PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی سهام برای خرید و مشاوره و راهنمایی best

best
2011/11/05, 20:12
هر روز 2 پیشنهاد

best
2011/11/05, 20:15
برای یکشنبه 15/08/1390
1-فسرب
2-شمواد
این سبد با دید کوتاه مدت 10%سود

best
2011/11/05, 20:17
برای ارایه مشاوره حتما pm بزارید در اسرع وقت جواب داده خواهد شد

best
2011/11/05, 20:19
سهم های ارایه شده هیچکدام دارای صف خرید نبوده و دارای تحلیل بوده و ماهانه 10% سود حداقل به شما خواهند رسانید.امتحان کنید مشتری می شوید.

omidmoradi
2011/11/06, 01:25
فسرب رو به هيچ عنوان فعلاً پيشنهاد نميدم چون كالسيمين هنوز عرضه هاي سنگين اين سهمو داره ولي نبايد از اون غافل بود شمواد هم رشد خودشو كرده ولي مهمترين مسئله فعلا خروج از بازار تا تعيين تكليف مسئله هسته اي و گزارش آژانس است .عزيزان فعلا" نظاره گر باشيد.b-)b-)b-)b-):(:(:(:(=;=;

يگانه
2011/11/06, 09:47
تو این بازاری که هر روز منفیه بهترین کار حفط نقدینگی است
کسی که نمیدونه چرا یه سهمی رو خریده بدون علت و تو هر قیمتی هم میداره برا فروش
و هیچ کفی هم نمیشه براش تعیین کرد مگر اینکه زمان اون رسیده باشه

تا 1 ماه دیگه همین آش و همین کاسس- چه اخبار آمانو باشه و نباشه - چه اختلاس باشه و نباشه
ظرف زمان شاخص باید پر بشه

تصمیم کبری
2011/11/06, 09:59
برای یکشنبه 15/08/1390
1-فسرب
2-شمواد

سهم قشنگتری مثل شصفها هم تو بازار است.
البته با شمواد موافقم.

سيد ياسر شريعت
2011/11/06, 10:05
با نظاره کردن موافق ترم تا نقد کردن در این زمان! واقعا استراتژی افرادی که به صف های چند میلیونی می پیوندند هنوز هم برایم نامشخص است! غالبا هم همان کسانی هستند که 2-3 روز بعد در صف های خرید حضور دارند!

mehran
2011/11/06, 10:17
برای یکشنبه 15/08/1390
1-فسرب
2-شمواد

سلام جناب best تبریک بابت تاپیکتون امیدوارم موفق باشین...

یک نکته شمواد رو سعی کنید تحلیل نکنید ببینید تحلیل سهم اینگونه است...هر روزی که پلی اکریل نخواد بفروشه سهم رشدش شروع میشه و حداقل تا 140 بالا میاد اما تا زمانی که پلی اکریل فروشنده باشه سهم بین 105 تا 115 نوسان میکنه و چون به احتمال زیاد در 115 شما نمیتوانید فروشنده باشید نمیشود سودی گرفت اما به نظرم خریدش در محدوده 104-105 میتواند 6 ماهه حداقل 50% بدهد....

نيما
2011/11/06, 10:32
نظرتون در مورد فروش حتوكا(250) و پلوله(48) چيه ؟ لطفا راهنمائي كنيد ؟؟

best
2011/11/06, 14:27
حتوکا نگهداری کنید سهم ارزنده ای می باشد.پلوله هیچی ندارد و یک شرکت با زیان انباشته فراوان و در یک کلام بدرد نخور می باشد نگهداری توصیه نمی شود.

best
2011/11/06, 14:29
سلام مهران جان.ممنون بابت تبریکتون این تایپیک متعلق به خودتونه.باید عرض کنم اطلاعات من در رابطه با شمواد کامله و به زودی تا 150 هم خواهد رفت و بعد از عید زیر 200 یافت نمی شود.

best
2011/11/06, 14:34
شک نکنید دو سهم معرفی شده آینده خوبی دارد.شصفها رو نیز می پسندم

ناظم
2011/11/06, 14:39
مهران عزیز سلام برای سه شنبه خرید چه سهمی را پیشنهاد میکنید

mehran
2011/11/06, 17:04
مهران عزیز سلام برای سه شنبه خرید چه سهمی را پیشنهاد میکنید

ناظم جان سلام امیدوارم خوب با نشاط و سلامت باشی.....جنابbest سهم های خوبی رو معرفی فرمودند..تو این تاپیک بنده مهمانم آن هم مهمانی که بی اجازه پست زده....فعلا شصفها رو با جمیع جهات میپسندم....البته 2-3 سهم دیگر هست که بسیار اوضاع خوبی دارند و زیاد هم فروشنده ندارند در واقع بازاری مثل بازار دیروز و امروز هرچقدر بد باشند یک خوبی دارند آن هم اینکه همه سهم ها را در بوته آزمایش قرار میدهند واقعا سهامی که در این دو روز فشار فروش نداشتند و حتی منفی نشدند شایسته یک آفرین اساسی و اختصاص 5-10% سبد را به عنوان پاداش دارند...انشا الله بررسیشان میکنیم...

