PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فيبر ايران ( چفيبر )

*سامان*
2011/10/23, 09:54
بوي تعديل در فيبر

*سامان*
2011/10/24, 19:53
امروز نبود خريدار رو فيبر واسم جالب بود علتشو نميدونم

*سامان*
2011/10/26, 10:22
اينايي كه رفتن تو صف فيبر از من ساده ترن معلوم نيست چرا اينقد ترسو هستن....بابا لااقل بزاريد گزارشش بياد بعدا تصميم بگيريد اگه گزارش خوبي باشه يه دفه ميزنن زير سهم از چنگتون در ميارن

*سامان*
2011/10/26, 10:24
حيف كه نقدينگي ندارم وگرنه خودم همشو ورميداشتم

*سامان*
2011/10/26, 11:16
كسايي كه تو صفه فيبرن احتمالا نميدونن كه ونيكي عاشق صفه فيبره الان احتمالا حواسش نيست وگرنه يه حال اساسي به اون 7000 تا ميداد فك ميكنن چون خريدار رو سهم نيست اين سهم سهم به درد نخوريه واسه نوسان وارد شدن حالا كه ديدن نوسان نميده دارن با ضرر خارج ميشن بابا اگه يكم پول آدم بخابه بد نيست همه هجوم بردن سمت سهماي گنده منده ....سهماي گنده نايي واسه بالا رفتن ندارن اين مثبتم فرصت خروجه

ناشناس
2011/10/26, 11:34
با درود
با توجه به گزارش 3 ماهه شرکت که زیان اعلام کرده است و عملکرد ضعیف نسبت به 3 ماهه سال قبل، دلیل آنکه احتمال تعدیل مثبت عایدی در 6 ماهه را می دهید چیست؟ آیا اتفاق بنیادی خاصی در شرکت روی داده است یا به دلایل تکنیکال خرید سهم را مناسب می دانید؟
باسپاس

*سامان*
2011/10/26, 11:47
با درود
با توجه به گزارش 3 ماهه شرکت که زیان اعلام کرده است و عملکرد ضعیف نسبت به 3 ماهه سال قبل، دلیل آنکه احتمال تعدیل مثبت عایدی در 6 ماهه را می دهید چیست؟ آیا اتفاق بنیادی خاصی در شرکت روی داده است یا به دلایل تکنیکال خرید سهم را مناسب می دانید؟
باسپاس

تو گزارش 3 ماهه اگه دقت كرده باشيد علت پوشش ضعيفو توضيح دادن من چون ميدونم قيمت محصولاتش بالا رفته فقط حدس ميزنم كه گزارش خوبي بده وگرنه حسابسازي كه كاري نداره نمونش صدرا...اگه گزارش بدي هم بده پايين نمياد خيالتون راحتl-)

ناشناس
2011/10/26, 11:52
آیا خط دوم تولید شرکت به بهره برداری رسیده است؟ آیا شرکت در 3 ماهه اول افزایش قیمت را در صورتهای خود لحاظ نکرده است؟

*سامان*
2011/10/26, 12:17
آیا خط دوم تولید شرکت به بهره برداری رسیده است؟ آیا شرکت در 3 ماهه اول افزایش قیمت را در صورتهای خود لحاظ نکرده است؟
اگه خوب به صورتاي مالي شركت نگاه كنيد متوجه ميشيد كه گزارش خيلي محتاطانه هست ...مطلقا افزايش قيمت رو لحاظ نكرده خط توليدشم ظاهرا به بهره برداري رسيده...بازم ميگم احتمال اينكه گزارش ساختگي بدن هست ولي بازار منتظر ببينه چه گزارشي ميده فقط در مورد قيمت چوب و مشتقاتش بگم كه يه بوفه كه ما خريده بوديم 3 ماه پيش 400000 تومن الان همون بوفه رو رفتيم قيمت كرديم 650000 تومن..علت رو كه جويا شديم فروشنده بالا رفتن قيمت چوب عنوان كرد

*سامان*
2011/10/30, 19:19
گزارش فيبر نمياد واسم جالبه.....زنگ زدم امور سهام گفت 3 4 روزه فرستادن سازمان اما هنوز رو كدال نيومده چه خبره تو اين گزارش نميدونم ....تعديل مثبت يا منفي...منتظر ميمونيم

*سامان*
2011/11/01, 11:39
اينم از فيبر هركي ورداشت دستش درد نكنه

*سامان*
2011/11/01, 19:25
2961 دونه آخرو ونيكي برداشت گفتم حواسش نبوده وگرنه زودتر بر ميداشت

تصمیم کبری
2011/11/02, 11:22
2961 دونه آخرو ونيكي برداشت گفتم حواسش نبوده وگرنه زودتر بر ميداشت

اگر امروزم ونیکی خرید داشته باشه. حتما خبرای بنیادی سهم یواشکی درز میکنه.

*سامان*
2011/11/02, 11:48
با نيومدن گزارش فيبر دارم مطمئن ميشم يه خبرايي تو گزارشش هست مثبت يا منفي رو نميدونم امروزم ونيكي فك كنم خريد داشته

*سامان*
2011/11/02, 11:50
اينو مطمئنم اگه گزارش منفي بده قطعا حسابسازي كرده مطمئن مطمئنم علت اينكه اينقد مطمئنم اينه كه قيمت محصولاتش عجيب بالا رفته

تصمیم کبری
2011/11/02, 11:55
اينو مطمئنم اگه گزارش منفي بده قطعا حسابسازي كرده مطمئن مطمئنم علت اينكه اينقد مطمئنم اينه كه قيمت محصولاتش عجيب بالا رفته

قبلا چند میفروخته و الان چند دوست من؟

yasin1
2011/11/02, 12:04
به نظرم چفیبر آخرای منفی خوردنش بود.دیگه باید حرکتشو شروع کنه.

*سامان*
2011/11/02, 12:06
قيمت محصولاتش به طور ميانگين 70 درصد رشد كرده همين الان ميتونه راحت 70 تومن اعلام كنه نميدونم برنامشون چيه با فرض ثبات قيمت تا پايان سال ميتونه 100 تومن پوشش بده

*سامان*
2011/11/02, 12:20
اين لينكو نگاه كنيد همه چي دستتون مياد
http://codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=BDlKVawwWUfz0o waCeHHLA%3d%3d
بريد تو قسمت مقداري توليد وفروش

*سامان*
2011/11/02, 14:57
12480 تا از معاملاتو ابطال كردن همون معاملاتي كه تو +4 بود احتمالا يه نفر از خودش خريده

*سامان*
2011/11/03, 12:36
454 ريال زيان پوشش داد چه گزارش مسخره اي سر تا پاش دروغه
http://codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=JPkA2Ahp8zIY37k nuDqhTA%3d%3d

*سامان*
2011/11/03, 12:37
اينقد مبتديانه گزارشو تنظيم كردن كه اصلا ارزش تحليل نداره همش دروغه

*سامان*
2011/11/03, 12:40
واسه همين بوده كه بورس گير داده بود نميزاشت گزارش بياد رو سايت به شركت اعلام كرده بود گزارش ايراد داره آخرم بورسو مجبور كردن گزارشو قبول كنه دست گزارش صدرا رو اين گزارش از پشت بسته

*سامان*
2011/11/03, 15:13
احتمالا شنبه واسه تعديل منفي ببندنش ولي فكر نميكنم پايين باز بشه

تصمیم کبری
2011/11/03, 18:16
ساده جان قمتهای فروشش که از پارسال ارزونتره داداش!

http://codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=JPkA2Ahp8zIY37k nuDqhTA%3d%3d

*سامان*
2011/11/03, 18:23
ساده جان قمتهای فروشش که از پارسال ارزونتره داداش!

شما از من ساده تري قيمتاي فروشو پايين زدن دروغ به اين بزرگي تا حالا نديده بودم اصلا ذهنتونو درگير اين گزارش نكنيد خيلي مسخره و مبتديانه هست اينا تا پايان سال مالي در نهايت سود بالايي رو پوشش ميدن آدم از دلايلي كه تو گزارشش اومده خندش ميگيره

hamed89
2011/11/03, 19:54
من یه سوال دارم جناب ساد
اگه اینا انقدر چاخانند که قیمت رو پایین زدند
بعید نیست که همین کارو واسه 3 ماه و 6 ماه بعدی هم انجام بدند..یعنی سودش رو نگه دارند واسه خودشون

*سامان*
2011/11/03, 20:34
من یه سوال دارم جناب ساد
اگه اینا انقدر چاخانند که قیمت رو پایین زدند
بعید نیست که همین کارو واسه 3 ماه و 6 ماه بعدی هم انجام بدند..یعنی سودش رو نگه دارند واسه خودشون

اينا تو گزارشاي بعدي قيمت اصلي فروشو لحاظ ميكنن بعد يه دفه ميبينيد 50 تومن سود پوشش ميدن خيلي از شركتا اين كارو ميكنن در حالي كه تو گزارش قبلي 50 تومن زيان پوشش دادن تو گزارش فيبر افزايش قيمتو لحاظ نكردن در ضمن طبق گفته خود شركت خط توليدش راه افتاده 4000 مترمكعب به توليد شركت واسه سال 90 اضافه ميكنه بنابر اين اين افزايش توليدم لحاظ نشده كه البته منطقي هست چون تو شهريور راه افتاده...از طرف ديگه اگه تو 3 ماهه سوم ميانگين 2000 مترمكعب خط توليد جديدش توليد وفروش بره هر جوري كه حساب كنيد شركت زيان پوشش نميده گول اين گزارش جعليشو نخوريد

hamed89
2011/11/03, 20:42
اينا تو گزارشاي بعدي قيمت اصلي فروشو لحاظ ميكنن بعد يه دفه ميبينيد 50 تومن سود پوشش ميدن خيلي از شركتا اين كارو ميكنن در حالي كه تو گزارش قبلي 50 تومن زيان پوشش دادن تو گزارش فيبر افزايش قيمتو لحاظ نكردن در ضمن طبق گفته خود شركت خط توليدش راه افتاده 4000 مترمكعب به توليد شركت واسه سال 90 اضافه ميكنه بنابر اين اين افزايش توليدم لحاظ نشده كه البته منطقي هست چون تو شهريور راه افتاده...از طرف ديگه اگه تو 3 ماهه سوم ميانگين 2000 مترمكعب خط توليد جديدش توليد وفروش بره هر جوري كه حساب كنيد شركت زيان پوشش نميده گول اين گزارش جعليشو نخوريد
من سوالم یه چیز دیگست..میگم اصلا کی به کیه اینا قیمت اصلی فروش و سودشون رو همیشه چاخان کنند و نگند ! مگه نمیشه؟

*سامان*
2011/11/03, 21:10
من سوالم یه چیز دیگست..میگم اصلا کی به کیه اینا قیمت اصلی فروش و سودشون رو همیشه چاخان کنند و نگند ! مگه نمیشه؟

نه چون سهامدارا صداشون در مياد اگه يه جايي لو بره بدبخت ميشن واسه همين اين ريسكو شركتاي سهامي عام نميكنن

*سامان*
2011/11/03, 21:15

مثلا تو فيبر ونيكي سهامدار عمدست بنابراين سهامداراي ونيكي اتفاقاتي كه رو فيبر ميفته رو رصد ميكنن شايد به دليل كوچيكي شركت اتفاقات فيبر واسه ونيكي زياد اهميت نداشته باشه اما بازم نزديك 3 ميليارد از ارزش پرتفوي ونيكي رو در اختيار داره

*سامان*
2011/11/05, 09:28
خوشم مياد سهامداراش واسه فروش عجله اي ندارن البته اگه تا آخر همينجوري بمونه

sadegh
2011/11/05, 14:33
توصیه به نگهداری سهم
شرکت در شش ماه اول سال به علت وجود هزینه های بالا در راه اندازی خط تولید2 دچار کاهش سود شد. ولی در شش ماهه دوم به علت افزایش تولید و فروش و هم چنین افزایش قیمت محصولات حداقل 120 تومان سود را پوشش خواهد داد.

*سامان*
2011/11/05, 17:44
توصیه به نگهداری سهم
شرکت در شش ماه اول سال به علت وجود هزینه های بالا در راه اندازی خط تولید2 دچار کاهش سود شد. ولی در شش ماهه دوم به علت افزایش تولید و فروش و هم چنین افزایش قیمت محصولات حداقل 120 تومان سود را پوشش خواهد داد.
موافقم شديد

تصمیم کبری
2011/11/05, 21:34
توصیه به نگهداری سهم

چند تا چفیبر داری؟

MTZ
2011/11/05, 23:27
چفیبر تکنیکالش اصلا خوب نیست و در بلند مدت بدجور میریزه

تصمیم کبری
2011/11/08, 14:12
برنامه های آینده :

1- پانل های دیواری با طرح ها و رنگ های متنوع .

2- روکش کردن فیبر , MDF و نئوپان .

3- پانل های چوبی رنگ شده .

4- صفحات فیبر نقش دار برجسته و رنگ شده .

5- تولید فورمیکا با خواص چسب کناره Post forming .

6- تولید MDF به روش تر .

