PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79

خصدرا
2013/08/13, 20:49
اولین هدف صدرا 3000تومان هست این اینجا یادگاری باشه افزایش سرمایه صدرا نیز در دومرحله هست این هم دومین یادگاری

سلام
يه خبرم من بدم بدهي هاي شركت تا ١٠ سال آينده استمهال و بعد از ١٠ سال بصورت اقساط پرداخت ميشه اينم يه يادگاري ديگه

meisam_em
2013/08/13, 21:14
دوستان فرصت ورود میدهد یا تو صف برداریم؟ این اهداف سه هزار تومانی چه زمانی قابل لمس خواهد بود؟

saha
2013/08/13, 21:50
انشا الله مبارک دوستان صبورو پايدار باشد.

amirabbas2012
2013/08/13, 22:18
سهام شرکت صنعتی دریایی ایران(صدرا) واگذار شد.
سهام شرکت صدرا که گفته می شود مبلغی حدود 1400 میلیارد تومان بدهی به شبکه بانکی و پیمانکاران خود داشته، واگذار شد.

به گزارش جنوب نیوز، یک مسول آگاه در شرکت صدرا در گفتگو با لحظه نیوز
اظهار داشت: طی جلسه ای که در ساختمان شفق با حضور اعضای هیات مدیره برگزار
شد، 62 درصد سهام شرکت صنعتی دریایی ایران(صدرا) که پیش از این در اختیار
قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) بود به یک پیمانکار بخش خصوصی واگذار شد.

گفتنی است این پیمانکار بزرگ شخصی بنام (چوبدار) بوده که دارای یک شرکت عظیم بین المللی است.

این منبع آگاه همچنین افزود: از آینده و برنامه های این شرکت کشتی سازی تا نقل و انتقال قطعی، خبری در دست نیست.

آخرین نفسهای شرکت 40 و چند ساله صدرا که در حال ایستادن بود در این اواخر
به نقطه پایان خود نزدیک شده بود. حالا باید دید این شرکت خصوصی خواهد
توانست ناکامی های سالهای اخیر شرکت صدرا را جبران کند و این کشتی به گل
نشسته را به ساحل امن ناخدا باشد یا نه؟؟

علی ایرانی
2013/08/13, 22:55
برای بار سوم میپرسم !
یعنی یه نفر نمیتونه جواب ما رو بده؟
من سهمش و 1 سال و نیم بیشتره دارم
میخوام بفروشم
باید چیکار کنم؟

mobin
2013/08/13, 23:07
برای بار سوم میپرسم !
یعنی یه نفر نمیتونه جواب ما رو بده؟
من سهمش و 1 سال و نیم بیشتره دارم
میخوام بفروشم
باید چیکار کنم؟

زنگ میزنی به کارگزارت میگی واست بفروشه...

MHMN
2013/08/13, 23:12
باسلام:
دوستان عزیز ظاهرا در مورد معامله صورت گرفته مبلغی هم رد و بدل شده است .ضمنا رد پای شرکت را باید در آمریکا دنبال نمود ! زیرا تا جاییکه بنده پیگیری کردم شرکت آمریکایی تبار است و همچنین دارای بنیه قوی مالی و اعتباری است و بزودی از قدرتهای اول نفت و گاز ایران می شود . ضمنا بنده پیشاپیش چنین معامله شیرینی را به این شرکت تبریک می گویم و اعلام می کنم چنین معامله پرسودی در جهان وجود نداشته است .و من الله توفیق .

MHMN
2013/08/13, 23:15
باسلام و احترام
برای واگذار صدرا به بخش خصوصی
قیمت هر سهم چقدر بوده؟

amirabbas2012
2013/08/13, 23:17
پاسخ کاربر عزیز علی ایرانی:چون از بورس اخراج شده ورفته بازار پایه فرابورس، با مراجعه به کارگزاری تون ویا هرگارگزاری دیگه وتعیین کارگزار روز بعدش آماده فروش خواهد بود،

amirabbas2012
2013/08/14, 14:14
قرارگاه خاتم از صدرا خارج میشود؟ / شایعات جدید پیرامون صدرا

در حالی طی چند روز گذشته برخی گزارشها درباره واگذاری سهام شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) به یک پیمانکار بخش خصوصی منتشر شده که طبق آخرین اطلاعات دریافتی هنوز این انتقال سهام قطعی نشده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در هفته جاری براساس گزارشهای منتشر شده توافق شد تا 62 درصد از سهام شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) که هماکنون در اختیار قرارگاه سازندگی خاتم النبیاء (ص) قرار دارد به یک پیمانکار بخش خصوصی واگذار شود.

این خبر در حالی منتشر میشود که صدرا به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای فعال در صنعت دریایی ایران طی چند سال گذشته با زیان انباشته سنگینی مواجه شده است. از سوی دیگر انتقال صدرا از بورس به فرابورس و غرق شدن جکت این شرکت در فاز 13 پارس جنوبی در سال گذشته از دیگر اتفاقاتی بوده که صدرا با آنها دست و پنجه نرم کرده است.

پیش از آن نیز فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم در سال 1388 و بعد از خریداری بلوک 51 درصدی سهام شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) عنوان کرده بود که صدرا از صنعت کشتیسازی به دلیل زیاندهی آن خارج خواهد شد.

در همین حال مدیر روابط عمومی صدرا در گفتوگو با خبرنگار ایسنا درباره اخبار منتشر مبنی بر واگذاری سهام صدرا به یک شرکت بخش خصوصی گفت: توافقاتی صورت گرفته اما این توافقات قطعی نشده است و به طور طبیعی باید نقل و انتقال سهام شرکت از طریق سازمان بورس و بازار فرابورس انجام شود.

محمدامین زارعی افزود: معامله سهام یک شرکت زمانی قطعی میشود که جزئیات و اطلاعات مربوط به معامله از طریق سازمان بورس اعلام شود.

او با اشاره به اینکه شرکتها و گروههای مختلفی برای خرید سهام صدرا ابراز تمایل کردهاند، عنوان کرد: هنوز انتقال سهام صدرا قطعی نشده است و این نقل و انتقال از باید از کانال خودش نهایی شود.

hadi.a
2013/08/16, 08:42
من هم دارم همون حدود یک و نیم سال.
با کارگزاری مفید هستم. درخواست اینترنتی تغییر کارگزار دادم بعد تماس گرفتم کارگزاری تهران (پشتیبانی)، برام تغییر کارگزار ناظر رو داد و حالا میتونم بفروشم.

motenaweb
2013/08/16, 11:41
سلام دوستان
سهام شرکت صدرا را چطور میتوان از فرابورس خریداری کرد؟
دوم اینکه قیمت هر سهم اکنون چقدراست؟
سوم انکه با نگاه 3 تا 6 ماه ، قیمت این سهم را چطورپیش بینی میکنید؟
ممنون

motenaweb
2013/08/16, 11:43
سلام
يه خبرم من بدم بدهي هاي شركت تا ١٠ سال آينده استمهال و بعد از ١٠ سال بصورت اقساط پرداخت ميشه اينم يه يادگاري ديگه
چ
جناب خصدرا

این سهم را چطور میشود خریداری کرد از فرابورس؟ شنبه امکان خرید دارد؟ قیمت اکنونش چقدر است و پیش بینی شما برای اخر سال 92 روی هر سهم چه میزان می باشد؟
ممنون

motenaweb
2013/08/16, 12:48
در مورد صدرا با اینکه سهم فاقد هر گونه فاندی است به نظرم تکنیکالی کار میکنه !!!!
احتمالا سهم یه باره دیگه قیمت های 85 تا 100 تومان را میبینه که احتمال میدم موج 5 از c باشه که ناقص و ترانکش عمل کنه که حداقل از 11 اکتبر و حداکثر تا 22 نوامبر ، بازه زمانی این تک موج انتهایی است که به اتمام خواهد رسید .

اگر مطابق با تحلیل پیش رفت حجم معاملات و فاند سهم را روی قیمت های فوق مجددا بررسی کنید

http://forums.boursy.com/imported/2013/08/327.jpg

لینک تصویر (http://www.bourex.info/files/sadra_903.jpg)

اقا سلام
قیمت هر سهم خصدرا الان چقدر است؟ پیش بینی شما با توجه به وزاری جدید ، برای این سهم تا اخر سال 92 چقدر است؟
روز شنبه امکان خرید دارد؟
ممنون

motenaweb
2013/08/16, 12:51
خصدرا به زودی میترکونه

علی جان
صدرا الان چه قیمتی هست و تا اخر سال پیش بینی چطور دارید براش؟ فردا چطور میشود ان را خریداری کرد؟
ممنون

محمدیان
2013/08/16, 13:26
علی جان
صدرا الان چه قیمتی هست و تا اخر سال پیش بینی چطور دارید براش؟ فردا چطور میشود ان را خریداری کرد؟
ممنون

سلام
دوست عزیز قیمت الان صدرا در حال حاضر 194 تومان است
از لینک زیر میتونید قیمت سهم رو ببینید.
http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=2318736941376687

سال گذشته ب دلیل زیان بالا از بورس اخراج شد و به بازار پایه انتقال داده شد. سهم صدرا و سایر سهم هایی که در بازار پایه وجود دارند به صورت آنلاین نمیتوانید خرید کنید. باید ب کارگذارتون بگید واستون بخره و یا اینکه به صورت اینترنتی دستور خرید بدهید.
در حال حاضر هر سهم حدود 600 تومان زیان انباشته دارد و فقط افرادی که قدرت ریسک پذیری بالایی دارند این سهم را خریداری می کنند.
اگر میخواهید این سهم را بخرید باید صبرتون زیاد باشه تا تحولات بنیادی در این سهم ایجاد بشه. اگر این سهم را میخرید فقط به دید بلند مدت بخرید.
این سهم فوق العاده پرریسکه.
احتمال داره سه ماه دیگه 50 تومان باشه و یا هزار تومان.
اگر تازه وارد هستید ب نظرم بهتره سهم های کمریسک تر بازار را بخرید مثل فاذر و مپنا و وسپه و ...

توصیه میکنم صفحات قبلی همین تاپیک را بخوانید تا اطلاعات بیشتری راجع به این سهم بدست بیاورید.

motenaweb
2013/08/16, 13:27
من حرف شما رو قبول دارم که سهامداری بیشترین سود را میرسونه و نوسان بازی آخرش هیچی نیست
ولی در سهام یا گروهی که آینده روشنی داره نه در سهامی که همش اما و اگر هست

جناب سلطان
قیمت صدرا در حال حاضر چقدر است؟ فردا امکان خرید هست؟ ضمنا پیش بینی قیمتی شما چطور است تا اخر سال؟

motenaweb
2013/08/16, 13:31
سلام
دوست عزیز قیمت الان صدرا در حال حاضر 194 تومان است
از لینک زیر میتونید قیمت سهم رو ببینید.
http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=2318736941376687

سال گذشته ب دلیل زیان بالا از بورس اخراج شد و به بازار پایه انتقال داده شد. سهم صدرا و سایر سهم هایی که در بازار پایه وجود دارند به صورت آنلاین نمیتوانید خرید کنید. باید ب کارگذارتون بگید واستون بخره و یا اینکه به صورت اینترنتی دستور خرید بدهید.
در حال حاضر هر سهم حدود 600 تومان زیان انباشته دارد و فقط افرادی که قدرت ریسک پذیری بالایی دارند این سهم را خریداری می کنند.
اگر میخواهید این سهم را بخرید باید صبرتون زیاد باشه تا تحولات بنیادی در این سهم ایجاد بشه. اگر این سهم را میخرید فقط به دید بلند مدت بخرید.
این سهم فوق العاده پرریسکه.
احتمال داره سه ماه دیگه 50 تومان باشه و یا هزار تومان.
اگر تازه وارد هستید ب نظرم بهتره سهم های کمریسک تر بازار را بخرید مثل فاذر و مپنا و وسپه و ...

توصیه میکنم صفحات قبلی همین تاپیک را بخوانید تا اطلاعات بیشتری راجع به این سهم بدست بیاورید.

سلام دوست عزیز
لطف کردید از پاسخ جامع . بعنی شنبه کارگزار میتونه برای ما خرید بکنه؟
به نظرم با دولت چدید ، این شرکت که از شرکتهای قوی صنایع دریایی هست و روحانی هم خیلی روی دریا و صنایع مربوط به دریا تاکید داره و نعمت زاده هم از صدرایی های قدیمی و جهانگیری نیز از روسای سابقش هست ، خیلی رشد کنه. نظر شما تا اخر سال به این سهم چطور هست؟ این شرکت غول ، میتونه جبران کنه و واقعا 190 تومن برای این سهم ، خیلی پایین هست. نظرت چیه ؟

محمدیان
2013/08/16, 13:56
سلام دوست عزیز
لطف کردید از پاسخ جامع . بعنی شنبه کارگزار میتونه برای ما خرید بکنه؟
به نظرم با دولت چدید ، این شرکت که از شرکتهای قوی صنایع دریایی هست و روحانی هم خیلی روی دریا و صنایع مربوط به دریا تاکید داره و نعمت زاده هم از صدرایی های قدیمی و جهانگیری نیز از روسای سابقش هست ، خیلی رشد کنه. نظر شما تا اخر سال به این سهم چطور هست؟ این شرکت غول ، میتونه جبران کنه و واقعا 190 تومن برای این سهم ، خیلی پایین هست. نظرت چیه ؟

بله میتونید در روزهای معاملاتی ب کارگزارتون بگید تا واستون بخره.
البته فعلا صف خریده و شاید امکان خرید خیلی پایین باشه.
دوماه پیش قیمت سهم 70 تومان بود و اون موقع برخی قیمت 70 تومان را هم بالا میدانستند. ...
صدرا سهمی بسیار پرریسک است و بازیگران سهم خیلی بی وجدان و ... هستند به همین دلیلی کسی ب صورت مستقیم به شما پیشنهاد خرید یا عدم خرید نمیده.
میانگین خرید خودم زیر 80 تومانه و اگر شنبه فرصت خرید بدهد تعداد کم دیگری اضافه میکنم...

motenaweb
2013/08/16, 14:08
بله میتونید در روزهای معاملاتی ب کارگزارتون بگید تا واستون بخره.
البته فعلا صف خریده و شاید امکان خرید خیلی پایین باشه.
دوماه پیش قیمت سهم 70 تومان بود و اون موقع برخی قیمت 70 تومان را هم بالا میدانستند. ...
صدرا سهمی بسیار پرریسک است و بازیگران سهم خیلی بی وجدان و ... هستند به همین دلیلی کسی ب صورت مستقیم به شما پیشنهاد خرید یا عدم خرید نمیده.
میانگین خرید خودم زیر 80 تومانه و اگر شنبه فرصت خرید بدهد تعداد کم دیگری اضافه میکنم...

من فاندمنتالیست هایی رو می شناسم که تقریبا روی این سهم ، تک سهم هستند و فوق امیدوار . به نظر شما دلیلش چیه؟

abtinsalari
2013/08/16, 16:10
آقایون نظرتون راجب خرید تو این قیمت ها چیه؟میخوام به اندازه 5 تومن بخرم ریسکشم اینه که فوقش 5 تومنم میشه صفر دیگه؟منفی که نمیشم تهش اینه که 5 تومنم از بین میره .به دید 6 ماهه یا یکساله .
به نظر من آیندش روشنه با وجود ریسکه بالاش

محمدیان
2013/08/16, 16:55
من فاندمنتالیست هایی رو می شناسم که تقریبا روی این سهم ، تک سهم هستند و فوق امیدوار . به نظر شما دلیلش چیه؟

اولا فاندامنتالیست هایی هم وجود دارند که حتی یک برگ سهام صدرا را هم ندارند.!!! دوما هر کسی متناسب با ریسک پذیری و انتظار بازدهی برای سهامش و دیدی سرمایه گذاری (کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت) سهم خریداری میکنه.
در شزایط موجود میتوان سهم های کمریسک تری را خرید که سود یک ساله براحتی بازدهی بالای 100 درصد داشته باشد. کسی که صدرا میخره مسلما باید انتظار تحولات بنیادی و بازدهی بیشتری داشته باشه و ریسک پذیری بیشتری داره.
ریسک بالا= سود و زیان بیشتر
این رو در نظر بگیر که خیلی از دوستان فاندامنتالیست بیش از سه ساله ک سهامدار صدرا هستند و تا حالا بدون در نظر گرفتن نرخ تورم فقط موفق شدند به مبلغ پول اولیشون برسند. اما با وجود این همه مدت سهامداری همچنان به تحلیل های خودشون اعتقاد قلبی دارند و منتظرند سهم به اهداف قیمتی مورد نظر برسه.
اما در رابطه با خصوصیات شما (جسارت نباشه ها) در اینجا دیدم یک سوال رو از چندین نفر پرسیدید تا زودتر به جواب برسید فک میکنم آدم خیلی صبوری نباشید و سهم صدرا به درد شما نمیخوره. سهامدار صدرا باید آدم صبوری باشه و به دید بلندمدت سهم را بخرد. البته فعلا صف خرید بدون عرضه است و نمیتونید خرید کنید.

motenaweb
2013/08/16, 20:57
اولا فاندامنتالیست هایی هم وجود دارند که حتی یک برگ سهام صدرا را هم ندارند.!!! دوما هر کسی متناسب با ریسک پذیری و انتظار بازدهی برای سهامش و دیدی سرمایه گذاری (کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت) سهم خریداری میکنه.
در شزایط موجود میتوان سهم های کمریسک تری را خرید که سود یک ساله براحتی بازدهی بالای 100 درصد داشته باشد. کسی که صدرا میخره مسلما باید انتظار تحولات بنیادی و بازدهی بیشتری داشته باشه و ریسک پذیری بیشتری داره.
ریسک بالا= سود و زیان بیشتر
این رو در نظر بگیر که خیلی از دوستان فاندامنتالیست بیش از سه ساله ک سهامدار صدرا هستند و تا حالا بدون در نظر گرفتن نرخ تورم فقط موفق شدند به مبلغ پول اولیشون برسند. اما با وجود این همه مدت سهامداری همچنان به تحلیل های خودشون اعتقاد قلبی دارند و منتظرند سهم به اهداف قیمتی مورد نظر برسه.
اما در رابطه با خصوصیات شما (جسارت نباشه ها) در اینجا دیدم یک سوال رو از چندین نفر پرسیدید تا زودتر به جواب برسید فک میکنم آدم خیلی صبوری نباشید و سهم صدرا به درد شما نمیخوره. سهامدار صدرا باید آدم صبوری باشه و به دید بلندمدت سهم را بخرد. البته فعلا صف خرید بدون عرضه است و نمیتونید خرید کنید.

سلام جناب محمدیان
مطالب ارزنده شما بسیار راهگشا هست. صبور هستم اما نظر شما هم قابل قبول هست برام و چشم بیشتر توجه خواهم کرد. من قصد دارم به دلیل ان که مدتی است درباره ارزشمندی فوق العاده بالای خصدرا اطلاعاتی گرفتم ، روی این سهم سرمایه ای بخوابانم برای بلند مدت حداقل یکساله. سوالم این هست که فکر میکنید چه زمانی احتمالا این سهام قابل خرید خواهد بود؟ برخی از دوستان کم تر از یکسال این سهم را به دلیل وزارت نعمت زاده و زنگنه ، بیش از 10 برابر پیش بینی می کنند. به نظر شما این چند برابر شدن بر اساس چه پتانسیل هایی در بلند مدت قابل حصول خواهد بود؟
ممنونم

محمدیان
2013/08/16, 23:22
سلام جناب محمدیان
مطالب ارزنده شما بسیار راهگشا هست. صبور هستم اما نظر شما هم قابل قبول هست برام و چشم بیشتر توجه خواهم کرد. من قصد دارم به دلیل ان که مدتی است درباره ارزشمندی فوق العاده بالای خصدرا اطلاعاتی گرفتم ، روی این سهم سرمایه ای بخوابانم برای بلند مدت حداقل یکساله. سوالم این هست که فکر میکنید چه زمانی احتمالا این سهام قابل خرید خواهد بود؟ برخی از دوستان کم تر از یکسال این سهم را به دلیل وزارت نعمت زاده و زنگنه ، بیش از 10 برابر پیش بینی می کنند. به نظر شما این چند برابر شدن بر اساس چه پتانسیل هایی در بلند مدت قابل حصول خواهد بود؟
ممنونم

با سلام
به نظرم حدود 230 تومن فرصت خرید میده البته شما میتوانید هر روز به کارگذارتون سفارش خرید بدهید تا اگر توانستید زودتر تعداد سهم مورد نظر را خرید کنید.
اما پتانسیل های موجود در سهم......
وصول مطالبات
تصفیه بدهی ها و احتمالا بخشیده شدن جرایم بانکی
تقسیط بدهی ها.....
گرفتن وام چنذین میلیون دلاری
استراتژیک بودن شرکت صدرا
توجه ویژه دولت آقای روحانی به سهم صدرا و صنایع مربوط به دریا و کشتی سازی
توجه ویژه دولت جدید به تکمیل کردن پروژه های پارس جنوبی و تاکیدهای زیاد دیشب (24 مرداد ماه) جناب روحانی و جناب زنگنه بر توسعه و تکمیل پروژه های پارس جنوبی
احتمال کاهش تحریم ها
یکی از کاربران همین سایت (جناب حمید خان) برخی ازدارایی های صدرا را در صفحات قبلی همین تاپیک ذکر کردند و بنا بر محاسبه بعضی از تحلیلگران ارزش دارایی های صدرا به ازای هر سهم بیش از 20 هزار تومان است......
ببینید این سهم پتانسیلهای رشد زیادی داره. اما این رو در نظر بگیرید در دو ماه اخیر حدود 200 درصد رشد قیمت داشته و ممکنه بعد از خرید شما مثلا 30 درصد اصلاح قیمتی کنه
سهامداران باقیمانده صدرا اکثرا در برابر این جور اصلاح قیمتی ها صبر زیادی دارند و در صورت اصلاح قیمتی در این تاپیک ها ناله و فغان راه نمیندازند.!!!!

درسته که پتانسیلهای زیادی داره اما سهمی میخواهی بخری که در گزارش سه ماهه 92 هم 32 تومان زیان اعلام کرده و به زیان انباشته خود افزوده....

فقط اگر دل شیر داری و آدم خیلی صبوری هستی صدرا بخر.

motenaweb
2013/08/17, 00:13
با سلام
به نظرم حدود 230 تومن فرصت خرید میده البته شما میتوانید هر روز به کارگذارتون سفارش خرید بدهید تا اگر توانستید زودتر تعداد سهم مورد نظر را خرید کنید.
اما پتانسیل های موجود در سهم......
وصول مطالبات
تصفیه بدهی ها و احتمالا بخشیده شدن جرایم بانکی
تقسیط بدهی ها.....
گرفتن وام چنذین میلیون دلاری
استراتژیک بودن شرکت صدرا
توجه ویژه دولت آقای روحانی به سهم صدرا و صنایع مربوط به دریا و کشتی سازی
توجه ویژه دولت جدید به تکمیل کردن پروژه های پارس جنوبی و تاکیدهای زیاد دیشب (24 مرداد ماه) جناب روحانی و جناب زنگنه بر توسعه و تکمیل پروژه های پارس جنوبی
احتمال کاهش تحریم ها
یکی از کاربران همین سایت (جناب حمید خان) برخی ازدارایی های صدرا را در صفحات قبلی همین تاپیک ذکر کردند و بنا بر محاسبه بعضی از تحلیلگران ارزش دارایی های صدرا به ازای هر سهم بیش از 20 هزار تومان است......
ببینید این سهم پتانسیلهای رشد زیادی داره. اما این رو در نظر بگیرید در دو ماه اخیر حدود 200 درصد رشد قیمت داشته و ممکنه بعد از خرید شما مثلا 30 درصد اصلاح قیمتی کنه
سهامداران باقیمانده صدرا اکثرا در برابر این جور اصلاح قیمتی ها صبر زیادی دارند و در صورت اصلاح قیمتی در این تاپیک ها ناله و فغان راه نمیندازند.!!!!

درسته که پتانسیلهای زیادی داره اما سهمی میخواهی بخری که در گزارش سه ماهه 92 هم 32 تومان زیان اعلام کرده و به زیان انباشته خود افزوده....

فقط اگر دل شیر داری و آدم خیلی صبوری هستی صدرا بخر.

ممنونم جناب محمدیان
با مطالبی که نوشتید موافق هستم. جناب بهنام نیز چنین نظری دارند و خیلی از سهامداران این سهم با ارزش و راهبردی رو می شناسم که قصد دارند چند سال با این سهم و فراز و نشیب هایش ثابت قدم باشند. پتانسیلش واقعا فوق العاده هست. به نظرم کشف جدیدم در سال 92 ،همین سهم خصدرا هست . به نظر شما ، در صورتی که موارد فوق اتفاق بیفتد ، پیش بینی قیمتی این سهم برای سال اینده در وضعیت متعادل ، چقدر خواهد بود؟ ایا امکان بازگشت از فرابورس به تالار اصلی خواهد بود سال اینده؟
باتشکر از همکاری شما

felfel
2013/08/17, 08:15
صدرا با یک تلفن به سازمان بورس بر میگره نیازی به مراحل قانونی نداره

yesman
2013/08/17, 09:18
سلام
در مورد صدرا من فکر می کنم خریدن صدرای 75 تومنی نمی تونه ریسکی داشته باشه. واقعا 75 تومن رو الان بچه 2 ساله هم از کسی قبول نمیکنه.
همین فاذری که 1 سال همه رو کلافه کرده بود در دو ماه 100 درصد رشد کرده و همه انتظار ادامه روند رو ازش دارن و چون شناور کمی پیدا کرده به اهداف غیر قابل باوری میرسه. همین موضوع هم در مورد صدرا صدق میکنه. بیش از 200 میل از شناورش در این چند ماه کم شده. رشدش دیرو زود داره ولی سوخت و سوز نداره . سهم زیر 100 تومن در بازار با دلار 3500 تومنی جوکی بیش نیست، اونم سهمی مثل صدرا با این همه دارایی.

ياد ايام
و امروز
203 تومان 4 ميل معامله شده 1 ميل صف خريد

behnam
2013/08/17, 10:08
ياد ايام
و امروز
203 تومان 4 ميل معامله شده 1 ميل صف خريد

صدرای 203 تومنی با صدرای 70 تومنی هیچ تفاوتی نداره
هنوز رشد سهم شروع نشده
صبر ...

یادمون باشه که در بهار 89 صدرا 420 تومن بود،با دلار 1000 تومنی

ولی امروز 203 تومنه با دلار 3000 تومنی

یعنی صدرای 0.42 دلاری 3 سال پیش امروز 0.067 دلار هست

پس اگه بشه 1260 تومن تازه رسیده به همون 420 تومن 3 سال پیش

در نتیجه این سهم هیچ رشدی نداشته

motenaweb
2013/08/17, 14:40
صدرای 203 تومنی با صدرای 70 تومنی هیچ تفاوتی نداره
هنوز رشد سهم شروع نشده
صبر ...

