PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : **++** اعلانات صندلی داغ **++**

صفحه ها : [1] 2 3 4

آمن خادمی
2011/12/09, 15:22
سلام بر همه دوستان عزیز<:-p

یک مژده خوب دارم .اون هم اینکه که قراره تاپیک "صندلی داغ" را توی سایت راه بندازیم.میهمانان اون رو هم به انتخاب شما دوستان می گذاریم.

فعلا برای شروع می شه دوستانی که علاقه دارید بر صندلی داغ تکیه بزنند و به سوالات داغ شما پاسخ دهند را پیشنهاد بدین تا دعوت نامه برای آنها ارسال شود ؛در صورت پاسخ مثبت شخص مورد نظر سوالها را بر اساس یک قانون منسجم که در پست های آتی درباره آن سخن خواهم گفت ، پیش می بریم.

منتظر همه شما هستم

pani
2011/12/09, 15:59
آمن جان ممنون چه تاپیک خوبی

من ابتدا مدیران محترم سایت رو پیشنهاد میدم:

اساتید محترم سایت آقایان: علیرضا جمالی، holy،حجت

مدیران لایق خانمها :آمن و ناهید

امپراتور7
2011/12/09, 16:53
ممنون امن جان
سایه همش یه دونه صندلی داریم ها 5 نفر چطوری روش بشینین >:p اون میشه نیمکت داغ :d

fm2006
2011/12/09, 17:05
حالا صندلیش خیلی داغ نباشه یه وقت :d

تصمیم کبری
2011/12/09, 19:59
منم با پانی عزیز موافقم. اول مدیران سایت اعلام امادگی کنند تاپیک جذاب تر میشه.
یادی هم از مرحوم منوچهر نوذری داشته باشیم.روحش شاد.

مهراز
2011/12/09, 21:52
تایپک جالبی میشه.
ممنون از خانم امن
بنده هم شروع از مدیران و ستاره داران رو پیشنهاد میکنم.

بابای دارا
2011/12/09, 23:40
من برای نشستن روی این صندلی داغ اعلام آمادگی می کنم :->
البته اگه مغایرتی با قانون دعوت میهمان نداشته باشه.

ضمن اینکه با دعوت مدیران هم موافقم >:d<

fm2006
2011/12/09, 23:53
من برای نشستن روی این صندلی داغ اعلام آمادگی می کنم :->
البته اگه مغایرتی با قانون دعوت میهمان نداشته باشه.

ضمن اینکه با دعوت مدیران هم موافقم >:d<

کم پیدایی رئیس

آمن خادمی
2011/12/10, 12:39
سلام

تاكنون دعوتنامه براي ناهيد عزيز فرستاد شد<:-p...ايشون به دليل مشغله كاري زياد ،دعوت ما را براي بهمن ما قبول كردند...رايزني براي مديران ديگر ادامه دارد ;;)

به نظرم دوستان غير از مديران چهره هاي ديگر رو هم پيشنهاد بدن تا دعوتنامه ها براي اونها هم ارسال بشه...

میسون
2011/12/10, 22:11
امن خانم اگر میشه اقای اعتصام رو دعوت کنید صندلی رو هم تا بالاترین درجه داغ کنید

mohseni1353
2011/12/10, 23:35
با تشكر از شما سركار خانم آمن
پيشنهاد ميكنم از خانم ها اول خودتون سپس از سركار خانم ها تدين -ميرزا محمدي-ناهيد-روژان
از آقايون هم براي جناب جمالي عزيز برادر بزرگوارم جناب عمادي بي بديل -حجت خان-باربد مهربان-مسلم گرامي-لرد عرشياي گل-جناب شريعت گرانمايه-دوست غايبمون جناب پناهي-بزرگوار جناب محمدي- جناب عباس زاده عزيز در صورت امكان دعوتنامه ارسال فرماييد

سيد ياسر شريعت
2011/12/11, 00:06
با تشكر از شما سركار خانم آمن
پيشنهاد ميكنم از خانم ها اول خودتون سپس از سركار خانم ها تدين -ميرزا محمدي-ناهيد-روژان
از آقايون هم براي جناب جمالي عزيز برادر بزرگوارم جناب عمادي بي بديل -حجت خان-باربد مهربان-مسلم گرامي-لرد عرشياي گل-جناب شريعت گرانمايه-دوست غايبمون جناب پناهي-بزرگوار جناب محمدي- جناب عباس زاده عزيز در صورت امكان دعوتنامه ارسال فرماييد

من علاوه بر دوستان ذکر شده از جناب "ناشناس" هم با توجه به شخصیت جالبی که دارند دعوت می کنم! بلکه از این طریق تا حدی "شناس" تر شوند;;)

Captain Nemo
2011/12/11, 00:14
بنده همین جا انصراف خودم را اعلام میکنم .....
گرچه کسی هم از ما دعوت نکرد ...
بنده را اکثریت بورس بازها و غیر بورس باز ها میشناسند به
نظرم بهتره بقیه دوستان تشریف بیاورند تا ببینیم چی میشه ...

آمن خادمی
2011/12/11, 00:37
بنده همین جا انصراف خودم را اعلام میکنم .....
گرچه کسی هم از ما دعوت نکرد ...
بنده را اکثریت بورس بازها و غیر بورس باز ها میشناسند به
نظرم بهتره بقیه دوستان تشریف بیاورند تا ببینیم چی میشه ...

کاپیتان عزیز اتفاق اتفاقا خانم بوف کور عزیز ،خانم ماهور و اقای بهنام به من پیام خصوصی دادند که شما رو دعوت کنم ؛نکنه دارید از دست سوالات خبرنگاری من فرار می کنید ؟!!!:d

قول می دم زیاد سوال سخت نپرسم از شما ؛بلاخره یک سایت هست و یک کاپیتان عزیز;;)

آمن خادمی
2011/12/11, 01:03
امن خانم اگر میشه اقای اعتصام رو دعوت کنید صندلی رو هم تا بالاترین درجه داغ کنید

جناب میسون می گم به نظرم شما دعوتش کنید من قول می دم سوالات خیلی خیلی خوب بپرسم که دیگه جرات نکنه این بلا را سر صدرا بیاره ;)

HOLY
2011/12/11, 02:50
درود بر آمن عزیز
واقعا جای تقدیر و تشکر داره این فکر عالی ، من تقریبا عضو تمام سایتهای بورسی و فارکسی بودم (به غیر از یک ساله گذشته که سایتهای بورسی زیاد رشد کردند ) و تا امروز بخش آزادی به غنای بخش آزاد این سایت و مدیر بخش آزادی به توانمندی خانم آمن ندیدم ،اینجا جا داره به آقای جمالی به عنوان ادمین سایت تبریک بگیم که چنین مدیر بخش آزادی دارند .

ناهید
2011/12/11, 08:55
درود بر آمن عزیز
واقعا جای تقدیر و تشکر داره این فکر عالی ، من تقریبا عضو تمام سایتهای بورسی و فارکسی بودم (به غیر از یک ساله گذشته که سایتهای بورسی زیاد رشد کردند ) و تا امروز بخش آزادی به غنای بخش آزاد این سایت و مدیر بخش آزادی به توانمندی خانم آمن ندیدم ،اینجا جا داره به آقای جمالی به عنوان ادمین سایت تبریک بگیم که چنین مدیر بخش آزادی دارند .

من هم وظيفه خودم ميدونم از آمن عزيزم بخاطر اين همه تلاش كه واقعا" بنا به فرمايش دكتر فرزاد در هيچ سايت بورسي به پرباري بخش آزاد اين سايت ديده نشده و با مديريت توانمندي مثل آمن عزيز تشكر و قدرداني كنم
البته ايشون از بخش آزاد هم فراتر رفتند و دربخش بورسي و فاركس نيز فعاليتي چشمگير دارند كه مراتب تقدير وتشكر در اين بخشها نيز از عزيزم دارم
اميدوارم هميشه موفق و سرشار از انرژي باشي كه ما هم بهره مند بشيم
@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

ماهور
2011/12/11, 14:03
آمن جان ممنونم به خاطر راه اندازي اين تاپيك خوب

پيشنهاد من هم در ابتدا مديران سايت يعني عليرضا جمالي‏،دكتر هولي‏،ناهيد‏،كاپيتان و خود شما دختر خودم:* هست.بعد هم از مي شه از بچه اي معروف و خوش فكر سايت هاي ديگه و سايت خودمون هم دعوت كنيم.@};-@};-@};-@};-

ناشناس
2011/12/11, 17:20
تالار گفت و گوی بورس .......................

behnam
2011/12/11, 21:57
بنده به عنوان اولین نفر محسن نظری عزیز رو پیشنهاد میدم

آمن خادمی
2011/12/11, 23:03
مژده مژده مژده

دکتر holy بزرگوار برای جمعه این هفته یعنی 25 آذر ساعت 22:30 در خدمت شما دوستان خواهد بود و به پرسش های شما پاسخ خواهد گفت.

ممنونم دکتر عزیز که دعوت من رو قبول کردین @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-<:-p

در پست آینده درباره قوانین مربوط به پرسش های کاربران سخن خواهم گفت….;)

بوف کور
2011/12/11, 23:13
مژده مژده مژده

دکتر holy بزرگوار برای جمعه این هفته یعنی 25 آذر ساعت 22:30 در خدمت شما دوستان خواهد بود و به پرسش های شما پاسخ خواهد گفت.

امن جان شما هر چی دلتون می خواد قانون تصویب کنید اما این تاپیک اسمش روشه صندلی داغ و پرسش های چالشی در انتظار کسانی هست که بر ان تکیه می زنند :d

تازه کار
2011/12/11, 23:32
مژده مژده مژده

امن جان شما هر چی دلتون می خواد قانون تصویب کنید اما این تاپیک اسمش روشه صندلی داغ و پرسش های چالشی در انتظار کسانی هست که بر ان تکیه می زنند :d

نفر اول بودن همیشه شجاعت خاصی را میطلبد. درود بر استاد عزیز دکتر عمادی =d>

دو نفر دیگه هم هستند که خیلی دوست دارم دعوت را قبول کنن: جناب جمالی و کاپیتان نمو (هرچند نیومده انصراف داد)

آمن خادمی
2011/12/12, 01:36
**قوانین صندلی داغ**[-X:(fight)

قوانین تاپیک صندلی داغ به صورتی خواهد بود که میهمانانی که بر این صندلی تکیه می زنند از این موضوع پشمان نشوند.

1- از دوستان عزیز خواهش می کنم که سوالاتی مبنی بر زندگی خصوصی میهمانان پرسیده نشود و در صورت پرسش ، میهمان گرامی در صورت عدم تمایل می تواند پاسخ ندهند.

2- اگر با شخصی دعوا یا دلخوری داریم ،جو تاپیک رو به هم نریزیم ؛در صورت دیدین پست های اینچنین به یقین پست ها حذف خواهد شد.

3- می توانیم یه تاپیک صندلی داغ نگاه تخصصی داشته باشیم؛یعنی با توجه به تخصص افراد از آنها سوال بپرسیم.

4- سوالات عمومی را طرح و در تاپیک به نمایش دوستان می گذارم .دوستان اگر ایده ای دارند بعد از درج سوالات عمومی، می تونند پیشنهادات خودشون رو مطرح کنند.

5 – میهمانان می توانند به 5 پرسش، بدون هیچ دلیلی پاسخ ندهند.

6- ترجیحا سعی دارم میهمان در ساعت مورد نظر در سایت حضور داشته باشند و دوستان به صورت آنلاین پرسش های خود را مطرح کنند.اما اگر بعضی از میهمان امکان مطابقت وقت رو نداشتند، سوالات نوشته می شود و دوستان در اولین فرصت زحمت پاسخگویی آنها را خواهند کشید.