نيما
2011/11/06, 17:18
حتوکا نگهداری کنید سهم ارزنده ای می باشد.پلوله هیچی ندارد و یک شرکت با زیان انباشته فراوان و در یک کلام بدرد نخور می باشد نگهداری توصیه نمی شود.

به نظر شما حتوكا رو سه شنبه بفروشم و دوباره در روزهاي آينده در صورت افت قيمت مجدد بخرم بهتره يا نه؟ نگهداري كنم و در صورت پائين آمدن قيمت مجددا خريداري كنم .

ناشناس
2011/11/06, 17:32
با درود و عرض خیر مقدم
پیشنهاد می کنم پیش از آغاز به مشاوره و راهنمایی یک بار در مسابقه این سایت شرکت کنید، محک بیرحمی برای عیارسنجی است چیزی شبیه کنکور ورودی!
باسپاس

نيما
2011/11/06, 17:50
با درود و عرض خیر مقدم
پیشنهاد می کنم پیش از آغاز به مشاوره و راهنمایی یک بار در مسابقه این سایت شرکت کنید، محک بیرحمی برای عیارسنجی است چیزی شبیه کنکور ورودی!
باسپاس

با تشكر از راهنمائي شما
براي شركت در مسابقه سايت چه اقدامي بايد كرد و از كجا بايد شروع كرد؟

سپه
2011/11/06, 19:18
با درود و عرض خیر مقدم
باسپاس

هر چند که محک کاملی نیست
وموفق نبودن در مسابقه دلیل بر ناکارامدی شخص نمی باشد
محک خوب با گذشت زمان( چند ماه بعد) مشخص خواهد شد که سهام معرفی شده شما در چه حال وروزی است

best
2011/11/06, 19:20
به نظر شما حتوكا رو سه شنبه بفروشم و دوباره در روزهاي آينده در صورت افت قيمت مجدد بخرم بهتره يا نه؟ نگهداري كنم و در صورت پائين آمدن قيمت مجددا خريداري كنم .

دوست عزیز توصیه به اینکار نمی کنم چون شخصا فکر میکنم بازار بر می گرده ولی در صورت داشتن نقدینگی میانگین خرید خود را پایین بیاورید

best
2011/11/06, 19:31
به نوبه خودم عید قربان را به تمام دوستان تبریک می گویم

best
2011/11/06, 19:39
ناظم جان سلام امیدوارم خوب با نشاط و سلامت باشی.....جنابbest سهم های خوبی رو معرفی فرمودند..تو این تاپیک بنده مهمانم آن هم مهمانی که بی اجازه پست زده....فعلا شصفها رو با جمیع جهات میپسندم....البته 2-3 سهم دیگر هست که بسیار اوضاع خوبی دارند و زیاد هم فروشنده ندارند در واقع بازاری مثل بازار دیروز و امروز هرچقدر بد باشند یک خوبی دارند آن هم اینکه همه سهم ها را در بوته آزمایش قرار میدهند واقعا سهامی که در این دو روز فشار فروش نداشتند و حتی منفی نشدند شایسته یک آفرین اساسی و اختصاص 5-10% سبد را به عنوان پاداش دارند...انشا الله بررسیشان میکنیم...

دوست عزیز خرید و فروش سهم نیاز به مشاوره و خرد جمعی دارد برای پست زدن نیازی به اجازه ار من کوچکترین نمی باشد .

hamed89
2011/11/06, 19:48
اقای best میشه خودتون رو معرفی هم کنید برای ما
ایا سایت دیگری هم فعال هستید؟ چند ساله تو بازارید؟
ببخشید سوال کردم ها چون فقط می بینم 10 تا پست دارید و فقط در همین تاپیکه...گفتم بیشتر اشنا بشیم با شما..

best
2011/11/06, 19:56
اقای best میشه خودتون رو معرفی هم کنید برای ما
ایا سایت دیگری هم فعال هستید؟ چند ساله تو بازارید؟
ببخشید سوال کردم ها چون فقط می بینم 10 تا پست دارید و فقط در همین تاپیکه...گفتم بیشتر اشنا بشیم با شما..

