PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شما بگویید... (ارتباط با مدیران)

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

Admin
2010/12/09, 14:51
با سلام

یک ماه و اندی از ایجاد و راه اندازی این فروم میگذره

هر چند تعداد کاربران و نوشته های ارسالی چندان زیاد نبوده اما خدا رو شکر در بین کاربران نام های شناخته شده بسیاری به چشم می خوره و مطمئنا با حضور این افراد و اساتید در ابتدای فعالیت فروم هست که به آینده فعالیت این فروم بسیار خوشبین و امیدوار هستیم.

بی شک این فروم در درجه اول متعلق به کاربران آن هست و بنابراین با نظرات و پیشنهادهای کاربران میتونیم کاستی ها رو رفع کنیم و بکوشیم با ایجاد محیطی صمیمانه و مناسب برای تبادل دانش و اطلاعات یار و همراه هم برای کسب منافع و رسیدن به اهدافمون باشیم.

در این مدت دوستان و کاربران با نظراتشون در مدیریت این فروم همراه ما بوده اند و از این به بعد هم امید داریم این روند ادامه داشته باشه. (البته امیدواریم این موضوع در مورد کاربران جدیدی که به سایت خواهند پیوست هم صدق کنه.)

اما باز هم از شما دوستانی که تو این مدت لطف داشتید و با عضویت و فعالیت در اینجا به سایت و فروم خودتون یاری رساندید یاری میخواهیم؛
با معرفی این فروم به دوستان و آشنایان و بویژه دوستانی که زمانی در سایت فرابورس در کنار هم جمعی دوستانه داشتیم به گسترش و ارتقای این فروم کمک کنیم.
با توجه به شرایطی که فروم های موجود بورسی - فارکسی داشتند شاید یکی از مهمترین اهداف جمع آوری دوستان متفرق شده از فرابورس سابق بود که در کنار دلایل دیگه ما رو به ایجاد فروم ترغیب کرد.

نکته دوم در مورد آدرس سایت هست؛ با بازخوردهایی که تو این مدت در مورد آدرس سایت یعنی www.bourse4x.com (http://www.bourse4x.com) (که با تلفیقی از بورس +فارکس ثبت شده) به مدیریت سایت منعکس شده خوشحال میشیم اگر نظر شما رو در این باره بدونیم:
در حال حاضر علاوه بر این آدرس, سایت با آدرس www.boursy.com (http://www.boursy.com) هم فابل دسترسی است.
حال شما کدام یک رو به عنوان آدرس و دومین اصلی پیشنهاد میکتید؟ (و یا اینکه اگر دومین پیشنهادی دیگه ای مد نظر دارید با پیام خصوصی اطلاع بدید.)

لازم بذکر میدونم این نکته رو هم اضافه کنم که با تغییراتی که در آینده در این سایت اعمال خواهد شد امکاناتی به سایت اضافه میشه که مسلما نظیرش رو در هیچ یک از فروم های موجود ندیده ایم.

مشتاق دریافت نظر شما دوستان و کاربران برای بهبود این سایت -سایت خود شما- هستیم.

با تقدیم احترام

طيب
2010/12/10, 13:38
با سلام

یک ماه و اندی از ایجاد و راه اندازی این فروم میگذره

هر چند تعداد کاربران و نوشته های ارسالی چندان زیاد نبوده اما خدا رو شکر در بین کاربران نام های شناخته شده بسیاری به چشم می خوره و مطمئنا با حضور این افراد و اساتید در ابتدای فعالیت فروم هست که به آینده فعالیت این فروم بسیار خوشبین و امیدوار هستیم.

بی شک این فروم در درجه اول متعلق به کاربران آن هست و بنابراین با نظرات و پیشنهادهای کاربران میتونیم کاستی ها رو رفع کنیم و بکوشیم با ایجاد محیطی صمیمانه و مناسب برای تبادل دانش و اطلاعات یار و همراه هم برای کسب منافع و رسیدن به اهدافمون باشیم.

در این مدت دوستان و کاربران با نظراتشون در مدیریت این فروم همراه ما بوده اند و از این به بعد هم امید داریم این روند ادامه داشته باشه. (البته امیدواریم این موضوع در مورد کاربران جدیدی که به سایت خواهند پیوست هم صدق کنه.)

اما باز هم از شما دوستانی که تو این مدت لطف داشتید و با عضویت و فعالیت در اینجا به سایت و فروم خودتون یاری رساندید یاری میخواهیم؛
با معرفی این فروم به دوستان و آشنایان و بویژه دوستانی که زمانی در سایت فرابورس در کنار هم جمعی دوستانه داشتیم به گسترش و ارتقای این فروم کمک کنیم.
با توجه به شرایطی که فروم های موجود بورسی - فارکسی داشتند شاید یکی از مهمترین اهداف جمع آوری دوستان متفرق شده از فرابورس سابق بود که در کنار دلایل دیگه ما رو به ایجاد فروم ترغیب کرد.

نکته دوم در مورد آدرس سایت هست؛ با بازخوردهایی که تو این مدت در مورد آدرس سایت یعنی www.bourse4x.com (http://www.bourse4x.com) (که با تلفیقی از بورس +فارکس ثبت شده) به مدیریت سایت منعکس شده خوشحال میشیم اگر نظر شما رو در این باره بدونیم:
در حال حاضر علاوه بر این آدرس, سایت با آدرس www.boursy.com (http://www.boursy.com) هم فابل دسترسی است.
حال شما کدام یک رو به عنوان آدرس و دومین اصلی پیشنهاد میکتید؟ (و با اینکه اگر دومین پیشنهادی دیگه ای مد نظر دارید با پیام خصوصی اطلاع بدید.)

لازم بذکر میدونم این نکته رو هم اضافه کنم که با تغییراتی که در آینده در این سایت اعمال خواهد شد امکاناتی به سایت اضافه میشه که مسلما نظیرش رو در هیچ یک از فروم های موجود ندیده ایم.

مشتاق دریافت نظر شما دوستان و کاربران برای بهبود این سایت -سایت خود شما- هستیم.

با تقدیم احترام

باسلام
ازاين ببعدنام سايت درلينكستان بورس موجود است تنهاكاري بودكه حقيرميتونستم انجام بدم.
وچون لينكستان بورس دربازارسرمايه كشورمون زبانزدعام وخاص ميباشه سهامداران حقيقي بامراجعه به لينكستان بورس ميتونن ازاين سايت هم استفاده كنند.باآرزوي موفقيت براي شماعزيزان

گرگین خان
2010/12/10, 14:04
فکرکنم قالب سایت به نحوی تنظیم شده است که یکایک کاربران این فروم هریک به تنهایی مدیر،ناظر هستند.

این قالب این اجازه را میدهدکه اداره این فروم بر دوش یکایک عزیزان باشد.

موضوع دیگری که بایدخدمتتان عرض کنم اینست که کاربرانی که دراین فروم تابدین جا ثبت نام بعمل اورده اند جملگی جزو دوستان اخلاق مدار وبا دانش وخبره بورس هستند.که این موضوع در بلند مدت موجب برجسته شدن سایت در بین هم سلفانش خواهدشد.

با ارزوی موفقیت برای یکایک کاربران فهیم واخلاق مدار این فروم!

سقراط
2010/12/10, 22:21
یه پیشنهاد کوچولو داشتم
بنده چندین سال هست که در فروم های بورسی خواننده مطالب بودم اما همیشه مسئله ای که خودش رو بعد از یه مدت که فروم فعالیتش رو شروع می کرد و به چشم می خورد تبدیل شدن تاپیک ها به چت روم بود و هست. بنده به هیچ وجه منکر تبادل نظر و حتی گپ و گفت دوستانه کاربران نیستم اما متاسفانه تحلیلهای خوبی میون این پرسش و پاسخها و بحث و جدلها گم میشه.
بنظرم اگه قسمتی از سایت به ارائه تحلیلهای کاربران اختصاص داده بشه مفید فایده باشه. اونم به این صورت که هر صنعت تاپیک اختصاص خودش رو داشته باشه و ناظرانی هم برای این قسمت از تاپیک انتخاب بشه و ناظران پستهای پرسش و پاسخی و غیر تحلیلی رو حذف بکنن وپایان دوره هایی هم در تاپیک مکملی نتایج توسط تحلیلگران و همه کاربران تجزیه و تحلیل بشه و تاپیک مکمل تبدیل به محل بحث و مباجثه بشه

analyst
2010/12/11, 10:04
با سلام و عرض خسته نباشید
آیا راهی برای ثبت عکس در امضا وجود داره؟

Admin
2010/12/12, 00:00
آیا راهی برای ثبت عکس در امضا وجود داره؟
امکان قراردادن عکس در امضا رو فعال نکرده ایم, اما کاربران میتونند در آواتارشون عکس قرار بدند.

kaku
2011/01/22, 17:10
سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت سایت امیدوارم که موفق باشید

shenagar
2011/01/31, 23:51
یه مشکل
سایت خود بخود منو مینداره بیرون
کلی مطلب نوشته بودم که وقتی دکمه ارسال رو زدم با پیغامی رو برو شدم مبنی بر اینکه باید وارد سایت بشم تا بتونم مطلب بنویسم

Admin
2011/02/01, 00:25
یه مشکل
سایت خود بخود منو مینداره بیرون
کلی مطلب نوشته بودم که وقتی دکمه ارسال رو زدم با پیغامی رو برو شدم مبنی بر اینکه باید وارد سایت بشم تا بتونم مطلب بنویسم

متاسفانه این مشکل برای چند نفر دیگر از کاربران به وجود اومده بود که با تغییر browser مشکلشون رفع شده (مثلا اگر با IE این مشکل رو دارید از firefox استفاده کنید یا از google chrome یا safari )
البته امید داریم با تغییرات نرم افزاری شاهد رفع مشکلات اینچنینی باشیم.

Yusef_sbm12
2011/02/02, 16:58
در هنگام انتخاب عکس ( با سایز 100 در 100 و کلا سایز فانونی ذکر شده 150 در 150) با این پیام سیستم مواجه می شوم و عکس آواتار اعمال نمی شود
دلیل آن چیست ؟
Upload failed due to failure writing temporary file.

در ضمن از هر دو قسمت آپلود تصویر از لینک و آپلود تصویر از کامپیوتر به همین گونه است .

hadi4415
2011/02/02, 18:24
یه پیشنهاد کوچولو داشتم
بنده چندین سال هست که در فروم های بورسی خواننده مطالب بودم اما همیشه مسئله ای که خودش رو بعد از یه مدت که فروم فعالیتش رو شروع می کرد و به چشم می خورد تبدیل شدن تاپیک ها به چت روم بود و هست. بنده به هیچ وجه منکر تبادل نظر و حتی گپ و گفت دوستانه کاربران نیستم اما متاسفانه تحلیلهای خوبی میون این پرسش و پاسخها و بحث و جدلها گم میشه.
بنظرم اگه قسمتی از سایت به ارائه تحلیلهای کاربران اختصاص داده بشه مفید فایده باشه. اونم به این صورت که هر صنعت تاپیک اختصاص خودش رو داشته باشه و ناظرانی هم برای این قسمت از تاپیک انتخاب بشه و ناظران پستهای پرسش و پاسخی و غیر تحلیلی رو حذف بکنن وپایان دوره هایی هم در تاپیک مکملی نتایج توسط تحلیلگران و همه کاربران تجزیه و تحلیل بشه و تاپیک مکمل تبدیل به محل بحث و مباجثه بشه

سلام دوستان عزیز

در خصوص پیشنهاد جناب سقراط در مورد اینکه تایپیک های تحلیلی به گپ و گفتگو و احوال پرسی تبدیل نشه من یه پیشنهاد داشتم .

در برخی از فروم ها امکانی در صفحه اصلی فروم فراهم شده به نام chatbox که دوستانی که در اون فروم عضو هستند می تونند با هم به گپ و گفتگو و پرسش و پاسخ و ...بپردازند . که به نظر من اگه این امکان توسط مسئولین فنی در این تالار هم ایجاد بشه می تونه هم به نظم سایت کمک کنه و هم دوستان در مواقعی که دوست داشتند بدون زدن پست در تایپیک ها با هم به گفتگو بپردازند .

عکسی از chatbox یکی از فروم ها .

http://up.iranblog.com/images/we92glx0p991skgw0xu.jpg

خیلی ممنون

Admin
2011/02/03, 10:16
با سلام
با تشكر از دوستاني كه در اين تاپيك يا با پيام خصوصي مشكلات و نواقص سايت رو مطرح ميكنند و تشكر ويژه از كاربراني كه براي تغييرات و امكانات سايت راهكار ارايه ميكنند، در پاسخ به برخي مسايل مطرح شده چند نكته رو عرض ميكنم.

همونطور كه قابل مشاهده است نرم افزار سايت به آخرين ورژن تغيير داده شده و در صدد رفع ساير مشكلاتي كه دوستان اشاره كرده اند هستيم.
مشكل تنظيم آواتار بزودي رفع ميشه.
براي چت روم هم ، همونطور كه دوستمون جناب hadi4415 پيشنهاد داده اند در برنامه قرار خواهيم داد تا اون رو هم به زودي به امكانات سايت اضافه كنيم تا بحث هاي جانبي و دو طرفه در خارج از تاپيك ها و چت روم همين سايت ادامه پيدا كنه.

همچنان منتظر نظرات و پيشنهادات شما براي بهبود محيط سايت هستيم .
با سپاس

Admin
2011/02/03, 13:11
كاربران گرامي كه با وجود ثبت نام بدليل عدم فعال سازي لينك ارسال شده به ايميل با مشكل ارسال پيام در سايت مواجه هستند ميتوانند با ارسال ايميل به bourse4x@yahoo.com مشكل خود را بيان كنند.
در صورت ارسال پيام از طريق ايميلي كه در هنگام ثبت نام معرفي كرده ايد، نام كاربري مورد نظر فعال خواهد شد.

arak_bourse
2011/02/04, 10:57
سلام دوستان عزیز

در خصوص پیشنهاد جناب سقراط در مورد اینکه تایپیک های تحلیلی به گپ و گفتگو و احوال پرسی تبدیل نشه من یه پیشنهاد داشتم .

در برخی از فروم ها امکانی در صفحه اصلی فروم فراهم شده به نام chatbox که دوستانی که در اون فروم عضو هستند می تونند با هم به گپ و گفتگو و پرسش و پاسخ و ...بپردازند . که به نظر من اگه این امکان توسط مسئولین فنی در این تالار هم ایجاد بشه می تونه هم به نظم سایت کمک کنه و هم دوستان در مواقعی که دوست داشتند بدون زدن پست در تایپیک ها با هم به گفتگو بپردازند .

عکسی از chatbox یکی از فروم ها .

http://forums.boursy.com/

خیلی ممنون

من هم با نظر دوستان فوق مبني بر داشتن يك اتاق گفتگو در سايت موافقم تا از پرشدن بي جهت تايپيك ها با بعضي حرفها جلوگيري و امكان برقراري ارتباط بين كاربران بهتر بشه.كما اينكه سايت هاي موفقي هستند كه اين امكانات را دارند.
مشكلي هم كه داره كه نميشه انتخاب آواتار كرد .
با تشكر

Admin
2011/02/04, 11:19
مشكل نصب آواتار رفع شده و شما و ساير كاربران ميتونند در صورت تمايل آواتار خود را قرار بدهند.
در مورد چت روم هم همونطور كه در نوشته پيشين اعلام شد، تا چند روز ديگه اين اتفاق خواهد افتاد و سايت صاحب چت روم ميشود.

arak_bourse
2011/02/05, 19:54
جناب Admin
سلام
هر وفت هر مطلبي توي سايت زده ميشه براي من ايميل مياد و هركاري مي كنم نمي تونم اين تنظيم را بردارم. اگه ميشه اين قسمت نرم افزار را درست كنيد.

Admin
2011/02/05, 20:12
جناب Admin
سلام
هر وفت هر مطلبي توي سايت زده ميشه براي من ايميل مياد و هركاري مي كنم نمي تونم اين تنظيم را بردارم. اگه ميشه اين قسمت نرم افزار را درست كنيد.

ميتونيد با مراجعه به كنترل پنل كاربري تون در قسمت "تنظيمات عمومي" گزينه "حالت پيش فرض اشتراك موضوعات" را غير فعال كنيد.

FENCER
2011/02/05, 23:19
جناب admin لطف پیغام خصوصیتون رو چک بفرمائید. ممنون

FENCER
2011/02/06, 10:14
جناب admin لطفا" پیغام خصوصیتون رو چک بفرمائید. ممنون

منتظریم جناب admin

سید مرتضی مصلائی
2011/02/12, 20:49
منم راه اندازی فروم جدیدتون رو تبریک میگم
متاسفانه فرومهای بورسی الان وضعیت خوبی ندارن معروف ترینشون تالار بورس هستش که خیلی کنده یه سری مشکلات جدید تو پست زدن ایجاد شده (من اصلا نمیتونم توش پست بزنم:smiling:)
فروم بورکس هستش که سطحش خوبه ولی متاسفانه عضو جدید نمیگیره
یه فروم خوب هم بود خدا رحمتش کنه بله منظورم فرابورسه که از هم پاشید (به شخصه خیلی دوسش داشتم محیط خیلی خوبی داشت)

یه پیشنهاد هم دارم برای ادمین محترم اگه امکانش هست بررسی کنن به نظرم خیلی خوبه

1-از ایجاد تاپک توسط کاربرها جلوگیری کنن تا برای هر موضوع بی خودی تاپک ایجاد نشه و برای یه موضوع 10 تا تاپک موازی ایجاد نکنن
خود جناب ادمین میتونن با نظر کاربرها بر اساس نام گروهها و رشته ها ی صنعتی تاپک ایجاد کن یا از روی نام تاپک های پرکاربرد تو فرومهای بورسی
مثلا میتونیم یه تاپک برای گروهای تجهیزاتی بزنیم و همه اساتید تو همین تاپک موضوعات رو بررسی کنن

2-یه موضوعی که الان خیلی تو فرومهای بورسی به یه آفت تبدیل شده هر استادی برای خودش یه تاپک باز کرده و تو اون از هر سهمی صحبت میکنه
و یه سری از دوستانش رو هم دور خودش جمع کرده و از احوال پرسی تا شعر عاشقانه و ....همه چیز توش پیدا میکنی این دقیقا مشکلی هست الان تو تالار بورس اتفاق افتاده و تاپک هائی که برای خود اون شرکت باز شده سوت و کور شده

اون نظر دوستان هم در مورد راه اندازی قسمت چت فروم خیلی میتونه مفید باشه
تا کاربرها یاد بگیرن فقط پستهای مفید بزنن و فرهنگش جا بیفته و سلام و احوال پرسی رو برن تو چت انجام بدن

امیدوارم نظرم بتونه مفید باشه خودمم تو پر بار تر شدن این فروم تمام تلاشم رو میکنم

راشین
2011/03/03, 14:29
سلام و تشکر از مدیران و ناظران سایت
آیا سرعت باز کردن صفحات برای همه کاربران پایین است یا این مشکل فقط مربوط به من می شود؟
یک مورد دیگر آیا این امکان وجود دارد که صفحه اصلی هر مثلا 5 دقیقه بطور خودکار رفرش شود؟
ممنون

محسن نظري
2011/03/03, 16:41
آیا سرعت باز کردن صفحات برای همه کاربران پایین است یا این مشکل فقط مربوط به من می شود؟
یک مورد دیگر آیا این امکان وجود دارد که صفحه اصلی هر مثلا 5 دقیقه بطور خودکار رفرش شود؟
ممنون
راشين جان بنده نيز همين مشكل را دارم و فكر ميكنم به دليل سرور باشد و سرور بايد ارتقا پيدا نمايد

Captain Nemo
2011/03/04, 00:18
جناب نظری ببخشید
بنده تا الان مشکلی در باز کردن صفحات نداشتم
به نظرم مشکل دیگری هست
البته هیچ سایتی را با بورکس نمیشه مقایسه کرد
مثل آب خوردن باز میشد و ریفرش میشد .....

