PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شركت آ.س.پ ( آ س پ )

صفحه ها : [1] 2 3

سلطان بورس
2011/11/12, 12:02
سلام
آ س پ 82 تومن سود تقسیم کرد

مات
2011/11/12, 23:45
شركت آ اس پ توي مجمع 825 ريال سود تقسيم كرد شركت تا 5 سال كلي پروژه داره كه انجام بده مشكلي از بابت پروژه نداره يكي از عللي كه شركت سود بالايي تقسيم كرد اين بود كه شركت از همون ابتداي پروژه پروژه ها رو بخشيش را پيش فروش ميكنه و با استفاده از تسهيلاته مسكن اون رو انجام ميده شركت برجه الهيه رو امسال براي فروش داره به غير از پروژه هاي ديگر شركت كه براي فروش هست شركت در حاله رايزني مي باشد تا در كشورهاي ديگر هم كار بگيره از جمله الجزاير و المان كارشناسها پيش بيني كردن توي مجمع كه شركت ميتونه تا 170 تومن سود بسازه

مات
2011/11/13, 08:50
يكي از نكات مثبت آ اس پ اين هست كه شركت در حال حاضر 250 پرسنل داره كه هر زمان بخواد ميتونه به 10 نفر كاهش بده

مات
2011/11/19, 22:28
تقسیم سود 825 ریالی، تعیین تکلیف چند پروژه و آخرین وضعیت پروژه آ. س.پ نخستین مجمع سالانه شرکت آ. س.پ پس از ورود به فرابورس با تقسیم سود 825 ریالی به هر سهم و چند تعیین تکلیف و اعلام آخرین وضعیت پروژه ها برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس، نخستین مجمع سالیانه شرکت آ. س.پ پس از ورود به فرابورس هفته گذشته با حضور بیش از 87 درصد سهامداران برگزار و بعداز تصویب صورت های مالی ، تقسیم 825 ریال به ازای هر سهم تصویب شد.

مسئولان شرکت در این مجمع در خصوص بندهای حسابرس مثلا" بند 4 اعلام کردند عمده سود پروژه ملارد شهریار کرج (60 درصد) در سال 91 شناسایی خواهد شد، در خصوص خرید و فروش سهام هم که منجر به زیان 500 میلیون تومانی شده بود، سهامدار عمده موطف شد گزارش لازم از دلیل این کار را به بورس و سهامداران اعلام کند.
در مورد ثبات سود آوری در سال های آتی هم (که نگرانی برخی سهامداران بود) شرکت اعلام کرد طبق برنامه استراتژیک 5 ساله ای، شرکت آ. س.پ ارزش سرمایه خود را 10 برابر خواهد کرد.جزئیات این برنامه و ارقام مالی آن توسط سهامدار عمده به فرابورس و سهامداران جهت اطلاع و شفافیت اعلام خواهد شد.

همچنین در شرایطی این شرکت در 3 حوزه پیمانکاری، سرمایه گذاری و سرمایه گذاری مشارکتی فعالیت می کند که سهم تعریف شده سرمایه گذاری در بخش پیمانکاری 25 درصد اعلام شد.
علاوه بر این پروژه هایی از جمله فاز 2 هتل نارنجستان به صورت پیمانی قطعی شده که ظرف 3 سال انجام خواهد شد و از این محل شرکت توانایی کسب سود 15 میلیارد تومانی در 3 سال را خواهد داشت که در پیش بینی بودجه نیامده است.
پروژه ائل گلی تبریز هم به صورت پیمان مدیریت با شرکت باغمیشه قطعی شده که چون در مهرماه نهایی شده در گزارش بودجه نیامده است. علاوه براین از محل 3 پروژه شمشک، ساری و رشت هم حداقل 10 میلیارد سود خالص دیگر به دست خواهد آمد. برنامه افزایش سرمایه و گزارش توجیهی برای سال مالی جاری هم در حال تهیه است.

yousef
2011/11/19, 22:30
دوستان کسی می دونه چراآ س پ بازنمیشه؟

مات
2011/11/19, 22:36
دوستان کسی می دونه چراآ س پ بازنمیشه؟صبر كردند ثباغ بسته شه بعد اينو باز كنند به احتمال زياد فردا باز هست

سلطان بورس
2011/12/19, 15:37
سلام
دوستان نگران بازگشایی سهم نباشید . سازمان از شرکت درباره بودجه اصلاحیه خاسته که امروز شرکت ارسال کرده و دیگه مشکلی نیست
و بزودی باز میشود و سود اعلامی 120.5 و حدودآ با توجه به مثبت و منفی بازار بین 360 تا 380 باز میشود
شرکت برای سال 91 میتواند 160 سود بسازد و سال 92 میتواند 220 سود بسازد با توجه به پروژه های در حال حاظر

Fmoradi
2011/12/20, 00:12
دوستان با توجه به برنامه غدير در پروژه هاي تجاري تفريحي در شهر هاي بزرگ غدير برنامه خاصي بر روي ا ث ب دارد اين سهم رو توصيه ميكنم
من تنها سهمي كه خود در ان باشم و يا قصد اضافه كردن رو داشته باشم توصيه ميكنم ا ث ب از دسته سهاميست كه من بسيار به ان اعتقاد دارم
لذا در صورت تحقيق در قيمت مناسب وارد شويد من به مانند مرجان به اين سهم اعتقاد دارم و اميدوارم نوشتن من تنها حاصل ان براي دوستان سود باشد دعاي خيرشان براي من كافيست

مات
2011/12/26, 10:44
نماد شركت آ اس پ امروز باز ميشه شركت براي امسال تا 150 تومن ميتونه بسازه و براي سال ديگه حدود 220 تومن گروه ساختمان اگر بخواد ليدر بازار بشه اين سهم فاندش فوقالعاده قوي مي باشد

مات
2011/12/26, 11:09
سهم داره با پي به اي زير سه معامله ميشه

yousef
2011/12/26, 11:19
آ س پ روازدست ندین!فروشنده ها حواسشون نیست که باp/3کمتراز3دارن میفروشن!

مات
2011/12/26, 11:32
فعلا همه از حول مارون اتيش زدن به مالشون ما هم خريداره ا اس پ چه حالي ميده اين غدير ركب بزنه سهم با قيمت بالا بندازه به اين خلق الله

ata007
2011/12/26, 11:37
یوسف جان بدجوری دارن می خرن!!!

bahary
2011/12/26, 11:48
خرید 50000 آ س پ 3500 ریال با p/e=2.9 اکازیون ساختمانی هاست.

664
2011/12/26, 12:07
خرید 50000 آ س پ 3500 ریال با p/e=2.9 اکازیون ساختمانی هاست.

ماشاا..

انشاا.. همیشه سلامت و پرسود باشین :)

من هم خرید در 3603 ریال

در مجموع 15% سبدمو تشکیل میده .

سلطان بورس
2011/12/26, 19:56
سلام
دوستان نگران بازگشایی سهم نباشید . سازمان از شرکت درباره بودجه اصلاحیه خاسته که امروز شرکت ارسال کرده و دیگه مشکلی نیست
و بزودی باز میشود و سود اعلامی 120.5 و حدودآ با توجه به مثبت و منفی بازار بین 360 تا 380 باز میشود
شرکت برای سال 91 میتواند 160 سود بسازد و سال 92 میتواند 220 سود بسازد با توجه به پروژه های در حال حاظر
سلام
امروز سهامدارای قبل مجمع سهم را با 30% سود فروختند و قیمت طبق پیشبینی باز شد
بنظر من فردا فرصت خرید خواهد بود با توجه به عرضه بازار
سهم در شرایط فعلی کم ریسکترین سهام بازار است . تنها مشکل سهم نداشتن بازیگر رو سهم هست که بزودی پیدا میکند و بازار پی به ارزش سهم خواهد برد

yousef
2011/12/26, 22:03
دوستان توجه داشته باشندکه این سهم ممکن است تامجمع سال بعدeps=150تومان اعلام کرده وبهp/e=6یعنی قیمت 900تومان دست یابدیعنی150درصدسودنسبت به قیمت357تومنی فعلی!نمی دونم چرادوستان به جای توجه به این سهمهاجوگیرمیشن وسهام زیانده می خرن!

حامد
2011/12/26, 23:25
epsدرتي اس اي به روزنيست

وحید 20
2011/12/28, 11:56
همانطور که قبل از بازگشایی این سهم گفته شد سود مجمع روز بازگشایی مجانی افتاد و با توجه به پی بر ای حدود 3 هنگام بازگشایی گزینه بسیار کمریسکی بود

وحید 20
2011/12/30, 14:51
آ. اس. پ
در گزارش پیش بینی بودجه خود با سرمایه 200 میلیارد ریال، سود خالص خود را با 20 درصد افزایش نسبت به پیش بینی قبلی از مبلغ 1005 ریال به 1205 ریال افزایش داده است.
نخست؛ در گزارش شرکت در بخش عملیات، فروش با 5 درصد کاهش در درآمد پیش بینی شده برآورد شده که این کاهش به دلیل افت درآمد فروش طرح پروژه پارک الهیه به میزان 41 درصد و مسکن مهر شهریار به میزان 5 درصد بوده است. هر چند درآمد ارائه خدمات 47 درصد افزایش یافته اما به دلیل سهم 70 درصدی درآمد مسکن مهر، کاهش درآمد این بخش اثر بیشتری در افت کل درآمد داشته و دو طرح دیگر اثر یکدیگر را در بودجه تخمینی خنثی کرده اند. همچنین با رفع خطای سیستمی، برآورد بهای تمام شده و برآورد درآمد به میزان مجموع بهای تمام شده و درآمد سال منتهی به 90.06.31 و پیش بینی بهای تمام شده و درآمد سال مالی منتهی به 91.06.31 در نظر گرفته شده است. با توجه به اینکه بهای تمام شده هر متر مربع پروژه مسکن مهر در صورت های مالی 3 میلیون ریال در نظر گرفته شده و تعداد واحدها نیز طبق نظر سازمان مسکن و شهرسازی از 2000 واحد به 1540 واحد کاهش پیدا کرده است و نیز با توجه به تعدیل برآورد مخارج پروژه الهیه از 185،456 میلیون ریال به 104،788 میلیون ریال و تعدیل برآورد تعداد واحدهای فروش رفته این پروژه از 11 واحد به 7 واحد، تعدیل اعلام شده برای درآمد فروش شرکت صورت پذیرفته است. همچنین با توجه به شروع به کار پروژه های نارنجستان و ائل گلی، درآمد و هزینه های ناشی از این پروژه ها به بودجه شرکت افزوده شده و لذا این تعدیل بودجه باعث افزایش 200 ریالی سود هر سهم نسبت به پیش بینی اولیه شده است . یکی از عوامل رشد درآمد فروش در سال مالی 1391 تکمیل عملیات ساخت پروژه ملارد و نیز پیش فروش تعدای از واحدهای پروژه الهیه و شناسایی درآمد و بهای تمام شده این پروژه ها، درآمد و بهای تمام شده شرکت افزایش قابل ملاحظه ای داشته است. بهای تمام شده اما با کاهش بیشتری مواجه شده است. این کاهش برای پروژه مسکن مهر شهریار معادل 15 درصد و برای پروژه پارک الهیه معادل 61 درصد تخمین زده شده که با رشد بهای تمام شده ارائه خدمات به میزان 34 درصد در نهایت بهای تمام شده را با افت 21 درصدی تخمین زده است. سود ناخالص بر این اساس با حدود 29 درصد افزایش تخمین زده شده است. هزینه های تشکیلاتی نیز در گزارش جدید با 19 درصد افزایش پیش بینی شده که در کنار کاهش 66 درصدی سایر درآمدهای عملیاتی، سود عملیاتی را با 24 درصد رشد پیش بینی کرد.
دوم؛ در بخش مالی شرکت پیش بینی هزینه مالی را بدون تغییر در گزارش جدید اعلام کرد و درآمدهای متفرقه را با 68 درصد کاهش پیش بینی شده که نتیجه آن رشد 20 درصدی سود قبل از کسر مالیات شد. مالیات نیز با 45 درصد تخمین پیش بینی کرد که در نهایت سود خالص با 20 درصد رشد تخمین زد.
نتیجه؛ با توجه به تعدیل فعلی برای سال 91 و تعدیل مجدد سال 90 از 879 ریال به 901 ریال معادل 2.5 درصد، و همچنین رشد احتمالی قیمت ساختمان به دلیل رشد بهای مواد اولیه، قیمت فروش پروژه ها در سال آتی افزایش خواهد یافت و سود تخمینی نیز به تبع آن رشد خواهد داشت. ضمنا شرکت پیش بینی کرده تمام سود تخمینی را در مجمع برای تقسیم بین سهامداران پیشنهاد دهد.
http://namabourse.com/news/16189/

bahary
2011/12/30, 16:14
آسپ تا مقاومت 3930 را به سمت بالا نشکند برای صعود مشکل دارد.
http://www.up98.org/upload/server1/01/z/okutt2ck2yxrxue3btz.jpg (http://www.up98.org/)

مات
2012/01/10, 10:53
سهم بلوك زد صبا جهاد كلا خالي كرد اون رضوي هم چيزي نداره سهم بايد باه براي كندنه مقاومت 405 ميره براي 450 بايد ديد خريدار كي بوده به نظرم فدك باشه

مات
2012/01/10, 11:06
يك ميليونو صد هزارتا روي 382 تومن گذاشته برا خريد كه سيستم نشون نميده

مات
2012/01/10, 11:13
390 هم برداشت باباي اون رضوي و صبا جهدو در اورد اون خريدار

مات
2012/01/10, 11:43
آ اس پ صف خريد روي 402 دقيقا پست بالا رو روي 385 زدم هر كي خريد حالشو برد

مات
2012/01/11, 09:33
ا اس پ صف خريد ليدر ساختمون شده اين

مات
2012/01/11, 11:49
با توجه به حجم معاملات به احتمال زياد كاركنان بانك امروز فروشنده بوده

bahary
2012/01/11, 12:44
آسپ تا مقاومت 3930 را به سمت بالا نشکند برای صعود مشکل دارد.
http://forums.boursy.com/ (http://www.up98.org/)
دیگه خیالم راحت شد. حالا هر کس نخریده یکشنبه هم فرصت هست. ( ولی بعد از اون ریسک را بالا می بره.البته برای کوتاه مدتی ها.)

مات
2012/01/14, 13:00
هاشمي رفسنجاني: بخش مسكن، كليد توسعه و اشتغال كشور است
صنعت ساختمان در حال حاضر همانند ساير بخشهاي توليدي و اقتصادي كشور نيازمند حمايتهاي قانوني و اجرايي است و نظامهاي مهندسي، شهرداريها، بيمهها و بانكها ميتوانند با برطرف كردن موانع توسعه صنعت ساختمان به اقتصاد و اشتغال كشور كمك بيشتري به عمل آورند رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام در ديدار با اعضاي شوراي مركزي كانون سراسري انبوهسازان كشور، بخش ساختوساز و مسكن را كليد توسعه و اشتغال كشور خواند و با اشاره به حجم وسيعي از مشاغل كه از صنعت ساختمان تغذيه ميشوند، گفت: اين صنعت ميتواند در صورت حمايت و ايجاد تسهيلات، دهها خدمت و فنآوري از كشور صادر و يا به كشور وارد كند.

به گزارش ايسنا، آيتالله هاشمي رفسنجاني با بيان اينكه به جرأت ميتوان گفت، موفقترين بخش كارهاي عمراني، توليدي و صنعتي كشور جايي بوده كه بخش خصوصي در آن فعال و تصميمگير بوده است، به حضور فعال و تأثيرگذار انبوهسازان مسكن در پروژههاي مسكن مهر اشاره كرد و گفت: آن بخش از مسكن مهر كه توسط انبوهسازان كشور تقبل شده به خوبي اجرا و به ثمر رسيده و اگر اشكالاتي هست، به ساير بخشها باز ميگردد.

رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام، حمايت و توسعه بخش خصوصي را از تأكيدات قانون اساسي، مقام معظم رهبري و نيز سند چشمانداز وسياستهاي كلي كشور خواند و تصريح كرد: به گواه آمار، در همه عرصهها كه بخش خصوصي تصميمگير بوده، بيشترين توسعه، پيشرفت و ثروتآفريني را به دنبال داشته است.

