PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیزینگ صنعت و معدن (ولصنم)

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

Ram60
2011/12/19, 21:18
دوستان مطالب و تحلیل های خود را در مورد ولصنم در این تاپیک قرار دهید.

يگانه
2011/12/22, 09:45
کف سهم همین 132- 134 تومنه
ولی حرکت سهم 15-20 روزه دیگه شروع میشه

البته زیاد بالایی براش نمیبینم چون تو کانال نزولی افتاده مقاومت اولش 165- 170

شاه جهان
2011/12/22, 17:30
با سلام جناب یگانه ولصنم که الان کفش هست به نظرت از یکشنبه شروع نمی کنه حرکتشو

Ram60
2011/12/22, 19:58
من بالاتر از 160 برای این سهم متصور نیستم

نادری
2011/12/22, 20:27
با سلام به دوستان گرامی .قیمت های متصوره توسط دوستان برای این سهم بستگی به اراده بازی گردان این سهم دارد.موقع استارت این سهم هنوز نشده .باید ببینیم چه برنامه ای برای حق های استفاده نشده دارند؟؟؟؟چه سودی را برای سال آینده اعلان میکنند؟؟؟تو 9 ماهه چقدر پوشش داده اند؟؟؟؟؟؟/وصنعت تو مجمع چقدر تقسیم میکند؟؟؟؟؟؟؟هر کدام از این سئوالات اگر حل شود به ازای هر کدام از این ایمپالسهای مثبت باید 10 تومانی به قیمت سهم اضافه کنیم.البته تا نظر سایر دوستان چی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:x:x:x:xاین سهم یک حامی میخواد حتی یک حقیقی مثل مولیبدن می تونه دوباره سهم را به اوج برساند.البته تا نظر سایر دوستان چی باشه؟؟؟در ضمن بنده شنیدم که خوب دارند لیزینگ میکنند.باید سود سال آینده بیشتر از اینی باشد که هست؟چرا؟ازیرا اگر کمتر باشد باید ببینیم هدف هیئت مدیره از افزایش سرمایه چیه؟؟؟؟؟؟؟<:-p<:-p دوستان کسی هست در این تاپیک که جواب این سئوال ها را بداند؟؟؟؟

نادری
2011/12/22, 20:41
من بالاتر از 160 برای این سهم متصور نیستم با سلام به شما دوست عزیز.میتونم دلیل شما را بدونم چرا که یک همچین قیمتی را برای سهم متصور هستید؟؟

amirreza6790
2011/12/22, 21:00
از لحاظه تکنیکال فعلا سیگنالی از این سهم دریافت نشده..

همینطور که تو نمودار مشخصه.. فعلا ابر ایچیموکو بالای قیمت قرار داره و s.s A بالاتر از s.s B هستش و همچنین خط tenkan sen (خط قرمز) زیره خطه kijun sen(خط ابی) و خطه chikou span(خط سفید)زیره قیمته و نشون از رونده نزولی هستش..

ولی خط t.s هموار شده و به k.s نزدیک شده و در صورته قطع به سمته بالا روند صعودی سهم اغاز باید بشه ولی انتظار سیگناله قوی رو ندارم چون همچنان ابر بالاست وخطه c.s پایینه خطه قیمت هستش..

بعد از سیگنال تا 160 با نوسان خواهد رفت..

http://up98.org/upload/server1/01/z/4lqbh6gheantdtqeuwrl.gif (http://up98.org/)

بابک 52
2012/02/26, 15:54
نوشته جناب آقای آنتی جوگیر در سایت تالار بورس

یکی از وظایف بورس و ناظر بورس نظارت بر سلامت معاملات است.
وصنعت سهامدار 27 درصدی ولصنم ، در افزایش سرمایه شرکت نکرده و بابت این شرکت نکردنش به سودسازی شرکت خسارت زده، حال حق تقدم های استفاده نشده اش رو می خواد به رایگان به زیر مجموعه ها انتقال بزنه. این وسط داره حق سهامداران وصنعت و حق سهامداران ولصنم به تاراج میره، ناظر بورس نباید اجازه معاملات حق تقدم به این قیمت های مضحک رو بده.
بلوک 11 درصدی شرکت می خواد عرضه بشه بعد اون وقت با حق تقدم 13 تومنی؟؟؟
به سود 29 تومنی سال 91 شرکت پی بر ای 4 بدیم و 20 تومن سود نقدی مجمع امسال از 28 تومن سود رو فرض کنیم به 136 تومن سهم خرده فروشی می رسیم.
بلوک 11 درصدی شرکت حداقل باید 15 درصد بالاتر باشه یعنی 156 تومن، یعنی حق تقدم 56 تومن به بالا، حال ناظر بورس باید دقت کنه و نذاره این ها سلامت بورس رو به بازی بگیرند.

نادری
2012/02/26, 18:45
فردا خلاصه معاملات حق تقدم ها کلید می خورد.می خواهند برای یکی از زیر مجموعه ها یانک مفت بخرند.باید منتظر فردا ماند تا ببینیم اموال بیت المال و مسلمین را به چند می خواهند بردارنودوستان مراتب اعتراض خود را در صورتیکه سهامشان را به قیمت نفروختند به مدیریت دزد این شرکت اعلان نمایند.

*سامان*
2012/02/28, 01:19
فردا خلاصه معاملات حق تقدم ها کلید می خورد.می خواهند برای یکی از زیر مجموعه ها یانک مفت بخرند.باید منتظر فردا ماند تا ببینیم اموال بیت المال و مسلمین را به چند می خواهند بردارنودوستان مراتب اعتراض خود را در صورتیکه سهامشان را به قیمت نفروختند به مدیریت دزد این شرکت اعلان نمایند.

شما اين حق تقدم رو داشتيد؟ميدونيد امروز كي خريده؟متعهد يا كسه ديگه

نادری
2012/02/28, 05:39
شما اين حق تقدم رو داشتيد؟ميدونيد امروز كي خريده؟متعهد يا كسه ديگهبا سلام.من زیاد حق تقدم نداشتم.در ارتباط با خریدار حق تقدم ها قطعا شیران همه حق ها را می بلعد و من بعد از ولصنم حمایت میکند و ولصنم را در قیمتهای واقعیش می بینیم

yousef
2012/03/03, 19:33
امروزشیران گزارشهاش رودادواحتمالافردابازمیشه به همین دلیل بااینکه ازسهام وابسته به بانک صنعت ومعدن خوشم نمیاد

ولصنم در1285خریدم...ولصنم به طورمستقیم وغیرمستقیم(بخصوص ازواتی)اگه اشتباه نکنم بیش از22میلیون سهم شیران

داره که بازگشایی مناسب شیران بعدازواتی بیشترین تاثیرمثبت روولصنم داره...فرداهم اگه حدود130تومن اول وقت بدن

اضافه می کنم...

نادری
2012/03/03, 19:45
امروزشیران گزارشهاش رودادواحتمالافردابازمیشه به همین دلیل بااینکه ازسهام وابسته به بانک صنعت ومعدن خوشم نمیاد

ولصنم در1285خریدم...ولصنم به طورمستقیم وغیرمستقیم(بخصوص ازواتی)اگه اشتباه نکنم بیش از22میلیون سهم شیران

داره که بازگشایی مناسب شیران بعدازواتی بیشترین تاثیرمثبت روولصنم داره...فرداهم اگه حدود130تومن اول وقت بدن

اضافه می کنم...با سلام به یوسف خان .متاسفانه اکثر سهامداران گنگند بعید میدونم بتونی تو 130تومان بخری ولی خوب بشین ببین میدهند یا نه خدارا چه دیدی

yousef
2012/03/03, 20:04
یک سئوال...صف خریدسنگین واتی برای چیه؟مگه نه اینکه دلیل اصلیش شیرانه...مگه نه اینکه واتی بعدازگزارش

شیران ازحدودقیمت96تومن شروع به رشدکردوالان منتظرگره هست وباگره شایدبه 130تومن برسه یعنی حدود35

درصدرشداگه به 130تومن برسه...ولصنم چی؟یعنی شایستگی شونداره بخاطرشیران حداقل 10درصدرشدکنه؟

ولصنم شایدبخاطربازی حق تقدم استفاده نشده جلوی رشدش روگرفته بودن پس حالاقاعدتا....

امیر2309
2012/03/03, 20:14
و اگر اگر اگر اگر اگر
وصنعت و ولصنم بخوان بلوك وآتي رو بفروشن اونوقت بمب:d

مصطفی مصری پور
2012/03/03, 20:26
و اگر اگر اگر اگر اگر
وصنعت و ولصنم بخوان بلوك وآتي رو بفروشن اونوقت بمب:d

امیرجان اینو موافق نیستم.
1- این گروه غریبه بین خودشون راه نمیدن و بخاطر مالکیت ضربدری، هیچ گاه بلوکو نمیفروشن.

2- تمام شده بلوک واتی برای هردوشون خیلی بالاتر از قیمت بازاره.

roohe-khashen
2012/03/03, 21:33
فردا بخرید این ولصنم رو از هر طرف که حساب کنی باید بالا بره

کیوان
2012/03/03, 23:01
خب با اجازه دوستان تحلیل من از سهم به شرح زیر است . فقط خواهشا اساتید تکنیکال لطف کنند نظر داده اشکالات احتمالی را یادآوری فرمایند :)

http://forums.boursy.com/imported/2012/03/91.gif

همونطور که در این نمودار بلند مدت سهم میبینیم یک مثلث و یا پرچم مثلثی در روندی 2 ساله تشکیل شده.
خب اگر من بخواهم اینرا به صورت یک مثلث ببینم که سطح پایین مثلث به موازات روند نزولی سهم قرار میگیرد انگاه این مثلث را باید یک مثلث کاهشی تفسیر کنم که نتیجه آن ریزش سهم پس از پایان مثلث به اندازه فلش میباشد که البته این نمی تواند صحیح باشد چون هم جهت ورود سهم از پایین به بالا به مثلث میباشد و هم با بنیاد سهم سازگار نیست!
مثلث متقارن هم نمی تواند باشد چون شیب ضلع پایینی به سمت پایین است.

و اما اگر آنرا به صورت پرچم مثلثی ببینیم باید بپذیریم در انتهای پرچم باید شاهد صعود سهم به اندازه فلش باشیم که در نمودار فوق منطبق بر سقف کانال بلند مدت هم می گردد.
مشکل من در این نظریه پایانی نحوه زاویه اضلاع مثلث میباشد که نمیدانم میزان اعتبار انرا تا چه حد قرار میدهد. چون شیب هر 2 ضلع پرچم مثلثی فوق نزولی است اما به نظرم شیب ضلع پاینی پرچم برای اعتبار میبایست صعودی باشد.

دوستان تکنیکالیست...برسید به فریاد این ناتوان! :D

نادری
2012/03/03, 23:17
کیوان جان سقف کانال بلند مدت را چند می بینی؟؟؟؟؟؟؟؟

roohe-khashen
2012/03/03, 23:21
خب با اجازه دوستان تحلیل من از سهم به شرح زیر است . فقط خواهشا اساتید تکنیکال لطف کنند نظر داده اشکالات احتمالی را یادآوری فرمایند :)

http://forums.boursy.com/imported/2012/03/96.gif

همونطور که در این نمودار بلند مدت سهم میبینیم یک مثلث و یا پرچم مثلثی در روندی 2 ساله تشکیل شده.
خب اگر من بخواهم اینرا به صورت یک مثلث ببینم که سطح پایین مثلث به موازات روند نزولی سهم قرار میگیرد انگاه این مثلث را باید یک مثلث کاهشی تفسیر کنم که نتیجه آن ریزش سهم پس از پایان مثلث به اندازه فلش میباشد که البته این نمی تواند صحیح باشد چون هم جهت ورود سهم از پایین به بالا به مثلث میباشد و هم با بنیاد سهم سازگار نیست!
مثلث متقارن هم نمی تواند باشد چون شیب ضلع پایینی به سمت پایین است.

و اما اگر آنرا به صورت پرچم مثلثی ببینیم باید بپذیریم در انتهای پرچم باید شاهد صعود سهم به اندازه فلش باشیم که در نمودار فوق منطبق بر سقف کانال بلند مدت هم می گردد.
مشکل من در این نظریه پایانی نحوه زاویه اضلاع مثلث میباشد که نمیدانم میزان اعتبار انرا تا چه حد قرار میدهد. چون شیب هر 2 ضلع پرچم مثلثی فوق نزولی است اما به نظرم شیب ضلع پاینی پرچم برای اعتبار میبایست صعودی باشد.

دوستان تکنیکالیست...برسید به فریاد این ناتوان! :d
بابا کیوان دست مریضاد یه خورده بیشتر از این نمودارها بکش تو سایت بابام جان:d کیوانم مثل این رزمی کارها که فن استاد رو یهو رو میکنن عمل کرد نگو داش کیوانم تکنیکالیست خوبیه ما خب نداریم ما دوست داریم برادر نمودارهای بعدی یادت نره

نادری
2012/03/03, 23:28
دوستان خبرهای رانتی با من تحلیل ها با شما.اولین خبر رانتی این است که شیران حق تقدم ها را خرید.که قبلا گفتم دومین این که شیران بنا دارد که بلوک ولصنم وصنعت ناپدری را بردارد و برای ولصنم پدری کند و ولصنم برای شیران پسری کند و با منابع سرشار شیران لیزینگ انجام دهد .دوستان چه شود ولصنم با شیران را.فردا ته و این قضیه بلوک ولصنم وصنعت را در میاورم.انصافا برای شیران وصنعت و تمام پرتفویش را خریدن مثل آب خوردن است.دوستان مدیران بانک تمام پزشان رو شیران است سهم خود را مفت نفروشید

کیوان
2012/03/03, 23:31
کیوان جان سقف کانال بلند مدت را چند می بینی؟؟؟؟؟؟؟؟

بسته به شیب صعود در محدوده 210 تا 220

بابا کیوان دست مریضاد یه خورده بیشتر از این نمودارها بکش تو سایت بابام جان:d کیوانم مثل این رزمی کارها که فن استاد رو یهو رو میکنن عمل کرد نگو داش کیوانم تکنیکالیست خوبیه ما خب نداریم ما دوست داریم برادر نمودارهای بعدی یادت نره

بابا روح جان قرمر و صورتی شدم به خدا. شما به من لطف دارید :">:">:"> چشم حتما بیشتر در مباحث تحلیلی شرکت میکنم ;)

مصطفی مصری پور
2012/03/04, 00:11
کیوان اینطور که من نگاه کردم به چارتش :d روی 139 تومن با سقف مثلث درگیر میشه که خط روند نزولی 7 ماهش میشه. البته توی اندیکاتور الیگیتور سیگنال ورود داده.

الان تقریبا وسط زمین و هواس و نمیشه نظر دقیق داد اما از نظر من، بازگشایی شیران میتونه یه محرک خیلی خوب برای گذر از این سقف باشه

کیوان
2012/03/04, 00:33
کیوان اینطور که من نگاه کردم به چارتش :d روی 139 تومن با سقف مثلث درگیر میشه که خط روند نزولی 7 ماهش میشه. البته توی اندیکاتور الیگیتور سیگنال ورود داده.

الان تقریبا وسط زمین و هواس و نمیشه نظر دقیق داد اما از نظر من، بازگشایی شیران میتونه یه محرک خیلی خوب برای گذر از این سقف باشه

مصطفی جان . اگر مبنای لگاریتمی بگیرم عدد شما صحیح است ولی من در بازه 5 ماهه خطی که نگاه میکنم 136 میبینم. یعنی سقف قیمتی فردا :->
من اکثر سهمهامو از هر 2 زاویه بررسی میکنم . اکثر سهمها روی مبنای لگاریتمی هستند اما بعضی سهمها بر طبق بازه قیمتی و زمانی که معامله میشوند روی چارت خطی مماس تر هستند.
ولی همین خوبه که نظرات و دیدگاههای مختلف بیان بشه تا بشه نتیجه بهتری گرفت.

حالا اصل مطلب اینکه..... تکنیکالیست هم بودی و لو نمیدادی :d>:d<

مصطفی مصری پور
2012/03/04, 00:39
مصطفی جان . اگر مبنای لگاریتمی بگیرم عدد شما صحیح است ولی من در بازه 5 ماهه خطی که نگاه میکنم 136 میبینم. یعنی سقف قیمتی فردا :->
من اکثر سهمهامو از هر 2 زاویه بررسی میکنم . اکثر سهمها روی مبنای لگاریتمی هستند اما بعضی سهمها بر طبق بازه قیمتی و زمانی که معامله میشوند روی چارت خطی مماس تر هستند.
ولی همین خوبه که نظرات و دیدگاههای مختلف بیان بشه تا بشه نتیجه بهتری گرفت.