Admin
2011/03/04, 01:48
ممنون
سلام و ممنون
بدلیل تفاوتهای نرم افزاری موجود با بورکس طبیعی است که سرعت لود کردن سایت کمی پایین تر باشه (نسبت به بورکس)
سرور هم درصورت بالاتر رفتن آمار مراجعات ارتقا پیدا میکنه که میتونه تو سرعت سایت موثر باشه.

در مورد دوم هم باید بگم بله... این امکان هست که سایت (ترجیحا صفحه اصلی ) بصورت auto refrsh تنظیم بشه که ممکنه این کار در آینده نزدیکی تو لیست برنامه های سایت قرار بگیره

shapoor
2011/03/05, 21:44
سلام ضمن تشکر از سایت بسیار مفید شما

می خواستم بدونم امکانش هست صفحه رنگی بشه چون سفیدی صفحه چشم رو اذیت می کنه؟

Admin
2011/03/05, 23:23

سلام
ممنون از پیشنهادتون, حتما این کار شدنیه
ظرف این یکی دو روز به رنگ پس زمینه رو به یک رنگ روشن تغییر میدیم تا رضایت شما و سایر دوستان هم جلب بشه.

محسن نظري
2011/03/06, 18:26
سلام
ممنون از پیشنهادتون, حتما این کار شدنیه
ظرف این یکی دو روز به رنگ پس زمینه رو به یک رنگ روشن تغییر میدیم تا رضایت شما و سایر دوستان هم جلب بشه.
همينجا جا دارد اول خسته نباشيد بگم به مديران سايت و دوم تبريك بگم به خاطر احترام و اهميت به نظرات كاربران از سوي مديريت كه واقعا جاي قدرداني دارد
شاد و سبز باشيد

(حجت)
2011/03/06, 19:21
همينجا جا دارد اول خسته نباشيد بگم به مديران سايت و دوم تبريك بگم به خاطر احترام و اهميت به نظرات كاربران از سوي مديريت كه واقعا جاي قدرداني دارد
شاد و سبز باشيد

سلام جناب نظری؛
بنده هم به نوبه خودم به شما و تیم خوبتون خیر مقدم عرض میکنم. امیدوارم حضور شما عزیزان، باعث ارتقاء سطح دانش تکنوفاندامنتال در سایت بشه.
پر سود باشید.

محسن نظري
2011/03/06, 19:51
سلام جناب نظری؛
بنده هم به نوبه خودم به شما و تیم خوبتون خیر مقدم عرض میکنم. امیدوارم حضور شما عزیزان، باعث ارتقاء سطح دانش تکنوفاندامنتال در سایت بشه.
پر سود باشید.
ممنونم دوست عزيزم انشالله با ياري همه دوستان سايت بورسي را به برترين فروم بورسي تبديل نماييم
با اجازه پيشنهادي هم داشتم مبني بر تغيير اسمايلهاي سايت و قرار دادن اسمايلهاي مناسبتر و كاربردي تر
با تشكر

پوریا
2011/03/07, 05:32
با سلام
نوشته های دوستان را با فونتی نه چندان خوب و خیلی ریز میبینم ..... برای تغییر آن چه باید کرد؟

ضمن تشکر از مسئولان سایت و زحماتشان ..... از اینکه نوشته های دوستان مطلع و بخشنده را در اینجا میبینم .... ممنونم

Admin
2011/03/07, 09:36

با سلام
نوشته های دوستان را با فونتی نه چندان خوب و خیلی ریز میبینم ..... برای تغییر آن چه باید کرد؟

ضمن تشکر از مسئولان سایت و زحماتشان ..... از اینکه نوشته های دوستان مطلع و بخشنده را در اینجا میبینم .... ممنونم

رنگ پس زمينه از سفيد به رنگي كه ميبينيد تغيير داده شده.
فونت نوشته ها هم از حالت قبل تغيير كرده كه در صدد تغيير سايز و فونت نوشته ها هستيم.

راشین
2011/03/07, 15:38
با سلام و تشکر از زحمات شما
گویا سایز نمودارهای پیوستی کوچک هست آیا این امکان وجود دارد که روش دیگری به غیر از آپلود در سایتهای دیگر برای استفاده و کارایی بهتر در سایت تعبیه شود؟
ممنون

کاشف
2011/03/07, 18:36
باسلام وخسته نباشیدوتشکرفراوان بابت تمام زحماتی که میکشید
ایااین امکان وجود دارد که ساعت تاپیکها به صورت 24 ساعته دراید دلیلش این هست که تایم ساعت 10 صبح و10 شب هردو رو10 نشان میدهد درصورتی که 10 شب راباید 22 نشان دهدباسپاس فراوان از زحمات شما.

Admin
2011/03/07, 19:37
با سلام و تشکر از زحمات شما
گویا سایز نمودارهای پیوستی کوچک هست آیا این امکان وجود دارد که روش دیگری به غیر از آپلود در سایتهای دیگر برای استفاده و کارایی بهتر در سایت تعبیه شود؟
ممنون
سلام و تشکر از همکاری و پیشنهادهای شما
امکان آپلود از کامپیوتر هم ممکنه اما بنا به دلایلی هنوز این کار رو انجام نداده ایم, امیدوارم به زودی بتونیم این امکان رو هم فعال کنیم.

Admin
2011/03/07, 19:40
باسلام وخسته نباشیدوتشکرفراوان بابت تمام زحماتی که میکشید
ایااین امکان وجود دارد که ساعت تاپیکها به صورت 24 ساعته دراید دلیلش این هست که تایم ساعت 10 صبح و10 شب هردو رو10 نشان میدهد درصورتی که 10 شب راباید 22 نشان دهدباسپاس فراوان از زحمات شما.

با سلام و تشکر
هرچند تو نمایش ساعت بصورت موجود , با حروف am و pm ساعت قبل از ظهر و بعد از ظهر متمایز میشه اما پیشنهاد شما انجام میشه.

آریو
2011/03/07, 23:31
از مدیریت سایت بسیار تشکر میکنم که به خواسته منطقی دوستان توجه میکنه و خیلی قابل تقدیره باز هم سپاس گذارم.....
از مدیر سایت می خواستم که علاوه به درخواست دوستام فقط چندتا نکته رو پیشنهاد بدم ... خب یکی از اصولی که تو تموم دنیا پذیرفته شده هم هست بنچ مارکینگه چه عیبی داره که ما هم از سایت های موفق که تو این زمینه کار میکنن بنچ مارک کنیم ....
1. خیلی خوب میشه که نمودار های قیمت جهانی مس،طلا،نفت و سرب و روی رو در کنار همه در بالای سایت و فضای خالی آن لاین داشته بایشم
2. افزایش سرعت سایت خیلی مهمه ...از تمام چیز هایی که میتونه به سرعت سایت کمک کنه باید استفاده کرد
3. دوست عزیزم شاپور جان( استاد عزیزم) در مورد رنگ سایت صحبت کرده بودن که خیلی مهمه یه ترکیب رنگ خوب در تمام فضا های موجود سایت اگه رعایت بشه خیلی عالیه به عنوان مثال این فضایی که مینویسم آبی کم رنگه در فضا های گوشه نیز یه رنگ متناسب هم قرار بگیره (به عنوان مثال در هر فضا از آبی پر رنگ گرفته تا آبی کم رنگ)
4.گاهی اوقات توالی نوشته ها که دوستان جواب همدیگه رو میدن من فکر میکنم فقط دوتا نقل قول قرار میگیره و شروع کننده مبحث و عنوان مبحث برای بقیه دیده نمیشه که بقیه دوستان دوباره سوال میپرسن ....
بازم متشکرم...
موفق و پیروز باشید

Admin
2011/03/07, 23:53
از مدیریت سایت بسیار تشکر میکنم که به خواسته منطقی دوستان توجه میکنه و خیلی قابل تقدیره باز هم سپاس گذارم.....
از مدیر سایت می خواستم که علاوه به درخواست دوستام فقط چندتا نکته رو پیشنهاد بدم ... خب یکی از اصولی که تو تموم دنیا پذیرفته شده هم هست بنچ مارکینگه چه عیبی داره که ما هم از سایت های موفق که تو این زمینه کار میکنن بنچ مارک کنیم ....
1. خیلی خوب میشه که نمودار های قیمت جهانی مس،طلا،نفت و سرب و روی رو در کنار همه در بالای سایت و فضای خالی آن لاین داشته بایشم
2. افزایش سرعت سایت خیلی مهمه ...از تمام چیز هایی که میتونه به سرعت سایت کمک کنه باید استفاده کرد
3. دوست عزیزم شاپور جان( استاد عزیزم) در مورد رنگ سایت صحبت کرده بودن که خیلی مهمه یه ترکیب رنگ خوب در تمام فضا های موجود سایت اگه رعایت بشه خیلی عالیه به عنوان مثال این فضایی که مینویسم آبی کم رنگه در فضا های گوشه نیز یه رنگ متناسب هم قرار بگیره (به عنوان مثال در هر فضا از آبی پر رنگ گرفته تا آبی کم رنگ)
4.گاهی اوقات توالی نوشته ها که دوستان جواب همدیگه رو میدن من فکر میکنم فقط دوتا نقل قول قرار میگیره و شروع کننده مبحث و عنوان مبحث برای بقیه دیده نمیشه که بقیه دوستان دوباره سوال میپرسن ....
بازم متشکرم...
موفق و پیروز باشید
سلام
از لطف و محبت شما ممنونم.
در مورد پیشنهاداتتون:
1. در برنامه هست و انجام خواهد شد.
2.سعی ما هم اینه, ممکنه server رو تغییر بدیم اما واقعیتش اینه که من تفاوت چندانی تو لود شدن این فروم با سایر فروم ها نمیبینم!(البته اینم میدونم که هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه:ezpi: )
3.رنگ پس زمینه نوشته ها از سفید به خاکستری کم رنگ تغییر داده شده ولی منتظر فیدبک کاربران هستیم که آیا باید بیش از این تغییر کنه یا...
4. اگر منظورتون رو درست متوجه شده باشم باید بگم در چنین مواردی میشه از گزینه "نقل قول چندگانه" برای پاسخ دادن استفاده کرد.

باز هم از لطف دوستانی که به عنوان صاحبان اصلی این فروم با همفکری و راه کارهای پیشنهادیشون تیم مدیریت رو در بهبود سایت یاری میکنند سپاسگزاری میکنم.

محسن نظري
2011/03/08, 01:59
نظر بنده درباره رنگ سايت سبز كمرنگ ميباشد
اين اسمايلها را هم خواهش ميكنم فكري به حالش بكنيد...

Admin
2011/03/08, 11:24
نظر بنده درباره رنگ سايت سبز كمرنگ ميباشد
اين اسمايلها را هم خواهش ميكنم فكري به حالش بكنيد...
در مورد رنگ ... كمي صبر كنيد تا بعد تصميم بگيريم (البته رنگ سبز هم مورد داره هااا;) )
اما emoticon ها يا اسمايل ها رو حتما اضافه ميكنيم (سعي ميكنيم تمام emoticon هاي ياهو مسنجر رو اينجا قرار بديم)
ممنون

راشین
2011/03/08, 14:32
ادمین عزیز شرمنده که اینقدر مزاحم می شوم
آیا این امکان وجود دارد که زمان صبر برای ارسال پست بعدی از 120 ثانیه کمتر شود
ممنون

hitm@n
2011/03/08, 14:50
سلام جناب ادمین
با تشکر از زحمات شما،یه پیشنهاد داشتم،به نظرتون اگه هر تاپیکی که باز میکنیم آخرین صفحه و آخرین مطلب رو به ما اول نشون بده بهتر نیست؟در حال حاضر اولین نوشته رو نشون میده و ما باید خودمون به آخرین صفحه بریم،با تشکر از حسن توجه شما

Admin
2011/03/08, 15:15
ادمین عزیز شرمنده که اینقدر مزاحم می شوم
آیا این امکان وجود دارد که زمان صبر برای ارسال پست بعدی از 120 ثانیه کمتر شود
ممنون
اختيار داريد، اين تاپيك براي اين هدف ايحاد شده كه به كمك كاربران كيفيت سايت ارتقا پيدا كنه...
تو ورِژن قبلي به دليل مشكلي كه براي برخي كاربران رخ ميداد اين زمان رو تغيير داديم و تو ورژن جديد هم رو همون زمان مونده.
ممنونم كه با اين پستتون يادآوري شد.
حتما اصلاح ميشه.

Admin
2011/03/08, 15:22
سلام جناب ادمین
با تشکر از زحمات شما،یه پیشنهاد داشتم،به نظرتون اگه هر تاپیکی که باز میکنیم آخرین صفحه و آخرین مطلب رو به ما اول نشون بده بهتر نیست؟در حال حاضر اولین نوشته رو نشون میده و ما باید خودمون به آخرین صفحه بریم،با تشکر از حسن توجه شما

سلام و تشكر از لطف شما
اين كار شدنيه و خود من براي نمايش پستها از اين روش استفاده ميكنم، يعني با كليك روي لينك تاپيك جديدترين پست نمايش داده ميشه...
براي اين كار به كنترل پنل كاربري بريد و تو قسمت "تنظيمات نمايش موضوع" ، گزينه "حالت نمايش موضوع" رو به "خطي-ابتدا جديدترين" تغيير بديد.
موفق باشيد

hassan
2011/03/08, 16:18
ميتونيد با مراجعه به كنترل پنل كاربري تون در قسمت "تنظيمات عمومي" گزينه "حالت پيش فرض اشتراك موضوعات" را غير فعال كنيد.

ضمن تشکر از بابت راه اندازی این فروم
من حالت پیش فرض اشتراک موضعات را به مشترک نمی شوم تغییر داده ام ولی همچنان هر مطلبی که ارسال می شود در ایمیلم دریافت می کنم!!! چطور می توان این مشکل را حل کرد؟ تشکر

پوریا
2011/03/08, 17:16
جناب ادمین
فونت و سایز انها خیلی بهتر شده .... ممنون
از اینکه به درخواستهای منطقی اعضا، بخوبی و به سرعت پاسخ میدهید نیز ..... خیلی ممنون

آریو
2011/03/10, 11:58
با سلام و خسته نباشید خدمت جناب ادمین عزیز و همینطور بقیه دوستان

می خواستم بدونم چطوری عکسی که تو کامپیوترم دارمو برای بچه ها تو پستام بذار م یا دوستان چطوری نمودارای تکنیکال خودشونو میذارن ؟
ممنون و تشکر

Admin
2011/03/10, 12:45
با سلام و خسته نباشید خدمت جناب ادمین عزیز و همینطور بقیه دوستان

می خواستم بدونم چطوری عکسی که تو کامپیوترم دارمو برای بچه ها تو پستام بذار م یا دوستان چطوری نمودارای تکنیکال خودشونو میذارن ؟
ممنون و تشکر
سلام و تشكر
ميتونيد جوابتون رو تو اين لينك (http://forums.boursy.com/showthread.php?53-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%DA%AF%D9%8A-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D8%AA%D8%B5%D9%88%D9%8A%D8%B1) ببينيد.

Admin
2011/03/10, 13:12

من حالت پیش فرض اشتراک موضعات را به مشترک نمی شوم تغییر داده ام ولی همچنان هر مطلبی که ارسال می شود در ایمیلم دریافت می کنم!!! چطور می توان این مشکل را حل کرد؟ تشکر
قاعدتا بايد مشكل با اين روش حل بشه، اما نميدونم چرا اين اتفاق افتاده(چرا كه به غير از شما چند نفر ديگه از دوستان هم با اين مشكل مواجهند)
براي پيدا كردن راه حل تو فروم مربوطه سوال پرسيدم اما هنوز جواب نگرفتم...
به محض اينكه متوجه شدم اينجا مينويسم.

محسن نظري
2011/03/13, 20:33
قاعدتا بايد مشكل با اين روش حل بشه، اما نميدونم چرا اين اتفاق افتاده(چرا كه به غير از شما چند نفر ديگه از دوستان هم با اين مشكل مواجهند)
براي پيدا كردن راه حل تو فروم مربوطه سوال پرسيدم اما هنوز جواب نگرفتم...
به محض اينكه متوجه شدم اينجا مينويسم.
اول خسته نباشيد به همه زحمتكشان سايت
منم متاسفانه همين مشكل را دارم باكسم هر روز منفجر ميشه....
مديريت عزيز ما علي الحساب به 3-4 تا اسمايل عرف هم براي راه افتادن كارمان قانع هستيما.....

علامه
2011/03/14, 11:13
با سلام و تشکر از همه دوستان بخصوص adminعزیز و فهیم بخاطر ایجاد فضای گرم تالار
من یه مشکلی داشتم که هر پستی که تو یکی از تاپیکها زده میشد برای من ایمیل میومد یعنی روزی بالای 10 تا ایمیل میومد، رفتم توی تنظیمات و دیدم که نمیدونم چطوری توی اون تاپیک مشترک شدم وقتی اشتراک رو حدف کردم و ایمیلم رو تغییر دادم مشکل حل شد
خواستم اگه دوستان دیگر هم همین مشکلو دارن اینطوری جلش کنن
بازم تشکر میکنم از admin عزیز که با صبر تمام و در زمان بسیار کوتاه مشکلات ما رو حل میکنن
پایدار باشید

LEON
2011/03/15, 14:11
تشکر میکنم بابت شکلک ها.;)

آریو
2011/03/15, 21:18
اه شکلکا عوض شده .... منم تشکر میکنم مرسی:x;)

amir1339
2011/03/17, 10:23
از زحمات شما ممنونم.

iq_son
2011/03/17, 17:59
با سلام خدمت admin عزیز
منهم به نوبه خود از زحمات شما در این انجمن کمال تشکر را دارم موفق و پیروز باشید

بابک پناهی
2011/03/19, 12:05
عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
آقا قسمت زیرین اسم تاپیکها نوشته شده :

آغاز شده توسط ------ مورخ 12-09-2010 ساعت 14:51

بنظرم این قسمت محتوای سایتو شلوغ میکنه بهتر نیست تنها اسم نویسنده باشه ؟ چون داخل همون تاپیک تو اولین پست نویسنده تمامی اینارو مینویسه

حامی
2011/03/20, 11:48
میخواستم فقط از ادمین محترم تشکر کنم .......... درود برشما

Admin
2011/03/20, 19:17
عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
آقا قسمت زیرین اسم تاپیکها نوشته شده :

آغاز شده توسط ------ مورخ 12-09-2010 ساعت 14:51

بنظرم این قسمت محتوای سایتو شلوغ میکنه بهتر نیست تنها اسم نویسنده باشه ؟ چون داخل همون تاپیک تو اولین پست نویسنده تمامی اینارو مینویسه
ممنون از پیشنهادتون
حق با شماست شاید تنها نام ایجاد کننده تاپیک کفایت کنه ...
سعی ما اینه تمام پیشنهادهایی خوبی که کاربران - که بی شک صاحبان اصلی چنین سایتهایی هستند - ارایه میکنند رو عملی کنیم.
با تشکر

Admin
2011/03/21, 02:36

با سلام و تشکر از همه دوستان بخصوص adminعزیز و فهیم بخاطر ایجاد فضای گرم تالار
من یه مشکلی داشتم که هر پستی که تو یکی از تاپیکها زده میشد برای من ایمیل میومد یعنی روزی بالای 10 تا ایمیل میومد، رفتم توی تنظیمات و دیدم که نمیدونم چطوری توی اون تاپیک مشترک شدم وقتی اشتراک رو حدف کردم و ایمیلم رو تغییر دادم مشکل حل شد
خواستم اگه دوستان دیگر هم همین مشکلو دارن اینطوری جلش کنن
بازم تشکر میکنم از admin عزیز که با صبر تمام و در زمان بسیار کوتاه مشکلات ما رو حل میکنن
پایدار باشید
اما راه حل اصولی:
وقتی کاربر ها نوع اشتراک رو روی مشترک نمیشوم بذارن از اون به بعد دیگه توی موضوعاتی که ارسال دارند مشترک نمیشن ولی توی تاپیک هایی که قبلا اشتراک داشتن مشترک میمونن اگر بخوان اشتراکشون برداشته بشه باید توی تک تک موضوعاتی که مشترک شدن برن و اشتراکشون رو از اون موضوع حذف کنن.(پس از باز کردن تاپیک به "ابزار موضوع" در نوار بالای اولین نوشته مراجعه کرده و حالت "عدم اشتراک موضوع" را انتخاب کنید)

Admin
2011/03/22, 19:56
ممنونم دوست عزيزم انشالله با ياري همه دوستان سايت بورسي را به برترين فروم بورسي تبديل نماييم
با اجازه پيشنهادي هم داشتم مبني بر تغيير اسمايلهاي سايت و قرار دادن اسمايلهاي مناسبتر و كاربردي تر
با تشكر
جناب نظری
تقریبا تمامی شکلک های یاهو مسنجر اضافه شده, امیدوارم نظر شما و سایر دوستانی که خواستار این موضوع بودند تامین شده باشه.

