PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صنعتی و معدنی باما ( کاما )

صفحه ها : [1] 2 3 4

سيد ياسر شريعت
2011/10/30, 20:41
به نظر می رسد با رسیدن به قیمت های جذاب، نزدیک بودن افزایش سرمایه مرحله اول و رشد نسبی قیمت های جهانی پس از افت قبلی یکی از بیشترین بازدهی ها رو میان معدنی ها طی چند ماه آینده "باما" خواهد داشت.
در این تاپیک سعی می شود با کمک دوستان عزیز تحلیل های مناسب و خبرهای پیرامون این سهم رو در خدمت همه دوستان قرار بدهیم.

سپه
2011/10/31, 20:22
سلام یاسر جان
فک کنم کل باما دارای این سات خودم وخودتیم

رو من م زیاد حساب نکن زیاد ندارم
دو روز همن جور ازم کف می ریزه عجب جمله ای
روزگاریست که شیطان فریاد می زند: آدم پیدا کنید! سجده خواهم کرد @-) 8-} #-o

سيد ياسر شريعت
2011/10/31, 20:54
سپه جان خیالت راحت، موقعش که بشه سهامدارم پیدا می کنه!;)
مساله اینجاست که موقعش زیادم دور نیست و بحث افزایش سرمایه که قطعی بشه صعودش شروع میشه.
برای شروع فعلا این لینکو داشته باشین که قسمت جهانی روی رو ببینید. http://www.ariva.de/zink_lme-kurs/chart?t=intraday&boerse_id=33

البته جالب اینجاست که شرکت های معدنی فروششون بصورت سلف 6ماهه و 1ساله است (یعنی سود امسالش مال قیمت پارساله و به همین صورت ادامه داره) البته بازار به این چیزا کاری نداره! بیشتر جو روانیش مهمه که فقط کافیه قیمت ها برگرده بالای 2000 دلار.... اونوقت......>:D<

سيد ياسر شريعت
2011/10/31, 20:56
خوب خوب امروز بعد از مدت ها! قیمت روی چند لحظه بالای 2000 رو تاچ کرد. باید دید دلیلش چی بوده البته تا ببینیم ثبات لازم ایجاد خواهد شد یا خیر

سيد ياسر شريعت
2011/10/31, 20:57
دو روز همن جور ازم کف می ریزه عجب جمله ای
روزگاریست که شیطان فریاد می زند: آدم پیدا کنید! سجده خواهم کرد @-) 8-} #-o[/QUOTE]

حالا اگه شما پیدا کردی به مام معرفی کن سپه جان;):D

سيد ياسر شريعت
2011/10/31, 21:05
خوب خوب امروز بعد از مدت ها! قیمت روی چند لحظه بالای 2000 رو تاچ کرد. باید دید دلیلش چی بوده البته تا ببینیم ثبات لازم ایجاد خواهد شد یا خیر

خوب به نظر میرسه یکی از دلایل اصلیش کاهش ذخایر LME باشه که طی 1ماه اخیر سیر نزولی داشته.
http://www.kitcometals.com/charts/zinc_historical_large.html#lmestocks_30days

سپه
2011/11/01, 20:33
روزگاریست که شیطان فریاد می زند: آدم پیدا کنید! سجده خواهم کرد @-) 8-} #-o

آدم که نه
ولی افراد زیادی رو میشه تو مملکت گل وبلبل خودمون پیدا کرد که شیطان پیششون لنگ می اندازه

فکر کنم یه چند سالی هست شیطان متعجبه که چه موجود نازنینی بوده
در کل شیطان خیلی متعجبه اسمش بد در رفته;)

سپه
2011/11/05, 17:01

یا خیر یاسر جان
خودت رو اماده کن برا خرید یه پله دیگه رو 1800 :d

سپه
2011/11/06, 20:17
ببخشید یاسر جان
بنده مقداری باما در 2000 وخورده ای خرید کردم ( البته 2-3 بار دیگه هم این سهم رو تازگی ها خرید کرده بودم به حد ضررم رسید فروختمش)

به نظر شما سه شنبه یا چهار شنبه پله دوم رو اضاف کنم یا باز هم قاونون حد ضرر رو رعایت کنم:((

( اگه جواب بدی اولین بحث علمیه که تو این سایت بین این دو آیدی رد وبدل شده :d وفکر نکنم ادامه داشته باشه)

shadi
2011/11/07, 11:02
نوشته اصلی توسط shadi
پانی عزیز میشه زحمت باما را هم بکشی ؟

سلام شادی جان.

تحلیلهای قبلی رو که یادتونه از 2600 پیش بینی افت تا این محدوده شده بود
محدوده 1980-2000 تومان حمایت بسیار قوی برای سهم محسوب میشه سهم 2200 تومان را رد کنه اصلاح سهم تمام میشه و رشد سهم پس از عبور از مقاومت 2400 و چنانچه سهم محدوده حمایتی2000 تومان را بشکند تا 1800 تومان افت میکند.

پانی عزیز مرسی از تحلیل زیباتون امید همیشه سلامت وشاد باشی.

سيد ياسر شريعت
2011/11/07, 15:36
ببخشید یاسر جان
بنده مقداری باما در 2000 وخورده ای خرید کردم ( البته 2-3 بار دیگه هم این سهم رو تازگی ها خرید کرده بودم به حد ضررم رسید فروختمش)

به نظر شما سه شنبه یا چهار شنبه پله دوم رو اضاف کنم یا باز هم قاونون حد ضرر رو رعایت کنم:((

( اگه جواب بدی اولین بحث علمیه که تو این سایت بین این دو آیدی رد وبدل شده :d وفکر نکنم ادامه داشته باشه)

سپه جان به نظر بنده نگهدارش، بگذار تو سبد بلند مدتت و فعلا بهش نگاه نکن! به نظر افزایش سرمایش نزدیکه و قیمت بازگشایی بعد از اقزایش سرمایش مطمئنا مناسب خواهد بود. ضمن این که افت خاصی هم پیش روی سهم پیش بینی نمیشه در حال حاضر. اینم بحث علمی;)

سپه
2011/11/08, 17:25
ممنون از بحث علمیت که بار دانش سایت رو برد بالا :d
ادم حسابی
اگه می خواستم بفروشمش باید می رفتم پشت سرصد هزا روخورده ای تقاضای فروش>:) ( نه می خوام بفروشم نه می تونستم)

برا اضافه کردن چی ؟ به نظرم بد نباشه >:)
هر چند که الان هرسهمی رو نگا می کنی برا خرید خوبه

سيد ياسر شريعت
2011/11/09, 14:38
خوب امروز شاهد حمایت نسبتا! مناسبی از سهم بودیم. از لحاظ تکنیکال که سهم حمایت مناسبی روی 1800 تومان داره و با فرض ادامه دار بودن روند فرسایشی و نوسانی کاهش قیمت سهم چندین روز طول خواهد کشید تا قیمت به این محدوده حمایتی برسه.
از طرفی قیمت روی جهانی به ثبات نسبی در محدوده نزدیک به 2000 دلار رسیده که عبور از مرز 2000 دلار می تونه جو روانی مثبتی ایجاد کنه.
از طرف دیگر هر روز به موعد افزایش سرمایه سهم نزدیک تر میشیم. مزید اطلاع این پست در سایت همسایه هم خالی از لطف نیست:

حمید90:
"به اطلاع دوستان عزیز میرسانم گزارش اصلاح شده درخواست افزایش سرمایه شرکت باما امروز از طریق شرکت کارگزاری نهایت نگر به شرکت بورس ارسال شد و به احتمال قوی چون سئوالات و ایرادات قبلی گزارش رفع شده درصورت تایید نهایی از طرف بورس ، تا 10 روز دیگه رو کدال میاد . ضمناً شرکت باما قیمت جهانی روی را در بودجه امسال خودش 1900 دلار دیده و نرخ دلار آزاد را هم 1100 تومن پیش بینی شده که درحال حاضر قیمت روی بالای 1900 دلاره و نرخ دلار آزاد هم حدود 1300 تومنه . پس همه چیز داره دست به دست هم میده تا رشد آرام سهم رو شاهد باشیم . انشاء الله . "

سخن آخر این که به نظر میرسه برای دوستانی که مثل بنده در ضرر هستند صبر و در صورت توان کاهش قیمت میانگین سهم و در نهایت شرکت در افزایش سرمایه بهترین استراتژی باشه.
نگاهی به گذشته افزایش سرمایه های این سهم و سهم های هم خانواده خیلی چیزهارو روشن می کنه. (حالا دوستان حمله نکنند که گذشته مهم نیست و ملاک آینده سهمه!) بالاخره یکی از اصلی ترین فرض های علم تکنیکال تکراری بودن رفتار بازار سرمایست دیگه!

سيد ياسر شريعت
2011/11/14, 10:20
خوب به اون دسته دوستانی که ادعا می کردند باما قیمت روی رو 2200 و 2400 و این حرفا دیده بوده تو بودجش پیشنهاد می کنم گزارش پیش بینی سود هر سهم بر اساس گزارش 6 ماهه رو نگاه کنند. قیمت روی 1900 در نظر گرفته شده و میانگین قیمت فروش 6 ماهه 2200 دلار بوده
ضمنا قیمت دلار 1100 تومان در نظر گرفته شده که خودتون مقایسه کنید با قیمت فعلی...

قابلیت تعدیل رو خودتون می تونید حدس بزنید چقدر زیاده. منتها چیزی که هست اراده سعهامدار عمدست که فعلا داره چوب حراج میزنه به پول سهامدارای حقیقی و سو استفاده کامل داره می کنه. این سهم باید در سبد بلند مدت قرار بگیره اگر کسی می خواهد ازش سود مناسبی بگیره

rojan
2011/11/14, 10:44
سلام دوستان

من هم 10 تا باما با قیمت بالا دارم
هر روز میگم دیگه این کفش بخرم میانگین بیارم پایین ولی انگار کفی برای ان نمی شه تعیین کرد
دوستان لطفا راهنمایی نمایید

سيد ياسر شريعت
2011/11/14, 12:12
سلام دوستان

من هم 10 تا باما با قیمت بالا دارم
هر روز میگم دیگه این کفش بخرم میانگین بیارم پایین ولی انگار کفی برای ان نمی شه تعیین کرد
دوستان لطفا راهنمایی نمایید

رژان خانم، برای خرید پله ای در روند های نزولی نباید منتظر رسیدن به کف قیمتی باشیم بلکه در حدود 20 درصد پایین تر باید پله بعدی خرید شود.
به خصوص این که این سهم به حاطر پی به ای بالا در گروه سهم های momentum قرار میگیره یعنی سهم هایی که پی به ای بالاتر از دو برابر میانگین بازار دارند و معمولا حرکت های شتابان دارند، با صعود ها و نزول های شدید و آنی
در این نوع سهم ها مهم ترین مساله یافتن زمان ورود و خروج است و این کار بسیار مشکلی است چون مطمئن باشید برای رسیدن به کف تنها در زمان اندکی آن را لمس خواهد کرد و سپس با شیب تند به سمت بالا حرکت خواهد کرد. به طور کلی فروش در این قیمت ها توصیه نمی شود

سيد ياسر شريعت
2011/11/14, 12:14
خوب دوستان اردرهای خرید 35000 تایی ساعت 12 روی +4 فردا به سبک سهامداران صدرا نشان دهنده سرنخ هایی است، شاید برای حمایت و یا آغاز حرکت...

سپه
2011/11/14, 14:13
رژان خانم، برای خرید پله ای در روند های نزولی نباید منتظر رسیدن به کف قیمتی باشیم بلکه در حدود 20 درصد پایین تر باید پله بعدی خرید شود.
به خصوص این که این سهم به حاطر پی به ای بالا در گروه سهم های momentum قرار میگیره یعنی سهم هایی که پی به ای بالاتر از دو برابر میانگین بازار دارند و معمولا حرکت های شتابان دارند، با صعود ها و نزول های شدید و آنی
در این نوع سهم ها مهم ترین مساله یافتن زمان ورود و خروج است و این کار بسیار مشکلی است چون مطمئن باشید برای رسیدن به کف تنها در زمان اندکی آن را لمس خواهد کرد و سپس با شیب تند به سمت بالا حرکت خواهد کرد. به طور کلی فروش در این قیمت ها توصیه نمی شود

رژان خانم به حرف این گوش نکنی ها ;)
اگه من از 2450 همینجور که 10-15 در صد می اومد پایین می خریدم:dش 4شنبه (پس فردا) داشتم به زمین وزمان و... فحش می دادم:d

درکل فکر کنم منفی 4 شنبه برا خرید یه پله دیگه خوب باشه.
از 1600 پایین تر بیاد دیگه می فروشمش می رم صدرا می خرم :d یاسر جان گفته باشم ;) لااقل تاپیکش شلوغه چند تا فحش میشه به اعتصام و... دادx-(

سيد ياسر شريعت
2011/11/14, 15:05
رژان خانم به حرف این گوش نکنی ها ;)
اگه من از 2450 همینجور که 10-15 در صد می اومد پایین می خریدم:dش 4شنبه (پس فردا) داشتم به زمین وزمان و... فحش می دادم:d

از 1600 پایین تر بیاد دیگه می فروشمش می رم صدرا می خرم :d یاسر جان گفته باشم ;) لااقل تاپیکش شلوغه چند تا فحش میشه به اعتصام و... دادx-(

اتفاقا سپه جان این جوری حالش بیشتره! خودمم و خودم! هر از چندگاهی میام یه جارو می کشم و غبارروبی می کنم از تاپیک خاک خورده خودم!:d به موقعش اینجام شلوغ میشه غصه نخور;)

shayan0711
2011/11/17, 00:24
نوشته شده توسط shayan0711
و اما باما

سهم از اولين حمايت خود 22975 ريال ( خط افقي قرمز رنگ شماره يك )عبور نموده
و همچنين خط روند مثبت ميان مدتي ( خط ضخيم سبز رنگ شماره 3 ) نيز به سمت پايين شكسته است
و به خط حمايت دوم خود 20845 رسيده است ( خط شماره 2 )
كه حمايت بعدي سهم در 19800 ميباشد .كه البته حمايت قوي اي براي سهم ميباشد .
http://forums.boursy.com/ (http://up2.iranblog.com/)

[QUOTE=shayan0711;65910]سهم كاما خط روند مثبت ميان مدتي خود را در اوايل مهرماه به سمت پايين شكسته است
كه حمايت قوي 19800 هم به سمت پايين رد كرده و فكر ميكنم حمايت قوي بعدي در 16660 ريال باشد .

http://forums.boursy.com/ (http://up2.iranblog.com/)

سلام شب همگي بخير
طبق پيش بيني قبلي ، سهم باما در ادامه اصلاح قيمت
پس از رسيدن به حمايت 19800كمي به سمت بالا برگشت
و نزول بيشتر قيمت را ادامه داد و امروز به حمايت قوي حدود 16660 رسيده است
كه احتمال مي دهم حوالي همين قيمت 2 الي 3 هفته اي نوسان كند ( منطقه تراكم )
و اگر ساخت سر و شانه سقف را بپذيريم باز هم ممكن است تا 14800 اصلاح نمايد .
انشاءا... اول سلامت باشيد و دوم اينكه در جاي ديگر جبران ضرر نماييد .