یادمون باشه که در بهار 89 صدرا 420 تومن بود،با دلار 1000 تومنی

ولی امروز 203 تومنه با دلار 3000 تومنی

یعنی صدرای 0.42 دلاری 3 سال پیش امروز 0.067 دلار هست

پس اگه بشه 1260 تومن تازه رسیده به همون 420 تومن 3 سال پیش

در نتیجه این سهم هیچ رشدی نداشته

دقیقا درست است جناب بهنام
سهمی راهبردی و فوق العاده مهم و به قول Yesman ، قیمت کنونیش تقریبا جوک هست. امروز رفتم کارگزاری و درخواست خرید دادم. از 1 میلیون صف خرید امروز ، چند درصدیش متعلق به من بود که امیدوارم زودتر به جمع سهامداران این سهم راه پیدا کنم و تا مهر مرتب افزایش بدم :) 3000 تومن شدن کاملا possible هست با دلار 3200 تومنی امروز.
اقا بهنام راستی فاذر داره میکشه بالا. الان بریم صف خرید یا منتظر باشیم ؟
ممنونم از راهنمایی شما

felfel
2013/08/17, 15:14
نقل و قول از saeed2

مدیر عامل جدید شرکت اقای ف اناری شده این هم یک خبر دیگه اینکه داره جدیدی ها رو اخراج می کنه برای کاهش هزینه ها

motenaweb
2013/08/17, 22:01
اقا بهنام
با توجه به اینکه فاذر صف خرید هست ، الان وقت خوبی هست وارد سهم بشیم و پله ای اضافه کنم؟
از طرفی ، خصدرا خیلی سخت سهم می فروشه و اضافه کردنش راحت نیست و زمان بر. به نظر شما تا 3-5ماه اینده نقدینگی را اکثرش رو ببریم در سهام برای افزایش نقدینگی و سود و از سود حاصل ، خصدرا افزایش بدیم راهبرد منطقی هست یا خیر؟
ممونم

fun_9990
2013/08/18, 00:19
اقا یک نفر به من بگه سهامهایی بازار پایه مثل صدرا رو از کدوم کارگذاری به صورت انلاین میشه خرید ؟

می دونم که بعضیاشون ندارن اما می خوام بدونم

اگه کارگزاری هست که این امکان رو میده معرفی کنید من چند روزه یم خوام بخرم نگو مشکل از مرورگرم نبوده

از این قضیه اصلا اطلاع نداشتم :|

motenaweb
2013/08/18, 00:36
اقا سلام
فقط باید این گونه سهام ها را به صورت حضوری از کارگزاری سفارش خرید بدهید . مراجعه حضوری الزامی هست و اینترنتی امکان خرید ندارد.
هر کارگزاری امکان دارد.

fun_9990
2013/08/18, 00:40
سلام ممنون
ای من گیج می زنم نگو ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
می دونی چند وقته مدام دارم ترای می کنم از این سهم یه مقدار بگیرم !!! دو قرونیم تاره امروز افتاده که 5 -6 بار زدم نرفته تو صف خرید
من نمی فهمم چه معنی داره که نباید بشه انلاین خرید کرد ! من که هر روز نمی تونم پاشم برم کارگزاری این قانونو دیگه کی وضع کرده عجبا د :|

mohsenakbari
2013/08/18, 01:14
سهامداران صدرا از سال پیش هنوز درس عبرت نگرفتن؟
زندگی خیلی را صدرا نابود کرد دوباره میخواهید نابود شید؟
خیلی جرات دارید دوباره بخرید ، بعدش کل زندگیتون رو بزارید برید

ساسان
2013/08/18, 11:30
با سلام
این واگذاری 62% سهم خاتم به اقای فرزاد اناری در هفته گذشته چی بوده

hamid672003
2013/08/18, 12:11
باسلام:
دوستان عزیز معامله 62درصدی صدرا تقریبا انجام شده است و فقط مانده انجام معامله در بورس و جناب چوبدار سهم را خریداری نموده است و از دیروز جناب مهندس اناری مدیر عامل جدید صدرا شده است . انشاالله با اخباری مثل گرفتن وام 500 میلیون دلاری از صندوق ذخیره ارزی و سند 130 هکتاری جزیره صدرا و حتی مابقی آن تا 950 هکتار و سند نکا و سند ساختمان شهرک غرب وخیلی از دارایی های دیگر ............هر روز شاهد صف خرید خواهیم بود . ضمنا بدنبال یک نشست برای همیاری با سهامدار عمده جدید و مدیر عامل جدید هستیم.و من الله توفیق .

hamid672003
2013/08/18, 12:32
باسلام:
با عرض پوزش اول مطلبم را ارسال کردم و سپس مطالب دوستان را در سایتهای مختلف مطالعه کردم ، در هر صورت بزودی از تمام تارگتها و نقاط مقاومت عبور خواهیم نمود .و دوستان را که چه عرض کنم .قرارگاه را هم در حیرت خواهد برد . و همگان خواهند گفت واقعا فرق مدیریت خصوصی با مدیریت دولتی چنین تفاوتی می کند که در صدرا شاهد آن هستیم .منتظر صدرای ده دلاری باشید .و من الله توفیق .

مجيد رادمنش
2013/08/18, 13:57
توقف نماد معاملاتي شركت صنعتي دريائي ايران در نماد خصدرا1

كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت صنعتي دريائي ايران(خصدرا1)، به منظور اخذ اطلاعات متوقف گرديد. مديريت بازار فرابورس ايران

yousefip
2013/08/18, 14:24
خدا رحم کنه،میگن پایین باز میشه/:.winksmiley02.:/

گل یاس
2013/08/18, 15:22
خدا رحم کنه،میگن پایین باز میشه/:.winksmiley02.:/

وای .وای وای وای

behnam
2013/08/18, 15:46
نگاهی به قیمت صدرا

92/3/26 : 785 ریال

92/4/22 : 1788 ریال

این پست اینجا باشه تا به وقتش بالا بیاد

92/5/27 : 2138 ریال

ادامه دارد ...

rajabnejad
2013/08/18, 17:16
کل سهام شرکت صدرا به یک شرکت ساختمانی واگذار شده

همزمان با آغاز دور جدید تغییرات مدیریتی در صنعت نفت، با واگذاری 62 درصد سهام قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا، کل سهام شرکت صدرا به عنوان یکی از بزرگترین پیمانکاران صنایع فراساحل نفت و گاز ایران به یک شرکت ساختمانی واگذار شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، بیژن زنگنه روز گذشته با صدور چهار حکم انتصاب، سرپرست جدید امور بینالملل، مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، مدیرکل حوزه وزارتی و مدیرکل نظارت بر صادرات نفت وزارت نفت را منصوب کرد.

همزمان یا این تغییرات، دور جدید تغییرات مدیریتی شرکت های بزرگ پیمانکاری صنایع نفت و گاز ایران کلید خورده است به طوری که پس از تغییر در مدیریت شرکت سپانیر، مدیرعامل جدید شرکت صدرا هم منصوب شد.

از این رو فرزاد اناری به عنوان جانشین مهدی اعتصام سکان هدایت یکی از بزرگترین شرکت های پیمانکاری صنایع فراساحلی نفت و گاز ایران را برعهده گرفته است.

این تغییر مدیریتی به دنبال واگذاری 62 درصد سهام قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا توسط این مجموعه به یک شرکت خصوصی انجام شده است که با انتقال سهام، مدیرعامل جدید صدرا توسط این شرکت خصوصی انتخاب شده است.

نکته قابل توجه آن است که شرکت خصوصی خریدار سهام شرکت صدرا بخش عمده فعالیت های خود را در صنایع راه و ساختمان سازی تاکنون انجام داده است و هیچ گونه سابقه فعالیت در صنایع فراساحلی نفت و گاز ایران را ندارد.

هم اکنون صدرا یکی از بزرگترین پیمانکاران طرحهای نفت و گاز ایران است که در طرح توسعه فازهای 13 ، 22 تا 24 پارس جنوبی، طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی تاسیسات فراساحلی و خطوط لوله دریایی را بر عهده دارد.

behnam
2013/08/18, 17:52
نگاهی به قیمتهای گذشته :

تاریخ : 89/2/20

خصدرا : 4197 ریال

فاذر : 2965 ریال

فاراک : 1555 ریال

رمپنا : 3574 ریال

حفاری : 3092 ریال

----------------------------------------------
و اما امروز ...

خصدرا : 2138 ریال

فاذر : 7087 ریال

فاراک : 11114 ریال ( بدون در نظر گرفتن افزایش سرمایه)

رمپنا : 9106 ریال ( بدون در نظر گرفتن افزایش سرمایه)

حفاری : 5943 ریال

-------------------------------------------------------------------
به جز صدرا تمامی سهام تجهیزاتی،سقف های تاریخی خود رو با قدرت شکسته اند
فقط مونده صدرا

خب حالا صدرا باید چند باشه ؟؟!!

hamid672003
2013/08/19, 10:33
باسلام:
دوستان عزیز : از قرار معلوم قرارگاه خیلی زرنگ است .
می فرمایید چرا ؟
چون :زمان خرید صدرا ، هیچ پولی پرداخت نشد و تنها با قبول دیون صدرا را خریداری کردند و هر چه توانستند سود شرکت را به ......................... در هر صورت و طبق آخرین گزارش صدرا 900 میلیارد تومان زیان انباشه دارد یعنی سهمی 600 تومان ولی صدرا را با 1400 میلیارد تومان تعهدات واگذار کردن یعنی سهمی 935 تومان تعهدات ، در واقع اگر قیمت معامله در بورس را 100 تومان در نظر بگیریم ، خریدار برای هر سهم هزارو سی و پنج تومان پرداخت می کند و می خواهد با فروش ساختمان شهرک غرب این تعهدات را پاس کند .یعنی در واقع اکثر قیمت سهم را از جیب ما پرداخت کند و این یعنی کاری که قرارگاه در کمال نامردی با ما سهامداران حقیقی انجام داد و جناب چوبدار هم همین کار را دارد می کند ولی دوستان نظر بنده اینست حتی اگر تمام پول خرید صدرا را هم ما پرداخت نماییم باز هم صدرا آنقدر چاق هست که انتظار قیمت چند هزار تومانی از آن داشته باشیم .و من الله توفیق .

محمدیان
2013/08/19, 11:05
باسلام:
دوستان عزیز : از قرار معلوم قرارگاه خیلی زرنگ است .
می فرمایید چرا ؟
چون :زمان خرید صدرا ، هیچ پولی پرداخت نشد و تنها با قبول دیون صدرا را خریداری کردند و هر چه توانستند سود شرکت را به ......................... در هر صورت و طبق آخرین گزارش صدرا 900 میلیارد تومان زیان انباشه دارد یعنی سهمی 600 تومان ولی صدرا را با 1400 میلیارد تومان تعهدات واگذار کردن یعنی سهمی 935 تومان تعهدات ، در واقع اگر قیمت معامله در بورس را 100 تومان در نظر بگیریم ، خریدار برای هر سهم هزارو سی و پنج تومان پرداخت می کند و می خواهد با فروش ساختمان شهرک غرب این تعهدات را پاس کند .یعنی در واقع اکثر قیمت سهم را از جیب ما پرداخت کند و این یعنی کاری که قرارگاه در کمال نامردی با ما سهامداران حقیقی انجام داد و جناب چوبدار هم همین کار را دارد می کند ولی دوستان نظر بنده اینست حتی اگر تمام پول خرید صدرا را هم ما پرداخت نماییم باز هم صدرا آنقدر چاق هست که انتظار قیمت چند هزار تومانی از آن داشته باشیم .و من الله توفیق .

با سلام و عرض ادب
جناب طیب عزیز طبق شنیده هاشون فرمودند قرارگاه بلوک را به ازای هر سهم مبلغ 5000 تومان فروخته اند. آیا این شایعه صحت دارد؟ آیا از قیمت واگذاری به ازای هر سهم به صورت دقیق تر اطلاع دارید؟
با تشکر فراوان از اطلاع رسانی های شما

hamid672003
2013/08/19, 17:56
باسلام:
دوستان عزیز یک خبر بسیار عالی ! در یک ماه گذشته بیست درصد از سهام صف که متعلق به صدرا بوده است به خود شرکت صف واگذار گردیده است و ارزش این میزان سهم صف بالغ بر 200 تا 300 میلیارد تومان است که باید هر چه سریعتر در صورتهای مالی آورده شود .یعنی برای هر سهم 135 تا 200 تومان نقد در حسابها آورده شود . همچنین پس از خروج قرارگاه از سهم باید به دنبال 140 میلیون یورو دریافتی از آلمان به جهت خرید تجهیزان برای کشتی ریکمرز هم باشیم که صد البته برای هر سهم بیش از 250 تومان می شود .
ضمنا در مورد قیمت سهام مورد معامله که خبر آنرا در پست قبلی آورده ام باعث شده است که برای برخی دوستان ایجاد سوال نماید که به همین دلیل با یک مثال توضیح می دهم : فرض بفرمایید شخصی چهار دانگ یک زمین 1000 متری را خریداری می نماید و بخش قابل توجهی از قیمت زمین وام دریافتی یا بدهی صاحب چهار دانگ زمین به افراد غیر است که صاحب چهار دانگ زمین بجای دریافت مستقیم پول خریدار را ملزم به پرداخت آن بدهی می نماید و خریدار قبول می نماید پس از گذشت یک سال آن بدهی را تصویه نماید و اکنون که یک سال ازانجام معامله سپری شده است ، خریدار آن چهار دانگ ، مالک دو دانگ بقیه زمین را برای تسویه بدهی خود وادار به مشارکت در پرداخت بدهی نماید .که در واقع صاحب آن دو دانگ به هیچ عنوان بدهکار کسی نبوده است و حالا تصور نماید آن چهار دانگ را چند بار بخواهند معامله کنند و بیچاره صاحب آن دو دانگ که باید هر دفعه در پرداخت بدهی مشارکت نماید .
نکته بعدی : هنر نمایی آقایان در از دست دادن سهام فاذر است که با هنر مندی تمام پول اولیه خرید سهام فاذر نابود شد و سپس سال گذشته 18 میلیارد تومان از جبیب ما پرداخت نمودند و آنهم نابود شد و پس از آن 32 میلیارد تومان هم زیان به جیب ما زدند و اکنون دریغ از حتی یک سهم فاذر در پرتفوی صدرا حدودا 100 میلیارد تومان زیان برای هیچ و پوچ .سهمی 70 تومان .باقی اخبار متعاقبا به عرض خواهد رسید .
از تمامی دوستان عزیز خواهش دارم در مورد مطالب فوق و دیگر مطالب کاملا هشیار بوده و موضوعات را در تالارهای مختلف به بحث بگذارند تا همه سهامداران صدرا و حتی کسانیکه با ناجوانمردی سهام صدرای خودشان را به قیمتهای 100 تومان و کمتر فروخته اند هم در جریان قرار گیرند و برای احقاق حق خودشان آمادگی لازم را داشته باشند .
بعنوان نکته آخر این پست خدمتتان عرض کنم : صدرا با تمام این نا ملایمات هم ده دلار می ارزد و ارزش واقعی آن فقط با پایداری شما عزیزان ، شما را به حقتان خواهد رساند . و من الله توفیق .

hamid672003
2013/08/19, 22:51
باسلام:
دوست عزیز بنده در واقع در همان پست مورد اشاره شما در مورد قیمت سهام پاسخ داده ام . و نظر بنده اینست که قیمت تمام شده برای خریدار حدودا هزار تومان است .و من الله توفیق .

با سلام و عرض ادب
جناب طیب عزیز طبق شنیده هاشون فرمودند قرارگاه بلوک را به ازای هر سهم مبلغ 5000 تومان فروخته اند. آیا این شایعه صحت دارد؟ آیا از قیمت واگذاری به ازای هر سهم به صورت دقیق تر اطلاع دارید؟
با تشکر فراوان از اطلاع رسانی های شما

rajabnejad
2013/08/19, 23:03
مدیرعامل شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) تغییر کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، براساس آخرین اطلاعات دریافتی فرزاد اناری به عنوان مدیرعامل جدید شرکت صدرا انتخاب شد. پیش از وی مهدی اعتصام مدیرعاملی صدرا را بر عهده داشت. البته اناری عضو هیات مدیره صدرا نیست. شرکت صدرا اطلاعیه شفافسازی خود را نیز به سازمان بورس ارسال کرده و قرار است با به زودی نماد این شرکت در فرابورس بازگشایی شود.

در هفته گذشته برخی گزارشهای منتشر شده حاکی از آن بود که براساس توافقات انجام شده قرار است 62 درصد از سهام شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) که هماکنون در اختیار قرارگاه سازندگی خاتم النبیاء (ص) قرار دارد به یک پیمانکار بخش خصوصی واگذار شود.

این خبر در حالی منتشر میشود که صدرا به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای فعال در صنعت دریایی ایران طی چند سال گذشته با زیان انباشته سنگینی مواجه شده است. از سوی دیگر انتقال صدرا از بورس به فرابورس و غرق شدن جکت این شرکت در فاز 13 پارس جنوبی در سال گذشته از دیگر اتفاقاتی بوده که صدرا با آنها دست و پنجه نرم کرده است.

پیش از آن نیز فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم در سال 1388 و بعد از خریداری بلوک 51 درصدی سهام شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) عنوان کرده بود که صدرا از صنعت کشتیسازی به دلیل زیاندهی آن خارج خواهد شد. هنوز دقیقا مشخص نیست که معامله انتقال سهام صدرا به شرکت پیمانکار بخش خصوصی قطعی شده است یا خیر.

مدیرعامل جدید صدرا، عضو هیات مدیره و معاون اجرایی یکی از شرکتهای پیمانکاری در حوزههای راه‏ و ساختمان‏ سازی که در فهرست پروژه‏های این شرکت برخی از پروژه‏های منطقه عسلویه و پارس جنوبی که این شرکت در بخش عمرانی و خشکی و نه فراساحل آن فعالیت داشته است به چشم میخورد.

motenaweb
2013/08/20, 09:09
مدیرعامل شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) تغییر کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، براساس آخرین اطلاعات دریافتی فرزاد اناری به عنوان مدیرعامل جدید شرکت صدرا انتخاب شد. پیش از وی مهدی اعتصام مدیرعاملی صدرا را بر عهده داشت. البته اناری عضو هیات مدیره صدرا نیست. شرکت صدرا اطلاعیه شفافسازی خود را نیز به سازمان بورس ارسال کرده و قرار است با به زودی نماد این شرکت در فرابورس بازگشایی شود.

در هفته گذشته برخی گزارشهای منتشر شده حاکی از آن بود که براساس توافقات انجام شده قرار است 62 درصد از سهام شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) که هماکنون در اختیار قرارگاه سازندگی خاتم النبیاء (ص) قرار دارد به یک پیمانکار بخش خصوصی واگذار شود.

پیش از آن نیز فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم در سال 1388 و بعد از خریداری بلوک 51 درصدی سهام شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) عنوان کرده بود که صدرا از صنعت کشتیسازی به دلیل زیاندهی آن خارج خواهد شد. هنوز دقیقا مشخص نیست که معامله انتقال سهام صدرا به شرکت پیمانکار بخش خصوصی قطعی شده است یا خیر.

مدیرعامل جدید صدرا، عضو هیات مدیره و معاون اجرایی یکی از شرکتهای پیمانکاری در حوزههای راه‏ و ساختمان‏ سازی که در فهرست پروژه‏های این شرکت برخی از پروژه‏های منطقه عسلویه و پارس جنوبی که این شرکت در بخش عمرانی و خشکی و نه فراساحل آن فعالیت داشته است به چشم میخورد.

با سلام
قیمت بازگشایی را در چه رنجی پیش بینی می کنید؟
باتشکر

وحید 20
2013/08/20, 16:57
شفافسازی صدرا تا ۲ روز آینده/ عرضه بلوکی توسط سهامدار عمده قطعی نیست

مدیر ناشران شرکت فرابورس با بیان اینکه تا دو روز آینده شفافسازی لازم در خصوص صدرا انجام خواهد شد، گفت: عرضه بلوکی از سوی سهامدار عمده صدرا هنوز قطعی نشده است.

رضا غلامعلیپور مدیر ناشران شرکت فرابورس در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، درباره شایعات مطرح شده مبنی بر عرضه بلوکی 62 درصد از سهام شرکت صنعتی دریایی ایران صدرا اظهار داشت: با توجه به نامهنگاری انجام شده از سوی سازمان بورس فعلاً موضوع عرضه بلوکی صدرا در حد شایعه باقی مانده است.

وی ادامه داد: طبق پاسخ سهامدار عمده به نامه سازمان بورس هنوز با مشتری این سهم به قطعیت نرسیدهاند.

مدیر ناشران شرکت فرابورس با تأکید بر اینکه بحث واگذاری صدرا از اواخر تیر ماه سال گذشته مطرح شده گفت: این بحث هنوز قطعی نشده و تنها رسانهها از عرضه بلوکی آن توسط سهامداران عمده خبر داده اند.

غلامعلیپور گفت: قطعاً اگر مشتری برای این شرکت وجود داشته باشد، باید از طریق آگهی فرابورس اطلاعرسانی شود، بنابراین طبق دستورالعمل فرابورس باید اقدام کند.

وی در پاسخ به دلیل توقف نماد معاملاتی صدرا طی روزهای گذشته گفت: به دلیل وجود ابهاماتی در خصوص تغییر هیأت مدیره و عرضه بلوکی آن فعلاً متوقف شده تا شفافسازی لازم درباره آن انجام شود.

غلامعلیپور ادامه داد: طی امروز یا فردا با نامهنگاریهای انجام شده شفافسازی لازم درباره عرضه یا عدم عرضه آن انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه قیمت هر سهم این شرکت 2138 ریال بسته شد، گفت: آخرین معامله بر روی آن 27 مرداد ماه جاری بوده است؛ ابهامات به وجود آمده موضوع مهمی بود، چرا که کنترل کامل شرکت طبق خبر رسانهها قرار بود به شخصی واگذار شود.

غلامعلیپور با اشاره به اینکه سهامداران عمده این شرکت قرارگاه خاتمالانبیا(ص) و دیگر گروهها هستند، گفت: در صورت واگذاری بلوکی 62 درصد از سهام این شرکت باید سهامداران تجمیع شوند.

وی درباره امکان انتقال صدرا از بازار پایه به دیگر بازارها و یا بورس به خبرنگار فارس گفت: همه شرکتهایی که در بازار پایه هستند برای شفافسازی تمرین میکنند و در صورت عدم وجود زیان انباشته شرکت امکان انتقال آن به دیگر بازارها نیز وجود دارد.

مدیر ناشران شرکت فرابورس با اشاره به اینکه صدرا طبق اطلاعات سه ماهه منتهی به 31 خرداد ماه جاری حدود 947 میلیارد تومان زیان انباشته دارد، گفت: برای بازگشتن به تابلوهای اول نباید این شرکت زیان انباشته داشته باشد و باید چشماندازی از سودآوری پیشبینی کند.

وی با اشاره به اینکه صدرا در صورت احراز دستورالعمل پذیرش برای بازارهای اول و دوم منتقل میشود، گفت: طبق نامهنگاریهای انجام شده امید داریم تا دو روز آینده به شایعات مطرح شده پاسخ شفاف بدهیم.

وحید 20
2013/08/21, 08:26
سرنوشت صدرا همچنان درگیر بازی های پشت پرده

حضور قرارگاه خاتم الانبیاء از بهار سال 88 به عنوان سهامدار عمده این شرکت تجهیزاتی موجی از امیدها را در دل سهامداران صدرا بارور ساخت چراکه قرارگاه خاتم الانبیاء ید طولایی در اجرای پروژه های عظیم و مطرح کشور داشته و این می توانست به نفع شرکت صنعتی دریایی ایران نیز تمام شود. حال آنکه در واقعیت اتفاق دیگری افتاد و این سهامدار عمده نیز نه تنها نتوانست دردی از دردهای صدرا درمان کند، بلکه در نهایت افزایش زیان انباشته و اخراج این مجموعه تجهیزاتی از بورس به بازار پایه فرابورس دستاورد قرارگاه خاتم الانبیاء برای سهامدارن خرد بود.