عزیزم من از سال 80 در بورس فعالیت میکنم.32 سالم و در کارگزاری مشغول به کار هستم .نام نمی برم تا تبلیغ نشه.اسمم هم مهرداد هست ؛ تصمیم گرفتم در این سایت هم فعالیت کنم .امید به اینکه بتوانم کمک کوچکی به شما بزرگان بکنم.کافی هست؟

hamed89
2011/11/06, 20:34
عزیزم من از سال 80 در بورس فعالیت میکنم.32 سالم و در کارگزاری مشغول به کار هستم .نام نمی برم تا تبلیغ نشه.اسمم هم مهرداد هست ؛ تصمیم گرفتم در این سایت هم فعالیت کنم .امید به اینکه بتوانم کمک کوچکی به شما بزرگان بکنم.کافی هست؟

متشکر..خیلی مشتاقم از تجربه شما استفاده کنم..

best
2011/11/06, 20:38
متشکر..خیلی مشتاقم از تجربه شما استفاده کنم..
در خدمتیم

saidiy
2011/11/07, 00:23
سلام دوست عزيز قشيرين رو بررسي ميكني ممنون

نيما
2011/11/07, 10:50
دوست عزیز توصیه به اینکار نمی کنم چون شخصا فکر میکنم بازار بر می گرده ولی در صورت داشتن نقدینگی میانگین خرید خود را پایین بیاورید
با عرض تبريك به مناسبت عيد سعيد قربان
باتشكر از از راهنمائي شما دوست عزيز و گرامي . اميدوارم كه بتوانم در آينده نيز از راهنمائي هاي خوب شما و ديگر عزيزان استفاده كنم .

best
2011/11/07, 11:40
سلام دوست عزيز قشيرين رو بررسي ميكني ممنون

دوست عزیزم گروه های قندی رشدشان کامل شده و به جز قشکر که تا 600 جا دارد بقیه کم کم ریزش را مشاهده و به نظر بنده تا 20% اصلاح خواهند داشت.قشرین سود سال 90 را 137 ریال پیشبینی و تقریبا 80% تعدیل منفی داده است .سود دهی شرکت نیز اغلب غیر عملیاتی و از فروش زمین -ساختمان-یا سپرده بانکی می باشد.شخصا از لحاظ بنیادی تاییدش نمی کنم و قیمت های فعلی را بسیار بالاتر ار ارزش این شرکت می دانم.ولی از لحاظ تکنیکال سود خوبی می سازد خرید در محدوده 280-300 و فروش در 380-400
بازهم تاکید می کنم از لحاظ بنیادی قوی نیست و همانطور که صعود سریع دارد ریزش های با افت زیاد را نیز شاهد می باشد.

نيما
2011/11/07, 15:24
باتشكر از راهنمائيهاي خوبتون
به نظر شما شمواد را جايگزين پلوله كنم بهتره يا قيمت خريد حتوكا را طبق فرمايش شما پائين بياورم ؟

best
2011/11/07, 16:24
[quote=نيما;65595]باتشكر از راهنمائيهاي خوبتون
به نظر شما شمواد را جايگزين پلوله كنم بهتره يا قيمت خريد حتوكا را طبق فرمايش شما پائين بياورم ؟[/qu

فعلا چون شما حتوکا رو دارید میانگین خرید رو بیارید پایین بهتره

نيما
2011/11/07, 16:57
[quote=نيما;65595]باتشكر از راهنمائيهاي خوبتون
به نظر شما شمواد را جايگزين پلوله كنم بهتره يا قيمت خريد حتوكا را طبق فرمايش شما پائين بياورم ؟[/qu

فعلا چون شما حتوکا رو دارید میانگین خرید رو بیارید پایین بهتره

ببخشيد يه سؤالي برام پيش اومده . من 250حتوكا رو خريد كردم . اگر در اين قيمتها مثلا 280 و يا 270 حتوكا رو مجددا خريداري كنم ميانگين خريدم بالاتر مي شه ؟؟ لطفا راهنمائي كنيد .

best
2011/11/07, 17:15
[quote=best;65600]

ببخشيد يه سؤالي برام پيش اومده . من 250حتوكا رو خريد كردم . اگر در اين قيمتها مثلا 280 و يا 270 حتوكا رو مجددا خريداري كنم ميانگين خريدم بالاتر مي شه ؟؟ لطفا راهنمائي كنيد .