7- تولید MDF به روش خشک .

http://www.towlidefibre.com/new_page_1.htm

تصمیم کبری
2011/11/08, 14:17
بازدهي 48 درصدي فيبر ايران
ارسال خبر: 07:38 30/04/87
منبع خبر :بورس نيوز
درحال حاضردرصنعت محصولات چوبي بورس تنها دو شركت فيبرايران و نئوپان 22 بهمن فعاليت مي نمايندكه با توجه به قدمت اين صنعت دركشور و همچنين بازار مصرف گسترده آن و همچنين توليدكنندگان فراوان اين محصولات انتظار مي رود براي رشد اين صنعت و رسيدن به جايگاه مطلوب در اين بخش تلاش هاي جديدي شكل گيرد . شركت توليدي فيبرايران يك شركت سهامي عام مي باشد كه در سال 1345تأمين شده و از سال 1356 در ليست شركتها ي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران بوده است . تخصص اين شركت توليد فيبر نجاري درابعاد مختلف است . بازدهي اين شركت از يك سال گذشته تاكنون بيش از 48 درصد بوده است كه در مقايسه با شركت نئوپان 22 بهمن از رقم بالاتري برخوردارمي باشد . همچنين اين شركت بيش از50 درصد از ارزش كل اين صنعت را در اختيار دارد كه اين ارقام جزو نكات مثبت اين شركت مي باشد اما شركت فيبر ايران درحال حاضر از رتبه نقد شوندگي پائين برخوردار مي باشد كه از آن به عنوان يكي از نكات منفي شركت نام برد . كه در صورت حل اين مشكل مي توان به رشد اين شركت درآينده اميدوار بود. از جمله طرحهاي توسعه اي فيبر ايران مي توان به طرح توسعه شامل احداث خط توليد فيبر نجاري و فيبر روكش شده در طرحهاي مختلف و همچنين فيبر هاي رنگ شده اشاره كرد . اضافه بر اين طرحها بررسي هاي مقدماتي براي احداث خط توليدBoard Saft نيز انجام شده است.همچنين از جمله برنامه هاي آينده اين شركت نيز مي توان به توليد mdf به روش تر و خشك و همچنين صفحات فيبر نقش دار برجسته و رنگ شده اشاره كرد . گفتني است ظرفيت فعلي توليد شركت 6 ميليون متر مربع فيبر ساده استاندارد مي باشد .

البته یمفدار قدیمیه ولی ارزش خواندن دارد.

تصمیم کبری
2011/11/09, 10:44
امروز کی 35 هزارتا فیبر خرید؟ 19 میلیون تومان سهم!
ایا سهامدار عمده بود؟

تصمیم کبری
2011/11/09, 11:18
الان بررسی کردم متوجه شدم که سهم رو حمایت بلند مدت قرار دارد.
با این گزارش افتضاحی که داده نمیدونم توجیح خرید دارد یا نه؟
ولی اگر طبق گزارش خط دوم تولید راه اندازی شده باشه، حتما خریدنیست.
کسی از راه اندازی خط دوم اخباری داره یا نه؟

*سامان*
2011/11/09, 11:36
الان بررسی کردم متوجه شدم که سهم رو حمایت بلند مدت قرار دارد.
با این گزارش افتضاحی که داده نمیدونم توجیح خرید دارد یا نه؟
ولی اگر طبق گزارش خط دوم تولید راه اندازی شده باشه، حتما خریدنیست.
کسی از راه اندازی خط دوم اخباری داره یا نه؟
راه افتاده

*سامان*
2011/11/09, 11:41
احتمالا ونيكي صفو برداشته كلا ونيكي نميزاره سهم زياد صف فروش بمونه از اين حجم معاملات مشخصه كه فروشنده ها چند تا حقيقي بودن كه به قصد نوسان وارد شدن نوسان نداد رفتن تو صف فروش ما حقيقيا خودمون به خودمون ضرر ميزنيم سهم اگه ميخاست واكنش شديدي به گزارش نشون بده الان از ديدن صف فروشش بايد وحشت ميكرديد حقيقيا خواهشا نفروشن سهم كوچيكه راحت پايين مياد فوقش پولتون يكم ميخابه تو اين بازار همون بهتر كه پول آدم بخابه

تصمیم کبری
2011/11/09, 11:44
احتمالا ونيكي صفو برداشته كلا ونيكي نميزاره سهم زياد صف فروش بمونه از اين حجم معاملات مشخصه كه فروشنده ها چند تا حقيقي بودن كه به قصد نوسان وارد شدن نوسان نداد رفتن تو صف فروش ما حقيقيا خودمون به خودمون ضرر ميزنيم سهم اگه ميخاست واكنش شديدي به گزارش نشون بده الان از ديدن صف فروشش بايد وحشت ميكرديد حقيقيا خواهشا نفروشن سهم كوچيكه راحت پايين مياد فوقش پولتون يكم ميخابه تو اين بازار همون بهتر كه پول آدم بخابه

ولی من فکر میکنم یه حقیقی صف را برداشت!
انشالله اخر بازار معلوم میشه.

*سامان*
2011/11/09, 11:48
ولی من فکر میکنم یه حقیقی صف را برداشت!
انشالله اخر بازار معلوم میشه.
زياد فرقي نميكنه كي برداشت مهم اينه كه صف نداره اون مقدار باقيمونده كه هيدنه اگه برداره خوبه

*سامان*
2011/11/09, 19:03
همونطور كه حدس ميزدم ونيكي صفو جمع كرد حالا جرات داريد بريد تو صف فروش

*سامان*
2011/11/09, 19:10
شناور سهم هر روز كمتر ميشه وقتي حقوقي ميخره خيال آدم راحته كه نوسانگيرا خارج ميشن
http://old.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=111C1412&inscode=64358061873294912

ستوده
2011/11/09, 23:13
همونطور كه حدس ميزدم ونيكي صفو جمع كرد حالا جرات داريد بريد تو صف فروش
یک چیزی این وسط مشکوک میزنه
چرا ونیکی همه صف را جمع نکرد
بر فرض که هیدن باشه
مگه 50000 تا بیشتر میشد؟
خوب اینکه برای ونیکی رقمی نمیشه:-/

*سامان*
2011/11/10, 16:12
یک چیزی این وسط مشکوک میزنه
چرا ونیکی همه صف را جمع نکرد
بر فرض که هیدن باشه
مگه 50000 تا بیشتر میشد؟
خوب اینکه برای ونیکی رقمی نمیشه:-/
ميخاد يكم بازارم در مورد سهم تصميم بگيره بازارم داره سهمو اصلاح ميكنه چون گزارشش خيلي افتضاحه

تصمیم کبری
2011/11/12, 10:34
بچه ها زیر 500 بیاد خیلی خطرناک میشه ها.
من امروز رو منفی کامل دادم رفت.

*سامان*
2011/11/12, 10:39
فروش چفيبر

*سامان*
2011/12/18, 23:37
39 تومن زيان اعلام كرد
http://codal.ir/Reports/Exports/%40hYtEPTJKHhBpd20B44qGw%3d%3d.pdf

اين گزارش مسخره رو اگه كسي ميتونه تحليل كنه من كه نتونستم مديراش از صدرام دروغگو ترن 37 تومن سودو يه دفه ميكنن 39 تومن زيان

تصمیم کبری
2011/12/18, 23:54
بچه ها زیر 500 بیاد خیلی خطرناک میشه ها.
من امروز رو منفی کامل دادم رفت.

عجب شانسی آوردما!!!

mehran
2011/12/19, 00:11
39 تومن زيان اعلام كرد
http://codal.ir/Reports/Exports/%40hYtEPTJKHhBpd20B44qGw%3d%3d.pdf

اين گزارش مسخره رو اگه كسي ميتونه تحليل كنه من كه نتونستم مديراش از صدرام دروغگو ترن 37 تومن سودو يه دفه ميكنن 39 تومن زيان

شرمنده دوست عزیزم ساده جان اما یادتونه وقتی تو زیرخاکی از این سهم گفتید و اوضاع خوبش کاملا محترمانه و به گونه ای که ناراحت نشید و به گونه ای که دیگران و کاربران سایت های دیگر متوجه نشوند از تعدیل منفی قطعیه این سهم گفتم....بعد دوستی در پیام خصوصی گفت منم شنیدم اوضاش خوبه گفتم تعدیل منفیش بسیار بیشتر از چیزیه که تو تاپیک گفتم ولی شاید دوستمان بخواد بفروشه بهش فرصت فروش بده....بعد با آقا باربد هم صحبت کردیم...گفتم بحث این شرکت تنها نیست اوضاع صنعت اصلا خوب نیست...یکی از واحداش تعطیله...به خریدای ملی بی توجه باشید....الآن هم که نتیجشو میبینید...ایضا که جواب شما معنای عمیقی داشت که خلاصه اش این بود> شما در جریان نیستید و ما هم بیخیال شدیم تا گزارش ها بیاد...مثل بعضی از تعدیلاتی که میگوییم و عده ای شروع به تیکه انداختن میکنن و تصمیم میگیریم صبر کنیم تا گزارش بیاد.....

بابي چارلتون
2011/12/19, 07:46
عجب شانسی آوردما!!!

يادش بخير زماني که اين تاپيک باز شد از آقاي باربد يه نقل قول کردم که گفته شده بود سهم زيان ده هست و براي ورود موظب باشيد ،در اون موقع ، فرداي اون روز پست حذف شد ، حالا مشخص شد که زيان ده هست سينا جان

*سامان*
2011/12/19, 09:47
شرمنده دوست عزیزم ساده جان اما یادتونه وقتی تو زیرخاکی از این سهم گفتید و اوضاع خوبش کاملا محترمانه و به گونه ای که ناراحت نشید و به گونه ای که دیگران و کاربران سایت های دیگر متوجه نشوند از تعدیل منفی قطعیه این سهم گفتم....بعد دوستی در پیام خصوصی گفت منم شنیدم اوضاش خوبه گفتم تعدیل منفیش بسیار بیشتر از چیزیه که تو تاپیک گفتم ولی شاید دوستمان بخواد بفروشه بهش فرصت فروش بده....بعد با آقا باربد هم صحبت کردیم...گفتم بحث این شرکت تنها نیست اوضاع صنعت اصلا خوب نیست...یکی از واحداش تعطیله...به خریدای ملی بی توجه باشید....الآن هم که نتیجشو میبینید...ایضا که جواب شما معنای عمیقی داشت که خلاصه اش این بود> شما در جریان نیستید و ما هم بیخیال شدیم تا گزارش ها بیاد...مثل بعضی از تعدیلاتی که میگوییم و عده ای شروع به تیکه انداختن میکنن و تصمیم میگیریم صبر کنیم تا گزارش بیاد.....
دشمنت شرمنده مهران جان......ما به شما ارادت داشتيم داريم و خواهيم داشت اما قبول بفرماييد گزارش بو داره اينا نرخ محصولاتشون بالا رفته ولي مطلقا بهش اشاره نكردن كافيه يه سر به بازار بزنيد نرخ چوب و مشتقات چوبي دستتون بياد...قيمت ورق فيبر تو بازاراي جهاني به شدت بالا رفته من نميدونم اين چه گزارشيه كه دادن

*سامان*
2011/12/19, 10:02
تو اين گزارش مسخره اون قسمت سود عملياتي هست كه اومدن به يكباره زيان عملياتي اعلام كردن بايد از شركت پرسيد يعني شما توليد و فروشوتون اينقد پايين بوده كه زيان عملياتي پوشش داديد؟واقعا اگه كسي تحليل گر باشه اينو قبول ميكنه؟اينا اومدن هزينه هاي ماليشونو اينقد بالا اعلام كردن كه آدم نميدونه چي بگه ...چيه اين گزارشو تحليل كنيم ...من تو تحليل اوراق بهادار هيچ موقع به اي پي اس توجه نميكنم و فقط فعاليت عملياتي شركتو مورد بررسي قرار ميدم اين گزارش ديگه شورشو تو دروغگويي درآوده...حتي ساده ترين اصول حسابداري رو رعايت نكردن و كسي كه كارش همينه متوجه ميشه صورتاي مالي بنا به خواست مديران دستكاري شده اما بريم كجا شكايت كنيم ...حالا ببينيم چند قيمت ميزنن

*سامان*
2011/12/19, 10:21
من همينجا دوستانه به تمام كسايي كه تحليل اوراق بهادار ميكنن ميگم تو تحليل شركتا هيچ موقع به اي پي اس توجه نكنن اي پي اس يه دروغ بزرگه كه شركتا واسه خوب نشون دادن يا بد نشون دادن وضعيتشون به سهامدارا ميگن فقط فقط فقط فاكتوراي مربوط به فعاليت عملياتي شركتو مورد بررسي قرار بدن مطمئن باشن هميشه سود ميكنن

*سامان*
2011/12/21, 08:18
دوستان تو گزارش فيبر به يه نكته دقت كنيد اونم اينه كه شركت 39 تومن زيان پيشبيني كرده ولي 6 ماهه 45 تومن زيان پوشش داده به نظرتون اين چه نكته اي توشه؟شركت راحت ميتونسته با زيان 45 تومني پيشبيني زيانشو 90 تومن اعلام كنه ولي 39 تومن اعلام كرده يعني با زرنگي تمام جا رو واسه تعديلات بعدي تو گزارشش گذاشته ...با اين كارش گزارشو پيچيده كرده كه تحليل گر نتونه حدس بزنه اين شركت تو گزارش بعدي ميخاد تعديل مثبت بده يا منفي....يه نگا به گزارش فيبر بندازيد اومدن بهاي تمام شدشونو اينقد بالا اعلام كردن كه هيچكس نتونه حرفي بزنه از اون طرف فروششونو اينقد پايين اعلام كردن كه آدم فك ميكنه اين شركت تو اين 6 ماه تعطيل بوده... واقعا كه

