PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما تصویری را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و تصویرها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سامان گستر اصفهان (ثامان)

مسلم
۱۳۹۰/۰۷/۱۳, ۲۰:۴۸
موج شماری ثامان

یعنی میشه؟؟؟

http://images.boursy.com/

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۰۷/۱۳, ۲۱:۴۶
سلام مسلم
زدی تو کار انبوه سازیا!
موفق باشی>:d<

مسلم
۱۳۹۰/۰۷/۱۳, ۲۱:۵۳
سلام مصطفی
ممنون
فعلا سهم بستست و هنوز خودم نخریدم اما فکر کنم بازگشایی خوبی داشته باشه
به نظرتو میره بالا یا میاد پایین؟
در کل بنیادی این سهم چقدر میارزه؟

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۰۷/۱۳, ۲۲:۱۷
سلام مصطفی
ممنون
فعلا سهم بستست و هنوز خودم نخریدم اما فکر کنم بازگشایی خوبی داشته باشه
به نظرتو میره بالا یا میاد پایین؟
در کل بنیادی این سهم چقدر میارزه؟

خیلی روش کار نکردم
این شرکت وابسته به شهرداری اصفهانه
یعنی هواشو دارن
این مدت هم تحولاتی توش صورت گرفته
قیمت خاصی نمیتونم بهت بدم چون بررسی نکردم
ولی بازگشایی خوبی در بالای 80 تومن خواهد داشت

مسلم
۱۳۹۰/۰۷/۱۳, ۲۲:۲۱
حواسم نبود برا شهر خودته !

لازم شد یه بررسی بکنی شاید خودتم خریدی و تک سهم شدی و میلیاردر هم شدی باهاش ;)

mobin
۱۳۹۰/۰۷/۱۳, ۲۲:۲۹
علت توقفش چیه؟ تعدیل!!؟

مسلم
۱۳۹۰/۰۷/۱۳, ۲۲:۳۵
علت توقفش چیه؟ تعدیل!!؟

گزارش پیش بینی درآمد سال آینده و حسابرسی شرکتهای زیرمجموعه با توجه به پایان سال مالی

علامه
۱۳۹۰/۰۷/۱۳, ۲۲:۵۹
گزارش پیش بینی درآمد سال آینده و حسابرسی شرکتهای زیرمجموعه با توجه به پایان سال مالی

سلام و ممنون بخاطر تحلیلهاتون
مسلم جان بنیادی ثامان رو دکتر سهند تو تالار همسایه خیلی روش کار کرده و یکی از سهامداران عمدشه
سهمی که ایشون بخره مرگ نداره

Yusef_sbm12
۱۳۹۰/۰۷/۱۴, ۰۰:۰۵
من فکر میکنم خوب باز بشه چون در 15 روز آخر معاملاتش بسیار خوب و پرحجم معامله شده ...

این یعنی یک عده از ما بهترون از اوضاع شرکت و گزارشات جدیدش با خبر بوده اند .

95 اولین هدف و 107 میتونه بعدی باشه ...

ولی اگر گزارش خیلی خوبی بده نهایتش 134 خواهد بود ...

arya89
۱۳۹۰/۰۷/۱۴, ۰۸:۰۹
من فکر میکنم خوب باز بشه چون در 15 روز آخر معاملاتش بسیار خوب و پرحجم معامله شده ...

خرید های روزهای آخر طبق اعلام دکتر سهند مربوط به ایشان است وفکر کنم نزدیک 5درصد را خریداری کرده اند ولی ایشان بیشتر بحث دریافت سود را مدنظر دارند .البته یک خبری که بنده دارم در باره مشارکت بزرگترین شهربازی خاورمیانه که متاسفانه سامان از این پروژه خارج شده وبه شهرداری اصفهان واگذار کرده فکر کنم نسبت 51و49درصد بین طرف ایرانی وچینی بود ولی فاز اول این طرح بزرگ احتمالانوروز امسال به بهره برداری میرسد

arya89
۱۳۹۰/۰۷/۱۴, ۰۸:۲۱
درود
باسیستم نقطه طلائی آقایوسف هم سیگنال طلائی داده

Yusef_sbm12
۱۳۹۰/۰۷/۱۴, ۰۸:۵۷
خرید های روزهای آخر طبق اعلام دکتر سهند مربوط به ایشان است وفکر کنم نزدیک 5درصد را خریداری کرده اند ولی ایشان بیشتر بحث دریافت سود را مدنظر دارند .البته یک خبری که بنده دارم در باره مشارکت بزرگترین شهربازی خاورمیانه که متاسفانه سامان از این پروژه خارج شده وبه شهرداری اصفهان واگذار کرده فکر کنم نسبت 51و49درصد بین طرف ایرانی وچینی بود ولی فاز اول این طرح بزرگ احتمالانوروز امسال به بهره برداری میرسد

البته دوستان بنده مشکلی با داشتن اطلاعات از شرکت ها ندارم و آن را بخشی از مواردی می دونم که سرمایه گذار باید در نظر داشته باشه ؛

گاهی اوقات ممکن است افراد به واسطه برخی اقوام خواه ناخواه به این اطلاعان دسترسی پیدا کنند .

بنده هم توسط یکی از آشنایان در مورد وگستر و تعدیل فوق العاده اش قبل از عید مطلع شدم و اسفند ماه پرحجم خرید کردم ؛

بعد از چهار ماه سهم در بازاری سراسر منفی پس از بازگشایی از 345 تا 500 افزایش یافت .

همان موقع از حجم معاملات فوق العاده سهم میشد متوجه برخی مطالب شد .

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۰۷/۱۵, ۱۹:۰۵
من میتونم از داخلش خبر بیارم
براحتی میشه یه مصاحبه با مدیرش ترتیب بدم
ولی مشکل اینه که فعلا درگیر دانشگاهم
اما اگر گین مدنظر دوستان خیلی بالاس دست بکار بشیم:d

mehran
۱۳۹۰/۰۷/۱۵, ۲۱:۳۳
سلام خدمت مسلم خان...آریا...مبین...مصطفی عزیز و یوسف طلایی.....