سپه
2011/11/27, 22:01

تصحیح کنم : می رم تو صف فروشش ( اگه کسی پیدا بشه بخره ) امروزم میشد فروختش لامصب کشتی لنگرش رو انداخته بود رو خط اینترنت تا ساعت12 اینترنت نداشتمx-(
به این نتیجه رسیدم این سهم رو هر روز صبح بفروشم
فرداش بخرم
دوباره پس فرداش .......
اینجوری روزی 2.65 درصد سود کردم :d

mohseni1353
2011/11/28, 10:21
به به يعني باما 4 مثبت خورده ما كه از 2700 داريمت هر روز اينجوري مثبت بخوره چند روزه ميرسه به قيمت خريد ما:-?

سيد ياسر شريعت
2011/11/28, 10:33
تصحیح کنم : می رم تو صف فروشش ( اگه کسی پیدا بشه بخره ) امروزم میشد فروختش لامصب کشتی لنگرش رو انداخته بود رو خط اینترنت تا ساعت12 اینترنت نداشتمx-(
به این نتیجه رسیدم این سهم رو هر روز صبح بفروشم
فرداش بخرم
دوباره پس فرداش .......
اینجوری روزی 2.65 درصد سود کردم :d

سپه داداش امیدوارم امروز این حرکت استراتژیکتو انجام نداده باشی!;;)
چون اگه اول وقت فروخته باشی و فردا بخوای بخری یه 7-8 درصدی ضرر می کنی:d

سپه
2011/11/28, 20:22
60 درصد باما هام رو 1300 دادم رفت x-(
هر استراتژی یه ریسکهایی داره بالاخره :d

جناب محسنی 1353
باما الان نصف قیمت خرید شده( 50 درصد افت کرده )
بدبختی اینه بخواد به اون قیمت برسه از الان باید 100 دصد افزایش قیمت داشته باشه !!!!!!!!

من موندم این تاپیک اقا یاسر رو کی بهش 5 تا ستاره طلایی داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟;)

سيد ياسر شريعت
2011/11/28, 21:30
60 درصد باما هام رو 1300 دادم رفت x-(
هر استراتژی یه ریسکهایی داره بالاخره :d

جناب محسنی 1353
باما الان نصف قیمت خرید شده( 50 درصد افت کرده )
بدبختی اینه بخواد به اون قیمت برسه از الان باید 100 دصد افزایش قیمت داشته باشه !!!!!!!!

من موندم این تاپیک اقا یاسر رو کی بهش 5 تا ستاره طلایی داده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟;)

سپه جان افزایش حتی 100 درصد هم برای این جور سهما خیلی عجیب نخواهد بود! اصولا فراز و نشیب های شدیدی دارند این سهم ها;;)

اون دوستانی که زیر پستت تشکر زدند احتمالا با جمله آخرت هم عقیده بودند راجع به ستاره های تاپیک!:d

مصطفی مصری پور
2011/11/28, 21:53
یاسر جان اولیا مخدره اطلاع دارن تشریف آوردید با دوستان دوران مجردیتون اینترنت؟؟:d

آقا شما که اجازت دست خودته؛بیشتر سر بزن بهمون
دلمون تنگ میشه بخدا:*

سيد ياسر شريعت
2011/11/28, 22:22
یاسر جان اولیا مخدره اطلاع دارن تشریف آوردید با دوستان دوران مجردیتون اینترنت؟؟:d

آقا شما که اجازت دست خودته؛بیشتر سر بزن بهمون
دلمون تنگ میشه بخدا:*

چاکریم مصطفی جان، ما این زیر میرا دست و پا میزنیم واسه خودمون اگه این پایینو نگاه بندازی مارو هم میبینی;)
من بازم میگم که "هنوز" اختیارم دست خودمه!:d آینده رو خدا میدونه چی میشه;;)

mohseni1353
2011/11/29, 08:36
اينم يك عكس يادگاري باورتون ميشه

http://forums.boursy.com/ (http://up1.iranblog.com/)

سيد ياسر شريعت
2011/11/30, 19:47
قیمت جهانی روی رو دارید؟! 2035 دلار!>:d<
سپه جون قربون دستت اون بقیه سهماتم اگه بفروشی دیگه محشر میشه:d

امروز به 2100 دلار هم رسیده قیمتش! حالا چه اتفاقی افتاده که طلا، نفت، شکر، مس، روی با هم صعود شدید داشتند؟ نکنه جنگ داره میشه؟!:-s

موج سوار
2011/12/03, 21:13
با سلام خدمت دوستان بامایی.
بنده را در این تاپیک پذیرا هستید؟l-)
خیلی وقته تاپیک داره خاک میخوره حتی حالا که صف خریدش بالاتر از همه خودنمایی میکنه

سيد ياسر شريعت
2011/12/03, 22:41
با سلام خدمت دوستان بامایی.
بنده را در این تاپیک پذیرا هستید؟l-)
خیلی وقته تاپیک داره خاک میخوره حتی حالا که صف خریدش بالاتر از همه خودنمایی میکنه

خوش آمد میگم حضورتون رو جناب موج سوار. این که با وجود تاریخ عضوتتون در دی ماه 1348 هنوز عضو جدید به حساب میاید رو به فال نیک می گیریم;) بلکه یه روح تازه به کالبد این تاپیک دمیده بشه!
والا دوستان این سایت خیلی باما نیستند و بیشتر با اونا هستند! یه سپه مونده و یه من!
ایشالله به موقعش اینجا میشه تاپیک پر سر وصدای سایت... وقتشم میدونید که،زیادم دور نیست ;)

mohseni1353
2011/12/03, 22:49
منم با شما هستم داداش تا 2700 چند تا گره مونده!ياسر جان افزايش سرمايه خبري نيست داداش

موج سوار
2011/12/03, 23:05
خوش آمد میگم حضورتون رو جناب موج سوار. این که با وجود تاریخ عضوتتون در دی ماه 1348 هنوز عضو جدید به حساب میاید رو به فال نیک می گیریم;) بلکه یه روح تازه به کالبد این تاپیک دمیده بشه!
والا دوستان این سایت خیلی باما نیستند و بیشتر با اونا هستند! یه سپه مونده و یه من!
ایشالله به موقعش اینجا میشه تاپیک پر سر وصدای سایت... وقتشم میدونید که،زیادم دور نیست ;)

تشکر از الطاف شما.:)
آقا شما قبلا در تالار بورس تاپیک باما سرسبد شگفتی ها هم بگمانم دستی بر آتش داشتید. چه کسی شما را رنجیده خاطر نموده که مارا از مطالب خود در آن سایت همسایه محروم فرمودید؟

shadi
2011/12/03, 23:19
یاسر گرامی ما هم تا باما 2700 با شما هستیم.خیلی صبوری کردیم وحالا نشستیم ببینیم بالاخره کی به قیمت خرید ما می رسد.

موج سوار
2011/12/04, 00:00
دوستانی که باما هستند نه با اونا: میانگین خرید شما چند هست؟
هرکی سهم را روی 1300 شکار کرده دستش بالا:d

سيد ياسر شريعت
2011/12/04, 07:56
تشکر از الطاف شما.:)
آقا شما قبلا در تالار بورس تاپیک باما سرسبد شگفتی ها هم بگمانم دستی بر آتش داشتید. چه کسی شما را رنجیده خاطر نموده که مارا از مطالب خود در آن سایت همسایه محروم فرمودید؟

خواهش می کنم، ما که هنوز در مرحله تلمذ کردن از دانش اساتید هستیم از طرفی هم این باما یکم آتیشش تنده هر دستی اگه روش باشه نمی تونه مقاومت کنه!;) اما جدای شوخی متمرکز بودن در یک سایت رو ترجیح می دهم دوست من;;)

سيد ياسر شريعت
2011/12/04, 08:06
منم با شما هستم داداش تا 2700 چند تا گره مونده!ياسر جان افزايش سرمايه خبري نيست داداش

یاسر گرامی ما هم تا باما 2700 با شما هستیم.خیلی صبوری کردیم وحالا نشستیم ببینیم بالاخره کی به قیمت خرید ما می رسد.

من هم مثل شما دوستان عزیز قیمت خریدم بالاست و جا برای رسیدن به قیمت خرید زیاد مانده است! اما چیزی که بارها تاکید کرده ام این است که سهم هایی با پی به ای بالاتر از دو برابر یا سه برابر متوسط بازار که اصطلاحا Momentum گفته می شوند اصلی ترین خصوصیتشان صعودها و سقوط های ناگهانی و با درصدهای بالاست. اگر به راحتی نصف شده قیمتش به راحتی هم 2 یا 3 برابر خواهد شد بدون تردید. چیزی که مهمه اینه که با توجه به قطعی بودن افزایش سرمایه های چند مرحله ای (امسال حدود 250 درصد از انباشته) باید در سبد بلند مدت خود قرار دهیم.
با توجه به جو روانی "بسیار مناسب" که پس از نگریستن به سوابق این گروه در زمان افزایش سرمایه های چندصد درصدی دیده می شود و احتمالا بازگشایی مناسب پس از افزایش سرمایه به نظر من نگرانی محلی از اعراب نخواهد داشت. ضمنا این که افزایش سرمایه تماما از سود انباشته و بصورت سهام جایزه است نیز نعمتی است! که بازی های کثیف "حق تقدمی" را در سهم شاهد نخواهیم بود.

سيد ياسر شريعت
2011/12/04, 08:11
دوستانی که باما هستند نه با اونا: میانگین خرید شما چند هست؟
هرکی سهم را روی 1300 شکار کرده دستش بالا:d

بنده خرید اصلیم 2700 بود متاسفانه اما در طول این سقوط آزاد با توجه به این که لم معاملاتش دستم اومده بود چند باری نوسان گرفتیم ازش;) اما در بازگشت از 1300 هنوز موفق به خرید نشده ام

سيد ياسر شريعت
2011/12/04, 08:37
http://forums.boursy.com/

سيد ياسر شريعت
2011/12/04, 11:41
خوب دوستان عزیز بامایی!
با توجه به عکس بالا به پرسش های زیر پاسخ دهید:
1- چند درصد کل شرکت بوده صف خرید اول وقت؟

2- مبلغ این تعداد صف چقدر میشه؟

3- کی این همه پول داره؟

4- متوسط تعداد سهم هر سفارش چندتاست؟

5- چرا این کارو می کنه؟ اول وقت میگذاره و بعد برمیداره

6- چرا اصلا عرضه نمیشه بر خلاف کبافق؟

7- کی خستست؟:d

موج سوار
2011/12/04, 14:49
اگر کار باما به گره بکشه تازه می رسه به 1500 تومان. بنظرم گره دوم هم در راه خواهد بود. بنده هنوز هم خریدارم حتی روی 12درصد مثبت گره. با این روند معاملات چند روز اخیر باما بعید میدانم صف خرید فرو بریزه.
بنده 25درصد روی 1900 داشتم. 25 درصد روی 1760. 25درصد روی 1300. هنوز خریدام تکمیل نشده توی باما. روی 1250 نشسته بودم که وقتی 1270 معامله شد از سهم جاموندم. تا اومدیم به خودمان بجنبیم صف زدند. این از ما که تازه باسهم بودیم و دست از سرش برنداشتیم. حالا شما حساب بفرمایید چند نفر سهمشان را در این محدوده ها خالی کردند متاسفانه و حالا در صف خرید هستند و چه تعداد نوسانگیر برای سهم دندان تیز کردند. فکر میکنم طبق قانون جدید از سهم بعد از رفع گره بازم صف سنگین داشته باشه و به اندازه حجم مبنا عرضه نشود به فاصله کمتری مجدد مشمول قانون رفع گره خواهد بود.

