PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79

felfel
2013/10/27, 00:38
شركت صدرا شركتي نيست كه كسي از ان خبر موثقي داشته باشه و تحليهاي دوستان فقط گمانه زني هست و احتمال درست بودن تحليها نزديك به صفره پس دوستان دقت كنند كه در مورد صدرا بهتره نظر نديدچون تحليگرهاي ماهر را بارها بدنام كرده كه مدتها اثري از انها نيست

وحید 20
2013/10/27, 00:47
شركت صدرا شركتي نيست كه كسي از ان خبر موثقي داشته باشه و تحليهاي دوستان فقط گمانه زني هست و احتمال درست بودن تحليها نزديك به صفره پس دوستان دقت كنند كه در مورد صدرا بهتره نظر نديدچون تحليگرهاي ماهر را بارها بدنام كرده كه مدتها اثري از انها نيست
با سلام
خوشحالم که بالاخره بعد از اعلام تارگت های صدهابرابر شدن صدرا بدون ذکر دلیل نظری منطقی در مورد این سهم از شما دیدم.

دقیقا حرف من هم همینه
خیلی ها در اینسالها اومدن تارگتهای نجومی دادن و شبو روز حرفشون از صدرا بوده
تاپیک صدرا در همه سایتها همیشه بالا بوده با تحلیلهای اونها

ولی الان تقریبا نیستند و اگرم هستند با نام کاربری دیگه حضور دارن

در نوشته قبلیم که در پاسخ به سوال کاربر عزیز اسماعیل بود هم اشاره به همین صحبت شما داشتم که چون هیچ چیز معلوم نیست نظرم اینه و گفتم که ممکنه همین فردا ببنده صدبرابر هم بازبشه (در پست بالا گفتم)ولی به هر صورت فعلا چند سال است که گزارشات صدرا چیزی جز افزایش زیان نداشته پس عقل و منطق حکم میکنه سراغ این سهمی که در ظاهر زیان ده ترین شرکت بورس ولی اینکه در عمل چه بشه کاملا مجهول است نرویم.

حسگر
2013/10/27, 13:16
فردا امید به خدا صف جمع می شود. راه حلش یک بولدوزر است که بزند زیر سهم.

جواد 9998
2013/10/27, 15:53
لعنت بر سهم که اینقدر نامرد است . همه اش میگن سهم داره خشک میشه من نمیدونم چقدر تر و خیس است که هیچوقت خشک نمیشه .

جایی هم نیست به فریاد و دل ما برسند

حسگر
2013/10/27, 18:11
دوست عزیز چرا ناراحتی این سهم فقط به درد موج سواری میخوره
تا آخر هفته هر روز بالای چهار میلیون حجم زد بخر حداقل بیست درصد چهار روزه کاسبی

حسگر
2013/10/27, 18:18
هفتاد خریدم تا ۱۸۸ رفت
دوباره ۱۴۰ خریدم تا ۳۷۴ رفت. اینبار چون موج پنج هست و هنوز سقف موج سه یعنی ۳۷۰ را نزده سریع بالا نمیره ولی چون سهم تیزی هست با حد ضرر ۲۲۰ راحت ۴۷۰ را می بینه

حسگر
2013/10/28, 09:05
دوستان بولدوزری که دیروز ذکر خیرش بود را ملاحظه فرمودید. هنوز وقت برای سوار شدن هست. بدرود تا نوسان بعدی

hamid672003
2013/10/28, 09:11
باسلام:
دوستان عزیز نامه معامله بلوکی خصدرا در راه بورس . جناب چوبدار با بالا بردن قیمت خرید به گفته ای 50 میلیارد تومان و به گفته ای صد میلیارد تومان قیمت را بالا بردن و در نهایت می توان گفت مالک جدید 73 درصد صدرا شدند .و من الله توفیق .

hamid672003
2013/10/28, 09:52
باسلام:
دوستان عزیز : البته فعلا نامه جهت تعیین هیئت مدیره است .و من الله توفیق .

creator_65
2013/10/28, 10:47
باسلام:
دوستان عزیز نامه معامله بلوکی خصدرا در راه بورس . جناب چوبدار با بالا بردن قیمت خرید به گفته ای 50 میلیارد تومان و به گفته ای صد میلیارد تومان قیمت را بالا بردن و در نهایت می توان گفت مالک جدید 73 درصد صدرا شدند .و من الله توفیق .
بنده که هفته پیش بهتون گفتم نامه صادر شده، دوستان قبول نکردند،گفتم به چشم خودم دیدم...

hamid672003
2013/10/28, 13:06
باسلام:
دوست عزیز بنده متاسفانه این پیغام شما را ندیده بودم و همین الان اتفاقی دیدم . در هر صورت پاسخ شما دقیقا مطلبی است که خودتان فرموده اید . بنده نماینده عده ای بودم که ............... و در بازدید از صدرا حاضر بودم . اکنون هم هنوز بعنوان نماینده 379 نفر از سهامداران صدرا ، پیگیر مسائل صدرا هستم .و اگر اخبار خوشی بدستم برسد . بی گمان در اختیار دوستان قرار می دهم .ضمنا دوست عزیز نا دیده بنده : دنیا که از سنگ و چوب است ، این ما هستیم که خوب یا بد هستیم و یا به همدیگر خوشبین یا بدبین .و من الله توفیق .

من که قانع نشدم.شاید رو 100 تومان صدراهاتون را فروختین و آذرآب کردین.
کلا به خاطر شما وارد این سهم نشده بودم که با رفتنتون بخوام برم.اما .................عجب دنیایی شده

hamid672003
2013/10/28, 13:08
با سلام:
دوست عزیز از اطلاع رسانی شما تشکر می کنم . در هر صورت بنده از مبادی دیگری پیگیری کرده بودم که آنها تایید نکردند .ولی اکنون تایید شده است .و من الله توفیق .

بنده که هفته پیش بهتون گفتم نامه صادر شده، دوستان قبول نکردند،گفتم به چشم خودم دیدم...

جواد 9998
2013/10/28, 13:40
با سلام:
دوست عزیز از اطلاع رسانی شما تشکر می کنم . در هر صورت بنده از مبادی دیگری پیگیری کرده بودم که آنها تایید نکردند .ولی اکنون تایید شده است .و من الله توفیق .

اقا جمید نوشته شما موجب ارامش خیال میباشد .

اگرچه ارامش را فقط خدا به انسان میدهد ولی شما یک وسیله هستید .

خدایا به این دوستمان توانایی بده تا اخبار خوب صدرا را به من وامثال من که در فی 330 تومن به بالا خریدیم برساند . واقعا در این بازار که سهم ها مثبت هستند اگر بخواهیم ضرر بدهیم واقعا نوبر است .

اقا حمید خدا هیچ وقت به شما و انسان های خیرخواه نگرانی ندهد .

واقعا ارامش امنیت را به دنبال دارد .

creator_65
2013/10/28, 14:32
با سلام:

خواهش میکنم ، انشا.. که شما هم همواره موفق باشید.
بنده با مدیر مالی شرکتهای عضو هیئت مدیره صدرا هم صحبتی داشتم(پتروپایدار ، پترو تدبیر...) به گفته اونها قرار سهم به قیمت 100 تومان توسط اونها وا گذار شه
اما نمیدونم این واگذاری منظور واگذاری به قرارگاه یا کلا قرار به قیمت 100 تومن به چوبدار عرضه بشه...
فقط میدونم این شرکتها سهم 100 تومان خریدن و همون مبلغ هم دارن واگذار میکنن!!! میدونم باورش سخته، اما از قرارگاه و زیر مجموعه هاش هرچیزی بر میاد، چون من دیدم از این دست کارها

جواد 9998
2013/10/28, 14:41
حمید اقا دم شما گرم واقعا تک هستی!!!!!!!!!!!!! نامه روی کدال امد .

از خدا هر چه میخواهی به شما ببخشد .

creator_65
2013/10/28, 14:45
بالاخره نامه صدرا هم روی کدال اومد، آلبته همونطور که دوستان پیش از این عرض کردن، این جلسه برای تعیین هیئت مدیره، انشا.. آغازی برای شروع حرکت صدرا باشه
از اردرهای امروز معلوم بود خبرهایی هست...
حیف که محل مجمع بد مسیر،وگرنه میرفتیمااااااااااااااا

sockot
2013/10/28, 15:47
سلام آقا حمید
صدرا اضافه کردید یا نه؟

hamid672003
2013/10/28, 16:20
باسلام:
دوست عزیز شما به بنده لطف دارید .انشاالله همیشه آرامش داشته باشید و در معاملات خودتان هم سود زیادی داشته باشید .و من الله توفیق .

اقا جمید نوشته شما موجب ارامش خیال میباشد .

اگرچه ارامش را فقط خدا به انسان میدهد ولی شما یک وسیله هستید .

خدایا به این دوستمان توانایی بده تا اخبار خوب صدرا را به من وامثال من که در فی 330 تومن به بالا خریدیم برساند . واقعا در این بازار که سهم ها مثبت هستند اگر بخواهیم ضرر بدهیم واقعا نوبر است .

اقا حمید خدا هیچ وقت به شما و انسان های خیرخواه نگرانی ندهد .

واقعا ارامش امنیت را به دنبال دارد .

hamid672003
2013/10/28, 16:26
باسلام:
دوست عزیز نرخ صد تومان برای بازار گردانی بود و بازار گردانها مکلف به ارائه سهم با قیمت خرید و کسر هزینه های آن هستند .وگرنه 73 درصد صدرا به مبلغ 210 میلیارد تومان و قبول کلیه تعهدات است . در واقع هر سهم 200 تومان و اکنون با گزارش جدید 1260 میلیارد تومان تعهدات که می شود هر سهم 840 تومان و دویست تومان نقد و سر جمع می شود 1040 تومان .و من الله توفیق .

بنده با مدیر مالی شرکتهای عضو هیئت مدیره صدرا هم صحبتی داشتم(پتروپایدار ، پترو تدبیر...) به گفته اونها قرار سهم به قیمت 100 تومان توسط اونها وا گذار شه
اما نمیدونم این واگذاری منظور واگذاری به قرارگاه یا کلا قرار به قیمت 100 تومن به چوبدار عرضه بشه...
فقط میدونم این شرکتها سهم 100 تومان خریدن و همون مبلغ هم دارن واگذار میکنن!!! میدونم باورش سخته، اما از قرارگاه و زیر مجموعه هاش هرچیزی بر میاد، چون من دیدم از این دست کارها

hamid672003
2013/10/28, 16:30
باسلام:
دوست عزیز شما به بنده لطف دارید .انشاالله خداوند به شما هم هر چه می خواهی ببخشد .و من الله توفیق .

حمید اقا دم شما گرم واقعا تک هستی!!!!!!!!!!!!! نامه روی کدال امد .

از خدا هر چه میخواهی به شما ببخشد .

hamid672003
2013/10/28, 16:33
باسلام:
دوست عزیز بنده یک مقداری بیشتر از پیش صدرا دارم . و البته با خرید 15 درصد گرانتر از فروش .و من الله توفیق .

سلام آقا حمید
صدرا اضافه کردید یا نه؟

creator_65
2013/10/28, 17:04
باسلام:
دوست عزیز نرخ صد تومان برای بازار گردانی بود و بازار گردانها مکلف به ارائه سهم با قیمت خرید و کسر هزینه های آن هستند .وگرنه 73 درصد صدرا به مبلغ 210 میلیارد تومان و قبول کلیه تعهدات است . در واقع هر سهم 200 تومان و اکنون با گزارش جدید 1260 میلیارد تومان تعهدات که می شود هر سهم 840 تومان و دویست تومان نقد و سر جمع می شود 1040 تومان .و من الله توفیق .
پس با این احتساب بحث فروش هر سهم 100 تومن، بحث داخلی قرارگاه، یعنی زیر مجموعه ها سهم دونه ای صد تومن میدن به قرارگاه و قرارکاه به قیمتی که فرمودید واگذار میکنه.

دشتي
2013/10/28, 17:56

با سلام خاطر داشته باشید چند روز پیش گفتم این معامله جیب به جیب است ؛ منظور یک نوع معامله درون گروهی است چرا که اگر ارزش سهم بیش از این است چرا به قیمت نازل بفروش میرسد !!!! جواب : در زیان ده نشان دادن سهم و فراهم کرن زمینه انتقال بلوک ارزان به دیگری ( بخوانید از خود ) است موضوع مهم دوم اگر این فرضیه زیانده بودن را برای فراهم کردن این قیمت پائین قبول داشته باشیم آیا در آنصورت حتی در میان مدت اجازه رشد سهم و قبول رسوائی ارزان فروشی را خواهند داد ؟؟؟؟

مطلب بالا صرفآ برآورد خودم است

حسگر
2013/10/28, 18:14
جناب حمیدخان
چطور می شود قبل از انجام معامله بلوکی مجمع تعیین هیءت مدیره برگزار کرد. مگر نه این است که ابتدا باید معامله قطعی شود. بعد خریدار هیءت مدیره را تعیین کند.
با عرض سپاس از جنابعالی

جواد 9998
2013/10/28, 19:33
جناب حمیدخان
چطور می شود قبل از انجام معامله بلوکی مجمع تعیین هیءت مدیره برگزار کرد. مگر نه این است که ابتدا باید معامله قطعی شود. بعد خریدار هیءت مدیره را تعیین کند.
با عرض سپاس از جنابعالی

من شنیدم که قرارگاه حاضر به واگذاری نیست و نمیدانم درست است یا نه ؟
تا نظر اقا حمید و دیگر دوستان چه باشد ؟ اقا حمید لطفا نظر خودتان را بگویید فقط
شما اشراف کامل دارید .

baradaran
2013/10/29, 08:20
صدرا همیشه از دو زاویه متفاوت دیده شده است گروهی از اهداف بسیار بالای سهم صحبت میکنند که عمدا سهامداران قدیمی سهم هستند و در مقابل منتقدانی دارد که طوری از اوضاع بد صدرا حرف میزنند که خواننده تصور میکند حتی این سهم رایگان نیز گران است .
اما صدرا باید در نقطه اعتدال دیده شود واقعیت این است صدرا با تمام گزارشهای منفی به دلایل متعدد جای زیادی برای افت ندارد و سهامداران صدرا گرگ باران دیده شده اند .
از طرف دیگر هدفهای بالای نجومی حداقل در کوتاه مدت و میان مدت بدون تغییرات و اخبار بنیادی بعید به نظر میرسد البته با دید بلندمدت صدرا پتانسیل ذاتی رشد زیادی دارد .
خلاصه کلام اینکه سهامدارن صدرا حتی اگر به اهداف بالا اعتقاد هم داشته باشند بهتر است فعلا اهداف کوتاه مدت سهم را بیان کنند چرا که قبلا بارها تجربه شده است حساسیت در مورد صدرا زیاد است بنابراین باز هم پیشنهاد میکنم از گذشته درس بگیریم و از افراط و بزرگنمایی خودداری کنید .

hamid672003
2013/10/29, 11:48
باسلام:
دوست عزیز تمام زیر گروهی ها نه ، سهم های بازار گردانی که حدودا 200 میلیون سهم در 100 تومان بازارگردانی شد و منظور بنده همان دویست میلیون است .زیر گروهی مانند : دانایان پارس - یا حقوی ای مانند بیمه ایران یا سرمایه گذاری ملی مختار هستند هر چه بخواهند انجام دهند . یا سرمایه گذاری صنعت نفت که کلا سرش کلاه رفت و به هفتاد تومان فروخت و کنار رفت .
یک توضیح هم در مورد خودم بدم :پاسخ آن یکی دو دوست عزیزی که به بنده می فرمایید نوسانگیر هستم ! اینطور نیست بنده به روش سکوها معامله انجام می دهم که کلا در ایران مرسوم نیست و به غیر خودم فقط دوست راهنمای بنده در گذشته های دور این کار را انجام می داد و اکنون معامله گر بورس نیست و خودش را باز نشسته کرده است ، و به غیر ایشان کسی را دراین روش نمی شناسم . دوسال پیش هم در برخی تالارهال نکاتی را خدمت دوستان برای شناساندن این روش عرض کردم ولی مورد اعتراض واقع شد و بنده هم دیگر ادامه ندادم .
یک خبر هم از صدرا خدمتتان عرض کنم : با وجود حتمی شدن حضور جناب چوبدار و بر سرکار آمدن هیت مدیره ایشان ! اخباری مبنی بر فعالیت گروهی از دست اندر کاران قدیمی صدرا مانند جناب جدیدی و جناب خبره هم هست که شمع اقتصادی آنها باعث شده تا بخواهند به طریقی حضور مجددی در صدرا داشته باشند .
یک یاد آوری ! اگر در خاطر دوستان باشد : خدمت همه شما عرض کردم ما متوسلین به آقا امام زمان و امام رضا (ص)هستیم . با توجه به خروج اجباری از سهم و تصمیم به ورود مجدد یک استخاره انجام دادم و پاسخ آیه ....................... بماند .ولی خیلی عالی بود .در هر صورت کسی نخواهد توانست حق ما را نابود کند .در هر حال یاداروری می کنم که :قبلا در ادامه مطلبم به شما عرض کردم تمام این اتفاقات خواهد افتاد تا ما به حق خودمان برسیم . اتفاقاتی که باعث شد نرخ خرید سهم تا دوبرابر بالا رود تا بر ارزشمندی آن تاکید شود . فقط نباید نخ اتصال را خودمان با دست خودمان قطع کنیم .و من الله توفیق .

پس با این احتساب بحث فروش هر سهم 100 تومن، بحث داخلی قرارگاه، یعنی زیر مجموعه ها سهم دونه ای صد تومن میدن به قرارگاه و قرارکاه به قیمتی که فرمودید واگذار میکنه.

ksh
2013/10/29, 14:00
سلام جناب حمیدخان
فرموده اید که به روش سکوها معامله میکنید...اگر ممکنه یه مرجع بدهید که این روش را بدانیم یا در یک پاراگراف مختصرا توضیح بدهید تا در مورد ٱن بیشتر بدانیم...
بسیار ممنون خواهم شد

ksh
2013/10/29, 14:03
سلام جناب حمیدخان
طبق محاسبات شما قیمت هر سهم در معامله بلوکی صدرا برای خریدار حداقل ۱۰۴۰ تومن آب میخورد...بنابراین میتوان این عدد را تارگت کوتاه مدت سهم عنوان کرد...اینطور نیست؟؟

جواد 9998
2013/10/29, 15:50
تمام مطالب خود را حذف کردم . پشیمان شدم که جواب استخاره را نوشتم.

در ضمن اسخاره صحیح است اقای میثم نه استخواره .

msrezayi
2013/10/29, 16:00
حمید اقا سلام :

به همان اقا امام زمان (عج) و اقای عزیزمان اقا امام رضا (ع) قسم میخورم زمانی که سهم صدرا را داشتم میخریدم قبلش دادم برایم استخاره کنند( هنگام برگشت سهم و در حال مثبت شدن ) خوب امد و از دیروز مردد بودم که ایا سهم را نگه دارم یا بفروشم ( فی دیروز ) و خدا میداند که دوباره استخاره برایم گرفتند نیت کردم که :

خدایا ایا سهام صدرا بفروشم و مجمع فوق العاده در 16 ابانماه را نروم ایا خوب است ؟ (یعنی سهم خود را بفروشم )

چنین امد :خوب نیست مقصد در هدف شما حاصل نخواهد شد .

سوره احزاب ایه 63 :

مردم تو را از قیامت می پرسند بگو علم ان نزد خداوند متعال است و تو چه میدانی شاید قیامت نزدیک باشد .

خدا شاهد است عینا انچه را که برایم استخاره کردند اینجا نوشتم و تصمیم گرفتم با سهم بمانم حتی اگر پولم نصف شود . زیرا میدانم خداوند متعال و بزرگ یاری ام میکند و خودش به من امر کرده که با سهم در مجمع شرکت کنم .
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز
لطفا اینقدر حرف از استخواره نزنید لطفا اینقدر قسم نخورید
با این کاراتون دارن ارزش اینا رو پایین میارید
اینا چیزای مقدسی هستن و اینجا هم یه تاپیک اقتصادی خودتون قضاوت کنید ایا گفتن این حرفا اینجا درسته یا نه
من که احساس بدی بهم دست داد

جواد 9998
2013/10/29, 16:08
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز
لطفا اینقدر حرف از استخواره نزنید لطفا اینقدر قسم نخورید
با این کاراتون دارن ارزش اینا رو پایین میارید
اینا چیزای مقدسی هستن و اینجا هم یه تاپیک اقتصادی خودتون قضاوت کنید ایا گفتن این حرفا اینجا درسته یا نه
من که احساس بدی بهم دست داد

علم اقتصاد یک چیز است و اعتقاذات و ادغام انها با یکدیگر چیز دیگر .

اگر حس بدی به شما دست داده لطف سهم خود را بفروشید و خارج شوید .

من حقیقتی را بیان کردم و حس هر کس هم مربوط به خودش است . چرا نمی خواهید قبول کنید که دست خدا در همه چیز و همه جا هست .

يگانه
2013/10/29, 17:12
خدا عقل و شعور بهتون داده که باهاش تصمیم بگیرید

وگرنه حضرت علی و پیامبر اکرم از من و شما بهتر بلد بودن استخصاره بگیرن

negah
2013/10/29, 18:22
استخاره!!
دربورس!!!!!
جل الخالق.

قصد ورود مجدد به سهم رو داشتم با خواندن این مطالب

پشیمان شدم.

hamid672003
2013/10/30, 09:25
باسلام:
بله دوست عزیز شما درست می فرمایید و نطر بنده هم همین است که شما می فرمایید .البته اگر یادتان باشد و در مجمع قبل شرکت کرده باشید ! بنده سه مورد از موارد حسابرسی را مطرح کردم که در آن برای هر سهم 4300ريال با روش خواص حسابرسی پنهان شده بود و مثل صورتهای مالی فاراک را در مجامع چند سال پیش مثال زدم و مورد تایید جناب قلی پور هم قرار گرفت . در هر صورت صدرا با تفکر خصوصی و به ذن جناب عبدالهی فرمانده محترم قرارگاه خاتم الانبیا و جناب مهندس اعتصام : خصوصی شدن صدرا با تفکر کمک به سهامداران حقیقی انجام شده است .پس می توان امیدوار بود خصوصی شدن صدرا انقلابی را در شرکت با توجه به کاردانی جناب چوبدار متصور بود .و من الله توفیق .

سلام جناب حمیدخان
طبق محاسبات شما قیمت هر سهم در معامله بلوکی صدرا برای خریدار حداقل ۱۰۴۰ تومن آب میخورد...بنابراین میتوان این عدد را تارگت کوتاه مدت سهم عنوان کرد...اینطور نیست؟؟

hamid672003
2013/10/30, 09:32
با سلام :
دوست عزیز به همین سادگی نیست و منابع این روش به زبان فارسی نیست ولی تشبهاتی با روش انبار داری دارد ، که سهم ها در آن نقش کالاهای متفاوت را دارند.و البته روش معاملات کاملا از آمار معاملات و حجم آن و تقاضای خرید و فروش و در کل همه نوع آمار در رابطه با سهم و شرکت و مدیران و اخبار سیاسی اقتصادی و نرخ دلار بستگی دارد ولی ريال هیچ نقشی ندارد و مبادلات سهم با سهم مورد نظر است که در زمانی خاص نسبت به هم از نوسان عکس برخوردار می شوند و ............... . و من الله توفیق .

سلام جناب حمیدخان
فرموده اید که به روش سکوها معامله میکنید...اگر ممکنه یه مرجع بدهید که این روش را بدانیم یا در یک پاراگراف مختصرا توضیح بدهید تا در مورد ٱن بیشتر بدانیم...
بسیار ممنون خواهم شد

hamid672003
2013/10/30, 09:47
باسلام:
بله دوست عزیز عقل و شعور داده است و قرآن و عطرت را نیز برای ما به ارمغان گذاشته اند . که با هم راه گشا هستند .و من الله توفیق .

