PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79

*سامان*
2012/02/06, 23:53
بازديد تعدادي از سهامداران از جزيره صدرا
شرکت صدرا در راستاي اطلاع سهامداران عزيز از فعاليت ها و پروژه هاي در دست اجرا اقدام به برگزاري اولين تور بازديد سهامداران حقيقي در تاريخ 12/11/1390 از کارخانجات کشتي سازي و فراساحل مستقر در جزيره صدرا در استان بوشهر نمود. در اين بازديد تعداد 11 نفر از سهامداران حقيقي که داراي بيشترين سهم بودند از روند اجرائي ساخت کشتي هاي افراماکس و همچنين آخرين وضعيت ساخت سکوهاي ميدان رشادت و تجهيزات فراساحل فازهاي 17&18 ، 22 تا 24 و 13 مطلع شدند.

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/108.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/109.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/110.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/111.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/112.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/113.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/114.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/115.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/116.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/117.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/118.jpg

روابط عمومي

از شكماشون مشخصه چه آدماي بخوري هستن.....از گوشت امثال ما اين شكما رو درست كردن....140 ميخرن 280 ميفروشن دوباره 140 ميخرن معلوم نيست كجا ميخان بفروشن.....اي كاش چشم برزخي داشتم

مصطفی مصری پور
2012/02/07, 00:25
از شكماشون مشخصه چه آدماي بخوري هستن.....از گوشت امثال ما اين شكما رو درست كردن....140 ميخرن 280 ميفروشن دوباره 140 ميخرن معلوم نيست كجا ميخان بفروشن.....اي كاش چشم برزخي داشتم

=))

Zambrotta
2012/02/07, 02:58
ساعت 3 نصف شبه ازدردصدراخواب وخوراک ندارم يعني هميشه بيدارم
:((:((:((
آقاي اعتصام تومجمع توراهم به دردخودم مبتلاخواهم کرد
فقط دعاکنيدچندماه ديگه رودوام بيارم
خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااا
:((:((

بوف کور
2012/02/07, 08:59
اخه کثافت کاری تا چه حد
صف خریده ؛ بعد یکی می یاد عرضه می کنه با حجم کمتر از تقاضا و با قیمت کمتر از تقاضا
مملکت صاحب نداره اونوقت از بورس چه انتظاری می شه داشت اخه
:-&

کيانوش
2012/02/07, 09:21
ظاهرا سهامداران عمده هيچ علاقه اي به رشد سهم صدرا ندارند .
خوب شد قسمت اعظم صدرا را به فاذر و فاراک تبديل کردم و فقط مقداري از صدرا را نگهداشتم.
فاذر صف خريد سنگين و دو روز ديگه ميره تو گره اول.
فاراک در شرف دنباله روي از فاذر
صدرا منفي منفي متاسفانه.

shayan0711
2012/02/07, 09:44
اخه کثافت کاری تا چه حد
صف خریده ؛ بعد یکی می یاد عرضه می کنه با حجم کمتر از تقاضا و با قیمت کمتر از تقاضا
مملکت صاحب نداره اونوقت از بورس چه انتظاری می شه داشت اخه
:-&

در سهم خصدر اندیکاتور adx در تاریخ شنبه 900912 پس از ثبت یک قله به سمت پایین حرکت نمود که نشاندهنده
پایان موج نزولی در سهم می باشد . ولی قرار گرفتن adx در پایین ترین نقطه کف نیز حکایت از ضعف روند بعدی دارد
که بایستی نسبت به سهم صبور باشیم .
در اندیکاتور مومنتیوم اگر چه یک روند صعودی در پیش گرفته است اما اندیکاتور هنوز با قدرت در بالای نقطه صفر حرکت نمی نماید .
و یکه مهم دیگر اینکه این سهم وابستگی شدیدی نسبت به روند شاخص کل دارد .

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/18.png (http://up.vatandownload.com/)

یوسف گم گشته باز آید به کنعان غم مخور ............... کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

طيب
2012/02/07, 10:02
باسلام وعرض ادب

صبر كنيم صعود خيلي خوبي خواهند داشت.

به رابطه و ميزان تاثير افزايش سرمايه 400%فاذر به صدرافك كنيم................

168بايد ميديد....................البته بنابدلايلي وتنيكال هم بهانه اي.................

.................................................. ..............

مات
2012/02/07, 13:45
فعلا كه سهامداراي صدرا 20 ماهه صبر كردن تا بشه 400 تومن بيدار شيد از اين خواب زمستاني

کيانوش
2012/02/08, 09:53
اگه فروشنده اذر اب تموم کنه چي ميشه.
ماشالله چقدر هم داره.هر چي بازار مي خره بازم تمومي نداره.
منتظر مي مونيم تا پايان نبرد خونين.

*سامان*
2012/02/08, 11:14
تو صدرا چند سري هست دارن كار كثيفي ميكنن...موقع هايي كه گزارششون خوب نيست قبلش سهمو ميبرن بالا خودمونياشون خالي ميكنن بعد گزارشو ميدن...ببينيم ايندفم همين كارو ميكنن

behnam
2012/02/08, 11:19
متاسفانه فروشندگان امروز خیلی زود پشیمون میشن
امروز فرصت خریده

مات
2012/02/08, 11:21
گزارش صدرا جالب نيست و تا اخر پنج شنبه مياد روي سايت و از روز شنبه كله بازارو به لجن ميكشه با اينكه خودمم كلي سهام دارم ولي هر چي رو كه رو سود باشم همين امروز خالي ميكنم

bahary
2012/02/08, 11:23
تو صدرا چند سري هست دارن كار كثيفي ميكنن...موقع هايي كه گزارششون خوب نيست قبلش سهمو ميبرن بالا خودمونياشون خالي ميكنن بعد گزارشو ميدن...ببينيم ايندفم همين كارو ميكنن
موافقم قریب به یقین گزارش 9 ماهه خرابه؟

*سامان*
2012/02/08, 18:41
يعني صدرا چه گزارشي ميده؟خوب يا بد؟قبل از اعلام گزارش بسته ميشه يا نه؟چشممون تركيد از بس كدالو رفرش كرديم....اگه گزارش بدي بده بازارو با شك بزرگي مواجه ميكنه

naruto
2012/02/08, 19:02
يعني صدرا چه گزارشي ميده؟خوب يا بد؟قبل از اعلام گزارش بسته ميشه يا نه؟چشممون تركيد از بس كدالو رفرش كرديم....اگه گزارش بدي بده بازارو با شك بزرگي مواجه ميكنه

گزارش 9 ماهش خوب نیست.واسه همین اینقدر کشش دادن و نگه داشتن به همراه پیش بینی خوب سود سال 91(بالاتر از سود امسال) به بورس بدن تا بتونه تاثیر بد گزارش 9 ماهه رو خنثی بکنه.

طيب
2012/02/08, 21:38
متاسفانه فروشندگان امروز خیلی زود پشیمون میشن
امروز فرصت خریده

باسلام
اين فرمايش شما رو گذشت زمان ثابت خواهد كرد

به بعضي ها خوب درس سهامداري ميدن البته اگه تفهيم بشه

420تومان

.................................................

behnam
2012/02/08, 21:46
باسلام
اين فرمايش شما رو گذشت زمان ثابت خواهد كرد

به بعضي ها خوب درس سهامداري ميدن البته اگه تفهيم بشه

420تومان

.................................................
سلام از بنده است قربان
متاسفانه بعضیها روی پیک قیمت تازه به فکر ورود به سهم خواهند افتاد
طبق فرمایش شما باید منتظر گذشت زمان باشیم

esi_mohammadi
2012/02/09, 13:45
احتمال داره با همچین الگویی طرف باشیم
http://128.7.img98.net/out.php/i210361_sadra.jpg

لینک تصویر (http://128.7.img98.net/out.php/i210361_sadra.jpg)

behnam
2012/02/09, 14:03
احتمال داره با همچین الگویی طرف باشیم
http://forums.boursy.com/

لینک تصویر (http://128.7.img98.net/out.php/i210361_sadra.jpg)
دوست عزیز در مورد اینکه موج 3 صعودی به زودی استارت میخوره کاملا با شما موافقم
ولی تارگت این موج فراتر از 260 تومنه

علامه
2012/02/09, 14:10
دوست عزیز در مورد اینکه موج 3 صعودی به زودی استارت میخوره کاملا با شما موافقم
ولی تارگت این موج فراتر از 260 تومنه

تصحیح میکنم: بسیار فراتر از ...:D:x

behnam
2012/02/09, 14:16
تصحیح میکنم: بسیار فراتر از ...:D:x
علامه عزیز حرف شما کاملا درسته
فقط یه مقدار صبر لازم داره :-w
امیدوارم هر چه زودتر رشد این سهم شروع بشه تا همه با هم سود کنیم >:D<

شهباز
2012/02/09, 17:55
خصدرا

http://1.fup.freeiz.com/images/1338326597d1.png

موج 2 بصورت WXYXZ که تارگت اول Z و همچنین تارگت دوم در نمودار مشخص میباشد.

bahary
2012/02/09, 19:47
خصدرا

http://forums.boursy.com/

موج 2 بصورت WXYXZ که تارگت اول Z و همچنین تارگت دوم در نمودار مشخص میباشد.
این نمودار به واقعیت این سهم خیلی نزدیکه و تا امواج شکل گرفته به میرایی کامل برسه زمان زیادی را می طلبه.

طيب
2012/02/09, 23:17
وعرض ادب

در تحليل فوق به1582اشاره شده و يا همون 155توماني كه بنده براي شما عرض كردم واين امكانش 10%است

چراكه 160الي 162خيلي معتبر است وكلوزش هم همينو نشون ميده

از نظر بنده حالت ايستايي (سكون) در قيمت هاي فوق الذكر زياد

بوده و هر لحظه احتمال كندن افزايش پيدا ميكنه

وچون كندن از اين محل تارگتش ميشه حدود 420تومان و مدت زماني

كمي رو ميگذرونه
ولي در صورتيكه تحليل فوق الذكر درست باشه و به 148نزول كنه كه خيلي بعيده در نتيجه كندنش از اين محل خيلي سخت وتارگتش ميشه 280الي 290تومان
ولي اين روند با بنياديش همخواني نداره مخصوصا در صورتيكه فآذر

افزايش سرمايه اش عملي بشه

و روند گزارشات چشم انداز روشني را خواهد داشت.

برفرض روند فوق ريسك 8درصدي خواهد داشت وتوجيهي براي فروش نيست و احتمال كندن از همين محل 90%است

ميزان افزايش موجودي كالا نشانگر كاهش هزينه ها در نيمه دوم سال

ومخصوصا براي سال بعد است و از اين محل سود خوبي ميتونه شناسايي بشه و افزايش نقدينگي نسبت به انجام پروژه ها از

محل پيش پرداخت ها كه معمولا اواخر سال انجام ميشه

واما ادامه دارد پ

طيب
2012/02/09, 23:18
بحثي رو بعضي از دوستان دررابطه با دارايي ها صدرا مطرح ميفرمايند

مخصوصا موارد حقوقي املاك

همه اين موارد حقوقي مربوط به سال هاي قبل از89است و اكثرا

حل شده و در حال حل شدن است مخصوصا جزيره صدرا زودتر حل ميشه

ونيازي به پرداخت پول چنداني نداره و با استانداري بوشهر هم طبق

شنيده ها توافقاتي بعمل آمده (خيلي زود)

پس درنتيجه تجديد ارزيابي دارايي ها روي ميز قرار دارد.

نقطه خيلي مهم صاحبان صدرا و نفوذ بيش از تصورات در حل مشكلات

ان را بايد مد نظر قرارداد.

مات
2012/02/10, 00:02
صدرا سودي قرار نيست اعلام بكنه و نخواهد كرد اگر سودي هم بسازه تماما انتقال داده ميشه به شركتهاي زير مجموعه اون مدير عامل قبلي هم وقتي داشت بركنار ميشد اون 25 تومنو اعلام كرد تا با سابقه خوش از اين شركت بره و بگه كه من اوضاع صدرا رو درست كردم شركته زيان ده رو سود ده كردم پس تا زماني كه اعتصام روي كار سود درست حسابي اعلام نخواهد شد نه تنها امسال سالهاي ديگه هم همينه

Captain Nemo
2012/02/12, 00:31
دوستان عزیز

لطفا رعایت ادب و احترام را بفرمائید
خب همه صدرا دارند و توی ضرر هستند
با فحش و ناسزا گفتن مشکلی از صدرا و
صدراداران حل نشده و نخواهد شد .....
اگر شخصی یا گروهی مسبب وضعیت
امروز صدرا باشند تاوان اینکارشان را پس
خواهند داد ....
توی تاپیک صدرا در فروم همسایه چند
آی دی دنبال شروع ... هستند ....
کمی هم به فکر سایت باشید
شب خوش

behnam
2012/02/12, 11:47
امروز یه مقدار نقدینگی به دستم رسید
همه رو صدرای 159 تومنی خریدم >:d<

طيب
2012/02/12, 16:41
نوشته شده توسط hamid672003
باسلام:
دوست عزیز جناب سینا 100 یادتان هست هشت ماه قبل پست زدید سود صدرا 980ريال می باشد که این گزارش به دست هیئت مدیره رسیده و سود چهار تومان اعلام شد و همچنین ساخت پالایشگاه خلیج فارس هم به شرکت صدرا و آذراب برای ساخت آن قرار داد بسته اند .حالا چه کسی شما را مامور کرده است که گزارش های منفی به بازار ارائه می دهید .آیا خبر دارید که آهن ضایعات شرکت صدرا به پنجاه میلیارد تومان به شرکت کوثر فروخته شده است .در صورتیکه هیئت اعزامی وزیر نفت و همراهان ایشان و همچنین سهامداران به چه علتی به صدرا دعوت شده اند .تجدید دارای صدرا که هیئت حقوقی در این هفته عازم جزیره خواهند شد و همچنین طلب 140 میلیون یورو ای به چه طریقی و با چه روشی وصول شده و وزیر نفت هم از ایشان تقدیر و تشکر کرده اند .دوستان عزیز از این به بعد به علت بی احترامیکه به اینجانب روا داشته اند دیگر بنده پستی نخواهم زد .البته هدف بنده از این اطلاعات این بوده است که بعد از این همه افت سهام خود را به یک عده پولدار ظالم در آخرین روزها تقدیم نکنید و بنده چهار ماه است موی دماغ ایشان شدم و ممبعد از این خود دانید . و من الله توفیق .

باسلام وعرض ادب

صرفا اطلاع رساني بود

تاثير 300% افزايش سرمايه 400درصدي فاذر بر صدرا(سود)

پيشپرداخت ها درآخر سال

شاه جهان
2012/02/12, 16:51
صحت دارد و در چند روز اینده معلوم می شود البته اگر دستهای پشت پرده بگزارند

طيب
2012/02/12, 16:54
صحت دارد و در چند روز اینده معلوم می شود البته اگر دستهای پشت پرده بگزارند

باسلام وعرض ادب

دوست عزيز

بنده نميخام بعضي مطالبو بنويسم چون برخلاف ميل باطني بنده است

روزهاي سخت تمام شد(انشاء الله)

علامه
2012/02/12, 17:01
باسلام وعرض ادب

دوست عزيز

بنده نميخام بعضي مطالبو بنويسم چون برخلاف ميل باطني بنده است

روزهاي سخت تمام شد(انشاء الله)

سلام طیب عزیز
البته این اقا حمید ظاهرا خبرهاش حیلی موثق نیست و....
نمیخاستم اینطوری بکم ولی چون مطلبشونو اینجا زدید گفتم
ارادت

طيب
2012/02/12, 17:06
سلام طیب عزیز
البته این اقا حمید ظاهرا خبرهاش حیلی موثق نیست و....
نمیخاستم اینطوری بکم ولی چون مطلبشونو اینجا زدید گفتم
ارادت

باسلام وعرض ادب

جناب علامه شما ايشونو ميشناسيد؟!!!!!!!!!!

علامه
2012/02/12, 17:10
باسلام وعرض ادب

جناب علامه شما ايشونو ميشناسيد؟!!!!!!!!!!

والا ایشون تا حالا حرفهایی که زدن که درست در نیومده و همینطور پشت سرهم خبر بی پایه و اساس میزنه بنابراین نمیشه رو حرفاشون خیلی حساب کرد
و چیزی که باعث شد من راجع به شخصیت ایشون قضاوت کنم این بود که براحتی به دو تا ای دی تهمت زد که شما یک نفر هستید و چنان با اعتمادبنفس حرف میزد که انگار کاملا مطمانه و ... در صورتی که بنده یقین دارم اون دو ای دی برای یک نفر نبود

طيب
2012/02/12, 17:17
والا ایشون تا حالا حرفهایی که زدن که درست در نیومده و همینطور پشت سرهم خبر بی پایه و اساس میزنه بنابراین نمیشه رو حرفاشون خیلی حساب کرد
و چیزی که باعث شد من راجع به شخصیت ایشون قضاوت کنم این بود که براحتی به دو تا ای دی تهمت زد که شما یک نفر هستید و چنان با اعتمادبنفس حرف میزد که انگار کاملا مطمانه و ... در صورتی که بنده یقین دارم اون دو ای دی برای یک نفر نبود

جناب علامه

اگه منظورتون همون كاربر كارشناس برتر باشد اتفاق كاملا هم درست بوده

عرض كردم بكسانيكه اطمينان داريد و در سابقه دادن اطلاعات در اون تايپك معروفند (ببخشيد نميتونم بنويسم)

آقا بهنام در جريانه و بنده فقط يكي از پيام هاي خصوصيم را به ايشون نشان دادم و ايشون در جريانه

ديگه بيشتر از اين نميتونم بنويسم

جريان بورس 24و اقدامات اونا و طيف همراه كننده و تقريبا خنثي كردن از طرف بنده

علامه
2012/02/12, 17:20
نه منظورم amin.ir و قنبری هستن
والا از جریاناتی که شما میفرمایید بنده بی اطلاعام
وخودمم غرق در سه تجهیزاتی امیدوارم مزد این همه صبرمو بدن

ولی تجربه بمن نشون داده ادمی که همینطوری حرف الکی میزنی و براحتی به دیگران تهمت میزنه خیلی نمیشه روش حساب کرد
البته اگر خبری رو شما تایید بفرمایید که جای بحث نداره

طيب
2012/02/12, 17:28
نه منظورم amin.ir و قنبری هستن
والا از جریاناتی که شما میفرمایید بنده بی اطلاعام
وخودمم غرق در سه تجهیزاتی امیدوارم مزد این همه صبرمو بدن

ولی تجربه بمن نشون داده ادمی که همینطوری حرف الکی میزنی و براحتی به دیگران تهمت میزنه خیلی نمیشه روش حساب کرد
البته اگر خبری رو شما تایید بفرمایید که جای بحث نداره

جناب علامه

جناب قنبري از دوستان خوب بنده است و سالياني است كه ايشون رو ميشناسم وفردي صديق وشريف

هستند و شايد سوء تفاهمي پيش اومده باشه

بدون ذكر نام وادارم كردي بنويسم

يه عده اي ميخاستند بنده ضرر 9ماهه صدرا را 170ريال اعلام كنم ؟!!!!!!!!!!!!

هماهنگي و همزماني با مصاحبه تمام كذب بورس 24

ولي تا بحال بنده دهانمو بسته ام وچيزي نگفته ام و اگه مانور زياد و سماجت زياد از طرفشون ببينم

ديگه صبر نخواهم كرد و ............................

همراهي حاجي حميد با بنده موجب خنثي سازي مقداري از اين سناريو شد.

بقيه باشد بوقتش

behnam
2012/02/12, 17:28
با سلام خدمت جناب طیب بزرگوار و علامه عزیز
علامه جان کلید موفقیت در سهمی مثل صدرا داشتن صبر زیاده
اگه به نوع معاملات امروز نگاه کرده باشید کاملا مشخص بود که سهم پایین زیادی نداره و روی 160-155 به خوبی حمایت میشه
مطمئن باشید به زودی مزد صبر خودتون رو خواهید گرفت

behnam
2012/02/12, 17:30
جناب علامه

جناب قنبري از دوستان خوب بنده است و سالياني است كه ايشون رو ميشناسم وفردي صديق وشريف

هستند و شايد سوء تفاهمي پيش اومده باشه

بدون ذكر نام وادارم كردي بنويسم

يه عده اي ميخاستند بنده ضرر 9ماهه صدرا را 170ريال اعلام كنم ؟!!!!!!!!!!!!

هماهنگي و همزماني با مصاحبه تمام كذب بورس 24

ولي تا بحال بنده دهانمو بسته ام وچيزي نگفته ام و اگه مانور زياد و سماجت زياد از طرفشون ببينم

ديگه صبر نخواهم كرد و ............................

همراهي حاجي حميد با بنده موجب خنثي سازي مقداري از اين سناريو شد.

بقيه باشد بوقتش
شرمنده ام جناب طیب
نوشته شما در صفحه قبل جا موند

علامه
2012/02/12, 17:30
میشه بفرمایید منظور از بنده در متن فوق چیست؟
شما اعتقاد دارین گزارش خوبی میده صدرا؟
ممنون

علامه
2012/02/12, 17:36
با سلام خدمت جناب طیب بزرگوار و علامه عزیز
علامه جان کلید موفقیت در سهمی مثل صدرا داشتن صبر زیاده
اگه به نوع معاملات امروز نگاه کرده باشید کاملا مشخص بود که سهم پایین زیادی نداره و روی 160-155 به خوبی حمایت میشه
مطمئن باشید به زودی مزد صبر خودتون رو خواهید گرفت

بهنام عزیز کاملا با فرمایش شما موافقم و عجله ای ندارم و منتظر میمونم تابالخره رشد کنه
واقعا شناوری دیگه نداره سهم با این همه معاملات رنج تو این مدت
بحث من فقط ای دی اقای حمید بود

طيب
2012/02/12, 17:36
میشه بفرمایید منظور از بنده در متن فوق چیست؟
شما اعتقاد دارین گزارش خوبی میده صدرا؟
ممنون

علامه جان در ادبيات نوشتاري از كلمه من استفاده نميكنند و بجاش كلمه بنده مينويسند.

بلي گزارش صدرا خوب خواهد بود و منظورم گزارش 9ماهه نيست

طيب
2012/02/12, 17:41
1400 میلیارد تومان اوراق مشارکت پارس جنوبی به فروش رفت نفت نیوز: با وجود اینکه مجوز اولیه فروش اوراق مشارکت شرکت نفت و گاز پارس 1150 میلیارد تومان بود اما با افزایش رقم مجوز و با توجه به استقبال مردم 1400 میلیارد تومان اوراق مشارکت پارس جنوبی به فروش رسید. به گزارش فارس، با وجود اینکه مجوز اولیه فروش اوراق مشارکت شرکت نفت و گاز پارس 1150 میلیارد تومان بود اما با افزایش رقم مجوز و با توجه به استقبال مردم 1400 میلیارد تومان اوراق مشارکت پارس جنوبی به فروش رسید. بر اساس این گزارش کارشناسان در طول مدت انتشار اوراق پیش بینی میکردند که در صورت همکاری بیشتر بانکها و همچنین فعالیت چابکتر شرکت نفت و گاز پارس امکان فروش بیشتر این اوراق حتی تا سقف ۴ هزار میلیارد تومان نیز وجود داشته باشد تا منابع حاصل از آن به مصرف پروژههای توسعه میدان فوق عظیم پارس جنوبی برسد. میدان فوق عظیم پارس جنوبی بین ایران و قطر مشترک است و طرف قطری با توجه به پیش دستی در توسعه لایههای نفتی و گازی از منابع کلان حاصل از فروش نفت وگاز این میدان مشترک برای پیشبرد اهداف منطقهای خود و دخالت در کشورهای منطقه بهره میبرد. بر این اساس به دلیل تحلیل ضعیف از شرایط پولی و مالی کشور و سابقه فروش نرفتن اوراق مشارکت 17 درصدی منتشر کنندگان این اوراق درباره انتشار رقم بیشتری از اوراق با تأخیر و اصطلاحا دست به عصا عمل کردند. بر این اساس گفته میشود بانک مرکزی با توجه به استقبال خریداران مجوز انتشار اوراق مشارکت نفتی ار تا سقف 6 هزار میلیارد تومان در دوره اخیر صادر کرده بود. *جذب ۹ هزار میلیارد تومان منابع مالی در پارس جنوبی تا پایان سال این گزارش حاکی است شرکت نفت وگاز پارس که متولی و کارفرمای توسعه پارس جنوبی محسوب میشود بدون احتساب 1400 میلیارد تومانی که از طریق انتشار اوراق مشارکت به دست آمده از ابتدای سال تاکنون قریب به 7 هزار میلیارد تومان منابع مالی جذب کرده است و پیشبینی میشود تا پایان سال بتواند ۹ هزار میلیارد تومان منابع برای استفاده در توسعه پارس جنوبی جذب کند. این در حالی است که نفت و گاز پارس باید در سال جاری قریب به ۱۵ هزار میلیارد تومان در پارس جنوبی هزینه میکرد تا اهداف زمانبندی شده برای بهرهبرداری از فازهای در دست اجرای توسعه این میدان به موقع محقق شوند. سال گذشته نفت و گاز پارس توانست تنها 7.5 هزار میلیارد تومان در توسعه پارس جنوبی هزینه کند و بین 1.5 تا ۲ هزار میلیارد تومان از منابع جذب شده در سال گذشته وارد منابع سال جاری شد. البته جذب رقم ذکر شده تا پایان سال بسیار مثبت است اما برای رسیدن به زمانبندی قطعا کافی به نظر نمیرسد. این نکته نیز باید مورد توجه قرار بگیرد که در کنار تخصیص منابع مالی باید زمینه جذب آنها در پروژههای در دست اجرای پارس جنوبی نیز به خوبی فراهم شود تا منابع جذب شده بتواند در راستای سرعت بخشیدن به بهرهبرداری ایران از این میدان کمک کند.

علامه
2012/02/12, 17:41
طیب عزیز متوجه ام که از بنده استفاده میکنن انقدرا هم ....
میخاستم ببینم منظور از بنده شما هستین؟ مدیر مالی صدرا ؟ یا ....

behnam
2012/02/12, 17:43
بهنام عزیز کاملا با فرمایش شما موافقم و عجله ای ندارم و منتظر میمونم تابالخره رشد کنه
واقعا شناوری دیگه نداره سهم با این همه معاملات رنج تو این مدت
بحث من فقط ای دی اقای حمید بود
راستش من قصد ندارم زیاد در این مورد صحبت کنم
ولی هنوز برای قضاوت در مورد گفته های شخص مورد نظر شما زوده
پیشنهاد میکنم قدری صبر کنید
شاید با گذر زمان بهتر بشه نظر داد

طيب
2012/02/12, 17:45
طیب عزیز متوجه ام که از بنده استفاده میکنن انقدرا هم ....
میخاستم ببینم منظور از بنده شما هستین؟ مدیر مالی صدرا ؟ یا ....

علامه جان عرض كردم يه تعدادي از بنده خواسته بودند

همونايي كه شما فك ميكنيد اطلاعات درستي ميدن

آقا بهنام درجريانه

البته ايشون هم نبايد اسم ببرند چون هنوز وقتش نيست و در صورت سماجت اونا مجبور بنوشتن خواهم شد

علامه
2012/02/12, 17:46
بهنام جان و طیب عزیز پیام خصوصی رو چک بفرمایید

مات
2012/02/13, 09:58
شرایط مهیا باشد فازهای جدید پارس جنوبی ۳۵ ماهه به بهرهبردای میرسد
خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت تاسیسات دریایی ایران گفت: اگر تمام ملزومات اجرای فازهای جدید پارس جنوبی فراهم شود می توان فازهای جدید پارس جنوبی را در مدت 35 ماه آماده بهره برداری کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، شرکت تاسیسات دریایی یکی از شرکت های پیمانکاری نفت محسوب می شود که فعالیت آن در حیطه دریا است به طوری که در پروژه ها و میادین نفتی و گازی که در دریا وجود دارد وظیفه ساخت جکتها و سکو ها و لوله گذاری را از چاه تا خشکی برعهده دارد.