حالا اصل مطلب اینکه..... تکنیکالیست هم بودی و لو نمیدادی :d>:d<

دیگه در این حد اطلاعات ندارم:d

نه بابا تکنیکالیست کجا بود. همینطور خطی خطی کردم دیدم جوابم نزدیک به جواب توئه، گفتم بذارم حتما درسته دیگه;;)

mohseni1353
2012/03/04, 10:46
صف رو عشق است

علامه
2012/03/04, 10:59
صف رو عشق است

صف نداره که فقط رو درصد مثبت معامله میشه
یه هزارتا هم بی انصافا نشستن تو صف
با این وصضع باز شدن شیران این ولصنم صف نیست کی میخاد صف بشه

mohseni1353
2012/03/04, 11:01
علامه جان از من كه حدود 300 هزار صف نشون ميده

محسن مختاری
2012/03/04, 11:06
تقدیم به جناب نادری:
http://www.upload.iran-forum.ir/files/pics/pic1/13308502041.png

علامه
2012/03/04, 11:16
علامه جان از من كه حدود 300 هزار صف نشون ميده

رو سیستم من اینطور بود::d
اول صف بود بعد صفو دادن پایینتر هم معامله شد الان دوباره صف شد
با این بازگشایی شیران من انتظارم صف سنگین بود
البته این حجم رو مثبت خوب بود

مصطفی مصری پور
2012/03/04, 19:40
این حجم عرضه روی این قیمت حساس طبیعی بود.

طی چند روز آتی حتما خط روندو میشکونه

کیوان
2012/03/05, 01:00
MACD و اندیکاتور Woodies's CCI price هم سیگنال خرید دادند! من دیگه نتونستم منتظر سیگنال اندیکاتور Elder Impulse هم بشم. ( این 2 تا اخری را جهت بررسی کمکی اضافه کردم )
ADX هم اگر بره بالای 25 روند صعودی را تایید میکند.
کلا فکر کنم فردا بترکونه! :D یه وقت هم دیدید ما رو ترکوند! http://forums.boursy.com/imported/2012/01/45.gif

roohe-khashen
2012/03/05, 01:20
macd و اندیکاتور woodies's cci price هم سیگنال خرید دادند! من دیگه نتونستم منتظر سیگنال اندیکاتور elder impulse هم بشم. ( این 2 تا اخری را جهت بررسی کمکی اضافه کردم )
adx هم اگر بره بالای 25 روند صعودی را تایید میکند.
کلا فکر کنم فردا بترکونه! :d یه وقت هم دیدید ما رو ترکوند! http://forums.boursy.com/imported/2012/01/45.gif
کیوان نقاشی یادت نره تو بکش بقیش با من!!:d

امیر2309
2012/03/07, 09:45
خاصيت سيب زميني از حقوقي هاي ولصنم بيشتره:d

mohseni1353
2012/03/07, 10:09
صداتو شنيد امير جان

امیر2309
2012/03/07, 10:13
صداتو شنيد امير جان

نه بابا كار بچه هاي اين فروم بود از اونها آبي گرم نمي شه

مصطفی مصری پور
2012/03/07, 10:16
نه بابا كار بچه هاي اين فروم بود از اونها آبي گرم نمي شه

وصنعت فقط تو مثبت کامل فعاله

الان واتی داره صف میشه،1 میل هم معامله شده. غیر ممکنه ولصنم تکون نخوره

roohe-khashen
2012/03/07, 10:17
چشه این چرا اینجوری میکنه ؟؟

717
2012/03/07, 10:18
وصنعت فقط تو مثبت کامل فعاله

الان واتی داره صف میشه،1 میل هم معامله شده. غیر ممکنه ولصنم تکون نخوره
عرض كردم خدمتتون اول بايد تكليف وآتي روشن بشه

امیر2309
2012/03/09, 13:03
http://www.talarebourse.com/forum/threads/13261-جم-كن-مسخره-بازيو-صنعت-و-معدن
=)) خيلي با حال بود =D>

عبدالله محمدی
2012/03/09, 13:29
http://www.talarebourse.com/forum/threads/13261-جم-كن-مسخره-بازيو-صنعت-و-معدن
=)) خيلي با حال بود =D>
امیرجان دیروز بیکار بودیم رفتیم ارشیو تالار بورس به نظرم جالب بودبعد6سال اوردیمش بالا

بابا شماها ديگه خيلي بچه پرروييد به خدا اگه قاطي كنم امارتونو ميارم ملت حال كنن چقدر سهم فروختين بالاي 550 به ملت ..... حالا زورتون مياد سهمتو كه ولو شده قيمتش نصف شده رو جمع كني ........ بابا خجالت بكش ديگه هووو اقاي با توام شيطونه ميگه اه اه ........فقط اسم سهمت باحاله ولصنم ..........

عبدالله محمدی
2012/03/10, 22:16
تحلیل زیبا از جناب آنتی جوگیر

وآتی:
مالک 90.256 میلیون سهم شیران است، سود سال آینده شیران به نظر بنده حداقل 600 تومن خواهد بود و احتمال این که به 800 تومن هم برسد هست، با سرمایه بسیار پایین این شرکت و سود انباشته نزدیک به 660 تومنی آن در پایان سال مالی 90، به نظر بنده بلوک 35 درصدی شیران متعلق به وآتی حداقل سهمی 5000 تومن ارزش دارد.
که سهمی 450 تومن خواهد شد. نزدیک به 22 میلیارد تومن از دیگر سهام بورسی مالک است که با بلوک شیران به 470 تومن می رسیم. مالک 96 درصد لاستیک پارس با بهای تمام شده 30 میلیارد تومن است، دارایی های لاستیک پارس بسیار بسیار زیاد است و این شرکت را در سال 88 قصد داشتند به مبلغ 60 میلیارد تومن به فروش برسانند، حال ما در سال 90، 30 میلیارد آن را فرض می کنیم. کارخانه کاغذ پارس نزدیک به 115 میلیارد زیان انباشته دارد و حدود 60 میلیارد دارایی(انبوهی از ملک و زمین در خوزستان)، مالک 30 درصد سایان کارت با بهای تمام شده 4 میلیارد(سهمی 106 تومن ) می باشد که ارزش آن حدود 10 میلیارد تومن است، مالک 7 درصدی بزرگترین کاشی و سرامیک ایران، آپادانا سرام است با بهای تمام شده 10 میلیارد تومن و همچنین 27 میلیارد تومن بهای تمام شده این شرکت در سایر شرکت های خارج بورسی است که اکثر آن ها تعطیل شده اند و دارایی های این شرکت ها حداقل برابر با زیان آن ها و بلکه بسیار بیشتر است و ما صفر در نظر می گیریم.

بنابراین همینطوری که می بینیم این شرکت 470 تومن ارزش دارایی هایش است و حال آن که روی 116 تومن معامله میشود، شاید سود نقدی این شرکت در مجمع بالا نباشد ولی شما مانند اینست که اسکناس 470 تومنی را به 116 تومن خریداری می کنید، این از ارزش بسیار بالای وآتی و قیمت مضحک فعلی اش.

ولصنم:
سود 28.3 تومنی امسال و 29 تومنی سال آینده، این شرکت امسال 15 تومن پیشنهاد تقسیم سود دارد و احتمالا 20 تومن هم تقسیم می شود، افزایش سرمایه از 60 به 100 میلیارد که موجب سودآوری لیزینگ ها خواهد بود، مالک 16.3 درصد وآتی و 9.2 درصد وصنعت، بابت این دو سهم 71 میلیارد تومن بهای تمام شده ولصنم هست، و 32 میلیارد ذخیره گرفته و اکنون سرمایه گذاری های بلندمدتش رو در ترازنامه 39 میلیارد گرفته است.
در حالی که ارزش بلوک 16 درصدی وآتی این شرکت با حساب های بالا حداقل 350 تومن است و ارزش بلوک 9 درصدی وصنعت این شرکت هم حداقل سهمی 150 تا 160 تومن است و حال ما 120 تومن که نیست در نظر می گیریم، و ارزش این دو سهم در سبد ولصنم 75 میلیارد تومن است که به ازای هر سهم ولصنم 125 تومن می شود.
در حالی که سود این دو سرمایه گذاری در سبد ولصنم به ازای هر سهم فعلا فقط 5 تومن است و این قدرت بالقوه ولصنم را نشان می دهد، با فروش این دو بلوک 32 میلیارد کاهش ذخیره ولصنم بر می گردد و 4 تا 5 میلیارد هم سود مازاد به دست می آورد با این حال سهم الان 125 تومنه!!! قیمت سهم به حدی پایین است که اگر در مجمع امسال سرمایه به 100 میلیارد افزایش بیابد باز هم قیمت ها به راحتی روی همین 125 باقی می ماند.
حال ما ارزش بسیار بسیار بالای سرمایه گذاری های این شرکت را ندیده می گیریم.
سهم 125 تومن سود مجمع سه ماه پیش رو 20 تومن، می شود 105 تومن ، سود سال آینده 29 تومن و سال بعد به گفته مدیر مالی 40 تومن، 105 تومن بخش بر 29 می شود پی بر ای 3.6 برای سهمی با این همه دارایی و افزایش سرمایه پیش رو، اگر یک واحد به پی بر ای این سهم اضافه شود حداقل 22 درصد با قیمت های فعلی گین خواهد داد، و فقط کافیست این شرکت بلوک وآتی را آگهی کند آنگاه قیمت سهم به بالای 200 و 250 خواهد رفت.

مثبت کامل وآتی برای فردا 121.3 و برای ولصنم 130.6 تومن خواهد بود(که هر دو قیمت های بسیار پایینی است)
آیا فردا این دو سهم صف خرید می شوند؟

PASHA
2012/03/10, 23:39
وقتی بارت را می خریدی وکوله ات را می بندی خیلی مطمئن هستی ،وراهی جاده می شوی
فکرهمه چیز را کردی الا یک چیز وآن هم
دزد سرگردنه ای بنام دارو دسته وصنعت ،نامرد چه کارکشته وحرفه ای هم عمل می کند
باپنبه سرمی برد خون ازدماغ کسی نمی آید وآب ارآب هم تکان نمی خورد .
به نظرمن این گروه شاید رشد بکند مخصوصا شیران که تمام امید واتی هست .ولی با دید مجمع وگزارش بعدی .
باید منتظر باشیم تا کوچه ماهم عروسی بیاد .

مصطفی مصری پور
2012/03/10, 23:49
پاشا جان تفسیر شاعرانه ای بود. خیلی لذت بردم. دار و دسته وصنعت واقعا لایق چنین صفتی هستن.

اما گویا این صحبت خروج وصنعت از ولصنم جدی شده. ایندفه شاید قضیه فرق کنه

mehran
2012/03/11, 00:00
تاپیک شده مجمع الاساتید........=d>

دوستانی که خریده اند بهتر است صبر داشته باشند و عجله نکنند ولصنم و وآتی باید حرکت کنند........

امروز 50 تا دیگه اضافه کردم ....انشا الله که اخباری که میرسد درست باشد....

داش مهدی
2012/03/11, 00:13
تاپیک شده مجمع الاساتید........=d>

دوستانی که خریده اند بهتر است صبر داشته باشند و عجله نکنند ولصنم و وآتی باید حرکت کنند........

امروز 50 تا دیگه اضافه کردم ....انشا الله که اخباری که میرسد درست باشد....

اون 50 تای اول صبح روی 1258 مال شما بود؟

mehran
2012/03/11, 00:20
خیر بزرگوار اردر اینقد تابلو نمیذارم....

بالاترین 125.5 و کمترین 122.1

داش مهدی
2012/03/11, 00:37
خیر بزرگوار اردر اینقد تابلو نمیذارم....

بالاترین 125.5 و کمترین 122.1

حیف شد، خیلی با مرامش حال کردم، مثل مرد اومد اول وقت 50 برداشت و رفت پی کارش(شایدم نرفت...)، منم تو پلنمه وقتی پولدار شدم همینجور سفارش بذارم یعنی کلن دور هیدنو خط میکشم و ....خلاصه بگم مثل مرد

mehran
2012/03/11, 00:55
داش مهدی حالا ما هم همچین نامرد نیستیم دوستان دیدن بعضی وقتا اردر 100 هزارتایی<2 تا> میچینیم اما رو یه سری سهما بهتره زیاد مردونگی به خرج ندی واسه موقع پولداریت میگم انشا الله تنت سلامت و جیبت پر پول باشه داداش گلم...

داش مهدی
2012/03/11, 01:13
خدای نکرده، قصدم بی احترامی نبود، شما مرد تو مردایی. ضمن اینکه خیالتونو راحت کنم، ما جماعت یزدی دنیا رو هم به ناممون بزنن بازم حساب ریال مالمونو داریم، اخه آب زاینده رودو میخوریم دیگه=))=))

mehran
2012/03/11, 01:23
نمیدونستم یزدی هستی داش مهدی..ارادتم 3 چندان شد....پس هفته بعد شهرتونم واسه حدود 15 ساعت...الآن که شکر گران شده هنوز شیرینی هاتون زیادی شیرینه< کلا اعتقاد دارم شیرینیهای یزد پر شکرن البته تا 2 سال پیش> الآن رو نمیدونم...یه دوست یزدی دیگه اینجا بود که دلم تنگشه نمیدونم چرا دیگه نمیاد بهمون سر بزنه فرهاد عزیز رو میگم احتمالا بیشتر وقتشو با کوچولوش سر میکنه...

یا حق....شبتون بخیر

امیر2309
2012/03/11, 08:23
[quote=مصطفی مصری پور;103356]پاشا جان تفسیر شاعرانه ای بود. خیلی لذت بردم. دار و دسته وصنعت واقعا لایق چنین صفتی هستن.
اما گویا این صحبت خروج وصنعت از ولصنم جدی شده. ایندفه شاید قضیه فرق کنه[/quote

=D> =D>

717
2012/03/11, 09:15
دوستان ممكنه راجع به خروج وصنعت از ولصنم و شايعه وآتي بيشتر توضيح بدين، ممنون

مصطفی مصری پور
2012/03/11, 09:47
خدای نکرده، قصدم بی احترامی نبود، شما مرد تو مردایی. ضمن اینکه خیالتونو راحت کنم، ما جماعت یزدی دنیا رو هم به ناممون بزنن بازم حساب ریال مالمونو داریم، اخه آب زاینده رودو میخوریم دیگه=))=))

داش مهدی من با جماعت یزدی زیاد مراوده دارم. خدایی کارتون درسته

yousef
2012/03/12, 22:07
نقل قول ازجنابaravil
ا اجازه اساتید تالار و دوستان عزیزم میخوام اخرین سهم قبل عید رو معرفی و پیشنهاد خرید دهم.بعد از پیشنهادهای خرید موفق و سوداور ثامان و ثنوسا و ثشرق و ثشاهد و ثاباد و وتوشه الان میخوام اخرین سهام رو تو سال 90 معرفی و پیشنهاد کنم.انشاالله که به مانند پیشنهادات قبلی موجب سود دوستان شوم.ولصنم سهمی است که پتانسیل حداقل رشد 50 درصدی تو میان مدت بدون ریسک رو دارد-ولصنم الان تو کف قیمتی خودش داره معامله میشه-قیمت 124 و سود هر سهم 29 تومان-ارزش بازار ولصنم 75 میلیارد تومان است.باید در نظر داشته باشیم که ولصنم مالک 17 درصد واتی و مالک 10 درصد وصنعت میباشد.یعنی چیزی بین 30 الی 40 میلیارد تومان ارزش پرتفوی بورسی ولصنم میباشد جدای از عملیات و فعالیت اصلی شرکت یعنی تامین مالی و لیزینگ-یعنی ولصنم با کسر پرتفویش ارزش بازارش میشود حدود 30 الی 40 میلیارد تومان-به نظرتان یک شرکت لیزینگ با سابقه با پشتوانه بانک صنعت و معدن و با درامد حداقل 30 میلیارد تومانی حاصل از عملیات لیزینگ با سود حداقل 30 تومانی چند میارزد-پی بر ای ولصنم 4 بوده و این نسبت قطعا افزایش خواهد یافت-موارد زیادی منجر به افزایش قطعی ولصنم خواهند شد1-ولصنم مالک 17 درصدی واتی میباشد و واتی نیز مالک 35 درصدی شیران میباشد.یعنی واتی 100 میلیارد تومانی فقط 150 میلیارد تومان به بالا واتی دارد-قیمت شیران در چند ماه کذشته 50 درصد به بالا افزایش پیدا کرده و سود ان نیز همچنین.سود امسال شیران حداقل بین 400 تا 500 و بیشتر از ان نیز خواهد بود و سود سال بعدش حداقل بین 500 تا 600 خواهد بود.یعنی بالای 50 تومان سود برای واتی فقط از محل شیران.انتظار رشد حداقل 100 درصدی برای واتی و تعدیلات مکرر سود برای ان دارم.ولصنم مالک 17 درصدی واتی بوده و از این امر بسیار متاثر گردیده و با افزایش قیمت و سود واتی هم از محل کاهش ذخایر و هم از محل درامد سرمایه گذاریها سود ولصنم افزایش خواهد یافت-شیران به مانند کلید گنج برای ولصنم و واتی میباشد-سود شیران در سالهای اینده تا 1000 تومان هم قابل افزایش هست و بنده شیران 4000 تومانی رو دور از دسترس نمیبینم.یعنی 400 میلیارد تومان فقط از این محل برای واتی2-مورد بعدی مالکیت 10 درصدی در وصنعت میباشد.همگی به خوبی میدانیم که با روی کار امدن تیم جدید در وصنعت شاهد تحولات بزرگی در وصنعت بوده ایم به طوریکه وصنعت دو سال است نزدیک 40 تومان سود میسازد.همان وصنعتی که تا سه سال پیش سالی 5 تومان به زور میساخت.بنابراین انتظار رشد قیمت وصنعت در میان مدت انتظار معقولی است و منجر به افزایش سود ولصنم و افزایش قیمت ان خواهد شد3-مورد بعدی قضیه حق تقدم های استفاده نشده ولصنم بود که جلوی رشد قیمتی رو گرفته بود.این مشکل به بهترین نحو حل شد و بازار خیلی خواب تشریف داره-بلوک 11 درصدی حق های استفاده نشده ولصنم رو شیران خرید و این قضیه ختم به خیر شد-شیران از بازار هم خرید داره و مالکیت خودش در ولصنم رو افزایش خواهد داد و چه بسا باقیمانده ولصنم های وصنعت رو هم بخره-با خرید ولصنم توسط شیران هم ولصنم به دریای نقدینگی شیران دست پیدا خواهد کرد و میتواند با استفاده از نقدینگی بالای شیران به تعداد لیزینگ بیشتری دست یابد و هم شیران به مالکیت و مدیریت یک شرکت بزرگ در زمینه تامین منابع مالی چون ولصنم دست خواهد یافت-این مالکیت ضربدری ولصنم و شیران و واتی منجر به تاثیر پذیری بر یکدیگر خواهد شد و همانطوری که همگان میدانند شیران برگ برنده اینان است و شیران قطعا به رشد قیمت و سوداوری خودش ادامه خواهد داد و همگان رو متحیر خواهد کرد-بنابراین شیران 11 درصد حق های ولصنم رو خرید و با خرید های خرد از بازار و افزایش درصد مالکیت خودش در ولصنم منجر به کاهش شناوری ولصنم و افزایش قیمت ان خواهد شد-4-مرد بعدی جو مثبت صنعت لیزینگ در سال 91 میباشد-دوستان رایان سایپا به قول سهند جان الان گاو شیرده شده و نباید ازش انتظار رشد های قبلی رو داشت و رشد خودش رو کگرده ولی ولصنم عین رایان چند سال پیش است و سود اوری بسیار بیشتری و مطمئن تری خواهد داشت-بر خلاف رایان که گاو شرده شده ولصنم الان از گوساله هم کوچیکتر است و رشدی همچون سالهای پیش رایان سایپا در انتظار ولصنم میباشد-5-مورد بعدی مالکیت بالای 40 درصدی بانک صنعت و معدن در ولصنم میباشد که بر خلاف بعضی از دوستان به نظر بنده خود این امر مزیت مهمی در بلند مدت برا ی ولصنم است-در پایان دوستانی که دنبال کف خری سهام با بنیادی قوی با بازده بالا در میان مدت هستند بنده بدون دغدغه ولصنم رو معرفی میکنم-در اینده حرف های بسیاری از ولصنم خواهید شنید-شرکتی که علاوه بر عملیات سوداور لیزینگ و تامین مالی بیش از 30 میلیارد تومان پرتفو و سرمایه فقط در بورس دارد-ولصنم در سالهای اتی بیشتر از ارزش بازر فعلیش فقط از محل درامد های لیزینگ سود خواهد ساخت.حق تقدم ها هم عرضه شد و به فروش رفت و انشاالله استارت اصلی سهم به زودی باید باشد و قطعا بسیاری از دوستان رو جا خواهد گذاشت-هر عاملی مثل صف خرید شیران یا واتی یا وصنعت یا سایر لیزینگی ها میتواند سهم رو صف خرید کرده و ان را قفل کند بنابراین سخت بتوان در ان مواقع خرید-همچنین با امدن نام شیران در لیست سهامداران ولصنم و امدن ان در تابلوی قیمت خود عامل دیگری در رشد ولصنم خواهد شد

