PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79

felfel
2012/06/25, 00:05
بسته شدن صدرا قبل از مذاکرات بی دلیل نبود حقوقیهای صدرا از اوضاع بورس باخبر بودن که سهم را قبل از سال 91 بستن و تا بحال باز نکردن صدرا این سری با تمام دفعات قبل متفاوت است یا باز نمیشه یا خیلی خوب بازمیشه این سهم ذاتش همینه میتونه هر جور بخواد ساز بزنه کسی که بلد باشه میتونه با سازش برقصه بلد نیستی نیا تومیدون ضایع میشی یکبار حرکت صدرا توی بورس برای همیشه کافیه بازی این سهم از اون بازیهای خوشکله طی دوسال اخیر بازیهای عجیبی داشته و داره

پرریسک
2012/06/25, 07:46
بسته شدن صدرا قبل از مذاکرات بی دلیل نبود حقوقیهای صدرا از اوضاع بورس باخبر بودن که سهم را قبل از سال 91 بستن و تا بحال باز نکردن صدرا این سری با تمام دفعات قبل متفاوت است یا باز نمیشه یا خیلی خوب بازمیشه این سهم ذاتش همینه میتونه هر جور بخواد ساز بزنه کسی که بلد باشه میتونه با سازش برقصه بلد نیستی نیا تومیدون ضایع میشی یکبار حرکت صدرا توی بورس برای همیشه کافیه بازی این سهم از اون بازیهای خوشکله طی دوسال اخیر بازیهای عجیبی داشته و داره

الان چند ساله این حرفها رو میشنوم ...
منتظر می مانیم ...امیدوارم حرف شما درست در بیاد ..

تو بازار سهام بخوای با ساز سهام برقصی کلاتن پس معرکه هست ..باید کاری کنی سهام با ساز شما برقصه نه شما با ساز اون...

رامین آرتی
2012/06/25, 09:21
بازگشایی صدرا به تعویق افتاد

بورس 24

msalehi_1979
2012/06/25, 09:51
صدرا خودش رو نجات بده بورس پیش کش....

چندین ساله خیلی ها رو سرکاز گذاشته ...از این سهم هیچی در نمیاد ..این نظر منه ..البته سه ساله نظرم اینه وفکر نکنم حالا حالا نظرم رو این سهم عوض بشه...

جناب پرریسک ای کاش همه مثل شما در مورد این سهم فکر میکردند ان موقع احساسی نمیشدند و این طور هم یک مشت ادم ..... انها را تو این سهم هیچی ندار گرفتار نمیکردند و به بازی نمی گرفتند

سهم بسته هست بازار هم ریخته خبری نمیاد تو سهم بنظرم بعد از این همه بسته ماندن تلافیش تو عقب افتادگی ریزشش از بازار متاسفانه جبران بشد قیمت صدرا اکثر مواقع حول و حوش فاراک بوده و بنظر میرسد صدرا که هیچ کاری هم نمیخواد صورت بدد و تعجب که برای چی نماد شرکت مدتها بسته مانده همین قیمت فاراک را پیدا بکند

hamid672003
2012/06/25, 09:54
باسلام:
دوست عزیز شما خود مختار هستید ولی بنده آنچه را دیده ام گفته ام . ضمنا بسته ماندن صدرا در اثر تلاش بنده و دوستان است که مانع کلاه برداری در صدرا و این بازار و شرایط پیش آمده شویم و در هر صورت باید خدمتتان عرض کنم بنده دست یاری به سمت شما داراز کرده ام و امیدوارم شما هم این دست را صمیمانه بفشارید تا با هم مانع تاراج اموالمان توسط پولداران جو ساز ستمکار شویم .ومن الله توفیق .

کدام تجدید ارزیابی دارایی که شما دم از ان میزنی تا یاد داریم این قصه بوده برا دلخوش کردن ملت شما بگو خداتا دارایی وقتی بدرد سهم نمیخورند از این وضعیت در بیاد و با این مدیریت روز به روز سقوط میکند بعد تو این بازار اگر سهم باز بود الان راحت به قیمت فاراک بود شک نکنیند حالا شما بیا بگو خداتا دارایی دارد

hamid672003
2012/06/25, 10:14
باسلام:
دوست عزیز بنده برای نظر شما ارزش زیادی قائل هستم ولی می شود بفرمایید الان کجای بورس دارد با ساز شما می رقصد .و حتما می دانید این بازار که شاخص ساختگی آن کمترین منفی را ثبت می کند ولی امثال بنده که نرم افزار لازم را در اختیار داریم . شاهد آن هستیم شاخص حقیقی در همین عدد در شش ماه پیش تا کنون تقییری ندارد ولی با محاسبات قبلی خود بورس اکنون بیش از سه هزار واحد منفی است . بله درست فهمیدین شاخص 27000 شش ماه پیش با محاسبات قبلی 13200 بود و الان شاخص 27000 مساوی 10100 است .حالا شما به بنده توضیح دهید که کدام نوسانگیر توانسته در این شش ماه کمتر از بیست درصد دارای خود را از دست دهد و صد البته تمام نوسانگیرهایی که بنده می شناسم بیش از بیست درصد در زیان هستند .ضمنا صدرا فعلا باز نمی کند یا در حقیقت نمی تواند باز شود چون پاسخ صحیحی به پرسشها نداده است . از پاسخ متفکرانه شما کمال تشکر را خواهم داشت . و من الله توفیق .

تو بازار سهام بخوای با ساز سهام برقصی کلاتن پس معرکه هست ..باید کاری کنی سهام با ساز شما برقصه نه شما با ساز اون...

بابک 52
2012/06/25, 10:26
باسلام:
دوست عزیز بنده برای نظر شما ارزش زیادی قائل هستم ولی می شود بفرمایید الان کجای بورس دارد با ساز شما می رقصد .و حتما می دانید این بازار که شاخص ساختگی آن کمترین منفی را ثبت می کند ولی امثال بنده که نرم افزار لازم را در اختیار داریم . شاهد آن هستیم شاخص حقیقی در همین عدد در شش ماه پیش تا کنون تقییری ندارد ولی با محاسبات قبلی خود بورس اکنون بیش از سه هزار واحد منفی است . بله درست فهمیدین شاخص 27000 شش ماه پیش با محاسبات قبلی 13200 بود و الان شاخص 27000 مساوی 10100 است .حالا شما به بنده توضیح دهید که کدام نوسانگیر توانسته در این شش ماه کمتر از بیست درصد دارای خود را از دست دهد و صد البته تمام نوسانگیرهایی که بنده می شناسم بیش از بیست درصد در زیان هستند .ضمنا صدرا فعلا باز نمی کند یا در حقیقت نمی تواند باز شود چون پاسخ صحیحی به پرسشها نداده است . از پاسخ متفکرانه شما کمال تشکر را خواهم داشت . و من الله توفیق .

با سلام

شما فکر می کنید صدرا چند باز خواهد شد ؟؟ قطعا" خیلی ها خیلی خیلی بیش از 20 درصد در زیانند

مطمئن باشید صدرا با گزارشاتی که خواهد داد ، طوری خواهد شد که آرزو خواهید کرد سهم دیگری داشتید و آن را می توانستید بفروشید تا سرمایتان این همه دچار ضرر نگردد

فاذر به سود دهی رسیده وضعیتش اینه

فاراک وضعیتش اینه

صدرا که عددی نیست جلوی اینها

همین بهتر بسته است

صدرا شده لیدر بازار

الان که نیست وضعیت اینه وای به حال این که بخواد بیاد

همین بهتر که کلا" صدرا را از لیست نمادها حذف کنند که اینقدر دردسر ساز برای بورس و طرفداران بورس نشه

شما هم وقت گیر آوردی تو این بازار که همه اعصاب ندارند دم از صدرا میزنی!!!!!!!!!

صدرا دو زار هم ارزش نداره ، حالا برو خوش باش که سهمت بسته است وگرنه الان زیر 100 تومان بود

فری زبل
2012/06/25, 10:27

اون موقع که شما دنبال سازا میگشتید خیلی گنجشک روزیا رو همین سهمی که شما میگی 3 ساله هیچی نداده و هیچی نداره گین گرفتیم
از 50 تا 420 بگیر و از 145 تا 270
خیلی حال میکنم بدونم بعد باز شدن صدرا اونایی که به این سهم اعتقاد نداشتن بردن یا کسایی که نقد شدن وموندن تو بازار
فعلا منفیا رو هر روز میشمریم ببینیم چند چندیم
هرچند که 2 روز بازار مثبت میشه همه میان با اسمایل بغل میگن سهمه رقصید واسمون
داداش گل تو حتوکا نظر دادی اون شد تو قثابت نظر دادی اون شد
صدرا رو بی خیال شو بزار ما با همین سهممون خوش باشیم
زیانم اعلام کنه اقلا میدونیم سرمایمون سر جاشه و هر روز منفی نمیخوریم

hamid672003
2012/06/25, 10:28
باسلام:
دوستان عزیز اگر تلاش بنده و تمام دوستانی که در مورد صدرا زحمت کشیده اند و آمار و ارقام و دارایی های صدرا را به نظر دوستان نرسانده بودند.نبود : هم اکنون سهام صدرا را به مفت خریده بودند و شاید الان در روندی مثبت بودیم ولی خدا شاهد است که در آن صورت زیان مال سهامداران خرد و سود از آن سهامداران پولدار ظالم بود . و بنده به شما تعهد می دهم تا آخرین نفس پایداری کنم . ضمنا یک هم رزم قدیمی فرمود (من حتی یک سهم از صدرا ندارم و در این بازی وارد نمی شوم ولی می دانم که صدرا بیش از صد برابر این قیمت حال او دارایی و ارزش دارد ) . و من الله توفیق .

hamid672003
2012/06/25, 10:42
باسلام:
دوست عزیز : گر صبر کنی ز قوره حلوا سازم . نوسانگیرها را گفتم در زیان هستند وگرنه که شما می دانید بنده روشی غیر از روش مرسوم بازار دارم .صد البته اگر چند تا از آیدی هام را بدم و بری پیش بینی هایم را ببینی . خواهی دید در اکثر سهام هایم بیش از 20 درصد در سود هستم .و صد البته بنده فقط صدرا نگه می دارم اونم چون می دانم از همه سهم ها بهتر است وبعنوان مثال مثل این سیمانی ها یک کوره و یک زمین گود نداره که با یک کوه خاک هم پر نمی شوند و هزار برابر ارزش دارایی هاشون دارن معامله می شوند . و من الله توفیق .

با سلام

شما فکر می کنید صدرا چند باز خواهد شد ؟؟ قطعا" خیلی ها خیلی خیلی بیش از 20 درصد در زیانند

مطمئن باشید صدرا با گزارشاتی که خواهد داد ، طوری خواهد شد که آرزو خواهید کرد سهم دیگری داشتید و آن را می توانستید بفروشید تا سرمایتان این همه دچار ضرر نگردد

فاراک وضعیتش اینه

همین بهتر بسته است

صدرا شده لیدر بازار

همین بهتر که کلا" صدرا را از لیست نمادها حذف کنند که اینقدر دردسر ساز برای بورس و طرفداران بورس نشه

صدرا دو زار هم ارزش نداره ، حالا برو خوش باش که سهمت بسته است وگرنه الان زیر 100 تومان بود

behnam
2012/06/25, 10:43
با سلام

فاراک وضعیتش اینه

همین بهتر بسته است

صدرا شده لیدر بازار

کف قیمتی صدرا همون 145 تومنی بود که قبل از بسته شدن نماد دید
پارسال هم قبل از مجمع صحبت از تارگت 50 تومنی و 80 تومنی و 100 تومنی بود
ولی سهم در عرض 2 ماه تقریبا 2 برابر شد
تازه در شرایطی که قبل از رسیدن به 285 تومن،تعدیل منفی هم داد
از 98 ریال به 75 ریال
صدرا یه چیز رو نشون داده
اینکه همیشه بعد از رسیدن به کف 145 تومنی یک حرکت شارپ و قوی داشته
یک بار از 145 تا 420
و یک بار از 145 تا 285
پس منتظر مجمع سالانه و همچنین سود امسال سهم خواهیم ماند

بابک 52
2012/06/25, 10:54
باسلام:
دوست عزیز : گر صبر کنی ز قوره حلوا سازم . نوسانگیرها را گفتم در زیان هستند وگرنه که شما می دانید بنده روشی غیر از روش مرسوم بازار دارم .صد البته اگر چند تا از آیدی هام را بدم و بری پیش بینی هایم را ببینی . خواهی دید در اکثر سهام هایم بیش از 20 درصد در سود هستم .و صد البته بنده فقط صدرا نگه می دارم اونم چون می دانم از همه سهم ها بهتر است وبعنوان مثال مثل این سیمانی ها یک کوره و یک زمین گود نداره که با یک کوه خاک هم پر نمی شوند و هزار برابر ارزش دارایی هاشون دارن معامله می شوند . و من الله توفیق .

همین که گفتین خوبه

زمان همه چیز را اثبات خواهد کرد

بعد از اینکه صدرا گزارشش رو داد با هم این نوشته را میاریم بالا و اونوقت شما خودت متوجه خواهی شد که کی داره طرفداریه الکی میکنه

در ضمن شما فکر کردی فقط خودت تو سودی که ادعات میشه؟

شما از کجا سود بقیه رو میدونی که این حرف رو میزنی؟

بعد از اینکه گزارششو داد برید دوباره تجمع کنید تو مجمعشش

بورس با هیچکس شوخی نداره

سهمهای عالی دیگه وضعیتش اینه اونوقت صدرا که ول معطله

این طرفدارهای صدرا هم خیلی باحالن

همچین دفاع میکنن انگار سهمشون چقدر ارزش داره

شما دیگه اینو به من نگو که چندین ساله تو بورسم

اونهایی که قدیمیهای بورسن از صدرا متنفرند

خب معلومه همین جوونها که اینطوری فکر می کنند

سهمی با این همه زیان انباشته و این وضعیت تاسف بار که سهامدارهاش میخوان کفن پوش به مجمعش برن آخه دفاع کردن داره برادر من؟

دفاع از چی میکنید؟

از گزارشهای به موقعش؟

از سودش؟

از مدیر عاملش

از حرکات سهامدار عمده اش؟

از شفاف سازیهاش؟

شما بگویید صدرا چی داره و از چیش حمایت می کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مات
2012/06/25, 11:00
روزي كه بازار داشت ا اس پ رو با پي به اي 3 ميفروخت گفتم فاتحه بازار خوندست صدرا تعطيله تو اين بازار سهم با پي به اي 4 يا 3 نمي خرند تازه همين پي به اي 3 يا 4 قبل مجمع هست حالا شما ها دلتون به صدرا خوشه

وحید 20
2012/06/25, 11:06
خلاصه مصاحبه امروز مالمیر:
صدرا تاکنون اطلاعات مورد نظر را ارائه نکرده است و تخلف نموده است و تا تکمیل اطلاعات نماد شرکت باز نمیشود.
صدرا باید ذخایری را در صورتهای مالی منعکس میکرد که این اتفاق نیافتاده و همچنین برگشت هایی از فروش بود که نیاورده و باعث مردود شدن گزارش ان از سودی حسابرس شده.
افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی باید در سوداوری شرکت تاثیر داشته باشد و قیمت تئوریک بعد از افزایش زیر 100تومان نباشد وگرنه مجوز داده نخواهد شد.

hamid672003
2012/06/25, 11:15
باسلام:
دوست عزیز اول یک منطقی در صحبت شما دیدم گفتم پاسخ شما را بدهم ولی حالا در صحبت شما بقض می بینم و شاید هم این بقض صحیح باشه چون بازار خیلی منفی است ولی نظر بنده این است که پست بنده را سال 94 بیاری بالا و تا آن وقت صبر کن خواهی دید هیچ سهمی آنقدر بازدهی نخواهد داشت .ادعا هم نکردم و اگر شما سهم عالی می شناسی که از صدرا عالی تر است خب برو ان سهم را بخر .بنده با این نام فقط در مورد صدرا صحبت می کنم . و من الله توفیق .

همین که گفتین خوبه

بعد از اینکه صدرا گزارشش رو داد با هم این نوشته را میاریم بالا و اونوقت شما خودت متوجه خواهی شد که کی داره طرفداریه الکی میکنه

بورس با هیچکس شوخی نداره

سهمی با این همه زیان انباشته و این وضعیت تاسف بار که سهامدارهاش میخوان کفن پوش به مجمعش برن آخه دفاع کردن داره برادر من؟

دفاع از چی میکنید؟

از گزارشهای به موقعش؟

از سودش؟

از مدیر عاملش

از شفاف سازیهاش؟

طيب
2012/06/25, 11:15
همین که گفتین خوبه

بورس با هیچکس شوخی نداره

دفاع از چی میکنید؟

از گزارشهای به موقعش؟

از سودش؟

از مدیر عاملش

از شفاف سازیهاش؟

سلام اقا بابک

به کجا چنین شتابان ؟!!!!!!!!!!!

باباک جان اینکه صدرا تا به حال گزارشاتش شفاف نبوده و همه جوره دستکاری شده برای همه مردم مثل روز روشنه

واما فرمودید همه قدیمی های بورس از صدرا متنفرند در کلیت درسته و دلیلش هم همین شفاف نبودن گزارشات صدرا و تناقض گویی های مدیر عاملش بوده و............

واما همه موارد مذکور دال بر بی ارزش بودن صدرا نیست

چرا؟

چون اگه گزارشات دستکاری نشده یه روزی بده اونوقت معلوم خواهد شد که چرا از صدرا دفاع میکردیم و دلایل بنیادی و تحولات درونی را چرا گوشزد میکردیم

بابک عزیز فرع اصل رو زیر علامت سوال نمیبره

پرریسک
2012/06/25, 11:16
باسلام:

با سلام ..هر کی به حد ضرر ها عمل کرده الان تو سوده ...
نه تو ضرر 20 درصد...

بازار دو ماه پیش الارم خروج داده شما تازه منفی امروز می بیند ..برید تو تاپیک چی چرا الارم های نزول رو میبیند ..

در ضمن هر کی زرنگ بوده از گروه پترو بالای 30 درصد نوسان مثبت گرفته ...ببینم این صدرا چه می کنه ..

در ضمن بینادی به این سهم اعتقاد ندارم وگرنه سهام افتابه سازی هم با سفته بازی نوسان توپی میده...

همین صدرا با سفته بازی رفت رو 400 خیلی ها رو به خاک سیاه نشوند..البته سهام مثل صدرا زیادن ...

امیدوارم اونقدر بسته بمونه تا گروه تجهیزات وقتی قیمتش دو برابر شد بازش کنن...

بازم سهامدارهای صدرا برنده نخواهند بود ..فکر نکن صدرا میشه 300 فاراک میشه 90.....قرار بر رشد باشه باهم میرن بالا ...فعلا که همگروههاش دارن با مخ میرن پایین..

meysam_sh_2020
2012/06/25, 11:17
خلاصه مصاحبه امروز مالمیر:
صدرا تاکنون اطلاعات مورد نظر را ارائه نکرده است و تخلف نموده است و تا تکمیل اطلاعات نماد شرکت باز نمیشود.
صدرا باید ذخایری را در صورتهای مالی منعکس میکرد که این اتفاق نیافتاده و همچنین برگشت هایی از فروش بود که نیاورده و باعث مردود شدن گزارش ان از سودی حسابرس شده.
افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی باید در سوداوری شرکت تاثیر داشته باشد و قیمت تئوریک بعد از افزایش زیر 100تومان نباشد وگرنه مجوز داده نخواهد شد.

این بورس رو امثال این مالمیر هاااااااااااااااااااا به این روز انداختن ................................این از عرضه های بی حاشون تو بازار منفی سهمی مثل شبندر رو میارن عرضه میکنن.............. اون از گیر دادن به انواع شرکت ها و شفاف سازی های مسخرشون ... .......... و این هم از اثرات اصرار بر کاهش پی به ای بازار و بعضی گروه ها................ این ها فک میکنن سود سهام باید در حد اوراق مشارکت باشه .................. پدر بازار رو در اوردن .......دیگه فکر ریسک سرمایه و اون چیز ها رو نمیکنن ........................بابا بازار بورس تو ایران ریسکش بیشتر از جاهای دیگست نباید پی به ای سهم ها خیلی پایین بیاد ..............

پرریسک
2012/06/25, 11:32
اون موقع که شما دنبال سازا میگشتید خیلی گنجشک روزیا رو همین سهمی که شما میگی 3 ساله هیچی نداده و هیچی نداره گین گرفتیم
از 50 تا 420 بگیر و از 145 تا 270
خیلی حال میکنم بدونم بعد باز شدن صدرا اونایی که به این سهم اعتقاد نداشتن بردن یا کسایی که نقد شدن وموندن تو بازار
فعلا منفیا رو هر روز میشمریم ببینیم چند چندیم
هرچند که 2 روز بازار مثبت میشه همه میان با اسمایل بغل میگن سهمه رقصید واسمون
داداش گل تو حتوکا نظر دادی اون شد تو قثابت نظر دادی اون شد
صدرا رو بی خیال شو بزار ما با همین سهممون خوش باشیم
زیانم اعلام کنه اقلا میدونیم سرمایمون سر جاشه و هر روز منفی نمیخوریم

جناب فری به نظرم لازم نیست شما به خودتون زحمت بدید وثابت کنید که بنده همه حرفهام اشتباه هست وبیایید چند تا تحلیل از بنده رو بگید اونم بعد گذشت چند مدت از تحلیل ..

اینجا تاپیک چی چرا هست که تمام پستهای بنده اونجا موجود هست ...هر کی اونجا رو ببینه پی میبره بنده چیزی از تحلیل بلد نیستم وفقط داریم برا خودم میبافم ..

تاپیک شما در همین سایت وهم بورکس موجوده وسوابق سهام پیشنهادی شما...

وبه نظرم اصلا کار زیبایی نیست این حرکت...بر بار دوم دارم این حرکت رو از شما می بینم ...

دوستی فرمودن صدرا اله ...نظرش رو گفت...بنده هم گفتم صدرا بله...نظرم رو گفتم..

ایا نظر بنده چون خلاف نظر ایشون بود باید شما اینطوری برخورد میکردی...

سعی کنیم تحمل نظرات دیگران رو داشته باشیم...وگرنه صدرا بخواد 1000 هم باز بشه مطمئن باشید از دست من کاری بنخواهد اومد وبا حرف من صدرا نمیاد 100 باز بشه...

حرف من وشما در بورس هیچ تاثیری نداره بیخود خودتون رو اذیت نکنید..فقط یک نظر گفتم همین..

hamid672003
2012/06/25, 11:36
باسلام:
دوست عزیز مطالبی را فرمودید که خب بنده انتظار شنیدن همین ها را از شما دارم و لاغیر و صد البته که می فرمایید در سود هستید و انتظار بنده هم از شما همین است و برایتان خوشحالم . و البته چون بنده با این نام در مورد سهام های دیگر نظر نمی دهم خب انتظار هم نداشته باشید در موردشان صحبت کنم و فقط به صورت کلی بازار و روند بازار خدمتتان عرض می کنم .و بعنوان مثال در مورد سایپا گفته بودم که چه در انتظارش است و خب حالا هم می بینید که درست گفتم و در مورد قندیها که هنوز تا پایان کارشان باقی است و همینطور ...............بگذریم . بنده روی هر سهمی بیش از یک سال فکر می کنم و با پولی کمتر از سه سال متروکه کار نمی کنم .با سهام آفتابه سازی هم کار ندارم چون خودتان می دانید که از سهام های بی بنیاد خوش نمی آید و فقط به فکر سود نیستم .ضمنا بنده هیچوقت به دنبال امید و آرزو نیستم ولی برای تحقق امید و آرزو تلاش می کنم و این یعنی امید واقعی و آن که شما فرمودید یعنی امید واهی .در مورد فارک هم اگر یادتان باشد در 205 تومان گفتم که بنده در 756ريال خارج شدم ودیگر وارد نمی شوم . در مورد صدرا هم گفته بودم در 48000ريال خارج شدم و اکنون در ......................فلان وارد شدم .موفق باشید و خواهید دید که چگونه موفق خواهم شد (با تلاش) .و من الله توفیق .

با سلام ..هر کی به حد ضرر ها عمل کرده الان تو سوده ...
نه تو ضرر 20 درصد...

بازار دو ماه پیش الارم خروج داده شما تازه منفی امروز می بیند ..برید تو تاپیک چی چرا الارم های نزول رو میبیند ..

در ضمن هر کی زرنگ بوده از گروه پترو بالای 30 درصد نوسان مثبت گرفته ...ببینم این صدرا چه می کنه ..

در ضمن بینادی به این سهم اعتقاد ندارم وگرنه سهام افتابه سازی هم با سفته بازی نوسان توپی میده...

همین صدرا با سفته بازی رفت رو 400 خیلی ها رو به خاک سیاه نشوند..البته سهام مثل صدرا زیادن ...

امیدوارم اونقدر بسته بمونه تا گروه تجهیزات وقتی قیمتش دو برابر شد بازش کنن...

بازم سهامدارهای صدرا برنده نخواهند بود ..فکر نکن صدرا میشه 300 فاراک میشه 90.....قرار بر رشد باشه باهم میرن بالا ...فعلا که همگروههاش دارن با مخ میرن پایین..

meysam_sh_2020
2012/06/25, 11:37
صدرا اگه باز بود منفی خوردن بازار رو مینداختن روی دوش صدرا و ملت باز فحش میدادن اعتصام رو ........... پس به نفع اعتصام و بازاره که فعلا صدرا باز نشه ............. :d مسلما صدرا اگه باز بود قیمتش الان بیشتر از قیمت فاراک نبود .......... چه بسا که کمتر از اون هم میبود .................پس بهتره که نماد بسته باشه فعلا ........... همتون هم میدونید که صدرا با کوچکترین خبری صف فروش میشه قطعا اگه تو این بازار باز بود قیمتش زیر 100 هم میرفت .........
البته دلیل افتش همین دلیلی میبود که بقیه سهم ها دارن و سهامدارا هر روز دارن میفروشن و خارج میشن یا نقد میکنن خلاصه سهامدارای صدرا شجا تر از سهامدارای فولاد یا مپنا یا فاراک یا سایر سهامدار نیستن .........

فری زبل
2012/06/25, 11:43
جناب فری به نظرم لازم نیست شما به خودتون زحمت بدید وثابت کنید که بنده همه حرفهام اشتباه هست وبیایید چند تا تحلیل از بنده رو بگید اونم بعد گذشت چند مدت از تحلیل ..

اینجا تاپیک چی چرا هست که تمام پستهای بنده اونجا موجود هست ...هر کی اونجا رو ببینه پی میبره بنده چیزی از تحلیل بلد نیستم وفقط داریم برا خودم میبافم ..

تاپیک شما در همین سایت وهم بورکس موجوده وسوابق سهام پیشنهادی شما...

وبه نظرم اصلا کار زیبایی نیست این حرکت...بر بار دوم دارم این حرکت رو از شما می بینم ...

دوستی فرمودن صدرا اله ...نظرش رو گفت...بنده هم گفتم صدرا بله...نظرم رو گفتم..

ایا نظر بنده چون خلاف نظر ایشون بود باید شما اینطوری برخورد میکردی...

سعی کنیم تحمل نظرات دیگران رو داشته باشیم...وگرنه صدرا بخواد 1000 هم باز بشه مطمئن باشید از دست من کاری بنخواهد اومد وبا حرف من صدرا نمیاد 100 باز بشه...

حرف من وشما در بورس هیچ تاثیری نداره بیخود خودتون رو اذیت نکنید..فقط یک نظر گفتم همین..
پرریسک پرریسک
قثابتو یادت هست یا نه توآراد (رو 430 گفتی حالا چطوری میخوان ملت فرار کنن همون جا گفتم فعلا بالا داره رفت تا 700)
حتوکا یادت هست یا نه (حتوکا رو گفتی 335 ما گفتیم بالا داره گفتی به قول خودت بله که تایم خفن منفی داره با جو بازار کم کرد ولی برعکس جو اومد و 520 رو هم زد)
علی الحساب این دوتا رو داشته باش اگه بخوای باز ترشم میکنم
بحث سر این نیست که کی تحلیل میکنه کی نمیکنه
بحثی که من هر جا میرم مینویسم میگم داداش من گل من عسل من آدرس اشتباه نده به مردم نمیدونی نگو چیزی نمیشه
آقا مگه صدرا داری ؟
نداری یعنی انقدر وقتت زیاده که میای تحلیلش میکنی و میگی بله تو جواب رفیقمون که میگه اله

پرریسک
2012/06/25, 11:58
پرریسک پرریسک
قثابتو یادت هست یا نه توآراد (رو 430 گفتی حالا چطوری میخوان ملت فرار کنن همون جا گفتم فعلا بالا داره رفت تا 700)
حتوکا یادت هست یا نه (حتوکا رو گفتی 335 ما گفتیم بالا داره گفتی به قول خودت بله که تایم خفن منفی داره با جو بازار کم کرد ولی برعکس جو اومد و 520 رو هم زد)
علی الحساب این دوتا رو داشته باش اگه بخوای باز ترشم میکنم
بحث سر این نیست که کی تحلیل میکنه کی نمیکنه
بحثی که من هر جا میرم مینویسم میگم داداش من گل من عسل من آدرس اشتباه نده به مردم نمیدونی نگو چیزی نمیشه
آقا مگه صدرا داری ؟
نداری یعنی انقدر وقتت زیاده که میای تحلیلش میکنی و میگی بله تو جواب رفیقمون که میگه اله

بنده با شما دیگر هیچ صحبتی ندارم..

اگر وقت شما گرانبهاست پس خواهشا دیگر هیچ پستی از بنده نقل قول نفرمایید..تا سایت وفضای اروم اون به مشکل نخوره...

اینجا یک فروم ازاد هست وبنده هم مثل همه حق اظهار نظر دارم ...حالا درست یا غلط ..شما هم نظر خود وتحلیلتان رو بفرمایید ..

در ضمن بنده بر بیسوادی خود مهر تایید زدم لازم نیست وقت گرانبهای خود رو صرف اثبات بیسوادی بنده کنید...

من بیسواد حق اظهار نظر دارم...البته اگر به بعضی دوستان برنخوره..

مدیر نظارت
2012/06/25, 12:04
درود

بی احترامی به اظهار نظر دیگران پسندیده نیست و به لحاظ اخلاقی در شان کاربران این تالار نمی باشد

لذا

تقاضا میشود از هرگونه بحث و جدلی که موجب انحراف موضوع از مسیر اصلی میشود خودداری فرمایید.

سپاس

وحید 20
2012/06/25, 12:17
با سلام
به نظرم یکی از عوامل تنش در تاپیک های صدرا در سایتهای مختلف صحبتهای احساسی است که در هنگام رشد یا افت وجود دارد.
مثلا اینکه عنوان بشه صدرا قرار است 10دلار شود!! اگر دلار مرجع هم بگیریم قیمت صدرا 12هزارتومان به بالا میشود!! خب اینگونه صحبتهای غیر منطقی را نمیشه اسمش رو اعلام نظر نامید و بیشتر شبیه رویا پردازیست.

با تشکر

سهامدار 67
2012/06/25, 16:40
تکبر عبارت است از خودبینی باضافه جهل. در بازار شاید آنچه را که ما نمی دانیم باعث زیانمان می شود. هر زمان که دچار خودبینی می شویم زیان می بینیم زیرا هنگامی که تکبر بی مورد داریم خیال می کنیم آنچه را که نمی دانیم بی ارزش است. ما از تکبر برای پنهان ساختن جهالتمان استفاده می کنیم. این امر زمانی که در خصوص شرکتی چون صدرا به بحث و تبادل نظر می نشینیم به چشم می خورد. بعضی معمولآ تلاش می کنند در میان مباحث جار و جنجال راه بیندازند و لاف بزنند و گنده گویی کنند. واضح است که نمی داننذ از چه چیز سخن می گویند.

