PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توليدی كاشي تكسرام ( كترام )

شانس
2011/09/12, 11:49
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان
مدتی هست که دارم این سهم رو برسی میکنم و به صورت پراکنده از اساتید امر در موردش سوال میکنم
به نظرم اومد شاید بد نباشه تاپیک مستقلی براش ایجاد بشه تا بتونیم به صورت متمرکز تر در مورد نکات تکنیکال فاندامنتالیش بحث و گفتگو کنیم
از همه دوستان در خواست دارم تا در صورت داشتن اطلاعاتی در مورد سهم به رسم فروم نویسی اون رو با سایر دوستانشون در اشتراک بگذارند
با توجه به این نکته که صرفا هدف این تاپیک بحث و برسی در مورد سهم است و نه جو دادن و یا تخریب بی جا

باربد
2011/09/12, 11:54
بسم الله
چراغ اول را روشن کن ما هم در خدمتیم

شانس
2011/09/12, 12:10
کترام 1.
نکاتی در مورد معامله عمده شرکت در تاریخ 14/6/1390

در هفته گذاشته و طی یک معامله توافقی شرکت تکادو 10 بلوک 50 هزارتایی به قیمت 85 تومان ( به صورت خرد فوروشی و کاملا توافقی ) و یک بلوک 12.5 ملیونی به قیمت 130 تومن
را در سامانه معاملاتی قرار داد که طبق برسی هایی که من از طریق خود شرکت انجام دادم خریدار بلوک فردی به نام اقای همتی بود که در پست های اینده به سوابق ایشون اشاره خواهیم کرد
بنا بر صحبت هایی که من با مسئولین شرکت تکادو داشتم دو علت برای فروش شرکت وجود داشت
1.شرکت تکادو شرکتی با تخصص در صنعت فولاد است و اشنایی کمی با صنعت کاشی و سرامیک دارند به همین دلیل از مدت ها پیش تصمیم گرفتند که سهام خود را در شرکت های صنعت کاشی واگذار کنند (شرکت گرانیت بهسرام یکی دیگر از شرکت های زیر مجموعه ی تکادو بدوه که در گذشته واگذار گردید و الان به شکوفایی کامل رسیده )
2.یکی دیگر از اعوامل خروج تکادو عدم توانایی تامین نقدینگی جهت شرکت در افزایش سرمایه سهم که در سال گذشته توسط هیئت مدیره تصویب گردیده بود است
( در پست های بعدی به صورت مفصل در مورد ان توضیح خواهم داد )

شانس
2011/09/12, 12:25
کترام 2
پیش بینی افزایش 116 درصدی سود عملایاتی کارخانه
( بیشترین میزان افزایش سود عمیلایتی در بین شرکت های کاشی سازی)
مواردی که در ذیل به انها اشاره شده برگرفته از گزارش هیئت مدیره در سال 89 است که میتوان از انها به عنوان مهمترین عامل برای این پیش بینی اشاره کرد

مهمترین عامل
حرکت شرکت به سمت تولید محصولات لعابدار و کالیبره

عوامل ثانویه
الف . تولید سه محصول جدید ( پرسلان لعابدار براق و محصولات سوپر وايت)
علاوه بر تنوع بخشی و توليد و طراحی 20 طرح جديد

پیش بینی افزایش سه برابر ی میزان صادرات به عراق

ب . تعطیلی واحد ساب قدیم با 160 نفر نیرو وتولید 3000متر مربع با هزینه تعمیرات نگهداری سرسام آور و خرید دستگاه ساب جدید با 7000 متر تولید و60 نفر نیرو باکیفیت بالا

ج.کاهش شدید قیمت تمام شده بخصوص سهم مواد اولیه (حدود 30 درصد )

د. قطع ارتباطهای مسیله دار تامین سقف اعتبار برای نمایندگی ها و اعضای هیئت مدیره قطع کامل رابطه با شرکت اسیا سرام ( صفحه 19 گزارش رد یف 14 )

ح . خريد يك دستگاه بسته بندي از طريق ريفاينانس که موجب کاهش هزینه ها تا میزان یک ملیارد تومان میشود ( به زودی در کارخانه نصب خواهد شد )
http://up.iranblog.com/images/0cco9b7j1ww7r9r61wmc_thumb.jpg (http://up.iranblog.com/viewer.php?file=0cco9b7j1ww7r9r61wmc.jpg)

خان عمو
2011/09/12, 12:43
ما كه داريم يه چن تايي اميدوارم قيمتش بياد بالاي 100 تومن تا از ضرر در بيايم.

شانس
2011/09/12, 13:16
نکاتی چند در مورد مهندس همتی( خریدار جدید بلوک شرکت )
به نظر کارشناسان صنعت کاشی خرید بلوک تکادو توسط اقای همتی یکی از نکاتی است که در اینده باعث ارزش افرینی سهم میشود
از نکات قابل توجه در مورد این فرد میتوان به مدیریت برجسته بیش از 15 ساله در صنعت کاشی
و اشنایی کامل با این صنعت و نفوذ قابل توجه در شرکت تکادو و همچنین دلسوز بودن نسبت به شرکت دانست
شنیده های ما حاکی از ان است که ایشون در حال رایزنی برای خرید بلوک دوم ( 13 ملیون باقی مانده در دست تکادو ) است
از نکات جالب دیگر که مورد تایید مقامات شرکت قرار گرفته خریددستگاه
بسته بندی فول اتماتیک از مدت ها پیش و به سفارش ایشون با وثیقه کردن ملک شخصی به جهت دریافت وام صورت گرفته ( در حالی که تکادو به شدت کار شکنی میکرد و همانطور که در گزارش هیئت مدیره امده شرکت بار ها و بارها مجبور میشده امکاناتش رو به رهن دیگر زیر مجموعه های تکادو به جهت تامین نقدینگی قرار دهد)
این نکته زمانی بیشتر ارزش افرین میشود که نگاهی به تخصص هیئت مدیره که در جدول زیر قرار داد بیندازیم
به طور مثال جناب حقیقی که که از طرف شرکت تکادو در راس هیئت مدیره قرار گرفته بودن
در شرکت هایی چون نسوزآذر-فولاد افزا- مرغداري شهركرد نیز عضو هیئت مدیره بودن
که عدم تخصص ایشون در زمینه کاشی یکی از عوامل پس رفت شرکت به حساب می امد
امید میرود با توجه به تخصص جناب همتی این مشکل به زودی مرتفع شود

باربد
2011/09/12, 13:49
با بررسی روند کلی این گروه
میتوان افق روشن اکثر این صتایع را برای سال 90 و 91 تصویر کرد
شاید اگر همین کترام بتواند خود را از قیمتهای زیر 100 تومن رها کند در اینده نزدیک حرف برای گفتن زیاد داشته باشد
اما نکته مه این است که روند سد اوری برخی از این شرکتها در کیان مدت جواب گو است و نمی توان از یک سهم این جایگاه رشد خیره کننده کوتاه مدت داشت

شانس
2011/09/12, 22:55
تصمیم شرکت برای افزایش سرمایه و اماده سازی گزارش توجیهی
شرکت در حال تدوین گزارش توجیهی افزایش سرمایه هست که احتمالا بعد از گزارش شش ماه و بلوک دوم صورت خواهد گرفت
فکر کنم بهترین ماخذ برای رجوع گزارش هیئت مدیره باشه

http://up.iranblog.com/images/nvkxpqszbvj83stu95a5.jpg (http://up.iranblog.com/)

یکی از مهمترین اقداماتی که میتواند باعث شکوفایی سهم شود افزایش سرمایه پیش روی سهم است
این موضوع در گزارش هیئت مدیره 89 به صراحت اشاره شده و شرکت هم اکنون در حال تهیه گزارش توجیهی و ارائه ان به سازمان بورس است
انتظار میرود این امر در زمان ارائه گزارش 6 ماهه به سازمان منتشر شود

با توجه به این که شرکت شامل ماده 141قانون تجارت میباشد و توانایی دریافت وام برای طرح های توسعه ای ندارد هیئت مدیره تصمیم به افزایش سرمایه از طریق تجدید ارزیابی و اورده سهامداران گرفته ( صفحه19 ردیف 7 )
که این امر یکی از عوامل مهم در تصمیم گیری برای واگذاری بلوک 52 درصدی شرکت تکادو دانست
از مجموعه اقداماتی که برای اماده سازی شرکت جهت افزایش سرمایه تا کنون صورت گرفته
میتوان به افزایش300 صادرات( به دلیل این که صادات به کشور های خارجی به صورت نقد بوده ) به جهت افزایش میزان نقدینگی و کاهش میزان زیان انباشته سهم اشاره کرد

وحید 20
2011/09/12, 23:04
گفتنی هارو دوستان عنوان کردند.
به نظرم رشد مناسبی در انتظار سهم باشد منتها یکی از ضعفهای این شرکت شفافیت پایین ان است.
به طور مثال پیشبینی سود سال 90 را با تاخیر قابل توجهی ارائه داد! و هنوز گزارش 3ماهه در کدال نیامده است!

شانس
2011/09/13, 16:40
امروز خبری شنیدم که در صورت داشتن صحت فردا شاهد صف تویلی براش خواهیم بود
قول دادم خبر رو جایی نگم
اما فکر کنم نمودار ها به خوبی ما رو از اخبار پنهان سهم اگاه میکنه برای همینت نمودار اماده کردم که میدم خدمتتون دوستان خودشون برسی کنند

شانس
2011/09/13, 16:59
الیوت
همانطو ر که در نمودار زیر نمایش داده شده روند سهم پایبندی بسیار خوبی به قواعد الیوت دارد
و به خوبی موج یک خودش رو در قالب یک 5 موجی ایمپالسی به پایان رسانده و با توجه به نمودار1
سهم پس از برخورد با فیبو 50 ریتریس موج 1 و واگرایی قوی در مکدی و ار اس ای ( نمودار 3 ) و از
طرفی تشکیل الگوی هارمونیک قدرتمند اکستریم بالیش انتظار میرود که به زودی وارد موج 3 بزرگ خود شود که پیش بینی میشود در صورت عبور از محدوده 107 روند سهم با فیبو 61.8 موج دو در محدوده 1138 با مقاومت مواجه شود
که در ان نقطه میتوان انتظار پایان موج 1 از 3 بزرگ و انتظار تشکیل الگوی هارمونیک بت و یا کرب را داشت
http://up98.org/upload/server1/01/r/h9c920yakaj6ljr9m0m.jpg (http://up98.org/)

هارمونیک
همانطور که در مطالب قبل گفته شود سهم در پایان موج 2 خود قرار دارد
مطابق مطالب گفته شده توسط جناب اسکات کارنی در کتاب هارمونیک تریدینگ جلد دوم قابل پیش بینی ترین و ایده عالترین حالت برای پایان موج 2 تشیکل الگوی هارمونیک
همراه با واگرایی است که این واگرایی ها در نمودار 3 نمایش داده شده exterm bulishe harmonic
است که همانطور که در شکل نشان داده شده این الگو به زیبایی هر چه تمام در روند سهم شکل گرفته و سهم هم اکنون در حال انتظار برای صعود بعد از پایان الگو با هدف 61.8 موج به جهت تشکیل موج 1 از سه برابر با قیمت 113 است
http://up98.org/upload/server1/01/r/9g7m8ziun67z6k396.jpg (http://up98.org/)

واگرایی هفتگی
همانطور که در نمودار زیر نمایش داده شده سهم در حال تکیمل واگرایی مکدی و ار اس ای است
با توجه به چرخش سر اندیکاتور های در جهت مثبت این واگرایی رو میتوان کامل دانست و انتظار عکس العمل سهم نسبت به این واگرایی را داشت

http://up98.org/upload/server1/01/r/cjdpogbjb9ljmkh48ene.jpg (http://up98.org/)

نکته مهم در وضعیت روزانه سهم
همانطور که در شکل زیر مشاهده میشودسهم موفق شد خط روند نزولی بسیار مهمی که در تایم روزناه حضور داشت و خود را در در rsi نیز به اثبات رسانده بود بشکند
با توجه به این نکته که روند سهم همزمان میانگین 20 روزه و ممنوتم 0 را نیز رو با بالا شکسته
که خود سیگنال بسیار قوی برای معاملات به حساب ماید میتوان به شکست فوق بسیار امید داشت
در مباحث مربوط به ار اس ای این طور نقل شده که درصورتی که rsi از منطقه 50 عبور کند میتوان انتظار شتاب بیشتر در روند را داشت و مقاومت تئوریک بعدی رسیدن rsi به محدوده 70 است
http://up98.org/upload/server1/01/r/3sitz0ejbqnc01wohtf.jpg (http://up98.org/)

شانس
2011/09/13, 17:03
دوستان تا اونجایی که توانم بود سعی کردم مطالب سهم رو برسی کنم
خیلی دل سرد شدم که دیدم متکلم وحده هستم و کسی نظری در مورد این سهم نداد ...
انتظارم بیشتر تبادل اطلاعات بود
من تا جایی که توانستم تحقیق کردم و سعی کردم اطلاعاتی که موثق بود رو در اختیار دوستان قرار بدم
انشالله 2 نکته منفی در گزاراشات سهم هست که تا شب خواهم نوشت به امید سود اوری همه دوستان

باربد
2011/09/13, 17:05
دوستان تا اونجایی که توانم بود سعی کردم مطالب سهم رو برسی کنم
خیلی دل سرد شدم که دیدم متلکم وحده هستم و کسی نظری در مورد این سهم نداد ...
انتظارم بیشتر تبادل اطلاعات بود
من تا جایی که توانستم تحقیق کردم و سعی کردم اطلاعاتی که موثق بود رو در اختیار دوستان قرار بدم
انشالله 2 نکته منفی در گزاراشات سهم هست که تا شب خواهم نوشت به امیدو سود اوری همه دوستان
دوست عزیز سلام
هر تحلیلی زمان و پختگی خودش را می خواهد
تا زمانی که من نوعی بر روی سهمی بررسی نکرده باشم نمیتونم برای شما مطلبی بزنم
چرا که شاید این نظر برای تصمیم برخی تاثیرات زیادی داشته باشه
اگر دوستان در بحث مشارکت نمیکنند
بی توجهی نیست
زمان لازمه تا روند را بررسی کنند
شما در راه خود نه در یک سهم خاص مستمر باش
بازار خودش راهش را پیدا میکنه

ببخشید قضولی کردم
یا حق

شانس
2011/09/13, 17:10
دوست عزیز سلام
هر تحلیلی زمان و پختگی خودش را می خواهد
تا زمانی که من نوعی بر روی سهمی بررسی نکرده باشم نمیتونم برای شما مطلبی بزنم
چرا که شاید این نظر برای تصمیم برخی تاثیرات زیادی داشته باشه
اگر دوستان در بحث مشارکت نمیکنند
بی توجهی نیست
زمان لازمه تا روند را بررسی کنند
شما در راه خود نه در یک سهم خاص مستمر باش
بازار خودش راهش را پیدا میکنه

ببخشید قضولی کردم
یا حق
ممنون از حسن نظرتون
نوشته های شما و وحید 20 عزیز مهران گل بقیه دوستان بورسی همیشه برای من الهام بخش بوده و هست
من بازیگران سهم رو میشناسم چند بار دیدم مطالب تاپیک رو خوندن اما حاضر نشدن کوچکترین اطلاعاتی در اختیار دوستانشون قرار بدن خیلی ناراحت شدم انتقاد من نسبت به اون ها بود

بابک خان
2011/09/13, 18:39
درود بر شانس عزیز
آقا من فکر میکنم بحث حرکتهای گروهی و خرید دسته جمعی یه کم باعث کم کاری بچه ها شده و زحمت بعضی از دوستان داره دو چندان میشه
البته من هنوز تازه کارم و فقط خواننده و مشارکتم هم در حد سوال از دوستان

شانس
2011/09/14, 09:18
دقیقا برابر میزان حجم معاملات صف خرید براش گذاشتن
تا اونجایی که من متوجه شدم میزان زیادی از اردر های خرید مخفی

باربد
2011/09/16, 23:30
بابت تحلیل زیبا و کار امدتان به شما تبریک میگم
اما این شرکت متاسفانه از دید فاند فعلا مشکلاتی داره
چرا که مشکل تولید شرکت نمیدونم تا چه حد میتونه با تکنیکالش هم خوانی داشته باشه
مگر اینکه اتفاق خاصی قرار باشه تو شرکت بیوفته که ما بی خبریم

شانس
2011/09/17, 07:26
بابت تحلیل زیبا و کار امدتان به شما تبریک میگم
اما این شرکت متاسفانه از دید فاند فعلا مشکلاتی داره
چرا که مشکل تولید شرکت نمیدونم تا چه حد میتونه با تکنیکالش هم خوانی داشته باشه
مگر اینکه اتفاق خاصی قرار باشه تو شرکت بیوفته که ما بی خبریم
ممنون باربد عزیز
اتفاق اصلی که جرقه این حرکت خواهد شد استراتژیک بودن بلوک25 درصد بعدی سهم خواهد بود
چرا که مدیریت جدید شدیدا دونبال افزایش سرمایه از طریق تجدید ارزیابی و اورده نقدی میباشد
حالا شما حساب کنید سهمی به قیمت 99 تومن به چه قیمتی برسه تا مناسب برای افزایش سرمایه بشه !!!
ان هم سهمی که همه سهام شناورش 13 ملیونه که تازه از این 13 ملیون 1.5 ملیونش دست بازیگر اصلیش و ما بقی هم یا خرد هستن یا این که از سال 89 به بعد معامله نداشتن
قطعا بازار هوشمنده و میدونه سهمی از صنعت کاشی که بخواهد افزایش سرمایه بده نیازمند موج 3 بزرگ با اهداف بسی رویایی
همونجور که میدونست به وساپا باید به چه اندازه p/e بده یا به صدرای 80 تومنی

مصطفی مصری پور
2011/09/17, 07:51
همه رشد این میتونه ریشه در حضور تکادو در بازار داشته باشه

تکادو آبان ماه وارد بازار پایه فرابورس میشه

شانس
2011/09/19, 08:57
400 هزار سهم به صورت بلوکی و دو طرفه معامله شد
حقیقی بالای یه درصد داره سعی میکنه با چیدن اردر های 5 ,10هزارتایی پشت اردر های فروشنده ها تو سیستم فروشنده ایجاد کنه ( میدونه اگر بفروشه دیگه دستش به سهم نمیرسه تو این قیمت ها )
از نکات جالب دیگه اینه که دیروز شخص حقیقی برای کنترل خریدار و فلش قرمز خوردن مقدار 50 هزارتا رو قیمت 1002 سیستم فروخت
از اونجایی که قیمت خریدش 130 بود و تو بازار هم سهم خشک شده بود
مجبور شد50 هزارتا رو 103 تومان با کد دیگش اخر وقت برداره
کل کل شدید بین سهامدارن عمده شکل گرفته

شانس
2011/10/09, 00:21
این سهم رو منطقه 85 خدمت دوستان معرفی شد و تا جایی که در حد توانم بود سعی کردم با استفاده از تکینکال و فاندامنتال مسائل سهم رو برسی کنم
و خوب مطابق انتظاری که داشتم سهم در مدت کمتر از یک ماه با نقد شوندگی بسیار مناسب و با کمترین میزان صف خرید و بدون صف فروش توانست بازدهی 50 درصدی رو نسیب دوستان بکنه
ا

ناشناس
2011/11/29, 17:10
بد نیست این تاپیک متروک را از پستوی انجمن بیرون بیاوریم و دستی به سر و روی آن بکشیم.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کترام در سال گذشته از اوایل مهر موج صعودی خود را آغاز کردم و در تایم دو ماهه رشد 50% را تجربه نمود و سپس وارد دوره استراحت شد.
شرکت شهریور امسال معاملات بلوکی و عمده را پشت سر گذاشت که در آن سهام تکادو توسط شخص حقیقی(آقای همتی) و شناخته شده صنعت سرامیک خریداری شد.
شرکت در پیش بینی سال مالی جاری سود هر سهم را 83 ریال دیده است، با توجه به پیش بینی 28 میلیارد فروش صادراتی با دلار 1050 تومان هر 10% افزایش قیمت دلار eps را 5.8 تومان معادل 70% افزایش خواهد داد.
شرکت به دلیل زیان انباشته بالا(حدود 80 تومان به ازای هر سهم) مشمول ماده 141 قانون تجارت است و قصد افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را دارد که طبق آخرین گزارش هیات مدیره، طرح توجیهی آن تدوین شده است.
از مشکلات این شرکت می توان به رتبه شفافیت بالای آن اشاره کرد کما اینکه هنوز گزارشات 3 و 6 ماهه خود را ارائه نکرده است.
شرکت مواد اولیه را به طور کامل از داخل تهیه می کند و از این ناحیه ارزبری ندارد.