yousef
2012/04/03, 12:21
توضیحات پست قبل برای ارزشمندی ولصنم گویاست.فقط یک توضیح اضافه کنم که ولصنم بعدازافزایش

سرمایه درتابستان حتی درمنفی ترین وبدترین روزهای بازارزیر120تومن نیامدولی درمهرماه قیمت 170

تومن رادید.پس میشه ولصنم خریدباحدضرربسیارناچیزواطم ینان نسبی که زیر120تومن نمیره وامیدزیاد

برای دسترسی مجددبه قیمت170تومن شایدبزودی...پست بالاروهم مجددمطالعه کنین...

يگانه
2012/04/03, 13:09
با سلام
دوستاني كه حق تقدم رو شركت براشون فروخته مثل اينكه قيمتي كه خريداري كردين رو بهتون برميگردونن
تلفن شركت 88766661 آقاي شهبازي

irany2
2012/04/04, 00:26
با سلام
دوستاني كه حق تقدم رو شركت براشون فروخته مثل اينكه قيمتي كه خريداري كردين رو بهتون برميگردونن
تلفن شركت 88766661 آقاي شهبازيبا عرض سلام...چه قیمتی..16تومن؟

يگانه
2012/04/04, 06:09
نه اون قیمتی که شرکت فروخته

قیمتی که خریدی

فکر کنم بیشتریا رو 50 -60 خرید داشتن

کیوان
2012/04/08, 19:49
ضربان قلبم داره میره بالا! http://forums.boursy.com/imported/2012/02/77.gif هر لحظه احتمال میدم سهم با پرتاب موشکی سقف مثلثو بشکافه و پرتاب بشه بالا! ihttp://forums.boursy.com/imported/2012/04/120.gif

امیر2309
2012/04/08, 20:03
كيوان جان كافيه يكمي صبا همت كنه
بقيه كه شوتن
واقعا اين سهم آدم و آزار مي ده =((

PASHA
2012/04/08, 20:08
ضربان قلبم داره میره بالا! [i هر لحظه احتمال میدم سهم با پرتاب موشکی سقف مثلثو بشکافه و پرتاب بشه بالا! ihttp://forums.boursy.com/imported/2012/04/120.gif

کیوان جان
حالا چرااین همه استرس
خریدن سهم های زیرمجموعه وصنعت ،اعصاب فولادین می خواهد .
توی اکثرسهم هایشان شناوری اشان کم است وبیشتر مالکیت هم دردست خودشان است .
به عوض اینکه خودشان بیایند ازسهم اشان درقبال استقبال بازار حمایت بکنند ویا اصلاکاری هم نکنند هم همه راضی هستند .
اما وقتی خودشان درقالب عرضه کننده حاضر می شوند روند سهم ..
حتی وقتی که می فهمی اوضاع سهمت خوبه و..
ووقتی هم می بینی که سهم های دیگر رشد می کنند وسهم تودرحال درجا زدن و عقب گرد می باشد .
این خیلی اذیت می کند .
نمی دانم چرا اگرفروشنده هستند چرا سهم هایشان یکجا آگهی نمی کنند ونمی فروشند وگورشان را ازبازار گم نمی کنند.
نمی دانم این شیطنت ها و جفتک انداختن ها تا کجا ادامه دارد .

کیوان
2012/04/08, 20:28
نه من استرس ندارم :D یک لطف بزرگی که صدرا با ضرر بزرگش به من زد این بود که من پوستم حسابی کلفت بشه و ترس و اضطراب در معاملات سهامها از من بریزه! http://forums.boursy.com/imported/2012/01/46.gif
این ضربان که میگم هیجانیه!! http://forums.boursy.com/imported/2012/04/121.gif میخوام لحظه ای که شمارش معکوس شروع میشه و سهم از بالا مثلث میزنه بیرون را خوشگل ببینم و عکس بگیرم!!! http://forums.boursy.com/imported/2012/04/122.gif

نادری
2012/04/08, 21:52
کیوان جان
حالا چرااین همه استرس
خریدن سهم های زیرمجموعه وصنعت ،اعصاب فولادین می خواهد .
توی اکثرسهم هایشان شناوری اشان کم است وبیشتر مالکیت هم دردست خودشان است .
به عوض اینکه خودشان بیایند ازسهم اشان درقبال استقبال بازار حمایت بکنند ویا اصلاکاری هم نکنند هم همه راضی هستند .
اما وقتی خودشان درقالب عرضه کننده حاضر می شوند روند سهم ..
حتی وقتی که می فهمی اوضاع سهمت خوبه و..
ووقتی هم می بینی که سهم های دیگر رشد می کنند وسهم تودرحال درجا زدن و عقب گرد می باشد .
این خیلی اذیت می کند .
نمی دانم چرا اگرفروشنده هستند چرا سهم هایشان یکجا آگهی نمی کنند ونمی فروشند وگورشان را ازبازار گم نمی کنند.
نمی دانم این شیطنت ها و جفتک انداختن ها تا کجا ادامه دارد .جفتک ها برای این است که با بانک لج کردند.ولی بانک بعنوان سهامدار عمده گوش صنعت و معدنی ها را کشیده و به شکر خوردن انداخته زارعیان احمق را.از یک طرف حق تقدم ها را ازش مفت برداشتند و از طرفی از مدیریت وصنعت حمایت نمیکنند به این دلیل این زارعیان حیف شتر داره گوری را که با دستانش کنده تنگ تر میکند.از طرفی گویا شیران می خواهد سهام ولصنم وصنعت و واتیش را بخرد البته باید مطمئن شوم این طور که بوش میاد این اتفاق بیفتد باید منتظر ماند چون انصافا لیاقت این دو سهم را ندارند

نادری
2012/04/08, 21:54
دوستان خریدار سهم ولصنم برای خرید سهم درخواست واقعی بگذارند نه نمایشی با حجم 100تا 200 تا این جوری سهم را خرابتر میکنیم با این حجم نمایشی 100تا 200تا

کیوان
2012/04/14, 22:07
بیا بالا!
شاید از فردا حرکتت شروع شد و ... <):)

کیوان
2012/04/15, 08:06
واقعا راه افتاد!! موتورش روشن شد! 8-}

کیوان
2012/04/15, 23:51
بالاخره امروز سقف مثلث از بالا شکسته شد .
سقف نزولی rsi هم به خوبی شکسته شد. ;;)

http://forums.boursy.com/imported/2012/04/160.png

البته فردا باید روی روند تثبیت کنه که معاملات امروز امیدوارم میکنه.

yousef
2012/05/07, 09:56
ولصنم هم صف خریدشد.آیابه صعودبیشترش میشه دل بست؟

yousef
2012/05/07, 20:01
ولصنم امروزمعاملات خوبی داشت وباحدودیک میلیون صف خریدبسته شد...واقعاقیمت حدود120تومن برای ولصنم مفت بود...

ظاهرادوستان کمی اینجاولصنم دارن.اگه واتی شایستگی رشدداره پس طبیعیه که ولصنم هم که مدتها توکف قیمتی معامله

شده وهیچ رشدی نکرده بایدرشدخوبی داشته باشه...اگه وصنعت گندنزنه به راحتی میره بالای140تومن.

نادری
2012/05/07, 21:41
ولصنم امروزمعاملات خوبی داشت وباحدودیک میلیون صف خریدبسته شد...واقعاقیمت حدود120تومن برای ولصنم مفت بود...

ظاهرادوستان کمی اینجاولصنم دارن.اگه واتی شایستگی رشدداره پس طبیعیه که ولصنم هم که مدتها توکف قیمتی معامله

شده وهیچ رشدی نکرده بایدرشدخوبی داشته باشه...اگه وصنعت گندنزنه به راحتی میره بالای140تومن.با سلام به شما دوستان عزیز.بنده کمی ولصنم دارم .بعید میدونم دیگه وصنعت گند بزند.چون تپه ای باقی نگذاشتند و گوشش را هم حسابی پیچوندن شتر خان رو.با این گند هایی که زدند و خریدهای تخیلی و فروش های بی محابا و بدون تحلیل دیگه جایی برای حمایت هیئت مدیره نگذاشته از مدیر عامل شتر این وصنعت.من نمی دونم اصلح تر از این شتر پیدا نکردند گذاشتند مدیر عامل.؟؟به این شتر 2تا مرغ بدهند ببرد اب بدهد یقیننا خودش را هم گم میکند این شتر خان فقط به درد سبزی فروشی می خورد البته تا نظر دوستان چی باشه؟؟؟؟؟؟؟

farzad
2012/05/07, 21:47
جناب نادری سلام میخواستم نظرتون در باره خرید ولصنم فردا چیه مرسی

yousef
2012/05/08, 15:59
نقل قول ازmolibdan:

این هم خبر از ولصنم ==> ولصنم 33 تومان سود تقسیم خواهد کرد و 20 میلیارد تومان افزایش سرمایه. ( حدس مولیبدن برای سود بعد از افزایش سرمایه 30 تومان خواهد بود )

از محل تقسیم سود ولصنم 3 تومان به سود سال 90 آتیه دماوند اضافه میشود و 8 تومان سود به سود سال 91 شیران اضافه میگردد و 2 تومان به سود وصنعت و آتیه دماوند هم تا جای ممکن تقسیم خواهد کرد و این نیز به نفع سود سال 91 ولصنم و و وصنعت خواهد شد ، وصنعت هم خوب تقسیم خواهد کرد و این چرخه ادامه خواهد داشت به این صورت که سود سرشار شیران وارد جیبهای آتیه دماوند و از آن نیز جاری جیبهای ولصنم و وآتی خواهد شد.

در گروه دیگر هیچکسی اجازه فروش سهم دیگری را ندارد و بازیهای سال پیش (غضنفر بازی ) تکرار نخواهد شد

نادری
2012/05/13, 16:08
امروز مطلع شدم که صف ولصنم را صندوق سرمایه گذاری صنعت و معدن هاپولی کرد.متاسفم که سهامداران عجول سهامشان را برباد دادند.یک خبر آس بگم که تو مجمع میشنوید.خبر این است که ولصنم تو گزارش حسابرسی شده 329 ریال پوشش داده وقرار است همه را به نحوی که سهامداران سود ببرند تخصیص بدهن.هم سود نقدی هم افزایش سرمایه بدهند.دوستان حالا بروید سهامتان را مفت به صندوق سرمایه گذاری بفروشیدئ ولصنم 286 تومان نساخته بلکه 329 ریال ساخت.دوستان حالا چه قیمتی به ولصنم می دهند 125 تومان یا 160 تومان.در ضمن بع از افزایش سرمایه سود را بالاتر از 35 تومان اعلان میکنند.دوستان نظرشون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امیر2309
2012/05/13, 16:13
جناب نادري زمان پرداخت سودش چجورياست مي گن يه يكسالي طول مي كشه تا پرداخت كنه؟
با تشكر از شما

نادری
2012/05/13, 16:52
جناب نادري زمان پرداخت سودش چجورياست مي گن يه يكسالي طول مي كشه تا پرداخت كنه؟
با تشكر از شماپارسال سهامدار نبودم ولی سال 88 قرار بود سود بنده را هفته دوم شهریور ماه بدهد که مرداد ماه سود را پرداخت کرده بود .فکر کنم از 1.5 ماه بعد از مجمع سود را پرداخت کرد

عبدالله محمدی
2012/05/13, 22:41
http://upload.iranvij.ir/images_bahman/00603915535884593018.png (http://upload.iranvij.ir/)

نادری
2012/05/19, 22:07
با سلام به دوستان گرامی فردا مجمع ولصنم انشاله به خوبی و خوشی انشاله برگزار گردد و کام سهامداران شیرین شود به امید خدا.فردا احتمالا تقسیم سودی در کار نیست ولی یک افزایش سرمایه 33%تو دستور کار هیئت مدیره قرار میگیره که باید تا 1ماه آینده اجرایی کنند.دوستان بنده که نمی تونم به دلیل مسایل شغلی و گرفتاری کاری مجمع بروم.فردا احتمالا ترکیب هیئت رییسه مجمع به این صورت است که خوب مدیر عامل که هست هیچی ولی ریئس مجمع آقای داریوش خان پرهیزگار است که آدم خوبی در مجموعه بانک است و به این دلیل قرار است ریئس مجمع باشد که اگر مورد حمله سهامداران احیانا قرار گرفتند سپر بلای شتر خانی مثل مالک بهمنش باشدکه بعنوان ناظر در هیئت ریئسه مجمع حاظر میشود.که انصافا هرچی هم در می اید از گور این مالک بهمنش است چون حامی بلامنازعه شتر خان وصنعتی ها است یعنی زارعیان عتیقه که انصافا اگر دوتا مرغ بهش بدهند برود آب بدهد خودش را هم گم می کنداین بهمنش عتیقه دزد به معنای واقعی استکه با گیجه زارعیان دارند این بلا ها را سر سهامداران در می آو.رند.در هر صورت دوستانی که مجمع میروند بهمنش را اگر جرات کند بیاید مجمع پوستش را بکنند و دهنش را سرویس کنید چون هرچی هست زیر سر این شتر است البته این مردتیکه خیلی هم ترسو است.آقای پرهیزگار آدم مثبت و خوبی است ازش حمایت باید شود تا به هر طریقی شده انشاله جایگزین زارعیان و از اون بالاتر بهمنش در بانک صنعت و معدن شود.به امید حق.

امیر2309
2012/05/20, 11:34
35

aria
2012/05/20, 11:50
با تقسیم این مقدار سود به این گروه امیدوار شدم ولی نمی فهمم چرا وصنعت در افزایش شرکت نکرد و تقدم استفاده نشده را تقدیم شیران کردند .
شاید همه این کارها به خاطر سودسازی برای شیران باشد.

امیر2309
2012/05/20, 11:53
با تقسیم این مقدار سود به این گروه امیدوار شدم ولی نمی فهمم چرا وصنعت در افزایش شرکت نکرد و تقدم استفاده نشده را تقدیم شیران کردند .
شاید همه این کارها به خاطر سودسازی برای شیران باشد.

