PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سامان گستر اصفهان (ثامان)

مسلم
2011/10/05, 21:48
موج شماری ثامان

یعنی میشه؟؟؟

http://forums.boursy.com/

مصطفی مصری پور
2011/10/05, 22:46
سلام مسلم
زدی تو کار انبوه سازیا!
موفق باشی>:d<

مسلم
2011/10/05, 22:53
سلام مصطفی
ممنون
فعلا سهم بستست و هنوز خودم نخریدم اما فکر کنم بازگشایی خوبی داشته باشه
به نظرتو میره بالا یا میاد پایین؟
در کل بنیادی این سهم چقدر میارزه؟

مصطفی مصری پور
2011/10/05, 23:17
سلام مصطفی
ممنون
فعلا سهم بستست و هنوز خودم نخریدم اما فکر کنم بازگشایی خوبی داشته باشه
به نظرتو میره بالا یا میاد پایین؟
در کل بنیادی این سهم چقدر میارزه؟

خیلی روش کار نکردم
این شرکت وابسته به شهرداری اصفهانه
یعنی هواشو دارن
این مدت هم تحولاتی توش صورت گرفته
قیمت خاصی نمیتونم بهت بدم چون بررسی نکردم
ولی بازگشایی خوبی در بالای 80 تومن خواهد داشت

مسلم
2011/10/05, 23:21
حواسم نبود برا شهر خودته !

لازم شد یه بررسی بکنی شاید خودتم خریدی و تک سهم شدی و میلیاردر هم شدی باهاش ;)

mobin
2011/10/05, 23:29
علت توقفش چیه؟ تعدیل!!؟

مسلم
2011/10/05, 23:35
علت توقفش چیه؟ تعدیل!!؟

گزارش پیش بینی درآمد سال آینده و حسابرسی شرکتهای زیرمجموعه با توجه به پایان سال مالی

علامه
2011/10/05, 23:59
گزارش پیش بینی درآمد سال آینده و حسابرسی شرکتهای زیرمجموعه با توجه به پایان سال مالی

سلام و ممنون بخاطر تحلیلهاتون
مسلم جان بنیادی ثامان رو دکتر سهند تو تالار همسایه خیلی روش کار کرده و یکی از سهامداران عمدشه
سهمی که ایشون بخره مرگ نداره

Yusef_sbm12
2011/10/06, 01:05
من فکر میکنم خوب باز بشه چون در 15 روز آخر معاملاتش بسیار خوب و پرحجم معامله شده ...

این یعنی یک عده از ما بهترون از اوضاع شرکت و گزارشات جدیدش با خبر بوده اند .

95 اولین هدف و 107 میتونه بعدی باشه ...

ولی اگر گزارش خیلی خوبی بده نهایتش 134 خواهد بود ...

arya89
2011/10/06, 09:09
من فکر میکنم خوب باز بشه چون در 15 روز آخر معاملاتش بسیار خوب و پرحجم معامله شده ...

خرید های روزهای آخر طبق اعلام دکتر سهند مربوط به ایشان است وفکر کنم نزدیک 5درصد را خریداری کرده اند ولی ایشان بیشتر بحث دریافت سود را مدنظر دارند .البته یک خبری که بنده دارم در باره مشارکت بزرگترین شهربازی خاورمیانه که متاسفانه سامان از این پروژه خارج شده وبه شهرداری اصفهان واگذار کرده فکر کنم نسبت 51و49درصد بین طرف ایرانی وچینی بود ولی فاز اول این طرح بزرگ احتمالانوروز امسال به بهره برداری میرسد

arya89
2011/10/06, 09:21
درود
باسیستم نقطه طلائی آقایوسف هم سیگنال طلائی داده

Yusef_sbm12
2011/10/06, 09:57
خرید های روزهای آخر طبق اعلام دکتر سهند مربوط به ایشان است وفکر کنم نزدیک 5درصد را خریداری کرده اند ولی ایشان بیشتر بحث دریافت سود را مدنظر دارند .البته یک خبری که بنده دارم در باره مشارکت بزرگترین شهربازی خاورمیانه که متاسفانه سامان از این پروژه خارج شده وبه شهرداری اصفهان واگذار کرده فکر کنم نسبت 51و49درصد بین طرف ایرانی وچینی بود ولی فاز اول این طرح بزرگ احتمالانوروز امسال به بهره برداری میرسد

البته دوستان بنده مشکلی با داشتن اطلاعات از شرکت ها ندارم و آن را بخشی از مواردی می دونم که سرمایه گذار باید در نظر داشته باشه ؛

گاهی اوقات ممکن است افراد به واسطه برخی اقوام خواه ناخواه به این اطلاعان دسترسی پیدا کنند .

بنده هم توسط یکی از آشنایان در مورد وگستر و تعدیل فوق العاده اش قبل از عید مطلع شدم و اسفند ماه پرحجم خرید کردم ؛

بعد از چهار ماه سهم در بازاری سراسر منفی پس از بازگشایی از 345 تا 500 افزایش یافت .

همان موقع از حجم معاملات فوق العاده سهم میشد متوجه برخی مطالب شد .

مصطفی مصری پور
2011/10/07, 20:05
من میتونم از داخلش خبر بیارم
براحتی میشه یه مصاحبه با مدیرش ترتیب بدم
ولی مشکل اینه که فعلا درگیر دانشگاهم
اما اگر گین مدنظر دوستان خیلی بالاس دست بکار بشیم:d

mehran
2011/10/07, 22:33
سلام خدمت مسلم خان...آریا...مبین...مصطفی عزیز و یوسف طلایی.....

بدون توجه به قیمت سهم و تکنیکال مسلم خان و اینکه مصطفی میگه داخلش تحولاتی صورت گرفته؟؟!! هرکی ندونه دیگه مصطفی از کار ما خبر داره که چقدر با اینا در ارتباطیم..در یک جمله میگم بخور بخوریست بسیار در این شرکت و هزینه هاییست قابل رویت و البته بیشترش غیر قابل رویت و غیر شفاف...پروژه های شاخی نداره و به نظرم علاوه بر اینکه 90 زیان میسازه با این روند ک الآن هم در جریانه سال بعد هم زیان..البته شرمنده که اینجوری گفتم اما این شرکت و داداشش یعنی ساختمان اصفهان از نظر بنیادی و پروژه های در دست آش دهان سوزی نیستند...البته قطعا مدیر عاملش چیزی نمیگوید جز 2 واژه در سال گذشته اوضاع بد بود و رکود....اما برای سال 91...به به و چه چه....هرچند خریدش زیر 90 مرگ نداره....

مسلم
2011/10/07, 23:44
سلام خدمت مسلم خان...آریا...مبین...مصطفی عزیز و یوسف طلایی.....

بدون توجه به قیمت سهم و تکنیکال مسلم خان و اینکه مصطفی میگه داخلش تحولاتی صورت گرفته؟؟!! هرکی ندونه دیگه مصطفی از کار ما خبر داره که چقدر با اینا در ارتباطیم..در یک جمله میگم بخور بخوریست بسیار در این شرکت و هزینه هاییست قابل رویت و البته بیشترش غیر قابل رویت و غیر شفاف...پروژه های شاخی نداره و به نظرم علاوه بر اینکه 90 زیان میسازه با این روند ک الآن هم در جریانه سال بعد هم زیان..البته شرمنده که اینجوری گفتم اما این شرکت و داداشش یعنی ساختمان اصفهان از نظر بنیادی و پروژه های در دست آش دهان سوزی نیستند...البته قطعا مدیر عاملش چیزی نمیگوید جز 2 واژه در سال گذشته اوضاع بد بود و رکود....اما برای سال 91...به به و چه چه....هرچند خریدش زیر 90 مرگ نداره....

سلام مهران جان و ممنون از شما

اطلاعاتی که من بدست آوردم چندان با وضعیتی که شما گفتی هم خوانی نداره ..

در هر حال بعد از بازگشایی معاملاتش را دنبال میکنیم تا ببینیم چی بر سرش میاد

احتمال زیاد روز بازگشایی خریدار هستم

mehran
2011/10/08, 00:50

خواهش میکنم مسلم خان شاید هم اطلاعات ما اشتباه باشد اما یک عادتی که جدیدا دارم که شاید هم بد باشد اینه که همه چیز رو بروم و با چشم خودم ببینم این چیزهایی بود که من از فاصله 2 متری دیدم و طبقات ساختمان هایشان را هم بالا و پایین رفته ام.......

اما یک جمله رو از 4 ماه پیش تا الآن فک کنم تو 7-8 تا پستام نوشته ام اونم این جمله: به خدا گروه ساختمان اینقدر که بازار ذلیلشون کرده و بی پتانسیل به حسابشون میاره وضعیتشون بد نیست آره مشکل بوده و هست اما از خیلی از سهما ارزش به مراتب بالاتری دارند.الآن تقریبا 40% سبد ما رو گروه ساختمانی با اولویت: ثاخت...باغمیشه و توس گستر تشکیل میدن و بسیار هم به رشد این گروه امیدوارم<یادمون باشه که بازار چه اشتباهی در مورد گروه قند و شکری کرد> و بعد هم که متوجه شد کمی دیر شده بود.......البته مسلم اینم بگم سامان گستر یه راه نجات و جهش داره<در پیام خصوصی در صورت تمایل به عرضتان میرسانم> شاید هم کسی که شما ازش اطلاعاتی کسب کردین بهش اشاره کرده باشن....

****در مجموع اول از مسلم جان معذرت میخوام که تو تاپیکشون اینقدر نوشتم و باز هم تاکید میکنم دوستانی که هنوز دید منفی به این گروه دارند به زودی پشیمان خواهند شد.....

مسلم
2011/10/08, 01:00
باز هم ممنونم از مهران عزیز که واقعا از نوشتهاش صداقت و شخصیت والاش موج میزنه

مهران عزیز من فقط اطلاعاتمو از یک منبع میگیرم و اون منبع نمودارم هست !

سلامت و پایدار باشی دوست عزیز

arak_bourse
2011/10/08, 14:29
این سهم رو با نام سهند عزیز میشناسم که بهش خیلی معتقده و میگه مثل یک زمین بایر با ارزش میمونه

Yusef_sbm12
2011/10/12, 14:01

95 اولین هدف و 107 میتونه بعدی باشه ...

این هم از ثامان که امروز با eps 110 ریالی که اعلام کرده روی 94.3 باز شد .

سهم دقیقا روی همان قیمتی که پیش بینی کرده بودم باز شد و با توجه به جو مثبت گروه ساختمان ؛
صف خرید هم شد .
به نظر هنوز جا برای رشد داره ...

مسلم
2011/10/15, 11:10

دلیل اینکه این سهم 18 درصد بالاتر باز شد و الان در این بازار که بوی آمریکا گرفته داره روی مثبت معامله میشه یک سری اطلاعات خاص هست که اجازه اصلاح به این سهمو نمیده ..

مسلم
2011/10/18, 17:50
امروز شاخص ساختمانی به حمایتش برخورد کرد و نیمی از گروه مثبت شدند

فردا ثامان روی حمایتش قرار میگیره و به نظر من آخرین منفی این سهم میتونه باشه

parham 82
2011/10/18, 19:30

این سهم برای میان مدت گزینه بسیار خوبی می تونه باشه

parham 82
2011/10/19, 11:46
فروشنده سهم سهمشو خالی کرد
آلان وقت وروده

مسلم
2011/10/19, 14:35

امروز ثامان به حمایتش عکس العمل نشون داد

این قیمتها بزودی تبدیل به جوک میشه

http://img4up.com/up2/32675730136127698384.jpg

arak_bourse
2011/10/23, 19:49
جناب سهند دوست داشتيم اينجا هم كمي از ثامان براي بچه هاي اين تالار مي نوشتيد.

اسطوره
2011/11/16, 09:57
حمايت ثامان 80هستش اگه بالاي اون تثبيت بشه
گين بسيار خوبي خواهد داد الان فروشنده زيادي نداره
و فقط يه حامي نياز داره تا استارت روند صعودي رو بزنه

اسطوره
2011/11/20, 11:42
حامي حقوقي يعني اين
دليران پارس اومده روي ثامان

fm2006
2011/11/20, 14:06
امروز خرید ثامان تکمیل شد و شکر خدا با حمایت دوستان هم صف خرید شد و هم به اندازه ای عرضه شد که پایانی بیاد بالا . یک حرکت شسته و رفته در حالی که دیگه فروشنده آنچنانی در سهم دیده نمیشه . با تثبیت قیمت بالای محدوده 80 تومان باید منتظر رالی جدید سهم باشیم

oplus
2011/11/20, 22:12
عدم شفافیت از در و دیوار سهم میباره،صورت مالی های و گزارشات ،عدم اطلاع رسانی،عدم برگزاری مجمع و...
ولی من کاری با پروژه های شرکت ندارم؛خرید ها و حجم معاملات در نمودار خودش به اندازه ی کافی از روند صعودی سهم در آینده خبر میده