موج سوار
2011/12/10, 20:27
با سلام.
خوب دوستان بامائی از فردا با رفع گره و 12درصد مثبت ناقابل که تقدیمتان خواهد شد این تاپیک هم به جنب و جوش خواهد آمد:d

مات
2011/12/10, 20:36
البته اگر بازار از 12 درصد مثبت استقبال بكنه

موج سوار
2011/12/10, 20:39
البته اگر بازار از 12 درصد مثبت استقبال بكنه

فردا خواهید دید که روی 12درصد مثبت هم فروشنده زیادی وجود نخواهد داشتb-)
ما به فکر گره دوم هستیم

مات
2011/12/10, 20:42
فردا خواهید دید که روی 12درصد مثبت هم فروشنده زیادی وجود نخواهد داشتb-)
ما به فکر گره دوم هستیمحالا چرا مي زني ؟بخيل نيستم من خدا كنه به جاي 2 تا 10 تا بخوره تا زيان ي عده از دوستان جبران بشه

سيد ياسر شريعت
2011/12/10, 22:00
دوستان عزیز دعوا نکنید پدر خونواده اومد بالاسرتون:d

علیرضا جان احتمالا روی 12 درصد هم عرضه نخواهیم داشت، من خودم اگه کسی عرضه کنه حتما می خرم که میانگین بیارم پایین;;)

مات
2011/12/10, 22:05
دوستان عزیز دعوا نکنید پدر خونواده اومد بالاسرتون:d

علیرضا جان احتمالا روی 12 درصد هم عرضه نخواهیم داشت، من خودم اگه کسی عرضه کنه حتما می خرم که میانگین بیارم پایین;;)ارادتمنديم قربان

سيد ياسر شريعت
2011/12/10, 22:11
ارادتمنديم قربان

ما بیشتر;) اما جدا به عنوان پیشنهاد خرید میشه روش فکر کرد. در بازار احتمالا قرمز پوش فردا خودنمایی خواهد کرد ان شاالله;;)

موج سوار
2011/12/10, 22:13
یاسر خان کم پیدایی برادر. تاپیک بدجور خاک مالی شده. حق باما این نبود
b-)

مات
2011/12/10, 22:19
ما بیشتر;) اما جدا به عنوان پیشنهاد خرید میشه روش فکر کرد. در بازار احتمالا قرمز پوش فردا خودنمایی خواهد کرد ان شاالله;;)پس بريم براي خريد فردا اگر خدا بخواد

سيد ياسر شريعت
2011/12/10, 22:27
یاسر خان کم پیدایی برادر. تاپیک بدجور خاک مالی شده. حق باما این نبود
b-)
دیگه این لامروت ها انرژی نگذاشتند بمونه واسمون با این همه افت و حالا هم حجم پر نکردن! مگه این که این گره ها کاری کنند! اگه فردا عرضه زیاد نباشه (که اختمال زیاد هم نیست) سریعا طی 1 هفته گره دوم رو هم خواهیم دید. باید دید اونجا چند مرده حلاجه و دوستان چقدر نوسانگیر هستند و چقدر سهامدار!

موج سوار
2011/12/10, 22:42
دیگه این لامروت ها انرژی نگذاشتند بمونه واسمون با این همه افت و حالا هم حجم پر نکردن! مگه این که این گره ها کاری کنند! اگه فردا عرضه زیاد نباشه (که اختمال زیاد هم نیست) سریعا طی 1 هفته گره دوم رو هم خواهیم دید. باید دید اونجا چند مرده حلاجه و دوستان چقدر نوسانگیر هستند و چقدر سهامدار!
چون حجم نخورده توی این 6روز اخیر مطمعن باش فردا روی 12درصد سهم کمی معامله خواهد شد. از حالا باید خودمان را برای گره دوم آماده کنیم اگر که از دوشنبه باز حجم ندهند مطمعن هستم کار به گره دوم کشیده خواهد شد. وقت کردی یه سری به سایت همسایه بزن. اینجا خیلی بی روحه. ببین بهمراه دوستان چه کرده ایم از دیروز تا امروز

shadi
2011/12/11, 09:22
دوستان صبور فعلا این 12%را داشته باشید تا انشالاه 12% بعدی

سيد ياسر شريعت
2011/12/11, 10:50
http://forums.boursy.com/

سيد ياسر شريعت
2011/12/11, 11:15
بازار روی شونه های نحیف باما...

مصطفی مصری پور
2011/12/11, 11:19
یاسر جان نوش جونت این 12%........ایشالا 120% سود کنی روش

سيد ياسر شريعت
2011/12/11, 11:33
یاسر جان نوش جونت این 12%........ایشالا 120% سود کنی روش

مصطفی جان فعلا بیشتر از برد بارسا سرخوشم تا این 12 درصد! اوووووووه تا ما به سود برسیم! البت من پاش نشستم حالا حالاها;;)

موج سوار
2011/12/19, 20:32
خوب آماده برای رفع گره دوم باشید. هرچند اینجا کسی بامانیست اما در هرحال این تاپیک وقتی گردگیری میشه که در کار باما گره بیافته :d

سيد ياسر شريعت
2011/12/19, 20:38
اختیار داری موج سوار جان ما با شماییم تا آخرش;;) هر روز میام می خونم تاپیکتون رو، خدایی خیلی جو باحالی راه انداختید.
اینجا اساتید اعتقادی به باما ندارند کلا آخه، مگه این که تو گره چهارم بره و برسه به قیمت های جالب دوباره;)

من یکی که انقدر نگه می دارم ببینم من کم میارم یا این باما:d

موج سوار
2011/12/19, 20:46
اختیار داری موج سوار جان ما با شماییم تا آخرش;;) هر روز میام می خونم تاپیکتون رو، خدایی خیلی جو باحالی راه انداختید.
اینجا اساتید اعتقادی به باما ندارند کلا آخه، مگه این که تو گره چهارم بره و برسه به قیمت های جالب دوباره;)

من یکی که انقدر نگه می دارم ببینم من کم میارم یا این باما:d
بازم گلی به جمال شما @};-
ما که اینجا حسابی احساس غربت داشته ایم اگر نبود حضور سبز شما انگیزه ای برای بالا کشاندن تاپیک هم نبود. :x

سيد ياسر شريعت
2011/12/19, 21:13
بازم گلی به جمال شما @};-
ما که اینجا حسابی احساس غربت داشته ایم اگر نبود حضور سبز شما انگیزه ای برای بالا کشاندن تاپیک هم نبود. :x

اختیار دارین قربان، ما شرمنده ایم که اینجا خوب ازتون پذیرایی نشده و دوستان نگاهی به این سهم ننه مرده ندارند;;)
این گله که فرستادی واسم همونه که تو آواتارت دارش زدی؟;)

esi_mohammadi
2011/12/19, 22:20
فکر میکنم هنوز تو موج های اصلاحی هستیم
نفوذ به سطح 1967 تومان این موج شماری از اعتبار خواهد افتاد
http://8202.1.img98.net/out.php/i156973_bama.jpg
لینک تصویر (http://8202.1.img98.net/out.php/i156973_bama.jpg)

سپه
2011/12/20, 16:52
سلام بر پدر ومادر وخواهر و.... واقعی ومعنوی وسواران این تاپیک ( البته خودم هم ریش سفید این تاپیک حساب می شوم گفته باشم ( البته با اون کاری که در منفی اخر باما کردم بر خود من هم مسلم گشت که ریش ها را در کجا سپید کرده ام:p )

فردا این باما به گره می رود یا نه؟:-w
ولی کلااین سهم نمی دانم چرا یه جوری است .:-SS

موقع پایین امدن که ماشالاX-(
موقع بالا رفتن هر چی هلش هم بدی راه نمی رود بد مصب ( الان این بامار ا با بافق یا بترانس مقایسه کنید اونها چه قدر رفتند بالا این کجاست):((

من که احتمالا تو گره هم یک مقداری بخرم ببینم چی میشود :-/

موج سوار
2011/12/20, 17:58
باما مشمول قانون رفع گره معاملاتی برای فردا شد:
http://www.irbourse.com/newsFiles/FI...i%20900929.pdf
یاسر خان تحویل بگیرید برادر :D

shadi
2011/12/20, 18:21
نوشته شده توسط بختیاری نژاد
http://www.irbourse.com/newsFiles/FI...i%20900929.pdf
ایندفعه خبر رو از من بگیرید.
دینگ دینگ!!!!!!!!!

دوستان باما فردا کولاک می کند زنده باد سهامداران صبور باما

سيد ياسر شريعت
2011/12/20, 22:36
http://www.irbourse.com/newsfiles/fi...i%20900929.pdf
یاسر خان تحویل بگیرید برادر :d

آقا بده بیادش که هستیم در خدمتتون>:d< این تازه دومیشه! 2تا دیگه لااقل جا داره!

سپه جون آی گفتی و درد دلمون رو تازه کردی! خدا کنه یکم عرضه داشته باشیم بتونیم اضافه کنیم و میانگین بیاریم پایین;;)

موج سوار
2011/12/21, 10:49
یاسر خان برادر باما خرید کردی؟ ماکه 4تا قاپیدیم :d

سيد ياسر شريعت
2011/12/21, 13:55
یاسر خان برادر باما خرید کردی؟ ماکه 4تا قاپیدیم :d

ایول بابا شما کارت درسته که تونستی از این قطره چکون چیزی بقاپی! نه بابا به ما که چیزی نرسید:( ایشالله تو گره بعدی میبینمت;)

aliver22
2011/12/23, 11:44
ایول بابا شما کارت درسته که تونستی از این قطره چکون چیزی بقاپی! نه بابا به ما که چیزی نرسید:( ایشالله تو گره بعدی میبینمت;)
با سلام گره بعدی روز دوشتبه 5 دی است پس اماده باش

سپه
2011/12/23, 12:13
با سلام گره بعدی روز دوشتبه 5 دی است پس اماده باش

قانون گره سوم رفتن مگر فرق می کند
چهارشنبه 12 درصد خورد
گره بعدی باز هم 4 شنبه خواهد بود

bahary
2011/12/23, 13:23
افزایش سرمایه به میزان4/ 170 میلیارد ریال از محل سود انباشته آورده نقدی و مطالبات حال شده سهامداران در سال 1390
افزایش سرمایه به میزان 75 میلیارد ریال از محل آورده نقدی و مطالبات حال شده سهامداران در سال 1391
افزایش سرمایه به میزان 75 میلیارد ریال از محل آورده نقدی و مطالبات حال شده سهامداران در سال 1392
>:d<
با امور سهام شرکت تماس گرفتم گفتند موضوع افزایش سرمایه نهایی شده منتظر اطلاعیه کدال هستیم.

arya_v
2011/12/23, 17:59
افزایش سرمایه به میزان4/ 170 میلیارد ریال از محل سود انباشته آورده نقدی و مطالبات حال شده سهامداران در سال 1390
افزایش سرمایه به میزان 75 میلیارد ریال از محل آورده نقدی و مطالبات حال شده سهامداران در سال 1391
افزایش سرمایه به میزان 75 میلیارد ریال از محل آورده نقدی و مطالبات حال شده سهامداران در سال 1392
>:d<
با امور سهام شرکت تماس گرفتم گفتند موضوع افزایش سرمایه نهایی شده منتظر اطلاعیه کدال هستیم.
دوست عزیز 5 ماهه به هر کی زنگ میزنه همینو میگن
نهایی شده
دادیم به کارگزار دارن تایپ میکنن ..
این هفته اعلام میشه ....
امروز فرستادیم ...
فکر کنم به خاطر ذوب و روی هستش

aliver22
2011/12/23, 19:33
قانون گره سوم رفتن مگر فرق می کند
چهارشنبه 12 درصد خورد
گره بعدی باز هم 4 شنبه خواهد بود

با سلام اگر سهمی دو بار به گره برود گره سوم دو روز بعد است کافی است به معاملات کبافق توجه کنید که در 30 شهریور به گره دوم رفته ودر 4مهر به گره سوم رفته است

موج سوار
2011/12/23, 21:19
خوشحالم که این تاپیک هم داره ورق میخوره با مشارکت دوستان

سيد ياسر شريعت
2011/12/23, 21:31
خوشحالم که این تاپیک هم داره ورق میخوره با مشارکت دوستان

فقط یکم دیگه صبر کنیم، بیاد بالای 2000 تومان قیمتش اون موقع رونق اصلی رو شاهد خواهیم بود;) فردا ان شاالله اگه رو سقف قیمت فقط معامله بشه تو همین هفته میریم بالای 2000 تومان دوباره;;)

shadi
2011/12/26, 17:47
دوستان چرا باما اینطوری شد در حالی که باما هنوز به سهامدارای صبورش خیلی بدهکار هست .فکر میکنم خیلیها خریدشون تو 2700 هست

از افزایش سرمایه چه خبر تو سایت همسایه که صحبت بود چهار شنبه اعلام میکند لطفا هر کس خبر دقیقتری دارد اعلام فرماید

سپه
2011/12/26, 18:03
بازی این سهم وحرکت سهم را احتمال زیاد اکثر دوستان دیده اند ( با کلی اعصاب خوردی)

هیچ نگرانی از پایین رفتن قیمت نداشته باشید
هر 15-18 درصد هم که رفت پایین اگر توانستید یک پله اضافه کنید

امروز سهامداران بالای 1 درصد هیچ خرید وفروشی در این سهم نداشته اند ( جمله خبری است نه پرسشی)

shadi
2011/12/26, 18:20
طبق اطلاعات موثق گزارش افزایش سرمایه 214% باما چهارشنبه رو کداله

سيد ياسر شريعت
2011/12/26, 18:21
دوستان عزیزی که مثل بنده خرید روی قیمت بالا دارند این فرصت مناسب رو جهت پایین اوردن میانگین از دست ندهید... شاید باما نیاز به سهامدارای تازه نفس داشته باشه;;)

ali.n
2011/12/26, 19:17
دوستان چرا باما اینطوری شد در حالی که باما هنوز به سهامدارای صبورش خیلی بدهکار هست .فکر میکنم خیلیها خریدشون تو 2700 هست

از افزایش سرمایه چه خبر تو سایت همسایه که صحبت بود چهار شنبه اعلام میکند لطفا هر کس خبر دقیقتری دارد اعلام فرماید

نقل قول نوشته شده توسط ali9945 مشاهده گفتگو
اقای متقاضی لطفا منبع خبر رو هم بگيد

فقط تماس تلفنی با مدیران باما . من به حرفشون اطمینان دارم . قبلاً هم بدقولی نشده فقط ایراداتی مطرح شده بود که رفع گردید . مدیران باما اعلام میکنن با تماسهای متعددی که با اداره بورس داشته اند نسبت به تایید نهایی درخواست از سوی بورس مطمئن شده اند ، گزارش تایید شده هم بلطف خدا چهارشنبه رو کدال میاد .