در همین رابطه با علی طاهری مطلق مدیرعامل این شرکت در خصوص پروژه هایی که در دست کار دارند و روند اجرایی این پروژه ها گفتوگو کردیم.

فارس: در آغاز سال 90 مقام معظم رهبری به عسلویه سفر کردند بعد از این سفر شما در خبرهایی اعلام کردید که فعالیتهای شرکت تاسیسات دریایی ۳ برابر گذشته می شود، اکنون که در ماه های پایانی سال به سر میبریم آیا شما عملکرد خود را به 3 برابر رسانده اید و توانستید به اهداف از پیش تعیین شده خود دست پیدا کنید؟

طاهری مطلق: قبل از آنکه سخنم را آغاز کنم از شما تشکر می کنم که تشریف آوردید ،من فکر میکنم یک توضیحی درباره این بحث ارائه کنم. در سفری که مقام معظم رهبری به عسلویه تشریف داشتند من خودم حضور داشتم و اعتقادم بر این بود که این سفر در موقعیت زمانی و مکانی که انجام شد یکی از هوشمندانهترین و دقیقترین انتخابها محسوب می شود.

از طرفی باید گفت نوع نام گذاری سال موجب شد تا مشخص شود اولویتهای نظام در چه سمت و سویی است و خوشبختانه این دیدار نشان داد که میتواند به اهدافی که مدنظر مقام معظم رهبری است دست پیدا کرد. انصافا بعد از این بازدید شور و شوق مضاعفی در منطقه حاکم شد و واقعا روحیه جهادی و تلاش در عسلویه حتی قبل از دیدار مقام معظم رهبری به وفور به چشم میخورد اما بعد از آن دیدار انصافا این تلاش مضاعف شد که آثار آن را اکنون مشاهده میکنید. آن موقع من نیز اعلام کردم که تاسیسات دریایی آماده است جهاد را در عسلویه دو چندان کند و آمار و ارقامی که تاکنون ارائه شده است نشانگر این واقعیت است.

ما هدفی را که در پایان سال 90 پیشبینی کردیم و به خصوص بعد از این دیدار این بود که بتوانیم فعالیتهای خود را ۳ برابر گذشته کنیم. این رقم هر چند به صورت کمی محقق نشده است اما بسترهای لازم به شدت فراهم شد که اکنون جمعبندی ما تا پایان سال 90 این است که تقریبا به همه اهدافی که پیشبینی کردیم دست یابیم.

در ابتدای سال 89 فعالیتهای ما در شرکت تاسیسات دریایی به ۳ پروه ختم میشد اما اکنون این پروژهها به 9 یا 10 پروژه رسیده است. بنابراین از جهت تعداد و از لحاظ کمی و اعتبار مورد نیاز نیز تقریبا همینگونه است. آن موقع تقریبا حدود ۳ میلیارد دلار پروژه بود اما اکنون به مرز ۹ میلیارد دلار پروژه رسیده است و این نشان میدهد که به آن هدفی که خواستیم در حال رسیدن هستیم اما آنچه که از منظر کار فنی مهم است این است که مشاهده کنیم میزان پیشرفتهای پروژهها چه مقدار بوده است و آیا مطابق آنچه که پیشبینی کردهایم بوده است یا خیر.

آنچه که من تا کنون در جلسات حضور داشتم به این نتیجه رسیدم که در بخش دریایی که فعالیت هایش مربوط به شرکت تاسیسات دریایی است نسبت به بخشهای دیگر عقب نیست و بلکه جلوتر است و اینکه چه مقدار به اهداف رسیدهایم معمولا در پروژههای فنی مقداری فاصله وجود دارد تا پیشبینیها و به طور متوسط تاخیر ما نزدیک به ۷ و یا 8 درصد است اما در مقایسه با بخشهای ساحلی و خشکی پیشرفتهای خوبی داریم و ما در فروردین ماه میتوانیم آمار دقیقی از فعالیت های خود را ارائه دهیم.

فارس: از نظر عملیاتی حجم ساخت سکوها و جکتها و لولهگذاریها در چند ماه اخیر مشخص است.

طاهری مطلق: یکی مبحث ظرفیتها است و دیگری مباحث مربوط به عملکرد است.اولا باید گفت که یارد خرمشهر یکی از یاردهایی است که بدون شک از پیشرفتهترین یاردهایی است که در منطقه وجود دارد زیرا چه در مشاهدههای حضوری و چه گزارشهایی که میدهند، خرمشهر یکی از یاردهایی است که موجب افتخار جمهوری اسلامی ایران است و نزدیک به 4000 نفر نیروی بومی در آنجا مشغول به کار هستند که هم از جهت سختافزار و هم از جهت نرمافزار مشغول توسعه آن هستیم که اخیرا یک یارد دیگری در خرمشهر اضافه شد و مجموع یارد های ما در آنجا به ۳ یارد رسید که این امر نشان میدهد در واقع با یک برنامهریزی دقیق مشغول توسعه هستیم زیرا هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ کمی ظرفیت زیادی داریم و حتی برای پذیرش پروژههای جدید نیز دیگر کمبود یارد نداریم و اگر گفته میشود که ظرفیت وجود ندارد در واقع خلاف واقع است و اکنون ظرفیت پذیرش پروژههای جدید را داریم به جهت آنکه اگر در ۲ سال گذشته کسی به سایت خرمشهر میرفت بیش از آنکه پروژه مشاهده کند فضای خالی میدید ولی اکنون شرایط متفاوت است و با توجه به توسعههایی که داده شده این ظرفیت وجود دارد و اکنون همه مشغول به کار هستند؛ در آنجا ظرفیت برای ساخت سکوها تا وزن ۸ هزار تن را داریم اما اکنون سکوهایی که احداث میکنیم تا مرز ۴ هزار تن است.

در مورد جکتها نیز باید بگویم همانطور که میدانید کار ما در خلیج فارس است برای همین عمقهایی که کار میکنیم به 80 تا 90 متر میرسد. بنابراین به طور کامل آمادگی داریم تا همه جکتهای مورد نیاز پارس جنوبی را احداث کنیم و این مسئله کاملا پذیرفته شده است آنچه که اکنون در دست داریم تعداد زیادی جکت و سکو است که خوشبختانه تا پایان سال جاری و یا حداکثر یک ماه سال 91 تمام جکتهایی که تعهد داریم برای فازهای پارس جنوبی بارگیری میشود و به سمت محل های نصب حمل میشود که برنامه زمانبندی آن نیز وجود دارد.

البته برنامه زمانبندی ما در کارگاههایی مانند خرمشهر به روز است و اینکه گاهی اوقات به یک تقریب گفته میشود به دلیل شرایط جوی است. بنابراین جکتها را به طور کامل و براساس تعهدهایی که داریم عمل میکنیم و بارگیری میکنیم.

همچنین باید اشاره کنم در خصوص پروژههای 35 ماهه که در خردادماه سال گذشته ابلاغ شد و البته یک تصمیم ملی و اثرگذاری بود که شرکت تاسیسات دریایی در بین مابقی شرکتهای فعال در آن پروژه ها موفق تر بوده است و اولین جکت پروژههای 35 ماهه را که مربوط به فاز 21 بود بارگیری کرده و به محل نصب منتقل کردیم.

فارس: به نظر شما 35 ماه برای احداث فازهای جدیدپارس جنوبی زمان کمی نبود؟

طاهری مطلق: البته این موضوع یک بحث کلان است و میتوان به آن پرداخت، این بحث چالشهای زیادی را داشت و قطعا مخالف و موافقهایی داشته است و هر کدام منطقهایی را برای خودشان داشتند که قابل بحث و تامل بود و در واقع قابل شنیدن بود.

علت آن که زمان 35 ماهه پیشنهاد داده شد این است که وقتی همه نگاه میکردند به متوسط زمان اجرای پروژههای قبلی میدیدند که هیچ کدام 35 ماهه تمام نشد و این در شرایطی بود که ما تحریم هم کمتر بودیم و حتی شرکتهای فعال خارجی نیز حضور داشتند و حتی تامین مالی نیز آسانتر بود از این منظر که نگاه میکنیم ۳۵ ماهه قابل انجام نیست یعنی اگر شرایط عادی هم باشد طبیعی است که نزدیک به دو برابر زمان کنونی نیاز باشد تا فازها آماده بهرهبرداری شوند و بسیاری از دلایلی که در جایگاه خود قابل شنیدن است و منطق خاص خودش را دارد و اولین چالشی که برای پیمانکاران مطرح شد این بود که چگونه میتوان این کار را انجام داد.

وقتی دلایل و مصالح کلان کشور را نگاه میکردیم که حداقل زمان ممکن را برای اجرای پروههای جدید داشته باشیم طبیعتا باید ملزومات متناسب با خودش را آماده میکردیم و مدت زیادی این بحث ادامه یافت و تمام کارشناسان و دست اندرکاران نشستند و مشورت کردند که چه کاری باید انجام دهیم که به این ۳۵ ماه برسیم و در واقع نوعی مهندسی معکوس صورت گرفت و ملزومات آن دیده شد که چگونه به این 35 ماه دست پیدا کنیم. عواملی که میتواند به آن زمان دست پیدا کرد بررسی شد و جلسات زیادی گذاشته شد و نیازمندیها به ۳ دسته تقسیم شد. بخشی از آن مربوط به تصمیمات کل کشور بود و بخشی مربوط به تصمیمات وزارت نفت و بخشی هم به کارفرما مربوط میشد و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که اگر این ملزومات آماده باشد امکان تحقق 35 ماهه وجود دارد.

در واقع این عوامل تسهیل کننده در اجرای پروژهها بود مانند پیش پرداختها و نقدینگیها و در واقع نوعی روانسازی روابط بین پیمانکاران و کارفرمایان که شامل قوانین مجلس و کارگروه دولت می شد که خوشبختانه کارگروههای خاص خودش در دولت تشکیل شد. به عنوان مثال میزان پیش پرداختها به 25 درصد افزایش یافت؛یعنی شروع کار با پرداخت نقدینگی به پیمانکاران است و با ساده کردن روابط بین پیمانکار و کارفرما است که می توان به این زمان دست پیدا کرد به عنوان مثال تصمیم بر آن شد که اگر پیمانکار موردی را به کارفرما ارجاع دهد و بیش از 90 روز طول کشید به منزله تصویب ان مورد است و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که ۳۵ ماه امکان احداث و بهرهبرداری دارد.

فارس: به نظر میرسد تامین مالی یکی از مهمترین مسائل بود. با این شرایط بانکها چگونه میخواستند تامین مالی را انجام دهند؟

طاهری مطلق: من نیز این مورد را قبول دارم اما به هر شکل اگر تامین مالی نیز صورت میگرفت و مابقی شرایط موثر نمیشد باز هم با تاخیر مواجه هستیم. یعنی شرایط مالی نیز بخشی از ملزومات است و اگر با هم تامین شوند پروژهها 35 ماهه به اتمام میرسد و اگر محقق نشود به همان زمانهای قبلی بازمیگردد اما در شرایط کنونی مسایل مالی پررنگتر است.

بنابراین با این شرایط میتوان گفت این پروژهها هم 35 ماهه میتواند به اتمام رسد و هم نمیتواند به اتمام برسد یعنی اگر این شرایط اجرایی شود ما پروژهها را 35 ماهه تحویل میدهیم و اگر این شرایط محقق نشود دیگر نمیتوان قول 35 ماهه را داد.

فارس: اکنون که 20 ماه از قرار داد ها گذشته است به نظر میرسد پیشرفت پروژهها زیر 40 درصد است، آیا اینگونه نیست؟

طاهری مطلق: به طور کلی باید گفت پروژهها به دو دسته آفشور و آنشور تقسیم میشود ممکن است در بعضی از پروژهها پیشرفت خوب باشد و در برخی از پروژهها پیشرفت خوب نیست.

فارس: اکنون در فازهای جدید که در اختیار دارید درصد پیشرفت چگونه است؟

طاهری مطلق: من فکر میکنم به 40 درصد نزدیک میشویم.

فارس: مدتی است شرکت تاسیسات دریایی وارد فهرست تحریم شده است آیا این مورد برای شما مشکلی ایجاد کرده است؟

طاهری مطلق: در مورد تحریم آنچه که باید بگویم این است که وقتی غربی هانمی توانند مانع پیشرفت کشور به طور کلی شوند به تحریم شرکت های پیمانکاری روی می آورند بالاخره تحریم مشکلاتی ایجاد میکند منتها این تحریم راههای جدیدی را باز کرده است و بالاخره در این 33 سال در تحریم بودهایم و کار را سخت کرده است و زحمات را زیاد کرده است اما هماکنون در پروژههای خودمان امسال نسبت به گذشته پیشرفت کردهایم و بیش از 95 درصد از کالاهای مورد نیاز را در انبار داریم و پروژههای خود را انجام میدهیم.

به جرات میتوانم بگویم این تحریمها فرصتهای زیادی را برای تجربه کردن در اختیار ما قرار داد و توانستیم خودمان باور کرده و روحیه خود باوری خود را تقویت کنیم و به جرات میتوانم بگویم برای تأمین کالاهای خود هیچ مشکلی نداریم

ادامه دارد...

گفتوگو از صمد حسن نیا و محمد حسین سیف الهی مقدم

سيد ياسر شريعت
2012/02/13, 11:03
آقا یک سوال! این صدرا کلا چی میگه؟! چرا کلا انقدر معامله میشه؟ فلسفه وجودیش چیه الان تو بورس؟ :d

behnam
2012/02/13, 12:06
حمایت از سهم روی سطح 5-154 کاملا مشهوده
دیگه فکر کنم اینجا کف کف کف باشه ;)
باید منتظر سود سال 91 باشیم >:d<

rezaei360
2012/02/13, 12:17
صدرا در نمای بلند مدت داره به حمایتش میرسه. به نظر من تا این حمایت را لمس نکنه حرکتش شروع نمیشه. چیزی که مشخصه قیمت پایین صدرا نباید زیر 146 بیاد.

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/57.png

*سامان*
2012/02/13, 12:19
صدرا در نمای بلند مدت داره به حمایتش میرسه. به نظر من تا این حمایت را لمس نکنه حرکتش شروع نمیشه. چیزی که مشخصه قیمت پایین صدرا نباید زیر 146 بیاد.

اگه رسيد به اين حمايت و گزارش صدرا منتشر شد و بد بود چي؟

rezaei360
2012/02/13, 12:21
اگر از نمای نزدیک ببینیم داخل کانال ابی رنگ حرکت میکنه. احتمالا تا کف کانال و حمایتش پایین بیاد. احتمالا دو هفته اینده بین 160 تا 148 نوسان کنه

http://forums.boursy.com/imported/2012/02/58.png

rezaei360
2012/02/13, 12:24
اگه رسيد به اين حمايت و گزارش صدرا منتشر شد و بد بود چي؟

من به شخصه فکر نمی کنم تو گزارش صدرا تغییرات خاصی را شاهد باشیم. احتمالا نه منفی است و نه مثبت. ولی به هر حال خود من مقدار کمی دارم که اگه زیر 145.5 ریال بیاد میفروشم.

behnam
2012/02/13, 12:25

شاید صدرا تا 145 هم جا برای افت داشته باشه یعنی کف کانال نزولی
ولی معاملات سهم این رو نشون نمیده
بعیده سهم به اون قیمت برسه
وقتی سهم یه گین حداقل 100 درصدی داره انتظار برای خرید در 6-5 درصد پایین تر توجیه نداره

*سامان*
2012/02/13, 12:28
من به شخصه فکر نمی کنم تو گزارش صدرا تغییرات خاصی را شاهد باشیم. احتمالا نه منفی است و نه مثبت. ولی به هر حال خود من مقدار کمی دارم که اگه زیر 145.5 ریال بیاد میفروشم.

يه گزارش نه منفي نه مثبت از نظر من يعني منفي مطمئن باشيد سهمو خراب ميكنه بازار دستش رو اينتره اگه منفي بياد سريع واكنش نشون ميده و اگه گزارش 50 50 باشه يكم آرومتر واكنش منفي نشون ميده

behnam
2012/02/13, 12:32
يه گزارش نه منفي نه مثبت از نظر من يعني منفي مطمئن باشيد سهمو خراب ميكنه بازار دستش رو اينتره اگه منفي بياد سريع واكنش نشون ميده و اگه گزارش 50 50 باشه يكم آرومتر واكنش منفي نشون ميده
دوست عزیز سهم دیگه فروشنده ای نداره که بخواد دست به اینتر باشه
قبلا هم خدمتتون عرض کردم گزارش 9 ماهه تاثیر خاصی در روند سهم نداره،چه مثبت چه منفی
الان سود سال 91 بسیار مهمتر از گزارش 9 ماهه است
سهم پایینی نداره

rezaei360
2012/02/13, 12:37

صدرا همیشه سهامدارها رو منتظر خبر نگه میداره. کافیه فقط یه خبر از احتمال افزایش سرمایه در آینده نامعلوم! یا گرفتن وام و .... باشه

*سامان*
2012/02/13, 13:05
دوست عزیز سهم دیگه فروشنده ای نداره که بخواد دست به اینتر باشه
قبلا هم خدمتتون عرض کردم گزارش 9 ماهه تاثیر خاصی در روند سهم نداره،چه مثبت چه منفی
الان سود سال 91 بسیار مهمتر از گزارش 9 ماهه است
سهم پایینی نداره

با عرض ادب خدمت بهنام عزيز ....اين سهم شناور بالايي داره و خودتونو گول نزنيد.....شما يكم همه چيزو مثبت ميبينيد....145 يه كف محكم واسه سهم محسوب ميشه ولي اگه گزارش بدي شركت بده.. وضع خراب ميشه اينقد فروشنده پيدا ميشه كه اين كف محكم ميشكنه......اينا اگه قصدشون امتياز گيري باشه مطمئن باشيد سود 91 رو هم پايين اعلام ميكنن.......من خودم تو صدرا كفن پوسوندم و ميدونم كه آينده خوبي داره اما اگه بشه پايينتر بخرم مطمئنا ميفروشم پايينتر ميخرم ......البته استمهال و افزايش سرمايه اگه خبرش منتشر بشه سهمو منفجر ميكنه.......هيچ تعصبي رو سهم نداشته باشيد هرچند كه بلند مدتش عاليه اگر ديديد گزارش بدي داد بفروشيد پايينتر بخريد ........البته به خودتون مربوطه و قصد ندارم به كسي بگم چكار بكنه يا نكنه فقط نظرمو گفتم.........بهنام جان ميتونم بپرسم شما چند سالتونه؟البته اگه دلتون خواست

behnam
2012/02/13, 13:20
با عرض ادب خدمت بهنام عزيز ....اين سهم شناور بالايي داره و خودتونو گول نزنيد.....شما يكم همه چيزو مثبت ميبينيد....145 يه كف محكم واسه سهم محسوب ميشه ولي اگه گزارش بدي شركت بده.. وضع خراب ميشه اينقد فروشنده پيدا ميشه كه اين كف محكم ميشكنه......اينا اگه قصدشون امتياز گيري باشه مطمئن باشيد سود 91 رو هم پايين اعلام ميكنن.......من خودم تو صدرا كفن پوسوندم و ميدونم كه آينده خوبي داره اما اگه بشه پايينتر بخرم مطمئنا ميفروشم پايينتر ميخرم ......البته استمهال و افزايش سرمايه اگه خبرش منتشر بشه سهمو منفجر ميكنه.......هيچ تعصبي رو سهم نداشته باشيد هرچند كه بلند مدتش عاليه اگر ديديد گزارش بدي داد بفروشيد پايينتر بخريد ........البته به خودتون مربوطه و قصد ندارم به كسي بگم چكار بكنه يا نكنه فقط نظرمو گفتم.........بهنام جان ميتونم بپرسم شما چند سالتونه؟البته اگه دلتون خواست
سلام ساده جان
به نکته خیلی خوبی اشاره کردین
بنده نه روی سهم تعصب دارم و نه میخوام خودم یا بقیه رو گول بزنم
با تعریف شناور سهم اون جور که در ذهن شماست مخالفم
شناور سهم قبل از مجمع 500 میلیون سهم بوده که الآن خیلی کمتره
ولی خب هنوز سهامدار حقیقی زیاد داره
ولی اگه صدرا تعدیل منفی هم بده، کل سهامداران باقیمانده فروشنده خواهند بود ؟
بنده فروشنده سهم در حال حاضر برام مهمه
کسی که میخواسته بفروشه تا حالا فروخته،مطمئن باشید
اینکه همه رو فروشنده در نظر بگیریم اشتباهه
باز هم میگم سهم پایینی نداره
در مورد سن سال هم خیلی وقته 18 سالم تموم شده ;)
خیالتون راحت

*سامان*
2012/02/14, 11:27
امروز من باشرکت در مورد ارسال گزارش 9 ماهه تماس گرفتم انقدر پاس کاریم کردن که بیخیال شدم

كلي خنديدم

behnam
2012/02/14, 11:39
صدرا تا حالا دو بار به 145 واکنش نشون داده
باید دید این بار چی میشه ؟
به برگشت سهم در معاملات فردا خیلی امیدوارم

behnam
2012/02/14, 11:52
یک خبر خوش برای دوستان صدرایی
کارهای انتقال مالکیت جزیره صدرا به شرکت نهایی شده و این خبر قبل از پایان هفته اعلام خواهد شد
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

*سامان*
2012/02/14, 11:54
یک خبر خوش برای دوستان صدرایی
کارهای انتقال مالکیت جزیره صدرا به شرکت نهایی شده و این خبر قبل از پایان هفته اعلام خواهد شد
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

منبع خبر؟

behnam
2012/02/14, 11:58
منبع خبر؟
دوست من چقدر عجولی،یکی دو روز صبر کن
من عادت ندارم خبر دروغ بنویسم
فقط همین قدر بگم که قضیه 100% حله

Hamid-safapour
2012/02/14, 14:41
سهامداراي محترم صدرا ساعت 13.30 روز شنبه 90/11/29 جلوي در شركت به آدرس زير

آدرس شركت: شهرک غرب -خ دادمان - خ شفق- جنب خ افتاب[/b]

لطفا اعلام نظر فرماييد ممنون
برید اعتراض کنید ضررتون جبران جای امیدواری الکی ددپادن به خودتون
این برنامه توسط همه ی سهامدارای صدرا داره هماهنگ میشه تو بورکس

علامه
2012/02/14, 14:55
برید اعتراض کنید ضررتون جبران جای امیدواری الکی ددپادن به خودتون
این برنامه توسط همه ی سهامدارای صدرا داره هماهنگ میشه تو بورکس

هنوز روز و ساعت مشخص نشده لطفا نقل قول نکنید بزارید هماهنگ که شد خودشون اطلاع رسانی میکنن

ناظم
2012/02/14, 19:15
به آن قرآنی که بر حضرت محمد نازل شد و به دستهای بریده حضرت عباس قسم می خورم روز مجمع بلوایی به پا کنم که توی تمام سایت ها بنویسند مجمع می آیم فقط برای کتک زدن اعتصام

rezaafshari110
2012/02/14, 20:13
به آن قرآنی که بر حضرت محمد نازل شد و به دستهای بریده حضرت عباس قسم می خورم روز مجمع بلوایی به پا کنم که توی تمام سایت ها بنویسند مجمع می آیم فقط برای کتک زدن اعتصام
سلام
یک وقت فکر نکنی میخوام سیخت بزنم که این کار رو بکنی ولی این قسم هایی که خوردی خیلی سنگینه.
دوست من برادرانه عرض میکنم از این به بعد از این قسم ها دیگه نخور شاید وقتی که ناراحت یا خوشحال باشی قسمی رو بخوری که بعدا نتونی انجام بدی و باید کفاره بدی.
همه خدا رو به اون دستهای نازنین قسم می دهند برای شفاعت درست نیست برای آبرو بردن کسی این قسم رو بخریم.
انشاالله خدا هم ما رو همه اونهایی که حضرتعالی مد نظرتون هست رو به راه راست هدایت کنه.

امیر2309
2012/02/14, 20:32

اگه كتك زدني باشه بهتر قلي پور و بزني :d
صدر رحمت به صدرا سهامداران بيمه دانا چه بگن با اون مدير عاملش اونجا مقصر اصلي آقاي خصوصي سازي و حاج آقا مدير عامل انداختن و در رفتن خداوندا اگه قابل هدايت هستن كه من مطمن هستم كه نيستن هدايتشون كن و اگه نيستن من بشخصه از شما (خداوند عزيز) گرفتاري و بدبختي يا هر چي صلاح مي دوني در هر دو دنيا را خواستارم . آمين يا رب العالمين
من هم خبر بهنام عزيز و شنيدم حالا فردا معلوم مي شه اگه صف خريد شد بنظر درست بوده

baradaran
2012/02/14, 21:33
خوب تو این وضعیت شاید سهامدارن صدرا دیگه حوصله تحلیل رو نداشته باشند ولی بد ندیدم یه نگاهی کلی به نمودار سهم داشته باشم .
فردا قیمت به مهمترین حمایت تاریخی دو ساله خواهد رسید که بسیار مهم و تعیین کننده است محدوده حمایتی 145تا 148 که در دو سال گذشته فقط دو مرتبه قیمت به این محدوده رسیده یکی در دیماه 88 که قیمت بعد با یک صعود هیجانی تا 425 رشد داشته و نوبت بعد هم 20 تیرماه امسال که بعد از مجمع مجددا یه صعود هیجانی تا 280 داشته .
حالا باید دید این مرتبه هم سهم چنین واکنشی به این محدوده نشون میده یا این حمایت مهم شکسته خواهد شد .
جالبه که هنوز rsi در نقطه 34 قرار داره و وارد منطقه هیجان فروش نشده و البته هیچ سیگنال خاصی هم بروز نداده فقط میشه از خط 30 بعنوان یه حمایت ذکر کرد .
نکته دیگه که میشه اشاره کرد اینه که قیمت از کف باند بولینگر خارج شده و معمولا این اتفاق اگه همراه با صف سنگین فروش باشه ادامه دار خواهد بود ولی زمانی که روند خیلی هیجانی نیست این وضعیت پایدار نخواهد بود و قیمت باید به داخل باند بازگشت داشته باشه که به ناچار باید از شیب منفی کم بشه و به عبارت دیگه نباید سهم در منفی کامل معامله بشه .
در مجموع میشه انتظار داشت فردا قیمت در همین منطقه حمایت مناسبی داشته باشه به خصوص اگه این حمایت همراه با افزایش قابل توجه حجم معاملات صورت بگیره سیگنال خیلی خوبی خواهد بود

کیوان
2012/02/14, 21:46
خوب تو این وضعیت شاید سهامدارن صدرا دیگه حوصله تحلیل رو نداشته باشند ولی بد ندیدم یه نگاهی کلی به نمودار سهم داشته باشم .
فردا قیمت به مهمترین حمایت تاریخی دو ساله خواهد رسید که بسیار مهم و تعیین کننده است محدوده حمایتی 245 تا 248 که در دو سال گذشته فقط دو مرتبه قیمت به این محدوده رسیده یکی در دیماه 88 که قیمت بعد با یک صعود هیجانی تا 425 رشد داشته و نوبت بعد هم 20 تیرماه امسال که بعد از مجمع مجددا یه صعود هیجانی تا 280 داشته .
حالا باید دید این مرتبه هم سهم چنین واکنشی به این محدوده نشون میده یا این حمایت مهم شکسته خواهد شد .
جالبه که هنوز rsi در نقطه 34 قرار داره و وارد منطقه هیجان فروش نشده و البته هیچ سیگنال خاصی هم بروز نداده فقط میشه از خط 30 بعنوان یه حمایت ذکر کرد .
نکته دیگه که میشه اشاره کرد اینه که قیمت از کف باند بولینگر خارج شده و معمولا این اتفاق اگه همراه با صف سنگین فروش باشه ادامه دار خواهد بود ولی زمانی که روند خیلی هیجانی نیست این وضعیت پایدار نخواهد بود و قیمت باید به داخل باند بازگشت داشته باشه که به ناچار باید از شیب منفی کم بشه و به عبارت دیگه نباید سهم در منفی کامل معامله بشه .
در مجموع میشه انتظار داشت فردا قیمت در همین منطقه حمایت مناسبی داشته باشه به خصوص اگه این حمایت همراه با افزایش قابل توجه حجم معاملات صورت بگیره سیگنال خیلی خوبی خواهد بود

فکر کنم منظورتون 145 بود ! ;)
من یک فکر دیگه هم میکنم! اینکه لزوما سهم نسبت یه حمایت فوق واکنش صعودی یا شکست فوری نشون نده و تا مدتی شاهد درجا زدن سهم در این محدوده باشیم...

baradaran
2012/02/14, 22:17
فکر کنم منظورتون 145 بود ! ;)
من یک فکر دیگه هم میکنم! اینکه لزوما سهم نسبت یه حمایت فوق واکنش صعودی یا شکست فوری نشون نده و تا مدتی شاهد درجا زدن سهم در این محدوده باشیم...