عقل نهفته
2011/12/12, 02:18
سوالی از میهمان صندلی داغ تان دارم نمی دانم کجا مطرح کنم شاید جمعه نباشم
سلام استاد
من هر چقدر به مریض های خود می گویم عزیزان من سیگار نکشید به مضرات واسیب ان به قلب وعروق وسلامتی کلی بدن و....کاری ندارم این رنگ دندان هایتان را زرد می کند درست است که با یه جرمگیری وبروساژومقداری ناقابل مانی حلش می کنم ولی ماهم گناه داریم با ماسک دوبله وسوبله هم امکان کار بروی دندان ندارم( تازه اگر بوی پیاز وسبزی که برای بدن لازم هست وسر ظهر بهراه ناهار صرف کردید رایه جورایی تحمل کنم)افاقه نمی کند می گویند تو بهتر می دانی یا دکتر هولی هم استاد هستند هم مدیر هم پزشک هرچه می گویم اون دکتر هولی نیست که سیگار می کشد اواتار ایشان هست تازه اونهم دارد فیلم بازی می کند !!قبول نمی کنند ایا امکان دارد اون قسمت اواتارتان را شطرنجی کنیم؟زیاده عرضی نیست باقی بقایت/جانم فدایت

rezaafshari110
2011/12/12, 08:50
سلام
خانم آمن خیلی ممنون از این ایده بسیار عالی.
از شما یک تقاضا دارم : لطفا در صورت امکان برای آشنایی بیشتر با مهمانتون و اینکه بدونیم تصور ذهنیمون راجع به دوستان سایت چطور بوده به کسانی که مهمانتون هستند بفرمایید یک عکس هم از خودشون در بخش معرفی قرار بدهند.با تشکر فراوان

آمن خادمی
2011/12/12, 10:02
سلام

تاپیکی مشابه همین عنوان "صندلی داغ" در چندین سایت مشابه از جمله قیمت ها هم وجود دارد;) خلاصه کلام اینکه ایده کلی از من نبوده و قاعدتا فرد دیگری هم نمی تونه این ادعا رو داشته باشه که این ایده از آن وی بوده است ;)اما به اعتقاد من ایده مهم نیست و پیشبرد کار مهم است...این مهمه که چقدر اعتبار داشته باشی که برای هر میهمانی که دعوتنامه می فرستی پاسخ مثبت بده یا حداقل با روی گشاده باهات برخورد کنه ... B-)

حالا برگردیم به محتوای تاپیک ;;)

خدمت دوستان هم بگم به زودی میهمان بعدی تاپیک که چند ماه در سایت تشریف نداشتن رو معرفی می کنم...:d

آمن خادمی
2011/12/12, 15:41
خبر جدید.... خبر جدید <:-p

جناب آقای محسن نظری عزیز دعوت من رو پذیرفتند و به زودی بر صندلی داغ تکیه خواهند زد.تاریخ حضور رو هم بعد از نظر نهایی ایشون در سایت درج خواهم کرد.;;)

سپاس از شما آقای نظری @};-@};-@};-@};-@};-

behnam
2011/12/12, 16:19
خبر جدید.... خبر جدید <:-p

جناب آقای محسن نظری عزیز دعوت من رو پذیرفتند و به زودی بر صندلی داغ تکیه خواهند زد.تاریخ حضور رو هم بعد از نظر نهایی ایشون در سایت درج خواهم کرد.;;)

سپاس از شما آقای نظری @};-@};-@};-@};-@};-
خیلی خوشحالم که باز هم میتونیم محسن عزیز رو در این سایت ببینیم >:D<
فکر کنم جای یه نفر دیگه اینجا خیلی خالیه
اون هم کسی نیست جز بابک پناهی عزیز <:-p
بنده به عنوان نفر بعدی بابک جان رو پیشنهاد میدم

mohseni1353
2011/12/12, 21:49
[QUOTE=آمن;72885]مژده مژده مژده

[SIZE=3]دکتر holy بزرگوار برای جمعه این هفته یعنی 25 آذر ساعت 22:30 در خدمت شما دوستان خواهد بود و به پرسش های شما پاسخ خواهد گفت.

مژده ای دل كه مسیحا نفسی می آید
كه ز انفاس خوشش بوی كسی می آید
از غم هجر نكن ناله و فریاد كه من
زده ام فالی و فریادرسی می آید
كس ندانست كه منزلگه معشوق كجاست
این قدر هست كه بانگ جرسی می آید
از ظهور بركاتش نه من خرم و بس
عیسی اینجا به امید نفسی می آید
همه اعیان جهان چشم به راهش دارند
هر عزیزی ز پی ملتمسی می آید
فیض دارد سر آن كه به رهت جان بازد
هر كس اینجا به امید هوسی می آید
دوست را گر سر پرسیدن بیمار غم است
گو بیا خوش كه هنوزم نفسی می آید

آمن خادمی
2011/12/14, 13:06
خبر خبر خبر <:-pخبر جديد خبر جديد <:-p<:-p<:-p<:-p

امشب يكي ديگر از ميهمانان كه قبول كرده اند بر صندلي داغ تكيه بزنند،رو معرفي خواهم كرد ;;)<:-P:->

آمن خادمی
2011/12/14, 21:04
عجب صندلی داغی شد....به به/ به به ...یعنی نه کسی می خواد میهمان بعدی رو حدس بزنه و نه از دکتر holly سوال داره ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!X-(X-([-([-(:-w

~X(~X(~X(~X(~X(:-w:(

رامین
2011/12/14, 21:11
عجب صندلی داغی شد....به به/ به به ...یعنی نه کسی می خواد میهمان بعدی رو حدس بزنه و نه از دکتر holly سوال داره ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!X-(X-([-([-(:-w

فک میکردم جمعه باشه!
جناب عقل نهفته سوال پرسیدن اما دکتر جواب نداده یعنی هنوز تشریف نیاودن دیگه

تصمیم کبری
2011/12/14, 21:38

خانم آمن اول از همه یه تشکر بابت این کار نو و قشنگ ازتون کنم.
و بعد درخواستمو مطرح کنم. و اون اینه که میهمانان گرامی یه بیوگرافی کلی از خودشون ارائه بدهند. ( با این کار دیگه سوالاتی از قبیل چند سالته؟ چند ساله تو بورسی ؟ از کدام شهرستان هستی؟چقدر سواد داری؟ و ... از میهمان پرسیده نمیشه و تاپیک شلوغ نمیشه.)

محمود شریعت
2011/12/14, 21:46

عه ... نگفته بوديد از چه زماني ميتونيم سوالامونو بپرسيم
خب پس شروع مي كنيم
سوال اول: دكتر عزيز علت انتخاب نام كاربري Holy براي يوزرتان چيست؟ عليرغم سطح بالاي علمي و تجربه ي فراوان خيلي افتاده هستيد و با ادبيات خاص و شيريني سخن ميگوييد. از ابتدا نيز در فروم نويسي اين گونه بوديد يا به مرور به اينجا رسيديد؟
سوال دوم: چه شد كه پا به بازار هاي سرمايه گذاشتيد؟ نحوه ي آشنايي و ورود شما به اين بازار چگونه بود؟
سوال سوم: با توجه به مشغله كاري فراواني كه داريد چگونه ميتوانيد در هفته به بيش از 1000 پيام وسوال پاسخ دهيد؟ (آخرشم تو هيچ كدوم از جلسات همشهري هاتون شركت نكرديد:( )
پيشاپيش ممنون از پاسختون

کیوان
2011/12/14, 22:03
این سوال سوم آقای شریعت از جناب هالی ، سوال منهم هست :) از بعضی نکات در پستهاشون و ساعت ایجاد پست اینطور برمیاد که ایشون سخت مشغول فعالیت هستند و خیلی کم برای استراحت و خواب زمان تخصیص می دهند. همیشه برای من جوال سوا بود که ایشون برای پاسخگویی و آموزش دیگران چه انرژی از خودشون میگذارند. >:d<

Captain Nemo
2011/12/14, 22:19
فکر کنم الان زوده دارید سوال بارون میکنید ....... :-w

20reza
2011/12/14, 22:32
خانم آمن اول از همه یه تشکر بابت این کار نو و قشنگ ازتون کنم.
و بعد درخواستمو مطرح کنم. و اون اینه که میهمانان گرامی یه بیوگرافی کلی از خودشون ارائه بدهند. ( با این کار دیگه سوالاتی از قبیل چند سالته؟ چند ساله تو بورسی ؟ از کدام شهرستان هستی؟چقدر سواد داری؟ و ... از میهمان پرسیده نمیشه و تاپیک شلوغ نمیشه.)

با سلام فکر می کنم اینجوری بهتر باشه
ممنون

کیوان
2011/12/14, 22:37

فکر کنم الان زوده دارید سوال بارون میکنید ....... :-w

L-) Up

Captain Nemo
2011/12/14, 22:59
خدا به داد این صندلی نشینان برسد .....
خب شد من فرار کردم .....:d

محمود شریعت
2011/12/14, 23:20
خدارو چه دیدید! خانم آمن و دست کم نگیرید. شاید شمارو هم راضی کردند یه روز روی این صندلی داغ بنشینید ;)
بی شما لطفی نداره کاپیتان:)

Captain Nemo
2011/12/14, 23:23
خدارو چه دیدید! خانم آمن و دست کم نگیرید. شاید شمارو هم راضی کردند یه روز روی این صندلی داغ بنشینید ;)
خب ایشون وقت هم برای من گذاشتند ولی بنده قبول نکردم ....
حالا باید دید کسی از روی این صندلی زنده به خونش برمیگرده یا نه ....؟؟!!:-w

علامه
2011/12/14, 23:23

فکر کنم تو چشم ترین کاندید شمایی کاپیتان
هیچ راه فراری نداره
:d

علامه
2011/12/14, 23:25
مژده مژده مژده

امن خانم سلام
حبرنگارا معمولا باید خیلی حواس جمع باشنا
مگه خودتون نفرمودین جمعه دکتر هالی پاسخگو هستن؟

Captain Nemo
2011/12/14, 23:29
فکر کنم تو چشم ترین کاندید شمایی کاپیتان
هیچ راه فراری نداره

علامه جان
کمی دیر رسیدی
ما قبلا دعواهامونو کردیم و صلح کردیم ....
توافق نامه را هم امضا نمودیم .... ;;)

آمن خادمی
2011/12/14, 23:31
بلاخره این شما و این همه میهمان بعدی تاپیک<:-p<:-p<:-p<:-p

جناب بابک پناهی عزیز ....بابک پناهی عزیز در تاریخ چهارم دی ماه ساعت پنج عصر به بعد به پرسش دوستان پاسخ می دهند.?@_@?

ممنونم بابک خان@};-@};-@};-

آمن خادمی
2011/12/15, 01:06
خب ایشون وقت هم برای من گذاشتند ولی بنده قبول نکردم ....
حالا باید دید کسی از روی این صندلی زنده به خونش برمیگرده یا نه ....؟؟!!:-w

کاپیتان عزیز >:/..شما کی گفتین تشریف نمی آرین؟؟؟! :d یادم نمیاد...والا گفتید اواخر دی ماه که کارام رو انجام دادم به چشم؛تازه چشمش رو هم بلند و محکم گفتین;;)...

حالا برای شما گفتم یه هواپیما دم در تاپیک منتظر بمونه که شما را ببره اورژانس...البته دکتر هولی عزیز هم می تونه کمک کنه بهتون...چون دیگه خودشون از بیمارستان(به دلیل سوالهای زیاد و سخت بستری می شوند:-&:"> ) برگشتن :D:d

Captain Nemo
2011/12/15, 01:10
کاپیتان عزیز ..شما کی گفتین تشریف نمی آرین؟؟؟! :d یادم نمیاد...والا گفتید اواخر دی ماه که کارام رو انجام دادم به چشم؛تازه چشمش رو هم بلند و محکم گفتین...حالا برای شما گفتم یه هواپیما دم در تاپیک منتظر وایسا که شما را ببره اورژانس :d
چشم .....
گردن ما از مو هم نازکتره اینجا .....#:-s

HOLY
2011/12/15, 03:21
از تمام عزیزان و بزرگواران که به بنده لطف دارند و در تاریخ و ساعت معهود در تاپیک حاضر میشند و یا احیانا به دلیل مشکلات این فرصت رو ندارند و صرفا سئوال ارسال میکنند کمال تشکر رو دارم و با توجه به ارادت و علاقه خاصی که به دوستان بورسی دارم به شکل خودخواسته علیرغم وجود قانونی که توسط اون میتونم به 5 سئوال پاسخ ندهم ،حاضر خواهم بود بدون استثناء به تمام پرسشها پاسخ دهم ،
به امید اینکه شاید این کار بر گرمی فضا و صمیمیت محیط بیافزاید .......
با آرزوی توفیق برای تمام دوستان

behnam
2011/12/15, 12:33
خب من دو نفر رو پیشنهاد دادم که خوشبختانه هر دو نفر قبول کردند >:d<
بعد از محسن عزیز و بابک عزیز میخوام یه نفر دیگه رو به عنوان نفر سوم پیشنهاد بدم :d
فکر کنم دیگه نوبت خود خانم آمن باشه که به این صندلی تکیه بزنند ;)

آمن خادمی
2011/12/15, 12:56
امشب بخش کوتاهی از پرسش های عمومی مربوط به دکتر Holy عزیز در سایت به نمایش گذاشته می شود <:-p<:-p<:-p;;)

جا داره از دوستانی که در این تاپیک با پست های یا تشکرهای خودش مشارکت کرده اند تشکر ویژه داشته باشم...پس به افتخار خودتون =D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>

meysam_sh_2020
2011/12/15, 14:03
با سلام
من هم یه سوال از استاد بزرگ استاد holy داشتم .

