PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79

Mesbah68
2014/01/27, 11:46
ای تو روحتتتتون چراااااااااااااااااااا اخه اینکارا رو میکنید ؟؟؟؟.................چرا نماد و تو این اوضاع داغون باز کردید دزدها

zereshkkk
2014/01/27, 11:53
انگار مجبورن تو این اوضاع بازش کن مشخصه دیگه چرا..................!

creator_65
2014/01/27, 11:57
ای تو روحتتتتون چراااااااااااااااااااا اخه اینکارا رو میکنید ؟؟؟؟.................چرا نماد و تو این اوضاع داغون باز کردید دزدها
فک کردید اینا که میخان سهم از دست من و شما در بیارن (همون کاری که رو صد تومن با سهامدارای بیچاره کردن)، تو بازار گل و بلبل اینکار میکنن، و یا اینکه رو صف خرید سهم باز میکنن!!؟؟
طبیعی بود همین کار میکنن، و شک نکنید از این دوازده میلیون صفی که چیده شده، حداقل 10 میلیونش کار خودشونه!
ساده نباشید و نذارید که شما رو ساده فرض کنن

اسفند89
2014/01/27, 12:04
فک کردید اینا که میخان سهم از دست من و شما در بیارن (همون کاری که رو صد تومن با سهامدارای بیچاره کردن)، تو بازار گل و بلبل اینکار میکنن، و یا اینکه رو صف خرید سهم باز میکنن!!؟؟
طبیعی بود همین کار میکنن، و شک نکنید از این دوازده میلیون صفی که چیده شده، حداقل 10 میلیونش کار خودشونه!
ساده نباشید و نذارید که شما رو ساده فرض کنن

همیشه وقتی سهم میخواد باز بشه اگر هم افراد میخوان برای فروش بذارن، از حد اکثر قیمت شروع به ثبت میکنن!!!!

نه اینکه از حداقل قیمت شروع به ثبت سفارش بشه بی محابا.........

creator_65
2014/01/27, 12:06
همیشه وقتی سهم میخواد باز بشه اگر هم افراد میخوان برای فروش بذارن، از حد اکثر قیمت شروع به ثبت میکنن!!!!

نه اینکه از حداقل قیمت شروع به ثبت سفارش بشه بی محابا.........
دقیقا،خصدرا از همون اول رو کف قیمت شرو کرد... واین به قول حمید عزیز، حسن نیت دوستان نشون میده!!!!!
برای همینم میگم بهتره ساده نباشیم...

negarminavi
2014/01/27, 12:20
صدرا اواسط آبان متوقف شد. تا اونجایی که یادمه شاخص حول و حوش 74 هزار واحد بود. تو این مدت شاخص تا 89 هزار واحد هم رفت. حالا هم که شاخص به 80 هزرا واحد برگشته دارن صدرا رو باز میکنن، برخی دوستان هم بازگشت صدرا رو یه نشانه میدونن برای اینکه کاهش قیمتها به روزهای آخر خودش رسیده !!!

ظاهرا پا قدم صدرا همونطور که بعضی دوستان می گفتن یه تکونی هر چند کوچیک به بازار داد ! شایدم توی دقایق آخر صفو بردارن و . . . .

creator_65
2014/01/27, 12:23
این کیه که 1000 تا دونه اردر گذاشته رو عدد 2959؟؟؟؟
صدرا بدیش به اینه که مث بقیه فر1بورسیا، یه دونه هم معامله شه کل حجم میخوره!!
این باعث میشه سر 100 تا دونه سهم، 5 درصد منفی بخوره

creator_65
2014/01/27, 12:31
لعنتی با اون هزارتا دونه خریدش 5 درصد منفی زد به سهم!!!

Mesbah68
2014/01/27, 13:12
من 40000 سهم رو 300 تومن از 20 ابان دارم شماها چقدر دارید و از کی دارید و به چه قیمتی ؟؟؟؟؟

جواد 9998
2014/01/27, 13:30
باسلام:
دوستان عزیز :بازگشایی صدرا پیامش آمد .دوستانی که نظر بنده را می خواهند : لااقل نفروشید تا اخبار خوش صدرا تاثیر خودش را بگذارد .همچنین با برگشت بازار این سهم هم روزهای خوشی را تجربه خواهد کرد.ضمنا بازگشایی نماد صدرا در این روزها بخوبی نشانگرا عدم حسن نیت آقایان است .و من الله توفیق .

سلام حمید اقا :

ایا زیان صدرا کم شده است؟ . میشه کمی اطلاعیه را تحلیل کنید .

تشکر از شما

Mehdi1400
2014/01/27, 14:15
نگرانی ها از آینده شرکت صنعتی دریایی ایران/ صدرا؛ «رها‌سازی» بعد از «خصوصی‌سازی»!

خلیج فارس: بسياري از كارشناسان بر اين اعتقادند كه امكان ادامه پروژه‌هاي دريايي و كشتي‌سازي توسط صدرا وجود ندارد. توقف فعاليت بخش كشتي‌سازي صدرا در بوشهر و سرگرداني كارگران اين مجموعه نيز شواهدي بر اين باورها است و موجب شده كه امكان تغيير فعاليت اين شركت از پروژه‌هاي دريايي به پروژه‌هاي راه و ساختمان در اذهان تقويت شود.

مجيد اسكندري

http://www.pgnews.ir/showpage.aspx?id=196718&title=%D9%86%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B5%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%9B-%C2%AB%D8%B1%D9%87%D8%A7%E2%80%8C%D8%B3%D8%A7%D8%B 2%DB%8C%C2%BB-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%C2%AB%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5%DB%8C%E2%80%8C%D8%B 3%D8%A7%D8%B2%DB%8C%C2%BB

behnam
2014/01/27, 14:59
معامله 1000 سهمی امروز باطل شد و قیمت برگشت سر جای اولش

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=2318736941376687

Mesbah68
2014/01/27, 15:22
سلام بر دوستان.........حالا فهمیدید جهنم دره نظام ما نیاز به گوسفند داره نه ملت و مردم ..................از سنگ توقع صدا باید داشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.............. چرا جلوی اون سازمان لعنتی بورس صالح ابادی جمع نمیشید اعتراض کنید مگه یه پارچه نوشته بردن خیلی زور داره !!! ها ؟؟؟..........................بابا ما رو دارند سر میبرند کی بشه بریم سر چهار راه به گدایی با این وضعیت رو صندلی ریاست موندن صالح ابادی و خواجه نصیر قدرت پرست بی وجدان

omid_or51
2014/01/27, 15:42
مطمین باش در بازار خیلی بد باز میشه

پست بالا را 22.10.92 اینجا گذاشتم.چون از تیر ماه 91 مطمین شدم هدف این بی پدر و مادرها چی هست .فقط سهم را میخوان و همش را هم میخوان.و از اون موقع تا حالا صدها پست با این مضمون اینجا و در تالار پورس گذاشتم.بهر حال تا سهمی دست افراد غیر خودی هست هیچ خبر خوبی از سهم نمیاد تا همه را خسته و مجبور به فروش کنند.تا حدی هم حق دارند.چون این سهم خیالباف زیاد داره و بخوان با قیمت بالا سهم را جمع کنند این گروه نمیگذارند با خیالبافیشون.چون عددهای نجومی مطرح میکنند. از طرفی اصلا برای جمع آوری سهم عجله ندارند.تا حالا با همین مسخره بازیها 70 درصد سهام غیر خودیها را مفت و مجانی جمع کردند

behnam
2014/01/27, 16:07
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ تمامي معاملات انجام شده امروز دوشنبه مورخ 07/11/1392، در نمادهاي معاملاتي شركت هاي سرمايه گذاري توسعه و عمران استان كرمان (كرمان1)، بازرگاني و توليدي مرجان كار (كمرجان1)، صنعتي دريايي ايران (خصدرا1)، سرمايه گذاري چشم انداز توسعه شمال (وشمال1)، صنايع پتروشيمي دهدشت (دهدشت1) و پتروشيمي كازرون (كازرو1) ابطال گرديد. مديريت بازار فرابورس ايران

creator_65
2014/01/27, 17:19
به نظرم من بدترین روزی که میشد باز شه، اول این سقوط بود، اونجا که گفتن سهم بازار پایه باید بره توافقی، امروز ،اونم اخرای بازار که خیلی از صف فروش ها جمع شد و امید به سهامدارا برگشت،خیلی زمان بدی نبود(نمیگم زمان خوبی بود، اما میشد از این بدتر هم باشه)
در مورد فروش سهم، قبلا گفتم، بازم میگم،من نمیفروشم،برید به اون بازیگر اصلی هم بگید،قید این تعدادسهمی که دست من هست رو بزنه، یا اینکه به اون عدد که مد نظرمه قیمت سهم برسونه...
در مورد تجمع هم،بنده به شخصه کاملا موافقم،اما هماهنگ شده و یکپارچه،یه تعداد مناسب، نه یکی دونفر....

omid_or51
2014/01/27, 20:50
به نظرم من بدترین روزی که میشد باز شه، اول این سقوط بود، اونجا که گفتن سهم بازار پایه باید بره توافقی، امروز ،اونم اخرای بازار که خیلی از صف فروش ها جمع شد و امید به سهامدارا برگشت،خیلی زمان بدی نبود(نمیگم زمان خوبی بود، اما میشد از این بدتر هم باشه)
در مورد فروش سهم، قبلا گفتم، بازم میگم،من نمیفروشم،برید به اون بازیگر اصلی هم بگید،قید این تعدادسهمی که دست من هست رو بزنه، یا اینکه به اون عدد که مد نظرمه قیمت سهم برسونه...
در مورد تجمع هم،بنده به شخصه کاملا موافقم،اما هماهنگ شده و یکپارچه،یه تعداد مناسب، نه یکی دونفر....

شما فرد واقع بینی هستی.قیمتی را مد نظر داری برای فروش من هم مثل خودت.اشکال کار دو چیز.1-سهامدار عمده اصلا عجله نداره.شاید این بازی را تا دو سال دیگه ادامه بده.2-افرادی که دنبال فروش به قیمت 8 دلار و 10 دلار هستند.مشکل دومی داستان را خیلی حاد کرده.اینکه سهامدار عمده عجله نداره هم اصلی ترین دلیلش همین.اگر حجم سهمها و تعداد سهامداران فعال و البته غیر خودی صدرا را میدونستیم میشد تخمینی از زمان را برای رسیدن به تارگتهامون بدست آورد

creator_65
2014/01/28, 01:32
ببیند،اینکه چقد طول میکشه هم دست خود ماست، حقوقی وقتی ببینه من و شما خیلی خوب میریم تو صف فروش، خیلی ساده سهم رد میکنیم،مشتاق تر میشه اینکار انجام بده
اما وقتی ببینه مثلا درطی یک ماه حقیقی مشتاق به صف فروش گذاشتن نیست،مسلما تجدید نظر میکنه.
در مورد سهام دست من و شما هم کاری نداره به اونصورت،نزدیک هفتاد و شش درصد دسته قرارگاه بود، بقیه رو هم از حاضرین آخرین مجمع میشه بدست آورد.
برای این سهم باید خودمون تلاش کنیم، خودمون تسلیم نشیم، از فردا نریم صف فروش بگیم بزا من زودتر رد کنم...
باز هم میگم، من ، شما ، آقا حمید ، آقا جواد،آقا بهنام بزرگوار.... باید پشت سهم بمونیم.یکبار هم شده،با هم بمونیم(میدونیم تو این موارد ایرانی ها خیلی سابقه درخشانی ندارن)

مات
2014/01/28, 02:46
از این شرکت دوری کنید
دودمانتون رو به باد میده
مگه چند سال زنده هستید که هی میگید صبر میکنیم
به نظرم باید مدیر عامل صدرا و دارو دستشون رو به جرم خیانت اعدام کنند
اگه دست من بود از ابدارچی شرکت تا مدیر عاملشو از دم اعدام میکردم

وحید 20
2014/01/28, 10:39
توقف فعالیت "خصدرا" با هدف جلوگیری از زیان سهامداران

در این گزارش در نظر داریم به چند نکته در خصوص گزارش های 9 ماهه سال مالی جاری بزرگترین مجموعه فعال در گروه پیمانکاری صنعتی یعنی شرکت صنعتی دریایی ایران اشاره کنیم.
گزارش های دوره عملکرد 9 ماهه سال مالی شرکت های فعال بورسی طی دی ماه و نیمه بهمن ماه هر سال روی سامانه کدال منتشر می شود، به گونه ای که برخی از این گزارش ها حاکی از عملکرد مناسب شرکت ها است و بعضی از آنها نیز از عملکرد نامناسب مجموعه های فعال بورسی خبر می دهد.

براساس گزارش بورس نیوز، در حالی نحوه عملکرد شرکت های فعال در گروه دارو، سیمان و برخی مجموعه های پتروشیمی طی دوره عملکرد 9 ماهه سال جاری از نگاه کارشناسان مناسب ارزیابی می شود که با نگاهی دقیق تر به صورت های مالی سایر شرکت ها همچون صنعتی دریایی صدرا در می یابیم که این شرکت ها نه تنها طی دوره مذکور بلکه طی چند سال اخیر آنچنان نامناسب عمل کرده اند که با توجه به زیان انباشته قابل توجه به بار آمد توسط آنها طی دوره عملکرد چند سال اخیر، توقف عملیات بهتر از تداوم فعالیت به نظر می رسد.

براساس این گزارش، عمده دلیل نامناسب عمل کردن شرکت های مذکور را می توان در اساس و بنیان آنها جستجو کرد، چراکه شرکت هایی که همواره در نحوه انجام عملیات و فعالیت خود دچار مشکل هستند عمدتاً بر پایه و اساس ناپایدار و غیر قابل اطمینانی بنا نهاده شده اند.

از همین رو، به نظر می رسد این شرکت ها بایستی به منظور بهبود عملیات خود و در پی آن دستیابی به سود به فکر چاره ای باشند و در راستای خروج از زیان بکوشند. در غیر این صورت بهتر است فعالیت خود را متوقف کنند تا بیش از این سهامداران آنها متحمل ضرر و زیان نشوند.

در این گزارش در نظر داریم به چند نکته در خصوص گزارش های 9 ماهه سال مالی جاری بزرگترین مجموعه فعال در گروه پیمانکاری صنعتی یعنی شرکت صنعتی دریایی ایران اشاره کنیم.

براساس گزارش بورس نیوز، "خصدرا" در حالی طی دوره 9 ماهه امسال از محل اجرای پروژه های در دست اجرای خود به درآمد 200 میلیارد تومانی دست یافته که بهای تمام شده ارایه خدمات به مشتریان طی مدت مشابه مبلغی در حدود 300 میلیارد تومان محاسبه گردیده و در نهایت برآیند این دو پارامتر اثرگذار بر وضعیت سودآوری شرکت، موجب تحقق زیان عملیاتی بیش از 100 میلیارد تومانی برای آن شده است.

اما در این شرایط، سوالی که مطرح می شود این است، چرا پروژه ای که اجرای آن حاشیه سود مناسبی ندارد و ارایه آن به متقاضی در نهایت ضرر و زیان را برای شرکت به ارمغان می آورد، بایستی در دستورکار این شرکت پیمانکاری با هزینه های مالی و دفتری هنگفت و نیز زیان انباشته یک هزار و 301میلیارد تومانی، قرار گیرد. چراکه هزینه اجرای پروژه ها به هزینه های مالی شرکت افزوده می شود و در نهایت منجر به تحقق زیان و افزایش زیان انباشته "خصدرا" خواهد شد.

نکته دیگر قابل تأمل در صورت های مالی این مجموعه فعال در گروه پیمانکاری صنعتی، حقوق صاحبان سهام منفی بیش از یک هزار و 100 میلیارد تومانی آن است که با توجه به تعداد سهام شرکت، زیان 700 تومانی به ازای هر سهم را برای سهامداران صدرا موجب می شود. به گونه ای که سهامداران عمده آن در صورت اقدام جهت فروش سهام تحت تملک خود زیان 700 تومانی را متحمل خواهند شد.

در پایان این گزارش می افزاید، با توجه به نحوه عملکرد این شرکت طی دوره 9 ماهه امسال که حاکی از تحقق زیان 208 تومانی است در کنار حقوق صاحبان سهام منفی شرکت که بیش از هفت برابر سرمایه آن است، می توان گفت این شرکت فعال بورسی مشمول ماده 141 قانون تجارت می شود و توقف فعالیت آن به منظور جلوگیری از ضرر و زیان سهامداران این مجموعه، لازم به نظر می رسد.

negarminavi
2014/01/28, 11:25
به نظر دوستان از لحاظ شاخه صنعتی و چشم انداز فضای کاری و حتی زمان جبران زیان و رسیدن به سود با توجه به تغییر و تحولات سیاسی و اقتصادی در کشور، شرکتهایی مثل صدرا برای خرید و سرمایه گذاری مناسب تر هستند یا خودرویی ها؟؟؟ با توجه به اینکه هر دو گروه زیان انباشته دارن و ....

meisam_em
2014/01/28, 13:17
از این شرکت دوری کنید
دودمانتون رو به باد میده
مگه چند سال زنده هستید که هی میگید صبر میکنیم
به نظرم باید مدیر عامل صدرا و دارو دستشون رو به جرم خیانت اعدام کنند
اگه دست من بود از ابدارچی شرکت تا مدیر عاملشو از دم اعدام میکردم

هر چی باشه از سن حقوقی و حقیقی های سهامداران قدر صدرا بیشتر نیست!!!

hamid672003
2014/01/28, 13:21
باسلام:
دوست عزیز : در مورد گزارش 9 ماهه صدرا باید خدمتتان عرض کنم که نوع حسابرسی (تقریبا شرکتهای دولتی از این نوع حسابرسی استفاده می کنند)صورت گرفته است که اینگونه گزارش را می بینیم و به نوعی هم می توان گفت که قرارگاه در پی آن است که با زبان بی زبانی بگوید : دید سود آوری نداریم !البته گزارش 9 ماهه نسبت به پیش بینی تفاوت چندانی ندارد و صد البته ه به نظر بنده بهتر هم هست ولی اقلام کمتر از برابری ارزش اسمی شرکت برای بنده آنچنان ارزشی برای ذکر ندارد .بنده دوست دارم در صدرا با انگشت نشان دهم نه با زره بین ! در زیر حتما برخی داراییهای صدرا را خواهم آورد .
در هر حال بر هیچ کس دارایی های صدرا پنهان نیست ! بعنوان مثال شما یک خودرو لوکس چند میلیاردی را روزی خریداری کرده اید تا وجهه خودتان را برای دیگران به نمایش بگذاری و هیچ سود دیگری در آن خودرو بیشتر از یک خودرو معمولی نیست و یک خودرو معمولی نیز با اررش بیست یا سی میلیون تومان هم برای شما همین کار را خواهد کرد !
حالا همین خودرو را در نظر بگیرید که با صلاحدید شما تبدیل به دو سه تا خودرومعمولی بشود به قیمت حدودا پنجاه میلیون تومان و الباقی پول که هنوز هم همان چند میلیارد است برای کارهای سود آور مورد استفاده قرار گیرد .یک توضیح کوچک اینکه از چند میلیارد پنجاه میلیون کم کنید در اصل مبلغ تفاوتی نخواهد کرد ! زیرا چند میلیارد یعنی حداقل یک یا دو میلیارد !پس وقتی ما یک یا دومیلیارد برایمان تفاوتی نمی کند پس : یک میلیارد و 950 میلیون هم برایمان با دو میلیارد فرقی ندارد . حالا شما این مثال را در مورد داراییهای صدرا بعنوان مثال جزیره صدرا - زمین نکا - هتل های زنجیره ای - شناورها - شرکتهای زیر مجموعه با داراییهای آنها -ساختمان شهرک غرب -حدودا صد ساختمان سازمانی و غیره و غیره ... مقایسه بفرمایید به عدد نجومی غیر باوری خواهید رسید ! دلیل بنده هم فقط یکی را برایتان عرض می کنم ! این صدرای بد - اخ - بی ارزش - مایه زیان ! چرا باید تمام ابرو و اعتبار قرارگاه سپانیر و این همه مدیران مختلف را نابود کند ولی باز هم اینجوری دودستی بهش بچسبند .بابا اگر برای داراییهای ما کیسه ندوخته اید این آشغال را به ما هبه کنید تا فقط یک حرف شما محض رضای خدا پس از این همه دعوا درست از آب در آید .ومن الله توفیق .

سلام حمید اقا :

ایا زیان صدرا کم شده است؟ . میشه کمی اطلاعیه را تحلیل کنید .

تشکر از شما

hamid672003
2014/01/28, 13:36
باسلام:
دوست عزیز : لطفا یک نگاهی به مطلب خودتان بیندازید ! خواهید دید که خودتان فرموده اید :فقط سهم را میخوان و همش را هم میخوان.
حالا یک سوال چه کسی می خواهد و چرا می خواهد .و آیا دلیل خواستن آنها بغیر از ارزشمند بودن صدرا است .و من الله توفیق .

پست بالا را 22.10.92 اینجا گذاشتم.چون از تیر ماه 91 مطمین شدم هدف این بی پدر و مادرها چی هست .فقط سهم را میخوان و همش را هم میخوان.و از اون موقع تا حالا صدها پست با این مضمون اینجا و در تالار پورس گذاشتم.بهر حال تا سهمی دست افراد غیر خودی هست هیچ خبر خوبی از سهم نمیاد تا همه را خسته و مجبور به فروش کنند.تا حدی هم حق دارند.چون این سهم خیالباف زیاد داره و بخوان با قیمت بالا سهم را جمع کنند این گروه نمیگذارند با خیالبافیشون.چون عددهای نجومی مطرح میکنند. از طرفی اصلا برای جمع آوری سهم عجله ندارند.تا حالا با همین مسخره بازیها 70 درصد سهام غیر خودیها را مفت و مجانی جمع کردند

hamid672003
2014/01/28, 15:03
بسمه تعالی
از: طرف جمعی از سهامداران صدرا
به : سازمان بورس اوراق بهادار و بازرسی کل کشور
موضوع : دارائیهای شرکت صدرا
سلام علیکم
با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)
به استحضار می رساند ما جمعی از سهامداران شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) درخواست رسیدگی و شفاف سازی در مورد دارائیهای صدرا را داریم تا بدانیم و بدانید چند هزار تومان دارائی را می خواهد به ......... خریداری کنند و پیشنهاد می کنیم حداقل در مورد ساختمان تهران شرکت صدرا واقع در شهرک غرب بلوار دریا کوچه شفق پلاک 2تحقیق بنمایید که البته کار چندان سختی هم برای سازمانی به بزرگی بورس اوراق بهادار ایران نیست . ضمنا اطلاعات مورد نیاز شما را در زیر می آورم که البته مطمئن هستم شما نیاز به این اطلاعات ندارید و اگر بخواهید می توانید مو را از ماست بکشید .ساختمان نام برده بالا در دادگاه و شعبه 27 شهید بهشتی و با قاضی پرونده : سید مفید کلانتری و شماره کلاسه پرونده 88099802287000676 وتاریخ صدور 8/5/91 در جریان می باشد و هفتاد در صد ساختمان به نفع صدرا التزام به سند و نسبت به باقی سی درصد نیز دو بار رای به نفع صدرا صادر شده است و می توان گفت که در آخر رسیدگی خود قرار دارد و لازم به ذکر است ساختمان فوق دارای چهار طبقه تجاری و هر طبقه 3300 متر می باشد و به قرار متری هشتاد میلیون تومان و ده طبقه ادارای و در هر طبقه همان 3300 متر و به قرار متری ده میلیون تومان می باشد و از محاسبه اعداد فوق به قیمت ساختمان خواهیم رسید که معادل هزارو سیصدوهشتادو شش میلیارد تومان خواهیم رسید و اگر حتی پنجاه در صد قیمت ساختمان را تخفیف قائل شویم باز هم از رقم بدهی های که با ................. به حساب ما سهامداران حقیقی زده اند بیشتر خواهد بود .و در پایان لیست دارائیهای که هرگز توسط مدیران و خصوصا مدیر عامل محترم انکار نشده است را خدمتتان عرض می نمایم .باشد که خداوند ما را به راه راست هدایت کرده و از هرگونه بد خواهی دیگران بدور دارد .با آرزوی عمری با برکت و کشت اعمال صالح برای آخرت همه ما .
1. ساختمان تهران صدرا که شرح آن در بالا آمد .
2. ساختمان امور سهام صدرا در جنت آباد
3. 98 دستگاه منزل سازمانی .
4. جزیره صدرا در بوشهر به مساحت 450 هکتار .( البته الان همه می دانند که با خشک سازی در آخرین خبر 950 هکتار است و دستور سند 130 هکتار آن و همچنین دستور منطقه آزاد شدن آن صادر شده است .
5. یک قطعه زمین به مساحت 3000متر مربع در بهترین بافت شهری بوشهر
6. یک هتل جهت پذیرایی از کارکنان مامورین صدرا در بوشهر .
7. مهمانسراي مشهد مقدس
8. یک هتل در نکا با حدود دویست اطاق
9. زمین نکا به مساحت بیست و سه هکتار
10. زیرساختهای جزیره صدرا به نرخ چندین سال پیش = بیش از دویست میلیارد تومان .
11. حوضچه خشک جهت ساخت کشتی با طول بیش از 250 متر به قیمت سالها پیش = دویست میلیارد تومان .
12. حوضچه خشک جهت ساخت کشتی در نکا و در حال ساخت کشتی کاسپین چهار .
13. داشتن حق بیش از پنجاه سال سر قفلی یا حق کسب کار و پیشه در کشتی سازی در بوشهر.
14. چندین جرثقیل دویست و پنجاه تنی و شش صد تنی .که اگر هر کدام را اجاره دهند ساعتی بیش از پنج میلیون تومان حق اجاره آنهاست.
15. جرثقیل هزار تنی به مبلغ بیست و پنج میلیون یورو .
16. کشتی جرثقیل هفت هزار تنی .
17. دو عدد کشتی بارج هفت هزار تنی .
18. کشتی لوله گذار با سابقه هشت سال فعالیت یک عدد .
19. کشتی لوله گذار خرید در پنج ماه گذشته به مبلغ شصت میلیون دلار .
20. کشتی لوله گذار همه کاره خرید جدید به مبلغ 100 میلیون دلار
21. هتل زنجیره ای صدرا .
22. مالکیت صد درصدی شرکت DOT .
23. كارخانه كشتي سازي بوشهر .
24. كارخانه درياي خزر . توان=ساخت 8 هزار تن شناور فولادي، تعميرات 200 فروند انواع شناور،ساخت و نصب 10 هزار تن انواع سازه دريايي .
25. كارخانه فراساحل جزيره . توان= ساخت 30 هزار تن انواع سازه دريايي .
26. كارخانه كشتي سازي جزيره . توان = ساخت 20 هزار تن انواع كشتي .
27. كارخانه سكوساز توان = ساخت 10 هزار تن انواع سازه دريايي .
28. شركت مهندسي و خدمات نفت كاو ژرف مالکیت 31.81 درصد.
29. شركت ونز ايران و شركت پتروشميران و شركت مهندسي پژوهش صنعت نفت و شركت مجتمع كشتي سازي و صنايع فراساحل ايران (ايزوايكو) و شركت صدرا امريكا لاتين (صالكا ) و كارگاه پروژه آبگير بندر و كارگاه پروژه ميانگذر اروميه و كارگاه پروژه خشت و مالکیت به هر میزانی ............ بماند .
30. شركت مهندسي پژوهش صنعت نفت صدرا ساحل مالکیت 85 درصد
31. شركت صنايع فراساحل (صف) مالکیت 21.18 درصد
32. شركت صنايع آذرآب مالکیت به گفته آذراب 27.39 درصد و به گفته صدرا 12 درصد(البته همه می دانیم که چند واگذار کرد و الان چند است .
33. ماشين آلات و تجهيزات به میزان نیاز 7500 نیروی متخصص و غیره .
34. ابزارآلات و قالبها جهت کشتی سازی و غیره
35. وسائط نقليه در حد نیاز شرکت به این وسعت .
36. اثاثيه و منصوبات به میزان ذکر شده در حسابهای شرکت .
37. موجودي نقد 174,329 میلیون ريال .جالبه نیمی از پول خرید سهمی 1000ريال بصورت نقد در شرکت موجود است و سند آن در آخرین گزارش شرکت .(در این مورد هم همه می دانیم که الان 90 میلیون سهم خودش را خودش خریده است .
38. موجودي مواد و كالا به میزانیکه بر اساس خود آقایان در انبار شرکت یک موتور کشتی پس از چند سال پیدا کرده اند . یعنی یک موتور کشتی به ابعاد یک خانه دو طبقه و 120 متر مربعی در انبار گم شده بوده است و حالا شما ابعاد انبار و موجودی مواد و کالای آنرا را حدس بزنید .
39. هزینه گزاف آموزش پرسنل صف (مدیران رده بالا تا پایین)و غیره .
40. طلب چهار صد میلیارد تومانی مشهود در حسابهای شرکت.(حق کلیم و یوروهای موجود و سرمایه گذاری کوتا مدت و غیره را هم حساب نمایید )

