PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما بگویید... (ارتباط با مدیران)

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7

Ali Gh.vand
2015/02/05, 09:28
با سلام

لطفا درصورت امکان نام کاربری بنده را به Ali Gh.vand تغییر دهید .

سپاس .

==========================

با سلام

لطفا درصورت امکان نام کاربری بنده را به Ali Gh.vand تغییر دهید .

سپاس .

درود

تغییر مورد نظر اعمال شد.

با احترام - مدیر نظارت

میلاد20
2015/02/21, 00:47
سلام و خسته نباشید خدمت مدیران سایت
چطور میتونم ایمیلهای این سایت رو قطع کنم تا inboxجی میل پر نشه؟
ممنون

rajabnejad
2015/02/21, 11:45
سلام و خسته نباشید خدمت مدیران سایت
چطور میتونم ایمیلهای این سایت رو قطع کنم تا inboxجی میل پر نشه؟
ممنون

سلام ,برید تو پنل کاربری خودتون ؛تو تنظیمات عمومی ,بعد تیک دریافت ایمیل رو بردارید و وتنظیمات رو ذخیره کنید .

میلاد20
2015/02/25, 12:59
سلام ,برید تو پنل کاربری خودتون ؛تو تنظیمات عمومی ,بعد تیک دریافت ایمیل رو بردارید و وتنظیمات رو ذخیره کنید .
با سلام و خسته نباشید تیک هارو هم برداشتم ولی باز میاد:((#:-S

milad97
2015/02/25, 13:25
با سلام و خسته نباشید تیک هارو هم برداشتم ولی باز میاد:((#:-S

با تشکر از خانم رجب نژاد من توضیحات رو کامل می کنم
دوست عزیز شما باید هر سه تیک قسمت ایمیل رو بردارین(فلش اول)
در قسمت موضوعات باید مشترک نمی شوم رو انتخاب کنید نه گزینه های دریافت ایمیل(فلش دوم)
در قسمت پیام هم باید ایمیل فرستاده نشود رو انتخاب کنید(فلش سوم)
و در اخر ذخیر کنید تنظیمات رو و خارج شوید از کاربریتون ....و دوباره وارد کاربریتون بشید و با دیدن صفحه تنظیمات عمومی ببینید مطابق شکل تنظیمات ذخیره شده

http://forums.boursy.com/imported/2015/02/snf39eertf0wmw8mbfbd-1.png (http://8pic.ir/)

میلاد20
2015/02/25, 14:03
با تشکر از خانم رجب نژاد من توضیحات رو کامل می کنم
دوست عزیز شما باید هر سه تیک قسمت ایمیل رو بردارین(فلش اول)
در قسمت موضوعات باید مشترک نمی شوم رو انتخاب کنید نه گزینه های دریافت ایمیل(فلش دوم)
در قسمت پیام هم باید ایمیل فرستاده نشود رو انتخاب کنید(فلش سوم)
و در اخر ذخیر کنید تنظیمات رو و خارج شوید از کاربریتون ....و دوباره وارد کاربریتون بشید و با دیدن صفحه تنظیمات عمومی ببینید مطابق شکل تنظیمات ذخیره شده

http://forums.boursy.com/imported/2015/02/snf39eertf0wmw8mbfbd-1.png (http://8pic.ir/)

با تشکر از زحمتتون ولی همه یاینها رو انجام دادم ولی باز درست نشده

milad97
2015/02/25, 14:31
با تشکر از زحمتتون ولی همه یاینها رو انجام دادم ولی باز درست نشده

حالا اموزش جی میل رو بهت میدم تا اونجا جلوشون رو بگیری

جلوگیری از ایمیلهای یک ایمیل

1. وارد حساب جیمیل خود بشوید.

http://forums.boursy.com/imported/2015/02/gmail_block_1-1.jpg

2. برای پیدا کردن ایمیل های ناخواسته ، آدرس ایمیلی که می خواهید از این روش بلاک کنید را در کادر جستجوی بالای صفحه gmail تایپ کنید.

http://forums.boursy.com/imported/2015/02/gmail_block_2-1.jpg

3. در داخل ایمیل و سمت راست از نام فرستنده فلش رو به پایین را کلیک کنید. ( more )

http://forums.boursy.com/imported/2015/02/gmail_block_3-1.jpg

4. از لیست آبشاری بر روی “Filter messages like this” کلیک کنید.

http://forums.boursy.com/imported/2015/02/gmail_block_4-1.jpg

5. برای توقف دریافت ایمیل در قسمت From آدرس ایمیل فرستنده را بنویسید و در قسمت Subject فقط ایمیلهایی با عنوان خاص که از طرف این فرستنده ارسال می شود را بلاک می کند و ایمیل های با عناوین دیگر این فرستنده را مسدود نمی کند. در قسمت Has the words می توانید کلماتی را تعریف کنید که اگر این کلمات در ایمیل بود آن را جلوگیری کند. در قسمت Doesn't have می توانید تعریف کنید ایمیل هایی که شامل این کلمات نمی باشد را بلاک کند. کادر Has attachment ایمیل های ارسالی از طرف این فرستنده که همراه با فایل ضمیمه باشد را مسدود می کند.

نکته مهم: برای جلوگیری از تمام پیام ها از این ایمیل، فقط آدرس پست الکترونیک او را در کادر From وارد کنید و باقی کادرها راخالی بگذارید.

http://forums.boursy.com/imported/2015/02/gmail_block_5-1.jpg

6. در پایین کادر تنظیمات بلاک ایمیل ، بر روی “Create filter with this search” کلیک کنید.

http://forums.boursy.com/imported/2015/02/gmail_block_6-1.jpg

7. تیک Delete it را انتخاب کنید تا تمام ایمیلهایی که از طرف این فرستنده که با تنظیمات مرحله 5 همخوانی داشته باشد را فیلتر یا بلاک می کند.

http://forums.boursy.com/imported/2015/02/gmail_block_7-1.jpg

8. اگر می خواهید که تمام پیام های موجود از آن ایمیل حذف شود تیک گزینه “Also apply filter to X matching conversations” را فعال کنید و در نهایت بر روی Create Filter کلیک کنید.

http://forums.boursy.com/imported/2015/02/gmail_block_8-1.jpg

انتخاب گزینه Create Filter

H.samimi
2015/02/25, 17:40
سلام و درود به مدیریت..........از مدیریت محترم سایت تقاضا دارم به دلیل تحلیل های بنیادی و تکنیکالی مناسب و دقیق جناب tom cruise (http://forums.boursy.com/member.php?u=3254) را به کاربر ویژه بورسی تبدیل بنمایند........با تشکر از فروم عالیتان
کاملا مخالفم
من که هیج تحلیل بنیادی و تکنیکالی از ایشون ندیدم با تشکر

H.samimi
2015/02/25, 17:49
سلام خدمت مدیریت سایت
1-مدتی است که شماره صفحات بصورت ناقص و گاها" در وسط صفخات قرار میگیرد لطفا در صورت امکان رفع اشکال نمایید با تشکر
2- اگه امکان داره ترتیبی دهید تا نمودارها و چارتهایی که دوستان به اشتراک میگذارند را بتوان در همان صفحه بزرگنمایی کرد در حال حاضر در صورت بزرگنمایی, نوشته ها بزرگ و بالعکس نمودارها کوچک میشوند و کاربر میبایست اول نمودار را در سیستم خود ذخیره و بعد بزرگنمایی کند با تشکر

محمد-پ
2015/03/01, 16:09
پیشهاد میشود صفحات تاپیکها به جای 10 پستی 20 پستی شود

ahmoeini
2015/03/09, 08:05
سلام
صبح شما بخیر
میشه از شما خواهش کنم این موضوع ( امروز چه کردید؟ چرا؟ ) را نبندید و
اجازه بدهید از حضور دوستان در این تاپیک استفاده شود
درسته با رکود بازار بیشتر صحبت ها به بیراهه رفته
این درد این تاپیک نیست
این درد مردم ماست که چیزهایی رو میگن که اصلا اعتقادی بهش ندارن
چون درد زیاده
مخصوصا برای جامعه سهامداران
بالاخره این دوران هم به سر میاد و دو باره رونق به بازار برمیگرده
از شما و ناظرین و مدیران محترم درخواست می نمایم این تاپیک را نبندید

milad97
2015/03/12, 14:46
سلام خدمت مدیریت سایت
1-مدتی است که شماره صفحات بصورت ناقص و گاها" در وسط صفخات قرار میگیرد لطفا در صورت امکان رفع اشکال نمایید با تشکر
2- اگه امکان داره ترتیبی دهید تا نمودارها و چارتهایی که دوستان به اشتراک میگذارند را بتوان در همان صفحه بزرگنمایی کرد در حال حاضر در صورت بزرگنمایی, نوشته ها بزرگ و بالعکس نمودارها کوچک میشوند و کاربر میبایست اول نمودار را در سیستم خود ذخیره و بعد بزرگنمایی کند با تشکر

سلام
1. دلایل این مشکل : 1. بخاطر سرعت پایین اینترنت شماست 2. از مرورگر فایر فاکس اخرین ورژن استفاده کنید ورژن 36.0.1 استفاده کنید(بهترین مرورگر برای انجمن ها و همچنین سایت tse و معاملات انلاین فایر فاکس می باشد) 3. در تنظیمات کنترل پنل قسمت تنطیمات عمومی ....استایل انجمن رو بر روی boursy light v2 قرار دهید
2. اگر از مرورگر فایر فاکس استفاده کنید با راست کلیک بر روی نمودار گزینه view image را بزنید بعد به راحتی میتوانید بزرگنمایی کنید

mohammad55
2015/06/25, 13:51
سلام خسته نباشید من امکان ارسال پیام خصوصی ندارم لطفا آنرا فعال نمایید
تاکنون هیچکدام از قوانین سایت را نقض نکرده ام
ممنون

rajabnejad
2015/06/27, 08:28
سلام خسته نباشید من امکان ارسال پیام خصوصی ندارم لطفا آنرا فعال نمایید
تاکنون هیچکدام از قوانین سایت را نقض نکرده ام
ممنون

سلام خدمت شما
دستزسی به پیام خصوصی متناسب با فعالیت شما و پس از حدود 70 ارسال مفید فعال خواهد شد.

موفق باشید.

ha110
2015/06/27, 22:16
با سلام خدمت مدیریت محترم لطف میکنید یه نگاه به عکس ارسالی در صفحه جک بگیم بیاندازید به نظر با مقررات سایت مشکل داره

brilliant
2015/07/09, 00:06
سلام
لطفا تاپیک کره شمالی را مجدد فعال کنید

orumbourse
2015/08/05, 19:35
درود و خسته نباشید بر مدیران سایت بورسی

آقا یه خواهشی دارم لطفا این سیستم امتیاز دهی به پست رو یا بردارید یا یه جوری کنید که اسم اون کاربر موقع امتیاز دادن دیده بشه.
طرف هم امتیاز منفی میده هم هر چی دلش خواست پیغام میذاره،این که نمیشه .
من بعنوان یه کاربر باید بدونم کی در سیستم امتیازدهی بمن پیغام میذاره چون برخی پیغام ها حاوی حرف های ناراحت کننده و بعضا غیراخلاقیه.
لطفا به این مورد رسیدگی کنید.

H.samimi
2015/08/05, 20:16
پاسخ : تحلیل های تکنیکالی Farshid

با سلام و خسته نباشید به مدیران محترم سایت بورسی
میخواستم ببینم آیا این فایل برای شما قابل مشاهده است
بنده قادر به مشاهده اینگونه فایل ها که معمولا با نام چند عدد ظاهر میشه نیستم // با تشکر
نمودار تحلیلی آقا فرشید که قبلا تحلیل کردند:فایل پیوست 3989 (http://forums.boursy.com/attachment.php?attachmentid=3989)

===========================

درود

فایل مورد نظر قابل مشاهده نیست.

با احترام - مدیر نظارت

مدیر نظارت
2015/08/06, 00:25
درود و خسته نباشید بر مدیران سایت بورسی

آقا یه خواهشی دارم لطفا این سیستم امتیاز دهی به پست رو یا بردارید یا یه جوری کنید که اسم اون کاربر موقع امتیاز دادن دیده بشه.
طرف هم امتیاز منفی میده هم هر چی دلش خواست پیغام میذاره،این که نمیشه .
من بعنوان یه کاربر باید بدونم کی در سیستم امتیازدهی بمن پیغام میذاره چون برخی پیغام ها حاوی حرف های ناراحت کننده و بعضا غیراخلاقیه.
لطفا به این مورد رسیدگی کنید.

درود

با توجه به عدم استفاده صحیح و نادرست برخی کاربران از این امکان،

گزینه مورد نظر غیر فعال شد.

Senator1989
2015/08/06, 02:36
سلام...........خواهشا جلوی اسپم و درگیرهای کاربر Djdream را در این فروم بگیرید ایشان هدفی جز ایجاد حاشیه در این محیط ندارند..............با تشکر

=========================

درود

در صورت مشاهده پست هاي توهين آميز يا بر خلاف قوانين، از بحث کردن و پاسخ دادن اکیداً خودداری کرده و صرفآ موضوع را از طریق امکان "گزارش ارسال خلاف" که در پائین هر پست وجود دارد جهت رسیدگی به مدیران انجمن ارجاع نمایید.

با احترام - مدیر نظارت

Senator1989
2015/08/08, 00:39
سلام وقت بخیر............خواهشاد کاربری با ایدی استاد در تاپیک mr.moradi را مسدود کنید زیرا با سو استفاده از اسم کاربری خود در تاپیک تحلیل و اطلاعات کاملا مبتدیانه پوچ و بی اعتبار ارائه میدهد و موجب ضرر و گمراهی خوانندگان میشود این کاربر مثلا استاد تکنیکال

m.r_moradi
2015/08/08, 07:14
سلام وقت بخیر............خواهشاد کاربری با ایدی استاد در تاپیک mr.moradi را مسدود کنید زیرا با سو استفاده از اسم کاربری خود در تاپیک تحلیل و اطلاعات کاملا مبتدیانه پوچ و بی اعتبار ارائه میدهد و موجب ضرر و گمراهی خوانندگان میشود این کاربر مثلا استاد تکنیکال

دوست عزیز ایشون از دوستان بنده هستن و فامیلیشون استاد هست:)))اگه لازمه تصویر کارت ملیشونو براتون بگم بفرستنlaughingsmiley

ضمنا فکر میکنم هرکسی در اظهار نظر ازاده و ایشونم ندیدم کسی رو ترغیب به کاری بکنه،کارکرد فروم اینه که هرکسی نظر خودش رو بیان کنه جناب...

اگه جایی تحلیل و نظر ایشون رو بی اعتبار میبینید راهش اینه که نظر خودتون رو مطرح کنید و بحث دوستانه و منطقی داشته باشید...

mhjboursy
2015/08/14, 13:40
سلام
دو تا جستار مسابقات ستاره داران هست که جدیدا برای کسانی که ستاره ندارند غیر قابل نمایش شده است.
لطفا دوباره این ها را به حالت قابل نمایش در آورید.
برای امثال من که انتخاب ها و دلایل افراد مختلف را نگاه می کنند خیلی مفید می تواند باشد.

===================
پی نوشت: یا این کاری که گفتم را با زبان خوش انجام می دهید یا بنده مجبورم از روش دیگری اقدام کنم (روش دیگر: اینکه من هم تلاش کنم ستاره بگیرم تا بتوانم این جستار ها را ببینم. البته معلوم نیست کی بشود...)

===================================

با عرض سلام و ادب

امیدوارم جنابعالی هم با شرکت در مسابقات و کسب ستاره، از امکان دسترسی به انجمن ستاره داران برخوردار شوید.

H.samimi
2015/08/20, 11:31
با سلام و خسته نباشید به مدیران سایت
بتازگی باز کردن سایت بورسی کمی مشکل شده
اوایل فکر میکردم بخاطر سرعت پایین نت هست
ولی با باز کردن سایتهای مشابه و سایتهای خبری این مشکل دیده نمیشه
لطفا" بررسی کنید
از دوستان هم خواهش میکنم اگه مشکل مشابه دارند لایک کنند // با تشکر فراوان

amini
2015/08/27, 11:19
با سلام اینجانب تقاضای تغییر نام کاربری انسیه به amini دارم ممنون میشوم مساعدت فرمایید

====================================

با سلام اینجانب تقاضای تغییر نام کاربری انسیه به amini دارم ممنون میشوم مساعدت فرمایید

درود

تغییر مورد نظر اعمال شد.

با احترام - مدیر نظارت

نوام چامسکی
2015/09/12, 01:47
http://forums.boursy.com/imported/2015/09/majalleh_8034-1.jpg

یک رمانی تو فروم سرمایه سعی میشد اخر هفته بهترین پستها رو بصورت مجله نشون بدن خیلی خوب بود اینجا هم میشه بنوعی همین کار رو کرد

/اینکه محتوا چی باشه با مدیریت و نظر دوستان /لااقل تو یک تاپیکی میبشه اون رو انجام داد

naghmeh
2015/09/19, 10:36
سلام ببخشید این پست های کاربران جدید در چه صورتی ارسال میشه؟
الان من به عنوان یک کاربر تازه وارد از اساتید سایت سوال دارم اما پست من غیر قابل رویت هست /:.sadsmiley.:/

Aiming
2015/09/19, 22:40
سلام ببخشید این پست های کاربران جدید در چه صورتی ارسال میشه؟
الان من به عنوان یک کاربر تازه وارد از اساتید سایت سوال دارم اما پست من غیر قابل رویت هست /:.sadsmiley.:/

با درود

حساب کاربری شما فعال گردید.

موفق باشید.

omidvar
2015/09/19, 22:55
سلام در مسابقه ستاره داران دوستان دقت کافی ندارند یا اینکه تبعیض قایل میشوند سبد بنده هفت دقیقه بعد از ساعت 23 ویرایش شده وتایید نشده در صورتی که سبد قبل از بنده بنام دوست عزیزمان جناب نوسان 11 دقیقه بعد از ساعت 23 ویرایش شده ولی سبدشان تایید شده البته در مسابقات قبلی هم این اتفاق بارها افتاده وسبدها مورد تایید قرار گرفته خواهشمنم رسیدگی بفرمایید

Mehdi1400
2015/09/20, 19:45
سلام در مسابقه ستاره داران دوستان دقت کافی ندارند یا اینکه تبعیض قایل میشوند سبد بنده هفت دقیقه بعد از ساعت 23 ویرایش شده وتایید نشده در صورتی که سبد قبل از بنده بنام دوست عزیزمان جناب نوسان 11 دقیقه بعد از ساعت 23 ویرایش شده ولی سبدشان تایید شده البته در مسابقات قبلی هم این اتفاق بارها افتاده وسبدها مورد تایید قرار گرفته خواهشمنم رسیدگی بفرمایید

سلام
بر خود واجب میدانم به بخشی از مطلب شما پاسخ دهم
1- ما ادعایی به بی نقص بودن نداریم به همین دلیل به دوستان این روش را پیشنهاد کرده ایم که در صورت مشاهده اشتباه، تاکید میکنم اشتباه، آنرا در خصوصی اعلام کنند تا رسیدگی شود. ولی در این مورد که شما اشاره کردید با تاکید عرض میکنم که کار بی نقصی توسط ناظرین ارائه میشود.
2-کدام تبعیض؟ آیا بار حقوقی کاربرد این واژه را میدانید؟ اگر منظورتان این مورد است که آقا فرشید به درستی و مطابق قوانین عمل کرده است. ایشان اندک شکی هم که به موضوع داشتند از بنده استعلام کردند و پس از اطمینان، عمل کردند. فکر میکنید این عمل را بغیر از تعهد میشود چیز دیگری تعبیر کرد؟
3- شما خودتان اعتراف دارید که 7 دقیقه بعد از ساعت 23 ویرایش کرده اید و میدانید که مغایر قوانین عمل کرده اید، با اینحال چگونه انتظار دارید که فراتر از قانون با شما برخورد شود.
4- اگر توانستید یک مورد و فقط یک مورد را از مسابقات قبل ارائه دهید که کوتاهی از طرف ناظرین صورت گرفته، بنده همینجا اعلام میکنم که به دلیل کوتاهی در انجام وظایف، به نظارت بر سبدها ادامه نخواهم داد.

Aiming
2015/09/21, 00:30
با سلام

دوست بزرگوار فکر میکنم سوء برداشتی اتفاق افتاده و منجر به ایجاد چنین سوالی برای شما شده..

یک بار دیگر به ویرایشی که اشاره کردید مراجعه کنید... این ویرایش توسط جناب farshidu جهت تائید سبد انجام گرفته و نه توسط کاربر شرکت کننده(در اینجا جناب navasan)..

فکر میکنم توجه به این نکته سوء تفاهم بوجود آمده رو برطرف کند.

اینجا لازمه یکبار دیگه از زحمات ارزشمند دوستان عزیزم جنابان Mehdi1400 ، هامد ، farshidu جهت برگزاری بی نقص مسابقات سپاسگزار باشم.

orumbourse
2015/09/22, 22:38
درود بر مدیران سایت بورسی

مدتیه سوالی ذهن منو به خودش مشغول کرده ولی هنوز هم نتونستم جوابی برای اون پیدا کنم،اونم اینه که چطور میشه در یک سایت که چندین هزار نفر عضو داره یه عده قلیلی در حدود ده بیست نفر برای خودشون یه محفل خصوصی درست میکنند و هیچ کس دیگری هم بغیر خودشان اجازه حضور در اون محفل رو نمیدهند.
منظورم انجمن ستاره دار هاست.
چرا کسی دیگه ای حق مشاهده مطالب اونها رو نداره؟
آیا اونها در اونجا کارهای غیرمعمولی و یا تحلیل های فرا زمینی انجام می دهند؟
چطور اونها اجازه مشاهده اطلاعات دیگران رو در تایپک های دیگه دارند ولی دیگران حق دیدن مطالب و تحلیل اونها رو ندارند؟
ایا برای دیگران هم چینین امکاناتی هست که مطالب خودشون رو فقط در اختیار افرادی خاصی قرار بدهند؟
اگر جواب شما این هست که بخاطر مسابقه چنین مقرارتی در نظر گرفته شده تا کاربرها بیشتر در مسابقه شرکت کنند ،خب بهتر نبود که در انجمن ستاره دارها اجازه درج مطلب برای دیگران داده نمیشد ولی مطالب قابل رویت برای دیگران بود؟
بنظر من وجود چنین انجمنی با این شیوه ،توهین به تمامی کاربران این سایت هست که اطلاعات رایگان در اختیار دیگران قرار میدهند.
اگر قرار باشد که ما اطلاعاتمان رو از دیگران مخفی کنیم ،پس چرا این همه ما تایپک باز و عمومی داریم؟
چرا این همه آدم از صبح تا شب زحمت میکشند خبرهای جمع آوری شده و تحلیل های ساعت ها زحمت کشیده خودشون رو در تایپک ها برای استفاده عموم ،رایگان میذارند؟
اگر واقعا سیاست سایت اینه که برای شرکت در مسابقه باید از چینین روش هایی با اصول فرماسونری در سایت استفاده بشه،بنده هم پیشنهاد میکنم که تایپک جو بازار رو هم ببندید و تمامی دوستانی که میخواهند از مطالب اونجا استفاده کنند یه امتحانی از سوی گردانندگان تایپک گرفته بشه،بعد از قبولی از امتحان اجازه استفاده از تایپک داده بشه.
این رو هم بگم من هیچ تشنه ی استفاده از مطالب اونها نیستم ولی وجود همچین مقرارتی رو یه جور توهین به اعضای این سایت میدونم.

با تشکر اورم بورس

========================

عرض سلام و ادب

فعلآ در انجمن ستاره داران تنها دو مسابقه برگزار می گردد ولی در آینده امکان ایجاد تاپیکهای تحلیلی وچود دارد، ضمنأ انجمن ستاره داران به هیچ وجه محفل خصوصی محسوب نمیشود زیرا تمامی اعضاء حتی کاربرانی که یکروز هم از تاریخ عضویتشان گذشته باشد می توانند با شرکت در مسابقات هفتگی و ماهانه و کسب ستاره از این بخش بازدید نمایند.

با تشکر و آرزوی موفقیت

امام قلی خان
2015/09/23, 05:38
من میخواهم از مدیریت محترم بورس عاجزانه تقاضا کنم تا آیدی کسانی که مسکن را فوت میکنند تا بالا برود و آیدی زالوصفتان بنداز در روان و هیچ چیز نداران را مسدود کند.هزار بار خواسته ام اما کسی گوش نمیدهد.یکی هست که از اوضاع بورس دارد ماهی میگیرد و هی تبلیغ عشقش را میکند. یکی هست میگوید مسکن بخرید.حالا میگویید فحش نمیدهند درست اما آیا تبلیغ آن جنایتکار علیه بشریت بدتر از فحش نیست؟آیا اگر کسی تبلیغ ابوبکر بغدادی را کرد در آمریکا آزاد میگردد؟ چون فحش نداده است؟ از بغدادی بدتر انها بودن که مال و داریی مردم رابردن و 1000 میلیارد دلار سرمایه به فنا رفت.آیا انکه با زالوصفتی در مسکن فوت میکند جنایت کار نیست؟یک عده هم برای آمرکا کف و سوت میزنن. یک عده هم برای عربها هورا میکشن.یک عده هم دو سه چار پنج آیدی دارن. یک عده بنداز در رو سهام هستن .اینها همش زالوصفتی است که مدیریت باید با ان برخورد اشد بکند.
با تشکر

TAJ2014
2015/09/25, 07:40
با احترام
در صورت امکان خواهان حذف پست های اخر ین خودم رو در تایپیک جو بازار دارم
با تشکر

===========================

درود

لطفأ از طریق امکان "گزارش ارسال خلاف" که در پائین هر پست وجود دارد اقدام فرمایید.

با احترام - مدیر نظارت

mhjboursy
2015/09/30, 13:08
سلام
امکانش هست بفرمایید نحوه تصمیم گیری در مورد مسابقات چگونه است؟
چند وقت پیش در مورد مسابقه ماهیانه متوجه شدم سبدم را کمتر از حد معمول محاسبه کرده اند، این موضوع را به جناب هامد گزارش دادم که ایشان گفتند به خاطر مجمع بوده!!! (در حالی که مشکل برای قبل از مجمع هم بود)

امروز مسابقات هفتگی را نگاه کردم.
سبدم را محاسبه کردم دیدم با اعداد اعلام شده در سایت متفاوت است.
بعد آمدم سبد نفر اول را هم محاسبه کردم دیدم آن هم با اعداد اعلام شده در سایت متفاوت است!

لطفا یک نگاه به سبد بنده و سبد جناب چینی بند زن (با محاسبات بنده) بیاندازید:

چینی بند زن

نماد

قیمت اول هفته

قیمت آخر هفته

نتیجه مسابقه

بکاب
7190

7322
1.835883171

پتایر
2015

2093
3.870967742

میانگین:
2.853425

mhjboursy

نماد
قیمت اول هفته

قیمت آخر هفته

نتیجه مسابقه

خفناور
7140

7508
5.154061625

بساما
1235

1260
2.024291498

میانگین

3.589177

می شود نحوه ی محاسبات را بفرمایید چگونه است؟ محاسبات من اشتباه است؟

===============================

عرض سلام و ادب

محاسبات جنابعالی تفاوتی با نتایج اعلام شده (http://forums.boursy.com/showthread.php?t=180&page=1431&p=639029&viewfull=1#post639029) ندارد.