اينها همش يه چرخه است در هم دارن ادغام مي شن طبق گفته موليبدن ديگه حق فروش ندارن
حيف دست اين ..... مي باشد

مخبرالدوله
2012/05/20, 18:19
شیران مالک 12 درصد ولصنم است.

وحید 20
2012/06/08, 12:06
در محدوده 100تومان از گزینه های کمریسک بازاره
با سود اخیر تقسیمی واتی به سود ولصنم حدود32ریال اضافه میشه.
با دید میان مدت در 100تومان ارزندست و بازده خوبی خواهد داشت.

شطرنج باز
2012/06/29, 09:26
با سلام
حدود 2 روز قبل ولصنم در کدال آگهی افزایش سرمایه رو داده که نیمی از محل مطالباته و نیمی دیگر از محل آورده نقدی

نادری
2012/06/29, 09:41
با سلام
حدود 2 روز قبل ولصنم در کدال آگهی افزایش سرمایه رو داده که نیمی از محل مطالباته و نیمی دیگر از محل آورده نقدیبا سلتام من فکر کنم 35%را از سود امسال لحاظ کنند و الباقی را از مطالبات یعنی سود 90 میشه آورده و الباقی میشه مطالبات دوستان نظرشون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟اینها به این دلیل افزایش سرمایه میخواهند به این میزان بدهند جهت لیزینگ کردن هرچه بیشتر کشنده های احتمالا فراز و این حرفها نظر دوستان در این مورد چیه؟؟؟؟؟

blueeye
2012/07/01, 18:48
از اساتید محترم کسی درباره نحوه پرداخت سود اطلاعی ندارد؟؟
با تشکر

bamiii
2012/07/15, 00:43
واتی که ایشالله میره برای گره . ولصنم با حرکت خوبی که امروز کرد تا 1521 هیچ مشکلی نخواهد داشت . هدف اولیه سهامدار عمده 1641 . حالا باید ببینیم چه میشه

http://forums.boursy.com/imported/2012/07/554.jpg

jafar
2012/07/15, 22:00
نماد ولصنم برای تعدیل بسته شده

mohseni1353
2012/07/17, 15:21
سود امسال خودشو 352 ریال اعلام کرد حدود 22 درصد تعدیل مثبت داده

http://codal.ir/Reports/Exports/XNNsmNeUpAwpY6wmZDn0yQ%3d%3d.pdf

بابک 52
2012/07/19, 01:01
ليزينگ صنعت و معدن به پيش بيني هايش رسيد

خبرگزاري موج - شرکت ليزينگ صنعت و معدن در دوره سه ماهه منتهي به 31 خرداد ماه امسال يا اختصاص 94 ريال سود به ازاي هر سهم معادل 27 درصد از پيش بيني هايش را پوشش داد.

به گزارش خبرگزاري موج، شرکت ليزينگ صنعت و معدن پيش بيني سود هر سهم سال مالي 91 را در اسفند ماه سال گذشته به صورت حسابرسي شده مبلغ 290 ريال اعلام کرده بود که اين رقم در تير ماه با 21 درصد افزايش به 352 ريال رسيد و طي 3 ماه اول سال با اختصاص 94 ريال سود به ازاي هر سهم معادل 27 درصد از پيش بيني هايش را محقق کرد.
اين شرکت اعلام کرد افزايش سود سهام شرکت سرمايه گذاري آتيه دماوند و خريد گواهي سپرده بانکها موجب تعديل 21 درصدي eps اين شرکت شده است.
اين شرکت پيش بيني سود هر سهم سال مالي 90 را با سرمايه 400 ميليارد ريال در اولين پيش بيني مبلغ 316 و در آخرين پيش بيني مبلغ 284 ريال اعلام کرده بود که مطابق با صورتهاي مالي حسابرسي نشده مبلغ 280 ريال و صورتهاي مالي حسابرسي شده مبلغ 286 ريال سود به ازاي هر سهم محقق شده است.

sofia
2012/08/08, 09:27
از دوستان کسی از زمان پرداخت سود ولصنم اطلاعی داره؟

jafar
2012/08/09, 16:30
دوستان: از ولصنم خبر تازه ندارید ؟

بابک 52
2012/11/20, 08:57
"ولصنم" و سال مالی 9 ماهه

شرکت 60 میلیارد تومانی لیزینگ صنعت و معدن که در مرداد 91 سال مالی خود را از پایان اسفند به پایان آذر تغیر داده برای هر سهم در سال مالی 92مبلغ 326 ریال عایدی خالص پیش بینی کرده است.

"ولصنم" که سال مالی 91 را 9 ماهه گذرانده است در نظر دارد مبلغ 10 تومان از سود خالص هر سهم در سال های 91 و 92 را بین سهامدارانش تقسیم نماید.

گفتنی است شرکت لیزینگ صنعت و معدن اختیار افزایش سرمایه 40 میلیارد تومانی از محل مطالبات و آورده نقدی سهامدراران را به مدت 2 سال به هیأت مدیره تعویض کرده است.

وحید 20
2012/11/20, 13:41
پیش بینی 326 ریالی "eps" لیزینگ صنعت و معدن

لیزینگ صنعت و معدن برای نخستین بار پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی 30 آذر ماه سال 92 را با سرمایه 600 میلیارد ریال مبلغ 326 ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، لیزینگ صنعت و معدن پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 30 آذر ماه سال 92 را با فرض افزایش سرمایه از مبلغ 600 میلیارد ریال به 1000 میلیارد ریال مبلغ 326 ریال اعلام کرد.

"ولصنم" پیش بینی سود هر سهم برای سال مالی 91 را در نخستین پیش بینی مبلغ 290 ریال و در آخرین پیش بینی مبلغ 344 اعلام کرده است.

به موجب مصوبه مجمع عمومی فوقالعاده مورخ 17 مرداد ماه سال91، سال مالی شرکت از پایان اسفند ماه به پایان آذرماه تغییر یافت و مقرر شد اولین دوره مالی جدید شرکت به صورت 9 ماهه، از ابتدای فروردین ماه 91 آغاز و سی ام آذرماه ماه 91 به پایان برسد.

بر این اساس مقایسه پیشبینی عملکرد سال مالی 91 با پیش بینی عملکرد سال مالی 92 مناسب نیست.
این شرکت پیش بینی سود هر سهم سال مالی 90 را با سرمایه 400 میلیارد ریال مبلغ 316 و با سرمایه 600 میلیارد ریال مبلغ 284 ریال و در آخرین پیش بینی مبلغ 284 ریال اعلام کرده بود که مطابق با صورت های مالی حسابرسی نشده سال مبلغ 280 ریال و صورت های مالی حسابرسی شده مبلغ 286 ریال سود به ازای هر سهم محقق شده است.

سعید راد
2012/11/20, 20:49
پیش بینی 326 ریالی "eps" لیزینگ صنعت و معدن

لیزینگ صنعت و معدن برای نخستین بار پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی 30 آذر ماه سال 92 را با سرمایه 600 میلیارد ریال مبلغ 326 ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، ل

"ولصنم" پیش بینی سود هر سهم برای سال مالی 91 را در نخستین پیش بینی مبلغ 290 ریال و در آخرین پیش بینی مبلغ 344 اعلام کرده است.

به موجب مصوبه مجمع عمومی فوقالعاده مورخ 17 مرداد ماه سال91، سال مالی شرکت از پایان اسفند ماه به پایان آذرماه تغییر یافت و مقرر شد اولین دوره مالی جدید شرکت به صورت 9 ماهه، از ابتدای فروردین ماه 91 آغاز و سی ام آذرماه ماه 91 به پایان برسد.

بر این اساس مقایسه پیشبینی عملکرد سال مالی 91 با پیش بینی عملکرد سال مالی 92 مناسب نیست.
این شرکت پیش بینی سود هر سهم سال مالی 90 را با سرمایه 400 میلیارد ریال مبلغ 316 و با سرمایه 600 میلیارد ریال مبلغ 284 ریال و در آخرین پیش بینی مبلغ 284 ریال اعلام کرده بود که مطابق با صورت های مالی حسابرسی نشده سال مبلغ 280 ریال و صورت های مالی حسابرسی شده مبلغ 286 ریال سود به ازای هر سهم محقق شده است.

یزینگ صنعت و معدن پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 30 آذر ماه سال 92 را با فرض افزایش سرمایه از مبلغ 600 میلیارد ریال به 1000 میلیارد ریال مبلغ 326 ریال اعلام کرد.

مصطفی مصری پور
2012/11/26, 09:19
چه معاملات جالبی داره ثبت میکنه.
حیف واتی بسته اس.
ذخایر این گروه امسال کامل آزاد میشه

rad
2012/11/27, 12:46
سلام
خوش به حال کسانی که خریدند.نوش جونشون.
من که ترسیدم بخرم.
سپاس

m.r_moradi
2012/11/27, 12:58
سلام
خوش به حال کسانی که خریدند.نوش جونشون.
من که ترسیدم بخرم.
سپاس

اخر صعودش به نظرتون کجاست؟

rad
2012/11/27, 14:06
سلام
من شنیدم که شیران تا پایان سال مالی اش نزدیک 2هزار تومان سود می سازد.
حالا چقدر اتی دماوند و شیران بالا بروند واقعا نمی دانم تا کجا بالا بروند.
شخصا تو همین سایت در قسمت موج شماری از محسن مختاری خواستم که ولصنم را موج شماری کند.
فعلا پاسخ نداده است.
با این که دیروز ترسیدم بخرم ولی فکر کنم فردا سهم به حالت عادی درآید.
مدتی در همین قیمت های 210 تا 220 بازی کند.دوباره بالا رود.البته این یک حدس می باشد.
اگه به حرکت خود ادامه دهد که معلوم است بازیگر سهم میخواهد تا 250و270تومان سهم را بالا ببرد.
شخصا فردا من این سهم را برای خرید نمی پسندم.چون با حساب کارمزد کارگزاری دیگر قیمتش تند است.
مگه اینکه رانت داشته باشم که من ندارم.
سپاس

m.r_moradi
2012/11/27, 14:54
این سناریو چطوره به نظرتون؟!

1)رشد تا 225

2)اصلاح تا 210

3)رشد تا 260-270
-------

پ.ن:اصلا حواسم نبود!این همون چیزیه که شما فرمودین،تکرار مکرر شد!ولی خوب ذهنمون به هم نزدیکه انگار...:d

rad
2012/11/30, 13:16
سلام دوستان
کسانی که تکنیکال خوب بلدهستند.بفرمایید اصلاح سهم حدودا چند روز طول می کشد.
ولصنم تا چه قیمتی ممکن است پایین بیاید.
سپاس

m.r_moradi
2012/11/30, 13:33
سلام دوستان
کسانی که تکنیکال خوب بلدهستند.بفرمایید اصلاح سهم حدودا چند روز طول می کشد.
ولصنم تا چه قیمتی ممکن است پایین بیاید.
سپاس

سلام

دوست من شاید من اونطور که مد نظر شماست تکنیکال بلد نباشم،اما میتونم بگم با توجه به اتفاقات 4شنبه و حمایت خوب حقوقی از سهم،بعید میدونم سهم زیر 200 تومن بره...

اما در صورت نزول حمایت اول سهم 188 تومن و بعد از اون کف محکم سهم 170 تومنه که زیر اون دیگه برام غیر قابل تصوره...

به هر حال همونطور که گفتم رفتار حقوقی خیلی جالب بود که توی همون روز صف رو جمع کرد و حتی اجازه ی یک روز بیشتر سقوط رو به سهم نداد...

NEO
2012/11/30, 14:17
دوستان من بعید میدونم سهم زیر 200 بره و از شنبه روند سهم صعودیه، چون یکی ازهمین حقوقی ها که چهارشنبه از سهم حمایت کرد میانگین خریدش بالای 200 تومانه و اگه زیر 200 بیاد میرن تو ضررن
البته دلیلی هم واسه اصلاح من نمیبینم فروشنده های چهارشنبه همه احساسی بودن ، یه نفر ناشیانه یه رنج منفی کشید بقیه هم ترسیدن

m.r_moradi
2012/11/30, 14:47
دوستان من بعید میدونم سهم زیر 200 بره و از شنبه روند سهم صعودیه، چون یکی ازهمین حقوقی ها که چهارشنبه از سهم حمایت کرد میانگین خریدش بالای 200 تومانه و اگه زیر 200 بیاد میرن تو ضررن
البته دلیلی هم واسه اصلاح من نمیبینم فروشنده های چهارشنبه همه احساسی بودن ، یه نفر ناشیانه یه رنج منفی کشید بقیه هم ترسیدن

همونطور که تو پست قبلیم گفتم با قسمت اول حرفتون موافقم،فکر نمیکنم سهم زیر 200 بره...

اما در مورد قسمت دوم مخالفم،به نظرم حرکت 4 شنبه ی سهم با تکنیکال سهم میخوند و این پول بک به 200 لازم بود...سهم یه کله از 155 تا اینجا اومده،یه روز استراخت نیاز داشت.

m.r_moradi
2012/12/01, 12:10
خب ولصنم هم که امروز با صف بسته شد!

احتمالا فردا هم روی +4 معامله بشه،اما دوستان پس فردا حواسشون جمع باشه،سهم روی 227مقاومت داره به نظرم،اگه پس فردا تا قبل از ساعت 10 fبه +4 نرسید،بیشتر مراقب باشید!:D

NEO
2012/12/01, 13:46
خوشم میاد سهامدارای خیلی تیزی داره ولصنم،
قدر سهمشون رو میدونن و به همین راحتیا نمیفروشن

nazanin
2012/12/02, 11:00
این سهم هدفش چنده دوستان ؟

m.r_moradi
2012/12/02, 11:06
خب ولصنم هم که امروز با صف بسته شد!

احتمالا فردا هم روی +4 معامله بشه،اما دوستان پس فردا حواسشون جمع باشه،سهم روی 227مقاومت داره به نظرم،اگه پس فردا تا قبل از ساعت 10 fبه +4 نرسید،بیشتر مراقب باشید!:D

من چون نقدینگی لازم داشتم امروز روی +4 فروختم،امام دوستان فردا حواسشون به سهم باشه،به نظرم اگه فردا و پس فردا رو مثبت باشه احتمال صعود تا 255-260 هست...

مجیدشمسعلی
2012/12/03, 22:06
همچنین برای افزایش سرمایه 400 میلیارد ریالی ولصنم از محل مطالبات و آورده نقدی نیز مجوز صادر شده است.این افزایش سرمایه در جهت اصلاح ساختار مالی و تامین منابع مالی جهت عملیات لیزنگ می باشد.با این افزایش سرمایه سرمایه شرکت به 1000 میلیارد ریال می رسد

ron
2012/12/03, 22:29
با گزارش شیران در هفته بعد کف سهم باید 250 باشه فقط می مونه واکنش بازار به بحث افزایش سرمایه که از محل آورده نقدی اعلام شد

وحید 20
2012/12/09, 16:05
زمان تشکیل جلسه هیئتمدیره در خصوص افزایش سرمایه شرکت ليزينگ صنعت و معدن
پنج شنبه مورخ 1391/09/30
http://codal.ir/Reports/BoardMemberInvitation.aspx?LetterSerial=ACLv1JAHRV IEKhgEoaan6w%3d%3d

ebi1352
2012/12/09, 20:30
با گزارش شیران در هفته بعد کف سهم باید 250 باشه فقط می مونه واکنش بازار به بحث افزایش سرمایه که از محل آورده نقدی اعلام شد

نظر شما چیه.واکنش مثبته یا منفی

بابک 52
2012/12/26, 19:13
سال مالی 9 ماهه برای "ولصنم"

شرکت لیزینگ صنعت و معدن با سرمایه 60 میلیارد تومان برای هر سهم در سال مالی منتهی به آذر 91 براساس عملکرد واقعی 6 ماهه مبلغ 344 ریال عایدی خالص پیش بینی کرده که در دوره مورد بررسی 64 درصد از آن را پوشش داده است.
این شرکت که پایان سال مالی خود را از اسفند به آذر تغییر داده است سال مالی 91 را 9 ماهه به پایان خواهد رساند بنابراین مقایسه عملکرد این سال مالی با سال های قبل و بعد مناسب به نظر نمی رسد.

"ولصنم" که در پیش بینی سال مالی 92 با سرمایه 60 میلیارد تومانی مبلغ 326 ریال و با سرمایه 100 میلیارد تومانی مبلغ 196 ریال عایدی خالص برای هر سهم در نظر گرفته اعلام کرده که بدلیل عدم ثبت افزایش سرمایه تا تاریخ مجمع عمومی سال مالی 91 به دارندگان حق تقدم سهام سود نقدی پرداخت نخواهد کرد.

گفتنی است شرکت لیزینگ صنعت و معدن برای سال های 91 و 92 سود نقدی 10 تومانی به ازای هر سهم را در دستور کار خود دارد.

شاهین محلوجی
2012/12/30, 19:17
ولصنم بدون شرح......

http://up.boursebazan.ir/di-2EGA.png

جعفرزاده
2012/12/31, 01:09
دوستان توجه کنند که به تقدمها مثل اینکه سود تعلق نمیگیرد. پس اختلاف 20 تومان برای سهم و تقدم کم میباشد.

بابک 52
2012/12/31, 08:15
دوستان توجه کنند که به تقدمها مثل اینکه سود تعلق نمیگیرد. پس اختلاف 20 تومان برای سهم و تقدم کم میباشد.