با کمال احترام یکی از سهامداران حقیقی به نمایندگی از طرف لیست پیوست :
حمید احمدی فر
و من الله توفیق

creator_65
2014/01/28, 15:29
سهم به نظر من فردا یا نهایت شنبه برمیگرده، گول این صف فروش مصنوعی نخورید.
آقا این سهم زیان ده، اصلا داره تعطیل میشه، بدبخت، بیچاره، کارگراش دارن اخراج میشن.....
خب چرا سهمش دونه ای 1600 خریدین؟؟؟
چرا اعلام ورشکستگی نمیکنین و دارایی هاش شناسایی نمیکنین، بدهی هاش پرداخت شه و مابقی(هرچند ناچیز به سهامدارا بدن)
آقا صدرا ارزشیابی کنید، اگه مانده هر سهم بعد اون همه که آقا حمید گفت، یه ریال هم برای من موند، بدین به ما، من راضی ام،دستتونم می بوسم.
از 40 مورد دارایی که حمید گفت من دوتاش دیدم،ساختمان آبی رنگ چند طبقه صدرا که من بارهای بار دیدم و رفتم و زمین نکا(چون شهر پدری من کنار این زمینه) کل بدهی صدرا جبران میکنه
آقا این سهم به 100 ریال برسه من نمیفروشم،اصلا میخام ببینم این همه سر کلاس حسابداری خوندم وقتی شرکتی وررشکست میشه باید بدهی تسویه کنه هرچی بمونه برای سهامداراشه، چه شکلیه.
آخه این افتخار!!! تا حالا نصیب کسی نشده.
بس کنید این مسخره بازی ها رو ،بس کنید این همه قایم موشک بازی، بس کنید این همه دزدی و خوردن حق سهامدار جز
عزیز من، من اگه فروشنده بودم، وقتی سهم 360 رسید 219 میترسیدم و رد میکردم، نه اینکه باز رو 2190 اضافه کنم.

hamid672003
2014/02/03, 20:35
باسلام:
دوستان عزیز : خوشبختانه موفق شدیم جناب چوبدار را راضی کنیم تا در چند روز آینده یک جلسه برای بررسی مسائل و پیشرفتهای بوجود آمده در صدرا داشته باشیم و البته بنده بعنوان نماینده آن 379 نفری که از ایشان امضا دارم شرکت می نمایم و خودم را ملزم به اطلاع رسانی دقیق می دانم (این مطلب را برای آن دسته افرادی گفتم که بدون در نظر گرفتن خداوند هر گمانه زنی نابجا را واقعیت پنداشته و به بنده نسبت می دهند).و بدانید تعداد افراد شرکت کننده در جلسه محدود است ! اما شش یا هفت نفری از سهامداران که سهام بالای یک درصد در چند کد دارند نیز هستند . ضمنا احتمال دارد روز این جلسه عقب یا جلو شود آنهم به دلایل کاملا منطقی به همین دلیل از ذکر روز آن خودداری می نمایم .همچنین بسیاری از دوستان عنوان کرده اند که حاضر هستند سهام صدرا را تا حد بیست میلیون سهم جمع آوری کنند ! هر چند که همه شما می دانید در تلاش نوبت قبل در قیمت 3748 ريال بنده سهام زیادی خریدم و ناچار شدم برای تسویه بدهی تمام صدرا های خودم را بفروشم و فقط 219 سهم برایم باقی ماند و با فروش رمپنا سهام صدرای خودم را جایگزین کردم .این خاطره تلخ بماند برای روزهای آینده ای که نگاه دوباره به سختی ها وتلخی های گذشته شیرنی لحظات ما خواهد شد .و من الله توفیق .

creator_65
2014/02/03, 20:38
سلام حمید جون، عزیز اگه کمک نیاز داشتی برای جمع اوری سهم یه ندا شب قبلش به من بده، من برای یه میلیون سهم آماده هستم، این روزا اقدام نکردم، چون حجم فروشنده از دارایی من بیشتر بود.
منتظر خبرهای خوبت هستم،بابت زحماتتم متشکر

hamid672003
2014/02/03, 20:52
باسلام:
دوست عزیز از لطف شما و تمام دوستان دیگر بی نهایت تشکر می نمایم و تنها دعای خیر شما باعث امیدواری و دلگرمی بنده می باشد .ومن الله توفیق .

سلام حمید جون، عزیز اگه کمک نیاز داشتی برای جمع اوری سهم یه ندا شب قبلش به من بده، من برای یه میلیون سهم آماده هستم، این روزا اقدام نکردم، چون حجم فروشنده از دارایی من بیشتر بود.
منتظر خبرهای خوبت هستم،بابت زحماتتم متشکر

جواد 9998
2014/02/03, 21:36
اقا حمید : خوب شد که اعلام کردی واقعا دیگر خسته شده بودم و میخواستم در صف فروش بفروشم دو روز هم در صف بودم ولی فردا حذف میکنیم و نمی فروشم .

تو را به خدا هر خبری داشتی به ما هم اعلام کن و خدا همیشه با ماست .ما منتظر خبر ها هستیم .

در ضمن هر وقت خبری از شما نمیشود من شخصا نگران میشوم .

Mesbah68
2014/02/03, 21:49
حالم از صدرا بهم میخوره چون صاحب نداره اگه داشت یک اینده ای رو برای سهامداران تصویر میکرد نه اینکه خودش بشه تخریب چی سهم از هر سهمی خبر + میاد الا این سهم............والا این سهم تا مهر ماه سال اینده بشه 600 تومن باید جشن گرفت تارگت های نجومی این سهم زمانی دست یافتنی میشه که کلیه تحریم های داخلی و خارجی برداشته بشه یعنی وقت گل نی

hamid672003
2014/02/03, 23:07
باسلام:
بر روی چشم . خبر قابل عرضی بود حتما .ومن الله توفیق .

اقا حمید : خوب شد که اعلام کردی واقعا دیگر خسته شده بودم و میخواستم در صف فروش بفروشم دو روز هم در صف بودم ولی فردا حذف میکنیم و نمی فروشم .

تو را به خدا هر خبری داشتی به ما هم اعلام کن و خدا همیشه با ماست .ما منتظر خبر ها هستیم .

در ضمن هر وقت خبری از شما نمیشود من شخصا نگران میشوم .

meisam_em
2014/02/03, 23:26
باسلام:
بر روی چشم . خبر قابل عرضی بود حتما .ومن الله توفیق .

سلام و درود بر اقا حمید و تشکر از اخبار صدرا
کمی از فاذر برایمان در این روزهای سخت و کنترل شده میگویید مثلا قراردادهای جدید و یا معامله بلوکی که قرار بود امروز انجام شود، ظاهرا اصلا خبرش هم امروز نیامد!

hamid672003
2014/02/03, 23:49
باسلام:
دوست عزیز : فاذر سهم بنیادی خوبی است و همانطور که خودتان هم می دانید از 1700ريال تا 12000ريال با احتساب افزایش سرمایه رشد کرده است و فعلا در استراحت یا بعبارتی اصلاح قیمتی قرار دارد .در هر صورت فاذر سهم خوبی است و با دید بلند مدت و اگر شرایط سیاسی اقتصادی متعادل بر جامعه حکمفراما باشد .باز هم جای رشد دارد .البته توجه بفرمایید که بنده عرض کردم بلند مدت ، هرچند که امکان رشد میانمدتی هم دور از انتظار نیست .و من الله توفیق .

کمی از فاذر برایمان در این روزهای سخت و کنترل شده میگویید مثلا قراردادهای جدید و یا معامله بلوکی که قرار بود امروز انجام شود، ظاهرا اصلا خبرش هم امروز نیامد!

hamid672003
2014/02/03, 23:50
باسلام:
دوست عزیز : فاذر سهم بنیادی خوبی است و همانطور که خودتان هم می دانید از 1700ريال تا 12000ريال با احتساب افزایش سرمایه رشد که و فعلا در استراحت با بعبارتی اصلاح قیمتی قرار دارد .در هر صورت فاذر سهم خوبی است و با دید بلند مدت و اگر شرایط سیاسی اقتصادی متعادل بر جامعه حکمفراما باشد .باز هم جای رشد دارد .البته توجه بفرمایید که بنده عرض کردم بلند مدت ، هرچند که امکان رشد میانمدتی هم دور از انتظار نیست .و من الله توفیق .

sam63
2014/02/04, 00:05
اقاحمیدبرای فردا خرید مناسب است

creator_65
2014/02/04, 09:41
ما که خریدیم،دیگه توکل به خدا
انشا.. هرچی خیر اتفاق بیفته

negarminavi
2014/02/04, 09:45
ما که خریدیم،دیگه توکل به خدا
انشا.. هرچی خیر اتفاق بیفته

دیروز آخر وقت برخی دوستان میگفتن که عده ای حقیقی صف صدرا رو امروز جمع میکنن ! ظاهرا این خبر از داخل خود شرکت بیرون اومده بود

hamid672003
2014/02/04, 10:03
باسلام:
انشاالله .و من الله توفیق .

اقاحمیدبرای فردا خرید مناسب است

creator_65
2014/02/04, 11:08
دیروز آخر وقت برخی دوستان میگفتن که عده ای حقیقی صف صدرا رو امروز جمع میکنن ! ظاهرا این خبر از داخل خود شرکت بیرون اومده بود

من از کارکنان و درون شرکت صدرا نیستم،دوستان اینجا هم میدونن
روند سهم دیدم و احساس کردم آخر ریزش باید باشه، البته من احساس میکردم زودتر باید بر میگشت.
در هر صورت فروشنده خیلی زیادی داره، و این حقوقی هم که میفروشه نمیدونم کیه.
دیگه توکل به خدا

negarminavi
2014/02/04, 11:12
من از کارکنان و درون شرکت صدرا نیستم،دوستان اینجا هم میدونن
روند سهم دیدم و احساس کردم آخر ریزش باید باشه، البته من احساس میکردم زودتر باید بر میگشت.
در هر صورت فروشنده خیلی زیادی داره، و این حقوقی هم که میفروشه نمیدونم کیه.
دیگه توکل به خدا

تا اینجا 147 تا فروشنده 82 تا خریدار !!! تقریبا با خبر دیروز همخوانی داره ! البته هم فروشنده پرقدرت هست هم خریدار قوی خرید کرده تا اینجا ! فروشها با توجه به بسته بودن 3 ماهه سهم منطقی هست باید دید بعد از جمع شدن صف روند به چه سمتی میره

Mesbah68
2014/02/04, 11:14
نگار خانم شما صدرا را از چه قیمتی و چه تعداد سهم داریش ؟؟؟

negarminavi
2014/02/04, 11:32
نگار خانم شما صدرا را از چه قیمتی و چه تعداد سهم داریش ؟؟؟

من خودم نزدیک به 100 هزار تا با میانگین کمتر از 70 تومان دارم و دوستانی هم که براشون خرید کردم یه چیزی نزدیک به همین 100 هزا تا دارن کلا روی هم که در مجموع کمتر از 200 هزار تا میشه

creator_65
2014/02/04, 12:07
تا اینجا 147 تا فروشنده 82 تا خریدار !!! تقریبا با خبر دیروز همخوانی داره ! البته هم فروشنده پرقدرت هست هم خریدار قوی خرید کرده تا اینجا ! فروشها با توجه به بسته بودن 3 ماهه سهم منطقی هست باید دید بعد از جمع شدن صف روند به چه سمتی میره
فروش حقوقی برام جای سوال داشته بیشتر، اما خریدها، مخصوصا تا مرز 5میلیون خیلی خوب بود، به ازای هر خریدار اردر 100000 تایی داده میشد.
انشا.. سهم از فردا برمیگرده به روال عادی.

meisam_em
2014/02/04, 23:01
فروش حقوقی برام جای سوال داشته بیشتر، اما خریدها، مخصوصا تا مرز 5میلیون خیلی خوب بود، به ازای هر خریدار اردر 100000 تایی داده میشد.
انشا.. سهم از فردا برمیگرده به روال عادی.

من هم سهامدارش هستم ولی این سهم تا تکلیفش روشن نشه وضعیت سود و زیانش و افزایش سرمایه و مدیر عامل و ....خیلی دیگه از عوامل ,جایی نخواهد رفت شاید چند روز مثبت شود و ...ولی ما دنبال گین اصلی ان در بلند مدت هستیم قیمت هر سهم حدود پنج هزار تومان که البته تاکید میکنم به خیلی از عوامل بستگی دارد...

hamid672003
2014/02/06, 16:22
باسلام:
دوستان عزیز امروز ار ساعت ده صبح تا ساعت 14:35 یعنی بیش از چهار ساعت و نیم در جلسه بودیم . و بسیاری از موضوعات صدرا به بحث گذاشته شد و در نهایت همه شرکت کنندگان تصمیم گرفتند و خصوصا از بنده قول گرفته شده است که تا عید و معامله عمده (خصوصی سازی) صحبتی ننماییم . و همچنین در مورد رفتن به بازار توافقی بحث زیادی کردیم که از آن جلوگیری شود و موضوعات دیگر .............. در هر صورت به نظر بنده تمام موارد صدرا پتانسیل رشد را در ذات خود دارد و همانطور که همیشه گفتم سال 94 را به ذهن خودتان بسپارید و حتی از یک سهم خودتان چشم پوشی نکنید .و بدانید حداقل صد خبر خوش در صدرا است نه سه چهار خبر خوش !!!
و پله اول خصوصی سازی است .و من الله توفیق .

hamid672003
2014/02/06, 16:52
باسلام:

دوستان عزیز فقط یک خبر بد است که باید خدمت شما عرض بنمایم ! البته اخبار بد چند تایی هست ولی این خبر بد باعث شد بنده بسیار ناراحت شوم و باید در مورد آن به شما بگویم تا همه با هم در وقت مناسب نسبت به آن اقدام لازم را بنماییم . متاسفانه 21 % سهام صف که ارزشی بیش از 200 میلیارد تومان دارد را به تنها هشت میلیارد تومان فروخته اند و معامله آن به پایان رسیده است و هیئت مدیره جدید در این مورد شکایت هم کرده است . البته همانطور که می دانید بنده هم در پستهای قبلم و قبل از انجام معامله هشدار داده بودم و هم در اولین جلسه با هیئت مدیره جدید این مسئله را عنوان کرده بودم . ضمنا از همه شما می خواهم که هر کسی از هریک از اموال صدرا اخبار یا اسنادی در دست دارد به بنده اطلاع دهد تا برای پیگیری آن اقدامات لازم را انجام دهیم . همانطور که قبلا هم قول داده بودم با شما هستم تا رسیدن به حقوق حقه خودمان .ومن الله توفیق .

sockot
2014/02/06, 17:04
باسلام:

دوستان عزیز فقط یک خبر بد است که باید خدمت شما عرض بنمایم ! البته اخبار بد چند تایی هست ولی این خبر بد باعث شد بنده بسیار ناراحت شوم و باید در مورد آن به شما بگویم تا همه با هم در وقت مناسب نسبت به آن اقدام لازم را بنماییم . متاسفانه 21 % سهام صف که ارزشی بیش از 200 میلیارد تومان دارد را به تنها هشت میلیارد تومان فروخته اند و معامله آن به پایان رسیده است و هیئت مدیره جدید در این مورد شکایت هم کرده است . البته همانطور که می دانید بنده هم در پستهای قبلم و قبل از انجام معامله هشدار داده بودم و هم در اولین جلسه با هیئت مدیره جدید این مسئله را عنوان کرده بودم . ضمنا از همه شما می خواهم که هر کسی از هریک از اموال صدرا اخبار یا اسنادی در دست دارد به بنده اطلاع دهد تا برای پیگیری آن اقدامات لازم را انجام دهیم . همانطور که قبلا هم قول داده بودم با شما هستم تا رسیدن به حقوق حقه خودمان .ومن الله توفیق .

سلام
منظورتان از سهام صف چه هست؟
بيشتر توضيح دهيد؟

hamid672003
2014/02/06, 17:07
باسلام:
دوستان عزیز چون یک خبر بد گفتم یک خبر خوش هم بدهم تا توازن برقرار شود .تصمیمات مدیریتی گرفته شده برای حال و آینده صدرا چنان دقیق و با روح شرکتهای خصوصی مطابق است که در آینده بجز رشد و پویایی در انتظار صدرا نیست . و اقدامات انجام شده تا کنون :هزینه های صدرا را کاهش داده و راندمان شرکت را افزایش داده است . از آن جمله : با 1400 نفر پرسنل مازاد تسویه بعمل آمده است و کار شرکت حتی بهتر از گذشته در حال انجام است .و من الله توفیق .

جواد 9998
2014/02/06, 17:15
باسلام:

سلام اقا حمید : منظور از سهام صف چیست ؟ ایا خبری از صعود سهام صئرا .و حمایت از سهم در بورس شد ؟ ایا مدیریت امیدی جهت حمایت از سهم داده است ؟ اقا حمید تو را به خدا اگر خبرهای دیگری داری به ما بگو که صدرا را 311 تومن خریدیم و الان شده 220 تومن به خدا دارم سکته میکنم فکر کنم زندگیم رفت بر هوا . نمیدانم سهم را با ضرر بفروشم یک موقع نشه 170 تومن اقا حمید ما را تنها نگذار دادش باور کن دارم دق میکنم همه گفتند صدرا نخر ولی حیف که خریدم و سه ماه پولم بلوکه شد و یک سوم پولم باد هوا شد . صد میلیون پولم شده 70 میلیون

ایا فکر میکنید از شنبه سهم را حمایت میکنند .

hamid672003
2014/02/06, 18:15
با سلام:
دوست عزیز سهام صف : شرکتی است که از صدرا جدا شده است و شرح مفصلی دارد و ................. و دوستان قدیمی همه می دانند که 21% آن متعلق به صدرا است و در گزارشات قبلی آورده شده است .و طبق بر آورد بنده ارزش بیش از 200 میلیارد تومان دارد ولی متاسفانه به هشت میلیارد تومان فروخته شده است .ضمنا همه شما می دانید بنده هرگز نه توصیه به خرید کرده ام نه به فروش و از اول به همه در مورد داراییها و ارزش صدرا خبر داده ام و همیشه گفته ام که هرکس که سهامدار است با ما برای گرفتن حق خودمان متحد شود .در هر صورت آیا از سخنان بنده معلوم نیست که دارم می گویم صدرا ارزش ده دلاری دارد ؟ ولی بنده هرگز به نوسانات قیمتی در بورس اشاره ای نداشته ام ! چون تصمیم با خود شماست و من الله توفیق .

سلام
منظورتان از سهام صف چه هست؟
بيشتر توضيح دهيد؟

سلام اقا حمید : منظور از سهام صف چیست ؟ ایا خبری از صعود سهام صئرا .و حمایت از سهم در بورس شد ؟ ایا مدیریت امیدی جهت حمایت از سهم داده است ؟ اقا حمید تو را به خدا اگر خبرهای دیگری داری به ما بگو که صدرا را 311 تومن خریدیم و الان شده 220 تومن به خدا دارم سکته میکنم فکر کنم زندگیم رفت بر هوا . نمیدانم سهم را با ضرر بفروشم یک موقع نشه 170 تومن اقا حمید ما را تنها نگذار دادش باور کن دارم دق میکنم همه گفتند صدرا نخر ولی حیف که خریدم و سه ماه پولم بلوکه شد و یک سوم پولم باد هوا شد . صد میلیون پولم شده 70 میلیون

ایا فکر میکنید از شنبه سهم را حمایت میکنند .

mobin
2014/02/06, 19:42
باسلام:
دوستان عزیز چون یک خبر بد گفتم یک خبر خوش هم بدهم تا توازن برقرار شود .تصمیمات مدیریتی گرفته شده برای حال و آینده صدرا چنان دقیق و با روح شرکتهای خصوصی مطابق است که در آینده بجز رشد و پویایی در انتظار صدرا نیست . و اقدامات انجام شده تا کنون :هزینه های صدرا را کاهش داده و راندمان شرکت را افزایش داده است . از آن جمله : با 1400 نفر پرسنل مازاد تسویه بعمل آمده است و کار شرکت حتی بهتر از گذشته در حال انجام است .و من الله توفیق .

حمید خان از افزایش سرمایه صحبتی نشد؟

جواد 9998
2014/02/06, 20:49
جمید اقا دمت گرم واقعا دل گرم شدم و سهم خودم را نگه میدارم فکر میکنم شما در این جلسه شاد بیرون امدید و مشخص است شاد هستید . اگر راجع به افزایش سرمایه خبری دارید به کاربران بگوید تا ما امشب با خانواده جشن بگیریم .

hamid672003
2014/02/06, 21:13
باسلام:

بله شد . اما اجازه دهید برای خاطر خودمان و اینکه خصوصی سازی دچار اشکال نشود ! بحثی نکنیم ! زیرا در صورت خصوصی نشدن به نظر بنده و کلیه دوستان صاحب نظر صدرا به جایی نخواهد رسید که هیچ ! بلکه سو مدیریت صدرا را نابود خواهد کرد ! بنده همیشه گفته ام با هیچ نوع دزدی هم نمی توان صدرا را نابود کرد و تنها راه نابودی صدرا سوء مدیریت خواهد بود .و من الله توفیق .

حمید خان از افزایش سرمایه صحبتی نشد؟

جمید اقا دمت گرم واقعا دل گرم شدم و سهم خودم را نگه میدارم فکر میکنم شما در این جلسه شاد بیرون امدید و مشخص است شاد هستید . اگر راجع به افزایش سرمایه خبری دارید به کاربران بگوید تا ما امشب با خانواده جشن بگیریم .

hamid672003
2014/02/06, 21:30
باسلام:
دوست عزیز بلا تشبیه ! شما صدرا را یک بادکنک در نظر بگیرید و بنده می گویم که این باد کنک با یک سوزن می ترکد و نابود می شود ، در حالیکه در داخل آن گاز بسیار پر ارزشی قرار دارد ولی اگر آنرا مراقبت نمایید روزهای متوالی تا هر زمان که لازم باشد این گاز در داخل آن محفوظ است .ولی شما باز هم اصرار بر زدن سوزن بر آن دارید . لطفا صبر نمایید اگر صدرا خصوصی نشود هیچ اتفاق خوبی نخواهد افتاد و اگر بشود همه اتفاقات خبر خوش است . بنده هنوز هم بر روی حرفم هستم و این کار بنده فقط به لحاظ حفظ منافع خود شماست و آینده خود شما اگر به این موضوع نرسیدید می توانید از بنده توضیح بخواهید.ومن الله توفیق .

ای کاش این اقایان اینقدر ادعای حمایت از سهامداران را نمیکردند .............. از یک طرف میگوید بیش از 70 میلیون سهم را به من وکالت دادند و از طرفی از اتفاقات داخل جلسه ( چه خوب و چه بد ) خوداری میکند .

متاسفانه ادم هایی مثل من و امثال من فقط ادعا دارند که ما حامی شما هستیم .......... موقع عمل که میشه حتی از یک خبر عادی هم کوتاهی میکنند اگرچه خبرها در چند روز اینده بروز پیدا میکند ولی برای ما مشخص شد که حرف تا عمل به ان ..................... بماند چیزی نگم بهتر است . ای کاش دم از قران و استخاره قران نمیزدند . جالب تر اینکه میگوید چون یک خبر بد دادم یک خبر خوب هم میدهم . خبرهایت برای خودت باشد نگه دارد شاید تبدیل به یک سهم صدرا شود و

افرادی که در اطلاع رسانی بخل می ورزند ............ چگونه به ایشان اعتماد کرده اید و وکالت سهامتان را به این افراد واگذار کرده اید ............ اقایانی که در جلسه بودید و در خبر رسانی کم لطفی میکنید .......... بدانید که روزی و مال دنیا و رزق و روزی در اسمان تقسیم شده ( طبق صراحت ایه قران ) راهنمایی به دیگران همان قدر نزد خدا ارزش دارد که انگاری کمک نقدی کرده اید .......... اگر خبری دارید و اعلام نمیکنید مشکی نیست . ما خدا را داریم و سرمایه خودمان را به او سپاردیم ............ چه کسی بهتر از اون بالایی که از ادمی حمایت کنند .

و کسانی که خبر دارند و دریغ میکنند....... بدانند که ............ برای خدا کاری ندارد تا یک مشکلی برای انها پیش بی اید و علی رغم اطلاع خوب از سهم خدای ناکرده مجبور شوند تا سهم خود را مفت بفروشند .

اللهی که او نخواهد .............. خدایا فقط تو دانی و بس

hamid672003
2014/02/06, 22:39
باسلام:
دوستان عزیز لطفا اشتباه نکنید !قرارگاه خاتم الانبیا با نگاه مثبت و فقط به دلیل اصلاح ساختار مدیریتی و خیر خواهی سهامداران حقیقی ، تصمیم به خصوصی سازی صدرا گرفته است .و این کار جای تشکر فراوان دارد . ومن الله توفیق .

اسفند89
2014/02/06, 23:21
باسلام:
دوستان عریز اصلا نگران نباشید .در نماد صدرا ، اگر دامنه نوسان باز باشد ! بدون شک بالای 500 تومان باز می شود .و اگر دامنه نوسان 5% باشد ! با صف خرید مواجهه خواهد شد .همچنین قیمت سهم افزایشی خواهد بود .و من الله توفیق.

باسلام:
دوستان عزیز :با تشکر از لطف شما ، و با توجه به تماسهای مکرر دوستان ،مبنی بر اینکه چرا مدتی است مطلب نمی نویسم ؟ باید خدمتتان عرض کنم که بنده تنها مطالبی را می نویسم که بالای 70 درصد احتمال وقوع داشته باشد .و اینکه برخی از دوستان اصرار دارند که مطلبی بگویم ! پس بنده هم اطاعت کرده و عرض می کنم : صدرا در صورت خصوصی شدن ، همانی می شود که همه ما می خواهیم .و صد البته ترس و وحشت برای صدرا 70 تومانی بود وگرنه صدرای 700 تومانی هیچ جای ترس که ندارد که هیچ ! بلکه بدون هرگونه نگرانی ارزنده است . حالا چرا بنده اینطور می گویم ؟! اکثر دوستان به این موضوع واقف هستند .ومن الله توفیق.

باسلام:
دوستان عزیز لطفا اشتباه نکنید !قرارگاه خاتم الانبیا با نگاه مثبت و فقط به دلیل اصلاح ساختار مدیریتی و خیر خواهی سهامداران حقیقی ، تصمیم به خصوصی سازی صدرا گرفته است .و این کار جای تشکر فراوان دارد . ومن الله توفیق .

ضمن احترام به برادر بزرگوار، جناب احمدی فر............

خواهش من از دوستان اینه که به هیچ وجه طبق پیش بینی و نظرات افراد نه سهمی را بخرید و نه سهمی را بفروشید......

فقط و فقط بررسی و تحلیل خودتون.........

البته از نظر دوستان غافل نباشید ولی تصمیم گیرنده نهایی خودتون باشید، اینطوری ضرر براتون قابل تحمل تره و سود براتون شیرین تر.......

