PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما بگویید... (ارتباط با مدیران)

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7

محمود گرگانی
2020/01/15, 13:05
سلام در صورت امکان نام کاربری مرا به محمود گرگانی تغییر دهید.

تشکر/:.Heart.:/

roya123
2020/02/04, 12:33
با سلام و عرض ادب خدمت مدیران محترم سایت بورسی
یکی از دوستان من میخواد وارد سایت بشه.
چطوری می تونه ثبت نام کنه؟
میزنه در حال حاضر امکان ثبت نام نیست.
میشه لطفا امکان ثبت نام رو به دوستم بدید؟
متشکرم.

mhjboursy
2020/02/05, 07:21
با سلام و عرض ادب خدمت مدیران محترم سایت بورسی
یکی از دوستان من میخواد وارد سایت بشه.
چطوری می تونه ثبت نام کنه؟
میزنه در حال حاضر امکان ثبت نام نیست.
میشه لطفا امکان ثبت نام رو به دوستم بدید؟
متشکرم.

سلام.
یک کادر آبی‌رنگی هست بالای صفحه اصلی انجمن (برای کسانی که عضو نیستند) که در آن توضیح درج شده. طبق آن توضیح باید دوستتان به این نشانی ایمیل بزند:
Boursy.com atsign gmail.com
به جای atsign در بالا @ بگذارید.

یعنی به این نشانی:
https://i.vgy.me/qXkdUc.png

roya123
2020/02/06, 14:52
سلام و عرض ادب و ارادت خدمت مدیران محترم سایت بورسی
من امروز میخواستم توی پی وی پیام بفرستم اما میزنه که صندوقتی پیام های خصوصی شما پره و امکان ارسال و دریافت پیام خصوصی ندارید. در حالیکه حدود 30-40 تا پیام هم پاک کردم اما باز هم این پیغام میاد. میشه لطفا رسیدگی کنید تا مشکلم حل بشه؟؟؟
یک دنیا سپاس

roya123
2020/02/06, 23:29
با سلام مجدد خدمت مدیران محترم و زحمت کش سایت بورسی
الان که باز خودم صندوق پیام های خصوصیم رو چک کردم ظرفیت پیام های خصوصی من 1000 تا بود اما الان شده 200 تا. دلیلش چیه ؟؟؟ خودم حس میکنم از وقتی قرمز شدم اینجوری شده. :(
دلیلش چی میتونه باشه ؟؟؟
امکانش هست سریعتر برام درستش کنید لطفا ؟؟؟
از زحماتتون سپاسگزارم.

عليرضا جمالی
2020/02/07, 00:59
با سلام

دسترسی های کاربران بر اساس گروه کاربری تنظیم شده و بر مبنای گروه کاربری دسترسی هایی نظیر ایجاد تاپیک در انجمن اصلی و حجم صندوق پیام ها و .... معین میشود. بعد از گروه مدیران که بالاترین دسترسی ها را دارند به ترتیب گروه های زیر از بیشترین دسترسی برخوردارند:
کاربران فعال
ستاره دارن
کاربران عادی

ورود به گروه ستاره دارن تنها با برنده شدن در هر یک از مسابقات سایت ممکن است.
برخی کاربران (گروه کاربران فعال) بدون در نظر گرفتن سطح دسترسی ها و به دلایلی (مثلا تغییر رنگ کاربری) ترجیح میدن که بعد از برنده شدن به گروه ستاره دارن منتقل شوند، در حالیکه برای کاربری از گروه کاربران فعال حایز ورود به گروه ستاره داران می شود میتوان صرفا با تغییر عنوان کاربری (ذکر ستاره دار و تعداد ستاره کسب شده) عمل کرد و به واسطه دسترسی بالاتر گروه کاربری همچنان "کاربران فعال" باقی بماند.

با این توضیح تمام کاربران حایز حضور در هر دو گروه رو به گروه کاربران فعال منتقل میکنیم تا از امکانات بالاتری برخوردار بشن.
بعد از انجام این تغییر در صورتیکه کاربری تمایل داره در گروه ستاره دارن (رنگ کاربری قرمز) قرار بگیره در همین تاپیک اعلام کنه تا مجددا به این گروه منتقل بشه.

با تشکر

roya123
2020/02/07, 01:21
با سلام

دسترسی های کاربران بر اساس گروه کاربری تنظیم شده و بر مبنای گروه کاربری دسترسی هایی نظیر ایجاد تاپیک در انجمن اصلی و حجم صندوق پیام ها و .... معین میشود. بعد از گروه مدیران که بالاترین دسترسی ها را دارند به ترتیب گروه های زیر از بیشترین دسترسی برخوردارند:
کاربران فعال
ستاره دارن
کاربران عادی

برخی کاربران (گروه کاربران فعال) بدون در نظر گرفتن سطح دسترسی ها و به دلایلی (مثلا تغییر رنگ کاربری) ترجیح میدن که بعد از برنده شدن به گروه ستاره دارن منتقل شوند، در حالیکه برای کاربری از گروه کاربران فعال حایز ورود به گروه ستاره داران می شود میتوان صرفا با تغییر عنوان کاربری (ذکر ستاره دار و تعداد ستاره کسب شده) عمل کرد و به واسطه دسترسی بالاتر گروه کاربری همچنان "کاربران فعال" باقی بماند.

با این توضیح تمام کاربران حایز حضور در هر دو گروه رو به گروه کاربران فعال منتقل میکنیم تا از امکانات بالاتری برخوردار بشن.
بعد از انجام این تغییر در صورتیکه کاربری تمایل داره در گروه ستاره دارن (رنگ کاربری قرمز) قرار بگیره در همین تاپیک اعلام کنه تا مجددا به این گروه منتقل بشه.

با تشکر
مرسی از توضیحات کامل و جامع تون. و از وقتی که گذاشتید برای پاسخگویی
پس جناب جمالی؟
بی زحمت اگه قراره قرمز که شدم امکاناتم محدود بشه من و همون آبی کنید لطفا.
یک دنیا سپاس

roya123
2020/02/07, 01:30
با سلام

کاربران فعال
ستاره دارن
کاربران عادی

با تشکر
میشه من یه پیشنهاد بدم؟؟؟
من خودم رنگ بنفش رو خیلی دوست دارم.
میشه مثلا یه رنگ بنفش هم بزارید واسه کاربرانی که هم ستاره دارن و هم فعالن؟؟؟
(البته بنفشش کم رنگ باشه خیلی قشنگ تره. نه این بنفشی که الان من باهاش می نویسم.
اون بنفش کم رنگ خوشکله ها.)
و امکانات صندوق پستی یا هر چیز دیگه ای رو بیشتر از کابران فعال بهشون اختصاص بدید؟؟؟
مثلا بنفش ها به جای 1000 تا پیام در صندوق پستی با 200 تای ستاره دار هم جمع بشه، بشه 1200 تا
صرفا یک پیشنهاد بود. :)

roya123
2020/02/12, 12:33
سلام و عرض ادب خدمت مدیران محترم سایت بورسی
یکی از دوستان من میخواستن توی سایت ثبت نام کنن که یه ایمیل بود
ایمیل زدن بهش که پیام اومده واسشون که جمعه و چهارشنبه ساعت 11 تا 1 میتونه ثبت نام کنه.
الان چهارشنبه و ساعت بین 11 تا یک هست. اما لینک ثبت نام غیرفعال هست.
میشه لطفا رسیدگی بفرمایید.
با تشکر

gholamk
2020/02/19, 13:26
سلام خدمت مدیران سایت
عرض ادب
قبلا وقتی یه پستی رو به اشتباه یه جا مینوشتیم موقع ویرایش پیام یه گزینه به نام حذف پست داشت الان اون رو دیگه نداره میشه اضافه اش کنید؟
مثلا بنده یه پست که مربوط به نوین بود رو در تاپیک ثعتما نوشتم وقتی اومدم پاکش کنم دیدم اصلا گزینه پاک کردن نداره
ممنون میشم پیگیری کنید

Aiming
2020/02/19, 13:35
سلام خدمت مدیران سایت
عرض ادب
قبلا وقتی یه پستی رو به اشتباه یه جا مینوشتیم موقع ویرایش پیام یه گزینه به نام حذف پست داشت الان اون رو دیگه نداره میشه اضافه اش کنید؟
مثلا بنده یه پست که مربوط به نوین بود رو در تاپیک ثعتما نوشتم وقتی اومدم پاکش کنم دیدم اصلا گزینه پاک کردن نداره
ممنون میشم پیگیری کنید

درود بر شما
در صورت همچین اتفاقی به یکی از مدیران انلاین اطلاع بدید تا پست مورد نظرتان را حذف نمایند.

========
پ.ن:پست مورد نظر حذف گردید.

orumbourse
2020/03/17, 10:37
لطفا نام تاپیک "گاهنامه orumbourse" رو به "نقشه راه بازار سرمایه" تغییر بدین. سپاس

کوهیار
2020/03/17, 14:14
با سلام به مدیریت محترم.

لطفا" نام کاربری اینجانب را از bahar sho به « کوهیار » تغییر دهید.
سپاس.

عليرضا جمالی
2020/03/17, 15:49
با سلام به مدیریت محترم.

لطفا" نام کاربری اینجانب را از bahar sho به « کوهیار » تغییر دهید.
سپاس.

سلام
تا دقایقی دیگر نام کاربری شما به نام مورد نظر تغییر داده میشه.
موفق باشید

orumbourse
2020/03/26, 22:27
درود
یه سوال فنی داشتم
من در نوشته هام از یه فونت و رنگ و سایز خاص استفاده میکنم آیا امکان پیش فرض کردن این موارد هست تا دیگه برای هر بار استفاده ،دوباره سراغ انتخاب رنگ و سایز و فونت مورد نظرم نرم؟!
با تشکر

roya123
2020/03/27, 00:25
درود
یه سوال فنی داشتم
من در نوشته هام از یه فونت و رنگ و سایز خاص استفاده میکنم آیا امکان پیش فرض کردن این موارد هست تا دیگه برای هر بار استفاده ،دوباره سراغ انتخاب رنگ و سایز و فونت مورد نظرم نرم؟!
با تشکر

استاد ارومبورس؟ سوالتون سوال منم هست.
منم خیلی دوس داشتم اینجوری باشه که هر بار لازم نباشه کارهای تکراری انجام بدم.

عليرضا جمالی
2020/03/27, 18:39
سلام
متاسفانه طبق دسترسی های ویبولتین امکان تنظیم فونت و رنگ به صورت پیش فرض وجود نداره.

orumbourse
2020/03/28, 10:11
آقای مدیر محترم یه تاپیک بزنید بنام "پاسخ به سوال کاربران در مورد بازار و سهام" و از کاربران سبزرنگ ،آبی رنگ ،بنفش رنگ و صورتی رنگ بخواهید بیایند و به سوال کاربران جواب بدهند.قرار نیست تمامی سوالات رو من جواب بدم و وقت من گرفته بشه ،بعد امکانات سایت و به به و چه چه ها رو دیگران ببرند.
با تشکر

roya123
2020/03/29, 09:09
با سلام خدمت مدیران محترم سایت بورسی
من یه خواهشی ازتون داشتم.
جناب مدیر ایلیگال برای سایت خیلی خیلی زحمت کشیدن
الان نمی دونم چه اتفاقی افتاده که ایشون ناراحت شدن و از سایت رفتن.
از سایر مدیران سایت درخواست دارم هر کدورتی بوده از بین بره و ایشون رو به سایت برگردونین.
یکی از فعال ترین مدیران سایت هستن ایشون.

Mehdi1400
2020/03/30, 01:28
از سایر مدیران سایت درخواست دارم هر کدورتی بوده از بین بره و ایشون رو به سایت برگردونین.

درود بر سرکار خانم رویا

شما همواره قابل تحسین هستید به دلیل شجاعتتان از نظر بنده
شجاعت طرح سئوال
این شجاعت خیلی ارزشمند است
خیلی از دوستان سایت به دلیل چیز غریبی که اسمش را میگذارند کم رویی یا حیا یا ....
از سئوالهایی که در ذهنشان است صرف نظر میکنند
ولی شما به خوبی بر این احساس بیهوده، غلبه کرده اید
آفرین به شما.

در رابطه با مهندس علیرضا هم نگران نباشید
ایشان در استراحت بهاره هستند.
در این ایام ابتدایی سال که تعطیلات غالب شده و مسابقات بورسی هم مثل روال هر ساله به نیمه فروردین و حتی شاید به انتهایش موکول شود
رفته اند کمی استراحت کنند
اتفاقا به محض دیدن مطلبشان با ایشان تماس گرفتم و خیالم راحت شد. از بازگشت مجددشان
از اینکه به فکر بودید بسیار از شما تشکر میکنم.این نیز یک نکته مثبت از حسن رفتار و کردار شماست.

ان‌شاءالله جناب ایلیگال هم سر فرصت به ما خواهند پیوست
مجددا از شما سپاسگذارم بابت حس خوبی که با این ارسال برای همه ی ما ایجاد کردید.

راجع به غگل هم نگران نباشید. فعلا تاپیک کمی در حاشیه است نیاز است به روال معمول برگردد.
تا آن موقع صبور باشید
در رابطه با سئوالات متعددی که در تاپیک سبد سهامداران هم پرسیدید، جواب مفصل خواهم داد
یک سئوال بسیار اساسی کردید که شاید منجر به تولید یک تاپیک مجزاء شود
شاید اسمش بشود "سفر موفقیت در بازار سرمایه"
فعلا این مقاله را در اینوستوپدیا یافتم برای مطالعه خوب است.
7 Steps to a Successful Investment Journey (https://www.investopedia.com/investing/steps-successful-investment-journey/)

roya123
2020/03/30, 08:41
درود بر سرکار خانم رویا

شجاعت طرح سئوال
خیلی از دوستان سایت به دلیل چیز غریبی که اسمش را میگذارند کم رویی یا حیا یا ....
آفرین به شما.

در این ایام ابتدایی سال که تعطیلات غالب شده و مسابقات بورسی هم مثل روال هر ساله به نیمه فروردین و حتی شاید به انتهایش موکول شود
اتفاقا به محض دیدن مطلبشان با ایشان تماس گرفتم و خیالم راحت شد. از بازگشت مجددشان
از اینکه به فکر بودید بسیار از شما تشکر میکنم.این نیز یک نکته مثبت از حسن رفتار و کردار شماست.

راجع به غگل هم نگران نباشید. فعلا تاپیک کمی در حاشیه است نیاز است به روال معمول برگردد.
تا آن موقع صبور باشید
در رابطه با سئوالات متعددی که در تاپیک سبد سهامداران هم پرسیدید، جواب مفصل خواهم داد
7 Steps to a Successful Investment Journey (https://www.investopedia.com/investing/steps-successful-investment-journey/)

جناب مهدی به خاطر تعاریفی که از من کردید سپاسگزارم.
در ارتباط با تاپیکی که فرمودید واقعا عالیه.
خیلی خوشحال میشیم همچین تاپیکی بزنید و ما استفاده کنیم.
واقعا جای همچین تاپیکی توی سایت خالیه.
این که دوستان با تجربه و موفقی چون شما بیان و راهها و روش های رسیدن به موفقیت هاشون رو بنویسن که ما هم یاد بگیریم.
و مسیر موفقیت در بورس رو سریع تر و راحت تر طی کنیم.
عذرخواهی می کنم اگه پستم توی این تاپیک غیرمرتبط هست.
اگه اینطوره انتقالش بدید به تاپیک دیگری ممنون میشم.

iligal
2020/03/31, 00:00
درود بر سرکار خانم رویا

شجاعت طرح سئوال
آفرین به شما.

تا آن موقع صبور باشید

جناب مهدی به خاطر تعاریفی که از من کردید سپاسگزارم.
در ارتباط با تاپیکی که فرمودید واقعا عالیه.
خیلی خوشحال میشیم همچین تاپیکی بزنید و ما استفاده کنیم.
واقعا جای همچین تاپیکی توی سایت خالیه.
این که دوستان با تجربه و موفقی چون شما بیان و راهها و روش های رسیدن به موفقیت هاشون رو بنویسن که ما هم یاد بگیریم.
و مسیر موفقیت در بورس رو سریع تر و راحت تر طی کنیم.
عذرخواهی می کنم اگه پستم توی این تاپیک غیرمرتبط هست.
اگه اینطوره انتقالش بدید به تاپیک دیگری ممنون میشم.

سلام و شب به خیر خدمت همه کاربران محترم و مهربان سایت بورسی

جا داره قبل از شروع صحبتهام یک حکایتی بگم که بی ربط به موضوع ما نیست

فردی بود با دانش و استعدادهای فراوان در زمینه های مختلف ولی تا وارد هر جمع و مجلسی میشد پس از مدت زمان کوتاهی افراد حاضر ایشون رو ترد میکردن و راهی جز ترک اون محل و رفتن به محافل دیگر پیدا نمیکرد و به همین منوال ادامه داشت، تا به پیر فرزانه ای رسید و علت را جویا شد و پیر دانا سخنی را گفت که فرد با استعداد را به فکر فرو برد و کسی دیگر از او اثری ندید!!

حالا صحبتها چه بود این بود که دانش و علم تو به مانند عسل و شهد شیرینی می ماند که هر شنونده ای عاشق تناول عسل صحبتهایش می باشد ولی اخلاق تو به مانند نیش زنبوری بر دوستداران تو می باشد و گرچه خودت هم میدانی طعم عسلت شیرین و دلپذیر هست اما رفتار و گفتار تو در جمع به مانند نیش زنبوری می ماند که همه را از خود دور خواهی کرد و به همین دلیل است که همه قید سخنان و دانش همچون عسل تو را بدلیل نیش و کنایه فراوان را خواهند زد!!!!

خب نتیجه این صحبتهام رو اونایی که باید بفهمن میفهمن و برداشت میکنن!!!

اولا من سر سهم غگل و صحبتهای کسی از سایت قهر نکردم و اگر قرار باشه هر کسی خلاف سهم ما صحبت کنه که من 7 سال سر سهم فاذر صبور نبودم و انواع صحبتها رو شنیدمو بر استراتژی خودم پایبند بودم و دارم نتیجشم میگیرم!!! دلایل من توهین جنابعالی به کسانی بود که بدون منت تمام وقتشون رو به خاطر علاقه و عشقشون در سایت صرف میکنن و منتی بر این کار هم ندارن و دنبال لایک بیشتر و اینگونه مسائل هم نیستن !!! و دلیل دیگه سر عدم شرکت مدیران در مسابقات سایت بود که باعث میشد مسابقات و سایت از رونق بیفته که با صجبت بعمل آمده انشالله مدیران فعالتر و بهتز از قبل حضور پیدا خواهند کرد و بنده هم پر قدرت تر از قبل در زمینه مسابقات فعال خواهم بود.

یه شفاف سازی دیگه هم بکنم تا ذهن دوستان رو روشن کنم اگر رنگ کاربری مدیران سبز هست و ستاره داران قرمز و اعضای فعال آبی، دلیلی بر بالا بودن و سطح دانش بیشتر نیست و صرفاٌ یک رنگ هست و گفتار و رفتار و شخصیت یک فرد هست که رنگ واقعی اون رو نشون میده و امیدوارم در این زمینه رنگ ظاهر و باطنمون سفید باشه و سعی نکنیم با رفتارمون کسی رو برنجونیم و از خود دفع کنیم.
تلاش همه مدیران این سایت از قدیم تا همین لحظه حمایت از کلیه کاربران چه خانم چه آقا چه قدیمی و چه تازه وارد هست و فرقی بین کسی نیست و هدفمون کمک به هم جهت رشد سودآوریه .اگه بخوام نمونه کوچکی از این موضوع رو بیان کنم جناب آباد رو میتونم مثال بزنم که با توجه به تبحرشون رفتار کاملا محترمانه با تمام افراد رو دارند و در مقابل سخنی که موجب رنجش ایشون میشه سکوت میکنن و همه چیز رو به زمان واگذار میکنن نه اینکه خودشون شخصاٌ سعی بر ایجاد جنجال و جر بحث میکنن!!!

