PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما تصویری را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و تصویرها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

sahar
۱۳۸۹/۰۸/۰۲, ۱۸:۴۳
از صدرا بگیم و بگید ولی جون هر کی میپرستین بدور از رویا پردازی و خالی بندی . نمیدون 4000ت و 20000 ت و بابام سردار تو صدراست و دادشم مهندس صدراست نباشه تا کسی نفرینتون نکنه .

sahar
۱۳۸۹/۰۸/۰۲, ۱۸:۴۶
والا فکر میکنم تو این قیمتها صدرا خریدنی هستش به دید شهریور سال دیگه . تا اون موقع سود خوبی میده البته ممکنه زود تر هم سود سازی کنه

emperor
۱۳۸۹/۰۸/۰۲, ۲۱:۲۳
مگه صدرا بدون حاشیه هم میشه؟تا بوده صدرا با حاشیه بوده:d

sahar
۱۳۸۹/۰۸/۰۲, ۲۱:۴۸
دیگه از حاشیه گدشته رسیده به مرز انفجار . از بس خالی بستن و توهمات ذهنی یه عده بیمار بعنوان تحلیل و اخبار رانتی رفت تو ذهن بعضیها که بیچارشون کرده . نمیبینی اون موقع که حرف از قیمتهای چند 1000 تومنی میزدن اگه کسی حرف میزد .. میدادن .ولی الان که رسیده به این قیمت لال شدن و رو اوردن به دعا کردن و دادن اعتماد بنفس به همون بیچاره هایی که با طناب اینا رفتن تو چاه . اینا میشه حاشیه و سفته بازی یه عده و من با این مخالف هستم

emperor
۱۳۸۹/۰۸/۰۲, ۲۳:۴۱
sahar خانوم.این سایت مال شماست؟

sahar
۱۳۸۹/۰۸/۰۳, ۱۳:۳۸
sahar خانوم.این سایت مال شماست؟

نه دوست من

emperor
۱۳۸۹/۰۸/۰۳, ۱۸:۱۰
پس چرا اینقدر اینجا فعالید؟

نه دوست من

sahar
۱۳۸۹/۰۸/۰۳, ۲۰:۵۸
پس چرا اینقدر اینجا فعالید؟

خیلی فعال نیستم . بعدشم ایرادی داره به دوستمون کمک کنید سایتش فعال بشه

emperor
۱۳۸۹/۰۸/۰۳, ۲۲:۴۴
نه.ایراد نداره.من که خودمم گفتم میتونم اسپانسر بشم اما کسی جواب نداد

خیلی فعال نیستم . بعدشم ایرادی داره به دوستمون کمک کنید سایتش فعال بشه

sahar
۱۳۸۹/۰۸/۰۴, ۱۶:۰۸
فعلا بازدید کننده کم داره ولی اگه گرگین عزیز یکم پای سایتش باشه و دوستان رو راهنمایی کنه تالارش خوب میشه

گرگین خان
۱۳۸۹/۰۸/۰۴, ۲۳:۴۸
سلام رفقا!
صدرا را میشه بدون حاشیه در دوقیمت خرید
1-190تومن
2-175تومن

پ.ن:بعضیها فردا را هم مدنظر دارند
ولی بشخصه منتظر175تومن صدراهستم

sahar
۱۳۸۹/۰۸/۰۵, ۱۹:۲۶
سلام رفقا!
صدرا را میشه بدون حاشیه در دوقیمت خرید
1-190تومن
2-175تومن

پ.ن:بعضیها فردا را هم مدنظر دارند
ولی بشخصه منتظر175تومن صدراهستم

این سهم بد جور حاشیه ای شده . ولی فکر میکنم برای یه رشد کوچولو اماده شده و بعدش یه اصلاح مجدد داره

باربد
۱۳۸۹/۰۸/۱۰, ۱۹:۴۲
اگر بتونه 245 را رد کنه منم تک سهم میشم

sahar
۱۳۸۹/۰۸/۱۲, ۲۱:۲۷

تک سهم شدن خودکشی هستش . وای اگه صدرا باشه . مگه بخواهی 2 الی 3 سال بیخیال پولت بشی

emperor
۱۳۸۹/۰۸/۱۸, ۲۳:۳۶
چقدر غیر فعال؟

کاشف
۱۳۸۹/۰۹/۲۲, ۱۶:۰۱
مديرعامل صدرا در گفت وگو بافارس:
آخرين وضعيت صدرا شفاف سازي مي شود
خبرگزاري فارس: مديرعامل صدرا با رد هرگونه دريافت مبالغ بابت پيش پرداخت تااين لحظه گفت: اقدام هاي جدي در خصوص فعاليت هاي اين شركت در فاز 17 پارس جنوبي صورت گرفته كه به محض نهايي شدن اعلام و شفاف سازي مي شود.

