PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما تصویری را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و تصویرها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بين المللي محصولات پارس ( شپارس )

صفحه ها : [1] 2

بن بست
۱۳۹۰/۰۸/۰۶, ۲۰:۱۳
بین المللی محصولات پارس 31/6/90 را با تعدیل مثبت از 88 ریال به 1463 ریال اعلام کرد
9 ماهه 4 درصد پر کرده است
علت تعدیل فروش زمین و ساختمان کارخانه قبلی بوده است.
با توجه به غیر عملیاتی بودن تعدیل، چه p/e را بازار یه شپارس خواهد داد؟
چه میزان dps در مجمع تصویب خواهد شد؟
در حال حاظر با p/e برابر 1.8 در حال معامله است.

hamid26967
۱۳۹۰/۰۹/۰۶, ۱۰:۴۴
به نقل از کلانتر محله در بورکس:

آقاي davar درست ميفرماييد سود انباشته 145 تومان است. ولي 30 تومان ان را در مجمع تقسيم خواهد كرد كه ميمونه 115 تومان.

حالا راجع به شركتهاي هم گروه.

پاكسان بيشترين قيمتي را كه تا به حال داشته است 650 تومان بوده كه الان نصف ان قيمت در حال معامله است.

گلتاش بيشترين قيمتي را كه تا به حال داشته است 715 تومان بوده كه الان حوالي 88 ٪ ان در حال معامله است.

ولي شپارس بيشترين قيمتي را كه تا به حال داشته است 1720 تومان بوده كه الان حوالي يك دهم ان در حال معامله است! در حالي كه كارخانه جديد افتتاح شده آيا اين تناسب قابل تغيير نيست؟

http://old.bourexpro.com/viewtopic.php?t=16975

تصمیم کبری
۱۳۹۰/۰۹/۰۷, ۱۰:۵۹
امان از دست دوستانی که امروز بخاطر 6 درصد سود فروشنده بودند!

وحید 20
۱۳۹۰/۰۹/۰۷, ۱۱:۰۴
امان از دست دوستانی که امروز بخاطر 6 درصد سود فروشنده بودند!
من که فکر کنم قبل از شما خریده بودم دیروز هم تعداد کمی اضافه کردم و فعلا با سهم هستم;;)
در این بازار واقعا خوب خودشو نشون داد

تصمیم کبری
۱۳۹۰/۰۹/۰۷, ۱۱:۰۹
من که فکر کنم قبل از شما خریده بودم دیروز هم تعداد کمی اضافه کردم و فعلا با سهم هستم;;)
در این بازار واقعا خوب خودشو نشون داد

وحید جان من مخلص شما هم هستم.
منظورم اونایی بود که رو 1711 ریال خریدن.

وحید 20
۱۳۹۰/۰۹/۰۷, ۱۱:۲۱
منظور من هم بصورت کلی بود
و خواستم بگم که در قیمت فعلی نفروختن بهتره

کیوان
۱۳۹۰/۰۹/۱۲, ۱۹:۳۶
الان دارم شپارس را بررسی میکنم. اینطور که من میبینم الان رو نقطه حساسی رسیده. اگر از 176 عبور کنه یک حمایت 165 داره و با عبور از آن هم به شدت ریزش میکند تا 130 ! ولی اگر از 176 برگردد صعود خیلی خوبی تا 245 می کند! (در حدود 40% رشد) به نظرم همه چیز بستگی به معاملات فردا و یا 4 شنبه دارد. (این نظر شخصی من است و می تواند نادرست باشد) <):)
نظر دوستان ؟

تصمیم کبری
۱۳۹۰/۰۹/۱۶, ۱۰:۵۳
الان دارم شپارس را بررسی میکنم. اینطور که من میبینم الان رو نقطه حساسی رسیده. اگر از 176 عبور کنه یک حمایت 165 داره و با عبور از آن هم به شدت ریزش میکند تا 130 ! ولی اگر از 176 برگردد صعود خیلی خوبی تا 245 می کند! (در حدود 40% رشد) به نظرم همه چیز بستگی به معاملات فردا و یا 4 شنبه دارد. (این نظر شخصی من است و می تواند نادرست باشد) <):)
نظر دوستان ؟

هیش کی فروشنده رو منفی نیست. ظاهرا همگی 245 تومان را قبول دارن! از جمله خودم.

hamed89
۱۳۹۰/۰۹/۱۶, ۱۱:۰۹
هیش کی فروشنده رو منفی نیست. ظاهرا همگی 245 تومان را قبول دارن! از جمله خودم.
منم رو منفی نشستم که بخرم
کسی نمیده

کیوان
۱۳۹۰/۰۹/۱۹, ۲۳:۱۲
نظر دوستان ؟

الان سهم داره به سمت حمایت 165 میره و اگر این مقاومت را بشکونه تا حدود 132 هم میرسه! اگر هم برگرده روی مقاومت 188 به نظرم کمی مشکل دارد. امیدوارم دوستان تصمیمگیری بهتری بتونند انجام بدهند.

تصمیم کبری
۱۳۹۰/۰۹/۱۹, ۲۳:۴۱
پیش بینی پاکسان اومد رو کدال. قیمت فروش انواع پودرها نسبت به سال مالی گذشته 12% رشد داشته است. این برای شپارس خیلی عالیه.
نقل قول زیر را چند هفته پیش نوشته بودم.

شپارس
.جالب توجه اینکه قیمتها در سال 90 به ترتیب پودر دستی کیلویی 727 تومان. پودر ماشین 1011 تومان. پودر صادراتی 816 تومان بوده که برای سال 91 به ترتیب 693 تومان 989 تومان و 737 تومان دیده شده است.
یعنی قیمت پودر دستی را با 5 درصد کاهش و ماشین را با 2 درصد کاهش و صادراتی را با 10 درصد کاهش دیده است.( در صورتی که در گزارش شفاف سازی خبر از موافقت دولت با 13 درصد افزایش قیمت داده است ) فقط از همین چند قلم ، شرکت توانایی تعدیل 60 درصدی دارد. یعنی 140 ریال تعدیل.

حامد
۱۳۹۰/۰۹/۲۰, ۰۰:۰۰

فكرميكنم منظورسينامن بودم امروز دومرتبه خريدم عزيز

تصمیم کبری
۱۳۹۰/۰۹/۲۱, ۱۲:۱۵
یادگاری از شپارس!

http://www.upsara.com/images/0424umtyy42yu3ud2bqf.jpg (http://www.upsara.com/)

meysam_sh_2020
۱۳۹۰/۰۹/۲۱, ۱۳:۱۶
زیر 175 به زور میفروشن

meysam_sh_2020
۱۳۹۰/۰۹/۲۱, ۱۳:۱۸
من امروز خریدم البته دیر وارد شدم 1710 خریدم;)

hamid_jey
۱۳۹۰/۰۹/۲۱, ۱۳:۲۹
من امروز خریدم البته دیر وارد شدم 1710 خریدم;)

منم 171 خريدم خيره انشا ال..

hamid_jey
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۱۱:۰۷
منم 171 خريدم خيره انشا ال..
>:D<

hamid26967
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۱۱:۳۴
جناب سینا(تصمیم کبری ) تحلیل خوبی زدن از شپارس بد نیست یه نگاه بندازیم

دو تا تصویر از مقدار فروش و مبلغ فروش شرکتهای پاکسان و شپارس تو زیر گذاشتم، خودتان بررسی کنید .( هر دو پیش بینی سود سال اتی میباشند)
از انجایی که خودم شپارس دارم و امروز هم مقداری خریدم، صورت خوشی ندارد بابت شپارس زیاده گویی کنم. برای همین از تمامی شما دوستان گلم پوزش میطلبم.

http://images.boursy.com/ (http://www.irupload.ir/)

http://images.boursy.com/ (http://www.irupload.ir/)

لینک اطلاعیه پاکسان http://www.codal.ir/Reports/FirstEPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=a2r%2fNVO MtPIeyA%2bK8aiyPQ%3d%3d

لینک اطلاعیه شپارس http://www.codal.ir/Reports/FirstEPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=jZ0j6TH56 DLonK%2b7CECr%2fw%3d%3d

hamid_jey
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۱۱:۴۴
با 24000تا كه حجم پر نميشه;)

تصمیم کبری
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۱۱:۴۵
با 24000تا كه حجم پر نميشه;)

24000 تا برای پر شدن حجم نیست، برای چیز دیگس!

hamid_jey
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۱۱:۴۸
سلام بر سيناي عزيز
اگه ممكنه اينجا يا خصوصي كمي توضيح بدين
ممنون

تصمیم کبری
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۱۱:۵۳
سلام بر سيناي عزيز
اگه ممكنه اينجا يا خصوصي كمي توضيح بدين
ممنون

برای تشویق فروشنده ها به فروش سهم میتونه باشه.

*سامان*
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۱۲:۰۰
برای تشویق فروشنده ها به فروش سهم میتونه باشه.
=))=))=))

تصمیم کبری
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۱۲:۰۸
=))=))=))

فکر کنم هنوزم میری جلو پنکه و آآآآآآآآ میگی .=))=))=))

hamid_jey
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۱۲:۱۳
فکر کنم هنوزم میری جلو پنکه و آآآآآآآآ میگی .=))=))=))
=))

چوبین
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۱۴:۰۰
بیاموزیم:
حرمت نگه داشتن و با ادب بودن.
با صفا بودن.

تصمیم کبری
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۱۴:۰۸
بیاموزیم:
حرمت نگه داشتن و با ادب بودن.
با صفا بودن.

چوبین جان سخن حق جواب نداره، حق با شماست.
من از بابت خودم از جناب ساده ی ساده و دیگر عزیزان سایت عذر میخوام.@};-

اسطوره
۱۳۹۰/۰۹/۲۶, ۲۰:۴۱
جناب سينا شپارس واگرايي مثبت زده
و اماده صعود هستش ما هم امروز به جمع شما پيوستيم

اسطوره
۱۳۹۱/۰۵/۲۰, ۲۰:۵۲
سلام
به شپارس بايد به گونه ديگري نگريست
الگوي گارتلي تشكيل شده در نمودار هنوز هم پابرجاست
حد ضرر بسته شدن زير 140 هستش
به ايندش بسيار اميدوارم

اسطوره
۱۳۹۱/۰۵/۲۰, ۲۱:۵۹
http://images.boursy.com/imported/2012/08/617.jpg (http://up.vatandownload.com/)
اين شكل اپديت نشده ولي هنوز الگو معتبر هستش

اشکبوس کهنه سوار
۱۳۹۱/۰۵/۲۱, ۰۰:۳۶
http://images.boursy.com/imported/2012/08/617.jpg (http://up.vatandownload.com/)
اين شكل اپديت نشده ولي هنوز الگو معتبر هستش

اطلاعات و صورتهای مالی میاندوره ای9 ماهه "شپارس "منتهی به1391/03/31(حسابرسی نشده)
بر روی کدال
http://www.codal.ir/Reports/InterimS...F%2b1BjA%3d%3d

مخبرالدوله
۱۳۹۱/۰۵/۲۴, ۱۶:۵۲
پودر شوينده هم ارز مرجع ميگيرد

» سرویس: اقتصادي - صنعت، معدن، تجارت
کد خبر: 91052414706
سهشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ - ۰۰:۳۶

http://media.isna.ir/content/1213.jpg/3 (http://isna.ir/fa/photo/91052414706/%D9%BE%D9%88%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D9%88%D9%8A%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%87%D9%85-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D9%85%D8%B1%D8%AC%D8%B9-%D9%85%D9%8A-%DA%AF%D9%8A%D8%B1%D8%AF)
دبير شوراي توليدكنندگان پودر شوينده خبر داد كه وزارت صنعت، معدن و تجارت در تلاش است به واردات مواد اوليه توليدكنندگان فعال در اين حوزه ارز مرجع اختصاص دهد.

جمشيد فروزش در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به اينكه مشكل واردات مواداوليه توليدكنندگان پودر شوينده تشديد شده است، افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت به همراه ستاد تنظيم بازار در تلاش هستند كه واردات مواد اوليه توليد پودر شوينده را در فهرست اقلامي كه ارز مرجع دريافت ميكنند، قراردهند.

او با اشاره به اينكه پودر شوينده جزو اقلام اساسي محسوب ميشود، گفت: از خرداد ماه امسال واردات مواد اوليه كارخانهها با مشكل مواجه شده است و در صورت ادامه اين روند عرضه پودر در بازار دچار اختلال ميشود.

به گفته فروزش، در چهار ماه نخست امسال توليد و عرضه پودر شوينده در بازار مانند مدت مشابه در سال قبل بوده و دليل آن نيز استفاده از موجودي انبار كارخانهها و خردهفروشيها بوده است.

javad60
۱۳۹۱/۰۷/۰۲, ۱۰:۵۸
این سهم کی می خواد بیدار بشه؟

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۷/۲۵, ۱۱:۰۴
فرصت خرید خوبی داده

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۷/۲۵, ۱۱:۰۸
خط زرد رنگ روند نزولی بوده که شکسته شده.
بعد از اون چند روزی رنج بوده و خط روند خنثی( قرمز رنگ پایینی) رو شکسته و وارد روند صعودی شده
مکدی هم ادامه روند صعودی رو تایید میکنه
دیروز یه مقاومت مهم شکسته شده
شاید پله اول 199 و بعد از اون هم 211.

http://images.boursy.com/imported/2012/10/58.gif

شطرنج باز
۱۳۹۱/۰۷/۲۵, ۱۲:۱۷
دوستان کسی از زمان برگزاری مجمع شپارس اطلاع داره؟

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۷/۲۵, ۱۲:۳۱
بعد از یه حجم مناسب. صف خرید شد

roohe-khashen
۱۳۹۱/۰۷/۲۵, ۱۲:۳۶
بعد از یه حجم مناسب. صف خرید شد
چیز خاصی نبود نمیخواستم رو مثبت کامل بخرم اما دیدم دو سه نفرم کمک دارن میکنن مصطفی ما هم رستگار شدیم:d

وحید 20
۱۳۹۱/۰۷/۲۹, ۰۹:۵۱
توقف نماد معاملاتي شپارس
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت بين المللي محصولات پارس با توجه به عدم ارائه اطلاعات، متوقف شد

شطرنج باز
۱۳۹۱/۰۸/۲۸, ۱۰:۱۴
پیش بینی درآمد سال 92 روی کدال اومد

وحید 20
۱۳۹۱/۰۸/۲۸, ۱۴:۱۵
نخستین پیش بینی 92 "شپارس" منتشر شد

شرکت بین المللی محصولات پارس پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 92 را با سرمایه 100 میلیارد ریال 307 ریال اعلام کرده است.

شرکت بین المللی محصولات پارس پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 92 را با سرمایه 100 میلیارد ریال 307 ریال اعلام کرده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، شرکت بین المللی محصولات پارس پیشبینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 92 را با سرمایه 100 میلیارد ریال 307 ریال اعلام کرده است. براساس این گزارش هیئت مدیره این شرکت در نظر دارد 50 درصد از سود خالص سال مالی 92 را برای تقسیم بین سهامداران به مجمع عمومی عادی سالانه پیشنهاد کند. پیش بینی عملکرد سال مالی 92 در مقایسه با پیش بینی سال مالی قبل شامل افزایش 57 درصدی فروش، افزایش 66 درصدی بهای تمامشدة کالای فروشرفته، افزایش 6 درصدی سود عملیاتی و افزایش 10 درصدی سود خالص است. شایان ذکر است "شپارس" اعلام کرد افزایش فروش به میزان 10 درصد حجم و 47 درصد نرخ نسبت به سال91 (با توجه به افزایش تاییدسازمان حمایت ازمصرف کننده)، افزایش بهای تمام شده با توجه به افزایش 33 درصدی برمبنای هزینه های مواد اولیه با نرخ های مهرماه 91، 20درصدی هزینه های سرباری و ثابت با توجه به نرخ تورم و مصوبات اداره کار و افزایش 20 درصدی هزینه های اداری و حقوق موجب تغییرات در پیش بینی سال مالی 92 نسبت به سال مالی 91 شده است. لازم به ذکر است فروش صادراتی سال مالی 92، مبلغ 187 میلیارد و 360 میلیون ریال معادل 25 درصد کل فروش معادل ارزی 7 میلیون و 494 هزار و 400 دلار با نرخ برابری 25 هزار ریال، به کشورهای افغانستان، عراق و آسیای میانه است. "شپارس"پیشبینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه سال 91 را در مهرماه 90 به صورت حسابرسی شده و در خردادماه سال جاری 230 ریال و در آبان ماه جاری 278 ریال اعلام کرده است

اسطوره
۱۳۹۱/۰۸/۲۸, ۱۹:۰۶
سلام
به شپارس بايد به گونه ديگري نگريست
الگوي گارتلي تشكيل شده در نمودار هنوز هم پابرجاست
حد ضرر بسته شدن زير 140 هستش
به ايندش بسيار اميدوارم
با اينكه زمان زيادي درجازد ولي بالاخره بايد برسه به جايي كه حقش هست
به نظر بنده اين سهم پتانسيل رشد بالايي در خودش نهفته داره....ارزش سهامداري رو داره

اسطوره
۱۳۹۱/۰۸/۲۸, ۱۹:۱۱
حيف كه بد موقعي نمادشو بستن وگرنه حداقل 240 رو ديده بود تا الان
باز هم صبر ميكنيم ببينيم شركتي با دستگاههاي كاملا جديد،افزايش نرخ محصولات و سود انباشته عالي كي
حركت قدرتمندانه خودشو شروع ميكنه

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۲, ۱۰:۴۸
خریدنیه

rajabnejad
۱۳۹۱/۰۹/۱۲, ۲۲:۴۵
گزارش شپارس

باتوجه به گزارش حسابرسی شده ی این شرکت شاهد تعدیل مثبت و افزایش سود به میزان 307 ریال برای سال مالی 31 شهریور 92 هستیم به طوری که این میزان سود برای سال مالی 31 شهریور 91 به مبلغ 278 ریال اعلام گردیده است.
از دلایل این تعدیل افزايش 10 % متاثر از تفاوت بين هزينه ها و درآمدها و افزايش فروش و قيمت تمام شده یکی از دلایل مهم میباشد.قابل توجه است که نرخ دلار در بودجه ی شرکت نیز 2500 تومان درنظر گرفته شده.
دقت شود میزان تولید شرکت به حدود 8 درصد و میزان فروش به میزان 15.81 درصد در پیش بینی سال 91 نسبت به 92 کاهش یافته است .با این اوصاف دلیلی که باعث افزایش سود آوری شرکت شده است افزایش مبلغ فروش به میزان 60 درصد میباشد.باتوجه به این میزان افزایش قیمت انتظار تعدیل مثبت برای گزارش 9 ماهه نیز وجود خواهد داشت.

