PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79

علامه
2011/12/18, 00:49
مشكل اينه كه ما دوست داريم همه فقط و فقط از سهممون تعريف و تمجيد كنند دوست نداريم يكي بياد بگه اين سهم فلان جاش ميلنگه اگه من الان بيام بگم صدرا ميشه 400 تومن همه برام كف ميزنند اما اگه بگم صدرا به ديد من در بلند مدت تا 90 تومن ميريزه بي حرمتي ها شروع ميشه اره بابا جان اينه مشكل هممون ادعامون ميشه

شاید مشکل بعضیا باشه ولی مشکل همه نیست
من به شخصه دوست عزیز مشکلم با حرف بی دلیل و منطقه
چه کسی که میگه میشه 1000 چه کسی که میکه 100
اگر کسی میاد یه حرفی راجه به سهم میزنه و یا هدفی رو میده باید با تحلیل بگه و با دلیل نه اینکه همینجوری یه چیزی بگه و بره
چون ممکنه رو تصمیم یه فرد تازه کار تاثیر داشته باشه و باعث ضررش بشه بالاخره ادم باید احساس مسئولیت بکنه

مات
2011/12/18, 00:54
شاید مشکل بعضیا باشه ولی مشکل همه نیست
من به شخصه دوست عزیز مشکلم با حرف بی دلیل و منطقه
چه کسی که میگه میشه 1000 چه کسی که میکه 100
اگر کسی میاد یه حرفی راجه به سهم میزنه و یا هدفی رو میده باید با تحلیل بگه و با دلیل نه اینکه همینجوری یه چیزی بگه و بره
چون ممکنه رو تصمیم یه فرد تازه کار تاثیر داشته باشه و باعث ضررش بشه بالاخره ادم باید احساس مسئولیت بکنهاتفاقا اگه حرف من بخواد به ي سهامدار تازه وارد تاثير بذاره و دنباله صدرا نره و لو غلط بذار تاثير بذاره ميگه عدو شود سبب خير اگه خدا بخواهد 20 ماهه پيش صدرا بوده 400 الان چنده 160 تومن غدير 20 ماهه پيش چند بوده الان چنده مس چند بوده الان چنده انفور ماتيك چند بوده الان چنده و خيلي از سهام ديگه صدرا تو اين مدت نوسان داده ولي به جرات ميتونم بگم كه 80 درصد سهامدارا نتونستن بگيرن

علامه
2011/12/18, 00:57
بله اتفاقا چون صدرا 400 تومنی شده 160 الان دیگه فروشش جای تامل داره(نمیگم اشتباهه)
به هرحال بنظرمن که ادم باید درمورد حرفی که میزنه احساس مسئولیت بکنه
ادامه نمیدم که تاپیک بیشتر منحرف نشه
موفق باشین

مات
2011/12/18, 01:35
بله اتفاقا چون صدرا 400 تومنی شده 160 الان دیگه فروشش جای تامل داره(نمیگم اشتباهه)
به هرحال بنظرمن که ادم باید درمورد حرفی که میزنه احساس مسئولیت بکنه
ادامه نمیدم که تاپیک بیشتر منحرف نشه
موفق باشیناتفاقا بنده هم مسوليت پذيرم بابت حرفي كه ميزنم موقعي كه صدرا بود 250 گفتم دنبالش نريد الان 160 تومنه هر كي اون موقع صحبته منو گرفته بود سهمي 80 تومن پايين تر ميتونه بخره

MTZ
2011/12/18, 10:13
خصدرا و الگوي 2 قلو كف ؟؟؟؟؟

اگه بتونه 180 را بشكونه با هدف 210 دوقلو كف ميشه

کيانوش
2011/12/18, 10:22
پروژههای تازه در انتظار صدرا؟
ارسال خبر به دوستان

مدیرعامل صدرا آمادگی یارد این شركت در نكا را جهت ساخت شناورها و تجهیزات مورد نیاز پروژههای نفت و گاز دریای خزر اعلام كرد.

مهدی اعتصام كه در پی كشف میدان گازی بزرگ دریای خزر با خبرنگار مارین نیوز گفتوگو میكرد، ضمن ابراز خرسندی از به بار نشستن زحمات چندساله كارشناسان و متخصصان داخلی گفت: انتظار داریم در ادامه این روند، دولت و وزارت نفت در جهت تدمین پیشنیازهای دستیابی به نفت و بهرهبرداری آن بموقع اقدام كنند.

وی افزود: در این زمینه سرمایهگذاری جدی برای ساخت انواع كشتیهای نفتكش، تجهیزات، شناور ذخیره و فرآوری نفت (fpso)، بارجهای ذخیره نفت (fso) و ابزارهای نقل و انتقال فرآوردهها ضروری است.

مدیرعامل صدرا با بیان اینكه «مجموعه این شركت در نكا آمادگی كمك به دولت و وزارت نفت را دارد»، تصریح كرد: یارد صدرا در شمال كشور مجموعهای یكتاست و با توجه به اجرای پرژههای بزرگی مانند سكوی نیمهشناور ایران-امیركبیر و شناورهای كاسپین، آمادگی، توان و تجربه لازم را از بعد سختافزاری، نرمافزاری و نیروی انسانی متخصص در اختیار دارد.

وی افزود: در این جهت از دولت انتظار داریم با توجه به ظرفیتهای خالی یارد نكا و زیرساختهای موجود در جهت تعریف پروژه، اقدام كند كه در این زمینه، رییسجمهوری هم در سفر این هفته خود به استان مازندران، قول مساعد دادهاند.

اعتصام درعینحال افزود: اگر برای تعریف همه پروژههای مورد نیاز اقدام شود؛ یارد نكا هم كفاف آن را نخواهد داد و باید ظرفیتهای خود را توسعه دهیم.

مدیرعامل صدرا درباره روند ساخت حوضچه خشك 70 هزار تنی صدرا در نكا نیز گفت: این پروژه تعطیل نشده؛ اما سرعت خوبی ندارد.

وی با بیان اینكه «قرار بود شركت نفت خزر جهت تأمین منابع مالی ساخت حوضچه مساعدتهایی داشته باشد»، افزود: این امر صورت نگرفت و به همین دلیل، روند كار كُند شده است.

اعتصام یادآور شد: با توجه به نیاز سكوی امیركبیر و شناورهای كاسپین به تعمیرات ادواری و نیز ساخت سازهها و شناورهای جدید، قطعا به افزایش ظرفیت حوضچه نیاز داریم كه امیدواریم با توجه به كشف میدان گازی، شاهد مساعدت و سرمایهگذاری جدی در این بخش باشیم.

مدیرعامل شركت صدرا در پاسخ به این پرسش كه «با توجه به قول احمد قلعهبانی، مدیرعامل شركت ملی نفت ایران، در مراسم آباندازی شناور كاسپین 3 مبنی بر تعریف پروژههای جدید برای یارد نكا آیا اقدامی در این جهت صورت گرفته است؟»، گفت: با وجود گذشت حدود 6 ماه، نه پروژهای تعریف شده و نه قول دیگر آقای قلعهبانی مبنی بر تخصیص پاداش به صدرا تحقق یافته است.

وی درعین حال افزود: مجموعه مدیران نفتی كشور تا قبل از اكتشاف اخیر بهنوعی درباره چشمانداز فعالیتها در دریای خزر ناامید شده بودند و به همین دلیل، انگیزه چندانی برای سفارش و تعریف پروژههای جدید وجود نداشت كه امیدواریم از این پس، شاهد پروژههای جدیدی باشیم.مدیرعامل صدرا درباره برخی اخبار منتشرشده مبنی بر برنامه شركت نفت خزر برای ایجاد یارد مستقل ساخت و پشتیبانی تجهیزات دریایی در شمال كشور گفت: من در جریان این موضوع نیستم.

وی درعین حال تصریح كرد: موضع ما در صدرا این است كه ابتدا ظرفیتهای خالی محتمع نكا پر شود و سپس برای سرمایه گذاریهای جدید اقدام شود تا هزینه های بیهوده برای بیت المال به وجود نیاید.

شنبه 26 آذر 1390

behnam
2011/12/18, 17:18
صدرا هر بار روی کف قیمتی پرحجم معامله شده یک برگشت قوی و پرسرعت داشته
هدف کوتاه مدت سهم 220 تومن
ولی سهم تا پایان سال اهداف به مراتب بالاتری داره
به شخصه منتظر افزایش سرمایه سهم هستم
شاید یک بار دیگه صدرای 400 تومنی رو ببینیم ;)
البته در بازه زمانی 3-2 ماهه

baradaran
2011/12/18, 20:44
طبق اخبار رسيده صدرا كشيده تو كار پروژه هاي نظامي
دوست عزیز دیشب در پاسخ به این مطلب شما که بدون ذکر منبع و بر اساس شایعه است مطلبی زدم که شما بر چه اساسی این خبر رو اعلام کردین و شما در جواب مباحث حاشیه ای مطرح کردین که هر کس از صدرا خوب بگه مثبت میگیره و هر کس بد منفی و .......... انصافا حداقل در این فروم بنا بر بیان مطالب تحلیلی و بدور احساس و بر پایه احترام به نظر دیگران گذاشته شده و همین دیشب دوست عزیز جناب کیوان با تحلیل اعلام کردن که به نظرشون صدرا تا 145 و شاید 130 افت داشته باشه و نه تنها کسی معترض نشد بلکه تشکر هم به مطلب ایشون داده شد .
اما اینکه شما میان و یه خبر رو بدون پایه و اساس مطرح میکنید حتما باید مورد اعتراض قرار بگیرید .
شما هم در جوابتون اصلا دلیلی برای مطلبتون ارائه نکردین و فقط از سهم بدگوئی کلی کردین .
اینکه صدرا خوبه یا بد و افت میکنه یا رشد چه ارتباطی با خبر شما داره ؟ شما دلیل بیان این خبر و یا منبع اون رو لطفا ذکر کنید .
اصلا فکر کردین صدرا که تخصص کار در پروژه و سازه های دریایی رو داره چه کمکی میتونه در تجهیزات نظامی داشته باشه ؟
و آیا اگر یک پروژه نظامی رو به صدرا بدن این نشونه منفی میتونه باشه یا مثبت ؟ حتما جای بحث داره .
و مورد آخر اگر صدرا به صورت علنی وارد کمک به ساخت تجهیزات نظامی بشه که همه از اون مطلع باشن که اصلا نه تنها ایرادی نداره و بلکه میتونه مثبت هم باشه ولی اگه بصورت مخفی و سری وارد فاز نظامی شده باشه که فکر میکنم منظور شما هم همین باشه در این صورت آیا فکر میکنید به همین سادگی این خبر درز پیدا میکنه ؟؟
در ارائه هر تحلیل امکان خطا و محقق نشدن وجود داره و اگه تحلیلگر بدون حب و بغض و صرفا بر اساس دانستهاش تحلیل بزنه حتی اگه خلافش هم پیش بیاد حداقل پیش وجدان خودش آسوده است ولی شما چی اگه کسی بر اساس این خبر سهامش رو در ضرر فروخته باشه در صورت رشد آیا دچار عذاب وجدان نخواهید شد ؟
از اینکه این مطلب طولانی شد عذر خواهی میکنم ولی فکر میکنم لازم بود یک مرتبه برای همیشه تکلیف تحلیل با خبر بی پایه و اساس مشخص بشه .

مات
2011/12/18, 21:08
بنده اعلام نكردم كه چون من به بچه هاي بالا وصلم چيزي من ميدونم كه شما نمي دوني خبري بود بنده از جايي شنيده بودم همون رو هم اعلام كردم حالا شما اومدي جبهه ميگيري خيلي از كاربرا ميان قيمتايي رو ميدن بعد كه نمي رسه ميگن فيلد شد به همين راحتي هيچ كسي هم حقه اعتراض نداره اگر هم كسي اعتراض كرد مي گن كه مي خواستي نخري اجباري نبوده به همين سادگي بنده همين خبر را در رابطه با فاراك شنيده بودم پارسال امسال هم همين خبر را شنيدم در مورد صدرا رفتم از ي عده اي پرسو جو كردم گفتند بالاي 95 درصد درسته همين را هم اينجا گذاشتم به هتم گفتم يك مقدار قضيه رو از بالا نگاه كني درسته خيلي از مسايل رو نميشه اينجا بازگو كرد روزي كه كرج موشك تركيد اولش چي گفتن گفتن پمپ گاز تركيده بعد گفتن نه داشتيم مهماتو جابجا مي كرديم از دستمون سر خورد تركيد مقصرشم سرباز بوده بعد گفتن نه داشتيم موشك ميساختيم اين جوري شد بيشتر از اين نمي تونم برات مسيله رو باز كنم

مات
2011/12/18, 21:24
بنده اولين پستمو با صدرا شروع كردم اينجا گفتم اقا دنباله اين نريد همون موقع يك عده گفتند تو جا موندي تو حسادت ميكني خب چي شد صدرا 230 شد 160 تومن پس من تا به الان پيش وجدانم راحتم كه تونستم يكي رو از دام اين صدرا نجات بدم كاربرايي هستند كه بالاي 20 ميليون سي ميليون ضررند تا ديروز كه صدرا منفي بود پيدات نبود حالا كه امروز تو اين بازار صف خريد شده پيدات شده كه اره من تازه مطلبتو خوندم چرا همون ديشب نيومدي بحث رو باز كني

baradaran
2011/12/18, 21:32
بنده اصلا اهل مسائل حاشیه نیستم و این تاپیک نیز بهتره بجای این گونه صحبتها محل طرح مباحث و نظرهای تحلیلی باشه فقط به عنوان آخرین جواب عرض میکنم اگه کسانی آمدن و گفتن صدرا میشه فلان قیمت بدون دلیل و بعد گفتن فیلد شد خوب اونها کار اشتباهی کردن ولی سوال من اینه آیا اگه یه عده کار خطایی انجام بدن این میشه مجوزی برای اینکه همه خطاکار بشن ؟
در مورد صدرا باز هم عرض میکنم بنده نیز با بسیاری از نظرات مخالفی که بیان میشه موافقم و اصلا هم قصدم دفاع از این سهم نبود و اصل حرف من اینه که نباید اخبار بی پایه و اساس مطرح بشه کل حرف من همینه .قضاوت در مورد مباحث مطرح شده رو به عهده سایر دوستان میذارم ولی به قول عادل فردوسی پور من می تونم قانع نشم ؟
به هر حال به نظر شما احترام میذارم و اگه ناخواسته کدورتی پیش آمده عذرخواهی میکنم و همین جا این موضوع رو خاتمه یافته تلقی میکنم .

مات
2011/12/18, 21:33
فولاد الياژي غدير براش مشكلي پيش اومد و 20 نفر از كارگرا مردن بعد كه گنده كار در اومده مشخص شده كه توي اهن قراضه ها براي شركت مهماتاي اسقاط شده هم بوده اكثر خبر گذاري ها هم اعلام كردن حالا اون مهماتاي اسقاطي لاي اهن قراضه چي كار ميكرده خدا داند با عرض پوزش از صاحب تاپيك بابت بيراه رفتن تاپيك

مات
2011/12/18, 21:36
دوست عزيز بنده به والله قسم نه با صدرا دارا مخالفم نه از اين سهم بدم مياد بارها هم از اين سهم نون گرفتم اونم اساسي اما دوست ندارم ي عده سفته باز كه با بالا وصلند بيايند با جون مردم با سرمايه مردم بازي كنند بعد هم به ريشه منو شما بخندند

کیوان
2011/12/18, 22:02
یعنی واقعا باورم نمیشه فردا صدرا 175 را بشکونه!!!!! :O 2تا خط روندو با هم بشکونه ؟!! @-) صدرا !؟ فردا ؟!! باور نمی کنم!! :-w بمونم ببینم... :-? <):)

amir3236
2011/12/18, 22:31
یعنی واقعا باورم نمیشه فردا صدرا 175 را بشکونه!!!!! :O 2تا خط روندو با هم بشکونه ؟!! @-) صدرا !؟ فردا ؟!! باور نمی کنم!! :-w بمونم ببینم... :-? <):)
مطمئن باش میشکنه .موج سه شروع شده.

baradaran
2011/12/18, 22:55

جناب کیوان با شما موافقم که مقاومت خط روند نزولی مهمه ولی از طرف دیگه الان حمایت خط روند صعودی هم کم کم داره معتبر میشه بنابراین به زودی به اجبار باید یکی از این دو شکسته بشه یا مقاومت خط روند نزولی و یا حمایت خط روند صعودی اینکه کدام شکسته میشه انتخاب با بازی گردانان صدرا است البته فردا میتونه سهم مثبت باشه و این مقاومت هم شکسته نشه .

کیوان
2011/12/18, 23:03
جناب کیوان با شما موافقم که مقاومت خط روند نزولی مهمه ولی از طرف دیگه الان حمایت خط روند صعودی هم کم کم داره معتبر میشه بنابراین به زودی به اجبار باید یکی از این دو شکسته بشه یا مقاومت خط روند نزولی و یا حمایت خط روند صعودی اینکه کدام شکسته میشه انتخاب با بازی گردانان صدرا است البته فردا میتونه سهم مثبت باشه و این مقاومت هم شکسته نشه .
درسته جناب برادران. فردا سهم میتونه تا سقف خودش رشد داشته باشه ، پس فردا سرنوشت سهم مشخص میشه که اگر حرف شما درست باشه و روندو بشکونه میره برای 200.
ولی من وضعیت شاخص و مسائل دیگه رو میگذارم کنار هم میبینم به فرض مثبت فردا ، پس فردای منفی ثقیل تره. حالا جو منفی ندم دوستان شاکی بشن...بریم این 2 روز سهمو ببینیم کجا میرسه ;)

satan
2011/12/18, 23:11
سلام دوستان.يه خبر توپ تو سهم هست.فقط مي دونم كه الان وقت خريده.فردا اگه بشه مي خوام خساپا رو با خصدرا عوض كنم

میسون
2011/12/19, 13:12
سلام دوستان.يه خبر توپ تو سهم هست.فقط مي دونم كه الان وقت خريده.فردا اگه بشه مي خوام خساپا رو با خصدرا عوض كنم
خبر چیه ؟

msalehi_1979
2011/12/19, 18:24
خبر چیه ؟

خبر بی خبری خودش هم خبر برا خودش

amir3236
2011/12/19, 20:16
صدرا واندیکاتورهای rsi و mfiو مومنتوم درمقیاس هفتگی همگی نویدبخش یه صعود خوب هستند.

http://up2.iranblog.com/images/gdxldm686ss6oksnwf.png

esi_mohammadi
2011/12/19, 21:47
صدرا واندیکاتورهای rsi و mfiو مومنتوم درمقیاس هفتگی همگی نویدبخش یه صعود خوب هستند.

http://forums.boursy.com/

موافقم اما یه خورده موج شماری سهم گنگ شده و معاملعه روش با استرسه
معاملعه با استرس هم خوب نباید زد

amir3236
2011/12/20, 12:37
صدرا برگشتی داشت به خط مقاومت شکسته شده .روند صعودی بزودی شروع میشه .فاذر وفاراک هم شبیه صدراست همینطور شاخص کل

http://1.vped.netii.net/images/28b25587479f.png

کيانوش
2011/12/20, 12:49
صدرا حلال مشکلات افزايشي سکه و ارز

--------------------------------------------------------------------------------

نقل قول:
نوشته اصلی توسط کيانوش
درود بر استاد
صدرا ليدر بازاره اگه صدرا را مثبت نگهدارند کل جريان بازارسرمايه مثبت خواهد ماند و بازار طلا و سکه و ارز را بطرف بازار سرمايه هدايت خواهند کرد.تعجب مي کنم چرا اين کار را نمي کنند؟؟؟؟

دولت اين همه داره پول و ابرو هزينه مي کنه تا پول بياد تو بازار سرمايه هنوز موفق نشده است .
بعضي وقتها يک امتحان ساده بدون هزينه کلي از مشکلات سياست و اقتصاد را حل مي کنه.
دولت مي تونه با حل قسمتي از مشکلات صدرا و تنها با مثبت کردن اين سهم کل بازار سرمايه را مثبت کنه و کل جريان حرکت پول و سيل ويران گر سرمايه هاي بدون برنامه را بطرف بازار سرمايه بکشونه.بطوري که معاملات بازار سرمايه از 20 ميليارد تومان در روز بره رو 100 ميليارد تومان. و قيمت دلار را دوباره حالا به 1100 تومان برسونه.
واقعا به همين سادگي باور نمي کنيد امتحان کنيد.....

کیوان
2011/12/20, 14:22
صدرا برگشتی داشت به خط مقاومت شکسته شده .روند صعودی بزودی شروع میشه .فاذر وفاراک هم شبیه صدراست همینطور شاخص کل

http://forums.boursy.com/[/IMG]

کدام خط مقاومت شکسته شده ؟!!! سهم دقیقا از 175 که گفتم برگشت و نتوانست روند نزولی را بشکند! من حداقل گمان میکردم که فاذر بتواند خود را تا 207 برساند بعد بازگشت کند که آنهم اینرسی کافی نداشت!

amir3236
2011/12/20, 14:32
کدام خط مقاومت شکسته شده ؟!!! سهم دقیقا از 175 که گفتم برگشت و نتوانست روند نزولی را بشکند! من حداقل گمان میکردم که فاذر بتواند خود را تا 207 برساند بعد بازگشت کند که آنهم اینرسی کافی نداشت!
خط مقاومت کوتاه مدت که درتصویر مشاهده میشه .همانطور که درتصویر مشاهده میشه موج او2 زده شده که در شاخص کل ودرفاراک وفاذر ورمپنا قابل مشاهده است الان درریزموج 2 از3 هستیم .فردا یاشنبه وارد ریزموج 3میشیم

کیوان
2011/12/20, 15:24
خط مقاومت کوتاه مدت که درتصویر مشاهده میشه .همانطور که درتصویر مشاهده میشه موج او2 زده شده که در شاخص کل ودرفاراک وفاذر ورمپنا قابل مشاهده است الان درریزموج 2 از3 هستیم .فردا یاشنبه وارد ریزموج 3میشیم

امیر جان من نقاشیمو دوباره میگذارم اینجا. این مال قبل از صعود این چند روزه سهمه .حالا یا من دارم اشتباه میکنم یا شما. 175 در نمودار من محل تلاقی 2 خط نقطه چین آبی لبه بالا و نارنجی هست که سهم در همین نقطه برگشت!

http://forums.boursy.com/imported/2011/12/237.jpg

baradaran
2011/12/20, 18:02
با سلام و عرض ادب
بنده نیز با نظر جناب کیوان موافقم صدرا به مقاومت خط روند نزولی مماس شد و حتی کمی هم نفوذ داشت ولی از این مقاومت عبور نکرد و حالا به سمت حمایت خط روند صعودی که چند شب پیش عرض کردم در حرکته .
به هر حال وضعیت کنونی صدرا نوسان بین این دو خط دیده میشه که هر روز این فاصله داره کم میشه و طول موجهای نزولی و صعودی داره کوتاه تر میشه فعلا خط حمایتی تقریبا 165 و خط مقاومت 174 قرار داره .
بنابر این فعلا قیمت در 165 حمایت و در 174 با مقاومت مواجه خواهد شد .
این وضعیت نمیتونه زیاد دوام داشته باشه و ناچار به زودی یکی از این دو خط باید شکسته بشه . حالا سئوال مهم اینه کدام خط شکسته میشه ؟

میسون
2011/12/20, 18:17
صدرا حلال مشکلات افزايشي سکه و ارز

--------------------------------------------------------------------------------

نقل قول:
نوشته اصلی توسط کيانوش
درود بر استاد
صدرا ليدر بازاره اگه صدرا را مثبت نگهدارند کل جريان بازارسرمايه مثبت خواهد ماند و بازار طلا و سکه و ارز را بطرف بازار سرمايه هدايت خواهند کرد.تعجب مي کنم چرا اين کار را نمي کنند؟؟؟؟

دولت اين همه داره پول و ابرو هزينه مي کنه تا پول بياد تو بازار سرمايه هنوز موفق نشده است .
بعضي وقتها يک امتحان ساده بدون هزينه کلي از مشکلات سياست و اقتصاد را حل مي کنه.
دولت مي تونه با حل قسمتي از مشکلات صدرا و تنها با مثبت کردن اين سهم کل بازار سرمايه را مثبت کنه و کل جريان حرکت پول و سيل ويران گر سرمايه هاي بدون برنامه را بطرف بازار سرمايه بکشونه.بطوري که معاملات بازار سرمايه از 20 ميليارد تومان در روز بره رو 100 ميليارد تومان. و قيمت دلار را دوباره حالا به 1100 تومان برسونه.
واقعا به همين سادگي باور نمي کنيد امتحان کنيد.....
لابد دولت از این وضع ذینفع است

amir3236
2011/12/20, 18:31
[QUOTE=keyvan;75262]امیر جان من نقاشیمو دوباره میگذارم اینجا. این مال قبل از صعود این چند روزه سهمه .حالا یا من دارم اشتباه میکنم یا شما. 175 در نمودار من محل تلاقی 2 خط نقطه چین آبی لبه بالا و نارنجی هست که سهم در همین نقطه برگشت!