ناشناس
2011/12/03, 20:07
با توجه به جمع آوري صف فروش سهم در دقايق انتهايي بازار و نبود فروشنده در قيمتهاي فعلي احتمال تشكيل صف خريد در معاملات فردا وجود دارد.

ناشناس
2011/12/04, 09:56
کترام در سقف قیمتی امروز فروشنده چندانی ندارد.

ناشناس
2011/12/07, 10:41
کترام؛ آرام و بی صدا رو به صعود

yasin1
2011/12/07, 11:00
کترام؛ آرام و بی صدا رو به صعود

کترام داره الگوی قشنگی میزنه! به احتمال زیاد واردش میشم

عبدالله محمدی
2011/12/07, 11:29
کترام داره الگوی قشنگی میزنه! به احتمال زیاد واردش میشم

سلام
امروز 27تا قسمت ما شد نگذاشتن بیشتر برداریم

yasin1
2011/12/07, 11:57
سلام
امروز 27تا قسمت ما شد نگذاشتن بیشتر برداریم
با سلام خدمت جناب محمدی
من متاسفانه نقدینگی نداشتم. وگرنه وارد میشدم.

راد
2011/12/07, 12:10
بد نیست این تاپیک متروک را از پستوی انجمن بیرون بیاوریم و دستی به سر و روی آن بکشیم.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کترام در سال گذشته از اوایل مهر موج صعودی خود را آغاز کردم و در تایم دو ماهه رشد 50% را تجربه نمود و سپس وارد دوره استراحت شد.
شرکت شهریور امسال معاملات بلوکی و عمده را پشت سر گذاشت که در آن سهام تکادو توسط شخص حقیقی(آقای همتی) و شناخته شده صنعت سرامیک خریداری شد.
شرکت در پیش بینی سال مالی جاری سود هر سهم را 83 ریال دیده است، با توجه به پیش بینی 28 میلیارد فروش صادراتی با دلار 1050 تومان هر 10% افزایش قیمت دلار eps را 5.8 تومان معادل 70% افزایش خواهد داد.
شرکت به دلیل زیان انباشته بالا(حدود 80 تومان به ازای هر سهم) مشمول ماده 141 قانون تجارت است و قصد افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را دارد که طبق آخرین گزارش هیات مدیره، طرح توجیهی آن تدوین شده است.
از مشکلات این شرکت می توان به رتبه شفافیت بالای آن اشاره کرد کما اینکه هنوز گزارشات 3 و 6 ماهه خود را ارائه نکرده است.
شرکت مواد اولیه را به طور کامل از داخل تهیه می کند و از این ناحیه ارزبری ندارد.
از قبل داشتم امروز نتونستم بخرم ، این قسمت نوشته جناب ناشناس عامل خریدم بود .

ناشناس
2011/12/12, 13:27
کترام با عرضه ها و تقاضای حجم داری روبروست. دیروز تدبیر فروشنده بود اما خریدار را نمی دانم. امروز نیز با وجود معامله بیش از 700 هزار سهم، نماد با صف خرید حجیم به کار خود پایان داد. این سهم امروز مقاومت 117 را پیش رو دارد که در سطح 100 فیبو قرار دارد و بار قبل سهم در روند صعودی موفق به شکست آن نشد و از این نقطه برگشت نمود. این بار اما آیا با توجه به حجم معاملات بالا موفق به شکست آن خواهد شد؟

ناشناس
2011/12/13, 11:22
کترام با عرضه ها و تقاضای حجم داری روبروست. دیروز تدبیر فروشنده بود اما خریدار را نمی دانم. امروز نیز با وجود معامله بیش از 700 هزار سهم، نماد با صف خرید حجیم به کار خود پایان داد. این سهم امروز مقاومت 117 را پیش رو دارد که در سطح 100 فیبو قرار دارد و بار قبل سهم در روند صعودی موفق به شکست آن نشد و از این نقطه برگشت نمود. این بار اما آیا با توجه به حجم معاملات بالا موفق به شکست آن خواهد شد؟

فردا روز مهمی برای کترام است...

http://irandisheh.ir/images/o50hz2rkhernnqvo0pzo.png (http://irandisheh.ir/)

عبدالله محمدی
2011/12/13, 12:04
سلام
جناب ناشناس جسارتا یک سوال دارم از خدمتتان چند سال است در بورس فعالیت میکنید
در مورد کترام به نظرم فردا اگر حجم مبنا رو بدهند ای ول داره امروز ودیروز وپریروز را سرمایه گذاری تدبیر خالی میکرد حالا نمیدونم کدشخصی هاشون برداشتند یا نه
اگر امروز تموم کرده باشه (600تا داشت)فردا به زور حجم مبنا رو پر میکنه جو بازار رو هر سهمی باشه مقاومتها رو به راحتی میشکونه رو 1048که شما 2000تا دادید
خصوصی عرض کردم خدمتتان 100تا برداشتم وعرض شداین سهم راه قندیها رو درپیش میگیره پس به این مقاومتها فکر نکن داری نگه دار این دیگه فرومولیدین نیست
انشالله میان مدت بالای 100% ازقیمت خریدت سود میکنی

ناشناس
2011/12/13, 12:17
با درود
من از دی ماه 1348 در بورس فعالیت می کنم. حجم خرید شما نشان می دهد اطلاعات زیادی راجع به این سهم دارید و صرف پشت گرمی به دلسوزی جناب همتی نمی تواند دلیل قانع کننده ای برای این حجم خرید از یک سهم زیانده باشد. مزید سپاس است این اطلاعات را به صورت عمومی در اختیار سهامداران قرار دهید.
با سپاس

وحید 20
2011/12/13, 12:36
سلام
جناب ناشناس جسارتا یک سوال دارم از خدمتتان چند سال است در بورس فعالیت میکنید
در مورد کترام به نظرم فردا اگر حجم مبنا رو بدهند ای ول داره امروز ودیروز وپریروز را سرمایه گذاری تدبیر خالی میکرد حالا نمیدونم کدشخصی هاشون برداشتند یا نه
اگر امروز تموم کرده باشه (600تا داشت)فردا به زور حجم مبنا رو پر میکنه جو بازار رو هر سهمی باشه مقاومتها رو به راحتی میشکونه رو 1048که شما 2000تا دادید
خصوصی عرض کردم خدمتتان 100تا برداشتم وعرض شداین سهم راه قندیها رو درپیش میگیره پس به این مقاومتها فکر نکن داری نگه دار این دیگه فرومولیدین نیست
انشالله میان مدت بالای 100% ازقیمت خریدت سود میکنی
جناب محمدی نظرتون در خصوص کهرام چیه؟

عبدالله محمدی
2011/12/13, 12:41
سلام
دوست گلم تغییرات بنیادی سهم وتعویض سهامدار عمده که خبره این صنعت است تغییرات نرخ دلار افزایش 3برابری صادرات همه این عوامل باعث شده رواین سهم سرمایه گذاری کنم
دفعه قبل هم عرض شد زیر 95 میانگین خرید شده بود که 124 دادیم رفت این بار تصمیم گرفتم میان مدت با سهم باشم وبا مقدار کمی از ان درصورت متادل شدن نوسانگیری کنم

کترام 2
مواردی که در ذیل به انها اشاره شده برگرفته از گزارش هیئت مدیره در سال 89 است که میتوان از انها به عنوان مهمترین عامل برای این پیش بینی اشاره کرد

مهمترین عامل

عوامل ثانویه

ب . تعطیلی واحد ساب قدیم با 160 نفر نیرو وتولید 3000متر مربع با هزینه تعمیرات نگهداری سرسام آور و خرید دستگاه ساب جدید با 7000 متر تولید و60 نفر نیرو باکیفیت بالا

ج.کاهش شدید قیمت تمام شده بخصوص سهم مواد اولیه (حدود 30 درصد )

د. قطع ارتباطهای مسیله دار تامین سقف اعتبار برای نمایندگی ها و اعضای هیئت مدیره قطع کامل رابطه با شرکت اسیا سرام ( صفحه 19 گزارش رد یف 14 )

ح . خريد يك دستگاه بسته بندي از طريق ريفاينانس که موجب کاهش هزینه ها تا میزان یک ملیارد تومان میشود ( به زودی در کارخانه نصب خواهد شد )
http://forums.boursy.com/ (http://up.iranblog.com/viewer.php?file=0cco9b7j1ww7r9r61wmc.jpg)

عبدالله محمدی
2011/12/13, 12:46
جناب محمدی نظرتون در خصوص کهرام چیه؟
وحید جان جو بازار رو این گروه خودت استاد مایی به نظرم این گروه کوتاه مدت 20% رو راحت داره
کهرام هم همینطورمشکلی نداره

عبدالله محمدی
2011/12/13, 12:59
با درود
من از دی ماه 1348 در بورس فعالیت می کنم.
با سپاس
ناشناس جان نکنه تاریخ عضویت تان در سایت بورسی رو میفرمایید یا حقیقتا از تاریخ 1348دربورس فعالیت میکنید
باتشکر

عبدالله محمدی
2011/12/13, 17:09
http://irandisheh.ir/images/oolg27aaxqpsefkuiyyl.png (http://irandisheh.ir/)

ناشناس
2011/12/13, 17:50
ناشناس جان نکنه تاریخ عضویت تان در سایت بورسی رو میفرمایید یا حقیقتا از تاریخ 1348دربورس فعالیت میکنید
باتشکر
با درود
چندین بار تلاش نمودم پاسخ این پرسش را که به صورت خصوصی سوال فرمودید بدهم اما متاسفانه امکان ارسال پیام خصوصی از من گرفته شده است. امیدوارم به حساب بی توجهی من گذاشته نشود.
با سپاس

عبدالله محمدی
2011/12/19, 10:30
خدا راشکر با صف خرید سنگین مقاومت 130هم شکست

خواهشمندیم یک جوانمرد فاندامنتالی بیاد جواب سوال ما رو بده

سلام
دوستان سودسال بعد کترام به نظر شما چند است؟
شرکتی که با 160 نفر نیرو وساپ قدیم 3000متر تولید داشته حالا باساپ جدید 100نفر نیرو کم کرده وتولیدش رابیش از 2برابر کرده(7000متر) با 60 نفر
وتولیدات جدید وطرحهای متنوع وصادرات 3برابری و دلار بالای 1350 تومنی دلار را 1050 دیده شرکت
سودش را چقدر میتواند تعدیل دهد ؟ امروز حجم 40 تایی رو ندادند!!!!!
دوستان فاندامنتال کار عزیزلطفا جواب بدهند
باتشکر

کیوان
2011/12/19, 10:50
خدا راشکر با صف خرید سنگین مقاومت 130هم شکست

خواهشمندیم یک جوانمرد فاندامنتالی بیاد جواب سوال ما رو بده

یعنی امید من برای خرید بر باد رفت!! امروز به خیال خودم عرضه داره ! :((

باربد
2012/01/01, 15:35
جالبه امروز تو این بازار به این بدی
بیش از 8 درصد این شرکت را خریدند
انصافا کی داد کی خرید
یک زمانی این شرکت 80 تومن بود کسی نگاهش نمیکرد حالا چی شده....

SHAMSIAN
2012/01/01, 16:29
انصافا کی داد کی خرید
یک زمانی این شرکت 80 تومن بود کسی نگاهش نمیکرد حالا چی شده....باربد عزیز اولین بازیگردان کترام تو یکی دو روز ه گذشته تکادو بوده معلوم نیست میخره میفروشه چیکار داره میکنه !!!

مصطفی مصری پور
2012/01/01, 17:42
باربد عزیز اولین بازیگردان کترام تو یکی دو روز ه گذشته تکادو بوده معلوم نیست میخره میفروشه چیکار داره میکنه !!!

عموما تکادو از تعداد زیر مجموعه هاش هم خبردار نیست.

فقط میاد و عرضه میکنه توی مواقع مثبت .

مثلا روی منگنز همه یادشونه که اوایل حرکت صعودی فقط تکادو شدیدا عرضه میکرد .

بنظرم بازیگران سهم کسای دیگه ای هستن .

وحید 20
2012/01/07, 17:32
آگهی عرضه بلوک 26درصدی کترام
http://www.irbourse.com/newsFiles/FILE/11131tak.pdf

شانس
2012/01/07, 19:10
انصافا کی داد کی خرید
یک زمانی این شرکت 80 تومن بود کسی نگاهش نمیکرد حالا چی شده....
دوست عزیز جناب باربرد این جوری فرمایید
زحمات زیادی کشیده شده تا این سهم از تو بایگانی بورس دربیاد و به این جا برسه
اگرچه هنوز خیلی ها به ارزش این سهم پی نبردند و به دلیل نا اگاهی علت این سعود رو در قیمت دلار جسجو میکنند
اما اون هایی که باید گنج نهان درون این سهم رو درک میکردن کردن
و مهم هم همینه
قدر زر زرگر شناسد؛ قدر گوهر، گوهری!
بازار باید تو گمراهی خودش بمونه;)
==================
جناب عبدالله محمدی دوست عزیز بهتون تبریک میگم تحلیل و صبر شما ستودنیست
موج 3 از 3 با هدف اکستنشن 200 رو در نظر بگیرید

عبدالله محمدی
2012/11/14, 08:12
سلام

شرکت تکسرام بامدیریت جدید واقعا متحول شده
بادستگاه ساب جدید که خریداری نمودند هم کیفیت محصولات شرکت وهم تولید شرکت رفته بالا 200% رشد نسبت به سال گذشته
صادرات شرکت هم نسبت به گذشته افزایش یافته وتعدیل نیروی انسانی شرکت سود اوری شرکت رو متحول کرده
http://uploadfa.net/uploads/13528658461.png (http://uploadfa.net/)

دلار رو شنیدم 2300تومان اوایل سال فروخته حالا رو نمیدونم درصورتی که در صورتهای مالی شرکت 1226تومان دیده که ازاین محل میتونه حداقل بالای 30 تومان تعدیل سود بدهد

http://uploadfa.net/uploads/13528658482.png (http://uploadfa.net/)

کترام 2

مهمترین عامل

عوامل ثانویه

ب . تعطیلی واحد ساب قدیم با 160 نفر نیرو وتولید 3000متر مربع با هزینه تعمیرات نگهداری سرسام آور و خرید دستگاه ساب جدید با 7000 متر تولید و60 نفر نیرو باکیفیت بالاج.کاهش شدید قیمت تمام شده بخصوص سهم مواد اولیه (حدود 30 درصد )

http://forums.boursy.com/ (http://up.iranblog.com/viewer.php?file=0cco9b7j1ww7r9r61wmc.jpg)

بابک 52
2012/11/14, 08:20
با سلام و احترام

جناب آقای عبدالله محمدی از معرفی سهمهای خوبتون ممنونیم.

شکربن هم بسیار عالی و در قیمتی مناسب اعلام نمودید که به راحتی فرصت خرید می داد ولی این یکی یه مقدار خریدش سخته .

انشاء الله که حضور گرمتر شما را در سایت بورسی شاهد باشیم.