خدا عقل و شعور بهتون داده که باهاش تصمیم بگیرید

وگرنه حضرت علی و پیامبر اکرم از من و شما بهتر بلد بودن استخصاره بگیرن

باسلام:
دوست عزیز تا کنون هیچ استخاره ای که در آن سود نکرده باشم نداشته ام .البته اول تحیق .دوم آمار . سوم هم توسل .چهام معامله .و من الله توفیق .

استخاره!!
دربورس!!!!!
جل الخالق.

قصد ورود مجدد به سهم رو داشتم با خواندن این مطالب

پشیمان شدم.

hamid672003
2013/10/30, 09:59
باسلام:
دوست عزیز بنده آن پست شما را که در مورد استخاره نوشته اید را در چند صفحه پیش پیدا نکردم .ولی پاسخ آنرا با توجه به نقل قول این دوستمان برایتان می نویسم . نظر بنده اینست که زمانیکه ما باید تصمیم بگیریم و ناچار به انتخاب هستم و همه گونه تحقیق و تلاشی هم کرده باشیم ولی در آن مقطع مجبور به تصمیم گیری باشیم و صلاح خودمان را نتوانیم به خوبی تشخیص دهیم استخاره و توسل بهترین راه است . بنده نیز همین کار را کردم و با فروش بخشی از رمپنا تعداد صدرا هایم را جایگزین کردم و این درحالی است که با توجه به خریدهای گران تقریبا تمام سهم های صدرا قبلی خودم را از دست دادم و با پول جدید دوباره صدرا خریدم .و من الله توفیق .

علم اقتصاد یک چیز است و اعتقاذات و ادغام انها با یکدیگر چیز دیگر .

اگر حس بدی به شما دست داده لطف سهم خود را بفروشید و خارج شوید .

من حقیقتی را بیان کردم و حس هر کس هم مربوط به خودش است . چرا نمی خواهید قبول کنید که دست خدا در همه چیز و همه جا هست .

hamid672003
2013/10/30, 11:31
باسلام:
دوستان عزیز فروشنده روزهای اخیر سرمایه گذاری ملی بوده است و قبلا 15 میلیون سهم داشته است و اکنون کمتر از هشت میلیون دارد .به نظر بنده سرمایه گذاری ملی تنها فروشنده بلقوه صدرا است و فروشنده دیگری ندارد . می بایستی تا قبل از مجمع بالای 3400ريال باشیم و اخبار خوب مجمع هم باید به روند رو به رشر سهم کمک شایانی بنماید . ومن الله توفیق .

soheile60
2013/10/30, 12:28
آقا حمید عزیز سلام. از اطلاع رسانی شما مجدداً تشکر می کنم.ان شاا... مجمع ببینمتون. خدا به همه ما صدرائیها صبر بده. به امید خبرهای خوب و زیر خاکی/:.yead.:/.یا علی مدد

باسلام:
دوستان عزیز فروشنده روزهای اخیر سرمایه گذاری ملی بوده است و قبلا 15 میلیون سهم داشته است و اکنون کمتر از هشت میلیون دارد .به نظر بنده سرمایه گذاری ملی تنها فروشنده بلقوه صدرا است و فروشنده دیگری ندارد . می بایستی تا قبل از مجمع بالای 3400ريال باشیم و اخبار خوب مجمع هم باید به روند رو به رشر سهم کمک شایانی بنماید . ومن الله توفیق .

omid_or51
2013/10/30, 20:05
باسلام:
بله دوست عزیز عقل و شعور داده است و قرآن و عطرت را نیز برای ما به ارمغان گذاشته اند . که با هم راه گشا هستند .و من الله توفیق .

باسلام:
دوست عزیز تا کنون هیچ استخاره ای که در آن سود نکرده باشم نداشته ام .البته اول تحیق .دوم آمار . سوم هم توسل .چهام معامله .و من الله توفیق .

سلام

مطمین باش خود پیامبر خاتم هم با قران استخاره کنه و خوب دربیاد که در راستای قدرت مثل پول جمع کردن باشه در عمل بد میاد.

من به استخاره باور دارم خیلی هم باور دارم ولی نه برای خرید و فروش و ....که قدرت ایجاد کنه..هدف استخاره پیدا کردن راه کمال از راه غلط هست.(برای این جمله آیه هدی للمتقین و للتی هی اقوم داریم و کلی آیه دیگه و داستان تاجری که برای تجارت استخاره در پیش امام صادق انجام داد و بد اومد و در عمل خوب سود کردو نمازش قضا شد و دلیل بدی استخار همین نماز قضا شدن بود).

اگر قرار باشه در هر خرید و فروشی که این روزها با اینترنت آسون انجام میشه بخواهی سود کنی اونهم روی صدرا که بشدت نوسان میکنه با استخاره انجام بدی و درست دربیاد دیگه میشه در راستای قدرت و بابت اون کلی آدم دیگه ضرر میکنند که با عدالت خدا جور در نمیاد

این داستانهایی که اینجا گفتم را هیچ آخوندی بلد نیست.نقل قول استاد بزرگوار محمد علی طاهری بود که به یاد اون گفتم که این روزها در زندان به جرم بیان مطالب اینچنینی زندانی هست و خودم هم بارها تجربه کردم.یعنی اگر با قران برای خرید یا فروش استخاره کردم پولدار نشدم اگر چه ضرر هم نکردم

بهزاد
2013/10/30, 21:43
سلام

مطمین باش خود پیامبر خاتم هم با قران استخاره کنه و خوب دربیاد که در راستای قدرت مثل پول جمع کردن باشه در عمل بد میاد.

من به استخاره باور دارم خیلی هم باور دارم ولی نه برای خرید و فروش و ....که قدرت ایجاد کنه..هدف استخاره پیدا کردن راه کمال از راه غلط هست.(برای این جمله آیه هدی للمتقین و للتی هی اقوم داریم و کلی آیه دیگه و داستان تاجری که برای تجارت استخاره در پیش امام صادق انجام داد و بد اومد و در عمل خوب سود کردو نمازش قضا شد و دلیل بدی استخار همین نماز قضا شدن بود).

اگر قرار باشه در هر خرید و فروشی که این روزها با اینترنت آسون انجام میشه بخواهی سود کنی اونهم روی صدرا که بشدت نوسان میکنه با استخاره انجام بدی و درست دربیاد دیگه میشه در راستای قدرت و بابت اون کلی آدم دیگه ضرر میکنند که با عدالت خدا جور در نمیاد

این داستانهایی که اینجا گفتم را هیچ آخوندی بلد نیست.نقل قول استاد بزرگوار محمد علی طاهری بود که به یاد اون گفتم که این روزها در زندان به جرم بیان مطالب اینچنینی زندانی هست و خودم هم بارها تجربه کردم.یعنی اگر با قران برای خرید یا فروش استخاره کردم پولدار نشدم اگر چه ضرر هم نکردم

عالی بود و متفاوت من هم قبلا مواردی از من دون الله رو خوندم و علاقه مندم

motenaweb
2013/10/31, 14:57
واقعا جای تعجب داره که تاپیک صدرا بعضا محفل اخبار سیاسی و هنری و ورزشی و مسائل شرعیه و مذهبی میشه :)

جانا! هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد

وحید 20
2013/11/01, 11:45
در قطعنامه پانزدهمین همایش صنایع دریایی اعلام شد

صندوق توسعه ملی به کمک صنایع دریایی بیاید/ واگذاری ابهام برانگیز صدرا

پانزدهمین همایش صنایع دریایی با انتشار قطعنامه‌‏ای به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن 15 بندی قطعنامه پانزدهمین همایش صنایع دریایی که امسال در جزیره کیش برگزار شد، به شرح زیر است:

همایش های صنایع دریایی مهمترین و فراگیرترین گردهمایی دست اندرکاران دریایی کشور است که در آن مهمترین چالش ها و موفقیت های کشور در حوزه دریا به بحث گذاشته می شود. در همایش پانزدهم با مدنظر قرار دادن سخنرانی ها و رهنمودهای مسئولان و نکات کلیدی، میزگردها، مقالات علمی ارائه شده، کارگاه ها، نشست کمیته های تخصصی و دستاوردهای ارائه شده در نمایشگاه دریایی، اهم مواردی که مورد تائید قرار گرفته و لازم است همه مسئولان و دست اندرکاران، شرایط تحقق آنها را فراهم آورند، عبارتند از:

1- استمرار برگزاری همایش های صنایع دریایی و حضور جدی مراکز، شرکت ها، موسسات، ارگان های دریایی و متخصصان نشان از شکل گرفتن محور هماهنگی های این صنعت مهم و استراتژیک داشته، بدینوسیله بر برگزاری منظم همایش های سالانه صنایع دریایی و نمایشگاه های جنبی آن تاکید می شود و از کلیه سازمان ها، نهادها، شرکت ها و مراکز دریایی درخواست می شود که حتی الامکان فعالیت های مشابه خود را در این همایش و نمایشگاه های جنبی آن متمرکز کرده تا زمینه حضور نظام مند این انجمن و سایر انجمن های تخصصی دریایی در تصمیم سازی ها فراهم شود.

2- با توجه به گذشت بیش از پنج سال از تصویب قانون توسعه و حمایت از صنایع دریایی، از دولت تدبیر و امید خواستاریم موانع اجرایی شدن کلیه موارد این قانون را رفع کند. در این راستا اهمیت تشکیل جلسات شورای عالی صنایع دریایی کشور با حضور تمامی اعضا و استفاده کامل از اختیارات قانونی و جایگاه آن بسیار ضروری است. بدیهی است پشتیبانی تخصصی و کارشناسی لازم توسط صاحب نظران و متخصصین امکانپذیر بوده و کمیته های تخصصی هشت گانه انجمن مهندسی دریایی ایران آمادگی کامل در جهت این تعامل را خواهند داشت.

3- مهمترین مشکل حوزه های مختلف دریایی در حال حاضر بحث تامین مالی پروژه ها بوده و صندوق توسعه صنایع دریایی نقش ویژه ای برای حل این مشکل خواهد داشت. لذا ضروری است ضمن تامین منابع لازم بصورت واقعی، امکان فعالیت موثر این صندوق فراهم شود.

4- گسترش فعالیت ها و پروژه های دریایی و تنوع آنها، تدوین نظام مهندسی دریایی و اجرایی کردن جایگاه طرح رتبه بندی شرکت ها و موسسات دریایی را دوچندان کرده است.

5- در راستای توسعه و ترویج فرهنگ گردشگری دریایی و حضور گسترده مردمی در فعالیت های دریایی، رفع کلیه محدودیت ها و موانع قانونی مانند محدودیت کاربری شناورهای تندور تفریحی بسیار ضروری است. لذا انتظار می رود دولت و مراجع ذیربط در خصوص تسهیلات و مشوق ها، تصمیم لازم را اتخاذ کرده و اقدام مقتضی صورت پذیرد.

6- به منظور استفاده از ظرفیت های بالقوه دیپلماسی سیاسی فعال برای ایجاد ارتباط به ویژه با کشورهای همسو و دارای مزیت دریایی جهت مقابله با تحریم ها با دریافت سفارش های صادراتی ساخت و حمل و نقل کالا، اخذ تاییدیه سایر پرچم ها برای موسسه رده بندی ایرانیان و تکمیل زنجیره تامین مواد، قطعات، تجهیزات و اقلام مورد نیاز و تلاش های لازم، به ویژه از سوی دولت انجام شود.

7- نیازهای دریایی کشور در ابعاد مختلف اقتصادی، دفاعی و سیاسی اهمیت مضاعفی پیدا کرده است. در این شرایط انتظار از دولت تدبیر و امید، نظارت و کنترل بیشتر بر مبحث چگونگی واگذاری ها و خصوصی سازی در صنایع دریایی است. متاسفانه طی سال اخیر اقدامات ابهام برانگیزی در این حوزه صورت گرفته و به عنوان مثال بیم آن می رود که سرمایه گذاری های بیش از 30 ساله کشور در شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) از حوزه فعالیت های دریایی خارج شود. براین اساس ارزیابی اهلیت و صلاحیت فنی تیم مدیریتی و رعایت کامل آن جهت ادامه فعالیت های شرکت های دریایی در حوزه اهداف قبلی و پاسخگویی به نیازهای دریایی کشور ضرورتی حیاتی خواهد بود.

8- در راستای استمرار و توسعه آموزش و تربیت نیروی انسانی به ویژه در بخش دریانوردی، ضمن تاکید مجدد بر استمرار احصاء نیازهای آموزشی اعضاء و توان آموزشی آنان در انجمن مهندسی دریایی ایران و ایجاد و تعدیل رشته های دریایی، بازبینی سرفصل های دروس، بازنگری نحوه انتخاب و گزینش دانشجو در دانشگاه های کشور لازم است: برنامه ها و اقدامات مقتضی جهت حفظ نیروی انسانی متخصص و ماهر در حوزه فعالیتهای دریایی صورت گیرد.

9- کارآفرینی، اشتغالزایی و سازماندهی فارغ التحصیلان دریایی و گسترش شبکه ارتباطی دانشجویان رشته های مهندسی دریا با صنایع و دستگاه های اجرایی از طریق کمیته دانشجوئی و تلاش جهت ایجاد مراجع اطلاع رسانی علمی و هدفمند شدن عناوین و محتوای پایان نامه های دانشجوئی به نحوی که کاربرد صنعتی داشته و مورد حمایت قرار گیرند، مورد درخواست جامعه دانشجویی دریایی کشور است.

10- توجه ویژه در سطوح مختلف آموزش و پرورش، دانشگاه ها و موسسات آموزش علمی – کاربردی به آموزش رشته های مختلف دریانوردی، پرداخت حقوق ارزی دریانوردان، توجه خاص به امکانات بندری اسکله های شناور، جایگاه مخصوص شناورهای خدماتی و تفریحی و امکانات رفاهی در بنادر و اسکله های مختلف و توسعه گردشگری دریایی، توجه مسئولان به امور تجارت و ایجاد بازار بین کشورهای منطقه و سواحل آفریقا و آسیا، به عنوان مهمترین عامل برون رفت از رکود کشتیرانی و در پی آن توسعه صنعت و اقتصاد کشور، صدور اجازه ورود دریانوردان خارجی در بنادر ایران طبق قوانین IMO با تحویل شناسنامه دریانوردی، الزام راهبری شناورها از طریق شرکت های مدیریتی استاندارد و همچنین ارزشیابی، همترازی و اعطای مدارک دانشگاهی به دریانوردانی که طبق استانداردهای بین المللی دریایی تحصیل کرده اند، مورد درخواست بخش کشتیرانی و دریانوردی است.

11- به منظور بکارگیری آموزه ها، لزوم تشکیل کمیته مستقل ثبت سوانح و حوادث در بخش مهندسی فراساحل ایجاب می کند که میزگردها و کارگاه های آموزشی سوانح و حوادث به صورت مستمر برگزار شود. همچنین تدوین الگوی ملی برای توسعه و پیشرفت دریایی کشور و جلب حمایت های خاص و ملی در حوزه فراساحل و توجه به رفع چالش های منابع انسانی، بیمه و گمرک، مالیات در حوزه فراساحل، ضرورت توجه به تولیدات داخلی و افزایش جاذبه های مالی برای نیروهای متخصص حوزه فراساحل، حمایت بیشتر از دانشگاه ها و مراکز فعال در این حوزه، با پشتیبانی شرکت ها و سازمان های مرتبط از افزایش رشته ها و دانشجویان در حوزه فراساحل و حمایت های مالی درخواست حوزه فراساحل است.

12- از وزارت اقتصاد و دارایی و شورای عالی مناطق آزاد در خواست می شود دامنه شمول ماده 13 قانون مناطق آزاد به گستره فعالیت های دریایی بویژه کشتیرانی و دریانوردی توسعه یابد.

13- توسعه میادین نفت و گاز کشور در آب های عمیق دریای خزر و عمان، اهمیت قابل توجهی داشته و لازم است توسعه این میادین به صورت جدی و دقیق برنامه ریزی شود. براین اساس تدوین نقشه راه دستیابی فناوری های آبهای عمیق با مشارکت جدی وزارت نفت و تمامی مراکز دریایی بسیار حیاتی است. لذا انتظار می رود که همه ارگان ها و مراکز دریایی به صورت مستمر و موثر در مراحل تهیه این نقشه راه حضور داشته و وزارت نفت نیز برای اجرای آن حمایت و پشتیبانی لازم را انجام دهد.

14- تدوین سند ملی توسعه صنایع دریایی برای پیشرفت هماهنگ و همه جانبه این بخش استراتژیک ضروری بوده و اقدامات شورای عالی انقلاب فرهنگی و معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در این خصوص قابل تقدیر است. در این راستا از همه ارگان ها و مراکز دریایی انتظار می رود با مشارکت موثر خود محتوای تخصصی این سند را تقویت کرده تا با سیر مراحل قانونی هرچه سریعتر مراحل تصویب آن را در شورای عالی انقلاب فرهنگی شاهد باشیم.

باتوجه به موارد فوق و لزوم پرداخت جامع، هماهنگ و هدفمند به صنایع و امور دریایی و دریانوردی و ایجاد تسهیلات لازم برای پیگیری مطالبات جامعه دریایی کشور و همچنین جلوگیری از هرگونه موازی کاری و به هدر رفتن انرژی ها و ظرفیت های موجود، شرکت کنندگان و انجمن مهندسی دریایی ایران با امیدواری به تدبیر دولت به صورت مستمر موارد فوق را پی گیری خواهند کرد.

ali30
2013/11/01, 12:51
اصلاح صدرا تا محدوده180 تومان دور از ذهن نیست..........................روند صعودی سهم احتمالا از 180 تا هدف 1000 تومان خیلی بعید نمیباشد.موفق و پرسود باشید

دشتي
2013/11/01, 13:20
اصلاح صدرا تا محدوده180 تومان دور از ذهن نیست..........................روند صعودی سهم احتمالا از 180 تا هدف 1000 تومان خیلی بعید نمیباشد.موفق و پرسود باشید

وقتی از احتمال درباره سهمی مثل صدرا صحبت میکنید دلیلی ندارد که آنرا تا اینقدر ذلیل کنید

hamid672003
2013/11/02, 11:04
باسلام:
دوستان عزیز : لطفا کمک نمایید در راستای داشتن یک نماینده در هیت مدیره صدرا ، اقدامات لازم را انجام دهیم . بنده با امور سهام و رئیس دفتر جناب چوبدار تماس گرفته ام تا هم یک پیش مجمع برگزار نمایند و هم تصمیمی اتخاذ گردد که ما حقیقی ها و حقوقی های غیر از جناب چوبدار یک نماینده در هیئت مدیره داشته باشیم . لطفا همگی با اقداماتی که خودتان بهتر می دانید ! منجمله شرکت در مجمع و دادن رای و درخواست از شرکت و تمام اقدامات ممکن ............. سعی در این مهم بنماییم . ضمنا بنده با برخی حقوقی های صدرا نیز صحبت کرده ام که یک فرد کاملا متخصص و دارای نفوذ را برای این کار انتخاب نماییم . و من الله توفیق .

soheile60
2013/11/02, 17:56
آقا حمید عزیز
سلام
شما فقط کافیه بگی به کی رای بدیم. ما در خدمتیم. مجمع قبلی نبودم ولی 5شنبه انشاا... می بینمتون./:.coolsmiley02:./

باسلام:
دوستان عزیز : لطفا کمک نمایید در راستای داشتن یک نماینده در هیت مدیره صدرا ، اقدامات لازم را انجام دهیم . بنده با امور سهام و رئیس دفتر جناب چوبدار تماس گرفته ام تا هم یک پیش مجمع برگزار نمایند و هم تصمیمی اتخاذ گردد که ما حقیقی ها و حقوقی های غیر از جناب چوبدار یک نماینده در هیئت مدیره داشته باشیم . لطفا همگی با اقداماتی که خودتان بهتر می دانید ! منجمله شرکت در مجمع و دادن رای و درخواست از شرکت و تمام اقدامات ممکن ............. سعی در این مهم بنماییم . ضمنا بنده با برخی حقوقی های صدرا نیز صحبت کرده ام که یک فرد کاملا متخصص و دارای نفوذ را برای این کار انتخاب نماییم . و من الله توفیق .

جواد 9998
2013/11/02, 20:26
باسلام:

سلام و درود من 200 هزارتا دارم فردا هم شاید پنجاه تایی خریدم اگر به دردتان میخورد در پست خصوصی شماره خودم را به شما اعلام کنم در ضمن دوست من 150 هزار تا دارد و اونهم اگر من بگم با شما همکاری میکند و حق رای را به شما میدهد .

ولی من فکر میکنم شما دنبال سهام های میلیونی هستید و سهم من و امثال من به درد نمیخورند مگر دو تا پانصدی دیگر پیدا بشه تا کمی ارزش زحمت داشته باشد . در ضمن مثل سایت های دیگر وقتی روی اسم کاربر کیلیک میکنیم چند گزینه میاید که یکی از انها پیغام خصوصی است ولی در این سایت همچین امکاناتی ندارد یا بهتر بگویم من اشنا نیستم و بلد نیستم .
کسی حاضر است راهنمایی کند ؟

حمید جان لب تر کن داداش

creator_65
2013/11/02, 21:02
سلام و درود من 200 هزارتا دارم فردا هم شاید پنجاه تایی خریدم اگر به دردتان میخورد در پست خصوصی شماره خودم را به شما اعلام کنم در ضمن دوست من 150 هزار تا دارد و اونهم اگر من بگم با شما همکاری میکند و حق رای را به شما میدهد .

ولی من فکر میکنم شما دنبال سهام های میلیونی هستید و سهم من و امثال من به درد نمیخورند مگر دو تا پانصدی دیگر پیدا بشه تا کمی ارزش زحمت داشته باشد . در ضمن مثل سایت های دیگر وقتی روی اسم کاربر کیلیک میکنیم چند گزینه میاید که یکی از انها پیغام خصوصی است ولی در این سایت همچین امکاناتی ندارد یا بهتر بگویم من اشنا نیستم و بلد نیستم .
کسی حاضر است راهنمایی کند ؟

حمید جان لب تر کن داداش

عزيز رو چهارصد تاي منم حساب كن
شركتمون 180 ميليون داره,اما شرمنده اختيارش دست من نيست...
بزا فردا امار در بيارم ببينم به كي ميخان راي بدن,اعتصام ك ديگه نميخاد باشه
صباغي هستم,روز مجمع ميبينمتون انشا..

mobin
2013/11/02, 22:10
عزيز رو چهارصد تاي منم حساب كن
شركتمون 180 ميليون داره,اما شرمنده اختيارش دست من نيست...
بزا فردا امار در بيارم ببينم به كي ميخان راي بدن,اعتصام ك ديگه نميخاد باشه
صباغي هستم,روز مجمع ميبينمتون انشا..

یعنی شرکت شما 12 درصد کل صدرا رو داره؟اگر امکان داره اسم شرکتتون هم بفرمایید

creator_65
2013/11/03, 08:26
یعنی شرکت شما 12 درصد کل صدرا رو داره؟اگر امکان داره اسم شرکتتون هم بفرمایید
بله عزیز برای شرکت ماست دوازده درصدش
کاری نداره،برید سهامدار عمده رو ببینید....
آقای اعتصام نماینده شرکت ما بود ک فک میکنم قصد حضور مجدد ندارن

yesman
2013/11/03, 14:56
صدرا داره روی 300 کفش رو محکم میکنه.
من خیلی دوست دارم قیمت صدرا در پایان سال 93 و 94 رو ببینم. فاذر که حدود یکسال اذیت کرد 5 برابر شده و قرار همچنان به رشدش ادامه بده. صدرا که 2 سال زجر داده چند خواهد شد.

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/sadra.png (http://up.boursy.com/)

وحید 20
2013/11/04, 12:20
حقوق معوقه صدای کارگران فاز 13 را درآورد

جمعی از کارگران فاز 13 میدان گازی پارس جنوبی در عسلویه دیروز در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق چهار ماهه خود تجمع کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) این تجمع با وعده مسوولان سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس مبنی بر پرداخت حقوق معوقه کارگران به پایان رسید.

امروز نیز قرار است نمایندگان کارگران فاز 13 پارس جنوبی با مدیران مربوطه گفت‌وگو کنند.

