PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جشن تولد سايت

بابک 52
2012/10/21, 23:52
http://forums.boursy.com/imported/2012/10/775.jpg

با سلام و احترام و عرض ادب

تولد دوسالگی سایت بورسی رو ، به جناب آقای مهندس جمالی و تمام مدیران دوست داشتنی ومحترم و افرادی که واقعا" خالصانه و بدون هیچ چشمداشتی در این سایت زحمت می کشند و به همه کاربران دوست داشتنی و فهیم سایت بورسی که در بین همه سایتهای بورسی در ایران الگو هستند ، تبریک می گویم.

امیدوارم که با مشارکت خوب همه اعضاء هر سال این سایت را بهتر از سال قبل نماییم.

برای همه اعضاء آرزوی دلی خوش و تنی سالم و جیبی پر پول دارم.

در پناه حق باشید.

يکم آبان ماه یک هزار و سیصد و نود و یک شمسی

کیوان
2012/10/21, 23:58
ای ول! سایت خودمون هم که آبانیه :D>:d<
بگو پس چرا من اینقدر دوسش دارم !! :))

خوشبخت
2012/10/22, 00:28
تبریییییییییککککککککککککک کک=D>

meysam_sh_2020
2012/10/22, 00:33
تولد ....تولد تولدت مبارک ...مبارک مبارک تولدت مبارک .................:d بورسی دو ساله شد ..........

از همه مدیران و دوستانی که برای این سایت زحمت کشیدن و میکشن ممنونیم .........

ata007
2012/10/22, 00:50
همه مسافریم........
سالها سالها می گذرد فقط این خوبیاست که این وسط میمونه،قدر خوبی ها همدیگه رو بدونیم
تبریــــــــــــک

آمن خادمی
2012/10/22, 01:08
به نوبه خودم تبریک می گم جشن دو سالگی بورسی را <:-P<:-P

تجربه مدیریت سایت بورسی برای خودم به شخصه یه گام رو به جلو بود؛در این دوسال تجربه کردیم ،آموختیم،یاد گرفتیم،ناراحت شدیم،خندیدیم ولی مهم اینه که یــــــــاد گرفتیم و اینکه هنوز کنار همدیگه هستیم که خودش خیلی مهم و تعیین کننده است

خوشبختانه با همه خوبی ها،بدیها،تلخی ها هنوز با همان انرژی ولی با درایت بیشتر ;) سایت بورسی را جلو می بریم ;;)

جا داره از همه مدیران محترم و کاربران عزیز سایت که صبوری به خرج دادن تا بورسی بشه بورسی تشکر ویژه داشته باشم @};-@};-(*)(*)(*)

http://forums.boursy.com/imported/2011/12/246.jpg

m.r_moradi
2012/10/22, 01:19
واقعا که دست مدیران و دوستان تحلیلگر درد نکنه...

سایتی رو ندیدم که توی زمینه ی بورس باشه و جو به سالمی اینجا داشته باشه...

بورسی بیستِ بیستِ!:x

ایشالله صد سالگیش...

داش مهدی
2012/10/22, 01:21
خب به سلامتی دو ساله شدین، تولد دویست سالگیتون انشا ا...

ان شاا... چند سال دیگه، به جای گوگل و فیس بوق و ... دانشجوهای mba و بازرگانی و کارآفرینی، سایت بورسی دات کام رو به عنوان مطالعه موردی(case study) تو منابعشون داشته باشن؛

ان شاا... بچه های همین سایت کارای عرضه و پذیرشتون رو تو بورس انجام بدن، بعد رکورد بزرگترین عرضه اولیه رو از فیس بوق بگیریم؛

بعد به جایی برسین که اکثریت سهام یاهو و گوگل و ... رو بخرین و تو خودتون ادغام کنین، بعد شورای رقابت بهتون گیر بده، وکیل بگیرین و تو دادگاه ادعاشونو رد کنین، اونا هم کنف بشن و جلزولز کنن:D

و خیلی دیگه از بهترین آرزوها رو برای سایت وزین بورسی و مدیریت محترم و زحمتکشان این سایت دارم.