صدرا که روزگاری لقب لیدری بورس را در اختیار داشت و بیشترین امیدها به آینده آن می رفت و روند مثبت سودآوری آن چشم انداز مطلوبی را پیش روی سهامداران اش متصور می ساخت، با اولین واگذاری سهم توسط سازمان توسعه و نوسازی صنایع ایران به شرکت سرمایه گذاری بانک ملی در سال 82 و سپس به قرارگاه خاتم الانبیاء شش سال بعد از آن، روندی معکوس را در سودآوری خود دنبال کرد .
اما هم اکنون اخباری مبنی بر واگذاری حدود 62 درصد از سهام شرکت صنعتی دریایی ایران به یک پیمانکار بخش خصوصی منتشر شده تا بدین ترتیب بازهم سرنوشت صدرا در دستان سهامدار عمده جدید آن قرار گیرد. سهامداری که برخلاف سهامدار قبلی صدرا هیچ سابقه فعالیتی در حوزه اجرای پروژه های دریایی و فرا ساحلی ندارد.
شرکت آباد راهان پارس همان مجموعه ای است که با خریداری 62 درصد سهام "خصدرا" از قرارگاه سازندگی خاتم، قرار است از این پس مدیریت این شرکت تجهیزاتی را در دست گیرد. حال آنکه این سهام در حالی به صورت وکالتی و نه پس از طی مراحل قانونی فروش سهام در بازار سرمایه واگذار گردیده که این معامله از منظر صلاحیت فنی و تخصصی و نیز اهلیت مالی خریدار نیز ابهامات فراوانی دارد.
به گزارش بورس نیوز، طبق قوانین بازار سرمایه صلاحیت خریدار سهام یک شرکت بورسی و یا فرابورسی بایستی از نظر وجاهت مالی،تخصصی و قانونی مورد بررسی قرار گیرد تا از بروز هرگونه مشکلات بعدی ناشی از مدیریت نامطلوب جلوگیری به عمل آید.
اما جالب آنکه قرارگاه خاتم سهام یکی از بزرگترین پیمانکاران دریایی کشور را بدون سپری کردن مراحل قانونی مربوط به عرضه بلوکی و مطابق با شرایط معاملات عمده سهام فروخته است.
بدین ترتیب این توافق در حالی میان خریدار و فروشنده صورت پذیرفته که حضور قرارگاه خاتم الانبیاء از بهار سال 88 به عنوان سهامدار عمده این شرکت تجهیزاتی پس از خروج شرکت سرمایه گذاری بانک ملی موجی از امیدها را در دل سهامداران صدرا بارور ساخت تا به مدد حمایت این سهامدار عمده از طریق واگذاری پروژه های متعدد به آن، تحولی شگرف را در وضعیت عملکردی "خصدرا" نظاره کرده و با رشد سودآوری سهام خود همراه شوند. چراکه قرارگاه خاتم الانبیاء ید طولایی در اجرای پروژه های عظیم و مطرح کشور داشته و این می توانست به نفع شرکت صنعتی دریایی ایران نیز تمام شود. حال آنکه در واقعیت اتفاق دیگری افتاد و این سهامدار عمده نیز نه تنها نتوانست دردی از دردهای صدرا درمان کند، بلکه در نهایت افزایش زیان انباشته و اخراج این مجموعه تجهیزاتی از بورس به بازار پایه فرابورس دستاورد قرارگاه خاتم الانبیاء برای سهامدارن خرد بود. بطوریکه در پایان سال مالی 91 این شرکت حاضر در بازار پایه فرابورس نزدیک به شش برابر سرمایه خود یعنی رقمی پیش از هشت هزار و 985 میلیارد ریال زیان انباشته محقق کرد و طی عملکرد سه ماهه اول امسال نیز با 322 ریال زیان به ازای هر سهم مواجه بوده است.
با وجود این عملکرد اما سرمایه گذاران طی روزهای پیش از توقف نماد معاملاتی "خصدرا" رشد 200 درصدی قیمت سهم از 713 ریال تا قیمت 2138 ریال را از تاریخ 22 خرداد ماه لغایت 27 مرداد ماه جاری نظاره گر بودند و به نظر می رسد بیشترین دلیل آن امید به آثار ناشی از تغییر در سطح مدیریتی آن بوده باشد. هرچند جدا از لزوم رعایت قوانین در چگونگی فروش این سهام، بررسی و توجه به صلاحیت مدیریت و سهامدار عمده جدید آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
چراکه طبق اعلامیه رییس سازمان خصوصی سازی مبنی بر انتشار فهرست اسامی بدهکاران کلان این سازمان به بانک مرکزی، چندین اسم نظرها را به خود جذب می کند. بدین ترتیب در حالی فرزاد اناری به عنوان مدیر عامل جدید صدرا از سوی هیأت مدیره شرکت آباد راهان پارس انتخاب و معرفی گردیده که اسم وی در فهرست منتشره از سوی سازمان خصوصی سازی به عنوان بدهکار کلان بانکی آماده است.
همچنین اسامی شش عضو هیأت مدیره این شرکت پیمانکار بخش خصوصی فعال در حوزه راه و ساختمان یعنی خانواده چوبدار که در جدول زیر نیز مشخص است، در این فهرست جای دارد و معلوم نیست که آیا در صورت تأیید صلاحیت فنی و تخصصی شرکت مذکور برای اداره صدرا، این افراد از صلاحیت و اهلیت مالی لازم نیز برخوردارند؟

http://forums.boursy.com/imported/2013/08/1827.jpg
براساس اعلام سازمان مذکور برای 112 شخص حقیقی و حقوقی بدهکار موجود در این فهرست استفاده از خدمات بانکی تا زمان پرداخت بدهی های معوق ممنوع و غیر قانونی است.
در پایان این گزارش می افزاید، صدرا در حالی سابقه 45 سال فعالیت در حوزه پروژه های دریایی و فراساحلی در کارنامه کاری خود دارد که با حضور این شرکت پیمانکاری فعال در حوزه راه و ساختمان، شایعاتی مبنی بر تغییر گرایش و فعالیت های "خصدرا" از بخش دریایی به سمت فعالیت های راهسازی و عمرانی مطرح شده که چشم انداز آتی آن را برای دستیابی به این اهداف بیش از پیش مبهم کرده و نگرانی هایی را نیز برای کارشناسان و فعالان بازار سهام و به ویژه سهامداران این مجموعه فرابورسی به وجود آورده است.
حال باید نشست و دید که علت دقیق توقف نماد معاملاتی صدرا به واقع چیست و آیا واگذاری 62 درصدی سهام آن خارج از بازار فرابورس و به صورت وکالتی با حضور این خریدار که صلاحیت آن جای بحث دارد، وجهه قانونی داشته و قطعیت می یابد یا خیر؟

hamid672003
2013/08/21, 10:32
باسلام:
دوستان عزیز در مورد جنابان چوبدار نگران نباشید . زیرا کاملا حساب شده عمل می نمایند و از خانواده قوی ای در امر تجارت برخوردار هستند . و حتی همینکه در بانکها وامهای خودشان را تسویه نمی کنند نیز کاملا از قدرت آنها نشاۀ گرفته است و هر تاجری که بتواند در این روزها سعی در عدم پرداخت بدهی خود می نماید تا هر چه بیشتر از ارزش افزوده پول بهره ببرد .ضمنا این خانواده در خیلی از کشورهای جهان دارای نفوذ سرمایه هستند . و بنده مجددا به جناب چوبدار بخاطر این قدرت فکر و توانایی و خرید پرسود شرکت صدرا تبریک می گویم و امیدوارم حضور ایشان در خصدرا منشا برکات برای همه ایران خصوصا سهامداران حقیقی گردد . ضمنا دوستان عزیز در صورت باز بودن دامنه نوسان قیمت ، شک نکنید که در بالاترین قیمت ممکن سهم صف خرید خواهد شد و از اقدام عجولانه بپرهیزید .و من الله توفیق .

riskman
2013/08/21, 19:44
باسلام:
دوستان عزیز در مورد جنابان چوبدار نگران نباشید . زیرا کاملا حساب شده عمل می نمایند و از خانواده قوی ای در امر تجارت برخوردار هستند . و حتی همینکه در بانکها وامهای خودشان را تسویه نمی کنند نیز کاملا از قدرت آنها نشاۀ گرفته است و هر تاجری که بتواند در این روزها سعی در عدم پرداخت بدهی خود می نماید تا هر چه بیشتر از ارزش افزوده پول بهره ببرد .ضمنا این خانواده در خیلی از کشورهای جهان دارای نفوذ سرمایه هستند . و بنده مجددا به جناب چوبدار بخاطر این قدرت فکر و توانایی و خرید پرسود شرکت صدرا تبریک می گویم و امیدوارم حضور ایشان در خصدرا منشا برکات برای همه ایران خصوصا سهامداران حقیقی گردد . ضمنا دوستان عزیز در صورت باز بودن دامنه نوسان قیمت ، شک نکنید که در بالاترین قیمت ممکن سهم صف خرید خواهد شد و از اقدام عجولانه بپرهیزید .و من الله توفیق .

حاج حمید !
عرض سلام
اینو خوب اومدی :D

meisam_em
2013/08/22, 13:58
دوستان کسی از زمان و قیمت بازگشایی اطلاع نداره؟

behnam
2013/08/22, 14:22
اطلاعیه شفاف سازی صدرا

www.tsetmc.com/tsev2/data/CodalData.aspx?t=a&i=77368&i2=73446

soheile60
2013/08/23, 10:07
عجب کیفیتی داشت این اطلاعیه !!! چه میکنه این صدرا !!! خیلی شفاف بود. واقعاً پشت اطلاعیه رو میشه بدون هیچ دقتی خوند. این عزیزان بورس و فرابورس رو ببین که به چه امیدی سهم و برای شفففاف سازی می بندند. بابا بزارید یک کمی هم ما حقیقیهای سهم خوش باشیم. چقدر حقوقی. اینا همه شعبون،،، یبارم رمضون.

اسفند89
2013/08/23, 11:01
عجب کیفیتی داشت این اطلاعیه !!! چه میکنه این صدرا !!! خیلی شفاف بود. واقعاً پشت اطلاعیه رو میشه بدون هیچ دقتی خوند. این عزیزان بورس و فرابورس رو ببین که به چه امیدی سهم و برای شفففاف سازی می بندند. بابا بزارید یک کمی هم ما حقیقیهای سهم خوش باشیم. چقدر حقوقی. اینا همه شعبون،،، یبارم رمضون.

آخه شما از یه بچه مزلف متولد 57 که بازور رابطه و ..... شده مسوول سازمان و یاروغارهای نفهم تر از خودش و بی اختیارتر از خودش ، چه توقعی داری!!؟؟؟

انتظار دارین بیان مسوولین صدرا را به میخ بکشن که دست از حسابسازی و دزدی و مخفی کاریشون بردارن ؟؟!!!

soheile60
2013/08/23, 13:02
آخه شما از یه بچه مزلف متولد 57 که بازور رابطه و ..... شده مسوول سازمان و یاروغارهای نفهم تر از خودش و بی اختیارتر از خودش ، چه توقعی داری!!؟؟؟

انتظار دارین بیان مسوولین صدرا را به میخ بکشن که دست از حسابسازی و دزدی و مخفی کاریشون بردارن ؟؟!!!
دوست عزیز، اسفند89 سلام
هرچند که ما سهامداران صدرا همه از این وضعیت ناراحت و عصبانی هستیم ولی بنظرم بهتره با صبر خودمون و اعتراضات منطقی و معقول که پیشرو این حرکات جناب حمیدخان عزیز و بزرگوار هست کار رو پیش ببریم. این تاپیک یکی از تاپیکهاییه که اعضا سعی میکنند تا حد امکان به کسی بی احترامی نکنند. لذا ضمن تشکر از پاسخ شما به پست بنده. خواهش می کنم به افراد هرچند که اعمال آنها به ضرر ما باشه بی احترامی نکنیم. هدف من از زدن پست قبلی فقط این بود که عزیزان بورس و صدرا ما سهامداران رو افرادی بدون تحلیل ندونند. شاد و پیروز باشید. یا علی مددی.

مسعود اب
2013/08/24, 02:57
صدرا که مهندس فرزاد اناری را به عنوان مدیر عامل خود در تاریخ 26 مرداد ماه سال جاری معرفی و انتخاب کرده است در اطلاعیه ای در مورد عملکرد مالی اش اعلام کرده که تا کنون تغییر خاصی نداشته است.در خصوص واگذاری و فروش سهام نیز اعلام شده که موضوع فروش باید از طریق مبادی ذیربط در فرابورس و طبق قوانین و مقررات آن انجام گیرد که تا این تاریخ معامله مذکور انجام نشده است.
شرکت اعلام کرده با توجه به این توضیحات توقف نماد براساس شایعات موجود صحیح به نظر نمی رسد

haftaseman
2013/08/24, 16:30
صدرا به فرابورس اعتراض كرد
http://tnews.ir/%D8%AA%DB%8C%D9%86-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2/672516757630.html#صدرا-به-فرابورس-اعتراض-کرد2 (http://tnews.ir/%D8%AA%DB%8C%D9%86-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B2/672516757630.html#صدرا-به-فرابورس-اعتراض-کرد2)

behnam
2013/08/24, 17:34
معرفي يا تغيير در تركيب اعضاي هيئت مديره

cdn.tsetmc.com/tsev2/data/CodalData.aspx?t=p&i=77434

hamid672003
2013/08/26, 10:57
باسلام:
دوستان عزیز هرگز ناراحت صدرا نباشید ! به چند دلیل !
1- سهامدار عمده جدید حتی یک سهم از خصدرا ندارد و برای شروع بازی باید ورود طوفانی در صدرا داشته باشد .
2- همین الان هم فروشنده ای وجود ندارد که هیچ ، همه سهامداران قدیمی خریدار هستند .
3- شنیدها حکایت از باز گشایی در چند روز آینده را دارد .
4- بزودی صدرا باید فاصله ایجاد شده با تجهیزاتی ها را پر نماید .
5-گرفتن مجوز خرید عمده صدرا از بورس جو بسیار عالی ای برای صدرا ایجاد می نماید .
6-تمامی تجهیزاتیها در اول راه رشد هستند و صدرا در اول صف و سپس فاذر و ...............
7- در اخبار رسیده فقط رشد قیمت متصور است و حتی در جا زدن نیز وجود نخواهد داشت .
8- توصیه بنده ماندن و گرفتن مزد صبر است .و من الله توفیق .

mobin
2013/08/26, 11:10
باسلام:
دوستان عزیز هرگز ناراحت صدرا نباشید ! به چند دلیل !
1- سهامدار عمده جدید حتی یک سهم از خصدرا ندارد و برای شروع بازی باید ورود طوفانی در صدرا داشته باشد .
2- همین الان هم فروشنده ای وجود ندارد که هیچ ، همه سهامداران قدیمی خریدار هستند .
3- شنیدها حکایت از باز گشایی در چند روز آینده را دارد .
4- بزودی صدرا باید فاصله ایجاد شده با تجهیزاتی ها را پر نماید .
5-گرفتن مجوز خرید عمده صدرا از بورس جو بسیار عالی ای برای صدرا ایجاد می نماید .
6-تمامی تجهیزاتیها در اول راه رشد هستند و صدرا در اول صف و سپس فاذر و ...............
7- در اخبار رسیده فقط رشد قیمت متصور است و حتی در جا زدن نیز وجود نخواهد داشت .
8- توصیه بنده ماندن و گرفتن مزد صبر است .و من الله توفیق .

حميد خان
بالاخره معامله انجام شده يا خير؟!!
اطلاعيه شفاف سازي كه يجورايي گنگ بود!!

hamid672003
2013/08/26, 11:24
باسلام:
دوست عزیز معامله عمده پس از گرفتن مجوز لازم از بورس و شرکت در مناقصه بر طبق قانون انجام خواهد شد . شفاف سازی هم به همین موضوع اشاره کرده است .در هر صورت خریدار حتی مدیر عامل خودش را به مدیر عاملی صدرا گسیل داشته است .و من الله توفیق .

حميد خان
بالاخره معامله انجام شده يا خير؟!!
اطلاعيه شفاف سازي كه يجورايي گنگ بود!!

purpleayaa
2013/08/26, 11:28
من یه رفیق میشناسم خودش تو شرکت بود..میگفت صدرا همچنان رو پاست.اما خودتون میدونید که اصلا خرید و فروش تو این بازار نه تکنیکاله نه تاکتیکال.فقط "راند"یکال !

behnam
2013/08/28, 09:33
بازگشايي نماد معاملاتي شركت صنعتي دريايي ايران درنماد خصدرا1

كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت صنعتي دريايي ايران (خصدرا1)، پس از ارائه اطلاعات شفاف سازي، با محدوديت دامنه نوسان قيمت تا سقف 5 درصد، امروز چهارشنبه مورخ 1392/06/06 آماده انجام معامله مي باشد. مديريت بازار فرابورس ايران

motenaweb
2013/08/28, 17:28
بازگشايي نماد معاملاتي شركت صنعتي دريايي ايران درنماد خصدرا1 كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت صنعتي دريايي ايران (خصدرا1)، پس از ارائه اطلاعات شفاف سازي، با محدوديت دامنه نوسان قيمت تا سقف 5 درصد، امروز چهارشنبه مورخ 1392/06/06 آماده انجام معامله مي باشد. مديريت بازار فرابورس ايران 100 هزار تا سهم روی 2040 ریال خریدم و بستم تا 15 ماهه دیکه :) انشاالله در جشن شگفتیه بورس شرکت کنم :) خصدرا و فاذر ،؛ همین دو تا کافیه

hamid672003
2013/09/03, 09:01
باسلام:
دوستان عزیز این پست بخاطر اینست که همه بدانید بنده هنوز هستم و تا آخر هم خواهم ایستاد .سهام خصدرا خود را از دست ندهید .و من الله توفیق .

motenaweb
2013/09/04, 14:43
دم کسایی که امروز صف خرید خصدرا رو جمع کردن گرم روی 230 تومن :)

هم چنان روی خط اضافه کردن خصدرا هستیم در این شرایط بل بشوی سیاسی :)

hamid672003
2013/09/07, 10:27
باسلام:
دوستان عزیز ظالمانه ترین اتفاق بورس همین اتفاق (معاملات )امروز صدرا است .و بنده هم گفته بودم سهام خودتان را از دست ندهید . امیدوارم دیگر سهام صدرای خودتان را به این قیمتهای پایین نفروشید .زیرا ارزش واقعی صدرا از تصور خارج است .بنده همیشه گفته ام صدرای ده دلاری تازه ارزش داراییهای صدرا است و باید بعد از آن به دنبال ارزیابی توانمندیهای صدرا باشیم .و من الله توفیق .

zorba
2013/09/07, 10:35
باسلام:
دوستان عزیز ظالمانه ترین اتفاق بورس همین اتفاق (معاملات )امروز صدرا است .و بنده هم گفته بودم سهام خودتان را از دست ندهید . امیدوارم دیگر سهام صدرای خودتان را به این قیمتهای پایین نفروشید .زیرا ارزش واقعی صدرا از تصور خارج است .بنده همیشه گفته ام صدرای ده دلاری تازه ارزش داراییهای صدرا است و باید بعد از آن به دنبال ارزیابی توانمندیهای صدرا باشیم .و من الله توفیق .
تا الان که من میبینم که سهم بیش از 4 درصدمثبت در حال معامله ست! مورد دیگری مد نظرتون هست دوست من؟
hamid672003
2013/09/07, 11:33
باسلام:
دوست عزیز مورد مد نظر بنده کاملا مشخص است ولی اگر واضحتر می خواهید بگویم چشم !
چهار شنبه صف خرید داده شد و سپس تا منفی کامل پیش رفت و نتیجه پایانی آن تنها یک ريال مثبت بود !
و این کار امروز هم ادامه پیدا کرد و صف منفی خریداری شد و تا مثبت کامل ادامه پیدا کرد و نتیجه آن 12 ريال مثبت شد !
و اکنون شاهد تنها جابجایی سهم از جیب سهامداران خسته و زیان دیده به جیب سهامداران تازه نفس و گیرنده سود هستیم !
در واقع افرادی تنها امانت داری نموده اند و حاصل این امانت داری فقط و فقط زیان بردن بوده است .و در آینده نیز شاید با دیدن قیمتهای آینده سلامتی خودشان را نیز بر روی این امانت داری بدهند .چون صدرا باید دوباره به صدر بازار بورس برگردد .و من الله توفیق .

تا الان که من میبینم که سهم بیش از 4 درصدمثبت در حال معامله ست! مورد دیگری مد نظرتون هست دوست من؟
KEYAN5533
2013/09/07, 23:07
با سلام خدمت استاد احمدی فر
انشائالله سالیان سال ،سالم وشاد وسربلند وبا عزت در پناه خدا وامام عصر(عج)زندگی کنید.
امیدوارم همسنگران شما در سهام صدرا به گفته های شما توجه بکنند ،شمایی که اینقدر خودتون رو برای مبارزه با ظلم وبی عدالتی گذاشتین.
این تنها دعایی هست که من برای انسانهای خوب خدا میکنم
ارادتمند وشاکرد کلاس اول ابتدایی شم (ش-و-ن-ا)

hamid672003
2013/09/08, 10:17
باسلام:
دوست عزیز از لطف شما متشکرم .امیدوارم همیشه و در همه جا ، زیر سایه آقا امام زمان (عج )حق جاری باشد .و من الله توفیق .

با سلام خدمت استاد احمدی فر
انشائالله سالیان سال ،سالم وشاد وسربلند وبا عزت در پناه خدا وامام عصر(عج)زندگی کنید.
امیدوارم همسنگران شما در سهام صدرا به گفته های شما توجه بکنند ،شمایی که اینقدر خودتون رو برای مبارزه با ظلم وبی عدالتی گذاشتین.
این تنها دعایی هست که من برای انسانهای خوب خدا میکنم
ارادتمند وشاکرد کلاس اول ابتدایی شم (ش-و-ن-ا)

hamid672003
2013/09/08, 11:03
باسلام:
دوستان عزیز خدمتتان عرض کنم که هر شخص حقیقی و حقوقی ای که در بورس ایران به فعالیت می پردازد ! بی گمان به فراخور قدرت و نفوذی که دارد ! افرادی را دارد که دنباله رو او هستند و بدانید که دنباله رو های جناب چوبدار در حال ورود به خصدرا هستند . هچنین جناب قالیباف با 16 رای شهردار تهران شد .و من الله توفیق .

meisam_em
2013/09/09, 11:59
خروج تاسیسات دریایی از لیست تحریم ها (http://istgahebourse.blogfa.com/post/357)

مدیر عامل شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران گفت: اتهامی که برای این شرکت مطرح شده بود مشارکت در ساخت تاسیسات هسته ای ایران بود.
طاهری با بیان این که به زودی شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی امکان مشارکت در پروژه های بین المللی را خواهد داشت گفت: پتانسیل این شرکت به گونه ای است که چنانچه به یاری خداوند موانعی که به سبب تحریم ناحق بر سر راه این شرکت ایجاد شده برطرف شود، به زودی فعالیتهای فنی و مهندسی را در سطح کشورهای منطقه و خارج از منطقه و با کمک شرکتهای بزرگ بین المللی توسعه خواهیم داد.
وی در پایان تصریح کرد: در مدت این دوسال مشکلات زیادی برای شرکت ما ایجاد شد و این حق ماست که اگر رای دادگاه به همین منوال بماند خسارات مالی شرکت جبران شود.

ایستگاه بورس

far
2013/09/09, 16:15
درود
دوست عزیز حتما اطلاع دارید که شرکت تاسیسات دریائی ایرن با شرکت صنعتی دریائی ایران(صدرا) تفاوت داره

خروج تاسیسات دریایی از لیست تحریم ها (http://istgahebourse.blogfa.com/post/357)

مدیر عامل شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران گفت: اتهامی که برای این شرکت مطرح شده بود مشارکت در ساخت تاسیسات هسته ای ایران بود.
طاهری با بیان این که به زودی شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی امکان مشارکت در پروژه های بین المللی را خواهد داشت گفت: پتانسیل این شرکت به گونه ای است که چنانچه به یاری خداوند موانعی که به سبب تحریم ناحق بر سر راه این شرکت ایجاد شده برطرف شود، به زودی فعالیتهای فنی و مهندسی را در سطح کشورهای منطقه و خارج از منطقه و با کمک شرکتهای بزرگ بین المللی توسعه خواهیم داد.
وی در پایان تصریح کرد: در مدت این دوسال مشکلات زیادی برای شرکت ما ایجاد شد و این حق ماست که اگر رای دادگاه به همین منوال بماند خسارات مالی شرکت جبران شود.

ایستگاه بورس

meisam_em
2013/09/09, 16:20
درود
دوست عزیز حتما اطلاع دارید که شرکت تاسیسات دریائی ایرن با شرکت صنعتی دریائی ایران(صدرا) تفاوت داره
بله ولی تاثیر مثبت روی صدرا نداره؟

hamid672003
2013/09/09, 18:53
باسلام:
دوستان عزیز به اطلاع شما برسانم که امروز دوشنبه 92/06/18 در دفتر جناب چوبدار جلسه ای با حضور ایشان و بنده و هفت نفر از سهامداران دیگر صدرا جلسه ای بر گزار نمودیم . و شایان ذکر است که در مورد ایشان خدمتتان عرض کنم که فردی بسیار لایق و در واقع مدیر در آمد هستند و نه همانند مدیران بخش دولتی که مدیر مخارج هستند .
همچنین خدمتتان عرض کنم ایشان با تواناییهایی که دارند بی گمان کشتی صدرا را به منزل مقصود خواهند رساند .
در ادامه به نکاتی از جلسه می پردازم :
1- حضور ایشان در صدرا از یک روز پس از انتخاب جناب رئیس جمهوری روحانی بوده است که میمنت و مبارکی ای به این حضور بخشیده است و تمامی دوستان به همین جهت به ایشان تبریک مخصوص گفتند .
2- صحبتهایی در مورد شرکت صدرا و اینکه این شرکت توانمندیهای فرامنطقه ای شدن را دارد شد که مورد قبول طرفین بود .
3- شرکت صدرا اکنون می تواند با بهره گیری از توانمندیهای شرکت آبادراهان پارس نیز به موفقیتهایی از جمله در زمینه شهرک سازی دست یابد .
4-در زمینه پل ارومیه بحث شد که شخص جناب چوبدار فرمودند به لحاظ تخصصی که خود ایشان دارند این پروژه را از پروژههای بسیار موفق می دانند که تنها در زمینه دریافت مبلغ حق الزحمه و دریافتهای مالی صدرا دچار اشتباه شده است و باید مبلغ قرار داد ده برابر مبلغ دریافتی می بوده است و ..........
5- در رابطه با تعطیلی کشتی سازی سخن به میان آمد که ................
6- در بخش تعمیرات کشتی صحبتهایی شد که ایشان فرمودند که توجیه اقتصادی دارد و باید با تمهیداتی ادامه یابد .
7-برای اعتماد سازی با کارفرمایانی که برای صدرا کار می نموده اند و اکنون از آنها سلب اعتماد شده مباحثی مطرح شد .
8-در مورد اینکه هیچ توجیحی برای زیانده بودن هیچ کار گاهی نیست ، فرمودند : باید هر کار گاهی یا هر کارخانه ای در پایان روز سود ده بودن یا نبودن آن مشخص شود و درصورت زیانده بودن همان شب در موردش تصمیم گیری شود .
9-تعدیل نیروی انسانی باید سریعا انجام شود و هرکجا که نیروی کار لازم است هم نیرو اضافه خواهیم کرد و نیز فرمودند هر گروه یا هر شخصی باید در صدرا توجیه سود آوری داشته باشد وگرنه حضورش در صدرا بی مورد است .
10-حقوق کارکنان باید افزایش یابد به گونه ای که کار کردن معنی پیدا کند .و کسی به دلیل کمبود حقوق مشکل نداشته باشد و بتواند تمام توان خودش را برای کار در شرکت بکار گیرد .
11-برای پیشبرد کارهای بخش جنوب و در سکو سازی و غیره برنامه دراز مدت به آقای زنگنه پیشنهاد داده شده است .
12-تمام شرکتهای زیر مجموعه مانند دیوتی و غیره حذف و باید بصورت واحد مدیریت و انجام امور باشد .
مطالب بالا رئوس مطالب عنوان شده است و فکر کنم برای فعلا کافی باشد . ولی یک نکته را از برداشت خودم بگویم :کاملا مشخص است که جناب چوبدار فردی با تفکر اقتصادی قوی است که حتی مصالح ملی را نیز در نظر دارد و از این منظر باید به وجود مدیری چنین لایق افتخار کرد .و انشاالله در عمل نیز این مهم ثابت شود .
و من الله توفیق .

hamid672003
2013/09/09, 19:18
باسلام:
دوستان عزیز دو نکته مهم دیگر هم بود که به دلیل اهمیت آن خواستم جداگانه بنویسم .
1-تحریمها علیه شرکتهایی چون صدرا ، بر طبق قوانین اخیر و حکم صادره از دادگاههای اروپا و همچنین عمل شده به آن که باعث خروج برخی شرکتها از لیست تحریم شده است ، غیره قانونی بوده است و حتی می توان بر همین اساس شکایت و درخواست زیان نمود .
2- در مورد وام 500 میلیون دلاری هم جناب چوبدار فرمودند : حتی 200 میلیون دلار هم برای ما کفایت می کند و کارهای بسیاری را با آن می توانیم انجام دهیم .از جمله اتمام کشتی های کانتینر بر ریکمرز .
ضمنا جناب چوبدار ، در ضمن صحبتهای خودشان فرمودند که جلسه خوب و پر باری شده است و از انتظار من بالاتر بوده است .
و من الله توفیق .

حسگر
2013/09/09, 19:40
جناب حمید عزیز ضمن تشکر از زحماتی که می کشید ازتون یک سوال داشتم.
معامله بلوک صدرا کی قرار است در بورس معامله شود

hamid672003
2013/09/09, 22:06
باسلام:
ضمن تشکر از لطف شما ، خدمتتان عرض کنم که معامله بلوکی سهام صدرا در بورس انجام خواهد شد ولی زمانی برای آن تعیین نشده است و همچنین باید بدانیم که شرکتی به این بزرگی به هر حال مراحل تحویل و تحول زیادی دارد .همچنین خدمتتان عرض کنم مقدار سهام مورد معامله به میزان 73 درصد می باشد که 62 درصد اعلامی از طریق مطبوعات اشتباه است و صحیح آن 73 درصد است و مبلغ معامله برای 73 درصد 109 میلیارد تومان و یا به قولی 134 میلیارد تومان و بعلاوه قبول 1300 میلیارد تومان تعهدات است که در هرصورت مبلغ نقدی پرداخت شده است .و من الله توفیق .

