PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما تصویری را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و تصویرها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بين المللي محصولات پارس ( شپارس )

صفحه ها : [1] 2

بن بست
۱۳۹۰/۰۸/۰۶, ۱۸:۱۳
بین المللی محصولات پارس 31/6/90 را با تعدیل مثبت از 88 ریال به 1463 ریال اعلام کرد
9 ماهه 4 درصد پر کرده است
علت تعدیل فروش زمین و ساختمان کارخانه قبلی بوده است.
با توجه به غیر عملیاتی بودن تعدیل، چه p/e را بازار یه شپارس خواهد داد؟
چه میزان dps در مجمع تصویب خواهد شد؟
در حال حاظر با p/e برابر 1.8 در حال معامله است.

hamid26967
۱۳۹۰/۰۹/۰۶, ۰۸:۴۴
به نقل از کلانتر محله در بورکس:

آقاي davar درست ميفرماييد سود انباشته 145 تومان است. ولي 30 تومان ان را در مجمع تقسيم خواهد كرد كه ميمونه 115 تومان.

حالا راجع به شركتهاي هم گروه.

پاكسان بيشترين قيمتي را كه تا به حال داشته است 650 تومان بوده كه الان نصف ان قيمت در حال معامله است.

گلتاش بيشترين قيمتي را كه تا به حال داشته است 715 تومان بوده كه الان حوالي 88 ٪ ان در حال معامله است.

ولي شپارس بيشترين قيمتي را كه تا به حال داشته است 1720 تومان بوده كه الان حوالي يك دهم ان در حال معامله است! در حالي كه كارخانه جديد افتتاح شده آيا اين تناسب قابل تغيير نيست؟

http://old.bourexpro.com/viewtopic.php?t=16975

تصمیم کبری
۱۳۹۰/۰۹/۰۷, ۰۸:۵۹
امان از دست دوستانی که امروز بخاطر 6 درصد سود فروشنده بودند!

وحید 20
۱۳۹۰/۰۹/۰۷, ۰۹:۰۴
امان از دست دوستانی که امروز بخاطر 6 درصد سود فروشنده بودند!
من که فکر کنم قبل از شما خریده بودم دیروز هم تعداد کمی اضافه کردم و فعلا با سهم هستم;;)
در این بازار واقعا خوب خودشو نشون داد

تصمیم کبری
۱۳۹۰/۰۹/۰۷, ۰۹:۰۹
من که فکر کنم قبل از شما خریده بودم دیروز هم تعداد کمی اضافه کردم و فعلا با سهم هستم;;)
در این بازار واقعا خوب خودشو نشون داد

وحید جان من مخلص شما هم هستم.
منظورم اونایی بود که رو 1711 ریال خریدن.

وحید 20
۱۳۹۰/۰۹/۰۷, ۰۹:۲۱
منظور من هم بصورت کلی بود
و خواستم بگم که در قیمت فعلی نفروختن بهتره

کیوان
۱۳۹۰/۰۹/۱۲, ۱۷:۳۶
الان دارم شپارس را بررسی میکنم. اینطور که من میبینم الان رو نقطه حساسی رسیده. اگر از 176 عبور کنه یک حمایت 165 داره و با عبور از آن هم به شدت ریزش میکند تا 130 ! ولی اگر از 176 برگردد صعود خیلی خوبی تا 245 می کند! (در حدود 40% رشد) به نظرم همه چیز بستگی به معاملات فردا و یا 4 شنبه دارد. (این نظر شخصی من است و می تواند نادرست باشد) <):)
نظر دوستان ؟

تصمیم کبری
۱۳۹۰/۰۹/۱۶, ۰۸:۵۳
الان دارم شپارس را بررسی میکنم. اینطور که من میبینم الان رو نقطه حساسی رسیده. اگر از 176 عبور کنه یک حمایت 165 داره و با عبور از آن هم به شدت ریزش میکند تا 130 ! ولی اگر از 176 برگردد صعود خیلی خوبی تا 245 می کند! (در حدود 40% رشد) به نظرم همه چیز بستگی به معاملات فردا و یا 4 شنبه دارد. (این نظر شخصی من است و می تواند نادرست باشد) <):)
نظر دوستان ؟

هیش کی فروشنده رو منفی نیست. ظاهرا همگی 245 تومان را قبول دارن! از جمله خودم.

hamed89
۱۳۹۰/۰۹/۱۶, ۰۹:۰۹
هیش کی فروشنده رو منفی نیست. ظاهرا همگی 245 تومان را قبول دارن! از جمله خودم.
منم رو منفی نشستم که بخرم
کسی نمیده

کیوان
۱۳۹۰/۰۹/۱۹, ۲۱:۱۲
نظر دوستان ؟

الان سهم داره به سمت حمایت 165 میره و اگر این مقاومت را بشکونه تا حدود 132 هم میرسه! اگر هم برگرده روی مقاومت 188 به نظرم کمی مشکل دارد. امیدوارم دوستان تصمیمگیری بهتری بتونند انجام بدهند.