وي با اشاره به توسعه و اهميت يافتن بخش خصوصي در دوران سازندگي، اين مقطع را دوره استقبال اغلب كشورهاي دنيا از خدمات و پذيرش بخش خصوصي و متخصصان ايراني خواند و با اشاره به سفر خود به قاره آفريقا گفت: در سفر به آفريقا و بعدها در ساير مناطق دنيا به هر كشور كه وارد ميشديم، خواستار حضور فعال بخش خصوصي بهويژه ساخت زيربناها و مسكن بوديم، به گونهاي كه تفاهمنامههاي متعددي براي ساخت انبوه مسكن و ساير تأسيسات از اين كشورها به امضا رسيد. هاشمي رفسنجاني، صدور خدمات فني و مهندسي را نمونه بسيار خوبي از توانمندي متخصصان و بخش خصوصي ايران در اين دوره عنوان كرد و افزود: يكي از الزامات توسعه و صدور خدمات فني و مهندسي، داشتن سياست خارجي فعال و اعتمادساز است و اگر اين امر مهيا گردد، متخصصان و كارآفرينان ما ميتوانند در بيش از صد كشور جهان به توليد ثروت و ايجاد اشتغال بپردازند.

رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام، صنعت ساختمان را بخش فعّال سرمايهگذار كشور خواند و با اشاره به تنوع و ميزان بالاي اشتغالي كه اين بخش ايجاد ميكند، تأكيد كرد: صنعت ساختمان در حال حاضر همانند ساير بخشهاي توليدي و اقتصادي كشور نيازمند حمايتهاي قانوني و اجرايي است و نظامهاي مهندسي، شهرداريها، بيمهها و بانكها ميتوانند با برطرف كردن موانع توسعه صنعت ساختمان به اقتصاد و اشتغال كشور كمك بيشتري به عمل آورند.

در ابتداي اين ديدار مجتبي بيگدلي، نائب رئيس كانون سراسري انبوهسازان كشور با بيان اينكه در حال حاضر 70 درصد اشتغال پايدار كشور در بخش مسكن وجود دارد، گفت: نزديك به 1200 عنوان شغل به صورت مستقيم و غيرمستقيم با ساخت و ساز ارتباط دارند و از اين بخش تغذيه ميشوند.

وي با بيان اينكه در حال حاضر نزديك به 5 هزار انبوهساز، صدهزار مهندس و نزديك به 400هزار تكنسين درگير ساخت و ساز در كشور هستند، گفت: بخش عمده پروژه مسكن مهر نيز توسط انبوهسازان متعهد كشور متقبل شده كه طبق برنامه به تعهدات هم عمل شده است.

در ادامه جلسه برخي از انبوهسازان با تقدير و تشكر از خدمات هاشمي رفسنجاني در توسعه زيرساختهاي كشور، به طرح مشكلات انبوهسازي در كشور پرداخته و پيشنهاداتي پيرامون اصلاح عملكرد نظامهاي مهندسي كشور، بيمهها، شهرداريها و تسهيلات بانك در بخش مسكن ارائه دادند.

alireza9967
2012/01/15, 12:33
امروز بهترین فرصت برای خرید آ س پ بود......شاید فردا هم فرصت باشه.جا نمونین
این هفته گروه ساختمانی کلا مثبته.
ثاخت و ثباغ و ثشرق و ثنوسا که صف خرید شدن.
و آ س پ کمترین پی بر ای رو تو این گروه داره.و بهترین فرصت برای خریده .چون هنوز صف خرید نشده.

کيانوش
2012/01/15, 15:48
امروز بهترین فرصت برای خرید آ س پ بود......شاید فردا هم فرصت باشه.جا نمونین
این هفته گروه ساختمانی کلا مثبته.
ثاخت و ثباغ و ثشرق و ثنوسا که صف خرید شدن.
و آ س پ کمترین پی بر ای رو تو این گروه داره.و بهترین فرصت برای خریده .چون هنوز صف خرید نشده.
در چند هفته گذشته اکثر خونه هايي که تو بنگاههاي معاملات ملکي گذاشته بودند برا فروش همه يا فروش رفته يا قيمتها را بردند بالا.
يکي از دلايل استقبال از گروه ساختموني ميتونه اين مسله باشه که با فروش و پيش فروش سريع شرکتهاي ساختماني سود اين گروه تعديل خواهد شد.
در ضمن بعضي از اين سهام مقاومت خود را رو به بالا شکوندند مثل ا س پ و ثباغ و وساخت که مقاومت 4 سال پيش را رو به بالا شکوند.

مصطفی مصری پور
2012/01/15, 15:57
این هفته گزارشاشون داره میاد

اولین گزارش مربوط به ثباغ خواهد بود و پس از اون بقیه همگروهیا

Renjer
2012/01/15, 19:07
سلام
من که امروز خرید 7500 سهم ا س پ رو گذاشته بودم توانلاین وهمش پیغام خطا میداد بعد از ظهر از کارگزاری تماس گرفتند میگن انلاین مشکل پیداکرده وبرای شما امروز 38500 سهم آس پ خرید شده تورو خدا فردا بفروشید که بده کار شدیم ضررتون به حساب ما سود هم اگر کردید مال خودتون :)):))=))=))=))=))

fallah
2012/01/15, 20:47
معاملات امروز آ س پ امروز زیاد جالب نبود.با توجه به اینکه همه سهم های ساختمانی صف خرید بودند معلوم نبود چرا این سهم صف نبود.البته تنها دلایلی که میشود بیان کرد قرار داشتن سهم در سقف تاریخی خود هست ولی از حجم معاملات معلوم بود خریدارهای جدید وارد سهم شده اند.سهم فقط یه حقوقی مثل فدک کم داره تا یهو سهمو ببره تا 600.

مات
2012/01/15, 20:57
گزارش سه ماهه اينها قاعدتا نبايد با پوشش خوبي همراه باشه

yousef
2012/01/15, 22:17
دوستان توجه داشته باشندکه بازارتازه به پتانسیل گروه ساختمانی پی برده وباورودسهامداران

جدیدحقیقی وحقوقی میانگین p/eاین گروه حداقل می تونه2واحدبیشتربشه پس aspمیتونه

تامجمع91به راحتیp/e=6پیداکنه یعنی اگه حتی تعدیلی هم نداشته باشه(که به احنمال

زیادداره ومیتونه150تومن سودمحقق کنه)قیمتش میشه720تومان یعنی حدود75درصد

بیشترازقیمت امروز.aspباقدرت سدروانی400تومن روپشت سرگذاشت وروزهای بعدهم به

رشدش ادامه میده نمیدونم چرادوستان اینگونه سهام پرپتانسیل وسودده وبدون ریسک روول می کنن

ومی رن سراغ سهام باهزاراماواگر.....دوستان توجه داشته باشن که رالی صعودی گروه ساختمان بخصوصASP

باP/Eکمتراز3.5تازه شروع شده وخیلی حقیقی ها وحقوقی هاتازه می خوان واردسهم بشن واین می تونه باعث

رشدفراترازانتظاروهیجانی بشه

Renjer
2012/01/16, 09:26
با اینکه از همه قویتره ولی قیمتش از همه منفی تره کسی نیست حمایتش کنه ؟

Renjer
2012/01/16, 09:39
ظاهرا حامی پیداکرده اما به سمت صف فروش x-(x-(x-(x-(x-(x-(x-(x-(

Renjer
2012/01/17, 09:20
خوشبختانه توی قیمتهای زیر 400 فروشنده ندارد.:)):)):))

Renjer
2012/01/17, 09:45
چه خبره ملیونی معامله میشه

mehran
2012/01/17, 22:37
http://www.codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=RKFrh9uT1OWIaA h88kLz3Q%3d%3d

خوب است.....

مات
2012/01/17, 23:37
سهامدار عمده 8 ميليون فروخته مهرگان پارس كلشو خريده

alireza9967
2012/01/18, 13:34
سهامدار عمده 8 ميليون فروخته مهرگان پارس كلشو خريده
پس با این وضعین معلومه یه خبرهایی هست و اینده سهم درخشانه.
چون اکثر خرید های این اواخر آ س پ حقوقی بوده.

Renjer
2012/01/23, 11:26
ظاهرا داره میاد بالا

alireza9967
2012/01/23, 11:35
سلام دوستان اصلا نگران نباشید.آ س پ شاید دیر و زود داشته باشه اما مطمئن باشین سوخت و سوز نداره.قیمت واقعی سهم بالای 500 تومنه با این پی بر ای واقعا داره مفت معامله میشه. من که خودم دارم نقدینگی جور میکنم بازم اضافه کنم.الان هم فقط بخاطر جو بازاره که داره با این قیمتها معامله میشه...

سلطان بورس
2012/01/26, 17:35
سلام
دوستان با خبر تسهیلات خرید مسکن ۲۵ میلیون تومانی ، از روز شنبه سهم رشد خواهد کرد . اگر مهرگان دست از سر این سهم برداره سهم رشد خوبی خواهد کرد .در حال حاظر هم که سهم رشد نمیکنه بخاطر نگه داشتن سهم در قیمت پایین برای خرید بلوک هست .

*سامان*
2012/01/26, 18:04
اين گروه يه نوسان 5 6 درصدي ديگه ميده و بعد تمام....ميره تو كما هرچند كه گروه ارزنده اي هست....عين گروه كاشي كه هشدار داديم

amirreza6790
2012/01/26, 18:19
سهم شنبه رو خط رونده صعودیشه احتمالا یه بار دیگه تا بالای 400 بره

Jamshidyar
2012/01/26, 18:54
اين گروه يه نوسان 5 6 درصدي ديگه ميده و بعد تمام....ميره تو كما هرچند كه گروه ارزنده اي هست....عين گروه كاشي كه هشدار داديم
سلام جناب ساده
امکان داره بیشتر توضیح بفرمایید.به نظر بنده ممکن هست شرایط جدید مسکن، جو این گروه رو مشخص کنه

آریو
2012/01/26, 19:15

با سلام

ساده جان فکر نکنم گره کاشی 5 تا 6 درصد نوسان داده باشه ؟؟؟ ...نسبت پی به ای کاشی به خاطر ماهیتش، به خاطر ارزنده بودنش به خاطر ریسک کم مثل ساختمان از 4 شد 7!!! بایدم رو 7 اصلاح میکرد

اما سهم های ارزنده این گروه (ساختمان) الان نسبت 3 دارن !!!

خوشحال میشم دلیلتون از عدم حرکت این گروه رو بدونم ...یا از عدم حرکت سهم های ارزنده این گروه مثل ثشرق..ثاخت ..ثتران ..آ س پ ...

تکنیکال ؟؟یا مشکل بنیادی ؟؟؟

مصطفی مصری پور
2012/01/26, 19:16

این کجا و آن کجا؟

*سامان*
2012/01/26, 19:24
سلام جناب ساده
امکان داره بیشتر توضیح بفرمایید.به نظر بنده ممکن هست شرایط جدید مسکن، جو این گروه رو مشخص کنه

اينا همش تفكرات ماست اگرم وام جديد بخاد تاثيري بزاره يه تاثير چند درصدي ميزاره نه اينكه بخاد منجر به صفاي خريد ميليوني بشه ...بازار قدرت بالا بردن اين سهماي گنده رو نداره....همه فك ميكردن كاشي ميشه قند...بعد فك كردن ساختمون ميشه قند....اما تجربه به من ميگه هر وقت تاپيك يه گروهي زياد اومد بالا بايد از اون گروه خارج شد......گروه قند يه استثناست....اگه اين گروه ميخاست درست حسابي بره بالا به قول تكنيكالا پول بك نميزد همينطور يه كله ميرفت بالا بعد تو قيمتاي بالا پول بك ميزد.....هر كي تو اين قيمتا ساختموني بخره يا با يه نوسان ردش بكنه يا مجبور ميشه بلند مدت نگه داره

*سامان*
2012/01/26, 19:28
با سلام

ساده جان فکر نکنم گره کاشی 5 تا 6 درصد نوسان داده باشه ؟؟؟ ...نسبت پی به ای کاشی به خاطر ماهیتش، به خاطر ارزنده بودنش به خاطر ریسک کم مثل ساختمان از 4 شد 7!!! بایدم رو 7 اصلاح میکرد

اما سهم های ارزنده این گروه (ساختمان) الان نسبت 3 دارن !!!

خوشحال میشم دلیلتون از عدم حرکت این گروه رو بدونم ...یا از عدم حرکت سهم های ارزنده این گروه مثل ثشرق..ثاخت ..ثتران ..آ س پ ...

تکنیکال ؟؟یا مشکل بنیادی ؟؟؟

5 6 درصدي كه من گفتم بعد از اصلاح گروه كاشي بود كه خيليا فك ميكردن پايان اصلاحه و گرنه آره كساوه 40 درصد كسعدي 50 درصد نوسان مستقيم دادن اما وقتي با اون شيب تند برگشتن گفتم كه بازي اين گروه تموم شده و يه نوسان 5 6 درصدي ميده و تمام....الانم همين وضعيتو گروه ساختمون داره........البته خدا كنه همشون بشن 1000 تومن:d

*سامان*
2012/01/26, 19:29
این کجا و آن کجا؟

اين جمله بوي تعصب ميده

amirreza6790
2012/01/26, 20:08
سهم شنبه رو خط رونده صعودیشه احتمالا یه بار دیگه تا بالای 400 بره

سهم زیاد دیتا نداره که بشه درست موج شماری کرد ولی این یه کانالکشی از آ س پ هست..!!

قیمت یه پولبک زده به مقاومته مهمش..

http://www.irupload.ir/images/79pvm87ms41au9vk8mb.gif (http://www.irupload.ir/)

آریو
2012/01/26, 20:14
5 6 درصدي كه من گفتم بعد از اصلاح گروه كاشي بود كه خيليا فك ميكردن پايان اصلاحه و گرنه آره كساوه 40 درصد كسعدي 50 درصد نوسان مستقيم دادن اما وقتي با اون شيب تند برگشتن گفتم كه بازي اين گروه تموم شده و يه نوسان 5 6 درصدي ميده و تمام....الانم همين وضعيتو گروه ساختمون داره........البته خدا كنه همشون بشن 1000 تومن:d

نه ساده جان من سهم خریدم با پی به ای 3 ...
سهمم هنوز رشد نکرده ولی تحرکاتش بیشتر شده (ثاخت)

من نصف تو بازار سرمایه ام (سهام ساختمانی)
نصفشم کردم مسکن که مسکن تو شهرستان تو همین تعطیلات کارشو تموم کردم

چون با تحرکات و گزارش هایی که میبینم به این گروه خوش بینم ...

وضعیت ساخت و ساز و معاملات بازار مسکن چیز دیگه ای میگه !
منم نمیگم سهم های خوب این گروه که تقسیمی خوبی هم داشتن تو همین امسال.......... بشن 1000 تومن اما این انتظار رو دارم که نسبت پی به ای 3 بشه 3.5 یا 4 ! نه 7 یا 20!

اگه واقعا مشکل خاص و تحلیل خاصی تو صورت ها میبینید و همین طور بازار مسکن من با تحلیل های شما و بقیه دوستان هر دو تا رو به سهم های دیگه و یا چیز دیگه تبدیل کنم !

*سامان*
2012/01/26, 20:20
نه ساده جان من سهم خریدم با پی به ای 3 ...
سهمم هنوز رشد نکرده ولی تحرکاتش بیشتر شده (ثاخت)

من نصف تو بازار سرمایه ام (سهام ساختمانی)
نصفشم کردم مسکن که مسکن تو شهرستان تو همین تعطیلات کارشو تموم کردم

چون با تحرکات و گزارش هایی که میبینم به این گروه خوش بینم ...

وضعیت ساخت و ساز و معاملات بازار مسکن چیز دیگه ای میگه !
منم نمیگم سهم های خوب این گروه که تقسیمی خوبی هم داشتن تو همین امسال.......... بشن 1000 تومن اما این انتظار رو دارم که نسبت پی به ای 3 بشه 3.5 یا 4 ! نه 7 یا 20!

اگه واقعا مشکل خاص و تحلیل خاصی تو صورت ها میبینید و همین طور بازار مسکن من با تحلیل های دیگه هر دو تا رو به سهم های دیگه و یا چیز دیگه تبدیل کنم !

صورتاي مالي اين شركتا معمولا شفافه و نكته خاصي هم نداره و از لحاظ بنيادي كاملا مورد تاييدن....اما بحث من در مورد كوتاه مدت و بلند مدته....من ميگم بازي كوتاه مدتشون تموم شده ولي واسه بلند مدت سهامهاي خوبي هستن و سهامداري قطعا جواب ميده

آریو
2012/01/26, 20:32
صورتاي مالي اين شركتا معمولا شفافه و نكته خاصي هم نداره و از لحاظ بنيادي كاملا مورد تاييدن....اما بحث من در مورد كوتاه مدت و بلند مدته....من ميگم بازي كوتاه مدتشون تموم شده ولي واسه بلند مدت سهامهاي خوبي هستن و سهامداري قطعا جواب ميده

#:-S:x

مات
2012/01/26, 21:05
آ اس پ امسال حدود 150 مي سازه و سال ديگه رو مرز 220 تومن سهمي كه داره با پي اي 3.3 معامله ميشه و مجمع ساله ديگه كه برج 8 هست 120 تومن ميده رو بايد قيمتش چند باشه آ اس پ به ديد حد اكثر 10 ماهه 50 درصد راحت ميده قبل از مجمع بود 360 تومن رفت مجمع 83 تومن داد الانم 390 داره معامله ميشه يعني تا به اينجاي كار 35 درصد داده از اين به بعدم ميده نه جهاني دارن نه دلار نه بحث تحريم هست فقط بايد يك مقدار ديدتون سهامداري باشه همين

مصطفی مصری پور
2012/01/26, 21:40
اين جمله بوي تعصب ميده

اگر من بگم افق صنعت ساختمان با افق صنعت کاشی زمین تا آسمون فرق داره ...تعصب دارم؟

اگر چنین منظوری به شما القا شده معذرت میخوام..