در حالی که وزیر نفت طی ماه‌های گذشته از نبود مشکل مالی در این وزارتخانه سخن می‌گفت، گفته می‌شود پیمانکاران وزارت نفت حدود 20 میلیارد تومان به چهار هزار کارگر فاز 13 بدهکارند.

به گزارش ایسنا، فاز 13 پارس جنوبی از قراردادهای 35 ماهه محسوب می‌شود اما در حال حاضر توسعه این فاز به دلیل تغییر در اولویت‌های وزارت نفت در توسعه فازهای میدان مشترک پارس جنوبی متوقف شده است و چهار هزار کارگر آن چهار ماه است با وجود داشتن قرارداد، بیکارند.

هدف از توسعه فاز 13 تولید روزانه ٥٦ میلیون متر مکعب گاز است. علاوه بر این با تکمیل توسعه این طرح روزانه 75 هزار بشکه میعانات گازی، ٢٩٠٠ تن گاز مایع (LPG)، ٢٧٥٠ تن اتان و روزانه ٤٠٠ تن گوگرد تولید می شود.

پیشرفت کل این طرح تاکنون به 61 درصد رسیده است که سهم پالایشگاه خشکی از این پیشرفت 72.27 درصد است.

ساخت چهار سکو دریایی این فاز که باید توسط شرکت فراساحل صدرا بوشهر صورت گیرد نیز تاکنون 55 درصد پیشرفت داشته است.

همچنین در حال حاضر کلیه لوله‌های مورد نیاز برای ساخت خط لوله‌ای به طول ١٨٠ کیلومتر تامین و کوتینگ شده است اما هنوز ساخت خط لوله آغاز نشده‌است.

سرمایه مورد نیاز برای توسعه فاز 13 پارس جنوبی 6.1 میلیارد دلار اعلام شده است که تاکنون 3.8 میلیارد تومان آن هزینه شده است.

به گزارش ایسنا، در ابتدا طرح توسعه توسعه فاز 13 میدان پارس جنوبی به شرکت‌های انگلیسی - هلندی شل و رپسول اسپانیا سپرده شد، اما این دو شرکت با عذرخواهی رسمی و به‌دلیل آنچه مشکلات اقتصادی عنوان شده بود، از حضور در این پروژه کناره‌گیری کردند.

بعد از آن مذاکراتی با قرارگاه خاتم‌الاوصیا(ص) برای واگذاری فاز 13 صورت گرفت اما در نهایت طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی به شرکت‌های پترو پایدار ایرانیان، مپنا و صدرا سپرده شد

creator_65
2013/11/05, 11:56
صدرا امروزبعد پایان ساعات معاملات میبنده برای برگذاری مجمع

soroush
2013/11/05, 14:53
کی هست؟
به نه خسته!
این فاراک کی باز میشه؟

جواد 9998
2013/11/05, 15:17
ظاهرا قرار است در مجمع یک دعوای صوری راه بی اندازند و فی سهم پایین باز کند همیشه کار صدرا این بوده و فاتحه

یک بحث کوچک سهم را به خاک سیاه میکشاند .

حسگر
2013/11/05, 15:33
آقا واقعا بین این همه سایتهای تحلیلی پولی و رایگان و این همه افراد صاحب نام و ستاره دار و نارنجی کسی پیدا نمیشه جواب سؤال بنده را بده. مگر میشه دولا دولا شترسواری کرد:
این جلسه هییت مدیره برای چی هست. خوب اگر بلوک فروخته شده پس چرا سری قبل گفتند غیرقانونی است و باید از طریق بورس واگذار بشه اگر هم نفروختند که پس چه کار به هییت مدیره دارند؟

Mehdi1400
2013/11/05, 17:51
آقا واقعا بین این همه سایتهای تحلیلی پولی و رایگان و این همه افراد صاحب نام و ستاره دار و نارنجی کسی پیدا نمیشه جواب سؤال بنده را بده. مگر میشه دولا دولا شترسواری کرد: این جلسه هییت مدیره برای چی هست. خوب اگر بلوک فروخته شده پس چرا سری قبل گفتند غیرقانونی است و باید از طریق بورس واگذار بشه اگر هم نفروختند که پس چه کار به هییت مدیره دارند؟ اساتید رفتن گل بچینن!

yesman
2013/11/05, 18:35
آقا واقعا بین این همه سایتهای تحلیلی پولی و رایگان و این همه افراد صاحب نام و ستاره دار و نارنجی کسی پیدا نمیشه جواب سؤال بنده را بده. مگر میشه دولا دولا شترسواری کرد:
این جلسه هییت مدیره برای چی هست. خوب اگر بلوک فروخته شده پس چرا سری قبل گفتند غیرقانونی است و باید از طریق بورس واگذار بشه اگر هم نفروختند که پس چه کار به هییت مدیره دارند؟
سلام
دوست عزیز
این شرکت کذایی صدرا هیچوقت هیچ چیزش سر حساب و کتاب درست و حسابی نبوده. تو این 3 الی 4 سال اخیر همیشه بر اساس اخبار کذب و شایعات دچار تغییرات قیمتی شده. و هیچ کس هم حتی خود مدیر عامل شرکت هم نمی دونه که قراره فرداش چی بشه(تصمیم گیرنده ها کسان دیگری هستند). با این حال روند جمع اوری سهم از 150 تومن به 100 و از اونجا به 70 تومن نشون دهنده یک سری حرکات زیرزمینیه که باید یه روزی علتش مشخص بشه. بیش از 200 میلیون شناور سهم با منت جمع اوری شد. سهم به بازار پایه رفت که جلوی چشم نباشه. قبلا خود صدرا به تنهایی با مثبت شدنش بازار رو مثبت میکرد و با منفی شدنش منفی. هر چند خودش نمی تونست مستقیما روی شاخص کل تاثیر بزاره ولیکن جو کل بازار با صف خرید شدن صدرا مثبت میشد.
بگذریم حالا سوال اینه که جمع اوری سهم شرکت با این حجم(بیش از 200 میل) اون هم زیانده ترین سهم بورس محض رضای خدا بوده یا واقعا دلشون برای سهامدارهای جز سوخته.
جواب این سوال بزودی مشخص میشه. تمام حربه ها بکار گرفته شده
1 قیمت 100 تومنی سهمی با داراییهای کلان
2 بستن طولانی مدت سهم
3 بازار پایه برده شدن سهم
4 زیان پشت زیان اعلام کردن.(حتی با خرید و فروش تخم مرغ در این 3 سال هم شرکت میتونست این زیانها رو پوشش بده). که میشه گفت نسبت به سرمایش تقریبا زیانده ترین شرکت بورس لقب گرفته.
5 اعلام خبر فروش بلوکی که باعث شد سهم تا 370 هم رشد کنه و لی تکذیب خبر
6 اعلام همون خبر تکذیب شده بعد از چند ماه به بازار و تایید اون و باز هم کسی نمی دونه که واقعا قراره چی بشه
حالا با این همه خبر بد چرا باید کسی سراغ این سهم بره. به نظر میاد عوامل پشت صحنه این سناریوی 2 ساله تمام تلاششون رو کردن که کسی حتی جرات نزدیک شدن به سهم رو نکنه. چرا؟
اگه سهم بدیه و اونها بخوان ازش خلاص بشن براحتی با 2 تا گزارش خوب صوری بازار رو به سمت سهم میارن و سهام بد رو به خلق الله میندازن ولی ظاهرا دوست ندارن از این سهم بد دل بکنن. علت چیه؟
ما با سهم می مونیم محض کنجکاوی که ببینیم اخرش چی میشه

اسماعیل
2013/11/05, 18:50
ظاهرا قرار است در مجمع یک دعوای صوری راه بی اندازند و فی سهم پایین باز کند همیشه کار صدرا این بوده و فاتحه

یک بحث کوچک سهم را به خاک سیاه میکشاند .

اتفاقا برعکس مجمع خیلی خوبی برگزار میشود و یکی از مهمترین متغییرات به وقوع میپوندد.قیمت بازگشائی هم بالا میباشد حداقل400 که دیدن دارد چون خیلیها میفروشند وکسانیکه باید بخرند میخرند چون اطاق فکر از قبل سناریو نوشته و یکی یکی در حال وقوع میباشد.متقییر بعدی افزایش سرمایه و بعدی تسویه بدهیها میباشد.بعد از ان را دیگه خودتان حدس بزنید.سال93 خیلی دور نیست

جواد 9998
2013/11/05, 19:31
اتفاقا برعکس مجمع خیلی خوبی برگزار میشود و یکی از مهمترین متغییرات به وقوع میپوندد.قیمت بازگشائی هم بالا میباشد حداقل400 که دیدن دارد چون خیلیها میفروشند وکسانیکه باید بخرند میخرند چون اطاق فکر از قبل سناریو نوشته و یکی یکی در حال وقوع میباشد.متقییر بعدی افزایش سرمایه و بعدی تسویه بدهیها میباشد.بعد از ان را دیگه خودتان حدس بزنید.سال93 خیلی دور نیست

نه برادر فاتحه سهم خونده شده و تازه میخوا هند بگویند که بیش از 1000 تومن زیان داره تا همین اشخاص حقیقی کم را هم خارج کنندیک بحث کوچک در مجمع و اعلام زیان ها سهم را به صف فروش تبدیل میکند

اسفند89
2013/11/05, 19:49
نه برادر فاتحه سهم خونده شده و تازه میخوا هند بگویند که بیش از 1000 تومن زیان داره تا همین اشخاص حقیقی کم را هم خارج کنندیک بحث کوچک در مجمع و اعلام زیان ها سهم را به صف فروش تبدیل میکند

کسی که مثل شما نگاهش به این سهم کوتاه مدت باشه ، قطعا زیان می بینه و ......
ولی خیلی از دوستان با آگاهی از فیلمها و دروغ پردازیهای چند سال گذشته وارد این سهم شدن و تا یه بازده دلچسب نگیرن ، خارج بشو نیستن مطمئن باش ....

شما هم خیلی خودتو عذاب نده .....

جواد 9998
2013/11/05, 22:00
در مجمع میشنوید که از معامعله بلوکی خبری نیست و زیز 200 تومن باز میشود

Mehdi1400
2013/11/05, 22:08

ممکنه بیشتر توضیح بدید؟

meisam_em
2013/11/06, 00:13
اینطور که پیداست دوستان همه عضو هیات مدیره صدرا هستند !!!یکی از مجمع پیش رو خیلی تعریف میکنه یکی دیگه کلا رد میکنه و.....!!!!

پاسال
2013/11/06, 10:43

زیر 200 خیلی عالی است برای جا ماندگان ولی دورنمای سهم برای سه ماهه دوم 93 دیدنی است در ضمن هنوز مجمع تشکیل نشده است شما چطور این را شنیدهاید

جواد 9998
2013/11/06, 11:58
زیر 200 خیلی عالی است برای جا ماندگان ولی دورنمای سهم برای سه ماهه دوم 93 دیدنی است در ضمن هنوز مجمع تشکیل نشده است شما چطور این را شنیدهاید

کلک همیشکی مدیران بحث و جدل و اعلام زیان هزار تومانی و ................. و فریبکاری که در انها وجود دارد و تازگی ندارد . و لذت از زیان سهامدار خرد که برقار است

baradaran
2013/11/06, 11:58

دوست عزیز سهامداران صدرا گرگ باران دیده شده اند وقتی خبر افزایش زیان فقط دو روز سهم را صف فروش کرد مطمئن باشید با خبرهای منفی احتمالی مجمع نیز افت چندانی را شاهد نخواهیم بود .
ضمن اینکه با توجه به اینکه فروش هنوز رسمی نشده است قطعا در مجمع انجام معامله نیز تکذیب خواهد شد ولی وقتی مدیر عامل و کل اعضاء هیئت مدیره تغییر کنند معنایی جز قطعی شدن واگذاری نخواهد داشت و بازار این پیام را دریافت خواهد کرد .
علاوه بر اینها در صورتی که قرار باشد سهم مجددا به 200 برسد با توجه به شناوری پائین سهم و خریداران زیادی که در آن محدوده خواهند بود به سرعت قیمت بالا خواهد آمد .
در مجموع به نظر میرسد سهم پائین چندانی نخواهد داشت .

پاسال
2013/11/06, 13:08
کلک همیشکی مدیران بحث و جدل و اعلام زیان هزار تومانی و ................. و فریبکاری که در انها وجود دارد و تازگی ندارد . و لذت از زیان سهامدار خرد که برقار است

جالب اینست که صدرا با آن همه دفتر ودستک آن همه قراردادها آن تشکیلات ( جزیره ودفاتر خارج از کشور املاک ومستغلات وووو) آیا باورکردنی است زیان دفتری یا برای ردگم کردن وحسابسازی یکسری از حسابدارن از خدا بیخبر وای بروزی که شود آشکار نقش تو ای حسابدار جیره خوار

اسماعیل
2013/11/06, 13:42

وقتی از وزیر دفاع در موردمعامله خصوصی صدرا در کیش پرسیدن ایشان به صراحت کفت معامله کاملا قانونی بوده .خوب این یعنی چه؟ یعنی کار تمام شده حالا کی میخواهد و یا میتواند اعتراض کند.داداش من آنقدر مطمئن شدم خواستم تک سهم بشوم ولی حرف جناب طیب را گوش کردم و به همان 70 درصد سبد راضیم.فقط زمان نشان خواهد داد که چه کسانی برنده این بازی هستند.

جواد 9998
2013/11/06, 17:06
وقتی از وزیر دفاع در موردمعامله خصوصی صدرا در کیش پرسیدن ایشان به صراحت کفت معامله کاملا قانونی بوده .خوب این یعنی چه؟ یعنی کار تمام شده حالا کی میخواهد و یا میتواند اعتراض کند.داداش من آنقدر مطمئن شدم خواستم تک سهم بشوم ولی حرف جناب طیب را گوش کردم و به همان 70 درصد سبد راضیم.فقط زمان نشان خواهد داد که چه کسانی برنده این بازی هستند.

شما هر سهمی را بخرید در دراز مدت سود میکنید مهم این است که زمان نبرد و سود کنید مثل ونفت که غوغا کرده است .

صدرا میشه 300 دوباره میشه 200 و ادامه در ادامه

جواد 9998
2013/11/07, 11:56
همیشه خبرهای بد در مجمع بوده است و امروز خبرهای بد را خواهید شنید .

creator_65
2013/11/07, 13:05
همیشه خبرهای بد در مجمع بوده است و امروز خبرهای بد را خواهید شنید .

دوست عزيز
دو حالت بيشتر امكان نداره
يك,شما از سهامداراي صدرا هستي كه در اين حالت وقتي با اين همه آيه ياس و نااميدي به سهم نگاه ميكني,براي چي اصلا خريديش!!جسارتا مريض ك نبودي با وجود اين همه سهم خوب تو بازار بياي سهمي ك به نظرت اين همه نكته منفي داره بخري
دو.شما سهامدار صدرا نيستي خوشبختانه يا متاسفانه,ميشه لطفا وقتي سهامدارش نيسي اين مقدار آيه ياس نخوني يا رك بگم كاسه داغ تر از آش نشي؟مني ك خريدار صدرا هستم همه حالت هاي منفي سهم رو در نظر گرفتم و خريدمش,ديگه كسي ك صدرا ميخره,همه داستانهاش ميدونه,لازم نيس شما تكرار كني!!
خوشبختانه براي صدرا كسي تبليغ خريد نميكنه,هركي ميخره,خودش با تحليل خودش ميخره....
خواهش ميكنم شما بيشتر از اين خودت بابت صدرا ناراحت نكن,بريد تو فروم سهم هاي خودت تحليل كنيد.
ممنون از لطف و نگراني شما براي سهامداران صدرا
انشا.. همواره شاد و پرسود باشيد

soheile60
2013/11/07, 13:22
دوستان سلام/:.rolleyessmileyani
تا اون لحظه ای که بنده در مجمع بودم فضای مجمع خوب بود. به اصرار افرادی که آقا حمید رو میشناختند و تمایل ایشون، آقا حمید عزیز هم برای عضویت در هیات مدیره کاندید شد. البته میدونستیم که احتمال انتخاب ایشون ضعیفه ولی حداقل میتونست یک ارزیابی از حقیقیهای شرکت کننده در مجمع باشه که آیا از این موضوع استقبال می کنند یانه؟
چون کار داشتم نتیجه رای گیری رو نمیدونم ولی مطمئن هستم آقا حمید عزیز خبرای خوبی دارند. با نظر creator_65 عزیز هم موافقم.
یاعلی مدد.

hamid672003
2013/11/07, 21:37
باسلام:
دوستان عزیز مجمع امروز بسیار امیدوار کننده بود و باید خدمتتان عرض کنم انشاالله از این به بعد باید دید هر کسی در چه قیمتی راضی به فروش خواهد شد .و گرنه سهم صدرا در روند مثبت بلند مدت قرار گرفته است و همین حرکت 680ريالی تا 3747 ريالی بهترین دلیل این حرکت است .و اما نفوذ به هیئت مدیره متاسفانه مقدور نشد و سهامدار عمده با داشتن 73% سهام تمام کرسی ها را از آن خودش کرد .و بنده هم با وجود آنکه دوستانمان حتی قبل از شروع مجمع نا امید شده بودند و برخی نیامدند ! بنده تا آخرین لحظه تلاش کردم ! و با وجود بدست آوردن 117 میلیون سهم رای ، یعنی 7.71 درصد موفق به گرفتن یک عضو هیئت مدیره نشدم .و من الله توفیق .

soheile60
2013/11/09, 08:59
آقا حمید سلام
روز مجمع شما درخواست کردید که آقای چوبدار هم صحبتی داشته باشند. آیا صحبتی در جمع سهامداران داشتند؟
یا علی مدد. /:.mellowsmiley.:/

باسلام:
دوستان عزیز مجمع امروز بسیار امیدوار کننده بود و باید خدمتتان عرض کنم انشاالله از این به بعد باید دید هر کسی در چه قیمتی راضی به فروش خواهد شد .و گرنه سهم صدرا در روند مثبت بلند مدت قرار گرفته است و همین حرکت 680ريالی تا 3747 ريالی بهترین دلیل این حرکت است .و اما نفوذ به هیئت مدیره متاسفانه مقدور نشد و سهامدار عمده با داشتن 73% سهام تمام کرسی ها را از آن خودش کرد .و بنده هم با وجود آنکه دوستانمان حتی قبل از شروع مجمع نا امید شده بودند و برخی نیامدند ! بنده تا آخرین لحظه تلاش کردم ! و با وجود بدست آوردن 117 میلیون سهم رای ، یعنی 7.71 درصد موفق به گرفتن یک عضو هیئت مدیره نشدم .و من الله توفیق .

hamid672003
2013/11/09, 09:21
باسلام:
دوست عزیز : خیر صحبت نکردن وفقط همان پایین چند کلمه ای با حاضرین صحبت نمودند و پشت تریبون نرفتند ولی همان صحبت اندک هم بسیار عالی بود .و من الله توفیق .

آقا حمید سلام
روز مجمع شما درخواست کردید که آقای چوبدار هم صحبتی داشته باشند. آیا صحبتی در جمع سهامداران داشتند؟
یا علی مدد. /:.mellowsmiley.:/

حسگر
2013/11/09, 09:28
دوستان كسي مي داند معامله بلوك در بورس كي انجام مي شود؟

حسگر
2013/11/09, 10:45
بنده 500 تومان به بالا اگر باز شود صد در صد فروشنده ام حالا هر چي بالاتر بهتر. اگر افت كرد دوباره وارد مي شوم اگر هم افت نكرد نوش جون خريدار

soheile60
2013/11/09, 12:28
ممنون /:.grlim:./

باسلام:
دوست عزیز : خیر صحبت نکردن وفقط همان پایین چند کلمه ای با حاضرین صحبت نمودند و پشت تریبون نرفتند ولی همان صحبت اندک هم بسیار عالی بود .و من الله توفیق .

وحید 20
2013/11/09, 18:08
موضوع: تصمیمات مجمع عمومی عادی به¬طور فوق‌العاده صاحبان سهام

بدین ‌وسیله به اطلاع می‌رساند، مجمع عمومی عادی به¬طور فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت صنعتی دریایی ایران (سهامي‌عام) در تاریخ 16/08/92 تشکیل گردید. خلاصة تصمیمات مجمع مذکور به‌شرح ذیل می‌باشد:
 اعضای هیئت‌مدیره شرکت به شرح ذیل انتخاب گردیدند:
1) شرکت بین¬المللی نفت و گاز تبیان کیش (سهامی¬خاص)
2) آقای جان محمد عزیزی
3) شرکت فن¬آوری نفت و گاز دامون اروند (سهامی¬خاص)
4) شرکت کهن لیل بوشهر (سهامی¬خاص)
5) شرکت دریا سازه نوین قشم (سهامی¬خاص)

جواد 9998
2013/11/09, 18:59
وحالا منتظر صف فروش میلیونی باشید تازه خبرها خوب بوده

ناظم
2013/11/09, 22:31
دوستان اگر زمانی که اعتصام مدیر عامل بود در صحبت هایش دقت کرده باشید بارهاگفتند صدرا یک شبه ره صد ساله را خواهد پیمود این جمله معنی زیادی دارد و ضمنا صدرا از بازار خیلی عقب است شما قیمت فاذر فاراک را ببینید

پاسال
2013/11/09, 22:58
وحالا منتظر صف فروش میلیونی باشید تازه خبرها خوب بوده

مثبت نگر باشید وکمی هم بلند نظر اگر دارید نقاط مثبت سهم را بگویید واگر ندارید اینجا برای شما وقت تلف کردن است

پاسال
2013/11/10, 18:32
برای پلوله ورشکسته سر ودست میشکنند صدرای مولتی ملیاردر جای خود دارد دور نیست دیر نیست صدرای 3000تومانی ( البته نخواستم بگم 10000 تومانی گفتم شاید ریا شود )

حسگر
2013/11/10, 22:03
احتمالا سهم روز سه شنبه با محدودیت نوسان ۵ درصد باز خواهد شد.

hamid672003
2013/11/11, 09:29
باسلام:

دوستان عزیز گول نخورید ! ای پی اس فاذر از قیمت امروز سهم بیشتر خواهد بود .فاذر و صدرا رکوردهای بیاد ماندی بجای خواهند گذاشت ، صدرا چاره ای جز رفتن راه فاذر ندارد . تنها راه سهامداری است .و من الله توفیق .

hamid672003
2013/11/11, 11:31
باسلام:
دوستان عزیز در رابطه با افزایش سرمایه صحبت می کنند و اینکه چه زمانی اتفاق خواهد افتاد . ببینید دوستان عزیز بعنوان مثال فاذر یک افزایش سرمایه از 30 میلیارد به صد میلیارد تومان انجام داده است و به احتمال قریب به یقین یک افزایش سرمایه 200 درصدی هم که تلفیقی از سود انباشته و آورده نقدی باشد را بزودی هیئت مدیره در اختیار خواهد گرفت و این راه طی شده و راهی که باید طی شود چاره ای برای صدرا نخواهد گذاشت تا قدم به این راه موفقیت آمیز طی شده توسط فاذر بگذارد حال اینکه بزودی باشد یا کمی دیرتر ، نهایتا باید بسوی این راه رشد حرکت نماید . بهر حال مراقب بهترینهای بورس یعنی فاذر و صدرا باشید که جا نمانید .و من الله توفیق .

KEYAN5533
2013/11/11, 17:38
استاد سلام خسته نباشیدوعزاداری شنا قبول در گاه حق
به نظر شماتا سال 94 فاذر چه هدفی رو (از لحاظ قیمتی) میتونه ببنه؟
با تشکر از وقی که میزارین
سالم وشاد باشید@};-

حسگر
2013/11/11, 18:19
احتمال زیاد فردا صدرا با محدودیت نوسان باز می شود اگر نشد منتظر مجمع فوق العاده افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی ها باشید.

جواد 9998
2013/11/11, 18:31
احتمالا سهم روز سه شنبه با محدودیت نوسان ۵ درصد باز خواهد شد.