تصمیم کبری
۱۳۹۰/۰۹/۱۹, ۲۱:۴۱
پیش بینی پاکسان اومد رو کدال. قیمت فروش انواع پودرها نسبت به سال مالی گذشته 12% رشد داشته است. این برای شپارس خیلی عالیه.
نقل قول زیر را چند هفته پیش نوشته بودم.

شپارس
.جالب توجه اینکه قیمتها در سال 90 به ترتیب پودر دستی کیلویی 727 تومان. پودر ماشین 1011 تومان. پودر صادراتی 816 تومان بوده که برای سال 91 به ترتیب 693 تومان 989 تومان و 737 تومان دیده شده است.
یعنی قیمت پودر دستی را با 5 درصد کاهش و ماشین را با 2 درصد کاهش و صادراتی را با 10 درصد کاهش دیده است.( در صورتی که در گزارش شفاف سازی خبر از موافقت دولت با 13 درصد افزایش قیمت داده است ) فقط از همین چند قلم ، شرکت توانایی تعدیل 60 درصدی دارد. یعنی 140 ریال تعدیل.

حامد
۱۳۹۰/۰۹/۱۹, ۲۲:۰۰

فكرميكنم منظورسينامن بودم امروز دومرتبه خريدم عزيز

تصمیم کبری
۱۳۹۰/۰۹/۲۱, ۱۰:۱۵
یادگاری از شپارس!

http://www.upsara.com/images/0424umtyy42yu3ud2bqf.jpg (http://www.upsara.com/)

meysam_sh_2020
۱۳۹۰/۰۹/۲۱, ۱۱:۱۶
زیر 175 به زور میفروشن

meysam_sh_2020
۱۳۹۰/۰۹/۲۱, ۱۱:۱۸
من امروز خریدم البته دیر وارد شدم 1710 خریدم;)

hamid_jey
۱۳۹۰/۰۹/۲۱, ۱۱:۲۹
من امروز خریدم البته دیر وارد شدم 1710 خریدم;)

منم 171 خريدم خيره انشا ال..

hamid_jey
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۰۹:۰۷
منم 171 خريدم خيره انشا ال..
>:D<

hamid26967
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۰۹:۳۴
جناب سینا(تصمیم کبری ) تحلیل خوبی زدن از شپارس بد نیست یه نگاه بندازیم

دو تا تصویر از مقدار فروش و مبلغ فروش شرکتهای پاکسان و شپارس تو زیر گذاشتم، خودتان بررسی کنید .( هر دو پیش بینی سود سال اتی میباشند)
از انجایی که خودم شپارس دارم و امروز هم مقداری خریدم، صورت خوشی ندارد بابت شپارس زیاده گویی کنم. برای همین از تمامی شما دوستان گلم پوزش میطلبم.

http://images.boursy.com/ (http://www.irupload.ir/)

http://images.boursy.com/ (http://www.irupload.ir/)

لینک اطلاعیه پاکسان http://www.codal.ir/Reports/FirstEPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=a2r%2fNVO MtPIeyA%2bK8aiyPQ%3d%3d

لینک اطلاعیه شپارس http://www.codal.ir/Reports/FirstEPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=jZ0j6TH56 DLonK%2b7CECr%2fw%3d%3d

hamid_jey
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۰۹:۴۴
با 24000تا كه حجم پر نميشه;)

تصمیم کبری
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۰۹:۴۵
با 24000تا كه حجم پر نميشه;)

24000 تا برای پر شدن حجم نیست، برای چیز دیگس!

hamid_jey
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۰۹:۴۸
سلام بر سيناي عزيز
اگه ممكنه اينجا يا خصوصي كمي توضيح بدين
ممنون

تصمیم کبری
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۰۹:۵۳
سلام بر سيناي عزيز
اگه ممكنه اينجا يا خصوصي كمي توضيح بدين
ممنون

برای تشویق فروشنده ها به فروش سهم میتونه باشه.

*سامان*
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۱۰:۰۰
برای تشویق فروشنده ها به فروش سهم میتونه باشه.
=))=))=))

تصمیم کبری
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۱۰:۰۸
=))=))=))

فکر کنم هنوزم میری جلو پنکه و آآآآآآآآ میگی .=))=))=))

hamid_jey
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۱۰:۱۳
فکر کنم هنوزم میری جلو پنکه و آآآآآآآآ میگی .=))=))=))
=))

چوبین
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۱۲:۰۰
بیاموزیم:
حرمت نگه داشتن و با ادب بودن.
با صفا بودن.

تصمیم کبری
۱۳۹۰/۰۹/۲۲, ۱۲:۰۸
بیاموزیم:
حرمت نگه داشتن و با ادب بودن.
با صفا بودن.