وحید 20
2012/10/22, 02:07
با سلام
من هم تولد سایت بورسی رو به کلیه کاربران عزیز و همکاران گرامی تبریک میگم.
امیدوارم با تلاشهای عزیزان روزبروز در جهت ارتقای سایت گام برداریم.

http://forums.boursy.com/imported/2012/10/80.gif

مهربان
2012/10/22, 02:10
...منهم به سهم خودم دوساله شدن بورسي رو تبريك عرض ميكنم...اينجا...خانه اول واخر فروم نويسي من خواهد بود و قلمي رو كه در طول 7 سال فروم نويسي خيليها حتي با تطميع در صدد خريد اون بوده اند در اين فروم و در همينجا براي اخرين بار خواهم شكست....به تو عليرضا تبريك ميگم و برادر من فكري به حال سرعت سايت بكن كه عجيب رو اعصابه...

keyvan1
2012/10/22, 06:12
من هم به عنوان یک تازه وارد به سایت و از همه مهم تر یک آبانی که فردا هم تولدمه :d 2 سالگی بورسی را تبریک میگم . انشاالله همیشه برقرار و پرسرعت باشی . امیدوارم داماد بشی ننه

مجيد رادمنش
2012/10/22, 06:51
http://forums.boursy.com/http://decor.neru9.com/images/f3d7d38d24b7.gifhttp://forums.boursy.com/

دومین جشن سالگرد تاسیس سایت بورسی رو خدمت تمامی اعضای فهیم و مدیران تلاشگر خصوصا جناب مهندس جمالی عزیز تبریک و شادباش عرض می کنم که با زحمات فراوان توانستند محیطی سالم و سرشار از صفا و صمیمیت برای همفکری و تبادل افکار بوجود آورند.

http://decor.neru9.com/images/2cfdce9631d8.gif

rajabnejad
2012/10/22, 07:33
تبریک به جناب جمالی ومدیران محترم سایت ودیگر دوستان بورسی

]انشاالله برقرار و نسبت به روزهای قبل پربارتر باشه
[color="#000000"]
من همین جا جاداره یه تشکر بکنم که بیشتر اندخته هامو از این سایت پربار دارم خیلی خوشحالم که با بورسی هستم وخواهم موند. این سایت برای من خانه دومه.

وقتی لب تابمو باز می کنم اولین جایی که سر می زنم بورسیه .

از جناب جمالی به خاطر سایت خوبش تشکر می کنم انشاالله همیشه تنشون سلامت باشه تا این سایت رو مثل همیشه با مدیریت خوبشون حفظ کنند

واز مدیران خوب ومحترم سایت هم تشکر می کنم

بورسی برقرار باشی

کریم زاده
2012/10/22, 07:33
با سلام و عرض تبريك به مديران و دوستان هم تالاري عزيز
انشاالله سبد پر باري تو سال جديد بورسي داشته باشيد و eps خوبي بگيريد p/e زير 1 داشته باشيد با بازگشت سرمايه زير 1

سکه شانس
2012/10/22, 07:34
خواستم برایت هدیه بگیرم

گل گفت: که مرا بفرست که مظهر زیباییم

برگ گفت: که مرا بفرست که مظهر ایستادگی ام

بید گفت: که مرا بفرست که مظهر ادبم که همیشه سر به زیر دارم

به فکر فرو رفتم و

سرم را به زیر انداختم به ناگاه قلبم را دیدم

که بهترین چیز در زندگیم هست

به ناگه فریاد زدم

که قلبم را می فرستم چون

او

خود زیباست، مظهرایستادگیست

سربه زیرو با نجابتست

صمیمانه سالروز تاسیس و اجاد این سایت فوق العاده را به همه دوستان و همکاران عریزم تبریک عرض می کنم و بهترین ها را برایتان آرزو مندم.......تولدت مبارک

bahary
2012/10/22, 08:10
بورسی هر روز بهتر از دیروز

انشاء الله که مدیران و کاربران این سایت نهایت صمیمیت و صداقت را با هم داشته باشند.