دید و لاف خفته می ناید به کار -- جز خیالی نیست دست از وی بدار
خفته را گر فکر گردد همچو موی -- او از آن دقت نیابد راه کوی( مولانا )

ebi1400
2012/06/26, 06:20
با عرض سلام دوستان خبری از تاریخ مجمع صدرا کسی نداره.و ایا نمادش با این احوال در تیر ماه بازمیشه یا نه

کورش
2012/06/26, 08:55
اواسط سال 83تااوائل سال84بودوبازاربورس دقیقا همانندوضعیت حاضربه شدت منفی بود ودوستان بورسی به شدت نگران سرمایه
خودکه روزبه روزآب می گردیدبودندومدام به دنبال تحلیل بازارونقطه بازگشت بازاربودنددرحالی که بزرگان بازارسرمایه خودرا ازبازار
خارج کرده وبیشترنظاره گربودند ... علت رکودشدیدبازارچیزی نبودجزسال آخربودن دوره دولت وقت بود... سنتی درمملکت باب گردیده
که دولتها درسال آخر زمامداری خود نسبت به وظایف خودبی تفاوت گشته وامورجاری رابه حال خودرهامی نمایند واین شامل حال
بازارسرمایه هم می گردد شرایط ویژه کشوروتحریم هاومشکلات شدیداقتصادی ودرگیری جناحی و... راهم به موضوع فوق اضافه
نمایید شایدبتوان دلیل منفی بودن بازاررادرک نمود ...البته امیدوارم این تحلیل اشتباه باشد

ebi1400
2012/06/26, 18:32
با سلام بدوستان صدرایی
دوستان بنده دوساله که با این سهمم بخاطر اینکه خودم در منطقه عسلویه در پتروشیمی های زیادی در طول 8 سال سابقه ام کار کردم و از نزدیک با پروزههای صدرا پارس جنوبی که در دست صدراست اشنا هستم و میدونم اگه هر شرکتی این پروزه ها رو داشت سود خوبی رو عاید سهامداراش میکرد امیدوارم مدیریت صدرا به فکر حقوقه سهامداراش باشه و امسال بخاطر حمایت وزیر نفت از این صنعت سهام صدرا ارزش واقعی خودش رو بدست بیاره .با ارزوی سود برای صبوران این سهم

felfel
2012/06/27, 00:47
با سلام بدوستان صدرایی
دوستان بنده دوساله که با این سهمم بخاطر اینکه خودم در منطقه عسلویه در پتروشیمی های زیادی در طول 8 سال سابقه ام کار کردم و از نزدیک با پروزههای صدرا پارس جنوبی که در دست صدراست اشنا هستم و میدونم اگه هر شرکتی این پروزه ها رو داشت سود خوبی رو عاید سهامداراش میکرد امیدوارم مدیریت صدرا به فکر حقوقه سهامداراش باشه و امسال بخاطر حمایت وزیر نفت از این صنعت سهام صدرا ارزش واقعی خودش رو بدست بیاره .با ارزوی سود برای صبوران این سهم

دوست عزیز یکی از دوستان من در بوشهر پارسال میگفت صدرا سه شیفت کار میکنه و شبانه روز مشغوله ولی تا جایی که من اطلاع دارم مشکل از شخص مدیر عامل است بدون هیچ شکی حتی 100%مدیر عامل صدرا فقط اون چیزی که بهش گفته میشه رو میگه همین و هر وقت سکاندار صدرا اعلام کنه حرکت شروع میشه و این حرکت فوق طوفانی است شاید در طول تاریخ بورس ایران چنین حرکتی دیگه تکرار نشه ود رکل این دوران منفی بازار سرمایه بهترین فرصت برای حقوقیهای فعال بازار بوجود امده که نظیر ان به عمر ما دیگه ممکنه پیش نیاد پس بنابراین این روزها که ما به شدت نگران بازاریم حقوقیها با دمشون گردو میشکنن ...این روزها ما پول گم میکنیم و انها پول پارو میکنند

msalehi_1979
2012/06/27, 07:49
دوستان تبلیغاتی صدرا فرض کنید تبلیغات و رویا پردازی شما درست باشد و معجزه شود و سود واقعی را اعلام کنند تو مرحله اول که ماکزیمم بیشتر از 50 تومان که اعلام نمیکنند ببینید خیلی دیگه دست بالا گفتم الان فاذر و حفاری با سودهای نزدیک 50 تومان قیمتشون چند هستش یا مپنا پس خونش رنگی تر از بقیه نیست پس تو این شرایط امید بالایی براش نیست و ریزش میکند این یک واقعیت هست

felfel
2012/06/27, 08:59
دوستان تبلیغاتی صدرا فرض کنید تبلیغات و رویا پردازی شما درست باشد و معجزه شود و سود واقعی را اعلام کنند تو مرحله اول که ماکزیمم بیشتر از 50 تومان که اعلام نمیکنند ببینید خیلی دیگه دست بالا گفتم الان فاذر و حفاری با سودهای نزدیک 50 تومان قیمتشون چند هستش یا مپنا پس خونش رنگی تر از بقیه نیست پس تو این شرایط امید بالایی براش نیست و ریزش میکند این یک واقعیت هست
اقای محترم تبلیغات چیه این واقعیتی است که اطلاع رسانی میکنم کسی با زور به من نمیگه که اینها روبگم چون خودم سهامدارشم واما در مورد صدرا درسته که مبنا و حفاری سود خوبی دارن ولی این دلیل نیست که چون اینها سودشون خوبه رشد کنن بیشترین عامل در رشد یک سهم حمایت سهامدار است نه سود سهم می بینید با توجه به اینکه سود اذراب و مبنا و فاراک و حفاری خوبه ولی رشدی که نیست نزول هم هست و این همان مطلبی است که من بازها گفتم تا زمانیکه تکلیف صدرا مشخص نشه این سهامها سرگردانند

msalehi_1979
2012/06/27, 15:48
اقای محترم تبلیغات چیه این واقعیتی است که اطلاع رسانی میکنم کسی با زور به من نمیگه که اینها روبگم چون خودم سهامدارشم واما در مورد صدرا درسته که مبنا و حفاری سود خوبی دارن ولی این دلیل نیست که چون اینها سودشون خوبه رشد کنن بیشترین عامل در رشد یک سهم حمایت سهامدار است نه سود سهم می بینید با توجه به اینکه سود اذراب و مبنا و فاراک و حفاری خوبه ولی رشدی که نیست نزول هم هست و این همان مطلبی است که من بازها گفتم تا زمانیکه تکلیف صدرا مشخص نشه این سهامها سرگردانند

بفرماییند در سهام صدرا حمایت سهامدار کجا بوده یک نمونش را بگیند مطمین باش صدرا هم باز بود به سرگردانی انها بیشتر اضافه میکرد تو این اوضاع صدرا تکلیفش مشخصه اقایان با اختلاس نمیخواهند صدرا رشد بکند حالاحالاها هم این موش و گربه بازی ادامه دارد حالا شما بیا به قول خودت در مورد سهم بدون تبلیغ حرف بزن فایده ایی ندارد برادر من

felfel
2012/06/27, 16:15
بفرماییند در سهام صدرا حمایت سهامدار کجا بوده یک نمونش را بگیند مطمین باش صدرا هم باز بود به سرگردانی انها بیشتر اضافه میکرد تو این اوضاع صدرا تکلیفش مشخصه اقایان با اختلاس نمیخواهند صدرا رشد بکند حالاحالاها هم این موش و گربه بازی ادامه دارد حالا شما بیا به قول خودت در مورد سهم بدون تبلیغ حرف بزن فایده ایی ندارد برادر من

شما درست میگید حق با شماست (( برادر )) تا حالا که صبر کردی مدتی تحمل کن ببین زمانش که شد متوجه خواهی شد که خوابی برای صدرا دیدن

سهامدار 67
2012/06/27, 18:58
رد یک چیز و چسبیدن به چیز دیگر و همگونی با آن منجر به محدودیت دید می گردد و محدودیت یعنی غیر حساس و غیر هوشیار بودن . " حساسیت " چیزی نیست که ذهن بتواند آنرا در خود بپروراند. ذهن عامل تجزیه است چیزها را جدا می کند یکی را رد می کند و به دیگری می چسبد ولی جستجوی یکی و اجتناب از دیگری مانع حساسیتی است که حقیقت تنها در آن شکوفا می گردد.

راه فانی گشته راهی دیگر است--زآنکه هوشیاری گناهی دیگر است
هست هشیاری زیاد ما مضی --- ماضی و مستقبلت پرده خدا
آتشی در زن به هر دو تا به کی --- پر گره باشی از این هر دو چو نی
تا گره بانی بود همراز نیست --- همنشین آن لب و آواز نیست(مولانا)

msalehi_1979
2012/06/27, 21:40
شما درست میگید حق با شماست (( برادر )) تا حالا که صبر کردی مدتی تحمل کن ببین زمانش که شد متوجه خواهی شد که خوابی برای صدرا دیدن

مگر شما خبری داری که اینطور مطمین حرف میزنی صبر اندازه دارد و تازه انهم صبر با مزد نه بی مزد ناامید نیستم اما خوب خیری هم ندیدم مثل خیلیهای دیگه در ثانی الان هم چه بخواهیم چه نخواهیم سهم بسته هست و کاری از ما برنمیاد اما خوب امیدوارم که عاقبت بخیری باشد اما خوب شواهد امر اصلا جالب نیست

felfel
2012/06/28, 14:41
مگر شما خبری داری که اینطور مطمین حرف میزنی صبر اندازه دارد و تازه انهم صبر با مزد نه بی مزد ناامید نیستم اما خوب خیری هم ندیدم مثل خیلیهای دیگه در ثانی الان هم چه بخواهیم چه نخواهیم سهم بسته هست و کاری از ما برنمیاد اما خوب امیدوارم که عاقبت بخیری باشد اما خوب شواهد امر اصلا جالب نیست

دوست عزیز این سهم باز هم بشه از دست هیچ کس کاری برنمیاد چه حقوقی و چه حقیقی چرا که کسانی که در این سهم نقش دارن بر کل بورس هم احاطه کامل دارن و می توانند روند بورس را تغییر بدن

majidsa
2012/06/30, 12:48
سلام به همه دوستان و بزرگان
خبر جدید از سهم دارین؟
از کشتی افراماکس چه خبر؟
از جرثقیل چه خبر؟
آقا حمید اگه خبری در مورد صدرا دارین،لطفا اطلاع رسانی کنید

خوشبين
2012/06/30, 23:14
دوستان صدرايي گوش به حرف يك عده كابر منفي باف و كسي كه حتي يك سهم صدرا ندارد ندهيد شما با تحليل خود به ارزندگي صدرا وارد اين سهم شده ايد و اطمينان داشته باشيد مانند شركت صدرا در ايران وجود ندارد و بزودي همه ما سهامدارهاي زجر كشيده و زخم خورده از بعضي كاربران به سود خوبي خواهيم رسيد وان زمان موقع نوشتن من وشما در اين تايپيك است

felfel
2012/06/30, 23:52
دوستان صدرايي گوش به حرف يك عده كابر منفي باف و كسي كه حتي يك سهم صدرا ندارد ندهيد شما با تحليل خود به ارزندگي صدرا وارد اين سهم شده ايد و اطمينان داشته باشيد مانند شركت صدرا در ايران وجود ندارد و بزودي همه ما سهامدارهاي زجر كشيده و زخم خورده از بعضي كاربران به سود خوبي خواهيم رسيد وان زمان موقع نوشتن من وشما در اين تايپيك است
بدون شک صدرا یکی از ارزنده ترین سهم های بورسه و روز خواهد رسید که 10 سهم از سهمهای خوب بورس را خواهند فروخت برای خرید یک سهم صدرا به گفته حمید 67صدرا سهم 10 دلاری بورسه که جزء گرونترین سهمهای بورس خواهد شد روزهای بسیار پر تلاطم صدرا روز به روز کمتر میشه و قرار نیست کسی که در بورس ریسک نمیکنه به اندازه کسی که صدرا خریده به یک نسبت سود کنه

مات
2012/07/01, 00:15
بدون شک صدرا یکی از ارزنده ترین سهم های بورسه و روز خواهد رسید که 10 سهم از سهمهای خوب بورس را خواهند فروخت برای خرید یک سهم صدرا به گفته حمید 67صدرا سهم 10 دلاری بورسه که جزء گرونترین سهمهای بورس خواهد شد روزهای بسیار پر تلاطم صدرا روز به روز کمتر میشه و قرار نیست کسی که در بورس ریسک نمیکنه به اندازه کسی که صدرا خریده به یک نسبت سود کنه

خوشم مياد سرتون رو مثل كبك كرديد زير برف و از دور و برتون خبر نداريد آ اس پ داره با پي به اي 3 معامله ميشه اونوقت قراره صدرا چند بشه اون گروه سفته بازي كه با سفته بازي سهمو ميكرد دوبل ديگه فعال نيست و از اين كارها نخواهد كرد ميگه جلوي ضرر را از هر جا بگيري منفعته

zereshkkk
2012/07/01, 00:23
صدرا یکی از ارزنده ترین سهامهای بورس بود!!!!!!
حالا باید دید ایا باز هم مطرح خواهد شد و کی !!!
زمانی که موی سر جوان سهامدار هم رنگ دندانهایش سفید شد!!!

meysam_sh_2020
2012/07/01, 00:31
صدرا یکی از ارزنده ترین سهامهای بورس بود!!!!!!
حالا باید دید ایا باز هم مطرح خواهد شد و کی !!!
زمانی که موی سر جوان سهامدار هم رنگ دندانهایش سفید شد!!!

اون داداش مال زمان رفسنجانی وپسرانش بود .......... نه زمان احمدی نژاد............اون موقع میگفتن سهم مال رفسنجانی یا پسراشه .......حالا نمیدونم راست میگفتن یا نه ........:d

صدرای 2200 تومنی یادش بخیر . ما بچه مچه بودیم اون زمان ..........

تو هر کارگزاری میرفتی میگفتی چی بخرم میگفتن صدرا بخررررررررررررررررر اون زمان سایت کدالی هم وجود نداشت برای اطلاع رسانی .........

felfel
2012/07/01, 00:33
خوشم مياد سرتون رو مثل كبك كرديد زير برف و از دور و برتون خبر نداريد آ اس پ داره با پي به اي 3 معامله ميشه اونوقت قراره صدرا چند بشه اون گروه سفته بازي كه با سفته بازي سهمو ميكرد دوبل ديگه فعال نيست و از اين كارها نخواهد كرد ميگه جلوي ضرر را از هر جا بگيري منفعتههرکسی با تحلیل خودش خرید وفروش میکنه دوست عزیز قیاس ااس پ با صدرا یک مقیاس کاملا غلطی است چرا که ا اس پ با سود 140 تومانی در قیمت 430 تومان خریداری نداره ولی صدرا با سود 20 تومانی خریدار 500 تومانی داره عجله نکن ا اس پ اگر 100 میلیون صف خرید داشته باشه کوچکترین تاثیری بر روند بورس نداره ولی گزارش صدرا بورسو تکون میده این خاصیت صدرا است قرار هم نیست که همه سهمها یکسان باشه که اگر اینطور بود هر سهمی می خریدی فرقی نداشت ریسک بورس به خاطر همین موارد است هر که بامش بیش برفش بیشتر

مات
2012/07/01, 00:45
اون داداش مال زمان رفسنجانی وپسرانش بود .......... نه زمان احمدی نژاد............اون موقع میگفتن سهم مال رفسنجانی یا پسراشه .......حالا نمیدونم راست میگفتن یا نه ........:d

صدرای 2200 تومنی یادش بخیر . ما بچه مچه بودیم اون زمان ..........

تو هر کارگزاری میرفتی میگفتی چی بخرم میگفتن صدرا بخررررررررررررررررر اون زمان سایت کدالی هم وجود نداشت برای اطلاع رسانی .........محض اطلاع جنابعالي صدرا زمان خاتمي سيد بزرگوار 2200 قيمتش بوده نه زمان رفسنجاني

meysam_sh_2020
2012/07/01, 00:58
hala zaman khatami . Manzor man in bod ke migoftan in sahm male pesarane rafsanjani. Shoma aval tahghigh kon. Hata banke parsian ro ham migoftan male rafsanjani ya pesaranesh bode.

مات
2012/07/01, 01:21
مي خواستن خرابش كنن چه ربطي به رفسنجاني داره زمان خاتمي چون اوضاع خوب بود و ايران تحريم نبود از بابت شركتاي اوپايي و كار ميكرد به خاطر همين قيمتشم رفت بالا

meysam_sh_2020
2012/07/01, 07:44
مي خواستن خرابش كنن چه ربطي به رفسنجاني داره زمان خاتمي چون اوضاع خوب بود و ايران تحريم نبود از بابت شركتاي اوپايي و كار ميكرد به خاطر همين قيمتشم رفت بالا

خرابش کنن!!!!!یعنی خیلی سالم بود یا حتی سالم بود؟؟ جالب شد .........

حالا صدرا هیچی .........بانک پارسیان چی ؟؟

zereshkkk
2012/07/01, 09:34

به نظر شما انگار با بقیه دعوا دارید خوبه با صبر و متانت پاسخ دهید

zafar3000
2012/07/01, 10:24
يا اينها پرتند يا من خيلي بدبين
هر سايتي ميري ميبيني نوشته مي خواهند حمايت كنند كي ؟حقوقي اما وقتي به صف هاي شكننده با تعداد دستور هاي خريد نگاه مي كني انگاري فقط حقيقي كه در صف نشسته است ونه حقوقي ،تازه اگر حقوقي بياد داخل صف فقط بدنبال بزخري(كه تا الان هم انجام داده است) ونوسان گيري است نمونه اش ساتا در حفاري شمال يا ساير سرمايه گذاري بيمه ها كه بازار بورس را ملك شخصي خودشان كرده اند وهر غل..مي خواهند مي كنند وهر بلايي هم كه دوست دارند سر سهامدار حقيقي مي آوردند
ضمنا اگر بازار در خيلي از سهام 25 درصدي رشد كند تازه ميشود قيمت سربه سر خريد حقيقي، حالا هي بعدش داد و فرياد كه بورس رشد كرد وحتما تازه آنزمان به بهانه حباب بودند وتركاندن حباب مصاحبه ها انجام ميشود وخراب كردن بازارتوسط رسانه ملي و همه تريبون ها شروع مي شود خوب اين بين كي سود ميكند :دولت كه نشان داده تحريم بر مرداب بازار بورس ايران بيتاثير است و همچنين حقوقي هاي بزخر وكي هميشه بايد منتظر باشد در تالاب بورس، كه شايد بعد از چند سال سرمايه گذاري به اصل سرمايه اش برسد معلوم است حقيقي بخت برگشته سهامدار
البته يك عده حقيقي هم كه دايم مشغول نوسان گيري هستند بيشترين سود را خواهند كرد چون هيچ كجاي عالم خلقت 20 درصد در كوتاه مدت به ايشان سود پرداخت نمي شود
حالا اين موضوعات ربطش به اين ننه مرده صدرا چي بود ؟ لازم نبود كه اين همه شام بخورند و سمي نهار تشكيل بدهند وصبحانه ميل كنند تا هيچ كار به نفع سهامدار در نهايت انجام نشود بلكه فقط با فشار بر مسولين خاتم(وزير نفت) بدون هيچ خرجي از آنها مي خواستند كه سود اين سهم را به بازار واقعي نشان دهند آن موقع بدون هيچ كدام از كار هاي بالا و هزينه هاي شكم چراني و ...اين دما سنج بورس كه فعلا در حال فنا است چنان بورس را گرم مي كرد كه تمام بازار هاي موازي اعم از ملك ودلار و طلا و مواد خوراكي .....به نابودي كشانده مي شدند اما دريغ از ذره اي مديريت صحيح

zafar3000
2012/07/01, 10:33
من سهامدار گناهكارم چرا ؟
چون به هزار زحمت پس اندازي جمع نموده ام تا در بازاري شفاف از نظر قانوني ومالياتي و....براي دولت در كنترل سرمايه سهامدار حقيقي ،سرمايه گذاري كنم تا هم از توليد داخلي حمايت كنم هم در كنار آن در سود وضرر واقعي صنايع توليدي شريك شوم
اما آن چيزي كه برايم مي ماند جز شريك شدن در ضرر دروغين وهزينه هاي شركت نيست و سود به هزارن بهانه اعم از اقتصادي و امنيتي و....غيب مي شود و بدتر از همه اينها من محكوم به سركار بودن هستم كه در آينده اي مبهم شايد به سود برسم
استثمار شدن از اين بدتر
وصدرا ومديران صدرا بزرگترين استثمار كنندگان من سهامدارشركت صدرا

zafar3000
2012/07/01, 10:52
حکومت بر جهان اسلام برای حضرت علی(ع) از آب بینی بُزی کم ارزشتر است مگر آنکه در این امر، یاری رساندن به مظلومی و دفع ظالمی در پیش باشد. طبق این دیدگاه والا، زندگی بیاندازه تلخ است برای زمامدار دادگری که شاهد کندن خلخالی است که از روی ستم از پای دختری در قلمرو زمامداری اش درآورده باشند، گو آنکه آن دختر مسلمان نبوده است.
http://shobkalayi.blogfa.com/post-8.aspx
اما در بورس كل سرمايه من مسلمان بعد از 2 سال سرمايه گذاري آب مي شود در حاليكه روز به روز شركت ها در حال سود سازي بيشتر هستند اما وقتي اعتراض مي كني بورس و سهامداري را مانند قمارخانه تشبيه مي كنند كه خود از اول با اين سرمايه گذاري قبول كرديد در ضرر شريك باشيد
اما كسي نيست بپرسد مگر اوضاع شركتها رو به سمت بهبود نبوده است ،مگر تورم خانه خراب كن روز به روز باعث بي ارزشتر شدن پول و افزايش ارزش سرمايه هاي غير مالي نشده است پس چگونه است كه بايد من در خلاف اين مسير در ضرر باشم
آيا اين حق من است يا سوءمديريت شما

hamid672003
2012/07/01, 10:53
باسلام:
دوستان عزیز فردا انشاالله در مجمع آذراب شرکت خواهم نمود برای شنیدن مطالب لازم .(البته تعداد کمی خریدم برای شرکت در مجمع فاذر) و در آنجا اگر دوستی بخواهد حضوری صحبت کنیم بنده در خدمت هستم و یا اگر بخواهید می توانیم آنجا باهم هماهنگ باشیم برای اقدامات لازم آینده (البته کاملا مسالمت آمیز ) ضمنا اخبار جدیدی در مورد صدرا نیست و فقط یکی از دوستان فرموده بودند که زیان سالهای قبل را می خواهد صدرا شفاف سازی کندو زیان قابل توجهی است و فرموده بودند که این زیان منجر به زیان سال 90 صدرا شده است .جواب این دوستمان اینست که بله بنده هم می دانم برخی از اطلاعات لا پوشانی شده است ولی امکان ندارد زیان سال 88 را در سال 90 نشان دهند .بلکه باید زیان همان سال را اصلاح نمایند در هر صورت زیان انباشته صدرا همان اعدادی است که قبلا هم در موردش صحبت کردیم و اگر اینطور نبود خب صدرا الان هم بایدبسیار قیمت بالایی می داشت. ولی از همه مهمتر اینست که صدرا در حال رشد و اوج گیری است و برگ برنده ما هم همین است .و من الله توفیق .

سلام به همه دوستان و بزرگان
خبر جدید از سهم دارین؟
از کشتی افراماکس چه خبر؟
از جرثقیل چه خبر؟
آقا حمید اگه خبری در مورد صدرا دارین،لطفا اطلاع رسانی کنید

zafar3000
2012/07/01, 10:58
صدرا در حال رشد و اوج گیری است و برگ برنده ما هم همین است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
براي چه كسي و كي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فعلا كه حتي اميدي در كوتاه مدت براي بدست آوردن اصل سرمايه بلوك شده مان در سال حمايت از سرمايه ايراني نداريم
نكند رهبر بايد اعلام مي فرمودند سال 94 سال جهاد اقتصادي و حمايت از سرمايه ايراني
پيروز باشيد

hamid672003
2012/07/01, 11:17
باسلام:
دوست عزیز و خوبم بنده یک شیعه هستم و شیعه واقعی باید بتواند امام زمانش را بشناسد(آیا می دانید زمانی که آقا امام زمان زمانی که ظهور می نمایند مواجه با افرادی می شوند که در حال سجده به شخصی هستند که ادعای امام زمانی می کند و انقدر هم توانمند است که می تواند با یک فوت به درخت خشکیده در آن واحد آن درخت را سبز و حتی بر شاخ و برگ آن میوه برویاند . در حالی که هم عمل جادوگری است و حق جادوگر یک ضربت شمشیر است و هم سجده به هر کس به غیر خدا غیر شرعی است پس چگونه انتظار دارند او امام زمان باشد . البته بنده منظورم از این مثال داشتن بصیرت است و صد البته بصیرت هم از علم می آید) . دلیل اینکه بتده با این نام تصمیم گرفتم هر گز وارد بحث و یا دادن نمودار و یا تحلیل نشوم هم همین است که اگر بصیرت نباشد هزاران سوال پیش خواهد آمد و حتی با گرفتن پاسخ هم به یقین نخواهیم رسید .پس بنده چه کنم که بتوانم شما را راضی کنم و برای همین همیشه گفته ام سود و زیان شما برای شماست و شما خودتان باید تصمیم بگیرید. شما هم انشاالله پیروز باشید .و من الله توفیق .

صدرا در حال رشد و اوج گیری است و برگ برنده ما هم همین است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
براي چه كسي و كي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فعلا كه حتي اميدي در كوتاه مدت براي بدست آوردن اصل سرمايه بلوك شده مان در سال حمايت از سرمايه ايراني نداريم
نكند رهبر بايد اعلام مي فرمودند سال 94 سال جهاد اقتصادي و حمايت از سرمايه ايراني
پيروز باشيد

majidsa
2012/07/01, 14:26
مدیر پروژه ساخت کشتی‏های افراماکس در شرکت صدرا خواستار ارجاع سریع‏تر سفارش‏های جدید ساخت به این شرکت و نیز استفاده از توان مدیران باتجربه در صنایع دریایی شد.
http://marinenews.ir/?show=news&maj=news&type2=showz&catid=13326

عليمردان
2012/07/01, 15:54
از گروه تجهیزاتی نیز خبر می رسد صدرا گزارش حسابرسی شده عملکرد سال مالی اخیر خود را تا پایان خرداد ماه امسال به سازمان بورس ارایه کرده و برای تجدید ارزیابی دارایی های آذرآب نیز علاقه بسیاری نشان داده است.

در گروه تجهیزاتی، ماشین سازی اراک با اقبال خریداران در سطح قیمتی فعلی همراه شده است.

در عین حال رنج شدن دستورهای خرید در نماد مپنا و توجه سهامداران به ارزش دفتری و بازاری این سهم، از یک طرف رابطه معنی داری را با روند رو به رشد حفاری شمال ایجاد کرده بطوریکه حرکت این دو سهم همسو با یکدیگر جلو می رود.

http://boursenews.ir/fa/pages/?cid=70080

سلطان بورس
2012/07/01, 19:40
سلام
دوستان از زمان مجمع شرکت خبری ندارن ؟؟؟؟
امسال مجمع فکر کنم بدجور دعوا باشه

عليمردان
2012/07/01, 20:51
سلام
دوستان از زمان مجمع شرکت خبری ندارن ؟؟؟؟
امسال مجمع فکر کنم بدجور دعوا باشه
فردا مجمع آذراب هست که سهامدار عمده اش صدراست با اون مدیرعامل ................خیلی دلم میخواهد ببینم جرات میکند فردا بعنوان رئیس هیئت مدیره و سهامدار عمده پاش رو تو مجمع آذراب بزاره یا نه! مجمع خود صدرا که قیامت خواهد بود احتمالا اما فردا هم باید یک گوش مالی خوب به این نامردها ی 100 رنگ و ............ داد هرچه آدم راجعبه خباثت و .........اینها بگه باز حق مطلب ادا نشده!

majidmarmo0oz
2012/07/02, 14:29
فردا مجمع آذراب هست که سهامدار عمده اش صدراست با اون مدیرعامل ................خیلی دلم میخواهد ببینم جرات میکند فردا بعنوان رئیس هیئت مدیره و سهامدار عمده پاش رو تو مجمع آذراب بزاره یا نه! مجمع خود صدرا که قیامت خواهد بود احتمالا اما فردا هم باید یک گوش مالی خوب به این نامردها ی 100 رنگ و ............ داد هرچه آدم راجعبه خباثت و .........اینها بگه باز حق مطلب ادا نشده!

سلام.با اجازه شما اومد
هيچ آب از آبم تكون نخورد.حرفاشم زد،مواردي هم در مجمع عنوان شد كه از قبل بره همه محرز بود

مجمع صدرام مياد ةحرفاش و ميزنه ،زيان جديد شناسايي ميكنه و بازم آب از آب تكون نميخوره

پرریسک
2012/07/02, 15:48
به منظور مقابله با تحريم ها ي صورت گرفت؛ انعقاد قرارداد14 ميليارد دلاري بين وزارت نفت و صندوق توسعه ملي
بزرگنمایی:

خبرگزاري آريا – قرارداد 14 ميليارد دلاري جهت تامين مالي پروژه هاي نفتي با حضور وزير نفت و رييس صندوق توسعه ملي منعقد شد.
به گزارش خبرنگار اقتصادي آريا، همزمان با اعمال رسمي تحريم هاي نفتي ايران از سوي اتحاديه اروپا ، وزارت نفت جهت تامين منابع مورد نياز خود قرارداردي را به ميزان 14 ميليارد دلار با صندوق توسعه ملي به امضا رساند.
در اين مراسم وزير نفت ابراز اميدواري کرد که با امضاي اين قرارداد مشکلي پيش روي تجهيز و تکميل پروژه هاي نفتي و گازي وهمچنين توسعه ميادين مشترک به لحاظ تامين اعتبار وجود نداشته باشد. اخبار تکميلي متعاقبا ارسال خواهد شد.

خوشبين
2012/07/02, 21:15
با سلام خدمت تمام سهامدران واقعي صدرا .دوستان يادم مياد از اخابر 250توماني كه براي مدتي ريزش شديد تا 145نمود.واقعا حال و هواي ان زمان را نميشود توصيف كرد.كه چه افرادي هر روز در تايپيكهاي مختلف چه بد گوييها ومنفي بافي ها از اخابر نميكردنند.و كسي جرات نميكرد كوچكترين اخبار مثبت ودفاع از سهام اخابر بكند.و كوچكترين دفاع از سهم باعث ميشد كه چندين كاربر از خجالتش در بياد. ومخالفين شروع به بد گويي از مدير عامل وقت ان زمان تا ابدار چي وغيره ميكردنندجو بسيار سنگيني بر روي سهامداران حاكم شده بود. به طوري كه بعضي از وقتها خجالت ميكشيديم بگيم سهام اخابر داريم. چون هر كسي تو بازار ميفهميد مخابرات داريم يك طوري نگاه ميكرد انگار قتل كرديم.

در ان زمان تني چند از كاربران(سهامدار واقعي) ان هم به صورت محدود منجمله خانم مارال صفا با تحليلهاي منطقي وتكنيكالي صحبت از اخابر 400 توماني ميكردنند. كه متاسفانه مورد بي مهري وگاهن تمسخر ورويا پرداز متهم ميشدند خوب زمان گذشت سهامداران مظلوم اخابر به حق خود رسيدند.هر چند از نظر روحي وجسمي ومالي ضررها
و سختگيهاي زيادي از نوشتار منفي وبي دليل بعضي از كابران وقت ان زمان متحمل شدند.در حال حاضر تايپيك صدرا خيلي شبيه تايپيك اخابر ان زمان است.