چوبین جان سخن حق جواب نداره، حق با شماست.
من از بابت خودم از جناب ساده ی ساده و دیگر عزیزان سایت عذر میخوام.@};-

اسطوره
۱۳۹۰/۰۹/۲۶, ۱۸:۴۱
جناب سينا شپارس واگرايي مثبت زده
و اماده صعود هستش ما هم امروز به جمع شما پيوستيم

اسطوره
۱۳۹۱/۰۵/۲۰, ۱۹:۵۲
سلام
به شپارس بايد به گونه ديگري نگريست
الگوي گارتلي تشكيل شده در نمودار هنوز هم پابرجاست
حد ضرر بسته شدن زير 140 هستش
به ايندش بسيار اميدوارم

اسطوره
۱۳۹۱/۰۵/۲۰, ۲۰:۵۹
http://images.boursy.com/imported/2012/08/617.jpg (http://up.vatandownload.com/)
اين شكل اپديت نشده ولي هنوز الگو معتبر هستش

اشکبوس کهنه سوار
۱۳۹۱/۰۵/۲۰, ۲۳:۳۶
http://images.boursy.com/imported/2012/08/617.jpg (http://up.vatandownload.com/)
اين شكل اپديت نشده ولي هنوز الگو معتبر هستش

اطلاعات و صورتهای مالی میاندوره ای9 ماهه "شپارس "منتهی به1391/03/31(حسابرسی نشده)
بر روی کدال
http://www.codal.ir/Reports/InterimS...F%2b1BjA%3d%3d

مخبرالدوله
۱۳۹۱/۰۵/۲۴, ۱۵:۵۲
پودر شوينده هم ارز مرجع ميگيرد

» سرویس: اقتصادي - صنعت، معدن، تجارت
کد خبر: 91052414706
سهشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ - ۰۰:۳۶

http://media.isna.ir/content/1213.jpg/3 (http://isna.ir/fa/photo/91052414706/%D9%BE%D9%88%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D9%88%D9%8A%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%87%D9%85-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D9%85%D8%B1%D8%AC%D8%B9-%D9%85%D9%8A-%DA%AF%D9%8A%D8%B1%D8%AF)
دبير شوراي توليدكنندگان پودر شوينده خبر داد كه وزارت صنعت، معدن و تجارت در تلاش است به واردات مواد اوليه توليدكنندگان فعال در اين حوزه ارز مرجع اختصاص دهد.

جمشيد فروزش در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با اشاره به اينكه مشكل واردات مواداوليه توليدكنندگان پودر شوينده تشديد شده است، افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت به همراه ستاد تنظيم بازار در تلاش هستند كه واردات مواد اوليه توليد پودر شوينده را در فهرست اقلامي كه ارز مرجع دريافت ميكنند، قراردهند.

او با اشاره به اينكه پودر شوينده جزو اقلام اساسي محسوب ميشود، گفت: از خرداد ماه امسال واردات مواد اوليه كارخانهها با مشكل مواجه شده است و در صورت ادامه اين روند عرضه پودر در بازار دچار اختلال ميشود.

به گفته فروزش، در چهار ماه نخست امسال توليد و عرضه پودر شوينده در بازار مانند مدت مشابه در سال قبل بوده و دليل آن نيز استفاده از موجودي انبار كارخانهها و خردهفروشيها بوده است.

javad60
۱۳۹۱/۰۷/۰۲, ۰۸:۵۸
این سهم کی می خواد بیدار بشه؟

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۷/۲۵, ۰۹:۰۴
فرصت خرید خوبی داده

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۷/۲۵, ۰۹:۰۸
خط زرد رنگ روند نزولی بوده که شکسته شده.
بعد از اون چند روزی رنج بوده و خط روند خنثی( قرمز رنگ پایینی) رو شکسته و وارد روند صعودی شده
مکدی هم ادامه روند صعودی رو تایید میکنه
دیروز یه مقاومت مهم شکسته شده
شاید پله اول 199 و بعد از اون هم 211.

http://images.boursy.com/imported/2012/10/58.gif

شطرنج باز
۱۳۹۱/۰۷/۲۵, ۱۰:۱۷
دوستان کسی از زمان برگزاری مجمع شپارس اطلاع داره؟

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۷/۲۵, ۱۰:۳۱
بعد از یه حجم مناسب. صف خرید شد

roohe-khashen
۱۳۹۱/۰۷/۲۵, ۱۰:۳۶
بعد از یه حجم مناسب. صف خرید شد
چیز خاصی نبود نمیخواستم رو مثبت کامل بخرم اما دیدم دو سه نفرم کمک دارن میکنن مصطفی ما هم رستگار شدیم:d

وحید 20
۱۳۹۱/۰۷/۲۹, ۰۷:۵۱
توقف نماد معاملاتي شپارس
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت بين المللي محصولات پارس با توجه به عدم ارائه اطلاعات، متوقف شد

شطرنج باز
۱۳۹۱/۰۸/۲۸, ۰۸:۱۴
پیش بینی درآمد سال 92 روی کدال اومد

وحید 20
۱۳۹۱/۰۸/۲۸, ۱۲:۱۵
نخستین پیش بینی 92 "شپارس" منتشر شد

شرکت بین المللی محصولات پارس پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 92 را با سرمایه 100 میلیارد ریال 307 ریال اعلام کرده است.