ولی یه نکته یادمون باشه: همه محصولی رو میشه به کشور وارد کرد، الا زمین و ساختمان! حالا تو حالت تورمی خودتون قضاوت کنید توی این صنعت چه اتفاقی میفته

*سامان*
2012/01/26, 21:57
اگر من بگم افق صنعت ساختمان با افق صنعت کاشی زمین تا آسمون فرق داره ...تعصب دارم؟

ولی یه نکته یادمون باشه: همه محصولی رو میشه به کشور وارد کرد، الا زمین و ساختمان! حالا تو حالت تورمی خودتون قضاوت کنید توی این صنعت چه اتفاقی میفته

اگه بخايم كاشي و ساختمان رو افقشونو از هم جدا كنيم يه اشتباه بزرگ مرتكب شديم....اين دو صنعت لازمو ملزوم همديگن...

مصطفی مصری پور
2012/01/26, 22:05
اگه بخايم كاشي و ساختمان رو افقشونو از هم جدا كنيم يه اشتباه بزرگ مرتكب شديم....اين دو صنعت لازمو ملزوم همديگن...

بله ولی رابطه دوطرفه نیست!
یعنی اگر کاشی با رکود مواجه بشه ، ساختمان رکودی نداره.

یکم به بحث تعرفه و واردات و .... توجه کنیم درست میشه.

البته من صنعت کاشی رو هم خیلی مستعد میبینم و اصلا با اون نظریه پایان کار کاشیها موافق نیستم. این گروه هم پی به ای معقول داره و هم پتانسیل تعدیل مثبت.

با بحث نرخ رسمی جدید ارز هم اوضاع بمراتب مناسب تر خواهد شد.

*سامان*
2012/01/26, 22:11
بله ولی رابطه دوطرفه نیست!
یعنی اگر کاشی با رکود مواجه بشه ، ساختمان رکودی نداره.

یکم به بحث تعرفه و واردات و .... توجه کنیم درست میشه.

البته من صنعت کاشی رو هم خیلی مستعد میبینم و اصلا با اون نظریه پایان کار کاشیها موافق نیستم. این گروه هم پی به ای معقول داره و هم پتانسیل تعدیل مثبت.

با بحث نرخ رسمی جدید ارز هم اوضاع بمراتب مناسب تر خواهد شد.

نظريه پايان كار كاشيها؟يعني چي؟

مصطفی مصری پور
2012/01/26, 23:24
نظريه پايان كار كاشيها؟يعني چي؟

همین فرمایش شما مبنی بر اینکه بالا ندارن!

آریو
2012/01/27, 00:03

نکته جالب اینجاست که خیلی از پروژه ها با وضعیت نرخ تورم و افزایش قیمت ها با هزینه پایینتری تکمیل شده و با افزایش نرخ تورم میشه با قیمت بالا تری عرضه بشه !(افزایش حاشیه سود )

نمیدونم چرا هرچی بازارهای مختلف رو مقایسه میکنم نهایتا به مسکن میرسم ( با مقایسه ریسک ها و فرصت ها و تهدید های اطرافش)
و هرچی گروه های مختلف رو تو بورس مقایسه میکنم بازم به مسکن میرسم !

مصطفی مصری پور
2012/01/27, 00:29
نکته جالب اینجاست که خیلی از پروژه ها با وضعیت نرخ تورم و افزایش قیمت ها با هزینه پایینتری تکمیل شده و با افزایش نرخ تورم میشه با قیمت بالا تری عرضه بشه !(افزایش حاشیه سود )

نمیدونم چرا هرچی بازارهای مختلف رو مقایسه میکنم نهایتا به مسکن میرسم ( با مقایسه ریسک ها و فرصت ها و تهدید های اطرافش)
و هرچی گروه های مختلف رو تو بورس مقایسه میکنم بازم به مسکن میرسم !

آریو جان زمانیکه دولت وامهای مسکن رو 25% زیاد میکنه(دقیقا زمانیکه بحران نقدینگی داریم) یعنی داره غول مسکنو قلقلک میده که دوباره حرکت کنه.

تجربه نشون داده همیشه بعد از دوران تورمی ، یه رونق خیلی خیلی پرقدرت توی مسکن اتفاق میفته...سال 85 و 86 رو بیاد بیارید.

از طرفی صورتهای مالیشون و پیشرفت پروژه ها، میزان نقدینگی و ..... همه فراتر از انتظار
و مهمتر از همه ، معاملات سهام ساختمونی هم کاملا بیانگر تحولات مثبته....

فقط کافیه یه نفر به معاملات میلیونی برخی نمادهای لیدر این گروه توی همین هفته نگاه کنه

رنجهای سنگین روی ثامان و ثشرق و....

*سامان*
2012/01/27, 01:51
همین فرمایش شما مبنی بر اینکه بالا ندارن!

آهان..بالا دارن اما نه در كوتاه مدت حرف من اين بود........البته اميدوارم همشون بشن 1000 تومن:d

حمیدرضاعبدالعلی
2012/01/27, 19:46
تمام افتخارات محمود , ازش گرفته شده , فقط مانده مسکن که آن هم , قابل گرفتنه ;)

پ ن : ثبات ارز در قیاس با رئیس جمهورهای قبلی , کاهش سود بانکی طی چند سال گذشته , ولایت مداری , کاهش نرخ تورم و کاهش نرخ بیکاری و........

آریو
2012/01/27, 21:14
تمام افتخارات محمود , ازش گرفته شده , فقط مانده مسکن که آن هم , قابل گرفتنه ;)

پ ن : ثبات ارز در قیاس با رئیس جمهورهای قبلی , کاهش سود بانکی طی چند سال گذشته , ولایت مداری , کاهش نرخ تورم و کاهش نرخ بیکاری و........

کمی باید صبر کرد ...سال آخر ریاست ...یا با هم دیگه میریم برای سال نخست رئیس جدید ;)

مصطفی مصری پور
2012/01/28, 09:06
خب اینم از کوتاه مدت ساختمونیا...

mohseni1353
2012/01/28, 09:09
بابت ثشرق ممنون آقا مصطفي

سلطان بورس
2012/01/28, 09:46
سلام
زیر مجموعه مهرگان بدجور جلوی رشد سهم را گرفتن و عرضه زیاد می کنند
واقعا چه هدفی دارن که این طور دارن سهم رو خراب میکنن ، مگه چقدر بلوک از ثاخت میخوان بخرن ، اگر یک رقیب خوب وارد سهم میشد دیگه نمیتونست کاری کنه

*سامان*
2012/01/28, 09:50
همون 5 6 درصد=))

مصطفی مصری پور
2012/01/28, 09:55
همون 5 6 درصد=))

خداوند انسان را خلق کرد و انسان توجیه را.

*سامان*
2012/01/28, 10:07
خداوند انسان را خلق کرد و انسان توجیه را.

توجيه؟كدوم توجيه؟

مصطفی مصری پور
2012/01/28, 10:13
توجيه؟كدوم توجيه؟

توی کوتاه مدت بالا ندارن!
حالا صف خریدن : خب همون 5 ، 6 درصد!
یجور حرف نزنیم که حرفمون 6 وجهی باشه !

*سامان*
2012/01/28, 10:16

اينا همش تفكرات ماست اگرم وام جديد بخاد تاثيري بزاره يه تاثير چند درصدي ميزاره نه اينكه بخاد منجر به صفاي خريد ميليوني بشه ...بازار قدرت بالا بردن اين سهماي گنده رو نداره....همه فك ميكردن كاشي ميشه قند...بعد فك كردن ساختمون ميشه قند....اما تجربه به من ميگه هر وقت تاپيك يه گروهي زياد اومد بالا بايد از اون گروه خارج شد......گروه قند يه استثناست....اگه اين گروه ميخاست درست حسابي بره بالا به قول تكنيكالا پول بك نميزد همينطور يه كله ميرفت بالا بعد تو قيمتاي بالا پول بك ميزد.....هر كي تو اين قيمتا ساختموني بخره يا با يه نوسان ردش بكنه يا مجبور ميشه بلند مدت نگه داره

توی کوتاه مدت بالا ندارن!
حالا صف خریدن : خب همون 5 ، 6 درصد!
یجور حرف نزنیم که حرفمون 6 وجهی باشه !

اين پستا پستاي واضحي هستن من توشون يه وجه بيشتر نميبينم

مات
2012/01/28, 10:18
آ اس پ پله اول تا 450 ميادش بالا شك نكنيد

مصطفی مصری پور
2012/01/28, 10:22

تا اینجاش صف میلیونی توی ثشرق و ثتران بوده

پس ، از فردا هم باید منتظر کما باشیم!

*سامان*
2012/01/28, 10:26

تا اینجاش صف میلیونی توی ثشرق و ثتران بوده

پس ، از فردا هم باید منتظر کما باشیم!

اگه يكي دو ميليون صف رو شما ميليوني ميدونيد من حرفي واسه گفتن ندارم......خواننده خودش عاقله.....من خودم صفي رو ميليوني ميبينم كه تو صفش زير پام علف سبز شه

سلطان بورس
2012/01/28, 10:28
آ اس پ پله اول تا 450 ميادش بالا شك نكنيد

آ اس پ پله دوم تا 520 میادش بالا ، پله سوم هم دوستان زحمتش رو بکشن و اعلام کنن

مصطفی مصری پور
2012/01/28, 10:30
اگه يكي دو ميليون صف رو شما ميليوني ميدونيد من حرفي واسه گفتن ندارم......خواننده خودش عاقله.....من خودم صفي رو ميليوني ميبينم كه تو صفش زير پام علف سبز شه

اینم از اون توجیها بود! صف میلیونی اسمش روش هست . 1 میلیون جزو میلیونی حساب نشه باید بیاد جزو هزارتاییها لابد!

در ضمن همون اول صبحم تشریف میبردی صف وساخت زیر پاتون علف سبز میشد

1.6 میل صف و 62 هزارتا عرضه

*سامان*
2012/01/28, 10:34

اینم از اون توجیها بود! صف میلیونی اسمش روش هست . 1 میلیون جزو میلیونی حساب نشه باید بیاد جزو هزارتاییها لابد!

در ضمن همون اول صبحم تشریف میبردی صف وساخت زیر پاتون علف سبز میشد

1.6 میل صف و 62 هزارتا عرضه

حرف شما درسته...

مصطفی مصری پور
2012/01/28, 10:42
این فقط یه بحث بود سر ارزندگی یه گروه.

از ارادت من به شما هیچ چیزی کم نمیکنه

سلطان بورس
2012/01/28, 15:00
سلام
فردا سهم روز سختی را دارد چون دقیقا سطحی هست که تا حالا موفق به عبورش نشده و از یک طرف زیر مجموعه مهرگان جلوی رشد سهم را گرفتن
برام سوال هست که مهرگان چرا نمیذاره قیمت سهم بالا بره تا فروشندگان حاظر به فروش سهم خود شوند . ثاخت هم که تو چند روز پیش نشون داد که رو قیمت 390 از سهم حمایت میکند و حاظر به فروش نیست. ولی باز این مهرگان دست بردار نیست . یا واقعا نمیفهمه یا برنامه ای از قبل تعیین شده دارد که کسی خبر نداره . فقط امیدوارم سهم فردا بازی جدیدی را شروع کند و با اقتدار از سطح 420 عبور کند.

آریو
2012/01/28, 15:16

آی ساده جان الان تو کدوم صف سهام علف زیر پا سبز میشه ...همچین بدن همه این صف ها رو ...ما به همین 5 تا 6 درصد تو هفته و نیم هفته هم راضی هستیم چون هفته بعدش بالاخره یه 5 تا 6 درصدی دیگه پیدا میشه ...
:x

*سامان*
2012/01/28, 15:33
سلام
فردا سهم روز سختی را دارد چون دقیقا سطحی هست که تا حالا موفق به عبورش نشده و از یک طرف زیر مجموعه مهرگان جلوی رشد سهم را گرفتن
برام سوال هست که مهرگان چرا نمیذاره قیمت سهم بالا بره تا فروشندگان حاظر به فروش سهم خود شوند . ثاخت هم که تو چند روز پیش نشون داد که رو قیمت 390 از سهم حمایت میکند و حاظر به فروش نیست. ولی باز این مهرگان دست بردار نیست . یا واقعا نمیفهمه یا برنامه ای از قبل تعیین شده دارد که کسی خبر نداره . فقط امیدوارم سهم فردا بازی جدیدی را شروع کند و با اقتدار از سطح 420 عبور کند.

يه زماني آيدي نيما آزادي ميگفت يه گروه با 12 ميليارد تومن ميخاد رو ثاخت فعال بشه....اون موقع خيلي رو ثاخت كليد بودم

آریو
2012/01/28, 15:43
يه زماني آيدي نيما آزادي ميگفت يه گروه با 12 ميليارد تومن ميخاد رو ثاخت فعال بشه....اون موقع خيلي رو ثاخت كليد بودم

به نظرم فعال شدن فایده نداره ...خود سهم باید به ارزشش برسه حالا وقتی سهم ارزنده باشه خود به خود پول میاد پشتش ...

اگه صورت های مالی و وضعیت شرکت مناسب باشه میشه رو 12 میلیارد حساب کرد ...اما گه شرکت چیزی توش نباشه و صنعتش افقی نداشته باشه100 تا هم بیاد نباید دنبالش بود

فعلا که ساختمانی ها با ریسک کم داره بازدهی نسبی رو نصیب سهامداراش میکنه ...مهم ربسک کم و در امان بودن از اتفاقات پیرامونیه

اگه ببینیم اشتباه میکنیم کارش فقط یه اینتره البته f12 و همینجا مینویسیم که اه اشتباه کرده بودیم که ساختمانی خریدیم چون هم ریسکش بالا بود و هم بازدهی منفی بهمون داد

*سامان*
2012/01/28, 15:53
آی ساده جان الان تو کدوم صف سهام علف زیر پا سبز میشه ...همچین بدن همه این صف ها رو ...ما به همین 5 تا 6 درصد تو هفته و نیم هفته هم راضی هستیم چون هفته بعدش بالاخره یه 5 تا 6 درصدی دیگه پیدا میشه ...
:x

تمام بحث منم همينه كه شما فرموديد.....متاسفانه پستاي منو خيلي از دوستان دقيق نميخونن ...من تو سايتاي مختلف دارم ميبينم كه بعضي از افراد حرف از مثلا ثتران 250 تومني و يا فولاد 360 تومني تو كوتاه مدت ميزنن من ميگم بابا بازار در حال حاضر اينقد قدرت نداره كه اين سهماي گنده رو بيشتر از 20 30 درصد تكون بده ولي خب در بلند مدت اين گروه شايسته رشد هست.....الان مثلا شما فكر ميكنيد ثامان تا چند بالا ميره؟يعني بازار ما در حال حاضر ميتونه ثامانو تو صف نگه داره؟اگه فاكتوراي جانبيشو مثه حمايت سهامدار عمده خبر رانتي و غيره رو در نظر نگيريم

yousef
2012/01/28, 19:02
امروزآ اس پ چندبارصف خریدش روازدست دادومجدداصف شدوباصف خریدتقریباسنگینی به کارش
پایان دادکه این نشونه غلبه خریداران برفروشندگان این سهمه ونشون میده صعودسهم ادامه داره...
اگه فردا420تومن روباقدرت ردکنه به زودی به480تومن میرسه(که تازه میشهp/e=4)وبعدکم کم میره
به سمت قیمتهای بالاتر.شایدتامجمع سال بعدیه سودرویایی توش باشه...

مات
2012/01/30, 09:38
پادگان جي هم خالي شد و ساخت و سازهايي قراره اونجا انجام بشه ميگن مدير پروژههاي ساخت و ساز هاي اونجا شركت آ اس پ هستش فعلا كه بازار خراب ولي فعلا خوب دووم اورده اول صبحي

سلطان بورس
2012/01/30, 12:10
سلام
سهم امروز خریدار خوبی داشت و تحرکاتی روش انجام شد که البته حقوقی بود که روی 390 خرید میکرد
با روند امروز مشخص شد سهم بزودی حرکت خود را شروع خواهد کرد

Renjer
2012/01/31, 09:58
سلام
ظاهرا کسی دیگه خالی نمیکنه وفروشنده زیر 400 هم خیلی کم شده.