جناب کیوان ممنون از تذکرتون اصلاحش کردم ظاهرا هنوز در ناخداگاه ذهن قیمتهای قبلی قرار داره .:)
در مورد نظر شما کاملا ممکنه این وضعیت پیش بیاد البته به نظرم تو این روزها برای بررسی قیمت سهامها بیشتر از اینکه خواسته باشیم تحلیل سهم مورد نظر رو انجام بدیم بهتره تحلیل وضعیت سیاسی و روابط خارجی و از همچنین تحلیل صحبتهاو از این قبیل مسائل رو صورت بدیم .

mahdiborse
2012/02/14, 23:41
فکر کنم از فردا انشاء +;)

behnam
2012/02/15, 10:21
صدرا الآن داره بالاتر از 4%مثبت شنبه معامله میشه
دیگه میشه گفت سهم برگشته
معاملات هفته آینده جالب خواهد بود ;)

behnam
2012/02/15, 10:32
بهار در راه است

گلهای یاس زنده بمانید

@};-@};-@};-@};-@};-

مهدي منصوري
2012/02/15, 13:16
بابا چرا اینقدر خوشبینید منم سهم دارم ولی امان از ...............

hamid672003
2012/02/15, 18:34
باسلام:
حتما همینطوره دوستان عزیز انشاالله در خدمت دوستان با آخرین خبرها خواهیم بود.و من الله توفیق .

بهار در راه است

گلهای یاس زنده بمانید

@};-@};-@};-@};-@};-

hamid672003
2012/02/16, 15:08
باسلام:
دوست عزیز شما از عملکرد افراد پولدار پولدوست که همه چیز را فئای پول می کنند نا آگاه هستید .اگر جناب اعتصام از این اخبار با خبر شده اند تنها یک دلیل دارد و آنهم پی گیری بنده و چند سهامدار دیگر است و آنهم از راه صحیح نه از راه بی راهه . انشاالله همه ما شکوفایی این سهم را در آینده خواهیم دید . و من الله توفیق .

درود:
وقتی خبر یه تجمع تو یک سایت به گوش بالاتر از اعتصام میرسه چطور ممکنه خبر کارشناسی جزیره صدرا تاثیری رو سهم نزاره؟
با خبر تجمع از سهم حمایت کردند.همانطور که تومجمع هم مدیر عامل کم مونده بود گریه کنه ولی وقتی سهامدارا اعتراض کردن از سهم حمایت شد و بالا اومد وگرنه سهم رو 100-120 باز میشد.امروز تو شرکت همه خبر اعتراض سهامدارا رو میدونستن و اولین جرقه اون حمایت از سهم بود.تجمع برگزار خواهد شد و دوستان به این فروم هم از زمان و مکان اون اطلاع رسانی خواهند کرد.اگر واقعا از مدیران صدرا ناراضی هستید شرکت کنید. همه با هم مثل مجمع میتوانیم.دوستان دارن با حقوقی هم صحبت میکنن که ما سهامدارا بهشون به شرط حمایت از سهم وکالت بدیم و چون حدود 25% هستیم یه نفر از شرکت حقوقی رو به هیئت مدیره بفرستیم.باید کاری کرد و به مدیران فشار آورد.اینکه بخشش جرایم و استمهال و وام رو داریم هر روز میشنویم ولی خدا وکیلی کاری هم شده یا خیر . سر خودمون و دیگران رو کلاه میزاریم .چرا شرکت تو این مدت نیومد شفاف سازی کنه و بگه کارشناسان تو جزیره هستند که با گفتن اون سهم ذلیل نشه.الان توش موندن و میخوان گزارشی بدن که سهم پائینتر نره و بعد پیشبینی خوبی بدن تا سهم حرکت کنه هر چند همش حساب سازیه.فاذر برای تجدید ارزیابی 5 روز صف خرید بود بدون اینکه شرکت بگه اونوقت شما میگید تو جزیره هستند. هر کسی با وجدان خودش.تا حرکتی انجام نشه همین آش و همین کاسه است.طرف 2 ساله با سهمه و 300 خریده شده 150 .من خودم سهامدارم ولی چشمارو باید باز کرد. نمیگم بفروشید چون توجیه نداره و باید تا گزارش پیش بینی 91 صبر کرد که با اعتراضات سهامدارا مجبورا گزارش خوب بدن.پس به شرکت فشار باید آورد تا اقلا مقداری از ضرر کم بشه.

*سامان*
2012/02/16, 15:12
باسلام:
دوست عزیز شما از عملکرد افراد پولدار پولدوست که همه چیز را فئای پول می کنند نا آگاه هستید .اگر جناب اعتصام از این اخبار با خبر شده اند تنها یک دلیل دارد و آنهم پی گیری بنده و چند سهامدار دیگر است و آنهم از راه صحیح نه از راه بی راهه . انشاالله همه ما شکوفایی این سهم را در آینده خواهیم دید . و من الله توفیق .

شما حميد آقاي تالار بورس هستيد؟

hamid672003
2012/02/16, 15:25
باسلام:
دوست عزیز تایپیک وقتی متروکه است که حرف حساب در آن زده نشود وگرنه شما در بیش از 3300 صفحه گفتمان بورس -تالار صدرا . چندتا پست حداقل دلگرم کننده می بینید .حالا مفید بودنش جای خود .خبر جدید همه چی هست دوست عزیز حکایت جزیره صدرا دارد به سر انجام خوش نزدیک می شود البته که تجدید ارزیابی شرکت به این بزرگی را شما چند روزه نه پندارید .درضمن گزارش نه ماهه با گزارش پیش بینی 91 قرار شده است همراه باشد به شرط آنکه یک عدده با سه چهار هزار سهم خراب کاری نکنن .و البته که شما در مورد واکنش به حمایت تاریخی صحیح می فرمایید ولی این دفعه وضعیت فرق می کرد عده ای کمر به نابودی سهم و مفت خری برای خودشان بسته بودند که با هشیاری الحمدالله سربازان گم نام نا موفق ماندند . و من الله توفیق .

با سلام: حمید خان از این ورا؟ تالار گفتمان رو ول کردی اومدی تو این تاپیک متروکه پست می زنی؟ خلاصه اینجا رو منور کردی جیگر خبرای جدید از صدرا چی داری ؟ امروز نسبت به خط حمایت تاریخی اش واکنش خوبی نشان داد ولی تا خبری نده همین آشه و همین کاست. تا شنبه شاید یه خبری بیاد الله اعلم

hamid672003
2012/02/16, 15:26
باسلام:
بله دوست عزیز .اگر اوامری باشد در خدمت هستیم .و من الله توفیق .

شما حميد آقاي تالار بورس هستيد؟

*سامان*
2012/02/16, 15:45
خب حميد خان محيط اين فروم مثه اون فروم همسايه نيست و اينجا پايه همه چي احترام متقابله.....اما حواسمون باشه يه زماني اطلاعاتي نديم كه باعث ضرر و زيان دوستان باشه و اطلاعاتمون تا جايي كه ممكنه موثق باشه مخصوصا در مورد صدرا چون خوانندگان مطالب شما در مورد نوشته هاتون قضاوت ميكنن

hamid672003
2012/02/16, 16:50
باسلام:
دوست عزیز اگر از بنده در هر تایپیکی حتی یک پست بد یا بی احترامی به کسی پیدا کردید می توانید بیاورید اینجا بگذاری تا همه ببینن و بنده را ملامت کنند. ضمنا تمام حرفهای بنده موثق است . و من الله توفیق .

خب حميد خان محيط اين فروم مثه اون فروم همسايه نيست و اينجا پايه همه چي احترام متقابله.....اما حواسمون باشه يه زماني اطلاعاتي نديم كه باعث ضرر و زيان دوستان باشه و اطلاعاتمون تا جايي كه ممكنه موثق باشه مخصوصا در مورد صدرا چون خوانندگان مطالب شما در مورد نوشته هاتون قضاوت ميكنن

علامه
2012/02/16, 16:52
حمید اقا این خبری که قرار بود تا دیشب بیاد چی شد؟

hamid672003
2012/02/16, 17:08
باسلام:
دوست عزیز آیا شما برای قیمت گذاری یک اتومبیل به چند نمایشگاه مراجعه نمی کنید ؟ و در پایان هنوز هم فکر می کنید اطلاعات شما کامل نیست ! و نیاز به بررسی مجدد دارید .حالا صدرا برای تجدید ارزیابی با داشتن آنهمه مایملک و دستگاههای منحصر به فرد ! آنهم در چندین شهر ! آیا باید در چند روز ارزیابی شود . تازه اگر این کار با دقت انجام نشود دیگر تا پنج سال امکان تجدید ارزیابی نیست و ضرر آن متوجه سهامداران خواهد بود. . ضمنا اگر لطف نمایید این پست را در گفتمان بورس به کونه ای که خود می دانید نقل قول نمایید متشکر می شوم و لینک این پست را هم لطف کنید بگذارید تا بنده به افرادی که شماره آنها را ندارم اطلاع رسانی کرده باشم . انشاالله دوستان گفتمان بورس را رها خواهند کرد تا بماند برای جناب قنبری یک نفری آنجا لذت کافی ببرد . و مدیر تالار هم متوجه فرق افراد با اطلاعات و بدون اطلاعات و تنها با گیر سه پیچ الکی را بداند.و من الله توفیق

حمید اقا این خبری که قرار بود تا دیشب بیاد چی شد؟

علامه
2012/02/16, 18:12
باسلام:
دوست عزیز آیا شما برای قیمت گذاری یک اتومبیل به چند نمایشگاه مراجعه نمی کنید ؟ و در پایان هنوز هم فکر می کنید اطلاعات شما کامل نیست ! و نیاز به بررسی مجدد دارید .حالا صدرا برای تجدید ارزیابی با داشتن آنهمه مایملک و دستگاههای منحصر به فرد ! آنهم در چندین شهر ! آیا باید در چند روز ارزیابی شود . تازه اگر این کار با دقت انجام نشود دیگر تا پنج سال امکان تجدید ارزیابی نیست و ضرر آن متوجه سهامداران خواهد بود. . ضمنا اگر لطف نمایید این پست را در گفتمان بورس به کونه ای که خود می دانید نقل قول نمایید متشکر می شوم و لینک این پست را هم لطف کنید بگذارید تا بنده به افرادی که شماره آنها را ندارم اطلاع رسانی کرده باشم . انشاالله دوستان گفتمان بورس را رها خواهند کرد تا بماند برای جناب قنبری یک نفری آنجا لذت کافی ببرد . و مدیر تالار هم متوجه فرق افراد با اطلاعات و بدون اطلاعات و تنها با گیر سه پیچ الکی را بداند.و من الله توفیق

حمید خان
این مساله تجدید ارزیابی که مدتها است حرفش هست مهم عملی شدنشه و بازار میدونه همچین قضیه ای وجود داره و چیز عجیبی نیست!

hamid672003
2012/02/16, 19:29
باسلام:
دوست عزیز چیز عجیبی نیست اما برخی دوستان باور ندارند که الان ارزیابها دارن کار ارزیابی را انجام می دهند .و من الله توفیق .

حمید خان
این مساله تجدید ارزیابی که مدتها است حرفش هست مهم عملی شدنشه و بازار میدونه همچین قضیه ای وجود داره و چیز عجیبی نیست!

behnam
2012/02/16, 19:32
حمید خان
علامه جان،بازار اگه به این نکته توجه میکرد،هیچ وقت صدرای 144 تومنی رو نمی فروخت
بعضی وقتها یه سهم رو مفت میفروشن ولی ما شک میکنیم که بخریم

علامه
2012/02/16, 20:03
باسلام:
دوست عزیز چیز عجیبی نیست اما برخی دوستان باور ندارند که الان ارزیابها دارن کار ارزیابی را انجام می دهند .و من الله توفیق .

بله این که شما میگین خیلی مهمه
اگر واقعا بنتیجه برسن(بزودی) سهم یه جهش فوق العاده داره ولی بشرط اینکه انجام بشه

Zambrotta
2012/02/16, 22:25
جناب آقاي اعتصام درگزارش6ماهه هم دروغ گفت
به من توشرکت صدراگفتند عدم تحويل يکي از کالاهاي سنگين پروژه هاباعث تعديل منفي تو6ماهه شد نه ترخيص کالا x-(

Zambrotta
2012/02/16, 22:30
بایداول این پست رومیزدم ولی فراموش کردم
چون حوصله نوشتن توی 2سایت روندارم بیشترتوبورکس مینوشتم
اونجاهم که تاپیک صدراروتعطیل کردن معلوم نیست واسه چی
اماهفته پیش چهارشنبه که شرکت رفتم گفتند9ماهه10تومان زیان ساخته

baradaran
2012/02/16, 23:51
با سلام و عرض ادب
اولا خدمت دوستان جدیدی که یکی دو روزه در این تاپیک فعال شدند خیر مقدم عرض میکنم ولی همانطوری که جناب ساده هم فرمودند اگه به سوابق این تاپیک نگاه کنید اکثر مطالب بر اساس تحلیل مطرح شده است و بعضی مواقع ممکن بود چند روز هیچ مطلبی در مورد صدرا کسی مطرح نکنه ولی وقتی جدید بود همه میدونستند که حتما باید یه موضوع خواندی باشه دقیقا برعکس چند فروم دیگه که تاپیک صدرا در یک روز ممکنه چند صفحه جلو بره ولی کل مطالب رو که میخونی یه تحلیل دیده نمیشه و مطالب شامل گوشه کنایه زدن و بحث و جدلهای بیهوده کاربران و مثلا اینکه تو یکسال پیش این رو گفتی و اشتباه بود و یا برخی مطالب از قبیل اینکه من خبر موثق دارم که قراره این گزارش بیاد و چه اعلام بشه درحالی که همه میدونیم صدرا اکثرا گزارشهاش بر خلاف پیش بینی بوده ویا مطالب سراسر توهین به مدیران صدرا و و ناله و نفرین و یا اینکه من تا این موقع شب از غصه صدرا بیدارم و یا ..........
کاربران این سایت اگه این گونه مباحث رو دوست داشتند که عضو همان سایتها میشدند بنابراین خواهش میکنم از درج مطالب بدون منبع از قیبل اینکه رفتم شرکت و گفتند 9 تومان زیان داره خودداری کنید من نمیدونم شما چه هدفی دارین که درچند سایت دیگه هم همین مورد رو ذکر کردین ولی واقعا فکر میکنید صدرا به این راحتی اجازه میده خبراش به بیرون درز کنه ؟
از صراحت بیانم عذرخواهی میکنم و امیدوارم از مطالب مفید و غیر احساسی و مستدل و تحلیلی شما استفاده لازم رو ببریم .

behnam
2012/02/16, 23:58
بنده هم از تمام دوستان خواهش میکنم طوری رفتار نکنند که اینجا هم مثل بقیه فرومها بشه
با فحش و بد و بیراه صدرا بالا نمیره
متاسفانه تاپیک صدرا در فرومهای دیگه شده محلی برای توهین و دعوا و تنها چیزی که اثری ازش نیست،تحلیل و بحث منطقیه
موفق باشید

بوف کور
2012/02/17, 00:01
با سلام و عرض ادب
اولا خدمت دوستان جدیدی که یکی دو روزه در این تاپیک فعال شدند خیر مقدم عرض میکنم ولی همانطوری که جناب ساده هم فرمودند اگه به سوابق این تاپیک نگاه کنید اکثر مطالب بر اساس تحلیل مطرح شده است و بعضی مواقع ممکن بود چند روز هیچ مطلبی در مورد صدرا کسی مطرح نکنه ولی وقتی جدید بود همه میدونستند که حتما باید یه موضوع خواندی باشه دقیقا برعکس چند فروم دیگه که تاپیک صدرا در یک روز ممکنه چند صفحه جلو بره ولی کل مطالب رو که میخونی یه تحلیل دیده نمیشه و مطالب شامل گوشه کنایه زدن و بحث و جدلهای بیهوده کاربران و مثلا اینکه تو یکسال پیش این رو گفتی و اشتباه بود و یا برخی مطالب از قبیل اینکه من خبر موثق دارم که قراره این گزارش بیاد و چه اعلام بشه درحالی که همه میدونیم صدرا اکثرا گزارشهاش بر خلاف پیش بینی بوده ویا مطالب سراسر توهین به مدیران صدرا و و ناله و نفرین و یا اینکه من تا این موقع شب از غصه صدرا بیدارم و یا ..........
کاربران این سایت اگه این گونه مباحث رو دوست داشتند که عضو همان سایتها میشدند بنابراین خواهش میکنم از درج مطالب بدون منبع از قیبل اینکه رفتم شرکت و گفتند 9 تومان زیان داره خودداری کنید من نمیدونم شما چه هدفی دارین که درچند سایت دیگه هم همین مورد رو ذکر کردین ولی واقعا فکر میکنید صدرا به این راحتی اجازه میده خبراش به بیرون درز کنه ؟
از صراحت بیانم عذرخواهی میکنم و امیدوارم از مطالب مفید و غیر احساسی و مستدل و تحلیلی شما استفاده لازم رو ببریم .

سلام عرض کردم جناب برادران
9 تومن زیان نبوده
9 ماهه ده تومن زیان بوده :d

felfel
2012/02/17, 00:04
صدرای چند دلاری دور از ذهن نیست واقعیتی است که هنوز قبول کردن ان دشوار و غیره باوره ولی بعد از سالها بازار به ارزش این شرکت پی خواهد برد درطول سالهای 88تا 90 اتفاقهای بزرگی در شرکت رخ داده که هیچیک از انها رخی به سهامدار نشان نداده این واقعه در شرف انجام است چیزی که سالها انتظار ان را میکشیدیم دوستان قدر سهام خودتان را بدانید این اتفاق یک شبه رخ خواهد داد

lord arshiya
2012/02/17, 00:11
صدرای چند دلاری دور از ذهن نیست واقعیتی است که هنوز قبول کردن ان دشوار و غیره باوره ولی بعد از سالها بازار به ارزش این شرکت پی خواهد برد درطول سالهای 88تا 90 اتفاقهای بزرگی در شرکت رخ داده که هیچیک از انها رخی به سهامدار نشان نداده این واقعه در شرف انجام است چیزی که سالها انتظار ان را میکشیدیم دوستان قدر سهام خودتان را بدانید این اتفاق یک شبه رخ خواهد داد

فلفل جان جمعه میگفتی یه چیزی ولی تا حالا نشنیدم که روز یک شنبه فرجی حاصل بشه، :d

مارال صفا
2012/02/17, 00:12
دوستان سلام امید تکنیکی ها به شکلگیری دیاگونال در انتهای نزول بود البته فکر میکنم خود من بحث دیاگونال در فرومها زیاد مطرح کردم حالا بنظر شما اینکه تحلیلگران میگویند دیاگونال کنسل شده بنظر شما نمیتوان هنوز به این الگو امید داشت ببینید قیمت بسته شده سهم در نهایت حوالی ضلع مثلث بوده و میشه هم علاقه سهم به لمس این اندروز و همچنین در ضلع بالایی به عدم تثبیت روند نسبت داد
جان مورفی معتقده قیمت میتواند تا درصدی بالا یا پایین خط حمایت نوسان کند فکر میکنم نهایتا 1 درصد نر دوستان چی هست
http://128.7.img98.net/out.php/i217878_sadra.gif

طيب
2012/02/17, 00:20
باسلام

باتشكر از مارال خانم

هميشه تحليل هاي شما زيباست

واين تحليل فوق الذكر زيباتر

بازي خيلي قشنگ صدرا بعدااز 200تومان كه ديگه قابل كنترل نخواهد بود.

واين بازي قشنگ همراه گزارشات سود91و تجديد ارزيابي دارايي ها خواهد بود وبه اين نياز مبرم دارد

كه نيازش در حال تامين شدن است.

sin
2012/02/17, 00:22
ممنون از تحلیل شما

baradaran
2012/02/17, 00:23
سلام عرض کردم جناب برادران
9 تومن زیان نبوده
9 ماهه ده تومن زیان بوده :d

سلام از ما زهره خانم :)
با تشکر از شما یاد یه لطیفه افتادم که یه بنده خدائی میگه امروز قرار دارم ولی نمیدنم ساعت 10 با یک نفر قرار دارم یا ساعت یک با 10 نفر ؟:))

مارال صفا
2012/02/17, 00:31
طیب جان امیدوارم درست باشه البته امید من بیشتر به شکلگیری واگرایی مثبت در روند هست این مهمه پتانسیل مناسبی را برای رشد مهیا خواهد کرد
دوستی در وبلاگم نوشته بود در زبان انتقاد صدرا تا بخواهید تکنیکالی ها را ضابع میکند اما برای هر برگشت و روند ان تکنیکی ها بالاخره ماست مالی میکنند
من بیشتر در صدرا میخوام ساختار موجشماری سهم را بررسی کنم بدون شناخت ساختار نمیشه هیچ سهمی را درست تحلیل کرد
نمونه اش حفاری شمال که من 1 ماهه به این نتیجه رسیدم تازه شاید سهم ساختار زیک زاک فلت داره و در موج سی هست خلاصه اینکه در تکنیکال خیلی عقب هستم

pani
2012/02/17, 00:35
یکی از علتهای تکنیکی افت صدرا این بود که پس از شکست سقف کنج و خروج از الگو متاسفانه مجددا به داخل الگو برگشت کرد.

فعلا سهم به محدوده حمایت تاریخی خودش رسیده و واکنش نشان داده ولی در صورت شکست این حمایت مهم تا محدوده 136 و حتی 125 تومان میتونه افت کنه.

behnam
2012/02/17, 00:43
طیب جان امیدوارم درست باشه البته امید من بیشتر به شکلگیری واگرایی مثبت در روند هست این مهمه پتانسیل مناسبی را برای رشد مهیا خواهد کرد
دوستی در وبلاگم نوشته بود در زبان انتقاد صدرا تا بخواهید تکنیکالی ها را ضابع میکند اما برای هر برگشت و روند ان تکنیکی ها بالاخره ماست مالی میکنند
من بیشتر در صدرا میخوام ساختار موجشماری سهم را بررسی کنم بدون شناخت ساختار نمیشه هیچ سهمی را درست تحلیل کرد
نمونه اش حفاری شمال که من 1 ماهه به این نتیجه رسیدم تازه شاید سهم ساختار زیک زاک فلت داره و در موج سی هست خلاصه اینکه در تکنیکال خیلی عقب هستم
با سلام خدمت مارال خانم عزیز
دیکته نا نوشته غلط نداره
خوشبختانه شما از تحلیلگرانی هستید که همیشه با شهامت و صداقت نظر خودتون رو نوشتید
و این به نظر من خیلی ارزشمنده
تحلیل صدرا واقعا سخته
چون یک سهم خاصه با شرایط خاص

lord arshiya
2012/02/17, 00:46
یکی از علتهای تکنیکی افت صدرا این بود که پس از شکست سقف کنج و خروج از الگو متاسفانه مجددا به داخل الگو برگشت کرد.

فعلا سهم به محدوده حمایت تاریخی خودش رسیده و واکنش نشان داده ولی در صورت شکست این حمایت مهم تا محدوده 136 و حتی 125 تومان میتونه افت کنه.

از خانم پانی و خانم صفا عذر می خوام ، میشه این حمایت تاریخی رو که عنوان می کنید با ده تا اندیکاتور و اسیلاتو به من نشون بدید؟

این که صدرا در منظقه over bought هست درست ، ولی این موضوع یا یک چنگال دلیلی برای برگشت سهم به اون تارگت های افسانه ای نیست.