شرکت بین المللی محصولات پارس پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 92 را با سرمایه 100 میلیارد ریال 307 ریال اعلام کرده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، شرکت بین المللی محصولات پارس پیشبینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 92 را با سرمایه 100 میلیارد ریال 307 ریال اعلام کرده است. براساس این گزارش هیئت مدیره این شرکت در نظر دارد 50 درصد از سود خالص سال مالی 92 را برای تقسیم بین سهامداران به مجمع عمومی عادی سالانه پیشنهاد کند. پیش بینی عملکرد سال مالی 92 در مقایسه با پیش بینی سال مالی قبل شامل افزایش 57 درصدی فروش، افزایش 66 درصدی بهای تمامشدة کالای فروشرفته، افزایش 6 درصدی سود عملیاتی و افزایش 10 درصدی سود خالص است. شایان ذکر است "شپارس" اعلام کرد افزایش فروش به میزان 10 درصد حجم و 47 درصد نرخ نسبت به سال91 (با توجه به افزایش تاییدسازمان حمایت ازمصرف کننده)، افزایش بهای تمام شده با توجه به افزایش 33 درصدی برمبنای هزینه های مواد اولیه با نرخ های مهرماه 91، 20درصدی هزینه های سرباری و ثابت با توجه به نرخ تورم و مصوبات اداره کار و افزایش 20 درصدی هزینه های اداری و حقوق موجب تغییرات در پیش بینی سال مالی 92 نسبت به سال مالی 91 شده است. لازم به ذکر است فروش صادراتی سال مالی 92، مبلغ 187 میلیارد و 360 میلیون ریال معادل 25 درصد کل فروش معادل ارزی 7 میلیون و 494 هزار و 400 دلار با نرخ برابری 25 هزار ریال، به کشورهای افغانستان، عراق و آسیای میانه است. "شپارس"پیشبینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه سال 91 را در مهرماه 90 به صورت حسابرسی شده و در خردادماه سال جاری 230 ریال و در آبان ماه جاری 278 ریال اعلام کرده است

اسطوره
۱۳۹۱/۰۸/۲۸, ۱۷:۰۶
سلام
به شپارس بايد به گونه ديگري نگريست
الگوي گارتلي تشكيل شده در نمودار هنوز هم پابرجاست
حد ضرر بسته شدن زير 140 هستش
به ايندش بسيار اميدوارم
با اينكه زمان زيادي درجازد ولي بالاخره بايد برسه به جايي كه حقش هست
به نظر بنده اين سهم پتانسيل رشد بالايي در خودش نهفته داره....ارزش سهامداري رو داره

اسطوره
۱۳۹۱/۰۸/۲۸, ۱۷:۱۱
حيف كه بد موقعي نمادشو بستن وگرنه حداقل 240 رو ديده بود تا الان
باز هم صبر ميكنيم ببينيم شركتي با دستگاههاي كاملا جديد،افزايش نرخ محصولات و سود انباشته عالي كي
حركت قدرتمندانه خودشو شروع ميكنه

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۲, ۰۸:۴۸
خریدنیه

rajabnejad
۱۳۹۱/۰۹/۱۲, ۲۰:۴۵
گزارش شپارس

باتوجه به گزارش حسابرسی شده ی این شرکت شاهد تعدیل مثبت و افزایش سود به میزان 307 ریال برای سال مالی 31 شهریور 92 هستیم به طوری که این میزان سود برای سال مالی 31 شهریور 91 به مبلغ 278 ریال اعلام گردیده است.
از دلایل این تعدیل افزايش 10 % متاثر از تفاوت بين هزينه ها و درآمدها و افزايش فروش و قيمت تمام شده یکی از دلایل مهم میباشد.قابل توجه است که نرخ دلار در بودجه ی شرکت نیز 2500 تومان درنظر گرفته شده.
دقت شود میزان تولید شرکت به حدود 8 درصد و میزان فروش به میزان 15.81 درصد در پیش بینی سال 91 نسبت به 92 کاهش یافته است .با این اوصاف دلیلی که باعث افزایش سود آوری شرکت شده است افزایش مبلغ فروش به میزان 60 درصد میباشد.باتوجه به این میزان افزایش قیمت انتظار تعدیل مثبت برای گزارش 9 ماهه نیز وجود خواهد داشت.

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۲, ۲۱:۱۵
به نظرم افزایش نرخ های مواد اولیه رو بیش از حد دیده و گزارش کاملا محافظه کارانه است. با اینکه درصد بهای تمام شده رو از 84 به 89 رسونده اما باز هم چون افزایش فروش خوبی داشته تعدیل مثبت داشته برای سال بعد

از دوستان کسی اطلاع از قیمت واقعی این مواد داره؟
به نظرم بعضا زیادتر از واقع بوده...

http://img4up.com/up2/15084022383917805880.jpg (http://img4up.com/)

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۳, ۰۷:۱۷
نکته مهم صورتاش 4 برابر شدن صادرات امسال نسبت به پارساله.
میزان تولید هم 84% نسبت به 9 ماهه پارسال رشد داشته. فروش 94%.

30 تومن سود داره و 15 تقسیم میکنه. انباشته تا 9 ماه 157 تومن و پایان دوره میشه 172 تومن انباشته هر سهم . ولی قیمت 180 تومن!

rajabnejad
۱۳۹۱/۰۹/۱۳, ۰۷:۵۹
"شپارس" و دلار2500 تومانی

شرکت بین المللی محصولات پارس که با 10 میلیارد تومان فعالیت می کند برای هر سهم در سال مالی منتهی به شهریور 92 مبلغ 307 ریال عاید یخالص پیش بینی کرده که در مقایسه با سال مالی 91 از رشد 10 درصدی برخوردار بوده است.