به نظرتون تحلیل بنیادی بیشتر میتونه برای خرید به سهامدار و سهامداری کردن و سود رساندن به سهامدار کمک بکنه یا تحلیل های تکنیکال ؟ (البته برای سهامداری نه برای نوسان گیری)

و اینکه شما کدام تحلیل رو قوی تر میدونید با توجه به اینکه خودتون استاد تحلیل های تکنیکال هستید؟ و اینکه چند درصد تحلیل های تکنیکالی که روی سایت ها میزنن درست از اب در میاد؟

با تشکر

آمن خادمی
2011/12/15, 18:46
**بخش کوتاهی از پرسش های جناب holy عزیز***

1- کدام یک از عناصر زیر در زندگی براتون مهمتره؟پول؟خانواده؟کار؟

2- به جزء بازار بورس،فارکس و طبابت چه سرگرمی های دیگری دارید؟

3- اگه روزی یکی از ثروتمندترین مردان جهان بشوید با پولتون چیکار می کنید؟

ادامه دارد.................:-?:-?:-?:-?:-?

آمن خادمی
2011/12/15, 20:13
ادامه پرسش های دیگر هولی عزیز<:-p<:-p

4- اگر کسی دلتون رو آزار بده باهاش چیکار می کنید؟(اگه من باشم که یه تفنگ دولول شکاری از دایی جانم می گیرم و خلاص :D:D)حالا اگه کسی دل شما رو آزرده کنه چطوری به دستش بیاره؟:-/

5- بهترین همدم شما؟

6- بهترین و دوست داشتنی ترین شخصیت در سایت بورسی؟

.....منتظر سوالهای بعدی باشید..?@_@??@_@?

دوست عزیز با شما هستم >:/>:/ بله با خود شما :D:"> که داری این مطلب رو می خونی '@-@'@-@ سوال نداری که بپرسی؟!!8->:-)/\:-)

shadi
2011/12/15, 22:51
1- از چند سالگی وارد بورس شدید

2-از شروع کار یاد گیری تکنیکال و.......را در دستور کار خودتان قرار دادید یا بعد ازمدتی کار کردن .

باربد
2011/12/15, 23:11
اگر روزی زمان به گذشته باز گردد چه کارهایی را دوباره انجام نمیدهید؟

ایا دوست دارید فرزندتان چون شما شود ؟

اگر اجازه بر اورده شدن یک ارزو را داشته باشید
(بدون لحاظ کردن جو سایت )چه ارزویی میکردید ؟

و اخرین سوال که شاید روزی نوه من هم از نوه شما بپرسد

علم بهتر است یا ثروت؟

mohseni1353
2011/12/15, 23:37
با سلام خدمت برادر عزيزم جناب عمادي
1-مشوق شما در ورود به بورس كه بود و از چه سالي شروع كرديد در سالهاي آغازين ورود به اين فعاليت از چه منابعي براي افزايش دانش خودتون استفاده كرديد
2- بهتربن خاطره بورسي و غير بورسي شما
3- چند ساعت در روز براي طبابت و چند ساعت براي بورس ايران و چند ساعت براي بورس جهاني وقت ميگذاريد.
4-چه هديه اي يا كاري در زندگي، شما را از همه بيشتر خوشحال ميكند
5- آيا امكان اين هست براي شما كه تصويري براي آشنايي دوستانتون از خودتون در زمان مصاحبه در سايت قرار بدهيد
با سپاس بيكران

rezaafshari110
2011/12/15, 23:56
سلام
سعی کنیم جزو تغییراتی باشیم که میخواهیم در این دنیا ببینیم .....
دوست داشتید چه تغییری در دنیا بوجود می آمد و برای بوجود آمدن این تغییر چه گامهایی برداشته اید؟
سوالات بعدی البته خصوصیه اگه صلاح بود پاسخ بدهید
بیوگرافی خود را بیان بفرمایید
به چه کاری چیز طبابت و ترید علاقه دارید؟
تخصص شما در طبابت چیست؟

rezaafshari110
2011/12/16, 00:07
سلام مجدد
نظرتون رو راجع به اعضای سایت برای هر نفر در حد یک جمله بیان بفرمایید.((استاد اگه خیلی بشه میشه 100 تا جمله.چیزی نیست))

آمن خادمی
2011/12/16, 00:52
و ادامه پرسش های دکتر هولی:-s<:-p:-?

7 - زندگی مجردی و مشترک رو چطور می بینید ؟کدام یک از این دو نوع زندگی جالب تر هست؟چرا؟:D

8- چی شد که رفتین سراغ رشته پزشکی؟اگه پزشک نمی شدین،دوست داشتین چه کار شوید؟;)

9- بهترین خاطره زمان دانشجویی شما؟:)

majid
2011/12/16, 09:23
با سلام
سوال من از استاد هولي عزيز
1- در مورد استراتژي معاملاتي خود بيشتر توضيح دهيد و چگونه به آن اطمينان يافتيد.

آمن خادمی
2011/12/16, 11:37
بشتابید ....بشتابید ..........بشتابید،بشتابید>:/>:/:(fight):-@

سر تیتر خبرهای امروز سایت بورسی &[]&[]<:-p<:-p

****فقط 10 ساعت دیگه تا آمدن اولین میهمان صندلی داغ مونده "*****:!!:!!:!!:

دکتر هولی عزیز جهت اطلاع بهتون توصیه می کنم انواع قرص مختلف برای جلوگیری از افت فشار رو باخودتون به همراه داشته باشید....:D:D

اگر تلفن یک اورژانس نزدیک منزل را نیز آماده داشته باشین ،بد نیست :)):))

امپراتور7
2011/12/16, 11:59
با اجازه آمن جان سبک دیگه از سوالات رو بنده مطرح کنم

دکتر عزیز لطفا اولین کلمه ای که با شنیدن کلمات زیر به ذهنتان میرسد بفرمایید (لطفا تقلب نکنید اولین کلمه مد نظر ماست)
1. صف خرید 2.حجم مبنا 3.شاخص 4.آمپول 5.موجودی حساب شما کافی نیست (فکر نکنم اینو تا بحال دیده باشین :d )

سپه
2011/12/16, 12:19
اخ که چقدر منتظرم نوبت خیاط بشود که راجع به امضاهاش از ایشان سئوالاتی بپرسم

فقر اینه که بچه ات تا حالا یک هتل ۵ ستاره رو تجربه نکرده باشه و تو هر سال محرم حسینیه راه بندازی!!!!!!!!!!!

سئوال من برای ضبط در تاریخ
فقیری ( کسانی که شبها جایی برای خواب ندارند و سعی می کنندغذای مورد نیاز خود را از سطلهای زباله بیایند) تا حالا دیدید که تعریف شما از فقر این است ؟

آمن خادمی
2011/12/16, 12:33
اخ که چقدر منتظرم نوبت خیاط بشود که راجع به امضاهاش از ایشان سئوالاتی بپرسم

فقر اینه که بچه ات تا حالا یک هتل ۵ ستاره رو تجربه نکرده باشه و تو هر سال محرم حسینیه راه بندازی!!!!!!!!!!!

سئوال من برای ضبط در تاریخ
فقیری ( کسانی که شبها جایی برای خواب ندارند و سعی می کنندغذای مورد نیاز خود را از سطلهای زباله بیایند) تا حالا دیدید که تعریف شما از فقر این است ؟

سلام

جناب سپه اگر دوستان عزیز در سایت بورسی تمایل به حضور من بر صندلی داغ داشته باشند، نوبت من هم خواهد رسید؛فعلا من مصاحبه رو انجام میدم و مصاحبه شونده نیستم:-&;)

اما دوستان عزیزی که درباره امضاء من پرسش دارند ( البته امضاء شخصی است؛مثل مسواک شخصی،حوله شخصی،آوتار شخصی و...) تا نوبت من فرا برسه بی زحمت یه نگاهی به کتاب های دکتر علی شریعتی یعنی "حسین وارث آدم" ،هبوط در کویر، فاطمه فاطمه است،شیعه، تشیع علوی - تشیع صفوی ، مذهب علیه مذهب و ....بیندازید/:):)

بعد که این کتاب ها رو مطالعه فرمودین اگر سوالی بود در حد بضاعت اندکم درباره امضاء شخصی خودم در خدمت شما هستم8-|8-|

دوستان عزیز خواهشمند است قبل از نگارش پست هایی اینچنین به قوانین صندلی داغ یک نگاهی بیندازید ;)

برگردیم سراغ سوالهای دکتر هولی عزیز <:-p<:-p<:-p<:-p....

آمن خادمی
2011/12/16, 12:43
**چند سوال دیگر از دکتر هولی عزیز **<:-pB-)<:-p

10 - بهترین فیلمی که توی سینما دیدین چه بوده؟

11- به چه نوع موسیقی علاقه دارید؟

12- چقدر اهل گشت و گذار و مسافرت هستید؟

محاد
2011/12/16, 13:42
با سلام خدمت استاد هولی:

سه سئوال:

1-تعریف شما از خداوند(منظورم اون چیزی نیست که در موردش خوندیم -منظور اون چیزیه که شما درک کردید)

2-در دوران تحصیل نمراتی که میشد گرفت بین صفر تا بیست بود.شما از گرفتن کدوم نمره بیشتر خوشحال میشدید.

3-آیا به بازیهای رایانه ای علاقه دارید آیا تا به حال بازی کردید.اگر بله به کدوم بازی بیشتر علاقه دارید.
و اگر خیر نظرتون در مورد بازیهای رایانه ای چیه؟

mohseni1353
2011/12/16, 15:51
ببخشيد من وسط سوالات دوستان مطلب غير مرتبط ميگم خواستم خواهش كنم اگر ممكنه از جناب درخشاني هم دعوت به عمل بياريد هنوز اولين پستشون را نزدند دستشون را بگيريم بشونيم رو صندلي داغ ببينند تو سايت بورسي چه خبره !!!!!!!!!!! دعا مي كنم پاينده باشند

آمن خادمی
2011/12/16, 17:38
**سوال ویژه دکتر عزیز مربوط به عکس آواتار***

14- به اعتقاد من بهترین فیلم هامفری بوگارت فیلم کازابلانکا اثر مایکل کورتیز بوده.....
جناب هولی عزیز!شما تا چه حد شخصیت خودتون رو به شخصیت Humphrey Bogart شبیه می دانید؟:-??:-??