جناب حمید عزیز ضمن تشکر از زحماتی که می کشید ازتون یک سوال داشتم.
معامله بلوک صدرا کی قرار است در بورس معامله شود

hamid672003
2013/09/09, 23:28
باسلام:
دوستان عزیز نگران جنگ آمریکا با سوریه نباشید ! زیرا آمریکا بدنبال جنگ نیست و تنها به دنبال بحران سازی و بالا بردن قیمت انرژی است و به همین دلیل در مناطقی که منابع فسیلی (نفت و گاز)دارند ایجاد بحران می کنند . حتما خواهید پرسید چرا ؟ مگر آمریکا ده میلیون بشکه نفت تولید نمی کند و ده میلیون بشکه هم واردات ندارد ؟ پس با این حساب به ضرر خوش خواهد شد ؟
پاسخ اینست که : همه باید بدانند در حالیکه ما از داشتن انرژی هسته ای منع می شویم و ذخایر بیش از سی صد سال نفت و گاز داریم برای همیشه بر آمریکا و امثال آنها آقایی خواهیم داشت و تنها زمانی این آقایی از بین می رود که قیمت حاملهای انرژی بالا برود و سرمایه گذاری در انرژی هسته ای و امثالهم توجیه اقتصادی پیدا کند و خودشان که در این امر پیشرو هستند و ما را از داشتن آن منع می کنند تا سرحد تکنولوژی انرژی های پاک پیش بروند و در آخر به بهانه تولید گازهای گل خانه ای توسط نفت و گاز ما را مجبور به بستن چاههای نفت و گاز کنند و ناچارا خریدار و مصرف کنند انرژی هسته ای شویم و به اینصورت آقایی از ما گرفته شود وبه آنها سپرده شود .و من الله توفیق .

meisam_em
2013/09/10, 00:44
باسلام:
دوستان عزیز نگران جنگ آمریکا با سوریه نباشید ! زیرا آمریکا بدنبال جنگ نیست و تنها به دنبال بحران سازی و بالا بردن قیمت انرژی است و به همین دلیل در مناطقی که منابع فسیلی (نفت و گاز)دارند ایجاد بحران می کنند . حتما خواهید پرسید چرا ؟ مگر آمریکا ده میلیون بشکه نفت تولید نمی کند و ده میلیون بشکه هم واردات ندارد ؟ پس با این حساب به ضرر خوش خواهد شد ؟
پاسخ اینست که : همه باید بدانند در حالیکه ما از داشتن انرژی هسته ای منع می شویم و ذخایر بیش از سی صد سال نفت و گاز داریم برای همیشه بر آمریکا و امثال آنها آقایی خواهیم داشت و تنها زمانی این آقایی از بین می رود که قیمت حاملهای انرژی بالا برود و سرمایه گذاری در انرژی هسته ای و امثالهم توجیه اقتصادی پیدا کند و خودشان که در این امر پیشرو هستند و ما را از داشتن آن منع می کنند تا سرحد تکنولوژی انرژی های پاک پیش بروند و در آخر به بهانه تولید گازهای گل خانه ای توسط نفت و گاز ما را مجبور به بستن چاههای نفت و گاز کنند و ناچارا خریدار و مصرف کنند انرژی هسته ای شویم و به اینصورت آقایی از ما گرفته شود وبه آنها سپرده شود .و من الله توفیق .

مرسی دقیقا زدی به هدف/:.grlim:./

دشتي
2013/09/10, 05:53
باسلام:
ضمن تشکر از لطف شما ، خدمتتان عرض کنم که معامله بلوکی سهام صدرا در بورس انجام خواهد شد ولی زمانی برای آن تعیین نشده است و همچنین باید بدانیم که شرکتی به این بزرگی به هر حال مراحل تحویل و تحول زیادی دارد .همچنین خدمتتان عرض کنم مقدار سهام مورد معامله به میزان 73 درصد می باشد که 62 درصد اعلامی از طریق مطبوعات اشتباه است و صحیح آن 73 درصد است و مبلغ معامله برای 73 درصد 109 میلیارد تومان و یا به قولی 134 میلیارد تومان و بعلاوه قبول 1300 میلیارد تومان تعهدات است که در هرصورت مبلغ نقدی پرداخت شده است .و من الله توفیق .

حمید خان با این حساب بدون تقبل هزینه زیان انباشته ، درصد سهام صدرا را یه قیمت هر سهم 122 تومان از قرارگاه خریده اند

hamid672003
2013/09/10, 06:49
باسلام:
دوست عزیز خوب شد که یاد آوری کردید . به دو دلیل آول آنکه شرکتهای دیگر با شنیدن مبلغ مورد معامله به میدان آمده اند و درخواست خرید به قیمتهای بالاتر کرده اند و بر اساس قانون بورس : زمانی معامله رسمیت پیدا می کند و قانونی است که معامله در بورس و با شرایط رقابتی صورت پذیرد و بالاترین پیشنهاد دهند خریدار خواهد بود و دلیل دوم اینکه هرگز مبلغ تعهد را دسته کم نگیرید چون برای هز سهم حدودا 900 تومان است و قیمت موردمعامله را به هزار تومان می رساند .و در پایان متذکر می شوم سهام با ارزش صدرای خودتان را با این قیمتهای نازل از دست ندهید .و من الله توفیق .

حمید خان با این حساب بدون تقبل هزینه زیان انباشته ، درصد سهام صدرا را یه قیمت هر سهم 122 تومان از قرارگاه خریده اند

حسگر
2013/09/10, 11:41
جناب حميدخان از اين كه به رايگان اطلاعات ارزشمندتان را در اختيار ديگر سهامداران مي گذاريد باز هم تشكر مي كنم.

meisam_em
2013/09/10, 12:30
با سلام و درود جناب حمید خان
دو تا سوال اول اینکه تا کجا قیمت صدرا در کوتاه مدت بالا می اید ؟
دوم اینکه اگر وارد سود سازی بشود برای سال بعد چقدر میتواند بسازد؟
باز هم از الطفات جنابعالی ممنون

hamid672003
2013/09/11, 09:21
باسلام:
دوست عزیز این دو سوال شما ، سوال تقریبا تمام دوستان است . و اما پاسخ آن براحتی میسر نیست ولی بی گمان وابسته به عواملی بسیاری است که طیف پاسخ را بسیار گسترده می نماید .ولی بنده سعی میکنم با یک پاسخ کوتاه شما را از نگرانی در بیاورم .صدرا در اول راه صعود است و بسته به مدیریت و کارآمدی مدیران جدید با پتانسیل فراوان صدرا جای رشد فراوانی دارد .درهر صورت بنده تلاش می کنم تا جاییکه همه شما از زیان خارج نشده باشید دست از تلاش نکشم . ولی یکی از آرزوهای دست یافتنی در صدرا کار ملی و فراملی است که اگر موفق به انجام آن شویم ! بی گمان قلب مبارک آقا امام زمان را شاد نموده ایم که هر چه بدست آوردیم و بدست خواهیم آورد از الطاف ساحت مقدس ایشان و توسلی است که به ایشان کردیم .و من الله توفیق .

با سلام و درود جناب حمید خان
دو تا سوال اول اینکه تا کجا قیمت صدرا در کوتاه مدت بالا می اید ؟
دوم اینکه اگر وارد سود سازی بشود برای سال بعد چقدر میتواند بسازد؟
باز هم از الطفات جنابعالی ممنون

siavashsaman
2013/09/14, 12:55
این تحلیلی که شما کردید 10 سال کار میبره ولی من دارم توی همین 6 ماه آتی تجارت میکنم . از الان بگو برای اعضا در کوتاه مدت سود کنند.

hamid672003
2013/09/15, 08:02
با سلام:
دوست عزیز احتمالا شما از دوستان جدید ما هستید . به هر حال خدمتتان عرض کنم بنده تقریبا بیست ماه پیش در چندین تالار نوشتم : روزی صدرا چنان صعودی بالا می رود که هر نوسانگیری و یا هر حرفه ای بازاری حیران خواهد شد و خواهد دید که هیچ شرکتی به گرد صدرا هم نمی تواند برسد .
دوستان عزیز حرکت تا اینجای صدرا در ذات بازار خیلی کار مهمی نیست ! حرکت از این ببعد دیدن دارد ! و من الله توفیق .

این تحلیلی که شما کردید 10 سال کار میبره ولی من دارم توی همین 6 ماه آتی تجارت میکنم . از الان بگو برای اعضا در کوتاه مدت سود کنند.

اسماعیل
2013/09/15, 13:09
سلام حمید جان یادش بخیر انگار همین دیروز بود که رفتیم جلوی سازمان بورس.البته ما هشت نفر بیشتر نبودیم خدا کنه اون بچه ها هنوز با سهم مونده باشند.

گل یاس
2013/09/15, 15:10
سلام حمید جان یادش بخیر انگار همین دیروز بود که رفتیم جلوی سازمان بورس.البته ما هشت نفر بیشتر نبودیم خدا کنه اون بچه ها هنوز با سهم مونده باشند.
وای نگو نگو نگو دیگه از گذشته ..........

motenaweb
2013/09/15, 16:56
یکی از دوستان که عنوان "تحلیل گر" را در این سایت یدک می کشند و فرد شناخته شده ای هست ، یک ماه قبل ازشون درباره دو سهم فاذر و خصدرا سوال کردم. فرمودن نظر مثبتی روی فاذر ندارم و خصدار هم که تا اخر سال 250 تومن هست :) الان که میدونید خصدار داره تو کانال 400 تومن عشق و حال میکنه .... چه برسه به اخر سال. خلاصه ما که "بهنام" رو داشتیم و به حرفاش گوش کردیم و 100 هزار تا خصدار زدیم تو گوشش و تو منفی ، همش فاذر اضافه کردیم و حالشو بردیم :)

به نظرم مدیرین این سایت در اعطای عنوان تحلیل گر به برخی دوستان باید تجدید نظر اساسی بکنه :) یعنی واقعا اگه به حرف این رفیقمون بودم الان نه خصدرا داشتم نه فاذر با میانگین پایین :)

felfel
2013/09/16, 00:14
همه سهمها از همه گروه ها رشد خواهد کرد ولی صدرا و گازو لوله متفاوت با همه سهمهاست خصوصا صدرا

yesman
2013/09/16, 09:27
مسافران گرامي
قطار صدرا در ايستگاه 345 توقفي بسيار كوتاه خواهد داشت. از شما تقاضا داريم ارامش خود را حفظ كرده از مناظر لذت ببريد. ايستگاه بعدي 420
متشكرم
بولت ترين صدرا

مسافرين گرامي
توقف در ايستگاه 345 به پايان رسيد. لازم بذكر است كه تا 420 توقفي نخواهيم داشت.
از اينكه با ما همسفريد خوشحاليم.

hamid672003
2013/09/16, 09:35
باسلام:
دوستان عزیز امروز مقداری صدرا خریدم تا بیام اینجا بگویم : امروز صدرا خرید شد .
و من الله توفیق .

hamid672003
2013/09/16, 12:07
باسلام:
دوست عزیز بنده از اسفند سال 90 تاکنون حتی یک سهم صدرا نفروخته ام نه به بازار گردان و نه هیچ کس دیگری .و من الله توفیق .

باسلام:
دوستان عزیز امروز مقداری صدرا خریدم تا بیام اینجا بگویم : امروز صدرا خرید شد .
و من الله توفیق .
فروش چطور؟ @@4

zohre114
2013/09/16, 13:37
از 70 تومن می خام بخرمش هنوز هم نخریدم دو دل هستم

hamid672003
2013/09/16, 14:56
باسلام:
دوستان عزیز از هیئت دولت خبر رسید که امروز تصویب شد :که ظرف مدت سه ماه راهکار پرداخت بدهیهای دولت به پیمانکاران مورد بررسی و به اجرا گذاشته شود و همانطور که می دانید ! صدرا 600میلیارد تومان یعنی هر سهم 400 تومان و مپنا 3000 میلیارد تومان طلب دارند که با دریافت مبالغ فوق وضع بسیار خوبی برای تجهیزاتی ها رقم خواهد خورد .و من الله توفیق .

hamid672003
2013/09/16, 15:14
باسلام:
دوستان عزیز یادتان هست که در همین قیمت 3450 بود که مهندس اعتصام مدیر عامل صدرا شد ؟ جناب چوبدار با چوب جادویی خودش ..................... بماند .به هر حال که امروز اوضاع خوب است و دوستان شاد هستند . ضمنا از تمام دوستانیکه با وجود تمام هشدارها سهم خودشان را فروخته اند خواهش می کنم دست از لجبازی بردارید و به سراغ سرمایه گذاریهای خودتان در سهمهای دیگر بروید و با خواندن این مطالب و یا دیدن قیمتهای هر روز مثبت صدرا خودتان را زجر کش ننمایید که پشیمانی سودی ندارد و انجام این کار برای سلامتی شماست و لا غیر.و من الله توفیق .

negah
2013/09/16, 18:22
سود شیرین صدرا نوش جانت جنابhamid672003 (http://forums.boursy.com/member.php?u=2653)

میدونم که میتوانی برای خیلی هایی که نا امید میشوند الگو باشی.

خیلی صبر کردی تا این گاو شیرده را به اینجا وشاید خیلی بالاتر از این برسانی.مزد صبوری ات را گرفتی از این بابت خیلی خوشحالم.

hamid672003
2013/09/17, 09:57
باسلام:
دوست عزیز اصلا نگران نباش .
و دلیل آنهم اینست که مدت زیادی است استانداری بوشهر حتی در مقابل دستور ریاست جمهوری محترم مقاومت نموده است و از دادان سند جزیره صدرا ( که کلیه عملیات خشک سازی را از جیب پرداخت نموده است) خوداری می نماید . و در بخش نکا نیز سند 21 هکتاری را نیز (که زمین در مقابل حق الزحمه است را)صادر نمی کنند و حالا کسی پیدا شده که می داند در مقابل چنین کار شکنی و باج خواهی ای چه باید بکند . بهتر است بجای نگرانی به جناب چوبدار با چنین لیاقتی آفرین بگوییم .و من الله توفیق .

نمی دونم از شنیدن این خبر که در تایید گفته های دوستمون جناب سرمایه گزار 67 ذکر شده خوشحال بشم یا ناراحت. از یه طرف این حرکت نشون دهنده تغییرات بنیادی در صدرا ست که برای من سهامدار خبر خوبیه ولیکن از طرف دیگه اخراج 1700 نفر یعنی اینکه 1700 خانواده از نون خوردن میوفتن. اگر میانگین هر خانواده رو 4 نفر در نظر بگیریم برای اینکه من سود کنم باید 6800 نفر مشکلات عدیده مالی رو تجربه کنند. نمی دونم چی بگم.

hamid672003
2013/09/17, 12:02
باسلام:
دوستان عزیز برخی از دوستان سوالاتی مطرح می نمایند که نباید خیلی در مورد آنها صحبت شود و فعلا سهام صدرا پتانسیل کافی برای رشد دارد .در هرصورت به برخی از سوالات دوستان پاسخ کوتاه عرض می کنم .
1-سوالی مبنی بر تلاش در جهت رفع برخی تحریمها علیه صدرا مطرح می شود که باید خدمتتان عرض کنم : بله تلاشهایی در این زمینه هست و حتی در برخی موارد حتی می توان درخواست دریافت جریمه هم نمود ! و ابتدا باید به امور مهمتر رسید و سپس ، آسیا به نوبت ...........
2- در مورد افزایش سرمایه بسیار زیاد سوال می شود ؟ در این مورد هم خدمتتان عرض کنم : این موضوع از پتانسیلهای صدرا است ولی فوریتی در این زمینه وجود ندارد و این اهرمها باید به موقع و در صورت نیاز بکار گرفته شود .
3- در مورد خروج از ماده 141 سوالاتی می شود که در این زمینه همه ما باید بدانیم .یکی از راههای ندادن جرائم ظالمانه بانکی و یکی از نعمتهای خدادادی به صدرا همین بودن در ماده 141 است که باعث می شود صدرا مالیات ندهد و جرائم را تقسیط کند و تخفیفهای خوبی هم بگیرد .و انشاالله در آینده آثار آنرا خواهید دید .
4-در مورد پروژهای صدرا سوال می شود ؟که خدارا شکر در بخشهای کارگاهی کار صدرا به کارهای فوق تخصصی رسیده است و در اکثر موارد به تکنولوژی فوق مدرن نیاز است که آنهم به برکات وجود آقا امام زمان و این روز عزیز که تولد آقا امام رضا (ع) است و همه ما از متوسلین به آنها هستیم ، آنهم برای سر بلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی و با دست پر توان جوانان و همه آحاد جامعه اسلامی انجام خواهد شد.
5- ...................... بماند .از رشد قیمت سهام صدرا لذت ببرید و بنده به نوبه خودم به صبر و شکیبایی شما دوستان عزیز تا رسیدن به حق خودتان تبریک می گویم .و من الله توفیق .

edi906
2013/09/17, 13:23
سلام
لطفا راهنمايي بفرماييد
چه عواملي باعث صعود يا برگشت سهم هستش ؟
اگر همچنان در روند صعودي هست تا چقدر بالا ميره ( هدف اولش چنده و در چه زماني به اين هدف دست پيدا ميكنه) ؟
گزارشش در مورد بازبيني داراييها كي اعلام ميشه ؟

hannaneh
2013/09/17, 20:03
از دوستان کسی مطلع است برای فروش خصدرا چه پروسه ای را باید طی کرد

negah
2013/09/17, 20:27
از دوستان کسی مطلع است برای فروش خصدرا چه پروسه ای را باید طی کرد

از طریق تماس تلفنی با کارگزار ناظر

edi906
2013/09/18, 07:26
من كه سوال كردم گفتن بايد حضورا درخواست بدهيد تلفني امكان پذير نيست ( كارگزاري مفيد )

hamid672003
2013/09/18, 09:30
باسلام:
دوستان عزیز امروز هم خصدرا خرید شد .و من الله توفیق .

hamid672003
2013/09/18, 10:40
باسلام:
دوستان عزیز : افزایش سرمایه فاذر از 30 میلیارد به 100 میلیارد از طریق تجدید ارزیابی صحیح است و مورد موافقت بورس قرار گرفته شده است.و من الله توفیق .

behnam
2013/09/18, 20:28
نگاهی به قیمت صدرا

92/3/26 : 785 ریال

92/4/22 : 1788 ریال

این پست اینجا باشه تا به وقتش بالا بیاد

92/5/27 : 2138 ریال

ادامه دارد ...

92/6/27

قیمت صدرا : 3707 ریال

این همون صدرایی هست که زیان داشت و به قول یه سری مفت هم نمی ارزید

اما ...

صدرای 370 تومنی با صدرای 70 تومنی،هیچ فرقی نداره و از نظر من هیچ رشدی نکرده

motenaweb
2013/09/19, 14:02
92/6/27

اما ...

امیدوارم صدرای 10 دلاری را با شما جشن بگیریم در تهران به زودی
ارزش سهم تو ، به اندازه صبر توست (وارن بافت)

felfel
2013/09/20, 00:30
هیچ سهمی در تاریخ بورس به اندازه صدرا رشد نخواهد کرد البته بعد از ان پلوله

motenaweb
2013/09/20, 10:09
بعضی ها صحبت از این می کنند که زیر 1000 از سهم خارج بشن!!! بعد. . . بزرگی در بورس می گفت خصدرای زیر 3000 تومن یعنی فرصت خرید طلایی :)
ما که تجربه شتران و شبندر رو داریم. اونا کجا ، خصدررررررررررررررررررررا کجا :)
فروشندگان این سهم ، از غافلینند :)
راست گفت خداوند بلند مرتبه :)

felfel
2013/09/20, 14:09
قدر تک تک این سهم را بدانید که به تعداد انگشتان دستان از از اینده این سهم خبر ندارند رشد این سهم در تاریخ بورس تکرار نخواهد شد دوستا ن بعضی از شتران سخن بمیان می اورند درصد سود دهی صدرا بمراتب از شتران بیشتر خواهد بود از افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی صدرا غافل نباشید که بی نظیر خواهد بود ضمن اینکه قیمت صدرا نیز در اینده رشد چشمگیری خواهد کرد داشتن 10000سهم صدرا سودی خواهد داد که باورش برای بسیاری از سرمایه گذاران فعال بازار سرمایه قابل قبول نباشه ولی این اتفاق حتمی هست

felfel
2013/09/20, 14:33
همه سهمها از همه گروه ها رشد خواهد کرد ولی صدرا و گازو لوله یه چیزه دیگه هست مخصوصا صدرا

اسفند89
2013/09/20, 16:44
قدر تک تک این سهم را بدانید که به تعداد انگشتان دستان از از اینده این سهم خبر ندارند رشد این سهم در تاریخ بورس تکرار نخواهد شد دوستا ن بعضی از شتران سخن بمیان می اورند درصد سود دهی صدرا بمراتب از شتران بیشتر خواهد بود از افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی صدرا غافل نباشید که بی نظیر خواهد بود ضمن اینکه قیمت صدرا نیز در اینده رشد چشمگیری خواهد کرد داشتن 10000سهم صدرا سودی خواهد داد که باورش برای بسیاری از سرمایه گذاران فعال بازار سرمایه قابل قبول نباشه ولی این اتفاق حتمی هست

دیشب شبکه 3 مهمان برنامه دیروز و امروز ، سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه بود و یاد اوری کرد که در جلسه ای با حضور مهندس جهانگیری معاون اول ، قول مساعد داده شده برا تامین پروژه ها و خیلی رو فاز 15 و 16 تاکید داشت

قطعا با بهبود شرایط سیاسی گروهی که بیشترین تاثیر را بگیره تجهیزاتیها خواهند بود

هر خبر مثبتی حکم 100 کیلو کاتالیزور آمریکایی داره برا صدرا و بقیشون

انشااله به زودی خبر رفع تحریمها بازار را قفل خواهد کرد

کسانی که از سفته بازی و ...... به دور هستن و شرافتشون بهشون اجازه نمیده که نون افزایش ارز و طلا ببرن سر سفره زن و بچه، شایسته و لایق رشد مجدد و دلچسب بازار هستن که انشااله به زودی شروع میشه مجدد....

اسماعیل
2013/09/20, 19:53
92/6/27

سلام :ای قربونت برم کوروش کبیر در آینده بیشتر شادمان کن
اما ...

meisam_em
2013/09/21, 07:09
به نظر من که رشد قیمتی یه جایی باید توقف کند و فرصت ورود به بعضیها بدهد هر چقدر تندتر بالا برود ممکن است خطرناکتر هم باشد مثل داستان فباهنر؟ اصلا هم دنیال فاز منفی نیستم ....

meisam_em
2013/09/21, 09:12
ان شاءاله که خیره ما که اضاف کردیم صف فروش شد!

meisam_em
2013/09/21, 10:39
دوستان کسی نظری راجب به صف فروش و روزهای بعد سهم ندارد؟ حمایتها و مقاومتها؟

motenaweb
2013/09/21, 10:43
صف فروش میلیونی خصدرا مبارک باشه به دوستانی که فقط 3 تا چیز درباره خصدرا می دانند و دیگه هیچی از این سهم نمی دانند:
1- پتانسیل جزیره صدرا :)
2- سخنرانی سه شنبه شب تاریخی روحانی :) ------------) شاخص کل به سمت 80 هزار تا
3- به شگفتی تاریخی اعتقاد دارند و صبر ایوب دارن

بفروشید که "بز خر" ها در آماده باش کامل هستند و شاید سال اینده 10 برابر قیمت فروش امروزتون هم نتوانید جایگزین کنید :)

قدر صدرا ، صدرایی شناسد ، قدر فاذر فاذری :)

behnam
2013/09/21, 10:52
دوستان کسی نظری راجب به صف فروش و روزهای بعد سهم ندارد؟ حمایتها و مقاومتها؟
دوست گرامی

در مورد صدرا،نه به دنبال حمایت باشید و نه به دنبال مقاومت

صدرا و تحلیل تکنیکال هیچ نقطه مشترکی با هم ندارند

روانشناسی بازار بهترین نوع تحلیل در مورد این سهم بوده،هست و خواهد بود

meisam_em
2013/09/21, 11:17
دوست گرامی

در مورد صدرا،نه به دنبال حمایت باشید و نه به دنبال مقاومت

صدرا و تحلیل تکنیکال هیچ نقطه مشترکی با هم ندارند

روانشناسی بازار بهترین نوع تحلیل در مورد این سهم بوده،هست و خواهد بود

قبول دوست عزیز، روانشناسی شما چیست از صف فروش؟

behnam
2013/09/21, 11:41
قبول دوست عزیز، روانشناسی شما چیست از صف فروش؟
پاسخ شما یک کلمه هست و اون هم چیزی نیست به جز صبر

meisam_em
2013/09/21, 12:02
پاسخ شما یک کلمه هست و اون هم چیزی نیست به جز صبر

ای به روی چشم عزیز دل.../:.grlim:./

hamid672003
2013/09/21, 16:17
باسلام:
دوستان عزیز خبر خوشی که فردا یا پس فردا بر روی کدال خواهد نشست .خبر مجمع صدرا برای تعیین هیئت مدیره جدید است (تاریخ مجمع 10 یا 92/07/11 می باشد. بحمدالله جناب چوبدار تصمیم دارند نمایندگان خودشان را برای هیئت مدیره صدرا اعلام نمایند .سهام با ارزش خودتان را از دست ندهید .و من الله توفیق .

abtinsalari
2013/09/21, 16:35

منم واقعا با این حرف موافقم واقعا شما فرض کن با 3 ملیون تومن چی کار میتونی بکنی؟ 10000 تا صدرا آدم میخره میندازه اونجا نگاشم نمیکنه اگه شد 3000 تومن 30 ملیون پول داری اگرم به فرض ناپدید شد
از رو زمین شما فک کن 3 تا دونه سکه خریدی دزد برد .تحلیل ام جواب نمیده روش باید یه مبلغی خرید که بشه نگاش نکرد تا یه سال.

felfel
2013/09/21, 17:37
به نظر من که رشد قیمتی یه جایی باید توقف کند و فرصت ورود به بعضیها بدهد هر چقدر تندتر بالا برود ممکن است خطرناکتر هم باشد مثل داستان فباهنر؟ اصلا هم دنیال فاز منفی نیستم ....ااین سهم را با هیچ سهمی مقایسه نکنید ارزش این سهم صدها برابر حال حاضر هست بازم تکرار میکنم صدها برابر ....روزی خواهد رسید که کسانیکه ادعادی تحلیگری دارند حسرت یک سهم صدرا را بخورند ..چند گزینه صدرا فراموش نشه 1- افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی بنا به دارای های صدرا که بی نظیره 2- نگاه ویژه به پارس جنوبی در این دولت که در اولویت هست و صدرا نیز تنها شرکت پیمانکاری که بخش عظیمی از پروژه ها را باید اجرا کند 3- لغو تحریم ها که برای صدرا بسیار حائز اهمیت است 4- نیاز کشور به شرکت صدرا در حال حاضر 6- نقش شرکتهای تجهیزاتی در رشد و ابادانی کشورکه صدرا در راس انهاست و خیلی از مواردیگر

meisam_em
2013/09/21, 17:43
ااین سهم را با هیچ سهمی مقایسه نکنید ارزش این سهم صدها برابر حال حاضر هست بازم تکرار میکنم صدها برابر ....روزی خواهد رسید که کسانیکه ادعادی تحلیگری دارند حسرت یک سهم صدرا را بخورند ..چند گزینه صدرا فراموش نشه 1- افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی بنا به دارای های صدرا که بی نظیره 2- نگاه ویژه به پارس جنوبی در این دولت که در اولویت هست و صدرا نیز تنها شرکت پیمانکاری که بخش عظیمی از پروژه ها را باید اجرا کند 3- لغو تحریم ها که برای صدرا بسیار حائز اهمیت است 4- نیاز کشور به شرکت صدرا در حال حاضر 6- نقش شرکتهای تجهیزاتی در رشد و ابادانی کشورکه صدرا در راس انهاست و خیلی از مواردیگر

خیلی ممنون من که گیج شدم وقتی مطلب شما رو خوندم سرم ...... واقعا چقدر مگر میتونه سود بسازه که صد ها برابر......؟!

motenaweb
2013/09/21, 21:05
ااین سهم را با هیچ سهمی مقایسه نکنید ارزش این سهم صدها برابر حال حاضر هست بازم تکرار میکنم صدها برابر ....روزی خواهد رسید که کسانیکه ادعادی تحلیگری دارند حسرت یک سهم صدرا را بخورند ..چند گزینه صدرا فراموش نشه 1- افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی بنا به دارای های صدرا که بی نظیره 2- نگاه ویژه به پارس جنوبی در این دولت که در اولویت هست و صدرا نیز تنها شرکت پیمانکاری که بخش عظیمی از پروژه ها را باید اجرا کند 3- لغو تحریم ها که برای صدرا بسیار حائز اهمیت است 4- نیاز کشور به شرکت صدرا در حال حاضر 6- نقش شرکتهای تجهیزاتی در رشد و ابادانی کشورکه صدرا در راس انهاست و خیلی از مواردیگر

سلام بر felfel عزیز
پستی که جناب بهنام اون رو لایک بکنه ، خیلی مهمه. یعنی صدرای 40 هزار تومنی امکان پذیر است. فروشنده های میلیونی امروز و فردا ، سال دیگه امروز غبطه تاریخی خواهند خورد.
خوشحالم که روی خصدرا تک سهم شدم و از شر 1.5 درصد و واچینگ لیست و این جور داستان ها خلاص شدم. پایین بیاد باز اضافه میکنیم و میانگین رو میاریم پایین. بالا هم بره بر اساس نقدینگی باز اضافه میکنیم :) 100 هزار تا خصدرا یه پژو 206 دست دوم به شما نمیدن :) اما همین سال 95 چقدر است؟ به نظرم کم تر از یک مزراتی قیمت نداشته باشه :)
شاد باشی

وحید 20
2013/09/22, 13:43
تمامی ۱۵۰۰ کارگر کشتی سازی صدرا بیکار شدند

در حالی که ایلنا در روزهای گذشته خبر از اخراج ۸۰۰ نفر از کارگران واحد کشتیسازی شرکت صنعتی دریایی (صدرا) خبر داده بود، منابع کارگری در بوشهر از اخراج ۷۰۰ کارگر باقی مانده در این شرکت خبر میدهند که به این ترتیب شمار کارگران اخراجی صدرا به ۱۵۰۰ نفر میرسد.