با تشکر و آرزوی موفقیت

orumbourse
2015/10/11, 11:52
آقای ناظر محترم
لطفا نظارت کنید.
اگه اینجا ناظر نداره بفرمایید ما تکلیفمون رو بدونیم اگر هم هست نظارت کنه این چه وضعشه یکی میاد هر روز به آدم توهین میکنه؟
شما کجایید ؟چرا هیچی نمیگید؟ کم مونده فحش خواهر مادر بدهند، این بار دوم که ایشون هر چی از دهنش در میاد نثار من میکنم، پس کی میخواهید کاری کنید؟

یک شخصی جدیدا بعد عرق خوری و مستی با شکم پر میاد اینجا باد پرت میکنه و حرف از گل و بلبل بودن این دولت یزید یازدهم میکنه بهتره بره جلوی همون دریاچه خشک شده ارومیه جونش و از بی تدبیری و وعده های پوچ دولتش که دریاچه ارومیه رو کرده برکه فراموشی بشینه شعار زنده باد روحانی سر بده تا شاید معجزه شد و پر آب شدش

احتمالا در حالت میگساری و عرق خوری بوده و رکود به اون بزرگی رو نمیدیده! /:.yead.:/

Senator1989
2015/10/11, 12:07
چرا چاخان میکنی داداشی من کی اسم تو رو اوردم ؟؟؟؟؟؟

mhjboursy
2015/10/11, 23:47
سلام
BBcode در امضای من غیر فعال شده. (قبلا فعال بود)
همین طور که می بینید امضای من به جای اینکه رنگ داشته باشد کد رنگ را دارد.
لطفا بررسی بفرمایید.
متشکر

خوشبخت
2015/10/20, 17:21
سلام به مدیران محترم

لطفا یه تاپیک با موضوع گزارشات کدال بازگشایی کنید تا به این حد تاپیک به اسم یه کاربر بالا نیاد

الان لطفا دقت کنید فقط ببینید که بخواییم از یه موضوع استفاده کنیم فقط چند صفحه باید بگردیم تا برسیم به یه تاپیک

عاجزانه خواهشمندم یک تاپیک باز کنید که گزارش های کدالی که قرار میدن که بدون هیچ تحلیلی همونجوری تو خود کدال هست اونجا قرار بگیره

با تشکر فراوان

mhjboursy
2015/10/20, 17:32
سلام به مدیران محترم

لطفا یه تاپیک با موضوع گزارشات کدال بازگشایی کنید تا به این حد تاپیک به اسم یه کاربر بالا نیاد

الان لطفا دقت کنید فقط ببینید که بخواییم از یه موضوع استفاده کنیم فقط چند صفحه باید بگردیم تا برسیم به یه تاپیک

عاجزانه خواهشمندم یک تاپیک باز کنید که گزارش های کدالی که قرار میدن که بدون هیچ تحلیلی همونجوری تو خود کدال هست اونجا قرار بگیره

با تشکر فراوان

سلام جناب خوشبخت
اتفاقا این نوع فعالیت که شما بهش نقد دارید واقعا عالی است و جای تشکر دارد.
در جستار مرتبط به هر سهمی اطلاعات بسیار عالی ای در خصوص فعالیت های آن شرکت به صورت چکیده در اختیار مخاطب قرار می گیرد...

به علاوه اگر شما می خواهید یک جستار را پیدا کنید دو راه بسیار عالی پیش روی شما است:
1- از جستجو استفاده کنید و با چند کلیک به جستار مورد علاقه تان برسید
2- اگر جستاری مورد علاقه شما است و آن را زیر نظر دارید آن را به لیست مورد علاقه خود اضافه کنید تا به محض به روز رسانی در کنترل پنلتان آن را ببینید.

خوشبخت
2015/10/20, 18:07
سلام جناب خوشبخت
اتفاقا این نوع فعالیت که شما بهش نقد دارید واقعا عالی است و جای تشکر دارد.
در جستار مرتبط به هر سهمی اطلاعات بسیار عالی ای در خصوص فعالیت های آن شرکت به صورت چکیده در اختیار مخاطب قرار می گیرد...

به علاوه اگر شما می خواهید یک جستار را پیدا کنید دو راه بسیار عالی پیش روی شما است:
1- از جستجو استفاده کنید و با چند کلیک به جستار مورد علاقه تان برسید
2- اگر جستاری مورد علاقه شما است و آن را زیر نظر دارید آن را به لیست مورد علاقه خود اضافه کنید تا به محض به روز رسانی در کنترل پنلتان آن را ببینید.

درود محمد حسین جان

من نقدی به کار ندارم ولی دقت کنید فقط تاپیک داره میاد و اکثرشون کپی گزارشه

ولی اگه یه تاپیک مجزا باشه گزارشی هم اومده باشه میتونیم همونجا نقدش کنیم چون این گزارشا فقط کپیه عزیزم و تو هیچ فرومی همچین وضعی نیست و یه تاپیک مجزا هست والا

بهر حال ممنون از نظرتون

================

درود

میتوانید از تاپیک آخرین گزارش شرکتها روی سایت codal (http://forums.boursy.com/showthread.php?t=1029&page=45) استفاده فرمایید.

با احترام - مدیر نظارت

orumbourse
2015/11/01, 15:58
همچنان اعتقاد دارم رویه ای که شما در تایپک های ستاره دارها در پیش گرفته اید کار نادرستی هست و باعث ایجاد نوعی تبعیض بین اعضا میشود.
شما میتونید ارسال پست را در این تایپک ها بغیر از اعضای آن محدود کنید ولی رویه عدم دسترسی کاربرهای غیر ستاره دار کار ناشایست و نادرستی هست.
ضمن اینکه هیچ علاقه ای به خوندن مطالب اون تایپک ندارم و چه بسا مطالب سایر تایپک ها بسیار پربارتر از اون تایپک ها باشه ولی این جور کارها به اعتبار سایت لطمه میزند.
چرا باید به یه عده امتیازات بیشتری از سایرین داده بشه و برای خود تایپک های خصوصی داشته باشند؟
با ادامه این رویه هر کی از راه برسه میگه من باید یه تایپک خصوصی داشته باشم که فقط اقای ایکس و ایگرد بتونند بیان داخلش!
اینجا همه با هم برابرند و چیز مخفی نداریم و مطالب هم رایگان و با تلاش تمامی کاربرها تهیه میشه.
لطفا رسیدگی کنید.

==================

عرض سلام و ادب

همانطور که در جوابیه قبلی نیز عرض شد، در انجمن ستاره داران تنها دو مسابقه برگزار می گردد و در حال حاضر تاپیک خصوصی وجود ندارد.

با تشکر و آرزوی موفقیت

orumbourse
2015/11/01, 21:06
عرض سلام و ادب

همانطور که در جوابیه قبلی نیز عرض شد، در انجمن ستاره داران تنها دو مسابقه برگزار می گردد و در حال حاضر تاپیک خصوصی وجود ندارد.

با تشکر و آرزوی موفقیت

وقتی من و سایر کاربرهای بدون ستاره نمیتونیم وارد اون تایپک بشیم یعنی اینکه اونجا یه تایپک خصوصیه،چطور عمومیه ،ولی نمیشد واردش شد؟
مسابقه هم باشد باید همه اعضا سایت بتونند از مطالب اون استفاده کنند.
ایا شما میتوانید ترتیبی اتخاذ کنید که مطالب و پست های من برای اعضا ستاره دار قابل رویت نباشه؟ اگر جوابتان منفی هست پس من هم همین حق رو دارم که مطالب اون ها رو ببینم تا عدالت رعایت شه.
مرسی

"heydar"
2015/11/01, 22:45
وقتی من و سایر کاربرهای بدون ستاره نمیتونیم وارد اون تایپک بشیم یعنی اینکه اونجا یه تایپک خصوصیه،چطور عمومیه ،ولی نمیشد واردش شد؟
ایا شما میتوانید ترتیبی اتخاذ کنید که مطالب و پست های من برای اعضا ستاره دار قابل رویت نباشه؟ اگر جوابتان منفی هست پس من هم همین حق رو دارم که مطالب اون ها رو ببینم تا عدالت رعایت شه.
مرسی
موافقم

ناظر مسابقات
2015/11/02, 21:42
مرسی

عرض سلام و ادب

تمامی کاربران بدون ستاره میتوانند با شرکت در مسابقات هفتگی و ماهانه چنانچه برنده شوند از انجمن ستاره داران بازدید نمایند و با توجه به اینکه شرکت در مسابقات برای تمامی کاربران آزاد و شرایط برنده شدن برای همه یکسان است لذا بکارگیری واژه خصوصی استنباط نادرستی است.

لطفأ به این نکته توجه فرمایید:

چنانچه مدیریت انجمن، کاربران خاصی را جهت دسترسی به انجمن ستاره داران بصورت گزینشی و دلخواه انتخاب میکرد در آنصورت واژه خصوصی معنا میگرفت اما در حال حاضر ستاره داران تنها تحت شرایط و قوانین مسابقه انتخاب میشوند و مدیریت هیچگونه دخالت و یا اعمال نظری در خصوص برندگان مسابقه و بازدیدکنندگان انجمن ستاره داران ندارد.

امیدوارم که توضیحاتم جنابعالی را مجاب نموده باشد.

با تشکر و آرزوی موفقیت

orumbourse
2015/11/02, 23:01
عرض سلام و ادب

تمامی کاربران بدون ستاره میتوانند با شرکت در مسابقات هفتگی و ماهانه چنانچه برنده شوند از انجمن ستاره داران بازدید نمایند و با توجه به اینکه شرکت در مسابقات برای تمامی کاربران آزاد و شرایط برنده شدن برای همه یکسان است لذا بکارگیری واژه خصوصی استنباط نادرستی است.

لطفأ به این نکته توجه فرمایید:

چنانچه مدیریت انجمن، کاربران خاصی را جهت دسترسی به انجمن ستاره داران بصورت گزینشی و دلخواه انتخاب میکرد در آنصورت واژه خصوصی معنا میگرفت اما در حال حاضر ستاره داران تنها تحت شرایط و قوانین مسابقه انتخاب میشوند و مدیریت هیچگونه دخالت و یا اعمال نظری در خصوص برندگان مسابقه و بازدیدکنندگان انجمن ستاره داران ندارد.

امیدوارم که توضیحاتم جنابعالی را مجاب نموده باشد.

با تشکر و آرزوی موفقیت

درود و عرض خسته نباشید
ببخشید مثل اینکه من منظورم رو درست نتونستم برسونم.
بحث سر این نیست که چطوری میشود ستاره دار شد یا کاربرهای دیگه هم میتونند با شرکت در مسابقات ستاره دار شوند بحث بر سر این هست که یه تعداد بنام ستاره دار محفلی خصوصی درست میکنند،سوالم رو بشکلی دیگر و خیلی واضح مطرح میکنم آیا کاربرهای آبی رنگ هم میتونند برای خودشان محفلی درست کنند که فقط ابی رنگ ها حق ورود داشته باشند؟
اگر جواب منفی هست،پس متوجه باشید که ایجاد تایپک ستاره دار ها که فقط ستاره دار ها حق ورود دارند ،نیز اشتباه هست.
بحث رو ادامه نمیدهم ،چون فکر میکنم تغییری در دیدگاه مدیریت داده نخواهد شد.
تشکری از وقتی که گذاشتید.

ناظر مسابقات
2015/11/03, 00:39
درود و عرض خسته نباشید
ببخشید مثل اینکه من منظورم رو درست نتونستم برسونم.
بحث سر این نیست که چطوری میشود ستاره دار شد یا کاربرهای دیگه هم میتونند با شرکت در مسابقات ستاره دار شوند بحث بر سر این هست که یه تعداد بنام ستاره دار محفلی خصوصی درست میکنند،سوالم رو بشکلی دیگر و خیلی واضح مطرح میکنم آیا کاربرهای آبی رنگ هم میتونند برای خودشان محفلی درست کنند که فقط ابی رنگ ها حق ورود داشته باشند؟
اگر جواب منفی هست،پس متوجه باشید که ایجاد تایپک ستاره دار ها که فقط ستاره دار ها حق ورود دارند ،نیز اشتباه هست.
بحث رو ادامه نمیدهم ،چون فکر میکنم تغییری در دیدگاه مدیریت داده نخواهد شد.
تشکری از وقتی که گذاشتید.

با درود مجدد

متوجه منظورتان هستم اما برداشت جنابعالی از انجمن ستاره داران که محفل خصوصی محسوب شود کاملأ نادرست است زیرا کاربران ستاره دار برای خود محفلی درست نکرده اند که شما می فرمایید دیگران هم محفل درست کنند، ستاره داران به واسطه ی شرکت در مسابقات و بر اساس مهارت و تواناایی که داشته اند توانسته اند برنده شوند و به انجمن ستاره داران راه یابند مثل اینکه برای راهیابی به دانشگاه در آزمون سراسری شرکت می کنید.

در هر صورت نظر جنابعالی قابل احترام است و از اینکه جهت بهبود سطح کیفی انجمن دغدغه های خود را در میان می گذارید صمیمانه سپاسگزارم و برایتان آرزوی موفقیت دارم.

امام قلی خان
2015/11/03, 04:08
مدیریت محترم من هم میخواستم همین را بگویم. بعضی مثل وحید بیست خان که همیشه ستاره ها را درو میکند در آن انجمن ستاره داران میباشند و برای کسانی مثل من که تقلبی و از روی دست این وآن سهم میخرند خوب بود مثلا سبدش را ببینم و یا یادبگیرم که نمیگیرم یا از رویشان بخرم. یا نه اصلا زیر نظر بگیرم سبدش را که چطوری اینهمه ستاره برده است. لااقل خودش بعداز مسابقه بیاید در تاپیک عمومی بگوید کدام سهم و چرا انتخاب کرده است. آخر به سن من دیگر از کجا ستاره بگیرم؟ اگر هم برای پیرمردها حق بازنشستگی قائل میباشید یک ستاره به من بدهید تا خودم بروم سبدها را ببینم.باتشکر

mhjboursy
2015/11/03, 13:52
با درود مجدد

متوجه منظورتان هستم اما برداشت جنابعالی از انجمن ستاره داران که محفل خصوصی محسوب شود کاملأ نادرست است زیرا کاربران ستاره دار برای خود محفلی درست نکرده اند که شما می فرمایید دیگران هم محفل درست کنند، ستاره داران به واسطه ی شرکت در مسابقات و بر اساس مهارت و تواناایی که داشته اند توانسته اند برنده شوند و به انجمن ستاره داران راه یابند مثل اینکه برای راهیابی به دانشگاه در آزمون سراسری شرکت می کنید.

در هر صورت نظر جنابعالی قابل احترام است و از اینکه جهت بهبود سطح کیفی انجمن دغدغه های خود را در میان می گذارید صمیمانه سپاسگزارم و برایتان آرزوی موفقیت دارم.
سلام
هر چند بنده هم با نظر آیدی orrumbourse موافقم ولی کاملا از ناظر محترم تشکر می کنم بابت این حسن ادبیات و رفتار معقول@};-

مدیریت محترم من هم میخواستم همین را بگویم. بعضی مثل وحید بیست خان که همیشه ستاره ها را درو میکند در آن انجمن ستاره داران میباشند و برای کسانی مثل من که تقلبی و از روی دست این وآن سهم میخرند خوب بود مثلا سبدش را ببینم و یا یادبگیرم که نمیگیرم یا از رویشان بخرم. یا نه اصلا زیر نظر بگیرم سبدش را که چطوری اینهمه ستاره برده است. لااقل خودش بعداز مسابقه بیاید در تاپیک عمومی بگوید کدام سهم و چرا انتخاب کرده است. آخر به سن من دیگر از کجا ستاره بگیرم؟ اگر هم برای پیرمردها حق بازنشستگی قائل میباشید یک ستاره به من بدهید تا خودم بروم سبدها را ببینم.باتشکر
سلام بر امام قلی جان،
یا امیر! اگر هر دفعه می خواهید سبدشان را نگاه کنید که هیچ،
ولی اگر می خواهید به صورت کلی تجربه ای از این خصوص حاصل کنید، این پیوند (http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3359&p=638286&viewfull=1#post638286)را ببینید. چرا که بنده پیش تر ارسال دوستان چند ستاره را بررسی کرده ام و خلاصه ای در اینجا گرد آورده ام:
http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3359&p=638286&viewfull=1#post638286
ضمن اینکه عزیزان چند ستاره در مسابقات ماهانه هم شرکت می کنند. (تقریبا دلایل انتخاب سبد و احیانا چیدمان سبدشان هم در مسابقات ماهانه و هفتگی هم یکی است.)

H.samimi
2015/11/03, 21:11
با سلام و تقدیم احترام
با توجه باینکه بنده با دو تا سیستم به سایت سر میزنم ( ا-منزل با کامپیوتر و 2- با تبلت سر کار) چند روزیه که با تبلت نمیتونم روی سایت بیام میخواستم سوال کنم که دسترسی من از جانب مدیر سایت محدود شده؟ یا اینکه اشکال از جایی دیگه هست؟

======================

درود

هیچگونه تغییر و محدودیتی از طرف مدیریت سایت روی حساب کاربری شما اعمال نشده است.

با احترام - مدیر نظارت

orumbourse
2015/11/21, 09:50
لازمه از مدیریت محترم سایت بخاطر باز کردن قفل انجمن ستاره دارها تشکر ,ویژه ای بکنم.
گرچه بارها گفته ام من از مطالب اونجا زیاد هم استفاده نمیکنم ولی باز بودن تمامی تایپک ها و استفاده عموم کاربرها از تمامی مطالب و تحلیل ها باعث قویتر شدن و بالا رفتن اعتبار سایت خواهد شد.

orumbourse
2015/12/13, 14:37
درود
از مدیریت سایت درخواست دارم به کاربر negarminavi بابت ارسال پست های نامربوط در تايپک های تخصصی بازار بورس و همچنین ایجاد بحث های سیاسی حاشیه دار که منجر به ایجاد درگیری بین کاربرها میشود اخطار داده شود.
کاربر نامبرده با وجود اینکه چندین بار شخصا به ایشان در مورد عدم بحث سیاسی در تايپک جو بازار هشدار داده ام ولی باز رعایت نمیکنند .
لذا از مدیریت سایت درخواست میشود برای جلوگیری از بی نظمی و ایجاد حاشیه به کاربر negarminavi اخطاری در این زمینه داده شود.
ahmoeini
2015/12/13, 14:51
درود
از مدیریت سایت درخواست دارم به کاربر negarminavi بابت ارسال پست های نامربوط در تايپک های تخصصی بازار بورس و همچنین ایجاد بحث های سیاسی حاشیه دار که منجر به ایجاد درگیری بین کاربرها میشود اخطار داده شود.
کاربر نامبرده با وجود اینکه چندین بار شخصا به ایشان در مورد عدم بحث سیاسی در تايپک جو بازار هشدار داده ام ولی باز رعایت نمیکنند .
لذا از مدیریت سایت درخواست میشود برای جلوگیری از بی نظمی و ایجاد حاشیه به کاربر negarminavi اخطاری در این زمینه داده شود.
سلام
با عرض معذرت
بنده مخالف صحبت شما هستم
و دلم نمیخاد به کسی تذکر داده بشه
تمام گرم بودن تاپیکها به وجود همین بحث هاست که میشه
ممکنه کسی به نوشته های من هم اعتراض داشته باشه
چه اشکالی داره بگه؟
من از مدیران درخواست میکنم
همانطوری که تا الان صبر و حوصله به خرج دادین از این به بعد هم امعان نظر داشته باشید
خواهشمندم از تمامی دوستان
اینجور نگویند که تذکر داده شود
این غلط و خلاف انسان دوستی است
یک نوع توهین است
از مدیران خواهشمندم هرگز به فکر این موضوع نباشید
ما همه با هم برابریم و دوست
بحث لازمه دوستیه بیشتره
و اگر قراره تذکر داده شود حتما به من هم بدهید

/:.rolleyessmileyani

orumbourse
2015/12/13, 15:04
سلام
با عرض معذرت
بنده مخالف صحبت شما هستم
و دلم نمیخاد به کسی تذکر داده بشه
تمام گرم بودن تاپیکها به وجود همین بحث هاست که میشه
ممکنه کسی به نوشته های من هم اعتراض داشته باشه
چه اشکالی داره بگه؟
من از مدیران درخواست میکنم
همانطوری که تا الان صبر و حوصله به خرج دادین از این به بعد هم امعان نظر داشته باشید
خواهشمندم از تمامی دوستان
اینجور نگویند که تذکر داده شود
این غلط و خلاف انسان دوستی است
یک نوع توهین است
از مدیران خواهشمندم هرگز به فکر این موضوع نباشید
ما همه با هم برابریم و دوست
بحث لازمه دوستیه بیشتره
و اگر قراره تذکر داده شود حتما به من هم بدهید

ربط اخطار دادن با انسان دوستی رو متوجه نشدم!
اینجا ما در مورد بی نظمی صحبت میکنیم،کسی به ایشان نميگه بحث سیاسی نکنه .میتونه اینکار رو در تايپک مربوطه انجام بده نه هر تايپکي که دلش بخواد.
پست های شما رو در تايپک جو بازار میخوانم پست شما هیچ ربطی به بحث سیاسی نداره گرچه مطالب سیاسی هم داخل اون دیده میشه به این دلیل که شما فقط یه پست در مورد وضعیت بازار و جو سیاسی ایران و جهان می گذارید و ادامه نمی دهید ولی کاربر نامبرده بدنبال بحث و جدل سیاسی با کاربران و القا تفکرات سیاسی خود در تايپک های نامربوط می باشد.
مردم برای اطلاع از جو بازار وارد تايپک میشوند نه خواندن بحث و جدال های سیاسی بین دو یا سه نفر.
لذا همچنان از مدیریت سایت درخواست میشود به کاربر نامبرده اخطاری داده شود.

ahmoeini
2015/12/13, 15:16
ربط اخطار دادن با انسان دوستی رو متوجه نشدم!
اینجا ما در مورد بی نظمی صحبت میکنیم،کسی به ایشان نميگه بحث سیاسی نکنه .میتونه اینکار رو در تايپک مربوطه انجام بده نه هر تايپکي که دلش بخواد.
پست های شما رو در تايپک جو بازار میخوانم پست شما هیچ ربطی به بحث سیاسی نداره گرچه مطالب سیاسی هم داخل اون دیده میشه به این دلیل که شما فقط یه پست در مورد وضعیت بازار و جو سیاسی ایران و جهان می گذارید و ادامه نمی دهید ولی کاربر نامبرده بدنبال بحث و جدل سیاسی با کاربران و القا تفکرات سیاسی خود در تايپک های نامربوط می باشد.
مردم برای اطلاع از جو بازار وارد تايپک میشوند نه خواندن بحث و جدال های سیاسی بین دو یا سه نفر.
لذا همچنان از مدیریت سایت درخواست میشود به کاربر نامبرده اخطاری داده شود.

شما خودتون رو خیلی دارین عصبانی میکنید
بعضی از صحبتهای خانم میناوی رو من قبول دارم
در خصوص اخطار دادن و روابط انسانی میتونم اینو بهتون بگم
شما در خصوص قندیها مردم رو به اشتباه ننداختید؟
چرا فکر میکنید هر چیزی میگید درسته؟
وقتی یک تاپیک برای بحث و نوشته بازار گرم میشه بگذارید بشه
امروز یک جمله خانم میناوی شمارو کفری کرد
من تمام نوشته هارو میخونم
فکر نمیکنم اگه گفته یکی یه خرده به قبای کسی برمیخوره باید دستور قتلش رو صادر کنه
من از مدیران میخام اسم این تاپیک رو به جو بازار و بحث و گفتگو تغییر بده
ضمنا
برای هر سهمی یک تاپیک مخصوص خودش رو داره
و برای مجموعه یک سری سهم مرتبط هم باز یک سری تاپیک تعیین شده
شما چرا در تاپیک جو بازار تبلیغ قندیهارو کردید؟
چرا در تاپیک جو بازار تحلیل تکنیکال میزارید؟
منصفانه برخورد کنید
من برای نوشته های شما اهمیت قائلم
ولی شما هم سخت نگیرید
من روی حرف خودم هستم
اگر مدیران میخان به این خانم تذکر بدهند به من هم بدهند

Senator1989
2015/12/13, 15:25
جناب اروم بورس لطفا این فروم با خونه شخصی خودتون مقایسه نکنید ...........من و بن کردی سر هیچ و پوچ و خیلی های دیگه رو با دلایلی مسخره از این فروم باعث اخراجشون شدی .... از رفتارهای لوس و نامردانه شما متاسفم

orumbourse
2015/12/13, 15:47
جناب اروم بورس لطفا این فروم با خونه شخصی خودتون مقایسه نکنید ...........من و بن کردی سر هیچ و پوچ و خیلی های دیگه رو با دلایلی مسخره از این فروم باعث اخراجشون شدی .... از رفتارهای لوس و نامردانه شما متاسفم

شما رو من بن نکردم خودتون خودتون رو بن کردید،نکنه یادتون رفته چه فحش ها و ناسزاهایی بمن دادید؟میخواید یادآوری کنم؟!هان؟
شما خجالت نمیکشید هنوز از اون قضیه صحبت میکنید؟

شما خودتون رو خیلی دارین عصبانی میکنید
بعضی از صحبتهای خانم میناوی رو من قبول دارم
در خصوص اخطار دادن و روابط انسانی میتونم اینو بهتون بگم
شما در خصوص قندیها مردم رو به اشتباه ننداختید؟
چرا فکر میکنید هر چیزی میگید درسته؟
وقتی یک تاپیک برای بحث و نوشته بازار گرم میشه بگذارید بشه
امروز یک جمله خانم میناوی شمارو کفری کرد
من تمام نوشته هارو میخونم
فکر نمیکنم اگه گفته یکی یه خرده به قبای کسی برمیخوره باید دستور قتلش رو صادر کنه
من از مدیران میخام اسم این تاپیک رو به جو بازار و بحث و گفتگو تغییر بده
ضمنا
برای هر سهمی یک تاپیک مخصوص خودش رو داره
و برای مجموعه یک سری سهم مرتبط هم باز یک سری تاپیک تعیین شده
شما چرا در تاپیک جو بازار تبلیغ قندیهارو کردید؟
چرا در تاپیک جو بازار تحلیل تکنیکال میزارید؟
منصفانه برخورد کنید
من برای نوشته های شما اهمیت قائلم
ولی شما هم سخت نگیرید
من روی حرف خودم هستم
اگر مدیران میخان به این خانم تذکر بدهند به من هم بدهند

دوست عزیز
این دومین باره شما در مورد قندیها صحیت میکنید کسی ندونه فکر میکنه من چه ضرری در مورد قندیها زده ام.
در مورد قندیها من در مورد قشیر و قچار و قنیشا حرف زده ام و گفته ام بخرید،الان اینا چند درصد تو ضررند که شما کفرتون در آومده؟
قشیر رو زیر 240 تومن من گفتم همینطور قچار و قنیشا رو یادمه روی 130 تومن.الان اینا 50 درصد افت کرده اند یا 70 درصد ؟یک
دوما من کی گفتم اینا رو بفروشید که مردم رو به اشتباه انداخته ام ،پست منو بالا بیار.
شما پست من رو با دقت نمیخونی تقصیر من نیست من گفتم بالاتر مقداریش رو میفروشم تا پایینتر و در شروع روند بخرم این معنایش فروش هست؟
منظور شما از اینکه شما در تایپک جو بازار تبلیغ قندی کردید چیه؟
در مورد هر سهمی در تایپک جو بازار دلم بخواهد صحبت میکنم مگر قراره از شما اجازه بگیرم؟
تایپک جو بازار در مورد سهام هست و تحلیل تکنیکال هم در مورد سهام هست ولی بحث سیاسی یه چیزه دیگه هست.
اینجا هم من با مدیریت سایت حرف میزنم شما هر حرفی دارید با مدیریت بزنید با نقل قول کردن پست من حرف نزنید.
قندی اله شد قندی به له شد.
مگه فندیها چی شده اند؟
من نمیدونستم شما وکیل و وصی کاربر دیگه هستید

Senator1989
2015/12/13, 15:54
من چرا خجالت بکشم...دست پیش رو گرفتی پس نیفتی ادم زبون باز ........شما دید از بالا به پایین نسبت به دیگران دارید درست مثل فرعون فکر میکنید

ahmoeini
2015/12/13, 15:56
من شما رو من بن نکردم خودتون خودتون رو بن کردید،نکنه یادتون رفته چه فحش ها و ناسزاهایی بمن دادید؟میخواید یادآوری کنم؟!هان؟
شما خجالت نمیکشید هنوز از اون قضیه صحبت میکنید؟

دوست عزیز
این دومین باره شما در مورد قندیها صحیت میکنید کسی ندونه فکر میکنه من چه ضرری در مورد قندیها زده ام.
در مورد قندیها من در مورد قشیر و قچار و قنیشا حرف زده ام و گفته ام بخرید،الان اینا چند درصد تو ضررند که شما کفرتون در آومده؟
قشیر رو زیر 240 تومن من گفتم همینطور قچار و قنیشا رو یادمه روی 130 تومن.الان اینا 50 درصد افت کرده اند یا 70 درصد ؟یک
دوما من کی گفتم اینا رو بفروشید که مردم رو به اشتباه انداخته ام ،پست منو بالا بیار.
شما پست من رو با دقت نمیخونی تقصیر من نیست من گفتم بالاتر مقداریش رو میفروشم تا پایینتر و در شروع روند بخرم این معنایش فروش هست؟
منظور شما از اینکه شما در تایپک جو بازار تبلیغ قندی کردید چیه؟
در مورد هر سهمی در تایپک جو بازار دلم بخواهد صحبت میکنم مگر قراره از شما اجازه بگیرم؟
تایپک جو بازار در مورد سهام هست و تحلیل تکنیکال هم در مرود سهام هست ولی بحث سیاسی یه چیزه دیگه هست.
اینجا هم من با مدیریت سایت حرف میزنم شما هر حرفی دارید با مدیریت بزنید با نقل قول کردن پست من حرف نزنید.
قندی اله شد قندی به له شد.
مگه فندیها چی شده اند؟
من نمیدونستم شما وکیل و وصی کاربر دیگه هستید

شما هرکار دوست داشتین میتونین بکنین
من از شما خواهش کردم
از باب دوستی
و از باب گفتن خاسته من هم از مدیریت بود
گفتم بگذارند این جو باقی بماند
شما هرجا دوست دارین بنویسین
ما هم میخونیم
و ازش استفاده میکنیم
از گفته های همه دوستان استفاده میکنیم
اما موضوع قندیها به قوت خودش باقیه
بقیه بماند برای فردا
چون من تعطیل شدم

/:.winksmiley02.:/

orumbourse
2015/12/13, 15:59
شما هرکار دوست داشتین میتونین بکنین
من از شما خواهش کردم
از باب دوستی
و از باب گفتن خاسته من هم از مدیریت بود
گفتم بگذارند این جو باقی بماند
شما هرجا دوست دارین بنویسین
ما هم میخونیم
و ازش استفاده میکنیم
از گفته های همه دوستان استفاده میکنیم
اما موضوع قندیها به قوت خودش باقیه
بقیه بماند برای فردا
چون من تعطیل شدم

/:.winksmiley02.:/

شما هر کاری دارید از مدیریت درخواست کنید،اینجا اومدید از یه کاربر دیگه دفاع میکنید و موضوعات نامربوط رو پیش میکشید این نشون میده که شما مشکل شخصی با من دارید و از این موضوع سواستفاده میکنید.

ahmoeini
2015/12/14, 08:15
شما هر کاری دارید از مدیریت درخواست کنید،اینجا اومدید از یه کاربر دیگه دفاع میکنید و موضوعات نامربوط رو پیش میکشید این نشون میده که شما مشکل شخصی با من دارید و از این موضوع سواستفاده میکنید.