محسن مختاری
2011/12/21, 22:00
چند وقتیه صحبت از ثامان بسیار سر زبونها افتاده , بد ندیدم نظر خودمو راجع بهش اینجا ابراز کنم , بلکه با حک و اصلاحی که دوستان میکنند به شناخت بهتری از آینده حرکت سهم برسیمابتدا یه نگاه به گذشته 10 ساله سهم بد نیست بندازیم:http://up6.iranblog.com/images/8pgabinmwaxhylpwgm4.pngسهم در 22 دی 89 به کف قیمتی 6سال اخیر خودش رسیده(لذا بررسی جهت یافتن موج impulse جدید رو ازین تاریخ به بعد شروع میکنیم) (با توجه به قرار داشتن شاخص ساختمانی در موج 5 بزرگ, من فرض رو بر این میذارم که ما ازین تاریخ به بعد وارد موج 5 بزرگ شده باشیم و لذا در بلند مدت(بازه 2-3 ساله) باید سقف تاریخی قیمت سهم(200 تومان) شکسته بشه)حرکت سهم ازون تاریخ تا حالا رو میشه اینطوری موجشماری کرد:http://up6.iranblog.com/images/4zn98ezrmbik1ntfm2.pngو نگاهی نزدیکتر به موج 1 :http://up6.iranblog.com/images/tyydgpmd1ug9x7jg5cel.pngنگاهی نزدیکتر به موج 2:http://up6.iranblog.com/images/37c6rrpzmp2dqomrc.gifو نگاه نزدیک به موج 3:http://up6.iranblog.com/images/glr506v54hgo9qqm1dn.pngو نهایتا پیشبینی پایان موج 3:http://up6.iranblog.com/images/0s1zjfazwpcuqbpicp1.gifانتظار هست که شنبه 24 دسامبر در قیمت 111 تومان شاهد عرضه سهم وسپس پایان موج 3 سهم باشیمپ.ن.1 : در نمودارهای آمی بروکر سود نقدی و افزایش سرمایه هردو اعمال شده ولی در نمودارهای داینامیک تریدر هیچ کدام , لذا در نمودار داینامیک چنین به نظر میرسد که موج 2 به کف شروع موج 1 نفوذ کرده!!پ.ن.2: جهت محاسبه اهداف زمانی بعضا از نمودار های با روزهای بدون معامله استفاده شده(اگر ایرادی به این روش هست خوشحال میشم دوستان متذکر بشند)در نهایت از خوانندگان تقاضا دارم ایراداتی که وارد میدونند رو ذکر کنند , هرچند بازار هم انتقادات خودش رو وارد خواهد کرد

bourse
2011/12/22, 00:16
با اجازه صاحب تاپیک
چند وقتیه صحبت از ثامان بسیار سر زبونها افتاده , بد ندیدم نظر خودمو راجع بهش اینجا ابراز کنم , بلکه با حک و اصلاحی که دوستان میکنند به شناخت بهتری از آینده حرکت سهم برسیم
ابتدا یه نگاه به گذشته 10 ساله سهم بد نیست بندازیم:
سهم در 22 دی 89 به کف قیمتی 6سال اخیر خودش رسیده(لذا بررسی جهت یافتن موج impulse جدید رو ازین تاریخ به بعد شروع میکنیم) (با توجه به قرار داشتن شاخص ساختمانی در موج 5 بزرگ, من فرض رو بر این میذارم که ما ازین تاریخ به بعد وارد موج 5 بزرگ شده باشیم و لذا در بلند مدت(بازه 2-3 ساله) باید سقف تاریخی قیمت سهم(200 تومان) شکسته بشه)
حرکت سهم ازون تاریخ تا حالا رو میشه اینطوری موجشماری کرد:
و نگاهی نزدیکتر به موج 1 :
نگاهی نزدیکتر به موج 2:
و نگاه نزدیک به موج 3:
و نهایتا پیشبینی پایان موج 3:
انتظار هست که شنبه 24 دسامبر در قیمت 111 تومان شاهد عرضه سهم وسپس پایان موج 3 سهم باشیم
پ.ن.1 : در نمودارهای آمی بروکر سود نقدی و افزایش سرمایه هردو اعمال شده ولی در نمودارهای داینامیک تریدر هیچ کدام , لذا در نمودار داینامیک چنین به نظر میرسد که موج 2 به کف شروع موج 1 نفوذ کرده!!
پ.ن.2: جهت محاسبه اهداف زمانی بعضا از نمودار های با روزهای بدون معامله استفاده شده(اگر ایرادی به این روش هست خوشحال میشم دوستان متذکر بشند)
در نهایت از خوانندگان تقاضا دارم ایراداتی که وارد میدونند رو ذکر کنند , هرچند بازار هم انتقادات خودش رو وارد خواهد کرد

اقا محسن عزیز حرکت سهم از 72 تا 111 نمیتونه موج 3 باشه به دلیل اینکه امواج ایمپالس یا پیشرو حتما باید 5 موجی باشه و همون طور که تو نمودار مشخصه ما ساختار سه موجی داریم که یه ساختار کاتر ترند abc هست که به عقیده من حداقل تا 115 جا برای رشد داره . تو بررسی نمودار ثامان چیزی که بیشتر از همه برای من جالب بود moving average ( خطوط میانگین متحرک 62 و 200 روزه سهم بود که بعد از حدود 6 سال این خطوط همدیگه را در نقطه طلایی قطع کردن .)

محسن مختاری
2011/12/22, 01:00
اقا محسن عزیز حرکت سهم از 72 تا 111 نمیتونه موج 3 باشه به دلیل اینکه امواج ایمپالس یا پیشرو حتما باید 5 موجی باشه و همون طور که تو نمودار مشخصه ما ساختار سه موجی داریم که یه ساختار کاتر ترند abc هست که به عقیده من حداقل تا 115 جا برای رشد داره . تو بررسی نمودار ثامان چیزی که بیشتر از همه برای من جالب بود moving average ( خطوط میانگین متحرک 62 و 200 روزه سهم بود که بعد از حدود 6 سال این خطوط همدیگه را در نقطه طلایی قطع کردن .)

سلام دوست گرامی , ممنونم از اینکه مشارکت کردی , من هم در ارزنده بودن این سهم به دید میان مدت و بلند مدت شک ندارم ( احتمال هم میدم که اگه موج شماریم درست باشه ما تازه اجزای موج 1 از 5 بزرگ رو شمرده اییم ), ولی در مورد موجشماری حرکت 3 ماه اخیر تصور من این هست که میشود آنرا 5 موجی شمرد, قوانین هم نقض نمیشه , لطفا به این تصویر نگاه کنید:
http://up6.iranblog.com/images/pnn4c9s1aqjonvr6y771.gif
متشکرم

bourse
2011/12/22, 14:26
سلام دوست گرامی , ممنونم از اینکه مشارکت کردی , من هم در ارزنده بودن این سهم به دید میان مدت و بلند مدت شک ندارم ( احتمال هم میدم که اگه موج شماریم درست باشه ما تازه اجزای موج 1 از 5 بزرگ رو شمرده اییم ), ولی در مورد موجشماری حرکت 3 ماه اخیر تصور من این هست که میشود آنرا 5 موجی شمرد, قوانین هم نقض نمیشه , لطفا به این تصویر نگاه کنید:
متشکرم

به نظر بنده تو موج شماری یه سهم باید از بالا به نمودار نگاه بشه و نمودار از اول مورد بررسی قرار بگیره . به نظر بنده ثامان فعلا تو موج اصلاحی قرار داره که تو کوتاه مدت 115 میان مدت 140 و بلند مدت 200 را هم میبینه و از اونجا یه ریزش سنگین در انتظار سهمه . البته این نظر من هست و ممکنه اشتباه باشه@};-

http://www.upsara.com/images/4eknew5mi8bi9sx3jxx.gif (http://www.upsara.com/)

اسطوره
2012/01/09, 20:13
خب ثامان 80 توماني سابق با 70% بازدهي فعلا رفت واسه مجمع
اميدوارم خبرهاي خوبي توي مجمعش داشته باشه...........
براي ادامه حركت خودش نياز به كمي درجا زدن يا اصلاح داره
ولي دير يا زود به اهداف بزرگ خودش ميرسه

مصطفی مصری پور
2012/01/09, 20:23
موج شماری ثامان

یعنی میشه؟؟؟

دیدیم که شد:x

مسلم جان حیفه واقعا اینقد کم پیدا شدی

اسطوره
2012/01/10, 08:49
دیدیم که شد:x

مسلم جان حیفه واقعا اینقد کم پیدا شدی
من كه شخصا خيلي به جناب مسلم عزيز ارادت دارم
و ايشون رو يكي از بهترين اليوتيسين هاي بزرگ ايران ميدانم
و احترام بسياري براي ايشان قايل هستم
اميدوارم هركجايي كه هستند سلامت و پيروز باشند:x

مصطفی مصری پور
2012/01/21, 22:17
گزارش ثامان نسبت به سال گذشته وضعیت خیلی بهتری را القا میکنه.

و این نشون میده، شرکت به تحولاتی که مدنظر داشته داره نزدیک میشه

البته هنوز زیان ده هست اما بهبود نسبت به سال قبل، کاملا نمایانه.

فروش 126 درصد رشد داشت و بهای تمام شده تنها 38 درصد رشد کرده . نتیجه این اتفاق ،رشد چشمگیر 1000 درصدی سود ناخالص و کاهش 18 درصدی زیان عملیاتیه.

شرکت در دو قسمت مشکل اساسی داره :
1- هزینه های عمومی که نسبت به میزان فروش فراتر از حد مطلوبه
2- هزینه های مالی بالا که از قبل وجود داشته.

توجه به سرفصل درآمدهای متفرقه بدون نتیجه نیست . چون در این قسمت،رشد 668 درصدی را مشاهده کردیم .

حاشیه سود ناخالص : 44%
حاشیه سود عملیاتی : منفی 44%

وضعیت نقدینگی شرکت بهبود خیلی مناسبی داشته :
نسبت جاری :2.11
موجودی نقد :103 درصد رشد

از نظر من، تنها مشکل شرکت هزینه های مالی سنگینشه...

باید دید سررسید این وامهای چه زمانیه و در پوشش هزینه بهره تا چه حد موفق بوده؟

در صورت پایان یافتن این هزینه ها،جهش فوق العاده در سود شرکت اتفاق میفته

امیر2309
2012/01/21, 22:54
گزارش ثامان نسبت به سال گذشته وضعیت خیلی بهتری را القا میکنه.و این نشون میده، شرکت به تحولاتی که مدنظر داشته داره نزدیک میشه

البته هنوز زیان ده هست اما بهبود نسبت به سال قبل، کاملا نمایانه.

فروش 126 درصد رشد داشت و بهای تمام شده تنها 38 درصد رشد کرده . نتیجه این اتفاق ،رشد چشمگیر 1000 درصدی سود ناخالص و کاهش 18 درصدی زیان عملیاتیه.

شرکت در دو قسمت مشکل اساسی داره :
1- هزینه های عمومی که نسبت به میزان فروش فراتر از حد مطلوبه
2- هزینه های مالی بالا که از قبل وجود داشته.

توجه به سرفصل درآمدهای متفرقه بدون نتیجه نیست . چون در این قسمت،رشد 668 درصدی را مشاهده کردیم .

حاشیه سود ناخالص : 44%
حاشیه سود عملیاتی : منفی 44%

وضعیت نقدینگی شرکت بهبود خیلی مناسبی داشته :
نسبت جاری :2.11
موجودی نقد :103 درصد رشد

از نظر من، تنها مشکل شرکت هزینه های مالی سنگینشه...

باید دید سررسید این وامهای چه زمانیه و در پوشش هزینه بهره تا چه حد موفق بوده؟

در صورت پایان یافتن این هزینه ها،جهش فوق العاده در سود شرکت اتفاق میفته

و همچنين سهامدارهاي عمده اش
شركت فدك
جناب باگات عزيز (مهندس باقري)
دكتر سهند
راستي تو ثتران يه سهامدار اومده اومد تو ليست

مصطفی مصری پور
2012/01/21, 23:01
و همچنين سهامدارهاي عمده اش
شركت فدك
جناب باگات عزيز (مهندس باقري)
دكتر سهند
راستي تو ثتران يه سهامدار اومده اومد تو ليست

آره این ساختمونیا حرف واسه گفتن زیاد دارن

امیدوارم دوشنبه هم منفی باشن تا بازم ثشرق اضافه کنیم

امیر2309
2012/01/21, 23:11
آره این ساختمونیا حرف واسه گفتن زیاد دارن

امیدوارم دوشنبه هم منفی باشن تا بازم ثشرق اضافه کنیم

مصطفي جان من ثشرق رو 210 فروختم راستش از اين رنج كشيدنهاش اصلا خوشم نمي ياد طرف منفي 4 فردا داره مي فروشه خيلي هولن فروشنده هاش
ولي ثامان فكر كنم منطقي تر ه
ثتران هم خيلي ها توصيه به خريدش مي كنن

مصطفی مصری پور
2012/01/21, 23:17
مصطفي جان من ثشرق رو 210 فروختم راستش از اين رنج كشيدنهاش اصلا خوشم نمي ياد طرف منفي 4 فردا داره مي فروشه خيلي هولن فروشنده هاش
ولي ثامان فكر كنم منطقي تر ه
ثتران هم خيلي ها توصيه به خريدش مي كنن

درسته ولی کلیت منفی گروه ساختمون بخاطر صف فروش ثنوسا بود

اینم که دیگه دوشنبه متعادله.

من همیشه سعی میکنم سهمی بخرم که بنیادش قوی تر از همه باشه. درسته ثامان خوب بالا میره اما حواسمون باشه این مدت حدود 100 درصد رشد داشته . بنیادیش به هیچ وجه قابل قیاس با ثشرق نیست و از لحاظ تحویل پروژه و .... ثشرق اوضاع بهتری داره.

ثتران هم ارزنده س . اما یه قیاس که بکنیم میبینیم ثشرق استعداد بیشتری برای صعود داره.

تصمیم کبری
2012/01/21, 23:26
درسته ولی کلیت منفی گروه ساختمون بخاطر صف فروش ثنوسا بود

اینم که دیگه دوشنبه متعادله.

من همیشه سعی میکنم سهمی بخرم که بنیادش قوی تر از همه باشه. درسته ثامان خوب بالا میره اما حواسمون باشه این مدت حدود 100 درصد رشد داشته . بنیادیش به هیچ وجه قابل قیاس با ثشرق نیست و از لحاظ تحویل پروژه و .... ثشرق اوضاع بهتری داره.

ثتران هم ارزنده س . اما یه قیاس که بکنیم میبینیم ثشرق استعداد بیشتری برای صعود داره.

مصطفی جان این وبیمه را به نظرت میشه ساختمونی به حساب اورد؟

مصطفی مصری پور
2012/01/21, 23:32
مصطفی جان این وبیمه را به نظرت میشه ساختمونی به حساب اورد؟

آره .... دقیق بررسی نکردم ولی اغلب سرمایه گذاریاش توی مستغلاته...

با این وضعی که داره توی قیمتای مسکن اتفاق میفته ؛ رشد سودآوریشون حتمیه

الان توی محله ما،ظرف یک هفته 12% رشد قیمت مسکن رو داشتیم.

مصطفی مصری پور
2012/01/23, 09:45
با این حجم معاملات

منفی کامل امروز، خرید خوبیه

مصطفی مصری پور
2012/01/23, 10:07
خیلی جالبه هر دفعه که صف فروش میشه،از طرف یک نفر و به حجم 50 هزارتاس!

omidbefarda
2012/01/23, 10:20
با این حجم معاملات

منفی کامل امروز، خرید خوبیهسلام . منظورتون ثامانه؟ فکر میکنید تا چه قیمتی رشد می کنه؟ البته دو ماهه . ممنون

مصطفی مصری پور
2012/01/23, 10:26
سلام . منظورتون ثامانه؟ فکر میکنید تا چه قیمتی رشد می کنه؟ البته دو ماهه . ممنون

بله...

حقیقتا توی این وضعیت سیاسی به هم ریخته،تارگت دادن کار خیلی سختیه

ولی ثامان با این خریدهایی که داره از سمت فدک و سایرین صورت میگیره کوتاه مدت میتونه دوباره 145 تا 150 رو ببینه.

پیشنهاد امروز من صرفا جهت نوسان گیری بود

مصطفی مصری پور
2012/01/25, 11:39
گویا اینم راه افتاد;)

مصطفی مصری پور
2012/01/28, 09:21
اینقدر فروشنده عجول این مدت تو صف فروش فروختن که کسی نیست الان حجمو بده:(

مصطفی مصری پور
2012/01/29, 10:35
حجم مبنایم آرزوست....

مسلم
2012/02/03, 19:42
موج 3 از 1 سامان تمام شده و در موج 4 هستیم بعد از پایان این موج یک موج صعودی دیگه هم خواهیم داشت پس هنوز هم کوتاه مدت ارزندست .

من منتظر موج 3 از 3 بزرگش هستم

مصطفی مصری پور
2012/02/03, 19:46
موج 3 از 1 سامان تمام شده و در موج 4 هستیم بعد از پایان این موج یک موج صعودی دیگه هم خواهیم داشت پس هنوز هم کوتاه مدت ارزندست .