سپه
2011/12/26, 20:57
سپه جان به نظر بنده نگهدارش، بگذار تو سبد بلند مدتت و فعلا بهش نگاه نکن! به نظر افزایش سرمایش نزدیکه و قیمت بازگشایی بعد از اقزایش سرمایش مطمئنا مناسب خواهد بود. ضمن این که افت خاصی هم پیش روی سهم پیش بینی نمیشه در حال حاضر. اینم بحث علمی;)

الان به این حرف رسیدم
بدجور:d

سيد ياسر شريعت
2011/12/26, 21:11
الان به این حرف رسیدم
بدجور:d

هنوزم دیر نشده سپه جان! راه دراااز است و قلندر بیدار...;)

mohseni1353
2011/12/28, 10:14
ياسر جان اين تاپيك چرا چند روزه خاك ميخوره ؟صف رو داشته باش

سيد ياسر شريعت
2011/12/28, 16:15
ياسر جان اين تاپيك چرا چند روزه خاك ميخوره ؟صف رو داشته باش

والا محسنی جان باما مورد بی میلی و کم توجهی عزیزان این سایت واقع شده:d منم هر از چندگاهی فرصت کنم میام مطلب می زنم اما تنهایی نمیشه خدایی
طبق فرمایش استاد مسلم منتظرم 2000 رو رد کنه تا اون تحلیل بدا فیلد بشند و سهم هم کانال نزولیشو بشکنه اگه خدا بخواهد!;;)

ata007
2011/12/28, 17:04
امروز اول وقت یه مقدار اضافه کردیم که میانگینو بیاریم پایین.
انشا ا... پیش به سوی 2500 تومان

bahary
2011/12/30, 15:48
کدام خبر موثق؟ چرا شانتاژ میکنید؟

bahary
2011/12/30, 15:59
دوستان تکنیکالیست فکر می کنید کبافق به 15389 واکنش نشان می دهد یا ریزش ادامه پیدا می کند؟
http://www.up98.org/upload/server1/01/z/vifj9139rgd62o9g8rqh.jpg (http://www.up98.org/)

shadi
2011/12/30, 17:33
نوشته اصلی توسط shadi

کدام خبر موثق؟ چرا شانتاژ میکنید؟

جناب احمد چقدر عصبانی

این خبر با توجه به تماس تلفنی که باجناب فرهنگ مدیریت محترم امور سهام باما شد وایشان فرمودندتا چهار شنبه اعلام میشود بنده اعلام کردم واگر تقصیری

هست گردن مسئولین شرکت هست نه بنده که بد قولی کردن در ضمن خودم از سهامداران باما هستم و بیشتر از شما منتظر اعلام افزایش سرمایه.

باربد
2011/12/30, 17:48
باما از دید قیمتی اینبار باید 2000 را رد کند همه چیز برای این موضع مهیا است
از طرفی با توجه به لزوم افزایش سرمایه تا پایان سال
احتمالا هر چه سریعتر شرکت باید در این خصوص اقدامات اولیه را انجام دهد تا زمان را از دست ندهد
لذا احتمالا بزودی شاهد این اطلاعیه بر روی کدال خواهیمم بود که دوباره باعث قفل شدن سهم می شود
البته اینبار بالای 2000

من این سهم را ندارم اما مبارک همه دوستانی که دارند و سهامداری کردند

bahary
2011/12/30, 17:49
جناب احمد چقدر عصبانی

این خبر با توجه به تماس تلفنی که باجناب فرهنگ مدیریت محترم امور سهام باما شد وایشان فرمودندتا چهار شنبه اعلام میشود بنده اعلام کردم واگر تقصیری

هست گردن مسئولین شرکت هست نه بنده که بد قولی کردن در ضمن خودم از سهامداران باما هستم و بیشتر از شما منتظر اعلام افزایش سرمایه.
ببخشید اگر احساس عصباتیت کردی . من هم به این سهم علاقمندم و سهامدار بوده و خواهم بود در قیمت 2480 خارج شدم و منتظر فرصت بهتر برای خریدم و بارها با آقای فرهنگ تماس داشته ام ایشان هم خیلی اطلاع ندارد که سازمان کی اعلام می کند.

موج سوار
2011/12/30, 19:21
ببخشید اگر احساس عصباتیت کردی . من هم به این سهم علاقمندم و سهامدار بوده و خواهم بود در قیمت 2480 خارج شدم و منتظر فرصت بهتر برای خریدم و بارها با آقای فرهنگ تماس داشته ام ایشان هم خیلی اطلاع ندارد که سازمان کی اعلام می کند.
برادر مهم اینه که دیگه بورس ایراد نگرفته و تایید کرده مجوز هم خواهد آمد دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره. شما منتظر فرصت بهتر برای ورود باش آمآ با آرامش b-)

ata007
2011/12/30, 20:04
انتظار برای افزایش قیمت روی در پی یک آتش سوزی!!!!!!!

ata007
2012/01/02, 20:03
شرکت مبین متین بعد مدتها یه8000تایی خریده:-?

موج سوار
2012/01/04, 14:27
سلام دوستان کم تحرک باما . اومدم یه حاضری بزنم تاپیک بالا بیاد و برم. منتظر خبر های بسیار خوشی از باما باشید بزودی

ata007
2012/01/04, 14:34
سلام دوستان کم تحرک باما . اومدم یه حاضری بزنم تاپیک بالا بیاد و برم. منتظر خبر های بسیار خوشی از باما باشید بزودی
آقا حاضررررررر:D خوش خبر باشی<:-p

سيد ياسر شريعت
2012/01/04, 15:09

هستیم در خدمتتووووووون!! ;;) بابا نمیدونم اینجا چرا کسی کاری به این سهم نداره! مثلا فلانی میگه دکشک؛ سدوغ؛ رگوگه سبز ! همه میرن میخرن اما هیچ کی باما رو دوس ندارهههه :( ;)

مصطفی مصری پور
2012/01/04, 16:18
هستیم در خدمتتووووووون!! ;;) بابا نمیدونم اینجا چرا کسی کاری به این سهم نداره! مثلا فلانی میگه دکشک؛ سدوغ؛ رگوگه سبز ! همه میرن میخرن اما هیچ کی باما رو دوس ندارهههه :( ;)

یاسر جان ملت میترسن برن تو سهمی که دانایان دور و برشه>:)

موج سوار
2012/01/05, 15:24
اینم خبر افزایش سرمایه باما. یاسر جان بگیر که رفتیم برای بامای بالای 2500تومان

وحید 20
2012/01/05, 15:55
مجوز افزایش سرمایه کاما
http://seo.ir/Portals/44fa7561-56f7-47e4-a228-477ca071e439/BazareAvvalieh/Ettelaieh/111-%20Kama%20E.pdf

mohseni1353
2012/01/05, 16:25
جناب بختياري نژاد و وحيد عزيز از زحمتي كه كشيديد بينهايت سپاسگزارم بقيه افزايش سرمايه در امسال هست يا سال ديگر؟

ata007
2012/01/05, 16:33
بچه ها رفتیم بامای 3000 تومانی رو ببنیم.هوراااااااااااااااا اااااااااا<:-p >:d<

sea2003son
2012/01/05, 16:59
تبریک به سهامداران صبور باما فقط بدونید قیمت سهمتون حداقل 3000 تومانه پس به هیج عنوان سهمتون رو مفت از دست ندید در ضمن بدونید قیمت دلار با دستور پایین نمی اید و قیمت جهانی روی نیز در کف قیمتی است یعنی هر دو حالت که اتفاق بیفته باعث رشد سهم میشه و از طرفی شناوری سهم هم خیلی پایینه و این خود عامل رشد بیشتر رو فراهم میکنه.
با تشکر

موج سوار
2012/01/05, 18:28
جناب بختياري نژاد و وحيد عزيز از زحمتي كه كشيديد بينهايت سپاسگزارم بقيه افزايش سرمايه در امسال هست يا سال ديگر؟

خواهش میکنم انجام وظیفه بود.دیروز همین حدودا بود گفتم منتظر خبر های خوشی از باما باشید. این اولیش بود. تعدیل مثبت 9ماهه هم در راهه بزودی.
راجب افزایش سرمایه قبلا قرار بر214درصد از انباشته و آورده سال 90،و 100درصد آورده 91و 100درصد آورده دیگر در سال 91بود. اما با این مجوز یکم قضیه فرق کرده:160درصد انباشته برای سال 90 و الباقی آورده برای سالهای 91و 92.

موج سوار
2012/01/05, 18:32
یاسر خان داد تاپیکت رو بالا بیار در شان باما نیست تاپیک خاک بخوره اونم با این همه پتانسیل پیش رو
<):)

سيد ياسر شريعت
2012/01/05, 18:50
یاسر خان داد تاپیکت رو بالا بیار در شان باما نیست تاپیک خاک بخوره اونم با این همه پتانسیل پیش رو
<):)

به آقا خوش خبر باشی همیشه>:d<
حالا باید دید با دلار بالای 1500 تومان چقدر قراره تعدیل بزنند;)

ما که موندیم باهاش ایشالله که همه سهامدارای صبورش رو شیرین کام خواهد کرد;;);;)

mohseni1353
2012/01/05, 19:04
آقا سيد ياسر تبريك خدا قوت بالاخره باما يي يا نه!!

سيد ياسر شريعت
2012/01/05, 19:38
آقا سيد ياسر تبريك خدا قوت بالاخره باما يي يا نه!!

محسنی جان ما تا آخرش با شما هستیم;) باما هم هستیم. به قول یکی از دوستان؛ باما به از این باش...;)

موج سوار
2012/01/05, 21:34
دم همه اونایی گرم که باما هستند نه با اونا >:d<

رهگذار
2012/01/05, 23:42
باما بر قله زیبایی ها.<:-p

رهگذار
2012/01/05, 23:55
مجوز افزایش سرمایه باما :o):o):o) http://seo.ir/portal.aspx?tabid=245

ata007
2012/01/06, 22:11
فردا اول وقت میرم صف خرید یکمی هم به باماهای قبلیم اضافه کنم!=p~

rezi
2012/01/07, 00:31
فردا اول وقت میرم صف خرید یکمی هم به باماهای قبلیم اضافه کنم!=p~

عطا جان ddd برو یکمی هم برای ما سوا کن :D منم دعات میکنم ;)

mohseni1353
2012/01/07, 08:33
http://www.up98.org/upload/server1/01/z/3gk3c7hmd2iwi4yn2h2o.jpg (http://www.up98.org/)

رهگذار
2012/01/07, 10:13
عجب صف خریدی!!!!!!!!!!!10 برابر حجم مبناش صف خریده!!!!!!!!!!!!!<:-p<:-p<:-p

سيد ياسر شريعت
2012/01/07, 10:29
عجب صف خریدی!!!!!!!!!!!10 برابر حجم مبناش صف خریده!!!!!!!!!!!!!<:-p<:-p<:-p
رهگذر جان برو صفحات قبلی من یه یادگاری گذاشتم تو قیمت های پایین تر بود البته
ببین صفش چند برابر حجم مبناش بوده;;)

رهگذار
2012/01/07, 10:40
رهگذر جان برو صفحات قبلی من یه یادگاری گذاشتم تو قیمت های پایین تر بود البته
ببین صفش چند برابر حجم مبناش بوده;;)
پرواز باما برای رسیدن به بالای 5 هزارتومان در گام اول:*:*:*

رهگذار
2012/01/07, 11:41
حجم مبنا را که نمیدند لااقل سهم را ببرید افزایش سرمایه تا بعد از بازگشایی بالا باز بشه;;)

ata007
2012/01/07, 14:04
نبینم این تاپیک اینطور سوت و کور بمونه!!!!!! خبرهای خوبی در راه است...........<:-p

موج سوار
2012/01/07, 21:23
باما باید بره بالای 2000تومان تا این تاپیک جون بگیره و کمی شلوغ بشه. زیر 2000تومان خود سیدیاسر هم کمتر فعالیت میکنه ;)

سيد ياسر شريعت
2012/01/07, 21:55
باما باید بره بالای 2000تومان تا این تاپیک جون بگیره و کمی شلوغ بشه. زیر 2000تومان خود سیدیاسر هم کمتر فعالیت میکنه ;)

:)) نه بابا رفیق، ما وقتی 1300 تومان بود هم ازش حمایت می کردیم. خودمون 5-6 نفریم دیگه، باید تاپیک رو گرمش کنیم;;) متاسفانه من تا 2-3 ماه دیگه یکم درگیری کاری و درسیم زیاده واسه همین نمی رسم خوب وقت بگذارم:( اما همیشه حامی سهم بودیم و خواهیم بود ;)

bahary
2012/01/08, 00:31
دوستان عزیز اینقدر آتیشش تند نکنید بزارین یه کم سرد بشه بلکه یه عده فروشنده بشند تا اونا که تو صف خریدند بتوند خرید کنند! انحصارطلبی خوب نیست بخدا >:d<