این شرکت که در پیش بینی هایش از افزایش 57 درصدی فروش (10 درصد افزایش در حجم فروش و 47 درصد در نرخ فروش محصولات)، 66 درصدی بهای تمام شده ،10 درصدی سود ناخالص و همچنین کاهش 8 درصدی تولید که سهم عمده آن مربوط به محصولات سیلیکات و اسید سولفونیک بوده خبر داده نرخ دلار را برای فروش 25 درصدی محصولات و خرید 11 درصدی مواد اولیه که در بازارهای خارجی انجام می شود معادل 2500 تومان در نظر گرفته است.

گفتنی است "شپارس" در نظر دارد نیمی از عایدی خالص هر سهم سال 92 را بین سهامدارانش تقسیم نماید

izmo
۱۳۹۱/۰۹/۱۳, ۰۸:۲۰
مجمعش پارسال اخر دی ماه بوده، امسال هم همون موقع هست؟
----
برای خریدش عجله نمیکنم سود درست حسابی که نمیده

حالا قراره تو مجمع حتما افزایش سرمایه بده؟

اگه نداد چی گذاشتن برای شش ماه دیگه؟

منظورم اینه که برای خرید دید باید بلند مدت باشه دوستان جو گیر نشن صف خریدش کنن امکانش هست پولشون مدتی بخوابه ها

roohe-khashen
۱۳۹۱/۰۹/۱۳, ۰۹:۲۴
زیاد این تاپیک نیاد بالا بیتره;)

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۳, ۰۹:۳۶
دیروز که زنگ زدی چنتا خریدی مهدی؟

roohe-khashen
۱۳۹۱/۰۹/۱۳, ۰۹:۵۴
50تا مصطفی بعد انلاین قطع شد نتونستم بیشتر بخرم

m.r_moradi
۱۳۹۱/۰۹/۱۳, ۱۰:۰۰
اقا ما دیروز از صف خریدیم،هدفش چنده به نظرتون؟

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۳, ۱۰:۰۳
اقا ما دیروز از صف خریدیم،هدفش چنده به نظرتون؟

فعلا 211

safaklar
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۰۰:۲۳
خریدنیه

با تشکر از شما به خاطر تحلیل خوبتون
با توجه به تجربه خوب در عمل به توصیه شما برا خرید غگل و وآتی امروز رو 1810 یک پله از سه پله مدنظر رو بدون بررسی و چشم بسته برداشتم
موفق باشید

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۰۰:۴۸
با تشکر از شما به خاطر تحلیل خوبتون
با توجه به تجربه خوب در عمل به توصیه شما برا خرید غگل و وآتی امروز رو 1810 یک پله از سه پله مدنظر رو بدون بررسی و چشم بسته برداشتم
موفق باشید

درود بر جناب صفاکلار
قربان شما خرید چشم بستتون هم برای ما قوت قلبه.
انشالا که توی این سهمم بتونیم خاطرات خوش کساوه و... رو تجربه کنیم.
سپاس

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۰۰:۴۹
یه نمای میانمدتی از شپارس که یوسف "طلایی" زحمتشو کشیده.

http://istgahebourse.ir/golden-station/istgahe-tahlil/item/208-%D8%B4%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D8%AF%D8%AA

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۰:۳۸
خرید شپارس 180 تا 181

هامد
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۰:۴۲
همه بزرگااا اینجان که :) بدجوری جمه بچه ها جمه هاا :)
میتونیم سفته بازیم بکنیم روش نظرتون چیه ;;) =)) خودمون راش بندازیم :)

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۰:۴۳
همه بزرگااا اینجان که :) بدجوری جمه بچه ها جمه هاا :)
میتونیم سفته بازیم بکنیم روش نظرتون چیه ;;) =)) خودمون راش بندازیم :)

لزومی به سفته بازی نیست سهم راه خودشو پیدا میکنه

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۰:۴۵
خرید شپارس 180 تا 181

به درود بر بابک عزیز؛
بابک جان یه تکنیکال بزن ببینیم حدود و ثغور افت احتمالی و مقومتهاش کجاهاند:x

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۰:۴۸
به درود بر بابک عزیز؛
بابک جان یه تکنیکال بزن ببینیم حدود و ثغور افت احتمالی و مقومتهاش کجاهاند:x

سلام بر یاسر خان گل

چشم حتما الان دسرسم نیست اجازه بدین عصر میزارم سایت ;)

راستی فانداشم که ظاهرا اوکیه آره؟

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۰:۵۵
سلام بر یاسر خان گل

چشم حتما الان دسرسم نیست اجازه بدین عصر میزارم سایت ;)

راستی فانداشم که ظاهرا اوکیه آره؟

بله بابک جان، سهمی که اندازه قیمتش سود انباشته داره باید پی به ای دو برابر داده بشه بهش پس اصلاح پی به ای بیشتر نخواهیم داشت. گزارش سال آتیش رو هم بدبینانه داده و به نظرم بتونه 40 تومان رو راحت بسازه. تراز تجاریش هم که مثبت تر شده و صادراتش خیلی خوب بوده
به نظرم نباید زیاد جای افت داشته باشه حالا نمودارش رو دیگه نمی دونم چه حالتیه