ایرج اکبری
2012/10/22, 08:17
با سلام ما هم ضمن تبریک به مناسبت دوسالگی سایت بورسی و تشکر ویژه از مدیر سایت امید واریم که همیشه پیروز و سر بلند با شند با تشکر

بابي چارلتون
2012/10/22, 08:32
با سلام

تبريک صميمانه ما رو هم پذيرا باشيد

ان شا الله که در سايه همدلي و دوستي ، شاهد شکوفا شدن روزافزون سايت بورسي باشيم @};-@};-@};-

bashash
2012/10/22, 08:34
@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-
تولد تنها حيات يافتن وچشم گشودن نيست مفيد بودن است انشاالله هرروز بهتر از ديروز براي همديگر مفيد باشيم باتشكر ويژه از مديريت سايت ،ضمنا بخاطر تلاش وپشتكار همه دوستان بخصوص دوستاني كه قلم مي زنند وبي چشم داشت رهنمون مي فرمايند بخصوص جناب پرريسك تشكر وپژه دارم كامياب وسربلند باشيم به اميد ايراني سربلند ومردماني ثروتمند كه به حق لياقت ماست دردنيا

بابک پناهی
2012/10/22, 08:38
بورسی جون تولدت مبارک ایشاا... اگه زنده موندیم تولد 100 سالگیت:*>:d

AAbas
2012/10/22, 08:39
دوسالگيتون مبارك باشه با آرزوى بهترينها و موفقيت هاى روز افزون:x

حامد
2012/10/22, 08:45
بنده هم دومین جشن سالگرد تاسیس سایت بورسی رو خدمت تمامی اعضای فهیم و مدیران تلاشگر خصوصا جناب مهندس جمالی عزیز تبریک و شادباش عرض می کنم که با زحمات فراوان توانستند محیطی سالم و سرشار از صفا و صمیمیت برای همفکری و تبادل افکار بوجود آورند.

http://forums.boursy.com/imported/2012/03/420.gif http://forums.boursy.com/imported/2012/10/81.gif http://forums.boursy.com/imported/2012/03/420.gifhttp://forums.boursy.com/imported/2012/03/208.gif

طيب
2012/10/22, 08:48
باسلام وعرض ادب

مبارک باد دوسال تلاش در جهت ارتقاء دانش

تمامی جوامع بشری برای پیشرفت در تمامی عرصه ها نیاز مبرم به دانش عمومی دارند .....................................

دست مریزاد به مرام هاییکه در راه ارتقاء دانش تلاش میکنند ...................یعنی برای رهایی انسان ها از نادانی ..................که نادانی جهنم اولین وآخرین بشریت است.

هدف از خلقت گیتی تکامل انسان است ................................... روح خداوندی در بشریت دمیده شده است ..................... پس مواظب باشیم تا پاکی را باناپاکی نیالاییم

وآن درسایه ارتقاء دانش میسر است (اگاهی و شناخت)

با اوامر استاد بزرگوارم جناب جمالی عزیز در این سایت عضو شده ام و یاد گرفته ام ................................... دست مریزاد بزرگوار ..............

ارتقاء دانش هدف اول و آخر خداوند سبحان که با رسولانش آغاز شده وبا آگاهانش ادامه خواهد یافت ..................... راه اساتید راه خداست .

پاس داریم ................. حرمت نگهداریم ............................. راه این عزیزان را

درود بیکران به نگرش و عملکرد آگاهانه و صادقانه ....................................... توفیق روز افزون را از خداوند توانا خواهانم .

farhad_p
2012/10/22, 08:49
الهی که صد ساله بشی

فرصتی فراهم شد تا یک دلی و یک رنگی دوستان و کاربران فهیم بورسی که از ویژگیهای این سایت وزین است دوباره خود نمایی کند و همچنین فرصتی مغتنم جهت تشکر و سپاس ویژه از مدیران و همۀ زحمتکشان آن .
دوساله گی بورسی را تبریک گفته و آرزو می کنم روز به روز و سال به سال پله های ترقی و پیشرفت را طی نماید .
برای همۀ دوستان عزیز هم آرزو می کنم که سال بعد جملگی سلامت تر ، خوشبخت تر و پولدارتر از امروز در جشن تولد حاضر شوند . به امید دیدار ، انشاالله

@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Captain Nemo
2012/10/22, 10:07
با سلام

بنده هم جشن تولد 2 سالگی سایت را خدمت همه تبریک عرض میکنم ...

همین جا از جناب مهندس جمالی که زحمات بسیاری را در جهت پیشرفت این سایت متحمل شدند تشکر و قدردانی مینمایم.