اين را نوشتم وگفتم شايد بعضي از كاربران حال و هواي ان زمان سهامداران اخابر را داشته باشندو از نظر روحي وجسمي وضع مناسبي نداشته باشند. انشالله با صبر وتوكل بر خدا تمام زجرها وغمها كشيده شده كه توسط نوشته هاي درد اور بعضي از كاربران بر شما تحميل شده به سود فراوان تبديل خواهد شد

parsa_798
2012/07/02, 22:59
http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=307225
ارزيابي حسابرس ارشد از وضعيت گزارشگري شركتهاي بورسي

با توجه به شرايط تورمي 3 دهه اخير تجديد ارزيابي دارايي شركتها ضروري است

سازمان بورس اعلام كرده كه افزايش سرمايه از محل تجديد ارزيابي داراييها به صلاح شركتهاي توليدي نيست و قيمت سهام آنها را بدون دليل رقيق ميكند، نظر شما در اين باره چيست؟
سازمان بورس در چارچوب مقررات بازار سرمايه و حمايت از حقوق صاحبان سهام تدابيري را اتخاذ و به سهامداران توصيه ميكند و هرجا كه پشتوانه قانوني و دستورالعملي داشته باشد، اين نظارت و حمايت را انجام ميدهد. تصميم اخير هم از اين بابت توصيه شده است. البته اين مشوق به تمامي شركتهاي بورسي تعلق نميگيرد. بيشتر شركتهاي بورسي به نوعي هلدينگ و دارنده دارايي سهم بوده كه مشمول اين قانون نميشوند. اما تجديد ارزيابي داراييها (تمامي داراييها نه فقط اقلام گزينشي) در شرايط تورمي سه دهه اخير امري ضروري بوده كه به دليل مشكل مالياتي (آثار نقدي ماليات) مورد استقبال صاحبان سهام قرار نگرفته است. اين تجديد ارزيابي طبق استانداردهاي حسابداري ضروري است. دولت با پشتوانه قانون، تجديد ارزيابي در بانكهاي دولتي و شركتهاي دولتي را در سالهاي 1367 تا 1383 انجام داده است كه آن هم با مشوق معافيت مالياتي اجرا شد.
از يك سو در قانون بودجه سالهاي 90 و 91 مشوق مالياتي براي تجديد ارزيابي، آن هم مشروط به افزايش سرمايه پيشبيني شده است. كارگزاران محترم نظام به طور قطع تدابيري را به منظور جلوگيري از اثرگذاري افزايش هزينه استهلاك بر قيمت و انتقال آن به مردم اتخاذ كردهاند. اين مشوق مالياتي قانون بودجه، تنها عدم دريافت ماليات بر سود تجديد ارزيابي در سال ايجاد است و عملا با غيرقابل قبول بودن هزينه استهلاك، اين مازاد در سالهاي بعد، به نوعي مشمول ماليات ميشود. بنابراين مشوق بودن براي يك عده در ابهام است. اما در اصلاح ساختار مالي (اصلاح سرمايه و ترازنامه) و نقدينگي (مرتبط با وجوه مرتبط با هزينه استهلاك كه در شركت باقي ميماند) تاثير مناسبي دارد. از سوي ديگر با اين ترازنامههاي تجديد ارزيابي نشده، شركتها قادر به اخذ وام مورد نياز نيستند. داراييهاي استهلاكپذير در طول مدت كم 4 سال يا 8 تا 16 سال و برخي اقلام حداكثر 20 سال مستهلك ميشوند، در حالي كه عمر بقيه آنها بيش از اين سالها است. اگر اين داراييها تجديد ارزيابي شوند، هزينه استهلاك افزايش يافته و اثر كاهنده در سود دارد. ضمنا منابع مالي ذخيره استهلاك براي خريد مجدد بعد از عمر مفيد، مناسبتر شود.
بنابراين ضروري است سازمان بورس و مديران شركتها براي اين تجديد ارزيابي چارهانديشي كنند، زيرا هم الزام استاندارد حسابداري است و هم دولت و مجلس بعد از سالها بيتوجهي به اين نياز، خوشبختانه در تدوين قانون بودجه سال 90 و 91 مشوق مالياتي براي تجديد ارزيابي را فراهم كردهاند.

رامین آرتی
2012/07/03, 08:10
مدیر عامل صدرا در گفتگو با بورس نیوز به نگرانی ها پاسخ داد:
به آذرآب نگاه ویژه ای داریم/ ارسال کامل گزارش حسابرس به سازمان بورس و برگزاری مجمع سالیانه
ما تابع شایعات کذب نیستیم و هیچ زمانی، صدرا چه برای خود و یا برای شرکت های تابعه همچون آذرآب، مانعی برای انتشار اخبار امیدوار کننده و مثبت ایجاد نکرده است.مدیریت صدرا در خصوص آذرآب همواره در همه مجامع سهامداران، بر متفاوت بودن وضعیت این واحد اقتصادی با سایر شرکت های تجهیزاتی تأکید کرده و از افق روشن سودآوری های آن خبر داده شده است."

مدیر عامل شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) با اعلام ارسال آخرین گزارش حسابرسی شده عملکرد سال مالی 90 این شرکت به سازمان بورس و اوراق بهادار؛ از تمایل سهامداران عمده شرکت آذرآب برای افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها در سال جاری خبر داد.

مهدی اعتصام در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز، راجع به آخرین اقدام های صورت گرفته برای ارسال گزارش های مالی شرکت صدرا به بورس، اظهار کرد: طبق ضوابط، گزارش نهایی حسابرس مستقل شرکت، در زمینه عملکرد سال مالی 90 باید حداکثر تا پایان خرداد ماه امسال تهیه و به سازمان بورس ارسال می شد که خوشبختانه این امر طی مهلت مقرر انجام گرفته و مجمع عادی سالیانه سهامداران نیز تا قبل از پایان تیر ماه جاری برگزار خواهد شد.

وی تأکید بر شفاف سازی فعالیت های حسابرسی را دلیل اصلی توقف نماد معاملاتی "خصدرا" از 20 اسفند ماه سال گذشته تا به امروز عنوان کرد و افزود: این موضوع همچون سال های قبل نحوه شناسایی مانده حساب ها و سنواتی شدن آنها را مورد اشاره قرار می داد که با جمع بندی نهایی گزارش حسابرس، مستندات به سازمان بورس ارسال شده است.

دلیل اختلاف چیست؟

اعتصام در برابر این پرسش که چه عاملی منجر به حدود چهار ماه توقف نماد معاملاتی شرکت صدرا در بورس شده و چرا موضوعات مورد اختلاف حل نمی شود؟ پاسخ داد: اختلافی در این زمینه مطرح نیست منتهی با توجه به اهمیت زمان ارسال گزارش عملکرد سال مالی 90 شرکت تا پایان خرداد امسال، حین حسابرسی ضمنی فعالیت شرکت، مدارک برای حسابرس ارسال و پس از اظهار نظر نهایی وی، این اسناد مالی به سازمان بورس ارایه شده و از این پس هر گونه اقدام برای بازگشایی نماد معاملاتی "خصدرا" تا قبل از برگزاری مجمع عادی سالیانه سهامداران به نظر این نهاد بستگی خواهد داشت.

از آذرآب حمایت می کنیم

وی با بیان اینکه وظیفه قانونی شرکت صدرا در زمینه ارسال کامل اطلاعات مالی به سازمان بورس انجام گرفته است، در ارتباط با برخی صحبت ها مبنی بر عدم علاقه صدرا به انعکاس اخبار مثبت شرکت آذرآب، عنوان کرد: "ما تابع شایعات کذب نیستیم و هیچ زمانی، صدرا چه برای خود و یا برای شرکت های تابعه همچون آذرآب، مانعی برای انتشار اخبار امیدوار کننده و مثبت ایجاد نکرده است."

"مدیریت صدرا در خصوص آذرآب همواره در همه مجامع سهامداران، بر متفاوت بودن وضعیت این واحد اقتصادی با سایر شرکت های تجهیزاتی تأکید کرده و از افق روشن سودآوری های آن خبر داده شده است."

تأثیر اخبار مناسب آذرآب اما چندی پیش با وجود اعلام تعدیل مثبت عایدی این شرکت، به دلیل موقعیت ایجاد شده در بازارهای مالی داخلی و خارجی متأسفانه از بین رفت و به اصطلاح سوخت شد.

افزایش سرمایه علاقه سهامدرا عمده

اعتصام از افزایش سرمایه آذرآب نیز سخن گفت و افزود: صدرا به عنوان یکی از سهامداران آذرآب همچنان علاقه مند به افزایش سرمایه شرکت آذرآب از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها بوده که چنانچه محدودیت زمانی سال گذشته ایجاد نمی شد بطور حتم تاکنون اعمال شده بود. با این همه تمام تلاش ها بکار گرفته خواهد شد تا طی سال 91 این هدف محقق شود.

تیر ماه فصل شلوغ کاری صدرا

مدیر عامل صدرا تداوم اجرای پروژه ها و طرح های در دست اجرای این شرکت را یادآور شد و گفت: گرچه تأخیرهایی در فرآیند زمانی برخی پروژه ها وجود دارد اما کلیه بسترهای زیر ساختی پروژه ها در حال انجام بوده و در عین حال سایر طرح های شرکت از جمله ساخت نفتکش های اقیانوس پیمای افراماکس با پیشرفت خیره کنننده ای دنبال می شوند.

این در حالی است که اولین جکت های ساخته شده در فازهای 17، 18، 20، 23 و 24 پارس جنوبی نیز تا پایان تیر ماه جاری نصب خواهد شد.

صدرا به دنبال اسناد مالکیت

اعتصام در زمینه امکان تجدید ارزیابی دارایی های صدرا تصریح کرد: برای انجام فرآیند تجدید ارزیابی، صدرا نیازمند اسناد قانونی برای املاک ارزشمند خود بوده و تا زمانی که این اتفاق رخ ندهد، حسابرس یا نهاد اجرایی آنرا قبول نخواهد کرد.

در این رابطه ما به دنبال سنددار کردن اموال هستیم که برخی از پرونده ها اکنون در دادگاه و بعضی دیگر در سیستم حقوقی نهاد ریاست جمهوری در حال بررسی بوده که به هر حال روند زمانبری خواهد داشت.

تفاسیر صندوق توسعه ملی چیز دیگری است

وی درباره موضوع اخذ تسهیلات از صندوق توسعه ملی، گفت: تاکنون چند جلسه در این رابطه برگزار شده و شرکت، تقاضا های خود را در این زمینه به متولیان این صندوق ارایه کرده که هنوز هیچ اتفاقی در این باره رخ نداده است.

این میان تقسیر در رابطه با دولتی یا خصوصی بودن شرکت، محل مناقشه صندوق توسعه ملی است که باید حل شود.

بین 90 تا 91 آیا فاصله ای وجود دارد؟

صحبت از عملکرد سال مالی 90 و دورنمای سودآوری شرکت صدرا در بودجه سال مالی 91 پرسش دیگر خبرنگار ما از این مقام مسئول بود که وی پاسخ داد: برای سال مالی گذشته مباحث عملکرد و سود عملیاتی از یک طرف و موضوع هزینه های مالی و اعمال تقاضاهای ذی حسابی از سوی دیگر مورد توجه قرار گرفته که در واقع، عملکرد سال مالی 90 تحت تأثیر این دو پارامتر منجر به ایجاد رویکرد ناخواسته ای شده که باید با شفاف سازی کامل در حساب ها اعمال شود.

برای سال مالی 91 اما از نظر اینکه گام های مؤثری در راستای اعمال یکسری حساب ها انجام گرفته، بار منفی کمتری نسبت به سال قبل در برآوردها وجود خواهد داشت ولی تا زماینکه تکلیف پروژه های سنواتی و یکسری طرح های نیمه تمام مشخص نگردد این نوسان ها می تواند وجود داشته باشد.

در این زمینه اثرات مالی قراردادهایی همچون پروژه ساخت چهار فروند کشتی برای شرکت ریکمرز، پروژه ساخت نفتکش های 63 هزار تنی قشم و یا پروژه مبین باید با کارفرما مشخص شوند.

شرمنده سهامداران هستم

اعتصام در خاتمه با اشاره به برگزاری مجمع عادی سالیانه صدرا در هفته آخر تیر ماه امسال، خطاب به سهامداران گفت: با توجه به وضعیت نامناسب بازار سهام در ماه های اخیر، اگرچه توقف نماد معاملاتی "خصدرا" از یک نظر می تواند مطلوب باشد اما مدیریت شرکت از این وضعیت استقبال نکرده و خود را شرمنده سهامداران می داند.

"معتقدم سهام شرکت باید هرچه سریع تر با بازگشایی نماد دوباره امکان معامله پیدا کرده و برای این منظور به دنبال رفع ایرادهای مورد نظر در این زمینه هستیم.

البته امیدواریم پس از برگزاری مجمع عادی سالیانه معاملات سهام صدرا در روند مناسبی در بورس قرار گیرد."

majidsa
2012/07/04, 18:59
سلام به همه دوستان
آقا حمید منتظر شنیدن خبرهای مجمع آذراب از شما هستیم
با تشکر

parham 82
2012/07/04, 19:12
X-(

جناب اعتصام شما نه تنها شرمنده سهامدارای صدرایی
بلکه باید از خجالت بمیری ولی متاسفانه سنگپای قزوینه دیگه کاریش نمی شه کرد

hamid672003
2012/07/05, 13:34
باسلام:
دوستان عزیز عید میلاد منجی عالم بشریت بر همه شیعیان جهان مبارک باد . و اما مجمع آذراب : همانطور که پیش بینی کرده بودم وضع آذراب بسیار خوب است ولی چاره ای جز منتظر حرکت صدرا ماندن ندارد و باید و محکوم به دنباله روی صدرا است(همانند کل بورس) .و چون صدرا مالکیت 27.39 درصدی آذراب را دارد و سهامدار عمده آن نیز هست مزید بر علت است . نکته قابل ذکری نیست جز اینکه قرارگاه خاتم الانبیا از طرف صدرا مبلغ 18.3 میلیارد تومان به خصوصی سازی پرداخت نموده(برای سهام فاذر) و در حسابهای فی مابین منظور خواهد نمود .و دیگر خصوصی سازی مبادرت به فروش سهم فاذر نخواهد کرد .ضمنا بنده ناچار شدم برخی مطالب را در مجمع عنوان کنم ولی ناچارا خلاصه گفتم چون پنج دقیقه وقت بیشتر ندادند .اول که پیشنهاد کردم مجمع صدرا در بوشهر برگزار شود و وسیله ایاب وذهاب و امکان بازدید نیز فراهم شود : که البته مورد قبول واقع نشد .در مورد فکه و مهندس محمدی و فراورش نفت در آنجا سوال کردم که البته اثری از آن در گزارش نبود با وجود آنکه گزارش خیلی شکیل و کامل خود را وانمود می نمایاند .(البته بصورت نمونه عرض کردم که دانسته باشند سهامدار از چشمان تیز بینی برخوردار می باشد).دوما سود تلفیقی 44ريال اعلام شد و تقسیم ده درصدی به دلیل قوانین بورسی که بنده پیشنهاد اضافه نمودن به سهام جایزه را دادم و قرار بر 21درصد و خورده ای سهام جایزه شد . صحبتهایی هم با رویکرد به نماینده بورس کردم در مورد لزوم افزایش سرمایه از طریق تجدید ارزیابی و محاسن آن واینکه بورس نباید سنگ اندازی نماید و همچنین پیشنهاد برنامه ای با پخش تلویزیونی برای شناساندن هر دو شرکت صدرا و آذراب و در پایان یک جمله شعاری بیان کردم تا پرچم سهامداران را هر چه بیشتر به اهتزاز در آورم و آن این بود .مهندس ما سهامداران با خریدن سهام صدرا و آذراب به جای ورود به بازار سکه و ارز به نوعی جهاد کردیم و می دانیم جهاد شهادت نیز دارد ولی ما در تلاش پیروزی هستیم و به حول وقوه الهی به آن خواهیم رسید .و من الله توفیق .

سلام به همه دوستان
آقا حمید منتظر شنیدن خبرهای مجمع آذراب از شما هستیم
با تشکر

سهامدار 67
2012/07/05, 21:04
اگر ما بدانیم چگونه توجه کنیم,اگر بدانیم چگونه نگاه کنیم و چگونه صحبت کنیم همه چیزهایی که در کتاب هست , در چشم خودمان هم هست, در گوش خودمان هم هست. دیدن عمل است اگر ما ببینیم اگر گوش کنیم ناچارا" کاری می کنیم. اگر واقعآ هنر نگاه کردن و گوش کردن را بیاموزیم نفس آن دیدن و گوش کردن منجر به عمل میشود نه عمل از راه یک ایده ونظریه,در عالم بازار عمل کردن و دیدن یک جریان واحدند.آیا واقعآ می بینیم یا از پس پرده تاریکی همه چیز را می بینیم؟ ما از طریق پرده و حجاب, پیش داوری ها, آرزوها و تمایلات به قضایا و جریانات بازار نگاه می کنیم. در این صورت آیا چیزی را می بینیم؟

جان شناسان از عددها فارغ اند --- غرقه دریای بی چون اند و چند

جان شوو و از راه جان جان را شناس-- یار بینش شو, نه فرزند قیاس

تا ببینی عالم جان جدید --- عالمی بس آشکار و ناپدید -- ( مولانا )

parsa_798
2012/07/05, 21:47
باسلام:
دوستان عزیز عید میلاد منجی عالم بشریت بر همه شیعیان جهان مبارک باد . و اما مجمع آذراب : همانطور که پیش بینی کرده بودم وضع آذراب بسیار خوب است ولی چاره ای جز منتظر حرکت صدرا ماندن ندارد و باید و محکوم به دنباله روی صدرا است(همانند کل بورس) .و چون صدرا مالکیت 27.39 درصدی آذراب را دارد و سهامدار عمده آن نیز هست مزید بر علت است . نکته قابل ذکری نیست جز اینکه قرارگاه خاتم الانبیا از طرف صدرا مبلغ 18.3 میلیارد تومان به خصوصی سازی پرداخت نموده(برای سهام فاذر) و در حسابهای فی مابین منظور خواهد نمود .و دیگر خصوصی سازی مبادرت به فروش سهم فاذر نخواهد کرد .ضمنا بنده ناچار شدم برخی مطالب را در مجمع عنوان کنم ولی ناچارا خلاصه گفتم چون پنج دقیقه وقت بیشتر ندادند .اول که پیشنهاد کردم مجمع صدرا در بوشهر برگزار شود و وسیله ایاب وذهاب و امکان بازدید نیز فراهم شود : که البته مورد قبول واقع نشد .در مورد فکه و مهندس محمدی و فراورش نفت در آنجا سوال کردم که البته اثری از آن در گزارش نبود با وجود آنکه گزارش خیلی شکیل و کامل خود را وانمود می نمایاند .(البته بصورت نمونه عرض کردم که دانسته باشند سهامدار از چشمان تیز بینی برخوردار می باشد).دوما سود تلفیقی 44ريال اعلام شد و تقسیم ده درصدی به دلیل قوانین بورسی که بنده پیشنهاد اضافه نمودن به سهام جایزه را دادم و قرار بر 21درصد و خورده ای سهام جایزه شد . صحبتهایی هم با رویکرد به نماینده بورس کردم در مورد لزوم افزایش سرمایه از طریق تجدید ارزیابی و محاسن آن واینکه بورس نباید سنگ اندازی نماید و همچنین پیشنهاد برنامه ای با پخش تلویزیونی برای شناساندن هر دو شرکت صدرا و آذراب و در پایان یک جمله شعاری بیان کردم تا پرچم سهامداران را هر چه بیشتر به اهتزاز در آورم و آن این بود .مهندس ما سهامداران با خریدن سهام صدرا و آذراب به جای ورود به بازار سکه و ارز به نوعی جهاد کردیم و می دانیم جهاد شهادت نیز دارد ولی ما در تلاش پیروزی هستیم و به حول وقوه الهی به آن خواهیم رسید .و من الله توفیق .

با سلام خدمت حاج حمید گرامی
الحق که بسیار شیوا و رسا سخن گفتی جا داره که در اینجا تشکر ویژه از شما کنم بابت اینکه واقعا ً بیشتر درخواست سهامداران از طرف شما و چند نفر دیگر بیان شد. امیدوارم موفق و پیروز باشید.

خوشبين
2012/07/06, 14:49
از دوستان صدرايي و بزرگان تالار در خواست ميكنم در صورت تمايل قيمت سهام صدرا هنگام باز گشايي

را از ديد خود و طبق تحليل هاي شخصي از شركت صدرا در اين تاپيك اعلام فرمايند.با تشكر

نظر اينجانب بين 220تا 245بازگشايي و بعد صعود تا 320

خوشبين
2012/07/06, 14:54
اطلاع رساني:در مورد مصاحبه هاي واهي و غير واقعي

دوستان صدرايي بايد به يك نكته بسيار مهم توجه داشته باشند . درانتشار بعضي از اخبار در تايپيك صدرا در خصوص

مصاحبه هاي شخص مدير عامل با خبر گزاريها بايد به عرض برسانم .گاهن ديده شده بعضي از افراد در اقدامي

ناشايست و براي جلب توجه ديگركاربران و نيات پليد خود در جهت استفاده شخصي به انتشار اخبار كذب منجمله

مصاحبه شخص مدير عامل

ان هم از نوع منفي اقدام ميكنند و باعث تشويش سهامداران ميشوند .كه بايد بدانند اين عمل پيگرد قانوني دارد

در صودتي كه شايد مدير عامل روحش هم از ان مصاحبه خبر نداشته باشد. لذا در اين خصوص تقاضا ميشود حتما در

اين جور مواقع به سايت شركت صدرا مراجعه كرده واز صحت انجام مصاحبه اطلاع حاصل نمايند.

بدين صورت به جعلي بودن مصاحبه ويا واقعي بودن ان پي مي بريد. با تشكر

وحید 20
2012/07/06, 17:12
اطلاع رساني:در مورد مصاحبه هاي واهي و غير واقعي

دوستان صدرايي بايد به يك نكته بسيار مهم توجه داشته باشند . درانتشار بعضي از اخبار در تايپيك صدرا در خصوص

مصاحبه هاي شخص مدير عامل با خبر گزاريها بايد به عرض برسانم .گاهن ديده شده بعضي از افراد در اقدامي

ناشايست و براي جلب توجه ديگركاربران و نيات پليد خود در جهت استفاده شخصي به انتشار اخبار كذب منجمله

مصاحبه شخص مدير عامل

ان هم از نوع منفي اقدام ميكنند و باعث تشويش سهامداران ميشوند .كه بايد بدانند اين عمل پيگرد قانوني دارد

در صودتي كه شايد مدير عامل روحش هم از ان مصاحبه خبر نداشته باشد. لذا در اين خصوص تقاضا ميشود حتما در

اين جور مواقع به سايت شركت صدرا مراجعه كرده واز صحت انجام مصاحبه اطلاع حاصل نمايند.

بدين صورت به جعلي بودن مصاحبه ويا واقعي بودن ان پي مي بريد. با تشكر
با سلام
دوست عزیز اینکه برخی مصاحبه ها ممکن است واقعی نباشد بحثی نیست ولی اینکه کاربری از خبرگزاری یا سایتهای بورسی که مصاحبه با مدیر عامل یا مسولان دیگر شرکت انجام میدهد خبر را در اینجا قرار دهد وظیفه ندارد که بررسی کند که ایا این مصاحبه واقعا انجام شده یا نه و در واقع به نوعی نقل قول از ان منبع خبر است که رویه معمول در سایتها است.
بنابراین درج اخبار از خبرگزاری ها و مصاحبه های اینچنینی هیچ اشکالی ندارد.
در ضمن سایت شرکت صدرا مطلب خاصی ذکر نمیکند تا با مراجعه به ان به صحت مصاحبه پی برد.

موفق باشید

پاسال
2012/07/06, 18:38
از دوستان صدرايي و بزرگان تالار در خواست ميكنم در صورت تمايل قيمت سهام صدرا هنگام باز گشايي

را از ديد خود و طبق تحليل هاي شخصي از شركت صدرا در اين تاپيك اعلام فرمايند.با تشكر

نظر اينجانب بين 220تا 245بازگشايي و بعد صعود تا 320

آخه چش بسته که نمیشه قیمت گذاشت نه پیشبینی 91 دارد نه مجمع 90 رفته تازه با اینهمه اعتصام آدم حالگیریه همه چی خوب باشه اون ببخشیدا از تو آستینش کلی منفی بافی داره b-)

zafar3000
2012/07/07, 11:40
متاسفانه در حاليكه فيلم ساخت شناور افراماكس را در تلوزيون(اخبار ساعت هفت ونيم هفته قبل) و مصاحبه مديرعامل صدرا را كه مي گويد ما شعار ما مي توانيم را تبديل به ما توانسته ايم كرده ايم
را مي گذارند اما وقتي به اوضاع بد سهامداران شركت اعتراض ميكنيم اولا بورس را محلي براي شريك بودن در ضرر و سود معرفي مي كنند كه صد البته سود از آن حقوقي پرقدرت و ضرر از آن حقيقي
كه از طرفي هم شعار بهبود وضعيت سهم را در آينده اي بسيار دور مي دهند كه تا آمدنش بسيار از سهامداران حتي بلند مدتي ها ناچار به خروج با ضرر از سهم مي گردند و فقط افراد وابسته به خودشان در آن زمان كه اطلاع دارند سود خواهند برد
لعنت خداوند بر مال مردم خوران و دروغ گويان

خوشبين
2012/07/07, 15:28
با سلام
دوست عزیز اینکه برخی مصاحبه ها ممکن است واقعی نباشد بحثی نیست ولی اینکه کاربری از خبرگزاری یا سایتهای بورسی که مصاحبه با مدیر عامل یا مسولان دیگر شرکت انجام میدهد خبر را در اینجا قرار دهد وظیفه ندارد که بررسی کند که ایا این مصاحبه واقعا انجام شده یا نه و در واقع به نوعی نقل قول از ان منبع خبر است که رویه معمول در سایتها است.
بنابراین درج اخبار از خبرگزاری ها و مصاحبه های اینچنینی هیچ اشکالی ندارد.
در ضمن سایت شرکت صدرا مطلب خاصی ذکر نمیکند تا با مراجعه به ان به صحت مصاحبه پی برد.

موفق باشید

استاد بزرگوار جناب وحيد 20 با سلام

دوست عزيز به اطلاع حضرتعالي ميرسانم بنده هيچ گاه نمتوانم به كاربراني كه در تايپيك صدرا مطلب و يا

خبري را از سايتهاي مختلف نقل وقول ميكنند بگوييم وضيفه داريد حتما از اصل خبر و واقعي بودن ان اطمينان داشته باشيد

به دليل اينكه تايپيك فضاي مجازي است وافراد و اشخاص با سليقه هاي مختلف هر چيزي را كه دوست داشته باشند

به نگارش در مي اورند و كسي هم نمي تواند به نوشتار انها ايراد بگيرد

هدف بنده خطاب به ان دسته افراد و كاربراني است كه سهامدار واقعي شركت صدرا ميباشند .و عزيزان جهت

اطلاع از اخرين وضعيت شركت و سهام خود به تايپيكهاي مختلف صدرا سزي ميزنند و با اولين نگاه به تايپيك

و خواندن اولين پست با اخبار سراسر منفي و مصاحبه هاي سراسر كذب نسبت داده به مدير عامل

با سايتهاي مختلف كه توسط بعضي از كاربران در تايپيك به صورت هدف دار نوشته شده است مواجه ميشوند.

و چنانچه نماد بسته باشد شاهد وارد امدن ضربات بسيار شديد روحي رواني وبعضا جسمي ميشوندكه بعضا غير قابل برگشت وجبران است

و اگر نماد باز باشد امكان

دارد دست به فروش هيجاني وفوري سهام خود بزنند و سرمايه چندين و چند ساله خود را با يك خبر كذب از دست بدهند

و ضررهاي سنگيني متحمل شوند و حقيقتا بعضي از سهامداران مظلوم صدرا هر روز شاهد وارد امدن بدترين ضربات روحي

از همين نوشته ها و پستهاي زجر اور و منفي عده اي از كاربران هستنند كه حتي يك سهم صدرا را در سبد خود ندارند و

از سهم جا مانده اند

بنده همين جا به عنوان يك سهامدار جز به همه دوستان صبور اين نويد را ميدهم كه روزهاي خوش صدرا با باز گشايي نماد در راه

است وانشاالله به سود خوبي خواهيد رسيد .

ضمنا عذر خواهي بنده را بخاطر نداشتن فن بيان خوب پذيرا باشيد با تشكر از شما

مهربان
2012/07/07, 16:06
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنعتي دريائي ايران (خصدرا )

موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به 1390/12/29

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 08:30 روز سه شنبه مورخ 1391/04/27 درمحل پژوهشگاه نيرو(سالن همايش خليج فارس) واقع در تهران،شهرک قدس، انتهاي خيابان شهيد دادمان برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :
استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی.
تصویب صورتهای مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1390/12/29
انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
انتخاب روزنامة کثیرالانتشار
تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
سایر موارد
توضیحات:

............روز قضاوت.............

فشارکی
2012/07/07, 18:07
مجمع میبینمت

:(fight)b-(

رامین آرتی
2012/07/07, 18:13
دوستانی که مجمع تشریف میاورند از همین الان با هم هماهنگی کنیم که در کنار هم باشیم و احیانا اگر توانستیم وقتی برای صحبت بگیریم یکی از همین سهامداران که میشناسیم را معرفی نمائیم

من حتما میایم

majidsa
2012/07/07, 21:37
http://codal.ir/Reports/DownloadFile.aspx?ID=fUvwhjbpo4cvqUq%2bWwRsiw%3d%3 d

خصدرا صنعتي دريائي ايران گزارش فعاليت هيئت مديره دوره 12 ماهه منتهي به 1391/12/30

سيد ياسر شريعت
2012/07/07, 21:41
آقا من زیاد حوصله نداشتم کل گزارش رو بخونم... این چی میگه؟ صفحه 32 میگه هر سهم 142 تومان زیان ساخته؟!!

یعنی چقدر نحسه این سهم:( ناراحتم برای همه دوستان عزیزم:(

آریو
2012/07/07, 22:05
آقا من زیاد حوصله نداشتم کل گزارش رو بخونم... این چی میگه؟ صفحه 32 میگه هر سهم 142 تومان زیان ساخته؟!!

یعنی چقدر نحسه این سهم:( ناراحتم برای همه دوستان عزیزم:(

یاسر جان این گزارش چی میگه داداش ؟؟؟ :-s

majidsa
2012/07/07, 22:07
به نظرم نکته مثبت هم داره
اما شاید اشتباه کنم،اگر اشتباه می کنم بگویید
درآمد شرکت نسبت به 89 خیلی خوب افزایش پیدا کرده و به 3508 ریال رسیده
اما هزینه های شرکت این درآمد را به زیان 1420 ریالی رسونده

سيد ياسر شريعت
2012/07/07, 22:08
بخدا نمی دونم چی بگم... اصلا انقدر شاخ دراوردم که نتونستم برم بقیه گزارش رو بخونم!! فقط یه سوال، قبل مجمع بازگشایی خواهد داشت؟! چند می خواد باز بشه اصلا؟! با 142 تومان زیان!:(

majidsa
2012/07/07, 22:09
سلام
به نظر بنده تا پیش بینی 91 نیاد
نمی تونه باز بشه
درست میگم؟

سيد ياسر شريعت
2012/07/07, 22:09

قطعا گزارش تصنعی هم هست و افزایش درامد هم درسته اما آخه الان این چه وضع گزارش دادنه؟! مگه بقیه تجهیزاتیا تحریم نبودند؟! :-w

سيد ياسر شريعت
2012/07/07, 22:13
سلام
به نظر بنده تا پیش بینی 91 نیاد
نمی تونه باز بشه
درست میگم؟

ایشالله که اصلا باز نشه کلا با این اوضاعش!!! یارو مسئول کدال هم هول شده نوشته گزارش فعالیت 12 ماه سال 91!!

mahshid
2012/07/07, 22:16
سلام
انطور كه يادم مياد اينها بيشتر از هزينه هاي مالي و جريمه وامها گله داشتند و مي گفتن روزي ... جريمه تاخير دارن پرداخت مي كنن ولي هزينه هاي ماليشون انقدري افزايش نداشته . اين هزينه هاي عملياتي و تعديلات سنواتي چيه آخه!!!!.اينها ديگه شورش را درآوردن .دزدي تو روز روشن. اصلا واحدي به نام بودجه و گزارشات تو اون شركت نيست ؟؟؟ مكه ميشه پيش بيني سود كنن بعد به زيان 142 تومني برسن؟؟؟ انقدر انحراف در بودجه؟؟؟؟؟x-(x-(

پرریسک
2012/07/07, 22:17
خوب امیدوارم این گزارش از اساس دروغ واشتباه باشه ...