مارال صفا
2012/02/17, 00:46
خب حالا من سطوح حساس را بر اساس مویینگرها و همپوشانی انها با سطوح چنگال نشان میدهم البته سهامداران قدیمی سهم که معاملات سهم را دنبال کردند این سطوح را میشناسند
برای تثبیت روند صعود لازمه سهم بالای 165 پرحجم معامله بشه
سقف چنگال نیز تجمع مویینگرها در 210 تا 222
http://128.7.img98.net/out.php/i217894_sadra.gif

felfel
2012/02/17, 00:49
بیشتر از 2ساله که صحبت از تکنیکال در این سهم داغه ولی 90% جواب نداده کاری که 90% جواب نمیده چه اصراری بر اون وجود داره صدرا یک سهم سیاسی است و ابستن حوادث متعدد وسلام و 90% جواب داده به هر تغییر در سیاست سریعا عکس العمل نشان داده انشالله دعا کنید نشت 1+5مثبت باشه بعد خواهید دید که این سهم چیکار میکنه و مورد بعدی انتخابات مجلس :oسال 91 سال صدراست:):o):o:o

behnam
2012/02/17, 01:02
قصد تبلیغ سهم رو ندارم و فقط نظرم رو مینویسم
شرایط کنونی سهم خیلی شبیه به وضعیت دو سال پیش هستش
اونجا هم سهم از 290 تومن تا 145 پایین اومد
اگه اشتباه نکنم حدود 4-3 ماه طول کشید
خوب یادمه حتی روی 143 تومن صف فروش هم داشت
ولی دقیقا از همون نقطه با قدرت برگشت و در یک بازه 4-3 ماهه تا 420 رشد کرد
که البته رشد سهم از 255 تا 420 در کمتر از سه هفته بود
سهم در اون زمان زیان داشت و در اولین پیش بینی سال 89 ، 16 ریال سود اعلام کرد
شرکت تونست زیان 18 تومنی رو به سود تبدیل کنه
همین باعث استارت اون موج صعودی قوی بود که سهم حدود 3 برابر شد
الآن هم همون طور که جناب طیب گفتند پیش بینی سود 91 و بحث تجدید ارزیابی خیلی مهمه
فکر میکنم این بار هم سهم رشد خیلی زیادی داشته باشه
در معاملات چهارشنبه سهم دقیقا به کف تاریخی خودش رسید
معاملات هفته آینده تکلیف سهم رو روشن خواهد کرد

behnam
2012/02/17, 01:07
بیشتر از 2ساله که صحبت از تکنیکال در این سهم داغه ولی 90% جواب نداده کاری که 90% جواب نمیده چه اصراری بر اون وجود داره صدرا یک سهم سیاسی است و ابستن حوادث متعدد وسلام و 90% جواب داده به هر تغییر در سیاست سریعا عکس العمل نشان داده انشالله دعا کنید نشت 1+5مثبت باشه بعد خواهید دید که این سهم چیکار میکنه و مورد بعدی انتخابات مجلس :oسال 91 سال صدراست:):o):o:o
دوست عزیز از شما خواهش میکنم اجازه بدین همه دوستان نظرشون رو عنوان کنند
هر تحلیلی ارزشمنده
حالا چه تکنیکال باشه،چه بنیادی

Zambrotta
2012/02/17, 01:27
... بنابراین خواهش میکنم از درج مطالب بدون منبع از قیبل اینکه رفتم شرکت و گفتند 9 تومان زیان داره خودداری کنید من نمیدونم شما چه هدفی دارین که درچند سایت دیگه هم همین مورد رو ذکر کردین ولی واقعا فکر میکنید صدرا به این راحتی اجازه میده خبراش به بیرون درز کنه ؟

جناب برادران
بنده احترام زیادی به شماقائلم وهمیشه نیزازمطالب پرمغزتان استفاده میکنم ولی گفته من واقعیت داشت برخی ازدوستان تاحدودی ازمشکلات شدیدوشخصی که برایم ایجادشده خبردارندومیدونن که من درچه وضعیتی هستم ومن هفته پیش به شرکت رفتم واین اطلاعاتی روکه نوشتم به دست آوردم حتی اونجامیگفتندازوقتی آقای اعتصام آمده ان نیروهای باارزش شرکت روبا نیروهای غیرمتخصص جایگزین کردن واکثریت ناراضی هستن ازنحوه مدیریت ایشان ونیزاشاره داشتندخودشان هم موندن که چگونه گزارش روبه اطلاع بازاربرسونن.
این خصلت من هست که هیچوقت مطلب غیرواقعی یامطلبی که ازش اطلاعی نداشته باشم درج نمیکنم

مات
2012/02/17, 01:37
صدرا سهمي ست كه به تمام تكنيكال كار هاي ما ياد داد كه بدانند از لحاظ علم تكنيكال متاسفانه در سطح خيلي پاييني قرار دارند به اين دليل كه خودشون هم اذعان دارند كه صدرا سهم تكنيكالي هست ولي دانششون پايينه و نمي تونند درست تحليل كنند كه هم باعث ميشه خودشون ضرر كنند و هم باعث ميشه خيلي از سهامدار هاي جزئ با اعتماد به اونها سرمايه و سلامتي خودشون را به خطر بيندازند

hamid672003
2012/02/17, 01:40
باسلام:
دوستان عزیزیک خبر در مورد اوراق مشارکت که به مبلغ 120 هزار میلیارد ریال که قرار است 20 % آن در اختیار صدرا قرار گیرد . و من الله توفیق .

hamid672003
2012/02/17, 01:44
با سلام:
دوستان عزیز چند خبر قبلی را برای شما تکرار می کنم .
1- اولين خبر خوش را که نوشتم در مورد تجديد ارزيابي آذراب به ميزان چهار صد درصد فقط از تجديد ارزيابي زمين ها و باقي اموال بعدا .البته با وجود مالکيت 30 درصدي صدرا و تفاهم جهت تعليق دعاوي فيمابين جهت بهره بردن طرفين .
2- دريافت 140 ميليون يورو تجهيزات منجمله شش يا هشت جرثقيل 600 تني و مقاديري تجهيزات و مواد لازم کشتي سازي از آلمان اونم به دليل طلب سال 83 .
3- مطلب مورد بحث زمين جزيره به مقدار 150 هکتار که بخش عظيمي از آن در دست صدراست و مابقي آن نيز قابل استفاده هيچ گروهي نمي تواند باشد به دلايل فراوان و تازه کل مبلغ مورد اختلاف به 3 ميليار تومان نمي رسد و مديران زحمتکش صدرا به جهت کمک به سهامداران سعي در گرفتن کمک از دولت براي عدم پرداخت آن مي باشند چون مي بايستي به جيب دولت واريز شود .
4- زمين 3000 متري در بهترين نقطه بوشهر .که قرار است تبديل به يک هتل عالي شود .
5- زمين مورد دعوا با ورثه که در حال پيگيري است که آنهم با حدود يک ميليارد تومان حل مي شود .انشاالله .
6- کمپ خليج فارس که توضيح آن زياد است...............................
7- از سکو سازي هاي پروزهاي مختلف .............................
8- ساخت کشتي افراماکس در مراحل عالي است و تا چهار ماه ديگر انشاالله : که چشمهاي دشمن در حد سگي که ساعتها به جوش کاري نگاه کرده از حدقه در خواهد آمد .
9- ساخت کشتي لوله گذار در مرحله عالي ...................
10- بازم هست ولي بعدا .و من الله توفيق .

behnam
2012/02/17, 01:48
جناب برادران
بنده احترام زیادی به شماقائلم وهمیشه نیزازمطالب پرمغزتان استفاده میکنم ولی گفته من واقعیت داشت برخی ازدوستان تاحدودی ازمشکلات شدیدوشخصی که برایم ایجادشده خبردارندومیدونن که من درچه وضعیتی هستم ومن هفته پیش به شرکت رفتم واین اطلاعاتی روکه نوشتم به دست آوردم حتی اونجامیگفتندازوقتی آقای اعتصام آمده ان نیروهای باارزش شرکت روبا نیروهای غیرمتخصص جایگزین کردن واکثریت ناراضی هستن ازنحوه مدیریت ایشان ونیزاشاره داشتندخودشان هم موندن که چگونه گزارش روبه اطلاع بازاربرسونن.
این خصلت من هست که هیچوقت مطلب غیرواقعی یامطلبی که ازش اطلاعی نداشته باشم درج نمیکنم
دوست عزیز میدونم که شما روی این سهم در ضرر هستید و اگه اشتباه نکنم خریدتون روی 400 تومنه
بنده این مطلب رو در بورکس از شما خوندم
میخواستم مطلبی رو خدمتتون عرض کنم
شما که حدود 2 ساله این سهم رو دارید خوب یادتونه که روی 420 تومن صحبت از سود 35 تومنی بود و فکر کنم شما هم به همین خاطر روی این قیمت خریدین
ولی همچین سودی اعلام نشد
باور کنید من هم الان روی ضرر هستم البته خیلی کم
البته اکثر دوستان همچین وضعیتی دارند
ولی میخواستم بهتون بگم که زیاد به این زیان 10 تومنی توجه نکنید
اگه قرار بود شرکت زیان 10 تومنی اعلام کنه تا حالا 100 باره اعلام شده بود
شما که این همه مدت صبر کردین،چند روز دیگه هم صبر کنید
باید تا چند روز دیگه پیش بینی سود 91 بیاد
امیدوارم با رشد صدرا شما حداقل به اصل پولتون برسید و ضررتون جبران بشه
موفق باشید

آذر
2012/02/17, 03:18
باسلام:
دوستان عزیزیک خبر در مورد اوراق مشارکت که به مبلغ 120 هزار میلیارد ریال که قرار است 20 % آن در اختیار صدرا قرار گیرد . و من الله توفیق .
فکر نکنم که صدرا مشکل خاصی در ارتباط با دریافت پیش پرداختهای وزارت نفت داشته باشد (این 20 درصد فقط می تواند به عنوان بخشی از قراردادهای پارس جنوبی به صدرا پرداخت شود). مشکل صدرا بدهی و جرایم مربوطه می باشد که محل تامین آن باید توسط دولت تایید و انجام شود.

مارال صفا
2012/02/17, 03:39
صدرا سهمي ست كه به تمام تكنيكال كار هاي ما ياد داد كه بدانند از لحاظ علم تكنيكال متاسفانه در سطح خيلي پاييني قرار دارند به اين دليل كه خودشون هم اذعان دارند كه صدرا سهم تكنيكالي هست ولي دانششون پايينه و نمي تونند درست تحليل كنند كه هم باعث ميشه خودشون ضرر كنند و هم باعث ميشه خيلي از سهامدار هاي جزئ با اعتماد به اونها سرمايه و سلامتي خودشون را به خطر بيندازند
حرف شما متینه اما باید کسانی که به دنبال یادگیری این علم هستند بروند به فضای جدیدی از این تحلیل
موضوعی خیلی وقت است میخواهم در یک فروم مطرح کنم اما خب نیاز به تخصص و یک نیروی قوی برای گرداندن چرخ این موضوع داریم چون اغلب مطالب میتوانند اشتباه باشند اما با مدیریت درست میشه خیلی پیشرفت کرد منظورم اینه مثلا من مینویسم ایکس مینویسه فرهنگ خواننده موضوع تبعیت نباشد بداند که مبنای خرید و فروش نیست
شناخت ساختارها در چه موجی هستیم چه الگویی در حال تشکیل است سوابق روند و الگو های تکرار شونده چگونه بوده اند ما بتوانیم در ساختار شناسی و الیوت قوی شویم کلاس تحلیلی خیلی قوی میتواند باشد و درصد اشتباهات به شدت کاهش میابد
مثلا سهام وپست خیلی وقته من در گیر بررسی ساختار نزولی ان هستم و منتظرم ببینم ایا ان تارگتی که در نظر گرفتم میرسد؟ حالا یک تکنیکالی با یک فیبو و یک روند شاید بگه تمام شده اما یک ساختار شناس بیشتر موضوع را بررسی میکند
مشکل تکنیکال ما همینه که بدون علم به ساختار و موجشماری اقدام به استفاده از ابزار تکنیکی میکنیم میخوام بگم حتی استفاده از فیبو ناچی به شناخت ساختار نیاز داره در یک چارت شاید بتوانید 10 تا فیبو رسم کنید اما کدام ایده ال است کدام به پیشبنی روند اینده کمک میکند
رسم یک روند ساده نیاز با شناخت ساختار داره .

مات
2012/02/17, 04:27
با عرض سلام خدمت سر كار خانم مارال صفاي گرامي من شما را در مورد علم تكنيكال داراي سواد بالايي ميدانم چرا كه شما يكي از معدود افرادي بوديد كه اعتقاد راسخ داشتيد كه قيمت نفت مياد بالا و الان كه من ميبينم قيمت نفت تا 120 دلار بالا امده در صورتي كه 95 درصد تكنيكاليستها ميگفتند تا 45 دلار ميريزه و شخصي كه بتونه جهاني رو تحليل كنه و درست در بياد تا به امروز واقعا گل كاشته اما در موردبازار ايران نمي دانم چرا تا به امروز نديدم كه دو تا تكنيكاليست نظرشون يكي باشه كه به نظرم يا بازار ايران از لحاظ ساختاري ايراد داره يا تكنيكاليستهاي ما مشكل دارند ؟

armag
2012/02/17, 07:01
سلام و صبح بخیر به همه ی دوستان

اونطرف بودم گفتم ه یه سری هم اینجا بزنم و یه سلامی به همه بدم .
انشاءالله که صبر تموم بشه بالاخره خبری بیاد که بلا تکلیفی بد دردیه!!!

با شکر از همه

shahab
2012/02/17, 08:19
دوست عزیز میدونم که شما روی این سهم در ضرر هستید و اگه اشتباه نکنم خریدتون روی 400 تومنه
شما که حدود 2 ساله این سهم رو دارید خوب یادتونه که روی 420 تومن صحبت از سود 35 تومنی بود و فکر کنم شما هم به همین خاطر روی این قیمت خریدین
ولی همچین سودی اعلام نشد
موفق باشید سلام : گزارش در حد گزارش 6 ماهه است .تعدیل نداره چه مثبت وچه منفی(.البته تا روز چهارشنبه.اگر دوباره دستکاری نشود)

hamid672003
2012/02/17, 08:49
باسلام:
دوست عزیز از مطلبی که فرمودید بسیار ناراحت شدم مگر انسان خانه خود را برای سرمایه گذاری در بورس می فروشد ویا اینکه ماشین خود را در هرصورت کار بیسیار نسنجیده ای کرده اید !جناب وحید خان هم چنین اشتباهی کرده است و حالا بجای 1.2 میلیارد تومان 3.5 میلیون تومان داری ولی ایشان سرمایه های دیگری هم دارند . ولی در مورد صدرا بله بنده 98% اطمینان دارم روزهای خوش را مجددا خواهد دید ولی مگر می شود احتمالهای جانبی را در نظر نگرفت مثل انداختن سنگی در چاه توسط یک دیوانه .البته خود بنده تک سهم صدرا هستم ولی هنوز تمام سرمایه خویش را روی این سهم یا حتی در بورس وارد نکرده ام چون مگر انسان تمام تخم مرغهای خود را در یک سبد می گذارد .مگر آنکه فرد ریسک پذیری باشد که در آن صورت خود کرده را تدبیری نیست .لطفا شما اول به فکر نجات زن و فرزند خویش باشید و سپس سرمایه گذاری . پول به چه کار می آید در حالی که انسان عزیز ترین کسان خود را رنجانده باشد .در آخر اگر قصد شما این است که فقط اطلاعاتی از صدرا بدست آورید و با طرح این موضوع از صحت صحبت بنده با خبر شوید باید بگویم بله صدرا خبر بسیار دارد ولی صبر زیاد نیز می خواهد .در حالی که انشاالله رشد آن با قدری آرامش امنیتی کشور آغاز خواهد شد البته بنده به برداشته شدن تحریمها فکر نمی کنم ولی لازم است قدری این اوضاع سر و سامانی بگیرد و دشمنان از فشاری که اخیرا به آن افزوده اند قدری کاسته شود .و من الله توفیق .

باسلام:
دوستان عزیز بنده به یکی از دوستان پاسخ بالا را دادم و از گفتن نامش معذور هستم ولی گفتم که خوبست این مطلب را شما هم بخوانید .ولی ذکر یک نکته ضروری است چگونه همانند جناب behnam به خود اجازه می دهید که با سهام خود چنین برخوردی را نمایید و در حالی که هیچ کس حتی بنده که بعنوان گزیده سهامداران به صدرا برای بازدید رفته ام کوچکترین درز اطلاعاتی نداده اند . و تنها از شرکت بازدید بعمل آورده ایم .ولی یک نکته را که به آن اعتقاد پیدا کرده ام اینست که صدرا زیان اعلام نخواهد کرد و گزارش 91 هم در دست تهیه است و انشاالله چشم انداز خوبی دارد .و من الله توفیق .

ولی همچین سودی اعلام نشد
موفق باشید

ناظم
2012/02/17, 09:20
دوستان چیزی که مرا خیلی آزرده می سازد سکوت در برابر ظلم است که این خود عین گناه است صورتهای مالی شرکتها دستکاری می شوند کسی صداش در نمی آید توی مجامع 4نفر هر جوری دوست دارند می برند و می دوزند کسی صداش در نمی آید برخی شرکتها ماهها بسته می مانند کسی صداش در نمی آید مدیران بی لیاقت برخی از شرکتها شرکتها را به لجن کشانده اند کسی صداش در نمی آید کرد زنگنه بیمه دانا را با آن قیمت بالا به مردم غالب میکند کسی صداش در نمی آید وزارت نیرو طلب مپنا را نمی دهد کسی صداش در نمی آید هر روز یک عرضه اولیه کسی صداش در نمی آید و------------

behnam
2012/02/17, 09:25
باسلام:
دوست عزیز از مطلبی که فرمودید بسیار ناراحت شدم مگر انسان خانه خود را برای سرمایه گذاری در بورس می فروشد ویا اینکه ماشین خود را در هرصورت کار بیسیار نسنجیده ای کرده اید !جناب وحید خان هم چنین اشتباهی کرده است و حالا بجای 1.2 میلیارد تومان 3.5 میلیون تومان داری ولی ایشان سرمایه های دیگری هم دارند . ولی در مورد صدرا بله بنده 98% اطمینان دارم روزهای خوش را مجددا خواهد دید ولی مگر می شود احتمالهای جانبی را در نظر نگرفت مثل انداختن سنگی در چاه توسط یک دیوانه .البته خود بنده تک سهم صدرا هستم ولی هنوز تمام سرمایه خویش را روی این سهم یا حتی در بورس وارد نکرده ام چون مگر انسان تمام تخم مرغهای خود را در یک سبد می گذارد .مگر آنکه فرد ریسک پذیری باشد که در آن صورت خود کرده را تدبیری نیست .لطفا شما اول به فکر نجات زن و فرزند خویش باشید و سپس سرمایه گذاری . پول به چه کار می آید در حالی که انسان عزیز ترین کسان خود را رنجانده باشد .در آخر اگر قصد شما این است که فقط اطلاعاتی از صدرا بدست آورید و با طرح این موضوع از صحت صحبت بنده با خبر شوید باید بگویم بله صدرا خبر بسیار دارد ولی صبر زیاد نیز می خواهد .در حالی که انشاالله رشد آن با قدری آرامش امنیتی کشور آغاز خواهد شد البته بنده به برداشته شدن تحریمها فکر نمی کنم ولی لازم است قدری این اوضاع سر و سامانی بگیرد و دشمنان از فشاری که اخیرا به آن افزوده اند قدری کاسته شود .و من الله توفیق .

باسلام:
دوستان عزیز بنده به یکی از دوستان پاسخ بالا را دادم و از گفتن نامش معذور هستم ولی گفتم که خوبست این مطلب را شما هم بخوانید .ولی ذکر یک نکته ضروری است چگونه همانند جناب behnam به خود اجازه می دهید که با سهام خود چنین برخوردی را نمایید و در حالی که هیچ کس حتی بنده که بعنوان گزیده سهامداران به صدرا برای بازدید رفته ام کوچکترین درز اطلاعاتی نداده اند . و تنها از شرکت بازدید بعمل آورده ایم .ولی یک نکته را که به آن اعتقاد پیدا کرده ام اینست که صدرا زیان اعلام نخواهد کرد و گزارش 91 هم در دست تهیه است و انشاالله چشم انداز خوبی دارد .و من الله توفیق .
بنده متوجه منظور شما نشدم
من به زیان 10 تومنی اعتقادی ندارم و منتظر سود 91 هستم
خب حالا این چه اشکالی داره ؟؟؟؟!!!!
کسی ادعا نکرد که از مقدار سود خبر داره
لطفا از ایجاد بحثهای بیهوده خودداری کنید

behnam
2012/02/17, 09:29
سلام : گزارش در حد گزارش 6 ماهه است .تعدیل نداره چه مثبت وچه منفی(.البته تا روز چهارشنبه.اگر دوباره دستکاری نشود)
سلام
دوست عزیز احتمالا شما مطالب قبلی رو نخوندین
بنده منتظر گزارش 9 ماهه نیستم و به نظرم تاثیر خاصی هم در روند سهم نداره
همون طور که عرض کردم باید منتظر سود سال 91 بود

hamid672003
2012/02/17, 09:40
باسلام:
دوست عزیز بنده هم نگفتم که شما به چه چیزی اعتقاد دارید .خیلی ساده بگم که نفرمایید متوجه نمی شوید .1- برخوردشما با سهم صحیح نیست ! یعنی در ادبیات شما می توانید مطلبی را قبول نداشته باشید و آن را القا نمایید .2- عنوان اینکه شما منتظر سود 91 هستید شما مبرا می کند و عنوان اعتقاد نداشتن شما به زیان 10 تومانی تنها شما را خوش بین جلوه می دهد و ........................ ! حالا دوست عزیز مشکلی نیست بنده هم معتقدم بحث بیهود نباید باشد و صد البته القا تفکر منفی هم همینطور . در پایان از شما خواهش می کنم تنها به بررسی صدرا بپردازیم. و من الله توفیق .

بنده متوجه منظور شما نشدم
من به زیان 10 تومنی اعتقادی ندارم و منتظر سود 91 هستم
خب حالا این چه اشکالی داره ؟؟؟؟!!!!
کسی ادعا نکرد که از مقدار سود خبر داره
لطفا از ایجاد بحثهای بیهوده خودداری کنید

hamid672003
2012/02/17, 09:45
باسلام:
دوستان عزیز در حال حاضر قرار است مهندس اعتصام فردا مصاحبه ای داشته باشند . همچنین گزارش با رویکردی مثبت در حال تهیه است و همچنین قرار شده است با پیش بینی 91 همراه باشد .ضمنا عجول نباشید .چون چنین شرکتی زمان زیادی برای تهیه گزارش نیاز دارد.و طبق اطلاع رسیده ارزیابها در حال ارزیابی هستند.البته وکیل حقوقی شرکت دیروز برگشت تهران ولی هنوز خبری نداده است .در صورت اطلاع خواهم گفت . و من الله توفیق .

behnam
2012/02/17, 10:00
باسلام:
دوست عزیز بنده هم نگفتم که شما به چه چیزی اعتقاد دارید .خیلی ساده بگم که نفرمایید متوجه نمی شوید .1- برخوردشما با سهم صحیح نیست ! یعنی در ادبیات شما می توانید مطلبی را قبول نداشته باشید و آن را القا نمایید .2- عنوان اینکه شما منتظر سود 91 هستید شما مبرا می کند و عنوان اعتقاد نداشتن شما به زیان 10 تومانی تنها شما را خوش بین جلوه می دهد و ........................ ! حالا دوست عزیز مشکلی نیست بنده هم معتقدم بحث بیهود نباید باشد و صد البته القا تفکر منفی هم همینطور . در پایان از شما خواهش می کنم تنها به بررسی صدرا بپردازیم. و من الله توفیق .
خوشبختانه خیلی از دوستان من رو میشناسن و میدونن که من همیشه نظر شخصی خودم رو نوشتم و اصراری هم به القای اون به بقیه ندارم
من هم ساده میگم شما سعی دارید بنده رو دروغگو جلوه بدین و بحث الکی راه بندازین
من حوصله جر و بحث الکی ندارم
دیگه هم در این مورد پاسخی نخواهم داد

hamid672003
2012/02/17, 10:30
باسلام:
نه دوست عزیز اشتباه متوجه شدید ؟بنده برای شما و تمام دوستان ارزش زیادی قائل هستم و اگر فکر می کنید بنده جسارتی کردم پوزش می طلبم . خواهش می کنم بادقت بیشتری بخوانید بنده اصلا چنین جسارتی نکردم.و من الله توفیق .

خوشبختانه خیلی از دوستان من رو میشناسن و میدونن که من همیشه نظر شخصی خودم رو نوشتم و اصراری هم به القای اون به بقیه ندارم
من هم ساده میگم شما سعی دارید بنده رو دروغگو جلوه بدین و بحث الکی راه بندازین
من حوصله جر و بحث الکی ندارم
دیگه هم در این مورد پاسخی نخواهم داد

baradaran
2012/02/17, 10:33
اما در موردبازار ايران نمي دانم چرا تا به امروز نديدم كه دو تا تكنيكاليست نظرشون يكي باشه كه به نظرم يا بازار ايران از لحاظ ساختاري ايراد داره يا تكنيكاليستهاي ما مشكل دارند ؟

جناب علیرضا خان یکی از دلایلی که تکنیکال تو فارکس یا قیمتهای جهانی خیلی بهتره جواب میده کم عمق بودن بازار ایران است .
کلا تکنیکال رابطه عرضه و تقاضا رو تحلیل میکنه و نقاطی که تراکمی از عرضه وتقاضا وجود داره و شناسایی میکنه ما اگر بدونیم یک سهم در چه قیمتی با انبوهی از فروشندگان مواجه خواهد شد و یا برعکس در چه قیمتی خریداران افزایش خواهند داشت قطعا به نقاط حمایت و مقاومت دسترسی خواهیم داشت .
اما نکته مهم که برخی مواقع از اون غفلت میشه عمق بازار هر سهم است به عبارت دیگه هر چه بازاری برزگتر باشه و عرضه و تقاضا واقعی تر تکنیکال بهتر جواب میده .
یه مثال عرض میکنم فرض کنید قیمت سهام غاذر با حجم مبنای خیلی کم با رو یک نفر با سرمایه 100 میلیونی میتونه جابجا کنه ولی در مورد مخابرات چه سرمایه ای لازمه تا یه روند صعودی و یا نزولی شکل بگیره ؟
به همین خاطر روندها در سهامی مثل مخابرات خیلی ملایم و غیر هیجانی است و تکنیکال هم به خوبی در اینگونه سهامها جوابگو است ولی اگه به نمودار سهامهای کوچک نگاه کنید تغییر روندهای ناگهانی و هیجانی زیاد مشاهده میکنید و به همین دلیل تکنیکال در اینگونه سهامها خیلی جوابگو نیست .

hamid672003
2012/02/17, 12:46
باسلام:
دوستان عزیزاین مطلب نظر خوبی است که توسط جناب ایرتان نوشته شده است و نظر ایشان در مورد اون تایپیک مورد نظر خودشان است.و من الله توفیق .

اگه مدیریت بتونه فضای این تایپک رو از بحثهای بی مورد خالی کنه شاهد برگشت و حضور برخی افرادی خواهیم بود که داده های بینادی و تکنیکی خوبی رو به بازار ارائه میکردند منظور شخص خودم نیست که افرادی رو مدنظرمه که قبلا اینجا تحلیلهای خوبی رو میزدند و پیشرفت خوبی رو نشون میدادند چه درست چه غلط که حتی در دوره ای که بنده دیگه ننوشتم هم حضور این افراد بسیار موثرتر بود اما همون چند نفر هم خیلی وقته نیستند حتی دوستانی که دیدگاه تحلیلی شون با نظرات بنده پارادوکس داشت هم مثل جناب آنالیزر و یکی دو تا از دوستان دیگه هم داشتند به مرور به سطح خوبی میرسیدند خیلی تحلیلها به جا بود ولی به مرور همون معدود افراد هم کمکم حضورشون کمرنگ شد که دلیلش منحرف شدن مباحث این تایپک از موارد تکنیکی بنیادی به سمت شایعات و بحثهای بی ربط که کلا بنده تعجب میکنم چه طور یه عده فراغ و وقت چنین بحثهایی رو دارند تو اینترنت جاهای مختلفی برای چنینی مباحثیست میتوند برند به مکانهای دیگه اینجا نباید بحثی خارج از موضوع سهم باشه و یا مواردی که در جهت کمک به سهامدارهای این سهم هستش و لاغیر// در کمال تعجب یه عده هم فراغ کافی واسه ادامه دادن چنین بحثهای رو داشتند که در نهایت باعث این شد که اینجا حتی مدتها یه تحلیل نبینیم // مدتها بود بنده در تایپک صدرا هیچ مطلبی رو نمیزدم اما پیشنهاد میکنم ازاین به بعد حداقل مباحثی مطرح بشه که در جهت رفتار قیمتی سهم باشه اون چیزی که واسه سهامدار الان مهمه/// اگه چنین فضایی تو اینجا باشه شخص بنده هم علی رغم اینکه دیگه قصد تحلیل حداقل در مورد صدرا رو نداشتم ولی در صورتی که شاهد ارائه تحلیلهای تکنیکی و بنیادی از سوی افراد دیگه باشم و فضای اینجا حالت تحلیلی پیدا کنه بنده هم سعی میکنم یکی دو تا تحلیل اینجا بگذارم الان ماههاست که اکثرا تو سایتهای مختلف کمتر تحلیل جامعی ارائه شده که دلیلش رفتار غیر عادی صدراست امیدوارم کمکم فضای تایپک حالت تحلیلی پیدا کنه در غیر این صورت .../// بازه زمانی فرودین تا خرداد واسه بازار خیلی مهمه خیلیها میتونند ضررهاشون رو با تصمیم گیریهای به موقع جبران کنند احتمالا یه برگشت از نوعcorrective wave (( البته جای بحث بررسی بیشتری داره )) در کلیت ساختار اصلی بازار داشته باشیم همزمان امواج اصلاحی بزرگ در گروههای پیشرو و صنایع کوچک فعلی که اکثرا در زیر موجهای 5 بزرگ هستند و با یکی دو تا نوسان دیگه میرند واسه اصلاحهای بزرگ و بازار شاهد برگشت به ماهیت اصلی خودش باشه خیلی از سهمها چندین زیر موج اصلاحی دیگه احتمالا داشته باشند از اواسط اسفند به مرور و به صورت متراکم و از اوایل سال اینده احتمالا اتفاقات جالبی تو بازار بیفته جابه جایی های بزرگی رو خواهیم داشت پس دوستان به جای مباحث بی مورد وقت در جهت اتفاقات آینده بازار بگذارند میتونند خیلی ضررها رو به راحتی جبران کنند ولی اگه اینجا همون روال سابق رو داشته باشه به نظرم به هیچ کسی کمکی نخواهد شد ....