منم نگفتم که کانال شکسته شده من شکل درون بیضی رونشون دادم و اعتقاددارم سهم در ابتدای موج سه قرارداره وظرف دوسه روزآینده کانال شکسته میشه .البته درصورت شکستن 164به پایین تحلیل فوق اعتباری نداره

http://up2.iranblog.com/images/lt24ozmpsx10s1vdi9y8.png

amir3236
2011/12/21, 12:23
خبر شروع موج سه هم اومد.

فارس خبر میدهد:
معافیت مالیاتی بنگاه هایی که دارایی خود را در سال 90 تجدید ارزیابی کنند

خبرگزاری فارس: بر اساس مصوبه جدید دولت، بنگاه های اقتصادی که از ابتدای سال 1385 تا پایان سال 1389 اقدام به تجدید ارزیابی دارایی های خود ننموده اند، در صورتی داراییهای خود را در سال 1390 تجدید ارزیابی نموده و مازاد حاصل از آن را به حساب سرمایه منظور نمایند، از شمول مالیات در سال 1390 معاف خواهند بود.
خبرگزاری فارس: معافیت مالیاتی بنگاه هایی که دارایی خود را در سال 90 تجدید ارزیابی کنند

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، هیئت وزیران بنا به پیشنهاد معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور و وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی و صنعت، معدن و تجارت و به استـناد جزء «ب» بند (78) قانون بودجه سال 1390 کل کـشور، آییننامه اجرایی بند یادشده را تصویب نمود.
به گزارش فارس، بر اساس آیین نامه اجرایی جزء «ب» بند (78) قانون بودجه سال 1390 کل کشور، بنگاه های اقتصادی که از ابتدای سال 1385 تا پایان سال 1389 اقدام به تجدید ارزیابی دارایی های خود ننموده اند، در صورتی که با رعایت مقررات قانونی و مفاد این آییننامه، داراییهای خود را در سال 1390 تجدید ارزیابی نموده و مازاد حاصل از آن را به حساب سرمایه منظور نمایند، از شمول مالیات در سال 1390 معاف خواهند بود.
در اجرای این ماده، اشخاص حقوقی ملزم به رعایت مواد (106) و (161) قانون تجارت میباشند و اشخاص حقوقی که تا پایان سال 1390 افزایـش سرمایه ناشی از تجدید ارزیابی داراییـهای خود را در اداره ثبت شرکتها ثبت ننـمایند، موظفند مبالغ ناشی از تجدید ارزیابی داراییها را طی سال مذکور در دفاتر قانونی به حساب مازاد ناشی از تجدید ارزیابی منظور و حداکثر تا سه ماه پس از انقضای مهلت تسلیم اظهارنامه سال مالی تجدید ارزیابی، در اداره ثبـت شرکتها ثبت و به حـساب سرمایه در دفاتر قانونی، طی سال 1391 منظور نمایند.
به گزارش فارس، با توجه به بندهای (34) و (35) استاندارد حسابداری شماره (11) هرگاه یک قلم از دارایی های ثابت تجدید ارزیابی شود، ارزیابی تمام اقلام طبقهای که دارایی مزبور در آن طبقه قرار دارد، الزامی است.
به منظور اصلاح مبنای محاسبه استهلاک دارایی های تجدید ارزیابی شده، هزینه استهلاک دارایی به نسبت مازاد ناشی از تجدید ارزیابی دارایی، به عنوان هزینه قابلقبول مالیاتی تلقی نخواهد شد.
تجدید ارزیابی داراییها پس از پایان عمر مفید آنها براساس جدول استهلاکات موضوع ماده (151) قانون مالیاتهای مستقیم بلامانع است.
همچنین در زمان فروش داراییهای تجدید ارزیابی شده، مبنای محاسبه سود یا زیان حسب مورد ارزش دفتری مبتنی بر بهای تمامشده دارایی میباشد.
چنانچه در بین داراییهای بنگاه های اقتصادی که تجدید ارزیابی میشوند، دارایی یا داراییهای موضوع فصل اول باب سوم قانون مالیاتهای مستقیم و سهام یا سهم الشرکه یا حق تقدم سهام شرکتها وجود داشته باشد، داراییهای مذکور در هنگام نقل و انتقال حسب مورد صرفاً مشمول مقـررات ماده (59) و تبصره (1) ماده (143) قانون یادشده خواهند بود.
این گزارش حاکی است: در صورتی که شخص حقوقی پس از تجدید ارزیابی منحل شود، مأخذ درآمد مشمول مالیات آخرین دوره عملیات براساس مقررات ماده (115) قانون مالیاتهای مستقیم و تبصره های آن و همچنین تبصره الحاقی ماده (106) قانون یادشده تعیین و افزایش سرمایه ناشی از تجدید ارزیابی از حساب سرمایه کسر خواهد شد.
تجدید ارزیابی موضوع این آییننامه و عمر مفید دارایی تجدید ارزیابی شده توسط کارشناس رسمی دادگستری صورت میپذیرد. همچنین تجدید ارزیابی داراییهای موضوع این آییننامه در مورد شرکتهای دولتی و شرکتهای وابسته به مؤسسات عمومی غیردولتی طبق نظر کارشناس یا کارشناسان منتخب مجمع عمومی صاحبان سهام صورت میگیرد.
بنابراین گزارش، تجدید ارزیابی داراییها در اجرای این آییننامه برای هر دارایی فقط یک بار مجاز است.
بنگاه های اقتصادی برای استفاده از معافیت موضوع این آیین نامه باید تأییدیه سازمان حسابرسی یا یکی از مؤسسات حسابرسی عضو جامعه حسابداران رسمی ایران را که مستند به گزارش حسابرسی شرکت باشد در موارد زیر دریافت و حداکثر تا سه ماه پس از انقضای مهلت تسلیم اظهارنامه به اداره امور مالیاتی ذیربط ارایه نمایند:
الف ـ اعلام نظر در مورد عدم تجدید ارزیابی داراییها در پنج سال قبل از سال 1390
ب ـ اظهارنظر در مورد صحت مبنای محاسبه استهلاک دارایی در هر دوره مالی تا دوره مالی منتهی به خروج دارایی و درج در گزارش حسابرسی مالیاتی سال 1390 و بعد از آن.
ج ـ اظهارنظر در مورد صحت اصلاح مبنای محاسبه ارزش دارایی در زمان فروش، معاوضه و انحلال در گزارش حسابرسی مالیاتی
عدم رعایت هر یک از شرایط مذکور در این آییننامه توسط بنگاه های اقتصادی موجب محرومیت از معافیت مالیاتی موضوع جزء (ب) بند (78) قانون بودجه سال 1390 کل کشور خواهد بود.
برخورداری بنگاه اقتصادی از معافیت موضوع این آییننامه مانع استفاده از سایر معافیت های قانونی نخواهد بود.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900930000104

کيانوش
2011/12/22, 11:53
خبر شروع موج سه هم اومد.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900930000104
انشالله صدرا از اين موقعييت پيش امده بخوبي استفاده کند .

amir3236
2011/12/22, 12:50
مدیر عامل صدرا درمجمع قول افزایش سرمایه وگرفتن وام روداد .صدرا باتوجه به اینکه مشمول ماده 141 قانون تجارت است درگرفتن تسهیلات مشکل دارد پس ابتداباید ازاین بند قانونی خارج شود وبرای این منظور بهترین کار افزایش سرمایه ازمحل تجدید ارزیابی داراییهاست .حالا ممکنه کسی بگه چرا تاحالا انجام نشده جوابش اینه تازه دیروز در هیات دولت تصویب وابلاغ شده وصدرا منتظر همین آیین نامه بود .به نظر من این قانون برای شرکتهایی صدرا فاذر وفاراک که مشمول 141 قانون تجارت هستند باعث تحول شگرفی خواهدشد زیرا بااینکار زمینه خروج این شرکتها از 141قانون تجارت و افزایش سرمایه وگرفتن تسهیلات بانکی مجدد فراهم شده وباعث رونق خوبی دراین شرکتها میشود .حجم بالای معاملات این شرکتها در چندوقت اخیر نشانگر همین مطلب میباشد.به امید روزهای خوب برای سهامداران تجهیزاتیها.

bahary
2011/12/23, 13:45
به همه صدرا ئیان دوستانه توصیه میکنم به این سهم دلخوش نباشند و برای آن تارگت مشخص نکنند این سهم تحلیل پذیر نیست بلکه کاملا سیاسی است بنده خودم بیش از 50% سرمایه ام را از اول امسال روی این سهم بی صاحب گذاشتم و تاکنون بالای 45% زیان دیدم . خودم تحلیل میکردم و به تحلیلهای دیگران هم اهمیت می دادم ولی متاسفانه نتیجه ای حاصل نشده است . تحریم ها کمر این سهم را شکسته و به این زودیها نمی تواند قد علم کند حرفهای مسئولین شرکت هم بدون پشتوانه است و تقریبا همه گفته هایشان دروغ محض است و همه می دانند که دروغ در این کشور نهادینه شده و متاسفانه ... لذا در بورس سهم های با وضعیت عالی و خوب زیاد است. بنده همین فردا با قیمت تابلو خارج شده و انشاء الله سهمهای معدنی جایگزین میکنم و با توجه به روند صعودی دلار گزینه کالسیمین را که سهامدار آن هستم انتخاب می کنم.

behnam
2011/12/23, 13:58
به همه صدرا ئیان دوستانه توصیه میکنم به این سهم دلخوش نباشند و برای آن تارگت مشخص نکنند این سهم تحلیل پذیر نیست بلکه کاملا سیاسی است بنده خودم بیش از 50% سرمایه ام را از اول امسال روی این سهم بی صاحب گذاشتم و تاکنون بالای 45% زیان دیدم . خودم تحلیل میکردم و به تحلیلهای دیگران هم اهمیت می دادم ولی متاسفانه نتیجه ای حاصل نشده است . تحریم ها کمر این سهم را شکسته و به این زودیها نمی تواند قد علم کند حرفهای مسئولین شرکت هم بدون پشتوانه است و تقریبا همه گفته هایشان دروغ محض است و همه می دانند که دروغ در این کشور نهادینه شده و متاسفانه ... لذا در بورس سهم های با وضعیت عالی و خوب زیاد است. بنده همین فردا با قیمت تابلو خارج شده و انشاء الله سهمهای معدنی جایگزین میکنم و با توجه به روند صعودی دلار گزینه کالسیمین را که سهامدار آن هستم انتخاب می کنم.
دوست عزیز فروش صدرا با این قیمت هیچ توجیهی نداره
سهم روی کف قیمتی قرار داره
یادتون باشه که ضرر صدرا رو فقط با صدرا میشه جبران کرد

mobin
2011/12/23, 15:00
قلعه بانی خبر داد
120 میلیارد دلار پروژه در انتظار امضای قرارداد/ پیشنهاد سود 25درصدی اوراق مشارکت نفت

خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به 120 میلیارد دلار پروژه در دست اقدام در این شرکت و شرکت های تابعه آن اشاره کرد و گفت: متاسفانه فروش اوراق مشارکت نفت و گاز به دلیل سود پایین 17 درصد جذابیت چندانی نداشت و باید راهکارهایی در خصوص افزایش سهم سود سالانه مثلا به میزان 20 تا 25 درصد اندیشیده شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شرکت ملی نفت ایران، احمد قلعه بانی گفت: برای اجرای برنامه های توسعه ای شرکت ملی نفت ایران در برنامه پنجم توسعه، نیازمند سرمایه گذاری سالانه 36 میلیارد دلاری هستیم.
وی ادامه داد: برای رسیدن به این مقصود باید ماهانه به میزان 1.7 درصد پیشرفت در روند اجرای پروژه های این شرکت محقق شود و بر همین اساس نیز باید ماهانه سه میلیارد دلار تا پایان برنامه پنجم سرمایه گذاری شود.
وی خاطرنشان کرد: از سهم 36 میلیارد دلار سرمایه گذاری در سال جاری، 15 تا 16 میلیارد دلار در پارس جنوبی و مابقی اعتبار در بخش های دیگر تولید نفت و گاز هزینه خواهد شد.
قلعه بانی با اشاره به اینکه حجم قراردادهای در دست اجرای شرکت ملی نفت ایران در حدود 120 میلیارد دلار تخمین زده می شود، گفت: در آینده ای نزدیک شاهد عقد قراردادهای توسعه ای دیگری در حوزه نفت و گاز خواهیم بود.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در ادامه خواستار حمایت بیشتر مسئولان و نمایندگان مجلس از طرح های توسعه ای صنعت نفت شد و گفت: باید در خصوص تامین بودجه طرح های شرکت ملی نفت ایران، تمهیدات ویژه ای اندیشیده شود.
معاون وزیر نفت درباره میزان موفقیت فروش اوراق مشارکت با سود سالانه 17 درصد نیز گفت: متاسفانه فروش این اوراق به دلیل سود کم، جذابیت چندانی نداشت و بر همین مبنا باید راهکارهایی در خصوص افزایش سهم سود سالانه مثلا به میزان 20 تا 25 درصد اندیشیده شود.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در ادامه به برنامه این شرکت در برنامه پنج ساله پنجم توسعه اشاره کرد و ادامه داد: در همین راستا باید تولید نفت شرکت ملی نفت ایران تا پایان سال 94 به 5.1 میلیون بشکه و تولید گاز نیز به یک میلیون و 700 هزارمترمکعب افزایش یابد.
وی در زمینه برنامه تولید شرکت ملی نفت ایران در سال جاری نیز گفت: آمار تولید گاز در سال جاری در مقایسه با سال 89 در حدود 10 درصد افزایش داشته است.
قلعه بانی خاطرنشان کرد: بخش مهمی از این رویداد با وارد مدار شدن گاز فازهای 9 و 10 پارس جنوبی و افزایش 50 میلیون مترمکعبی گاز حاصل شده است.
وی ابراز امیدواری کرد طی 4 سال آینده شاهد افزایش سالانه 20 درصدی تولید گاز و رسیدن حجم تولید به رقم 100 میلیون مترمکعب گاز باشیم.

قلعه بانی با اشاره به اینکه در برنامه پنجم توسعه به 140 دستگاه حفاری خشکی و 36 دستگاه حفاری دریایی نیاز داریم، گفت: در حال حاضر تعداد 98 دکل حفاری در بخش خشکی در حال فعالیت است که این تعداد تا 2 سال آینده به 134 دستگاه می رسد.
وی ادامه داد: در عین حال شرکت های حفاری شمال، تاسیسات دریایی، حفاری دانا، قرارگاه سازندگی خاتم الاوصیا، شرکت انرژی پاسارگاد و سرمایه گذاری ایران، پیگیری های لازم در خصوص خرید و ساخت بیش از 36 دستگاه حفاری را انجام می دهند.
وی در ادامه با اشاره به تجارب مفید شرکت ملی حفاری ایران در مهار کنترل فوران چاه های 23 کنگان، 24 نفت شهر و 24 مارون گفت: این شرکت باید شاخص هایی مبتنی بر مقایسه عملکرد خود با دیگر شرکت های داخلی و خارجی فعال در حوزه حفاری را تدوین کند تا از این رهگذر شاهد کاهش هزینه ها و افزایش سرعت پروژه های تعریف شده در این بخش باشیم.
قلعه بانی همچنین با تاکید بر اهمیت توسعه میادین مشترک، از مدیران و کارشناسان شرکت ملی حفاری ایران خواست تا روند فعالیت خود در اجرای پروژه فازهای 17 و 18، 9 و 10 و 14 پارس جنوبی را تسریع کنند.

bahary
2011/12/23, 15:34
دوست عزیز فروش صدرا با این قیمت هیچ توجیهی نداره
سهم روی کف قیمتی قرار داره
یادتون باشه که ضرر صدرا رو فقط با صدرا میشه جبران کرد

با تشکر از راهنماییتان
برای جبران زیان صدرا باید 300تومان شود و این در این شرایط و با صبر چند ماه هم حاصل نمی شود در حالی که با جایگزینی آن با مثلا کالسیمین نهایتا 20روزه جبران خواهد شد.

baradaran
2011/12/23, 16:47
از نظر تکنیکال صدرا اکنون در وضعیت کاملا حساسی قرار داره از طرفی در راه رشد با مقاومت خط روند نزولی برخورد میکنه این مقاومت از حدود 240 شروع شده و با توجه به ماهیت نزولی بودن اکنون تقریبا در 174 قرار داره و از طرف دیگه در صورت افت قیمت با حمایت خط روند صعودی مواجه میشه که این حمایت هم به تدریج داره بالا میاد و اکنون در تقریبا در 165 قرار گرفته .
در طول دو ماه گذشته طول موجهای صعودی و نزولی در حال کوتاه شدن هست و در حال حاضر به کمترین حد رسیده است .
بنابر این همانطوری که چند روز پیش عرض کردم صدرا فعلا در 165 حمایت و در 174 با مقاومت مواجه است ولی این وضعیت با توجه به نزدیک شدن خطوط مقاومت و حمایت پایدار نخواهد بود و به ناچار یکی از این دوخط شکسته خواهد شد .
به عبارت دیگه به زودی یا حمایت 165 شکسته میشه و یا مقاومت 174 و هر کدام شکسته بشه حتما یک موج هیجانی به دنبال خواهد داشت حالا میتونه این موج صعودی و یا نزولی باشه .
این وضعیت از روند معاملات نیز به خوبی مشهود است بطوری که از هیجان قیمت بطور محسوس کم شده است .
از نظر بنیادی در مجمع سالیانه تجدید ارزیابی دارائیها تصویب شد و با توجه به اینکه ماده تجدید ارزیابی دارئیها فقط در لایحه بودجه سال 90 آمده به ناچار صدرا اگه بخواد از این ماده استفاده کنه مجبور خواهد بود در این سه ماه باقی مانده این کار رو صورت بده وگرنه سال بعد دیگه این فرصت رو نخواهد داشت .
با توجه به مطالب فوق به نظر من قیمت کنونی صدرا برای خرید مناسبه البته با دید حداقل 3 ماهه و با رعایت حد ضرر در قیمت 160 .

meysam
2011/12/23, 20:39
با تشکر از راهنماییتان
برای جبران زیان صدرا باید 300تومان شود و این در این شرایط و با صبر چند ماه هم حاصل نمی شود در حالی که با جایگزینی آن با مثلا کالسیمین نهایتا 20روزه جبران خواهد شد.

یعنی شما فکر می کنید و مطمئن هستید که کالسیمین یا هر معدنی دیگه ظرف یک ماه اینده 40درصد یا 50درصد بازدهی مثبت دارند؟

behnam
2011/12/23, 20:57
یعنی شما فکر می کنید و مطمئن هستید که کالسیمین یا هر معدنی دیگه ظرف یک ماه اینده 40درصد یا 50درصد بازدهی مثبت دارند؟
دوست عزیز گذر زمان پاسخ این پرسش شما را خوهد داد
صدرا 1671 ریال
کالسیمین 6148 ریال
آخر این ماه بازده هر کدام از این دو سهم را بررسی خواهیم کرد

behnam
2011/12/24, 12:13
امروز حجم معاملات سهم کاهش محسوسی داشت
به نظر میرسه روی این قیمتها فروشنده زیادی نداره
از نوع معاملات مشخصه که شناور سهم نسبت به قبل کمتر شده
با توجه به تمام شرایط میشه این طور نتیجه گیری کرد که سهم به زودی وارد یک روند صعودی پر قدرت خواهد شد

bahary
2011/12/24, 14:30
بستگی به روند تغییرات نرخ دلار دارد با توجه به جو سیاسی کشور و تحریم بانک مرکزی دلار در قیمت فعلی نمی ماند و به سمت 2000 و بالاتر خواهد رفت.
من امروز از صدرا خارج و کالسیمینح خریدم ولی کامل نشد بدلیل صف خرید فردا هم میخرم. بنظر من صدرا سر و شانه ای را که کامل کرده به سمت پایین ادامه خواهد دادو تا کف قبلی 1455 خواهد رفت و سپس پول بک تا 1650 و سپس سقوط تا 1200 . مگر آنکه اخبار بسیار خوشایند و مسرت بخش داشته باشد که از همین جا کنده شود و تا 3000 وبالاتر رشد کند ولی فعلا بعید است .همچنین بهم ریختن رابطه با همسایه جنوبی نیز خبر بدی برای گروه تجهیزات و هر آنچه که به واردات کالا وابسته است ؛ خواهد بود. نمودار صدرا را نتونستم آپلود کنم.