نگو این حرف رو تورو خدا
من از کسی دفاع نکردم
از بحث و صحبت دفاع کردم
برام هیچکس هم فرقی نمیکنه
یکی از دوستان همین تاپیک زیر اسم و لوگوی کاربریش یک نقطه نیمه قرمز داره
نباید اینطوری باشه
هیچکس نباید به خاطر نوع صحبت کردنش اینطوری باهاش برخورد بشه
کاش میشد اون نقطه قرمز رو هم حذف کرد

orumbourse
2015/12/14, 08:43
نگو این حرف رو تورو خدا
من از کسی دفاع نکردم
از بحث و صحبت دفاع کردم
برام هیچکس هم فرقی نمیکنه
یکی از دوستان همین تاپیک زیر اسم و لوگوی کاربریش یک نقطه نیمه قرمز داره
نباید اینطوری باشه
هیچکس نباید به خاطر نوع صحبت کردنش اینطوری باهاش برخورد بشه
کاش میشد اون نقطه قرمز رو هم حذف کرد

شما دیروز نیت خودتون رو نسبت بمن نشون دادید وقتی تو مسئله ای که ارتباطی بشما نداره میاید و بحث های نامربوط رو پیش میکشید مشخصه که شما بدلایل کاملا شخصی با این بی نظمی برخورد میکنید.
اما در مورد قندیها علی الخصوص قشیر اگر فروختید یا خریدید یا هر چیز دیگه ،همین الان قشیر شناوره (درست روی قیمتی که من پست گذاشتم)میتونید هر کاری خواستید بکنید دیگه هم با من در هیچ موردی حرف نزنید.
دیدم نسبت بشما عوض شد.

ahmoeini
2015/12/14, 09:02
شما دیروز نیت خودتون رو نسبت بمن نشون دادید وقتی تو مسئله ای که ارتباطی بشما نداره میاید و بحث های نامربوط رو پیش میکشید مشخصه که شما بدلایل کاملا شخصی با این بی نظمی برخورد میکنید.
اما در مورد قندیها علی الخصوص قشیر اگر فروختید یا خریدید یا هر چیز دیگه ،همین الان قشیر شناوره (درست روی قیمتی که من پست گذاشتم)میتونید هر کاری خواستید بکنید دیگه هم با من در هیچ موردی حرف نزنید.
دیدم نسبت بشما عوض شد.

در خصوص شما چشم بزرگوار
حتما به توصیه هاتون گوش میکنم
ولی بقیه چیزها به قوت خود باقیست
روزگار خوب و خوشی داشته باشید

orumbourse
2015/12/16, 15:13
درود و خسته نباشید
مدیریت محترم سایت بورسی بنظر اینجانب ،هر روز که میگذره سایت بورسی از بازار بورس دورتر و به سمت سایت سیاسی نزدیک ميشه،با این روندی که در سایت بورسی در حال شکل گيري هست ،سایت بورسی کم کم از نظر محتوای مطالب و تحلیل های بورسی سیر نزولی رو خواهد داشت و این میتونه باعث کاهش بهره وری سایت برای فعالان بازار بورس بشه.
دقت کنید در بیشتر تايپک ها بجای سهام از سیاست صحبت میشه و عملا هیچ کمکی به ترید هیچ یک از خوانندگان نمی کنه.
اگر این وضعیت کنترل نشه، ادامه این روند باعث کاهش خوانندگان بورسی سایت خواهد شد.

Senator1989
2015/12/16, 15:42
کسی شما رو وکیل وصی کاربران فروم بورسی کرده جناب مدافع دولت راستگویان با تدبیر !؟؟ افکار متکبرانه و بعضا متفکرانه شما نیتی غیر مردمی و از جنس خواص دارد شما هر فرومی هر سایتی بروید همین مباحث مطرح میشود که بعضی تعداد مشارکت کاربران چند برار این فروم یباشد اگر متوجه معنی فروم Forum نیستید سری به دیکشنری بزنید ...ببخشید اگر حرف دلم رو زدم حضرت استاد

negarminavi
2015/12/28, 12:05
من سوالی داشتم از مدیریت اونم اینکه تاپیک "نبض سیاست" چرا حذف شده؟

Aiming
2015/12/29, 13:38
من سوالی داشتم از مدیریت اونم اینکه تاپیک "نبض سیاست" چرا حذف شده؟

با سلام

این تاپیک حذف نشده..
از مسیر انجمن اختصاصی، دسترسی به این تاپیک مقدوره..

اسد-ص
2016/02/23, 16:55
باسلام
آیا امکانش هست به انجمن ستاره داران وارد شوم ؟

ناظر مسابقات
2016/02/24, 12:29
باسلام
آیا امکانش هست به انجمن ستاره داران وارد شوم ؟

عرض سلام و ادب

این امکان برای تمام کاربران وجود دارد به شرطی که در مسابقات هفتگی و یا ماهانه شرکت نموده و برنده شوند.

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=180

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=1384

با آرزوی موفقیت

ebiman
2016/02/25, 09:17
با سلام
اگر امکان دارد تاپیک بررسی سهام گروه دارویی مجددا باز گشایی شود
با تشکر

Aiming
2016/02/26, 21:15
با سلام
اگر امکان دارد تاپیک بررسی سهام گروه دارویی مجددا باز گشایی شود
با تشکر

با سلام خدمت شما دوست گرامی

شما و دیگر دوستان می توانند برای اطلاع از اخبار یا مطالب مرتبط با گروه دارویی از لینک زیر
اخبار دارویی (http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2471)

و یا در ارتباط با هر نماد دارویی، از تاپیک مختص به آن نماد دارویی با استفاده از گزینه جستجو در بالا سمت چپ صفحه استفاده نمائید.

با سپاس

orumbourse
2016/03/13, 23:07
درود
لطفا رنگ آبی ایدی منو به رنگ تیره مثل کاربرهای تازه وارد تغییر بدید.
مزیت این رنگ آبی چیه؟هیچی

milad97
2016/03/13, 23:34
من پیشنهادم اینه که تمام کاربرها یه رنگ داشته باشن
فقط کاربران ستاره دار و مدیر با نوشتن عنوان زیر نام کاربریشون مشخص بشن
به نظرم تشکر ها هم حذف بشن و نشه از کسی تشکر کرد
کلا هرچه تالار ساده تر باشه بهتره
مثل بورکس که خیلی ساده است

orumbourse
2016/03/14, 00:03
من پیشنهادم اینه که تمام کاربرها یه رنگ داشته باشن
فقط کاربران ستاره دار و مدیر با نوشتن عنوان زیر نام کاربریشون مشخص بشن
به نظرم تشکر ها هم حذف بشن و نشه از کسی تشکر کرد
کلا هرچه تالار ساده تر باشه بهتره
مثل بورکس که خیلی ساده است

اصلا آیدی بنام کاربر ستاره دار از نظر من کم لطفی هست در حق تحليلگرها.
طرف یه پیش بینی در مسابقه میکنه بعدش تا مدتها بابت فقط يه پیش بيني، عنوان ستاره دار رو حمل میکنه،کاربرهای دیگه هم فکر میکنند چه کار شاقی کرده؟
خب اگه به پیش بینی باشه مگه تحليلگرهاي سایت کم پیش بینی درست کرده اند؟
حداقل اگه به پیش بینی باشه بايد جلوی کاربری من یه دویست سیصد تا ستاره دیده بشه!

milad97
2016/03/14, 00:10
طرف یه پیش بینی در مسابقه میکنه بعدش تا مدتها بابت فقط يه پیش بيني، عنوان ستاره دار رو حمل میکنه،کاربرهای دیگه هم فکر میکنند چه کار شاقی کرده؟

کاملا موافقم
حالا هم اگه میخواهند همین روند رو ادامه بدهند لااقل مثل قدیم تحلیلگران سایت رو جدا کنند و متمایز قرار بدن

mkarimi_mavad
2016/04/09, 20:37
در قسمت مسابقات هفتگی من سه سهم انتخاب کردم: خمحرکه - وپارس - کهمدا
در حالی که اشتباهی به جای کهمدا سهم شبندر را در محاسبه امتیاز برای من در نظر گرفتن .
آیا باید اینجا تذکر بدم تا مشکل برطرف بشه یا جای دیگه؟

Mehdi1400
2016/04/09, 20:41
در قسمت مسابقات هفتگی من سه سهم انتخاب کردم: خمحرکه - وپارس - کهمدا
در حالی که اشتباهی به جای کهمدا سهم شبندر را در محاسبه امتیاز برای من در نظر گرفتن .
آیا باید اینجا تذکر بدم تا مشکل برطرف بشه یا جای دیگه؟

سلام جناب کریمی عزیز

کافی است به آقا هامد که اعلام نتایج را به عهده دارند، در پیام خصوصی اعلام بفرمایید تا در اولین فرصت تصحیح کنند

موفق باشید

mkarimi_mavad
2016/04/09, 20:51
سلام جناب کریمی عزیز

کافی است به آقا هامد که اعلام نتایج را به عهده دارند، در پیام خصوصی اعلام بفرمایید تا در اولین فرصت تصحیح کنند

موفق باشید

ممنونم از راهنماییتون آقا مهدی گل

راستش من تازه عضو ایم سایت شدم و هرچی گشتم نتونستم راهی برای فرستادن پیغام خصوصی پیدا کنم. اگه لطف کنید و بگید چطوری میشه پیام خصوصی داد خیلی ممنون میشم.

برای همه یه قسمت به نام ارسال ایمیل هست در حالی که برای جناب هامد این قسمت وجود نداره

با تشکر

هامد
2016/04/11, 21:30
ممنونم از راهنماییتون آقا مهدی گل

راستش من تازه عضو ایم سایت شدم و هرچی گشتم نتونستم راهی برای فرستادن پیغام خصوصی پیدا کنم. اگه لطف کنید و بگید چطوری میشه پیام خصوصی داد خیلی ممنون میشم.

برای همه یه قسمت به نام ارسال ایمیل هست در حالی که برای جناب هامد این قسمت وجود نداره

با تشکر

سلام جناب کریمی و باتشکر از مهدی عزیز.
سبدتون اصلاح میشه.

هامد
2016/04/11, 21:38

سلام بر سجاد عزیز، من نمیدونم مشکلتون با رویه مسابقات چیه سجاد جان، چرا شرکت نمیکنید شما؟
و اینکه مگر چیه این عنوان ستاره دار که در موردش اینطور میگید! چیزی خاصی نیست والا، تمام کاربران سایت هم میدونند که این عنوان صرفا مربوط به مسابقات هست. بعد هم اینکه کسانی که ستاره میگیرند ستارشون همیشه نمیمونه اگر شرکت نکنند طی یک ماه ستارشون حذف میشه و اگر هم آخر بشن باز هم حذف میشه.
اتفاقا مسابقات بورسی همیشه ویژگی خاص این فروم بوده که باقی فروم ها نداشتند و صرفا محک شخصی هست و نه چیز دیگر این عنوان ستاره دار هم حالا جایزه ای هست که در نظر گرفته شده و هیچ چیز خاصی نیست مگر ستاره دار ها چی دارند که باقی اعضا ندارند!؟
اگر هم مسابقات به هر دلیلی از دیدتون مشکلی داره واقعا خوشحال میشیم بشنویم و این مشکلات رو رفع کنیم.

سیروس احمدی
2016/04/19, 14:05
با سلام و احترام....لطفا کاربری بنده رو عادی کنید....

پدرمان در آمد از بس پست زدیم و منتظر تاییه شدیم !!!

mhjboursy
2016/04/22, 22:55
سلام
پیشنهاد می کنم در مسابقه نماد های بازار پایه/توافقی فرابورس را هم مجاز کنید. (من نمی دانم علت غیر مجاز بودن اینها چیست؟)
نماد های خیلی عالی ای در آنجا قرار دارد (وقوام... فاهواز... خصدرا...) حیف است به خدا! /:.happysmiley:./

============

با عرض سلام وادب

عدم الزام شرکتهای بازار پایه به ارائه پیش بینی بودجه و در نتیجه شفافیت ضعیف اغلب این شرکتها، شناور پایین و نوسانات شدید قیمت، نقدشوندگی عمومأ بسیار کم و مشکلات مربوط به تأیید سبدها برای مجریان مسابقه، از جمله موانع پیش رو جهت اجرایی نشدن این پیشنهاد است، مگر آنکه یک مسابقه جدید صرفأ جهت نمادهای بازار پایه ایجاد شود که صرفنظر از مشکلات اجرایی، بعید است مورد استقبال قرار گیرد.

با آرزوی موفقیت و تشکر از پیشنهادتان

rezayours.rg
2016/04/28, 09:44
با سلام
در صورت امکان کلاسهای آموزشی را که اساتید برجسته بورس دایر میکنند اطلاع رسانی کنید .

فرستاده شده از HUAWEI G7-L11ِ من با Tapatalk

orumbourse
2016/05/10, 15:20
سلام بر سجاد عزیز، من نمیدونم مشکلتون با رویه مسابقات چیه سجاد جان، چرا شرکت نمیکنید شما؟
و اینکه مگر چیه این عنوان ستاره دار که در موردش اینطور میگید! چیزی خاصی نیست والا، تمام کاربران سایت هم میدونند که این عنوان صرفا مربوط به مسابقات هست. بعد هم اینکه کسانی که ستاره میگیرند ستارشون همیشه نمیمونه اگر شرکت نکنند طی یک ماه ستارشون حذف میشه و اگر هم آخر بشن باز هم حذف میشه.
اتفاقا مسابقات بورسی همیشه ویژگی خاص این فروم بوده که باقی فروم ها نداشتند و صرفا محک شخصی هست و نه چیز دیگر این عنوان ستاره دار هم حالا جایزه ای هست که در نظر گرفته شده و هیچ چیز خاصی نیست مگر ستاره دار ها چی دارند که باقی اعضا ندارند!؟
اگر هم مسابقات به هر دلیلی از دیدتون مشکلی داره واقعا خوشحال میشیم بشنویم و این مشکلات رو رفع کنیم.

درود بر شما
من مشکلی با مسابقه ندارم،هر جور صلاح دونستید عمل کنید.من فقط نظرم رو گفتم.
تمامی پیشنهادات من برای بهتر شدن سایت و بالا بردن کیفیت سایت بورسی در میان سایت های فعال در بورس بوده ولی سعی میکنم در مسایلی که بمن مربوط نیست دخالت نکنم.

احـد
2016/05/17, 16:40
با سلام و عرض ادب و ارادت خدمت مدیران فهیم سایت وزین بورسی خواهشی دارم اینکه نام کاربری اینجانب را بنام واقعی خودم (احد)تغییر دهید با سپاس احد

=====================

با سلام و عرض ادب و ارادت خدمت مدیران فهیم سایت وزین بورسی خواهشی دارم اینکه نام کاربری اینجانب را بنام واقعی خودم (احد)تغییر دهید با سپاس احد

orumbourse
2016/06/06, 10:22
درود
یعنی واقعا نمیشه برای این گزارشات کدال یه تایپک مخصوص ایجاد کرد تا این همه تایپک توسط یه نفر بالا نیاد؟!
صفحه اول انجمن رو که نگاه میکنی انگار یه نفر به سایت حمله کرده!!!پنجاه شصت تایپک با اسم یه نفر بالا میاد.
اگر هم بخوای مطلب یه نفر دیگه رو بخونی،باید تمامی تایپک ها رو باز کنی تا ببینی قبل ایشون کسی مطلبی نوشته یا نه؟!
بیشتر پست ها داره لابلای این گزارشات کدال در تایپک ها گم میشه.

===============

درود

تاپیک گزارشات کدال (http://forums.boursy.com/showthread.php?t=1029&page=45) وجود دارد اما ارسال گزارش شرکتها در تاپیکهای اختصاصی، سطح دسترسی و اطلاع کاربران از سوابق هر شرکت را افزایش می دهد.

با احترام - مدیر نظارت

orumbourse
2016/06/30, 14:16
درود

یه پیشنهاد دارم.
با توجه به اینکه برخی کاربران روزانه دهها پست در تایپک های مختلف ارسال میکنند و باعث گم شدن پست های مهم و ارزشمند برخی دوستان صاحب نظر میشوند،لذا پیشنهاد میکنم پست های مهم بورسی افراد صاحب نظر و تحلیلگر سایت که روزانه ، در هر تایپکی زده میشه ،یه کپی از اون در یه تایپک جداگانه ثبت بشه تا بهتر و راحت تر بشود پست های دوستان صاحب نظر رو پیدا کرد و استفاده نمود.قطعا جمع شدن پست های مهم در یک جا،کمک شایانی به کاربران و دوستان میکنه.
برای مشخص شدن اینکه پست های کدوم دوستان در این تایپک جمع شود هم میتوان یه نظرخواهي از کاربران سایت داشت و سوال کرد تمایل دارند که نظرات کدام دوستان در این تایپک گذاشته شود،تا نفرات برتر و پرطرفدار انتخاب شوند.
البته این تایپک باید طوری باشه که کسی نتونه مطلبی در اون تایپک ارسال کنه،فقط پست های دوستان صاحب نظر که در هر گوشه ای از سایت در مورد سهام نظر می دهند قرار بگیره.

anahita
2016/06/30, 20:37
مدیریت محترم شاید پستم پاک بشه اما حداقل خیالم راحته که حقیقت رو میگم . شما برای اینکه بازدید سایت بالا بره اجازه انتشار هر تکستی رو به هر شخصی میدین یا حداقل خیلی ها این برداشت رو میکنن ، برای مثال دقیقا حرف اروم بورس درسته چرا یه دفعه باید 80-100 تاپیک با پستهای بیهوده بالا بیاد ؟؟!!

مثلا همین شخص میاد تو تاپیک سکه طلا یا تاپیک بازار اتی ، هر روز دو سه تا پست میزاره که قیمت سکه رو از سایت لایو دیتا برداشته و اینجا کپی میکنه !! اونم قیمت سکه اتی که لحظه ای تغییر میکنه ، یعنی پست هیچ ارزشی نداره !! لطفا رسیدگی کنین

orumbourse
2016/07/02, 17:19
مدیریت محترم شاید پستم پاک بشه اما حداقل خیالم راحته که حقیقت رو میگم . شما برای اینکه بازدید سایت بالا بره اجازه انتشار هر تکستی رو به هر شخصی میدین یا حداقل خیلی ها این برداشت رو میکنن ، برای مثال دقیقا حرف اروم بورس درسته چرا یه دفعه باید 80-100 تاپیک با پستهای بیهوده بالا بیاد ؟؟!!

مثلا همین شخص میاد تو تاپیک سکه طلا یا تاپیک بازار اتی ، هر روز دو سه تا پست میزاره که قیمت سکه رو از سایت لایو دیتا برداشته و اینجا کپی میکنه !! اونم قیمت سکه اتی که لحظه ای تغییر میکنه ، یعنی پست هیچ ارزشی نداره !! لطفا رسیدگی کنین

حیف این سایت نازنین که به این روز افتاد.
پیشنهاد میدم اسم سایت رو هم به نام این کاربر بکنید، دیگه خیال همه راحت بشه.
سایت negarminavi

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/07-02-2016-06-14-47-ب-ظ.jpg

mohammadhossein
2016/07/02, 20:30
این مدیریت ضعیف اینجا رو میرسونه یک ارسال میخواهیم داشته باشیم رب و رب ما رو میارین جلو چشمان تا بتوانیم ارسال کنیم.

مهم نیست .

Senator1989
2016/07/16, 15:16
این وضعیت فروم با این تعداد کاربر و بازدید کننده انگشت شمار لایق فروم بورسی نیست چاره ای برای ما کاربران قدیمی و همیشگی فروم بورسی بیاندیشید

narsis
2016/07/18, 11:57
سلام
چطور میتونم پیام خصوصی بدم؟
پیشاپیش ممنون از راهنمایی

iligal
2016/07/18, 13:23
سلام
چطور میتونم پیام خصوصی بدم؟
پیشاپیش ممنون از راهنمایی

با سلام
بر روی نام کاربری شخص مورد نظر کلیک چپ بفرمایید
مورد چهارم پیام خصوصی می باشد که می توانید پیام مورد نظر خود را ارسال نمایید.

narsis
2016/07/18, 14:22
با سلام
بر روی نام کاربری شخص مورد نظر کلیک چپ بفرمایید
مورد چهارم پیام خصوصی می باشد که می توانید پیام مورد نظر خود را ارسال نمایید.

خیلی ممنونم از راهنماییتون

اگر تو کلیک قسمت کلیک چپ گزینه ای بعنوان ارسال پیام نبود به معنی اینکه اون کاربر راه پیام خصوصیش رو بسته؟
راه دیگری برای ارسال پیام نیست؟

Aiming
2016/07/18, 23:43
خیلی ممنونم از راهنماییتون

اگر تو کلیک قسمت کلیک چپ گزینه ای بعنوان ارسال پیام نبود به معنی اینکه اون کاربر راه پیام خصوصیش رو بسته؟
راه دیگری برای ارسال پیام نیست؟

با سلام

با توجه به پست موجود در لینک زیر، سرویس پیام خصوصی برای اعضای فعال قابل استفاده خواهد بود.

در صورت نیاز سریعتر به پیام خصوصی، پس از مدتی فعالیت در انجمن با توجه به کیفیت مطالب ارسالی میتوانید درخواست دسترسی به پیام خصوصی از مدیریت داشته باشید.
http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3219

موفق باشید..

orumbourse
2016/08/24, 11:44
پیشنهاد میدم اسم سایت بورسی رو به "ستاد تبلیغاتی احمدی نژاد و کوبیدن دولت روحانی" تغییر بدین و مدیرش هم کاربر negarminavi بشه.
اینجوری بهره وری سایت برای اعضا هم بالا میره.

ایرج سابق
2016/08/24, 13:25
با سلام از مدیریت سایت درخواست داریم لطفا به پستهای ارسالی کاربر negarminavi دقت کامل را داشته باشند این کار بر فقط دنبال حاشیه سازی حمله کردن و خراب کردن دولت روحانی و جلو ه خوب

نشان دادن دولت محمود احمدی نژادی می باشد پستهای این کاربر واقعا دیگه غیر قابل تحمل می باشد چه از نظر سیاسی و چه از نظر وضعیت جو بازار بورس لطفا

یک بار هم که شده مدیریت سایت پیگری کند و امثال این کار بر را برای همیشه حذف کنند

مجيد رادمنش
2016/08/25, 21:44
با درود و احترام

ایرج عزیز، اگر فعالیت ایشان صرفأ تبلیغاتی و یا سیاسی بود بدون نیاز به تذکر شما حسابشان را مسدود میکردیم اما نظرات ایشان (ولو بسیار جانبدارانه و یکطرفه) در کنار فعالیتهای بورسی و در تاپیکهایی که مختص به همین موضوعات ایجاد شده است صورت میگیرد و اگر محترمانه باشد مغایرتی با قوانین انجمن ندارد.

orumbourse
2016/08/25, 23:31
شما عملا با این حمایتتون از این کاربر تیر خلاص به پیکر سایت بورسی وارد کردید.
بیشتر اعضا سایت از دست مباحث سیاسی این کاربر در تمامی تایپک ها عاصی شده اند ولی شما هنوز مورد خلافی پیدا نکرده اید!!!
این نشون میده که اصلا مطالب ارسالی رو مطالعه نمیکنید.
اینکه نظم سایت رو با گزارشات کدال و بالا آوردن بی دلیل تمامی تایپک ها بهم میزند برای شما مهم نیست؟یعنی نمیشه برای اینکار از یه تایپک مجزا استفاده کرد،تا یهویی بیست سی تا تایپک بالا نیان؟
اینکه این کاربر از صبح تا شب اخبار و تحلیل های سیاسی سرتاسر کذب و نادرست از جانبداری و تبلیغ برای یک جناح و کوبیدن جناح دیگر میگذارد،خلاف مقرارت سایت نیست؟!
اگر از نظر شما جواب اینها منفی هست، هیچی دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه.

ائلچی
2016/08/25, 23:39
سلام به همگی
دوستان یکی از مخالفین سر سخت مموتی من هستم البته در حد توان! ولی بیاید به نظرات مخالف هر چند جانبدارانه اگر هم گوش نمیدهیم لااقل خفه اش نکنیم. ایشون هم نیتشان پیشرفت کشور هست ولی راهی که پیشنهاد میدن از نظر ماها اشتباه محضه ولی خوب ایشون هم حق اظهار نظر دارن . نباید که هر کی با ما موافق بود بهش تریبون بدیم هر کی مخالف بندازیمش اوین! علت عدم پیشرفت این مملکت هم همینه. هیچ کی گوشی برای گوش دادن به نظر مخالف خودش رو نداره. چند فعال سیاسی داریم که تو زندان ها دارن از بین میرن؟! چرا مگه گناهش غیر این بود که نظر مخالف با سیستم رو اعلام کرده؟!!

ایرج سابق
2016/08/26, 01:07
با درود و احترام

ایرج عزیز، اگر فعالیت ایشان صرفأ تبلیغاتی و یا سیاسی بود بدون نیاز به تذکر شما حسابشان را مسدود میکردیم اما نظرات ایشان (ولو بسیار جانبدارانه و یکطرفه) در کنار فعالیتهای بورسی و در تاپیکهایی که مختص به همین موضوعات ایجاد شده است صورت میگیرد و اگر محترمانه باشد مغایرتی با قوانین انجمن ندارد.

سلام آقای رادمنش بنده هم با نظر کاربر اورم بورس موافق هستم این کاربر میناوی با روش ارسال چند خبر بورسی برای رد گم کردن در تایپک اخبار و

عملکرد احمدی نژاد تا روحانی دنبال حاشیه و جو مثبت برای احمدی نژاد می باشد به هر حال اگر پیگری کنید برای سایت بورس امتیازی می باشد که

جلو حاشیه سازان گرفته بشه تا خدا نکرده یک نفر که تازه عضو میشه به خودش اجازه چنین حرکتهای نمی دهد چون سایت بورسی یک ناظر قوی

داره که اجازه به حاشیه کشیدن سایت را نمی دهد حالا ما و دوستان نظر خود را گفتم دوست هم نداریم فعلا از سایت بورسی خدا حافظی کنیم ولی

اگر ناظر پیگری چنین جو سازی نشه دیگه هیچ انگیزه ای نه برای من و نه برای دوستان باقی نمی ماند با سپاس @};-

mohamad123
2016/08/26, 08:41
سلام

من پیشنهاد میکنم کلا مباحث سیاسی تو این تالار برچیده بشه

این بررسی عملکرد دو دولت که معمولا هرکسی نظر خودش را میگه و تحلیل عملکرد دولت ها نیست

در ضمن برای تحلیل عملکرد دولت ها باید اطلاعات داشت که معمولا همه ندارن و بیشتر همون نظر خودشون هست

کلا به نظرم دلیلی نداره تاپیک هایی با موضوعات سیاسی داشته باشیم تو تالار

و اگر جایی مطلب نامربوط زده میشه باید توسط ناظران حذف بشه .

پیشنهاد من بود.

orumbourse
2016/08/26, 13:32
کسی مشکلی با نقدهای منصفانه و منطقی سیاسی نداره،بحث سر تبليغاتي که یه کاربر برای دولت قبلی با پخش اخبار سراسر کذب و دروغ برای دولت فعلی راه انداخته ،می باشد.
ایشون سایت بورسی رو ستاد تبلیغاتی احمدی نژاد و کوبیدن دولت روحانی کرده اند.
من هر بار در تایپک جو بازار یا تایپک های بورسی بوده ام ایشون فقط با اخبار سیاسی کذب و نامجهول سعی در تبلیغ احمدی نژاد و سیاه نمایی کارنامه دولت روحانی داشته که این وضعیت واقعا غیر قابل تحمل و تاسف بار هست.