سلطان بورس
2012/01/31, 22:56
سلام
ظاهرا کسی دیگه خالی نمیکنه وفروشنده زیر 400 هم خیلی کم شده.
سلام
دوست عزیز مشکل اصلی سهم این هست که بازیگر یا سهمدار حقوقی فعال روش نیست . سهم شناورش کم هست و تا موقعی که حقوقی نیاد سمت سهم خواب پول هست .

Renjer
2012/02/01, 08:38
خبرهای اخیر از ویلا سازی در کیش و سود ۵۵ میلیارد تومانی و همچنین مشارکت در پروژه های ثباغ و دیگر شرکت ها می تواند امروز هر سه شرکت ثباغ ، ا.س. پ و به خصوص ثاخت را مثبت نماید

مات
2012/02/08, 09:46
واقعا خاك بر سره اين سهم كنند اكثر ساختمونيها پيك قيمتي قبلي شون رو شكستن رد كردن اين هنوز نتونسته 410 رو بشكنه

alireza9967
2012/02/08, 10:49
خدا رو شکر.خیلی قصد داشتن نزارن سهم بره بالا ولی بالاخره صف خرید شد.
اگه دقت میکردین چند بار صف خرید شد و هی خالی میکردن.اما فکر کنم دیگه واقعا صف شد...
به قول یارو گفتنی:نمردیم و صف خرید آ س پ رو هم دیدیم...

alireza9967
2012/02/09, 00:19
با عرض سلام حضور همه اساتید و دوستان تکنیکی.
یه سوال داشتم:من تازه دارم وارد مبحث تکنیکال میشم.میشه در مورد نمودار زیر بیان کنید که ایا درست رسم کردم یانه؟
محدوده مقاومت رو 413.4 تومان در اوردم.ایا درسته؟
اگه این محدوده رو بشکنه هدف بعدی چنده؟
ممنون
http://up98.org/upload/server1/01/a/7k5d4kpznb2v3wh0b07w.gif (http://up98.org/)

mohseni1353
2012/02/20, 11:58
چقدر تو مظلومي حالا هم كه صف شدي كسي يادي ازت نميكنه

bourse
2012/02/20, 14:42
به نظرم آ س پ امروز مقامت خودشو شکوند . دوستان فعلا با سهام های ساختمانی مخصوصا اونهایی که p به e پایین تر و پتانسیل بیشتری دارند فقط وفقط سهامداری کنید.

سلطان بورس
2012/02/20, 15:03
به نظرم آ س پ امروز مقامت خودشو شکوند . دوستان فعلا با سهام های ساختمانی مخصوصا اونهایی که p به e پایین تر و پتانسیل بیشتری دارند فقط وفقط سهامداری کنید.
سلام
سهم فردا باید با معاملات زیاد از سطح 425 عبور کند تا سطح مقاومت شکسته شود

green
2012/02/20, 15:49
فردا آ اس پ رو حمايت كنيم تا 425 رو رد كنه .

bourse
2012/02/21, 00:14
به نظر من آ س پ تو موج 3 قرار داره . انشالله اگه فردا پرحجم معامله بشه و از محدوده 415 تا 425 پر قدرت عبور کنه میتونه تو مرحله اول تا فیبوی 1.618 ( محدوده 606 تومان ) و در صورت عبور از ان تا فیبوی 2.618 ( محدوده 738 تومان ) صعود کنه البته ناگفته هدف های گفته شده مربوط به اهداف میان مدت و بلند مدت سهم هست و در این بین مقاومت های دیگه هم وجود داره .

http://up98.org/upload/server1/02/c/7g3cscjvn1sgjxbldny.gif (http://up98.org/)

http://up98.org/upload/server1/02/c/fnddjmvuu8wsaqive9t.png (http://up98.org/)

http://up98.org/upload/server1/02/c/lsng7vay1t5maek9w5c.png (http://up98.org/)

mohseni1353
2012/02/21, 09:21
بورس جان سلام فكر كنم رد كرده درسته؟

ata007
2012/02/21, 09:33
دیگه انشاا... اینبارو رد کرد

bourse
2012/02/21, 09:55
بورس جان سلام فكر كنم رد كرده درسته؟

سلام بله جناب محسنی عزیز امروز مقاومتش را رد کرد . ان شالله رشد خوبی میکنه

کيانوش
2012/02/21, 10:17
به نظر من آ س پ تو موج 3 قرار داره . انشالله اگه فردا پرحجم معامله بشه و از محدوده 415 تا 425 پر قدرت عبور کنه میتونه تو مرحله اول تا فیبوی 1.618 ( محدوده 606 تومان ) و در صورت عبور از ان تا فیبوی 2.618 ( محدوده 738 تومان ) صعود کنه البته ناگفته هدف های گفته شده مربوط به اهداف میان مدت و بلند مدت سهم هست و در این بین مقاومت های دیگه هم وجود داره .

http://forums.boursy.com/ (http://up98.org/)

خدا را شکر.رفتيم واسه تارگت مورد نظر.
ا اس پ سهمي مفت با پي به اي 3.6

mohseni1353
2012/02/26, 11:07
دوستان سلام حواستون به معاملات سهم باشه

esi_mohammadi
2012/03/03, 19:03
به نظرم یه مثلث در حال شکل گیری هست :
http://129.7.img98.net/out.php/i235914_a-s-p.jpg

لینک تصویر (http://129.7.img98.net/out.php/i235914_a-s-p.jpg)

محسن مختاری
2012/03/10, 06:27
قیمت در حرکت 3 ماه اخیر خودش یه Expanding Diagonal تشکیل داده که در موج (5) تشکیل میشه و شامل زیر موج های 3 تایی هست(abc) و نشان از پایان یک روند و سقوط ناگهانی قیمت
پس از پایان یک چنین الگویی قیمت تمایل داره به محل شروع الگو بازگشت کنه( در مورد این سهم هدف قیمت 380 یا 361 برآورد میشه !!):
http://up6.iranblog.com/images/02820884547605887039.gif
http://up6.iranblog.com/images/86145349495132606534.gif

پ.ن.1:در صورتی که قیمت بتواند سطح 455 را رو به بالا بشکند موج (5) پایان نیافته و قسمت پایانی موج شماری نیاز به تصحیح دارد
پ.ن.2:شکست سطح 417 رو به پایین تاییدی بر صحت موجشماری می باشد

yousef
2012/04/02, 15:48
ورودمجددبه آ س پ وخریدآن در420تومن...آ س پ جزوسهم هایی هست که تاحالاسودهای خوبی ازش گرفتم واینبارهم بدون دل نگرانی خریدم...آ س پ کم ترینp/eروبین ساختمانیهاداره وخریدسهم پرپتانسیل ساختمانی باp/e=3.5مطمئنانگرانی نداره...به نظرم امسال حداقل یک ساختمانی توسبدبایدداشته باشیم...

yousef
2012/04/14, 18:41
ورودمجددبه آ س پ وخریدآن در420تومن...آ س پ جزوسهم هایی هست که تاحالاسودهای خوبی ازش گرفتم واینبارهم بدون دل نگرانی خریدم...آ س پ کم ترینp/eروبین ساختمانیهاداره وخریدسهم پرپتانسیل ساختمانی باp/e=3.5مطمئنانگرانی نداره...به نظرم امسال حداقل یک ساختمانی توسبدبایدداشته باشیم...
تعدیل12.5درصدی آس پ مبارکه!
http://www.codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=BDqqTUlZoJB5iW %2ftbQioFA%3d%3d
از1205ریال شده1358ریال...

مات
2012/04/14, 19:11
تا پايان سال ماليش كه اخر شهريور ماه هست تا حدود 600 تومان مياد بالا كه نسبت به قيمت امروزي حدود 50 درصد داره بدون درد سر گل سر سبد شركتهاي ساختموني ميباشد با دي پي اسه بالا

سيد ياسر شريعت
2012/04/14, 19:17
واقعا از بین سهمام آرامشی که از آاس پ و رایان سایپا دارم قابل مقایسه با سهمای دیگم نیست. سهم پی به ای 3 واقعا من نمی دونم فروختنش چیه دیگه! تازه الان در واقع زیر 3 داره معامله میشه با احتساب 150 تومان سود.
سهم پی به ای زیر 4 (با تقسیم سود مناسب) در در حال حاضر حتما باید در سبد هر سهامداری باشه تا ریسک سرمایه گذاری رو به شدت کاهش بده اون هم تو این بازار با ثبات ما!!

hamid-reza
2012/04/14, 23:52
تعدیل 12.7 درصدی مبارک .

Saleh.R
2012/04/15, 07:32
چيدن صف شروع شد
بايد ديد تا شروع معاملات باقي ميمونه

بابک 52
2012/04/15, 07:46
چرا بافی نمونه ؟

گزارشش عالیه

حتی در قیمتهای فعلی

آ اس پ از همه ساختمانی ها شاختره

mohseni1353
2012/04/15, 09:45
دوستان حواستون به اين سهم هم باشه

مات
2012/04/18, 18:55
سرمايه گذاري كاركنان بانك از ليست سهامداراي بالاي يك درصد خارج شد

سيد ياسر شريعت
2012/04/18, 19:03
بهترین خبر بود برای سهم علیرضا جان؛
فروشنده اصلی سهم خارج شد شکر خدا>:d<

مصطفی مصری پور
2012/04/18, 21:30
این آ س پ باید چند تومن سود بسازه که بازار بفهمه ارزنده س؟؟

مظلوم ترین سهم گروه ساختمانیه.

سيد ياسر شريعت
2012/04/18, 21:50
این آ س پ باید چند تومن سود بسازه که بازار بفهمه ارزنده س؟؟

مظلوم ترین سهم گروه ساختمانیه.

سهامدار میخواد این سهم مصطفی، مال نوسان گیری نیست و متاسفانه یتیم هم هست! ایمیلت رو هم چک کن;;)

مصطفی مصری پور
2012/04/18, 22:01
سهامدار میخواد این سهم مصطفی، مال نوسان گیری نیست و متاسفانه یتیم هم هست! ایمیلت رو هم چک کن;;)

:*

مرسی یاسر جان
طرح توجیهی کارخونه قند و شکر:d

سيد ياسر شريعت
2012/04/18, 22:09
:*

مرسی یاسر جان
طرح توجیهی کارخونه قند و شکر:d

در راستای توجه به قندی ها گفتم شاید خودمون یه کارخونه قندی بزنیم بد نباشه;)

hamid-reza
2012/04/18, 23:22
در صورت عبور از 455 تا 480 و بعدش 510 میتونه ببینه

مات
2012/04/19, 13:07
بهترین خبر بود برای سهم علیرضا جان؛
فروشنده اصلی سهم خارج شد شکر خدا>:d<سيد كاركنان بانك به طور كامل خارج نشده چون دو ميليون و چهارصد هزارتا داشته كه كلا حجم معاملات روز چهارشنبه هم همين تعداد بوده كه منطقي نيست كه كله معاملات مال اون باشه به نظرم هنوز حدود يك ميليوني داشته باشه

سيد ياسر شريعت
2012/04/19, 19:14
موافقم کاملا، حدس میزنم 1.5 میل فروخته باشه که همون 1میل میمونه حداکثر
تفاوتش اینه که اولا از لیست 1 درصدی خارج شد بعدم این که الان که دیگه گروه راه افتاده با اون 1 میل هیچ کاری نمی تونه بکنه;;)

mohseni1353
2012/04/20, 07:08
یاسر جان این عقل کن چرا نمیذاشت صف بشه ،خورده خورده تو 4 مثبت میفروخت هم پایانی سهم میومد بالا هم سهماشو به قیمت بالاتری میفروخت؟

fallah
2012/04/21, 10:23
دوستانی که سوال دارن تعداد سهم مانده سهم خراب کن سهم(کارکنان بانکها) چقدر است با توجه به آماری که در آوردم تا ساعت 9 امروز تعداد سهم مانده این حقوقی 1410625 سهم میباشد.
دقیق در آوردم تا نگین از خودش گفت.کد شرکت رو هم هرکس خواست بگه بدم بهش

MOSTAFA
2012/04/21, 11:27
دوستانی که سوال دارن تعداد سهم مانده سهم خراب کن سهم(کارکنان بانکها) چقدر است با توجه به آماری که در آوردم تا ساعت 9 امروز تعداد سهم مانده این حقوقی 1410625 سهم میباشد.
دقیق در آوردم تا نگین از خودش گفت.کد شرکت رو هم هرکس خواست بگه بدم بهش

سلام
که با این حجم زیاد امروز فکر کنم امروز نصفشو داده....
زهر این فروشنده تا فردا گرفته میشه...و روند صعودی سهم تازه شروع میشه انشاالله.....

امروز هم خوب حمایت شد انصافا

MOSTAFA
2012/04/21, 11:32
اینم بگم شنیدم 2 حقوقی دارن میخرن سهمو که ظاهرا چند روز رو سهم فعالن...چون حقیقی تو این روزا نمیاد رو +++ بخره اونم با این حجم زیاد

نظر دوستان؟

سيد ياسر شريعت
2012/04/21, 11:57
یاسر جان این عقل کن چرا نمیذاشت صف بشه ،خورده خورده تو 4 مثبت میفروخت هم پایانی سهم میومد بالا هم سهماشو به قیمت بالاتری میفروخت؟
بخدا اگه من سر از کارهای شرکت های سرمایه گذاری دربیارم محسنی جان! اصلا روی منطق نیست حرکت هاشون! شایدم پول لازم بوده یا اعتباری خرید داشته:d امروز اما معاملاتش خیلی بهتر از چهارشنبه بود، طبق آمارهایی که دوستان زحمت کشیدند نباید چیزی از سهماش مونده باشه;;)

سيد ياسر شريعت
2012/04/22, 10:54
اوه! بلوک 5 میلیونی!! کی فروخت؟ کی خرید؟!

mohseni1353
2012/04/22, 10:55
كسي 5 ميليون بلوك زد

مات
2012/04/22, 10:59
خاك بر سره اين حقوقي كنند كه رو 430 بلوكو زد يعني مغز خرم تو كلش نيست بلا نسبت خر

سيد ياسر شريعت
2012/04/22, 11:05
گند بزنند به همشون... شانس نداریم که یکی خریده حالا بلوک رو خوشحال تر از قبلی! 4300*1.015=4365 احتمالا روی 4370 خالی می کنه بلوک رو تا هر سهم 5 ریال کاسبی کنه
خوبه دیگه کلی پول میشه!

MOSTAFA
2012/04/22, 11:16
ملت رو + 4 5 بلوکی میزنن ..اینا رو منفی
خیره انشا الله!!

سيد ياسر شريعت
2012/04/22, 11:29
http://www.img4up.com/up2/77143611801992018132.jpg (http://www.img4up.com/)

این چی میگه این وسط؟ یعنی بلوک رو کامل نتونستند بگیرند 150 تاش موند! احتمالا رو منفی 5 فردا این 150 تاش رو هم می گیرند:D

morteza93
2012/04/22, 11:44
گند بزنند به همشون... شانس نداریم که یکی خریده حالا بلوک رو خوشحال تر از قبلی! 4300*1.015=4365 احتمالا روی 4370 خالی می کنه بلوک رو تا هر سهم 5 ریال کاسبی کنه
خوبه دیگه کلی پول میشه!

میشه یکمی واسه من که تازه کارم توضیح بدین این کار چرا بد بود؟ و این ضریب 1.015 چیه؟

mohseni1353
2012/04/22, 11:46
پول كارگزار مرتضي جان

morteza93
2012/04/22, 11:52
پول كارگزار مرتضي جان

و چرا کارش اشتباه بود؟

سيد ياسر شريعت
2012/04/22, 12:07
و چرا کارش اشتباه بود؟

مرتضی جان منظورم اینه که حقوقی هام نوسان گیر شدند و سهم رو نگه نمی دارند و با یه سود ناچیز حاضرند بند بره!

morteza93
2012/04/22, 12:41
ظاهرا توسعه ساخت 5 ميليون داده و آگاه برا صباجهاد خريد.