مهدي اعتصام در گفت وگو با خبرنگار اقتصادي فارس، در رابطه با بروز شايعاتي در خصوص دريافت مبالغي بابت پيش دريافت ها و استمهال بدهي هاي صدرا اظهار داشت: تا اين لحظه هيچ تغيير و اتفاق خاصي رخ نداده،مشكلي حل نشده و پيش پرداختي هم دريافت نشده است بنابراين شرايط امروز بازار سهام ناشي از رفتار خود بازار بود.
وي ادامه داد: اين درحالي است كه در عين حال به دنبال حل موراد هستيم. در اين رابطه مرحله جدي در فاز 17 طي شده كه به محض دريافت مبالغي آن را شفاف سازي و اعلام خواهيم كرد.
به گفته اعتصام كه در بوشهر حضور داشت احتمالا " هفته آينده بابرگزاري نشست خبري آخرين وضعيت صدرا براي همگان تشريح مي شود.
انتهاي پيام/م

طيب
۱۳۸۹/۰۹/۲۲, ۲۲:۰۶
باسلام وصدرابدون حاشيه فك كنم ازاون حرفاباشه ها
تمامي نوشته هاي فرابورسيان درموردتعديل صدرادرسته وهفته اتي كاملا صحت خبرهاي فرابورسيان درمصاحبه هاي آقاي اعتصام مشخص خواهدشد.

طيب
۱۳۸۹/۱۰/۰۶, ۲۰:۵۹
باسلام وصدرابدون حاشيه فك كنم ازاون حرفاباشه ها
تمامي نوشته هاي فرابورسيان درموردتعديل صدرادرسته وهفته اتي كاملا صحت خبرهاي فرابورسيان درمصاحبه هاي آقاي اعتصام مشخص خواهدشد.

باسلام
همانطوركه عرض كرده بودم نوشته هاي فرابورسيان درست بودوروز4شنبه بعدازظهرساعت3آقاي دكتراعتصام مصاحبه خواهندكرد.
دوستان گلم پيش بيني سودسال90خيلي مهمه؟!!!!
تجهيزاتيهابه روندروبه رشدشان ادامه خواهنددادوشايع شده نمادفاذربسته خواهدشد.

کاشف
۱۳۸۹/۱۰/۰۷, ۰۸:۰۱
در پی انتشار گزارش شفاف سازی شرکت صدرا به سازمان بورس مشخص شد :
دریافت پیش پرداخت 15 هزار میلیون دلاری و تعدیل مثبت سود
عملیات ساخت و اجرای دوسکوی اقماری 25 و 26 و همچنین خطوط لوله میانی به عنوان تغییرات مورد نیاز در این پروژه بر عهده شرکت صدرا گذارده شد که و هدف از آن استحصال گاز از طریق توسعه میادین گازی پارس جنوبی و تولید محصولات جانبی می باشد .
شرکت صنعتی دریایی ایران در راستای اجرای پروژه طرح توسعه فازهای 17 و 18 منطقه پارس جنوبی توانست با اخذ پنج درصد پیش پرداخت از سوی کارفرما مبلغ 15 میلیون و یکصد هزار دلار را در تاریخ چهارم دی ماه سال جاری دریافت کند .

بنا برگزارش بورس نیوز؛ فاز 17 و 18 منطقه پارس جنوبی در اسفندماه سال گذشته به کنسرسیومی متشکل از شرکت صنعتی دریایی ایران ( صدرا) ، ایدرو ، تأسیسات دریایی و اویک به منظور ساخت سکوهای نفتیspd25 , sp26 از سوی شرکت نفت و گاز پارس به عنوان کارفرمای این پروژه واگذار شد که با توافقات انجام شده عملیات ساخت و اجرای دوسکوی اقماری 25 و 26 و همچنین خطوط لوله میانی به عنوان تغییرات مورد نیاز در این پروژه بر عهده شرکت صدرا گذارده شد که و هدف از آن استحصال گاز از طریق توسعه میادین گازی پارس جنوبی و تولید محصولات جانبی می باشد .

خاطر نشان می شود، درصد پیشرفت فیزیکی پروژه فاز 17 و 18 پارس جنوبی تا پایان تیرماه امسال 50 درصد گزارش شده است .

لازم به ذکراست شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) اثرات ناشی از دریافت پیش پرداخت پنج درصدی خود در صورت های مالی را منوط به ارایه گزارش عملکرد 9 ماهه شرکت در سال مالی جاری دانسته است.

در پایان به نظر می رسد با توجه به انتشار اخبار مثبت در شرکت صدرا از امروز شاهد رشد مناسب قیمت سهام این شرکت و البته سایر هم گروهها آن در صنعت تجهیزات و پیمانکاری بورس باشیم .

pani
۱۳۸۹/۱۰/۰۷, ۱۳:۱۱
بهتره پله به پله جلو بریم با موج فعلی صدرا تا 303 براحتی میره(بنظر من 3 از 3)
فاراک هم به مبارکی تو کدال دریافت پیش پرداختشو اعلام کرد
فردا خیلیها از این دو سهم پیاده میشند پس میشه بازم اضافه کرد حداقل 10 درصد دیگه بازدهی داره(البته با ریسک متوسط)

pani
۱۳۸۹/۱۰/۰۷, ۲۲:۵۰
اکونیوز: مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بودجه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، در قالب برنامه توسعه پنجم را 150 تا 200 هزار میلیارد ریال عنوان کرد.