Inspired
2016/08/26, 13:41
شما عملا با این حمایتتون از این کاربر تیر خلاص به پیکر سایت بورسی وارد کردید.
بیشتر اعضا سایت از دست مباحث سیاسی این کاربر در تمامی تایپک ها عاصی شده اند ولی شما هنوز مورد خلافی پیدا نکرده اید!!!
این نشون میده که اصلا مطالب ارسالی رو مطالعه نمیکنید.
اینکه نظم سایت رو با گزارشات کدال و بالا آوردن بی دلیل تمامی تایپک ها بهم میزند برای شما مهم نیست؟یعنی نمیشه برای اینکار از یه تایپک مجزا استفاده کرد،تا یهویی بیست سی تا تایپک بالا نیان؟
اینکه این کاربر از صبح تا شب اخبار و تحلیل های سیاسی سرتاسر کذب و نادرست از جانبداری و تبلیغ برای یک جناح و کوبیدن جناح دیگر میگذارد،خلاف مقرارت سایت نیست؟!
اگر از نظر شما جواب اینها منفی هست، هیچی دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه.

اگر بحث تبعیض باشه، باید از اینکه به بنده توهین غیر مستقیم کردی و پوزش نخواستید هم بنده شکایت کنم؟

کاربر نگار مینوی، لا اقل مثل شما حامی هتاکان نیست و من لااقل جایی ندیدم به کسی ، غیر مستقیم حتی بی احترامی بکنه

در حالیکه شما نه تنها اقدام به بی احترامی غیر مستقیم به بنده کردید، حتی پا فشاری کردید بر سر اینکه حقم بوده اون بی احترامی شما، که در حقیقت میشه، مصداق بارز توهین آشکار، درجه یک و مستقیم

پس رطب خورده، منع رطب کی کنا؟؟؟؟؟؟؟

یادت نرفته که آبروی 5 ساله ت رو با اون فرافکنی بر باد دادی؟؟؟؟؟

Abad
2016/08/26, 14:14
ما باید ظرفیت بخشیدن را پرورش داده و ادامه دهیم. کسی که تهی از قدرت بخشیدن است, تهی از قدرت عشق است.در بدترین انسانها خوبی و در بهترینها شر وجود دارد.وقتی این را درک کنیم کمتر مستعد به متنفر شدن از دشمنانمان می شویم. مارتین لوتر کینگ

Inspired
2016/08/26, 14:34
کسی مشکلی با نقدهای منصفانه و منطقی سیاسی نداره،بحث سر تبليغاتي که یه کاربر برای دولت قبلی با پخش اخبار سراسر کذب و دروغ برای دولت فعلی راه انداخته ،می باشد.
ایشون سایت بورسی رو ستاد تبلیغاتی احمدی نژاد و کوبیدن دولت روحانی کرده اند.
من هر بار در تایپک جو بازار یا تایپک های بورسی بوده ام ایشون فقط با اخبار سیاسی کذب و نامجهول سعی در تبلیغ احمدی نژاد و سیاه نمایی کارنامه دولت روحانی داشته که این وضعیت واقعا غیر قابل تحمل و تاسف بار هست.

وقتی توان مقابله ی دیپلماتیک با کسی که به روش دیپلماتیک روی آورده نداریم، باید سانسور و خفه اش کنیم؟

پروپاگاندا، یک دیپلماسی است! می تونیم، ضدش رو اجرایی کنیم، نه اینکه پارازیت بفرستیم رو امواج و ال ان بی رو خورد کنیم با مشت و لگد!!!!!!؟؟؟؟؟

اینکه شما سواد و قدرت استفاده از بازوهای رسانه ای رو نداری، مقصر افرادی مثل خانم مینوی است که به خوبی ارزش و برد رسانه رو شناسایی کرده و ازش استفاده می کنه؟؟؟؟؟

در ضمن، نامجهول یعنی چی؟
ایشون فقط با اخبار سیاسی کذب و نامجهول سعی در تبلیغ احمدی نژاد و سیاه نمایی کارنامه دولت روحانی داشته

میشه بفرمایید، زشت نیست وقتی در همین حد ساده، در تایپ کردن دقت ندارید و مطالب خودتون رو با وسواس مضاعف نمی خوانید و اصلاح نمی کنید (چون اصلا معلوم نیست چی در سرتان میگذشته هنگام تایپ)، چطور یک ناظر بره تمامی مطالب رو بخونه و پالایش هم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟ (تازه با این حجم مطالب و خود برحق پنداری ها از قبیل پست فوق که مثلاً از مجاری درست و قانونی (فرضاً قوانین همین تالار) داره پیگیر حقوق از دست رفته اش میشه!!!!!!!!!)

پس بهتر نیست، هر کسی که به خودش جسارت اظهار نظر کردن و زحمت قلمفرسایی میده، در همون چارچوب هم باهاش مقابله بشه؟

قلم در برابر قلم

و نه صداش رو خفه کرد و از دایره ی دیپلماتیک، با قهر و سانسور و انکار و لابی گری، خارجش کرد؟؟؟؟؟؟

سعی کنیم سطح درکمون رو بالا ببریم، لاجرم آستانه ی تحملمان، بالاتر می آید!!!

نمونه

سلام به همگی
دوستان یکی از مخالفین سر سخت مموتی من هستم البته در حد توان!

ولی بیاید به نظرات مخالف هر چند جانبدارانه اگر هم گوش نمیدهیم لااقل خفه اش نکنیم.

ایشون هم نیتشان پیشرفت کشور هست ولی راهی که پیشنهاد میدن از نظر ماها اشتباه محضه ولی خوب ایشون هم حق اظهار نظر دارن . نباید که هر کی با ما موافق بود بهش تریبون بدیم هر کی مخالف بندازیمش اوین! علت عدم پیشرفت این مملکت هم همینه. هیچ کی گوشی برای گوش دادن به نظر مخالف خودش رو نداره. چند فعال سیاسی داریم که تو زندان ها دارن از بین میرن؟! چرا مگه گناهش غیر این بود که نظر مخالف با سیستم رو اعلام کرده؟!!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

در ضمن

اگر مارتین لوتر کینگ نبود، کار بیخ پیدا می کرد و ممکن بود برسه به نا کجا آباد

کسی که حتی پست خودش رو مرور نمی کنه، مبادا یک خطای سهوی کرده باشه، اون هم در جایی که غرض، خطا گیری است و نشون دادن اشتباهات مخالفان و دگر اندیشان، آیا حق داره از کسی ایراد بگیره یا درخواستی داشته باشه مبنی بر اجرای عدالت؟؟؟؟؟؟؟؟

Inspired
2016/08/26, 14:36
ما باید ظرفیت بخشیدن را پرورش داده و ادامه دهیم. کسی که تهی از قدرت بخشیدن است, تهی از قدرت عشق است.در بدترین انسانها خوبی و در بهترینها شر وجود دارد.وقتی این را درک کنیم کمتر مستعد به متنفر شدن از دشمنانمان می شویم. مارتین لوتر کینگ

با سلام

این رو هم آموزش بدید که تشکر زدن پای پست های دیگران، به مثابه تایید و لاجرم نوشتن همان پست است!!!

متاسفانه این اصل اولیه ی منطقی و بسیار ساده ی کلاس اولی رو، مدعیان حقوق بشری این تالار هنوز درک نکرده اند!

بخشش، درست

ولی

ترحم بر پلنگ تیز دندان
ستمکاری بود بر گوسپندان

orumbourse
2016/08/26, 14:49

سخنان زیبایه ولی زیاد مرتبط با موضوع نیست.

Inspired
2016/08/26, 15:38
سخنان زیبایه ولی زیاد مرتبط با موضوع نیست.

این سخنان برای کسانی است که قدرش رو می دونند و ارزشش رو درک می کنند! که اتفاقاً ، مرتبط با موضوع هم هست!

اونایی که سرشون رو میکنند توی برف، اصولاً، لزومی به دونستن چنین مطالبی احساس نمی کنند، صورت مسئله رو پاک کردن چه آسان

میشه به راحتی، حرف حق را ایگنور کرد و برای وجدانِ سست عنصر، لالایی خوند و خوابش کرد!

Inspired
2016/08/26, 17:51
سایت بورسی، سایت خوبی است و مدیرانش، هم باسوادند و هم مسلط

نحوه ی اداره ی سایت و تاپیک های ایجاد شده، سیاست های کنترلی و ایجاد دسترسی های چند لایه و مرحله ی، همگی نشان از تفکر عمیق صحیح مدیریتی و تجربه ی بالای مدیرانش است و به عنوان مالکان اصلی حقوقی و معنوی این تالار، همچنین اهداف مادی و تجاریشون، مسلماً خواهان بهینه شدن نحوه ی تعامل کاربران با یکدیگر هستند!

اتفاقاً، من پیشنهاد می کنم که وزن مطالب اخلاقی، حتی بصورت کلمات و جملات قصار تصادفی لابلای پست ها، بیشتر بشه، کما اینکه تمام این درگیری ها، ناشی از فقدان اخلاق نکو و پسندیده و عدم بردباری و درک صحیح متقابل و تحمل اندیشه های متفاوته!

وگرنه چرا باید مدام حق به خودمان بدهیم و از دیگری، همین حق سلب شود؟

فضایی در اختیار ما قرار گرفته به رایگان و با سلسله قوانینی! مادامیکه حقوق دیگری ضایع نشده، چرا باید اصولاً از حقی که مال ما نبوده ابتدا به ساکن، سو استفاده بکنیم و مطالبه ی به ناحق داشته باشیم؟

فرضاً خانم مینوی پر کار هستند، منی که اصولاً بیل زدن بلد نیستم، باید برم باغچه ی ایشون رو خراب کنم، یا اول برم علف های هرز باغچه ی خودم رو در بیارم؟

اگر هر کسی، جلوی خونه ی خودش رو زیبا تر کنه، تاپیکی ایجاد کنه که ویترین افکار خودش باشه و مخاطبین خودش رو جذب کنه، بهتره، یا بره بزن شیشه ی همسایه رو بیاره پایین و سنگ اندازی کنه تو جذب مخاطب رقیب؟

مگه اینجا ارث پدر کسی است که اگه کمتر بهش برسه، باید از حلقوم اون یکی بکشه بیرون؟

یه عده هم شده اند کاسه ی داغ تر از آش، میخوان به زور هم که شده، عده ی دیگری رو یا از تو چاه غفلت در بیارند، یا حتی بالاتر، بفرستند به بهشت و خوشبخت کنند.

این میشه که تبر برداشته اند، دارند میزنند به ریشه ی درخت نو کاشته و نو نهال دیگری؟

خب شما سلیقه ات با من فرق داره، اگر بحث دموکراسی است و نظر جمع، بنده هم موافق پست های اتفاقاً مرتب و مرتبط بورسی، گزارش کدال و خلاصه ی مالی شرکت ها هستم.

اگر ایشون توی تاپیک نامربوط، اقدام به نشر اکاذیب کرد، حق با تذکر دهندگان است!

اما اگر بحث فقط اختلاف سلیقه است و منطق گفتار، که این دیگه بر میگرده به میزان سواد، آگاهی، دانایی، وقت و قدرت گفتار و پندار نویسنده و تسلط وی در نوشتار.

اگر قادر نیستیم بر منطق کسی فائق بیاییم، باید قلمش رو بشکنیم؟ یا با همفکرانمون دست به یکی کنیم و به محاق بفرستیمش و صداش رو در گلو، خفه کنیم؟؟؟

خب این چه فرقی با ظلم و ستمی داره که معترض نارواییش بر خودمون هستیم.

اینکه دیگری را دیکتاتور بنامیم، بعد خودمون دقیقاً همون رفتار ازمون سر بزنه، اسمش غیر از خودخواهی و سرزنش های حسادت گونه و بهانه گیری و غیر اخلاقی بودنه؟

پس باز میرسیم به مسئله ی اخلاق و نداشتن وجدان بیدار و درک گفتار

بقول مولوی

ای زبان، هم گنج بی پایان تویی
ای زبان، هم رنج بی درمان تویی

بیاییم، این زبانمون رو یکی کنیم و به همدلی برسیم، تا اختلاف ها بر طرف بشه و قبل از هر چیز، به این درک و بینش برسیم که هر کسی به جای خویش نیکوست!

هر کسی، شاهی است در لباس تخصص و یگانگی خویش

پس

دیده ای خواهم که باشد شه شناس
تا شناسد شاه را در هر لباس

سعی کنیم که یگانگی خودمون رو به منصه ظهور برسونیم

که دیگه، وقتی برای حسادت و بدگویی از دیگران برامون باقی نخواهد گذاشت

همگی موفق باشید و منصور

مجيد رادمنش
2016/08/26, 22:27
ضمن قدردانی از تمامی دوستان بزرگوارم که نظرات خود را دلسوزانه جهت هر چه بهتر شدن فضای انجمن مطرح نمودند حضورتان عارضم، شبکه‌های مجازی دنیای وسیع و پیچیده‌ای هستند که افراد و طیفهای مختلفی را با گرایش‌‌ها و باور‌های متفاوت در خود جای داده است و هنر ما اینجاست که بتوانیم آستانه تحمل خود را در برابر نظرات مخالف بالا بریم تا فرصت‌های ناشی از این قابلیت‌ به تهدیدهای جدی در جامعه واقعی تبدیل نشود.

در واقع شبکه‌های اجتماعی می توانند فرصت خوبی به عنوان تمرین برای شکل‌گیری یک دموکراسی در جامعه محسوب شود که در آن همه بتوانند به شکلی برابر، ایده‌‌ها و عقاید خود را مطرح کرده و تنها نیروی استدلال، حاکم بر این فضا باشد و در این حالت نه تنها اقلیت‌ها حذف نمی‌شوند بلکه راه برای شکل‌‌گیری همبستگی ملی هموارتر شده و این تنها زمانی امکانپذیر است که اصول گفتگو و تحمل شنیدن صدای مخالف بر این فضا حاکم باشد، چیزی که متأسفانه امروز کمی با آن فاصله گرفته ایم.

orumbourse
2016/08/26, 23:20
کی میگه ما مخالف دموکراسی هستیم که حالا در تمرین اون در سایت دچار کم تحملی صدای مخالف شده ایم؟
ما میگیم ایشون رو مخ ما در تمامی تایپک ها داره تبلیغ احمدی نژاد میکنه،شما میگید تحمل صدای مخالف داشته باشید.
ما میگیم ایشون اخبار کذب و دروغ از منابع مجهول الهویه درج نکنه،شما میگید باید تمرین دموکراس کنید.
عزیز من ،برادر من حرف من اینه اینجا یه سایت بورسی هست نه ستاد تبلیغاتی احمدی نژاد.
ممکنه بفرمایید تایپک جو بازار یا تایپک المپیک ریو یا تایپک شبندر و یا تایپک خکاوه چه ارتباطی به بحث های سیاسی هدفمند داره؟
قبلا هم یه بار این بحث پیش اومد و به نتیجه ای نرسید ،بنظر میاد این دفعه هم به نتیجه ای نرسه،البته ایندفعه کمی خروجی داشت اونم این بود که مشخص شد ما تحمل شنیدن صدای بلندگوهای تبلیغاتی رو نداریم.
بهرحال اشتباه از منه که نسبت به آینده سایت نگران بودم.ولی فهمیدم که نگرانی من بیهوده بوده و اینجا سایت تمرین دموکراسی هست نه سایت بورسی.
خدانگهدار شما و سایت بورسی.
خوش باشيد

ایرج سابق
2016/08/26, 23:52
کی میگه ما مخالف دموکراسی هستیم که حالا در تمرین اون در سایت دچار کم تحملی صدای مخالف شده ایم؟
ما میگیم ایشون رو مخ ما در تمامی تایپک ها داره تبلیغ احمدی نژاد میکنه،شما میگید تحمل صدای مخالف داشته باشید.
ما میگیم ایشون اخبار کذب و دروغ از منابع مجهول الهویه درج نکنه،شما میگید باید تمرین دموکراس کنید.
عزیز من ،برادر من حرف من اینه اینجا یه سایت بورسی هست نه ستاد تبلیغاتی احمدی نژاد.
ممکنه بفرمایید تایپک جو بازار یا تایپک المپیک ریو یا تایپک شبندر و یا تایپک خکاوه چه ارتباطی به بحث های سیاسی هدفمند داره؟
قبلا هم یه بار این بحث پیش اومد و به نتیجه ای نرسید ،بنظر میاد این دفعه هم به نتیجه ای نرسه،البته ایندفعه کمی خروجی داشت اونم این بود که مشخص شد ما تحمل شنیدن صدای بلندگوهای تبلیغاتی رو نداریم.
بهرحال اشتباه از منه که نسبت به آینده سایت نگران بودم.ولی فهمیدم که نگرانی من بیهوده بوده و اینجا سایت تمرین دموکراسی هست نه سایت بورسی.
خدانگهدار شما و سایت بورسی.
خوش باشيد

بنده هم با نظر شما موافق هستم ما افراد کم تحمل و با آستانه بسیار پایین از این به بعد همین افراد دیگه برای این سایت تحلیل و خبر ارایه می دهند من هم از این سایت فعلا خدا حافظی خواهم کرد به خاطر اینکه استانه تحمل من هم بسیار کمه وقت اضافه برای کاربرانی که دنبال حاشیه هستند ندارم

Aiming
2016/08/27, 00:33
درود به همه دوستان و سپاس از ابراز لطفشان و البته سپاس از زحماتی که هر کدام از اعضا به نوبه خود برای پیشرفت انجمن قدیمی و محبوبمان "بورسی" میکشند..

شاید سوء برداشتی برای برخی کاربران مثل ایرج عزیز و orumbourse عزیز پیش اومده باشه مبنی بر اینکه مدیریت داره با مماشات برخورد میکنه ولی یقین بدونید همه اتفاقاتی که تو سایت میافته و مطالب کاربران توسط تیم نظارتی و مدیریت رصد میشه و یکی از سختکوش ترین مدیران جناب رادمنش عزیز هستند که به شخصه از نزدیک شاهد زحمات شبانه روزیشون بودم.. منصفانه نیست تا اگر برخوردی موافق سلیقه ما پیش نیامد، تصور کنیم به نظرات توجهی نمیشه..

باور کنید بنده خودم هم از بحث های سیاسی جناحی بیزارم و بیشتر دنبال کننده مطالب بورسی هستم .. اما ما به طیف عموم خوانندگان باید احترام بذاریم و سلایق شخصیمون رو اعمال نکنیم .. شما حالتی رو در نظر گیرید که هر روز عده ای چون مطالب کاربر خاصی مطابق میلشون نیست به مدیریت گزارش بدهند تا فرد مورد گزارش مسدود بشه .. خب اینجوری قبول بفرمایید سنگ رو سنگ بند نمیشه ..
شاید این اتفاق روزی برای شما از طرف جمعی دیگر پیش بیاد..

تقاضا میکنم همه دوستان به عناوین تاپیک ها برای ارسال مطالبشان دقت بیشتری داشته باشند و اگر مطالب کاربری مغایر قوانین نبود ولی برایشان آزار دهنده بود از قابلیت ایگنور کاربر که سایت در اختیارشون قرار داده استفاده کنند..

بنده هم از اعضای قدیمیه سایت هستم و با هم روزهای خوب و بد زیادی دیدیم در انجمن و خاطرات بسیاری داشتیم.. مطالب زیادی آموختیم در این چند سال از این محفل و مطالب زیادی هم به اشتراک گذاشتیم .. تقاضا دارم دوستان قدیمیم سعه صدر بیشتری داشته باشند.

ممنون

Inspired
2016/08/27, 00:46
ضمن قدردانی از تمامی دوستان بزرگوارم که نظرات خود را دلسوزانه جهت هر چه بهتر شدن فضای انجمن مطرح نمودند حضورتان عارضم، شبکه‌های مجازی دنیای وسیع و پیچیده‌ای هستند که افراد و طیفهای مختلفی را با گرایش‌‌ها و باور‌های متفاوت در خود جای داده است و هنر ما اینجاست که بتوانیم آستانه تحمل خود را در برابر نظرات مخالف بالا بریم تا فرصت‌های ناشی از این قابلیت‌ به تهدیدهای جدی در جامعه واقعی تبدیل نشود.

در واقع شبکه‌های اجتماعی می توانند فرصت خوبی به عنوان تمرین برای شکل‌گیری یک دموکراسی در جامعه محسوب شود که در آن همه بتوانند به شکلی برابر، ایده‌‌ها و عقاید خود را مطرح کرده و تنها نیروی استدلال، حاکم بر این فضا باشد و در این حالت نه تنها اقلیت‌ها حذف نمی‌شوند بلکه راه برای شکل‌‌گیری همبستگی ملی هموارتر شده و این تنها زمانی امکانپذیر است که اصول گفتگو و تحمل شنیدن صدای مخالف بر این فضا حاکم باشد، چیزی که متأسفانه امروز کمی با آن فاصله گرفته ایم.

سلام و صد آفرین به این اندیشه ی پاک و جویای نیکی و سعادت

بوی کبر و بوی حرص و بوی آز
در سخن گفتن بیاید چون پیاز

و هیچ چیزی زشت تر از کج خلقی و بی ادبی نیست که به راحتی از فحوای کلام، قابل استشمام است

مطمئن باشید، افرادی که تهدید به ترک میکنند، اصولاً معنای امنیت رو نمیدونند که بخوان مفهوم آزادی رو درک کنند

وقتی آزادی بیان معنی داره، که امنیت بیان وجود داشته باشه! به همین سادگی

وگرنه، اگر قرار شد هر کی حرفی زد، ترس از خفه شدن داشته باشه، این که اسمش دیگه امنیت بیان نیست، میشه تست پنی سیلین!

یه شات میزنی، مخالفت رو شناسایی میکنی، بعد هم میندازیش تو پستو!

تجربه ثابت کرده، همیشه باید در برابر حرف زور، ایستادگی کرد و جلوی طنازی ها و عشوه گری ها رو گرفت (آی ما از این جا میریم تا بار علمی اینجا بخاطر نبود ما افت کنه و مخاطبینتون رو از دست بدید و از این حرفها)

باج دادن در هیچ سیستمی، عاقبت نداره، اگر چه همه ی ما، همیشه با خطر باج گیری مواجه بوده ایم و به موقعیت دشوارِ باج دادن مواجه شده ایم و حتی معقولانه اینه که، باج هم بدهیم. اما این یک درمان و تدبیر مقطعی است و بهترین تاکیتک اینه که، هیچ وقت به کسی باج ندهیم و خود را در موقعیت ترور، تسلیم گفتمان زور و تهدید نکنیم.

پس هر چه افراد بد اخلاق از این سایت بروند، خوشا به حال سایر کاربران

Inspired
2016/08/27, 00:54
درود به همه دوستان و سپاس از ابراز لطفشان و البته سپاس از زحماتی که هر کدام از اعضا به نوبه خود برای پیشرفت انجمن قدیمی و محبوبمان "بورسی" میکشند..

شاید سوء برداشتی برای برخی کاربران مثل ایرج عزیز و orumbourse عزیز پیش اومده باشه مبنی بر اینکه مدیریت داره با مماشات برخورد میکنه ولی یقین بدونید همه اتفاقاتی که تو سایت میافته و مطالب کاربران توسط تیم نظارتی و مدیریت رصد میشه و یکی از سختکوش ترین مدیران جناب رادمنش عزیز هستند که به شخصه از نزدیک شاهد زحمات شبانه روزیشون بودم.. منصفانه نیست تا اگر برخوردی موافق سلیقه ما پیش نیامد، تصور کنیم به نظرات توجهی نمیشه..

باور کنید بنده خودم هم از بحث های سیاسی جناحی بیزارم و بیشتر دنبال کننده مطالب بورسی هستم .. اما ما به طیف عموم خوانندگان باید احترام بذاریم و سلایق شخصیمون رو اعمال نکنیم .. شما حالتی رو در نظر گیرید که هر روز عده ای چون مطالب کاربر خاصی مطابق میلشون نیست به مدیریت گزارش بدهند تا فرد مورد گزارش مسدود بشه .. خب اینجوری قبول بفرمایید سنگ رو سنگ بند نمیشه ..

تقاضا میکنم همه دوستان به عناوین تاپیک ها برای ارسال مطالبشان دقت بیشتری داشته باشند و اگر مطالب کاربری مغایر قوانین نبود ولی برایشان آزار دهنده بود از قابلیت ایگنور کاربر که سایت در اختیارشون قرار داده استفاده کنند..

بنده هم از اعضای قدیمیه سایت هستم و با هم روزهای خوب و بد زیادی دیدیم در انجمن و خاطرات بسیاری داشتیم.. مطالب زیادی آموختیم در این چند سال از این محفل و مطالب زیادی هم به اشتراک گذاشتیم .. تقاضا دارم دوستان قدیمیم سعه صدر بیشتری داشته باشند.

ممنون

جناب مدیر

شما با وجودیکه پست توهین آمیز رودل و تشکر کنندگان آن پست را پاک کردید، اما هیچ توبیخ یا تنبیهی، برای اون پست موهن، برای کاربران مذکور، اعمال نشد

جا داره، سیستم تنبیهی ای هم طراحی کنید و قوانین سفت و سختی تدبیر کنید، تا با افراد هتاک و حامیانشون، با اشد مجازات برخورد بشه

اتفاقاً جناب اروم بورس یکی از همان حامیان بودند که بنده هیچگاه ایشون رو نمی بخشم، علی الخصوص که بر عمل شنیع خودشون، پافشاری هم کردند

متاسفانه اون پست رو پاک کردید، اما از حق ضایع شده ی من، اساعه ی ادبی که شد، هیچ دفاعی به عمل نیامد

یادمون باشه، عقده ها و کدورت ها، خلق الساعه هستند

بر طرف کردن همین عقده ها و کدورت ها، اگر بدرستی انجام نگیره، سالها و شاید برای همیشه، اثر گذار باشه

درست مثل زخم زبان

پس به این بعد قضیه هم دقت فرمایید و اگر در توان و دانش شما نیست، پیشنهاد میدم حتماً با روانشناسان قابل، این موضوعات به ظاهر کوچک، اما بسیار مهم و حیاتی رو در میان بگذارید

دلخوری خودم رو از اروم بورس، هیچگاه کتمان نمی کنم، علی الخصوص که با وقاحت تمام، نمک به زخم بنده هم پاشید

به شما هم اعتراض کردم، اما متاسفانه، پاسخ درخوری نیامد و بنده عطای داد خواهی رو به لقایش بخشیدم

دقت کنید، عمل شنیع رودل، اونقدر آزارم نداد که عمل نابخردانه و سبکسرانه فردی مثل اروم بورس ولی، هیچ وقت از یادم نره!!!

حتی اون دو نفر دیگه (تا لحظه ی رویت شدن پست موهن) رو به امان خدا سپردم و باهاشون کاری نداشتم و اسمشون رو هم اینجا نمیارم

دشمنی ها، به سادگی سبکسری ها و خودخواهی ها شکل میگیره که همین امر در مقیاس بزرگتر در جامعه ی واقعی، به وفور رخ میده و باعث آشوب های بزرگتری هم حتی، میشه

تمام زندگی، مراقبت از لحظه هاست که ضایع نشه و به غفلت نگذرانیم

موفق باشید

Inspired
2016/08/27, 07:07

ممنون

سلام مجدد

دیشب بعد زدن پست اعتراض آمیزم به نداشتن قوانین روشن و صحیح در سایت در برخورد با افراد خاطی، به تناسب تخطی کردن از قوانین، شما رو مقصر و مجری پاک کردن و بی اجر کردن زحمات خودم دونستم که به همین وسیله از شما عذر خواهی می کنم، چون مداخله کننده ی مذکور، مدیر دیگری بود با نام iligal (http://forums.boursy.com/member.php?u=9534)
و بنده ایشون رو با شما اشتباه گرفته بودم. (بخاطر بعد زمانی و فاصله ی وقایع)

در ضمن، با این صفحه هم تازه آشنا شده ام و یک سئوالی هم برام پیش آمده ، چرا خصوصی بنده فعال نیست یا نمی شه؟

شرایطی داره یا تنظیمی داره؟

از دیگران پرسیده ام، کسی راهنمایی به بنده نکرد!!! شاید خیلی از این وقایع اگر این گزینه فعال می بود، اتفاق نمی افتاد!!!!

Inspired
2016/09/02, 07:25
سلام به مدیران و دست اندر کاران سایت و تالار بورسی

ضمن خسته نباشید بابت تمامی زحماتی که برای بهبودی تالار می کشید و تلاشهایی که برای بهتر شدن سایت می کنید، تلاش های انجام گرفته، این بهبودی، به قیمت نابودی پست هایی تمام شده که بابت یکایک این پست ها نیز، زحمت و تلاش فراوانی صرف شده است.