هر چند واقعا قابل پیش بینی بود ولی نه در این حد ضرر...

امیدوارم دوستان حالا واقعیتها رو ببینن ودست از خوش بینی بردارن ...تحریم یعنی این...

نیومده فردا گند میزنه به بازار احتمال زیاد گروه تجهیزات ...همون بهتر اصلا باز نشه واز بورس اخراج بشه..

meysam_sh_2020
2012/07/07, 22:24
چقدر زیان اعلام کرده؟؟

به امید رشد
2012/07/07, 22:25
با سلام
آقا من یکی که دیگه خستهخ شدم از دست این سهم
خدا بگم چیکارت کنه اعتصام
آخه این همه تجهیزاتی داریم تو بورس
همه امسال رشد سود داشتن تویه چطور زیان ساختی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
خدا لعنتت کنه با این مدیریتت ما رو هم بدبخت کردی رفت
عرضه نداری برو بشین خونه سبزی پاک کن

سيد ياسر شريعت
2012/07/07, 22:26
چقدر زیان اعلام کرده؟؟

1426 ریال

mobin
2012/07/07, 22:26
صدرا نماد خودباوری(خودفریبی) و بی اثر بودن تحریمها در سال تولیدملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی:d

واقعاً که باید به مدیران این شرکت و علی الخصوص مسئولین رده بالای نظام تبریک گفت بخاطر این شیرینکاریشون

عجب عیدی دادن به سهامدارهای زجر کشیده این سهم

آریو
2012/07/07, 22:27
سلام
انطور كه يادم مياد اينها بيشتر از هزينه هاي مالي و جريمه وامها گله داشتند و مي گفتن روزي ... جريمه تاخير دارن پرداخت مي كنن ولي هزينه هاي ماليشون انقدري افزايش نداشته . اين هزينه هاي عملياتي و تعديلات سنواتي چيه آخه!!!!.اينها ديگه شورش را درآوردن .دزدي تو روز روشن. اصلا واحدي به نام بودجه و گزارشات تو اون شركت نيست ؟؟؟ مكه ميشه پيش بيني سود كنن بعد به زيان 142 تومني برسن؟؟؟ انقدر انحراف در بودجه؟؟؟؟؟x-(x-(

این یعنی این که دیگه با صدرا کاری نداشته باشین ... با گزارش های ما کاری نداشته باشین ...با دریافتی های ما کاری نداشته باشین ...با هزینه های ما کاری نداشته باشین و با درامد های ما کاری نداشته باشین ...

این برداشت من از صدرای سه سال اخیره ..

پيام هيئت مديره:
به دليل تقارن زمان برگزاري مجمع عمومي ساليانه شركت صنعتي دريايي ايران (صدرا) با روزهاي مبارك شعبانيه و بخصوص ولادت با سعادت حضرت ولي عصر(عج)، فرصت را مغتنم شمرده و صادقانهترين تبريكها را نثار شما عزيزان و سهامداران محترم مينماييم و اميدواريم اين تقارن همراه با خير و بركت براي شما و مجموعه شركت صدرا باشد. پيشاپيش آرزوي قبولي طاعات شما در ماه مبارك رمضان را داريم.

مات
2012/07/07, 22:27
شركت براي سال 90 144 ميليارد زيان عملياتي ساخته در صورتي كه سال 89 و 88 سود عملياتي ساخته بوده و زيان رو رسونده براي سال 90 142 تومن بر پدر مادر اون عيسي رضايي و دارو دستشون لعنت كه سهمو سفته بازي بردن بالا و انداختن به مردم و طمع رو انداختن تو سهامدار ها اين شركت با اين زيان عملياتي كه ساخته رسما مرخصه و بر ميگرده به همون قيمت قبلي كه بوده 50 تومن

سيد ياسر شريعت
2012/07/07, 22:28
به نظرم دارایی هاش بد نباشه، باید از محل فروش دارایی ها تسویه و انحلال انجام بشه و حق سهامداراش رو بدند بعدش هم تخته بشه درش والسلام!!!

meysam_sh_2020
2012/07/07, 22:30
1426 ریال

ای بابا ........چه ضد حالی زده. با این که سهمو ندارم اعصابم خورد شد ....نشد یه بار تو این چند سال سهامداراشو خوشحال کنه.... :((

پرریسک
2012/07/07, 22:31
شركت براي سال 90 144 ميليارد زيان عملياتي ساخته در صورتي كه سال 89 و 88 سود عملياتي ساخته بوده و زيان رو رسونده براي سال 90 142 تومن بر پدر مادر اون عيسي رضايي و دارو دستشون لعنت كه سهمو سفته بازي بردن بالا و انداختن به مردم و طمع رو انداختن تو سهامدار ها اين شركت با اين زيان عملياتي كه ساخته رسما مرخصه و بر ميگرده به همون قيمت قبلي كه بوده 50 تومن

با این تحریمها کاملا تابلو بود این سهم هیچ کاری نمی تونه بکنه...

فاذر وفاراک زیاد تحریم ها اثری روشون نداره ولی صدرا با این تحریمها تو پارس جنوبی فقط خاک بازی کرده ..

امیدوارم مسئولین به هوش بیان وگرنه چند سال دیگه با این روند پارس جنوبی تعطیل میشه....

فشارکی
2012/07/07, 22:31
کم کم باید به صدرای زیر 100 ت فکر کرد

سيد ياسر شريعت
2012/07/07, 22:33
ای بابا ........چه ضد حالی زده. با این که سهمو ندارم اعصابم خورد شد ....نشد یه بار تو این چند سال سهامداراشو خوشحال کنه...

به خدا منم همین طور... چه فرقی داره، رفیقامون دارند خیلی هاشون دیگه:( کاری به هیچی ندارم شایدم خیر سرشون حمایت کنند موقع بازگشایی و فرصت خروج بده اما خدایی این چه وضع گزارش دادنه؟! یعنی چی 142 تومان زیان؟! جمع کنید برید بابا

به امید رشد
2012/07/07, 22:33
بخدا نمیخاستم روز مجمع بیام چون برگه سهمام دست کارگزاریمه
ولی میام جلو مجمع تا به این اعتصام احمق بگم عرضه نداری برو بمیر بزار ما راحت باشیم
این چه وضعی آخه
من دوسال روی این سهم هستم
بخدا بدهکارم هستم برای این سهم
من چه گناهی داشتم که تویه اوج بی تجربگی این سهم رفت توه پاچه ما
دیگه بخدا هم رویم نمیشه بگم کری برای این سهم بکنه از بس خدا خدا کردم

مهربان
2012/07/07, 22:35
....دوستان این 142 زیان برای سال 90 هست...اونوقت سال 91 چند ساخته...

به امید رشد
2012/07/07, 22:37
اخه برادر من سهمی که برای 90 زیان ساخته انتظار داری برای 91 چیکار کنه
خدا به داد روز بازگشایی برسه
چه شود

meysam_sh_2020
به خدا منم همین طور... چه فرقی داره، رفیقامون دارند خیلی هاشون دیگه:( کاری به هیچی ندارم شایدم خیر سرشون حمایت کنند موقع بازگشایی و فرصت خروج بده اما خدایی این چه وضع گزارش دادنه؟! یعنی چی 142 تومان زیان؟! جمع کنید برید بابا

ای بابا ....چی بگم والا .... این چه گزارشی بود باورم نمیشه.........چه کردن با این شرکت....اعصابم داغونههههههههههههه. خیلی از رفیقامون این سهمو دارن ............

انشالله که روز بازگشایی حمایت بشه فقط میتونم همین رو بگم..........

آریو
....دوستان این 142 زیان برای سال 90 هست...اونوقت سال 91 چند ساخته...

مهربان جان سال 91 که هنوز شروع نشده که خواسته باشه بسازه باید چند ماهی صبر کنیم

مات
2012/07/07, 22:38
با این تحریمها کاملا تابلو بود این سهم هیچ کاری نمی تونه بکنه...

فاذر وفاراک زیاد تحریم ها اثری روشون نداره ولی صدرا با این تحریمها تو پارس جنوبی فقط خاک بازی کرده ..

امیدوارم مسئولین به هوش بیان وگرنه چند سال دیگه با این روند پارس جنوبی تعطیل میشه....جناب چندين ساله پارس جنوبي براي ايران تعطيل شده اگر قبلا كاري هم انجام شده زمانه سيد بزرگوار خاتمي بوده پارس جنوبي با اين برداشتي كه قطر داره انجام ميده چند ساله ديگه رسما تعطيل خواهد شد از بركاته اقايونه كه قطر فسقلي با برداشت از پارس جنوبي كه براي ما ايراني ها هست شاخ شده براي دنيا و كار رو به جايي رسونده كه تو روي رو سيه هم واميسته

پرریسک
2012/07/07, 22:42
جناب چندين ساله پارس جنوبي براي ايران تعطيل شده اگر قبلا كاري هم انجام شده زمانه سيد بزرگوار خاتمي بوده پارس جنوبي با اين برداشتي كه قطر داره انجام ميده چند ساله ديگه رسما تعطيل خواهد شد از بركاته اقايونه كه قطر فسقلي با برداشت از پارس جنوبي كه براي ما ايراني ها هست شاخ شده براي دنيا و كار رو به جايي رسونده كه تو روي رو سيه هم واميسته

این رو به اون دوستانی بگید که هنوز تو رویاهای خودشون سیر می کنن وشعار ما می توانیم سر میدن ....

بعد ورشگستگی گروه خودر انکاری گروه دوم اینها هستن ....خدا به داد سهامدارهاش برسه ...

در مورد سید بزرگوار هم فقط همین رو بگم خیلی دلتنگ اون روزها ویک روز ارامش هستم...

خدایا خودت به این مردم ودر اولویت اونها به این سهامدارها رحم کنن که به طور جد میشه گفت مظلوم ترین قشر جامعه ما در حال حاضر هستن....آمین..

آریو
2012/07/07, 22:44
با توجه به وضعيت مالي شركت صدرا و بدهي به سيستم بانكي مشكلات زيادي در ارتباط با استفاده از روشهاي فوق وجود
دارد. اعمال تحريمهاي گسترده عليه جمهوري اسلامي باعث گرديده است كه بخشي از مراودات مالي شركت با خارج از كشور
عليالخصوص در ارتباط با انتقال وجوه و برخي از خريدها با مشكل مواجه گردد. با وجود مشكلات مذكور، شركت بدنبال
يافتن منابع جديد جهت انجام امور مالي و بازرگاني خود بوده است كه تا حد زيادي نيز توانسته با بكارگيري تمهيدات و
روشهاي جايگزين نسبت به حل مشكلات اقدام نمايد، هر چند انجام اين موارد هزينههايي فراتر از سيستم بانكي را به شركت
تحميل مينمايد، ولي به مراتب از هزينههاي درخواستي صرافيهاي داخلي پايينتر بوده است. ضمناً با توجه به مذاكرات
صورت گرفته با برخي از بانكها در حال حاضر امكان انتقال وجه از جمله وون كره و يوان چين به برخي از كشورهاي جنوب
شرقي آسيا وجود دارد. بديهي است ادامه شرايط موجود در آينده باعث از دست رفتن بخشي از درآمدهاي شركتها از جمله
صدرا خواهد بود و تنها اقدام دولت در جهت كمك به شركتها از طريق تخصيص ارز در خارج از كشور به ميزان مورد نياز و
ساير اقدامات جبراني، رهگشا خواهد بود.
خاک بر سراینا را ننویسه نمیشه

ata007
2012/07/07, 22:44
بدبختی شروع شد باز این صدرا میاد کل بازار رو به هم میریزه ولی انشاا... که حمایت اساسی بشه و سهامداراش بهترین تصمیم را بگیرند

Fmoradi
2012/07/07, 22:46
همش از يه اشتباه تو نماز جمعه شروع شد كاش اون موقع بر ميگشت و ميتوانستن جهت رو عوض كنن يه روزي روحاني تعليق رو پذيرفت تا كار هاي كشور جلو بره
يه ....... اومد حالا هر چي ميخوان تعليق كنن اونوري ها امتياز نميدن

به امید رشد
2012/07/07, 22:49
این وسط یکی نیست با ما سهامداران دلداری دبه
به کی بریم دردمون رو بگیم به اعتصام؟ یا کی به رهبر؟
ولی بازم خودم به خودم میگم که لعنت بر خودم باد که خودم کردم
این مملکتی که این جوری از جووناش داره حمایت می کنه
ما از حوونیمون خیری ندیم
خوش بحال پیرها
امروز خیلی پیام زدم
از بس عصبی شدم
باز هم میگم به امید روز بهتر

negar
2012/07/07, 22:56
این وسط یکی نیست با ما سهامداران دلداری دبه
به کی بریم دردمون رو بگیم به اعتصام؟ یا کی به رهبر؟
ولی بازم خودم به خودم میگم که لعنت بر خودم باد که خودم کردم
این مملکتی که این جوری از جووناش داره حمایت می کنه
ما از حوونیمون خیری ندیم
خوش بحال پیرها
امروز خیلی پیام زدم
از بس عصبی شدم
باز هم میگم به امید روز بهتر

حالا ناراحت نباش شاید اینم مثل خیلی سهمهای زیانده با حمایت به جایی رسید ولی مجمع بروید پیام بزن منم وقتی کارای عجیب و غریب میکنم تو فرومها زیاد پیام میزنم ما گوش میدیم و ارزوی حمایت همه جانبه از سهم براتون داریم الان شاید واسه رو کم کنی تحریم بی اثر است بیشتر حمایت کنند

مات
2012/07/07, 22:57
همش از يه اشتباه تو نماز جمعه شروع شد كاش اون موقع بر ميگشت و ميتوانستن جهت رو عوض كنن يه روزي روحاني تعليق رو پذيرفت تا كار هاي كشور جلو بره
يه ....... اومد حالا هر چي ميخوان تعليق كنن اونوري ها امتياز نميدن

كدوم تعليق مطمئن باشيد اگر ايران ميخواست تعليق كنه الان خيلي وضع بهتر بود اينا فقط دارن همين جور ميپيچونن تا زمان بخرن و غربي ها هم ميدونند اين قضيه رو تو تلويزيون ميان نظر سنجي ميكنند بعد ميگن هك شده بوديم گول حرفاي اينا رو نخوريد كه ميگن ميخوايم تعليق كنيم اون وري ها امتياز نمي دن ي روده راست تو شيكم اينا نيست

ata007
2012/07/07, 23:04
كدوم تعليق مطمئن باشيد اگر ايران ميخواست تعليق كنه الان خيلي وضع بهتر بود اينا فقط دارن همين جور ميپيچونن تا زمان بخرن و غربي ها هم ميدونند اين قضيه رو تو تلويزيون ميان نظر سنجي ميكنند بعد ميگن هك شده بوديم گول حرفاي اينا رو نخوريد كه ميگن ميخوايم تعليق كنيم اون وري ها امتياز نمي دن ي روده راست تو شيكم اينا نيست

شما یکمی عینک خوشبینی بزنید اینطور که بدبینانه نگاه میکنید نیست
این برهه بگذره همه چی درست میشه نگران نباشید گرچه دوستان و اکثر سهامداران زیان زیادی کرده اند و اعصاب مصاب همه داغونه ولی اون کسی هم که میاد بورس باید ریسک همه چی رو هم در نظر بگیره
چون دل شیر نداری سفر عشق مرو

مات
2012/07/07, 23:11
شما یکمی عینک خوشبینی بزنید اینطور که بدبینانه نگاه میکنید نیست
این برهه بگذره همه چی درست میشه نگران نباشید گرچه دوستان و اکثر سهامداران زیان زیادی کرده اند و اعصاب مصاب همه داغونه ولی اون کسی هم که میاد بورس باید ریسک همه چی رو هم در نظر بگیره
چون دل شیر نداری سفر عشق مرو

كدوم عينك خوشبيني ي مصاحبه كرده پسر جنتي كه تازه از خودشونه گفته ما با كارهايي كه كرديم ي كشور دوست نداريم تو دنيا بايد واقعيت ها رو ديد خودرو به چه روزي افتاده اين از صدرا پتروشيمي ها تو صادرات به مشكل خوردن اگرم الان روپان فقط رو حساب قيمت دلاره ما تو اين 8 سال به اندازه 800 سال عقب افتاديم اون عراقي كه از ما كلي پايين تر بود الان داره تمام نفتايي رو كه با ما شريكه رو داره استخراج ميكنه و ما به خاطر تحريم فقط و فقط داريم نگاه ميكنيم ايا غني سازي 20 درصدي ارزشش رو داره؟

مهربان
2012/07/07, 23:11
مهربان جان سال 91 که هنوز شروع نشده که خواسته باشه بسازه باید چند ماهی صبر کنیم
.....اهان ......اینجوریه داستان....ممنون آریوی عزیز....

حسین
2012/07/07, 23:14

مهرداد خیلی بامزه گفتی...

مهربان
2012/07/07, 23:16
مهرداد خیلی بامزه گفتی...

....یه 5 تومن داری تا سر برج بدی؟/:)....شماره کارت بدم...

حسین
2012/07/07, 23:18

....یه 5 تومن داری تا سر برج بدی؟/:)....شماره کارت بدم...

شمارتو برا حمید عبدال...بفرست...برات کارت به کارت می کنم

ata007
2012/07/07, 23:20
كدوم عينك خوشبيني ي مصاحبه كرده پسر جنتي كه تازه از خودشونه گفته ما با كارهايي كه كرديم ي كشور دوست نداريم تو دنيا بايد واقعيت ها رو ديد خودرو به چه روزي افتاده اين از صدرا پتروشيمي ها تو صادرات به مشكل خوردن اگرم الان روپان فقط رو حساب قيمت دلاره ما تو اين 8 سال به اندازه 800 سال عقب افتاديم اون عراقي كه از ما كلي پايين تر بود الان داره تمام نفتايي رو كه با ما شريكه رو داره استخراج ميكنه و ما به خاطر تحريم فقط و فقط داريم نگاه ميكنيم ايا غني سازي 20 درصدي ارزشش رو داره؟

عزیز دل اینایی که شما فرمودین منم هم واقفم و میدونم چی به چیه
ولی اونایی که سکان دار امورات هستند از من و تو بهتر میدونن چی کار دارن میکنند
یعنی من و تو فقط اینجور چیزا رو میدونیم اونا نیمدونند؟
صبر صبر صبر

Fmoradi
2012/07/07, 23:21
حاج حميد تاسي
منظور عكس اوتار است چه خبر حاجي دوستت اعتصام گل كاشت ديگه از اون خبراي انچناني دروغ نداري ملت برن سر كار
به حاجي بگو حاجي از اون ريشت كه ديگه گرو نميره خجالت بكش پولا رو كجا فرستادي

zafar3000
2012/07/07, 23:23
از اين به بعد با اين گزارش ديگر نبايد به اميد 94 باشيم بلكه در گزارش گفته اند 96 (برنامه 5 ساله) ضمنا
احداث تاسيسات سرچاهي، خطوط لوله جمعآوري و انتقال نفت خام و تاسيسات فرآورش نفت و جمعآوري و تزريق گازهاي همراه توليدي ميادين
نفتي خشت: پيشرفت 89مهندسي:85 درصد و سال 90 با همت مضاعف كم شده شده 78 درصد جالبه

مات
2012/07/07, 23:24
عزیز دل اینایی که شما فرمودین منم هم واقفم و میدونم چی به چیه
ولی اونایی که سکان دار امورات هستند از من و تو بهتر میدونن چی کار دارن میکنند
یعنی من و تو فقط اینجور چیزا رو میدونیم اونا نیمدونند؟
صبر صبر صبر

اگر ميدونستن كه حال و روز اين مملكت اين نبود كه خودشون دارن اذعان ميكنند كه اين مملكت مشكل اقتصادي داره اخه چرا بايد كسي كه نمي تونه اين مملكت رو بچرخونه بايد 8 سال تو بالاترين رده اجرايي كشور قرار بگيره مگه كارشناسا هشدار ندادن مگه خود همين محسن رضايي نگفت مملكت با اين جور اداره كردن داره به پرتگاه ميره ماها فقط خودمونو زديم به خواب

mobin
2012/07/07, 23:25
تنها راه برای جلوگیری از زیان سهامداران زجر کشیده این سهم ، کشیدن موضوع به رسانه های خارجی مثل bbc و voa میباشد تا آقایون هرچند به شکل ظاهری و مقطعی هم شده به داد این سهامداران بیچاره برسند

مات
2012/07/07, 23:27
تنها راه برای جلوگیری از زیان سهامداران زجر کشیده این سهم ، کشیدن موضوع به رسانه های خارجی مثل bbc و voa میباشد تا آقایون هرچند به شکل ظاهری و مقطعی هم شده به داد این سهامداران بیچاره برسند

به جرم وطن فروشي و اخلال در امور كشور همچون درسي بهتون ميدن كه اون سرش نا پيدا باشه

ata007
2012/07/07, 23:29
اگر ميدونستن كه حال و روز اين مملكت اين نبود كه خودشون دارن اذعان ميكنند كه اين مملكت مشكل اقتصادي داره اخه چرا بايد كسي كه نمي تونه اين مملكت رو بچرخونه بايد 8 سال تو بالاترين رده اجرايي كشور قرار بگيره مگه كارشناسا هشدار ندادن مگه خود همين محسن رضايي نگفت مملكت با اين جور اداره كردن داره به پرتگاه ميره ماها فقط خودمونو زديم به خواب

به وقتش جواب همه این سوال ها پیدا خواهد شد عجله نکنید،سیاست توپ بازی،اسباب بازی نیست،هر کسی هم هر حرفی گفته که نباید باور کرد بلکه همان فرد از روی تاکتیک سیاسی اون حرف رو میگه من مردم هم زود باور میکنم

پرریسک
2012/07/07, 23:32
به وقتش جواب همه این سوال ها پیدا خواهد شد عجله نکنید،سیاست توپ بازی،اسباب بازی نیست،هر کسی هم هر حرفی گفته که نباید باور کرد بلکه همان فرد از روی تاکتیک سیاسی اون حرف رو میگه من مردم هم زود باور میکنم

اتا جان تا جام زهر نوش جان نشه همین اش وهمین کاسه..

هسته تاوان داره..تاوانش هم در گزارش شرکتها داره نمایان میشه...

البته امیدوارم این گزارش اشتباه باشه چون وقتی صدرا با این همه کار وپروژه این همه گند می زنه بقیه شرکتها الفاتحه ..فقط دیروزود داره..

negar
2012/07/07, 23:33
پرستو جان به بحثتان کار ندارم ولی خود این محسن رضایی از اونایی بوده که از لبه پرتگاه هم پرت کرده حالا پز روشنفکری و فهم اقتصادی گرفته

zafar3000
2012/07/07, 23:36
تنها نكته مثبت گزارش آخر صفحه 10 و ابتدا صفحه 11است اي كاش مشخص مي كرد براي اين قسمت ها چقدر هزينه شده است البته يك جدول ابتدا صفحه 28 آورده است كه مانده دارايي هاي ثابت مولد و غير مولد شركت از 90 ميليارد به 250 ميليارد رسيده است دوستاني كه وارد ترند لطفا توضيح دهند!!!!!!!!!
ديگر پروژههاي زيرساختي در حوزه كشتي سازي ميباشد كه با بهرهبرداري از آن ميزان درآمدزايي كارخانه درياي خزر
حدود 120 ميليارد ريال ساليانه افزايش خواهد يافت. طرح توسعه كارخانه فراساحل جزيره شامل ساخت محوطه
جكآپ، ساخت اسكيدويها، خريد و نصب تجهيزات و ... از ديگر طرحهاي زيرساختي ميباشد كه درآمدزايي آن
ساليانه 846 ميليارد ريال برآورد ميشود.
نگاهي به آمار خريد و مصرف مواد اوليه در انتها صفحه 27 آيا نشانه تحريم است؟؟؟؟؟؟؟
در مجموع اين گزارش نشانه شجاعت (يا بخوانيد حماقت) نويسندگانش قبل از مجمع است

meysam_sh_2020
2012/07/07, 23:38
تنها نكته مثبت گزارش آخر صفحه 10 و ابتدا صفحه 11است اي كاش مشخص مي كرد براي اين قسمت ها چقدر هزينه شده است البته يك جدول ابتدا صفحه 28 آورده است كه مانده دارايي هاي ثابت مولد و غير مولد شركت از 90 ميليارد به 250 ميليارد رسيده است دوستاني كه وارد ترند لطفا توضيح دهند!!!!!!!!!
ديگر پروژههاي زيرساختي در حوزه كشتي سازي ميباشد كه با بهرهبرداري از آن ميزان درآمدزايي كارخانه درياي خزر
حدود 120 ميليارد ريال ساليانه افزايش خواهد يافت. طرح توسعه كارخانه فراساحل جزيره شامل ساخت محوطه
جكآپ، ساخت اسكيدويها، خريد و نصب تجهيزات و ... از ديگر طرحهاي زيرساختي ميباشد كه درآمدزايي آن
نگاهي به آمار خريد و مصرف مواد اوليه در انتها صفحه 27 آيا نشانه تحريم است؟؟؟؟؟؟؟

تا قبل مجمع شاید باز نشه.
باید گزارش و پیش بینی 91 هم اعلام بشه ......

کیوان
2012/07/07, 23:39
الان میشه به عمق فاجعه سفته بازی روی این سهم در حالیکه زیانش مشهود ولی پنهان بود و زمانیکه از طریق بعضی سایتها و مصاحبه ها مکرر مدیرعامل صدرا و تکذیب پس از آن و فعالیت بعضی آی دی های شناخته شده در صعود سهم تا 280 ، پی برد. خاطره تلخ این سهم زهرماری را هیچوقت فراموش نمی کنم .
کثیف ترین و آلوده ترین سهمی بود که من در بورس تاکنون دیدم....

negar
2012/07/07, 23:39

والا ما که 2 سال پیش شنیدیم این صدرا یک شرکتی زده که سودها رو به اون منتقل میکنه یک چنین قضیه ای در بازار بود

علامه
2012/07/07, 23:41
یعنی ممکنه با این گزارش 150 به بالا باز بشه؟ امیدوارم گزارش 91 کاذب هم که شده خوب بده تا دوستانی که به اشتباهشون پی بردن زیادی تنبیه نشن و فرصت خروج داشته باشن(از جمله خودم)

محمود
2012/07/07, 23:41
حاج حميد تاسي
منظور عكس اوتار است چه خبر حاجي دوستت اعتصام گل كاشت ديگه از اون خبراي انچناني دروغ نداري ملت برن سر كار

خاتم !!!! کار با صدرا حساب با خاتم

zafar3000
2012/07/07, 23:46
خود زني قبل از مجمع
چه مجمعي شود
شايد هم دارند به مرگ مي گيرند تا روز مجمع به تب راضي شويم
سال قبل كه گزارش اين مترسك ها به مراتب بهتر بود اوضاع خراب بود واي به حال امسال فكر كنم نيروي ضد شورش بايد بيايد مجمع

naruto
2012/07/07, 23:47
حاج حميد تاسي

بی اختیار یاد حاجی گرینوف اخراجیها افتادم!
آخه شباهت هم اینقدر؟!
و من ا... توفیق!10 دلار!

baradaran
2012/07/07, 23:48
به اعتقاد من اتفاقی که صورت گرفته از این قرار است .
ناظرین بورس و شخص مالمیر نگاه گزینشی به سهامها دارند و نسبت به صدرا بسیار حساس هستند به همین خاطر به محض اینکه اسفند ماه صدرا با صف خرید سنگین همراه شد نماد برای شفاف سازی متوقف شد .
فروردین اعتصام اعلام کرد گزارش آماده است و تا اواخر فروردین نماد بازگشائی خواهد شد ولی ان گزارش توسط حسابرس بورس رد شد .
در گزارش قبلی طبق روال دو سال گذشته شرکت سود عملیاتی بالا و البته در مقابل هزینه های سنگین داشته ولی در نهایت سود و زیان سهم مثل همیشه اندکی مثبت یا منفی بوده است ولی اتفاقی مهم زمانی صورت گرفت که حسابرس سرفصل سود را رد کرد و شرکت مجبور شد مطابق نظر حسابرس سود عملیاتی را کاهش دهد ولی بخش هزینه ها چون قبلا اعلام شده بود بدون تغییر باقی مانده در واقع شرکت همیشه هزینه ها را بیش از حد نشان میداد تا سود بالا اعلام نکند ولی این مرتبه در مقابل عمل انجام شده قرار گرفت و مجبور شده این گزارش را ارسال کند
حالا به احتمال زیاد شرکت مجبور است برای سال 91 پوشش مناسب اعلام کند تا بخش از این گزارش تعدیل شود و یا اینکه با یک خبر که احتمالا در مجمع اعلام خواهد شد تا حدی از اثر این گزارش کم کند .
حتی این احتمال وجود دارد نماد قبل از مجمع در قیمت پائین بازگشائی شود و پس از اینکه خریدهای آقایان تکمیل شد با اخبار مثبت در مجمع با قیمت مورد نظر بازگشائی شود .
بنابراین به نظر دوستانی که سهامدار صدرا هستند بهتر است چنانچه قبل از مجمع سهم در قیمت پائین بازگشائی شد حداقل تا بعد از مجمع از فروش سهم خوداری کنند .

مصطفی مصری پور
2012/07/07, 23:51
چقدر توی این فروما صدرا داغ شد و چه تارگتهایی که ندادن.کسی یادش هست سود 80 تومنی و تارگت 800 تومنی؟

بخدا عاقبت نداره این جور جو دادنا.

حداقل اوناییشون که داعیه بنیادی کاری دارن بیان و از گزارش دفاع کنن

خدا میدونه چند نفر سر این گزارش سکته میکنن

zafar3000
2012/07/07, 23:53
استعمار واستثمار ايراني نمونه واضحش صدرا
از قديم گفته اند خدا خ...را شناخته شاخش نداده
خوب شد ما الان جاي آمريكا خونخوار نيستيم وگرنه به ما چي مي گفتند
تبريك سال حمايت از سرمايه ايراني به سردمداران صدرا منجمله وزير نفت
ضمنا خواجه علي در اين گزارش كه امضا كرده نشان داده كه از افت سهام كاملا مطلع است وروز مجمع نمي توانند بگويند خبر نداشتيم

مهربان
2012/07/07, 23:59
شمارتو برا حمید عبدال...بفرست...برات کارت به کارت می کنم

.....یعنی من پیش تو 5 تومن اعتبار ندارم....؟؟؟[-(

meysam_sh_2020
2012/07/08, 00:01
...[COLOR=#ff0000]..یعنی من پیش تو 5 تومن اعتبار ندارم....؟؟؟[-(

:))دکتر شما دیگه کی هستی خوب با کلمات بازی میکنی خوب یهو اصل ضرب المثل رو میگفتید چرا رمزی......... =))

222
2012/07/08, 00:03
تعجبم از بعضی دوستانه که حرف از حمایت در روز بازگشایی میزنن.آخه مگه با این گزارش میشه حمایتش کرد؟به فرض محال200تومن هم باز بشه1دقیقه بعدش صف فروش چند10میلیونی براش تشکیل میدن.

وحید 20
2012/07/08, 00:12
چقدر توی این فروما صدرا داغ شد و چه تارگتهایی که ندادن.کسی یادش هست سود 80 تومنی و تارگت 800 تومنی؟

بخدا عاقبت نداره این جور جو دادنا.