«سیدموسی میر جهانمردی» دبیر خانه کارگر بوشهر در این باره به ایلنا گفت: با توجه به اینکه در شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) بیش از ۱۵۰۰ کارگر قراردادی و رسمی تحت نظر چندین شرکت پیمانکاری همانند فرا ساحل، آریا صنعت، صادق صنعت و... در ساختن پروژههای دریایی فعالیت دارند، اخیرا رکود کار باعث جابجایی شرکتهای پیمانکاری و ورود پیمانکاران جدید در بخش کشتی سازی این شرکت عظیم دریایی شده است و به تبع این تغییرات،۱۵۰۰ نفر از این کارگران که در چهار ماه گذشته نیز حقوقی دریافت نکرده بودند با پایان یافتن دوره قرارداد کاریشان تا پایان شهریور ماه تعدیل میشوند.

به گفته این فعال کارگری، پیش از این ۸۰۰ نفر از این کارگران حکم اخراج خود را دریافت کرده بودند و در انتظار اخراج خود تا پایان شهریور ماه بودند.

میرجهانمردی اضافه کرد: هم اکنون حدود ۱۵۰۰ کارگر این واحد عظیم کشتی سازی با سوابق ۲ تا ۲۰ سال بالاتکلیف بوده و قرار است آن دسته از این کارگران اخراجی که شرایط دریافت مقرری بیمه بیکاری را دارند به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شوند.

دبیر خانه کارگر بوشهر با بیان اینکه فعالیت مجموعه کشتی سازی صدرا تقریباً متوقف شده است، اظهار داشت: بخش عمدهای از اخراجها در این واحد عظیم تولیدی، مربوط به شرکت پیمانکاری «فرا ساحل» با ۵۳۸ کارگر است و گفته میشود فقط یک یا دو شرکت پیمانکاری همانند شرکت پیمانکاری «آبهای عمیق» با تعداد کمی کارگر به فعالیت خود ادامه میدهند.

او در بخش دیگری از سخنان خود به انباشت بدهیهای پیمانکاران شرکت صنعتی دریایی ایران صدرا به تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: گفته میشود میزان بدهی یکی از شرکتهای پیمانکاری به سازمان تامین اجتماعی حدود ۲۷۰ میلیون تومان است.
این فعال کارگری با بیان اینکه شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) یکی از مطرحترین واحدهای ساخت و تعمیرات کشتی و اجرای سکوهای نفتی و گاز در کشور است، اظهار داشت: اغلب نیروهای فعال در مجموعه «صدرا» را کارگران متخصص و مهندسان با تجربه تشکیل میدهند.

به گفته این فعال کارگری در بوشهر، در شرایط رکودی که بر مناسبات اقتصادی کشور حاکم است، سفارشها برای ساخت کشتیهای جدید کاهش یافته و عمده فعالیت این مجموعه به تعمیر کشتیهای فرسوده محدود شده است.

hamid672003
2013/09/22, 20:15
باسلام:
دوستان عزیز خبر مجمع که فردا یا پس فردا بر روی کدال خواهد نشست ، امروز در دنیای اقتصاد درج شده بود . مجمع صدرا برای تعیین هیئت مدیره جدید است (تاریخ مجمع 92/07/11 پنج شنبه می باشد. بحمدالله جناب چوبدار تصمیم دارند نمایندگان خودشان را برای هیئت مدیره صدرا اعلام نمایند .تا خدا چه خواهد و چه روزی ما باشد .و من الله توفیق .

حسگر
2013/09/22, 20:26
حمید خان عزیز
آیا می شود قبل از خرید و فروش بلوک هییءت مدیره شرکت تغییر کند؟
تکلیف فروش بلوکی و رقابتی بودن آن چه می شود؟

meisam_em
2013/09/22, 20:34
باسلام:
دوستان عزیز خبر مجمع که فردا یا پس فردا بر روی کدال خواهد نشست ، امروز در دنیای اقتصاد درج شده بود . مجمع صدرا برای تعیین هیئت مدیره جدید است (تاریخ مجمع 92/07/11 پنج شنبه می باشد. بحمدالله جناب چوبدار تصمیم دارند نمایندگان خودشان را برای هیئت مدیره صدرا اعلام نمایند .تا خدا چه خواهد و چه روزی ما باشد .و من الله توفیق .

با سلام ودرود ایا بر روند صف فروش تاثیر دارد؟

motenaweb
2013/09/22, 22:03
باسلام:

با سلام
تغییر هیات مدیره را با چه تاثیری مستقیم و غیر مستقیم بر روی قیمت می دانید؟ ضمنا چرا از لفظ خوشبختانه استفاده کرده اید
ممنون

دشتي
2013/09/22, 22:24
با سلام
تغییر هیات مدیره را با چه تاثیری مستقیم و غیر مستقیم بر روی قیمت می دانید؟ ضمنا چرا از لفظ خوشبختانه استفاده کرده اید
ممنون
به نظرم بزرگترین دستاورد این تغییر وو تحول مدیریتی برای ما سهامداران اتمام بازی نوسانگیر و ناشیانه عمده سهامدار فعلی از سهم با حربه ای مثل اعلام زیانهای بی حساب وکتاب است ، از وقتی این گروه جدید درپی خرید سهم هستند و مدیرعامل صدرا عوض شده به روند سهم نگاه کنید ببینید اصلا مداخله ای از سوی عوامل آنها برای منحرف کردن سهم صورت نگرفته ؛ حال اگر اعتصام بود تا الان چندین اطلاعیه و بیانیه بر علیه عملکرد سهم میداد و به وقتش برعکس ؛ چهار سال سهم دست ایادی اینها بود ثمره اش هیچ بوده و زیان بالاخره یکی پیدا شده نترس میخواهد این بازی کثیف را جمع کند پس به فال نیک میگیریم

ramin-rad
2013/09/23, 09:30
اگهی مجمع فوق العاده رو کدال درج شد.....صف خرید مبارک سهام دار های صبور....

amirabbas2012
2013/09/23, 20:21
روندی که در صدرا میبینیم روندی است که در آغاز حرکت سایر تجهیزاتی ها دیدیم و به نظر میرسد صدرا تازه نیمی از راه را طی نموده خروج از تحریم شرکت صنعتی دریایی و و تغییرات مدیریتی در صدرا و افزایش عملیات های پیمانی این نماد را میتواند مجدد با خبرهای خوشی برای سهامداران وفادارش به همراه داشته باشد.
صدراپس از شکست روند نزولی بیش از 3ساله سیگنال مثبت اول را صادر نمود ، شرایط حاضر اصلاح پس از رشد قابل توجه اخیر میباشد که ایستکاه اول و دوم این اصلاح به ترتیب 320 و 270-280 تومان میباشد.
خبرهای خوبی از صدرا شنیده میشود که با تایید بیشتر اعلام خواهد شد
کانال فعلی 250-350

وحید 20
2013/09/24, 12:47
تکمیل بخش فراساحل فازهای 17 و 18 پارس جنوبی نیازمند اعتبار 95 میلیون دلاری (http://www.yjc.ir/fa/news/4566584/%D8%AA%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%AD%D9%84-%D9%81%D8%A7%D8%B2%D9%87%D8%A7%DB%8C-17-%D9%88-18-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%AC%D9%86%D9%88%D8%A8%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B1-95-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1%DB%8C)
بخش فراساحل فازهای 17 و 18 پارس جنوبی که برعهده شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی ایران است، که در صورت تامين اعتبار 95 ميليون دلاري در نیمه دوم سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/3062.jpgبه گزارش خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران، (http://www.yjc.ir/fa/services/6)برای تکمیل این دو فاز میدان مشترک گازی 95 میلیون دلار اعتبار نیاز است و به دلیل شرایط بد آب و هوایی در دریا فعالیت‏ هایی بخش فراساحل به صورت موقت گاه متوقف می‏ شود و با توجه به بالا بودن هزینهها در دریا برای هر نوع توقف باید دو تا سه میلیون دلار هزینه شود.

از زمانی که کارفرما چاههای تولیدی را تحویل پیمانکار دهد، هر سکو در مدت پنج ماه به تولید خواهد رسید.

با وجود نصب سکوهای فاز 17 از حدود یک سال گذشته، به دلیل تکمیل نشدن حفاری چاههای این بخش از سوی شرکت ملی حفاری ایران، سکوی مورد نظر راهاندازی نشده است.

بر اساس اعلام مجری فاز 17 و 18 میدان گازی پارس جنوبی در شرکت تاسیسات دریایی، در صورت تکمیل چاهها، راهاندازی سکوی فاز 17 در مدت 150 روز کاری انجام خواهد شد.

هم اکنون عملیات مقدماتی بهره‏ برداری از سکوی فاز 17 در دست انجام است و سکوی فاز 18 نیز با بیش از 98 درصد ساخته شده و همزمان با اعلام زمان از سوی کارفرما، سکو در دریا نصب می‏ شود.

بر اساس اعلام شرکت تاسیسات دریایی، ساخت 230 کیلومتر خطوط لوله دریایی فازهای 17 و 18 پارس جنوبی با هدف انتقال گاز ترش به پالایشگاه این دو فاز تکمیل و آماده بهره‏ برداری شده است و در یکماه آینده نیز خط لوله بخش خشکی این دو فاز نیز تکمیل میشود، ضمن آنکه اسپولهای (رابط خط لوله با سکو) خطوط دریایی باید نصب شود و هم‏ اکنون در مرحله برنامهریزی است.

پیمانکار اصلی طرح توسعه فازهای 17 و 18 پارس جنوبی، سازمان گسترش نوسازی صنایع ایران، شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی و شرکت مهندسی و ساخت صنایع نفت و صدرا است.

apouya
2013/09/24, 19:13
سلام
این اقای چوبدار که شرکتش .شرکت راه سازی وکلی بدهی به نظر شما این سهم قیمتش می ره بالا ما که تو این 2 سال خیری ازش ندیدیمه
حالا نظر دوستان چی هست

meisam_em
2013/09/25, 00:11
روندی که در صدرا میبینیم روندی است که در آغاز حرکت سایر تجهیزاتی ها دیدیم و به نظر میرسد صدرا تازه نیمی از راه را طی نموده خروج از تحریم شرکت صنعتی دریایی و و تغییرات مدیریتی در صدرا و افزایش عملیات های پیمانی این نماد را میتواند مجدد با خبرهای خوشی برای سهامداران وفادارش به همراه داشته باشد.
صدراپس از شکست روند نزولی بیش از 3ساله سیگنال مثبت اول را صادر نمود ، شرایط حاضر اصلاح پس از رشد قابل توجه اخیر میباشد که ایستکاه اول و دوم این اصلاح به ترتیب 320 و 270-280 تومان میباشد.
خبرهای خوبی از صدرا شنیده میشود که با تایید بیشتر اعلام خواهد شد
کانال فعلی 250-350

منتظر خبرهای خوش شما هستیم تا مرهمی بر صف فروش باشد!

امیر حمزه
2013/09/25, 11:38
والله من که الان حدود 10 ساله سهام صدرا رو دارم خدایی ازش خیری ندیدم امیدوارم الان خیرشو ببینم .امیدوارم دوستان همیشه خوش خبر باشن

motenaweb
2013/09/26, 09:55
امسال به احتمال زیاد ، خصدرا 4 رقمی خواهد شد. این خبر این جا باشه تا 28 اسفند دوباره بیارمش بالا یادگاری :)

دشتي
2013/09/28, 01:17
از فردا بازار بدور از هرگونه واکنش مخالفین دوست و دشمن وارد فیلد جدیدی میشود به عبارتی پوست اندازی میکند گروههائی که پتانسیل رشد دارند نسبت p/e بالاتری میگیرند نازنین صدرا که جای خود دارد
به نظرم واقعه 598 به نحو دیگری در نیمه دوم سال 92 در حال اتفاق افتادن است و فیتله آن امشب روشن شد

meisam_em
2013/09/28, 09:12
فعلا که دارن میارنش پایین!

meisam_em
2013/09/28, 09:34
داستان این عرضه های مشکوک چیست؟! کسی خبری ندارد؟!

meisam_em
2013/09/28, 10:02
ازمثبت حدودا کامل به منفی حدودا کامل!/.:blinksmiley.:/

meisam_em
2013/09/28, 10:34
اینم از صف فروش میلیونی!

meisam_em
2013/09/28, 10:49
92/6/27

اما ...

سلام داش
خبر جدیدی از صدرا و از مجمع در پیش رو نداری؟

حسگر
2013/09/28, 14:35
حميدخان
چيزي بگو
حرفي بزن
از عشق پاييزي بگو

hamid672003
2013/09/28, 17:58
باسلام:
دوست عزیز اخباری هست برای گفتن ولی اجازه دهید تا این اخبار صد درصدی نشده است مطلبی در باره آنها نگویم .
در هر صورت چند تا نکته را خدمتتان عرض می کنم .
اشخاصی یا گروه هایی برای خرید صدرا اقدام کرده اند ولی برای ما بهترین انتخاب همان انتخابی است که اتفاق افتاده است .یعنی خریداری صدرا توسط جناب چوبدار .البته احتمالا می خواهند مجمع صدرا را برگزار نکنند تا بررسی بیشتری انجام دهند . ولی ما هم بیکار ننشسته ایم و در حال پیگیری موضوع از طریق جناب سردار عبدالهی فرمانده قرارگاه هستیم و ضمنا ارتباط خودمان را با جناب چوبدار را هم حفظ نموده ایم . تا خدا چه خواهد هنوز هیچ چیز حتمی نیست .و اما در مورد اقدامات جناب چوبدار در صدرا خدمتتان عرض کنم اتفاقات خوبی در همین مدت کوتاه در صدرا افتاده است مانند :
1-قرارداد جدید کشتی سازی با ونزوئلا .
2-اقدام بستن قرارداد ساخت ده سکو نفتی .
3- اقدام جهت گرفتن وام از صندوق توسعه ملی .
5- همچنین در مورد یک قرارداد 3000 میلیاردی جدید صحبتهایی است .
6-نامه ای هم انگار از خانم کاترین اشتون به صدرا داده شده است . واقعا نمی دانم با صدرا چه کار می تواند داشته باشد .
7-احتمال ایجاد یک شرکت حفاری در داخل صدرا در صورت ادامه فعالیت جناب چوبدار .
در پایان دوستان عزیز باید پیگیر باشیم تا بدانیم شریک جدید ما در صدرا شخصی باشد که توانمندی اداره صدرا را داشته باشد .
در واقع خودش تجهیزاتی باشد .و من الله توفیق .

حميدخان
چيزي بگو
حرفي بزن
از عشق پاييزي بگو

sockot
2013/09/28, 20:01
سلام
جناب حميد الان كسي از سهم حمايت ميكنه يا رها شده؟
به نظرت تا كجا ميخواد پايين بياد؟

meisam_em
2013/09/29, 09:33
به سلامتی دیگه کله کرد!
من نمیدانم چرا ماه قبل میخریدن؟

meisam_em
2013/09/29, 09:39
مثل اینکه تحریمها داره برداشته میشه صف فروش شده!!

meisam_em
2013/09/29, 09:48
وای دیگه مثل اینکه گول خوردیم رفتم نوسان 70 درصدی بگیرم حدس زدم باید برگشت قیمت زیاد باشه ولی دوستان از صدها برابر و قیمت های بالای 10000 تومان و ..... اینقدر گفتند که ....

hamid672003
2013/09/29, 09:49
باسلام:
دوستان عزیز صدرا هیچ مشکلی ندارد . این بازیها در تمام سهم های بازار وجود دارد .قدرت اول صدرا کماکان همان قرارگاه است .اگر بتوانیم کاری کنیم که صدرا را تعیین تکلیف کنند ! بی گمان برنده بازی خواهیم شد .فقط سه نکته : اول ما سهامداران حقیقی هستیم که باید تلاش کنیم در هیئت مدیره یک نماینده داشته باشیم و نقش لازم را در شرکت ایفا نماییم .دوم :کارکنان شرکت هستند که باید برای تداوم شغل و حقوقشان موجبات امتیازات لازم برای شرکت را فراهم کنند .سوم : جناب چوبدار هستند که در حال انجام اقدامات لازم هستند و نگرانی ای از جانب کاردانی ایشان نیست .و من الله توفیق .

سلام
جناب حميد الان كسي از سهم حمايت ميكنه يا رها شده؟
به نظرت تا كجا ميخواد پايين بياد؟

hamid672003
2013/09/29, 12:03
باسلام:
دوستان عزیز امروز موفق به تماس تلفنی با جناب سردار عبدالهی فرمانده محترم قرارگاه خاتم الانبیاء شدم .بطور خلاصه خدمتتان عرض کنم پس از اینکه موضوعات صدرا و نگرانی سهامداران صدرا را خدمت ایشان مطرح نمودم ، در خواست تعیین تکلیف صدرا را نمودم و اینکه صدرا را باید به دست یک کننده داد تا بتوانیم از این طریق ، حداقل بخشی از کشور عزیزمان را گلستان کنیم , و البته ما جناب چوبدار را در این مورد توانمند می دانیم ، ایشان فرمودند :نگران نباشید . در مدتی که من در قرارگاه بوده ام کارهای زیادی را برای صدرا انجام داده ام و هنوز پیگیر موضوع صدرا هستم . و ضمنا قول ضمنی دادند که نگرانی برای صدرا وجود ندارد .
و البته مطالب دیگری هم در همین زمینه بحث شد که چکیده آن همین مطلب است که خدمتتان عرض کردم .و من الله توفیق.

وحید 20
2013/09/29, 12:03
ونزوئلا پول نفتکشهای ایرانی را نمیدهد

ایران از شرکت ملی نفت ونزوئلا به دلیل عدم پرداخت مطالبات نفتی قصد شکایت دارد، ضمن آنکه این شرکت بزرگ نفتی آمریکای جنوبی حاضر به تحویل کشتیهای نفتکش 113 هزار تنی ساخت ایران نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، 6 سال قبل با موافقت روسای وقت جمهور ایران و ونزوئلا، قراردادی بین شرکت ملی نفت ونزوئلا و صدرا به منظور ساخت چهار فروند کشتی نفتکس به ارزش تقریبی 200 میلیون دلار امضا شد.

از این رو برای نخستین بار، یک شرکت فراساحلی ایران موفق شد بدون کوچکترین تاخیری و مطابق با برنامه زمان بندی اولین کشتی نفتکش افراماکس 113 هزار تنی را زمستان سال گذشته در مراسمی رسمی تحویل شرکت ملی نفت ونزوئلا دهد.

در این بین با توافق بین دو طرف، مقرر شده بود برای ساخت و تحویل این کشتیهای نفتکش 42 میلیون یورو به عنوان پیش پرداخت شود، ضمن آنکه هزینه قرارداد هر یک از نفتکشها حدود 57 میلیون یورو است.

با این وجود، پس از تحویل اولین کشتی نفتکش توسط ایران به ونزوئلا، این کشور نفتخیز عضو سازمان اوپک از پرداخت مطالبات نفتی خود به ایران به دلایل نامشخصی خودداری کرده است.

تاخیر ونزوئلا در پرداخت منابع مالی حاصل از کشتیهای نفتکش،حتی مورد مذاکرات مستقیم محمود احمدینژاد رئیس جمهوری سابق ایران و نیکولاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا در حاشیه اجلاس سران کشورهای صادرکننده گاز در مسکو هم قرار گرفته بود.

با این حال، مسئولان صدرا از طلب حدود 21 میلیون دلاری از شرکت ملی نفت ونزوئلا خبر داده و تاکید میکنند: این مبلغ بخشی از تعهدات مالی ونزوئلا بابت ساخت سه کشتی نفتکش باقیمانده است.

سلمان ضربی مدیر كارخانه كشتيسازي جزیره صنعتي صدرا در گفتگو با مهر با اشاره به امتناع ونزوئلا از تحویل کشتی های نفتکش ساخته شده توسط ایران، گفت: ونزوئلائی ها به دلایل نامشخصی کشتی نفتکش را تحویل نمی گیرند و در این بین پیگیریهای حقوقی در جریان است.

این مقام مسئول با بیان اینکه بابت کشتی نفتکش افراماکس 21 میلیون یورو از ونزوئلا طلبکار هستیم، تصریح کرد: در صورت رفع مشکلات موجود و تحویل کشتی به ونزوئلا بخش عمده مشکلات صدرا رفع میشود.

به گزارش مهر، تا پیش از این بزرگترین کشتیهای نفتکش ساخت ایران از 24 هزار تن ظرفیت برخوردار بوده و به اعتقاد کارشناسان فراساحل با ساخت یک کشتی نفتکش 113 هزار تنی انقلابی در صنعت کشتی سازی ایران به وقوع پیوسته است.

این کشتیهای نفتکش دارای 250 متر طول ، 44 متر عرض ، 21 متر ارتفاع و 14.8 متر آبخور بوده و برای ساخت این نفتکشها 177 بلوک مختلف، هر یک به وزن تقریبی 200 تن ساخته میشود که پس از ساخت این بلوکها در حوضچه خشک به هم متصل میشوند.

وحید 20
2013/09/29, 12:11
وای دیگه مثل اینکه گول خوردیم رفتم نوسان 70 درصدی بگیرم حدس زدم باید برگشت قیمت زیاد باشه ولی دوستان از صدها برابر و قیمت های بالای 10000 تومان و ..... اینقدر گفتند که ....
افراط و تفریط هم حدی داره
عده ای صحبت از صد ها برابر شدن قیمت میکنن و جالب که سهامدارانش اعتراضی ندارند!!
فعلا اینقدر در بازار سهم خوب با پی بر ای تحلیلی 3 4 و کلی سود انباشته و طرح توسعه هست که نوبت به نگاه کردن صدرا هم نمیرسه
حتی اگر بدونم قیمتش واقعا صد ها برابر !! هم میشه ارزش خرید ندارد و سودی هم اگر بکنم رو در این سهم درست نمیدونم چون با دروغ و فریب کاری شرکت بوده و یک عده هم که در این سالهای اخیر که 3 4 سالیست به امید بهبود وضعیت به اصطلاح بلند مدت نگه داشته اند و بعد از 3 4 سال در حسرت 1ریال سود بوده و فقط زیانش هر بار افزایش یافته.

3 4 سال که با این حرفها سهامداران رو فریب دادند ببینم چند سال دیگه طول میکشه!!

mahdihd
2013/09/29, 13:03
سلام
به نظر من باید تظاهرات کنیم تا قیمت سهام این شرکت رو با دارایی های فعلی این شرکت برابر کنند
اصلا صدرا رو ورشکست اعلام کنند و املاک این شرکت رو به مزایده بزارند اونوقت می بینیم که قیمت هر سهم این شرکت 30 دلار خواهد بود

ahmad m
2013/09/29, 17:36
سلام
به نظر من باید تظاهرات کنیم تا قیمت سهام این شرکت رو با دارایی های فعلی این شرکت برابر کنند
اصلا صدرا رو ورشکست اعلام کنند و املاک این شرکت رو به مزایده بزارند اونوقت می بینیم که قیمت هر سهم این شرکت 30 دلار خواهد بود

چه خبر شده بالا خریدی آرام باشید و توصیه میکنم کل تایپیک صدرا را از ابتدا مطالعه بفرمایید. 257 تومان یه حمایت خوب داره. احتمالاً سطح برگشتی باشه.

sockot
2013/09/29, 21:15
مجمع هم كنسل شد
بد شد

kasma
2013/09/29, 22:04
مجمع هم كنسل شد
بد شد
مگه با اومدن اطلاعیه مثبت بود که حالا بد بشه...

hamid672003
2013/09/29, 23:19
باسلام:
بعضی از دوستان عزیز سوال می فرمایند که : اکنون شرکت دست چه کسی است ؟ و سوالهای مشابه در مورد سهامدار عمده شرکت دارند ؟ در پاسخ شما خدمتتان عرض کنم در حال حاضر شرکت صدرا در اختیار جناب چوبدار است و هر چند که مجمع منتفی شد .ولی نباید فکر کنیم که کلا موضوع واگذاری صدرا منتفی است . و هنوز هم قرارداد جناب چوبدار با قرارگاه پا برجا است و تنها باید بررسی بیشتری صورت گیرد که بنده فکر می کنم با درایتی که از جناب سردار عبدالهی فرمانده محترم قرارگاه دیدم بی گمان تصمیم نهایی را به صورت برد همه گروههای منتفع خواهند گرفت .ضمنا تا معامله رسمی در بورس انجام نشود ! نمی توان با اطمینان از مالک جدید سخن گفت ، هر چند که طبق قانون بورس نیز باید واگذاری بصورت رقابتی صورت گیرد و هر کس که نرخ بالاتری پیشنهاد دهد برنده خواهد بود .در پایان خدمت همه شما عرض کنم که بنده هم مقداری به سهام اطرافیانم افزوده ام .و من الله توفیق .

meisam_em
2013/09/30, 08:46
صف فروش دیگه اخرشه من موندم برا چی این چند ماهه میخریدن؟!!!
هیشه باید از یه کله بالا امدن سهم ترسید.....

meisam_em
2013/09/30, 08:53
کلا تقاضاش داره صفر میشه!!

mahdihd
2013/09/30, 11:23
اینکه دارن میفروشن فکر کنم اتفاق خوبیه
الان مقدار زیادی سهم خریدم و خوشحالم چون فکر میکردم دو هفته پیش تا پولم جمع بشه صدرا رو باید بالای 500 بخرم
الان با قیمت خوبی تونستم بخرم

hamid672003
2013/09/30, 11:49
باسلام:
دوستان عزیز احتمالا برگشت شرکت صدرا به قرارگاه بیشتر از قبل شده است و اکنون جلسه ای در همین رابطه در جریان است . در هر صورت بنده معتقدم تمام این جریانات در انتها به نفع همه ما تمام خواهد شد .و همچنین فراموش نکنید که صدرا چگونه از 700ريال تا 3747 بالا رفت و چگونه می تواند ره صد ساله را یک شبه بپیماید .و من الله توفیق .

sockot
2013/09/30, 12:06
يادمه بعضي از دوستان ميگفتند كه قيمت تابلو رو به خاطر اينكه بالا بفروشند مي برند بالا
خوب حالا كه قرار نيست به جناب چوبدار بفروشند قيمت تابلو رو هم نمي برند بالا
به نظر شما غير از اينه؟

sockot
2013/09/30, 12:25
باسلام:
دوستان عزیز احتمالا برگشت شرکت صدرا به قرارگاه بیشتر از قبل شده است و اکنون جلسه ای در همین رابطه در جریان است . در هر صورت بنده معتقدم تمام این جریانات در انتها به نفع همه ما تمام خواهد شد .و همچنین فراموش نکنید که صدرا چگونه از 700ريال تا 3747 بالا رفت و چگونه می تواند ره صد ساله را یک شبه بپیماید .و من الله توفیق .