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۲, ۲۳:۱۵
به نظرم افزایش نرخ های مواد اولیه رو بیش از حد دیده و گزارش کاملا محافظه کارانه است. با اینکه درصد بهای تمام شده رو از 84 به 89 رسونده اما باز هم چون افزایش فروش خوبی داشته تعدیل مثبت داشته برای سال بعد

از دوستان کسی اطلاع از قیمت واقعی این مواد داره؟
به نظرم بعضا زیادتر از واقع بوده...

http://img4up.com/up2/15084022383917805880.jpg (http://img4up.com/)

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۳, ۰۹:۱۷
نکته مهم صورتاش 4 برابر شدن صادرات امسال نسبت به پارساله.
میزان تولید هم 84% نسبت به 9 ماهه پارسال رشد داشته. فروش 94%.

30 تومن سود داره و 15 تقسیم میکنه. انباشته تا 9 ماه 157 تومن و پایان دوره میشه 172 تومن انباشته هر سهم . ولی قیمت 180 تومن!

rajabnejad
۱۳۹۱/۰۹/۱۳, ۰۹:۵۹
"شپارس" و دلار2500 تومانی

شرکت بین المللی محصولات پارس که با 10 میلیارد تومان فعالیت می کند برای هر سهم در سال مالی منتهی به شهریور 92 مبلغ 307 ریال عاید یخالص پیش بینی کرده که در مقایسه با سال مالی 91 از رشد 10 درصدی برخوردار بوده است.

این شرکت که در پیش بینی هایش از افزایش 57 درصدی فروش (10 درصد افزایش در حجم فروش و 47 درصد در نرخ فروش محصولات)، 66 درصدی بهای تمام شده ،10 درصدی سود ناخالص و همچنین کاهش 8 درصدی تولید که سهم عمده آن مربوط به محصولات سیلیکات و اسید سولفونیک بوده خبر داده نرخ دلار را برای فروش 25 درصدی محصولات و خرید 11 درصدی مواد اولیه که در بازارهای خارجی انجام می شود معادل 2500 تومان در نظر گرفته است.

گفتنی است "شپارس" در نظر دارد نیمی از عایدی خالص هر سهم سال 92 را بین سهامدارانش تقسیم نماید

izmo
۱۳۹۱/۰۹/۱۳, ۱۰:۲۰
مجمعش پارسال اخر دی ماه بوده، امسال هم همون موقع هست؟
----
برای خریدش عجله نمیکنم سود درست حسابی که نمیده

حالا قراره تو مجمع حتما افزایش سرمایه بده؟

اگه نداد چی گذاشتن برای شش ماه دیگه؟

منظورم اینه که برای خرید دید باید بلند مدت باشه دوستان جو گیر نشن صف خریدش کنن امکانش هست پولشون مدتی بخوابه ها

roohe-khashen
۱۳۹۱/۰۹/۱۳, ۱۱:۲۴
زیاد این تاپیک نیاد بالا بیتره;)

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۳, ۱۱:۳۶
دیروز که زنگ زدی چنتا خریدی مهدی؟

roohe-khashen
۱۳۹۱/۰۹/۱۳, ۱۱:۵۴
50تا مصطفی بعد انلاین قطع شد نتونستم بیشتر بخرم

m.r_moradi
۱۳۹۱/۰۹/۱۳, ۱۲:۰۰
اقا ما دیروز از صف خریدیم،هدفش چنده به نظرتون؟

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۳, ۱۲:۰۳
اقا ما دیروز از صف خریدیم،هدفش چنده به نظرتون؟

فعلا 211

safaklar
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۰۲:۲۳
خریدنیه

با تشکر از شما به خاطر تحلیل خوبتون
با توجه به تجربه خوب در عمل به توصیه شما برا خرید غگل و وآتی امروز رو 1810 یک پله از سه پله مدنظر رو بدون بررسی و چشم بسته برداشتم
موفق باشید

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۰۲:۴۸
با تشکر از شما به خاطر تحلیل خوبتون
با توجه به تجربه خوب در عمل به توصیه شما برا خرید غگل و وآتی امروز رو 1810 یک پله از سه پله مدنظر رو بدون بررسی و چشم بسته برداشتم
موفق باشید

درود بر جناب صفاکلار
قربان شما خرید چشم بستتون هم برای ما قوت قلبه.
انشالا که توی این سهمم بتونیم خاطرات خوش کساوه و... رو تجربه کنیم.
سپاس

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۰۲:۴۹
یه نمای میانمدتی از شپارس که یوسف "طلایی" زحمتشو کشیده.

http://istgahebourse.ir/golden-station/istgahe-tahlil/item/208-%D8%B4%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%AA

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۲:۳۸
خرید شپارس 180 تا 181

هامد
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۲:۴۲
همه بزرگااا اینجان که :) بدجوری جمه بچه ها جمه هاا :)
میتونیم سفته بازیم بکنیم روش نظرتون چیه ;;) =)) خودمون راش بندازیم :)

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۲:۴۳
همه بزرگااا اینجان که :) بدجوری جمه بچه ها جمه هاا :)
میتونیم سفته بازیم بکنیم روش نظرتون چیه ;;) =)) خودمون راش بندازیم :)

لزومی به سفته بازی نیست سهم راه خودشو پیدا میکنه

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۲:۴۵
خرید شپارس 180 تا 181

به درود بر بابک عزیز؛
بابک جان یه تکنیکال بزن ببینیم حدود و ثغور افت احتمالی و مقومتهاش کجاهاند:x

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۲:۴۸
به درود بر بابک عزیز؛
بابک جان یه تکنیکال بزن ببینیم حدود و ثغور افت احتمالی و مقومتهاش کجاهاند:x

سلام بر یاسر خان گل

چشم حتما الان دسرسم نیست اجازه بدین عصر میزارم سایت ;)

راستی فانداشم که ظاهرا اوکیه آره؟

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۲:۵۵
سلام بر یاسر خان گل

چشم حتما الان دسرسم نیست اجازه بدین عصر میزارم سایت ;)

راستی فانداشم که ظاهرا اوکیه آره؟

بله بابک جان، سهمی که اندازه قیمتش سود انباشته داره باید پی به ای دو برابر داده بشه بهش پس اصلاح پی به ای بیشتر نخواهیم داشت. گزارش سال آتیش رو هم بدبینانه داده و به نظرم بتونه 40 تومان رو راحت بسازه. تراز تجاریش هم که مثبت تر شده و صادراتش خیلی خوب بوده
به نظرم نباید زیاد جای افت داشته باشه حالا نمودارش رو دیگه نمی دونم چه حالتیه

مهربان
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۳:۰۰
<:-p
بله بابک جان، سهمی که اندازه قیمتش سود انباشته داره باید پی به ای دو برابر داده بشه بهش پس اصلاح پی به ای بیشتر نخواهیم داشت. گزارش سال آتیش رو هم بدبینانه داده و به نظرم بتونه 40 تومان رو راحت بسازه. تراز تجاریش هم که مثبت تر شده و صادراتش خیلی خوب بوده
به نظرم نباید زیاد جای افت داشته باشه حالا نمودارش رو دیگه نمی دونم چه حالتیه
....سید خوب وجود سود انباشته که نخواد تقسیم کنه دلیلی نداره سهم پی بر ای بگیره....

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۳:۰۴
درود بر دکتر عزیز
سود انباشته یا تقسیم باید بشه یا افزایش سرمایه. یا باید نقش تامین مالی طرح های آتی رو بازی کنه که از طریق افزایش سرمایه ممکن میشه یا بالاخره باید تقسیم بشه. در ترازنامه تغییری ایجاد شده و این پول الان بعنوان دارایی محسوب میشه اما باید بالاخره در قسمت حقوق صاحبان سهام خودش رو نشون بده. یا بصورت سود یا افزایش سرمایه
درسته که در این مجمع تقسیم نمیشه سود انباشته اما بصورت کلی برای سرمایه گذاری این یک فاکتور کاهش ریسک محسوب میشه که سبب افزایش پی به ای میشه. اگه دقت کنید همیشه پی به ای بالایی داشته

roohe-khashen
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۳:۰۶
<:-p
....سید خوب وجود سود انباشته که نخواد تقسیم کنه دلیلی نداره سهم پی بر ای بگیره....
خوب دکتر باید یه بلایی بالاخره سرش بیاره که همه وره برا ما خوبه این صف رو اومدم بزنم زیرش منتها گفتم ببینم فردا چی میشه نهایت یه منفی دیگه شاید کامل داشته باشه که بعید میدونم فکر کنم یه منفی 2درصد برا فردا باشه و تمام اگه بو که فردا امونش نمیدم;)

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۳:۰۷
سود انباشته فقط زمان تقسیم کردن ارزشمند نمیشه! سود انباشته یک احتمال برای افزایش سرمایه س. کسی نمیگه پی بر ای متوسط بازار بگیره ولی عموما به سود انباشته بالای 100 تومن پی به ای 2 میدن.
سود انباشته یه منبع تامین مالی برای فعالیتهای شرکته. یعنی نیازی نیست برای فعالیتهاش وام بهره دار بگیره!
بعضی حرفا کل علم مدیریت مالی رو زیر سوال میبره.

ضمنا مکدی هفتگی خط صفرو به بالا شکسته.

مهربان
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۳:۰۷
درود بر دکتر عزیز
سود انباشته یا تقسیم باید بشه یا افزایش سرمایه. یا باید نقش تامین مالی طرح های آتی رو بازی کنه که از طریق افزایش سرمایه ممکن میشه یا بالاخره باید تقسیم بشه
درسته که در این مجمع تقسیم نمیشه سود انباشته اما بصورت کلی برای سرمایه گذاری این یک فاکتور کاهش ریسک محسوب میشه که سبب افزایش پی به ای میشه. اگه دقت کنید همیشه پی به ای بالایی داشته
...عجب چه حکایت غریبی داشت داستان این سود انباشته....مرحبا خیلی میفهمی افرین....سید میگفتی 25 درصد پولت نقده یه 4 تومن کارت به کارت کن من جای این شبندروکه خریدم پر کنم تا ببینیم سر برج چی میشه....

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۳:۰۸
خوب دکتر باید یه بلایی بالاخره سرش بیاره که همه وره برا ما خوبه این صف رو اومدم بزنم زیرش منتها گفتم ببینم فردا چی میشه نهایت یه منفی دیگه شاید کامل داشته باشه که بعید میدونم فکر کنم یه منفی 2درصد برا فردا باشه و تمام اگه بو که فردا امونش نمیدم;)

مهدی جان درستش هم همین بود که صبر کنیم برای فردا... البته احتمالا بخش زیادی از صف بابت ترس ارز ریزش بازار و منفی مثبت های اون بوده

مهربان
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۳:۱۲
خوب دکتر باید یه بلایی بالاخره سرش بیاره که همه وره برا ما خوبه این صف رو اومدم بزنم زیرش منتها گفتم ببینم فردا چی میشه نهایت یه منفی دیگه شاید کامل داشته باشه که بعید میدونم فکر کنم یه منفی 2درصد برا فردا باشه و تمام اگه بو که فردا امونش نمیدم;).
...والا ما که فروختیم ولی فکر نکنم بیشتر از 120 بشه بهش قیمت داد چون حالا پول بچه ها توشه 140....;):D....حمید فردا که خواستی بزنی زیرش 2-3 دقیقه قبلش ندا بده من یه مقدار پایین تر بخرم...تو دیگه از بالاترش جمع کن تا نزدیکیای صف خرید خیر ببینی جوون یه تریبولوس مارک sunپیش عمو داری....
...در جواب دوست تحلیلگرمون جناب مصری پور متاسفانه اینم معضلی شده برا بازار سرمایه گاها تو تاپیکا از طرف افراد نامطلع مطالبی دیده میشه که انسان تاسف میخوره....باید کار زیر بنایی بشه....

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۰:۲۰
سهم حداکثر از محدوده 170 بر میگرده.اولین مقاومت پیش روی سهم 210 تومنه که اگر اونو رد کنه تقریبا کارش تمومه و میشه به اعداد بسیار بزرگتری در میان مدت فکر کرد.
هدف کلاسیکم ابتدا 290 و بعدش 310 تا 320 تومنه.

http://images.boursy.com/imported/2012/12/51.png
http://images.boursy.com/imported/2012/12/52.png

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۰:۲۳
در ضمن ظاهرا سهامدار عمده هیچ کاری با سهم نداره و بالا پائینو ما حقیقیا رو سهم انجام میدیم ;) ببینیم از فردا چی میشه شاید اکیپی وارد شدیم

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۰:۳۴
درود بر بابک عزیز؛

شرط "کافی" برای رشد سهم هم پس صادر شد;)
ان شالله پله بعدی رو منفی فردا یا شنبه میخریم و میندازیم یه گوشه وسطای موج سومش میفروشیم به صف خرید>:d<

خوشبخت
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۰:۴۲
سلام بر دوستان بزرگ خودم
ما هم هستیم سید جان و بابک جان عزیز
>:d<

راهکار جدید
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۰:۴۵
سلام بر دوستان بزرگ خودم
ما هم هستیم سید جان و بابک جان عزیز
>:d<

سلام بر دوستان عزیزم
منم از امروز با شما هم سنگر شدم از فردا پیش به سوی اهداف سهم >:d<

خودشکوفا
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۱:۰۳
آقا جمع قدری شده. همه استادن غیر من که از روش گل یا پوچ دقیقی دو روز پیش خریدمش.:D
نفهمیدم این مهربان دکی ما رو کی فریبش داد که سهمش رو فروخته...
مهربان نگفتمت خودتو شل کن تا آمپول زندگی....؟؟
من این روشت که اول سهم رو می خری بعد میری تاپیکش رو می خونی و اطلاعاتش رو درمیاری دیوونه اش هستم.
یه دونه ای به خدا...
;)
ضمنا چون گفتی می خوای دوباره برگردی روش خواستم یادآوری کنم نیاز به کمی صبوری داره که شکر خدا تو در صدرا به حد کفایت و بسیار, تمرین صبر کرده ای.
پرسود باشید مهربان و سایر رفقا و خودم>:d<

اسطوره
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۱:۱۹
سلام به همگي
بالاخره اين سهم بي كس و تنها داره صاحب پيدا ميكنه;)
و گلچيني از برو بچ گل سايت رو اينجا دور هم جمع كرده ....(قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهري)
با اينكه درصد خوبي از سبدم به اين سهم تعلق داره ولي همچنان در روزهاي اتي خريدار هستم
بلكه شايد بتونم تواين سهم كوچيك سهامدار عمده بشم =))
ديگه تنهايي داشت حوصلم سر ميرفت به همتون خوش امد ميگم اميدوارم سود مناسبي نصيب همه دوستان بشه:x

13661366
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۱:۳۰
در ضمن ظاهرا سهامدار عمده هیچ کاری با سهم نداره و بالا پائینو ما حقیقیا رو سهم انجام میدیم ;) ببینیم از فردا چی میشه شاید اکیپی وارد شدیم
با سلام. اقا بابک اگر گروهی خواستید وارد بشید اگه دوست داشتید رو منم حساب کنید.

بابک 52
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۲:۳۵
پیشبینی 307 ریال سود از سوی «شپارس»

گروه بنگاهها – شرکت بینالمللی محصولات پارس پیشبینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 31 شهریورماه 92 را با سرمایه 100 میلیارد ریال به بازار اعلام کرد.

بنا بر اطلاعات منتشره از سوی سازمان بورس، این شرکت سود هر سهم سال مالی 92 را مبلغ 307 ریال پیشبینی کرده که در مقایسه با سال مالی منتهی به 31 شهریورماه 91 از افزایش 10 درصدی برخوردار است.

فروش «شپارس» برای سال مالی یاد شده با افزایش 57 درصدی نسبت به سال مالی 91 بیش از 739 میلیارد ریال پیشبینی شده است.

پیشبینی عملکرد سال مالی 92 در مقایسه با پیشبینی سال مالی قبل بهای تمام شده کالای فروش رفته 66 درصد افزایش و سود عملیاتی 6 درصد افزایش نشان میدهد.

«شپارس» اعلام کرده که هیات مدیره در نظر دارد معادل 50 درصداز سود خالص سال مالی 91 را جهت تقسیم بین سهامداران به مجمع عمومی عادی سالانه پیشنهاد نماید.

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۲:۴۱
با سلام. اقا بابک اگر گروهی خواستید وارد بشید اگه دوست داشتید رو منم حساب کنید.

سلام دوستم
قدمتون روی چشم عرض کردم ظاهرا تنها حقیقی ها سهمو میگردونن.اساتید بنیادی که تاییدش کردن منم یه دستی رو تکنیکالش کشیدم.سر شونه دیده شد ولی چون امکان تشکیل سرشونه محاله یعنی -0% هست پس سهم روندش صعودی خواهد بود.امیدوارم سود خوبی ببریم ازش

به به چه جمعی شدیم مااااااااااا

یاسر شریعت - مصطفی مصری پور - roohe-khashen - خوشبخت - راهکار جدید - اسطوره - خودشکوفائی - m.r_moradi - safaklar - ha_mi - بابک پناهی

فعلا 11 نفریم هرکیم داشت این پستو نقل قول کنه و اسمشو اضاف کنه به لیست

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۲:۴۴
یاسر میگم بتای سهم چنده ؟ وقت کردی یه آمار ریاضی مخصوص یاسر شریعت از سهم بزار تا استفاده کنیم ;) قربونت :x

راهکار جدید
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۲:۴۷
سلام دوستم
قدمتون روی چشم عرض کردم ظاهرا تنها حقیقی ها سهمو میگردونن.اساتید بنیادی که تاییدش کردن منم یه دستی رو تکنیکالش کشیدم.سر شونه دیده شد ولی چون امکان تشکیل سرشونه محاله یعنی -0% هست پس سهم روندش صعودی خواهد بود.امیدوارم سود خوبی ببریم ازش

به به چه جمعی شدیم مااااااااااا

یاسر شریعت - مصطفی مصری پور - roohe-khashen - خوشبخت - راهکار جدید - اسطوره - خودشکوفائی - m.r_moradi - safaklar - ha_mi - بابک پناهی

یکی از اساتید با تجربه و فعال تالار بورس به نام جناب کیانی(کیارش) از دیروز بر روی این سهم فعال شدن.