فری زبل
2011/12/27, 19:06
مناقصات
موضوع مناقصه مناقصه گذار برآورد تاریخ شروع برآورد تاریخ پایان مبلغ برآوردی کل قرارداد وضعیت احتمال برنده شدن
مهندسي خريدوحفاري 7چاه توليد ويک چاه تزريقي شرکت مهندسي وتوسعه نفت 0 شرکت در مناقصه 0
طرح توسعه بندر صيادي alruwais قطر public works authoritty 0 شرکت در مناقصه 0
پايه سکوهاي سرچاهي وشمعها ومتعلقات فازهاي 1و2و3و4ميدان گازي پارس شمالي china national offshore oil company 0 شرکت در مناقصه 0
مهندسي خريد وحفاري 7چاه توليد وتکميل يک چاه موجود در ميدان نفتي اذردراستان ايلام شرکت مهندسي وتوسعه نفت ايران 0 شرکت در مناقصه 0
خدمات پشتيباني تدارکاتي وشناوري جهت پروژه بازسازي ونوسازي تاسيسات دريايي ميدان رسالت cooec/iooc 0 شرکت در مناقصه 0
ساخت سه تانکر نفت 6500تني ولگا ماکس شرکت کشتيراني درياي خزر 0 شرکت در مناقصه 0
ساخت 4پايه سکوي ميدان رسالت cooec 0 شرکت در مناقصه 0
طرح توسعه ميدان نفتي ياداوران -اجراي خطوط لوله جرياني وايستگاه هاي چند راهه sinopec internatinal petroleum e&p corporation(iran) nioc 0 شرکت در مناقصه 0
جمع 0

فری زبل
2011/12/27, 19:08
مناقصات
موضوع مناقصه مناقصه گذار برآورد تاریخ شروع برآورد تاریخ پایان مبلغ برآوردی کل قرارداد وضعیت احتمال برنده شدن
مهندسي خريدوحفاري 7چاه توليد ويک چاه تزريقي شرکت مهندسي وتوسعه نفت 0 شرکت در مناقصه 0
طرح توسعه بندر صيادي alruwais قطر public works authoritty 0 شرکت در مناقصه 0
پايه سکوهاي سرچاهي وشمعها ومتعلقات فازهاي 1و2و3و4ميدان گازي پارس شمالي china national offshore oil company 0 شرکت در مناقصه 0
مهندسي خريد وحفاري 7چاه توليد وتکميل يک چاه موجود در ميدان نفتي اذردراستان ايلام شرکت مهندسي وتوسعه نفت ايران 0 شرکت در مناقصه 0
خدمات پشتيباني تدارکاتي وشناوري جهت پروژه بازسازي ونوسازي تاسيسات دريايي ميدان رسالت cooec/iooc 0 شرکت در مناقصه 0
ساخت سه تانکر نفت 6500تني ولگا ماکس شرکت کشتيراني درياي خزر 0 شرکت در مناقصه 0
ساخت 4پايه سکوي ميدان رسالت cooec 0 شرکت در مناقصه 0
طرح توسعه ميدان نفتي ياداوران -اجراي خطوط لوله جرياني وايستگاه هاي چند راهه sinopec internatinal petroleum e&p corporation(iran) nioc 0 شرکت در مناقصه 0
جمع 0
ببخشیدانقدردرهم گذاشتم مناقصات صدرا رو
کل لیست توی گزارشات شرکت هست مناقصاتی که صدرا تو اونا شرکت کرده واما خبری که به این مناقصات ارتباط پیدا میکنه

قاسمي در پاسخ به مهر:
امضاي قراردادهاي جديد نفت هفتگي شد

وزير نفت با تاکيد بر اينکه هر هفت روز يک قرارداد جديد نفتي در ايران امضا مي شود ، اعلام کرد: وزارت نفت در کنار توسعه ميادين مشترک نفت و گاز از توسعه سايرميادين مهم و استراتژيک هيدروکربوري کشور غافل نميماند.
به گزارش خبرنگار مهر، رستم قاسمي وزير نفت امروز درحاشيه مراسم امضاي قرارداد طرح توسعه ميدان گازي لاوان در جمع خبرنگاران با اشاره به امضاي قرارداد 6 ميليارد دلاري طرح توسعه ميدان گازي لاوان اعلام کرد: با توسعه نهايي اين ميدان گازي امکان ايجاد سومين هاب توليد محصولات پتروشيمي ايران در منطقه خليج فارس فراهم مي شود.

وزير نفت يکي از ويژگي هاي توسعه ميدان گازي لاوان را ايجاد يک تحول اساسي در صنايع پتروشيمي کشور عنوان کرد و افزود:با توسعه اين ميدان همزمان با افزايش توليد گاز، امکان افزايش ظرفيت توليد محصولات پتروشيمي کشور هم فراهم مي شود.

اين عضو کابينه دولت دهم با تاکيد بر اينکه هر هفت روز يک قرارداد جديد براي توسعه ميادين مشترک و مستقل نفت و گاز در صنعت نفت امضا مي شود، اظهار داشت: پيش بيني مي شود در هفته هاي آينده نيز قراردادهاي جديد نفت و گاز در سطح صنعت نفت امضا شود.

اين مقام مسئول با اشاره به تعرفه جديد در قراردادهاي بيع متقابل بيان کرد: با اعمال اين تغييرات امکان مشارکت و سرمايه گذاري بيشتر موسسات مالي و اعتباري در صنايع نفت و گاز کشور فراهم مي شود.

قاسمي در پاسخ به مهر با اعلام اينکه وزارت نفت اصل سود توسعه ميادين نفتي را براي سرمايه گذاران داخلي و خارجي تضمين مي کند، خاطر نشان کرد: در کنار اولويت دار بودن توسعه ميادين مشترک، وزارت نفت، از توسعه ميادين مهم و استراتژيکي همچون ميدان لاوان غفلت نمي کند.

amir3236
2011/12/27, 19:32
صدرا متاسفانه حمایتشو دیروزشکست و فعلا تا143 افت میکنه و احتمال داره یه پولبک به سمت مثلث بزنه .

http://1.iped.netne.net/images/dc372713683f.png

behnam
2011/12/27, 19:54
صدرا متاسفانه حمایتشو دیروزشکست و فعلا تا143 افت میکنه و احتمال داره یه پولبک به سمت مثلث بزنه .

دوست عزیز حمایت مهم و حیاتی سهم روی 145 قرار داره
صدرا دو بار به این قیمت واکنش نشون داده
یه بار دو سال پیش که سهم تا 420 رفت
و یکبار هم قبل از مجمع که تا 285 رفت
نهایت افت سهم میتونه محدوده 150-145 باشه که البته ممکنه اصلا به اونجا نرسه
باید منتظر یک رشد قیمتی سریع باشیم
اگه سهم به 150-145 برسه تا ریال آخر نقدینگی موجود،خریدار سهم خواهم بود

کیوان
2011/12/27, 23:12
من نیز همچنان به ریزش سهم تا 147 تومان اعتقاد دارم. 8-|

فری زبل
2011/12/28, 09:27
حجم خرید از امروز خیلی بالا میره
پیشنهاد میکنم سهامتون رو نگه دارید

فری زبل
2011/12/28, 15:16
---

shafaee
2011/12/28, 16:25
جناب فري زبل شما همون فري زبل بوركس هستيد؟ صدرا هاتون رو داريد يا فروختيد؟ ممنون

کیوان
2011/12/28, 21:16
سهم داره میره به 165 برای پولبک و ...
(نظر شخصی)

بنان
2011/12/28, 21:39
سهم داره میره به 165 برای پولبک و ...
(نظر شخصی)
كيوان جان بنظر من وقتي تو اغلب سايتها پبش بيني زير 150 را ميكنند پس نبايد عجله كرد البته براي مني كه ندارم اما اونهايي كه سهمو دارن بنظر من فعلا سهامداري كنند بهتره چون فروششم تو اين قيمتها كار عاقلانه اي نيست.

کیوان
2011/12/28, 21:48
كيوان جان بنظر من وقتي تو اغلب سايتها پبش بيني زير 150 را ميكنند پس نبايد عجله كرد البته براي مني كه ندارم اما اونهايي كه سهمو دارن بنظر من فعلا سهامداري كنند بهتره چون فروششم تو اين قيمتها كار عاقلانه اي نيست.

بنان جان این تاپیک یکی 2 صفحه ورق بزنی من تو رشد کوتاه مدت قبلی سهم هم گفتم سهم داره میره برای فعلا 147 و حالت خیلی بدترش 130 !! الان دارم در مورد پولبک میگم!

خراباتی
2011/12/29, 13:30
نباید در مورد صدرا زود تصمیمگیری کرد

چون اطلاعات ارائه شده شفاف نیست

:p

محسن مختاری
2011/12/29, 18:39
با سلام
صدرا به دید من داره به پایان اصلاحش نزدیک میشه و داریم آماده میشیم برا یه صعود بزرگ
سهم در نزول اخیر داره آخرین زیر موجهای یه 5 موجی رو تموم میکنه
http://up6.iranblog.com/images/givskpte0kbzwavp5i8.gif
در دید بلند مدت هم یه اصلاح زمان بر داره به پایان خودش نزدیک میشه:
http://up6.iranblog.com/images/ivn8tg0u9ke3ipngty5r.gif
انتقادات دوستان رو باعث رشد خودم میدونم

bahary
2011/12/30, 15:13
این تحیل من از صدرا می باشد . دوستان نظرات خود را بیان کنند.http://www.up98.org/upload/server1/01/z/zq8mgyoud6i9px2bm2r6.jpg (http://www.up98.org/)

ARTIN
2011/12/30, 23:11
تحلیل تکنیکال صدرا
با توجه به احتمال شکل گیری مثلث دیاگونال احتمال برگشت سهم از محدوده کف مثلث ومنطقه حمایتی 157 تومان زیاد است که با توجه به واگرایی مثبت RSI احتمال شکست مقاومت 167 تومان( ضلع بالای مثلث) بالاست که در این صورت شاهد رالی صعودی جدیدی خواهیم بود.

http://www.irfreeup.com/images/61226718931151400886.png (http://www.irfreeup.com/)

esi_mohammadi
2011/12/31, 00:39
احتمالا یه رشده خوبی در غالب موج b خواهیم داشت
سهم روی حمایت های کلیدی خود قرار داره. برای شکست این حمایت ها باید موقتا یه رشد خوب بکنه .. مصداق تخته شیرجه ای هست که برای شتاب گرفتن رو به پایین حتما یه شتاب رو به بالا لازم هست;)
http://8205.2.img98.net/out.php/i168650_sadraaa.jpg
لینک تصویر (http://8205.2.img98.net/out.php/i168650_sadraaa.jpg)

jamall
2011/12/31, 07:38
با سلام
صدرا به دید من داره به پایان اصلاحش نزدیک میشه و داریم آماده میشیم برا یه صعود بزرگ
سهم در نزول اخیر داره آخرین زیر موجهای یه 5 موجی رو تموم میکنه
در دید بلند مدت هم یه اصلاح زمان بر داره به پایان خودش نزدیک میشه:
انتقادات دوستان رو باعث رشد خودم میدونم

آقا محسن گل ممنون

کیوان
2011/12/31, 11:07
صدرا بالاخره موفق شد مقاومت 165 را بشکونه! من قبل از تشکیل صف یکم نقد داشتم خریدش زدم!
به صدرا داران تبریک میگم

فری زبل
2011/12/31, 11:13
سلام به همه بچه های گل این تایپیک
امیدوارم حرف گوش کرده باشین

oplus
2011/12/31, 11:38
تبریک به تجهیزاتی های صبور مخصوصا از نوع فاذرشون:x

vahhta
2011/12/31, 12:23
اگه فردا صدرا مثبت باشه و بتونه بالای 169 تا 170 بمونه فکر کنم روند مثبت تا 182 خواهد داشت . و اگه 182 به بالا بره ، خوش به حالمون میشه

amir3236
2011/12/31, 19:18
صدرا به سمت مثلث پولبک کرده

کیوان
2011/12/31, 20:06
مقاومتها تا هدف 200 عبارتند از 172 و 180.
اما نظرمو به صراحت بگم...به گمان من صدرا در عبور از هرکدام از مقاومتها انرژی زیادی هدر خواهد داد و باید مثل موشکهای فضانورد در چند مرحله از سوخت جهت جهش و رانش استفاده کند!
اگر از این 2 خان به سلامت رد شد صعود تا 200 حتمی است. سوال اینست آیا این میزان سوخت برای حرکت پرتابی به 200 کافی است ؟!

امپراتور7
2012/01/01, 09:40
به جرات میگم صدرا صدرای سابق نیست و الان حتی توان 2 روز صف موندن رو هم نداره اگر پتروگوهر نقش بازار گردان رو ایفا نمیکرد الان صدرا در قیمت های پایین تری به سر میبرد امیدوارم دوستان صدرایی دلگیر نشوند اما بازار فقط صدرا نیست

esi_mohammadi
2012/01/01, 10:56
به جرات میگم صدرا صدرای سابق نیست و الان حتی توان 2 روز صف موندن رو هم نداره اگر پتروگوهر نقش بازار گردان رو ایفا نمیکرد الان صدرا در قیمت های پایین تری به سر میبرد امیدوارم دوستان صدرایی دلگیر نشوند اما بازار فقط صدرا نیست

درسته
نیم نگاهی هم به بانکی ها داشته باشیم بد نیست ;)

bahary
2012/01/01, 14:39
درسته
نیم نگاهی هم به بانکی ها داشته باشیم بد نیست ;)
ونوین را نگاهی به معاملات چند روز اخیرش بیاندازید, بد نیست.

امیر2309
2012/01/01, 22:41
يادش بخير يه زماني فقط دنبال خبرهاي صدرا بودم چه سهامدار بودم چه نبودم همه درباره صدراصحبت مي كردن و اقتدار قرارگاه
ولي الان هر خبري هم مي بينم ياد قلي پور تو مجمع مي افتم كه وضع سهامدارهارو ديد /ديد / ديد/ شايد هم نديد و خودش و زد به كوري و خيلي راحت ازشش گذشت من روسايي قرارگاه و خوب مي شناسم واقعا آدمهاي با خدايي هستن و زحمت كش ولي نمي دانم چرا كاري نمي كنن
نماينده قرارگاه پس كجايي نمي گم سهم و بكنيد چهارصد حداقل ببريد رو 200 نگه داريد يه عده از دلشون بياد با ضرر بفروشن تاكيد مي كنم با ضرر واقعا اين قيمت ظلمه
يه عده حقشون اين نيست
شايد هم واقعا اوضاع خرابتر از اوني كه باشه مي گن ولي تحليگرها چيزي ديگري مي گن حتي صفش به دو روز هم نمي كشه چون حقوقي نمي خره افتاده دست يه عده نوسانگير

bahary
2012/01/01, 23:04
يادش بخير يه زماني فقط دنبال خبرهاي صدرا بودم چه سهامدار بودم چه نبودم همه درباره صدراصحبت مي كردن و اقتدار قرارگاه
ولي الان هر خبري هم مي بينم ياد قلي پور تو مجمع مي افتم كه وضع سهامدارهارو ديد /ديد / ديد/ شايد هم نديد و خودش و زد به كوري و خيلي راحت ازشش گذشت من روسايي قرارگاه و خوب مي شناسم واقعا آدمهاي با خدايي هستن و زحمت كش ولي نمي دانم چرا كاري نمي كنن
نماينده قرارگاه پس كجايي نمي گم سهم و بكنيد چهارصد حداقل ببريد رو 200 نگه داريد يه عده از دلشون بياد با ضرر بفروشن تاكيد مي كنم با ضرر واقعا اين قيمت ظلمه
يه عده حقشون اين نيست
شايد هم واقعا اوضاع خرابتر از اوني كه باشه مي گن ولي تحليگرها چيزي ديگري مي گن حتي صفش به دو روز هم نمي كشه چون حقوقي نمي خره افتاده دست يه عده نوسانگير
امیر جان مشکل همینجاست که نه تنها مسئولین قرارگاه که همه مسئولین کشور آدمهای با خدا و زحمتکشند!!! حالا لحظه ای فکر کن و در نظر بگیر اگر اینطور نبودند چیییی می شد؟!؟! من فکر کردم و در عالم خیال دیدم که اگر اینطور نبودند الان صدرا 60دلار بود . باور کن!

امیر2309
2012/01/02, 19:43
امیر جان مشکل همینجاست که نه تنها مسئولین قرارگاه که همه مسئولین کشور آدمهای با خدا و زحمتکشند!!! حالا لحظه ای فکر کن و در نظر بگیر اگر اینطور نبودند چیییی می شد؟!؟! من فکر کردم و در عالم خیال دیدم که اگر اینطور نبودند الان صدرا 60دلار بود . باور کن!

نمي دونم شايد من اشتباه كردم خداوند خودش بهتر مي دونه
ولي اينو خوب مي دونم هر مسئولی ذره اي كم كاري بكند و بگذارد حق مردم ضايع شود چطور مي خواهد در برابر خداوند جواب پس دهد
خون شهدا رو پايمال كرده
60 سال عمر ارزش اين كارها نداره كه يه عده مي كنن :-/
خداوند عاقبت همه بچهاي اين فروم و ختم به خير بكند>:d<
بقيه خودشون مي دونن و خداي خودشون

امیر2309
2012/01/02, 19:44
شانا_ گروه نفت: مهندس رستم قاسمی در باره تامین مالی فازهای 15 و 16 و همچنین 17 و 18 پارس جنوبی در سال آینده گفت: پروژه های وزارت نفت، اولویت بندی شده اند و در پارس جنوبی نیز فازهای 15 و 16 مراحل پایانی خود را طی می کنند و امیدواریم سال آینده، با تولید از این دو پروژه (فازهای 15 و 16 و فازهای 17 و 18) روزانه یکصد میلیون مترمکعب به تولید گاز کشور اضافه شود.

به گزارش خبرنگار شانا، وزیر نفت امروز (دوشنبه 12 دی) در حاشیه مراسم امضای 2 قرارداد در حوزه پارس جنوبی در جمع خبرنگاران با بیان این که ایران از سال ها قبل تحریم شده است، گفت: ما تازه تحریم نشده ایم و سالهاست که آمریکایی ها ما را تحریم کرده اند و قرار نیست اتفاق جدیدی بیفتد، ما نیز از فرصت های تحریم به خوبی استفاده خواهیم کرد و روز به روز پروژه های ما پیشرفت رو به جلوی خود را ادامه خواهند داد.

وزیر نفت در مورد انتشار اوراق سلف نفتی گفت: آیین نامه های انتشار این اوراق تهیه و در سازمان بورس نهایی شده و به تصویب رسیده است.

مهندس قاسمی تصریح کرد: مقدمات انتشار این اوراق در دولت در حال نهایی شدن است و به زودی منتشر خواهد شد.

وی در باره افزایش جذابیت اوراق مشارکت نفتی از طریق افزایش سود مشارکت، گفت: افزایش بهره اوراق مشارکت به بیش از 17 درصد هنوز قطعی نشده است.

وزیر نفت در مورد اهمیت قراردادهایی که امروز به امضا رسید، گفت: قراردادی که امروز برای حفاری در لایه نفتی پارس جنوبی امضا شد در واقع اولین قرارداد برای شروع بهره برداری از لایه های نفتی در پارس جنوبی است که میان یک شرکت ایرانی و شرکت نفت و گاز پارس به امضا رسید.

مهندس رستم قاسمی افزود: امیدواریم با شروع پروژه لایه های نفتی در زمان تعیین شده، طبق قرارداد به اهداف خود دست یابیم.

وزیر نفت ادامه داد: این پروژه یک کار جدید در پارس جنوبی است، ضمن آن که حفاری افقی که به طول 6 کیلومتر برای این پروژه انجام خواهد شد، برای اولین بار در ایران انجام می شود.

مهندس قاسمی ادامه داد: قرارداد منعقد شده، جزء قراردادهایی است که پیش از این اعلام شده بود و به صورت هفتگی این قراردادها امضا خواهد شد.

esi_mohammadi
2012/01/02, 20:40
در مورد صدرا شک نکنید یه موج صعودی در پیش دارد . به نظر در ریز موج های انتهایی موج a هستیم
همانطور که میبینید قیمت روی وارنینگ داخلی چنگال 50 درصد خوب داره حمایت میشه . شکست این حمایت ریزش تا ترند آبی رنگ را رقم خواهد زد
http://8205.2.img98.net/out.php/i171952_sadra1.jpg

لینک تصویر (http://8205.2.img98.net/out.php/i171952_sadra1.jpg)

esi_mohammadi
2012/01/02, 23:11
نظر کاملا شخصی :
در مورد صدرا من موج آخر ( 5 از5 از a ) را در تایم یک دقیقه دقیقا منطبق بر الیوت اسیلاتور آنالیز کردم
همانطور که مشاهده میکنید امواج انتهایی به صورت امواج "کانتر ترند" در یکدیگر همپوشانی دارند . نقطه برگشتی از دیدگاه من 153 الی155 تومان می باشد. البته شاید قیمت برای اینکه بتونه شتابه خوبی رو به بالا بگیره در حمایت های مذکور کمی هم نفوذ کنه . از نظره بنده قیمت در موج b توانایی رشد حداقل تا 205 و حداکثر تا 220 تومان را دارد .
http://8205.2.img98.net/out.php/i172109_sadraaaaaaaa.jpg
لینک تصویر (http://8205.2.img98.net/out.php/i172109_sadraaaaaaaa.jpg)

esi_mohammadi
2012/01/04, 05:03
اینم آخرین موج شماریه من از صدرا
http://8206.4.img98.net/out.php/i173620_sadra-new-wave.jpg

لینک تصویر (http://8206.4.img98.net/out.php/i173620_sadra-new-wave.jpg)

behnam
2012/01/04, 09:58
چیزی که بازار بهش توجه نمیکنه پتانسیل نهفته در صدراست
کمتر شرکتی هست که سودش مثل صدرا قابلیت افزایش به صورت تصاعدی رو داشته باشه
سود صدرا به راحتی میتونه چندین برابر بشه
کسی که صدرا میخره به خاطر سود 5 یا 7 تومنی نیست
تحلیل صدرا بر اساس p به e اشتباهه
برای تحلیل درست باید به خالص جریان ورودی وجه نقد آتی توجه کرد
سود صدرا در آینده فراتر از انتظار بازار خواهد بود
خوشبختانه یا متاسفانه بازار موقعی متوجه این سهم میشه که پتانسیل این سهم آزاد شده و قیمتش به ... رسیده
اونجاست که خیلیها در صف خرید 100 میلیونی به انتظار عرضه خواهند بود
ولی دیگه برای خرید دیر شده

lord arshiya
2012/01/04, 12:15
اینم آخرین موج شماریه من از صدرا

لینک تصویر (http://8206.4.img98.net/out.php/i173620_sadra-new-wave.jpg)
اسی عزیز
چارتت بسیار دقیق و علمی هست ولی زمانی که فردی به آی دی ایرتان در سایت بورس چنین ساختاری را پیشنهاد داد همیشه این سئوال در ذهنم بود که حالا از شما می پرسم
اگر شما اعتقاد به برگشت روند صدرا از روند نزولی به روند صعودی از سال 84 (انتهای موج پنجم نزولی) را دارید چطور حرکتهای اخیر را ساختار اصلاحی abc فرض می کنید که الان در حال ساخت موج b از این ساختار باشیم
یا اگر منظور شما این است که روند نزولی صدرا در تایم فرم ماهیانه به پایان نرسیده و بعد از موج c بزرگ، روند نزولی دیگری با یک موج ایمپالس در تایم ماهیانه راهم در پیش داریم این ریزش مجدد با توجه به این که انتهای موج ایمپالس نزولی بزرگ قبلی در سطح 44 تومن است این ریزش تا کجا می تواند ادامه داشته باشد؟آیا قیمت صدرا وارد اعداد منفی نمی شود؟ مثلا 100- تومن؟
اسی جان اگر متوجه نشدید بگید که با چارت در پی ام باهم صحبت کنیم
در ضمن اگر چارتهای زیبای خودتون رو در مورد صدا جمع کنید و در یک متن قرار دهید خیلی بهتر است چون چارتها جدا کمی نتیجه گیری کلی از نظر شما در مورد صدرا را سخت می کند- ممنونم

esi_mohammadi
2012/01/04, 12:33
اسی عزیز
چارتت بسیار دقیق و علمی هست ولی زمانی که فردی به آی دی ایرتان در سایت بورس چنین ساختاری را پیشنهاد داد همیشه این سئوال در ذهنم بود که حالا از شما می پرسم
اگر شما اعتقاد به برگشت روند صدرا از روند نزولی به روند صعودی از سال 84 (انتهای موج پنجم نزولی) را دارید چطور حرکتهای اخیر را ساختار اصلاحی abc فرض می کنید که الان در حال ساخت موج b از این ساختار باشیم
یا اگر منظور شما این است که روند نزولی صدرا در تایم فرم ماهیانه به پایان نرسیده و بعد از موج c بزرگ، روند نزولی دیگری با یک موج ایمپالس در تایم ماهیانه راهم در پیش داریم این ریزش مجدد با توجه به این که انتهای موج ایمپالس نزولی بزرگ قبلی در سطح 44 تومن است این ریزش تا کجا می تواند ادامه داشته باشد؟آیا قیمت صدرا وارد اعداد منفی نمی شود؟ مثلا 100- تومن؟
اسی جان اگر متوجه نشدید بگید که با چارت در پی ام باهم صحبت کنیم
در ضمن اگر چارتهای زیبای خودتون رو در مورد صدا جمع کنید و در یک متن قرار دهید خیلی بهتر است چون چارتها جدا کمی نتیجه گیری کلی از نظر شما در مورد صدرا را سخت می کند- ممنونم