بعنوان نمونه، بیش از 12 صفحه ی آخر از تاپیک نبض سیاست ناپدید شده که نزدیک 60 پست از پستهای اینجانب از مجموع کل پست های ارسال شده، حذف گردیده و برخی از مطالبی که ارسال کرده ام، ضمن داشتن محتوای فرهنگی - آموزشی - سیاسی بسیار ارزنده، ساعتهای زیادی فقط صرف جمع آوری مطلب، ویرایش و تنظیم شده که با این اقدام مسئولان سایت، زحمات امثال من، بی ارزش جلوه داده می شود و موجب دلسردی می گردد.

با توجه به دقت عمل و وسواسی که مدیران فهیم تالار بورسی از خود نشان داده اند، لازم به ذکر نیست که مباحث مطروحه در تاپیک نبض سیاست به خاطر ماهیت آن، عمدتاً چالشی است و رسالت رسانه ای ایجاب می کند که تمامی صدا ها شنیده شود و هیچ نظری، حذف نگردد و از تمامی عقاید و آرا، صیانت و مراقبت شود.

صفحات زندگی، روزهای خوب دارد و همچنین روزهای بد و لغتنامه ی ارتباطات، الفاظ نیک دارد و همچین پلید!

با حذف عمدی (یا سهوی) پلیدی ها از صفحات زندگی و لغتنامه فردی، زندگی هیچ فردی به سمت نیکی و سعادت نرفته و نخواهد رفت!!! ما باید از تمامی حوادث روزگار، تلخ و شیرین بیاموزیم و با واقعیات زندگی کنار بیاییم.

اگر در تعاملات روزمره، قادر به تحمل هم دیگه نباشیم، در ادامه ی راه زندگی، به سادگی از پای در خواهیم آمد.

که گفته اند:
انسان دو معلم دارد: آموزگار و روزگار! هرچه با شيريني از اولي نياموزي، دومي به تلخي به تو مي آموزد. اولي به قيمت جانش و دومي به قيمت جانت!

پس آموزگار یک دیگر باشیم و از هم بیاموزیم!

لذا خواهشمند است پیگیری فرموده و نسبت به برگرداندن پست های حذف شده ی مربوطه که قطعاً سهوی - بخاطر شناختی که از مدیران سایت حاصل شده که طرفدار آزادی بیان و احترام به آرا و افکار هستند - و احیای صفحات پاک شده، اقدامات لازم، مبذول و معمول گردد.

ما به شما مدیران فهیم و دلسوز، اعتماد و اطمینان کرده ایم، و پست های گرانقدر خود را در محیط امن تاپیک های بورسی، به امانت و یادگار گذاشته ایم. امید است که این امانتداری رعایت گردد ودر آن خیانت نگردد، تا موجب سلب اعتماد و اطمینان خاطر کاربران نشود.

با سپاس فراوان
Inspired

BOURSY
2016/09/02, 20:35
سلام

به دلیل مشکلاتی که گه گاه در بالا اومدن سایت داشتیم , تو چند روز اخیر اقدام لازم رو برای تغییر سرور انجام دادیم و امیدواریم از این پس شاهد وقفه در سایت و عدم دسترسی کاربران نباشیم.
سعی ما این بود کارهای مربوط به تغییر سرور و اعمال تنظیمات لازم بطور شبانه (معمولا ساعت 1 بامداد به بعد) انجام بشه, و امیدوار بودیم در این ساعات پستی گذاشته نشه که در صورت تغییر سرور از دست بره , اما از طرفی مسوولین هاست قبلی سایت بورسی هم کمی کم لطفی کردند و درخواست ما برای در اختیار گذاشتن اخرین بک آپ رو با تاخیر پاسخ دادند و متاسفانه به این دلیل بخشی از نوشته های دوستان حذف شد...

با تغییرات انجام شده و با امید به اینکه تو هاست جدید شاهد شرایط بهتر برای سایت و کاربران باشیم امیدواریم از این پس سایت به شکلی بهتر از قبل در دسترس دوستان باشه.

با تشکر

Inspired
2016/09/03, 20:03
سلام

به دلیل مشکلاتی که گه گاه در بالا اومدن سایت داشتیم , تو چند روز اخیر اقدام لازم رو برای تغییر سرور انجام دادیم و امیدواریم از این پس شاهد وقفه در سایت و عدم دسترسی کاربران نباشیم.
سعی ما این بود کارهای مربوط به تغییر سرور و اعمال تنظیمات لازم بطور شبانه (معمولا ساعت 1 بامداد به بعد) انجام بشه, و امیدوار بودیم در این ساعات پستی گذاشته نشه که در صورت تغییر سرور از دست بره , اما از طرفی مسوولین هاست قبلی سایت بورسی هم کمی کم لطفی کردند و درخواست ما برای در اختیار گذاشتن اخرین بک آپ رو با تاخیر پاسخ دادند و متاسفانه به این دلیل بخشی از نوشته های دوستان حذف شد...

با تغییرات انجام شده و با امید به اینکه تو هاست جدید شاهد شرایط بهتر برای سایت و کاربران باشیم امیدواریم از این پس سایت به شکلی بهتر از قبل در دسترس دوستان باشه.

با تشکر

خب جناب مدیر

این براتون درس عبرتی میشه که منبعد، قدر زحمات دیگران را بدانید

اولین قربانی این اقدام غیر حرفه ای و بی مبالاتی در رعایت اصول اولیه ی ارتقای سیستمی، خروج آیدی من از لیست کاربران این تالاره

کسی که برای پست هاش ارزش قائل نباشه و عمر خودش رو در این تالار تلف کنه، لایق فلاش آپ شدن پست هاش، توی مستراح تالار بورسی است!!!

************************************************** **********************************
حکایت:

دو دوست وارد شهری شدند

به محض ورود، از طرف شهردار، به تازه واردان، سکه ی طلا هدیه شد!

اولی گفت: چه استقبال نکویی، تا آخر عمر در این شهر می مانم!

اینسپایرد گفت: اما من ثانیه ای اینجا نمی مانم، چون جاییکه که به آدم، تاپیک رایگان اهدا می کنند، بی هیچ احساس شرمی، پست هایت را پـِهـِن انگاشته و در مستراح خواهند ریخت، روزی!

آیا خیانت در امانت، بی حیایی نیست؟

__________________________________________________ ___________________________________
هیچ ارزانی ای بی علت نیست و هیچ گرانی ای بی حکمت نیست. ندیدی کبوتر چطور به طمع دانه در دام افتاد؟

گفتا ز که نالیم
که از ماست که بر ماست

orumbourse
2016/09/24, 03:38
درود بر مدیریت محترم سایت بورسی

خواهشی داشتم ،در صورت امکان آیدی ،کاربر نگار مینوی را رفع مسدودیت نمایید تا اجازه فعالیت در سایت را داشته باشند.
بنده هیچ وقت نمیخواستم ایشان یا هر کاربر دیگه ای مسدود بشوند.هدف من از اعتراض به پست های سیاسی ایشان این بود که مدیریت محترم سایت تمهیداتی بیندیشد تا پست های سیاسی تبلیغاتی ایشان روی اعصاب کاربران نباشد.لذا در راستای این قضیه ،من پیشنهاد میکنم برای ایشان یا هر کاربر دیگه ای که قصد تبلیغات سیاسی داره یک تایپک ویژه ای بنام خود ایشان ایجاد بشه که فقط صاحب تایپک اجازه درج پست در اون رو داشته باشه تا تمامی پست های سیاسی تبلیغاتی ایشان در آنجا به اشتراک گذاشته شود و صد البته کاربر مورد نظر هم برابر مقرارت سایت عمل کرده و در سایر تایپک های بورسی ،فعالیت سیاسی تبلیغاتی نداشته باشد،تا فضای سایت بورسی همچنان بورسی بماند.
با تشکر از مدیران سایت بورسی

=========================

با سلام

کاربر مذکور صرفا با در نظر گرفتن قوانین انجمن مسدود شده اند و پس از سپری شدن مدت محدود، رفع مسدودی خواهند شد.

Abad
2016/09/24, 04:40
درود بر مدیریت محترم سایت بورسی

خواهشی داشتم ،در صورت امکان آیدی ،کاربر نگار مینوی را رفع مسدودیت نمایید تا اجازه فعالیت در سایت را داشته باشند.
بنده هیچ وقت نمیخواستم ایشان یا هر کاربر دیگه ای مسدود بشوند.هدف من از اعتراض به پست های سیاسی ایشان این بود که مدیریت محترم سایت تمهیداتی بیندیشد تا پست های سیاسی تبلیغاتی ایشان روی اعصاب کاربران نباشد.لذا در راستای این قضیه ،من پیشنهاد میکنم برای ایشان یا هر کاربر دیگه ای که قصد تبلیغات سیاسی داره یک تایپک ویژه ای بنام خود ایشان ایجاد بشه که فقط صاحب تایپک اجازه درج پست در اون رو داشته باشه تا تمامی پست های سیاسی تبلیغاتی ایشان در آنجا به اشتراک گذاشته شود و صد البته کاربر مورد نظر هم برابر مقرارت سایت عمل کرده و در سایر تایپک های بورسی ،فعالیت سیاسی تبلیغاتی نداشته باشد،تا فضای سایت بورسی همچنان بورسی بماند.
با تشکر از مدیران سایت بورسی

سلام کلا یهویی کاربری را مسدود کردن جالب نیست و ابن طور عمل کردن واقعا حهان سومی است بفرض هم کاربری خطایی داشت باید جریمه سبکتری ابتدا اعمال شود ضمنا بنده با بیشتر تفکرات سیاسی خانم میناوی موافق نبودم ولی دلیل نمی شود چون من یا دوست دیگر مخالف است باید جلو اظهار نظر دیگران گرفته شود این را هم بگوییم که خانم میناوی در زمینه بورس فعال بودند و برخی نظرات بورسی ایشان خوب بود بنده هم پیشنهادم رفع مسدودی ایشان است

===============
با سلام

کاربر گرامی مطمئن باشید هیچ کاربری بدون دلیل از فعالیت در انجمن محروم نخواهد شد و قطعا مسائلی وجود داشته که از دید شما و سایر کاربران پنهان میباشد.
اعمال محدودیت یا مسدود شدن کاربران با توجه به تذکرات قبلی و قوانین انجمن صورت میگیرد و ادامه رویه سابق، علیرغم تذکرات قبلی منجر به محرومیت دائم یا موقت کاربر خاطی خواهد شد.
کاربر مذکور به دلیل حاشیه سازی (حتی در تاپیک های غیر مرتبط) به مدت محدود مسدود شده اند و پس از طی مدت محرومیت، آیدی ایشان فعال خواهد شد.

Abad
2016/09/24, 18:03
سلام کلا یهویی کاربری را مسدود کردن جالب نیست و ابن طور عمل کردن واقعا حهان سومی است بفرض هم کاربری خطایی داشت باید جریمه سبکتری ابتدا اعمال شود ضمنا بنده با بیشتر تفکرات سیاسی خانم میناوی موافق نبودم ولی دلیل نمی شود چون من یا دوست دیگر مخالف است باید جلو اظهار نظر دیگران گرفته شود این را هم بگوییم که خانم میناوی در زمینه بورس فعال بودند و برخی نظرات بورسی ایشان خوب بود بنده هم پیشنهادم رفع مسدودی ایشان است

===============
با سلام

کاربر گرامی مطمئن باشید هیچ کاربری بدون دلیل از فعالیت در انجمن محروم نخواهد شد و قطعا مسائلی وجود داشته که از دید شما و سایر کاربران پنهان میباشد.
اعمال محدودیت یا مسدود شدن کاربران با توجه به تذکرات قبلی و قوانین انجمن صورت میگیرد و ادامه رویه سابق، علیرغم تذکرات قبلی منجر به محرومیت دائم یا موقت کاربر خاطی خواهد شد.
کاربر مذکور به دلیل حاشیه سازی (حتی در تاپیک های غیر مرتبط) به مدت محدود مسدود شده اند و پس از طی مدت محرومیت، آیدی ایشان فعال خواهد شد.

با سلام ممنون از توضیح جه خوب است در این موارد بصورت شفاف اعلام شود . درود

ایرج سابق
2016/09/24, 18:13
مدت زمانی هست که سایت بورسی رنگ آرامش به خود دیده نگذاریم این آرامش این بین برود فقط برای بحث سیاسی برخورد مدیریت با ید با قاطیعت باشه چون وقتی کسی حد مرز خود را نداند همین میشه که دیدیم تشکر از مدیریت سایت با برخورد قاطع

orumbourse
2016/10/04, 20:25
خسته نشدی اینهمه مزخرف مینویسی؟؟؟؟/:.yead.:/

درود بر مدیریت محترم

لطفا بررسی بفرمایید آیا پست ایشون با مقرارت سایت همخوانی داره یا نه؟
.
.
.
.
مدیریت محترم

آیا این امکان وجود داره که تایپک من خصوصی بشه و امکان دیدن و نوشتن مطالب فقط برای کاربرانی که شناخته شده و انتخابی هستند، باشد؟

Mehdi1400
2016/10/05, 02:56
کاربر گرامی،

سپاس از اینکه انجمن بورسی را جهت فعالیت های مالی و تخصصی انتخاب کرده اید.

"بورسی" یک انجمن تخصصی و رایگان در زمینه بازارهای مالی می باشد که رعایت ادب و ادبیات مناسب در نوشته ها و رعایت حرمت سایر کاربران به عنوان اصلیترین پایه های سایت بورسی بشمار میرود و به منظور برقراری نظم و هدایت هرچه بهتر تاپیکها و همچنين راحتي کاربران قوانینی توسط شورای مدیران تنظیم شده که رعایت آن برای تمامی سطوح کاربری لازم الاجراست و بنا به تغییر شرایط حاکم بر انجمن ها تغییر و تحول در این نسخه از اساسنامه نیز امکان پذیر خواهد بود.

1) احترام به کاربران و مدیران سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی است. لذا در هنگام درج مطالب یا پاسخگوئی به سوالات از بکارگیری الفاظ و جملاتی که باعث ناراحتی یا دلسردی کاربر یا کاربران شود خودداری فرمایید.

2) در صورت مشاهده تاپيک ها و پست هاي توهين آميز يا بر خلاف قوانين از بحث کردن و پاسخ دادن جداً خودداري کرده و صرفا موضوع را از طریق امکان "گزارش ارسال خلاف" که در پائین هر پست وجود دارد جهت رسیدگی به مدیران انجمن ارجاع نمایید و توجه داشته باشید که تذکر و یادآوری قوانین فقط برعهده مدیران و ناظرین است.

3) هر گونه پست و تاپيك تبليغاتي غير مجاز بوده و استفاده از نام و آدرس شرکتهای تجاری، سایتها، وبلاگها و تبلیغ کالا، خدمات، سایتهای اینترنتی و همچنین استفاده از کلمات، عبارات یا تصاویر تبلیغاتی و تجاری در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار، امضا و ...)، در نوشته ها و تاپیکها ممنوع است.

4) در هنگام ارسال مطلب یا مطرح کردن سوالات خود، حتماً تاپیک مناسب را انتخاب نمایید و از ارسال مطالب بی محتوا و غیر متناسب با موضوع اصلی که موجب شلوغی و منحرف شدن آن مبحث می شود و نیز از دادن پست تشکر و امثال آن و ارسال تنها یک یا چند شکلک بدون متن خاص به جهت نظم و یکپارچگی انجمن جداً خودداری فرمایید و در مواردی که پاسخ ها حالتی شخصی و بی ارتباط به تاپیک پیدا میکند به جای نوشتن پاسخ ها در تاپیک از پیام خصوصی و یا صفحه شخصی استفاده شود.

5) ایجاد بیش از یک نام کاربری مجاز نمیباشد و در صورت مشاهده برخورد جدی ميشود. چنانچه کاربری مایل به تغییر نام کاربری خود میباشد میتواند با ارسال پیام خصوصی به آدمین درخواست خود را ارسال نماید.

6) برای مدیریت بهتر موضوعات و جلوگیری از ایجاد بی رویه تاپیک های جدید برای موضوعات موقت و بعضاً تکراری دسترسی کاربران برای ایجاد تاپیک جدید در بخش گفتگوی بورسی محدود شده و کاربران گرامی میتوانند برای ایجاد تاپیک به انجمن "ایجاد تاپیک جدید بورسی" (http://forums.boursy.com/forumdisplay.php?32-%D8%A7%D9%8A%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%20%D9%88%D8%B1%D8%B3%D9%8A) مراجعه کنند همچنین ایجاد تاپیک های شخصی ممنوع است و برای هر سهم میتوانیم تاپیک جداگانه داشته باشیم که تاپیک هر سهم درصورت عدم وجود سریعاً به بخش اصلی منتقل میشود و با توجه به سیاست های آتی سایت بورسی تاپیک های با عنوان گروه .... (مثل گروه فلزی, گروه خودرویی و...) تایید نخواهد شد و با توجه به لزوم مشارکت کلیه کاربران در ایجاد تاپیک ها, اکیداً توصیه میشود هر کاربر اقدام به ایجاد بیش از 5 تاپیک ننماید.

7) ارسال تبلیغات و دعوت نامه از طریق پیغام خصوصی ممنوع است و در صورت گزارش موضوع توسط کاربران پس از بررسی، بخش پیغام خصوصی کاربر خاطی بسته خواهد شد.

8) هرگونه بحثی که موجب انحراف موضوع از مسیر اصلی خود شود به تشخیص مدیران، تاپیک و یا بحث های اضافه حذف شده و موضوع قفل خواهد شد. بنابراین کاربران موظف هستند از تاپیک های ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگیری نمایند. در صورتی که کاربری باعث انحراف تاپیک های ارسالی شما شد میتوانید لینک تاپیک را برای مدیر آن انجمن ارسال نمائید تا در صورت لزوم با آن کاربر برخورد شود.

9) لطفاْ از ارسال پست هاي تكراري خودداری فرماييد. پست هاي تكراري توسط مديران به سرعت حذف خواهند شد و در صورتي كه كاربر قصد تبليغ و يا نمايش يك مطلب در تمامي انجمن ها را داشته باشد، تمامي آن ارسالها حذف خواهند شد چرا كه اين كار باعث آزار كاربران ديگر مي شود.

10) قراردادن لینک سایت ها، وبلاگ و همچنین قراردادن ایمیل، شماره تلفن شخصی، نوشتن شعارهای سیاسی، استفاده ازفونتهای بزرگ و رنگهای تند و نامناسب که باعث عصبی شدن دیگران میشود، در امضاء و تاپیکهای عمومی اکیداً ممنوع است.

11) در صورتي كه تشخيص داده شود فعاليت های يك كاربر بر خلاف قوانين يا مصالح انجمن بوده و هدف های تخريبی خاصی را دنبال ميكند، بدون تعارف دسترسی وی برای هميشه مسدود می شود.

12) ارجاع دادن کاربران به سایر انجمن ها، وبلاگ ها و دیگر سایت ها برای پاسخ به سوالات آنها، دریافت سیگنال و یا شرکت در نظرسنجی و غیره مجاز نمی باشد و از دعوت کاربران به محیط چت خودداری فرمایید.

13) بحث در مورد دین، سیاست، مذهب، مقدسات، قومیتها و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن (چه موافق و چه مخالف) هیچ کمکی در راستای نیل به اهداف فنی سایت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

14) انتقاد منفی و مغرضانه از ساير انجمنها و اشخاص حقیقی و حقوقی ممنوع است.

15) مديران دسترسی های لازم براي ويرايش و پاك كردن تاپيك ها، پست ها، امضاء و محدود كردن كاربران خاطی را دارند و برای فعاليت های مديريتی ملزم به جواب پس دادن به كاربران نيستند.

16) کپی کردن مطالب سایر سایت ها صرفا به بهانه معرفی سایت، انجمن یا وبلاگ بعنوان منبع بر خلاف قوانین بوده و به تشخیص مدیریت برخورد خواهد شد.

17) چنانچه تاپیک و یا پیغامی از کاربران توسط مدیری در انجمن حذف و یا ویرایش شد در صورت داشتن سوال در این رابطه و یا خواهان جویا شدن علت موضوع لطفا برای مدیر آن انجمن یک پیغام خصوصی ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصی مطرح کنید تا آن مدیر نیز در اینباره شمارا راهنمایی و جواب سوالات شما را بطور کامل بدهد. در صورت مطرح کردن سوال در این رابطه و یا جویا شدن علت موضوع در انجمن های عمومی آن ارسال و یا تاپیک زائد سریعا حذف خواهد شد و شما نیز جواب سوال خودرا دریافت نخواهید کرد.

18) بحث در مورد راه های عبــور از فیـل تر، نرم افزارهای فـیـل تـر ش ک ن و مسایل مرتبط و همچنین لینک به سایتهای فیـلــتر شده تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

19) از آنجاییکه تمامی اعضای سایت متشکل از یک گروه واحد است بنام سایت بورسی، لذا نامگذاری، تشکیل و سازماندهی هر نوع گروه با هر هدف و انگیزه ای که باشد چه بصورت آشکار وچه پنهان در سایت بورسی ممنوع است.

20) درخواست و ارسال لینک انجمنها و قرار دادن ایمیل، آیدی، شماره تلفن شخصی در تاپیکها و پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار، امضا و ...) ممنوع بوده و بلافاصله حذف می شود و هرگونه تبلیغات بی جا از سایتها و انجمنهای مشابه به منظور جذب کاربر ممنوع می باشد و با کاربر خاطی در اولین فرصت برخورد خواهد شد.

21) ارسال تصاوير دلخراش به صورت تصوير قابل رويت مجاز نبوده و تنها کاربران اجازه دارند لينک تصوير يا تصاوير چنين موضوعاتی را در انجمن ارسال کنند تا بازدیدکنندگان به انتخاب خود آنها را مشاهده نمايند.

22) مسلما در سايتی که زبان آن کاملا فارسي است انتظار مي رود که شما دوستان عزيز نيز فقط فارسی تايپ کنيد و در صورتی که به هر دلیلی امکان تایپ کردن مستقیم حروف فارسی برایتان میسر نیست، می توانید از کیبورد کمکی استفاده نمایید: http://parseek.com/Keyboard

23) سایت بورسی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد لذا از ارسال مطالب و تصاویر خلاف عرف و مغایر با موازین و سیاستهای کلی نظام و مطرح کردن موضوعاتی که برای ادامه فعالیت سایت بورسی مشکل ایجاد می کند اکیدا خودداری فرمایید. (رجوع شود به:فهرست مصادیق محتوای مجرمانه (http://forums.boursy.com/showthread.php?1831-%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%8A%D9%82-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%87))

24) مسئوليت مطالب ارسال شده توسط کاربران و حتی مدیران و همکاران سایت به عهده خود ايشان مي باشد و به هيچ وجه نظر و يا مطلب صاحبان سايت نمی باشد. این یک امر بدیهی بوده و ماهیت سایت های گفتگو این طور اقتضا میکند.

25) در صورت وجود هرگونه اعتراض به عملکرد کاربران به ویژه مدیران مراتب باید در پیام خصوصی مطرح شود و درغیر اینصورت میتوانید از امکان ( ارتباط با ما (http://forums.boursy.com/sendmessage.php) ) و یا از طریق ایمیل bourse4x@yahoo.com ارتباط برقرار کنید. طرح چنین مواردی در موضوعات عمومی ممنوع است.

26) قانون كپي رايت: در صورتی كه ميخواهيد از مباحث و آموزشهايی كه در اين انجمنها ذكر شده است در جايي ديگر و يا در سايت خود استفاده كنيد ذكر نام سايت و نام نويسنده مطلب الزاميست و در صورت امكان لينك پيغام را هم برای اطلاعات بيشتر ذكر نماييد.

با امید به اینکه با رعایت قوانین بتوانیم ساعات خوشی را هنگام حضور شما داشته باشیم @};-

orumbourse
2016/10/05, 11:56
آقای mehdi 1400
برادر، یه سوال پرسیدم ،نگفتم که قوانین سایت رو برای من بیار.

آیا این امکان وجود داره که تایپک من خصوصی بشه و امکان دیدن و نوشتن مطالب فقط برای کاربرانی که شناخته شده و انتخابی هستند، باشد؟

Mehdi1400
2016/10/06, 01:08
آقای orumbourse

برادر، پاسخ منفی به تقاضای شما را مدیر ارشد سایت، اعلام خواهد کرد

قصدم از با بالا آوردن مجدد قوانین سایت این بود که
در صورت مشاهده پستی توهین آمیز، مطابق قوانین، قرار نیست که شما پاسخ بدهید. قوانین به جد شما را از این کار منع کرده اند
کافی است همان کاری که در بند 2 قوانین ذکر شده را انجام دهید.

orumbourse
2016/10/06, 03:46
آقای orumbourse

برادر، پاسخ منفی به تقاضای شما را مدیر ارشد سایت، اعلام خواهد کرد

قصدم از با بالا آوردن مجدد قوانین سایت این بود که
در صورت مشاهده پستی توهین آمیز، مطابق قوانین، قرار نیست که شما پاسخ بدهید. قوانین به جد شما را از این کار منع کرده اند
کافی است همان کاری که در بند 2 قوانین ذکر شده را انجام دهید.

اتفاقا جوابشون خیلی هم مثبت خواهد بود و من تایپکم رو خصوصی خواهم کرد،چطور ستاره دار ها میتونند برای خودشون تایپک خصوصی داشته باشند ،من نمیتونم؟!
این اجازه بمن هم داده خواهد شد،چون ما در اینجا تبعیض نداریم.

========================

با سلام

کاربر گرامی ضمن احترام، پاسخ به درخواست جنابعالی منفی است.

تمامی کاربران انجمن با رعایت قوانین سایت، مجاز به نگارش و دیدن مطالب در تاپیک های عمومی انجمن می باشند.
در ضمن تاپیک ستاره داران مختص به کاربر خاصی نیست و تحت ضوابط مسابقات، صرفا کاربران ستاره دار مجاز به شرکت در مسابقات و ارائه سبد می باشند.

sohrab67
2016/10/08, 00:12
سلام
نمودارهایی که میخام آپلود کنم با مشکل روبرو میشه.لطفا راه حلی بفرمایید.

orumbourse
2016/10/08, 01:20
اتفاقا جوابشون خیلی هم مثبت خواهد بود و من تایپکم رو خصوصی خواهم کرد،چطور ستاره دار ها میتونند برای خودشون تایپک خصوصی داشته باشند ،من نمیتونم؟!
این اجازه بمن هم داده خواهد شد،چون ما در اینجا تبعیض نداریم.

========================

با سلام

کاربر گرامی ضمن احترام، پاسخ به درخواست جنابعالی منفی است.

تمامی کاربران انجمن با رعایت قوانین سایت، مجاز به نگارش و دیدن مطالب در تاپیک های عمومی انجمن می باشند.
در ضمن تاپیک ستاره داران مختص به کاربر خاصی نیست و تحت ضوابط مسابقات، صرفا کاربران ستاره دار مجاز به شرکت در مسابقات و ارائه سبد می باشند.

باشه ،مشکلی نیست ما هم قوانین سایت رو رعایت میکنیم.

negarminavi
2016/10/15, 18:05
مدیریت محترم ظاهرا آپلودسنتر درست کار نمیکنه !

اگر امکان داره بررسی کنید، من نمیتونم تصویر آپلود کنم

با تشکر

farin
2016/10/16, 18:53
مدیریت محترم!!..ساعت ارسال پست ها دقيق نيست چرا؟؟؟..مثلا الان كه اين پست را ميفرستم ساعت 14و34دقيقه است ولي 18و53نمايش ميدهد!!

sohrab67
2016/10/16, 23:30
سلام
نمودارهایی که میخام آپلود کنم با مشکل روبرو میشه.لطفا راه حلی بفرمایید.

Aiming
2016/10/17, 05:27
مدیریت محترم ظاهرا آپلودسنتر درست کار نمیکنه !

اگر امکان داره بررسی کنید، من نمیتونم تصویر آپلود کنم

با تشکر

مدیریت محترم!!..ساعت ارسال پست ها دقيق نيست چرا؟؟؟..مثلا الان كه اين پست را ميفرستم ساعت 14و34دقيقه است ولي 18و53نمايش ميدهد!!

با سلام

اخیرا مشکلی در سرور سایت پدید آمده که با پیگیری هایی که انجام گرفته در حال مرتفع شدنه .. و برای رفع آن نیاز به مقداری زمان هست .. مشکل ساعت و آپلود سنتر از همینجا نشات میگیره..
برای رفع مشکل آپلود، دوستان میتوانند موقتا از آپلود سنتر های دیگر نظیر 8pic.ir استفاده کنند تا رفع مشکل سرور.