مسلم جان جزئی تر لطف میکنی بگی؟

مسلم
2012/02/03, 20:06
مسلم جان جزئی تر لطف میکنی بگی؟

یعنی یک موج صعودی دیگه در کوتاه مدت داریم اما بازدهی بزرگ بعدی برای سال آینده هست.

مصطفی مصری پور
2012/02/03, 20:14
یعنی یک موج صعودی دیگه در کوتاه مدت داریم اما بازدهی بزرگ بعدی برای سال آینده هست.

این پستت ویرایش نشده ش قشنگ تر بودا ;)

مصطفی مصری پور
2012/02/06, 10:47
حجم معاملات بالا + صف خرید سنگین

farid
2012/02/06, 10:53
مصطفی جان ساختمونی خبریه؟!

شهروز1365
2012/02/06, 10:58
دیشب خواب ثامان رو میدیدم.....
دیدم اردرهای خرید سنگین پشتش هست که تا 160 میبره سهمو....
دوستان خوابای منو دست کم نگیرید....b-)

مصطفی مصری پور
2012/02/06, 11:01
مصطفی جان ساختمونی خبریه؟!

خبرای بنیادین

farid
2012/02/06, 11:08
خبرای بنیادین[/quote]
این خبرای بنیادین در مورد همشونه؟
آخه آ س پ بازی در میاره.

امیر2309
2012/02/06, 11:08
انصافا بايد ثشرق و ثتران هم صف بشن

مصطفی مصری پور
2012/02/06, 11:10
خبرای بنیادین
این خبرای بنیادین در مورد همشونه؟
آخه آ س پ بازی در میاره.[/quote]

نه همشون ولی کلا بخاطر وضعیت آتی بازار مسکن اوضاشون خوب میشه.

رشدشون بستگی به شناورهاشون هم داره، همونطور که میبینید ثامان خیلی راحت تر از بقیه صف میشه. آ س پ ،ثشرق و ثتران شناور بیشتری دارن

مصطفی مصری پور
2012/02/06, 11:11
انصافا بايد ثشرق و ثتران هم صف بشن

امیرجان مهم بالا رفتنه..حالا چه با صف چه بی صف:)

Hamid-safapour
2012/02/06, 12:41
سهمی که فدک سنگین برداره رو مطمئن باشید که خودشم بالا میبردش.اگه فرصت داد بخرید.تا الان هم دکتر سهند چون داشت از سهم کامل خارج میشد اجازه ی رشد پیدا نمیکرد

Saleh.R
2012/02/06, 13:18
امیرجان مهم بالا رفتنه..حالا چه با صف چه بی صف:)

مصطفي جان ما بين اينا ثمسكن در جا زدن زيادي داره ، علت چيه ؟

مصطفی مصری پور
2012/02/06, 14:02
مصطفي جان ما بين اينا ثمسكن در جا زدن زيادي داره ، علت چيه ؟

نسبت p/e بالاتر نسبت به متوسط گروه

ساحل
2012/02/07, 10:08
با درود به دوستان.جایگزینی رالی ثامان با قندیها..........................|-)=))=))=))=))=))=))

حسین
2012/02/07, 23:29

مسلم جان من کم به این فروم سر می زنم و یکی از دلایل سر زدن من به این فروم مطالعه پستهای شماست...واقعا از تحلیل ها و موج شماریتون لذت می برم...
اگه امکان داشته باشه و زحمتی نباشه...می شه این امواج و موج شماریتون رو تو شکل بهمون نشون بدی....من این سهم رو مدتهاست دارم...نظرات شما برام واقعا مهمه

پیشا پیش ممنونم

ساحل
2012/02/08, 08:11
باسلام خدمت اساتید عزیز.با صف امروز ثامان را بالای 3000ریال در قدم اول و سپس هدف بعدی.......................................... ..................

khademi1350
2012/02/08, 08:35
ثاژن(سخت آژن)-------- سامان گستر دومی خواهد شد فعلا حقوقی های سهام دار شخص حقیقی ان هر روز خریدار سهم از بازار می باشند

راد
2012/02/08, 09:24
ساختمانی ها +++++

خان عمو
2012/02/10, 03:33
سهام ساختمانی رو دریابید
ثامان /ثاژن برید بخرید حالشو ببرید
ما که داریم حالشو می بریم

آیدین اکینچی
2012/02/10, 04:02
ثاباد هم کم از ثامان نخواهد داشت ضمنا ثاژن را هم باید یک شرکت خانوادگی باید شمرد که تازه فرصت خرید داده به برخی حقوقی های تشنه

نادری
2012/02/11, 13:48
ساختمانی هایی که بنده رو ی فاندامنتالشان کار کردم به نظرم بترتیب ارزش شامل:ساختمان ایران و ثنوسا و ثاباد و ثامان میباشند سخت آژند را خانواده انصاری دردست دارند که البته بیشتر آقای جابر خان انصاری سهامدار عمده صنعتی سپاهان برای پسرش دایر کرده چون اون پسر هیچ کاری از عهده اش برنمی آمد .وسهامدار دیگر زوجه مهربان آقای انصاری نازی خانم است وسایر سهامدارنش فکر کنم دوتا دختر آقای انصاری هستند و الباقی سهامداران را نمی شناسم>:)>:)

شاه جهان
2012/02/11, 13:56
فدای اون عکس قشنگت اقای نادری =))
جناب نادری نمی دونی ثامان را کدوم خانواده گرفته دست ؟>:)

نادری
2012/02/11, 14:21
فدای اون عکس قشنگت اقای نادری =))
جناب نادری نمی دونی ثامان را کدوم خانواده گرفته دست ؟>:) خانواده شا...جهان درسامان گستر سفته بازی میکنند.=))=))در ضمن پسر جون فکر کنم به قول شما عکس بنده از عکس خود شما قشنگ تربود :)):))=))=))=))در ضمن بنده آواتارای خودم را به دلیل این که دوست ندارم کسی به باغبون خونه علی (ع) اهانت کند را بر میدارم از تمام تالارها.x-(=((=((=((

مصطفی مصری پور
2012/02/11, 15:04
ثامانو خانواد محترم شهرداری مدتهاست در دست گرفته:d

دفتر توحید که این مدت خبرش افتاده که میخواد بفروشه رو چند وقتی هست کامل فروخته و سودش هم میخواد به بازار مخابره بشه. یه ساختمون فک کنم 3 طبقه بود. توی 4 راه پلیس ، خیابان توحید اصفهان.

البته ارزندگی ثامان دلایل دیگری هم داره.

نادری
2012/02/11, 15:18
ثامانو خانواد محترم شهرداری مدتهاست در دست گرفته:d

دفتر توحید که این مدت خبرش افتاده که میخواد بفروشه رو چند وقتی هست کامل فروخته و سودش هم میخواد به بازار مخابره بشه. یه ساختمون فک کنم 3 طبقه بود. توی 4 راه پلیس ، خیابان توحید اصفهان.

البته ارزندگی ثامان دلایل دیگری هم داره.مصری پور جان ممنون از زحمات شما در این تالار انصافا زحمت میکشید و فعال هستید.بنده فقط این خانوانده را به دلیل اهانتی که به نظر امد شاه جهان به آواتارای بنده کرد زدم واگر نه که کلام شما بسیار متین و صحی است

The Edge
2012/02/11, 15:18
200 یه مقاومتی داره ولی احتمالا تا 300 ببرنش :-b

شاه جهان
2012/02/11, 15:42
با سلام خدمت جناب مصری پور
ممنون از راهنماییتان

شاه جهان
2012/02/11, 15:44
با سلام خدمت نادری
بنده قصد اهانت نداشتم - ببخشید اگه ناراحتتان کردم
اتفاقا از اواتارتان هم خوشم امد به هر صورت ببخشید

مصطفی مصری پور
2012/02/15, 11:42
فک کنم امروز خیلیا خرید کردن

اوردم بالا تاپیکو که راحت باشید;)

راد
2012/02/15, 12:08
فک کنم امروز خیلیا خرید کردن

اوردم بالا تاپیکو که راحت باشید;)

امروز اضافه شد :* اینطور که به نظر میرسه به قول باگات شاید تارگت اول 400 چندان دور نباشه <:-p البته به نظر من باید در این بین نوساناتی هم داشته باشه;)

امیر2309
2012/02/15, 12:13
از من نشيده بگيريد
مي گن امروز فدك خريده بريد حالشو ببريد

امیر2309
2012/02/15, 22:52
از من نشيده بگيريد
مي گن امروز فدك خريده بريد حالشو ببريد

اشتباه گفتن فدك امروز خريدار نبوده :(

omidbefarda
2012/02/15, 23:31
با سلام خدمت دوستان . چون بورس قبلا به فدک گیر داده خیلی وقته که با کد های دیگری خرید میکنندکه زیر یک درصده . موفق باشید

خان عمو
2012/02/18, 02:43
امروز اضافه شد :* اینطور که به نظر میرسه به قول باگات شاید تارگت اول 400 چندان دور نباشه <:-p البته به نظر من باید در این بین نوساناتی هم داشته باشه;)
سلام بر دوستان-اگه شرایط عادی باشه

تارگت اول 250 تومن رو اون قیمت ترمز داریم یه دنده عوض میکنیم

تارگت دوم 400

تارگت های بعدی ...

ساحل
2012/02/18, 08:28
صبح به خیر. درود بر اساتید عزیز.ثامان لیدر گروهه و مطابق قندیها;)حرکت خواهد کرد .لیدر قندیها قثابت پس پیش به سوی ایستگاه:-$...............................=))=))=))=))=d>=d>=d>;)

علوی
2012/02/19, 09:37
انگار ثامان اهداف قیمتی بسیار بالایی را دنبال میکند که امروز نیز با حجم بالایی صف خرید شد

علوی
2012/02/22, 09:15
اينطوركه به نظر ميرسد بعد از قنديها كه فعلا همگي متوقف هستند نوبت به ساختمانيها رسيده تا دسته جمعي مثبت باشند وروزهايي متمادي سهامدارانشان را خوشحال كنند.

omidbefarda
2012/02/22, 10:47
سلام دوستان . تو ثامان چه خبره؟ دارن تخلیه می کنند یا دست عوض میشه؟ کسی خبر داره؟ چکار کنیم بفروشیم یا نه؟ ممنون

مصطفی مصری پور
2012/02/22, 17:30
سلام دوستان . تو ثامان چه خبره؟ دارن تخلیه می کنند یا دست عوض میشه؟ کسی خبر داره؟ چکار کنیم بفروشیم یا نه؟ ممنون

برای خرید کمی صبر کنید.

علوی
2012/02/26, 14:32
دیروز وامروز ثامان خودرا برای دور جدید صعود آپدیت کرد،حمایت قوی حقوقی از این سهم وتایید الگوی فنجان در موج سه موید روزهای پرسودی برای ثامان است.

ساحل
2012/02/27, 08:07
:-Bشنیدین میگن ثامان با فروش پروژه هاش|-) 3000ریال سود شناسایی می کنه;)پس مواظب سهم خود باشید=;:)]:x

ali 20
2012/03/01, 21:48
اقای مصری پور عزیز و سایر دوستان
در مورد واذر اگه اطلاعاتی دارین بفرمایین
خریدش رو تا اردیبهشت چطور می بینین؟
ممنون

مصطفی مصری پور
2012/03/01, 22:41
اقای مصری پور عزیز و سایر دوستان
در مورد واذر اگه اطلاعاتی دارین بفرمایین
خریدش رو تا اردیبهشت چطور می بینین؟
ممنون

وآذر میتونه تا حوالی 150 رشد کنه.البته فعالیت شرکت فقط در زمینه ساختمان نیست به همین خاطر همگرا با ساختمونیا حرکت نمیکنه.

شاهین محلوجی
2012/03/03, 09:27
این ثامان ما کی باز میشه؟

امیر2309
2012/03/03, 15:02
این ثامان ما کی باز میشه؟
جوابي نداشت
آيا تا مجمع بسته مي ماند يا از لحاظ قانوني بايد قبل از مجمع باز بشه ؟؟؟؟؟؟
با تشكر

omidbefarda
2012/03/03, 23:33
سلام. امور سهام جواب درستی نمیده ولی برای بودجه سال 91 دارن گزارش تهیه میکنند تا به بورس بدهند البته مربوط به شرکت های زیر مجموعه را .خیلی سخت جواب میدن این طور که متوجه شدم احتمالا یه تعدیلی هم دارن

bahary
2012/03/04, 01:09
سلام. امور سهام جواب درستی نمیده ولی برای بودجه سال 91 دارن گزارش تهیه میکنند تا به بورس بدهند البته مربوط به شرکت های زیر مجموعه را .خیلی سخت جواب میدن این طور که متوجه شدم احتمالا یه تعدیلی هم دارن

از نوع مثبت یا منفی؟

مصطفی مصری پور
2012/03/04, 01:12
تعدیل مثبت غیرعملیاتی حاصل از فروش دفتر مرکزی

خان عمو
2012/03/05, 23:31
تعدیل مثبت غیرعملیاتی حاصل از فروش دفتر مرکزی

سلام دوست عزیز
ایشاله این سهم بازدهی خوبی خواهد داد

تاریخ عضویت شما چرا اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟

مصطفی مصری پور
2012/03/06, 00:04
سلام دوست عزیز
ایشاله این سهم بازدهی خوبی خواهد داد

تاریخ عضویت شما چرا اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟

چیزیش نیست که:->

شاهین محلوجی
2012/03/15, 01:52
شركت سامان گستر اصفهان (سهاميعام)
نماد: ثامان كد: 05-10-70

موضوع : خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام
بدینوسیله به اطلاع میرساند، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سامان گستر اصفهان (سهامیعام) در تاریخ 22/12/90 تشکیل شد. خلاصه تصمیمات مجمع بهشرح ذیل میباشد:

تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه:

1) صورتهای مالی سالیانه منتهی به 31/06/90 شرکت مورد تصویب قرار گرفت.
2) موسسه حسابرسی آذرین حساب بهعنوان بازرس اصلی و حسابرس قانونی شرکت و موسسه حسابرسی اندیشگران پویا به عنوان بازرس علیالبدل برای سال مالی 91 انتخاب گردیدند.
3) روزنامههای دنیای اقتصاد و جام اصفهان بهعنوان روزنامههای کثیرالانتشار جهت درج آگهیهای شرکت در سال مالی 91 انتخاب گردیدند.
4) حق حضور اعضای غیر موظف هیئتمدیره ماهیانه مبلغ 000ر000ر3 ریال به طور ناخالص تصویب گردید.

سایر اطلاعات:
*: شرکت پيش بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 31/06/91 را در تاريخهای 07/06/90 (به بازار انعکاس نيافت) و 19/07/90 (حسابرسی شده) مبلغ 110 ريال اعلام نموده است.

ارنا
این اطلاعیه براساس مذاکرات و مصوبات مجمع تهیهشده است. بدیهی است اطلاعیة نهایی و مشروح تصمیمات مجمع، توسط شرکت و از طریق سامانه اینترنتی دریافت و نشر الکترونیکی اطلاعات ناشران به¬نشانی www.codal.ir صادر خواهد گردید.