در آحر از کاربران محترم roya123 و دوست و همراه عزیز Mehdi1400 و جناب علیرضا جمالی که پیگیر بنده شدم تشکر میکنم و براشون آرزوی موفقیت روز افزون دارم.

arak_bourse
2020/04/04, 10:28
آقای علیرضا جمالی محدودیت منو بردار برار دستت درد نکنه

عليرضا جمالی
2020/04/08, 16:53
آقای علیرضا جمالی محدودیت منو بردار برار دستت درد نکنه
سلام

پنل کاربری شما رو بررسی کردم و محدودیت خاصی ندارید.
اگه مورد خاصی هست با پیام خصوصی اطلاع بدید.

Abad
2020/04/12, 10:09
با سلام و ارادت ...
تاریخ سایت میلادی شده ...
لطفا بررسی و اصلاح ...
درود

Senator1989
2020/05/13, 11:35
سلام برادر مسلمانم...از صبح گرفتید امکان ارسال پیغام خصوصی من رو مسدود کردید میشه علتش رو بگید؟؟
بر گردونید این قابلیت رو

M@ohammad
2020/05/14, 09:20
با سلام و ارادت ...
تاریخ سایت میلادی شده ...
لطفا بررسی و اصلاح ...
درود

با سلام و احترام
تاریخ شمسی قبلی مشکلاتی داشت که حذف شد و در حال حاضر بخش های مهم مثل تاریخ پست ها و عضویت در قالب اصلی شمسی شده اند
باقی بخش ها چه در استایل پیش فرض و چه در بقیه استایل ها به مرور تکمیل خواهد شد

Senator1989
2020/05/16, 07:47
سلام جناب جمالی محدودیت های وضع شده برای من از جمله پیغام خصوصی و امکان ارسال پست رو فعال کنید.

gholamk
2020/05/17, 11:22
سلام بر مدیران سایت
بنده برای یکی میخواستم ثبت نام کنم وقتی ایمیل رو میزنم کد فعالسازی میاد رو ایمیل ولی موقع ثبت نام فیلدی نداره که این کد رو وارد کنم و وقتی تمامی فیلدها رو کامل پر میکنم و ثبت نام رو میزنم خطای این رو میده که کد فعالسازی درست وارد نشده در حالی که فیلدی موجود نیست که این کد رو بزنم
لطفا پیگیری کنید که بنده بتونم ثبت نام کنم

M@ohammad
2020/05/17, 21:10
سلام بر مدیران سایت
بنده برای یکی میخواستم ثبت نام کنم وقتی ایمیل رو میزنم کد فعالسازی میاد رو ایمیل ولی موقع ثبت نام فیلدی نداره که این کد رو وارد کنم و وقتی تمامی فیلدها رو کامل پر میکنم و ثبت نام رو میزنم خطای این رو میده که کد فعالسازی درست وارد نشده در حالی که فیلدی موجود نیست که این کد رو بزنم
لطفا پیگیری کنید که بنده بتونم ثبت نام کنم

سلام
مشکل رفع شد

mhjboursy
2020/07/04, 13:15
اگر مدیران سایت پلاگینی نصب میکردن که در صورت نقل قول کردن پست به فرد اطلاع میداد عالی میشد
من هم موافقم.
با مدیر فنی عزیز صحبت کرده‌ایم در این رابطه. و ایشان اگر درست خاطرم باشد یک قول مصاعدی داده بودند...
هم برای نقل قول و هم برای تگ کردن با @ و هم هشتگ...

سکه شانس
2020/07/13, 13:04
جناب جمالی ....عزیز
درود
ارزوی سلامتی و مو فقیت و تشکر از زحمات

از جنابعالی تقاضا دارم
تاپیک جناب اروم بورس را باز کنید ..

.من خصوصی هم پیغام دادم حداقل بعد از این همه سال حضور در این تالار ارزشمند
این اولین خواهش من از مدیریت محترم است .
امیدوارم ترتیب اثر داده شود
کدورها را بر طرف کنیم... قطعا خدا هم خوشحال میشود

در پناه خدا باشید

Elyk
2020/08/01, 16:44
با سلام خدمت مدیران سایت
دریافت و ارسال پیام خصوصی برای من فعال نیست
باید عضو فعال باشم یا مشکلی هست؟
ممنون میشم پیگیری کنید

Aiming
2020/08/01, 18:01
با سلام خدمت مدیران سایت
دریافت و ارسال پیام خصوصی برای من فعال نیست
باید عضو فعال باشم یا مشکلی هست؟
ممنون میشم پیگیری کنید

سلام
بعد از مدتی فعالیت، سیستم به صورت خودکار دسترسی به این قابلیت را برای شما باز خواهد کرد.

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3219&p=568093&viewfull=1#post568093

Thorffins
2020/08/05, 11:51
سلام. درخواست تغییر نام کاربری خود به Thorffins را دارم.

با تشکر

Admin
2020/08/05, 16:50
سلام. درخواست تغییر نام کاربری خود به Thorffins را دارم.

با تشکر

با سلام

نام کاربری شما تا دقایقی دیگر به نام مورد نظر تغییر داده خواهد شد.

موفق باشید

MOSTAFAVI
2020/08/05, 20:39
با سلام در صورت امکان نام کاربری بنده رو به همراه تغییر بدید

Admin
2020/08/09, 17:16
با سلام در صورت امکان نام کاربری بنده رو به همراه تغییر بدید
با سلام
متاسفانه نام کاربری مورد نظر شما در حال حاضر ثبت شده است.

تیدی آلفا
2020/08/20, 18:34
سلام مدیر

نام کاربری من رو به ( تیدی پیور اصل ) تغییر بدید

ممنون

عليرضا جمالی
2020/08/22, 00:34
سلام مدیر

نام کاربری من رو به ( تیدی پیور اصل ) تغییر بدید

ممنون
سلام

نام کاربری شما تا دقایقی دیگر به نام مورد نظر تغییر داده میشود.

mohsen.mirzad
2020/08/25, 15:29
سلام لطفا نام کاربری بنده را به mohsen.mirzad تغییر دهید.

سپاس

عليرضا جمالی
2020/08/25, 15:36
سلام لطفا نام کاربری بنده را به mohsen.mirzad تغییر دهید.

سپاس

درود

نام کاربری شما تا دقایقی دیگر به نام مورد نظر تغییر خواهد یافت.

Zxc
2020/08/27, 13:06
درود

نام کاربری شما تا دقایقی دیگر به نام مورد نظر تغییر خواهد یافت.

سلام وقت بخیر چطور میشه پیام خصوصی داد؟

عليرضا جمالی
2020/08/27, 17:22
سلام وقت بخیر چطور میشه پیام خصوصی داد؟
سلام
بعد از مدتی فعالیت (ارسال حدود 20-30 پست مفید و غیر اسپم) گروه کاربری شما تغییر میکند و دسترسی به پیام خصوصی برای شما فراهم میشود.

SANA90
2020/08/29, 08:12
سلام
مدیران محترم چرا من که کابر عادی هستم نمیتونم تاپیک مسابقه ستارداران رو ببینم؟

mhjboursy
2020/08/29, 12:41
سلام
مدیران محترم چرا من که کابر عادی هستم نمیتونم تاپیک مسابقه ستارداران رو ببینم؟
سلام.
خوب برای این که شما ستاره‌دار نیستید!!!
برای ورود به بخش ستاره‌داران باید در یکی از مسابقات شرکت بفرمایید. و برنده شوید. و ستاره دریافت کنید و به گروه ستاره‌داران بپیوندید.

البته... در حال حاضر آن بخش از انجمن تعطیل است و فعالیتی در آن انجام نمی‌گیرد. ولی امیدوارم در آینده آن بخش دوباره فعال شود و یک بخش خصوصی/خاص/ویژه برای کاربران قوی‌تر داشته باشیم.

Zxc
2020/08/30, 13:27
سلام
بعد از مدتی فعالیت (ارسال حدود 20-30 پست مفید و غیر اسپم) گروه کاربری شما تغییر میکند و دسترسی به پیام خصوصی برای شما فراهم میشود.
من فقط میخواستم از تجربه دوستان فارکس کار آگاهی بدست بیارم اینجا ثبت نام کردم ازچندتا آیدی قدیمی میخواستم مشورت بگیرم. اگر میشه شرایط رو برای من مهیا کنید سپاس

bahramkhaliran
2020/09/20, 19:13
سلام دریک سایت دیگری وقتیکه دیگری جواب مطلبی که می گذاشتی میداد دربالای صفحه کاربریت اعلام می کرد.ودیگر آنکه هر کابری که مطلبی گذاشته نشان میداد فعال هست یا فعلان غیر فعال

بامداد
2020/10/03, 20:45
با سلام
در صورتیکه تاپیکی با عنوان " تحلیل گروهی " یا عنوانی مشابه ایجاد میشد و اعضا بدون هیچ تعصب و پافشاری بی جهتی ، تحلیل های مختلف سایر دوستان عضو در این تاپیک را در مورد یک سهم خاص مطالعه میکردند و نظراتشون را عنوان میکردند ، حتی اگر به قصد خرید هم نباشد ، بنظرم کار بسیار مثبتی خواهد بود.

mhjboursy
2020/10/03, 22:35
با سلام
در صورتیکه تاپیکی با عنوان " تحلیل گروهی " یا عنوانی مشابه ایجاد میشد و اعضا بدون هیچ تعصب و پافشاری بی جهتی ، تحلیل های مختلف سایر دوستان عضو در این تاپیک را در مورد یک سهم خاص مطالعه میکردند و نظراتشون را عنوان میکردند ، حتی اگر به قصد خرید هم نباشد ، بنظرم کار بسیار مثبتی خواهد بود.
سلام. منظورتان کامل واضح نیست.
این چیزی که می‌فرمایید (اگر درست فهمیده باشم) اکنون هست. زیاد هم هست. اگر بگردید می‌بینید که از هر ده جستار در انجمن یکی‌اش تقریبا این حالت مشارکت در بررسی را دارد. خودتان هم می‌توانید یک جستار جدید ایجاد کنید. با هر مضمونی که خواستید. (البته احتمالا اگر یک مقدار بیشتر فعال باشید و رنگ کاربری‌تان آبی بشود.)

farhad1353
2020/10/14, 13:19
با سلام وعرض احترام
خدمت مديران عزيز
لطفا ترتيبي اتخاذ گردد كه ستاره برندگان بعد از اعلام اعمال شود .
هنوز ستاره برندگان هفته گذشته تخصيص نيافته است.باتشكر

Davar
2020/11/01, 22:08
با سلام و درود

در صورت امکان گزینه های تشکر رو به صورت تصویری قرار بدید

با این کار میتوانیم نظر خود رو نسبت به پست مورد نظر، ابراز کنیم

الان فقط امکان تشکر هست که بار معنایی زیادی نمیتونه داشته باشه ولی شکلکها به صورت قلب یا خنده یا عصبانیت ...

نظر تایید کننده رو بهتر میرسونه

سپاس

Bourse-Plan
2020/11/06, 06:47
معذرت میخوام کاربر dadash به خاطر چی مسدود شده. آیا به تاپیک انتخابات ربط داره؟

mhjboursy
2020/11/06, 11:01
معذرت میخوام کاربر dadash به خاطر چی مسدود شده. آیا به تاپیک انتخابات ربط داره؟
سلام.
احتمالا به خاطر یک اهانتی بوده که به صورت طنز با ادبیات بسیار سخیف بر علیه جمهوری اسلامی ایران نشر داده‌اند. در جستار جو بازار. (یک توئیت دروغی از قول ترامپ.)

(البته ایشان کلا تصویر کاربری‌شان هم حتی خلاف قوانین انجمن است!)

23) سایت بورسی تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد لذا از ارسال مطالب و تصاویر خلاف عرف و مغایر با موازین و سیاستهای کلی نظام و مطرح کردن موضوعاتی که برای ادامه فعالیت سایت بورسی مشکل ایجاد می کند اکیدا خودداری فرمایید. (رجوع شود به:فهرست مصادیق محتوای مجرمانه (http://forums.boursy.com/showthread.php?1831-%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%8A%D9%82-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%87))

بهرام نامدار
2020/11/06, 11:14
سلام.
احتمالا به خاطر یک اهانتی بوده که به صورت طنز با ادبیات بسیار سخیف بر علیه جمهوری اسلامی ایران نشر داده‌اند. در جستار جو بازار. (یک توئیت دروغی از قول ترامپ.)

سلام ...
اینجا مقداری مراعات می کنند !
در تالار بورس ، افرادی بودند که رکیک ترین فحاشی ها را انجام می دادند و باعث انهدام یک تالار بورس قدیمی شدند ...
بنده خدا آقای حامد ثقفی تلاش بسیاری برای حفظ تالار بورس انجام داد ، اما عده ای دیکتاتور پرست وابسته به شاه ملعون نگذاشتند ...

دکترزیبایی عروق
2020/11/17, 05:43
جناب مدیر محترم سایت
استاد بزرگوار محمد حسین جان

بزرگترین مشکل اینجا نبود سیستم اعلان هست یه زنگوله یا چیزی باشه تا بتوانیم جواب مخاطب ها رو بدهیم 100 ص است هر ص دقیقه ای 100 ورق میخورد نمیشود که؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا بررسی و مرتفع فرمایید.
بی نهایت تشکر

mhjboursy
2020/11/17, 10:48
جناب مدیر محترم سایت
استاد بزرگوار محمد حسین جان

بزرگترین مشکل اینجا نبود سیستم اعلان هست یه زنگوله یا چیزی باشه تا بتوانیم جواب مخاطب ها رو بدهیم 100 ص است هر ص دقیقه ای 100 ورق میخورد نمیشود که؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا بررسی و مرتفع فرمایید.
بی نهایت تشکر

سلام.
شما درست می‌فرمایید. برخی از این موارد را با مدیر فنی انجمن جناب M@ohammad (http://forums.boursy.com/member.php?u=6517) در میان گذاشتیم و ایشان هم قرار بود آن را درست کنند. ولی این کار را نکرده‌اند هنوز.
اگر به من بود نخستین کاری که می‌کردم همین بود. من هم مانند شما.
@:}-

PERSiA
2020/11/19, 08:48
درود و عرض ادب
اینجا همه کاربران جدیدالورود محدودیت ارسال پست دارند ؟ برای نمایش پست انها نیاز به تایید مدیران هست ؟ راهی هست برای رفع این محدودیت ؟
سپاس

Davar
2020/11/19, 11:42
سلام.

ادبیات سخیف؟؟ چه خوب که متوجه شدید طنز بوده!

شما تاپیک آقا شیره رو میبینید؟؟ به عالم و آدم فحش و دری وری میگه!!!

ولی به سران نظام مقدس توهین نمیکنه!! یادم باشه از این به بعد به مردم فحش بدم! بی خطرتره!!

مثل این شعار که کارگران هفت تپه میدادن: مرگ بر کارگر! درود بر ستمگر!!

پست من به صورت تصویری و کلمات فینگلیش بود، در تصویری که تمام کلماتش انگلیسی بود

یعنی خواننده باید دنبال مطلب میگشت تا متوجه میشد که دارم به سران نظام مقدس فحش میدم

متاسفانه بسیار تنگ نظر هستید و به راحتی دستتون روی حذف میره!!!

امیدوارم که این حرکت مربوط به انتقادات من، از نظام مقدستون، نبوده باشه

.

در خصوص تصویر کاربری هم، صفحه مورد نظر رو دیدم، چیزی در مورد تصویر کاربری پیدا نکردم

فقط گفته شده که نباید مطالب ضد نظام ارسال کنید.

.

mhjboursy
2020/11/19, 13:37
ادبیات سخیف؟؟ چه خوب که متوجه شدید طنز بوده!

شما تاپیک آقا شیره رو میبینید؟؟ به عالم و آدم فحش و دری وری میگه!!!

ولی به سران نظام مقدس توهین نمیکنه!! یادم باشه از این به بعد به مردم فحش بدم! بی خطرتره!!

مثل این شعار که کارگران هفت تپه میدادن: مرگ بر کارگر! درود بر ستمگر!!

پست من به صورت تصویری و کلمات فینگلیش بود، در تصویری که تمام کلماتش انگلیسی بود

یعنی خواننده باید دنبال مطلب میگشت تا متوجه میشد که دارم به سران نظام مقدس فحش میدم

متاسفانه بسیار تنگ نظر هستید و به راحتی دستتون روی حذف میره!!!

امیدوارم که این حرکت مربوط به انتقادات من، از نظام مقدستون، نبوده باشه

.

در خصوص تصویر کاربری هم، صفحه مورد نظر رو دیدم، چیزی در مورد تصویر کاربری پیدا نکردم

فقط گفته شده که نباید مطالب ضد نظام ارسال کنید.

.
سلام.
لطفا اگر کسی خلاف قوانین مطلب ارسال کرده آن نوشته را گزارش کنید. کسی چنین چیزی را در مورد جناب میثم گزارش نکرده تا کنون و من هم چندین بار نوشته‌های ایشان را خوانده‌ام و ادبیاتی مانند آن چیزی که شما استفاده فرمودید را ندیدم. (اگر هست حتما گزارش بفرمایید. یک دکمه زیر هر نوشته هست برای این کار.)
-------------------------
البته همان‌گونه که جناب جمالی عزیز چند وقت پیش گفتند، ما می‌دانیم که برخی از دوستان به تازگی از انجمن همسایه اینجا آمده‌اند و آنجا یک مقدار این موارد آزادتر بود... درک می‌کنیم... ولی ادبیات این انجمن این نیست. و از دوستان تقاضا کردیم نوشته‌های خودشان را متناسب با استانداردهای این انجمن تنظیم کنند. و به دوستان گفته شد که اگر از این ادبیات (به ویژه ادبیات رکیک) استفاده کنند دو سه بار به ایشان تذکر داده می‌شود و سپس مسدود می‌شوند.
شما هم اگر با نظام مشکل دارید، خوب، اشکال ندارد، بحث فلسفی، سیاسی، اجتماعی اگر دارید با ادبیات متناسب با این انجمن در جایش مطرح بفرمایید دوستان دیگر هم اگر دیدگاه موافق یا مخالف داشته باشند می‌آیند عنوان می‌کنند. ولی ۱- این موارد را در جستار خودش (مانند جستار نبض سیاست) مطرح بفرمایید و ۲- لطفا با ادبیات متناسب با انجمن مطرح بفرمایید. (که حتی من رویم نمی‌شود بگویم آن چیزی که شما بازنشر فرموده بودید چه بود.)
دوستان یک نگاه بکنند... ببینید... اگر خانواده خودمان (مثلا خواهر یا مادر یا همسر خودمان) پای این نوشته‌ها بودند هم باز این ادبیات صحبت می‌کردیم؟ اگر در یک محفل بودیم که چند نفر آدم متشخص و تحصیل‌کرده و ارجمند آنجا بودند باز هم با این لحن با هم صحبت می‌کردیم؟ خوب... الان هم پای این نوشته‌های ما ممکن است چند نفر آدم مثل اعضای خانواده خودمان باشند. (بعید می‌دانم بسیاری از دوستان با این الفاظی که اینجا صحبت می‌کنند در یمان عزیزانشان صحبت بکنند. بعید است.)
اکنون یادم آمد یکی از عزیزان چند وقت پیش از من راهنمایی خواسته بود که برای دخترشان یک حساب کاربری اینجا ایجاد کنند. (دقیقا یادم نیست کی بود و چه کسی بود.) فرض کنیم مخاطب این نوشته‌های ما دختر خودمان هم می‌تواند باشد. با آن ادبیات صحبت کنیم.
یک چیزی هم عرض کنم، هم من این‌گونه‌ام و هم مطمئنم دیگر مدیران عزیز هم این‌گونه‌اند، ما هیچ‌گاه از روی غرض‌ورزی یا دشمنی نوشته‌ی کسی را یا حساب کاربری کسی را حذف نمی‌کنیم.
اساس این انجمن بر پایه احترام و شخصیت است. (امیدوارم این رفتار ما را حمل بر بی‌احترامی نکنند دوستان عزیز.@};-) بارها شده باز هم مطمئنا می‌شود. ولی هرگز این کار را از روی اهانت و بی‌احترامی نکرده‌ایم.
دوستانی که سال‌ها است با ما هستند این را به خوبی می‌دانند.
@};-

جان اسنو.
2020/11/19, 19:05
سلام اقا محمد حسین

اقا سایت کمی بهم خورده

وارد سایت که میشی

قسمت گفتگوی بورسی رو میزنی وارد نمیشه داخلش

و دوباره برمیگرده همون جای قبلی

کلا نمیتونی وارد قسمت اصلی سایت که همون گفتگوی بورسی هست بشی

از اخرین ارسالها که قسمت چپ انجمن هست باید ببینی کی چی فرستاده و مطلب جدید چیه

mhjboursy
2020/11/19, 19:19
سلام اقا محمد حسین

اقا سایت کمی بهم خورده

وارد سایت که میشی

قسمت گفتگوی بورسی رو میزنی وارد نمیشه داخلش

و دوباره برمیگرده همون جای قبلی

کلا نمیتونی وارد قسمت اصلی سایت که همون گفتگوی بورسی هست بشی

از اخرین ارسالها که قسمت چپ انجمن هست باید ببینی کی چی فرستاده و مطلب جدید چیه

سلام و عرض ادب.
والا... من سر در نمی‌آورم. برای من مشکلی ندارد.

