PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سبد ایده آل میان مدت و بلند مدت

mehran
2011/11/21, 16:01
سلام به همه دوستان عزیز با توجه به اینکه بسیاری از سهم های بنیادی و پر پتانسیل رو در قیمت های بسیار مناسب برای یک دوره میان مدت و بلند مدت دیدم تصمیم گرفتم این تاپیک رو ایجاد کنم تا با همفکری و مشورت دوستان به بررسیه برترین سهم ها برای تشکیل یک سبد میان مدت و بلند مدت بپردازیم ضمنا دلیل دیگر این گفتگو و نیاز به همفکری این بوده که به نظر نمیرسد بازار صعودی مناسبی حداقل در یک دوره کوتاه مدت داشته باشیم و اکثر نوسانگیری های دوستان هم بن بست ختم میشود...

دوستان منتظر حضور فعال و نظراتتون هستم...

mehran
2011/11/21, 16:13
برای مثال به این سهم ها و قیمت کنونیشان یک نگاه بیندازیم:

1-ثاخت

2-شصفها

3-سیمان کرمان

4-دارویی لقمان

5-وتوشه

نظر دوستان در مورد سهم های بالا چیست؟

rezaafshari110
2011/11/21, 17:38
سلام مهران جان
یک خواهش دارم و اون اینکه اگه امکان داره یک تاپیک به اسم خودت درست کن و توی اون مطلب بزن تا ما اینقدر اینور اونور دنبال مطالب مفیدت نگردیم تازه با اینهمه گشتن فکر کنم بعضی هاش از دست در میره.
ممنون

سنگ صبور
2011/11/22, 00:58
اساتيد در موردسهام زيز نظرشان را بفرمايند
1-شمواد-2-شلعاب-3-حتوكا-4-خپارس-5-ثشرق

تازه کار
2011/11/22, 01:03
با سلام

با تشکر از شما,

تصمیم داشتم تا زمانیکه کتاب پیشنهادی جناب ناشناس را تهیه و مطالعه نکرده ام مطلبی ننویسم ولی ایجاد این تاپیک باعث شد که ناچارا دست به نوشتن بزنم و از شما تشکر کنم. متاسفانه در اکثر فرومها و تاپیکها بیشترین توجه بر روی نوسانگیری متمرکز شده است که برای نوآموزانی همچون من بار زیادی ندارد. امیدوارم با حضور شما و سایر اساتید این تاپیک به اهدافی که ذکر فرمودید, برسد.

meysam_sh_2020
2011/11/22, 01:34
اقا سهام بلند مدت که زیاده (-: اخابر- فولاد- فولای- فولاژ - سیمان شاهرود(سرود)- رانفور - مرقام- وپترو - فسرب- کروی- شیران- شمواد- شکلر- شصفها- شخارک-شبریز-غپینو- خپارس- خساپا - وساپا - خگستر و ..........................بهترینش رو اگه پیدا کردید اون موقع کارتون خیلی درسته یعنی اونی که بیشترین سود رو ممکنه بده کدومه . ما رو هم بی خبر نزارید اگه سهم خوبی برا بلند مدت با بازدهی بالای 100 درصد پیدا کردید.
الان اکثر سهم ها قیمت ها یخوبی دارن ولی هر چی میخری باز میان پایین تر . نوسان گیری هم این روزها سخت شده

habib1362
2012/01/27, 11:19
فولاژ و فن اوا كوتاه مدت سود خوبي ميدن.

کیوان
2012/01/27, 11:22
فولاژ و فن اوا كوتاه مدت سود خوبي ميدن.
دوست عزیز مطلبتو دقیقا در تاپیکی زدی که عنوانش سبد ایده آل میان مدت و بلند مدت است !!!!!!! :-/

البته باعث شدی من یک تاپیک مفید آقا مهران را که داشت خاک میخورد پیدا کنم. باید راهش بندازیم :)

david danger
2012/01/27, 12:12
سلام مهران جان
من با وتوشه موافقم.بقیه رو هنوزنگاه نکردم ..هم حجم مبناش خوبب وهم تعدادسهامش.وضعیت سبدشم که بدنیست.بیشترسرمایه گدارشیش توی بخش برقیه.

habib1362
2012/01/27, 12:46
دوست عزیز مطلبتو دقیقا در تاپیکی زدی که عنوانش سبد ایده آل میان مدت و بلند مدت است !!!!!!! :-/

البته باعث شدی من یک تاپیک مفید آقا مهران را که داشت خاک میخورد پیدا کنم. باید راهش بندازیم :)مرسي از تذكرتون

mah1364
2013/04/08, 23:47
سلام
من دیدم این تایپیک عنوانش جالب وداره خاک میخوره گفتم یه پست بذارم بیاد بالا
دوستان کارشناس راس بندازن

zorba
2013/07/26, 11:42
با سلام،
این اولین پست من در این فرومه.
نگاه کردم دیدم این موضوع بی حاشیه و خلوته و بیش از سه ماهه دست بنی بشر بهش نخورده!
دوستان اگر کسی هست لطف کنه
1. تعریف بازه زمانی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت چیه؟
2. آیا هر کس با افق دید خودش این زمان را تعین میکنه و یا برای بورس هر کدام بازه زمانی خاصی دارند؟