مهربان
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۱:۰۰
<:-p
بله بابک جان، سهمی که اندازه قیمتش سود انباشته داره باید پی به ای دو برابر داده بشه بهش پس اصلاح پی به ای بیشتر نخواهیم داشت. گزارش سال آتیش رو هم بدبینانه داده و به نظرم بتونه 40 تومان رو راحت بسازه. تراز تجاریش هم که مثبت تر شده و صادراتش خیلی خوب بوده
به نظرم نباید زیاد جای افت داشته باشه حالا نمودارش رو دیگه نمی دونم چه حالتیه
....سید خوب وجود سود انباشته که نخواد تقسیم کنه دلیلی نداره سهم پی بر ای بگیره....

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۱:۰۴
درود بر دکتر عزیز
سود انباشته یا تقسیم باید بشه یا افزایش سرمایه. یا باید نقش تامین مالی طرح های آتی رو بازی کنه که از طریق افزایش سرمایه ممکن میشه یا بالاخره باید تقسیم بشه. در ترازنامه تغییری ایجاد شده و این پول الان بعنوان دارایی محسوب میشه اما باید بالاخره در قسمت حقوق صاحبان سهام خودش رو نشون بده. یا بصورت سود یا افزایش سرمایه
درسته که در این مجمع تقسیم نمیشه سود انباشته اما بصورت کلی برای سرمایه گذاری این یک فاکتور کاهش ریسک محسوب میشه که سبب افزایش پی به ای میشه. اگه دقت کنید همیشه پی به ای بالایی داشته

roohe-khashen
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۱:۰۶
<:-p
....سید خوب وجود سود انباشته که نخواد تقسیم کنه دلیلی نداره سهم پی بر ای بگیره....
خوب دکتر باید یه بلایی بالاخره سرش بیاره که همه وره برا ما خوبه این صف رو اومدم بزنم زیرش منتها گفتم ببینم فردا چی میشه نهایت یه منفی دیگه شاید کامل داشته باشه که بعید میدونم فکر کنم یه منفی 2درصد برا فردا باشه و تمام اگه بو که فردا امونش نمیدم;)

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۱:۰۷
سود انباشته فقط زمان تقسیم کردن ارزشمند نمیشه! سود انباشته یک احتمال برای افزایش سرمایه س. کسی نمیگه پی بر ای متوسط بازار بگیره ولی عموما به سود انباشته بالای 100 تومن پی به ای 2 میدن.
سود انباشته یه منبع تامین مالی برای فعالیتهای شرکته. یعنی نیازی نیست برای فعالیتهاش وام بهره دار بگیره!
بعضی حرفا کل علم مدیریت مالی رو زیر سوال میبره.

ضمنا مکدی هفتگی خط صفرو به بالا شکسته.

مهربان
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۱:۰۷
درود بر دکتر عزیز
سود انباشته یا تقسیم باید بشه یا افزایش سرمایه. یا باید نقش تامین مالی طرح های آتی رو بازی کنه که از طریق افزایش سرمایه ممکن میشه یا بالاخره باید تقسیم بشه
درسته که در این مجمع تقسیم نمیشه سود انباشته اما بصورت کلی برای سرمایه گذاری این یک فاکتور کاهش ریسک محسوب میشه که سبب افزایش پی به ای میشه. اگه دقت کنید همیشه پی به ای بالایی داشته
...عجب چه حکایت غریبی داشت داستان این سود انباشته....مرحبا خیلی میفهمی افرین....سید میگفتی 25 درصد پولت نقده یه 4 تومن کارت به کارت کن من جای این شبندروکه خریدم پر کنم تا ببینیم سر برج چی میشه....

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۱:۰۸
خوب دکتر باید یه بلایی بالاخره سرش بیاره که همه وره برا ما خوبه این صف رو اومدم بزنم زیرش منتها گفتم ببینم فردا چی میشه نهایت یه منفی دیگه شاید کامل داشته باشه که بعید میدونم فکر کنم یه منفی 2درصد برا فردا باشه و تمام اگه بو که فردا امونش نمیدم;)

مهدی جان درستش هم همین بود که صبر کنیم برای فردا... البته احتمالا بخش زیادی از صف بابت ترس ارز ریزش بازار و منفی مثبت های اون بوده

مهربان
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۱:۱۲
خوب دکتر باید یه بلایی بالاخره سرش بیاره که همه وره برا ما خوبه این صف رو اومدم بزنم زیرش منتها گفتم ببینم فردا چی میشه نهایت یه منفی دیگه شاید کامل داشته باشه که بعید میدونم فکر کنم یه منفی 2درصد برا فردا باشه و تمام اگه بو که فردا امونش نمیدم;).
...والا ما که فروختیم ولی فکر نکنم بیشتر از 120 بشه بهش قیمت داد چون حالا پول بچه ها توشه 140....;):D....حمید فردا که خواستی بزنی زیرش 2-3 دقیقه قبلش ندا بده من یه مقدار پایین تر بخرم...تو دیگه از بالاترش جمع کن تا نزدیکیای صف خرید خیر ببینی جوون یه تریبولوس مارک sunپیش عمو داری....
...در جواب دوست تحلیلگرمون جناب مصری پور متاسفانه اینم معضلی شده برا بازار سرمایه گاها تو تاپیکا از طرف افراد نامطلع مطالبی دیده میشه که انسان تاسف میخوره....باید کار زیر بنایی بشه....