ضمنا حاج حمید مطمئنی میتونی این ادعای خیرخواه بودن و نیت مثبت داشتن قرارگاه را در پیشگاه الهی ثابت کنی؟؟؟؟!!!!!

hamid672003
2014/02/07, 00:25
باسلام:
دوست عزیز توجه داشته باشید که اصل موضوع چیست ؟ سپس هر نکته ای را سوال کنید ؟اگر شما بدانید که اصل موضوع چیست ؟ به تمام این تفکرات غلط خواهید خندید! بعنوان راهنمایی می گویم ! هر سخنی که می گویم ! بخشی از واقعیت است و تمام واقعیت را نمی توان یکجا گفت ! شما کنجاو هستید بدانید که اخبار خوش چیست ؟ بنده هم گفتم ........................ یعنی ! سود بنده و شما در خصوصی سازی است و اگر این مهم انجام نشود !پله اول نیست و پله های بعدی هم نخواهد بود ! شما دنبال رسیدن به حق خودتان هستید یا می خواهید !!! واقعا نمی دانم چه بگویم که متوجه شوید ! نباید تا خصوصی شدن صدرا و معامله عمده آن نباید به کسی یا جایی توهین نمایید ! زیرا قرارگاه با خصوصی کردن صدرا جبران مافات خواهد کرد و گنهکاران واقعی در آینده معرفی خواهند شد و صد البته تا کنون اقدامات خوبی هم در این زمینه شده است . اگر امروز بنده نگویم که نباید به قرارگاه زنین باشیم ! فردا از جانب خود شما متهم خواهم شد که چرا شما را از اشتباه در نیاورده ام . در یک جمله مشکلات صدرا را کسانی بوجود آورده اند که اکنون در سایه هستند و هیچ سخنی از آنان نیست و بنده وکیل مدافع قرارگاه نیستم ولی باید بگویم که حتی در مورد یوروهای صدرا که زمانی 121 میلیون یورو بوده است و پس از خرج کردن برخی کوپن های آن و پیش فروش کردن مقداری از آن حدودا 56 میلیون یورو باقی مانده است و هیئت مدیره صدرا با کارفرما صحبت کرده است که آنرا با 65 میلیون دلار نقد عوض نمایند که قرارگاه در کمال امانت داری در حفظ و نگهداری آن کوشیده است . در ضمن در مورد آن دویست میلیون سهم صد تومانی حق باشماست و بنده هیچ دفاعی نمی کنم . در پایان دوستان بنده به استراحت مشغول بودم که با تماس برخی از شما دوستان عزیز که خواهان برخی اقدامات بودید ! و ناچارا مجبور شدم اعلام کنم بدنبال یک تفکر اشتباه نه برای خودتان و نه برای قرارگاه ایجاد مشکل نکنید !مشکل ما توسط افراد دیگری بوجود آمده است و در آینده بدون شک همه مطلع خواهید شد ! چون الان حداقل بیست نفری هستند که واقعیت را می دانند .ومن الله توفیق .

ضمن احترام به برادر بزرگوار، جناب احمدی فر............

خواهش من از دوستان اینه که به هیچ وجه طبق پیش بینی و نظرات افراد نه سهمی را بخرید و نه سهمی را بفروشید......

فقط و فقط بررسی و تحلیل خودتون.........

البته از نظر دوستان غافل نباشید ولی تصمیم گیرنده نهایی خودتون باشید، اینطوری ضرر براتون قابل تحمل تره و سود براتون شیرین تر.......

ضمنا حاج حمید مطمئنی میتونی این ادعای خیرخواه بودن و نیت مثبت داشتن قرارگاه را در پیشگاه الهی ثابت کنی؟؟؟؟!!!!!

اسفند89
2014/02/07, 00:43
باسلام:

باسلام:
دوست عزیز توجه داشته باشید که اصل موضوع چیست ؟ سپس هر نکته ای را سوال کنید ؟اگر شما بدانید که اصل موضوع چیست ؟ به تمام این تفکرات غلط خواهید خندید! بعنوان راهنمایی می گویم ! هر سخنی که می گویم ! بخشی از واقعیت است و تمام واقعیت را نمی توان یکجا گفت ! شما کنجاو هستید بدانید که اخبار خوش چیست ؟ بنده هم گفتم ........................ یعنی ! سود بنده و شما در خصوصی سازی است و اگر این مهم انجام نشود !پله اول نیست و پله های بعدی هم نخواهد بود ! شما دنبال رسیدن به حق خودتان هستید یا می خواهید !!! واقعا نمی دانم چه بگویم که متوجه شوید ! نباید تا خصوصی شدن صدرا و معامله عمده آن نباید به کسی یا جایی توهین نمایید ! زیرا قرارگاه با خصوصی کردن صدرا جبران مافات خواهد کرد و گنهکاران واقعی در آینده معرفی خواهند شد و صد البته تا کنون اقدامات خوبی هم در این زمینه شده است . اگر امروز بنده نگویم که نباید به قرارگاه زنین باشیم ! فردا از جانب خود شما متهم خواهم شد که چرا شما را از اشتباه در نیاورده ام . در یک جمله مشکلات صدرا را کسانی بوجود آورده اند که اکنون در سایه هستند و هیچ سخنی از آنان نیست و بنده وکیل مدافع قرارگاه نیستم ولی باید بگویم که حتی در مورد یوروهای صدرا که زمانی 121 میلیون یورو بوده است و پس از خرج کردن برخی کوپن های آن و پیش فروش کردن مقداری از آن حدودا 56 میلیون یورو باقی مانده است و هیئت مدیره صدرا با کارفرما صحبت کرده است که آنرا با 65 میلیون دلار نقد عوض نمایند که قرارگاه در کمال امانت داری در حفظ و نگهداری آن کوشیده است . در پایان دوستان بنده به استراحت مشغول بودم که با تماس برخی از شما دوستان عزیز که خواهان برخی اقدامات بودید ! و ناچارا مجبور شدم اعلام کنم بدنبال یک تفکر اشتباه نه برای خودتان و نه برای قرارگاه ایجاد مشکل نکنید !مشکل ما توسط افراد دیگری بوجود آمده است و در آینده بدون شک همه مطلع خواهید شد ! چون الان حداقل بیست نفری هستند که واقعیت را می دانند .ومن الله توفیق .

با احترام

حاج حمید عزیز، ای دو پست شما نه در دو روز متفاوت، بلکه در یک شب و بفاصله فقط چند ساعت نوشته شده..........

ارتباط این دو نوشته را من متوجه نمیشم........

لطفا در صورت امکان من را راهنمایی کنید.......

خداگواهه قصد بی احترامی و مچ گیری ندارم و میخوام موضوع برام روشن بشه ...........

hamid672003
2014/02/07, 01:15
باسلام:
دوست عزیز هر موردی پاسخی دارد . آیا شما برای تمام موارد یک پاسخ می خواهید ؟ بعنوان مثال تمام مشکلات صدرا را بدوش یک نفر بندازیم و به راحتی با او تسویه حساب کنیم !
بسیار واضح است که:
1- دویست میلیون سهام صدرا را به صد تومان خریدند ! چه کس یا کسانی مقصر هستند
2-و در مورد فروش 21% سهام صف کس دیگری مقصر است
3-و در مورد خصوصی سازی : لطف قرارگاه دارد شامل حال ما می شود .
واقعا تمیز دادن این سه موضوع از هم تا این اندازه مشکل است . دقیقا مثل دیر رسیدن شما سر قرار ! شاید تنها یک مقصر باشد و شاید سلسله ای از مشکلات باعث دیر رسیدن شما باشد . ومن الله توفیق .

با احترام

حاج حمید عزیز، ای دو پست شما نه در دو روز متفاوت، بلکه در یک شب و بفاصله فقط چند ساعت نوشته شده..........

ارتباط این دو نوشته را من متوجه نمیشم........

لطفا در صورت امکان من را راهنمایی کنید.......

خداگواهه قصد بی احترامی و مچ گیری ندارم و میخوام موضوع برام روشن بشه ...........

اسفند89
2014/02/07, 01:48
باسلام:
دوست عزیز هر موردی پاسخی دارد . آیا شما برای تمام موارد یک پاسخ می خواهید ؟ بعنوان مثال تمام مشکلات صدرا را بدوش یک نفر بندازیم و به راحتی با او تسویه حساب کنیم !
بسیار واضح است که:
1- دویست میلیون سهام صدرا را به صد تومان خریدند ! چه کس یا کسانی مقصر هستند
2-و در مورد فروش 21% سهام صف کس دیگری مقصر است
3-و در مورد خصوصی سازی : لطف قرارگاه دارد شامل حال ما می شود .
واقعا تمیز دادن این سه موضوع از هم تا این اندازه مشکل است . دقیقا مثل دیر رسیدن شما سر قرار ! شاید تنها یک مقصر باشد و شاید سلسله ای از مشکلات باعث دیر رسیدن شما باشد . ومن الله توفیق .

آقای احمدی فر عزیز

حرفای شما داره نگرانم میکنه بیتعارف ..........
اگر اطلاعات خاصی دارین، راست و حسینی و محض رضای خدا اطلاع رسانی کنید

اگر قرارگاه سهمش را فروخته که دیگه این مسخره بازیها چیه

اگر نفروخته پس چوبدار توی صدرا چه کاره است

مگر نه اینکه همه این بیشرف بازیها در زمان مدیریت قرارگاه پیش اومده

همون یه قلم قلی پور برای 10 نسل بعد از ما که مطمئن باشن قرارگاه نیت خیر داشت یا نه کافیه

یه جورایی نوشته های شما ذهن را میبره به این سمت که ازتون خواستن اینطوری بنویسید البته با عرض معذرت

شایدم ما داریم بیخودی شلوغش میکنیم و دارو دسته اقای چوبدار و قرارگاه اصلا سهامداران جز براشون مهم نیستن و دارن کار خودشون را میکنن

اگه صدرا هنوز خصوصی نشده پس امور سهام غلط کرده که میگه چوبدارو عواملش در ساختمان مسقر شدن و کار را به دست گرفتن

اینها همه ابهاماتیه که واقعا یک جواب واحد نمیشه براشون پیدا کرد.........

جواد 9998
2014/02/07, 17:07
ایا اخراج سهم از بورس واقعیت دارد ؟

creator_65
2014/02/07, 17:13
تا حالا ندیده بودم در طول یک روز این مقدار پیام در مورد صدرا بیاد
پیام ها رو خودنم، اول از همه ، از آقا حمید تشکر میکنم.و بعدش به سایر دوستان هم حق میدم نگران باشند.صدرا سهم کاملا غیر شفاف که متاسفانه در حال حاضر معلوم نیست صاحبش کیه،نه صاحب داره و نه پاسخگو،برای همینم هست دوستان انقدر از آقا حمید سوال میپرسن
اما من هم مثل سایر دوستان دچار یه تضادی شدم،تا الان مقصر هر اتفاقی قرارگاه بوده، اما الان یهو ورق برگشته،البته خوشحال میشم واقعا قرارگاه هدفش خیر رسانی باشه،اما با عقلم جور در نمیاد.
آقا حمید به دوستان حق بدید،چون هرچی خبر بد، با سند و مدرک میاد(مثل زیان های پشت هم،یا بحث فروش 21 درصدی شرکت صف) اما در مورد خبرهای خوب هیچ سند و مدرک نیست،جز کلمات.
و اینکه بازه زمانی مورد نظر برای رشد صدرا کیه؟؟تا چند ماه پیش قرار بود تا عید باشه، بعد دوتان گفتن تا مجمع تیر ، الان شده سال 94!!!! و مهمتر از اون این که در سال 94 صدرا به چه قیمتی دست یافته!؟ ببینید،شما اخراج 1400 نفر خوب میدونید،اما خیلی ها ممکن از بی پولی،از بی پروژه ای و هزاران دلیل منفی دیگه بدونند.
ما با سهمی داریم سهامداری میکنیم که هیچ چیز مشخصی نداره، حتی یه حامی بعد از 30 درصد کاهش قیمت.و اینکه اصلا معلوم نیست سهامدار عمده کیه، کدوم حقوقی بود که سه شنبه وقتی سهم داشت جمع میشد حدود یک و نیم میلیون سهم فروخت.شما میگی خبر های خوبی دارم،اما نمیشه گفت.قبول کنید سخت پذیرش این مطالب.در مورد سایر سهم ها همه خبر های خوب همگانی میکنن که نقدینگی بیاد سمت سهم، اما ما باید با پنهان کردن اخبار خوب مواجه شویم....
آقا حمید بنده به شخصه نه قصد ناراحت کردن دارم، نه زیر سوال بردن،نه هیچ رفتار ناشایست دیگه،فقط سوالات ذهنم پرسیدم...
من خودم دیدم نامه ای که سهم های قرارگاه(سپانیر،تدبیر، پایدار، شفق)فروخته شده،اما نمیدونم چرا اطلاع رسانی نمیشه هیچ چیزی!!
خصوصی مد نظر قرارگاه چیه، مگه غیر اینه که سهم به آقای چوبدار سپرده بشه؟؟؟به نظر شما این پروسه چقدر زمان میبره،آیا اصلا سهامدار خرد برای قرارگاه و آقای چوبدار مهم هستن!!
من از اول گفتم تا عید می مونم با سهم،الانم میمونم،اما برای موندن بیشتر با سهم باید انگیزه باشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟نشه عید بشه و ببینیم صدرای 300 تومنی ما دوباره گرفتار قیمت 100 تومن و بازیهاش شده!!!!!

حرف آخر،حمید جون اگر فکر میکنی صلاح در اینه که ما سکوت کنیم،از کسی شکایت نکنیم،به روی چشم،ما از کسی گلایه نمیکنیم(البته من تا حالا از کسی گلایه نکردم).فقط حمید جون سر فرصت بگو این خصوصی مرحله اش چیه که با شکایت و ناراحتی ما کنسل میشه(یعنی ما انقدر مهمیم) /:.yead.://:.yead.:/

ناظم
2014/02/07, 23:22
من این سهم را دارم شما را به خدا وارد این سهم نشوید این سهم هیچ چیز آن مشخص نیست ما که ضرر کردیم شا دیگه ضرر نکنید اگر هم بالا رود به اعصاب خوردیش نمی ارزد هر روز یک بازی در می آورند خدا لعنت کند اعتصام را

hamid672003
2014/02/07, 23:34
باسلام:
دوستان عزیز ، می دانم که می خواهید با دانستن اطلاعات صدرا به خودتان اعتماد به نفس دهید ، برای صبر بیشتر .بنده سعی می کنم چند نکته را بگویم و شما هم به همان اکتفا نمایید و باور بفرمایید که سکوت الان ما همانند سکوت قبل از حمله به دشمن است و واجب است . در هر صورت بدانید که همه ما باید منتظر خصوصی سازی بمانیم .البته قول گرفته ایم که تمام سعی خودشان را انجام دهند تا حداقل تا عید معامله عمده انجام شود و همچنین قول گرفته ایم با اقداماتی مانع از رفتن به بازار توافقی شوند .و اما بعد از آنهم تمام اخبار خوب در یک مسئله خلاصه می شود .استفاده بهینه از داراییها ، مانند همان ماشین گران قیمت که تبدیل به احسن می شود .و باقی اخبار هم به رو شدن دست برخی از خیانتکاران به امانت می شود . و اما در مورد قرارگاه که گفتم بنده وکیل مدافع آن نیستم .اما بغیر از خرید سهام به نرخ صد تومانی آنهم به تعداد 200 میلیون سهم ! که صد البته فروشندگان متاسفانه خودشان آتش به اموال خودشان زدند و شاید حتی در نرخ 68 تومان هم امکان جایگزینی داشتند ! بنده هیچ اتهام ثابت شده ای نسبت به آنها نمی شناسم مگر بی کفایتی در نگهداری یا استفاده صحیح از اموال صدرا در بخش املاک و زمین و یا پولهای واگذار شده برای خرید اقلام مورد نیاز صدرا آنهم به جهت دور زدن تحریمها و عدم پیگیری مناسب در ثبت داراییها و ارزش گذاری به نرخ روز. در پایان سود وزیان شما از آن شما است و نه بنده و نه هیچ بنده خدایی آینده را ندیده است و تنها بر اساس شواهد ، سعی در پیش بینی آن دارند .پس خودتان تصمیم بگیرید که چه کنید .ولی اگر نظر بنده را می خواهید باید خدمتتان عرض کنم : اینکه بنده یا شما سهم خودمان را به هزار یا دوهزار تومان یا حتی ده دلار بفروشیم یا نفروشیم ! در اینکه هر سهم صدرا با خصوصی شدن نه ده دلار بلکه با آخرین برآورد بنده 12 دلار می ارزد ، هیچ شکی نیست .و من الله توفیق .

creator_65
2014/02/08, 01:21
ممنون حمید جان،بنده عرض کردم قصد ناراحتی شما را ندارم، فقط وقتی در یک محیط کاملا گنگ و مبهم قرار میگیریم، ناچاریم برای رسیدن به روشنایی دست و پا بزنیم.
بچه های تاپیک این مدت خیلی شاکی وم معترض نبودند، از الان تا عید صبر میکنیم، و سکوت اختیار میکنیم، انشا.. خدا جواب صبرمون میده.
در مورد قیمت صدرا هم من صحبت خاصی نمیکنم،منتظر ده دلار و حتی یک دلار هم نیستم،بنده تیر قصد خرید خونه دارم، انشا.. تا اونموقع به لطف خدا شرمنده خانواده نمی شم.
دیگه بقیه سپردیم دست خدا، توکل به خودش.روزی همه مون دست خداست،خدا به خدا روزیمون بده،نه صدرا میتونه حقمون بخوره نه هیچ شخص حقیقی و حقوقی دیگه.
خدایا به امید خودت.....

negarminavi
2014/02/08, 10:48
حقیقی بازهم صف برداشت تقریبا !!!

creator_65
2014/02/08, 18:30
امروز همه یه پله برداشتم،دیگه ته ته نقدینگیم بود،توکل به خدا ببینیم چی میشه...
فقط یکی به من بگه این حقوقی فرونشده کیه که هی رنج منفی میزنه!!!

حسگر
2014/02/08, 19:24
صدراي 70 توماني پارسال = صدراي 210 توماني امسال

creator_65
2014/02/08, 20:12
صدراي 70 توماني پارسال = صدراي 210 توماني امسال
انشا.. سال بعد خیلی زودتر به این تعادل برسیم:
صدرای 70 تومنی سال 91 = صدرای 210 تومنی سال 92 = صدرای 630 تومنی سال 93....

اسفند89
2014/02/08, 20:17

ظاهر سرمایه گذاری بانک ملی .........

دیگه چیزی براش نمونده چندان و بزودی حذف میشه

حسگر
2014/02/08, 20:52
انشا.. سال بعد خیلی زودتر به این تعادل برسیم:
صدرای 70 تومنی سال 91 = صدرای 210 تومنی سال 92 = صدرای 630 تومنی سال 93....
70----->350 يعني پنج برابر
210----> پنج برابرش با تخفيف ميشه هزار تومان

hamid672003
2014/02/08, 21:21
باسلام:
دوست عزیز این حقوقی با اون حقوقی فرق می کند ! در واقع صندوق ها هستند که معاملات آنها با نام حقوقی ثبت می شود .و من الله توفیق .

creator_65
2014/02/08, 22:10
باسلام:
دوست عزیز این حقوقی با اون حقوقی فرق می کند ! در واقع صندوق ها هستند که معاملات آنها با نام حقوقی ثبت می شود .و من الله توفیق .

آقا حمید،یعنی صندوق ملی نیست،یعنی سهام دستش بیشتر از این حرفاس؟؟؟؟اخه فقط رنج منفی میزنه!!!!! تا کی میخاد اینکار بکنه!!
آقا حمید میدونی دقیقا کدوم صندوق ها هستن؟؟

hamid672003
2014/02/09, 09:41
باسلام:
دوستان عزیز ! خیلی از شما ها تماس می گیرید و سوال می نمایید که الان صدرا برای خرید خوب است یا نه ؟! بنده بارها خدمت همه شما عرض کرده ام که بنده هیچگاه نوسانگیر نبوده و نیستم . بنده از روش خاص خودم برای معاملاتم استفاده می کنم . در هر صورت تعداد خرید بنده در صدرا سال 90 تکمیل شد و هنوز هم همان تعداد بعلاوه ده درصد دارم . البته که به صدرای 12 دلاری معتقدم ولی قرار نیست دست و پای خودم را بسته و در یک سهم محبوس نمایم .شما هر چه صلاح می دانید انجام دهید ولی بنده صدرا 70 تومانی نخریدم و تا صدرای هفتصد تومانی هم نخواهم خرید ! مگر بالای هفتصد تومان آنهم با شرایطی که باید در صدرا بوجود آید .حال اگر کسی قصد خرید دارد به نظر بنده خرید سهام 35 هزار تومانی به 200 یا 220 تومان استخاره نمی خواهد .و من الله توفیق .

negarminavi
2014/02/09, 10:28
تشکیل یه نیمچه صف خرید برای صدرا

creator_65
2014/02/09, 10:42
تشکیل یه نیمچه صف خرید برای صدرا

اره به سلامتی صف شد،اگرچه خیلی شله و احتمال زیاد میریزه،اما همینکه از جو منفی خارج شد،جای شکر داره

negarminavi
2014/02/09, 11:09
اره به سلامتی صف شد،اگرچه خیلی شله و احتمال زیاد میریزه،اما همینکه از جو منفی خارج شد،جای شکر داره

تعداد خریداران و فروشندگان و حقیقی بودن اکثر اونها از روزی که سهم باز شده حکایت از تقابل دو گروه در این سهم داره و این جور صف شدن فقط برای محک زدن طرف مقابل و بازار هست به نظر من

hamid672003
2014/02/09, 11:35
باسلام:
خدمت دوستان عزیز :ضمن تبریک صف خرید نصفه و نیمه صدرا . اینجانب برائت خودم را از الفاظ بد جناب سرمایه گذار67 و رستم خان در تالار گفتمان را اعلام می دارم و از این به بعد با هر دوی آنها قطع رابطه کرده و به تلفنهای هیچ کدام پاسخ نخواهم داد.امیدوارم از این رفتار ناشایست هر چه سریعتر دست بردارند .ومن الله توفیق .

creator_65
2014/02/09, 12:04
تعداد خریداران و فروشندگان و حقیقی بودن اکثر اونها از روزی که سهم باز شده حکایت از تقابل دو گروه در این سهم داره و این جور صف شدن فقط برای محک زدن طرف مقابل و بازار هست به نظر من

اره فک میکنم حق با شماست و نظرتون درسته
امروز خریدار روی مثبت کامل خوب خرید انجام داد،انشا.. که روند ادامه داشته باشه

creator_65
2014/02/09, 12:40
خوب بود معاملات امروز و جای شکرش باقی که سهم نریخت و با صف(هرچند نصفه نیمه) بسته شد.........

meisam_em
2014/02/09, 16:22
دوستان دنبال یک روز مثبت و منفی سهم نباشید...باید پتانسیلهای نهفته در سهم نمایان شود آنوقت چه شود....

creator_65
2014/02/09, 16:43
دوستان دنبال یک روز مثبت و منفی سهم نباشید...باید پتانسیلهای نهفته در سهم نمایان شود آنوقت چه شود....

اقا میثم،ما هم دنبال یه روز مثبت و منفی سهم نبودیم و نیستیم،فکر نکنم کسی از این جمع،سهم برای نوسان یا یکی دو روز مثبت خوردنش خریده باشه،همه با امید به پتانسیلهاش خریدیم.اما تعارف که نداریم،تو این اوضاع داغون بازار،مسلما مثبت خوردن سهم لذت بخش تر از صف فروش بودنشه!!!

hamid672003
2014/02/09, 20:56
باسلام:
دوستان عزیز : چطور می فرمایید اخبار را نگفتم ! خوب بخوانید تا ببینید که خیلی از اخبار را گفته ام . هی گفته ام که بهم گفتن نگویم ولی هربار یکی دوتا از اخبار را گفته ام .مثل قرشمال که بهش گفتن چقدر می گیری که اسم نان نبری ؟باز هم می گفت قرص ماه را می بینی مثل قرص نان می ماند . لطفا بی انصافی نکنید . بنده اهم اخبار را بصورت چکیده گفتم و بعد از آنهم گفتم در صورت خصوصی شدن ارزش هر سهم صدرا 12 دلار . اگر در خانه کس است یک حرف بس است . ضمنا از همه شما درخواستی دارم و لطفا به این دو نفر در تالار گفتمان بگویید سر بنده دعوا نکنند . بنده تا کی باید ثابت کنم که وحید نیستم سهران نیستم hooh نیستم و رستم نیستم و حتی آزادی و علی پارسا و ............. نیستم . بین شما کسی نیست که مثل بنده مورد بی مهری این نا رفیقها نباشد ! دوستان عزیز بنده در تالارهای صدرا در تمامی سایتها فقط یک اسم دارم و همین است که می بینید !hamid672003 و به خدا و به تمامی مقدسات عالم قسم می خورم برعکس تهمتهای این جناب سرمایه گذار 67که دوستان خودش به بنده خبر می دهند( هرگز از صدرا و از اسفند 90 تاکنون هیچ نوسانی نگرفته ام بجز یکبار که یک زیان حسابی دادم ) آنهم بخاطر بدهی و همه این ماجرا را می دانند .تازگیها یک نفر پیدا شده و (و من الله توفیق) بنده را پای نوشته های خودش می نویسد .بخدا او هم بنده نیستم !جناب رستم خان هرگز راضی نیستم بخاطر جانبداری از بنده با کسی درگیر شوید یا توهینی بنمایید ! آقای سرمایه گذار 67 هر مدرکی می خواهی بیا به شما بدهم که بنده نوسانگیر نیستم و حتی حاضرم پرینت تمام معاملات سه سال اخیر خودم را به شما نشان دهم . تا از اشتباه در بیاید (بنده که می دانم در تالار کرج به هرکسی که رسیده اید گفته اید که بنده نوسانیگر و ................) . لطفا یکی از دوستان این مطلب بنده را در تالار گفتمان بگذارد تا شاید این دوستان به خودشان بیایند و دیگر قائله ختم شود.و من الله توفیق .

creator_65
2014/02/09, 22:12
حمیدجون یهو قاطی کردی داداش،به ما میگی سکوت بعد خودت یه نفس میتازی:))
عزیز ما اینجا همه یه گروهیم،همه تو ضررها باهمیم،تو سود هم انشا.. با همیم،نه شما نوسان گیری نه ما، کسی صدرا نمیفروشه مگر خدایی نکرده به اضطرار
این افرادی که میگی بنده نمیشناسم،اما اگه فهمیدم کین،حتما بهشون میگم یه دونه ای و برای ما فقط فقط HAMID672003 هستی...
عزیز،به حرف مردم دقت نکن،از این گوش بگیر و از اون گوش بفرست بره،حرف این افراد باد هواست....
بچه های این پیج هم که به نظر من بین همه پیج های این سایت خاص هستند،همیشه متشکر شما بودند و اگر میبینی گاهی سوال زیاد میشد،اخه تنها منبع اطلاعاتشون شمایی....
خدا خیرت بده ودستت هم درد نکنه:-)

hamid672003
2014/02/09, 23:15
باسلام:
دوستان عزیز الان داشتم مینوت جلسه را که نوشته بودم را چک می کردم یک نکته خنده دار ولی واقعی دیدم ! اون انباره بود که مهندس اعتصام یک موتور کشتی داخلش پیدا کرده بود . هیئت مدیره جدید هم یک موتور کشتی جدید دیگه پیدا کرده و از اون قبلی هم بزرگتر است و احتمالا می خواهند ، اگر کشتی نساختند ! از آن موتور برای تولید برق استفاده کنند ! حالا ببینید که اون انبار چه سر وتهی دارد .اینهم برای شادی دل شما .و من الله توفیق .

hamid672003
2014/02/09, 23:35
باسلام:
دوست عزیز ، بخدا در صدرا فقط بخاطر خدا و دوستان هر تلاشی از دستم بر می آید انجام می دهم . بنده در چندین سهم دیگر هم کارهایی انجام داده ام .ولی هرگز مثل صدرا دچار این همه بد بینی سهامداران قرار نگرفته بودم . در جلسه پنج شنبه هم گفتم : شعبه اصلی امور سهام صدرا بنده ام و امور سهام شما در رتبه بعدی است . و اما در مورد دادن اطلاعات : چون دوستان تلفنی بنده را ناچار به دادن اطلاعات می کنند ! بنده هم هر خبری را که حتی به یکنفر بگویم ، اخلاقا اعلام عمومی می نمایم . در هر صورت امیدوارم که این اطلاع رسانی بنده باعث نشود که خصوصی شدن صدرا دچار وقفه شود . ومن الله توفیق .

حمیدجون یهو قاطی کردی داداش،به ما میگی سکوت بعد خودت یه نفس میتازی:))
عزیز ما اینجا همه یه گروهیم،همه تو ضررها باهمیم،تو سود هم انشا.. با همیم،نه شما نوسان گیری نه ما، کسی صدرا نمیفروشه مگر خدایی نکرده به اضطرار
این افرادی که میگی بنده نمیشناسم،اما اگه فهمیدم کین،حتما بهشون میگم یه دونه ای و برای ما فقط فقط HAMID672003 هستی...
عزیز،به حرف مردم دقت نکن،از این گوش بگیر و از اون گوش بفرست بره،حرف این افراد باد هواست....
بچه های این پیج هم که به نظر من بین همه پیج های این سایت خاص هستند،همیشه متشکر شما بودند و اگر میبینی گاهی سوال زیاد میشد،اخه تنها منبع اطلاعاتشون شمایی....
خدا خیرت بده ودستت هم درد نکنه:-)

creator_65
2014/02/09, 23:39
حمید جون دمت گرم
شما ببخش،صدرا از بس غیر شفاف این سوء تفاهم ها پیش میاد....

hamid672003
2014/02/10, 00:04
با سلام:
دوست عزیز از لطف شما متشکرم ولی حتی در مورد شفافیت صدرا باید بگویم که صدرا هیچ سالی زیانده نبوده است ! و هدفدار سود صدرا را به املاک و تجهیزات تبدیل می کرده اند و این املاک را جوری بنام می زدند که امکان سوء استفاده باشد . مثل زمین نکا و مثل هزینه در خشک سازی جزیره و خیلی موارد دیگر که اگر اسم ببرم حتما دوستان توضیح خواهند خواست . و با خصوصی شدن صدرا این موضوعات بیشتر معلوم خواهد شد .راستی بدهی دو نیم میلیون یورویی جناب بابک زنجانی هم به صدرا در نوع خودش جالب است و جالبتر اینکه چندین نفر به همین طریق هست . بهتر است منتظر خصوصی شدن صدرا بمانیم .و من الله توفیق .