من فکر کردم قیمت خریدتون بالاست با این اوصاف الان شما تو سودی بهتره بفروشید و شمواد اضافه کنی یا شصفها .ولی پیشنهاد من شمواد هست الان قیمتش خوب هست

best
2011/11/07, 17:17
دوست عزیزم نیما پلوله رو نپرسید گفتم بفروشید چیزخاصی جز زیان ندارد

best
2011/11/07, 22:00
بعضی از دوستان علت اختصاص شمواد رو در پیشنهاداتم می پرسن که در اینجا لازم می دونم چند نکته رومتذکر بشم:
1-شرکت تمامی مواد اولیه خود را از داخل تامین می کند و تحریم ها یا هر چیز دیگری بر روی آن تاثیری ندارد
2-شرکت برای سال 91 پیشبینی 10٪ از کل تولیدات را برای صادرات کرده که با توجه به اصرار سهامدار عمده این عدد رو به 20٪ قصد افزایش داردو این مهمترین بحث چون شرکت دلار بر گشتی از صادرات رو 1060 دیده ولی عملا الان داره 1300 می گیره وجالبتر اینکه هر 100 تومان اضافی 5 تومان به سود شرکت اضافه می کنه که تقریبا 13 تومان به ازای هر سهم میشه
3-ریزش خوبی داشته و در کف قیمت قرار گرفته وخود بازرگانی پلی اکریل هم می خواد جمع کنه چون تازه فهمیده چه اشتباهی مرتکب شده.
در آخر باید بگم بازار یکم از این شرایط در بیاد میشه سهم نایاب .از فرصتها درست استفاده کنید

ناشناس
2011/11/07, 23:02
با درود
نكات ديگري نيز حول شمواد قابل تأمل است:
- زيان انباشته 43 توماني به ازاي هر سهم
- كاهش 17% سود خالص سال مالي منتهي به 6/91 كه 22% اين سود نيز از درآمدهاي غيرعملياتي و از محل سود سپرده هاي بانكي است
رسيدن به كف قيمت كه شايد تا محدوده 100 تومان ادامه داشته باشد سهم را براي يك نوسان جذاب مي كند اما براي ميان مدت و بلندمدت گمان نمي كنم از ديد بنيادي وضع مطلوبي داشته باشد.
باسپاس

سپه
2011/11/08, 17:02
عزیزم من از سال 80 در بورس فعالیت میکنم.32 سالم و در کارگزاری مشغول به کار هستم .نام نمی برم تا تبلیغ نشه.؟

من همیشه فکر می کردم کارگزاریها نحوه معامله کردنشان با سهامداران حقیقی فرق دارد

اکثرا به دنبال سود تقسیمی مجامع و... باشند
وکلا چون پول بیشتری در اختیارشان است تصمیمات راحت تری می توانند بگیرند. میشه توضیح بدید
مثلا سهم 220 تومنی رو اگر 260 هم بخرند زیاد باعث دلهر ه برای شان نیست
به قول پاشای عزیز
حقوقی ها شاید 1 یا چندین سال یک سهم را نگه دارند مهم این است که ایا من هم می توانم اینکار راانجام دهم

ستوده
2011/11/08, 18:37
برای یکشنبه 15/08/1390
1-فسرب
2-شمواد
دوست عزیز سلام
ابتدا بابت ایجاد این تاپیک به شما تبریک میگم

اما چند نکته را برای بنده توضیح میدهید
اول اینکه شما میگویید کارگزار هستید و در پیشنهاد بالای شما دو سهم با قیمتهای
شمواد 1094
فسرب 3114
معرفی برای خرید کرده اید
اول اینکه شما عنوان کرده اید کوتاه مدت
اما نگفتید چند روزه
دوم اینکه شما هیچ حد ضرری را معرفی نکردید
مثلا اگر فردا فسرب بره زیر 300 ایا باز هم در کوتاه مدت 10 درصد سود را میدهد
چون فردا عملا وارد 8 درصد ضرر می شود

اخه میدونید چیه
حافظه کوتاه مدت ما سهامداران برای سود فراموشکار و برای ضرر بسیار هوشیار است
شما تا سود برسانید ما ممنونتان هم هستیم
اما اگر.....:d

(این اخری را شوخی کردم)

best
2011/11/08, 19:20
دوست عزیز سلام
ابتدا بابت ایجاد این تاپیک به شما تبریک میگم

اما چند نکته را برای بنده توضیح میدهید
اول اینکه شما میگویید کارگزار هستید و در پیشنهاد بالای شما دو سهم با قیمتهای
شمواد 1094
فسرب 3114
معرفی برای خرید کرده اید
اول اینکه شما عنوان کرده اید کوتاه مدت
اما نگفتید چند روزه
دوم اینکه شما هیچ حد ضرری را معرفی نکردید
مثلا اگر فردا فسرب بره زیر 300 ایا باز هم در کوتاه مدت 10 درصد سود را میدهد
چون فردا عملا وارد 8 درصد ضرر می شود

اخه میدونید چیه
حافظه کوتاه مدت ما سهامداران برای سود فراموشکار و برای ضرر بسیار هوشیار است
شما تا سود برسانید ما ممنونتان هم هستیم
اما اگر.....:d