*سامان*
2011/12/21, 08:29
حالا چه جوري ميشه تشخيص داد اينا ميخان تعديل مثبت بدن يا منفي؟اگه قيمت سهم اومد پايين بدونيد گزارش بعدي تعديل مثبت داره و گرنه تعديل منفيه و علت اينكه گزارش پيشبينيشونو اينقد دير دادن همينه چون ميخان تا زمان گزارش بعدي زمان زيادي نباشه

*سامان*
2012/01/16, 20:04
فيبر تركوند

(http://codal.ir/Reports/Exports/InnSPeJCnnTqkytN8JRM8g%3d%3d.pdf)http://codal.ir/Reports/Exports/InnSPeJCnnTqkytN8JRM8g%3d%3d.pdf

(http://codal.ir/Reports/Exports/InnSPeJCnnTqkytN8JRM8g%3d%3d.pdf)من موندم اينا تو اين 9 ماه چكار ميكردن

*سامان*
2012/01/19, 13:26
خب دوستان اين گزارش چنوپاست انصافا اين گزارشو با گزارش فيبر بزاريد كنار هم و مقايسه كنيد...اين 2 تا سهم تو يه صنعت دارن فعاليت ميكنن و بازار خاص خودشونم دارن افزايش قيمت محصولات چوبي تو صورتاي چنوپا ديده ميشه ولي تو فيبر ديده نميشه....انصافا خودتون قضاوت كنيد ببينيد شركت فيبر چه حق خوري در حق سهامدارا كرده

http://codal.ir/Reports/Exports/nR17gt2haeiHOEeqfEKn1A%3d%3d.pdf

*سامان*
2012/04/21, 17:03
50 تومن پوشش چنوپا در 6 ماه

http://codal.ir/Reports/Exports/CQpRTbuhgTrqGZ7WqXRBrQ%3d%3d.pdf

اين لينكو گذاشتم تا بموقع كثيف كاري چفيبرو به همتون ثابت كنم

rajabnejad
2012/09/02, 14:10
افزایش سرمایه در فیبر ایران

فیبر ایران قصد افزایش سرمایه 3.440 میلیارد تومانی از دو محل آورده ( 2.090 میلیارد تومان ) و اندوخته طرح و توسعه ( 1.350 میلیارد تومان) را دارد این افزایش سرمایه در جهت تامین مالی مورد نیاز جهت تعمیرات اساسی لازم در خط تولید شماره 1 و تکمیل خط تولید شماره 2 و همچنین تامین سرمایه در گردش مورد نیاز می باشد

rajabnejad
2012/09/03, 10:50
جهش در چفیبر

گفته شده شرکت فیبر ایران که با نماد چفیبر و در بازار دوم بورس حضور دارد، در آستانه افزایش سرمایه 220 درصدی است. سرمایه فعلی فیبر ایران 1.56 میلیارد تومان بوده که قرار است طی برگزاری مجمع عمومی فوق العاده، به 6.09 میلیارد تومان از محل اندوخته طرح و توسعه، و آورده نقدی سهامداران افزایش یابد. از افزایش 3.440 میلیارد تومانی سرمایه شرکت، بالغ بر 2.090 میلیارد تومان از محل آورده نقدی و مبلغ 1.350 میلیارد تومان از محل اندوخته طرح و توسعه خواهد بود. اهداف افزایش سرمایه چفیبر برای تامین منابع مالی مورد نیاز در تعمیرات اساسی لازم در خط تولید شماره 1 و تکمیل خط تولید شماره 2 و همچنین تامین سرمایه در گردش مورد نیاز این شرکت می باشد. فیبر ایران در آستانه تحولات مثبت و وضعیت رو به رشدی است چرا که در سالجاری از زیان خارج شده و به ازای هر سهم 205 ریال سود خالص پیش بینی کرده است این در حالیست که عملکرد واقعی سال گذشته شرکت مبلغ 645 ریال زیان به ازای هر سهم بوده است. برخی از آگاهان بازار از امکان تحقق نزدیک به 700 ریال سود خالص به ازای هر سهم برای سال مالی 92 چفیبر خبر داده اند.

وحید 20
2012/10/23, 13:38
یک شرکت کوچک بورسی 221 درصد افزایش سرمایه داد

خبرگزاری فارس: شرکت کوچک بورسی فیبر ایران از دو محل آورده نقدی و اندوخته 221 درصد معادل 3.44 میلیارد تومان افزایش سرمایه داد و 5 میلیارد تومانی شد.
http://forums.boursy.com/imported/2012/07/421.jpg

Tweet (https://twitter.com/share)

به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس، در پی اخذ مجوز افزایش سرمایه 221 درصدی شرکت فیبر ایران از سازمان بورس ،هئیت مدیره این شرکت کوچک بورسی در 29 مهر تشکیل داد تا در این مورد تصمیم گیری کند.
به این ترتیب طبق مصوبه مجمع فوق العاده 10 مهر و تصمیم هئیت مدیره ،سرمایه اسمی این شرکت از 1.56 میلیارد تومان به 5 میلیارد تومان افزایش یافت. این افزایش سرمایه 3.44 میلیارد تومانی برای تأمین مالی مورد نیاز جهت تعمیرات اساسی لازم در خط تولید شماره یک و تکمیل خط تولید شماره دو و همچنین تامین سرمایه در گردش مورد نیاز بود که از دو محل آورده نقدی بیش از 2 میلیارد تومانی و اندوخته طرح و توسعه 1.35 میلیارد تومانی تامین شد

بابک 52
2012/11/13, 08:21
«چفیبر» 62 ریال زیان کنار گذاشت

گروه بنگاهها- شرکت فیبر ایران در 6 ماه منتهی به 31 شهریورماه 91 مبلغ 62 ریال زیان کنار گذاشت.

براساس اطلاعیه سازمان بورس، این شرکت برای سالجاری مبلغ 157 ریال سود به ازای هر سهم پیشبینی کرده است.

«چفیبر» فروش امسال را مبلغ 107 میلیارد ریال پیشبینی کرده که طی دوره مزبور از فروش محصولات خود مبلغ 35 میلیارد ریال درآمد کسب کرد.

براساس مصوبه مجمع عمومی فوقالعاده و جلسه هیاتمدیره در خصوص افزایش سرمایه در تاریخ 29 مهرماه 91 سرمایه شرکت از مبلغ 15میلیارد و 600 میلیون ریال به مبلغ 50 میلیارد ریال (از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران به مبلغ 20 میلیارد و 900 میلیون ریال و از محل اندوخته طرح و توسعه به مبلغ 13 میلیارد و 500 میلیون ریال) افزایش یافت.

«چفیبر» پیشبینی سود هر سهم سال مالی 91 را با سرمایه قبلی مبلغ 205 ریال اعلام کرده که دلایل تغییرات به طور عمده افزایش نرخ فروش محصولات و افزایش نرخ مواد اولیه و سایر هزینهها و افزایش سرمایه شرکت عنوان کرده است.

عادل
2012/11/24, 16:27
...;)

مجيد رادمنش
2013/02/17, 21:04
در فیبرایران چه می گذرد؟

شرکت پنج میلیارد تومانی فیبرایران به عنوان تنها نماینده صنعت محصولات چوبی بورس تهران از ابتدای امسال تاکنون بطور میانگین بیش از 171 درصد بازدهی مثبت را برای سهامداران خود به ارمغان آورده است . به گزارش بورس ریپورت، این شرکت کوچک بازار دوم فرابورس که به تازگی سرمایه اسمی خود را با افزایش 221 درصدی همراه ساخته است، این روزها دستخوش اتفاقات عجیب و غریبی در بازار سهام شده که به نظر می رسد تکرار تجربه ای تلخ را می توان در آینده ای نزدیک در این نماد نظاره گر بود. بر اساس گزارش های موجود، همزمان با آغاز پذیره نویسی حق تقدم ناشی از افزایش سرمایه " چفیبر" در نیمه آذرماه امسال، قیمت هر سهم این شرکت در تابلوی معاملات با افزایش تدریجی قیمت و با حجم معدودی از معاملات همراه شده است.

جالب آنکه در نماد "چفیبر" که حجم مبنای روزانه معاملات آن به تعداد 12هزار و 480 سهم تعیین شده ، طی 22روز معاملاتی در حالی بطور پیوسته با رشد قیمت همراه شده که حجم معاملات روزانه در این سهم بطور میانگین تنها سه هزار و 388 سهم و در انگشت شمارترین دفعات معاملات بوده است. با این اوصاف شرکت فیبر ایران در شرایطی طی 47 روز معاملاتی اخیر با 132درصد بازدهی همراه شده که درست شش هفته قبل به یکباره با معاملات پر حجمی به میزان 10 برابر حجم مبنا، بستری برای ورود و البته خروج برخی معامله گران شده که از قرار معلوم همگی از اشخاص حقیقی هستند. شرکت فیبر ایران که سود هر سهم پس از کسر مالیات خود در سال مالی 91 را با سرمایه جدید بطور خالص مبلغ 157 ريال برآورد نموده، در عملکرد واقعی حسابرسی نشده سه ماهه سوم خود موفق به پوشش 76 درصدی آن شده است.

نهایت قیمت بازاری یک سهم

هرچند شرکت فیبرایران از سال مالی 91 با سودآوری همراه شده اما با خوشبینانه ترین فرض ها می توان انتظار داشت که این شرکت کوچک بورسی موفق به دستیابی سود 20 تومانی در سال مالی جاری شود. به این ترتیب با احتساب نسبت قیمت درآمدی حدود 10 مرتبه ای در نهایت باید قیمت 200 تومانی برای آن در تابلوی معاملات انتظار داشت. این در حالی است که مدیرعامل شرکت فیبرایران در گزارش شفاف سازی که روز دوشنبه هفته قبل به سازمان بورس ارسال کرده، از عدم تغییر در وضعیت EPS شرکت خبرداده و اعلام کرده که فعلاً تصمیمی برای تغییر در برآورد سود سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه 91 ندارد. اما معلوم نیست سهام شرکت فیبرایران بر اساس چه منطق و دلیل موجهی طی 48 روز معاملاتی اخیر همچنان یکی از پربازده ترین سهام بوده.

گزارش مرموز در شبکه کدال

برای بررسی این موضوع، می توان به گزارش شفاف سازی مذکور به شکل دیگری نگاه انداخت. این گزارش شفاف سازی که در ساعت 10صبح سه شنبه هفته قبل از سوی اداره نظارت بر ناشران سازمان در شبکه کدال منتشر شده از نامه ای خبر می دهد که مدیریت شرکت در تاریخ 19دی ماه 91 یعنی درست در سومین روز معاملاتی که روند مشکوک معاملات پر حجم این سهام تداوم دارد، درخصوص پیش بینی سود سال مالی جاری خود اقدام به شفاف سازی کرده و حال آنکه در هیچ کجا از شبکه کدال خبری از این گزارش نیست. گفتنی است ارسال و انتشار گزارش های شفاف سازی بر روی شبکه کدال در حالی پیش از این از سوی ناشران بورسی بطور مستقیم منتشر می شد که از حدود هشت ماه قبل کلیه اطلاعات و مستندات شرکت ها از جمله شفاف سازی باید پس از تأیید اداره نظارات بر ناشران در کدال منتشر شوند. حلقه مفقوده دیگر جهش قیمت در این سهم را باید از فرآیند افزایش سرمایه آن جستجو کرد. افزایش سرمایه شرکت فیبرایران که از حدود یک میلیارد و 500 میلیون تومان به پنج میلیارد تومان بالغ شده است، اواخر دی ماه در شرایطی، پایان دوره 60 روزه استفاده از حق تقدم ناشی از افزایش سرمایه را تجربه کرد که بنابر اخبار موثق میزبان مردانی سیاه پوش بوده است.

میزبانی از مردان ممنوع المعامله در "چفیبر"

مردانی که گفته می شود از انجام معاملات در بازار سهام کشور بنابر احکام قانونی محروم بوده اما با خرید حق تقدم " چفیبر" با میانگین نرخ 150 تومان برای هر سهم و عدم شرکت در افزایش سرمایه با واریز نکردن مبلغ 100 تومان به حساب شرکت، در انتظار آغاز فروش حق تقدم های استفاده نشده شرکت در روزهای آینده نشسته اند. به این ترتیب می توان تصور کرد که با قیمت تابلوی حدود 650 تومانی هر سهم "چفیبر" مردانی ممنوع المعامله که بر این سهم چمبره زده اند، با فروش حق تقدم های استفاده نشده به قیمت های نزدیک به قیمت روز سهم با کسب بازدهی قابل توجه بار خود را آن هم طی کمتر از 50 روز معاملاتی ببندند.