اخه اگر با 5 درصد باز شود بالای صد میل خریدار دارد .
کی میخواهد عرضه کند مخوصا که فاراک باز کرده 800 تومن

یولداش
2013/11/11, 20:06
در خصوص صدرا شنیده های حاکی از تعدیل سود بیشتر از 20% ( حال چه مثبت چه منفی ) در بودجه اصلاحی سال 92 بر اساس عملکرد 6 ماهه به گوش می رسد تا در روز بازگشایی با دامنه نوسان 50% باز شود .
با توجه به اینکه بعضی از شرکتها تعدیل منفی دادند و با رشد قیمت بازگشایی شدند و...
شاید این سناریو برای صدرا نیز تکرار شود .

وحید 20
2013/11/12, 01:09
در خصوص صدرا شنیده های حاکی از تعدیل سود بیشتر از 20% ( حال چه مثبت چه منفی ) در بودجه اصلاحی سال 92 بر اساس عملکرد 6 ماهه به گوش می رسد تا در روز بازگشایی با دامنه نوسان 50% باز شود .
با توجه به اینکه بعضی از شرکتها تعدیل منفی دادند و با رشد قیمت بازگشایی شدند و...
شاید این سناریو برای صدرا نیز تکرار شود .
جهت اطلاع:
صدرا پیش بینی درامد ارائه نداده تا تعدیل مثبت یا منفی بده

hamid672003
2013/11/12, 11:22
باسلام:
دوست عزیز با توجه به خصوصی سازی شدن صدرا قیمت امروز صدرا به رویاها خواهد پیوست و باید منتظر هنر نمایی جناب چوبدار باشیم چون هرقدر ایشان توانمند باشد صدرا نیز توانمندتر عمل خواهد کرد و به نظر بنده حذف نام قرارگاه و مهندس اعتصام از شرکت صدرا به تنهایی باعث خواهد شد صدرا به هزارتومان نزدیک شود و از آن به بعد نوبت هنر نمایی جناب چوبدار است . ومن الله توفیق .

استاد سلام خسته نباشیدوعزاداری شنا قبول در گاه حق
به نظر شماتا سال 94 فاذر چه هدفی رو (از لحاظ قیمتی) میتونه ببنه؟
با تشکر از وقی که میزارین
سالم وشاد باشید@};-

hamid672003
2013/11/12, 11:25
باسلام:
دوستان عزیز اخبار خوشی مبنی بر قرارداد صد میلیون یورویی فاذر در راه است . و چون فاذر و فاراک و رمپنا بخوبی رشدهای را ثبت کرده اند باید منتظر جبران عقب ماندگی صدرا نیز باشیم .و من الله توفیق .

حسگر
2013/11/13, 14:06
ساده اند کسانی که فکر می کنند هنوز خواص دنبال سوار شدن بر سهمند.
آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت.
موش و گربه بازیهایی که الان در میارند از قبیل افزودن به زیان انباشته
معلوم نشدن قطعی معامله با چوبدار
مشخص نشدن قیمت فروش به این فرد در اسباب رسانه
برگزار کردن مجمع فوق العاده با صد نفر
آیا فکر می کنید بخاطر جمع کردن سهم است.
دوستان سهم در دو مرحله جمع شد.
مرحله اول جمع کردن خرده سهامداران بود که با خرید در ۱۰۰ تومان انجام شد البته تعدادی ازسهامداران با تعداد سهم بیشتر هم در این مرحله خارج شدند.
مرحله دوم خروج سهامداران که تقریبا به تعداد بالا داشتند و چون در قیمتهای ۱۰۰ تومان متحمل ضرر زیادی می شدند می دانید کی انجام شد؟
کمی بیاندیشید بنده طبق محاسباتی که همان موقع کرده بودم متوجه شدم تعداد زیادی سهم را در محدوده ۲۸۰ تا ۳۰۰ خریده اند و کمتر از این هم خارج نمی شوند. و درست پیشبینی کرده بودم وقتی که سهم روی ۱۴۰ تومان صف خرید سنگین داشت خریدهای وکالتی با همان محدوده را شروع کردند و حدود یکصد میلیون خرید کردند البته با واسطه.
خوب برگردیم به بحث اصلی دوستان اینها از من و شما بیشتر به افزایش قیمت سهم راغبند اما میترسند در مرحله قبل بدون هیچ متغیری و حتی با افزایش زیان از ۷۰ تا ۳۷۰ بالا آوردند و به محضی که احساس کنند خطری از جانب ضرردیدگان قبلی سهامدار صدرا متوجه آنها نیست قیمت را باز هم بالاتر میبرند. اما زمانی که صورتهای مالی و خبرهای بنیادی خوبی از سهم بیرون بیاید مشخص می شود که خط بطلانی بر سهامداران خارج شده قبلی صدرا کشیده اند و هیچ واهمه ای هم دیگر نخواهند داشت. آنوقت پرواز صدرا دیدنی تر می شود.

جواد 9998
2013/11/13, 19:56
ساده اند کسانی که فکر می کنند هنوز خواص دنبال سوار شدن بر سهمند.
آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت.
موش و گربه بازیهایی که الان در میارند از قبیل افزودن به زیان انباشته
معلوم نشدن قطعی معامله با چوبدار
مشخص نشدن قیمت فروش به این فرد در اسباب رسانه
برگزار کردن مجمع فوق العاده با صد نفر
آیا فکر می کنید بخاطر جمع کردن سهم است.
دوستان سهم در دو مرحله جمع شد.
مرحله اول جمع کردن خرده سهامداران بود که با خرید در ۱۰۰ تومان انجام شد البته تعدادی ازسهامداران با تعداد سهم بیشتر هم در این مرحله خارج شدند.
مرحله دوم خروج سهامداران که تقریبا به تعداد بالا داشتند و چون در قیمتهای ۱۰۰ تومان متحمل ضرر زیادی می شدند می دانید کی انجام شد؟
کمی بیاندیشید بنده طبق محاسباتی که همان موقع کرده بودم متوجه شدم تعداد زیادی سهم را در محدوده ۲۸۰ تا ۳۰۰ خریده اند و کمتر از این هم خارج نمی شوند. و درست پیشبینی کرده بودم وقتی که سهم روی ۱۴۰ تومان صف خرید سنگین داشت خریدهای وکالتی با همان محدوده را شروع کردند و حدود یکصد میلیون خرید کردند البته با واسطه.
خوب برگردیم به بحث اصلی دوستان اینها از من و شما بیشتر به افزایش قیمت سهم راغبند اما میترسند در مرحله قبل بدون هیچ متغیری و حتی با افزایش زیان از ۷۰ تا ۳۷۰ بالا آوردند و به محضی که احساس کنند خطری از جانب ضرردیدگان قبلی سهامدار صدرا متوجه آنها نیست قیمت را باز هم بالاتر میبرند. اما زمانی که صورتهای مالی و خبرهای بنیادی خوبی از سهم بیرون بیاید مشخص می شود که خط بطلانی بر سهامداران خارج شده قبلی صدرا کشیده اند و هیچ واهمه ای هم دیگر نخواهند داشت. آنوقت پرواز صدرا دیدنی تر می شود.

جناب حسگر باور کنید یک حقیقت را میخواهم اعلام کنم .

هیچکس به اندازه شما در خصوص صدرا اطلاعات نسبتا دقیق ندارد واقعا نمیدانم از کجا این خبرها را دارید

در اکثرا تاپیک های صدرا رفتم ولی همه اش یا چرت و پرت مینویسند یا اگر خبری هم اعلام میکنند من در اوردی است .

فقط شما و اقا حمید دارای خبر های واقعی هستید . دوشنبه گفتید ممکن است صدرا باز کند و فرداش اطلاعیه مجمع امد و شما میدانستی . اگرچه باز نکرد ولی احتمال دارد شنبه یاز کند .

خبرهای شما یا یک الی دوز بوقوع می پیوند . واقعا احسنت

یک سوال من دارم ایا واقعا شنبه یا یکشنبه باز میشود ؟ عده ای در تالار بورس میگن تا افزایش سرمایه اعلام نشود نماد بسته خواهد ماند چون فروشنده ندارد و عده ای هم میگن باز میشه ؟

ایا برای جبران زیان باید 1000 درصد افزایش سرمایه بدهد و این رقم هزار واقعی است ؟ عذر میخوام دو سوال پرسیدم .

حسگر
2013/11/13, 22:16
ممنون دوست عزیز از لطفتان
بنده روی رفتارسنجی سهام کار می کنم و به خاطر همین نام کاربری حسگر را انتخاب کرده ام. البته باید توجه داشته باشید تعداد زیادی از سهام بازیگر اصلی دارند و تا این بازیگر نخواهد هیچ اتفاقی برای سهم نمیافتد. بازیگران نیز مثل ما به این تاپیکها مراجعه می کنند و از روی نوشته های سهامداران رفتارسنجی کرده و در فرصت مناسب وارد عمل می شوند.
دوست من سهم احتمالا اول هفته آتی باز شود ولی اگر باز نشد باید منتظر یکی از دو واقعه باشیم یا بعد از ارسال گزارش دیگری به سرعت باز می شود یا سهم برای مدت طولانی بسته نگهداشته می شود. احتمال اول و آخر را بیشتر می دانم.
در مورد افزایش سرمایه هزاردرصدی این موضوع را به این زودیها منتفی می دانم به چند دلیل:
اول از همه آقای چوبدار قطعا دوست ندارند بقیه بفهمند سود زیادی کرده است. چون در این صورت میزان دارایی صدرا مشخص خواهد شد که بیش از.... بازای هر سهم دارایی دارد. فعلا صدرا دچار حصر خانگی شده است و کسی نباید از حالش خبر داشته باشد. دلیلش هم ارزندگی سهم است.
به قول جناب مولوی:
گفت آوازت تو را در بند کرد
خویشتن مرده پی این پند کرد.
دوست من فعلن می پسندند که صدرا فراموش شود. چون کلاه بزرگی سر فروشندگان سهم در صد تومان رفته است.
اینها الان در یک برزخ گیر کرده اند و در نهایت باید رو بازی کنند. چون اگر به همین نحو پیش بروند انباشتگی ضرر مانع گرفتن پروژه در دولت تدبیر و امید می شوند. پس اگر پروژه می خواهند باید به این موش و گربه بازیها خاتمه دهند. چون مخفی کاری بیش از حد باعث حذفشان می شوند هر چند که رفتار سهامداران متضرر قبلی نیز موجب ترسشان می شود.
این بازی ممکن است طولانی شود ولی بنده همچنان با سهم می مانم و در فرصتهای مناسب نیز با درصدی از سرمایه نوسانات خوبی خواهم گرفت.
بنده قصد خروج از سهم را ندارم و حرفم را رک میزنم و اینها هم هیچ کاری با امثال بنده نمی توانند بکنند.

حسگر
2013/11/13, 22:27
دوست عزیز یک نکته را فراموش کردم برای خروج از زیان کاغذی هزار روش کاغذی وجود دارد و نیازی به افزایش سرمایه برای این کار نیست و به قول حافظ
این طفل یک شبه ره صدساله می رود.
ضمنا حق با شماست در تالار گفتمان بورس اکثرا دنبال نارنجی شدن هستند و لذا کمتر تحلیل می کنند.

motenaweb
2013/11/14, 21:24
احتمال زیاد فردا صدرا با محدودیت نوسان باز می شود اگر نشد منتظر مجمع فوق العاده افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی ها باشید.

استاد جان
قبل 25 آبان که باز نشد.
مجمع فوق العاده افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی های صدرا ، مانند بازشدن سفارت آمریکا در خیابان طالقانی تهران است :) هزاران نفر منتظرش هستند و بعید هست به همان دلایل منطقی و حسابرسی که فرمودین ، این تجدید ارزیابی روی کانال زیر 400 تومن!!! انجام شود. استاد طیب روی 1300 پیش بینی کرده اند و حالا کو تا سهم برسه به 3 برابر قیمت فعلی.
به قول جناب بهنام ، فعلا صبوری باید کرد.

جواد 9998
2013/11/15, 19:37
استاد جان
قبل 25 آبان که باز نشد.
مجمع فوق العاده افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی های صدرا ، مانند بازشدن سفارت آمریکا در خیابان طالقانی تهران است :) هزاران نفر منتظرش هستند و بعید هست به همان دلایل منطقی و حسابرسی که فرمودین ، این تجدید ارزیابی روی کانال زیر 400 تومن!!! انجام شود. استاد طیب روی 1300 پیش بینی کرده اند و حالا کو تا سهم برسه به 3 برابر قیمت فعلی.
به قول جناب بهنام ، فعلا صبوری باید کرد.

جناب حسکر را دست کم نگیرید که اگر گرفتید یعنی ضرر ضربدر ضرر

حال خود دانید . من کسی مطلب بزنه میدونم چند مردهه حلاج است .

hamid672003
2013/11/18, 14:27
باسلام:
دوستان عزیز علت باز نشدن صدرا این است که : بورس از صدرا یک گزارش جدید در مورد واگذاری یا عدم واگذاری صدرا به آقای چوبدار و غیره خواسته است . باید پاسخ به بورس ارائه شود تا برای باز شدن نماد تصمیم گیری شود . همانطور که میدانید جناب چوبدار در مجمع حاضر بودند و این موضوع برای نماینده بورس ایجاد ابهام نموده است و چون هیچ معامله ای در بورس بر روی نماد عمده صدرا انجام نشده است و معامله خارج از بورس هم غیر قانونی است ! پس بورس بدنبال پاسخ سوالش است .قبلا هم گفته ام و باز هم می گویم که : تمام این اتفاقات برای آن رقم می خورد که خداوند متعال می خواهد ما به حق خودمان برسیم.و من الله توفیق .

qaz123
2013/11/18, 21:52
ایران اکونومیست گزارش می هد:
آقای ناظر از ملاصدرا به تالار حافظ رفت/استقرار مالمیر در معاونت ناشران شرکت بورس

http://www.iraneconomist.com/fa/news/45815

حسگر
2013/11/19, 14:58
قرارگاه زماني كه صدرا را خريد 57 درصد بود ولي هم اكنون تعداد سهامش 49 درصد است با توجه به اين كه 8 درصد كمتر است و از آن جايي كه بنده مي دانم مقداري از سهامش را وثيقه بانك كرده بنده اين مقدار را همان مابه التفاوت يعني 8 درصد منظور كردم. ساير داده ها كاملا مستند است.

omid_or51
2013/11/21, 09:55
قرارگاه زماني كه صدرا را خريد 57 درصد بود ولي هم اكنون تعداد سهامش 49 درصد است با توجه به اين كه 8 درصد كمتر است و از آن جايي كه بنده مي دانم مقداري از سهامش را وثيقه بانك كرده بنده اين مقدار را همان مابه التفاوت يعني 8 درصد منظور كردم. ساير داده ها كاملا مستند است.

سلام

آمار افرادی که در مجمع حضور داشتند در tsetmc بصورت زیر هست.اگر لطف کنید بگید این آمار چرا با آمار جنابعالی تناقض دارد ممنون میشم.توی آمار زیر سهامداران شرکت کننده در مجمع حدود 33 میلیون سهم داشتند در حالی که در آمار جنابعالی 90 میلیون سهم حضور داشتند

http://www.tsetmc.com/tsev2/data/CodalData.aspx?t=a&i=80605&i2=75939

حسگر
2013/11/21, 12:42
سلام

آمار افرادی که در مجمع حضور داشتند در tsetmc بصورت زیر هست.اگر لطف کنید بگید این آمار چرا با آمار جنابعالی تناقض دارد ممنون میشم.توی آمار زیر سهامداران شرکت کننده در مجمع حدود 33 میلیون سهم داشتند در حالی که در آمار جنابعالی 90 میلیون سهم حضور داشتند

http://www.tsetmc.com/tsev2/data/CodalData.aspx?t=a&i=80605&i2=75939

خدا رو شكر يك نفر به پست بنده مراجعه كرد.
دوست عزيز ليست پيوست شما درست است ولي درست جمع زده نشده است. بنده نشستم و تك تك را جمع زده ام. ببين دوست عزيز من فقط چن تا سهامدار موجود در همان لينك شما را جمع مي زنم شما خودت قضاوت كن:
آقاي بهروز محمدي: پانزده ميليون سهم
خانم رعنا سبزه: ده و نيم ميليون سهم
آقاي جهان داوري شش ميليون سهم
آقاي عطااله شادي خشك:پنج ميليون و دويست هزار سهم
آقاي هاشم تيزقدم: پنج ميليون سهم
آقاي اديب حيدري : پنج ميليون سهم

همين شش نفر بالاي چهل ميليون سهم دارند دوست عزيز چطور مي گوييد كل حقيقي هاي شركت كننده در مجمع 33 ميليون سهم داشتند؟

creator_65
2013/11/21, 12:57
سهم قرارگاه بیشتر شده ، کمتر نشده
شرکت های پتروتدبیر پارس ، پترو پایدارایرانیان ،پترو گوهر فراساحل کیش که جمعا حدود 16 درصد صدرا را در اختیار دارند، از زیر مجموعه های سپانیر هستند و طی نامه ای که قبلا اعلام شد، اختیار و وکالت سهام خود رو بطور کامل به شرکت سپانیر واگذار کردند.حتی نماینده ای هم که برای حضور در مجمع اومده بود، تنها نماینده سپانیر بود با داشتن حق وکالت برای سایر زیر مجموعه ها.
یعنی عملا میشه 57+16 = 73 درصد!!

creator_65
2013/11/21, 13:02
سهم قرارگاه بیشتر شده ، کمتر نشده
شرکت های پتروتدبیر پارس ، پترو پایدارایرانیان ،پترو گوهر فراساحل کیش که جمعا حدود 16 درصد صدرا را در اختیار دارند، از زیر مجموعه های سپانیر هستند و طی نامه ای که قبلا اعلام شد، اختیار و وکالت سهام خود رو بطور کامل به شرکت سپانیر واگذار کردند.حتی نماینده ای هم که برای حضور در مجمع اومده بود، تنها نماینده سپانیر بود با داشتن حق وکالت برای سایر زیر مجموعه ها.
یعنی عملا میشه 57+16 = 73 درصد!!
نکته جالب لیست اعلام شده، حضور آقایان چوبدار ، باداشتن هرکدام 1000 سهم!!

omid_or51
2013/11/21, 18:20
خدا رو شكر يك نفر به پست بنده مراجعه كرد.
دوست عزيز ليست پيوست شما درست است ولي درست جمع زده نشده است. بنده نشستم و تك تك را جمع زده ام. ببين دوست عزيز من فقط چن تا سهامدار موجود در همان لينك شما را جمع مي زنم شما خودت قضاوت كن:
آقاي بهروز محمدي: پانزده ميليون سهم
خانم رعنا سبزه: ده و نيم ميليون سهم
آقاي جهان داوري شش ميليون سهم
آقاي عطااله شادي خشك:پنج ميليون و دويست هزار سهم
آقاي هاشم تيزقدم: پنج ميليون سهم
آقاي اديب حيدري : پنج ميليون سهم

همين شش نفر بالاي چهل ميليون سهم دارند دوست عزيز چطور مي گوييد كل حقيقي هاي شركت كننده در مجمع 33 ميليون سهم داشتند؟

اونهایی که در لیست امضاشون وجود داره تو مجمع شرکت کردند.غیر از نفر اول افرادی که نام بردید هیچ کدام امضا نکردند و بنابراین در مجمع نبودند.مثلا اسم من هم تو لیست هست.ولی چون شرکت نکردم جلوی اسمم امضایی نیست.کلا میشه همون 33 میلیون

دیگه اینکه چرا بعضی سهامداران با چند هزارتا سهم اسمشون تو لیست هست و تعداد دیگری از سهامداران نیست.دو تا از دوستان من هر کدام با 10000 سهم اصلا در لیست نیستند.خیلی بعید که کل سهامداران همینها باشند چون همه را که جمع بزنید با اون 8 درصد وثیقه بازهم دقیقا یادم نیست حساب کردم باید 30 میلیون سهم دیگه باشه.بهر حال نباید سهامداران حقیقی همین 120 نفر توی لیست باشند

اسفند89
2013/11/21, 18:39
اونهایی که در لیست امضاشون وجود داره تو مجمع شرکت کردند.غیر از نفر اول افرادی که نام بردید هیچ کدام امضا نکردند و بنابراین در مجمع نبودند.مثلا اسم من هم تو لیست هست.ولی چون شرکت نکردم جلوی اسمم امضایی نیست.کلا میشه همون 33 میلیون

دیگه اینکه چرا بعضی سهامداران با چند هزارتا سهم اسمشون تو لیست هست و تعداد دیگری از سهامداران نیست.دو تا از دوستان من هر کدام با 10000 سهم اصلا در لیست نیستند.خیلی بعید که کل سهامداران همینها باشند چون همه را که جمع بزنید با اون 8 درصد وثیقه بازهم دقیقا یادم نیست حساب کردم باید 30 میلیون سهم دیگه باشه.بهر حال نباید سهامداران حقیقی همین 120 نفر توی لیست باشند

با احترام

یه لیست حقوقی هست که کل حقوقیها ی شرکت ثبت شده هست چ حاضر و چ غایب

یه لیست هم مربوط به حقیقیهای بالای 1 میلیون هست ( که البته شاید منظورشون بالای 1 دهم درصد بوده یعنی بالای 1میلیون و پانصد هزار سهم) که تایپ شده و مرتب هست با اسمشون . این گروه هم چ حاضر چ غایب

یه لیست هم سایر حقیقیهایی هستن که در مجمع حضور داشتن و امضا زدن

اسماعیل
2013/11/21, 21:48
با احترام

یه لیست حقوقی هست که کل حقوقیها ی شرکت ثبت شده هست چ حاضر و چ غایب

یه لیست هم مربوط به حقیقیهای بالای 1 میلیون هست ( که البته شاید منظورشون بالای 1 دهم درصد بوده یعنی بالای 1میلیون و پانصد هزار سهم) که تایپ شده و مرتب هست با اسمشون . این گروه هم چ حاضر چ غایب

یه لیست هم سایر حقیقیهایی هستن که در مجمع حضور داشتن و امضا زدن

با سلام
پس با این حساب سهامدار حقیقی بیش از 10درصد است؟اگر ممکنه بفرمائید حدودا چند درصد دست حقیقی میباشد.

MHMN
2013/11/22, 20:06
با سلام و احترام
دوست عزیز جناب hamid672003
شایعاتی مبنی بر افزایش سرمایه 1000 درصدی صدرا به گوش میرسد.......
تایید میفرمایید.....
از اینکه دنبال حقوق سهامداران حقیقی هستید از شما کمال تشکر رو دارم و مطمئن باشیید دعای خیر سهامداران پشت شماست
موفق باشید و پیروز..
اجرتون با خدا.....

hamid672003
2013/11/23, 09:56
باسلام:
دوست عزیز در مورد افزایش سرمایه صدرا باید خدمتتان عرض کنم که این توان افزایش سرمایه هزار درصدی یا حتی هزارو پانصد درصدی در صدرا بلقوه وجود دارد و جای شکی نیست اما باید پاسخ جناب چوبدرا را در این مورد خدمتتان عرض کنم .در جلسه ای که با جناب چوبدار داشتیم و مسئول اسبق افزایش سرمایه صدرا از محل تجدید ارزیابی نیز حضور داشتند . جناب چوبدار فرمودند : هر اقدامی و افزایش سرمایه ای در صورت مفید بودن برای صدرا ، حتما انجام خواهد شد و باید دید تاثیر آن چه خواهد بود ؟ که اگر کمک کننده باشد انجام می دهیم . ا
گر نظر بنده را خواسته باشید ؟ باید خدمتتان عرض کنم . این خصوصی شدن صدرا بخودی خود پتانسیل رسانده قیمت صدرا به هزار تومان را دارا می باشد و بعد از آن هنر نمایی جناب چوبدار لازم است و سپس افزایش سرمایه راهگشا خواهد بود برای اهداف بالاتر . ضمنا جناب چوبدار باید در این مرحله مالکیت سهم را تحکیم بخشد .و پس از رسیدن به قیمت بالای هزار تومان اقدام به افزایش سرمایه نماید .تا هر توانی بجای خودش بکار گرفته شود .و من الله توفیق .