بدون توجه به قیمت سهم و تکنیکال مسلم خان و اینکه مصطفی میگه داخلش تحولاتی صورت گرفته؟؟!! هرکی ندونه دیگه مصطفی از کار ما خبر داره که چقدر با اینا در ارتباطیم..در یک جمله میگم بخور بخوریست بسیار در این شرکت و هزینه هاییست قابل رویت و البته بیشترش غیر قابل رویت و غیر شفاف...پروژه های شاخی نداره و به نظرم علاوه بر اینکه 90 زیان میسازه با این روند ک الآن هم در جریانه سال بعد هم زیان..البته شرمنده که اینجوری گفتم اما این شرکت و داداشش یعنی ساختمان اصفهان از نظر بنیادی و پروژه های در دست آش دهان سوزی نیستند...البته قطعا مدیر عاملش چیزی نمیگوید جز 2 واژه در سال گذشته اوضاع بد بود و رکود....اما برای سال 91...به به و چه چه....هرچند خریدش زیر 90 مرگ نداره....

مسلم
۱۳۹۰/۰۷/۱۵, ۲۲:۴۴
سلام خدمت مسلم خان...آریا...مبین...مصطفی عزیز و یوسف طلایی.....

بدون توجه به قیمت سهم و تکنیکال مسلم خان و اینکه مصطفی میگه داخلش تحولاتی صورت گرفته؟؟!! هرکی ندونه دیگه مصطفی از کار ما خبر داره که چقدر با اینا در ارتباطیم..در یک جمله میگم بخور بخوریست بسیار در این شرکت و هزینه هاییست قابل رویت و البته بیشترش غیر قابل رویت و غیر شفاف...پروژه های شاخی نداره و به نظرم علاوه بر اینکه 90 زیان میسازه با این روند ک الآن هم در جریانه سال بعد هم زیان..البته شرمنده که اینجوری گفتم اما این شرکت و داداشش یعنی ساختمان اصفهان از نظر بنیادی و پروژه های در دست آش دهان سوزی نیستند...البته قطعا مدیر عاملش چیزی نمیگوید جز 2 واژه در سال گذشته اوضاع بد بود و رکود....اما برای سال 91...به به و چه چه....هرچند خریدش زیر 90 مرگ نداره....

سلام مهران جان و ممنون از شما

اطلاعاتی که من بدست آوردم چندان با وضعیتی که شما گفتی هم خوانی نداره ..

در هر حال بعد از بازگشایی معاملاتش را دنبال میکنیم تا ببینیم چی بر سرش میاد

احتمال زیاد روز بازگشایی خریدار هستم

mehran
۱۳۹۰/۰۷/۱۵, ۲۳:۵۰

خواهش میکنم مسلم خان شاید هم اطلاعات ما اشتباه باشد اما یک عادتی که جدیدا دارم که شاید هم بد باشد اینه که همه چیز رو بروم و با چشم خودم ببینم این چیزهایی بود که من از فاصله 2 متری دیدم و طبقات ساختمان هایشان را هم بالا و پایین رفته ام.......

اما یک جمله رو از 4 ماه پیش تا الآن فک کنم تو 7-8 تا پستام نوشته ام اونم این جمله: به خدا گروه ساختمان اینقدر که بازار ذلیلشون کرده و بی پتانسیل به حسابشون میاره وضعیتشون بد نیست آره مشکل بوده و هست اما از خیلی از سهما ارزش به مراتب بالاتری دارند.الآن تقریبا 40% سبد ما رو گروه ساختمانی با اولویت: ثاخت...باغمیشه و توس گستر تشکیل میدن و بسیار هم به رشد این گروه امیدوارم<یادمون باشه که بازار چه اشتباهی در مورد گروه قند و شکری کرد> و بعد هم که متوجه شد کمی دیر شده بود.......البته مسلم اینم بگم سامان گستر یه راه نجات و جهش داره<در پیام خصوصی در صورت تمایل به عرضتان میرسانم> شاید هم کسی که شما ازش اطلاعاتی کسب کردین بهش اشاره کرده باشن....

****در مجموع اول از مسلم جان معذرت میخوام که تو تاپیکشون اینقدر نوشتم و باز هم تاکید میکنم دوستانی که هنوز دید منفی به این گروه دارند به زودی پشیمان خواهند شد.....

مسلم
۱۳۹۰/۰۷/۱۶, ۰۰:۰۰
باز هم ممنونم از مهران عزیز که واقعا از نوشتهاش صداقت و شخصیت والاش موج میزنه

مهران عزیز من فقط اطلاعاتمو از یک منبع میگیرم و اون منبع نمودارم هست !

سلامت و پایدار باشی دوست عزیز

arak_bourse
۱۳۹۰/۰۷/۱۶, ۱۳:۲۹
این سهم رو با نام سهند عزیز میشناسم که بهش خیلی معتقده و میگه مثل یک زمین بایر با ارزش میمونه

Yusef_sbm12
۱۳۹۰/۰۷/۲۰, ۱۳:۰۱

95 اولین هدف و 107 میتونه بعدی باشه ...

این هم از ثامان که امروز با eps 110 ریالی که اعلام کرده روی 94.3 باز شد .

سهم دقیقا روی همان قیمتی که پیش بینی کرده بودم باز شد و با توجه به جو مثبت گروه ساختمان ؛
صف خرید هم شد .
به نظر هنوز جا برای رشد داره ...

مسلم
۱۳۹۰/۰۷/۲۳, ۱۰:۱۰

دلیل اینکه این سهم 18 درصد بالاتر باز شد و الان در این بازار که بوی آمریکا گرفته داره روی مثبت معامله میشه یک سری اطلاعات خاص هست که اجازه اصلاح به این سهمو نمیده ..