رهگذار
2012/01/08, 09:07
دوستان گرامی با شرکت تماس بگیرید و ازشون بخواهید سهم را با این جو خوبی که داره ببندند تا موقع بازگشایی با قیمت خوبی باز بشه.>:d<

ata007
2012/01/08, 09:39
آخه جناب رهگذر مگه اونا به حرف سهامداران خردی مثل ما گوش می دن؟l-)

رهگذار
2012/01/08, 09:58
آخه جناب رهگذر مگه اونا به حرف سهامداران خردی مثل ما گوش می دن؟l-)
دوست عزیز شاید بی تاثیر نباشه.گفتنش ضرر نداره.این به نفع خود شرکت هم هست که هر چه زودتر به سود دهی بیشتر برسه.اینطوری فقط وقت تلف میشه.لزومی نداره یک ماه وقت تلف بشه تا سهم به 3 هزار تومان برسه و بعد با قیمت 2 هزار تومان باز بشه. اگر همین امروز نماد بسته بشه میتونه فردا با قیمت 2 هزار باز بشه.

ata007
2012/01/08, 17:05
نالایق ترین و بی کفایت ترین مدیرانی که تا حالا دیدم همین مدیران باما هستند،یکمی از کروی یاد بگیرن درست هر روز حجم مبنا رو میده،در سایه باما بافق هم رشد می کنه ولی این باما فقط بلده درجا بزنه!!x-(

ata007
2012/01/08, 17:06
نالایق ترین و بی کفایت ترین مدیرانی که تا حالا دیدم همین مدیران باما هستند،یکمی از کروی یاد بگیرن درست هر روز حجم مبنا رو میده،در سایه باما بافق هم رشد می کنه ولی این باما فقط بلده درجا بزنه!!x-(
X-( :-w =((

موج سوار
2012/01/08, 17:51
دوستان بجای این حرفهای مطرح شده در چند کامنت بالا آستین بالا بزنید برای تلفنکاری ناظر محترم بورس از روز سه شنبه:d. شاید یکشنبه هفته پیش رو سهم رفع گره بره. تا آخر هفته بعیده سهم حجم بخوره. بوی کامای 3000تومانی تاپیک رو برداشته. حسش نمیکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟>:d<

رهگذار
2012/01/08, 18:34
بامای 3 هزارتومنی هیچ توجیهی نداره.سهم باید به زودی ببنده و همین محدوده باز بشه و بعد از افزایش سرمایه به سمت 3 هزار و بالاتر رشد کنه.

ایرج اکبری
2012/01/08, 19:04
با سلام به زودی این اتفاق خواهد افتاد ولی ممکنه تا مجمع طول بکشد

MASOUD
2012/01/09, 10:58
ببخشید ، خیلی مزخرفه ، وقتی میاد پایین همه فروشنده هستن ، وقتی میره بالا ، آمار فروش 1200 تا ....ولش کردن به امان خدا ، این مثبتشم از صدقه سر سهمهای هم گروهه...

سيد ياسر شريعت
2012/01/09, 11:08
ببخشید ، خیلی مزخرفه ، وقتی میاد پایین همه فروشنده هستن ، وقتی میره بالا ، آمار فروش 1200 تا ....ولش کردن به امان خدا ، این مثبتشم از صدقه سر سهمهای هم گروهه...

با تمام جملتون موافقم به جز "صدقه سری هم گروهاش" اگه تاثیری هم بوده باشه از سوی باما به دیگران (مخصوصا کبافق) منتقل شده

MASOUD
2012/01/09, 11:44
با تمام جملتون موافقم به جز "صدقه سری هم گروهاش" اگه تاثیری هم بوده باشه از سوی کبافق به دیگران (مخصوصا کبافق) منتقل شده
کبافق بعد از ریختن از حوالی 2700 ( اگه اشتباه نکنم) تا 1100 عرضه و تقاضاش با روند و جو بازار هماهنگه و سهامدارش میدونه چکار میکنه ، اینجا یه جور سردر گمی و گیجی حاکمه ...
الان کمتر به بنیاد سهام توجه میشه ، تکنیکال و چارت هم بخاطر فیل شدنهای مکرر نفوذشو از دست داده ... فقط رانتی ها میدونن چکار میکنن

ata007
2012/01/09, 11:52
نگران نباشید حجمشو دقیق دادند >:d< هوررررررررررررررررررراااا ااااا

سپه
2012/01/09, 11:53
چی شد؟ حجم مبنا معامله شد

واقعا عجیبه حسن

سيد ياسر شريعت
2012/01/09, 11:54
ٌWooooW!!
چی دارم میبینم؟! حجم برداشتن توی باما؟ اون هم با 4 تا معامله؟;)
دوستان فکر کنم وارد عصر جدیدی در این سهم "سابقا" یتیم شدیم!!;;)

رهگذار
2012/01/09, 12:12
سلام بچه ها به شرکت زنگ بزنید و بگید سهم را برای افزایش سرمایه هر چه سریعتر ببندند و بعد هم در همین قیمت باز کنند با این صف خرید خوبی که داره.<:-P<:-p<:-p

ata007
2012/01/09, 13:11
مطلع شدم که حجم باما رو حقوقی بی همه چیز نداده،شخصی به نام عالمی که از دست حقوقی ها خسته شده عرضه کرده!خدا خیرش بده،انشاا... همیشه پرسود باشد.
میدونستم این حقوقی باما این لیاقت رو نداره [-(

سيد ياسر شريعت
2012/01/09, 13:41
مطلع شدم که حجم باما رو حقوقی بی همه چیز نداده،شخصی به نام عالمی که از دست حقوقی ها خسته شده عرضه کرده!خدا خیرش بده،انشاا... همیشه پرسود باشد.

جالبه دیدم یکی اومده کلی انتقاد کرده ازشون که چرا این کارو کردید و دیگه گره نمیره و این حرفا! برادر من اول برو قانون گره رو بخون بعد بیا این جوری انتقاد کن!!![-([-([-(

ایرج اکبری
2012/01/09, 14:33
با سلام باید روز یکشنبه وارد گره 12 درصد شود درست می باشد یا خیر با تشکر ؟

ata007
2012/01/09, 15:03
نه دوست عزیز شنبه وارد گره می شه!

ایرج اکبری
2012/01/09, 15:16
با تشکر از شما شنبه که تعطلیل می باشد !

سيد ياسر شريعت
2012/01/09, 15:20

بله جناب اکبری، چهارشنبه 5 روزش کامل میشه و طبق قانون اولین روز معاملاتی که میشه 1شنبه قاعدتا باید بره گره. البته چون تعداد سهامش کمه می تونه سلیقه ای اعمال نظر بشه که باز باید از سه شنبه زنگ بزنیم بهشون گوشزد کنیم!

ata007
2012/01/09, 15:37
با تشکر از شما شنبه که تعطلیل می باشد !
شرمنده یادم نبود دوست عزیز ،;;)اربعین حسینی شنبه :-b

سپه
2012/01/09, 17:23
چی شد؟ حجم مبنا معامله شد

واقعا عجیبه حسن

4-5 ساعت به این حقوقی های بالای یک درصد فحش وبد وبیراه نگفتم
اومدم می بینم اونا هنوز هم بی .....

بنده خدا عالمی از همون 2600 با ما تو باما بود
خدا خیرش دهاد وامیدوارم دیگر اینکار را تکرار نکند ( به خاطر خود ش چون تعداد سهم ش زیاد نبود )

سيد ياسر شريعت
2012/01/09, 18:44
4-5 ساعت به این حقوقی های بالای یک درصد فحش وبد وبیراه نگفتم
اومدم می بینم اونا هنوز هم بی .....

بنده خدا عالمی از همون 2600 با ما تو باما بود
خدا خیرش دهاد وامیدوارم دیگر اینکار را تکرار نکند ( به خاطر خود ش چون تعداد سهم ش زیاد نبود )

می دونی سپه جان، این باما یه جورایی قضیش واسه همه ما ناموسی شده! چون بد رکب خوردیم همه می خواهیم جواب این نامردارو بدیم. اگه نه سود با سود فرقی نداره که! چرا انقدر حرص بخوریم؟!
اما واقعا عجب آدم های..... هستند. من اگه تعداد سهمام زیاد بود حاضر بودم همین کارو بکنم و بفروشم البته به شرطی که دست خود بچه ها بیافته نه یه مشت فرصت طلب....

موج سوار
2012/01/09, 19:09
می دونی سپه جان، این باما یه جورایی قضیش واسه همه ما ناموسی شده! چون بد رکب خوردیم همه می خواهیم جواب این نامردارو بدیم. اگه نه سود با سود فرقی نداره که! چرا انقدر حرص بخوریم؟!
اما واقعا عجب آدم های..... هستند. من اگه تعداد سهمام زیاد بود حاضر بودم همین کارو بکنم و بفروشم البته به شرطی که دست خود بچه ها بیافته نه یه مشت فرصت طلب....
خراب مرامتم رفیق:x

ata007
2012/01/09, 19:43
دوستان این شخصی به نام عالمی که عرضه نکرده؛کاره شرکت دانایان پارس بود،عجب خالی بنده!!!!! X-(

سيد ياسر شريعت
2012/01/09, 19:46
بهتر! پس همون حدس اولمون درسته و ان شاالله حمایت رو شروع کنند دیگه>:d<

رهگذار
2012/01/09, 21:43
:-|

ایرج اکبری
2012/01/09, 21:48
به نظردوستان چرا شرکت تاریخ مجمع را اعلام نمی کند شاید در گزارش 9 ماهه تعدیل داشته باشد و بخواهد بعد از تعدیل که ممکنه است نماد بسته شود آن موقع تاریخ مجمع را اعلام کند و سهم از سطح مقاومت 2700 تومان عبور کند و برسد به 3الی 3300 تومان تا گزارش همه چیز روشن می شود با تشکر

cler
2012/01/10, 04:05
با سلام خدمت دوستان
دوستان از بابت حقوقی خیالتون راحت باشه چون این اولین حمایتش بود که تازه بازیش رو شروع کرده.در مورد این عالمی هم خدمتتون بگم که ایشان آدم معلو م الحالی هستند.کلا با 50 میل سرمایه هر روز میاد میگه 100000 تا کروی خریدم یا قنقش خریدم جالبه که یه مدت قبل میگفت 1 میل فاراک خریدم.کلا کارشم شده بدگوئی از مدیران باما تو تالار همسایه میدونید چرا؟چون ایشون کلا 20000 تا باما تو قیمتهای 2600_2700 داشته که 15000 سهمشو حوالی 1500 فروخت تا مثلا به خیال خودش رو 900 سوار بشه ولی بعدش بدلیل نداشتن نقدینگی و صف شدن باما نتونست سوار بشه.از دوستان تقاضا دارم برای سلامتیشون دعا بفرمائید.

سيد ياسر شريعت
2012/01/10, 08:36
دوست عزیز cler جان؛ صحیح نیست در جایی که طرف مورد اتهام قدرت دفاع نداره بهش حمله کنیم حتی اگه مطمئن باشیم که مقصر باشه[-(
این تاپیک سعی بر این داشته که تنها مطالب مرتبط با سهم و شرکت درش بحث بشه. از این که به جمع ما پیوستید و "باما" شدید خوشحالیم. امیدواریم از دانش و تجربه شما هم بتونیم استفاده ببریم.>:D< سهم هم اگه خدا بخواد راه خودش رو پیدا کرده. صف خرید 15-16 میلیونی واسه سهم 2000 تومانی گویای خیلی چیزها بود امروز اول وقت...;;)

رهگذار
2012/01/10, 10:59
سلام دوستان:x:x:x

سيد ياسر شريعت
2012/01/10, 12:05
إهمم! 60 تا دیگه حرومش کردند که اون مقاومت 2000 تومانی هم به رحمت ایزدی بپیوندد!;;)

ata007
2012/01/10, 12:12
إهمم! 60 تا دیگه حرومش کردند که اون مقاومت 2000 تومانی هم به رحمت ایزدی بپیوندد!;;)
آره این مقاومت2000 تومانی واقعا" خیلی اعصاب خورد کن بود <:-p انشاا... رفتیم مقاومت 2500 رو هم رد کنیم =p~

cler
2012/01/10, 12:39
سید جان حرف شما متین دوست عزیز ولی کسی که به این راحتی میاد دروغ میگه بعدم که دروغش رو میشه با پر روئی تمام میاد میگه مردم از خنده که همتون رو سر کار گذاشتم دیگه اصلا جای دفاع نداره.
.در مورد هدف تاپیک نیز حتما همین طور است که شما می فرمائید و بنده نیز به همین قصد مهمان شما شده ام ولی خوب بعضی وقتها آدم نمیتونه بعضی چیزها رو تحمل کنه.