ما رو از نتيجه ش بي خبر نذار
ممنون

hamid672003
2013/09/30, 12:57
باسلام:
دوست عزیز از بدیهیات سخن می فرمایید ! اما بنده دوست دارم قبل از اینکه خاک کوزه گران بشوم ! یو یو بازی کنم تا تماشای کسی که یو یو بازی می کند .ومن الله توفیق .

باسلام:
دوستان عزيز احتمالا برگشت شرکت صدرا به قرارگاه بيشتر از قبل شده است و اکنون جلسه اي در همين رابطه در جريان است . در هر صورت بنده معتقدم تمام اين جريانات در انتها به نفع همه ما تمام خواهد شد .و همچنين فراموش نکنيد که صدرا چگونه از 700ريال تا 3747 بالا رفت و چگونه مي تواند ره صد ساله را يک شبه بپيمايد .و من الله توفيق .

آخرالامر خاک گل کوزه گران خواهي شد ، حاليا فکر سبو کن که پر از باده کني

hamid672003
2013/09/30, 19:48
باسلام:
دوستان عزیز فعلا تا بیست مهر قرار است جناب چوبدار در مسند صدرا باقی بماند .و من الله توفیق .

دشتي
2013/09/30, 19:53
باسلام:
دوستان عزیز فعلا تا بیست مهر قرار است جناب چوبدار در مسند صدرا باقی بماند .و من الله توفیق .
سلام حمید خان :
بعد از بیستم چطور قراره تصمیم دیگری گرفته بشه و یا .....؟

sockot
2013/09/30, 20:13
باسلام:

سلام جناب حميد عزيز
اينكه تا 20 مهر هست يعني چي؟
يعني بعد 20 مهر ديگه نيست ؟
يه كم شفاف تر توضيح بدهيد لطفا
ممنون

hamid672003
2013/09/30, 20:54
باسلام:
دوست عزیز همانطور که قبلا گفته بودم به دلایل مختلف قرارگاه در حال بررسی شرایط بوجود آمده برای شرکت است . از جمله آن شرایط می توان از اخراج کارکان شرکت و خریداران و یا خواهان جدید برای صدرا است . و به همین منظور پستهای قبلی را جهت اطلاع رسانی نوشته ام . در نهایت آخرین تصمیم گیری بودن جناب چوبدار در مسند صدرا تا بیست مهر است .و تا آنزمان برای حل مشکلات صدرا تصمیم گیری بنمایند .در هر صورت جناب عبدالهی فرمانده محترم قرارگاه چند بار تاکید فرمودند : صدرا نگرانی ندارد و هرآنچه که از دستمان براید انجام خواهیم داد و در گذشته هم کارهای زیادی برای این شرکت انجام داده ایم .ومن الله توفیق .

سلام حمید خان :
بعد از بیستم چطور قراره تصمیم دیگری گرفته بشه و یا .....؟

sockot
2013/09/30, 21:33
باسلام:
دوست عزیز همانطور که قبلا گفته بودم به دلایل مختلف قرارگاه در حال بررسی شرایط بوجود آمده برای شرکت است . از جمله آن شرایط می توان از اخراج کارکان شرکت و خریداران و یا خواهان جدید برای صدرا است . و به همین منظور پستهای قبلی را جهت اطلاع رسانی نوشته ام . در نهایت آخرین تصمیم گیری بودن جناب چوبدار در مسند صدرا تا بیست مهر است .و تا آنزمان برای حل مشکلات صدرا تصمیم گیری بنمایند .در هر صورت جناب عبدالهی فرمانده محترم قرارگاه چند بار تاکید فرمودند : صدرا نگرانی ندارد و هرآنچه که از دستمان براید انجام خواهیم داد و در گذشته هم کارهای زیادی برای این شرکت انجام داده ایم .ومن الله توفیق .

بابت زحماتي كه ميكشيد بي نهايت متشكرم

abtinsalari
2013/10/01, 10:15
دوستان میخوام صدرا بخرم میشه راهنماییم کنید؟
به نظرتون بذارن هر جا صف فروشش ریخت بخرم؟قبل از مجمع 20 ام؟یا بذارم بعد از مجمع بخرم؟یعنی بعد از مجمع پایین ترم میاد؟یا این فروش ترس از رفتن به مجمع و هیجانیه؟لطفا جواب سوالمو بدید.
میخوام یه تعدادی بخرم بندازم یه گوشه به دید1 ساله 2 ساله باشه شاید آبادمون کرد.

sockot
2013/10/01, 13:12
باسلام:

سلام آقا حميد
در تاپيك همسايه بحث افزايش سرمايه هست
آيا همچين چيزي در مورد صدرا در حال حاضر به گوش ميرسه يا نه؟
به نظرتون كي اين صف فروش صدرا جمع ميشه ؟ و تا كجا مياد پايين
قبلا مگه چه كار مثبتي براي سهم انجام دادند كه حالا ميخوان تكرارش كنند؟
حمايت در 100 تومان؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ممنون

meisam_em
2013/10/01, 18:18
سلام آقا حميد
در تاپيك همسايه بحث افزايش سرمايه هست
آيا همچين چيزي در مورد صدرا در حال حاضر به گوش ميرسه يا نه؟
به نظرتون كي اين صف فروش صدرا جمع ميشه ؟ و تا كجا مياد پايين
قبلا مگه چه كار مثبتي براي سهم انجام دادند كه حالا ميخوان تكرارش كنند؟
حمايت در 100 تومان؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ممنون

افزایش سرمایه صدرا منظرتون هست یا.....؟

hamid672003
2013/10/01, 18:44
باسلام:
دوستان عزیز بهتر است هر سخنی را در جای خودش انجام دهیم .بعنوان مثال تا زمانیکه نمی دانیم که چه کسی بطور قطع به یقین سکاندار صدرا خواهد بود جایی برای گمانه زنی در مورد افزایش سرمایه نیست ، هرچند که تمام دوستان از پتانسیل صدرا در مورد این موضوع خاص با خبر هستند . ضمنا همه ما می دانیم که شخصی همچون جناب چوبدار کسی نیست که قراردادی سست با قرارگاه نوشته باشد و اکنون ناچار به پس دادن صدرا باشد !و حتی بخوبی باید بدانیم که اگر قرار بود ایشان را براحتی بتوانند کنار بزنند ! اکنون او در صدرا مشغول نبود و همچنان با جدیت در جلسات صدرا شرکت نمی کرد .پس او خودش بر ماندن در صدرا آگاه است . و همچنین همه ما باید به این نکته هم توجه کنیم که اگر صدرا بی ارزش بود اکنون رقیب برای مالکیت صدرا پیدا نمی شد ،و یا همه ما می دانیم و می دانند که صدرا چه اندازه بدهی دارد و چه اندازه دارایی دارد و با توجه به این موضوعات است که خریدارانی ! پا پیش گذاشته اند . و در آخر مهمترین نکته در مورد صدرا بازگشت بیش از صد نفر از کارکنان دفتر مرکزی صدرا به سر کارشان است .و هنوز برای کارکنان بوشهر تصمیمی گرفته نشده است . در نتیجه باید همه ما بفهمیم که جناب چوبدار خواهان شرکت صدرا است که هنوز هم پس از خرید حاضر است شرایطی از قرارگاه را برای مالکیت شرکت تقبل نماید .
برای کسانیکه خواهند پرسید ما که متوجه نشدیم موضوع چیست می گویم : ببینید دوستان در عرف به این عمل می گوییم که قرارگاه در معامله دبه کرده است و جناب چوبدار شرایطی را پذیرفته است که قبلا در قرارداد نبوده است .یعنی مبلغی به مبلغ خرید قبلی افزوده است .
و من الله توفیق .

hamid672003
2013/10/01, 20:30
باسلام:
دوستان عزیز افزایش سرمایه فاذر از محل تجدید ارزیابی .و من الله توفیق .

بیانیۀ ثبت سهام شرکت صنايع اذراب سهامی عام
تذکر:
) موضوع مادۀ 22 قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلمی ایران )مصوب 1384
صنايع اذراب
شمارۀ ثبت نزد سازمان بورس و اوراق بهادار : 10293
کارخانجات اراک -کيلومتر 5 جاده تهران و دفتر مرکزي تهران -ميدان ونک - خيابان مل صدرا شماره 15 تلفن:
0861-3133395 کدپستی 3818997873
شهر اراک در استان مرکزي
بيانيه ثبت سهام ناشي از افزايش سرمايه شرکت هاي توليدي و خدماتي
ثبت اوراق بهادار نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، به منظور حصول اطمينان از رعایت مقررات قانونی و مصوبات سازمان و
شفافيت اطلعاتی بوده و به منزلۀ تأیيد مزایا، تضمين سودآوری و یا توصيه و سفارشی در مورد شرک تها یا طر حهای مرتبط با
اوراق بهادار توسط سازمان نم یباشد.
بيانيۀ ثبت
1
700,000,000 سهم عادی 1,000 ریالی
صنايع اذراب
این بيانيه، به منظور انتشار اطلعات مرتبط با عرضۀ سهام در دست انتشار شرکت صنايع اذراب سهامی عام، بر اساس
مجموعۀ فرم ها، اطلعات، اسناد و مدارکی که در مرحلۀ ثبت به سازمان بورس و اوراق بهادار ارائه شده ، توسط ناشر تهيه و
ارائه گردیده است. سرمایه گذاران به منظور دسترسی به اطلعات مالی شرکت م یتوانند به بخش مربوط به اطل عرسانی
مراجعه نمایند. آگهی های www.azarab.ir شرکت در سایت رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار، یا به سایت رسمی ناشر
شرکت صنايع اذراب از طریق روزنامۀ اطلعات ودنياي اقتصاد منتشر و به عموم ارائه خواهد گردید.
2
هدف شرکت صنايع اذراب سهامی عام، از افزایش سرمایۀ موضوع این بيانيۀ ثبت، به شرح زیر می باشد.
هدف از انجام افزایش سرمایه :
تشریح طرح افزایش سرمایه :
مبلغ افزایش سرمایۀ پيشنهادی و محل تأمين آن :
0 ميليون ریال )معادل 0.00 درصد( از محل آورده نقدی سهامداران،
0 ميليون ریال )معادل 0.00 درصد( از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران،
0 ميليون ریال )معادل 0.00 درصد( از محل سود انباشته،
0 ميليون ریال )معادل 0.00 درصد( از محل اندوخته طرح و توسعه،
0 ميليون ریال )معادل 0.00 درصد( از محل سایر اندوخته ها،
0 ميليون ریال )معادل 0.00 درصد( از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها ،
3

meisam_em
2013/10/01, 23:54
باسلام:
دوستان عزیز افزایش سرمایه فاذر از محل تجدید ارزیابی .و من الله توفیق .

تذکر:
) موضوع مادۀ 22 قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلمی ایران )مصوب 1384
صنايع اذراب
شمارۀ ثبت نزد سازمان بورس و اوراق بهادار : 10293
کارخانجات اراک -کيلومتر 5 جاده تهران و دفتر مرکزي تهران -ميدان ونک - خيابان مل صدرا شماره 15 تلفن:
0861-3133395 کدپستی 3818997873
شهر اراک در استان مرکزي
بيانيه ثبت سهام ناشي از افزايش سرمايه شرکت هاي توليدي و خدماتي
ثبت اوراق بهادار نزد سازمان بورس و اوراق بهادار، به منظور حصول اطمينان از رعایت مقررات قانونی و مصوبات سازمان و
شفافيت اطلعاتی بوده و به منزلۀ تأیيد مزایا، تضمين سودآوری و یا توصيه و سفارشی در مورد شرک تها یا طر حهای مرتبط با
اوراق بهادار توسط سازمان نم یباشد.
بيانيۀ ثبت
1
700,000,000 سهم عادی 1,000 ریالی
صنايع اذراب
این بيانيه، به منظور انتشار اطلعات مرتبط با عرضۀ سهام در دست انتشار شرکت صنايع اذراب سهامی عام، بر اساس
مجموعۀ فرم ها، اطلعات، اسناد و مدارکی که در مرحلۀ ثبت به سازمان بورس و اوراق بهادار ارائه شده ، توسط ناشر تهيه و
ارائه گردیده است. سرمایه گذاران به منظور دسترسی به اطلعات مالی شرکت م یتوانند به بخش مربوط به اطل عرسانی
مراجعه نمایند. آگهی های www.azarab.ir (http://www.azarab.ir) شرکت در سایت رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار، یا به سایت رسمی ناشر
شرکت صنايع اذراب از طریق روزنامۀ اطلعات ودنياي اقتصاد منتشر و به عموم ارائه خواهد گردید.
2
هدف شرکت صنايع اذراب سهامی عام، از افزایش سرمایۀ موضوع این بيانيۀ ثبت، به شرح زیر می باشد.
هدف از انجام افزایش سرمایه :
تشریح طرح افزایش سرمایه :
مبلغ افزایش سرمایۀ پيشنهادی و محل تأمين آن :
0 ميليون ریال )معادل 0.00 درصد( از محل آورده نقدی سهامداران،
0 ميليون ریال )معادل 0.00 درصد( از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران،
0 ميليون ریال )معادل 0.00 درصد( از محل سود انباشته،
0 ميليون ریال )معادل 0.00 درصد( از محل اندوخته طرح و توسعه،
0 ميليون ریال )معادل 0.00 درصد( از محل سایر اندوخته ها،
0 ميليون ریال )معادل 0.00 درصد( از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها ،
3

با سلا م و درود و سپاس از الطاف جنابعالی... خوب تاثیرش بر صدرا و داستان بعدش چیست؟

meisam_em
2013/10/02, 08:57
امروز قاعدتا اینطور که پیداست باید متعادل بشه..................

sockot
2013/10/02, 16:23
سلام آقا حميد
خبرهاي جديد رو شنيديد؟

چوبدار نیامده رفت
یکی از سرداران به نام اقدم مدیر عامل صدرا شد
http://marinenews.ir/?show=news&maj=...wz&catid=17385 (http://marinenews.ir/?show=news&maj=news&type2=showz&catid=17385)

meisam_em
2013/10/02, 16:28
سلام آقا حميد
خبرهاي جديد رو شنيديد؟

چوبدار نیامده رفت
یکی از سرداران به نام اقدم مدیر عامل صدرا شد
http://marinenews.ir/?show=news&maj=...wz&catid=17385 (http://marinenews.ir/?show=news&maj=news&type2=showz&catid=17385)

یا خدا یعنی بیچاره شدیم رفت!!!
چقدر صحت داره؟

دشتي
2013/10/02, 16:54
اندیشه اعطاء تسهیلات به بنگاههای اقتصادی که در چهار ساله اول دولت دهم شاهد آن بودیم صرفآ به منظور ایجاد اشتغال و حفظ مستمر آن بوده که متاسفانه عملا به انحراف کشیده شد و عاملی برای سرریز شدن این قبیل پولها به سمت مسکن گردید و.....
حال در این بین درست است که صدر از این ردیف از موهبت تسهیلات بی خیر مانده و تعهدی متوجه اش نمیباشد ولی به همین سادگی هم عوامل دولت اعتدال اجازه نمیدهند در ابتدای ماههای فعالیت شاهد اخراج جمعی از کارگران ، تکنسین ها و مهندسین با تجربه کشتی سازی از صدرا و ایجاد جو نارضایتی در منطقه باشند ، فراموش نکنیم که صدرا یک شرکت شبه خصوصی است که کماکان سیاست های دولتی بر آن اعمال میشوند چرا که در غیر اینصورت دوباره وارد فاز رکود سالهای پیشین شده و دیگر پروژه ای به آن ارجاع نمیگردد در این بین اتفاقات اخیر و شتاب بیش از پیش کمپانی های بزرگ اروپائی از جمله شل و توتال به منظور ورود به پروژه های نفت و گاز ایران که پیش از این پیش بینی کرده بودیم اتاق فکر صدرا را واداشته که تا در تصمیمات خود مبنی بر مثلا واگذاری بلوک صدرا که در آن راستا مدیریت هزینه ها و حذف بخش تقریبآ غیر مولد کشتی سازی و نیروهای وابسته به آن صنعت را تجدید نظر نمایند با این حساب هرگونه تفکری برای مدتی به عقب خواهد افتاد و دارو دسته چوبدار هم صدرا را رها خواهند کرد در این حالت خوش بینانه ترین تصور ورود جدی کمپانی های فوق الاشاره به این قبیل پروز ها و ایجاد کنسرسیوم با شرکتهای ایرانی به نسبت 49-51 درصد مطابق مصوبه قانونی مجلس و تکمیل آنها خواهد بود که باز بایستی این موضوع را به فال نیک بگیریم چرا که شاهد شکوفائی آن به مانند سابق خواهیم بود مشروط بر اینکه فرش قرمز پهن شود ..................

ahmad
2013/10/02, 23:38
هر موقع اسم این صدرا رو میبینم یاد ضررم میافتم که با 100تومان از دست ما (درش) آوردند اونهم کلی بعد از نگه داشتن:((

apouya
2013/10/03, 01:29
افا یکی به ما بگه چی سر این سهم داره می یاد

reza4661
2013/10/03, 08:49
سلام آقا حمید لطفا راجع به این قضایا اطلاع رسانی کنید وتحلیلتون چیه ؟
باسپاس

behnam
2013/10/03, 08:56
افا یکی به ما بگه چی سر این سهم داره می یاد
دوست گرامی
یک توصیه دوستانه برای شما دارم
برای مدتی،صدرا و معاملاتش رو به فراموشی بسپارید و به کارهای روزانه خودتون بپردازید
کاری هم به نظر دیگران نداشته باشین که چی میگن و چی نمیگن ( البته دیگرانی که حتی سهامدار هم نیستند)

این سهم نیاز به صبر و حوصله بسیار زیادی داره

صبور باشید

motenaweb
2013/10/03, 15:20
ص مثل صبر ، ص مثل صدرا
(آیا گوش شنوایی هست؟ ) :)

mahdihd
2013/10/03, 19:09
آیا راهی وجود نداره که قیمت اسمی صدرا با میزان دارایی های اون یکی بشه؟
آیا نمیشه حرکتی زد که اینها آمار دقیق داراییشونو بدهند تا ارزش واقعی سهم مشخص بشه؟

hamid672003
2013/10/05, 09:50
باسلام:
دوستان عزیز تحلیل برای زمانی است که محاسبات ریاضی در کار باشد .اما اکنون همه شما در جریان تمام اتفاقات صدرا هستید ! پس بنده چه بگویم .در هر صورت اگر خبر خوشی بدستم رسید بدون فوت وقت شما عزیزان را درجریان خواهم گذاشت .و من الله توفیق .

سلام آقا حمید لطفا راجع به این قضایا اطلاع رسانی کنید وتحلیلتون چیه ؟
باسپاس

hamid672003
2013/10/05, 12:23
باسلام:

دوست عزیز ، خواب دیدی خیر باشه!
اگر تمام امکانات هسته ای خودمان را بار کشتی کنیم و تمام منابع نفت و گاز خودمان را دودستی تقدیم کنیم !
تا وقتی می گوییم مرگ بر اسرائیل ! تحریم برداشته نخواهد شد .
نه ما دست از مرگ بر اسرائیل بر می داریم و نه تحریم ها برداشته می شود .بلکه آمریکا مثل شوروی از هم پاشیده خواهد شد .
طول می کشد . اما می شود .و من الله توفیق .

اسدالله عسگراولادي:
2 ماه ديگر تحريم‌ها کاملا برداشته مي‌شود

provo
2013/10/05, 14:02
با قسمت اول فرمایشتون موافقم اما با این قسمت که آمریکا را با شوروی سابق مقایسه میکنین نه.از زمین تا آسمون بین سیستم کشورداری و مردم دو کشور فاصله وجود داره.ممکنه ایرانی روزی تجزیه بشه که آمریکا نه.درسته این کشور بصورت ایالتی هست اما مردمش اختلافی ندارن.شوروی یه کشور بسته سیاسی بود که از اقوام مختلفی تشکیل میشد که با هم هم مشکلات تاریخی داشتن.
بهر حال امیدوارم پیشبینی های صدرایی تون هم اینجور آبکی نباشه.
باسلام:

دوست عزیز ، خواب دیدی خیر باشه!
اگر تمام امکانات هسته ای خودمان را بار کشتی کنیم و تمام منابع نفت و گاز خودمان را دودستی تقدیم کنیم !
تا وقتی می گوییم مرگ بر اسرائیل ! تحریم برداشته نخواهد شد .
نه ما دست از مرگ بر اسرائیل بر می داریم و نه تحریم ها برداشته می شود .بلکه آمریکا مثل شوروی از هم پاشیده خواهد شد .
طول می کشد . اما می شود .و من الله توفیق .

sockot
2013/10/05, 16:53
سلام آقا حميد گل
خيلي مخلصيم
اگه همه تحليل هاي شما هم اشتباه از آب دربياد مطمئن باشيد تلاشهاي بي حد اندازه شما رو ما هيچ وقت فراموش نميكنيم
از صدرا خبر جديد نداريد؟
در تالار همسايه صحبت از خريد 10 درصد سهام توسط آقاي چوبدار به قيمت 80 ميليارد و اين صحبتهاست
شما اطلاعي داريد يا نه؟
بد جور دارن قيمت رو ميكشن پايين !!!!!
نامردا معلوم نيست باز چي تو كله شونه

hamid672003
2013/10/06, 10:55
باسلام:
دوست عزیز شما لطف دارید .اما برخی از دوستان که تماس تلفنی با بنده می گیرند ، گمان می کنند بنده نوسانگیر هستم و ..................... در حالیکه بنده همیشه گفته ام به صدرای ده دلاری اعتقاد دارم . البته با جریانات اخیر در شرکت صدرا مثل تغییر دو مدیر عامل در یک روز و اخراج کارکنان کشتی سازی و سپس بر گرداندن عده ای و شایعه خروج مهندسین کشتی سازی و استخدام در استرالیاو غیره ................ واقعا نمی دانم در مورد شرکت چه می توان گفت ! از یک رو برخی هزار تهمت سر زبان آماده دارند و برخی فقط گوش شنیدن اخبار خوب را دارند . در هر صورت با توجه به دوز و کلک های قرارگاه . این روزها شاهد جریانات جدیدی هستیم تا سهامداران خسته را نا امید نمایند . هیچ چیز در صدرا غیر ممکن نیست ! و قرارگاه بخوبی می داند که اگر قیمت سهم هزار تومان هم بشود باز عده ای فروشنده که نیستند هیچ حتی خریدار هم هستند . پس دوستان عزیز بنده نه پیشنهاد خرید دارم و نه پیشنهاد فروش ولی بدانید که حریف ما قدر است و تا ما را از میدان بدر نکند به کار خودش ادامه می دهد .یک مثال برای شما از فاراک بزنم . شما همه شاهد هستید که زمانی فاراک رشد نهایی خودش را آغاز کرد که مشاهده کرد کد های خاص فروشنده شدن و دیگر فاراک ندارند . وگرنه چه منطقی پشت سهم بود که باید تا 285ريال پایین می روفت و اکنون پس از صدر درصد افزایش اخیر 1300 تومان یعنی 2*6500 ريال باشد . به هر حال دشمن حتی با شایعات قصد بر هم زدن اتحاد ما را دارد . خودتان برای سهم خودتان تصمیم بگیرید و گول شایعات را نخورید .بنده هنوز ارزش صدرا را بیش از هفت دلار برای هر سهم می دانم . بنده همیشه گفته ام که صدرا صدرا است با چوبدار بدون چوبدار با قراگاه بدون قرارگاه با امثال بنده و بدون امثال بنده .و من الله توفیق .

سلام آقا حميد گل
خيلي مخلصيم
اگه همه تحليل هاي شما هم اشتباه از آب دربياد مطمئن باشيد تلاشهاي بي حد اندازه شما رو ما هيچ وقت فراموش نميكنيم
از صدرا خبر جديد نداريد؟
در تالار همسايه صحبت از خريد 10 درصد سهام توسط آقاي چوبدار به قيمت 80 ميليارد و اين صحبتهاست
شما اطلاعي داريد يا نه؟
بد جور دارن قيمت رو ميكشن پايين !!!!!
نامردا معلوم نيست باز چي تو كله شونه

hamid672003
2013/10/06, 14:38
باسلام:
دوستان عزیز با توجه به زنگها و پیامهایی که شما با بنده در میان می گذارید خدمتتان عرض کنم : گول شایعات را نخورید که می گویند ! فلان گروه دارند سهم را منفی می کنند یا مثبت یا خودشان آوردند بالا فروختن ! یا خودشان می برند که پایین بخرند ! و یا برعکس !
دوستان عزیز سهمی مثل صدرا نه با 32 میلیون سهم صنعت نفت نابود شد ! یعنی فقط توانست سهم را از 900ريال تا 680ريال پایین آورد و بعد از آنهم دیدید که تا 3747ريال بالا آمد و نه با فروش بیش از پنج میلیونی بیمه ایران خراب شد که اکنون بیش از 35 میلیون سهام صدرا دارد .
در هر صورت بنده معتقدم این سهامدار عمده است که کارهای دانسته و ندانسته اش بر روی سهام تاثیر می گذارد .و بنده تنها اخبار زشت و زیبای صدرا را خدمتتان عرض می کنم و روند صدرا با اخبارخصوصی سازی آغاز و با اخراجهای جناب چوبدرا به نافرجامی رسید . هنوز هم بنده نمی دانم مدیر عامل جدید چه در سر دارد و یا کلا هنوز صدرا را توانسته بشناسد یا نه ! خدا عالم است .اجازه دهیم ایشان به صدرا مسلط شوند سپس به دنبال جلسه و غیره باشیم .و من الله توفیق .

meisam_em
2013/10/06, 15:18
بالاخره جناب اقای چوبدار بر مسلک مدیر عاملی صدرا هستند یا نه؟!