بوگارت در اکثر فیلمهایش در نقش مردانی خوشگذران و خوشپوش و در عین حال دلیر و باهوش ظاهر شد و همین امر در جذابتر شدن شخصیت او تأثیرگذار بود..:-sB-):-SS;)

امیر2309
2011/12/16, 17:39
با سلام>:d<
آيا تو اين فرومهاي بورسي از كسي كينه به دل گرفتيد؟
آيا تو اين فرمهاي بورسي از كسي بدتون مي ياد؟
اگر امكانش هست آيديشو بگيد ؟

موج سوار
2011/12/16, 18:09
با سلام اگر امکان داشت پاسخ بفرمائید:
تلخ ترین شکست در زندگی شما و شیرین ترین پیروزی ها کدام بوده اند؟

وحید 20
2011/12/16, 18:21
با سلام
من هم چند تا سوال دارم!!:)
1.زیبا ترین و به یاد ماندنی ترین نصیحتی که شنیدید چی بوده؟
2.-چی رو هرگز حاضر نیستید تو زندگی با کسی تقسیم کنید؟
3.-دوست داريد مهمان داري كنيد يا مهماني بري؟
4.جمله ای، شعری که بیانگر احساس درونی ات باشد اگر هست چیست؟
5.اگر رئیس جمهور ایران بودید در اولین روز کاری مهمترین تصمیماتی که میگرفتید چه بود؟ (3 تا از مهمترینها)

تصمیم کبری
2011/12/16, 18:46
سلام به همگی خصوصا میهمان امشب.
سوالات این حقیر.
1. تا به حال چند نفر را به بورس وارد کرده اید؟ فارکس چطور؟
2. تکنیکال را از کتابها و سایتهای داخلی اموخته اید؟ یا از ماخذ اصلی و زبان اصلی؟
3. چند درصد پورتفویتان جهت سهامداریست؟ و چند درصد جهت سهامبازی؟

pani
2011/12/16, 19:42
با سلام خدمت جناب هالی عزیز.

عزیزترین فرد زندگیتون کیه؟
تا به حال چه کسی رو و به چه دلیل واقعا ستوده اید؟
تو زندگیتون چه چیزی رو اصلا نمیتونید تحمل کنید؟

با سپاس

مهراز
2011/12/16, 19:55
دو سوال - چقدر از فعالیت در بورس و فارکس سود کردید یا رکورد های سود سالیانه شما در بورس ایران چند درصد بوده در فارکس چطور؟
روزانه برای تحلیل و کسب دانش بورسی چقدر وقت میگذارید؟
ممنون و سپاسگزار

rezaafshari110
2011/12/16, 20:54
سلام مجدد
فکر کنم هیچکی اندازه من و امن عزیز سوال نپرسیده(چقدر پرحرفم.البته امن جان به شما جسارت نشه)
توی دنیا از چی بیشتر از همه متنفر هستید و چی رو از همه بیشتر دوست دارید (البته منظورم مادیات و اجسام است نه معنویات و اخلاق)

آمن خادمی
2011/12/16, 21:16
ادامه پرسش های عمومی دکتر holy عزیز;);)

15 - دکتر عزیز من اعتقاد دارم اگر خانم ها نبودند،مردها تا آخر عمر غار نشین باقی می ماندند،نظر شما در این زمینه چیه؟:D:))

16 – آیا ورزش هم می کنید؟چه ورزشی؟نظرتون درباره فوتبال چیه؟ طرفدار چه تیمی هستید؟(دکتر جان حواستون به رنگ این نوشته باشد حتما :D:D:D:-&

17 – به فرهنگ ایران اسلامی علاقه مند هستید یا ایران باستان؟:-/

kh25
2011/12/16, 21:41
با سلام
ايا اشنايي با الفباي تكنيكال در حد بررسي انديكاتورها و....براي در بورس ماندن كافي است؟؟؟؟

rezaafshari110
2011/12/16, 22:20
30 دقیقه دیگر:!!:!!:!!:!!:!

بشمار یک ،بشمار دو ،بشمار 3.....>:/>:/>:/بله باشما هستم،بشمار دیگه..:d:d:d:d

سلام
خانم امن یک تقاضا
یک انجمن در بایگانی درست کنید و داخل انجمن برای هر یک از شرکت کنندگان محترم یک تاپیک به اسم خودشون ((مثلا بنام مصاحبه با holy)) درست کنید و با توجه به اینکه شما مدیر هستید و امکان ویرایش دارید تمام پاسخها رو در اون قرار دهید تا این اطلاعات از پراکندگی در بیاد و بصورت بایگانی موجود بمونه.

با تشکر فراوان از زحمات شما

آمن خادمی
2011/12/17, 17:22
سلام

به به ..به به...باز یک نصفه ظهر نبودیم هاااااااا ....هیچ کس به این تاپیک سر نزده چرا؟ ....حتی شما دوست عزیز.>:/>:/>:/..بله ،شما چرا؟؟!!!:-/:-/

آمن خادمی
2011/12/17, 22:33
**قوانین صندلی داغ**[-X:(fight)

قوانین تاپیک صندلی داغ به صورتی خواهد بود که میهمانانی که بر این صندلی تکیه می زنند از این موضوع پشمان نشوند.

1- از دوستان عزیز خواهش می کنم که سوالاتی مبنی بر زندگی خصوصی میهمانان پرسیده نشود و در صورت پرسش ، میهمان گرامی در صورت عدم تمایل می تواند پاسخ ندهند.

2- اگر با شخصی دعوا یا دلخوری داریم ،جو تاپیک رو به هم نریزیم ؛در صورت دیدین پست های اینچنین به یقین پست ها حذف خواهد شد.

3- می توانیم یه تاپیک صندلی داغ نگاه تخصصی داشته باشیم؛یعنی با توجه به تخصص افراد از آنها سوال بپرسیم.

4- سوالات عمومی را طرح و در تاپیک به نمایش دوستان می گذارم .دوستان اگر ایده ای دارند بعد از درج سوالات عمومی، می تونند پیشنهادات خودشون رو مطرح کنند.

6- ترجیحا سعی دارم میهمان در ساعت مورد نظر در سایت حضور داشته باشند و دوستان به صورت آنلاین پرسش های خود را مطرح کنند.اما اگر بعضی از میهمان امکان مطابقت وقت رو نداشتند، سوالات نوشته می شود و دوستان در اولین فرصت زحمت پاسخگویی آنها را خواهند کشید.

سلام دوباره خدمت دوستان عزیز -):-)/\:-):-)/\:-):-)/\:-)

دوستان عزیز می توانند سوالات خود را از جناب پناهی عزیز بپرسند<:-p<:-p<:-p<:-p

**البته یک قانون جدید هم تصویب می شود اینکه همزمان با حضور میهمان عزیز فقط به پرسش هایی که دوستان قبلا نوشته اند، پاسخ داده می شود**;)

از همه دوستان سپاسگزارم@};-@};-@};-@};-@};-

محمود شریعت
2011/12/17, 23:07
درود بر بابک عزیز

با نام و یاد خدا شروع می کنیم.

1- آقا بابک شما مجرد هستید یا ... :d؟

2- چگونه با بورس آشنا شدید؟ چه زمانی؟ در این مسیر آیا شکست را هم تجربه کردید؟

3- بالاخره به بازار فارکس وارد شدید یا در حال تکمیل استراتژیتون هستید؟

4- بهترین دوست بورسی و غیر بورسی شما چه کسانی هستند؟

5- مهمترین و تاثیر گذارترین افراد در زندگی شخصی و کاری شما چه کسانی هستند؟

6- به نظر شما بهترین تحلیلگر تکنیکال ایران کیست؟

7- چقدر به تحلیل هایتان ایمان دارید؟ آیا تحلیل های دیگران را نیز مطالعه می کنید و آیا تا بحال شده بر اساس تحلیل تکنیکال فرد دیگری اقدام به خرید سهم نمایید؟

8- فرایند یادگیری تکنیکال برای شما چگونه بوده است؟ در چه زمینه های مطالعه و فعالیت داشته اید؟

9- هدفتون در زندگی چیست؟ آیا هدف خاصی برای یک سال آینده، 5 سال آینده و 20 سال اینده خود دارید؟ اگر تمایل داشتید آنرا بیان کنید

10- آیا از وضعیت کنونی خود راضی هستید؟ اگر به گذشته برگردید چه کارهای نکرده ای دارید که بخواهید انها را انجام دهید؟

آمن خادمی
2011/12/17, 23:47
خبر خبر ...خبر خبر جدید<:-p<:-p<:-p<:-p

سومین میهمان هم قبول زحمت کردند...بزودی ایشان معرفی می شوند...;;);;);;);;) ;;)

آمن خادمی
2011/12/18, 14:42
ظاهرا مثل اينكه كسي هم سوالي از آقاي پناهي نداره .:d.يعني همه سوال ها رو خودم بپرسم؟!! X-(

محمود شریعت
2011/12/18, 15:04
درود بر بابک عزیز

با نام و یاد خدا شروع می کنیم.

1- آقا بابک شما مجرد هستید یا ... :d؟
.
.
.
10- آیا از وضعیت کنونی خود راضی هستید؟ اگر به گذشته برگردید چه کارهای نکرده ای دارید که بخواهید انها را انجام دهید؟

ظاهرا مثل اينكه كسي هم سوالي از آقاي پناهي نداره .:d.يعني همه سوال ها رو خودم بپرسم؟!! X-(

=((

shadi
2011/12/18, 15:43
جناب پناهی گرامی لطفا پاسخ دهید.

1-تو زندگیتون چه چیزی را اصلا نمی توانید تحمل کنید

2-اگر کسی اذیتتون کنه باهاش چیکار می کنید>:p

3-بهترین و دوست داشتنی ترین شخصیت در سایت بورسی

4-روزانه برای تحلیل و کسب دانش بورسی چقدر وقت می گذارید

5-آدم زود رنجی هستید:-/

6- تا یک چیز بشه زود قهر می کنید:((

behnam
2011/12/18, 18:35
اتفاقا اگه سوالها رو خودتون بپرسین خیلی بهتره :d
این جوری نظم بیشتری هم پیدا میکنه ;)
البته نوشته بالا شوخیه
دوستان یه وقت ناراحت نشن :D

آمن خادمی
2011/12/18, 19:36
بچه های گل شما سوالاتون رو بپرسین:d...دست به وسایل برقی و گاز هم نزنید تا من امتحانم :(:((رو بدهم و برگردم 8-|...باشه:-/

با شما>:/>:/>:/ هم هستم؛بله با خود شما که فقط خواننده مطالب هستی برادر من :D

خسته نشدی فقط مطلب می خونی؟!8-}8-}8-}خب یک تلاشی ،فعالیتی...:D:D:D

mohseni1353
2011/12/18, 19:39
با سلام خدمت جناب پناهي و تشكر مجدد از خانم آمن
1- چرا كباب بناب خيلي معروف هست؟
2- اگه بنا باشه يك اصل در زندگيتون براتون مهم باشه اون چه اصلي هست؟
3- وقتي ميخواهيد يك سهمي رو بخريد چه فاكتورهايي از سهم را در نظر ميگيريد يعني مثلا فقط به نمودارتون اتكا ميكنيد يا بنيادي سهم رو هم در نظر داريد؟
4- از كدام سهم بيشترين بازده و كدام سهم بيشترين ضرر را بهتون رسونده ؟
5- اگه كسي بخواد وارد بورس ايران بشه اولين توصيه شما چي هست؟
6- چرا براي يك مدت تو سايت مطلب نزديد ؟
7- اگر (در صورتي كه ازدواج نكرديد) قصد ازدواج داشتيد ملاكتون براي انتخاب همسر چي بود؟

behnam
2011/12/19, 13:58
به خاطر اصرار خانم آمن من یک سوال می پرسم
بابک جان با این سوالهایی که از دکتر فرزاد پرسیده شد باز هم حاضری روی صندلی داغ بنشینی :-?
از من میشنوی انصراف بده و خیال خودت رو راحت کن :d

آمن خادمی
2011/12/19, 18:59
این شما و این هم سومین میهمان تاپیک صندلی داغ ....<:-p<:-p<:-p<:-p

خانم پانی عزیزممم.....>:D<>:D<>:D<>:D<

تاریخ و سا عت حضور ایشان به زودی اعلام می شود:!!

به افتخار پانی عزیز=D>=D>=D>=D>=D>

امپراتور7
2011/12/19, 19:23
این شما و این هم سومین میهمان تاپیک صندلی داغ ....<:-p<:-p<:-p<:-p

خانم پانی عزیزممم.....>:d<>:d<>:d<>:d<

تاریخ و سا عت حضور ایشان به زودی اعلام می شود:!!