(این اخری را شوخی کردم)
سلام دوست خوبم به نکات خوبی اشاره کردید
متاسفانه بازار ما در شرایطی هست که دلخواه بزرگان بازاره و شرایط بدی ایجاد شده که همه فکر می کنن جنگه و فردا اسراییل و آمریکا میان تو کشور.بازی بتل فیلد=))
بعد هم تو شرایط عادی حد ضرر شمواد 100 و فسرب 280 هستش
بازم ممنون اط یاد آوریتون در ضمن من به هر کی شمواد پیشنهاد کردم 105-107 تو pm ها قیمت دادم.
پر سود باشید

best
2011/11/08, 20:53
[quote=سپه;65804]من همیشه فکر می کردم کارگزاریها نحوه معامله کردنشان با سهامداران حقیقی فرق دارد

اکثرا به دنبال سود تقسیمی مجامع و... باشند
وکلا چون پول بیشتری در اختیارشان است تصمیمات راحت تری می توانند بگیرند. میشه توضیح بدید
مثلا سهم 220 تومنی رو اگر 260 هم بخرند زیاد باعث دلهر ه برای شان نیست
به قول پاشای عزیز

بله حقوقیها صبر زیادی دارند ولی دیگه اونطوری هم نیست که سهم 220 تومانی 260 بخرن بخاطر اینکه صبر دارن اتفاقا جدیدا راه بهتری یاد گرفته و با حراج کردن و ایجاد ترس بین سهمدار حقیقی خیلی پایین تر می خرن و بعد بقول من و شما حسلبی روش صبر می کنن و بالاتر می فروشن به کی؟؟
من حقوقی رو می شناسم که 17 تا آنالیزور و مشاور داره و بخوبی بازار رو رصد و به موقع ترس ایجاد می کنن و می برن.
مثل فوتبال اگه کسی اشتباه نکنه که بازی گل نداره .مثلا شما فکر کردی تو دی و نزدیک بهمن می تونن اینجوری مفت بخرن.
موقعش الانه که همه از سایه خودشونهم می ترسن.
وگرنه اگر تاس نیک نشیند همکس نراد است.
پر سود باشید

سپه
2011/11/08, 21:12
[quote=سپه;65804]

بله حقوقیها صبر زیادی دارند ولی دیگه اونطوری هم نیست که سهم 220 تومانی 260 بخرن بخاطر اینکه صبر دارن اتفاقا جدیدا راه بهتری یاد گرفته و با حراج کردن و ایجاد ترس بین سهمدار حقیقی خیلی پایین تر می خرن و بعد بقول من و شما حسلبی روش صبر می کنن و بالاتر می فروشن به کی؟؟

این مثال رو زدم چون تو سهمی که خودم سهامدارشم دارم می بینم
بکام رو ببینین تو 220 سهامدار اصلی داشته می خریده
روز کاری قبل داشته می خریده
امروز تو 202 داشته می خریده
احتمالا فردا تو 190 خواهد خرید
اختلاف قیمت اولین خید وخرید اخر همچین کم هم نیست

( حالا کار ندارم این سهمایی که داره می خره رو حول وحوش 260 داشت به من وامثال من می فروخت):D

best
2011/11/09, 20:01
در گزارش آمانو عمدتا سه ادعا مطرح شده است:

1 - یكی از این ادعاها مربوط به تصاویر ماهواره ای از كانتینر فولادی است كه ادعا شده در آن آزمایش های هسته ای انجام می شود.

2 - ادعای دیگر گزارش پیرامون تلاش ایران برای طراحی نمونه های رایانه ای كلاهك هسته ای است.

3 - ادعای سوم مطرح شده در این گزارش نیز استفاده ایران از كمك دانشمندان خارجی برای برداشتن گامهای اساسی در جهت تولید سلاح هسته ای و غلبه بر مشكلات فنی است.

نشست آینده شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در تاریخ 17و 18نوامبر (26 و 27 آبان) در مقر آژانس در وین برگزار خواهد شد.

ابهام افکنی درباره یک آزمایشگاه/ ادعای توسعه ادوات انفجاری هستهای
به گزارش خبرنگار مهر، گزارش جدید یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی شب گذشته منتشر شد که خلاصه آن به این شرح است:

در حالی که آژانس به راستی آزمایی عدم انحراف مواد هسته ای اعلام شده در تاسیسات هسته ای و در مکانهایی خارج از این تاسیسات که این مواد به طور معمول در آنجا استفاده می شوند ادامه می دهد، از آنجا که ایران همکاری لازم را به عمل نمی آورد و از جمله پروتکل الحاقی را اجرا نمی کند آژانس قادر نیست اطمینان موثق در باره فقدان مواد و فعالیتهای هسته ای اعلام نشده در ایران را فراهم، و جمع بنــدی کند که مواد هسـته ای در ایران برای مقاصد صلح آمیز است.