عليرضا جمالي
۱۳۸۹/۱۰/۰۸, ۲۰:۴۵
در نماد صدرا چند روزیه بیمه ایران فروشنده است.
بیمه دیروز 1600000 سهم و امروز 1000000 سهم فروخته.

emperor
۱۳۸۹/۱۰/۰۸, ۲۲:۴۳
هفته دیگه هفته پولدار شدن سهامدارای صدراست

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۱۰, ۱۶:۵۵
فکر میکنم موج صعودی در حال شدت گرفتن است و در صورت منفی شدن موقعیت خوبی برای اضافه کردن خواهد بود

emperor
۱۳۸۹/۱۰/۱۱, ۰۰:۵۵
احتمال به گره رفتن صدرا در یکی از روزهای هفته هم میره.

emperor
۱۳۸۹/۱۰/۱۱, ۲۳:۰۷
تحلیل تکنیکال صدرا
http://boursi.com/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=7&Itemid=27

جعفرزاده
۱۳۸۹/۱۰/۱۱, ۲۳:۲۷

سطح قیمتی 240 تومان برای سهم مهم میباشد و در صورت فشار عرضه بر سهم هدف بعدی سهم حدود 217 تا 220 تومان میباشد . ضمن در تالار حافظ شایعه شده سهم در گره معاملاتی میافتد .

emperor
۱۳۸۹/۱۰/۱۳, ۲۳:۴۵
فردا صدرا صف خریده

طيب
۱۳۸۹/۱۰/۱۵, ۱۹:۱۵
باسلام
باواردشدن خبهمن وبانك سينا وغديروسازمان اقتصادي كوثر براي خريدتجهيزاتيهاتحولي شگرف راشاهدخواهيم بودودرمورخه20/10/89احتمال اعلام برندگان پل ملي خليج فارس خواهدبودكه اين كنسرسيوم واعلام ان فاراك را
به قيمتهاي باورنكردني روانه خواهدكرد.

emperor
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۲۳:۰۵
فردا صدرا مثبته و به سمت 302 حرکت میکنه

emperor
۱۳۸۹/۱۰/۱۸, ۱۷:۰۵
فردا صدرا مثبته و به سمت 302 حرکت میکنه

فردا هم مثبت خواهد بود.احتمال بسته شدن مپنا و طبیعتا رشد خصدرا دور از ذهن نیست

کاشف
۱۳۸۹/۱۰/۱۹, ۱۷:۳۷
صدرا در دستان حقیقی ها

نمابورس ، بازار سرمایه :بررسی آمار معاملات روز گذشته نشان می دهد در گروه خودرویی که این روز ها بیشترین حجم معاملات را به خود اختصاص داده اند ، حقیقی ها طرفدار ایران خودرو و حقوقی ها در سایر نماد های خودرویی اندکی کمتر از حقیقی ها خریدار هستند اما در نماد صدرا حقیقی ها در این نماد فعال هستند.

در معاملات روز گذشته پالایش نفت تبریز، سایپا ، گروه بهمن بیشترین حجم و ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند. جالب آنکه دیروز خریداران سهم شبریز حقیقی ها بودند .507 خریدار حقیقی دیروز 82 درصد خرید ها را انجام دادند در حالیکه 70 درصد فروشنده های این سهم حقوقی ها بودند .

در خصوص نماد سرمایه گذاری سایپا که این روز ها بیشتر مورد توجه قرار گرفتند و با حجم بالا معامله می شود ،روز گذشته 163 نفر حقیقی 77 درصد خریدهای روز گذشته را انجام دادند در حالیکه 44 درصد حجم فروش ناشی از عرضه حقوقی ها بود .

در نماد سایپا حقیقی ها و حقوقی ها هر دو.. بر ارزندگی سهم هم نظر هستند و 40 درصد از حجم خرید های روز گذشته را حقوقی ها و 60 درصد را حقیقی ها از طریق 280 کد معاملاتی انجام دادند.اما در ایران خودرو 90 درصد خریداران حقیقی ها بودند . احتمال عرضه بلوکی این سهم را برای سرمایه گذاران بویژه حقیقی ها جذاب کرده است.

در گروه بهمن نیز آمار نشان می دهد که در بین حقیقی ها طرفدار بیشتری دارد. 58 درصد خرید های روز گذشته را حقیقی ها انجام دادند در حالیکه 15 حقوقی نیز توانستند سهم 41 درصدی از خرید را از آن خود کنند.و در مقابل سهم 66 درصدی در فروش را داشته باشند.

مخابرات ایران سهمی است که حقیقی و حقوقی ها آن را ارزنده ارزیابی می کنند و به نسبت مساوی اقدام به خرید سهم کردند اما در فروش حقیقی ها بیشتر فروشنده بودند.