ممنون از حضور شما@};-

عبدالله محمدی
2012/11/14, 08:40
سلام وعرض ادب بابک جان
شما نسبت به ما لطف دارین واقعا با 4تا فرزند قد ونیم قد مشکله مثل شما جوانها فعال باشیم
درحد بضاعتمان در خدمت دوستان هستیم البته شما ازبهترینها ی سایت هستید وهمیشه مطالبت گرانقدرتان را مطالعه میکنیم
شاداب وتندرست باشید

morteza93
2012/11/14, 08:44
یکی از موتورهای محرکه من برای شکربن شما بودید
من سود خوبی از این سهم بردم
ممنونم از شما و حضورتون
امیدوارم هرجا هستید سالم و سلامت باشید و خدا به شما و زندگی شما برکت بدهد

سلام وعرض ادب بابک جان
شما نسبت به ما لطف دارین واقعا با 4تا فرزند قد ونیم قد مشکله مثل شما جوانها فعال باشیم
درحد بضاعتمان در خدمت دوستان هستیم البته شما ازبهترینها ی سایت هستید وهمیشه مطالبت گرانقدرتان را مطالعه میکنیم
شاداب وتندرست باشید

عبدالله محمدی
2012/11/14, 08:52
با سلام

آقا ما اردات خاص داریم قربان

خداوند فرزندانتان را همیشه سلامت و تندرست نگه دارد

چند روز پیش هم ذکر خیر شما بود >:d<

ضمنا" من از پیرمردهای سایت هستم قربان ;;) ، فقط فعالیتم یه کم شبیه جوونهاست=))

متولد 1352

راستی شما متولد چه سالی هستید عبدالله جان؟
سلام عزیز
ما هم متولد 1352هستیم
خداوند به شما طول عمر با عزت عنایت بفرماید

hamid26967
2012/11/14, 10:02
سلام خدمت دوست عزیزم جناب آقای محمدی عزیز
منم به نوبه خودم واقعاً از شما تشکر می کنم از سهمایی که معرفی کردین سودهای خوبی کردم . انشاء الله زیر سایه خداوند متعال سلامت و پرسود باشید
و اگه امکانش هست صندوق تون رو خالی کنید ممنون

arman20022
2012/12/22, 13:33
) سوال : با سلام لطفاً با توجه به پایین آمدن قیمت کترام( 108 تومان ) نظرتون را در مورد خرید در این محدوده اعلام فرمایید. با تشکر30/9/91

کترام : سهم روی 102 تومان حمایت خواهد شد و هدف اولش 123 تومان است.

morteza93
2013/01/08, 15:05
قیمت پایانیش شد 108
مقاومتشو شکست و پولبکش هم انجام شد و حرکتشو رو به مثبت ادامه داد...
RSI بالای 50 درصده... (در شکل حمایت 37 در RSI قابل مشاهدست) دیروز در ADX سیگنال خرید ضعیفی داده...
اما چون همزمان MACD و RSI هم تاییدش کردن میشه بعنوان سیگنال خرید خوبی در نظر گرفتش...
اگر فردا 110 رو بتونه با قدرت رد بکنه به امید خدا میریم واسه 125...
http://up.boursebazan.ir/di-S6OT.gif

امیر303
2013/01/08, 18:59
بالاخره حمایت شخص حقیقی هر چند اندک در این سهم رو دیدیم......

arman20022
2013/01/13, 16:19
با سلام خدمت دوستان تاپیک، می خواستم از دوستان سئوال کنم با اینکه سابقه کترام نسبت به کهرام بهتر بوده چرا کهرام رشد خوبی کرد ولی کترام هنوز رشدی نداشته؟
با تشکر

morteza93
2013/01/13, 20:00
با سلام خدمت دوستان تاپیک، می خواستم از دوستان سئوال کنم با اینکه سابقه کترام نسبت به کهرام بهتر بوده چرا کهرام رشد خوبی کرد ولی کترام هنوز رشدی نداشته؟
با تشکر

برای اینکه حقوقی درست و حسابی پشتش نیست

40646
2013/01/13, 21:37
دوست عزیز، با توجه به معاملات منفی دو روز اخیر، نمودار فوق (چند روز قبلتون) به چه صورت تحلیل و به روز میشه؟ سپاس

morteza93
2013/01/24, 21:14
کسی میدونه چرا کترام گزارشات 3 و 6 و 9 ماهه نداده و سازمان هم بهش گیر نمیده؟

وحید 20
2013/03/02, 11:11
یک شرکت بورسی برای خروج از زیاندهی افزایش سرمایه می دهد

خبرگزاری فارس: شرکت کاشی تکسرام که در سال جاری با بازدهی منفی35 درصدی مواجه شده 6 میلیارد تومان افزایش سرمایه می دهد تا از ماده 141 قانون تجارت خارج شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، کاشی تکسرام با سرمایه اسمی 5 میلیارد تومانی از جمله شرکتهای حاضر در بازار دوم معاملات است که در سال جاری به دلیل کاهش قیمت هر سهم از 146 به 35 تومان ، دارای بازدهی منفی 35 درصدی شده است.

این شرکت که چهارشنبه گذشته با توقف نماد معاملاتی مواجه شده در نظر دارد با اعمال افزایش سرمایه 6 میلیارد تومانی از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامداران اقدام به اصلاح ساختار مالی و خروج از ماده 141 قانون تجارت کند.

عبدالله محمدی
2013/03/02, 11:30
1391/12/12 - 8:36:46 - توقف نمادهاي معاملاتي خشرق، كترام، فاما، لپارس
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت هاي الكتريك خودرو شرق، كاشي تكسرام با توجه به اعلام پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1392/12/29، صنعتي آما و پارس الكتريك با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم، متوقف شدند. مديريت بازار

امیر303
2013/03/02, 16:45
یک شرکت بورسی برای خروج از زیاندهی افزایش سرمایه می دهد

خبرگزاری فارس: شرکت کاشی تکسرام که در سال جاری با بازدهی منفی35 درصدی مواجه شده 6 میلیارد تومان افزایش سرمایه می دهد تا از ماده 141 قانون تجارت خارج شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، کاشی تکسرام با سرمایه اسمی 5 میلیارد تومانی از جمله شرکتهای حاضر در بازار دوم معاملات است که در سال جاری به دلیل کاهش قیمت هر سهم از 146 به 35 تومان ، دارای بازدهی منفی 35 درصدی شده است.

این شرکت که چهارشنبه گذشته با توقف نماد معاملاتی مواجه شده در نظر دارد با اعمال افزایش سرمایه 6 میلیارد تومانی از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامداران اقدام به اصلاح ساختار مالی و خروج از ماده 141 قانون تجارت کند.
دوستان افزایش سرمایه اینطوری استقبالی هم دارد؟آیا روی قیمت سهم میتونه اثری بگذارد.اطلاعیه آن رو کدال آمده.

وحید 20
2013/03/17, 12:21
افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 000ر50 میلیون ریال به مبلغ 000ر110 میلیون ریال (معادل 120درصد) از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران تصویب گردید

http://codal.ir/Reports/DownloadFile.aspx?ID=PPnQ08ZfAz%2b9vmF0TAv4WQ%3d%3 d

رضا1990
2013/03/17, 17:48
گزارش اولین پیشبینی 92 کترام که با سرمایه 50 میلیارد ریالی 176 ریال اعلام کرده بود. با افزایش سرمایه 120 درصدی و رسیدن سرمایه به 110 میلیارد ریال 140 ریال پیشبینی کرده یعنی با سرمایه قبلی میشه حدود 308 ریال!

http://www.codal.ir/Reports/FirstEPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=iEiUthYTP TRigLycPh31Hg%3d%3d

امیر303
2013/04/05, 08:08
دوستان تو tseکه نگاه می کنیم تعداد سهام کترام 110 میلیون خورده یعنی الان هر کی قبل مجمع از این سهم داشته الان تعدادسهامش اضافه شده اگه این طوره این وسط پول واریزی این سهما چی میشه البته حجم مبنا عوض نشده من که کلا گیج شدم دوستان مطلع راهنمایی کنند.

عبدالله محمدی
2013/04/07, 09:46
کترام به نظر میرسه خود را برای صعود خوب اماده کرده ودر چند روز اینده با امدن حق تقدم ان بازی جالبتر خواهد شد

http://forums.boursy.com/imported/2013/04/24.png (http://upload7.ir/)

alireza51
2013/05/16, 14:00
سلام
دوستان عزیز یک سوال داشتم، پاسخ دهید ممنون می شوم
چرا فاصله کترامح و خود سهم کترام زیاد و خارج از عرف شده است؟
آیا منطقی است و یا یک حرکت حساب شده است؟

تا آنجا که تجربه کرده ام سهم و حق تقدیم آن 100 تومن یا بیشتر فاصله دارند و با این روند چندین روز دیگه کترامح از کترام جلو میزینه.

آذرآبادگان
2013/07/25, 16:05
تعدیل منفی سنگین کترام
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1392/12/29 بر اساس عملکرد واقعی دوره 3 ماهه (حسابرسی نشده)
کترام پیش بینی سود سال 92 را از 140 ریال به 84 ریال کاهش داد
و طی عملکرد سه ماهه 16 ریال از آن را محقق نمود
http://codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=IE1KSjxCMKIdNE CRD2ci4g%3d%3d

63morteza63
2013/07/25, 18:19
تعدیل منفی سنگین کترام
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1392/12/29 بر اساس عملکرد واقعی دوره 3 ماهه (حسابرسی نشده)
کترام پیش بینی سود سال 92 را از 140 ریال به 84 ریال کاهش داد
و طی عملکرد سه ماهه 16 ریال از آن را محقق نمود
http://codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=IE1KSjxCMKIdNE CRD2ci4g%3d%3d
اول گذاشتن قیمت سهم بالا بره حالا این گزارش منفی
با همون سرعت بالا رفتن برمیگرده

63morteza63
2013/07/25, 18:34
سلام
افزایش قیمت کاشی در صورت تصویب مرحله دوم طی چند ماه آینده میتواند از اثرات این گزارش منفی بکاهد

جو گروه کاشی خوب هست . ولی لیدر گروه (کساوه ) داره به مقاومت خودش نزدیک میشه وبرگشت کساوه یعنی منفی شدن کل گروه ....هرجند که کساوه خودش احتمالا تعدیل دارد ولی این گروه با تعدیل های پی در پی واوج گیری به یک استراحت نیاز دارد .........وشاید همین گزارش مقدمه باشد برای اصلاح

rajabnejad
2013/10/23, 23:36
شرکت کاشی تکسرام در گزارش 6 ماهه خود سود هر سهم را برای سال مالی منتهی به 92/12/29 ، مبلغ 84 ریال اعلام کرد . که نسبت به آخرین پیش بینی تغییری نداشته است . همچنین شرکت در 6 ماهه نخست سال 44 ریال که معادل 52درصد این پیش بینی می شود را پوشش داده است

hamzeh
2013/10/23, 23:38
.................................................. .......

dpi
2013/12/12, 13:51
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/k-e-teram.gif

زيمنس
2013/12/13, 16:19
باسلام خدمت دوستان عزيز
كسي اطلاع داره حق تقدماش كي قابل معامله ميشه ؟

rajabnejad
2014/01/20, 10:49
شرکت کاشی تکسرام ، مبلغ 84 ریال را برای سود هر سهم خود در سال مالی 92 پیش بینی کرده است که نسبت به پیش بینی قبلی تغییری نداشته است . همچنین شرکت در 9 ماهه نخست سال جاری مبلغ 64 ریال ( 76 درصد ) این پیش بینی را پوشش داده است .

علي الرغم عدم تغييير پيش بيني سود هر سهم، جزئيات پيش بيني تغيير نموده که شرکت دلايل اين تغييرات را به شرح ذيل اعلام نموده است.

الف - افزايش مقدار فروش و به تبع آن افزايش مبلغ فروش و مبلغ بهاي تمام شده.

ب - افزايش هزينه هاي عمومي و اداري و فروش به دليل اجباري شدن اخذ مجوز بازرسي اس جي اس جهت صادرات محصولات و انجام پروژه هاي نمايشگاهي و بازاريابي جهت گسترش بازار فروش محصولات

ج - افزايش هزينه هاي مالي به دليل عدم پرداخت به موقع با عنايت به عدم امکان استفاده از وجوه افزايش سرمايه و محاسبه پلکاني سود و جريمه توسط بانکها

د -افزايش ساير هزينه ها به دليل اخذ جرايم مربوط به ماليات حقوق و تکليفي توسط اداره دارايي

rajabnejad
2014/10/26, 08:41
شرکت کاشي تکسرام در جدیدترین گزارش 6 ماهه خود سود هر سهم منتهی 93/12/29 شرکت را مبلغ 326 ریال اعلام نموده است که نسبت به گزارش قبلی با افزایش 53 درصدی گزارش شده است شرکت در دوره 6 ماهه خود موفق شده است به ازای هر سهم 219 ریال سود محقق کند و 67 درصد از پیش بینی هایش را پوشش دهد. شرکت در خصوص این تعدیل اعلام کرده است که :

1 -افزايش در خالص درآمدهاي متفرقه ناشي از سود فروش سه دستگاه آپارتمان و اقلام بلااستفاده دارائيها مي باشد .

2 - افزايش در فروش ناشي از افزايش نرخ فروش محصولات به دليل تنوع توليد و توليد کالاهاي خاص مي باشد .

3 - افزايش در هزينه هاي مالي ناشي از دريافت تسهيلات مالي جديد مي باشد .

4- افزايش در هزينه هاي اداري و فروش ناشي از هزينه هاي انجام شده در خصوص توسعه بازار فروش مي باشد.

negarminavi
2014/10/26, 15:59
اطلاعات و صورتهای مالی میاندوره ای 6 ماهه منتهی به 1393/06/31 (حسابرسی نشده)

6 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- فروش : 35 درصد افزایش
2- سود ناخالص : 99 درصد افزایش

3- سود عملیاتی : 164 درصد افزایش
4- سود خالص : 401 درصد افزایش

5- سود شناسایی شده برای هرسهم در 6 ماهه : 219 ریال

پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1393/12/29 دوره 6 ماهه (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت کاشي تکسرام طی نامه شماره مورخ 1393/07/30 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1393/12/29 با سرمایه 110,000 میلیون ریال مبلغ 326 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

تعدیل مثبت 94 درصدی پیش بینی سود سالیانه و پوشش 67 درصدی سود در 6 ماهه

سایر اطلاعات:
1)شرکت پيش‌بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 29/12/90 را در تاريخ‌ 25/05/90 مبلغ 83 ريال اعلام نموده که مطابق صورتهاي مالي حسابرسي نشده مبلغ (236)ريال ومطابق صورتهاي مالي حسابرسي شده مبلغ (270) ريال زيان محقق گرديده است.

2)شرکت پيش‌بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 30/12/91 را در تاريخ‌ 01/03/91(حسابرسي نشده) و در تاريخ هاي 16/05/91 (حسابرسي شده) ، 04/11/91 و 91/12/27 مبلغ 10 ريال اعلام نموده ليکن مطابق صورتهاي مالي حسابرسي نشده و حسابرسي شده مبلغ 31 ريال محقق نموده است.

3) به موجب مصوبه مجمع عمومي فوق العاده مورخ 26/12/91 سرمايه شرکت از مبلغ 000ر50 ميليون ريال به مبلغ 000ر110 ميليون ريال (معادل 120 درصد) از محل مطالبات و آورده ‌نقدي سهامداران افزايش يافته است.

4)شرکت پيش‌بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 29/12/92 را با سرمايه 000ر50 ميليون ريال در تاريخ‌ 20/12/91 مبلغ 176 ريال و با سرمايه 000ر110 ميليون ريال در تاريخ 27/12/91 مبلغ 140 ريال و در تاريخ هاي 31/04/92 ، 30/07/92 ، 29/10/92 ،30/11/92 و 08/12/92 مبلغ 84 ريال اعلام نموده ليکن مطابق صورتهاي مالي حسابرسي نشده و صورتهاي مالي حسابرسي شده مبلغ 133 ريال محقق نموده است .

5)شرکت پيش‌بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 29/12/93 را با سرمايه 000ر110 ميليون ريال در تاريخ هاي 30/11/92 و 08/12/92 مبلغ 168 ريال اعلام نموده بود.
شرکت دلايل تعديل اخير را به شرح ذيل اعلام نموده است:
1-افزايش در خالص درآمدهاي متفرقه ناشي از سود فروش سه دستگاه آپارتمان و اقلام بلااستفاده دارائيها مي باشد.
2- افزايش در فروش ناشي از افزايش نرخ فروش محصولات به دليل تنوع توليد و توليد کالاهاي خاص مي باشد.
3- افزايش در هزينه هاي مالي ناشي از دريافت تسهيلات مالي جديد مي باشد.
4- افزايش در هزينه هاي اداري و فروش ناشي از هزينه هاي انجام شده در خصوص توسعه بازار فروش مي باشد.

6) مطابق صورت هاي مالي سال مالي منتهي به29/12/92 (حسابرسي شده) زيان انباشته شرکت مبلغ (44،190) ميليون ريال (مبلغ 402 ريال به ازاي هر سهم و معادل 40 درصد سرمايه ثبت شده) مي باشد.

negarminavi
2015/01/14, 09:22
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1393/12/29 دوره 9 ماهه (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت کاشي تکسرام طی نامه شماره مورخ 1393/10/23 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1393/12/29 با سرمایه 110,000 میلیون ریال مبلغ 359 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

تعدیل مثبت 10.1 درصدی پیش بینی سود سالیانه و پوشش 72 درصدی سود در 9 ماهه

سایر اطلاعات:
1) شرکت پيش‌بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 29/12/90 را در تاريخ‌ 25/05/90 مبلغ 83 ريال اعلام نموده که مطابق صورتهاي مالي حسابرسي نشده مبلغ (236)ريال ومطابق صورتهاي مالي حسابرسي شده مبلغ (270) ريال زيان محقق گرديده است.

2) شرکت پيش‌بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 30/12/91 را در تاريخ‌ 01/03/91(حسابرسي نشده) و در تاريخ هاي 16/05/91 (حسابرسي شده) ، 04/11/91 و 91/12/27 مبلغ 10 ريال اعلام نموده ليکن مطابق صورتهاي مالي حسابرسي نشده و حسابرسي شده مبلغ 31 ريال محقق نموده است.

3) به موجب مصوبه مجمع عمومي فوق العاده مورخ 26/12/91 سرمايه شرکت از مبلغ 000ر50 ميليون ريال به مبلغ 000ر110 ميليون ريال (معادل 120 درصد) از محل مطالبات و آورده ‌نقدي سهامداران افزايش يافته است.

4) شرکت پيش‌بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 29/12/92 را با سرمايه 000ر50 ميليون ريال در تاريخ‌ 20/12/91 مبلغ 176 ريال و با سرمايه 000ر110 ميليون ريال در تاريخ 27/12/91 مبلغ 140 ريال و در تاريخ هاي 31/04/92 ، 30/07/92 ، 29/10/92 ،30/11/92 و 08/12/92 مبلغ 84 ريال اعلام نموده ليکن مطابق صورتهاي مالي حسابرسي نشده و صورتهاي مالي حسابرسي شده مبلغ 133 ريال محقق نموده است.