حمید جون دمت گرم
شما ببخش،صدرا از بس غیر شفاف این سوء تفاهم ها پیش میاد....

creator_65
2014/02/10, 00:11
میفهمم چی میگی،اما خودت داری میگی،سهم سوده رو زیان ده نشون دادن،دیگه چه انتظاری از ما داری!!!
در هرصورت اولا از لطف و زحمتت ممنون،بعدشم خوشحالم تاپیک دوباره جون گرفته

mobin
2014/02/10, 00:30
با سلام:
دوست عزیز از لطف شما متشکرم ولی حتی در مورد شفافیت صدرا باید بگویم که صدرا هیچ سالی زیانده نبوده است ! و هدفدار سود صدرا را به املاک و تجهیزات تبدیل می کرده اند و این املاک را جوری بنام می زدند که امکان سوء استفاده باشد . مثل زمین نکا و مثل هزینه در خشک سازی جزیره و خیلی موارد دیگر که اگر اسم ببرم حتما دوستان توضیح خواهند خواست . و با خصوصی شدن صدرا این موضوعات بیشتر معلوم خواهد شد .راستی بدهی دو نیم میلیون یورویی جناب بابک زنجانی هم به صدرا در نوع خودش جالب است و جالبتر اینکه چندین نفر به همین طریق هست . بهتر است منتظر خصوصی شدن صدرا بمانیم .و من الله توفیق .

امیدوارم با تلاش شما وضعیت دارایی ها و املاک صدرا مشخص بشه تا ضمن جلوگیری از تضعیع حقوق سهامداران جزء ، فرایند انجام معامله بلوکی و افزایش سرمایه صدرا تسریع بشه...

felfel
2014/02/10, 00:39
سالهاست که فریاد میزنم صدرا به هیچ وجه زیانده نیست ا.....یک دکه سیگار فروشی سوده است و خرج یک خانواده را میدهد ......هیچ شرکتی توانایی شناسایی سود مثل صدرا را ندارد ..وهیچ شرکتی توانایی پنهانکاری صدرا را ندارد

اسفند89
2014/02/10, 00:51
با سلام:

با احترام خدمت حاج حمید عزیز

این متن شما تفسیر همون عبارت بی نظیر شماست که فرمودی: قرارگاه نیت خیر داره...........!!!!!!!

hamid672003
2014/02/10, 08:05
باسلام:
دوست عزیز اجازه دهید بعد از معامله عمده توضیح خواهم داد .و من الله توفیق .

با احترام خدمت حاج حمید عزیز

این متن شما تفسیر همون عبارت بی نظیر شماست که فرمودی: قرارگاه نیت خیر داره...........!!!!!!!

ebrahim11
2014/02/10, 11:33
باسلام:
دوست عزیز ، بخدا در صدرا فقط بخاطر خدا و دوستان هر تلاشی از دستم بر می آید انجام می دهم . بنده در چندین سهم دیگر هم کارهایی انجام داده ام .ولی هرگز مثل صدرا دچار این همه بد بینی سهامداران قرار نگرفته بودم . در جلسه پنج شنبه هم گفتم : شعبه اصلی امور سهام صدرا بنده ام و امور سهام شما در رتبه بعدی است . و اما در مورد دادن اطلاعات : چون دوستان تلفنی بنده را ناچار به دادن اطلاعات می کنند ! بنده هم هر خبری را که حتی به یکنفر بگویم ، اخلاقا اعلام عمومی می نمایم . در هر صورت امیدوارم که این اطلاع رسانی بنده باعث نشود که خصوصی شدن صدرا دچار وقفه شود . ومن الله توفیق .

سلام حمید خان احمدی فر
حمید جان از شما خواهش میکنم اگه میدانید با گفتن اطلاعات ممکنه به ضرر سهامداران تموم بشه چیزی نگید،درسته که همه ما منتظر اخبار درون شرکت هستیم اما ما اینقدر تو این سهم صبر را آموخته ایم که یکی دو ماه دیگه صبر کنیم تا انشاءالله معامله بلوکی انجام شود و بعد با خیال راحت اخبار را بشنویم.
پس خواهش میکنم بخاطر همه سهامداران زجر کشیده صدرا بر خودتان مسلط شوید و تحت تأثیر حرفها قرار نگیرید و اطلاعات را حفظ کنید و به بیرون ندهید،چرا که خدای ناکرده باعث بی اعتمادی مدیریت هم به شما میشه.خودتان را ناراحت نکنید بالاخره تا بوده اختلاف نظر هم بوده،شما اون هدف بزرگ را در نظر داشته باشید که در آینده ای نه چندان دور باعث شادی همه سهامداران میشه،پس بخاطرش باز هم صبر میکنیم.
صبور باش دوست عزیز،صبرررررررررررر

creator_65
2014/02/10, 12:21
اره ابراهیم عزیز راست میگه،حمیدجان درسته از سمت ما فشار زیاد میاد که اطلاعات بدست بیاریم،اما شما اگه ذره ای احساس میکنی به ضررمونه،نگو
از همه دوستای خوبم تو تاپیک خواهش میکنم فعلا سکوت اختیار کنیم،ما که این همه صبر کردیم،این چند وقت هم روش
بیایید چیزی نگیم،شکایت نکنیم،بد هیچکس نگیم،حتی اگر مطمئنیم گروهی یا شخصی بدی کردن در حق صدرا
ممنون از همتون

yesman
2014/02/12, 11:03
باز خدا رو شکر خصدرا شده سبزی سبدمون.
واقعا مفهوم زندگی در جهان سوم رو به وضوح فهمیدم. یعنی هر بلای سرت میارن اعتراض نکن کسی هم پاسخگو نیست.

creator_65
2014/02/12, 11:16
اره تنها دلخوشیمون تو این بازار سبز بودن صدراس.....
نمیدونم چرا همه سکوت کردن،تلویزیون که هیچی نمیگه
روزنامه ها هم ساکت ساکت
نه برنامه ریزی نه هماهنگی میشه برای یه تحصنی اعتراضی.....
کاش همین سایت بورسی با این همه کاربر،یه برنامه رزیزی میکرد،یا سایت بورس 24.....

hamid672003
2014/02/12, 12:50
باسلام:
دوست عزیز هر کسی می تواند به فراخور حال خودش و توانش تلاش نماید و به هر طریقی که می تواند و می خواهد اقدام موثر انجام دهد. در هر صورت بنده در تلاشم برای جلوگیری از رفتن نماد صدرا به بازار توافقی با بورس جلسه ای داشته باشیم و با دلایل موجود و سوابق پیشین از بورس درخواست همکاری نماییم .و من الله توفیق .

روزنامه ها هم ساکت ساکت

negarminavi
2014/02/12, 13:56
روزنامه ها هم ساکت ساکت

دلیل این سکوت اینه که همه معتدل شدن !!!! مشی اعتدالی در پیش گرفتن !!!! به قول بعضی از دوستان هم اینایی که از وضعیت بورس انتقاد میکنن و دولت روحانی رو مقصر میدونن یه عده کم سوادن !!! که از جای خاص تغذیه میشن !!!

naruto
2014/02/12, 14:24
دلیل این سکوت اینه که همه معتدل شدن !!!! مشی اعتدالی در پیش گرفتن !!!! به قول بعضی از دوستان هم اینایی که از وضعیت بورس انتقاد میکنن و دولت روحانی رو مقصر میدونن یه عده کم سوادن !!! که از جای خاص تغذیه میشن !!!

شایدم جزو همون خسو خاشاکن!!! که از طرف استکبار جهانی و صهیونیزم بین المللی تغذیه میشن!!!
حسابی داری از آب گل آلود ماهی میگیریا !!!

creator_65
2014/02/12, 23:37
همه مون خوب میدونیم ادر این داغونی بازار کمترین نقشو دولت روحانی داشته،پس به قول دوستمون از آب گل آلود ماهی نگیرید
اولا که دولت برای بار چندم مخالفتش با نرخی بالای 10 سنت بیان کرد(بار آخر هم آقای نوبخت گفتند با این نرخ مخالفن)
بعدشم،همیشه حربه برای حمایت از حقوقی بوده،نه بطور مستقیم دولت،اینکه حقوقی( که بر همه واضح هنوز دست نشانده های دولت قبلا) وضع به ایننجا کشوندن....
حرف آقای روحانی رو هم تحریف نکنید،ایشون فرمودن از اساتید و با تجربه ها میخام که بیان و نقد کنند بررسی کنند،با سکوتشون اجازه ندن که بیسوادا نظر بدن...
وقتی آقای مثل رسایی میاد اون حرفا رو تو مجلس میزنه،جز این هم نباید جوابش داد.
وقتی حضرت آیت الله.... (همون که باند اصلی برنج و شکر این کشور)بعد از سابقه درخشانش در مسائل سیاسی (حمایت هایی همچون رویای صادقه برای رای آوردن آقای احمدی نژاد از سمت ایشون به جامعه ساده ما القا شد)میاد میگه برای ما گرونی اهمیت نداره،بلکه ارزش ها مهمه...
پس حرف حقیقتی زد آقای روحانی...
خواهشا بحث سیاسی به این تاپیک نکشید،چون هم جواب میتونیم بدیم،هم دوست نداریم دعوای بزرگان،باعث کدورت بین ماها بشه.
خواهش میکنم در این مورد صحبتی نشه....

creator_65
2014/02/12, 23:53
دوستان امروز با یکی از اعضای هئیت مدیره سپانیر صحبت میکردم... خبرهای خیلی خوبی شنیدم...
تک تک جملات که بیان میکردن، فهمیدم چرا آقا حمید اصرار دارند این مدت سکوت کنیم،حرفی نزنیم....فهمیدم چرا حرفای ما میتونه خصوصی سازی دچار مشکل کنه.
تنها نگرانی من،رفتن سهم به بازار توافقی،امیدوارم این اتفاق نیفته(که این میتونی خودش پتانسیلی برای رشد هرچه بهتره سهم باشه)اما تنها راه نجات شفاف سازی و گزارشات شفاف صدراس
نمیدونم مدیریت جدید چقدر به این موضوع واقفند،چون در غیر اینصورت، هر چقدر هم اعتراض کنیم، سهم به بازار توافقی خواهد رفت...

negarminavi
2014/02/13, 10:46
همه مون خوب میدونیم ادر این داغونی بازار کمترین نقشو دولت روحانی داشته،پس به قول دوستمون از آب گل آلود ماهی نگیرید
اولا که دولت برای بار چندم مخالفتش با نرخی بالای 10 سنت بیان کرد(بار آخر هم آقای نوبخت گفتند با این نرخ مخالفن)
بعدشم،همیشه حربه برای حمایت از حقوقی بوده،نه بطور مستقیم دولت،اینکه حقوقی( که بر همه واضح هنوز دست نشانده های دولت قبلا) وضع به ایننجا کشوندن....
حرف آقای روحانی رو هم تحریف نکنید،ایشون فرمودن از اساتید و با تجربه ها میخام که بیان و نقد کنند بررسی کنند،با سکوتشون اجازه ندن که بیسوادا نظر بدن...
وقتی آقای مثل رسایی میاد اون حرفا رو تو مجلس میزنه،جز این هم نباید جوابش داد.
وقتی حضرت آیت الله.... (همون که باند اصلی برنج و شکر این کشور)بعد از سابقه درخشانش در مسائل سیاسی (حمایت هایی همچون رویای صادقه برای رای آوردن آقای احمدی نژاد از سمت ایشون به جامعه ساده ما القا شد)میاد میگه برای ما گرونی اهمیت نداره،بلکه ارزش ها مهمه...
پس حرف حقیقتی زد آقای روحانی...
خواهشا بحث سیاسی به این تاپیک نکشید،چون هم جواب میتونیم بدیم،هم دوست نداریم دعوای بزرگان،باعث کدورت بین ماها بشه.
خواهش میکنم در این مورد صحبتی نشه....

من متاسفم که برخی از دوستان نمی خوان واقعیت رو قبول کنن !!! تو این 2-3 ماهی که هی شاخص بالا می رفت و قیمت سهام شرکتهای خودرویی و بانکی به خاطر وعده های دولت روحانی بالا می رفت ! همین دوستان می گفتن که رشد بازار به خاطر دولت روحانی و سیاستهای اونه !!! حالا که منفی شد و داره سقوط میکنه میگن کمترین نقش رو دولت روحانی داره !!!! حالا کی داره سیاسی نگاه میکنه؟؟ کی واقعیت رو فراموش کرده و تحت هر شرایطی میگه هر چیز خوبی اتفاق افتاد به خاطر روی کار اومدن روحانی هست اما هر مشکلی پیش بیاد به خاطر دولت قبله !!!!

تا دیروز همین افراد مدعی بودن که در بدنه اجرایی کشور کسی با احمدی نژاد نیست !!! ومدعی بودن حتی در بازار اکثرا با احمدی نژاد مخالفن !!! خوب حالا چرا یه شبه همه حقوقی ها شدن آدم احمدی نژاد و طرفدار دولت قبل !!!؟؟؟؟ دوستان این حرفها و اینجور استدلال کردنها پذیرفته نیست ! خودتون هم بهتر از همه میدونید که بازار و همه ارکانش و حقوقی ها کاملا هماهنگ با دولت هستن ! آیا بازارگردانهای بانکهای خصوصی با دولت قبل هستن؟ مجید قاسمی بانک پاسارگاد که هم حزبی آقای روحانی هست با دولت قبله؟ یا صبا تامین که همه هیات مدیره و مدیرعاملش و کارگزاریش عوض شدن عامل دولت قبل هستن؟؟؟

در ضمن دوست عزیز اون باند برنج و شکر که گفتید همه میدونن که افراد مکارم هستن که حسابی طرفدار آقای روحانی و مخالف احمدی نژاد هست نه مصباح !!! سلطان شکر از بستگان داماد همون آقاست نه مصباح !!!!

creator_65
2014/02/13, 12:39
من قول دادم بحث سیاسی نکنم.فقط این حرفایی که گفتید من قبلا در هیچ جایی نزدم(اینکه رشد شاخص دست کی بوده و نیست)
خیلی دوست داشتم جواب بدم،اما.....
انشا.. سر فرصت در محیطی به جز این تاپیک....
:)

yesman
2014/02/13, 20:41
با سلام
من امروز در افتتاحیه نمایشگاه ای کام (e-com) مازندران با یکی از پرسنل صدرا صحبت کوچیکی کردم. این خانم به بنده گفتند که واگذاری به چوبدار انجام شده ولی شایعه واگذاری به شخص دیگری هم مطرحه (البته شایعه)

creator_65
2014/02/14, 00:12
فک میکنم در حد یه شایعه باشه دوست عزیز و یا حتی یک شیطنت،من که به گوشم چیزی نرسیده و اولین باره اینجا دارم چنین حرفی میشنوم....
باز آقا حمید بهتر میدونه....
فقط صحبت از شخص خصوصی دیگری شد بینتون؟؟؟صحبت دیگه ای نشد؟حتی در مورد زمین صدرا تو نکا؟؟

yesman
2014/02/14, 21:51
فک میکنم در حد یه شایعه باشه دوست عزیز و یا حتی یک شیطنت،من که به گوشم چیزی نرسیده و اولین باره اینجا دارم چنین حرفی میشنوم....
باز آقا حمید بهتر میدونه....
فقط صحبت از شخص خصوصی دیگری شد بینتون؟؟؟صحبت دیگه ای نشد؟حتی در مورد زمین صدرا تو نکا؟؟

دوست عزیز انقدر موضوع صدرا پیچیده شده که ادم به هیچ کس و هیچ چیزش نمی تونه اعتماد کنه. خود این بنده خدا هم که ما چند دقیقه با هم صحبت داشتیم می گفت که از شرایط شرکت خود مدیران هم اطلاعات درستی ندارند چه برسه به باقی افراد.
ولی موردی که گفتم رو از مواردی که شنیده بود نقل کرده بودند.

creator_65
2014/02/15, 00:50
ممنون،راست میگید،خیلی پیچیده.
برا همینم من حرفایی که اینجا میزنم،یا با چشم دیدم یا با گوش خودم شنیدم.
شکرخدا آخرین شنیدم هم خیلی خوب و امیدوار کننده بود:-)

creator_65
2014/02/15, 11:13
تنها دل خوشیمونم امروز همرنگ جماعت شد....
بازار بورس،بیشتر شبیه بازی شده،با کلی قواعد و قوانین دستوری...
نه تحلیل جواب میده،نه پیش بینی،نه اطلاعات....
هر روز هم محدودیت هاش بیشتر میکنن!!!این عادت ایرانی هاس،پاک کردن صورت مساله،به جای حلش....

creator_65
2014/02/15, 12:30
با تشکر از حقوقی سهم که هرچی فروش داشت،گذاشت بعد ساعت 12....
البته اگر اینقد خرید که تو چهل و پنج دقیقه آخر انجام شد،همون اولش انجام میشد،سهم رو صفر بسته نمیشد و مثبت میخورد...

hamid672003
2014/02/15, 14:53
باسلام:
دوستان عزیز : بحمدالله نامه درخواست انجام معامله عمده صدرا به بورس ارسال شد . ضمنا در تلاش هستم تا با جناب صالح آبادی جلسه ای داشته باشیم و با توضیحاتی ایشان را قانع نماییم تا از رفتن نماد صدرا به بازار توافقی جلوگیری بعمل آید .ومن الله توفیق .

felfel
2014/02/15, 16:01
باسلام:
دوستان عزیز : بحمدالله نامه درخواست انجام معامله عمده صدرا به بورس ارسال شد . ضمنا در تلاش هستم تا با جناب صالح آبادی جلسه ای داشته باشیم و با توضیحاتی ایشان را قانع نماییم تا از رفتن نماد صدرا به بازار توافقی جلوگیری بعمل آید .ومن الله توفیق .ضمن عرض سلام و خسته نباشی خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار ...لطفا زمان واگذاری را مرقوم بفرمائید ایا زمان ان ذکر شده ....باتشکر

hamid672003
2014/02/15, 16:19
باسلام:
دوست عزیز : بر طبق قولی که از جناب چوبدار گرفته ایم . انشاالله قبل از عید انجام خواهد شد .ومن الله توفیق .

ضمن عرض سلام و خسته نباشی خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار ...لطفا زمان واگذاری را مرقوم بفرمائید ایا زمان ان ذکر شده ....باتشکر

hamid672003
2014/02/15, 16:25
باسلام:
دوستان عزیز : متن نامه رسمی به بورس جهت جلسه و جلوگیری از رفتن صدرا به بازار توافقی .ومن الله توفیق .

بسمه تعالی
به : ریاست محترم سازمان بورس دکتر صالح آبادی
از طرف حمید احمدی فر به نمایندگی از طرف 379 نفر از سهامداران صدرا
سلام علیکم
به استحضار می رساند ، ما سهامداران صدرا به رفتن نماد صدرا به بازار توافقی اعتراض داریم و درخواست جلسه ای با حضور مدیران مربوطه و خصوصا ریاست محترم سازمان بورس جناب دکتر صالح آبادی را داریم .تا با دادن برخی اطلاعات مربوط به صدرا ! درخواست مساعدت از آن مقامات محترم را بنماییم و ضمن جلوگیری از ظلم به ناحق به ما سهامداران جزء باعث اعتلای شرکتی توانمند در زمینه نفت و گاز کشور بشویم . در هر صورت شایسته است این مهم با تفکر بیشتر و با درایتی که در شما مدیران محترم بورس سراغ دارم به خیر و صلاح بورس ، سهامداران حقیقی و ملت شریف ایران پیش برود .ومن الله توفیق .

شماره تماس : 09192274571 و **************

creator_65
2014/02/15, 16:51
حمید جان اگه لازمه ما هم کاری انجام بدیم،یا پای نامه ای رو امضا کنیم،... در خدمتیم:-)

جواد 9998
2014/02/15, 17:00
باسلام:
دوستان عزیز : متن نامه رسمی به بورس جهت جلسه و جلوگیری از رفتن صدرا به بازار توافقی .ومن الله توفیق .

بسمه تعالی
به : ریاست محترم سازمان بورس دکتر صالح آبادی
از طرف حمید احمدی فر به نمایندگی از طرف 379 نفر از سهامداران صدرا
سلام علیکم
به استحضار می رساند ، ما سهامداران صدرا به رفتن نماد صدرا به بازار توافقی اعتراض داریم و درخواست جلسه ای با حضور مدیران مربوطه و خصوصا ریاست محترم سازمان بورس جناب دکتر صالح آبادی را داریم .تا با دادن برخی اطلاعات مربوط به صدرا ! درخواست مساعدت از آن مقامات محترم را بنماییم و ضمن جلوگیری از ظلم به ناحق به ما سهامداران جزء باعث اعتلای شرکتی توانمند در زمینه نفت و گاز کشور بشویم . در هر صورت شایسته است این مهم با تفکر بیشتر و با درایتی که در شما مدیران محترم بورس سراغ دارم به خیر و صلاح بورس ، سهامداران حقیقی و ملت شریف ایران پیش برود .ومن الله توفیق .

شماره تماس : 09192274571 و **************

این شماره شما است ؟ منظورم شماره تماس اقا جمید است ؟

hamid672003
2014/02/15, 17:13
باسلام:
بله دوست عزیز ، شماره خودم است .ومن الله توفیق .

این شماره شما است ؟ منظورم شماره تماس اقا جمید است ؟

جواد 9998
2014/02/15, 20:00
باسلام:
بله دوست عزیز ، شماره خودم است .ومن الله توفیق .

حاجی جان فقط میتونم بگم متشکریم و متشکریم و متشکر

yesman
2014/02/16, 22:56
با سلام
من امروز در افتتاحیه نمایشگاه ای کام (e-com) مازندران با یکی از پرسنل صدرا صحبت کوچیکی کردم. این خانم به بنده گفتند که واگذاری به چوبدار انجام شده ولی شایعه واگذاری به شخص دیگری هم مطرحه (البته شایعه)

با سلام
دوستان این نمایشگاه ای کام هر چی برای ما نداشت ما تونستیم یه کمی با صدرا بیشتر اشنا بشیم. امروز هم یکی دیگه از پرسنل صدرا رو دیدم. با اونکه سرم شلوغ بود کشیدمش یه کناری حسابی سوال پیچش کردم. خلاصه کلام اینکه
صدرا واقعا واگذار شده به اقای چوبدار(البته دوستان قبلا اطلاع رسانی کردند و چون همیشه ماجرا تغییر میکرد 100 در 100 مطمین نبودم که امروز شدم.)

نکته دوم که به اون اشاره شد دارایی های بی پایان صدرا بود که ایشون گفتند دارایی های صدرا انقدر زیاده که نگو و نپرس (یه مثال هم زد : اسم یه وسیله بسیار معمولی رو گفت و گفت فقط همین وسیله 20 میلیارد تومان قیمتشه که منظورش این بود که تجهیزات کوچیک صدرا خیلی ارزشمنده چه برسه به بزرگاش: با عرض پوزش اسم وسیله یاد رفت )

نکته بعدی که تا حالا تو سایتها نشنیده بودم اینه که قسمتی(چقدرش رو نمی دونم) از فروش صدرا بابت بدهی قرار گاه بخاطر پروژه های عمرانی که چوبدار براش انجام داده می باشد(قرار گاه به چوبدار بدهکاره)

بعدی اینکه خیلی از پروژهای نیمه کاره صدرا بخاطر تحریمه خیلی قطعات و وسایل خریداری شده اونور مرز بلوکه شده که در صورت برداشتن تحریها می تونه کمک بزرگی باشه

بعدی صدرا پروژه های زیادی داره در ونزولا و ترکیه و یه کشور دیگه که اسمش رو با عرض پوزش فراموش کردم(در سایت نکا هم پروژهای زیادی در حال انجام داره)

بعدی اقای چوبدار از زمان ورودش نظارت بسیار خوبی رو فعالیت های شرکت داره و بسیار به اون نظم داده

کلام اخر که خود این اقا با اونکه سهام زیادی نداره گفته اون موقع که سهم 400 بوده هم نفروخته و اینده رو برای دوستانی که صبر داشته باشند درخشان توصیف کرده.

این دوست جدید ما در صدرا هفته یک بار با اقای چوب دار جلسه دارن البته video conferencing ;)

امیدوارم این مطالب برای دوستان مفید واقع بشه

meisam_em
2014/02/16, 23:07
[QUOTE=yesman;457177]با سلام
دوستان این نمایشگاه ای کام هر چی برای ما نداشت ما تونستیم یه کمی با صدرا بیشتر اشنا بشیم. امروز هم یکی دیگه از پرسنل صدرا رو دیدم. با اونکه سرم شلوغ بود کشیدمش یه کناری حسابی سوال پیچش کردم. خلاصه کلام اینکه
صدرا واقعا واگذار شده به اقای چوبدار(البته دوستان قبلا اطلاع رسانی کردند و چون همیشه ماجرا تغییر میکرد 100 در 100 مطمین نبودم که امروز شدم.)

نکته دوم که به اون اشاره شد دارایی های بی پایان صدرا بود که ایشون گفتند دارایی های صدرا انقدر زیاده که نگو و نپرس (یه مثال هم زد : اسم یه وسیله بسیار معمولی رو گفت و گفت فقط همین وسیله 20 میلیارد تومان قیمتشه که منظورش این بود که تجهیزات کوچیک صدرا خیلی ارزشمنده چه برسه به بزرگاش: با عرض پوزش اسم وسیله یاد رفت )

نکته بعدی که تا حالا تو سایتها نشنیده بودم اینه که قسمتی(چقدرش رو نمی دونم) از فروش صدرا بابت بدهی قرار گاه بخاطر پروژه های عمرانی که چوبدار براش انجام داده می باشد(قرار گاه به چوبدار بدهکاره)

بعدی اینکه خیلی از پروژهای نیمه کاره صدرا بخاطر تحریمه خیلی قطعات و وسایل خریداری شده اونور مرز بلوکه شده که در صورت برداشتن تحریها می تونه کمک بزرگی باشه

بعدی صدرا پروژه های زیادی داره در ونزولا و ترکیه و یه کشور دیگه که اسمش رو با عرض پوزش فراموش کردم(در سایت نکا هم پروژهای زیادی در حال انجام داره)

بعدی اقای چوبدار از زمان ورودش نظارت بسیار خوبی رو فعالیت های شرکت داره و بسیار به اون نظم داده

کلام اخر که خود این اقا با اونکه سهام زیادی نداره گفته اون موقع که سهم 400 بوده هم نفروخته و اینده رو برای دوستانی که صبر داشته باشند درخشان توصیف کرده.

این دوست جدید ما در صدرا هفته یک بار با اقای چوب دار جلسه دارن البته video conferencing ;)

امیدوارم این مطالب برای دوستان مفید واقع بشه[/QUOTE

خیلی ممنون واقعا باعث بیشتر شدن قوت قلب ما شدین خلاصه یعنی اینکه دویست سیصد تومان مفت مفته....

creator_65
2014/02/17, 00:20
ممنون دوست عزیز،مسلما اطلاعاتت به دردمون خورد و باعث دلگرمی،فقط اینا فک کنم از مواردیه که حمید عزیز اشاره کرده بود،بهتر عمومی نشه(بخاطر اینکه مشکلی برا خصوصی سازی پیش نیاد /:.winksmiley02.:/
امیدوارم بخاطر صبرمون،نتیجه شو ببینیم :-)

creator_65
2014/02/17, 09:48
صدرامون ساعت ده نشده صف شد
اگرچه عرضه زیاده،اما پایانیش خوب شده خدا رو شکر....

hamid672003
2014/02/17, 10:15
باسلام:
دوستان عزیز از برنامه های دولت برای اردیبهشت سال 93 این است که یک گروه تجاری به همراه رئیس جمهور ونزوئلا به ایران بیاید و اقداماتی در دست است که درهمان سفر کشتی افراماکس تحویل شود .ضمنا چون کشتی دوم هم در حد 97 درصد تجهیزات خریداری شده است و خیلی از قطعات سر هم شده است .پس باید کشتی دوم هم ساخته شود ولی احتمالا دو کشتی دیگر لغو قرارداد شود ! مگر اینکه دولت مثل تمام صنایع اشتغالزا سوبسید لازم را پرداخت نماید .ومن الله توفیق .

hamid672003
2014/02/18, 13:04
باسلام:
دوستان عزیز امروز با فرابورس جلسه داریم . برای جلوگیری از رفتن به بازار توافقی . ومن الله توفیق .

creator_65
2014/02/18, 13:21
دستت درد نکنه حمید جون،این اتفاق اگر بیفته،اولین رشد صدرا به همراه خواهد داشت.عرضه این روزهای حقیقی بخاطر ترس از رفتن سهم به بازار توافقیه که مسلما فردا با رسیدن به اخرین مهلت معامله سهم در بازار پایه،عرضه ها شدت بیشتری خواهد گرفت....
انشا.. که موفق باشید و سهم در بازار پایه بمونه و به بازار توافقی نره...

meisam_em
2014/02/18, 13:47
باسلام:
دوستان عزیز امروز با فرابورس جلسه داریم . برای جلوگیری از رفتن به بازار توافقی . ومن الله توفیق .