چرا نماد متوقف نشد؟

باید از متولی بازار سرمایه پرسید که براستی چه اتفاقی در نماد "چفیبر" رخ داده که بازدهی این شرکت پس از آنکه در 19دی ماه جاری با جهش حجم و ارزش معاملات همراه می شود واز سویی با تداوم آن تا به امروز، به بازدهی 132درصدی منتهی می شود ، چرا با توقف نماد معاملاتی شرکت روبرو نبوده و به چه دلیل پس از رشد سه برابری قیمت سهام در مدت زمان اندک ، گزارش شفاف سازی جدای از گزارش شفاف سازی اولیه شرکت منتشر می شود؟

انگیزه سهامدار عمده حقیقی

نکته قابل تأمل آنکه طی مدت نوسان روبه بالای قیمت بازاری سهام فیبرایران، یکی از کدهای متعلق به سهامدار عمده حقیقی این شرکت در تاریخ های 9 تا 28 بهمن ماه عرضه کننده بیش از یک میلیون سهم از قیمت 444 تومان تا 657 تومان بوده و به نظر می رسد به زودی از جمع سهامداران بالای یک درصد سهام " چفیبر" کنار رود. در خاتمه به نظر می رسد اداره نظارت بر ناشران سازمان بورس پیش از آنکه تجربه های تلخ اوایل دهه 80 تکرار شود با نگاهی جامع به روند معاملات و مستندات شرکت ها، نسبت به جلوگیری از تضییع حقوق صاحبان سهام شرکت فیبرایران و جوانه زدن دست های پلید برخی سودجویان اقدام کند.

arman22
2013/09/29, 11:38
چفیبر سهمی با ارزشهای بنیادی
این شرکت با زمینی به وسعت 4 هکتار واقع در منطقه آزاد انزلی و همجوار با منطقه آزاد می باشد
علاوه بر معافیت مالیاتی که در آینده نصیب این شرکت می شود با گسترش تجارت چمدانی در منطقه آزاد اکثر زمینهای آن ناحیه محکوم به رشد هستند.

arman22
2013/09/29, 12:18
چفیبر سهمی با ارزشهای بنیادی
چرا بخریم ؟
این شرکت با زمینی به وسعت 4 هکتار واقع در منطقه آزاد انزلی و داخل منطقه آزاد می باشد
علاوه بر معافیت مالیاتی که در آینده نصیب این شرکت می شود با گسترش تجارت چمدانی در منطقه آزاد اکثر زمینهای آن ناحیه محکوم به رشد هستند.

arman22
2013/10/06, 01:32
کارخانه فیبر رویال با نماد چفیبر در بورس اوراق بهادار از سال 1356 مشغول فعالیت است و از لحاظ سابقه ماندگاری در بورس رکوردار است و کارنامه بسیار خوبی داشته و صرف نظر از یک کارخانه با بازده بالا (تبدیل هیزم به فیبر) با مساحت تقریبی 7 هکتار در محاصره منطقه آزاد بندر انزلی واقع شده و در مالکیت شرکت سرمایه گذاری ملی ایران قرار گرفته از پتانسیلهای بالای این سهم طبق قوانین سازمان مناطق آزاد در آینده نزدیک بیشتر خواهیم شنید. هم اکنون از طبق نقشه هوایی از یک چهارم فضای این کارخانه استفاده می شود و امکان توسعه و استفاده از فرصت بوجود آمده طبق قوانین مناطق آزاد که در زیر مشاهده می کنید وجود دارد.
منبع نقشه هوایی :
http://anzalifz.ir/ShowPage.aspx?page_=form&order=show&lang=1&sub=0&PageId=19&codeV=1&tempname=anzali
منبع 2:
http://wikimapia.org/24763278/fa/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%81%DB%8C%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%84
مزیتهای قانونی منطقه آزاد انزلی
آزادی کامل ورود و خروج سرمایه .
آزادی مشارکت سرمایه گذاری خارجی تا سقف ۱۰۰ درصد .
تضمین کامل سرمایه های خارجی و سود حاصل از آنها .
معافیت مالیاتی ۱۵ ساله که تا ۲۰ سال افزایش پیدا نموده است .
معافیت از پرداخت هرگونه حقوق گمرکی و سود بازرگانی برای واردات مواد اولیه ، ماشین آلات و قطعات یدکی جهت تولید کنندگان منطقه .
معافیت گمرکی برای ورود کالاهای ساخته شده در منطقه آزاد به داخل کشور به میزان ارزش افزوده .
امکان ترانزیت و صدور مجدد کالا بدون محدودیت .
امکان مشارکت سرمایه گذاری داخلی و خارجی .
معافیت گمرکی برای ورود کالاهای ساخته شده در منطقه به داخل کشور .
امکان ورود کالا بدون پرداخت عوارض گمرکی و سود بازرگانی منطقه .
امکان ورود اتباع خارجی از طریق مبادی ورودی و خروجی مجاز مناطق ،بدون نیاز به صدور روادید قبلی .
فروش و اجاره زمین به سرمایه گذاران داخلی و اجاره زمین به سرمایه گذاران خارجی .
حاکم بودن مقررات خاص اشتغال در مناطق

arman22
2013/10/18, 12:18
http://anzalifz.ir/ShowPage.aspx?page_=news&lang=1&tempname=testtab&sub=0&PageID=864&PageIDF=1

arman22
2013/10/21, 12:20
خب بعد از معرفی شپلی و حفارس نوبت به چفیبر رسید.
خدابیامرز مدنی قبل فوتش پیشنهاد داد نمی بینی فیبر انزلی بشه.... جای خعلی خوبیه کارخانه
حالا که تو زادگاهش بندر انزلی داره به خاک میسپارنش همیشه فیبر را دوست داشت و از وختی فیبر تو منطقه آزاد قرار گرفته بود می گفتن
روحش شاد

arman22
2013/10/22, 17:06
پرداخت بابت دريافت پروانه بهره برداري به منطقه آزاد انزلي و جرائم عوارض آليندگي سنوات قبل

arman22
2013/10/22, 18:57
468
469

منبع : کتاب رنج گنج نوشته مدیر عامل فعلی سازمان منطقه آزاد انزلی صفحه 53
لینک دانلود کتاب : http://anzalifz.ir/ShowPage.aspx?page_=form&order=show&lang=1&sub=0&PageId=455&codeV=1&tempname=anzali

arman22
2013/10/28, 16:09
http://anzalifz.ir/ShowPage.aspx?page_=news&lang=1&tempname=testtab&sub=0&PageID=876&PageIDF=1

مشاور رئیس جمهور ودبیر شرای هماهنگی مناطق آزاد در دیدار از منطقه آزاد انزلی

بندرکاسپین با مشارکت سازمان بنادر ساخته می شود

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی مهندس اکبر ترکان مشاور رئیس جمهور ودبیر شرای هماهنگی مناطق آزاد در دیدار از منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه بندرکاسپین با مشارکت سازمان بنادر ساخته می شود اظهار داشت: به منظور همکاری در ساخت بندر کاسپین، مذاکراتی با مهندس صدر رئیس سازمان بنادر و دریانوردی کشور صورت گرفته که براساس آن در ادامه مسیر ساخت شاهد همکاری این سازمان برای تکمیل و اداره آن خواهیم بود.

وی این همکاری را در راستای رسیدن به الگوی ایران ۱۴۰۴ اعلام کرد و افزود: گام اول برای دستیابی به الگوهای مندرج در برنامه ایران ۱۴۰۴ تعیین نقاطی به عنوان نقطه پایلوت تحقق این هدف بزرگ ملی است و دراین میان ساخت و اداره مشترک بندر کاسپین را می توان الگویی برای دیگر نقاط ایران اسلامی معرفی نمود.

ترکان با اشاره به تأخیر بوجود آمده در مسیر اجرای پروژه بندرکاسپین به دلیل کمبودهای مالی منطقه آزاد انزلی اظهار امیدواری کرد با مشارکت سازمان بنادر با بهره برداری از این بندر شاهد افزایش ظرفیتهای کشور در استفاده از توانمندیهای ترانزیتی بین المللی همچون کریدور شمال-جنوب باشیم.

مشاور رئیس جمهور ودبیر شرای هماهنگی مناطق آزاد با بیان اینکه مناطق آزاد باید تا سال ۱۴۰۴ به الگویی از پیشرفت و توسعه ایران اسلامی در منطقه بدل شوند، برلزوم تدوین و اجرای برنامه های توسعه ای در چارچوب طرح جامع ازسوی این مناطق تأکید و اضافه نمود: هم اکنون چند منطقه دارای طرح جامع بوده و مابقی نیز در مرحله تصویب و تدوین طرح جامع و راهبردی برای اجرای وظایف و برنامه های توسعه ای خود در چارچوب برنامه تدیون شده هستند، چراکه دارا بودن برنامه و شفاف سازی در تمامی امور مالی و فعالیتهای اقتصادی دو رویکرد اصلی مدیریتی در مناطق آزاد می باشند.

وی در رابطه با توانمندیهای منطقه آزاد انزلی گفت: این منطقه در قطب گردشگری ایران، گیلان، قرار گرفته است و با توجه به قرار گرفتن مناطق آزاد ایران در هفت اقلیم و شرایط جغرافیایی محتلف می توان از توانمندیهای آن و سایر مناطق آزاد در عرصه توسعه گردشگری حلال در سطح کشور و جذب توریستهای کشورهای اسلامی بهره برد، که در این میان منطقه آزاد انزلی در این میان بی نظیر است.

مشاور رئیس جمهور و دبیر شرای هماهنگی مناطق آزاد درپاسخ به سئوالی درخصوص گسترش دامنه تردد خودروهای خارجی با پلاک منطقه گفت: این محدوده متناسب با شرایط و ویژگیهای منطقه و ظرفیت های استان تعیین شده که در این میان نزدیکی به فرودگاه بین المللی رشت به عنوان محل تردد سرمایه گذاران و گردشگران خارجی و سایر متغییرهای اقتصادی و گردشگری نقش موثری داشتند.

وی تصریح کرد: درحال حاضر باتوجه به شرایط موجود برنامه ای برای گسترش دامنه تردد خودروها نداریم.

ترکان با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی نسبت به سایر مناطق آزاد کشور از عمر کمتری برخودار بوده در خصوص عملکرد آن اظهار داشت: مسرور مدیرعامل جدید این منطقه از وضعیت منطقه راضی نیست و ما ضمن قدردانی از زحمات مدیران پیشین، از شرایط موجود منطقه راضی نیستیم و امیدواریم با تلاش و همکاری مضاعف، این منطقه به جایگاه واقعی خود دست یابد.

گفتنی است مشاور رئیس جمهور و دبیر شرای هماهنگی مناطق آزاد درجریان بازدید از منطقه آزاد انزلی از پروژه های مختلف عمرانی، زیرساختی در حال اجرای آن همچون موج شکن های بندر کاسپین، تقاطع غیرهمسطح، ساختمان اداری و آتش نشانی ، واحدهای تولیدی ایرانی و خارجی در شهرک صنعتی و فاز صنعت منطقه و در پایان محدوده بندری منطقه واقع در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان دیدار نموده و از نزدیک با توانمندیهای منطقه و مسائل فعالین اقتصادی آن آشنا شدند.

arman22
2013/10/28, 16:12
http://anzalifz.ir/ShowPage.aspx?page_=news&lang=1&tempname=testtab&sub=0&PageID=876&PageIDF=1

مشاور رئیس جمهور ودبیر شرای هماهنگی مناطق آزاد در دیدار از منطقه آزاد انزلی

بندرکاسپین با مشارکت سازمان بنادر ساخته می شود

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی مهندس اکبر ترکان مشاور رئیس جمهور ودبیر شرای هماهنگی مناطق آزاد در دیدار از منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه بندرکاسپین با مشارکت سازمان بنادر ساخته می شود اظهار داشت: به منظور همکاری در ساخت بندر کاسپین، مذاکراتی با مهندس صدر رئیس سازمان بنادر و دریانوردی کشور صورت گرفته که براساس آن در ادامه مسیر ساخت شاهد همکاری این سازمان برای تکمیل و اداره آن خواهیم بود.

وی این همکاری را در راستای رسیدن به الگوی ایران ۱۴۰۴ اعلام کرد و افزود: گام اول برای دستیابی به الگوهای مندرج در برنامه ایران ۱۴۰۴ تعیین نقاطی به عنوان نقطه پایلوت تحقق این هدف بزرگ ملی است و دراین میان ساخت و اداره مشترک بندر کاسپین را می توان الگویی برای دیگر نقاط ایران اسلامی معرفی نمود.

ترکان با اشاره به تأخیر بوجود آمده در مسیر اجرای پروژه بندرکاسپین به دلیل کمبودهای مالی منطقه آزاد انزلی اظهار امیدواری کرد با مشارکت سازمان بنادر با بهره برداری از این بندر شاهد افزایش ظرفیتهای کشور در استفاده از توانمندیهای ترانزیتی بین المللی همچون کریدور شمال-جنوب باشیم.

مشاور رئیس جمهور ودبیر شرای هماهنگی مناطق آزاد با بیان اینکه مناطق آزاد باید تا سال ۱۴۰۴ به الگویی از پیشرفت و توسعه ایران اسلامی در منطقه بدل شوند، برلزوم تدوین و اجرای برنامه های توسعه ای در چارچوب طرح جامع ازسوی این مناطق تأکید و اضافه نمود: هم اکنون چند منطقه دارای طرح جامع بوده و مابقی نیز در مرحله تصویب و تدوین طرح جامع و راهبردی برای اجرای وظایف و برنامه های توسعه ای خود در چارچوب برنامه تدیون شده هستند، چراکه دارا بودن برنامه و شفاف سازی در تمامی امور مالی و فعالیتهای اقتصادی دو رویکرد اصلی مدیریتی در مناطق آزاد می باشند.