می‌خواهید استایل انجمن را (که دکمه‌اش زیر صفحه قرار دارد) عوض کنید شاید فرق کرد: https://i.vgy.me/Ub4P2f.png
اگر نشد از یک طریقی (مثلا از اینجا: https://i.vgy.me/FAu97e.png) وارد یک جستار بشوید (که احتمالا مشکلی ندارید با این قسمت) و بعد از طریق زدن این دکمه وارد گفتگوهای بورسی بشوید: https://i.vgy.me/s0NSg0.png
اگر نشد از دکمه‌ی ctrl+f5 استفاده بفرمایید. (همزمان کنترل و اف‌پنج را فشار دهید. زمانی که در انجمن هستید.)
اگر نشد در اینترنت بگردید ببینید چگونه حافظه کش مرورگر را در مورد یک تارنما می‌توان پاک کرد و این کار را انجام دهید و حافظه و کوکی این انجمن را از مرورگرتان پاک کنید. (البته نام کاربری و رمزتان هم می‌پرد (یعنی از انجمن خارج می‌شوید) و دوباره باید رمزتان را بزنید و وارد شوید!)

جان اسنو.
2020/11/19, 19:28
سلام و عرض ادب.
والا... من سر در نمی‌آورم. برای من مشکلی ندارد.

می‌خواهید استایل انجمن را (که دکمه‌اش زیر صفحه قرار دارد) عوض کنید شاید فرق کرد: https://i.vgy.me/Ub4P2f.png
اگر نشد از یک طریقی (مثلا از اینجا: https://i.vgy.me/FAu97e.png) وارد یک جستار بشوید (که احتمالا مشکلی ندارید با این قسمت) و بعد از طریق زدن این دکمه وارد گفتگوهای بورسی بشوید: https://i.vgy.me/s0NSg0.png
اگر نشد از دکمه‌ی ctrl+f5 استفاده بفرمایید. (همزمان کنترل و اف‌پنج را فشار دهید. زمانی که در انجمن هستید.)
اگر نشد در اینترنت بگردید ببینید چگونه حافظه کش مرورگر را در مورد یک تارنما می‌توان پاک کرد و این کار را انجام دهید و حافظه و کوکی این انجمن را از مرورگرتان پاک کنید. (البته نام کاربری و رمزتان هم می‌پرد (یعنی از انجمن خارج می‌شوید) و دوباره باید رمزتان را بزنید و وارد شوید!)

همه کارایی که گفتین رو از قبل انجم دادم نشد

الان تازه متوجه شدم اشکال کار کجاست

به این اسکرین شاتم نگاه کنید

تو قسمت گفتگوی بورسی نوشته انجمن مخصوص ستاره داران

یعنی فقط افرادی که ستاره دارن میتونن وارد بشن

البته منم این هفته ستاره گرفتم تو مسابقه ماهانه ولی هنوز اعمال نکردن

http://up.boursy.com/uploads/160580144420731.png (http://up.boursy.com/)

لطفا اینو اطلاع بدین تا درستش کنن تا همه بتونن وارد بشن

جان اسنو.
2020/11/19, 19:35
الان درست شد

اشکال از سیتستم من بود ببخشید

انقدر که این خبرها حافظه مرورگزم رو پر کرده بودن:">

بازم شرمنده :">

Aiming
2020/11/20, 21:25
درود و عرض ادب
اینجا همه کاربران جدیدالورود محدودیت ارسال پست دارند ؟ برای نمایش پست انها نیاز به تایید مدیران هست ؟ راهی هست برای رفع این محدودیت ؟
سپاس

درود و عرض احترام
بله تا زمان تبدیل شدن اکانت کاربری از عضو جدید به عضو عادی، نیاز به تایید مدیران است.

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3219&p=568093&viewfull=1#post568093

جان اسنو.
2020/11/21, 15:28
سلام اقای جمالی و اقا محمد حسین و دیگر مدیران سایت

اقای جمالی شرمنده امکانش هست دوباره رنگ من برگرده به قبل و آبی بشه

لطفا اگه امکانش هست و براتون مقدوره دوباره ابی کنید

ممنون@};-

mhjboursy
2020/11/21, 15:58
سلام اقای جمالی و اقا محمد حسین و دیگر مدیران سایت

اقای جمالی شرمنده امکانش هست دوباره رنگ من برگرده به قبل و آبی بشه

لطفا اگه امکانش هست و براتون مقدوره دوباره ابی کنید

ممنون@};-
@};-

جان اسنو.
2020/11/21, 21:05
@};-

ممنونم @};-@};-@};-

جان اسنو.
2020/11/21, 21:06
ولی ستارم رفته :D

جان اسنو.
2020/11/21, 21:58
ممنون درست شد

ببخشید زحمت دادم :">

مدافع
2020/11/27, 18:53
سلام
دوستان من از مهر عضو این فروم شدم ولی هر وقت از فروم خارج میشم اکانتم غیر فعال میشود مجبورم درخواست ریست کردن پسورد بدم تا بتونم وارد بشم. مشکل از چیست؟

باتشکر

pournikdast
2020/11/28, 11:59
سلام و عرض ادب خدمت مدیران محترم سایت...
بنده و جمعی از کاربران دیگر از آوارگان تالار گفتمان بورس هستیم که با افتخار مجددا در سایت محترم بورسی دور هم جمع شده ایم...
جناب طیب (با کاربری طیب (http://forums.boursy.com/member.php?u=18374)) به عنوان یکی از لیدرهای تاپیک محترم صدرا که از قدیمی های سایت بورسی نیز هستند؛ امکان ارسال پست با نام کاربری جدیدشان و نه نام کاربری قدیمیشان ندارند؛ چون حضور ایشان بسیار برای ما مهم است لطفا ترتیبی اتخاد نمایید تا ایشان بتوانند مجددا در کنار ما باشند...
یک دنیا سپاس و احترام...

mahmood231
2020/11/28, 12:26
یکی از کاربران که میخواد عضو شود اعلام کردند تاییدیه ایمیل برای ثبت نام نمیاد

BOURSY
2020/11/28, 13:10
بنده و جمعی از کاربران دیگر از آوارگان تالار گفتمان بورس هستیم که با افتخار مجددا در سایت محترم بورسی دور هم جمع شده ایم...
جناب طیب (با کاربری طیب (http://forums.boursy.com/member.php?u=18374)) به عنوان یکی از لیدرهای تاپیک محترم صدرا که از قدیمی های سایت بورسی نیز هستند؛ امکان ارسال پست با نام کاربری جدیدشان و نه نام کاربری قدیمیشان ندارند؛ چون حضور ایشان بسیار برای ما مهم است لطفا ترتیبی اتخاد نمایید تا ایشان بتوانند مجددا در کنار ما باشند...
یک دنیا سپاس و احترام...

نام کاربری ایشان فعال شد.
در صورتیکه نام کاربری قدیمی "طیب" نیز متعلق به ایشان است کافیست ایمیل ثبت نامی را ذکر کنند تا هر دو نام کاربری ادغام شود یا پسوردی برای استفاده از نام کاربری قدیمی ایجاد شود.

BOURSY
2020/11/28, 13:15
یکی از کاربران که میخواد عضو شود اعلام کردند تاییدیه ایمیل برای ثبت نام نمیاد

مشکل ارسال ایمیل رفع شده و مشکلی برای ثبت نام وجود ندارد.
درصورتیکه ایمیل در اینباکس پیدا نشد سایر پوشه ها (از جمله اسپم یا جانک باکس ) هم بررسی شود.

pournikdast
2020/11/28, 16:34
یک دنیا سپاس و احترام...

سپاس فراوان...

ریچارد
2020/11/28, 18:11
گویا مدیران سایت بورسی خیلی مشغله دارند که با گذشت سه ماه هنوز ساعت سایت یکساعت جلو است و درست نکرده اند !

roya123
2020/11/28, 19:07
گویا مدیران سایت بورسی خیلی مشغله دارند که با گذشت سه ماه هنوز ساعت سایت یکساعت جلو است و درست نکرده اند !

:)):)):)):))

نمی دونم چرا با این پیام اینقدر خندم گرفت.
امیدوارم خنده ی من حمل بر بی ادبی و جسارت به مدیران محترم و زحمت کش سایت بورسی نشه.
ولی واقعا خیلی خندم گرفت.
جناب ریچارد به چه مسائلی توجه می کنید شما... /.:biggrinsmiley.://.:biggrinsmiley.://.:biggrinsmiley.://.:biggrinsmiley.:/
البته از حق نگذریم نکته ی به جایی بود...
من هم راستش بهش پی برده بودم اما حتی به این فکر هم نکردم که میتونه اهمیتی داشته باشه.
البته من توی خیلی از مسائل اینجوری هستم.
مثل زمانی که می بینم مثلا به دندون یکی از دوستام یه تیکه غذا چسبیده یا مثلا موهاش شاخ شاخی شده /.:biggrinsmiley.:/
و تمام مدتی که دارم باهاش صحبت می کنم میدونم که یه چیزی درست نیست.
اما نمیدونم چرا مغزم آلارم نمیده که بهش بگم... /.:biggrinsmiley.:/
بعد یکی دیگه یهویی این و بهش میگه و اون شاکی میشه و میگه چرا بهم نگفتی؟؟؟
و من اون لحظه با خودم میگم واقعا چرا نگفتم؟؟؟؟ /.:blinksmiley.:/
مسئله ی خیلی مهمی بوده و باید می گفتم.... اما پاسخی براش پیدا نمی کنم..../.:biggrinsmiley.:/

sooroosh1315
2020/11/28, 19:39
ساعت سایت برای من درست هست ، فکر می کنم باید از تنظیمات را تغییر داد

از بخش کنترل پنل کاربر در بالای صفحه سمت چپ ( زبان فارسی ) ، سپس ویرایش تنظیمات شخصی

https://i.vgy.me/aaPzlY.png

BOURSY
2020/11/28, 19:42
مطمینم از سیستم ویبولتین و تنظیم ساعتش اطلاعی ندارید.
اگر از نحوه تنظیم ساعت تابستانی که بر اساس تغییرات ساعت در اروپا ست میشه کوچکترین آگاهی ای داشتید چنین حرفی نمیزدید.
در ضمن اغلب کاربران انقدر آگاه هستند که بفهمند دلیل این تفاوت چیه و بخشی از تنظیمات رو خودشون میتونن ست کنند ، برای اقلیتی مثل شما هم امیدوارم با این توضیح روشن شده باشه.

roya123
2020/11/28, 19:52
اگر از نحوه تنظیم ساعت تابستانی که بر اساس تغییرات ساعت در اروپا ست میشه کوچکترین آگاهی ای داشتید چنین حرفی نمیزدید.
در ضمن اغلب کاربران انقدر آگاه هستند که بفهمند دلیل این تفاوت چیه و بخشی از تنظیمات رو خودشون میتونن ست کنند ، برای اقلیتی مثل شما هم امیدوارم با این توضیح روشن شده باشه.

ساعت سایت برای من درست هست ، فکر می کنم باید از تنظیمات را تغییر داد

از بخش کنترل پنل کاربر در بالای صفحه سمت چپ ( زبان فارسی ) ، سپس ویرایش تنظیمات شخصی

https://i.vgy.me/aaPzlY.png

منم این و نمی دونستم. جناب بورسی امیدوارم از پستی که من زدم ناراحت نشده باشید.
من واقعا این سیستمی که فرمودید رو ازش اطلاعی نداشتم.
و مرسی از جناب سروش به خاطر راهنمایی تون.
البته من الان قطعا نمیرم درستش کنم. من با ساعتش مشکلی ندارم. /.:biggrinsmiley.:/
4 ماه دیگه خودش درست میشه /.:biggrinsmiley.:/

mahmood231
2020/11/28, 21:09
یکی از کاربران این پیام را داده اند لطف کنید یک بررسی بفرمایید .--الان کد تایید می‌فرسته ولی در فرم ثبت نام کد را قبول نمیکنه و پیغام میده کد فعال سازی صحیح نمی باشد

Davar
2020/12/01, 08:36
سلام درود

دکمه ارسال گزارش پست، در تاپیک گالیور کار نمیکند.فالت (Gateway Timeout) م504 میدهد!

خواهشمندم در خصوص رسیدگی به شکایات یا ارسال گزارش پست هم مختصری توضیح بدهید

آیا فقط الفاظ رکیک و فحاشی بررسی میشوند یا موارد دیگر هم مورد بررسی قرار میگیرند؟؟

سپاس.

aa82lireza
2020/12/09, 06:51
سلاو و عرض ادب
وقتتون بخیر
یکی از دوستان علاقمند هستند که در سایت ثبت نام کنند اما هر چه تلاش می‌کنند نمی‌توانند.کد تایید ارسال میشود ولی در فرم ثبت نام کد مورد قبول واقع نمیشود و پیغام میدهد کد فعال سازی صحیح نمیباشد و یا قدیمی است. ممنون میشم راهنمایی کنید.
پیشاپیش سپاسگزارم

Davar
2020/12/09, 10:01
دلیل اینکه من نمیتونم پست ارسال کنم چی هست؟؟؟

هم دیروز و هم امروز ارسال پست از طرف من، مسدود شده!!

پیام میده که پست شما باید از طرف مدیر تایید بشه و بعد ارسال بشه!!

و شما باید در نظر سنجی شرکت بکنی!!

زمان نظر سنجی هم پایان یافته بود!!

.

Davar
2020/12/11, 09:49
دلیل اینکه من نمیتونم پست ارسال کنم چی هست؟؟؟

هم دیروز و هم امروز ارسال پست از طرف من، مسدود شده!!

پیام میده که پست شما باید از طرف مدیر تایید بشه و بعد ارسال بشه!!

و شما باید در نظر سنجی شرکت بکنی!!

زمان نظر سنجی هم پایان یافته بود!!

.

خیلی شیک و مجلسی

امکان ارسال پست برای بنده فراهم نیست!!!

باید صبر کرد تا مدیر تایید کند!!!

فقط این صفحه!!

BOURSY
2020/12/11, 20:05
خیلی شیک و مجلسی

امکان ارسال پست برای بنده فراهم نیست!!!

باید صبر کرد تا مدیر تایید کند!!!

فقط این صفحه!!

دسترسی شما بدلیل درج مطالبی که باعث اخطار گرفتن سایت بورسی شده تغییر کرده و مطالب ارسالی شما بعد از تایید مدیران قابل نمایش خواهد بود.

در صورتیکه قوانین را رعایت کنید و مصالح سایت و کاربران را در نظر داشته باشید دسترسی شما به حالت عادی برخواهد گشت.

Davar
2020/12/11, 20:23
دسترسی شما بدلیل درج مطالبی که باعث اخطار گرفتن سایت بورسی شده بعد از تایید مدیران قابل نمایش خواهد بود.
در صورتیکه قوانین را رعایت کنید و مصالح سایت و کاربران را در نظر داشته باشید دسترسی شما به حالت عادی برخواهد گشت.

سپاس از پاسخگویی شما

امکانش هست موردی رو در خصوصی یا همین جا مثال بزنید؟؟

بنده قبلا در این خصوص به صورت موقت مسدود شده بودم و سعی کردم که مطالب رو با دقت بیشتری ارسال کنم

احتمالا این مطالب سیاسی بوده!! بسیار متاسفم!!

باور بفرمایید بسیاری از مطالب رو خودسانسوری کردم! ولی گویا ظرفیت ممیزی، بسیار پایین هست.

مطالب سیاسی بنده بیشتر مقالاتی هست که در همین نظام چاپ و منتشر میشه

و بعضا اخبار انتخابات امریکا بود که اون هم دیگه ارسال نکردم

نمیدانم کدوم پست بوده!

(احتمالا مربوط به کارمند سازمان، بهرام خان بشه)

به هر حال از این قضیه بسیار ناراحت هستم.

امیدوارم مشکلی برای این سایت پیش نیاد.

.

جان اسنو.
2020/12/12, 12:53
سلام

جا داره از مدیران سایت اقای جمالی عزیز اقا محمد حسین عزیز و دوست داشتنی اقا مهدی گل و ... یه تشکر جانانه بکنم :">:x
این روزها فضای سایت خوب شده ، شده همون چیزی که باید بشه حاشیه ها کم شده و افرادی که جز برهم زدن سایت و ایجادحواشی یک روز با قوم یک روز نژاد یک روز دین یک روز مرد سالاری یک روز زن سالاری ووو کاری نداشتن مسدود شدن امیدوارم این رویه همیشه به همین صورت ادامه داشته باشه . ما همه اینجاییم تا از دانش و اطلاعات و تجربیات هم استفاده کنیم تا نهایت به سود بشینیم من به شخصه دست تک تک عزیزانی که فقط و فقط با همین هدف ثبت نام میکنن و وارد سایت میشن رو میبوسم /:.Heart.:/

بهرام نامدار
2020/12/12, 13:28
(احتمالا مربوط به کارمند سازمان، بهرام خان بشه)

.

آقای داور شاه :

ظاهرا ، توهمات شما را پایانی نیست !

آن ترامپ ملعون ، خودش هم شکست را پذیرفت ، اما شما کوتاه نمی آیید ...

ترامپ از بن سلمان چک سفید امضا گرفت برای هزینه دادرسی شکایت هایی که خودش هم می دانست ره به جایی نمی برند ...

شما چرا ؟!

داور از توهم خارج شو و پا بنه در دنیای واقعی ،

این همه انرژی صرف کنی برای هیچ و پوچ ؟!

آن لایف ۲۴ با آن همه حرافی و وهم و خیال ، به کجا رسید ؟!!

چرا چشم بر حقیقت بسته اید ؟!

چرا بیدار نمی شوید ؟

Davar
2020/12/12, 14:56
آقای داور شاه :

ظاهرا ، توهمات شما را پایانی نیست !

آن ترامپ ملعون ، خودش هم شکست را پذیرفت ، اما شما کوتاه نمی آیید ...

ترامپ از بن سلمان چک سفید امضا گرفت برای هزینه دادرسی شکایت هایی که خودش هم می دانست ره به جایی نمی برند ...

شما چرا ؟!

داور از توهم خارج شو و پا بنه در دنیای واقعی ،

این همه انرژی صرف کنی برای هیچ و پوچ ؟!

آن لایف ۲۴ با آن همه حرافی و وهم و خیال ، به کجا رسید ؟!!

چرا چشم بر حقیقت بسته اید ؟!

چرا بیدار نمی شوید ؟

از بسته شدن این سایت توسط تو و امثال تو، نگران هستم!!!!

بارها گفته شد که دلیل بسته شدن سایت تالار بورس، مطالب سیاسی نبوده!!

بلکه مسدودی سایت تالار بورس، به درخواست سازمان بورس انجام شده

سازمان بورس چه کاری به مطالب سیاسی داره؟؟؟

سازمان بورس به خاطر افشاگریهایی که در مورد مهندسی بازار میشد، درخواست مسدودی سایت رو داد

این رو بفهم!!!!

هرچند کسی که خودش رو به خواب زده رو نمیشه بیدارش کرد

.************************************************* *************

ما بیداریم و بسیار نگران سرزمین و مردمان سرزمینمون هستیم

نه مثل تو عمله ظلم و نه مثل خیلیها در این سایت، منتفع ظلم!

با توهماتت خوش باش.
.

بهرام نامدار
2020/12/12, 15:52
از بسته شدن این سایت توسط تو و امثال تو، نگران هستم!!!!

بارها گفته شد که دلیل بسته شدن سایت تالار بورس، مطالب سیاسی نبوده!!