من هم به نوبه خودم تشکر میکنم
پس منتظر خبر شما هستیم.

جواد 9998
2014/02/18, 14:16
باسلام:

متشکریم اقای احمدی فر

جواد 9998
2014/02/18, 20:11
ما هم منظر خبرها از اقای احمدی فر هستیم . مشخص شده است یا نه ؟

hamid672003
2014/02/18, 22:32
باسلام:
دوستان عزیز امروز به منظور جلوگیری از رفتن نماد صدرا به بازار توافقی در ساختمان شماره دو بورس یک جلسه با رئیس محترم اداره ناشران فرابورس جناب بیگ زاده داشتیم .که مطالب را بصورت دسته بندی خدمتتان ارائه می نمایم .
1- بنده در مورد صدرا توضیحاتی دادم که سر فصل مطالب ، ارزش داراییهای صدرا ،بخشودگی جرائم ،مطالبات صدرا ،معامله بلوکی ، انشاالله شرایط سیاسی خوب آینده .اهمیت صدرا در صنعت نفت و سکو سازی ،قابلیتهای صدرا ،کم شدن زیان از 92 از به میزان یک چهارم ،سهامداران غیر سپانیر صدرا حدودا 27 درصد سهام را دارند ،اوراق مشارکت (سرمایه گذاری کوتاه مدت ) و در آخر سه نوبت پخش از جای جای صدرا در کانالهای متفاوت تلویزیون و به به و چه چه هایی که گرچه برای سهامداران آب و نان نمی شود ! ولی برای دولتمردان مانورهای خوبی را فراهم نموده است .
البته موارد دیگری هم مثل فروش 21% سهام صف و یا برخی داراییهای صدرا به ناحق و غیره هم شد .و در نهایت درخواست خودمان را نیز اعلام کردم که می خواهیم که نگذارید که صدرا به بازار توافقی برود .
ایشان در پاسخ سوالات فرمودند : افراد متفاوتی به اینجا می آیند و برخی واقعا ! حتی می گویند ما بورس خریدیم و چرا ضرر کردیم ! ولی شما که این مسائل را عنوان می کنید ! برایم راحتتر است که پاسخ بگویم ! ما در آینده بازار پایه نخواهیم داشت حتی شاید تا عید این بازار برچیده شود . زیرا نمادهای با ارزش با نمادهای ............ در کنار هم مورد معامله قرار می گیرد و ما ناچاریم برخی قوانین را بگذاریم تا از تخلفات جلوگیری کنیم . برخی در مورد فلان سهم به من زنگ می زنند و می گویند چرا نماد بسته است و چرا فلان گزارش دروغ است و من (شخص تلفن زننده) فردا سهم را صف خرید می کنم و هر روز چهار درصد چهار درصد بالا می برم و همین کار را هم انجام می دهد و سهم را بالا می فروشد و می رود و سازمان بورس باید پاسخگوی خیل عظیمی از متضررین باشد .مانند گاز و لوله و خیلی سهمهای دیگر . و جناب بیک زاده ادامه دادند که من تا پاسی از شب اینجا می نشینم و گزارش تهیه می کنم و روی کدال می گذارم و هیچکسی به آن توجه نمی کند و اینکه شما از صورتهای مالی صحبت می کنید بسیار خوشحالم که می بینم کسانی هستند که این گزارشات را مطالعه نمایند و امیدوارم در آینده همه در بورس حرفه ای عمل نمایند . ولی از طرف دیگر هم ما نمی توانیم خیلی از کارها را انجام دهیم بعنوان مثال برخی شرکتها با خیلی راهها متوسل ورود به بورس می شوند که برخی هم با قدرتی که دارند موفق به ورود می شوند ! مثل شرکت پتروشیمی ایی که هنوز زمین آن در حال کشت هندوانه است و من گزارش گذاشته ام روی کدال دو درصد پیشرفت در پروژه است ولی باز هم سهام آنرا هرروز با چهار درصد مثبت صف خرید می کنند !و خیلی حرفهای دیگر .................. و در مورد صدرا زیان انباشته ارائه شده یا ندادن گزارشات یا تاخیر در گزارش یا من که می دانم در داخل شرکت چه کسی است که شش ماه در پشت میز ریاست صدرا است ! و می آید اینجا و ما به او می گوییم شما نمی توانی سهام صدرا را بخری چون بدهی زیاد شما به بانک مانع از خرید شماست و شخص دیگری را معرفی می نمایند ! او هم مشکل دیگری دارد که ................... حالا ما از نظر قانونی وقتی شرکتی در بازار توافقی باشد که این بازار در گذشته هم بوده است ولی شرکتها در آنجا پذیرش بورس را ندارند و محدودیت کمتری دارند و ما هم از لحاظ قانونی دچار مشکل نمی شویم ، و به تازگی گسترش پیدا کرده است و خیلی از شرکتها می خواهند که در همانجا بمانند تا از شرایط ویژه آن استفاده نمایند و البته مثالی هم آوردند که بنده اسم نمی آورم . و من امیدوارم که صدرا در بازار توافقی به هزار تومان برسدو شما سود کنید یا حتی همانند شرکتهای دیگر درخواست پذیرش دهد و شرایط برگشت به بورس را پیدا نماید .و هیچ منعی برای ورود مجدد به بورس نیست و فقط باید طبق قانون پذیرش بورس را احراز نماید .و در پایان ایشان فرمودند چون نکاتی شما فرمودید قابل تامل است ، آنها را با مسئولین در میان می گذارم و بدون آنکه به شما قولی دهم امیدوارم نتیجه ای حاصل شود .
البته می دانم که دوستان در پایان نظر بنده را می خواهند ، که باید عرض کنم : بنده متوجه شدم که بازار توافقی در حال گسترش است و جدیدا هم نمادها در آنجا با سیستمی جدید قابل رویت و پیگیری هستند ،همانند نمادهای فرابورس خواهند شد .ضمن اینکه معامله بلوکی خیلی راحتتر انجام خواهد شد و حتی افزایش سرمایه هم در آینده می تواند قابل بررسی باشد و انشاالله دوباره با تلاش و کاردانی جناب چوبدار هم شکوفایی صدرا را ببینیم هم بازگشت پیروزمندانه به بورس را ببینیم .
ومن الله توفیق .

creator_65
2014/02/18, 23:14
آقا حمید دستت درد نکنه خیلی زحمت کشیدی....
راستش در مورد این چند جمله شما،حرف داشتم بزنم،اما ترجیح میدم فعلا سکوت کنم.
توکل به خدا،انشا.. هرچه که خیره روی دهد

soheile60
2014/02/19, 11:20
آقا حمید عزیز
سلام
اول اینکه خیلی ممنون از پیگیریهایی که انجام میدید. واقعاً من دیگه حرفی ندارم/:.winksmiley02.:/
دو اینکه ما سهامدارانی که قدر صدرا رو میدونیم با خرید این سهم انگار سوار یه قطار شدیم که میدونیم مقصد اون کجاست. ما که نرفتیم، ولی میگن روز قیامت وقتی آدمها رو میخوان ببرن بهشت/:.tonguesmiley:./ جهنم رو هم بهشون نشون میدن/:.wacsmiley.:/. انشا الله که همگی بهشتی بشیم/:.rolleyessmileyani.
یاعلی مدد

yesman
2014/02/19, 12:14
تغييردرنحوه انجام معاملات تعداد14 نماد دربازار پايه ازحالت عادي به توافقي 92/11/30 12:12
سهامداران و كارگزاران محترم عضو فرابورس، پيرو پيام هاي قبلي اين مديريت، به اطلاع مي رساند؛ نحوه انجام معاملات تعداد 14 نماد معاملاتي در بازار پايه به شرح ذيل، از ابتداي هفته آينده از حالت عادي به حالت توافقي تغيير مي يابد. بديهي است انجام معاملات نمادهاي معاملاتي به شرح ذيل در بازار پايه عادي در پايان معاملات امروز چهارشنبه مورخ 30/11/1392 متوقف و ثبت معاملات توافقي نمادهاي مذكور از ابتداي هفته آينده انجام پذير مي باشد. سرمايه گذاري چشم انداز توسعه شمال (وشمال1)، مجتمع صنايع و معادن احياء سپاهان (واحيا1)، صنايع پتروشيمي دهدشت (دهدشت1)، پتروشيمي كازرون (كازرو1)، كود شيميايي اوره لردگان (شلرد1)، پتروشيمي ممسني (ممسني1)، صنايع پتروشيمي زنجان (زنجان1)، توسعه بازرگاني آهن و فولاد ميلاد (بميلا1)، بازرگاني و صنعتي آينده سازان بهشت پارس (آينده1)، تكادو (وكادو1)، سيمان مجد خواف (سخواف1)، مجتمع سيمان غرب آسيا (سجام1)، رهشاد سپاهان (حرهشا1) صنعتي دريايي ايران (خصدرا1). لذا مقتضي است كارگزاران محترم در اسرع وقت نسبت به اطلاع رساني لازم و كافي در اين خصوص، به مشتريان خود اقدام نمايند. مديريت بازار فرابورس ايران

FENCER
2014/02/19, 12:28
اینجوری پیش بره یه مدت دیگه باید بریم تو آژانس های معاملات ملکی سهام معامله کنیم !!!

creator_65
2014/02/19, 19:39
از خیلی وقت پیش منتظر این اتفاق بودیم.رفتن سهم به بازار توافقی...
نمیدونم چه اتفاقی برای سهم ممکن پیش بیاد،اما رفتن به بازار توافقی هم میتونه مثبت باشه،هم منفی...
منفی اینه که معامله کردن سختره،قواعد بازار توافقی برا ما جدیده و تا حالا اون مدلی معامله نکردیم.
از یه منظر هم خوبیش به اینکه سهم،راحت تر قیمت گذاری میشه،درصورت حمایتی که آقا حمید گفتن،آقای چوبدار از سهامداری حقیقی انجام میده،سهم زودتر میتونه رشد کنه، و به نظر من دور از چشم بودن سهم،میتوونه سفته بازی ازش دور کنه،سهم خریدار و فروشنده واقعی خواهد داشت،نه نوسان گیر....

negarminavi
2014/02/22, 09:51
دوستان صدرا چرا بسته هست؟

negarminavi
2014/02/22, 10:28
در خصوص ثبت معاملات توافقي تعداد 14 نماد اعلام شده در بازار پايه 92/12/3 09:57
سهامداران و كارگزاران محترم عضو فرابورس، پيرو پيام هاي قبلي اين مديريت، به اطلاع مي رساند؛ ثبت معاملات توافقي تعداد 13 نماد معاملاتي در بازار پايه به شرح ذيل، از طريق سامانه جديد معاملات بازار پايه توافقي از امروز شنبه مورخ 03/12/1392 بدون محدوديت دامنه نوسان قيمت و بدون محدوديت حجمي در هر سفارش (بلوك) امكان پذير مي باشد. سرمايه گذاري چشم انداز توسعه شمال (وشمال1)، مجتمع صنايع و معادن احياء سپاهان (واحيا1)، صنايع پتروشيمي دهدشت (دهدشت1)، پتروشيمي كازرون (كازرو1)، كود شيميايي اوره لردگان (شلرد1)، پتروشيمي ممسني (ممسني1)، صنايع پتروشيمي زنجان (زنجان1)، توسعه بازرگاني آهن و فولاد ميلاد (بميلا1)، بازرگاني و صنعتي آينده سازان بهشت پارس (آينده1)، تكادو (وكادو1)، مجتمع سيمان غرب آسيا (سجام1)، رهشاد سپاهان (حرهشا1)، صنعتي دريايي ايران (خصدرا1). همچنين در خصوص معاملات توافقي شركت سيمان مجد خواف در نماد معاملاتي سخواف1 ، با توجه به تصميما مجمع عمومي فوق العاده صاحبان سهام شركت در خصوص افزايش سرمايه، ثبت معاملات توافقي سهام شركت مذكور پس از اعمال نتايج مجمع افزايش سرمايه در سامانه معاملاتي امكان پذير خواهد بود. لذا مقتضي است كارگزاران محترم در اسرع وقت نسبت به اطلاع رساني لازم و كافي در اين خصوص، به مشتريان خود اقدام نمايند. مديريت بازار فرابورس ايران

negarminavi
2014/02/22, 10:29
محدوده سقف قیمتی از نماد صدرا برداشته شده !!!

meisam_em
2014/02/22, 10:42
محدوده سقف قیمتی از نماد صدرا برداشته شده !!!

خوب رفته بازار پایه توافقی ...

negarminavi
2014/02/22, 11:00
فعلا یک نفر داره خرید میکنه از 225 تا 245 !!!

meisam_em
2014/02/22, 11:02
فعلا یک نفر داره خرید میکنه از 225 تا 245 !!!

بله خیلی جالبه البته شاید دیر بروز بشه فعلا تعداد خریدار یک زده.....

negarminavi
2014/02/22, 11:11
بله خیلی جالبه البته شاید دیر بروز بشه فعلا تعداد خریدار یک زده.....

شما نظرت راجع به معاملات این سهم بعد از بازگشایی از مجمع به خاطر تغییر هیات مدیره چیه؟؟؟ من حس میکنم معاملاتش نسبت به قبل از بسته شدن کمی مرموز شده !!! هم فروشهاش هم خریدهاش !! تقریبا همه معاملاتش هم توسط حقیقی ها بوده !!!

negarminavi
2014/02/22, 11:17
بازگشایی فاذر با 15 درصد افزایش قیمت !!!!

creator_65
2014/02/22, 11:32
نمیدونم مشکوک یا نه ، ولی به نظر من سهم در حال حاضر صاحب خاصی نداره و کسی هم میلی به جمع کردنش نداره،فعلا رها کردنش حالا ببینیم بعدا چی میشه
فاذرم خوب باز شد،مهمتر از قیمت باز شدن،زمان گزارش بود،گزارش سهم تونست اصلاح سهم به نوعی تموم کنه(انشا..)
فاذر هم این مدت خیلی اذیت کرد سهامداراش..........

meisam_em
2014/02/22, 11:34
بازگشایی فاذر با 15 درصد افزایش قیمت !!!!

نزدیک به 18 درصد ...بله معاملات صدرا مرموز هست به همین دلیل هم به بازار پایه توافقی سهم رو بردن تا آنهایی که فروشنده هستند را ....

creator_65
2014/02/22, 11:45
بیشتر از خریدار، فروشنده های سهم عجیب هستن!!!! که به راحتی به کمترین قیمت حاضرن سهم بفروشن!!! فک میکنم بازی در راه هست
از همون بازی ها که رو صد تومن دوستان اجرا کردن و خیلی خوب هم نتیجه گرفتن....
به قول دوستمون،فعلا اونطور که از شواهد معلومه، طرح خسته کردن سهامداران در پیشه

MHMN
2014/02/22, 23:26
به نوبه خودم از جناب حمید تشکر میکنم
خداقوت

negarminavi
2014/02/23, 10:39
مدیرعامل فرابورس در گفت‌وگو با فارس:

هیأت پذیرش با ورود برخی شرکت‌های انتقالی به فرابورس موافقت کرد/ ورود شرکت‌ها به فرابورس با تشکیل کمیته فرعی هیأت پذیرش
مدیرعامل فرابورس با اشاره به اینکه برای تسریع در ورود شرکت‌های جدید به فرابورس که ۱۴ شرکت انتقالی نیز جزء آنها هستند، کمیته فرعی هیأت پذیرش تشکیل شده است، گفت: اخیراً با ورود برخی شرکت‌ها به بازارهای اول یا دوم فرابورس موافقت شد.

امیر هامونی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در پاسخ به این پرسش که چه تعداد از 14 شرکت انتقالی به بازار توافقی درخواست پذیرش در بازارهای اول یا دوم فرابورس را ارائه کرده‌اند، اظهارداشت: از این تعداد، 4 شرکت درخواست پذیرش داده‌اند که با برخی از آنان موافقت شده است.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921204000212

creator_65
2014/02/23, 11:16
بمیلا میدونم جزوشونه،اما صدرا نمیدونم....
جالبه،فقط 4 تاشون درخواست دادن؟؟؟بقیه راضی هستن همون پایه بمونن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا اونوقت؟؟

negarminavi
2014/02/23, 11:21
بمیلا میدونم جزوشونه،اما صدرا نمیدونم....
جالبه،فقط 4 تاشون درخواست دادن؟؟؟بقیه راضی هستن همون پایه بمونن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا اونوقت؟؟

تا حالا 4 تا دادن شاید بقیه هم بدن !!!

یه سوالی الان توی صدرا خریدار روی 2210 هست فروشنده هم همینطور اما معامله توی 2170 انجام شد ! درحالیکه هیچ دستور فروشی قبلش روی 2170 نبود !!! اینا معلوم نیست چجوری معامله میکنن؟؟؟

meisam_em
2014/02/23, 11:24
تا حالا 4 تا دادن شاید بقیه هم بدن !!!

یه سوالی الان توی صدرا خریدار روی 2210 هست فروشنده هم همینطور اما معامله توی 2170 انجام شد ! درحالیکه هیچ دستور فروشی قبلش روی 2170 نبود !!! اینا معلوم نیست چجوری معامله میکنن؟؟؟

چرا اتفاقا معلومه دیگه دارن از دست ملت سهم رو در میارن!ناظر دیگه عضو سازمان و ....

creator_65
2014/02/23, 11:47
چرا اتفاقا معلومه دیگه دارن از دست ملت سهم رو در میارن!ناظر دیگه عضو سازمان و ....
نمیدونم،شاید بقیه هم در خواست بدن،اما خیلی مسخره بازی]،ببر توافقی،ببر فرابورس،ببر.....
اره منم دیدم،اردر رو 221 بود،اما 217 دادن رفت....فک میکردم طبیعیه( بخاطر شیر تو شیر بودن بازار توافقی)
چجوری معامله کردنش معلوم نیس،اما نیتشون کاملا واضح
اردر 240000 تایی رو دیدی رو 2200 !!! یعنی هرگونه رشد قیمت ناک اوت کرد.....

negarminavi
2014/02/24, 10:42
این ناظر چه علاقه ای به 2170 ریال داره دیروز هم هی برد روی 2170 امروز هم داره همین کارو میکنه

meisam_em
2014/02/24, 10:57
این ناظر چه علاقه ای به 2170 ریال داره دیروز هم هی برد روی 2170 امروز هم داره همین کارو میکنه

دستوره بچه های بالاس دیگه!!

negarminavi
2014/02/24, 12:25
دستوره بچه های بالاس دیگه!!

این بابا مثل اینکه تا زیر 200 نکشه ول کن نیست !!!!

creator_65
2014/02/24, 12:55
به نظر منم یه مدتی زیر دویست بازی بازی میدن.سهم خوب معامله میشه به نسبت بازار توافقی،اما رنج منفی....
انتظارم اینه که تا محدوده 150 هم بیاد.بستگی داره بچه های بالا کی بیخیال میشن....

meisam_em
2014/02/24, 13:11
این بابا مثل اینکه تا زیر 200 نکشه ول کن نیست !!!!

چرا ناراحتین با این اطلاعاتی که خودم دارم و از بچه ها و رییس کارگزاریمان و بقیه از صدرا شنیدم خیالم راحته (دو ساله)اصلا صفر بشه اگر نقدینگی دستم بیاد و بتونم اضاف کنم اضاف میکنم ،البته اگر بهم بدن!

creator_65
2014/02/24, 14:23
نه بحث ناراحتی نیس میثم جان،اما خواه ناخواه آدم حوصله اش سر میره وقتی میاد هر روز میبینه و کاری از دستش برنمیاد
اخه من چهارتا سهم دارم،یکیش بعد افزایش سرمایه،هنوز افزایش سرمایه اعمال نشده،پس قاعدتا نمیشه کاریش کرد(چون هنوز تعداد سهمم به اندازه قبل افزایشه،اما قیمتش نصف شده)
یکیش همین صدراست..
دوتا هم بسته :))
خب حوصله ام سر رفته از بازار،نه تنوعی نه خریدی نه پولی دستمون هست برا اضافه کردن سهمی....

هیرکان
2014/02/24, 20:02
meisam_em (http://forums.boursy.com/member.php?u=5638)..............رئیس لومپن کارگزاریت حرف مفت و تحلیل های جفنگ زیاد تف میده البته نه فقط در مورد صدرا

meisam_em
2014/02/24, 20:32
meisam_em (http://forums.boursy.com/member.php?u=5638)..............رئیس لومپن کارگزاریت حرف مفت و تحلیل های جفنگ زیاد تف میده البته نه فقط در مورد صدرا

افرین دوست عزیز درست زدی به هدف! اصلا همه همینطورن نه فقط ایشان ...من جمله خود شما......کاملا از لحن شما نیت شما هویداست!

creator_65
2014/02/24, 21:32
بیخیال میثم جان،به دل نگیر،تاپیک دیگه،کنترل که نداره، هر حرفی زده میشه.....
حالا کدوم کارگزاری هستی،ّبگو بیاییم کد بگیریم..

هیرکان
2014/02/24, 22:25
meisam_em (http://forums.boursy.com/member.php?u=5638).........اگه بقیه بفهمند که تو داری سنگ چه ادم فاسد دو رو و کلاشی به سینه میزنی بهتر میتونستند در موردت قضاوت کنند ..............کارگزاری هزار فامیل کارگزاری سرکیسه گرها .............جماعتی که جیب خودشون رو از ساده لوحی مشتری هاشون پر و پیمون میکنند...............نه بیادی نه تکنیکال صدرا مشخص کننده اینده سهم نیست فقط رانت اطلاعاتی قرارگاه

creator_65
2014/02/24, 22:34
عزیز،صدرا سهمی نیس که یه کارگزاری بخاد تنهایی و با یک سرمایه محدود بالا پایینش کنه...
اون یه کارگزاری توس شهرستان

meisam_em
2014/02/25, 00:07
meisam_em (http://forums.boursy.com/member.php?u=5638).........اگه بقیه بفهمند که تو داری سنگ چه ادم فاسد دو رو و کلاشی به سینه میزنی بهتر میتونستند در موردت قضاوت کنند ..............کارگزاری هزار فامیل کارگزاری سرکیسه گرها .............جماعتی که جیب خودشون رو از ساده لوحی مشتری هاشون پر و پیمون میکنند...............نه بیادی نه تکنیکال صدرا مشخص کننده اینده سهم نیست فقط رانت اطلاعاتی قرارگاه

ا ولا من سنگ کسی رو به سینه نزدم اینجا به غیر از من خیلیا دیگه نظرشون رو صدرا مثبته به شخص کار ندارم که بعدشم از لحن شما کاملا پیداست که دشمنی دیرینه ای با اون شخص دارین که اصلا معلوم نیست همون طرف مورد نظر من باشه.....بعدشم بیا پیغام خصوصی بهم بده تا ببینم منظور شما اصلا کی هست....

هیرکان
2014/02/25, 00:13
همون جناب رئیس مائو (اقای دکتر قلابی جناب ج) که از طبقه هشتم برج فراماسونری هر هر به کاربرهای مثل من و تو داره میخنده.............صدرا رو موقع باز شدن 500 پیش بینی میکرد !!!

creator_65
2014/02/25, 00:48
بنده به کسی مث آقا میثم ، جناب ج ، کارگزاری ... کاری ندارم.خودم در جریان صدرا هستم،الانم میدونم وضعیتش چیه
بواسطه شغلم،و شرکتی که توش کار میکنم،ارتباط خوبی با صدرا دارم،میدونم روندش به چه صورته
شما هم اگه ناراحتی نخر،هم شما هم سایر دوستان
باز هم تکرار میکنم،سهم هایی مثل صدرا،ایران خودرو ، شبندر،فارس، تاپیکو،بانکهای بزرگی همچون صادارت،ملت.... سهم هایی نیستن که من و شما و دوتا کارگزاری بتونیم توش سفته بازی کنیم....