حداقل اوناییشون که داعیه بنیادی کاری دارن بیان و از گزارش دفاع کنن

خدا میدونه چند نفر سر این گزارش سکته میکنن
باید منتظر گزارش پیشبینی سال 91 بود ولی با این زیان شدبد که به اندازه قیمت سهم بود زیان انباشته شرکت هم شدیدا رفت بالا.
برای پیشبینی سال 91 هم بازار اعتماد نخواهد داشت مگر خبر خاصی بیاد.
اینکه بخوان با اوردن پول پشت سهم چیکار کنن یه بحثه همونطور که وقتی با سفته بازی بردن 420 انداختن به ملت.....
اما در مورد تبلیغات یه عده که البته مثل قبل نیست یه زمانی بود که تاپیک صدرا 24ساعته همه سایتها بالا بود و بعد از اینکه خیلیها بدبخت شدن دیگه تاپیک صدرا داغ نبود
اما متاسفانه عده ای هرچند انگشت شمار بازهم دست بردار نشدند و اقدام به اعلام داشتن خبرهای رانتی و ارتباط با مدیر عامل و خبرهای خوب کردند!! و نکته جالب اصرار بر مواضع قبلی با وجود اعتراضات بود. حالا مصطفی جان چندی پیشم گفتم اینکه کسی تحلیل کنه و درست درنیاد اشکالی نداره منتها اینکه یکی بیاد بگه صدرا 10 دلار میرسه این دیگه تحلیل نیست و فریب دیگران و جو دادن کاذب است. باز تارگت 800 تومانی رو هرکی داده خدا پدرمادرشو بیامرزه تارگت 10 دلاری!!!!
انشالله خبرهای بد تموم شده باشه و خبرهای خوب بیاد و حمایت کنن تا دوستان ضرر نکنن که ارزوی قلبی منه و سهامداران صدرا هم خوشحال بشن که خیلی از دوستان دارند.

hamid672003
2012/07/08, 00:17
باسلام:
دوستان عزیز بنده همینجا هستم و با شما و الان ساعت یک نیمه شب است و تاریخ 91/04/18 از لحظه آمدن گزارش در حال خواندن آن هستم و هنوز صفحه 18 هستم و نمی دانم شما با کدام تکنیک تند خوانی توانسته اید این گزارش 68 صفحه ای را بخوانید و تحلیل کنید و باز خورد آنرا در اینجا بنویسید .البته بنده فقط چند تا از پستهای شما را خواندم ولی دوستان زنگ زدن و از محبتهای شما برایم تعریف کردند .ولی دوستان اگر به بنده اعتماد ندارید لطف کنید و قدری به چشمان خود زحمت دهید و گزارش را بخوانید شاید سواد شما به کارتان آمد. بنده که چیزی را تغییر یافته ندیدم و فقط ریختن همه چی روی میز است و از نظر بنده از این بهتر نمی شود و تنها زیان گذشته به سال 90 منتقل شده است (کاری که به نظر بنده اشتباه محض است)وگرنه سال 90سود 242 ساخته و سال 91 را هم 30ريال سود اعلام می کند و اگر یادتان باشد بنده قبلا گفته بودم 90 یکی دوتومن و 91 بیست و یکی دو تومان و زیان انباشته قبل باید در حسابها آورده شود و یا به تدریج مستهلک شود(در حقیقت روش حسابرس اینگونه بوده که خواسته آن مثل را انجام دهد که می گوید : مرگ یکبار و شیون هم یکبار).(از نظر بنده یک نکته مهم پیش آمده و آنهم شفاف سازی است) در ضمن زیان انباشته شرکت که الان 2800ريال برای هر سهم اعلام شده به نظر بنده هنوز هم ملاحظاتی دارد و در واقع بنده منتظر 3200 ريال بودم و با وجود همین مطلب بنده معتقدم با کسر زیان انباشته دارایهای صدرا بیش از ده برابر سرمایه ثبت شده است که این باید شفاف سازی شود و بنده در مجمع فاذر از مهندس درخواست کردم ولی ایشان فرمودند غیر قانونی است و بورس گیر خواهد داد .البته که بنده همیشه گفته ام سود و زیان شما از آن خودتان است و خودتان تصمیم بگیرید . و من الله توفیق .

mobin
2012/07/08, 00:23
به جرم وطن فروشي و اخلال در امور كشور همچون درسي بهتون ميدن كه اون سرش نا پيدا باشه

عزیر من مگه قراره اسمتو جار بزنی!!
فقط کافیه این خبر برای یکی دوروز بشه تیتر برنامه های خبری bbc و voa
اونوقت میبینی که آقایون حسابی به تکاپو میوفتن تا ثابت کنن تحریم ها بی اثر بوده و این شرکتها دارن با اقتدار کارشون رو انجام میدن

باید به یک طریقی حالا یا با ایمیل یا درخواست در سایت این شبکه ها وضعیت این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین پیمانکاران ایرانی پارس جنوبی رو به گوششون برسونیم.

bahary
2012/07/08, 00:30
من خودم از زیاندیده های سنگین صدرا هستم. بالای 50میلیون تومان زیان . و هرگز نمی بخشم همه مسئولین صدرا و خاتم و کشور را که با بی لیاقتی تمام حکومت می کنند و باعث نابودی سرمایه های مردم شده اند. اگر جایی برای دادخواهی پیدا شود حتما برای احقاق حق خود اقدام می کنم . ولی چه فایده که پیدا نمی شود.
بقول شاعر : اگر زباغ رعیت ملک خورد سیبی برآورند غلامان او درخت از بیخ.
از وقتی که با این زیان سنگین از سهم خارج شدم ، بارها به سهامداران هشدار دادم که روی این سهم تبلیغ نکنند و به خیالبافی نپردازند و گول حرفهای سراسر دروغ این حقه بازهای دزد و دروغگو را نخورند. امروز با این گزارش مشخص شد که این شرکت بواسطه مشتی مسئولین بی سواد و بی شخصیت که از رانتخوارترین آدمهای کشورند به بی هویت ترین شرکت بورسی تبدیل شده است و جا دارد که شب و روز لعن و نفرین مردم بدرقه راهشان تا ورود به جهنم و چشیدن عذاب الهی باشد.پیشنهاد می کنم سهامدارانی که در مجمع شرکت می کنند ، به طرح راهکارهای قانونی و قابل طرح در دادگاه برای محکومیت شرکت و جبران خسارت به زیان دیده ها بپردازند و آنچه را که لایق این قوم دغل کار است نثارشان کنند.

bahary
2012/07/08, 00:40
یعنی ممکنه با این گزارش 150 به بالا باز بشه؟ امیدوارم گزارش 91 کاذب هم که شده خوب بده تا دوستانی که به اشتباهشون پی بردن زیادی تنبیه نشن و فرصت خروج داشته باشن(از جمله خودم)

با این گزارش و تحریمهای فلج کننده این سهم بی ارزشترین سهم بازار است. این همه سهم وجود دارد چرا به این یکی دلخوش کرده اید. باور کنید در این شرایط سیاسی و اقتصادی کشور این سهم 20تومان هم نمی ارزد. منتظر سال 94 و بالاتر نشستن هم کار عبثی است و مطمئنا با ادامه این روند وضعیت نه تنها بهتر نمی شود که عمق فاجعه ها ی پیش آمده برای کشور برملاتر می شود.

hamid672003
2012/07/08, 00:40
باسلام:
نگران نباش دوست عزیز درسته صدرا لیدر بازار است ولی یک سهم زیانده مثل شبندر و عرضه اولیه با 690 میلیون سهم که فقط 5 درصد شرکت بود ظرف چند دقیقه جمع شد .حالا صدرا فقط 510 میلیون سهم شناور دارد و 34 درصد شرکت است .پس نگران نباش و بدان بنده خریدارم هر چه ارزانتر بهتر و سپس منتظر سال 94 و فروشی در کار نیست .شما خود دانید .و من الله توفیق .

تعجبم از بعضی دوستانه که حرف از حمایت در روز بازگشایی میزنن.آخه مگه با این گزارش میشه حمایتش کرد؟به فرض محال200تومن هم باز بشه1دقیقه بعدش صف فروش چند10میلیونی براش تشکیل میدن.

behnam
2012/07/08, 00:41
خب با این گزارش یه سری شدن دایه مهربان تر از مادر
اینکه من در بازه بلند مدت تارگت 600 تومنی و نه 800 تومنی برای صدرا دادم به خودم مربوطه و بس
بازم اینکه گفتم میتونه به سود 50 تومنی , ,و نه 80 تومنی برسه بازم به خودم مربوطه
قرارم نیست اینجا به هر بچه دبستانی که دست راست و چپش رو نمیدونه جواب پس بدم

در ضمن به حتی یک نفر هم پیشنهاد خرید ندادم و خودم هم روی صدرا تک سهم هستم
هر کی هست بیاد بگه
پس دیگه اینجا افاضات نکن
این از این...

حسین
2012/07/08, 07:05
.....یعنی من پیش تو 5 تومن اعتبار ندارم....؟؟؟[-(
دکتر به وحید سلام برسون....تو برا ما معدن اعتباری....

ایمان صالح
2012/07/08, 07:08
من یه سال پیش گفتم خودم دارم تو صنعت نفت کار میکنم این شرکتها وضعشون خیلی خرابه گوش نکردید.4 تا نمودار گذاشتید جلوتون گفتین تارگت 400 نه 600.کلیم میکنه فلان قدر تعدیل میده بهمان قدر.آقایون خانومها صنعت نفت با وجود تحریمها برشکسته است.تکنولوژی و صنعت منهای آمریکا، اروپای غربی و ژاپن یعنی پشگل.یعنی برگشت به 1400 سال پیش.بقیه کشورها از خودشون چیزی ندارن.حالا هی آسمون ریسمون ببافین.برین یقه اونایی رو بگیرین که باعث تحریمن بعد بگین فلان مدیر لایق بود یا نبود.

سلطان بورس
2012/07/08, 07:17
سلام
دوستان من واقعا ناراحت شدم که صدرا چنین گزارش بدی را داده و سهام دار این شرکت نیستم ولی انشا الاه حمایت کنن و اجازه خارج شدن را از سهم با ضرر کمتر به دوستان بدهند
دوستانی که سهم را دارند امسال تو مجمع کوتاه نیان .
مجمع پارسال که قیمت سهم تا 150 آمده بود و انقدر گزارش بد نداده بود داشت بزن بزن میشد ، امسال دیگه فکر کنم تو مجمع خون ریخته بشه
ولی این اعتصام عجب شجاعی هست که مجمع اعلام کرده با این وضعیت

ایمان صالح
2012/07/08, 07:25
مساله این است:تحریم=هزینه سرسام آور

مات
2012/07/08, 08:31
صدرا با اين گزارشش اولين كاري كه كرد فاذر رو منفي كرد و فاراك رو صف فروش حال بايد ديد با اومدنش چي كار ميكنه

ناظم
2012/07/08, 09:26
مسئولین کشور که می گویند تحریمها اثر ندارد باید جوابگو باشند این خبر باید به اطلاع غربی ها برسد تا خوشحال شوند ضمنا روز مجمع فراموش نشود امسال مجمع صدرا دیدنی است اگر از حقتون می خواهید دفاع کنید در مجمع شرکت کنید

hamid672003
2012/07/08, 10:32
باسلام:
دوستان عزیز با وجود این همه نگرانی که دارید بازهم در مجمع شرکت نمی کنید؟(باید دید شما چه می کنید!) . بنده از شما خواهش می کنم شروع به طرح سوال اساسی نمایید و از توهین و یا بی ربط گویی بپرهیزید تا یک سری سوال مشخص و درخواست مشخص آماده نماییم و در مجمع توسط یکنفر قرائت شود و همه از اوحمایت کنیم تا به درخواستهایمان پاسخ منطقی داده شود .همه ما باید کمک کنیم تا به آنچه که می خواهیم و مستحق آن هستیم برسیم .باز هم تکرار می کنم :لطفا گزارش را کامل مطالعه نمایید و سوالات منطقی و موثر را در ذیل این پست درج نمایید و بدانید که ما حقیقی ها 34 درصد صدرا را داریم و می توانیم درصورت با هم بودن حتی نماینده خود را بعنوان رئیس هیت مدیره معرفی کنیم .و مطمئن باشید به نتیجه خواهیم رسید (حمایت از شما ).و من الله توفیق .

bahary
2012/07/08, 10:53
مسئولین کشور که می گویند تحریمها اثر ندارد باید جوابگو باشند این خبر باید به اطلاع غربی ها برسد تا خوشحال شوند ضمنا روز مجمع فراموش نشود امسال مجمع صدرا دیدنی است اگر از حقتون می خواهید دفاع کنید در مجمع شرکت کنید

مسئولین کشور شکر زیادی می خورند. اینها از اساس و پایه دروغ گفتن در ذاتشان است و حرف راست نمی توانند بزنند. زیرا بفرمایش قران مجید " ...... ام من اسس بنیانه علی شفاجرف هار فانهار به فی نار جهنم والله لایهدی القوم الظالمین " سوره توبه ایه 109

ناظم
2012/07/08, 10:53
در مجمع امسال صدرا درگیری شدیدی رخ خواهد داد

zafar3000
2012/07/08, 10:54
شرمنده سهامداران هستم

اعتصام در خاتمه با اشاره به برگزاری مجمع عادی سالیانه صدرا در هفته آخر تیر ماه امسال، خطاب به سهامداران گفت: با توجه به وضعیت نامناسب بازار سهام در ماه های اخیر، اگرچه توقف نماد معاملاتی "خصدرا" از یک نظر می تواند مطلوب باشد اما مدیریت شرکت از این وضعیت استقبال نکرده و خود را شرمنده سهامداران می داند.

"معتقدم سهام شرکت باید هرچه سریع تر با بازگشایی نماد دوباره امکان معامله پیدا کرده و برای این منظور به دنبال رفع ایرادهای مورد نظر در این زمینه هستیم.

البته امیدواریم پس از برگزاری مجمع عادی سالیانه معاملات سهام صدرا در روند مناسبی در بورس قرار گیرد."
شايد از اين جمله بشود اين تفسير را كرد كه سكته اصلي را براي بعد از مجمع بايد نگاه داشت چون هر وقت اين بابا اميد وار شد ما خانه خراب تر شديم

zafar3000
2012/07/08, 10:57
دقایقی پس از انتشار این خبر روابط عمومی شرکت صدرا در گفتگو با تحریریه بورس نیوز ارسال گزارش های مالی این شرکت به سازمان بورس را، حسابرسی نشده عنوان کرد.
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=70208

mobin
2012/07/08, 10:58
در مجمع امسال صدرا درگیری شدیدی رخ خواهد داد

اين آرسن لوپن هايي كه من ميبينم ،مطمئن باش سر همه سهامدارها رو همچين شيره بمالند كه آخرش ازشون تشكر هم بكنن

zafar3000
2012/07/08, 11:03
شركت هاي طرف حسابمان را بهتر بشناسيم
شركت مهندسي نيروي نفت و گاز (سهامي خاص)
شركت سرمايه گذاري دانايان پارس (سهامي عام)
شركت شهريار مهستان (سهامي عام)
شركت سرمايه گذاري تدبيرگران آتيه
ايرانيان(سهامي عام)
شركت سرمايهگذاري مهر اقتصاد ايرانيان

zafar3000
2012/07/08, 11:05
جالب ترين و خنده دار ترين فصل
فصل 2- پيام هيئت مديره
به دليل تقارن زمان برگزاري مجمع عمومي ساليانه شركت صنعتي دريايي ايران (صدرا) با روزهاي مبارك شعبانيه و بخصوص
ولادت با سعادت حضرت ولي عصر(عج)، فرصت را مغتنم شمرده و صادقانهترين تبريكها را نثار شما عزيزان و سهامداران محترم
مينماييم و اميدواريم اين تقارن همراه با خير و بركت براي شما و مجموعه شركت صدرا باشد. پيشاپيش آرزوي قبولي طاعات شما در ماه
مبارك رمضان را داريم.

zafar3000
2012/07/08, 11:06
جهت افزايش ظرفيتهاي
كارخانهها براي اجراي پروژههاي جاري و همچنين اخذ پروژههاي جديد، فعاليتهاي گستردهاي در حوزههاي زيرساختي شركت انجام گرفت

zafar3000
2012/07/08, 11:08
اهم اقدامات هيئت مديره در سال 1390:
وام 500 ميليون دلاري:روي كاغذ وهوا
تبديل شدن جزيره صدرا به منطقه ويژه
اقتصادي: روي هوا
حجم قراردادهاي منعقد شده در سال 90:حدود هزار ميليارد تومان بوده

zafar3000
2012/07/08, 11:12
رتبه بندي طرح و ساخت: روي هوا
ادعا پارس 1 بين صدرا وپتروپارس نزديك 16 ميليون دلار : روي هوا
سلمان و پترو ايران مبلغ 40 ميليون دلار :روي هوا

zafar3000
2012/07/08, 11:17
ادعاي پروژه پتروشيمي تبريز: 8 ميليارد كه 1 ميليارد تومان در حساب (بابا نميريد ) 7 ميليارد روي هوا
رشادت 120 ميليارد تومان (:o): روي هوا
خشت :24 ميليارد تومان تاييد ولي روي هوا
اروميه مجموع 26 ميليارد تومان كه 21 ميليارد تاييد ولي پرداخت در هوا و 5 ميليارد تاييد هنوز در هوا

zafar3000
2012/07/08, 11:22
دعاوي صدرا:
10 ميليارد تومان در 3 پرونده محكوم شده به پرداخت
ادعاي خسارت ريكمرز :صدرا 5 ميليون دلار بدهد تا براش آلماني برقصند
زمين جزيره صدرا :پرونده دست مرد همه كاره دولت از نظر آقايان:در مجموع روي هوا
شركت دزانديس:7 ميليون دلار به صدرا بدهد (عجب يكي مثبت پيدا شد)

zafar3000
2012/07/08, 11:29
طرح هاي زير ساختي (البته احتمالا منظور ساخت وپاخت نبوده بلكه ساخت واقعي كه احتمالا 5 ساله است)
جرثقيل 1000 تني و يك اسكله اتمام سال 91 :افزايش سود شركت 16 ميليارد تومان در سال (نگفته چقدر خرج كرده است)
حوض خشك درياي خزر اتمام وقت گل ني: سود آوري 12 ميليارد تومان در سال
توسعه كارخانه فراساحل جزيره اتمام روز قيامت:درآمد زايي 85 ميليارد تومان در سال
شركت فنآوري آبهاي عميق: اطلاعات نبايد بيرون درز كند
شناور 5000 به اميد 91 خواب خوش ببينيد

zafar3000
2012/07/08, 11:33
سيستم كدينگ اموال راه اندازي : خسته نباشيد با اين همه زحمت كشيدن بعد از 3 سال
اولين بار برنامه عملياتي :گفتم چرا اينجوري ضرر كرديم نگو حضرات عمليات كردند بعد از 3 سال احتمالا بعدش هم سريع عقب نشيني كرده اند كه فقط هزينه مانده
فرايند نظارت ستادي: آقا تورو خدا به زحمت مي افتيد اگر مثل سال هاي قبل نظارت نمي كرديد خيلي بهتر بود

zafar3000
2012/07/08, 11:37
گرفتن اسناد گم شده (بخوانيد نشانه شلختگي تمام )از اداره اسناد مهمانذيري بوشهرو.....:خوش بگذرد به شما و عزيزان بازديد كننده از شما (الهي از گلو يتان لقمه حرام پايين نرود)
سيستم اتوماسيون اداري:بعد از 3 سال عزيزيت نشويد يك وقت

zafar3000
2012/07/08, 11:41
پروژه هاي جاري
پروژه رشادت: ظاهرا براي امسال 91 ديگر تو پاچه سهامدار كردن از اين پروژه تعطيل است
فاز 13 ؤ17و18و22و23و24 بسياري از تجهيزات مورد نياز آنها خريداري و تعدادي از جكتهاي سكوها ساخته شدند :اين يعني اينكه هزينه ها به شكل نقد پيش پيش حساب شده اند ولي در آمد و سود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پروژه آبگير بندرعباس: روي هوا
پروژه خشت: امسال نوبتي هم باشه نوبت اينه كه سهامدار را از اين طريق بچاپند

zafar3000
2012/07/08, 11:44
پروژه هاي جديد: خدا به خير كند
طراحي و ساخت و تحويل 3 فروند بارج رفع آلودگي در شمال كشور
طراحي و ساخت 2 فروند شناور حمل لنگر و خدمات رساني به سكو
مشاركت در پروژه پالايشگاه ميعانات گازي ستاره خليج فارس وپروژه سكوهاي مسكوني ايلام: توسط اين شركت فناوري آبهاي عميق پس سود از آن از ما بهتران وضرر از آن ما اجركم عنداله (در جهنم)

zafar3000
2012/07/08, 11:47
پروژه هاي متوقف: احتمال برنامه 5 ساله براي چاپيدن سهامدار روي اين پروژه ها دارند
ساخت 4 فروند كشتي اقيانوس پيماي چند منظوره24000تني (راستي هزينه ها وموادي كه براي ساخت اين كشتي ها نيمه تمام خرج كردند در انبار است و احتمالا مشمول مسايل امنيتي )
ساخت 3 فروند نفتكش 63000تني

717
2012/07/08, 11:49
دوستان سعي كنيد در اولين فرصت نقد بشين ، ريسك سهامداري خيلي بالا رفته ، اميدوارم همتون پرسود باشين

zafar3000
2012/07/08, 11:50
پروژه هاي زيرساختي اتمام يافته:بابا باريكلا بلاخره يك كاري تمام شد
دو فروند بارج 7000 تني در اختيار شركت فن آوري آبهاي عميق: حتما سود هم بي سود
محوطه ساخت سكوهاي بالابر:
تصفيه خانه فاضلاب كارخانه درياي خزر:لطفا خودتان هم جهت تصفيه سري به آنجا بزنيد بد نيست

zafar3000
2012/07/08, 11:54
بقيه اش خيال بافي است وسر كار گذاري
بورس و بازار سرمايه
ارزش بازار:2,316,000
قيمت سهم :1,544
افت 30 درصدي نسبت به سال قبل در اسفند

zafar3000
2012/07/08, 11:55
510,977,221تعداد سهام ساير سهامداران حقيقي و حقوقي كه مشمول چاپيده شدن مي گردند

zafar3000
2012/07/08, 11:59
غلامحسين خواجه علي:فوق ليسانس و چند شغله:مديرعامل شركت مهندسي نيروي نفت و گاز 
عضو هيئت علمي دانشگاه امام حسين(1111111111111111111111111) خدا بداد برسد دانشجوياني كه از اين طرف خارج مي شوند
مهدي اعتصام:ليسانس صنايع (نشانه شايسته سالاري و برتر بودن حتما تعهد بر تخصص)
رئيس هيئت مديره شركت آذرآب  : وضعيت اشتغال در ساير شركتها
رئيس هيئت مديره شركت فناوري آبهاي عميق 
رئيس هيئت مديره شركت صدرا ساحل 
رئيس هيئت مديره شركت صالكا 
نايب رئيس هيئت مديره شركت ونزايران 
عضو هيئت مديره شركت ايرالكو

zafar3000
2012/07/08, 12:05
محمد علي نظارت:كارشناسي ارشد مديريت ساخت ،مديرعامل شركت فنآوري آبهاي عميق:البته غيب شدن سود هاي سهامداران به ايشان ارتباطي ندارد چون ايشان فقط نظارت مي كند مثل كل بزرگان ديگر در خراب شده
سيد محسن محسني شكيب:دكتراي مكانيك (فكر كنم اين هم مثل بعضي از آقايان قانون گذار احتمالا هنوز ليسانس نگرفته دكترايشان تمام شده است وصد البته در راستاي لبيك گفتن به .....البته اگرتخلفي بوده جزيي بوده واينها خانواده دار هسنتند وداراي محصل ومثل كل مملكت ايران بي خانواده كه نيستند :از افاضات رييس برادر رييس برادر رييس)

zafar3000
2012/07/08, 12:08
رجبعلي نصراله نژاد:كارشناسي مديريت دولتي يعني ليسانس
وباز هم شايسته سالاري ومرتبط با تحصيل :معاون مالي و اقتصادي شركت مهندسي نيروي نفت و گاز
البته مهم عمليات هايي كه كرده اند و تعداد شهداي اين عمليات ها مهم نيست
جلسات هيئت مديره:14 تا و 79 مصوبه خانه خراب كن

zafar3000
2012/07/08, 12:13
مديران اجرايي شركت:
علي قلي پور:معاون مالي و اقتصادي دكتراي حسابداري (در حال تحصيل): نكنه ماموريت تحصيلي دارند به نظرم همه با هم بياييم يك پول سنگين ماهانه به اين حضرات بدهيم تا از خانه خارج نشوند اونطوري شايد شركت سود ساز شد
محمد حسن جليلي:قائم مقام مديرعامل كارشناسي مديريت: بابا پشت پرده ،فحش ها را كسي ديگر مي خورد ولي در بخور بخورها شما سر نه اينطوري نمي شه

وحید 20
2012/07/08, 12:13
با انتشار گزارش هیئت مدیره مشخص شد

زیان 142 تومانی هر سهم صدرا برای سال مالی90 /مجمع سخت مدیران و سهامداران

خبرگزاری فارس:با انتشار گزارش هیئت مدیره صدرا برای سال مالی 90 مشخص شد هر سهم این شرکت بیش از 142 تومان زیان دارد و مدیران آن باید در مجمع 27 تیر به سئوالات و اعتراض و ابهامات سهامداران پاسخ دهند.

http://forums.boursy.com/imported/2012/01/144.jpg
به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس، شرکت پر حرف و حدیث صدرا در حالی از 20 اسفند سال گذشته تاکنون با توقف نماد معاملاتی روبرو بوده که با انتشار گزارش هیئت مدیره صدرا برای سال مالی ، شایعات پیشین مبنی بر وضعیت نامناسب سود و زیان این شرکت 150 میلیارد تومان تبدیل به واقعیت شد. براساس این گزارش، این شرکت که برای سال مالی 89 قادر به تحقق سود 16 ریالی هر سهم شده بود، به دلایلی چون حضور در فازهای 13 ، 17 و 18 و بخش آفشور فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی ، ساخت کشتی های آفراماکس و جکآپ دکلهای حفاری ، پیش بینی سود هر سهم سال مالی گذشته را حدود 5 تومان اعلام کرده بود اما برخی از مشکلات و موانع پیش رو همچنان باقی مانده بود. حال بعد از گذشت بیش از 17 ماه از اعلام سود 5 تومانی هر سهم صدرا ، مشخص شده است نه تنها خبری از تحقق این میزان سود نیست بلکه به ازای هر سهم هزار و 426 ریال زیان محقق شده است،بنابراین در جریان برگزاری مجمع سالانه این شرکت که صبح 27 تیر در پژوهشگاه نیرو برگزار خواهد شد، مدیران این شرکت با موجی از سئوالات ، ابهامات و اعتراض روبرو خواهند شد. برپایه این گزارش، اعلام زیان قابل توجه هر سهم صدرا نه تنها موجب کاهش قیمت هر سهم آذرآب و ماشین سازی اراک و تشکیل صف فروش برای این دو شرکت شد، بلکه شرکت هایی مانند مپنا را هم به نوعی متاثر کرد و در کاهش 92 واحدی امروز شاخص اثر گذاشت.

zafar3000
2012/07/08, 12:15
احمد تقوي:معاون منابع انساني كارشناسي ارشد جفرافيابه قول مهران خان :به به
ميزان حقوق و مزاياي مديران اجرايي براساس طرح طبقه بندي مشاغل شركت و ارزيابي عملكرد ايشان پرداخت مي گردد
آقا تورا به هر دين وآيين كه داريد چند ده برابر بخوريد وحقوق بگيريد ولي از خانه خارج نشويد

zafar3000
2012/07/08, 12:17
حسابرس و بازرس قانوني:مؤسسه حسابرسي هشيار بهمند به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانوني شركت، توسط مجمع عمومي عادي ساليانه انتخاب
شده است. حقالزحمه مورد توافق طي سال 1390 بابت حسابرسي نهايي، حسابرسي صورتهاي مالي 6 ماهه و حسابرسي بودجه
پيشنهادي مبلغ 1,096 بوده است
از خود ظاهرا و خيلي خيلي خودي

mahshid
2012/07/08, 12:50
اصلاحیه گزارش فعالیت هیات مدیره روی کدال آمد
http://www.codal.ir/

zafar3000
2012/07/08, 12:52
در كل يويو پول درآوردن از بورس و..... توسط رقباي سال آينده شروع شده است واين بين سخت بايد مواظب بود چون اين افت وحشتناك ، براي اينكه سرمايه تبليغات سال آينده از درونش در بياد، بايد بدنبالش يك صعود با سر وصدا در جهت انداختن به خلق الله باشد
تبليغات انتخابي سال آينده شروع جنجاليش در بورس از چند هفته قبل بود و اوج آن اين گزارش وحتما موج آخرش بازگشايي صدرا بعد مي رويم كه داشته باشيم يك 5 موجي بالا رو انتخاباتي وبعد خدا بداد هركه در بازار است برسد
وبازهم بدبخت آنها كه مي خواهند من سهامدارصدرا را به خاك سياه بنشانند

hossein sh
2012/07/08, 12:56
در گفتوگوی فارس با مدیر اداره نظارت بر ناشران؛
آخرین وضعیت صدرا، پستبانک و بانکهای آرین و تات اعلام شد
خبرگزاری فارس:مدیر اداره نظارت بر ناشران اوراق بهادار آخرین وضعیت ۴ شرکت بورسی و فرابورسی پستبانک، بانکهای آرین و تات و صدرا را اعلام کرد و در مورد اعلام زیان 142 تومانی هر سهم توضیحاتی داد.
http://farsnews.com/newstext.php?nn=13910418000506

*توضیحاتی درباره زیان 142 تومانی هر سهم صدرا
فارس:شرکت صدرا در حالی با توقف نماد از 20 اسفند سال گذشته تا کنون روبرو است که امروز صورتهای مالی این شرکت منتشر و طی آن مشخص شد هر سهم صدرا با بیش از 142 تومانی زیان همراه شده است. در این رابطه چه نکتهای دارید؟
مالمیر: بله شب گذشته در حالی گزارش فعالیت این شرکت منتشر شده که بررسیها حاکی از این است که به ازای هر سهم صدرا در سال مالی گذشته 1426 ریال زیان پیشبینی شده است. این در حالی است که 100 تومان هم بابت تعدیل سنواتی زیان اضافه شده و موجب تشکیل زیان انباشته قابل توجهی برای این شرکت شده است.همچنین بعد از افشای صورتهای مالی،حسابرس هم مواردی را در مورد این شرکت اعلام کرده که باید مدنظر سهامداران قرار گیرد.
--------------------------------
فارس: با این شرایط نماد معاملاتی صدرا چه زمانی باز خواهد شد؟
مالمیر:هنوز تصمیمی در این مورد نگرفتهایم. چون پیشبینی سود هر سهم سال 91 آن باید مورد بررسی دوباره و جدیتر قرار گیرد، چرا که این متغیر در گذشته با اطلاعات قدیمی اعلام شده اما با در نظر گرفتن آخرین وضعیت صدرا پیشبینیهای اعلامی قابلیت اتکا ندارد؛ در این رابطه امروز صورتهای مالی حسابرسیشده صدرا هم در سامانه کُدال منتشر میشود.
-------------------------------
فارس:با توجه به درگیر بودن تعداد زیادی از سهامداران حقیقی با شرکت صدرا چه توصیهای به سهامداران دارید؟
مالمیر:توصیه ما به سهامداران به این شرکت و همه شرکتهای این است که همه اطلاعات و گزارشهای هیئت مدیره و صورتهای مالی شرکتها را مورد توجه ویژه قرار داده و توجهی به شایعاتی مانند به کف رسیدن قیمت سهام نداشته باشند.
-----------------------------
فارس:با توجه به تغییر بسیار قابل توجه در عملکرد این شرکت آیا بهتر نیست جلسه معارفهای هم برای سهامداران برگزار شود تا مدیران آن به ابهامات و سوالات سهامداران پاسخ دهند؟
مالمیر:درحالی مجمع صدرا 27 تیرماه برگزار خواهد شد که سهامداران میتوانند نکات مدنظر خود را با مدیران این شرکت در میان بگذارند. با این حال با توجه به اینکه سرمایهگذاران غیر سهامداران شرکت هم ممکن است سوالات و ابهاماتی داشته باشند باید در مورد برگزاری جلسه معارفه قبل از گشایش نماد این شرکت تصمیم گیری کرد تا همه سرمایهگذاران قادر به طرح سوال و رفع ابهام باشند.بنابراین در مورد بررسی خواهیم کرد.
گفت وگو از علی رضایی زاده

رامین آرتی
2012/07/08, 13:05
صدرا شاید وقتی دیگر

شاید قبل از اینکه بحث را آغاز کنیم یکبار دیگر به اشتباهات خودمان نگاه کنیم و قبل از سلاخی دیگران، خود را به دادگاه خویشتن ببریم.آخر ما را با صدرای بی حساب و کتاب چه؟چرا ما چندباره گول این مصاحبه های بی سرو ته و سرتاسر دروغ را خوردیم؟چرا ما استراتژی منسجمی نداریم تا ما را از ورود به این چنین گردابهایی در امان دارد.چرا شرایط بنیادین را در نظر نمی گیریم و با حرف و حدیث و شایعه و مصاحبه و در نهایت با متمم خوش خیالی وارد بازی خطرناکی می شویم و خود را بازیچه افرادی می کنیم که یا نمی دانند و یا خود را به نادانی زده اند!آری اولین متهم خود ماییم که اسیر اشتباهاتمان شدیم و ساده انگارانه گفتیم که فقط ما می دانیم و دیگران نمی دانند!آنها بدخواه ما هستند!توهم توطئه زدیم و هزار دلیل خیالی برای توجیه خرید بدترین سهم تاریخ ایران ساختیم و پرداختیم و تنها خود را آرام کردیم.....