به افتخار پانی عزیز=d>=d>=d>=d>=d>
این صندلی دیدن داره :d

آمن خادمی
2011/12/20, 13:05
سلام بر دوستان عزیز:)

دوستان کسی از دکتر holy عزیز خبر نداره؟!!!:-?خبر های حاکی از آن است که دکتر به تازگی در صحرای آفریقا پیدا شده :-&:-w#-o...گویی ایشان دیگر جرات تکیه زدن بر صندلی داغ را ندارند:D~X(:-??:-??

لذ خواهشمند است در صورت رویت نامبرده بزرگوار ، به مسئولان حفاظتی تاپیک صندلی داغ اطلاع دهید و با تحویل ایشان مژدگانی خوبی دریافت کنید;)):(fight)>:/:)]:)]

mohammad.
2011/12/20, 18:45
دوستان نگران نباشید ...
دکتر عزیز در قسمت مرراقبتهای ویژه به سر میبرند و حالشون خوبه .. ;) . کاپیتان لطف کردند و بعد از صندلی داغ ایشون رو سریع به بیمارستان رسوندند .b-) ایشالا تا چند روز آینده سی پس آی ایشون به حالت اولیه برگشته و در صندلی داغ این هفته در خدمت دوستان خواهند بود . /:) ( در حد شوخی )<):)

آمن خادمی
2011/12/20, 20:45
می گم بابک خان پناهی رو من چند روزی هست که ندیدم..:-?:-?:-/

فکر کنم سوالهای دکتر رو دیده و فرار را بر قرار ترجیح داده...:ar!:ar!

ایشون هم جزو کسانی است که در صورت پیدا کردن و تحویل به تیم حفاظت اطلاعات تاپیک "صندلی داغ" می توانید از مژدگانی خوب برخوردار شوید[-X#:-S#:-S#:-S

آمن خادمی
2011/12/20, 23:31
خبر خبر ....خبر خبر<:-p<:-p<:-p

بابک خان رویت شد;;)...گویی ایشان برای خرید ملزومات پزشکی تاپیک "صندلی داغ" چند روز نبودند تا اینکه هم اکنون این وسایل را خریداری کرده اند:D و دوباره به سایت سر می زنند و پرسش های دوستان را به دقت مطالعه می کنند:-&?@_@?

همانطور که قبلا هم اعلام شدم ایشون در تاریخ 4 دی ماه از ساعت 17 تا 20 پاسخگوی همه سوالات دوستان خواهند بود:!!:!!

به افتخار بابک خان پناهی =D>=D>=D>=D>=D>=D>

بابک پناهی
2011/12/21, 18:36
سلام

دوستان هر سوالی بپرسن جواب خواهم داد :->

behnam
2011/12/21, 19:00
سلام

دوستان هر سوالی بپرسن جواب خواهم داد :->
سلام بابک جان
خوش اومدی @};-@};-@};-

mohammad.
2011/12/22, 14:51
سلام بابك جان
اول از همه بگو اين عكسو كجا گرفتي ؟ ( اصلا عكس خودته ؟!!!!);)

majid
2011/12/23, 15:46
آقای پناهی سلام
از محسن خان چه خبر ؟
در زمینه موج شماری چه کتابی و چه نرم افزاری را پیشنهاد میکنید.با تشکر

آمن خادمی
2011/12/23, 17:12
سلام خدمت دوستان عزیز<:-p<:-p<:-p<:-p

دوستانی که هنوز سوالاتی از جناب بابک پناهی عزیز دارند،اعلام کنند;;)؛چرا که زمان برگزاری مصاحبه امکان پرسیدن سوال نیست :">:">:">:">:">

به افتخار خودتون=D>=D>=D>=D>=D>

سقراط
2011/12/23, 17:43
سلام

یه مدتی هست که کمتر فرصت می کنم به تالار بورسی سر بزنم . تاپیک جالبی آمن خانم زده اند. سوالی از مهمانان این تاپیک داشتم که اگر آمن خانم صلاح بدانند جزو سوالات عمومی باشد و از همه مهمانان پرسیده شود.

دوست دارید کدام یک از آیدی های فرومهای بورسی را به صورت حضوری ملاقات کرده و از نزدیک با ایشان آشنا شوید؟

این آشنایی شاید از باب دوست داشتن آن فرد یا ارادت نسبت به ایشان هم نباشد و شاید فقط به خاطر پاسخ به حس کنجکاوی تان باشد.

آمن خادمی
2011/12/23, 18:12
بخشی از پرسش های مربوط به جناب بابک پناهی<:-p<:-p<:-p<:-p

1- خودتون رو کامل معرفی کنید،کجا زندگی می کنید؟

2- تحصیلات را تا چه مقطعی ادامه دادین؟?@_@?الان کار اصلی تون چی هست؟/\:-)'@-@

3- فکر می کنید بهترین راه برای پول درآوردن (البته منظورم اختلاس نیست:D...ای بابا بازم سوال سیاسی:-&) چی باشه؟:-/

4- آیا تاکنون در مسابقه مردان آهنین شرکت کرده اید :Dیا قصد آن را داشته B-)یا دارید؟:D:-SS:-SS

5- چه کسی با عث آشنایی شما با دنیا بورس شد؟8->

محمود شریعت
2011/12/23, 18:47
آقا بابک همیشه دوست داشتم این سوالو ازتون بپرسم l-)
اون آقا قد بلنده که دوبرابر هرکوله و با هم عکس گرفتید کیه؟ b-)

آمن خادمی
2011/12/23, 20:44
ادامه پرسش های بابک خان<:-p<:-p

6- اگه با کسی حرفتون بشه،چطوری باهاش برخورد می کنید؟

7- اولین کارتون چی بود و اولین روز کاری چگونه گذشت؟

8- ورزشکار مورد علاقه شما چی بود؟چرا؟

9- سرگرمی هاتون توی زندگی چی هست؟

آمن خادمی
2011/12/24, 17:34
یعنی کسی سوال نداره ؟!!!!!!:-?:-?:-?:-?:-?:-

دست شما درد نکنه ....... دست شما درد نکنه =((=((=((

بله خود شما >:/هم هستم که داری این مطلب رو می خونی[-([-([-([-([-([-(

rojan
2011/12/24, 18:03
سلام

امن جان الان زمان صندلي داغ بابك جان است
من كه تو فرودگاه ديدمش با عينك دودي وووووو
مگه مصاحبه تو ايران نيست ؟

آمن خادمی
2011/12/24, 21:00
چند سوال دیگر از آقای پناهی;;)

10 - دوست داشتین چه کاره شوید؟آیا هنوز حسرتش رو می خوردید؟8-|

11 – تا چه حد می تونید عصبانیت خودتون رو کنترل کنید؟:-&

12- بهترین دوست شما در بورس کیه؟چطوری باهاش آشنا شدید؟

13- تا چه حد پای رفاقت خودتون می مونید؟:-/

14- اگه یه روز بخواین(گفتم اگر :D) مدیران سایت بورسی رو مهمون کنید ،غذا بهشون چی می دین؟:d

آمن خادمی
2011/12/24, 23:00
خب مثل اینکه همه درگیر مشاعره کردن هستن و ما خودمون باید سوالها را ادامه بدیم اما حقیقت بچه ها من از زمانیکه فهمیدم این عکس آواتار خود آقای پناهی هست،می ترسم باقی سوالها رو بپرسم ...:-s:-s:-s:-s

حالا عکس واقعی دکتر holy عزیز رو که ندیدم و با خیال راحت همه سوالها رو پرسیدم;;)

حالا کسی هم هست ،اگر دعوایی شد هوای من رو داشته باشه ؟؟!!!L-)L-):(fight):(fight):(fight):(fight):(fight)

behnam
2011/12/24, 23:05
خب مثل اینکه همه درگیر مشاعره کردن هستن و ما خودمون باید سوالها را ادامه بدیم اما حقیقت بچه ها من از زمانیکه فهمیدم این عکس آواتار خود آقای پناهی هست،می ترسم باقی سوالها رو بپرسم ...:-s:-s:-s:-s

حالا عکس واقعی دکتر holy عزیز رو که ندیدم و با خیال راحت همه سوالها رو پرسیدم;;)

حالا کسی هم هست ،اگر دعوایی شد هوای من رو داشته باشه ؟؟!!!l-)l-):(fight):(fight):(fight):(fight):(fight)
من تا آخرش هستم
فقط اگه دعوا شد طرف بابک هستم :d

آمن خادمی
2011/12/24, 23:13
من تا آخرش هستم
فقط اگه دعوا شد طرف بابک هستم :d

باشه اشکال نداره جناب بهنام خان عزیز...:d.برای اینکه بدونی معنای واقعی اشکال نداره یعنی چی؟ به ترجمه حرفهای بانوان در تاپیک زنان برتر اند یا اون یکی نمی دونم چی چی ....مراجعه کن:D...L-)L-)L-)L-)L-)L-)

behnam
2011/12/24, 23:19
باشه اشکال نداره جناب بهنام خان عزیز...:d.برای اینکه بدونی اشکال نداره به ترجمه حرفهای بانوان در تاپیک زنان برتر اند یا اون یکی نمی دونم چی چی ....مراجعه کنید...l-)l-)l-)l-)l-)l-)

اون که نیازی به ترجمه نداره،معلومه
مردان برترند یا زنان

:-?
:d=))

آمن خادمی
2011/12/24, 23:39
ادامه سوالها :-&:-&

15 - به کی توی زندگیتون مدیون هستید؟تا حالا دین خودتون را ادا کردین؟:)

16- به چه موسیقی علاقه دارید؟اگر رقص لزگی هم بلدین بفرمایین(خواستم در آینده و به سلامتی هر زمان بچه های سایت عروس یا داماد شدن(اگر اگر اگر دعوتی شد) بدونم باید چطوری تقسیم کار کنم:d:d

16- اگر یه روز صبح از خواب بیدار بیشین و بینید خدا نکرده جای احمدی نژاد:d نشستین چیکار می کنید؟اولین و آخرین برنامه تون چی هست؟...:-??:-??:-??:-b

آمن خادمی
2011/12/25, 12:50
فقط چهار ساعت ديگر تا حضور بابك پناهي در تاپيك صندلي داغ و پاسخ به پرسش هاي شما زمان باقي است <:-p<:-p<:-p

سوال يادتون نره;););)

محاد
2011/12/25, 15:40
سلام بر استاد پناهی
از نظر شما رئیس جمهور آینده چه کسی باشه بهتره؟
لطفا نام ببرید.
افرادی که رد صلاحیت خواهند شد هم در انتخاب شما قابل قبولند.
و اینکه چرا این فرد.

rhhk610
2011/12/25, 15:47
تکراری..................

rhhk610
2011/12/25, 15:48
سلام
بابک بیگ:
--ما ایرانیها زندگی میکنیم که پول در بیاریم یا پول در میاریم که زندگی کنیم؟
--بنظرتون بجای نام ایران، کشور مردمان هزار چهره بهتر نیست(جلوه در محراب و منبر و در خلوت....فقط شعار و ادعا، بدون شعور و...)؟
--بنظرتون با علوم تکنیکال و.. میشه آینده ایران رو پیش بینی کرد(قوی، ضعیف، تکه پاره و....)؟
--اگر قرار بشه بمردم و مسولین در مورد "ملی گرایی و شخصی گرایی" و "اسلام گرایی و اسلام نمایی" نمره بدی، چه نمره ایی خواهی داد؟

عليرضا جمالی
2011/12/25, 16:14
سلام خدمت رفیق خودمون بابک خان گل

• می خواستم ببینم حساب real رو شروع کردی؟روی چه جفت ارزهایی کار می کنی؟

• تایم فریم مورد علاقه ات چیه؟در کدام تایم اردر می گذارید؟

آمن خادمی
2011/12/25, 16:44
ادامه پرسش های جناب پناهی <:-p<:-p

17- اینکه می گن مصلحته که فلان کار انجام نشه؟فلان حرف زده نشه؟یعنی چی؟شما قبولش دارید؟

18 – چرا از بورس ایران فاصله گرفتید؟

19- چه افقی در فارکس می بینید و پیش بینی می کنید تا چند سالگی در این بازار باقی بمونید؟

20 - آیا به دوستانتون هم پیشنهاد می کنید که وارد بورس یا فارکس بشن؟بورس ایران را پیشنهاد می کنید یا فارکس ؟چرا؟