13661366
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۳:۰۲
بابک جان بنده 2 تا از شخص حقیقی هاش رو میشناسم و هر از چند گاهی باهاشون در ارتباطم. خیلی از مدیر عاملش تعریف میکنن و به هیچ وجهی فروشنده نیستند. اگه خدا بخواد فردا هم بنده چند تایی........ میخرم و در کنار بقیه دوستان انشاا... سود خوبی ببریم.

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۳:۰۵
بابک جان بنده 2 تا از شخص حقیقی هاش رو میشناسم و هر از چند گاهی باهاشون در ارتباطم. خیلی از مدیر عاملش تعریف میکنن و به هیچ وجهی فروشنده نیستند. اگه خدا بخواد فردا هم بنده چند تایی........ میخرم و در کنار بقیه دوستان انشاا... سود خوبی ببریم.

انشاا... :)

fallah
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۳:۰۷
این سهم میتونه یه بازدهی بزرگ تو دو سه ماه اینده بده
تعدیل در گزارش ۱۲ماهه
سود انباشته ۱۶۰تومنی تا الان
کمترین پی به ای در بین هم گروهای خودش
کم بودن شناور سهم
بالا بودن اول پیش بینی سال جدید و و و و و

دیگه بقیشو خودتون بگیرید و برید
تنها مشکل سهم عرضه نشدن در صف خرید و نداشتن فروشنده زیاد زیر۱۷۵تومنه که کار رو مشکل میکنه واسه خریدارها

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۳:۰۹
تعدیل در گزارش ۱۲ماهه
کم بودن شناور سهم

تنها مشکل سهم عرضه نشدن در صف خرید و نداشتن فروشنده زیاد زیر۱۷۵تومنه که کار رو مشکل میکنه واسه خریدارها

ممنون بابت اطلاعاتتون
سهم بره صف خرید میبریمش گره خوب;;)

13661366
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۳:۱۴
تعدیل در گزارش ۱۲ماهه
کم بودن شناور سهم

تونستم امار شرکت رو از این 2تا شخص حقیقی که با مدیر عامل شرکت دوست هستند میگیرم. این بنده خدا ها میان کارگزاری سهام پژوهان تو فرمانیه. فردا تونستم میرم و ازشون در مورد شرکت سوال میکنم.

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۳:۱۹
تونستم امار شرکت رو از این 2تا شخص حقیقی که با مدیر عامل شرکت دوست هستند میگیرم. این بنده خدا ها میان کارگزاری سهام پژوهان تو فرمانیه. فردا تونستم میرم و ازشون در مورد شرکت سوال میکنم.

عالی میشه ممنون ;;)

eli77
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۳:۳۴
دوستان من 188 وارد شدم. حد ضرر رو چند بذارم؟

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۳:۳۵
ماشالا بابک پناهی این تاپیک سوت و کورو چیکار کردی!!!!

fallah
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۳:۳۶
یه نکته جالب داره و اونم اینکه ۲۵درصد صادرات با دلار ۲۵۰۰تومنی واسه سال ۹۲در نظر گرفته در حالی که تامین مواد اولیش فقط ده درصدش خارجیه و ۹۰درصد بقیه داخلیه و ربطی به تحریم نداره
نکته بعدی تقسیم سود بالای ۵۰درصدی سهمه که همیشه هرچی گفته بیشتر تقسیم کرده
حالا اگه تقسیم هم نکنه میره رو انباشته
شفارس با انباشته ۲۰۰تومنی رو ۲۰۰معامله میشد پارسال ولی الان چنده؟
بشهاب نمونه دیگه که با سود انباشته ۲۴۰تومنی رو ۲۵۰معامله میشد چندماه قبل ولی الان چنده؟

نکته بعدی افزایش فروشش هست که نسبت به مدت مشابه پارسال دو برابر شده و بیشترین فروشش مربوط به فروش پودر دستی و ماشینیه که قیمتش رو همتون از من بهتر میدونین الان چقد رفته روش
فردا یه قیمتی از فروش الانش در بیارم پوشش ۱۲ماهه امسال و سال بعد رو حدودش رو تو سایت میذارم

eli77
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۳:۳۸
درود بر بابک عزیز؛

شرط "کافی" برای رشد سهم هم پس صادر شد;)
ان شالله پله بعدی رو منفی فردا یا شنبه میخریم و میندازیم یه گوشه وسطای موج سومش میفروشیم به صف خرید>:d<

ینی فردا باز منفی میخوره یاسر خان؟

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۰:۰۷
ینی فردا باز منفی میخوره یاسر خان؟

درود؛
بنده که استقبال می کنم و میانگین پایین میارم اگه منفی باشه. البته ممکنه هیجانی مثبت بشه و باز هم صف خرید بشه چون به اون صورت عرضه کننده قوی نداره. تا اولین فیبو که حدود 170 بشه حداکثر افتشه به گفته عزیزان تکنیکال که این قدر افت برای من کلا بی معنیه... سهم های بنیادی رو می خریم و روش صبر می کنیم و زمان از دست میدیم بعضا که سود بالای 50 درصدی بگیریم اگه نه که سودهای کوتاه مدت 5-10 درصدی با نمودارها خیلی بیشتر گیر میاد. باید استراتژی قبل از خرید هر سهم مشخص باشه.

مثلا استراتژی من در یکسری سهامم بلندمدته تا رسیدن به هدف و روی یکسری کوتاه مدته و ممکنه هر موقع خواستم توی سود بفروشم. بنابراین خیلی از منفی خوردن های اینچنینی نباید واهمه داشت

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۰:۱۱
یاسر میگم بتای سهم چنده ؟ وقت کردی یه آمار ریاضی مخصوص یاسر شریعت از سهم بزار تا استفاده کنیم ;) قربونت :x

چشم قربان اطاعت میشه;;)... یکی دوتا سهم لیدر تو این گروه هم مشخص کنید ببینیم همبستگیش با گروه قابل اتکاست برای پیش بینی یا خیر

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۰:۱۸
چشم قربان اطاعت میشه;;)... یکی دوتا سهم لیدر تو این گروه هم مشخص کنید ببینیم همبستگیش با گروه قابل اتکاست برای پیش بینی یا خیر
سید لیدر این گروه خودشه.(شوینده ها)

از کدوم روش بتا میگیری؟
صرف ریسک بازار یا کوواریانس؟

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۰:۲۴

از کدوم روش بتا میگیری؟

کوواریانس مصطفی، فکر می کنم بهتر جواب میده... البته یه محدودیتی که داریم اینه که بازه زمانی رو نباید خیلی کم و نه زیاد انتخاب کرد. به نظرت 1 ساله خوبه؟

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۰:۲۵
ماشالا بابک پناهی این تاپیک سوت و کورو چیکار کردی!!!!

البته به لطف و یاری شما سروران >:d<

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۰:۳۱

fallah - کیارش - eli77

تا الان 14 نفر شدیم

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۰:۳۳
کوواریانس مصطفی، فکر می کنم بهتر جواب میده... البته یه محدودیتی که داریم اینه که بازه زمانی رو نباید خیلی کم و نه زیاد انتخاب کرد. به نظرت 1 ساله خوبه؟

بنظرم 3 ساله بگیریم.
یه مشکلی هم هست. سود نقدی و افزایش سرمایه و....

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۰:۳۳

از کدوم روش بتا میگیری؟

فک کنم پاکسانم بشه اضافه کرد

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۰:۳۷
بنظرم 3 ساله بگیریم.

کاملا درسته، برای همین دوره های بالای 1سال معمولا یکم دردسر داره. کسی از دوستان راه آورد نوین ماژول بنیادیش رو داره؟ اونجا یه بتایی حساب می کنه خودش برای سهم معمولا

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۰:۳۸
بنظرم 3 ساله بگیریم.

http://images.boursy.com/imported/2012/12/551.jpg
http://images.boursy.com/imported/2012/12/553.jpg

fallah
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۰:۴۴
fallah - کیارش - eli77

تا الان 14 نفر شدیم

بابک خان من خودم اندازه چند نفر میخرم اگه پایین بده
نیم تا یک درصدش رو میتونم قول بدم

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۰:۴۷
fallah - کیارش - eli77

تا الان 14 نفر شدیم

بابک خان من خودم اندازه چند نفر میخرم اگه پایین بده
نیم تا یک درصدش رو میتونم قول بدم

یکی از دوستان گل و عزیز 0913 ای هم هست که تا 300-400 هزار تا احتمالا خریدش تکمیل بشه و تا 300 هم به گفته خودش فروشنده نیست

fallah
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۰:۴۸
یکی از دوستان گل و عزیز 0913 ای هم هست که تا 300-400 هزار تا احتمالا خریدش تکمیل بشه و تا 300 هم به گفته خودش فروشنده نیست

منظورت م...ن هست؟

fallah
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۰:۴۹
کلا ۸میل شناور داره
بیاین یهو همشو بخریم خلاص
نفری نیم درصد بخریم کافیه

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۰:۵۶
بله درسته
به نظرم سهمیه که بنیادیش کاملا تاییده و نیازی نداره بخواهیم قیمت رو دستکاری کنیم و دیر یا زود به اهدافش میرسه
اما اینکه بتونیم قدرت تقاضا رو قوی کنیم کاملا موافقم و به نظرم کار درستیه و شاید حتی بتونیم توی مجمع قدرت چانه زنی هم ایجاد کنیم برای تصمیمات مجمع...
من که نقدینگیم زیاد نیست اما به به وسع خودم در سبدم درصد خوبی بهش تخصیص میدم

خودشکوفا
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۱:۰۸
رفقا با این شلوغکاری و گرد وخاکی که به پا کردین فردا نصف کاربرای بورسی میریزن رو سهم!!
عالم و آدم خبردار شدن تو شپارس یه خبرایی هست>:d<

اسطوره
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۱:۰۹
بله درسته
به نظرم سهمیه که بنیادیش کاملا تاییده و نیازی نداره بخواهیم قیمت رو دستکاری کنیم و دیر یا زود به اهدافش میرسه
اما اینکه بتونیم قدرت تقاضا رو قوی کنیم کاملا موافقم و به نظرم کار درستیه و شاید حتی بتونیم توی مجمع قدرت چانه زنی هم ایجاد کنیم برای تصمیمات مجمع...
من که نقدینگیم زیاد نیست اما به به وسع خودم در سبدم درصد خوبی بهش تخصیص میدم

كاملا با شما موافقم ياسر جان
دستكاري قيمت و اين قبيل حركتها زياد جالب نيستند بهتره اجازه بديم سهم راهشو خودش پيدا كنه

خوشبخت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۱:۲۷
سلام بابک جان
این خریدای گروهی رو میتونیم ادامه بدیم با دوستان در کنار اساتیدی مثله شما

شاهین محلوجی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۱:۳۰
فک کنم پاکسانم بشه اضافه کرد

خبر آمد خبری در راه که اعتضاد غدیر این سهم به زودی جمع میکنه ;)

خوشبخت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۱:۳۴
سلام
شاهین جان منم شنیدم

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۱:۴۱
منظورت م...ن هست؟

بابا مگه میخواید اعضای موصادو نام ببرید.:d
آره مهران سهمو داره.
وقتی داشت صفو جمع میکرد به منم زنگ زد و اطلاع داد که بخرید،منم.
امروزم خریدار بود.

roohe-khashen
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۱:۵۹
هر چی کمتر سرو صدا بشه بهتره;)

eli77
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۲:۰۱
سلام بابک جان

البته من سرمایه م زیاد نیست و سبدمم شلوغه اما موافق خرید گروهی هستم...یا همه با هم سود میکنن یا همه با هم ضرر. هیجانشم بالاست تازه،من خوشم میاد:d

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۹:۲۸
سلام بابک جان

سلام و صبح همگی بخیر
عرض کنم که هدف ما تو این گروه تنها مشخص کردن نفراتی هست که در کنار همدیگر سهمو خریدیم.نفراتی که هرکدوم دلیلی و منطقی برای خریدشون اعلام کردن.ما نمی خوایم یه سهم درپیتیرو حبابی کنیم.داریم روی سهمی کار میکنیم که پتانسیل بالایی از هر لحاظ داره.هدف گروه ما معرفی سهمه و نه نوسانگیری روی سهم!

13661366
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۹:۳۳
رو منم حداقل 200 تا حساب باز کنید........

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۰۹:۵۶
چه تقابلی بین خریدارو فروشندس :d 8% ناقبل..این +4 میفروشه اونم -4 خریداره :))

eiman
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۰:۰۴
سلام دوستان
من قبل از بسته شدن دارمش
دارم باز اضافه میکنم.
منم هستم فعلا باهاش

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۶:۴۰
به نظرم افزایش نرخ های مواد اولیه رو بیش از حد دیده و گزارش کاملا محافظه کارانه است. با اینکه درصد بهای تمام شده رو از 84 به 89 رسونده اما باز هم چون افزایش فروش خوبی داشته تعدیل مثبت داشته برای سال بعد

از دوستان کسی اطلاع از قیمت واقعی این مواد داره؟
به نظرم بعضا زیادتر از واقع بوده...

http://images.boursy.com/imported/2012/12/315.jpg (http://img4up.com/)

یاسر جان درصد ریالی کدوم یک از مواد بالا بیشتر از بقیست و تغییر قیمتش روی بهای تمام شده تاثیرش بیشتره؟

در ضمن لینک فایل عکس بالاییم میزاری تا یه نگا بش بندازم؟

فدات

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۶:۴۷
آقا من دیشب از فکر شپارس خوابم نمی برد! بعد هم که خوابم برد هی توی خواب میدیدم شپارس شده 1000 تومان! آخه اون همه امادگی که اینجا اعلام شد+ اون همه آمادگی هایی که اونجا اعلام شد! میشد خیلیییی آمادگی! در حد 2،3 درصد شرکت!
امروز که خودم خریدم و مهران و کلا فکر کنم 50 تا هم کل بازار خرید... انقدر قدرت مالی گروه هم دیگه زیاده بابا... یکم تسکینش بدیم چشم نخوریم;;)

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۶:۵۷
یاسر جان درصد ریالی کدوم یک از مواد بالا بیشتر از بقیست و تغییر قیمتش روی بهای تمام شده تاثیرش بیشتره؟

در ضمن لینک فایل عکس بالاییم میزاری تا یه نگا بش بندازم؟

فدات

درود بر بابک عزیز... این لینک مورد نظر
http://www.codal.ir/Reports/Attachment.aspx?LetterSerial=8Vpr8Jbx24LF0BP2URGep A%3d%3d

ببینید شرکت حدود 85 درصد هزینه هاش مربوط به مواد اولیست و تاثیر خیلی زیادی در سود عملیاتی شرکت می گذاره. این شرکت ها اهرم هاشون بالاست و اگه یکم محتاطانه دیده باشند با یه تغییر کوچیک سودآوریشون تغییر خوبی خواهد کرد...
والا تو صورت های مالیش بیشتریت درصد رو" سایر مواد اولیه" داره!! که دستشون رو باز میگذاره واسه پایین بالا کردن قیمت! و بعدش هم ماده ای به نام ال.ای.بی و سپس سولفات
اما تو اون گزارش جامعه باید دوباره ببینیم فکر کنم بشه دقیق تر پیدا کرد

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۷:۰۲
یاسر جان ال ای بی هم الکیل بنزن خطیه که شیران و پتروشیمی بیستون تولید میکنن.

آخرین قیمتش توی بورس کالا 43000 ريال بوده.اینجا چند گرفته؟

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۷:۰۵
یاسر جان ال ای بی هم الکیل بنزن خطیه که شیران و پتروشیمی بیستون تولید میکنن.

آخرین قیمتش توی بورس کالا 43000 ريال بوده.اینجا چند گرفته؟

سلام مصطفی جان

فکر کنم 22110 ریال گرفته

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۸:۰۳
خوب گویا باید خودمون حساب کتاب کنیم بدیم شرکت برای تغییر پیش بینی سال بعدش ;;)

قیمت خرید این الکیل بنزن رو درست نگرفته پس... البته جالبه توی تفکیک مواد اولیش تو گزارش تشریحیش اسمی از همچین ماده ای نیاورده! حالا ما همون 43 تومان میگیریم و 13 میلیارد اضافه می کنیم به هزینه هاش

اما متوسط قیمت فروش پودر ماشین رو گرفته کیلویی 1850 تومان... از اونجا که از قیمت های هایپراستار باخبرم عرض کنم که قیمت فروش عمده پودر ماشین سافتلن هر 500 گرم 1700 تومانه پس میشه کیلویی 3400 تومان
10 درصد هم میگذاریم برای واسطه میگیریم 3000 تومان... یعنی هر کیلو 1150 تومان بیشتر از پیش بینی، حالا ما میگریم 1000 تومان یعنی برای کل پیش بینی شرکت 9 میلیارد داره بیشتر از پیش بینی...
و تقریبا تاثیر اون قلم هزینه ای رو خنثی می کنه

حالا قیمت پودر دستی!
کسی از دوستان از قیمت روز پودر دستی خبر داره؟

بابک 52
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۸:۱۶
قیمت جدید پودر شوینده با افزایش 20 درصدی

یک مقام مسئول از صدور مجوز افزایش 20 تا 25 درصدی قیمت به تولیدکنندگان پودر شوینده خبر داد.

پس از اولویتبندی کالاهای وارداتی بخشی از مواد وارداتی مربوط به پودرهای شوینده در اولویتهای بالا و بخشی در اولویتهای پایین قرار گرفته است.