سهمی که به گفته مدیرانش در 280 تومان خریدینی بود وباید ارزشش بیش از اینها می بود، سهمی که سال 90 سال شکوفاییش بود! سهمی که همیشه دست آویز فرصت طلبان بوده و همیشه به دارنده خود چیزی جز فرسایش اعصاب و زیان هدیه نکرده است.

یک بنده خدایی گفته بود: دروغ را آنقدر بزرگ بگویید که باور نکردنش سخت باشد!

ما که چشمانمان به زیان 142 تومانی صدرا خشک شده! علارغم همه هشدارهایی که در یکی دو سال گذشته در مورد این سهم داده بودیم اما به مغزمان هم یک چنین زیانی خطور نمی کرد! شاید این طور بگوییم که به ذهن بدبین ترین افراد هم این چنین سناریویی خطور نمی کرد!

اما متاسفانه واقعیت این شرکت این است: صورتهای مالی با شما حرف می زنند.خوب گوش کنید:

زیان انباشته به بیش از 200 تومان برای هر سهم رسیده است.

بدهیهای شرکت به بیش از 1000 میلیارد تومان رسیده است.

سهامداران شرکت را نگاه کنید.در مورد ماهیت آنها و شیوه بنگاه داریشان چیزی نگوییم بهتر است! تفکر سرمایه گذاری ما با آنها خیلی متفاوت است، خیلی!

تحریمها هم که دیگر کمر این سهم را شکسته است.به یا دداشته باشید صدرا در بخش دریایی پروژه پارس جنوبی مشغول به کار است و پیشرفت پروژه در این بخش مستلزم نصب تجهیزاتی هست که می توان گفت صد درصد وارداتی هستند.پیشرفتی که در رسانه ها از آن صحبت می شود مربوط به بخش خشکی پارس جنوبی است که آنهم عملا ربطی به صنعت نفت و گاز ندارد و عمدتا" خاکبرداری(بخوانید خاک بازی!) و ساختمان سازی را شامل می شود.

می بینید که وضعیت شرکت بسیار اسفبار تر از آنی است که بتوان برای آن چاره ای اندیشید.

اما به نظر شما چرا صدرا با سهامداران خود اینگونه کرد و اینکه آیا سازمان بورسی که سود 25 تومانی را قبول نکرده بود زیان 142 تومانی را قبول می کند؟چرا صورتهای مالی به کدال ارسال نشده و تنها گزارش فعالیت هیئت مدیره در کدال قرار دارد.اصلا" یکی به ما بگوید در این بازار طرف حساب سهامداران کیست؟

سازمان بورس؟

شرکت بورس؟

صدرا؟

سهامدار عمده؟( توجه شما رو به قطر گردن سهامدار عمده جلب می کنم؟)

وزیر نفت!( رستم خان قاسمی، سه سال مهلت شما هم چند ماهیست تمام شده!)

واقعا فرصت سوزی که صدرا برای خود و سایر شرکتهای گروه و کلیت بازار بوجود آورد را چه کسی پاسخ می دهد؟فرصت افزایش سرمایه،انتشار صکوک و هزار نوع بی اعتمادی دیگری که نسبت به بازار بوجود آمده است.

شرکتی که این چنین در صورتهای مالی خود دست می برد و در عرض کمتر از یکسال سود 25 تومانی را به زیان 142 تومانی تبدیل می کند نباید مورد تحقیق و تفحص قرار گیرد؟آیا نباید مدیران شرکتهای بورسی مورد بازرسی قرار گیرند؟

آیا نباید به جای سهامداران مدیران بی کفایت شرکتها جریمه شوند، تحت پیگرد قانونی قرار گیرند؟

چرا هیچ کس از پاسخگویی نمی ترسد؟

http://namabourse.com/news/detail/24156/%D8%B5%D8%AF%D8%B1%D8%A7-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D9%88%D9%82%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1/

zafar3000
2012/07/08, 13:07
موجودي نقد:سال قبل 2 ميليارد امسال 17 ميليارد تومان
سرمايه گذاري كوتاه مدت سال قبل 0 وامسال نزديك 81 ميليارد تومان
موجودي مواد وكالا سال قبل 221 ميليارد تومان امسال 81 ميليارد تومان (البته كه تحريم نقش نداشته است وامسال بهتر هم خواهد شد)
پيش پرداخت سال قبل185 ميليارد تومان امسال415 ميليارد تومان
دارايي هاي غير جاري سال قبل 194 ميليارد تومان امسال245 ميليارد تومان
بدهي هاي جاري 1700 ميليارد تومان

zafar3000
2012/07/08, 13:09
مالمير:توجهی به شایعاتی مانند به کف رسیدن قیمت سهام نداشته باشند.
اين يعني اينكه تا كف خيلي فاصله است يا چيز ديگر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zafar3000
2012/07/08, 13:16
مانده طلب (بدهي شركت صدرا)
1390/12/ در تاريخ 29:
شركت مهندسي پژوهش صنعت نفت:761 ميليارد تومان صدرا گرفته و 24 ميليارد تومان ديگه به صدرا بدهكار است(سر چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)
شركت فنآوري آبهاي عميق:31.5 ميليارد گرفته و 33 ميليارد هنوز طلبكار است
شركت صنايع فراساحل (صف):4.5 ميليارد صدرا گرفته و 24 ميليارد طلب مانده

بابک 52
2012/07/08, 13:28
باسلام:

همین که گفتین خوبه

بورس با هیچکس شوخی نداره

دفاع از چی میکنید؟

از گزارشهای به موقعش؟

از سودش؟

از مدیر عاملش

از شفاف سازیهاش؟

جناب آقای hamid672003 با سلام قرار شد وقتی گزارش صدرا اومد این مطلب را بیاریم بالا . حال باز هم از صدرا و مدیرعاملش و ... طرفداری کنید . باز هم صبر می کنیم تا صدرا باز شود و بعد از باز شدن ، مجددا" این نوشته ها را میاریم بالا ، ببینیم از چه طرفداری می کنید!!!!!

ناظم
2012/07/08, 13:31
صدرا هیچی ندارد و ار آنجایی که این سهم من را نابود کرد من هم روز مجمع بلوایی به پا کنم که آن سرش نا پیدا

بابک پناهی
2012/07/08, 14:03
صدرا هیچی ندارد و ار آنجایی که این سهم من را نابود کرد من هم روز مجمع بلوایی به پا کنم که آن سرش نا پیدا

یک دست صدا نداره
باید یه 20 نفری اونجا یه کتک کاری با هیئت مدیره راه بندازن تا ببینن چی به چیه!!! این دولت که صدرا نمونه ی کوچکی از اونه با حرف و منطق رابطه ی خوبی نداره باید سهامدارا بهشون درسی بدن که هیچ وقت یادشون نره

از ماست که بر ماست ...

ناظم
2012/07/08, 14:11
به نظر من قبل از مجمع تجمع سهامداران دم دفتر شرکت نیز لا زم است

ناظم
2012/07/08, 14:43
صدرا برای اینکه از این وضعیت خارج شود که به نفع بورس و همه است این است که حضرت آقا یک چک بکشند وتمام بدهی های صدرا را تسویه کنند

پرریسک
2012/07/08, 14:56
صدرا برای اینکه از این وضعیت خارج شود که به نفع بورس و همه است این است که حضرت آقا یک چک بکشند وتمام بدهی های صدرا را تسویه کنند

یعنی بدهی هاش تسویه بشه زنده میشه ..

این شرکت بره افتابه تولید کنه بهتره...

کل مملت رو هم بدی با این تحریمها دود می کنه...کل پارس جنوبی دست صدراست دیگه از این بیشتر..فقط خاک بازی کرده ...تحریم ها بابای صدرا رو دراورد..تجهیزات نباشه شما کل بودجه رو بهش بده میخواد باهاش چیکار کنه...

جعفرزاده
2012/07/08, 15:03
با این گزارش یعنی صدرا باز به 50 تومان برگشت خواهد زد . البته بچه های بالا (( برادران سپاه )) قسطی در قیمت 100 تومان خریدهاند .

مات
2012/07/08, 15:04
یعنی بدهی هاش تسویه بشه زنده میشه ..

این شرکت بره افتابه تولید کنه بهتره...

کل مملت رو هم بدی با این تحریمها دود می کنه...کل پارس جنوبی دست صدراست دیگه از این بیشتر..فقط خاک بازی کرده ...تحریم ها بابای صدرا رو دراورد..تجهیزات نباشه شما کل بودجه رو بهش بده میخواد باهاش چیکار کنه...تا زماني كه شركتاي امريكايي يا اروپايي پاشون تو اين مملكت باز نشه صدرا درست بشو نيست تجهيزاتم وارد بشه صدرا علم استفاده از تجهيزات رو نداره بايد شركتاي اروپايي بيان تكنولوژي رو هم با خودشون بيارن اين اقايون فكر كردن هر كاري با هردمبيلي درست ميشه ولي دنيا چنان درسي به اينا بده كه خودشون برن حال كنند

zafar3000
2012/07/08, 16:08
http://www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=letter
من گزارش صدرا را با نوشته اي كوتاه به عنوان گزارش مردمي براي كارشناسان دفتر رهبري فرستادم ولي از آنجا كه يك دست صدا ندارد اميدوارم ساير دوستان در ضرر نيز همين كار را انجام دهند شايد فرجي گرديد لطفا كوتاهي نكنيد

riskman
2012/07/08, 16:59
مشكل اصلي اينه كه آيا اين 142 تومان زيان در همين سه ماهه بوجود اومده ؟ پس چرا در گزارشات شش ماهه و نه ماهه و دو سه سال گذشته سود سهم مثبت بود ؟؟؟
نميدونم دليلش چيه !
اما حدس ميزنم با بحث تحقيق و تفحص مجلس از بورس يه ارتباطاتي داشته باشه ! كه آقايون بورسي ترسيدن گند كارشون در بياد ! گير دادن به صدرا كه سياه بازي بسه ! يالا بايد همون گزارش واقعيه رو بدي !
يا شايدم مي خواد از دولت امتياز بگيره ! كه آقا سال حمايت از توليده و شما از ما حمايت نمي كنيد كه هيچ ! طلب ما رو هم نميديد !

رامین آرتی
2012/07/08, 17:18
ارباب ناکامی ها

به گزارش بورس نیوز، امروز بازار سهام دوباره صحنه رویارویی سهامداران با شرکت صدرا بود که توانست بار دیگر در حکم لیدر بازار، سمت و سوی معاملات را در دست گیرد.

صدرا که از اواخر اسفند ماه سال گذشته تا به امروز با توقف نماد معاملاتی خود مواجه بوده، طی اواخر روز گذشته با اعلام زیان 142 تومان و 6 ریالی برای هر سهم خود موجی از بهت و تعجب را در میان سهامداران ایجاد کرد.

صدرا در آخرین گزارش خود از برآورد سود 53 ریالی در بودجه سال مالی 90 خبر داده بود و حال آنکه با برجا گذاشتن زیان فزاینده در پایان این دوره مالی امیدها را در این شرکت بر باد داد.

اهالی تالار با تأکید بر عدم ایستادگی در برابر روند پیش روی بازار سهام خاطر نشان می کنند، بازار سهام به لحاظ تبعیت از لیدر و جلودار همواره افق سرمایه گذاری ها را براساس این پیشرو سنجیده و وقتی می بینند حال و روز لیدر در شرایط کنونی تعریفی ندارد آنرا به کلیت بازار تعمیم داده و در تصمیم های خود تجدید نظر می کند.

اینک سهامداران صدرا پس از وعده های فراوان سهامداران عمده و مدیران دیروز و امروز، از خود می پرسند که آیا صدرای رویین تن امروز طلسم شده است؟

در بازار سهام اما با انتشار گزارش ناامید کننده صدرا، افسردگی سهامداران آذرآب به رغم گزارش روشن این شرکت در مجمع هفته گذشته بالا گرفت و گروه تجهیزاتی را با افت قیمت سهام مواجه کرد.

این در حالی است که عمده معامله گران با لحظه شماری برای بر پایی مجمع سالانه صدرا در سه شنبه هفته آینده، بی صبرانه در انتظار حاشیه ها و اتفاقات این جلسه هستند.

ناظم
2012/07/08, 17:33
دوستان شما را به خدا قسم می دهم در مجمع شرکت کنید از حق خودتان دفاع کنید به امید دیگران نباشید مثلا من بگویم فلانی میرود من دیگه نروم درست نیست هرکس برای دفاع از مال خودش در مجمع شرکت کند اگر اتحاد و همدلی باشد و همه در مجمع باشید به خدا قسم می خورم دست پر وراضی از مجمع بیرون خواهید آمد از دیگر دوستان که صدرا ندارند خواهش میکنم نمک روی زخم سهامداران صدرا نریزند واین اتفاق ناگواری است که برای ما رخ داده است خدای نکرده شاید برای شما در دیگر سهام رخ دهد

بابي چارلتون
2012/07/08, 17:50
آقاي اروم بورس در تالار همسايه خيلي قشنگ نوشته اند

واقعا دوستاني که خبره حسابداري هستند ، بيايند و موشکافانه گزارش رو بررسي کنند که چطور يک دفعه اين همه زيان از شرکت بيرون اومده ؟؟؟؟

چرا در گزارش هاي قبلي نبوده ؟؟؟؟

يکي از کابرا باحال نوشته بود ، گفته بود :: "صدرا برا اين زيان انباشته داده که امريکا بفهمه که تحريم هاش اثر داشته و ديگه تحريم ها رو بيشتر نکنه تا صدرا بتونه به کارش ادامه بده""" =))8-}

اميدوارم همه سهامداران صدرا عاقبت بخير بشوند

Fmoradi
2012/07/08, 18:43
صدرا در گزارش يك دزدي اشكار كرده هزينه هاي طرح ها رو اعمال كرده اما چيزي به دارايي اضافه نكرده و ادعاشون هم اينه كه تا پروژه تحويل نشه صدرا درامدي نخواهد داشت اصول حسابداري پيمانكاريها با بازار متفاوته اما با اين كار قصد داره به مسئولين پيغام بده كه اگه بهش نرسن فلان و بهمان ميشود الان قند تو دلشون اب ميشه كه سايتا پر حجم مينويسند اين اعتصام ماريه كه دومي نداره جدال دولت و حكومت با صدرا گوشت نزري هم سهامداران بياد جنگ كه بچه ها گوشت دم قربوني بودن
از اينا بي .... خودشونن و از. همه بدبخت تر ملت ايران
شركت ورشكسته ١٢٠٠٠ ميليارد پروژه داره

mahshid
2012/07/08, 20:02
http://www.codal.ir/Reports/Attachment.aspx?LetterSerial=ZoHrQw0Gv7vTV4v%2fdok y8g%3d%3d

وحید 20
2012/07/08, 20:19
شرکت پيش بيني سود (زيان) هر سهم سال مالي 90 را در تاريخ 26/11/89 مبلغ 40 ريال و در تاريخ هاي 27/01/90، 28/01/90 و 29/04/90 مبلغ 98 ريال، در تاريخ 02/06/90 مبلغ 75 ريال و در تاريخ 21/08/90 مبلغ 53 ريال اعلام نموده بود که مطابق با صورتهاي مالي حسابرسي شده مبلغ (426ر1) ريال تحقق يافته است.

مطابق با صورتهاي مالي حسابرسي شده سال مالي90، شرکت مبلغ (045ر455ر1) ميليون ريال(به ازاي هر سهم مبلغ (970) ريال) تعديلات سنواتي مطابق با يادداشت توضيحي 28 همراه صورتهاي مالي شناسايي نموده است.

مطابق با صورتهاي مالي حسابرسي شده سال مالي 90، زيان انباشته شرکت مبلغ (693ر989ر4) ميليون ريال (به ازاي هر سهم مبلغ (326ر3) ريال) مي باشد. با توجه به اين موضوع، مبلغ زيان انباشته در پايان سال مالي 90 بيش از 32/3 برابر سرمايه اسمي است و شرکت مشمول ماده 141 اصلاحيه قانون تجارت مي باشد.

مطابق با يادداشت توضيحي 34 همراه صورتهاي مالي حسابرسي شده و بند 12 گزارش حسابرس مستقل، تداوم فعاليت شرکت از منظر حسابرس مستقل دچار ابهام بااهميت مي باشد.
http://codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=ZoHrQw0Gv7vTV4v %2fdoky8g%3d%3d

hossein sh
2012/07/08, 20:22
خیلی جالبه!!!
دیشب گزارش حسابرسی نشده و امشب گزارش حسابرسی شده اومد روی کدال
------------------------------
تنها به فاصله یک روز
------------------------------
هر دو هم شبانه ارائه میشه
واقعاً جای تأمل داره!!!!

mobin
2012/07/08, 20:33
من گزارش صدرا را با نوشته اي كوتاه به عنوان گزارش مردمي براي كارشناسان دفتر رهبري فرستادم ولي از آنجا كه يك دست صدا ندارد اميدوارم ساير دوستان در ضرر نيز همين كار را انجام دهند شايد فرجي گرديد لطفا كوتاهي نكنيد

شکایات باید بصورت مکتوب ارسال شود

به دليل وجود مسائل قانوني و حقوقي، نامه هاي `درخواست` و `شكايات` بايد بصورت كتبي به صندوق پستي 1555-13185 (ارتباط مردمي) ارسال شوند.

به امید رشد
2012/07/08, 20:38

سلام
من هم فرستادم
من میخام بگم اگه سهامداران با هم باشن بخدا مشکل تا حد زیادی حل میشه
من دانشجو ام
همین تابستون میخاستن خوابگاه رو با هزینه خیلی بالایی در ترم تابستان اونم در دانشگاه دولتی به ماها بندن
یه تشکل راه انداختیم بعد با همه دانشجوها هماهنگ شدیدم و یه روز جلو امور خوابگاه ها تجمع کردیم
بخدا همین کارمون جواب داد و مشکل حل شد
شاید بگین این چه ربطی به مووضع صدرا داره
باور کنید اگر در کنا رهم باشیم و تشکل تشکیل بدیم، تشکلی که مدیر داشته باشه می تونیم کاری کنیم
از دوستان هم خواهشمندن بجای درگیری با هم و بحث بر سر اینکه چرا از این سهم طرفداری می کردی و غیره، بیائید با هم متحد باشیم تا بتونیم کمی از ضررهامون ور جبران کنیم
با سپاس

مخبرالدوله
2012/07/08, 21:04
بیش از 100 تومن از زیان صدرا مربوط به سایر هزینه های عملیاتی است.
کسی میدونه از کجا اومده؟؟

meysam_sh_2020
2012/07/08, 21:15
اتفاقا الان داشتم نگاه میکردم. منم تعجب کردم.........
از کجا باید بدونیم ؟ شاید اثر تحریم هاست . هزینه های عملیاتی چرا اینقدر بالا رفته !!!!!!!!!!

این صدرا نه تکنیکال روش جواب میده نه بنیادی ....

bahary
2012/07/08, 21:15
آیا در این مملکت جایی هست که بشود طرح شکایت کرد و زیانهای ناشی از خرید صدرا را باز پس گرفت؟ این سهم کمر اکثریت قاطع سهامداران خود را شکسته و همه را بروز سیاه نشانده است.

mahshid
2012/07/08, 21:18

مبلغ 1.350.000 ميليون ريال كاهش ارزش موجوديها
مبلغ 172.298 ميليون ريال زيان حاصل از تسعير ارز
مبلغ 162.758 ميليون ريال هزينه مطالبات مشكوك الوصول
مبلغ 32.720 ميليون ريال هزينه هاي جذب نشده توليد به كسر فروش ضايعات و ساير درآمدها

bourse
2012/07/08, 21:41
انسانیت در روزهای سخت…

چند وقت پیش با پدر و مادرم رفته بودیم رستوران که هم آشپزخانه بود هم چند تا میز گذاشته بود برای مشتریها ,, افراد زیادی اونجا نبودن , ۳نفر ما بودیم با یه زن و شوهر جوان و یه پیرزن پیر مرد که نهایتا ۶۰-۷۰ سالشون بود .

ما غذا مون رو سفارش داده بودیم که یه جوان نسبتا ۳۵ ساله اومد تو رستوران یه چند دقیقه ای گذشته بود که اون جوانه گوشیش زنگ خورد , البته من با اینکه بهش نزدیک بودم ولی صدای زنگ خوردن گوشیش رو نشنیدم , بگذریم شروع کرد با صدای بلند صحبت کردن و بعد از اینکه صحبتش تمام شد رو کرد به همه ما ها و با خوشحالی گفت که خدا بعد از ۸ سال یه بچه بهشون داده و همینطور که داشت از خوشحالی ذوق میکرد روکرد به صندوق دار رستوران و گفت این چند نفر مشتریتون مهمونه من هستن میخوام شیرینیه بچم رو بهشون بدم ,,

به همشون باقالی پلو با ماهیچه بده ,, خوب ما همه گیمون با تعجب و خوشحالی داشتیم بهش نگاه میکردیم که من از روی صندلیم بلند شدم و رفتم طرفش , اول بوسش کردم و بهش تبریک گفتم و بعد بهش گفتم ما قبلا غذا مون رو سفارش دادیم و مزاحم شما نمیشیم, اما بلاخره با اسرار زیاد پول غذای ما و اون زن و شوهر جوان و اون پیره زن پیره مرد رو حساب کرد و با غذای خودش که سفارش داده بود از رستوران خارج شد .

خب این جریان تا این جاش معمولی و زیبا بود , اما اونجایی خیلی تعجب کردم که دیشب با دوستام رفتیم سینما که تو صف برای گرفتن بلیط ایستاده بودیم , ناگهان با تعجب همون پسر جوان رو دیدم که با یه دختر بچه ۴-۵ ساله ایستاده بود تو صف ,,, از دوستام جدا شدم و یه جوری که متوجه من نشه نزدیکش شدم و باز هم با تعجب دیدم که دختره داره اون جوان رو بابا خطاب میکنه ,,

دیگه داشتم از کنجکاوی میمردم , دل زدم به دریا و رفتم از پشت زدم رو کتفش ,, به محض اینکه برگشت من رو شناخت , یه ذره رنگ و روش پرید ,, اول با هم سلام و علیک کردیم بعد من با طعنه بهش گفتم , ماشالله از ۲-۳ هفته پیش بچتون بدنیا اومدو بزرگم شده ,, همینطور که داشتم صحبت میکردم پرید تو حرفم گفت ,, داداش او جریان یه دروغ بود , یه دروغ شیرین که خودم میدونم و خدای خودم,,

دیگه با هزار خواهشو تمنا گفت ,,,,, اون روز وقتی وارد رستوران شدم دستام کثیف بود و قبل از هر کاری رفتم دستام رو شستم ,, همینطور که داشتم دستام رو میشستم صدای اون پیرمرد و پیر زن رو شنیدم البته اونا نمیتونستن منو ببینن که دارن با خنده باهم صحبت میکنن , پیرزن گفت کاشکی می شد یکم ولخرجی کنی امروز یه باقالی پلو با ماهیچه بخوریم ,, الان یه سال میشه که ماهیچه نخوردم ,,, پیر مرده در جوابش گفت , ببین امدی نسازیها قرار شد بریم رستوران و یه سوپ بخریم و برگردیم خونه اینم فقط بخاطر اینکه حوصلت سر رفته بود ,, من اگه الان هم بخوام ولخرجی کنم نمیتونم بخاطر اینکه ۱۸ هزار تومان بیشتر تا سر برج برامون نمونده ,,

همینطور که داشتن با هم صحبت میکردن او کسی که سفارش غذا رو میگیره اومد سر میزشون و گفت چی میل دارین ,, پیرمرده هم بیدرنگ جواب داد , پسرم ما هردومون مریضیم اگه میشه دو تا سوپ با یه دونه از اون نونای داغتون برامون بیار ,,

من تو حالو هوای خودم نبودم همینطور اب باز بود و داشت هدر میرفت , تمام بدنم سرد شده بود احساس کردم دارم میمیرم ,, رو کردم به اسمون و گفتم خدا شکرت فقط کمکم کن ,, بعد امدم بیرون یه جوری فیلم بازی کردم که اون پیر زنه بتونه یه باقالی پلو با ماهیچه بخوره همین ,,

ازش پرسیدم که چرا دیگه پول غذای بقیه رو دادی ماهاکه دیگه احتیاج نداشتیم ,, گفت داداشمی ,, پول غذای شما که سهل بود من حاضرم دنیای خودم و بچم رو بدم ولی ابروی یه انسان رو تحقیر نکنم ,, این و گفت و رفت ,,

یادم نمیاد که باهاش خداحافظی کردم یا نه , ولی یادمه که چند ساعت روی جدول نشسته بودم و به درودیوار نگاه میکردم و مبهوت بودم …

وحید 20
2012/07/08, 22:02
با بررسی روند سه ساله قیمت سهام

تبلور نوستالژی "چوپان دروغگو "در نماد صدرا

آقایان مدیر، مسئول و سهامدار مگر مسلمان چند بار از یک سوراخ گزیده می شود؟مگر بارها مدیران این شرکت اطلاعات متناقض اعلام نکرده اند که با واکنش شما (توقف نماد + دریافت گزارش شفافیت) روبرو شده پس چرا طبق قوانین بازار سرمایه برای این مدیران به عنوان مدعی العموم تشکیل پرونده نمی دهید و اگر تشکیل پرونده داده اید پس چرا حکم مورد نظر را اعلام نمی کنید تا سهامداران بدانند که به تخلفات و ارایه اطلاعات غلط از سوی مدیران شرکتهای بورسی رسیدگی می شود و بالاخره کی باید شاهد ارایه حکم قاطع در این زمینه باشیم.
http://forums.boursy.com/imported/2012/07/364.jpgدر بهار سال 1388 قرارگاه خاتم الانبیا به عنوان خریدار بلوک صدرا معرفی و پس از طی مراحل قانونی به عنوان سهامدار جدید و عمده شرکت شناخته شد اما دقیقاً پس از این نقل وانتقال سهام، روند قیمت سهام صدرا در بورس دستخوش تغییر وتحول شد و همواره طی سه سال گذشته با نوسانات عجیب و غریب روبرو بوده که گاهاً به قیمت پولدار شدن برخی از افراد خاص (ره صد ساله را یک شبه رفتن) و بیچاره شدن اکثریت سهامداران انجامیده است.
بخشش عطای سهام به لقای آن

بنا بر گزارش بورس نیوز این رفتار آن قدر ادامه یافته که حالا به زعم برخی بورس بازان خاطره چوپان دروغگو که در ادبیات فارسی این کشور جایگاه ویژه ای دارد به ذهن ها تبادر می کند و به همین دلیل خرید و فروش این سهم از سوی این افراد تحریم شده و عطای سود و زیان در این سهم را به لقایش بخشیده اند اما همچنان عده زیادی سهامدار این شرکت هستند.
البته بورس نیوز هم به عنوان یک سایت خبری و تحلیلی با توجه به تناقضات فراوان مدیران شرکت در ارایه اطلاعات به سازمان بورس و سهامداران مدتهاست که عطای خبر رسانی وقایع این شرکت را به لقایش بخشیده اما برخی اوقات اتفاقهایی رخ می دهد که اگر در باب آن قلم نزنی، خودت گمان می کنی که خائن هستی و به حرفه خود خیانت کرده ای .

اگر ننوبسیم خائن هستیم

الان همان زمان است نه از آن باب که دوباره این شرکت بر خلاف انتظار بازار نتوانسته سودآوری داشته باشد و گزارش نا مناسبی به سازمان بورس ارایه کرده بلکه از آن جهت که باز هم تناقض گویی مدیران شرکت و عدم موضع گیری شفاف سازمان بورس در قبال آن و گول خوردن مجدد سهامداران باز هم تکرار شده است.
مسلمان چند بار از یک سوراخ گزیده می شود ؟

آقایان مدیر، مسئول و سهامدار مگر مسلمان چند بار از یک سوراخ گزیده می شود؟

مدیر عامل محترم مگر شما بارها ندیدی با مصاحبه های شما مردم سهام می خرند و می فروشند پس چرا دوباره در 19 مهر ماه سال جاری نشست خبری می گذارید و به خبرنگاران اعلام می کنید که همه چیز خوب است و اجرای پروژه ها همچون ستاره بزرگ خلیج فارس و اخذ وام 30 میلیون یورویی از بانک صادرات و ساخت کارخانه سیمان بلاروس توسط آذر آب بر صدرا تأثیر خواهد گذاشت و پیش پرداخت فازهای پارس جنوبی هم به موقع در حال دریافت است.
مدیر عامل محترم مگر شما نگفتید که در گزارش شش ماهه روند فعالیت ها طبق پیش بینی هاست و مگر طبق پیش بینی ها و با توجه به گزارش سه ماهه اول سال 1390که 26 ريال سود از 98 ريال پیش بینی سود کل سال تحقق یافته بود نباید در سه ماهه دوم سال هم حداقل 49 ريال سود (یعنی نصف سود کل سال) پوشش داده می شد؟ پس چطور نه تنها طی این مدت پوشش سود افزایش نیافته بلکه 26 ريال پوشش سود سه ماهه اول کاهش یافته و در شش ماهه 9 ريال سود پوشش داده شده یعنی شرکت در سه ماهه دوم سال 15 ريال از سود سه ماهه اول را هم بلعیده است! آیا اگر با همین اشتها پیش بروید در آخر سال باز هم زیان اعلام می کنید؟
http://forums.boursy.com/imported/2012/07/365.jpg

آقایان مسئول سازمان بورس مگر بارها مدیران این شرکت اطلاعات متناقض اعلام نکرده اند که با واکنش شما (توقف نماد + دریافت گزارش شفافیت) روبرو شده پس چرا طبق قوانین بازار سرمایه برای این مدیران به عنوان مدعی العموم تشکیل پرونده نمی دهید و اگر تشکیل پرونده داده اید پس چرا حکم مورد نظر را اعلام نمی کنید تا سهامداران بدانند که به تخلفات و ارایه اطلاعات غلط از سوی مدیران شرکتهای بورسی رسیدگی می شود و بالاخره کی باید شاهد ارایه حکم قاطع در این زمینه باشیم.
آقایان مسئول سازمان بورس، این شرکت کلکسیون تناقض گویی و عدم افشای اطلاعات به موقع است که طی سه سال گذشته بارها تکرار شده و هر بار نیز با ارایه گزارشهای این شرکت کل بازار بورس تحت تأثیر قرار گرفته است.
آقایان مسئول سازمان بورس، شما را به بزرگی خدای متعال نگذارید روند بورس قربانی ندانم کاری مدیران یک شرکت شود و بارها ضربه بخورد مگر وظیفه شما حفظ و حراست از سرمایه های مردم در برابر متخلفان نیست؟
آقایان مسئول سازمان بورس، این همه شرکت از بورس اخراج شده اند و اتفاقی نیافتاده است. این شرکت با توجه به نوع ماهیت فعالیتش اصلاً برای معامله در بورس مناسب نیست آیا بهتر نیست در مورد این شرکت هم یک تصمیم گیری جدید بکنید!
آقایان سهامدار جز، شما تا بحال چند بار به رفتار مدیران شرکت در ارایه اطلاعات اعتراض کرده اید پس چرا دوباره سهام این شرکت را می خرید و دوباره گلایه می کنید.
آقایان سهامدار عمده، مگر شما زمانی که بلوک صدرا را خریداری کردید نگفتید که مدیریت شرکت سرمایه گذاری بانک ملی در این شرکت درست نبوده ولی پس از سه سال فعالیت حاصل کار شما چیست؟
آقایان سهامدار عمده، مگر قرارگاه خاتم متولی پروژه های بالای یکصد میلیارد تومان در کشور نیست پس چگونه توان اجرای این همه پروژه در کشور را دارید ولی از مدیریت یک شرکت با بالاترین سابقه در صنعت (پیمانکاری) عاجز مانده اید و مدام مشکلات شرکت افزایش می یابد واقعاً مشکل کجاست؟
سوال اصلی از اعتصام

درخاتمه یک سوال مشخص از آقای اعتصام ذهن نگارنده را درگیر کرده است زیرا طی تماسی که خبرنگار خبرگزاری فارس در خصوص دلیل عدم پوشش مناسب سود از مدیر عامل صدرا داشته وی پاسخ داده که فعلاً به دلیل حضور در جلسه ای فرصت پاسخگویی ندارد و بعداً پاسخ خود را اعلام خواهد کرد.
http://forums.boursy.com/imported/2012/07/366.jpg

حال سوال این است که صدرا با توجه به ارزش روز 300 میلیارد تومانی در بازار سرمایه هر روز که 4 درصد منفی بخورد حدود 12 میلیارد تومان زیان برای سهامداران ثبت می شود و طبق اطلاعیه پیش بینی درآمد اگر کل سال طبق همین پیش بینی اولیه کار کند حدود 14 میلیارد ( پس از تعدیل منفی حدود 11.2 میلیارد تومان ) سود می سازد یعنی اگر یک روز منفی بخورد به اندازه کل سود سال 90 سهامدار اصلی آن زیان می کند پس چه کاری مهمتر از توجه به سهم و پاسخگویی به سهامداران وجود دارد.http://forums.boursy.com/imported/2012/07/367.jpg
===========
مطلب مال 2 آبان 90 هست که خوندن مجددش خالی از لطف نیست

وحید 20
2012/07/08, 22:06
اینم مال 12 مرداد سال قبله

در پی اعلام خبر آغاز ساخت سازه های دریایی فازهای 22 ، 23 و 24 در جزیره صدرا

سکوت و پنهان کاری مدیران صدرا به چه دلیل است ؟!