5) شرکت پيش‌بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 29/12/93 را با سرمايه 000ر110 ميليون ريال در تاريخ هاي 30/11/92 و 08/12/92 مبلغ 168 ريال و در تاريخ 30/07/93 و 30/08/93 (حسابرسي شده) به مبلغ 326 ريال و مطابق اطلاعات حاضر به مبلغ 359 ريال اعلام نموده است.

6) مطابق صورت هاي مالي سال مالي منتهي به29/12/92 (حسابرسي شده) زيان انباشته شرکت مبلغ (44،190) ميليون ريال (مبلغ 402 ريال به ازاي هر سهم و معادل 40 درصد سرمايه ثبت شده) مي باشد.

negarminavi
2015/01/14, 18:39
اطلاعات و صورتهای مالی میاندوره ای 9 ماهه منتهی به 1393/09/30 (حسابرسی نشده)

9 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- فروش : 24 درصد افزایش
2- سود ناخالص : 98 درصد افزایش !

3- سود عملیاتی : 154 درصد افزایش
4- سود خالص : 306 درصد افزایش

5- سود شناسایی شده برای هرسهم در 9 ماهه : 259 ریال

negarminavi
2015/01/20, 09:45
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/katram.jpg

negarminavi
2015/02/07, 11:53
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/katram1.jpg

mey
2015/02/08, 17:04
کترام..........فکر کنم راه تکمبا رو بره...................کهرام با زیان 198............کترام با 13 سود....135................فردا تو واچینگ باشه....ضرر نداره................هر سهمی که تا حالا از تجدید...افزایش سرمایه داده...بعدش یه رالی قوی داشته...........

negarminavi
2015/02/23, 09:07
اولین پیش بینی درآمد هر سهم 12 ماهه منتهی به 1394/12/29 (حسابرسی نشده)

شرکت کاشي تکسرام پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1394/12/29 با سرمایه 110,000 میلیون ریال را مبلغ 136 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات اعلام کرده است.

سایر اطلاعات :

1) به موجب مصوبه مجمع عمومي فوق العاده مورخ 26/12/91 سرمايه شرکت از مبلغ 000ر50 ميليون ريال به مبلغ 000ر110 ميليون ريال (معادل 120 درصد) از محل مطالبات و آورده ‌نقدي سهامداران افزايش يافته است.

2) شرکت پيش‌بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 29/12/92 را با سرمايه 000ر50 ميليون ريال در تاريخ‌ 20/12/91 مبلغ 176 ريال و با سرمايه 000ر110 ميليون ريال در تاريخ 27/12/91 مبلغ 140 ريال و در تاريخ هاي 31/04/92، 30/07/92 ، 29/10/92 ،30/11/92 و 08/12/92 مبلغ 84 ريال اعلام نموده ليکن مطابق صورتهاي مالي حسابرسي نشده و صورتهاي مالي حسابرسي شده مبلغ 133 ريال محقق نموده است.

3) به موجب مصوبه مجمع عمومي فوق العاده مورخ 13/11/93 سرمايه شرکت از مبلغ 000ر110 ميليون ريال به مبلغ 981ر294 ميليون ريال (معادل 168 درصد) از محل مازاد تجديد ارزيابي دارايي ها افزايش يافته است و شرکت متعهد گرديده است افزايش سرمايه مزبور را پيش از برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه به ثبت برساند.

4) شرکت پيش‌بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 29/12/93 را با سرمايه 000ر110 ميليون ريال در تاريخ هاي 30/11/92 و 08/12/92 مبلغ 168 ريال و در تاريخ 30/07/93 و 30/08/93 (حسابرسي شده) به مبلغ 326 ريال و در تاريخ 23/10/93 به مبلغ 359 ريال و بر اساس سرمايه 981ر294 ميليون ريالي در تاريخ هاي 14/11/93 و مطابق اطلاعات حاضر به مبلغ 134 ريال اعلام نموده است.

5) شرکت پيش بيني سود هر سهم سال مالي 94 را مطابق اطلاعيه حاضر به مبلغ 136 ريال اعلام کرده است. در اولين پيش بيني سال 94 نسبت به سال مالي 93 به ترتيب فروش 11درصد افزايش، بهاي تمام شده کالاي فروش رفته 7درصد افزايش، سود عملياتي 26درصد افزايش و سود خالص 1درصد افزايش داشته است.

6) در بودجه سال 94 مقدار فروش محصولات نسبت به سال مالي 93 تغيير نداشته با اين تفاوت که ميزان فروش صادراتي با 150 درصد افزايش به 250،000 مترمربع بالغ گرديده و متوسط نرخ فروش محصولات نيز 11 درصد رشد داده شده است.

7) مطابق صورت هاي مالي حسابرسي شده دوره اي 6 ماهه منتهي به 31/06/93 ، زيان انباشته شرکت مبلغ (20،082) ميليون ريال مي باشد که در صورت تحقق سودهاي برآورد شده سالهاي 93 و 94 زيان انباشته شرکت در پايان سال مالي 94 پوشش داده خواهد شد. لذا شرکت مبلغ سود نقدي پيشنهادي هر سهم براي سال مالي 1394 را به مبلغ 100 ريال اعلام نموده است.

negarminavi
2015/02/24, 16:04
موضوع: آگهی ثبت افزایش سرمایه

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1393/11/13 افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ 110,000 میلیون ریال به‌مبلغ 294,981 میلیون ریال ( از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها مبلغ 184981 میلیون ریال و ) در تاریخ 1393/12/05 در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

meysam_sh_2020
2015/05/20, 10:08
امروز و دو روز پیش اضافه شد...
توصیه ای ندارم

meysam_sh_2020
2015/05/23, 07:49
امروز و دو روز پیش اضافه شد...
توصیه ای ندارم

24 درصد تعدیل مثبت در گزارش 12 ماهه حسابرسی شده ...سودش رو کرد 167 ریال.

کترام از زیان در اومد...تا سال 92 انباشته داشت! امسال ته حسابش مقداری هم سود مونده...

negarminavi
2015/05/23, 07:52
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1393/12/29 (حسابرسی نشده)

12 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- فروش : 16 درصد افزایش
2- سود ناخالص : 103 درصد افزایش

3- سود عملیاتی : 152 درصد افزایش
4- سود خالص : 237 درصد افزایش

5- سود شناسایی شده برای هرسهم در 12 ماهه : 167 ریال

meysam_sh_2020
2015/05/23, 07:54
24 درصد تعدیل مثبت در گزارش 12 ماهه حسابرسی شده ...سودش رو کرد 167 ریال.

کترام از زیان در اومد...تا سال 92 انباشته داشت! امسال ته حسابش مقداری هم سود مونده...

قانونیش این بود که سهم بسته بشه!! دوباره باز بشه...

ناظر خوابه...ولی مهم نیست...

*سامان*
2015/05/23, 08:57
مام خریدیم البته این صفش به خاطر گزارشش نیست

*سامان*
2015/05/24, 08:50
حواستون به این هست؟/:.grlim:./

*سامان*
2015/05/24, 14:58
راستش ديروز يه رانت قوي به ما رسيد كه ميخان سهمو بكشن بالا

چون منبع خبر موثق بود من خودم مقداري خريدم اما براي افرادي كه سبدشونو ميگردونم جرئت نكردم بخرم تا اخبار دقيق تري بياد

امروز اون خبراي دقيق اومد و براي سبدها خريد خوبي كردم

3 تا شايعه قوي پشت سهم انداختن كه اگه تو بازار بپيچه چنان صفي روش ميزنن كه تو عمرتون نديديد

اولين خبر بحث افزايش سرمايه از تجديد هست كه فقط همين خبر اگه تاييد بشه سهمو تا 300 ميبره

دومين خبر بحث فروش ملك هست

سومين شايعه هم بحث معامله بلوكي هست...ظاهرا يه بلوك توسط يكي ازين حقيقيها ميخان بخرن حالا رو چند تومن خدا ميدونه...البته آمار ميگيرم خبر ميدم

تو اين شايعات همين خبر معامله بلوكي از همه قوي تر هست

از فردا به احتمال زياد كسي نميتونه بخره اما ظاهرا با انتقالهاي امروز هنوز چنتا از كدهاي شخصيشون پرنشده و خيلي احتمال داره عرضه مصلحتي براي پر كردن اين كدها انجام بشه...هر جا عرضه شد تو خريدش شك نكنيد

اما مطالب بالا براي افرادي هست كه شايعه باز هستن...حواستونو جمع كنيد اگه اين شايعات تكذيب بشه سهم بدجور ميريزه...فعلا هم اين شايعاتو انداختن كه سهمو بكشن بالا و من بعيد ميدونم فعلا تكذيب بشه

پس كم ريسكها حواسشونو جمع كنن...سهم ريخت باز نيايد بگيد سامان تو سفته بازي ...تو خون مردمو ميمكي..تو جلادي ..مارو بدبخت كردي و ازين حرفا...صرفا شايعاتو گفتم و براي افرادي هم گفتم كه شايعه بازن

ديگم با اين تاپيك كاري نداريم مگر اينكه خبري بياد

*سامان*
2015/05/24, 19:27
اينم تحركات سهامداران كترام كه خيلي معني داره

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=24085906177899789#

*سامان*
2015/05/26, 10:12
کترامو اگه تا آخر وقت جمش کردن که هیچ وگرنه موندن روش توصیه نمیشه

من خودم هنوز نفروختم

*سامان*
2015/05/26, 11:13
با میانگین 113 114 فروختم

ولی کلا خبر بدی ازش نیومده

سلطان بورس
2015/05/26, 12:17

شما را قبول دارم بخاطر چند اخلاق خوب
یکیش همین صداقت شما هست که سهمی که صبح 5% مثبت بوده را میگین 4% منفی فروختم
اکثرا اگر 4% منفی فروخته بودن میگفتن 5% مثبت فروختم
در یک روز سهم 10% پایین اومده .
13 میل سهم در صف خرید معامله شده . اختلاف با کارمزد میشه 11.5% ضرر برای کسی که خریده
عجب بازاری شده !!!!

m.r_moradi
2015/05/26, 15:43
جناب سامان تجدید ارزیابی که تازه انجام داده سهم قربان،مگه میتونه دوباره تجدید بده به این زودی؟!!قبل عید بود افزایش سرمایه اش...

من تکنیکالی نگاهش میکردم که جا موندم تو این رالی اما به نظرم به شرطی که زیر 105-108 نره ارزش خرید داره....شنبه نگاهش کنیم ببینیم چه میکنه...

محمد 66
2015/05/26, 16:48
شما را قبول دارم بخاطر چند اخلاق خوب
یکیش همین صداقت شما هست که سهمی که صبح 5% مثبت بوده را میگین 4% منفی فروختم
اکثرا اگر 4% منفی فروخته بودن میگفتن 5% مثبت فروختم
در یک روز سهم 10% پایین اومده .
13 میل سهم در صف خرید معامله شده . اختلاف با کارمزد میشه 11.5% ضرر برای کسی که خریده
عجب بازاری شده !!!!

جای سازمان بورس بودم محدودیت نوسان را حذف میکردم تا ملت به جای 11 درصد 30 درصد ضرر بدن ، این جماعت هر بلایی سرشون بیاد حقشونه باید ورشکست بشن ، همه دنبال صف هستند برن ته صف و تحلیل هیچ جایی نداره ، یک عده سفته باز با پول سهمها را 50 درصد بالا میبرند بعد میندازند به ملت . /:.yead.:/

*سامان*
2015/05/26, 17:05
جناب سامان تجدید ارزیابی که تازه انجام داده سهم قربان،مگه میتونه دوباره تجدید بده به این زودی؟!!قبل عید بود افزایش سرمایه اش...

من تکنیکالی نگاهش میکردم که جا موندم تو این رالی اما به نظرم به شرطی که زیر 105-108 نره ارزش خرید داره....شنبه نگاهش کنیم ببینیم چه میکنه...

نگا كنيد اينا همش شايعست اما تجديد ارزيابي ميتونه چندين بار انجام بشه...بعضي مواقع ميبينيد كه شركت در بار اول همه داراييهارو تجديد نكرده...مثلا زميناشو تجديد كرده اما ساختموناشو نه...واسه همين مجوز ميگيره براي ساختموناش...بايد گزارش توجيهي افزايش سرمايه قبليشو بخونيم تا ببينيم دقيقا كجاها تجديد شده

اما از بعد تكنيكي كه شما فرموديد بله ايرادي نداره اما من خودم بشخصه دنبال نوسانات ريز نيستم...شايد دوباره خريد در محدوده 107 108 براي نوسان تا 120 خوب باشه اما سوال اينجاست ميتونه 125 رو رد كنه يا نه؟

البته بايد ببينيم روزاي بعد چي ميشه...بدون تعصب اگه ديديم ميخان بكشنش بالا دوباره وارد ميشيم

از لحاظ بنيادي كلا چيزي نداره اما شايد برنامشون جابه جايي بلوك در قيمتهاي بالا باشه

mehdi2000
2015/05/26, 17:38

حاجی تو تای÷یک بغلی فرصت خرید میدی اینجا میای میگی تو صف فروش فردا فرختم...../:.nono.:/

*سامان*
2015/05/26, 17:41
حاجی تو تای÷یک بغلی فرصت خرید میدی اینجا میای میگی تو صف فروش فردا فرختم...../:.nono.:/

آخه من سفته بازم/:.yead.:/

*سامان*
2015/05/26, 17:47
آخه من سفته بازم/:.yead.:/

در ضمن اين 25 ميليون سهم امروزم من كردم تو پاچه ملت..تا اونا باشن به حرف من نرن تو صف خريد/:.weirdsmiley.:/

فردام يه 10 20 ميليون صف فروش ميزارم تا حالشون جا بياد/:.rolleyessmileyani

*سامان*
2015/05/26, 18:20
امروز امين آويد صفر كرد و فك كنم يكي دو تا حقيقي به تركيب اضافه شد

روزهاي آينده براي ورود مجدد كاملا زير نظر ميگيرمش

124 ميفروختم سود خوبي ميكردم اما متاسفانه طمع نزاشت و تقريبا ير به ير خارج شدم چون يه مقدار تو 124.5 همين امروز خريده بودم

meysam_sh_2020
2015/05/30, 08:57
ورود محدد به کترام...دفعه قبل 200 و 202 وارد شدم///

meysam_sh_2020
2015/05/30, 09:34
تمومی ندارن فروشنده ها (-:

meysam_sh_2020
2015/05/30, 10:16
تمومی ندارن فروشنده ها (-:

به نظر فروشنده ها تموم شدن

negarminavi
2015/07/02, 13:36
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/katram2_ac769.jpg

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/katram3.jpg

negarminavi
2015/07/23, 15:25
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 3 ماهه منتهی به 1394/03/31 (حسابرسی نشده)

3 ماهه 94 نسبت به 93 :

1- فروش : 34 درصد کاهش
2- سود ناخالص : 1 درصد کاهش

3- سود عملیاتی : 4 درصد افزایش
4- سود خالص : 88 درصد کاهش

5- سود شناسایی شده برای هرسهم در 3 ماهه : 4 ریال

negarminavi
2015/07/23, 15:28
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1394/12/29 دوره 3 ماهه (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت کاشي تکسرام طی نامه شماره مورخ 1394/04/31 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1394/12/29 با سرمایه 294,981 میلیون ریال مبلغ 136 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

پوشش 3 درصدی سود در 3 ماهه

Mehdi1400
2015/09/28, 21:35
سلام
به نظر میرسه حرکت امروز یک ژست برگشت و تغییر روند بیش نیست
تکنیکی 5 و 6 اکتبر، یعنی یک هفته دیگر، روزهای مهمی است برای سهم در محدوده قیمتی 68 تومان

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/Ketram.gif

negarminavi
2015/10/23, 10:03
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 6 ماهه منتهی به 1394/06/31 (حسابرسی نشده)

6 ماهه 94 نسبت به 93:

1- فروش : 16 درصد کاهش
2- سود ناخالص : 17 درصد کاهش

3- سود عملیاتی : 24 درصد کاهش
4- سود خالص : 95 درصد کاهش

5- سود شناسایی شده برای هرسهم در 6 ماهه : 4 ریال

negarminavi
2015/10/23, 10:06
6 ماهه 94 نسبت به 93 :

مقدار تولید : 12.37 درصد کاهش

مقدار فروش : 19.64 درصد کاهش

مبلغ فروش : 15.94 درصد کاهش

negarminavi
2015/10/23, 10:12
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1394/12/29 دوره 6 ماهه (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت توليدي کاشي تکسرام طی نامه شماره مورخ 1394/07/30 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1394/12/29 با سرمایه 294,981 میلیون ریال مبلغ 68 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

تعدیل منفی 50 درصدی پیش بینی سود سالیانه و پوشش 6 درصدی سود در 6 ماهه

negarminavi
2015/10/29, 10:25
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/katram4.jpg

اقای خاص
2015/11/14, 20:20
http://forums.boursy.com/imported/2015/11/qwg4_-1.png (http://uupload.ir/)

سیدامیر
2016/01/02, 09:45
سلام..

یه پله خرید شد ..

تحرکاتی رو میشه تو این گروه دید ..

این گروه اگه بخواد حرکت کنه میتونه بازدهی خوبی داشته باشه ..

..

محمود گرگانی
2016/01/06, 13:02
چند روزی است که خریدار کترام هستم . صادرات کاشی و سرامیک به روسیه این صنعت رو متحول میکنه

m2020
2016/01/06, 13:19
اختصاص وام 3.5 ملیارد یورویی موسسه اعتباری ساجه ایتالیا به تولید کنندگان کاشی ایران.ایران جایگزین سایر کشور ها در روسیه میشود.
این خبر تو کانال تلگرامی دیدم. دوستان کسی اطلاعی داره ازش؟

محمود گرگانی
2016/01/06, 13:25
اختصاص وام 3.5 ملیارد یورویی موسسه اعتباری ساجه ایتالیا به تولید کنندگان کاشی ایران.ایران جایگزین سایر کشور ها در روسیه میشود.
این خبر تو کانال تلگرامی دیدم. دوستان کسی اطلاعی داره ازش؟

بله دوست عزیز خبر صحت داره.
لینک خبر:
http://www.mehrnews.com/news/3003898/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B4%DB%8C-%D9%88-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%85%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF

کيانوش
2016/01/06, 16:48
کهرام کارت بازرگانی برای صدور کالا به روسیه گرفته است.
صادرات به روسیه وضعییت این شرکت را دگرگون میکنه.260
تومان به ازای هر سهم کالای اماده برای فروش در انبار داره.