از مدیران عزیز و ناظرین هم که تشکر ویژه میکنم ( البته به غیر از خودم که همیشه غیبت دارم )

بدون شک دوستی و اخلاق در این سایت حرف اول را میزند و این امر میسر نشده جز با وجود کاربران خوب و خوش اخلاق و با معرفت این سایت

به امید روز های خوب و خوش برای همه شما عزیزان

بدرود

homework
2012/10/22, 10:18
من نیز به نوبه ی خودم از صمیم قلب
آرزوی پویایی هر چه بیشتر
برای تمام مدیران و زحمات کشان
این سایت مفید دارم ...

آرزوی بهترین ها ... برای شمایی که بهترین بودین @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

مسعود 100
2012/10/22, 10:22
با سلام و درود فراوان

جشن دو سالگی سایت بورسی را تبریک میگویم و آرزوی موفقیت و سربلندی را برای مدیریت و همکاران محترم شان دارم.

کدبان باستان
2012/10/22, 10:35
شایسته میدانم ، از سوی خودم و سایر همکارانم در تاپیک صدرا ، دوسالگی تالار بورسی را به مدیران خردمند و آگاه سایت بورسی شادباش عرض کنم.
شاید هیچ کس به اندازه سهامداران صدرا از بودن چنین سایتی شاد و خوشحال نباشد.
آرزو میکنیم این روز فرخنده ، آغاز گر پیشرفت ها ، دگرگونی ها و نوآوری های روزافزون در سایت بورسی باشد و مدیران ارجمند این سایت همواره با خلاقیت و نوآوری این سایت نوپا ، اما دوست داشتنی را پرآوازه تر از پیش نمایند.
شخصا هیچگاه لطف مدیران سایت بورسی را در روزهای بحرانی چندماه گذشته ، در حق سهامداران صدرا فراموش نخواهم کرد و آرزو میکنم جشن به بار نشستن پیگیری های سهامداران را در همین سایت برگزار کنیم.
پاکدلانه از زحمات مدیران ، ناظران و تمام زحمت کشان سایت بورسی سپاسگزاری میکنیم و آرزوی بهروزی و شادکامی برای این عزیزان داریم.
امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت این سایت و امکانات و نام آوری آن باشیم.
پیروز و سربلند باشید

شاهین محلوجی
2012/10/22, 11:50
http://forums.boursy.com/imported/2012/10/787.jpg (http://www.shiaupload.ir/)

hossein sh
2012/10/22, 12:16
من هم جشن دو سالگی سایت بورسی را به مدیران و همچنین به تمامی کاربران تبریک میگم

ان شاءالله که این جمع دوستانه سالیان سال تداوم داشته باشه

sarcheshmehpour
2012/10/22, 12:38
ضمن تبریک سالروز دوسالگی این سایت مردمی و به امید موفقیت روز افزون کلیه افرادی که در این وادی خالصانه از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.

سعید پور احمدی
2012/10/22, 13:29
تولدت مبارک بورسی.

iran1389
2012/10/22, 15:57
به همه دوستان تبریییییییییییییییییییییک جیگر همه شما مخصوصا تو باششششششششششه فدای شما

کاظمی
2012/10/22, 16:28
من هم به نوبه خود از زحمات شما عزیزان تشکر می کنم وامیدوار صمیمانه ترین تبریکات بنده را پذیرا باشید...
دوستدار شما

enigma
2012/10/22, 20:43
سلام دوستان

خوشحالم که روز تولد سایت اینجا عضو شدم و اولین پست ام تبریک دوسالگی سایت به شما پیشکسوتانه :d

امیدوارم همگی سال موفق و پرباری رو داشته باشید.

morteza93
2012/10/22, 20:56
با تاخیر، به همه اعضای سایت و مدیران این سایت تبریک میگم
امیدوارم نسلهای بعد از ما هم از این سایت استفاده کنن

alirezasa
2012/10/22, 22:18
تولد سایت رو به تمامی هم تالاریان عزیز تبریک عرض میکنم

safaklar
2012/10/22, 22:19
بنده هم به همه ی مدیرا و زحمتکشای سایت بورسی و اعضای خوبش تبریک میگم