مارال صفا
2012/02/17, 15:54
با عرض سلام خدمت سر كار خانم مارال صفاي گرامي من شما را در مورد علم تكنيكال داراي سواد بالايي ميدانم چرا كه شما يكي از معدود افرادي بوديد كه اعتقاد راسخ داشتيد كه قيمت نفت مياد بالا و الان كه من ميبينم قيمت نفت تا 120 دلار بالا امده در صورتي كه 95 درصد تكنيكاليستها ميگفتند تا 45 دلار ميريزه و شخصي كه بتونه جهاني رو تحليل كنه و درست در بياد تا به امروز واقعا گل كاشته اما در موردبازار ايران نمي دانم چرا تا به امروز نديدم كه دو تا تكنيكاليست نظرشون يكي باشه كه به نظرم يا بازار ايران از لحاظ ساختاري ايراد داره يا تكنيكاليستهاي ما مشكل دارند ؟
سلام ممنون ببنید دیدگاه بازار ما کلا تحلیلی تر شده این را من از سال 85 که وارد بورس شدم میبینم خودتان میبینید در حال حاضر تحلیل تکنیکال جایگاه ویزه ای باز کرده در همین فروم شما ببیند چند نفر دید تکنیکی دارند یا اینکه همان شخصی که با تکنیکال مخالف است در گفته اش از وازه مقاومت و حمایت صحبت میکند
حالا زمان ان است که تکنیکال ما حرفه ای شود
من در فرابورس تکنیکی شاید 10000 تا چارت گذاشتم غلط درست روش خودم هم دارم بیشتر به ازمون و خطا اعتقاد دارم تا تیوریک اما الان بیشتر رفتم به سمت شناخت ساختارها مثال ساده میزنم شما یک روند را 2 نوع میبنید در یک سیکل
یا abc یا 12345
خیلی ها که مثلا در شناخت ساختارها ضعف دارند ممکنه موجی b را موجی 1 عوضی بگیرند اتفاقی که در فاذر زمانی که سهم نزدیک 300 بود خیلی ها کردند برمیگشت به ساختار موج من با تردید ان زمان به این مساله نگاه میکردم

felfel
2012/02/17, 16:04
دوست عزیز از شما خواهش میکنم اجازه بدین همه دوستان نظرشون رو عنوان کنند
هر تحلیلی ارزشمنده
حالا چه تکنیکال باشه،چه بنیادی دوست عزیز کسی در مورد تکنیکال ایراد نمی گیره علم تکنیکال بسیار وسیع است ولی وقتی در این سهم جواب نمیده دلیلی نداره اصرار بر اشتباه خود داشته باشیم ودیگران را متضرر کنیم

مهربان
2012/02/17, 16:35
باسلام:

باسلام:
....شما جزو افرادی بودید که برای بازدید از صدرا رفتید...؟؟؟...

طيب
2012/02/17, 16:40

باسلام وعرض ادب

درآينده اي نزديك تكنيكالست ها مجبورند تعديل رو لحاظ فرمايند

يعني باتعديل وارده تحليل 200به بالارو مد نظر قراربدن

واين بدين معني است كه تعديل موجي وارد شدن به روند صعودي رو به

ارمغان خواهد آورد و شناخت از ساختار بيشتر خواهد شد.

hamid672003
2012/02/17, 16:41
باسلام:
دوستان عزیز ببخشید با توجه به تسلط جناب ایرتان به علم تکنیکال می خواستم از جناب ایرتان خواهش کنم که در این تالار فعالیت نمایند .ضمنا بنده مطمئن هستم ایشان در اینجا مورد استقبال خوبی قرار خواهد گرفت . البته همه می دانند که علم تکنیکال برای معاملات لازم است ولی کافی نیست . و من الله توفیق .

hamid672003
2012/02/17, 16:52
باسلام:
بله دوست عزیز همینطور است . و من الله توفیق

....شما جزو افرادی بودید که برای بازدید از صدرا رفتید...؟؟؟...

مهربان
2012/02/17, 16:59
...البته که من الله توفیق...
....÷س قاعدتا شما باید سهام بیشتری نسبت به ما داشته باشید....البته اگر جسارت نباشه....تو بازدیدی که از شرکت داشتید...صرفنظر از اجبار همه ما به ماندن در کنار سهم....و البته در مورد شما با توجه به تعداد سهام تقریبا حتمی....از وضعیت شرکت چه برداشتی داشتید....

hamid672003
2012/02/17, 18:30
باسلام:
دوست عزیز اگر پاسخ کامل نیست بفرمایید توضیح بیشتری خدمتتان عرض کنم .البته اون چهار ماه حالا دیگه شده سه ماه و نیم . و من الله توفیق .

با سلام:
دوستان عزیز چند خبر قبلی را برای شما تکرار می کنم .
1- اولين خبر خوش را که نوشتم در مورد تجديد ارزيابي آذراب به ميزان چهار صد درصد فقط از تجديد ارزيابي زمين ها و باقي اموال بعدا .البته با وجود مالکيت 30 درصدي صدرا و تفاهم جهت تعليق دعاوي فيمابين جهت بهره بردن طرفين .
2- دريافت 140 ميليون يورو تجهيزات منجمله شش يا هشت جرثقيل 600 تني و مقاديري تجهيزات و مواد لازم کشتي سازي از آلمان اونم به دليل طلب سال 83 .
3- مطلب مورد بحث زمين جزيره به مقدار 150 هکتار که بخش عظيمي از آن در دست صدراست و مابقي آن نيز قابل استفاده هيچ گروهي نمي تواند باشد به دلايل فراوان و تازه کل مبلغ مورد اختلاف به 3 ميليار تومان نمي رسد و مديران زحمتکش صدرا به جهت کمک به سهامداران سعي در گرفتن کمک از دولت براي عدم پرداخت آن مي باشند چون مي بايستي به جيب دولت واريز شود .
4- زمين 3000 متري در بهترين نقطه بوشهر .که قرار است تبديل به يک هتل عالي شود .
5- زمين مورد دعوا با ورثه که در حال پيگيري است که آنهم با حدود يک ميليارد تومان حل مي شود .انشاالله .
6- کمپ خليج فارس که توضيح آن زياد است...............................
7- از سکو سازي هاي پروزهاي مختلف .............................
8- ساخت کشتي افراماکس در مراحل عالي است و تا چهار ماه ديگر انشاالله : که چشمهاي دشمن در حد سگي که ساعتها به جوش کاري نگاه کرده از حدقه در خواهد آمد .
9- ساخت کشتي لوله گذار در مرحله عالي ...................
10- بازم هست ولي بعدا .و من الله توفيق .

...البته که من الله توفیق...
....÷س قاعدتا شما باید سهام بیشتری نسبت به ما داشته باشید....البته اگر جسارت نباشه....تو بازدیدی که از شرکت داشتید...صرفنظر از اجبار همه ما به ماندن در کنار سهم....و البته در مورد شما با توجه به تعداد سهام تقریبا حتمی....از وضعیت شرکت چه برداشتی داشتید....

مهربان
2012/02/17, 19:02
باسلام:
دوست عزیز اگر پاسخ کامل نیست بفرمایید توضیح بیشتری خدمتتان عرض کنم .البته اون چهار ماه حالا دیگه شده سه ماه و نیم . و من الله توفیق .
....البته در مورد چشمهای سگ دشمن با شما موافقم...ولی قانع نشدم....شاید شما توجیه شده باشید... ولی بنده خیر...مساله اینجاست که این ÷یشرفتها بنظر نمیاد قرار باشه نمودی در صورتهای مالی و وضعیت سود اوری شرکت داشته باشه....بنظر من داره حساب سازی میشه....و این پیشرفتها به دلایل زیادی از چشم بقیه مخفی نگه داشت همیشه...و سهم در وضعیت انفعالی...
....با حرکت اعتراضی موافق هستید....؟؟؟...کمی شرکتو تحت فشار قرار بدیم....

hamid672003
2012/02/17, 19:31
باسلام:
خدمت دو ست عزیزم باید بگم بنده بر این باور هستم که کلا سهامداران هنوز هیچ گزینه مسالمت آمیزی را برای بدست آوردن اخبار صدرا طی که نکرده اند که هیچ بلکه کمترین زحمتی بخود نداده اند که خبری بگیرند . حالا عده ای می خواهند با سیاه نمایی به کشور لطمه بزنند و این کار را کلا در بازار بورس دارند پی گیری می کنند وصد البته در بازار طلا و ارز نیز این کار را کرده اند . اگر شما هر قدر اطلاعات از صدرا بخواهید به راحتی در دسترس است بنده که کمترین شما دوستان عزیز هستم براحتی پاسخ هر سوالی را می یابم و این تنها قدری زحمت در پی دارد و در آخر خدمت شما عرض کنم صدرا به روزهای خوش نزدیک است .یک نکته مهم هم اینکه مهندس اعتصام از ناراحتی سهامداران ناراحت شده است وقرار است برنامه ای جهت یک مصاحبه ایجاد شود . ضمنا گزارش نه ماهه خوب است و پیش بینی 91 هم قرار است همراه آن باشد . ارزیابی هم در حال انجام است که البته زمان بر است. همچنین بنده صدرا را شرکتی می دانم که هرگز حساب سازی نکرده است و تمامی گزارشات آن بر اساس واقعیت است ولی دوستان فقط به نکته سود هر سهم توجه دارن ولاغیر .و من الله توفیق .

....البته در مورد چشمهای سگ دشمن با شما موافقم...ولی قانع نشدم....شاید شما توجیه شده باشید... ولی بنده خیر...مساله اینجاست که این ÷یشرفتها بنظر نمیاد قرار باشه نمودی در صورتهای مالی و وضعیت سود اوری شرکت داشته باشه....بنظر من داره حساب سازی میشه....و این پیشرفتها به دلایل زیادی از چشم بقیه مخفی نگه داشت همیشه...و سهم در وضعیت انفعالی...
....با حرکت اعتراضی موافق هستید....؟؟؟...کمی شرکتو تحت فشار قرار بدیم....

*سامان*
2012/02/17, 21:28
باسلام:
خدمت دو ست عزیزم باید بگم بنده بر این باور هستم که کلا سهامداران هنوز هیچ گزینه مسالمت آمیزی را برای بدست آوردن اخبار صدرا طی که نکرده اند که هیچ بلکه کمترین زحمتی بخود نداده اند که خبری بگیرند . حالا عده ای می خواهند با سیاه نمایی به کشور لطمه بزنند و این کار را کلا در بازار بورس دارند پی گیری می کنند وصد البته در بازار طلا و ارز نیز این کار را کرده اند . اگر شما هر قدر اطلاعات از صدرا بخواهید به راحتی در دسترس است بنده که کمترین شما دوستان عزیز هستم براحتی پاسخ هر سوالی را می یابم و این تنها قدری زحمت در پی دارد و در آخر خدمت شما عرض کنم صدرا به روزهای خوش نزدیک است .یک نکته مهم هم اینکه مهندس اعتصام از ناراحتی سهامداران ناراحت شده است وقرار است برنامه ای جهت یک مصاحبه ایجاد شود . ضمنا گزارش نه ماهه خوب است و پیش بینی 91 هم قرار است همراه آن باشد . ارزیابی هم در حال انجام است که البته زمان بر است. همچنین بنده صدرا را شرکتی می دانم که هرگز حساب سازی نکرده است و تمامی گزارشات آن بر اساس واقعیت است ولی دوستان فقط به نکته سود هر سهم توجه دارن ولاغیر .و من الله توفیق .

خب دوست من شما كه اينقد به اطلاعات اين شركت واقفيد به ما بگيد در گزارش 9 ماهه چقد اي پي اس ميخان اعلام كنن....اون موقع مطمئنم همه به صحت حرفاي شما اطمينان پيدا ميكنن

مهربان
2012/02/17, 21:33
باسلام:
...عجب...ممنون از اینکه صادقانه و شفاف جواب بنده رو دادید....و نظر شما کاملا محترم هست و قابل تامل چون بواسطه مقدار سهام و ارتباط نزدیکتر از ما به اخبار هستید....ولی باز هم نکات غیر شفاف زیادی اینجا باقی مونده که بنظرم باید روشن بشه....دوست عزیز...ممنون میشم پاسخگوی این سوال شخص بنده باشید....منظور جناب خواجه علی از حمایت همه جانبه از سهم و این سهم قیمتش بیش از اینها میارزه همینی بود که ما میبینیم...یا همین قدر هم دارند لطف میکنند...؟؟؟
...جناب حمید...شما به سوالاتی که سهامداران در ذهنشون مطرح شده توان پاسخگویی دارید...تا این سیاهنمایی و دودلی برطرف بشه...ممنون از وقتی که میزارید...
....پ.ن///...لازم به ذکر این نکته هست که بنده با چند نفر از دوستان درپیام خصوصی در حال هماهنگی برای حضور در یه حرکت اعتراض امیز هستیم....

hamid672003
2012/02/17, 22:05
باسلام:
دوست عزیز از نظر شرکت . طبق قانون همه سهامدان محترم هستند و البته اخباری که در گذشته فاش شده است و تنها توسط سهامداران به آن توجه نکرده اند . در این موضوع قابل بررسی است و همانطور که می دانید بازدید از شرکت یعنی دیدن چیزهایی که همه قبلا گفته شده است ولی به هر علتی به آن توجه نشده است و صد البته پیشرفتی که تا آن زمان به وقوع پیوسته است و نه بیشتر ولی در مورد گزارش نه ماهه شرکت برآورد بنده سود است و نه زیان وضمنا گزارش 91 خیلی بهتر است . حتی انشاالله در آینده بهتر هم خواهد شد . و من الله توفیق .

خب دوست من شما كه اينقد به اطلاعات اين شركت واقفيد به ما بگيد در گزارش 9 ماهه چقد اي پي اس ميخان اعلام كنن....اون موقع مطمئنم همه به صحت حرفاي شما اطمينان پيدا ميكنن

hamid672003
2012/02/17, 22:17
باسلام:
دوست عزیز اجازه دهید صریح بگویم بنده هرگز به افراد مختلف کاری ندارم و فقط نظر خودم را که حاصل تلاش بنده است را مطرح می نمایم و در مورد سوال اول شما باید بگویم بنده آینده سهم را در بورس معامله می کنم و در مورد صدرا بنده به سال 94 توجه دارم و پیش بینی بنده برای 94 این است . ارزش یک سهم صدرا 8تا 10 دلار .بنده هم یک سهامدار هستم و برایم فرقی نمی کند که سهامداران دیگر چه فکر می کنند در واقع بنده تنها دو موضوع مد نظرم است یک اطلاع رسانی به شرکایم در صدرا و دوم اینکه در این زمان خاص که دشمنان به جان مملکت عزیز مان افتاده اند اگر بتوانم کمک کنم که اجانب موفق نشوند که بلایی که سر بازارهای موازی آورده اند از این بیشتر سر این بازار هم بیاورند و صد البته به سهم خودم در صدرا . و من الله توفیق .

...عجب...ممنون از اینکه صادقانه و شفاف جواب بنده رو دادید....و نظر شما کاملا محترم هست و قابل تامل چون بواسطه مقدار سهام و ارتباط نزدیکتر از ما به اخبار هستید....ولی باز هم نکات غیر شفاف زیادی اینجا باقی مونده که بنظرم باید روشن بشه....دوست عزیز...ممنون میشم پاسخگوی این سوال شخص بنده باشید....منظور جناب خواجه علی از حمایت همه جانبه از سهم و این سهم قیمتش بیش از اینها میارزه همینی بود که ما میبینیم...یا همین قدر هم دارند لطف میکنند...؟؟؟
...جناب حمید...شما به سوالاتی که سهامداران در ذهنشون مطرح شده توان پاسخگویی دارید...تا این سیاهنمایی و دودلی برطرف بشه...ممنون از وقتی که میزارید...
....پ.ن///...لازم به ذکر این نکته هست که بنده با چند نفر از دوستان درپیام خصوصی در حال هماهنگی برای حضور در یه حرکت اعتراض امیز هستیم....

Fmoradi
2012/02/17, 22:21
دوست من حميد جان بيخيال قبلا هم تو تالار از اين نوشته ها زياد ديديم سال ٩٤ كه هيچ ببين سال ٩١ اصلا شركتي باقي ميمونه يا نه صدرا با مديريتش فاسد ترين شركتي هست كه توبورس ايران وجود داره خودشون از جيب سهامدار نوسان ميكيرن

hamid672003
2012/02/17, 22:39
باسلام:
دوست عزیز خواهشا فقط صحبت از صدرا .بنده حاضر نیستم وارد حاشیه بشم . شما هم نظرتان را بفرمایید بنده می خوانم .قبلا از حسن خلق شما کمال تشکر رادارم .و من الله توفیق .

دوست من حميد جان بيخيال قبلا هم تو تالار از اين نوشته ها زياد ديديم سال ٩٤ كه هيچ ببين سال ٩١ اصلا شركتي باقي ميمونه يا نه صدرا با مديريتش فاسد ترين شركتي هست كه توبورس ايران وجود داره خودشون از جيب سهامدار نوسان ميكيرن

Fmoradi
2012/02/17, 22:45
باسلام:
دوست عزیز خواهشا فقط صحبت از صدرا .بنده حاضر نیستم وارد حاشیه بشم . شما هم نظرتان را بفرمایید بنده می خوانم .قبلا از حسن خلق شما کمال تشکر رادارم .و من الله توفیق .

من كه راجع صدرا نوشتم شما چي خونديد

*سامان*
2012/02/17, 22:46
باسلام:
دوست عزیز از نظر شرکت . طبق قانون همه سهامدان محترم هستند و البته اخباری که در گذشته فاش شده است و تنها توسط سهامداران به آن توجه نکرده اند . در این موضوع قابل بررسی است و همانطور که می دانید بازدید از شرکت یعنی دیدن چیزهایی که همه قبلا گفته شده است ولی به هر علتی به آن توجه نشده است و صد البته پیشرفتی که تا آن زمان به وقوع پیوسته است و نه بیشتر ولی در مورد گزارش نه ماهه شرکت برآورد بنده سود است و نه زیان وضمنا گزارش 91 خیلی بهتر است . حتی انشاالله در آینده بهتر هم خواهد شد . و من الله توفیق .

نگا كنيد چرا بحثو ميپيچونيد....شما ادعا ميكنيد كه بقيه به خودشون زحمت نميدن برن دنبال اطلاعات و ادعا ميكنيد كه از شركت اطلاعات داريد و اينو تو اون قسمت قرمز رنگ نشون دادم .....گزارش يا با رويكرد مثبته يا با رويكرد منفي حالا شما معتقديد رويكرد مثبته خب اين كه يه پيشبيني معموليه.....شما كه به اطلاعات واقفيد از شما انتظار ميره اطلاعات به ريز و جزيي تري در اختيار ما بزاريد وگرنه تمام اين پستايي كه شما زديد رو ما خودمونم ميدونيم....از تجديد ارزيابي بگير برو تا آخرش......كلي گويي فايده نداره يه ذره وارد جزييات بشيد

مهربان
2012/02/17, 22:48
...فرامرز چطوری...حمید جان فرمایش شما زیبا و لایق توجه ولی اصلا منو قانع نکرد....

بابک 52
2012/02/17, 22:51
صدرا یکی از پر حاشیه ترین و بدنام ترین های بورس ایران است

این لیدر بازار واقعا" جز ضرر برای فاذر و فاراک و حتی مپنا عاید دیگری در برنداشته است

اصلا" جای سوال است که چگونه می شود شرکتی اینقدر قدرت داشته باشد که الان که داریم به شروع ماه 12 نزدیک می شویم هنوز گزارش 9 ماهه اش را ارائه نکرده باشد

اگر گزارش 9 ماهه مثبته چرا برای تعدیل بسته نمیشه ؟
اگر منفیه هم چرا بسته نمیشه ؟
اگر عادیه پس چرا اطلاع رسانی نمیشه؟

آخه ظلم به سهامدارهای خرد و حقیقی چقدر؟

بسیاری زندگی خود را سر این سهم باخته اند

خیلی از کارکنان صدرا هم بهع این درد دچار شده اند

اعتراض اینجانب به سازمان بورس است که چرا اطلاع رسانی در مورد گزارش 9 ماهه نمی نماید؟

وگرنه هر فردی مسئول تصمیم گیری خرید و فروش خود می باشد؟

واقعا" در این بورس ایران چه کسی جوابگوست؟

عرضه های اولیه را به بعضی ها می دهند و به بعضی ها نمی دهند!!

بعضی از سهمها را با سلیقه به گره می برند و بعضی دیگر را خیر!

بعضی از سهمها را جهت افشای اطلاعات می بندند و برخی دیگر را خیر

اطلاعات بعضی از سهمها را فورا" قبول می کنند و بعضی تعدیلها را خیر

سهامدارهای حقوقی با کد های حقیقی سهم خرید و فروش می کنند؟ چه کسی جوابگوست؟

واقعا" در بورس ایران چه کسی پاسخگو است؟

jimbo
2012/02/17, 22:56
.

جناب مهربان؛ لطفا پیام خصوصی را چک فرمائید. با سپاس

hamid672003
2012/02/17, 23:31
باسلام:
دوست عزیز بنده سعی خودم را کردم و البته بنده بارها خدمتتان عرض کردم خبر رانتی ندارم و منابع بنده گزارشات صدرا و دیده های خودم است و شما اگر باور ندارید ناچار هستید قدم رنجه کرده و برای تحقیق بروید . و من الله توفیق .

...فرامرز چطوری...حمید جان فرمایش شما زیبا و لایق توجه ولی اصلا منو قانع نکرد....

مهربان
2012/02/17, 23:43
...حمید عزیز ممنون و فرمایش شما متین و شاید کارهای بهتری بشه انجام داد....
...جناب جیمبو بنده دیدم و خدمتتون هم فرستادم و گفته های شما خیلی کاربردی تر بود ...مثل اینکه بچه های تالار بورس هم قصد انجام این برنامه رو دارن کاشک میشد یه هماهنگی بوجود بیاریم و همراه و همزمان کارکنیم...

سلطان زمان
2012/02/18, 00:20
توهين به كسي نشه
اغلب سهامداران صدرا افرادي زود باورند مثل خود بنده كه چه راحت از افرادي با سطح اگاهي كمتر از خود ما ركب ميخورند و به انها اعتماد ميكنن هيچ سهامداري كه از ما ها بيشتر سهم داشته باشه در اين تالار نيست كه به ما اطلاعات كامل و درست بده

خدا كنه من اشتباه كردده باشم و يكي رو راست بياد جلو و خودشو اول معرفي كنه با تعداد سهامش و اگه درست گفت تازه به اطلاعاتش در مورد شركت ميتونيم تعقل كنيم

کیوان
2012/02/18, 00:36
به نظرم این تاپیک صدرا هم داره کم کم شبیه تاپیکهای مشابه در سایتهای دیگه میشه!... :-?

از تحلیل دور و به حاشیه رانده میشود! ...8-|

به گمانم بین واقعیات ( مثبت یا منفی) و آنچه آرزو داریم ( سود آوری صدرا و یا دار زدن اعتصام!) فاصله ها داریم!... :-|

سهامدار 67
2012/02/18, 00:56
با سلام و شب به خیر به همگی دوستان: دوست عزیز می خواستم از شما بپرسم که قرار تجمع فردا ساعت 1330 هنوز برقراره یا اینکه منتفی شده؟ ممنون می شوم اگه اطلاع رسانی بفرمایید با تشکر.
جناب مهربان؛ لطفا پیام خصوصی را چک فرمائید. با سپاس

سهامدار 67
2012/02/18, 08:44
به نقل از kadban bastan در تالار بورس
دوستان گرامی
درود بر شما
نکته ای که بایسته است در نظر داشته باشیم این است که با توجه به اینکه خبر تجمع میتواند ، شرکت را ناگزیر به حمایت های چند روزه کند ، نباید هیچ خللی در تصمیم دوستان برای گردهم آیی ایجاد نماید.
خواهش میکنم به تمام کسانی که از این پس حرکت و حمایت سهم را پررنگ می کنند را با تردید بنگرید. حتی ممکن است فردا صف خرید هم درست کنند تا شیرازه تصمیم دوستان از هم پاشیده شود. اما بدانید که اگر فردا این تصمیم عملی نشود ، تا همتی دیگر ،روزها خواهد گذشت. اگر فردا صبح 100 میلیون هم صف خرید چیدند ، آن را نادیده بگیرید و گردهم آیی را به سرانجام برسانید.
فریب مسکّن های افیونی شرکت را نخورید.
کسانی را که شرکت استخدام کرده بود تا در تالار ها و فروم ها با وعده های سر خرمن و آتی سر سهامداران را گرم کنند و با نیرنگ ما را در سهم فریز کنند ، با لطف و پیگیری برخی دوستان مانند جناب قنبری مسدود شدند.
از این فرصت بهره بگیریم و با دوری از سخنان رخوت آور و نشئه سازی که تا چند روز پیش همه ما را در چرت فرو برده بود و در توهم روز های آینده و وعده قیمت های کذایی سست رفتار و سست کلام ساخته بود ، از همین اکنون با پایداری و قدرت در برابر این نامردی ها و سند سازی ها بایستید.
صدرا 500 تومان است ؟ 1000 تومان است ؟ اصلا می گوییم 5000تومان است . اما تحت چه شرایطی ؟
زمانی که تمام حساب ها واقعی باشد و بازار ارزش و سود راستین صدرا را بداند. نه اینکه صرفا مدیران با استخدام چند نفر و فرستادن آنها میان سهامداران مردم را سرگردان کنند و از درون شرکت خبر های غیر مستند برسانند. آنهم به این نیت که جلوی اعتراض ما را بگیرند.
در پایان تاکید میکنم به حمایت های احتمالی و جعلی چند روز آینده از سهم دلخوش نکنید و مردانه پای سخن خود ایستادگی کنید.
کس نخارد پشت من ، جز ناخن انگشت من
بهروز باشید

hamid672003
2012/02/18, 09:14
باسلام:
دوستان عزیز بنده می توانم ترتیب یک جلسه با مهندس اعتصام را امروز بگذارم .که این کار بصورت مسالمت آمیز و به نفع صد درصدی سهامداران باشد .اگر دوستان موافق هستند بنده حاضرم در خدمت باشم .و من الله توفیق .

orumbourse
2012/02/18, 09:32
باسلام:
دوستان عزیز بنده می توانم ترتیب یک جلسه با مهندس اعتصام را امروز بگذارم .که این کار بصورت مسالمت آمیز و به نفع صد درصدی سهامداران باشد .اگر دوستان موافق هستند بنده حاضرم در خدمت باشم .و من الله توفیق .