بابک پناهی
2011/03/23, 14:25
ممنون از پیشنهادتون
حق با شماست شاید تنها نام ایجاد کننده تاپیک کفایت کنه ...
سعی ما اینه تمام پیشنهادهایی خوبی که کاربران - که بی شک صاحبان اصلی چنین سایتهایی هستند - ارایه میکنند رو عملی کنیم.
با تشکر

سپاسگذارم :x

بابک پناهی
2011/03/24, 12:06
Admin عزیز با سلام

اقا از این اسمایلهای لارج یا medium یاهو میشه تو شکلک ها باشه...یه جورائی انرژی مثبت میدن خیلی باحالن

http://www.smileysdirect.com/yahoo-smileys/

http://www.smileycentral.com/dl/manual_install.jhtml

مثل اینا:
http://024.img98.net/out.php/i196241_smile3.jpg
http://024.img98.net/out.php/i196240_smile2.jpg
http://024.img98.net/out.php/i196246_smile4.jpg

Moradad
2011/03/29, 15:34
با عرض سلام خدمت تمامی کاربران عزیز و Admin محترم

با توجه به مشکلات پیش آمده و حک شدن کدهای یکی از ارائه دهنده های وب و امکان دسترسی به میل های شخصی و برخی اطلاعات دیگر ( که گفته میشود از طرف ایران صورت گرفته....... ) ، لذا خواهشمند است هرجه سریعتر سیستم عامل ( ویندوز ، یا ... ) و همچنین Internet Browser ها را آپدیت کنید. درضمن پسوردهای میلهای خود را نیز عوض کنید. ( :) fire Fox 4 is available)

با تشکر

ناهید
2011/04/04, 07:31
مشكلي كه من با آن مواجه هستم اين هست كه بعد از چند دقبقه رفرش نكردن از سايت خارج ميشم و بايد مجدا" نام كاربري و پسورد داده بشه كه البته فكر كنم تمامي كاربران با اين مورد برخورد كردند خواهشم اينه كه درصورت امكان اين مورد رفع بشه فكر مي كنم به همين دليل هم تعداد افراد حاضر درانجمن هم واقعي نميباشد و مي بايست بيشتر ازاين تعدادي كه نشان ميدهد حضور داشته باشند ولي دوباره با نام كاربري وارد نميشن يعني يك جورايي تنبليمون ميشه ;)
اززحمات شما سپاسگزارم

ناهید
2011/04/04, 07:50
يك خواهش ديگه هم از أدمين عزيز داشتم كه وقتي پست جديدي زده ميشه در صفحه اول انجمن علاوه بر نام تاپيك و نام كاربر كه آورده ميشود تاريخ وساعت آن نيز قيد شود و تعداد تاپيكها بيشتر شود الان فكر كنم 15 تاپيك نشان داده ميشود
ببخشيد امروز خيلي خرده فرمايش داشتم :">

Admin
2011/04/04, 14:21
مشكلي كه من با آن مواجه هستم اين هست كه بعد از چند دقبقه رفرش نكردن از سايت خارج ميشم و بايد مجدا" نام كاربري و پسورد داده بشه كه البته فكر كنم تمامي كاربران با اين مورد برخورد كردند خواهشم اينه كه درصورت امكان اين مورد رفع بشه فكر مي كنم به همين دليل هم تعداد افراد حاضر درانجمن هم واقعي نميباشد و مي بايست بيشتر ازاين تعدادي كه نشان ميدهد حضور داشته باشند ولي دوباره با نام كاربري وارد نميشن يعني يك جورايي تنبليمون ميشه ;)
اززحمات شما سپاسگزارم
با سلام و تشکر
به دو روش میتونید اقدام کنید:
1. پاک کردن کوکی ها (برای این کار میتونید از کلیدهای Ctrl+F5 استفاده کنید)
2.استفاده از بروازری دیگر ( اگر از IE استفاده میکنید, توصیه میکنم به firefox تغییر بدید.)
اگر مشکل پابرجا بود باز مطرح کنید...
موفق باشید

ناهید
2011/04/04, 14:52
با سلام و تشکر
2.استفاده از بروازری دیگر ( اگر از IE استفاده میکنید, توصیه میکنم به firefox تغییر بدید.)
موفق باشید
آدمين عزيز ممنون ازپاسخگويي
من از firefox استفاده مي كنم
فكر مي كنم متوجه منظور من نشديد
وقتي وارد سايت با نام كاربري ميشويم فكر كنم دويا سه دقيقه اگر رفرش نكنيم از سايت خارج ميشويم و بايد مجدا" نام كاربري و پسورد بدهيم كه با اين مورد در سايتهاي ديگر مواجه نيستم

راشین
2011/04/04, 19:40
سلام
امروز من چند بار با مشکل ورود به سایت روبرو شدم یعنی سایت لود نمی شد

آریو
2011/04/04, 19:47
سلام
من سر کار اصلا نمیتونم وارد سایت شم..یعنی با وارد کردن یوز و پسورد دوباره از من می خواد ...مجبورم فقط مطالب دوستان رو بخونم ....اگه میشه بهم کمک کنید ممنون میشم

ناهید
2011/04/04, 21:44
سلام
من سر کار اصلا نمیتونم وارد سایت شم..یعنی با وارد کردن یوز و پسورد دوباره از من می خواد ...مجبورم فقط مطالب دوستان رو بخونم ....اگه میشه بهم کمک کنید ممنون میشم
جناب آریومن هم از محل کارم با این موضوع مواجه شدم که با کپی کردن اسم کاربری و قراردادن در قسمت نام کاربری توانستم وارد سایت شوم

arak_bourse
2011/04/04, 22:32
سلام

به نظرم نام كاربري تونو به انگليسي تبديل كنيد. چون فونت هاي فارسي مخصوصا الف اسمتون مشكل سازه. بنده هم همين مشكل را داشتم كه به مدير سايت درخواست دادم نام كاربري ام را به انگليسي تبديل كند.

Captain Nemo
2011/04/04, 22:46
با تشکر از زحمات دوستان و مدیران سایت
بنده هم هر بار ریفرش میکنم از سایت خارج میشم و باید مجددا با نام کاربری وارد بشم
مربع کنار نام و پس ورد را هم تیک زده ام
با تشکر

آریو
2011/04/04, 23:32
جناب آریومن هم از محل کارم با این موضوع مواجه شدم که با کپی کردن اسم کاربری و قراردادن در قسمت نام کاربری توانستم وارد سایت شوم

مرسی ناهید عزیز ... سپاس گزارم ... ببینم فردا چی کار میکنم
بازم ممنون

مصطفي رستمي
2011/04/05, 06:44
سلام
نميدونم چرا برخي مواقع اين شكلك هايي كه هست رو تو نوشته هام ميزارم نمياره ;)
مثلا تو اخرين صفحه تاپيك تولد اگر ملاحظه بفرماييد نمونه اش هست.

Admin
2011/04/05, 07:01
با سلام و تشکر
موفق باشید

آدمين عزيز ممنون ازپاسخگويي
من از firefox استفاده مي كنم
فكر مي كنم متوجه منظور من نشديد
وقتي وارد سايت با نام كاربري ميشويم فكر كنم دويا سه دقيقه اگر رفرش نكنيم از سايت خارج ميشويم و بايد مجدا" نام كاربري و پسورد بدهيم كه با اين مورد در سايتهاي ديگر مواجه نيستم

راه حل دوم در صورت تغییر براوزر جوابگوست و اگر براوزرتون firefox هست و نیازی به تغییر ندارید باید از همون روش اول یعنی پاک کردن کوکی ها استفاده کنید.

Admin
2011/04/05, 07:03
سلام
نميدونم چرا برخي مواقع اين شكلك هايي كه هست رو تو نوشته هام ميزارم نمياره ;)
مثلا تو اخرين صفحه تاپيك تولد اگر ملاحظه بفرماييد نمونه اش هست.
با سلام و تشکر
این مورد رو بررسی میکنیم تا زودتر مشکل رفع بشه.

titrerooz
2011/04/05, 07:35
سلام به همه دوستان عزیز !

چند پیشنهاد به مدیر محترم سایت :

1 - ابتدا سایت خود را در ساماندهی . آی آر ثبت کنید که خدای ناکرده ف.ی.ل.ت.ر..... نشود

2 - اگه امکان داره این تاریخ رو از جلوی ای دی تشکر کننده ها بردارید فقط آی دی تشکر کننده نمایش داده بشه

البته اینایی رو که گفتم نظر شخصیم بود :)

مهدي منصوري
2011/04/06, 13:08
سلام admin جان
آقا این ساعت ها فکر کنم 1 ساعت عقبند ها یک نگاه میندازی؟;)

Admin
2011/04/06, 20:46
سلام admin جان
آقا این ساعت ها فکر کنم 1 ساعت عقبند ها یک نگاه میندازی؟;)
سلام
ساعت در تنظيمات پيش فرض براي كليه كاربران براي حالت جديد (ساعت رسمي) تنظيم شده، با اين حال خود كاربران هم ميتونند اين كار رو انجام بدن:
پنل كاربري........تنظيمات عمومي......... تنظيمات تاريخ و ساعت ........ بخش "نوع انتخاب این بخش حالت "اين بخش هميشه فعال باشد"...فقط توجه داشته باشيد كه بعد از برگشت ساعت به حالت قبل(يعني 30 شهريور) اين گزينه دوباره به حالت قبل برگردانده شود.

s.arsalan
2011/04/08, 19:20
سلام جناب ادمین
چرا حالت مخفی فعال نیست؟

مهدي منصوري
2011/04/10, 15:08
با سلام خدمت admin جان
آقا ما یک تایپیک ایجاد کردیم به نام شایعات حالا میخواییم تغییرش بدیم به نام اخبار و شایعات چه جوری میشه این کار را کرد؟

Admin
2011/04/10, 15:36
سلام به همه دوستان عزیز !

چند پیشنهاد به مدیر محترم سایت :

1 - ابتدا سایت خود را در ساماندهی . آی آر ثبت کنید که خدای ناکرده ف.ی.ل.ت.ر..... نشود

2 - اگه امکان داره این تاریخ رو از جلوی ای دی تشکر کننده ها بردارید فقط آی دی تشکر کننده نمایش داده بشه

البته اینایی رو که گفتم نظر شخصیم بود :)
با سلام و تشکر از شما
سایت رو در این سامانه ثبت کردم, امیدوارم مشکلی پیش نیاد
بررسی میکنم, اگر مقدور باشه تاریخ ها رو حذف میکنیم.
ممنون

Admin
2011/04/10, 15:37
سلام جناب ادمین
چرا حالت مخفی فعال نیست؟
سلام
دوست عزیز با توجه به دسترسی های موجود استفاده از این امکان فعلا میسر هست.
اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید سوالتون رو تو پیام خصوصی برام بنویسید...
موفق باشید

Admin
2011/04/10, 15:38
با سلام خدمت admin خان
آقا ما یک تایپیک ایجاد کردیم به نام شایعات حالا میخواییم تغییرش بدیم به نام اخبار و شایعات چه جوری میشه این کار را کرد؟
سلام جناب منصوری خان عزیز
در حالت کلی برای تغییر عنوان تاپیک ها میتونید با پیام خصوصی از هر یک از مدیران بخواهید این کار رو انجام بدن.
اما در مورد تاپیک شما, در حال حاضر تاپیکی با عنوان "اخبار و شایعات" وجود داره که میتونیم تاپیک مورد نظر شما رو با این تاپیک ادغام کنیم.

Admin
2011/04/10, 17:57
1. پرسش : تغییر نام کاربری؟
پاسخ : ارسال پیام خصوصی به ادمین

2.پرسش : تغییر نحوه نمایش به صورتیکه ابتدا جدیدترین پست نمایش داده شود؟
پاسخ : به كنترل پنل كاربري بريد و تو قسمت "تنظيمات نمايش موضوع" ، گزينه "حالت نمايش موضوع" رو به "خطي-ابتدا جديدترين" تغییر بدید

3. پرسش : عدم دریافت ایمیل اشتراک در موضوعات؟
پاسخ : ابتدا برای عدم دریافت ایمیل در موضوعات جدیدی که در آن مطلبی مینویسید با مراجعه به كنترل پنل كاربري تون در قسمت "تنظيمات عمومي" گزينه "حالت پيش فرض اشتراك موضوعات" را غير فعال كنيد.
سپس در موضوعاتی که از پیش مشترک شده اید وایمیل دریافت میکنید با باز کردن اون تاپیک به بخش "ابزارهای موضوع" در حاشیه بالای صفحه تاپیک مراجعه کرده و گزینه "عدم اشتراک در این موضوع" را انتخاب کنید.

4. پرسش :رفع مشکل خروج (sign out) ناخواسته از سایت؟
پاسخ: به دو شیوه عمل کنید: a) پاک کردن کوکی ها: پس از ورود به سایت با گرفتن همزمان کلیدهای Ctrl+F5 کوکی ها پاک میشه.
b) استفاده از یک براوزر دیگر (chrome, Firefox, IE, Safariو...)

5. پرسش : چگونگی تنظیم زمان سایت با تغییرات یک ساعته اول بهار و آخر تابستان؟
پاسخ : پنل كاربري........تنظيمات عمومي......... تنظيمات تاريخ و ساعت ........ بخش "نوع انتخاب این بخش" حالت "اين بخش هميشه فعال باشد"...فقط توجه داشته باشيد كه بعد از برگشت ساعت به حالت قبل(يعني 30 شهريور) اين گزينه دوباره به حالت قبل برگردانده شود.

mahdiborse
2011/04/11, 23:18
سلام خدمت استاد ازتارگت کالسیمین و سود فروش زمین وبوعلی مورخه1289/12/14 غافل شدیم، نظرتا را در این مورد بفرمایید؟;;)

پوریا
2011/04/12, 02:26
از مسئولین محترم سایت تقاضای رسیدگی دارم
از قرار دو نام کاربری پوریا داریم! ...... حدس میزنم که احتمالا اشکال از تایپ حرف (ی) باشد که اینطور هم تایپ میشود (ي) با گرفتن دکمه شیفت و زدن دکمه ایکس ..... تصور میکنم کاربر محترم بعدی .... از (ي) دومی استفاده نموده باشد.
سلامت و کامیاب باشید

مصطفي رستمي
2011/04/21, 09:50
ميخوام بدونم كه ايا ميشه رنگ نوشته هاي من به طور پيش فرض سبز باشه و مجبور نباشم هميشه خودم بعد از اينكه نوشتم رنگش را عوض كنم يا خير؟؟
ممنونم

payan
2011/04/22, 16:04
با سلام و خسته نباشید
من خیلی سعی کردم شاید راه تبدیل تاریخ میلادی رو به شمسی پیدا کنم . اگر وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید .
اگر این امکان وجود نداره بنظرم شاید شمسی بهتر باشه چون بهنگام مرور نوشته های قدیمی دیگه کار تطبیق تاریخی انجام نمیدیم .
باتشکر

Admin
2011/04/22, 16:28
ميخوام بدونم كه ايا ميشه رنگ نوشته هاي من به طور پيش فرض سبز باشه و مجبور نباشم هميشه خودم بعد از اينكه نوشتم رنگش را عوض كنم يا خير؟؟
ممنونم

سلام
متاسفانه چنین امکانی وجود نداره و تنها میشه پیش فرض رو برای تمام کاربران تغییر داد که فکر نمکنم مورد نظر شما باشه...
موفق باشید

Admin
2011/04/22, 16:41
با سلام و خسته نباشید
من خیلی سعی کردم شاید راه تبدیل تاریخ میلادی رو به شمسی پیدا کنم . اگر وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید .
اگر این امکان وجود نداره بنظرم شاید شمسی بهتر باشه چون بهنگام مرور نوشته های قدیمی دیگه کار تطبیق تاریخی انجام نمیدیم .
باتشکر
با سلام و تشکر از لطف شما
واقعیتش اینه که انجام یه سری تغییرات ممکنه باعث ایجاد اختلال در سایت و دسترسی کاربران به سایت بشه.
بعنوان مثال قصد داشتیم چت روم رو به امکانات سایت اضافه کنیم که به همین دلیل از این کار صرف نظر کردیم؛ اما در مورد تغییر تاریخ -پیشنهاد خوب شما- سعی میکنیم چند روزی بصورت آزمایشی این کار رو انجام بدیم تا در صورت سازگاری و عدم ایجاد مشکل بصورت دایم این امکان رو قرار بدیم.

باز هم از شما و کلیه دوستانی که با پیشنهادهای خوبشون ما رو در بهبود امکانات سایت خود یاری مکنند ممنون و سپاسگزارم.

شاد و موفق باشید.

جعفرزاده
2011/04/27, 23:15
با سلام خدمت مدیریت سایت : یک پیشنهادی در مورد اینکه در صفحه سایت وقتی بر روی لینکی کلیک میکنیم و صفحه مورد نظر باز میشود لطفا تاریخ را به صورت فارسی درج کنید تا خوانندگان برای دسترسی به مطالب اخر و جدید با مشکلی روبرو نشوند . وقتی تاریخ را بصورت لاتین درج میکنید باعث سردرگمی کاربران میشود که به همین دلیل سعی میکنند هرزگاهی وارد سایت شما شوند به طور مثال صفحه و تاریخ مطالب را همانند سایت بورکس تنظیم کنید. با تشکر

saidiy
2011/04/29, 12:07
با سلام سايت مفيدي است تشكر از زحماتي كه ميكشيد

arak_bourse
2011/05/07, 16:30
با سلام جناب ادمين
به سختي معتاد اين سايت شديم ديگه. :x
يه سوال فني:

چطوري مي توان نام يه موضوع را ويرايش كرد و يا تغيير داد؟

Admin
2011/05/07, 18:21
با سلام جناب ادمين
به سختي معتاد اين سايت شديم ديگه. :x
يه سوال فني:

چطوري مي توان نام يه موضوع را ويرايش كرد و يا تغيير داد؟
با سلام و تشکر از شما
برای تغییر عنوان یک تاپیک عنوان فعلی و عنوانی که مد نظر دارید رو تو پیام خصوصی اعلام کنید تا تغییر انجام بشه.
تغییر عنوان فقط توسط مدیران قابل انجام هست.