به گفته رفیعی، تولیدکنندگان پودر شوینده معتقدند این بلاتکلیفی در تخصیص ارز وارداتی باعث شده هزینههای آنها بیش از پیش افزایش یابد.

مدیر کل دفتر نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی سازمان حمایت مصرفکنندگان و تولیدکنندگان تاکید کرد: هم اکنون تولیدکنندگان پودرشوینده در حال رایزنی هستند تا بتوانند مشکل تامین ارز را به نوعی حل کنند.

در همین حال دبیر شورای تولیدکنندگان پودر شوینده نیز با تایید خبرافزایش 20 درصدی قیمت انواع پودر شوینده گفت: تولیدکنندگان پیشنهاد افزایش 57 درصدی قیمت پودر دستی و 68 درصدی قیمت پودر ماشینی را ارائه کرده بودند که در نهایت با افزایش 20 درصدی قیمت موافقت شد.جمشید فروزش با اشاره به اینکه اختصاص نیافتن ارز مرجع یکی از دلایل افزایش قیمت پودر شوینده بوده است، گفت: نرخ ارز اختصاص یافته برای واردات مواد اولیه از 1226 تومان به 2580 تومان رسیده و در همین حال قیمت مواد اولیه تولید داخل توسط پتروشیمیها هم به شدت گران شده است.او با اشاره به افزایش قیمت کارتن و مقوا برای بستهبندی مواد شوینده گفت: پتروشیمی پلیاتیلن را به جای بورس در خارج از بورس و با قیمت کیلویی 4800 تومان میفروشد.فروزش همچنین با اشاره به اختصاص ارز مبادلهای به برخی تولیدکنندگان گفت: البته هنوز ارزی به معنای واقعی به دست متقاضیان نرسیده است.

تاریخ انتشار خبر فوق : ۱۳۹۱ سه شنبه ۲ آبان

سید جان

با سلام

پودر دستی از ابتدای سال 91 کیلویی 13500 ریاله تازه بدون افزایش خبر 20 درصدی فوق

پودر ماشینا هم کیلویی 18200 ریاله ( بدون آنزیم)

فارس نوشت: پس از تایید و تکذیبهای فراوان در خصوص افزایش قیمت محصولات شوینده پس از سال جدید اسنادی منتشر شده است که حکایت از افزایش قیمت پودر شوینده از 15 فروردین ماه سال جاری دارد.

بنابراین گزارش، از تاریخ 15 فروردین ماه سال جاری قیمت مصرف کننده پودر دستی 500 گرمی 6750 ریال، پودرآنزیم دار 500 گرمی 9350 ریال و پودر بدون آنزیم 500 گرمی 9100 ریال از سوی انجمن صنایع شوینده، بهداشتی و آرایشی ایران اعلام شده است.

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۸:۲۶
درود بر بابک عزیز؛
کلا مبنای محاسبه درامدو هزینه هاش احتمالا مال اول ساله!!! جالبه...

به همون افزایش 20 درصدی پس محاسبه می کنیم که اشتباه کم باشه و دقت زیاد

قیمت پودر دستی میشه حدود 1600 تومان و پودر ماشینی 2200 تومان همچنین پودر صادراتی رو 1360 تومان گرفته یعنی کیلویی حدود 45 سنت! باید قیمت این رو هم دربیاریم!:d
حالا سوال اینجا پیش میاد که مگه مرض داری صادرات میکنی اگه قیمتش اندازه قیمت داخلیه!;) به نظرم این آیتم خییییلی مهمه پیدا کردن قیمت واقعیش....

فعلا از محل دو نرخ داخلیش به ترتیب 9 میلیارد بابت پودر دستی و 3 میلیارد بابت پودر ماشینی تعدیل مثبت داره اما اینها و سایر اقلام فروشش به نظرم با افزایش هزینه ها یر به یر میشه
به نظر من هرچی از پودر صادراتی تعدیل داشته باشه بیشترش تهش میمونه و میره روی سود خالصش...

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۸:۳۸
آقا من از مارک های مختلف دیدن کردم. ارزون ترینشون مارک daisy بود که پودر سادش حدود 1 یورو بر کیلوگرم بود... حدود 3500 تومان

حالا اون 13 میلیون کیلو فروش پودر صادراتی چقدر قیمت باید بخوره؟!

از اون طرف شرکت گفته 7 میلیون دلار صادرات دارم و اگه از این مسیر هم برگردیم تقریبا قیمت فروش هر کیلو رو 50 سنت در نظر گرفته...

حالا واقعا قیمت فروش 50 سنته یا 1.3 دلار ؟! :-/

تو گزارش اومده 9 ماهه امسال تقریبا هر کیلو پودر صادراتی رو 600 تومان فروخته!!! چرا آخه؟ 600 از کجا اوردی؟ چرا داخل نفروختی همون نرخ اول سال؟

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۹:۰۴
آقا من دیشب از فکر شپارس خوابم نمی برد! بعد هم که خوابم برد هی توی خواب میدیدم شپارس شده 1000 تومان! آخه اون همه امادگی که اینجا اعلام شد+ اون همه آمادگی هایی که اونجا اعلام شد! میشد خیلیییی آمادگی! در حد 2،3 درصد شرکت!
امروز که خودم خریدم و مهران و کلا فکر کنم 50 تا هم کل بازار خرید... انقدر قدرت مالی گروه هم دیگه زیاده بابا... یکم تسکینش بدیم چشم نخوریم;;)

خوب دوستان میخواستن پائین بخرن بازارم نمیداد اون 100000 تاییها ابتدای بچه های خودمون بود که 4% منفی تشسته بودن.من الان نقدینگیم کمه یا تو بقیه سهامه خرید اصلیمو یکی دو روز پیش انجام دادم ببینیم شنبه چی میشه ;)

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۹:۱۴
این سید یاسر از جمع متاهلاس و خوب از پودر و شوینده سر در میاره:d

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۹:۱۸
یاسر یعنی سنگ تموم میزاریا دمت گرم داداش

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۹:۱۹

=))

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۹:۳۳

من: :-w
خانومم: :D
جامعه متاهلا: =((
جامعه مجردا: =))
پودر ماشین: <:-p

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۹:۴۱
اما یه نکته دیگه؛
یه قسمتی از صادرات این بنده خداها به عراق و افغانستان بوده و اینها اوصلا ریال میدند نه دلار! حالا یه سوال... 9ماهه اول امسال (منتهی به خرداد) که قیمت فروش رو همون 50 سنت گرفته بوده اومده با دلار 1200 تومانی حساب کرده و شده کیلویی 600 تومان و این "غیر ممکنه"

امسال اگه شرکت بخواد اطلاعات واقعی رو تا حسابرسی شده 12 ماهه ابراز کنه باید مبلغ حاصل از فروش صادراتیش رو 30 درصد زیاد کنه که میشه 3 میلیارد تومان! 30 تومان به ازای هر سهم!
حالا بالاخره راه زیاد بلندند ممکنه هزینه ها رو زیاد کنند و تاثیر این رو نشون ندهند

fallah
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۰:۳۸
اونروز که سهم ۶۰۰تا معامله شد جور رنج رو بنده کشیدم با یکی از بچه ها
امروزم کلا۳۰تا تقریبا رو مثبت ۳به بالا معامله شد که اونم من و مهران واسه سنجش فروشنده خریدیم ولی فقط تو این موندم دیشب همه دم از خرید میزدن ولی امروز رو ۱۸۰اخر وقت که فروشنده هیدن هم بود کسی نمیخرید
خیلی جالبه!!!!!!!

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۱:۰۲
اونروز که سهم ۶۰۰تا معامله شد جور رنج رو بنده کشیدم با یکی از بچه ها
امروزم کلا۳۰تا تقریبا رو مثبت ۳به بالا معامله شد که اونم من و مهران واسه سنجش فروشنده خریدیم ولی فقط تو این موندم دیشب همه دم از خرید میزدن ولی امروز رو ۱۸۰اخر وقت که فروشنده هیدن هم بود کسی نمیخرید
خیلی جالبه!!!!!!!

بله من هم تایید می کنم فرمایششون رو... خودم هم دوبار برای اینکه ببینم اردر فروش هیدن هست یا نه بالای 183 خریدم یکم هم از 188 خریدم
بابک عزیز هم که فرمودند قبلا خرید کردند
امیدوارم بقیه دوستان هم به وسع خودشون خرید هارو انجام بدند...

fallah
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۱:۱۲
سید جون دلیل منتشر نشدن گزارش۱۲ماهه تا الان چیه؟
در ضمن پیش بینی نه ماهه هم نداده و فقط پوشش رو اعلام کرده

مهربان
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۱:۳۵
[QUOTE=خودشکوفائی;247216]آقا جمع قدری شده. همه استادن غیر من که از روش گل یا پوچ دقیقی دو روز پیش خریدمش.:D
نفهمیدم این مهربان دکی ما رو کی فریبش داد که سهمش رو فروخته...
مهربان نگفتمت خودتو شل کن تا آمپول زندگی....؟؟
من این روشت که اول سهم رو می خری بعد میری تاپیکش رو می خونی و اطلاعاتش رو درمیاری دیوونه اش هستم.
یه دونه ای به خدا...
;)
ضمنا چون گفتی می خوای دوباره برگردی روش خواستم یادآوری کنم نیاز به کمی صبوری داره که شکر خدا تو در صدرا به حد کفایت و بسیار, تمرین صبر کرده ای.
پرسود باشید مهربان و سایر رفقا و خودم>:d

خودشکوفا
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۲:۳۶
آقا ما هم امروز پله دوم رو برداشتیم. تا شنبه ببینیم می شه رفت سراغ پله سوم یا این مهربان دکی همه بازار رو شهید می کنه...

راستی این روشت که از تاپیک ها ببینی همه چی می خرن بعد تو هم بخریش خیلی بهتر از مال منه.
من بیچاره باید با تاس و پشک و شیریاخط و گل یا پوچ سهم ها رو انتخاب کنم:(

البته ناگفته نمونه یک بابایی رو جدیدا تو بورسی یافته ام که قیمت آینده سهم رو شبها تو خواب می بینه...:x

خوراک خوراکه آدرسشم بعدا به خودت می دم...

حالا مهربان یه نظر علمی بده بیا کمکم
کوچولوهای لی لی پوتی!! شیمیایی اینهان
شپارس شفارس شلعاب
بنده معتقدم شدیدا که این وسط حتما گالیور همون فولاد هست و کاپیتان لیچ می شه جناب مالمیر!!
درباره فلرتیشیا هم مدتیه سرگردونم...
اگه دیدیش خبرمون کن>:d<

ضمنا کارت به کارت رو این هفته بیخیال شو که داریم تجمیع نیرو می کنیم واسه حمایت از این نوگل خندان شپارس!! :p

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۲:۴۳
سید جون دلیل منتشر نشدن گزارش۱۲ماهه تا الان چیه؟
در ضمن پیش بینی نه ماهه هم نداده و فقط پوشش رو اعلام کرده

چرا توی پیش بینی سال 92 اومده انتهای امسال رو هم اورده که حدود 28 تومان پیش بینی کرده. پیش بینی بر اساس 9 ماهه همونه. گزارش 12 ماهه هم باید بدند کم کم
اما من بزرگترین امتیاز رو همون بحث صادراتش میبینم که احتمال داره تو عملکرد واقعی 12 ماهه هم تعدیل داشته باشیم

fallah
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۳:۰۲
چرا توی پیش بینی سال 92 اومده انتهای امسال رو هم اورده که حدود 28 تومان پیش بینی کرده. پیش بینی بر اساس 9 ماهه همونه. گزارش 12 ماهه هم باید بدند کم کم
اما من بزرگترین امتیاز رو همون بحث صادراتش میبینم که احتمال داره تو عملکرد واقعی 12 ماهه هم تعدیل داشته باشیم

یاسر جان این درست ولی الان ۴ماهه که از گزارش ۹ماهه گذشته و تا الان باید گزارش ۱۲ماهه رو میداد و چندروز بعد هم دعوت به مجمع میکرد
امروز که با مهران در ارتباط بودم به این نتیجه رسیدیم که فروشنده ها یه عده افراد هماهنگ باهمن که میخوان جلو رشد سهم رو بگیرن که اونا هم شاید بخاطر گزارش ۱۲ماهه فعلا میخوان از سهم خارج شن

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۳:۱۶
والا بعید نیست... بالاخره هر سهمی هم خریدار خودش رو داره هم فروشنده... دیدگاه افراد هم با هم متفاوته. ممکنه افق زمانی من صبر تا چند ماه باشه و برای دیگری چند روز
والا من تو صورت هاش نکته منفی نمبینیم مگه اینکه خبر رانتی داشته باشند و بخواهند خارج شوند به هر دلیلی

اگه انتخاب ما درست باشه و سهم زیر ارزش واقعیش باشه دیر یا زود به جایگاهش میرسه چون در بلندمدت بازار اشتباه نمی کنه اگه هم انتخابمون اشتباه باشه فکر نمی کنم افت چندانی داشته باشه و هر کسی که بخواد می تونه خارج بشه

شمواد 69 تومانی رو خیلی ها می فروختند، فسپا، کمنگنز 600 تومانی، حتوکا 200 تومانی، تپمپی 200 تومان قبل افزایش سرمایه و مجمع، شکربن 69 تومانی، شدوص 150 تومانی، کفرا 240 تومانی، کپشیر 120 تومانی و......

اینها همه سهم هایی هستند که بچه های بنیادی روش کار می کردند و نشانه ارزندگیشون اینه که بعد اینکه ما وارد شدیم و خارج شدیم و چند نسل دیگر هم اومدند هنوز هم قیمتشون پایین نیومده در صورتی که سهم سفته بازی سریع برمیگرده به قیمت های قبل از رشدش

پ.ن: هیچ کدوم از این سهما رو من معرفی نکردم

سهم بنیادی راه خودش رو پیدا می کنه تنها فاکتور زمانه که مهمه که بچه های تکنیکال اینجا خیلی کمک می کنند ;;)

fallah
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۳:۲۵
سید جان اینم فراموش نکنیم که شاید سهم به اون نقطه برگشتش نخورده باشه تا برگرده
بنظر اگه ۱۷۰رو ببینه و کد ها پر شه میتونه راحتتر رشد کنه
من که بشخصه از شنبه رو منفیش سنگین هم میشینم همم خریدارم
اگه باورتون نمیشه شنبه اردر ها رو داشته باشید

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۳:۳۹
احتمال داره همین طور باشه
به هر حال 4-5 درصد از نظر من افت محسوب نمیشه و پله بعدی رو خواهم خرید
استراتژی خرید هم کاملا شخصیه و خودتون بهتر میدونید این بحثا که مطرح میشه و اون مطلب من کاملا طنز بود. اگه نه روحیه من با حرکت های گروهی برای افزایش غیر واقعی قیمت ها سازگار نیست. اما همون طور که بابک عزیز هم گفتند اگر برای تایید صلاحیت سهم بصورت گروهی عمل بشه خوب احتمالا دقت تحلیل ها هم بیشتر خواهد بود و احتمال اشتباه کمتر. در اون صورت با اطمینان بیشتری میشه کفه تقاضا رو در برابر عرضه ها تقویت کرد

برای من همیشه اولویت اول صداقته و دوست دارم افرادی که باهاشون در ارتباطند هم همین صداقت رو داشته باشند اگه نه این پول ها ارزشی ندارند که بخواهیم به خاطر اون اصول خودمون رو زیر پا بگذاریم@};-

eli77
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۰۰:۲۷
یاسر خان سبد من یه کم تغییر کرد، چند تا سهم رو با ضرر فروختم. امیدوارم با لطف خدا و راهنمایی شما سودهای جدید جبرانشون بکنه

فعلن سبدم ایناست:
پکویر.فولاد. مارون. کرماشا،شنفت .شپارس .شفارس .شپترو. شاراک. شبریز.شبندر

کلن سبدم شده "شبد" !

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۰۰:۵۴
یاسر خان سبد من یه کم تغییر کرد، چند تا سهم رو با ضرر فروختم. امیدوارم با لطف خدا و راهنمایی شما سودهای جدید جبرانشون بکنه

فعلن سبدم ایناست:
پکویر.فولاد. مارون. کرماشا،شنفت .شپارس .شفارس .شپترو. شاراک. شبریز.شبندر

کلن سبدم شده "شبد" !