MOSTAFA
2012/04/22, 13:37
http://forums.boursy.com/imported/2012/04/1009.jpg (http://www.img4up.com/)

این چی میگه این وسط؟ یعنی بلوک رو کامل نتونستند بگیرند 150 تاش موند! احتمالا رو منفی 5 فردا این 150 تاش رو هم می گیرند:d

احتمالا کل بورس رو منفی کنن واسه خاطر این:d
اااا...اردر من هم هست توش...اون 4301 رو من زود گذاشتمش..که ندادن:D
ببینیم فردا میتونم 430 اضافه کنم؟!

trad
2012/04/22, 13:52
دوستان صبا جهاد چطور حقوقیه؟

سيد ياسر شريعت
2012/04/22, 22:31
صبا جهاد 4868758 خریده! اون 131242 تاش رو دوستان یاری کنید فردا بدیم بهش که کامل بشه دیگه;;)

MOSTAFA
2012/04/22, 22:55
دوستان صبا جهاد چطور حقوقیه؟

هرچی هست خدا کنه آدم باشه/:)

MOSTAFA
2012/04/22, 22:56
صبا جهاد 4868758 خریده! اون 131242 تاش رو دوستان یاری کنید فردا بدیم بهش که کامل بشه دیگه;;)

سید جون دمت گرم....;)...خدا کنه 1 جهادی کنه تو سهم

mohseni1353
2012/04/23, 09:03
امروز كه ساختموني ها منفي هستيد اين داره مثبت معامله ميشه:-?

trad
2012/04/23, 09:34
آ س پ سهم ارزشمندیه و بسیار کم ریسک
یه نگاهی به pe اون بیاندازید
بنابراین تو این قیمتا فروشش خیلی اشتباهه
ایشالله بالا 500 بهشون می فروشیم

سيد ياسر شريعت
2012/05/01, 09:03
خوب این هم یه بلوک 1 میلیونی دیگه روی 430 تومان. یحتمل صندوق نفت خریدار بوده

حالا من سوالم اینه که با این همه معامله بلوکی روی 430؛ اونی ه سهم پی به ای 3 رو روی 426 می فروشه اونم اول صبح! چیه حرف حسابش؟:-/

meysam_sh_2020
2012/05/01, 09:08
خوب این هم یه بلوک 1 میلیونی دیگه روی 430 تومان. یحتمل صندوق نفت خریدار بوده

حالا من سوالم اینه که با این همه معامله بلوکی روی 430؛ اونی ه سهم پی به ای 3 رو روی 426 می فروشه اونم اول صبح! چیه حرف حسابش؟:-/
=)) خسته شده .

این آ س پ سهم توپیه جون میده باهاش بری مجمع ;)

سيد ياسر شريعت
2012/05/01, 11:07
کف سهم در حال بالا آمدنه و زیر 440 فروشنده خاصی وجود نداره. حقوقی تازه نفس هم که اضافه شده! سهم با این پی به ای و ریسک بسیار پایین و آینده بسیار درخشان واقعا نوبره
یه گوشه سبد رو بهش اختصاص بدید ضرر نمی کنید

مات
2012/05/01, 11:11
مشكل اين ا اس پ اون سهامدار عمده بي خاصيتشه .تو مجمع مهرگان به پرو پاش پيچيد باز ادم نشده .اين سري بايد خودم ي حال اساسي ازش بگيرم تا مياد جون بگيره بلوك رو 430 ميده يكي نيست به اين بگه مگه مال بي صاحاب گير اوردي اين جوري مي بخشي بالاتر بفروش احمق

سيد ياسر شريعت
2012/05/01, 11:29
می دونی علیرضا جان اینا همه باند بازیه اگه نه دو سه تا حقوقی رو قیمت های 450 و بالاتر هم درخواست داده بودند واسه بلوک اما رد شده و حالا روی 430 حاتم طایی شده!!

MOSTAFA
2012/05/01, 16:43
و این هم تیر خلاص بر درجا زدن آ.س.پ.....امضای پروژه ی جدید!!!!!!!!!!!!!!

zereshkkk
2012/05/01, 17:21
قرارداد جدیدش مبارک

MOSTAFA
2012/05/01, 17:33
هرچی حقوقی هست ریختن تو آ.س.پ
قرار داد جدید
p.e بسیار پایین
ریسک کم ساختمانی ها...
تقسیم سود بالا

دیگه از 1 سهم خوب چی میخایید؟!!!!!!!!!!!!!!!!
فردا اضفه میکنم انشاالله

سيد ياسر شريعت
2012/05/01, 18:26
به به به... چه شود! 100 میلیارد تومان درامدش منو کشته!>:d<
کسی سهمو نگه داره 2سال دیگه تقریبا واسش مجانی درمیاد سهما و بقیه دیگه سود خالص;;) اما سهامداری می خواد خدایی

مات
2012/05/01, 20:11
صندوق نفت هم به سهامداراي بالاي يك درصد پيوست سكاب هم ته مونده سهامشو امروز كلا خالي كرد رفت بازار از اين سهم غفلت ميكنه روزي متوجه اشتباهش ميشه كه ديگه نمي تونه كاري كنه شركتي كه نه بحث دلار داره نه تحريم ملك هم كه روز به روز بالا ميره پايين بيا نيست اونم تجاري اي اهالي بازار از حماقت سهامدار عمده نهايت استفاده را ببريد و بخريد سهم رو تا وقت هست كه به قول قديمي ها ميگن چه زود دير ميشود

MOSTAFA
2012/05/01, 20:24
بچه ها ..فقط یه سوال....این 100 میلیارد تومن سود کل هست یا سود هر سهم؟:d:d

مات
2012/05/01, 20:59
شركت از اين پروژه جديد ميانگين ماهي 3.3 ميليارد تومن سود ميكنه

سيد ياسر شريعت
2012/05/01, 21:26
بچه ها ..فقط یه سوال....این 100 میلیارد تومن سود کل هست یا سود هر سهم؟:d:d

مصطفی جان 100 میلیارد درامده، سودش حدود 30 میلیارد میشه که تا سال 93 محقق میشه;;)

مات
2012/05/01, 21:51
مصطفی جان 100 میلیارد درامده، سودش حدود 30 میلیارد میشه که تا سال 93 محقق میشه;;)سيد به نظرم 100 ميليارد سود پروژه هستش

سيد ياسر شريعت
2012/05/01, 21:57
مصطفی جان 100 میلیارد درامده، سودش حدود 30 میلیارد میشه که تا سال 93 محقق میشه;;)سيد به نظرم 100 ميليارد سود پروژه هستش
علیرضا جان من با توجه به این که از عنوان های "درامد 100 میلیاردی" و "هزینه 75 میلیاردی" استفاده کرده برداشتم این بود که سودش تفاضل این دو باشه. تا نظر بقیه دوستان چی باشه

مات
2012/05/01, 22:03
من استنباطم اينه كه شركت نبايد قاعدتا هزينه را جزئ درامد بياره هر چند كه رشته من مربوط به حسابداري نيست و دوستان حسابرس بايد جواب بدن ولي بهترين كار تماس با خود شركت هست كه فردا اين كارو ميكنم

سيد ياسر شريعت
2012/05/01, 22:06
حتما باید این کارو انجام بدیم، من هم سعی می کنم تماس بگیرم و جویا بشم;;)
100 میلیارد تومان سود اگه باشه که برای یه شرکت 200 میلیون سهمی مثل بمب اتم صدا می کنه>:d<

MOSTAFA
2012/05/01, 22:39
دمتون گرم...بحث خوبیه.......

zereshkkk
2012/05/01, 23:16
پتانسیل های بنیادی این سهم ان را در استانه قیمتی 480 تومان قرارداده و این دور از انتظار نیست

jabar.m
2012/05/01, 23:46
سود این پروژه 24 میلیارده که تو یه پروسه3 ساله باید به دست بیاد اما احتمال داره تا پایان 3 سال به اتمام نرسه و بیشتر طول بکشه در ضمن اعلام شده که این پروژه تاثیری تو سود سال 91 نداره
هر چند سایر پروژه های این شرکت در نظر ها زیاد معلوم نیست

مصطفي
2012/05/02, 09:16
سلام

قیمت در یک کانال صعودی قرار دارد و کف کانال با تشکیل دو الگوی ab=cd و ab=cd معکوس شاهد رشد قیمت هستیم . انتظار داریم با شکسته شدن سقف کانال تو محدوده 500 شاهد رشد قیمت تا محدوده 570 باشیم

http://forums.boursy.com/imported/2012/05/18.png (http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/)

مات
2012/05/02, 11:01
طي تماسي كه امروز با امور مالي گرفته شد سود پروژه جديد 24 ميليارد هست كه به گفته امور مالي پروژه سر موعد مقرر به اتمام ميرسه احيانا اگر دو يا سه ماه به تعويق افتاد شركت جريمه نخواهد شد وضعيت شركت هم عاليه

cler
2012/05/02, 11:10
شفاف سازی آ س پ

شرکت آ س پ در اطلاعیه ای اعلام کرده است که نسبت به انعقاد قرارداد مشارکت در طراحی و احداث واحدهای تجاری،اداری و خدماتی پروژه نوسازان 14 (پاسارگاد) به میزان حدود 130،000 متر مربع در مدت 30 ماه در تاریخ 212/01/91 مبادرت نموده است.سهم شرکت از مشارکت مذکور 65 درصد می باشد که سهم شرکت از مخارج پروژه 764،932 میلیون ریال و درآمد ناشی از این پروژه 1،004،562 میلیون ریال به تاریخ مبادله قرارداد برآورد گردیده است.با توجه به زمان شروع عملیات اجرایی،این پروژه تاثیر درآمدی در سال مالی 90 و 91 نخواهد داشت

meysam_sh_2020
2012/05/03, 13:18
تا مجمع و با احتساب سود و بازگشایی بعد از مجمع کمترین بازدهی که میتونه بده 40 درصده به نظرم. میشه گفت برای میان مدت سهم توپیه :d

سيد ياسر شريعت
2012/05/03, 16:16
تا مجمع و با احتساب سود و بازگشایی بعد از مجمع کمترین بازدهی که میتونه بده 40 درصده به نظرم. میشه گفت برای میان مدت سهم توپیه :d
میثم هر سهمی من دارم میای میگی خیلی عالیه و توپه و اینا! مگه خود سهم مهم نداری؟!:d اصلا کنور خیلی خوبه!! خوب شد؟!

meysam_sh_2020
2012/05/03, 16:41
میثم هر سهمی من دارم میای میگی خیلی عالیه و توپه و اینا! مگه خود سهم مهم نداری؟!:d اصلا کنور خیلی خوبه!! خوب شد؟!

والا ما نظری به ذهنمون برسه در مورد سهم ها میگیم :d
ما دیدیم این کاما و آ س پ تاپیکش بالاست گفتیم بیایم بگیم ایندشون خوبه :d کبافق هم که تو قیمت های مناسبی به سر میبره اقا تقصیر من چیه...ولساپا هم که صحبت کردیم یه بار درموردش
تازه میخواستم بگم 10 درصد هم ادم نقد باید باشه =)) در مورد کنور که من هر روز یه نگاه میندازم گزارششو امکان نداره خوب نباشه =)) اگه بد بود تا حالا متوجه میشدم :D

بابک 52
2012/05/04, 22:38
بررسی بنیادی شرکت آ.س.پ (آ س پ)

شرکت در حالی وارد چهل و دومین سال تاسیس خود شده است که درسال مالی ۸۹- ۹۰ جزء شرکتهای فرابورسی پذیرفته شده است.

این شرکت در طی فعالیت خود در حدود ۳۸ پروژه در سراسر کشور در دست اجرا داشته است این پروژه ها از مجتمع های عظیم و برجهای اداری گرفته تا مراکز خرید و هتلها که همگی با موفقیت به اتمام رسیده و یا درحال اتمام است. مالکیت اصلی شرکت در دست شرکت بین المللی توسعه ساختمان (ثاخت) می باشد.

آ.س.پ تاکنون موفق به اجرای بیش از ۹۱۳۶۵۸ مترمربع زیر بنا با بالاترین کیفیت ساختمانی بوده وبیش از۶۰۹۴۹۲ متر مربع زیربنا در دست اجرا دارد که این طرحها جزء بهترین و با ارزش ترین بناهای کشور میباشد. درحال حاظر شرکت ۶ پروژه دردست اجرا دارد ودرحال مطالعه وبررسی ۱۰ پروژه دیگر میباشد

پروژه های شرکت:

۱- پروژه ائل گلی تبریز: کاربری این پروژه تجاری.اداری.مسکونی و مالکیت آن در دست ثاخت و ثباغ میباشد.زیربنای کل ۸۶۱۶۶ مترمربع ودارای ۳۸ طبقه است که از۲۸۸ واحد آن ۱۰۷واحد تجاری .۶۰واحد اداری و۱۲۱ واحد مسکونی است. پیش بینی اتمام پروژه سال ۹۴ میباشد

۲- پروژه مسکن مهرملارد شهریار: زیربنای کل ۲۵۰۰۰۰مترمربع ودارای ۱۰۰ بلوک و۲۰۰۰ واحد مسکونی میباشد.

۳- پروژه بعثت تهران : زیربنای مفید ۳۳۷۳۳مترمربع ودارای ۱۲طبقه ومالکیت آن متعلق به ثاخت میباشد.این پروژه دارای ۴۰۴ واحد مسکونی .۱۲ واحد تجاری و ۲ مکان ورزشی میباشد. تاریخ اتمام پروژه ۳ماهه اول سال ۹۱ میباشد.

۴- پروژه سعدی شیراز: کاربری پروژه تجاری.فرهنگی.تفریحی ومالکیت آن متعلق به ثاخت میباشد. این پروژه دارای ۱۱ طبقه و زیر بنای مفید۱۹۲۴۱ مترمربع و۱۹۱ واحد تجاری میباشد. اتمام پروژه ۳ماهه دوم سال۹۱ است.

۵- آماده سازی و اجرای مجموعه خدماتی.ورزشی.تفریحی وتوریستی رشیدیه تبریز در زمینی به مساحت ۳۰هکتار

۶- پروژه مشارکتی پارک الهیه تهران در زمینی به مساحت ۲۸۵۰ مترمربع با کاربری مسکونی در۱۳ طبقه به صورت مشارکتی با اشخاص حقیقی در دست احداث است.

پیش بینی شرکت:

شرکت آخرین پیش بینی ۹۱/۶/۳۱ خودرا با۱۲ درصد افزایش به ۱۳۵۸ ریال رسانده که این افزایش ناشی از افزایش بهای فروش واحدهای مسکن مهرملارد بوده است . باتوجه به این که شرکت در اکثر پروژه ها نقش اجرا کننده را ایفا میکند (به جز مسکن مهرملارد) تعدیل چندانی را نمی توان برای شرکت متصور بود ولی با وجود تقسیم سود ۱۲۵ تومانی در مجمع سال ۹۱ و اینکه p/e شرکت در بین گروه ساختمانی در پایین ترین حد خود در حدود ۳/۲ قراردارد ازگزینه های مناسب گروه ساختمانی محسوب میشود.

تحلیلگر: مجید صناعی

کیوان
2012/05/04, 22:47
تکنیکالیش داره جالب میشه!
مثل اینکه منهم باید این سهمو تو سبدم وارد کنم. :)

سيد ياسر شريعت
2012/05/05, 11:14
شنیده شد پروژه شمشك که متعلق به آ س پ است،از امسال آغاز به کار می کند و تا آخر سال مالي 92-93 ادامه خواهد داشت. این شنیده ها می افزاید قیمت این زمین بیش از 30 میلیارد تومان است که سودآوری قابل توجهی را برای شرکت خواهد داشت. گفته می شود که بخش عمده ای از منابع مالی این پروژه قرار است که صرف افزایش سرمایه شود.

خطاب به اون بارباباپایی که روی 4330 سهمش رو فروخت امروز:d

سيد ياسر شريعت
2012/05/06, 10:48
آ س پ دوستان روی 4450 دارند باز یه حرکت میزنند ها!

قاتل بروسلی
2012/05/06, 10:53
آ س پ دوستان روی 4450 دارند باز یه حرکت میزنند ها!
چه خبر بود؟رو 445 اردر مخفی گذاشته بودند هر چی میدادند میخریدند.

سيد ياسر شريعت
2012/05/06, 10:56
چه خبر بود؟رو 445 اردر مخفی گذاشته بودند هر چی میدادند میخریدند.

اون گوشت کوبی که بعد اون همه خرید روی 445 یهو روی 434 فروخت منو سخت شیفته خود کرده است!

aria
2012/05/06, 12:07
تا وقتی سهامدار عمده به هر کسی خواست مثل گوشت قربانی سهم به صورت بلوکی بدهد سهمی که تمام فاکتورهایش مثبت هست همین وضع را دارد.

سيد ياسر شريعت
2012/05/09, 10:44
دوباره 2 میل داد بی معرفت!=))
لامصب مگه گوشت قربونیه اینو جوری بذل و بخشش میکنی؟!x-(

farid
2012/05/09, 11:04
جناب شریعت در عجبم!!! با اینکه روند آ.س.پ صعودی به نظر میرسه و تو این چند روزم معاملاته خوبی داشته ولی ثاخت هیچ تکونی نمی خوره!! حجم معاملاتشم اصلا جالب نیست.
البته میدونم روندشون نباید قطعا ارتباط مستقیم داشته باشه ولی حداقل یه تاثیر کوچولو که باید داشته.:-?
ممنون می شم نظرتونو بگید.