با سلام و احترام
دوست عزیز جناب hamid672003
شایعاتی مبنی بر افزایش سرمایه 1000 درصدی صدرا به گوش میرسد.......
تایید میفرمایید.....
از اینکه دنبال حقوق سهامداران حقیقی هستید از شما کمال تشکر رو دارم و مطمئن باشیید دعای خیر سهامداران پشت شماست
موفق باشید و پیروز..
اجرتون با خدا.....

hamid672003
2013/11/24, 12:12
باسلام:

دوستان عزیز صف خرید شدن صدرا و فاذر در روزهای نچندان دور حتمی است و ادامه دار .
فعلان حقوقی ها و کله گندهای بازار بورس که از روی ترس در مورد توافق هسته ای که فکر می کردند صورت نمی گیرد !
رفته بودند سراغ سهامهایی که کمترین ضربه را از این موضوع می خورند . و اکنون با مواجهه با این توافق .در قیمتها دستکاری می کنند تا بتوانند اشتباه خودشان را جبران کنند . مراقب سهم های خودتان در فاذر و خصدرا باشید . ضمنا پس از پاسخ سپانیر به بورس نماد صدرا نیز انشاالله باز خواهد شد .و من الله توفیق .

جواد 9998
2013/11/24, 13:35
باسلام:

دوستان عزیز صف خرید شدن صدرا و فاذر در روزهای نچندان دور حتمی است و ادامه دار .
فعلان حقوقی ها و کله گندهای بازار بورس که از روی ترس در مورد توافق هسته ای که فکر می کردند صورت نمی گیرد !
رفته بودند سراغ سهامهایی که کمترین ضربه را از این موضوع می خورند . و اکنون با مواجهه با این توافق .در قیمتها دستکاری می کنند تا بتوانند اشتباه خودشان را جبران کنند . مراقب سهم های خودتان در فاذر و خصدرا باشید . ضمنا پس از پاسخ سپانیر به بورس نماد صدرا نیز انشاالله باز خواهد شد .و من الله توفیق .

کمی در خصوص سپانیر توضیح دهید و پاسخ ان کی میاید؟ به نظر شما در چه فی باز میشود .
300 تومن یا بیشتر ؟

جواد 9998
2013/11/27, 15:18
جناب حمید صدرا در این ماه اذر باز میشود ؟ یا حالا حالاها بسته میماند .

omid_or51
2013/11/27, 19:59

ظاهرا چند ماهی سهم بسته میمونه.اگر قرار بود باز بشه تا حالا باز شده بود

creator_65
2013/11/27, 21:55
ظاهرا چند ماهی سهم بسته میمونه.اگر قرار بود باز بشه تا حالا باز شده بود
اون موقع که من خرید داشتم، خبر از بسته شدن 2-3 ماهه بود، یعنی از همون اول بهم میگفتن سهم دو سه ماه بسته می مونه، اگه پولت تا اون موقع لازم نداری برو بخر!
تارگت اول سهم که میشه حدودا تا عید، بین 550-600
در مورد سپانیر هم یه عزیزی سوال داشتند.
قرارگاه شامل چند تا زیر مجموعه میشه : 1- سپانیر 2- سپاسد 3- شهید رجایی ...
که سپانیر 70% فعالیت قرارگاه بر عهده داره و مشغول فعالیت در پارس جنوبی فازهای 13-14-15-16-22-24
قرارگاه بخاطر اینکه مستقیم خرید صدرا به نامش تموم نشه، از سپانیر خواست این کار انجام بده.
سپانیر به همراه سه تا از زیر مجموعه هاش (پترو تدبیر ، پترو پایدار ، پترو شفق کیش) حدود 74 % سهام صدرا در اختیار دارن.
بحثی که دوستمون گفتن اینه که سپانیر با صدرا چه میکنه؟؟میده به چوبدار یا نه...
البته آقای چوبدار هم غریبه نیست برای صدرا، چون قبلا با قرارگاهی ها بوده.....

omid_or51
2013/11/27, 22:50
اون موقع که من خرید داشتم، خبر از بسته شدن 2-3 ماهه بود، یعنی از همون اول بهم میگفتن سهم دو سه ماه بسته می مونه، اگه پولت تا اون موقع لازم نداری برو بخر!
تارگت اول سهم که میشه حدودا تا عید، بین 550-600
در مورد سپانیر هم یه عزیزی سوال داشتند.
قرارگاه شامل چند تا زیر مجموعه میشه : 1- سپانیر 2- سپاسد 3- شهید رجایی ...
که سپانیر 70% فعالیت قرارگاه بر عهده داره و مشغول فعالیت در پارس جنوبی فازهای 13-14-15-16-22-24
قرارگاه بخاطر اینکه مستقیم خرید صدرا به نامش تموم نشه، از سپانیر خواست این کار انجام بده.
سپانیر به همراه سه تا از زیر مجموعه هاش (پترو تدبیر ، پترو پایدار ، پترو شفق کیش) حدود 74 % سهام صدرا در اختیار دارن.
بحثی که دوستمون گفتن اینه که سپانیر با صدرا چه میکنه؟؟میده به چوبدار یا نه...
البته آقای چوبدار هم غریبه نیست برای صدرا، چون قبلا با قرارگاهی ها بوده.....

از ترکیب سهامداران غیر خودی صدرا اگر اطلاعی دارید ممنون میشم به ما بگید.یک لیست 220 نفر که شامل تمام حقوقیها و سهامداران حقیقی بالای یک میلیون و چهل و اندی نفر هم سهامداران کمتر از یک میلیون بودند که در مجمع شرکت کرده بودند.غیر از اینها صدرا چند نفر سهامدار دیگه داره؟به 1000 نفر میرسه؟

creator_65
2013/11/27, 23:28
از ترکیب سهامداران غیر خودی صدرا اگر اطلاعی دارید ممنون میشم به ما بگید.یک لیست 220 نفر که شامل تمام حقوقیها و سهامداران حقیقی بالای یک میلیون و چهل و اندی نفر هم سهامداران کمتر از یک میلیون بودند که در مجمع شرکت کرده بودند.غیر از اینها صدرا چند نفر سهامدار دیگه داره؟به 1000 نفر میرسه؟
ببینید،سهامداری صدرا در حال حاضر به سه دسته عمده تقسیم میشن
1: قرارگاه (در واقع سپانیر و زیر مجموع هاش)
2: من و شمایی که به امید آینده روشن برای سهم اومدیم سهامداری این سهم، و تا به حق و هدفمون نرسیم، بیخیالش نمیشیم
3: سهامدارایی که از خیلی سال با سهم موندن، شید بیش از یکسال...(البته واقعا این دسته کم هستن)
نکته مثبت سهم از نظر من اینه که در حال حاضر و مخصوصا زمانی که به مجمع رفت، سفته بازی کنارش نبوده، سهامدار صدرا با دید میان و حتی بلندمدت اومده جلو.
ببینید اون لیست شامل همه صدرایی ها نبود، نمونه اش خود من که به دلیلی مشکلی در مجمع نشد شرکت کنم و اسم در لیست نبود.
به نظر بالای 1000 نفر سهامدار این سهم هستند.
طوفان صدرا شاید قدری طول بکشه، اما شک نکنید لیدری جدید برای بازار در راه هست.
اگر احیانا از صدرا جا موندید، فاذر از دست ندید.....
فاذر بازی حقوقیش تقریبا تموم شد...
انشا.. همگی پر سود باشیم
در کنار پرسود بودن، نیاز مندان رو هم فراموش نکنید، حتی اگه به میزان نیم درصد درآمد ماهانه تون باشه :-)

felfel
2013/11/29, 00:31
بيش از دو سال قبل خدمت تمام سروران گفتم كه همه سهمها از همه گروها رشد خواهند كرد اما صدرا و گاز لوله متفاوت با تمام سهمهاست استارت هر دو سهم مدتي هست كه زده شده فعلا كه در گاز ولوله خيليها دنبال سهم هستندالبته صدرا كه جاي خود دارد

Mesbah68
2013/11/29, 01:03
felfel (http://forums.boursy.com/member.php?u=2808)............دکتر جعفریان کارگزار بورس بانک کشاورزی گرگان رو میشناسید ؟؟؟؟

meisam_em
2013/11/29, 01:41
felfel (http://forums.boursy.com/member.php?u=2808)............دکتر جعفریان کارگزار بورس بانک کشاورزی گرگان رو میشناسید ؟؟؟؟سلام بنده میشناسم ,شما گرگانی هستید؟اقای دکتر نظرشان روی این سهم خیلی مثبت هست و....

Mesbah68
2013/11/29, 03:23
سلام........بله گرگان ساکن هستم دوست همشهری..........صدرای ما انگار رفته غیبت صغرا .............فلفل جواب بده

creator_65
2013/11/29, 10:12
سلام........بله گرگان ساکن هستم دوست همشهری..........صدرای ما انگار رفته غیبت صغرا .............فلفل جواب بده
به به جمع گرگانیا جمع!!:))
من خودم ساکن تهرانم، اما چون خونه پدرخانم اونجاس،ماهی یکی دو روز میام...
غیبت صغری رفتنش طبیعی بود، امیدوارم که دسته پر برگرده

Mesbah68
2013/11/29, 11:32
سلام بر دوستان خوب گرگانیم /:.smilingsmiley.:/ پس دیگه "فروم گلستانی های تالار بورس" زدنش واجب شد...........سلامتی همه همشهری های دوست داشتنی

meisam_em
2013/11/29, 12:17
سلام بر دوستان خوب گرگانیم /:.smilingsmiley.:/ پس دیگه "فروم گلستانی های تالار بورس" زدنش واجب شد...........سلامتی همه همشهری های دوست داشتنیسلام همشهری عزیز فقط دیگر به صدرا فکر نکن ! صدرا تا قیمتهای ...... فروشی نیست .بازی صدرا هنوز شروع نشده حالا حالا ها کار دارد.

Mesbah68
2013/11/29, 13:58
شما تارگت ساله دیگه صدرا رو چند میبینید ؟؟؟؟............من 2000 تومن شما چی ؟؟

meisam_em
2013/11/29, 14:56
شما تارگت ساله دیگه صدرا رو چند میبینید ؟؟؟؟............من 2000 تومن شما چی ؟؟

نظر دکتر که همین دیروز پیشش بودم توی بازه زمانی حدود دو ساله از دوبرابر عدد شما بیشتر بود,فقط صبر پیشه کنید روی صدرا!

Mesbah68
2013/11/29, 18:05
جدا ...........اتفاقا به من هم تارگت 5000 داده بود !!!.......ولی اگه 5000 بشه خدااااااااااااااااااااااا اا میشه ؟؟؟ انشالله که بشه

felfel
2013/11/29, 23:50
جدا ...........اتفاقا به من هم تارگت 5000 داده بود !!!.......ولی اگه 5000 بشه خدااااااااااااااااااااااا اا میشه ؟؟؟ انشالله که بشهسلام بر استاد ..حالت چطوره ....صدرا هموني كه قبلا گفتم ...فعلا گازو لوله را داشته باش .....علائم صدرا در گازو لوله ديده ميشه ..يادت نره امضاي منو...دوستدارم ..فدايي داري..ببحشيد كه دير جواب دادم شرمنده

Mesbah68
2013/11/30, 01:49
felfel (http://forums.boursy.com/member.php?u=2808).............دوست عزیز سلام بسیار ممنونم از ابراز احساساتتون و نظر لطف خودتون..........ولی مگه شما منو میشناسید اکه اینطور قربون صدقم رفتید ؟!!!........من ایدی شما رو از دکتر جعفریان گرفتم و قرار شد سوالی داشتم از شما بپرسم همین .....اگه منو میشناسید یه اشنایی بدین بسیار ممنون میشوم

hamid672003
2013/11/30, 10:11
باسلام:
دوست عزیز با دیگر دوستان در تلاش هستیم تا انشاالله نماد صدرا را باز کنند .و تنها کافی است که :سپانیر پاسخ بورس را بدهد . ولی نیازی به نگرانی نیست ، صدرا تمام این عقب افتادگیها را جبران خواهد نمود .و من الله توفیق .

felfel
2013/11/30, 16:53
felfel (http://forums.boursy.com/member.php?u=2808).............دوست عزیز سلام بسیار ممنونم از ابراز احساساتتون و نظر لطف خودتون..........ولی مگه شما منو میشناسید اکه اینطور قربون صدقم رفتید ؟!!!........من ایدی شما رو از دکتر جعفریان گرفتم و قرار شد سوالی داشتم از شما بپرسم همین .....اگه منو میشناسید یه اشنایی بدین بسیار ممنون میشومشرمنده من دكتر را باشما اشتباه گرفتم ...برقرار باشي

amy
2013/11/30, 17:10
گزارش زنگنه؛ پارس جنوبی پس از 100 روز
ارسال خبر به دوستان (http://marinenews.ir/?show=news&maj=news&type2=showz&catid=17677#)

وزیر نفت با اعلام اینکه «تا پایان امسال تولید گاز از پارس جنوبی افزایش نخواهد یافت»، از راه‌اندازی دو ردیف از پالایشگاه فاز 15 و 16 و تولید گاز از فاز 12 تا پایان سال خبر داد.
به گزارش مارین نیوز به نقل از شبکه اطلاع‌رسانی نفت و انرژی، بیژن نامدار‌ زنگنه در حاشیه دومین سفر خود به پارس جنوبی تأکید بر در اولویت بودن بهره‏برداری از پنج فاز ١٢، ١٥ و ١٦ و ١٧ و ١٨ گفت: خوشبختانه هم اکنون هماهنگی خوبی میان مجموعه کارفرمایی و پیمانکاری این طرح‏ها ایجاد شده و در تلاش هستیم فازها را در زمان بندی تجدیدنظر شده به تولید برسانیم.
وزیر نفت با اشاره به تلاش وزارت نفت برای به تولید رساندن واحدهایی از پنج فاز در اولویت پارس جنوبی در زمستان امسال، گفت: بیشترین تأکید ما روی بهره‏برداری از دو ترین فاز ١٥ و ١٦ به ظرفیت ٢٥ میلیون مترمکعب تا پایان امسال است.
وی با تأکید بر اینکه «به تولید رسیدن دو ترین فازهای ١٥ و ١٦ به ظرفیت شیرین سازی گاز کشور می‏افزاید»، گفت: با توجه به اینکه گاز ترش این پروژه از محل فازهای ٦، ٧ و ٨ تأمین می‏شود، امسال هیچ گونه افزایش ظرفیت تولید گاز در کشور ایجاد نخواهد شد.
وی ادامه داد: همچنین امیدواریم تا پایان سال ٩٢ حدود ١٢ میلیون مترمکعب گاز ترش فاز ١٢، در ترین یک این فاز شیرین‏سازی شود؛ ضمن آنکه چاه‏های یکی از سکوهای دریایی این فاز بزرگ مرزی هم اکنون آماده بوده و پیش بینی می‏شود راه اندازی آن با گاز ترش ارسالی از دریا انجام شود.
زنگنه تأکید کرد: ساخت دیگر فازهای در حال اجرای پارس جنوبی بر اساس برنامه ریزی انجام شده سال آینده با شتاب بیشتری ادامه می‏یابد.
وزیر نفت اشاره به نخستین سفر خود در مرداد امسال به پایتخت گازی کشور گفت: فاز ١٧ پارس جنوبی نسبت به سه ماه گذشته ساماندهی بهتری یافته و این موضوع حکایت از تلاش همکاران بخش پیمانکاری در سازمان گسترش و نوسازی وزارت صنایع و معادن (ایدرو) دارد؛ ضمن آنکه مشکلات بخش‏هایی از این فاز که از برنامه عقب بوده است در حال رفع شدن است.
وی ابراز امیدواری کرد: برای زمستان امسال که سخت ترین زمستان تاریخ صنعت گاز کشور به لحاظ کمبود گاز است، مردم مشکلی برای تأمین سوخت زمستانی نخواهند داشت.

http://forums.boursy.com/imported/2013/11/1385788025k-1.jpg (http://marinenews.ir/img/news/1385788025.jpg)

شنبه 09 آذر 1392

amy
2013/11/30, 17:12
بخش دریای فاز 12 سرعت بگیرد
ارسال خبر به دوستان (http://marinenews.ir/?show=news&maj=news&type2=showz&catid=17684#)

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس اظهار داشت: هم‏اکنون در بخش‏های دریایی فاز ١٢ می‏بایست سرعت کار بیشتر شود تا این فاز در موعد مقرر به بهره‏برداری برسد.
به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی ‏وزارت نفت، علی اکبر شعبان پور در جلسه مشترک مجریان و پیمانکاران فاز ١٢ که با حضور وزیر نفت برگزار شد، افزود: شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران تا شهریور ماه سال آینده که بخش دریایی فاز ١٢ به اتمام می‏رسد، باید بیش از ١٢٠٠ نفر در این بخش نیروی فعال داشته باشد تا بخش خشکی بتواند به دنبال بخش دریا راه‏اندازی شود.
وی ادامه داد: این تعداد نیرو باید تنها در پنج فاز اولویت‏دار نخست پارس جنوبی (١٢، ١٥و١٦و١٧و١٨) از شرکت تأسیسات دریایی فعال باشند.
مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس افزود: شرکت تأسیسات دریایی برای سایر فازهای پارس جنوبی نیز باید تیم‏های حمل، نصب و راه‏اندازی خود در بخش دریا را نیز افزایش دهد و آنها را بیش از پیش تقویت کند.
وی همچنین در جلسه مشترک وزیر نفت با پیمانکاران فاز ١٧و ١٨ نیز با بیان اینکه «تاکنون دو جلسه برای رفع موانع موجود توسعه این فاز با پیمانکاران داشته‏ایم»، گفت: به نظر می‏رسد برای رفع سایر مشکلات باقیمانده، بایستی جلسه دیگری قبل از فرارسیدن زمستان داشته باشیم؛ در این جلسات باید راهکارهایی دیده شود تا زمان بهره‏برداری از بخش دریایی این فاز، از سال ٩٤ به قبل از زمستان سال ٩٣ تغییر کند.
وی با بیان اینکه «تأخیرهای صورت گرفته در این پروژه و هزینه معطل شدن شناورها و تجهیزات پیمانکارها محاسبه خواهد شد»، گفت: در صورت تأیید هیأت مدیره شرکت نفت و گاز پارس، هزینه این معطلی‏ها به پیمانکاران پرداخت خواهد شد.
شعبانپور با اشاره به اینکه «ساخت سکوهای اقماری فاز ١٧و ١٨ و نیز احداث ٢٨ کیلومتر خط لوله بین سکوهای اصلی و اقماری این فاز به صورت ترک تشریفات به شرکت صدرا واگذار شده است»، گفت: این شرکت هم‏اکنون در این بخش به ٦٠ درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: بر اساس آخرین بررسی‏های انجام شده، ردیف اول پالایشگاه این فاز اواخر خرداد سال آینده استارت آپ خواهد شد، بخش یوتیلیتی پالایشگاه فاز ١٧و ١٨ نیز شامل واحدهای برق، بخار، نیتروژن و سیستم‏های کنترلی و سایر بخش‏ها به صورت یکپارچه در همان تاریخ به بهره‏برداری خواهند رسید.
شعبان پور در جلسه مشترک وزیر نفت با پیمانکاران فاز ١٥و ١٦ پارس جنوبی نیز گفت: هم‏اکنون ردیف اول پالایشگاه این فاز با ظرفیت شش میلیون مترمکعب در روز به بهره‏برداری رسیده و به‏زودی به ١٠ میلیون مترمکعب افزایش خواهد یافت. همچنین ردیف دوم این فاز نیز در حال راه‏اندازی بوده و تلاش می‏شود برای زمستان امسال آن را به بهره‏برداری برسانیم.
وی افزود: ٢٢ هزار نقطه جوشکاری، ٢٥٠ هزار پکیج گاز مکانیکال و نصب تجهیزات جانبی تنها بخشی از کارهای باقیمانده در ردیف دوم است؛ اما تلاش می‏کنیم با افزایش نیروی انسانی پیمانکاری، این فاز پروژه را هرچه سریعتر راه‏اندازی کنیم.
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از رسیدگی به کسری کالا و تجهیزات در فاز ١٥ خبر داد و گفت: در بخش حفاری این فاز ٤ حلقه چاه باقی مانده ودر فاز ١٦ نیز حفاری چاه‏ها به اتمام رسیده است.
وی افزود: برای تکمیل چاه‏های فاز ١٥ هم‏اکنون یک دکل به سمت این فاز در حال حرکت است.

http://forums.boursy.com/imported/2013/11/1385812595k-1.jpg (http://marinenews.ir/img/news/1385812595.jpg)

شنبه 09 آذر 1392

جواد 9998
2013/11/30, 17:35
باسلام:
دوست عزیز با دیگر دوستان در تلاش هستیم تا انشاالله نماد صدرا را باز کنند .و تنها کافی است که :سپانیر پاسخ بورس را بدهد . ولی نیازی به نگرانی نیست ، صدرا تمام این عقب افتادگیها را جبران خواهد نمود .و من الله توفیق .

ممنون از اینکه پاسخ دادید . خدا خیرت دهد

reza3294
2013/11/30, 17:50
دوستان صدرایی بزودی شاهد اتفاقات خوب در این سهم خواهتد بود.

mobin
2013/12/01, 00:45
رئيس جمهور تأکيد کرد
برنامه‌ريزي دولت براي توسعه فاز‌هاي پارس جنوبي/بخش غيردولتي هم فعال شود

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920909001451

creator_65
2013/12/01, 00:53
رئيس جمهور تأکيد کرد
برنامه‌ريزي دولت براي توسعه فاز‌هاي پارس جنوبي/بخش غيردولتي هم فعال شود

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920909001451

دوباره میگم،منتظر طوفان صدرا باشید....

mobin
2013/12/02, 00:41
رئیس جمهور در عسلویه:

در برداشت از پارس جنوبی از قطر پیشی خواهیم گرفت

http://www.mana.ir/news/?uiq=33303

Mesbah68
2013/12/02, 01:21
حکومت و خاندان ال ثانی (ال جانی) قطر رو همیشه نفرین کنید........چرا ؟!!......به خاطر چپاول مخازن زیر زمینی نفت و گاز پارس جنوبی با کمک "توتال فرانسه".........تکنولوژی که در انحصار چند شرکت نفتی هست که میتونه شیب مخازن مشترک رو به درجات بالا به سمت یک جهت بکنه و قطری ها این خیانت رو در دوره احمدی خائن سر مملکت بی صاحب ما اوردن تا نفت و گازمون بشه گل و لجن دریا ...................پارس جنوبی ما رو مشتی اعراب راهزن قطری بالا کشیدند رفت و حالا هی بگید مررررررگ بررررر امریکا

hamid672003
2013/12/02, 13:01
باسلام:
دوستان عزیز با پیگیری هایی که انجام شد : بزودی نامه سپانیر به بورس ارسال خواهد شد و انشاالله مورد قبول بورس واقع و نماد باز شود .ومن الله توفیق .

جواد 9998
2013/12/02, 14:11
باسلام:
دوستان عزیز با پیگیری هایی که انجام شد : بزودی نامه سپانیر به بورس ارسال خواهد شد و انشاالله مورد قبول بورس واقع و نماد باز شود .ومن الله توفیق .