بلکه مسدودی سایت تالار بورس، به درخواست سازمان بورس انجام شده

سازمان بورس چه کاری به مطالب سیاسی داره؟؟؟

سازمان بورس به خاطر افشاگریهایی که در مورد مهندسی بازار میشد، درخواست مسدودی سایت رو داد

این رو بفهم!!!!

هرچند کسی که خودش رو به خواب زده رو نمیشه بیدارش کرد

.************************************************* *************

ما بیداریم و بسیار نگران سرزمین و مردمان سرزمینمون هستیم

نه مثل تو عمله ظلم و نه مثل خیلیها در این سایت، منتفع ظلم!

با توهماتت خوش باش.
.

سایت تالار بورس صرفا به خاطر مباحث سیاسی و حتی تفرکه افکن و تجزیه طلبانه برخی کاربران مسدود شد ...

آنجا لایف 24 و مسعود 19 و مسعود 21 و دهها آسپم و هرزنامه نویس , 24 ساعته در حال حمله به ارکان حکومتی بودند ...

مطالبی که رفقای شما در تالار بورس قرار می دادند , از جنس همان مطالبی بود که روح الله زم هم در آمد نیوز قرار می داد و گاهی رادیکال تر و شدید تر !

کاربر داشتیم از آلبانی مطلب میزد ... ساعت 2 نیمه شب عضو می شد و تا صبح حمله به اتحاد و همبستگی ایرانیان را کلید میزد

روزی دهها آیدی را جناب حامد ثقفی مسدود می کرد ...

شما آنجا ساکت بودید و پشت همین آیدی ها سنگر گرفته بودید ... اکنون آنها یا نیستند یا فضای مانور ندارند و شما ظاهرا می خواهید ماموریت آنها را تکمیل نمایید ...

حکومت مورد علاقه ی شما بحرین را از پیکره ی ایران بزرگ جدا کرد ! شرم نمی کنید که ادامه می دهید ؟!

شاهان مورد علاقه ی شما 70 درصد خاک این کشور را با بی کفایتی از دست دادند , دگر چه می خواهید ؟!

http://up.boursy.com/uploads/160777448871361.jpg (http://up.boursy.com/)

Davar
2020/12/12, 17:33
دسترسی شما بدلیل درج مطالبی که باعث اخطار گرفتن سایت بورسی شده تغییر کرده و مطالب ارسالی شما بعد از تایید مدیران قابل نمایش خواهد بود.

درود بر شما

تاپیک اخبار گالیور چرا بسته شده؟؟
.

ناظر سایت
2020/12/12, 18:06
درود بر شما

تاپیک اخبار گالیور چرا بسته شده؟؟
.

با سلام و احترام

تاپیک مربوطه موقتا بسته شده و به زودی باز خواهد شد.

رگنار
2020/12/15, 16:05
عرض ادب خدمت مدیران

در صورت امکان نام کاربری من رو به رگنار تغییر دهید.
و بفرمایید در کدام قسمت میتونم عکس پروفایل رو ست کنم.

مچکرم

Davar
2020/12/15, 16:18
با سلام و احترام

پست منو چرا پاک کردید؟؟؟

مگه این کاربر "کاپیتان نمو" کیه؟
.

دکترزیبایی عروق
2020/12/15, 16:34
با سلام و احترام

قربان عذرخواهی
این به زودی کی هست؟؟؟
استاد گالیورعزیز سرور و سالار تالار بورس بودند
وچند صباحی میهمان شما.....
این رسمش نیست ...............

افتاده درختی که به خود می بالید

از داغ تبر به خاک غم می نالید
گفتم چه کسی به ریشه ات زد
گفتا ان کس که به زیر سایه ام می خوابید..............

دکترزیبایی عروق
2020/12/15, 16:41
پست منو چرا پاک کردید؟؟؟

.

استاد کسروی عزیز هم از نیکان روزگارند
فکر نکنید این جور ادمها کم هستند.............
خیر............. اصلا نیستند
قدرشان را بدانید

QARTAL
2020/12/15, 17:34
سلام آقا مدیر یا آقایان مدیران
اگر قابل میدانید و اینکه ارتباط با مدیران برای جوابگویی باشد نه بظاهر دموکراسی الکی
دلیل مسدودی کاربر b4city را میتوانید بگین به چه علت مسدود شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///
در قوانین تالار شما اشاره ای به انتقاد نشده و اگر انتقاد کردن جایز نیست به قوانین تالار اضافه کنید تا دیگران بدانند

باید انتقاد پذیر باشیم.همین انتقادهاست که سطح تحلیل را بالا میبرد و باعث میشود تحلیلگر چه در بنیادی و چه در تکنیکال دقیق باشد و بررسی موشکافانه ای داشته باشد
کسی که انقاد پذیر نیست تحلیلش هم آبکی هست و هیچ دفاعی از تحلیل خودش نداره و مظلوم نمایی میکنه و مثل بچه ها قهر میکنه
چرا نمیشه به کسی گفت بالای چشمت ابروست؟!!!!!!!!!
آیا در پست کاربر بی فور سیتی فحاشی بوده یا پستی نامرتبط با بورس بوذه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

QARTAL
2020/12/15, 17:37
اینجا مدیر تالار واقعا چه کسی هست؟؟؟؟؟؟؟؟/
اگر همه کاربران سبز پوش مدیریت داشته باشند از کجا معلوم که بخاطر مسئله شخصی کدورت یا حسادت یا دوستی با دیگری پست ها و اشخاص مسدود شوند
کاربر گالیور برای چی مسدود دائم شده؟؟؟؟؟؟؟//مسدود شده دیگه چرا تاپیکش را قفل کرده اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

mhjboursy
2020/12/15, 19:53
سلام.
از زمانی که انجمن همسایه بسته شد شماری از کاربران به اینجا مهاجرت کردند.
مدیریت در آغاز نسبت به این قضیه بدبین نبود، خوش‌بین بود.
ولی متاسفانه مسائلی که از کاربران جدید دیده شد یک مقدار ایجاد بدبینی کرده است. مسائلی مانند:

استفاده از واژه‌های آفتابه‌ای/توالتی.
ایجاد حاشیه.
ایجاد مسائل تفرقه افکنانه و احیانا ضد ایرانی و ضد اسلامی و تحریک‌های قومی قبیله‌ای.
نوشته‌های سیاسی‌ای که می‌تواند برای انجمن دردسر ایجاد کند.
استفاده همزمان از چندین حساب‌کاربری.
ایجاد درگیری با دیگر کاربران.
فحاشی.
نداشتن نوشته‌های بورسی/تحلیلی.
درج نوشته‌ها بدون توجه به عنوان جستار.

این مسائل هیچ‌گاه در انجمن بورسی رایج نبوده و اصلا منش انجمن با این مسائل جور در نمی‌آید. تا جایی که یادم است جو انجمن تحلیلی و همدلانه بوده.
در آغاز بارها تذکر داده شد. چه به صورت غیر مستقیم، چه مستقیم، چه با ثبت اخطار، چه با مسدودیت‌های موقت. و بسیاری از کاربران هم خودشان را با جو انجمن تطبیق دادند. @};-@};-@};-
ولی عزیزانی که به هر دلیلی نمی‌توانند خودشان را با انجمن هماهنگ کنند و همچنان به درگیری با دیگر کاربران و فحاشی و استفاده از ادبیات توالتی و پرداختن به حواشی و... می‌پردازند...
من نمی‌گویم اصلا... خودتان بودید چه می‌کردید؟

پی‌نوشت: آری... یک بار در ماه مثلا، آدم ناراحت می‌شود (با توجه به ماهیت بورس و با این بازار افتضاح!/:.zzzzzz.:/) یک مقدار یک چیزی می‌گوید بعد پشیمان می‌شود... همان موقع هم حواسش هست و چیز خاصی نمی‌گوید، اهانت و فحاشی نمی‌کند. از الفاظ رکیک استفاده نمی‌کند. یک چنین چیزهایی طبیعی است... ولی این که... بالغ بر نیمی از نوشته‌های من نوعی «حاشیه» باشد و از «متن» (یعنی از تحلیل بورسی) دور باشم و در هر دو سه نوشته‌ام یک واژه مرتبط با دستشویی به کار ببرم و مدام کارم گیر دادن به دیگر کاربران باشد و برای انجمن ایجاد دردسر کنم...؟ این چه‌طور؟ این هم طبیعی است؟
پی‌نوشت: در گذشته هم بنده به صراحت خدمت دوستان عرض کردم. جوری بنویسید که گویا اعضای خانواده خودتان خواننده‌ی مطالب هستند. جوری بنویسید که گویا دو نفر آدم تحصیل‌کرده و با فرهنگ مانند خودتان خواننده‌ی نوشته‌های شما هستند. جوری بنویسید که در جامعه همان‌گونه سخن می‌گویید. (البته شاید یک نفر بگوید من در خانواده‌ام هم همین‌گونه سخن می‌گویم... که... خوب... دیگر انجمن بورسی شبیه آنجا نیست.)

mhjboursy
2020/12/15, 20:01
عرض ادب خدمت مدیران

در صورت امکان نام کاربری من رو به رگنار تغییر دهید.
و بفرمایید در کدام قسمت میتونم عکس پروفایل رو ست کنم.

مچکرم
سلام
نام کاربری شما از mireg به رگنار تغییر داده شد.
اگر توانستم در این جستار طریقه تغییر آواتار را عرض می‌کنم: http://forums.boursy.com/showthread.php?t=4266

Davar
2020/12/15, 20:03
شما ادبیات فارسیت ضعیفه

باسوادشون که شما باشی!! وای به حال بقیه.

لات کوچه خلوت،کنایه هست از فردی که....

شیرینی زبان فارسی به همین آرایه های ادبیست که متاسفانه

شما ازش بی خبری و بهش میگید، ادبیات توالتی؟؟

چیزی که در مغز شما هست، اشتباهیست

شاید خود شما هم اشتباهی باشید.

.

بزن حذفش کن.

اینقدر هم به خودتون فشار نیارید.

همون که گفتم: شماها لات کوچه خلوت هستید

الف تا یای این سایت.
.

mhjboursy
2020/12/15, 20:54
شما ادبیات فارسیت ضعیفه

باسوادشون که شما باشی!! وای به حال بقیه.

لات کوچه خلوت،کنایه هست از فردی که....

شیرینی زبان فارسی به همین آرایه های ادبیست که متاسفانه

شما ازش بی خبری و بهش میگید، ادبیات توالتی؟؟

چیزی که در مغز شما هست، اشتباهیست

شاید خود شما هم اشتباهی باشید.

.

بزن حذفش کن.

اینقدر هم به خودتون فشار نیارید.

همون که گفتم: شماها لات کوچه خلوت هستید

الف تا یای این سایت.
.
نه جناب.
منظورم این بخش است:

وگرنه قبل از تو، من میخواستم قهوه ایش بکنم(جو بازار)

و بسیاری چیزهای دیگر شبیه این که پیش‌تر به همین نام کاربری شما یادم است خودم تذکر دادم. نه جناب کاپتان نمو و نه کس دیگری. دقیق خاطرم هست. احتمالا شما خاطرتان نیست.

اینها آفتابه‌ای هستند.
این را من که نگفته‌ام. گفته‌ام؟
شما فرموده‌اید.

البته منظورتان از رنگ فلان هم اشاره به گونه‌ای از خرس بوده و ما اشتباه متوجه شده‌ایم...

BOURSY
2020/12/15, 21:07
پست منو چرا پاک کردید؟؟؟

.

حفظ احترام تمامی کاربران و مدیران از اولویت های بورسی است و در خطاب قرار دادن دیگران رعایت ادب از مبانی است.
مطلب شما توسط جناب کاپیتان نمو حذف یا ویرایش نشده.
در صورت تکرار هرگونه مطلب جنجالی دسترسی شما بصورت کامل مسدود خواهد شد.

BOURSY
2020/12/15, 21:16
قربان عذرخواهی
این به زودی کی هست؟؟؟
استاد گالیورعزیز سرور و سالار تالار بورس بودند
وچند صباحی میهمان شما.....
این رسمش نیست ...............

افتاده درختی که به خود می بالید

از داغ تبر به خاک غم می نالید
گفتم چه کسی به ریشه ات زد
گفتا ان کس که به زیر سایه ام می خوابید..............

درود به شمایی که علنا میگید چند صباحی مهمان هستند و هستید....
لطفا در این چند صباح حرمت صاحبخانه و اعضای خانواده بورسی را حفظ کنید و از رواج سبک و سیاقی که در سایت تالار بورس داشته اید خودداری کنید.

اما....
جناب گالیور در دو راهی گیر کرده بود و بدون اینکه به اینجا دعوت بشه طوری مطلب مینوشت که انگار کسی ایشان را مجبور به فعالیت در سایت بورسی کرده و مدام از جو اینجا انتقاد می کرد؛ ما کمکشون کردیم از این دو راهی خارج بشن و امیدواریم جایی رو که بهش تعلق دارند برای فعالیت و درج مطالب انتقادی و تحلیلی و .... پیدا کنند.

در ضمن احتمالا معنای شعری که نوشتید رو خوب متوجه نشدید؛ این شعر رو بهتره مدیریت سایت خطاب به شما و دوستانتون بگه .... بهتره اول برادریتون رو ثابت کنید و بعد ادعای ارث و میراث کنید!

BOURSY
2020/12/15, 21:22
سلام آقا مدیر یا آقایان مدیران
اگر قابل میدانید و اینکه ارتباط با مدیران برای جوابگویی باشد نه بظاهر دموکراسی الکی
دلیل مسدودی کاربر b4city را میتوانید بگین به چه علت مسدود شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///
در قوانین تالار شما اشاره ای به انتقاد نشده و اگر انتقاد کردن جایز نیست به قوانین تالار اضافه کنید تا دیگران بدانند

باید انتقاد پذیر باشیم.همین انتقادهاست که سطح تحلیل را بالا میبرد و باعث میشود تحلیلگر چه در بنیادی و چه در تکنیکال دقیق باشد و بررسی موشکافانه ای داشته باشد
کسی که انقاد پذیر نیست تحلیلش هم آبکی هست و هیچ دفاعی از تحلیل خودش نداره و مظلوم نمایی میکنه و مثل بچه ها قهر میکنه
چرا نمیشه به کسی گفت بالای چشمت ابروست؟!!!!!!!!!
آیا در پست کاربر بی فور سیتی فحاشی بوده یا پستی نامرتبط با بورس بوذه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

سلام
دلیل عدم دسترسی یا مسدود شدن هر کاربر برای خود کاربر قابل مشاهده است .
همانطور که چند بار شخصا در پیام خصوصی به شما تذکر داده ام مطمین باشید قبل از مسدود کردن هر کاربر ابتدا در مورد مشکلی که ایجاد کرده به ایشان تذکر داده شده.

از مهمترین قوانین این انجمن حفظ حریم سایر اعضا و رعایت ادب در مطالب ارسالی و یا بعضا انتقادی است و اگر کسی با توهین یا ... سعی در بهم زدن جو سایت کند (بخصوص افرادی که از بدو ورود به سایت با مطالب ارسالی ماهیت خود را ابراز کرده اند) ابتدا با تذکر و در صورت ادامه روند محدودیت دسترسی مواجه خواهد شد.

توپ4گوش
2020/12/21, 20:46
سلام
از مدیریت سایت خواهشمندم ایدی جناب گالیور را رفع مسدودیت کند ایشان یک فروم نویس قدیمی و قابل احترام است البته با اخلاق خاص خود!!
البته جناب گالیور نیز انشالله رعایت بیشتری کند قوانین تالار رو و متوجه باشد که در یک فروم قانون مندتر در حال فعالیت است

بنده هم البته با مباحث سیاسی و مذهبی و..... در یک تالار بورسی و اقتصادی مخالفم انشالله که همه ما قوانین تالار را رعایت کنیم

gaara
2020/12/21, 23:52
سلام
از مدیریت سایت خواهشمندم ایدی جناب گالیور را رفع مسدودیت کند ایشان یک فروم نویس قدیمی و قابل احترام است البته با اخلاق خاص خود!!
البته جناب گالیور نیز انشالله رعایت بیشتری کند قوانین تالار رو و متوجه باشد که در یک فروم قانون مندتر در حال فعالیت است

بنده هم البته با مباحث سیاسی و مذهبی و..... در یک تالار بورسی و اقتصادی مخالفم انشالله که همه ما قوانین تالار را رعایت کنیم

در تایید حرف دوستمون باید بگم که احترام امام زاده با متولی آن است وقتی تایپیک رو باز میکنید متولیش رو هم رفع مسدودی بفرمایید

فرهنگ سازان
2020/12/22, 14:25
اما....
جناب گالیور در دو راهی گیر کرده بود و بدون اینکه به اینجا دعوت بشه طوری مطلب مینوشت که انگار کسی ایشان را مجبور به فعالیت در سایت بورسی کرده و مدام از جو اینجا انتقاد می کرد؛ ما کمکشون کردیم از این دو راهی خارج بشن و امیدواریم جایی رو که بهش تعلق دارند برای فعالیت و درج مطالب انتقادی و تحلیلی و .... پیدا کنند.

درود و احترام

این مطلب رو الان دیدم و برام خیلی خیلی عجیب بود این استدلال.

از کی تا حالا مدیران سایت این وظیفه رو به عهده گرفتند که کاربران را از دوراهی خارج کنن؟؟

این که یکی از مدیران استباط و تحلیل شخصی رو ( طوری مطلب می نوشت که ...) مبنا بر تصمیم گیری در مورد

مسدود کردن کاربری فرض کردن و در ادامه با کنایه و استعاره ، این تصمیم توجیه بشه اصلا جالب نیست.

یعنی برای کاراکتر و احترامی که بورسی طی این سالهای طولانی کسب کرده جالب نیست.

BOURSY
2020/12/22, 15:38
درود و احترام

این مطلب رو الان دیدم و برام خیلی خیلی عجیب بود این استدلال.

از کی تا حالا مدیران سایت این وظیفه رو به عهده گرفتند که کاربران را از دوراهی خارج کنن؟؟

این که یکی از مدیران استباط و تحلیل شخصی رو ( طوری مطلب می نوشت که ...) مبنا بر تصمیم گیری در مورد

مسدود کردن کاربری فرض کردن و در ادامه با کنایه و استعاره ، این تصمیم توجیه بشه اصلا جالب نیست.

یعنی برای کاراکتر و احترامی که بورسی طی این سالهای طولانی کسب کرده جالب نیست.

سلام

لطفا یک طرفه به قاضی نروید!....
روال سایت بورسی اینه که اگه قرار باشه به کاربری تذکر داده بشه تو پیام خصوصی این کار انجام میشه و نه تاپیک ها....
در مورد کاربرانی که اخیرا عضو سایت شدند و معمولا گروهی پیام درج میکردند (بعضا دارای چند اکانت بودند) هم بارها این کار انجام شد اما با وجود این پیام ها تغییری در سبک فعالیت این کاربران رخ نداد. (اکثر افراد مورد نظر طبق مشخصات ثبت نامی سنی حدود 40 سال دارند که انتظار میره سن پختگی باشه اما از بیان کلمات رکیک ابایی ندارند).
عملکرد بخشی از این اعضای جدید باعث شد ما دسترسی ثبت نام رو ببندیم و از قبول عضو جدید خودداری کنیم.

با جناب گالیور هم بعنوان فردی جاافتاده چندین بار تو پیام خصوصی مکالمه شد، با وجود اینکه پخته تر از سایرین عمل میکرد و کلمات رکیک استفاده نمیکرد اما هر چند نوشته به حمایت از این افراد و دوستانشون مطلبی بر ضد بورسی درج میکرد و بعضا به کاربران و مدیران بی احترامی میکرد.

طبیعیه خانواده بورسی بی حرمتی به اعضایی که در شکل گرفتنش نقش داشتند رو بعد از این همه تذکر تحمل نمیکنه.

سالهاست ثابت کرده ایم دنبال جذب مخاطب به هر قیمتی نبوده و نیستیم و در برابر فعالیت های گروهی ، سفته بازی و بی اخلاقی بی تفاوت نخواهیم بود.