خان عمو
2012/03/17, 02:01
از ساختمونی که فروخته چه خبر دوستان.

مصطفی مصری پور
2012/03/17, 02:13
توی مجمع تایید شد

ساحل
2012/03/17, 10:14
سلام دوستان.|-)قیمت :-$3600ریال برای بازگشایی چه طوره؟=D>;):x:">

خان عمو
2012/03/24, 08:51
سلام دوستان.|-)قیمت :-$3600ریال برای بازگشایی چه طوره؟=D>;):x:">

خوبه موافقيم.
دوستان نميدونيد از فروش زمين چقدر تعديل ميده...

راد
2012/03/27, 23:07
به نقل از جناب باگات در تالار بورس ، احتمالا در گام نخست تعدیل 200% بده

امیر2309
2012/03/27, 23:59
به نقل از جناب باگات در تالار بورس ، احتمالا در گام نخست تعدیل 200% بده
با تشكر از شما دوست عزيز بابت اصلاع رسانيتون

امیر2309
2012/04/08, 08:56
ثامان و كدال

علوی
2012/04/08, 10:21
تعدیل سنگین ثامان روی کدال نشست وبه زودی شاهد بازگشایی نماد در قیمتها ی عالی وروند مثبت آن خواهیم بود،
مبارک سهامدارانش

bahary
2012/04/09, 07:23
ناظر محترم سایت
این موضوع تکراری است قبل از ایشان مسلم اقدام به ایجاد کرده و صفحات بیشتری را دارد.

نوسترداموس
2012/04/09, 09:45
ترخدا قیمت خوردن این یکی نیگاه حداقل باید 230 باز شه!!!!!!!!

امیر2309
2012/04/09, 09:50
نكنه تعديل منفي زده :-s

مصطفی مصری پور
2012/04/09, 10:30
با این حجم معاملات

منفی کامل امروز، خرید خوبیه

دوشنبه 3 بهمن صف فروش بود روی 120 تومن.

خوشبحال اوناییکه از اون روز نگه داشتن. بد به حال من که به یه نوسان چند درصدی فروختمش:d

bahary
2012/04/09, 10:39
دوشنبه 3 بهمن صف فروش بود روی 120 تومن.

خوشبحال اوناییکه از اون روز نگه داشتن. بد به حال من که به یه نوسان چند درصدی فروختمش:d

چرا با این تعدیل عالی که داد باید روی این قیمت باز می شد. واقعا بازار مون هم مثل سیاستمدارامون تهی از مغز و عقله!
حالا اگه مثل قجام 150% تعدیل منفی مداد لابد رو 500تومن باز می شد.~x(

other
2012/04/09, 21:20
[QUOTE=ahmad;112911]چرا با این تعدیل عالی که داد باید روی این قیمت باز می شد...
درود بر همگی
اگر کسی سهم قثابت رو در 347 داشت، حتما به یاد می آورد که بازگشایی در -5 بوده و تا 320 و بلافاصله تا 375 صف خرید شد.این بازگشایی جهت ادامه روند صعودی بوده که در قیمت 247 احتمالا به یک مقاومت بر خواهد خورد.من به قیمت بالای 300 تا شهریور بسیار امیدوارم

مصطفی مصری پور
2012/04/09, 21:36
چرا با این تعدیل عالی که داد باید روی این قیمت باز می شد. واقعا بازار مون هم مثل سیاستمدارامون تهی از مغز و عقله!
حالا اگه مثل قجام 150% تعدیل منفی مداد لابد رو 500تومن باز می شد.~x(

احمدجان اتفاقا بنظرم عالی بازشد.
اصولا بازگشایی بعد از تعدیل توی بازار ایران به مشکل برمیخوره ولی امروز سهامدار عمده خیلی خوب کارکرد. دیگه مثل بقیه بازگشاییها ،بعد از چند روز صف فروش تشکیل نمیشه.بلکه دقیقا با نشستن روی خط حمایت، با قدرت صعود میکنه

مات
2012/04/09, 21:58
فدك 700000 تا خريده باگات صحبت از 400 تومنه اين سهم كرده بايد ديد چه اتفاقاتي براي اين سهم مي افته

علوی
2012/04/14, 10:46
یک دفعه این ثامان چه مرگش شد؟صف فروش علارغم این تعدیل عالی برای چیست؟

bahary
2012/04/14, 10:49

این تعداد صف برای این سهم مهم نیست . اگر امروز مذاکرات ترکیه مثبت با شه فردا صف خرید می شه.

مصطفی مصری پور
2012/04/14, 10:50

اراده حقوقی

rezael
2012/04/23, 10:37
اراده حقوقی

آقا مصری پور خرید امروز ثامان چگونه س؟ بنظرتون اماده نشده واس موج بعدیش؟

مصطفی مصری پور
2012/04/23, 10:49
آقا مصری پور خرید امروز ثامان چگونه س؟ بنظرتون اماده نشده واس موج بعدیش؟

امروزم صف فروشش جمع شد و حجم خوبی هم زده.
ولی برای موج صعودیش دو مانع بزرگ داره: 200 و 210 تومن
من فکر میکنم روزهای بعد پایینترش هم گیربیاد.

roohe-khashen
2012/04/23, 11:35
خریدش برای امروز مناسب بود

علوی
2012/05/05, 09:29
ثامان باصف خرید ادامه دارخود دراین چند روز سهامدارانش را خوشحال کرده که از شروع ابتدای هفته اش امید به قیمت خوبی درپایان هفته از آن می رود.

علوی
2012/05/19, 07:26
از گزارش 9 ماهه يك قندی تا تعدیل جزئی یک ساختمانی
مربوط به بخش : خبرهای ویژه (۶۳۴۰)
نوشته شده در تاریخ : [پنج شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۱] ساعت : [۱۸:۲۳:۵۱]

سامان گستر و يك تعديل مثبت جزيي..

شركت سامان گستر گزارش عملكرد 6 ماهه خود را با تعديل مثبت3 درصدي منتشر كرد.

سامان گستر كه سود سال مالي منتهي به پايان شهريور ماه سال 91 را به ازاي هر سهم 302 ريال اعلام كرده بود،با اين تعديل مثبت سود جديد خود را به ازاي هر سهم 314 ريال اعلام نموده

محسن مختاری
2012/06/13, 08:26
به نظرم اصلاح ثامان رو باید تموم شده فرض کرد :

http://forums.boursy.com/ (http://www.hostpic.org/view.php?filename=55saman2.png)

در موج صعودی پیش رو انتظار دارم قیمت اقلا به سقف اخیر برسه

ساحل
2012/06/13, 08:51
جناب مختاری در تاپیکها و سایتهای دیگر عقیده بر این است که ثامان تا 1200ریال پایین می اید نظرتون چیست؟با تشکر

شاهین محلوجی
2012/06/19, 11:12
http://forums.boursy.com/imported/2012/06/135.png (http://www.shiaupload.ir/)

ولی احتمالا

http://forums.boursy.com/imported/2012/06/137.png (http://www.shiaupload.ir/)

حوالی 140 برگشت میخوره..........

bahary
2012/06/19, 12:37
http://forums.boursy.com/imported/2012/06/131.png (http://www.shiaupload.ir/)

ولی احتمالا

http://forums.boursy.com/imported/2012/06/132.png (http://www.shiaupload.ir/)

حوالی 140 برگشت میخوره..........

این بازار دیگه ساپورت ماپورت حالیش نیست همه را از دم تیغ بی لیاقتی مسئولین کشور گذرونده . هر خط حمایتی رو نمودارا می کشیم فردا می بینی ذوب میشه. امیدوارم این بار عفونت از ریشه درمان شود تا بلکه بعد از دوره نقاهت حیاتی تازه همراه با هوایی معطر از شکوفه های بهاری بوجود آید.

امیر2309
2012/06/19, 12:51
این بازار دیگه ساپورت ماپورت حالیش نیست همه را از دم تیغ بی لیاقتی مسئولین کشور گذرونده . هر خط حمایتی رو نمودارا می کشیم فردا می بینی ذوب میشه. امیدوارم این بار عفونت از ریشه درمان شود تا بلکه بعد از دوره نقاهت حیاتی تازه همراه با هوایی معطر از شکوفه های بهاری بوجود آید.

واقعا خريد دل مي خواد كه ما نداريم
اين بورس آدم و مريض مي كنه

omidbefarda
2012/08/06, 09:48
سلام دوستان.کسی از این خریدهای دو طرفه دیروز و امروز ثامان خبر داره؟

rajabnejad
2012/09/10, 08:33
ساما گستر اصفهان( ثامان) نیز اولین پیش بینی سود سال مالی منتهی به شهریور 92 خود را اعلام کرده است که کاهشی 49 درصدی را نسبت به سال 91 داشته است.شرکت برای سال 92 مبلغ 161 ریال اعلام کرده است که سود سال 91 شرکت 314 ریال بوده است.البته سود سال 91 شرکت بیشتر غیر عملیاتی بوده است.

همچنین:

1. در نظر است عمليات شرکت بهسامان تجارت نقش جهان طي دوره مالي مبناي پيش بيني متوقف يا در يکي از شرکتهاي مجموعه ادغام گردد. سود و زيان اين امر به دليل سرمايه اندک شرکت ناچيز پيش بيني ميگردد.

2. از آنجا که شرکت سامان صانع اصفهان در پايان سال مالي منتهي به 31/06/90 داراي زيان انباشته بوده است سود سال 91 صرف پوشش اين زيان گرديده و قابل تقسيم نمي باشد ليکن سود سال 92 قابل تقسيم بوده و طبق استانداردهاي حسابداري شناسايي آن بلا اشکال خواهد بود. شرکت مهندسي طراحي و نظارت سامان طرح سپاهان نيز از شرکتهاي سودآور و موفق مجموعه بوده و معمولا در تحقق سود خود موفق بوده است.

3. پروژه هاي بعثت 4 و زمين و تراکم هشتيار طي سه ماهه چهارم سال مالي منتهي به 31/06/91 به فروش رسيده و بنابر اين در بودجه سال آتي ديده نشده اند

توتونچی
2012/09/12, 12:24
افزایش فروش و سود عملیاتی و کاهش هزینه مالی سه قلم با اهمیت از اجزای یک گزارش که ثامان بنحو خیلی خوبی آنرا پیش بینی نموده است.منتظر بازگشایی هستیم.>:d<

پرریسک
2012/09/12, 13:55
افزایش فروش و سود عملیاتی و کاهش هزینه مالی سه قلم با اهمیت از اجزای یک گزارش که ثامان بنحو خیلی خوبی آنرا پیش بینی نموده است.منتظر بازگشایی هستیم.>:d<

از اون لحاظ گزارش سهم بسیار عالی بود ....

بد جایی بسته شد ..تازه داشت رالی صعود شدت می گرفت ..همچنان در روند هست ..159 رو رد کنه عالی میشه ...

بابک 52
2012/09/16, 05:26
«ثامان» 161 ریال سود پیشبینی کرد

گروه بنگاهها- شرکت سامان گستر اصفهان پیشبینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 31 شهریورماه 92 را با سرمایه 221 میلیارد و 941 میلیون ریال به بازار اعلام کرد.

بنابر اطلاعات منتشره از سوی سازمان بورس، این شرکت سود هر سهم سال مالی 92 را مبلغ 161 ریال پیشبینی کرده که نسبت به سال مالی 92 معادل 49 درصد کاهش نشان میدهد.
پیشبینی فروش «ثامان» برای سال مالی مزبور بیش از 142 میلیارد ریال اعلام شده که در مقایسه با سال مالی 91 از افزایش 93 درصدی برخوردار است.
شرکت پیشبینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 31 شهریورماه 91 را طی سال مالی 90 مبلغ 110 ریال و در تاریخ 19 فروردینماه 91 مبلغ 302 ریال و در تاریخهای 28 اردیبهشتماه و پنجم و نهم مردادماه 91 مبلغ 314 ریال اعلام کرده که دلیل عمده تعدیل را فروش ساختمان اداری دفتر مرکزی شرکت عنوان کرده است.

نیما خطیبی
2012/09/16, 09:33
ثامان صف فروش شده گویا بازار توجهی به ساختمانی ها ندارد

Cerwin
2012/09/16, 10:21
ثامان صف فروش شده گویا بازار توجهی به ساختمانی ها ندارد

جناب خطیبی اگر اشتباه نکنم شما ثاژن هم داشتید از این سهم خبری ندارید ؟

same1
2012/09/24, 10:43
ثامان سقف دوقلو یا مثلث صعودی ؟
100 تومن یا 200 تومن
مسئله این است
تا آخر این هفته مشخص میشه

مصطفي
2012/09/30, 08:34
سلام

قیمت در یک محدوده تراکمی قرار دارد و همزمان شاهد با تشکیل الگوی ab=cd معکوس شاهد برگشت قیمت هستیم . با شکسته شدن سطح مقاومتی 157 تومان زمینه برای رشد قیمت تا محدوده 180 تومان فراهم خواهد شد .

http://forums.boursy.com/imported/2012/09/83.gif (http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/)

بابک 52
2012/10/08, 04:35
انتشار پيش بيني هاي 92 سامان گستر اصفهان

خبرگزاري موج - شرکت سامان گستر اصفهان با سرمايه 221 ميليارد و 941 ميليون ريال "eps" سال مالي 92 را 161 ريال اعلام کرده است.