سيد ياسر شريعت
2012/05/09, 11:11
جناب شریعت در عجبم!!! با اینکه روند آ.س.پ صعودی به نظر میرسه و تو این چند روزم معاملاته خوبی داشته ولی ثاخت هیچ تکونی نمی خوره!! حجم معاملاتشم اصلا جالب نیست.
البته میدونم روندشون نباید قطعا ارتباط مستقیم داشته باشه ولی حداقل یه تاثیر کوچولو که باید داشته.:-?
ممنون می شم نظرتونو بگید.

والا از شرایط ثاخت خیلی مطلع نیستم اما می دونم یه سری ساختمون داره که از محل فروش اونها می تونه یه تکونی بخوره. به نظر میاد با مشکل نقدینگی شاید مواجه شدند!!! که هفته ای 1 میلیارد تقریبا بلوک آ س پ رو می فروشند به مشتری ها!
روند آ س پ هم هنوز شکل نگرفته به خاطر عرضه های وحشیانه ی ثاخت اگه نه پروژه های شرکت بسیار سودآوری مناسبی دارند و سهم نباید زیر 1000 باشه تا مجمع سال آینده به عقیده من

aria
2012/05/09, 11:34
هر کی بلوک میخواد ظاهرا کارگزاری بانک صادرات از کد ثاخت هر چقدر بخواهید در رنج 430 تا 445 میدهد .

سيد ياسر شريعت
2012/05/09, 19:53
دوباره 2 میل داد بی معرفت!=))
لامصب مگه گوشت قربونیه اینو جوری بذل و بخشش میکنی؟!x-(

خوب معلوم میشه یه حقوقی جدید وارد شده که هنوز زیر 1 درصده! 53 هزار تا رو ساتا خریده. اگه اون بلوک رو اضافه کنیم معلوم میشه اکثر خریدارها این روزها حقوقی بودند!!!

ata007
2012/05/12, 10:51
ای خاک عالم بر سهامداری که همین الان میفروشه
پایانی 1.5%+ صبر کنه میتونه فردا بالاتر بفروشه امان از این سهامداران احساسی...........

مات
2012/05/12, 10:56
اين سهم در حال حاضر يكي از بهترين سهامها هستش سهمي كه پايين نداره پول رو حفظ ميكنه و اروم اروم ميره بالا تو اين بازار يا بايد نقد بود يا بايد ي همچين سهامهايي داشت كه نميريزن

سيد ياسر شريعت
2012/05/12, 11:19
اين سهم در حال حاضر يكي از بهترين سهامها هستش سهمي كه پايين نداره پول رو حفظ ميكنه و اروم اروم ميره بالا تو اين بازار يا بايد نقد بود يا بايد ي همچين سهامهايي داشت كه نميريزن

واقعا همینه علیرضا جان، خیلی خیلی کفش محکم شده! تو همچین بازارهایی هم خوب دوام میاره. به نظر من داشتن سهم های پی به ای حوالی 3 بهتر از نقد شدنه. مخصوصا سهمی مثل ا س پ که واقعا هیچ ریسکی نداره نه صنعتش نه سودآوریش;;)

مات
2012/05/20, 19:12
شركت تعاوني فرشتگان به سهامداران بالاي يك درصد پيوست

سيد ياسر شريعت
2012/05/21, 09:18
به قدم نو رسیده مبارک! باز یه میل گوشت قربونی دادند که!:d
کم کم تمام حقوقی های بازار دارند میاند سمت سهم! که واقعا کار عاقلانه ای دارند می کنند;) بالاخره سالی 70-80 درصد گین هم میتونه;;) خوب باشه

artmis
2012/05/21, 10:07
وضعیت تکنیکال سهم به نظر من بشرح زیر می باشد :
امواج الیوت :

همانطور که در نمودار زیر مشخص می باشد ، احتمال شروع موج 3 برای شرکت ا س پ زیاد می باشد .
علاوه بر تایید اسیلاتور الیوت ، وجود JTI در سهم دلالت بر احتمال شروع موج 3 می باشد
http://artmisvm.persiangig.com/image/asp1.JPG

2. اسیلاتور ها :

macd : بالای صفر و میانگین خود می باشد
adx: در حال شروع شدن روند مثبت را تایید می کند
قیمت در بالای میانگین ها ی متحرک خود در حال حرکت می باشد
http://artmisvm.persiangig.com/image/asp2.JPG

سيد ياسر شريعت
2012/05/21, 20:17
به قدم نو رسیده مبارک! باز یه میل گوشت قربونی دادند که!:d
کم کم تمام حقوقی های بازار دارند میاند سمت سهم! که واقعا کار عاقلانه ای دارند می کنند;) بالاخره سالی 70-80 درصد گین هم میتونه;;) خوب باشه

خوب معلوم نیست خریدار کی بوده! احتمالا یک حقوقی جدید در حال اضافه شدنه! 6 ماه دیگه سهم های ثاخت میرسه به 100 میلیون و همه حقوقی های بازار 2-3 میل آ سپ خواهند داشت!

artmis
2012/05/22, 09:31
به نظر من ا س پ رو قیمت 4681 ریال مقاومت فوق العاده قوی دارد در صورت شکستن آن علاو بر اینکه شروع موج 3 تایید شده است ، اهداف بعدی قیمت به ترتیب 5126 و 6129 ریال می باشد .

مات
2012/05/22, 10:46
خبر رسيده باگات داره رو اين آ اس پ فعال ميشه

negar
2012/05/22, 11:50

حالا این را به عنوان نقطه ضعف سهم گفتید یا نقطه قوت؟

Fmoradi
2012/05/22, 11:52

شخصه يا شركته چيكارست پولداره ا ريش قرمزه

سيد ياسر شريعت
2012/05/22, 11:58
هر کسی روی سهم فعال بشه جز خیر چیزی از آ س پ نخواهد دید.... تو 1ماهی که همه جز جیگر میزدند بابات ضررها و صف فروش ها این بنده خدا روزی 1-2 تومان ناقابل آهسته و پیوسته اومد بالا... واقعا برای افراد کم ریسک یکی از بهترین گزینه هاست. من که قسمت کم ریسک سبدم رو به آ س پ و رایان اختصاص دادم و هیچ نگرای از این دو ندارم>:d<

مات
2012/05/22, 12:51
700 تومن پول اين سهمه اينو معاملات امروز سهم نشون داد براي امسال تا 150 تومن ميتونه بسازه و براي سال مالي بعد تا 250 ميتونه بسازه كه ظرف 1.5 سال ميشه 400 تومن فقط سود شركت كه قسمت اعظميش تقسيم ميشه قيمت ملك هم كه داره ميره بالا

artmis
2012/05/22, 13:03
700 تومن پول اين سهمه اينو معاملات امروز سهم نشون داد براي امسال تا 150 تومن ميتونه بسازه و براي سال مالي بعد تا 250 ميتونه بسازه كه ظرف 1.5 سال ميشه 400 تومن فقط سود شركت كه قسمت اعظميش تقسيم ميشه قيمت ملك هم كه داره ميره بالا
در جهت تایید حرف شما دوست عزیز ، سود سال 90 شرکت را بطور کامل بررسی کردم سود محاسبه شده بین 1550 ریال تا 1620 ريال بدست امد.

بابک 52
2012/05/23, 00:00
آ.اس.پ : در چند روز گذشته و در گروه ساختمانی، شاهد عرضه های زیادی از سوی ثاخت در نماد آ س پ ، سهامدار عمده این شرکت بوده ایم . هرچند نیت این شرکت از چنین اقدامی مشخص نیست اما صورت های مالی نشان می دهد که در روزهای یک ماهه گذشته 4.5 درصد از سهام آ س پ توسط ثاخت در بازار عرضه شده است . مالکیت 77 درصدی ثاخت در آ س پ در روز گذشته به 72.5 درصد رسید ، هرچند فروش های مزبور برای ثاخت سودآوری ایجاد می کند اما این اتفاق برای ثاخت جذابیت ندارد چون آ س پ شرکتی است که بخش مهمی از سود ثاخت را می سازد و عرضه سهام این شرکت ارزشمند آن هم با این نسبت قیمت به درآمد مناسب نیست . از سوی دیگر، به نظر می رسد میزان عرضه ها کاهش یافته و حالا آ س پ با توجه به تعدیل مثبت اخیر و قرارداد جدیدی که می تواند سود سال بعدی این شرکت را 40 تومان بالا ببرد مورد توجه بیشتر قرار گرفته است . به طور کلی شرکت آ س پ به سهمی کم ریسک تلقی می شود که می تواند در پرتفوی سهامداران جای داشته باشد .

http://namabourse.com/news/detail/22279/%D8%B3%D9%87-%D8%AA%D8%AD%D9%88%D9%84-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1/

artmis
2012/05/23, 09:06
امروز ظاهرا قیمت سهم تصمیم به عبور از مقاومت سخت 4680 ریال دارد تا این لحظه که از آن عبوذر کرده ، حالا باید دید می تواند قیمت را بالای 4680 ریال تثبیت کند یا خیر

artmis
2012/05/26, 18:22
با سلام خدمت دوستان به نظر من با توجه به نمودارهای الیوت و اسیلاتورها که در مطالب قبلی خدمتتان ارائه نمودم و با توجه به نمودارهای زیر خرید زیر میانگین 3 روزه ( خط قرمز رنگ ) توصیه می گردد و به نظر من نوعی فرصت خرید مناسب می باشد .
http://artmisvm.persiangig.com/image/asp3.JPG
نکته مهم : دوستان توجه فرمایید من فقط نظر خود را بیان می کنم که احتمال خطا نیز در ان بسیار است بنابراین خواهشمند هستم با توجه به تحلیل خود تصمیم گیری نمایید.

artmis
2012/05/27, 12:58
همانطور که دیروز خدمت دوستان عرض کردم ، ا س پ دیروز در قیمتهای منفی فرصت خرید مناسبی داد و ظاهرا هدف قیمت حداقل 5100 ریال می باشد

سيد ياسر شريعت
2012/05/28, 08:22
خوب حسابرسی شده آ س پ 6 ماهه اومد و 487 ریال ساخته که در مقایسه با سال قبل 166 درصد افزایش یافته!;;)

artmis
2012/05/28, 11:33
خوب دیگه تقریبا کف حمایتی 4680 ریال سهم حسابی داره محکم می شه ، حالا باید منتظر حرکت صعودی سهم باشیم

سيد ياسر شريعت
2012/05/30, 09:38
2 میل دیگه گوشت قربونی هدیه ای از ثاخت به هر کی که بخواد>:)
باز جای شکرش باقیه بلوکیا اومده قیمتش بالای 450:-|

مات
2012/05/30, 10:20
2 میل دیگه گوشت قربونی هدیه ای از ثاخت به هر کی که بخواد>:)
باز جای شکرش باقیه بلوکیا اومده قیمتش بالای 450:-|به نقل از ايديه باگات از سايت بوركس اين دو ميليون بلوك رو مهرگان فروخته و فروش توسط ثاخت انجام نشده

سيد ياسر شريعت
2012/05/30, 10:59
تعداد اردرهای خرید در آ س پ واقعا جای تامل داره! هر موقع نگاه میکنی لااقل 100000 هزار تا حجم خرید وجود داره تو سیستم!!

سلطان بورس
2012/06/06, 17:38
http://old.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=111C1412&inscode=17617474823279712
ورود یک سهامدار دیگر بالای 1 %

سيد ياسر شريعت
2012/06/06, 17:51
به قدم نورسیده مبارک!;;)
واقعا اونهایی که تو این قیمت ها سهامشون رو تقدیم می کنند به حقوقی ها باید ببوسند بازارو بگذارند کنار! داری میبینی 10 تا حقوقی دارند از سر و کول هم بالا میرند واسه سهم بازم 1 ریال 1 ریال رقابت می کنی واسه فروختن اون 2000 تا سهمت؟! آورین!:d

MOSTAFA
2012/06/06, 21:07
سلام
تا همین دیروز میگفتم 430 مفته...تا اینجا چند درصد اومد بالا؟;) اونم تو این بازار ریزشی...داره به سرم میزنه تک سهم شم
الانم میگم مفته
این همه حقوقی...
واقعا جای تامل دارد برای اهل خرد

مات
2012/06/09, 18:33
سرمايه گذاري صنعت و معدن اومد بالاي يك درصد با تعداد 3 ميليون برگه سهم تو اين بازار خوب مفت خري كرد دمش گرم نوش جونش

سيد ياسر شريعت
2012/06/09, 18:43
علیرضا جان کاری به بازار و ریسک ها و.... ندارم اما اون کسی که امروز رفت توی صف فروش چند ثانیه ای آ س پ واقعا شعور معامله نداره! بخدا همین ها هستند که دامن می زنند به وضعیت هیجانی بازار
واقعا قطع کردن دسترسی آنلاین ها به نظرم کار منطقی هست تو این روزها!!!!!

مات
2012/06/09, 18:48
سيد جان مشكل ان لاين نيست ان لاينم قطع كنند اينترنتي ميفروشن مشكل اين فروم ها هستند متاسفانه همه چيز شده هيجاني تا دو روز بازار مثبت ميشه همه شروع ميكنند تارگتهاي نجومي دادن مثلا صحبت از ذوب 500 تومني ميكردن يا نفت 150 دلاري تا بازارم منفي ميشه صحبت از جنگ و اخر زمان و تارگتهاي منفي بابا جان بازار همينه ما ها داريم اين بازار رو خرابش ميكنيم اخر رو چه حساب سهمي كه پي به اي 3 داره رو داري تقديم حقوقي ميكني وقتي كه چند ماه ديگه سود مجمع هم داره يعني با سود مجمع داري پي به اي 2 ميدي

artmis
2012/06/11, 09:12
در چند روز اخیر شاهد سقوط بازار و تمامی شرکت ها بودیم .
شرکت آ س پ نیز از این امر مستثنی نمی باشد ، اما با توجه به نمودار بالا روند تغییرات قیمت همچنان در کانال صعودی خود در حال حرکت می باشد .
البته ADX سهم روند خود را از دست داده که به نظر من باید منتظر روزهای آتی بود تا روند قیمت سهم مشخص شود .
http://artmisvm.persiangig.com/image/asp4.JPG

سلطان بورس
2012/06/30, 18:25
سلام
وارد شدن یک حقوقی دیگر (صندوق بازنشستگی صدا و سیما ) بالای یک درصد

مصطفی مصری پور
2012/07/03, 18:02
این حقوقی جدیدش خیلی باحاله.
صندوق بازنشستگی صدا و سیما=))
اینا به جز دروغ و دغل،سرمایه گذاری هم بلدن

سيد ياسر شريعت
2012/07/16, 18:59
خوب تقریبا همه معاملات هفته اخیر خریدارش حقوقی بوده... از دوستان کسی راجع به افزایش سرمایه آ س پ خبری چیزی داره؟ ممنون میشم اطلاع رسانی کنید;;)

ehsan3144
2012/07/16, 19:42
خوب تقریبا همه معاملات هفته اخیر خریدارش حقوقی بوده... از دوستان کسی راجع به افزایش سرمایه آ س پ خبری چیزی داره؟ ممنون میشم اطلاع رسانی کنید;;)

سلام
منم خبرهاي غيررسمي شنيدم مبني بر اينكه يه افزايش سرمايهء خيلي تپل تو راهه اما خبر رسمي جايي نديدمb-)

ata007
2012/07/16, 21:09
این سهم فردا برای خرید کم ریسکه،حیف که دیگه کفکیر ته دیگ خورده و آهی در بساط نیست

مات
2012/07/16, 21:49
افزايش سرمايه نده بهتره

سيد ياسر شريعت
2012/07/25, 10:17
این بنده خدا رو از زیر خروار ها خاک بیرون کشیدم! گزارش مناسبی داشت واقعا و احتمال زیاد بتونه حدود 150 تومان سود بسازه امسال و تقسیم سود مناسب هم که داره و به نوعی گاو شیرده ثاخت محسوب میشه... واقعا در حق این سهم طلام شده و هیچ رقمه این قیمت ها در شانش نیست....