به هر حال هر جا قوانین خاص خودش رو داره و برای فعالیت و بقا در هر جا به ضوابط اونجا متعهد بود؛ مثلا ممکنه شمای نوعی مشکلی نداشته باشید اگر تو محیطی هستید بقیه سیگار بکشند یا فلان شوخی رو بکنند، اما من نوعی نتونم محلی که توش سیگار کشیده میشه رو تحمل کنم....
در مورد سایت بورسی هم همینطوره ؛ اگر قرار بود کاربران اینجا با سبک و سیاق آزاد و احتمالا کاربر پسندتر تالار بورس فعالیت کنند احتمالا اصلا نیازی به ایجاد انجمن گفتگوی بورسی نبود!....

مخلص کلام: اگر هر کدوم از اعضای جدید مایل به فعالیت هستند به شرط پایبندی به قوانین و چارچوب ها درخواستشون رو از هر طریق (ایمیل یا پیام خصوصی یکی از دوستانشون) مطرح کنند تا دسترسیشون به حالت عادی برگرده ....

تیدی آلفا
2020/12/24, 19:07
سلام مدیر

ی پیام برام اومده بازش میکنم این میاد

https://uupload.ir/files/6pdo_img_۲۰۲۰۱۲۲۴_۱۹۰۱۱۲.png (https://uupload.ir/)

https://uupload.ir/files/6xyu_img_۲۰۲۰۱۲۲۴_۱۹۰۲۵۲.png (https://uupload.ir/)

قابلیت حذف کردن هم نداره

همینطور بالای صفحه مونده

اگه میشه حذفش کنید ممنون

جان کافی
2020/12/29, 17:02
باسلام وخسته نباشید
از مدیریت محترم در خواستی داشتم اسم mor_dell به جان کافی تغییر یابد در صورت امکان ... باتشکر

mhjboursy
2020/12/29, 19:09
باسلام وخسته نباشید
از مدیریت محترم در خواستی داشتم اسم mor_dell به جان کافی تغییر یابد در صورت امکان ... باتشکر
سلام.
چشم.
نام کاربری شما از mor_dell به جان کافی تغییر پیدا کرد.

MOSTAFAVI
2020/12/29, 20:22
سلام لطفا نام کاربری اینجانب را به آقا سید تغییر دهید
با تشکر

mhjboursy
2020/12/29, 20:35
سلام لطفا نام کاربری اینجانب را به آقا سید تغییر دهید
با تشکر
سلام.
چشم.
نام کاربری شما از amirmostafavi72 به آقا سید تغییر پیدا کرد.

2FAN
2021/01/03, 17:38
سلام اقای mhjboursy (http://forums.boursy.com/member.php?u=7432)

وقتون بخیر
فکر میکنم شما برنامه مسابقه ماهانه رو ساپورت میکنید
میخواستم خواهش کنم میتونید برنامه اکسل یا هرچی که نتایج خروجی رو میده برام بفرستید
من میخوام یه تحقیق کنم واسه خودم و جند تا سبد بورسی بچینم در ماه بر اساس ایده های خودم
مثلا یه سبدم ترکیبی باشه یکی دیگه بنیادی باشه و..... ببینم خروجی کدو سبد و بازده بیشتره
نیاز به برنامه شما دارم که خودش درصد های افزایش رو بگیره و خروجی بده
دستی هم میشه هر روز درصدای رشد یا افزایش رو نوشت اما حوصله ندارم
میخواستم ببینم کمکم میکنی یا نه
مرسی ازتون

mhjboursy
2021/01/03, 18:53
سلام اقای mhjboursy (http://forums.boursy.com/member.php?u=7432)

وقتون بخیر
فکر میکنم شما برنامه مسابقه ماهانه رو ساپورت میکنید
میخواستم خواهش کنم میتونید برنامه اکسل یا هرچی که نتایج خروجی رو میده برام بفرستید
من میخوام یه تحقیق کنم واسه خودم و جند تا سبد بورسی بچینم در ماه بر اساس ایده های خودم
مثلا یه سبدم ترکیبی باشه یکی دیگه بنیادی باشه و..... ببینم خروجی کدو سبد و بازده بیشتره
نیاز به برنامه شما دارم که خودش درصد های افزایش رو بگیره و خروجی بده
دستی هم میشه هر روز درصدای رشد یا افزایش رو نوشت اما حوصله ندارم
میخواستم ببینم کمکم میکنی یا نه
مرسی ازتون

سلام.
اگر منظورتان رایگان است شرمنده‌ام. نمی‌توانم.
اگر احیانا برای خرید تمایل داشتید می‌توانید در پیام خصوصی پیشنهاد قیمتی بدهید.
یا علی.

mhjboursy
2021/01/04, 06:51
شما می‌خواهید برایتان مسابقه انجام بدهم یا کدش را می‌خواهید؟ اگر صرفا می‌خواهید که برایتان چند بار اندازه‌گیری‌هایی انجام بدهم، در خدمتتان هم هستم.

هر کدام از دوستان که خواست، من می‌توانم این کار را برایش رایگان انجام دهم و مشکلی نیست. (به شرط این که وقت داشته باشم و شمار درخواست‌های آن عزیز در هفته خیلی زیاد نشود!)

این پرونده را بنا به خواست خودتان تغییر بدهید:
Dropbox - 2021-01-04_06-46-25.csv - Simplify your life (https://www.dropbox.com/s/ff54bsrs2jorc7p/2021-01-04_06-46-25.csv?dl=0)
و برایم بفرستید.

ستون اول نماد.
ستون دوم تاریخ ورود.
ستون سوم تاریخ خروج (اگر نخواستید این ستون را خالی بگذارید که «تا امروز» محاسبه شود).

یا این که یک پرونده شبیه پرونده مسابقه‌ها برایم بسازید و بفرستید. (یک پرونده ساده که نمونه‌اش در جستار هست.)

ویرایش: اکنون دیدم پرونده در دراپ‌باکس بد نمایش داده می‌شود. به هر روی. در نهایت یک پرونده (ترجیحا سی‌اس‌وی ایزو - یا اگر نشد اکسل معمولی) برای من بفرستید که در آن این سه ستون وجود داشته باشد.

یا علی.

بهرام نامدار
2021/01/07, 22:31
سلام ...

بنده از زمانی که عضو سایت بورسی شده ام , خودم را عضو خانواده ی بورسی در نظر گرفته ام و به مرور زمان با امکانات سایت هم آشنا می شوم ...

از زحمات برگزارکنندگان مسابقات هم تشکر می نمایم ...

اما احساس می کنم پاسخ برخی از کاربران را نمی توانم در بخش خصوصی سایت بدهم ...

و پیامی ظاهر می شود با این مضمون : در انتظار تایید توسط مدیر

نمی دانم علت چیست ؟!

http://up.boursy.com/uploads/161004579801122.png (http://up.boursy.com/)

بهرام نامدار
2021/01/13, 17:49
سلام ...
متاسفانه رنگ نام کاربری بنده از آبی به قرمز تغییر پیدا کرده است ...
لطفا به حالت قبل برگردانید ...

بابک 52
2021/01/29, 13:40
با سلام و احترام

مدیریت محترم وبسایت لطفا"، با توجه به اینکه موضوع تاپیکی که بنده ایجاد کرده بودم تحت عنوان " پیشنهادات در خصوص اصلاح قوانین بورس ( قابل توجه مسئولین سازمان بورس جهت بررسی) " و با موضوع این تاپیک کاملا" باهم فرق میکرد، مجددا تاپیکی که بنده ایجاد کردم مجزا شود .

چون قوانین بالاخره در خود وبسایت سازمان بورس هم مشخص هست و شاید فردی از سازمان خواننده موضوع با فقط پیشنهادات باشد و تاثیر مثبتی در جهت اصلاح پیشنهادات قوانین انجام شود و به قول دوستمان تاپیک بنده جنبه انتقادی داشت و تجمیع این دو تاپیک موجب خواهد شد که به پیشنهادات به صورت مجزا توجه نشود .

با تشکر فراوان

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=4076&page=4&p=879232#post879232

چلاغعلی خان خانان
2021/02/08, 12:19
آقا دست مدیرکل سایت هم درد نکنه
خودش میدونه چرا
گفتم بگم و تشکر کنم / نگه این قوچعلی چه نامردیه....
مخلصیممممممممم

manmehdiam
2021/02/10, 14:43
آقای مسئووول!
در مسابقه ماهانه ، افزایش سرمایه را در نظر نگرفتید و من بیچاره را انداختید ته صف! چرا با آبروی نداشته ما بازی میکنی اخه!

دشیمی افزایش سرمایه داشته...نه که اینقد ریزش داشته باشه!

خیلی مخلصیم!

manmehdiam
2021/02/24, 18:28
سلام ...
متاسفانه رنگ نام کاربری بنده از آبی به قرمز تغییر پیدا کرده است ...
لطفا به حالت قبل برگردانید ...

نام کاربری من هم قرمز شده...معنی اش چی چیه ؟
یکی این رنگ ها رو واسه ما توضیح بده! الان خوشحال باشیم قرمز شده؟ من که پرسپولیسی ام...بدم نمیاد ، با بازار هم همخوانی داره تازه:D

Davar
2021/02/24, 19:45
مدیریت محترم در صورت امکان نام کاربری بنده رو به Davar تغییر بدهید

سپاسگذارم.
.

Aiming
2021/02/24, 23:27
نام کاربری من هم قرمز شده...معنی اش چی چیه ؟
یکی این رنگ ها رو واسه ما توضیح بده! الان خوشحال باشیم قرمز شده؟ من که پرسپولیسی ام...بدم نمیاد ، با بازار هم همخوانی داره تازه:D

درود

گروههای کاربری در انجمن بورسی بصورت خودکار بشرح ذیل مشخص و تعیین می گردد:

عضو جدید: کاربرانی که کمتر از 20 ارسال و مدت عضویت آنها کمتر از یک ماه باشد.

عضو عادی: کاربرانی که بین 20 الی 300 ارسال در کمتر از 6 ماه عضویت دارند.

عضو فعال: کاربرانی که حداقل 6 ماه از تاریخ عضویت آنها گذشته و بیش از 300 ارسال دارند.

عضو ستاره دار: کاربرانی که با توجه به شرایط مسابقات برنده شوند.

عضو ناظر: کاربرانی که مسئولیت حفظ نظم و آرامش انجمن را بر عهده دارند.

عضو مدیر: کاربرانی که تصمیمات و اهداف راهبردی انجمن را بر عهده دارند.

Aiming
2021/02/24, 23:31
مدیریت محترم در صورت امکان نام کاربری بنده رو به Davar تغییر بدهید

سپاسگذارم.
.

نام کاربری شما از dadash به Davar تغییر یافت.

Davar
2021/02/26, 14:31
نام کاربری شما از dadash به Davar تغییر یافت.

سپاس از شما

بزرگوار؛ دلیل مسدود شدنه کاربر حسنی چیه؟

آیا بحث در مورد بازار سرمایه هم غیر قابل قبول هست؟

مگه خط قرمز این سایت، توهین و فحاشی نبود؟

ایشون به کسی توهین یا فحاشی نکردند(شاید ما خبرنداریم) پس چرا مسدودش میکنید؟

نمیشه دلیل مسدودی کاربران رو، توی این صفحه منعکس بکنید؟

.
.

Aiming
2021/02/26, 23:49
سپاس از شما

بزرگوار؛ دلیل مسدود شدنه کاربر حسنی چیه؟

آیا بحث در مورد بازار سرمایه هم غیر قابل قبول هست؟

مگه خط قرمز این سایت، توهین و فحاشی نبود؟

ایشون به کسی توهین یا فحاشی نکردند(شاید ما خبرنداریم) پس چرا مسدودش میکنید؟

نمیشه دلیل مسدودی کاربران رو، توی این صفحه منعکس بکنید؟

.
.

سلامت باشید..
راستش بنده در جریان نیستم علت مسدودی ایشان چی بوده و چیزی که میدانم ناظر محترم مدت محدودی (بمدت یکماه) برای مسدودیت ایشان در نظر گرفته اند و پس از طی این دوره، ایشان را در جمع کاربران خواهیم داشت.

sundaaay
2021/02/28, 16:35
با درود

لطفا نام کاربری اینجانب را به sundaaay تغیر دهید
ممنونم

hasan12
2021/02/28, 16:50
با عرض سلام
من سال 2011 با ایدی hasan12 ثبت نام کرده ام منتها ایمیل ثبت نامی یادم رفته است امکان دارد با دایرکت بفرمایید من با چه ایمیلی ثبت نام کرده ام ؟

Aiming
2021/03/07, 19:53
با درود

لطفا نام کاربری اینجانب را به sundaaay تغیر دهید
ممنونم

با سلام

نام کاربری شما به sundaaay تغییر یافت.

Aiming
2021/03/07, 19:58
با عرض سلام
من سال 2011 با ایدی hasan12 ثبت نام کرده ام منتها ایمیل ثبت نامی یادم رفته است امکان دارد با دایرکت بفرمایید من با چه ایمیلی ثبت نام کرده ام ؟

درود

ایمیل ثبت نامی حساب کاربری hasan12 برایتان در پیام خصوصی ارسال شد.

b4city
2021/03/08, 12:05
درود و وقت بخیر
کامنت اهانت امیز شماره 42026 صفحه 4203 از تاپیک جو بازار لطفا رسیدگی شود
تقضای رسیدگی به کسانی که زیر اهانت ها لایک میکنند دارم
لایک اهانت با اهانت مستقیم از طرف فرد تفاوتی ندارد

orumbourse
2021/03/08, 12:10
مشاره درست یا غلط برای شما نبود . هر وقت شما را نقل قول کردم نظر بده . توصیه میکنی کاری به کار بقیه نداشه باشیم . اون وقت به تو چه دخالت میکنی
بازار از ابان تا اذر رشد داشت . من تو این بازار نبودم ؟
سهامداری پدر همه را دراورد
انگار در هپروتی تو ؟ گفتم سود پریده . در این قیمتها که نگفتم تعویض کن . هر چند رو این بازار هیچی حساب باز نباید کرد . یهو دیدی همین الانشم تعویضش کار درستی باشه
وقت و انرژی ما از سر راه نیامده برای بحث و کل انداختن

به عالم هپروت ایشون هم رسیدگی کنید.
ببینید این عالم هپروت که میگند،چه جوریه؟

Ali
2021/03/08, 12:54
درود و وقت بخیر
کامنت اهانت امیز شماره 42026 صفحه 4203 از تاپیک جو بازار لطفا رسیدگی شود
تقضای رسیدگی به کسانی که زیر اهانت ها لایک میکنند دارم
لایک اهانت با اهانت مستقیم از طرف فرد تفاوتی ندارد

به عالم هپروت ایشون هم رسیدگی کنید.
ببینید این عالم هپروت که میگند،چه جوریه؟

با سلام و احترام

تمام پست های ارسالی روز جاری هر دو کاربر محترم بررسی شد.

لطفا از بحث هاشیه ای که باعث دلخوری و استفاده از ادبیات نا مناسب میشود ، اجتناب کنید.

برخی پست ها حذف شدن.

شاد باشید

orumbourse
2021/03/08, 13:21
بهرحال من به این رفتار مدیریت عادت کرده ا م که هر کسی وارد این سایت بشه و در اولین پستش بهم توهین بکنه و مدیریت در جوابش بگه "خویشتنداری کنید"، از اونطرف هم کلی منت بارم کنند.
بخاطر همین رفتار مدیریت با توهین کننده ها،هر کسی بمن توهین میکنه همون لحظه جوابش رو میدم تا عدالت برقرار بشه.
الان ایشون اومدن و بمن گفتند در عالم هپروتید؟همه هم میدونیم عالم هپروت یعنی چی.
کسایی که نمیدونند بدونند به بنگیا و حشیشیا میگند در عالم هپروت.
ولی خب دیدیم که مدیریت چیکار کرد؟بخاطر همون من فکر میکنم جواب درخور شانی برای ایشون دادم،چون مدیریت فقط نگاه میکند.

hasan12
2021/03/08, 15:57
درود

ایمیل ثبت نامی حساب کاربری hasan12 برایتان در پیام خصوصی ارسال شد.

با عرض سلام مجدد ایمیل ثبت نامی من با نام کاربری hadan12در سال 2011 امکان بازیابی نیست.
ایا راه حلی است نام کاربری من از hasan1212 به hasan12 تغییر یابد ؟
نام کاربری hasan12را سال 2011 ایجاد کرده ام منتها ایمیل ثبت نامی hasan12 من امکان بازیابی ندارد وایمیل از بین رفته است

Ali
2021/03/08, 23:53
با عرض سلام مجدد ایمیل ثبت نامی من با نام کاربری hadan12در سال 2011 امکان بازیابی نیست.
ایا راه حلی است نام کاربری من از hasan1212 به hasan12 تغییر یابد ؟
نام کاربری hasan12را سال 2011 ایجاد کرده ام منتها ایمیل ثبت نامی hasan12 من امکان بازیابی ندارد وایمیل از بین رفته است

با سلام و احترام

تغییرات درخواستی ، اعمال گردید.

orumbourse
2021/03/09, 10:10
https://uupload.ir/files/v00_03-09-2021_10-05-00_ق-ظ.jpg

لباس مدیریت برای برخی ها واقعا گشاده.
این که اون پشت ها توی پیغام خصوصی به این کاربر بر علیه من چی گفته شده که ایشون میاد از مدیریت تشکر میکنه اینو باید از مدیریت پرسید.
طرف توهین میکنه میگه تو عالم هپروتی، بعد مدیرها میایند زیر پستش تشکر میزنند.
میخواید یه چند تا هم فحش خواهر و مادر بده تا مدیریت دیگه خیلی راضی بشه،هان؟!
تا این رفتار دو گانه مدیریت هست ،حیف آدم توی این تالار بنویسه.
طرف بمن توهین میکنه،مدیریت زیر پستش تشکر میزنه!!!

ali1230
2021/03/13, 00:38
باسلام
لطفا نام کاربری من را به ali1230 تغییر دهید.
اگر همچین کاربری باشه متعلق به خودم هست ممنون.

bikaraneh
2021/03/15, 15:04
درود
چنانچه برای مدیران مقدور و امکان داره همانند سالیان دور نسبت به رنگ بندی کاربران اقدام تا از مطالب و پستهای حرفه ای ها و اساتید بهتر بتوان استفاده کرد، همچنین در صورت امکان نسبت به حذف رنگ کاربری بنده اقدام فرمایید.
ارادت

محمدیان50
2021/03/16, 22:45
99/12/26
..........
با سلام خدمت همه ی کسانی که تلاش می کنند تا این سایت در دسترس همه باشد..

لطفا دسترسی کاربر orumbourse را به روال قبل برگردانید....

BOURSY
2021/03/16, 23:01
99/12/26
..........
با سلام خدمت همه ی کسانی که تلاش می کنند تا این سایت در دسترس همه باشد..

لطفا دسترسی کاربر orumbourse را به روال قبل برگردانید....

درود
کاربر مذکور در پستهای اخیر خود مدام مدیران سایت را مورد طعنه و کنایه قرار میداد
چند مورد از رفتار ایشان چشم پوشی شد، شاید که دست بردارند، چنین نشد، لذا
به ایشان در مورد حاشیه سازی تذکر داده شد ، نیز بدیشان یادآوری شد که نوشتن ایشان در سایت به اراده و اختیار خودشان بوده و ازین بایت منتی بر کسی (من جمله بر مدیران سایت) ندارند و مادامی که نوشتنشان مخل قوانین سایت نباشد مدیریت به تصمیم ایشان (چه نوشتن باشد چه ننوشتن) احترام میگذارد
متاسفانه در پاسخ بی ادبی و بی احترامی به خرج دادند
و به ناچار دسترسی کاربریشان محدود شد
پست های ایشان ، تا اصلاح این رویه، پس از تایید مدیریت سایت نمایش داده خواهد شد (طبعا در صورتی که به روال اخیر شامل حاشیه سازی نباشد).

ali1230
2021/03/17, 17:13
باسلام

.................................................. .....................

Aiming
2021/03/17, 22:44
باسلام

با درود
نام کاربری شما به ali1230 تغییر یافت.

ali1230
2021/03/19, 20:15
با درود
نام کاربری شما به ali1230 تغییر یافت.

با سلام
درود بر مدیریت محترم سایت زحمت کشیدید.