سلطان زمان
2012/10/22, 22:34
شاد باشيد و سلامت
تشكر از مديران و زحمت كشان سايت
و تبريك به شما خوبان

riskman
2012/10/22, 22:54
با سلام خدمت گردانندگان و كاربران سايت وزين بورسي :*
تبريك عرض ميكنم اول به خاطر جشن تولد سايت و دوم به خاطر فضاي تعامل و دوستي كه در اين سايت وجود دارد =;

محاد
2012/10/22, 23:18
سلام
من هم دو سالگی بورسی رو تبریک میگم @};-
و تشکر میکنم از مدیران و زحمت کشان سایت

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/22, 23:58
تولد بی حاشیه ترین سایت بورس مبارک.
با تشکر از زحمات دوستان

سنگ صبور
2012/10/23, 00:18
من هم دوسالگی سایت بسیارخوب بورسی و(پل ارتباطی)بین دوستان واعضای محترم راتبریک عرض نموده واز مدیران واساتیدگرانقدرسپاس گذار ومتشکرم

محمود
2012/10/23, 02:30
جشن دو سالگی سایت وزین بورسی را تبریک می گویم.
و تشکر می کنم از مدیران و ناظرین محترم سایت@};-

mojtaba20
2012/10/23, 09:00
من هم دوسالگی سایت را تبریک میگویم با تشکر از میدران سایت

mobina
2012/10/23, 09:28
من هم دوسالگی سایت را به همه مدیران و اعضاء سایت تبریک میگم با اینکه چند ماه نیست عضو شدم اما می تونم بگم سایتش عالی و بی حاشیه بود
با تشکر از تمامی عزیزانی که تو سایت واقعا زحمت میکشند

rad
2012/10/23, 10:17
سلام دوستان
صمیمانه جشن تولد سایت بورسی رابه تمام کاربران بزرگوار و مسولین بلندمنش سایت تبریک می گویم.
نوشیدن ازین جام پرازمی ناب را به همه فعالین بورس پیشنهاد می کنم.
تندرست و پیروز باشید.

m_r_anari
2012/10/23, 10:51
سلام
من هم سالروز 2 سالگی بورسی رو تبریک میگم و بسیار خوشحال هستم که در چنین فضائی با دوستان گفت و شنود میکنم و این ها همه مرهون زحمات بی شائبانه مدیران و زحمت کشان این سایت می باشد.

ماهور
2012/10/23, 11:44
تولد دو سالگی سایت را تبریک می گویم

از جناب آقای جمالی تشکر می کنم که چنین محیطی را برای تبادل نظر در حوزه بورس و افزایش دوستی ها فراهم کردند

از مدیران سایت آقایان کاپیتان نمو ،مجید 20،محسن مختاری،وحید 20 و بابک پناهی تشکر می کنم

همچنین از ناظر سایت که همیشه همپای مدیران،نقش نظارتی را به خوبی و خالصانه انجام دادند

از دوست بسیار عزیزم سرکار خانم آمن خادمی که نقش مهمی در روند رو به رشد سایت داشتند تشکر ویژه دارم

با سپاس از همه کاربران خوب و فهیم سایت بورسی که خونه خودشون را همیشه روشن نگه می دارند

با عشق ماهور جاوید @};-

مهدی
2012/10/23, 17:08
:-)/\:-)مبارکه.
به امید کامیابی وتندرستی کلیه کاربران وزحمت کشان ای سایت خوب :-bd

AIDIN90
2012/10/23, 18:14
بنده هم دوسالگی سایت را به جناب جمالي و مديران سايت بخصوص جنابان مجید 20،محسن مختاری،وحید 20 تبریک میگم