با سلام

البته این مورد فرق میکنه

ولصنم چون واتی به احتمال قوی امروز باز میشه ، حمایت خواهد شد و وقتی خود سهم به علت بازگشایی خوب واتی دست نیافتنی شد، اونوقت حقش هم در این قیمتها مفت خواهد بود

کماکان منتظر باز گشایی واتی و تاثیر آن بر صف خرید شدن ولصنم و حقش می مانیم ...

در ضمن اختلاف قیمت پایانی هر دو 235 ریال می باشد نه 200 ریال

من خودم تو منفی کامل حق امروزش چشم بسته خریدارم

ببینیم فروشنده پیدا میشه !

البته به دوستان توصیه نمی کنم چون ریسکش بالاست

ولی من خودم عاشق ریسکمb-)

اگر خواستید و واتی در قیمت بالا باز شد خود سهم ولصنم ریسکش کمتره

جعفرزاده
2012/12/31, 09:55
با سلام

البته این مورد فرق میکنه

ولصنم چون واتی به احتمال قوی امروز باز میشه ، حمایت خواهد شد و وقتی خود سهم به علت بازگشایی خوب واتی دست نیافتنی شد، اونوقت حقش هم در این قیمتها مفت خواهد بود

کماکان منتظر باز گشایی واتی و تاثیر آن بر صف خرید شدن ولصنم و حقش می مانیم ...

در ضمن اختلاف قیمت پایانی هر دو 235 ریال می باشد نه 200 ریال

من خودم تو منفی کامل حق امروزش چشم بسته خریدارم

ببینیم فروشنده پیدا میشه !

البته به دوستان توصیه نمی کنم چون ریسکش بالاست

ولی من خودم عاشق ریسکمb-)

اگر خواستید و واتی در قیمت بالا باز شد خود سهم ولصنم ریسکش کمتره

بابک عزیز : شما چند تومان تخفیف بده . الان اختلاف سهم با تقدم 208 ریال میباشد و هر دوتا هم صف فروش شده اند.

هفت مقدس
2012/12/31, 10:08
بازگشايي نماد معاملاتي واتي
به اطلاع مي رساند نماد معاملاتي شركت سرمايه گذاري آتيه دماوند پس از برگزاري مجمع عمومي فوق العاده مبني بر تغيير سال مالي شركت از 12/30 به 09/30 و اصلاح اساسنامه، اعلام پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1391/09/30 و اعلام پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1392/09/30 ،( بدون محدوديت نوسان قيمت ) با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشد . مديريت بازار

بابک 52
2012/12/31, 10:21
بابک عزیز : شما چند تومان تخفیف بده . الان اختلاف سهم با تقدم 208 ریال میباشد و هر دوتا هم صف فروش شده اند.

من که از صف فروش خریدم

به زودی هم صف خرید خواهد شد

دیدی زود قضاوت کردی

ببین واتی داره رو چه قیمتی باز میشه :d

525 خریدم

الان هم 580 داره معامله میشه

10 درصد سود ناقابل ;)

شاهین محلوجی
2012/12/31, 10:30
ولصنم بدون شرح......

http://forums.boursy.com/

کی تونست مثل ما استفاده کنه >:) با توجه به کف سهم در 175 منفی امروز سهم و حق تقدم عالی بود برای خرید;)

بابک 52
2012/12/31, 10:33
من حقشو خریدم و فروختم شاهین جان 15 درصد خالص داد

خدا بده برکت :d

اونوقت بعضی ها میگن سهام ساختمانی و ....

برید پولتون رو بخوابونید ببینیم کی بیشتر سود میکنه....

مصطفی مصری پور
2012/12/31, 10:34
کی تونست مثل ما استفاده کنه >:) با توجه به کف سهم در 175 منفی امروز سهم و حق تقدم عالی بود برای خرید;)

ما 50 تا رنج ناقابل زدیم صف شد.

naruto
2012/12/31, 10:46
ممنون بابک جان
یه مقدار از ضررهام جبران شد
ولی واقعا عالی هست .سود واتی رو تو صورت مالیش 15 تومن دیده که واقعا جوکه=))
سهم راحت تا 250 میره

شاهین محلوجی
2012/12/31, 11:16
من حقشو خریدم و فروختم شاهین جان 15 درصد خالص داد

خدا بده برکت :d

اونوقت بعضی ها میگن سهام ساختمانی و ....

برید پولتون رو بخوابونید ببینیم کی بیشتر سود میکنه....

درود بر بابک عزیز نصفشو نگه میداشتی فردا شایدم پس فردا میفروختی ما که حقشو هم دیروز خریدیم هم امروز -8 :d

جعفرزاده
2012/12/31, 11:37
من که از صف فروش خریدم

به زودی هم صف خرید خواهد شد

دیدی زود قضاوت کردی

ببین واتی داره رو چه قیمتی باز میشه :d

525 خریدم

الان هم 580 داره معامله میشه

10 درصد سود ناقابل ;)

بابک عزیز : من هم بعد از اینکه صف را جمع کردند خرید کردم ولی نفروخته ام تا بعد. اگر واتی باز نمیشد وضع اینچنین نبود .

naruto
2012/12/31, 11:38
یه تعدیل سنگین حداقل 120 درصدی فعلا از بابت رشد واتی مبارک سهامداران ولصنم<:-p
از بابت آزاد شدن ذخیره 25 میلیارد تومنی کاهش ارزش سرمایه گذاریهاش

مصطفی مصری پور
2012/12/31, 11:41
یه تعدیل سنگین حداقل 120 درصدی فعلا از بابت رشد واتی مبارک سهامداران ولصنم<:-p
از بابت آزاد شدن ذخیره 25 میلیارد تومنی کاهش ارزش سرمایه گذاریهاش

دومینووووووووو

بابک 52
2012/12/31, 16:39
درود بر بابک عزیز نصفشو نگه میداشتی فردا شایدم پس فردا میفروختی ما که حقشو هم دیروز خریدیم هم امروز -8 :d

با سلام

تعداد خریدم بالا بود شاهین جان

248919 تا خریدم که تا دیدم اوضاع خوبه شناسایی سود کردم

من اکثرا" حق رو همینطوری معامله میکنم

البته قطعا" فردا هم مثبت میخوره ، ولی من به همون 15% سود تو 3 ساعت قانعم :d

البته والصنم هم خریدم امروز که اونو نفروختم

به نظرت هدف والصنم تا کجاست شاهین جان؟

بابک 52
2012/12/31, 16:41
بابک عزیز : من هم بعد از اینکه صف را جمع کردند خرید کردم ولی نفروخته ام تا بعد. اگر واتی باز نمیشد وضع اینچنین نبود .

با سلام

خب من میدونستم واتی امروز باز میشه : یعنی جناب مصری پور آمارشو داده بودن که ازشون متشکرم @};-@};-@};-

سیگنال
2012/12/31, 17:45
بنده هم واتی خریدم هم ولصنم

با این قیمت بازگشایی واتی ولصنم یکی از مفت ترین سهمهای بازار حساب میشه. حقشم که دیگه دست نیافتنی خواهد بود

در حال حاضر ولصنم کم ریسک ترین سهم بازار..........

naruto
2012/12/31, 19:10
http://upload.tehran98.com/img1/ohmufxp5jwusofk8an.png
http://upload.tehran98.com/img1/vfvwlfvsfk7dhwfxtzu6.png

با رشد خیره کننده واتی طی معاملات امروز حدود 26 میلیارد تومان از ذخیره حدود 30 میلیارد تومانی کاهش ارزش سرمایه گذاریهای شرکت به عنوان درآمد شناسایی میشه .
یعنی هر سهم 26 تومن تعدیل سود
و همینطور شرکت برای سال 92 سود واتی رو 15 تومن حساب کرده که باید تا 60 تومان تعدیل بده.با فرض تقسیم 50 تومن از رقم فوق،سود هر سهم ولصنم 6 تومن دیگر زیادتر میشه
سود سال 92 وصنعت رو هم که تو صورتهاش 45 ریال دیده قطعا با رشد سود ولصنم و وآتی میتونه تا حدود 200 ریال هم رشد کنه که یعنی 15 ریال تعدیل مثبت دیگه برای هر سهم ولصنم
با جمع نمودن ارقام فوق به رقم حداقل 33 تومنی برای هر سهم میشه رسید @-)که البته با این روند رو به رشد سودسازی شیران احتمالا میتونه به رقمهای خیلی بالاتر هم برسه

مصطفی مصری پور
2012/12/31, 21:44
مرتضی جان الانکه خودت روی سود این گروه ریز شدی عرض میکنم:

امسال سال آخر دولت دهمه و بانک صنعت و معدن هم یک بانک دولتی. نتیجه این امر اینه که دولت و به تعاقب اون ، بانک صنعت و معدن نهایت تلاششو برای کسب درآمد از زیر مجموعه ها به کار میگیره (تامل کنید در تغییرات سال مالی همه زیر مجموعه های بانک صنعت معدن) و حتی به قولی امکان تقسیم سود 100 درصدی توی برخی مجامع وجود داره.

من همیشه این گروهو به دومینو تشبیه کردم، توی سیاست تقسیم سود هم باز یه شکلی از دومینو رو شاهد خواهیم بود.
مهمترین مجمع، مجمع شیرانه و با وضعیت فوق مناسب نقدینگی شیران انتظار داریم سود بالای 70 درصد تقسیم بشه و از طرفی خیلی شنیده ها و خیلی تحلیلها میگه شیران برای مجمع باید 1400 تومن eps داشته باشه که فرض تقسیم 70% میشه تقریبا 1000 تومن که این 1000 تومن، 90 تومن به ازای هر سهم واتی میشه. واتی 7 تومن هم 6 ماه اول ساخته بود که درصورت تحقق 3.5 تومن هم در سه ماهه سوم و سایر درآمدها باید 100 تومن سود آخر دوره داشته باشه.
پیشنهاد واتی برای تقسیم سود، 40 درصده و ما هم همونو فرض میکنیم. پس 40 تومن آزاد میشه و این 40 تومن هم تاثیر دومینو واری بر ولصنم و به تعاقب اون وصنعت میذاره...

از نظر من اگر سیاست مذکور توسط بانک اعمال بشه ، تحقق سود 50 تومنی برای ولصنم دور از ذهن نیست.

naruto
2012/12/31, 22:54
مصطفی جان
الان که صورتهای مالی واتی رو دیدم به نکته جالب دیگه ای برخوردم!
وآتی 13 میلیارد تومن ذخیره کاهش ارزش برا سرمایه گذاریهای بورسیش کنار گذاشته از سالهای قبل! الان ارزش بازار سبد بورسیش خیلی بالا تر از بهای تمام شده سبدش هست.یعنی 13 تومن تعدیل مثبت که به عبارتی میشه 20 درصد تعدیل مثبت دیگه برا واتی.دلیلی هم نداره که این ذخیره آزاد نشه
43 میلیارد تومن دیگه هم برا سبد غیر بورسیش ذخیره در نظر گرفته که نمیدونم با رشد شدید ارزش پورتفوش میتونه اونو هم آزاد بکنه یا نه
سود سالهای قبل شرکتو با زرنگی به این صورت ذخیره کردن که اگه آزاد بشه برای هر سهم 56 تومن سود خالص میشه!
میگم چرا با اینکه سهم تو بازگشاییش رشد زیادی داشت ولی خریدار به فروشنده بی خبر امون نمیداد!(داره سهمو با پی به ای 3 و شایدم زیر 3 میخره!)
احتمالا هم حداقل 70 درصد سود امسال رو تقسیم میکنه که سود ولصنم رو هم میتونه حسابی زیرو رو بکنه
واتی واقعا سهم معرکه ای هستش@-)

فکر کنم باید تو امضام یه تجدید نظری داشته باشم:d

جعفرزاده
2013/01/01, 00:20
با سلام

تعداد خریدم بالا بود شاهین جان

248919 تا خریدم که تا دیدم اوضاع خوبه شناسایی سود کردم

من اکثرا" حق رو همینطوری معامله میکنم

البته قطعا" فردا هم مثبت میخوره ، ولی من به همون 15% سود تو 3 ساعت قانعم :d

البته والصنم هم خریدم امروز که اونو نفروختم

به نظرت هدف والصنم تا کجاست شاهین جان؟
با اجازه بزرگترها : اهداف قیمتی کوتاه مدت ولصنم : 204 - 212 - 238 و بعد انشاا....278 تومان

تکنیکالیست
2013/01/01, 08:39
ولصنم از امروز دست نیافتنی تر از همیشه خواهد بود

نیکا
2013/01/03, 09:59
ولصنم از امروز دست نیافتنی تر از همیشه خواهد بود

سلام تازمانیکه سهام واتی وشیران رشد نکنند این سهم درجامیزند مگر ..... لطفا نظر فرمایید

جعفرزاده
2013/01/04, 00:31
خرید تقدم ولصنم مناسب میباشد.

سیگنال
2013/01/06, 21:59
امروز حقوقی ها خریدهای مناسبی انجام دادند از واتی و وصنعت

فردا خرید ولصنم و ولصنم ح در منفی انجام خواهد شد

جعفرزاده
2013/01/07, 00:39
امروز حقوقی ها خریدهای مناسبی انجام دادند از واتی و وصنعت

فردا خرید ولصنم و ولصنم ح در منفی انجام خواهد شد

شاید به منفی نرسد پس خریدش با چند تومان بالا و پایین مهم نیست. اصل جهت روند قیمتی میباشد.

جعفرزاده
2013/01/08, 10:24
ولصنم - واتی - شیران هر سه در محدوده سقف قیمتی امروز معامله میشوند . تقدم ولصنم هم در محدوده 8 درصد مثبت میباشد.

جعفرزاده
2013/01/09, 00:31
واتی با حجم معاملات بیش از 7.7 میلیون سهمی روز مثبتی را به پایان رساند.واتی می تواند با تقسیم سود بیش از 50 درصدی شیران در مجمع امسال سود خود را با تعدیل خوبی روبرو سازد.واتی تقسیم شیران را برای امسال و سال آتی 50 درصد در نظر گرفته است. ((( حدود 17 درصد مالکیت واتی برای لیزینگ صنعت و معدن میباشد.))) ولصنم به خط روند صعودی خود واکنش عالی نشان داده است و همچنان بر مدار مثبت قرار دارد. ضمنا حق تقدمش هم جالب میباشد برای کوتاه مدت

جعفرزاده
2013/01/09, 11:26
در کف خط حمایتی سهم حدود 3 درصد شرکت امروز معامله 2 طرفه شده است . خریداران حقیقی در این محدوده استفاده کامل را از این جابجایی بردند . این جابجا محرک خوبی برای رشد قیمتی سهم میتواند باشد.

717
2013/01/09, 11:29
حالا كم كم بايد خبر رو بشه:x

717
2013/01/09, 18:43
امروز وصنعت 15 ميليون ولصنم به شيران فروخته

نیکا
2013/01/09, 18:49
امروز وصنعت 15 ميليون ولصنم به شيران فروخته

سلام ما هم ازاین فروش هادر منفی کامل برداشتیم .

وحید 20
2013/01/13, 11:09
منفی کامل معامله شدن ولصنم همزمان با صف خرید واتی کمی جای تامل داره!

717
2013/01/13, 11:17
به نظر من دارن وآتي خودشونو در پيك با ولصنم در كف عوض ميكننX-(

717
2013/01/13, 11:23
به نظر من دارن وآتي خودشونو در پيك با ولصنم در كف عوض ميكننX-(
چهارشنبه وآتي حدود 16 ميليون ولصنم رو قيمت 1743 ريال خريده ، اما تا الان امروز زير اون قيمت از حقيقي عجول نميخره!!!!!؟

جعفرزاده
2013/01/13, 11:26
فرصت خرید در قیمتهای پایین محیا شده است.

نیکا
2013/01/13, 11:38
سلام بازهم هم گروه ها در کف فروش خمع اوری میکنند ؟؟

maculia
2013/01/13, 19:15
چهارشنبه وآتي حدود 16 ميليون ولصنم رو قيمت 1743 ريال خريده ، اما تا الان امروز زير اون قيمت از حقيقي عجول نميخره!!!!!؟

شاید به همون دلیلی باشه که خود شما دیگه نخریدی :)

717
2013/01/14, 08:25
شاید به همون دلیلی باشه که خود شما دیگه نخریدی :)
خوب دوست عزيز ميشه بگي دليل نخريدن من چي بود!؟L-)

mrouzbehi
2013/01/14, 09:35
بالاخره ولصنم یه تکونی داد>:D<

mrouzbehi
2013/01/14, 09:37
چه اوردری رو 170 چیدن;;)

سیگنال
2013/01/14, 21:45
با حمایت وصنعت و خرید امروزش و حمایت یکسری ار حقیقی های قدرتمند و خوشنام بازار به نظر میرسه دوران ولصنم شروع شده. کمربندها را محکم ببندید.