مسلم
۱۳۹۰/۰۷/۲۶, ۱۶:۵۰
امروز شاخص ساختمانی به حمایتش برخورد کرد و نیمی از گروه مثبت شدند

فردا ثامان روی حمایتش قرار میگیره و به نظر من آخرین منفی این سهم میتونه باشه

parham 82
۱۳۹۰/۰۷/۲۶, ۱۸:۳۰

این سهم برای میان مدت گزینه بسیار خوبی می تونه باشه

parham 82
۱۳۹۰/۰۷/۲۷, ۱۰:۴۶
فروشنده سهم سهمشو خالی کرد
آلان وقت وروده

مسلم
۱۳۹۰/۰۷/۲۷, ۱۳:۳۵

امروز ثامان به حمایتش عکس العمل نشون داد

این قیمتها بزودی تبدیل به جوک میشه

http://img4up.com/up2/32675730136127698384.jpg

arak_bourse
۱۳۹۰/۰۸/۰۱, ۱۸:۴۹
جناب سهند دوست داشتيم اينجا هم كمي از ثامان براي بچه هاي اين تالار مي نوشتيد.

اسطوره
۱۳۹۰/۰۸/۲۵, ۰۸:۵۷
حمايت ثامان 80هستش اگه بالاي اون تثبيت بشه
گين بسيار خوبي خواهد داد الان فروشنده زيادي نداره
و فقط يه حامي نياز داره تا استارت روند صعودي رو بزنه

اسطوره
۱۳۹۰/۰۸/۲۹, ۱۰:۴۲
حامي حقوقي يعني اين
دليران پارس اومده روي ثامان

fm2006
۱۳۹۰/۰۸/۲۹, ۱۳:۰۶
امروز خرید ثامان تکمیل شد و شکر خدا با حمایت دوستان هم صف خرید شد و هم به اندازه ای عرضه شد که پایانی بیاد بالا . یک حرکت شسته و رفته در حالی که دیگه فروشنده آنچنانی در سهم دیده نمیشه . با تثبیت قیمت بالای محدوده 80 تومان باید منتظر رالی جدید سهم باشیم

oplus
۱۳۹۰/۰۸/۲۹, ۲۱:۱۲
عدم شفافیت از در و دیوار سهم میباره،صورت مالی های و گزارشات ،عدم اطلاع رسانی،عدم برگزاری مجمع و...
ولی من کاری با پروژه های شرکت ندارم؛خرید ها و حجم معاملات در نمودار خودش به اندازه ی کافی از روند صعودی سهم در آینده خبر میده

محسن مختاری
۱۳۹۰/۰۹/۳۰, ۲۱:۰۰
چند وقتیه صحبت از ثامان بسیار سر زبونها افتاده , بد ندیدم نظر خودمو راجع بهش اینجا ابراز کنم , بلکه با حک و اصلاحی که دوستان میکنند به شناخت بهتری از آینده حرکت سهم برسیمابتدا یه نگاه به گذشته 10 ساله سهم بد نیست بندازیم:http://up6.iranblog.com/images/8pgabinmwaxhylpwgm4.pngسهم در 22 دی 89 به کف قیمتی 6سال اخیر خودش رسیده(لذا بررسی جهت یافتن موج impulse جدید رو ازین تاریخ به بعد شروع میکنیم) (با توجه به قرار داشتن شاخص ساختمانی در موج 5 بزرگ, من فرض رو بر این میذارم که ما ازین تاریخ به بعد وارد موج 5 بزرگ شده باشیم و لذا در بلند مدت(بازه 2-3 ساله) باید سقف تاریخی قیمت سهم(200 تومان) شکسته بشه)حرکت سهم ازون تاریخ تا حالا رو میشه اینطوری موجشماری کرد:http://up6.iranblog.com/images/4zn98ezrmbik1ntfm2.pngو نگاهی نزدیکتر به موج 1 :http://up6.iranblog.com/images/tyydgpmd1ug9x7jg5cel.pngنگاهی نزدیکتر به موج 2:http://up6.iranblog.com/images/37c6rrpzmp2dqomrc.gifو نگاه نزدیک به موج 3:http://up6.iranblog.com/images/glr506v54hgo9qqm1dn.pngو نهایتا پیشبینی پایان موج 3:http://up6.iranblog.com/images/0s1zjfazwpcuqbpicp1.gifانتظار هست که شنبه 24 دسامبر در قیمت 111 تومان شاهد عرضه سهم وسپس پایان موج 3 سهم باشیمپ.ن.1 : در نمودارهای آمی بروکر سود نقدی و افزایش سرمایه هردو اعمال شده ولی در نمودارهای داینامیک تریدر هیچ کدام , لذا در نمودار داینامیک چنین به نظر میرسد که موج 2 به کف شروع موج 1 نفوذ کرده!!پ.ن.2: جهت محاسبه اهداف زمانی بعضا از نمودار های با روزهای بدون معامله استفاده شده(اگر ایرادی به این روش هست خوشحال میشم دوستان متذکر بشند)در نهایت از خوانندگان تقاضا دارم ایراداتی که وارد میدونند رو ذکر کنند , هرچند بازار هم انتقادات خودش رو وارد خواهد کرد