21- نظرتون در باره مدیریت سرمایه چیست؟

آمن خادمی
2011/12/26, 00:35
سلام

به زودی تاپیک صندلی داغ به انجمن اختصاصی نقل مکان خواهد کرد و فقط اعضای سایت می توانند این تاپیک رو ببینند;););)

همچنین به زودی هر یک از میهمانان داری یک تاپیک اختصاصی صندلی داغ می شوند که بعد اتمام مصاحبه در بایگانی نگهداری خواهد شد;;);;);;)

از همه دوستانی که در این تاپیک با پرسش ها،تشکرها و پست های خود مشارکت کرده اند؛نهایت تشکر رو دارم@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

بابک پناهی
2011/12/27, 10:36
از خانم رژان هم دعوت کنید ممنون میشم :->

آمن خادمی
2011/12/27, 23:44
تاپیم مربوط به اعلانات عمومی

آمن خادمی
2011/12/28, 00:45
***اطلاعیه مهم و فوری***

سلام خدمت دوستان عزیز....<:-p

اطلاعیه جدید اینکه هر کدام از میهمانان صاحب یک تاپیک اختصاصی شدند که در بخش بالای سایت یعنی "انجمن اختصاصی" موجود و فقط برای اعضا قابل نمایش است ....;;)

هم اکنون که پرسش های جناب پناهی به اتمام رسیده در همین انجمن تاپیکی به اسم ایشان وجود دارد./:)

همچنین تاپیک دکتر holy عزیز هم به این انجمن انتقال داده شده است و این تاپیک برای پاسخ به پرسش های باقی مانده بعد از سفر ایشان به بخش بورسی منتقل می شود.;;)

برای خواندن پرسش و پاسخ ها به انجمن اختصاصی مراجعه فرمایید.L-)L-)L-)L-)L-)L-)L-)L-)L-)

همچنین سوالات از میهمانان در همین تاپیک اعلانات عمومی صندلی داغ پرسیده می شود و هنگام مصاحبه سوالهای شما با ذکر نام پرسیده خواهد شد..?@_@??@_@?

با تشکر از دوستان عزیز

آمن خادمی
2011/12/28, 22:58
به زودی تاریخ وساعت...:!!:!!:!!:!! حضور سومین مهمان عزیز تاپیک صندلی داغ یعنی خانم پانی عزیزممممممممممممممم....اعلا م می شود .
دوستان می تونند سوالهای خودشون رو بپرسند ;;)

به افتخار پانی عزیزززززززززززززم....@};-@};-@};-@};-@};-@};-

pani
2011/12/28, 23:41
با سلام خدمت دوستان عزیز سایت بورسی و تشکر از لطف آمن عزیزم و دعوتشون بابت نشستن بروی صندلی داغ

با کمال میل در روزی که تعیین کردند پاسخگوی همه سوالات دوستان خواهم بود.

@};- @};- @};-

آمن خادمی
2011/12/29, 15:26
سلام

زمان حضور پانی عزیز در برنامه صندلی داغ تعیین شد<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p

سه شنبه هفته آینده///یعنی 13 دی ماه ساعت 21 ...;);)

دوستان سوالات خودشون رو بپرسن؛چرا که طبق قوانین صندلی داغ در زمان مصاحبه امکان پرسش و پاسخ نیست ..:!!:!!:

به افتخار پانی عزیز....=D>=D>=D>=D>=D>=D>

بوف کور
2011/12/29, 15:35
واو
چه صندلی داغی بشه
به به به این مهمون
به به چه سوالایی بپرسیم
:->
>:d<

آمن خادمی
2011/12/29, 15:36
**قوانین صندلی داغ**

7- همزمان با حضور میهمان عزیز فقط به پرسش هایی که دوستان قبلا نوشته اند، پاسخ داده می شود.

محمود شریعت
2011/12/29, 15:37
استاد پانی

اگر ممکنه نحوه آشنایی با بورس و پس از آن تکنیکال و سیر صعودی خود را از ابتدا تا کنون بیان کنید. و اینکه در محضر چه اساتیدی علم آموختید.

از ابتدا تا الان وقتی تحلیل هایتان را مرور می کنید به کدامهایشان می خندید و به کدام افتخار میکنید؟

از تجربیات تلخ و شیرینتان نیز بگویید.

سپاسگذارم

بوف کور
2011/12/29, 15:39
استاد پانی
اگر می شه چند سالتونه ؟

mohseni1353
2011/12/29, 15:47
استاد پانی
اگر می شه چند سالتونه ؟
استاد تدين ايشون قبلا سنشون رو لو دادند در يك تاپيك ( سال ... ديپلم گرفتند) :d

mohseni1353
2011/12/29, 15:55
با سلام خدمت خانم ميرزا محمدي
1-در بورس جهاني بيشتر كسب سود كرديد يا بورس ايران؟
2- در طبخ چه نوع غذايي مهارت داريد از كدام غذا بدتون مياد؟
3- زمانهاتون رو در روز چگونه تنظيم مي كنيد كه هم به بورس ميرسيد هم به خانواده /
4- از الگوهاي بورسي كدام موثق تر هست و شما به كدام بيشتر اعتماد داريد؟
5- مهموني رفتنو دوست داريد يا مهمون داري رو ؟
با سپاس از شما و خانم آمن

ماهور
2011/12/29, 17:13
من به نوبه خودم هم از آمن جونم تشکر می کنم و هم از پانی خانم گل :):)

* پانی جان چطوری می تونید بین زندگی خصوصی خودتون و کارهایی که دارید و بچه هاتون تعادل برقرار کنید؟

* آیا خانواده و همسر شما بورسی اند و نظرشان درباره کار در بورس چیست؟

* مادر شدن رو تعریف کنید؟

امپراتور7
2011/12/29, 17:33
واو
چه صندلی داغی بشه
به به به این مهمون
به به چه سوالایی بپرسیم
:->
بوفی بیا ساخت و پاخت کنیم :d

baradaran
2011/12/29, 18:38
من با عموی خانم پانی چندین سال همکار و دوست بودم و از طرفی از طریق سایت بورس 24 و جلسات بورسی مشهد خانم پانی رو میشناختم بدون اینکه بدونم دوستم عموی ایشونه تا اینکه بطور اتفاقی متوجه شدم و خیلی برام این اتفاق جالب بود .
دلیل رفتنتون از مشهد به تهران رو اگه اشکال نداره بیان کنید .
فضای بورس تهران با مشهد چه تفاوتی برای شما داشته و آیا از نظر بورسی براتون بهتر شده ؟ با توجه به اینکه در تهران امکان شرکت در کلاسهای بیشتری هست .
موارد دیگه رو بعدا میپرسم .

آمن خادمی
2011/12/29, 22:34
بخشی از پرسش های پانی عزیز..<:-p<:-p<:-p<:-p

1-خودتون رو معرفی کنید؟

2-متولد چه سالی هستین؟

3-تحصیلات را تا چه اندازه ادامه دادین؟

4- نظرتون درباره شهری که قبلا در آنجا زندگی می کردین ،چی هست؟

mehran89
2011/12/29, 23:45
سلام به همه.چقدر صندلیتون جالبه خانم آمن.در نبود من چه اتفاقها که نیفتاده.ای بابا.دلم برا همتون تنگ شده بود.برام دعا کنید...
به قول مهران جان:تو مر یاد کنی یا نکنی...یاورت گر بشود گر نشود حرفی نیست...:-<:-/

shadi
2011/12/30, 10:34
استاد پانی
اگر می شه چند سالتونه ؟

زهره جان خودت بهتر میدانی که زنان فرهیخته وبا شعور ما میدانند که گذر هر سال از عمر نشانی از پختگی وتجربه گرانبها هست وسن برای آنها مهم نیست

در واقع کسانی به سن حساس هستند وهمیشه از چین وچروک صورت وسپیدی موی هراس دارند و از سن واقعیشان فرار میکنند ودوست دارند خودشان را

مثل عروسک آرایش وبزک کنند وهمیشه خودشان را 14 ساله جا بزنند که باور ندارند که دیگه زن یک وسیله برای .......... بلکه زنان تحصیل کرده ما امروز دوست

دارند آنها را با توجه به توانمندیهاشون بسنجند وپانی عزیز وفهیم ما مطمئنن این چنین می اندیشد . وما به زنان توانمندی مثل خودت وپانی وآمن عزیز و.........

افتخار می کنیم.

mohammad.
2011/12/30, 12:19
؟

زهره جان خودت بهتر میدانی که زنان فرهیخته وبا شعور ما میدانند که گذر هر سال از عمر نشانی از پختگی وتجربه گرانبها هست وسن برای آنها مهم نیست

در واقع کسانی به سن حساس هستند وهمیشه از چین وچروک صورت وسپیدی موی هراس دارند و از سن واقعیشان فرار میکنند ودوست دارند خودشان را

مثل عروسک آرایش وبزک کنند وهمیشه خودشان را 14 ساله جا بزنند که باور ندارند که دیگه زن یک وسیله برای .......... بلکه زنان تحصیل کرده ما امروز دوست

دارند آنها را با توجه به توانمندیهاشون بسنجند وپانی عزیز وفهیم ما مطمئنن این چنین می اندیشد . وما به زنان توانمندی مثل خودت وپانی وآمن عزیز و.........

افتخار می کنیم.

با سلام خدمت همه عزیزان
خب با این وجود ما مردها که آخر شعور و معرفتیم :d
ما هر وقت ازمون سوال بشه که چند سالته , بدون معطلی جواب میدیم !!! حالا بیا از یه خانم بپرس چند سالته !!!!!!! هزار تا ناز میکنه تا آخرشم جواب درست و حسابی نمیده :-?
( انجمن حمایت از حقوق به باد رفته مردان :-> )

آمن خادمی
2011/12/30, 14:06
ادامه پرسش های پانی عزیز...<:-p<:-p<:-p

5- دوست داشتین چه کار شوید ؛ایا هنوز هم دوست دارین اون کار رو داشته باشید؟

6- به نظر شما خانمها در بورس موفقتر هستند یا آقایون؟چرا؟;;)

7- پانی جون اگر یه روز ببینی شخصی (اصلا دلیلش مهم نیست) باهات لج هست ،باهاش چیکار می کنی؟:D...از اون روش های خوب بگو :D

8- زندگی مجر د و مشتر ک رو چطوری دیدی؟کدوم الان و در این شرایط ترجیح میدی؟..B-)

sarz
2011/12/30, 15:23
سلام دوستان گرامی
من برای اولی بار به این تاپیک سر زدم
و از اول تا اینجا رو خوندم
ولی نفهمیدم که جواب سوالات کجاست؟
راهمنمایی بفرمایید

ممنون

آمن خادمی
2011/12/30, 15:30
سلام دوستان گرامی
من برای اولی بار به این تاپیک سر زدم
و از اول تا اینجا رو خوندم
ولی نفهمیدم که جواب سوالات کجاست؟
راهمنمایی بفرمایید

ممنون

سلام
بالای انجمن گفت و گوی بورسی یک بخش هست به اسم انجمن اختصاصی....پاسخ پرسش ها اونجاست

این هم لینک http://forums.boursy.com/forumdisplay.php?30-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C

ماهور
2011/12/30, 18:36
<:-p<:-p<:-p

-
6- به نظر شما خانمها در بورس موفقتر هستند یا آقایون؟چرا؟;;)
b-)

آمن جونم شما هم سوالهایی می پرسی ؛خب خود همین پانی جان .همین بوف کور.همین ناهید جان رو نمی بینی ؟!!
چون دانی و پرسی سوالت خطاست:d

behnam
2011/12/30, 19:25
آمن جونم شما هم سوالهایی می پرسی ؛خب خود همین پانی جان .همین بوف کور.همین ناهید جان رو نمی بینی ؟!!
چون دانی و پرسی سوالت خطاست:d
خوشبختانه توی بورس آقایان و خانمهای موفق زیادند
ولی این که بگیم چون یه خانم موفق بوده پس در نتیجه خانمها در بورس موفق تر هستند درست نیست
همون طور که برعکس این قضیه هم نمی تونه درست باشه
توی بورس عملکرد اشخاص تعیین کننده موفقیت هست نه جنسیت اونها

آمن خادمی
2011/12/30, 22:41
چند پرسش دیگر ...?@_@??@_@??@_@?