هیرکان
2014/02/25, 01:02
creator_65 (http://forums.boursy.com/member.php?u=6293).............فکرت کجاست؟؟؟ من هم نگفتم طرف سفته بازی توش دراورده منظورم خالی بندی و ترقه ترکوندن هاش بود که بگه اره من تا تهش رو میدونم

creator_65
2014/02/25, 01:05
ببینید،من میدونم تو سهم چه خبره،از آینده سهم هم خبر دارم،خبرهای خوبشم خبر دارم،خب وقتی اون آقا هم خبر داره و میگه،دیگه نمیشه خالی بندی
البته،من فقط در مورد صدرا میحرفم،بقیه سهم ها رو نمیدونم،اون آقا رو هم نمیشناسم.
البته بطور کلی قبول دارم تو بازار ما،90 درصد افراد و حرفا قابل اعتماد نیستن و آدم باید دقت کنه.
به نظرم شما هم بهتره تو خصوصی مشکل با میثم خان حل کنید :-)

meisam_em
2014/02/25, 01:11
creator_65 (http://forums.boursy.com/member.php?u=6293).............فکرت کجاست؟؟؟ من هم نگفتم طرف سفته بازی توش دراورده منظورم خالی بندی و ترقه ترکوندن هاش بود که بگه اره من تا تهش رو میدونم

یعنی الان به جاهای خوبی رسیدیم فقط مشکل شما سر قیمتش که اون طرف پونصد پیش بینی کرده خوب تو همین بورسی بعضی از دوستان تا نزدیک هزار تومان هم پیش بینی کرده اند خودتان هم دارید میگویید پیش بینی!ولی خب یکسری از عوامل من جمله شرایط بازار و... باعث شد صدرا پایین باز شود و بازار نه تنها من و شما بلکه خیلی از کارشناسان و اساتید برجسته و غیره را زمینگیر کرده و اعصاب خیلی ها رو بهم ریخته و پیش بینی ها رو خراب کرده ....پس حالا نمیدونم دیگه مشکل شما کجاست برادر گرامی؟

هیرکان
2014/02/25, 01:37
بابا من صدرا رو با تحلیل خودم خریدم به دید 2 ساله اونم با تارگت 1000 تومن نه 5000 تومن اون دکتر قلابی.................یه دقیقه کانالم عوض نمیکنید که هی رو حرف اشتباه خودتون پا فشاری میکنید...... من اصلا مشکلم این نیست چرا منو الکی امیدوار کرده من بحثم کلی بود حالا یه مثالی زدم مثال های دیگه هم دارم که انگار شما باز اخر سر میپرسید لیلی زن بود یا مرد!!!؟.......این فرد اصلا قابل اطمینان نیست.............جدی و برادرانه میگم ادم خطرناکی هستش........حالا خود دانید ولی فکر میکنم دچار یک نوع اعتماد بیش از حد نسبت به این فرد شده اید................صدرا در مثال به مانند باغ پسته ای هست که بعد 7 سال ارزشمندترین محصول زراعی رو بار میده البته به سهامدار بیخیال و بی نیاز به سرمایه اش

creator_65
2014/02/25, 09:49
فک کنم بلوکی معامله شد
یهو 500 هزارتا سهم جا به جا شد
چه خبره؟؟؟

meisam_em
2014/02/25, 09:53
چند روز بالای دویست نگه داشتنش و الان دیگه نتونستن جلوی خودشون رو بگیرن ..........

creator_65
2014/02/25, 12:55
حجم معاملاتش،با اینکه تو بازار توافقیه،خیلی خوبه
هیچ یک از سهم های بازار توافقی اینطور نیستن،حتی بمیلا و فسدید سود ده...
به هر جال دارن خوب جمع میکنن،فک میکنم کل سهامدارای خرد 10 درصد بیشتر نباشن،باید دید میخان این ده درصد به چند درصد برسونن

hamid672003
2014/03/02, 11:17
باسلام:
دوستان عزیز : خیلی از شما زنگ می زنید می فرمایید ، چرا مطلب نمی نویسی و یا چرا می گویی صدرا ارزنده است ولی خودت خرید نمی کنی ! بخاطر گل روی شما و بخاطر اینکه به شما ثابت کنم در گفتارم صادق هستم امروز 234505 سهم صدرا را با رنج مثبت خریدم و یکی از سهامهای بسیار عالی خودم را پای صدرا سر قربانی کردم تا همه بدانند در این راه تا آخر ثابت قدم هستیم .و من الله توفیق .

creator_65
2014/03/02, 11:31
سلام آقا حمید، در مورد خرید سهم که نمیشه حرفی زد،خب ممکنه یه عزیزی دستش پول نباشه برا خرید حتی اگه از نظرش سهم ارزنده باشه
من خودم رو قیمت 180 تومن خیلی دوست داشتم مجدد بخرم اما خب نقدینگی نداشتم،فقط به دوستانم توصیه کردم و شکر خدا شرمنده شون نشدم تاکنون
اما در مورد سرد و بی روح بودن تاپیک با دوستان موافقم،تا سهم منفی میخوره هممون غیب میشیم...بهتر همیشه فعال باشیم و تو تاپیک بنویشیم.
در هرصورت از همه دوستان ممنون و انشا.. پر سود باشیم

creator_65
2014/03/02, 11:41
راستش امروز خیلی زیادی قیمتش بالا رفته،البته اینکه آقا حمید گفته خریده یه مقدار نگرانیم کم کرد
اما احساس میکم سهم ممکنه وارد سفته بازی بشه،سهم زیر دویست بخرن و بالای دویست بفروشند و این چرخه ادامه پیدا کنه...
باید چند روزی بگذره ببینیم چی میشه،چون نه برای رسیدن ناگهانی به قیمت 170 منطقی بود نه رسیدن ناگهانی به 235

پ.ن : این الان دیدم، اردر 400 هزارتایی رو 2350 کی گذاشته!!!! هر کی بوده دمش گرم :))

meisam_em
2014/03/02, 11:56
سلام آقا حمید، در مورد خرید سهم که نمیشه حرفی زد،خب ممکنه یه عزیزی دستش پول نباشه برا خرید حتی اگه از نظرش سهم ارزنده باشه
من خودم رو قیمت 180 تومن خیلی دوست داشتم مجدد بخرم اما خب نقدینگی نداشتم،فقط به دوستانم توصیه کردم و شکر خدا شرمنده شون نشدم تاکنون
اما در مورد سرد و بی روح بودن تاپیک با دوستان موافقم،تا سهم منفی میخوره هممون غیب میشیم...بهتر همیشه فعال باشیم و تو تاپیک بنویشیم.
در هرصورت از همه دوستان ممنون و انشا.. پر سود باشیم

حالا خودمانیم اینقدر لابی داشتی که بتونی رو 180 تومان بخری...!مگه فقط مال خودشون نیست؟!!

creator_65
2014/03/02, 12:13
من که گفتم نه پول نقد دارم،نه سهمی که بشه فروخت و تبدیل کرد،همه یا بسته ان،یا حق تقدمن تازه دارن به سهم تبدیل میشن
به دوستام سفارش خرید کردم،ازشون پرسیدم،گفتن خریدن،دیگه اینکه اونا چقد لابی داشتن برا خرید من نمیدونم :))

Mesbah68
2014/03/02, 12:15
حالم دیگه خوش نیست................صندلی های به ناحق اشغال شده در بورس با فریاد ما باید رها بشه نه با سکوت حقیرانه ما

جواد 9998
2014/03/02, 15:21
باسلام:
دوستان عزیز : خیلی از شما زنگ می زنید می فرمایید ، چرا مطلب نمی نویسی و یا چرا می گویی صدرا ارزنده است ولی خودت خرید نمی کنی ! بخاطر گل روی شما و بخاطر اینکه به شما ثابت کنم در گفتارم صادق هستم امروز 234505 سهم صدرا را با رنج مثبت خریدم و یکی از سهامهای بسیار عالی خودم را پای صدرا سر قربانی کردم تا همه بدانند در این راه تا آخر ثابت قدم هستیم .و من الله توفیق .

سلام بر حاج اقا :

احسنت به شما که توانستید رنج بکشید ; باور کنید کلی زور زدم تا 30 هزار سهم کارگزار برایم خرید کرده است . نمیدونم چرا ؟ دیروز کارگزار برایم خرید ولی گفت ناظر تایید نکرده است . افرین به خوش شانسی شما

اقا حمید ایا معامعله بلوکی انجام میشه ؟ منظورم در اسفند است .

hamid672003
2014/03/02, 16:24
باسلام:
دوست عزیز هر کاری راهی دارد ! جواب سوال شما را اینچنین می دهم :
در بازار توافقی :
شرط اول توافق است !یعنی اگر بخواهی معامله انجام شود باید معامله را جفت کنید !بعنوان مثال کسی که قصد خرید دویست هزار سهم از منابع فروش را دارد !باید تعداد و قیمت با تعداد وقیمت فروشنده یکسان وارد سیستم بکند . به اینصورت که شما در سیستم می بینید 2400 سهم به قیمت 2100ريال فروشنده است و بعدی 15000 سهم به قیمت 2112ريال و بعدی 25000 سهم به قیمت 2150ريال و همینطور به بالا و شما هم همین تعداد و همین قیمت را برای هر فروش در قسمت خرید وارد می نمایید .و ناظر بازار با دیدن این معاملات جفت شده اقدام به انجام آن می کند و اگر شما در این وسط یک قیمتی را با تعداد فروش آن صحیح وارد نکنید آن فروش در سیستم باقی خواهد ماند هرچند که قیمت پایین تری از نرخ خرید شما دارد ! همچنین می توانید بدون توجه به فروشندها و خریداران ، بعنوان مثال درقیمت 3200ريال یا حتی بالاتر هرتعداد خرید که می خواهید در سیستم بگذارید و فروشنده های قیمت پایینتر در سر جای خودشان باقی خواهند ماند تا وقتیکه یک فروشنده دقیقا به قیمت 3200ريال و به تعداد شما خرید وارد نماید .در ضمن به دوستمان جناب سرمایه گذار 67 بفرمایید که بنده هنوز هم حاضرم تمام معاملات خودم را به ایشان نشان دهم تا از اشتباه بدر آید و بنده با وجود آنکه بر روی خیلی از نمادهای بورس معاملات زیادی دارم ولی بر روی صدرا هرگز از اسفند 90 تا کنون هیچ معامله ای انجام ندادم مگر آنگه همه می دانند .ومن الله توفیق .

حاج حميد در بورکس گفته 235 هزار سهم رو رنج مثبت کشيده! مگر اينجا هم ميشه رنج کشيد؟!!!تا جاييکه بنده مطلعم بايد فرضا 235 هزار سهم در يک قيمت خاص براي فروش موجود بوده باشه تا بتوان اين حجم خريد و رنج کشيدن غير ممکنه.!دوستان مطلع تر لطفا اطلاع رساني کنند....با تشکر.

meisam_em
2014/03/02, 16:50
باسلام:
در بازار توافقی :
شرط اول توافق است !یعنی اگر بخواهی معامله انجام شود باید معامله را جفت کنید !بعنوان مثال کسی که قصد خرید دویست هزار سهم از منابع فروش را دارد !باید تعداد و قیمت با تعداد وقیمت فروشنده یکسان وارد سیستم بکند . به اینصورت که شما در سیستم می بینید 2400 سهم به قیمت 2100ريال فروشنده است و بعدی 15000 سهم به قیمت 2112ريال و بعدی 25000 سهم به قیمت 2150ريال و همینطور به بالا و شما هم همین تعداد و همین قیمت را برای هر فروش در قسمت خرید وارد می نمایید .و ناظر بازار با دیدن این معاملات جفت شده اقدام به انجام آن می کند و اگر شما در این وسط یک قیمتی را با تعداد فروش آن صحیح وارد نکنید آن فروش در سیستم باقی خواهد ماند هرچند که قیمت پایین تری از نرخ خرید شما دارد ! همچنین می توانید بدون توجه به فروشندها و خریداران ، بعنوان مثال درقیمت 3200ريال یا حتی بالاتر هرتعداد خرید که می خواهید در سیستم بگذارید و فروشنده های قیمت پایینتر در سر جای خودشان باقی خواهند ماند تا وقتیکه یک فروشنده دقیقا به قیمت 3200ريال و به تعداد شما خرید وارد نماید .در ضمن به دوستمان جناب سرمایه گذار 67 بفرمایید که بنده هنوز هم حاضرم تمام معاملات خودم را به ایشان نشان دهم تا از اشتباه بدر آید و بنده با وجود آنکه بر روی خیلی از نمادهای بورس معاملات زیادی دارم ولی بر روی صدرا هرگز از اسفند 90 تا کنون هیچ معامله ای انجام ندادم مگر آنگه همه می دانند .ومن الله توفیق .

با سلام ودرود عرض ارادت
اصلا این مواردی که الان شما در مورد بازار توافقی بیان نمودین از لحاظ منطقی و عقلی با روح بازار که عرضه و تقاضای واقعی میباشد سازگار هست!؟یعنی میخام بدونم خب یعنی چی این بازار توافقی؟البته منظور من شما نیست با انهایی که این قانون را در اورند هست... و یک سوال اینکه اگر من هم از طریق کارگزار خودم اقدام کنم میتواند راحت برای من اردر خرید بگذارد حالا هر چند تایی که اردر فروش روی یک تعداد خاص باشد مثلا دو تا پنج هزار تایی اردر فروش باشد کارگزار من هم دو تا پنج هزار تا و یک اردر بیست هزارتایی فروش باشد و کارگزار من هم بیست هزار تا روی همان قیمت اردر خرید بگذارد , ایا ناظر تایید میکند؟
ممنون و سپاس

omid_or51
2014/03/02, 21:21
باسلام:
در بازار توافقی :

سلام حاج حمید

این مطلبی که فرمودین فقط شامل قیمت مساوی و برابر میشه یا تعداد سهم در همون قیمت توافقی هم باید مساوی باشه

hamid672003
2014/03/02, 23:21
باسلام:
دوست عزیز اینکه این قوانین منطقی یا عقلی هستند یا نه باید از خود بورس و مسئولین آن سوال کرد ولی اگر نظر بنده را خواسته باشید ! باید خدمتتان عرض کنم :به هر حال هر بازاری یا اجتماعی و یا حتی هر بازی ای نیاز به یک چهار چوب دارد و آن چهار چوب باید با قوانین حفظ شود . حتی در بازی فوتبال هم قوانینی است که مورد قبول خیلی ها نیست اما آن قوانین رعایت می شود ، مثل گل بخودی که به نظر بنده نباید گل محسوب شود یا بازی جوان مردانه که هیچ قانونی در مورد آن نیست یا حتی پس از سوت گل هیچ داوری حتی اگر بداند که اشتباه کرده است به اشتباه خودش اعتراف نمی کند و نتیجه را بر نمی گرداند .در هر صورت آن فوتبال است و هزاران بیننده و این بورس است و...............ومن الله توفیق .

با سلام ودرود عرض ارادت
اصلا این مواردی که الان شما در مورد بازار توافقی بیان نمودین از لحاظ منطقی و عقلی با روح بازار که عرضه و تقاضای واقعی میباشد سازگار هست!؟یعنی میخام بدونم خب یعنی چی این بازار توافقی؟البته منظور من شما نیست با انهایی که این قانون را در اورند هست... و یک سوال اینکه اگر من هم از طریق کارگزار خودم اقدام کنم میتواند راحت برای من اردر خرید بگذارد حالا هر چند تایی که اردر فروش روی یک تعداد خاص باشد مثلا دو تا پنج هزار تایی اردر فروش باشد کارگزار من هم دو تا پنج هزار تا و یک اردر بیست هزارتایی فروش باشد و کارگزار من هم بیست هزار تا روی همان قیمت اردر خرید بگذارد , ایا ناظر تایید میکند؟
ممنون و سپاس

hamid672003
2014/03/02, 23:30
با سلام:
دوست عزیز شما می توانید هر خرید یا هر فروشی را در هر قیمتی که خواسته باشید با هر تعداد که خواسته باشید در سیستم معاملات ثبت کنید . ولی اگر می خواهید از فروشنده سهم بخرید یا به خریداری سهم بفروشید ، با مچ کردن قیمت خودتان با او باعث می شوید که معامله سریعا انجام شود و در صورتیکه چندین درخواست فروش را می خواهید بخرید ، بهترین کار اینست که تعداد و قیمت را دقیقا با همان درخواست مساوی قرار دهید .ومن الله توفیق .

سلام حاج حمید

این مطلبی که فرمودین فقط شامل قیمت مساوی و برابر میشه یا تعداد سهم در همون قیمت توافقی هم باید مساوی باشه

creator_65
2014/03/03, 00:04
باسلام:
دوست عزیز اینکه این قوانین منطقی یا عقلی هستند یا نه باید از خود بورس و مسئولین آن سوال کرد ولی اگر نظر بنده را خواسته باشید ! باید خدمتتان عرض کنم :به هر حال هر بازاری یا اجتماعی و یا حتی هر بازی ای نیاز به یک چهار چوب دارد و آن چهار چوب باید با قوانین حفظ شود . حتی در بازی فوتبال هم قوانینی است که مورد قبول خیلی ها نیست اما آن قوانین رعایت می شود ، مثل گل بخودی که به نظر بنده نباید گل محسوب شود یا بازی جوان مردانه که هیچ قانونی در مورد آن نیست یا حتی پس از سوت گل هیچ داوری حتی اگر بداند که اشتباه کرده است به اشتباه خودش اعتراف نمی کند و نتیجه را بر نمی گرداند .در هر صورت آن فوتبال است و هزاران بیننده و این بورس است و...............ومن الله توفیق .

حمید جون زدی تو کار فوتبال!!!
شنیدم به شدت هم سمت صدرا غش کردی:))
آقا اگه تیم ملی صدرا دعوت شدی،مارو هم خبر کن شاد شیم :))
در هرصورت به داوری (بورس ) اعتراض نکن و بازی جوانمردانه و گل زدن (رنج مثبت زدن) فراموش نکن :))

negarminavi
2014/03/03, 11:58
حرکات جالب صدرا در این روزهای بازار !!!!!

creator_65
2014/03/03, 12:25
حرکات جالب صدرا در این روزهای بازار !!!!!
دقیقا،خیلی خرید فروش هاش، اردرهای سنگینش،مثبت هاش جالبه!!
به حمید خان هم گفتم،اگه خبری شده تو صدرا ما رو هم در جریان بزار،اما انگار خبری نیست که نمیگن!!!
میانگین حجم ماهانه بالای یک میلیون برای یک سهم تو بازار توافقی،در شرایط عادی خیلی عجیبه،مگر اینکه خبری باشه
چون سهم تو بازار توافقیه،به قول آقا میثم،هرکسی هم نمیتونه بخره،پس این حقیقی هایی هم که میخرن،بعید افراد عادی و بی خبر باشن
فعلا باید صبر پیشه کرد انگار.....
پ.ن:
حمیدجان، از تمام زحماتت متشکرم به شخصه،اما عادت بدی که دارم رک بودنمه،از دیروز یه سوالی ذهنم مشغول کرده،ترجیح میدم همین جا راحت ببپرسم
در صداقت شما و اینکه دیروز حدود دویست هزارتا صدرا با رنج مثبت خریدی بنده شک ندارم،اما در مورد دلیل خرید یه مقدار مبهم برام.اینکه تنها دلیل خرید شما این بوده که یکی گفته چرا شما که میگی سهم ارزشمنده خودت نمیخری!!!!! و این باعث خرید شما شده!! /:.coolsmiley02:./;) در هر صورت ما رو بی خبر نگذار حمیدخان

meisam_em
2014/03/03, 15:18
به حمید خان هم گفتم،اگه خبری شده تو صدرا ما رو هم در جریان بزار،اما انگار خبری نیست که نمیگن!!!
میانگین حجم ماهانه بالای یک میلیون برای یک سهم تو بازار توافقی،در شرایط عادی خیلی عجیبه،مگر اینکه خبری باشه
چون سهم تو بازار توافقیه،به قول آقا میثم،هرکسی هم نمیتونه بخره،پس این حقیقی هایی هم که میخرن،بعید افراد عادی و بی خبر باشن
پ.ن:
حمیدجان، از تمام زحماتت متشکرم به شخصه،اما عادت بدی که دارم رک بودنمه،از دیروز یه سوالی ذهنم مشغول کرده،ترجیح میدم همین جا راحت ببپرسم
در صداقت شما و اینکه دیروز حدود دویست هزارتا صدرا با رنج مثبت خریدی بنده شک ندارم،اما در مورد دلیل خرید یه مقدار مبهم برام.اینکه تنها دلیل خرید شما این بوده که یکی گفته چرا شما که میگی سهم ارزشمنده خودت نمیخری!!!!! و این باعث خرید شما شده!! /:.coolsmiley02:./;) در هر صورت ما رو بی خبر نگذار حمیدخان

بهر حال حمید خان قصد خرید داشته زمانی که شرایط برای خرید محیا شده و سهم را خریدن، پیش خودشان گفتند بیان اعلام کنند که دوستان خیالشان راحت بشه......

creator_65
2014/03/03, 16:02
بله،در هرصورت انشا.. روند رو به رشد این روزهای صدرا موقتی نباشه و مهتر از اون،بی دلیل

negarminavi
2014/03/04, 12:01
برخی دوستان میگن که توی بازار شایع شده جریمه تاخیر تسهیلات اعطایی از حساب ذخیره ارزی بخشیده میشه !!!! از دوستان کسی میدونه شامل صدرا هم میشه یا نه ؟؟؟

creator_65
2014/03/04, 12:45
دو سه هفته پیش گفته بودم خبرایی تو صدرا هست( که بنا به صلاحدید آقا حمید قرار گفته نشه)یکیش بخشیده شدن بخشی از بدهی ها بوده.
اما دقیق نمیدونم این بدهی ها،همون بحث جریمه تسهیلات ذخیره ارزی یا جریمه بدهی به بانک داخلی....

hamid672003
2014/03/04, 15:29
باسلام:
دوست عزیز دقیقا به همین علت که فرمودید خرید کرده ام و اینکه به صدرای ده دلاری اعتقاد دارم:البته کارگزاریم بعلت اینکه امکان فروش در هر کد در نمادهای بورس تنها 50 هزار سهم یا دو درصد حجم مبنا (هر کدام که بیشتر باشد) است و امکان فروش بیش از این مقدرا میسر نشد .ناچارا مقدار اضافی آنرا فروخت ! در هر صورت صدرا ، صدرا است . و انشاالله روزی همه این زیانها جبران می شود .واما آخرین خبر اینکه برای معامله بلوکی هنوز با بانک ملی در کش و قوس هستند ! و امیدوارم بزودی این جنگ به نفع صدرا مقلوبه شود .ومن الله توفیق .

پ.ن:

creator_65
2014/03/04, 19:23
حمید جان،گفتم که در صداقت شما بنده به شخصه شک ندارم...
سر چه موضوعی با بانک ملی کش و قوس دارند؟؟و پیش بینی خودت از این کش و قوس چیه؟؟
بازهم از اطلاع رسانیت ممنون

hamid672003
2014/03/04, 20:16
باسلام:
دوست عزیز : کش و قوس سر آزاد کردن سهام صدرا که در بانک ملی وثیقه است . در مورد پیش بینی هم نظری ندارم ! ولی امیدوارم زودتر به توافق برسند . دعا کنیم معامله بلوکی زودتر انجام شود . چون بالا رفتن قیمت از این بیشتر هم می تواند برای معامله بلوکی اشکال ایجاد کند . تقریبا تمام اتفاقات خوب زمانی خواهد افتاد که معامله عمده انجام شود . و من الله توفیق .

حمید جان،گفتم که در صداقت شما بنده به شخصه شک ندارم...
سر چه موضوعی با بانک ملی کش و قوس دارند؟؟و پیش بینی خودت از این کش و قوس چیه؟؟
بازهم از اطلاع رسانیت ممنون

creator_65
2014/03/04, 22:36
با تشکر آقا حمید
حرفات مایع دلگرمی،دیگه بقیه هم توکل بخدا
هرچی خدا بخاد همون میشه.انشا.. صبرمون بی فایده نباشه...

meisam_em
2014/03/05, 00:10
باسلام:
دوست عزیز : کش و قوس سر آزاد کردن سهام صدرا که در بانک ملی وثیقه است . در مورد پیش بینی هم نظری ندارم ! ولی امیدوارم زودتر به توافق برسند . دعا کنیم معامله بلوکی زودتر انجام شود . چون بالا رفتن قیمت از این بیشتر هم می تواند برای معامله بلوکی اشکال ایجاد کند . تقریبا تمام اتفاقات خوب زمانی خواهد افتاد که معامله عمده انجام شود . و من الله توفیق .

بنده هم به نوبه خودم از اقا حمید عزیز بابت وقتی که میگذارند و زحماتشان تشکر میکنم امیدوارم صدرا زودتر به اهداف خودش برسد...

وحید 20
2014/03/07, 14:49
شناور صدرا توسط یک بانک خصوصی توقیف شد

شنیده شده تنها شناور لوله گذار شرکت صدرا به دلیل بدهی های انباشته شده بانکی با حکم قضایی توسط یک بانک خصوصی توقیف شد. این شناور لوله گذارقرار بود در لوله گذاری فازهای 13 و 22 تا 24 پارس جنوبی که لوله های گاز ترش آنها به طول 600 کیلومتر از یک شرکت هندی خریداری شده است،مورد استفاده قرار گیرد.

بدین ترتیب پس از غرق شدن 530 شاخه از لوله های فاز19، نشت خط لوله انتقال سکوی دوم فاز یک، شکستگی خط لوله فاز هشت ، ورود آب به خط لوله فازهای 15 و 16 و نشت خط لوله فاز 12، لوله گذاری در این دو طرح 35 ماهه نیز که همگی آنها از لوله های وارداتی گاز ترش استفاده نموده اند، در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921215000127

creator_65
2014/03/07, 19:10
از پا قدم دکتر چوبدار فکر کنم :))

hamid672003
2014/03/08, 12:58
باسلام:
دوستان عزیز متاسفانه با خبر شدم که بانک ملی گفته است ! حالا که دست شما پس از سالها زیر ساطور ماست چرا باید بگذاریم راحت از زیر ساطور ما خارج شوید . در هر صورت بانک ملی حاضر به همکاری برای ازاد سازی سهام در وثیقه نیست .ومن الله توفیق .

حسگر
2014/03/08, 13:35
باسلام:
دوستان عزیز متاسفانه با خبر شدم که بانک ملی گفته است ! حالا که دست شما پس از سالها زیر ساطور ماست چرا باید بگذاریم راحت از زیر ساطور ما خارج شوید . در هر صورت بانک ملی حاضر به همکاری برای ازاد سازی سهام در وثیقه نیست .ومن الله توفیق .

آقا حميد لطف مي كنيد بفرماييد چند درصد سهام شركت صدرا وثيقه است؟
با سپاس

hamid672003
2014/03/08, 20:54
باسلام:
دوست عزیز کاملا مطمئن نیستم ولی فکر کنم 51 درصد باشد . ومن الله توفیق .

آقا حميد لطف مي كنيد بفرماييد چند درصد سهام شركت صدرا وثيقه است؟
با سپاس

حجازی
2014/03/08, 21:08
باسلام:

خوب آخه بدبخت تقصییر نداره که. سهمی حدود 2500 تومن بالاش پول داده اون وقت این همه سال برای اون ضرر داده رو چرا از وثیقه خارج کنه

hamid672003
2014/03/09, 23:44
باسلام:
دوست عزیز( جناب سهم بی خطر ) مطلب شما که می فرمایید :(ایشان گفت بانک پولش را میخواهد و حق ندارد نه یک ریال بیشتر بگیرد و نه ............ و از طرف دیگر بانک از خداش است مطالباتش وصول شود .)کاملا صحیح است .ولی نکته اینجاست که مگر قرار نیست که بانکها بر طبق دستور رئیس جمهور با صدرا همکاری کنند و در جرائم تخفیف قائل شوند و تقسیط بلند مدت بدهی نمایند ؟! پس اگر این کار را نکنند یعنی همکاری نکرده اند . ودقیقا طبق فرمایش شما پولشان را می خواهند نه یک ريال کمتر و نه یک ريال بیشتر .ضمنا از دوستان عزیز که هرچه به مغز مبارکشان از بد بینی می رسد به زبان می آورند کمال تشکر را داشته و منبعد از این به دنبال مستخدم دیگری بگردند چون بنده از این به بعد فقط به دوستان خودم بصورت خصوصی پیام خواهم داد .و من الله توفیق .

اگرچه حرف های اقای احمدی فر برای ما ملاک و موثق است ............. ولی عصر با یکی از مشاوران مهم صدرا که نامش را نمی اورم ............. صحبت کردم و گفت مسله وثیقه با بانک ملی حل شده و اینکه صدرا زیر ساطور بانک است ................... خبر کذب است .

ایشان گفت بانک پولش را میخواهد و حق ندارد نه یک ریال بیشتر بگیرد و نه ............ و از طرف دیگر بانک از خداش است مطالباتش وصول شود .

حالا اقای احمدی فر (((که واقعا از ایشان پوزش می طللبم )))از کجا شنیدند که بانک همکاری نمیکند جای سوال است .

جناب احمدی فر شاید من و امثال من درست متوجه نشدیم ............. اگر زخمت نیست لطفا توضیح بیشتری بدهید .

amy
2014/03/09, 23:54
نصب سومین جکت فازهای ٢٢ تا ٢٤ میدان گازی پارس جنوبی

رئیس هیئت مدیره شرکت صدرا از آغاز عملیات نصب سومین جکت فازهای ٢٢ تا ٢٤ میدان پارس جنوبی تا ده روز آینده در خلیج فارس خبر داد.به گزارش بولتن نیوز، قباد چوبدار در گفتگو با خبرنگار شانا، با بیان این که هم اکنون سومین جکت فازهای ٢٢ تا ٢٤ میدان مشترک پارس جنوبی (http://khabarkhoon.com/Tag/%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%b3-%d8%ac%d9%86%d9%88%d8%a8%db%8c) در حال عملیات مهاربندی روی بارج است، گفت: بر اساس پیش بینی صورت گرفته در صورت مساعد بودن شرایط جوی و پاین عملیات مهاربندی این جکت تا ده روز آینده در موقعیت خود در خلیج فارس (http://khabarkhoon.com/Tag/%d8%ae%d9%84%db%8c%d8%ac-%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b3) نصب خواهد شد. وی با بیان این که چهار جکت در محل فازهای ٢٢ تا ٢٤ پارس جنوبی نصب می شود، افزود: سکو و عرشه این سه فاز از سوی شرکت صدرا در دست ساخت است.به گزارش شانا، طرح توسعه فازهای ٢٢ تا ٢٤ پارس جنوبی با هدف تولید روزانه ٥٦,٦ میلیون متر مکعب گاز ترش، ٧٥ هزار بشکه میعانات گازی، ٤٠٠ تن گوگرد، دو هزار و ٨٧٠ تن ال پی جی و دو هزار و ٧٤٠ تن اتان در حال انجام است.خرداد ١٣٨٩ قرارداد هشت فاز ١٣، ١٤، ١٩، ٢٠ و ٢١ و ٢٢ تا ٢٤ پارس جنوبی برای توسعه ٣٥ ماهه این میدان مشترک گازی (http://khabarkhoon.com/Tag/%d9%85%db%8c%d8%af%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%b4%d8%aa%d8%b1%da%a9-%da%af%d8%a7%d8%b2%db%8c) با پیمانکاران داخلی بسته شد؛ هم اکنون با گذشت حدود ٤٤ ماه از امضای قرارداد، فازهای ٢٢ تا ٢٤ جزوفازهایی هستند که از پیشرفت فیزیکی خوبی نسبت به هشت فاز یاد شده برخوردارند.اعتبار کل طرح توسعه این سه فاز پنج میلیارد و ١٥٠ میلیون دلار و یکی از منابع تامین اعتبار فازهای ٢٢ تا ٢٤ پارس جنوبی صندوق توسعه ملی (http://khabarkhoon.com/Tag/%d8%b5%d9%86%d8%af%d9%88%d9%82-%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%b9%d9%87-%d9%85%d9%84%db%8c) است.در بخش دریایی این پروژه، حفاری ٣٨ حلقه چاه در فازهای ٢٢ تا ٢٤ برنامه ریزی شده است. بر اساس برنامه ریزی اولیه صورت گرفته قرار است مرحله نخست پالایشگاه این سه فاز با ظرفیت تصیفه روزانه ١٢,٥ میلیون متر مکعب گاز راه اندازی و این گاز تا زمان به تولید رسیدن سکوهای این فازها از طریق گاز ترش ارسالی به میدان آغاجاری (http://khabarkhoon.com/Tag/%d8%a2%d8%ba%d8%a7%d8%ac%d8%a7%d8%b1%db%8c) تامین شود.