bourse
۱۳۹۰/۰۹/۳۰, ۲۳:۱۶
با اجازه صاحب تاپیک
چند وقتیه صحبت از ثامان بسیار سر زبونها افتاده , بد ندیدم نظر خودمو راجع بهش اینجا ابراز کنم , بلکه با حک و اصلاحی که دوستان میکنند به شناخت بهتری از آینده حرکت سهم برسیم
ابتدا یه نگاه به گذشته 10 ساله سهم بد نیست بندازیم:
سهم در 22 دی 89 به کف قیمتی 6سال اخیر خودش رسیده(لذا بررسی جهت یافتن موج impulse جدید رو ازین تاریخ به بعد شروع میکنیم) (با توجه به قرار داشتن شاخص ساختمانی در موج 5 بزرگ, من فرض رو بر این میذارم که ما ازین تاریخ به بعد وارد موج 5 بزرگ شده باشیم و لذا در بلند مدت(بازه 2-3 ساله) باید سقف تاریخی قیمت سهم(200 تومان) شکسته بشه)
حرکت سهم ازون تاریخ تا حالا رو میشه اینطوری موجشماری کرد:
و نگاهی نزدیکتر به موج 1 :
نگاهی نزدیکتر به موج 2:
و نگاه نزدیک به موج 3:
و نهایتا پیشبینی پایان موج 3:
انتظار هست که شنبه 24 دسامبر در قیمت 111 تومان شاهد عرضه سهم وسپس پایان موج 3 سهم باشیم
پ.ن.1 : در نمودارهای آمی بروکر سود نقدی و افزایش سرمایه هردو اعمال شده ولی در نمودارهای داینامیک تریدر هیچ کدام , لذا در نمودار داینامیک چنین به نظر میرسد که موج 2 به کف شروع موج 1 نفوذ کرده!!
پ.ن.2: جهت محاسبه اهداف زمانی بعضا از نمودار های با روزهای بدون معامله استفاده شده(اگر ایرادی به این روش هست خوشحال میشم دوستان متذکر بشند)
در نهایت از خوانندگان تقاضا دارم ایراداتی که وارد میدونند رو ذکر کنند , هرچند بازار هم انتقادات خودش رو وارد خواهد کرد

اقا محسن عزیز حرکت سهم از 72 تا 111 نمیتونه موج 3 باشه به دلیل اینکه امواج ایمپالس یا پیشرو حتما باید 5 موجی باشه و همون طور که تو نمودار مشخصه ما ساختار سه موجی داریم که یه ساختار کاتر ترند abc هست که به عقیده من حداقل تا 115 جا برای رشد داره . تو بررسی نمودار ثامان چیزی که بیشتر از همه برای من جالب بود moving average ( خطوط میانگین متحرک 62 و 200 روزه سهم بود که بعد از حدود 6 سال این خطوط همدیگه را در نقطه طلایی قطع کردن .)

محسن مختاری
۱۳۹۰/۱۰/۰۱, ۰۰:۰۰
اقا محسن عزیز حرکت سهم از 72 تا 111 نمیتونه موج 3 باشه به دلیل اینکه امواج ایمپالس یا پیشرو حتما باید 5 موجی باشه و همون طور که تو نمودار مشخصه ما ساختار سه موجی داریم که یه ساختار کاتر ترند abc هست که به عقیده من حداقل تا 115 جا برای رشد داره . تو بررسی نمودار ثامان چیزی که بیشتر از همه برای من جالب بود moving average ( خطوط میانگین متحرک 62 و 200 روزه سهم بود که بعد از حدود 6 سال این خطوط همدیگه را در نقطه طلایی قطع کردن .)

سلام دوست گرامی , ممنونم از اینکه مشارکت کردی , من هم در ارزنده بودن این سهم به دید میان مدت و بلند مدت شک ندارم ( احتمال هم میدم که اگه موج شماریم درست باشه ما تازه اجزای موج 1 از 5 بزرگ رو شمرده اییم ), ولی در مورد موجشماری حرکت 3 ماه اخیر تصور من این هست که میشود آنرا 5 موجی شمرد, قوانین هم نقض نمیشه , لطفا به این تصویر نگاه کنید:
http://up6.iranblog.com/images/pnn4c9s1aqjonvr6y771.gif
متشکرم

bourse
۱۳۹۰/۱۰/۰۱, ۱۳:۲۶
سلام دوست گرامی , ممنونم از اینکه مشارکت کردی , من هم در ارزنده بودن این سهم به دید میان مدت و بلند مدت شک ندارم ( احتمال هم میدم که اگه موج شماریم درست باشه ما تازه اجزای موج 1 از 5 بزرگ رو شمرده اییم ), ولی در مورد موجشماری حرکت 3 ماه اخیر تصور من این هست که میشود آنرا 5 موجی شمرد, قوانین هم نقض نمیشه , لطفا به این تصویر نگاه کنید:
متشکرم

به نظر بنده تو موج شماری یه سهم باید از بالا به نمودار نگاه بشه و نمودار از اول مورد بررسی قرار بگیره . به نظر بنده ثامان فعلا تو موج اصلاحی قرار داره که تو کوتاه مدت 115 میان مدت 140 و بلند مدت 200 را هم میبینه و از اونجا یه ریزش سنگین در انتظار سهمه . البته این نظر من هست و ممکنه اشتباه باشه@};-

http://www.upsara.com/images/4eknew5mi8bi9sx3jxx.gif (http://www.upsara.com/)

اسطوره
۱۳۹۰/۱۰/۱۹, ۱۹:۱۳
خب ثامان 80 توماني سابق با 70% بازدهي فعلا رفت واسه مجمع
اميدوارم خبرهاي خوبي توي مجمعش داشته باشه...........
براي ادامه حركت خودش نياز به كمي درجا زدن يا اصلاح داره
ولي دير يا زود به اهداف بزرگ خودش ميرسه

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۰/۱۹, ۱۹:۲۳
موج شماری ثامان

یعنی میشه؟؟؟

دیدیم که شد:x

مسلم جان حیفه واقعا اینقد کم پیدا شدی

اسطوره
۱۳۹۰/۱۰/۲۰, ۰۷:۴۹
دیدیم که شد:x

مسلم جان حیفه واقعا اینقد کم پیدا شدی
من كه شخصا خيلي به جناب مسلم عزيز ارادت دارم
و ايشون رو يكي از بهترين اليوتيسين هاي بزرگ ايران ميدانم
و احترام بسياري براي ايشان قايل هستم
اميدوارم هركجايي كه هستند سلامت و پيروز باشند:x

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۱/۰۱, ۲۱:۱۷
گزارش ثامان نسبت به سال گذشته وضعیت خیلی بهتری را القا میکنه.