بزودی گروه کاشی و سرامیک مثل صنعت غذایی در صف خرید قفل خواهد شد.

فعلا کچینی قفل شده از شنبه کساوه قفل میشه و کترام و کهرام و کپارس هم به انها خواهند پیوست.
.......................
در ضمن افزایش سرمایه 280درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی هم پس از مهر دادگستری استان به سازمان بورس میاد.
....................
تحریم روسیه از طرف اتحادیه اروپا و تحریم ترکیه و اوکراین از طرف روسیه و تحریم ترکیه از طرف عراق بخاطر اشغال ترکیه شرایط خوبی را برای صادرات مواد غذایی و کاشی و سرامیک ایران فراهم کرده است.
همه شرکتهای کاشی و سرامیک در حال رایزنی با روسیه هستن.
روسیه تعرفه واردات از ایران را صفر کرده است.
تا کنون کچینی و کساوه صف خرید شدند و از حالا به بعد بقیه باید راه بیفتند.
................................................
کترام هدف 150تومانی در برنامه داره.مثل غذاییها
این گروه هنوز حرکت نکرده.
شنبه روز حرکت این گروه خواهد بود.باید همدوش غذایی بیاد بالا.یعنی حداقل40درصد یک کله

بورس 2016
2016/01/06, 17:46
کهرام کارت بازرگانی برای صدور کالا به روسیه گرفته است. صادرات به روسیه وضعییت این شرکت را دگرگون میکنه.260 تومان به ازای هر سهم کالای اماده برای فروش در انبار داره. بزودی گروه کاشی و سرامیک مثل صنعت غذایی در صف خرید قفل خواهد شد. فعلا کچینی قفل شده از شنبه کساوه قفل میشه و کترام و کهرام و کپارس هم به انها خواهند پیوست. ....................... در ضمن افزایش سرمایه 280درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی هم پس از مهر دادگستری استان به سازمان بورس میاد. .................... تحریم روسیه از طرف اتحادیه اروپا و تحریم ترکیه و اوکراین از طرف روسیه و تحریم ترکیه از طرف عراق بخاطر اشغال ترکیه شرایط خوبی را برای صادرات مواد غذایی و کاشی و سرامیک ایران فراهم کرده است. همه شرکتهای کاشی و سرامیک در حال رایزنی با روسیه هستن. روسیه تعرفه واردات از ایران را صفر کرده است. تا کنون کچینی و کساوه صف خرید شدند و از حالا به بعد بقیه باید راه بیفتند. ................................................ کترام هدف 150تومانی در برنامه داره.مثل غذاییها این گروه هنوز حرکت نکرده. شنبه روز حرکت این گروه خواهد بود.باید همدوش غذایی بیاد بالا.یعنی حداقل40درصد یک کله در خرید سهام هیجان زده نشوید. ------------------------------------------ واردات ۱۶ میلیون دلاری برنج از آمریکا به سفارش دولت/ پول‌های بلوکه در آمریکا برنج شد؟ علیرغم ممنوعیت واردات کالاهای مصرفی از آمریکا در آذرماه امسال ۱۶ میلیون دلار برنج از آمریکا وارد شده که یک منبع آگاه از احتمال توافق خرید برنج در قبال پول‌های بلوکه ایران در آمریکا خبر می‌دهد. خبرگزاری فارس: واردات ۱۶ میلیون دلاری برنج از آمریکا به سفارش دولت/ پول‌های بلوکه در آمریکا برنج شد؟ به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، بر اساس آمارهای رسمی تجارت خارجی کشور آذر ماه امسال بالغ بر 16 میلیون و 663هزار دلار به حجم 29 میلیون تن برنج از کشور آمریکا وارد شده است، این واردات در حالی صورت می‌گیرد که پیش از این در نامه الزامات اجرای توافق برجام از سوی مقام معظم رهبری در ممنوعیت واردات کالاهای مصرفی از آمریکا تأکید شده است. http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13941016001089

محمود گرگانی
2016/01/06, 18:21
در خرید سهام هیجان زده نشوید. ------------------------------------------ واردات ۱۶ میلیون دلاری برنج از آمریکا به سفارش دولت/ پول‌های بلوکه در آمریکا برنج شد؟ علیرغم ممنوعیت واردات کالاهای مصرفی از آمریکا در آذرماه امسال ۱۶ میلیون دلار برنج از آمریکا وارد شده که یک منبع آگاه از احتمال توافق خرید برنج در قبال پول‌های بلوکه ایران در آمریکا خبر می‌دهد. خبرگزاری فارس: واردات ۱۶ میلیون دلاری برنج از آمریکا به سفارش دولت/ پول‌های بلوکه در آمریکا برنج شد؟ به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، بر اساس آمارهای رسمی تجارت خارجی کشور آذر ماه امسال بالغ بر 16 میلیون و 663هزار دلار به حجم 29 میلیون تن برنج از کشور آمریکا وارد شده است، این واردات در حالی صورت می‌گیرد که پیش از این در نامه الزامات اجرای توافق برجام از سوی مقام معظم رهبری در ممنوعیت واردات کالاهای مصرفی از آمریکا تأکید شده است. http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13941016001089

این چه ربطی داره به خرید سهم؟

ali m
2016/01/06, 18:29
این در میان مدت و بلند مدت سوده خواهد بود

کيانوش
2016/01/07, 08:57
کهرام کارت بازرگانی برای صدور کالا به روسیه گرفته است.
صادرات به روسیه وضعییت این شرکت را دگرگون میکنه.260
تومان به ازای هر سهم کالای اماده برای فروش در انبار داره.

بزودی گروه کاشی و سرامیک مثل صنعت غذایی در صف خرید قفل خواهد شد.

فعلا کچینی قفل شده از شنبه کساوه قفل میشه و کترام و کهرام و کپارس هم به انها خواهند پیوست.
.......................
در ضمن افزایش سرمایه 280درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی هم پس از مهر دادگستری استان به سازمان بورس میاد.
....................
تحریم روسیه از طرف اتحادیه اروپا و تحریم ترکیه و اوکراین از طرف روسیه و تحریم ترکیه از طرف عراق بخاطر اشغال ترکیه شرایط خوبی را برای صادرات مواد غذایی و کاشی و سرامیک ایران فراهم کرده است.
همه شرکتهای کاشی و سرامیک در حال رایزنی با روسیه هستن.
روسیه تعرفه واردات از ایران را صفر کرده است.
تا کنون کچینی و کساوه صف خرید شدند و از حالا به بعد بقیه باید راه بیفتند.
................................................
کترام هدف 150تومانی در برنامه داره.مثل غذاییها
این گروه هنوز حرکت نکرده.
شنبه روز حرکت این گروه خواهد بود.باید همدوش غذایی بیاد بالا.یعنی حداقل40درصد یک کله
میثم در بورکس نوشته.
بتدای سال مدیر عاملش گفته بود :

امین همتی براتی در ادامه افزود: به دلیل ركود اقتصادی کشور، شركت در نظر دارد تا صادرات خود را به کشورهای آسیای میانه، روسیه و ترکیه به میزان 30 درصد افزایش دهد، که در این خصوص مقدمات یکسری از قراردادها در شرف انجام می باشد.

حالا ببینیم بستر هم که داره فراهم میشه میتونه صادرات داشته باشه یا نه....

فعلا دیروز اخباری برای این گروه و صادرات به روسیه اومد....البته باید دید به صرفه هست صادرات یا نه.....و سایر مواردی که باید در نظر گرفت..........

.................................................
دیشب اخبار کانال 1 داشت کارخانه کاشی سرامیک قزوین را نشون میداد و مصاحبه می کرد.
مدیر کارخونه گفت صادرات ما از 10درصد به 25درصد رسیه است.و بازار جدیدی هم در روسیه و برزیل بدست اورده ایم.که داریم جنس اماده میکنیم برای روسیه.
جالب اینکه روسیه تعرفه 17درصدی واردات خودش را برای ایران صفر کرده است.
دیگر اینکه دولت مصوب کرده صادر کنندگان کالا به روسیه دلار و ارز صادراتی را در بازار ازاد بفروشند.یعنی 3700تومان نه 3000تومان
......................
اتفاقا دیروز خبری گرفتم که شرکت کهرام در دی ماه محموله صادراتی کاشی و سرامیک گرانیتی که در ایران منحصر به فرد هست را به روسیه صادر کرده است.
هدف کترام تا شب عید 150تومان و تا مجمع 200تومان

محمود گرگانی
2016/01/09, 09:58
کترام تنها سهم در گروه کاشی است که قیمت زیر 100 تومن داره و زیان انباشته و زیان ده نیست. یک نگاهی به حوزه بازارگانی شرکت داشته باشید تا متوجه پتانسیلهای افزایش سود این شرکت که با بهبود شرایط نظیر صادارت به روسیه و اعطای تسهیلات دولت به بافتهای فرسوده بشین.

نگاهی به حوزه بازرگانی شرکت

http://forums.boursy.com/imported/2016/01/6q9txq11rvhtuinziyrl-1.jpg

محمود گرگانی
2016/01/09, 10:40
حضور شرکتهای کاشی سازی ایران در نمایشگاه ساختمان روسیه

http://forums.boursy.com/imported/2016/01/oxcmc1c7opynga00nv9u-1.jpg

محمود گرگانی
2016/01/09, 11:37
قرار دادن زبان روسی در سایت کترام به دلیل صادراتی که به روسیه انجام خواهد شد

http://forums.boursy.com/imported/2016/01/truaeejg3q4b2qw2b1ce-1.jpg

محمود گرگانی
2016/01/10, 15:08
پایان موج اصلاحی و شروع موج صعودی

http://forums.boursy.com/imported/2016/01/d1mofidsecuritiescotempfilescreenshot285-1.png

محمود گرگانی
2016/01/11, 10:09
*مهم*مهم*
وی با اشاره به برگزاری المپیک در روسیه و لزوم استفاده از کاشی و سرامیک در ساخت و سازها ادامه داد: یکی از رویدادهای اخیر و مهم این صنعت که می تواند مورد توجه ویژه قرار گیرد، کاهش صادرات کاشی و سرامیک دو کشور ایتالیا و اسپانیا به دلیل اختلاف ارزش روبل و یورو از یک سو و ممنوعیت محصولات ترکیه برای صادرات به روسیه است. بنابراین شرکت های فعال ایرانی می توانند ضمن به دست گرفتن سهم 100 میلیون یورروی ترکیه ، بخشی از سهم دو کشور ایتالیا و اسپانیا را عهده دار شوند.

http://boursepress.ir/news/21191/%D9%81%D8%B1%D8%B5%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D 8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%88%D8%B6%D8%A7%D8%B9-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%AE%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%B3%D9%87%D9%85-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D9%86%D8%AF

محمود گرگانی
2016/01/13, 16:51
سفیر بلاورس در دیدار با رئیس کل گمرک ایران:
دنبال همكاری مشترک بزرگ در شرایط سخت با ایران هستیم
ویکتور ریباک سفیر بلاروس در تهران با مسعود کرباسیان رئیس کل گمرک ایران دیدار و گفت و گو کرد.

وضعیت روابط تجاری با ج.ا.ایران
عمده اقلام صادراتی ایران به بلاروس : توتون و تنباكو ، داروهای دارای تولید داخلی مشابه ، کاشی یا سرامیک ، فرش و سایر کف پوش های ، جوال و کیسه برای بسته بندی کالا ، وسائط

نقلیه با موتور پیستونی ، سایر آلات و وسایل مورد استفاده در علوم دندانپزشکی ، پسته ، انگور خشک کرده ، رب گوجه فرنگی

مهمترین اقلام وارداتی ایران از بلاروس : الیاف سنثتیک ، وسائط نقلیه حمل و نقل کالا ، قطعات منفصله برای تولید کامیون و کامیونت ، دسته الیاف از رشته های سنتتیک ، پارچه استخوان بندی لاستیک ، سایر دامپرها ، ماشین های سوراخ کردن ، وسائل نقلیه موتوری با وزن ناخالص وسیله نقلیه ، بدنه برای کامیون ، کامیونت ، پرسورهای برودتی

محمود گرگانی
2016/01/15, 18:21
نیروهای عملیات ویژه ارتش آمریکا وارد عراق شدند

وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد که نیروهای عملیات ویژه آمریکا برای کمک به ارتش عراق در مبارزه با تکفیری‌ها از جمله «داعش» وارد عراق شدند.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13941024000187

کمک دو میلیارد دلاری بانک جهانی به عراق برای بازسازی مناطق آزادشده

وزیر دارایی عراق خبر داد که بانک جهانی کمکی 2 میلیارد دلاری در اختیار دولت بغداد برای بازسازی مناطق آزاد شده از دست داعش قرار خواهد داد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13941021001676

تاکید آلمان بر حمایت از بازسازی شهر «الرمادی» عراق

وزیر خارجه آلمان در پی اعلام آزادسازی کامل شهر «الرمادی» از دست داعش، بر تعهد برلین به بازسازی این شهر که در مرکز استان الانبار قرار دارد، تاکید کرد.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13941007001668

بازسازی ویرانه های عراق باعث افزایش صادارت کاشی و سرامیک ایران به این کشور میشود. همانطور که در خبرها موجوده بانک جهانی و چند کشور برای بازسازی ویرانه های جنگ قول مساعدت دادند.
سهام کاشی و سرامیک در کف قیمتی است و چند روزی است که مورد توجه بازار قرار گرفته است.
سرمایه گذاری ایتالیایی ها و صادرات به روسیه از خبرهای مهم دیگر در این صنعت است.

محمود گرگانی
2016/01/15, 18:40
برنامه راهبردی وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن بررسی وضعیت موجود و روند شاخص‌های مهم اقتصادی ایران و جهان به وضعیت روند ایران از منظر شاخص‌های بین‌المللی پرداخته است‌.

در این مجموعه به چاپ رسیده‌، فرصت‌ها و چالش‌های بخش صنعت و معدن و اهداف کلی و کمی بخش تبیین شده است‌.

در ضمن اولویت‌بندی رشته فعالیت‌ها و تعیین صنایع منتخب و اهداف کمی صادرات از دیگر مواردی است که در تهیه این برنامه به آن پرداخته شده است‌.

هم‌چنین برنامه‌های راهبردی برخی صنایع منتخب به همراه چشم انداز افق 1404 که در این سند به آن اشاره شده به شرح ذیل تعیین شده است‌:

- چشم‌انداز صنعت خودرو‌: دستیابی به جایگاه نخست صنعت خودرو منطقه‌، رتبه پنجم آسیا و رتبه یازدهم جهان با تکیه بر توسعه رقابت‌پذیری مبتنی بر توسعه فناوری

- چشم‌انداز توسعه صنعت فولاد ایران: کسب جایگاه هفتم دنیا با تولید سالیانه 55 میلیون تن فولاد خام

- چشم‌انداز صنعت نساجی و پوشاک: دستیابی به جایگاه سوم صنعت نساجی در منطقه و رسیدن به رتبه پنجاه‌ام جهان با تکیه بر رقابت‌پذیری‌، نوسازی و سرمایه‌گذاری همراه با توسعه فناوری و ارتقای بهره‌وری عوامل تولید

- چشم‌انداز صنعت سیمان‌: کسب جایگاه سوم جهان با ظرفیت تولید سالیانه 120 میلیون تن و رتبه اول در صادرات جهانی و ظرفیت تولید در منطقه

- چشم‌انداز صنعت تایر و تیوب: رسید به جایگاه اول در منطقه و کسب 3 در صد حجم تولید در جهان

- چشم‌انداز توسعه صنعت لوازم خانگی ایران: حفظ جایگاه دوم منطقه‌، دارای نام تجاری معتبر در جهان با تولید سالیانه 16 میلیون دستگاه و صادرات 3 میلیارد دلار

- چشم‌انداز صنعت کاشی و سرامیک: کسب جایگاه چهارم در جهان با ظرفیت تولید سالیانه 700 میلیون متر مربع و 2 میلیارد دلا‌ر صادرات

محمود گرگانی
2016/01/17, 21:36
محصولات ایرانی می‌توانند خلأ بازار روسیه را پرکنند

برگزاری اولین نمایشگاه اختصاصی ایران در مسکو

وی همچنین از برگزاری اولین نمایشگاه اختصاصی ایران در مسکو خبر داد و افزود: بر اساس مجوز سازمان توسعه تجارت ایران قرار است از ۲۲ تا ۲۴ اردیبهشت ماه سال آینده نمایشگاه اختصاصی ایران در روسیه برگزار شود تا بتوان کالاهای ایرانی را به آن بازار معرفی کرد.
میرچگینی با بیان اینکه تا به الان نتوانستیم نمایشگاه اختصاصی به معنای واقعی در روسیه داشته باشیم گفت:‌مجوز برگزاری این نمایشگاه دریافت شده و قرار است این نمایشگاه را در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار کنیم که با توجه به تغییر و تحولاتی سیاسی ایران و ظرفیت های جدید ایجاد شده تمایل سیاستمداران روسیه به سمت ایران جلب شده و برگزاری این نمایشگاه می‌تواند فرصتی طلایی برای ما باشد.
وی با بیان اینکه ما مجری برگزاری این نمایشگاه در مسکو هستیم درباره ظرفیت های بازار روسیه برای ایران توضیح داد: مصالح ساختمانی، شیرآلات، کاشی، سرامیک، فرش، موادغذایی، رب گوجه و میوه‌جات از مهم ترین اقلام صادراتی ما به روسیه است و با توجه به اینکه بخشی از پالایشگاههای روسیه نمی‌توانند محصولات پتروشیمی را تولید کنند ما می توانیم در این بخش ها وارد شویم.
وی در عین حال بیان کرد: منسوجاتی مثل پوشاک، پتو و حوله نیز از بازار خوبی در روسیه برخوردارند.
این عضو اتاق بازرگانی با بیان اینکه قوانین روسیه را به درستی می‌شناسیم و وارداتی در حوزه ماشین آلات نیز از این کشور داریم گفت: تعداد زیادی از تجار که قوانین فعالیت با این کشور را نمی‌شناختند نیز تمایل داشتند با قوانین و ضوابط فعالیت با این کشور آشنا شوند.