سپاس از شکیبایی دوستان

orumbourse
2016/10/28, 15:22
دیگه نمیخوام ضعف ها و مشکلات سایت رو بنویسم چون اخرش آدم بده ،خودم میشم ولی اونقدر سایت ضعف داره که روز به روز از اون نشاط سابق دور میشه.

orumbourse
2016/10/30, 17:51
درود بر مدیریت سایت
لطفا تایپک من رو ببندید.من دیگه قصد نوشتن در تایپک orumbourse رو ندارم.
مرسی و سپاس

ahmoeini
2016/10/31, 11:58
درود بر مدیریت سایت
مرسی و سپاس

لطفا دست به این اقدامات انتحاری نزنید
اینکار شما به دور از انصاف برای کسانی است که از مطالب تاپیکتون بهره میبرن
شما به یک نفر و یا چند نفر نگاه نکنید
اصل وجود تاپیک است
برای حل مشکل شما میتوانید به انتهای هر اظهار نظرتون یک برچسب ضرر و زیان متوجه خودتان است اضافه کنین
ما هیچوقت نباید کاری کنیم که دشمن شاد شود
حیف است
واقعا حیف است

farshidn
2016/10/31, 12:31
درود بر مدیریت سایت
مرسی و سپاس
سجاد عزیز دوست عزیزم درود
طی این سه سالی در این سایت عضو هستم بیشترین تحلیلهای که مورد استفاده و باعث سودم شده برای من از تاپیک شما بوده و همیشه افراد تنگ نظر و کوته فکری هم بودن که از روی عمد نسبت به تمامی تحلیلهای جنابعالی عناد داشته اند. اینکه تاپیک شما بسته یا باز بماند کاملاً به نظر خودتان بستگی داره، اما در نهایت اگر تاپیک شما بسته بشه، افرادی که واقعاً از مطالب شما استفاده میکردن و قدردان بودن بی نصیب خواهند بود، در هر صورت چه تاپیک شما باز باشه یا بسته بشه امیدوارم همیشه در زندگی موفق و پیروز باشید.
با سپاس

Abad
2016/10/31, 13:59
تاپیک orumbourse channel هم به در خواست خودش بسته شد بجاست که از زحمات ایشان تشکری کرده باشیم و برایش آرزوی سلامتی و موفقیت داریم

لطفا دست به این اقدامات انتحاری نزنید
اینکار شما به دور از انصاف برای کسانی است که از مطالب تاپیکتون بهره میبرن
شما به یک نفر و یا چند نفر نگاه نکنید
اصل وجود تاپیک است
برای حل مشکل شما میتوانید به انتهای هر اظهار نظرتون یک برچسب ضرر و زیان متوجه خودتان است اضافه کنین
ما هیچوقت نباید کاری کنیم که دشمن شاد شود
حیف است
واقعا حیف است

معینی جان شما هم که از دشمن نام بردی با شناختی که از شما دارم بهتر است می گفتید نظر مخالف ، کدام دشمن ! این جا ما همه دوست هستیم . با پوزش از شما

ahmoeini
2016/10/31, 14:12
معینی جان شما هم که از دشمن نام بردی با شناختی که از شما دارم بهتر است می گفتید نظر مخالف ، کدام دشمن ! این جا ما همه دوست هستیم . با پوزش از شما

خواهش میکنم
ولی اینو بدونین که هر کسی که دست به روشنگری علمی و یا ارائه تحلیل های صحیح در جهت خرید صحیح انجام میده از نظر مافیای بورسی که در حال انداختن سهام به مردم و یا چپاول سهام هستند مورد غضب قرار میگیره
برای همن شروع میکنند به تخریب شخص
نمونه اش دوست خوبمون اروم بورس
قدرتهای سازمان یافته در این تاپیکها به دنبال زمینه سازی برای اجرای مقاصد شومشون هستند
و افراد سالم و دوستدار مردم رو تخریب میکنند
و نمیگذارند کسی دست به آگاهی مردم بزنند
بسته شدن این تاپیک خواسته اصلی این افراد هست
منتقد جایگاه متفاوتی داره
البته بعضی اوقات همین مافیا از زبان و قلم همین منتقدین استفاده میکنند
من فقط میگم نباید بزاریم این تاپیک حتی با خواسته خود ارو بورس بسته بماند
باید باز شود
اگر شما و دیگران هم همراه شوید حتما این اتفاق خواهد افتاد
من که سعی میکنم از تمام توانم برای مجاب نمودن این دوست بزرگوار استفاده کنم
من فقط یک جمله به ایشان میگویم
شما تنها متعلق به خودتان نیستید

sohrab67
2016/12/13, 20:58
با سلام

اخیرا مشکلی در سرور سایت پدید آمده که با پیگیری هایی که انجام گرفته در حال مرتفع شدنه .. و برای رفع آن نیاز به مقداری زمان هست .. مشکل ساعت و آپلود سنتر از همینجا نشات میگیره..
برای رفع مشکل آپلود، دوستان میتوانند موقتا از آپلود سنتر های دیگر نظیر 8pic.ir (http://8pic.ir) استفاده کنند تا رفع مشکل سرور.

سپاس از شکیبایی دوستان

این 8پیک هم خراب شده

sohrab67
2016/12/15, 09:51
ی عکس هم نمیشه فرستاد.ی حرکتی کنید مدیران

mhjboursy
2016/12/15, 13:48
ی عکس هم نمیشه فرستاد.ی حرکتی کنید مدیران

سلام جناب سهراب؛
برای ارسال عکس کافی است در هر پایگاه اینترنتی ای عکستان را بارگذاری کنید. حالا 8pic نشد صدتا پایگاه دیگر هستند:
http://www.picofile.com/
http://img7.ir/
http://upzone.ir/
http://up.facenama.com/

من http://img7.ir/ را پیشنهاد می کنم چون خیلی سریع و ساده است.

اگر اینها هم همه غیر فعال شدند بروید در گوگل عبارت «آپلود عکس» را جستجو کنید تا یک عالم پایگاه جدید به شما معرفی کند...

جستار بنده «کارگاه (http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3454&page=115)» را نگاه کنید... روزی 100 تا عکس بارگذاری می کنم! (البته بنده برای سرعت بالاتر الان اکثرا از نرم افزار share_x استفاده می کنم که احتیاج به یک سری تنظیمات دارد)

BOURSY
2016/12/16, 00:27
سلام جناب سهراب؛
برای ارسال عکس کافی است در هر پایگاه اینترنتی ای عکستان را بارگذاری کنید. حالا 8pic نشد صدتا پایگاه دیگر هستند:
http://www.picofile.com/
http://img7.ir/
http://upzone.ir/
http://up.facenama.com/

من http://img7.ir/ را پیشنهاد می کنم چون خیلی سریع و ساده است.

اگر اینها هم همه غیر فعال شدند بروید در گوگل عبارت «آپلود عکس» را جستجو کنید تا یک عالم پایگاه جدید به شما معرفی کند...

جستار بنده «کارگاه (http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3454&page=115)» را نگاه کنید... روزی 100 تا عکس بارگذاری می کنم! (البته بنده برای سرعت بالاتر الان اکثرا از نرم افزار share_x استفاده می کنم که احتیاج به یک سری تنظیمات دارد)

با سلام و تشکر از شما
الان بررسی کردم , آپلود سنتر سایت بورسی جواب میده و مشکلی نداره.

orumbourse
2017/01/04, 10:25
درود و خسته نباشید
مدیریت محترم سایت بورسی بنظر اینجانب ،هر روز که میگذره سایت بورسی از بازار بورس دورتر و به سمت سایت سیاسی نزدیک ميشه،با این روندی که در سایت بورسی در حال شکل گيري هست ،سایت بورسی کم کم از نظر محتوای مطالب و تحلیل های بورسی سیر نزولی رو خواهد داشت و این میتونه باعث کاهش بهره وری سایت برای فعالان بازار بورس بشه.
دقت کنید در بیشتر تايپک ها بجای سهام از سیاست صحبت میشه و عملا هیچ کمکی به ترید هیچ یک از خوانندگان نمی کنه.
اگر این وضعیت کنترل نشه، ادامه این روند باعث کاهش خوانندگان بورسی سایت خواهد شد.

یک سال پیش...
دقیقا از اون چیزی که میترسیدم سر این سایت اومد.

farshidn
2017/01/07, 09:55
یک سال پیش...
دقیقا از اون چیزی که میترسیدم سر این سایت اومد.
مدیریت محترم سایت
با سلام
مطلبی که دوست عزیزمون سجاد اشاره کردند، دغدغه خیلی از کاربران میباشد، لطفاً این مورد را به دقت بررسی فرمایید تا روند موجود تغییر پیدا کند.
با سپاس

مجيد رادمنش
2017/01/08, 12:45
مدیریت محترم سایت
با سلام
مطلبی که دوست عزیزمون سجاد اشاره کردند، دغدغه خیلی از کاربران میباشد، لطفاً این مورد را به دقت بررسی فرمایید تا روند موجود تغییر پیدا کند.
با سپاس

درود بر شما

به نظرم با بهبود وضعیت بازار این روند تغییر پیدا خواهد کرد و دغدغه شما نیز برطرف می گردد، علی ایحال اگر راهکار موثری در این خصوص مدنظر دارید ارائه فرمایید تا بررسی شود.

با سپاس

orumbourse
2017/01/16, 12:54
سایت بورسی آلوده ویروسی بنامی نگار مینوی شده.
خیلی طول نخواهد کشید که همه از این سایت فرار خواهند کرد.
بیش از یکساله که بدلیل جو سیاسی سایت ،مطالب بورسی بقدری کم شده که اگر اسم سایت بورسی رو به سایت سیاسی تغییر بدید،بیشتر برازنده سایت خواهد بود تا نام بورسی.

negarminavi
2017/01/16, 14:10
سایت بورسی آلوده ویروسی بنامی نگار مینوی شده.
خیلی طول نخواهد کشید که همه از این سایت فرار خواهند کرد.
بیش از یکساله که بدلیل جو سیاسی سایت ،مطالب بورسی بقدری کم شده که اگر اسم سایت بورسی رو به سایت سیاسی تغییر بدید،بیشتر برازنده سایت خواهد بود تا نام بورسی.

شما یک سایت خارجی پیدا و معرفی کن که در اون در کنار تحلیلها و مسایل اقتصادی ، نقطه نظرات سیاسی نباشد !!!

همه در تحلیلهایشان ، در مقالاتشان، در نمودارهایشان ضمن اشاره به ریسکهای سیاسی، ریسکهای تصمیمات سیاسی، ریسکهای رفتن و آمدن افراد سیاسی، از این سر جهان تا اون سر جهان اشاره میکنن !

پس پرداختن به مسایل سیاسی هم لازمه !

در مسایل سیاسی هم مثل مسایل اقتصادی اختلاف نظراتی هست !

کما اینکه شما با دوستان خودتون هم در مورد مثلا خرید یا فروش یک سهم اختلاف نظر دارید !

این هم طبیعی و لازم هست !

شما بدون مدرک و سند مدعی هستید همه به خاطر من فرار کردن از این سایت !!!

در حالیکه به خاطر وجود و گسترش شبکه های اجتماعی اغلب افراد به اون محیط ها رفتن !

با همه این حرفها، قبلا به ناظران و مدیران محترم سایت گفتم، الان هم اینجا میگم که همه دوستان در جریان باشند !

علیرغم اینکه فعالیت من برخلاف قوانین سایت نبوده ، و اغلب پستهای من هم از کدال و در مورد وضعیت شرکتها بوده ، هر زمان مدیریت سایت از بنده بخواد در این سایت پستی نزنم، نمیزنم !

iligal
2017/01/16, 14:59
این همه بحث و جدل تا کجا ؟ به چه ارزشی ؟ به چه قیمتی ؟

orumbourse
2017/01/16, 21:54
شما یک سایت خارجی پیدا و معرفی کن که در اون در کنار تحلیلها و مسایل اقتصادی ، نقطه نظرات سیاسی نباشد !!!

همه در تحلیلهایشان ، در مقالاتشان، در نمودارهایشان ضمن اشاره به ریسکهای سیاسی، ریسکهای تصمیمات سیاسی، ریسکهای رفتن و آمدن افراد سیاسی، از این سر جهان تا اون سر جهان اشاره میکنن !

پس پرداختن به مسایل سیاسی هم لازمه !

در مسایل سیاسی هم مثل مسایل اقتصادی اختلاف نظراتی هست !

کما اینکه شما با دوستان خودتون هم در مورد مثلا خرید یا فروش یک سهم اختلاف نظر دارید !

این هم طبیعی و لازم هست !

شما بدون مدرک و سند مدعی هستید همه به خاطر من فرار کردن از این سایت !!!

در حالیکه به خاطر وجود و گسترش شبکه های اجتماعی اغلب افراد به اون محیط ها رفتن !

با همه این حرفها، قبلا به ناظران و مدیران محترم سایت گفتم، الان هم اینجا میگم که همه دوستان در جریان باشند !

علیرغم اینکه فعالیت من برخلاف قوانین سایت نبوده ، و اغلب پستهای من هم از کدال و در مورد وضعیت شرکتها بوده ، هر زمان مدیریت سایت از بنده بخواد در این سایت پستی نزنم، نمیزنم !

کسی با تحلیل های سیاسی مشکلی نداره حتی من خودم هم استقبال میکنم ولی پست های سیاسی شما اکثرا سیاه نمایی عملکرد دولت فعلی و تمجید از دولت قبلی با پخش اخبار سراسر کذب و دروغ از سایت های بی نام و نشان هست.شما از روزی که به این سایت اومدید بی وقفه از امکانات این سایت در جهت کوبیدن یک جناح سیاسی استفاده کرده اید و اینجا رو ستاد تبلیغاتی یک شخصیت سیاسی نموده اید.
شما مسئول اصلی فراری دادن علاقمندان و کاربران بورسی این سایت بدلیل پخش پست های تبلیغاتی سیاسی و بازی روی اعصاب اونها می باشید.
من همینجا بشما تبریک میگم که موفق شدید کاربران و تحلیلگران یه سایت بورسی رو فراری بدین..
اینم هنری هست که فقط از افرادی مثل شما بر میاد.

orumbourse
2017/02/13, 23:25
کم کم سایت داره شکل و وضع سابق رو با مشارکت بیشتر کاربران پیدا میکنه و شبیه یه سایت بورسی میشه.
از مدیران سایت درخواست دارم با نظارت مستمر اجازه ندن وضع موجود تغییر پیدا کنه و دوباره بسمت مطالب سیاسی کشیده بشه علی الخصوص تبلیغات سیاسی که توسط یکی دو نفر انجام میشه.
لطفا مطالب تایپک های اخبار و نبض سیاست هم مدام چک بشه تا افرادی نتونند از جو موجود استفاده کرده و تبلیغات سیاسی راه بیندازن.

نوام چامسکی
2017/03/02, 19:55
سلام

هر کاری میکنم نمیتونم تصویر اپلود کنم

اگر بازم مشکل داره سایت بفرمایید

اگر درست نیست /جای دیگه اپلود کنم

لینک بدم

Aiming
2017/03/02, 20:26
سلام

متاسفانه اپلود سنتر بورسی جهت بهبود امکانات آن، فعلا قابل استفاده نیست..
تا زمان درست شدن آن، میتوانید برای اپلود تصاویر مورد نظرتون از اپلود سنتر های دیگر نظیر uupload.ir استفاده نمایید..

موفق باشید

نوام چامسکی
2017/03/02, 22:11
http://uupload.ir/

این سایت رو پیدا کردم که برای اپلود خیلی عالی هست و فرقی با اپلود سنتر فروم نداره

در گزینه ها ی که ارایه میده بعد از اپلود باید

لینک ارسال به فروم رو تو پستی که مد نظر هست باید قرار داد

http://forums.boursy.com/imported/2017/03/xytv_photo_20170302_221003-1.jpg (http://uupload.ir/)

orumbourse
2017/03/26, 09:56
درود بر مدیریت محترم سایت

اخیرا وقتی با گوشی اندرویدی وارد سایت میشیم شکل اصلی سایت نمیاد، و نمیشه پست ها رو براحتی دید و مطالعه کرد.
قبلا اینجوری نبود الان چند روزه اینجوری شده.نرم افزار تاپاتالک هم نصب کردم ولی بااون هم نمیشه مطالب رو خوند.
قبلا در پایین صفحه اول سایت،گزینه صفحه اصلی سایت بود ،وقتی روی اون کلیک میکردیم گوشی اندرویدی بمانند ویندوز ،صفحه اصلی سایت رو نشون میداد ولی الان اون گزینه نیست.
ممنون میشم اگه یه بررسی بفرمایید.

orumbourse
2017/03/27, 11:15
درست شد.مرسی

BOURSY
2017/03/27, 12:23
درود
استايل هايى كه غير فعال كرده بوديم با توجه به نوشته شما برگردونديم.
البته توصيه ميشه كاربران عزيز با مراجعه به پايين صفحه و قسمت استايل default style رو انتخاب كنند.

mhjboursy
2017/03/27, 14:27
درود
استايل هايى كه غير فعال كرده بوديم كه با توجه به نوشته شما برگردونديم.
البته توصيه ميشه كاربران عزيز با مراجعه به پايين صفحه و قسمت استايل default style رو انتخاب كنند.

سلام
قالب های معمولی PC هم انگار پاک شده... (شاید فقط برای من این طور باشد البته...)
تم مشکی بود... ولی الان آبی است...

https://vgy.me/ljzZ8M.png

BOURSY
2017/03/27, 22:13
سلام
قالب های معمولی PC هم انگار پاک شده... (شاید فقط برای من این طور باشد البته...)
تم مشکی بود... ولی الان آبی است...

http://forums.boursy.com/

با سلام و احترام

همه استایل های غیر فعال شده به وضعیت سابق برگردانده شد و استایل مورد نظر قابل انتخاب هست.

با تشکر

orumbourse
2017/03/27, 22:44
با سلام و احترام

همه استایل های غیر فعال شده به وضعیت سابق برگردانده شد و استایل مورد نظر قابل انتخاب هست.

با تشکر

الان خیلی بهتر شد.بسیار سپاسگزارم

H.samimi
2017/04/18, 09:13
با عرض سلام و خسته نباشید
در مورد تاپیک meysam2020 لطفا رسیدگی کنید
آقا میثم یه تاپیک ایجاد کرده که نظرات خودشو بنویسه و هر کسی خواست استفاده کنه یا سوال کنه
ولی متاسفانه شده محل تبلیغات
لطفا تذکر بدین
هر کسی صاحب نظره میتونه یه تاپیک برای نظراتش ایجاد کنه مثله بقیه// یا علی

Abad
2017/04/18, 10:12
با عرض سلام و خسته نباشید
در مورد تاپیک meysam2020 لطفا رسیدگی کنید
آقا میثم یه تاپیک ایجاد کرده که نظرات خودشو بنویسه و هر کسی خواست استفاده کنه یا سوال کنه
ولی متاسفانه شده محل تبلیغات
لطفا تذکر بدین
هر کسی صاحب نظره میتونه یه تاپیک برای نظراتش ایجاد کنه مثله بقیه// یا علی

ما هم تاپیک خواهیم زد( البته با اجازه مدیران محترم ) و از الان اعلام می کنیم هم می توانند در آن مطلب بزنند اینجا تبلیغات پفک نمیشه
راجع به سهام مطلب زده میشه
بیاید دل هایمان را بزرگتر کنیم
و .....

چرا برخی از آباد ترسیدن
اگر آباد سهامی معرفی می کنه که به زودی ببار می نشیند
چه اشکالی پیدا میشه ؟؟؟

مجتبی مصلحMTM
2017/04/26, 10:51
درود
ممنون میشم اگه امکانش هست اسمم رو از mtm2424به مصلح تقیر بدید

با تشکر مصلح

درود

نام کاربری مصلح قبلأ ثبت شده است.

مجتبی مصلحMTM
2017/05/02, 11:53
درود
ممنون میشم اگه امکانش هست اسمم رو از mtm2424به مصلح تقیر بدید

با تشکر مصلح

درود

نام کاربری مصلح قبلأ ثبت شده است.

درود
مجتبی مصلحMTM

ممنون میشم اینو بگدارید باتشکر ازذوستان وهمکاران گرامی/:.Heart.:/

مجتبی مصلحMTM
2017/05/03, 12:19
درود
مجتبی مصلحMTM

ممنون میشم اینو بگدارید باتشکر ازذوستان وهمکاران گرامی/:.Heart.:/

ممنون میشم انجام بدید
باتشکر

mohammad55
2017/05/08, 14:48
سلام و خسته نباشید به مدیران محترم سایت.
امکان ارسال پیام خصوصی برای من وجود ندارد اگر ممکنه بررسی بفرماید.
ممنون

negarminavi
2017/05/12, 15:20
مدیریت محترم ضمن سلام و خسته نباشید،

من چند روز پیش جدول مسابقات بازار پایه را نگاه میکردم و کنجکاو شدم بین سبد نفر اول و دوم

بررسی کردم و متوجه شدم دوستان از میانگین حسابی در محاسبه بازدهی سبدهای پیشنهادی کاربران استفاده میکنن !

به نظرم استفاده از میانگین هندسی از نظر علمی درست تر هست، چون در داده های آماری هم بازدهی مثبت وجود داره هم بازدهی منفی !

mhjboursy
2017/05/23, 18:23
سلام و تشکر؛

1- برخی اوقات پس از قرار دادن تصویر در سایت آن تصویر خود به خود از بین می رود!
اینجا را نگاه کنید:
http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3454&p=722051&viewfull=1#post722051 (http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3454&p=722051&viewfull=1#post722051)
و این:
http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3454&page=325

پیش تر این موضوع را در ارتباط با تصاویری که داخل upload center خود سایت بارگذاری شده بود دیده بودم، ولی الان انگار اگر از سایت های دیگر هم بارگذاری انجام بدهم به همین شیوه از بین می روند!

گمان می کنم مشکل از سایت است. یعنی ابتدا پیوند های تصاویر بیرونی را می آورد درون خود سایت و بعد آن ها را حذف می کند. چرا که پیوند تصیویر با آدرس خود سایت جایگزین می شود. یعنی این: forums.boursy.com (http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3454&p=722051&viewfull=1#post722051)

2- در صورت امکان شکلک های متنوع تری برای استفاده قرار بدهید. اینجا را نگاه کنید:
https://forum.hammihan.com/misc.php?do=getsmilies&editorid=vB_Editor_QR (https://forum.hammihan.com/misc.php?do=getsmilies&editorid=vB_Editor_QR)

3- در صورت امکان کاری کنید که با نوشتن کلمات فارسی بتوان شکلک ها را صدا زد.
یعنی به جای اینکه بنویسیم /.ohno_slmily.:/ و این شکلک بیاید: /:.ohno-smiley.:/ بتوانیم بنویسیم مثلا :::اوه_نه::: و آن شکلک بیاید.

4- لطفا در کنار دکمه ی تشکر دو تا دکمه ی «پسندیدم» و «نپسندیدم» هم اضافه بفرمایید. در حال حاضر زدن دکمه ی تشکر معنی موافق بودن با آن نظر را هم می دهد.

5- نمی دانم این قالب (یعنی vBulletin) امکانش را دارد یا نه؟ ولی در صورت امکان پیشنهاد می کنم برای زمانی که «تشکر» و «نقل قول» یا «نام بردن» (یعنی استفاده از @+username) در ارتباط با ارسال کاربر انجام می شود به آن کاربر اطلاع رسانی شود. (دقیقا مانند هنگامی که پیام بازدید کننده یا «پیام خصوصی» می آید.)

تشکر از این سایت خوب
و مدیران عزیز
@};- @};- @};-

farshidu
2017/07/10, 22:14
سلام و عرض ادب

يكي از دوستان با آي دي "ارادت" جديدا در فروم ثبت نام نموده اند كه گويا در فعال سازي مشكل پيش آمده و قادر به درج مطلب نمي باشند
در صورت امكان اقدام فرماييد

Aiming
2017/07/10, 22:33
سلام و عرض ادب

يكي از دوستان با آي دي "ارادت" جديدا در فروم ثبت نام نموده اند كه گويا در فعال سازي مشكل پيش آمده و قادر به درج مطلب نمي باشند
در صورت امكان اقدام فرماييد

سلام

حساب کاربریشان فعال شد فرشید جان

ارادتمند

orumbourse
2017/12/19, 10:53
درود

چرا این قسمت جستجوی تایپک ها در بالای صفحه اول گفتگوهای بورسی کار نمیکنه؟

Aiming
2017/12/19, 11:25
درود
چک کردم مشکلی نداشت آقا سجاد.
با مرورگر دیگه امتحان کنید.. من با کروم امتحان کردم جستجو مشکلی نداشت.

http://uupload.ir/files/qm3d_33.jpg (http://uupload.ir/)

orumbourse
2017/12/19, 11:35
درود
چک کردم مشکلی نداشت آقا سجاد.
با مرورگر دیگه امتحان کنید.. من با کروم امتحان کردم جستجو مشکلی نداشت.

http://forums.boursy.com/ (http://uupload.ir/)

منم با گوگل گروم میرم ولی مال من نمیاره.

این نتیجه جستجوی چکاپا بوده

http://uupload.ir/files/qdbj_12-19-2017_11-39-35_ق-ظ.jpg

arad700
2017/12/19, 12:15
جستجوگر من هم همین مشکل را داره.

orumbourse
2018/01/15, 10:29
جستجوگر تایپک ها درست میشد خیلی بهتر بود.پیدا کردن یک تایپک از میان صدها تایپک، کار مشکل و وقت گیریه.

negarminavi
2018/01/15, 11:15
جستجوگر تایپک ها درست میشد خیلی بهتر بود.پیدا کردن یک تایپک از میان صدها تایپک، کار مشکل و وقت گیریه.

برای من کار میکنه ، از کروم استفاده میکنم !

mhjboursy
2018/01/15, 13:45
سلام دوستان،
برای من هم خراب است.
ضمن اینکه وقتی هم سالم بود مشکل داشت و یکی در میان می رفت داخل یک صفحه ی تبلیغاتی...

دوستان بهتر است این کار را بکنند:
هنگام جستجو در گوگل به جای اینکه مثلا بنویسند چکاپا بنویسند: چکاپا site:boursy.com
این جوری:
https://www.google.com/search?q=%DA%86%DA%A9%D8%A7%D9%BE%D8%A7+site%3Abou rsy.com&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b

یا علی

==============================

http://i68.tinypic.com/2eaic8m.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2018/01/2eaic8m-1.jpg

orumbourse
2018/01/16, 09:38
سلام دوستان،
برای من هم خراب است.
ضمن اینکه وقتی هم سالم بود مشکل داشت و یکی در میان می رفت داخل یک صفحه ی تبلیغاتی...

دوستان بهتر است این کار را بکنند:
هنگام جستجو در گوگل به جای اینکه مثلا بنویسند چکاپا بنویسند: چکاپا site:boursy.com
این جوری:
https://www.google.com/search?q=%DA%86%DA%A9%D8%A7%D9%BE%D8%A7+site%3Abou rsy.com&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b

یا علی

http://i68.tinypic.com/2eaic8m.jpg
http://forums.boursy.com/imported/2018/01/2eaic8m-1.jpg

سپاس زیاد.
با این روش جستجو انجام میشه.ممنونم

mhjboursy
2018/08/13, 22:35
سلام به مدیران و کاربران گرامی. @};-
یک پیشنهاد داشتم خدمت دوستان:
اینکه بخش‌هایی از این تارنما (سایت) قابل مشاهده توسط همه نباشد.
ببینید... بگذارید از اینجا آغاز کنم... یک سری از دلایل اقبال عمومی به تلگرام این است که برخی جاهایش حالت VIP‌ دارد. قابلیت انتخاب مخاطبین دارد... یک سری جاهایش عمومی نیست... برخی جاهایش قابلیت صحبت یک‌جانبه و یک سویه (کانال) دارد. یک سری جاهایش قابلیت مشاهده توسط مسئولین نظارتی خارج از تارنما را ندارد...
من احساس می‌کنم اینجا هم یک همچنین چیزی نیاز دارد.
یک چیزی شبیه همان مسابقات هفتگی که برای قرمزپوشان تارنما (ستاره‌داران) وجود داشت و قابلیت مشاهده توسط عموم مردم خارج از تارنما و کاربران داخل تارنما را نداشت...

حالا این گونه جستارها چه کاربردهایی برای ما دارد...
به میزان زیادی مشاهده می‌شود که در این انجمن کمبود یک جستار «سیاسی» وجود دارد. بسیار زیاد... اکنون دوستان خیلی از مواقع جستار جو بازار را مورد عنایت خودشان قرار می‌دهند... /:.offtopic.:/ یا مطالبی می‌نویسند که خلاف ادب است... /:.nono.:/ من نمی‌خواهم بگویم این دوستان نباید این گونه بنویسند... خوب گاهی آدم به حد انفجار می‌رسد... دوست دارد به زمین و زمان فحش بدهد... حال خودش را از دست می‌دهد اصلا... برخی اوقات شاید آدم چرت و پرتی بنویسد که بعدا خودش هم پشیمان شود... ولی زمانی که این نوشته‌ها برای عموم مردم خارج از تارنما قابل مشاهده باشد مطمئنا این نوشته‌ها هم برای خود شخص و هم برای این تارنما دردسر ساز خواهد شد! خوب چه کاری است؟ بهتر نیست این نوشته‌ها قابل مشاهده توسط دیگران نباشد؟

کاربرد دیگری که این قابلیت می‌تواند داشته باشد تمایز کاربران ویژه (VIP) است. من به شخصه ممکن است مطالبی داشته باشم که احساس کنم ویژه است... از جنس مطالب معمول که در سطح انجمن‌های مرتبط با بورس پخش می‌شود نیست... دوست دارم این را تنها در اختیار برخی کاربران قرار دهم... یا جایی اینها را بگذارم که در قبالش مطالب ویژه‌ای شبیه به همین در اختیارم قرار داده شود... یا دوست دارم در قبال ارائه‌ی مطالب ارزشمندم پول دریافت کنم و ... یا دست کم مطالبم را جایی قرار دهم که بدانم برایش ارزش قائل می‌شوند... (این مطالب می‌تواند بررسی‌های بنیادی/نموداری/اخبار/پیشنهاد خرید و فروش و ... باشد.)