بابک 52
2012/08/27, 19:42
ﺗﻐﯿﯿﺮ ﻣﺪﯾﺮﻋﺎﻣﻞ ﯾﮏ ﺷﺮﮐﺖ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻧﯽ
ﻣﺪﯾﺮﻋﺎﻣﻞ ﺷﺮﮐﺖ ﻓﺮاﺑﻮرﺳﯽ آ س پ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﮐﺮد.
ﺑﺮ اﺳﺎس ﮔﺰارش ﻣﻨﺘﺸﺮه در ﺑﻮﻟﺘﻦ ﮐﺎرﮔﺰاری ﺗﺎت،ﺷﺮﻛﺖ آ س پ ﺗﻐﯿﯿﺮات رخ داده در ﺗﺮﻛﯿﺐ ھﯿﺎت ﻣﺪﯾﺮه ﺧﻮد را ﺑﻪ ﺑﺎزار اﻋﻼم ﻛﺮد.
ﺑﺮ اﻳﻦ اﺳﺎس ﻣﺤﻤﻮد ﻛﻼﻳﻪ ﺑﻪ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪﮔﻲ از ﺷﺮﻛﺖ ﺳﺮﭘﻨﺎه ﻓﺎرس ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻣﺪﻳﺮﻋﺎﻣﻞ و ﻋﻀﻮ ھﯿﺎتﻣﺪﻳﺮه و ﻋﻠﯿﺮﺿﺎ ﻣﺤﺮم ﺑﻪ ﻧﻤﺎﻳﻨﺪﮔﻲ از ﺷﺮﻛﺖ ﻣﮫﻨﺪﺳﻲ و ﺳﺎﺧﺖ ﭘﺎرس ﺳﺎزه ﺑﻪ ﻋﻨﻮان
ﻧﺎﻳﺐ رﻳﯿﺲ ھﯿﺎت ﻣﺪﻳﺮه آ س پ اﻧﺘﺨﺎب و ﻣﻌﺮﻓﯽ ﺷﺪﻧﺪ.

بابک 52
2012/08/28, 18:35
در گروه مسكن ديروز اعلام شد كه اوراق تسهيلات مسكن كه پيش از اين تنها براي منازل كمتر از 12سال ساخت امكان استفاده داشت از اين پس براي خانههاي تا 20سال ساخت قابل بهرهبرداري است. ركود سنگين بازار مسكن و كاهش داد و ستدها موجب كاهش قيمت اوراق تسهيلات مسكن شده است كه به نظر ميرسد مصوبه هيات مديره بانك مسكن براي مقابله با اين ركود و افزايش شمار استفاده كنندگان از تسهيلات مسكن اتخاذ شده است.

مات
2012/08/28, 19:18
شاید تا 380 بیاد پایین
این قیمت برای خرید خوبه

سيد ياسر شريعت
2012/08/28, 19:59
شاید تا 380 بیاد پایین
این قیمت برای خرید خوبه

علیرضا من با خودم عهد کردم تا مجمع نفروشمش هر قیمتی رسید! زیر 400 هم همیشه اضافه می کنم.. واقعا این سهم سود بانکی سالانه 35 درصدیه... بدون ریسک....

مات
2012/08/28, 21:05
علیرضا من با خودم عهد کردم تا مجمع نفروشمش هر قیمتی رسید! زیر 400 هم همیشه اضافه می کنم.. واقعا این سهم سود بانکی سالانه 35 درصدیه... بدون ریسک....

چنانچه سهم قبل از مجمع رشد خوبی نکرد باید با سهم رفت مجمع
برای اینکه سهم تو مجمع تعدیل میده و پایین باز نخواهد شد و تمام سود میمونه سود رو هم زود میده
سود ساله دیگه رو هم میگن میخواد 160 تومن اعلام کنه

مخبرالدوله
2012/08/31, 10:52
ساخت 3.2 واحد مسکونی با تخریب یک پلاک فرسوده/ ساخت 70 درصد پروانه های صادر شده معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه به ازای تخریب هر یک واحد در بافت فرسوده 3.2 واحد مسکونی ساخته میشود، گفت: حدود 70 درصد از تعداد کل پروانه های صادر شده با سرمایه گذاری مالک ساخته میشود که نشان دهنده توجیه اقتصادی در بافتهای فرسوده است.

yousef
2012/08/31, 11:15
چنانچه سهم قبل از مجمع رشد خوبی نکرد باید با سهم رفت مجمع
برای اینکه سهم تو مجمع تعدیل میده و پایین باز نخواهد شد و تمام سود میمونه سود رو هم زود میده
سود ساله دیگه رو هم میگن میخواد 160 تومن اعلام کنه
من به گزارش پیش بینی31/6/92ثاخت که سهامدارعمده آ س پ هست نگاه کردم...پیش بینی 31/6/92آ س پ رو1335ریال دیده واحتمالاهمین مقداربه عنوان اولین پیش بینی آ س پ اعلام بشه....
http://www.codal.ir/Reports/FirstEPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=dTKT1RfZw G4jhwFm9QXDMw%3d%3d

بابک 52
2012/09/03, 04:14
واكنش انبوهسازان به قيمت جديد مصالح

ساختوساز به مانع خورد

دلالان مصالحساختماني: خريد از بازار 40 درصد كاهش يافته است

رونق تابستاني ساختوساز در معرض تهديد

گروه مسكن- هاجر شادماني: قيمتها در بازار مصالحساختماني براي بار دوم در طول 5 ماهي كه از سال91 ميگذرد، دستخوش تغيير از نوع «ناخوشايند براي انبوهسازان» شده و حجم خريد از اين بازار را توسط گردانندگان موتور ساختوساز به شكل خيرهكنندهاي كاهش داده است.
گزارش «دنياياقتصاد» از تحولات نگرانكنندهاي كه طي هفتههاي مياني تابستان امسال در بازار مصالحساختماني اتفاق افتاده، حاكي است: قيمت 14 قلم مصالحساختماني پرمصرف در ساختوسازهاي مسكوني، به طور متوسط 45 درصد افزايش پيدا كرده است.
هرچند حجم احداث واحدهاي مسكوني نسبت به سال گذشته زيادتر شده و به طور طبيعي تقاضا در بازار مصالح نيز بايد بيشتر از سال90 باشد اما طبق گفته دلالان اين بازار، تحت تاثير گراني، خريد مصالحساختماني در دو ماه اول تابستان امسال حدود 40 درصد افت كرده است طوريكه انبوهسازان در واكنش به افزايش بدون دليل قيمت مصالحساختماني در فصل ساختوساز، عمليات تامين مصالح را به تاخير انداختهاند.
براساس اين گزارش از ميان انواع مصالح ساختماني كه طي هفتههاي اخير مشمول رشد قيمت شدهاند، برخي مصالح همچون ميلگرد و رنگ ساختماني تا دو برابر نرخهاي سال گذشته، گران شدهاند.
انبوهسازان با اشاره به پرهيز از خريد مصالح گران در اين فصل به اميد برگشت قيمتها در فصل پاييز، ميگويند: سازندههايي كه با نرخهاي كنوني اقدام به تامين مصالح براي ساختوسازهايشان ميكنند گروههايي هستند كه درنظر دارند متناسب با رشد قيمتي كه از محل گراني مصالح به آنها تحميل شده، قيمت فروش واحدها را افزايش دهند؛ اما در حال حاضر غالب سازندهها از بازار مصالح خريد نميكنند.
یافتههای «دنیایاقتصاد» از بازار روزهای اخیر مصالح ساختمانی حاکی است: هم اکنون برخی مصالح پرمصرف و پرکاربرد در ساخت و ساز همچون آهن، شن و ماسه و آجر تا بیش از 50 درصد رشد قیمت نسبت به مدت مشابه سال گذشته را تجربه میکند.آن طور که فعالان بازار مصالح ساختمانی پایتخت به «دنیای اقتصاد» اعلام کردند هم اکنون تغییرات برخی از این مصالح به خصوص انواع میلگرد، تیرچه، ورقههای فولادی و سایر تولیداتی که از ماده اولیه شمش آهن تهیه میشوند ظرف یک ماه گذشته بطور متوسط 20 درصد رشد قیمت داشتهاند به این ترتیب، قیمت آهن آلات ساختمانی در نيمه تابستان از 1500 تومان برای هر یک کیلوگرم به بیش از 2000 هزار تومان افزایش یافته است؛ این در حالی است که سال گذشته در همین روزها حداکثر قیمت هر کیلوگرم آهن 800 تومان بوده است. در سایر مصالح ساختمانی هم تغییرات قیمتی روی داده است که بر این اساس افزایش دو برابری قیمت آجر و انواع شن و ماسه، هزینههای ساخت را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.
این درحالی است که تنها قيمت یکی از مصالح پرمصرف یعنی سیمان با افزایش قابل ملاحظهای مواجه نشده و حتی قیمت آن در مقایسه با سال گذشته درصد اندکی هم کاهش یافته است.بر اساس این گزارش، هم اکنون قیمت هر کیسه سیمان در بازار مصالح حداقل 4000 تومان و حداکثر 4700 تومان متغیر است که دلالان بازار مصالح افزایش هزینههای حمل و نقل را مهمترین عامل این نوسان قیمت در بازار سیمان میدانند. سيمان پارسال در مرز 4 هزار تومان فروخته ميشد.
به گفته دلالان بازار مصالح ساختمانی، هم اکنون بازار خرید و فروش مصالح پرمصرف، به خصوص آهنآلات ساختمانی، بازاری راکد و غیرشفاف است به گونهای که ظرف هفتههاي اخیر هیچ معاملهای در این بازار صورت نمی گیرد و مشخص نیست که این بحران تا کجا ادامه خواهد داشت. دلالان درباره توقف معاملات در بازار آهن الات میگویند: سود ناشي از هر بار معامله آهن آلات ساختمانی بین 5 تا 10 درصد است که با افزایش لحظه قیمتآهن،معاملات زیان آور خواهد شد.
این در حالی است که این روزها انبوه سازانی که بابت تعهد خود به کارفرما موظف به فعالیت و تامین مصالح ساخت هستند دست نگه داشته اند تا ببینند وضعیت بازار به چه صورتی پیش میرود.
کاهش 40 درصدی خرید مصالح
دلالان مصالح ساختمانی با ابراز نگرانی از شرایط به وجود آمده ظرف روزهای اخیر در بازار مصالح و سپس سرایت آن به بازار ساختوساز معتقدند این روزها میزان خرید یا تقاضای مصالح ساختمانی پرمصرف به میزان 30 الی 40 درصد نسبت به پارسال کاهش پیدا کرده است.
فروشندگان در بازار مصالحساختماني در عين حال ميگويند: متقاضیان باقیمانده در بازار مصرف مصالح ساختمانی که اغلب بساز و بفروشها یا انبوهسازان هستند برای ادامه فعالیتهای خود بنا دارند با محاسبه افزایش قیمت به وجود آمده، قیمت هر مترمربع از واحدهای خود را در زمان فروش افزایشدهند.
این فعالان بازار مصالح، پیش بینی میکنند در صورتی که در نتیجه نبود نظارت مورد نیاز، شرایط به همین صورت ادامه پیدا کند ظرف چند هفته با سرایت وضعیت نابسامان بازار مصالح به بازار ساختوساز، ساختوسازها متوقف يا كند میشود.
نوسانات قابل توجه در بازار ارز و نبود مدیریت و نظارت کافی و برخی رانت خواریها مهمترین علل عنوان شده از سوی دلالان مصالح برای گرانیهای اخیر است.
هشدار در مورد کارگاههای ساختمانی
سیروس تابش عضو انجمن انبوه سازان تهران و فعال در پروژههای مسكوني شهر تهران با انتقاد از ایجاد شوک ناگهانی در قیمت مصالح اساسی به «دنیای اقتصاد» گفت: علاوه بر افزایش قیمت ناگهانی در برخی مصالح اساسی و تاسیسات ساختمانی که در زمستان سال قبل به وجود آمد، از ابتدای سال نیز در چند مرحله قیمتها افزایش داشته است.
وی این افزایش قیمتها را در تمام مصالح و تاسیسات فراگیر دانسته و هشدار داد: تا چند روز آینده در صورت ادامه روند موجود تعداد زیادی از کارگاههای ساختمانی تعطیل خواهد شد که دلیلی جز جهش ناگهانی قیمتها ندارد.
احتمال وقفه در ساخت و ساز
در همین زمینه، رضا میرزاهدی از انبوه سازان فعال در ساخت و سازهای شهر تهران با ابراز نگرانی از جهش ناگهانی قیمت مصالح ساختمانی در هفتههاي اخیر به «دنیای اقتصاد» گفت: روند ساختوسازها در نتیجه جهش ناگهانی در قیمت مصالح دچار افت قابل توجهي شده است.وی افزود: با شرایط به وجود آمده، تمام پروژههای عمرانی با خطر وقفه روبهرو هستند.
میرزاهدی خاطرنشان کرد: عدم ثبات اقتصادی بازار به دلیل نبود ارگان کنترلی، افسار گسیختگی بازار کالاهای اقتصادی و... باعث شده است که در نيمه تابستان هر کیلوآهن معادل یک دلار ارزش پیدا کند.
وی تصریح کرد: جالب است بدانید تا پیش از این اعلام میشد دلالان مصالح عامل گرانیها هستند، اما هم اکنون قیمتها در کارخانهها به شدت افزایش یافته است و بسیاری از کارخانهها هم تولیدات خود را کاهش دادهاند.
میرزاهدی هشدار داد: در صورتی که به سرعت برای کنترل قیمت مصالح اقدام نشود، ظرف چند روز آینده افزایش قیمت آهنآلات و سایر مصالح ساختمانی به مصالح دیگر سرایت میکند که در این حالت، کنترل بازار مسکن به شدت دشوار میشود.

http://www.donya-e-eqtesad.com/News/2727/07-02.jpg

بابک 52
2012/09/05, 03:45
گراني زمين ساختوساز را به زمينهاي «سبز» كشاند؛ ساخت هتل در زمين 5000 ميليارد توماني پارك پرديسان؟

خيز انبوهسازان به سوی پاركهاي تهران

گروه مسكن- بهشاد بهرامي: انبوهسازان در تهران براي تامين گرانترين ابزار ساختوساز به پاركهاي بزرگ پايتخت پيشروي كردهاند، طوري كه در آستانه فروش بخشي از بزرگترين پارك تهران، شورايشهر به فكر افتاده طرح ممنوعيت ساختمانسازي در زمينهاي سبز را تصويب و به شهرداري ابلاغ كند.

آنطور كه سخنگوي شورايشهر تهران روز گذشته درباره «خلأ مقررات در جلوگيري از تجاوز ساختماني به پاركها» عنوان كرده، در شهرداري فقط يك بخشنامه با امضاي شهردار وجود دارد كه متن آن ساختوساز در پارك را تخلف معرفي كرده است، اما ظاهرا اين بخشنامه براي برخي مناطق بازدارنده محسوب نشده است. به گزارش «دنياياقتصاد» گراني زمين در پايتخت تحت تاثير كمبود زمينهاي خام از يكسو و مقاومت مالكان املاك كلنگي براي تخريب و ساختوساز مجدد از سوي ديگر باعث شده اخيرا بخشخصوصي به استفاده از ترفند خريد زمينهاي سبز (پارك) با قيمت ناچيز و سپس تغيير كاربري آنها به مسكوني يا تجاري روبياورد طوري كه طبق آنچه روز گذشته در جلسه علني شورايشهر تهران تشريح شد قرار است 100 هكتار از زمين پارك پرديسان –معادل كمتر از نصف مساحت كل پارك- به بخشخصوصي فروخته شود. گفته ميشود قيمت زمين پارك پرديسان با توجه به موقعيت مرغوب محل، در صورت تغییر کاربردی مترمربعي 5 ميليون تومان (قيمت كل زمين آماده فروش 5 هزار ميليارد تومان برآورد ميشود) خواهد بود و قرار است بخش خصوصي در آن هتل بسازد! روز گذشته شورای شهر تهران با تصویب یک فوریت «ممنوعیت ساختوساز در پارکها» در برابر مصوبه دولت، به سازمان حفاظت محیطزیست در خصوص صدور مجوز فروش 100 هکتار از پارک پردیسان به عنوان بزرگترین پارک پایتخت به بخش خصوصی هشدار غيرمستقيم داد. اين در حالي است كه دو روز پيش براي ساختوساز غيرمجاز در پارك ملت نيز حكم تخريب صادر شد. با وجود آنکه پیش از این خبر فروش صد هکتار از زمین های پارک پردیسان از سوی رییس سازمان حفاظت محیط زیست تکذیب شده بود، اما بار دیگر اعضای شورای شهر تهران با قطعی شدن موضوع فروش صد هکتار از 170 هکتار زمین پارک پردیسان از سوی سازمان حفاظت محیط زیست نسبت به ساختوساز در پارکها و بوستانهای سطح شهر اعتراض کردند. بحث فروش پارک پردیسان از سوی سازمان حفاظت محیط زیست در حالی جدی شده است که طبق گفته اعضای شورای شهر سند پارک پردیسان به نام جمهوری اسلامی (ملي) ثبت شده و کاربری آن براساس طرح تفصیلی جدید فضای سبز تعریف شده است. اما به نظر می رسد آنچه دولت و سازمان حفاظت محیط زیست را در فروش پارک پردیسان به بخش خصوصی جدی کرده است ارزشمندی زمین پارک پردیسان (با 273هکتار مساحت و قرارگرفتن در متراکمترین نقطه شهر تهران که در محاصره بزرگراههای یادگار امام(ره)، حکیم، همت و چمران)است.