موفق باشید

بابک پناهی
2011/05/15, 08:46
سلام و خسته نباشید خدمت سروران عزیزم

دیشب و کلا دیروز و پریروز نمیشد اصلا وارد سایت شد یعنی یه عکس سوسمار بالای سایت میومد!

الانم این مشکل بوجود اومده که خیلی از گزینه ها طبق شکل زیر حذف شده:

http://031.img98.net/out.php/i321103_hazf.png

rojan
2011/05/15, 08:57
با سلام

اقای پناهی خواهشنا مراقب باشید اسبتان با دیدن سوسمار رم نکنه و خدای ناکرده از اسب بیافتید:p
روند صدرا و اذراب واقعا فرسایشی شده است
هنوز هم نباید به سهام دیگر شیفت کرد ؟

Admin
2011/05/15, 10:44
سلام و خسته نباشید خدمت سروران عزیزم

دیشب و کلا دیروز و پریروز نمیشد اصلا وارد سایت شد یعنی یه عکس سوسمار بالای سایت میومد!

الانم این مشکل بوجود اومده که خیلی از گزینه ها طبق شکل زیر حذف شده:
.....

سلام و عرض احترام
همونطور که با ایمیل به اطلاع کاربران رسوندیم, بدلیل محدودیت های سرور سایت, بدون اخطار قبلی دسترسی به سایت از روز 5شنبه قطع شد. بنابراین تصمیم به تغییر سرور به سروری با امکانات به مراتب بالاتر گرفتیم که علاوه بر پوشش کمبودهای پیشین سرعت دسترسی به صفحات سایت هم بالاتر بره.
با انتخاب یکی از بهترین hostهای موجود دنیا این کار رو انجام دادیم و با دردسرهایی که بدلیل محدودیتهای اینترنتی در ایران با اون مواجهیم نهایتا سایت از حدود ساعت 22 جمعه قابل دسترسی بود.
تا اینجا مربوط به تصویر سوسماریه که دیده میشد.
اما تو این انتقال دیتا بیس مشکلاتی هم داشتیم که هر یک رو که متوجه بشیم رفع خواهیم کرد (بعنوان مثال شکلک ها دیروز مشکل داشت که....) اما مشکلی که شما ذکر کردید رو هم بررسی میکنیم و در اولین فرصت اقدام لازم رو انجام میدیم.

با وجود این کاربران و تشکیل جو دوستانه و کم حاشیه و مبنی بر ادب و حرمت شک نکنید که هدف ما بهترین بودن در بین تمامی سایت های مشابه است, هدف مشترکی که با هم بهش دست پیدا میکنیم.
موفق باشید.

بابک پناهی
2011/05/27, 15:02
سلام و خسته نباشید خدمت تیم مدیریت

قربان من نمیتونم وارد تاپیک نفت به لینک زیر بشم :

http://forums.boursy.com/showthread.php?346-***-%D9%81%D9%84%D8%B2%D8%A7%D8%AA-(%D9%85%D8%B3-%D8%8C-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%8C%D8%A2%D9%84%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C%D 9%88%D9%85-%D8%8C%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D8%B4%D9%85%D8%B4-%D9%88-.....)-%D9%88-%D9%86%D9%81%D8%AA-%D9%88-....../page9

Admin
2011/05/27, 15:21
سلام و خسته نباشید خدمت تیم مدیریت

قربان من نمیتونم وارد تاپیک نفت به لینک زیر بشم :

http://forums.boursy.com/showthread.php?346-***-%D9%81%D9%84%D8%B2%D8%A7%D8%AA-(%D9%85%D8%B3-%D8%8C-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%8C%D8%A2%D9%84%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C%D 9%88%D9%85-%D8%8C%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D8%B4%D9%85%D8%B4-%D9%88-.....)-%D9%88-%D9%86%D9%81%D8%AA-%D9%88-....../page9

سلام
مجددا تاپیکی با همین عنوان ایجاد شد تا فعلا دوستان بتونند مطالب مربوط رو در این تاپیک بنویسند.
مشکل موجود بررسی خواهد شد و امیدوارم به زودی رفع بشه.

در اولین فرصت تاپیک جدید ایجاد شده با تاپیک موجود ادغام خواهد شد.

بابک پناهی
2011/06/16, 11:14
با سلام و خسته نباشید

تاپیک نفت که جدیدا ایجاد شده بود page 2 ش باز نمیشه.(لازم به توضیحه که تاپیک نفت که قبلا ایجاد شده بود نیز همین مشکل رو پیدا کرد که مجبور شدیم تاپیک فعلی رو ایجاد کنیم )

ممنون میشم رسیدگی کنید

http://forums.boursy.com/showthread.php?729-***-%D9%81%D9%84%D8%B2%D8%A7%D8%AA-(%D9%85%D8%B3-%D8%8C-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%8C%D8%A2%D9%84%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C%D 9%88%D9%85-%D8%8C%D9%81%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF-%D8%B4%D9%85%D8%B4-%D9%88-.....)-%D9%88-%D9%86%D9%81%D8%AA-%D9%88-....../page2

بابک پناهی
2011/06/17, 22:41
با سلام و خسته نباشید

این پیغام بعضی وقتا موقع ارسال و یا جاهای دیگه برام میاد

http://032.img98.net/out.php/i411718_ddd.png

مارال صفا
2011/06/19, 00:54
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت سایت پیشنهاد میکنم با توجه به سختگیریهای صورت گرفته در مورد سایتها بخش ف ارک س را موقتا غیر فعال کنید
در بخش ازاد اگر مطالبی مربوط به موزیک و فیلم و دانلود انها باشد ظاهرا سختگیری میشود

مارال صفا
2011/06/21, 07:55
سلام خسته نباشد
دیدم هک امار پیشرفته از صفحه اصلی حذف شده
کلا سایت به چند تا هک یا ماژول احتیاج داره
کاربرانی که در 24 ساعت گذشته از سایت بازدید کرده اند
هک امار پیشرفته البته نه ورژنی که روی سایت بود قدیمیها بهتر است

Admin
2011/06/21, 08:21
سلام خسته نباشد
دیدم هک امار پیشرفته از صفحه اصلی حذف شده
کلا سایت به چند تا هک یا ماژول احتیاج داره
کاربرانی که در 24 ساعت گذشته از سایت بازدید کرده اند
هک امار پیشرفته البته نه ورژنی که روی سایت بود قدیمیها بهتر است

سلام
با تشكر از شما، حضور شما و راهنمايي هاي مفيدتون با تجربه بسيار خوبي كه در زمينه مديريت فروم داريد مطمينا كمك زيادي به ارتقا عملكرد سايت بورسي خواهد كرد.
منتظر ساير پيشنهاد ها و راهكارهاي شما هستيم.
موفق باشيد

مارال صفا
2011/06/22, 10:59
ممنونم
اگر از محل سی پنل وارد میشوید دراپلود فایلهایی که مثلا یک هک کم دارد کمی دشوار است
اگر اف تی پی درست کردین خیلی راحتتر هستین
هک امار پیشرفته ورژن خوبی نصب شده دو فایل گیف هست باید رو هاستینگ در مسیر تعیین شده کپی بشه تا درست نمایش داده بشه

مارال صفا
2011/06/22, 11:04
http://forums.boursy.com/images/statusicon/post_old.gif
http://forums.boursy.com/images/statusicon/post_new.gif
این دو فایل در مسیرهای بالا وجود ندارند را باید در این مسیر از طریق سی پنل یا اف تی پی کپی کنید اگر ندارید از فرومهای مشابه میتوانید 2 فایل را پیدا سیو کنید

مصطفي رستمي
2011/06/22, 12:55
سلام خدمت تیم مدیریت عزیز
میخواستم موضوع جدیدی را برای سایت ارسال کنم که بهم پیغام داد که:

مصطفي رستمي شما به یکی از دلایل زیر اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید:

1. ممکن است دسترسی ورود به این صفحه را نداشته باشید.
2. ممکن است حساب کاربری شما توسط مدیریت تائید نشده باشد.
3. ممکن است این صفحه به دلیل عدم رعایت قوانین سایت حذف شده باشد.
در صورت درست نبودن هیچ یک از گزینه های بالا با مدیریت سایت تماس بگیرید.
اگر ممکنه نگاهی بهش بیندازید.(البته شایدم من نمیتونم ارسال موضوع جدید داشته باشم(شوخی میکنم چون مدیریت محترم همیشه به من لطف دارند)).
ممنون از توجهتون

عليرضا جمالی
2011/06/22, 13:05
سلام خدمت تیم مدیریت عزیز
میخواستم موضوع جدیدی را برای سایت ارسال کنم که بهم پیغام داد که:

مصطفي رستمي شما به یکی از دلایل زیر اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید:

1. ممکن است دسترسی ورود به این صفحه را نداشته باشید.
2. ممکن است حساب کاربری شما توسط مدیریت تائید نشده باشد.
3. ممکن است این صفحه به دلیل عدم رعایت قوانین سایت حذف شده باشد.
در صورت درست نبودن هیچ یک از گزینه های بالا با مدیریت سایت تماس بگیرید.
اگر ممکنه نگاهی بهش بیندازید.(البته شایدم من نمیتونم ارسال موضوع جدید داشته باشم(شوخی میکنم چون مدیریت محترم همیشه به من لطف دارند)).
ممنون از توجهتون

سلام
جناب رستمي مدتي ميشه كه دسترسي ايجاد تاپيك تو بخش گفتگوي بورسي بسته شده و براي مديريت بهتر تاپيك ها و جلوگيري از ايجاد تاپيك هاي تكراري و... ايجاد تاپيك در بخشي با عنوان "تاپيك جديد" انجام ميشه كه در صورت مناسب بودن تاپيك در اولين فرصت توسط مديران به بخش اصلي منتقل ميشه.
براي ايجاد تاپيك ميتونيد به اين لينك (http://forums.boursy.com/forumdisplay.php?32-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF) مراجعه كنيد.

OTANA
2011/07/10, 13:24
درود خدمت مدیران این سایت
فکر می کنم همه کاربران این سایت هم عقیده باشند که این سایت با توجه به عملکرد مدیرانش بهترین فضا رو در میان فرومهای بورسی دارد....خیال دخالت یا جسارت ندارم اما یه پیشنهاد و خواهش دارم........شما سعید درخشانی را می شناسید،از ثحلیلگران مجرب و با فرهنگ این مملکت است که شوربختانه مدتی است در بورکس به مشکل سابق اساتید این فروم برخورده....می خواستم ببینم مدیران این فروم صلاح می دانند که از ایشان برای ادامه فعالیت در این فروم دعوت کنند؟ فکر می کنم که منش ایشان به شخصیت مدیران و اساتید این سایت نزدیک باشد
از زحمات شما سپاسگذارم

Sonic
2011/07/10, 21:13
قیمت تقریبی سایت خود را بدانید:
اگر صاحب سایت هستید که قصد دارید آن را به مالک دیگری واگذار کنید
ویا صرفا تمایل دارید ارزش سایت خود را بدانید به لینک زیر سری بزنید.
این سایت با استفاده از لینکهای موجود در سایت , تعداد بازدید و حضور در
موتورهای جستجو , قیمت سایت شما را تخمین میزند :
http://www.websitevaluebot.com

قیمت فروم بورسی از دید این سایت $8,768 بود.
سایت روزنامه جام جم قیمت 1 میلیون دلار....
سایت علی بابا 23 میلیون دلار....
سایت بلاگفا 10 میلیون دلار....

Admin
2011/07/10, 22:50
درود خدمت مدیران این سایت
فکر می کنم همه کاربران این سایت هم عقیده باشند که این سایت با توجه به عملکرد مدیرانش بهترین فضا رو در میان فرومهای بورسی دارد....خیال دخالت یا جسارت ندارم اما یه پیشنهاد و خواهش دارم........شما سعید درخشانی را می شناسید،از تحلیلگران مجرب و با فرهنگ این مملکت است که شوربختانه مدتی است در بورکس به مشکل سابق اساتید این فروم برخورده....می خواستم ببینم مدیران این فروم صلاح می دانند که از ایشان برای ادامه فعالیت در این فروم دعوت کنند؟ فکر می کنم که منش ایشان به شخصیت مدیران و اساتید این سایت نزدیک باشد
از زحمات شما سپاسگذارم
سلام
ضمن تشکر از شما بابت لطفی که به سایت خودتون دارید, باید بگم که جناب درخشانی از اولین اعضا این سایت هستند اما از زمانی که سایت فعالتر شده کمتر شاهد حضور ایشون بودیم.
لازم به یادآوریه که مدیران سایت بورسی از عضویت و حضور دوستان و اساتید گرامی در این سایت استقبال میکنند و امیدوارند با حضور بیشتر فعالان بازار و اساتید شناخته شده شاهد رشد بیشتر سایت و بهره مندی بیشتر کاربران و خوانندگان مطالب سایت باشیم.

مسلم
2011/07/11, 11:05
با عرض سلام خدمت ادمین گرامی
قربان آیا راهی وجود داره که بعد از دریافت پیام خصوصی یک نامه به میلمون ارسال نشه؟

Admin
2011/07/20, 01:02
با عرض سلام خدمت ادمین گرامی
قربان آیا راهی وجود داره که بعد از دریافت پیام خصوصی یک نامه به میلمون ارسال نشه؟
سلام
ببخشید که با تاخیر جواب میدم.
میتونید با مراجعه به پنل کاربری , تنظیمات عمومی, قسمت پیام خصوصی بخش آگاه سازی به وسیله ایمیل هنگام پیام خصوصی جدید: رو به حالت عدم دریافت ایمیل تغییر بدید.

موفق باشید.

بهروز نعیمی
2011/07/20, 10:34
سلام

در صفحه اصلی فوروم که آخرین پست های زده شده را در پایین صفحه می بینیم بعد از کلیک روی مطلب مربوطه , به صفحه اول تاپیک مربوطه می رود و سپس برای بحث جدید که مثلا در صفحه 30 است باید دوباره صفحه را عوض کرد . اگر این مورد را تنظیم کنید روی صفحه آخر خیلی خوب خواهد شد چون هم در ترافیک مصرفی فوروم صرفه جویی می شود و هم اینکه پس از کلیک روی لینک سریعا به پست مورد نظر ارجاع می شود .

Admin
2011/07/21, 00:29
سلام

در صفحه اصلی فوروم که آخرین پست های زده شده را در پایین صفحه می بینیم بعد از کلیک روی مطلب مربوطه , به صفحه اول تاپیک مربوطه می رود و سپس برای بحث جدید که مثلا در صفحه 30 است باید دوباره صفحه را عوض کرد . اگر این مورد را تنظیم کنید روی صفحه آخر خیلی خوب خواهد شد چون هم در ترافیک مصرفی فوروم صرفه جویی می شود و هم اینکه پس از کلیک روی لینک سریعا به پست مورد نظر ارجاع می شود .
سلام
تنظیم این حالت میتونه توسط خود کاربر انجام بشه.
جواب بعضی از این موارد تو تاپیک "پرسش و پاسخ های رایج" تو همین انجمن هست:
پرسش : تغییر نحوه نمایش به صورتیکه ابتدا جدیدترین پست نمایش داده شود؟
پاسخ : به كنترل پنل كاربري بريد و تو قسمت "تنظيمات نمايش موضوع" ، گزينه "حالت نمايش موضوع" رو به "خطي-ابتدا جديدترين" تغییر بدید

بهروز نعیمی
2011/07/21, 14:10
سلام

تنظیم حالتی که مد نظر بنده است فکر نمیکنم از طریق کنترل پنل کاربر انجام شود چرا که تست کردم برطرف نشد .

تنظیماتی که مد نظر شماست فقط پست های جدید را در صفحه 1 تاپیک نشان می دهد و این اشکال را دارد که با ایجاد صفحات جدید , شماره صفحات پست های قبلی هم تغییر می کند و پستی که الان در صفحه 2 است بعد از دو صفحه به صفحه 4 منتقل می شود . در این حالت شماره صفحه معکوس و مطلب جدید همیشه در صفحه یک است نه در آخرین صفحه تاپیک .

اما موردی که مد نظر من هست بدین شکل است : مثلا تاپیک 30 صفحه است و صفحه 30 صفحه جدید است . وقتی آخرین پست های انجمن در صفحه اصلی فوروم نشان داده می شود و روش کلیک می کنیم به آخرین صفحه تاپیک می رویم و دیگر شماره صفحات پست های قبلی تغییر نمی کند . به عبارت ساده تر شروع صفحات از 1 به سمت بالا از قدیم به جدید مد نظر بنده است . ( مثل همه فوروم های دیگر )

Admin
2011/07/21, 21:33
سلام

تنظیم حالتی که مد نظر بنده است فکر نمیکنم از طریق کنترل پنل کاربر انجام شود چرا که تست کردم برطرف نشد .

تنظیماتی که مد نظر شماست فقط پست های جدید را در صفحه 1 تاپیک نشان می دهد و این اشکال را دارد که با ایجاد صفحات جدید , شماره صفحات پست های قبلی هم تغییر می کند و پستی که الان در صفحه 2 است بعد از دو صفحه به صفحه 4 منتقل می شود . در این حالت شماره صفحه معکوس و مطلب جدید همیشه در صفحه یک است نه در آخرین صفحه تاپیک .

اما موردی که مد نظر من هست بدین شکل است : مثلا تاپیک 30 صفحه است و صفحه 30 صفحه جدید است . وقتی آخرین پست های انجمن در صفحه اصلی فوروم نشان داده می شود و روش کلیک می کنیم به آخرین صفحه تاپیک می رویم و دیگر شماره صفحات پست های قبلی تغییر نمی کند . به عبارت ساده تر شروع صفحات از 1 به سمت بالا از قدیم به جدید مد نظر بنده است . ( مثل همه فوروم های دیگر )
سلام
برای این منظور میتونید مثل شکل روی علامت فلش کلیک کنید تا به آخرین نوشته برید:

http://forums.boursy.com/imported/2011/07/23.png

behnam
2011/08/15, 10:50
مدتی هست که ورود به سایت و باز کردن تاپیکها مشکل شده و بعضی وقت ها اصلا نمیشه صفحه مورد نظر رو باز کرد
بیشتر وقت ها برای باز کردن یک تاپیک باید چندین بار تلاش کرد
در کل سرعت نسبت به قبل خیلی پایین اومده
می خواستم خواهش کنم در صورت امکان نسبت به ارتقای سرور سایت اقدام نمایید
با تشکر از زحمات شما

Admin
2011/08/15, 11:26
مدتی هست که ورود به سایت و باز کردن تاپیکها مشکل شده و بعضی وقت ها اصلا نمیشه صفحه مورد نظر رو باز کرد
بیشتر وقت ها برای باز کردن یک تاپیک باید چندین بار تلاش کرد
در کل سرعت نسبت به قبل خیلی پایین اومده
می خواستم خواهش کنم در صورت امکان نسبت به ارتقای سرور سایت اقدام نمایید
با تشکر از زحمات شما
سلام
با تشکر از شما و لطفی که نسبت به سایت خودتون دارید...
سرور سایت بورسی حدود سه ماه پیش به یکی از بهترین سرورهای موجود تغییر داده شد (hostgator) و بعید میدونم این مشکل بخاطر سرور باشه.
تو چند روز اخیر بعضی از دوستان بیان کردند که این مشکل که همیشگی نیست, گاهی اوقات زمانی که با فایرفاکس و بعضا با اینترنت اکسپلورر کار میکنند وجود داره و با براوزرهای سفری یا گوگل کروم مشکلی مشاهده نکرده اند.
با این حال این مشکل هم مطمینا دلیلی داره که تا این لحظه برای من مبهمه و ولو به تعویض مجدد سرور باید رفع بشه.
پس با این اوصاف و تا رفع قطعی این مشکل , فعلا از browser های دیگه استفاده کنید.