اکنون اگر یک نفر همچنین چیزی بخواهد باید به تلگرام و جاهای مشابه پیوند بدهد... توسط پیام خصوصی هم می‌شود ولی کار جالبی نیست. گرداندن لقمه دور سر است!

البته اینجا (یعنی vbulletin) نمی‌دانم از دید فنی این توانایی را دارد یا نه؟ که بیاید حلقه‌های کاربری تعریف کند و جستارهایی را فقط برای یک حلقه آزاد بگذارد...؟ ولی اگر حتی این را هم نداشته باشد باز می‌توان این کار را کرد که کاربران بسیار عالی را (آنهایی که مطالب ارزشمند درج می‌کنند) جدا کرد و مانند آن جستار ستاره‌داران سابق یک جستار برایشان ایجاد کرد... که در آن جستار مطالب ویژه را درج کنند و از توانایی‌های هم سود برند (هم‌افزایی - Synergy).

با این کار خوانندگان خارج از تارنما نیز تشویق به ثبت نام در انجمن می‌شوند. کاربران انجمن تشویق می‌شوند که مطالب پربارتری ارائه کنند و جو رقابتی/انگیزشی نیز در این تارنما شدت می‌گیرد.
باعث می‌شود نوشته‌های خاص به جای اینکه به تلگرام منتقل شود در همین انجمن به گردش درآید...
باعث می‌شود تارنما و کاربرانش از سوی مسئولین نظارتی و حراستی و امنیتی و ... مورد تهدید قرار نگیرند.

نگر دوستان (کاربران و مدیران گرامی) در این خصوص چیست؟

یا علی @};-

Abad
2018/08/13, 23:30
سلام جناب محمد حسین این کار هم می تواند مفید و هم مضر باشد و از طرفی کار ساده ای هم نخواهد بود ، مثلا همین که شما کدام کاربر را ویژه می دانید و چه معیاری برای آن در نظر می گیرید کار ساده ای نیست
به نظرم اگر برنامه ای باشد برای این کار باید کاملا حساب شده باشد که تعطیل نشود.درود

mhjboursy
2018/08/14, 23:05
سلام جناب محمد حسین این کار هم می تواند مفید و هم مضر باشد و از طرفی کار ساده ای هم نخواهد بود ، مثلا همین که شما کدام کاربر را ویژه می دانید و چه معیاری برای آن در نظر می گیرید کار ساده ای نیست
به نظرم اگر برنامه ای باشد برای این کار باید کاملا حساب شده باشد که تعطیل نشود.درود

سلام.
ببینید... اگر در این جا این قابلیت وجود داشته باشد که بتواند مانند تلگرام گروه‌بندی صورت بگیرد بسیار عالی است. دیگر موضوع این نیست که من چه کسی را ویژه می‌دانم یا شما چه کسی را ویژه می‌دانید...
چند نفر که بیشتر با هم هماهنگ هستند، یا به کمک‌های همدیگر بیشتر نیاز دارند یا اخلاقی به هم می‌خورند با هم دیگر یک کارگروه تشکیل می‌دهند و یا هر چه... گرد هم می‌توانند جمع شوند و با هم گفتگوی خصوصی داشته باشند و از هم‌افزایی قدرتشان لذت ببرند...
???????
موضوع این است که امکاناتی که تلگرام فراهم می‌کند را در اینجا هم فراهم کنیم (تا دست کم با این کار مانع از خروج کاربران از این جا به سمت تلگرام شویم. چه موردی چه دائمی). نمی‌گویم امکاناتی از این تارنما کم شود. بلکه پیشنهاد می‌کنم امکاناتی به اینجا افزوده شود.

اما اگر این قابلیت در انجمن وجود نداشته باشد... باز هم می‌توان با ایجاد معیارهایی گزینش انجام داد...
یکی اش انتخاب خود کاربران است! یعنی در پایان ماه می‌توان مراسم رای‌گیری کاربران تحلیلگر را داشت و در آن کاربران انجمن رای دهند.
می‌توان میزان تشکرهای ماهانه را ملاک قرار داد...
می‌توان مانند سابق مسابقه‌های هفتگی را برگزار کرد و انجمن ستاره داران را داشت... (من خودم هیچ ستاره‌ای ندارم! یک زمانی سوءتفاهم نشود.)

به هر روی... این در صورتی است که انجمن آن قابلیت شبیه تلگرام را نداشته باشد... و بیشتر هم منظور من همان بود... و اگر هیچ کدام از اینها نشود به ناچار باز مقداری از انجمن‌های بورسی کاربران را به سوی محیط‌هایی مانند تلگرام هدایت باید بکنیم... یا مقداری از فعالیت‌های کاربران تارنماهای مرتبط با بورس را باید به آنجاها منتقل کنیم...

به شخصه تمایل دارم یک صفحه‌ی اینستاگرام بزنم... و بخشی از مطالبم را آنجا درج کنم...
بگذارید رک بگویم... زمانی که می‌بینم یک کاربری بدون اینکه حتی یک بار از جناب اروم‌بورس تشکر کرده باشد می‌آید او را سرزنش می‌کند که فلان جای تحلیلت فلان بود! اعصابم خرد می‌شود... زمانی که می‌بینم ساده‌ی‌ساده را که یکی از بهترین‌ها بود اطلاعات فوق‌العاده‌ای را در اختیارمان قرار می‌داد به خاطر هیچ و پوچ مورد عنایت خودشان قرار می‌دهند و می‌گویند در آکنتور تو ما را گول زدی ناراحت می‌شوم... هنگامی که می‌بینم مطالبم خوانده می‌شود ولی به صورت ناشناس خوانده می‌شود و طرف زورش می‌آید حتی یک تشکر بزند و از آن سو می‌آید می‌گوید این‌هایی که تو می‌گویی را خود ما هم بلد بودیم و مطالبت به درد نمی‌خورد، نمی‌دانم چه بگویم...
خوب... آدم اگر دست کم یک صفحه‌ی اینستاگرام داشته باشد آنجا می‌تواند کاری کند که اگر چنین شخصی پیدایش شد و گفت مطالبت به درد نمی‌خورد آدم می‌تواند او را از مشاهده‌ی ادامه‌ی این مطالب به درد نخور کنار بگذارد... آدم می‌تواند ببیند چه کسی آمده مشاهده کرده و مطالب به دردش خورده....
آدم می‌تواند در ازای مطالبی که با دیگران به اشتراک می‌گذارد مطالبه داشته باشد... من می‌توانم آنجا کف‌های معتبر را در اختیار دوستانم قرار دهم و در ازایش از دوستانم بخواهم مثلا اخبار مهم را به اطلاع من برسانند... یا شایعات و پیشنهادخریدهای تلگرامی را به من بدهند یا تابلوخوانی روزانه‌ی یک صنعت را (مثلا پلاستیکی ها را) برایم انجام دهند... یا بررسی‌های بنیادی داشته باشند... یا کمکم کنند کف‌هایی که معرفی می‌کنم را از دید مطلق و نسبی بودن، کوتاه مدت و بلند مدت بودن برایم تمیز دهند...
(حالا من اینها را به عنوان مثال عرض کردم ولی واقعا اینها نیازهای من هم هستند... من در هفته فوقش یک روز بتوانم مطالب مهم خبری را گردآوری کنم... دیگر وقت نمی‌کنم... فوقش بتوانم یک صنعت را در طی روز به دقت بررسی کنم و اگر خبر مهمی در یک روزی اتفاق افتاد بی‌درنگ با دوستان در میان بگذارم... همه‌ی صنایع را نمی‌رسم... یا از دید بنیادی واقعا من بررسی دستی به هیچ وجه ندارم! کورم! هیچ دید بنیادی درست و حسابی‌ای ندارم و نیازمند دوستان بنیادی کار هستم که بگویند... بررسی دستی مطالب تلگرام و اینکه جو گروه‌های مختلف تلگرامی چگونه است برای من بسیار مهم است... ولی آیا یک نفر آدم زمان می‌کند؟ نه... خوب... من حاضرم یک جای کار را بگیرم... به شرط اینکه دوستان دیگر هم خوب بیایند و هر کسی یک گوشه را بگیرد... من حاضرم مطالب روزانه‌ام را که دستاورد دو سال تحقیق شبانه‌روزی‌ام هست (و احتمالا بیشتر هم می‌شود در آینده) را به رایگان خدمت دوستان بگذارم... ولی دست کم دوست دارم از آن سو هم یک چیزی بگیرم... از فشردن یک دکمه‌ی تشکر خشک و خالی بگیر تا بهترین پیشنهادهای مطمئن از افراد خبره)

موضوع دیگر ایجاد یک جستار سیاسی بود... همان‌گونه که گفتم دوستان می‌آیند مطالب بی‌ربط به اقتصاد را که نه از دلش می‌توان پیشنهاد خرید درآورد و نه پیشنهاد فروش در جستارهای مختلف تارنما قرار می‌دهند... اگر یک جستار سیاسی داشته باشیم دیگر کاربران نمی‌آیند این‌گونه مطالب را در جاهای بی ربط قرار دهند... از سوی دیگر این مطالب هم برای تارنما و هم برای خود کاربران دردسر ساز نمی‌شود!
لازم به ذکر است که من خودم یک بار در تارنمای سهامیاب به یکی از مدیران شرکت‌ها یک چیزی گفتم که به واسطه‌ی همان مرا احضار کردند به دادگاه! و کلی از من زمان و اعصاب گرفته شد!
اگر وجود یک جستار سیاسی مخفی (از دید خارج از تارنمای Boursy) داشته باشیم هم ما از دست مطالب صدمن‌یک‌غاز سیاسی و غیربورسی کاربران راحت می‌شویم و هم دوستان یک جایی پیدا می‌کنند که خودشان را تخلیه کنند... و مطمئن هم هستند که فردا از دادگاه برایشان احضاریه نمی‌آید...

یا علی

بابک 52
2018/09/28, 17:41
با سلام و احترام

جناب آقای مهندس جمالی

مدیر محترم وبسایت بورسی

لطفا دستور فرمایید تا یکسری از ادمین ها از بچه بازی دست بردارند

یکسری از ادمین ها اینجا را با مهد کودک اشتباه گرفته اند

آره خوب اگه دلسوز بودند الان خیلی افرادی که می بایست اینجا بودند ، الان حضور داشتند ( همانند جعفر پرریسک و خیلی های دیگه )

چرا یه عده دیگه در این وبسایت مطلب نمی زنند!!!

این مورد رو حتما بررسی بفرمایید

ضمنا" به این ادمین محترمتون هم این جمله را بفرمایید : همیشه و همیشه :

یه جوری درباره آدمها قضاوت کنید...که اگه یه روزی خلافش بهتون ثابت شدشرمندهخودتون نشید !!!

orumbourse
2018/10/02, 15:04
درود
متاسفانه یکی از دوستان اعلام کردند یکی از اعضای سایت بنام احمد خان دار فانی رو وداع گفته اند لطفا پرس و جو کنید اگر خبر تایید شد، یک تایپک برای عرض تسلیت برای خانواده آن مرحوم ایجاد کنیم.

mhjboursy
2018/11/02, 23:22
سلام.
پیشنهاد می‌کنم در مسابقات اصلاح داشته باشیم. دوستانی که موافق هستند لطفا برای این نوشته تشکر بگذارند و عزیزانی که مخالف هستند تشکر نگذارند.

۱- در مسابقه شاخص کل به جای اینکه اختلاف ۱۰۰ واحد باشد تا نفر برتر مشخص شود، این اختلاف به درصد بیان شود. یعنی اگر اختلاف پیشبینی نفر برتر با شاخص آخر هفته ۰/۲ درصد بود نفر برتر ستاره دریافت کند در غیر این صورت نه. (اگر ۰/۲ درصد کم یا زیاد است بگویید) (علتش هم این است که پیشتر که شاخص روی ۷۰ هزار بازی می‌کرد این صد واحد یک مقداری مشخص از آن ۷۰ هزار واحد می‌شد... ولی اکنون که آمده روی ۱۸۰ هزار این مقدار کمتر از نصف شده! یعنی قدرت شرکت‌کنندگان باید دو برابر شود! باز اگر بالاتر برود و به ۲۱۰ هزار برسد می‌شود یک سوم! یعنی باید پیشبینی شرکت‌کنندگان سه برابر دقیق‌تر شود... باز بالاتر برود وضع بدتر می‌شود... تا جایی که دیگر شاید این مسابقه هیچ گاه ستاره‌ای نداشته باشد... ولی اگر این میزان مجاز اختلاف را به درصد بیان کنیم همیشه ملاک یک چیز خواهد بود و با تغییر شاخص ملاک تغییر نمی‌کند.)

۲- در مسابقات هفتگی پایه هم پیشنهاد می‌کنم به جای اینکه حجم داد و ستدها شرط مسابقه باشد ارزش ریالی داد و ستدها شرط مسابقه باشد. به این نحو که شرط مسابقه از:
«نماد مورد نظر در آخرین روز کاری‌اش بیشتر از پنجاه هزار سهم خرید و فروش شده باشد.»
به:
«نماد مورد نظر در آخرین روز کاری‌اش بیشتر از پانصد میلیون ریال خرید و فروش شده باشد.»
تغییر کند.
(چون یک نمادی ۵۰ هزار سهمش می‌شود ۵۰ میلیون ریال! و یکی دیگر می‌شود ۷۵۰ میلیون ریال...)
سپاس
یا علی

orumbourse
2019/02/17, 20:13
متاسفم برای مدیریت سایت،که علیرغم پیغام های من برای مدیریت بهتر تایپک خودم، نتونستم ابزارهای لازم رو بگیرم.
متاسفم آقای جمالی.

orumbourse
2019/02/18, 00:21
از مدیریت محترم سایت بورسی درخواست میشه تایپک analysis of the orumbourse

رو قفل کنید.همچنین تایپک " سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند".

بی زحمت هر دو تایپک رو قفل کنید.
وقتی مدیریت نمیتونه آرامش تایپک ها رو برقرار کنه همون بهتر که قفل باشند.
منم ترجیح میدم یه کانال تلگرامی بزنم و اونجا بنویسم.

BOURSY
2019/02/18, 08:52
از مدیریت محترم سایت بورسی درخواست میشه تایپک analysis of the orumbourse

رو قفل کنید.همچنین تایپک " سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند".

بی زحمت هر دو تایپک رو قفل کنید.
وقتی مدیریت نمیتونه آرامش تایپک ها رو برقرار کنه همون بهتر که قفل باشند.
منم ترجیح میدم یه کانال تلگرامی بزنم و اونجا بنویسم.

سلام
جناب اروم بورس کم لطفی میفرمایید
دسترسی شما از ۱۶ بهمن ماه برای باز و بسته (قفل) کردن تاپیکتون فراهم شده و آقای جمالی با پیام خصوصی بهتون اطلاع دادند.
میتونید بعد از درج مطالب تاپیک رو قفل کنید تا سایرین مطلبی در تاپیک های مورد نظر درج نکنند.

orumbourse
2019/02/19, 15:15
سلام
جناب اروم بورس کم لطفی میفرمایید
دسترسی شما از ۱۶ بهمن ماه برای باز و بسته (قفل) کردن تاپیکتون فراهم شده و آقای جمالی با پیام خصوصی بهتون اطلاع دادند.
میتونید بعد از درج مطالب تاپیک رو قفل کنید تا سایرین مطلبی در تاپیک های مورد نظر درج نکنند.

درود بر شما
برای من هیچ امکاناتی داده نشده،به آقای جمالی هم طی چندین پیغام همینو عرض کردم.
حالا چه ابزار یا امکاناتی برای قفل تاپیک داده باشید یا نداده باشید مهم نیست،فعلا لطف کنید هر دو تا تاپیک منو که در پست قبلی اسامیش رو آوردم،قفل کنید،سپاسگزارم.

orumbourse
2019/02/20, 12:33
از مدیریت سایت بورسی درخواست میشه لطفا تاپیک های "analysis of the orumbourse" و
"
سهامی که احتمال تشکیل روند صعودی و یا نزولی دارند" رو قفل نمایید.

سپاسگزارم@};-@};-@};-

orumbourse
2019/03/02, 13:18
ایشان باید فرار میکرد چون تهمت زد چون درحال خایبندی بود اگر شما ایشان را سالم میدانی ادعایش را که من چند آی دی دارم ثابت کن

وقتی مدیریت سایت هیچگونه نظارتی بر روی پست ها نداشته باشه طبیعیه که وضع اینچنین میشه.
من که ده روزه نمی نویسم چرا نتونستید به کاربرهاتون بفهمونید که پشت سر من توهین و تهمت نکنند؟!
مردم ابروشون رو از سر راه پیدا نکردند که یه نفر بشینه پشت سیستم و هر چی دلش خواست نثار آدم بکنه.
وقتی شما به پست های اینچنینی واکنشی نشون نمیدید یعنی با اونا هم نظرید.
بد کاری کردم رایگان وقتم رو در اختیار این سایت قرار دادم؟اینه جواب سالها زحمت شبانه روزی من؟ایا من مستحق این دستمزدم؟
کاری که من میخواستم این بود که در تاپیک خودم ،فقط خودم بنویسم تا بتونم پست های خودم رو راحت پیدا کنم.آیا این از نظر شما تخلفه؟

مدیر نظارت
2019/03/02, 20:10
حساب کاربری اسد-ص بدلیل ادبیات نامناسب و طرح موضوعات حاشیه ای مسدود شد.

negarminavi
2019/06/18, 11:13
مدیریت محترم چرا تاپیک جو بازار بسته شده !؟

مجيد رادمنش
2019/06/18, 11:28
مدیریت محترم چرا تاپیک جو بازار بسته شده !؟

باز شد.

نوام چامسکی
2019/06/19, 01:40
http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3968&page=19

رجوع شود به ماده 2 قوانین سایت

abstract
2019/07/05, 21:17
با سلام
نام کاربری منو به abstract تغییر بدین
با تشکر

orumbourse
2019/07/06, 15:45
با سلام بر مدیریت محترم سایت بورسی
بی زحمت تاپیک " گفتگوی بورسی کاربران بورسی " را قفل نمایید.سپاس

farshidn
2019/07/08, 06:57
سلام، وقت بخیر
ارسال پیام خصوصی برای بسته شده قبلاً این مشکل وجود نداشت.
لطفاً بررسی کنید. ممنون

کریس گاردنر
2019/07/09, 00:22
با عرض ادب و سلام خدمت مدیر تالار
لطفا کاربری بنده را به کریس گاردنر تغییر دهید.
کاربری ام با تریپ معاملات م نمی خوره
با تشکر از شما

کریس گاردنر
2019/07/10, 11:09
با سلام مجدد
متاسفانه کاربر parsa60
قبلا پست هایی که می گذاشته ثبت می شده اما الان هر چه کامنتی و پست میزاره در تاپیک مربوطه ثبت نمی شه..
چند روز پیش در تاپیک جو بازار هم مشکل این بنده خدا را گزارش کردم اما رسیدگی نشده..

orumbourse
2019/07/14, 11:48
آقا این نام کاربری ما رو مسدود کنید خیالمون از این دنیای زشت مجازی راحت شه.
هر کاری شماها میکنید به پای ما نوشته میشه.
لطف کنید کاربری ما رو مسدود کنید خیالمون دیگه راحت شه.
نام کاربری orumbourse رو مسدود کنید.خودم میگم.
بذارید مردم خوش باشند.
هم خوبی کن هم تهمت بزنند هم اذیت کنند عجب دنیاییه ولله.

Dext3R
2019/07/14, 11:56
خب دیگه نیا و به پر و پای بقیه نپیچ چه لزومی داره این پستت. دنبال ترحمی ؟!

مدیریت لطفا پست های خودرو رو برگردونن ببینیم کی اول توهین میکنه.

از اول صبح شروع کرده به توهین. هی میگم کل کل نکن باز پست میده!

عجب دنیاییه سرت تو کار خودته باز یه حفره دار دنبال دردسره.

orumbourse
2019/07/14, 11:59
مقصر فقط و فقط مدیریت سایتته که تا یه کاربری میاد به یکی تهمت میزنه،فقط اون پست رو پاک میکنه.
از طرف مقابل بپرسید من کی و کجا سفته بازی کردم که ایشون میخواد چهره واقعی منو به دیگران نشون بده.
چرا پستی که بمن تهمت زده بدون بررسی پاک شده؟

orumbourse
2019/07/14, 12:07
من دو تا خواسته دارم
یک لطف کنید نام کاربری منو مسدود کنید دوم بعد از مسدود کردن نام کاربری من ،حداقل یه شفاف سازی بکنید و بگید که در تمامی تصمیماتی که گرفتید بنده هیچگونه نقشی نداشتم.اینو بگید تا همه بدونند که تصمیمات مدیریت مستقله.
من چیکار به کار مدیریت دارم؟
به جد میخوام که نام کاربری منو مسدود کنید.شوخی نمیکنم.به جد میخوام

مباشر
2019/07/14, 12:11
جناب اروم بورس
قصد دخالت ندارم ولی بدونید شما تحلیلگر قابلی هستید و اونایی که باید شما رو با تحلیلهای خوبتون میشناسن
خودتون رو با مسائل حاشیه ای درگیر نکنید لطفا و به کارتون ادامه بدین
من به شخصه تمام پیامهای شما رو دنبال میکنم

orumbourse
2019/07/14, 12:12
لطفا نام کاربری orumbourse مسدود کنید.
هر کی هم پرسید بنویسید بدلیل توهین و افترا و قتل و...
فقط لطف کنید مسدود کنید تا از این منجلاب دنیای زشت و بی ارزش مجازی خلاص شم.
وسلام

Dext3R
2019/07/14, 12:12
خب پس بگو دنبال یه عنوان مدیریت دهن پر کن بودی.
دوستان لطفا زودتر این عنوان به ایشون بدید بزنه منو مسدود کنه بلکه برنگرده به جامعه و این کم دیده شدنش کار دستش بده.
تقاضا دارم در جهت آرامش ایشون تصمیم بگیرید که در زندگی واقعی خطرساز نشن حداقل.

orumbourse
2019/07/14, 12:14
خدایا من چقدر ابله هستم هم بیام وقت و اطلاعاتم رو بذارم هم بهم تهمت زده بشه هم مسخره ام بکنند.
اقا مسدود کنید خیالمون راحت شه.
نام کاربری منو مسدود کنید.وسلام

orumbourse
2019/07/14, 12:18
خب پس بگو دنبال یه عنوان مدیریت دهن پر کن بودی.
دوستان لطفا زودتر این عنوان به ایشون بدید بزنه منو مسدود کنه بلکه برنگرده به جامعه و این کم دیده شدنش کار دستش بده.
تقاضا دارم در جهت آرامش ایشون تصمیم بگیرید که در زندگی واقعی خطرساز نشن حداقل.

اره میگردم تو رو سننه؟
از جیب تو داده میشه؟
مدرک نشون بده.تهمت زدی مدرک نشون بده.کجا و کی من سفته بازی کردم؟

orumbourse
2019/07/14, 12:24
خواهش میکنم نام کاربری منو مسدود کنید.
در مقابل نیاید کاربری ایشون رو مسدود کنید فردا سر اونم برای من حرف و حدیث در میارند.
تنها خواهش من مسدود کردن نام کاربری فقط خودم هست همین .با طرفی که با من درگیر شده هیچ کاری نداشته باشید

Dext3R
2019/07/14, 12:31
یاد فیلم شاوشنک افتادم. چقد خوب فیلم بازی میکنی!!!

کلی ترحم خریدی بس نیست؟! اگه میخوای مسدودت کنن دیگه نیا و نگو. همین الآن ازون بالا گزینه خروج رو بزن و برو. نیازی هم به بن کردنت نیست. ولی تو برنامه دیگه ای داری که تو پستای قبلیت گفتی. (مدیریت فروم)

abdolhossein
2019/07/15, 14:08
مقصر فقط و فقط مدیریت سایتته که تا یه کاربری میاد به یکی تهمت میزنه،فقط اون پست رو پاک میکنه.
از طرف مقابل بپرسید من کی و کجا سفته بازی کردم که ایشون میخواد چهره واقعی منو به دیگران نشون بده.
چرا پستی که بمن تهمت زده بدون بررسی پاک شده؟

متاسفانه همین هم دیگه نیست.
از مدیر یک مجموعه انتظار می ره حداقل روزی یک بار به سیستم سرکشی کنه و اگر عیبی وجود داشته برطرف کنه.
اینجا شده محیط جنگ و دعوا که هر کی به خودش جرات می ده هر چی به ذهنش برسه رو روی صفحه کیبورد تایپ کنه و شخصیت واقعی ش رو نشون بده.
من به هیچ وجه قصد فعالیت در این تالار و ندارم. اما وقتی دیدم به پیام خصوصی بنده به یکی از مدیران سایت ترتیب اثر داده نشد تصمیم گرفتم توهین های یه بنده ای رو براتون بذارم . و سوال اینجاست که چرا هیچ برخوردی صورت نمی گیره؟

(http://forums.boursy.com/showthread.php?t=742&page=2494&p=771362#post771362)http://forums.boursy.com/showthread.php?t=742&p=771353&viewfull=1#post771353
http://forums.boursy.com/showthread.php?t=742&page=2437&p=767968&viewfull=1#post767968
http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3949&p=767966&viewfull=1#post767966
http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3949&p=769522&viewfull=1#post769522
http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3949&p=769536&viewfull=1#post769536
http://forums.boursy.com/showthread.php?t=742&p=771353&viewfull=1#post771353

این فرد به احتمال زیاد الان میاد زیر این پست من دوباره توهین می کنه.
به هر حال بنده خواستم بگم که اگر مدیریت سایت در سایت حضور فعال داشت این اتفاقات نمی افتاد.

abdolhossein
2019/07/15, 14:16
متاسفانه همین هم دیگه نیست.
از مدیر یک مجموعه انتظار می ره حداقل روزی یک بار به سیستم سرکشی کنه و اگر عیبی وجود داشته برطرف کنه.
اینجا شده محیط جنگ و دعوا که هر کی به خودش جرات می ده هر چی به ذهنش برسه رو روی صفحه کیبورد تایپ کنه و شخصیت واقعی ش رو نشون بده.
من به هیچ وجه قصد فعالیت در این تالار و ندارم. اما وقتی دیدم به پیام خصوصی بنده به یکی از مدیران سایت ترتیب اثر داده نشد تصمیم گرفتم توهین های یه بنده ای رو براتون بذارم . و سوال اینجاست که چرا هیچ برخوردی صورت نمی گیره؟

(http://forums.boursy.com/showthread.php?t=742&page=2494&p=771362#post771362)http://forums.boursy.com/showthread.php?t=742&p=771353&viewfull=1#post771353
http://forums.boursy.com/showthread.php?t=742&page=2437&p=767968&viewfull=1#post767968
http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3949&p=769522&viewfull=1#post769522
http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3949&p=769536&viewfull=1#post769536
http://forums.boursy.com/showthread.php?t=742&p=771353&viewfull=1#post771353

این فرد به احتمال زیاد الان میاد زیر این پست من دوباره توهین می کنه.
به هر حال بنده خواستم بگم که اگر مدیریت سایت در سایت حضور فعال داشت این اتفاقات نمی افتاد.

Mehdi1400
2019/07/15, 15:39
یک درصد هم احتمال بدهید که مدیر سایت مثل غالب افراد جامعه به کسب و کاری مشغول باشد که توان سرکشی هر روزه را ندارد.
چرا در هر واقعه ای به دنبال یک مقصر میگردیم؟
سهم خود را از وقوع این اشکالات چقدر میدانیم؟
میزان صبر و تحمل ما چه میزان است؟
مگر نه این است که کاربران این سایت غالبا تحصیل کرده و با سنین بالای 25 سال هستند؟
چرا باید همواره و تا آخر عمر یک مبصر بالای سرمان باشد. تا خطایمان را جلوگیری یا تصحیح کند؟

مقداری هم به این فکر کنید که مدیر این سایت محیطی فراهم کرده که بعضی افراد تازه کار بورس بیایند و از این بستر بهره برده و به دانش خود میافزایند.
تعدادی بیایند و تجارب گرانبهای خود را در اختیار دیگران قرار دهند.
بعضی بیایند از جزئیات پنهان بعضی سهام برای سایرین بگویند.
اینها مگر چیز کمی است که به راحتی و در میان یک دعوا فراموش میکنید و صرفا میگویید مدیر سایت مقصر است.