درود؛
ندید بهتون میگم که ریسک سبدتون بالاست و از سهمای با همبستگی بالا زیاد انتخاب کرده اید. از اون "ش" ها سر فرصت و در زمان های درست کمی کم کنید و تعداد سهم ها رو هم کاهش بدید. به نظرم یه سیمانی خوب و با پی به ای پایین می تونه جایگزین بشه (خصوصا اگه این طرح بدهی ارزی تجدید نظر بشه) من و بقیه دوستان سبدهارو به روز میکنیم و از اساتید می تونید راهنمایی بگیرید بنده هم در خدمت هستم در حد دانش خودم

behnam
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۰۱:۱۶
شپارس

شرکت در دوره 12 ماهه سال مالی منتهی به 90/6/31 تونسته 1248 ریال سود اعلام کنه
که خب دلایل غیر عملیاتی داره
دلیل اول فروش دارایی ثابته که با سود زیادی همراه بوده
و دلیل دوم تغییر در اصول و روشهای حسابداری
که هیچ کدوم ارزش عملیاتی نداره
در مقایسه سود سال مالی 90 با سال مالی 89
عملکرد عملیاتی شرکت دچار افت شده و عملکرد جالبی نداشته
درصد بهای تمام شده به فروش و همچنین سود عملیاتی کاهش یافته
ولی به دلایل گفته شده موفق به اعلام سود بالایی شده
چون گزارش 12 ماه امسال منتشر نشده
به ناچار به سراغ گزارش 9 ماهه میریم و با دوره 9 ماهه سال 90 مقایسه میکنیم
فروش و بهای تمام شده به میزان 67% افزایش یافته
سود عملیتی هم افزایش 54 درصدی را نشان میدهد
اما هزینه های مالی هم 20 درصد افزایش یافته
همچنین شرکت در 9 ماهه سال 90 تونسته 60 ریال سود بسازه
و در 9 ماهه سال 91 تونسته 160 ریال بسازه
در واقع میشه گفت بر خلاف سال 90 در سال 91 وضعیت سودآوری رو به رشد بوده
ولی برای اظهار نظر بهتر نیاز به گزارش 12 ماهه هست
که خب منتشر نشده

اما بررسی روند حرکتی قیمت سهم از اردیبهشت سال 90 تا به امروز
سهم از اواخر اردیبهشت 90 تا اواخر خرداد 90 تونسته از 334 تومن به 447 تومن برسه
و رشدی 34 درصدی داشته
اونجا بسته برای افزایش سرمایه 150 درصدی و با قیمت 193 تومن باز شده
کل افزایش از سود انباشته بوده
برای راحتی کار قیمت 334 تومنی و 447 تومنی با سرمایه قدیم رو تبدیل میکنیم به قیمت تعادلی با سرمایه جدید
که میشه 134 و 179 تومن که رندش کردم
از اواسط تیرماه 90 که با قیمت 193 باز شده تا اوایل شهریور رشدی نداشته
اونجا برای تعدیل بسته و در آبان ماه 90 با قیمت 259 باز شده
از آبان تا اوخر بهمن 90
سهم با افت و خیز به حدود 143 رسیده
مجدد در زمانی یک ماهه تا اواخر اسفند ماه 90 به 205 رسیده
اما باز تا مهر 91 روند کاهشی گرفته و تا 147 ریخته
در حال حاضر هم 181 تومنه
پس میشه گفت کف سهم روی 150-145 تومنه
و سقفش هم که حدود 260 بوده

در واقع حرکت شارپ سهم در زمان اردیبهشت تا آبان 90 شکل گرفته که 6 ماه هم نمیشه
از 134 رسیده به 260
و حدود 94% رشد داشته
از اونجا وارد روند نزولی شده و چند بار نوسان مثبت داده

نتیجه گیری :

وضعیت سودآوری سهم افت و خیز زیادی داشته
به طوری که در سال 90 به نسبت سال 89 کاهشی
و در سال 91 به نسبت سال گذشته افزایشی بوده
پیش بینی سود سال 92 هم با افزایش اندکی در سود عملیاتی و سود هر سهم همراهه
ولی چندان مطلوب نیست
گزارش 12 ماهه میتونه تعیین کننده باشه و تصویر روشنتری ارایه بده
در مورد روند سهم هم باید گفت
این سهم بیشتر به درد نوسان گیری میخوره تا سهامداری
تایید کننده این حرف هم نوسانات سهم بعد از رسیدن به قیمت 260 تومنه
نکته پایانی اینکه این سهم بستر سرمایه گذاری سنگین رو نداره
این رو حجم معاملاتش نشون میده
در کل این جور سهام کوچیک و کم حجم که نقد شوندگی به نسبت پایینی هم دارند ارزش خاصی برای سرمایه گذاری ندارن
مگر به دید نوسان گیری و با سرمایه محدود

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۰۱:۲۰
درود بر بهنام عزیز؛
ممنون بابت تحلیلتون
اما شرکت دو فاکتور مهم ثبت داره... یکی سود انباشته تقریبا اندازه قیمت خود سهم (حدود 160 تومان) و دیگری تراز مثبت و قابل توجه تجاری و توسعه صادرات. ضمن اینکه در 9 ماهه و پیش بینی 12 ماه فروش صادراتی رو به طرز ناشیانه ای کم در نظر گرفته... به نظر این بخش صادراتش با توجه به کم بودن سرمایه اسمی خیلی کمکش کنه

خودشکوفا
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۰۱:۲۷
خوشبختانه با لطف بهنام و تحلیلش میشه از دیدگاه دومی هم به این سهم نگاه کرد.
جای خوشحالیه که با نقد دقیق نقاط مثبت و منفی سهم بیرون بیاد تا سهامداران بمانند و سهامنداران! بروند...
;)

behnam
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۰۱:۳۱
درود بر بهنام عزیز؛
ممنون بابت تحلیلتون
اما شرکت دو فاکتور مهم ثبت داره... یکی سود انباشته تقریبا اندازه قیمت خود سهم (حدود 160 تومان) و دیگری تراز مثبت و قابل توجه تجاری و توسعه صادرات. ضمن اینکه در 9 ماهه و پیش بینی 12 ماه فروش صادراتی رو به طرز ناشیانه ای کم در نظر گرفته... به نظر این بخش صادراتش با توجه به کم بودن سرمایه اسمی خیلی کمکش کنه
درود بر یاسر شریعت عزیز
بله
فرمایشتون کاملا درسته
به خاطر همین هم عرض کردم که گزارش 12 ماهه میتونه کمک کننده باشه و موارد رو روشنتر کنه
بالاخره پیش بینی یه چیزه
و تحقق یافته یه چیز دیگه
ولی در کل این جور سهام با یه ضعف عمده روبرو هستند و اونم بحث نقدشوندگی
این تیپ سهام شاید برای سرمایه 10 تومنی مشکلی نداشته باشن
ولی حتی کشش سرمایه 50-40 تومنی رو هم ندارن
چه برسه به مبلغ سنگینتر
به نظر بنده اگر کسی بره سراغ این سهم
اول اینکه نباید سنگین بخره
و بعد باید مقطعی نوسان بگیره

خودشکوفا
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۰۸:۳۸
بامداد همگی به خیر. یه سری عدد می ذارم جهت توجه:
کفرا حجم مبنا 54,400
قزوین حجم مبنا 49,646
سغرب حجم مبنا 240,000
شفارس حجم مبنا 18,898
فلامی حجم مبنا 24,000
فسپا حجم مبنا 240,000

شپارس حجم مبنا 80,000

دوستان احتمالا همه ما یه سود جانانه از سهمای کوچولو و باغیرتی مثه سهمای بالا که خودم با گروهیشون کار کرده بودم دستمون رسیده.
شپارس احتمالا به درد دوستانی که به ارقامی تخیلی فکر می کنند نمی خوره اما میشه ازش سود معقولی گرفت.
من از کفرا و قزوین در زمان های کم سود مشتی گرفتم فکر می کنم این دفعه بشه با لیلی پوت های شیمیایی تکرارش کرد.
اما نهایتا تصمیم گیری با خود شخصه و طبیعتا مسئوولیت این انتخاب هم همینطور...

ولی حیفه که گفته نشه در جامعه شناسی معتقدن کافیه در یه گروه پراکنده فقط 3 درصد روی عقیده ای پافشاری کنن و ایمان داشته باشن. قاعده اینه که 97 درصد باقی دنبالشون میرن ....
تجربه انقلاب های قرن بیستم... مدهای لباس ... رو دم دستی یادمه.
بنده فکر می کنم اگه فقط همین جمعیت خودمون تو سایت بورسی به انتخابمون ایمان داشته باشیم و ازش صحبت کنیم کافیه تا راهش بندازیم.و در ابتدا سایت بورسی و بعد باقی سایت ها و بعد جامعه سهامداری بالاخره دنبال ما خواهند آمد...
برای شروع من حتی به دوستان پیشنهاد می دهم تو مسابقه بورسی هم به عنوان یه آیتم جاش بندازن و ذهن سایر کاربرا رو به سمتش ببرن.
یاحق

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۰:۱۳
نظر همه دوستان در مورد حرکت گروهی و همکاری و... محترمه اما من با دو چیز مخالفم :
1-تاپیک سهمی همیشه بالا باشه و توی فروم صحبتش گل بندازه یا به قول دوستمون خودشکوفایی از ذهن 3% به ذهن اون 97% برسه
2-حرکت گروهی و خرید گروهی و جمع شدن برای بالا بردن یه سهم.

اما دلایل حرفم: من اعتقاد شدیدی به وجود مساله "سواری مجانی" توی جامعه خودمون دارم. سواری مجانی یعنی اینکه برای انجام یه حرکت جمعی همه کنار وایمیستن که یه نفر پیش قدم بشه و موقع کسب منافع که میرسه همه سهیم بشن. مثلا پریروز همه افراد صحبت از خرید سنگین برای روز بعد و... میکردن اما دیروز کل معاملات دست چند نفر بیشتر نبود .
دوم اینکه تجربه من ثابت کرده سهمای کوچیک و ارزنده ای که فرومی میشن اغلب نصف بازدهی که ازشون انتظار میده سود میرسونن. دلیلش هم احساسی شدن روند سهمه. چون فردی که بدون بررسی فقط بر اساس صحبت فلان استاد سهمو خریده به محض اینکه کمی صف خرید بی رمق بشه برای عقب نیفتادن از بقیه تو فروش رقابت میکنه و روند خراب میشه.

اما در مورد نقد شوندگی :نگاه کردن به حجم ریالی معاملات و ملاک قرار دادن اون برای نقدشوندگی کمی از منطق مالی به دوره. مثلا بیایم شپارس با حجم مبنای 80 هزارو با فولاد حجم مبنای 7 میلیونی مقایسه کنیم بگیم این نقدشونده نیست!
شپارس طی 4 روز کاری اخیر 1.3 میلیون سهم معامله شده . یعنی 1.3% شرکت در سه روز معامله شده.یعنی حتی یه فرد بالای یک درصد هم میتونه طی سه روز ازش خارج بشه .
اگر در "تحلیل" بنیادی ملاکمون عملکرد تاریخی یک سهم باشه اصولا راه رو اشتباه رفتیم . چون اصل اول تحلیل بنیادی اعتقاد به تئوری بازار کاراست. بازار کارا اعتقاد داره همبستگی بین گذشته و آینده وجود نداره و صرف اینکه شرکتی در گذشته کم حجم بوده باعث ایجاد این قطعیت در آینده نمیشه.
نمونه بارزش هم قندیها . که قبل از ایجاد تحول در سودآوریشون نهایت روزی 10 هزارتا معامله میشدن ولی روزهایی در معاملاتشون بود که 7 % یه شرکت معامله شد. و یا سهمای دیگه ای که خودم روشون کار میکردم اغلب نقدشونده نبودن مثلا کهمدا ، آبسال،واتی ولی بعدها بازار که اومد روشون نقد شونده هم شدن. پس این نباید ملاکمون باشه. ملاک تحولاتیه که میتونه توی یک شرکت اتفاق بیفته که در گذشته نبوده.

خودشکوفا
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۰:۲۹
ایول مصطفی. دیگه مطمءن شدم خود کامویی....
البته ما پیرمردی حال می کنیم و هنوز تو خط رومن رولانیم! نمی دونم هنوز هم خوندن ده جلد رمان منطقی به نظر میاد؟!

مصطفی همین خطو بگیر برو جلو...>:d<

fallah
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۰:۵۸
باسلام
در مورد حرکت گروهی من هم چند نکته به حرفهای مصطفی عزیز اضافه کنم و اون اینکه دیروز که تایپک رو خوندم کامل اطلاعاتم در مورد سهم زیادتر هم شد و باعث شد خودم برم صورت مالی شو نگاهی بندازم ولی از بعضی مطالب واقعا ناراحت شدم و اون اینکه چندتا از دوستان اومدن گفتن بیاین سفته بازی و فلان و از این حرفا
بحث اینجاست که چرا حرکت گروهی که حرفش میاد وسط فکرا میره رو سفته بازی
سفته بازی یعنی چند نفر باهم جمع شن و سهم رو بازی بدن و جو الکی بدن و صف کاذب بچینن و باعث ضرر دیگران شوند و حرکت گروهی هم یعنی چند نفر افراد متفکر در مورد سهم تحقیق کنند و زیرو بم سهم رو در بیارن و اگه قیمتش مناسب بود و کمتر از ارزش ذاتی معامله میشد هرکدوم به مقداری خرید داشته باشند
پس این کجاش میشه سفته بازی که برخی میان و علاقه هم دارن این کار رو بکنن؟؟؟!!!
بعنوان مثال من رو سهم زمگسا به یکی از کاربرای اتاق گفتم با توجه به بررسی صورت مالیش باز هم تعدیل داره و زیر ۲۱۰۰بیا و بخریم که فکر ایشون هم رفته بود به سفته بازی و از این حرفا.حتی برگشت به من گفت تعداد بالا نمیفروشن که بنده گفتم مردمی که عرضه نگه داشتن سهم خوب رو ندارن همون بهتر که سنجیدشون و از چنگشون در اورد اون سهم رو
حالا این بحث ها به کنار منظور این بود که این سهمی که دوستان کشف کردن منظور سفته بازی نیست و خرید در قیمتهای مناسب هست و اگه تعدادی به صورت گروهی جمع شن میشه در قیمتهای خوب سهم رو خرید(مثل اونروز نباشه که فقط من و ... خریدار باشیم و همه فقط الکی بگن ما هم هستیم)
موفق باشید

behnam
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۱:۱۷
بامداد همگی به خیر. یه سری عدد می ذارم جهت توجه:
کفرا حجم مبنا 54,400
قزوین حجم مبنا 49,646
سغرب حجم مبنا 240,000
شفارس حجم مبنا 18,898
فلامی حجم مبنا 24,000
فسپا حجم مبنا 240,000

شپارس حجم مبنا 80,000

دوستان احتمالا همه ما یه سود جانانه از سهمای کوچولو و باغیرتی مثه سهمای بالا که خودم با گروهیشون کار کرده بودم دستمون رسیده.
شپارس احتمالا به درد دوستانی که به ارقامی تخیلی فکر می کنند نمی خوره اما میشه ازش سود معقولی گرفت.
من از کفرا و قزوین در زمان های کم سود مشتی گرفتم فکر می کنم این دفعه بشه با لیلی پوت های شیمیایی تکرارش کرد.
اما نهایتا تصمیم گیری با خود شخصه و طبیعتا مسئوولیت این انتخاب هم همینطور...

ولی حیفه که گفته نشه در جامعه شناسی معتقدن کافیه در یه گروه پراکنده فقط 3 درصد روی عقیده ای پافشاری کنن و ایمان داشته باشن. قاعده اینه که 97 درصد باقی دنبالشون میرن ....
تجربه انقلاب های قرن بیستم... مدهای لباس ... رو دم دستی یادمه.
بنده فکر می کنم اگه فقط همین جمعیت خودمون تو سایت بورسی به انتخابمون ایمان داشته باشیم و ازش صحبت کنیم کافیه تا راهش بندازیم.و در ابتدا سایت بورسی و بعد باقی سایت ها و بعد جامعه سهامداری بالاخره دنبال ما خواهند آمد...
برای شروع من حتی به دوستان پیشنهاد می دهم تو مسابقه بورسی هم به عنوان یه آیتم جاش بندازن و ذهن سایر کاربرا رو به سمتش ببرن.
یاحق
درود
خودشکوفایی گرامی
چون صحبت از مسابقه شد و خرید گروهی شد
من این پست رو میزنم
اول در مورد مسابقه
ما در مسابقه سایت سعی داریم که معرفی سهام و بازدهی اون بر اساس تحلیل باشه
اینکه تبلیغ یه سهم بشه و چند نفر سهم رو به صرف گرفتن ستاره بالا ببرن
باعث میشه سلامت مسابقه زیر سوال بره
که البته ما هم اجازه نمیدیم همچین چیزی اتفاق بیوفته
دلیل اصلی مخالفت من با سهام کوچیک همین چیزهاست
اگر بخوام نظرمو صریح بگم،اینه
سهامی که حجم مبناش از نظر مبلغی از 20-10 تومن بالاتر نمیره نه ارزش تحلیل داره و نه ارزش سرمایه گذاری
بازمیگم
اینکه سهم ممکنه دو برابر بشه یه چیزه
و اینکه سهم بعد از دو برابر شدن خریدار داشته باشه یه چیز دیگه
سهمی رو بخرین که موقع فروش مجبور نباشین دنبال خریدار بگردین

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۱:۱۷
درود؛

دکتر مهربان کلا طنز و جدی تو حرفاش قاطیه و پلیس مخفی سایته:d فک کرده سفته بازی قراره صورت بگیره اومده گشت ارشاد راه انداخته;)
اما در تایید فرمایش شما و اون چندتا مثالی که زدم؛ سفته بازی سهمیه که راه رفته رو کامل برمیگرده به سرعت... مثالش هم بسیار بسیار زیاده... از غپ... تا یه سری خودرویی ها

اما سهمی که واقعا خوب باشه وقتی رشد کرد هیچ وقت بازگشت نداره به قیمت های قبلی و همین جا مشخص میشه حرکت و انتخاب درست بوده یا خیر...

در مورد نقد شوندگی هم با مصطفی موافقم. باز مثال شمواد رو میزنم یادمه روی 69 تومان روزی 10 هزار تا بیشتر نمیشد خرید (کلا 690 هزار تومان!) الان چی؟ 220 میلیون تومان صف خرید داره...

همچنین در مورد قندی ها که به درستی ذکر شد

دلیلش هم واضحه... ببینید کوپکترین سهم ها هم حداقل حدود 100 میلیون سهم رو دارند و عمولا 10-15 درصد شناور یا حقوقی فروشنده دارند که میشه 15 میلیون سهم! سهام شناور خاصیتی که داره اینه که ممکنه در روز تا برابرش هم معامله بشه (اول صبح من بخرم و آخر وقت همون قدر رو بفروشم) پس به وقتش که گزارش های سهم بیاد و چشم بازار رو بگیره یه سهم قطعا حجم معاملات افزایش خواهد یافت

دیگه گفتنی ها گفته شده و مطلب دیگری ندارم بزنم. مگر اینکه در تحلیل ها به اطلاعات جدیدی دست پیدا کنم و اینجا عنوان کنم

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۱:۳۳
درود؛

اما سهمی که واقعا خوب باشه وقتی رشد کرد هیچ وقت بازگشت نداره به قیمت های قبلی و همین جا مشخص میشه حرکت و انتخاب درست بوده یا خیر...

در مورد نقد شوندگی هم با مصطفی موافقم. باز مثال شمواد رو میزنم یادمه روی 69 تومان روزی 10 هزار تا بیشتر نمیشد خرید (کلا 690 هزار تومان!) الان چی؟ 220 میلیون تومان صف خرید داره...