و این نشون میده، شرکت به تحولاتی که مدنظر داشته داره نزدیک میشه

البته هنوز زیان ده هست اما بهبود نسبت به سال قبل، کاملا نمایانه.

فروش 126 درصد رشد داشت و بهای تمام شده تنها 38 درصد رشد کرده . نتیجه این اتفاق ،رشد چشمگیر 1000 درصدی سود ناخالص و کاهش 18 درصدی زیان عملیاتیه.

شرکت در دو قسمت مشکل اساسی داره :
1- هزینه های عمومی که نسبت به میزان فروش فراتر از حد مطلوبه
2- هزینه های مالی بالا که از قبل وجود داشته.

توجه به سرفصل درآمدهای متفرقه بدون نتیجه نیست . چون در این قسمت،رشد 668 درصدی را مشاهده کردیم .

حاشیه سود ناخالص : 44%
حاشیه سود عملیاتی : منفی 44%

وضعیت نقدینگی شرکت بهبود خیلی مناسبی داشته :
نسبت جاری :2.11
موجودی نقد :103 درصد رشد

از نظر من، تنها مشکل شرکت هزینه های مالی سنگینشه...

باید دید سررسید این وامهای چه زمانیه و در پوشش هزینه بهره تا چه حد موفق بوده؟

در صورت پایان یافتن این هزینه ها،جهش فوق العاده در سود شرکت اتفاق میفته

امیر2309
۱۳۹۰/۱۱/۰۱, ۲۱:۵۴
گزارش ثامان نسبت به سال گذشته وضعیت خیلی بهتری را القا میکنه.و این نشون میده، شرکت به تحولاتی که مدنظر داشته داره نزدیک میشه

البته هنوز زیان ده هست اما بهبود نسبت به سال قبل، کاملا نمایانه.

فروش 126 درصد رشد داشت و بهای تمام شده تنها 38 درصد رشد کرده . نتیجه این اتفاق ،رشد چشمگیر 1000 درصدی سود ناخالص و کاهش 18 درصدی زیان عملیاتیه.

شرکت در دو قسمت مشکل اساسی داره :
1- هزینه های عمومی که نسبت به میزان فروش فراتر از حد مطلوبه
2- هزینه های مالی بالا که از قبل وجود داشته.

توجه به سرفصل درآمدهای متفرقه بدون نتیجه نیست . چون در این قسمت،رشد 668 درصدی را مشاهده کردیم .

حاشیه سود ناخالص : 44%
حاشیه سود عملیاتی : منفی 44%

وضعیت نقدینگی شرکت بهبود خیلی مناسبی داشته :
نسبت جاری :2.11
موجودی نقد :103 درصد رشد

از نظر من، تنها مشکل شرکت هزینه های مالی سنگینشه...

باید دید سررسید این وامهای چه زمانیه و در پوشش هزینه بهره تا چه حد موفق بوده؟

در صورت پایان یافتن این هزینه ها،جهش فوق العاده در سود شرکت اتفاق میفته

و همچنين سهامدارهاي عمده اش
شركت فدك
جناب باگات عزيز (مهندس باقري)
دكتر سهند
راستي تو ثتران يه سهامدار اومده اومد تو ليست

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۱/۰۱, ۲۲:۰۱
و همچنين سهامدارهاي عمده اش
شركت فدك
جناب باگات عزيز (مهندس باقري)
دكتر سهند
راستي تو ثتران يه سهامدار اومده اومد تو ليست

آره این ساختمونیا حرف واسه گفتن زیاد دارن

امیدوارم دوشنبه هم منفی باشن تا بازم ثشرق اضافه کنیم

امیر2309
۱۳۹۰/۱۱/۰۱, ۲۲:۱۱
آره این ساختمونیا حرف واسه گفتن زیاد دارن

امیدوارم دوشنبه هم منفی باشن تا بازم ثشرق اضافه کنیم

مصطفي جان من ثشرق رو 210 فروختم راستش از اين رنج كشيدنهاش اصلا خوشم نمي ياد طرف منفي 4 فردا داره مي فروشه خيلي هولن فروشنده هاش
ولي ثامان فكر كنم منطقي تر ه
ثتران هم خيلي ها توصيه به خريدش مي كنن

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۱/۰۱, ۲۲:۱۷
مصطفي جان من ثشرق رو 210 فروختم راستش از اين رنج كشيدنهاش اصلا خوشم نمي ياد طرف منفي 4 فردا داره مي فروشه خيلي هولن فروشنده هاش
ولي ثامان فكر كنم منطقي تر ه
ثتران هم خيلي ها توصيه به خريدش مي كنن

درسته ولی کلیت منفی گروه ساختمون بخاطر صف فروش ثنوسا بود

اینم که دیگه دوشنبه متعادله.

من همیشه سعی میکنم سهمی بخرم که بنیادش قوی تر از همه باشه. درسته ثامان خوب بالا میره اما حواسمون باشه این مدت حدود 100 درصد رشد داشته . بنیادیش به هیچ وجه قابل قیاس با ثشرق نیست و از لحاظ تحویل پروژه و .... ثشرق اوضاع بهتری داره.

ثتران هم ارزنده س . اما یه قیاس که بکنیم میبینیم ثشرق استعداد بیشتری برای صعود داره.

تصمیم کبری
۱۳۹۰/۱۱/۰۱, ۲۲:۲۶
درسته ولی کلیت منفی گروه ساختمون بخاطر صف فروش ثنوسا بود

اینم که دیگه دوشنبه متعادله.

من همیشه سعی میکنم سهمی بخرم که بنیادش قوی تر از همه باشه. درسته ثامان خوب بالا میره اما حواسمون باشه این مدت حدود 100 درصد رشد داشته . بنیادیش به هیچ وجه قابل قیاس با ثشرق نیست و از لحاظ تحویل پروژه و .... ثشرق اوضاع بهتری داره.