بنده و شما چه کردیم برای جامعه سهامداران؟

چرا فکر میکنید که شما فقط باید زندگی کنید و دیگران باید وقت خود را صرف شما کنند که حتی در بروز یک مشکل با هم صنف خود عاجز به ارائه راه حل و رفع مشکل هستید؟

چرا با اندک خطایی بر میاشوبیم و انتظار داریم زمین و زمان به حمایت ما بسیج شوند.
پس صبر و تحمل بنده و شما کجاست؟

نوام چامسکی
2019/07/26, 10:53
متاسفانه اون فضای که تو تلگرام باب شده

تو این فروم هم گویا میخواد باب بشه

http://uupload.ir/files/sh41_capture.png (http://uupload.ir/)

http://uupload.ir/files/jhxt_capturefffff.png (http://uupload.ir/)

تیدی آلفا
2019/07/29, 15:37
سلام مدیر

از توهین هایی که به یه سری آدم نوچه اصلاح طلب ( اسهال طلب ) تو این فروم کردم ذره ای احساس پشیمونی و شرمندگی ندارم و نخواهم داشت

خواستم بگم یعنی چی همش آیدی مسدود موقت میکنی و بعد دوباره آزاد میکنی ؟

اگه به این نتیجه رسیدی که من با مطالب و توهین هایی که بهش اشاره کردم دیگه به درد این سایت نمیخورم ، مسدود دائمم کن

من راضی ، خدا هم راضی

چون اگه این کار نکنید ی اپسیلون از راه قبلیم دست نمیکشم ، چون شک ندارم بهترین کار ممکنه رو انجام میدم

negarminavi
2019/07/30, 17:06
متاسفانه اون فضای که تو تلگرام باب شده

تو این فروم هم گویا میخواد باب بشه

http://uupload.ir/files/sh41_capture.png (http://uupload.ir/)

http://uupload.ir/files/jhxt_capturefffff.png (http://uupload.ir/)

ما امروز هرچی تلاش کردیم نتونستیم وارد سایت بشیم !

در عوض ایدی ها و اسامی به هم ریخته ای ! که جناب چامسکی هم قبلا اشاره کردند ! در سایت فعال بودند !

بلاخره مدیریت تکلیف این ایدی ها رو روشن کنه ! این ها واقعی هستن ! فیک هستن ! سایت مشکلی داره آیا ! ...

Abad
2019/07/30, 22:07
ما امروز هرچی تلاش کردیم نتونستیم وارد سایت بشیم !

در عوض ایدی ها و اسامی به هم ریخته ای ! که جناب چامسکی هم قبلا اشاره کردند ! در سایت فعال بودند !

بلاخره مدیریت تکلیف این ایدی ها رو روشن کنه ! این ها واقعی هستن ! فیک هستن ! سایت مشکلی داره آیا ! ...

مدیران محترم
با سلام
ورود به سایت با مشکل مواجه است لطفا بررسی فرمایید . با تشکر

roya123
2019/07/31, 10:14
سلام خدمت مدیران محترم سایت. میشه لطفا مشکل به وجود اومده توی سایت رو حل کنید؟؟؟ من البته خودم مشکلی ندارم. اما به نظرات آقای آباد نیاز دارم که گویا ایشون نمی تونن وارد سایت بشن. لطفا رسیدگی بفرمایید. متشکرم.

masoud_bo
2019/07/31, 10:46
مدیران محترم
با سلام
ورود به سایت با مشکل مواجه است لطفا بررسی فرمایید . با تشکر

با سلام مدیران محترم! این سایت تحت حمله dos قرار گرفته به همین دلیل ورود به سایت برای کاربران با مشکل و سختی مواجه شده و بعضاً اصلا نمیتوان وارد شد. آن اسامی هم که آقای نوام عکس گرفتند آیدی های فیک هستند که توسط ربات حمله کننده ساخته شده و به صورت انبوه وارد سایت میشوند و به کاربران اصلی اجازه ورود نمیدهند. مدیران محترم زودتر سایت خود را از این حمله dos ایمن کنید.

roya123
2019/08/01, 13:30
سلام. مشکل سایت رو حل نمی کنید؟؟؟

Aiming
2019/08/01, 22:29
سلام و عرض احترام خدمت دوستان محترم

در رابطه با مشکل بوجود آمده با مدیران و جناب جمالی طرح موضوع کردیم و ظاهرا مشکلی در سایت بابت حمله سایبری بوجود آمده بود که تعداد انبوهی کاربر فیک ثبت نام و ورود به سایت کرده بودند که به این علت ورود به سایت برای کاربران با مشکلاتی مواجه شده بود.

در حال حاضر کاربران فیک را حذف اکانت کرده و برای جلوگیری از مشکلات احتمالی، ثبت نام در سایت را متوقف کردیم و جناب جمالی در حال پیگیری و رفع مشکل هستند.

ممنون از همکاری شما

petter
2019/08/02, 14:11
سلام خدمت مدیران محترم سایت. میشه لطفا مشکل به وجود اومده توی سایت رو حل کنید؟؟؟ من البته خودم مشکلی ندارم. اما به نظرات آقای آباد نیاز دارم که گویا ایشون نمی تونن وارد سایت بشن. لطفا رسیدگی بفرمایید. متشکرم.

سلام به مدیران محترم و کاربران سایت

خطاب به roya123
مرسی که بقیه رو با پشمک برابر فرض کردین ...یعنی مدیران لطف کنن مشکل سایت رو خیلی سریع حل کنند فقط بخاطر شما که نیاز به پستهای آیدی abad عزیز دارید!!!؟!!!

اصلا بقیه مهم نیستن ها ...اینکه بدلیل این مشکل خیلی ها نمیتونن پست بذارن اشکالی نداره؟؟! فقط مهم شمایید که سوالاتتون رو بپرسید و برای جوابش نیاز به آیدی هایی چون اروم بورس و نوام چامسکی و آباد و ... دارید؟!!
درود بر روان و زبان شما ...

کمی در ادبیاتی که در برخورد با بقیه استفاده میکنیم حساس باشیم بد نیست ...

قدردان زحمات مدیران سایت هستیم...

roya123
2019/08/02, 14:44
سلام به مدیران محترم و کاربران سایت

خطاب به roya123
مرسی که بقیه رو با پشمک برابر فرض کردین ...یعنی مدیران لطف کنن مشکل سایت رو خیلی سریع حل کنند فقط بخاطر شما که نیاز به پستهای آیدی abad عزیز دارید!!!؟!!!

اصلا بقیه مهم نیستن ها ...اینکه بدلیل این مشکل خیلی ها نمیتونن پست بذارن اشکالی نداره؟؟! فقط مهم شمایید که سوالاتتون رو بپرسید و برای جوابش نیاز به آیدی هایی چون اروم بورس و نوام چامسکی و آباد و ... دارید؟!!
درود بر روان و زبان شما ...

کمی در ادبیاتی که در برخورد با بقیه استفاده میکنیم حساس باشیم بد نیست ...

قدردان زحمات مدیران سایت هستیم...

من عذز میخوام. منظوری نداشتم یا اونجوری که شما فک می کنید نبوده. موردی که من مطرح کردم یه جز از کل بوده. اینکه گفتم من مشکلی ندارم یعنی منظورم این بود که من در وارد شدن به سایت مشکلی ندارم و اینکه گفتم به نظرات آقای آباد نیاز دارم چون می دونستم که ایشون به علت مشکلی که توی سایت به وجود اومده نمی تونن وارد سایت بشن. و نه تنها من که خیلی از کاربران سایت به نظرات ایشون نیاز دارن. به هر حال اگه نوع ادبیات من به شما یا هر کس دیگه ای برخورده من عذرخواهی می کنم.

masoud_bo
2019/08/03, 14:32
سلام و عرض احترام خدمت دوستان محترم

در رابطه با مشکل بوجود آمده با مدیران و جناب جمالی طرح موضوع کردیم و ظاهرا مشکلی در سایت بابت حمله سایبری بوجود آمده بود که تعداد انبوهی کاربر فیک ثبت نام و ورود به سایت کرده بودند که به این علت ورود به سایت برای کاربران با مشکلاتی مواجه شده بود.

در حال حاضر کاربران فیک را حذف اکانت کرده و برای جلوگیری از مشکلات احتمالی، ثبت نام در سایت را متوقف کردیم و جناب جمالی در حال پیگیری و رفع مشکل هستند.

ممنون از همکاری شما

باسلام به مدیران محترم. از درست کردن ورود به سایت چه خبر؟ خیلی از دوستان هنوز مشکل دارند. من هم مشکل دارم و الان از طریق کامپیوترم نمیتونم به یوزرم لاگین کنم و فقط از طریق موبایل آن هم قبلاً لاگین کردم و چون خروج نزدم از یوزر میتونم داخل صفحه خودم برم اگر از طریق موبایل هم یکبار از حساب کاربری خارج بشم دیگه نمیتونم لاگین کنم. جهت اطلاع وقتی میخواهم لاگین کنم پس از وارد کردن یوزر و پسورد با پیام this site can not be reached مواجه میشم. لطفا سریعتر مشکل را حل کنید. خیلی از کاربران فعال اگر مشکل حل نشود مجبور به مهاجرت به فروم‌های دیگر خواهند شد. باتشکر.

Aiming
2019/08/04, 09:19
سلام و عرض احترام
ضمن عرض پوزش از کاربران عزیز بورسی به استحضار میرسانیم با توجه به مشکلات اخیر سایت بورسی در اثر حمله و ایجاد اخلال از سوی گروهی ناشناس، درصدد رفع مشکل هستیم.
هرچند با حذف نام های کاربری فیک و سخت کردن روند ثبت نام و نصب فایروال اقدامات بخشی از مشکلات ایجاد شده رفع شده است اما هنوز موفق به رفع مشکل لاگین کردن نشده ایم.
با این حال و تا چاره اندیشی برای این مشکل ، نیاز به چند بار تلاش برای ورود است و توصیه میشود با تیک زدن باکس «ذخیره» در زمان لاگین کردنن، در سایت باقی بمانید.
به محض رفع مشکل اطلاع رسانی خواهد شد.

Aiming
2019/08/13, 23:51
با سلام و احترام خدمت کاربران عزیز سایت بورسی

بعد از چند روز کلنجار رفتن با مشکل نامشخصی که مانع لاگین کردن در سایت میشد مجبور شدیم مثل یک سایت جدید سایت رو بالا بیاریم و طبیعیه که پلاگین ها و تنظیمات بسیاری هم به حالت پیش فرض برگشت.

در نهایت بعد از اینکه مشکل رو با کلیه تغییرات لازم تو سایت بورسی پیدا نکردیم به سراغ هاست ایرانیمون (مبین نت) رفتیم که بعد از کلی تیکت زدن و اختلاط بدون اینکه توضیح واضحی ارایه بدند تغییراتی که بدون هماهنگی و احتمالا برای محدود کردن دسترسی ما (یا اعمال دسترسی های بیشتر خودشون) داشتند رو به حالت قبل برگردوند تا سایت بعد از حدود دو هفته بالاخره بدون مشکل در دسترس قرار بگیره!

این هم از مزایای هاست وطنی که تو سه چهار سال اخیری که سایت رو بهش منتقل کردیم بدون هماهنگی سایت رو میبنده، مطلب حذف میکنه، لینک فیلتر میکنه و یا مثل این مورد اخیر با تغییراتی نامعلوم برامون مشکل ایجاد میکنه....

امیدوارم دیگه شاهد چنین مواردی نباشیم و با یاری هم بتونیم محیطی رو که برای ساختنش با اعضای عزیز خانواده بورسی زحمت کشیدیم بدون مشکل حفظ کنیم.

با توجه به تغییرات اخیر بعضی از تنظیمات که به حالت پیش فرض نرم افزار تغییر پیدا کرده به زودی تنظیم خواهد شد.

با تشکر

محمدیان50
2019/08/14, 17:24
سلام و خسته نباشید خدمت عزیزانی که

زحمت کشیدند و مشکل را برطرف کردند

باتشکر

orumbourse
2019/09/04, 15:58
یک درصد هم احتمال بدهید که مدیر سایت مثل غالب افراد جامعه به کسب و کاری مشغول باشد که توان سرکشی هر روزه را ندارد.
مگر نه این است که کاربران این سایت غالبا تحصیل کرده و با سنین بالای 25 سال هستند؟
چرا باید همواره و تا آخر عمر یک مبصر بالای سرمان باشد. تا خطایمان را جلوگیری یا تصحیح کند؟

مقداری هم به این فکر کنید که مدیر این سایت محیطی فراهم کرده که بعضی افراد تازه کار بورس بیایند و از این بستر بهره برده و به دانش خود میافزایند.
اینها مگر چیز کمی است که به راحتی و در میان یک دعوا فراموش میکنید و صرفا میگویید مدیر سایت مقصر است.

چرا فکر میکنید که شما فقط باید زندگی کنید و دیگران باید وقت خود را صرف شما کنند که حتی در بروز یک مشکل با هم صنف خود عاجز به ارائه راه حل و رفع مشکل هستید؟

فرمودید من و شما برای جامعه سهامداری چه کار کردیم؟
شما رو نمیدونم ولی در 44 ساعت گذشته که من یه صفحه جدید باز کردم به 8 سوال کاربران به بضاعت اطلاعاتم کم و بیش جواب دادم.تاپیک های دیگه ای هم داشته ام که شاید حداقل به دویست سیصد سوال کاربران در تاپیک های اختصاصی و جدا جواب داده ام طوری بوده که دیگه گفتم کسی سوالی نکنه چون اونقدر وقتم رو گرفته بود که خودش تبدیل به یه کار وقت گیر شده بود.من نمیدونم شما برای استخراج اطلاعات از گزارشات یا نمودارهای یک شرکت چه قدر وقت میگذارید ولی برای هر کدوم حداقل نیم ساعت وقت بگذارید ببینید چقدر میشه؟
اما سوال من از شما و اون آیدی های سبز رنگی که به آقای جمالی مشورت دادندکه به سجاد امکانات حذف پست یا باز و بستن تاپیک رو ندهید،شماها برای سایت چیکار کردید؟
ایا شماها هم وقتتون رو برای کاربران گذاشتید یا فقط 5-6 تا تحلیلگر سایت اینکار رو باید بکنند.بالاخره باید یکی باشه به سوالات کاربران جواب بده.
شما که ماشالله تعداد ستاره هاتون توی پروفایلتون جا نمیشه،این نشون میده که خیلی کاربلد هستید!!!چرا اطلاعاتتون رو در اختیار اونا نمیذارید؟
شایدم این ستاره ها،ستاره های واقعی نباشند؟!یعنی هستند؟!
یا شایدم وقت تون رو با لایک کردن پست های مخالف من پر میکنید؟!!!

hasan666
2019/09/04, 21:27
فرمودید من و شما برای جامعه سهامداری چه کار کردیم؟
شما رو نمیدونم ولی در 44 ساعت گذشته که من یه صفحه جدید باز کردم به 8 سوال کاربران به بضاعت اطلاعاتم کم و بیش جواب دادم.تاپیک های دیگه ای هم داشته ام که شاید حداقل به دویست سیصد سوال کاربران در تاپیک های اختصاصی و جدا جواب داده ام طوری بوده که دیگه گفتم کسی سوالی نکنه چون اونقدر وقتم رو گرفته بود که خودش تبدیل به یه کار وقت گیر شده بود.من نمیدونم شما برای استخراج اطلاعات از گزارشات یا نمودارهای یک شرکت چه قدر وقت میگذارید ولی برای هر کدوم حداقل نیم ساعت وقت بگذارید ببینید چقدر میشه؟
اما سوال من از شما و اون آیدی های سبز رنگی که به آقای جمالی مشورت دادندکه به سجاد امکانات حذف پست یا باز و بستن تاپیک رو ندهید،شماها برای سایت چیکار کردید؟
ایا شماها هم وقتتون رو برای کاربران گذاشتید یا فقط 5-6 تا تحلیلگر سایت اینکار رو باید بکنند.بالاخره باید یکی باشه به سوالات کاربران جواب بده.
شما که ماشالله تعداد ستاره هاتون توی پروفایلتون جا نمیشه،این نشون میده که خیلی کاربلد هستید!!!چرا اطلاعاتتون رو در اختیار اونا نمیذارید؟
شایدم این ستاره ها،ستاره های واقعی نباشند؟!یعنی هستند؟!
یا شایدم وقت تون رو با لایک کردن پست های مخالف من پر میکنید؟!!!

حرف حساب دمت گرم سجاد خان

abdolhossein
2019/09/07, 06:22

خدا وکیلی پاسخ شما قانع کننده بود؟
به هر حال اتفاق بدی افتاده و یک شخص معلوم الحال زیر پست های بنده هر چیزی را که لایقش بوده نثار من کرده است.
چه کسی باید برخورد کند؟
آستانه تحمل خودم را بالا ببرم؟؟
چشم!!
از این به بعد هر جا جرمی اتفاق افتاد به جای برخورد با مجرم به مجنی علیه می گوییم عیبی نداره. بی خیال!!!!!

اما وظیفه شما به عنوان مدیر سایت چیست؟
خیلی جالب است که حتی لینک تعدادی از توهین های آن شخص را هم گذاشته ام !

orumbourse
2019/09/07, 21:21
درود بر شما جناب جمالی

من تا بحال از شما هیچ تقاضایی نداشته ام،ولی اکنون از شما درخواستی دارم.
با توجه به اینکه شما مشغله کاری فراوان دارید و امورات سایت رو در اختیار 5-6 نفر مدیر سایت قرار داده اید بنظر میاد برخی از این آقایون نسبت به وظایفشون آگاه نیستند و کم کاری میکنند.
مدیری که هم در این سایت قلم بزنه هم در سایت دیگه و بدتر اینکه تحمل کوچکترین تحلیل نزولی از یه سهم رو نداشته باشه و بره در سایت دیگه و پست های حاشیه ایی برای اون کاربر بزنه و پست های توهین آمیز رو لایک کنه صادقانه میگم به درد مدیریت نمیخوره و شایسته آیدی سبز رنگ نیست.
ضمن اینکه چه نیازی هست این همه ما آیدی سبز رنگ داشته باشیم.دو تا آیدی سبز رنگ بنظر من کافیه.
آیدی های سبز رنگی که تبعیض بین کاربران قایل میشند و دلخوری بوجود میارند شایبسته این عنوان نیستند.
از 8 هزار پست من چند ایدی سبز رنگ هستند که حتی یک دونه از پست های منو لایک نکرده اند این نشون میده که اینا بدنیال این نیستند که کاربران برای سایت زحمت بکشند بلکه دنبال امورات شخصی خودشون هستند.حتی من نمیدونم خصومتشون از من بابت چیه که حتی در طول این سالها یک لایک از اینا نگرفته ام؟!
بنظر من دو آیدی سبز رنگ بسیار بی حاشیه و متین جناب iligal و جناب مجید رادمنش برای مدیریت سایت کافیه.
البته ظاهرا کاپیتان نمو خودشون استعفا داده اند که نمیدادند در کنار این دو دوست عزیز قرار میگرفتند.

orumbourse
2019/09/11, 10:20
اینکه آقای جمالی بیاد در سایت و پست منو جواب نده و در عوضش بره پست مدیرش رو لایک کنه منظورش رو رسونده.
مرسی اقای جمالی

عليرضا جمالی
2019/09/13, 19:42
سلام
به چند نوشته آخر تاپیک در پیام خصوصی پاسخ میدم.

مجيد رادمنش
2019/09/14, 11:25
یه مشت جوجه که از بازار بورس ذره ای نمی فهمند رفتند روی یه سهم ختراک که تعداد سهمش هم بسیار بسیار کمه و سهامدار عمده اش هم فروشنده نیست و دارند توی قیمتهای نجومی تبلیغ می کنند !!!
شما جوجه سهامدارها اگه حالیتون میشه بیایید روی سهام بزرگ کار کنید و نظر بدید!!
اون زمان که بنده و امثال بنده توی همین سایت زحمت می کشیدیم شماها توی قنداق هم نبودید.

ناراحت نباش بابک .. بالاخره تو هم یه روزی بزرگ میشی .. :)

iligal
2019/09/14, 13:01
با سلام آدم واقعا نمیدونه و سردرگم میشه چه جوابی به این دوستان نام آشنایی که ادعای تحلیلگری و قدمت و سابقه بورسی دارن بده!!!
مثه نارنجکی هستن که منتظر کوچکترین اشاره و ضربتی هستن تا بقیه رو منهدم کنن!!!
واقعا در عجبم و به نظرم باید این سایت یه شخم کلی زده بشه و کسانی که دوست ندارن تو این جمع فعالیت کنن و فقط در حال سم پاشی و تفرقه افکنی هستن کنار زده بشن که اینجور صحبتها و حرفها جایی تو این فضای دوستانه و تعاملی نداره !!!
و از جناب جمالی میخوام یه جلسه فوری تشکیل بده!!!

Senator1989
2019/09/14, 13:55
جناب رادمنش هر سال 10 15 تا مطلب میفرسته و میاد به جناب بابک 52 که کلی تو این سایت مطلب رانتامنتال و تکنیکالی زده میگه تو هم بزرگ میشی!!!
بعضی از کانال های تلگرامی و گروهای سهم جمع کن و حباب ساز پول و اعتباری به افراد نیم وجبی داده که ادعای وارن بافت بودن پیدا کردن

نوام چامسکی
2019/10/21, 15:42
http://forums.boursy.com/showthread.php?t=742&page=2717&p=782679&viewfull=1#post782679

غگل رو کردند تو پاچه من و دیگران با اون خبرش بعد اروم بورس به بعضی سبز پوش ها میگه سفته باز باور نمیکنند عده ای!

عزیز، گیرم من و جناب مهدی اصلا سفته‌باز باشیم...
الان چندین سال هست در کنار هم هستیم... من و شما و دیگر عزیزان...
بعد از این همه مدت اگر ما را نشناخته باشید و هنوز دارید گول دیگران را می‌خورید و بدتر از همه اینکه بعد از این همه سال از روی دست دیگران خرید و فروش می‌کنید و خودتان پیش از خرید بررسی نمی‌کنید... دیگر؟
دیگر چه؟ انصافا دیگر چه؟

پی‌نوشت: من خودم امروز داشتم به غگل نگاه می‌کردم... هنوز به خریدش نیاندیشیده‌ام. فقط دارم نگاهش می‌کنم.

هر مطلبی شان پاسخ گویی نداره و بعضا سکوت بهتره. هرکسی که بعد از سالها حضور در اینجا و قبلش جاهای دیگر و مشخص شدن فکر و راه روش بورسیش باز برخی درمورد او اظهارات خواسته یا نخواسته خلاف واقع مطرح میکنن با توضیح هم رفع نخواهد شد.
هم اتلاف وقت است هم بنظرم کوچک کردن خود

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=4013&page=2

اگر مدیریت حساسیت داشت روی کابران اینجوری نمیشد

متاسفانه شاهد این هستیم که مدیریت فروم

کوچکترین

اشاره به خودشون رو قابل بررسی و پاسخ دادن میدون

طرف 2000تا پست گذاشته

1000تاش خاطره بوده

1000تاش توهین به همه

غافل از یک بار تذکر

//////////////////////

متاسفم برای مدیریت سایت

نوام چامسکی
2019/10/21, 15:45
مدیریت این فروم شده فقط برای اینکه 4 تا ایدی

از دکمه مخفی استفاده کنن و پنهان بشن

بگی هم میکن مهد کودک نیست که ما شما رو اداره کنیم

ولی کوچکترین اشاره رو فوری 2تا مدیر پاسخ میدن

بنده خدا نوشت که من نظرم فلان ایدی نبود

ولی اینجا میخواد بشکل یک فرقه اداره باشه اشکال نداره

من هیچ اصراری برای ادامه فعالیت ندارم

http://uupload.ir/files/gtdy_jhhhhhhhhhsssssssssssssssssssssssssssssssssss ssssss.png

یا علی

نوام چامسکی
2019/10/22, 00:38
http://forums.boursy.com/showthread.php?t=4013&p=782740&viewfull=1#post782740

orumbourse
2019/10/26, 09:03
آقا این نام کاربری ما رو مسدود کنید خیالمون از این دنیای زشت مجازی راحت شه.
هر کاری شماها میکنید به پای ما نوشته میشه.
لطف کنید کاربری ما رو مسدود کنید خیالمون دیگه راحت شه.
نام کاربری orumbourse رو مسدود کنید.خودم میگم.
بذارید مردم خوش باشند.
هم خوبی کن هم تهمت بزنند هم اذیت کنند عجب دنیاییه ولله.

لطفا نام کاربری منو مسدود کنید.
اخلاق و روحیات من با فضای مجازی سازگار نیست.اینجوری هم من راحتم هم شما و هم برخی ها.

orumbourse
2019/11/03, 12:33
لطفا تاپیک "گاهنامه orumbourse " را قفل نمایید.
برای سایتی که امکانات به کاربرانش نمیده،وقت گذاشتن و زحمت کشیدن ممنوع

arad700
2019/12/06, 16:48
با سلام
ظاهرا قابلیت ارسال پیام خصوصی برای اینجانب حذف شده. خواهشمند است رسیدگی فرمایید.

sooroosh1315
2019/12/06, 17:36
با سلام
ظاهرا قابلیت ارسال پیام خصوصی برای اینجانب حذف شده. خواهشمند است رسیدگی فرمایید.
من هم همینطور
ایجاد تاپیک و... به همچنین

بابک 52
2020/01/02, 15:36
با سلام . یکی از ادمینها پیامی در پیام خصوصی به بنده داده اند . ولی جالب اینجاست که بنده قادر به ارسال پاسخ به ایشان نمی باشم و قابلیت ارسال پیام خصوصی کلا برای اینجانب با اینکه ایشان جزو ادد لیست و دوستان بنده می باشند حذف شده است. البته در واقع به هیچ کدام از دوستان قادر به ارسال پیام نیستم!!

خواهشمند است رسیدگی فرمایید تا دوستان تصور ننمایند که از روی بی ادبی پاسخ آنها داده نشده است!!!

از قرار معلوم دوستان دیگر هم با این مشکل روبرو هستند که در پستهای بالا عنوان فرموده بودند!

بابک 52
2020/01/03, 09:43
با سلام . یکی از ادمینها پیامی در پیام خصوصی به بنده داده اند . ولی جالب اینجاست که بنده قادر به ارسال پاسخ به ایشان نمی باشم و قابلیت ارسال پیام خصوصی کلا برای اینجانب با اینکه ایشان جزو ادد لیست و دوستان بنده می باشند حذف شده است. البته در واقع به هیچ کدام از دوستان قادر به ارسال پیام نیستم!!

خواهشمند است رسیدگی فرمایید تا دوستان تصور ننمایند که از روی بی ادبی پاسخ آنها داده نشده است!!!

از قرار معلوم دوستان دیگر هم با این مشکل روبرو هستند که در پستهای بالا عنوان فرموده بودند!

با سلام . الان که چک کردم تاپیک جدید هم نمی توانم ایجاد کنم!!!

جناب آقای sooroosh1315 هم این مورد را در پست های بالاتر عنوان فرموده بودند!!

آیا مشکل کاربران محترم دیگر جناب آقای arad700 و sooroosh1315 و بقیه دوستان نیز کماکان ادامه دارد؟

جناب ادمین محترمی که به صورت خصوصی به بنده پیام دادی ، لطفا اگر این پیام را ملاحظه کردی ، این مشکلات دوستان را برطرف فرمایید . من قادر به پاسخگویی پیام شما نیستم ! و الان میخواستم تاپیک جدید ایجاد کنم که این هم امکان ندارد!

Aiming
2020/01/04, 01:17
با سلام

من هم همینطور
ایجاد تاپیک و... به همچنین

درود

دوستان پروفایلشون را چک کنند .. اصلاحات مورد نیاز انجام گرفت ..

امیدوارم دوستان مشکل کاربریشون برطرف شده باشه ..

بابک 52
2020/01/05, 14:46
درود

دوستان پروفایلشون را چک کنند .. اصلاحات مورد نیاز انجام گرفت ..

امیدوارم دوستان مشکل کاربریشون برطرف شده باشه ..

با سلام و احترام ،

ممنون از زحمات جناب آقای وحید 20 و جناب آقای Aiming بابت پیگیری در خصوص امکان ورود به وبسایت اینجانب . جالب شد که دیگه با اعمال تغییرات توسط شما ، دیگر امکان ورد به سایت برای اینجانب طی دو روز محیا نشد . در هر صورت باز ممنون

کاری که داشتید حتی بیشتر از تصور و درخواست شما و در پیام خصوصی خدمت شما و آقای جمالی ارسال شد .

در پناه حق باشید .

محمود گرگانی
2020/01/13, 14:40
سلام در صورت امکان نام کاربری مرا به محمود گرگانی تغییر دهید.

سلام در صورت امکان نام کاربری مرا به محمود گرگانی تغییر دهید.