آژانس در رابطه با ابعاد نظامی احتمالی برنامه هسته ای ایران، نگرانیهای جدی دارد. بعد از ارزیابی دقیق و موشکافانه اطلاعات وسیعی که در اختیارش است، آژانس دریافت که این اطلاعات، در مجموع معتبر هستند. این اطلاعات حاکی از آن است که ایران فعالیتهایی را در ارتباط با توسعه ادوات انفجاری هسته ای انجام داده است. این اطلاعات همچنین نشان می دهد که پیش از پایان سال 2003، این فعالیتها تحت یک برنامه تنظیم شده، انجام گشته و برخی از این فعالیتها ممکن است همچنان ادامه داشته باشند.

نظر به نگرانی هایی که در سطور فوق شناسایی شد، از ایران خواسته می شود، به منظور فراهم نمودن توضیحات روشنگرانه نسبت به ابعاد نظامی احتمالی برنامه هسته ای اش که در ضمیمه گزارش مورد شناسایی قرار گرفتند، بدون تعلل و به طور محتوایی وارد گفتگو و همکاری با آژانس شود.

آژانس مشغول کار با ایران به منظور حل و فصل ناهمخوانی موجود در راستی آزمایی موجودی فیزیکی آزمایشگاه تحقیقاتی چند منظوره جابر بن حیان می باشد.

به منظور ایجاد اعتماد بین المللی به ماهیت صرفا صلح آمیز برنامه هسته ای ایران، مدیر کل از ایران می خواهد، همان گونه که در قطعنامه های الزام آور شورای حکام و شورای امنیت خواسته شده، در جهت اجرای کامل موافقتنامه پادمان و سایر تعهداتش از جمله: اجرای مفاد پروتکل الحاقی، اجرای کد اصلاحی 1/3 ترتیبات فرعی موافقتنامه پادمانهایش، تعلیق فعالیتهای مرتبط با غنی سازی، تعلیق فعالیتهای مرتبط با آب سنگین، گام بردارد و همانطور که در فوق اشاره شد، به نگرانی های جدی آژانس درمورد ابعاد نظامی احتمالی برنامه هسته ایش بپردازد.

مدیر کل به گزارش دهی به طور مقتضی ادامه خواهد داد.

--------------------------------------------------------------------------------

sabagarbi
2011/11/09, 22:38
ممنون از وقتی که میزارید
نظرتون در مورد خرید خکاوه چیه؟

best
2011/11/09, 23:03
ممنون از وقتی که میزارید
نظرتون در مورد خرید خکاوه چیه؟

دوست من محصولات اصلی شرک عبارتند از ولوو -میدلام-فوتون و البرز که در سال جاری با افزایش تولید رشد سود اوری شرکت را باعث شده است.رشد بهای تمام شده شرکت بیشتر به دلیل افزایش خرید مواد مستقیم (واردات مواد اولیه تولید به شکل ckd) افزایش پیدا کرده است. میزان مصرف مواد مستقیم در دوره جدید 10 درصد افزاهزینه های مالی شرکت نیز در سال 90 کاهش خواهد یافت به نحوی که این کاهش به میزان 18 درصد تخمین زده شده است.هزینه های مالی شرکت نیز در سال 90 کاهش خواهد یافت به نحوی که این کاهش به میزان 18 درصد تخمین زده شده است.شرکت مشمول مفاد ماده 141 اصلاحیه قانون تجارت شده است و از پرداخت مالیات معاف خواهد شد. به نظر من شرکتی که از زیان 58 تومانی خودشو به سود 6 تومانی می رسونه ارزشمنده خرید در حوالی 66-68 توصیه می گردد.
اتخاب خوبی بود دوست عزیز

hamed89
2011/11/09, 23:10
اقای best اگه براتون مقدور بود در تاپیک " امروز چه کردید چرا " هم شرکت کنید تا استفاده کنیم از تجربه شما

best
2011/11/11, 10:51
سهم های سرمایه گزاری پردیس-رینگ سازی مشهد -برای خرید پیشنهاد می گردد اماجز سبد 10% نمی باشد ممکن است بالای 15% هم سود بدهد فعلا تحت نظرتان برای خرید باشد .باز هم تاکید می کنم برای خرید پیشنهاد می گردد تصمیم با شما.

best
2011/11/15, 13:01
قابل توجه دوستانی که از شمواد ایراد می گرفتن با این گزارش عالی دیگه جایی برای صحبت هست؟؟؟؟؟؟
) شرکت پيشبيني سود (زيان) هر سهم سال مالي منتهي به 31/06/89 را در تاريخهاي 24/08/88 و 11/11/88(حسابرسي شده) مبلغ 37 ريال ، در تاريخ 12/02/89 (به بازار منعکس نشد) مبلغ 37 ريال، در تاريخهاي 14/04/89 و 28/04/89 و 06/06/89(حسابرسي شده) مبلغ 29 ريال، در تاريخ 29/06/89 و 19/08/89 مبلغ 21 ريال و مطابق صورتهاي مالي حسابرسي نشده در تاريخ 03/09/89 مبلغ 19 ريال و صورتهاي مالي حسابرسي شده نيز مبلغ 19 ريال تحقق يافته است.