همچنین در مورد قندی ها که به درستی ذکر شد

دلیلش هم واضحه... ببینید کوپکترین سهم ها هم حداقل حدود 100 میلیون سهم رو دارند و عمولا 10-15 درصد شناور یا حقوقی فروشنده دارند که میشه 15 میلیون سهم! سهام شناور خاصیتی که داره اینه که ممکنه در روز تا برابرش هم معامله بشه (اول صبح من بخرم و آخر وقت همون قدر رو بفروشم) پس به وقتش که گزارش های سهم بیاد و چشم بازار رو بگیره یه سهم قطعا حجم معاملات افزایش خواهد یافت

دیگه گفتنی ها گفته شده و مطلب دیگری ندارم بزنم. مگر اینکه در تحلیل ها به اطلاعات جدیدی دست پیدا کنم و اینجا عنوان کنم

سید جان دقیقا همینه
اصل تحلیل بر اینه که یچیزیو بخری که بقیه بعدها خواهند فهمید چه خبر توش میشه.
و بعد که دو برابر میشه تازه میان خریدارش میشن.
خب اگر به نقد شوندگیه که یه روزی صدرا نقد شونده ترین سهم بازار بود اما ....

مثال خوبی زدی، شمواد . یا مثلا کپشیر پارسال یا امسال. کهرام 70 تومنی که توی زیرخاکیا ازش میگفتیم. قثابتی که 150 به زور معامله میشد و توی اون دوره طلایی تاپیک زیرخاکیا در موردش بحث کردیم.
شفارا

این شکاف بازدهی که بین بازدهی افراد وجود داره از همین ناشی میشه که بتونه تحولات رو ببینه یا در گذشته منجمد بمونه.
مثال نقضش که الی ماشالا زیاده.

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۵:۱۲
سلام به همگی

حرفای دوستان کاملا منطقیه.من اونروزم عرض کردم ما اومدیم تو این تاپیک دل و روده ی شپارسو بریزیم بیرون نه اینکه سفته بازی راه بندازیم.برای مثال دیروز اگر هدف دوستان سفته بازی میشد کلا حرکت و نوع معاملات سهم به اون شکل نمیشد دیروز دوستان تنها هدفشون این بود که سهمو تا -4% رنج بزننو بعد سوار شن!کسی که بخواد سفته بازی راه بندازه این کارو نمیکنه (اگر از قبل با سهم بوده باشه).

من اونروز عرض کردم 70% خریدمو انجام دادم اونم روز سه شنبه. فعلا! هم نقدینگی ندارم

راهکار جدید
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۲۲:۰۷
.دوستان عزیز در چند روز اخیر شاهد معاملات متعادل در شپارس بوده ایم

با توجه به ماهیت صادراتی شرکت و همچنین سود انباشته 157 تومانی هر سهم، انتظار رشد تقاضا را در روزهای آتی خواهیم داشت

به نقل از ایستگاه بورس

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۲۳:۴۸
.دوستان عزیز در چند روز اخیر شاهد معاملات متعادل در شپارس بوده ایم

با توجه به ماهیت صادراتی شرکت و همچنین سود انباشته 157 تومانی هر سهم، انتظار رشد تقاضا را در روزهای آتی خواهیم داشت

به نقل از ایستگاه بورس

این ایستگاه بورس کلا سایت پرباری نیست تحلیلاش خیلی ساده و آماتوریه

کیارش
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۲۳:۵۱
من به درخواست دوستی به سایت بورسی آمدم.واین تابیک هم اولین تابیک بودجلب توجه کرد.

چندموردلازم هست گفته شود.اولا سهم خوب راهش رابیدامیکند.لازم به تیم وحمایت های اجباری ندارد

هرکس دوست داردمیخرد.

دوم گاهی وقتهامبارکه وسایباهم 300تامعامله نمیشدند.سهم رابایددرزمان مناسب فروخت .سهم 20درصدرشدکند

آنوقت حجم معاملات راخواهیددید.کبشیروقتی120بود .دوستی دربیشنهادخریدمن مدعی بوداین چه سهمیه روزی50تا

معامله نمیشه دنبال عتیقه میگردی درجوابش گفته بودم بگذار200راردکندآنوقت حجم معاملات راخواهیددید.

حالابه این دوستان میگم سهم220-230راردکنه حجم های میلیونی دیدن داره.

فعلا200تاخریدم .همیشه کمترین بازده ای که ازخریدهایم انتظاردارم40-50درصدمیباشد.

به کسی توصیه نمیکنم .هرکس باتحلیل ومسولیت خودمعامله میکند.این سهم بدترین حالت یکماه خواب سرمایه

هست .اماکمترین بازده40درصدمیباشد

شاهین محلوجی
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۰۰:۲۲
شپارس

بنظر اگر سهم بالای 192 ثبت شه توانایی صعود تا هدفهای 212و 250 و260 و.. داره در غیر اینصورت حمایتهای فعلیش 175-170 و 155....

http://images.boursy.com/imported/2012/12/106.png (http://www.shiaupload.ir/)
پ ن: بنظرم کمی اصلاح برای صعود لازمه .......

خودشکوفا
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۰۰:۵۵
خیلی عالیه و خوشحالم که بهنام عزیز هست و رونقی به بحث و بررسی و نقد به تاپیک ها میده.
من خودم شپارس دارم اما بیشتر از هر چیزی ارزش این نظر مخالف رو می دونم.
هیچ پدیده ای در جهان بدون انتقاد و نظر مخالف اصلاح نمی شه و بالا نمی ره.
بهنام جان ادامه بده...
یا شپارس بادکنکی هست که با سوزن شما بادش خالی میشه یا پهلوون واقعیه... و طرفداراش رو روسفید می کنه...
اما خودم ...
بهش احتمال های خوب و بد هر دو رو داده ام...
هم سهم رو خریدم و هم خودم رو توش غرق نمی کنم.
سبد یعنی همین دیگه...
اگه بالا بره ازش بهره می بریم... اگه هم اصلاحی باشه نهایت ده درصده که باید پیش رو به تنمون بمالیم....
ریسک نکنیم که چیز بزرگی به دست نمیاد...

eli77
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۰۲:۵۹
درود؛
ندید بهتون میگم که ریسک سبدتون بالاست و از سهمای با همبستگی بالا زیاد انتخاب کرده اید. از اون "ش" ها سر فرصت و در زمان های درست کمی کم کنید و تعداد سهم ها رو هم کاهش بدید. به نظرم یه سیمانی خوب و با پی به ای پایین می تونه جایگزین بشه (خصوصا اگه این طرح بدهی ارزی تجدید نظر بشه) من و بقیه دوستان سبدهارو به روز میکنیم و از اساتید می تونید راهنمایی بگیرید بنده هم در خدمت هستم در حد دانش خودم

یه سیمانی داشتم که دیروز با ضرر 15 درصد فروختم رفت

خودشکوفا
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۰۹:۰۳
الی جان امیدوارم به زودی از ضرر خارج بشی و در سود بیفتی...
اگه امروز از سه ماه پیشت اطلاعات بیشتر و تحلیل قوی تری از بازار و سرمایه کسب کرده ای کافیه که بشه گفت در سودی....
سهام اصلی همون دانش ماست...
منتظر روزی می مونیم که شما دست دیگر مردمان رو بگیری..

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۵:۴۱
سلام به همگی

برادران و خواهران! عزیز توجه فرمایند که ما اینجا گرد نیومدیم که سفته بازی کنیم.حمایت از سهم خواهیم کرد ولی سفته بازی نه.کسانی که تو پیامهای خصوصی مارو متهم به سفته بازی میکنند دلیل و مدرک بیارن و بگن بابک پناهی گروه تشکیل داده که سهمو ببرن بالا!!!

آیا من تو این تاپیک برنامه ای برای بالا بردن سهم چیدم؟؟؟؟؟؟

خوب اگه چیدم مثل مرد بیا و بگو والا مثل ترسوی بزدل که لیاقت نداری بیای اینجا بگی و میترسی خاله زنک بازی درنیارو بیا رک همینجا بگو و جوابتو بشنو.میخواستم سفته بازی کنم( که عمرا اینکارو بکنم) دیگه مثل خنگولا نمیومدم که تو ملا عام گروه تشکیل بدم که ...

یعنی من عمرا به دست بعضی ها آتو بدم ...ذاتا هم معاملاتم اونقدر شفافه که چیزی برای پنهون کردن ندارم.

والاااااا

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۵:۵۸
من به درخواست دوستی به سایت بورسی آمدم.واین تابیک هم اولین تابیک بودجلب توجه کرد.

چندموردلازم هست گفته شود.اولا سهم خوب راهش رابیدامیکند.لازم به تیم وحمایت های اجباری ندارد

هرکس دوست داردمیخرد.

دوم گاهی وقتهامبارکه وسایباهم 300تامعامله نمیشدند.سهم رابایددرزمان مناسب فروخت .سهم 20درصدرشدکند

آنوقت حجم معاملات راخواهیددید.کبشیروقتی120بود .دوستی دربیشنهادخریدمن مدعی بوداین چه سهمیه روزی50تا

معامله نمیشه دنبال عتیقه میگردی درجوابش گفته بودم بگذار200راردکندآنوقت حجم معاملات راخواهیددید.

حالابه این دوستان میگم سهم220-230راردکنه حجم های میلیونی دیدن داره.

فعلا200تاخریدم .همیشه کمترین بازده ای که ازخریدهایم انتظاردارم40-50درصدمیباشد.

به کسی توصیه نمیکنم .هرکس باتحلیل ومسولیت خودمعامله میکند.این سهم بدترین حالت یکماه خواب سرمایه

هست .اماکمترین بازده40درصدمیباشد

سلام

ضمن خوش آمد گویی لازمه خدمتتون عرض کنم که حمایتهای اجباری تو کار نیست

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۰۹:۱۳
این ایستگاه بورس کلا سایت پرباری نیست تحلیلاش خیلی ساده و آماتوریه

بابک جان بورس 24 و نمابورس و بورس نیوز و... با این همه رانت و همکاری با گروهای معروف بازار حتی از آماتور هم پایینتر هستن.
حداقل ایستگاه بورس به رغم سابقه کمش خوب مخاطب جلب کرده.

eiman
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۰۹:۴۲
سلام دوستان
فعلا یه 100 تایی هم من دستور خرید گذاشتم

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۰:۰۰
بابک جان بورس 24 و نمابورس و بورس نیوز و... با این همه رانت و همکاری با گروهای معروف بازار حتی از آماتور هم پایینتر هستن.
حداقل ایستگاه بورس به رغم سابقه کمش خوب مخاطب جلب کرده.

سلام بر همگی
بله مصطفی جان اون سه تا که کلا به نفعه خودشون کار میکنن.مثلا نمابورس میاددر مورد سهام خودشون کلی شنیده از خودش میزنه.یا بورس نیوز کثیف! از اون بدتر.این ایستگاه سایت بدی نیست شفافه فقط تحلیلاش یکم آماتوریه.تحلیل شپارسشو خودت دیدی یه خط ساده کشیده گفته بدون شرح!

مهربان
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۰:۱۳
...خريد 5000تا شپارس....

مهربان
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۰:۵۹
.....نمیدونم چرا هرچی این 1878ریالیرو میخرم تموم نمیشه....220 تا گذاشته هی برمیدارم هی همونجاست....8-|

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۱:۰۲
.....نمیدونم چرا هرچی این 1878ریالیرو میخرم تموم نمیشه....220 تا گذاشته هی برمیدارم هی همونجاست....8-|

چون هیدنه

مهربان
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۱:۱۸
چون هیدنه
....یووووخخخخ بابااا....هموطن اذری نازنین بردار توهم....

مهربان
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۱:۲۴
....ولش کن بابا....بدرد کار گروهی نمیخورید....همه رو الان میفروشم...

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۳:۵۵
آقا این بتای سهم بالاخره چند شد؟ :-s

fallah
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۴:۱۵
شپارس امروز زور عبور از ۱۸۸رو نداشت به اونخاطر اخر وقت کمی قیمت افت کرد
واسه شروع روند صعودی انتظار حجم معاملات بالا وجود داره
درضمن فروشنده های سمجی داره

اسطوره
۱۳۹۱/۰۹/۱۹, ۰۱:۲۸
نقطه عطف روند شپارس كه ميتونه اين سهم رو دگرگون كنه شكست مقاومت 190 مماس با moving average 200 روزه هستش
بعد از شكست 190 هست كه شپارس ميتونه يه تولد دوباره رو تجربه كنه و مراحل رشد و تكامل رو طي بكنه
اگه الان حس ميشه فروشنده سمج داره به خاطر وجود همين مقاومت هستش

بابک 52
۱۳۹۱/۰۹/۲۱, ۱۱:۳۴
ﻣﺪﯾﺮ ﻣﺎﻟﯽ ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻠﯽ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﭘﺎرس:

رﺷﺪ ﺑﯽ روﯾﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻣﻮاد اوﻟﯿﻪ

ﺷﺮﮐﺖ ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻠﯽ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﭘﺎرس در ﺣﺎل ﺣﺎﺿﺮ ﺑﻪ ﻟﺤﺎظ اﺳﻤﯽ ﺑﺰرﮔﺘﺮﯾﻦ ﺗﻮﻟﯿﺪﮐﻨﻨﺪه ﺑﺮﺧﯽ اﻗﻼم ﺷﻮﯾﻨﺪه ﺑﻪ ﺧﺼﻮص اﻧﻮاع ﭘﻮدرھﺎی ﺷﻮﯾﻨﺪه در ﮐﺸﻮر ﺑﻪ ﺷﻤﺎر ﻣﯽ رود.

اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ طﯽ روزھﺎی اﺧﯿﺮ ﮔﺰارﺷﯽ را ﺑﺎ ﻣﻮﺿﻮع ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﺳﻮد ﺳﺎل ﻣﺎﻟﯽ آﺗﯽ ﺧﻮد اراﺋﻪ ﻧﻤﻮده ﮐﻪ در اداﻣﻪ ﺑﻪ ﺑﺮرﺳﯽ آن ﻣﯽ ﭘﺮدازﯾﻢ.

ﺑﻪ ﮔﺰارش ﻧﻤﺎﺑﻮرس ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻠﯽ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﭘﺎرس ﺑﺮای ﺳﺎل ﻣﺎﻟﯽ ﻣﻨﺘﮫﯽ ﺑﻪ 92،6،31 ﺧﻮد 307 رﯾﺎل ﺳﻮد ﺑﻪ ازای ھﺮﺳﮫﻢ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﻧﻤﻮده ﮐﻪ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺳﺎل ﻣﺎﻟﯽ ﻣﺎﻗﺒﻞ 10درﺻﺪ رﺷﺪ ﻧﺸﺎن ﻣﯽ دھﺪ.

ھﻤﭽﻨﯿﻦ در ﮔﺰارش اﺧﯿﺮ " ﺷﭙﺎرس" ﺷﺎھﺪ رﺷﺪ 57 درﺻﺪی ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﻓﺮوش و رﺷﺪ10 درﺻﺪی ﺳﻮد ﺧﺎﻟﺺ ﺑﺮای ﺳﺎل ﻣﺎﻟﯽ ﺟﺪﯾﺪ ھﺴﺘﯿﻢ.

اﯾﻦ در ﺣﺎﻟﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ ﻋﻠﯽ رﻏﻢ ﮐﺎھﺶ ﻣﺤﺴﻮس ﻣﺎﻟﯿﺎت ﻣﺠﻤﻮع ﺗﺤﻮﻻت ﻣﺬﮐﻮر ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻪ ﺳﻮد اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ را ﺑﻪ طﻮر ﻗﺎﺑﻞ ﻣﻼﺣﻈﻪ ای اﻓﺰاﯾﺶ دھﺪ.

اﮔﺮ ﻋﻮاﻣﻞ ﺑﯿﺮوﻧﯽ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﮐﺎھﺶ ﻣﯿﺰان واردات ﻣﺤﺼﻮﻻت ﺷﻮﯾﻨﺪه ﺧﺎرﺟﯽ ﻣﺸﺎﺑﻪ و رﺷﺪ ﻗﯿﻤﺖ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﻣﻮاد ﺷﻮﯾﻨﺪه داﺧﻠﯽ را ﻧﯿﺰ در ﻧﻈﺮ ﺑﮕﯿﺮﯾﻢ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﮔﺮﻓﺖ ﮐﻪ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﺳﻮد اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﻣﯽ ﺑﺎﯾﺴﺖ رﺷﺪ ﺑﯿﺸﺘﺮی را ﻧﺸﺎن ﻣﯽ داد.

اﻟﻮان ﮐﺎر ﻣﺪﯾﺮ ﻣﺎﻟﯽ ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻠﯽ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﭘﺎرس در ﺗﻮﺿﯿﺢ اﯾﻦ ﻣﻄﻠﺐ ﺑﻪ ﺧﺒﺮﻧﮕﺎر ﻧﻤﺎﺑﻮرس ﮔﻔﺖ: ﻋﻠﯽ رﻏﻢ اﯾﻨﮑﻪ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﺗﻮﻟﯿﺪی اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ اﻓﺰاﯾﺶ ﻗﯿﻤﺖ ﯾﺎﻓﺘﻪ و ﺑﻪ ﻟﺤﺎظ ﺣﺠﻤﯽ ﻧﯿﺰ ﺑﺮآورد روﻧﺪ اﻓﺰاﯾﺸﯽ ﺗﻮﻟﯿﺪ را داﺷﺘﻪ اﯾﻢ اﻣﺎ ﺑﻪ دﻟﯿﻞ رﺷﺪ ﺷﺪﯾﺪ ﻗﯿﻤﺖ ﻣﻮاد اوﻟﯿﻪ ﮐﻪ در اﺛﺮ اﻓﺰاﯾﺶ ﻧﺮخ ارز رخ داد اﯾﻦ ﺗﺤﻮﻻت در ﻧﮫﺎﯾﺖ ﻣﻨﺠﺮﺑﻪ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ رﺷﺪ 10درﺻﺪی ﺳﻮد ﻣﺎﻟﯽ آﺗﯽ ﺷﺪ.