Comprehension of Markets
2021/03/20, 18:42
سلام و عرض ادب
لطفا نام کاربری به Comprehension of Markets تغییر کند.
اگر این نام کاربری از قبل در سایت موجود هست متعلق به خودم هست که غیر فعال هم هست.لطفا قبلی حذف بشه
ممنون

چلاغعلی خان خانان
2021/03/27, 01:08
سلام علیکم و رحمت الا و برکاتم
حاج اقا مدیر گل و گلاب یا
حاج اقا کاظم اقا گل
لطفا با قید مستندات و شواهد و قراین ذکر بفرمایید که این آشیخ علیرضا حسنی ما دوباره چه دست گلی به اب داده که دوباره از انفرادی در نیامده / فرستادنش حبس / اب خنک خوری
خدایش پسر گلی است ما دیشب تا 3 صبح اختلاط میکردیم / حالا امشب سرمان بی کلاه مانده / با کی اختلات کنیم
هم پسر با ادبی است
هم خویش دار است /همه به او توهین و اهانت میکنن اما او انگار نه انگار(خدا سلامتش دارد داش منصور خواننده)
هم با سواد و سیاست مدار و اقتصادان قابلی است / اگر همه مان به حرفش در شاخص 2.100.000 گوش میکردیم
حالا مثل جناب خردر گل نمانده بودیم و فکر فرار نبودیم
به نظر این حقیر سرتا پا تفصیر/ این داش علیرضا حسنی گل ما را ازاد کنید و به جایش
مهناز خانوم 8 میلیونی
و ایضا همتی باهوش و نوبخت کاردان و طیب سخن دان واون یارو اسمش یادم نیست همه فن حریف را به حبس ابدویک روز بفرستید(سمیه هم اونجاست)
چاکر یمممممممممممممممممممم / یه وکیل راننده پایه یکم هم نداریم ازش دفاع کنه / یکی اون جان جان اسنو خان داشتیم نمیدانم کجا غیبش زد ایشالا خود و پدر گرامیشان خوب و سلامت باشند (خبری دارید خبرش کنید....)

AK119
2021/04/06, 10:39
سلام علیکم
پیشاپیش حول ماه پربرکت رمضان را به همگان تبریک عرض مینمایم.
ضمنا با پایش سایت شما درخواست ایجاد تایپیک یا پیج به قول خارجی ها یا صفحه ای به این عنوان ذیل الذکر از مدیریت فهیم این سایت دارم
لطفا امر به ایجاد این صفحه نمایید
اکیدا ضرروری و الزامی است
{{{{سال تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها
حمایت از تولید داخلی گامی مهم برای رونق اقتصادی است.}}}
ممنون اجرتان باآقا(ع)

Amir.tala
2021/04/07, 12:08
سلام

ببخشید چند روزیست که موقع آپلود عکس در سایت بورسی پیغام خطای حجم دارم که البته روش من نسبت به قبل هیچ تغییری نکرده است و همیشه انجام میشده است.میخوام ببینم تغییر یا محدودیتی ایجاد شده جدیدا؟

چلاغعلی خان خانان
2021/04/09, 20:57
سلام علیکم و رحمت الا و برکاتم
حاج اقا مدیر گل و گلاب یا
حاج اقا کاظم اقا گل
لطفا با قید مستندات و شواهد و قراین ذکر بفرمایید که این آشیخ علیرضا حسنی ما دوباره چه دست گلی به اب داده که دوباره از انفرادی در نیامده / فرستادنش حبس / اب خنک خوری
خدایش پسر گلی است ما دیشب تا 3 صبح اختلاط میکردیم / حالا امشب سرمان بی کلاه مانده / با کی اختلات کنیم
هم پسر با ادبی است
هم خویش دار است /همه به او توهین و اهانت میکنن اما او انگار نه انگار(خدا سلامتش دارد داش منصور خواننده)
هم با سواد و سیاست مدار و اقتصادان قابلی است / اگر همه مان به حرفش در شاخص 2.100.000 گوش میکردیم
حالا مثل جناب خردر گل نمانده بودیم و فکر فرار نبودیم
به نظر این حقیر سرتا پا تفصیر/ این داش علیرضا حسنی گل ما را ازاد کنید و به جایش
مهناز خانوم 8 میلیونی
و ایضا همتی باهوش و نوبخت کاردان و طیب سخن دان واون یارو اسمش یادم نیست همه فن حریف را به حبس ابدویک روز بفرستید(سمیه هم اونجاست)
چاکر یمممممممممممممممممممم / یه وکیل راننده پایه یکم هم نداریم ازش دفاع کنه / یکی اون جان جان اسنو خان داشتیم نمیدانم کجا غیبش زد ایشالا خود و پدر گرامیشان خوب و سلامت باشند (خبری دارید خبرش کنید....)

چاکریم
یه ساعته دارم میگردم
این سایت چرا اینجوریه قروقاطیه.....
حاج اقا مدیرخان خانان گل و گلاب
دستت درد نکنه
نه جواب دادی
نه حبسی ما رو ازاد کردی
ازادش کنیید
چاکریم
مدیر اینجا کیه
حاج اقا جمالیه یا کسی دیگه ای هست؟؟؟
حاج اقا جمالی که خیلی گل است
فکر کنم مدیر یکی دیگه باشه
اون آشیخ نمو نیست؟؟؟؟

عليرضا جمالی
2021/04/09, 22:16
سلام علیکم
پیشاپیش حول ماه پربرکت رمضان را به همگان تبریک عرض مینمایم.
ضمنا با پایش سایت شما درخواست ایجاد تایپیک یا پیج به قول خارجی ها یا صفحه ای به این عنوان ذیل الذکر از مدیریت فهیم این سایت دارم
لطفا امر به ایجاد این صفحه نمایید
اکیدا ضرروری و الزامی است
{{{{سال تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها

حمایت از تولید داخلی گامی مهم برای رونق اقتصادی است.}}}
ممنون اجرتان باآقا(ع)

سلام و عرض ادب

کاربران فعال و مدیران (با این فرض که آشنایی بیشتری با تاپیک های موجود و سوابق تاپیک ها دارند) میتونند تاپیک رو در بخش اصلی ایجاد کنند، سایر کاربران باید در انجمن "ایجاد تاپیک جدید" در این لینک (http://forums.boursy.com/forumdisplay.php?f=32) اقدام به ایجاد تاپیک مورد نظر کنند تا در صورت تکراری نبودن و ارتباط با بخش اصلی به انجمن گفتگوی بورسی منتقل بشه.
پس لطفا زحمت ایجاد تاپیک رو بکشید تا در اولین فرصت به این بخش منتقل بشه.

عليرضا جمالی
2021/04/09, 22:20
سلام

ببخشید چند روزیست که موقع آپلود عکس در سایت بورسی پیغام خطای حجم دارم که البته روش من نسبت به قبل هیچ تغییری نکرده است و همیشه انجام میشده است.میخوام ببینم تغییر یا محدودیتی ایجاد شده جدیدا؟
سلام
خیر هیچ تغییری نداشتیم، اما از ابتدا هم حجم فایل ها محدودیت داشته.
اگر بفرمایید چه پیام خطایی دریافت میکنید میتونیم بررسی کنیم و راهنماییتون کنیم.

عليرضا جمالی
2021/04/09, 22:24
چاکریم
یه ساعته دارم میگردم
این سایت چرا اینجوریه قروقاطیه.....
حاج اقا مدیرخان خانان گل و گلاب
دستت درد نکنه
نه جواب دادی
نه حبسی ما رو ازاد کردی
ازادش کنیید
چاکریم
مدیر اینجا کیه
حاج اقا جمالیه یا کسی دیگه ای هست؟؟؟
حاج اقا جمالی که خیلی گل است
فکر کنم مدیر یکی دیگه باشه
اون آشیخ نمو نیست؟؟؟؟

سلام و درود بر شما
چه چیز سایت قروقاطیه؟
برای سرچ تاپیک ها و مطالب میتونید از باکس جستجو در سمت چپ بالای صفحه استفاده کنید؛ اما اگر مورد دیگه ای مد نظرتونه بفرمایید تا راهنمایی کنیم یا اگر مشکلی هست رفعش کنیم.

در مورد جناب حسنی هم مسدودیتشون چند روز دیگه رفع میشه و ایشالا اگر تو نوشتارشون کمی بیشتر رعایت کنند ایشالا هرگز مسدود نمیشن.

چلاغعلی خان خانان
2021/04/10, 03:21
سلام و درود بر شما
چه چیز سایت قروقاطیه؟
برای سرچ تاپیک ها و مطالب میتونید از باکس جستجو در سمت چپ بالای صفحه استفاده کنید؛ اما اگر مورد دیگه ای مد نظرتونه بفرمایید تا راهنمایی کنیم یا اگر مشکلی هست رفعش کنیم.

در مورد جناب حسنی هم مسدودیتشون چند روز دیگه رفع میشه و ایشالا اگر تو نوشتارشون کمی بیشتر رعایت کنند ایشالا هرگز مسدود نمیشن.

http://up.boursy.com/uploads/161801212083381.jpg (http://up.boursy.com/)

خیلی بزرگوارید
http://up.boursy.com/uploads/161801227281741.jpg (http://up.boursy.com/)

Davar
2021/04/10, 07:48
سلام و درود بر شما
چه چیز سایت قروقاطیه؟

درود بر شما

در این سایت، غیر از فحاشی و ناسزا، خط قرمز دیگه ای هم داریم؟؟

حسنی که یکی از طرفداران رژیم هست و مطلب سیاسی هم نشر نمیده!!

پس چرا بعد از یک روز فعالیت مسدودش میکنید؟؟

BOURSY
2021/04/10, 11:18
درود بر شما

در این سایت، غیر از فحاشی و ناسزا، خط قرمز دیگه ای هم داریم؟؟

حسنی که یکی از طرفداران رژیم هست و مطلب سیاسی هم نشر نمیده!!

پس چرا بعد از یک روز فعالیت مسدودش میکنید؟؟

معیار چیز ثابتی نیست. مدیریت سایت در قضاوت همواره نگاه به هیستوری کاربران داره و چنین نیست که مثل یک ربات براش تعریف شده باشه استفاده از فلان واژه خلاف قوانین هست و الّا خیر. طبعا چنین نیست که اعمال و نوشتار یه فرد به صورت منفک از دیگر رفتارهای وی فهم و تفسیر شوند.
شما کاربری رو فرض کنید که فعالیت مفیدی در سایت داره و بی حاشیه کارش رو انجام میده، اما احیانا در موقعیتی قرار میگیره که تند میره و اقتضائات حضور در جمع رو فراموش میکنه و استثناءً ناسزایی در پستش درج میکنه، به چنین کاربری عنداللزوم تذکر داده خواهد شد و پستش اصلاح میشه.
اما کاربر دیگری رو فرض کنید که صرفا در حال حاشیه درست کردن هست و گاه و بیگاه مدام در حال فحاشی ریز و درشت به دیگر کاربران و معمولا کاربران برجسته ی سایت هست. حتا نه لزوما همواره فحاشی مستقیم بل مزه پرانی و تیکه اندازی و تمسخر و دیگر فعالیتهای مویرگی مخل فعالیت کاربران مفید سایت. چنانکه گویی اصلا اینجا حاضره که صرفا چنین اعمالی رو انجام بده. در خصوص این چنین کاربری طبعا سطح تحمل بسیار پایینتر خواهد بود. و سطح واکنش بالاتر.
من شِمای کلی قصه رو براتون تصویر کردم.
اینکه کاربر مورد اشاره شما تاکنون کجای این طیف بوده تعیین کننده نوع رفتار باهاشون بوده و اینکه زین پس کجای این طیف باشند هم تعیین کننده نوع رفتار با ایشون خواهد بود.
تنها نکته ای که هست اینه که دکمه پاک کردن هیستوری وجود نداره متاسفانه.

Comprehension of Markets
2021/04/11, 17:53
سلام و عرض ادب
لطفا نام کاربری به Comprehension of Markets تغییر کند.
اگر این نام کاربری از قبل در سایت موجود هست متعلق به خودم هست که غیر فعال هم هست.لطفا قبلی حذف بشه
ممنون

سلام
اینجا چطوری باید درخواست داده بشه تا انجام بشه؟
اسم فروم ارتباط با مدیرانه. طبیعتا این درخواست خطاب به مدیران سایت داده شده. حالا یا شدنی هست یا شدنی نیست. احترام و ادب حکم میکنه یک جوابی در قبالش داده بشه

Aiming
2021/04/11, 18:23
سلام
اینجا چطوری باید درخواست داده بشه تا انجام بشه؟
اسم فروم ارتباط با مدیرانه. طبیعتا این درخواست خطاب به مدیران سایت داده شده. حالا یا شدنی هست یا شدنی نیست. احترام و ادب حکم میکنه یک جوابی در قبالش داده بشه

سلام

حساب کاربری Comprehension of Markets فعال شد.
با یوزر نیم و پسوردی که خودتان از قبل انتخاب کرده اید میتونید وارد شوید.

در صورت فراموشی پسورد گزینه فراموشی رمز عبور را بزنید تا به ایمیل شما comprehension_of_markets@yahoo.com
رمز عبور داده شود. در صورتی که بازم مشکل ورود داشتید در اینجا یا خصوصی اطلاع بدید.

Aiming
2021/04/11, 21:53
سلام وقت بخیر
درخواست تغییر نام کاربری داده بودم لطف کرده بودین پاسخ داده بودین.
اگر لطف کنید نام کاربری 85200558 را تغییر بدین به نام کاربری که در فروم گفته بودم ممنون میشم چون قدیمی تر هست.
نام کاربری که فعال کردین هم متعلق به خودم هست و میتونه کلا حذف بشه در صورتیکه لطف کنید نام کاربری 85200558 را تغییر بدین.
با سپاس

سلام و عرض احترام
نام کاربری شما به Comprehension of Markets تغییر یافت.

Bikhabar
2021/04/18, 12:26
سلام
چند روز پیش، پستی رو گزارش کردم که در اون رکیک ترین الفاظ به کار برده شده بود (مخاطب اون شخص بنده نبودم). برام جای تعجبه که کاربر مذکور هنوز مسدود نشده اند!
سپاس

"Midas"
2021/04/18, 14:36
سلام و عرض ادب،

اگر امکان دارد گیومه (" ") را از نام کاربری بنده حذف کنید

با تشکر

عليرضا جمالی
2021/04/23, 23:39
سلام و عرض ادب،

با تشکر

سلام

تغییر مورد نظر تا دقایقی دیگر اعمال خواهد شد.

موفق باشید

عليرضا جمالی
2021/04/23, 23:54
سلام و عرض ادب،

با تشکر

سلام

موفق باشید

با توجه به اینکه نام کاربری Midas قبلا ثبت شده است ، متاسفانه انجام تغییر میسر نیست.

چلاغعلی خان خانان
2021/04/24, 00:52
چاکر حاج آقا استاد جمالی گل
تنها ترین سردار
داداش کمکی از دست قوچعلی بر بیاد
در خدمتیم
مخلصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصص

mhjboursy
2021/04/26, 00:31
کاربران محترم
linux_linda
تیدی پیور اصل
لولی بربط زن
دودو
anhtuvp
Mazdak-N
Reyhane
sanazhedayati
مایکل داگلاس
رفع توقیف شدند.
سپاس.
یا علی.

mhjboursy
2021/04/26, 00:40
سلام
چند روز پیش، پستی رو گزارش کردم که در اون رکیک ترین الفاظ به کار برده شده بود (مخاطب اون شخص بنده نبودم). برام جای تعجبه که کاربر مذکور هنوز مسدود نشده اند!
سپاس
سلام.
هیچ گزارشی من ندیدم.
احتمالا اشتباه کرده‌اید.
یا شاید یکی از مدیران دیده‌اند و نوشته‌ی مورد نظر را بررسی کرده‌اند.
به هر روی... اگر هنوز مشکل هست، می‌توانید پیوند نوشته‌ای که الفاظ رکیک دارد را اینجا قرار دهید. یا دوباره گزارش کنید.
(به شخصه هر چند وقت یک بار جستارهای پر مخاطب را یک نگاه می‌اندازم. گزارش‌های کاربران را هم دست کم هفته‌ای یک بار نگاه می‌کنم.)

Bikhabar
2021/04/26, 07:47
سلام.
هیچ گزارشی من ندیدم.
احتمالا اشتباه کرده‌اید.
یا شاید یکی از مدیران دیده‌اند و نوشته‌ی مورد نظر را بررسی کرده‌اند.
به هر روی... اگر هنوز مشکل هست، می‌توانید پیوند نوشته‌ای که الفاظ رکیک دارد را اینجا قرار دهید. یا دوباره گزارش کنید.
(به شخصه هر چند وقت یک بار جستارهای پر مخاطب را یک نگاه می‌اندازم. گزارش‌های کاربران را هم دست کم هفته‌ای یک بار نگاه می‌کنم.)
ایشان چند روزی مسدود و نوشته ی مورد نظر به طور کلی حذف شد.
سپاس از مدیران سایت

PersianLord
2021/04/27, 16:37
با سلام
بهتر نیست با توجه به شرایط موجود در جامعه یک بخش مجزا برای فارکس و ارز دیجیتال داشته باشیم؟
پیشنهاد میکنم دو بخش مجزا برای موضوعات فوق ایجاد بشه که هم دسترسی رو ساده تر میکنه هم به نوعی اینجا قابلیت مرجع شدن هم در خصوص آموزش و آگاهی داره
با تشکر

QARTAL
2021/05/07, 11:34
سلام
لطفا نام کاربری به QARTAL تغییر کند

عليرضا جمالی
2021/05/07, 21:28
با سلام
بهتر نیست با توجه به شرایط موجود در جامعه یک بخش مجزا برای فارکس و ارز دیجیتال داشته باشیم؟
پیشنهاد میکنم دو بخش مجزا برای موضوعات فوق ایجاد بشه که هم دسترسی رو ساده تر میکنه هم به نوعی اینجا قابلیت مرجع شدن هم در خصوص آموزش و آگاهی داره
با تشکر

سلام
ضمن پوزش از تاخیر در پاسخگویی و با تشکر از پیشنهاد شما
در حال حاضر در صفحه اول انجمن بورسی، بخشی با عنوان بازار جهانی ارز در انجمن وجود دارد که در این لینک (http://forums.boursy.com/forumdisplay.php?f=3) میتونید بهش دسترسی داشته باشید.
امیدوارم با کمک شما و سایر دوستان این بخش هم فعالتر بشه و بیشتر به چشم بیاد.

عليرضا جمالی
2021/05/07, 21:36
سلام
لطفا نام کاربری به QARTAL تغییر کند

سلام

بهرام نامدار
2021/05/14, 19:19
درود بر مدیریت سایت بورسی ...

تقاضا دارم نام کاربری اینجانب را به بهرام تغییر دهید ....

متشکرم

چلاغعلی خان خانان
2021/05/14, 19:22

تقاضا دارم نام کاربری اینجانب را به ((((حاج
چلاغعلی خان خانان (http://forums.boursy.com/member.php?u=18242))))
تغییر دهید ....

متشکرم

BOURSY
2021/05/15, 09:37

تقاضا دارم نام کاربری اینجانب را به بهرام تغییر دهید ....

متشکرم

سلام
با توجه به اینکه نام کاربری «بهرام» قبلا ثبت شده، تغییر موردنظر میسر نیست.

BOURSY
2021/05/15, 09:39

تقاضا دارم نام کاربری اینجانب را به ((((حاج
چلاغعلی خان خانان (http://forums.boursy.com/member.php?u=18242))))
تغییر دهید ....

متشکرم

سلام
تعداد کاراکتر نام مورد نظر بیشتر از حد مجاز است و تغییر قابل انجام نیست.

بهرام نامدار
2021/05/15, 14:17
سلام
با توجه به اینکه نام کاربری «بهرام» قبلا ثبت شده، تغییر موردنظر میسر نیست.

سلام ...

در این صورت بهرام نامدار را جایگزین نمایید ...

چلاغعلی خان خانان
2021/05/15, 14:45
سلام
تعداد کاراکتر نام مورد نظر بیشتر از حد مجاز است و تغییر قابل انجام نیست.

چاکریم
اقا تشکر.
ما اینهمه رفتیم سنگ شیطون زدیم حالا نشد/ خیلی خوب بیخیال/ممنون

BOURSY
2021/05/16, 19:11
سلام ...

در این صورت بهرام نامدار را جایگزین نمایید ...

سلام

در صورت امکان انجام خواهد شد.