یاسر جان من مدت زیادی هست که بامائی هستم خدا رو شکر میانگین خریدم رو هم روی خوب قیمتهائی بستم.
در هر حال از بذل عنایت شما کمال تشکر را دارم
دوست عزیز cler جان؛ صحیح نیست در جایی که طرف مورد اتهام قدرت دفاع نداره بهش حمله کنیم حتی اگه مطمئن باشیم که مقصر باشه[-(
این تاپیک سعی بر این داشته که تنها مطالب مرتبط با سهم و شرکت درش بحث بشه. از این که به جمع ما پیوستید و "باما" شدید خوشحالیم. امیدواریم از دانش و تجربه شما هم بتونیم استفاده ببریم.>:D< سهم هم اگه خدا بخواد راه خودش رو پیدا کرده. صف خرید 15-16 میلیونی واسه سهم 2000 تومانی گویای خیلی چیزها بود امروز اول وقت...;;)

cler
2012/01/10, 12:42
دوست خوبم مقاومت بعدی سهم روی 2200 می باشد که اگر یکشنبه سهم به گره بره این مقاومت هم براحتی شکسته میشه و سهم به سمت 2500 هجوم می بره
آره این مقاومت2000 تومانی واقعا" خیلی اعصاب خورد کن بود <:-p انشاا... رفتیم مقاومت 2500 رو هم رد کنیم =p~

ata007
2012/01/10, 12:44
دوست خوبم مقاومت بعدی سهم روی 2200 می باشد که اگر یکشنبه سهم به گره بره این مقاومت هم براحتی شکسته میشه و سهم به سمت 2500 هجوم می بره
آره منم با احتساب گره شنبه گفتم ;;)

cler
2012/01/10, 12:46
آقا به خدا شنبه تعطیله واسم جالبه که همه میگن شنبه سهم میره به گره :-/تو تالار همسایه هم همینطوره;)
آره منم با احتساب گره شنبه گفتم ;;)

سيد ياسر شريعت
2012/01/10, 12:49
سید جان حرف شما متین دوست عزیز ولی کسی که به این راحتی میاد دروغ میگه بعدم که دروغش رو میشه با پر روئی تمام میاد میگه مردم از خنده که همتون رو سر کار گذاشتم دیگه اصلا جای دفاع نداره.
.در مورد هدف تاپیک نیز حتما همین طور است که شما می فرمائید و بنده نیز به همین قصد مهمان شما شده ام ولی خوب بعضی وقتها آدم نمیتونه بعضی چیزها رو تحمل کنه.

یاسر جان من مدت زیادی هست که بامائی هستم خدا رو شکر میانگین خریدم رو هم روی خوب قیمتهائی بستم.

@};- تاپیک متعلق به خودته کلر جان؛ ان شالله همه با هم به سود خوبی می رسیم و مزد صبرمون رو خواهیم گرفت;;)
خیلی موقع خوبی داریم میریم برای گره به امید خدا. این نشون میده اون کسی که اون بالا نشسته خوب می دونه کی حمایت رو شروع کنه;)

ناگفته نمونه صف فروش این طفیلی (کبافق) رو دیدم یکم ترسیدم باز همه بندو آب بدند! اما خدا روشکر به خیر گذشت. کبافق هم با حجم خوبی که معامله شد با آدم حرف می زد هر چند من فقط به دید نوسان نگاهش می کنم بر عکس باما:p

سيد ياسر شريعت
2012/01/10, 12:52
از همین الان میگم توی گره احتمالی یکشنبه در حوالی 2400 تومان احتمالا حجم معامله نسبتا بالا خواهد بود و دوستان مخیر هستند به خرید یا شناسایی سود. اونهایی که مثل ما 2700 ای هستند که حالا حالاها با سهم کار دارند;)

ata007
2012/01/10, 16:06
آقا به خدا شنبه تعطیله واسم جالبه که همه میگن شنبه سهم میره به گره :-/تو تالار همسایه هم همینطوره;)
همش هی یادم میره :">

سپه
2012/01/10, 20:21

چی باید شما را صدا کنیم
کلر جان
اتفاقا به نظرمن در این محیط مجازی این جور دروغ گوییها و تحلیل های نادرست باید اطلاع رسانی شود
باشد که عده ای رستگار شوند( یا لااقل بیچاره نگردند)
اون همه به مدیران باما لقب دزد وبی لیاقت و.... دادن
ودر اخر دروغ

موج سوار
2012/01/10, 22:09
ما اومدیم. رخصت!!!!!!!!!!!!!!!!!>:d<
فردا هم صف خرید باما تکان نمی خوره.
قیمت روی رسیده به 1940دلار یعنی 60دلار کشیده بالا!!!!!!!!!!
فردا صف باما دیدن داره بخدا

ایرج اکبری
2012/01/10, 22:18
ما اومدیم. رخصت!!!!!!!!!!!!!!!!!>:d<
فردا هم صف خرید باما تکان نمی خوره.
قیمت روی رسیده به 1940دلار یعنی 60دلار کشیده بالا!!!!!!!!!!
فردا صف باما دیدن داره بخدا

با سلام فقط اگر گزارش 9 ماهه با تعدیل همراه باشد و تکلیف روز چلسه افزایش سرمایه دیگر باید فقط به فکر مقاومت 2700 باشیم که اگر شکسته شود دیگر رفت برای 3300 اگر اشتباه نکنم از نظر تکنیکالی حال زمان همه هیچ را معلوم می کند با تشکر

cler
2012/01/11, 01:11
یاسر عزیز شما لطف دارید:x
تو سایت همسایه(تالار بورس) شخصی هست به اسم نما بورس که ظاهرا تعداد زیادی از سهم رو داره و روز یکشنبه به صراحت در مورد حمایت حقوقی سهم صحبت کرده بود و روز بعدش با کمال ناباوری دیدم که حقوقی از سهم شروع به حمایت کرد و دیروز صبح که حقوقی سهم رو ارائه داد و اون شخص اومد و گفت که من دادم حجم رو ایشون می دونستند که اینطور نیست.فکر میکنم آدم با اطلاعاتی باشند.ایشون اعتقاد داشتند که سهم احتمالا یه تعدیل 40 درصدی رو به بازار اعلام میکنه.

در مورد کبافق هم احتمال اصلاح تا محدوده 1650 هست و از اونجا دوباره رشدش رو شروع می کنه به نظرم با توجه به رشد باما و احتمال تعدیل مثبت در کبافق این سهم نیز به سمت 2300 حرکت خواهد کرد.
@};- تاپیک متعلق به خودته کلر جان؛ ان شالله همه با هم به سود خوبی می رسیم و مزد صبرمون رو خواهیم گرفت;;)
خیلی موقع خوبی داریم میریم برای گره به امید خدا. این نشون میده اون کسی که اون بالا نشسته خوب می دونه کی حمایت رو شروع کنه;)

ناگفته نمونه صف فروش این طفیلی (کبافق) رو دیدم یکم ترسیدم باز همه بندو آب بدند! اما خدا روشکر به خیر گذشت. کبافق هم با حجم خوبی که معامله شد با آدم حرف می زد هر چند من فقط به دید نوسان نگاهش می کنم بر عکس باما:p

cler
2012/01/11, 01:39
دوست خوبم کاملا درست می فرمائید فکر کنید اینگونه حرفها چه تاثیری به روی کسانی که می خواهند تازه وارداین سهم بشن میگذاره به هر حال عده زیادی که مدت طولانی با سهم بودن در قیمتهای بالا سود شناسائی میکنن و از سهم خارج میشن حالا اگه این سهم سهامدار تازه نفس نداشته باشه که تارگت بالاتری را نسبت به سهامدار قدیمی که ممکنه خسته شده باشه برای خود در نظر می گیره ممکنه مقداری در روند صعودی سهم مشکل ایجاد کنه .به امید روزهای پر سود برای تمامی دوستان.
چی باید شما را صدا کنیم
کلر جان
اتفاقا به نظرمن در این محیط مجازی این جور دروغ گوییها و تحلیل های نادرست باید اطلاع رسانی شود
باشد که عده ای رستگار شوند( یا لااقل بیچاره نگردند)
اون همه به مدیران باما لقب دزد وبی لیاقت و.... دادن
ودر اخر دروغ

رهگذار
2012/01/11, 09:51
سلام دوستان صبحتون بخیر فروشنده ها پشیمان میشند 8-|

رهگذار
2012/01/11, 10:08
صف خریدش داره سنگینتر میشه یکشنبه سنگینتر هم میشه<:-p

cler
2012/01/11, 12:02
810سهم در قیمت 2110تومان معامله شد واقعا از دست بعضی از کسانیکه اسم خودشون رو سهامدار گذاشتن باید سر به بیابون گذاشت

رهگذار
2012/01/11, 12:08
روی هم رسید به 1955 دلار مبارککککککککککک :x

shadi
2012/01/11, 13:46
ولی خدایش من که تا ساعت 12 داشتم سکته میزدم گفتم بلایی که سر فسپا آوردند از 4+ تا صف فروش دل تو دلم نبود گفتم نکنه این هم بهمون رکب بزنه که

دست حامی درد نکنه پس به امید گره روز یکشنبه .

cler
2012/01/11, 19:01
دوست عزیز بدلیل اینکه کل سهام در پیک قیمت معامله نشد گره یکشنبه کنسل میشه
ولی خدایش من که تا ساعت 12 داشتم سکته میزدم گفتم بلایی که سر فسپا آوردند از 4+ تا صف فروش دل تو دلم نبود گفتم نکنه این هم بهمون رکب بزنه که

دست حامی درد نکنه پس به امید گره روز یکشنبه .

رهگذار
2012/01/12, 11:25
سلام دوستان عزیز:->

رهگذار
2012/01/12, 13:00
روی 1963 8-|

سپه
2012/01/12, 18:10
4شنبه هم اون حجم را هیچ کدام از فعالان نداده اند ( 8هزار تا یکی داده واون یکی 5000 تا گرفته )

دانایان هم که نشان داد در این قیمت ها عرضه کننده نیست ( عرضه دو روز قبل به خاطر درصد خوردن بوده)
خوبه
امیدوار کننده است
فقط اون 82000 صف خرید یک کم ادم را به دلشوره می اندازد ( صف خرید به اندازه حجم مبنا )

رهگذار
2012/01/12, 19:31
فقط 8 دلار مانده تا روی 2 هزاری واییییییییییییییییییی:*

موج سوار
2012/01/12, 21:42
سلام.
سایت همسایه گفتم اینجا هم عرض می کنم باتوجه رشد سرب و روی به امید خدا یکشنبه باما صف خرید خواهد بود>:d<

ata007
2012/01/12, 21:49
سلام.
سایت همسایه گفتم اینجا هم عرض می کنم باتوجه رشد سرب و روی به امید خدا یکشنبه باما صف خرید خواهد بود>:d<
جناب رهگذر یکشنبه فرصت خرید بده حتما" اضافه می کنم با این همه اخبار مثبت کنار سهم =p~

ایرج اکبری
2012/01/12, 21:49
سلام.

با سلام گزارش 9 ماهه خیلی مهم می باشد احتمال دارد که در گزارش تعدیل داشته باشد که اگر بالا 20 درصد باشد دیگر نباید مشکلی برای رشد قوی داشته باشد و با امدن زمان مجمع برای افزایش سرمایه باید رشد کند به نظر می اید که سنگ اهنی هم که با باما هم گروه است تاثیر داشته باشد با رشد قیمت بیلت 870 تومان این گروه برای شارز بازار می ایند با تشکر

موج سوار
2012/01/12, 22:29
رفقا باید بگم گزارش 9ماهه باما بسیار پربار خواهد بود. از الان دارم این خبر خوش را خدمتتان عرض میکنم. کبافق تعدیل داده، کروی تعدیل داده، شرکت باما تعدیلش را تا الان بطور حساب شده نگه داشته وقبل از مجمع افزایش سرمایه با شوک قوی به سهم قیمت به 3000نزدیک خواهد رسید. بعد از مجمع اصلا نباید منتظر خرید در قیمتها زیر 1200بود.در مجمع هم به این محدوده قیمتها بعد از افزایش سرمایه اشاره شد.

ata007
2012/01/12, 22:37
جناب موج سوار همیشه خوش خبر بودی انشاا... خبر تعدیل مثبتشم خودت میگی ;)

سيد ياسر شريعت
2012/01/12, 22:55
رفقا باید بگم گزارش 9ماهه باما بسیار پربار خواهد بود. از الان دارم این خبر خوش را خدمتتان عرض میکنم. کبافق تعدیل داده، کروی تعدیل داده، شرکت باما تعدیلش را تا الان بطور حساب شده نگه داشته وقبل از مجمع افزایش سرمایه با شوک قوی به سهم قیمت به 3000نزدیک خواهد رسید. بعد از مجمع اصلا نباید منتظر خرید در قیمتها زیر 1200بود.در مجمع هم به این محدوده قیمتها بعد از افزایش سرمایه اشاره شد.

دقیقا درست میگی، دیدن صورت های مالی باما و حدس تعدیلش واقعا انقدر بدیهی است که نیاز به تحلیل نداره! واقعا تعدیل 40-50 درصدی اصلا دور از دسترس نیست برای سهم
هرچند با توجه به این که فروش شرکت بصورت سلف 6 ماهه است (به نوعی آتی) نمیشه دقیق حساب کرد درآمد احتمالی رو، اما واقعا دلار حجت را بر همگان تمام کرد!;;)

راجع به گره نرفتن هم غمی نیست! یه زمان بود سهم روزی 1000 تا معامله میشد و قیمت پایانیش تکون نمی خورد اما الان همین روزی 4 درصد رو من خیلی بیشتر از گره رفتن می پسندم (نگاهی به گره های اخیر در بازار نشون می ده به شدت فشار و هیجان روی سهم زیاد میشه و نوسانات زیادی میده) همین طور آرام و پیوسته نکوتر است!