وی در رابطه با توانمندیهای منطقه آزاد انزلی گفت: این منطقه در قطب گردشگری ایران، گیلان، قرار گرفته است و با توجه به قرار گرفتن مناطق آزاد ایران در هفت اقلیم و شرایط جغرافیایی محتلف می توان از توانمندیهای آن و سایر مناطق آزاد در عرصه توسعه گردشگری حلال در سطح کشور و جذب توریستهای کشورهای اسلامی بهره برد، که در این میان منطقه آزاد انزلی در این میان بی نظیر است.

مشاور رئیس جمهور و دبیر شرای هماهنگی مناطق آزاد درپاسخ به سئوالی درخصوص گسترش دامنه تردد خودروهای خارجی با پلاک منطقه گفت: این محدوده متناسب با شرایط و ویژگیهای منطقه و ظرفیت های استان تعیین شده که در این میان نزدیکی به فرودگاه بین المللی رشت به عنوان محل تردد سرمایه گذاران و گردشگران خارجی و سایر متغییرهای اقتصادی و گردشگری نقش موثری داشتند.

وی تصریح کرد: درحال حاضر باتوجه به شرایط موجود برنامه ای برای گسترش دامنه تردد خودروها نداریم.

ترکان با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی نسبت به سایر مناطق آزاد کشور از عمر کمتری برخودار بوده در خصوص عملکرد آن اظهار داشت: مسرور مدیرعامل جدید این منطقه از وضعیت منطقه راضی نیست و ما ضمن قدردانی از زحمات مدیران پیشین، از شرایط موجود منطقه راضی نیستیم و امیدواریم با تلاش و همکاری مضاعف، این منطقه به جایگاه واقعی خود دست یابد.

گفتنی است مشاور رئیس جمهور و دبیر شرای هماهنگی مناطق آزاد درجریان بازدید از منطقه آزاد انزلی از پروژه های مختلف عمرانی، زیرساختی در حال اجرای آن همچون موج شکن های بندر کاسپین، تقاطع غیرهمسطح، ساختمان اداری و آتش نشانی ، واحدهای تولیدی ایرانی و خارجی در شهرک صنعتی و فاز صنعت منطقه و در پایان محدوده بندری منطقه واقع در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان دیدار نموده و از نزدیک با توانمندیهای منطقه و مسائل فعالین اقتصادی آن آشنا شدند.
چفیبر در همسایگی بندر کاسپین قرار دارد و اگر قرار باشد فضای این بندر آماده شود حتمن زمینهای فیبر هم در بر میگیرد

arman22
2013/11/07, 12:50
شرکتهایی هم خعلی زود گزارش حسابرسی تهیه می کنند میزارن تو سایت
بعد میگن
. 4- جهت ماليات عملکرد سال 1389 مبلغ 2.767 ميليون ريال ماليات مورد تشخيص قرار گرفته که از اين بابت مبلغ 1.193 ميليون ريال ذخيره منظور که بدليل اعتراض نسبت به برگ تشخيص صادره تعديلي در حسابها بعمل نيامده است. از بابت ماليات عملکرد سال 1390 طبق برگ اجرايي بند 3 ماده 97 قانون مالياتهاي مستقيم در مرحله اعتراض است. همچنين از بابت ماليات عملکرد سال 1391 و دوره مالي مورد گزارش براساس سود ابرازي مبلغ 2.857 ميليون ريال ذخيره در حسابها منظور شده است. باعنايت به مراتب فوق و اينکه شرکت نسبت به انجام مکاتبات لازم با سازمان امور مالياتي و منطقه آزاد بندر انزلي به منظور استفاده از مزاياي معافيت در منطقه آزاد تجاري را بعمل آورده تعيين وضعيت بدهي مالياتي شرکت موکول به اظهار نظر نهايي مقامات مالياتي مي باشد.

در حالیکه
معاون برنامه‌ریزی استاندار گیلان: شرکتهای مستقر در منطقه آزاد انزلی از نظر عملکردی معاف از مالیات هستند

http://anzalifz.ir/ShowPage.aspx?page_=news&lang=1&tempname=testtab&sub=0&PageID=864&PageIDF=1

حالا مالیات یه بهونست با 14 هکتار زمین واقع شده در منطقه آزاد و همجوار با بندر در حال احداث کاسپین چه می کنید. بزودی طرح جامعه منطقه آزاد اونجا را تبدیل به خط تولید خودروهای با برند معتبر خارجی می کنه باز ببینیم گزارش حسابرسی میاد یا که نه اینم لینک دانلود طرح جامع مطقه آزاد
http://anzalifz.ir/ShowPage.aspx?page_=form&order=show&lang=1&sub=0&PageId=239&codeV=1&tempname=anzali

شوارتز
2013/11/27, 11:33
چفیبر اهداف 800 تومانی و 1100 تومانی در سر می پروراند

arman22
2013/11/27, 16:27
یک سرمایه گذار و متخصص صنعت چوب و استاد دانشگاه هامبورگ امروز وارد سهامدارای عمده میشه

arman22
2013/12/15, 15:50
سلام : مثل کفپارس نشه این . با این روند 1000 تومن بودی قطعیست

arman22
2013/12/15, 17:02
کفپارس + چفیبر

arman22
2013/12/29, 12:54
آیا باید شرکت 500 میلیاردی تومانی 40 میلیارد تومان ارزش بورسی داشته باشه؟ طبق قانون ارزشهای ذاتی سهام در طی دوران های مختلف به ارزشهای ذاتی میرسند یا از آن فاصله می گیرند.

قمارباز
2014/03/31, 09:17
1328

arman22
2014/03/31, 14:43
لینک " فایل پیوست 1328 " خراب بود

قمارباز
2014/04/05, 08:12
1342

arman22
2014/04/07, 14:48
کشتیرانی دریای خزر در گزارشهای خودش مینویسه "همچنین با قرار گرفتن در منطقه آزاد انزلی از معافیت مالیاتی شرکت سود می برد" فیبر هم در منطقه آزاده و امیدواریم در گزارش بعدی خودش برای مالیات ذخیره نگیره وقتی پرداخت نمی کنه گرفتن ذخیره دلیلی نداره

arman22
2014/05/05, 22:15
شرکت توسعه مالی مهر آیندگان عضو هیات مدیره فیبر ایران شد.

rajabnejad
2014/05/06, 09:46
شرکت تولید فیبر ایران اعلام کرد با همکاری شرکت های شاسی ساز ، شرکت صنایع آذر آب ، شرکت سنگ و تراش ضامن ایرانیان و سایر شرکت های طرف قرار داد ، دستگاه پرس خط یک این شرکت پس از تعمیرات اساسی در مدار تولید قرار گرفت .

arman22
2014/06/10, 21:53
مدیر عامل منطقه آزاد انزلی خواستار شد؛
همكاری مشترك گروه سرمایه گذاری تركیه با كارخانه فیبر ایران

1393-03-20, 00:36
کد خبر: 174943
سرویس: استان‌ها
خانه پرینت دوستان

باشروع به كار مجموعه تولیدی در نظر گرفته شده برای احداث در منطقه، شرایط لازم برای اشتغالزایی مستقیم ۴۰۰ نفر فراهم می شود.

سرمایه گذاران تركیه ضمن دیدار و برگزاری جلسه مشترك با رضا مسرور رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان از كارخانه تولید فیبر بخش خصوصی در این منطقه نیز بازدید نمودند.

به گزارش ایلنا از منطقه آزاد انزلی، رضا مسرور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان در نشست با گروه سرمایه گذاران ترك با استقبال از حضور آنها درمنطقه متبوع خود تصریح نمود:سرمایه گذاران تركیه عملكرد سرمایه گذاری خوبی در ایران داشتند و این سازمان آمادگی خود را برای هر گونه همكاری به منظور حضور این سرمایه گذاران در منطقه آزاد انزلی اعلام می كند.

وی پیشنهاد همكاری مشترك گروه سرمایه گذاری تركیه با كارخانه فیبر ایران كه در این منطقه فعال است را مطرح كرد و گفت: با عنایت به حوزه فعالیت این شركت در زمینه های صنایع سلولوزی می توان با سرمایه گذاری مشترك یا انتقال تكنولوژی این همكاری را محقق نمود.

مدیرعامل منطقه آزاد انزلی بر حمایت سازمان متبوع خود از سرمایه گذاری در صنایع High Tech تصریح كرد.

مدیرعامل شركت سرمایه گذاری تركیه حوزه فعالیت این شركت را صنایع پتروشیمی و سلولوزی اعلام كرد و افزود: قرار گرفتن در استان گیلان به عنوان مركز مواد اولیه كارخانه،نزدیكی به بازارهای مصرف، امكان تهیه مواد اولیه از كشور روسیه و بهره گیری از مزایا و معافیتهای قانونی منطقه آزاد انزلی از جمله مهمترین دلایل انتخاب این منطقه برای سرمایه گذاری در حوزه MDF، PVC و سلولزی است.

آسلان یامان از آمادگی این مجموعه اقتصادی برای سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی خبر داد و گفت: باشروع به كار مجموعه تولیدی در نظر گرفته شده برای احداث در منطقه شرایط لازم برای اشتغالزایی مستقیم ۴۰۰ نفر فراهم می شود.

وی تأمین زمین و برق مورد نیاز را مهمترین زیرساختهای مورد نیاز برای شروع به كار این پروژه سرمایه گذاری اعلام و اضافه كرد: شركت ما با ظرفیتهای بازار مصرف و فرصتهای صادراتی ایران آشنا بوده و علاوه بر تركیه، هم اكنون واحد تولیدی این شركت در تبریز مشغول به فعالیت است.

در پایان مقرر شد طرح سرمایه گذاری این شركت به سازمان منطقه آزاد انزلی ارائه شده و بعد از بررسی و امكان سنجی از سوی این سازمان مقدمات حضور شركت مزبور فرآهم شود.

در این دیدار معاونین و مدیران این سازمان و مولایی پور رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی گیلان و فرزام صفت مدیر كل اقتصادی استانداری حضور داشته و سرمایه گذاران تركیه از كارخانه فیبر ایران واقع در محدوده این منطقه بازدید كردند.

لینک خبر : http://ilna.ir/news/news.cfm?id=174943

فرشیدذکایی
2014/10/10, 11:57
چفیبر...تایم فریم روزانه

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/%DA%86%D9%81%D9%8A%D8%A8%D8%B1.gif (http://up.boursy.com/)

arman22
2014/10/19, 14:15
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت فيبر ايران با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم،متوقف شد. مديريت بازار

negarminavi
2014/10/21, 21:26
اطلاعات و صورتهای مالی میاندوره ای 6 ماهه منتهی به 1393/06/31 (حسابرسی نشده)

6 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- فروش : 37 درصد کاهش
2- شناسایی زیان ناخالص، زیان عملیاتی و زیان خالص

3- زیان شناسایی شده برای هرسهم در 6 ماهه : 119 ریال

پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1393/12/29 دوره 6 ماهه (حسابرسی نشده)

تعدیل منفی 71 درصدی پیش بینی سود سالیانه

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت فيبر ايران طی نامه شماره مورخ 1393/07/29 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1393/12/29 با سرمایه 50,000 میلیون ریال مبلغ 58 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

دلایل تغییر اطلاعات پیش بینی سال منتهی به 1393/12/29 (حسابرسی نشده) نسبت به اطلاعیه قبلی

1- رکود حاکم بر بازار و کاهش حجم توليد و فروش
2- معافيت مالياتي بدليل واقع شدن در منطقه آزاد انزلي

سایر اطلاعات:
1) شرکت پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي 92 را با سرمايه 000ر50 ميليون ريال در تاريخ هاي 29/11/91 و 12/12/91 (حسابرسي شده) مبلغ 277 ريال و در تاريخ 30/04/92 مبلغ 188 ريال و در تاريخ 28/10/92 و 29/11/92 مبلغ 62 ريال اعلام نموده بوده که مطابق صورتهاي مالي حسابرسي نشده و صورتهاي مالي حسابرسي شده مبلغ 4 ريال به ازاي هر سهم تحقق يافته است.

2) شرکت پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي 93 را در تاريخ 29/11/92 و 14/12/92 (حسابرسي شده) و 30/04/93 مبلغ 201 ريال و طبق اطلاعيه اخير مبلغ 58 ريال اعلام نموده است که شرکت دلايل تعديل را رکود حاکم بر بازار و کاهش حجم توليد و فروش و معافيت مالياتي بدليل واقع شدن در منطقه آزاد انزلي اعلام نموده است.