2) شرکت پيشبيني سود (زيان) هر سهم سال مالي منتهي به 31/06/90 را در تاريخهاي 29/06/89 ،19/08/89(حسابرسي شده) و 29/10/89 مبلغ (17) ريال ، در تاريخهاي 11/04/90 و 06/05/90(حسابرسي شده) و 07/06/90 مبلغ 116 ريال ، در تاريخ 14/06/90 مبلغ 253 ريال و مطابق صورتهاي مالي حسابرسي نشده مبلغ 262 ريال اعلام نموده است.

3) عملکرد واقعي (حسابرسي نشده) سال مالي منتهي به 31/06/90 در مقايسه با عملکرد واقعي سال مالي قبل بهترتيب فروش50 درصد افزايش، بهاي تمامشدة کالاي فروشرفته 43 درصد افزايش، سود عملياتي 324 درصد افزايش و سود خالص 267ر1 درصد افزايش نشان ميدهد.

4) درآمدهاي متفرقه سال مالي منتهي به 31/06/90 به مبلغ 425 ر12 ميليون ريال (به ازا، هر سهم مبلغ 87 ريال و حدود 33درصد سود خالص دوره) مي باشد.

5) مزيد اطلاع، مطابق صورتهاي مالي مياندوره اي 6 ماهه حسابرسي شده منتهي به 29/12/89، زيان انباشته شرکت در تاريخ مذکور بالغ بر (770ر60) ميليون ريال (به ازاء هر سهم مبلغ (430) ريال) معادل 43درصد سرمايه مي باشد.

نيما
2011/11/15, 13:46
با عرض تبريك به مناسبت عيد غدير
دوست خوبم نظرتون در مورد فاذر چه؟ با توجه به تعديل منفي كه صدرا داشته نگهداري سهم رو پيشنهاد مي كنيد .(سهم رو در قيمت226تومان خريداري كردم)

best
2011/11/15, 14:11
با عرض تبريك به مناسبت عيد غدير
دوست خوبم نظرتون در مورد فاذر چه؟ با توجه به تعديل منفي كه صدرا داشته نگهداري سهم رو پيشنهاد مي كنيد .(سهم رو در قيمت226تومان خريداري كردم)

دوست من چه بخواهیم و چه نخواهیم سرنوشت دو سهم خوب فاذر و فاراک وابسته به سهم الوده صدراست.کف سهم 208 تومان است ولی فکر نمی کنم به آنجا برسد و در یک دوره 30 روزه به 240 می رسد نگهداری توصیه می گردد و در صورت شناسایی کمترین سود خروج فرمایید.

باربد
2011/12/15, 23:31
چرا این تاپیک الان یک ماهه بالا نیومده
حالا که شمواد داره صعود میکنه
صاحب تاپیک.......

best
2011/12/16, 08:20
استاد من به عنوان صاحب تایپیک قول 10% یکماهه دادم که به خاطر جو بد ومنفی بورس نتوانست به آن دست پیدا کندولی به زودی جزوشگفتی سازان می شود

باربد
2011/12/16, 18:25
استاد من به عنوان صاحب تایپیک قول 10% یکماهه دادم که به خاطر جو بد ومنفی بورس نتوانست به آن دست پیدا کندولی به زودی جزوشگفتی سازان می شود
سلام
اتفاقا نظر من هم تایید حرف جنابعالی بود که سهم خوب دور و زود داره
اما سوخت و سوز نداره
جا داره اینجا از شما نیز تشکر داشته باشم

این سهم با بنیادی قوی که دارد
در حال پوشش زیان خود است و با شکست خط روندش (به قول اساتید فن) در حال عبور از 115 با تارگتهای بالاتر است

esi_mohammadi
2011/12/16, 18:37

http://www.bourexpro.com/files/palooleh_w_327.jpg

لینک تصویر (http://www.bourexpro.com/files/palooleh_w_327.jpg)

best
2011/12/17, 19:49
به نظرم شمواد هنوز صعودی می باشد و با توجه به افزایش دلار یه فرار اساسی بعد از گزارش 3 ماهه دارد به خاطر نوسانگیری خارج نشوید چون شاید امکان ورود ندهد