موفق باشید

nik
2011/08/20, 18:47
باسلام وخسته نباشید چطورمیتوانم دراطاق گفتگو فعال (پرسش وپاسخ) نمایم

Admin
2011/08/21, 17:44
باسلام وخسته نباشید چطورمیتوانم دراطاق گفتگو فعال (پرسش وپاسخ) نمایم
سلام
با همين روشي كه اينجا مطلبتون رو نوشتيد ميتونيد تو بخش گفتگوي بورسي هم مطلب بنويسيد، اما با توجه به محدوديت ايجاد تاپيك در بخش گفتگوي بورسي اگر قصد ايجاد تاپيك جديد داريد همونطور كه تو پيام خوش آمدگويي راهنمايي شديد، بايد با مراجعه به انجمن "ايجاد تاپيك جديد" در اين لينك (http://forums.boursy.com/forumdisplay.php?32-%D8%A7%D9%8A%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3%D9%8A) اقدام كنيد كه در صورت تاييد شدن توسط مديران سايت به بخش مربوط انتقال خواهد يافت.
ممنون و موفق باشيد

ناشناس
2011/09/05, 14:18
مدیریت محترم فروم بورسی
با سلام و احترام
گمان می کنم فلسفه شکل گیری فضاهایی مانند فروم در دسترس قرار دادن اطلاعات و تبادل نظر طیفهای گوناگونی از افراد است که هر یک به نوعی در بازار سهام ایران فعالیت می کنند و این امر قطعاً بایست به تمرکززدایی اطلاعات و تحلیل بیانجامد. مدیریت شایسته این فروم از زمان شکل گیری صورتی متفاوت و صمیمانه به آن بخشیده است و حضور موثر در بزنگاه ها باعث شده این فروم در مسیر صحیح طی طریق نماید.
مدتی است که چند تن از دوستان مجرب و آگاه که قطعاً مورد احترام همه ما قرار دارند خواسته یا ناخواسته در جهتی گام برمیدارند که به زعم من فلسفه شکل گیری این فضا را زیر سوال میبرد. به طور واضحتر این فضا با ادامه روند کنونی به سمت نوعی تمرکز پیش خواهد رفت و این فردمحوری یا گروه محوری این فروم را که قطعاً مهمتر از تمامی اعضای آن است در ادامه با مشکل مواجه خواهد کرد. امیدوارم این نوشته قادر باشد آنچه منظور نظر اینجانب بوده است را بازتاب داده و سوء تفاهمی ایجاد ننموده باشد.

Admin
2011/09/05, 14:55
مدیریت محترم فروم بورسی
با سلام و احترام
گمان می کنم فلسفه شکل گیری فضاهایی مانند فروم در دسترس قرار دادن اطلاعات و تبادل نظر طیفهای گوناگونی از افراد است که هر یک به نوعی در بازار سهام ایران فعالیت می کنند و این امر قطعاً بایست به تمرکززدایی اطلاعات و تحلیل بیانجامد. مدیریت شایسته این فروم از زمان شکل گیری صورتی متفاوت و صمیمانه به آن بخشیده است و حضور موثر در بزنگاه ها باعث شده این فروم در مسیر صحیح طی طریق نماید.
مدتی است که چند تن از دوستان مجرب و آگاه که قطعاً مورد احترام همه ما قرار دارند خواسته یا ناخواسته در جهتی گام برمیدارند که به زعم من فلسفه شکل گیری این فضا را زیر سوال میبرد. به طور واضحتر این فضا با ادامه روند کنونی به سمت نوعی تمرکز پیش خواهد رفت و این فردمحوری یا گروه محوری این فروم را که قطعاً مهمتر از تمامی اعضای آن است در ادامه با مشکل مواجه خواهد کرد. امیدوارم این نوشته قادر باشد آنچه منظور نظر اینجانب بوده است را بازتاب داده و سوء تفاهمی ایجاد ننموده باشد.

سلام و عرض ادب
دوست عزیزم جناب ناشناس, ضمن تشکر از محبتی که به سایت خودتون دارید باید بگم کاملا با شما موافق هستم و مخالف فرد محوری در انجمن های اینچنینی ...
اما متاسفانه بعضی وقت ها عملکرد کاربران باعث میشه یک جریان کوچک تبدیل به سیلاب بشه...
و از روزی هراسانم که بازار منفی بشه و بازنوسان های ناخواسته سرمایه افراد باعث استرس و عصبانیت هایی بشه که در نوشته هاشون بروز پیدا کنه...
به سهم خودمون سعی میکنیم با یاری شما و نظرات سایر دوستان از پیش رفتن فروم در مسیری اشتباه جلوگیری کنیم و بی صبرانه مشتاق شنیدن نظرات شما و دوستان (ترجیحا در پیام خصوصی) هستیم.

موفق باشید

ناشناس
2011/09/05, 16:41
سلام و عرض ادب
دوست عزیزم جناب ناشناس, ضمن تشکر از محبتی که به سایت خودتون دارید باید بگم کاملا با شما موافق هستم و مخالف فرد محوری در انجمن های اینچنینی ...
اما متاسفانه بعضی وقت ها عملکرد کاربران باعث میشه یک جریان کوچک تبدیل به سیلاب بشه...
و از روزی هراسانم که بازار منفی بشه و بازنوسان های ناخواسته سرمایه افراد باعث استرس و عصبانیت هایی بشه که در نوشته هاشون بروز پیدا کنه...
به سهم خودمون سعی میکنیم با یاری شما و نظرات سایر دوستان از پیش رفتن فروم در مسیری اشتباه جلوگیری کنیم و بی صبرانه مشتاق شنیدن نظرات شما و دوستان (ترجیحا در پیام خصوصی) هستیم.

موفق باشید

بعضاً در مرور این سایت به مواردی خوبی بر میخورم به عنوان مثال دوست مجربی که مخاطبان فراوانی دارد در یک تاپیک مشخص به بیان تحلیل ها و پاسخ به سوالات می پردازد لذا پیشنهاد من این است زیر گروهی تحت عنوان فرضا "ارتباط با سهامداران مجرب" ایجاد شود و افرادی که شناخته شده و مورد وثوق مدیران و اعضای این سایت هستند در تاپیک مخصوص به خود پاسخگوی سوالات مخاطبانشان باشند.
مورد دیگر آنکه تشتت و تکرار موضوعات مشابه در چندین تاپیک، خواننده را دچار سردرگمی می کند لذا برای هر موضوع خاص یک تاپیک کفایت می کند و این موردی است که اخیراً به گونه ای هیجانزده در سایت رشد کرده و توسط مدیران محترم نادیده گرفته شده است.

شاهین محلوجی
2011/09/09, 11:52
با سلام جناب admin نام کاربری منو به *شاهین* تغییر میدید ممنون از سایت و امکانات عالی

20reza
2011/09/09, 18:38
با سلام
و خسته نباشید
آیا امکان داره که تاریخ نشان داده شده در پستها را فارسی کرد....این تطبیق دادن
تاریخ ها ( میلادی به فارسی) دردسر ساز است
اگر امکان داره ممنون میشم راهنمایی کنید .

behnam
2011/09/10, 16:54
با سلام خدمت مدیریت محترم
می خواستم بپرسم چرا تاپیک تحلیلی بابک پناهی و محسن نظری توی لیست تاپیکهای بورسی نیست ؟

ناشناس
2011/09/11, 11:30
با درود
یکی از مواردی که بازار سرمایه را جذاب می کند اختلاف نظر صاحبنظران، تحلیلگران و به طور کلی فعالان بازار است. یکی از کانال های تلویزیونی آمریکا(گمان کنمcbs) برنامه ای هفتگی دارد که دو صاحبنظر بازار سرمایه با دیدگاه های متضاد را دعوت و مسئله ای چالشی را به بحث می گذارد. از دل این بحث یا مناظره بیننده فکور آنچه را که باید، می آموزد. این برنامه مورد علاقه و توجه مردم است و تماشاگران فراوانی دارد.
آنطور که بنظر می رسد در این سایت دو جناح شکل گرفته است. در هر دو جناح افراد بسیار مسلط و خبره به بازار حضور دارند که نظراتشان برای سایر اعضا و خوانندگان راهگشا و ارزشمند است و این نقطه قوت این سایت است. از طرف دیگر رقابت محسوسی برای جلب تمرکز خوانندگان بین این دو گروه وجود دارد که این در مواردی به جدل می انجامد که جز دلخوری و دلسردی برای همه نتیجه ای نخواهد داشت.
گمان می کنم فضای ایجاد شده نه تنها تهدید محسوب نمی شود بلکه فرصتی برای سایت و اعضا و خوانندگان آن است که تضارب آرا دو طیف را به نظاره بنشینند و آنچه را که باید از بحث برداشت کنند. لذا پیشنهاد می کنم تاپیک جدیدی تحت عنوان مناظره ایجاد شود و با صلاحدید مدیران و اعضای سایت هر روز یا هر هفته یک سهم(یا موضوع) چالشی و بحث انگیز که دو گروه بر سر آن اختلاف نظر دارند تعیین و از هر گروه یک نماینده انتخاب شود. بحث تحت نظارت مدیران سایت پیش برود و سایر اعضا و خوانندگان سایت صرفاً ناظر بوده و اجازه ورود به بحث را نداشته باشند.
با سپاس

محسن نظري
2011/09/11, 21:42
با درود
یکی از مواردی که بازار سرمایه را جذاب می کند اختلاف نظر صاحبنظران، تحلیلگران و به طور کلی فعالان بازار است. یکی از کانال های تلویزیونی آمریکا(گمان کنمcbs) برنامه ای هفتگی دارد که دو صاحبنظر بازار سرمایه با دیدگاه های متضاد را دعوت و مسئله ای چالشی را به بحث می گذارد. از دل این بحث یا مناظره بیننده فکور آنچه را که باید، می آموزد. این برنامه مورد علاقه و توجه مردم است و تماشاگران فراوانی دارد.
آنطور که بنظر می رسد در این سایت دو جناح شکل گرفته است. در هر دو جناح افراد بسیار مسلط و خبره به بازار حضور دارند که نظراتشان برای سایر اعضا و خوانندگان راهگشا و ارزشمند است و این نقطه قوت این سایت است. از طرف دیگر رقابت محسوسی برای جلب تمرکز خوانندگان بین این دو گروه وجود دارد که این در مواردی به جدل می انجامد که جز دلخوری و دلسردی برای همه نتیجه ای نخواهد داشت.
گمان می کنم فضای ایجاد شده نه تنها تهدید محسوب نمی شود بلکه فرصتی برای سایت و اعضا و خوانندگان آن است که تضارب آرا دو طیف را به نظاره بنشینند و آنچه را که باید از بحث برداشت کنند. لذا پیشنهاد می کنم تاپیک جدیدی تحت عنوان مناظره ایجاد شود و با صلاحدید مدیران و اعضای سایت هر روز یا هر هفته یک سهم(یا موضوع) چالشی و بحث انگیز که دو گروه بر سر آن اختلاف نظر دارند تعیین و از هر گروه یک نماینده انتخاب شود. بحث تحت نظارت مدیران سایت پیش برود و سایر اعضا و خوانندگان سایت صرفاً ناظر بوده و اجازه ورود به بحث را نداشته باشند.
با سپاس
كاملا مخالفم نه اين سايت جناح بندي شده است نه اينكه كسي سعي در جذب ارا يا عقيده دارد براي مثال خوشبختانه خود بنده فاندامنتاليستم نظراتم در اكثر مواقع با دوستان فاندامنتاليست اين سايت كاملا تطابق دارد و شايد در برخي مواد اخلاف نظري باشد و كه كاملا طبيعي است
اين را بگويم البته با تشكر از مدير سايت كه اين محيط را براي همه عزيزان فراهم كرده است نه بورسي به كسي حقوق و پول ميدهد براي فعاليت نه چيزي هر كسي هم اينجا مينويسد بنا بر اعتقادات شخصي خود ميباشد و فكر نميكنم در اين اعتقادات شخصي بحث جذب كردن بيشتر مخاطب و يا منم منم كردن وجود داشته باشد اگر كمي دقت كنيم هدف تمامي عزيزاني كه در سايت زحمت ميكشند مشترك است ان هم منفعت همه دوستان ميباشد حال روشها فقط متفاوت ميباشد
درباره سهامي هم كه اختلاف نظري باشد با بحث هاي سازنده مطرح ميشود بحث هايي كه فكر ميكنم تا به حال در هيچ فرومي شاهدش نبوديم
من به نوبه خودم دست بوس تمامي دوستاني هستم كه سهمي را با تحليل معرفي ميكنند حتي اگر ان تحليل درست از اب درنيايد و به هدفش نرسد چون اعتقاد دارم هيچكدام از ما پيغمبرزاده نيستيم كه تمامي حرفها و تحليلهايمان درست در بيايد كه اگر چنين شود ان روز سنگ روي سنگ بند نخواهد شد
هر عزيزي بيايد دو خط تحليل بزند سهم معرفي كند به خدا اگه كسي بگه بالاي چشمش ابروست خود ما هم حمايتش ميكنيم ولي تحليل با تبليغ فرقش زمين است تا اسمان هفتم خدا....
شاد و سلامت باشيد

باربد
2011/09/11, 22:05
ارای صحیح همیشه از تقابل منتقدان و موافقان بر میاید
من از خودم مثال میزنم
شاید گاهی در جایی اشتباه کنم که بسیار پیش امده
حالا اگر همه به به و چه چه کنند که نه من به دنبال رفع اشتباه میروم و نه فرصت ان میسر میشود
من همیشه از منتقد استقبال کردم اما منتقد باید بحث علمی کند
کسی که میگوید جناب باربد فلان صنعت اینگونه...
باید در توانایی خود ببیند که دو خط تحلیل بزند تا دیگری را نقد کند
من همیشه گفتم برای هر انتقاد سازنده ای اماده ام
اما انتقاد تا به چالش کشیدن افراد فرق دارد
ببخشید من اسم میاورم
ولی خود من با جناب نظری مگر کم بحث علمی کردیم
مگر دلخوری پیش امد
مگر جسارتی شد
نه به خدا
گفتیم و شنیدیم با منطق با استدلال با علم
همه هم استفاده بردند
اما گاها دوستی از راه میرسد و سوالی میپرسد و توهین میکند و
علی از تو مدد
حالا نه میاد جوابشو بگیره
نه سوال کسی را که به چالش کشیده جواب میدهد
این میگذرد تا هفته بعد همین اش و همین کاسه
منم با صحبت دوستان موافقم
اینجا کسی دنبال اعتبار نیست
چون اعتبار ادما تو کارنامه عملشونه
کسی با تبلیغ بزرگ نمیشه
اگر دور هم جمع شدیم
خواستیم یاد بگیریم نه اینکه کسی به رخ دیگری بکشد

حامد24
2011/09/11, 22:53
واقعا از مطالب دو عزیز یا بهتر بگم دو استاد عزیز لذت بردم
واقعا حیف نیست که قدر این استادیدی که بدون هیچ منتی اطلاعاتشون رو در اختیار ما میزارند ندونیم ؟ واقعا بهتر نیست که وقتی میخوایم مطلبی بزنیم خودمون کمی روش فکر کنیم به قول معروف کلاه خودمون رو قاضی کنیم ؟
امروز دوستی عنوان کرد که اون موقع ها مجبور بودیم تا اطلاعاتی رو که میخوایم پول بدیم و از روزنامه ی دنیا اقتصاد کسبش کنیم اونم نه با طور کامل
حالا که ما استاتیدی همچون محسن نظری ها جمالی ها هولی ها بابک ها باربد ها و... رو داریم که اطلاعات رو به شکل کامل و جامع و در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ هزینه ی در اختیار ما میزارند چرا قدرشونو ندونیم و موجب ناراحتیشون بشیم
اشخاصی هستند که انگشت شمارن و شاید اینجا دنبال سود نیستند شاید اونقدر دارن یا بهتر بگم اونقدر سرمایه باد اورده دارند که احتیاجی به سود ندارن و فقط اومدن اینجا تا موجب ناراحتی ما بشن شاید وقتی ما به خاطر حاشیه ای که اونا راه انداختن ناراحتیم اونا شادن و دارن لذت میبرند شاید مثلا به خیال خودشون میخوان با خراب کردن بعضی از اساتید نامی برای خودشون نامی دست و پا کنند و چند نفر رو با خودشون همراه کنند که احتمالا هم به همین صورت باشه چون از مطالبی که میزنند معلومه میگن زمان همه چیز رو مشخص میکنه و رو سیاهی رو نصیب زغال میکنه بس قطعا این چیزارم مشخص میکنه هرچند که تو این دو روز خیلی از مسایل روشن شد و به قول معروف اونی که باید میفهمید فهمید
به هرحال من به نوبه خدوم از اساتیدی که فقط و فقط دنبال سود رسانی به مردم هستند تشکر میکنم @};- و دست تک تکشون رو میبوسم .
در پایان اینم بگم که کسانی که (که از دو سه نفرهم بیشتر نیستند و خودشونو به خواب زدن شاید بازهم چنین حواشی رو به راه بندازند و افرادی مثل همین دوستمون فکر کنند که تو سایت جناح بندی ایجاد شده که البته اونم تقصیری نداره ) شاید هیچ وقت بیدار نشند اخه میگن کسی رو که خوابه میشه بیدار کرد ولی کسی رو که خودشو به خواب زده هرگز

باتشکر .

مجيد رادمنش
2011/09/11, 23:31
با عزض سلام و ادب خدمت مديران زحمتكش و اعضاء محترم سايت وزين * بورسي دات كام *

ضمن احترام به كليه اعضاء، آنچه بطور كلي جدا از مسلماني ما در بازار مهم است رعايت اصول اخلاقي و ارزشگذاري بر اساس مباني اعتقادي انسانهاست، مهم نيست كه ما چقدر سود ميبريم، مهم اينست كه ما چگونه سود ميبريم، معرفي، تحليل، پيشنهاد و اختلاف نظر امريست طبيعي و مرسوم كه هيچ عقل سليمي با اين موضوع مخالف نيست، آنچه مورد اختلاف است، سازماندهي، طراحي و شكل گيري گروههايي است كه با تمركز و تشكيل صفوف تصنعي باعث اغواي عده اي ميشوند كه در آنسوي ديگر از جريانات مذموم اينكونه گروهها بيخبرند و در واقع اين صفوف دامي است براي آنان كه البته بهتر است براي رهايي از وجداندرد جمله كليشه اي * هر كسي مسئول خريد وفروش خودش است * را بكار نبريم!

قصد زياده گويي ندارم، جناب آقاي نظري جان مطلب را ادا فرمودند، اميدوارم كه سود بردن تنها هدف ما در بازار نباشد.