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۸:۲۰
سهم حداکثر از محدوده 170 بر میگرده.اولین مقاومت پیش روی سهم 210 تومنه که اگر اونو رد کنه تقریبا کارش تمومه و میشه به اعداد بسیار بزرگتری در میان مدت فکر کرد.
هدف کلاسیکم ابتدا 290 و بعدش 310 تا 320 تومنه.

http://images.boursy.com/imported/2012/12/51.png
http://images.boursy.com/imported/2012/12/52.png

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۸:۲۳
در ضمن ظاهرا سهامدار عمده هیچ کاری با سهم نداره و بالا پائینو ما حقیقیا رو سهم انجام میدیم ;) ببینیم از فردا چی میشه شاید اکیپی وارد شدیم

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۸:۳۴
درود بر بابک عزیز؛

شرط "کافی" برای رشد سهم هم پس صادر شد;)
ان شالله پله بعدی رو منفی فردا یا شنبه میخریم و میندازیم یه گوشه وسطای موج سومش میفروشیم به صف خرید>:d<

خوشبخت
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۸:۴۲
سلام بر دوستان بزرگ خودم
ما هم هستیم سید جان و بابک جان عزیز
>:d<

راهکار جدید
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۸:۴۵
سلام بر دوستان بزرگ خودم
ما هم هستیم سید جان و بابک جان عزیز
>:d<

سلام بر دوستان عزیزم
منم از امروز با شما هم سنگر شدم از فردا پیش به سوی اهداف سهم >:d<

خودشکوفا
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۹:۰۳
آقا جمع قدری شده. همه استادن غیر من که از روش گل یا پوچ دقیقی دو روز پیش خریدمش.:D
نفهمیدم این مهربان دکی ما رو کی فریبش داد که سهمش رو فروخته...
مهربان نگفتمت خودتو شل کن تا آمپول زندگی....؟؟
من این روشت که اول سهم رو می خری بعد میری تاپیکش رو می خونی و اطلاعاتش رو درمیاری دیوونه اش هستم.
یه دونه ای به خدا...
;)
ضمنا چون گفتی می خوای دوباره برگردی روش خواستم یادآوری کنم نیاز به کمی صبوری داره که شکر خدا تو در صدرا به حد کفایت و بسیار, تمرین صبر کرده ای.
پرسود باشید مهربان و سایر رفقا و خودم>:d<

اسطوره
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۹:۱۹
سلام به همگي
بالاخره اين سهم بي كس و تنها داره صاحب پيدا ميكنه;)
و گلچيني از برو بچ گل سايت رو اينجا دور هم جمع كرده ....(قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهري)
با اينكه درصد خوبي از سبدم به اين سهم تعلق داره ولي همچنان در روزهاي اتي خريدار هستم
بلكه شايد بتونم تواين سهم كوچيك سهامدار عمده بشم =))
ديگه تنهايي داشت حوصلم سر ميرفت به همتون خوش امد ميگم اميدوارم سود مناسبي نصيب همه دوستان بشه:x

13661366
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۱۹:۳۰
در ضمن ظاهرا سهامدار عمده هیچ کاری با سهم نداره و بالا پائینو ما حقیقیا رو سهم انجام میدیم ;) ببینیم از فردا چی میشه شاید اکیپی وارد شدیم
با سلام. اقا بابک اگر گروهی خواستید وارد بشید اگه دوست داشتید رو منم حساب کنید.

بابک 52
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۰:۳۵
پیشبینی 307 ریال سود از سوی «شپارس»

گروه بنگاهها – شرکت بینالمللی محصولات پارس پیشبینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 31 شهریورماه 92 را با سرمایه 100 میلیارد ریال به بازار اعلام کرد.

بنا بر اطلاعات منتشره از سوی سازمان بورس، این شرکت سود هر سهم سال مالی 92 را مبلغ 307 ریال پیشبینی کرده که در مقایسه با سال مالی منتهی به 31 شهریورماه 91 از افزایش 10 درصدی برخوردار است.

فروش «شپارس» برای سال مالی یاد شده با افزایش 57 درصدی نسبت به سال مالی 91 بیش از 739 میلیارد ریال پیشبینی شده است.

پیشبینی عملکرد سال مالی 92 در مقایسه با پیشبینی سال مالی قبل بهای تمام شده کالای فروش رفته 66 درصد افزایش و سود عملیاتی 6 درصد افزایش نشان میدهد.

«شپارس» اعلام کرده که هیات مدیره در نظر دارد معادل 50 درصداز سود خالص سال مالی 91 را جهت تقسیم بین سهامداران به مجمع عمومی عادی سالانه پیشنهاد نماید.

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۰:۴۱
با سلام. اقا بابک اگر گروهی خواستید وارد بشید اگه دوست داشتید رو منم حساب کنید.