بنان
2012/10/23, 18:58
تولد دوسالگی سایت بورسی را به تمام کاربران محترم و مدیران لایق سایت تبریک غرض میکنم و آرزو میکنم این سایت همچون گذشته دارای جوی دوستانه و کلاسی ویژه که فقط مختص این سایته توام باشه

payan
2012/10/23, 19:50
با سلام
فعالیت 2 سالانه این سایت وزین را
به مدیران محترم و عزیز
به تمامی دوستان و سروران گرامی
بایت ایجاد و ارائه اطلاعات گرانقدرشان تبریک عرض میکنم و خسته نباشید میگویم
امید و آرزوست روزهای پرسود و سراسر از شادی ، سلامتی و موفقیت را سپری نمائیم...
ارادتمند

baradaran
2012/10/23, 20:18
با سلام و عرض ادب

دوسال پیش صبحهای جمعه جلسات هفتگی تحلیل سهام در محل کلاسهای برنا اندیشه در مشهد در جمع دوستان داشتیم و هر کدام از ما در سایتی فعال بودیم تا اینکه دوست خوبم حجت عزیز که در راه اندازی سایت بورسی با جمالی همکاری داشت پیشنهاد داد همه در سایت تازه تاسیس شده بورسی فعال بشیم و یه تاپیک هم برای همین منظور ایجاد شد .
اینگونه بود که من و دوستانم از ابتدای ایجاد سایت بورسی افتخار حضور در این جا را داشتیم.
بنده خاطرات تلخ و شرینی در مدت دوسال حضور در سایت بورسی دارم و طی این مدت با دوستان زیادی از این طریق آشنا شدم .
بدون تعارف سطح کیفی مطالب بورسی در حد بالائی است و بنده هم همیشه از نظرات دوستان استفاده میکنم .
همچنین جا دارد تشکری داشته باشم از مدیر محترم سایت جناب جمالی که بی ریا و خالصانه فضایی صمیمی ایجاد کردند که دوستان تبادل اطلاعات داشته باشند .
من نیز دوساله شدن سایت وزین بورسی را به مدیریت و تمام کاربران و دوستان خوبم تبریک عرض میکنم و هیچگاه لطف و محبت بچه های دوست داشتنی بورسی را فراموش نخواهم کرد .@};-

naruto
2012/10/23, 21:05
بنده هم دومین سالگرد تاسیس سایت محبوب بورسی رو خدمت جناب جمالي عزیز و همینطور بقیه دوستان تبریک عرض میکنم
با آرزوی بهترینها خدمت همهگی دوستان عزیز:x

Fundamental
2012/10/23, 23:57
ان شاالله جشن 1000 سالگی رو بگیریم باهم >:d<
همتون رو دوست دارم

بابک خان
2012/10/24, 08:33
lمبارکه همه باشه
امیدوارم که همه در کنار هم با کمک اساتید سایت سودهای خوبی داشته باشیم.

کریم مهدوی
2012/10/24, 10:10
یاشاســـــــین بورسی

چند روزی به دلیل مسافرت در سایت نبودم و دسترسی به اینترنت هم نداشتم
خیلی خرسندم که امروز در کنار شما دوستان خوب سایت بورسی هستم
به همه دستندرکاران سایت،مدیران و کاربران گرام تبریک می گم که نذاشتن سایت بورسی محلی برای سفته بازی برخی از
خدا بی خبرها بشه که چندی پیش نمونه و مدارکش را در سایت دیدیم ولی متاسفانه این آدم ها هنوز از رو نرفتن و کماکان فعالیت هاشون ادامه داره اما به شکل های دیگه

یاشــــــــــــــــــا
یاشـــــــــــــــــــا

lord arshiya
2012/10/24, 10:46
منم به همه دوستان مخصوصا جناب جمالی عزیز تبریک می گم
واقعیتش وقتی این گل زیبا رو دیدم به یاد پارسال اوفتادن که همه دوستان و اساتید کنار هم بودیم، لازم می دونم که در دوسالی بورسی جای خالی دکتر عمادی رو خالی کنم@};-@};-@};-

جان مورفی
2012/10/24, 10:59
تولد بورسی مبارک
امیدوارم تا همیشه این سایت پابرجا بمونه
تبریک به مهندس علیرضا جمالی و همه مدیرانش

جان مورفی
2012/10/24, 11:02
گل باشید اما عمرتون مثل گل نباشه؛کمترین سایتی می تونه همیشه طبق یه اصول درست پیش بره که خوشبختانه بورسی همیشه اینطوری بوده

http://forums.boursy.com/imported/2012/10/860.jpg

mehran89
2012/10/25, 01:31
تبریک میگم.

حسینی
2012/10/25, 17:18
من هم تبریک می گویم و امیدوارم که مدیران سایت در ادامه مسیر موفق باشند@};-