Sweety
2021/05/16, 19:28
درود. لطفا نام کاربری من Sweety شود. یک حرف رو اشتباه زدم. سپاس

bikaraneh
2021/05/17, 11:36
درود
از مدیران فروم درخواست رفع مسدودی کاربر technicaler از تاپیک صدرا را دارم، در این شرایط که فرومهای بورکس و گفتمان بورس فیلتر و مسدود شد و دولت و بقیه بدنبال چپاول سرمایه مردم هستند حداقل کمی فضای آزاد گفتگو در این فروم ایجاد نمایید. کاربران خود مراقب حساسیتها هستند.
ارادت

چلاغعلی خان خانان
2021/05/17, 11:49
چاکریم

درود
از مدیران محترم و برجسته فروم درخواست رفع مسدودی کاربر حسنی را از تاپیک اقتصاد-جهان و عالم و ادم و.... را داریم
طفل معصوم گناه دارد
متشکریم

BOURSY
2021/05/17, 17:59
درود. لطفا نام کاربری من Sweety شود. یک حرف رو اشتباه زدم. سپاس

سلام
در صورت عدم وجود نام مشابه تغییر انجام میشه.

BOURSY
2021/05/17, 18:03
درود
از مدیران فروم درخواست رفع مسدودی کاربر technicaler از تاپیک صدرا را دارم، در این شرایط که فرومهای بورکس و گفتمان بورس فیلتر و مسدود شد و دولت و بقیه بدنبال چپاول سرمایه مردم هستند حداقل کمی فضای آزاد گفتگو در این فروم ایجاد نمایید. کاربران خود مراقب حساسیتها هستند.
ارادت
سلام
با توجه به عدم توجه به قوانین و بکاربردن الفاظ و عبارات ناشایست (هرچند در قالب شوخی و....) و دارا بودن اکانت دوم (bolinger) دسترسی ایشان تا زمان مشخص شده محدوده.

BOURSY
2021/05/17, 18:04
چاکریم

درود
از مدیران محترم و برجسته فروم درخواست رفع مسدودی کاربر حسنی را از تاپیک اقتصاد-جهان و عالم و ادم و.... را داریم
طفل معصوم گناه دارد
متشکریم
به شرط عدم شکایت کاربران و رعایت قوانین حدود یک هفته به زمان رفع مسدودی تعیین شده مونده.

Sweety
2021/05/17, 20:41
سلام
در صورت عدم وجود نام مشابه تغییر انجام میشه.

ممنونم

چلاغعلی خان خانان
2021/05/18, 10:27
به شرط عدم شکایت کاربران و رعایت قوانین حدود یک هفته به زمان رفع مسدودی تعیین شده مونده.

چاکریم
ایشالا دست بر خاک بزنید طلا بشه
ممنون
من خودم تضمین میکنم دیگه هیچکی از آشیخ علیرضا ناراضی نباشه
اگر دوباره بدی کرد من خودم گوشش را می پیچم
مخلصیم

چلاغعلی خان خانان
2021/05/21, 19:01
چاکر مدیرخان .خان خانان
شرمنده داداش این قوچعلی هی مزاحم میشم
داداش فقط اومدم بپرسم این
کاربر dornaa
حاجی درنا خودمون چرا مسدود شده
خیلی پسر گلی هست تو هشت سال گذشته 8 تا کلمه بیشتر ننوشته
کدوم کلمه اش اشتباه بوده
مخلصیم
شرمنده مزاحم شدیم

negarminavi
2021/05/25, 10:24
تاپیک نبض بازار چرا بسته شده !؟؟

چلاغعلی خان خانان
2021/05/25, 10:38
چاکر مدیرخان .خان خانان
شرمنده داداش این قوچعلی هی مزاحم میشم
داداش فقط اومدم بپرسم این
کاربر dornaa
حاجی درنا خودمون چرا مسدود شده
خیلی پسر گلی هست تو هشت سال گذشته 8 تا کلمه بیشتر ننوشته
کدوم کلمه اش اشتباه بوده
مخلصیم
شرمنده مزاحم شدیم
چاکریم
حاجی اقا مدیرخان
جدا خسته نباشید..............
درنا خان ما که از طریق 19 سند آپارتمان خ فرشته اش آزاد شد.
اگر آشیخ علیرضا حسنی هم آزاد نمیکنید . سند بگذاریم
مخلصیمممممممممم

چلاغعلی خان خانان
2021/05/27, 12:11
چاکریم
حاجی اقا مدیرخان
جدا خسته نباشید..............
درنا خان ما که از طریق 19 سند آپارتمان خ فرشته اش آزاد شد.
اگر آشیخ علیرضا حسنی هم آزاد نمیکنید . سند بگذاریم
مخلصیمممممممممم
چاکریم
دستتان درد نکند

BOURSY
2021/05/27, 13:17
تاپیک نبض بازار چرا بسته شده !؟؟
الان پیامتون رو دیدم، تاپیک بازه.

rasfar
2021/06/05, 09:49
https://northernbuckeye.com/2021/05/12/vegas-crest-casino-bonus-december/

سلام.اکانت من حک شده بود و این ارسال متعلق به من نیست پسورد را تغییر دادم .ببخشید

چلاغعلی خان خانان
2021/06/07, 14:56
چاکریم
شرمنده ما هر روز مزاحم میشیم
شرمنده اگه جسارت نباشد مرقوم فرمایید اولندش این استاد گالیورخان چرا مسدود شده؟؟؟؟
و دومندش که این آقا سید ما معروف به سید آرتا یکم جوشی است و زود قروقاطی میکند مخصوصا اگر سر به سرش بگذارند
لطفا اولندش بزرگواری فرموده و آزادش کنید
دومندش به دوستان دیگر این تالار . تذکر شود سر به سر همدیگر نگذارند
مخلصیم

چلاغعلی خان خانان
2021/06/08, 12:07
چاکریم
شرمنده اگه جسارت نباشد مرقوم فرمایید اولندش این استاد گالیورخان چرا مسدود شده؟؟؟؟
و دومندش که این آقا سید ما معروف به سید آرتا یکم جوشی است و زود قروقاطی میکند مخصوصا اگر سر به سرش بگذارند
مخلصیم
----------------------------------
خدا شاهده دیگه ما بردیم از دست این جماعت
یه چرت خوابیدم
بیدار شدم
می بینم
این آشیخ علیرضا خان حسنی رو مسدود کردند
خدا وکیلی بیکارید
بزارید این مرد مومن هم حرف بزنه
شما هم بزنید
فحش میده
شما هم پسش بدین

--------------------------------------
از مدیر مدبر سایت خواهش داریم حالا که دستشون تو کار ازادی استاد گالیور هست
عنایت نموده آشیخ علیرضا حسنی هم همراه ایشان ازاد کنند
متشکریم

چلاغعلی خان خانان
2021/06/08, 12:32
چاکریم
شرمنده چون وسیله ارتباط با سایت رای نبود
مجبور شدم اینجا بزنم
این سایت رای مشگل دارد
من قوچعلی یه هفته پیش رای انداختم بنام حاج محسن
امروز هم دوباره باز بود
دوباره انداختم رو حاج محسن
بابا درست کنید
با هر کارت ملی فقط یه رای میشه
مگه نه؟؟؟
مخلصیم

BOURSY
2021/06/08, 16:02
چاکریم
شرمنده چون وسیله ارتباط با سایت رای نبود
مجبور شدم اینجا بزنم
این سایت رای مشگل دارد
من قوچعلی یه هفته پیش رای انداختم بنام حاج محسن
امروز هم دوباره باز بود
دوباره انداختم رو حاج محسن
بابا درست کنید
با هر کارت ملی فقط یه رای میشه
مگه نه؟؟؟
مخلصیم

مشکلی وجود نداره.
قبلا یک نظرسنجی تو تاپیک انتخابات ۱۴۰۰ ایجاد شده بود، بعد از مناظره اول، نظرسنجی جدیدی تو تاپیک جو بازار...

BOURSY
2021/06/08, 16:13
چاکریم
مخلصیم

استاد (؟؟!!!!...) گالیور
استادیش رو به حد اعلی رسونده و تو هر تاپیک هر نوع مطلب نامرتبط رو درج میکرد و بیحرمتی و نمک خوردن و نمکدون شکستن... (ما میگیم استادی شما بخون توهم استادی)
یه مدت گفتیم بره پی فرصت تحقیقاتی....

استاد حسنی هم با وجود رعایت قوانین در چند روز گذشته، امروز باز اقدام به فحاشی و درج کلمات ناشایست کرد که پستش حذف و یک روز مسدود شد، اما درصورت تکرار, مسدودی طولانی تری براش درنظرگرفته میشه.

با این همه تذکر و مسدودی و.... خیلی ها تغییر رویه نمیدن وای به روزی که ما هم فحش بدیم و....
خلاصه که «ذات بد نیکو نگردد چون که بنیانش بد است» و «توبه ی گرگ مرگه!»...

Davar
2021/06/09, 12:19
بنده با بستن تاپیک شاخص مخالفم.

این روش درستی نیست.

لطفا تجدید نظر کنید.

.

توپ4گوش
2021/06/14, 08:43
مهندس جمالی عزیز تشریف دارید؟ سلام علیکم

فدات شم این پست را ""

همتی رای سهامداران ندارد وگرنه احتمال پیروزیش زیاد بود اصلاح طلبان هم نهایتا از همتی حمایت میکنند
رای سهامداران حدود 10میلیون رای با تاثیر گذاری بر ارای خاکستری هست که نصیب همتی فکر نکنم بشود اصلا معلوم نیست پای صندوق هم بروند یا نه؟

قبل از ثبت نام رییسی هم بنده گفته ام که رییسی رییس جمهور میشود این فرضیه همچنان احتمال حدود 70درصدی دارد!!

حالا بازار:

اگر رییسی رای بیاورد و تا انزمان که شنبه هفته بعد هست خبری نیز از توافق هسته ای نشود احتمالا همه بازارها دلار و سکه و بورس یه بالا خواهند داشت

اگر رییسی رای بیاورد و توافق هسته ای نیز انجام شود بقیه بازارها توان صعود نخواهند داشت بورس اما عرضه ها جذب خواهد کرد پتانسیل صعودی بورس نیز زیاد کاسته نخواهد شد

چون بافرض توافق هسته ای و انتخاب رییسی گروه خودرو لیدر میشود برای صعود و همین باعث عدم کاهش بقیه بازار میشود

در هرحال توافق هسته ای تهدیدی برای بورس نیست در صورت رفع تحریمها سرمایه گذاران خارجی زیادی جذب بازار بورس ایران خواهند شد سود بانکی کاهش خواهد یافت و سهام پتانسیل خودش را خواهد داشت

من دیشب گذاشتم در همین مبحث که برام حذف کردند یا انتقال دادند کمی با دقت که بخوانیم متوجه میشویم در رابطه با انتخابات نیست و در رابطه با روند و شاخص بورس هست

بعد یه ایدی بنام بورسی در صفحه قبل رفته کامنت من را ویرایش کرده!!! در حالیکه پستهای غیر مرتبط را حذف نکرده بالای پست من؟؟ لطفا این صفحه را مرور کنید متوجه میشوید

پیام خصوصی هم بمن داده که چرا درست رعایت نمیکنی؟؟؟

من همه پستها را میذارم در مبحث خودشان

بنظرم یکی دوتا از ادمین ها دخل کاربران رو اوردند و ریزش شدیدی در کاربران شاهد هستیم لطفا رسیدگی فرمایید

بنده بخاطر گل روی شما و کاپیتان نمو عزیز دارم مینویسم و همچنین بخاطر سهامداران وگرنه ادم بیکاری نیستم باور کن هزارتا کار و گرفتاری دارم

لطفا رسیدگی فرمایید تشکر

Auschwitz
2021/07/09, 08:51
نمیدونم داستان چیه که دوستان دارند اندک اندک ناپدید میشن!
گالیور
Sundaaay
Davar
Qartal

ومابقی دوستان. این چه وضعیه؟

امیدازاد
2021/07/09, 09:16
گالیور
Sundaaay
Davar
Qartal

حسنی ...رو یادت رفت ..

کریشنا
2021/07/09, 10:15
دلیلش رو از ناظر بدعنق این تالار بپرسید! کاربرانی را که مسدود میکند! گاهی شنیده شده گستاخی هم به اونها میکنه! و کلی حرف بارشون میکنه! بلاخره هر عمل ناخوشایندی عکس العملی هم داره! کاش این پیام من را به مدیر تالار آقای جمالی عزیز انتقال میدادید! قبل از اینکه این پیام بنده را حذف کنید! البته اگه خود شما آیدی دیگر ناظر نباشید! فقط این 4 آیدی نیستن! کاربران دیگری نیز هستند که دیگه مثل اول انگیزه شون را واسه فعال بودن در این تالار از دست داده و مثل اول تمایلی چندانی از خود نشان نمیدهند.

گالیور
Sundaaay
Davar
Qartal

اوشنوس
2021/07/09, 10:49
با سلام

پاسخ شما را کاربر کریشنا به حق دادند... هم پیام ایشان را حذف کردند و هم لابد مسدود شدند...

گالیور
Sundaaay
Davar
Qartal

اوشنوس
2021/07/09, 10:54
چرا پیام بنده را ناظر حذف کردند؟ بنده که حرف بدی نزدم! این خوشایند یک ناظر تالار نیست که حرفهایی که خوشایند ایشان فقط نباشد! به میل خود حذف کنند... این برخورد و این رفتار زیبنده ناظر این تالار نیست...

گالیور
Sundaaay
Davar
Qartal

سهامدار 67
2021/07/09, 11:01
جناب اوشونوس عزیز سلام

جناب کریشنا شاید به این دلیل مسدود شدند که ناظر محترم این تالار را بد عنق و... خطاب کردند! البته باید اعتراف کرد که ناظر محترم تالار کمی قد هستش اما بدعنق نیست بنده خدا:D زیاد بهش سخت نگیریم! چون ممکنه همه ما رو مسدود کنه:D

توپ4گوش
2021/07/09, 11:39
ناظر تالار که اینقدر انلاین و سریع هست که پست کاربران را سریع حذف کرد که برخی دوستان پرسیدند چرا تحلیلگران سایت مسدود شدند یا رفتند و چند نفر را همین الان مسدود کرد
پس چرا پست این کاربر در تاپیک ملی مس لینک (http://forums.boursy.com/showthread.php?t=147&page=105)که فحش خار و مادر داده بود را حذف نکرده این الان یه ماهه؟؟

نکند این ایدی که فحش خوار مادر میدهد به کاربران ایدی ناظر هست؟؟ اگر نیست چرا فحش ناموسی حذف نشده؟؟

شاید فکر کنید مقصر بنده هستم که شروع کردم؟؟ خیر من نظرم را گفتم که ایشان کفتر باز هست و همین فحش دادن ایشان نیز تایید بر کفتر باز بودنشان و غیر تحلیلگر بودنشان هست
من الان هم نیامدم که بنویسم صرفا حمایت کردم از کاربر اشنیوس که بیگناه مسدود شد و بقیه دوستان که پستشان حذف شد

ما نیاز به نوشتن نداریم تحلیلهایمان فوق پولی هست که رایگان میذاشتیم اینجا برای کار خیر حالا تحلیلگرها را هم فرستادید دنبال نخود سیاه اگر راست میگویید جهت بازار را پیدا کنید و سهام ارزنده معرفی کنید

رویرکرد ناظر هر زمان تغییر کرد شاید برگردیم

فقط من نمیدونم این ناظر با نظر مثبت مهندس جمالی اینجور افتاده به قتل و عام کاربران؟؟ که اگر اینجور باشد تاعمر داریم برنمیگردیم

http://up.boursy.com/uploads/162581757971.jpg

BOURSY
2021/07/09, 12:51
درود

تالار ناظرین متعددی دارد که ممکن است برخی مطالب، مخصوصا در تاپیک هایی که کمتر ورق میخورد از چشم دوستان پنهان بماند
علی ایحال، در صورتی که تصور میکنید یک پست شایسته ی حذف شدن است ، با دکمه ی گزارش خلاف زیر پست مورد نظر، امر را به اطلاع مدیران برسانید.
البته طبعا این به معنی حذف اتوماتیک پست مورد نظر شما نخواهد بود، چه بسا مدیر یا مدیرانی که ایمیل گزارش خلاف را میخوانند با شما هم نظر نباشند.
در مورد کاربرانی که اشاره کردید که چرا مسدود شدند، اگر منظورتان افراد ذکر شده در پست جناب microlab است، به جز جناب داور که به دلیل حاشیه سازی در تاپیک "شاخص 2100000 واحد" گمانم یک هفته مسدود شدند، الباقی کابران مسدود نیستند و عندالزوم میتوانید دلیل عدم حضورشان را از شخص ایشان در پیام خصوصی جویا شوید.
اما اگر سوالتان یا سوال سایر کاربران این بوده که چرا ناظرین سایت برخی کاربران را مسدود میکند (برخی را بیشتر و به تکرار) ارجاعتان میدهم به قوانین سایت
به هر حال، همانطور که خدمت شما، و دیگر دوستان فوق الذکر در پیام خصوصی عرض شد، راه انتقاد از عملکرد مدیریت، علاوه بر ارسال پیام خصوصی به ایشان، درج پست در همین تاپیک است و نه حاشیه سازی در تاپیک های بورسی و عده و عُده جمع کردن در آنجا
به جنابان کریشنا و اوشنوس نیز این مطلب تذکر داده شد، اما ترجیح دادند اصرار کنند بر رویه ی نادرست خودشان
و خب بهای این انتخاب، چند روز مسدودیست که میپردازند

Amir.tala
2021/08/01, 17:56
چرا دو تا تاپیک برای شرکتهای سهام عدالت استانی داریم؟

لطفا یکیشون کنید!

Amir.tala
2021/08/01, 19:02
چرا دو تا تاپیک برای شرکتهای سهام عدالت استانی داریم؟

لطفا یکیشون کنید!

سریعترین اجابت درخواست در سایت بورسی.

مرسی

ملا ابرام
2021/08/09, 05:03
گالیور
Sundaaay
Davar
Qartal

قربون معرفتت
چاکریم

ملا ابرام
2021/08/09, 05:09
چاکریم
مدیرخان گل
همچنان که میداند ملا حسن دار فانی را وداع گفت یا همون مرد
لطفا اسم کاربری بنده را از (ملا حسن) به( ملا ابرام ابلیسی) تفیذ فرمایید
3پاس

ملا ابرام
2021/08/09, 05:52
چاکریم
مدیرخان گل
3پاس

این چه نام کاربری بود ما داشتیم
لظفا نام ملا حسن را حذف کنید
یک لحظه ارامش نداشتیم
هنوز دست از سر حسن ور نمیدارن
والا
-----------------
اینم خبر امروز دو حسن
--------------

ماجرای دو «حسن» و ۳۵۰میلیون تومان ناقابل! (https://www.bartarinha.ir/fa/news/1143306/%D9%85%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%88-%D8%AD%D8%B3%D9%86-%D9%88-%DB%B3%DB%B5%DB%B0%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D 9%86-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84)

به من حق می‌دهید که به صراحت بنویسم، اگر حسن نوروزی راست می‌گوید، هم مصوبه حقوقی ۳۵۰ میلیونی روحانی را باطل کنید و هم از حسن روحانی، یقه بگیرید که چرا چنین مصوبه‌ای گذرانده اگر چنین نیست - که به قاعده هم چنین نباید باشد- یقه "شیخ حسنِ دوم" که " نوروزی" فامیل دارد را بگیرید که چرا چنین اتهامی را ثبت تاریخ کرده که اگر هزاران نفر تکذیبش را بخوانند و بپذیرند چندین میلیون نفر نخواهند خواند و بخوانند هم نخواهند پذیرفت.