3) مزيد اطلاع، جزئيات بهاي تمام شده کالاي فروش رفته پيش بيني ساليانه و واقعي دوره 6 ماهه واقعي به پيوست ارائه گرديده است.

arman22
2014/10/21, 22:06
چفیبر در گزارشش عنوان کرده که به دلیل قرارگرفتن کارخانه در منطقه آزاد تجاری انزلی معافیت 20 ساله مالیاتی گرفته
1-برگشت مالیاتهای 5 سال قبل خودش سود خواهد شد
2 منطقه آزاد اعلام کرده که شرکتهای فعال از دریافت مالیات بر ارزش افزوده هم از مشتریان و پرداخت آن نیز معاف هستند. که حتما اعلام خواهد شد.
3 اگه بر کشور رکود حاکم باشه برای همه هست و این گزارش خلاف واقع فقط بخاطر جمع کردن سهام بیشتره چون این شرکت هم اکنون ارزشی بالغ بر چند صد میلیارد تومان دارد. بخاطر زمین های با ارزشی که در کنار ساحل زیبای منطقه آزاد و در کنار فاز تجارت و مجتمع بزرگ در حال ساخت کاسپین بزرگترین بندر دریای خزر دارد.

sohrab67
2014/10/29, 09:19
عملا میتونم بگم که چفیبر خشک خشک شده.
تعداد معامله 24 تا دونهههههههههه

arman22
2014/11/21, 18:18
یکی به من میگه این فیبری که شرکت فیبر رویال تولید می کنه پشت رو صافه یا یک طرف صافه؟؟؟ اگه دو طرف صاف میزنه ، نفروختنش برای من جای سواله که ام دی اف 4 میل را به فیبر ترجیح میدن چرا شرکت بازاریابیش اینقد ضعیفه؟؟؟ چون ام دی اف 4 میل خیلی به رطوبت عکس العمل بد نشون داده و باد میکنه اما فیبر را حتی در محیطهای با رطوبت بالا هم میشه استفاده کرد
بنظرم این موارد نفروختن و بحث عملیاتی و کم کردن سود یک بازی که بازار را از توجه به سهام دور کنن ؟ /:.nono.://:.nono.:/
امیدوارم بعد از اینکه وضعیت و قیمت درایی های فیبر مشخص شد این مسخره بازیها هم تموم بشه و با تغییراتی در این کارخانه ارزشمند وضعیت به حالت قبل برگرده
ضمنا فراموش نشه برای هر تولید کننده ای معافیت از پرداخت هرگونه مالیات مزیتی است ذاتی که فقط بخاطر قرارگرفتن چفیبر در منطقه آزاد تجاری انزلی این مزیت وجود دارد بنابراین اگر نمی توانید فیبر بفروشید روی تولید دیگری بروید اگر نتوانستید!! زمین خودتان را اجاره دهید بلاخره احمق فرض کردن بازار بوسیله یک مدیر زورآزمایی درستی نیست.
باید گفت که ایستادن مدیریت در مقابل بازار ایستادن موش ضعیفی در مقابل یک افعی است.
امیدواریم حق به حق دار برسه و سهامداران صبور شرکت نتیجه صبر خودشونو بگیرند. و حتما میگیرن

arman22
2014/12/22, 13:50
2806

هفتگی فیبر

sohrab67
2014/12/22, 15:03
فایل چیزی نشون نمیده

negarminavi
2015/01/19, 12:16
اطلاعات و صورتهای مالی میاندوره ای 9 ماهه منتهی به 1393/09/30 (حسابرسی نشده)

9 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- فروش : 18 درصد کاهش
2- سود ناخالص : 91 درصد کاهش

3- زیان عملیاتی : 962 درصد افزایش !
4- شناسایی زیان خالص

5- زیان شناسایی شده برای هرسهم در 9 ماهه : 172 ریال

cpa
2015/01/28, 09:22
به اطلاع می رساند، نماد معاملاتی شرکتهای فیبر ایران،سیمان شاهرود با توجه به تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم،متوقف شدند. مدیریت بازار

cpa
2015/01/28, 10:49
سلام برادر عزیز ؛ در پیام خصوصیتان از موارد تخلف عملیاتی و خلاف منافع سهامدار پرده برداشتید. ببینید عزیزم هر شرکتی دارای حسابرس و بازرس قانونی است. بازرس و حسابرس این شرکتها معتمد بورس نیز هست.و گزارشها تایید شده توسط حسابرس از نظر سازمان بورس و اوراق بهادار تهران قطعیست. و حتما صحیح است مگر اینکه خلاف آن ثابت شود. اما با این حال اگر ضعفی در حسابرسی یا حتی اخلاق حرفه ای بازرس قانونی مشاهده کردید و استدلال متقن نیز دارید ، شما می توانید تقاضای رسیدگی به هيئت عالي انتظامي جامعه حسابداران رسمی ایران IACPA k هم داشته باشید. در مورد سوال دیگری که داشتید به استاندارد صورتهاي مالي تلفيقي و حسابداري سرمايه گذاري در واحدهاي تجاري فرعي - تجديدنظر شده 1384 مراجعه کنید و البته مفاد قانون بورس اوراق بهادار طبق دستورالعمل پذیرش شرکتهای سرمایه گذاری بورسی. موفق باشید.

negarminavi
2015/01/28, 22:58
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1393/12/29 دوره 9 ماهه (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت فيبر ايران طی نامه شماره مورخ 1393/11/07 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1393/12/29 با سرمایه 50,000 میلیون ریال مبلغ (216) ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

تغییر پیش بینی سود سالیانه از 58 ریال سود به 216 ریال زیان و پوشش 80 درصدی زیان در 9 ماهه

سایر اطلاعات:
1) شرکت پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي 92 را با سرمايه 000ر50 ميليون ريال در تاريخ هاي 29/11/91 و 12/12/91 (حسابرسي شده) مبلغ 277 ريال و در تاريخ 30/04/92 مبلغ 188 ريال و در تاريخ 28/10/92 و 29/11/92 مبلغ 62 ريال اعلام نموده بوده که مطابق صورتهاي مالي حسابرسي نشده و صورتهاي مالي حسابرسي شده مبلغ 4 ريال به ازاي هر سهم تحقق يافته است.

2) شرکت پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي 93 را در تاريخ 29/11/92 و 14/12/92 (حسابرسي شده) و 30/04/93 مبلغ 201 ريال و در تاريخ 29/07/93 و 15/09/93 (حسابرسي شده) مبلغ 58 ريال و طبق اطلاعات ارسالي اخير مبلغ (216) ريال زيان اعلام نموده است که شرکت دلايل تعديل را رکود حاکم بر بازار و عدم فروش محصولات توليد شده اعلام نموده است.

3) مزيد اطلاع، مبالغ فروش، بهاي تمام شده کالاي فروش رفته و سود ناخالص در اطلاعات پش بيني ارسالي اخير نسبت به اطلاعات پيش بيني قبلي به ترتيب معادل 38، 25 و 92 کاهش داشته است. ضمناً مبالغ سود عملياتي و سود خالص پيش بيني نسبت به اطلاعات پيش بيني قبلي به ترتيب معادل مبلغ 13،173 و 13،701 ميليون ريال کاهش داشته به نحوي که شرکت از وضعيت سودده به وضعيت زيانده نزول داشته است.

4) بر اساس اطلاعات ارسالي شرکت، هيئت‌مديره تصميم‌دارد معادل 10 درصد سود خالص را جهت تقسيم بين صاحبان سهام به مجمع عمومي عادي ساليانه سال مالي 93 پيشنهاد نمايد. اين در حالي است که شرکت طبق صورتهاي مالي 6 ماهه منتهي به 31/06/93 (حسابرسي شده) مبلغ (3،916) ميليون ريال زيان انباشته گزارش نموده است و همچنين طبق اطلاعات پيش بيني سال مالي 93 و صورتهاي مالي مياندوره اي 9 ماهه ارسالي اخير، شرکت به ترتيب معادل مبلغ (10،802) و (8،802) ميليون ريال زيان خالص گزارش نموده است.

5) مزيد اطلاع، جزئيات بهاي تمام شده کالاي فروش رفته پيش بيني ساليانه و واقعي دوره 9 ماهه به پيوست ارائه گرديده است.

hamid888
2015/02/07, 14:48
شرکت فیبر ایران با نماد چفیبر در آخرین گزارش خود بر اساس عملکرد ۹ ماهه برای سال ۹۳ مبلغ ۲۱۶ ریال زیان اعلام کرد، همچنین طی این دوره ۱۷۲ ریال زیان شناسایی کرده است.

شرکت در گزارش ۶ ماهه خود مبلغ ۵۸ ریال بابت سود هر سهم سال ۹۳ پیش بینی کرده بود که طی گزارش جدید خود وضعیت بد بازار و عدم فروش محصولات تولید شده را دلیل اصلاح پیش بینی خود اعلام کرد..

cpa
2015/02/07, 22:17
در تحقیقاتی که کردم متوجه شدم که اتفاقاتی در کارخانه فیبر ایران در حال رخ دادن است و این اتفاقات بسیار عجیب و باورنکردنی هست. کارخانه دارای زمینهای بسیار زیادی در منطقه آزاد انزلی و همجوار بندر در حال احداث کاسپین است که هم اکنون بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. اما از اینها گذشته محصول شرکت انحصاری و بازار فروش آن بسیار زیاد است و کاربردهای فراوان در صنایع خودرو سازی و ساختمانی دارد.
از بدو ورود سرمایه گذاری ملی ایران و مدیر عامل کنونی شرکت همه چیز به ضرر تولید، نیروی کار و سهامدار خرد بوده و سهامدار خرد متاسفانه نتوانسته حقوق قانونی و مدنی خودش را داشته باشه
کنترل شرکت بصورت غیر قانونی در اختیار شرکت سرمایه گذاری ملی ایران هست و این شرکت بورسی نباید 50% درصد یک شرکت سهامی عام را داشته باشه (نقض قانون کنترل) ، به دلیل اینکه موجب تضییع حقوق سهامداران دیگر میشود. این عامل سبب شده که
1- نوسانات سهام در اختیار یک گروه مافیایی متعلق به خود مدیران شرکت باشد و گزارشات شرکت مغرضانه باشد.
2- کارگران شرکت در اسفناکترین شرایط به کار گماشته بشوند و بدون داشتن حامی قاونی از ترس اخراج و یا کنارگذاری نتوانند حقوق خود را مطالبه کنند.
3- استفاده اموال شرکت به نفع خود و وابستگان
4- رشد و بروز حسابرسی متغلبانه (عدم رسیدگی به کنترل داخلی شرکت)
5- فساد سیستماتیک و ضایع نمودن حقوق ذینفعان
6- فروش محصول شرکت به دلالان و واسطه های بیرونی بدون کنترل
7- انتحاب بازرس ، حسابرس ، مدیر ، و ... توسط تنها یک شخص (حقیقی یا حقوقی)
همه این موارد در قانون وجود دارد و منشأ رسیدگی نیز محرز است. بنابراین طبق قانون باید از بروز چنین تخلف فاحشی جلوگیری و با متخلفان فعلی برخورد قانونی صورت گیرد.

arman22
2015/02/07, 22:57
در تحقیقاتی که کردم متوجه شدم که اتفاقاتی در فیبر ایران در حال رخ دادن است و این اتفاقات بسیار عجیب و باورنکردنی هست. کارخانه دارای زمینهای بسیار زیادی در منطقه آزاد انزلی و همجوار بندر در حال احداث کاسپین است که هم اکنون بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد. اما از اینها گذشته محصول شرکت انحصاری و بازار فروش آن بسیار زیاد است و کاربردهای فراوان در صنایع خودرو سازی و ساختمانی دارد.
از بدو ورود سرمایه گذاری ملی ایران و مدیر عامل کنونی شرکت همه چیز به ضرر تولید، نیروی کار و سهامدار خرد بوده و سهامدار خرد متاسفانه نتوانسته حقوق قانونی و مدنی خودش را داشته باشه
کنترل شرکت بصورت غیر قانونی در اختیار شرکت سرمایه گذاری ملی ایران هست و این شرکت بورسی نباید 50% درصد یک شرکت سهامی عام را داشته باشه (نقض قانون کنترل) ، به دلیل اینکه موجب تضییع حقوق سهامداران دیگر میشود. این عامل سبب شده که
1- نوسانات سهام در اختیار یک گروه مافیایی متعلق به خود مدیران شرکت باشد و گزارشات شرکت مغرضانه باشد.
2- کارگران شرکت در اسفناکترین شرایط به کار گماشته بشوند و بدون داشتن حامی قاونی از ترس اخراج و یا کنارگذاری نتوانند حقوق خود را مطالبه کنند.
3- استفاده اموال شرکت به نفع خود و وابستگان
4- رشد و بروز حسابرسی متغلبانه (عدم رسیدگی به کنترل داخلی شرکت)
5- فساد سیستماتیک و ضایع نمودن حقوق ذینفعان
6- فروش محصول شرکت به دلالان و واسطه های بیرونی بدون کنترل
7- انتحاب بازرس ، حسابرس ، مدیر ، و ... توسط تنها یک شخص (حقیقی یا حقوقی)
همه این موارد در قانون وجود دارد و منشأ رسیدگی نیز محرز است. بنابراین طبق قانون باید از بروز چنین تخلف فاحشی جلوگیری و با متخلفان فعلی برخورد قانونی صورت گیرد.

arman22
2015/02/08, 11:13
این شرکت سال 92 نفروخت باید از رشد نرخ ارز بخاطر داشتن موجودی مواد اولیه ارزان سالهای قبل سود میداشت اما دستگاهها را به دلیل تعمیرات اساسی که چندان موجه هم نبود تعطیل کرد،و تولید را به صفر رساندن، امسال با موجودی اولیه ارزان قدیمی و نیاز بیشتر بازار به محصول شرکت در کشور و مصرف هیزم های دپو شده در محوطه باز می گویند که 3000 متر مکعب تولید و فروش داشته ایم !!! جای بسی تعجب است ،که موجودی مواد اولیه دپوشده تقریبا به یک دهم کاهش داشته یعنی مصرف داشته، باید دلیل گم شدن مواد اولیه محرز شود ، این اجحاف بزرگ است و باید مسبب این قانون شکنی به مراجع نظارتی و حقوقی معرفی شوند. تا درس عبرتی شود، الان دهه 60 نیست و روزگار زدو بند تمام شده است. رسانه ها خود میتوانند با پرده برداری از فسادهای سیستمی از انجام چنین اعمالی جلوگیری کنند./:.nono.:/

negarminavi
2015/02/19, 16:01
اولین پیش بینی درآمد هر سهم 12 ماهه منتهی به 1394/12/29 (حسابرسی نشده)

شرکت فيبر ايران پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1394/12/29 با سرمایه 50,000 میلیون ریال را مبلغ (256) ریال به طور خالص پس از کسر مالیات اعلام کرده است.