متن کامل خبر
http://www.isna.ir/fa/news/94102715776/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-%D8%AE%D9%84%D8%A3-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%87

negarminavi
2016/01/21, 12:39
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1394/12/29 دوره 9 ماهه (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت توليدي کاشي تکسرام طی نامه شماره مورخ 1394/10/30 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1394/12/29 با سرمایه 294,981 میلیون ریال مبلغ 8 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

تعدیل منفی 88.2 درصدی پیش بینی سود سالیانه و پوشش 63 درصدی سود در 9 ماهه

negarminavi
2016/01/21, 12:47
9 ماهه 94 نسبت به 93 :

مقدار تولید : 12.24 درصد کاهش

مقدار فروش : 15.86 درصد کاهش

مبلغ فروش : 12.74 درصد کاهش

negarminavi
2016/01/21, 12:51
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 9 ماهه منتهی به 1394/09/30 (حسابرسی نشده)

9 ماهه 94 نسبت به 93 :

1- فروش : 13 درصد کاهش
2- سود ناخالص : 17 درصد کاهش

3- سود عملیاتی : 26 درصد کاهش
4- سود خالص : 94 درصد کاهش

5- سود شناسایی شده برای هرسهم در 9 ماهه : 5 ریال

negarminavi
2016/02/21, 11:34
اولین پیش بینی درآمد هر سهم 12 ماهه منتهی به 1395/12/30 (حسابرسی نشده)

شرکت توليدي کاشي تکسرام پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1395/12/30 با سرمایه 294,981 میلیون ریال را مبلغ 34 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات اعلام کرده است.

تعدیل مثبت 325 درصدی پیش بینی سود سال مالی 95 نسبت به 94

خوشبخت
2016/02/21, 14:14
#کترام
شرکت: توليدي کاشي تکسرام

اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/12/30 (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت توليدي کاشي تکسرام طی نامه شماره مورخ 1394/12/02 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال منتهی به 1395/12/30 با سرمایه 294,981 میلیون ریال مبلغ 34 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

سود هرسهم آخرین پیش بینی سال مالی قبل: ۸ ریال
سود هرسهم پیش بینی جدید: ۳۴ ریال
درصد تغییر: ۳۲۵% تعدیل مثبت

http://codal.ir/Reports/FirstEPSEstimate.aspx?LetterSerial=KQbCjmBkZiFDmeE GZVy1zw%3d%3d

خوشبخت
2016/03/10, 19:45
#کترام
شرکت: توليدي کاشي تکسرام

اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/12/30 (حسابرسی شده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت توليدي کاشي تکسرام طی نامه شماره مورخ 1394/12/19 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال منتهی به 1395/12/30 با سرمایه 294,981 میلیون ریال مبلغ 34 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

بدون تغییر نسبت به گزارش قبل

▪️ مبنای تعیین نرخ ارز مورد استفاده:
نرخ ارز بر اساس متوسط نرخ ارز آزاد و مبادله اي معادل 30.000 ريال در نظر گرفته شده است.
http://codal.ir/Reports/FirstEPSEstimate.aspx?LetterSerial=HmShi47aEmHLYoD KEP9bSQ%3d%3d

آذرآبادگان
2016/05/07, 22:09
معاملات فردا برای کترام خیلی مهمه ... اگه بتونه خودشو به صف خرید برسونه
رشد جالبی میتونه داشته باشه ... ارزش رصد کردن رو داره ... واسه همین امروز
یه پله وارد شدم تا روش زوم باشم B-)

آذرآبادگان
2016/05/08, 10:44
معاملات فردا برای کترام خیلی مهمه ... اگه بتونه خودشو به صف خرید برسونه
رشد جالبی میتونه داشته باشه ... ارزش رصد کردن رو داره ... واسه همین امروز
یه پله وارد شدم تا روش زوم باشم B-)

محدوده 108 ، خریدار پرقدرتی داره خیلی زود سقف قبلی رو خواهد شکوند که در اونصورت خریدش به این راحتی نخواهد بود ... تا زمانی که زیر 107 نرفته در بازه 107 تا 120 فرصت خرید میدونم ?

orumbourse
2016/05/28, 09:44
کسی از بنیادی این سهم خبری داره؟چیزی توش هست؟
بنظرم اومد میخواد خط روند نزولی دو سه ساله اش رو بشکنه،بشکنه تا 160 تومن هم میتونه پرنوسان بره.
بنظر میاد فروشنده زیادی نداره،اگه خط روند رو بشکنه،خریدارها مطمئن تر میخرن.
ببینیم چی میشه؟

کيانوش
2016/05/28, 11:47
بنظرم اومد میخواد خط روند نزولی دو سه ساله اش رو بشکنه،بشکنه تا 160 تومن هم میتونه پرنوسان بره.
ببینیم چی میشه؟

من هم نمیدونم داستان چیه ولی حقوقی در 5روز کاری گذشته 14میلیون سهم خریده
سابقه نداشت.
.............................
خط روند نزولی دوسه ساله اش چنده که باید بشکنه.؟

orumbourse
2016/05/28, 12:04
من هم نمیدونم داستان چیه ولی حقوقی در 5روز کاری گذشته 14میلیون سهم خریده
سابقه نداشت.
.............................
خط روند نزولی دوسه ساله اش چنده که باید بشکنه.؟

همین حدودهاست.
125تومن.
روزهای دیگه بیشتر روش زوم میشم.

احسان147
2016/05/28, 17:17
فردا با قدرت مقاومت 125 رو خواهد شکست

احسان147
2016/05/28, 17:20
ببینیم چی میشه؟
میگن تو 3 ماهه پایانی 94 تو بخش صادرات خوب عمل کرده البته هنوز گزارش 12 ماهه اش نیومده

کيانوش
2016/05/29, 07:13
در چند روز گذشته حقوقیها 14میلیون سهم خریدند.
..............................
یک حقوقی به سهامداران بالای1درصد اضافه شد.
سهامدار/دارنده سهم درصد تغییر
شخص حقيقي
86 M
29.190 0
شخص حقيقي
60 M
20.250 0
شخص حقيقي
31 M
10.420 0
شخص حقيقي
4 M
1.510 0
شخص حقيقي
3 M
1.150 0
صندوق سرمايه گذاري مشترك پارس گستر
3 M
1.000 0
........................
احتمالا دو حقوقی دیگه هم باید بیاند بالا
منتظر میمونیم.

orumbourse
2016/05/29, 09:49
بنظر میاد همه چی خوبه، بالای 128 تومن بیاد میتونه روند صعودیش رو ادامه بده.
تا وقتی زیر 110 تومن نیومده امیدواری به ادامه صعود وجود داره.

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/05-29-2016-10-41-46-ق-ظ.jpg

negarminavi
2016/06/01, 15:28
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1394/12/29 (حسابرسی نشده)

12 ماهه 94 نسبت به 93 :

1- فروش : 9 درصد کاهش
2- سود ناخالص : 22 درصد کاهش

3- سود عملیاتی : 28 درصد کاهش
4- سود خالص : 95 درصد کاهش

5- سود شناسایی شده برای هرسهم در 12 ماهه : 8 ریال

negarminavi
2016/06/01, 15:52
12 ماهه 94 نسبت به 93:

مقدار تولید : 12.79 درصد کاهش

مقدار فروش : 11.64 درصد کاهش

مبلغ فروش : 9.50 درصد کاهش

negarminavi
2016/10/23, 10:09
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 6 ماهه منتهی به 1395/06/31 (حسابرسی نشده)

6 ماهه 95 نسبت به 94:

1- درآمدهای عملیاتی : 10 درصد افزایش
2- سود ناخالص : 26 درصد کاهش

3- سود عملیاتی : 40 درصد کاهش
4- شناسایی زیان خالص

5- زیان شناسایی شده برای هرسهم در 6 ماهه : 34 ریال

negarminavi
2016/10/23, 10:24
6 ماهه 95 نسبت به 94:

مقدار تولید : 12.68 درصد کاهش

مقدار فروش : 10.21 درصد افزایش

مبلغ فروش : 10.27 درصد افزایش

arad700
2017/05/24, 09:08
اصلا معلومه توی کترام چه خبره؟

arad700
2017/05/24, 09:18
عجیبه هرچی می فروشند سریع بلعیده میشه.

فراتحلیل
2017/08/17, 08:18
کدهایی که خارج شده تماما متعلق به بغدادی بوده است که عرض کردم تعداد سهامش صفر شده ، اما بازیگر قبلی ع.م هنوز در سهم هست و علاوه بر آن بازیگر جدید و تازه نفس هم وارد سهم شده است ، در روز معاملاتی چهارشنبه یک نفر که دارایی سهامش صفر بوده ، 5 میلیون و 280 هزار سهم خریده است و یک نفر دیگر هم شنبه به بالای درصد می آید.
با توجه به تجربه اپرداز خروج بغدادی از سهم را به فال نیک باید گرفت.به نظر من بزرگترین تهدید همین بغدادی بود که سایه اش از سر سهم برداشته شد.

http://forums.boursy.com/imported/2017/08/fe1e__33333-1.png (http://uupload.ir/)

فراتحلیل
2017/08/17, 15:44
سوپر گروه کاشی تکسرام

این گروه جهت تبادل نظر و همفکری کلیه سهامداران کاشی تکسرام ایجاد شده است و امید است با ایجاد این گروه گامی بلند جهت ارتقای آگاهی بازار از این سهم ارزنده به دست بیاید.
https://t.me/joinchat/AcdXf0NnVUtLtkhgKKNnnw

adminx
2017/08/17, 16:34
روزی می رسه ۱۲۰ تومن سود اعلام کنه..
/:.Heart.://:.Heart.://:.Heart.:/

فراتحلیل
2017/08/19, 08:38
واقعا دم بازیگر سهم گرم ، خوب سهم رو از چنگ نوسانگیر خارج کردن !!!

فراتحلیل
2017/08/19, 19:29
مشاهدات حاکی از حضور دوباره بازیگران اپرداز و چهره های سرشناسی چون آقای ف در سهم دارد.

فراتحلیل
2017/08/22, 17:43
اردرهای چند میلیونی امروز در نماد ، جواب دندان شکنی بر یاوه گویان و یاوه بافان بود.
به زودی خبری خواهد امد که .....

فراتحلیل
2017/08/26, 17:56
تو گزارش ماهانه شرکت کاشی 60*120 رو متری 29 تومن فروخته در حالی که نرخ بازار متوسط 77 تومنه ، یعنی نرخ بازار 2.65 برابر نرخ کارخانه است ، اگه با بقیه کاشی ها مقایسه کنیم حداقل نرخ کارخانه باید نصف تا 70 درصد نرخ بازار باشد یعنی حداقل 38.5 هزار تومان متری تا 53 هزار تومان
هر هزار تومان تفاوت در نرخ کاشی تاثیر 2.66 میلیارد تومان تومانی یا سهمی 9 تومان دارد و این موضوع نشان دهنده عمق فاجعه در شرکت است.
به نظر من با فشار به شرکت باید جلوی فساد احتمالی در شرکت را گرفت و شرکت را ملزم به ارایه سود واقعی که حدود سهمی 100 تومان میباشد کرد.

فراتحلیل
2017/08/28, 19:48
تو این 1 هفته بدون سر و صدا 20 میلیون سهم خریدار خاص جمع کرده ، حرکت سهم هم خیلی نموداری و تکنیکالی در حال ایجاد ترند جدید و موج جدید است.
به نظر من میتونه تا اخر هفته برگرده دوباره به محدوده 300

فراتحلیل
2017/08/29, 09:39
دلیل اینکه خریدار اصلی سهم رو صف نمیکنه؟
خریدار جدید به دنبال جمع اوری سهمه و دنبال صف کردن نیست ، تو این چند روز هم به شدت با کدهای مختلف در حال خرید بوده

فراتحلیل
2017/08/30, 06:21
خریدار پا به کار اجازه نوسانگیری در این شرایط رو نخواهد داد ، دوستان دنبال نوسانگیری نباشند و کمی در نوع معاملات و روند معاملات تامل کنند.

فراتحلیل
2017/08/30, 18:44
آخر وقت چند نفر داشتن خودزنی میکردن همه رو برداشتیم ازشون ، مطمین باشید اجازه نوسانگیری به کسی نمیدیم

فراتحلیل
2017/09/08, 17:55
چهارشنبه کد اصلی مدیرعامل در نماد کترام 200 هزار سهم خرید داشته ، بحث شکایت سهامداران از مدیرعامل هم جدی شده است که میتواند چاشنی خوبی برای تدوام خرید مدیرعامل و تحریک ایشان برای خرید در نماد کترام باشد.
به نظر من با کاهش قابل ملاحظه شناور سهم دیگر بعید است از این قیمتها که کف قیمتی است پایین تر بیاید در عوض با کوچکترین تلنگری صف خرید دهها میلیونی خواهد شد.

http://forums.boursy.com/imported/2017/09/2y8l_22-1.png (http://uupload.ir/)

فراتحلیل
2017/09/12, 08:02
مدیرعامل شرکت تشریح کرد
تاریخ چاپ:1396/06/20
کد خبر: DEN-1115853
گروه بنگاه‌ها: مدیرعامل کاشی تکسرام با تشریح وضعیت صنعت کاشی و سرامیک کشور از اقدامات صورت‌گرفته در شرکت از برنامه‌های تکسرام برای رسیدن به اهداف سودآور در شرکت خبر داد. مهندس امین همتی با اشاره به اینکه در 2 سال اخیر روند رشد سودآوری شرکت تا حدودی متوقف شد‌ه است، تاکید کرد: در حال حاضر بر اساس اطلاعات موجود امکان ظرفیت تولید کاشی در کشور حدود 700 میلیون متر مربع است که به‌دلیل شرایط بازار، تولید کاشی در کشور به کمتر از حدود 400 میلیون متر مربع رسیده که از این میزان هم تنها حدود 200 میلیون متر‌مربع به فروش داخلی رسیده و فروش صادراتی نیز حدود 120 میلیون متر مربع بوده است و مابقی تولیدات به‌صورت دپو در کارخانه‌ها مانده و به فروش نرسیده است. وی درخصوص مشکلات صادرکنندگان ایرانی در بازار‌های جهانی تصریح کرد: اصولا قیمت‌های فروش صادراتی در همه جهان نسبت به قیمت‌های فروش داخلی کشورهای مبدا پایین‌تر است، در این ارتباط دولت‌ها از صادرکنندگان حمایت می‌کنند تا در بازارهای جهانی حاضر شوند و متضرر نشوند. این مطلب در مورد ایران صدق نمی‌کند و مشوق‌های صادراتی ما چندان جذاب و موثر نیست. این در حالی است که توسعه صادرات می‌تواند دوام و قوام کارخانه‌ها را رقم بزند و بخشی از نقدینگی مورد نیاز ایشان را تامین کند و در نهایت باعث سودآوری شود.وی درخصوص سهم بازار‌های صادراتی شرکت تکسرام گفت: مقصد اصلی صادرات محصولات کاشی تکسرام، کشورهای آسیای میانه و روسیه است؛ اما برای صادرات محصولات به کشورهای شرق آفریقا، شرق اروپا، آمریکای مرکزی و کشورهای حاشیه خلیج فارس، در حال پیگیری و برنامه‌ریزی هستیم.

همتی افزود: در حال حاضر بازار شرق آفریقا را ایجاد کرده‌ایم؛ اما این بازار هنوز سهم با اهمیتی از صادرات ما را تشکیل نمی‌دهد و در سال‌جاری تنها 4 تا 5 درصد از صادرات شرکت به کشورهای شرق آفریقا بوده است. همچنین این شرکت صادرات به آمریکای لاتین را نیز امسال شروع کرد‌ه‌ و محموله‌هایی از محصولات به این منطقه ارسال شده که این امر با پیگیری‌های مداوم قابل افزایش خواهد بود. وی در پاسخ به سوالی درخصوص دلیل اصلی رشد قیمت سهام شرکت و اقبال فعالان بازار به این سهم گفت: عامل اصلی که باعث شد اقبال فعالان بازار سهام به «کترام» افزایش یابد، تحولاتی است که می‌تواند در آینده، با شرط استقبال از محصولات تولیدی در بازار کاشی و سرامیک شرایط بهتری را برای شرکت رقم بزند. این تحولات به اقدامات انجام شده شرکت برمی‌گردد که سه محور اصلی دارد که در نتیجه آن با نگاهی بلند‌مدت می‌توان به وضعیت شرکت امیدوار بود و فعالان بازار سرمایه هم این موضوع را رصد می‌کنند.

مهندس همتی در تشریح محور اول این تحولات گفت: در سال 1395 موفق شدیم محصولاتی را با سایزهای جدید به بازار عرضه کنیم و در سال جاری نیز تلاش کردیم این محصولات را بیشتر در بازار معرفی کنیم. این محصولات عمدتا از حاشیه سود مناسبی برخوردارند و چنانچه مورد توجه بازار کاشی قرار بگیرند، سودآوری و جریان نقدینگی را برای شرکت فراهم می‌آورند. این در حالی است که بر اساس گزارش‌های منتشر‌شده در سامانه کدال در ماه‌های گذشته سال‌جاری شرکت با کاهش مقداری فروش و عدم سود‌آوری روبه‌رو شده و دلیل آن عدم استقبال کافی از محصولاتی است که با نوآوری وارد بازار شده، در این ارتباط اقدامات لازم به‌منظور بازاریابی و انجام هزینه برای نمایش بهینه محصولات در فروشگاه‌های نمایندگان فروش به انجام رسیده است که می‌توان امیدوار بود در ماه‌های آتی با افزایش مقداری فروش، سود‌آوری در انتظار سهامداران شرکت باشد. مدیرعامل تکسرام مذاکره با شرکت‌های اروپایی را محور دوم تحولات شرکت عنوان کرد و افزود: در ماه‌های اخیر تلاش کردیم با شرکت‌های خارجی برای تولید محصولات تحت برند اروپایی به توافق برسیم. این موضوع هنوز قطعی نشده و مذاکرات با طرف‌های خارجی که ایتالیایی یا اسپانیایی خواهد بود، ادامه دارد. موفقیت مذاکرات محتمل است؛ اما سطح همکاری هنوز مشخص نیست و به گشایش‌ در سیستم بانکی و شرایط سیاسی وابسته است. همتی افزود: تصمیم به تولید محصول با برند اروپایی تقریبا قطعی است؛ اما انتقال دانش، تکنولوژی و تجربه از طرف اروپایی کمی ‌دشوار به نظر می‌رسد. برای تولید محصولات جدید، در گام اول از ظرفیت فعلی استفاده خواهیم کرد و در صورت حصول نتیجه در بلند‌مدت برای افزایش 20 درصدی ظرفیت از محل بازسازی و نوسازی خط تولید اقدام خواهیم کرد و اثرات سودآوری ناشی از آن متعاقبا شفاف‌سازی خواهد شد.وی در ادامه اصلاح نیروی انسانی را محور سوم برنامه‌های شرکت دانست و ادامه داد: در سال‌های 94 و 95 برای اصلاح ساختار نیروهای انسانی، شرکت هزینه‌های سنگینی را متقبل شده است.همکاری بیش از نیمی ‌از پرسنل شرکت در قالب استخدام رسمی‌بوده و در حدود 70 درصد از این پرسنل در سال‌های مذکور بازنشسته شده و مابقی نیز در سال جاری بازنشسته خواهند شد. این امر موجبات استفاده از نیروی جوان و متخصص در جهت افزایش بهره‌وری و کیفیت و نوآوری تولید محصولات را فراهم می‌آورد.