راجع به حجم صف خرید هم نگران نباشید دوستان، هنوز بازار به سمت سهم نیومده;) نمونه بارزش کروی بود که صف خریدش رو بعد 20-30 درصد افزایش قیمت دیدید که چه رشدی کرد!
بنشینید پشت سیستم هاتون، یه فنجون چای نوش کنید، لبخندی بزنید و به بازی بزرگان بنگرید با خیال آسوده! 8-> مثل همیشه باید صبر کرد ودید;;)

موج سوار
2012/01/12, 23:44
بنده در فرصت های ورود به سهم در خرید باما شک به خودم راه ندادم و از 1300 تومان خرید کردم تا همین دیروز. در خریدهایم روی 1300 تا الان بیش از 60% سود کرده ام :dاما حاضر به فروش سهم در این قیمتهای نازل نیستم. این سهم را بادید بلند مدت خرید کردم و فروشنده هم نخواهم بود. با این افزایش سرمایه و خرید معادن جدید و افزایش تولید تحولات مهمی را در باما شاهد خواهیم بود. خدمت دوستان هم عرض کنم که بعلت افزایش سرمایه سهم از محل سود انباشته بعد از مجمع فروشنده بسیار کمی روی سهم خواهد بود. تمام بازی ها و دستکاری سهم نیز قبل از صدور مجوز افزایش شروع و پایان یافته و خدا را شکر در مرحله اول افزایش سرمایه حق تقدمی درکار نخواهد بود. سهام شناور پایین باما سبب جا ماندن از سهم برای تعداد زیادی از دوستان در سایت همسایه شده. کسانی که سهم خود را در قیمتهای ناچیز واگذار کردند و در برگشت سهم در افسوس سوار شدن ماندند. مراقب باشد این داستان برای شما تکرار نشود>:d<

ایرج اکبری
2012/01/13, 07:55
بنده در فرصت های ورود به سهم در خرید باما شک به خودم راه ندادم و از 1300 تومان خرید کردم تا همین دیروز. در خریدهایم روی 1300 تا الان بیش از 60% سود کرده ام :dاما حاضر به فروش سهم در این قیمتهای نازل نیستم. این سهم را بادید بلند مدت خرید کردم و فروشنده هم نخواهم بود. با این افزایش سرمایه و خرید معادن جدید و افزایش تولید تحولات مهمی را در باما شاهد خواهیم بود. خدمت دوستان هم عرض کنم که بعلت افزایش سرمایه سهم از محل سود انباشته بعد از مجمع فروشنده بسیار کمی روی سهم خواهد بود. تمام بازی ها و دستکاری سهم نیز قبل از صدور مجوز افزایش شروع و پایان یافته و خدا را شکر در مرحله اول افزایش سرمایه حق تقدمی درکار نخواهد بود. سهام شناور پایین باما سبب جا ماندن از سهم برای تعداد زیادی از دوستان در سایت همسایه شده. کسانی که سهم خود را در قیمتهای ناچیز واگذار کردند و در برگشت سهم در افسوس سوار شدن ماندند. مراقب باشد این داستان برای شما تکرار نشود>:d<

با سلام یک سوال من با تماسی که با شرکت داشتم امور سهام شرکت بیان کرده است که اگر کسی در مجمع شرکت کند حق تقدم به آن شخص تعلق می گیرد یهنی دوباره باید سوال کنیم البته این بار از امور مالی ؟و یک سوال دیگر اگر حق به سهم تعلق نگرید چه فرقی می کند که در این قیمت باز شود اگر پایین تر که دیگر بدتر دیگر چه فایده ای دارد با تشکر از جواب شما

موج سوار
2012/01/13, 09:20
با سلام یک سوال من با تماسی که با شرکت داشتم امور سهام شرکت بیان کرده است که اگر کسی در مجمع شرکت کند حق تقدم به آن شخص تعلق می گیرد یهنی دوباره باید سوال کنیم البته این بار از امور مالی ؟و یک سوال دیگر اگر حق به سهم تعلق نگرید چه فرقی می کند که در این قیمت باز شود اگر پایین تر که دیگر بدتر دیگر چه فایده ای دارد با تشکر از جواب شما
سلام. وقتی افزایش سرمایه از محل آورده نقدی سهامداران باشد حق تقدیم خرید با سهامداران شرکت است و در صورت انصراف سهامدار با سایرین. در این نوع افزایش سرمایه سهامدار باید برای هر سهم 100تومان به حساب شرکت واریز کند. بعضی مواقع شرکت ها با دستکاری قیمت سعی در مجبور کردن سهامداران به فروش حق تفدم خود میکنند.
در افزایش سرمایه از محل سود انباشته در حقیقت بعد از مچمع افزایش سرمایه تعداد سهام فرد بطور اتوماتیک افزایش پیدا خواهد کرد که بعد از ثبت افزایش سرمایه شرکت آن سهام جایزه تبدیل به سهم و قابل فروش خواهد شد.
در افزایش سرمایه آروده و انباشته هر دو نوع با هم ترکیب می شوند. مثل افزایش سرمایه ای که فملی داشت در همین سال.
کلا هرکس که قبل از مجمع افزایش سرمایه سهم آن شرکت را خریداری کند افزایش سرمایه شامل تعداد سهم آن فرد نیز می شود.

shadi
2012/01/13, 13:20
جناب موج سوار شما باید هم خوشحال باشید چرا که در پایینترین قیمت خرید کردید واگر هم ضرر کنید در واقع ضرر در سود بیشتر کردید اما امثال من که در قیمت

2700 خرید داریم حالا حالا باید با هول ووحشت سهم رصد کنیم که یکبار دیگر ریزش واصلاح نداشته باشه که هم از خواب سرمایه ضرر کردیم وهم هنوز به قیمت

خرید ما نرسیده خلاصه هنوز که هیچ احساس خوبی از خرید این سهم نداریم واین سهم ومسولین این شرکت به امثال ما بدهکار هستند که در شرایط ریزش

هیچگونه حما یتی از سهم نکردند متاسفم که این حرفها را به شما زدم امیدوارم عاقبت خوبی داشته باشه

موج سوار
2012/01/13, 15:31
جناب موج سوار شما باید هم خوشحال باشید چرا که در پایینترین قیمت خرید کردید واگر هم ضرر کنید در واقع ضرر در سود بیشتر کردید اما امثال من که در قیمت

2700 خرید داریم حالا حالا باید با هول ووحشت سهم رصد کنیم که یکبار دیگر ریزش واصلاح نداشته باشه که هم از خواب سرمایه ضرر کردیم وهم هنوز به قیمت

خرید ما نرسیده خلاصه هنوز که هیچ احساس خوبی از خرید این سهم نداریم واین سهم ومسولین این شرکت به امثال ما بدهکار هستند که در شرایط ریزش

هیچگونه حما یتی از سهم نکردند متاسفم که این حرفها را به شما زدم امیدوارم عاقبت خوبی داشته باشه
اگر به قصد پایین آوردن میانگین خریدتان روی 1300خرید کرده بودید چطور؟
توصیه میکنم قبل از هر معامله با تحلیل اقدام کنید و قیمت ورود به سهم و حد زیان را در نظر داشته باشید و از آن تخطی نکنید تا کمتر زیان کنید

bahary
2012/01/13, 15:35

شادی عزیز شما باید فقط خود را سرزنش کنید .خواهر یا برادر من وقتی سهمی شروع به ریزش می کند سهامدار عاقل نباید با خودش لج کند و روی سهم بماند. این را بدان که یک اصل اساسی و منطقی بازار این است که تاریخ در آن تکرار میشود. وقتی سهمی به یک هدف مشخصی (در روند صعودی )رسید و برگشت خریدار ی که در قیمت بالا ورود کرده باید یک حد زیان برای خروج داشته باشد مثلا 5% یا 10% و یا اگر تکنیکالیست با استفاده از خطوط درصدی فیبو و ... وقتی روندی به سمت پایین شکسته شد نباید بماند و نظاره گر باشد. ضرر 10% را زودتر از 15% می شود جبران کرد. وقتی نقدینگی داشته باشی( هر چند با زیان) و در قیمت کف همان سهم را بخرید در برگشت نه تنها زیان جبران می شود بلکه سود بیشتری هم خواهید برد. بنابراین استراتژی خود را قبل از خرید و فروش تعریف و تعیین کنید.
حالا باید یکی بیاد به من بگه تو که لالایی بلدی چرا خودت خوابت نمی بره داداشی:x خوب میدونی اینا تجربه است و تجربه هم هزینه اش بالاست. همه باید کم و بیش بپردازند

ata007
2012/01/14, 00:40
« افزایش هر 10 درصد نرخ ارز می تواند 30 تا 35 درصد معادل مبلغی در حدود 3میلیارد تومان، بر سود هر سهم شرکت بیافزاید.»
دوستان این خبر مال 7 ماه پیش بود وقتی که دلار 1180بود حالا فقط یک ضرب ساده لازمه بکنیم
الان دلار از اون موقع تا حالا چیزی معادل 40% حالا من کم کمش گفتم
40%=12 میلیارد تومان اینو من نمیگم رییس هیئت مدیره باما می گه #:-s ;;)

shadi
2012/01/14, 14:57
شادی عزیز شما باید فقط خود را سرزنش کنید .خواهر یا برادر من وقتی سهمی شروع به ریزش می کند سهامدار عاقل نباید با خودش لج کند و روی سهم بماند.

خوب دوست گرامی حرف شما متین اما بنده دقیقا با خودم لج کردم

این را بدان که یک اصل اساسی و منطقی بازار این است که تاریخ در آن تکرار میشود. وقتی سهمی به یک هدف مشخصی (در روند صعودی )رسید و برگشت خریدار ی که در قیمت بالا ورود کرده باید یک حد زیان برای خروج داشته باشد مثلا 5% یا 10% و یا اگر تکنیکالیست با استفاده از خطوط درصدی فیبو و ... وقتی روندی به سمت پایین شکسته شد نباید بماند و نظاره گر باشد. ضرر 10% را زودتر از 15% می شود جبران کرد.

دقیقا فانونی که بهش آشنا نبودم (حد ضرر) وتازه دارم یاد می گیرم وتمرین می کنم رعایت شود

وقتی نقدینگی داشته باشی( هر چند با زیان) و در قیمت کف همان سهم را بخرید در برگشت نه تنها زیان جبران می شود بلکه سود بیشتری هم خواهید برد. بنابراین استراتژی خود را قبل از خرید و فروش تعریف و تعیین کنید.

متاسفانه در آن زمان که سهم ریزش داشت و به قیمت 1300 وحتی بالاتر رسید بنده نقدینگی نداشتم
حالا باید یکی بیاد به من بگه تو که لالایی بلدی چرا خودت خوابت نمی بره داداشی:x خوب میدونی اینا تجربه است و تجربه هم هزینه اش بالاست. همه باید کم و بیش بپردازند

cler
2012/01/14, 15:01
نقل قول
باما خبرهايه داغ بسيار داره خبر مي رسه كه كاره توسعه معدن گوشفيل به پايان رسيده و مي تونه ظرفيتش رو خيلي خوب افزايش بده و معدن هايي رو هم كه داره ماله خودشه و همينه كه هر روز 4 درصد ش رو مي خوره م بيخيال بازار ترمز بريده ، و كروي كه افزايش سرمايه اي در پيش داره و همين طور هر روز با صف خريد كاره خودشو پيش مي بره اما تو قيمت هاي جهاني روي و وضعيت روي نگاهي بياندازيم خبرهايي كه شنيده مي شه حاكي از اينكه كه كره جنوبي شديدا داره فلزات رو براي ذخيره سازي خريداري مي كنه و حتي بهبود شاخص تجاري چين از جمله خبرهاي خوش روي رو تشكيل مي ده اما از طرفي تقويت دلار ، افزايش شديد بيكاري در كشورهاي اروپائي و تدوام نگراني در حوزه يورو از جمله عوامل منفي تاثير گذار بر روي اي فلز ارزشمنده .

رهگذار
2012/01/15, 10:08
سلام دوستان چه میکنه باما >:d<

رهگذار
2012/01/15, 11:20
بوق بوق برید کنار برید کنار باما داره میاد صفش تا اخر وقت سنگینتر میشه<:-p<:-p<:-p

cler
2012/01/15, 12:13
با سلام خدمت دوستان عزیز

در محدوده 2200 تا 2400 احتمالا یک استراحت کوچک خواهیم داشت.

رهگذار
2012/01/15, 12:24
با سلام خدمت دوستان عزیز

در محدوده 2200 تا 2400 احتمالا یک استراحت کوچک خواهیم داشت.
استراحتی در کار نیست <:-p

رهگذار
2012/01/15, 14:34
انتخاب شرکت باما به عنوان واحد نمونه سال 1389

مراسم گراميداشت روز صنعت و معدن با حضور رييس جمهور، وزير بازرگاني و سرپرست وزارت صنايع و معادن، رييس كميسيون صنايع مجلس شوراي اسلامي، جمعي از مديران صنايع و معادن كشور و مديران و مسئولان بلندپايه دولتي در سالن همايشهاي برج ميلاد تهران برگزار شد. در اين همايش از واحدهاي نمونه ملي تقدير به عمل آمد كه شرکت با کسب عنوان واحد نمونه ملي صنعت كشور مورد قدرداني قرار گرفت

رهگذار
2012/01/15, 14:36
شرکت ذوب روی اصفهان
شرکت ذوب روی اصفهان در تیرماه 1377 با هدف ایجاد ارزش افزوده بیشتر و توسعه صادرات غیر نفتی در جوار شرکت باما تاسیس گردید .در این کارخانه کنسانتره روی با روش هیدرومتالوژی ابتدا به ورق و سپس به شمش روی تبدیل شده و عمدتا به خارج از کشور صادر میگردد . ظرفیت تولید این کارخانه پس از اجرای طرح توسعه 15000 تن در سال میباشد . در حال حاضر حدود 92 نفر در این کارخانه مشغول بکار میباشند . واحد توليد كارخانه ذوب روي اصفهان از 3 بخش اصلي محلولسازي ، الكتروليز و ذوب و ريخته گري تشكيل شده است .

cler
2012/01/16, 01:28
pani

تحلیل چند روز قبل
باما داره از سختترین مقاومتش رد میشه 2150-2200.مقاومت بعدی سهم 2330-2290 .