MHMN
2013/10/06, 17:03
با سلام و احترام
خدمت دوستان صدرایی عزیز
دوستان توجه کنید که دو ساله دارند با خودمون بازی می کنند تا بتوند سهاممونو از دستمونن در بیار
بنده خودم صد هزارتا سهم داشتم که مجبور شدم به دلیل مشکل شدید مالی و بدهکاری طی 9 ماه بسته شدن سهم 83 هزارتاشو به قیمت صدتومن بفروشم و حدود 60 درصد ضرر کنم اما حدود 17 هزارتاشو نگه داشتم اگه 10 دلار هم بشه نمیفروشم اگه 1 ریال هم بشه نمیفروشم و تصمیم دارم اگه پایینتر بیاد اضافه کنم
نظر بنده اینکه باید با هم متحد بشیم
اگه ضرر10 هزارتومنی هم اعلام کنن نباید بترسم و فقط سهامداری کنیم
روزی که شروع به رشد کرد اکثر دوستان معتقد بودن که بازی جدیدیه برای جمع کردن سهمه
الان هم همه میگند با این کارا میخواند بفیه سهامو جمع کنند
من با قاطعیت به قرارگاه میگم اگه 10 دلار هم زیان اعلام کنید و یا 10 دلار سود اعلام کنید و همه سهامداران صدرا سهامشونو به شما بفروشندباز هم 17 هزارتا از سهام صدرا دست منه که به هیچ وجه به شما ها نمیفروشم و به اندازه 17 هزار سهم از شرکت مال منه و در صدرا ماندگارم تا ظهور اقا امام زمان و گرفتن حق مظلوم از شما دنیا پرستان

salarnight
2013/10/06, 22:34
fh
با سلام و احترام خدمت دوستان صدرایی منم حدود100هزارتادارم 141هزارتا در100تومان باضررسنگین فروختم تصمیم دارم تایک سال دیگه هم صبرکنم شایدفرجی شددوستان باامیدواربودن به ارامش وباصبوربودن به نتیجه دلخواه خواهیدرسید
خدمت دوستان صدرایی عزیز
دوستان توجه کنید که دو ساله دارند با خودمون بازی می کنند تا بتوند سهاممونو از دستمونن در بیار
بنده خودم صد هزارتا سهم داشتم که مجبور شدم به دلیل مشکل شدید مالی و بدهکاری طی 9 ماه بسته شدن سهم 83 هزارتاشو به قیمت صدتومن بفروشم و حدود 60 درصد ضرر کنم اما حدود 17 هزارتاشو نگه داشتم اگه 10 دلار هم بشه نمیفروشم اگه 1 ریال هم بشه نمیفروشم و تصمیم دارم اگه پایینتر بیاد اضافه کنم
روزی که شروع به رشد کرد اکثر دوستان معتقد بودن که بازی جدیدیه برای جمع کردن سهمه
من با قاطعیت به قرارگاه میگم اگه 10 دلار هم زیان اعلام کنید و یا 10 دلار سود اعلام کنید و همه سهامداران صدرا سهامشونو به شما بفروشندباز هم 17 هزارتا از سهام صدرا دست منه که به هیچ وجه به شما ها نمیفروشم و به اندازه 17 هزار سهم از شرکت مال منه و در صدرا ماندگارم تا ظهور اقا امام زمان و گرفتن حق مظلوم از شما دنیا پرستان

hamid672003
2013/10/07, 11:06
باسلام:
دوستان عزیز هنوز هم کش و قوس بین جناب چوبدار و قرارگاه به پایان نرسیده است .از طرفی : اطرافیان جناب چوبدار در حال آماده شدن برای ترک صدرا می باشند .و از طرفی قرارگاه در فکر جلسه ای برای تصمیم سازی در مورد صدرا است . تا خدا چه خواهد و چه شود . و من الله توفیق .

meisam_em
2013/10/07, 13:47
باسلام:
دوستان عزیز هنوز هم کش و قوس بین جناب چوبدار و قرارگاه به پایان نرسیده است .از طرفی : اطرافیان جناب چوبدار در حال آماده شدن برای ترک صدرا می باشند .و از طرفی قرارگاه در فکر جلسه ای برای تصمیم سازی در مورد صدرا است . تا خدا چه خواهد و چه شود . و من الله توفیق .
خیلی ممنون و متشکر فقط هر روز ما رو در جریان بگذار....

حسگر
2013/10/07, 15:38
اميدوارم صدرا به فروش برود فرقي هم نمي كند چه كسي بخرد. هر كه بخرد فكر نمي كنم بي ش ر اف ت تر از سهامدار فعلي باشد.

حسگر
2013/10/07, 19:46
تازه دارم از بنگاه معاملاتی میام یک آپارتمان کوچک پیش خرید کرده بودم که تازه تحویل گرفتم. البته این خونه غیر از خونه ای هست که میشینیم و حدودا 150 میلیون تومان مشتری دارد.نظر اساتید را می خواستم که آپارتمان را بفروشم و تعداد سهام صدرامو دوبرابر کنم فکر کنم با این قیمتها 600 هزار تا بتونم بخرم. هدفم دو ساله هست و پولش را هم لازم ندارم.لطفا اساتید راهنمایی کنند.

behnam
2013/10/07, 20:02
تازه دارم از بنگاه معاملاتی میام یک آپارتمان کوچک پیش خرید کرده بودم که تازه تحویل گرفتم. البته این خونه غیر از خونه ای هست که میشینیم و حدودا 150 میلیون تومان مشتری دارد.نظر اساتید را می خواستم که آپارتمان را بفروشم و تعداد سهام صدرامو دوبرابر کنم فکر کنم با این قیمتها 600 هزار تا بتونم بخرم. هدفم دو ساله هست و پولش را هم لازم ندارم.لطفا اساتید راهنمایی کنند.
دوست گرامی

فکر میکنم که شما از سهامداران قدیمی صدرا باشین،و خب طبیعیه که یه تعداد سهم دارین

من پیشنهاد میکنم که به جای این کار یک سبد سهام مناسب تشکیل بدین

درسته که ملک دیگه بالایی نداره،ولی تک سهم شدن روی صدرا هم مشکلات خاص خودشو داره و باعث استرس میشه

شما می تونین 4 یا نهایت 5 سهم خوب بخرین

این کار دو نکته مثبت داره :

1 - میتونین تا درصدی از اون پول رو صدرا بخرین و به دید بلند مدت نگهش دارین

2 - با سرمایه گذاری روی سایر سهم ها ریسک سرمایه گذراری رو کاهش خواهید داد و البته بازدهی مناسبی هم کسب خواهید کرد،بازدهی بدون استرس و ناراحتی

meisam_em
2013/10/08, 09:48
برام جالب شد 7 میل تقاضا صدرا در مقابل حدود 4 میل صف فروش!!!!!
داستان چیست؟

Arash007
2013/10/08, 10:08
با سلام و احترام
خدمت دوستان صدرایی عزیز
با این حساب باید نوادگان شما هم این سهمو نگه دارن

ali30
2013/10/08, 10:16
با این حساب باید نوادگان شما هم این سهمو نگه دارن

درود دوست من .......خیلی جالب و عالی بود حیفم اومد تا تشکر نکنم.ممنون

ali30
2013/10/08, 10:19
با سلام و احترام
خدمت دوستان صدرایی عزیز

درود دوست من ...خیلی جالب وعالی بود حیفم اومد تشکر نکنم .ممنون

hamid672003
2013/10/08, 23:09
باسلام:
دوستان عزیز از لطف شما و تماسهایی که با بنده می گیرید ، کمال تشکر را دارم ولی واقعا اخبار صدرا کمکی به کسی نمی کند ! واقعا برایم گفتن اخبار صدرا سخت است ! اجازه دهید فقط مختصری عرض کنم و همه با هم منتظر اخبار خوش آینده باشیم !
1-در مورد بودن یا نبودن جناب چوبدار : ایشان خودشان در صدرا حضور ندارند و تقریبا هر کس که در صدرا به نوعی قبلا مدیریتی داشته است را جهت مدیریت صدرا معرفی کرده اند ولی قرارگاه با هیچکدام موافقت ننموده است . هر چند که هنوز معامله فسخ نشده است ، اما امید چندانی به ماندن جناب چوبدار نیست و همچنان باید منتظر تصمیم جناب عبدالهی فرمانده محترم قرارگاه باشیم .

2- ظاهرا نامه ای از مقامات بالا مبنی بر ارزان فروشی صدرا صادر شده است با مضمون اینکه چرا با وجود قیمت 3700ريالی صدرا در تابلوی بورس ، قیمت مورد معامله هر سهم 1000ريال بوده است ! هرچند این موضوع بایستی محرمانه بوده باشد .اما نکته ای نیست که افراد نزدیک به صدرا و قرارگاه از آن بی خبر باشند .
3-اخبار خوبی هم هست که در حد حرف است . از جمله درخواست خرید صدرا توسط اشخاص دیگری چون جناب زنجانی و یا جناب انصاری . البته نظر بنده اینست که با وجود شکست معامله جناب چوبدار بعید به نظر می رسد که قرارگاه به این زودی بتواند تصمیم فروش مجدد گیرد ، مضاف بر آنکه این فروش جدید باید با نرخ بالاتری صورت پذیرد .
4- دوستان عزیز لطفا توجه داشته باشید که بنده بدون دخل یا تصرف اخبار صدرا ! آنها را به شما بازگو می نمایم . و هیچ توقعی جز دعای خیر ندارم . هر چند که دوست دارم تمام اخباری که به شما عرض می کنم خوش باشد ولی تقاضا دارم بنده را نسبت به اخبار بد عفو بفرمایید .و من الله توفیق .

hamid672003
2013/10/09, 00:12
باسلام:

دوستان عزیز ، چقدر حرف بی پایه و اساس توی این تالار کفتمان بورس است و همه آن حرفها فقط در ذهن افراد است و از هیچ کجا تحقیق نکرده اند .
فروشنده بالای 3200ريال اکثرا بیمه ایران بوده است (بیش از 10 میلیون سهم) .بروید از بورس بپرسید .الان هم 30 میلیون سهم دارد و در مجمع 42 میلیون سهم داشته است .الباقی هم سهامداران خسته بوده اند .
حالم از این همه دروغ بهم می خوره ! نه از کسی می پرسید و نه تحقیقی می کنید ! فقط هر حرفی که به ذهنتان می رسد را می گویید . آقای اشتباه محض هم که واقعا سناریو نویس هستند . همه مطلبی می فرمایند . و خرید کمتر از پنجاه هزار سهم را یک میلیون و نیم می فرمایند ،در حالیکه با خود بنده تماس تلفنی داشته اند و همه چیز را به همین صورت بزرگنمایی می فرمایند . مگر از خدا نمی ترسید که برای مقداری پول بی ارزش این همه اراجیف می بافید.جناب اشتباه محض کل سرمایه شما قبل از آن زیان دو میلیاردی که در دو روز اخیر در تایپیک فاذر اعلام نموده اید فقط کمتر از پنج میلیون فاذر 550 تومانی بوده است و زمانیکه آن دو میلیارد تومان را از سرمایه شما کسر کنیم به چه عددی می رسیم .کاش قدری از خدا می ترسیدیم .ومن الله توفیق .

meisam_em
2013/10/09, 00:22
[:-
باسلام:

دوستان عزیز ، چقدر حرف بی پایه و اساس توی این تالار کفتمان بورس است و همه آن حرفها فقط در ذهن افراد است و از هیچ کجا تحقیق نکرده اند .
فروشنده بالای 3200ريال اکثرا بیمه ایران بوده است (بیش از 10 میلیون سهم) .بروید از بورس بپرسید .الان هم 30 میلیون سهم دارد و در مجمع 42 میلیون سهم داشته است .الباقی هم سهامداران خسته بوده اند .
حالم از این همه دروغ بهم می خوره ! نه از کسی می پرسید و نه تحقیقی می کنید ! فقط هر حرفی به ذهنتان می رسد را می گویید . آقای اشتباه محض هم که واقعا سناریو نویس هستند . همه مطلبی می فرمایند . و خرید کمتر از پنجاه هزار سهم را یک میلیون و نیم می فرمایند ،در حالیکه با خود بنده تماس تلفنی داشته اند و همه چیز را به همین صورت بزگنمایی می فرمایند . مگر از خدا نمی ترسید که برای مقداری پول بی ارزش این همه اراجیف می بافید.جناب اشتباه محض کل سرمایه شما قبل از آن زیان دو میلیاردی که در دو روز اخیر در تایپیک فاذر اعلام نموده اید فقط کمتر از پنج میلیون فاذر 550 تومانی بوده است و زمانیکه آن دو میلیارد تومان را از سرمایه شما کسر کنیم به چه عددی می رسیم .کاش قدری از خدا می ترسیدیم .ومن الله توفیق .

با سلام ودرود
از این که بی منت خبرهای مربوط به صدرا را در اختیار ما میگذاری واقعا ممنونیم
اول اینکه خوب این اقایی که اسم نبردی ما که متوجه نشدیم کیه؟
دوم مطلب مربوط به پست بالایی در مورد ارزان فروشی و قیمت روی تابلو که دقیق متوجه نشدم ممنون میشم واضح تر بفرمایید...
سپاس:-D

hamid672003
2013/10/09, 01:00
باسلام:
دوست عزیز ضمن تشکر ،به نظر بنده نامه زمانی نگارش شده است که قیمت صدرا در پیک بوده است ! یعنی همان حدود 3700 ريال که بنده هم 3747ريال جهت حمایت خرید کردم !
در مورد آن آقایان هم بهتر است نام ایشان را در اینترنت جستجو نمایید .بی گمان به نتیجه خواهید رسید . بنده هم تا پیش از این فقط نام آنها را شنیده بودم و اطلاعاتم از همین جستجو در اینترنت است .بنده سعی می کنم مطالب اینترنتی را بازگو ننمایم.و من الله توفیق .

[:-

با سلام ودرود
از این که بی منت خبرهای مربوط به صدرا را در اختیار ما میگذاری واقعا ممنونیم
اول اینکه خوب این اقایی که اسم نبردی ما که متوجه نشدیم کیه؟
دوم مطلب مربوط به پست بالایی در مورد ارزان فروشی و قیمت روی تابلو که دقیق متوجه نشدم ممنون میشم واضح تر بفرمایید...
سپاس:-D

حسگر
2013/10/09, 08:48
دوست گرامی

فکر میکنم که شما از سهامداران قدیمی صدرا باشین،و خب طبیعیه که یه تعداد سهم دارین

من پیشنهاد میکنم که به جای این کار یک سبد سهام مناسب تشکیل بدین

درسته که ملک دیگه بالایی نداره،ولی تک سهم شدن روی صدرا هم مشکلات خاص خودشو داره و باعث استرس میشه

شما می تونین 4 یا نهایت 5 سهم خوب بخرین

این کار دو نکته مثبت داره :

1 - میتونین تا درصدی از اون پول رو صدرا بخرین و به دید بلند مدت نگهش دارین

2 - با سرمایه گذاری روی سایر سهم ها ریسک سرمایه گذراری رو کاهش خواهید داد و البته بازدهی مناسبی هم کسب خواهید کرد،بازدهی بدون استرس و ناراحتی

استاد گرامي از اين كه وقت گذاشتيد و جواب شايسته اي داديد از صميم دل از شما تشكر مي كنم.
سلاكت و پر سود باشيد.

hamid672003
2013/10/12, 08:58
باسلام:
دوستان عزیز فعلا در خصوص بودن یا نبودن جناب چوبدار تصمیمی اتخاذ نشده است.امروز 92/07/20 ساعت 9 صبح .و من الله توفیق .

mahdihd
2013/10/13, 23:04
اقایون سهم دیگه بر نمی گرده پایین بخریم؟

hamid672003
2013/10/14, 12:48
باسلام:
دوستان عزیز ، شخصی که قصد خرید 50 میلیون سهم صدرا را دارد ! با بنده تماس گرفته است و بنده هم همین مطالبی را که قبلا در مورد ارزشمندی صدرا گفته ام را به ایشان گفتم .ایشان فرمودند :انشاالله به جمع سهامداران حقیقی صدرا خواهند پیوست .ضمنا با شخصی که توانمندی خرید کل صدرا را دارد نیز یک سالی هست که تحت تاثیر صدرا است و جدیدا نشانه هایی از امکان ورودش بوجود آمده است و شاید ایشان مجاب شوند به خرید کل صدرا .اگر موفقیتی حاصل شد ! حتما همه شما را درجریان خواهم گذاشت .ضمنا درون شرکت هنوز هیچ خبری از رفتن یا ماندن جناب چوبدار نیست و شواهد دال بر کم کردند نیروهای دارد که با خود به صدرا آورده است .و من الله توفیق .

hamid672003
2013/10/19, 17:03
باسلام:
دوستان عزیز خبر خوشی که الان بدستم رسید ! معامله عمده صدرا ظرف حداکثر ده روز آینده انجام خواهد شد . هرچند که تمامی افراد دست اندر کار از گفتن نام خریدار طفره می روند . اما به بنده گفته شد که خودت بهتر از همه خریدار صدرا را می شناسی و از همین رو چون ما خواهان این بودیم که صدرا به کارشناس ترین خریدار واگذار شود ، پس باید منتظر شنیدن نام جناب سلطانپور باشیم . در هر صورت برای همه شما صابرین از خداوند متعال درخواست اجر جلیل (صدرای چند هزار تومانی) را دارم . به نظر بنده اگر جناب سلطانپور موفق به خرید صدرا شود .برای همه ما چندین برابر جناب چوبدار بهتر است .چون ایشان واقعا از مفاخر کشور عزیزمان در این زمینه هستند . و همچنین تشکیل کنسرسیومی از فاذر و صدرا بی گمان چشم اندازی به مراتب بهتر از کل بازار بورس را به نمایش خواهند گذاشت .و من الله توفیق .

جواد 9998
2013/10/19, 17:25
باسلام:
دوستان عزیز خبر خوشی که الان بدستم رسید ! معامله عمده صدرا ظرف حداکثر ده روز آینده انجام خواهد شد . هرچند که تمامی افراد دست اندر کار از گفتن نام خریدار طفره می روند . اما به بنده گفته شد که خودت بهتر از همه خریدار صدرا را می شناسی و از همین رو چون ما خواهان این بودیم که صدرا به کارشناس ترین خریدار واگذار شود ، پس باید منتظر شنیدن نام جناب سلطانپور باشیم . در هر صورت برای همه شما صابرین از خداوند متعال درخواست اجر جلیل (صدرای چند هزار تومانی) را دارم . به نظر بنده اگر جناب سلطانپور موفق به خرید صدرا شود .برای همه ما چندین برابر جناب چوبدار بهتر است .چون ایشان واقعا از مفاخر کشور عزیزمان در این زمینه هستند . و همچنین تشکیل کنسرسیومی از فاذر و صدرا بی گمان چشم اندازی به مراتب بهتر از کل بازار بورس را به نمایش خواهند گذاشت .و من الله توفیق .

استاد بزرگ :
لطفا کمی در خصوص اقای سلطان پور توضیح دهید چون ما ایشان را نمی شناسیم . بهتر بگویم
شاید عده ای ایشان را نمی شناسند . اگرچه زحمت است ولی بدوش اساتید می افتد .

خیلی متشکرم

hamid672003
2013/10/19, 17:37
باسلام:
دوست عزیز شما به بنده لطف دارید . اما جناب سلطانپور سابقه بسیار درخشانی در صنعت نفت دارند . و تا جاییکه بنده می دانم ایشان گزینه اول وزارت نفت بودند ! و چون ایشان نپذیرفتند ، جناب زنگنه معرفی شدند . همچنین ایشان و خانواده محترمشان از سهامداران عمده فاذر هستند .و در مجمع فاذر نیز تشریف داشتند و دوستانیکه در مجمع بودند هم موفق به هم صحبتی با ایشان شدند . در هر صورت ایشان فرد کارشناسی است که برای صدرا ازحوضه نفتی در عراق و به احتمال زیاد از العین و العماره کاری به ارزش بیش از ده هزار میلیارد تومان خواهد گرفت .و من الله توفیق .

استاد بزرگ :
لطفا کمی در خصوص اقای سلطان پور توضیح دهید چون ما ایشان را نمی شناسیم . بهتر بگویم
شاید عده ای ایشان را نمی شناسند . اگرچه زحمت است ولی بدوش اساتید می افتد .

خیلی متشکرم

جواد 9998
2013/10/19, 18:28
باسلام:
دوست عزیز شما به بنده لطف دارید . اما جناب سلطانپور سابقه بسیار درخشانی در صنعت نفت دارند . و تا جاییکه بنده می دانم ایشان گزینه اول وزارت نفت بودند ! و چون ایشان نپذیرفتند ، جناب زنگنه معرفی شدند . همچنین ایشان و خانواده محترمشان از سهامداران عمده فاذر هستند .و در مجمع فاذر نیز تشریف داشتند و دوستانیکه در مجمع بودند هم موفق به هم صحبتی با ایشان شدند . در هر صورت ایشان فرد کارشناسی است که برای صدرا ازحوضه نفتی در عراق و به احتمال زیاد از العین و العماره کاری به ارزش بیش از ده هزار میلیارد تومان خواهد گرفت .و من الله توفیق .

اجرتان با خدا و واقعا ممنون که وقت گذاشتید و زحمت کشیدید .

hamid672003
2013/10/20, 15:43
باسلام:
دوستان عزیز عده ای از شما به بنده زنگ می زنند که سهام صدرا را بفروشند یا بخرند و اضافه کنند یا کم کنند ؟

خداوند خودش شاهد است که بنده هرگز به کسی پیشنهاد خرید یا فروش نداده ام و اگر کسی هم چنین فکر کرده است ! حتما در اشتباه است !

ضمنا بنده تنها اخباری را که بدستم رسیده است را به شما داده ام و تنها قصدم کمک به هموطنانی است که سهام دار حقیقی کوچک هستند و نمی توانند اخبار را بموقع بدست آورند !
حالا اگر کسی چه بفروشد یا بخرد ! همیشه بنده گفته ام : سود و زیان شما از آن خود شماست ! پس خودتان تصمیم بگیرید و تنها بنده به شما می گویم در صورت نگهداری سهم با هم متحد باشیم تا حق خودمان را بگیریم .
همچنین از خداوند می خواهم که همه ما را به راه راست هدایت کند و همچنین به جناب طیب برای بار دیگر عرض می کنم :طیب عزیز جناب رستم دستان من نیستم و ایشان با بنده فرق بسیار دارد : او بسیار ثروتمند است .ولی ثروت من داشتن دوستانی چون شماست .
او بسیار سهام دارد و من برای حمایت از سهام صدرا ! متاسفانه خرید در 3747ريال و پس از آن در 3400 وپس از آن در 3071 ريال داشتم و هفته گذشته مقداری و امروز هم ناچارا برای تسویه بدهی اعتباری تمام صدرا های خودم را فروختم و تنها 219 سهم صدرا برایم باقی مانده است با زیانی که بهتر است از آن حرفی نزنم .اگر خدا خواست و پولی دستم رسید شاید مجددا صدرا بخرم .ولی شاید هم ناچارا همه شما را به خدا سپردم ولی اگر خبر خوبی بدستم برسد : کوچک همه شما خواهم بود و اطلاع رسانی خواهم کرد .ومن الله توفیق .

sockot
2013/10/20, 18:17
سلام آقا حميد
219 هزار سهم هم اگه صدرا رشد كنه مبلغ زيادي ميشه
ولي اميدواريم اين مقدار را نفروشيد و همراه ما بمانيد

جواد 9998
2013/10/20, 19:41
باسلام:
دوستان عزیز عده ای از شما به بنده زنگ می زنند که سهام صدرا را بفروشند یا بخرند و اضافه کنند یا کم کنند ؟

خداوند خودش شاهد است که بنده هرگز به کسی پیشنهاد خرید یا فروش نداده ام و اگر کسی هم چنین فکر کرده است ! حتما در اشتباه است !

ضمنا بنده تنها اخباری را که بدستم رسیده است را به شما داده ام و تنها قصدم کمک به هموطنانی است که سهام دار حقیقی کوچک هستند و نمی توانند اخبار را بموقع بدست آورند !
حالا اگر کسی چه بفروشد یا بخرد ! همیشه بنده گفته ام : سود و زیان شما از آن خود شماست ! پس خودتان تصمیم بگیرید و تنها بنده به شما می گویم در صورت نگهداری سهم با هم متحد باشیم تا حق خودمان را بگیریم .
همچنین از خداوند می خواهم که همه ما را به راه راست هدایت کند و همچنین به جناب طیب برای بار دیگر عرض می کنم :طیب عزیز جناب رستم دستان من نیستم و ایشان با بنده فرق بسیار دارد : او بسیار ثروتمند است .ولی ثروت من داشتن دوستانی چون شماست .
او بسیار سهام دارد و من برای حمایت از سهام صدرا ! متاسفانه خرید در 3747ريال و پس از آن در 3400 وپس از آن در 3071 ريال داشتم و هفته گذشته مقداری و امروز هم ناچارا برای تسویه بدهی اعتباری تمام صدرا های خودم را فروختم و تنها 219 سهم صدرا برایم باقی مانده است با زیانی که بهتر است از آن حرفی نزنم .اگر خدا خواست و پولی دستم رسید شاید مجددا صدرا بخرم .ولی شاید هم ناچارا همه شما را به خدا سپردم ولی اگر خبر خوبی بدستم برسد : کوچک همه شما خواهم بود و اطلاع رسانی خواهم کرد .ومن الله توفیق .

حمید اقای عزیز :

سلام ایا واقعا فروختید ؟ پس من هم فردا میفروشم فی خرید من 330 تومن است و مدتی هم صبر کردم

سهمی که شما فروخته باشید من هم میفروشم البته من 50 هزارتا بیشتر ندارم .

فقط فردا مثبت بشه تا ضرر کمتری بکنم .

از اطلاع رسانی شما ممنون هستم.

hamid672003
2013/10/20, 21:23
باسلام:
دوستان عزیز : از اینکه پاسخ همه شما را در یک پست عرض می کنم ! پوزش می طلبم .

من به سهم خودم از جناب hamid672003 ممنونم و تشکر می کنم هرچند صدرای زیادی ندارم (حدود 10 هزار) با قیمت 160 تومان (البته سال 1391)

بنده هم از تمام شما عزیزان تشکر می کنم .

سلام وعلیک !!!!!!!!!!

حاجی کلا 300تا صدرا داشت !................... البته بنده ...................... از ............... میدونستم ............ وتعداد برخی ... را میدونم ..........

ولی مطلب بالارو بنده اطلاعی ندارم ............................. فقط جهت شفاف سازی بود ..........

سلام مجدد بر طیب عزیز .
بله درست است بنده تعداد سهام صدرای خودم را به جناب طیب عزیز گفته بودم و همچنین در مجمع هم در حضور کل دوستان در پشت تریبون عرض کرده بودم .تا همه بداند که نه فروشم و نه خریدم تاثیری در بازار نداشته و فقط قصد اطلاع رسانی دارم .و کلیه هزینه های بدست آوردن اطلاعات را از جیب مبارک پرداخت کرده ام .ضمنا با خریدهای اخیر که در قیمتهای 3747 ريال و 3400ريال و 3071 ريال انجام داده بودم ! سهم بنده خیلی بیشتر بود .

نوشته شده توسط hamid672003
سال 94 ...؟

10 دلار ارزش صدرا ... ؟

خدای ناکرده قصد متلک پرانی مبحث ندارم ولی حمید خان لطفآ خودت شفاف سازی کن !!!!!!!!!!!!!!

نکنه خسته شدی و شیف کردی ............

دوست عزیز صدرا هنوز هم ده دلاری است .البته منهای سه دلار آن بخاطر کشتی سازی که قبلا دلیل آنرا ذکر کرده ام .

این جناب حمید خان همان روزی که اعلام کرد رو ۳۷۰ تومن صدرا اضافه کرده کل صدراهاشو فروخته بود

و اما جواب حرف شما : دوست بسیار گرامی ، هنوز کسی به بنده تهمت دروغگویی نزده است .مگر آنکه تهمت او از روی ذهن آشفته خودش بوده باشد .بنده تنها خدمت گزاری نموده ام .

دوستان فروش هيچ حقيقي و حقوقي در اينده اين سهم هيچ نقشي نداره ...براي اين سهم برنامه هاي بزرگي تدارك ديدن و اينده بسيار درخشاني در انتظار ان است

جناب کیانوش عزیز : بنده دقیقا با شما موافق هستم . هر چند که باید بدانید : بنده امروز دچار مشکل حادی بودم .اول آنکه فاذر بسته بود .دوم آنکه رمپنا صف فروش بود . سوم آنکه بدهی یا همان خرید اعتباری بنده . بدلیل نبودن اعتبار در کارگزاری ، چاره ای جز فروش برایم نگذاشته بود .