ایا در این نامه فی معامعله بلوکی درج شده است ؟
تشکر از شما اگر پاسخ دهید

far
2013/12/02, 16:03
درود
اینکه قطریها از منابع مشترک برداشت کردند درسته به ضرر ماست ولی اونا برای مملکتشان وسود بیشتر تلاش کردنند . ما بیشتر از آنکه اونا را نفرین کنیم باید کسانی که این بلا را سر مملکت ما آوردند نفرین کنیم که سالهای سال ما را به عقب راندند
حکومت و خاندان ال ثانی (ال جانی) قطر رو همیشه نفرین کنید........چرا ؟!!......به خاطر چپاول مخازن زیر زمینی نفت و گاز پارس جنوبی با کمک "توتال فرانسه".........تکنولوژی که در انحصار چند شرکت نفتی هست که میتونه شیب مخازن مشترک رو به درجات بالا به سمت یک جهت بکنه و قطری ها این خیانت رو در دوره احمدی خائن سر مملکت بی صاحب ما اوردن تا نفت و گازمون بشه گل و لجن دریا ...................پارس جنوبی ما رو مشتی اعراب راهزن قطری بالا کشیدند رفت و حالا هی بگید مررررررگ بررررر امریکا

جواد 9998
2013/12/02, 20:15
باسلام:

اقا حمید ما را تحویل بگیر و جواب سوال من را بدهید .
البته اگر زحمت نیست . ما را در شادی خودتان شریک کنید . ممنون

BBehzad
2013/12/03, 01:12
درود بر دوستان
آقا حميد صدرا به نظرتون رو چند باز ميشه و آيا فرصت خريد ميده؟

hamid672003
2013/12/03, 11:14
باسلام:
دوست عزیز : نامه در مورد مالکیت سهم است و قیمت معامله هر سهم در بورس و رقابتی روشن خواهد شد . و من الله توفیق .

hamid672003
2013/12/03, 11:24
باسلام:
دوست عزیز : نامه در مورد مالکیت سهم است و قیمت معامله هر سهم در بورس و رقابتی روشن خواهد شد . و من الله توفیق .

hamid672003
2013/12/03, 11:32
باسلام:
بله دوست عزیز در صورت باز بودن دامنه نوسان انشاالله بالای 5000ريال باز خواهد شد و صعودی نیز خواهد بود .ضمنا اخبار جدید مبنی بر فرمایشات جناب چوبدار در مورد تغییر ساختار شرکت و تسریع در انجام کارها ، حتما رشد بسیاری متصور است .و من الله توفیق .

باسلام:
احتمالا مثل مپنا با صف میلیونی مواجه بشه
ولی خوبیش اینه که حجم مبنا نداره و 5 درصدیه و تو 10 روز میتونه 50 % رشد کنه

باسلام وعرض ادب

احتمالا بالای 500تومان باز بشه

جواد 9998
2013/12/03, 12:15
اقا حمید درود و تشکر:

از دلسوزی شما ممنون هستم و ما را در شادی خودتان شریک کردید .

خدا دلتان را شاد کند

جواد 9998
2013/12/03, 12:23
خدایا خودت فریاد صدرایی ها برسه که مظلوم واقع شدند

نا در
2013/12/03, 13:42
قباد چوبدار، رییس هیأت مدیره شرکت صدرا، در اولین اظهارات رسمی خود پس از خرید سهام قرارگاه خاتم‏الانبیاء گفت که این واگذاری در جهت رفع مشکلات این شرکت انجام شده است.
به گزارش مارین نیوز، در حالیکه اخبار مختلفی از توقف روند فعالیت‏های دریایی، تعطیلی شرکت‏های تحت ملکیت و تعدیل و بلاتکلیفی کارشناسان و کارگران صدرا و استعفای برخی مدیران ارشد این مجموعه بزرگ صنعت دریایی در سه ماه گذشته منتشر شده؛ قباد چوبدار با تصریح بر اینکه «سال‏هاست شرکت صدرا با مشکلات زیادی در زمینه‏های مختلف روبرو است»، گفت: انتقال مالکیت این شرکت از قرارگاه خاتم‏الانبیاء به بخش خصوصی بیشتر به دلیل حل مشکلات این شرکت صورت گرفته است.
چوبدار که در جلسه مشترک وزیر نفت با پیمانکاران فاز ١٧ و ١٨ پارس جنوبی سخن می‏گفت؛ همچنین اعلام کرد: پیشرفت فیزیکی ساخت سکوهای اقماری فازهای ١٧ و ١٨ پارس جنوبی در شرکت صدرا از مرز ٦٠ درصد گذشت.
وی افزود: هم‏اکنون حدود ٣٥ ماه از زمان امضاء قرارداد ساخت سکوهای اقماری این فاز می‏گذرد و براساس برنامه‏ریزی صورت گرفته دو سکوی اقماری فاز ١٧ و ١٨ پارس جنوبی بایستی در تیرماه سال ٩٤ به اتمام برسد.
وی با اشاره به دستور وزیر نفت مبنی بر تسریع کار در این پروژه گفت: شرکت صدرا می‏تواند با حمایت کارفرما و تغییر برنامه‏های کاری، این پروژه را در سال ٩٣ به اتمام برساند.
چوبدار با بیان اینکه «هم‏اکنون اسکلت سکوهای اقماری فاز ١٧ و ١٨ پارس جنوبی در یارد بوشهر شرکت صدرا ساخته شده است»، گفت: عمده سفارش‏های کالای این پروژه نیز انجام شده است.

سه شنبه 12 آذر 139

نا در
2013/12/03, 13:45
مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران با تشریح آخرین وضعیت بخش دریای فاز ١٥ و ١٦ پارس جنوبی از طلب ٨٠ تا ٩٠ میلیون دلاری این شرکت خبر داد.
به گزارش مارین نیوز، علی طاهری در جلسه مشترک وزیر نفت با پیمانکاران پارس جنوبی درباره طلب شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران از شرکت نفت و گاز پارس، کارفرمای پروژه، گفت: بخش زیادی از این مطالبات قطعی بوده و به تأیید هیأت مدیره شرکت ملی نفت ایران رسیده است.
طاهری در ادامه اعلام کرد: هفته آینده سکوی دوم فاز ١٧ و ١٨ پارس جنوبی با پیشرفت ٩٩ درصدی برای نصب در دریا بارگیری خواهد شد.
وی توضیح داد: هم‏اکنون سکوی A این فاز در دریا نصب شده و بر اساس برنامه ریزی‏های صورت گرفته با اتمام عملیات حفاری در اواخر دی ماه امسال کارهای تکمیلی چاه‏های این سکو شروع و مرداد سال آینده گاز ترش به خط لوله دریای این فاز تزریق می‏شود.
وی با اشاره به بارگیری سکوی دوم فاز ١٧ و ١٨ پارس جنوبی در هفته آینده، تصریح کرد: مرداد ماه سال آیند این سکو آماده بهره‏برداری خواهد شد، ضمن آنکه خط لوله دوم دریای این فاز نیز تا فروردین ماه سال ٩٣ آماده تزریق گاز خواهد شد.
مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران خاطر نشان کرد: اسپول‏های (محل اتصال خط لوله به سکوی دریای) فاز ١٧ و ١٨ پارس جنوبی هم اکنون ماه‏ها است که در یارد خرمشهر این شرکت آماده نصب بوده و محض اتمام عملیات حفاری و نصب سکو در این فاز عملیات نصب این سازه‏های فلزی طی ٢ ماه نصب خواهد شد. گفت: هم اکنون مراحل ساخت دو خط لوله دریای فاز ١٥ و ١٦ پارس جنوبی نهایی شده و تنها کار نصب و تست اسپول‏های ان به سکوها باقی مانده است؛ اما پیش بینی می‏شود تا اواخر دی ماه امسال خط لوله فاز ١٦ برای تزریق گاز ترش به اتمام برسد و بلافاصله راه‏اندازی خط لوله فاز ١٥ نیز آغاز خواهد شد.
طاهری با اشاره به حضور 4000 نیرو در یارد خرمشهر تأسیسات دریایی تصریح کرد: هم‏اکنون تلاش می‏شود اکثر کارهای مربوط به ساخت سکوهای فاز ١٢ در این یارد انجام شود تا نیازی به افزایش بیشتر نیروها در دریا نباشد.
مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی با بیان اینکه «طی سال گذشته به دلایل مختلف این شرکت با یک سوم ظرفیت واقعی خود در پارس جنوبی فعالیت کرده است»، افزود: مبلغ پروژه فاز ١٢ از ٦ سال گذشته تاکنون به‏رغم نوسانات ارزی و افزایش قیمت تجهیزات تغییر نکرده، از این رو طبیعی است که برخی زمان بندی‏ها در این پروژه با تأخیر‏های روبرو بوده شود.

http://forums.boursy.com/imported/2013/12/1386056579k-1.jpg (http://marinenews.ir/img/news/1386056579.jpg)

سه شنبه 12 آذر 1392

creator_65
2013/12/03, 16:35
قباد چوبدار، رییس هیأت مدیره شرکت صدرا، در اولین اظهارات رسمی خود پس از خرید سهام قرارگاه خاتم‏الانبیاء گفت که این واگذاری در جهت رفع مشکلات این شرکت انجام شده است.
به گزارش مارین نیوز، در حالیکه اخبار مختلفی از توقف روند فعالیت‏های دریایی، تعطیلی شرکت‏های تحت ملکیت و تعدیل و بلاتکلیفی کارشناسان و کارگران صدرا و استعفای برخی مدیران ارشد این مجموعه بزرگ صنعت دریایی در سه ماه گذشته منتشر شده؛ قباد چوبدار با تصریح بر اینکه «سال‏هاست شرکت صدرا با مشکلات زیادی در زمینه‏های مختلف روبرو است»، گفت: انتقال مالکیت این شرکت از قرارگاه خاتم‏الانبیاء به بخش خصوصی بیشتر به دلیل حل مشکلات این شرکت صورت گرفته است.
چوبدار که در جلسه مشترک وزیر نفت با پیمانکاران فاز ١٧ و ١٨ پارس جنوبی سخن می‏گفت؛ همچنین اعلام کرد: پیشرفت فیزیکی ساخت سکوهای اقماری فازهای ١٧ و ١٨ پارس جنوبی در شرکت صدرا از مرز ٦٠ درصد گذشت.
وی افزود: هم‏اکنون حدود ٣٥ ماه از زمان امضاء قرارداد ساخت سکوهای اقماری این فاز می‏گذرد و براساس برنامه‏ریزی صورت گرفته دو سکوی اقماری فاز ١٧ و ١٨ پارس جنوبی بایستی در تیرماه سال ٩٤ به اتمام برسد.
وی با اشاره به دستور وزیر نفت مبنی بر تسریع کار در این پروژه گفت: شرکت صدرا می‏تواند با حمایت کارفرما و تغییر برنامه‏های کاری، این پروژه را در سال ٩٣ به اتمام برساند.
چوبدار با بیان اینکه «هم‏اکنون اسکلت سکوهای اقماری فاز ١٧ و ١٨ پارس جنوبی در یارد بوشهر شرکت صدرا ساخته شده است»، گفت: عمده سفارش‏های کالای این پروژه نیز انجام شده است.

سه شنبه 12 آذر 139

تا اونجایی که من اطلاع دارم آقای فرزاد اناری مدیرعامل شرکت شدند و در بین اعضای هیئت مدیره آقای چوبدار نبودند، مگر اینکه دوستان اطلاعات بیشتری داشته باشند
در تماس با شرکت سپانیر هستم تا ببینم بحث نامه به بورس چه شده....

creator_65
2013/12/03, 16:45
آخرین خبری که بدست آوردم، فروش به آقای چوبدار انجام شده، اما بورس قبول نکرده که یک شرکت دولتی بدون مزایده به شخص یا شرکت خصوصی واگذار بشه.
سپانیر در حال تنظیم نامه ای هست که ابهامات موجود را رفع کنه.
تا اونجایی که به من اطلاع دادن، سهم احتمالا به زودی باز نمیشه، اما نامه در مراحل اخر تدوین و ارسال به بورس
از خود افراد صدرا هم خبر میرسه که در صورت بازگشایی، سهم با قیمت مناسبی باز خواهد شد.

omid_or51
2013/12/04, 13:29
آخرین خبری که بدست آوردم، فروش به آقای چوبدار انجام شده، اما بورس قبول نکرده که یک شرکت دولتی بدون مزایده به شخص یا شرکت خصوصی واگذار بشه.
سپانیر در حال تنظیم نامه ای هست که ابهامات موجود را رفع کنه.
تا اونجایی که به من اطلاع دادن، سهم احتمالا به زودی باز نمیشه، اما نامه در مراحل اخر تدوین و ارسال به بورس
از خود افراد صدرا هم خبر میرسه که در صورت بازگشایی، سهم با قیمت مناسبی باز خواهد شد.

سلام
بنظر من هم سهم حالا حالاها بسته میمونه .کلیه شرکتهای بورسی میبایست سهام مدیریتی خود را از طریق بورس و بروش مزایده واگذار کنند.تا حالا که اینطوری بوده و من فقط یک مورد استثنا میشناسم که اونهم واگذاری 18 درصدی بلوک سایپا در سال 89 از خبهمن به یکی از زیر مجموعه های سایپا بود که از طریق بورس انجام نشد

creator_65
2013/12/04, 15:01
سلام
بنظر من هم سهم حالا حالاها بسته میمونه .کلیه شرکتهای بورسی میبایست سهام مدیریتی خود را از طریق بورس و بروش مزایده واگذار کنند.تا حالا که اینطوری بوده و من فقط یک مورد استثنا میشناسم که اونهم واگذاری 18 درصدی بلوک سایپا در سال 89 از خبهمن به یکی از زیر مجموعه های سایپا بود که از طریق بورس انجام نشد

دقیقا، ایرادی که قبلا هم گرفته میشد همین بود.البته من از اولم با این نگاه که سهم 4-5 ماه بسته میمونه رفتم سراغش، انشا.. با گین مناسب برمیگرده
به نظرم بعیده قرارگاه بتونه بورس قانع کنه

حسگر
2013/12/04, 19:02
صدرا از طریق هتلهای زنجیره ای خود ششماهه دو قرون بازای هر سهم شناسایی کرد.

جواد 9998
2013/12/04, 20:49
صدرا از طریق هتلهای زنجیره ای خود ششماهه دو قرون بازای هر سهم شناسایی کرد.

حسگر جان با این دو قرون به نظرت صدرا چند باز میکند ؟

حسگر
2013/12/04, 22:43
جواد عزیز با این دو قرون هم صدرا زیر پانصد تومان باز نخواهد شد. مگر اینکه دامنه بازگشایی را محدود کند که در آن صورت نیز به سرعت تا این عدد بالا خواهد آمد.

hamid672003
2013/12/05, 17:28
باسلام:
دوستان عزیز : برخی از دوستان حرفهایی می زنند که !!!! بماند . لطفا بجای محاسبه سود و غیره ، بروید ببینید چندتا هتل معرفی شده است و ببینید که هتل در وسط بیابان نیست ! بلکه در بهترین نقاط شهرها هستند . ویا اینکه ارزش روز آنها چقدر است ! بعد به این موضوع فکر کنید که تمام این امکانات قرار نبوده است که سود سازی کند و در اختیار کارکنان و دیگر عوامل شرکت بوده است و با کمترین هزینه و بصورت امتیاز و یا محل اسکان برای انجام پروژه ها استفاده می شده است . در هر صورت ارزش روز آنها است که ملاک جمع داراییهای صدرا است . مگر نه اینکه زیان باید از ارزش روز داراییها کسر شود .به نظر بنده این داراییها تماما نیروی بالقوه رشد صدرا هستند و با خصوصی شدن عامل انفجار قیمت صدرا .ومن الله توفیق .

amy
2013/12/05, 23:05
خصدرا
صنعتي دريائي ايران
اطلاعات و صورتهای مالی میاندوره ای دوره 6 ماهه منتهي به 1392/06/31(حسابرسي شده) (http://www.codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=iVHut5Wm%2bplI5 6CdLqyL2A%3d%3d)
1392/09/14 22:16:11
1392/09/14 22:16:1

جواد 9998
2013/12/06, 13:23
با این 1200 تومن سود منفی فاتحه سهم خونده است ؟ فکر نمیکنم 300 تومنی هم که خریدم از ما بخرند . شاید 200 تومن باز کند
نظر اقا حمید چیست ؟ واقعا نگران شدم خدا به فریاد ما برسد

جواد 9998
2013/12/06, 14:00
باسلام:
دوستان عزیز : برخی از دوستان حرفهایی می زنند که !!!! بماند . لطفا بجای محاسبه سود و غیره ، بروید ببینید چندتا هتل معرفی شده است و ببینید که هتل در وسط بیابان نیست ! بلکه در بهترین نقاط شهرها هستند . ویا اینکه ارزش روز آنها چقدر است ! بعد به این موضوع فکر کنید که تمام این امکانات قرار نبوده است که سود سازی کند و در اختیار کارکنان و دیگر عوامل شرکت بوده است و با کمترین هزینه و بصورت امتیاز و یا محل اسکان برای انجام پروژه ها استفاده می شده است . در هر صورت ارزش روز آنها است که ملاک جمع داراییهای صدرا است . مگر نه اینکه زیان باید از ارزش روز داراییها کسر شود .به نظر بنده این داراییها تماما نیروی بالقوه رشد صدرا هستند و با خصوصی شدن عامل انفجار قیمت صدرا .ومن الله توفیق .

حمید جان ایا بازهم معتقد هستید بالای 500 تومن باز میکند یا صف فروش میشود ؟

جواد 9998
2013/12/06, 16:23
جواد عزیز با این دو قرون هم صدرا زیر پانصد تومان باز نخواهد شد. مگر اینکه دامنه بازگشایی را محدود کند که در آن صورت نیز به سرعت تا این عدد بالا خواهد آمد.

حسگر جان کجایی داداش بیا که صدرا داره ما را زمین میزنه ؟

حالا چند باز میکند با زیان 1200 تومنی

حسگر
2013/12/06, 18:05
دوست من خودتو محکم بگیر گذاشتند رو دور تندش.
خیلیها کم میارند و پرت می شوند بیرون.
ما که به این موسیقی عادت کردیم هر چی دورشو زیاد کنند بیشتر خوشحال می شویم. چون از این تندترش کنند خودشون هم سیم گاز میبرند. یک ماهه ششصد میلیارد تومان به زیانش افزودند. آفرین به صدرا که با این فشاری که دزدان دریایی بهش آوردند هنوز نفس میکشه.
اگر روزی ششصد میلیارد تومان هم به ضررش اضافه کنند ما تا آخر ایستاده ایم.
دیگه کنجکاوم ببینم این همه فشار به سهامدار میارند که خارج بشه دلیلش چیه. واقعا چی تو سهم هست که دارندخودشون رو ج..ر میدهند.

hamid672003
2013/12/07, 08:17
باسلام:
دوست عزیز : اولا این عداد و رقمها در مقابل داراییهای صدرا بحساب نمی آید و دوما تمام این بازیها برای فقط یک دارایی صدرا کافی است . شما در نظر بگیرید که حتی اگر پس از تمام مال مردم خوریها و بالا کشیدن بیش از چهل دارایی که هرکدام چند برابر ارزش ثبتی شرکت اصلی یعنی خود صدرا است ، تنها برای سهامداران 950 هکتار زمین جزیره بوشهر باقی بماند ! به هر سهم چه مقدار خواهد رسید؟ و ارزش آن چقدر است ؟ آخر ، مگر کدام عقل سلیم می پذیرد ؟! سال مالی به پایان نرسیده ! زیان شناسایی شود و به زیان انباشته اضافه شود ؟و باز هم پیش بینی زیان سال همان عداد قبلی باشد ؟ و دوباره پس از یکی دو ماه همین عمل تکرار شود ؟ دلیل این گزارشات تنها عصبانیت آقایان است از عدم واگذاری سهم از سوی سهامداران به آقایان وگرنه چرا بجای فروش هر بازی در می آورند مگر فروش سهم ! امیدوارم آقا امام زمان (عجج )و امام رضا(ع) پاسخ این ناجوانمردیهای ایشان را بدهد . در پایان بنده تصمیم دارم دیگر پستی ارسال ننمایم ، زیرا برخی از افراد ناجوانمرد ! بدون در نظر گرفتن تلاشهای بنده ، به بنده تهمتهای نا روایی می زنند که تنها لایق ............... بماند . در هر صورت بنده اعلام می کنم : 1- بنده مثل همه شما یک سهامدار معمولی بودم و هیچ وابستگی ای به قرارگاه و صدرا نداشته ام و هرکس غیر این مطلب را بگوید مدیون بنده و هفت پشت بنده است و تا قیام قیامت او را حلال نمی کنم2- تمام تلاشهایم با هزینه شخصی بوده و ريالی از کسی دریافت ننموده ام و فقط یک دوست عزیز (ک ش ج پ) بنده را از رهنمود های خود بی نصیب نگذاشته اند و فقط یکبار مبلغ دویست هزار تومان بابت هزینه های چاپ طومارها به بنده دادند و دلیل قبولی آن پول هم این بود که بنده پس از تصادف هیچ نقدینگی ای نداشتم! حتی برای مخارج منزل خودم و ناچار بودم برای انجام فعالیت و چاپ طومار بپذیرم . 3- هیچگاه به کسی دروغ نگفتم و اخبار را همانطور که بدستم می رسید بیان میکردم 4- هیچ اطلاعاتی را با تاخیر اعلام نکردم تا از آن خبر استفاده معاملاتی کنم 5-تنها دلیلم برای تلاشم رضای خدا بوده است و بس 5-هر کس دیگری حتی اگر یک ريال به بنده داده است ! می تواند بیاید و بنده را رسوا کند 6-هر کس را به وجدان خودش و خدای منان می سپارم 7- و آخرین خبر اینکه : جناب چوبدار مدت 18 سال است که برای قرارگاه کار می کند و از عناصر قرارگاه در دور زدن تحریمها بوده است و الان هم برای حل مشکل قرارگاه پا به میدان گذاشته است و حل مشکل سهامداران حقیقی تنها یک دروغ بزرگ از نوع دروغ شیطان بزرگ آمریکا است . که به اسم حقوق بشر و بر علیه بشریت انجام می شود. از همه شما حلالیت می طلبم و شما را به خدای بزرگ می سپارم .و من الله توفیق .

حمید جان ایا بازهم معتقد هستید بالای 500 تومن باز میکند یا صف فروش میشود ؟

جواد 9998
2013/12/07, 14:04
باسلام:
دوست عزیز : اولا این عداد و رقمها در مقابل داراییهای صدرا بحساب نمی آید و دوما تمام این بازیها برای فقط یک دارایی صدرا کافی است . شما در نظر بگیرید که حتی اگر پس از تمام مال مردم خوریها و بالا کشیدن بیش از چهل دارایی که هرکدام چند برابر ارزش ثبتی شرکت اصلی یعنی خود صدرا است ، تنها برای سهامداران 950 هکتار زمین جزیره بوشهر باقی بماند ! به هر سهم چه مقدار خواهد رسید؟ و ارزش آن چقدر است ؟ آخر ، مگر کدام عقل سلیم می پذیرد ؟! سال مالی به پایان نرسیده ! زیان شناسایی شود و به زیان انباشته اضافه شود ؟و باز هم پیش بینی زیان سال همان عداد قبلی باشد ؟ و دوباره پس از یکی دو ماه همین عمل تکرار شود ؟ دلیل این گزارشات تنها عصبانیت آقایان است از عدم واگذاری سهم از سوی سهامداران به آقایان وگرنه چرا بجای فروش هر بازی در می آورند مگر فروش سهم ! امیدوارم آقا امام زمان (عجج )و امام رضا(ع) پاسخ این ناجوانمردیهای ایشان را بدهد . در پایان بنده تصمیم دارم دیگر پستی ارسال ننمایم ، زیرا برخی از افراد ناجوانمرد ! بدون در نظر گرفتن تلاشهای بنده ، به بنده تهمتهای نا روایی می زنند که تنها لایق ............... بماند . در هر صورت بنده اعلام می کنم : 1- بنده مثل همه شما یک سهامدار معمولی بودم و هیچ وابستگی ای به قرارگاه و صدرا نداشته ام و هرکس غیر این مطلب را بگوید مدیون بنده و هفت پشت بنده است و تا قیام قیامت او را حلال نمی کنم2- تمام تلاشهایم با هزینه شخصی بوده و ريالی از کسی دریافت ننموده ام و فقط یک دوست عزیز (ک ش ج پ) بنده را از رهنمود های خود بی نصیب نگذاشته اند و فقط یکبار مبلغ دویست هزار تومان بابت هزینه های چاپ طومارها به بنده دادند و دلیل قبولی آن پول هم این بود که بنده پس از تصادف هیچ نقدینگی ای نداشتم! حتی برای مخارج منزل خودم و ناچار بودم برای انجام فعالیت و چاپ طومار بپذیرم . 3- هیچگاه به کسی دروغ نگفتم و اخبار را همانطور که بدستم می رسید بیان میکردم 4- هیچ اطلاعاتی را با تاخیر اعلام نکردم تا از آن خبر استفاده معاملاتی کنم 5-تنها دلیلم برای تلاشم رضای خدا بوده است و بس 5-هر کس دیگری حتی اگر یک ريال به بنده داده است ! می تواند بیاید و بنده را رسوا کند 6-هر کس را به وجدان خودش و خدای منان می سپارم 7- و آخرین خبر اینکه : جناب چوبدار مدت 18 سال است که برای قرارگاه کار می کند و از عناصر قرارگاه در دور زدن تحریمها بوده است و الان هم برای حل مشکل قرارگاه پا به میدان گذاشته است و حل مشکل سهامداران حقیقی تنها یک دروغ بزرگ از نوع دروغ شیطان بزرگ آمریکا است . که به اسم حقوق بشر و بر علیه بشریت انجام می شود. از همه شما حلالیت می طلبم و شما را به خدای بزرگ می سپارم .و من الله توفیق .