اين جهان كوه است و فعل ما ندا ---- باز آيد سوي ما نداها را صدا ................... درپنــــــــــاه حـــــــق

ناشناس
2011/09/12, 10:41
رمـوز مصلحتِ مُلـک خسـروان دانـنـد...........................گدای گوشه نشینی تو، حـافـظـا مخروش

سپه
2011/09/12, 18:30
با سلام
و خسته نباشید
اگر امکان داره ممنون میشم راهنمایی کنید .خیل

ببخشید
تکرار کردم

تاریخ های خارجی بالاخر ه یه سی مشکلات دارن
ولی اگه فارسی بشه خیلی بهتره

....
.....
.....
.....
10 دقیفه بعد

تاریخها فارسی شد

اقا دست شما دردنکنه

sirwan
2011/09/12, 21:21
سلام بر همه:1-وجود اساتید بزرگواری همچون باربد -محسن نظری و.... دراین سایت باعث مرجع قرارگرفتن سایت برای ماها گردیده وفکر می کنم کاربران هر روز شاهد وزینتر شدن سایت می شوند سپاس از مذیریت سایت 2-ایا امکان دارد مانند بورکس قیمت طلا-مس-روی -نفت خام در صفحه اول سایت نمایش داده شود؟

پليس سايت
2011/09/12, 23:22
سلام
از امروز بنا بر دستور مدیریت محترم سایت جهت حفظ فضای خوب و صمیمی سایت
در خدمت همگی کاربران محترم این سایت وزین میباشم .
امیدوارم که همه دوستان محترم خود را مسئول حفظ آرامش و جو دوستانه سایت
بدانند و هیچ وقت نیازی به حضور بنده نباشد .
با تشکر از همه شما

Admin
2011/09/13, 00:16
با سلام
و خسته نباشید
اگر امکان داره ممنون میشم راهنمایی کنید .
سلام و تشکر
برای اینکار به زمان نیاز داشتیم که بالاخره همونطور که مشاهده میکنید انجام شد.
منتظر پیشنهاد های مفید کاربران برای بهبود جو سایت هستیم.
موفق باشید

Admin
2011/09/13, 00:28
سلام بر همه:1-وجود اساتید بزرگواری همچون باربد -محسن نظری و.... دراین سایت باعث مرجع قرارگرفتن سایت برای ماها گردیده وفکر می کنم کاربران هر روز شاهد وزینتر شدن سایت می شوند سپاس از مذیریت سایت 2-ایا امکان دارد مانند بورکس قیمت طلا-مس-روی -نفت خام در صفحه اول سایت نمایش داده شود؟
سلام
از لطفی که نسبت به سایت خودتون دارید سپاسگزارم.
بزودی شاهد لیستی از قیمت های مختلف و بعضی از نمودار های قابل توجه کاربران در سایت خواهیم بود.

rojan
2011/09/13, 03:45
با سلام

جناب admin هر چند تاریخ میلادی برایم بهتر بود و لی به نظر جمع احترام می گدارم و لی سال را میتوان حذف نمود که ساعت پستها مشخص تر شود.
با سپاس

حامد24
2011/09/13, 08:51
سلام
از امروز بنا بر دستور مدیریت محترم سایت جهت حفظ فضای خوب و صمیمی سایت
در خدمت همگی کاربران محترم این سایت وزین میباشم .
امیدوارم که همه دوستان محترم خود را مسئول حفظ آرامش و جو دوستانه سایت
بدانند و هیچ وقت نیازی به حضور بنده نباشد .
با تشکر از همه شما

سلام پلیس سایت
آقا واقعا این همه چاقی :d
خدایش لباست خیلی بهت میاد ولی نمیدونم چرا منو یاد ناظم مدرسمون تو دروره ی ابتدایی که همیشه ام ازش میترسیدم میندازه :(
میشه عوضش کنی :)

پليس سايت
2011/09/13, 09:12
سلام
خیر برعکس بنده خیلی هم لاغرم
عکسم را هم چشم عوض میکنم ولی ممکنه خشن تر بشه که حسابی بهم بیاد ....

rise2rise
2011/09/13, 09:49
سلام
خیر برعکس بنده خیلی هم لاغرم
عکسم را هم چشم عوض میکنم ولی ممکنه خشن تر بشه که حسابی بهم بیاد ....

هنوز وضع سايت خوب است و احتياجي به آن چماق نيست :o

MASOUD
2011/09/14, 11:25
سلام ، خوش آمدی ، این باتومتو غلاف کن روز اول شگون نداره ، اینجا تریپ بیزنسیه نیاز به باتوم نیس!(شوخی)

MASOUD
2011/09/14, 11:32
با سلام و احترام
ضمن تشکر از دقت و توجه گردانندگان سایت ، اگر ممکن است زمان باز شدن هر تاپیک سورت صفحات از آخر به اول باشد.( صفحه تاریخ امروز ابتدا باز شود )

حامد
2011/09/16, 12:34
باسلام
ميبينم اصلاحاتي در تاريخ ساعت وتبديل ميلادي به شمسي صورت گرفته است ضمن تشكر وقدرداني از جناب ادمين عزيزوهمه دست اندركاران واساتيدمحترم سايت خصوصا باربد دوست داشتني داشته باشم .اميدوارم بهمين زوديها شاهد سرعت بالا ي تاپيكها خصوصا ساعات معاملاتي باشيم انشالله

محسن نظري
2011/09/17, 12:34
با سلام
امروز بنده در تايم معاملات با بدبختي وارد سايت ميشدم براي يك پست بايد چند دقيقه صرف باز كردن تاپيك و چند دقيقه صرف ارسال يك پست مينمودم از مديريت سايت تقاضا دارم فكري نمايد اين مشكل اغلب دوستان ميباشد زماني كه تعداد كاربرات حاضر در سايت از 100 نفر بالاتر ميرود سايت شديدا كند ميشود

Admin
2011/09/17, 19:19
سلام

با وجود اینکه چند ماهی میشه سرور سایت رو ارتقا دادیم و به سرور فعلی منتقل کردیم اما با توجه به شکایت دوستان از سرعت سایت, تا چند وقت دیگه به امید بهتر شدن وضعیت, سرور رو تغییر میدیم تا انشاله رضایت دوستان جلب بشه.

ممنون میشم اگر سرور خوب و قابل اعتمادی میشناسید تو پیام خصوصی اطلاع بدید.

با تشکر

bluetooth
2011/09/17, 23:08
با سلام و احترام
ضمن تشکر از دقت و توجه گردانندگان سایت ، اگر ممکن است زمان باز شدن هر تاپیک سورت صفحات از آخر به اول باشد.( صفحه تاریخ امروز ابتدا باز شود )
در تنظیمات شخصی میتوان اعمال کرد

Admin
2011/09/17, 23:54
با سلام و احترام
سلام
ضمن تشکر از جناب bluetooth , جواب این سوال و بعضی سوالات رایج دیگه تو انجمن در مورد سایت در تاپیک "پرسش های رایج"در این لینک (http://forums.boursy.com/showthread.php?497-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AC) وجود داره:
تغییر نحوه نمایش به صورتیکه ابتدا جدیدترین پست نمایش داده شود؟

bluetooth
2011/09/18, 12:19
سلام
چرا من هربار سايت را رفرش ميكنم از كاربري خارج ميشم؟
آيا اين مشكل عموميت داره؟
با تشكر

بابک پناهی
2011/09/18, 15:12
عرض سلام و خسته نباشید

ظاهرا قیمت search سایت کار نمیکنه.من برای مثال من چند هفته پیش لپارس رو تحلیل کرده بودم الان نمیدونستم کدوم صفحست.اینجا مراجعه کردم و هیچی نیاورد برام.البته هر search ی هم کنید خواهید دید کار نمیکنه
http://forums.boursy.com/imported/2011/09/92.jpg (http://www.pic.iran-forum.ir/)

حامد24
2011/09/19, 12:12
سلام

از مدیریت محترم و زحمتکش فروم (آقای جمالی اقای هولی و ناهید خانوم ) خواهش میکنم که فکری به حال سرعت فروم بکنن
امروز من واقعا دیگه کلافه شدم برای ارسال یک مطلب کوتاه تو تایپک امروز چه کردید حدود 10 دقیقه معطل شدم .
ممنون

aminaran
2011/09/19, 14:30
با سلام به دوستان

از امروز که به سایت وارد شدم گزینه (آخرین ارسال ها و ارسالهای جدید) برای من کار نمی کنه و نمی تونه تاپیکهای جدید را بالا بیاره آیا سایر دوستان هم چنین مشکلی دارند ......لطفا دوستان راهنمائی بفرمایند .............تشکر

nik
2011/09/19, 22:32
باسلام
من نمیتوانم پیام خصوصی ارسال نمایم(هربارپیغام خالی کردن پوشه پیام میاید)

Admin
2011/09/19, 22:45
سلام

از مدیریت محترم و زحمتکش فروم (آقای جمالی اقای هولی و ناهید خانوم ) خواهش میکنم که فکری به حال سرعت فروم بکنن
امروز من واقعا دیگه کلافه شدم برای ارسال یک مطلب کوتاه تو تایپک امروز چه کردید حدود 10 دقیقه معطل شدم .
ممنون
سلام
همینطور که تو چند پست قبل اعلام کردم ظرف چند روز آینده سرور سایت رو تغییر میدیم تا اگر مشکل از سرور باشه رفع بشه.

Admin
2011/09/19, 23:02
با سلام به دوستان

از امروز که به سایت وارد شدم گزینه (آخرین ارسال ها و ارسالهای جدید) برای من کار نمی کنه و نمی تونه تاپیکهای جدید را بالا بیاره آیا سایر دوستان هم چنین مشکلی دارند ......لطفا دوستان راهنمائی بفرمایند .............تشکر
سلام
چک کردم, مشکلی ندیدم اما ممکنه بخاطر تغییراتی که اخیرا در سایت اعمال کردیم عملکرد بعضی بخش ها تفاوت کرده باشه , با این حال اگر مشکلی هست ممنون میشم دوستان اطلاع بدن تا بررسی و انشاله رفع کنیم.
ممنون

Admin
2011/09/19, 23:05
باسلام
من نمیتوانم پیام خصوصی ارسال نمایم(هربارپیغام خالی کردن پوشه پیام میاید)
سلام
اگر ظرفیت صندوق پستی شما پر باشه با این مشکل مواجه میشید.
بنابراین توصیه میکنم با پاک کردن بخشی از پیام خصوصی خودتون از نمایش مجدد این پیام خطا جلوگیری کنید.

aminaran
2011/09/19, 23:16
سلام
چک کردم, مشکلی ندیدم اما ممکنه بخاطر تغییراتی که اخیرا در سایت اعمال کردیم عملکرد بعضی بخش ها تفاوت کرده باشه , با این حال اگر مشکلی هست ممنون میشم دوستان اطلاع بدن تا بررسی و انشاله رفع کنیم.
ممنون
جناب ادمین من باز هم امتحان کردم مشکل برطرف نشده وپیغام (جستجوی شما نتیجای نداشت لطفا با کلمات دیگر جستجو کنید )بر روی صفحه میاد ...................با تشکر

nik
2011/09/19, 23:21
باعرض پوزش من پیام زیادی نداشتم و پیغام سیستم 4پیام از200پیام میباشدوبعدداخل پرانتزخالی کردن پوشه میاید

Admin
2011/09/19, 23:22
از لینک زیر اقدام کنید , اگر نشد تو پیام خصوصی مشخصات کاربریتون رو بدید تا با اکانت خودتون چک کنم...
http://forums.boursy.com/search.php?do=getnew&contenttype=vBForum_Post

nik
2011/09/19, 23:29
ببخشیدمشکل حل نشدوبازمشکل ارسال پیام خصوصی برای شماست

nik
2011/09/19, 23:43
جناب ادمین متاسفانه پاسخ شمارادریافت نکردم

Admin
2011/09/20, 00:01
جناب ادمین متاسفانه پاسخ شمارادریافت نکردم
تو پیام خصوصی براتون نوشتم...

bluetooth
2011/09/20, 07:42
سلام
با تشكر

Admin
2011/09/20, 07:54
سلام
با تشكر
سلام
چند روز پيش هم جواب اين سوال رو نوشتم.
يكبار كليدهاي ctrl و f5 رو همزمان بگيريد تا كوكيها پاك بشه و بعد مجددا لاگين كنيد.
يك راه ديگه هم استفاده از براوزري غير از براوزر فعلي تون هست، مثلا اگر از فاير فاكس استفاده ميكنيد به گوگل كروم يا سفري يا... تغيير بديد.

alibaghdadi2010
2011/09/20, 09:16
باسلام مشكلم اينه كه وقتي دربالاي صفحه ميزنم آخرين ارسال ها ميگه با كلمات ديگري جست جو كن درحالي كه قبلا درست بود

Admin
2011/09/21, 06:49
باسلام مشكلم اينه كه وقتي دربالاي صفحه ميزنم آخرين ارسال ها ميگه با كلمات ديگري جست جو كن درحالي كه قبلا درست بود
سلام
براي مشاهده آخرين ارسالها ميتونيد لينك مربوطه رو در قسمت بالايي صفحه سمت راست كليك كنيد.
http://forums.boursy.com/imported/2011/09/93.jpg

ناشناس
2011/09/21, 09:30
با درود
لطفاً ترتیبی اتخاذ فرمایید که در قسمت رفرنس دهی(پاسخ با نقل قول)، رفرنس یا نوشته اصلی با تاریخ آورده شود. در مواردی که اختلاف نظری پیش می آید وجود تاریخ یک پست خاص بسیاری از سوء تفاهمات را برطرف می کند.
با سپاس

aminaran
2011/09/21, 12:16
سلام
براي مشاهده آخرين ارسالها ميتونيد لينك مربوطه رو در قسمت بالايي صفحه سمت راست كليك كنيد.
http://forums.boursy.com/imported/2011/09/93.jpg

با این لینک هم همون پیغام رو می ده

(حجت)
2011/09/21, 12:19
با این لینک هم همون پیغام رو می ده

سلام میشه بفرمایید از چه بروزری استفاده میکنید؟

(حجت)
2011/09/21, 12:24
دوستانی که با اینترنت اکسپرورر مشکل دارن؛ این لینک آخرین نسخه موزیلا فایرفاکس هست؛ دانلود و نصب کنند به احتمال زیاد مشکل برطرف خواهد شد:

لینک دانلود آخرین نسخه فایرفاکس (http://www.mofidonline.com/Storage/LastFireFox.exe?634522081242295585)

aminaran
2011/09/21, 12:26
سلام میشه بفرمایید از چه بروزری استفاده میکنید؟

حجت جان بیشتر از موزیلا استفاده می کنم و اکسپلورر هم در کامپیوتر دیگه ای امتحان کردم ...ولی مشکل برطرف نشد

(حجت)
2011/09/21, 12:31
میدونید روی تب ویو چک کنید، Encoding صفحه رو unicoad(UTF_8) باشه. این درسته؟

(حجت)
2011/09/21, 12:35
نباید دیگه ایرادی باشه؛ به زودی قرار سرور سایت عوض بشه، شاید مشکل شما هم با این قضیه حل بشه.

aminaran
2011/09/21, 12:38
نباید دیگه ایرادی باشه؛ به زودی قرار سرور سایت عوض بشه، شاید مشکل شما هم با این قضیه حل بشه.
مرسی
در ضمن می خواستم بپرسم که در صفحه اول انجمن قسمت پائین که پستهای جدید و قدیمی را لیست میکرد حذف شده چون من این قسمت را هم چند روزیه که ندارم .......................با تشکر

(حجت)
2011/09/21, 14:38
متوجه نشدم، کدوم قسمت رو میفرمایید اما بسیاری از پلاگینهای سایت رو برای افزایش سرعت سایت حذف کردیم.

aminaran
2011/09/21, 14:53
متوجه نشدم، کدوم قسمت رو میفرمایید اما بسیاری از پلاگینهای سایت رو برای افزایش سرعت سایت حذف کردیم.

در بالا ی صفحه بر روی( انجمن) که کلیک می کنیم به صفحه اول سایت میره که عنوان تاپیکها ودسته بندی آنها آمده ....در پائین صفحه 2 قسمت وجود داره
1- یکی لیستی از تاپیکهائی که جدیدا پستی در آنها زده شده در یک طرف ولیستی از کاربران هم در طرف دیگه (که گویا براساس بیشترین تشکر از کاربران هست )

2-قسمت پائین تر هم که فعالیتهای در حال انجام هست مثل آمار سایت و تعداد کاربران و........

منظر من قسمت شماره 1 .....که گویا فرمودین حذف شده

PASHA
2011/09/21, 16:58
دستتان درد نکند سرعت سایت بسیار خوب شده است .
اززحمات شما بسیار سپاسگزارم .
موفق باشید .@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

ناشناس
2011/09/22, 11:43
با درود
لطفاً ساعت را 60 دقیقه به عقب بازگردانید.
با سپاس

محسن نظري
2011/09/22, 11:58
با سلام
اقا اين فونت سايت خيلي كوچك شد چشمان من يكي كه داره اذيت ميشه:d

ناشناس
2011/09/22, 12:23
با درود
سپاس از طراحی شیک و همچنین سرعت مناسب سایت. لطفاً در صورت امکان فونت نوشته ها را کمی بزرگتر نموده و نقص tab مربوط به" آخرین ارسال ها" را رفع نمایید.

آریو
2011/09/22, 12:37
از مدیریت سایت بابت طراحی سایت جدید تشکر میکنم

در مورد فونت و اندازه اون با جناب نظری موافقم فکر کنم اندازه فونت به اندازه قبلی باشه بهتره

در مورد رنگ سایت من فکر میکم مقداری نیاز به بازنگری البته با نظر کاربران داره ...رنگ سایت مقداری کدر و دلگیره و بر کار بر غالب میشه

در مورد صفحه اول که تاپیک ها نشون داده شده به نظر باند ها و تاپیک ها باریک تر باشن و تعداد تاپیک هایی که در یک نگاه در دید بیننده قرار بگیره بیشتر باشه بهتره

http://www.irupload.ir/images/84l6h69wqjj2ufx55pl7.png (http://www.irupload.ir/)

برای این کار به نظر من نیازی به نمایش ها و پاسخ ها نیست

با تشکر

بنان
2011/09/22, 12:41
ما كه با فونت قبلي عادت كرده بوديم حالا اگر قراره همين باشه لااقل يه مقدار درشتتر باشه خيلي بهتره .با تشكر

بابي چارلتون
2011/09/22, 12:42
با سلام
دستتون درد نکنه آقاي ادمين :*:*
چه استايل با حالي برا فروم گذاشتيد >:D< ، سرعت هم در حد لاليگا شده <:-p
مبارک همه اعضاي فروم بورسي

Admin
2011/09/22, 13:00
قالب قبلی برگشت. کسانی که قالب قبلي رو می پسندند از بخش زیرین انجمن و انتخاب قالب می توانند قالب مورد پسند خود را انتخاب كنند.

http://forums.boursy.com/imported/2011/09/96.jpg

بنان
2011/09/22, 17:34
دستت درد نكنه آقا آدمين همين قالب قبلي خوبه بهش آدت كرده بوديم با قالب جديد آدم احساس ميكرد تو خونه يه غريبه رفته اما حالا تو خونه خودمون رفتيم .با تشكر

سپه
2011/09/26, 16:56
ببخشین این ستاره ها ( مثلن جلوی همین تاپیک 5 تا ستاره روشنه) نشونه چیه

shadi
2011/09/27, 15:53
جناب ادمین چرا هنوز ساعت سایت اصلاح نشده .؟

Admin
2011/09/27, 16:55
ببخشین این ستاره ها ( مثلن جلوی همین تاپیک 5 تا ستاره روشنه) نشونه چیه
این ستاره ها اعتبار موضوع (تاپیک) هست که با امتیازی که بعضا کاربران به تاپیک میدن (سمت چپ نوار بالای تاپیک) مشخص میشه.

Admin
2011/09/27, 17:05
جناب ادمین چرا هنوز ساعت سایت اصلاح نشده .؟
برای تنظیم ساعت از بالای صفحه به کنترل پنل کاربری مراجعه کنید, در کادر پایینی سمت راست گزینه تنظیمات عمومی رو کلیک کنید.
در بخش تنظیمات تاریخ و زمان قسمت نوع تنظیمات این بخش رو به این بخش همیشه غیر فعال باشد تغییر بدید.

ناشناس
2011/09/28, 11:29
با سلام و احترام
تاریخ عضویت برخی از اعضاء دی ماه 1348 است. در این تاریخ بورس را نمی دانم اما اینترنت قطعاً وجود نداشته است!
با سپاس

Admin
2011/10/02, 01:41
با سلام و احترام
تاریخ عضویت برخی از اعضاء دی ماه 1348 است. در این تاریخ بورس را نمی دانم اما اینترنت قطعاً وجود نداشته است!