سلام دوستم
قدمتون روی چشم عرض کردم ظاهرا تنها حقیقی ها سهمو میگردونن.اساتید بنیادی که تاییدش کردن منم یه دستی رو تکنیکالش کشیدم.سر شونه دیده شد ولی چون امکان تشکیل سرشونه محاله یعنی -0% هست پس سهم روندش صعودی خواهد بود.امیدوارم سود خوبی ببریم ازش

به به چه جمعی شدیم مااااااااااا

یاسر شریعت - مصطفی مصری پور - roohe-khashen - خوشبخت - راهکار جدید - اسطوره - خودشکوفائی - m.r_moradi - safaklar - ha_mi - بابک پناهی

فعلا 11 نفریم هرکیم داشت این پستو نقل قول کنه و اسمشو اضاف کنه به لیست

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۰:۴۴
یاسر میگم بتای سهم چنده ؟ وقت کردی یه آمار ریاضی مخصوص یاسر شریعت از سهم بزار تا استفاده کنیم ;) قربونت :x

راهکار جدید
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۰:۴۷
سلام دوستم
قدمتون روی چشم عرض کردم ظاهرا تنها حقیقی ها سهمو میگردونن.اساتید بنیادی که تاییدش کردن منم یه دستی رو تکنیکالش کشیدم.سر شونه دیده شد ولی چون امکان تشکیل سرشونه محاله یعنی -0% هست پس سهم روندش صعودی خواهد بود.امیدوارم سود خوبی ببریم ازش

به به چه جمعی شدیم مااااااااااا

یاسر شریعت - مصطفی مصری پور - roohe-khashen - خوشبخت - راهکار جدید - اسطوره - خودشکوفائی - m.r_moradi - safaklar - ha_mi - بابک پناهی

فعلا 11 نفریم هرکیم داشت این پستو نقل قول کنه و اسمشو اضاف کنه به لیست

یکی از اساتید با تجربه و فعال تالار بورس به نام جناب کیانی(کیارش) از دیروز بر روی این سهم فعال شدن.

13661366
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۱:۰۲
بابک جان بنده 2 تا از شخص حقیقی هاش رو میشناسم و هر از چند گاهی باهاشون در ارتباطم. خیلی از مدیر عاملش تعریف میکنن و به هیچ وجهی فروشنده نیستند. اگه خدا بخواد فردا هم بنده چند تایی........ میخرم و در کنار بقیه دوستان انشاا... سود خوبی ببریم.

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۱:۰۵
بابک جان بنده 2 تا از شخص حقیقی هاش رو میشناسم و هر از چند گاهی باهاشون در ارتباطم. خیلی از مدیر عاملش تعریف میکنن و به هیچ وجهی فروشنده نیستند. اگه خدا بخواد فردا هم بنده چند تایی........ میخرم و در کنار بقیه دوستان انشاا... سود خوبی ببریم.

انشاا... :)

fallah
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۱:۰۷
این سهم میتونه یه بازدهی بزرگ تو دو سه ماه اینده بده
تعدیل در گزارش ۱۲ماهه
سود انباشته ۱۶۰تومنی تا الان
کمترین پی به ای در بین هم گروهای خودش
کم بودن شناور سهم
بالا بودن اول پیش بینی سال جدید و و و و و

دیگه بقیشو خودتون بگیرید و برید
تنها مشکل سهم عرضه نشدن در صف خرید و نداشتن فروشنده زیاد زیر۱۷۵تومنه که کار رو مشکل میکنه واسه خریدارها

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۱:۰۹
تعدیل در گزارش ۱۲ماهه
کم بودن شناور سهم

تنها مشکل سهم عرضه نشدن در صف خرید و نداشتن فروشنده زیاد زیر۱۷۵تومنه که کار رو مشکل میکنه واسه خریدارها

ممنون بابت اطلاعاتتون
سهم بره صف خرید میبریمش گره خوب;;)

13661366
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۱:۱۴
تعدیل در گزارش ۱۲ماهه
کم بودن شناور سهم

تونستم امار شرکت رو از این 2تا شخص حقیقی که با مدیر عامل شرکت دوست هستند میگیرم. این بنده خدا ها میان کارگزاری سهام پژوهان تو فرمانیه. فردا تونستم میرم و ازشون در مورد شرکت سوال میکنم.

بابک پناهی
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۱:۱۹
تونستم امار شرکت رو از این 2تا شخص حقیقی که با مدیر عامل شرکت دوست هستند میگیرم. این بنده خدا ها میان کارگزاری سهام پژوهان تو فرمانیه. فردا تونستم میرم و ازشون در مورد شرکت سوال میکنم.

عالی میشه ممنون ;;)

eli77
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۱:۳۴
دوستان من 188 وارد شدم. حد ضرر رو چند بذارم؟

مصطفی مصری پور
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۱:۳۵
ماشالا بابک پناهی این تاپیک سوت و کورو چیکار کردی!!!!

fallah
۱۳۹۱/۰۹/۱۴, ۲۱:۳۶
یه نکته جالب داره و اونم اینکه ۲۵درصد صادرات با دلار ۲۵۰۰تومنی واسه سال ۹۲در نظر گرفته در حالی که تامین مواد اولیش فقط ده درصدش خارج