اقا مجید عزیز : از من که دلخور نیستی . فکر کنم زیاد سوال کردم ناراحت شدی . همه قدر شما را میدانند و بچه ها را تنها نگذار چون بعد از خدا شما را داریم .

جواد 9998
2013/12/07, 16:57
دوباره اطلاعیه منفی زدند در کدال ظاهرا مدیر صدرا شرکت را با گزارش های منفی به توپ بسته است . فکر نکنم با گزارش امروز دییگه جای نفس کشیدن برای سهم باشد .

چوبدار اگر به نا حق این اطلاعیه ها را ارسال میکنی حواله ات دادم به خدا و همینطور که امیدم را از روز پنج شنبه تا کنون به نامیدی تبدیل کردی امدوارم خدا ناامید ات کند .
خدایا امید کسی را نامید نکن . صدرا هیچ نقطه قوتی ندارد ؟. واقعا الان معلوم شده این شرکت به خاک سیاه نشانده شده است و یا هدفمند دارید سهامداران را نابود میکنید .

واقعا هیچ راهی برای برون رفت از این زیانها وجود ندارد ؟

behnam
2013/12/07, 17:40
قیمت فاراک بدون در نظر گرفتن افزایش سرمایه = 1415 تومن

قیمت فاذر بدون در نظر گرفتن افزایش سرمایه 1236 تومن

قیمت صدرا 311 تومن

یعنی فاذر 4 برابر صدرا ارزش داره ؟؟!!

این سهم فقط صبر میخواد
ما هم صبرمون زیاده

صبور باش

نظر آقای وارن بافت در مورد صبر این است: «فرقی نمی کند چقدر تلاش و استعداد وسط گذاشته باشی، بعضی چیزها فقط زمان می خواهند. نمی شود که با باردار کردن 9 زن، 1 ماهه بچه تولید کرد!»

soroush
2013/12/07, 20:54
سلام و درود

حمید عزیز ناراحت نشوو مگه از بعضی دوستان چه اینجا چه بیرون کم ناملایمتی ها دیدید نه شما شاید همه ما شاید همین بهنام عزیزم که خیلی ارادت دارم چون مثل شما ساده و بی ریا باوراشو و اطلاعاتشو در اختیار ما قرار داده میده من کوچکتر از اونم که توصیه کنم اما خواهشی دارم و اون اینه که شما و دوست خوبم همیار و همراه ما باشی
زندگی ارزش خیلی چیزا رو نداره در کنار هم بودن خیلی زیبایی ها رو معنا میکنه
همیشه همیشه شاد و سلامت باشی.

امیدوارم صدرایی ها همیشه در صدر باشند مثل شما خوبا که در صدرید

اقا بهنام اقا حمید ارادت

creator_65
2013/12/08, 00:50
سلام حمید جان
خودت ناراحت نکن، بازار همینه، تا بوده همین بوده
بنده به شخصه از اطلاعاتی که رایگان در اختیارمون میزاری ممنونم
صدرا از روز اول تکلیفش معلوم بود، یه یازه سه چهار ماه صبر میخاد، سهمی نیس که یکی دو روزه بره بالا
پس صبر میکنیم
شما هم به دل نگیر

MHMN
2013/12/09, 19:42
با سلام و احترام
بنده هم به نوبه خودم از جناب حمیدخان کمال تشکر را دارم
برخی از دوستان در حق این دوست عزیزمان جفا میکنند بخدا تو این دو سال فقط دلخشویم جناب اقا حمید بوده و هست و فقط به امید اینکه مطلبی از ایشان در این تالار ببینم ، اینجا سر میزنم
ایشان در مورد حقوق از دست رفته سهامداران صدرا سختی زیادی کشیدند
ااز دوستان انتظار میرود اگه تشکر نمی کنند حداقل با حرفهایشان باعت ناراحتی ایشان نشوند
بنده از شما معذرت میخواهم
اجرتون با خدا

far
2013/12/12, 11:11
درود دوستان
گزازش جدید صدار اومد مثل اینکه زیان انباشته کم شده .
اساتید لطفا نظر بدهند

hamid672003
2013/12/12, 20:42
باسلام:
دوستان عزیز دیدید که چه گفتم ؟ منظور بخش قرمز رنگ است . هم به بورس این موضوع را گفته بودم هم به امور سهام صدرا و حالا با اصلاح گزارش متوجه می شویم که اگر در خانه کس است یک حرف بس است ! انشاالله بزودی چند دلاری خواهد شد .ضمنا از تمام دوستانیکه به بنده لطف داشتن کمال تشکر را دارم .و من الله توفیق .

باسلام:

creator_65
2013/12/13, 01:39
حمیدجون دستت درد نکنه
هم در سریعترین زمان ممکن اخبار بهمون میدی،هم خوش خبری
از نامهربونی ها هم دلگیر نشو
دلار ک سهله،نیم دلار هم بشه یه شام خوب طلبته:)) البته منظورم دلار مرجع سال 90 یعنی 1226 تومن :))))
در مورد اخبار خوب،دوستان تو صدرا تاکید داشتن ک انشا.. رو سفیدمون میکنه،تنها نگرانی فقط زمان باز شدن سهمه
انشا.. عیدی خوبی بهمون میده
فاذر هم شنبه اخر اصلاحشه

reza3294
2013/12/13, 10:48
صدرا بازان عزیز بازی شروع شد. آماده و شش دانگ منتظر حرکات حریف قدرتمند خودتون باشید.

جواد 9998
2013/12/19, 19:01
باسلام:
دوستان عزیز دیدید که چه گفتم ؟ منظور بخش قرمز رنگ است . هم به بورس این موضوع را گفته بودم هم به امور سهام صدرا و حالا با اصلاح گزارش متوجه می شویم که اگر در خانه کس است یک حرف بس است ! انشاالله بزودی چند دلاری خواهد شد .ضمنا از تمام دوستانیکه به بنده لطف داشتن کمال تشکر را دارم .و من الله توفیق .

حمید اقا دلمان برای نوشته های گرم ات و با محتوا که سرشار از صداقت است تنگ شده ما را تنها نگذار و حداقل یک پستی از خودت بزن حتی اگر نمیخواهی راجع به صدرا چیزی پست کنی .
انسان با امید زنده است اگرچه من سهم زیادی از صدرا ندارم ولی دل ام به پست های شما خوش بود . صدرا بدون حمید اقا ارزشی ندارد .
حمید جان : دو بار پیام خصوصی برایتان ارسال کردم و قابل ندانستید جواب بدهید . به هر حال بچه ها را تنها نگذار و اگر خبری هست چه خوب یا بد به ما بده و بگذار ما هم در شادی سود یا غم ضرر با شما شریک باشی . متاسفانه سفته بازان از صدرا خارج شده اند و به همین دلیل است که طرفداران صدرا کم شده و این تاپیک به صفحه سوم منتقل شده است . فقط بگو چقدر دیگر باید انتظار بکشیم تا صدرا باز شود و ایا صدرا ما را خوشحال میکند .

خدایا خودت به دل اقا حمید بیانداز که برای ما خبری پست کند و به این تاپیک سری بزند.

hossein88
2013/12/20, 14:53
درود دوستان
گزازش جدید صدار اومد مثل اینکه زیان انباشته کم شده .
اساتید لطفا نظر بدهند
دوستان عزیز اگه تحلیل کنید ممنون میشیم

hamid672003
2013/12/22, 00:14
باسلام:
دوست عزیز بنده را شرمنده می کنید .شما و تمام دوستان لطف دارید .در مورد پاسخ ندادن به پیام شما هم شرمنده ام زیرا به تالار سر نزده بودم تا پیام شما را ببینم .در هر صورت به دوستان در تماس تلفنی گفته ام : صدرا و جناب چوبدار و فرمانده محترم قرارگاه در حال رفع مشکل در وثیقه بودن سهام صدرا در بانک ملی هستند و بنده امیدوارم ظرف یک ماه آینده ضمن حل این مشکل آمادگی عرضه سهام صدرا در بورس فراهم شود .الیته بارها پیش بینی ها دچار مشکل شده اند . ولی امیدوارم اینبار برای همیشه مشکل صدرا حل شود و اما در مورد قیمت سهم هنگام باز شدن نماد : دوستان عزیز بنده فقط می توانم نظر خودم را بگویم و به اعتقاد بنده سهم باید در صورت خصوصی شدن برای مدتهای زیادی افزایشی باشد و به قیمتهای رکوردی خودش دست پیدا کند .و من الله توفیق .

حمید اقا دلمان برای نوشته های گرم ات و با محتوا که سرشار از صداقت است تنگ شده ما را تنها نگذار و حداقل یک پستی از خودت بزن حتی اگر نمیخواهی راجع به صدرا چیزی پست کنی .
انسان با امید زنده است اگرچه من سهم زیادی از صدرا ندارم ولی دل ام به پست های شما خوش بود . صدرا بدون حمید اقا ارزشی ندارد .
حمید جان : دو بار پیام خصوصی برایتان ارسال کردم و قابل ندانستید جواب بدهید . به هر حال بچه ها را تنها نگذار و اگر خبری هست چه خوب یا بد به ما بده و بگذار ما هم در شادی سود یا غم ضرر با شما شریک باشی . متاسفانه سفته بازان از صدرا خارج شده اند و به همین دلیل است که طرفداران صدرا کم شده و این تاپیک به صفحه سوم منتقل شده است . فقط بگو چقدر دیگر باید انتظار بکشیم تا صدرا باز شود و ایا صدرا ما را خوشحال میکند .

خدایا خودت به دل اقا حمید بیانداز که برای ما خبری پست کند و به این تاپیک سری بزند.

جواد 9998
2013/12/22, 09:33
باسلام:
دوست عزیز بنده را شرمنده می کنید .شما و تمام دوستان لطف دارید .در مورد پاسخ ندادن به پیام شما هم شرمنده ام زیرا به تالار سر نزده بودم تا پیام شما را ببینم .در هر صورت به دوستان در تماس تلفنی گفته ام : صدرا و جناب چوبدار و فرمانده محترم قرارگاه در حال رفع مشکل در وثیقه بودن سهام صدرا در بانک ملی هستند و بنده امیدوارم ظرف یک ماه آینده ضمن حل این مشکل آمادگی عرضه سهام صدرا در بورس فراهم شود .الیته بارها پیش بینی ها دچار مشکل شده اند . ولی امیدوارم اینبار برای همیشه مشکل صدرا حل شود و اما در مورد قیمت سهم هنگام باز شدن نماد : دوستان عزیز بنده فقط می توانم نظر خودم را بگویم و به اعتقاد بنده سهم باید در صورت خصوصی شدن برای مدتهای زیادی افزایشی باشد و به قیمتهای رکوردی خودش دست پیدا کند .و من الله توفیق .

جمید جان دوست ات داریم و دعا گو هستیم . ممنون از پاسخ شما

hamid672003
2013/12/22, 13:57
باسلام:
دوستان عزیز بنده از آنجاییکه خودم را ملزم به خبر رسانی در مورد صدرا می دانم و چون تعداد 379 نفر از سهامداران صدرا به بنده امضا داده اند که پیگیر موضوعات صدرا باشم ناچار باید تمام اخبار و شایعات صدرا را رصد کنم و به سمع و نظر شما برسانم ! فارغ از آنکه این اخبار چه حاصلی و نتیجه ای (مثبت یا منفی) در بر خواهد داشت .
دوستان عزیز اخیرا شایعاتی به گوش می رسد مبنی بر اینکه اموال صدرا مانند شناورها -ماشین آلات و غیره را با قیمت نازلی بفروش می رسانند و صدرا در حال نابودی و غیره است .البته ضمن پیگیری موضوع فوق از مراجع و مقامات محترم صدرا و قرارگاه و بورس ، بنده بعید می دانم امکان فروش بدون حساب و کتاب در هیچ شرکتی ، خصوصا صدرا که در این زمان دو آقا بالا سر دارد 1- جناب چوبدار 2- قرارگاه و سپانیر .بعید به نظر می رسد ! کما آنکه هر فروشی و هر جابجایی در اموال شرکت قابل پیگیری است .حتی اگر آن مال به نام صدرا نباشد ! ولی چون با پول و اعتبار صدرا خریداری شده است پس : بی گمان مالک آن صدرا است .
در هر صورت بنده از بورس و صدرا و قرارگاه درخواست کردم که نسبت به معرفی اموال صدرا به سهامداران اقدامات لازم را مبذول فرمایند .
شما هم می توانید با شماره شکایات بورس 6375-021 و با دفتر صدرا 83362511-021 و یا با امورسهام صدرا 44444803-021 و یا با فرمانده محترم قرارگاه 88085700-021 تماس گرفته نظر یا پیشنهاد یا درخواستی اگر دارید را به عرض ایشان برسانید . در پایان بنده هیچ جور نمی توانم قبول کنم بالای 25000 میلیارد تومان دارایی صدرا را بتوان به گونه ای نابود کرد که سهامداران از این قیمت هم متضررتر شوند.و من الله توفیق .

sockot
2013/12/22, 14:29
باسلام:
دوستان عزیز بنده از آنجاییکه خودم را ملزم به خبر رسانی در مورد صدرا می دانم و چون تعداد 379 نفر از سهامداران صدرا به بنده امضا داده اند که پیگیر موضوعات صدرا باشم ناچار باید تمام اخبار و شایعات صدرا را رصد کنم و به سمع و نظر شما برسانم ! فارغ از آنکه این اخبار چه حاصلی و نتیجه ای (مثبت یا منفی) در بر خواهد داشت .
دوستان عزیز اخیرا شایعاتی به گوش می رسد مبنی بر اینکه اموال صدرا مانند شناورها -ماشین آلات و غیره را با قیمت نازلی بفروش می رسانند و صدرا در حال نابودی و غیره است .البته ضمن پیگیری موضوع فوق از مراجع و مقامات محترم صدرا و قرارگاه و بورس ، بنده بعید می دانم امکان فروش بدون حساب و کتاب در هیچ شرکتی ، خصوصا صدرا که در این زمان دو آقا بالا سر دارد 1- جناب چوبدار 2- قرارگاه و سپانیر .بعید به نظر می رسد ! کما آنکه هر فروشی و هر جابجایی در اموال شرکت قابل پیگیری است .حتی اگر آن مال به نام صدرا نباشد ! ولی چون با پول و اعتبار صدرا خریداری شده است پس : بی گمان مالک آن صدرا است .
در هر صورت بنده از بورس و صدرا و قرارگاه درخواست کردم که نسبت به معرفی اموال صدرا به سهامداران اقدامات لازم را مبذول فرمایند .
شما هم می توانید با شماره شکایات بورس 6375-021 و با دفتر صدرا 83362511-021 و یا با امورسهام صدرا 44444803-021 و یا با فرمانده محترم قرارگاه 88085700-021 تماس گرفته نظر یا پیشنهاد یا درخواستی اگر دارید را به عرض ایشان برسانید . در پایان بنده هیچ جور نمی توانم قبول کنم بالای 25000 میلیارد تومان دارایی صدرا را بتوان به گونه ای نابود کرد که سهامداران از این قیمت هم متضررتر شوند.و من الله توفیق .

دستت درد نكنه آقا حميد
ممنون از پيگيري و اطلاع رساني شما بزرگوار
فكر كنم تا خون ما رو تو شيشه نكنن مارو ول نكنن
عجب گيري كرديما
اين همه مسخره بازي ديگه چيه
اگه ميخوان شركت رو ورشكسته كنن بابا اينكارو بكنن و خلاص ديگه
يا اينكه اول ميخوان همه چيش رو بفروشند و بعد بگن ورشكست شديم و به سهامدار هيچي نرسه!
خدا لعنتشون كنه

felfel
2013/12/23, 01:09
مدتها ست كه ميگويم همه سهمها از همه گروها رشد خواهد كرد لذا سرمايه گذاران شاهد رشد گروهاي مختلف بورسي و فرابورسي و بازار پايه هستيد منتهي رشد صدرا و گازو لوله متمايز از همه اين گروهاست البته شواهدي از تعديل گازولوله به چشم ميخورد كه از زيان خارج شده به سود دهي رسيد دير يا زود صدرا نيز اخبار خوب صدرا به بارار سرمايه خواهد امد ..

حسگر
2013/12/25, 20:56
صدرا راه خود را خواهد رفت چه بسته باشد چه باز باشد.

creator_65
2013/12/29, 20:24
صدرا نامه اش به بورس رفت، در صورتی که مشکل پیش نیاد دوشنبه یا چهارشنبه سهم باز خواهد شد.

Mesbah68
2013/12/29, 21:00
creator_65 (http://forums.boursy.com/member.php?u=6293)............چییییییییی ییییییی میییییییییگی ...........صدرا ! بورس ! باز شدن !.............من فکر میکردم نوه هام هم باز شدن سهم رو نبینند

creator_65
2013/12/29, 23:20
خبر رفتن نامه به بورس کاملا موثقه،اما اینکه بورس چه برخوردی میکنه من نمیدونم.
ما با دوستان نیت کردیم اگه خوب باز شد امون ندیم، شما هم حواستون جمع باشه،که هم جا نموینین،هم هوای سهم داشته باشین

meisam_em
2013/12/29, 23:23
خبر رفتن نامه به بورس کاملا موثقه،اما اینکه بورس چه برخوردی میکنه من نمیدونم.
ما با دوستان نیت کردیم اگه خوب باز شد امون ندیم، شما هم حواستون جمع باشه،که هم جا نموینین،هم هوای سهم داشته باشین

سلام و عرض و ادب و احترام
حدودا چه قیمتی احتمال بازگشایی رو میدهید و تا چه قیمتی اگر باز شد ورود پیدا کنیم؟

creator_65
2013/12/30, 00:37
بنده به شخصه زیر 320 باز شد ورود میزنم،البته به شرایط باز شدن سهم هم بستگی داره، ممکن رو 350 باز بشه، اما عطش خریدار امون نده، پس منم سعی میکنم که جا نمونم.
فک میکنم با دامنه نوسان 50 درصد سهم باز بشه.
دعا کنید سازمان گیر نده، رو هر قیمتی باز شد ما طلبش هستیم:)

Mesbah68
2013/12/30, 07:15
داداش سهم 2 ماه بسته بوده !!!!! انوقت 320 باز شه یا 350 !!!!!!!!!..............زیر 450 ستمی است اشکار

meisam_em
2013/12/30, 07:53
داداش سهم 2 ماه بسته بوده !!!!! انوقت 320 باز شه یا 350 !!!!!!!!!..............زیر 450 ستمی است اشکار

من ارزو میکنم الان زیر 200/:.tonguesmiley:./ باز بشه همه ی سبدم رو تبدیل به صدرا کنم البته محاله........./:.yead.:/

Mesbah68
2013/12/30, 11:37
450 600 برو بالا 1000 تا خرداد ماه

creator_65
2013/12/30, 13:12
عزیز منم هشتاد درصد سرمایه ام تو صدراس،دوس دارم 600 بازشه،اما ترجیح میدم اول خیلی بالا باز نشه و بتونم بقیه به صدرا تبدیل کنم،بعد به قیمت 600-700 برسه :))

جواد 9998
2014/01/06, 16:17
از صذزا چه خبر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mamal_a20
2014/01/07, 14:04
آقا اين صدرا بالاخره كي ميخواد باز بشه؟؟؟؟؟؟؟

جواد 9998
2014/01/07, 15:43
صدرا سال اینده باز میشود ؟

creator_65
2014/01/07, 16:16
فعلا کسی خبری نداره،هرچی باشه بدون تاخیر اعلام میکنیم.
شما رو نمیدونم،ولی تا اونجایی که من میدونم سهم قرارش از اول همین بود که مدتها بسته باشه،دوستان میدونستن تا عید ممکنه طول بکشه،پس از چی ناراحت هستین.
هفته پیش منتظر باز شدن سهم بودیم،اما سازمان اجازه نداده انگار.فعلا منتظر میمونیم.نترسید خیلی طول نمیکشه.
انشا.. به همه عیدی خوبی میده.
میدونم شما هم مث من از خواب سرمایه ناراحتید،اما انشا.. صدرا جبران میکنه.سهم وابسته به قرارگاه،خیلی راحت نمیشه ازش خبر درآورد...

hamid672003
2014/01/10, 21:21
باسلام:
دوستان عزیز :با تشکر از لطف شما ، و با توجه به تماسهای مکرر دوستان ،مبنی بر اینکه چرا مدتی است مطلب نمی نویسم ؟ باید خدمتتان عرض کنم که بنده تنها مطالبی را می نویسم که بالای 70 درصد احتمال وقوع داشته باشد .و اینکه برخی از دوستان اصرار دارند که مطلبی بگویم ! پس بنده هم اطاعت کرده و عرض می کنم : صدرا در صورت خصوصی شدن ، همانی می شود که همه ما می خواهیم .و صد البته ترس و وحشت برای صدرا 70 تومانی بود وگرنه صدرای 700 تومانی هیچ جای ترس که ندارد که هیچ ! بلکه بدون هرگونه نگرانی ارزنده است . حالا چرا بنده اینطور می گویم ؟! اکثر دوستان به این موضوع واقف هستند .ومن الله توفیق.

creator_65
2014/01/10, 21:34
باسلام:
دوستان عزیز :با تشکر از لطف شما ، و با توجه به تماسهای مکرر دوستان ،مبنی بر اینکه چرا مدتی است مطلب نمی نویسم ؟ باید خدمتتان عرض کنم که بنده تنها مطالبی را می نویسم که بالای 70 درصد احتمال وقوع داشته باشد .و اینکه برخی از دوستان اصرار دارند که مطلبی بگویم ! پس بنده هم اطاعت کرده و عرض می کنم : صدرا در صورت خصوصی شدن ، همانی می شود که همه ما می خواهیم .و صد البته ترس و وحشت برای صدرا 70 تومانی بود وگرنه صدرای 700 تومانی هیچ جای ترس که ندارد که هیچ ! بلکه بدون هرگونه نگرانی ارزنده است . حالا چرا بنده اینطور می گویم ؟! اکثر دوستان به این موضوع واقف هستند .ومن الله توفیق.
حمید جان فکر میکنی این سهم چموش ما کی باز میشه؟؟؟؟من که فعلا خبری ازش ندارم!!در مورد باز شدنشم فک میکنم در محدوده قیمتی 300-350 باز میشه و اینکه سهم تا کجا میره، به بازیگردان سهم بستگی داره...

hamid672003
2014/01/11, 08:32
باسلام:
دوست عزیز بنده وبرخی از دوستان دیگر پیگیر صدرا و باز شدن نماد و ............. هستیم اما لازم است .شما دوستان هم پیگیر باشید .ومن الله توفیق .

حمید جان فکر میکنی این سهم چموش ما کی باز میشه؟؟؟؟من که فعلا خبری ازش ندارم!!در مورد باز شدنشم فک میکنم در محدوده قیمتی 300-350 باز میشه و اینکه سهم تا کجا میره، به بازیگردان سهم بستگی داره...