طی تماس خبرنگار ما با مهندس اعتصام مدیرعامل شرکت صدرا صحت و سقم شایعه های روز گذشته بازار در خصوص صدرا را جویا شدیم که با اظهار نظر عجیبی از سوی اعتصام مواجه گشتیم که شاید برای اولین بار از سوی مدیرعامل یک شرکت بورسی عنوان می شد .
در حالی بازار سرمایه http://forums.boursy.com/imported/2012/07/6.jpegکشور طی معاملات روز گذشته از روندی تقریباً متعادل برخوردار بود که انتشار شایعه ای مبنی بر بخشودگی جرایم صدرا توسط بانکها و استمهال بدهی های این شرکت منجر به تشکیل صف خرید بیش از 15 میلیونی بر سهام صدرا شد .
براساس گزارش بورس نیوز طی تماس خبرنگار ما با مهندس اعتصام مدیرعامل شرکت صدرا صحت و سقم شایعه های روز گذشته بازار در خصوص صدرا را جویا شدیم که با اظهار نظر عجیبی از سوی اعتصام مواجه گشتیم که شاید برای اولین بار از سوی مدیرعامل یک شرکت بورسی عنوان می شد .
بر این اساس مدیرعامل شرکت صدرا در ارتباط با رشد سهام بواسطه شایعات موجود عنوان کرد : ما از رشد قیمت سهام شرکت به هر دلیل وهر شایعه ای استقبال می کنیم و مهم نیست که شایعه در چه خصوص است ، درست باشد یا نادرست و به همین جهت ما به شایعات پاسخ نمی دهیم .

وی افزود : صحت و سقم شایعات را باید از شایعه پراکنان جستجو کنید اما ما به علت اینکه از رشد قیمت سهم خوشحال هستیم در برابر پاسخ به شایعات سکوت می کنیم .

اعتصام در برابر سوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه آیا ضرر و زیان سهام داران در صورتیکه شایعات درست نباشد و سهم مجدداً با کاهش قیمت روبرو شود برای شما مهم نیست ؟ گفت : فعلاً که سهم در حال افزایش قیمت است و ما هم به شایعات پاسخ نمی دهیم چون از روند شکل گرفته استقبال می کنیم و فرقی ندارد شایعه ، خبر و یا هر چیز دیگری باعث ایجاد این روند بشود .

بنابر گزارش بورس نیوز صحبت های مهندس اعتصام در حالی بیان شد که یک مقام مسئول در شرکت صدرا که خواست نامش فاش نشود اظهار داشت : بانکها در شرایطی اقدام به بخشودگی جرایم می کنند که شرکت نحوه پرداخت بدهی را مشخص کرده و مورد قبول بانک باشد که هنوز شرکت صدرا با هیچ بانکی در رابطه با این موضوع صحبتی نداشته و در حال بررسی هستیم .
همچنین بانکها عنوان کرده اند که نهایت امکان تقسیط بدهی ها طی 5 سال می باشد که در شرایط فعلی صدرا قادر به پرداخت بدهی های خود بصورت 5 ساله نبوده و عملاً این راهکار برای ما ثمر بخش نخواهد بود .
از طرفی این مصوبه یک طرفه نیست و بانک ها در شرایطی جرایم را می بخشند که شرکت بتواند شرایط آنها را بپذیرد و هم اکنون صدرا در حال رایزنی با سهامدار عمده است که مشخص شود توان پرداخت پنج ساله بدهی ها را دارد یا خیر ؟ به همین منظور فعلاً هیچکدام از شایعات موجود در بازار سرمایه را تأیید نمی کنم .
براساس گزارش بورس نیوز در حالی بین گفته های مسئولین شرکت صدرا تناقض دیده می شود که روز گذشته روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس طی ارسال ایمیلی به تحریریه بورس نیوز خبر از آغاز ساخت سازه های دریایی فازهای 22 ، 23 و 24 در جزیره صدرا داده است .
بر این اساس در این خبر که لینک آن در ذیل موجود می باشد مجری طرح توسعه فازهای 22 ، 23 و 24 پارس جنوبی ضمن تقدیر از شرکت صدرا و توانمندیهای این شرکت در اجرای سریع پروژه ها ، خبر از ساخت اولین جکت این فازها توسط صدرا به منظور استقرار در دکل حفاری دوم تا دی ماه سال جاری داده که این خبر می تواند بسیار برای سهامداران این شرکت خوشایند باشد.
اما موضوع اینجاست که چرا این خبر که بسیار مهم بوده و می تواند بر صدرا و سهام آن در بورس تأثیر مثبت داشته باشد از سوی مدیران صدرا و روابط عمومی این شرکت کتمان شده و مدیرعامل این شرکت به رشد قیمت سهم بر اساس یک شایعه که درست و غلط بودن آن نیز مشخص نمی باشد اکتفا نموده است ؟
آیا سکوت مدیران شرکت در برابر شایعات رخ داده که تغییر فاحش قیمتی را در سهام صدرا به همراه داشته ، نوعی دستکاری قیمتی و یا حداقل خوشنودی و سکوت در برابر دستکاری قیمت سهام نیست ؟
شاید هم روابط عمومی این شرکت که به عنوان پل ارتباطی میان صدرا و رسانه ها و بازار می باشد به علت کم کاری ، یا اطلاعی از اخبار شرکت ندارد و یا نسبت به سهامداران خرد و حقیقی که به دنبال کمترین خبر برای تصمیم گیری در خصوصی سرمایه زندگیشان می باشند بی اهمیت بوده و برای آنان ارزشی قائل نمی باشد.
در پایان بنظر می رسد روندی که سهامداران صدرا خیلی پیش تر منتظر آن بوده اند آغاز شده و این شرکت با توجه به فعالیتهای در دست و نیز اخبار مثبت پیرامونی راه صعود را پیدا کرده و با اندکی صبر سهامداران بتواند در آینده ای نزدیک انتظارات را برآورده کند اما سیاستهای دو گانه ، عدم هماهنگی مدیران و تصمیمات گزینشی مدیران صدرا به مثابه ترمز دستی اتوموبیلی می باشد که در سرعت بالا سبب واژگونی خودرو می شود .

کورش
2012/07/08, 22:17
صدرانمادموثربودن تحریمها

اعتصام نماد بی لیاقتی وشیادی

مشکل اساسی صدرا مدیرانی است که ازقرارگاه خاتم مامور به کاردرصدراگردیدند وصدرا راتبدیل به سازمان زیر

مجموعه قرارگاه خاتم نمودندکه فقط تابع دستور ازقرارگاه فرامین رااجراء می نمایند که برادر اعتصام نماد

ناتوانی ودروغگویی ازآنجمله برادران می باشد

وظیفه برادران انجام کار(که عرضه انجام آنراهم ندارند)می باشد ولی سودحاصل باید به حساب قرارگاه

وشرکتها ی صوری وابسته واریز گردد وسهم سهامدار جزء چیزی بیش ازبادهوانخواهدبود

وچاره کارهم ساختن صورتهای مالی(زیانده) نه چندان ماهرانه است که سرسازمان بورس وسهامداران

جزء رابه طاق می کوبد ومطمئنا فریادرسی هم نخواهد بود...

دوستی درتا یپکی ازقول سرداررستم قاسمی نقل قول کرده بود که نخواهیم گذاشت مازیر گرمای

شدیدکارکنیم ودیگران (بخوان سهامدار)زیرکولردرتهران سودآنراببرد...

گزارش صدراصحت مطلب فوق رابه همگان ثابت نمود...

negar
2012/07/08, 22:27
کورش:

صدرانمادموثربودن تحریمها

اعتصام نماد بی لیاقتی وشیادی

مشکل اساسی صدرا مدیرانی است که ازقرارگاه خاتم مامور به کاردرصدراگردیدند وصدرا راتبدیل به سازمان زیر

مجموعه قرارگاه خاتم نمودندکه فقط تابع دستور ازقرارگاه فرامین رااجراء می نمایند که برادر اعتصام نماد

ناتوانی ودروغگویی ازآنجمله برادران می باشد

وظیفه برادران انجام کار(که عرضه انجام آنراهم ندارند)می باشد ولی سودحاصل باید به حساب قرارگاه

وشرکتها ی صوری وابسته واریز گردد وسهم سهامدار جزء چیزی بیش ازبادهوانخواهدبود

وچاره کارهم ساختن صورتهای مالی(زیانده) نه چندان ماهرانه است که سرسازمان بورس وسهامداران

جزء رابه طاق می کوبد ومطمئنا فریادرسی هم نخواهد بود...

دوستی درتا یپکی ازقول سرداررستم قاسمی نقل قول کرده بود که نخواهیم گذاشت مازیر گرمای

شدیدکارکنیم ودیگران (بخوان سهامدار)زیرکولردرتهران سودآنراببرد...

گزارش صدراصحت مطلب فوق رابه همگان ثابت نمود...

(((((دوستی درتا یپکی ازقول سرداررستم قاسمی نقل قول کرده بود که نخواهیم گذاشت مازیر گرمای

شدیدکارکنیم ودیگران (بخوان سهامدار)زیرکولردرتهران سودآنراببرد...))))
---------------------------------------

ببرین بدین فلسطین و لبنان بخورند((نه خود خوری نه کس دهی گنده کنی به ... دهی ))

zafar3000
2012/07/08, 23:13
مملکته داریم!!!!!!؟ (طنز)

فقط 1% جمعیت دنیا رو داریم، اونوقت 30% کشتههای سوانح هوایی دنیا ایرانیاند، مملکته داریم؟

سوار هواپیما بشی انگار سوار عزرائیل شدی؛ اصفانیا راس میگن که دیگه بلیط دوطرفه رفت و برگشت بخری ریسک داره، باید فقط یهطرفه خرید که ضرر توش نباشه! مملکته داریم؟

ساعت دوازده شب چنان برفی اومد كه نگو، بعد يهو ابرا رفتن برفا آب شد كم مونده بود خورشيدم نصفه شبی طلوع كنه... مملکته داريم؟

بچهها دور هم جمع شدن مثلا دارن میجنگن، بهشون میگم اسم چند تا پهلوان ایرانی رو بگین، میگن: اسپایدرمن، جومونگ، مختار! مملکته داریم؟

پول شارژ باطری موبایلمون از پول کارت شارژش بیشتر میشه، مملکته داریم؟

پلوپز خریدم، ساخت ایران (نمیگم کدوم شهر تا توهین حساب نشه!) روش نوشته «اتوماتیک» ولی توی دفترچهاش نوشته: اگه تهدیگ قهوهای کمرنگ دوست دارین نیم ساعت، قهوهای پررنگ 45 دقیقه و قهوهای تیره یک ساعت صبر کنین و بعد پلوپز رو خاموش کنین! مملکته داریم؟

میریم تو مغازه میپرسیم آقا شارژ دوتومنی ایرانسل چند؟ مملکته داریم؟

صندوق پیشنهادات و انتقادات گذاشتن تو بیمارستان، پره پوله. مملکته داریم؟

مدير باغ وحش پارك ارم تهران گفته مرگ ببر سیبری ممکن است ناشی از مصرف «گوشت خر» باشد. یعنی ما از ببر هم پوست کلفتتریم؟! مملکته داریم؟

زنگ زدم ۱۳۴ (سامانه هواگو) برای هواشناسی، میگه هوا هم اکنون صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش ابر، وزش باد و گردوغبار، با بارش پراکنده برف و باران و مه صبحگاهی. مملکته داریم؟

ماشین صفر رو از کمپانی تحویل گرفتیم، تا برسیم پمپ بنزین، بنزینش تموم شد؛ مملکته داریم؟

رفتم کلانتری میگم گوشیم رو گم کردم. میگه کجا گم گردی؟ میگم پارک. میگه چرا رفتی پارک؟؟؟؟ مملکته داریم؟

دختر 11 ساله به مامانش میگه: "آخه تو از عشق چی میدونی؟"، مملکته داریم؟

ساعت ۶ صبح از ایرانسل اساماس اومده: با شارژ ۹۰۰۰ تومان دیگر، برندهی ۲۱۰ تومان شارژ هدیه خواهید شد! مملکته داریم؟

دانشگاه میزنن شروع سال تحصیلی یک مهر، استاداش بیست مهر میان، دانشجوهاش یه ماه بعدش! مملکته داریم؟

آمار جراحی بینی انجام شده در تهران 23 برابر کل قاره آسیا است، مملکته داریم؟

با هر کی دوست میشیم، همون هفته تولدشه. مملکته داریم؟

پوشکِ بچه از غذایِ بچه گرونتره! مملكته داريم؟

یه میلیون وام میخوایم بگیریم، میگن ده میلیون پول باید تو حسابت باشه! مملکته داریم؟

مسئول خوابگاه میگه چرا دیر اومدی؟ میگم کلاس زبان بودم مامانم در جریان هست. میتونین زنگ بزنین بپرسین.. میگه از کجا معلوم؟ شاید خودت و مامانت از قبل با هم هماهنگ کرده باشین!!! مملکته داریم؟

اساماس خالی ارسال میکنی انگلیسی حساب میکنن، مملکته داریم؟

همین روزهاست که گداها با یه دستگاه کارتخوان بیفتن دنبالمون! مملکته داریم؟

دزدگیر ماشینمو دزدیدن! مملکته داریم؟

طرف سر هیچکدوم از کلاسهای دانشگاه نمیره اما هر ترم سر کلاس تنظیم خانواده بدون غیبت حاضر میشه! مملکته داریم؟

یارو دیگه تو خیابون نون جلو پاش میبینه بوس نمیکنه بزاره کنار، برمیداره میخوره! مملکته داریم؟

دوتا تیشرت خریدم یکی دو ایکس لارج یکی اسمال.جفتشم اندازمه. مملکته داریم؟
تور هشت روزه مالزی ویژه ایام محرم! مملکته داریم؟
یکی از راه های رسیدن به خدا ؛ هواپیمایی ایران است!! مملکته داریم؟
عتیقه و اشیای باستانی رو عوض اینکه سازمان میراث فرهنگی کشف کنه، نیروی انتظامی کشف میکنه! مملکته داریم؟
یکی از معیارهای اصلی در تعیین کیفیت یک سایت یا وبلاگ، اینه که فیلترش کرده باشن! مملکته داریم؟
هر بلای طبیعی که سر خارجیها بیاد عذاب الهیه، ولی هر بلای طبیعی که سر ایرانیها بیاد امتحان الهی! مملکته داریم؟
صدرا مي خريم تا از جهاد وتوليد وسرمايه ايراني دفاع كنيم نقره داغ مي شيم مملكته داريم ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مخبرالدوله
2012/07/08, 23:24
مبلغ 1.350.000 ميليون ريال كاهش ارزش موجوديها
مبلغ 172.298 ميليون ريال زيان حاصل از تسعير ارز
مبلغ 162.758 ميليون ريال هزينه مطالبات مشكوك الوصول
مبلغ 32.720 ميليون ريال هزينه هاي جذب نشده توليد به كسر فروش ضايعات و ساير درآمدها

تو مملکت همه چی در طول یکسال اخیر 2 برابر شده!!! چرا موجودی صدرا کاهش ارزش پیدا کرده؟؟

علامه
2012/07/09, 00:00
تو مملکت همه چی در طول یکسال اخیر 2 برابر شده!!! چرا موجودی صدرا کاهش ارزش پیدا کرده؟؟

سلام...منم الان داشتم دقیقا به همین موضوع فکر میکردم
شاید سهام صدرا داشته که نصف شده
چون تو این یه سال تنها چیزی که ارزون شده سهامه

رامین آرتی
2012/07/09, 08:57
سهامداران صدرا برای شرکت در مجمع باید برگه ورود داشته باشید که در روزهای 25 و 26 تیر در محل امور سهام تحویل میشود ......

از ورود سهامداران بدون برگه شرکت در مجمع در روز مجمع جلوگیری میشود ...

http://www.hostpic.org/images/58kkllllkkk.jpg (http://www.hostpic.org/view.php?filename=58kkllllkkk.jpg)

hamid672003
2012/07/09, 09:41
باسلام:
دوستان عزیز بنده قبلا هم گفته بودم که انتظار بیش از 3200ريال زیان را از صدرا دارم ولی فکر نمی کردم اینان انقدر بی فکر باشند که پس از آنهمه لاپوشانی به یکباره اسنادی را رو کنن و چنین زیانی را که در کدال قابل مشاهده است یعنی زیان انباشته 3326 ريالی را اعلام کنن وحالا کدام عقل سلیم است که به این نا اقتصاد دانان اعتماد کند .که خودشان بر طبل عدم توانایی خود می کوبند .در هر صورت ضمن اینکه بنده فروشنده نیستم و علم به اینکه قرار دارند سود 30ريالی برای 91 اعلام کنن بنده فروشنده نیستم.البته با شما هستم و در اقدامات مسالمت آمیز با شما همراه هستم .و من الله توفیق .
اینهم لینک گزارش حسابرسی شده (http://www.codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=ZoHrQw0Gv7vTV4v %2fdoky8g%3d%3d)

hamid672003
2012/07/09, 10:29
باسلام:
دوستان عزیز وقتی می گویم صدرا لیدر بازار است یعنی همین که می بینید (تمام بازار را به سمت خود می کشاند ) . حالاهم به تمامی اقتصاد دانان اعلام خطر می کنم اگر به داد صدرا نرسند بی شک و بی برو برگرد آینده بازار همین امروز صدرا است .اگر یادتان باشد بنده در مورد سهمهای دیگر خیلی کم نظر می دهم و فقط برای مثال در مورد سهمهای دیگر صحبت می کنم (البته با این نام) .اگر یادتان باشد در مورد سایپا زمانی جیک جیک مستونش بود و یاد زمستونش نبود.و بلوک 18 درصدی را با قیمت 4600ريال هر سهم معامله می کردن .خدمتتان عرض کردم سایپا سهمی یک عدد صد تومانی می گویی نه نگاه کن تا ببینی . حالا هم طبق عادت همیشگی و اینکه بدانید آنچه که در اینه اقتصاد آقایان نمی بینند ولی بنده در خشت خوام می بینم خدمتتان عرض می کنم صدرای ده دلاری یک قدم نزدیکتر به هدف شد .البته قدم بعدی اقدام شما عزیزان در مجمع که امیدوارم اقدامی شایسته حساب شده باشد و صد البته همانند یک شطرنج باز واقعی و روی فن آنها بدل بزنید .و من الله توفیق .

hamid672003
2012/07/09, 10:37
باسلام:
دوستان عریز بنده در تلاش هستم در یک نشست رسمی نقطه نظرات خودم و شما را و البته پیشنهاد های سازنده را به مدیران صدرا اعلام کنم و با کمک هم در آینده سهم دخیل شویم و روزهای خوش را به صدرا برگردانیم و از شما انتظار دارم بنده را با پیشنهاد های سازنده خود کمک کنید تا در نهایت خودمان به داد خودمان برسیم ضمنا بنده با اقدام آندسته از دوستان که با نامه های شیوا موضوع را به نظر افراد بلند پایه مملکتی می رسانند ضمن موافقت کمال تشکر را دارم .و من الله توفیق .

naruto
2012/07/09, 11:03
باسلام:
دوستان عزیز وقتی می گویم صدرا لیدر بازار است یعنی همین که می بینید (تمام بازار را به سمت خود می کشاند ) . حالاهم به تمامی اقتصاد دانان اعلام خطر می کنم اگر به داد صدرا نرسند بی شک و بی برو برگرد آینده بازار همین امروز صدرا است .اگر یادتان باشد بنده در مورد سهمهای دیگر خیلی کم نظر می دهم و فقط برای مثال در مورد سهمهای دیگر صحبت می کنم (البته با این نام) .اگر یادتان باشد در مورد سایپا زمانی جیک جیک مستونش بود و یاد زمستونش نبود.و بلوک 18 درصدی را با قیمت 4600ريال هر سهم معامله می کردن .خدمتتان عرض کردم سایپا سهمی یک عدد صد تومانی می گویی نه نگاه کن تا ببینی . حالا هم طبق عادت همیشگی و اینکه بدانید آنچه که در اینه اقتصاد آقایان نمی بینند ولی بنده در خشت خوام می بینم خدمتتان عرض می کنم صدرای ده دلاری یک قدم نزدیکتر به هدف شد .البته قدم بعدی اقدام شما عزیزان در مجمع که امیدوارم اقدامی شایسته حساب شده باشد و صد البته همانند یک شطرنج باز واقعی و روی فن آنها بدل بزنید .و من الله توفیق .

عذر میخوام مصدی اوقات شریفتون میشم!
این وسط ،نقش تحریم های خارجی و قضیه هسته ای و ......رو بازار بورس کشکه؟!
داداش لطفا اینقده به شعور سهامدارا توهین نکن

hamid672003
2012/07/09, 13:29
باسلام:
دوست عزیز بنده تصور می کنم شما دوست هستید و یک دوست که خودش هم سهمی دارد و در واقع شریک محسوب می شود .باید در هم فکری شرکت کند و از ریختن آب به آسیاب دشمن پرهیز نماید .بنده از شما دو سوال و دو خواهش دارم : 1- آیا شما سهامدار صدرا هستید ؟ 2- اگر هستید و خود را خیلی متفکر می دانید پس راهکار ارائه نمایید و خواهش بنده اینکه اگر وقت شریف خود را در هرصورتی می خواهید در این تالار بگذرانید به گونه ای عمل کنید که خدا و سپس بنده اش از شما راضی باشد و یک فرد مفید به حال هم وطن خویش باشید (با استهزاء بنده به هیچ هدفی نخواهید رسید) . ترسیدن از دشمن و پیش پیش تسلیم شدن هیچ فایده ای ندارد (در پاسخ به نقش تحریمها).اجازه دهید یک خاطره برای شما تعریف کنم و در واقع یک فرهنگ را برای شما از یک منظر روشن کنم : در زمان جنگ هر گاه نیروهای خودی مانند سپاه یا ارتش و یا بسیج در منطقه ای گیر می کردند و امید به بازگشت آنها نبود و در واقع دیکر اسیر محسوب می شدند .اکثرا تن به اسارت نمی دادند و اصطلاحی داشتن که می گفتن ............................ بماند.در واقع نظر بنده اینست که در حال حاضر ضرری که متوجه مااست کمتر از ضرر زیر یوق دشمن بودن است و اگر بیشتر هم باشد : این تاوان آزادی خواهی است .و خواهش دوم بنده از شما اینکه با ما در سنگر بمان و خود را همچون قهرمان بدان چرا که ما ایرانی ها قهرمان زاده شده ایم .درضمن شعار (پانویس)خودتان را بخوانید و به آن عمل کنید چرا که شعار صحیحی دارید .خطاب بنده به شما فقط دو کلمه است : ای قهرمان . ومن الله توفیق .

عذر میخوام مصدی اوقات شریفتون میشم!
این وسط ،نقش تحریم های خارجی و قضیه هسته ای و ......رو بازار بورس کشکه؟!
داداش لطفا اینقده به شعور سهامدارا توهین نکن

ایمان صالح
2012/07/09, 13:52
باسلام:
در واقع نظر بنده اینست که در حال حاضر ضرری که متوجه مااست کمتر از ضرر زیر یوق دشمن بودن است و اگر بیشتر هم باشد : این تاوان آزادی خواهی است .
دوست عزیز ما داریم تاوان زیاده خواهی یه عده رو میدهیم.
فرض کنید علم و تکنولوژی کشورهای غربی پله 100 ام باشد و بالتبع انرژی هسته ای به قول خودتان صلح آمیز هم یکی از این پله ها را تشکیل دهد.
حال کشوری مانند ایران که 10 ها پله برای رسیدن به جایگاهی مناسب راه دارد چرا باید برود سراغ یه پله خاص؟ما هنوز بعد 30 سال خودرو ساز نیستیم.تجهیزات صنعتی بالاخص تجهیزات نفت و گاز همه وارداتی اسن.دانش ساخت نیروگاه و پالایشگاه و پتروشیمی نداریم فقط داریم کپی میکنیم.حالا چرا دولتمردان گیر دادن به انرژی هسته ای؟با کدوم توجیه اقتصادی و فنی؟چرا از اول رفتیم سراغ چنین مقوله ای که این همه تاوان براش بدیم.بله الان فرق میکنه جریان اون اره هست که تو ما تحتمونه چه جلو بره چه عقب خودتون نتیجه اش رو میدونید.ولی بزرگان میبایست فکر این روزها رو میکردن.

majidsa
2012/07/09, 14:07
سلام به همه دوستان
از دید من شرکت خیلی راحت می تواند بدهی ها را تسویه کند
اما مدیریت قدرت ندارد
و اینکه ظاهرا شرکت هزینه طرح ها را حساب کرده و درآمد آن را حساب نکرده
و خوب بالاخره معلوم شد اوضاع شرکت چگونه است و آخرین تیر به سمت ما سهامداران شلیک شد.
از آنجایی که صدرا در کل بورس تاثیر گزار است پس باید برایش فکری کرد
باید در مجمع درخواست اینکه سهامداران حقیقی 1 یا 2 نماینده(اگر 2 نماینده بشود بهتر است) در شرکت داشته باشند مطرح شود.و به سهامداران حقیقی نامه داده شود تا در صورت تمایل کاندید شوند و یک مجمع دیگر برای انتخاب نماینده از بین کاندیدها توسط حقیقی ها برگزار شود.
ما به این احتیاج داریم که روابط عمومی صدرا فعال باشد
و تمام اتفاقات و مصاحبه ها توسط سایت صدرا منتشر شود و مانند حالا نباشد که همه سایت ها راجع به سهم نوشتند اما آنها هیچ خبری به بیرون نمی دهند(یک مقدار از حفاری شمال یاد بگیرند)
هر ماه باید مدیر عامل در یک تاریخ مشخص در مورد کارهای انجام شده توضیح دهد.
و اینکه شرکت لطف کند یکی از ساختمان ها یا زمین ها را بفروشد و کمی از وام هایی که گرفته تسویه کند
واقعا صدرا هتل می خواهد برای چی؟

bahary
2012/07/09, 15:05
باسلام:
دوست عزیز بنده تصور می کنم شما دوست هستید و یک دوست که خودش هم سهمی دارد و در واقع شریک محسوب می شود .باید در هم فکری شرکت کند و از ریختن آب به آسیاب دشمن پرهیز نماید .بنده از شما دو سوال و دو خواهش دارم : 1- آیا شما سهامدار صدرا هستید ؟ 2- اگر هستید و خود را خیلی متفکر می دانید پس راهکار ارائه نمایید و خواهش بنده اینکه اگر وقت شریف خود را در هرصورتی می خواهید در این تالار بگذرانید به گونه ای عمل کنید که خدا و سپس بنده اش از شما راضی باشد و یک فرد مفید به حال هم وطن خویش باشید (با استهزاء بنده به هیچ هدفی نخواهید رسید) . ترسیدن از دشمن و پیش پیش تسلیم شدن هیچ فایده ای ندارد (در پاسخ به نقش تحریمها).اجازه دهید یک خاطره برای شما تعریف کنم و در واقع یک فرهنگ را برای شما از یک منظر روشن کنم : در زمان جنگ هر گاه نیروهای خودی مانند سپاه یا ارتش و یا بسیج در منطقه ای گیر می کردند و امید به بازگشت آنها نبود و در واقع دیکر اسیر محسوب می شدند .اکثرا تن به اسارت نمی دادند و اصطلاحی داشتن که می گفتن ............................ بماند.در واقع نظر بنده اینست که در حال حاضر ضرری که متوجه مااست کمتر از ضرر زیر یوق دشمن بودن است و اگر بیشتر هم باشد : این تاوان آزادی خواهی است .و خواهش دوم بنده از شما اینکه با ما در سنگر بمان و خود را همچون قهرمان بدان چرا که ما ایرانی ها قهرمان زاده شده ایم .درضمن شعار (پانویس)خودتان را بخوانید و به آن عمل کنید چرا که شعار صحیحی دارید .خطاب بنده به شما فقط دو کلمه است : ای قهرمان . ومن الله توفیق .

دوست عزیز ملت ایران را سالهاست که زیر یوغ اجنبی برده اند. حالا این فرقی نمی کند که اجنبی امریکایی باشد ؛ یا روسی ؛ یا انگلیسی ؛ یا چینی و یا هر چیز دیگر .برادر من ! این تفکر بسیار ساده لوحانه است . شما آزادیخواهی را با زیاده خواهی اشتباه گرفته اید. دنیای امروز یک دهکده است و هر یک از کشورها بمثابه خانه ای از این دهکده . اگر پدر یک خانواده بخواهد خود را تافته جدا بافته از سایر اهالی دهکده ببیند و در تلاش برای همسان کردن دیگران با خود باشد ، فقط وفقط به اعضاء خانواده خود ظلم کرده و باعث انزوا و بایکوت از طرف دیگران می شود . حال وقتی این خانواده بخواهد نیازهای روزمره خود را تامین کند ، هیچکس به او روی خوش نشان نمی دهد و اگر هم بدهد با شرایط خاص خود می دهد. درست مثل رفتاری که امروز چینی ها و هندیها با ما می کنند. می گویند ما نفت شما را خریداریم ولی باید انرا در بنادر هند و چین تحویل بدهید و بجای آن هم کالایی که ما می گوییم ببرید. این زیر یوغ بودن نیست ؟ و اگر قرار بود ملت ایران اینچنین زندگی کنند بهتر نبود با همان امریکای جهانخوار می ساختند و حد اقل به جای خرید بنجولهای چینی و مصرف برنجهای هندی که باید به مصرف دام و طیور برسد ؛ کالای لوکس و برنج درجه یک امریکایی مصرف می کرد؟ البته انقلاب 57 ملت ایران هدفش این نبود که ازدامن یک استعمارگر بیرون اید و تسلیم استعمار گر دیگری شود. چرا اینگونه است؟ برای اینکه همه جانبه ایران بایکوت است و این بایکوت بخاطر ازادیخواهی نیست بلکه برای زیاده خواهی است و عده ای هم در داخل آب به آسیاب بایکوت گران می ریزند. مثلا عده ای بنام خودجوش و حامیان ولایت و .... می ریزند سفارت بریتانیا را اشغال می کنند و یا همین عده بی سر وپا و اراذل می روند جلو سفارت عربستان برای مرگ ولیعهد و به کما رفتن پادشاه جشن و پایکوبی راه می اندازند و شیرنی پخش می کنند. حال اینکه این اوباش از کجا دستور می گیرند و به کجا وابسته اند بماند..... در زمان جنگ هم تعدادی از فرماندهان بی مغز که بجای کسب دانش رزم و بکار گیری مناسب از امکانات ، از استراتژی انتحار پیروی می کردند ؛ در بسیاری از عملیات ها بچه های مردم را سیبل گوشتی کردند و بی محابا به کشتن دادند و امروز همان تیپ افراد بر مسند اداره کشورند و هر روز بر عمق فاجعه های دامنگیر کشور می افزایند. نمونه اش سرداران میلیاردر و وزیر و وکیل و یکی هم همین صدرای لعنتی که با رانت های در اختیار فرصتهای شغلی بسیاری را از جوانان کشور دریغ نموده و خود مسئولین بی لیاقت آن هم برای پیشرفت امور هیچ غلطی نمی توانند بکنند و باعث از بین رفتن سرمایه های اندک سهامداران در بورس شده اند . امیدوارم که خداوند علیم و بصیر خانه اشان را بر سرشان ویران کند.....................