ﮔﻔﺘﻨﯽ اﺳﺖ اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ در ﺳﺒﺪ ﻓﺮوش ﺧﻮد ﻓﺮوش ﺻﺎدراﺗﯽ را ﻧﯿﺰ دارد ﮐﻪ اﻧﺘﻈﺎر ﻣﯽ رود از اﯾﻦ ﻣﺤﻞ درآﻣﺪ ارزی ﻧﺼﯿﺐ ﺷﺮﮐﺖ ﺷﻮد .

ﻣﺪﯾﺮ ﻣﺎﻟﯽ ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻠﯽ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﭘﺎرس در اﯾﻦ ﺧﺼﻮص ﻧﯿﺰ اظﮫﺎرداﺷﺖ: درآﻣﺪ ﺷﺮﮐﺖ از ﻣﺤﻞ ﻓﺮوش ﺻﺎدراﺗﯽ رﯾﺎﻟﯽ اﺳﺖ ﭼﺮاﮐﻪ در ﺻﻮرﺗﯽ ﮐﻪ ﻗﯿﻤﺖ دﻻری اراﺋﻪ ﮐﻨﯿﻢ ﺑﺎزار را ﺑﻪ رﻗﺒﺎی ﭼﯿﻨﯽ ﺧﻮد واﮔﺬار ﺧﻮاھﯿﻢ ﮐﺮد ﻟﺬا ﻣﺠﺒﻮر ﺑﻪ اراﺋﻪ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﺧﻮد ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ رﯾﺎﻟﯽ ھﺴﺘﯿﻢ.

ﻣﺪﯾﺮ ﻣﺎﻟﯽ ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻠﯽ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﭘﺎرس در ﮔﻔﺘﮕﻮ ﺑﺎ ﺧﺒﺮﻧﮕﺎر ﻧﻤﺎﺑﻮرس از ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﻦ ﺧﻮاﺳﺖ ﮐﻪ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮی ﺑﻪ اﯾﻦ ﺻﻨﻌﺖ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ .

وی ﺗﺼﺮﯾﺢ ﮐﺮد: دوﻟﺖ در ﺑﺮﺧﯽ از ﮔﺮوه ھﺎ در ﺣﺎل ﺗﺨﺼﯿﺺ ﻧﺮخ ارز ﻣﺮﺟﻊ اﺳﺖ و ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﯽ رﺳﺪ ﮔﺮوه ﻣﺤﺼﻮﻻت ﺷﻮﯾﻨﺪه ﻧﯿﺰ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻣﯿﺰان ﻣﺼﺮف و ﺗﺄﺛﯿﺮ آن در ﺳﻼﻣﺖ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺑﺎﯾﺪ از ﻧﺮخ ارز ﻣﺮﺟﻊ ﺑﮫﺮﻣﻨﺪ ﺷﻮد.

ﻟﺬا اﮔﺮ اﯾﻦ ﮔﺮوه ﻧﯿﺰ ﻣﺸﻤﻮل درﯾﺎﻓﺖ ارز ﻣﺮﺟﻊ ﺷﻮد ،ﮐﺎھﺶ ھﺰﯾﻨﻪ ھﺎی ﺗﻮﻟﯿﺪ و ﺑﻪ دﻧﺒﺎل آن ﮐﺎھﺶ ﻗﯿﻤﺖ ﻣﺤﺼﻮﻻت را ﺷﺎھﺪ ﺧﻮاھﯿﻢ ﺑﻮد.

در ﭘﺎﯾﺎن ﮔﻔﺘﻨﯽ اﺳﺖ ﺳﮫﺎم ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻠﯽ ﭘﺎرس در ﺑﻮرس از اﺑﺘﺪای ﺳﺎل ﺟﺎری ﺗﺎ ﮐﻨﻮن اﻓﺖ 2،19 درﺻﺪی را ﺗﺠﺮﺑﻪ ﮐﺮده اﺳﺖ.

اﻟﺒﺘﻪ ﺑﺎزدھﯽ ﺳﮫﺎم اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ در 3ﻣﺎھﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺑﻪ رﻗﻢ 20درﺻﺪ رﺳﯿﺪه اﺳﺖ ﮐﻪ ﻧﺸﺎن از روﻧﺪ اﺻﻼﺣﯽ اﯾﻦ ﺳﮫﻢ در ﻣﺎه ھﺎی اﺧﯿﺮ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ وﻟﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﻮﺟﻪ داﺷﺖ اﻓﺰاﯾﺶ ﻧﺮخ دﻻر در ﺧﺼﻮص اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﻧﯿﺰ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺑﺴﯿﺎری دﯾﮕﺮ ﺑﯿﺸﺘﺮ از آﻧﮑﻪ ﺳﻮدﻣﻨﺪ ﺑﺎﺷﺪ در ﻧﮫﺎﯾﺖ ﺗﺄﺛﯿﺮات ﺑﻪ ﺟﺎ ﮔﺬاﺷﺘﻪ اﺳﺖ.

خودشکوفا
۱۳۹۱/۰۹/۲۵, ۲۰:۵۶
آی خوشم میاد این نمادهای کوچولو که راحت بالا میان...
کجان اونایی که می گفتن توش سفته بازی می شه؟
مهربان نگفتمت که صبر کن؟...
چی؟... آره خداییش... نگفتم:d
دیدیم که خودش راهش رو پیدا کرد و هدف هاش رو یکی یکی خواهد زد...
فعلا بریم برای 210...
البته اگه فردا صف فروش نشه;)

محمدرضا 87
۱۳۹۱/۰۹/۲۶, ۱۰:۲۶
دوستان آماده حرکت باشین امروز به نظرم آخرین فرصت خرید باشه سهم بد جوری خشک شده.

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۲۶, ۱۰:۲۹
بالای 193 تثبیت بشه اولین هدفش 213 تومن میشه

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۲۶, ۱۰:۳۴
دوستان مایل باشن پست نزنن و بزارن تاپیک بره صفحات بعد تا از دید عموم ناپدید بشه.فکر میککنم اینجوری بهتر باشه! اگر هم نخواستین که مرامتون عشق هستو هرچی عشقتون میکشه همون کارو بکنید.مملکت آزادی داریم و آزادی داره غوغا میکنه ;)

mobina
۱۳۹۱/۰۹/۲۶, ۱۱:۱۵
من هم دیروز وارد این سهم شدم

خودشکوفا
۱۳۹۱/۰۹/۲۶, ۱۲:۰۸
دوستان مایل باشن پست نزنن و بزارن تاپیک بره صفحات بعد تا از دید عموم ناپدید بشه.فکر میککنم اینجوری بهتر باشه! اگر هم نخواستین که مرامتون عشق هستو هرچی عشقتون میکشه همون کارو بکنید.مملکت آزادی داریم و آزادی داره غوغا میکنه ;)

بابک جان شما استاد مایی... اما واسه یادگیری خودم می پرسم... دلیل اینکه موافق بالا بودن تاپیک نیستی رو بهم میگی؟؟

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۲۷, ۱۱:۴۹
سلام
زنگ زدم شرکت گفتم این 12 ماهتونو کی میدین گفت 20 ام که مجمع سالیانست تا 20 ام میدیم حتما...ولی هیچ اطلاعاتی نداد کشتم خودمو نداد که نداد :d

محمدرضا 87
۱۳۹۱/۰۹/۲۷, ۱۳:۵۸
سلام
زنگ زدم شرکت گفتم این 12 ماهتونو کی میدین گفت 20 ام که مجمع سالیانست تا 20 ام میدیم حتما...ولی هیچ اطلاعاتی نداد کشتم خودمو نداد که نداد :d

بابک جان نظرت راجع به روندش با توجه به معاملات امروز و صف فروشش و اینکه نتونست بالای 193 تومن تثبیت شه چجوری میبینیش؟

چقدر تو مجمع تقسیم میکنه و اینکه مثل گروه غدیر سود نقدیو زود پرداخت میکنه یا .... ؟

مرسی.

eiman
۱۳۹۱/۰۹/۲۷, ۱۵:۲۴
خرید حقیقی
111,672
خرید حقوقی
0
خرید گروهی
0
فروش حقیقی
111,672
فروش حقوقی
0
خریدار 13 فروشنده 12
سلام دوستان
تواین سهم امروز من خریدار بودم و فروش نداشتم پس معلوم بوده اون 12 نفری که گذاشتن خودشونم احتمالا خریدن .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۲۷, ۱۶:۰۶
بابک جان نظرت راجع به روندش با توجه به معاملات امروز و صف فروشش و اینکه نتونست بالای 193 تومن تثبیت شه چجوری میبینیش؟

چقدر تو مجمع تقسیم میکنه و اینکه مثل گروه غدیر سود نقدیو زود پرداخت میکنه یا .... ؟

مرسی.

170 تومن مهمترین و اصلی ترین حمایت سهمه . ظاهرا مجمع هم 15 تومن قراره تقسیم کنه ولی کی بده نمیدونم !

راهکار جدید
۱۳۹۱/۱۰/۱۵, ۱۷:۵۴
دوستان گزارش شپارس روی کدال نشست منتظر شنیدن تحلیل های کارشناسانتون هستیم.>:d<

fallah
۱۳۹۱/۱۰/۱۶, ۱۳:۲۴
شپارس روز چهارشنبه واسه مجمع میبنده و روز ۲۵دی تو خود شرکت مجمع رو برگزار میکنه و از سود تقریبا ۳۰تومنیش۱۴۵ریال میخواد تقسیم کنه
یه چیز خیلی جالب اینکه سهم الان تقریبا ۱۷۰تومنه و سود انباشته سهم هم ۱۷۰تومنه و این بخاطر نداشتن حامی برای سهم هست
این شپارس داره منو یه جورایی یاد شفارس میندازه که یه زمانی قیمتش با سود انباشتش یکی بود ولی یه رشد بالای ۵۰درصدی تو یه بازه کوتاه مدت کرد
بنظر محدوده ۱۷۰برا خرید خوب باشه

وحید 20
۱۳۹۱/۱۰/۱۶, ۱۶:۱۷
قیمت انواع پودر شوینده افزایش یافت

دبیر شورای تولیدکنندگان پودر شوینده از مصوبه سازمان حمایت مصرفکنندگان و تولیدکنندگان مبنی بر افزایش 16 درصدی قیمت پودر دستی و 27 درصدی قیمت پودر ماشینی خبر داد.

جمشید فروزش در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با اشاره به اینکه سازمان حمایت از چند روز پیش مجوز افزایش قیمت انواع پودر شوینده را صادر کرد، افزود: این برای سومین بار در سال جاری است که قیمت پودر شوینده با مجوز سازمان حمایت افزایش مییابد.

وی گفت: در دو دفعه قبلی نیز قیمت پودر شوینده 12 و 20 درصد افزایش یافته بود.

دبیر شورای تولیدکنندگان پودر شوینده با اشاره به اینکه دلیل اصلی افزایش قیمت پودر شوینده بالا رفتن هزینه واردات مواد اولیه و تغییر نرخ ارز مرجع به نرخ مبادلهای بوده است، گفت: قیمت پودر شوینده کمکم در حال رسیدن به نقطه مطلوب تولیدکنندگان این کالاست.

fallah
۱۳۹۱/۱۰/۱۶, ۱۹:۳۷
قیمت انواع پودر شوینده افزایش یافت

دبیر شورای تولیدکنندگان پودر شوینده از مصوبه سازمان حمایت مصرفکنندگان و تولیدکنندگان مبنی بر افزایش 16 درصدی قیمت پودر دستی و 27 درصدی قیمت پودر ماشینی خبر داد.

جمشید فروزش در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با اشاره به اینکه سازمان حمایت از چند روز پیش مجوز افزایش قیمت انواع پودر شوینده را صادر کرد، افزود: این برای سومین بار در سال جاری است که قیمت پودر شوینده با مجوز سازمان حمایت افزایش مییابد.

وی گفت: در دو دفعه قبلی نیز قیمت پودر شوینده 12 و 20 درصد افزایش یافته بود.

دبیر شورای تولیدکنندگان پودر شوینده با اشاره به اینکه دلیل اصلی افزایش قیمت پودر شوینده بالا رفتن هزینه واردات مواد اولیه و تغییر نرخ ارز مرجع به نرخ مبادلهای بوده است، گفت: قیمت پودر شوینده کمکم در حال رسیدن به نقطه مطلوب تولیدکنندگان این کالاست.

وحید جان بنظرت فردا رو شپارس تاثیر میذاره؟؟؟

وحید 20
۱۳۹۱/۱۰/۱۶, ۱۹:۴۳
وحید جان بنظرت فردا رو شپارس تاثیر میذاره؟؟؟
با همین شرایط فعلیش جای رشد داشت حالا با اومدن این خبر منطقا باید اثر بزاره
این قسمتم جالبه:
(جمشید فروزش در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: این افزایش قیمت از حدود 4 روز پیش اعمال شده و از تولیدکنندگان تعهد گرفته شده که تا شب عید افزایش قیمت دیگری در مورد پودر شوینده انجام نشود.)

fallah
۱۳۹۱/۱۰/۱۶, ۲۱:۳۳
این سهمو تو مسابقه ستاره داران هم گذاشتم
بنظرم یه بازدهی ده پونزده درصدی تا اخر هفته بده

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۱۰/۱۶, ۲۲:۲۳
این سهمو تو مسابقه ستاره داران هم گذاشتم
بنظرم یه بازدهی ده پونزده درصدی تا اخر هفته بده

فلاح جان احتمالا ببنده و بودجشو بر اساس نرخ جدید ارائه بده.
مثل سیمانیا چند ماه پیش

fallah
۱۳۹۱/۱۰/۱۶, ۲۲:۳۲
فلاح جان احتمالا ببنده و بودجشو بر اساس نرخ جدید ارائه بده.
مثل سیمانیا چند ماه پیش

خدا کنه که نبنده تا کمی اضافه بکنیم
من این سهمو دارم ولی به تعداد دلخواهم نیست
البته بعد اومدن این خبر میگم که به تعداد دلخواهم نیست
خدا کنه فردا فرصت بده تا کمی بخریم

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۱۰/۱۶, ۲۲:۴۴
درود بر دوستان؛

با خودم قرار گذاشته بودم تا وقتی تحلیلی از سهم نداشته باشم اینجا مطلب نزنم. این افزایش نرخ تاثیرش خیلی قابل توجه خواهد بود چون حاشیه سود شرکت بالا نیست و به نظرم اگه اخفای اطلاعات نکنند باید تعدیل درست حسابی بدند. گزارش 12 ماهه هم گویای وضعیت مناسب شرکته، افزایش چندصد درصدی سود عملیاتی و....

قطعا هم فرصت خرید خواهد داد برای کسانی که جا مونده باشند

fallah
۱۳۹۱/۱۰/۱۶, ۲۲:۵۹
درود بر دوستان؛

با خودم قرار گذاشته بودم تا وقتی تحلیلی از سهم نداشته باشم اینجا مطلب نزنم. این افزایش نرخ تاثیرش خیلی قابل توجه خواهد بود چون حاشیه سود شرکت بالا نیست و به نظرم اگه اخفای اطلاعات نکنند باید تعدیل درست حسابی بدند. گزارش 12 ماهه هم گویای وضعیت مناسب شرکته، افزایش چندصد درصدی سود عملیاتی و....

قطعا هم فرصت خرید خواهد داد برای کسانی که جا مونده باشند

سید جان فردا بنظرت نمادش بسته میشه؟؟؟

اسطوره
۱۳۹۱/۱۰/۱۶, ۲۳:۱۳
يه چيزي بگم شايد باورتون نشه ولي امروز صبح خواب يه تعديل تپل توي شپارس ديدم كه از خواب پريدم
گفتم اين چيزا حرفه ولي انگار داره به واقعيت ميپيونده........مبلغشو نميگم ولي عدد عجيبي بود>:d<

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۱۰/۱۶, ۲۳:۱۸
.سهم رالی داره.......

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۱۰/۱۶, ۲۳:۲۴
سید جان فردا بنظرت نمادش بسته میشه؟؟؟

بعید میدونم مرتضی جان، چون مثل سیمانی ها گروه منسجمی ندارند که همه رو با هم ببندند. به نظرم بره تا مجمع همون جا با تعدیل بیاد بیرون (البته ترجیح میدم این جوری باشه);)

fallah
۱۳۹۱/۱۰/۱۶, ۲۳:۲۶
بعید میدونم مرتضی جان، چون مثل سیمانی ها گروه منسجمی ندارند که همه رو با هم ببندند. به نظرم بره تا مجمع همون جا با تعدیل بیاد بیرون (البته ترجیح میدم این جوری باشه);)

مرسی سید جون
از انتخاب اسم جدید برای بنده هم ممنونم

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۱۰/۱۶, ۲۳:۲۸
مرسی سید جون
از انتخاب اسم جدید برای بنده هم ممنونم

:d آقا شرمنده اگه اشتباه کردم اسمت رو... البته ایشالله که هممون مرتضی باشیم... اونوقت دیگه غمی نداریم واسه اون دنیا;)

fallah
۱۳۹۱/۱۰/۱۶, ۲۳:۳۰
:d آقا شرمنده اگه اشتباه کردم اسمت رو... البته ایشالله که هممون مرتضی باشیم... اونوقت دیگه غمی نداریم واسه اون دنیا;)

اره انصافا
جواد فلاح هستم سید جوون

محسن مختاری
۱۳۹۱/۱۰/۱۷, ۰۱:۵۴
شمارش حرکت 4 سال اخیر سهم رو بدین شکل میدونم:

http://images.boursy.com/imported/2013/01/5.gif

به نظرم در زیر موج 2 از (5) قرار داریم ، محتمل ترین قیمت برا پایان اصلاح کوتاه مدت سهم 162 تومن هست

انتظار دارم در کمتر از یکسال آتی برا تکمیل موج (5) قیمت تا سقف کانال قرمز رشد کنه

*.حد ضرر موج شماری : 1411 ریال

fallah
۱۳۹۱/۱۰/۱۸, ۱۵:۱۴
دوستان حداقل شما هم به حجم کمک کنین
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم
امروز من ۲۰۰۰۰تا از حجم دادم ولی حداقل شما هم کمی کمک کنین تو حجم
اقا مصطفی اقا یاسر کاربر خودشکوفایی،کاربر اسطوره بابا یه ۵تا حداقل بدین از حجم

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۱۰/۱۸, ۱۸:۲۰
دوستان حداقل شما هم به حجم کمک کنین
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم
امروز من ۲۰۰۰۰تا از حجم دادم ولی حداقل شما هم کمی کمک کنین تو حجم
اقا مصطفی اقا یاسر کاربر خودشکوفایی،کاربر اسطوره بابا یه ۵تا حداقل بدین از حجم

فلاح جان نزدیک مجمعه و بعد مجمع بدون محدودیت نوسان بازمیشه...
سهماتو هدر نده برادر;)

fallah
۱۳۹۱/۱۰/۱۸, ۱۸:۳۱
فلاح جان نزدیک مجمعه و بعد مجمع بدون محدودیت نوسان بازمیشه...
سهماتو هدر نده برادر;)

از مهران قول یه ده هزارتا تو بازار فردا گرفتم
منم ده تا میدم
حداقل شما و اقا یاسر نفری پنج تا بدین سهم بره بالا

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۱۰/۱۸, ۲۱:۲۳
جواد جان من که تعدادم بالا نیست، بالای 200 رو چشم میدیم روزی 5000 تا ;)
علی الحساب ببینیم فردا چه می کنه بالای 190 تثبیت بشه روندش خیلی خوب میشه ;;)

اشکبوس کهنه سوار
۱۳۹۱/۱۰/۱۹, ۰۲:۵۰
سید یاسر عزیز بنده فردا از این سهم خارج می شم. چون قصدم فقط جبران افزایش قیمت مواد شوینده بود(خوب اینم یه جور انگیزه س)... فردا 13300 سهم هم روی فروش اول وقت بنده حساب کنین...

iran1400up
۱۳۹۱/۱۰/۱۹, ۱۳:۳۸
ظاهرا شرکت بین المللی پارس، پارسال برای شرکت سهامداران خود در مجمع عمومی عادی سالیانه، از محل دفتر شرکت در تهران برای محل مجمع (کارخانه خاوران) اتوبوس گذاشته و علاوه بر پذیرایی، سهامداران از خطوط شرکت هم بازدید کرده اند.