آرش و نوید
2013/01/14, 23:13
فکر کنم به کفش رسیده

خرید در این قیمتها با ریسک کم قابل توجیهه

717
2013/01/15, 09:46
دقت كنين روي 1710 ريال حقوقي كف سهمو ولصنمو بسته ، بنظر خريد دراين قيمت بدون ريسك باشه

717
2013/01/15, 10:19
9 بهمن توسط سرمایهگذاری صنعت و معدن انجام میشود
عرضه دو بلوک سهام عادی و حق تقدم لیزینگ صنعت و معدن
خبرگزاری فارس: سرمایهگذاری صنعت و معدن 9.56 درصد سهم عادی و 7.01 درصد سهم حق تقدم لیزینگ صنعت و معدن را 9 بهمن روانه میز فروش میکند.
Tweet
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، سرمایهگذاری صنعت و معدن که به تازگی مجمع سالانه منتهی به 31 شهریور را با تقسیم سود 17 تومانی هر سهم برگزار کرده، درصدد عرضه بلوکی یکی از زیر مجموعههای خود است.

به این ترتیب مقرر شده 9.56 درصد از سهام اصلي به همراه 7.01 درصد سهام حق تقدم روانه میز فروش شود.

این دو بلوک 9 بهمن به صورت یکجا و نقد از سوی کارگزاری بانک صنعت و معدن عرضه می شود. قیمت هر سهم بلوک عادی 200 و سهام حق تقدم 95 تومان تعیین شده است.

خریداران باید مبلغ پذیرهنویسی هر سهم 100 تومانی حق تقدم را تا پایان دوره پذیرهنویسی (24 اسفند) به ناشر پذیرفته شده پرداخت کنند.

همچنین متقاضیان خرید بلوک عادی باید حداقل 6 روز کاری قبل از عرضه نسبت به تکمیل فرمهای مربوط و ارسال به معاونت بازار و سازمان بورس از طریق کارگزار خود اقدام کنند.

717
2013/01/15, 10:39
ولصنم بسوي صف خريد:x

آرش و نوید
2013/01/15, 20:10
چه جالب

قیمت معامله بلوکی حق تقدم : 95 تومن

maculia
2013/01/16, 00:08
خوب دوست عزيز ميشه بگي دليل نخريدن من چي بود!؟L-)

منظورم اینه که شاید سرمایه گذاری که میخواست بکنه رو تو همون روز قبل انجام داده دیگه ...

717
2013/01/16, 08:42
منظورم اینه که شاید سرمایه گذاری که میخواست بکنه رو تو همون روز قبل انجام داده دیگه ...
والا ما كه نفهميديم منظورتون چيه!

نیکا
2013/01/16, 09:38
سلام عجب قفلی با 1740 و 1755 برسهم زدند ؟؟ حرکت راازهمه گرفتند این 3 کد حقوقی !!!

جعفرزاده
2013/01/16, 10:38
معاملات جالبی دارد. سهم و تقدمش فروشنده ایی ندارد . کافیست یکی رنج مثبت بکشد ان وقت صف خرید خوبی خواهد شد. در این بین تقدمش رشد بیشتری خواهد کرد.

مخبرالدوله
2013/01/16, 15:11
وصنعت چون میخواد بلوکش رو بفروشه...بابراین خرید براش تو این قیمتها مفته....
ضمنا با خرید و جمع کردن سهم که منجر به رشد قیمت سهم میشه ...
میتونه ناو خودش واتی و شیران رو بالا ببره...
بازی جالبی شروع شده و در روزهای آینده صف خرید این سهام دیدنی خواهد بود....

maculia
2013/01/17, 15:53
وصنعت چون میخواد بلوکش رو بفروشه...بابراین خرید براش تو این قیمتها مفته....
ضمنا با خرید و جمع کردن سهم که منجر به رشد قیمت سهم میشه ...
میتونه ناو خودش واتی و شیران رو بالا ببره...
بازی جالبی شروع شده و در روزهای آینده صف خرید این سهام دیدنی خواهد بود....

وصنعت یا ولصنم؟

مخبرالدوله
2013/01/17, 18:23
وصنعت یا ولصنم؟
سوالتان را متوجه نشدم؟؟

maculia
2013/01/19, 22:43
سوالتان را متوجه نشدم؟؟

چون اینجا فروم ولصنم هست شک کردم شاید منظورتون ولصنم باشه ؟!

maculia
2013/01/19, 22:44
معاملات جالبی دارد. سهم و تقدمش فروشنده ایی ندارد . کافیست یکی رنج مثبت بکشد ان وقت صف خرید خوبی خواهد شد. در این بین تقدمش رشد بیشتری خواهد کرد.

میشه راهنمایی بفرمایید که چرا حق تقدم از سهم رشد بیشتری می کنه؟

جعفرزاده
2013/01/20, 00:52
تقدمش 8 درصدی و خود سهم 4 درصدی دامنه نوسان دارند و با این شرایط ...و...و....و...

maculia
2013/01/21, 10:45
دومینووووووووو

كاموجان علت افت ولصنم چيه؟

جعفرزاده
2013/01/21, 11:07
جو منفی بازار اکثرسهم ها را منفی کردهاست.

maculia
2013/01/23, 21:02
جو منفی بازار اکثرسهم ها را منفی کردهاست.

خب امروز که جو مثبت بود !!!

arashaj74
2013/01/23, 21:42

رشد ولصنم به خاطر واتی و شیران بود
با اوضاع بد سیران و احتمال تعدیل منفی ولصنم هم اینجوری شده

جعفرزاده
2013/01/23, 23:34

اندکی صبر داشته باش . از بیانات شما معلوم میشود که بسیار عجول و تازه کار هستید.

alizali
2013/01/24, 04:23

اوضاع شیران خیلی هم خوب است
چرا میگید اوضاع بد؟

maculia
2013/01/24, 15:21
عجول نیستم ولی تازه کار هستم ;o)

لطف می کنید بنده رو راهنمایی بفرمایید ... چند سوال داشتم (البته عذرخواهی میکنم سوالاتم خیلی ابتدائیه!)
1- ولصنم قراره افزایش سرمایه بده یا اینکه اخیرا سرمایه ش رو افزایش داده ؟
2- کسی که الان سهامدار ولصنم هست باید برای افزایش سرمایه حتما حق تقدم هم بخره؟
3-اگه کسی که سهم داره، حق تقدمش رو نخره چی میشه؟
4- الان حق تقدم ولصنم قابلیت خرید و فروش داره؟ یا فقط میشه خرید کرد؟
5- اونایی که حق تقدم میخرن کی حق تقدمشون تبدیل به سهم میشه؟

از اینکه منت میذارید و سوالاتم رو جواب میدید خیلی ممنونم

مصطفی مصری پور
2013/01/24, 16:43

رفیق جان برو شفافسازی شیرانو بخون تا ببینی اوضاع خوبه یا بد;)

جعفرزاده
2013/01/25, 00:31
عجول نیستم ولی تازه کار هستم ;o)

لطف می کنید بنده رو راهنمایی بفرمایید ... چند سوال داشتم (البته عذرخواهی میکنم سوالاتم خیلی ابتدائیه!)
1- ولصنم قراره افزایش سرمایه بده یا اینکه اخیرا سرمایه ش رو افزایش داده ؟
2- کسی که الان سهامدار ولصنم هست باید برای افزایش سرمایه حتما حق تقدم هم بخره؟
3-اگه کسی که سهم داره، حق تقدمش رو نخره چی میشه؟
4- الان حق تقدم ولصنم قابلیت خرید و فروش داره؟ یا فقط میشه خرید کرد؟
5- اونایی که حق تقدم میخرن کی حق تقدمشون تبدیل به سهم میشه؟

از اینکه منت میذارید و سوالاتم رو جواب میدید خیلی ممنونم
دوست عزیز سوالات خود را در پی ام خصوصی بپرسید. ضمنا با گزارش خوب شیران واتی و ولصنم شروع به رشد خواهد کرد.پس شنبه ....

arashaj74
2013/01/26, 23:06
دوستان من 1سوال داشتم؟
بنده سود سال 90 شرکت رو نگرفتم
حالا برای افزایش سرمایه برگه زیر اومده در خونمون,میخواستم ببینم سود نقدی سال 90 رو خودشون در نظر گرفتند؟اگر نگرفتند باید چیکار کنم؟
1-تعداد سهام فعلی:6930
2-تعداد سهام قابل خرید:4620
3-ارزش اسمی هر سهم:100
4-مبلغ سهام قابل خرید:4.620.000
5-از محل مطالبات حال شده:2425500
6-مبلغ واریز نقدی:2.194.500

جعفرزاده
2013/02/10, 21:35
با توجه به بسته شدن واتی برای تعدیل مثبت خوب که 17 درصد ان مستقیما برای ولصنم میباشد . میتوان رشد قیمتی ولصنم بخصوص تقدمش را مشاهده کنیم. حال تعدیل مثبت واتی از 2 جهت برای ولصنم مثبت میباشد . 1. اعلام سود جدید و درصد قابل تقسیم ان در مجمع 2. در روز بازگشایی که بالای 300 تومان باز میشود میتواند ولصنم ذخیره ایی را که برای واتی در نظر گرفته است را ازاد کند . پس.....

جعفرزاده
2013/02/11, 13:28
عجب بسسسسسسسسسسسسسساطی شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هامد
2013/02/11, 13:54
خیلی حالب شده بازی این صنعت و معدن!! شیران مثبته، واتی بره تعدیل تپل بسته شده، ولصنم صف فروش !!! جلل خالق:D
واتی ایــ که سودش تو گزارشای قبلیه ولصنم 15 تومن در نظر گرفته شده و الان حرف از سوده بالای 100 تومن براشه و معلوم نیست فقط از این نظر چقد تعدیل داره سهم!!
فروشنده های ولصنم تو 143 تومن واقعا کیاا میتونن باشن !!!؟؟؟:-/ واقعا رو چه تحلیلی تو این قیمت فروشنده ان!
این وسط بیشتر از خوده ولصنم حقش حقیر شده!! ولصنم که فروشنده انچنانی نداره که تو این قیمت و حجم که نمیخوره! فقط حقشه که هی داره میاد پایین ! من نمیدونم تا چن اینا میخوان بیارن پایین! اااَه چقد مسخرس این بازیه اینا با حق ها ....
ولی را بیفته خیلی بعید بدونم حجم زیادی بخوره تو مثبتش و نمیشه پر حجم خرید کرد، الان به نظرم تو این قیمتا بهترین فرصت خریدشه، تا ببینیم کی این شیران میره مجمعو واتی گرارششو میده و ولصنم از صف فروش در میاد !!:))
واقعا بازارمون فقط با تحلیل میره جلو!! اصن شک نکن!
اونورم که اکثره سرمایمون بلوکه تو ودی که یه مش تنبل جم شدنو زورشون میاد دوتا گزارشی که امادستو بفرسن! سازمانم که لج کرده ول نمیکنه، سه ماه از بازار عقب افتادیم! خدایی شانسم بضی موقعا خوبه:D

Fundamental
2013/02/11, 13:57
ولصنم از 235 یه کله ریخته !!!!
145 به بالا حجم خوبی بخوره روند صعودی میشه !!!

هامد
2013/02/11, 14:00
ولصنم از 235 یه کله ریخته !!!!
145 به بالا حجم خوبی بخوره روند صعودی میشه !!!

میخوره به زودی ولی اول باس واتی برگرده! خدا کنه واتی خیلی رویایی باز نشه تا با هم دوباره دومینویی برن بالا این صنعتو معدنیا :)

واقعا چرا فک میکنی ذوب اتیش میزنه همه ارو ؟ با این چنتا طرحشو وضعیتی که داره سال بعد سود خوبی باس بسازه، این جملت ادمو یاده صدرا میندازه ولی انصافا قیاست قیاس مع الفارغه ...

bahary
2013/02/11, 14:37
تا 1389 ریال می ریزه بعد روند صعود آغاز می شه. البته برای خریدحق تقدم با توجه به نزدیک بودن بازه زمانی بسته شدن کمی باید احتیاط کرد.خود سهم بهتره.

Fundamental
2013/02/11, 14:46
میخوره به زودی ولی اول باس واتی برگرده! خدا کنه واتی خیلی رویایی باز نشه تا با هم دوباره دومینویی برن بالا این صنعتو معدنیا :)

واقعا چرا فک میکنی ذوب اتیش میزنه همه ارو ؟ با این چنتا طرحشو وضعیتی که داره سال بعد سود خوبی باس بسازه، این جملت ادمو یاده صدرا میندازه ولی انصافا قیاست قیاس مع الفارغه ...

ذوب سال ایینده 150 تومان سود دارد

m.r_moradi
2013/02/11, 14:56
تا 1389 ریال می ریزه بعد روند صعود آغاز می شه. البته برای خریدحق تقدم با توجه به نزدیک بودن بازه زمانی بسته شدن کمی باید احتیاط کرد.خود سهم بهتره.

به نظر من میتونه تا 1328 ریال هم بریزه و اگه از این قیمت برگرده انتظار دارم راحت سقف قبلی رد کنه...

در هر حال خرید در منفی فردا بسیار کم ریسک خواهد بود به نظرم...

کف محکم سهم حوالی 120 تومنه...

نیکا
2013/02/11, 14:59

سلام مهلت حق تا 12/09 است و سود واتی منتظر شیران است ولصنم منتظر هردو . پس باید انتظارداشت . !!!!!

m.r_moradi
2013/02/11, 16:24
به نظر من میتونه تا 1328 ریال هم بریزه و اگه از این قیمت برگرده انتظار دارم راحت سقف قبلی رد کنه...

http://pictures.uvs.ir/img/8074a35855a7.jpg

جعفرزاده
2013/02/12, 00:31
سلام مهلت حق تا 12/09 است و سود واتی منتظر شیران است ولصنم منتظر هردو . پس باید انتظارداشت . !!!!!

شاید مهلت حق تقدم را تمدید کردند.

جعفرزاده
2013/02/12, 12:37
عجب صف فروش خوشگلی برای ولصنم و تقدمش چیدند//////////////!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

m.r_moradi
2013/02/12, 12:58
از دوستان عزیز عذر خواهی میکنم،امروز متوجه اشتباه دیروزم شدم!!!من از روی چارتم قیمت پایانی رو به اشتباه 141 دیدم و فکر میکردم امروز قیمت خوالی 136 میشه که گفتم خرید در منفی امروز کم ریسکه!:D

بازم شرمنده...البته همچنان سر تحلیل خودم هستم...حمایت اول 1328ریال و بعدی 119 تومن...خرید پله اول در حوالی 135 خرید بدی نباید باشه....

http://forums.boursy.com/

جعفرزاده
2013/02/13, 11:20
خریدهای خوبی در تقدم ولصنم را شاهد هستیم . تا بحال اینچنین حجمی برای تقدم معامله نشده بود . شاید خبری داره میاد . گزارش واتی هم که فعلا نیامده !!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هامد
2013/02/13, 12:02
من فعلا تا گزارش واتی بیاد همون یه ذره ایم که داشتم دادم رفتش، واتی بیاد بازی دومینویی اینا باز شرو میشه :) ولی فک نکنم به حقش دیگه وخ برسه :( تو گزارش بعده مجمع که تا 5 اسفند وخ داده بودن بره حق و بعیده تو این مدت واتی بیاد چون سازمان گزارششو تایید نکرده! ینی این سازمانو وردارن بازار پی به ایــ بالای 20 میگیره به قرعان!!! ;))

جعفرزاده
2013/02/13, 12:42
گزارش واتی در کدال امده است . گویا تعدیل مثبت 17 درصدی داده است. حال چرا زیر 20 درصد شده و نماد سهم را بسته اند جای تفکر و تاسف دارد.

نیکا
2013/02/14, 10:06
گزارش واتی در کدال امده است . گویا تعدیل مثبت 17 درصدی داده است. حال چرا زیر 20 درصد شده و نماد سهم را بسته اند جای تفکر و تاسف دارد.

سلام تعدیل واتی کامل اعلام نشده منتظر سود شیران نقدی است تا تعدیل تکمیل و سپس حسابرسی ان اعلام شود

هامد
2013/02/16, 11:42
:))))) ینی این استراتژی فروشنده ی ولصنم ح تو منفی 8 تو حلقم :)))) چه حجمیم داره طرف تا الان بالا 2 میل داده تو 26.5! انصافاا اشکم داره در میاد پول ندارم از این بضل و بخشش استفاده کنم ;)) بچه ها به نظرم بهترین فرصته هاا، طرف پرحجم داره میده سهمو تا 5 ام وخ دارین بره فروش واتی که تو ده درصد مثبته شیران صف خرید این یاروئم نبود سهم الان نزدیک صف خرید باس میبود،

وحید 20
2013/02/16, 11:59
حقوقی داره حق ولصنم رو میفروشه
هرچی خریدار میاد میده!

هامد
2013/02/16, 12:07
حقوقی داره حق ولصنم رو میفروشه
هرچی خریدار میاد میده!

اصن ترکونده :))) وحید چیزی خریدی تو؟ فقط میترسم خیلی هنوز داشته باشه کلا زد معملاتو بهم ریخت رو 29 بود هی میگفتم الان دیگه صف میشه صف میشه که سرو کلش پیدا شد و صف فروشش کرد:)) تا شنبه هفته بعده فرصته حق امیدوارم امروز تموم کرده باشه، نزدیک 4.5 میل فروخت ...