9- تاکنون به چند تا از دوستانتون بازار فارکس یا بورس ایران رو معرفی کردید،کدوم موفق بودند؟

10- بهترین دوست بورسی و غیر بورسی شما؟

11- بهترین سودی که توی بورس کردید؟

12- وارد بازار فارکس هم شدین؟کی می خواین حساب real باز کنید؟

بوف کور
2011/12/31, 16:40
سلام به همه.چقدر صندلیتون جالبه خانم آمن.در نبود من چه اتفاقها که نیفتاده.ای بابا.دلم برا همتون تنگ شده بود.برام دعا کنید...
به قول مهران جان:تو مر یاد کنی یا نکنی...یاورت گر بشود گر نشود حرفی نیست...:-<:-/
مهران جان چی شده نگران شدم
ایشالله کوچولوتون که خوبه ؟
ایشالله همیشه خوب و سلامت باشید
در هر صورت مارو دوست خودتون بدونید و کاری اگر هست در خدمتیم

بوف کور
2011/12/31, 16:42
؟

افتخار می کنیم.
شادی
من هی می گم شادی یچیز دیگه است همی میگن نه
خودتون مطلبشو بخونید قضاوت کنید
ادم بخدا کیف میکنه از این دختر
خلاصه که خیلی مخلصیم

shadi
2011/12/31, 19:12
--------------------------------------------------------------------------------

نوشته اصلی توسط shadi

افتخار می کنیم.

شادی
من هی می گم شادی یچیز دیگه است همی میگن نه
خودتون مطلبشو بخونید قضاوت کنید
ادم بخدا کیف میکنه از این دختر
خلاصه که خیلی مخلصیم

زهره عزیز مرسی از محبتی که بمن داری در ضمن زمانی که جناب پناهی در مورد تحصیلاتشون صحبت می کردند می خواستم بگم دقیقا پسر من هم فارغ التحصیل این رشته هست .

بوف کور
2011/12/31, 19:21
--------------------------------------------------------------------------------

زهره عزیز مرسی از محبتی که بمن داری در ضمن زمانی که جناب پناهی در مورد تحصیلاتشون صحبت می کردند می خواستم بگم دقیقا پسر من هم فارغ التحصیل این رشته هست .
:o
شوخی می کنید شادی جان ؟
این شکلک تعجب بود چرا اینجوری اومد اخه ؟

آمن خادمی
2011/12/31, 19:38
چند سوال دیگر از پانی عزیز..:(fight):(fight):(fight):(fight)

13- توی زندگی چی براتون مهم هست؟پول؟خانواده؟کار؟ فرزندتون؟

14- دوست دارید فرزندتون در آینده چیکاره بشه؟چقدر حضور توی بورس رو بهش پیشنهاد می کنید؟

15- اهل ورزش هم هستد؟چه ورزشی؟

16- چگونه با بورس آشنا شدید؟

17- اولین سودی که از بورس گرفتین،چه مقدار بوده؟

18- خوشی ها و ناخوشی های زندگی رو بیشتر با چه کسی در میان می زارید؟

19- سبک کدام تریدر را بیشتر می پسندید؟

20- کدوم شخصیت سایت بورسی رو دوست دارید؟چرا؟

آمن خادمی
2011/12/31, 22:35
سوالها ادامه دارد...کسی که سوال نمی پرسه ....<:-p<:-p<:-p

21- بهترین و بدترین خصوصیت خودتو چی میدونی؟:-/

22- تلخ ترین و بهترین خاطره؟;;)

23- تحلیلگرای تکنیکالیستی رو که از خودت بالاتر میدونی کیا هستن؟:D

24- بنظر خودت تحلیل تو بازار ایران جواب میده؟:-&

25- چقدر به تحلیل های خودت اعتماد می کنی ؟:-s

26- ایا شده از تحلیل خودت چشم پوشی کنی و بر اساس تحلیل دیگران معامله کنی؟:-??

27- دوست داری چه چیزی رو تو زندگیت حتما تجربه کنی؟:-j

28- چقدر از خودت رضایت داری ؟8->

29- اگه به گذشته برمی گشتی چه چیزهایی رو تو زندگیت تغیر می دادی؟

30- تکیه کلامتون چیه؟..:D

mehran89
2012/01/01, 00:47
مهران جان چی شده نگران شدم
ایشالله کوچولوتون که خوبه ؟
ایشالله همیشه خوب و سلامت باشید
در هر صورت مارو دوست خودتون بدونید و کاری اگر هست در خدمتیم

سلام بوف عزیزم.ممنونم عزیزم.مهران جان خوبه.فقط ماشاالله زود راه افتاد و زودم داره حرف میزنه.اول بهمن یک ساله میشه.خیلی باهوشه.خودم که مشغول درسم.کمتر میرسم سر بزنم.الانم که امتحاناتمه.دعا کن نمره اول دانشگاه بشم.شما دوست عزیز بنده هستین.براتون آرزوی موفقیت می کنم.و همچنین برای دوستان بورسی.بازم تشکر می کنم که نگرانم شدین.>:d<;)

آمن خادمی
2012/01/01, 12:58
كسي سوال نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...:-/:-/:D8-|
نبود؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!.8-|B-).x_x
داره وقتمون تموم ميشه........................:!!

سرداربورسی
2012/01/01, 15:49
سلام پاني خانم و ممنونم آمن خانم به خاطر اين تاپيك

با توجه به اوضاع بورس ايران چقدر پيش بيني بهتر شدن اوضاع رو داريد؟

بورس ايران چه مسائلي را براتون معني مي كنه؟

آمن خادمی
2012/01/01, 17:19
خبر جدید ....خبر جدید ....<:-p<:-p<:-p

به زودی چهارمین مهمان صندلی داغ که دعوت من رو پذیرفته اند نیز معرفی می شود..;;);;);;)

حدس بزنید ؟کی می تونه باشه؟!!!!:-??:-??:-??

به افتخار خودتون و مهمان عزیزمان....@};-@};-@};-@};-:-)/\:-):-)/\:-)

آمن خادمی
2012/01/03, 00:37
سلام

همش یک روز نبودیم توی این سایت ها....داشت تاپیکمون شوت می شد صفحه دوم...:((:((:((:((:((:d

[-([-([-([-([-([-([-([-(

آمن خادمی
2012/01/03, 15:20
فقط شش ساعت ديگر ....:!!:!!:!!:!!:!!>:/>:/>:/>:/>:/>:/>:/>:/:!!:!!

behnam
2012/01/03, 17:18
چه خبر از دکتر فرزاد ؟ :-?
بقیه سوالها هنوز مونده :d

آمن خادمی
2012/01/03, 18:41
چه خبر از دکتر فرزاد ؟ :-?
بقیه سوالها هنوز مونده :d

سلام جناب بهنام خان :)
فردا زمان و ساعت مصاحبه دکتر holy عزیز(سوالهای باقی مانده) اعلام
می شود...<:-p<:-p<:-p<:-p

آمن خادمی
2012/01/03, 18:53
از دوستان کسی سوال از پانی عزیز نداره؟.:(fight):(fight):(fight):(fight)

ساعت 21 منظر شما در تاپیک صندلی داغ ویژه پانی عزیز هستیم..?@_@?&[]?@_@?:-)/\:-)

به افتخار خودتون و پانی عزیز...=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>

تينا
2012/01/03, 20:21
سلام خدمت امن جان وپاني عزيز و ديگر عزيزان تاپيك جالب صندلي داغ ببخشيد دقيقه نود سوالم را مطرح ميكنم .
پاني جان ميخواستم بدونم جو بازار چقدر در معاملات و تصميم گيريهاي شما تاثير دارد و بيشترين نگرانيهاي شما در زندگي چيست.با تشكر

آمن خادمی
2012/01/03, 20:40
فقط 30 دقیقه دیگر ...:!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!

ناهید جونم شما بی زحمت حواست به آب قند و قرص ها برای افت فشار باشه عزیزم...:x:x:x:*:*:*

ناهید
2012/01/03, 21:07
فقط 30 دقیقه دیگر ...:!!:!!:!!:!!:!!:

ناهید جونم شما بی زحمت حواست به آب قند و قرص ها برای افت فشار باشه عزیزم...:x:x:*:*
عزیزم نگران نباش شما به مصاحبه تمرکز داشته باش عوامل پشت صحنه حضور دارند :x:x:x>:D<>:D<>:D<

آمن خادمی
2012/01/04, 00:05
خبر جدید ..خبر جدید ...خبر جدید ..<:-p<:-p<:-p<:-p

ادامه مصاحبه دکتر holy عزیز ،جمعه همین هفته یعنی 16 دی ماه ، ساعت 21 برگزار می شود ..;;);;)

به افتخار دکتر عزیز...=D>=D>=D>=D>=D>=D>

امپراتور7
2012/01/04, 11:10
خوب پس بپرسم
1. موفقیت یعنی چی و کی از نظرت موفقه (الگو میتونه در هر ضمینه ای باشه)
2.اگه بگن 48 ساعت از عمرت باقی مونده (زبونم لال) چی کار میکنی یا چه کار نیمه تموم داری که انجام بدی؟
3.اخرین بار که غذا پختی کی بود :d
4.دوست داشتی چای کسی باشی؟ اگه اره کی؟

ماهور
2012/01/04, 12:21
آمن جان شما خودتون كي تشريف مي آريد؟:d

نميشه كه فقط سوال بپرسي!!ما هم كلي سوال داريم از شما :D

آمن خادمی
2012/01/04, 13:47
آمن جان شما خودتون كي تشريف مي آريد؟:d

به شيوه تبليغ برنج محسن :D...ما تشريف داريم خانم ....:d=))

Yusef_sbm12
2012/01/04, 20:42
پانی خانم

زندگی یعنی چه ؟

زندگی از دید شما چه رنگی دارد ؟

vahhta
2012/01/05, 10:30
از تمامی بچه های زحمت کش سایت بورسی که یه همچین تاپیکی با این خیل عظیم اساتید واقعا حرفه ای را ایجاد و سر پا نگه داشتن ، تقدیر و تشکر جانانه دارم.امیدوارم همیشه سالم و شاداب باشید. از تمامی اساتیدی که تو این فروم زحمت میکشن متشکرم واقعا این سایت نقطه عطفی برای اونایی که میخوان بصورت علمی و حرفه ای با بورس اشنا بشن.
از همتون متشکرم امیدوارم همیشه این سایت اینجوری بمونه

آمن خادمی
2012/01/05, 10:57
سلام بر دوستان عزیز ....<:-p<:-p<:-p

امروز چهارمین مهمان برنامه صندلی داغ را خدمت شما معرفی می کنم ..;;)

خانم بوف کور عزیز(زهره تدین)...:x>:D<>:D<

به افتخار زهره عزیز...=D>=D>=D>=D>=D>=D>

ممنونم زهره جان که دعوت من را قبول کردی ..;)

دوستان می تونند سوالات خودشون رو با توجه به قوانین صندلی داغ شروع کنند ؛به زودی تاریخ و ساعت حضور ایشان اعلام خواهد شد ..:-)/\:-)

behnam
2012/01/05, 11:24
با اجازه خانم آمن من اولین سوال رو می پرسم
اونم سوال مورد علاقه خانمها در مورد سن و ساله :d
زهره خانم شما چند سالتونه ؟ :d

ماهور
2012/01/05, 14:57
خوش اومدی زهره جان

++ تا حال عاشق شدی؟عاشق کی؟ :d

++ چقدر به کار خونه داری علاقه داری؟اصلا علاقه ای هست؟

++ به کی ارادت داری؟

++ از کی بدت میاد (یعنی خیلی بدت میاد :d)

++ اهل مسافرت هم هستی؟تا حالا کجاهای ایران را گشتی؟

pani
2012/01/05, 15:14
به به چه مهمونی داریم این هفته ... سرکار خانم "زهره تدین" <:-p <:-p <:-p

صندلی چیه باید برای زهره جان تخت طاووس آماده میکردیم.زهره عزیزم امیدوارم صندلی خوبی داشته باشی خصوصا با سوالهای ماهور جان :D :*