در گروه پیمانکاری ها صدرا حجم و ارزش معاملات بالایی داشت که در این شرکت حقیقی ها بیش از حقوقی ها فعال هستند و در خرید و فروش نقش آن ها پر رنگ تر است .در نماد خصدرا 97 درصد ارزش خریدهای روز گذشته را حقیقی ها موجب شدند درحالیکه در 73 درصد فروش ها نیز نقش آفرینی کردند.

درشرکت سرمایه گذاری غدیرحقیقی ها بیشتر خریدند در مقابل حقوقی ها بیشتر فروشنده بودند.

عليرضا جمالي
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۱۳:۰۸
واقعا که روند صدرا جالبه
همونطور که در شکل میبینیم صعود تا محل برخورد به خط میانی چنگال رسم شده که منطبق با خط بالایی کانال هم هست ادامه داشته و بعد از برخورد با این ناحیه مقاومتی قابل توجه ریزش کرده.
هر چند این ریزش میتونه تا خط پایینی کانال ادامه پیدا کنه اما فکر میکنم خط پایینی چنگال مانع ریزش بیشتر سهم بشه.
در صورت ادامه روند صعودی و پس از شکست خط میانی چنگال و نیز شکست کانال هدف سهم 355 تومان خواهد بود.

http://images.boursy.com/imported/2011/01/6.gif

یادآوری میکنم که صدرا در موج 3 بزرگ صعودی قرار داره (یعنی موجی که انتظار بیشترین رشد را خواهیم داشت) و در بلند مدت اهداف قیمتی بالایی رو لمس خواهد کرد. (اهدافی بالاتر از 580)

pani
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۱۷:۴۲
سلام یه تحلیل از صدرا (بدبینانه)تو تاپیک " نظرسنجی: بررسی تکنیکالی بازار و سهام (دانشجویان برنا اندیشه و فعالان بازار)
قرار دارم اگه دوست داشتید ببینید و نظر بدید
در ضمن خودم یه صدرایی تمام عیارم و بیشتر از اون فاراک ولی تو بورس 24 که عشاق صدرا توش جمعند گفتم کف صدرا 260-265 ولی با دید بد بینانه این جوری میشه.تحلیلش تو تاپیک فوق هست خوشحال میشم نظر بدید

در ضمن از منبع خیلی موثقی شنیدم صدرا تعدیل 80 ریالیش رو هم به سازمان بورس اعلام کرده باید ببینیم فردا واکنش بازار به این خبر(شایعه)چیه؟

rohollah
۱۳۸۹/۱۰/۲۵, ۲۳:۱۲
صدرا به احتمال زیاد رو قیمت 247 کف خواهد ساخت

emperor
۱۳۸۹/۱۰/۲۶, ۰۰:۳۳
در بدترین حالت 250 برمیگرده

کاشف
۱۳۸۹/۱۰/۲۶, ۱۳:۴۲
صدرا، نماد سبز و گزارش خاکستری

نمابورس، شرکت ها: پیش از این صدرا پس از اخذ 5 درصد از پیش دریافت قرارداد فاز 17 و 18 در اطلاعیه شفاف سازی اعلام کرده بود که اثرات دریافت این مبلغ را در گزارش های 9 ماهه به بورس اعلام می کند. این در حالی است که زمان کمی تا پایان دی ماه مانده و بازار در انتظار گزارش شایعه سازترین سهم بازار است .

دکتر قلی پور معاونت مالی و اقتصادی صدرا در این خصوص می گوید:" طبق ضوابط افشای اطلاعات توسط شرکتها، صدرا باید تا پایان دی ماه گزارش 9 ماهه را به بورس ارسال کند ."

وی ادامه داد:" این گزارش در دست تهیه است و در زمان مقرر در سایت کدال قرار خواهد گرفت."

قلی پور در خصوص تعدیل این شرکت در گزارش های 9 ماهه گفت:" اطلاعیه شفاف سازی صدرا در زمان اخذ مبلغ پیش قرارداد به بورس ارسال شد و مطابق آن دریافت این رقم تاثیر چندانی در سود هر سهم این شرکت ندارد ."

وی ادامه داد:" مبلغ مذکور منجر به تعدیل با اهمیتی در وضعیت سود نخواهد شد اما همراه با گزارش 9 ماهه ارائه خواهد شد."

معاونت مالی اقتصادی صدرا در خصوص شایعات تعدیل 25 ریالی این سهم گفت:" شایعات تعدیل با رقم های متفاوتی وجود دارد که صدرا تمام این شایعات را تکذیب می کند."

گفتنی است که صدرا قرار بود 15 درصد از قرار داد فازهای 17 و 18 را به عنوان پیش دریافت قرارداد مذکور دریافت کند که پس از پیگیری های مدیران آن، توانست 5 درصد آن را با تاخیر دریافت کند. این شرکت سود هر سهم را برای سال مالی 89 مبلغ 16 ریال پیش بینی کرده و توانست در نیمه نخست سال 8 ریال آن را محقق سازد.

mohseni1353
۱۳۸۹/۱۰/۲۷, ۱۱:۲۲
تلاش صدرا براي حضور در پروژه پل خليج فارس
خبرگزاري موج - مديرعامل صدرا از تلاش هاي اين شرکت براي اجراي پروژه پل خليج فارس خبر داد.