طيب
2012/07/09, 15:47
باسلام وعرض ادب

مجبور شدم بنویسم ............................... و طبق انجام وظیفه ...............

اینکه گزارشات صدرا متناقض است و خیلی موارد جای اشکال داره شکی نیست ولی کاملا هدفداره ............................

عزیزان این گزارش برای ما (سهامداران حقیقی)نیست .......................

پس خودتونو ناراحت نکنید

استارت مبارزه علنی زده شده ..........................قبلا هم عرض کرده بودم این قشر تمامیت خواه هستند وتا وقتیکه بتمامی خواسته هایشان نرسند که میرسند

هر عملکردی رو خواهند داشت و برای مقاطع ارزش چندانی قائل نیستند و ......................

....................................

واما حاجی حمید گل دوست بزرگوارم

حاجی در منطقه یال اسب داخل خاک عراق بعلت حملات خمپاره ای صبح تا ظهر شدید ....................تمامی سنگرها برای کم اسیب دیدن درب های نیم متری داشتند .............

کم آسیب دیدن سنگرها یادمان نرود ................................. همون حکمی که برای افراد .....................میباشد ........وسیله لازمه انجام کاراست ...........

حداقل ها باید درنظر گرفته شود و وظیفه محسوب میشود

یامعشر الجن والانس ان استطعتم ان تنفذو من اقطار السماوات والارض فانفذو ولا تنفذون الا بسلطان (حکم قران به وسیله)پس طبق وظیفه وسیله نباید اسیب ببیند وداشتن آن و حفظ آن از واجبات است .

بیل گیتس
2012/07/09, 15:48
دوست عزیز ملت ایران را سالهاست که زیر یوغ اجنبی برده اند. حالا این فرقی نمی کند که اجنبی امریکایی باشد ؛ یا روسی ؛ یا انگلیسی ؛ یا چینی و یا هر چیز دیگر .برادر من ! این تفکر بسیار ساده لوحانه است . شما آزادیخواهی را با زیاده خواهی اشتباه گرفته اید. دنیای امروز یک دهکده است و هر یک از کشورها بمثابه خانه ای از این دهکده . اگر پدر یک خانواده بخواهد خود را تافته جدا بافته از سایر اهالی دهکده ببیند و در تلاش برای همسان کردن دیگران با خود باشد ، فقط وفقط به اعضاء خانواده خود ظلم کرده و باعث انزوا و بایکوت از طرف دیگران می شود . حال وقتی این خانواده بخواهد نیازهای روزمره خود را تامین کند ، هیچکس به او روی خوش نشان نمی دهد و اگر هم بدهد با شرایط خاص خود می دهد. درست مثل رفتاری که امروز چینی ها و هندیها با ما می کنند. می گویند ما نفت شما را خریداریم ولی باید انرا در بنادر هند و چین تحویل بدهید و بجای آن هم کالایی که ما می گوییم ببرید. این زیر یوغ بودن نیست ؟ و اگر قرار بود ملت ایران اینچنین زندگی کنند بهتر نبود با همان امریکای جهانخوار می ساختند و حد اقل به جای خرید بنجولهای چینی و مصرف برنجهای هندی که باید به مصرف دام و طیور برسد ؛ کالای لوکس و برنج درجه یک امریکایی مصرف می کرد؟ البته انقلاب 57 ملت ایران هدفش این نبود که ازدامن یک استعمارگر بیرون اید و تسلیم استعمار گر دیگری شود. چرا اینگونه است؟ برای اینکه همه جانبه ایران بایکوت است و این بایکوت بخاطر ازادیخواهی نیست بلکه برای زیاده خواهی است و عده ای هم در داخل آب به آسیاب بایکوت گران می ریزند. مثلا عده ای بنام خودجوش و حامیان ولایت و .... می ریزند سفارت بریتانیا را اشغال می کنند و یا همین عده بی سر وپا و اراذل می روند جلو سفارت عربستان برای مرگ ولیعهد و به کما رفتن پادشاه جشن و پایکوبی راه می اندازند و شیرنی پخش می کنند. حال اینکه این اوباش از کجا دستور می گیرند و به کجا وابسته اند بماند..... در زمان جنگ هم تعدادی از فرماندهان بی مغز که بجای کسب دانش رزم و بکار گیری مناسب از امکانات ، از استراتژی انتحار پیروی می کردند ؛ در بسیاری از عملیات ها بچه های مردم را سیبل گوشتی کردند و بی محابا به کشتن دادند و امروز همان تیپ افراد بر مسند اداره کشورند و هر روز بر عمق فاجعه های دامنگیر کشور می افزایند. نمونه اش سرداران میلیاردر و وزیر و وکیل و یکی هم همین صدرای لعنتی که با رانت های در اختیار فرصتهای شغلی بسیاری را از جوانان کشور دریغ نموده و خود مسئولین بی لیاقت آن هم برای پیشرفت امور هیچ غلطی نمی توانند بکنند و باعث از بین رفتن سرمایه های اندک سهامداران در بورس شده اند . امیدوارم که خداوند علیم و بصیر خانه اشان را بر سرشان ویران کند.....................
لذت بردم از این نوع فکر و نوشتار.به نکات ظریفی که متاسفانه واقعیت دیروز و امروز جامعه ماست به زیبایی اشاره کردید.

hamid672003
2012/07/09, 16:59
باسلام:
دوست عزیز انرژی هسته ای هم نباشه حقوق بشر اونم نباشه یک چیز دیگه .مطمئن باش یک بهانه حتما پیدا می کنند .بهتر دنبال راهکار برای صدرا باشیم.و من الله توفیق .

دوست عزیز ما داریم تاوان زیاده خواهی یه عده رو میدهیم.
فرض کنید علم و تکنولوژی کشورهای غربی پله 100 ام باشد و بالتبع انرژی هسته ای به قول خودتان صلح آمیز هم یکی از این پله ها را تشکیل دهد.
حال کشوری مانند ایران که 10 ها پله برای رسیدن به جایگاهی مناسب راه دارد چرا باید برود سراغ یه پله خاص؟ما هنوز بعد 30 سال خودرو ساز نیستیم.تجهیزات صنعتی بالاخص تجهیزات نفت و گاز همه وارداتی اسن.دانش ساخت نیروگاه و پالایشگاه و پتروشیمی نداریم فقط داریم کپی میکنیم.حالا چرا دولتمردان گیر دادن به انرژی هسته ای؟با کدوم توجیه اقتصادی و فنی؟چرا از اول رفتیم سراغ چنین مقوله ای که این همه تاوان براش بدیم.بله الان فرق میکنه جریان اون اره هست که تو ما تحتمونه چه جلو بره چه عقب خودتون نتیجه اش رو میدونید.ولی بزرگان میبایست فکر این روزها رو میکردن.

hamid672003
2012/07/09, 17:03
باسلام:
دوست عزیز راهکار های خود را بفرمایید روش تحقیق کنیم .نکات آموزنده حفاری مد نظر خودتان را هم بفرمایید .مورد هتل هم قابل پی گیری است .ضمنا شما داری مسیر را صحیح می روی به پیشنهادات خودتان ادمه دهید .ممنون .و من الله توفیق .

سلام به همه دوستان
اما مدیریت قدرت ندارد
و خوب بالاخره معلوم شد اوضاع شرکت چگونه است و آخرین تیر به سمت ما سهامداران شلیک شد.
باید در مجمع درخواست اینکه سهامداران حقیقی 1 یا 2 نماینده(اگر 2 نماینده بشود بهتر است) در شرکت داشته باشند مطرح شود.و به سهامداران حقیقی نامه داده شود تا در صورت تمایل کاندید شوند و یک مجمع دیگر برای انتخاب نماینده از بین کاندیدها توسط حقیقی ها برگزار شود.
و تمام اتفاقات و مصاحبه ها توسط سایت صدرا منتشر شود و مانند حالا نباشد که همه سایت ها راجع به سهم نوشتند اما آنها هیچ خبری به بیرون نمی دهند(یک مقدار از حفاری شمال یاد بگیرند)
و اینکه شرکت لطف کند یکی از ساختمان ها یا زمین ها را بفروشد و کمی از وام هایی که گرفته تسویه کند

hamid672003
2012/07/09, 17:20
باسلام:
دوست عزیز از لفظ خوب شما کمال تشکر را دارم .و درخواست مهمی که چند بار تکرار کردم ولی کمتر مورد توجه قرار گرفت و دوباره تکرار می کنم .از کلیه اندیشمندان تالار درخواست سوالات منطقی و ارائه راهکارهای عملی برای اقدامی عاجل وآجل را دارم تا انشاالله در آینده نزدیک با مدیران صدرا مطرح کنم و به امید خدا نتیجه در خوری بگیریم .در پایان از همه دوستان در خواست دارم این مطلب را جدی بگیرید و بدانید بنده با خیلی از دوستان در دفعات متعدد از این را جوابی در خور یافته ام که به سود دوستان و البته خودم انجامیده است یک شوخی با دوستان کلا بنده اینکاره ام یعنی به دنبال زنده کردن مرده می گردم و همیشه هم موفق بودم. حالا جدی : ولی شرط آن همراهی شماست چون بدون شما هرگز .عاشق وطنم و مخلص هم وطن .بیشتر از آنکه به فکر پول باشم به فکر ساخت وطنم هستم .و من الله توفیق .

باسلام وعرض ادب

مجبور شدم بنویسم ............................... و طبق انجام وظیفه ...............

اینکه گزارشات صدرا متناقض است و خیلی موارد جای اشکال داره شکی نیست ولی کاملا هدفداره ............................

عزیزان این گزارش برای ما (سهامداران حقیقی)نیست .......................

پس خودتونو ناراحت نکنید

استارت مبارزه علنی زده شده ..........................قبلا هم عرض کرده بودم این قشر تمامیت خواه هستند وتا وقتیکه بتمامی خواسته هایشان نرسند که میرسند

هر عملکردی رو خواهند داشت و برای مقاطع ارزش چندانی قائل نیستند و ......................

....................................

واما حاجی حمید گل دوست بزرگوارم

حاجی در منطقه یال اسب داخل خاک عراق بعلت حملات خمپاره ای صبح تا ظهر شدید ....................تمامی سنگرها برای کم اسیب دیدن درب های نیم متری داشتند .............

کم آسیب دیدن سنگرها یادمان نرود ................................. همون حکمی که برای افراد .....................میباشد ........وسیله لازمه انجام کاراست ...........

حداقل ها باید درنظر گرفته شود و وظیفه محسوب میشود

یامعشر الجن والانس ان استطعتم ان تنفذو من اقطار السماوات والارض فانفذو ولا تنفذون الا بسلطان (حکم قران به وسیله)پس طبق وظیفه وسیله نباید اسیب ببیند وداشتن آن و حفظ آن از واجبات است .

alirezasa
2012/07/09, 17:48
سال گذشته نزدیک 200هزار تا صدرا اضافه کردم و هر روز داشتم اضافه میکردم یکی از دوستانم گفت تو که میدونی تو صدرا چه خبره پس چرا اضافه میکنی ؟ گفتم مقام معضم رهبری از صدرا دیدن کرده و چون سال جهاد اقتصادی است حتما صدرا حمایت میشه . ولی سال جهاد اقتصادی رفت که هیچ سال حمایت از تولید ملی که هیچ و سال ..............که هیچ ....... راستی میخوان هر کی که سهم صدرا داره رو بگیرن و ازش جریمه بگیرن .البته من خودم تو قیمت 152 فروختم

masoudtb
2012/07/09, 17:48
باسلام:
دوست عزیز انرژی هسته ای هم نباشه حقوق بشر اونم نباشه یک چیز دیگه .مطمئن باش یک بهانه حتما پیدا می کنند .بهتر دنبال راهکار برای صدرا باشیم.و من الله توفیق .
دنبال چه راهکاری باید بود شرکتی که سندمالکیت حتی یک زمین یا یک ساختمان درکل ایران به نام خودش نیست(فقط ساختمان امور سهام به نام خود شرکت هست)شرکتی که به بیشتر بانکها بدهکار است وبهره های چند برابری به بانکها پرداخت می کند .شرکتی که دفتر مدیر شرکت مال خود شرکت نیست .شرکتی که برای واردات باید چند برابربیشتر از شرکتهای دیگر هزینه پرداخت کند ......این شرکت با این مدیر نالایق خودش که حتی نمی تواند از بخشش جرایم بانکی استفاده بکند چگونه آذراب ازبخشش جرایم بانک ملی12تومان سود شناسایی کردوبه گفته امور سهام اذراب بابخشش جرایم بانک تجارت که مورد توافق قرارگرفته وتا ماه اینده از این محل حدود 10تومان تعدیل می دهد یا فاراک که از این روش سود خود را افزایش داد.....چگونه صدرا حتی با یک بانک هم به توافق نرسیده این از بی مدیریتی مدیر نالایق شرکت هست بعد شما دنبال راهکار میباشید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سهامدار 67
2012/07/09, 18:22
بیهوده گویی و نگرانی شباهت غریبی با یکدیگر دارند,هر دو محصول یک ذهن بی قرارند. ذهن بی قرار باید بی قراری خود را به شکلهای مختلف متجلی سازد, باید مدام مشغول باشد, باید همیشه در خود "احساسی" را برانگیزد, باید خود را به علائق گذرا سرگرم کند و در بیهوده گویی این نیازها ارضاء می شوند. بسیاری از ما احساس می کنیم که اگر بی قرار و نا آرام نباشیم زنده نیستیم,احساس زنده بودن نمی کنیم میل فرار از خود منجر به ناآرامی و بی قراری می گردد.هر قدر بیشتر درگیر یک مسئله باشیم بیشتر احساس بیداری و تحرک می کنیم, حال آنکه فشار و تنشی که فکر در طریق درگیری با مسئله ایجاد می کند ذهن را کرخت, فرسوده,خسته و غیر هوشیار می گرداند.

جمله بی قراری ات از طلب قرار توست --- عاشق بی قرار شو تا که قرار آیدت

جمله نا مرادی ات از طلب مراد توست --- عاشق نا مراد شو تا که مراد آیدت

آب کم جو تشنگی آور بدست --- تا بجوشد آبت از بالا و پس ( مولانا )

Fmoradi
2012/07/09, 18:38
حاج حميد ببخشيد شما درس خارج نخوانديد
فكر كنم اخوند باشيد چون همش خارج ميزنيد
اخه برادر اخوي برادر اعتصام ازاده خواهي تو سهام صدرا و اين جماعت دزد چه معني دارد يك بار گزارش رو بخون مثل روز روشن هزينه افزايش داده زيان زياد كرده
انبار خالي كرده اما نتيجه پيشرفت پروژه ها رو اعمال نكرده
شما با. اين جماعت دنبال چي ميگردي يه بورس بيغ هم داريم مثل گوسفند منتشر كرده اگه ميخواهي شكلشو بكشم
اقايي كه پشتش نماز جماعت ميخونن اگه بقول جناب طيب ميخواهد از ديگران انتقام بگيره اضطراب و دلهوره به سهامدار ميده فكر ميكني از خدا چيزي ميدونه اگه فردا روزي باز كردنو يه سري فروختند بعد گزارش خوب دادن حق الناس رو كي جواب ميده هر چند ميدونم از اين حرفا چيزي حاليش نيست

مهرداد
2012/07/09, 20:50
بادرود بر دوستان سایت بورسی

حتما دوستان خودشان بامداقه صفحات صورتهای مالی را آنالیز نموده ند با این وجود نظر دوستان را درخصوص صورتهای مالی شرکت به نکات زیر جلب می نمایم

1- آنالیز صورت سود زیان90 نشان از 93%نسبت بهای تمام شده به فروش دارد که درسال 89این نسب 85% بود وطبیعتا درصد سود ناویژه به فروش 90 به رقم 7% خواهد رسید که این نسبت در سال 89 حدود 15%بود .

2- همچنین ریز اقلام هزینه های صورت سود و زیان 90 به صورت زیر است :
الف)یادداشت 24(هزینه های عمومی و اداری ) = 69ریال به ازای هر سهم تقریبا 4% هزینه ها
ب) یادداشت 25 ( خالص سایر درآمدها وهزینه های غیر عملیاتی)= 1141ریال به ازای هر سهم = 68% کل هزینه ها . درواقع می توان گفت اینجا لانه زنبور است ونشان از بی کفایتی وولنگاری تیم مدیریت حاکم بر شرکت دارد چرا که دراینجا اقلام عمده ی 171میلیارد تومان شامل 17 میلیارد تومان زیان تسعیر ارز که بابت هر سهم می شود 11تومتن هزینه مطالبات مشکوک الوصول 16میلیارد تومان که بابت هر سهم می شود 10 تومان وبلاخره هزینه کاهش ارزش موجودیها 135میلیارد تومان که بابت هرسهم می شود 90 تومان وچند رقم جزئی دیگر که تاثیر این 171میلیارد تومان یادداشت 25 برای هرسهم 114 تومان می شود .

بخش عمده آن مربوط 135 میلیارد تومان است که شامل عدم ساخت وتحویل 4 فروند کشتی 24000تنی برای شرکت آلمانی ریکرمز و3 فروند کشتی 63000تنی می باشد .
ج) یادداشت 26 ( هزینه های مالی 50 میلیارد و 700 میلیون تومان که بابت هرسهم ==338 ریال ( 20%) کل هزینه ها
د) یادداشت 27 ( خالص سایر درآمدها وهزینه های غیر عملیاتی 126 ریال برای هرسهم حدود 8% کل هزینه ها
که اقلام هزینه موارد الف تا د1674 ریال برای هر سهم می شود که بعد از کسر از سود نا ویژه ی شرکت 1426 ریال شرکت معظم صدرا زیان تحویل سهامداران داده است .

که اگر زیان انباشته سنوات گذشته را بخواهیم با رقم زیان سال 90 تجمیع کنیم صدرا برای ما سهامداران مبلغ 499میلیارد تومان زیان ساخته یعنی برای هرسهم می شود 333تومان زیان .

دوستان مشاهده می فرمائید که درشرکت صدرا با عده ای دزد و بی کفایت نالایق مواجهیم وشما حساب کنید کل این کشور را - که می رسیم به آن شعر معروف که :

گر حکم شود که مست گیرند / در شهر هر آنچه هست گیرند .

zafar3000
2012/07/09, 20:52
آيا طرف حساب سهامدار اعتصام است يا گروهي خرابكار در بورس با هم كنار آمده اند كه اين نتيجه اش شود(دشمنان واستثمارگرانرا بهتر بشناسيد):
شركت مهندسي نيروي نفت و گاز (سهامي خاص):
شركت سرمايه گذاري دانايان پارس (سهامي عام) :اعتصام نماينده دانايان است
شركت شهريار مهستان (سهامي عام)
شركت سرمايه گذاري تدبيرگران آتيه ايرانيان(سهامي عام)
شركت سرمايه گذاري مهر اقتصاد ايرانيان همان كه سهم را برد بالا بعد ول كرد

واقعا اين بلا ها تنها زير سر خاتم است يا اينكه نادانان و بي مهران و بي تدبيران و جهنميان همه در اين سهم جمع شده اند تا هياتي را تشكيل دهند براي بيچاره كردن سهامدار اما نمي دانند كه خود بيچاره اند كه با دزدي به دنبال چاره كار خودند
لطفا در ساير سايت ها هم روشنگري كنيد

hamid672003
2012/07/09, 21:37
باسلام:
دوست عزیز خوشحالم که بلاخره یکنفر اقدام به بررسی صورتهای مالی کرد و با صرف نظر از دو خط آخر شما می شود شما را یک سهامدار واقعی دانست .پس لطفا به بررسی خود ادامه دهید و بنده هم نتایج شما را با نتایج خودم و انشاالله باقی دوستان که مشارکت خواهند کرد مقایسه می نمایی و مطمئن باشید و بنده به شما قول می دهم بعنوان یک سهامدار حقیقی تا مو از ماست کشیده و راهکار مناسب را ارائه نماییم و از بالاترین رده مدیریتی صدرا اقدام موثر را خواهیم خواست . پس یاداشت می کنیم موارد رنگی شما را .و من الله توفیق .

بادرود بر دوستان سایت بورسی

حتما دوستان خودشان بامداقه صفحات صورتهای مالی را آنالیز نموده ند با این وجود نظر دوستان را درخصوص صورتهای مالی شرکت به نکات زیر جلب می نمایم

1- آنالیز صورت سود زیان90 نشان از 93%نسبت بهای تمام شده به فروش دارد که درسال 89این نسب 85% بود وطبیعتا درصد سود ناویژه به فروش 90 به رقم 7% خواهد رسید که این نسبت در سال 89 حدود 15%بود .

2- همچنین ریز اقلام هزینه های صورت سود و زیان 90 به صورت زیر است :
الف)یادداشت 24(هزینه های عمومی و اداری ) = 69ریال به ازای هر سهم تقریبا 4% هزینه ها
ب) یادداشت 25 ( خالص سایر درآمدها وهزینه های غیر عملیاتی)= 1141ریال به ازای هر سهم = 68% کل هزینه ها . درواقع می توان گفت اینجا لانه زنبور است ونشان از بی کفایتی وولنگاری تیم مدیریت حاکم بر شرکت دارد چرا که دراینجا اقلام عمده ی 171میلیارد تومان شامل 17 میلیارد تومان زیان تسعیر ارز که بابت هر سهم می شود 11تومتن هزینه مطالبات مشکوک الوصول 16میلیارد تومان که بابت هر سهم می شود 10 تومان وبلاخره هزینه کاهش ارزش موجودیها 135میلیارد تومان که بابت هرسهم می شود 90 تومان وچند رقم جزئی دیگر که تاثیر این 171میلیارد تومان یادداشت 25 برای هرسهم 114 تومان می شود .

بخش عمده آن مربوط 135 میلیارد تومان است که شامل عدم ساخت وتحویل 4 فروند کشتی 24000تنی برای شرکت آلمانی ریکرمز و3 فروند کشتی 63000تنی می باشد .
ج) یادداشت 26 ( هزینه های مالی 50 میلیارد و 700 میلیون تومان که بابت هرسهم ==338 ریال ( 20%) کل هزینه ها
د) یادداشت 27 ( خالص سایر درآمدها وهزینه های غیر عملیاتی 126 ریال برای هرسهم حدود 8% کل هزینه ها
که اقلام هزینه موارد الف تا د1674 ریال برای هر سهم می شود که بعد از کسر از سود نا ویژه ی شرکت 1426 ریال شرکت معظم صدرا زیان تحویل سهامداران داده است .

که اگر زیان انباشته سنوات گذشته را بخواهیم با رقم زیان سال 90 تجمیع کنیم صدرا برای ما سهامداران مبلغ 499میلیارد تومان زیان ساخته یعنی برای هرسهم می شود 333تومان زیان .

دوستان مشاهده می فرمائید که درشرکت صدرا با عده ای دزد و بی کفایت نالایق مواجهیم وشما حساب کنید کل این کشور را - که می رسیم به آن شعر معروف که :

گر حکم شود که مست گیرند / در شهر هر آنچه هست گیرند .

hamid672003
2012/07/09, 21:47
باسلام:
دوست عزیز نه درس خارج خوانده ام و نه آخوند هستم .هر چند که اشکالی در هیچکدام نمی بینم . در هر صورت شما تا وقتی سهامدار هستی می توانی از حق خودت دفاع کنی و بعد از فروش و طبق قانون دیگر هیچ حقی نداری .امیدوارم در هر صورت تصمیم صحیحی بگیرید . و من الله توفیق .

حاج حميد ببخشيد شما درس خارج نخوانديد
فكر كنم اخوند باشيد چون همش خارج ميزنيد
اخه برادر اخوي برادر اعتصام ازاده خواهي تو سهام صدرا و اين جماعت دزد چه معني دارد يك بار گزارش رو بخون مثل روز روشن هزينه افزايش داده زيان زياد كرده
انبار خالي كرده اما نتيجه پيشرفت پروژه ها رو اعمال نكرده
شما با. اين جماعت دنبال چي ميگردي يه بورس بيغ هم داريم مثل گوسفند منتشر كرده اگه ميخواهي شكلشو بكشم
اقايي كه پشتش نماز جماعت ميخونن اگه بقول جناب طيب ميخواهد از ديگران انتقام بگيره اضطراب و دلهوره به سهامدار ميده فكر ميكني از خدا چيزي ميدونه اگه فردا روزي باز كردنو يه سري فروختند بعد گزارش خوب دادن حق الناس رو كي جواب ميده هر چند ميدونم از اين حرفا چيزي حاليش نيست

hamid672003
2012/07/09, 21:59
باسلام:
دوست عزیز شما هم یک موضوع صحیح را عنوان نموده اید .پس آنر هم یاداشت می کنیم .و اما در مورد نا امیدی شما باید بگم نا امید شیطان است ولی شما بنده مومن خدا هستید پس بدان خدا حتی یک کرم ته اقیانوس را هم فراموش نکرده است و روزی می دهد و بنده و شما که جای خود داریم .در مورد سند هم بگویم شما تا حالا سند داشبوردی شنیده اید .البته این اصطلاح در مورد ماشین بدون سند بکار می رود ولی در مورد زمینها و اموال صدرا باید خدمتتان عرض کنم به کمک هم انشاالله مشکل را با صبر و استعانت از درگاه منان حل خواهیم نمود .و جلو افرادی که خواهان تاراج کردن اموال ما را دارند خواهیم ایستاد .وصد البته بنده معتقدم که در حال حاضر قضیه بشکل کلاه برداری نیست و هر چه بوده در گذشته بوده است و ما باید پیگیر حق خودمان باشیم .و من الله توفیق .

دنبال چه راهکاری باید بود شرکتی که سندمالکیت حتی یک زمین یا یک ساختمان درکل ایران به نام خودش نیست(فقط ساختمان امور سهام به نام خود شرکت هست)شرکتی که به بیشتر بانکها بدهکار است وبهره های چند برابری به بانکها پرداخت می کند .شرکتی که دفتر مدیر شرکت مال خود شرکت نیست .شرکتی که برای واردات باید چند برابربیشتر از شرکتهای دیگر هزینه پرداخت کند ......این شرکت با این مدیر نالایق خودش که حتی نمی تواند از بخشش جرایم بانکی استفاده بکند چگونه آذراب ازبخشش جرایم بانک ملی12تومان سود شناسایی کردوبه گفته امور سهام اذراب بابخشش جرایم بانک تجارت که مورد توافق قرارگرفته وتا ماه اینده از این محل حدود 10تومان تعدیل می دهد یا فاراک که از این روش سود خود را افزایش داد.....چگونه صدرا حتی با یک بانک هم به توافق نرسیده این از بی مدیریتی مدیر نالایق شرکت هست بعد شما دنبال راهکار میباشید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamid672003
2012/07/09, 22:16
باسلام:
دوست عزیز بنده منتظر دیدگاه های شما هستم .ومن الله توفیق .

سلام به همه دوستان
اما مدیریت قدرت ندارد

soheile60
2012/07/10, 00:30
آقا حمید عزیز سلام
حدود 6 ماهه که نظرات شما و سایر دوستان را در این قسمت می خونم. خوشبختانه!!! ورود من به بازار سرمایه با صدرا شروع شد چونکه درسهای زیادی از این سهم آموختم. از برج 7 سال پیش تعدادی از سهام این شرکت رو خریدم و اواخر سال و قبل از بسته شدن سهم نیز تعداد دیگری از این سهم رو خریدم. طی این چند ماه از اطلاع رسانی و تلاشهای بی منت شما بسیار خوشم آمد. افرادی که مثل شما به قضایا نگاه کنند کم هستند و البته افراد در چگونگی اندیشه و فکر آزادند. بنده نیز با شما هم عقیده هستم. امیدوارم که وضعیت کنونی تغییر کنه و شاهد گپ و گفتهای شاد و بدون ضرر در اینجا باشیم. یاعلی مددی ;)

ایمان صالح
2012/07/10, 07:37
باسلام:
درسته ولی با حقوق بشر یا چیز دیگه هم میتونن به این صورت اجماع جهانی علیه ما راه بیندازن.ما بهانه بزرگی دستشون دادیم.

hamid672003
2012/07/10, 08:30
باسلام:
دوست عزیز مطمئن باش که اگر به چیزهای دیگر گیر بدن که بنده جرات اسم بردن از اونها را هم ندارم چون احتمالا تو دهان ها می افتد و شاید نشه دیگه کاریش کرد ولی همین حقوق بشر اگر گیر بدن چکار باید بکنیم از اعدام اوباش طفره بریم تا روز به روز از سر و کول ما بالا برن .اگر می خواهی بدانی خانه بنده را پارسال آقا دزده جارو کرد .پس از کلی پیگیری بهم گفتن رئیس کلانتری تمام دزد های تخصصی محلات را می شناسد ولی بخاطر همین جارو جنجال تلویزیونهای بیگانه وغیره نمی تواند بی مدرک اقدام نماید .و من الله توفیق .

درسته ولی با حقوق بشر یا چیز دیگه هم میتونن به این صورت اجماع جهانی علیه ما راه بیندازن.ما بهانه بزرگی دستشون دادیم.

مهرداد
2012/07/10, 10:45
با درود خدمت دوستان
یه نکته که لازم دیدم به عرض برسونم اینکه شرکت صدرا به جز بند 6 گزارش حسابرسی که برای سالهای مالی 82 تا 87 ذخیره
مالیات کمتری را نسبت به برگهای تشخیص مالیات اداره ی دارائی در حسابها منعکس نموده وهمچنین برای سالهای مالی بعد تا 90 که باتوجه به زیان شرکت هیچگونه ذخیره مالیاتی منظور نکرده که باتوجه به رویه معمول اداره مالیات معمولا برخی هزینه ها را
رد می کند – که البته همه اینها رقم بالائی نباید باشد – شرکت صدرا به گمانم یکی از شفاف ترین گزارشات خود را در سالهای اخیر
ارائه نموده که شاید به مذاق من سهامدارخوش نیاید ولی مصداق بالاتر از سیاهی دیگر رنگی نیست می باشد .
مشکل بزرگ صدرا فعالیت در پروژه های غیر سود آور که عمده ی آن کشتی سازی بوده می باشد که باعث تحمیل 90 تومان زیان
برای سال مالی 90 برای هر سهم شده است .
به نظرم مدتها بود که دررده ی بالای مدیریتی شرکت بحث بر ارائه یا عدم ارائه این زیان هنگفت بود که با لا خره باید بگویم خدارا شکر این شفاف سازی انجام شد . حداقل من سهامدار خیالم راحت که دیگر زیان دیگری قرار نیست دراین حد کلان ارائه شود
( البته امیدوارم اینگونه باشد ) . بعد ازاین باید منتظر گزارشات بهتری برای سال 91 بود .
یک نکته هم فراموش نشود که علاوه بر سو مدیریت مسئله تحریمهای بین المللی نیز فشار زیادی بر شرکت گذاشته وباعث افزاش
بهای تمام شده شرکت شده است
ارادتمند
مهرداد