به گزارش خبرگزاري موج، شرکت سامان گستر اصفهان پيش بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 31 شهريور ماه 92 را در شهريور و مهرماه امسال با سرمايه 221 ميليارد و 941 ميليون ريال 161 ريال اعلام کرده است.
براساس اين گزارش هيئت مديره در نظر دارد 120 ريال سود را براي تقسيم به مجمع سالانه سال مالي 92 پيشنهاد کند.
گفتني است شرکت، پروژه مجتمع خانه اصفهان (استحکام راه) را در سال مالي جاري تحت عنوان جديد "پروژه مجتمع مسکوني ارغوان" شناسايي کرده و در ليست پروژه هاي در جريان آورده است.
"ثامان" پيش بيني سود هر سهم سال مالي 91 را در نخستين پيش بيني 110 ريال و در آخرين پيش بيني 314 ريال اعلام کرده که دليل عمده اين تعديل را فروش ساختمان اداري دفتر مرکزي شرکت اعلام کرده است.
اين شرکت پيش بيني سود هر سهم تلفيقي سال مالي 91 را در گزارش مردادماه امسال 409 ريال اعلام و پيش بيني سود هر سهم تلفيقي سال مالي 92 را در شهريورماه 91 و همچنين در مهر ماه امسال 191ريال اعلام کرده است.

mkamyab
2012/10/09, 11:06
به اطلاع می رساند یک میلیون و صد هزار صف خرید شد. ؟؟؟!!!!!!!!

payan
2012/10/11, 01:36
به اطلاع می رساند یک میلیون و صد هزار صف خرید شد. ؟؟؟!!!!!!!!
ایکاش بماند این ورم :d

محسن مختاری
2012/10/28, 01:03
دو شمارش برا این سهم به نظرم میرسه، که هر دو حاکی از اینن که در ابتدای صعود به مقصد حداقلی 240 قرار داریم:

http://forums.boursy.com/imported/2012/10/258.png

http://forums.boursy.com/imported/2012/10/259.png

eslami
2012/11/11, 13:48
دوستان خبري از اين سهم نداريد؟؟
به لحاظ تكنيكي داره به جاهاي بحراني نزديك ميشه!!!
حمايت سهم 120 تومنه البته اگه به سمت پايين نشكنه!!!
و مقاومت پيشروي سهم 153 تومنه كه اميدوارم به نرخهاي بالاتري دست پيدا كنه!!!
كلا اينده اين سهمو چطور ميبينيد؟؟
من كه ديروز امور سهام صحبت ميكردم، ميگفت بايد قبل از مجمع به 200 - 240 برسه.
دوستان نظر بديد.

rad
2012/11/11, 14:12
من برای بلندمدت یکساله خرید سامان گستر را می پسندم.درکوتاه مدت واقعا معلوم نیست بازیگران سهم چه اهدافی رو در سر دارند.
سال دیگه دولت عوض میشود.امیدوارم دولت اصلاحات رو کار بیآیدو به رهبری مالک اشترعلی(ع)سید مملی خاتمی بار دیگر مردان دانش وعمل درسازندگی کشور پیشرو شوند.
اوضاع شرکت های ساختمانی هم بهتر شود.
سپاس

eslami
2012/11/11, 15:49
اين سهم تقريبا از وسطاي فروردين نمادش باز شده و بعد از يكي دو روز مثبت كه 229 تومنو هم لمس كرده، ريخته تا 120 تومن.
واقعا بازار داره به اين گروه اجحاف ميكنه!!! ولي اميدوارم تو نيمه دوم سال شاهد رشد اين گروه باشيم.
انصافا يه حسي به من ميگه كه روند قيمت داره زير خط روند نزولي مثله يه فنر جمع ميشه واسه پرتاب!!!
بخاطر محدوديت حجم آپلود نتونستم عكس بذارم.

امیر حسینی
2012/11/11, 21:57
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up10/38106797410170562673.png (http://www.pic1.iran-forum.ir/)

aravil
2012/11/12, 11:50
حیف امروز عرضه زیادی نداشت کلا 120تا به ما رسید. امروز تا 300 الی 400 تا هم میخریدم اگه عرضه داشت. انشاالله با ورود سهامداران سابق حقیقی پارسال امسال هم بتوانیم در کنار دوستان با افزایش حجم خرید ثامان رو به جایگاه واقعیش برسونیم. فنر ثامان فشرده شده. به رسم سال پیش انشاالله ایندفعه حداقل تا قیمتهای بالای 200 خواهد رفت. سامان گستر پتانسیلهای زیادی داره که هر سال میتونه یکیش رو رو کنه

aravil
2012/11/12, 20:43
سامان گستر چندتا پتانسیل بنیادی داره. هر سال میتونه یکیش رو رو کنه و به واسطه ان حداقل بازدهی 100 درصد به بالا کسب کنه. یکی از پتانسیلها دفتر مرکزی بود که تو سال مالی پیش فروش رفت و ثامان رو از 80 تومان تا بالای 200 برد. پتانسیل دیگر که بزرگترین جزو بنیادی سهم محسوب میشه مالکیت مجتمع تجاری اداری حکیم در بهترین و گرانترین نقطه اصفهان میباشد. شرکت هر متر اداری رو 3 میلیون تومان و هر متر تجاری رو 3 تا 15 میلیون تومان قیمت گذاری برا فروش کرده. با توجه به تمام شده بسیار پایین این پروژه تجاری در سالیان پیش با فروش کامل واحد های باقی مانده شاید نزدیک به قیمتش بتواند سود بسازد. پتانسیل دیگر پروژه شهر رویاها در کمربندی اصفهان میباشد. ثامان با مشارکت شهرداری اصفهان در حال ساخت بزرگترین شهربازی خاورمیانه به ارزش تمام شده 100 میلیارد تومان میباشد. تا جاییکه بنده میدانم فقط ثامان 18 میلیون دلار برا دستگاه های بازی شهربازی هزینه کرده و در پایان مراحل ساخت میباشد. حال یا ثامان این پروژه رو فروخته و سود شناسایی خواهد کرد که در این صورت نقدینگی به اندازه حداقل 50 میلیارد تومان و به ازای هر سهم بالای 200 تومان به شرکت نقدینگی تزریق خواهد شد. که میتونه بان پول حداقل 100 میلیارد تومان پروژه ساختمانی اجرا کنه. پتانسیل دیگر پروژه تجاری اداری ورزشی علیخانی در اصفهان هستش که در صورت اجرا سود هر سهم ثامان برا حداقل 10سال تضمین خواهد شد البته بسیار بالاتر از سود فعلی. در کل ثامان الان بالای 70 میلیارد تومان موجودی اماده فروش داره که به هر قیمتی نمیخواد بفروشه. برا همین تو 2 سال گذشته در موقع رکود سودش کم شد

aravil
2012/11/12, 21:49
انشاالله اگه روند صعود ساختمانی ها ادامه دار باشه که به نظر بنده حقیر هستش فردا هم احتمالا یک رنج با تعداد بالا تو ثامان خواهم کشید. جناب مختاری در مورد ثامان و تکنیکالش نظرتون چیه؟

aravil
2012/11/13, 13:21
امروز 200 هزار تا برا ثامان نشسته بودم. که ندادند و دشت نشد. ببینیم چی پیش میاد. همانطور که گفته بودم روند صعود ساختمانیها شروع شده

eslami
2012/11/13, 15:23
aravil جان داستان تكنيكالش از نظر من اينه:
1- قيمت تو يك ناحيه تراكمي گير كرده بود كه داشت خودشو براي يه انفجار رو به بالا آماده ميكرد.
2 قيمت براي اين انفجار ناگزير بود تا خط روند نزولي خودشو محكم به سمت بالا بشكونه كه ديروز و امروز با 4 درصد مثبت خوردن، اينو نشون داد.
3- اهداف قيمت: اولين مقاومت جدي اين سهم قيمت 157 تومنه كه اگر بتونه اين ناحيه رو بشكونه، اونوقته كه بازار به ارزشمند بودن اين سهم پي ميبره، لازم بذكره كه، اين بار سومي كه قيمت ميخاد اين نرخو تاچ كنه............از منظر تحليل تكنيكال نقطه سوم براي سطوح مقاومت و حمايت خيلي خيلي با اهميته.
4- اگه قيمت نرخ قبليرو يعني 157 تومنو بشكونه، در واقع تونسته الگوي كلاسيك مستطيل رو به بالا طي كنه، در ادبيات الگوهاي كلاسيك تارگت اينطور الگوها، با اولين نقطه ورود قيمت به الگو و نقطه خروج قيمت از الگو بدست مياد كه در تصوير كاملا مشخص كردم. يعني 195 تومن.
aravil جان توي سهم وپترو به همراه شما سود خوبي كسب كردم و هنوزم تعدادي وپترو دارم، و اين همراهي رو به فال نيك ميگرم و اميدوارم تو اين سهم هم به همراه شما و ساير عزيزان ثاماني به قدرت بتونيم نرخ 157 تومن به بالا بشكونيم.
اينم تكنيكالش
http://4ax.ir/?v=paQ8.png

aravil
2012/11/13, 21:34
1- قيمت تو يك ناحيه تراكمي گير كرده بود كه داشت خودشو براي يه انفجار رو به بالا آماده ميكرد.
2 قيمت براي اين انفجار ناگزير بود تا خط روند نزولي خودشو محكم به سمت بالا بشكونه كه ديروز و امروز با 4 درصد مثبت خوردن، اينو نشون داد.
3- اهداف قيمت: اولين مقاومت جدي اين سهم قيمت 157 تومنه كه اگر بتونه اين ناحيه رو بشكونه، اونوقته كه بازار به ارزشمند بودن اين سهم پي ميبره، لازم بذكره كه، اين بار سومي كه قيمت ميخاد اين نرخو تاچ كنه............از منظر تحليل تكنيكال نقطه سوم براي سطوح مقاومت و حمايت خيلي خيلي با اهميته.
4- اگه قيمت نرخ قبليرو يعني 157 تومنو بشكونه، در واقع تونسته الگوي كلاسيك مستطيل رو به بالا طي كنه، در ادبيات الگوهاي كلاسيك تارگت اينطور الگوها، با اولين نقطه ورود قيمت به الگو و نقطه خروج قيمت از الگو بدست مياد كه در تصوير كاملا مشخص كردم. يعني 195 تومن.
aravil جان توي سهم وپترو به همراه شما سود خوبي كسب كردم و هنوزم تعدادي وپترو دارم، و اين همراهي رو به فال نيك ميگرم و اميدوارم تو اين سهم هم به همراه شما و ساير عزيزان ثاماني به قدرت بتونيم نرخ 157 تومن به بالا بشكونيم.
اينم تكنيكالش

دوست عزیز ممنون از تکنیکال ثامان. به نظر بنده حقیر فارغ از تکنیکال سهم; ارزشهای بنیادی سهم همراه با رشد گروه ساختمان منجر به افزایش قیمت ثامان خواهد شد و ثامان قطعا به قیمتهای بالای 200 باز خواهد گشت. و در ان صورت 200 تومان کف ثامان خواهد بود. بنده هم به مانند جناب مختاری قیمت 250 تومان رو درمیان مدت و شاید کوتاه مدت برا ثامان متصورم. البته از نظر بنده حداقل قیمت ثامان در دو سال اتی 350 میباشد

aravil
2012/11/14, 09:19
یک لحظه دیدم ثامان 4 منفی شد تا 200 هزار تا تا 148,8 رنج کشیدم پایین سهم رو بستم. پول دستم برسه 500 تا دیگه رنج میکشم

aravil
2012/11/14, 12:07
امروز روز خوبی بود و خرید خوبی انجام دادم. تقریبا نزدیک به 250 هزار تا امروز خریدم. اکثرا هم تو مثبت. پایین سهم رو هم بسته بودم و نشسته بودم اما عرضه نشد و ندادند

aravil
2012/11/16, 22:52
بعد از فروش دفتر مرکزی سامان گستر که سودی حدود 10 میلیارد تومان برا ثامان در بر داشت نقدینگی خوبی وارد شرکت شد- ثامان مقداری از این نقدینگی رو صرف بازپرداخت بدهی بانکیش و قسمت اعظم ان را صرف سرمایه گذاری و تکمیل پروژه های نیمه تمامش کرد- این قضیه هم باعث کاهش هزینه های مالی و هم باعث افزایش سوداوری در سال مالی فعلی میشه چون برا تکمیل پروژه ها مجبور به اخذ وام بیشتر و هزینه مالی بیشتر نشد و سرعت تکمیل پروزه های نیمه تمام رو سرعت بخشید- به نظر بنده حقیر این بار هم ثامان با فروش دارایی دیگری بر سر زبان ها خواهد افتاد و به احتمال زیاد ثامان سهم خود در بزرگترین شهربازی و مرکز تفریحی و تجاری خواورمیانه رو به ارزش کل 100 میلیارد تومان به شهرداری اصفهان یا شریک خارجیش بفروشه که بنده خبر موثق از داخل شرکت داشتم که با شهرداری اصفهان در این مورد مذاکره جدی شده و شاید هم بفروشند بعدا خبرش بیاد- بعد شهر رویاها افتتاح فاز دوم تله کابین و پارک کوهستانی صفه و سرمایه گذاری های جدید در کنار بولینگ و سرمایه گذاریهای قدیم، ثامان گستر فقط از محل شرکت زیر مجموعه گردشگری و تفریحیش حداقل 10 تومان برا هر سهم از این محل سالانه بدست خواهد اورد- همچنین فروش کل واحدهای تجاری ثامان در مجتمع تجاری حکیم که بنده 20 میلیارد تومان ارزش ان را میدانم سودی معادل 15 میلیارد تومان برا ثامان خواهد داشت یعنی حاشیه سود حداقل 75 درصد- مورد دیگر تهاتر ملک و املاک و تراکم میباشد که منجر به گردش داراییها در ثامان خواهد شد ثامان حتی برخی از پروزه های جدیدش رو مثل ارمان 2 یا ارغوان بدون اورده نقدی از محل تهاتر ملک و تراکم با شریک های سازنده اش کلید زده که در میان مدت منجر به افزایش سوداوری و بهبود نقدینگی و نسبت های مالی خواهد شد و شاهد گردش مثبت در داراییهای شرکت و افزوده شدن بر داراییهای با ارزش افزوده بیشتر خواهیم بود

aravil
2012/11/17, 13:12
امروز هم بد نبود و تونستیم مقداری ثامان دشت کنیم. فعلا که خرید های روزانه رو ادامه خواهیم داد. البته تا زمانی که وضع نقدینگی یاری کند. ثاباد هم به 160 رسید. قبلا گفتم بازم میگم ثامان و ثاباد حداقل باید بالای 200 تومان معامله شوند. ناو ثامان و ثاباد حدودا بین 350 تا 400 به ازای هر سهم میباشد. در ساختمانیها هم به نظر بنده ناو نگری باید جایگزین ای پی اس نگری شود.