جعفرزاده
2013/02/16, 12:46
شیران تعدیل مثبت داد و قبل از ان واتی تعدیل مثبت داده بود که با این تعدیل مثبت جدید شیران - واتی میتواند دوباره تعدیل بده . حال با این گزارشات ایا ولصنم باز باید منفی معامله شود. ؟؟؟ چند روز دیگر مجمع و تقسیم سود هم دارد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! X-( =;

وحید 20
2013/02/16, 12:58
اصن ترکونده :))) وحید چیزی خریدی تو؟ فقط میترسم خیلی هنوز داشته باشه کلا زد معملاتو بهم ریخت رو 29 بود هی میگفتم الان دیگه صف میشه صف میشه که سرو کلش پیدا شد و صف فروشش کرد:)) تا شنبه هفته بعده فرصته حق امیدوارم امروز تموم کرده باشه، نزدیک 4.5 میل فروخت ...
من دیگه مدتیه معاملاتم رو کمتر اعلام میکنم چون اینجوری ارامش بیشتر دارم
امروز اول در منفی کمی خریدم در نزدیک مثبت کامل فروختم
بعدش دیدم تا منفی کامل اومد خریدم در 265
امیدوارم حقوقی دست از عرضه برداره به نظرم اگر عرضه نمیکرد امروز هم حق و هم خود سهم صف خرید میشد و جو حق رو خود سهم هم اثر گذاشت

برای استفاده نشده هم کسی در این قیمت حق رو بخره به نظرم خوبه چون به نظرم بعد از مجمع ولصنم به تدریج دوباره میاد همین قیمتها و اگر ولصنم بالای 140 باشه موقع عرضه حق های استفاده نشده حق از قیمت فعلی 50درصدی بازده میده
امروز کمی هم حتاید برداشتم
=====
توصیه به خرید نیست

هامد
2013/02/16, 14:13
شیران تعدیل مثبت داد و قبل از ان واتی تعدیل مثبت داده بود که با این تعدیل مثبت جدید شیران - واتی میتواند دوباره تعدیل بده . حال با این گزارشات ایا ولصنم باز باید منفی معامله شود. ؟؟؟ چند روز دیگر مجمع و تقسیم سود هم دارد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! X-( =;

این حقوقیه گیج اگه بزاره جفتشون صفن فردا ...

امیدوارم حقوقی دست از عرضه برداره به نظرم اگر عرضه نمیکرد امروز هم حق و هم خود سهم صف خرید میشد و جو حق رو خود سهم هم اثر گذاشت

برای استفاده نشده هم کسی در این قیمت حق رو بخره به نظرم خوبه چون به نظرم بعد از مجمع ولصنم به تدریج دوباره میاد همین قیمتها و اگر ولصنم بالای 140 باشه موقع عرضه حق های استفاده نشده حق از قیمت فعلی 50درصدی بازده میده
=====
توصیه به خرید نیست

همونو بگو اخه، تو نمیخوای استفاده کنی از حق خب بزا تو عرضه ی بعدی اخه خیلی قیمت پایین داشت میداد میرفت، این حقو فک کنم اول نزدیک 55 تومن حساب کردن با ولصنم 170 الان اون که 140 اِ اینو داره رو 26.5 رد میکنه میره با این حجم بالا فک کن چه ضرری کرده!!!
عرضه استفاده نشده ها معمولا چن وخت بعده ؟

وحید 20
2013/02/16, 14:48
عرضه استفاده نشده ها معمولا چن وخت بعده ؟
زمان ثابتی نداره ولی فکر کنم 2ماهی بکشه باز معلوم نمیشه

bahary
2013/02/18, 10:35

=====
توصیه به خرید نیست

من هم 265 خرید دارم فکر نمی کردم پایینتر بیاد و خود سهم هم از 1386 پایینتر را نمی دیدم ولی با این صف فروش داره حال گیری می کنه. بنظر شما خارج بشیم یا صبر کنیم تا برگشت اضافه کنیم؟

وحید 20
2013/02/18, 10:48
من هم 265 خرید دارم فکر نمی کردم پایینتر بیاد و خود سهم هم از 1386 پایینتر را نمی دیدم ولی با این صف فروش داره حال گیری می کنه. بنظر شما خارج بشیم یا صبر کنیم تا برگشت اضافه کنیم؟
با سلام
من هم فکر نمیکردم اینطور بیاد پایین
دلیل منطقی برای صف فروش ولصنم در این قیمت ها نمیبینم
ولی چون چند روز بیشتر تا پایان مهلت نمونده(اگر تمدید نشه)امروز با ضرر فروختم
البته تعداد کم بود و اگر روز اخر پایینتر باشه شاید برای استفاده نشده بخرم

هامد
2013/02/18, 10:56

با سلام
من هم فکر نمیکردم اینطور بیاد پایین
دلیل منطقی برای صف فروش ولصنم در این قیمت ها نمیبینم
ولی چون چند روز بیشتر تا پایان مهلت نمونده(اگر تمدید نشه)امروز با ضرر فروختم
البته تعداد کم بود و اگر روز اخر پایینتر باشه شاید برای استفاده نشده بخرم

چون روزای اخره حجم عرضه ها خیلی بالاس، بعید بدونم بالاتر بره، فعلا پایین میاد همینجوری، منم همین کارو کردم احتمالا شنبه پیغام ناظر میاد که تا ساعت 12 بسته میشه احتمالا تو قیمتای 10-20% پایینتر میشه اضافه میکنم، البته بازم ریسکش بالاس فقط امیدوارم ولصنم تا موقه عرضه دوباره یه تکونی به خودش بده، یه ده درصدم بره بالا تو حق خوشگل 70-80% بازدهیو داریم، امیدوارم ولصنم همینجوری به افت اش ادامه نده!

جعفرزاده
2013/02/18, 12:22
نظردوستان برای خرید تقدم و رفتن به مزایده چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نیکا
2013/02/18, 12:40
نظردوستان برای خرید تقدم و رفتن به مزایده چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام این گروه که راس ان صنعت معدن است بسیار بی حساب است ببینید چه بلایی سر شیران وواتی میارند ؟؟؟

آیدین اکینچی
2013/02/18, 19:46
حقوقی بی کله اگر کمی صبر میکرد ، میتونست همین تعداد رو به صف خرید بفروشه . خاک بر سر سازمان که به این شرکت اجازه افزایش سرمایه به این حجم رو میده . حق سهم از 65 شده 24 ! این یعنی چی؟!

بابک 52
2013/02/18, 20:13
حقوقی بی کله اگر کمی صبر میکرد ، میتونست همین تعداد رو به صف خرید بفروشه . خاک بر سر سازمان که به این شرکت اجازه افزایش سرمایه به این حجم رو میده . حق سهم از 65 شده 24 ! این یعنی چی؟!

با سلام

اتفاقا" دقیقا" از زرنگیشه

شما حقهای سال 90 رو برو تو tse نگاه کن

حقوقی میفروشه و قیمتو میاره پایین

بعدش خودش آخر سر همه رو مفت از همه میخره

حقیقی که ترسیده از افت پولش تو روزهای آخر میفروشه

خود سهم رو هم پایین نگه میدارن که حقیقی حوس واریز 100 تومن رو نکنه

این یه بازیه کثیفه که نباید توش وارد شد

نوسانگیری تو حق این سهم خیلی خطرناکه چون بلافاصله حقوقی عرضه میکنه

تا حالا نزدیک به بیش از 12 میلیون حق فروخته

ولی مطمئن باشید همشو تو قیمتهای مفت از حقیقی ها میخره

این هم خودش یه نوع بازی کثیفه و سود عالی برای حقوقی به همراه داره

شما حساب کنید میاد و هر روز فروشنده است ولی روز آخر و حقهای باقیمانده رو خود حقوقی میخره از سهامدارهای کم آورده حقیقی

آیدین اکینچی
2013/02/18, 21:39
با سلام

شما حساب کنید میاد و هر روز فروشنده است ولی روز آخر و حقهای باقیمانده رو خود حقوقی میخره از سهامدارهای کم آورده حقیقی

ناظر تالار هم که نقش دسته بیل رو بازی میکنه! با توجه به اینکه این کارشون سابقه هم داشته!

مصطفی مصری پور
2013/02/18, 21:45
با سلام

متاسفانه این دیگه شده یه سنت توی افزایش سرمایه شرکتها...

توی چند سال اخیر اغلب افزایش سرمایه ها به همین سرنوشت دچار شدن

داش مهدی
2013/02/19, 15:08
اونی که امروز وقتی اولین سفارش فروش روی 145 بود، 50000 تا گذاشت رو 140 وسفارش رو هم مخفی نکرد، باید گرفت از ..........دارش زد.
ایضا ناظر بازار اگه دیده باشه و تذکر نداده باشه

جعفرزاده
2013/02/19, 19:23
با سلام

ولی نظر من برعکس شما میباشد. ایندفعه تقدمها را بالای 50 و 60 معامله میکنند . بهار سال اتی فقط کافیست نسبتا بازار خوبی داشته باشیم اون وقت تقدمها را ببین چه جوری میبلعند . (( ضمنا در بورس یک حرکت 2 بار اتفاق نمیافتد ))

آیدین اکینچی
2013/02/19, 22:59
من امروز حق ها را با 30 درصد ضرر دادم رفت چون در مقابل حقوقی حرام لقمه که صف فروش میچینه کاری نمیشه کرد. من حلالشون نمیکنم و به نظرم این سودها خوردن ندارد ، حالا هی خم و راست بشن و نماز بخونن و ....

جعفرزاده
2013/02/19, 23:46
فردا تقدم ولصنم خرید میشود .

bahary
2013/02/20, 08:16
امروز حق تقدم بسته می شه. دیروز یه اردر 50 تایی روی منفی کامل خریدم . نمی دونم نگه دارم یا نه!احتمال داره امروز با صف خرید بسته بشه.

جعفرزاده
2013/02/20, 09:56
تقدمش خریداری شد. توکل بخدا رفتیم برای مزایده اونور سال .

Amirhm
2013/02/20, 10:15
تقدمش خریداری شد. توکل بخدا رفتیم برای مزایده اونور سال .

اگه امکان داره در مورد مزایده و چگونگیش توضیح بدید

جعفرزاده
2013/02/20, 10:28
سهم میخواهد صف خرید بشود .

جعفرزاده
2013/03/02, 11:41
شیران را ببینم و واتی بخر - واتی را ببین ولصنم بخر

نیکا
2013/03/02, 12:04
شیران را ببینم و واتی بخر - واتی را ببین ولصنم بخر

سلام چرا خود شیران نه ؟؟؟

جعفرزاده
2013/03/02, 12:19
شیران چراغ راهمنا میباشد برای بقیه .

جعفرزاده
2013/03/02, 18:57
سود نقدی 750 تومانی "شیران"
شرکت صنایع شیمیایی ایران با سرمایه ای معادل 25 میلیارد و 716 میلیون و 600 هزار تومان در صورتهای مالی حسابرسی شده 9 ماهه منتهی به آذر 91 برای هر سهم مبلغ 15169 ریال عایدی خالص محقق نموده که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل از افزایش 391 درصدی برخوردار بوده است.
"شیران" که در دوره 9 ماهه مورد بررسی با افزایش 252 درصدی فروش ،215 درصدی تولید، 178 درصدی بهای تمام شده و 405 درصدی سود ناخالص روبرو بوده در نظر دارد به هر سهم خود در سال مالی 91 مبلغ 750 تومان عایدی نقدی پرداخت نماید.
این شرکت به موجب مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 4 شهریور 91 سال مالی خود را از پایان اسفند به پایان آذر منتقل کرد و مقرر گردید اولین دوره مالی جدید بصورت 9 ماهه از ابتدای فروردین 91 آغاز و در 30 آذر 91 خاتمه یابد.
گفتنی است "شیران" از سهامدران خود برای شرکت در مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال مالی منتهی به آذر 91 که در روز 2 شنبه 21 اسفند 91 برگزار خواهد کرد دعوت به عمل آورده است و این در حالیست که طبق اطلاعیه شرکت سود نقدی سهامداران سال مالی 91 از اول خرداد 92 پرداخت خواهد شد.

بابک 52
2013/03/14, 13:07
در مجمع صاحبان سهام لیزینگ صنعت و معدن عنوان شد :

بهبود پرتفوي سرمایه گذاری "ولصنم" در سال 92

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت لیزینگ صنعت و معدن رأس ساعت 9:00 صبح روز یکشنبه مورخ 1391.12.20درمحل مجتمع آموزشی بانک صنعت و معدن با حضور بیش از 95 درصد سهامداران برگزار شد.

http://forums.boursy.com/imported/2013/03/513.jpg
ترکیب هیات رئیسه مجمع با حضور آقای پاک طینت به عنوان رئیس مجمع و نظارت آقایان طاهری و زنگنه و به دبیری آقای جمالی (مدیر عامل) تشکیل شد.
همچنین نماینده سازمان بورس و نماینده موسسه حسابرسی نیز در جلسه حضور داشتند.
مجمع پس از استماع گزارش هیات مدیره توسط آقای جمالی و گزارش بازرس قانونی تصمیمات ذیل را اتخاذ نمود.
1- تصویب صورتهای مالی منتهی به سال مالی 1391.12.20
2- تقسیم 28 ريال به عنوان سود نقدی به ازای هر سهم
3- انتخاب سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی شرکت
4- انتخاب روزنامه های دنیای اقتصاد و اطلاعات به عنوان روزنامه کثیر الانتشار
اعضاء هیأت مدیره

سمت

نماینده

شرکت

رییس هیأت مدیره ( غیر موظف )

اصغر پاک طینت

بانک صنعت و معدن

عضو هیأت مدیره

سید محمد علی سید ابریشمی

شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند

عضو هیأت مدیره( غیر موظف )

سید محمدرضا عرفانی

شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران

عضو هیأت مدیره ( غیر موظف )

علی خسروانی

شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن

مدیر عامل و نایب رییس هیأت مدیره

مهدی جمالی

شرکت لیزینگ اتیه الوند

تاریخچه صنعت لیزینگ در ایران
صنعت لیزینگ در ایران با تأسیس دو شرکت « لیزینگ ایران » در سال 1354 و شرکت « لیزینگ صنعت و معدن » ( با نام « آریا لیزینگ » که متعاقباً در سال 1361 به شرکت « پی خرید » و سپس در سال 1381 به لیزینگ صنعت معدن تغییر نام یافت) در سال 1356 که به ترتیب تحت مدیریت بانکهاي تجارت و صنعت و معدن فعالیت مینمایند، پایه گذاري گردیده است. فعالیت آغازین هر دو شرکت با اتکاء بر دانش و مدیریت و تجربه فرانسویان در ایران آغاز گردید، لیکن به دلیل عدم توسعه فرهنگ و بستر صنعت لیزینگ در کشور و نیز تحولات ایجاد شده در ساختار اقتصادي کشور ناشی از پیروزي انقلاب، این صنعت تا اوایل سال 1380 از رشد و توسعه بسیار کندي برخوردار بود. در طول بیش از سه دهه سابقه فعالیت لیزینگ و از بدو تأسیس اولین هسته آن، تنها یک شرکت توسط بخش خصوصی در سال 1370 که فعالیت عملی خود را در سال 1373 آغاز نموده، تأسیس گردید. لیکن از اوایل سال 1380 تاکنون تعداد شرکتهاي لیزینگ تأسیس شده رو به فزونی نهاده است. افزایش چشمگیر شرکتهاي لیزینگ در ایران نشانگر توجه به اهمیت و ضرورت حضور این صنعت در بین موسسات اقتصادي کشور میباشد.
جایگاه شرکت در صنعت لیزینگ ایران
شرکت لیزینگ صنعت و معدن با دارا بودن 3 درصد سهم بازار صنعت لیزینگ ایران، از این لحاظ در مقام نهم قراردارد. در سال 90 شرکت لیزینگ صنعت و معدن با یک رتبه نزول از رتبه هشتم در سال 89 به رتبه نهم رسید. این درحالی است که دو شرکت لیزینگ صنعت و معدن و لیزینگ ایران تنها شرکتهایی هستند که از بدو تأسیس بصورت تخصصی در حوزه هاي ماشین آلات و تجهیزات مشغول به فعالیت هستند. همانطور که میدانیم مهمترین رسالت لیزینگ کمک به توسعه کسب و کار است و شرکت لیزینگ صنعت و معدن تحقق این امر را یکی از مهمترین مأموریتهاي خود میداند.
چشم انداز صنعت لیزینگ
باتوجه به افزایش نرخ تورم و کاهش قدرت خرید مصرف کنندگان و همچنین افزایش قیمت تولیدات خودروسازان داخلی و خودروهاي خارجی افزایش شدید تقاضاي لیزینگ پیش بینی میشود.
همچنین سرمایه شرکتهاي لیزینگ در مقایسه با شرکتهاي لیزینگ خارجی، بیانگر اندك بودن منابع مالی این شرکتها میباشد و دسترسی لیزینگ هاي مستقل و وابسته، به اعتبار بانکی مشکل شده است. رکود بازار سرمایه و جمع آوري نقدینگی تازه از طریق افزایش سرمایه را مشکل کرده است انتشار اوراق مشارکت با نرخ سود بالا ، لذا هزینه های تأمین مالی این شرکت ها را افزایش داده است. این در حالی است که با وجود مشکلات فوق ، صنعت لیزینگ در ایران رو به رشد است.
قراردادهاي فروش و اجاره مجدد براي تامین سرمایه در گردش در حال افزایش است علاوه بر این تقاضاي بخش هاي پزشکی و خدماتی پایدار است . از طرفی سیاست انقباظی بانک مرکزی تقاضا برای تسهیلات لیزینگ را افزایش داده است.
در حال حاضر، شرکت هاي فعال در صنعت لیزینگ در زمینه ي محدودي به فعالیت می پردازند که عمدتاً مرتبط با صنعت خودروسازي است و تنوعی در فعالیت هاي شرکت هاي لیزینگ وجود ندارد. لیزینگ صنعت و معدن یکی از معدود شرکت هایی است که پرتفوي متنوعی از سرمایه گذاري هاي اجاره اي را نگهداري می کند. براي اینکه صنعت لیزینگ همپاي تحولات اقتصادي و اجتماعی جامعه از یک سو و همچنین هماهنگ و نزدیک به مؤسسات لیزینگ بین المللی ادامه فعالیت دهد، ضروري است که راهبردهاي زیر را مورد توجه قرار دهند:
* افزایش سرمایه و جذب منابع مالی کافی براي مشارکت و اعتباردهی
* ایجاد تنوع بخشی پرتفوي (صنعت و منطقه)
* توجه به نقدشوندگی و انعطاف پذیري پرتفوي
* تطابق مدت قراردادهاي اجاره و سررسید بدهی ها
* ثبات بخشی به جریان هاي نقدي
* ایجاد ارتباط با مؤسسات بین المللی لیزینگ و مؤسسات مالی و اعتباري جهانی براي تقویت بنیه مالی و اعتباري
* متناسب سازي نرخ سود در ارتباط با تخصیص منابع اعتباري براي فعالیت هاي اقتصادي
* ایجاد فرهنگ سازي در جامعه براي شناسایی مؤسسات، شرکت ها، گروه هاي مختلف هدف با صنعت لیزینگ
* انعطاف پذیر سازي منابع اعتباري اجاره اي به منظور رشد و توسعه ي فعالیت هاي اقتصادي و تولیدي
* ایجاد سرمایه گذاري مشترك با اشخاص حقیقی و حقوقی در پروژه هاي اقتصادي کارآمد و پربازده
* حضور فعال در نواحی مختلف تولید به منظور تنوع بخشی در فعالیت هاي لیزینگ و عبور از فعالیت هاي لیزینگ و فعالیت هاي تک بعدي(خودرو)
* شناورسازي نرخ سود در تخصیص منابع اعتباري به متقاضیان براساس ریسک متقاضی
* استفاده از مکانیزم هاي جدید اجاره دهی به مصرف کنندگان حقوقی و حقیقی در خصوص واگذاري کالاهاي سرمایه اي و واسطه اي براي انجام امور تولیدي (عرضه کالاهاي سرمایه اي اجاره اي)