با سپاس

سلام
اگه توی قسمت تاریخ پست ها ، پست های امروز و دیروز با همین عنوان نوشته بشن بهتره تا اینکه فقط با تاریخ مشخص بشه

سلام
با توجه تغییر تاریخ سایت به تاریخ خورشیدی تاریخ عضویت بعضی کاربران به دی 48 تغییر پیدا کرده (خدا رو شکر تعداد این اعضا زیاد نیست;) ).
در مورد نمایش زمان پست ها هم فعلا با همین سبک و سیاق تاریخ پست ها نشون داده میشه.

MASOUD
2011/10/03, 02:12
با سلام
مشکلی که من با سایت پیدا کردم اینه که هر چند دقیقه یکبار از سایت خارج میشم ( مرا با نام کاربری نمی شناسد ) که بایستی دوباره برای تمام پیج هایی که باز کردم آن را وارد کنم ، لطفأ راهنمایی فرمایید.

bluetooth
2011/10/04, 07:51
با سلام
مشکلی که من با سایت پیدا کردم اینه که هر چند دقیقه یکبار از سایت خارج میشم ( مرا با نام کاربری نمی شناسد ) که بایستی دوباره برای تمام پیج هایی که باز کردم آن را وارد کنم ، لطفأ راهنمایی فرمایید.
منم همين مشكل رو دارم
كوكي ها رو هم پاك كردم (بارها) ولي رفع نميشه :((

ناشناس
2011/10/04, 16:28
بقیه دنیا را نمیدانم اما ما ایرانیها اصطلاحات و تعارفاتی داریم که از قدیم در حضور و حذر استفاده می کرده ایم که امروزه به نوعی معنای اصلی خود را از دست داده اند و چیزی شبیه به "سلام چطوری؟" روزانه ما شده اند. اصطلاحات و تعارفاتی مانند:
-مخلصیم، چاکریم، نوکرتم، کوچیکتم، برای لوطی ها و با مراما و بچه باحالا
-"در هر حال برات آرزوی موفقیت می کنم"، "موفق باشید"، ارادتمندم، "سایه عالی مستدام"، برای باکلاسا
-"قربونت برم"، "فدات شم"، "عاشقتم"، "الهی بمیرم"، "خدا منو بکشه"، "تصدقت برم"، "چشام کف پات" برای تی تیش مامانیا
-و....
نوع پست مدرن این تعارفات در فضای مجازی، در برخی فروم ها قابل مشاهده است؛ پدیده ای به نام "تشکر"!!، در اینکه بسیاری نوشته ها درخور تشکر هستند شکی نیست اما این پدیده هم مثل خیلی چیزهای دیگر، "ایرانیزه" شده است و دیگر آنچه باید باشد نیست!

سپه
2011/10/04, 17:39
این تشکری که میزنیم معنی های مختلفی داره ( حالا شما اسمش رو بذار ایرانیزه کردن)
چند تا که به ذهن من می رسه :

-- یه بنده خدایی راجع به یه سهم که برا من جالب نمودار می کشه اطلاعات می ذاره من فقط یه دگمه رو فشار می دم که یعنی دمت گرم - خیلی اقایی- ممنون - مرسی -تنکس- خیلی هلویی و... ( که خودش چند مورد میشه)

-- یه بنده خدایی یه مطلبی رو می نویسه که منم اون مطلب رو می خواسم بنویسم به جای این که دوباره اون مطلب رو بنویسم یه تشکر می ذارم که منم همین رو می خواسم بگم
-- یه وقتیایی یکی جواب سئوال منو می ده یا راجع به مساله ای با هم بحث داریم خوب بعد هر پستی که می نویسه یه تشکر می زنیم دیگه چیکار کنیم

-- بعضا می بینن یه نفر ی یه مطلبی رو یه نفر خاص نوشته چون اون نفر نوشته پس تشکر.

--

ناشناس
2011/10/05, 16:03
جناب سپه منظور من از آن پست یک چیزی در این مایه هاست:
http://bourse24.ir/news.php?id=23422

ناشناس
2011/10/08, 16:15
به عقیده من در این سایت "هیچکس"، تاکید می کنم "هیچکس" فراتر از قانون نیست. بی ستاره و ستاره دار، تشکر شده و تشکر نشده، پرطرفدار و کم طرفدار، مدیر و غیر مدیر. برای قانون تعیین تکلیف نکنیم و خود را تافته جدا بافته ندانیم.

سپه
2011/10/09, 16:39
این گزینه ای که موافقم یا مخالفم که در سایت وجود داره

اگه گزینه مخالفم رو بزنیم چه اتفاقی می افته

بنده که به پست 962 حرکت گروهی مخالفت شدید زدم می خوام بدونم به اون کسی ( حجت خان) که این مطلب رو زده مخالفتم نشون داده میشه یا نه.

PASHA
2011/10/26, 21:42
باسلام
من یک مشکلی که دارم نمی توانم صفحه راعوض بکنم .
لطفا راهنمایی بکنید ؟
آیا این سایت ارتباطی باسایت های پولی دارد یا نه ؟
وتشکر

Admin
2011/10/27, 09:07
این گزینه ای که موافقم یا مخالفم که در سایت وجود داره

اگه گزینه مخالفم رو بزنیم چه اتفاقی می افته

بنده که به پست 962 حرکت گروهی مخالفت شدید زدم می خوام بدونم به اون کسی ( حجت خان) که این مطلب رو زده مخالفتم نشون داده میشه یا نه.
اگر منظورتون گزارش ارسال خلاف هست... اين گزينه پيام رو براي مديران سايت ميفرسته
اگر افزودن اخطار رو ميگيد، خود كاربر هم با مراجعه به كنترل پنل كاربري ميتونه ببينه...

Admin
2011/10/27, 09:11
از استادمان آقا محسن نظري خبري نيست تو اين بازار خراب نيازمند تحليل هاي استاتيد واقعي هستيم
ما هم چشم انتظار حضور و فعاليت تمام اساتيد شناخته شده در اين سايت هستيم و اميدواريم با حضور تحليلگران بيشتري شاهد رونق مطالب سايت بورسي باشيم.

Admin
2011/10/27, 09:15
باسلام
من یک مشکلی که دارم نمی توانم صفحه راعوض بکنم .
لطفا راهنمایی بکنید ؟
آیا این سایت ارتباطی باسایت های پولی دارد یا نه ؟
وتشکر

سلام
منظورتون رو متوجه نشدم، اگر استايل و ظاهر صفحه هست كه ميتونيد از بخش تعيين استايل - در گوشه سمت راست پايين صفحه - اقدام كنيد.
اين سايت با هيچ سايت يا شركت ديگه اي ارتباط نداره و كاملا مستقل اداره ميشه.

موفق باشيد

hamed89
2011/11/05, 02:30
آقای ادمین
یه زمان بورکس میخوندم..بعد تالار بورس..بعد اراد...بعد اینجا رو که پیدا کردم وارد هیچ کدوم از قبلی ها نشدم چون تو هر تاپیکش یکی خدایی میکرد..ولی الان جز دو سه نفر کسی نمونده!
فکر می کنید این اشکال از بابت مدیریت بود یا اعضا؟ ایا سیاست سایت به همین منوال خواهد بود؟

Admin
2011/11/05, 23:55
آقای ادمین
یه زمان بورکس میخوندم..بعد تالار بورس..بعد اراد...بعد اینجا رو که پیدا کردم وارد هیچ کدوم از قبلی ها نشدم چون تو هر تاپیکش یکی خدایی میکرد..ولی الان جز دو سه نفر کسی نمونده!
فکر می کنید این اشکال از بابت مدیریت بود یا اعضا؟ ایا سیاست سایت به همین منوال خواهد بود؟

سلام
باعث خوشحالیه که سایت بورسی تونست به جایگاهی برسه که رضایت شما و کاربران زیادش رو جلب کنه.
در مورد دوستانی هم که مدتیه کمتر شاهد حضورشون هستیم مطمینا زمان باعث میشه قضاوت بهتری در مورد دلیل این کار داشته باشیم و بهتره کمی صبور باشیم.
شک نکنید سایت بورسی بر مبنای اصولی که منجر به راه اندازیش شده , با اتکا به کاربران فهیمش در مسیری که باید پیش خواهد رفت.

سپه
2011/11/14, 20:11
اگر منظورتون گزارش ارسال خلاف هست... اين گزينه پيام رو براي مديران سايت ميفرسته
اگر افزودن اخطار رو ميگيد، خود كاربر هم با مراجعه به كنترل پنل كاربري ميتونه ببينه...
ممنون از پاسختان
منظور من اعلام مخالفت با نوشته حجت بود که حاصل گردید:d

یه سئوال داشتم الان ساعت 8و نه دقیقه دوشنبه شب تعداد اعضا مشاهده کننده گفتگوی بورسی 10 عضو و 27 مهمان

من تازگی ها هر وقت می خوام به طور ناشناس نوشته ها رو ببینم نمی تونم
اون 27 نفر چه جوری وارد شدن
ایا سایت سیستم اعضا رو شناسایی می کنه و نمی ذاره اعضا بدون وارد کردن عضویت وارد شوند

hmasjedi10
2011/11/17, 20:38
admin جان سلام
از سایت کاربردی شما بخصوص در بخش گفتگوی بورسی و همچنین فعال سازی کاربری اینجانب کمال تشکر را داشته ارزوی سلامتی برای شما و کلیه اعضای سایت دارم.

ناشناس
2011/11/22, 11:54
با درود
حقیقتاً قرار گرفتن تاپیکهای تبریک ازدواج و تولد و شوخی و... در گفتگوهای بورسی در بحبوحه معاملات باعث بر هم خوردن تمرکز و تداخل در فعالیت و در سایر لحظات نیز نقض غرض و غیر همراستا با اهداف انجمن است لذا از مدیریت محترم سایت تقاضا دارم انجمن جداگانه برای این منظور ایجاد نمایند و تاپیکهای مذکور صرفاً در آن انجمن ها به نمایش در آیند.
با سپاس

مسلم
2011/11/26, 23:58
با سلام خدمت جناب ادمین
لطفا پیام خصوصیتون رو چک بفرمائید
ممنونم

amini1110
2011/11/27, 19:25
admin عزیز سلام
از مطالب سایت خوب شما بخصوص در بخش گفتگوی بورسی کمال استفاده را برای افزایش اطلاعاتم میبرم سایت بورسی با تما سایتهایی که دیده ام متفاوت و بهتر است که نشانه مدیریت خوب سایت است . همچنین از فعال سازی کاربری اینجانب کمال تشکر را داشته ارزوی سلامتی برای شما و کلیه اعضای سایت دارم.

ناشناس
2011/11/29, 11:15
با درود
به طور کلی این سایت رکوددار تاپیک های غیرمرتبط در بین فرومهای بورس است. نام این انجمن "بورس اوراق بهادار" است ولی در آن از عقد و عروسی و تولد و شوخی و عزا مطلب نوشته می شود. پرسش من از مدیریت محترم سایت آنست که آیا انجمن مباحث آزاد برای موارد مذکور فضای مناسبتری نیست؟
با سپاس

تیزبین
2011/11/30, 21:37
با سلام به مدیرت سایت خوب بورسی.
باتوجه به آنکه مطالب سایت کاملا به روز میباشد و سایت از عضویت افراد کاربلد و ماهر بهره مند میباشد از مطالعه مطالب سایت میتوان کمال استفاده را برد.
باتشکر از تلاشتون موفق باشید.
راستی ادمین جان نرم افزار امی بروکر و کرکش را از کجا میتوانم تهیه کنم؟

بوف کور
2011/11/30, 23:02
با درود
به طور کلی این سایت رکوددار تاپیک های غیرمرتبط در بین فرومهای بورس است. نام این انجمن "بورس اوراق بهادار" است ولی در آن از عقد و عروسی و تولد و شوخی و عزا مطلب نوشته می شود. پرسش من از مدیریت محترم سایت آنست که آیا انجمن مباحث آزاد برای موارد مذکور فضای مناسبتری نیست؟
با سپاس
دوست عزیز
خیلی شرمنده که دخالت می کنم
یه سوالی ذهن بنده رو مشغول کرده برای همین می پرسم
شما نمی تونید اون تاپیک ها رو باز نکنید ؟

ناشناس
2011/11/30, 23:34
دوست عزیز
خیلی شرمنده که دخالت می کنم
یه سوالی ذهن بنده رو مشغول کرده برای همین می پرسم
شما نمی تونید اون تاپیک ها رو باز نکنید ؟
با درود
پرسش يا به عبارت بهتر راه حل خلاقانه شما اين لطيفه را براي من تداعي مي كند:
"يه نفر ميگه نميدونم چرا همچين كه نفس مي كشم تمام قفسه سينم از درد تير مي كشه، طرف برمي گرده ميگه اينكه كاري نداره خوب نفس نكش تا درد نگيره!"
اين اندازه انجمن هاي مختلف در سايت ايجاد شده است چرا همه چيز بايد به انجمن گفتگوهاي بورسي ختم شود؟ من نيز به سينما و تنيس علاقمندم و همچون من بسياري از كاربران ديگر نيز علايقي دارند آيا هر يك مجاز هستيم تاپيكي مخصوص به موارد مذكور ايجاد و مستقيماً وارد انجمن گفتگوهاي بورسي نماييم؟ پس كاركرد "انجمن آزاد" در اين سايت چيست؟
با سپاس

تصمیم کبری
2011/12/02, 20:17
کاربر ناشناس سلام. از انجایی که سوالاتتان را رک میپرسید، پس میشه امیدوار بود دیگران هم میتونند سوالاتشان را رک بپرسند.
این سوالی که میخوام بپرسم از روی کنجکاوی خودم میباشد و برام جالب شده!
چرا اختلاف تشکر و تشکر شده های شما اینقدر زیاده؟!

ناشناس
2011/12/02, 20:21
کاربر ناشناس سلام. از انجایی که سوالاتتان را رک میپرسید، پس میشه امیدوار بود دیگران هم میتونند سوالاتشان را رک بپرسند.
این سوالی که میخوام بپرسم از روی کنجکاوی خودم میباشد و برام جالب شده!
چرا اختلاف تشکر و تشکر شده های شما اینقدر زیاده؟!
با درود
http://forums.boursy.com/showthread.php?115-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%A8%DA%AF%D9%88%DB%8C%DB%8C%D8%AF...&p=57305&viewfull=1#post57305

به گمان من استفاده پوپوليستي از پديده "تشكر" يكي از معضلات فروم هاي بورسي است. البته من نكات ديگري هم در اين خصوص نوشته بودم در تاپيك "شوخي" كه تاپيك مورد نظر را نيافتم.
با سپاس

behnam
2011/12/08, 10:10
از دیروز برای باز کردن تاپیکها و صفحات مختلف با همون مشکل قدیمی مواجه میشم
باز شدن هر صفحه چندین دقیقه طول میکشه
به سختی میشه یه پست ارسال کرد
نمی دونم از دوستان هم کسی این مشکل رو داره یا نه

Admin
2011/12/10, 00:41
با درودحقیقتاً قرار گرفتن تاپیکهای تبریک ازدواج و تولد و شوخی و... در گفتگوهای بورسی در بحبوحه معاملات باعث بر هم خوردن تمرکز و تداخل در فعالیت و در سایر لحظات نیز نقض غرض و غیر همراستا با اهداف انجمن است لذا از مدیریت محترم سایت تقاضا دارم انجمن جداگانه برای این منظور ایجاد نمایند و تاپیکهای مذکور صرفاً در آن انجمن ها به نمایش در آیند.با سپاس

با درودبه طور کلی این سایت رکوددار تاپیک های غیرمرتبط در بین فرومهای بورس است. نام این انجمن "بورس اوراق بهادار" است ولی در آن از عقد و عروسی و تولد و شوخی و عزا مطلب نوشته می شود. پرسش من از مدیریت محترم سایت آنست که آیا انجمن مباحث آزاد برای موارد مذکور فضای مناسبتری نیست؟با سپاس
سلام و عرض ادب
با عرض پوزش بابت تاخیر در پاسخ به نوشته های دوستان در این مدت...
جناب ناشناس با احترام به نظر شما باید بگم که برخلاف دیدگاه شما این سایت از معدود سایت هایی است که تاپیک های غیر بورسی در اون کمتر به بخش بورسی راه پیدا میکنند.
برای کنترل این مورد هم سیاست هایی اعمال کردیم که نمونه اش ایجاد تاپیک جدید در انجمنی به این نام هست.اما... اینکه بعضی از تاپیک ها مثل "مسابقه فارکس", "روانشناسی, مدیریت سرمایه و .... و یا تاپیک هایی که گه گاه از بخش آزاد به بخش گفتگوهای بورسی منتقل میشند در این بخش قرار دارند, این هست که دوستانی که بدلیل سر زدن به این بخش کمتر به سایر بخش ها سر میزنند (چیزی که به تجربه و با بررسی مطالب مورد نظر کاربران آنلاین و تعداد نمایش هر تاپیک مشخص شده) اینه که از وجود چنین بخش هایی در سایت مطلع بشن....مثلا کاری که در مورد تاپیک های بخش آزاد صورت گرفته, ایده ای بود که زمانی خانم آمن با نظر سنجی از کاربران عملیش کرد و بعد از این کار -یعنی معرفی تاپیک های این بخش در بخش پر بیننده سایت- شاهد رونق نسبی این بخش بودیم.

بخش بازار جهانی ارز (یا همون فارکس) هم در سایت ما کما بیش مهجور مونده و با قرار گرفتن تاپیک های این بخش در انجمن بورسی مشخص شد تعداد کاربران فعال و علاقه مند به این بخش بیش از انتظار بوده, و امید داریم معرفی این تاپیک ها با حضور چند مدتی در بخش بورسی به فعال بودن بیشترشون بعد از انتقال به بخش مربوطه منجر بشه.

تو مدیریت این سایت نو آوری هایی داشتیم که مهمترینش اتکا به کاربران و نظر ایشون بوده و اختلاطی که بیشتر در غالب پیام خصوصی با کاربران انجام شده و میشه (کما اینکه جنابعالی هم بعضا مخاطب بوده اید) و سعی کردیم ادبیات نوشتاری رو در سایت با کمک کاربران به شکلی قابل قبول ارایه کنیم.

اما در مورد مقایسه ای که با سایر سایت های مشابه داشتید, کافیه سری به این سایت ها بزنید تا ببینید اونجا هم وجود تاپیک های تبریک و تسلیت و .... در بخش بورسی به شکلی بارزتر از این سایت مرسوم هست...

نکته دیگه اینکه درسته که اینجا بخش بورس هست و ما هم هم رای شما انتظار داریم مطالب ارتباط بیشتری با عنوان انجمن داشته باشه و بارها و به اشکال مختلف -ایمیل به کاربران و نمایش در بالای صفحه و...- این مطلب رو بیان کردیم اما همونطور که تو بسیاری از شرکت ها و کمپانی ها در کنار محل کار باشگاه و امکانات تفریحی و رستوران و بار و... وجود داره و حتی جالبتر اینکه طبق شنیده های من طبقه ای در ساختمان ترید وال استریت هست که فعالان در حین ترید میتونن نوشیدنی سرو کنند و باهم به گپ و گفتگو بپردازند و... اینجا هم وجود این بخش ها شاید حالتی اینچنینی داشته باشه.

با این حال من هم موافق این موضوع هستم که نباید این مساله تاپیک های اصلی رو تحت تاثیر قرار بده.در کنار این مسایل همونطور که من سهامدار و حتی مدیر بدلیل کثرت نوشته ها نمیرسم همه مطالب رو بخونم و فقط تاپیک های مورد علاقه ام رو مرور میکنم (یا تاپیک سهم هایی که مد نظر دارم) میشه از مرور این تاپیک های کم ارتباط با بخش بورسی چشم پوشی کرد.