مهدي اعتصام مديرعامل شرکت صنعتي دريايي ايران(صدرا)، در گفتگو با خبرنگار موج، با بيان اين مطلب اظهار داشت: شش پيمانکار از بين کل پيمانکاران براي اجراي اين پروژه انتخاب شده و در حال رايزني براي قيمت ها و مباحث ديگر هستند.
وي با يان تلاش هاي صدرا براي ورود به اين پروژه، ادامه داد: شرکت صنعتي دريايي ايران(صدرا) در مناقصه اوليه اين پروژه شرکت کرده اما هنوز مشخص نشده است که آيا جزء شش پيمانکار آن هست يا نه؟
به گفته اعتصام، پروژه پل خليج فارس مسير ارتباطي جنوب به شمال است که منطقه آزاد قشم از طريق اين پل به خشکي متصل مي شود.
وي با بيان اينکه اين پل داراي مسير راه آهن، پياده رو، گردشگري و مسير ماشين رو است، ادامه داد: براي اين پل 200 کيلومتر راه آهن تعريف شده است.
اعتصام تصريح کرد: با ايجاد اين پل بهره برداري هاي زيادي از نظرسياسي، اقتصادي و امنيتي ايجاد خواهد شد.
مدير عامل صدرا مهمترين نکته اين پروژه را فاينانس و منابع مالي آن عنوان کرد که بر اين اساس هر پيمانکاري که قادر به تامين فاينانس آن بصورت واقعي باشد، برنده اصلي مناقصه خواهد بود.

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۲۷, ۱۳:۳۱
تلاش صدرا براي حضور در پروژه پل خليج فارس
خبرگزاري موج - مديرعامل صدرا از تلاش هاي اين شرکت براي اجراي پروژه پل خليج فارس خبر داد.

مهدي اعتصام مديرعامل شرکت صنعتي دريايي ايران(صدرا)، در گفتگو با خبرنگار موج، با بيان اين مطلب اظهار داشت: شش پيمانکار از بين کل پيمانکاران براي اجراي اين پروژه انتخاب شده و در حال رايزني براي قيمت ها و مباحث ديگر هستند.
وي با يان تلاش هاي صدرا براي ورود به اين پروژه، ادامه داد: شرکت صنعتي دريايي ايران(صدرا) در مناقصه اوليه اين پروژه شرکت کرده اما هنوز مشخص نشده است که آيا جزء شش پيمانکار آن هست يا نه؟
به گفته اعتصام، پروژه پل خليج فارس مسير ارتباطي جنوب به شمال است که منطقه آزاد قشم از طريق اين پل به خشکي متصل مي شود.
وي با بيان اينکه اين پل داراي مسير راه آهن، پياده رو، گردشگري و مسير ماشين رو است، ادامه داد: براي اين پل 200 کيلومتر راه آهن تعريف شده است.
اعتصام تصريح کرد: با ايجاد اين پل بهره برداري هاي زيادي از نظرسياسي، اقتصادي و امنيتي ايجاد خواهد شد.
مدير عامل صدرا مهمترين نکته اين پروژه را فاينانس و منابع مالي آن عنوان کرد که بر اين اساس هر پيمانکاري که قادر به تامين فاينانس آن بصورت واقعي باشد، برنده اصلي مناقصه خواهد بود.
نمیدونم این خبر درست هست یا نه ولی دو جمله اش با هم تناقض دارند
1. شش پيمانکار از بين کل پيمانکاران براي اجراي اين پروژه انتخاب شده و در حال رايزني براي قيمت ها و مباحث ديگر هستند.
2. هنوز مشخص نشده است که آيا جزء شش پيمانکار آن هست يا نه؟

soroush
۱۳۸۹/۱۰/۲۸, ۱۵:۲۷
شایعه است که عسگر مارانی می خواهد بخشی از صدرا را به خرد

analyst
۱۳۸۹/۱۱/۰۲, ۰۹:۱۷
مثل اینکه این یارو تو صدرا واقعا سر و شانه سقف بوده!

analyst
۱۳۸۹/۱۱/۰۲, ۱۹:۱۹
اساتید نظرتون در مورد ساختن سه قلوی کف بزرگ صدرا چیه؟:confused:

MTZ
۱۳۸۹/۱۱/۰۲, ۲۱:۴۵
اساتید نظرتون در مورد ساختن سه قلوی کف بزرگ صدرا چیه؟:confused:

من که بعید می دونم چون جور در نمیاد ...روی همونی 238 خوب واسه خرید

MTZ
۱۳۸۹/۱۱/۰۲, ۲۱:۴۸
مثل اینکه این یارو تو صدرا واقعا سر و شانه سقف بوده!