نفع سهامدار تو گزارش مثبت شرکته،نه اینکه سهامدارها برن اونجا ،یه وعده و وعید الکی از مدیرعامل بی لیاقت بگیرن.اگه میخوان سهامدارها ازش راضی باشه یه کاری بکنند که خریدار برای سهم بیاد.این کار هم با گزارش واقعی مثبت شرکت عملیه.
این به اصطلاح مدیر اگه بفکر سهامدار بود چرا وقتی که سهم یه 5 درصد رشد میکرد ،مصاحبه های منفی ترتیب میداد؟این اقا بفکر سهامدار نیست.

hamid672003
2012/02/18, 09:48
باسلام:
دوست عزیز مگر شما از گزارش صدرا خبر دارید ؟ نباید اول سوال کنید ؟ یا می خواهید ندانسته به دام افراد................بیفتید ؟ پس به بنده اعتماد کنید تا دستتان را بگذارم تو دست مهندس اعتصام بعد اگر به نتیجه نرسیدید .انموقع با دلیل هر کار خواستی بکنید .خوب است .و من الله توفیق.

نفع سهامدار تو گزارش مثبت شرکته،نه اینکه سهامدارها برن اونجا ،یه وعده و وعید الکی از مدیرعامل بی لیاقت بگیرن.اگه میخوان سهامدارها ازش راضی باشه یه کاری بکنند که خریدار برای سهم بیاد.این کار هم با گزارش واقعی مثبت شرکت عملیه.
این به اصطلاح مدیر اگه بفکر سهامدار بود چرا وقتی که سهم یه 5 درصد رشد میکرد ،مصاحبه های منفی ترتیب میداد؟این اقا بفکر سهامدار نیست.

Zambrotta
2012/02/18, 10:07
جنابhamid672003
مصاحبه امروزجناب اعتصام بااصحاب رسانه هاچی شد؟
چندروزبودکه شماهمش این خبررومیدادین.

hamid672003
2012/02/18, 10:55
باسلام:
دوستان عزیز لطفا خودتان را کنترل کنید ساعت قرار را داریم می گذاریم .و من الله توفیق .

جنابhamid672003

orumbourse
2012/02/18, 10:57
جنابhamid672003

جناب حمید
اگاه باش اگه امروز مصاحبه ای انجام نشه، بدلیل نشر اکاذیب و شایعه پراکنی درخواست مسدود شدن ایدیت رو از ناظر میکنم.

امیر حسینی
2012/02/18, 10:59
باسلام:
دوست عزیز مگر شما از گزارش صدرا خبر دارید ؟ نباید اول سوال کنید ؟ یا می خواهید ندانسته به دام افراد................بیفتید ؟ پس به بنده اعتماد کنید تا دستتان را بگذارم تو دست مهندس اعتصام بعد اگر به نتیجه نرسیدید .انموقع با دلیل هر کار خواستی بکنید .خوب است .و من الله توفیق.

جناب hamid672003 پس مصاحبه ایی که با بورس 24 انجام داده بود و اعلام کرد که گزارش خوب نیست را چطور توجیه می کنید

hamid672003
2012/02/18, 11:04
باسلام:
دوستان عزیز لطفا به مطلبی که به شما می گویم خوب توجه کنید قرار دیدار با مهندس اعتصام ساعت یک و نیم امروز شنبه سر کوچه شرکت صدرا .و من الله توفیق .

hamid672003
2012/02/18, 11:06
باسلام:
لطفا به پست بالا توجه فرمایید امروز از خودشان می پرسیم.و من الله توفیق .

جناب hamid672003 پس مصاحبه ایی که با بورس 24 انجام داده بود و اعلام کرد که گزارش خوب نیست را چطور توجیه می کنید

Zambrotta
2012/02/18, 11:09
سرعت سايت پايين آمده . نه ميتوان تشکر زد و نه ميتوان نقل قول کرد.چند نکته پيرامون گفته حميد خان هست که بايد دوستان دقت داشته باشند.1-حميد خان اعلام کرده بود که با چند کد خريد کرده 2-سهامداراني را که شرکت بعنوان سهامداران کل و با بالاترين ميزان سهم به جزيره دعوت کرده بود ، حميد خان و سهران هم در آن بودند.حال چند پرسش پيش مي آيد :1-چگونه حميد خان با چند کد سهم خريده و شرکت فهميده است که حميد خان صاحب تمام اين سهامست ؟اگر چنين باشد من نيز براي چند تن از دوستانم خريد کرده ام که روي هم نزديک به 2 درصد صدرا مي شويم. چرا تشخيص ندادند که من اينها را خريده ام و دعوت نشدم ؟2- آيا کسي افراد موجود در عکس هاي منتشر شده از سوي شرکت را شناسايي کرد ؟3- چگونه است که صرفا کساني که پر از تناقض و وعده هاي آنچناني از صدرا ميدادند بايد در اين سفر حضور داشته باشند ؟آيا اين سفر صرفا يک نمايش از سوي شرکت براي يک حرکت تبليغاتي و رسانه اي براي بستن دهان سهامداران نبود ؟آيا افراد حاضر اساسا سهامدار بودند ؟ و اگر بودند سهامداران حقيقي با بيشترين ميزان سهم بودند ؟امروز هم که قرار است همه به جمع اعتراضي بروند ، ناگهان حميد خان پيام ميدهند که ميتوانند همين امروز و بصورت بداهه با آقاي اعتصام جلسه اي براي سهام داران بگذارند !!!!!اين آخر سوتي دادن است.چگونه است که در اين چند ماه که سهامداران مانند اسپند روي آتش در حال سوختن هستند از اين پيشنهادات داده نشده است اما امروز که ميخواهند دست به اقدام عملي بزنند ، ناگهان حميد خان ناجي سهامداران مي شوند که با اعتصام ديدار حضوري داشته باشند !!!!ديروز ناگهان سر و کله آقاي ايرتان پس از مدتها پيدا مي شود و با همان ادبيات مبهم هميشگي با واژگاني مانند : تغيير جهت بازار در چند ماه آينده ، تغيير شکل بازار ، تغيير مسير و غيره (نقل به مضمون ) سهامداران را دلخوش به آينده اي نامعلوم مي کنند.همه اينها را که کنار هم مي گذاريم متوجه مي شويم ، که شرکت افرادي را دارد که هر از گاهي در برهه هاي گوناگون ، سرنگ به دست مي آيند و سهامداران برافروخته را دچار نشئگي و رخوت کوتاه مدت مي کنند و اين چرت و خاموشي براي اعتصام و خلاف کاري هايش زمان مي خرد.سهامداران گرامي ، به تصميمي که گرفته ايد ، امروز جامه عمل بپوشانيد که راه درست همين است. همه شواهد نشان ميدهد که راه درست همين است و شرکت به تکاپو افتاده تا همه ما را مسکّن هاي مقطعي دچار رخوت و خاموشي کند. با همين روش است که سالهاست توانسته جلوي اعتراضات را بگيرد.اين را از من بعنوان يک تحليلگر روانشناس بپذيريد.ممکن است که برداشت من نادرست باشد . اما تا زماني که خلاف آن ثابت نشود ، ديگر به آقايان خوشبينانه نگاه نخواهم کرد.مراقب باشيد . ما با اتاق فکر يک شرکت بزرگ روبرو هستيم که اتفاقا جنگ رواني را خوب ياد دارند.پيروز باشيد
. .

طيب
2012/02/18, 11:12
باسلام:
دوستان عزیز لطفا به مطلبی که به شما می گویم خوب توجه کنید قرار دیدار با مهندس اعتصام ساعت یک و نیم امروز شنبه سر کوچه شرکت صدرا .و من الله توفیق .

باسلام

کار خیلی خوبیه و امروز میتونه همه چیز روشن بشه

رامین آرتی
2012/02/18, 11:26
باسلام

طیب جان خودت هم میایی ؟

طيب
2012/02/18, 11:29
...............

طيب
2012/02/18, 11:30
طیب جان خودت هم میایی ؟

باسلام

نه بنده فعلا در تهران نیستم

FENCER
2012/02/18, 11:30
باسلام

عمو طیب رو شمشیر منم حساب کنید ، من و شمشیرم همیشه در راه حق پیش قدمیم ;)

طيب
2012/02/18, 11:50
عمو طیب رو شمشیر منم حساب کنید ، من و شمشیرم همیشه در راه حق پیش قدمیم ;)

سلام بی وفا

فرهاد جان خوبی ؟

پیدا نیست لوطی؟!!!!!!

صبر کن این صدرا بره بقیمت های واقعی برسه و من بفروشم و شارژ بشم اونوقت .................بلی

FENCER
2012/02/18, 11:57
سلام بی وفا

صبر کن این صدرا بره بقیمت های واقعی برسه و من بفروشم و شارژ بشم اونوقت .................بلی

آقا من فدات شما که اینقدر خشن نبودی اخوی :-SS
ایشالا صدرامونم میرسه به جایی که قراره برسه اونوقته که....... بعععلللههههه :d

طيب
2012/02/18, 12:07
=))
آقا من فدات شما که اینقدر خشن نبودی اخوی :-ss
ایشالا صدرامونم میرسه به جایی که قراره برسه اونوقته که....... بعععلللههههه :d

=))=))=)):d

hamid672003
2012/02/18, 12:11
باسلام:
دوستان عزیز قرار ملاقات با مهندس اعتصام حتمی شد قرار ساعت یک ونیم سر کوچه صدرا .به دنبالمان می آیند و با احترام می برندمان داخل شرکت . فقط خود را کنترل نمایید تا خبر های خوش را دریافت کنیم .و من الله توفیق .

hamid672003
2012/02/18, 12:13
باسلام:
دوستان عزیز قرار ملاقات با مهندس اعتصام حتمی شد قرار ساعت یک ونیم امروز 90/11/29سر کوچه صدرا .به دنبالمان می آیند و با احترام می برندمان داخل شرکت . فقط خود را کنترل نمایید تا خبر های خوش را دریافت کنیم .و من الله توفیق .

طيب
2012/02/18, 12:27
باسلام:
دوستان عزیز قرار ملاقات با مهندس اعتصام حتمی شد قرار ساعت یک ونیم امروز 90/11/29سر کوچه صدرا .به دنبالمان می آیند و با احترام می برندمان داخل شرکت . فقط خود را کنترل نمایید تا خبر های خوش را دریافت کنیم .و من الله توفیق .

با سلام

حاجی ممنون

والان بهترین فرصت برای دسترسی به حقیقت

اون خبری رو که داده بودم از خود مدیریت بپرسید

خبر این بود مالکیت جزیره صدرا بنام صدرا زده شده و کارشناسان در جزیره صدرا و تجدید ارزیابی دارایی ها و سود 91

hamid672003
2012/02/18, 12:39
حمید خان خادم المخدومین حفظ کم الله :
باسلام:
جناب قنبری عزیز شما بیا بنده قول شرف می دهم شما را امروز ساعت یک ونیم ببرم پیش مدیریت صدرا . اونم با احترام ضمنا بنده هم یک سهامدارم مثل شما .خبرهای خوش را هم خواهید شنید . عکس بنده را هم که دیده اید . و من الله توفیق .

مصاحبه ای که ازش دم میزدی شد قرار سر کوچه؟
بقال سر کوچه هم میتونه تو مسیر اعتصام وایسه ازش سئوال بپرسه!
مصاحبه با قرار سر کوچه فرق داره!
به شعور مخاطب احترام بزار.....
دیدم اینجا پستهات نفل قول میشه گفتم جوابت بدم چون به شعور ما بی احترامی میشه......

Zambrotta
2012/02/18, 12:47
دستور وزیر نفت برای حل مشکل مالی سه پروژه لوله‏گذاری خلیج فارس

مدیرعامل شرکت توسعه سازه‏های دریایی تسدید با اشاره به مشکلات مالی سه پروژه لوله‏گذاری در دست اجرای این شرکت، از دستور وزیر نفت برای پرداخت بخشی از مطالبات موجود خبر داد.

مهندس امین پناهی در گفت‏وگو با خبرنگار مارین نیوز با انتقاد از عدم اجرای تعهدات مالی کارفرمایان به پیمانکاران، گفت: برای سه پروژه خط لوله مربوط به میدان نفتی رشادت، ایلام-سلمان و ابوذر-نوروز هنوز LC باز نشده است.

وی با بیان اینکه «همه این پروژه‏ها، حدود 80 درصد پیشرفت داشته‏اند»، تصریح کرد: این در حالی است که در زمان ورود ناوگان لوله‏گذار به آب‏های منطقه در شهریور ماه امسال، قرار شده بود منابع مالی پروژه تخصیص یابد.

مدیرعامل تسدید افزود: این امر، با توجه به هزینه بالای شناورهای لوله‏گذار مشکلات اقتصادی زیادی را به وجود آورده است.

وی دلیل اصلی بروز این مشکلات را کمبود نقدینگی دانست و افزود: ایراد از شرکت نفت فلات قاره ایران، کارفرمای پروژه، نیست؛ چرا که بودجه‏های مورد نیاز این شرکت اختصاص نیافته است.

پناهی درعین‏حال از پیگیری‏های این شرکت و کارفرما برای رفع این مشکل خبر داد و گفت: در این زمینه، با دستور وزیر نفت به مهندس قلعه‏بانی، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مقرر شد بخشی از این مطالبات از طریق صندوق ذخیره انرژی بانک ملت پرداخت شود.

وی با ابراز امیدواری نسبت به حل این مشکل، تأکید کرد: تحقق این امر، قطعا تأثیر مثبتی بر افزایش سرعت اجرای پروژه‏ها خواهد داشت.

http://marinenews.ir/?show=news&maj=news&type2=showz&catid=12054

طيب
2012/02/18, 12:53
زامپروتا جان شما هم تشریف ببرید

و براتون خیلی خوبه وبا خونسردی هر سوالی داری بپرس

shokouhi
2012/02/18, 13:44
دوستان این حمید خان که قرار بود الان سر کوچه صدرا با جناب اعتصام قرار بگزاره و صحبت کنه تو فرابورسیان قسمت گروه تجهیزات آنلاین هستش
فکر کنم فراموش کرده الان قرارداشته:-?

جواد1979
2012/02/18, 14:05
از این گروه افراد رو در طی این یک سال و نیمه زیاد دیدیم حالا ان شا... که راست گفته باشه ولی یکی دیگه هم بود اواخر شهریور ماه که می گفت من داخل هیت مدیره اطلاع دارم و فردا با خبرنگارها قراره از سهم حمایت بکنه ولی هیچ خبری نشد بلکه سهم سقوط آزاد کرد الان هم بخواهیم رو تجربه بگیم ممکنه حرفاش سره کاری باشه ولی یه جایش می لنگه چرا گزارش اینقدر طول کشیده . همه شرکتا دران گزارش 91 رو میدن ولی این هنوز 9 ماهه رو نداده شاید دارن یه کارایی می کنن خدا عالمه......

سهامدار 67
2012/02/18, 14:16
این سهم اگه خبر خوشی داشت پس چرا تو این بازار نسبتآ مثبت امروز اینجوری معامله می شد؟ بنده که شک دارم خبر خوبی پشت این سهم باشه البته شاید با دروغ پراکنی و شایعات سهم را هم بخواهند تا 200 بیارند بالا ولی داستان قبل دوباره تکرار می شود و ایندفعه شاید حتی تا 100 تومان سهم را بیارند پایین.توی مجمع سال 89 که بودیم همش شایعات تعدیل مثبت 32 تومانی سال 90 را هی سر می دادند بعد ش همگی شاهد بودیم که چطور 4 تومان اعلام کردند و صدرا از 316 تومان چطور تا 200 تومان سقوط کرد الان هم موکولش کردند به سال 91 و باز دارند وعده وعید می دهند و میگن 32 تومان تعدیل داره و... به قول دوستمون جناب کدبان بستان با این حرفهاشون می خواهند سهامداران را در سهم فریز کنند تا بار دیگر خرشان از پل بگذرد .خدایا ما را از شر این دروغگویان نابه کار خلاص کن.آمین یا رب العالمین.

مینا
2012/02/18, 15:08
هیچ خبری در محل قرار گذاشته شده نبود .
این همه راه رو هم کوباندیم رفتیم .
دروغگویی و سرکار گذاشتن تا چه حدی ؟!

*سامان*
2012/02/18, 15:15
اگه واقعا يه همچين چيزي نبوده از مديريت درخاست انسداد اين آيدي رو دارم

علامه
2012/02/18, 15:36
طرز بیان مشخص کننده شخصیت افراده
تاحالا شک داشتین؟

خصدرا
2012/02/18, 15:47
جناب دكتر مهربان لطفاً پيام خصوصي خودتون رو ملاحظه كنيد
از باقي دوستان هم خواهش ميكنم كمي خويشتن دار باشند من از محل تجمع ميام خبرايي براتون دارم

baradaran
2012/02/18, 15:54

جناب ساده تا چند روز پیش وقتی فضای این تاپیک رو با بقیه سایتها مقایسه میکردم اصلا قابل قیاس نبود فضای این جا بر پایه مباحث علمی و تحلیل همراه با احترام متقابل به صورتی که برخی از دوستان با تحلیل از صدرای 120 تومانی و برخی دیگه هم با تحلیل از صدرای 400 تومانی صحبت میکردند و هر دو گروه هم به مطالب هم تشکر میدادند ولی الان دیگه مثل سایر فرومها تنها چیزی که نیست تحلیل و مطالب مستدل .
به نظرم یا باید این دوستان یه تاپیک برای خودشون ایجاد کنند و یا اینکه ما یه تاپیک دیگه ایجاد کنیم و دوستان سابق این سایت مطالبشون رو اونجا مطرح کنند .

hamid672003
2012/02/18, 16:20
باسلام:
دوستان عزیز بنده از شما تعجب می کنم که چرا از این موقعیت بهره لازم را نبردید؟ بنده طبق قرار در سر کوچه صدرا منتظر شما شدم تنها دونفر تشریف آوردند و طبق قرار و حتی تا ساعت یک و 45 دقیقه منتظر شما شدیم اما کسی نیامد و حتی کسانی که از طریق مسنجر با بنده قرار کذاشته بودن هم فقط یک نفر آمد و خوب البته بنده طبق قولم ایشان را به خدمت یکی از مدیران بردم ولی چون افراد چندانی نیامده بودند بنده درخواست کردم که قرار فردا را بگذاریم با افراد بیشتر ولی فرمودند فردا فقط با چند نفر خاص و بصورت نماینده که البته آن افراد از طریق تماس با سهامداران منتخب مشخص شدند ولی بنده می توانم بعنوان یک سهامدار وساطت دو یا سه نفر را بکنم و با خودم داخل ببرم .در هر صورت دوستانی که آمدند در طی یک ساعت گفتگو فقط با دیدن یک پروژه صدرا به وسعت 200 هکتار بسیار متعجب شدند. ضمنا وقتی رئیس هیئت مدیره از قیمت صدرا با خبر شد اصلا باور نمی کرد . هر چند گوش شنوا نیست ولی بنده هم یک سهامدار هستم.در هر صورت بنده بسیار اطلاع رسانی کرده ام و حرفها شنیده ام و بی مهری ها دیده ام ضمنا انلاین بودن بنده مگر خیلی تعجب دارد ! پس مراقب باشید شما از تکنولوژی جا نمانید . و من الله توفیق .

دوستان این حمید خان که قرار بود الان سر کوچه صدرا با جناب اعتصام قرار بگزاره و صحبت کنه تو فرابورسیان قسمت گروه تجهیزات آنلاین هستش
فکر کنم فراموش کرده الان قرارداشته:-?

مینا
2012/02/18, 16:29
باسلام:
دوستان عزیز بنده از شما تعجب می کنم که چرا از این موقعیت بهره لازم را نبردید؟ بنده طبق قرار در سر کوچه صدرا منتظر شما شدم تنها دونفر تشریف آوردند و طبق قرار و حتی تا ساعت یک و 45 دقیقه منتظر شما شدیم اما کسی نیامد و حتی کسانی که از طریق مسنجر با بنده قرار کذاشته بودن هم فقط یک نفر آمد و خوب البته بنده طبق قولم ایشان را به خدمت یکی از مدیران بردم ولی چون افراد چندانی نیامده بودند بنده درخواست کردم که قرار فردا را بگذاریم با افراد بیشتر ولی فرمودند فردا فقط با چند نفر خاص و بصورت نماینده که البته آن افراد از طریق تماس با سهامداران منتخب مشخص شدند ولی بنده می توانم بعنوان یک سهامدار وساطت دو یا سه نفر را بکنم و با خودم داخل ببرم .در هر صورت دوستانی که آمدند در طی یک ساعت گفتگو فقط با دیدن یک پروژه صدرا به وسعت 200 هکتار بسیار متعجب شدند. ضمنا وقتی رئیس هیئت مدیره از قیمت صدرا با خبر شد اصلا باور نمی کرد . هر چند گوش شنوا نیست ولی بنده هم یک سهامدار هستم.در هر صورت بنده بسیار اطلاع رسانی کرده ام و حرفها شنیده ام و بی مهری ها دیده ام ضمنا انلاین بودن بنده مگر خیلی تعجب دارد ! پس مراقب باشید شما از تکنولوژی جا نمانید . و من الله توفیق .

چرا دروغ میگید ؟ چه کسی شما رو مجبور کرده تا مشتی دروغ و خزعبلات را تحویل سهامداران بدهید . هیچکسی نبود و من تا ساعت 2:15 هم ایستادم .

hamid672003
2012/02/18, 16:31
باسلام:
دوست عزیز از حسن نظر شما کمال تشکر را دارم . ضمنا قدری تحمل نمایید تا ببیند واقعیت چیست .بنده هم همانند شما سهامدار هستم . جناب طیب هم برای بنده بسیار محترم است و امیدوارم ایشان از اعتماد به بنده در آینده به بصیرت خود در تشخیص سره از ناسره ببالند . و من الله توفیق .

دوست گرامی
درود بر شما
زمانی که سایت با ترافیک بالایی روبروست ، اگر دقت کنید نوار بالای کامنت ها که رنگ و سایز کامنت را تنظیم میکند از کار می افتد. حتی نمیتوان نقل قول ها را درست بکار گرفت . درهم نوشته شدن نوشته ها برای من نیز پیش آمده و دلیلی بر یکی بودن افراد نیست. کما اینکه میتوانید نوشته سایر دوستان را نیز که امروز نوشته اند بررسی کنید. ایراد از سرعت اینترنت و ترافیک سایت است که اینتر ها را نمی پذیرد.
ضمنا قضاوت یکی بودن حمید خان و جناب طیب کار نادرستی است. پیشنهاد میکنم دوستان ارجمندم ، مهربانی کنند و حرمت ها را نگه دارند.
بجای توهین میتوان به افرادی که نقد داریم ، آنها را به پرسش بکشیم. این شایسته ترین کار ممکن است.
خواهش میکنم فضای تاپیک را آلوده به زشت گویی و ناسزا نکنید.
سپاسگزارم

رامین آرتی
2012/02/18, 16:35
چرا دروغ میگید ؟ چه کسی شما رو مجبور کرده تا مشتی دروغ و خزعبلات را تحویل سهامداران بدهید . هیچکسی نبود و من تا ساعت 2:15 هم ایستادم .

با عرض پوزش که وارد بحث میشوم و اول اینو بگم بقدری صدرا با خود من بازی کرده که حوصله بازی خوردن و بازی دادن کسی را ندارم

یکی از افرادی که با اقا حمید به صدرا رفت من بودم و سابقه 3 ساله سهامداری صدرا را دارم و طبق فرمایش آقای حمید قرار فردا قطعی شده است و سعی بر این است که افرادی همراه ایشان بروند که بتوانند حق مطلب را ادا نمایند .
امیدوارم قرار فردا ثمربخش باشد ....

مینا
2012/02/18, 16:36
با عرض پوزش که وارد بحث میشوم و اول اینو بگم بقدری صدرا با خود من بازی کرده که حوصله بازی خوردن و بازی دادن کسی را ندارم

یکی از افرادی که با اقا حمید به صدرا رفت من بودم و سابقه 3 ساله سهامداری صدرا را دارم و طبق فرمایش آقای حمید قرار فردا قطعی شده است و سعی بر این است که افرادی همراه ایشان بروند که بتوانند حق مطلب را ادا نمایند .

عضویت و سابقه شما زیر سوال است و از مدیریت سایت خواهش میکنم رنج آی پی کاربران hamid672003 و رامین آرتی و خصدرا را بررسی فرمایند .

hamid672003
2012/02/18, 16:43
باسلام:
خانم محترم اگر سهامدار صدرا هستید امروز تشریف می آوردید تا ببینید بنده جز برای رضای خدا تلاش نمی کنم . و من الله توفیق .

عضویت و سابقه شما زیر سوال است و از مدیریت سایت خواهش میکنم رنج آی پی کاربران hamid672003 و رامین آرتی و خصدرا را بررسی فرمایند .

hamid672003
2012/02/18, 16:45
باسلام:
بله دوستان ایشان یکی از افرادی بود که قدم رنجه کردند . و من الله توفیق .

رامین آرتی
2012/02/18, 16:45

چیزی که جالبه اینه که من برای روشن شدن وضعیت سهام به صدرا رفتم و با آن دوستان برخورد کردم ......

در تالار بورس سابقه من روشن است و نیازی نمیبینم که بیشتر توضیح دهم

از بزرگوارانی مثل استاد برادران ساده ی ساده و .... عذر خواهی میکنم که در این تایپیک تخصصی این حرفها را نوشتم

فقط قصدم این است که همگی از این بلا تکلیفی خلاص شویم

وحید83
2012/02/18, 16:47
نقل از بورکس
تاريخ: شنبه، 29 بهمن 1390-16:42

Zambrotta

شماره عضويت: 1857

عضو شده در: سهشنبه، 20 تير 1385-12:16

من به قوانين سايت احترام کامل ميگذارم وبهش پايبندم
فقط بگم به اونايي که پيغام خصوصي زده بودن:اون موردساعت1:30دروغ بودواونجااحدي نبود

مینا
2012/02/18, 16:48
باسلام:
خانم محترم اگر سهامدار صدرا هستید امروز تشریف می آوردید تا ببینید بنده جز برای رضای خدا تلاش نمی کنم . و من الله توفیق .

خدا به اون کمرتان بزند که جز دروغگویی و چیدن خزعبلات دست آوردی ندارید . من از ساعت 1:20 دقیقه تا 2:15 وایستادم ولی هیچکسی نبود .

orumbourse
2012/02/18, 16:53
نقل از بورکس
تاريخ: شنبه، 29 بهمن 1390-16:42

Zambrotta

شماره عضويت: 1857

عضو شده در: سهشنبه، 20 تير 1385-12:16

من به قوانين سايت احترام کامل ميگذارم وبهش پايبندم
فقط بگم به اونايي که پيغام خصوصي زده بودن:اون موردساعت1:30دروغ بودواونجااحدي نبود

با سلام
من به حرف زامبروتا ایمان دارم،چون می شناسمش.لذا از ناظر محترم درخواست مسدود شدن ایدی حمید رو بدلیل دروغگویی دارم.
لطفا دوستان هم حمایت کنند

Captain Nemo
2012/02/18, 16:53
یا سلام
فعلا تاپیک با عرض معذرت از دوستان بسته میشود تا مدیر سایت
در مورد ادامه روند تاپیک به این شکل تصمیم بگیرند .