ستاره بورس
2012/11/17, 14:06
امروز هم بد نبود و تونستیم مقداری ثامان دشت کنیم. فعلا که خرید های روزانه رو ادامه خواهیم داد. البته تا زمانی که وضع نقدینگی یاری کند. ثاباد هم به 160 رسید. قبلا گفتم بازم میگم ثامان و ثاباد حداقل باید بالای 200 تومان معامله شوند. ناو ثامان و ثاباد حدودا بین 350 تا 400 به ازای هر سهم میباشد. در ساختمانیها هم به نظر بنده ناو نگری باید جایگزین ای پی اس نگری شود.
جناب aravilصندوقت را خالی کن

اسطوره
2012/11/17, 19:40
سلام به جناب aravil عزيز
همراهي با شما تداعي خاطرات شيرين ثامان 80 -200 توماني واسه من هستش
اميدوارم اينبار هم در كنار شما و همه دوستان عزيز سود خوبي حاصل بشود...;;)

aravil
2012/11/18, 01:40
سلام به جناب aravil عزيز
همراهي با شما تداعي خاطرات شيرين ثامان 80 -200 توماني واسه من هستش
اميدوارم اينبار هم در كنار شما و همه دوستان عزيز سود خوبي حاصل بشود...;;)

دوست نادیده عزیز انشاالله این بار نیز قطع به یقین سود خوبی رو در ثامان همراه همدیگر و دوستان خواهیم برد

aravil
2012/11/18, 16:09
ثامان امروز قدرتشو به رخ بازار کشید. نشانه ها حاکی از روند صعودی قدرتمند دارند. نشانه ها معمولا اشتباه نمیکنند

اسطوره
2012/11/18, 17:56
سلام دوست عزيز
ثامان امروز زيبا كار كرد
بنده هم امروز توفيق تكميل خريد داشتم
انشاا.... كه روزهاي شيريني رو با ثامان تجربه كنيم

توتونچی
2012/11/18, 19:13
برای استارت فعلن...
http://forums.boursy.com/imported/2012/11/169.png (http://upcity.ir/)

aravil
2012/11/18, 21:46
امروز شرکت مهرگان تامین پارس دومین حقوقی عمده ثامان حدود یک میلیون سهم ثامان در قیمت 145 به سهام قبلی خود افزود و درصد سهامداری خود در سامان گستر رو به 9 درصد رسوند

aravil
2012/11/19, 12:29
حجم مبنایم ارزوست

aravil
2012/11/20, 08:05
ثامان تو 3 ماهه اخر سال مالی 91 پروژه بعثت 4 رو فروخته. فکر کنم 45 واحد بوده باشد. با شناسایی سود فروش پروژه ها در 12 ماهه فکر کنم ثامان بالای 40 تومان خواهد ساخت. با حداقل 40 الی 50 تومان سود 91 و حداقل 25 تومان الی 40 تومان سود 92 سامان گستر حداقل قیمتش باید 200 به بالا باشد.

eslami
2012/11/27, 14:03
اينم تكنيكالش
اين سامان گستر دوست داشتني بعد از شكست سد 157 تومن در حال حاضر تو فاز پولبكه.......... و به بيان ديگه يه سري دارن پياده ميشن و سهامداراي جديد دارن سوار ميشن..........به اميد خدا تا 200 تومن چيزي نمونده!!!!
http://4ax.ir/?v=oqpzc.gif

m.r_moradi
2012/11/27, 14:48
تصورات من:
:-B

پول بک به 150...رشد تا 180-185...اصلاح تا 173-176 رشد تا حداکثر220
http://forums.boursy.com/imported/2012/11/1889.jpg (http://8pic.ir/)

بابک 52
2012/12/14, 21:38
بازی کثیف حقوقی ها برای پایین کشیدن قيمت برای اینکه خودشان بتوانند در قيمتهای پايينتر خريداری نمايند و کنترل قيمت

فروش از يک کد حقوقی به حقوقی ديگر به تعداد 12038 عدد در روز چهارشنبه در قيمت 1574 ريال

http://forums.boursy.com/imported/2012/12/392.png

http://forums.boursy.com/imported/2012/12/394.png

ستاره بورس
2012/12/15, 01:06
بازی کثیف حقوقی ها برای پایین کشیدن قيمت برای اینکه خودشان بتوانند در قيمتهای پايينتر خريداری نمايند و کنترل قيمت

فروش از يک کد حقوقی به حقوقی ديگر به تعداد 12038 عدد در روز چهارشنبه در قيمت 1574 ريال

http://forums.boursy.com/imported/2012/12/357.png

http://forums.boursy.com/imported/2012/12/358.png
بگذارید هر کاری میتوانند بکنند ماهم کارخودراانجام میدهیم صبرمان زیاداست......این قیمتها برای ثامان شبیه جوک خواهدشد.....

ahmad m
2013/06/01, 00:12
حافظ میگه

نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد
عالم پیر دگرباره جوان خواهد شد
ارغوان جام عقیقی به سمن خواهد داد
چشم نرگس به شقایق نگران خواهد شد

دی شد و بهمن گذشت فصل بهاران رسید
جلوه گلشن به باغ همچو نگاران رسید

ahmad m
2013/06/12, 00:20
به نظر اصلاح سهم تمام شده باشه حمایت مهم 120 و اتمام موج 2 بزرگ و شروع موج 3

esi_mohammadi
2013/07/03, 11:01
تا 180 فعلا راحت میاد بالا
http://forums.boursy.com/imported/2013/07/323.jpg

لینک تصویر (http://www.bourex.info/files/saman_152.jpg)

اسطوره
2013/08/11, 19:09
ثامان
توي گروه ساختماني سامان گستر اصفهان رو خيلي ميپسندم
قبلا گين بسيار خوبي هم ازش گرفتم ولي حيف الان نقد نيستم كه وارد بشم
يادش بخير روي 80 واردش شدم 200 خارج شدم اون زمان دكتر سهند جزو سهامداران عمده بودن
فكر ميكنم اينبار هم گين خوبي بده .....اخرين صورت ماليش هم مناسب بود
قيمت فعلي :170
استاپ لاس:140
ديد ميانمدت
92/5/20

aravil
2013/10/08, 01:04
ثامان میخواد رشد بزرگی رو شروع کنه.

نمیدونم چی قراره بشه اما رشد شارپی عین ثفارس در انتظار ثامان و ثاباد هستش.

ثامان و ثاباد و ثفارس رو 500 تومانی میدونم. البته ثامان و قاباد بسیار عالی تر از ثفارس هستند.

موجودی انبار و پروژه های ساخته شده و در حال ساخت ثامان و ثاباد به شدت افزایش یافته است.

بدهی ثامان کامل پرداخت شده
حاشیه سود 50 درصد شده و زیر مجموعه ها دوباره همه شان سوداور شده اند.

فروش تلفیقی ثامان برا سال مالی امسال به 100 میلیارد تومان خواهد رسید

aravil
2013/10/08, 01:07
پروژه شهر رویاها بزودی افتتاح خواهد شد بزرگترین مجتمع تفریحی خاورمیانه.

البته هتل 24000 متری و واحد های تجاری به متراژ 25 هزار متر شروع به ساخت کرده اند.

مجموعه ای که اگر کامل بشه 500 میلیارد تومان بیشتر میارزد.

همچنین ثامان علاوه بر ان 80 میلیارد تومان پروژه ساختمانی اماده فروش دارد.

و اما ارزش بازارش زیر 40 میلیارد تومان.

به زودی ثامان و ثاباد بازار رو شگفت زده خواهند کرد

رامین حیاتی
2013/11/07, 11:50
این سهم امرز توی این قیمت ها طلاست

رامین حیاتی
2013/12/07, 10:43
شهرداری اصفهان چرا اینطوری خالی کرد سبدشو؟؟؟/:.wacsmiley.:/

rad
2013/12/07, 13:41
سلام دوستان
ایا دوستان از نظر تکنیکی سامان گستر فرصت خرید محسوب میشود یا خیر؟
دقیقا چند تومان تو مجمع سود تقسیم می کند؟
سپاس دار شماییم.

رامین حیاتی
2013/12/07, 13:59
احتمالا ۲۲تومن تقسیم میشه

بهزاد پیکانشهری
2014/09/20, 01:29
فکر کنم این ثامان از خواب بیدار بشه

بهزاد پیکانشهری
2014/09/26, 10:10
این سهم رو دارم .زیر 160 هم نمیاد.حس خوبی دارم بهش

بهزاد پیکانشهری
2014/09/30, 01:50
سلام به خودم .سهامدار ثامان

قمار باز حرفه ای
2014/10/04, 08:58
صف خرید ناچیزی براش گذاشتند ، دیگه وقتشه که حرکت کنه ، قمار باز:x:x

بهزاد پیکانشهری
2014/10/04, 23:14
درود یه نفر 176500تا فروخته و 3 نفر دیگه 8500تا جالبه این سهم باید بره بالا.برید نگاه کنید از تی اس ای حجم معاملات امروز رو

بهزاد پیکانشهری
2014/10/10, 18:21
عزیران قدیمی ثامان کجا هستن.؟؟

negarminavi
2014/11/15, 10:49
توقف نماد معاملاتي ثامان 93/8/24 10:45

به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت سامان گستر اصفهان با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم،متوقف شد. مديريت بازار

negarminavi
2014/11/29, 10:22
بازگشايي نماد معاملاتي ثامان 93/9/8 10:20

به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت سامان گستر اصفهان با توجه به ارائه صورتهاي مالي حسابرسي نشده سال مالي منتهي به 1393/06/31، بدون محدوديت نوسان قيمت با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشد. مديريت بازار

negarminavi
2014/12/17, 16:51
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/saman_f85f3.jpg

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/saman2.jpg

linux_linda
2014/12/30, 18:35
سلام
ارزش داره با ثامان بریم مجمع ؟
پارسال علاوه بر تقسیم سود کمی با قیمت بالاتر باز شد

negarminavi
2015/01/06, 16:10
شركت سامان گستر اصفهان (سهامي‌عام)
نماد : ثامان كد : 05-10-70

موضوع: خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سال مالی منتهی به 31/06/93

بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سامان گستر اصفهان (سهامی‌عام) در تاریخ 15/10/93 تشکیل گردیده و صورت‌های مالی سال مالی منتهی به 31/06/93 شرکت مورد تصویب قرار گرفت.

سایر تصمیمات متخذه در مجمع عمومی عادی:

1) مبلغ 220 ریال سود به ازای هر سهم تقسیم گردید.
2) موسسه حسابرسی بهمند به عنوان حسابرس و بازرس قانونی اصلی و موسسه حسابرسی هشیار بهمند به عنوان حسابرس و بازرس قانونی علی‌البدل انتخاب گردید.
3) مبلغ 953ر1 میلیون ریال به عنوان پاداش هیئت مدیره تعیین گردید.
4) روزنامه‌های دنیای اقتصاد و اصفهان زیبا به عنوان روزنامه‌‌های کثیرالانتشار شرکت انتخاب گردیدند.
5) حق حضور اعضای غیر موظف هیئت‌مدیره به ازای حداقل یک جلسه در ماه، مبلغ 000ر000ر6 ریال تعیین گردید.
6) اشخاص زیر به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره برای مدت 2 سال انتخاب گردیدند:
- شهرداری اصفهان
- آقای مجید کیانی
- سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان
- شرکت تجهیزات پزشکی مهرگان تامین پارس
- سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان

negarminavi
2015/01/07, 10:16
بازگشايي نماد معاملاتي ثامان 93/10/17 10:10

به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت سامان گستر اصفهان پس از برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه مبني بر تقسيم سود نقدي،بدون محدوديت نوسان قيمت با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشد. مديريت

sea2003son
2015/01/08, 00:48
چنان بلایی سر سهامدار این روحانی آورد که در تاریخ بورس کسی یادش نرود و آیندگان بگویند این کسانی که در بورس ماندند چه آدمهای ابلهی بودند محمود هزار تا ایراد داشت ولی اگر خودشان میخوردند راه را برای خوردن بقیه هم باز می گذاشتند ولی اینها راه را بر همه بستند و اجازه سود کردن در هیچ بازاری را نمیدهند باشد روزی که این آتش زیر خاکستر چنان بالا بزند که یادی از محمود کنیم و حسرت آن روزها را بخوریم.

negarminavi
2015/01/19, 09:41
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1394/06/31 دوره 3 ماهه (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت سامان گستر اصفهان طی نامه شماره مورخ 1393/10/28 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1394/06/31 با سرمایه 221,941 میلیون ریال مبلغ 243 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

پوشش 33 درصدی سود در 3 ماهه

سایر اطلاعات:
شرکت اصلي:
1) شرکت پيش‌بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 31/06/92 را در تاريخ 16/06/91 مبلغ 161 ريال، در تاريخ 22/02/92، مبلغ 174 ريال، در تاريخ 09/03/92، مبلغ 204 ريال، در تاريخ 13/05/92، مبلغ 211 ريال و در تاريخ 17/06/92 و 04/07/92، مبلغ 210 ريال اعلام نموده بود که مطابق صورتهاي مالي حسابرسي نشده، مبلغ 223 ريال و مطابق صورتهاي مالي حسابرسي شده، مبلغ 239 ريال محقق گرديده است .

2) شرکت پيش‌بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 31/06/93 را در تاريخ 17/06/92 و 04/07/92 (حسابرسي شده)، مبلغ 228 ريال و در تاريخ 06/11/92 مبلغ 229 ريال و در تاريخ 16/02/93 و 15/05/93 مبلغ 228 ريال و در تاريخ 04/06/93 مبلغ 231 ريال اعلام نموده بود که مطابق صورتهاي مالي حسابرسي نشده، مبلغ 281 ريال و صورتهاي مالي حسابرسي شده مبلغ 283 ريال محقق گرديده است.

3) شرکت اولين پيش بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 31/06/94 را در تاريخهاي 04/06/93 و 08/07/93 (حسابرسي شده)، مبلغ 234 ريال و در تاريخ 04/09/93 مبلغ 243 ريال اعلام نموده است.

تلفيقي:
1) شرکت پيش‌بيني سود هر سهم تلفيقي سال مالي منتهي به 31/06/92 را در تاريخهاي 16/06/91 و 12/07/91، مبلغ 191ريال اعلام نموده بود که مطابق صورتهاي مالي حسابرسي شده مبلغ 293 ريال محقق گرديده است.

2) شرکت پيش‌بيني سود هر سهم تلفيقي سال مالي منتهي به 31/06/93 را در تاريخ 04/07/92 (حسابرسي شده)، مبلغ 221 ريال اعلام نموده بود که مطابق صورتهاي مالي حسابرسي شده مبلغ 361 ريال محقق گرديده است.

3) شرکت پيش‌بيني سود هر سهم تلفيقي سال مالي منتهي به 31/06/94را در تاريخ 08/07/93 (حسابرسي شده)، مبلغ 300 ريال اعلام نموده است.

negarminavi
2015/01/19, 10:16
اطلاعات و صورتهای مالی میاندوره ای 3 ماهه منتهی به 1393/09/30 (حسابرسی نشده)

آذر 93 نسبت به 92 :

1- فروش : 362 درصد افزایش
2- سود ناخالص : 352 درصد افزایش

3- سود عملیاتی : 1778 درصد افزایش
4- سود خالص : 548 درصد افزایش

5- سود شناسایی شده برای هرسهم در 3 ماهه : 80 ریال

قمار باز حرفه ای
2015/03/17, 22:53
http://forums.boursy.com/imported/2015/03/d1mofidsecuritiescotempfilescreenshot596-1.png

rad
2015/03/18, 02:06
چنان بلایی سر سهامدار این روحانی آورد که در تاریخ بورس کسی یادش نرود و آیندگان بگویند این کسانی که در بورس ماندند چه آدمهای ابلهی بودند محمود هزار تا ایراد داشت ولی اگر خودشان میخوردند راه را برای خوردن بقیه هم باز می گذاشتند ولی اینها راه را بر همه بستند و اجازه سود کردن در هیچ بازاری را نمیدهند باشد روزی که این آتش زیر خاکستر چنان بالا بزند که یادی از محمود کنیم و حسرت آن روزها را بخوریم.
سلام دوستان
بالا و پایین شدن قیمت سهم هیچ ربطی به محمود احمدی نزاد و حسن روحانی ندارد.محمود و حسن رو ولش کن.
اینده اقتصاد جهان و اقتصاد ایران را بیشتر بررسی کن.دوست بلند منش میانگین مطالعه شما در روز چقدر است؟
سپاس دار شماییم.

rad
2015/03/18, 02:11
http://forums.boursy.com/imported/2015/03/d1mofidsecuritiescotempfilescreenshot596-1.png
سلام دوستان
دوست بلندمنش اقای قمارباز حرفه ای
هربار که لطف می کنید و نمودار از یک سهم ارایه می کنید.2جمله هم درباره نمودار بنویسید.
برای اگاهی ان دسته از سهام داران که با تحلیل تکنیکی آشنایی ندارند.
مثلا بگویید که این سهم حالا کاهشی است یا الان اماده رشد است.
سپاس دار شماییم.

negarminavi
2015/05/03, 18:42
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره ای 6 ماهه منتهی به 1393/12/29 (حسابرسی نشده)

اسفند 93 نسبت به 92 :

1- فروش : 149 درصد افزایش
2- سود ناخالص : 188 درصد افزایش

3- سود عملیاتی : 1306 درصد افزایش
4- سود خالص : 648 درصد افزایش

5- سود شناسایی شده برای هرسهم در 6 ماهه : 160 ریال

negarminavi
2015/05/09, 18:27
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1394/06/31 دوره 6 ماهه (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت سامان گستر اصفهان طی نامه شماره مورخ 1394/02/19 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1394/06/31 با سرمایه 221,941 میلیون ریال مبلغ 255 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

پوشش 63 درصدی سود در 6 ماهه

سایر اطلاعات:
شرکت اصلي:
1) شرکت پيش‌بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 31/06/92 را در تاريخ 16/06/91 مبلغ 161 ريال، در تاريخ 22/02/92، مبلغ 174 ريال، در تاريخ 09/03/92، مبلغ 204 ريال، در تاريخ 13/05/92، مبلغ 211 ريال و در تاريخ 17/06/92 و 04/07/92، مبلغ 210 ريال اعلام نموده بود که مطابق صورتهاي مالي حسابرسي نشده، مبلغ 223 ريال و مطابق صورتهاي مالي حسابرسي شده، مبلغ 239 ريال محقق گرديده است .