عرشیا جان همه ما میدونیم که بعد از یه ساختار 5 موجه نزولی یک ساختار اصلاحی ABC خواهیم داشت .حالا اینم میدونیم که موج c پنج موجه هست و پایان اوون موج C که در شکل مشخص کردم فقط عوامل فاندمنتال کمک خواهند کرد که ما پایان اوون موج را 1or a بنامیم و یا اینکه واقعا c بنامیم و شروع کنیم یه ایمپالس نزولی شماردن رو به پایین ( فقط فاندمنتال کارا در اوون لحظه میتونند قطعی تشخیص دهند اوون برچسب چی باشه ). هیچ نموداری را به نظره من ، بدون در نظر گرفتن عوامل فاند نمیشه دقیق بررسی کرد یا تارگتی را برای موجه صعودی یا نزولی آن در نظر گرفت . فعلا اوون چیزی که از صدرا من دستگریم شده همین چارت هست.
من نظرم اینه که صدرا در ساله آینده قیمت های باور نکردنی را خواهد دید به شرطه اینکه فاند سهم این حرکت را تایید کنه .
موفق باشی دوسته من

خراباتی
2012/01/05, 23:33
الحمدالله اعتصام به بخش آی سی یو منتقل شده

وشایع شده که رفتنیه
چون پزشک معالجش چندین بار ازش نوار قلب گرفته و بررسی ها نشون داده نوسانات قلبش با نوسانات قیمتی صدرا همگام بوده و دوره تناوبش منطبق بر نمودار نرخ ارز که این بدترین وضع برای یک بیمار قلبی میباشد

ما که خیلی وقت از صدرا خارج شدیم ولی نفرین شما شاملش شد

تبریک به سهامداران صبور صدرا

مادر گیتی نزاید همچو جانوری مثل اعتصام

:)

علامه
2012/01/06, 01:13
الحمدالله اعتصام به بخش آی سی یو منتقل شده

وشایع شده که رفتنیه
چون پزشک معالجش چندین بار ازش نوار قلب گرفته و بررسی ها نشون داده نوسانات قلبش با نوسانات قیمتی صدرا همگام بوده و دوره تناوبش منطبق بر نمودار نرخ ارز که این بدترین وضع برای یک بیمار قلبی میباشد

ما که خیلی وقت از صدرا خارج شدیم ولی نفرین شما شاملش شد

تبریک به سهامداران صبور صدرا

مادر گیتی نزاید همچو جانوری مثل اعتصام

انشالا خدا زود شفاش بده
خراباتی عزیز بنظرم هیچ وقت ادم نباید دعای سلامتی رو از هیچ کسی دریغ کنه(حتی به شوخی)
ارادت

خراباتی
2012/01/06, 11:18
دوستان اگر به نوار قلب اعتصام دسترسی دارند تکنیکالش را رسم کنند شاید بشود سر نخی بدست آورد

:->

امیر2309
2012/01/06, 18:20
رحیمی پاسخ نامه آلاسحاق را به غضنفری داد/جریمه تاخیر پیمانکاران به خاطر تحریم منتفی شد

خبرگزاری فارس: در نامهای که آل اسحاق رئیس اتاق تهران به معاون اول رئیسجمهور در خصوص جریمه پیمانکاران داخلی به دلیل وجود تحریمها نوشته بود، رحیمی به غضنفری رسماً اعلام کرد تا پیمانکاران در صورت تاخیر به خاطر تحریمها جریمه نشوند.
خبرگزاری فارس: رحیمی پاسخ نامه آلاسحاق را به غضنفری داد/جریمه تاخیر پیمانکاران به خاطر تحریم منتفی شد

محمد مهدی رئیسزاده مشاور رئیس اتاق بازرگانی تهران در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اظهار داشت: پیمانکاران و سازندگان تجهیزات داخلی که باید برخی از تجهیزات خود را از خارج کشور وارد کنند به دلیل بروز تحریمها در اجرای تعهدات خود با تأخیر مواجه شدهاند که این تأخیرها باعث جریمه پیمانکاران و یا ضبط ضمانتنامههای انجام حسنکار آنها شده است لذا رئیس اتاق بازرگانی تهران در نامهای به معاون اول رئیس جمهور خواستار آن شد تا از جریمه و ضبط ضمانتنامه پیمانکاران جلوگیری شود.
وی ضمن تشکر از معاون اول رئیسجمهور گفت: آقای رحیمی طی نامه رسمی به مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت خواستار آن شده است تا پیمانکاران داخلی به دلیل تحریمها با مشکلاتی نظیر جریمه و ضبط ضمانتنامههای بانکی مواجه نشوند.
انتهای پیام/ص

behnam
2012/01/06, 18:38
رحیمی پاسخ نامه آلاسحاق را به غضنفری داد/جریمه تاخیر پیمانکاران به خاطر تحریم منتفی شد

خبرگزاری فارس: در نامهای که آل اسحاق رئیس اتاق تهران به معاون اول رئیسجمهور در خصوص جریمه پیمانکاران داخلی به دلیل وجود تحریمها نوشته بود، رحیمی به غضنفری رسماً اعلام کرد تا پیمانکاران در صورت تاخیر به خاطر تحریمها جریمه نشوند.
خبرگزاری فارس: رحیمی پاسخ نامه آلاسحاق را به غضنفری داد/جریمه تاخیر پیمانکاران به خاطر تحریم منتفی شد

محمد مهدی رئیسزاده مشاور رئیس اتاق بازرگانی تهران در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اظهار داشت: پیمانکاران و سازندگان تجهیزات داخلی که باید برخی از تجهیزات خود را از خارج کشور وارد کنند به دلیل بروز تحریمها در اجرای تعهدات خود با تأخیر مواجه شدهاند که این تأخیرها باعث جریمه پیمانکاران و یا ضبط ضمانتنامههای انجام حسنکار آنها شده است لذا رئیس اتاق بازرگانی تهران در نامهای به معاون اول رئیس جمهور خواستار آن شد تا از جریمه و ضبط ضمانتنامه پیمانکاران جلوگیری شود.
وی ضمن تشکر از معاون اول رئیسجمهور گفت: آقای رحیمی طی نامه رسمی به مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت خواستار آن شده است تا پیمانکاران داخلی به دلیل تحریمها با مشکلاتی نظیر جریمه و ضبط ضمانتنامههای بانکی مواجه نشوند.
انتهای پیام/ص
این یعنی کاهش شدید هزینه های مالی شرکت
باید منتظر بسته شدن نماد و تعدیل مثبت باشیم >:d<

behnam
2012/01/06, 19:52
این یعنی کاهش شدید هزینه های مالی شرکت
باید منتظر بسته شدن نماد و تعدیل مثبت باشیم >:d<
زمان ویرایش پست بالایی به پایان رسیده
به خاطر همین مجبورم یک پست دیگه بنویسم
متاسفانه در موقع نوشتن پست قبلی من فقط به عنوان خبر توجه کردم
الآن که متن خبر رو خوندم متوجه شدم که اشتباه کردم
این جریمه مربوط به تاخیر در تحویل پروژه هاست و ربطی به جرایم بانکی نداره
به همین خاطر از تمامی دوستان عذر خواهی میکنم
امیدوارم که اشتباه بنده رو ببخشید

امیر2309
2012/01/06, 20:57
وزیرنفت: درشرایط جنگ اقتصادی هستیم[

کد خبر: ۲۱۷۳۹۸
تاریخ انتشار: ۱۶ دي ۱۳۹۰ - ۱۹:۲۵

وزیر نفت گفت: در شرایط كنونی درجنگ اقتصادی به سر می بریم و مسوولیت مهمی به عهده كاركنان صنعت نفت است.

به گزارش ایرنا، رستم قاسمی در بازدید از تاسیسات نفتی جزیره خارك درجمع مدیران و مسوولان این منطقه نفتی اظهارداشت: با توجه به نقش حیاتی جزیره خارك در صنعت نفت كشور این جزیره پایگاه و خط مقدم اقتصاد كشوراست و كاركنان جزیره خارك نیز به عنوان سربازان این خط مقدم هستند.

وی با مطلوب خواندن شرایط اجرای پروژه مخازن چهار میلیون بشكه ای جزیره خارك، روند كلی اجرایی پروژه های شركت پایانه های نفتی ایران را رضایت بخش دانست.

قاسمی با تاكید بر لزوم اجرای سریعتر پروژه های نفتی در جزیره خارك، گفت: نه تنها شركت پایانه های نفتی ایران، بلكه دیگر شركت های زیرمجموعه نفت نیز باید پروژه های خود را در زمان بندی تعیین شده به اتمام برسانند.

وزیر نفت تاكید كرد: پروژه های پایانه های نفتی خارك و پروژه ان جی ال این جزیره از جمله پروژه هایی هستند كه مشكل تامین اعتبار ندارند.

قاسمی در بخش دیگری از سخنان خود بیان كرد: با توجه به اهمیت نفت دراقتصاد كشور باید در صنعت نفت یك نگرش جدید ایجاد شود تا شاهد تحولات اساسی در این صنعت باشیم.

وی افزود: با توجه به رویكردهای جدید در وزارت نفت، بزودی قراردادهای تازه نفتی با اولویت میادین مشترك نفت و گاز امضا خواهد شد.

قاسمی اضافه كرد: از چند ماه گذشته قراردادهایی با اولویت میادین مشترك در صنعت نفت به امضا رسیده است كه با تحقق این قراردادها به ظرفیت تولید مناسب دست یافته و تحولاتی اساسی در ظرفیت تولید نفت بوجود خواهد آمد.

با حضور وزیر نفت و مدیرعامل شركت ملی نفت ایران كلنگ ساخت مجتمع مسكونی غدیرجزیره خارك به زمین زده شد؛ این مجتمع مسكونی 40 واحدی برای كاركنان اقماری بهداشت و درمان صنعت نفت احداث خواهد شد.

قاسمی در این سفر از پروژه های مخازن چهار میلیون بشكه ای خارك، اسكله تی و پروژه ان جی ال شركت نفت فلات قاره در این جزیره بازدید كرد.

جزیره خارك از توابع شهرستان بوشهر بزرگترین پایانه صادرات نفت كشور است كه در فاصله 57 كیلومتری شمال غرب بوشهر در آبهای خلیج فارس واقع است.

baradaran
2012/01/07, 00:33
بخشی از مطلب " جنب پل حافظ " دنیای اقتصاد شنبه 17 دیماه

در گروه تجهيزات، معامله گران در تعطيلي پايان هفته شاهد بازديد جمعي از فعالان بازار سرمايه از شركت صدرا بودند. اين بازديد كه توام با حضور وزير نفت در اين شركت نيز بود سبب شد بازار مجدد در معرض تغيير و تحولات اين نماد قرار گيرد.

امیر2309
2012/01/07, 13:34
پیمانکاری ها؛

درخصوص صدرا شنیده شد که که معاون رئیس جمهور اعلام کرده کلیه جرایم سود تاخیر بانکی بخشوده شده است.

http://namabourse.com/news/16478/

وحید 20
2012/01/07, 14:13
مدیر پروژه ساخت کشتیهای 113 هزار تنی افراماکس خبر داد

خودکفایی در ساخت تجهیزات کشتیهای افراماکس/ تحویل نخستین کشتی سال 91

خبرگزاری فارس: مدیر پروژه کشتیهای 113 هزار تنی افراماکس از خودکفایی کشور در ساخت تجهیزات این کشتیها خبر داد و گفت: اولین کشتی 113 هزار تنی افراماکس در خاورمیانه، شهریور سال آینده تحویل میشود.

http://forums.boursy.com/imported/2012/01/35.jpg

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» رضا عبدالمجید طی نشست خبری در خصوص روال واگذاری پروژه کشتیهای افراماکس به شرکت کشتیسازی صدرا، اظهار داشت: در دسامبر 2006 میلادی قرارداد پروژه کشتیهای نفتکش 113 هزار تنی افراماکس بین شرکت دریایی صدرا و بخش دریایی شرکت نفت ونزوئلا منعقد شد.
وی ادامه داد: با توجه به ملاحظات سیاسی و اقتصادی قرار بود ظرف مدت معینی این پروژه اجرایی شود که به دلایل مختلف این پروژه با دو سال تأخیر مواجه شد.
وی در خصوص دلایل تأخیر دو ساله اجرای این پروژه اظهار داشت: در همان زمان ابتدای عقد قرارداد، بخش طراحی این پروژهها بر عهده شرکت لهستانی بود که متاسفانه به دلیل عدم تجربه کافی این شرکت ما را با مشکل مواجه کرد اما در نهایت با نظر کارفرما و مجاب شدن آنها، قرار داد جدیدی با شرکت کُرهای منعقد شد.
عبدالمجید توضیح داد: در مقاطعی شرکت نفت ونزوئلا ظرفیت کشتیها را از 104 هزار تن به 109 هزار تن و در نهایت به 113 هزار تن افزایش داد و این خود به تنهایی یکی دیگر از عوامل تأخیر بود.
وی با اشاره به اینکه دلیل دیگر تأخیر اجرا، نداشتن تجربه کافی از سوی شرکت طراحی (لهستانی) بود، گفت: با توجه به این که کشتی 109 هزار تنی درخواست شده از سوی ونزوئلا استاندارد نبود، تاخیرها و شرایط خاصی به پروژه تحمیل شد و کارفرما خواستار درفت 13 متری برای کشتی شده بود که این امر موجب میشد طول کشتی زیادتر شود و طبیعتاً طراحی خاصی را می طلبید.
عبدالمجید ضمن بیان اینکه با انعقاد قراردادی در ابتدای خرداد سال 1388 و بالأخره در 25 شهریور 88 کار رسماً شروع شد، در مورد افزایش هزینه های تأخیر در ساخت، اظهار داشت: به جهت این که تأخیرها از سوی کارفرما و به خواست خودشان بود افزایش هزینهها توسط کارفرما مورد تأیید قرار گرفته و پرداخت میشود.

* تحویل و آباندازی اولین کشتی افراماکس ساخت داخل در شهریور 91

وی زمان تحویل اولین کشتی افراماکس را شهریورماه سال آینده اعلام کرد و افزود: بر اساس جدول زمان بندی مورد توافق با کارفرما در ماه ژوئن 2012 کشتی اول و در اکتبر 2012 کشتی دوم را تحویل خواهیم داد.
عبدالمجید با بیان این که افراماکسهای تولید داخل اولین کشتی ساخته شده در این ابعاد در خاورمیانه است، تصریح کرد: این کشتی در خاورمیانه برای اولین بار ساخته میشود و از نظر مهندسی و ساخت حساسیت ویژهای دارد، حتی مؤسسات ردهبندی هم با حساسیت خاصی بر این پروژه نظارت دارند و بر اساس آخرین قوانین بین المللی برای رضایت کارفرما ساخته میشود.
مدیر پروژه کشتیهای 113 هزار تنی افراماکس همچنین در مورد زمان تحویل کشتیهای دیگر گفت: قرار است ساخت کشتی دوم زمان کمتری داشته باشد و با حمایت دولت کشتی سوم و چهارم را 24 ماهه تحویل میدهیم.
عبدالمجید پیشرفت کشتی اول را 60 درصد و کشتی دوم را 22 درصد خواند و گفت: بنا بر برنامهریزیهای صورت گرفته در 20 اسفندماه امسال پس از نصب تمامی بلوکها در حوضچه خشک به یکدیگر و تکمیل بدنه، شناور به آب انداخته خواهد شد و در نهایت پس از تکمیل دیگر بخشهای آن در مرداد سال آینده تحویل کافرما میشود.

* خودکفایی کشور در ساخت تجهیزات لازم کشتیهای افراماکس

عبدالمجید همچنین به خودکفایی در خرید تجهیزات ساخت کشتیها اشاره کرد و گفت: یکی از اتفاقات خوب در این پروژه استفاده از توان داخل و خودکفایی در زمینه خرید تجهیزاتی بود که میتوانستیم از سازندگان داخلی تهیه کنیم.
وی ادامه داد: در قراردادی که با شرکت کرهای بستیم اعلام شد که اگر در داخل قدرت تولید قطعهای وجود داشت، باید شرکت کرهای از داخل آن قطعه را تأمین کند البته در همان بند نیز تمرکز بر اقلام عمده بود، یعنی ورق فولاد و پروفیل، رنگ، الکترودها و سیم جوش، لوله، صنایع چوب، کابل برق و از این قبیل باید از داخل وارد شود.
به گفته وی با خریدهای داخلی صورت گرفته 60 درصد کل مواد و تجهیزات اولیه کشتی از داخل تأمین شده است .

* تقاضای ساخت دو نفتکش 35 هزار تنی

عبدالمجید همچنین در مورد تقاضای ساخت کشتی های مشابه در سایز افراماکس در داخل عنوان کرد: در سال 82 همزمان دو قرارداد نفتکش 35 هزار تنی با شرکت ایزوایکو منعقد شد که در آن زمان قرارداد ساخت 5 فروند افراماکس 98 هزار تنی نیز منعقد شده بود.
وی ادامه داد: پس از چندی کارفرما تعداد افراماکسها را از 5 فروند به 3 فروند و بعد لندی کرافت ها را لغو کردند و در نهایت تمام قراردادها کنسل شد.
عبدالمجید ادامه داد: با توجه به این که ساخت این کشتیها 2 سال طول میکشد و برای ساخت این کشتیها و تامین مالی از طریق فاینانس و صندوق توسعه ملی هم همین میزان زمان لازم است، بهتر که این قراردادها را از هم اکنون احیا کنیم تا زمان لازم برای ساخت را داشته باشیم.

مات
2012/01/07, 15:35
تا اونجايي كه خاطرم هست مدير عامل صدرا توي مصاحبه هاش گفته بود كشتي سازي سودي براي صدرا نداره و ما دنبالش نمي ريم حالا چرا باز علاقه نشون ميدن الله اعلم

حامد24
2012/01/07, 22:23
جزییات مهم ترین پروژه کشتی سازی شرکت صدرا تشریح شد
شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) جدیدترین اقدامات صورت گرفته در زمینه ساخت چهار فروند کشتی 113 هزار تنی افرا ماکس برای حمل نفت خام را تشریح کرد.

http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=59226

تابستان گرم صدرا در سال آینده

این مقام مسئول با بیان اینکه تمامی مراحل ساخت چهار شناور مذکور تحت نظارت موسسه رده بندی آلمان (GL) قرار دارد، افزود: با توافق هایی که با کارفرمای مربوطه صورت گرفته، تأخیر در موعد تحویل شناور اول مورد پذیرش قرار گرفته و از اینرو با توجه به اقدام هایی که صورت گرفته تلاش می شود طی مرداد تا شهریور ماه سال آینده اولین فروند از این نوع کشتی های نفت کش را که از محاسبات مهندسی و عملیات ساخت حساسی برخوردار می باشد به کارفرمای خارجی تحویل نماید.

وصول پیش پرداخت 110 میلیون یورویی از کارفرما

وی تراز مالی مثبت پروژه افراماکس تا به امروز را یکی از خصوصیات برجسته این پروژه اعلام کرد و گفت: در بخش ساخت کشتی اول و دوم این پروژه به ترتیب با 60 درصد و 22 درصد پیشرفت کار تا کنون شرکت موفق به دریافت 110 میلیون یورو از کارفرما به عنوان پیش پرداخت اولیه بوده و بزودی نیز اقساط دیگری از این بابت وصول خواهد شد.

کیوان
2012/01/07, 22:32
صدرا در موقعیت صعود قرار گرفته
هدف سهم را 190 و در صورت عبور در مرحله بعد 200 میبینم. رشد بیشتر را فعلا متصور نمیدونم!

http://forums.boursy.com/imported/2012/01/45.jpg

bahary
2012/01/07, 23:31
صدرا در موقعیت صعود قرار گرفته
هدف سهم را 190 و در صورت عبور در مرحله بعد 200 میبینم. رشد بیشتر را فعلا متصور نمیدونم!

با عرض پوزش با این نظر خیلی موافق نیستم چون هنوز اتفاق محسوسی در شرکت صدرا نیفتاده که منجر به مثبت شدنش شود. صدرا با نمودار و تکنیکال سازگاری ندارد. سیاسی کامل است و با این تحریمهای سنگین کارش جلو نمی رود.

esi_mohammadi
2012/01/08, 01:44
با عرض پوزش با این نظر خیلی موافق نیستم چون هنوز اتفاق محسوسی در شرکت صدرا نیفتاده که منجر به مثبت شدنش شود. صدرا با نمودار و تکنیکال سازگاری ندارد. سیاسی کامل است و با این تحریمهای سنگین کارش جلو نمی رود.

اتفاقا بر عکس
نمودار صدرا واقعا منطبق بر تکنیکال حرکت میکنه
به علت حجم بالای معاملات روزانه در این سهم نمودارش واقعا اعتبار داره

bahary
2012/01/08, 13:17
اتفاقا بر عکس
نمودار صدرا واقعا منطبق بر تکنیکال حرکت میکنه
به علت حجم بالای معاملات روزانه در این سهم نمودارش واقعا اعتبار داره
باز هم موافق نیستم امروز را هم دیدیم. فردا را هم خواهیم دید البته اگه عمری مونده باشه انشاء الله. اگه با تکنیکال حرکت میکرد می بایست 1450 را تاچ میکرد و برمیگشت در حالی که هم خریدار و هم فروشنده نمی دونه برا چی میخره یا میفروشه . این سهم همه را روانی کرده از جمله خود من . چنانچه روزی که کالسیمین و حقش باز شدند میفروخیتم و جایگزین میکردیم الان ضررها را که جبران کرده بودهیچ , کلی هم سود کرده بودیم ویا هر سهم دیگه کالسیمین را مثال زدم. سهم های خوب زیادند.فقط به امیدهای واهی خودمون رو بدبخت کردیم رفت.هزاران نفرین و لعنت بر مسئولین بی عرضه و بی لیاقت این شرکت صدرا.