وحید 20
2014/01/11, 10:31
انتقال تعدادي از نمادهاي معاملاتي بازار پايه عادي به بازار پا: يه توافقي كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ با توجه تصميمات اوليه متخذه در خصوص انتقال تعدادي از نمادهاي معاملاتي بازار پايه عادي به بازار پايه توافقي، از ابتداي اسفند ماه سال جاري نمادهاي معاملاتي بشرح ذيل جهت اطلاع رساني لازم متوقف گرديد. لذا مقتضي است كارگزاران محترم اطلاع رساني لازم و كافي را جهت مد نظر قرار دادن اين موضوع در اسرع وقت به مشتريان خود انجام دهند.1) سرمايه گذاري چشم انداز توسعه شمال (وشمال1) 2) مجتمع صنايع و معادن احياء سپاهان (واحيا1)3) پتروشيمي دهدشت (دهدشت1)4) پتروشيمي كازرون (كازرو1)5) كود شيميايي و اوره لردگان (شلرد1)6) پتروشيمي ممسني (ممسني1)7) صنايع پتروشيمي زنجان (زنجان1)8) توسعه بازرگاني آهن و فولاد ميلاد (بميلا1)9) بازرگاني و صنعتي آينده سازان بهشت پارس (آينده1)10) تكادو (وكادو1)11) سيمان مجد خواف (سخواف1)12) مجتمع سيمان غرب آسيا (سجام1)13) رهشاد سپاهان (حرهشا1)14) صنعتي و دريايي ايران (خصدرا1) مديريت بازار فرابورس ايران

mamal_a20
2014/01/11, 11:13
خوب این یعنی چی؟

sockot
2014/01/11, 13:14
باسلام:
دوست عزیز بنده وبرخی از دوستان دیگر پیگیر صدرا و باز شدن نماد و ............. هستیم اما لازم است .شما دوستان هم پیگیر باشید .ومن الله توفیق .

نظر شما درمورد بازار توافقي چي هستش كه دارند صدرا رو مي فرستند

جواد 9998
2014/01/11, 13:44
حمید جان چه کار کنیم با این بازار توافقی ؟؟؟؟؟؟؟ خدا رحم کند

hamid672003
2014/01/11, 21:27
باسلام:
دوستان عزیز آیا می دانید که اصطلاح قالی کرمان چه موقع و در چه موردی استفاده می شود ؟! صد البته که می دانید ! البته بدانید که صدرا هم قالی کرمان است ! یعنی هر چه پا بخورد با ارزش تر می شود ! در واقع دوستان بنده از روزی که معاون جناب صالح آبادی یعنی جناب حسینی فرمودند که : ما از شما تا آخرین سهامدار حمایت می کنیم تا سهمتان را بفروشید دانستم که باید روزی سهام صدرا به بازار توافقی برود و ............ در واقع صدرا باید همانند قالی کرمان : همه گونه لگدی نوش جان کند ! از جناب صالح آبادی گرفته تا معاونین و قرارگاه و فرماندهان نوع به نوعش و سپانیر و هر نوع زورمند و صاحب منصب دیگر ................. تمام اینها فقط به دلیل ارزشمندی صدرا است ! وگرنه یک سوال : مگر نه اینکه هر چیز بی ارزش یا طبق گفته های آقایان آنقدر بی ارزش که آنرا هبه کنند و حتی زیان رسان است ! پس چرا هبه نمی کنید یا به آقای چوبدار به 209 میلیارد تومان نمی فروشید یا به خریداران خارجی حتی دلاری نمی فروشید ؟!چرا این چیز بی ارزش آبرو وحیثیت شما را به باد داده است و هنوز دست از آن بر نمی دارید و حتی یک کرسی هیئت مدیره آن از دستتان خارج نمی شود ؟ مگر شما شفاف نیستید و یا مگر از ضرر نمی خواهید بگریزید ! آیا ...........و هزار آیا دیگر ............... بماند که روزی بیاید که در درگاه خداوند متعال محاکمه شوید .دوستان عزیز در پایان به شما بگویم که نگران نباشید و بدانید که بالاتر از سیاهی رنگی نیست ! ضمن آنکه هرکس صبر داشته باشد و حق خودش را واگذار ننماید ! انشاالله به حق خودش خواهد رسید .و من الله توفیق .

حمید جان چه کار کنیم با این بازار توافقی ؟؟؟؟؟؟؟ خدا رحم کند

meisam_em
2014/01/11, 23:57
باسلام:
دوستان عزیز آیا می دانید که اصطلاح قالی کرمان چه موقع و در چه موردی استفاده می شود ؟! صد البته که می دانید ! البته بدانید که صدرا هم قالی کرمان است ! یعنی هر چه پا بخورد با ارزش تر می شود ! در واقع دوستان بنده از روزی که معاون جناب صالح آبادی یعنی جناب حسینی فرمودند که : ما از شما تا آخرین سهامدار حمایت می کنیم تا سهمتان را بفروشید دانستم که باید روزی سهام صدرا به بازار توافقی برود و ............ در واقع صدرا باید همانند قالی کرمان : همه گونه لگدی نوش جان کند ! از جناب صالح آبادی گرفته تا معاونین و قرارگاه و فرماندهان نوع به نوعش و سپانیر و هر نوع زورمند و صاحب منصب دیگر ................. تمام اینها فقط به دلیل ارزشمندی صدرا است ! وگرنه یک سوال : مگر نه اینکه هر چیز بی ارزش یا طبق گفته های آقایان آنقدر بی ارزش که آنرا هبه کنند و حتی زیان رسان است ! پس چرا هبه نمی کنید یا به آقای چوبدار به 209 میلیارد تومان نمی فروشید یا به خریداران خارجی حتی دلاری نمی فروشید ؟!چرا این چیز بی ارزش آبرو وحیثیت شما را به باد داده است و هنوز دست از آن بر نمی دارید و حتی یک کرسی هیئت مدیره آن از دستتان خارج نمی شود ؟ مگر شما شفاف نیستید و یا مگر از ضرر نمی خواهید بگریزید ! آیا ...........و هزار آیا دیگر ............... بماند که روزی بیاید که در درگاه خداوند متعال محاکمه شوید .دوستان عزیز در پایان به شما بگویم که نگران نباشید و بدانید که بالاتر از سیاهی رنگی نیست ! ضمن آنکه هرکس صبر داشته باشد و حق خودش را واگذار ننماید ! انشاالله به حق خودش خواهد رسید .و من الله توفیق .

ممنون و سپاس فراوان
واقعا این ادبیات شما مایه ارامش خاطر ماست و چه زیبا منظور را رسوندین.....

creator_65
2014/01/12, 01:00
خوشحالم در این جو هیجانی منفی رفتن سهم های بازار پایه به توافقی،صدرا باز نبود،و ف کنم این بهترین اتفاقی بود که میشد انتظار داشت....
دوستان پیگیر باشن و دست رو دست نذارن،سهم به بازار توافقی نمیره

hamid672003
2014/01/12, 19:25
باسلام:
دوستان عزیز با تماسهایی که با مسئولین مختلف گرفتم ، به این نتیجه رسیدم که اعلام رفتن صدرا به بازار توافقی یک اشتباه بوده است . ولی دوستان لطف نمایند که از گرفتن تماس با 6375 -021شكایات بورس و درخواست باز شدن نماد دریغ ننمایند و حتی مثل گذشته هركس می تواند از هر طریق ممكن ، مانند ارسال شكایات از طریق اینترنت و تماس با دفتر سپانیر 22833980 و قرارگاه 88085700 و غیره تلاش خودشان را بنمایند .ضمنا بنده با هر مسئولی که صحبت کردم به یک نكته تاکید نمودم و آن اینكه مگر صدرا چه گناهی مرتكب شده است و یا کدام شركت بورسی شق القمر نموده است که صدرا از آن عقب مانده است . فقط پی بر ای شركتها قبلا 1 و1.5 و2 و4 و5 بوده است و حالا با شاخص 90هزار شده است 7 و 9 و12و 15و20و و 30 و35 و خیلی از شركتهای سوده نیز زیانده شده اند ! آیا نمی خواهید بپذیرید که سهامداران صدرا دیگر مثل گذشته مفت فروشی نخواهند کرد .و من الله توفیق .

omid_or51
2014/01/12, 20:58
خوشحالم در این جو هیجانی منفی رفتن سهم های بازار پایه به توافقی،صدرا باز نبود،و ف کنم این بهترین اتفاقی بود که میشد انتظار داشت....
دوستان پیگیر باشن و دست رو دست نذارن،سهم به بازار توافقی نمیره

مطمین باش در بازار خیلی بد باز میشه

creator_65
2014/01/13, 00:37
بازار از این بدتر نمیدونم چه بازاری میتونست باشه!!!!
یه سوالی همیشه تو ذهنم بوده،چرا سهامدارای صدرا همش نا امید هستن!!!

hamid672003
2014/01/13, 10:44
باسلام:
دوستان عریز اصلا نگران نباشید .در نماد صدرا ، اگر دامنه نوسان باز باشد ! بدون شک بالای 500 تومان باز می شود .و اگر دامنه نوسان 5% باشد ! با صف خرید مواجهه خواهد شد .همچنین قیمت سهم افزایشی خواهد بود .و من الله توفیق.

جواد 9998
2014/01/13, 11:40
باسلام:
دوستان عریز اصلا نگران نباشید .در نماد صدرا ، اگر دامنه نوسان باز باشد ! بدون شک بالای 500 تومان باز می شود .و اگر دامنه نوسان 5% باشد ! با صف خرید مواجهه خواهد شد .همچنین قیمت سهم افزایشی خواهد بود .و من الله توفیق.

جمید جان شما همیشه باعث دلگرمی سهامداران هستید . همانطور که برای ما دلسوزی میکنی امیدوارم خدا پشت و پناهت باشد و چقدر عالی است که خدا از انسان حمایت کند . خدایا سهامداران صدرا را حمایت کن الهی یا رب العالمین

omid_or51
2014/01/13, 20:22
از سال 87 که قرارگاه سهم را خرید تا انتهای 91 کلا 4 سال در بورس بود.سقف قیمتی اون حدود 420 بود.تازه با کلی خوشبینی و خبر خوب از سهم..تا لجظه بسته شدن نماد در 14.8.92 کلا 10 ماه در پایه فرابورس بود و یکبار هم 380 را دید با کلی خبر بد و فقط اعلان خروارها زیان.چه اهمیتی داره که کدوم بازار مهم قیمت.مطمین باشید سهم به بازار توافقی بره بیشتر رشد میکنه و اگر از بورس اخراج بشه خیلی بیشتر.رفتنش از بورس و اعلان زیان وحشتناک باعث شد 200 میلیون سهم را دزدان دریایی با منت در 100 تومان جمع کنند.حالا ظاهرا قرار یکبار دیگه این داستان تکرار بشه.انتقال به بازار توافقی و جمع کردن بعد از کلی توقف.بعدش اخراج از بازار توافقی و کلا بورس وچند خبر خیلی بد و باز جمع آوری سهم و ......

creator_65
2014/01/14, 00:17
بازار توافقی در کار نبوده،فقط یه ترس بود که مردم حواسشون جمع شه درگیر سفته بازی نشن
صدرا اصلا شامل این موارد نمیشد،سهم روند عادی قیمت گذاری داشته....
حمیدجان هم همیشه دلگرمی ما هستن...انشا.. صدرا پاخ صبرمون میده:-)

creator_65
2014/01/16, 12:39
این هفته، یکشنبه، فروش سهام ( سپانیر ، پترو تدبیر ، پترو پایدار ، پترو شفق) تمام شد.نامه به امضا تمام این چهار شرکت رسید.مبلغ فروش 1600 میلیارد بود.دقیقا 1600 میلیارد،بدون یک ریال کسری یا یک ریال اضافی....

جواد 9998
2014/01/16, 15:53
این هفته، یکشنبه، فروش سهام ( سپانیر ، پترو تدبیر ، پترو پایدار ، پترو شفق) تمام شد.نامه به امضا تمام این چهار شرکت رسید.مبلغ فروش 1600 میلیارد بود.دقیقا 1600 میلیارد،بدون یک ریال کسری یا یک ریال اضافی....

اینها سهامدار صدرا بودند و منظور شما این است که این جهار شرکت سهم صدرا را 1600 میلیارد فروختند ؟

به چه کسی و هر سهم را چند فروختند نمدانم منظور شما را درست فهمیدم یا نه ؟ راهنمایی کنید تا متوجه شویم . هر سهمی چند تومان میشود ؟
در هر صورت از اطلاع رسانی شما ممنون هستم و نمیدانم این خبر برای شرکت صدرا خوب است یا بد ؟ [-o<

من را در سطح ابتدایی یا اکابر بدانید

sockot
2014/01/16, 16:08

1600 میلیارد ريال يا تومان؟

creator_65
2014/01/17, 03:26
این چهار شرکت که در اصل همون قرارگاه می باشند حدود یک میلیارد سهم داشتند و انرا به مبلغ 1600 میلیارد تومان به آقای چوبدار فروختند.
دیگه اینکه برای صدرا خوب شده یا بد،خودتون میدونید:-)

hossein88
2014/01/17, 09:21
خرید و فروش توی بازار توافقی به چه صورته؟؟ سهامدار جزء هم میتونه شرکت کنه توش یا نه؟؟؟

اسماعیل
2014/01/17, 09:35
خرید و فروش توی بازار توافقی به چه صورته؟؟ سهامدار جزء هم میتونه شرکت کنه توش یا نه؟؟؟

سلام هیچ کسی دیگر نمیتواند جتی یک سهم بخرد.همه این بازیها برای همین موضوع بود.

hossein88
2014/01/17, 10:21
سلام هیچ کسی دیگر نمیتواند جتی یک سهم بخرد.همه این بازیها برای همین موضوع بود.

یعنی چی؟؟ میشه توضیج بیشتری بدید

اسماعیل
2014/01/17, 10:52
یعنی چی؟؟ میشه توضیج بیشتری بدید

در بازار توافقی باید ناظر مجوز معاملات را صادر کند.طرف خریدار فقط چوبدار و یا کدهای بستگان.فروشنده سهامدارهای حال حاضر.

creator_65
2014/01/17, 11:57
اولا که بازار توافقی نخواهد رفت.البته اگه دوستان به جای دست رو دست گذاشتن،یه زتگی هم به سازمان بورس بزنن و طرح شکایت کنند.
در ضمن چرا نمیشه خریدار جز معامله کنه؟؟؟خوب هم میشه.فقط سخت تره.شنیدم سازمان این تصمیم گرفته تا یه رونقی به بازار توافقی بده.
وگرنه سهمی همچون بمیلا !!!! چه معاملات اشتباهی در معاملات داشته؟؟؟هم سوده،نه نجومی بالا میره نه پایین!!! اینها فقط بازی جدیده،گول نخورید

hossein88
2014/01/17, 14:19
اولا که بازار توافقی نخواهد رفت.البته اگه دوستان به جای دست رو دست گذاشتن،یه زتگی هم به سازمان بورس بزنن و طرح شکایت کنند.
در ضمن چرا نمیشه خریدار جز معامله کنه؟؟؟خوب هم میشه.فقط سخت تره.شنیدم سازمان این تصمیم گرفته تا یه رونقی به بازار توافقی بده.
وگرنه سهمی همچون بمیلا !!!! چه معاملات اشتباهی در معاملات داشته؟؟؟هم سوده،نه نجومی بالا میره نه پایین!!! اینها فقط بازی جدیده،گول نخورید

امان از دست باندبازان
درسته حق با شماست توی ایندوره ای که پتروشیمی ها و سایر سهام بازار پایه رشد نجومی میکردن که صدرا متوقف بود که ...

جواد 9998
2014/01/17, 17:10

ریاضی من کمی ضعیف است هر سهمی 1600 تومن میشه یا 160 تومن ؟

جواد 9998
2014/01/17, 21:33

برای رضای خدا یکی جواب من را بدهد من ریاضی ام خوب نیست ایا هر سهم 160 تومن است یا هر سعم 1600 تومن مغلمعله شده من اینقدر بی ارزش هستم که کسی جواب من را نمیده
ای خدا من و امثال من را محاج خلق ات نکن که برای یک جواب ساده دریغ میکنند

اسماعیل
2014/01/17, 21:56
برای رضای خدا یکی جواب من را بدهد من ریاضی ام خوب نیست ایا هر سهم 160 تومن است یا هر سعم 1600 تومن مغلمعله شده من اینقدر بی ارزش هستم که کسی جواب من را نمیده

داداش حاله چه فرقی میکنه مگه شما میخواهی بفروشی؟سال دیگه این موقع فی صدرا را در تابلو ببین!!!!

creator_65
2014/01/18, 00:20

داداش من آدم همیشه آنلاین نیست که جواب بده در آنی از زمان
میشه 1600 تومان
حالا برید ببینید چرا آقایون دلشون میخاد سهم بره بازار توافقی!!

جواد 9998
2014/01/18, 10:13
داداش من آدم همیشه آنلاین نیست که جواب بده در آنی از زمان
میشه 1600 تومان
حالا برید ببینید چرا آقایون دلشون میخاد سهم بره بازار توافقی!!

ممنون از شما ببخشید

mahdi99he
2014/01/18, 18:56
کارشناسای بورس ( تلفن 6375) گفتن قرار یکم اسفند باز بشه . اولا درست آگه باز بشه چند باز میشه؟؟؟؟
مرسی

mahdi99he
2014/01/18, 18:59
به نظرتون چند باز میشه؟؟؟/:.smilingsmiley.://:.hmmsmiley.:/

اسفند89
2014/01/18, 19:20

با احترام

ذهنتون را درگیر این مسایل نکنید
چند باز میشه و 9 ماهه چ گزارشی میده و از این صحبتها ..............

فقط با سهم بمونید و سهامداری کنید

mahdi99he
2014/01/18, 19:35
نظر شما محترمه اما می خوام بدونم کجا وایسادم .
لطفا یه راهنمایی کنید.ممنون میشم.

اسفند89
2014/01/18, 20:22
نظر شما محترمه اما می خوام بدونم کجا وایسادم .
لطفا یه راهنمایی کنید.ممنون میشم.

اونقدر حرف و حدیث در این سهم زیاد شده که دیگه هیچکس سر در نمیاره داره چه اتفاقایی می افته ولی چیزی که قطعیه بازدهی خفن بلندمدت این سهمه و نباید ذهنت را خراب این مسائل کنی

فقط مراقب باشیم که سهممون را مفت از دستمون درنیارن
همین

ناظم
2014/01/18, 20:26

احتمالا 400 تومان

اسفند89
2014/01/18, 21:57
احتمالا 400 تومان

اونوقت میشه بفرمایید این احتمال از کجا آمد و بر طبق چه شواهد و قرائنی!!؟؟؟

هیچ کس حتی یک ذره هم حاضر نیست از صدرا پیش بینی ارائه کنه چون این اسب سرکش اصلا قانون و قاعده حالیش نیست

فقط باید سهامداری کنیم و از رو نریم!!

سهمی که سهامدار عمده اش اونقدر پشت پرده نفوذ داره که قانون نانوشته بورس را در مورد سهم اجرا میکنه و به من و شما سهامدار اجبار میکنه و در تنگنا قرار میده که طی روز بیشتر از 10 هزار سهم نمیشه فروخت!!! با همچین سهم بی پدر مادری چطورشما اینقدر ساده برخورد میکنی و قیمت باز شدن پیش بینی میکنی

قصد جسارت به شما برادر عزیز را نداشتم، فقط قصدم یاد اوری بود که این جماعت خیلی بیشرفن.......

creator_65
2014/01/19, 00:05
سهمی که سهامدار عمده اش اونقدر پشت پرده نفوذ داره که قانون نانوشته بورس را در مورد سهم اجرا میکنه و به من و شما سهامدار اجبار میکنه و در تنگنا قرار میده که طی روز بیشتر از 10 هزار سهم نمیشه فروخت!!!
با این جمله موافقم،این سهم از همه سهم های بازار جدا کنید، هیچیش معلوم نیست، الکی خودتون به عددی راضی نکنید، نه توهم 1000-2000 بزنید همین اول کار، نه به قیمت های ناچیزی مث 300-400 قانع بشید.
در مورد باز شدن سهم هم راستش من اصلا خبری ندارم.
فقط نظر شخصیم اینه که ساده نباشید و مث دوستانی که به سادگی رو 100 تومن میلیون ها سهمشون بالا کشیدن، گول نخورید تا بعدا حسرت نخورید....
قیمت 1600 میدونید یعنی چی؟؟؟؟یعنی صدرا بدون تمام داراییهاش، و با تسویه کردن همه بدهیهاش، حداقل 700 می ارزه، بدون هیچ دارایی

hossein88
2014/01/19, 12:46
با این سوابقی که از صدرا دیدیم احتمالن بازم پایین بازش کنن تا دوباره از دست یه عده دیگه در بیارنش مثل همون زمان که صد تومنی سهامدار عمده با هزار تا منت خرید می کرد از سهامدارای جزء ...

hamid672003
2014/01/25, 11:24
باسلام:

دوستان عزیز : آگهی تغییر مکان امور سهام صدرا .ومن الله توفیق .
اینهم لینک آن :http://up98.org/images/yqvyew0uuwb89o9lsrt.jpg

958

mahdi99he
2014/01/25, 17:33
منم امروز با تلفن از بورس پرسیدم گفت اطلاعیه های جدید دیگه هک هست تو چند روز آینده می زنیم . فکر کنم درباره شفاف سازی . من شایعه شفاف سازی شنیدم تو چند روز کذشته .شماره تلفن 6375
نمی دونم اما فکر کنم روزهای خوشی در انتظارمون .ان شاا... دوروغ 1000 تومن -نه -دروغ 3000 تومن درست باشه ( فقط آخرش شوخی بود)

mobin
2014/01/26, 23:18
زیان انباشته صدرا به 1300 میلیارد تومن رسید. :O تو سه ماه 200میلیارد اضافه شده. چیزی نمونده تا 3000 میلیارد :D

شما چطور حساب کردی 200 میلیاردو؟ زیان انباشته تو 6 ماهه 1262 میلیارد و در گزارش اخیر حدود 1300 میلیارد..

علی نظامی
2014/01/26, 23:44
شما چطور حساب کردی 200 میلیاردو؟ زیان انباشته تو 6 ماهه 1262 میلیارد و در گزارش اخیر حدود 1300 میلیارد..

درسته اشتباه کردم ظاهرا.ممنون

negarminavi
2014/01/27, 10:39
بازگشایی نماد صدرا با محدوده نوسان 5 درصدی !!

hamid672003
2014/01/27, 10:51
باسلام:
دوستان عزیز :بازگشایی صدرا پیامش آمد .دوستانی که نظر بنده را می خواهند : لااقل نفروشید تا اخبار خوش صدرا تاثیر خودش را بگذارد .همچنین با برگشت بازار این سهم هم روزهای خوشی را تجربه خواهد کرد.ضمنا بازگشایی نماد صدرا در این روزها بخوبی نشانگرا عدم حسن نیت آقایان است .و من الله توفیق .

creator_65
2014/01/27, 11:00
و چقدر بد!!!!
رو چه قیمت داغونی و چه بازار داغونی!!!
توکل به خدا
دوستان فقط مراقب باشید راحت سهم از دست ندین
درگیر جو منفی این روزهای بازار و بازار توافقی و بازار پایه ... نشید

negarminavi
2014/01/27, 11:02
باسلام:
دوستان عزیز :بازگشایی صدرا پیامش آمد .و من الله توفیق .

صدرا اواسط آبان متوقف شد. تا اونجایی که یادمه شاخص حول و حوش 74 هزار واحد بود. تو این مدت شاخص تا 89 هزار واحد هم رفت. حالا هم که شاخص به 80 هزرا واحد برگشته دارن صدرا رو باز میکنن، برخی دوستان هم بازگشت صدرا رو یه نشانه میدونن برای اینکه کاهش قیمتها به روزهای آخر خودش رسیده !!!

creator_65
2014/01/27, 11:13
من کاری ندارم کی بست، کی باز شد....شاخص چند بود، شاخص چند شد
من تا به هدفم نرسم این سهم نمیفروشم، دوباره 75 تومن هم بشه با سهم میمونم،تا اخرش میمونم، نهایتش اینه که کل سوری که این یکسال از بورس بدست آوردم میسوزه.