ثتران هم ارزنده س . اما یه قیاس که بکنیم میبینیم ثشرق استعداد بیشتری برای صعود داره.

مصطفی جان این وبیمه را به نظرت میشه ساختمونی به حساب اورد؟

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۱/۰۱, ۲۲:۳۲
مصطفی جان این وبیمه را به نظرت میشه ساختمونی به حساب اورد؟

آره .... دقیق بررسی نکردم ولی اغلب سرمایه گذاریاش توی مستغلاته...

با این وضعی که داره توی قیمتای مسکن اتفاق میفته ؛ رشد سودآوریشون حتمیه

الان توی محله ما،ظرف یک هفته 12% رشد قیمت مسکن رو داشتیم.

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۱/۰۳, ۰۸:۴۵
با این حجم معاملات

منفی کامل امروز، خرید خوبیه

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۱/۰۳, ۰۹:۰۷
خیلی جالبه هر دفعه که صف فروش میشه،از طرف یک نفر و به حجم 50 هزارتاس!

omidbefarda
۱۳۹۰/۱۱/۰۳, ۰۹:۲۰
با این حجم معاملات

منفی کامل امروز، خرید خوبیهسلام . منظورتون ثامانه؟ فکر میکنید تا چه قیمتی رشد می کنه؟ البته دو ماهه . ممنون

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۱/۰۳, ۰۹:۲۶
سلام . منظورتون ثامانه؟ فکر میکنید تا چه قیمتی رشد می کنه؟ البته دو ماهه . ممنون

بله...

حقیقتا توی این وضعیت سیاسی به هم ریخته،تارگت دادن کار خیلی سختیه

ولی ثامان با این خریدهایی که داره از سمت فدک و سایرین صورت میگیره کوتاه مدت میتونه دوباره 145 تا 150 رو ببینه.

پیشنهاد امروز من صرفا جهت نوسان گیری بود

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۱/۰۵, ۱۰:۳۹
گویا اینم راه افتاد;)

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۱/۰۸, ۰۸:۲۱
اینقدر فروشنده عجول این مدت تو صف فروش فروختن که کسی نیست الان حجمو بده:(

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۱/۰۹, ۰۹:۳۵
حجم مبنایم آرزوست....

مسلم
۱۳۹۰/۱۱/۱۴, ۱۸:۴۲
موج 3 از 1 سامان تمام شده و در موج 4 هستیم بعد از پایان این موج یک موج صعودی دیگه هم خواهیم داشت پس هنوز هم کوتاه مدت ارزندست .

من منتظر موج 3 از 3 بزرگش هستم

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۱/۱۴, ۱۸:۴۶
موج 3 از 1 سامان تمام شده و در موج 4 هستیم بعد از پایان این موج یک موج صعودی دیگه هم خواهیم داشت پس هنوز هم کوتاه مدت ارزندست .

مسلم جان جزئی تر لطف میکنی بگی؟

مسلم
۱۳۹۰/۱۱/۱۴, ۱۹:۰۶
مسلم جان جزئی تر لطف میکنی بگی؟

یعنی یک موج صعودی دیگه در کوتاه مدت داریم اما بازدهی بزرگ بعدی برای سال آینده هست.

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۱/۱۴, ۱۹:۱۴
یعنی یک موج صعودی دیگه در کوتاه مدت داریم اما بازدهی بزرگ بعدی برای سال آینده هست.

این پستت ویرایش نشده ش قشنگ تر بودا ;)

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۱/۱۷, ۰۹:۴۷
حجم معاملات بالا + صف خرید سنگین

farid
۱۳۹۰/۱۱/۱۷, ۰۹:۵۳
مصطفی جان ساختمونی خبریه؟!

شهروز1365
۱۳۹۰/۱۱/۱۷, ۰۹:۵۸
دیشب خواب ثامان رو میدیدم.....
دیدم اردرهای خرید سنگین پشتش هست که تا 160 میبره سهمو....
دوستان خوابای منو دست کم نگیرید....b-)

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۱/۱۷, ۱۰:۰۱
مصطفی جان ساختمونی خبریه؟!

خبرای بنیادین

farid
۱۳۹۰/۱۱/۱۷, ۱۰:۰۸
خبرای بنیادین[/quote]
این خبرای بنیادین در مورد همشونه؟
آخه آ س پ بازی در میاره.

امیر2309
۱۳۹۰/۱۱/۱۷, ۱۰:۰۸
انصافا بايد ثشرق و ثتران هم صف بشن

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۱/۱۷, ۱۰:۱۰
خبرای بنیادین
این خبرای بنیادین در مورد همشونه؟
آخه آ س پ بازی در میاره.[/quote]

نه همشون ولی کلا بخاطر وضعیت آتی بازار مسکن اوضاشون خوب میشه.

رشدشون بستگی به شناورهاشون هم داره، همونطور که میبینید ثامان خیلی راحت تر از بقیه صف میشه. آ س پ ،ثشرق و ثتران شناور بیشتری دارن

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۱/۱۷, ۱۰:۱۱
انصافا بايد ثشرق و ثتران هم صف بشن

امیرجان مهم بالا رفتنه..حالا چه با صف چه بی صف:)

Hamid-safapour
۱۳۹۰/۱۱/۱۷, ۱۱:۴۱
سهمی که فدک سنگین برداره رو مطمئن باشید که خودشم بالا میبردش.اگه فرصت داد بخرید.تا الان هم دکتر سهند چون داشت از سهم کامل خارج میشد اجازه ی رشد پیدا نمیکرد

Saleh.R
۱۳۹۰/۱۱/۱۷, ۱۲:۱۸
امیرجان مهم بالا رفتنه..حالا چه با صف چه بی صف:)

مصطفي جان ما بين اينا ثمسكن در جا زدن زيادي داره ، علت چيه ؟

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۱/۱۷, ۱۳:۰۲
مصطفي جان ما بين اينا ثمسكن در جا زدن زيادي داره ، علت چيه ؟