کیوان
2012/01/08, 15:26
باز هم موافق نیستم امروز را هم دیدیم. فردا را هم خواهیم دید البته اگه عمری مونده باشه انشاء الله. اگه با تکنیکال حرکت میکرد می بایست 1450 را تاچ میکرد و برمیگشت در حالی که هم خریدار و هم فروشنده نمی دونه برا چی میخره یا میفروشه . این سهم همه را روانی کرده از جمله خود من . چنانچه روزی که کالسیمین و حقش باز شدند میفروخیتم و جایگزین میکردیم الان ضررها را که جبران کرده بودهیچ , کلی هم سود کرده بودیم ویا هر سهم دیگه کالسیمین را مثال زدم. سهم های خوب زیادند.فقط به امیدهای واهی خودمون رو بدبخت کردیم رفت.هزاران نفرین و لعنت بر مسئولین بی عرضه و بی لیاقت این شرکت صدرا.

احمد عزیز بنده هم جزو متضررین صدرا هستم ولی اجازه ندادم این سهم که به هر دلیلی باعث ضرر من شد جو روانی بر روی من و تصمیم گیری هایم انجام دهد. با لعن و نفرین این و آن هم متاسفانه ضررهای ما بر نمی گردد. در مورد سیاسی بودن سهم خب کل امور کشور ما سیاسی است! صدرا هم یکی از آنهاست در عین حال قطعا صعود و نزول هر سهم تابعی از مسائل بنیادی و تکنیکالی آن میباشد. به نظر من اخبار بنیادی یک سهم و یا مسائلی موثر در سهم که مسائل سیاسی یکی از ان عوامل میباشد باعث ایجاد یا حرکت در یک روند مشخص میشود و این حرکت تکنیکال سهم را رقم میزند.
من صدرا را نه به دلیل اخبار بنیادی (حالا نمی دانم این قضیه پروژه کشتی چقدر موثر است؟!) بلکه صرفا به دلیل عبور تدریجی و فرسایشی سهم از دو روند نزولی و نحوه معاملات آن طی روزهای اخیر گفتم و نگفتم صعود هیجانی دارد. حتی هدفهای بالایی هم برایش متصور نبودم و نظر کلی من همچنان طبق صفحات قبل بر روند نزولی صدرا است. مقطع فعلی را تنها مستعد رشدی کوتاه مدت دیدم و به نظرم هنوز معتبر میباشد. تا ببیتیم معاملات روزهای آتی چگونه پیش میرود!

حامد24
2012/01/08, 23:42
بازدید وزیر نفت از جزیره صدرا
وزیر نفت به همراه هیأتی از مدیران ارشد نفتی از یارد فراساحل و کارخانه کشتی‏سازی صدرا در بوشهر بازدید کرد.

به گزارش مارین نیوز، رستم قاسمی در این بازدید از روند ساخت کشتی‏های نفتکش 113 هزار تنی افراماکس و همچنین آخرین وضعیت ساخت سکوهای میدان رشادت و تجهیزات فراساحل فازهای 17 و 18، 22تا 24 و 13 مطلع شد.

احمد قلعه‏بانی، مدیرعامل شرکت ملی نفت، محمود زیرکچیان‏زاده، مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران، موسی سوری، مدیرعامل شرکت نفت‏وگاز پارس، مظفری شمس، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‏الانبیاء سپاه، خواجه علی، ریاست هیأت مدیره صدرا، و مهدی اعتصام، مدیرعامل شرکت صدرا، نیز در جریان این بازدید حضور داشتند و در جلسه‏ای آخرین وضعیت پروژه‏های در دست اجرای صدرا بویژه فازهای جدید پارس جنوبی را مورد بررسی قرار دادند.

بنابر گزارش مارین نیوز، قاسمی در این بازدید بر ضرورت اجرای به‏موقع پروژه‏های صدرا تأکید کرده و آب‏اندازی کشتی افراماکس و پایان ساخت جکت‏های فازهای جدید تا پایان سال جاری را خواستار شده است.

http://marinenews.ir/?show=news&maj=news&type2=showz&catid=11702

manam_orginal
2012/01/09, 09:29
صدرا صف خرید شد

bahary
2012/01/09, 09:34
فقط فرصت فروش است همین .من کاملا از شرش راحت شدم هر چند با زیان کلان.

pani
2012/01/09, 11:15
من احتمال سر و شونه کف میدم با هدف 220-230 (نک لاین فرضی 188-190)

البته صرفا یک احتماله با توجه به موج شماری سهم

bahary
2012/01/09, 13:09
من احتمال سر و شونه کف میدم با هدف 220-230 (نک لاین فرضی 188-190)

البته صرفا یک احتماله با توجه به موج شماری سهم
پانی خانوم میشه با نمودار نشون بدی ؟ نک لاینت با چه بازه زمانی است؟

pani
2012/01/09, 13:29
پانی خانوم میشه با نمودار نشون بدی ؟ نک لاینت با چه بازه زمانی است؟

وقتی هنوز یک احتماله نمیشه چارتی هم ارائه داد منتها با توجه به موج شماری سهم احتمال این صعود بسیار زیاده.

سهم وقتی حرکت میکنه که همه رو ناامید کرده باشه خودم هفته قبل 164 خریدم 10% و داشتم کم کم ناامید میشدم.هرچند 177 فردا بسیار مهمه ...

JGH
2012/01/09, 13:58
سلام
با اجازه اساتيد محترم بنده هم با نظر پاني خانم موافقم
ولي فكر كنم در 1950 مقاومت داشته باشد
البته فقط نظر بنده است و مدتهاست كه دارم از نظرات اساتيد بزرگوار در اين سايت و سايت بوركس استفاده مي كنم

کیوان
2012/01/09, 14:30
نمودار صفحه قبلمو میگذارم دوباره اینجا. مقاومت 190 نقطه چین آبی در شکل هست که به گمانم با موج شماری سرکار خانم پانی هم مطابقت داشته باشد.
فقط دوستان توجه کنند که اگر شکست 190 به مدت یکهفته طول بکشد لبه صورتی نزولی باعث ایجاد مقاومتی مضاعف می گردد. در کل گمان میکنم با توجه به شرایط فعلی رشد سهم تا همین میزان باشد.

pani
2012/01/09, 14:38
نمودار صفحه قبلمو میگذارم دوباره اینجا. مقاومت 190 نقطه چین آبی در شکل هست که به گمانم با موج شماری سرکار خانم پانی هم مطابقت داشته باشد.
فقط دوستان توجه کنند که اگر شکست 190 به مدت یکهفته طول بکشد لبه صورتی نزولی باعث ایجاد مقاومتی مضاعف می گردد. در کل گمان میکنم با توجه به شرایط فعلی رشد سهم تا همین میزان باشد.

موافقم. کلا تصور میکنم همین خط مقاومت ابی تون احتمالا تبدیل بشه به نک لاین احتمالی و بره واسه تکمیل شانه راست و ادامه ماجرا...

JGH
2012/01/09, 14:58
?@_@?

baradaran
2012/01/09, 22:05
http://www.irupload.ir/images/iq1jky3p58xqmrd1pwb.jpg

با سلام و عرض ادب
دوستان بررسی خوبی از روند صدرا ارائه کردن من هم از یه منظر دیگه نمودار رو بررسی میکنم البته برای اینکه تصویر واضح باشه نمودار رو خطی کردم .
به اعتقاد من مقاومت خط روند نزولی که با رنگ صورتی مشخص شده بسیار مهم بود و زمانی که این مقاومت هفته گذشته شکسته شد اولین سیگنال صادر شد .
مقاومت خط روند صعودی هم که امروز تقریبا شکسته شد از اهمیت بالائی برخوردار بود و در صورت که کاملا شکسته بشه یه مقاومت مهم رو سهم رد کرده .
مقاومت مهم دیگه ma20 روزه بود که اون هم خیلی وقت بود شکسته نشده بود و امروز تقریبا شکسته شد.
وقتی قرار باشه مقاومتهای به این مهمی شکسته بشه حتما باید در زمان شکست یه حجم بالای معاملات رو هم داشته باشیم و امروز این مورد رو هم در نبرد سنگین جبهه خرید و فروش مشا هده کردیم .
نکته مهم دیگه از نظر من شکست مقاومت در RSI بود اگه دقت کرده باشیم خط قرمز رنگ در RSI خیلی وقت بود شکسته نشده بود و بعد از سه ماه این مقاومت هم شکسته شد .
اگه به سابقه سهم نگاه کنیم مرتبه قبلی هم وقتی این مقاومت در RSI شکسته شد صعود هیجانی به دنبال داشت که در مستطیل سبز رنگ مشخص شده .
بنابراین من فکر میکنم نباید هدف قیمت 190 باشه و به نظرم تمام این موارد نشان از صعود بالاتر میدن البته قطعا این صعود به یکباره نخواهد بود و حتما در برخورد با مقاومتهای مهم سهم اصلاح قیمت خواهد داشت .
فردا هم سهم به مقاومت مهم 176 برخورد میکنه که اون هم به نظرم تعیین کننده است و درواقع اگه قرار باشه سهم صعود واقعی داشته باشه باید این سناریو فردا تکمیل بشه به عبارت دیگه اگه فردا در برخورد با مقاومت قیمت برگرده تمام این داستانها منتفی خواهد بود .
البته صدرا بارها نشون داده همه رو غافلگیر کرده و نمیشه خیلی رو نمودار قاطع صحبت کرد و بهترین روش اینه که مرحله به مرحله جلو بریم و تحلیل رو کوتاه مدت انجام بدیم با نگاه کوتاه من هم فعلا دو مقاومت مهم سر راه صدرا میبینم یکی در 176 و دیگری در 188 تومان .

MTZ
2012/01/09, 22:11
صدرا چون جو هیجانش خیلی قوی است قالبا شونه راست را درست نمیکنه و یک کله میره بالا تاریخچه نمودار سهم پر است از این مثال که بارها شانه راست را تشکیل نداده و پریده

behnam
2012/01/09, 22:34
توجه دوستان تکنیکالیست رو به یه نکته مهم جلب میکنم
نوع معاملات امروز نشانگر استارت سهم برای یک صعود بزرگ بود
شاید سهم به زودی برای تعدیل مثبت بسته بشه و بالای تمام مقاومتها باز بشه
اگر فقط بحث بخشش جرایم دیرکرد بانکی نهایی بشه سود شرکت به راحتی به بالای 20 تومن خواهد رسید
این سهم تا پایان سال حداقل 100% افزایش سرمایه مجانی داره که با این قیمت توجیهی نداره

کیوان
2012/01/09, 22:56
توجه دوستان تکنیکالیست رو به یه نکته مهم جلب میکنم
نوع معاملات امروز نشانگر استارت سهم برای یک صعود بزرگ بود
شاید سهم به زودی برای تعدیل مثبت بسته بشه و بالای تمام مقاومتها باز بشه
اگر فقط بحث بخشش جرایم دیرکرد بانکی نهایی بشه سود شرکت به راحتی به بالای 20 تومن خواهد رسید
این سهم تا پایان سال حداقل 100% افزایش سرمایه مجانی داره که با این قیمت توجیهی نداره
بله ، موافقم. با این احتمال میتونه خارج از پیش بینی حرکت کنه...من اگر نقدینگی داشتم همزمان با سیگنال خرید حتما وارد صدرا میشدم....حداقلش رشد تا 190 است بدون استرس و ریسک.

علامه
2012/01/09, 23:37
بله ، موافقم. با این احتمال میتونه خارج از پیش بینی حرکت کنه...من اگر نقدینگی داشتم همزمان با سیگنال خرید حتما وارد صدرا میشدم....حداقلش رشد تا 190 است بدون استرس و ریسک.

بارشد صدرا کاملا موافقم چون حجم خوبی زد و شواد نشون میده که دیگه وقتشه
ولی با این کلمه بدون استرس و ریسک شما مخالفم بشدت!
صدرا 1 ریال سودش هم با استرسه
چه بسیار افرادی بودن که فکر میکردن 250 اخرین فرصت خریده و ..... و الان ماههاست اکثرمون میگیم دیگه وقتشه و همینطور افت کرد
پس واقعا نمیشه پیش بینی کرد از این سهم و همه چیش استرسه

مات
2012/01/09, 23:41
نخستین سازه غول پیکر پارس جنوبی فردا (سه شنبه) وارد خلیج فارس میشود

نفت نیوز: نخستین سازه دریایی طرحهای 35 ماهه پارس جنوبی به وزن تقریبی یکهزار و 600 تن فردا از یارد سکوسازی خرمشهر بارگیری و برای نصب وارد آبهای خلیج فارس میشود.

به گزارش خبرنگارمهر، در طرح توسعه فاز 20 و 21 پارس جنوبی بیش از 15 هزار تن سازه دریایی طراحی، ساخت و در خلیج فارس نصب خواهد شد.

بر این اساس در این 2 فاز مشترک گازی در مجموع طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی چهار پایه سکو (جکت)، سه پایه سکو، چهار پل و دو عرشه سنگین که هر یک به وزن تقریبی دوهزار و 600 تن ساخته می شود.

در حال حاضر با گذشت حدود 19 ماه از امضای قرارداد توسعه فاز 20 و 21 پارس جنوبی، عملیات ساخت نخستین چهار پایه سکو در بخش فراساحلی این پروژه به پایان رسیده است و سازه فراساحلی فردا سه شنبه 20 دی ماه پس از بارگیری در یارد سکوسازی خرمشهر برای نصب وارد آبهای خلیج فارس می شود.

پیش بینی می شود مطابق با برنامه زمان بندی پس از بارگیری پایه سکوی اول به فاصله 1.5 تا 2 ماه بعد دومین پایه سکو برای نصب در خلیج فارس بارگیری شود، ضمن آنکه همزمان با ساخت سازه‎های دریایی این دو فاز مشترک گازی تا خرداد ماه آینده لوله گذاری فاز 20 و 21 پارس جنوبی در خلیج فارس آغاز می شود.

به گزارش مهر، هدف از طرح توسعه فازهای 20 و 21 پارس جنوبی تولید روزانه 50 میلیون مترمکعب گاز طبیعی، 400 تن گوگرد، 75 هزار بشکه میعانات گازی و بازیافت سالانه یک میلیون تن گاز اتان و یک میلیون و 50 هزار تن گازمایع است.

در تاسیسات فراساحلی این پروژه مشترک گازی ساخت و نصب 2 سکوی سرچاهی مجهز به تسهیلات جداسازی آب، سرویسهای جانبی، پل ارتباطی و سکوی مشعل حفر 22 حلقه چاه تولیدی، نصب 2 رشته لوله دریایی 32 اینچ و دو رشته لوله 4.5 اینچی انتقال گلایکول به طول تقریبی 212 کیلومتر پیش بینی شده است.

bahary
2012/01/09, 23:55
بعضی از دوستان نسبت به صدرا خیلی علقه نشان می دهند و لذا تا یک روز حجم معاملات بالا میره اغراقها هم در مورد آن زیاد میشه! در همین یک ماه گذشته روزهایی بوده که در صف فروش بالای 20میلیون حجم داشته ولی متاسفانه سهامداران خود را ناکام گذاشته است. این سهم اغواکننده است مواظب باشید! سهام خوب در بازار خیلی زیاد است . در سایت همسایه دیدم که حتی محمد صالحی که خودش را کشته برای این سهم امروز اعتراف کرده بخاطر ماندن در این سهم حداقل 50درصد از سود سهمهای دیگر که میتونسته داشته باشه جامانده است.

hamhamham
2012/01/10, 01:20
دوست عزیز شما هم که ندارید پس بی خیال
فقط فرصت فروش است همین .من کاملا از شرش راحت شدم هر چند با زیان کلان.

مات
2012/01/10, 01:33
ذات صدرا همينه هر چقدر كه از توش كشيده باشي بيرون ي جا خفت ميكنه و بخشي از اون سود رو مي گيره ازت همين جناب محمد صالحي مي گفتن كه صدرا تكنيكالي ترين سهمه و جالبه كه امروز گفتن كه توي صدرا ضرر كردن كسي كه يك ماه ميگه صدرا ميره توي موج سه

esi_mohammadi
2012/01/10, 18:51
اگر مبنا را بر این بزاریم که موج a اتمام پیدا کرده که به نظر اینطور میاد و هم اکنون در موج b از یه اصلاح زیگزاگ قرار داشته باشیم و از آنجا که موج b الزاما سه موجه هست کله فعل و انفعالات چند روزه صدرا را از 157 تومان تا اکنون را میشه اینجور دید
http://8207.4.img98.net/out.php/i181766_sadra-new-15-min.jpg

لینک تصویر (http://8207.4.img98.net/out.php/i181766_sadra-new-15-min.jpg)

من احتمال میدم سهم از محدوده 164 یا 165 برگرده و بدون نوسان یه رشد خوبی را تجربه کنه... انشالله

rezaafshari110
2012/01/15, 13:17
یادش بخیر یک زمانی همیشه جزو 3 تاپیک اول بود.حالا باید از اون ته مها پیداش کرد.
فری جون بیا بابا یک مطلب بزن.تو که الان توی سایت هستی.
ولش کن اینقدر ناراحت نباش.بالاخره نوبت این هم میشه.
فقط خدا گزارشش رو بخیر بگذرونه.

محمد صالحی
2012/01/16, 12:20
http://up3.iranblog.com/images/89955835330420064673.png (http://up3.iranblog.com/)

بدون شرح

هر سهمی به غیر از خصدرا بود حتمی بود اما خصدرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مات
2012/01/16, 12:30
...و اما در مورد صدرا هر چي ميخوام در مورد اين سهم كمتر بنويسم نميشه ... زماني خاتم اومد اين سهمو از بانك ملي خريد به قيمت 100 تومن بازار پيشه خودش گفت مشكل اساسيه اين سهم حل شده و اون مشكل ندادنه پروژه به شركت صدرا بود حالا از اون تاريخ حدود 2 سال گذشته و هيچ سودي اين شركت نمي سازه بازار الان مردده كه بخره يا نه اگر گزارشه شركت براي 9 ماهه هم خراب باشه ميريزه شركت توي اين قيمت ها حبابه كامله همين بكام هم قيمته صدراست حقوقيش از صدرا بهتره سهم سود دهه حالا بازار چرا بايد بره صدرا رو بخره اون موقعي هم كه رفت بالا بخاطر سفته بازايي مثله ع.ر و ع. م رفت بالا كه خدا ازشون نگذره كه ملتو به خاك سياه نشوندن

esi_mohammadi
2012/01/16, 18:51
فعلا با سقف کانال درگیره... بشکنه رفته
http://8208.6.img98.net/out.php/i185059_sadra-chanel.jpg

لینک تصویر (http://8208.6.img98.net/out.php/i185059_sadra-chanel.jpg)

esi_mohammadi
2012/01/17, 12:41

متاسفانه با اینکه نفوذ خوبی هم کرد اما قیمت نتونست خودش را بالای کانال تثبیت کنه
http://8208.6.img98.net/out.php/i185620_sadra-chanel-2.jpg

لینک تصویر (http://8208.6.img98.net/out.php/i185620_sadra-chanel-2.jpg)

bahary
2012/01/17, 21:00
متاسفانه با اینکه نفوذ خوبی هم کرد اما قیمت نتونست خودش را بالای کانال تثبیت کنه

لینک تصویر (http://8208.6.img98.net/out.php/i185620_sadra-chanel-2.jpg)
اسی جان وقت را روی این سهم تلف نکن!امیوارم سهامدار صدرا نباشی.

*سامان*
2012/01/18, 12:00
همه چشما به كداله....يه گزارش 50 50 يا يه شك به بازار.... - يا +.............:)]

طيب
2012/01/18, 13:02
باسلام وعرض ادب

قيمت صدرا بعداز تجديد ارزيابي دارايي ها وتسويه حساب هاي بانكي ديدن داره

جهان شهر
2012/01/18, 14:33
باسلام وعرض ادب

قيمت صدرا بعداز تجديد ارزيابي دارايي ها وتسويه حساب هاي بانكي ديدن داره

ولي من فكر نميكنم در گزارش 9 ماهه هم خبري باشه..خدا كنه خبري باشه تا حداقل ديگه انتظار نكشيم....

*سامان*
2012/01/18, 15:06

اسي جان اين كانالي كه رسم كرديد يكم كج نيست؟:d

farhad.fathi
2012/01/18, 20:20
سلام دوستان
یه حرفی بزنم این شب پنجشنبه ای
فقط منو دعوا نکنید
مثل این مادر خرسه مهربون باشید

امروز 28/10/1390
3147 ریال رو به خاطر بسپارید

http://www.upsara.com/images/tb84wefuym25tnrq99h3.png (http://www.upsara.com/)

esi_mohammadi
2012/01/18, 21:46
[QUOTE=farhad.fathi;84293]سلام دوستان
فقط منو دعوا نکنید

امروز 28/10/1390

فرهاد شام یادت نره

کیوان
2012/01/18, 22:01
سلام دوستان
فقط منو دعوا نکنید

امروز 28/10/1390

فرهاد جان من منظورتو از 3147 ریال نفهمیدم؟! در مورد چی صحبت میکنی؟!

*سامان*
2012/01/18, 22:51
فرهاد جان من منظورتو از 3147 ریال نفهمیدم؟! در مورد چی صحبت میکنی؟!

يعني قيمت صدرا ميشه 3147:-?

کیوان
2012/01/18, 23:04
چقدر دقیق!!!! :-?0:-)

farhad.fathi
2012/01/18, 23:17
[QUOTE=farhad.fathi;84293]سلام دوستان
فقط منو دعوا نکنید

امروز 28/10/1390

فرهاد شام یادت نره
سلام عقب نیوفتی اسی جان

نفوذ میکنه مطمعن باش

esi_mohammadi
2012/01/18, 23:24
[QUOTE=esi_mohammadi;84309]
سلام عقب نیوفتی اسی جان

نفوذ میکنه مطمعن باش

نمودار همراه با الیوت ؟

farhad.fathi
2012/01/18, 23:29
[QUOTE=farhad.fathi;84339]

نمودار همراه با الیوت ؟

http://up98.org/upload/server1/01/z/htypwpfc39qb1oiienc.png

راستی اسی جان چارت فن اوا رو برام بفرست تو پیام خصوصی راستی مطالب و نرم افزار رو نفرستادی رو ایمیل

bahary
2012/01/19, 03:26

کی این اتفاق می افته؟

جهان شهر
2012/01/19, 09:30
حالا چرا 3147 ريال من ميگم بالاي 4000ريال را به خاطر بسپار و در اين هم شكي ندارم اما زمانش مهمه و فكر ميكنم تويه ميان مدت و شايد هم دراز مدت ..يعني بين مرداد تا دي ماه سال 91....به خاطر بسپاريد

behnam
2012/01/19, 09:56
حالا چرا 3147 ريال من ميگم بالاي 4000ريال را به خاطر بسپار و در اين هم شكي ندارم اما زمانش مهمه و فكر ميكنم تويه ميان مدت و شايد هم دراز مدت ..يعني بين مرداد تا دي ماه سال 91....به خاطر بسپاريد
در این بازه زمانی مورد نظر شما حداقل هدف صدرا 600 تومنه
حقیقی های زیادی در این چند وقت گذشته از سهم خارج شدن که بیشتر اونها با ضرر فروختن
دلیل این امر هم روند خسته کننده سهم در یکی دو ماه گذشته بوده
رشد صدرا همیشه با سرعت و قدرت زیادی همراه بوده
قبل از مجمع هم سهم تقریبا همچین وضعیتی داشت
اگر به گذشته سهم نگاه کنید خواهید دید که صعودهای بزرگ صدرا همیشه در یک بازه زمانی کوتاه مدت اتفاق افتاده

*سامان*
2012/01/19, 11:23
کی این اتفاق می افته؟

هر وقت دارو دسته اعتصام خوب تا خرخره خريدن

naruto
2012/01/19, 11:46
فعلا تا فروردین 260 تومن رو داشته باشین تا بعد!