پليس سايت
2012/02/18, 16:58
با سلام

شكي نيست كه محيط فروم و كلا سايت هاي اينچنيني محلي است براي تبادل نظر، بحث ، انتقاد و ...

اما اين به شرطيه كه نوشته ها حالت تخريبي و توهين آميز به خودش نگيره و با حفظ حرمت افراد و ادبيات مناسب بيان بشه.

بنابراين با احترام به دوستان و كاربران گرامي نوشته هايي كه بدون رعايت قوانين سايت حاوي مطالب حاشيه اي و جنجال برانگيز باشه مطابق با قوانين سايت حذف خواهد شد.

اميدوارم با ياري تمامي كاربران گرامي بتونيم محيط متمايز و قابل قبولي كه در كنار هم ايجاد كرده ايم رو در مسيري مناسب پيش ببريم و شاهد ارتقا هرچه بيشتر سايت بورسي باشيم.

با تشكر

*سامان*
2012/02/18, 17:02
چیزی که جالبه اینه که من برای روشن شدن وضعیت سهام به صدرا رفتم و با آن دوستان برخورد کردم ......

در تالار بورس سابقه من روشن است و نیازی نمیبینم که بیشتر توضیح دهم

از بزرگوارانی مثل استاد برادران ساده ی ساده و .... عذر خواهی میکنم که در این تایپیک تخصصی این حرفها را نوشتم

فقط قصدم این است که همگی از این بلا تکلیفی خلاص شویم

جناب رامين شما شخص شناخته شده اي هستين و همه ما احترام خاصي براي شما قائليم

hamid672003
2012/02/18, 17:07
باسلام:
دوستان عزیز خدا دروغگو را دیر و یا زود رسوا می نماید . خدا شاهد است که نیامدند و همانطور که بنده چندین بار گفتم در خانه نشیتن و دروغ پردازی می کنن .خدا همه را به راه راست هدایت نماید .و من الله توفیق .
نوسته شده توسط بهروز امیری
متاسفانه با خبر شدم چندین نفر از دوستان به محل قراری که شیادان حرفه ایی hamid672003 و ... گذاشته بودند رفتند ولی هیچ خبری در آنجا نبود .

علامه
2012/02/18, 17:13
باسلام:

باسلام
1-شما دارین شوخی میکنید یا جدی میفرمایید؟
2-واقعا رییس هیئت مدیره ممکنه از قیمت سهم خبر نداشته باشه؟ اگر اینطوره باید در شرکتو گل بگیرن.. البته ببخشیدا

jimbo
2012/02/18, 23:29
شب همگی خوش
تکنیکالیستهای(از نظر من خوش نام) تو سایت بورکس اینطور که من فهمیدم بالاتفاق نظر به ریزش قیمت تا محدوده 120 دارند. میشه لطفا تکنیکالیستهای حاضر مثل پانی خانوم؛ جناب اوروم بورس؛ جناب لرد عرشیا؛ جناب کیوان؛ جناب بوف کور؛ جناب مسلم و سایر اساتید گرامی نظرشونو بگن؟
با سپاس

خصدرا
2012/02/18, 23:48
دوستان از ظهر تا حالا با خودم هي کلنجار ميرم که با اين جو تاپيک بگم يا نگم اما ديدم گفتنش بهتر از نگفتنشه قبل از اين که اين سخنان را باشما مطرح کنم خدا را گواه ميگيرم که جز حقيقت چيز ديگري نيست از همه ميخواهم به محتواي اصلي اين سخنان توجه کنند و در موردحاشيه هايي که ممکن است از ديدگاه بعضي کاربران خوشايند نباشد (به دليل ديدگاههايي که قبلا در مورد يک يا دو کاربر به وجود آمده ) خويشتن دار باشند تا اين کار که فردا قراره انجام بشه به نتيجه برسد که به نفع همه ما سهمامداران جزء هست که همه سرمايمون رو تو اين سهم نفرين شده از دست داديم اول از همه از چند تن از دوستان پيشکسوت اين تاپيک (مثل جناب قنبري جناب کدبان بستان جناب سرمايه گذار 67) و تاپيکهاي صدرا توسايتهاي همسايه( مثل دکتر مهربان و جناب ساده ساده )تو پيام خصوصي خواستم که با شماره من تماس بگيرند تا با اونها مشورت کنم که فردا چه کنم اما يا به دستشون نرسيد يا ما رو قابل ندونستند جز جناب طيب که اون بنده خدا هم تهران نبود و گفت که نميتواند من را همراهي فيزيکي کند ولي بالاخره تصميم خودم رو گرفتم ديدم که بهتره با همه شما عزيزاني که مثل من سالهاست متضرر صدرا هستيد درميان بزارم ميخوام اتفاقاتي که امروز افتاد رو براتون از ديدگاه اون چيزي که من و يک نفر ديگر از دوستان اين تاپيک ديده شدبگم بعد باهمفکري شما دوستان تصميم بگيريم که فردا چگونه عمل کنيم که نتيجه بهتري بگيريمخوب من امروز طبق قراري که همه از آن مطلع بوديم راس ساعت 13:15 دقيقه به کوچه شرکت رسيدم و بر خلاف انتظار ديدم هيچ خبري نيست اين بود که يه چرخي اطراف شرکت زدم تا اينکه ديدم يه پرايد سفيد دوبله سر کوچه وايساده و يک نفر هم داره بلند بلند با موبايلش حرف ميزنه که دقيقا ازروي چهره ايشون که تو عکسا بود شناختمش جناب حميد خان بود رفتم جلو وسلام کردم وخودم رو با نام آيديم معرفي کردم ايشون هم با من در حال چاق سلامتي و اين حرفها بود که ديدم از پشت يک نفر ديگر من رو خطاب کرد که شما هم سهامدار صدراييد که بعد از معرفي متوجه شدم ايشون دوست خوبمون raminarti هستند کمي صبر کرديم که در اين مدت حميد خان همش با تلفن در حال صحبت وهماهنگي(البته با صداي بلند بلند) با شخصي بود که بعدا فهميديم از داخل شرکت است خوب ما هم با دوست خوبمون raminarti عزيز که بحق جوان متين و مودبي بود راجع به صدرا و مسايل پيرامون صحبت ميکرديم تا مکالمه جميد خان تمام بشه و ما تکليفمون مشخص بشه که با اين وضعيت بريم يا بمونيم که ايشون بالاخره گفتن که با هم بريم به داخل شرکت ماهم با رامين راه افتاديم دنبال حميد خان رفتيم تو شرکت که بعد از هماهنگي با انتظامات ما رو به طبقه چهارم راهنمايي کردند که با آسانسور به طبقه چهارم رفتيم که اونجا ما رو به دفتر جناب آقاي مرادي راهنمايي کردند که آخر هم نفهميديم ايشون چه سمتي داشتند ولي حميد خان ميگفتند دست راست مهندس اعتصام هستند (اين رو جناب sina 100 بايد بگن که ايشون چه سمتي دارن)به هر حال صحبتهايي شد و من درد دل سهامدارا رو ريختم وسط که بابا يکعده انسان بنام سهامدار دارن نابود ميشن و شما مگر قول ندادين که سهم روحمايت ميکنين و مگر امسال سال جهاد اقتصادي نبود و از اين حرفا حتي اقضيه بي بي سي و قضيه جريان انحرافي که عنوان شده رو هم گفتم خلاصه اون بنده خدايي که مخاطب ما بود از حرفهاي ما بشدت تعجب ميکرد و در ضمن نت برداري هم ميکرد خلاصه موضوع اينکه ايشون گفت الان شما سه نفر بيشتر نيستين اجازه بدين من با سهامداراي عمده هماهنگ ميکنم (يه شش هفت نفر رو اسم بردو رو ليست نگاه کرد)فردا باتفاق اونها شما هم تشريف بياريد با مهندس اعتصام يه جلسه تشکيل بشه شما هم بعنوان نماينده سهامداران جزء اين مسايل رو با مهندس عنوان کنيد و يک راهکار درست اتخاذ بشه و ... که در هر صورت قرار شد فردا ظهر خدمتشون برسيم البته رامين خان گفت من نميتونم ولي من از آقاي مرادي درخواست کردم که يک يا دونفر ديگر هم بغير از من حضور داشته باشند که براي همين از پيشکسوتان اين تاپيک درخواست کردم تماس بگيرند که نتيجه نداد البته هنوز هم وقت هست اگر صلاح بدونن که بيان و از حقمون دفاع کنيم با حداقل حرفمون رو بزنيم اگر هم از دوستاني که ميتونن درست وحسابي با استدلال ومحکم حرف دل همه رو بزنن کسي هست لطفا با من هماهنگ بشه تا فردا با هم بريم اگر هم کسي نمياد لااقل يه همفکري بديد که من فردا چه سوالاتي رو بکنم و چه حرفهايي رو بزنم که مفيد باشه البته من يه سري حرفها رو تو ذهنم دارم ولي با کمک وهمفکري شما دوستان بهتر به نتيجه ميرسيم

کیوان
2012/02/18, 23:53
خب امیدوارم این تاپیک به روال عادی خودش برگرده و شاهد بحث های مفید به جای هدر دادن انرژی باشیم. :->

بسیار خوشحال میشوم تحلیل اساتید مجرب چون لرد عرشیا ، پانی ، بوف کور و مسلم و سایر دوستان گرامی را بدانیم و همچنان حال و هوای تاپیک هم عوض شود.

من مبتدی در چندین صفحه گذشته و با دیدگاه ابتدایی خودم صعود و رشد صدرا را بسیار کوتاه دانسته و آنرا همواره مستعد ریزش تا 145 و بسته به شرایط پس از ان حتی تا 130 می دانستم!
اکنون به 145 رسیدیم و اکنون و در این زمان نیز همچنان ریزش سهم را تا 130 (دقیقتر 128) میبینم. هرگونه صف خرید و صعود سهم را بسیار کوتاه و حداکثر 2 تا 3 روز و رشد تا قیمت حدود 162 ( بسیار خوشبینانه 175) میبینم.
امیدوارم دید بدبینانه بنده موجب کدورت دوستان نگردد اما این دیدگاه تحلیلی من بود و هست. در هر صورت اگر روند سهم اینچنین ادامه یافت پس از آن در مورد اهداف احتمالی سهم صحبت میکنم و اگر نشد گوارای سهامدارنش http://forums.boursy.com/imported/2012/02/78.gif

meysam_sh_2020
2012/02/19, 00:03
دوستان از ظهر تا حالا با خودم هي کلنجار ميرم که با اين جو تاپيک بگم يا نگم اما ديدم گفتنش بهتر از نگفتنشه قبل از اين که اين سخنان را باشما مطرح کنم خدا را گواه ميگيرم که جز حقيقت چيز ديگري نيست از همه ميخواهم به محتواي اصلي اين سخنان توجه کنند و در موردحاشيه هايي که ممکن است از ديدگاه بعضي کاربران خوشايند نباشد (به دليل ديدگاههايي که قبلا در مورد يک يا دو کاربر به وجود آمده ) خويشتن دار باشند تا اين کار که فردا قراره انجام بشه به نتيجه برسد که به نفع همه ما سهمامداران جزء هست که همه سرمايمون رو تو اين سهم نفرين شده از دست داديم اول از همه از چند تن از دوستان پيشکسوت اين تاپيک (مثل جناب قنبري جناب کدبان بستان جناب سرمايه گذار 67) و تاپيکهاي صدرا توسايتهاي همسايه( مثل دکتر مهربان و جناب ساده ساده )تو پيام خصوصي خواستم که با شماره من تماس بگيرند تا با اونها مشورت کنم که فردا چه کنم اما يا به دستشون نرسيد يا ما رو قابل ندونستند جز جناب طيب که اون بنده خدا هم تهران نبود و گفت که نميتواند من را همراهي فيزيکي کند ولي بالاخره تصميم خودم رو گرفتم ديدم که بهتره با همه شما عزيزاني که مثل من سالهاست متضرر صدرا هستيد درميان بزارم ميخوام اتفاقاتي که امروز افتاد رو براتون از ديدگاه اون چيزي که من و يک نفر ديگر از دوستان اين تاپيک ديده شدبگم بعد باهمفکري شما دوستان تصميم بگيريم که فردا چگونه عمل کنيم که نتيجه بهتري بگيريمخوب من امروز طبق قراري که همه از آن مطلع بوديم راس ساعت 13:15 دقيقه به کوچه شرکت رسيدم و بر خلاف انتظار ديدم هيچ خبري نيست اين بود که يه چرخي اطراف شرکت زدم تا اينکه ديدم يه پرايد سفيد دوبله سر کوچه وايساده و يک نفر هم داره بلند بلند با موبايلش حرف ميزنه که دقيقا ازروي چهره ايشون که تو عکسا بود شناختمش جناب حميد خان بود رفتم جلو وسلام کردم وخودم رو با نام آيديم معرفي کردم ايشون هم با من در حال چاق سلامتي و اين حرفها بود که ديدم از پشت يک نفر ديگر من رو خطاب کرد که شما هم سهامدار صدراييد که بعد از معرفي متوجه شدم ايشون دوست خوبمون raminarti هستند کمي صبر کرديم که در اين مدت حميد خان همش با تلفن در حال صحبت وهماهنگي(البته با صداي بلند بلند) با شخصي بود که بعدا فهميديم از داخل شرکت است خوب ما هم با دوست خوبمون raminarti عزيز که بحق جوان متين و مودبي بود راجع به صدرا و مسايل پيرامون صحبت ميکرديم تا مکالمه جميد خان تمام بشه و ما تکليفمون مشخص بشه که با اين وضعيت بريم يا بمونيم که ايشون بالاخره گفتن که با هم بريم به داخل شرکت ماهم با رامين راه افتاديم دنبال حميد خان رفتيم تو شرکت که بعد از هماهنگي با انتظامات ما رو به طبقه چهارم راهنمايي کردند که با آسانسور به طبقه چهارم رفتيم که اونجا ما رو به دفتر جناب آقاي مرادي راهنمايي کردند که آخر هم نفهميديم ايشون چه سمتي داشتند ولي حميد خان ميگفتند دست راست مهندس اعتصام هستند (اين رو جناب sina 100 بايد بگن که ايشون چه سمتي دارن)به هر حال صحبتهايي شد و من درد دل سهامدارا رو ريختم وسط که بابا يکعده انسان بنام سهامدار دارن نابود ميشن و شما مگر قول ندادين که سهم روحمايت ميکنين و مگر امسال سال جهاد اقتصادي نبود و از اين حرفا حتي اقضيه بي بي سي و قضيه جريان انحرافي که عنوان شده رو هم گفتم خلاصه اون بنده خدايي که مخاطب ما بود از حرفهاي ما بشدت تعجب ميکرد و در ضمن نت برداري هم ميکرد خلاصه موضوع اينکه ايشون گفت الان شما سه نفر بيشتر نيستين اجازه بدين من با سهامداراي عمده هماهنگ ميکنم (يه شش هفت نفر رو اسم بردو رو ليست نگاه کرد)فردا باتفاق اونها شما هم تشريف بياريد با مهندس اعتصام يه جلسه تشکيل بشه شما هم بعنوان نماينده سهامداران جزء اين مسايل رو با مهندس عنوان کنيد و يک راهکار درست اتخاذ بشه و ... که در هر صورت قرار شد فردا ظهر خدمتشون برسيم البته رامين خان گفت من نميتونم ولي من از آقاي مرادي درخواست کردم که يک يا دونفر ديگر هم بغير از من حضور داشته باشند که براي همين از پيشکسوتان اين تاپيک درخواست کردم تماس بگيرند که نتيجه نداد البته هنوز هم وقت هست اگر صلاح بدونن که بيان و از حقمون دفاع کنيم با حداقل حرفمون رو بزنيم اگر هم از دوستاني که ميتونن درست وحسابي با استدلال ومحکم حرف دل همه رو بزنن کسي هست لطفا با من هماهنگ بشه تا فردا با هم بريم اگر هم کسي نمياد لااقل يه همفکري بديد که من فردا چه سوالاتي رو بکنم و چه حرفهايي رو بزنم که مفيد باشه البته من يه سري حرفها رو تو ذهنم دارم ولي با کمک وهمفکري شما دوستان بهتر به نتيجه ميرسيم

سلام دوست عزیز اگه به جلسه رفتی این سوالات رو هم بپرس :

1-مشکل فعلی صدرا چیست؟
2-چرا صدرا نمیتونه سود بسازه با این همه پروژه؟؟ اشکال کار کجاست؟؟
3- هزینه های مالی شرکت بیش از اندازه زیاد نیست؟؟

با تشکر
به نظرم مشکل صدرا همین هزینه های مالی زیاده که همه سود عملیاتی رو می بلعد >:) و این ناشی از عدم مدیریت درست در شرکته ;)

meysam_sh_2020
2012/02/19, 00:22
تو گزارش 6 ماهه صدرا هم فروش و درامد نسبت به سال گذشته تقریبا 2.5 برابر افزایش پیدا کرده ولی هزینه های مالی شرکت بسیار بالا بوده و همه سود عملیاتی صرف هزینه های مالی میشه.

البته این گزارش های صدرا همه ساختگیه و خیلی روش نمیشه حساب کرد. به نظرم تو این شرکت بخور بخور زیاده و تا جلوی این بخور بخور گرفته نشه این روند ادامه داره و گرنه صدرا شرکت خوبیه ;)

خوب خودتون حساب کنید :
سود عملیاتی تقریبا 60 میلیارد تومن
هزینه های مالی تقریبا 50 میلیارد تومن

دیگه از این سود چیزی نمیمونه که:(

meysam_sh_2020
2012/02/19, 00:33
این شرکت اگه یه سود 50 تومنی اعلام کنه راحت قیمتش میشه 500 تومن همون هزینه های مالی این شرکت برطرف بشه این سهم پرواز میکنه!! باور کنید شرکت خوبیه

hamid672003
2012/02/19, 00:34
باسلام:
خوب خدا را شکر پس همه چی بخیر گذشت .انشاالله فردا به نتیجه خوبی برسیم .لطفا فردا فقط افراد آگاه حضور داشته باشند .چون قرار است بصورت اطلاع رسانی و شفاف سازی و با چند نماینده جلسه تشکیل شود . ضمنا بنده کمترین شما هستم . و من الله توفیق .

خصدرا
2012/02/19, 00:34
با تشكر از دوستاني كه همفكري ميدهند من باز هم از بزرگان و پيشكسوتان تاپيك خواهش ميكنم من رو تنها نگزارن من به تنهايي هر چقدر هم كه مسلط باشم كه نيستم ممكنه جلوي استدلال اونها كم بيارم اما اگر چند نفر باشيم ميتونيم بهتر نتيجه بگيريم

masoudtb
2012/02/19, 00:41
boursenews.ir/fa/pages/?cid=56258تبلور نوستالژی "چوپان دروغگو "در نماد صدرا

آقای خصدرای عزیز این سوالات بیشتر سهام داران صدرا است

سهامدار 67
2012/02/19, 09:04
با سلام و صبح به خیر دوست عزیز امروز جلسه تشکیل خواهد شد یا فردا؟بنده دیشب پست شما را دیدم ولی هر کار کردم نتونستم جواب بدهم سرعت خیلی پایین بود
با تشكر از دوستاني كه همفكري ميدهند من باز هم از بزرگان و پيشكسوتان تاپيك خواهش ميكنم من رو تنها نگزارن من به تنهايي هر چقدر هم كه مسلط باشم كه نيستم ممكنه جلوي استدلال اونها كم بيارم اما اگر چند نفر باشيم ميتونيم بهتر نتيجه بگيريم

خصدرا
2012/02/19, 09:17
با سلام و صبح به خیر دوست عزیز امروز جلسه تشکیل خواهد شد یا فردا؟بنده دیشب پست شما را دیدم ولی هر کار کردم نتونستم جواب بدهم سرعت خیلی پایین بود
سلام بر شما دوست گرامی به ما گفتند که امروز ساعت 12/30 شرکت باشیم

خصدرا
2012/02/19, 09:35
نکته ای رو که باید به دوستان یاد آور بشوم اینه افرادی که قرار است بغیر از ما در جلسه حضور داشته باشند همونطور که میدونید سهامدار عمده هستند وکسانی هستند که تو بازدید اخیر از جزیره حضور داشتند پس این افراد کسانی هستند که قبلا هم فرصت این رو داشتن که از حق وحقوق خودشون حرف بزنند کما اینکه بخاطر موقعیتشون همیشه این موقعیت رو دارند پس امروز این ما هستیم که از فرصتی که بدست اومده باید نهایت استفاده رو بکنیم

خصدرا
2012/02/19, 11:58
با تشکر از دوستانی که همفکری کردند اگر چه هیچیک از دوستان تا به الان حاضر نشدند یا نتوانستند که با من همراهی فیزیکی داشته باشند اما امیدوارم این حقیر بتوانم با تمام توانم بعنوان یک سهامدار جزء امروز حرف دل همه رو بزنم و با خبر های خوش بسوی شما برگردم

موبایل الماس
2012/02/19, 14:43
چی شد بچه ها ؟؟؟؟؟؟ از خبرای تو شرکت ؟؟؟؟؟؟؟ سوال کردید ؟؟؟؟؟؟ به کجا رسیدید ؟؟؟؟؟؟؟

موبایل الماس
2012/02/19, 14:50
یک زمانی گوشت گوسفند یادمه کیلو 800 بود و یک گوسفند زنده 60 کیلوئی میخریدی کلاً میشد 48000 تومان اون زمان صدرا بالای 4000 تومان قیمت داشت الان گوسفند زنده شده کیلو 8000 تومان همان 60 کیلوئی همان زمان بدون آب و علف آخری الان شده 480000 تومان یک گوسفند زنده ، صدرای ما شده 148 تومان ، اگه اون زمون بجای سهامداری میرفتیم چوپونی می کردیم بهتر از سهامداری بود تا الان که اینقدر تو ضرر هستیم
خوشبحال چوپونهای روستا تا الان بهتر از ما زندگی میکنند. سرمایشونم روز بروز جلو چششون بالا میره و جوش و قصه ندارند و تازه روز بروز بیشتر هم میشند، و ما هم .................... (شوخی)

Captain Nemo
2012/02/19, 18:10
ظاهرا ناهار جناب اعتصام بد جوری دندون گیر بوده ....
هیچ کس صداش در نمیاد ....
ابن رفیق ما هم رفته توی جلسه آمده الان فقط شکلک و چشمک و
اسمایل خنده گذاشته ....
خب بگید مهندس چی گفت ...

بابک
2012/02/19, 18:25
دوستان نم پس نمیدن...
ناسلامتی نمایندگان مایند...
لااقل میپرسیدید چرا خبری از این گزارش 9ماهه نیست؟

shafaee
2012/02/19, 18:31
دوستان سلام من تو جلسه بودم جای شما خالی امروز یک نهار (قرمه سبزی) 20 میلیون تومنی خوردم (ضررم تو صدرا) خبرای خوبی که تو جلسه بود یکی احتمال زیاد توافق نهایی با بورس برای قبول کردن دارایی های بدون سند صدرا برای تجدید ارزیابی و دومی که مهمتر است توافق نهایی با یکی از حقوق های شرکت نفت و صحبت با مهندس قاسمی برای جمع کردن صدرا از این وضعیت خلاصه جلسه بدی نبود یکی از دوستان که در پایان جلسه خصوصی از اعتصام پرسیده بود نگهداریم یا بفروشیم اعتصام گفت نگهدارید. البته من آنچه تو جلسه رخ داده بود را گفتم هیچ پیشنهادی برای خرید یا فروش ندارم. ممنون

hamid672003
2012/02/19, 18:59
باسلام:
دوستان عزیز بنده بر حسب وظیفه خدمتتان عرض می کنم : از نظر بنده فرقی در اطلاعات دیروز و امروز وجود نداشت و تنها باید بگم اونهایی که خیلی گیر سود امسال و سال آینده هستند .همان مطلب قبلی است و سود امسال در حد خنثی و سال آینده آغاز رشد .در هر صورت به 10 یا 20 ريال بالا وپایین زیاد اهمیت ندهید و باقی اطلاعات از نظر بنده همان چشم انداز 94 است . از تمام دوستان پوزش می طلبم و چون خیلی ها از بنده ناراحت بودن و خیلی های دیگر هم اظهار می داشتند بنده جو تایپیک را متشنج می کنم از این به بعد دیگر خیلی کم پست ارسال خواهم نمود . و من الله توفیق .

کیوان
2012/02/19, 20:06
دوستان سلام من تو جلسه بودم جای شما خالی امروز یک نهار (قرمه سبزی) 20 میلیون تومنی خوردم (ضررم تو صدرا) خبرای خوبی که تو جلسه بود یکی احتمال زیاد توافق نهایی با بورس برای قبول کردن دارایی های بدون سند صدرا برای تجدید ارزیابی و دومی که مهمتر است توافق نهایی با یکی از حقوق های شرکت نفت و صحبت با مهندس قاسمی برای جمع کردن صدرا از این وضعیت خلاصه جلسه بدی نبود یکی از دوستان که در پایان جلسه خصوصی از اعتصام پرسیده بود نگهداریم یا بفروشیم اعتصام گفت نگهدارید. البته من آنچه تو جلسه رخ داده بود را گفتم هیچ پیشنهادی برای خرید یا فروش ندارم. ممنون

میگویند حافظه تاریخی ایرانی ها بسیار کوتاه مدت است. من البته هیچگاه وعده های توخالی و سر خرمن اعتصام را در همان اوایل ریزش و ادعای حمایت و هزار و یک خبر مثبت و خوب و ... را فراموش نمی کنم.
می رویم برای پیش بینی ادامه ریزش صدرا تا حوالی 130 و شاید کمی پایینتر!
دوستانی که تا این قیمت همچنان با صدرا بودند فروش در این قیمتها توجیهی دیگر ندارد . صبوری پیشه کنند و تا مدتی به سرمایه خفته و از دست رفته فکر نکنند. در آینده نه چندان دور و نه چندان نزدیک به امید خدا به سرمایه خود دست پیدا خواهند کرد.

کیوان
2012/02/19, 20:09
باسلام:
دوستان عزیز بنده بر حسب وظیفه خدمتتان عرض می کنم : از نظر بنده فرقی در اطلاعات دیروز و امروز وجود نداشت و تنها باید بگم اونهایی که خیلی گیر سود امسال و سال آینده هستند .همان مطلب قبلی است و سود امسال در حد خنثی و سال آینده آغاز رشد .در هر صورت به 10 یا 20 ريال بالا وپایین زیاد اهمیت ندهید و باقی اطلاعات از نظر بنده همان چشم انداز 94 است . از تمام دوستان پوزش می طلبم و چون خیلی ها از بنده ناراحت بودن و خیلی های دیگر هم اظهار می داشتند بنده جو تایپیک را متشنج می کنم از این به بعد دیگر خیلی کم پست ارسال خواهم نمود . و من الله توفیق .

جناب حمید ، بنده با اینکه با ضرر هنگفت از صدار در آخرین موقعیت خروج کرده بودم ، به نوبه خود از تلاش و پیگیری شما و همچنین سعه صدر و صداقت گفتارتان تشکر میکنم و برایتان روزهای سود آور و آرامش و شادی آرزومندم.