وی درخصوص بازار و صنعت کاشی و سرامیک و آینده آن خاطرنشان کرد: واقعیت این است که وضعیت صنعت ساختمان چندان مطلوب نیست، بخشی از این موضوع به رکود حاکم بر اقتصاد کشور باز‌می‌گردد و در نتیجه وضعیت بازار داخلی کاشی و سرامیک را در برهه فعلی چندان مناسب نمی‌دانم. همان‌طور که می‌دانید اگر رشدی در صنعت ساختمان رخ دهد، صنعت کاشی و سرامیک پس از گذشت حدود یک سال از آن منتفع خواهد شد که دلیل آن اختلاف زمانی یک ساله بین مراحل اولیه ساخت ابنیه و مرحله نازک‌کاری که تقاضای کاشی و سرامیک برای استفاده در ساختمان‌ها به وجود می‌آید، است. مدیرعامل تکسرام گفت: با این وجود رکود اقتصادی اخیر بسیاری از مجموعه‌های فعال در صنعت کاشی و سرامیک را به سمت بازارهای صادرات سوق داده و چنانچه مشکلات نقل و انتقال بانکی مرتفع شود و مشکلات سیاسی مانع معاملات اقتصادی نیز حل شود احتمالا رشد قابل توجهی در صادرات محصولات کاشی و سرامیک کشور مشاهده خواهد شد. وی با اشاره به اینکه توسعه‌ فعالیت در بخش صنعت ساختمان، با تمرکز بر تولید محصولات مورد نیاز در ساخت و ساز فضاهای تجاری و اداری می‌تواند محرک خوبی برای این صنعت باشد، افزود: در سال‌های اخیر شاهد ساخت مال‌ها و فروشگاه‌های بزرگ و انتقال فضای خرید به مجتمع‌های تجاری گسترده‌ هستیم. این موضوع را می‌توان فرصت مناسبی برای رشد صنعت کاشی و سرامیک در نظر گرفت.

مدیرعامل تکسرام در بخش دیگری از سخنان خود درباره اختلاف قیمت محصولات شرکت در محل کارخانه با قیمت‌های بازار تاکید کرد: نکته‌ای که باید مورد توجه قرار گیرد، این است که اصولا در بازار ایران سود اصلی را واسطه‌ها می‌برند نه تولیدکنندگان. باید توجه داشت که مکانیزم فروش در این صنعت به این صورت است که در هر استان نمایند‌ه‌ای به‌عنوان عامل فروش وجود دارد که عامل پخش و توزیع محصولات است. این عاملان فروش محصولات را انبار می‌کنند و هزینه‌های انبارداری، بازاریابی و فروش دارند. وی گفت: علاوه بر آن سودی را نیز برای فعالیت خود در نظر می‌گیرند. در پایان این زنجیره سود خرده‌فروشی قرار دارد که بخش مهمی ‌از قیمت مصرف‌کننده را تشکیل می‌دهد. نمایندگان فروش و خرده ‌فروشان رقابت تنگاتنگی داشته و تلاش دارند محصولی را به فروش برسانند که سود بیشتری دارد، در نتیجه برای فروش محصولات، ما مجبور به رعایت این شرایط در بازار داخلی هستیم این نکته را نیز باید در نظر داشت که نرخی که روی محصولات برچسب می‌شود دارای 10 تا 15 درصد تخفیف بوده و همچنین 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده‌ از سوی عاملان فروش به بهای فروش محصولات برای مصرف‌کننده نهایی افزوده می‌شود در نتیجه این مسائل باعث می‌شود قیمت‌های بازار و قیمت درب کارخانه دارای اختلاف قابل توجهی باشد.

فراتحلیل
2017/09/14, 08:29
این طور که از نمودار سهم بر میاد با چند روز مثبت خوردن سهم وارد ترند صعودی میشود....... به نظر من این سری میتونه به راحتی سقف قبلی رو رد کنه و تا محدوده 500 تومان بالا بیاد ...... حجم معاملات و نوع معاملات چهارشنبه بسیار امیدوار کننده بود.

http://forums.boursy.com/imported/2017/09/xbq0_111111-1.png (http://uupload.ir/)

فراتحلیل
2017/09/16, 17:54
این سهم امسال رشد سنگینی میکنه. بزودی یه سری افشاگری در مورد سهم میکنم. چند تا بازیگر قوی داره از جمله م.ا و س.ک و ح.ا اینا یه سری برنامه داشتن که سازمان جلوشونو گرفت که خداشون سوار بشن وگرنه الان قیمت بالای 600 بود

دقیقا همینطوره ، از نوع معاملات سهم هم مشخص است که در حال جمع آوری سهم هستن

فراتحلیل
2017/09/20, 08:28
این سهم اماده پرش و رشد بسیار خوب است ، تا 450 تو این موج میره بعد اصلاح تا 367 بعد میره برای 780

فراتحلیل
2017/09/23, 13:42
با اندکی تامل در نمودار کترام میتوان دریافت که بازی شروع شده کترام و حرکت شارپ کترام از اواسط هفته و با عبور از 300 تومان شتاب بیشتری میگیرد.

فراتحلیل
2017/09/24, 12:35
از فردا همه تکنیکال کارها میریزن تو کترام .... صف های خرید سنگین از فردا در سهم هویدا خواهد شد.... در محدوده 240 تا 260 همه نوسانگیر ها و کوتاه مدتی ها از سهم خارج شدند و بلند مدتی ها در سهم ماندند برای رسیدن به هدف اصلی سهم !

فراتحلیل
2017/09/29, 08:52
کترام تمام اندیکاتورهای تکنیکال اش خبر از صعود میدن ، چارت و موج شماری سهم هم نشان دهنده صعودی بسیار مهم است.
به نظر من جایی برای تردید نیست ، بعد از اصلاح کوچیک در این دو روز سهم از دوشنبه حرکت صعودی خودش رو مجددا در پیش میگیره.

orumbourse
2017/09/29, 20:01
ببینیم چی میشه؟

بنظر میاد همه چی خوبه، بالای 128 تومن بیاد میتونه روند صعودیش رو ادامه بده.
تا وقتی زیر 110 تومن نیومده امیدواری به ادامه صعود وجود داره.

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/05-29-2016-10-41-46-ق-ظ.jpg

این همون موج صعودی بود که من منتظرش بودم،این موج تا 366 تومن هم صعود کرد.

سیروس احمدی
2017/09/30, 02:14
این همون موج صعودی بود که من منتظرش بودم،این موج تا 366 تومن هم صعود کرد.

دست مریزاد........ یک سوپر تحلیل دیگه از شما.......عالی بود

فراتحلیل
2018/01/22, 08:15
لینک عضویت گروه کترام در تلگرام

https://t.me/joinchat/AcdXf06pBIxCeLlGFblNnQ

فراتحلیل
2018/03/05, 08:28
طبق گزارش ماهانه بهمن 96 شرکت کاشی تکسرام همینک موجودی کالای ساخته شده شرکت به بیش از 600 هزار متر مربع رسیده است ، 300 هزار متر مربع موجودی ابتدای دوره داشته و 300 هزار متر مربع هم در طول دوره اضافه شده است.
این موجودی به عنوان پتانسیلی برای تعدیل مثبت باید در نظر گرفته شود چرا که در صورت فروش این موجودی حداقل 12 تا 15 میلیارد تومان به سرفصل فروش اضافه خواهد شد.

فراتحلیل
2018/03/11, 09:47
اخیرا پیامی از سوی مدیرعامل شرکت تکسرام جناب همتی در فضای مجازی دست به دست میچرخد که در آن با استناد به رشد فروش در زمستان نوید موفقیت به سهامداران میدهد.
نظر مثبت مدیرعامل یک شرکت میتواند سیگنال خوبی برای رشد آن سهم باشد.

فراتحلیل
2018/03/13, 08:34
با تغییرات بنیادی که در بحث محصولات شرکت در حال رخ دادن است و با رشد صادرات و فروش خصوصا در زمستان و به طور ملموس در سال آینده بازار به رشد سهم چراغ سبز نشان داد.

niki
2018/03/14, 08:41
با تغییرات بنیادی که در بحث محصولات شرکت در حال رخ دادن است و با رشد صادرات و فروش خصوصا در زمستان و به طور ملموس در سال آینده بازار به رشد سهم چراغ سبز نشان داد.

سرسپرده جان , عزیز دلم حداقل پستهای بالاتر همین صفحه را پاک کن بعد در مورد کترام تشویق به خرید کن , عزیزم شما در 245 تومان هم تشویق به خرید و اعلام صف کردید آن وقت الان هم ؟
خوب شرکت از 360 رسیده به این قیمت , تکنیکال هم به خطر روند چند ماهه اش برخورد کرده , همه بزرگان و کو چکترها ی بورس هم در حال فریاد زدن از حرکت کترام هستند , این دیگه که معلومه , حالا چند درصد بالا برود و چند درصد پایین برود بماند , روی صحبتم با دوستان دیگر است کترام سهم نوسان گیران و سفته بازان است یک سهم خانوادگی , مراقب سهامتان باشید حد سود و حد ضرر فراموش نشود , حیرانم از کار کسانی که با صدای بوقچیها در 300 به بالا خردیدند و با صدای بوقچی ها تا الان با سهم ماندند , انشالله شاد و سالم و ثروتمند شوید , دوستدارتان

فراتحلیل
2018/03/25, 11:30
گزارش ماهانه اسفند 96 بزودی سهامداران این شرکت را خوشحال خواهد کرد.

فراتحلیل
2018/03/27, 08:56
کترام با محصولات جدیدی که داره روانه بازار و با رشد فروشی که در زمستان علیرغم رکود بازار داشته امسال سال بسیار رویایی و عالی در پیش خواهد داشت.
اگر یه رشد شارپی ازش دیدید تعجب نکنید چون نظر مدیران شرکت هم این بار بر رشد سهام شرکت میباشد.

فراتحلیل
2018/03/28, 10:08
تا آخر وقت ان شاالله دوباره صف میشه .....

فراتحلیل
2018/03/31, 12:24
فقط این مطلب رو سربسته عرض کنم خدمت دوستان که این بار تغییرات قیمتی سهم داره همزمان با تغیرات اساسی در وضعیت بنیادین شرکت اتفاق میفته و گزارشهای آتی شرکت موید این مطلب خواهد بود.

فراتحلیل
2018/04/03, 18:00
بر خلاف شفاف سازی های معمول در بازار شرکت یکی از عوامل رشد قیمت را رشد فروش در فصل زمستان اعلام کرده است که نشان دهنده وجود عوامل بنیادین در رشد قیمتی سهم است.

http://codal.ir/Reports/Decision.aspx?LetterSerial=CSZ9ywT0gIPQ8yy+tzvJWw= =&rt=0&let=147&ct=0

فراتحلیل
2018/04/04, 09:11
http://forums.boursy.com/imported/2018/04/ryiy_-1.png (http://axtext.com/)

فراتحلیل
2018/04/05, 08:12
عملکرد خیره کننده کترام در گزارش ماهانه منتهی به اسفند 96
افزایش فروش 57.5 درصدی در مقایسه با اسفند 95
افزایش فروش 42 درصدی در مقایسه با بهمن 96

افزایش فروش محصولات جدید که بازار خود را به خوبی دارن پیدا میکنن به شرح ذیل :
افزایش 43 برابری فروش محصولات گرانقیمت 120*20 در مقایسه با بهمن 96
افزایش 36 درصدی فروش محصولات 120*30 در مقایسه با بهمن 96
افزایش 18 برابری تولید محصولات 120*30 در مقایسه با بهمن 96

و افزایش فروش 50 درصدی محصولات 50*50

http://forums.boursy.com/imported/2018/04/plj3___-1.png (http://uupload.ir/)

ایرانی
2018/05/27, 08:44
گزارش خوب کترام در کدال :
تبریک به همه دوستان. گزارش خوب اردیبهشت ماه کترام اعلام شد.
خداییش هیچ زمانی اهل مبالغه نبودم. اما گزارش خوب کترام و فروش بالای شرکت به نسبت سرمایه وماههای قبل فوق العاده است.
بالاترین مقدار فروش در یکسال اخیر +++

#کترام کمی سینوسی عمل میکند در اسفند با فروش 43 میلیارد ریالی مواجه بود که از موجودی بود در دی 30 در بهمن 30 میلیارد ریال بود در فروردین با افت 16 میلیارد ریال فروش زد . در اردیبهشت با یک رشد خوب فروش نزدیک به 50 میلیارد ریال فروش داشته که محصول لعابدار سايز 120*60 289,393 ریال و محصول لعابدار سايز 60*60 نیز 149,210 ریال نرخ خورده است. رشد فروش در مقایسه با فروردین دیده می شود ولی نکته خوب این است جمع فروش 2 ماهه 65 میلیارد ریال شده . این عدد در سال 96 مبلغ 50 میلیارد ریال بود . ببنید دراردیبهشت موجودی فروردین به فروش رسیده. ولی در کل اگر با همین روند پیش برود موتور فروش شرکت روشن شود می تواند اتفاق مثبتی برای سهم باشد.
و البته در این مدت یکماهه اخیر حدود 9.5 میلیون سهم توسط سهامداران درصدی در ترکیب از بازار جمع و خریداری شده

http://forums.boursy.com/imported/2018/05/4tpf_photo__-1.jpg

ایرانی
2018/05/27, 10:07
✅ انتظار میرود با این گزارش خوب کترام که بالاترین مبلغ فروش و بالاترین مقدار فروش در یکسال اخیر را داشته، سهم صف خرید شود +++

✅ گزارش خوب کترام ، بهترین و بالاترین مقدار فروش شرکت در یکسال است.+++

ایرانی
2018/06/01, 22:01
کترام باید زیر نظر داشت.
به نظرم یه حرکت رو بالای خیلی خوب بزنه.
در واچ لیست باشه برای خرید.
خیلی خوب شناور سهم جمع کردن.

mohamad123
2018/06/25, 09:32
کترام محدوده 1700 حمایت داره و از رشد اخیر بازار جامانده

فراتحلیل
2018/07/08, 19:41
در گزارش 3 ماهه کترام با توجه به فروش فوق العاده شرکت و افزایش حدود 13 درصدی فروش باید شاهد سود باشیم که این سود از تابستان با افزایش نرخ بیشتر خواهد شد.

فراتحلیل
2018/07/09, 19:57
طبق اطلاعیه شرکت در کانال تلگرام تکسرام از اول تیر افزایش نرخ داشته

نمایندگان محترم روز بخیر
با آرزوی سلامتی و موفقیت یکایک شما عزیزان و سروران ارجمند به استحضار میرساند تغییر قیمتهای برند تکسرام از تاریخ یکم تیر ماه اعمال خواهد شد.لذا جهت تکمیل سفارشات با همکاران فروش هماهنگ فرمائید.

https://t.me/takceramtile

فراتحلیل
2018/07/31, 08:22
با دلار 10 هزار تومانی کترام که بخش زیادی از محصولاتش صادراتی هستن حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

mey
2018/08/05, 20:49
رخدادهای بی سابقه در صنعت کاشی و سرامیک

رخدادهای بی سابقه در صنعت کاشی و سرامیک

رخدادهای بی سابقه در صنعت کاشی و سرامیک (http://radiosaham.ir/217735/)

گروه: اخبار بورسی و اقتصادی / اخبار بورس (http://radiosaham.ir/category/ecobourse/boursenews/)
تاریخ: ۱۱:۴۳ :: ۱۳۹۷/۰۵/۱۴

ر
http://forums.boursy.com/imported/2018/08/73617-1.jpg

مصطفی گودرزی رئیس اتحادیه تولیدکنندگان کاشی و سرامیک ایران : به دلیل نوسان های قیمتی که در ارز (http://radiosaham.ir/71121/) و کاهش ارزش پول ملی اتفاق می افتد بسیاری از فعالین این صنعت محصولات را به قیمت داخلی می خرند و خود آن را صادر می کنند که این موضوع منجر به رشد حجم فروش داخلی و کاهش فروش صادراتی شده، در حالی که واقعیت چیز دیگری است. با این عمل صادرات صورت می گیرد اما ثبت نمی شود. بازار ارز (http://radiosaham.ir/71121/) باید هر چه سریعتر به ثبات برسد در غیر این صورت اتفاقاتی می افتد که کاملا بی سابقه است.کما این که تا به این لحظه تشکیل صف خرید و تقاضای فزاینده برای کاشی و سرامیک سه برابر حالت عادی بوده و اگر این شرایط ادامه داشته باشد شاید تولید کشور تکافوی تقاضاهای موجود را نداشته باشد

ب
مصطفی گودرزی رئیس اتحادیه تولیدکنندگان کاشی و سرامیک ایران در خصوص (http://radiosaham.ir/217634/)ارز (http://radiosaham.ir/71121/) صادراتی و رقم تسعیر این صنعت بیان داشت: صنعت کاشی و سرامیک درآمد ارزی ندارد که بخواهد تسعیر کند. در واقع این صنعت صادرات ارزی ای ندارد که بتواند آن را به ریال تبدیل نماید.
وی ادامه داد: صادرات شرکت های کاشی و سرامیکی حدود ۸۰ درصد به عراق و ۸ تا ۹ درصد به افغانستان است که تمامی آن ها با ریال و به قیمت های مورد نظر صورت می گیرد. در نتیجه نوسانات نرخ ارز (http://radiosaham.ir/71121/) و رشد آن نمی تواند موجب درآمدزایی برای شرکت های فعال در صنعت کاشی و سرامیک شود.
وی در مورد نیاز این شرکت ها به ارز برای واردات تاکید کرد: شرکت های فعال در این صنعت به دلیل این که اغلب مواد اولیه خود را از طریق واردات تامین می کنند به ارز برای تامین آن نیاز دارند و با توجه به مشکلات و تاخیراتی که سامانه نیما دارد مجبورند بخشی از ارز خود را از طریق بازار آزاد تامین نمایند.
رئیس اتحادیه کاشی و سرامیک عنوان کرد: این موضوع منجر شده تا بهای تمام شده شرکت های کاشی و سرامیک بالا برود و برای جبران آن اقدام به افزایش نرخ محصولات خود می نمایند.
وی تاکید کرد: بسیاری از تولید کنندگان براساس نوسانات نرخ ارز (http://radiosaham.ir/71121/) و به دلیل رشد آن اقدام به افزایش قیمت فروش محصولات خود کرده اند و در حال حاضر که اوضاع بازار ارز بسیار نابسامان بوده و رشد زیادی داشته است موج دوم افزایش نرخ کاشی و سرامیکی ها در راه است.