جهان شهر
2012/01/20, 13:19
تصميم جديد گمرک ايران براي واردات کالا
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۰ ساعت ۰۰:۳۲
ريیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران گفت: در تصمیمی جدید وارد کنندگان کالاهای با نشان معتبر بین المللی که دارای نمایندگی در کشور هستند می توانند بدون مراجعه به استاندارد و توقف در گمرک، کالاهای خود را وارد کشور کنند.
به گزارش واحد مرکزی خبر، ريیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران گفت: در تصمیمی جدید وارد کنندگان کالاهای با نشان معتبر بین المللی که دارای نمایندگی در کشور هستند می توانند بدون مراجعه به استاندارد و توقف در گمرک، کالاهای خود را وارد کشور کنند.

عباس معمارنژاد همچنین از پذیرش گواهی شرکت های بازرسی بین المللی برای ورود کالا به کشور خبرداد و این اقدام را موجب کاهش چشمگیر زمان ترخیص کالاها دانست.
قابل توجه جناب آقاي اعتصام كه فرموده بودند مشكل ترخيص در گمرگ داريم...انشالا كه اين موضوع هم حل شده.

bourse
2012/01/20, 22:58
در مورد صدرا به نظر من یه سیکل قیمتی به ترتیب زیر داریم
اول ریزش سهم تا محمدوده 130 و پایان موج اصلاحی ( شاید یه گزارش نه چندان دلچسب تو نه ماهه باعث این ریزش بشه ) و سپس با یه خبر خوب شروع موج 1 تا محدوده 280 . اصلاح تو موج 2 تا محدوده 220 . شروع موج 3 تا محدوده 680 . اصلاح قیمت تا محدوده 520 تو موج 4 و شروع موج 5 و رشد قیمت تا سقف کانال 1200 .

http://www.upsara.com/images/64i4v7xk2n4pzh9qfl.gif (http://www.upsara.com/)

http://www.upsara.com/images/5k0a1nzulmit3m6q23n0.png (http://www.upsara.com/)

http://www.upsara.com/images/90jdc0amb7o99f9a8wrf.png (http://www.upsara.com/)

http://www.upsara.com/images/etyk22lx8tmdnf8ndgos.png (http://www.upsara.com/)

esi_mohammadi
2012/01/21, 14:04
در مورد صدرا این آلترناتیو را نیز در تایم ماهیانه میشه در نظر گرفت :
شکست سطح 145 تومان این تحلیل از اعتبار ساقط خواهد شد
با توجه به ساختار ریزشی سهم در تایم روزانه از قیمت 2865 ریال تا 1573 ریال در 72 کندل و به صورت یک روند نزولی فرسایشی یه خورده شک بر انگیز هست ... احتمال داره در موج b باشیم . اگر اینطور باشه به احتمال فراوان یک حرکت شارپ در غالب موج c خواهیم داشت
اینجاست که فاندامنتال سهم کمک خواهد کرد که آیا این احتمال میتونه به حقیقت بپیونده !!!!

http://8208.6.img98.net/out.php/i189740_sadra-new-el-wave.jpg
لینک تصویر (http://8208.6.img98.net/out.php/i189740_sadra-new-el-wave.jpg)

lord arshiya
2012/01/21, 17:59
با توجه به ساختار ریزشی سهم در تایم روزانه از قیمت 2865 ریال تا 1573 ریال در 72 کندل و به صورت یک روند نزولی فرسایشی یه خورده شک بر انگیز هست ... احتمال داره در موج b باشیم . اگر اینطور باشه به احتمال فراوان یک حرکت شارپ در غالب موج c خواهیم داشت
اینجاست که فاندامنتال سهم کمک خواهد کرد که آیا این احتمال میتونه به حقیقت بپیونده !!!!

چارتهات و تحلیلت فوق العاده هست اسی عزیز
فشار دادن دگمه تشکر در برابر این چارتهای بی نظیر خیلی کمه، برای همین وظیفه خودم دونستم یک خدا قوت جانانه به شما عرض کنم،
دمت گرم رفیق:x

ناظم
2012/01/21, 22:50
دوستان مجمع صدرا کی است بلوایی به پا کنم در مجمع صدرا آخه ... که به درد چوپانی هم نمی خوری چرا میریت چنین سهمی را پذیرفته ای که یک عده سهامدار جزئ را به خاک سیاه نشانده ای

مات
2012/01/21, 23:04
دوستان مجمع صدرا کی است بلوایی به پا کنم در مجمع صدرا آخه آشغال که به درد چوپانی هم نمی خوری چرا میریت چنین سهمی را پذیرفته ای که یک عده سهامدار جزئ را به خاک سیاه نشانده ایمنم پايم توي تير ماهه به خدمت اون اعتصام و دارو دستشون خواهيم رسيد البته خدا رو شكر من اين سهمو ندارم ولي بري دفاع از حقوق سهامدار جزئ پايم رو من حساب كنيد تو هر زمينه ايش ولو ...کشیش

مهرداد
2012/01/21, 23:11
خون به پا می شود!!!!!

ناظم
2012/01/21, 23:17
همانطور که دولت اعلام کرد دلالی ارز ضربه به کشور می زند منم اعلام میکنم مافیای صدرا با ضرر زدن به سهامداران جزئ و خروج پول از بورس ضربه به این نظام زده ولذا مفسد فی الارض هستند

عليمردان
2012/01/21, 23:35

سلام اسی خان تارگت این c شارپ احتمالی در نمودار شما کجاست؟

esi_mohammadi
2012/01/22, 01:14
اگر عوامل فاند سهم این حرکت را تایید کنند حداقل تا سقف موج قبلی ( کل حرکت موج b) و حداکثر :D خیلی برو بالا

خراباتی
2012/01/22, 02:42
به خون بپا کردن نیست

خیلی باید مراقب اوضاع بود
با پذر گلشیفته صحبت کردک که مومن این وصله ها بتو و خاندانت نمیچسبه
پر رو گفت چکار گنم؟
کار اون بمن ربط نداره

گفتم همین کارها را می کنند خیلی ها دخیل می بندند به اسب حضرت عباس برای حاجت و غیره ....

کسی به دختر تو کاری نداشت که همه را سر به هوا کرد

orumbourse
2012/01/22, 16:52
یک سوال از کسانیکه اعتقاد دارن روند نزولی صدرا تموم نشده است؟
اموخته های من بمن میگن که با افزایش روند حجم معاملات افزایش پیدا میکنه،به عبارتی این نیرو وتوان هست که با اسم بورسی خود بنام حجم معاملات روند رو جلو میبرد.
تکمیل این گفته میتونه این باشه که
در روندهای صعودی با افزایش قیمت ،حجم معاملات بیشتر ودر کاهش قیمت حجم معاملات کاهش می یابد
و در روندهای نزولی با کاهش قیمت ،حجم معاملات افزایش و در افزایش قیمت حجم معاملات کاهش می یابد.
خب بحث ما روی روند نزولی صدراست.اگه ما قبول کنیم که صدرا همچنان از روند نزولی خارج نشده پس باید شرایط روند نزولی بر اون حاکم باشه.
ولی وقتی نگاه میکنیم می بینیم در زمانی که قیمت از 145 تومن بسمت 286تومن (موج داخل دایره سبز رنگ)حرکت کرد بجای کاهش حجم معاملات افزایش حجم داشته.
چنانچه در شکل می بینید ما در موج های قبلی 1،3،5در روند صعودی افزایش حجم معاملات داشتیم وهمچنین در روند نزولی abcنیز این مورد رعایت شده ولی از موج 145تومن تا 285 تومن برعکس این شده.
سوال اینه اگر روند نزولی تموم نشده پس چرا این موج شرایط روند نزولی رو نداره وبا افزایش قیمت حجم معاملات کاهش پیدا نکرده و برعکس زیاد شده؟
البته من هدفم از طرح این سوال این نیست که بگویم صدرا زیر 145 تومن نماید ،چون در اونصورت موج 3 نقض میشود،صرفا برای این بوده که سوال برایم پیش اومده وخوشحال میشم جوابی براش پیدا کنم.

http://forums.boursy.com/imported/2012/01/32.png

داش مهدی
2012/01/23, 00:29
نه ماهه صدرا هم نمیاد یخورده بخندیم

Captain Nemo
2012/01/23, 00:53
نه ماهه صدرا هم نمیاد یخورده بخندیمدوست عزیز به چی میخوای بخندی ؟؟!!بدبخت شدن سهامداران صدرا ؟؟!!

behnam
2012/01/23, 01:03
دوست عزیز به چی میخوای بخندی ؟؟!!بدبخت شدن سهامداران صدرا ؟؟!!
کاپیتان عزیز صدرا دیگه جایی برای افت نداره
مطمئن باشید تا چند وقت دیگه خیلیها که منتظر صدرای 100 تومنی هستن در صف خرید بالای 50 میلیونی به انتظار عرضه خواهند بود
به سابقه سهم اگر نگاه کنید متوجه عرض بنده خواهید شد
دو سال پیش صدرای 145 تومنی صف فروش بود ولی در عرض 4-3 ماه همون صدرا شد 400 تومن با 100 میلیون صف خرید
صبور باشید

داش مهدی
2012/01/23, 01:18
دوست عزیز به چی میخوای بخندی ؟؟!!بدبخت شدن سهامداران صدرا ؟؟!!

نه دوست گرامی، روز مرگ من باشه اگه بخام به بدبختی کسی بخندم ، حتی اگه دشمنم باشه

منظورم گزارش تابلوشونه که همیشه عددسازی توش موج میزنه، البته این خنده از گریه هم تلختره

خدا رو چه دیدی کاپیتان برزگوار، احتمالن این دفعه به خوشبختی تجهیزاتیها خندیدیم

ان مع العسر یسرا

bourse
2012/01/23, 21:59
یک سوال از کسانیکه اعتقاد دارن روند نزولی صدرا تموم نشده است؟
اموخته های من بمن میگن که با افزایش روند حجم معاملات افزایش پیدا میکنه،به عبارتی این نیرو وتوان هست که با اسم بورسی خود بنام حجم معاملات روند رو جلو میبرد.
تکمیل این گفته میتونه این باشه که
در روندهای صعودی با افزایش قیمت ،حجم معاملات بیشتر ودر کاهش قیمت حجم معاملات کاهش می یابد
و در روندهای نزولی با کاهش قیمت ،حجم معاملات افزایش و در افزایش قیمت حجم معاملات کاهش می یابد.
خب بحث ما روی روند نزولی صدراست.اگه ما قبول کنیم که صدرا همچنان از روند نزولی خارج نشده پس باید شرایط روند نزولی بر اون حاکم باشه.
ولی وقتی نگاه میکنیم می بینیم در زمانی که قیمت از 145 تومن بسمت 286تومن (موج داخل دایره سبز رنگ)حرکت کرد بجای کاهش حجم معاملات افزایش حجم داشته.
چنانچه در شکل می بینید ما در موج های قبلی 1،3،5در روند صعودی افزایش حجم معاملات داشتیم وهمچنین در روند نزولی abcنیز این مورد رعایت شده ولی از موج 145تومن تا 285 تومن برعکس این شده.
سوال اینه اگر روند نزولی تموم نشده پس چرا این موج شرایط روند نزولی رو نداره وبا افزایش قیمت حجم معاملات کاهش پیدا نکرده و برعکس زیاد شده؟
البته من هدفم از طرح این سوال این نیست که بگویم صدرا زیر 145 تومن نماید ،چون در اونصورت موج 3 نقض میشود،صرفا برای این بوده که سوال برایم پیش اومده وخوشحال میشم جوابی براش پیدا کنم.

http://forums.boursy.com/imported/2012/01/32.png

جناب orumbourse ممنون که این بحث را مطرح کردید فقط قبل از اینکه جواب شما را بدم میخواستم یه مطلبی را خدمت دوستان مخصوصا سهامداری صدرا عرض کنم امیدوارم تحلیلی که چند روز پیش در مورد صدرا گذاشتم از ریشه غلط باشه و سهم بیشتر از این ریزش نکنه . ببینید شما بحث حجم را مطرح کردید شاید طبق تجربیاتی که شما بدست اوردید توی امواج پیشرو ما افزایش حجم داشته باشیم ولی سوال اینجاست آیا میشه از این فرضیه به عنوان یه اصل استفاده کرد؟ ضمن اینکه پیشنهاد میکنم از حجم همراه با اندیکاتور MFI جناب دکتر بیل ویلیامز استفاده کنید به نظر بنده توی بررسی نمودار یه سهم اول باید از تئوری اصل امواج الیوت بهره برد . همون طور که میدونید امواج الیوت برای ما مثل یه قطب نما عمل میکنن . طبق موج شماری که بنده از سهم کردم به نظرم پایان این موج اصلاحی کف کانال بلند مدت یعنی محدوده قیمتی 130 تومان باشه . من دو تا الترناتیو از سهم به ذهنم میرسه براتون قرار میدم اگه شما هم لطف کنید و موج شماری خودتون را بگذارید ممنون میشم.

http://up98.org/upload/server1/01/z/okra5kfxchabd1kv3ohl.gif (http://up98.org/)

http://up98.org/upload/server1/01/z/sb6pvye7rz73dn8wjwqt.gif (http://up98.org/)

esi_mohammadi
2012/01/24, 00:05
به نظره من که نظره شخصیه بنده هست روند نزولی سهم از 2865 ریال تا اکنون میتونه موج b باشه ( احتمال بالای 60 درصد )
به چند دلیل :
همه ما میدانیم که یکی از ابزارهای بسیار کارا برای تایید و تعیین برچسب امواج در مبحث الیوت ، مکدی و الیوت اسیلاتور می باشد . همانطور که در شکل مشاهده میکنید پیک منفی مکدی استاندارد را ما در موج (a) داریم که با فلش مشخص نمودم . حالا اگر به امواج بعدی دقت کنید قیمت لوهای دیگری را هم تجربه کرده اما مکدی لو یا پیک جدیدی را نسبت به پیک موج ( a) تجربه نکرده !!!
دلیل دیگر نیز نزول فرسایشی ( زمان بر) و همینطور خسته کننده سهم از 2865 ریال در این افت اخیر هست که صعود سهم در 26 کندل روزانه و 7 کندل هفتگی و نزول ان تا الان در 89 کندل روزانه و 20 کندل هفتگی می باشد ( 3.5 برابر صعود قیمت )که خودش میتونه گواه بر قرار داشتن سهم در موج فرسایشی و زمان بر b باشد .
نکته دیگری که وجود داره که در شکل نشان دادم قیمت در موج B حداقل 1436 ریال را دیده اما در موج C همان طور که مشاهده میکنید قیمت موفق به لمس کف موج B نشده که خوده این موضوع جای تامل خواهد داشت.
این نکته را هم میدانیم که موجی که در آن هستیم (احتمالا موج b )میتونه به نزدیکی کف موج a برسد یا حتی 100 درصد موج a را هم برگشت کنه یا حتی میتونه در آن کمی هم نفوذ کند .
به هر حال این نظره شخصی بنده هست .
http://8208.6.img98.net/out.php/i192511_sadra-macd.jpg

لینک تصویر (http://8208.6.img98.net/out.php/i192511_sadra-macd.jpg)

bourse
2012/01/24, 00:24
خوب ظاهرا موج شماری بنده از سهم اشتباه بوده ( از جناب لرد ارشیا بابت تذکر بجاشون تشکر میکنم ) با این حساب به نظرم منطقی ترین موج شماری موج شماری جناب اقای محمدی هست . ان شالله که گزارش 9 ماهه خوب باشه و سهم بیشتر از این ریزش نکنه .

orumbourse
2012/01/24, 00:26
درود بر شما جناب BOURSE
ابتدا عرض کنم که من موج شماری شما رو ندیده بودم و جسارتا قصد کل کل با کسی رو ندارم فقط سوالی برایم پیش اومده بود که بدنبال جواب بودم.
اما در مورد حجم معاملات ،من به هیچ وجه اون رو فرضیه نمیدونم و حتی یه قدم جلوتر میرم واز اون بعنوان قانون یاد میکنم.
ببینید شما یه روندی دارین که اون باید بره جلو(چه صعودی چه نزولی)،این روند باید تحت یه فشاری بره جلو واین فشار باید هرچقدر جلوتر میره افزایش پیدا کنه تا روند رو بسمت جهت دار خودش ببره.من این فشار رو حجم معاملات میبینم.
ما اگه یه روند صعودی داشته باشیم باید فشار تقاضا در افزایش حجم معاملات غلبه کنه بر عرضه وقیمت رو ببره بالا،برعکس اون هم در روند نزولی فشار عرضه در افزایش حجم معاملات غلبه کنه بر تقاضا و قیمت رو ببره پایین.حالا میمونه موج های ضد روند اینها ،یعنی اگر ضد موج روند صعودی که موج اصلاحی منفی میشه با کاهش حجم مواجه میشه ونمیتونه زیاد بیاد پایین و دوباره برمیگرده به روند صعودی،وهمچنین موج ضد روند نزولی که یه موج اصلاحی صعودی میشه میخواد که قیمت رو برخلاف روند بالا ببره ولی بدلیل نبود تقاضا با کاهش حجم معاملات نمیتونه زیاد قیمت رو بالا ببره ومحکوم به شکست میشه.
فکر کنم کمی مسئله رو من پیچیده عنوان کردم،برای درک بهتر من شما رو به کتاب تحلیل تکنیکال جان مورفی فصل حجم معاملات دعوت میکنم که نوشته میزان حجم معاملات شدت یا فوریت پنهان شده در حرکت قیمت رونشون میده.بعد در جای دیگه نوشته در روند صعودی حجم معاملات باید(دقت کنید کلمه باید اومده)همزمان با صعود قیمت بیشتر شود و درهنگام پدید امدن حفره ها باید کاهش یابد.
من موج شماری خودم رو پایین گذاشته ام از نظر من ما درقیمت 45تومن وارد موج 3 اصلی شده ایم که اولین موج 3 اصلی با 5 موج بحالت صعودی تا 421تومن بوده دومین موج اصلی 3 از 421تومن تا 145تومن بصورت نزولی با موج زیگزاگ5-3-5 در قالب موج ABCکه موج Aاون در پنجمین موج دچار کوتاه شده گی و ناتوانی در عبور شده.وبعد ما وارد اولین موج از سومین موج 3 شده ایم(3-3-1) که تا 286رفته وحالا هم در انتها موج2(3-3-2)ویا درابتدای موج 3از 3 اصلی(3-3-3) هستیم(مشروط بر اینکه کف 157 تومن نشکند).

http://www.irupload.ir/images/wd7sj1u6j3cx5dx8us4p.png

bourse
2012/01/24, 01:23
جناب orumbourse تو پست قبلی در مورد حجم معاملات فکر کنم نتونستم درست منظور خودمو برسونم . ببینید منظور بنده این نبود که حجم معاملات توی مارکت تاثیری نداره حتی همون طور که خودتون هم بهش اشاره کردید ما خیلی وقت ها میتونیم به وسیله حجم معاملات یه قدم هم از بازار جلوتر باشیم من بیشتر تاکیدم بر این بود که بهتره برای تشخیص حرکت سهم و اینکه کجای کار قرار داریم از الیوت کمک بگیریم. واما در مورد موج شماری سهم به نظرم دو تا مشکل وجود داره البته اگه اشتباه میکنم امیدوارم اساتید راهنمایی کنن 1- شما حرکت سهم از 145 تا 286 را موج 1 در نظر گرفتید در صورتی که موج 1 باید یه ساختار 5 موجه داشته باشه به نظرم این موج باید یه موج اصلاحی باشه تا پیشرو 2 - شما حرکت سهم از 50 تا 300 را موج 3 در نظر گرفتید در صورتی که طول موج 3 نمیتونه بزرگتر از 7 برابر طول موج 1 باشه.

Zambrotta
2012/01/24, 02:52
http://irupload.ir/images/2nfgrxq3fv02rr4jznup.jpg

orumbourse
2012/01/24, 07:55
جناب orumbourse تو پست قبلی در مورد حجم معاملات فکر کنم نتونستم درست منظور خودمو برسونم . ببینید منظور بنده این نبود که حجم معاملات توی مارکت تاثیری نداره حتی همون طور که خودتون هم بهش اشاره کردید ما خیلی وقت ها میتونیم به وسیله حجم معاملات یه قدم هم از بازار جلوتر باشیم من بیشتر تاکیدم بر این بود که بهتره برای تشخیص حرکت سهم و اینکه کجای کار قرار داریم از الیوت کمک بگیریم. واما در مورد موج شماری سهم به نظرم دو تا مشکل وجود داره البته اگه اشتباه میکنم امیدوارم اساتید راهنمایی کنن 1- شما حرکت سهم از 145 تا 286 را موج 1 در نظر گرفتید در صورتی که موج 1 باید یه ساختار 5 موجه داشته باشه به نظرم این موج باید یه موج اصلاحی باشه تا پیشرو 2 - شما حرکت سهم از 50 تا 300 را موج 3 در نظر گرفتید در صورتی که طول موج 3 نمیتونه بزرگتر از 7 برابر طول موج 1 باشه.

جناب bourse فرمودین که موج 1 من ساختار 5 موجی باید داشته باشه،یه سوال کوچولو از خدمتتون داشتم شما از تمامی موج شماری هایتان که برای سهام داشتین در تمامی اونا تونستین 5 موجی رو در داخل موج های متوسط ویا زیر اون رو شناسایی کنید؟(اینم توجه داشته باشید که لازمه هر موج حداقل حرکتی به اندازه 23.8درصد خلاف موج قبلی داره)واقعا همه موج های متوسط و زیر اون رو شما 5 موج داخل اون رو تونستید بشمارید؟
لازمه حرکات جنبشی امواج زیر متوسط داشتن 5 موج یا 9 موج نیست،بلکه لازمه حرکت اونا پیشروی رو به جلو می باشد اگرچه هر حرکت ما با 5 موج شکل میگیره ولی این به مفهوم این نیست که شما در تمامی امواج ریز هم 5 موج رو بتوانید ببینید،بلکه شما فقط حرکت رو بجلو رو خواهید دید.
پنج موج ها ودیدن اونها بیشتر از امواج متوسط به بالا قابل شناسایی می باشد.
ضمن اینکه موج شماری که من برای صدرا انجام داده ام توسط اسیلاتورها تایید میشه.

bourse
2012/01/24, 11:46
جناب orumbourse بنده عرض میکنم موج 1 باید پنج موجی باشه نظر شخصی خودم نیست بخاطر تاکیدی هست که توی منابع مختلف روی اون شده . تو همون کتاب جان مورفی که فرمودید فصل اصول اموج الیوت یا تو روش الیوت به سبک ماینر داریم ( پنج موج صعودی : موج 1 به اتمام رسیده . در صورت حرکت سه موجی حرکت اصلاحی قبلی هنوز پایان نیافته است اماده ادامه ترند قبلی باشید . یا تو کتاب دکتر بیل ویلیامز و خیلی از مقاله های دیگه . ضمن اینکه اگه بخواهیم از تمام این موارد چشم پوشی کنیم و حرکت سه موجی شما را به عنوان موج 1 در نظر بگیریم بازم یه مشکل وجود داره و اونم اینکه که موج 2 اصلاحی شما که باید حداکثر از سطح 61.8 و 78.6 بر میگشته این اتفاق نیفتاده و سهم تا نزدیکی های 100 پیشروی کرده...

orumbourse
2012/01/24, 11:56
جناب orumbourse بنده عرض میکنم موج 1 باید پنج موجی باشه نظر شخصی خودم نیست بخاطر تاکیدی هست که توی منابع مختلف روی اون شده . تو همون کتاب جان مورفی که فرمودید فصل اصول اموج الیوت یا تو روش الیوت به سبک ماینر داریم ( پنج موج صعودی : موج 1 به اتمام رسیده . در صورت حرکت سه موجی حرکت اصلاحی قبلی هنوز پایان نیافته است اماده ادامه ترند قبلی باشید . یا تو کتاب دکتر بیل ویلیامز و خیلی از مقاله های دیگه . ضمن اینکه اگه بخواهیم از تمام این موارد چشم پوشی کنیم و حرکت سه موجی شما را به عنوان موج 1 در نظر بگیریم بازم یه مشکل وجود داره و اونم اینکه که موج 2 اصلاحی شما که باید حداکثر از سطح 61.8 و 78.6 بر میگشته این اتفاق نیفتاده و سهم تا نزدیکی های 100 پیشروی کرده...