اهداف و استراتژیهاي شرکت :
* افزایش ثروت سهامداران.
* افزایش سود سهامداران.
* افزایش بازده داراییها.
* کاهش آهنگ رشد و نسبت معوقات .
* افزایش حجم عملکرد و اعطاي تسهیلات.
* افزایش رضایت مشتریان و کیفیت خدمات.
* رهبري خدمات و افزایش سهم بازار (توسعه فرایند بازاریابی).
* بهبود و ساده سازي فرایندهاي عملیاتی.
* افزایش سهم مشتریان گروهی(تفاهم نامه)، افزایش مشارکت شعب و جذب سریع مشتریان.
* آموزش و ارتقاء منابع انسانی.
* گسترش خدمات لیزینگ الکترونیکی.
* بهینه سازي پرتفوي فعالیت.
* نوآوري و ارائه روشهاي نوین وصول مطالبات معوق.
شرکت از منظر بورس اوراق بهادار
وضعیت معاملات و قیمت سهام
شرکت در تاریخ 1383.10.07 در بورس اوراق بهادار تهران در گروه (نام صنعت ) سایر واسطه گري هاي مالی با نماد ولصنم درج شده و سهام آن براي اولین بار در تاریخ 1383.12.25 مورد معامله قرار گرفته است.
وضعیت سهام شرکت طی 3 سال اخیر به شرح زیر بوده است:

http://forums.boursy.com/imported/2013/03/514.jpg

رتبۀ کیفیت افشاء اطلاعات و نقدشوندگی سهام
وضعیت رتبه بندي شرکت از لحاظ نقد شوندگی سهام و کیفیت افشاء اطلاعات در سال مالی منتهی به 1391.09.30 بر اساس ارزیابی سازمان بورس و اوراق بهادار به شرح زیر بوده است:

http://forums.boursy.com/imported/2013/03/515.jpg
اطلاعات طرحهاي توسعه شرکت
هیات مدیره شرکت در سال مورد گزارش همگام با سیاست هاي بانک مرکزي نهایت مساعی خود را براي کاهش نرخهاي سود قراردادهاي منعقده با مستاجرین بکار گرفته و به منظور تامین سود مورد انتظارشرکت و حفظ منافع سهامداران محترم اقدام به انعقاد قراردادهاي گروهی با سازندگان و فروشندگان محصولات در زمینه هاي فعالیت شرکت نموده است .
اهم برنامه هاي هیات مدیره شامل موارد ذیل بوده است :
- مطالعه سیرتکاملی لیزینگ درکشورهاي پیشرفته و بومی سازي آنها
- اشاعه فرهنگ لیزینگ درجامعه وآشنا ساختن اذهان با این واژه و فرهنگ
- ارائه آموزشهاي دائمی و ادواري به کارکنان بمنظور ارتقاء توان علمی و اجرائی آنها
- برگزاري سمینارها وکارگاههاي آموزشی براي آموزش نیروهاي کاردان و متخصص
- مطالعه فرصتهاي جدید سرمایه گذاري
- بررسی و ارائه راهکارها و روشهاي جدید براي لیزینگ مطابق با الگوهاي جامعه ایرانی
- بررسی و معرفی اثرات لیزینگ در توسعه اقتصادي کشور
- مطالعه تطبیقی زمینه هاي مختلف صنعت لیزینگ درجهت تدوین استراتژي مناسب
- بررسی و طراحی مدل و ارزیابی ریسک سیستماتیک و غیرسیستماتیک
- مطالعه علمی بازارهاي موجود و تعیین سهم بازار
- بررسی موانع قانونی فراروي توسعه لیزینگ در ایران
- مطالعه و بررسی زمینه هاي فعالیت متناسب با نرخ سود تعیین شده و الزام در رعایت آن و نوع تضامین قابل اخذ به منظور کنترل ریسک اعتباري منجمله ریسک عدم وصول مطالبات در سررسید ، لاوصول شدن اقساط و... مطالعه روشهاي جایگزین به منظور حفظ منافع سهامداران توأم با رعایت قوانین موضوعه
- بهبود پرتفوي سرمایه گذاریهاي بلند مدت.
- پیگیري سیستماتیک وصول مطالبات با توجه به شاخصهاي مربوطه .
- انتشار و توزیع فصلنامه تخصصی ره آورد لیزینگ
اقدامات انجام گرفته هیات مدیره به منظور معرفی لیزینگ در سال 1390 شامل موارد ذیل میباشد :
به منظور اطلاع رسانی هر چه سریعتر به سهامداران محتر م , سایت اینترنتی شرکت مورد بازنگري کامل قرارگرفته و پس از گردآوري اطلاعات ، درج اطلاعات کامل درخصوص صنعت لیزینگ ، مقالات ، سخنرانیها و قوانین و مقررات حاکم بر این صنعت در کشورهاي مختلف به فارسی ترجمه و در اختیار علاقمندان قرارگرفته است.
سایر برنامه هاي آتی
هیات مدیره درسال 1392 سعی در تحقق موارد ذیل دارد :
- حفظ سهم بازار موجود و سعی در توسعه آن.
- بازنگري در برنامه ریزي استراتژیک و تدوین سند توسعه و طرح تجاري شرکت.
- افزایش راندمان و کارائی.
- تجهیز منابع مالی از طرق گوناگون.
- بهبود وضعیت وصول مطالبات.
- بهبود و ارتقاي سیستم هاي نرم افزاري.
- تجهیز نیروي انسانی سازمان به منظور ورود به فعالیتهاي جدید .
- اجرای مرحله نهایی افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 600 میلیارد ریال به 1.000 میلیارد ریال طبق مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1390.5.2 از محل مطالبات و آورده نقدي سهامداران.

http://forums.boursy.com/imported/2013/03/516.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2013/03/517.jpg

جعفرزاده
2013/03/15, 14:50
مثل اینکه شب عیدی تصمیم گرفته اند یک خانه تکانی اساسی انجام دهند . بنابرین باید شاهد روند صعودی سهم باشیم .

جعفرزاده
2013/03/25, 10:22
در اولین روز از سال 92 ولصنم قدمش را محکم بر داشته است. با توجه به گزارشات مجمع و همچنین تقسیم سود شیران و تاثیر ان بر واتی و صف خرید بودن واتی - ولصنم نیز حرکت مثبت خود را اغاز کرده است و امیدوارم در سال جدید سود خوبی را به سهمدارانش بدهد. امین

جعفرزاده
2013/03/27, 08:39
کسی ولصنم را دوست ندارد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! وصنعت تقسیم سود کرده است. واتی برای تعدیل مثبت بسته است .

جعفرزاده
2013/03/27, 10:36
مثل اینکه تنها خودم باید ولصنم را زنده نگهدارم. صف خرید شده است.

VARIA
2013/03/27, 11:01
دوست عزیز نگران نباش
این ملت از همه جا بی خبر عاشق صفهای سنگینن
وقتی بالای 150 صف میلیونی زدن تازه یادشون میفته
ای دل غافل ......!

جعفرزاده
2013/03/30, 11:36
امروز باز در درصد مثبت معامله شد. در روزهای اتی خریداران خوبی برای سهم پیدا خواهند شد.

meisam_em
2013/04/09, 07:17
بعد از بازگشایی واتی اونوقت معاملات ولصنم جهش باید کنه!

جعفرزاده
2013/04/09, 11:38
امروز هم مثبت معامله شده است . کافیه بالای 150 بروه ان وقت معاملاتش دیدن داره.

هامد
2013/04/09, 12:58
امروز هم مثبت معامله شده است . کافیه بالای 150 بروه ان وقت معاملاتش دیدن داره.

اولین پیش بینیو خیلی پایین داده بعید بدونم جای خاصی بره ولی خوبیش اینه تو این قیمتا اصن فروشنده نداره فقط خوب شد همون روزه اخر حقشو رو 20 تومن گرفتیم، تا الان 37-8 تومن که ولصنم خودش تو این قیمتا هیچ عرضه ای نداره حقا عرضه بشه بالای 80% سوده اونم تو نزدیک یه ماه :)

نیکا
2013/04/09, 14:18
اولین پیش بینیو خیلی پایین داده بعید بدونم جای خاصی بره ولی خوبیش اینه تو این قیمتا اصن فروشنده نداره فقط خوب شد همون روزه اخر حقشو رو 20 تومن گرفتیم، تا الان 37-8 تومن که ولصنم خودش تو این قیمتا هیچ عرضه ای نداره حقا عرضه بشه بالای 80% سوده اونم تو نزدیک یه ماه :)

سلام ایا حق های سهم تابحال ارایه شده؟ و مهلت ان تمام شده ؟ منظور شما استفاده نشده سهامداران است یا ..... . بتتشکر

houmansat
2013/04/09, 14:29
تا وقتي كه حق تقدم هاي استفاده نشده حراج نشه نميذارن ولصنم صعود كنه تا بتونن حق ها رو مفت بخرند

هامد
2013/04/09, 15:51
سلام ایا حق های سهم تابحال ارایه شده؟ و مهلت ان تمام شده ؟ منظور شما استفاده نشده سهامداران است یا ..... . بتتشکر

اره دیگه روزه اخر رو 20 تومن با چنتا از بچه ها خریدیم که موقه عرضه استفاده نشده ها بدیم بره، به خیلی از بچه ها همون موقه پیشنهاد دادم، اون موقه به حق ها سود تعلق نمیگرف یه فاصله ایـ باید با سهم میداشت حق ها، ولی الان که مجمع برگزار شده دیگه قیمتا یکین با این وضه الان ولصنم خیلی بعیده کسی زیره 37-8 بخواد عرضه کنه که همینم سوده خیلی خوبیه، بالاترم خیلی بعید بدونم ولصنم بره دیگه چون اولین پیش بینیو پایین داده مگه اینکه عرضه استفاده نشده ها به این زودیا نباشه ...

تا وقتي كه حق تقدم هاي استفاده نشده حراج نشه نميذارن ولصنم صعود كنه تا بتونن حق ها رو مفت بخرند

یه دلیلش اینه ولی دلیل اصلیش پیش بینی اول 92 شه که الان با اون سود پی به ای حدود 7 داره، البته موعد فرستادن گزارش سه ماهه نزدیکه وضعشم خوبه ببینیم چقد تعدیل داره، اگه عرضه استفاده نشده ها بیفته بعده گزارش سه ماهه که خیلیـــــــ عالی میشه ....

houmansat
2013/04/09, 16:29
سلام به شما دوست گرامي با توجه به وضعيت شيران و نيز واتي بايد خبرهاي خوبي براي ولصنم متصور بود اما امان از بازي ....بهر حال فرمايش شما كاملا درسته اما يادمون باشه تازه وقتي حق ها رو بفروشن تا بخوان پول مارو پس بدن خودش صبر حسابي ميخواد...

جعفرزاده
2013/04/09, 22:04
همه رقمه حق خریدیم. در محدوده 50 تا 60 هم معامله شود و پول ان را اخر تابستان هم بدهند راضی هستیم. گین 150 درصدی در چند ماه و ان هم تضمینی . وااااااااااای چه شود .
سلام به شما دوست گرامي با توجه به وضعيت شيران و نيز واتي بايد خبرهاي خوبي براي ولصنم متصور بود اما امان از بازي ....بهر حال فرمايش شما كاملا درسته اما يادمون باشه تازه وقتي حق ها رو بفروشن تا بخوان پول مارو پس بدن خودش صبر حسابي ميخواد... X-( :-&:*:D

جعفرزاده
2013/04/10, 09:35
واتی در سال مالی منتهی به 30/9/91 مبلغ 861 ریال به ازای هر سهم محقق کرده است . مجمع شرکت در روز 31 فروردین ماه جاری برگزار می شود که طبق پیشنهاد هیئت مدیره قرار است 20 تومان بین سهامداران شرکت تقسیم شود که این سود از تاریخ 20 تیر ماه 92 بین سهامداران حقیقی و از تاریخ 20 مهر 92 بین سهامداران حقوقی تقسیم می شود.

بر اساس آخرین اطلاعات مربوط به پرتفوی و همچنین صورت های مالی حسابرسی شده دوره مذکور جمع حقوق صاحبان سهام شرکت در پایان دوره مالی مذکور مبلغ 252.2 میلیارد تومان می باشد.بر همین اساس ارزش خالص دارایی های شرکت به ازای هر سهم 6538 ریال می باشد

reza ourom
2013/04/10, 09:46
این سهم(واتی) امروز اعلام کرده1251ریال سود را محقق کرده واحتمالل 800ریال را تقسیم میکند هر چند در گزارش تقسیم سود 200ریالی ذکر شده است با این خبر امروز ولصنم و وصنعت به بالاترین قیمت خواهند رسید

جعفرزاده
2013/04/10, 09:59
این هم از صف خرید ولصنم. کافیست شنبه هم مثبت معامله شود ان وقت خریداران هجوم میاورند.

bahary
2013/04/10, 10:20
من در حجم بالا روز اخر حق تقدم خریدم و مبلغ اسمی را هم واریز نکردم.با این پیش بینی ها و تعدیلات مثبت انشاء الله دوستان سود خوبی در انتظارشان است.

آرش 64
2013/04/10, 22:06
بنده امروز 60درصد سبدم را ولصنم کردم از فروش بهترین سهام هایم

جعفرزاده
2013/04/11, 17:17
سیگنال خرید صادر شده است.

گرگین خان
2013/04/11, 19:45
170رو با قدرت بشکونه
تا240میتونه بره
پتانسیل لازم رو برای رشد داره

نادری
2013/04/11, 21:11
170رو با قدرت بشکونه
تا240میتونه بره
پتانسیل لازم رو برای رشد دارهبا سلام به عزیز دل برادر گرگین خان گرامی فقط آمدم بگم که ما خیلی مخلصیم.گرگین جان با توجه به این که من میدونم به نیما خان آزادی هیچ کس مثل شما نزدیک نیست و دسترسی ندارد اولا سلام بنده را به نیما خان برسانید در ثانی از استاد بخواهید یک سری به این تاپیک بزند.البته ما که نداریم و فعلا در گیر دار خگستر و ثاباد وولساپا هستم

sea2003son
2013/04/12, 01:54
دوست بسیار عزیز اقای نادری عزیز سلام چه خبر خدمت گرگین خان هم سلام دارم و جدیدا با ایشان نیز اشنا شدم امیدوارم با راهنمایی های شما همه سود کنیم.

نادری
2013/04/12, 02:06
دوست بسیار عزیز اقای نادری عزیز سلام چه خبر خدمت گرگین خان هم سلام دارم و جدیدا با ایشان نیز اشنا شدم امیدوارم با راهنمایی های شما همه سود کنیم.با سلام به دوست عزیز.مومن اله شما خودتان استادید ما باید در محضر شما اساتید تلمذ کنیم.بسیار خوشحالم که میبینم گرگین خان عزیز که خود ایشان هم میدانند ارادت دارم خدمتشان بعد از 2 سال دوباره فعال شدند.