غلامرضا بنی اسدی در انتخاب نوشت: من خبرنگارم. شان من پرسیدن است. به ویژه پرسش از صاحبان قدرت. این هم وظیفه حرفه‌ای من است و هم تکلیف دینی. امروز هم روز خبرنگار است و بر اساس همین شان است که به جای تجلیل از هم قلمانم و شهیدان بزرگوار حوزه رسانه، وام گرفته از روح بلندشان، قلم به پرسش بر کاغذ می‌برم، چون یک نماینده مجلس شورای اسلامی از "دریافت ماهیانه ۳۵۰ میلیون تومان برای بازنشستگی رئیس جمهور" سابق گفته است و چند روز است که این خبر، گروه به گروه و کانال به کانال می‌رود و نفرت می‌پراکند و غیظ و غضب، تلنبار می‌کند.https://cdn.bartarinha.ir/files/fa/news/1400/5/17/2666973_666.jpgدر این خبر هم این رقم برای دفتر رئیس جمهور سابق و برنامه‌های کاری اش نیست بلکه آنچه از حسن نوروزی - که، چون حسنِ روحانی لباسِ فاخر روحانیت به تن دارد- نقل شده، چنین است؛ " اینکه رئیس جمهور برای بازنشستگی ماهی ۳۵۰ میلیون دریافت کند غلط است؛ اگر ۲۵ تا ۳۰ میلیون باشد اشکالی ندارد، اما ۳۵۰ میلیون باید کاسته شود. "با این گزاره خبری- که هر خواننده‌ای را به شدت عصبانی می‌کند- به من حق می‌دهید که به صراحت بنویسم، اگر حسن نوروزی راست می‌گوید، هم مصوبه حقوقی ۳۵۰ میلیونی روحانی را باطل کنید و هم از حسن روحانی، یقه بگیرید که چرا چنین مصوبه‌ای گذرانده اگر چنین نیست - که به قاعده هم چنین نباید باشد- یقه "شیخ حسنِ دوم" که " نوروزی" فامیل دارد را بگیرید که چرا چنین اتهامی را ثبت تاریخ کرده که اگر هزاران نفر تکذیبش را بخوانند و بپذیرند چندین میلیون نفر نخواهند خواند و بخوانند هم نخواهند پذیرفت.در ماجرای شکل گرفته میان دو "حسن"، تکلیف را روشن کنید. هرچند خسارتی که به اعتماد عمومی با این خبر‌ها وارد می‌شود غیر قابل جبران است!

sundaaay
2021/08/09, 15:50
درود

تالار ناظرین متعددی دارد که ممکن است برخی مطالب، مخصوصا در تاپیک هایی که کمتر ورق میخورد از چشم دوستان پنهان بماند
علی ایحال، در صورتی که تصور میکنید یک پست شایسته ی حذف شدن است ، با دکمه ی گزارش خلاف زیر پست مورد نظر، امر را به اطلاع مدیران برسانید.
البته طبعا این به معنی حذف اتوماتیک پست مورد نظر شما نخواهد بود، چه بسا مدیر یا مدیرانی که ایمیل گزارش خلاف را میخوانند با شما هم نظر نباشند.
در مورد کاربرانی که اشاره کردید که چرا مسدود شدند، اگر منظورتان افراد ذکر شده در پست جناب microlab است، به جز جناب داور که به دلیل حاشیه سازی در تاپیک "شاخص 2100000 واحد" گمانم یک هفته مسدود شدند، الباقی کابران مسدود نیستند و عندالزوم میتوانید دلیل عدم حضورشان را از شخص ایشان در پیام خصوصی جویا شوید.
اما اگر سوالتان یا سوال سایر کاربران این بوده که چرا ناظرین سایت برخی کاربران را مسدود میکند (برخی را بیشتر و به تکرار) ارجاعتان میدهم به قوانین سایت
به هر حال، همانطور که خدمت شما، و دیگر دوستان فوق الذکر در پیام خصوصی عرض شد، راه انتقاد از عملکرد مدیریت، علاوه بر ارسال پیام خصوصی به ایشان، درج پست در همین تاپیک است و نه حاشیه سازی در تاپیک های بورسی و عده و عُده جمع کردن در آنجا
به جنابان کریشنا و اوشنوس نیز این مطلب تذکر داده شد، اما ترجیح دادند اصرار کنند بر رویه ی نادرست خودشان
و خب بهای این انتخاب، چند روز مسدودیست که میپردازند

درود،
جناب مدیر، گزارش هایی که از طریق دکمه "گزارش پست" ارسال میشه رو بررسی میشه؟ چون رسما دارن به من انگ و تهمت میزنن اما کسی رسیدگی نمیکنه.

BOURSY
2021/08/09, 16:50
چاکریم
مدیرخان گل
3پاس

متاسفانه با توضیحاتی که درج کردید و شفاف سازی خواسته یا ناخواسته ای که در مورد محتوای این نام صورت دادید، امکان انتخاب نام مذکور وجود ندارد.

ملا ابرام
2021/08/09, 20:08
متاسفانه با توضیحاتی که درج کردید و شفاف سازی خواسته یا ناخواسته ای که در مورد محتوای این نام صورت دادید، امکان انتخاب نام مذکور وجود ندارد.

چاکریم
قربان بنده سواد درست و حسابی نداریم تا دوم اکابر اخر درس حسنک کجایی خواندم وبعدش ازدرس فرارکردم
خودتان هر قسمت یا کلمه ای از نام کاربریم که ناپسند و زشت هست حذف کنید. مخلصیم

ملا ابرام
2021/08/09, 20:15
چاکریم
مدیریت بزرگوار
قربان یه سوال داشتم
شما تو این سایت ایا کنتور یا دماسنج یا کولیس چیزی دارید که اندازه گیری کند ؟؟
چرا این قدر کاربران کم شدند و نیستند
خیلی ها دیگر رفته اند حتی مدیران سایت مثل جناب محمد حسین خان -جناب استاد علی 50 ستاره که سبز رنگ بودند -سرکار خانم شاه ماهی بورس -استاد گالیور و سروش خان و.....نیستند کجا رفتند و چرا رفتند؟
ایا مقدار و تعداد رفتگان از سایت را امار و ارقام دارید؟؟؟؟
شرمنده
چاکریم

BOURSY
2021/08/09, 20:50
چاکریم
مدیریت بزرگوار
قربان یه سوال داشتم
شما تو این سایت ایا کنتور یا دماسنج یا کولیس چیزی دارید که اندازه گیری کند ؟؟
چرا این قدر کاربران کم شدند و نیستند
خیلی ها دیگر رفته اند حتی مدیران سایت مثل جناب محمد حسین خان -جناب استاد علی 50 ستاره که سبز رنگ بودند -سرکار خانم شاه ماهی بورس -استاد گالیور و سروش خان و.....نیستند کجا رفتند و چرا رفتند؟
ایا مقدار و تعداد رفتگان از سایت را امار و ارقام دارید؟؟؟؟
شرمنده
چاکریم

در مورد تک تک بزرگوارانی که نام بردید اطلاع دقیقی از دلیل عدم بهره مندیمان از حضورشان ندارم،
اما
نوسان تعداد کاربران در 10 سال گذشته، بر اساس آمار بازدید روزانه و تعداد کاربران لوگین شده، نسبت مستقیمی با دوره های رونق و افول بازار داشته، و به نظرم این چرخه باز هم تکرار میشود.
.
.
از جناب گالیور نام بردید، یاد جناب "چلاغعلی خان خانان" افتادم که شباهت زیادی هم به شما داشت، جای ایشان هم سبز.

اسد-ص
2021/08/10, 05:57
سلام مطالب ارسالی من مشاهده نمیشه

sundaaay
2021/08/20, 22:08
بی عدالتی در قضاوت مدیریت اوج میزنه....
کاربران تاپیک ها مخصوصا تاپیک جو بازار میخوان هر چیزی بنویسن و هر کسی هم موافق نظرشون هست بنویسه اما کسی که مخالف نظرشون مینویسه سریع میگن مخالف موضوع تاپیک هست...
باشه قبوله اگر مخالف موضوع تاپیک هست ، هیچ کسی نباید چیزی بنویسه نه فقط کسی که مخالف نظرت مینویسه

آستانه تحمل شون رو ببرن بالا... نمیشه که من نظرات و تفکراتم رو که حاصل از سالها مطالعه و بین مردم گشتن هست رو بر مبنای دلخواه کاربران سایت تنظیم کنم.

ملا ابرام
2021/08/21, 06:58
کاربران تاپیک ها مخصوصا تاپیک جو بازار میخوان هر چیزی بنویسن و هر کسی هم موافق نظرشون هست بنویسه اما کسی که مخالف نظرشون مینویسه سریع میگن مخالف موضوع تاپیک هست...
باشه قبوله اگر مخالف موضوع تاپیک هست ، هیچ کسی نباید چیزی بنویسه نه فقط کسی که مخالف نظرت مینویسه

آستانه تحمل شون رو ببرن بالا... نمیشه که من نظرات و تفکراتم رو که حاصل از سالها مطالعه و بین مردم گشتن هست رو بر مبنای دلخواه کاربران سایت تنظیم کنم.

چاکریم
سلام مخصوص
ما 8 روز نبودیم ...... بماند....
امروز امدیم دیدیم دوستان زدند هم دیگر را ات و کوب کردند
کابل را هم تصرف کردند
از مدیر فهیم سایت درخواست داریم استاد بزرگوار لایف 24 عزیز یا همان کاربر سان دی را آزاد کند
بنده و سایر دوستان نه اخبار گوش میکنیم نه روزنامه میخوانیم ونه سایتهای دیگر می رویم
روزی 9 دقیقه سایت خوب و دوست داشتنی شما را نیگاه میکردیم
از کل اخبار ایران و جهان
اقیانوسها-کشتی ها- عالم جن - و پریان
7 شهر عشق و از لی لی گاگالی تا بچه دار شدن جنفیر لوپز و.....
آگاه میشدیم
نمیدانم این چه رسم بدی هست که تاب تحمل هم را نداریم
داداش او مینویسد تو هم بنویس
این چه رسم بدی هست که از پشت بهم خن جر می زنید
مرد باشید و مثل مرد جواب هم بدهید
این قهر میکند اون قهر میکند
این گزارش میدهد اون گزارش میدهد
خدایی رسم بد و زشتی هست
تو هند 70 دین است یکی خدا می پرستد کنارش یکی گاو یکی موش یکی ماه یکی هم *** می پرستد
همه هم در کنار هم و صلح و صفا .....
الان اگر آشیخ علیرضا بود ایشان کل افعانستان را کنده و شفته آهکی هم کرده بودند
اما ................ متاسفانه نیستند
خواهشمنداست به خاطر گل روی قوچعلی هم که شده مسدودین هرچه سریعتر آزاد شوند
مخلصیم
سلام به محمدحسین خان هم برسانید دلمون واسش تنگ شده - خدایی پسر گلی بود
قدر زر زرگر شناسد@};-
قدر گوهر گوهری@};-

Davar
2021/08/21, 09:47

تا اونجا که ما میدونیم خط قرمز این سایت، فحاشی و به کاربردن الفاظ نامناسب بوده

و تا اونجایی که ما شما رو میشناسیم و پست هاتون رو دنبال کردیم، شما همچین شخصیتی ندارید

احتمالا دوباره برخورد سلیقه ای یکی از مدیران بیشمار این سایت، باعث مسدودی شما شده است

جالبه که اکثرا هم آدمای تحصیل کرده ای هستند ولی به راحتی صدای دیگران رو خاموش میکنند

همگی هم از دیکتاتوری بیزار هستیم!!!!!

..

حداقل به اندازه شورای نگهبان مسئولیت پذیر باشید و به خود شخص دلیل مسدودیش رو توضیح بدید.

.

میلاد سودی
2021/08/26, 23:41
سلام دوستان عزیز‌ امکانش هست ستاره من رو بردارید و دوباره به رنگ آبی در بیارید کلا هیچ حس خوبی به این رنگ قرمز ندارم و بیشتز احساس میکنم جزو کاربران پرخطر هستم تا ستاره دار

Davar
2021/08/28, 12:36
با سلام مدیریت محترم

لطفا پست اینجانب در تاپیک "اخبار گالیور" رو حذف کنید

سپاسگذارم

از دو حالت خارج نیست!

BOURSY
2021/08/28, 12:58
با سلام مدیریت محترم

لطفا پست اینجانب در تاپیک "اخبار گالیور" رو حذف کنید

سپاسگذارم

سلام
پست مورد نظر حذف شد.
موفق باشید

Auschwitz
2021/08/29, 07:39
با سلام و احترام
خواشمندم با توجه به توضیحات دوستان و رفع سو تفاهم پیش آمده آخرین پست بنده در موضوع " اخبار گالیور" که با تعجب میکنم... شروع میشود رو حذف فرمایید.
ممنون از لطفتان

Auschwitz
2021/09/08, 17:53
با درود
لطفا نام کاربری بنده رو از Microlab به Auschwitz تغییر دهید.
با سپاس

BOURSY
2021/09/08, 20:58
با درود
لطفا نام کاربری بنده رو از Microlab به Auschwitz تغییر دهید.
با سپاس

درود بر شما
تغییر مورد نظر اعمال شد

Auschwitz
2021/09/08, 21:37
درود بر شما
تغییر مورد نظر اعمال شد
با سپاس از مدیر سایت

Sweety
2021/09/09, 08:53
سلام وقت بخیر. لطفا چند پست آخر من در تاپیک جناب میثم حذف شود. ممنون

trojan
2021/09/09, 13:31
سلام و عرض ادب
ممنون ميشم رنگ كاربري بنده به آبي برگرده
و از زحمات و توجهات شما سپاسگزارم.

BOURSY
2021/09/09, 14:37
سلام وقت بخیر. لطفا چند پست آخر من در تاپیک جناب میثم حذف شود. ممنون

سلام
وقت به خیر
دو پست آخرتون در تاپیک مذکور حذف شد
البته کاربران دیگری پست شما رو نقل قول کرده بودن، اون پستها دست نخورده مونده، اگه اونام درخواست بدن حذف میشه

بهرام نامدار
2021/10/04, 20:52
سلام ...

لطفا کاربر che guevara (http://forums.boursy.com/member.php?u=4101) را که از پیشکسوت های سایت می باشد , از مسدودی خارج نمایید ... ( البته تقاضا دارم و امیدوارم اقدام نمایید )

سپاسگزارم

محمدیان50
2021/10/04, 21:36
1400/07/12

............

با عرض سلام

لطفا امکانات معمول ( ارسال پیام شخصی و......) جهت کاربر orumbourse را لحاظ بفرمایید....

با تشکر.

BOURSY
2021/10/04, 22:36
سلام ...

لطفا کاربر che guevara (http://forums.boursy.com/member.php?u=4101) را که از پیشکسوت های سایت می باشد , از مسدودی خارج نمایید ... ( البته تقاضا دارم و امیدوارم اقدام نمایید )

سپاسگزارم

درود بر شما
درخواست شما در جمع مدیران مطرح میشه و درصورتی که مسدودی به دلیل چند اکانته بودن نبوده باشه و دلیلی برای ادامه مسدودی نباشه، مسودی ایشون رفع خواهد شد

1400/07/12

............

با عرض سلام

لطفا امکانات معمول ( ارسال پیام شخصی و......) جهت کاربر orumbourse را لحاظ بفرمایید....

با تشکر.

درود
با توجه به اینکه همین امروز اکانت ایشون به حالت عادی برگشته (تا پیش از این حتی پستهای ایشون هم بعد از تایید مدیران نمایش داده میشد)، عجالتاً اجابت خواسته ی شما مقدور نیست.

تیدی آلفا
2021/10/28, 22:19
سلام مدیر جان

بیزحمت آیدی بنده رو به تیدی آلفا تغییر بدید

سپاس

BOURSY
2021/10/29, 00:53
سلام مدیر جان

بیزحمت آیدی بنده رو به تیدی آلفا تغییر بدید

سپاس

درود بر شما
تغییر مورد نظر تا لحظاتی دیگر اعمال خواهد شد
پیروز باشید

تیدی آلفا
2021/10/29, 01:10
درود بر شما
تغییر مورد نظر تا لحظاتی دیگر اعمال خواهد شد
پیروز باشید

درود درود

چ سرعتی

این حجم از سرعت برای خود میگ میگ هم قفله

دمتون گرم

orumbourse
2021/11/09, 12:39
درود
ببخشید چرا امضای من دیده نمیشه؟مشکلش چیه؟

BOURSY
2021/11/09, 13:48
درود
ببخشید چرا امضای من دیده نمیشه؟مشکلش چیه؟
سلام
در حال حاضر که مشکلی نیست و امضاتون (مطالب اینجانب توصیه....) پایین هر مطلبی که درج کنید نمایش داده میشه.

ضمنا: دسترسی ها بر اساس گروه کاربری تعیین میشه و هیچ گروهی محدودیت عدم درج امضا نداره.

orumbourse
2021/11/09, 17:24
سلام
در حال حاضر که مشکلی نیست و امضاتون (مطالب اینجانب توصیه....) پایین هر مطلبی که درج کنید نمایش داده میشه.

ضمنا: دسترسی ها بر اساس گروه کاربری تعیین میشه و هیچ گروهی محدودیت عدم درج امضا نداره.

ولی من امضایم رو نمی بینم حتی امضای دیگران رو هم نمی تونم ببینم.

امیدازاد
2021/11/09, 17:45
...سلام....کاربر حسنی اگر مسدود هست لطفا محدودیتش رو بردارید

orumbourse
2021/11/09, 23:01
سلام

قبلا که امضا برای من محدود شده بود الان یه مدتیه باز شده که اونم خودم نمیتونم ببینمش.
ضمن اینکه همچنان ارسال پیغام خصوصی و ایجاد تاپیک برایم محدود هست.

مدافع
2021/12/06, 00:34
درود وقت به خیر

اگر امکانش هست یک تاپیک برای هسته ای ایجاد کنید.

هرکی دوست داره بره اونجا خودش تخلیه کند.

اینجا سایت بورسی تو هر تاپیک میری میبینی اخبار هسته ای رو به صورت تکراری گذاشتن.

باتشکر

BOURSY
2021/12/06, 01:08
درود

پیشاپیش تاپیکی با عنوان "آثار توافق هسته ای" در انجمن موجود هست

گمانم اعتراض شما به عدم رعایت تناسب بین محتوای پستها و عنوان تاپیک هست

کاربران عموما این قضیه رو رعایت میکنند و بحثهای غیر اقتصادی رو (دست کم به صورت دامنه دار) در تاپیکهای اقتصادی پی نمیگیرن (البته بعضا مرز بین بحث اقتصادی و بحث سیاسی هم مبهم و مه آلود میشه و خیلی نمیشه مته به خشخاش گذاشت)

و هرچند در مورد بحثهایی که به وضوح سیاسی اند و نه اقتصادی (یا دست کم با رشته ی ارتباطیِ بسیار دور و درازی میشه وصلشون کرد به اقتصاد) روال بر این بوده که از کنار یکی دو مورد ارسال نامرتبط رد شیم (مثل داوری که سعی میکنه کمتر سوت بزنه تا بازی از جریان نیافته)

اما کما فی سابق پستهای نامرتبط (وقتی تعدادشون زیاد بشه و رویه بشن) منتقل میشن به تاپیکهای مرتبط، یا حذف میشن، و در این خصوص به ارسال کننده این قسم پستها هم تذکر داده میشه و حتی عنداللزوم دسترسی کاربریشون هم محدود خواهد شد

پ.ن. واقعیت اینه که گاهی شدت واقعه ی بیرونی انقدری هست که هیجانِ بحث راجع به اون مطلب (مثلا مذاکرات در هفته ی اخیر) چنان فراگیر میشه که هرجا رو نگاه میکنی دارن راجع به اون حرف میزنن...و قصه ی یک نفر و دو نفر هم نیست...گویی همه "تحت این اتمسفر" هستن...و گمانم چاره نه تذکر دادن به همه..بلکه صبره تا هیجان بخوابه

بابک 52
2021/12/13, 07:56
با سلام

لطفاً در صورت امکان، نام تاپیک اینجانب از

" بررسی و معرفی سهام و ارائه جداول مقایسه ای و خبرهای رانتی و پیگیری سهام با بابک 52"

به

" بررسی و ارائه جداول مقایسه ای سهام با بابک 52 "

تغییر یابد .

با تشکر

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3893

BOURSY
2021/12/14, 14:22
با سلام

لطفاً در صورت امکان، نام تاپیک اینجانب از

" بررسی و معرفی سهام و ارائه جداول مقایسه ای و خبرهای رانتی و پیگیری سهام با بابک 52"

به

" بررسی و ارائه جداول مقایسه ای سهام با بابک 52 "

تغییر یابد .

با تشکر

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3893

با درود

انجام شد

پیروز باشید

"Midas"
2021/12/16, 07:57
سلام و عرض ادب،

لطفا نظر سنجی در مورد حذف دامنه نوسان و حجم مبنا ایجاد بشه،