مشکل همین جاست دیگه یه تعدادی برابر تجریبات خودشون از رفتار موج ها اومدن مطالبی نوشتن که اون مطالب رو الان بعنوان قانون یاد میکنند در حالیکه اینطور نیست در قانون اومده که موج 2 نباید از نقطه ابتدای موج1 فراتر برود،اینکه جناب ماینر یا بقیه نوشته که نباید از 78.6 درصد موج 1 بیشتر نرودبراساس تجریبات خودشون بوده ولی اون چیزی که من از موج شماریها دیده ام ،بیش از این مقدارها هم بوده ومشکلی هم در پیداش موج 3 نداشته،شاید بشه گفت موجی که درصدش اصلاحی دوی ان بیش از 78.6 درصد ونرسیده به نقطه ابتدای موج 1 باشد از موج جنبشی قویی برخوارد نیست ولی نمیشه گفت که چون بیش از 78.6 موج 1عبور کرده پس موج 2 نیست،اینو زمانی میگویم که از نقطه ابتدای موج 1 فراتر برود.
ضمنا جناب ماینر در مورد موج 4 گفته اند که نباید بیش از 50 درصد موج 3 اصلاح کند که من بارها مورد نقض اون رو دیده ام،در حالیکه چنین قانونی وجود ندارد وصرفا تجریباتی هستند که در کاربرد با اونها باید از کلمه اکثرا استفاده شود نه لزوما.

bourse
2012/01/24, 12:04
به هر حال جناب orumbourse عزیز ممنونم از اینکه توی این بحث شرکت کردید . همون طور که توی پست قبلیم هم گفتم انشالله که تحلیل بنده غلط باشه و سهام صدرا با یه خبر فاندامنتالی خوب از همین جا برگرده . موفق باشید

خراباتی
2012/01/24, 22:00
ناوگان امریکا و اروپا وارد تنگه هرمز شده اند

با این حساب حالا حالاها صدرا نمیتواند رو پای خود بایستد

در منطقه جنگی میشود سکو ساخت؟

البته که نه

فبشر عبادلذین الرد السهام صدرا

یعنی مژده به اونهاییکه صدرا را رد کردند

*سامان*
2012/01/24, 22:19
ناوگان امریکا و اروپا وارد تنگه هرمز شده اند

با این حساب حالا حالاها صدرا نمیتواند رو پای خود بایستد

در منطقه جنگی میشود سکو ساخت؟

البته که نه

فبشر عبادلذین الرد السهام صدرا

یعنی مژده به اونهاییکه صدرا را رد کردند

اي پير دوران ديده بدان و آگاه باش كه به تو و خدايت ايمان آوردم و سر تسليم به درگاه خداي تو ميسايم:-??

مات
2012/01/24, 22:29
صدرا خيلي وقته كه نتونسته روي پاي خود بايسته و نخواهد ايستاد به خاطر اين كه نيازمند تكنولوژي روز دنياست و دنيا هم بهش نمي ده

behnam
2012/01/25, 10:27
حجم معاملات نشون میده که فروشنده آنچنانی روی این قیمتها وجود نداره
صدرا بعد از این روند خسته کننده باید یک حرکت صعودی قوی داشته باشه
وضعیت سهم جوریه که با کوچکترین خبر مثبت وارد روند صعودی میشه
یادمه بهار پارسال مپنا یه همچین وضعیتی داشت
یه موج نزولی خسته کننده از 378 تا 315 و بعد یه صعود عالی تا 450 +20 تومن سود مجمع
البته مثال زیاده

farhad.fathi
2012/01/25, 21:02
سلام دوستان با این نقاشیهای آماتور خیلی از دوستان از من ناراحتند اما رو که نیست ...... @@4

همونطور که میدونیم صدرا از 285 تومن شروع به ریزش کرد اما این دو ماه اخیر داره طوی یه مثلث نوسان میکنه شرایط خیلی حساسی برا صدرا هست اگر بتونه بالای 171 تومن تثبیت بشه یه صعود جانانه میکنه اما خدای ناکرده اگر طی معاملات شنبه زیر 153 تومن نفوذ کنه کار بیخ پیدا مییکنه

تصویر رو چارت روزانه

http://www.upsara.com/images/36qzliiez19hsimw2sdm.png (http://www.upsara.com/)

تصویر توصیفی هر دو حالت

http://www.upsara.com/images/mcu0wpj0obibg45u1k.png (http://www.upsara.com/)

اما چیزی که خیلی نگرانم میکنه وضعیت RSI در چارت روزانه هست که اون هم خط پایینی مثلث رو به پایین شکونده و احتمال داره بعد از یه پولبک باز هم به اصلاحش ادامه بده

http://www.upsara.com/images/oufvn9piaxvsth8emj36.png (http://www.upsara.com/)

برای تایید ار اس ای روزانه دو تا تصویر زیر هم چارت هفتگی و ماهانه ار اس ای رو نشون میده

http://www.upsara.com/images/0wtvrab2zzt9r73aph29.png (http://www.upsara.com/)

یک حالت ممکن هم نوسان سهم حول دو ضلع مثلث هست که در هنگام شکست هر کدام از اضلاع بشه تصمصم درست گرفت

http://www.upsara.com/images/cmk92tldd1vp0rbspqv1.png (http://www.upsara.com/)

esi_mohammadi
2012/01/26, 03:05
اگر صدرا را بخواهیم طبق نظریه عمل و عکس العمل دکتر اندروز بررسی کنیم دو حالت پیش میاد:
حالت اول
http://8208.6.img98.net/out.php/i194395_acttion-1.jpg
لینک تصویر (http://8208.6.img98.net/out.php/i194395_acttion-1.jpg)

حالت دوم :
http://8208.6.img98.net/out.php/i194396_action-2.jpg
لینک تصویر (http://8208.6.img98.net/out.php/i194396_action-2.jpg)

نظرم رو حالت اول است ... احتمال یه لوی دیگه میدم :D... خدا داند و بس

خراباتی
2012/01/26, 11:15
از کل صدرا فقط برایم بن استفاده نشده مجمع قبل باقیمانده که اونم به فضل خدا پولش میکنم حتی شده با شکایت از شرکت در دیوان محاسبات اداری و غیره ......

خوشبختانه از شعب ابی طالب خارج شدم
و نظاره گر ضرر دوستانی هستم که هنوز مانده اند

:d

جهان شهر
2012/01/26, 12:00
سلام
خبر آمد خبري در راه است
دوستان گلم زياد نگران نباشيد.....ظاهراً اون حمايتي كه مديراي شركت از قيمت 280 تا الان گفتن ، همين محدوده قيمتي 160 است..خيلي اميد دارم ..فقط خدا كنه اين اوضاع بد سياسي حداقل يه كم آروم بگيره...

کوثر
2012/01/26, 14:11
صدرا معمای پیچیده ایست از شرایط بورس ایران؟

محمد صالحی
2012/01/28, 10:25
http://up3.iranblog.com/images/66990694179915455580.png (http://up3.iranblog.com/)

http://up3.iranblog.com/images/31927848335364150611.jpg (http://up3.iranblog.com/)

نظر دوستان

behnam
2012/01/28, 11:03
صدرا اول صبح با کمتر از یک میلیون حجم معامله صف خرید شد
این نشون میده که فروشنده در این قیمتها به حداقل رسیده
سهم نزدیک 2 ماهه که بین 175-165 در نوسانه،البته یه بار تا 188 هم رفت
شرایط برای رشد قیمت سهم کاملا مهیاست
با قطعی شدن بحث تجدید ارزیابی و استمهال بدهی ها شرایط بنیادی شرکت به کلی عوض خواهد شد
دیدن صدرای 400 تومنی تا 3-2 ماه دیگه خیلی دور از انتظار نیست

*سامان*
2012/01/28, 11:46
صدرا اول صبح با کمتر از یک میلیون حجم معامله صف خرید شد
این نشون میده که فروشنده در این قیمتها به حداقل رسیده
سهم نزدیک 2 ماهه که بین 175-165 در نوسانه،البته یه بار تا 188 هم رفت
شرایط برای رشد قیمت سهم کاملا مهیاست
با قطعی شدن بحث تجدید ارزیابی و استمهال بدهی ها شرایط بنیادی شرکت به کلی عوض خواهد شد
دیدن صدرای 400 تومنی تا 3-2 ماه دیگه خیلی دور از انتظار نیست

اگه اون مسايلي كه گفتيد عملي بشه به صدراي 1000 تومني فكر كنيد

behnam
2012/01/28, 11:57
ساده جان، رشد سودآوری صدرا به صورت تصاعدی خواهد بود
شاید یکی دو سال دیگه سود صدرا به اندازه قیمت حال حاضرش باشه
به صدرای 1200 تومنی هم میشه فکر کرد
ولی حدود 2 سال زمان میبره
عرض کردم 3-2 ماهه 400 تومن

جهان شهر
2012/01/28, 14:20
ساده جان، رشد سودآوری صدرا به صورت تصاعدی خواهد بود
شاید یکی دو سال دیگه سود صدرا به اندازه قیمت حال حاضرش باشه
به صدرای 1200 تومنی هم میشه فکر کرد
ولی حدود 2 سال زمان میبره
عرض کردم 3-2 ماهه 400 تومن
فكر كنم داري ميزني تويه خال....

esi_mohammadi
2012/01/28, 22:55
در میان مدت این سهم 127 تومان را خواهد دید
درکوتاه مدت تا محدوده 330 میتونه رشد کنه

*سامان*
2012/01/28, 23:01
در میان مدت این سهم 127 تومان را خواهد دید
درکوتاه مدت تا محدوده 330 میتونه رشد کنه

اين شوخي بود اسي جون يا جدي پس شكلكات كو:p

esi_mohammadi
2012/01/28, 23:06
طبق نظریه دکتر اندروز قیمت موفق به لمس ضلع میانی چنگال نشده . پس تارگت اول را میشه 1774 ریال در نظر گرفت.
http://8208.6.img98.net/out.php/i197324_sadra-pitchfork.jpg
لینک تصویر (http://8208.6.img98.net/out.php/i197324_sadra-pitchfork.jpg)

esi_mohammadi
2012/01/28, 23:08
اين شوخي بود اسي جون يا جدي پس شكلكات كو:p

تو پست های قبل و صفحات قبلی نمودار گذاشتم .

*سامان*
2012/01/28, 23:08
طبق نظریه دکتر اندروز قیمت موفق به لمس ضلع میانی چنگال نشده . پس تارگت اول را میشه 1774 ریال در نظر گرفت.

اين نمودار ايراد داره:d

*سامان*
2012/01/28, 23:12
اين نمودار ايراد داره:d

ميدوني چرا؟:D

طيب
2012/01/28, 23:12
صدرا معمای پیچیده ایست از شرایط بورس ایران؟

باسلام

اين نظر كاملا درسته

*سامان*
2012/01/29, 15:03
چشمم اينجوري8-} شد از بس به كدال نگاه كردم چرا گزارش اين تحفه نمياد#-o

*سامان*
2012/01/29, 15:08

نگاه كن اسي جون ديدم تو تكنيكال تازه كاري ديروز چيزي نگفتم اما اين نمودار سر تا پا ايراد داره:d

ايرادشم اينه كه فقط چنگال داره خب اسي جون كو قاشقش=))=))=))

behnam
2012/01/29, 15:17
چشم اينجوري8-} شد از بس به كدال نگاه كردم چرا گزارش اين تحفه نمياد#-o
از گزارش 9 ماهه مهمتر، پیش سود سال آینده هست
با اعلام سود 91 شاید خیلیها غافلگیر بشن
باز هم عرض میکنم
عامل اصلی برای رشد صدرا بحث تجدید ارزیابی دارایی هاست

pani
2012/01/29, 15:33
از گزارش 9 ماهه مهمتر، پیش سود سال آینده هست
با اعلام سود 91 شاید خیلیها غافلگیر بشن
باز هم عرض میکنم
عامل اصلی برای رشد صدرا بحث تجدید ارزیابی دارایی هاست

اعلام سود سال آینده مگه الان قراره بیاد؟فعلا باید ببینیم 9 ماهه رو چکار کرده که اینقدر .......8-|

behnam
2012/01/29, 15:39
اعلام سود سال آینده مگه الان قراره بیاد؟فعلا باید ببینیم 9 ماهه رو چکار کرده که اینقدر .......8-|
سود سال 91 در حدود یک ماه دیگه اعلام خواهد شد
بنده نگفتم قراره الآن اعلام بشه
اتفاقا برعکس شما،من اصلا به دنبال گزارش 9 ماهه نیستم
ولی معتقدم که گزارش خوبی خواهد داد
برای چندمین بار عرض میکنم
تجدید ارزیابی داراییها و استمهال بدهیها
به این دو نکته توجه کنید

pani
2012/01/29, 15:45
ببینیم و تعریف کنیم!

رنگ رخساره خبر میدهد از سر درون...

اعتقاد من اینه که گزارش 9 ماهه سهمو راهی اخرین تارگت نزولیش میکنه و حرکت سهم از اونجا شروع میشه که محرکش میتونه بقول شما گزارش سال آیندش باشه...ولی گزارش نه ماهه جالب نخواهد بود

وحید83
2012/01/29, 15:51
ببینیم و تعریف کنیم!

اعتقاد من اینه که گزارش 9 ماهه سهمو راهی اخرین تارگت نزولیش میکنه و حرکت سهم از اونجا شروع میشه که محرکش میتونه بقول شما گزارش سال آیندش باشه...ولی گزارش نه ماهه جالب نخواهد بود
پانی خانم قرار نبود بدون چارت پیش بینی بکنید یک چارت هم ضمیمه این بشه بهتر نیست:-/

behnam
2012/01/29, 16:09
ببینیم و تعریف کنیم!

متاسفانه من هر چی میگم دنبال گزارش 9 ماهه نیستم،شما حرف خودتون رو میزنید
ولی باید یه نکته رو در مورد اون تارگت نزولی که شما منتظرش هستین بگم
اگه منظور شما قیمت 120-110 تومن هستش بنده به هیچ عنوان با این تارگتها موافق نیستم
صدرا اگه زیر 145 تومن بره دیگه صعودی در کار نخواهد بود
در بد بینانه ترین حالت سهم میتونه تا 150-145 پایین بیاد نه بیشتر
در ضمن من عادت ندارم سهم خودم یا هر سهم دیگه ای رو تبلیغ کنم
اگه بیشتر بخوام توضیح بدم میشه تبلیغ و من اصلا ازاین کار خوشم نمیاد
پس بهتره صبر کنیم ببینیم تکلیف صدرا چی میشه

pani
2012/01/29, 16:26
متاسفانه من هر چی میگم دنبال گزارش 9 ماهه نیستم،شما حرف خودتون رو میزنید
ولی باید یه نکته رو در مورد اون تارگت نزولی که شما منتظرش هستین بگم
اگه منظور شما قیمت 120-110 تومن هستش بنده به هیچ عنوان با این تارگتها موافق نیستم
صدرا اگه زیر 145 تومن بره دیگه صعودی در کار نخواهد بود
در بد بینانه ترین حالت سهم میتونه تا 150-145 پایین بیاد نه بیشتر
در ضمن من عادت ندارم سهم خودم یا هر سهم دیگه ای رو تبلیغ کنم
اگه بیشتر بخوام توضیح بدم میشه تبلیغ و من اصلا ازاین کار خوشم نمیاد
پس بهتره صبر کنیم ببینیم تکلیف صدرا چی میشه

اتفاقا یکی از کسانیکه با تارگتهای زیر 120 مخالفه خود منم چون در اینصورت معتبرترین موج شماری که از صدرا وجود داره (موج شماری استاد هالی) فیل میشه و دلیلش اینه که موج 3 نمیتونه کوتاهترین موج باشه(موج 3 از سی داخل دیاگونال در آلترناتیو استاد هالی) پس تارگتهای زیر 120 تقریبا محاله این از این...

ولی اگه گزارش خوب نباشه تا حوالی کف قبلی حتی چند درصد پایینتر افت خواهد کرد

بوف کور
2012/01/29, 17:21
اوه اوه
باز سهامداری صدرا بی اعصاب شدن خدایی حقم دارن
سایه اخه من که سهامدار عمده صدرا هستم ؛ یه مشورتی باهام بکن عزیزم
شاید تعدیل مثبت بدم ؛ خدا رو چه دیدی :d

بوف کور
2012/01/29, 17:42
خدا منو ر حمت کنه
هی می خوام در مورد صدرا ننویسم نمی زارین اخه که
بابا تورو به هر کی می پرستید کسی جو گیر نشه
با این تحلیل تصمیم نگرین
این سهم پدر مادر نداره
ولی من توش قیمت های بالا می بینم ؛ چارتم اگر از نفرین اعتصام جون سالم به در بردم تا شب می زارم

bourse
2012/01/29, 17:48
نمیدونم چرا زیاد به گزارش 9 ماهه صدرا خوش بین نیستم :(من آخرین التارناتیو خودمو از صدرا میزارم اینجا و بعدش الفرارررررررررررررررر :D

http://www.irupload.ir/images/4o84240kbze2o79d2fdb.png (http://www.irupload.ir/)

*سامان*
2012/01/29, 17:48
خدا منو ر حمت کنه
هی می خوام در مورد صدرا ننویسم نمی زارین اخه که
بابا تورو به هر کی می پرستید کسی جو گیر نشه
با این تحلیل تصمیم نگرین
این سهم پدر مادر نداره
ولی من توش قیمت های بالا می بینم ؛ چارتم اگر از نفرین اعتصام جون سالم به در بردم تا شب می زارم

منم يه 4 خطيه كامل ميزارم اما تو اين تاپيك نميزارم چون ميترسم:-ss

بوف کور
2012/01/29, 18:04
نمیدونم چرا زیاد به گزارش 9 ماهه صدرا خوش بین نیستم :(من آخرین التارناتیو خودمو از صدرا میزارم اینجا و بعدش الفرارررررررررررررررر :D

http://forums.boursy.com/ (http://www.irupload.ir/)

ببخشید این موج 4 یخوره زیادی تو موج 1 نرفته احیانا ؟
اینا اومواج ایمپالس نیستند و کارکتیو هستن برای همینه که هم پوشانی دارند و به صورت 5 موجی شمرده نمی شوند و می تونه به خطی که مد نظر شماست نرسه

pani
2012/01/29, 18:22
اوه اوه

:-SS

گفتم زهره جونم تاپیک صدرا رو امروز نمیبینه جرات کردم دو خط بنویسم.... x_x:(fight)'@^@|||^:)^

دربست مخلص زهره عزیزم هستم.. :*:x منتظر تعدیل مثبت سهم میمونیم <:-p

pani
2012/01/29, 18:27

اگه بخواد موج 5 تا خطی که شما ترسیم کردید سهمو پایین بکشه این الترناتیو فیل میشه چون موج 3 کوتاهترین در میاد و مهمترین دلیلشو هم که زهره جان گفتند :در امواج پیشرو تداخل موج 2 و 4 مجاز نیست.

سهم داره تو موج سی اندینگ دیاگونال(ed) میسازه که قطعا ترانکیتد خواهد شد.

بوف کور
2012/01/29, 18:28
سایه جون
خیلی وقته که دیگه بارون نزده
رنگ عشق به این خیابون نزده
خیلی وقته ابری پر پر نشده ؛ دل اسمون سبک تر نشده
وقتشه دوباره بارون بزنه
با سهامداری صدرا مهربون باش ؛ مارو خدا زده :))

pani
2012/01/29, 18:34
سایه جون
خیلی وقته که دیگه بارون نزده
رنگ عشق به این خیابون نزده
خیلی وقته ابری پر پر نشده ؛ دل اسمون سبک تر نشده
وقتشه دوباره بارون بزنه
با سهامداری صدرا مهربون باش ؛ مارو خدا زده :))

:(( :((

من کلا همه پستهای بالا رو پس میگیرم... زهره جونم خودت که میدونی من از قبلها داداش کوچیکه صدرا رو دارم انشالله گزارشش خوب بیاد. :x :*

boursbazan
2012/01/29, 18:37
سركار خانون تدين....با سلام خدمت شما
من صدرا ندارم (البته بجاش فاراك دارم)....ولي اين قوت قلبي كه شما در مورد صدرا ميديد، خيلي خوشحالم ميكنه...چون اگه صدرا استارت (درست و حسابي و جدي) بزنه، كل بازار را با خودش ميكشه بالا و اين يعني سود براي همه.
منتظر تحليلتون از صدرا ميمونيم و اميدوار به صعود شاخص تا 27000

esi_mohammadi
2012/01/29, 18:51
اگه بخواد موج 5 تا خطی که شما ترسیم کردید سهمو پایین بکشه این الترناتیو فیل میشه چون موج 3 کوتاهترین در میاد.... سهم داره اندینگ دیاگونال (ed)میسازه که قطعا ترانکیتد خواهد شد.