خصدرا
2012/02/19, 22:17
با عرض سلام وشب بخير خدمت دوستان
راستش دوستان نميدونم بگم نتيجه جلسه منفي بود يا مثبت نميخوام خودم نتيجه بگيرم که خداي نکرده براي فردا مديون کسي بشم چون خودم هم نميدونم فردا سهم چه واکنشي نشون ميده
اما مطالب مهم جلسه رو خدمتتون ميگم خودتون تصميم بگيريد
در کل اينکه اين آقا يکي به نعل زد يکي به ميخ اول کلي آه وناله که همه سختيهاي عالم مال ماست بعدش اميدواري که همه مشکلات رو داريم حل میکنیم
در مورد تجديد ارزيابي اين بابا تقريبا ثابت کرد که هيچ ملکي به غير از يه دفتر فکستني که امور سهام توش مستقره هيچي بنام مانيست و ما اقدام کرديم که با قولنامه تجديد ارزيابي کنيم ولي تو اعلام اوليه بورس قبول نکرده اما با تمام افراد بسيج شديم که بقبولونيم وفردا هم با دکتر حسيني رييس بورس جلسه داره شخصا. البته گفت که تجهيزات هم هست که تجديد ارزيابي شده يه سري ارزشش بيشتر شده يه سري کمتر
در مورد گزارش 9 ماهه گفت که شيب منفي داشته که شيبش رو کم کرديم و يه تصميماتي تو هيئت مديره گرفتيم که جوري ارائه بشه که تاثيرش خنثي باشه البته اعلام کرد که اين گزارش براي اين منفي شده بود که فداي پيش بيني سود سال آينده شده!!! و بار منفي از سال آينده برداشته شده يعني که سود سال آينده ...
يه مطلبي هم راجع به کم کردن شناور سهم و در غالب فروش بلوکي سهم به حقوقي يا جمع آوري سهام شناور گفت که براي کم کردن شناور سهم که بايد بياد زير 20 درصد تا بتونيم وامهاي 200 يا 300 يا 500 ميلياردي بگيريم قانون ميگه بايد بياد زير 20 درصد که اين توافق انجام شده که حتما تاثير خوبي روي سهم داره وانجام ميشه 100 %
اين مهمترين بخش سخنان ايشون بود که قابل توجه بود باقي آه وناله و گزارشهاي کلي بود

*سامان*
2012/02/19, 22:27
راستش دوستان نميدونم بگم نتيجه جلسه منفي بود يا مثبت نميخوام خودم نتيجه بگيرم که خداي نکرده براي فردا مديون کسي بشم چون خودم هم نميدونم فردا سهم چه واکنشي نشون ميده
در کل اينکه اين آقا يکي به نعل زد يکي به ميخ اول کلي آه وناله که همه سختيهاي عالم مال ماست بعدش اميدواري که همه مشکلات رو داريم حل میکنیم
در مورد تجديد ارزيابي اين بابا تقريبا ثابت کرد که هيچ ملکي به غير از يه دفتر فکستني که امور سهام توش مستقره هيچي بنام مانيست و ما اقدام کرديم که با قولنامه تجديد ارزيابي کنيم ولي تو اعلام اوليه بورس قبول نکرده اما با تمام افراد بسيج شديم که بقبولونيم وفردا هم با دکتر حسيني رييس بورس جلسه داره شخصا. البته گفت که تجهيزات هم هست که تجديد ارزيابي شده يه سري ارزشش بيشتر شده يه سري کمتر
در مورد گزارش 9 ماهه گفت که شيب منفي داشته که شيبش رو کم کرديم و يه تصميماتي تو هيئت مديره گرفتيم که جوري ارائه بشه که تاثيرش خنثي باشه البته اعلام کرد که اين گزارش براي اين منفي شده بود که فداي پيش بيني سود سال آينده شده!!! و بار منفي از سال آينده برداشته شده يعني که سود سال آينده ...
يه مطلبي هم راجع به کم کردن شناور سهم و در غالب فروش بلوکي سهم به حقوقي يا جمع آوري سهام شناور گفت که براي کم کردن شناور سهم که بايد بياد زير 20 درصد تا بتونيم وامهاي 200 يا 300 يا 500 ميلياردي بگيريم قانون ميگه بايد بياد زير 20 درصد که اين توافق انجام شده که حتما تاثير خوبي روي سهم داره وانجام ميشه 100 %
اين مهمترين بخش سخنان ايشون بود که قابل توجه بود باقي آه وناله و گزارشهاي کلي بود

اين قسمتشو دروغ گفته.....اولا دادن وام ربطي به شناور سهم نداره ثانيا شناور بالاي 20 درصد شرط بورسه براي اينكه شركت از معافيت مالياتي 20 درصد بهره مند بشه و هيچ شركتي اين امتيازو از دست نميده.......بورس طبق قانون به شركتهايي كه شناور بالاي 20 درصد دارن مجوز افزايش سرمايه از هر بابتي رو راحت تر ميده

shafaee
2012/02/19, 22:32
آقا مواردی که الان از جلسه امروز یادم آمد یکی اینکه اعتصام گفت از طرف مسئولان بورس شدید تحت فشار است تا وضع صدرا که تاثیر مستقیم رو بورس دارد را بهتر نشان بدهد و اعتصام هم یه آنها گفته شما با ما راه بیائید (منظور قبول کردن املاک بدون سند و بصوذت قولنامه ای از طرف بورس برای تجدید ارزشیابی) تا وضع صدرا خوب شود و خیلی امیدوار بود که بورس نهایتا قبول خواهد کرد و دیگر اینکه یکی از مدیران صدرا (فکر کنم مدیر حراست بود)گفت تا چند روز دیگر فیلمی یصورت تبلیغات از فعالیتهای صدرا از شبکه یک پخش میشود

bourse
2012/02/19, 22:33

با این حساب فکر کنم همون حرف جناب sina100 درست باشه که گفته بود برای 9 ماهه اول زیان 17 تومنی شناسایی کرده بودن و حالا به 10 تومن کاهش دادن . فقط خدا کنه این نامدیران زودتر یه فکری به حال این سهم و سهامداراش کنن

behnam
2012/02/19, 22:45
با این حساب فکر کنم همون حرف جناب sina100 درست باشه که گفته بود برای 9 ماهه اول زیان 17 تومنی شناسایی کرده بودن و حالا به 10 تومن کاهش دادن . فقط خدا کنه این نامدیران زودتر یه فکری به حال این سهم و سهامداراش کنن
موقعی میشه گفت این حرف درسته که زیان 17 یا 10 تومنی اعلام بشه
فعلا هیچی اعلام نشده

کیوان
2012/02/19, 22:47
اين قسمتشو دروغ گفته.....اولا دادن وام ربطي به شناور سهم نداره ثانيا شناور بالاي 20 درصد شرط بورسه براي اينكه شركت از معافيت مالياتي 20 درصد بهره مند بشه و هيچ شركتي اين امتيازو از دست نميده.......بورس طبق قانون به شركتهايي كه شناور بالاي 20 درصد دارن مجوز افزايش سرمايه از هر بابتي رو راحت تر ميده

دقیقا! من داشتم با خودم کلنجار میرفتم که این 2 تا چجوری میتونن بهم ربط داشته باشن! یعنی چی آخه!! وام ؟ شناور؟! این فکر کنم منظورش از شناور ، کشتی یا قایق موتوری بود!! :))

خصدرا
2012/02/19, 22:51
اين قسمت رو خيلي گنگ گفت من دو سه بار صداي ظبط شده رو گوش كردم اينجوري برداشت كردم ولي نتيجه حرفش اين بود كه حتماً حقوقيه رو قانع كرديم بخره

طيب
2012/02/19, 22:58
باسلام و عرض ادب خدمت سروران گرام

خبرای بنیادی که برای جهش قیمتی لازم بود تامین شده و از نظر بنده باید شاهد یه جهش قیمتی خوب باشیم

واین با اعلام سود سال 91انجام خواهد شد .

توصیه به خرید یا فروش نیست

hamid672003
2012/02/19, 23:47
باسلام:
دوستان عزیز در مورد مطلب مورد بحث شایسته است بدانید سهامیکه در مالکیت دولت می باشد می بایستی به زیر بیست درصد کاهش یابد تا امکان دریافت وام به مقدارهای گفته شده امکان پذیر شود. و من الله توفیق .

دقیقا! من داشتم با خودم کلنجار میرفتم که این 2 تا چجوری میتونن بهم ربط داشته باشن! یعنی چی آخه!! وام ؟ شناور؟! این فکر کنم منظورش از شناور ، کشتی یا قایق موتوری بود!! :))

اين قسمت رو خيلي گنگ گفت من دو سه بار صداي ظبط شده رو گوش كردم اينجوري برداشت كردم ولي نتيجه حرفش اين بود كه حتماً حقوقيه رو قانع كرديم بخره

ضمن تشکر از ضحمات کابرانی که در جلسه شرکت کردند و اطلاع رسانی کردند..... این قسمت ابی رنگ غلط هست.....گرفتن وام کاری به شناور سهم نداره و یکی از الزامات بورس به شرکتها رسیدن به شناور 20 درصد هست......
در مورد میزان بدهیها و استمهال بدهی و بخشش جرایم و توافق با بانکها هم صحبت شد یا خیر؟

Fmoradi
2012/02/20, 00:25
باسلام و عرض ادب خدمت سروران گرام

خبرای بنیادی که برای جهش قیمتی لازم بود تامین شده و از نظر بنده باید شاهد یه جهش قیمتی خوب باشیم

واین با اعلام سود سال 91انجام خواهد شد .

توصیه به خرید یا فروش نیست

سهم در صعود اول بيش از ١٨٣ تومن صعود نمي كنه بعد نياز به محركي مانند بسته شدن داره

داش مهدی
2012/02/20, 00:30
باسلام:
دوستان عزیز در مورد مطلب مورد بحث شایسته است بدانید سهامیکه در مالکیت دولت می باشد می بایستی به زیر بیست درصد کاهش یابد تا امکان دریافت وام به مقدارهای گفته شده امکان پذیر شود. و من الله توفیق .
مگه صدرا در مالکیت دولت هست؟ ضمن اینکه میشه لطف کنید در مورد ماده قانونی یا دستورالعمل یا آیین نامه ای که رابطه بین شناور سهم و شرایط وام رو بیان میکنه، اطلاع رسانی کنید؟
با تشکر

*سامان*
2012/02/20, 07:14
اولا صدرا دولتي نيست ايشون قرارگاه رو با دولت اشتباه گرفته ثانيا هيچ ماده قانوني كه بگه براي دريافت وام شناور بايد زير 20 درصد باشه وجود نداره اصلا ربطي نداره

*سامان*
2012/02/20, 07:35

در مورد اين قسمت ديروز نظرمو نگفتم چون مطمئن نبودم اما با يكي از دوستان كه به قوانين ثبت اسناد واملاك و قوانين دادگستري آشنا هست صحبت كردم و گفتن كه دادگستري به هيچ عنوان ملك قولنامه اي رو تجديد ارزيابي نميكنه .... چون براي تجديد ارزيابي نياز به استعلام از ثبت داره و ثبت اسنادم همچين استعلامي رو در اختيار نداره...اگه بورسم مجوز بده دادگستري و ثبت اسناد و املاك مخالفت جدي ميكنن....زماني دادگستري موافقت ميكنه كه شركت اقدام به تهيه سند شش دانگ براي املاكش كنه

رامین آرتی
2012/02/20, 12:30
نما بورس

پیمانکاری ها؛

در خصوص صدرا شنیده شد که جلسه برخی سهامداران با مدیر عامل شرکت برگزار شده و اعتصام ابراز داشته که افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی ها به جلسه ای با بورس دارند، بستگی دارد.

behnam
2012/02/20, 13:17
نکته مثبت معاملات امروز افزایش شدید حجم معاملات به نسبت دو روز گذشته بود
کلوز سهم دقیق روی 145 قرار داره یعنی کف کانال
دیگه باید تکلیف سهم روشن بشه

masoudtb
2012/02/20, 14:15
بااین حرفهایی که دیروز اعتصام زد فکر نمی کنم امیدی به سهم باشه

مهدي منصوري
2012/02/20, 15:13
مگه تو اون جلسه چی گفته؟

masoudtb
2012/02/20, 15:21
اعتصام گفت هرچقدر که پول به ما می خواهند بدهند طلب کارا زودتر از ماباحکم دادگاه وایستدند وجلوی اونو میگیرند

مات
2012/02/20, 16:38
هزینه نکردن درآمد نفت در تولید یکی از اختلافاتم با دولت بود
خبرگزاری فارس: وزیر سابق نفت هزینه کرد پول پارس جنوبی در دیگر بخشها را خیانت دانست و گفت: عدم سرمایهگذاری در نفت یک دور باطل کاهش درآمد و کاهش سرمایهگذاری ایجاد میکند و اینکه آیا این میزان درآمد کفایت نیاز کشور را برای اداره اقتصاد خواهد داشت یا نه دغدغه آینده ماست.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، سید مسعود میرکاظمی در نشست خبری جبهه متحد اصولگرایان برای تشریح برنامههای این جبهه در حوزههای انرژی و صنعت با بیان اینکه رشد اقتصادی کشور در ۳۰ سال گذشته در حال نوسان بوده است،گفت: تورم نیز وضعیت مشابهی داشته و از ۴۹ تا ۱۰ درصد نوسان کرده است که نشان میدهد باید برنامه ریزی موثری در همه بخشهای اقتصادی داشته باشیم.

وی عامل بهرهوری را یکی از حلقههای مهم مفقوده اقتصادی کشور عنوان کرد و گفت: در حالی که یارانههای کلان انرژی پرداخت میکنیم و مالیات کمی هم میگیریم، چرا باید از ورود کالاهای دیگر کشورها که مالیات میدهند و یارانه انرژی دریافت نمیکنند نگران باشیم؛ این مسئله نشان میدهد باید روی بهرهوری به جد کار کنیم و از منابع کشور به صورت بهرهور استفاده کنیم.

وزیر سابق نفت در پاسخ به پرسش خبرنگار فارس درباره افت تولید نفت در کشور اظهار داشت:میادین نفت ایران و جهان در نیمه دوم عمر خود هستند و به صورت طبیعی سالانه با افت تولید نفت مواجه هستند که باید تلاش کنیم نرخ این کاهش تولید را کم کنیم.

وی توضیح داد:امروز مجبوریم چندین برابر زمان آغاز تولید نفت در ایران چاه حفر کنیم اما باز هم تولید نفت کشور کمتر از آن زمان است.

*روند افزایش و کاهش تولید نفت در سالهای ۸۹ و ۹۰

میرکاظمی تاکید کرد: متعتقدم باید به نفت بیشتر بپردازیم تا بتوانیم درآمد نسلهای آتی را تامین کنیم، چنان که اگر امروز از نفت منابع را دریغ کنیم مجبوریم غیرصیانتی تولید کنیم و منافع آینده کشور به خطر میافتد.

وی یکی از مشکلات عمده نفت را جذب منابع اعلام کرد و گفت:با کاهش سرمایهگذاری در نفت یک دور باطل در کم شدن درآمدها و کم شدن سرمایهگذاری به طور مداوم ایجاد می شود.

وزیر سابق نفت با بیان اینکه در سال ۸۹ متوسط تولید روزانه نفت را نسبت به سال ۸۸ قریب به ۱۵ هزار بشکه در روز افزایش دادیم، گفت: در ۱۰ ماهه سال ۹۰ تولید نفت دوباره کاهش یافته و از تولید روزانه سال ۸۹ قریب به ۲۸ هزار بشکه کمتر است.

میرکاظمی تصریح کرد: یکی از اختلافات جدی بنده با دولت نیز برداشتن درآمدهای نفتی و اختصاص ندادن بودجه مورد نیاز نفت است.

وی اضافه کرد: بودجهای که معاونت برنامهریزی رئیس جمهور برای سال ۹۰ صنعت نفت اختصاص داده بود یک دوم یا یک سوم بودجهای بود که در حال حاضر به نفت اختصاص داده میشود و ما با تلاش و همکاری کمیسیون انرژی آنرا به میزان فعلی افزایش دادیم اما این میزان هم برای نفت کافی نیست.

*خسارت ۵۰ ساله شرکت ملی نفت از سال هزینه نکردن در تولید

وزیر سابق نفت یکی از مشکلات اصلی کشور را افزایش خالص داراییهای ارزی بانک مرکزی دانست و گفت: یکی از اهداف هدفمندی جبران کسری بودجه از همین راه به جای تزریق دلار به بازاری که کشش جذب آن را ندارد، بود.

میرکاظمی تاکید کرد: اگر یک سال شرکت ملی نفت کسری منابع مالی داشته باشد و در تولید نفت هزینه نکند تا ۴۰ یا ۵۰ سال باید خسارات ناشی از آن را تحمل کند.

وی در ادامه میزان شدت مصرف انرژی در ایران را بسیار بالا دانست و اظهار داشت: شدت مصرف انرژی در ایران ۴ برابر متوسط جهان و ۷ تا ۱۰ برابر شدت مصرف انرژی بعضی کشورهاست که اجرای هدفمندی یکی از راههای کنترل آن محسوب میشود.

وزیر سابق نفت در پاسخ به پرسش فارس درباره منفی شدن تراز انرژی کشور با تاکید بر اینکه تراز انرژی کشور در آینده منفی نخواهد شد،تصریح کرد: نگرانی ما از تراز ارزی کشور است و این مطلب که آیا این میزان درآمد کفایت نیاز کشور را برای اداره اقتصاد خواهد داشت یا نه دغدغه آینده ماست.

میرکاظمی افزود: اگر در بودجه کشور درآمدهایی دیده شود که تحقق پیدا نمیکند با کسری روبرو خواهیم شد و اگر بخواهیم آنرا از نفت جبران کنیم به مشکل جدی برمیخوریم.

وی در تشریح منابع درآمد کشور اظهار داشت: مالیات و سود شرکتهای دولتی که به دلیل واگذاری این شرکتها رو به کاهش است از جمله منابع درآمد کشور محسوب میشوند و فروش داراییهای سرمایهای مانند نفت و همچنین فروش سهام شرکتها که بورس کشش جذب بیش از ۳ تا ۴ هزار میلیارد تومان از واگذاری این شرکتها را ندارد دیگر منابع درآمد کشور محسوب میشود و به همین دلیل نگران آینده درآمدهای کشور است.

*خاطره میرکاظمی از ارائه آمار اشتغال در دولت

میرکاظمی در ادامه با اشاره به تفاوت نقطهنظرات در دولت درباره اشتغال اظهار داشت: یک بار یکی از اعضای دولت در حال گرفتن آمار از اشتغالی بود که بخشهای مختلف ایجاد آنرا تضمین کرده بودند و هریک از بخشها آماری در حد ۱۰۰ هزار و ۲۰۰ هزار اشتغال ارائه می کردند ؛ نوبت به من که رسید گفتم ۱۵ هزار و ۶۰۰ شغل ایجاد کردم و اعضای هیات دولت به این گفته من به دلیل پایین بودن آمار خندیدند.

وی افزود: من مثلی را تعریف کردم درباره کسی که میخواست به حج برود و همه سفارش سوغاتیهای گرانقیمت به وی میدادند اما یک نفر دو ریال داد و گفت برای من سوت بیاور و حاجی جواب داد از همین الان برو سوت بزن؛ من آماری را ارائه کردم که بتوانم این تعداد کُد بیمه جدید را تعهد و ارائه کنم.

وزیر سابق نفت اضافه کرد: راهاندازی اشتغال با هول دادن دولت و مجلس حل نمیشود بلکه ما باید بستر و ساختارها را اصلاح کنیم و اشتغال خودبهخود ایجاد میشود چنان که اگر بستر لازم را فراهم کرده و شاخصهای اقتصادی را اصلاح کنیم نباید برای ایجاد اشتغال نگران باشیم.

*بازگشت ۷ ماهه سرمایهگذاری در پارس جنوبی

وی در ادامه با اشاره به میدان بزرگ و با ارزش پارس جنوبی و تفاوت سطح این مخزن در مرزهای ایران و قطر گفت: قطر با توجه به نحوه سرمایهگذاری خود در این میدان که مشارکت در تولید و مشارکت در میدان محسوب میشود سرمایهگذاری زیادی جذب کرده و با توجه به اینکه ۱۰ سال زودتر از ایران فعالیت خود را در پارس جنوبی آغاز کرده همه فازهای خود را در تولید از این میدان فعال کرده است.

میرکاظمی افزود: در ایران بین ۸ تا ۱۰ فاز فعال است و در دو سال گذشته قراردادهای بقیه فازها را بستیم و درباره بهرهبرداری ۳۵ ماهه از آن صحبت کردیم که سروصدای زیادی نیز به پا کرد.

وی توضیح داد: در گذشته تنها ۲ سال فاز طراحی براساس زمین تحویلی ما و لیسانس شرکتهای خارجی طول میکشید اما ما گفتیم در مدت ۴ ماه زمین را مشابه مقتضیات لیسانسی که پژوهشگاه صنعت نفت برای پالایشگاههای گازی آماده کرده تحویل میدهیم و زمان را میخریم چنان که اگر مدیریت خوبی بر پیمانکاران این پروژه حاکم باشد و منابع کافی نیز به موقع اختصاص داده شود در ۳۵ ماه هم بهرهبرداری از این فازها ممکن است.

وزیر سابق نفت به بهرهبرداری از ۱۰ فاز پارس جنوبی در بخش ایرانی اشاره کرد و گفت:هر فاز ۲۸ میلیون متر مکعب گاز غنی و پس از پالایش ۲۵ میلیون متر مکعب گاز شیرین تولید میکند و قطر لااقل ۱.۵ تا ۲ برابر ایران از این میدان گاز برداشت میکند.

میرکاظمی با تاکید بر اینکه اگر کسی پول پارس جنوبی را جای دیگری خرج کند خیانت کرده است گفت: با فرض قیمت ۸۰ دلاری برای هر بشکه نفت اگر در پارس جنوبی به میزان کافی سرمایهگذاری کنیم تنها پس از ۷ ماه کل سرمایهگذاری انجام شده باز میگردد و هیچ بخشی در کشور چنین بازدهی سریع و بالایی ندارد.

وی با انتقاد از مجلس که چرا منابع صندوق توسعه ملی را از بالادست صنعت نفت دریغ کرده است گفت: هیچ بخشی در کشور بازگشت سرمایهای مشابه پارس جنوبی و میدانهای نفتی ندارد.

*سامان*
2012/02/20, 20:35
نميدونم اگه صدرا اين حمايت مهمو بشكنه چي ميشه اما اميدوارم فارغ از گزارشات شركت بازار يه تو دهني به تنظيم كنندگان گزارش صدرا بزنه.....هر چند كه تو دهني زدن به مافياي صدرا خيلي سخته و عملا امكان ناپذيره

baradaran
2012/02/20, 22:23
بد نیست نگاهی داشته باشیم به نمودار صدرا :
قیمت کلوز دقیقا مماس شده بر حمایت خط روند دوساله سهم که در قیمت 145 قرار گرفته است که این حمایت تا کنون شکسته نشده و به همین دلیل بسیار حائز اهمیت است .
Rsi رسیده به خط حمایت 30 که منطقه تعیین کننده برای سهم است .
نکته مهم مثبتی که دیده میشود واگرائی مثبت واضحی که rsi در روند دوماهه سهم بروز داده است که یکی از نشانه های سیگنال خرید است البته اگر این واگرائی در منطقه هیجان فروش ایجاد میشد از اعتبار بیشتری برخوردار میشد ولی خوبی این واگرائی زمان دو ماهه طول موج است به دلیلی اینکه معمولا هر چه طول موج واگرائی بلندتر باشد هدف قیمتی نیز بیشتر خواهد بود .
همچنین macd نیز منطبق با rsi واگرائی مثبت بروز نشان داده است ولی به واضحی واگرایی rsi نیست .
اسیلاتور mfi نیز در همین بازه زمانی واگرائی مثبت واضح ایجاد کرده است .
بنابراین تقریبا میتوان گفت اسیلاتورهای مشاور سیگنال خرید را تائید میکنند و حجم معاملات و شکل آخرین کندل نیز هم جهت با سایر نشانه ها مثبت تلقی میشود .
در مجموع میتوان نتیجه گرفت قیمت اکنون به منطقه حساسی رسیده است چنانچه محدوده حمایتی فوق شکسته شود قیمت وارد منطقه هیجان فروش خواهد شد ولی به نظر میرسد قیمت افت اصلی را پشت سر گذاشته است و هر چند ممکن است موج نزولی وارد منطقه هیجان فروش هم شود ولی سیگنال خرید تائید شده است بنابراین خرید در قیمت کنونی با دید میان مدت کم ریسک ارزیابی میشود .

mahdiborse
2012/02/20, 23:43
بنظر شما اگه گزارش بد بود چرا دیرتر مانده شاید برای تبدیل شدنش به خوب ضمنا 5 راهم تموم کرده:)

hamid672003
2012/02/21, 08:48
باسلام:
دوستان عزیز منظور بنده از دولتی بودن به معنای خصوصی نبودن است و اموال ارتش نیز خود نوعی دولتی می باشد .
به دلیل تماسهای مکرر دوستان ناچارا در زیر مطلب مطروحه در جلسه را برای شما باز گو می نمایم :
نخست مشکلات سر راه صدرا :
1- سالانه پرداخت 200 میلیون تومان جرائم بانکی .
2- تلاش برای گرفتن ضرر ثابت که در آن موفق نبوده اند .
3- مشکلات قانونی وبحث منابع مالی و به انجام رسیدن یارانه ها .
4-حدودا 1200 میلیار تومان بدهی و جرائم بانکی که باوجود تلاش هنوز موفق به انجام کاری مثبت نشده اند .که البته شامل کلیه زیانهای در زیر آمده می باشد .
5- وام 500 میلیارد تومانی اجرایی نشده است و فعلا امکان افزایش سرمایه نیست .تلاش می شود ولی هنوز به جایی نرسیده است .
سهام صف از دست صدرا خارج است و این شرکت هیچگونه اطلاعاتی به صدرا نمی دهد .با وجود آنکه صدرا سهامدار عمده آن است .
6- طلب کاران از دولت در راستای تعهدات صدرا به بابکها اختیار گرفته اند وحتی شکایت نیز دارند وبا احکام قضایی منتظر هستند تا سندی به نام صدرا بشود سریعا برروی آن اقدام نمایند .
7- شرکت ریکمرز المان درخواست جریمه ای 80 میلیون یوروئی از صدرا برای جبران به مثل دارد .
8- در خصوص ساخت کشتی 63 هزار تنی انجام نشده با وام بانک تجارت که این پروژه صد میلیون دلاری تبدیل به یک پرونده شکایت .
9- ساختمان تهران صدرا فقط 70% از آن صدرا می باشد .
دوستان عزیز اینها نقاط ضعف و زیان صدرا است لطفا منتظر نقا ط امید بخش صدرا در پست بعدی اینجانب باشید . و من الله توفیق .

hamid672003
2012/02/21, 08:58
باسلام:
دوستان عزیز واکنون نقاط مثبت و امید بخش:
1- بعد از آن روکود وعقب مانده 5 ماه حقوق کارکنان در حال حاضر حقوق سر موعد پرداخت می شود .
2- پروژه های جاری همه فعال هستند و در پیشرفت خوبی قرار دارند .
3- تعداد کارکنان 6500 نفر مشغول کار هستند و ار اعتراض و تحسن خبری نیست .
4- باوجود تحریمها حتی از انگلستان خرید داریم و برعکس تفکر که نه بعلت تحریم بلکه بعلت قوانین داخلی مشکل ورود کالا ها واجناس را داریم .
5- ادامه را می فرستم .و من الله توفیق .

behnam
2012/02/21, 09:47
با مثبت شدن قیمت،حجم معاملات هم افزایش پیدا کرد
با صف فاذر و فاراک،صدرا هم باید صف خرید بشه