امسال هم چنین برنامه ای درنظر گرفته شده است یا نه؟

eli77
۱۳۹۱/۱۰/۲۰, ۱۱:۲۰
بچه ها من 13 آذر این سهم رو در قیمت 188 خریدم. هنوز به قیمت خودش نرسیده. چکار کنیم باهاش؟ سید یاسر جان میشه راهنمایی کنید

راهکار جدید
۱۳۹۱/۱۰/۲۰, ۱۱:۲۳
بچه ها من 13 آذر این سهم رو در قیمت 188 خریدم. هنوز به قیمت خودش نرسیده. چکار کنیم باهاش؟ سید یاسر جان میشه راهنمایی کنید

دوست عزیز امروز سهم متوقف میشه واسه مجمع منتظر شنیدن نظر کارشناسانه دوستان هستیم.

eli77
۱۳۹۱/۱۰/۲۰, ۱۱:۲۴
نمیدونید بار قبل بعد از مجمع چطوری باز شد؟ و چه مدت بعد؟

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۱۰/۲۰, ۱۱:۴۴
درود بر دوستان عزیز؛

اگر به دید نوسان گرفته باشید که از چند بار رفت وآمد بین 170 و 190 میشد استفاده کرد. اگه هم به دید بلندمدتی گرفته باشید مجمعش احتمالا 15 تومان تقسیم کنه و قیمت بازگشایی هم منفی نخواهد بود. اگه کسی تو ضرره نگهداره به نظرم اگه کسی تو سوده یا یر به یره بفروشه بعد مجمع دوباره بخره

eli77
۱۳۹۱/۱۰/۲۰, ۱۲:۰۳
نگه میداریم ببینیم بعد از مجمع چی میشه. خدا کنه زود باز شه و البته خوب...

javad60
۱۳۹۱/۱۰/۲۷, ۱۰:۲۴
کسی تو مجمع بوده؟ دوستان کسی اطلاعی داره؟

esi_mohammadi
۱۳۹۱/۱۱/۲۰, ۲۳:۰۹
http://pro.bourex.com/files/shepars_144.jpg

لینک تصویر (http://pro.bourex.com/files/shepars_144.jpg)

najafi.nikan
۱۳۹۱/۱۱/۲۲, ۰۹:۳۶
http://images.boursy.com/

لینک تصویر (http://pro.bourex.com/files/shepars_144.jpg)
دوست عزیز لینک تصویر خرابه
تصویری هم دیده نمیشه
ممنون میشم دوباره آپ کنید
متشکر

Saleh.R
۱۳۹۱/۱۲/۰۲, ۲۰:۵۵
دیروز با وجود صف خرید حجم مبناش داده نشد
ولی امروز 170 تا داده شد كه ایكاش طرف نصفش رو دیروز یك درصد پایینتر میداد كه امروز بیشتر سود ببره !!

كسی از دوستان نظری نداره
تارگت كوتاه مدت ؟؟؟

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۱۲/۰۲, ۲۱:۴۲
دیروز با وجود صف خرید حجم مبناش داده نشد
ولی امروز 170 تا داده شد كه ایكاش طرف نصفش رو دیروز یك درصد پایینتر میداد كه امروز بیشتر سود ببره !!

كسی از دوستان نظری نداره
تارگت كوتاه مدت ؟؟؟

رایزنی برای شکست 180 داره انجام میشه:)

از قول مهران اینو بگم: سه ماهه انتظار بازارو برآورده نمیکنه(چون افزایش نرخو آخر پاییز گرفت و مهرماه هم دو هفته مشکل فروش داشته)
اما 3 ماهه های بعدی چهره دیگه ای از خودش رو میکنه.

eli77
۱۳۹۱/۱۲/۰۲, ۲۳:۴۲
قیمت خرید من 188 بود..بیش از سه ماه پیش
:(

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۱۲/۰۳, ۱۹:۱۲
قیمت خرید من 188 بود..بیش از سه ماه پیش
:(

اتفاقای خوبی داره میفته.
تمام شده شما 173 تومنه. انشالا بزودی سود میکنید

eli77
۱۳۹۱/۱۲/۰۵, ۰۲:۴۸
اتفاقای خوبی داره میفته.
تمام شده شما 173 تومنه. انشالا بزودی سود میکنید

چطوری تمام شده ام 173 تومنه؟

javad60
۱۳۹۱/۱۲/۰۵, ۰۷:۱۲
چطوری تمام شده ام 173 تومنه؟
145 ریال سود به ازای هر سهم تعلق گرفته برای شما

eli77
۱۳۹۱/۱۲/۰۶, ۰۱:۱۶
145 ریال سود به ازای هر سهم تعلق گرفته برای شما

ئه جدن؟ میدنش؟ کی؟چجوری؟

javad60
۱۳۹۱/۱۲/۰۶, ۰۹:۴۶
ئه جدن؟ میدنش؟ کی؟چجوری؟
آقای یاسر شریعت میگفت احتمالا خرداد 92

بابک 52
۱۳۹۱/۱۲/۰۶, ۰۹:۵۲

با سلام

کدال زده از 1392.04.12

اصلا" همیشه منبع زمان پرداخت سود سایت کدال هست .

زمانبندي پرداخت سود دوره 12 ماهه منتهي به 1391/06/31 (http://www.codal.ir/ReportList.aspx?1=%d8%b4%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%b3&2=&3=&4=-1&5=&6=&7=&8=-1&9=-1&10=-1&11=&12=False&13=False)

javad60
۱۳۹۱/۱۲/۰۶, ۱۰:۰۷
با سلام

خب وقتی کدال زده از 1391.04.12 ، اونوقت شما میفرمایید از خرداد ماه !!

اصلا" همیشه منبع زمان پرداخت سود سایت کدال هست .

زمانبندي پرداخت سود دوره 12 ماهه منتهي به 1391/06/31 (http://www.codal.ir/ReportList.aspx?1=%d8%b4%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%b3&2=&3=&4=-1&5=&6=&7=&8=-1&9=-1&10=-1&11=&12=False&13=False)

سلام
خوب باید این فرقها بین کسی که اینهمه ستاره داره با یه عضو عادی باشه دیگه :)
ممنون از اصلاح حرفم و راهنماییت

eli77
۱۳۹۱/۱۲/۰۶, ۲۳:۰۳

ای بابا،بفرمان با ظهور امام زمان!
کلن اشغال بود که خریدم،امیدوارم لااقل به قیمت خریدش برسه بعد از چند ماه تا بفروشم بره...

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۱۲/۰۷, ۰۰:۲۷
خوبی از حد بگذرد....

m.r_moradi
۱۳۹۱/۱۲/۰۷, ۰۱:۱۶
خوبی از حد بگذرد....

احسنت بر مصطفی عزیز...

منم دقیقا همین احساس بهم دست داد!

eli77
۱۳۹۱/۱۲/۰۷, ۰۳:۳۵
احسنت بر مصطفی عزیز...

منم دقیقا همین احساس بهم دست داد!

خب احساسای اشتباه به جفتتون دست داد. چون منظور من اونایی که سود رو قراره بدن بود نه سید یاسر. همه میدونن من همیشه بهشون ارادت دارم و از روز اول که اومدم اینجا با ایشون در ارتباط بودم.
ضمنا قدر خوبی هر کسی رو میدونم و خوشبختانه مثه شما زود نتیجه گیری وقضاوت نمیکنم و با قضاوتم به کسی توهین....

m.r_moradi
۱۳۹۱/۱۲/۰۷, ۰۳:۵۷
خب احساسای اشتباه به جفتتون دست داد. چون منظور من اونایی که سود رو قراره بدن بود نه سید یاسر. همه میدونن من همیشه بهشون ارادت دارم و از روز اول که اومدم اینجا با ایشون در ارتباط بودم.
ضمنا قدر خوبی هر کسی رو میدونم و خوشبختانه مثه شما زود نتیجه گیری وقضاوت نمیکنم و با قضاوتم به کسی توهین....

بابا مگه من چی گفتم!!!!تند نرو دوست عزیز...!
چه توهینی کردم من؟!به کی اصلا؟!!!!!

safaklar
۱۳۹۱/۱۲/۲۶, ۲۱:۱۳
تعدیل 98 درصدی شپارس نسبت به گزارش قبلی:
http://www.codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=Ja7ApE20pfcg2X %2byaUhn2Q%3d%3d
مبارک سهامدارای صبور شرکت
علی الخصوص مصطفی مصری پور عزیز که سهم رو معرفی کرد

javad60
۱۳۹۱/۱۲/۲۶, ۲۱:۱۹
http://www.codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=Ja7ApE20pfcg2X %2byaUhn2Q%3d%3d
آقا ممنون
همیشه خوش خبر باشی
شاد و سلامت باشی

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۱۲/۲۶, ۲۱:۲۲

تشکر جناب صفاکلار

من همیشه منت دار مهرانم.

این زیرخاکی مختص مهرانه.

اسطوره
۱۳۹۱/۱۲/۲۶, ۲۱:۳۷
تبريك به استاد زير خاكيا مهران عزيز و مصطفي عزيز و همه دوستان شپارسي
بالاخره مزد صبرمونو گرفتيم فقط خداكنه بازگشايي مناسبي داشته باشه
اين هم هديه ديگه از بروبچ لارج اصفهاني باز بياين بگين اصفهانيا خصيص هستن;)

fallah
۱۳۹۱/۱۲/۲۶, ۲۲:۱۱
جا داره همینجا از مهران عزیز که استارت تحلیل شپارس در قیمت 170 تومن رو زدند و به نتیجه رسید تشکر کنم
واقعا ایشون استاد اینگونه تحلیل ها هستند.کپشیر و کمنگنز و پتایر ایشون هم هنوز از یادها نرفته و امیدواریم بتونیم بار دیگه از تحلیلهای ایشون که در این فروم نیستند و در فرومهای دیگر نیز خیلی کم هستند نهایت استفاده را ببریم
فقط تنها چیزی که باید بگم اینکه یادمه از مهران پرسیدم سهم به محدوده 200 رسیده و فک نمیکنی زمان خروجه و ایشون گفتند من این سهم رو زیر 300 نخواهم فروخت و تازه دارم به حرفش میرسم
از مصطفی و یاسر عزیز هم باید تشکر کرد که در این فروم و فرومهای دیگر مهران رو در این تحلیل یاری کردند
ولی در مورد سهم باید بگم شاید بخاطر جو منفی بازار زیر 250 و شایدم با پی به ای زیر 4 باز شه ولی واسه میان مدت به قول آقا مهران میشه رو سود 75 تا 85 تومنی سهم حساب باز کرد
موفق باشید

اسطوره
۱۳۹۱/۱۲/۲۶, ۲۲:۲۷
فقط اون قسمت بازگشايي رو كه فرموديد زياد باهاش موافق نيستم جناب فلاح عزيز
اين سهم هيچ موقع از روند بازار تبعيت نميكرده ....فقط و فقط بازگشاييش بستگي به ديد ما سهامدارانش داره
اگه ديدمون كمي وسيع تر باشه بازگشايي مناسبي ايجاد ميشه به نظر من 4.6 كف پي بر اي سهم هست .......اميدوارم بازگشايي مناسب و در حق شپارس باشه

fallah
۱۳۹۱/۱۲/۲۶, ۲۲:۵۲
فقط اون قسمت بازگشايي رو كه فرموديد زياد باهاش موافق نيستم جناب فلاح عزيز
اين سهم هيچ موقع از روند بازار تبعيت نميكرده ....فقط و فقط بازگشاييش بستگي به ديد ما سهامدارانش داره
اگه ديدمون كمي وسيع تر باشه بازگشايي مناسبي ايجاد ميشه به نظر من 4.6 كف پي بر اي سهم هست .......اميدوارم بازگشايي مناسب و در حق شپارس باشه

والله ما از خدامونه بالا باز شه ولی بنظرم بازار پی به ای 4 بالاتر نده فعلا
شگل الان پی به ای زیر 4 داره و شپاکسا هم همینطور
بنظرم محدوده 220 باز شه و کم کم به سمت 260 و سپس 300 حرکت کنه

اسطوره
۱۳۹۱/۱۲/۲۶, ۲۲:۵۵
اميد بخدا دوست عزيز
توي اين بورس هيچ چيز بعيد نيست
تا حالا كه ظلم در حق سهم هاي زيادي شده

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۱۲/۲۶, ۲۳:۱۷
والله ما از خدامونه بالا باز شه ولی بنظرم بازار پی به ای 4 بالاتر نده فعلا
شگل الان پی به ای زیر 4 داره و شپاکسا هم همینطور
بنظرم محدوده 220 باز شه و کم کم به سمت 260 و سپس 300 حرکت کنه

منم با شما موافقم
همون 4 مناسبه براش.
مهم اینه که بالا 220 باز بشه

Godfathers
۱۳۹۱/۱۲/۲۶, ۲۳:۲۴
با این گزارش دیدها به پاکسان بیشتر باز خواهد شد.
شپاکسا تازه اول راه هست.

eiman
۱۳۹۱/۱۲/۲۸, ۱۹:۰۰
سلام دوستان
پیشاپیش سال نو همگی مبارک باشه .
شپارس داران عزیز ایشالا که سهم داره میره برا بالای 300 . البته با سود انباشته ای که داره و این تعدیل تپل اگه وسط راه بازی سرش در نیارن .....................

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۲/۰۱/۰۶, ۱۵:۴۷
درود بر همه عزیزان؛

یادمه روی 170 قبل مجمع بود که راجع به سهم صحبت شد به اندازه کافی و داشت انگ سفته بازی می گرفت و.... و گفتیم کاریش نداریم تا پیدا کنه مسیر خودش رو. الان هم در ابتدای مسیرش قرار داره
هر کسی اون موقع خریده توی 2 ماه الان 40 درصد سود کرده

سپه
۱۳۹۲/۰۱/۰۶, ۲۱:۳۳
درود بر همه عزیزان؛

یادمه روی 170 قبل مجمع بود که راجع به سهم صحبت شد به اندازه کافی و داشت انگ سفته بازی می گرفت و.... و گفتیم کاریش نداریم تا پیدا کنه مسیر خودش رو. الان هم در ابتدای مسیرش قرار داره
هر کسی اون موقع خریده توی 2 ماه الان 40 درصد سود کرده

سید جان مگه بیشتر از 300 هم این سهم راه داره :D حالا فوقش 350

اون مهران نمی خواد روزی 2000 تا بده صف خرید :D ( الحق اصفهان تمام جهانه )

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۲/۰۱/۰۶, ۲۲:۵۹
سید جان مگه بیشتر از 300 هم این سهم راه داره :D حالا فوقش 350

اون مهران نمی خواد روزی 2000 تا بده صف خرید :D ( الحق اصفهان تمام جهانه )

یه نکته رو همیشه در نظر داشته باش رفیق قدیمی اون هم اینکه هیچ شرکتی کل تعدیل هارو یک مرتبه اعلام نمی کنه، شپارس هم هنوز جا داره سودش واسه تعدیل. تا 80 تومان حدودا، پی به ای 5 هم میگیره میشه 400 به تمام شده 150 تومان میشه 150 درصد سود ناقابل!
اتفاقا بحثش بود دیروز تو اصفهان! احتمالا بالای 300 کمک می کنه ;)

مصطفی مصری پور
۱۳۹۲/۰۱/۰۶, ۲۳:۱۲
یه نکته رو همیشه در نظر داشته باش رفیق قدیمی اون هم اینکه هیچ شرکتی کل تعدیل هارو یک مرتبه اعلام نمی کنه، شپارس هم هنوز جا داره سودش واسه تعدیل. تا 80 تومان حدودا، پی به ای 5 هم میگیره میشه 400 به تمام شده 150 تومان میشه 150 درصد سود ناقابل!
اتفاقا بحثش بود دیروز تو اصفهان! احتمالا بالای 300 کمک می کنه ;)

دکتر جون شاید اون جریان پولی معروف که صحبتش کردمو بیاریم روی سهم...

البته شاید;)