افزایش 18.5 درصدی زیان پیش بینی شده در سال مالی 94 نسبت به 93

سایر اطلاعات :
1) شرکت پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي 93 را در تاريخ 29/11/92 و 14/12/92 (حسابرسي شده) و 30/04/93 مبلغ 201 ريال و در تاريخ 29/07/93 و 15/09/93 (حسابرسي شده) مبلغ 58 ريال و در تاريخ 07/11/93 و 14/11/93 (حسابرسي شده) مبلغ (216) ريال زيان و طبق اطلاعات ارسالي اخير مبلغ (216) ريال زيان اعلام نموده است.

2) شرکت پيش بيني درآمد(زيان) هر سهم سال مالي 94 را طبق اطلاعات ارسالي اخير مبلغ (256) ريال زيان اعلام نموده است.

3) شرکت در نظر دارد در سال مالي 94 به پيشنهاد هيئت مديره از محل مطالبات و آورده نقدي به مبلغ 000ر50 ميليون ريال اقدام به افزايش سرمايه نمايد.

4) شرکت اعلام نموده است خط توليد فيبر ورق با ظرفيت 000ر5 متر مکعب را در دي ماه سال 94 راه اندازي مي نمايد.

negarminavi
2015/02/22, 11:53
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/chefibr.jpg

negarminavi
2015/05/21, 14:56
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1393/12/29 (حسابرسی نشده)

12 ماهه 93 نسبت به 92 :

1- فروش : 8 درصد کاهش
2- شناسایی زیان ناخالص

3- زیان عملیاتی : 259 درصد افزایش
4- شناسایی زیان خالص

5- زیان شناسایی شده برای هرسهم در 12 ماهه : 243 ریال

negarminavi
2015/06/21, 15:05
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/chefibr1.jpg

negarminavi
2015/07/22, 16:47
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 3 ماهه منتهی به 1394/03/31 (حسابرسی نشده)

3 ماهه 94 نسبت به 93 :

1- فروش : 11 درصد کاهش
2- شناسایی زیان ناخالص

3- زیان عملیاتی : 198 درصد افزایش
4- زیان خالص : 284 درصد افزایش

5- زیان شناسایی شده برای هرسهم در 3 ماهه : 191 ریال

negarminavi
2015/07/29, 09:12
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/chefibr2.jpg

arman22
2015/07/29, 09:16
به بند سوم توجه کنید :) چطور میشه از موجودی سال قبل بفروشی ضرر بیشتر بشه در حالی که 58 درصد آن از موجودی کالاست ، دیگه حساب دو دوتا چهارتا را که ملت بلدن... البته در مجمع قبلی مدیرعامل شرکت گفت که من شبها و بطور مخفیانه امور شرکت را رتق و فتق میکنم !!!!!

*سامان*
2015/07/29, 09:25
به بند سوم توجه کنید :) چطور میشه از موجودی سال قبل بفروشی ضرر بیشتر بشه در حالی که 58 درصد آن از موجودی کالاست ، دیگه حساب دو دوتا چهارتا را که ملت بلدن... البته در مجمع قبلی مدیرعامل شرکت گفت که من شبها و بطور مخفیانه امور شرکت را رتق و فتق میکنم !!!!!

موجودی های انبار با قیمت بالا تهیه شده و الان که فروختن زیان شناسایی کردن...الان قیمتها پایین اومده

cpa
2015/07/29, 09:37
موجودی انبار با قیمت هیزم پایینتر تهیه شده الان قیمتها بالا رفته به گزارشات موهوم شرکت دقت کنید 3949

cpa
2015/07/29, 09:44
http://anzalifz.ir/virtual-tour/bandar-caspian.html این لینک نمای پارانورمایی از زمینهای کاارخانه را نشان میده که سازمان منطقه آزاد تهیه کرده و من بوسیله یکی از دوستان اینجا لینک را گرفتم محدوده زمینهای ارزشمند فیبر براحتی قابل رویت است.

meysam meysam
2015/07/31, 12:28
بازگشایی سهم بعد از افزایش سرمایه 40 درصدیش جالب خواهد بود و بازی حق تقدمهای محدودش سودآورتر.

negarminavi
2015/08/18, 08:05
موضوع: مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1394/04/23 با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت از مبلغ 50,000 میلیون ریال به‌مبلغ 70,000 میلیون ریال ( از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ 20,000 میلیون ریال، ) ، مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ 1394/05/27 لغایت تاریخ 1394/07/24 و شماره حسابهای زیر جهت واریز وجوه تعیین شده ست.

شماره حساب بانک شعبه
5406380378 ملت کوچه بلژیک

negarminavi
2015/10/13, 11:30
موضوع: تمدید مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1394/04/23 با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت از مبلغ 50,000 میلیون ریال به‌مبلغ 70,000 میلیون ریال ( از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ 20,000 میلیون ریال، ) ، مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ 1394/07/25 لغایت تاریخ 1394/07/27 و شماره حسابهای زیر جهت واریز وجوه تعیین شده ست.

شماره حساب بانک شعبه
5406380378 ملت کوچه بلژيک

negarminavi
2015/10/23, 09:52
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 6 ماهه منتهی به 1394/06/31 (حسابرسی نشده)

6 ماهه 94 نسبت به 93:

1- فروش : 3 درصد کاهش
2- زیان ناخالص : 5389 درصد افزایش

3- زیان عملیاتی : 173 درصد افزایش
4- زیان خالص : 212 درصد افزایش

5- زیان شناسایی شده برای هرسهم در 6 ماهه : 371 ریال

negarminavi
2015/10/23, 10:04
6 ماهه 94 نسبت به 93 :

مقدار تولید : 48.65 درصد کاهش

مقدار فروش : 6.99 درصد کاهش

مبلغ فروش : 3.19 درصد کاهش

negarminavi
2015/10/23, 16:32
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1394/12/29 دوره 6 ماهه (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت توليد فيبر ايران طی نامه شماره مورخ 1394/07/30 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1394/12/29 با سرمایه 70,000 میلیون ریال مبلغ (344) ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

افزایش 88 درصدی پیش بینی زیان سالیانه و پوشش 77 درصدی زیان در 6 ماهه

negarminavi
2015/10/27, 10:47
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/55_93d37.jpg

negarminavi
2016/01/04, 15:12
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/891_4a423.jpg

negarminavi
2016/01/06, 11:48
موضوع: آگهی ثبت افزایش سرمایه

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1394/04/23 افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ 50,000 میلیون ریال به‌مبلغ 70,000 میلیون ریال ( از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ 20000 میلیون ریال ، ) در تاریخ 1394/10/16 در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

negarminavi
2016/01/12, 10:37
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/951.jpg

negarminavi
2016/01/20, 13:08
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 9 ماهه منتهی به 1394/09/30 (حسابرسی نشده)

9 ماهه 94 نسبت به 93 :

1- فروش : 17 درصد کاهش
2- شناسایی زیان ناخالص

3- زیان عملیاتی : 162 درصد افزایش
4- زیان خالص : 182 درصد افزایش

5- زیان شناسایی شده برای هرسهم در 9 ماهه : 346 ریال

negarminavi
2016/01/20, 13:12
9 ماهه 94 نسبت به 93 :

مقدار تولید : 38.66 درصد کاهش

مقدار فروش : 19.15 درصد کاهش

مبلغ فروش : 17.20 درصد کاهش

negarminavi
2016/01/20, 13:16
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1394/12/29 دوره 9 ماهه (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت توليد فيبر ايران طی نامه شماره مورخ 1394/10/30 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1394/12/29 با سرمایه 70,000 میلیون ریال مبلغ (344) ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

پوشش 101 درصدی زیان در 9 ماهه

negarminavi
2016/02/18, 08:33
اولین پیش بینی درآمد هر سهم 12 ماهه منتهی به 1395/12/29 (حسابرسی نشده)

شرکت توليد فيبر ايران پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1395/12/30 با سرمایه 70,000 میلیون ریال را مبلغ 18 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات اعلام کرده است.

خوشبخت
2016/02/18, 16:58
#چفیبر
شرکت: توليد فيبر ايران

اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/12/30 (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت توليد فيبر ايران طی نامه شماره مورخ 1394/11/29 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال منتهی به 1395/12/30 با سرمایه 70,000 میلیون ریال مبلغ 18 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

تغییر ۳۴۴ ریال زیان هرسهم آخرین پیش بینی سال مالی قبل به ۱۸ ریال سود هرسهم در پیش بینی جدید
درصد تغییر: ۱۰۵% تعدیل مثبت

http://codal.ir/Reports/FirstEPSEstimate.aspx?LetterSerial=cpJASor0Nyy%2bU rr5TfstUg%3d%3d

negarminavi
2016/02/24, 15:41
اولین پیش بینی درآمد هر سهم 12 ماهه منتهی به 1395/12/29 (حسابرسی نشده) اصلاحیه

شرکت توليد فيبر ايران پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1395/12/30 با سرمایه 70,000 میلیون ریال را مبلغ 18 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات اعلام کرده است.

negarminavi
2016/03/02, 09:36
شرکت تولید فیبر ایران (سهامي‌عام)
نماد : چفیبر كد : 01-21-20

موضوع: مواردی در خصوص پیش‌بيني درآمد هر سهم براي سال¬های مالي منتهي به 29/12/94 و 30/12/95

با توجه به اطلاعات اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 30/12/95 شرکت تولید فیبر ایران که در تاریخ 09/12/94 منتشر شده است، موارد ذیل را به اطلاع سهامداران محترم می رساند:

1) شرکت پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/94 را با سرمایه 000ر50 میلیون ریال در تاریخ¬های 30/11/93 و 20/12/93 مبلغ (256) ریال زیان و با سرمایه 000ر70 میلیون ریال در تاریخ¬های 05/05/94، 30/07/94، 04/09/94، 30/10/94 و در تاریخ¬های 29/11/94، 05/12/94 و 09/12/94 مبلغ (344) ریال زیان اعلام نموده است.

2) با توجه به اطلاعات پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/94 از شرکت درخواست گردید آمار تولید و فروش سال مالی 94 به تفکیک هر ماه ارائه گردد. مطابق اطلاعات آمار تولید و فروش 11 ماهه ارائه شده (پیوست شماره 1) شرکت مقدار تولید و فروش در اسفند ماه سال مالی 94 را به ترتیب برابر 993 مترمکعب و 128ر1 مترمکعب (معادل 24درصد مقدار تولید و فروش پیش بینی شده برای کل سال مالی 94) و مبلغ فروش اسفند ماه سال مالی 94 را برابر 982ر17 میلیون ریال (معادل 30درصد مبلغ فروش پیش بینی شده برای کل سال مالی 94) پیش بینی نموده است.

3) شرکت در پاسخ نامه این سازمان درخصوص اعلام دلایل عدم تعدیل پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/94 با توجه به عملکرد واقعی دوره 9 ماهه، طی نامه شماره 898/د/94 مورخ 10/12/94 (پیوست شماره 2) اعلام نموده است "تا این تاریخ اطلاعات ارسال شده بر روی سایت کدال جهت پیش بینی سود هر سهم برای سال مالی منتهی به 29/12/94 به قوت خود باقی و فاقد تعدیل بااهمیت بوده است."

4) شرکت پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 30/12/95 را با سرمایه 000ر70 میلیون ریال مطابق اطلاعات منتشر شده در تاریخ 09/12/94 مبلغ 18 ریال اعلام نموده است.