مانعی در برابر تخلفات نیست

عباس شيباني، ديگر عضو شوراي شهر تهران با صراحت به مشکل علت ساختوساز ها اشاره کرد و گفت: من اين مساله را شخصا پيگيري كردهام، برای من مشخص شده که بعضا به ماموري كه بايد با اين تخلف برخورد كند چيزي ميدهند و مانع كار او ميشوند.
در اين ميان معصومه ابتكار رييس كميته محيط زيست شوراي شهر تهران به عنوان یکی از معترضان اصلی به روند ساخت وسازدر پارکها و به خصوص پارک پردیسان گفت: صراحت لهجه آقای شیبانی منظور اصلی اعتراض ما را بیان کرد. گرچه بخشنامه ممنوعیت ساختوساز در پارکها تاکنون دوبار از سوی شهرداری ابلاغ شده است، اما ظاهرا بخشنامههاي شهرداري در رابطه با جلوگيري از ساختوساز در پاركها و اشغال فضاي پياده روها كافي نبوده است.

نميگذاريم اتفاق پارك پرديسان رسم شود
رییس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران از قاطعیت شورای شهر برای مقاومت در برابر ساختوساز در پارک های سطح شهر ميگويد. متن گفتوگوي «دنیایاقتصاد» با معصومه ابتكار را در زير بخوانيد:

مالک پارک پردیسان کدام نهاد است؟ دولت یا سازمان حفاظت محیط زیست؟

پارک پردیسان 273 هکتار است که از تمام این مساحت 170 هکتار آن در دوره گذشته به منظور حفاظت بیشتر به سازمان حفاظت محیط زیست واگذار شد، اما متاسفانه تصمیم به فروش 100 هکتار از آن را گرفتهاند.

ماجرای فروش پارک پردیسان چیست؟چه هدفی از فروش آن دارند؟

این سوالی است که باید از خودشان بپرسید.

پارک پردیسان از نظر مساحت بزرگترین پارک تهران است؟

بله.

شورای شهر تهران چه اقدام جدی برای جلوگیری از این اقدام میکند؟

ما قصد داریم جلوی این اتفاق را بگیریم. چون اگر ماجرای فروش پارکها رسم شود همه به فکر این میافتند که میتوان همه این پارکها را فروخت.

اگر دولت اصرار به فروش داشته باشد شهرداری برای ساختوساز پروانه صادر میکند؟

قطعا نه. در هیچ شرایطی کاربری پارك پرديسان از سبز به مسكوني يا تجاري تغيير نميكند و امکان صدور پروانه از نظر ما نیست، مگر آنکه راههای فراقانونی باشد.

rajabnejad
2012/09/08, 10:04
چهره آ س پ در سال 92

آ س پ سود هر سهم سال مالی منتهی به 31/6/92 خود را در حالی 1335 ریال اعلام کرده است که نسبت به آخرین پیش بینی سال مالی منتهی به 31 شهریور 91 با کاهش 23 ریالی مواجه شده است

کاهش درآمد فروش و بهای تمام شده سود خالصی معادل سال مالی 91 را برای سهم رقم زده است.افزایش جزئیی سایر هزینه ها باعث شده است که شرکت سود هر سهم خود را با کاهشی 23 ریالی به بازار اعلام کند.

1- افزايش هزينه هاي عمومي اداري و تشکيلاتي ناشي از افزايش شاخص قيمتها و افزايش دستمزدها در سال جديد ميباشد

2- تغييرات هزينه هاي مالي عمدتا ناشي از افزايش کارمزد تسهيلات مشارکت مدني دريافتي مي باشد

3- تغييرات ماليات بدليل پرداخت ماليات عملکرد سنوات گذشته شرکت در سال آتي ميباشد

ضمنا در مورد پروژه مسکن مهر شهريار، پيرو توضيحات ارائه شده در اطلاعيه شماره 57512 مورخ 3/10/90، علت کاهش تعداد واحدهاي قابل واگذاري به 1540 دستگاه در سال مالي جاري به دليل اعمال نظر سازمان مسکن و شهرسازي و موکول شدن واگذاري 460 واحد در فاز دوم و اجرا در سال مالي آتي مي باشد و کماکان ابراز آن در پيش بيني هاي سال 1392 براي اين شرکت ميسر نمي باشد.

در خصوص پروژه بهاران، اطلاعات پروژه در سيستم بارگذاري گرديد ولي بدليل اتمام و واگذاري اين پروژه در 29/12/1389 هيچگونه برآورد مخارج در سال 1391 و 1392 قابل پيش بيني نمي باشد.

در مورد بهاي تمام شده شاله شمشک، اراضي شمشک و واحد کوي نوبنياد ، تفاوت بسيار زياد آن با مبلغ فروش آنها، به دليل اينکه موارد مذکور در سنوات گذشته ( حدود سي الي چهل سال قبل) ابتياع و به بهاي تمام شده بسيار نازل در حسابها ثبت گرديده اند، لذا تفاوت بها به دليل اثرات تورمي در سالهاي گذشته در حوزه املاک مي باشد

paiezan
2012/09/08, 11:13
سلام
با این گزارش حالا وضعیت رو برای آ س پ چطور میبینین؟
ممنون

بابک 52
2012/09/09, 07:48
کاهش 17 درصدی فروش «آ.س.پ»

گروه بنگاهها- شرکت آ.س.پ پیشبینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 31 شهریورماه 92 را با سرمایه 200 میلیارد ریال به بازار اعلام کرد. براساس اطلاعیه سازمان بورس، این شرکت سود هر سهم سال مالی 92 را مبلغ یکهزار و 335 ریال پیشبینی کرده که در مقایسه با سال مالی 91 با کاهش دودرصدی مواجه است. «آ.س.پ» پیشبینی فروش سال مالی 92 را مبلغ 523 میلیارد ریال اعلام کرده که نسبت به سال مالی قبل معادل 17 درصد کاهش نشان میدهد.

بابک 52
2012/09/09, 08:58
"آ س پ" و مدیر عامل جدید
شرکت آ س پ با 20 میلیارد تومان سرمایه برای سال مالی منتهی به شهریور 92 برای هر سهم خود مبلغ 1325 ریال عایدی خالص پیش بینی کرده که در نظر دارد 10 درصد از آن را بین سهامدارانش تقسیم نماید.
این شرکت که در سال مالی 91 در دوره 9 ماهه موفق به پوشش 46 درصدی بوده و طی دوره 6 ماهه پوشش 36 درصدی را در کارنامه فعالیت خود به ثبت رسانده عایدی خالص هر سهم سال مالی 91 را از مبلغ 1005 ریال در شهریور 90 به مبلغ 1358 ریال در فروردین 91 افزایش داده و علت این تعدیل مثبت را افزایش مبلغ فروش ناشی از ابلاغ بهای فروش مسکن مهر شهریار اعلام نموده است.
گفتنی است در جلسه مورخ اول مرداد 91 با عنایت به استعفای آقای حیدر باقری (مدیر عامل و عضو هیأت مدیره) آقای سعید محمود کلایه به عنوان جانشین ایشان انتخاب شده است.

مات
2012/09/17, 13:16
فردا انجام می شود
فروش 4عرضه عمده از سوی شرکت بینالمللی توسعه ساختمان

خبرگزاری فارس: بازار فرابورس فردا میزبان 4 عرضه عمده از سوی شرکت بینالمللی توسعه ساختمان و عرضه یکجای 0.55 درصدی سپرده گذاری مرکزی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس، فردا دو بلوک 4.9 درصدی شرکت شهرسازی و خانه سازی باغمیشه از سوی شرکت بینالمللی توسعه ساختمان روی میز فروش قرار میگیرد.

بر این اساس، این دو بلوک 39 میلیون و 200 هزار سهمی به قیمت هر سهم 350 تومان فروخته می شود.

همچنین،شرکت بین المللی توسعه ساختمان دو بلوک 4.9 درصدی آسپ را فردا به صورت یکجا و نقد عرضه میکند. این بلوک به قیمت هر سهم 480 تومان در بازار اول فرابورش فروخته می شود.

*عرضه یکجای سپرده گذاری مرکزی در فردا

بر اساس این گزارش، علاوه بر 4 عرضه عمدهای که از سوی شرکت بینالمللی توسعه ساختمان انجام میشود، فردا بازار فرابورس میزبان بلوک 0.55 درصدی شرکت سپرده گذاری مرکزی معادل یک میلیون و 657 هزار و 500 سهم از سوی کارگزاری حافظ خواهد بود. این بلوک به قیمت هر سهم 650 تومان و به صورت یکجا و نقد روی میز فروش قرار میگیرد.

بر اساس این گزارش، بانک ملی ایران با 10 درصد، سازمان بورس، بورس کالا، سرمایهگذاری تدبیر، سرمایه گذاری صبا تأمین هر کدام با 5 درصد جزء سهامداران این شرکت هستند.

به گزارش فارس، پیش از این کارگزاری سهم آشنا در 17 مرداد ماه 2 میلیون و 400 هزار سهم سپرده گذاری مرکزی را به قیمت هر سهم 680 تومان عرضه کرد، بنابراین این دومین عرضه یکجای سپرده گذاری مرکزی در سال جاری و دو ماه اخیر بوده که از سوی دو کارگزاری انجام شده است.

همچنین، شرکت سپرده گذاری مرکزی با توجه به حضور شرکتهای سهامی عام در بازار پایه 10 بهمن سال گذشته در فرابورس درج شد.

بابک 52
2012/09/17, 23:46
در گروه ساختمانی دیروز اعلام شد، دو بلوک 9/4 درصدی سهام شرکت آسپ متعلق به شرکت بینالمللی توسعه ساختمان روز سهشنبه 28 شهریور از طریق بازار فرابورس عرضه میشود.
تعداد سهام مورد عرضه هر بلوک شرکت آ س پ 9میلیون و 800 هزار سهم معادل بلوک 9/4 درصدی سهام این شرکت است و قیمت پایه هر سهم آن 4 هزار و 800 ریال و ارزش کل هر بلوک آن 47 میلیارد و 40 میلیون ریال تعیین شده است.
همچنین امروز دو بلوک 9/4 درصدی سهام شرکت شهرسازی و خانه سازی باغمیشه متعلق به شرکت بین المللی توسعه ساختمان در بازار فرابورس با شرایط نقد عرضه میشود. تعداد سهام هر بلوک باغمیشه 39 میلیون و 200 هزار سهم به قیمت هر سهم 3 هزار و 500 ریال و قیمت پایه کل 137 میلیارد و 200 میلیون ریال است.
عرضهها به صورت یکجا و در بازار اول فرابورس و با شرایط نقد است. همچنین کارگزار عرضه کننده کارگزاری کارآمد است.

سيد ياسر شريعت
2012/09/18, 09:05
چه عجب یه تکونی خورد این بدبخت... یه مدت رو اعصابمون بود اما نگه داشتمش... امیدوارم لااقل به پی به ای 4 برسه دیگه

مات
2012/09/18, 20:40
فردا برای دومین بار یکی از دو بلوک باغمیشه و آس پ عرضه میشود

خبرگزاری فارس: امروز دو بلوک باغمیشه و دو بلوک آسپ در بازار اول عرضه شد ولی خریداری نداشت، بر این اساس مجدد فردا یک بلوک از باغمیشه و یک بلوک از آسپ با قیمت هر سهم 350 و 480 تومان روی میز فروش قرار میگیرد.

به گزاش خبرنگار اقتصادی فارس، با توجه به عدم فروش دو بلوک باغمیشه و دو بلوک آسپ در بازار اول فرابورس در امروز، قرار است مجدداً فردا تنها یک بلوک 4.9 درصدی عرضه شود.

بر این اساس، فردا 39 میلیون و 200 هزار سهم باغمیشه به قیمت 350 تومان و 9 میلیون و 800 هزار سهم آسپ به قیمت هر سهم 480 تومان به فروش میرسد.

این دو بلوک از سوی شرکت بینالمللی توسعه ساختمان به صورت یکجا و نقد عرضه میشود تا شاید این بار ناکامی امروز را جبران کند.

به گزارش فارس، امروز شرکت بین المللی توسعه ساختمان دو بلوک 4.9 درصدی باغمیشه به قیمت هر سهم 350 تومان و دو بلوک 409 درصدی آسپ به قیمت 480 تومان را عرضه کرد ولی خریداری نداشت و فردا مجدد تنها یکی از دو بلوک این شرکتها روی میز فروش قرار میگیرد.

بابک 52
2012/09/20, 00:49
در گروه ساختماني نيز آگهي واگذاري بلوکهاي حدود 5 درصدي «آسپ» و باغميشه توسط مالک عمده (بينالملل توسعه ساختمان) در قيمتهايي 20 تا 40 درصد بالاتر از نرخ تابلو محرک اوليه براي حرکت اين گروه بود؛ هر چند اين معاملات به دليل عدم وجود خريدار انجام نشد.

در اين ميان، گزارش مناسب شرکت مسکن شمال شرق براي سال مالي منتهي به 31 شهريورماه 92 که با افزايش 12 درصدي پيشبيني سود نسبت به سال جاري همراه بود نيز از عوامل اقبال بازار به اين صنعت راکد بورس در تابستان بود.

با عنايت به گزارشهاي اخير، نزديک بودن مجامع سالانه و نسبت p/e سهام اين گروه (که عمدتا در محدوده چهار واحد قرار دارند) احتمال حفظ توجه بازار در فصل پاييز به سهام ساختماني وجود دارد.

irany2
2012/09/24, 10:34
اين سهم20تا25%تويك ماه توش خوابيىه

سيد ياسر شريعت
2012/09/24, 10:35
اين سهم20تا25%تويك ماه توش خوابيىه

خیلی اذیت کرده این چند وقت و این نشونه خیلی خوبیه! معمولا وقتی اذیت ها به اوج می رسه موقع رشد سهمه!

irany2
2012/09/24, 10:40
خیلی اذیت کرده این چند وقت و این نشونه خیلی خوبیه! معمولا وقتی اذیت ها به اوج می رسه موقع رشد سهمه!

نوبتيم باشه نوبت كروه ساختمونه

Merita
2012/09/27, 09:31
ﺗﺤﺮﮐﺎت آ.اس.پ

ﺷﻨﯿﺪه ﺷﺪه ﭼﻨﺪ ﺣﻘﻮﻗﯽ ﻧﺎم آﺷﻨﺎی ﺑﺎزار در ﺻﺪد ورود ﺑﻪ ﻧﻤﺎد آ.اس.پ و ﺧﺮﯾﺪ ﮔﺴﺘﺮده ﺳﮫﺎم اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ارزﻧﺪه ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻧﯽ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

آ.اس.پ ﭘﺮوژه ھﺎی ارزﻧﺪه ای را در دﺳﺖ اﺟﺮا دارد ﮐﻪ ﺟﻤﻠﮕﯽ از ﺣﺎﺷﯿﻪ ﺳﻮد ﺑﺎﻻﯾﯽ ﺑﺮﺧﻮردار ﺑﻮده و ﺑﺎ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﻓﯿﺰﯾﮑﯽ ﺧﻮﺑﯽ ﮐﻪ دارﻧﺪ، اﺛﺮات ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺟﮫﯽ ﺑﻪ ﺳﻮدآوری اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ در ﺳﺎﻟﺠﺎری و ﺳﺎل آﯾﻨﺪه ﺑﺪﻧﺒﺎل ﺧﻮاھﻨﺪ داﺷﺖ.

ﮔﻔﺘﻪ ﺷﺪه ﺑﺰودی ﺷﺎھﺪ ﺗﻌﺪﯾﻞ ﻣﺜﺒﺖ ﺑﯿﺶ از 10 درﺻﺪی ﺳﻮد ھﺮ ﺳﮫﻢ اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﺧﻮاھﯿﻢ ﺑﻮد.

axy
2012/09/29, 11:50
قیمت معامله بلوکی اونم در شرایط پول لازم بودن ثاخت 474 تومنه .

آْ س پ از باغمیشه 15٪ عقبه که باید بهش سه .

آریو
2012/10/02, 22:46
دوستان کسی تحلیلی از آ س پ داره
خرید دارم 402 تومن ....

تا حالا نتونستم از این سهم سود بگیرم و تا حالا ازش ضرر هم نکردم

نمیدونم چرا هر وقت فروختمش سریع 20 درصد میده

کلا سهم دوس داشتنیه :x

مات
2012/10/02, 23:00
از این به بعد باید حرکت سهم ها بر حسب ارزشه ریال به نسبته دلار سنجید
آس پ ی زمانی خوب بود
زمانی که دلار نرخش ثابت بود و ارزشه ریال حفظ شده بود
کلی سهام خوب تو این بازار هست که نوساناته خوبی میدن
از سهامهایی مثله ا س پ که سهام داره عمده بی خاصیت داره و نوسانی هم نیست باید دوری کرد چون هر روز داری ضرر میدی
پس دنباله سهامی باشید که ضرر ریاله شما رو به نسبته دلار کمتر کنه نه بیشتر