امروز:

اون مقاومتی که مد نظرم بود در محدوده 2150 قرار داشت که فعلا رد شده

احتمال پول بک وجود داره که بیشتر یه فرصته (در صورت رشد تا محدوده 2300-2400)

رهگذار
2012/01/16, 08:32
سلام صبح دوستان بخیر به به چه روز خوبیه امروز:x<:-p

رهگذار
2012/01/16, 08:35
دیروز شرکت مبین 6950 باما خریده ;;)

رهگذار
2012/01/16, 09:25
داره صفش سنگینتر میشه :->:->:->

رهگذار
2012/01/16, 11:19
روی 1970 http://www.ariva.de/zink_lme-kurs/realtime-chart?boerse_id=33 ;;)

رهگذار
2012/01/16, 11:47
روی 1970 http://www.ariva.de/zink_lme-kurs/realtime-chart?boerse_id=33 ;;)
1977
http://forums.boursy.com/imported/2012/01/51.gif

رهگذار
2012/01/16, 11:57
زود باش صف خرید شو زود باش زود باش http://forums.boursy.com/imported/2012/01/52.gif

رهگذار
2012/01/16, 12:00
خب دوستان امروز هم مثبتش را خورد فردا هم صف خرید میشه http://forums.boursy.com/imported/2012/01/53.gif

سيد ياسر شريعت
2012/01/16, 12:02
خوب خوش بختانه هنوز زور خریدارها به فروشنده ها میچربه و میشه به آینده سهم امیدوار بود;;)
البته باید دید هدف فروشنده ها چی بوده! اما بعید می دونم در حرکت کلی سهم خدشه ای وارد شده باشه

رهگذار
2012/01/16, 12:05
خوب خوش بختانه هنوز زور خریدارها به فروشنده ها میچربه و میشه به آینده سهم امیدوار بود;;)
البته باید دید هدف فروشنده ها چی بوده! اما بعید می دونم در حرکت کلی سهم خدشه ای وارد شده باشه
چه میکنه روی 1982 شد http://forums.boursy.com/imported/2012/01/54.gif

ata007
2012/01/16, 12:06
آقا ما رفتیم یه لحظه ....... :d :d :d چرا اینطوری شد؟!

cler
2012/01/16, 12:07
?!
استراحتی در کار نیست <:-p

رهگذار
2012/01/16, 12:09
?!
استراحتی در کار نیست سهم امروز مثبتش را هم خورد فردا هم صف خرید میشه امروز احتمالا بخاطر فروش های اعتباری بود;) هر کس مختاره میتونه بفروشه

رهگذار
2012/01/16, 12:11
آقا ما رفتیم یه لحظه ....... :d :d :d چرا اینطوری شد؟!
دیگه نرو عطا جان :d

ata007
2012/01/16, 12:32
دیگه نرو عطا جان :d
:)) =)) :">

cler
2012/01/16, 12:55
به نقل از استاد نما بورس از سایت همسایه
همانطور که قبلا خدمت دوستان عرض نمودم در محدوده 2200-2400 یک استراحت کوچک خواهیم داشت که همانطور که مستحضرید روان شدن معاملات در این قیمت نه تنها به ضرر سهم نخواهد بود بلکه باعث می گردد با خروج عده ای از سهامدارانی که شناسائی سود کرده اند و دید کوتاه مدت داشته اند و ورود سهامداران تازه نفس که به دید میان مدت و بلند مدت وارد سهم می گردند با پتانسیل بسیار بسیار بیشتری به حرکت صعودی خود ادامه دهد.به دوستان توصیه میکنم هیچگاه با روند معاملاتی سهام پرپتانسیل مبارزه نکنید و در راستای حرکت سهم با خیال آسوده حرکت کنید.
این سهم نشان داده که در روند حرکت صعودی به تکنیکال خود وفادار بوده و بسیار منطقی در حال حرکت به سمت اهداف قیمتی خود می باشد و با حمایت حقوقی به طور حتم به این اهداف به راحتی خواهد رسید و هیچگونه جای نگرانی نخواهد داشت انشاالله.

استراحتی در کار نیست سهم امروز مثبتش را هم خورد فردا هم صف خرید میشه امروز احتمالا بخاطر فروش های اعتباری بود;) هر کس مختاره میتونه بفروشه

ata007
2012/01/16, 18:58
امروز که من تا خرخره باما اضافه کردم یا میکوبه زمین یا هم یه سویچ bmw بهم می ده 8-} :-ss

david danger
2012/01/16, 22:08
ازاساتیدکسی هست درموردشرکت خدمات بازرگانی پیمان امیر رزومه ای داشته باشه؟

ata007
2012/01/17, 09:25
فروشندگان امروز قطعا" پشیمان خواهند شد b-)

رهگذار
2012/01/17, 09:40
سلام دوستان عزیز <:-p

رهگذار
2012/01/17, 09:43
زود باش برو بالااااااااااااا http://forums.boursy.com/imported/2012/01/52.gif

رهگذار
2012/01/17, 09:49
تو میتونی زود باش قدرتتو نشون بده زود باش http://forums.boursy.com/imported/2012/01/60.gif

رهگذار
2012/01/17, 10:37
http://forums.boursy.com/imported/2012/01/82.jpg (http://www.pic.iran-forum.ir/)

http://forums.boursy.com/imported/2012/01/83.jpg (http://www.pic.iran-forum.ir/)

http://forums.boursy.com/imported/2012/01/84.jpg (http://www.pic.iran-forum.ir/)

رهگذار
2012/01/17, 10:51
روی داره پرواز میکنه http://forums.boursy.com/imported/2012/01/61.gif

رهگذار
2012/01/17, 11:14
روی 2012 دلار !http://forums.boursy.com/imported/2012/01/19.gif

رهگذار
2012/01/17, 11:22
2014 شد ای بی خبران http://forums.boursy.com/imported/2012/01/19.gif

bahary
2012/01/17, 11:23
http://forums.boursy.com/imported/2012/01/82.jpg (http://www.pic.iran-forum.ir/)

http://forums.boursy.com/imported/2012/01/83.jpg (http://www.pic.iran-forum.ir/)

http://forums.boursy.com/imported/2012/01/84.jpg (http://www.pic.iran-forum.ir/)
از این که لبخند بر لب ملت آوردی تشکر ولی این تاپیک کاما است نه محل تصاویر غیر مرتبط

naruto
2012/01/17, 11:31
2014 شد ای بی خبران http://forums.boursy.com/imported/2012/01/19.gif

چطوری حساب میکنی که روی شده 2014 دلار؟!:-/
امروز با اینکه رشد خوبی داشته ولی هنوز نتونسته بره رو 1980 دلار!
البته شاید منظورتون سرب باشه که اونم 2014 دلار نیست و حدود 2036 دلاره

رهگذار
2012/01/17, 11:49
چطوری حساب میکنی که روی شده 2014 دلار؟!:-/
امروز با اینکه رشد خوبی داشته ولی هنوز نتونسته بره رو 1980 دلار!
البته شاید منظورتون سرب باشه که اونم 2014 دلار نیست و حدود 2036 دلاره

نه منظورم سرب نبوده همون روی بود.
http://www.ariva.de/zink_lme-kurs/realtime-chart?boerse_id=33
از اینجا ببینید البته قیمت سه ماهست بنظرم

رهگذار
2012/01/17, 17:35
خبر خوش خبر خوش http://forums.boursy.com/imported/2011/06/6.gif
بورس 24 زده سهامداران باما به مجمع فراخوانده شدند http://forums.boursy.com/imported/2012/01/62.gif

ata007
2012/01/17, 17:43
خوب جناب رهگذر این خبری که فرمودین یعنی چه؟! فردا می بنده؟!

رهگذار
2012/01/17, 17:47
خوب جناب رهگذر این خبری که فرمودین یعنی چه؟! فردا می بنده؟!
معلوم نیست ممکنه تاریخش را اعلام کرده باشه ممکن هم هست فردا ببنده.http://forums.boursy.com/imported/2011/06/6.gif

وحید 20
2012/01/17, 17:48
خبر خوش خبر خوش http://forums.boursy.com/imported/2011/06/6.gif
بورس 24 زده سهامداران باما به مجمع فراخوانده شدند http://forums.boursy.com/imported/2012/01/62.gif

15 بهمن مجمع فوق العاده داره برای تصویب افزایش سرمایه

ata007
2012/01/17, 17:54
معلوم نیست ممکنه تاریخش را اعلام کرده باشه ممکن هم هست فردا ببنده.http://forums.boursy.com/imported/2011/06/6.gif
حالا فردا باما رو کسانی که فروختن اینطوری باید بگیرن http://forums.boursy.com/imported/2012/01/18.gif

رهگذار
2012/01/17, 17:56
حالا فردا باما رو کسانی که فروختن اینطوری باید بگیرن http://www.pic4ever.com/images/chase.gif

همگی با هم بگید هوراااااااااااhttp://forums.boursy.com/imported/2012/01/63.gif

ata007
2012/01/17, 17:59
همگی با هم بگید هوراااااااااااhttp://forums.boursy.com/imported/2012/01/63.gif
دانایان و پیمان امیر هم دارن اینطوری به ریش فروشندگان میخندن http://forums.boursy.com/imported/2012/01/64.gif

m_akbari11
2012/01/17, 19:41
روی 2027 --------------- تبریک به بامایی های عزیز

cler
2012/01/18, 09:34
با سلام خدمت دوستان

خبر آمد خبری در راه است

تاریخ مجمع فوق العاده شرکت باما :
یکشنبه 90/11/16
( که اعلامیه اون اواسط هفته آینده رو کدال میاد )

گزارش تعدیل مثبت هم شنبه رو کداله

رهگذار
2012/01/18, 10:05
http://forums.boursy.com/imported/2012/01/69.gif

رهگذار
2012/01/18, 11:24
روی مثبت 2012
http://forums.boursy.com/imported/2012/01/70.gif

ata007
2012/01/18, 11:51
روی مثبت 2012
http://forums.boursy.com/imported/2012/01/70.gif
رهگذر جان اینا کیا هستن که می فروشن،بابا یکی به اینا بگه که شنبه تعدیل مثبت رو اعلام میکنه

رهگذار
2012/01/18, 11:56
رهگذر جان اینا کیا هستن که می فروشن،بابا یکی به اینا بگه که شنبه تعدیل مثبت رو اعلام میکنه
برو بالا ... برو بالا ...http://forums.boursy.com/imported/2012/01/71.gif امروزم مثبت بود

رهگذار
2012/01/18, 12:02
سلام عطا جان http://forums.boursy.com/imported/2012/01/72.gif

رهگذار
2012/01/18, 13:47
قیمت روی 2030 http://forums.boursy.com/imported/2012/01/73.gif

سپه
2012/01/18, 15:01
هر موقع اومدیم این تاپیک یکی داره قر می دهد
بعله دیگر وقت سهامتان از 1300 به 2300 ر سیده و تازه خبرهای خوبی درراه است
این شکلکها که هیچ خودتان هم پشت مانیتور باید قرش بدهید

سيد ياسر شريعت
2012/01/18, 15:08

به ببین کی اینجاست! یک بامایی سابق که الان با اوناست;)
والا هنوز واسه قر دادن ما خیلی زوده سپه جان! :d
دوستانی که از 1300 وارد شدند البته قرشون خالی از اشکاله (فتوا رو صادر کردم):d

رهگذار
2012/01/18, 16:53
سپه جان من که 1300 خرید نداشتم.خریدم بالاتره بنظرم اکثرا یا در ضررند هنوز و یا فوقش تازه از ضرر در اومده باشند.
http://forums.boursy.com/imported/2012/01/74.gif

وحید 20
2012/01/18, 18:13
پوشش بسیار خوب در 9ماهه که نسبت به سال قبل رشد چشمگیری داشته

ata007
2012/01/18, 18:17
پوشش بسیار خوب در 9ماهه که نسبت به سال قبل رشد چشمگیری داشته
ممنون وحید جان همیشه خوش خبر باشی ;;)

آیهان
2012/01/18, 18:46
پوشش 991 ریال از 1140 ریال پوشش خوبی است به نظرتون شنبه نماد متوقف نمیشه. احتمالش زیاده یک تعدیل اعلام بکنن و نماد تا مجمع متوقف بشه

سيد ياسر شريعت
2012/01/18, 19:06
خوب دوستان با این که گزارش تا حدودی محافظه کارانه بود اما همین گزارش هم حجت رو بر سهامداران باما تموم می کنه به نظر من! (فقط یه نگاه به افزایش فروش به تفکیک محصول نسبت به سال قبل بندازید)
قیمت جهانی مناسب، قیمت ارز وحشتناک، افزایش سرمایه در پیش، شرکت "ناچار" به تعدیل حداقل 40-50 درصدی است. ان شاالله در مجمع دوستان رو ملاقات خواهم کرد>:d<

سيد ياسر شريعت
2012/01/18, 19:07
پوشش 991 ریال از 1140 ریال پوشش خوبی است به نظرتون شنبه نماد متوقف نمیشه. احتمالش زیاده یک تعدیل اعلام بکنن و نماد تا مجمع متوقف بشه

100 درصد برای تعدیل لااقل 40-50 درصدی متوقف خواهد شد. امیدوارم شنبه اجازه بدند بازم اضافه کنیم