best
2011/12/17, 20:25
باربد جان در رابطه با غچین اطلاعاتی دارید؟؟؟؟؟؟

باربد
2011/12/17, 23:25
باربد جان در رابطه با غچین اطلاعاتی دارید؟؟؟؟؟؟
سهم شناور اندکی داره و سهامدار عمده از طرف سازمان مکلف شده یا برای سهم بازار گردان بیگیره یا خودش روزهای معاملاتی را بالا ببره
از اینرو هم میخره و هم میفروشه
یک تعدیل در گزارش شش ماهه داده که سود خودش را با پوشش 95 درصدی 155 ریال اعلام کرده
طبق اظهار حسابرس امکان تعدیل مجدد وجود نداره
تنها تولید امسالش رب گوجه فرنگیه که باید روی موجودی اماده برای فروش و احتمال افزایش قیمت این محصول تا اخر سال برای تعدیل حساب باز کرد

تامین مواد اولیه داخلی و تمام محصولات در داخل فروش میره
سهم بسیار کوچکه و برای سرمایه های بالا اصلا توصیه نمیشه
جدیدا بررسی نکردم
اگر نیازه
جامع تر خدمتتان ارایه دهم

best
2011/12/17, 23:38
سهم شناور اندکی داره و سهامدار عمده از طرف سازمان مکلف شده یا برای سهم بازار گردان بیگیره یا خودش روزهای معاملاتی را بالا ببره
از اینرو هم میخره و هم میفروشه
یک تعدیل در گزارش شش ماهه داده که سود خودش را با پوشش 95 درصدی 155 ریال اعلام کرده
طبق اظهار حسابرس امکان تعدیل مجدد وجود نداره
تنها تولید امسالش رب گوجه فرنگیه که باید روی موجودی اماده برای فروش و احتمال افزایش قیمت این محصول تا اخر سال برای تعدیل حساب باز کرد

تامین مواد اولیه داخلی و تمام محصولات در داخل فروش میره
سهم بسیار کوچکه و برای سرمایه های بالا اصلا توصیه نمیشه
جدیدا بررسی نکردم
اگر نیازه
جامع تر خدمتتان ارایه دهم

مرسی باربد جان کامل و جامع بود

Ship Storm
2011/12/20, 21:42
سلام دوستان عزیز
برای شنبه هفته دیگه پیشنهادتون برای خرید سهمی که در کوتاه مدت سود دهی نسبتا خوبی داشته باشه چیه ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید در این زمینه
با تشکر

omidmoradi
2011/12/31, 00:27
سلام دوستان عزیز
برای شنبه هفته دیگه پیشنهادتون برای خرید سهمی که در کوتاه مدت سود دهی نسبتا خوبی داشته باشه چیه ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید در این زمینه
با تشکر

باسلام خدمت دوستان به نظر من تمام پورتفو خود رو به سهام صنايع قندي و كاشي و سراميك اختصاص بديد چون با اصلاح قيمتي دوباره در مدار صعودي قرار گرفتن و با توجه به بالا رفتن نرخ ارز و عدم صرفه اقتصادي در واردات قند و شكر و همچنين كمبود ميزان توليد نسبت به تقاضاي بازار قيمت سهام تا آخر امسال رشد چشمگيري خواهد داشت و همچنين در گروه كاشي با بالا رفتن نرخ ارز شركتهايي كه صادرت زيادي دارند از رشد قيمت سهام بي نصيب نخواهند شد
در كل سهامي همچون قند نقش جهان -قند ثابت خراسان -قند شيرين -قند مرودشت وكاشي الوند و كاشي اصفهان و كترام از صنايع ژيشرو در بازار ميباشند.

اميد اله مرادي قشقايي
پرسود و برقرار باشيد.

best007
2012/07/23, 04:24
با توجه به صعود شمواد گفتم تایپیک بیاد بالا

best007
2012/07/23, 04:25
در ضمن برای این ماه:

1-شفن
2-قشیر اگه گیر بیاد
3-قهگمت
4-کمرجان که خیلی مفته معرفی میشود

khademi1350
2012/07/23, 08:02
وساخت ============ ورنا================== واتی========================ثامان

khademi1350
2012/07/23, 09:24
دوستان ورنا که صف خرید شد 3 هم معرفی شده بالا هم موقعیت خوبی برای خرید دارند وساخت از لحاظ ینیادی سهمی محکمتر از اون نداریم واتی در سود اوری امسال بی مانند خواهد شد و ثامان گستر اصفهان سهامدار عمده ان یعنی شهرداری اصفهان طرح های خوبی را به اتمام رسانده و به تازگی افتتاح کرده و قطعا تعدیل های خوبی خواهد داشت خودتان هم بررسی نمایید

کروکودیل
2022/03/25, 21:30
سلام

دوستان خواهشا چند سهم خوب معرفی کنید