اره...خود خودشه!!!!!!

soroush
۱۳۸۹/۱۱/۰۲, ۲۱:۵۶
صدرا تا 240-250 پایین می اید
اگه زیر این قیمت نیاد واسه هفته دیگه مناسب

analyst
۱۳۸۹/۱۱/۰۲, ۲۲:۰۹
بنظر من هم 238 تا 240 مناسب خرید هست

عليرضا جمالي
۱۳۸۹/۱۱/۰۲, ۲۲:۳۹
با احترام به نظر همه دوستان, بدلیل عدم وجود واگرایی در قیمت و اندیکاتور (همونطور که قبلا هم گفتم ,به اعتقاد من و طبق تجربه شخصی, مهمترین اندیکاتور تو بورس تهران RSI هست) به رغم شکل ظاهری الگوی سر و شانه قطعیت ندارد.
با این وجود فکر میکنم با برخورد به خط پایینی چنگال در تحلیل پیشین صف صدرا فردا جمع میشه...

http://images.boursy.com/imported/2011/01/10.jpg

لازم به ذکر هست در الگوی سر و شانه تایید الگو پس از شکست خط گردن ممکن است.

صادقی
۱۳۸۹/۱۱/۰۳, ۰۱:۳۵
...
با این وجود فکر میکنم با برخورد به خط پایینی چنگال در تحلیل پیشین صف صدرا فردا جمع میشه...

لازم به ذکر هست در الگوی سر و شانه تایید الگو پس از شکست خط گردن ممکن است.

بنا به دلایل زیادی اعتقاد دارم فردا صف گاز لوله جمع خواهد شد...

علیرضا خان دست ما رو هم بگی برادر
جمعه گفتی گازلوله شنبه جمع میشه که...شد, ماشالا نفست حقه!

Alireza.J
۱۳۸۹/۱۱/۰۳, ۱۰:۲۲
جناب جمالي عزيز،

با احترام به نظر شما، اين احتمال را هم در نظر بگيريد كه جمع شدن صف و احياناً نوسان مثبت يك روزه، پولبك به خط گردن باشد.

درضمن با نگاهي به گذشته صدرا، فكر مي كنم اگر حساسيت rsi را بيشتر كنيم، بهتر جواب مي دهد. به شخصه در كنار rsi14 ، يك rsi7 هم قرار دادم. خيلي نتيجه جالبي داشت.

عليرضا جمالي
۱۳۸۹/۱۱/۰۳, ۱۰:۳۷
جناب جمالي عزيز،

با احترام به نظر شما، اين احتمال را هم در نظر بگيريد كه جمع شدن صف و احياناً نوسان مثبت يك روزه، پولبك به خط گردن باشد.

درضمن با نگاهي به گذشته صدرا، فكر مي كنم اگر حساسيت rsi را بيشتر كنيم، بهتر جواب مي دهد. به شخصه در كنار rsi14 ، يك rsi7 هم قرار دادم. خيلي نتيجه جالبي داشت.

فرمایش شما درست, اما به شرطی که خط گردن شکسته باشه...
با الگوی موجود هنوز این اتفاق نیفتاده.
در مورد تنظیمات rsi هم من با همون پیش فرض 14 تا حالا جواب گرفتم, و صرفا طبق تجربه قبلی با این روش کار میکنم (اما منکر نمیشم که ممکنه گاهی این روش هم خطا داشته باشه و تحلیل من هم اشتباه از آب در بیاد)
به هر حال به همین دلایل هست که خیلی اوقات تکنیکالیست ها نظرات متفاوتی دارند...

آمن خادمی
۱۳۸۹/۱۱/۰۳, ۱۴:۴۹
علیرضا خان دست ما رو هم بگی برادر
جمعه گفتی گازلوله شنبه جمع میشه که...شد, ماشالا نفست حقه!

سلام آقای جمالی

این سایت روزه به روز دارم بیشتر به این سایت و تحلیل های شما ایمان می آرم
خیلی خوب بود خیلی

pani
۱۳۸۹/۱۱/۰۳, ۱۷:۲۷
صدرا و تجهیزات تا اخر بهمن رشد میکنند و از فردا احتمالا متعادلتر معامله خواهند شد
به احتمال زیاد پیش بینی سود سال 90 تا اخر بهمن ماه اعلام میشود و بنا به مصاحبه اعتصام حتما سود بالایی را اعلام میکند.
به هر حال در صورت شکست 250 فکر میکنم 234 واسه ورود و نوسانگیری خوب باشه

analyst
۱۳۸۹/۱۱/۰۶, ۱۱:۰۲
امروز یک کندل بالای خط گردن سر و شانه کوچک سقف ایجاد شد و سر و شانه fail شد.

طيب
۱۳۸۹/۱۱/۱۵, ۱۴:۴۰
باسلام
فرصت خريد روز شنبه
پيش بيني سود سال 90حتما درنظر بگيريم تجهيزاتيها با نزديك شدن به اخر سال پاييني ندارند.

arak_bourse
۱۳۸۹/۱۱/۱۵, ۱۶:۰۴
امروز یک کندل بالای خط گردن سر و شانه کوچک سقف ایجاد شد و سر و شانه fail شد.