نسبت p/e بالاتر نسبت به متوسط گروه

ساحل
۱۳۹۰/۱۱/۱۸, ۰۹:۰۸
با درود به دوستان.جایگزینی رالی ثامان با قندیها..........................|-)=))=))=))=))=))=))

حسین
۱۳۹۰/۱۱/۱۸, ۲۲:۲۹

مسلم جان من کم به این فروم سر می زنم و یکی از دلایل سر زدن من به این فروم مطالعه پستهای شماست...واقعا از تحلیل ها و موج شماریتون لذت می برم...
اگه امکان داشته باشه و زحمتی نباشه...می شه این امواج و موج شماریتون رو تو شکل بهمون نشون بدی....من این سهم رو مدتهاست دارم...نظرات شما برام واقعا مهمه

پیشا پیش ممنونم

ساحل
۱۳۹۰/۱۱/۱۹, ۰۷:۱۱
باسلام خدمت اساتید عزیز.با صف امروز ثامان را بالای 3000ریال در قدم اول و سپس هدف بعدی.......................................... ..................

khademi1350
۱۳۹۰/۱۱/۱۹, ۰۷:۳۵
ثاژن(سخت آژن)-------- سامان گستر دومی خواهد شد فعلا حقوقی های سهام دار شخص حقیقی ان هر روز خریدار سهم از بازار می باشند

راد
۱۳۹۰/۱۱/۱۹, ۰۸:۲۴
ساختمانی ها +++++

خان عمو
۱۳۹۰/۱۱/۲۱, ۰۲:۳۳
سهام ساختمانی رو دریابید
ثامان /ثاژن برید بخرید حالشو ببرید
ما که داریم حالشو می بریم

آیدین اکینچی
۱۳۹۰/۱۱/۲۱, ۰۳:۰۲
ثاباد هم کم از ثامان نخواهد داشت ضمنا ثاژن را هم باید یک شرکت خانوادگی باید شمرد که تازه فرصت خرید داده به برخی حقوقی های تشنه

نادری
۱۳۹۰/۱۱/۲۲, ۱۲:۴۸
ساختمانی هایی که بنده رو ی فاندامنتالشان کار کردم به نظرم بترتیب ارزش شامل:ساختمان ایران و ثنوسا و ثاباد و ثامان میباشند سخت آژند را خانواده انصاری دردست دارند که البته بیشتر آقای جابر خان انصاری سهامدار عمده صنعتی سپاهان برای پسرش دایر کرده چون اون پسر هیچ کاری از عهده اش برنمی آمد .وسهامدار دیگر زوجه مهربان آقای انصاری نازی خانم است وسایر سهامدارنش فکر کنم دوتا دختر آقای انصاری هستند و الباقی سهامداران را نمی شناسم>:)>:)

شاه جهان
۱۳۹۰/۱۱/۲۲, ۱۲:۵۶
فدای اون عکس قشنگت اقای نادری =))
جناب نادری نمی دونی ثامان را کدوم خانواده گرفته دست ؟>:)

نادری
۱۳۹۰/۱۱/۲۲, ۱۳:۲۱
فدای اون عکس قشنگت اقای نادری =))
جناب نادری نمی دونی ثامان را کدوم خانواده گرفته دست ؟>:) خانواده شا...جهان درسامان گستر سفته بازی میکنند.=))=))در ضمن پسر جون فکر کنم به قول شما عکس بنده از عکس خود شما قشنگ تربود :)):))=))=))=))در ضمن بنده آواتارای خودم را به دلیل این که دوست ندارم کسی به باغبون خونه علی (ع) اهانت کند را بر میدارم از تمام تالارها.x-(=((=((=((

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۱/۲۲, ۱۴:۰۴
ثامانو خانواد محترم شهرداری مدتهاست در دست گرفته:d

دفتر توحید که این مدت خبرش افتاده که میخواد بفروشه رو چند وقتی هست کامل فروخته و سودش هم میخواد به بازار مخابره بشه. یه ساختمون فک کنم 3 طبقه بود. توی 4 راه پلیس ، خیابان توحید اصفهان.

البته ارزندگی ثامان دلایل دیگری هم داره.

نادری
۱۳۹۰/۱۱/۲۲, ۱۴:۱۸
ثامانو خانواد محترم شهرداری مدتهاست در دست گرفته:d

دفتر توحید که این مدت خبرش افتاده که میخواد بفروشه رو چند وقتی هست کامل فروخته و سودش هم میخواد به بازار مخابره بشه. یه ساختمون فک کنم 3 طبقه بود. توی 4 راه پلیس ، خیابان توحید اصفهان.

البته ارزندگی ثامان دلایل دیگری هم داره.مصری پور جان ممنون از زحمات شما در این تالار انصافا زحمت میکشید و فعال هستید.بنده فقط این خانوانده را به دلیل اهانتی که به نظر امد شاه جهان به آواتارای بنده کرد زدم واگر نه که کلام شما بسیار متین و صحی است

The Edge
۱۳۹۰/۱۱/۲۲, ۱۴:۱۸
200 یه مقاومتی داره ولی احتمالا تا 300 ببرنش :-b

شاه جهان
۱۳۹۰/۱۱/۲۲, ۱۴:۴۲
با سلام خدمت جناب مصری پور
ممنون از راهنماییتان

شاه جهان
۱۳۹۰/۱۱/۲۲, ۱۴:۴۴
با سلام خدمت نادری
بنده قصد اهانت نداشتم - ببخشید اگه ناراحتتان کردم
اتفاقا از اواتارتان هم خوشم امد به هر صورت ببخشید

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۱/۲۶, ۱۰:۴۲
فک کنم امروز خیلیا خرید کردن

اوردم بالا تاپیکو که راحت باشید;)

راد
۱۳۹۰/۱۱/۲۶, ۱۱:۰۸
فک کنم امروز خیلیا خرید کردن

اوردم بالا تاپیکو که راحت باشید;)