2) شرکت پيش‌بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 31/06/93 را در تاريخ 17/06/92 و 04/07/92 (حسابرسي شده)، مبلغ 228 ريال و در تاريخ 06/11/92 مبلغ 229 ريال و در تاريخ 16/02/93 و 15/05/93 مبلغ 228 ريال و در تاريخ 04/06/93 مبلغ 231 ريال اعلام نموده بود که مطابق صورتهاي مالي حسابرسي نشده، مبلغ 281 ريال و صورتهاي مالي حسابرسي شده مبلغ 283 ريال محقق گرديده است.

3) شرکت اولين پيش بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 31/06/94 را در تاريخهاي 04/06/93 و 08/07/93 (حسابرسي شده)، مبلغ 234 ريال، در تاريخ‌هاي 04/09/93، 28/10/93، مبلغ 243 ريال و مطابق اطلاعات حاضر، مبلغ 255 ريال اعلام نموده است.

تلفيقي:
1) شرکت پيش‌بيني سود هر سهم تلفيقي سال مالي منتهي به 31/06/92 را در تاريخهاي 16/06/91 و 12/07/91، مبلغ 191ريال اعلام نموده بود که مطابق صورتهاي مالي حسابرسي شده مبلغ 293 ريال محقق گرديده است.

2) شرکت پيش‌بيني سود هر سهم تلفيقي سال مالي منتهي به 31/06/93 را در تاريخ 04/07/92 (حسابرسي شده)، مبلغ 221 ريال اعلام نموده بود که مطابق صورتهاي مالي حسابرسي شده مبلغ 361 ريال محقق گرديده است.

3) شرکت پيش‌بيني سود هر سهم تلفيقي سال مالي منتهي به 31/06/94 را در تاريخ 08/07/93 (حسابرسي شده)، مبلغ 300 ريال اعلام نموده است.

قمار باز حرفه ای
2015/06/29, 13:26
http://uupload.ir/files/0ate_%D8%AB%D8%A7.bmp

کم کم قیمت سهم رنگ واقعیت به خودش میگیره

http://uupload.ir/files/4sha_%D8%AB.bmp

negarminavi
2015/08/25, 08:00
اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/06/31 (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت سامان گستر اصفهان طی نامه شماره مورخ 1394/06/02 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال منتهی به 1395/06/31 با سرمایه 221,941 میلیون ریال مبلغ 230 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

تعدیل منفی 10 درصدی پیش بینی سود سال مالی 95 نسبت به 94

negarminavi
2015/08/25, 08:15
بررسی گزارش بودجه 95 "ثامان"

خلاصه مدیریتی

ثامان با پیش بینی افزایش فروش تعداد بیشتری از پروژه ها در سال 95، درآمد خود را با 33% افزایش پیش بینی کرده است. حاشیه سود ناخالص شرکت نیز رشد 2 درصدی داشته است، اما با توجه به رشد زیاد هزینه های اداری، عمومی و تشکیلاتی و همچنین صفر شدن سایر درآمدهای متفرقه شرکت باعث شده که در نهایت سود هر سهم شرکت در سال 95 با کاهش 10 درصدی نسبت به سال قبل پیش بینی شود.

هم اکنون در ماه پایانی تابستان به عنوان پر تقاضاترین فصل سال در بازار مسکن هستیم اما هنوز رکود شدید در این بازار تداوم دارد که این موضوع افزایش فروش شرکتهای ساختمانی را چندان منطقی نشان نمی دهد. گزارش های ارائه شده توسط سایر شرکتهای گروه که اغلب درآمد را کاهشی پیش بینی کرده اند، نیز گواهی بر این ادعاست. بنابر موارد ذکر شده پیش بینی رشد 33 درصدی فروش کمی خوش بینانه به نظر می رسد.

بررسی آیتم های مهم صورت سود و زیان اولین بودجه سال 95 "ثامان"

* فروش شرکت با 33% رشد از 104 به 139 میلیارد ريال رسیده که شرکت دلیل آن را افزایش فروش تعداد پروژه ها اعلام کرده است.
* حاشیه سود ناخالص شرکت در سال گذشته 40% بوده که با 2% رشد به 42% رسیده است.
* سود ناخالص شرکت 40% معادل 17 میلیارد ريال افزایش داشته است.
* هزینه های عمومی، اداری و تشکیلاتی شرکت از 20 به 33 میلیارد ريال رسیده و رشد 64 درصدی داشته است. که شرکت دلیل آن را افزایش هزینه های حقوق و هزینه های اداری عنوان کرده است.
* سایر درآمدهای متفرقه شرکت در سال گذشته 7 میلیارد ريال بوده است. این رقم در گزارش پیش بینی بودجه 95 به صفر رسیده است.
* سود عملیاتی شرکت با توجه به پیش بینی فروش پروژه های بیشتر با 15% رشد پیش بینی شده است.
* سود هر سهم شرکت با 10% افت از 256 به 230 ريال رسیده است که عمده ترین دلایل آن افزایش هزینه های عمومی و همچنین کاهش سایر درآمدهای متفرقه است.

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/1_6efd6.jpg

http://www.tedan.ir/fa/statement/comment/view?c=245

negarminavi
2015/09/08, 08:56
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1394/06/31 دوره 9 ماهه (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت سامان گستر اصفهان طی نامه شماره مورخ 1394/06/17 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1394/06/31 با سرمایه 221,941 میلیون ریال مبلغ 256 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

پوشش 64 درصدی سود در 9 ماهه

negarminavi
2015/11/22, 19:01
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1394/06/31 (حسابرسی نشده)

شهریور 94 نسبت به 93:

1- فروش : 49 درصد کاهش
2- سود ناخالص : 50 درصد کاهش

3- سود عملیاتی : 66 درصد کاهش
4- سود خالص : 9 درصد کاهش

5- سود شناسایی شده برای هرسهم در 12 ماهه : 257 ریال

negarminavi
2015/12/26, 10:22
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/863.jpg

negarminavi
2015/12/26, 10:45
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/867.jpg

negarminavi
2016/01/05, 15:28
شركت سامان گستر اصفهان (سهاميعام)
نماد: ثامان كد: 05-10-70

موضوع : خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه

بدین ‌وسیله به اطلاع می‌رساند مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سامان گستر اصفهان (سهامی‌عام) در تاریخ 14/10/94 تشکیل شد و صورت‌های مالی سالیانه منتهی به 31/06/94 شرکت مورد تصویب قرار گرفت. خلاصه اطلاعات شرکت و تصمیمات مجمع به‌شرح ذیل می‌باشد:

1) پرداخت مبلغ 126ریال به ازای هر سهم بعنوان سود نقدی مورد تصویب قرار گرفت.
2) موسسه حسابرسی بهمند به عنوان حسابرس و بازرس اصلی و موسسه حسابرسی هشیار بهمند به عنوان بازرس علی‌البدل برای سال مالی 95 انتخاب گردیدند.
3) روزنامه های «دنیای اقتصاد» و «اصفهان زیبا» به‌عنوان روزنامه های کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت در سال مالی 95 انتخاب گردید.
4) حق حضور اعضای غیرموظف هیئت‌مدیره مبلغ 000ر000ر6 ریال بابت برگزاری حداقل یک جلسه در ماه تصویب شد.
5) پاداش هیات مدیره به مبلغ 398ر1 میلیون ریال به طور ناخالص مورد تصویب قرار گرفت.

عطاالملک
2016/01/19, 09:46
این سهم بزودی بالای 150 تومان . پروژه کمر زرین و بخشی از محوطه سازی میدان امام علی به این شرکت واگذار گردید /:.tonguesmiley:./

negarminavi
2016/01/21, 15:59
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 3 ماهه منتهی به 1394/09/30 (حسابرسی نشده)

آذر 94 نسبت به 93 :

1- فروش : 30 درصد کاهش
2- سود ناخالص : 32 درصد کاهش

3- سود عملیاتی : 55 درصد کاهش
4- سود خالص : 57 درصد کاهش

5- سود شناسایی شده برای هرسهم در 3 ماهه : 34 ریال

negarminavi
2016/01/21, 16:06
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/06/31 دوره 3 ماهه (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت سامان گستر اصفهان طی نامه شماره مورخ 1394/11/01 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1395/06/31 با سرمایه 221,941 میلیون ریال مبلغ 230 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

پوشش 15 درصدی سود در 3 ماهه

نیما92
2016/01/26, 22:11
نقل قول ازسایت همسایه
سلام

ثامان جالبه

جمع دارایی جاری 456710

جمع کل بدهی 91610

اختلافش میشه 365100 یعنی به ازای هر سهم 1644 داریی جاری خالص داره بقیه دارایی ها بماند قیمت 1280!!!
صورتهای مالی را خودتون بخونید

mehdi620
2016/02/13, 08:01
ثامان گستر حرکتشو 4شنبه شروع کردونسبت خریدار به فروشنده قابل توجه بودواین نشون میده خریداران باقدرت درحل خریداندزیرنظرباشه.

تاریخ

خرید
فروش

حقیقی
حقوقی
حقیقی
حقوقی

بهمن
21

تعداد
11
0
44
1

حجم
1.401 M
(100
%)
0
(0
%)
1.101 M
(78
%)
300,000
(21
%)

ارزش
2.019 B

0

1.581 B

437.7 M

قیمت میانگین
1441.08
0
1436.19
1459

تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی
300,000

عطاالملک
2016/02/13, 15:23
این سهم بزودی بالای 150 تومان . پروژه کمر زرین و بخشی از محوطه سازی میدان امام علی به این شرکت واگذار گردید /:.tonguesmiley:./

معرفی سهم گوشه نشین بازار و 30 % بازدهی در کمتر از یک ماه /:.grlim:./

اما در قیمت های فعلی شدیدا احتیاط کنید نفس سهم برای بالا رفتن به شماره افتاده /:.nono.:/

mehdi620
2016/02/20, 19:32
ثامان گستر حرکتشو 4شنبه شروع کردونسبت خریدار به فروشنده قابل توجه بودواین نشون میده خریداران باقدرت درحل خریداندزیرنظرباشه.

تاریخ

خرید
فروش

حقیقی
حقوقی
حقیقی
حقوقی

بهمن
21

تعداد
11
0
44
1

حجم
1.401 M
(100
%)
0
(0
%)
1.101 M
(78
%)
300,000
(21
%)

ارزش
2.019 B
0
1.581 B
437.7 M

قیمت میانگین
1441.08
0
1436.19
1459

تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی
300,000

سامان گستر توقیمت 130معرفی کردیم وبی سروصداداره بالا میره.

mehdi620
2016/03/06, 20:32
۱۳۹۴/۱۲/۱۶
۸:۳۰
افزایش سرمایه و پروژه جدید در ثامان / شنیده شده مراحل ساخت پروژه مراکز تجاری و پارکینگ زرین در میدان امام علی اصفهان برای شهرداری توسط ثامان از چند روز قبل آغاز شده است. همچنین شنیده هایی مبنی بر افزایش سرمایه 173 شرکت از محل اورده نقدی و سود انباشته به گوش می رسد. / یک منبع آگاه در شرکت سامان گستر اصفهان در گفتگو با بورس24 در این رابطه بیان کرد : عملیات احداث پروژه مرکز تجاری و پارکینگ زرین به تازگی آغاز شده و زمان بهره برداری و تکمیل آن حداقل 24 ماه دیگر خواهد بود. شناسایی سود در هر پروژه، در مرحله فروش امکان پذیر است. هر پروژه ساختمانی شرکت سامان گستر، حداقل 2 سال زمان خواهد برد و در این فاصله تنها جزء دارایی های شرکت ثبت می‌گردد. وی در خصوص افزایش سرمایه این شرکت عنوان کرد: شرکت درصدد افزایش سرمایه در سال 95 می‌باشد. هنوز اقدام رسمی در این زمینه انجام نشده و میزان و محل آن قطعی نشده است، اما ممکن است بخشی از افزایش سرمایه از محل سود انباشته باشد.

mehdi620
2016/03/14, 19:14
تعدادخریداربه فروشنده قابل توجه 2به37واین نشان ازقدرت خریدارداره.

EPS (http://www.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=151311&i=66456062140680461#)
DPS (http://www.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=151311&i=66456062140680461#)
آمارها (http://www.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=151311&i=66456062140680461#)
معرفی (http://www.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=151311&i=66456062140680461#)
ترازنامه (http://www.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=151311&i=66456062140680461#)
سود و زیان (http://www.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=151311&i=66456062140680461#)
تولید و فروش (http://www.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=151311&i=66456062140680461#)
پورتفوی (http://www.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=151311&i=66456062140680461#)
تصمیمات مجمع (http://www.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=151311&i=66456062140680461#)

سامان‌ گستراصفهان‌ (ثامان) - بازار دوم بورس

19:11:22

خرید
معامله
فروش

1,856
1,856 88 (4.98%)

اولین
پایانی
دیروز

1,845
1,841 73 (4.13%)
1,768

بازه روز
1,856
1,800

قیمت مجاز
1,856
1,680

بازه هفته
1,856
1,557

بازه سال
1,856
1,130

تعداد معاملات
75

حجم معاملات
688,853

ارزش معاملات
1.268 B

ارزش بازار
408.594 B

تعداد سهام
221.941 M

حجم مبنا
279,330

سهام شناور
49%

میانگین حجم ماه
836,465

آخرین معامله
12:24:22

وضعیت
مجاز

EPS
230
اطلاعات EPS و P/E برگرفته از کدال است. سایت tsetmcصرفا نمایش دهنده این اطلاعات می باشد.