سلام آقا حميد
219 هزار سهم هم اگه صدرا رشد كنه مبلغ زيادي ميشه
ولي اميدواريم اين مقدار را نفروشيد و همراه ما بمانيد

با عرض شرمندگی خدمتتان عرض کنم تنها 219 عدد سهم .

حمید اقای عزیز :

سلام ایا واقعا فروختید ؟ پس من هم فردا میفروشم فی خرید من 330 تومن است و مدتی هم صبر کردم

سهمی که شما فروخته باشید من هم میفروشم البته من 50 هزارتا بیشتر ندارم .

فقط فردا مثبت بشه تا ضرر کمتری بکنم .

از اطلاع رسانی شما ممنون هستم.

دوست عزیز شما به بنده لطف دارید .ولی از شما خواهش می کنم خودتان تصمیم بگیرید که سهامتان را نگه دارید یا بفروشید .بنده ناچار به فروش شدم .شاید هم با باز شدن فاذر یا مناسب شدن رمپنا دوباره تعداد صدرای خودم را زیاد کردم .ولی اکنون نمی دانم چه خواهد شد.والبته در صورت داشتن هر خبری اطلاع رسانی خواهم کرد .و من الله توفیق .

sockot
2013/10/20, 21:37
اميدوارم دوباره سهامتان را خريداري كنيد
اين سهم جداي از سود ويا ضررش هم صحبتي و كنار هم بودنمون خيلي صفا داره
تاپيك صدرا از خودموني ترين تاپيك هاست
افرادي كه خيلي وقته كنار هم هستند و با همديگه مشورت ميكنند
بنده واقعا ناراحت هستم
اميدوارم هميشه كنار دوستان باشيد
و از خدا ميخواهم ياري تان كند

hamid672003
2013/10/20, 22:02
باسلام:
طیب عزیز : این مطلب شما کاملا صحت دارد ولی بنده جای کس دیگری دارم حساب پس می دهم وخودت هم می دانی . اگر یادت باشد روزی می گفتن بند ه همان آقا وحید هستم که اکنون همه شما او را با نام hooh می شناسید و افرادی هم می گفتند - سهران است و برخی هم در کمال نا باوری می گفتند ایرتان هستم و چندین نفر دیگر که البته هیچکدام صحیح نیست و صد البته که بسیاری از شما بنده را از نزدیک دیده اید ولی نمی دانم چرا هنوز هم شک دارید . ضمنا یادی هم از دوست بسیار گرامی خودمان جناب کدبان بستان کنیم. هر کجا باشد انشاالله در سایه حق باشد . چون انقدر همت داشت که از مشهد به تهران آید تا برای هدف خودش تلاشی کرده باشد .ومن الله توفیق .

باسلام:

خداوند خودش شاهد است که بنده هرگز به کسی پیشنهاد خرید یا فروش نداده ام و اگر کسی هم چنین فكر کرده است ! حتما در اشتباه است !

باسلام وعرض ادب

حاجی و خرید اعتباری و متضرر شدن!!!!!!!!!!! عجب ............ پس درزی هم در کوزه افتاد ....

@@4

soroush
2013/10/20, 22:09
بنده فکر کنم بیشتر دو یا یکسال و نیم دارای سهام صدرا هستم(کمه تعداد در حد وسعم)
همیشه دوستان از خرید این سهم بنده را بیم دادند اما خلاف ان وارد شدم و از روزی که اومدم ضرر کردم یکسال که که اخراج شد و تا الان که و پایه معامله می شود :دی
مهم سود ضرر نیست مهم اینه که سلامت باشید و خوشحال از زندگی باشید بنده به بلند مدت صدرا بسیار خوشبینم البته نظر شخصی است
جناب حمید خان خداوند بهت سلامتی بده ایشاا... یک روز باهم از سهامدارای عمده بشیم:)

چاردیواری
2013/10/20, 23:08
باسلام صدرایهای عزیز منم اول سال یه مقدارصدرای 70تومنی(مفت)خریدم ولی بانظر یکی ازبچه های تالاربورس که حالا میفهمم از نیت بغض وحسادت حرفایی زد که زود ازسهم خارج شدم جالب اینکه خودشم سنگین این سهمو داره که هرگز نخواهم بخشیدش وانشا.الله بزودی دوباره وارد سهم میشم وباهاش سهامداری کرده وتاآخرش باهاش میمونم تا کور شود آنکه نتواند دید.

salarnight
2013/10/21, 01:14
سلام آقاحمیدعزیزازاطلاع رسانی مخلصانه شما دررابطه باصدراکمال تشکروامتنان رادارم من حدودصدهزارتاصدرادارم باقیمت های زیرهزارتومان فروشتده نخواهم بوددوستان دراینده هرسودی بکنندبعلت تلاش شما دراطلاع رسانی درسودمعنوی شون شریک هستیدوخواهیدبودمن شخصاازجناب عالی سپاسگذارم وشماروشریک خودم میدونم ازخداوندبراتون سلامتی وموفقیت ارزومیکنم

creator_65
2013/10/21, 20:17
سلام خدمت همه عزیزان
امروز خبر معامله بلوکی صدرا رسید
خودم با چشم هام نامه ارسالی به کارگزاری خاورمیانه را برای معامله بلوکی و واگذاری آن دیدم.
خیلی دلم میخاست نامه رو آپلود کنم ، چون خیلی محرمانه بود و از طرف قرارگاه بود،معذوریت داشتم.اما برای اطمینان میتونید از کارگزاری خاورمیانه بپرسید که امروز وکالتنامه عرضه بلوکی به دستشون رسید یا نه
من خودم شخصا به سبدم 70000 تای دیگه اضافه کردم.
انشا.. همگی در کنار صدرای چهار رقمی شاد و پرسود باشیم

provo
2013/10/21, 22:59
جناب جمید خان لطفا شفاف سازی کنید
شما بعنوان سهامدار صدرا در زمستان90 از جزیره صدرا بازدید کردین.اون موقع چند تا سهم صدرا داشتین که از شما دعوت کردن یرین جزیره؟فک نمیکنم با 219 تا سهم برای شما دعوت نامه فرستادن که برین.
اگه اون موقع سهام زیادی داشتین پس چرا در طول این دو سال که این همه از سهم تعریف کردین شده 219 تا!!!!!

hamid672003
2013/10/22, 07:38
باسلام:
دوست عزیز شما لطف دارید .بنده از شما و همه دوستان تشکر می کنم .و همچنین آقای provo لطفا چند پست قبلی را مطالعه فرمایید ! پاسخ شما را دقیقا توضیح داده ام . می ترسم اگر دوباره توضیح دهم باعث ناراحتی دوستان شوم .و من الله توفیق .

سلام آقاحمیدعزیزازاطلاع رسانی مخلصانه شما دررابطه باصدراکمال تشکروامتنان رادارم من حدودصدهزارتاصدرادارم باقیمت های زیرهزارتومان فروشتده نخواهم بوددوستان دراینده هرسودی بکنندبعلت تلاش شما دراطلاع رسانی درسودمعنوی شون شریک هستیدوخواهیدبودمن شخصاازجناب عالی سپاسگذارم وشماروشریک خودم میدونم ازخداوندبراتون سلامتی وموفقیت ارزومیکنم

جناب جمید خان لطفا شفاف سازی کنید
شما بعنوان سهامدار صدرا در زمستان90 از جزیره صدرا بازدید کردین.اون موقع چند تا سهم صدرا داشتین که از شما دعوت کردن یرین جزیره؟فک نمیکنم با 219 تا سهم برای شما دعوت نامه فرستادن که برین.
اگه اون موقع سهام زیادی داشتین پس چرا در طول این دو سال که این همه از سهم تعریف کردین شده 219 تا!!!!!

hamid672003
2013/10/22, 09:14
باسلام:
دوستان عزیز بنده تنها اخبار را خدمت شما عرض می کنم و تصمیم گیری با خود شماست !
دوستان زیادی تماس می گیرند که نامه واگذاری صدرا زده شده است و یا ...........!
هر چند بنده هم مانند شما منتظر این اتفاقات خوب در صدرا هستم و حتی بدنبال جلسه ای با جناب عبدالهی فرمانده محترم قرارگاه !
اما هنوز هیچ خبری جدیدی نیست . و دوم اینکه اگر قرار باشد صدرا واگذار شود .باید ! اولا با بانک ملی برای خارج کردن سهم از وثیقه اقدام شود و دوما نامه به بورس از طریق امور سهام شرکت صدرا باشد .و خود قرارگاه هرگز نمی تواند راسا اقدام نماید .سوما بنده هنوز هیچ خبر تایید شده ای در مورد واگذاری صدرا نشنیده ام (این نشنیدن را به این دلیل می گویم که برخی گمان نکنند که کتمان حقیقت می کنم)و همچنین جناب چوبدار هم نصفه و نیمه در صدرا رفت و آمد می نماید .
باز هم تاکید می کنم صدرا در صورت خصوصی شدن ارزش بسیاری دارد ولی ماندن در دست قرارگاه فقط روند قبلی را دنبال خواهد کرد .
و تاکید دیگر بنده اینست که سود و زیان شما از آن خود شماست ،پس خودتان تصمیم بگیرید .و من الله توفیق .

creator_65
2013/10/22, 12:46
دوستان عزیز من گفتم نامه وکالت شرکتها سهامدار عمده،یعنی پترو پایدار،پترو تدبیر،...به کارگزاری خاورمیانه جهت اینکه معامله بلوکی این سهم انجام بشه ارسال شد.
نگفتم صدرا میخاد سر خود بدون اجازه بورس معامله کنه یا از این حرفا
اون نامه مقدمه معامله بلوکیه
شرکتهای سهامدار عمده صدرا،تقریبا 85 درصد سهم در اختیار دارن،و همه زیر مجموعه قرارگاه هستن،به نظر شما اگه قرار باشه دست خود قرارگاه بمونه و خصوصی نشه،وکالت عرضه بلوکی برا چی لازمه؟؟؟؟سهم ک دست خود قرارگاه هست....
سعی میکن برای بیشتر شدن موضوع نامه روهم براتون بزارم در اسرع وقت

دشتي
2013/10/22, 19:50
دوستان عزیز من گفتم نامه وکالت شرکتها سهامدار عمده،یعنی پترو پایدار،پترو تدبیر،...به کارگزاری خاورمیانه جهت اینکه معامله بلوکی این سهم انجام بشه ارسال شد.
نگفتم صدرا میخاد سر خود بدون اجازه بورس معامله کنه یا از این حرفا
اون نامه مقدمه معامله بلوکیه
شرکتهای سهامدار عمده صدرا،تقریبا 85 درصد سهم در اختیار دارن،و همه زیر مجموعه قرارگاه هستن،به نظر شما اگه قرار باشه دست خود قرارگاه بمونه و خصوصی نشه،وکالت عرضه بلوکی برا چی لازمه؟؟؟؟سهم ک دست خود قرارگاه هست....
سعی میکن برای بیشتر شدن موضوع نامه روهم براتون بزارم در اسرع وقت
================================================== ====
خوب دلیل پافشاری عوامل مدیریت و مدیر عامل صدرا در چند سال اخیر بر عدم رشد قیمت سهم و زیانده بودن صدرا در معامله بلوکی اخیر است ؛ جیب به جیب کردن سهم ؛ خوب علی القاعده معامله در قیمت پائین و عمده و بدون سرو صدا که به جهت زیان کذائی کسی جرات نزدیک شدن به آن و رقابت در خرید را ندارد خیلی راحت تر و به مراتب کم هزینه تر ( به جهت مالی ، سیاسی ) خواهد داشت ؛ اگر این فرضیه را قبول داشته باشیم به نظر شما بعد از این معامله در کوتاه مدت روند تغییر میکند ؟ آیا به نظر شما یک حقیقی مثل چوبدار در سال 88 میتوانست خریدار بلوک صدرا باشد ؟ خیلی دشوار نیست : گرفتن قریب 4 میلیارد دلار پروژه و پس از آن واگذاری .......

creator_65
2013/10/22, 21:25
================================================== ====
خوب دلیل پافشاری عوامل مدیریت و مدیر عامل صدرا در چند سال اخیر بر عدم رشد قیمت سهم و زیانده بودن صدرا در معامله بلوکی اخیر است ؛ جیب به جیب کردن سهم ؛ خوب علی القاعده معامله در قیمت پائین و عمده و بدون سرو صدا که به جهت زیان کذائی کسی جرات نزدیک شدن به آن و رقابت در خرید را ندارد خیلی راحت تر و به مراتب کم هزینه تر ( به جهت مالی ، سیاسی ) خواهد داشت ؛ اگر این فرضیه را قبول داشته باشیم به نظر شما بعد از این معامله در کوتاه مدت روند تغییر میکند ؟ آیا به نظر شما یک حقیقی مثل چوبدار در سال 88 میتوانست خریدار بلوک صدرا باشد ؟ خیلی دشوار نیست : گرفتن قریب 4 میلیارد دلار پروژه و پس از آن واگذاری .......
دوست عزیز من جیب به جیب کردن نگرفتم چی شد؟؟از جیب کی به کی؟؟؟سهم دست قرارگاه، دیگه جیب به جیب نداره
به نظر من رها شدن این سهم از دست قرارگاه طناب نجاتش، داستانی که به نوعی برای فاذر اتفاق افتاد....
در هر صورت امیدوارم بهترینها، برای سهامداراش پیش بیاد

hamid672003
2013/10/23, 10:10
باسلام:
دوستان عزیز جلسه برگزارشد . ورود جناب سلطان پور فعلا منتفی شده است .از همه شما اجازه می خواهم تا خبر مثبتی بدستم نرسد .از گفتن اخبار صدرا معذور باشم .و من الله توفیق .

provo
2013/10/24, 19:20
من که قانع نشدم.شاید رو 100 تومان صدراهاتون را فروختین و آذرآب کردین.
کلا به خاطر شما وارد این سهم نشده بودم که با رفتنتون بخوام برم.اما .................عجب دنیایی شده

باسلام:
دوست عزیز شما لطف دارید .بنده از شما و همه دوستان تشکر می کنم .و همچنین آقای provo لطفا چند پست قبلی را مطالعه فرمایید ! پاسخ شما را دقیقا توضیح داده ام . می ترسم اگر دوباره توضیح دهم باعث ناراحتی دوستان شوم .و من الله توفیق .

وحید 20
2013/10/26, 09:08
گزارش 6ماهه صدرا منتشر شد
میزان پوشش زیان در نیمه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 402درصد افزایش پیدا کرده و زیان انباشته به ازای هر سهم به بیش از 840تومان رسیده که بیشترین زیان انباشته در بین همه شرکتهای بورسی و فرابورسی میباشد
http://codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=jPPEROm7mW34fs% 2fH%2bkHzJA%3d%3d

همانطور که قبلا هم عرض شد در این چند ساله که به بهانه صبر و دراوردن سهم از چنگ و .... ولی در تمام گزارشات اوضاع بدتر شده و 4سالیست بدترین شرکت از نظر گزارشات بوده حالا چند سال طول بکشه و اگر درست شد به چه میزان درست بشه تا بتونه زیان انباشته فوق سنگین رو پوشش بده و پی بر ای معقولی هم بگیره معلوم نیست بنابراین عقلا و منطقا در چنین سهمی نباید وارد شد حتی اگر هزاربرابر بخواد رشد کنه
شرکتی که نه زمان درست شدن اوضاعش معلومه و نه حتی حدودش و نه میزانش

وحید 20
2013/10/26, 12:26
رییس انجمن مهندسی دریایی:

واگذاری صدرا به بخش خصوصی باعث آبروریزی می‌شود

رییس انجمن مهندسی دریایی ایران با انتقاد از واگذاری شرکت صدرا به یک شرکت خصوصی، گفت: فردی که صدرا به او واگذار شده دارای صلاحیت در حوزه دریایی نیست و این واگذای باعث آبروریزی فعالان صنعت دریایی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسن رضا صفری در نشستی خبری گفت:‌ واگذاری شرکت صدرا به شرکت آقای چوبدار تبعات منفی برای صنایع دریایی کشور خواهد داشت و این تبعات شامل اخراج پرسنل و کارشناسان صدرا و از بین رفتن ظرفیت‌های خوب این شرکت می‌شود.

وی با بیان این‌که واگذاری شرکت صدرا از نوع واگذاری‌های بی هویت بوده است گفت:‌ ما در حال پیگیری این موضوع هستیم تا واگذاری صدرا به بخش خصوصی منتفی شود چرا که اگر این کار انجام شود آبروی فعالان صنعت دریایی در اجرای پروژه‌ها از بین می‌رود.

رییس انجمن مهندسی دریایی ایران با اشاره به این‌که با توجه به شرایط فعلی به صلاح است که شرکت‌های کشتی سازی دولتی باقی بمانند گفت: با توجه به پیگیری‌های انجام شده از سوی معاون اول رییس جمهوری واگذاری شرکت کشتی سازی ایزوایکو به صنایع دفاع نیز به زودی منتفی می‌شود.

به گفته صفری ، شرکت صدرا در نمایشگاه امسال صنایع دریایی و دریانوردی در کیش شرکت نکرده است که این نیز به دلیل دیدگاه غلط صاحبان جدید این شرکت است.

وی با اشاره به جلسه روز چهارشنبه هفته قبل فعالان صنعت دریایی با معاون اول رییس جمهور گفت: در این جلسه وضعیت شرکت‌های صدرا و ایزوایکو بررسی و قرار شد وضعیت این دو شرکت مهم صنایع دریایی هر چه زودتر تعیین تکلیف شود.

به گفته رییس انجمن مهندسی دریایی ایران، قرار است پانزدهمین همایش صنایع دریایی در روزهای هفتم تا دهم آبان ماه امسال در جزیره کیش برگزار شود که در حاشیه این همایش مسابقه شناورهای تندرو، گشت دریایی و نمایشگاه دریایی و دریانوردی با حضور 115 شرکت برگزار می‌شود.

وی افزود: همچنین قرار است در حاشیه این همایش جلسه کارگروه شورای عالی صنایع دریایی برگزار شود که به فاصله یک هفته تا 10 روز بعد نخستین جلسه شورای عالی صنایع دریایی در دولت یازدهم برگزار خواهد شد.

وحید 20
2013/10/26, 12:33
دبیر خانه کارگر بوشهر:
۱۲۰ کارگر «آبهای عمیق» بیکار شدند
1392-08-04, 10:30
چکیده: «تمامی کارگران شرکت فن آوری آبهای عمیق سه ماه حقوق معوقه طلب دارند./ گفته می‌شود کارفرما قصد دارد تا پایان سال جاری با کاهش نیرو‌های انسانی، تعداد کارگران را به ۲۰۰ نفر کاهش دهد.»

۱۲۰ نفر از کارگران شرکت فن آوری آبهای عمیق (dot) از پیمانکاران زیر مجموعه شرکت صنعتی دریایی صدرا، شغل‌شان را از دست دادند.

«موسی میر جوانمردی» دبیر خانه کارگر بوشهر با اعلام این خبر به ایلنا گفت: در شرکت فن آوری آبهای عمیق ۷۰۰ کارگر متخصص اشتغال داشتند که ۱۲۰ نفر از آن‌ها به سبب آنچه «شرایط نامناسب اقتصادی» عنوان شد، در روزهای پایانی ماه گذشته با پایان قرار داد کاری‌شان تعدیل شدند.

این فعال کارگری با بیان اینکه تمامی کارگران شرکت فن آوری آبهای عمیق سه ماه حقوق معوقه طلب دارند افزود: گفته می‌شود کارفرما قصد دارد تا پایان سال جاری با کاهش نیرو‌های انسانی، تعداد کارگران را به ۲۰۰ نفر کاهش دهد.

این فعال کارگری در خاتمه اظهار داشت: هم اکنون ۱۲۰ کارگر تعدیل شده برای دریافت مقرری بیمه بیکاری به اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی استان معرفی شده‌اند.
http://www.ilna.ir/news/news.cfm?id=115391

اسماعیل
2013/10/26, 19:13
با عرض سلام خدمت استاد وحید خان:استاد ممنون میشوم یک تحلیل بنیادی از صدرا بزنید و آیا واقعا این گزارشها درسته.استاد بورس ما شده پر از کثافت کاری نمونه اش شبندر چطور سهمی که زیان داشت و خیلی ها را پیاده کرد یک شبه به سود رسید و ربه ر تعدیل مثبت داد.توی این دو سال گذشته هر سهمی که زیان بیشتر اعلام کرد بعدا سودهای انچنانی اعلام کرد.آیا امروز عقلا و منطقی باید سایپا صف میشد البته که نه ولی بازار دست این حرامخورها و فریبکارها را خونده اون مدیر عاملش {پوستن دوز}که هر وقت میومد تلویزیون با یک ته ریش و لباس فرم کارگری بعدا کاشف به عمل اومد که1700 میلیارد تومان ناقابل دزدیده.استاد توی این مملکت چی درسته که این گزارش زیان صدرا درست باشه.بخدا ادم دلش خونه.

حسگر
2013/10/26, 20:06
این طور که صدرا ضرر میسازد آقای شاخص آبادی باید تا یک سال دیگه کل سازمان بورس را بابت انباشتگی ضرر صدرا هبه کند.

وحید 20
2013/10/26, 21:59
با عرض سلام خدمت استاد وحید خان:استاد ممنون میشوم یک تحلیل بنیادی از صدرا بزنید و آیا واقعا این گزارشها درسته.استاد بورس ما شده پر از کثافت کاری نمونه اش شبندر چطور سهمی که زیان داشت و خیلی ها را پیاده کرد یک شبه به سود رسید و ربه ر تعدیل مثبت داد.توی این دو سال گذشته هر سهمی که زیان بیشتر اعلام کرد بعدا سودهای انچنانی اعلام کرد.آیا امروز عقلا و منطقی باید سایپا صف میشد البته که نه ولی بازار دست این حرامخورها و فریبکارها را خونده اون مدیر عاملش {پوستن دوز}که هر وقت میومد تلویزیون با یک ته ریش و لباس فرم کارگری بعدا کاشف به عمل اومد که1700 میلیارد تومان ناقابل دزدیده.استاد توی این مملکت چی درسته که این گزارش زیان صدرا درست باشه.بخدا ادم دلش خونه.
با سلام
اگر از واژه استاد استفاده نکنید ممنون میشم
شما هم تقریبا حرف بنده رو تائید فرمودین

من چند سال پیش روی صدرا نظر مثبتی داشتم و حتی در مقطعی 70 80 درصد سبدم رو هم به این سهم اختصاص داده بودم ولی بعد از اینکه معلوم شد غیر از دروغ و کلاهبرداری و بازی سهامداران خبری نیست تبدیل به منتقد سهم شدم. البته چند باری از صدرا اون موقع سود کردم و 2 3 باری هم ضرر ولی در مجموع از صدرا سود بردم.

صحبت من بر سر این نیست که صدرا چقدر رشد میکنه یا رشد نمیکنه چه بسا فردا یک خبری بیاد سهم ببنده بازبشه 10 برابر

اینکه در خیلی از شرکتها پنهان کاری و دروغ وجود داره شکی نیست منتها اوج اونها و ابهام رو در صدرا شاهد هستیم

از حدود 4سال پیش که خاتم صدرا رو خریده و بعد قراردادهای سنگین پارس جنوبی با کلی تبلیغ با شرکتهای داخلی از جمله صدرا امضا شد انتطار میرفت که اوضاع رو به بهبود بره

در یک مقطعی سود 25تومانی معروف که جریانهایی داره و سهامدارانش میدونن اعلام شد که اونجا همه امیدوار شدند که اون 25 تومان قراره زمینه ساز تعدیلات بعدی بشه

ولی انگار سرابی بیش نبود و اوضاع گزارشات در تمام موارد علارغم وعده های مدیریت بدتر شد

یک زمانی داغ ترین سهم بازار صدرا بود و صب یک شایعه مینداختن که مثلا پیش پرداخت فلان فاز پارس جنوبی دریافت شد و سهم صف خرید میشد و ساعتی بعد با تکذیب اون صف فروش میشد. مصاحبه های مکرر و...

در یک مقطعی هرکسی از صدرا کوچکترین انتقادی میکرد اونرو به معاند نظام و ضد انقلاب و وطن فروش و... نسبت میدادن و بهش حمله میکردن

همه اینهارو دیدم

میایم میگیم مثلا شرکت x فلان طرح توسعه رو داره در مدت زمان فرضا 6 ماه 1 سال 2سال و یا هر زمان تقریبی دیگه طرحش افتتاح میشه و یا مورد مثبت دیگر و فلان قدر حاشیه سود داره و مقدار حدودی سود محاسبه و با دادن پی بر ای متوسط گروه میزان بازده احتمالیش رو بدست میاریم و یا اینکه میگیم اگر فلان قرارداد منعقد بشه فلان مقدار تقریبا در سود تاثیر داره و حدودش قابل تحلیل است

ولی وقتی در صدرا نه زمان بهبود معلومه (4ساله که صبر جواب نداده )و نه در صورت بهبود اوضاع معلوم نیست تا چه میزان قراره اوضاعش خوب بشه
یعنی وقتی اوضاع خوب شد که اصل موضوع هم البته با ابهام مواجه هست میزان اون چقدر هست

فعلا چند سالیست که در تمام گزارشات شاهد افزایش زیان هستیم ولی اگر روند معکوس بود و با وجود زیان هربار شاهد بهتر شدنش بودیم باز اوضاع کمی متفاوت بود

زیان انباشته هم که چند سال پیش حدود 100 200 بیشتر نبود الان بیش از 840تومان به ازای هر سهم شده که بی سابقه ترین زیان در بین همه شرکتهاست

چشم انداز هم مجهول است

اینکه میگم خرید و نگهداری صدرا توجیه منطقی و عقلی نداره بخاطر همینه چون تحلیل ناپذیر است و بیشتر به بخت و اقبال شبیه هست

ترجیح میدهم در شرکتی که پر از دروغ و کلاهبرداری هست و مجهول در مجهول هست حتی اگر کسی تضمین بده صد برابر هم میشه وارد نشم و سودش رو هم درست نمیبینم.

به قول یک دوست کاربلدی که اکثرا میشناسن که اسم نمیبرم چند صدتا شرکت در بورس و فرابورس هست فرض کنید که اصلا چنین شرکتی(صدرا)وجود نداره

مگر در سهم های دیگه کم میشه سود کرد و سودهای چندصد درصدی بی حاشیه و اسودگی خاطر در دیگر سهم ها در این سالها وجود داشته و نیازی هم به تجمع و جلسات و .... هم نبوده

به هرحال قصد ناراحت کردن سهامداران رو ندارم و هرکسی براساس نظر خودش تصمیم میگیره و محترمه و منم نظرم رو گفتم

اسماعیل
2013/10/26, 22:13
دوست خوبم از اینکه شما در این مورد زحمت کشیده ومطلب زدی ممنونم.در ضمن حقیر از قدیم با شما آشنا هستم و میدانم صدرائی بودی حتی یک روز یادم هست از صف فروش خرید کردی و فردا در صف خرید دادی و 12 درصد سود کردی در بورس24 مطلب میزدی و حقیر نیز از همان زمان مطالب شما را پیگیر بودم و در ضمن خیلی هم دوست دارم.در ضمن من مثل اون موقع شما70 درصد سبدم صدرا میباشد و فقط باید صبر کنیم.

mahdihd
2013/10/26, 22:19
گزارش امروز=آخرین تلاشها برای خرید باقیمانده سهام صدرا از دست افراد عادی