5) موارد ابهام درخصوص پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 30/12/95 طی نامه¬های مورخ 02/12/94 (پیوست شماره 3)، مورخ 04/12/94 (پیوست شماره 4) و مورخ 05/12/94 (پیوست شماره 5) به شرکت اعلام گردید. شرکت طی نامه¬های شماره 1729/ص/ک/94 مورخ 05/12/94 (پیوست شماره 6) و شماره 889/د/94 مورخ 08/12/94 (پیوست شماره 7) توضیحات تکمیلی درخصوص پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 30/12/95 را اعلام نموده است.

negarminavi
2016/03/02, 10:47
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/237.jpg

خوشبخت
2016/03/02, 16:36
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/photo-2016-03-02-05-04-57.jpg

negarminavi
2016/03/02, 16:38
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/2_c4667.jpg

خوشبخت
2016/03/02, 16:40
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/237_423e8.jpg

negarminavi
2016/03/02, 16:41
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/6_b11d4.jpg

خوشبخت
2016/03/02, 16:42
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/2-c4667.jpg

negarminavi
2016/03/02, 16:43
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/240.jpg

خوشبخت
2016/03/02, 16:44
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/6-b11d4.jpg

Mehdi1400
2016/03/29, 21:26
عجب بی ترمز شده این سهم
کی میدونه هدفش تا کجاست؟
730 یا 800

ولی عجب بازدهی داشته
الان کسی جرات ورود نداره که اگر هم بخواد نمیتونه وارد بشه
سهم خشک خشکه و فقط حدود حجم مبنا عرضه میشه
نکنه حکایتش شبیه آکنتور باشه!!

negarminavi
2016/03/30, 10:33
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/fibr.jpg

negarminavi
2016/04/25, 11:21
موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 15:30 روز شنبه مورخ 1395/02/18 درمحل تهران خيابان کريمخان زند خيابان شهيد عضدي(آبان جنوبي) پلاک 40 ساختمان 80 طبقه 2 واحد 203 برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :
تغییر محل قانونی شرکت
سایر موارد
توضیحات:
اصلاح اساسنامه

negarminavi
2016/04/25, 11:23
موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 15:00 روز شنبه مورخ 1395/02/18 درمحل تهران خيابان کريمخان زند خيابان شهيد عضدي (آبان جنوبي ) پلاک 40 ساختمان 80 طبقه2 واحد 203 برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :
انتخاب اعضای هیئت‌مدیره

negarminavi
2016/05/21, 08:56
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1394/12/29 (حسابرسی نشده)

12 ماهه 94 نسبت به 93 :

1- فروش : 16 درصد کاهش
2- زیان ناخالص : 1289 درصد افزایش

3- زیان عملیاتی : 127 درصد افزایش
4- زیان خالص : 122 درصد افزایش

5- زیان شناسایی شده برای هرسهم در 12 ماهه : 388 ریال

negarminavi
2016/05/21, 09:11
12 ماهه 94 نسبت به 93 :

مقدار تولید : 25.06 درصد کاهش

مقدار فروش : 16.31 درصد کاهش

مبلغ فروش : 16.32 درصد کاهش

negarminavi
2016/06/21, 13:44
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/1696.jpg

negarminavi
2016/11/01, 11:29
موضوع: زمان تشکیل جلسه هیئت‌مدیره در خصوص افزایش سرمایه برای سال مالی منتهی به 1395/12/30

بدین‌ وسیله به اطلاع می‌رساند باستناد مصوبۀ مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ 1394/04/23 ، جلسۀ هیئت‌ مدیره به منظور تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 70,000 میلیون ریال به مبلغ 100,000 میلیون ریال ( از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ 30,000 میلیون ریال ، ) ، در روز شنبه مورخ 1395/08/22 برگزار خواهد گردید.

negarminavi
2016/11/14, 16:44
موضوع: تصمیمات هیئت‌مدیره در خصوص افزایش سرمایه برای سال مالی منتهی به 1395/12/30

بدین‌ وسیله به اطلاع می‌رساند باستناد مصوبة مجمع عمومی فوق‌العاده 1394/04/23 و اطلاعیه زمان تشکیل جلسه هیئت‌مدیره در خصوص افزایش سرمایه، مورخ 1395/08/22
موضوع افزایش سرمایه به شرح ذیل مورد تصویب قرار گرفت:

43 درصد از محل آورده نقدی و مطالبات

negarminavi
2016/12/10, 13:46
پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/12/30 دوره 6 ماهه (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت توليد فيبر ايران طی نامه شماره مورخ 1395/09/20 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1395/12/30 با سرمایه 100,000 میلیون ریال مبلغ (438) ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

تغییر پیش بینی سالیانه از 12 ریال سود برای هرسهم به 438 ریال زیان برای هرسهم و پوشش 61 درصدی زیان در 6 ماهه

arman22
2017/05/25, 16:00
شرکت فیبر ایران با نماد چفیبر گزارش های خوبی از روند تولید فروش در اردیبهشت ۱۳۹۶ به بازار ارائه نموده. بنظر میرسه که در ادامه چنین گزارشاتی شرکت فیبر ایران رفته رفته به سودآوری خواهد رسید. ضمن اینکه برنامهای مدیریت در جهت راه اندازی خطوط جدید تولید ام دی اف و ملامینه ثمر بخش بوده است.

mey
2018/11/11, 17:07
مجوزش..امروز..فرداست..که بیاد...فروشنده..نباشید...
چفیبر110..115..میفروشید..چی بخرید....انهم...شب..مجمعی..

mey
2018/11/13, 08:21
مبارکه..

در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه 1384)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت توليد فيبر ايران (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه با مشخّصات زیر و با رعایت قوانین و مقرّرات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.

سرمایه فعلی:
200,000,000,000 ریال

تعداد سهام قابل انتشار:
1,146,925,307 سهم

ارزش اسمی هر سهم:
1,000 ریال

مبلغ افزایش سرمایه:
1,146,925,307,000 ریال

منبع تأمین افزایش سرمایه:

1,146,925,307,000 ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها

موضوع افزایش سرمایه:
اصلاح ساختار مالي و خروج از شموليت مادۀ 141 لايحه قانوني اصلاح قسمتي از قانون تجارت بر اساس مجوز بند «ز» تبصره 10 قانون بودجه سال 1397 کل کشور

سایر توضیحات

در صورت صدور مجوز افزایش سرمایه از سایر محل ها بجز مطالبات حال شدة سهامداران و آورده نقدی افزایش سرمایه
خاطر نشان مي‌سازد انجام افزایش سرمایه ، حداكثر تا 60 روز از تاريخ اين مجوز امكان‌پذير خواهد بود. عدم انجام افزایش سرمایه در مهلت مقرر، موجب ابطال اين مجوز گرديده و انجام آن مستلزم اخذ مجوز جديد از اين سازمان خواهد بود.

در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه 1384)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت توليد فيبر ايران (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه با مشخّصات زیر و با رعایت قوانین و مقرّرات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.

سرمایه فعلی:
200,000,000,000 ریال

تعداد سهام قابل انتشار:
1,146,925,307 سهم

ارزش اسمی هر سهم:
1,000 ریال

مبلغ افزایش سرمایه:
1,146,925,307,000 ریال

منبع تأمین افزایش سرمایه:

1,146,925,307,000 ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها

موضوع افزایش سرمایه:
اصلاح ساختار مالي و خروج از شموليت مادۀ 141 لايحه قانوني اصلاح قسمتي از قانون تجارت بر اساس مجوز بند «ز» تبصره 10 قانون بودجه سال 1397 کل کشور

سایر توضیحات

در صورت صدور مجوز افزایش سرمایه از سایر محل ها بجز مطالبات حال شدة سهامداران و آورده نقدی افزایش سرمایه
خاطر نشان مي‌سازد انجام افزایش سرمایه ، حداكثر تا 60 روز از تاريخ اين مجوز امكان‌پذير خواهد بود. عدم انجام افزایش سرمایه در مهلت مقرر، موجب ابطال اين مجوز گرديده و انجام آن مستلزم اخذ مجوز جديد از اين سازمان خواهد بود.

mrouzbehi
2018/12/29, 22:58
فلش سبز سهامدارا خورد اولین سهمیه که با قانون جدید باز میشه ببینیم چجوری بازش میکنن

H.samimi
2019/01/07, 10:28
تماس گرفتم امور سهام شرکت گفت ثبت در سازمان بورس دو سه هفته دیگه طول میکشه

mey
2019/01/07, 10:42
ثبت شده..و در پرتفوی ..نشسته ..امروز...اگر سهم..بسته بماند..بخاطر....یه..مشکلی بوده..که بین هیات..مدیره...و سازمان...حادث شده بود......ربطی به ثبت در سازمان..نداره..چون..سهمی که در پرتفوی بشینه...یعنی...سیکل..تمامه...و. .امده بازگشایست......

mey
2019/01/07, 10:47
داره باز..میشه...صمیمی..جان...کلا..ا مور سهام..چفیبر...هر را از بر تشخیص ..نمیدهند.....یه سری مدارک..بود...برای مجوز باید ..میفرستادن...الکی طولش..میدادند...رفتم...شرکت..ب س ..نشستم..حتی با حسینی..نزدیک..بود..گلاویز بشم...بالاخره..مدارک..را انروز..فرستادن........کلا ...میخورن..می خوابند.....همش هم..می نالند

H.samimi
2019/01/07, 11:07
/:.yead.://:.yead.:/

mey
2019/01/07, 11:36
...سهامداران...در 40 روز..انهم...40 روزی..که بازار افتهایی سنگین..داشت..25....30..درصد بازدهی..گرفتند........به همین سادگی........انهم..تازه سهامارانی که در پیک..قیمتی قبل..مجمع..خریدند.....

Mehdi1400
2019/01/07, 13:48
شاید اولین سهم از سلسله سهام مشمول افزایش سرمایه از محل تجدید همین سهم باشد که عملکردش امروز پیش روی ماست
در نمودار تعدیل نشده افزایش سرمایه کنونی را در مقایسه با دو افزایش سرمایه گذشته سهم،مشاهده می‌کنید.
رفتار قیمت در گذشته نشان از این دارد که فاصله ایجاد شده خیلی سریع پر می‌شود. ولی این به آن معنا نیست که این اتفاق در این فاصله قیمتی وحشتناک رخ دهد. هر چند میتواند یک هدف بلند مدت برای سهم باشد. قابل ذکر است که افزایش سرمایه های گذشته نهایتا به میزان 100 درصد بوده ولی هماکنون با 600 درصد، آن هم از محل تجدید ارزیابی دارایی ها روبرو هستیم.

آنچه که میتوان امروز با کمی قطعیت عنوان کرد گزاره های زیر است.
کف سهم در همین حوالی است و هر منفی به معنی یک فرصت خرید محسوب خواهد شد.
در کوتاه مدت (یا کمی احتیاط بیشتر میان مدت) میتوان انتظار داشت هدف بعدی سهم 335 تومان باشد.
این هدف ممکن است سریع محقق شود و اصلاح شدید سهم را در پی داشته باشد. هر چه روند آرامتر و با صرف زمان باشد، اصلاح قیمتهای بعدی کمتر و با زمان کمتری رخ خواهد داد.

نمودار تعدیل نشده #چفیبر

https://rahavard365.com/analysis/1401887/image

mrouzbehi
2019/01/07, 14:19
با اینکه افزایش سرمایه قابل معامله بود خوب معامله شد و حجم بسیار خوبیم زد

Mehdi1400
2019/01/13, 11:01
عجب فرصت خریدی داد
33 میلیون حجم خورد

محمدیان50
2019/06/02, 12:12
حدود 5 ماه از آزاد شدن سهام افزایش سرمایه می گذرد

بعد از پیاده کردن سهامداران در سود و خسته و جمع کردن سهام.

حرکت سهم شروع شد.

نظر شخصی

محمدیان50
2019/06/08, 11:22
حدود 5 ماه از آزاد شدن سهام افزایش سرمایه می گذرد

بعد از پیاده کردن سهامداران در سود و خسته و جمع کردن سهام.

حرکت سهم شروع شد.

نظر شخصی

.............

64 تا فروشنده.

8 تا خریدار.

eps
2019/06/13, 07:31
سلام و ممنون بابت تحلیل خوبتون

Mehdi1400
2019/08/27, 09:39
فردا با مقاومت 360 روبرو است
به نظرم این سد رو به راحتی میشکنه
آنگاه 440 و 530 اهداف بعدی خواهند بود

meisam317
2019/08/27, 12:02
از استاد مهدی بابت معرفی این سهم خوب تشکر میکنم ...

زدن حجم های خوب و تحرکات حقوقی و ورود پول هوشمند و خشک کردن سهم و کف سازی نشانه های خیلی خوبی هست فقط حقوقی اذیت میکنه که بعیده بتونه جلوی پرواز رو بگیره

mkamyab
2019/09/02, 19:16
افزایش سرمایه آمد

mkamyab
2019/09/28, 12:08
نای بالا رفتن نداره متاسفانه

mhjboursy
2019/10/05, 06:00
سلام.
نمی‌دانم... این چفیبر چه دارد که برایش صف خرید ایجاد کرده‌اند؟
سال ۹۷ به اندازه‌ی ۵۵۰ درصد و سال ۹۸ به اندازه‌ی ۱۴۰ درصد رشد کرده است... که یک رقم معمولی و معقول است. (از بازار عقب نمانده بگوییم دارد عقب‌ماندگی‌اش را جبران می‌کند.)
پی روی ای منفی (البته در حد صفر تقریبا). زیان انباشته...
چه چیزی دارد؟
حجم کمی هم نخورده... ۳۶ میلیارد ریال حجم خورده... که به نسبت ۵۰۰۰ میلیارد ریال ارزش بازار شرکت کم نیست. امروز فردا حجم به یک درصد شرکت می‌رسد.

من که متخصص این کار نیستم... ولی احتمال دارد تبعات افزایش سرمایه‌ی پارسال باشد. ببینیم:

http://uupload.ir/files/ec7m_%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4_%D8%B3%D 8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87.png

farhad1353
2021/01/29, 08:05
بررسي نمودارها وتحليل هاي تكنيكال وصورت هاي مالي چفيبر
در گروه تلگرامي "دوستان حامي چفيبر"

عبدالله محمدی
2021/12/23, 14:18
افشای اطلاعات با اهمیت (https://www.codal.ir/Reports/Decision.aspx?LetterSerial=kzQG7CkyvP4fzkxsrDYHfw% 3D%3D&rt=0&let=11&ct=0&ft=-1)