دوستان این هم خبری بنیادی که خیلیها منتظرش بودند. بزودی پرواز سهم................http://forums.boursy.com/imported/2013/06/13.gif

1ساعت پیش - ساعت 07:57:38

صدرا: بزرگترين پيمانكار در زمينه سكو سازي, كشتي سازي، پل سازي و پروژه‌هاي عظيم ساختماني در ایران و خاور میانه

creator_65
2014/03/10, 07:39
یه چند روزیه خبراهای بد پیرامون سهم داره زیاد میشه،و ناخودآگاه بیاد تجربه اساتید بورس می افتم....
اگر از سهمی خبر خوب پشت هم اومد،وقت فروشش
و وقتی پشت سر هم خبر بد از یک سهم اومد،بدون توش خبریه....
فعلا که سه تا خبر بد اومده... تا ببینیم خدا چی میخاد

hamid672003
2014/03/10, 11:43
باسلام:
با توجه به تماس و بزرگواری بسیاری از شما عزیزان بنده کمافی السابق در خدمتم .
دوستان عزیز لطفا خودتان را دچار گناه غیبت نکنید ! بنده با توجه به نقد شدن برخی از سهامم امروز هم تلاش کردم خریدهای بالاتر را انجام دهم و قیمتهای 213 و 214 را بنده خریداری کردم به تعداد 335386 عدد و می خواستم 220 خرید کنم که دیدم 1.550.000 فروشنده بود .هرکسی هر فکری می خواهد بکند ولی بنده اخبار را همانگونه که هست بازگو می نمایم .و اینکه اخبار را با تاخیر بگویم و یا تغییر دهم شدیدا پرهیز می نمایم .حالا یک خبری زود بدستم می رسد و یک خبری دیرتر .در هرصورت شما به بزرگواری خودتان ببخشید .و من الله توفیق .

سلام حمید عزیز، ما چند سالی است با شما و صدار بوده ایم و خواهیم بود و همیشه افرادی هستند که با نگرش ما نسبت به صدرا موافق نیستند یا اخباری را می فهمند که مغایر با مطالب شما یا دیگر دوستان هست. بنابراین براحتی از اطلاع رسانی در این تالار و تالارهای دیگر دست نكشیده، چرا که خاموشی این فرومها جالب نیست. موفق و پیروز باشید.

hamid672003
2014/03/11, 12:18
باسلام:
دوستان عزیز : امروز با یکی از اعضای هیئت مدیره تماس داشتم و ایشان فرمودند : شدیدا به دنبال انجام معامله عمده هستیم .و انشاالله انجام شود .و من الله توفیق .

Mesbah68
2014/03/11, 12:39
hamid672003 (http://forums.boursy.com/member.php?u=2653).................جناب شما میشه یک تحلیل پر باری هم از این بازار سرتاسر ضرر و زیان بورس برای ما بیان کنی ؟؟؟..................مگر شما نبودید که گفتید به سازمان نجس بورس رفتید و از انها بابت نرفتن صدرا به بازار پایه صحبت و مناظره ای داشتید ایا از صحبت های چند وقت قبل انها امروز رو پیش بینی میکردید اگر اطلاعاتی از اون دیدار و ارتباطش با امروز بازار دارید بیان بفرماید..................داریم چوب بی کفایتی مسئولین خبیث و خائن بورس رو میخوریم

hamid672003
2014/03/11, 15:16
باسلام:
دوست عزیز : احوالات امروز بورس را اگر می خواهید که باید خدمتتات عرض کنم : کمتر کسی بود که چنین بازاری را متصور نبود . زیرا عبور شاخص از مقاومتهای گوناگون آنهم با چنان سرعتی ! جای شک برای کسی نگذاشته بود که دولت امید همه امیدش به بورس و شاخص است و چنین اصلاحی کاملا نیاز بازار بود و امروز هم از کمتر کسی آینده بورس پنهان است !و همه بخوبی می دانند شاخص با یک مقاومت سر راه پس از عبور از 90 هزار بسوی 122 هزار و سپس بسوی 144 هزار روانه خواهد شد . و اما صدرا را که بنده ، تماما به دوستان معرفی نموده ام و به آسانی می تواند صفحات همین تالار را به عقب برگردید و مطالعه نمایید و اما در یک جمله بدانید صدرا با خصوصی شدن یک قدم فاصله دارد و در صورت برداشتن این یک قدم ، راهی را آغاز می نماید که خشنودی همه را در بر داشته باشد ، مگر کسانیکه در این واپسین لحظات دچار لغزش شوند و سهام خودشان را واگذار نمایند .و چون سود و زیان شما از آن شماست ! پس خودتان تصمیم بگیرید که بفروشید یا بخرید و بنده تنها اخبار را می گویم .ومن الله توفیق .

hamid672003 (http://forums.boursy.com/member.php?u=2653).................جناب شما میشه یک تحلیل پر باری هم از این بازار سرتاسر ضرر و زیان بورس برای ما بیان کنی ؟؟؟..................مگر شما نبودید که گفتید به سازمان نجس بورس رفتید و از انها بابت نرفتن صدرا به بازار پایه صحبت و مناظره ای داشتید ایا از صحبت های چند وقت قبل انها امروز رو پیش بینی میکردید اگر اطلاعاتی از اون دیدار و ارتباطش با امروز بازار دارید بیان بفرماید..................داریم چوب بی کفایتی مسئولین خبیث و خائن بورس رو میخوریم

creator_65
2014/03/11, 21:09
باسلام:
دوستان عزیز : امروز با یکی از اعضای هیئت مدیره تماس داشتم و ایشان فرمودند : شدیدا به دنبال انجام معامله عمده هستیم .و انشاالله انجام شود .و من الله توفیق .
حمید جان سلام خسته نباشید
جسارتا حدس میزندی این شدیدا زمانش کی بشه (میدونم دقیق دقیق نمیشه بیان کرد،اما حدودی هم بفرمایید ممنون میشم)
به نظر من نباید به این زودی ها باشه،چون معاملات سهم اینو نشون نمیده که خبر خوبی در سهم باشه...
همینطور که حدس میزدم آقایون خواص دارن سفته بازی میکنند .در بازه وسوسه انگیز 180 - 230
یعنی کم کم 25 درصد شاید در کمتر از دو روز!!!!!

hamid672003
2014/03/12, 23:24
باسلام:
دوست عزیز واقعا نمی توانم زمانی را برای آن تعیین کنم ولی مطمئنم که راهی بجز معامله عمده نیست .و من الله توفیق .

حمید جان سلام خسته نباشید
جسارتا حدس میزندی این شدیدا زمانش کی بشه (میدونم دقیق دقیق نمیشه بیان کرد،اما حدودی هم بفرمایید ممنون میشم)
به نظر من نباید به این زودی ها باشه،چون معاملات سهم اینو نشون نمیده که خبر خوبی در سهم باشه...
همینطور که حدس میزدم آقایون خواص دارن سفته بازی میکنند .در بازه وسوسه انگیز 180 - 230
یعنی کم کم 25 درصد شاید در کمتر از دو روز!!!!!

creator_65
2014/03/13, 01:24
باسلام:
دوست عزیز واقعا نمی توانم زمانی را برای آن تعیین کنم ولی مطمئنم که راهی بجز معامله عمده نیست .و من الله توفیق .

اینکه بگیم راهی جز معامله بلوکی نیست با اینکه بگیم خبرای خوبی تو سهم هست،دنیایی فرق میکنه،اینکه راهی نیست،یعنی به نظر من هیچ نکته مثبتی نیست تقریبا یه چیز کاملا مجهول و نامعلومه،اتفاقی که ممکنه حتی شاید در یک سال آینده هم روی نده....مثل اینکه ما بگیم:
اقتصاد ما راهی جز اصلاح نداره
ما راهی جز کاهش تورم نداریم
ما راهی جز رشد اقتصادی نداریم....
ما .....
از این راه ها خیلی هست و خیلی هم شیرینه،اما لزوما به این معنا نیست که اتفاق می افته.چیزایی که این روزا تو صدرا اتفاق می افته،نشون میده مدیریت یا اصلا بازار نمی بینه،یا هیچ عجله ای ندارن.به نظر من سهم فعلا شده محفلی خوب برای نوسان خواص،بازه 180-240....
معذرت میخام رک حرف میزنم،اما با این اوصاف که میبینیم،بخاییم واقع بین باشیم، سر کاریم

Mesbah68
2014/03/13, 08:01
yes

hamid672003
2014/03/13, 18:43
باسلام:
دوست عزیز شما می توانی هر گمانه زنی ای انجام دهی ! اما منظور بنده این است که معامله بلوکی انجام شده است و فقط بعد از توافق با بانک ملی ، معامله در بورس بطور رسمی صورت خواهد گرفت و اخبار خوشی نیز هست ولی درصورت بازگو کردن آن اخبار ارزش خود را از دست می دهند و لی پس از معامله بلوکی تاثیر خوبی بر قیمت سهام صدرا خواهد گذاشت ! ضمنا دوستان عزیز بنده برای اولین بار برای خرید قیمت دادم ولی متاسفانه بلا فاصله قیمت را بالا بردند ! بیست هزار عدد 1810ريال و هفتاد هزار عدد 1815ريال درخواست خردید بنده است ! شنبه تا 10:30 منتظر می مانم و در صورت معامله نشدن از فروشنده به هر قیمتی خواهم خرید .سود و زیان هر کس از آن خوش است ! پس خودش تصمیم بگیرد که چه انجام دهد.ومن الله توفیق .

اینکه بگیم راهی جز معامله بلوکی نیست با اینکه بگیم خبرای خوبی تو سهم هست،دنیایی فرق میکنه،اینکه راهی نیست،یعنی به نظر من هیچ نکته مثبتی نیست تقریبا یه چیز کاملا مجهول و نامعلومه،اتفاقی که ممکنه حتی شاید در یک سال آینده هم روی نده....مثل اینکه ما بگیم:
اقتصاد ما راهی جز اصلاح نداره
ما راهی جز کاهش تورم نداریم
ما راهی جز رشد اقتصادی نداریم....
ما .....
از این راه ها خیلی هست و خیلی هم شیرینه،اما لزوما به این معنا نیست که اتفاق می افته.چیزایی که این روزا تو صدرا اتفاق می افته،نشون میده مدیریت یا اصلا بازار نمی بینه،یا هیچ عجله ای ندارن.به نظر من سهم فعلا شده محفلی خوب برای نوسان خواص،بازه 180-240....
معذرت میخام رک حرف میزنم،اما با این اوصاف که میبینیم،بخاییم واقع بین باشیم، سر کاریم

creator_65
2014/03/13, 22:17
باسلام:
دوست عزیز شما می توانی هر گمانه زنی ای انجام دهی ! اما منظور بنده این است که معامله بلوکی انجام شده است و فقط بعد از توافق با بانک ملی ، معامله در بورس بطور رسمی صورت خواهد گرفت و اخبار خوشی نیز هست ولی درصورت بازگو کردن آن اخبار ارزش خود را از دست می دهند و لی پس از معامله بلوکی تاثیر خوبی بر قیمت سهام صدرا خواهد گذاشت ! ضمنا دوستان عزیز بنده برای اولین بار برای خرید قیمت دادم ولی متاسفانه بلا فاصله قیمت را بالا بردند ! بیست هزار عدد 1810ريال و هفتاد هزار عدد 1815ريال درخواست خردید بنده است ! شنبه تا 10:30 منتظر می مانم و در صورت معامله نشدن از فروشنده به هر قیمتی خواهم خرید .سود و زیان هر کس از آن خوش است ! پس خودش تصمیم بگیرد که چه انجام دهد.ومن الله توفیق .

حمید جان،هم شما هم سایر دوستان میدونند که من نه فرافکنی کردم تا الان،نه تهمت و توهین به هیچ عزیزی نکردم،شکر خدا چون سهامدار هم هستم قصد تخریب سهم ندارم.هیچ وقت هم عملکرد شما زیر سوال نبردم.اما رفتار سهم و بازی این روزهاش اصلا حال و روز خوبی نشون نمیده...
دقیقا یکی از نکات مبهم و مشکوک سهم همینه،معامله بلوکی انجامشده،آقای چوبدار نشسته سر کار،نیرو هم که اخراج کرده و استخدام کرده....اما این خبر هیچ جا گفته نمیشه،و هیچ عکس العملی هم در قالب حمایت از سهم صورت نمیگیره!!!اگه قرار به اینکه آقای چوبدار تنها تنها بخورن ما تکلیفمون بدونیم،اما اگر به حمایت از سهامداری خرد هست،چه اشکالی داره از سهم حمایت ه تا لااقل به رنج قیمت قبلی برسه و بعد در جا بزنه تا انجام کارهای معامله بلوکی!!!!
نمیدونم سوالات ذهن زیاد و پاسخ همه محکوم شده به "صبر"
من همه تصمیم به همین کار گرفتم حمید جان،احتمالا یکشنبهدوشنبه سی میلیون خرید میکنم،همه دارن نوسان میگیرن،ما چرا از کف نخریم؟؟؟؟؟

hamid672003
2014/03/15, 23:55
باسلام:
دوستان عزیز : همیشه وقتیکه می خواهید کاری انجام دهید ! بگویید انشاالله ،بنده در حد توانم خرید انجام داده ام .و باز هم درصورت امکان صدرا خواهم خرید .به نظر بنده آن 1.750.000 سهم در قیمت 220 تومان برای اینست که قیمت را کنترل نمایند و برای خودشان امکان خرید فراهم نمایند .پس بنده هم از این امکان خرید ، کمال استفاده را خواهم نمود . ومن الله توفیق .

creator_65
2014/03/16, 00:07
بله،انشا.. و کمک از خدا که حتما.
بله دست رو دست گذاشتن فایده نداره،اگرچه نقدینگی کمه،اما بهتره تو این اوضاع داغون،و از کف سازی و کنترل سهم دوستان ما هم استفاده کنیم.
بله آقا حمید،خیلی تابلو وقتی 1.750.000 سهم اردر فروش میدن،یعنی دوستان بیخیال افزایش قیمت شوید
حالا اینکه این دوستان عزیز کف ساز کی هستن،نمیدونم!!!
معاملات این چند روز بیشتر از سمت کارگزاری مفید بوده

hamid672003
2014/03/18, 10:00
باسلام:
دوستان عزیز بنده امروز سه بار زنگ زدم جهت خرید صدرا ! هر سه بار فرمودند : سهامیکه برای فروش قابل رویت است 210 تا 215 ! خریدار دارد . به نظر من ناظر سعی می کند در تایید خریدها تاخیر بیندازد تا بدلیل مثبت بودن بازار هیجانی شروع به خرید نکنیم .ومن الله توفیق .

far
2014/03/19, 17:22
درود دوستان
امیدوارم سال 92 را با دلی خوش سپری کرده .
تندرستی و شادکامی برای تک تک شما عزیزان در سال جدید آرزومندم
نوروز بر همه خوش باد

soheile60
2014/03/21, 13:49
دوستان صدرایی
سلام
سال نو مبارک.<:-p

hamid672003
2014/03/24, 08:20
باسلام:
دوستان عزیز : سال نو بر همه شما مبارک باد و امیدوارم سالی بسیار خوب و خوش و همراه با موفقیت و کامیابی داشته باشید .ومن الله توفیق .

negarminavi
2014/04/05, 09:06
فروش 600 هزار سهمی حقوقی !! و خرید توسط حقیقی !!!

creator_65
2014/04/05, 09:14
فروش 600 هزار سهمی حقوقی !! و خرید توسط حقیقی !!!
بیشتر از اون متعجب اردر 500000 تایی رو 220 هستم!!!

negarminavi
2014/04/05, 09:19
بیشتر از اون متعجب اردر 500000 تایی رو 220 هستم!!!

اونم انجام شد !!!

hamid672003
2014/04/08, 08:47
باسلام:
دوستان عزیز با تماسی که امروز با هیئت مدیره جدید صدرا داشتم ، در مورد وضعیت انجام معامله بلوکی (73%) سوال کردم ؟ ایشان پاسخ دادند که : حتما این معامله باید انجام شود و درحال مذاکره با بانک ملی هستیم و بهرحال این معامله را انجام خواهیم داد . واز وضعیت شرکت نیز ابراز رضایت کردند .
اگر دوستان نظر بنده را خواسته باشند باید خدمتتان عرض کنم بنده سهم صدرای خودم را با هیچ سهم دیگری تعویض نخواهم کرد .ومن الله توفیق .

creator_65
2014/04/08, 09:00
باسلام:
دوستان عزیز با تماسی که امروز با هیئت مدیره جدید صدرا داشتم ، در مورد وضعیت انجام معامله بلوکی (73%) سوال کردم ؟ ایشان پاسخ دادند که : حتما این معامله باید انجام شود و درحال مذاکره با بانک ملی هستیم و بهرحال این معامله را انجام خواهیم داد . واز وضعیت شرکت نیز ابراز رضایت کردند .
اگر دوستان نظر بنده را خواسته باشند باید خدمتتان عرض کنم بنده سهم صدرای خودم را با هیچ سهم دیگری تعویض نخواهم کرد .ومن الله توفیق .
حمید جون،از وقتی که من یادمه همین جملات از سمت هیئت مدیره بیان شد!!!این مذاکرات هم از مذاکره 5+1 طولانی تر شده.داریم به آخرهای فروردین نزدیک میشیم،امیدوارم گزارش 12 ماهه که میاد حرفای هیئت مدیره تایید کنه و امیدی به این سهم باشه....
دوستای عزیز،امشب عازم خونه خدا هستم،امیدوارم قسمت همتون بشه.به یاد همتون هستم

ali63
2014/04/08, 09:15
من دیگه گوشم از این چرندیات پره! از خدا می خوام کمکتون کنه

ebrahim11
2014/04/08, 11:09
حمید جون،از وقتی که من یادمه همین جملات از سمت هیئت مدیره بیان شد!!!این مذاکرات هم از مذاکره 5+1 طولانی تر شده.داریم به آخرهای فروردین نزدیک میشیم،امیدوارم گزارش 12 ماهه که میاد حرفای هیئت مدیره تایید کنه و امیدی به این سهم باشه....
سلام دوست عزیز
برادر عزیزم خیلی التماس دعا دارم تو را خدا اونجا ما را فراموش نکنید و بیاد ما و همه ملتمسین دعا باشید انشاءالله که قسمت همه بشه.
امیدوارم که حجتون مقبول درگاه الهی قرار گیرد و مسیر زندگیتون انشاءالله که در صراط حق هست و باقی بماند که همین ثابت قدم ماندن در راه حق جدا سخت است که امیدوارم برای شما انشاءالله با عنایت حق تعالی محقق گردد.
خیلی التماس دعا دارم
دوست شما ابراهیم

hamid672003
2014/04/08, 12:51
باسلام:
دوست عزیز سفر معنوی شما قبول درگاه حق ، شاید بدانید در دو مکان در خانه خدا دعا بسیار عجیب غریب بالا می رود و از هوش و حواس انسان خارج است یکی در اولین نظر به خانه خدا همه را به سجده انداخته و نا خود آگاه به گریه وامیدارد ، که دعا در آن حالت بسیار تاکید شده است و دوم در مقابل در خانه خدا یک مثلث از دو سمت در به سمت مقام حضرت ابراهیم است که شیعیان در طواف بایستی از حد فاصل خانه خدا و مقام ابراهیم عبور نمایند و در آن مثلث امکان نماز خواندن نیست ! چون مانع می شوند ! ولی اگر به گونه ای حرکت نمایید که در اولین الله اکبر اذان در آن مثلث باشید ، می توانید همان لحظه آنجا بنشینید و در هنکام اذان و تا پایان نماز جماعت به دعا و نماز مشغول شوید . روایت است که دو رکعت نماز در آن مکان از نماز تمام عمر یک انسان ثواب بیشتری دارد . اگر لطف نمود دورکعت نماز به نیت بنده و تمام سهامداران صدرا در آنجا بعمل آورید ، همه ما را خشنود نموده اید .ضمنا دعا خیر نیز فراموش نشود .و همچنین بسیار اعمال ثواب و بسیار مکانهای خاص در خانه خدا وجود دارد که بهتر است برای دانستن آنها به کتب در همین زمینه مراجعه فرمایید . یک موضوع را هم خدمتتان عرض نمایم که بنده همین عمل در قبلا انجام داده ام و به ترتیب دورکعت به نیت پدر ومادر و سپس دورکعت به نیت فامیل و سپس دورکعت به نیت تمامی آشنایان وبعد از آن دو رکعت به نیت مردم تهران و همشهری ها و بعد از آن به نیت مردم ایران و همچنین دو رکعت هم به نیت شیعیان جهان و سپس به نیت هدایت شدن کلیه انسانها به اسلام ناب محمدی بجا آورده ام .راستی مراقب باش قنوت نخوانی که بنده به همین دلیل در همان مکان کتک مفصلی نوش جان نمودم. ومن الله توفیق .

meisam_em
2014/04/09, 07:14
پای گاز پارس جنوبی به اروپا رسید

به گزارش خبرنگار مهر، پس از افزایش چراغ خاموش صادرات نفت خام ایران به کشورهای مختلف آسیایی، صادرات میعانات گازی تولیدی پالایشگاه های گاز کشور به ویژه پالایشگاه های پارس جنوبی سال گذشته افزایش یافت.

آمارهای گمرك منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس نشان می دهد که سال گذشته بیش از 8 میلیون و 850 هزار تن میعانات گازی به ارزش تقریبی هفت میلیارد و 90 میلیون دلاراز طریق پایانه گاز بندر عسلویه به بازارهای جهانی صادر شده است.

سال گذشته صادرات میعانات گازی ایران در مقایسه با سال 91 از رشدی ارزی حدود 18 درصدی و رشد وزنی حدود 6 درصدی برخودار بوده است.

علاوه بر این در 12 ماهه سال 1392 بیش از 8 میلیون و 278 هزار محصولات پتروشیمی و فرآورده‌های پلیمری به ارزش بالغ بر 7.2 میلیارد دلار از پایانه پتروشیمی عسلویه به بازارهای آسیایی و اروپایی صادر شده است.

در مجموع در این مدت بیش از 17 میلیون و 128 هزار تن محصولات پتروشیمی شامل پلي اتيلن سبك و سنگين، بنزن، پارازايلين، ميعانات گازي، گازهاي پروپان و بوتان به ارزش 14 میلیارد و 357 ميليون دلار به بازارهای جهانی صادر شده است.

كشورهاي همچون چين، ژاپن، امارات متحده عربي، هند، اندونزي، هلند،‌ بلژيك، ‌اسپانيا، تركيه، روماني، ‌تايوان، ‌تايلند، ‌مالزي، ‌ويتنام و افغانستان از مهمترین خریداران میعانات گازی، محصولات پتروشیمی، فرآورده‌های پلیمری و گازی ایران در سال 92 بودند.

aveen
2014/04/09, 15:33
من از امروز شروغ به خرید صدرا نمودم .با هدف 8000 ریال 6 ماهه.قصد خرید 1.5 م سهم به قیمت حدود 2200 ریال دارم امروز306850 عدد خریدم امید وارم خیر باشد....20/1/1393

negarminavi
2014/04/09, 15:44
من از امروز شروغ به خرید صدرا نمودم .با هدف 8000 ریال 6 ماهه.قصد خرید 1.5 م سهم به قیمت حدود 2200 ریال دارم امروز306850 عدد خریدم امید وارم خیر باشد....20/1/1393

دوست عزیز امکان داره بگید این هدفگذاری 8000 ریال و بازه 6 ماهه رو چطور تعیین کردید؟

meisam_em
2014/04/09, 15:44

سلام دوست عزیز
هدف قیمتی ات رو روی چه مبنایی بدست اوردی یا از کجا مطمینی؟
ممنون چرا هزار و بالای هزار نه؟

aveen
2014/04/09, 19:55
در منحنی ماهانه صدرا در رهآورد نوین کف دو قلو و واگرایی در rsi دیده میشود..البته الگو هنوز کامل نشده..وقتی 4000 ریال را بشکند و5700 ریال را رد کند الگو با هدف اولیه 8350 ریال شکل میگیرد....حالا چرا من خریدم... استراتزی من ...وقتی سهمی پایین تر از ارزش دارایی هایش در حال معامله است ...قبل از شکل گرفتن الگوی تکنیکال من وارد سهم میشوم ... با این روش ریسک سرمایه گذاری بشدت پایین می آید اما زمان سرمایه گذاری ممکن است طولانی شود اما همیشه سود زیادی در انتظار شما است ...من بارها این روش را استفاده کردم و از متوسط بازار بیشتر سود کردم....من بدبینانه 6 ماهه گفتم شاید زودتر هم به تارگت برسد... امیدوارم تونسته باشم لب کلام رو گفته باشم.............................

مردفرزانه
2014/04/14, 19:31
صدرا را باید فقط خرید فصل برداشت محصولش بهار ثروتمندی است

مردفرزانه
2014/04/14, 19:35
شگفتی سازهای آینده بورس صدرا پلوله و تکنار آیا کسی نظری دارد؟

creator_65
2014/04/19, 09:21
با سلام خدمت همه دوستان
ما رفتیم سفر حج و برگشتیم و طبق انتظارم هیچ تغییری نه در صدرا،نه در سهم های دیگه ایجاد نشد.
خوشحالم که در روز از هیجانات،استرس،دروغ های بازار و.... به دور بودم.

negarminavi
2014/04/19, 09:27
با سلام خدمت همه دوستان
ما رفتیم سفر حج و برگشتیم و طبق انتظارم هیچ تغییری نه در صدرا،نه در سهم های دیگه ایجاد نشد.

زیارت قبول باشه !

تو این مدت که بازار منفی بود پایین اومد تا 190 منم یکم دیگه خرید کردم !

meisam_em
2014/04/19, 09:27
با سلام خدمت همه دوستان

حجکم مقبول سعیکم مشکور قبول خوش اومدی....
مگه استرس ها و داستان ها تموم شده؟!

creator_65
2014/04/19, 12:10
حجکم مقبول سعیکم مشکور قبول خوش اومدی....
مگه استرس ها و داستان ها تموم شده؟!

ممنون،انشا.. قسمت شما بشه
گفتم که ده روزی از بورس و پول و صدرا،قیمت های توهی،دروغ های پشت سرهم،هیئت مدیره خیرخواه،معامله بلوکی کذایی....دور بودم
وگرنه استرس که همیشه هست

وحید 20
2014/04/19, 12:48
هشدار به رئیس‏‌جمهور درباره تعطیلی قدیمی‌ترین شرکت دریایی کشور

‌انجمن مهندسی دریایی ایران در نامه‏‌ای به رئیس‌‏جمهور، با ارائه گزارشی از وضعیت شرکت صنعتی دریایی ایران به عنوان قدیمی‌ترین شرکت دریایی کشور، نسبت به انتقال پروژه‏‌های فراساحلی این شرکت به خارج و تعطیلی فعالیت‏های آن هشدار داد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی انجمن مهندسی دریایی ایران، ‌در بخشی از این نامه آمده است:

‌جناب حجت‏الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی‌ به استحضار می‏‌رساند شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) به عنوان قدیمی‏‌ترین مجموعه صنایع دریایی کشور دارای زیرساخت‏های گسترده و سابقه اجرای پروژه‏‌های متعدد و بزرگ ساخت انواع کشتی و سکوهای دریایی در کشور است؛ این شرکت سال گذشته و در روندی ابهام‏‌برانگیز از سوی قرارگاه خاتم‏‌الانبیاء (ص) (سهامدار عمده) به مجموعه‏‌ای در بخش خصوصی که فاقد سابقه و تجربه در حوزه تخصصی و راهبردی دریا است، واگذار شد، مدیران جدید شرکت هم به بهانه عدم سودهی پروژه‏‌ها و انباشت بدهی اقدام به توقف برخی پروژه‏‌های ساخت شناور و اخراج و تعدیل گسترده کارگران و کارشناسان کرده‌اند.

در ادامه این نامه آمده است انجمن مهندسی دریایی ایران با ارسال نامه‏‌هایی به جنابعالی و سایر مسؤولان تلاش کرد نتایج و عواقب این واگذاری را منعکس کند که متاسفانه نتیجه‏ای در برنداشت و خیلی زود نگرانی‏های این انجمن به وقوع پیوست و روند تعطیلی فعالیت‏ها و اخراج نیروها از سوی مدیریت شرکت ادامه یافته که این امر، نگرانی شدید جامعه دریایی را نسبت به انحلال یا تغییر ماهیت این مجموعه برانگیخته است.