P/E
8
P/E گروه
7.88

حجم
خرید
فروش

حقیقی
688,853
(100
%)
442,123
(64.1
%)

حقوقی
0
(0
%)
246,730
(35.8
%)

تعداد
خرید
فروش

مجموع
2
37

حقیقی
2
35

حقوقی
0
2

ابزار تغییر مکان یا نمایش اطلاعات
سفارش
نمایش
نمودار
نمایش
همگروه
نمایش
اطلاعیه
مخفی
سابقه
مخفی

تعداد
حجم
خرید
فروش
حجم
تعداد

12
501,747
1,856
2,190
100
1

2
100,000
1,700

1
10,000
1,680

negarminavi
2016/03/17, 12:19
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 6 ماهه منتهی به 1394/09/30 (حسابرسی شده)شرکت مدبران صنعت سامان گستر(فنرسازان اصفهان)

آذر 94 نسبت به 93 :

1- فروش : صفر
2- سود ناخالص : صفر

3- زیان عملیاتی : 64 درصد کاهش
4- سود خالص : 77 درصد افزایش

5- سود محقق شده برای هرسهم در 6 ماهه : 36 ریال

negarminavi
2016/03/17, 12:37
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 6 ماهه منتهی به 1394/09/30 (حسابرسی شده)شرکت بهسامان تجارت نقش جهان

آذر 94 نسبت به 93 :

3- زیان عملیاتی : 86 درصد کاهش
4- زیان خالص : 87 درصد کاهش

5- زیان محقق شده برای هرسهم در 6 ماهه : 530 ریال

negarminavi
2016/04/20, 14:33
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 6 ماهه منتهی به 1394/09/30 (حسابرسی شده)شرکت هامون گستر اصفهان(سهامي خاص)

آذر 94 نسبت به 93 :

1- فروش : 23 درصد افزایش
2- سود ناخالص : 16 درصد افزایش

3- سود عملیاتی : 12 درصد افزایش
4- سود خالص : 6 درصد افزایش

5- سود محقق شده برای هرسهم در 6 ماهه : 6446 ریال

negarminavi
2016/04/30, 13:55
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 6 ماهه منتهی به 1394/09/30 (حسابرسی شده)شرکت سامان جم نقش جهان

آذر 94 نسبت به 93 :

3- زیان عملیاتی : 27 درصد افزایش
4- زیان خالص : 27 درصد افزایش

5- زیان محقق شده برای هرسهم در 6 ماهه : 312 ریال

negarminavi
2016/05/03, 12:48
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/06/31 دوره 6 ماهه (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت سامان گستر اصفهان طی نامه شماره مورخ 1395/02/14 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1395/06/31 با سرمایه 221,941 میلیون ریال مبلغ 240 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

پوشش 58 درصدی سود در 6 ماهه

دلایل تغییر اطلاعات پیش بینی سال منتهی به 1395/06/31 (حسابرسی نشده) نسبت به اطلاعیه قبلی

با توجه به فروش کل سهام شرکت در شرکت سامان صانع اصفهان ( يکي از شرکتهاي اقماري ) مبلغ سود حاصل از سرمايه گذاري از 21888 ميليون ريال به 53888 ميليون ريال افزايش يافت همچنين با توجه به رکود بازار زمين و ساختمان و تصميمات متخذه فروش 6 پلاک زمين جي شير از ليست پيش بيني فروش در سال مالي 31/6/1395 حذف و پيش بيني فروش آپارتمانهاي آرمان 5 از 8 واحد به 3 واحد تقليل پيدا کرد

negarminavi
2016/05/03, 13:02
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 6 ماهه منتهی به 1394/09/30 (حسابرسی شده)شرکت مهندسي طراح ونظارت سامان طراح سپاهان

آذر 94 نسبت به 93 :

1- تحقق درآمد از فروش
2- تحقق سود ناخالص

3- زیان عملیاتی : 39 درصد افزایش
4- زیان خالص : 23 درصد افزایش

5- زیان محقق شده برای هرسهم در 6 ماهه : 312 ریال

عطاالملک
2016/05/30, 12:43
از پیک قیمتی در 18 فروردین بیش از 40% ریزش داشته است :.thumbsupsmileyanim

امروز روی منفی خرید خوبی بود فعلا تا 180 رشد می کنه /:.grlim:./

پروژه های خوبی از شهرداری گرفته که بزودی رونمایی می شود /:.Heart.:/

95/03/04

نظارت بر اجرای پروژه پارکینگ و خیابان فرشادی آغاز شد
http://www.samangostar.com/Default.aspx?tabid=303&ModuleId=1116&id=298

عطاالملک
2016/05/31, 10:48
از پیک قیمتی در 18 فروردین بیش از 40% ریزش داشته است :.thumbsupsmileyanim

امروز روی منفی خرید خوبی بود فعلا تا 180 رشد می کنه /:.grlim:./

پروژه های خوبی از شهرداری گرفته که بزودی رونمایی می شود /:.Heart.:/

95/03/04

نظارت بر اجرای پروژه پارکینگ و خیابان فرشادی آغاز شد
http://www.samangostar.com/Default.aspx?tabid=303&ModuleId=1116&id=298

عالی معامله میشه :.thumbsupsmileyanim

negarminavi
2016/08/22, 14:32
اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1396/06/31 (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت سامان گستر اصفهان طی نامه شماره مورخ 1395/06/01 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال منتهی به 1396/06/31 با سرمایه 221,941 میلیون ریال مبلغ 201 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

تعدیل منفی 16 درصدی پیش بینی سود سال مالی 96 نسبت به 95

عطاالملک
2016/10/05, 02:32
تعدیل 157% مثبت ثاژن /:.ohno-smiley.:/

ثاژن نشان داد وضع ساختمان در اصفهان بد نیست /:.yead.:/

ثامان تا مجمع دی ماه یک صعود حداقل 25% خواهد داشت /:.coolsmiley02:./

عطاالملک
2016/10/15, 15:40
ارزندگی ثامان را اینجا ببنید /:.ph34r-smiley.:/

https://bourse24.ir/news/141375/%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84+%D8%B5%D9%81+%D8%AE%D8%B1 %DB%8C%D8%AF+%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86+%DA%AF %D8%B3%D8%AA%D8%B1+%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F% D8%9F

ثامان فقط 200 تومان ارزش دفتری دارد /:.ohno-smiley.:/

تا شب مجمع باید 200 تومان را ببیند /:.grlim:./

عطاالملک
2016/10/15, 22:46
افزایش سرمایه ثامان منوط به تحقق یک شرط / شرکت سامان گستر اصفهان که 20 سال از زمان تأسیس آن می گذرد، به عنوان نخستین تشکل اقتصادی سهامی عام در سال های پس از انقلاب، در حوزه های مختلف ساختمانی، بازرگانی، تولیدی و صنعتی حضور داشته است. ثامان 22 میلیارد تومانی، شایعه افزایش سرمایه چند صد درصدی را به دوش می‌کشد. / مهران مسائلی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری سامان سهام و مدیر سرمایه گذاری و سهام شرکت سامان گستر اصفهان در گفتگو با بورس24 در خصوص پروژه های این شرکت بیان کرد: جدیدترین پروژه شرکت، فاز اول مجتمع تجاری بازار بزرگ زرین ویژه صنف طلافروشان با مشارکت سامان گستر و شهرداری اصفهان با بیش از 550 واحد تجاری، پارکینگی با گنجایش 1170 خودرو در میدان امام علی(ع) اصفهان، از اواخر سال گذشته در حال اجرا می‌باشد . با پیشرفت 50 درصدی پروژه، از سال آینده فروش واحدهای تجاری آن آغاز خواهد شد. سالن همایش های اجلاس یکی از بزرگترین پروژه های استان نیز یکی دیگر از پروژه هایی است که سامان گستر در آن مشارکت دارد. همچنین مجموعه های مسکونی ارغوان، آرمان و بهاران نیز از دیگر پروژه های ساختمانی این شرکت می باشد که در مرحله تحویل و بهره برداری است. شرکت سامان گستر همچنین طراحی، اجرا، احداث و بهره برداری اولین خط تله کابین و تله سیژ و سالن بولینگ استان اصفهان را نیز در کارنامه خود دارد. این شرکت بزرگترین شهر بازی کشور را نیز تحت عنوان شهر رویاها از طراحی تا اجرا و بهره برداری بر عهده داشته است. وی در خاتمه اظهار داشت: با وجود شرایط نابسامان بازار سرمایه طی سال های اخیر، ثامان همواره به دور از هیجان های بازار، شخصیت و ثبات مطلوبی داشته است. وی در خصوص شایعه افزایش سرمایه گفت: افزایش سرمایه ثامان نیز در مرحله بررسی و مطالعه قرار دارد که پس از قطعیت و با بهبود بازار، در این زمینه اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت. ( قاصدک بورس 24 ، امروز 24 مهر ماه )

حیف این سهم که در این قیمت هاست /.:blushsmiley:./

عطاالملک
2016/10/22, 19:44
امروز تحرکاتی دیده شد در سهم /.:blinksmiley.:/

از بس فروشنده نداره امروز برای خرید 200.000 سهم مجبور به رایزنی و التماس به سهامدار عمده شدند /:.ohno-smiley.:/

70.000 متر مربع پروژه کمر زرین تحویل شرکت شد /:.grlim:./

عطاالملک
2016/10/24, 10:26
امروز تحرکاتی دیده شد در سهم /.:blinksmiley.:/

از بس فروشنده نداره امروز برای خرید 200.000 سهم مجبور به رایزنی و التماس به سهامدار عمده شدند /:.ohno-smiley.:/

70.000 متر مربع پروژه کمر زرین تحویل شرکت شد /:.grlim:./

صف خرید مبارک /:.grlim:./

عطاالملک
2016/11/01, 14:53
زمانی که سهم معرفی شد روی 155 تا 157 هیچ کس نگاه نمی کرد /:.ph34r-smiley.:/

و امروز راحت بین 15 تا 19% سود داد /:.grlim:./

مبارک کسانی که همراه ما بودند /:.rolleyessmileyani

عطاالملک
2016/11/06, 09:24
ارزندگی ثامان را اینجا ببنید /:.ph34r-smiley.:/

https://bourse24.ir/news/141375/%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84+%D8%B5%D9%81+%D8%AE%D8%B1 %DB%8C%D8%AF+%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86+%DA%AF %D8%B3%D8%AA%D8%B1+%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F% D8%9F

ثامان فقط 200 تومان ارزش دفتری دارد /:.ohno-smiley.:/

تا شب مجمع باید 200 تومان را ببیند /:.grlim:./

خیلی زودتر از حد انتظار نزدیک 200 را دید :.thumbsupsmileyanim

هیچ کس هم حواسش نبود /:.rolleyessmileyani

negarminavi
2016/12/26, 10:15
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1395/06/31 (حسابرسی نشده)

شهریور 95 نسبت به 94 :

1- فروش : 62 درصد کاهش
2- سود ناخالص : 63 درصد کاهش

3- شناسایی زیان عملیاتی
4- سود خالص : 7درصد کاهش

5- سود شناسایی شده برای هرسهم در 12 ماهه : 234 ریال

negarminavi
2016/12/29, 20:09
موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به 1395/06/31

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 14:00 روز چهار شنبه مورخ 1395/10/22 درمحل اصفهان ميدان فيض سالن همايش هاي اتاق بازرگاني برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :
استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی.
تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1395/06/31
انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار
انتخاب اعضای هیئت‌مدیره
تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
تعیین پاداش هیئت مدیره
سایر موارد
توضیحات:
ساير مواردي که در صلاحيت مجمع عمومي عادي باشد

عطاالملک
2017/01/02, 12:37
امروز قیمت مناسب 1560 تومان شکار شد /:.ph34r-smiley.:/

سهمی با 234 ریال سود اصلی و 284 ریال سود تلفیقی :.thumbsupsmileyanim

و از همه مهمتر 2175 ریال قیمت دفتری مفت است روی 156 تومان /:.grlim:./

انشااله با سود مجمع که می گیریم روی 200 تومان می فروشیم /:.rolleyessmileyani

عطاالملک
2017/01/02, 12:57
خیلی زودتر از حد انتظار نزدیک 200 را دید :.thumbsupsmileyanim

هیچ کس هم حواسش نبود /:.rolleyessmileyani

دفعه قبل هم بازدهی فوق العاده ای داد در سکوت خبری /:.rolleyessmileyani

الکترونیک2536
2017/04/15, 15:42
از زیر خاک درش اوردم:.thumbsupsmileyanim
http://forums.boursy.com/imported/2017/04/otf_saman_m_96_01_25-1.jpg
لینک کانال بورس20
https://t.me/joinchat/AAAAAEGY7X-URw9vgwPARQ

مجتبی مصلحMTM
2023/02/08, 13:24
وارد شدیم ببینیم چ میکنه

Omid_Khan
2023/02/08, 17:35
وارد شدیم ببینیم چ میکنه

به نظرتون دیر نیست برای وارد شدن؟!
این فقط سوال است و نه به این معنا که "دیر شده"! ?

مجتبی مصلحMTM
2023/02/09, 09:45
به نظرتون دیر نیست برای وارد شدن؟!
این فقط سوال است و نه به این معنا که "دیر شده"! ������
سلام کاملادرسته ولی میشه نوسان ازش گرفت بجای اینکه پول توحساب باشه یک شنبه یک نوسان ازاین میگیریم
تاخودرو بازنشه نوسان به سختی میدن سهام ولی باید به نوسان ریز عادت کرد

Omid_Khan
2023/02/09, 20:00
سلام کاملادرسته ولی میشه نوسان ازش گرفت بجای اینکه پول توحساب باشه یک شنبه یک نوسان ازاین میگیریم
تاخودرو بازنشه نوسان به سختی میدن سهام ولی باید به نوسان ریز عادت کرد

نماد ثغرب هم بعد از یه افت طولانی و زیاد، جدیدا رشدی را شروع کرده. اگه مایلید بررسی کنید.

عباس انصاری
2023/02/09, 20:18
نماد ثغرب هم بعد از یه افت طولانی و زیاد، جدیدا رشدی را شروع کرده. اگه مایلید بررسی کنید.

در گروه ساختمانی تنها سهمی که می تواند یک رشد ۱۵۰ درصدی رو تجربه کند همین ثغرب هست .
البته این نظر بنده هست ممکن هست ۱۰۰٪ اشتباه باشد .
ولی فعلا زیر نظر دارم

Lida2020
2024/01/12, 19:44
سلام
به اصرار وپیامها ودرخواستهای زیاد کاربری
چارت اینجا ارسال میشود

https://up.boursy.com/uploads/170507591115851.jpg (https://up.boursy.com/)

ملا ابرام
2024/01/17, 17:18
سلام
به اصرار وپیامها ودرخواستهای زیاد کاربری
چارت اینجا ارسال میشود

https://up.boursy.com/uploads/170507591115851.jpg (https://up.boursy.com/)
چاکر ابجی 14 ام خودم لیلا خانم گل
ماشالا
ایشالا بتونم جبران کنم تو عروسیت ملا ابرام بندری برقصم
دستت طلا