امروز اضافه شد :* اینطور که به نظر میرسه به قول باگات شاید تارگت اول 400 چندان دور نباشه <:-p البته به نظر من باید در این بین نوساناتی هم داشته باشه;)

امیر2309
۱۳۹۰/۱۱/۲۶, ۱۱:۱۳
از من نشيده بگيريد
مي گن امروز فدك خريده بريد حالشو ببريد

امیر2309
۱۳۹۰/۱۱/۲۶, ۲۱:۵۲
از من نشيده بگيريد
مي گن امروز فدك خريده بريد حالشو ببريد

اشتباه گفتن فدك امروز خريدار نبوده :(

omidbefarda
۱۳۹۰/۱۱/۲۶, ۲۲:۳۱
با سلام خدمت دوستان . چون بورس قبلا به فدک گیر داده خیلی وقته که با کد های دیگری خرید میکنندکه زیر یک درصده . موفق باشید

خان عمو
۱۳۹۰/۱۱/۲۹, ۰۱:۴۳
امروز اضافه شد :* اینطور که به نظر میرسه به قول باگات شاید تارگت اول 400 چندان دور نباشه <:-p البته به نظر من باید در این بین نوساناتی هم داشته باشه;)
سلام بر دوستان-اگه شرایط عادی باشه

تارگت اول 250 تومن رو اون قیمت ترمز داریم یه دنده عوض میکنیم

تارگت دوم 400

تارگت های بعدی ...

ساحل
۱۳۹۰/۱۱/۲۹, ۰۷:۲۸
صبح به خیر. درود بر اساتید عزیز.ثامان لیدر گروهه و مطابق قندیها;)حرکت خواهد کرد .لیدر قندیها قثابت پس پیش به سوی ایستگاه:-$...............................=))=))=))=))=d>=d>=d>;)

علوی
۱۳۹۰/۱۱/۳۰, ۰۸:۳۷
انگار ثامان اهداف قیمتی بسیار بالایی را دنبال میکند که امروز نیز با حجم بالایی صف خرید شد

علوی
۱۳۹۰/۱۲/۰۳, ۰۸:۱۵
اينطوركه به نظر ميرسد بعد از قنديها كه فعلا همگي متوقف هستند نوبت به ساختمانيها رسيده تا دسته جمعي مثبت باشند وروزهايي متمادي سهامدارانشان را خوشحال كنند.

omidbefarda
۱۳۹۰/۱۲/۰۳, ۰۹:۴۷
سلام دوستان . تو ثامان چه خبره؟ دارن تخلیه می کنند یا دست عوض میشه؟ کسی خبر داره؟ چکار کنیم بفروشیم یا نه؟ ممنون

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۲/۰۳, ۱۶:۳۰
سلام دوستان . تو ثامان چه خبره؟ دارن تخلیه می کنند یا دست عوض میشه؟ کسی خبر داره؟ چکار کنیم بفروشیم یا نه؟ ممنون

برای خرید کمی صبر کنید.

علوی
۱۳۹۰/۱۲/۰۷, ۱۳:۳۲
دیروز وامروز ثامان خودرا برای دور جدید صعود آپدیت کرد،حمایت قوی حقوقی از این سهم وتایید الگوی فنجان در موج سه موید روزهای پرسودی برای ثامان است.

ساحل
۱۳۹۰/۱۲/۰۸, ۰۷:۰۷
:-Bشنیدین میگن ثامان با فروش پروژه هاش|-) 3000ریال سود شناسایی می کنه;)پس مواظب سهم خود باشید=;:)]:x

ali 20
۱۳۹۰/۱۲/۱۱, ۲۰:۴۸
اقای مصری پور عزیز و سایر دوستان
در مورد واذر اگه اطلاعاتی دارین بفرمایین
خریدش رو تا اردیبهشت چطور می بینین؟
ممنون

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۲/۱۱, ۲۱:۴۱
اقای مصری پور عزیز و سایر دوستان
در مورد واذر اگه اطلاعاتی دارین بفرمایین
خریدش رو تا اردیبهشت چطور می بینین؟
ممنون

وآذر میتونه تا حوالی 150 رشد کنه.البته فعالیت شرکت فقط در زمینه ساختمان نیست به همین خاطر همگرا با ساختمونیا حرکت نمیکنه.

شاهین محلوجی
۱۳۹۰/۱۲/۱۳, ۰۸:۲۷
این ثامان ما کی باز میشه؟

امیر2309
۱۳۹۰/۱۲/۱۳, ۱۴:۰۲
این ثامان ما کی باز میشه؟
جوابي نداشت
آيا تا مجمع بسته مي ماند يا از لحاظ قانوني بايد قبل از مجمع باز بشه ؟؟؟؟؟؟
با تشكر

omidbefarda
۱۳۹۰/۱۲/۱۳, ۲۲:۳۳
سلام. امور سهام جواب درستی نمیده ولی برای بودجه سال 91 دارن گزارش تهیه میکنند تا به بورس بدهند البته مربوط به شرکت های زیر مجموعه را .خیلی سخت جواب میدن این طور که متوجه شدم احتمالا یه تعدیلی هم دارن

bahary
۱۳۹۰/۱۲/۱۴, ۰۰:۰۹
سلام. امور سهام جواب درستی نمیده ولی برای بودجه سال 91 دارن گزارش تهیه میکنند تا به بورس بدهند البته مربوط به شرکت های زیر مجموعه را .خیلی سخت جواب میدن این طور که متوجه شدم احتمالا یه تعدیلی هم دارن

از نوع مثبت یا منفی؟

مصطفی مصری پور
۱۳۹۰/۱۲/۱۴, ۰۰:۱۲
تعدیل مثبت غیرعملیاتی حاصل از فروش دفتر مرکزی

خان عمو
۱۳۹۰/۱۲/۱۵, ۲۲:۳۱
تعدیل مثبت غیرعملیاتی حاصل از فروش دفتر مرکزی

سلام دوست عزیز
ایشاله این