در بخشی از این نامه آمده است: با کمال تأسف باید به استحضار حضرتعالی برسانیم در ادامه این روند، اخیرا کارگران کشتی‏‌سازی صدرا در بوشهر طی مکاتباتی با مسؤولان استانی و نمایندگان مجلس از اقدام مدیریت این شرکت در بارگیری سکوهای درحال ساخت پارس جنوبی جهت انتقال به امارات به منظور تکمیل ساخت خبر داده‏‌اند که تحقق این امر، عملاً این مجموعه را فاقد پروژه و تعطیل خواهد کرد؛ مالک و مدیریت جدید صدرا با وجود اینکه تعهد نموده بود سرمایه و آورده‏ای به این شرکت تزریق کند نه تنها این اقدام، عملی نشده است؛ بلکه فروش اموال و حتی تجهیزات نیمه ساخته پروژه‏ها را در دستور کار خود قرار داده است.

در پایان این نامه آمده است: در این راستا، خواهشمند است دستور فرمایید در شرایطی که کشور نیازمند استفاده از تمام ظرفیت‏ها و سرمایه‏‌گذاری‏ها برای اشتغال‌زایی و رونق تولید و خروج از شرایط رکود اقتصادی است، وضعیت شرکت صدرا بطور ویژه مورد بررسی قرار گیرد و وزارت نفت و دیگر ارگان‏های مسؤول نیز اقدامات لازم را در جهت تداوم استفاده از ظرفیت‏های داخلی و ساخت و تکمیل پروژه‏‌ها در مجموعه صدرا و دیگر شرکت‏های داخلی صورت دهند.
- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930130000713#sthash.lQTeMmuo.dpu f

وحید 20
2014/04/19, 12:55
چند پرسش صریح درباره سرنوشت شرکت صدرا/ گفتگو با سعید مظاهری

عضو سابق هیأت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران گفت: اینکه وزارت نفت به بهانه مشکلات شرکت صدرا و تأخیر در پروژه‏های سکوسازی آنها را به خارج ببرد، پاک کردن صورت مسأله است.

دکتر سعید مظاهری که درباره وضعیت شرکت صدرا و انتقال پروژه‏های سکوسازی فازهای 17 و 18 پاریس جنوبی به امارات با خبرنگار مارین نیوز گفت‏وگو می‏کرد؛ توضیح داد: اگر قرار باشد به علت مشکلاتی که شرکت‏های داخلی با آن مواجه هستند، پروژه‏های خود را به خارج ببریم؛ پس باید همه پروژه‏های عمده صنعتی کشور را به خارجی‏ها بسپاریم.

وی با بیان اینکه «وزارت نفت برای بهره‏برداری از میدان مشترک پارس جنوبی باید سریع‏تر عمل کند»، افزود: شاید از این نظر، انتقال پروژه‏های فوری به خارج از کشور توجیه داشته باشد؛ اما وقتی این مسأله رویه می‏شود و مشکلات صنایع دریایی ادامه می‏یابد، روشن می‏شود کسی در این کشور به دنبال حل مسأله و استفاده از ظرفیت‏های داخلی نیست.

این کارشناس صنایع دریایی با اشاره به اینکه «صدرا با امکانات و سرمایه‏گذاری دولتی شکل گرفت و به شکوفایی رسید»، تصریح کرد: نمی‏توان به راحتی این مجموعه را تحت عنوان خصوصی‏سازی به هر کس واگذار کرد تا مالک جدید هرگونه خواست با شرکت رفتار کند.

وی با بیان اینکه «کسی منکر مشارکت و استفاده از توان کشورهای خارجی در پروژه‏های دریایی نیست»، تصریح کرد: اما این به معنی آن نیست که به هر بهانه پروژه‏ها را به خارج منتقل کنیم و فرصت‏های اشتغالزایی و مهندسی را در اختیار خارجی‏ها قرار دهیم.

مظاهری افزود: الآن شرایط صنایع دریایی کشور با 20 سال قبل قابل مقایسه نیست و به بلوغ و تجربه رسیده‏ایم؛ بطوری که در هر حوزه‏ای از صنایع دریایی حداقل یک پروژه عمده انجام داده‏ایم و مدیران و متخصصان زیادی تربیت کرده‏ایم. اما با این حال، همچنان شاهد انتقال و سفارش ساخت کشتی و سازه‏های دریایی به خارج هستیم و کسی هم در قبال این روند پاسخگو نیست.

وی با اشاره به موج اخراج کارگران کارخانجات صدرا تصریح کرد: مسؤولیت اینکه صدرا دچار مشکلات مالی است و یا در اجرای پروژه‏ها تأخیر داشته؛ برعهده کارگران نیست که مدیریت شرکت با انتقال پروژه‏ها به خارج و بیکار کردن آنها در جهت حل مشکل برآمده است.

رییس سابق کمیته فراساحل انجمن مهندسی دریایی ایران با بیان اینکه «چندین سال است همه از شرایط بحرانی و پیچیده شرکت صدرا سخن می‏گویند»، پرسید: اصولا آیا قرار است این شرکت به شرایط مطلوب بازگردد و اصلا قرار است کار و پروژه‏ای در آن انجام شود و یا آنکه قرار است صدرا صرفا پوسته و پوششی باشد که کارها به آن داده شود و از این طریق به خارج منتقل شود؟

مظاهری با اشاره به اینکه «وضعیت سایر شرکت‏های عمده دریایی کشور هم چندان بهتر از صدرا نیست»، افزود: با این حال، چند سال است که مسایل صدرا بیش از سایر شرکت‏ها در صدر اخبار بوده؛ اما هنوز هیچ اقدام مشخصی برای رفع مشکلات و احیای این شرکت را شاهد نیستیم.

وی با بیان اینکه «صدرا یک پتانسیل بزرگ در صنعت دریایی کشور محسوب می‏شود»، تصریح کرد: متأسفانه در نتیجه مسایل مالی و مدیریتی، این پتانسیل بزرگ را از بین برده‏ایم و متخصصان زیادی از این شرکت راهی خارج شده‏اند.

این کارشناس دریایی درباره سیاست‏های مدیریت جدید صدرا نیز گفت: من نمی‏خواهم زیاد به مدیریت جدید بپردازم. به هر حال، مدیریت جدید از بخش خصوصی است و می‏خواهد با مجموعه اقداماتی مسایل مالی و بدهی‏های گسترده شرکت را کاهش دهد و در این جهت، اقداماتی چون تعدیل نیروی انسانی و انتقال پروژه‏ها به خارج را در دستور کار قرار داده است.

وی با تأکید بر اینکه «مسأله اصلی درباره صدرا واگذاری آن به یک بخش خصوصی فاقد اهلیت در صنایع دریایی است»، توضیح داد: در این میان، ایراد متوجه مدیریت شرکت صدرا نیست؛ بلکه این واگذارکنندگان هستند که باید شرایطی برای خریدار تعیین می‏کردند تا کسی شرکت را در اختیار بگیرد که دغدغه صنایع دریایی را داشته باشد و نه صرفا نگاه سوددهی و بازرگانی.

وی افزود: با روندی که مدیریت جدید صدرا در پیش گرفته، هویت این شرکت در حال تغییر است؛ در حالیکه هدف از واگذاری و خصوصی‏سازی شرکت باید چابک سازی ساختار آنها در جهت بهبود فعالیت‏ها در حوزه تخصصی باشد، نه تغییر هویت آن از یک شرکت دریایی به مجموعه‏ای بازرگانی!

مظاهری با تأکید بر اینکه «در مورد واگذاری شرکت صدرا روند غلطی طی شده است»، گفت: قرار نیست با واگذاری یک شرکت ماهیت آن عوض شود و تمامی دستاوردها و بلوغ آن که با امکانات دولتی به دست آمده، به هدر رود.

وی یادآور شد: هیچ پیمانکار خصوصی این امکان را نداشت که زیرساخت‏هایی مشابه صدرا اجرا و پروژه‏های بزرگ و پرهزینه آن را اجرا کند تا این شرکت به موقعیت کنونی در صنعت دریایی کشور برسد.

عضو سابق هیأت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران با اشاره به اینکه «در شرایط کنونی پروژه‏های کشتی‏سازی صدرا تعطیل و سکوهای آن در حال انتقال به خارج هستند»، پرسید: مسؤولان باید پاسخ دهند که در این صورت، صدرا بعنوان یک شرکت دریایی قرار است چه کاری انجام دهد؟ آیا صرفا سوددهی شرکت ملاک است؟

وی ادامه داد: با این منطق، اگر فردا مدیریت صدرا و سهامداران آن گفتند برای سوددهی بیشتر می‏خواهیم کل فعالیت‏های موجود را تعطیل کنیم و مثلا وارد سوآپ نفت بشویم؛ آیا اقدام آنها قابل توجیه نخواهد بود؟!

مظاهری با طرح این پرسش از مسؤولان که «آیا کشور نیازی به ساخت کشتی و سازه‏های فراساحل ندارد؟»، گفت: با توجه به روند توسعه میادین نفت و گاز در خلیج فارس و دریای خزر، قطعا ما به صنایع دریایی نیاز داریم؛ اما در سال‏های اخیر نه تنها ظرفیت جدیدی در این صنایع ایجاد نشده، بلکه ظرفیت‏ها و شرکت‏های موجود نیز با تغییر مدیریت‏ها و مشکلات مالی به سمت تعطیلی و رکود رفته‏اند.

وی تصریح کرد: در نتیجه این روند، پروژه‏ها و بازار کار داخل کشور را دودستی به خارجی‏ها واگذار کرده‏ایم که قطعا، حرکتی اشتباه و به ضرر منافع ملی کشور است.

عضو سابق هیأت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران در پایان گفت: آنچه در مورد وضعیت شرکت صدرا می‏توان گفت این است که متأسفانه به جای حل مسأله و تلاش برای شناسایی دقیق و رفع مشکلات پیچیده و انباشته آن، پاک کن برداشته‏ایم و در حال پاک کردن صورت مسأله هستیم.

creator_65
2014/04/19, 16:57
چند پرسش صریح درباره سرنوشت شرکت صدرا/ گفتگو با سعید مظاهری

عضو سابق هیأت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران گفت: اینکه وزارت نفت به بهانه مشکلات شرکت صدرا و تأخیر در پروژه‏های سکوسازی آنها را به خارج ببرد، پاک کردن صورت مسأله است.

دکتر سعید مظاهری که درباره وضعیت شرکت صدرا و انتقال پروژه‏های سکوسازی فازهای 17 و 18 پاریس جنوبی به امارات با خبرنگار مارین نیوز گفت‏وگو می‏کرد؛ توضیح داد: اگر قرار باشد به علت مشکلاتی که شرکت‏های داخلی با آن مواجه هستند، پروژه‏های خود را به خارج ببریم؛ پس باید همه پروژه‏های عمده صنعتی کشور را به خارجی‏ها بسپاریم.

وی با بیان اینکه «وزارت نفت برای بهره‏برداری از میدان مشترک پارس جنوبی باید سریع‏تر عمل کند»، افزود: شاید از این نظر، انتقال پروژه‏های فوری به خارج از کشور توجیه داشته باشد؛ اما وقتی این مسأله رویه می‏شود و مشکلات صنایع دریایی ادامه می‏یابد، روشن می‏شود کسی در این کشور به دنبال حل مسأله و استفاده از ظرفیت‏های داخلی نیست.

این کارشناس صنایع دریایی با اشاره به اینکه «صدرا با امکانات و سرمایه‏گذاری دولتی شکل گرفت و به شکوفایی رسید»، تصریح کرد: نمی‏توان به راحتی این مجموعه را تحت عنوان خصوصی‏سازی به هر کس واگذار کرد تا مالک جدید هرگونه خواست با شرکت رفتار کند.

وی با بیان اینکه «کسی منکر مشارکت و استفاده از توان کشورهای خارجی در پروژه‏های دریایی نیست»، تصریح کرد: اما این به معنی آن نیست که به هر بهانه پروژه‏ها را به خارج منتقل کنیم و فرصت‏های اشتغالزایی و مهندسی را در اختیار خارجی‏ها قرار دهیم.

مظاهری افزود: الآن شرایط صنایع دریایی کشور با 20 سال قبل قابل مقایسه نیست و به بلوغ و تجربه رسیده‏ایم؛ بطوری که در هر حوزه‏ای از صنایع دریایی حداقل یک پروژه عمده انجام داده‏ایم و مدیران و متخصصان زیادی تربیت کرده‏ایم. اما با این حال، همچنان شاهد انتقال و سفارش ساخت کشتی و سازه‏های دریایی به خارج هستیم و کسی هم در قبال این روند پاسخگو نیست.

وی با اشاره به موج اخراج کارگران کارخانجات صدرا تصریح کرد: مسؤولیت اینکه صدرا دچار مشکلات مالی است و یا در اجرای پروژه‏ها تأخیر داشته؛ برعهده کارگران نیست که مدیریت شرکت با انتقال پروژه‏ها به خارج و بیکار کردن آنها در جهت حل مشکل برآمده است.

رییس سابق کمیته فراساحل انجمن مهندسی دریایی ایران با بیان اینکه «چندین سال است همه از شرایط بحرانی و پیچیده شرکت صدرا سخن می‏گویند»، پرسید: اصولا آیا قرار است این شرکت به شرایط مطلوب بازگردد و اصلا قرار است کار و پروژه‏ای در آن انجام شود و یا آنکه قرار است صدرا صرفا پوسته و پوششی باشد که کارها به آن داده شود و از این طریق به خارج منتقل شود؟

مظاهری با اشاره به اینکه «وضعیت سایر شرکت‏های عمده دریایی کشور هم چندان بهتر از صدرا نیست»، افزود: با این حال، چند سال است که مسایل صدرا بیش از سایر شرکت‏ها در صدر اخبار بوده؛ اما هنوز هیچ اقدام مشخصی برای رفع مشکلات و احیای این شرکت را شاهد نیستیم.

وی با بیان اینکه «صدرا یک پتانسیل بزرگ در صنعت دریایی کشور محسوب می‏شود»، تصریح کرد: متأسفانه در نتیجه مسایل مالی و مدیریتی، این پتانسیل بزرگ را از بین برده‏ایم و متخصصان زیادی از این شرکت راهی خارج شده‏اند.

این کارشناس دریایی درباره سیاست‏های مدیریت جدید صدرا نیز گفت: من نمی‏خواهم زیاد به مدیریت جدید بپردازم. به هر حال، مدیریت جدید از بخش خصوصی است و می‏خواهد با مجموعه اقداماتی مسایل مالی و بدهی‏های گسترده شرکت را کاهش دهد و در این جهت، اقداماتی چون تعدیل نیروی انسانی و انتقال پروژه‏ها به خارج را در دستور کار قرار داده است.

وی با تأکید بر اینکه «مسأله اصلی درباره صدرا واگذاری آن به یک بخش خصوصی فاقد اهلیت در صنایع دریایی است»، توضیح داد: در این میان، ایراد متوجه مدیریت شرکت صدرا نیست؛ بلکه این واگذارکنندگان هستند که باید شرایطی برای خریدار تعیین می‏کردند تا کسی شرکت را در اختیار بگیرد که دغدغه صنایع دریایی را داشته باشد و نه صرفا نگاه سوددهی و بازرگانی.

وی افزود: با روندی که مدیریت جدید صدرا در پیش گرفته، هویت این شرکت در حال تغییر است؛ در حالیکه هدف از واگذاری و خصوصی‏سازی شرکت باید چابک سازی ساختار آنها در جهت بهبود فعالیت‏ها در حوزه تخصصی باشد، نه تغییر هویت آن از یک شرکت دریایی به مجموعه‏ای بازرگانی!

مظاهری با تأکید بر اینکه «در مورد واگذاری شرکت صدرا روند غلطی طی شده است»، گفت: قرار نیست با واگذاری یک شرکت ماهیت آن عوض شود و تمامی دستاوردها و بلوغ آن که با امکانات دولتی به دست آمده، به هدر رود.

وی یادآور شد: هیچ پیمانکار خصوصی این امکان را نداشت که زیرساخت‏هایی مشابه صدرا اجرا و پروژه‏های بزرگ و پرهزینه آن را اجرا کند تا این شرکت به موقعیت کنونی در صنعت دریایی کشور برسد.

عضو سابق هیأت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران با اشاره به اینکه «در شرایط کنونی پروژه‏های کشتی‏سازی صدرا تعطیل و سکوهای آن در حال انتقال به خارج هستند»، پرسید: مسؤولان باید پاسخ دهند که در این صورت، صدرا بعنوان یک شرکت دریایی قرار است چه کاری انجام دهد؟ آیا صرفا سوددهی شرکت ملاک است؟

وی ادامه داد: با این منطق، اگر فردا مدیریت صدرا و سهامداران آن گفتند برای سوددهی بیشتر می‏خواهیم کل فعالیت‏های موجود را تعطیل کنیم و مثلا وارد سوآپ نفت بشویم؛ آیا اقدام آنها قابل توجیه نخواهد بود؟!

مظاهری با طرح این پرسش از مسؤولان که «آیا کشور نیازی به ساخت کشتی و سازه‏های فراساحل ندارد؟»، گفت: با توجه به روند توسعه میادین نفت و گاز در خلیج فارس و دریای خزر، قطعا ما به صنایع دریایی نیاز داریم؛ اما در سال‏های اخیر نه تنها ظرفیت جدیدی در این صنایع ایجاد نشده، بلکه ظرفیت‏ها و شرکت‏های موجود نیز با تغییر مدیریت‏ها و مشکلات مالی به سمت تعطیلی و رکود رفته‏اند.

وی تصریح کرد: در نتیجه این روند، پروژه‏ها و بازار کار داخل کشور را دودستی به خارجی‏ها واگذار کرده‏ایم که قطعا، حرکتی اشتباه و به ضرر منافع ملی کشور است.

عضو سابق هیأت مدیره انجمن مهندسی دریایی ایران در پایان گفت: آنچه در مورد وضعیت شرکت صدرا می‏توان گفت این است که متأسفانه به جای حل مسأله و تلاش برای شناسایی دقیق و رفع مشکلات پیچیده و انباشته آن، پاک کن برداشته‏ایم و در حال پاک کردن صورت مسأله هستیم.

قابل توجه مدیریت جدید و دلسوز و خیرخواه صدرا !!

creator_65
2014/04/20, 10:05
اینم از ویژگی های صدرا....
بعد از بیش از سه ماه درجا زدن و سود رسانی تنها به دوستان سفته باز،در روزی که خبر از حمایت جدی از بازار اومده،این سهم طبق معمول جز خبر تعطیلی و ورشکستگی ....خبر دیگه ای توش نیست.
مدیریت به ظاهر خیرخواه،تنها به فکر منفعت خودش.هر روز هم خبری نا امید کننده از سهم میزنه بیرون.
توجیه همیشگی دوستان : میخان سهامدار خسته کنند!!!!!!! ( دقیقا که چی بشه؟؟؟؟)
حرف زیاده،اما دوستان طاقت شنیدن ندارن

meisam_em
2014/04/20, 10:11
اسفند89 (http://forum.talarebourse.com/u37850)
http://forums.boursy.com/imported/2013/02/10.png
عضو سايتتاريخ عضويتFeb 2011
شهرشهرجدیدویلایی امیرکبیر جاده اراک قم
پست ها1,077
تشکر1,566
تشکرها: 5,033 بار در 904 پست
نوشته‌های وبلاگ1 (http://forum.talarebourse.com/blog.php?u=37850)
با احترام

از ترکیه و شهر آنکارا سلام بر شما دوستان عزیزم

یکشنبه که وارد آنکارا شدم، سردار قرارگاه خاتم و دوستانشون را هم در فرودگاه زیازت کردم

ظاهرا برای امر خیری تشریف آورده بودن!

تصمیم داشتم تا چمدانها را تحویل گرفتم برم باشون خوش و بشی داشته باشم و ............ که متاسفانه موفق نشدم

با صدرا و فاذر سهامداری کنید، ضرر نمیکنید

طی 2 سه ماه گذشته تا حالا کی توی سوده بالاست!!!؟؟؟؟؟

meisam_em
2014/04/20, 10:13
توسعه قدیمی‌ترین فاز پارس‌جنوبی تعلیق شد/ زنگنه قرارداد بزرگ گازی را لغو کرد (http://khabarkhoon.com/Post/%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%b9%d9%87-%d9%82%d8%af%db%8c%d9%85%db%8c-%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%81%d8%a7%d8%b2-%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%b3-%d8%ac%d9%86%d9%88%d8%a8%db%8c-%d8%aa%d8%b9%d9%84%db%8c%d9%82-%d8%b4%d8%af-%d8%b2%d9%86%da%af%d9%86%d9%87-%d9%82%d8%b1%d8%a7%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%af-%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af-%da%af%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%b1%d8%a7-%d9%84%d8%ba%d9%88-%da%a9%d8%b1%d8%af)

پس از وقت کشی های گسترده توتال فرانسه و پیمانکاران چینی در اجرای طرح توسعه فاز 11 به عنوان قدیمی ترین فاز در دست اجرای پارس جنوبی، وزیر نفت با کنار گذاشتن پتروپارس قرارداد این فاز پارس جنوبی را هم لغو کرد. (ادامه) (http://khabarkhoon.com/Post/%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%b9%d9%87-%d9%82%d8%af%db%8c%d9%85%db%8c-%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%81%d8%a7%d8%b2-%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%b3-%d8%ac%d9%86%d9%88%d8%a8%db%8c-%d8%aa%d8%b9%d9%84%db%8c%d9%82-%d8%b4%d8%af-%d8%b2%d9%86%da%af%d9%86%d9%87-%d9%82%d8%b1%d8%a7%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%af-%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af-%da%af%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%b1%d8%a7-%d9%84%d8%ba%d9%88-%da%a9%d8%b1%d8%af)

(11 دقیقه پیش - ساعت 12:45:33 - منبع: خبرگزاری مهر (http://khabarkhoon.com/Site/%d8%ae%d8%a8%d8%b1%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d9%85%d9%87%d8%b1) )

شاید صدرا جایگزین بشه خدا رو چی دیدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

meisam_em
2014/04/20, 10:15
hooh (http://forum.talarebourse.com/u55351)
http://forums.boursy.com/imported/2013/02/10.png
عضو سايتتاريخ عضويتJun 2012
پست ها804
تشکر744
تشکرها: 6,232 بار در 740 پست

http://forums.boursy.com/imported/2012/07/229.png
این حرف وحدیث ها وصدای مسولین به گفته چوبدار به نفع ما هست وما هم جواب اینها را نمیدهیم ولی قبلا بورس نیوز چیزی میگفت روابط عمومی داع میکرد اطلاعیه میداد چوبدار هدف بزرگ دارد کار گرفتن وکار را به کسورهای دیگر سپردن وسود خود را راحت برمیدارد این دولت خودش خواسته چوبدار را بیاورد وبعد از دولت روحانی ویا قبل تعیرات مدیریتی اتفاق افتاده بنابراین باید صبور بود ولی پدر صبر را صدرا در اورد داریم به لحظه فراق میرسیم من هم زندگیم را صدرا تحت تاثیر قرار داد شاید این بار نجات دهنده زندگی از دست داده خیلیها شود من با احساس ورفتار وحرکتهای بازیگر را حدس میزنم نیازی به تکنیکال نیست هدف 800 تومان مرحله اول

meisam_em
2014/04/20, 10:18
باهمديگر (http://forum.talarebourse.com/u28833)
http://forums.boursy.com/imported/2013/01/25.png
عضو سايتتاريخ عضويتApr 2010
سن36
پست ها152
تشکر253
تشکرها: 527 بار در 127 پست

با سلام آخرين خبر از صدرا به نقل از شانا
گويا با تمام کنترل هاشون اخبار خوب بازم درز ميکنه
مبارک همتون راستي در مورد اين پتروپايدار صحبت زياده شيطونه ميگه چشو ببندم دهنو باز کنم
اخبار مرتبط
» دومين جکت اصلي طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبي نصب شد
» جکت چهارم فاز 13 پارس جنوبي تا يک ماه آينده نصب مي شود
شانا _ گروه نيرو: مديرعامل شرکت مپنا گفت: پيش بيني مي شود هشت توربوکمپرسور فاز 13 ميدان گازي پارس جنوبي تا پايان نيمه نخست امسال تحويل کارفرما شود.

عباس علي آبادي در گفتگو با خبرنگار شانا، پيشرفت فيزيکي طرح توسعه فاز 13 ميدان گازي پارس جنوبي را در مجموع بيش از 76 درصد اعلام و تصريح کرد: تعهد شرکت مپنا در اين فاز مطابق برنامه پيش مي رود.

مديرعامل شرکت مپنا در مورد آخرين وضعيت بويلرهاي فاز 13 ميدان گازي پارس جنوبي نيز افزود: هم اکنون بويلر اين فاز در حال نصب در موقعيت خود است.

وي از پيشرفت فيزيکي مطلوب واحدهاي شيرين سازي و جداساز گوگرد در پالايشگاه فاز 13 ميدان گازي پارس جنوبي خبر داد و گفت: هم اکنون ساير قسمت هاي مربوط به توليد برق در اين پالايشگاه که جزء تعهدات شرکت مپنا محسوب مي شود، مطابق برنامه پيش بيني شده در حال انجام است.

به گزارش شانا، توسعه فاز 13 پارس جنوبي با هدف توليد روزانه 56 ميليون متر مکعب گاز در حال اجراست که با بهره برداري از پالايشگاه اين فاز روزانه 50 ميليون متر مکعب گاز شيرين‌ توليد مي‌شود.

علاوه بر اين با تکميل توسعه اين طرح روزانه 75 هزار بشکه ميعانات گازي، 2900 تن گاز مايع (lpg)، 2750 تن اتان و روزانه 400 تن گوگرد توليد مي شود.

ساخت چهار سکوي دريايي اين فاز بايد توسط شرکت فراساحل صدرا بوشهر انجام شود. همچنين هم اکنون تمامي لوله‌هاي مورد نياز براي ساخت خط لوله‌اي به طول 180 کيلومتر تامين و کوتينگ شده است.

در ابتدا طرح توسعه توسعه فاز 13 ميدان پارس جنوبي به شرکت‌هاي انگليسي - هلندي شل و رپسول اسپانيا سپرده شد اما اين دو شرکت با عذرخواهي رسمي و به ‌دليل آنچه مشکلات اقتصادي عنوان شده بود، از حضور در اين پروژه کناره‌گيري کردند. در نهايت طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبي به شرکت‌هاي پترو پايدار ايرانيان، مپنا و صدرا سپرده شد.
زيباترين جمله اي که اين روزا شنيدم يادم رفت
لعنتي ها ما هنوز زنده ايم

meisam_em
2014/04/20, 10:19
اینم از ویژگی های صدرا....
بعد از بیش از سه ماه درجا زدن و سود رسانی تنها به دوستان سفته باز،در روزی که خبر از حمایت جدی از بازار اومده،این سهم طبق معمول جز خبر تعطیلی و ورشکستگی ....خبر دیگه ای توش نیست.
مدیریت به ظاهر خیرخواه،تنها به فکر منفعت خودش.هر روز هم خبری نا امید کننده از سهم میزنه بیرون.
توجیه همیشگی دوستان : میخان سهامدار خسته کنند!!!!!!! ( دقیقا که چی بشه؟؟؟؟)
حرف زیاده،اما دوستان طاقت شنیدن ندارن

اسی66 (http://forum.talarebourse.com/u79483)
http://forums.boursy.com/imported/2013/01/25.png
عضو سايت
تاريخ عضويتMar 2013
سن42
پست ها892
تشکر9,484
تشکرها: 4,914 بار در 810 پست
نوشته‌های وبلاگ2 (http://forum.talarebourse.com/blog.php?u=79483)

چه چلیزو ولیزی میکنند اینای که جیرو مواجیبشان قطع شده.ده سال چه کردید که حالا کاسه داغ تر از آش شدین.وقتی اینا دردشون اومده معلومه که مدیریت واقعی خصوصی داره راه را درست میره.میگن مدیریت جدید فقط به فکر سود پ ن پ به فکر زیان و فکر اشتغال کل بیکارهای جنوب کشور باشه. در مجامع قبل سهامدارها میدند که به اندازه یک ارتش فقط نگهبان و انتظامات شرکت داشت.جناب چوبدار پول مفت نداره که حقوق یک میلیونی به دوستان و آشنایان آقایان بده.جناب چوبدار مچکریم همین فرمان برو جلو که خوب میری