منم اوایل نظریه یه کانتر ترند ABCDE را داشتم ولی ...
ولی قیمت تو افتی که جناب بورس با عدد سه نشان دادند 1455 ریال ، کف موج موج B را که 1436 ریال هست را نزده و حتی این سطح را لمس هم نکرده پس احتماله بالایی وجود داره که اوون نظریه تحقق پیدا نکنه و سهم همکنون در موج b از B بزرگ باشد . دلیل روند فرسایشی و خسته کننده سهم هم میتونه همین باشه .به تعداد کندل ها در صعود و نزول اخیر دقت کنید خودش میتونه گواه این مطلب باشه .
احتمالا با ثبت کندل ماهیانه میلادی زمان این موج فرسایشی به اتمام خواهد رسید .
http://8208.6.img98.net/out.php/i198286_sadra-macd.jpg

لینک تصویر (http://8208.6.img98.net/out.php/i198286_sadra-macd.jpg)

sirwan
2012/01/29, 19:00
باید گفت بد بخت به بورسی که احتیاج به لیدر دارد ان هم " صدرا"

behnam
2012/01/29, 19:13
اوه اوه
اگه منظورتون از بی اعصاب به بنده هست باید بگم که خیالم از بابت رشد این سهم راحته
صدرا اگه در بازه 3-2 ماهه یه رشد اساسی نداشت ،9-8 سال کار بنده در بورس یعنی کشک
نمیخواستم اینو بگم ولی اگه صدرا در این بازه ای که گفتم به تارگتش که حدود 400 تومن هست نرسید،بنده نه تنها توی این تاپیک دیگه مطلب نمیزنم
بلکه بورس رو برای همیشه میذارم کنار

bourse
2012/01/29, 19:13
ببخشید این موج 4 یخوره زیادی تو موج 1 نرفته احیانا ؟
اینا اومواج ایمپالس نیستند و کارکتیو هستن برای همینه که هم پوشانی دارند و به صورت 5 موجی شمرده نمی شوند و می تونه به خطی که مد نظر شماست نرسه

اگه بخواد موج 5 تا خطی که شما ترسیم کردید سهمو پایین بکشه این الترناتیو فیل میشه چون موج 3 کوتاهترین در میاد.... سهم داره اندینگ دیاگونال (ed)میسازه که قطعا ترانکیتد خواهد شد.

موج شماری که من از صدرا مد نظر دارم دقیقا همون موج شماری جناب استاد هالی عزیز هست ببخشید اگه اشتباه شد . فقط چیزی که برای خودم توی این الترناتیو مهم بود تاریخ 17 اسفند هست که بهش رسیدم . همون طور که قبلا هم عرض کردم این امکان وجود داره که با یه خبر فانتامنتال صدرا تا 120-130 را تا اواسط اسفند امسال ببینه . البته امیدوارم هرگز این اتفاق نیفته

http://www.irupload.ir/images/7m4gozzgck2oko32y7.gif (http://www.irupload.ir/)

بوف کور
2012/01/29, 19:18
از اونجایی که منو اقا اسی هیچ وقت با هم تفاهم نداشتیم تو تحلیل و از اونجایی که اولین باریه که تحلیلمون مثل همه
فقط می تونم بگم ایشون منو هک کرده و نمودار منو زده تو سایت
ولی اقا اسی یکی دو تا نظر دیگه هم دارم که هنوز رو چارت عملیاتیش نکردم یکم عجله کردی :d

esi_mohammadi
2012/01/29, 19:20
از اونجایی که منو اقا اسی هیچ وقت با هم تفاهم نداشتیم تو تحلیل و از اونجایی که اولین باریه که تحلیلمون مثل همه
فقط می تونم بگم ایشون منو هک کرده و نمودار منو زده تو سایت
ولی اقا اسی یکی دو تا نظر دیگه هم دارم که هنوز رو چارت عملیاتیش نکردم یکم عجله کردی :d

خدا را شکر یکی با ما موافق شد

farhad.fathi
2012/01/29, 21:15
منم اوایل نظریه یه کانتر ترند ABCDE را داشتم ولی ...
ولی قیمت تو افتی که جناب بورس با عدد سه نشان دادند 1455 ریال ، کف موج موج B را که 1436 ریال هست را نزده و حتی این سطح را لمس هم نکرده پس احتماله بالایی وجود داره که اوون نظریه تحقق پیدا نکنه و سهم همکنون در موج b از B بزرگ باشد . دلیل روند فرسایشی و خسته کننده سهم هم میتونه همین باشه .به تعداد کندل ها در صعود و نزول اخیر دقت کنید خودش میتونه گواه این مطلب باشه .
احتمالا با ثبت کندل ماهیانه میلادی زمان این موج فرسایشی به اتمام خواهد رسید .

لینک تصویر (http://8208.6.img98.net/out.php/i198286_sadra-macd.jpg)

جوون چقدر عجله میکنی سهم 3 تا رفت و برگشت دیگه باید داشته باشه

Ashofte
2012/01/30, 00:10
چند روز پیش داشتم به این فکر میکردم که چرا یکباره صدرا از صدر توجه کنار رفت؟ یادش افتادم و رفتم نگاهی به نمودارش بندازم. نتیجهش جالب و حیرتانگیز بود. شاید در یک کلام بشه بهاش گفت «معجزهی تحلیل تکنیکال!». خودتون عکسها رو ببینید:

عکس اول (کانال نزولی، چنگال اندرو، محل برخورد خط حمایتی کانال و خطوط چنگال):
http://forums.boursy.com/ (http://up4.iranblog.com/)

عکس دوم (فیبوناتچی 127درصد، تایید برخورد کانال و اندرو):

عکس سوم (معجزه کامل میشود؟):

حقیقتن خودم هم به هیجان آمدم از چیزی که پیدا کردم!
فکر هم نمیکنم لازم باشد چیزی به عکسها اضافه کنم. همه چیز واضحتر از هر توضیحیست.

مات
2012/01/30, 00:14
صدرا سهمي هست كه تكنيكال جواب نمي ده صدرا سهمي هست كه بايد بخوان فعلا كه 10 ماهه همه رو گذاشته سركار

آریو
2012/01/30, 00:30
چند روز پیش داشتم به این فکر میکردم که چرا یکباره صدرا از صدر توجه کنار رفت؟ یادش افتادم و رفتم نگاهی به نمودارش بیندازم. نتیجهاش جالب و حیرتانگیز بود. شاید در یک کلام بشود بهاش گفت «معجزهی تحلیل تکنیکال!». خودتان عکسها را ببینید:

عکس اول (کانال نزولی، چنگال اندرو، محل برخورد خط حمایتی کانال و خطوط چنگال):

عکس دوم (فیبوناتچی 127درصد، تایید برخورد کانال و اندرو):

عکس سوم (معجزه کامل میشود؟):

حقیقتن خودم هم به هیجان آمدم از چیزی که پیدا کردم!
فکر هم نمیکنم لازم باشد چیزی به عکسها اضافه کنم. همه چیز واضحتر از هر توضیحیست.

صدرای 100 تومنی ؟؟!!

چه اتفاقی میتونه برای شاخص بیوفته ؟؟

مات
2012/01/30, 00:50
صدرای 100 تومنی ؟؟!!

چه اتفاقی میتونه برای شاخص بیوفته ؟؟قرار نيست اتفاقي براي شاخص بيفته من امروز تو تالار بورس خ حافظ شنيدم كه صدرا 9 ماهه 5 تومن زيان ساخته

محمد صالحی
2012/01/30, 09:00
از خصدرا خوشم میاد تمام دوستان تکنیکال را میشناسم

میگویند اگر 70 درصد تکنیکال جواب بدهد خیلی خوب است و دوستان را میشناسم بالای 80 درصد تحلیلهایشان درست جواب میدهد اما در خصدرا یکی میگه 360 تا 560 یکی میگه 130 تا 105

یعنی این همه اختلاف

جدی هر دوستی که تحلیلش درست از اب در بیاد باید جایزه نوبل تکنیکال را به ایشان بدهند

فاند سهم هم که ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی میگوید 100 تومان سود میسازد یکی میگوید 100 تومان زیان

ببینید خاتم چیکار کرده

مدیر عاملش هم که گل و بلبله یک روز میاد میگه سهم ما خیلی خوب است یک روز میگه ؟؟؟؟؟؟؟؟

آریو
2012/01/30, 09:16
قرار نيست اتفاقي براي شاخص بيفته من امروز تو تالار بورس خ حافظ شنيدم كه صدرا 9 ماهه 5 تومن زيان ساخته
بی شک صدرا معاملات خیلی از سهم ها رو میتونه تحت تاثیر قرار بده ...سهم هایی که وزنشون چندین برابر صدرا هستن ...
معاملات و اخبار صدرا گاهی روند بازار رو برای بازه 2 ماهه هم تعریف کرده!
منتظر میمونیم ...

سلطان بورس
2012/01/30, 09:38
قرار نيست اتفاقي براي شاخص بيفته من امروز تو تالار بورس خ حافظ شنيدم كه صدرا 9 ماهه 5 تومن زيان ساخته
سلام با تشکر از اطلاع رسانی
معمولا بیشتر حرفایی که تو تالار بورس زده میشه اشتباه هست . من سهام صدرا ندارم ولی اگر هم 5 تومان زیان ساخته باشه مثل سابق نیست که 50 میلیون صف فروش بشه چون هم حمایت کننده داره هم قیمتش بالا نرفته و حداکثر ریزش را در میان مدت 125 پیشبینی میکنم
صدرا اگر هم صف فروش سنگین بشه مثل سابق نیست که بازار را تحت تاثیر بذاره . چون بازار چند ماه هست از صدرا جدا شده

bahary
2012/01/30, 09:42
به همه دوستان پیشنهاد می کنم یه مدت راجع به صدرا فکر هم نکنند و از فشار استرس این سهم خود را آزاد کنند. ارزش بحث کردن ندارد.

بوف کور
2012/01/31, 09:07

meshki
2012/01/31, 10:11

سلام اين كه گفتين يعني چه ؟؟:-/ خبري در راهه ؟B-) اين پيام رمزي است ؟:-s

behnam
2012/01/31, 12:20
از نوع معاملات و صف خرید فاذر میشه این طور نتیجه گرفت که صدرا خیلی زود حرکت صعودی خودش رو شروع خواهد کرد
نمیشه که آذراب رشد کنه ولی صدرا همین جا بمونه

طيب
2012/01/31, 12:25
باسلام

آيا اين فنر جمع شده صدرا آزاد خواهد شد؟

420

esi_mohammadi
2012/01/31, 12:58
باسلام

420

انشالله ....

کيانوش
2012/01/31, 13:58
بلاخره اون اتفاقي که همه منتظرش بودند افتاد.

روند حرکت فاذر از صدرا جدا شد سهمي که گزارش 9 ماهه خوبي داد با پي به اي 6 و 200 درصد افزايش سرمايه.

قطعا در چند روز اتي فاراک هم راه خودش را از صدرا جدا خواهد کرد.کافي هست يکي يک رنج محکم بکشه يا ....

از فردا صف خريد فاذر ديدني تر خواهد شد منتهي بدون عرضه هاي خرکي قديما؟

حالا اينجا ممکنه صدرا هم غيرتي بشه و دست از قرتي بازي بر داره و سر عقل بياد و.....

تا فردا

behnam
2012/01/31, 14:04

روند حرکت فاذر از صدرا جدا شد سهمي که گزارش 9 ماهه خوبي داد با پي به اي 6 و 200 درصد افزايش سرمايه.

قطعا در چند روز اتي فاراک هم راه خودش را از صدرا جدا خواهد کرد.کافي هست يکي يک رنج محکم بکشه يا ....

حالا اينجا ممکنه صدرا هم غيرتي بشه و دست از قرتي بازي بر داره و سر عقل بياد و.....

تا فردا
دوست عزیز این سه سهم تجهیزاتی(صدرا،فاراک و فاذر)کاملا همگرا هستند و امکان اینکه یه سهم بخواد راه خودش رو از بقیه جدا کنه وجود نداره
چون همگی در یک مسیر هستند
فقط تنها تفاوت ممکنه در زمان حرکت و رسیدن به هدف باشه
مثلا بهار پارسال صدرا خیلی سریع رشد کرد و به 420 رسید و نسبت به فاراک و فاذر گین به مراتب بیشتری داد
اما بعد از حدود 3 ماه از رشد صدرا، این دو هم به تارگت صعودی خودشون رسیدن
البته این بار همچین اختلافی در زمان حرکت صعودی نخواهند داشت

کيانوش
2012/02/01, 16:37

تا فردا
خوب فاراک هم به جمع فاذر پيوست و به راه راست هدايت شد و از رفيق بد و نالوتي دور شد.
گزارش فاذر و فاراک بلاخره تکليف اين دو سهم را از صدرا مشخص کرد.و اين دو سهم را با استقبال زياد روبرو کرد.هر دو با حجم بالا امروز کولاک کردند روزي که همه سهم مي فروختند برا ذوب اهن اشغال .
از شنبه پولهاي ذوب اهن ابطالي مجددا بر مي گرده تو بازار و خصوصا رو فاذر و فاراک.
خدا کنه گزارش صدرا هم خوب باشه تا اون هم به راه راست و راهي که بچه هاش رفتند بره.
شنبه صف خريد فاذر و فاراک ديدنيه.

طيب
2012/02/01, 20:10
خوب فاراک هم به جمع فاذر پيوست و به راه راست هدايت شد و از رفيق بد و نالوتي دور شد.
گزارش فاذر و فاراک بلاخره تکليف اين دو سهم را از صدرا مشخص کرد.و اين دو سهم را با استقبال زياد روبرو کرد.هر دو با حجم بالا امروز کولاک کردند روزي که همه سهم مي فروختند برا ذوب اهن اشغال .
از شنبه پولهاي ذوب اهن ابطالي مجددا بر مي گرده تو بازار و خصوصا رو فاذر و فاراک.
خدا کنه گزارش صدرا هم خوب باشه تا اون هم به راه راست و راهي که بچه هاش رفتند بره.
شنبه صف خريد فاذر و فاراک ديدنيه.

باسلام وعرض ادب

جناب كيانوش عزيز

روند هر 3يكي است

بازاز گردان هم يكي است و اند تكنيكال

هر 3به روند صعودي برميگردند والارم خريد در هر 3مشاهده ميشه

420

طيب
2012/02/01, 21:29
باسلام

سود اوراق مشاركت پارس جنوبي از 15بهمن ماه باسود20% عرضه

خواهدشد

مات
2012/02/01, 21:34
اگر با سود 20 درصد باشه به نظرم استقبالي نخواهد شد صحبت از 35 در صد بود

طيب
2012/02/01, 21:57
اگر با سود 20 درصد باشه به نظرم استقبالي نخواهد شد صحبت از 35 در صد بود

سلام

دوست عزيز بيشترين خريدار را خواهد داشت.

چون شبكه بانكي سود سپرده ها را 5ساله 20% اعلام كرده در حاليكه اوراق مشاركت در سر رسيد

يكساله قابل وصول و در بيرون از شبكه بانكي قابل خريد وفروش و بدون نام است.

خود بانك ها و بانكي ها بيشترين خريداران خواهد بود.

مات
2012/02/01, 22:01
درود بر شما

طيب
2012/02/01, 22:07
درود بر شما

سپاس

بزرگواريد

دربازار دلار بگير وببند شروع شده و حتي اعدام و يحتمل گروه مالي از روز شنبه ديدن داره وقيمت دلار.

روند طلا هم دلچسب نيست و...............................بورس هم داره از شبكه سيما تبليغ ميشه

فك كنم يه بازار دلچسبي خواهيم داشت.

انشاء الله

مات
2012/02/01, 22:11
سپاس

بزرگواريد

دربازار دلار بگير وببند شروع شده و حتي اعدام و يحتمل گروه مالي از روز شنبه ديدن داره وقيمت دلار.

روند طلا هم دلچسب نيست و...............................بورس هم داره از شبكه سيما تبليغ ميشه

فك كنم يه بازار دلچسبي خواهيم داشت.

انشاء اللهجناب طيب بزرگوار با توجه به اينكه نفت و گاز پارسيان ميخواد بياد به نظرم ما ي فروش هيجاني رو تو ي سري از سهامها داشته باشيم

طيب
2012/02/04, 10:43
باسلام

420

باسلام

قدرتمند شروع شده

*سامان*
2012/02/04, 13:34
صف روزاي قبل فاذر و صف امروز صدرا شايد نشون دهنده درز يه سري اطلاعات به بيرون باشه ببينيم چي ميشه

مات
2012/02/04, 22:35
ساخت دکل‏های دریایی در داخل؛ چشم‏انتظار پول چینی‏ها

مدیرعامل شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) گفت: در صورت عدم تأمین منابع مالی از چین، پروژه ساخت دکل‏های حفاری دریایی در داخل با مشکلات جدی مواجه خواهد شد.

مهندس مهدی اعتصام که شرکت تحت مدیریت او مسؤولیت کنسرسیوم ساخت دکل‏های حفاری در داخل را برعهده دارد؛ در گفت‏وگو با خبرنگار مارین نیوز درباره آخرین وضعیت این پروژه توضیح داد: پس از مباحثات انجام‏شده، پروسه ساختی برای 12 دستگاه دکل حفاری دریایی در داخل تعریف شد و مراحل اداری کار انجام گرفت و اسناد مربوط به تقسیم کار بین شرکت‏ها به امضاء رسید.

وی با بیان اینکه «همه شرکت‏های خصوصی و دولتی دارای توان ساخت دکل‏های دریایی در این کنسرسیوم حضور دارند»، افزود: طبق برنامه‏ریزی انجام‏شده، تأمین مالی این پروژه در قالب مطالباتی که ایران از چین دارد؛ انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه «تاکنون مسایل تأمین مالی پروژه به نتیجه لازم نرسیده است»، درباره راه‏های جایگزین در صورت عدم تأمین منابع مالی پروژه توسط چینی‏ها گفت: یکی از راه‏ها چین بوده؛ اما در غیر اینصورت، باید از طریق منابع داخلی اقدام کرد که البته رمان‏بر است و پروه را با مشکلات جدی مواجه می‏سازد.

مدیرعامل صدرا در ادامه از مکاتبات این شرکت با وزارت نفت برای دریافت سفارش‏ ساخت کشتی و سازه‏های دریایی مورد نیاز در دریای خزر خبر داد و گفت: پس از کشف میدان گازی سردار جنگل، مکاتباتی با وزارت نفت و ریاست‏جمهوری داشته‏ایم تا هر چه سریع‏تر ساخت سازه‏های دریایی مورد نیاز این میدان آغاز شود.

وی با بیان اینکه «صدرا و سایر مجموعه‏های صنعتی دریایی فعال در شمال کشور می‏توانند در این زمینه وارد شوند»، افزود: ساخت شناورهای fpso و fso برای حمل، ذخیره و فرآوری نفت در دریای خزر ضروری است.

Zambrotta
2012/02/05, 00:44
سلام

http://irupload.ir/images/omvfqx6umeuft6t2rrlq.jpg

مات
2012/02/05, 11:36
خريد پله اول صدرا رو قيمت 1749

farhad_p
2012/02/05, 11:55
اینبار حس خوبی به صدرا دارم ، وارد شدم .
حجم خوبی معامله شده تا حالا.

behnam
2012/02/05, 12:04
خب این طور که معاملات سهم نشون میده،صدرا سطح 171 رو شکست و پولبک خودش رو هم زد
دیگه سهم تا سقف کانال نزولی مشکل خاصی برای صعود نداره
فکر میکنم حدود 210-200 باشه
در مورد عدد دقیقش دوستان تکنیکالیست باید نظر بدن
رشد اصلی سهم بعد از شکستن سقف کانال خواهد بود
یک صعود قوی و پر شتاب

esi_mohammadi
2012/02/05, 13:18

خوب تی پی اول خورد
احتمال میدم جهت تثبیت بالای ترند خط ماشه را تست کنه محدوده 170 تومان
http://128.7.img98.net/out.php/i205470_sadra-pithfork.jpg

لینک تصویر (http://128.7.img98.net/out.php/i205470_sadra-pithfork.jpg)

Zambrotta
2012/02/05, 21:06
بازديد تعدادي از سهامداران از جزيره صدرا
شرکت صدرا در راستاي اطلاع سهامداران عزيز از فعاليت ها و پروژه هاي در دست اجرا اقدام به برگزاري اولين تور بازديد سهامداران حقيقي در تاريخ 12/11/1390 از کارخانجات کشتي سازي و فراساحل مستقر در جزيره صدرا در استان بوشهر نمود. در اين بازديد تعداد 11 نفر از سهامداران حقيقي که داراي بيشترين سهم بودند از روند اجرائي ساخت کشتي هاي افراماکس و همچنين آخرين وضعيت ساخت سکوهاي ميدان رشادت و تجهيزات فراساحل فازهاي 17&18 ، 22 تا 24 و 13 مطلع شدند.

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/108.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/109.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/110.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/111.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/112.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/113.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/114.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/115.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/116.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/117.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/118.jpg

روابط عمومي

baradaran
2012/02/06, 00:33
با توجه به خبر فروش اوراق مشارکت پارس جنوبی طی دو روز و احتمال عرضه مجدد به دلیل استقبال صورت گرفته و هم چنین به دلیل اینکه عرضه نفت و گاز پارسیان فعلا انجام نخواهد شد به نظر گروه تجهیزات روز دوشنبه با استقبال بیشتر بازار مواجه خواهد شد البته صدرا دوشنبه به مقاومت مهم 178 خواهد رسید و در صورت رسیدن به این مقاومت به احتمال زیاد باید حجم معاملات زیادی در این قیمت شاهد باشیم .

کيانوش
2012/02/06, 11:28
مشکل صدرا گزارش 9 ماهه اش هست اگه گزارشش مثل فاذر و فاراک بشه صف خريدش قطعي خواهد شد. فعلا بازار بهش شک داره.در اصل به دروغگوييهاي گزارشات صدرا شک داره.
ولي فاذر و فاراک از صدرا جدا شدند معاملات فاراک نشان مي دهد که ممکنه اخر وقت يک رنج مثبت روش صورت بگيرد.

طيب
2012/02/06, 11:32
باسلام

به اين چندروز نگاه نكنين روند هر 3يكيست

وامروز بهترين فرصت خريد صدرا

کيانوش
2012/02/06, 11:35
فاراک داره ميره واسه صف خريد جا نمونيد.

behnam
2012/02/06, 11:41
مشکل صدرا گزارش 9 ماهه اش هست اگه گزارشش مثل فاذر و فاراک بشه صف خريدش قطعي خواهد شد. فعلا بازار بهش شک داره.در اصل به دروغگوييهاي گزارشات صدرا شک داره.
ولي فاذر و فاراک از صدرا جدا شدند معاملات فاراک نشان مي دهد که ممکنه اخر وقت يک رنج مثبت روش صورت بگيرد.
دوست عزیز،گزارش 9 ماهه کمترین تاثیر ممکن رو در روند سهم خواهد داشت
اتفاقا مشکل همینه که بازار به دنبال گزارش 9 ماهه است
بازار موقعی به پتانسیل این سهم پی خواهد برد که دیگه برای خرید خیلی دیره
یعنی وقتی صدرا بالای 50 میلیون صف خرید داره
البته بعد از گذر از سطح بسیار مهم 200 تومن
مطمئن باشید رشد صدرا اگه بیشتر از فاذر نباشه،کمتر نخواهد بود

jamall
2012/02/06, 12:27
سلام دوستان صدرایی
جاتون خالی شمال رفته بودیم
چشممون به جمال بی مثال آقاصدرا افتاد(ناگفته نمونه اسم پسر خودم هم محمدصدراست):*:">
گفتیم حیفه سهامدارای گلش بی نصیب بمونن.
این عکسو تو ماشین و در حال حرکت گرفتم و تقدیم به تمامی سهامدارای صبورش که که میدونم تا الان خیلی خون بدلشون کرده.
امیدوارم بتونه از خجالتمون دربیاد...;):D>:D<

behnam
2012/02/06, 20:57
رويه اجرايي افزايش سرمايه از محل مازاد تجديد ارزيابي داراييها موضوع جزء «ب» بند 78 قانون بودجه سال 1390 کل کشور

http://www.codal.ir/Reports/Attachment.aspx?LetterSerial=qbSUz%2bWTsTkVIP88LtU Ohg%3d%3d