دوست من صدرا با رد كردن 300 آيا فرصت خريد است يا فروش؟

baradaran
۱۳۸۹/۱۱/۱۶, ۱۹:۴۸
تحليل صدرا :

قيمت آخرين مرحله رشد هيجاني را از سوم بهمن در قيمت 257 تومان آغاز و اينك به 305 رسيده است .
اولين مقاومتهاي پيش رو در قيمتهاي 314 و 325 تومان واقع شده است .
اكنون rsi دقيقا در منطقه 70 و مماس بر مقاومت 70 ميباشد .
نكته اي كه از نظر من خيلي مهم است و خانم پاني هم در جريان هستند همين رسيدن rsi به خط 70 است
دقيقا از ابتداي خرداد تا كنون rsi موفق نشده خط 70 را به بالا بشكند در حالي كه سه مرتبه به خط رسيده ولي با شسكت مواجه شده و اكنون براي چهارمين مرتبه به اين مقاومت برخورد كرده است .
البته اينبار به نظر ميرسد جبهه خريد با قدرت بيشتري وارد ميدان شده و شكست اين مقاومت دور از ذهن نيست .
بنابراين فردا براي سهم روز مهمي است اگر rsi نتواند 70 را بشكند احتمالا كمي قيمت اصلاح خواهد شد .
ولي چنانچه خط 70 به بالا شكسته شود فاز جديدي از روند قيمت آغاز خواهد شد و قيمت وارد منطقه هيجاني خريد خواهد شد .
حجم معاملات در چند روز گذشته بسيار مناسب بود ولي احتمالا براي فردا شاهد افزايش قابل توجه خواهيم بود .

نتيجه : به لحاظ تكنيكال قيمت كاملا توانائي رشد بيشتر را داراست هر چند احتمالا در راه رشد با استراحت و اصلاح همراه خواهد شد .

HOLY
۱۳۸۹/۱۱/۱۶, ۲۲:۵۹
فردا صدرا به خط روند نزولی میان مدتش برخورد میکنه که از طرفی با میدلاین چنگال هم تقاطع داره که قدرت مقاومت رو افزایش میده ........

http://www.sparksun.co.cc/images2/ixqgzo81gn0lxndzahy8.png (http://www.sparksun.co.cc/)

با توجه به وضعیت موجود و جو مثبتی که در صدرا حاکم هست احتمال عبور از این مقاومت به دو شکل وجود داره ،
1- فردا مستقیما این مقاومت شکسته بشه
2- مطابق تصویر زیر یک اصلاح کوچک چند درصدی تا کف چنگال مطابق شکل داشته باشیم و سپس به حرکت صعودی ادامه بده

http://www.sparksun.co.cc/images2/rjd80rgaoujh8dus1983.png (http://www.sparksun.co.cc/)

فعلا اخبار بر روی سهم مثبت هست و تا این جو ادامه داره احتمال صعود و شکستن مقاومتها زیاد هست
مگر اینکه مجددا مصاحبه ایی صورت بگیرد و یا ...........

FENCER
۱۳۸۹/۱۱/۱۶, ۲۳:۰۴
به نظر بنده بازار به شدت منتظر اخبار پیرامون صدرا و فاراک هست و به نظر با بازگشایی فاراک این دو تا مدتی دست نیافتنی
خواهند شد. ترس از جا ماندن نوسانگیری روی سهم رو کم کرده کما اینکه شناور سهم روز به روز در حال کاهش بوده و این مهم
هر روز تشدید پیدا میکنه

FENCER
۱۳۸۹/۱۱/۱۷, ۱۰:۲۸
2- مطابق تصویر زیر یک اصلاح کوچک چند درصدی تا کف چنگال مطابق شکل داشته باشیم و سپس به حرکت صعودی ادامه بده

http://images.boursy.com/ (http://www.sparksun.co.cc/)

.

اتفاق دوم به قشنگی هر چه تمام رخ داد امروز واقعا" قیمت برای ورود یا اضافه کردن بسیار جذاب بود

kaku
۱۳۸۹/۱۱/۱۷, ۱۲:۱۳
من که امروز اضافه کردم.
هر چه پیش اید خوش اید ما که خندان میرویم:shangol:

analyst
۱۳۸۹/۱۱/۱۷, ۲۳:۴۳
دوستان نظرتون در مورد سر و شانه صدرا که در شکل می بینید چی هست، امروز یه پولبک جالب هم به خط گردن کرد باید ببینیم فردا چه رفتاری نشون میده اگر مثبت بشه و خط گردن fail نشه هدف کلاسیک 366 تومان رو باید منتظر باشیم.هدف های بعدی رو هم که خدا عالمه. :cloud::spin::splitspin:

http://up.iranblog.com/images/xtmnxe8nbubm29nmhwv5.png

esi_mohammadi
۱۳۸۹/۱۱/۱۷, ۲۳:۵۳
جناب آنالیست ممنون بابت تحلیل خوبتان اما شانه چپ در الگوی مذکور نباید از سر پایین تر باشد .
این بر خلاف قواعد الگو می باشد

analyst
۱۳۸۹/۱۱/۱۸, ۰۰:۴۲
البته که قبول دارم بر خلاف قواعد است و درست نیست ولی یک سوال پیش آمد بنظر شما چرا شونه آدمک زیر پایین تر از کله اش هست؟!!:Question:
بنظر شما وقتی شونه (خط گردن) کج باشه غیر ممکنه اول شونه به زمین بخوره؟ البته امتحان نکنید چون خطرناکه ، ممکنه شونه تون آسیب ببینه!:spin:

http://up.iranblog.com/images/gxeyx71v5vbef0g5ipe6.png
(از همون قدیم می دونستم که نقاشیم خوبه)