در آخر باز هم از حضور فعال شما در سایت بورسی ممنونم و مطمینم شما از کاربرانی هستید که دلسوزانه برای سایت خودتون زحمت میکشید و به فکر پیشرفت این سایت هستید.

Admin
2011/12/10, 00:54

دقیقا منم میخواستم این موضوع را مطرح کنم.

با سلام
باور کنید با اینکه چندین بار این موضوع مطرح شده, اما به شخصه و با تست سرعت سایت با اینترنت adsl , دایال آپ و gprs مشکل خاصی در سرعت سایت مشاهده نکردم و حتی بعضا از دوستان هم پرسیدم که ایشون هم مشکلی نداشتند. (حتی در این روزها که ظاهرا سرعت اینترنت بنا به سیاست های موجود پایینتر از حد انتظار هست)

مورد دیگه ای که در تست سرعت سایت و مقایسه اون با سایت های مشابه ازش استفاده کردیم و نمره قبولی گرفتیم بررسی سرعت لود شدن سایت در سایت های مربوطه هست؛ با جستجوی عبارت website speed test در گوگل سایتهایی که این کار رو انجام میدن میتونید پیدا کنید و خودتون به بررسی سرعت سایت بورسی و مقایسه با سایت های مشابه اقدام کنید...

با این حال هنوز دلیل قانع کننده ای برای تغییر سرور سایت پیدا نکردیم...

تنها پیشنهاد در حال حاضر اینه که مرورگر اینترنتتون رو تغییر بدید, مثلا بهتره از گوگل کروم یا سفری یا اپرا بجای اینترنت اکسپلورر یا فایرفاکس استفاده کنید...
امیدوارم مشکلتون حل بشه با این حال اگر مشکل پا برجا بود باز منتظر اعلام موضوع و البته راهنمایی دوستان هستیم.

موفق باشید

بابي چارلتون
2011/12/10, 08:26

با سلام
براي من هم همين طور شده ، درست شده بود ولي نميدونم چرا 2 روز هست نمي تونم صفحات رو باز کنم و مجبورم پيج ها رو همگي باز کرده و سپس Work Offline رو بزنم تا صفحات برام باز بشن و نمايش داده بشن

ممنون به خاطر زحماتي که مي کشيد

behnam
2011/12/10, 21:44
با سلام
باور کنید با اینکه چندین بار این موضوع مطرح شده, اما به شخصه و با تست سرعت سایت با اینترنت adsl , دایال آپ و gprs مشکل خاصی در سرعت سایت مشاهده نکردم و حتی بعضا از دوستان هم پرسیدم که ایشون هم مشکلی نداشتند. (حتی در این روزها که ظاهرا سرعت اینترنت بنا به سیاست های موجود پایینتر از حد انتظار هست)

مورد دیگه ای که در تست سرعت سایت و مقایسه اون با سایت های مشابه ازش استفاده کردیم و نمره قبولی گرفتیم بررسی سرعت لود شدن سایت در سایت های مربوطه هست؛ با جستجوی عبارت website speed test در گوگل سایتهایی که این کار رو انجام میدن میتونید پیدا کنید و خودتون به بررسی سرعت سایت بورسی و مقایسه با سایت های مشابه اقدام کنید...

با این حال هنوز دلیل قانع کننده ای برای تغییر سرور سایت پیدا نکردیم...

تنها پیشنهاد در حال حاضر اینه که مرورگر اینترنتتون رو تغییر بدید, مثلا بهتره از گوگل کروم یا سفری یا اپرا بجای اینترنت اکسپلورر یا فایرفاکس استفاده کنید...
امیدوارم مشکلتون حل بشه با این حال اگر مشکل پا برجا بود باز منتظر اعلام موضوع و البته راهنمایی دوستان هستیم.

موفق باشید
با سپاس از زحمات شما
من پست قبلی رو پنجشنبه صبح نوشتم
از جمعه صبح مشکل برطرف شد ولی از بعد از ظهر جمعه دوباره مشکل برگشت
بنده حتی مرورگر اینترنتم رو هم عوض کردم ولی جواب نگرفتم
شاید باورتون نشه ولی باز کردن یک پیام خصوصی برای من بیش از 10 دقیقه طول میکشه در حالی که از اینترنت پر سرعت استفاده میکنم
الآن سایتهای دیگه رو به راحتی باز میکنم ولی برای ورود به اینجا و باز کردن تاپیکها مشکل دارم

مات
2011/12/11, 14:40
با عرض سلام خدمت مديريت محترم سايت و خسته نباشيد به شما بابت زحماتي كه ميكشيد با عرض پوزش بابت جسارت بنده در انجمن بورسي متاسفانه تاپيك هايي موجود هستند كه هيچ ربطي به بازار بورس ندارند از جمله مسابقه فاركس يا صندلي داغ و موردهاي ديگه كه اين تاپيك ها تمركز ي سهامدار را در طول بازار به هم مي ريزد در پيدا كردن تاپيك هاي بورسي. اگر امكان دارد اين تاپيك ها را به بالاي صفحه انجمن بورسي ببريد مثل مديريت سرمايه . به اين دليل كه هم هميشه توي چشم هست و هر كسي خواست مي تونه راحت پيداشون كنه هم اينكه بين تاپيك هاي بورسي نيست تا باعث سر گيجه سهامدارا بشود ارزومند بهترينها براي شما دارم موفق و مويد باشيد.

ناشناس
2011/12/11, 16:01
با درود
یک نکته جالبی که در این سایت به چشم می خورد آنست که وقتی یک تاپیک اعم از مرتبط و غیرمرتبط-این آخری که رشد نمایی دارد!- ایجاد می شود بخصوص اگر ایجاد کننده از حلقه یاران باشد، بلافاصله سیلی از تعریف و تمجیدهای عذاب آور ایرانی سرازیر می شود که "چه کار خوبی کردی این تاپیک رو ساختی"، "این سایت این تاپیک را فقط کم داشت"، "تو بی نظیری"، "تو خلاقی" و پس از آن سیل درج پدیده پوپولیستی معروف زیر نوشته ها... بسیار خوب
حالا باید تاپیک آغاز به کار کند و پس از آن اندازه تعریف و تمجید انتظار یک اتفاق خارق العاده را داریم. اما همین که تاپیک دو سه صفحه ورق می خورد به ورطه فراموشی می افتد گویا تنها کارکرد آن ایجاد حس همدلی و ارادتمندی کاربران نسبت به یکدیگر بوده است. این مهم در تاپیک های آموزشی این سایت نیز یافت می شود.
با سپاس

ناشناس
2011/12/11, 16:41
با عرض سلام خدمت مديريت محترم سايت و خسته نباشيد به شما بابت زحماتي كه ميكشيد با عرض پوزش بابت جسارت بنده در انجمن بورسي متاسفانه تاپيك هايي موجود هستند كه هيچ ربطي به بازار بورس ندارند از جمله مسابقه فاركس يا صندلي داغ و موردهاي ديگه كه اين تاپيك ها تمركز ي سهامدار را در طول بازار به هم مي ريزد در پيدا كردن تاپيك هاي بورسي. اگر امكان دارد اين تاپيك ها را به بالاي صفحه انجمن بورسي ببريد مثل مديريت سرمايه . به اين دليل كه هم هميشه توي چشم هست و هر كسي خواست مي تونه راحت پيداشون كنه هم اينكه بين تاپيك هاي بورسي نيست تا باعث سر گيجه سهامدارا بشود ارزومند بهترينها براي شما دارم موفق و مويد باشيد.
با درود
مدیریت سرمایه نیز بهتر است به تاپیک آموزشی منتقل شود و سایر تاپیک های غیرمرتبط نیز به انجمن مباحث آزاد انتقال یابند.
با سپاس

Admin
2011/12/11, 18:26
با تشكر از دوستان عزيز جناب ناشناس و alireza184
مديريت سايت بورسي با احترام به نظر اكثريت كاربران، سياست هاي خاص خود رو در دسته بندي مطالب و مديريت تاپيك ها داره و همونطور كه بارها اشاره شده از كاربران انتظار داره با رعايت اصول مندرج در قوانين سايت در صفحه نخست، انجمن مديريت (اين لينك (http://forums.boursy.com/showthread.php?984-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA&goto=newpost)) مطالب با رعايت حريم و چهارچوب در تاپيك هاي مرتبط نوشته بشه.

اما اميدوارم ضمن استفاده از واژه پوپوليست كه بارها در نوشته هاتون به اون اشاره داشتيد به معناي اين واژه هم دقت داشته باشيد.
به عبارتي واضح آيا شما با بكار بردن اين واژه خودتون رو تافته جدا بافته فرض ميكنيد و اعتقاد داريد بقيه كاربران -كه به قول شما تشكر ميزنند يا با تاپيكي همراهي ميكنند- عوامي از طبقه پايين و قشر غير فرهيخته هستند؟!
اميدوارم در بكار بردن كلمات شايد نامانوس دقت بيشتري داشته باشيد و لازمه همزيستي كه احترام به نظرات ديگران -والبته نظر جمع- ولو نظر مخالف باشه رو رعايت كنيد.

موفق باشيد.

حامد24
2011/12/18, 10:43
سلام

لطفا فکری به حال سرعت سایت بکنید ، اصلا نمیشه وارد شد .

behnam2
2011/12/18, 22:25
سلام و عرض ارادت
ازاينكه در جمع اعضائ اين فرم پذيرفته شده ام بسيار خوشحالم و از زحمات همه عزيزان سپاسگذار. اميد وارم بتوانم از تجربيات عزيزان در بورس بهره مند شوم.

*سامان*
2011/12/25, 21:41
اجازه باز كردن تاپيك رو به افراد بديد اينجوري كه فايده نداره

*سامان*
2011/12/27, 09:27

مدير جان جواب چي شد؟ما اگه خواستيم تاپيك جديد باز كنيم بايد چه كار كنيم؟

شاهین محلوجی
2011/12/30, 15:05
با سلام تاپیکی به اسم پارس مینو (غپینو) ایجاد میکنید تحلیل تکنیکالشو میخواستم بگذارم متاسفانه نتونستم تاپیک ایجاد کنم ممنون

Admin
2011/12/31, 10:25
سلام

لطفا فکری به حال سرعت سایت بکنید ، اصلا نمیشه وارد شد .

سلام
مشكلي كه هر از گاهي دامنگير سايت هاي گوگل و مربوط به گوگل ميشه بدليل فعال بودن گوگل پلاس در سايت ما هم اثر ميذاشت كه فعلا با غير فعال كردن اين گزينه ظاهرا مشكل رفع شده.

Admin
2011/12/31, 10:32

مدير جان جواب چي شد؟ما اگه خواستيم تاپيك جديد باز كنيم بايد چه كار كنيم؟

با سلام تاپیکی به اسم پارس مینو (غپینو) ایجاد میکنید تحلیل تکنیکالشو میخواستم بگذارم متاسفانه نتونستم تاپیک ایجاد کنم ممنون

همونطور كه در كادر رنگي بالاي صفحات سايت مدتهاست پيامي براي اعضا نمايش داده ميشه و يكبار هم با ارسال ايميل براي تمامي اعضا توضيح داده شده، ايجاد تاپيك هاي جديد توسط خود اعضا و در انجمن "ايجاد تاپيك جديد" در اين لينك (http://forums.boursy.com/forumdisplay.php?32-ايجاد-تاپیک-جدید-بورسي) قابل انجام هست.

در صورتيكه اين تاپيك ها شرايط لازم رو داشته باشه سريعا به بخش اصلي منتقل ميشه.

حامد24
2012/01/04, 10:29
سلام

متاسفانه دوباره سرعت سایت پایین اومده و اصلا نمیشه تایپکی رو باز و یا مطلبی رو ارسال کرد (همین مطلبم چندین بار تلاش کردم تا ارسال شد)
ممنون میشم اگه رسیدگی کنید

Admin
2012/01/09, 05:31
سلام

متاسفانه دوباره سرعت سایت پایین اومده و اصلا نمیشه تایپکی رو باز و یا مطلبی رو ارسال کرد (همین مطلبم چندین بار تلاش کردم تا ارسال شد)
ممنون میشم اگه رسیدگی کنید

سلام
برای ریسک کمتر و به امید بهتر شدن شرایط احتمالا در آینده نزدیک سرور سایت رو تغییر خواهیم داد.
امیدوارم تا اون موقع دیگه شاهد چنین مشکلاتی در سایت نباشیم.

danaisp
2012/01/14, 21:02
جستجو پست های یک شخص امکان پذیر نیست لطفا بررسی کنید.
با تشکر

oghania
2012/01/15, 12:34
ضمن عرض سلام پیشنهادمیکنم اگرممکن است جدولی بسازیدتا دوستان عزیزدرآن جدول به تحلیل ها نمره بدهند ودرآخر هرهفته وهرماه ارزیابی مشخص شود وهمین باعث میشود تا تحلیلگران درتحلیل وارسال آن حساس ترعمل کنند

Admin
2012/01/16, 00:09
جستجو پست های یک شخص امکان پذیر نیست لطفا بررسی کنید.
با تشکر

برای جستجوی نوشته های هر کاربر بعد از کلیک روی اسم مورد نظر گزینه هایی برای شما نشون داده میشه, گزینه "نمایش ارسال های انجمن" رو انتخاب کنید تا مطالب فرد مورد نظر به ترتیب زمان -از جدیدترین به قدیمیترین- براتون نشون داده بشه.

Admin
2012/01/16, 00:11
ضمن عرض سلام پیشنهادمیکنم اگرممکن است جدولی بسازیدتا دوستان عزیزدرآن جدول به تحلیل ها نمره بدهند ودرآخر هرهفته وهرماه ارزیابی مشخص شود وهمین باعث میشود تا تحلیلگران درتحلیل وارسال آن حساس ترعمل کنند

با سلام
از پیشنهاد بسیار خوبتون ممنونم
امیدوارم بتونیم به نحو مناسبی این پیشنهاد رو عملی کنیم. منتظر سایر راهکار ها و پیشنهاد های شما و سایر کاربران گرامی برای ارتقا و هرچه بهتر شدن سایت بورسی هستیم.

danaisp
2012/01/16, 08:26
برای جستجوی نوشته های هر کاربر بعد از کلیک روی اسم مورد نظر گزینه هایی برای شما نشون داده میشه, گزینه "نمایش ارسال های انجمن" رو انتخاب کنید تا مطالب فرد مورد نظر به ترتیب زمان -از جدیدترین به قدیمیترین- براتون نشون داده بشه.
باتشکر منظور من این بود کلیه انجمن ها را جستجو نمی کند فقط در انجمن موجود جستجو می کند بطور خلاصه من می خواهم ببینم آخرین پست یک شخص در کدام انجمن است نمی توانم

sirwan
2012/01/20, 20:35
امروز تاپیک اموزشی تحلیل تکنیکال را می خواندم شگفت انگیز بود چرا ادامه پیدا نکرده لطفا اساتید به ان ادامه دهند

rezaafshari110
2012/01/21, 19:01
سلام
از مدیریت محترم تقاضا دارم دلیل اینکه بنده نمیتونم پیام خصوصی بفرستم رو عنوان بفرمایید.
با تشکر

داش مهدی
2012/01/23, 00:35
با سلام
واسه اینکه از تاپیک هایی که مطلب زدم برام میل نیاد چکار باید بکنم؟
قبلا یه راهی فکر کنم تو تاپیک پرسشهای رایج نوشته بود که متاسفانه اونم برام باز نمیشه.
با تشکر

بوف کور
2012/01/28, 20:17
سلام و خسته نباشید
یکی دو روزه صندوق خصوصی بنده غیر فعال شده :)
لطفا بررسی بفرمائید
سپاسگزارم

احـد
2012/01/29, 09:42
از مدیریت محترم تقاضا میکنم دلیل اینکه پیام خصوصی بنده غیر فعال شده چیست ؟هرچه فکر میکنم فکرم جایی نمیرسد مگر اینکه سهوی بوده باشد حداقل یک تذکر میدادید .در هرحالت از زحماتتان بیدریغ سپاسگزارم .ممنونم که برای جواب وقت میگذارید.

Admin
2012/01/29, 17:57
سلام
با توجه به مشکلاتی که برخی دوستان به اون اشاره کرده اند (نظیر مشکل در ارسال یا دریافت پیام و ....) آپگرید نرم افزار سایت در برنامه چند روز آتی قرار خواهد گرفت.

behnam
2012/02/12, 21:39
با سلام خدمت جناب جمالی
راستش چند روزی هست که ورود به سایت و باز کردن تاپیکها با مشکل همراه شده و مرتب پیام خطا میده
بیشتر وقتها باید چند بار صفحه رفرش بشه تا بشه وارد سایت شد
الآن ثبت تشکر هم مشکل پیدا کرده
البته این مشکل از همون وقتی که سرور سایت مشکل پیدا کرد و چند ساعت در دسترس نبود شروع شده
با تشکر از زحمات شما

بوف کور
2012/02/12, 22:10
با سلام خدمت جناب جمالی
راستش چند روزی هست که ورود به سایت و باز کردن تاپیکها با مشکل همراه شده و مرتب پیام خطا میده
البته این مشکل از همون وقتی که سرور سایت مشکل پیدا کرد و چند ساعت در دسترس نبود شروع شده
با تشکر از زحمات شما
L-)

عليرضا جمالی
2012/02/13, 07:23
با سلام خدمت جناب جمالی
با تشکر از زحمات شما
سلام
خيلي ممنونم كه اين موارد رو يادآوري ميكنيد چرا كه ممكنه از بعضي مشكلات سايت مطلع نباشيم. اگر پيام خطا رو تو پيام خصوصي براي من يا ادمين بفرستيد ممنون ميشم.
حتما بررسي ميكنيم تا اين مشكل هم رفع بشه.

بابک 52
2012/02/13, 08:01
با سلام و احترام خدمت جناب آقای جمالی عزیز:

همانطور که در صندوق پستی شما نیز گفتم الان مدت یک هفته است که موارد ذیل وجود دارد که به استحضار می رساند: که البته کند شدن اینترنت نیز شامل آن می شود:

1)از طریق FIREFOX که می خواهیم وارد شویم ERROR می دهد با پیغام ذیل:

ERROR 404 - PAGE NOT FOUND
Oops! Looks like the page you're looking for was moved or never existed.
Make sure you typed the correct URL or followed a valid link.

This site is hosted by HostGator!
Build your website today for 1 cent! Coupon code: "404PAGE"
CLICK HERE TO GET STARTED
که اابته ISPهر دو که اینجانب در محل کارم( وایمکس ایرانسل ) و در منزل( پارس آنلاین ) از آنها استفاده می نمایم دچار این مشکل هستند و از طریق WINDOWS INTERNET EXPLORER و آن هم با دفعات متعدد تلاش تنها می شود وارد شد

2) به هنگام گذاشتن مطلب در اکثر موارد ERROR می دهد

لطفا" دستور فرمایید تا در صورت امکان هماهنگی لازم را جهت اصلاح انجام فرمایند

با تقدیم احترام

behnam
2012/02/15, 15:02
الآن دو ساعتی هست که سایت با مرورگر فایر فاکس به هیچ عنوان باز نمیشه
با مرورگر گوگل کروم هم فقط میشه وارد سایت شد ولی نمیشه صفحه ای رو باز کرد
البته الآن با مرورگر اپرا وارد سایت شدم
در حال حاضر فقط قادر به ارسال نوشتار هستم
نوار ابزار در دسترس نیست و شکلکها هم غیر فعال هستند
با تشکر از زحمات شما