این مقام مسئول با اظهار نگرانی در خصوص افزایش قیمت ها گفت: قیمت ها و افزایش قیمت هایی که در این برهه از زمان رخ می دهند، بی سابقه بوده و ما در نابسامانی بی تجربه ای به سر می بریم.
گودرزی در خصوص میزان صادرات و دلیل کاهش آن در سال جاری تصریح کرد: ما در سال گذشته صادرات خیلی خوبی داشتیم که میزان آن به اندازه ۱۴۸ میلیون متر مربع بوده این رویه در سال ۹۷ نیز ادامه داشته و روند کاهشی در صادرات نداشتیم. دلیل این که میزان صادرات کمتر به نظر می رسد ، به حجم کم صادراتی مربوط نیست و به حجم کم میزان صادراتی ثبت شده مربوط است.
وی افزود: به دلیل نوسان های قیمتی که در ارز و کاهش ارزش پول ملی اتفاق می افتد بسیاری از فعالین این صنعت محصولات را به قیمت داخلی می خرند و خود آن را صادر می کنند که این موضوع منجر به رشد حجم فروش داخلی و کاهش فروش صادراتی شده، در حالی که واقعیت چیز دیگری است. با این عمل صادرات صورت می گیرد اما ثبت نمی شود. بازار ارز باید هر چه سریعتر به ثبات برسد در غیر این صورت اتفاقاتی می افتد که کاملا بی سابقه است.کما این که تا به این لحظه تشکیل صف خرید و تقاضای فزاینده برای کاشی و سرامیک سه برابر حالت عادی بوده و اگر این شرایط ادامه داشته باشد شاید تولید کشور تکافوی تقاضاهای موجود را نداشته باشد.

mey
2018/08/06, 14:13
هر وقت دیدید...شرایط شرکتی از لحاظ فروش ..تغیر محسوس کرده..ولی کد به کد ..میکنند..بدانید..رشد بالایی قراره در پیش داشته باشه..
نمیشه..قیمت فروش 20 درصد بره بالا...برای خرید محصولات شرکت زنبیل بگذارند..بعد سهم...رشد..نکنه...

amirardalan
2018/08/08, 08:01
سلام جناب meyلطفا نگاهی به سهام بورس وفرابورس میاندازید وباتوجه به حجم معاملات کلیه سهامی که ماههای اخیر اعم از پترو و پالایشی وفلزی انجام گرفته تاثیر سوداوری در کدام یک از دو سهم بورس و یا فرا بورس مشهودتر است با سپاس.

سیدامیر
2018/10/29, 12:03
سلام ..

کترام رو هم دارن مفت میفروشن ..

سفارش های فروش کمی مشکوکه ..

خرید یه پله کترام 175 تومن..

..

سیدامیر
2018/11/17, 11:57
سلام ..

کترام هم مفت دارن میفروشن ..

خرید کترام مجددا ..166 تومن

..

mohamad123
2019/02/10, 11:02
در 2562 ريال صف خرید هست.

سهمی که در محدوده 155 تا 180 مدتی در جا زد و الان صبورها لذت رشد سهم را می برند

mohamad123
2019/02/12, 12:36
امروز هم پس از حجم معاملات سنگین صف خرید شد.

مقداری احتیاط در روزهای اینده لازم می باشد

احسان147
2019/02/12, 13:41
هدف 500

mohamad123
2019/02/13, 10:48
محدوده 2900 ريال مقاومت داره

meisam317
2020/01/19, 21:10
انگار افزایش سرمایه زیادی داره ۵۰۰ درصد
کپارس هم داره ولی کدوم بهتره ؟! /:.yead.:/
من که نمی دانم حجم معاملات هم داره میره بالا

meysam_sh_2020
2020/01/25, 10:04
http://uupload.ir/files/tjwe_untitled_thumb.png (http://uupload.ir/view/tjwe_untitled.png)

meysam_sh_2020
2020/02/05, 09:51
فروشندهی قوی ای نداره انگار

mohsen ho
2020/02/16, 00:33
از تحولات بنیادی و تجدید دارایی سهم نمیتوان گذشت پتانسیل رشد بالایی داره

mohsen ho
2020/02/16, 09:32
سهم با بنیاد عالی وتجدید دارایی پیش رو وچنین شناوری این قیمت نخواهد ماند

mohsen ho
2020/02/16, 21:04
سهمی که ۱۰میل دیروز حجم زد تنها ۲میل امروز حجم خورد . سهامداری میکنیم برا اهداف

رادین1
2020/02/17, 09:48
خرید شد اساسی!/:.rolleyessmileyani

mohsen ho
2020/02/17, 10:57
سهمی که ۱۰میل دیروز حجم زد تنها ۲میل امروز حجم خورد . سهامداری میکنیم برا اهداف

سقف تاریخی شکسته داره میشه باحجمی سنگین

mohsen ho
2020/02/17, 11:31
کحافظ 1050 صف سنگین بعد تجدید .. راه کترام مشخص است .به شرط صبروحوصله

mohsen ho
2020/02/17, 20:37
با کوتاه مدتش کاری ندارم اما درگروهی که کلوند داره به ۲۵۰۰ میرسه ویحتمل اعداد بالاتری را میبینه . کحافظ بادوزار سود و تعداد سهم میلیاردی و شناوری درحد کترام را ۱۱۰۰ فردا صف میزنن وکسعدی را بالای ۲۲۰۰ میلیونی میخرن .‌ طبیعتا کترام نمیتونه این قیمت ها بماند . مطالب صرفا نظر شخصی است

رادین1
2020/02/17, 20:49
با کوتاه مدتش کاری ندارم اما درگروهی که کلوند داره به ۲۵۰۰ میرسه ویحتمل اعداد بالاتری را میبینه . کحافظ بادوزار سود و تعداد سهم میلیاردی و شناوری درحد کترام را ۱۱۰۰ فردا صف میزنن وکسعدی را بالای ۲۲۰۰ میلیونی میخرن .‌ طبیعتا کترام نمیتونه این قیمت ها بماند . مطالب صرفا نظر شخصی است

سلام
به اینها یک مطلب دیگه هم باید افزود و اون اینکه الان کترام در چشم بازار است .به عبارتی توجه بازار به این سهم جلب شده است و نقدینگی به سمت آن روان شده است . همین کافی است تا سهمی رشد مناسبی داشته باشد . وقتی ۱۰ یا ۱۵ درصد دیگه رشد کرد هم عرضه ها کمتر میشه و هم متقاضیان صف نشین بیشتر! کف این سهم باید حداقل ۲۰۰۰ باشه.

mohsen ho
2020/02/18, 11:10
عالی ترید میشه

ali_nostro
2020/02/18, 12:32
دارم بهش ایمان میارم...بازی خوبی ظاهرا پشتش هست.. امیدوارم سود خوبی کنید. 50 درصد و به نظر بده

mohsen ho
2020/02/18, 23:43
برخلاف روز کاری قبل هیچ گونه تغییری دردرصدی های سهم شاهد نبودیم!! سهامداری

mohsen ho
2020/02/19, 09:37
همچنان پرقدرت

mohsen ho
2020/02/19, 11:05
کحافظ1130قفل صف خرید و اعداد بالاتری را هم خواهد دید
کحافظ را ببینید ومفت بودن کترام را درک کنید
کترام باحداقل 65-70تومن سود سال جاری وکف120-150برای سال بعد رنج فعلی مفت هست

رادین1
2020/02/19, 11:23
کحافظ1130قفل صف خرید و اعداد بالاتری را هم خواهد دید
کحافظ را ببینید ومفت بودن کترام را درک کنید
کترام باحداقل 65-70تومن سود سال جاری وکف120-150برای سال بعد رنج فعلی مفت هست

سلام
و سپاس از معرفی این سهم خوب .

جان کافی
2020/02/19, 11:38
سلام
و سپاس از معرفی این سهم خوب .

با سلام
منم به نوبه خودم از دوست عزیزجناب آقای راد منش تشکر می کنم

رادین1
2020/02/22, 10:01
ماشالله کترام از منفی ۵ تا مثبت۵ رنج زدند . اگر صف خریدش نمی کنند منتظر هستند پایینی اش بیاد بالا . به زودی صف خرید و از فردا روزی ۵ درصد .آیا این سهم خریدن ندارد ؟

رادین1
2020/02/22, 11:50
پولدار شدن سخت نیست! نگاهی به کحافظ بیاندازید و آینده کترام را ببینید ! اینکه سهمی به این کوچکی به زودی افزایش سرمایه از تجدید دارایی خواهد داشت آیا خریدن ندارد!؟

mohsen ho
2020/02/22, 12:01
عیار سهم مشخص شد سهامداری اول راهیم

mohsen ho
2020/02/22, 17:02
دلار بالای ۱۵ بزودی کف یکی از دلاری ترین های بازار ۲۰۰۰ تومن خواهد شد

roya123
2020/02/22, 20:49
سلام دوستان
یه سوال واسم پیش اومده.
این سهم هم جزو سهامی هست که افزایش سرمایه داری؟؟؟؟

mohsen ho
2020/02/22, 21:21
سلام دوستان
یه سوال واسم پیش اومده.
این سهم هم جزو سهامی هست که افزایش سرمایه داری؟؟؟؟

طبق شفاف سازی در کنفرانس خبری چند هفته قبل شرکت درتدارک مراحل کارشناسی افزایش سرمایه از محل تجدید دارایی هاست وبزودی گزارش هیات مدیره روانه کدال میشه

roya123
2020/02/23, 01:01
طبق شفاف سازی در کنفرانس خبری چند هفته قبل شرکت درتدارک مراحل کارشناسی افزایش سرمایه از محل تجدید دارایی هاست وبزودی گزارش هیات مدیره روانه کدال میشه
از پاسخ تون متشکرم جناب محسن
فقط میشه لطفا بگید چند درصد هست؟؟؟
و اینکه گزارش هیئت مدیره که بشینه بعدش باید سازمان بورس هم افزایش سرمایه رو تأیید کنه؟؟

mohsen ho
2020/02/23, 01:45
از پاسخ تون متشکرم جناب محسن
فقط میشه لطفا بگید چند درصد هست؟؟؟
و اینکه گزارش هیئت مدیره که بشینه بعدش باید سازمان بورس هم افزایش سرمایه رو تأیید کنه؟؟

در مورد درصدش اطلاعی ندارم باید منتظر نظر کارشناسان که درحال ارزیابی هستند باشیم . گزارش هیات مدیره که بیاد کدال تاییدیه حسابرس و سازمان بورس باقی میمونه یک فرایندی است که میتونه تا اخر فروردین به اتمام برسه والبته رشد اصلی سهم تا اون موقع انجام یافته

رادین1
2020/02/23, 11:51
داشتم کترام را همینجوری سرانگشتی با کحافظ مقایسه می کردم ! تعداد سهام کترام تقریبا یک پنجم کحافظی است که صف خرید ۱۳ میلیونی دارد و قیمتش ۱۲۴۷ تومان است اگر اینها را با تعداد سهام یکسان مقایسه کنیم قیمت کترام الان می بایست حدود ۸۵۰۰ تومان می بود . الان قیمت کترام ۱۷۲۶ تومان است! فعلا کترام در ابتدای راه رشد خود قرار دارد . به راحتی پتانسیل دو تا سه برابر شدن را دارد .

roya123
2020/02/24, 09:50
سلام دوستان
کترام چرا اینجوری شد؟؟
از مثبت 5 اومد رو منفی 5؟؟؟

رادین1
2020/02/24, 09:56
سلام دوستان
کترام چرا اینجوری شد؟؟
از مثبت 5 اومد رو منفی 5؟؟؟

به نظرم امروز به مقاومت خورد . امروز دست به دست میشه . دو روز پیش ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار در همین قیمت حجم خورد . بعید می دونم اصلاح سهم بیشتر از امروز طول بکشد . نگاه به کحافظ گویای همه چیز است . خیلی زودتر از اینکه به نظر بیاد بر می گردد . امروز ۵۰ هزارتا اضافه شد .

رادین1
2020/02/24, 10:36
تا اینجا حجم خوبی معامله شده است . این حجم برای ادامه روند صعودی لازم بود . یک میلیون ۴۰۰ هزار تا تا صف خرید!

رادین1
2020/02/25, 11:49
در بازاری که همه سهام سیمانی و ساختمانی صف خرید هستند دلیلی ندارد کاشی و سرامیکی ها صف خرید نباشند . مگر اینکه جدیدا در صنعت ساختمان سازی به جای کاشی از چوب و پلاستیک استفاده کنند/.:blinksmiley.:/
کترام در این قیمتها فرصت خرید است . این چند روز زیرسازی خوبی کرد .

رادین1
2020/02/26, 09:36
به نظرم امروز به مدار صعود برخواهد گشت . سهمی با پتانسیل بالا و افزایش سرمایه از تجدید داراییها ! نگاهی به کحافظ همه چیز گویاست .

roya123
2020/03/02, 11:33
سلام دوستان.
کترام چند درصد افزایش سرمایه است؟؟؟

ali_nostro
2020/07/15, 09:06
چرا تاپیک این سهم باید اخه بالا نباشه!!!!
وقتی به این قشنگی داره معامله میشه
به نظر میاد میخواد یه رشد خوب کنه
سهم های بزرگ برن مجمع...پولی که از سهم ها خارج بشه ناگزیره وارد سهم های خوب بشه.
تو سهامیاب شایعاتی ازش هست..
باید دید
من واردش شدم

بقراط حکیم
2020/10/13, 12:19
10 روز معاملاتی تو صف خرید ، حجم مبنا رو هم پر نکرده ، چرا به گره نمیره ؟

azad.
2020/10/13, 12:49
10 روز معاملاتی تو صف خرید ، حجم مبنا رو هم پر نکرده ، چرا به گره نمیره ؟

دقیقااااااا.معلوم نیست تا کی قراره قوانین سلیقه ای رو اجرا کنن.

تمام
2020/10/19, 22:49
امروز کحافظ عرضه هاش زیاد شد ممکنه فردا دوام نیاره
کترام هم با وجودی که حجم مبنا را پر نکرد ولی صف خریدش آخر وقت به 4 میلیون کاهش پیدا کرد

azad.
2020/10/22, 17:37
کسی از دوستان از کترام خبر نداره؟؟
دوهفته هست صف خریده ..نه حجم مبنا رو میده.. نه قانون گره در موردش اجرا میشه..

بقراط حکیم
2020/12/05, 19:07
سهم رانتی کترام. بنظر بازم بازی ادامه داره

بقراط حکیم
2020/12/06, 12:14
بزودی سقف قبلی شکسته میشه

بهرام نامدار
2021/10/19, 11:04
تکنیکال کترام :

این سهم سال گذشته در 1800 تومان تحلیل شد با هدف 5800

با درضد خطای ناچیز به هدف رسید ...

اکنون با یک سرسره بازی تمام عیار مجددا به حمایت مهم ( داینامیک و استاتیک ) 2100 تومان رسیده است ...

بنده سهمی را روی حمایت معرفی میکنم , معمولا حمایت نقطه ی مطلوب خرید است اما اگر حمایتی شکست هیچ دلیلی برای بازخواست تحلیلگر وجود ندارد ( قانون تکنیکال )

این نوشته سیکنال خرید یا فروش نیست ...

http://up.boursy.com/uploads/16346281404691.png (http://up.boursy.com/)

بهرام نامدار
2021/10/19, 12:36
تکنیکال کترام :

این سهم سال گذشته در 1800 تومان تحلیل شد با هدف 5800

با درضد خطای ناچیز به هدف رسید ...

اکنون با یک سرسره بازی تمام عیار مجددا به حمایت مهم ( داینامیک و استاتیک ) 2100 تومان رسیده است ...

بنده سهمی را روی حمایت معرفی میکنم , معمولا حمایت نقطه ی مطلوب خرید است اما اگر حمایتی شکست هیچ دلیلی برای بازخواست تحلیلگر وجود ندارد ( قانون تکنیکال )

این نوشته سیکنال خرید یا فروش نیست ...

http://up.boursy.com/uploads/16346281404691.png (http://up.boursy.com/)

کف یابی میلی متری کترام ...

بهترین نقطه ی تکنیکالی و حمایتی تحلیل شد ( منفی 4 و 5 امروز )

http://up.boursy.com/uploads/16346342014131.png (http://up.boursy.com/)

وحید خزایی
2021/11/11, 13:08
جای خوبیست.... بنظرم دیگه پایین نداره......شنبه اول وقت واچ لیست جهت خرید اول وقت حوالی ۲۱۰۰....

بهرام نامدار
2022/10/11, 10:12
تکنیکال کترام :

واکنش مثبت به 2 حمایت داینامیک و استاتیک رسم شده ...

https://s6.uupload.ir/files/701_a5g3.png (https://uupload.ir/)

mohsen ho
2023/10/24, 23:37
پوشش تنها2تومن سود درکوارتر تابستان .. ازدیگر گزارشات عجیب ضعیف بازار!