Alireza.J
۱۳۸۹/۱۱/۱۸, ۱۰:۵۳
احسنت آقا مهدي كه نشان دادي همه فن حريفي. :dasdas:

ولي اينجا ميخواهيم تحليل تكنيكال بزنيم، قرار نيست فن جودو بزنيم كه! :)

از شوخي گذشته اگر سر و شانه درست باشد، آيا آن پولبك براي اين الگو خيلي كوچك نيست؟

esi_mohammadi
۱۳۸۹/۱۱/۱۸, ۱۴:۱۶
به هر حال جناب آنالیست هر الگویی که در چارت ها پیدا نمودید حتما باید به تائید سایر اندیکاتورها من جمله آر اس آی و مکدی و همینطور فیشر برسد وگرنه الگو نیست و فقط یک چیزی شبیه یک الگو می باشد.پیدا کردن اشکال محتلف در چارت ها خیلی راحت تر از پیدا کردن الگوهاست .

analyst
۱۳۸۹/۱۱/۱۸, ۱۷:۱۰
روی شونه چپ یه واگرایی دیده میشه یعنی روی همه شونه ها باید واگرایی داشته باشه؟. در مورد این فیشر هم یک توضیحی بدید ما استفاده کنیم. چی چی هست؟

farhad.fathi
۱۳۸۹/۱۱/۱۸, ۱۹:۱۰
[QUOTE=analyst;3970]دوستان نظرتون در مورد سر و شانه صدرا که در شکل می بینید چی هست، امروز یه پولبک جالب هم به خط گردن کرد باید ببینیم فردا چه رفتاری نشون میده اگر مثبت بشه و خط گردن fail نشه هدف کلاسیک 366 تومان رو باید منتظر باشیم.هدف های بعدی رو هم که خدا عالمه. :

سلام اناليست جان بنده در وبلاگم اينو دو روز پيش اشاره كردم اما ايرادي كه يكي از دوستان به تحليل بنده گرفته بود اينه كه نبايد شانه چپ پايينتر از سر باشه
http://uploadtak.com/images/o6m9boc2r8leskr1ixh.png (http://uploadtak.com/)

HOLY
۱۳۸۹/۱۱/۱۸, ۱۹:۲۱
سلام دوست من
تصویری که شما گذاشتین یک پترن یک دو سه هستش که به اون پترن w هم میگن ولی متاسفانه سروشونه نیست .........
من برای وضوح عرضم خطوط مربوطه رو پررنگتر کردم....

موفق باشین

http://www.sparksun.co.cc/images2/dpv13ubltkytsbg0coek.png (http://www.sparksun.co.cc/)

soroush
۱۳۸۹/۱۱/۱۸, ۱۹:۳۱
شایع شده در نماد صدرا بانک تجارت 64 میلیون سهم دستور خرید دارد در صورت صحت این مهم امکان رشد قیمتی تا 3600 وجود دارد

soroush
۱۳۸۹/۱۱/۱۹, ۱۷:۲۷
مدیر عامل صدرا شایعه 35 تومانی epsصدرا را براي 90 تكذيب كرد.

مدیر عامل صدرا شایعه 35 تومانی epsصدرا را براي 90 تكذيب كرد.

در پی شایعاتی مبنی بر اعلام 35 تومان سود هر سهم صدرا در سال 90، اظهار نظر مهدی اعتصام مدیر عامل این شرکت را جویا شدیم. وی با تکذیب این شایعه گفت:" بودجه 90 در دست تهیه است و تا پایان بهمن ارائه خواهد شد."

دکتر قلی پور معاون مالی اقتصادی صدرا نیز در این خصوص گفت:" کسانی که این شایعات را می سازند در پی منافع شخصی خود هستند.

وی ادامه داد:" این رقم صحت ندارد و بودجه 90 هنوز به بورس ارسال نشده و در سامانه کدال قرار نگرفته است. این بودجه تا پایان بهمن تهیه خواهد شد."

baradaran
۱۳۸۹/۱۱/۱۹, ۱۹:۲۷
صدرا :
در مورد صدرا مختصر عرض ميكنم :
همانگونه كه در تحليل دو شب گذشته اعلام شد باز هم rsi موفق نشد خط 70 را بشكند و اكنون rsi در منطقه 65 قرار دارد .
در حال حاضر اولين مقاومت كه قبلاهم گفته شد در 314 تومان واقع شده است .
اولين حمايت هم در قيمت 300 تومان قرار دارد .
حمايت بعدي در 288 تومان واقع شده است .
چنانچه در معاملات