منم برم سیاهه ای رو که از قبل آماده کردم بیارم , ببینم از کدوم یکی شروع کنم نمیشه این فرصت استثنایی و بی نظیر رو از دست داد ... :-> :D :* :x

mohseni1353
2012/01/05, 16:21
عرض ادب خدمت استاد تدين
1- دوست داريد چند سال عمر كنيد و بقيه عمرتون را بيشتر در چه راهي صرف بكنيد
2- فكر مي كنيد بهترين كمكي كه از دستون بر ميباد تا براي دوستان در بورس انجام بدهيد چي كاري هست
3- كار در خانه رو دوست داريد يا بيرون خانه
4- چه تفريحي براي شما دوست داشتني تر هست و آيا اهل مطالعه هستيد و چه نوع كتابي رو مطالعه ميكنيد
5- وقتي مي گيد بورس ياد كدوم سهم در ذهنتون نقش مي بنده چرا
با سپاس از شما و سركار خانم آمن

آمن خادمی
2012/01/05, 16:36
با عرض پوزش از دوستان عزیز و علاقه مند تاپیک صندلی داغ

خدمت شما بگم که این هفته به دلیل مشغله کاری و درسی امکان برگزاری مصاحبه دکتر holy عزیز فراهم نیست...:(:(:(

مصاحبه ایشان به روز جمعه هفته آینده یعنی 23 دی ماه ساعت 21 موکول شد....<:-p<:-p<:-p

سپاس بی نهایت از شما...@};-@};-@};-@};-@};-@};-

بوف کور
2012/01/05, 19:09
سلام خدمت همه دوستان
ممنون از آمن عزیز ؛ بنده در خدمتم
ولی هر چی فکر می کنم این صندلی داغ نیست ؛ صندلی الکتریکی اعدامه :((
رحم کنیــــــــــــــــــــــ ــــــــد به جووونیم :-s

Lilipoot
2012/01/05, 19:29
با عرض پوزش از دوستان عزیز و علاقه مند تاپیک صندلی داغ

خدمت شما بگم که این هفته به دلیل مشغله کاری و درسی امکان برگزاری مصاحبه دکتر holy عزیز فراهم نیست...:(:(:(

مصاحبه ایشان به روز جمعه هفته آینده یعنی 23 دی ماه ساعت 21 موکول شد....<:-p<:-p<:-p

سپاس بی نهایت از شما...@};-@};-@};-
نميخواهيد بگوييد كه اين برنامه سر موعد مقرر اجرا نميشود؟ :(
بهتر نيست از اين فرصت براي نشاندن مهمان بعدي (استاد تديني) روي صندلي استفاده كنيد؟ :-/

از خانم آمن مدير لايق بورسي به خاطر زحماتي مي كشند كمال تشكر را دارم @};-@};-@};-

آمن خادمی
2012/01/05, 20:35
نميخواهيد بگوييد كه اين برنامه سر موعد مقرر اجرا نميشود؟ :(
بهتر نيست از اين فرصت براي نشاندن مهمان بعدي (استاد تديني) روي صندلي استفاده كنيد؟ :-/

از خانم آمن مدير لايق بورسي به خاطر زحماتي مي كشند كمال تشكر را دارم @};-@};-@};-

سلام
ممنونم از حسن نیت و لطف شما
والا مشکل این وسط اینه که من این هفته مشغله های زیادی دارم ..وگرنه دکتر عزیز به من لطف زیادی دارند...;;)

برای زهره عزیز هم ،باید بچه ها سر فرصت سوالهاشون رو بپرسن و پس از اتمام مصاحبه دکتر عزیز ... صندلی داغ مربوط به ایشون به خوبی هر چه تمام تر برگزار خواهد شد...<:-p<:-p

Lilipoot
2012/01/05, 21:02
سلام
ممنونم از حسن نیت و لطف شما
والا مشکل این وسط اینه که من این هفته مشغله های زیادی دارم ..وگرنه دکتر عزیز به من لطف زیادی دارند...;;)

برای زهره عزیز هم ،باید بچه ها سر فرصت سوالهاشون رو بپرسن و پس از اتمام مصاحبه دکتر عزیز ... صندلی داغ مربوط به ایشون به خوبی هر چه تمام تر برگزار خواهد شد...<:-p<:-p
پس من هم از فرصت استفاده كنم و سوالي مطرح كنم

استاد تديني بزرگوار
چرا شما به بورس و فاركس علاقه مند شديد؟
بهترين دوستان بورسي و بهترين دوستان فاركسي شما چه كساني هستند؟
آيا به فاركس به ديد شغل مي نگريد يا ..... ؟
چگونه با اين بازار آشنا شديد؟ آيا از ورود به اين بازار راضي هستيد؟ اگر به گذشته برگرديد باز هم حاظريد به اين كار روي آوريد؟
شيرين ترين لحظه ي زندگيتان چه زماني بود؟
از زندگي بورسي، فاركسي و زندگي شخصي خود راضي هستيد؟

mohammad.
2012/01/05, 21:08
من فعلا سوالی ندارم , یه کم فکر میکنم دوباره خدمت میرسم .... :d

امپراتور7
2012/01/05, 22:51
به به ببین نوبت کی شده . زهره تلافی سوالای سایه رو که جاموندم از پرسیدن سر تو میارم خودت رو اماده کن برای چالش :d:d:d

shadi
2012/01/06, 19:16
زهره جان خوش آمدید .

1-از کدام فصل خوشتان میاید

2-از چه رنگی خوشتان میاید

3-غذای مورد علاقتان

4-ماشین مورد علاقه ات

5-ورزش مورد علاقه ات

6-زندگی اشرافی را دوست دارید یا ساده

7-زندگی ایده ال از نظر شما

8-آدم دست ودلبازی هستید ؟

9-چقدر عمل می کنید (اگر می توانی ،دستی بگیر......)

10-خوشبختی را در چه می دانید.

آمن خادمی
2012/01/06, 22:49
سلام <:-p<:-p

بخشی از پرسش های زهره عزیز (از سوالهای آسون شروع کردم...:D)

1- اولین کارتون چه بوده؟چرا اومدین بیرون؟

2- مهمترین خصوصیت خودت رو چی می دونی؟فکر می کنی خوبه یا ...؟دوست داری تغییرش بدی؟:-??

3- چی شد اومدی سراغ بورس و بعدش فارکس؟:-?

4- به نظرت بچه هایی که توی فارکس کار می کنند با اونهایی که توی بورس ایران کار می کنند چه تفاوت فردی و سلیقه ای دارند(زهره جان یاد اون کلمه شاگرد شوفر افتادم به خدا ...:D)..:-&

محمود شریعت
2012/01/06, 23:43
یحتمل تا مدت مدیدی به نت دسترسی نداشته باشم پس زودتر سوالمو بپرسم.

1. بوفی جان چجوری تونستی افسار فارکس رو تو دستت بگیری و مهارش کنی؟ از روی تحلیلات توی تاپیکت معلومه اکثر سیگنالهات تی پی میخوره ! خدایی اگر یکی با رعایت مدیریت سرمایه از سیگنالهای شما استفاده کنه در عرض یک سال میتونه میلیاردر بشه

2. از نظر ترید در چه سطحی قرار داری؟ از ترید های خودت راضی هستی؟

3. به دیگران هم توصیه می کنی به این بازار وارد بشن یا نهی میکنی؟ اگر اره چه توصیه هایی برای ورود به این عرصه داری؟

4. در زندگی چه اشتباهاتی کردی که حتی حاظر نیستی اونارو به یاد بیاری؟

5. دوست داری به چند سال پیش برگردی و از اونجا دوباره زندگیتو ادامه بدی؟

6. روزی چند ساعت به کار و چند ساعت به خانواده می رسی؟

7. در طول روز وقتتو چجوری میگذرونی؟ به چه کارهایی می پردازی؟

تصمیم کبری
2012/01/07, 00:04
سلام به خانم زهره عزیز.
سوالات مرا هم پذیرا باشید.
نظرتا راجع به حجاب و گشت ارشاد چیه؟
قد و وزنتان چقدر است؟
چرا نام کاربری بوف کور را انتخاب کرده اید؟
ایا سیرابی و شیردان را دوست دارید؟ با پاک کردن و پختن ان تا به حال سرکارداشته اید؟

pani
2012/01/07, 11:01
یکی از کاربرا یه تعداد زیادی سوال داشتند که نمیدونم چرا خودشون نپرسیدن و از من خواستند این سوالها رو مظرح کنم

پ . ن: هنوز سوالهای خودم مونده :d

ازيگر مورد علاقت؟ايراني؟خارجي؟هركدام مرد و زن!
فيلم مورد علاقت؟
شهر مورد علاقت؟
كشور مورد علاقت؟
سياستمدار مورد علاقت؟
سهم مورد علاقت؟
ماشين مورد علاقت؟
عدد مورد علاقت؟
اسم دختر مورد علاقت؟
اسم پسر مورد علاقت؟
تيم فوتبال مورد علاقت؟
گوشي مورد علاقت؟
رشته مورد علاقت؟
شغل مورد علاقت؟
هنر مورد علاقت؟
رنگ مورد علاقت؟
چرا اينقدر محبوبي؟

چرا عكس اواتارت كچله؟
چرا كم مطلب ميزني؟
چرا رفتي تو فاركس؟

چرا اين امضاتو عوض نميكني ديگه؟!
رانندگيت چطوره؟
سخنرانيت چطوره؟
درست چطور بود؟تا كجا خوندي؟
ارتباط واقعيت با ديگران چطوره؟
كارت با كامپيوتر چطوره؟
بازي رايانه ايت چطوره؟
اشپزيت چطوره؟
.................................................. ...............................
چقدر با تساهل و تسامح موافقي؟
به نظرت ايران و امريكا ميتونن با هم كنار بيان؟كدومشون بايد كوتاه بياد؟

...........
زياد شد بانكا به نفع اقتصاد ماست يا نه؟
به الگوي ليبرال معتقدي يا سوسيال يا اينكه بنظرت ما بايد الگوي خودمونو اجرا كنيم؟
نظرت در مورد هدفمندي يارانه ها؟
بزرگترين مشكل اقتصاد ايران و راه حلش؟
با كدوم بانك كار ميكني؟(تبليغ)
.................................................. ...................

تعريف خود را از كلمات زير ارائه دهيد:
رويا
اميد
ايمان
حافظ
سعدي
فردوسي
مولوي
مسلمان واقعي
شيعه واقعي
جنگ تحميلي
رزمنده
خانه
تمدن
زندگي نرمال
خط فقر
هنر متعالي
اومانيسم
هاليوود
اوباما

با سپاس فراوان

امپراتور7
2012/01/07, 11:05
سایه میخوای اعتراف بگیری از زهره؟؟؟؟؟:d من در حال تهیه سوالات هستم

ناهید
2012/01/07, 11:13
پاني جونم رحم كن ما زهره رو لازم داريما:d>:d<:

pani
2012/01/07, 11:21
پاني جونم رحم كن ما زهره رو لازم داريما:d>:d<:

سلام بر ناهید عزیزم.

با این وضعیتی که من میبینم فکر کنم باید یه فکری به حال این صندلیه بکنیم احتمالا به دور سوم و چهارم هم کشیده میشه باید صندلیش خیلی راحت باشه.لحاف کرسی چیزی باشه دیگه .........

ناهید
2012/01/07, 11:25
سلام بر ناهید عزیزم.

با این وضعیتی که من میبینم فکر کنم باید یه فکری به حال این صندلیه بکنیم احتمالا به دور سوم و چهارم هم کشیده میشه باید صندلیش خیلی راحت باشه.لحاف کرسی چیزی باشه دیگه .........
سلام عزيز دلم
آره واقعا" بايد بقول آمن آب قند فراوان هم تهيه كرد
فك كنم شما و امپراطور براي زهره جون كافي باشيد :)
آخشششششش خوب شد كه من وقت ندارماااااااااااااااااااا اااااااااااااااا:->
:x:x

آمن خادمی
2012/01/07, 11:33
سلام عزيز دلم
آره واقعا" بايد بقول آمن آب قند فراوان هم تهيه كرد
فك كنم شما و امپراطور براي زهره جون كافي باشيد :)
آخشششششش خوب شد كه من وقت ندارماااااااااااااااااااا اااااااااااااااا:->
:x:x

سلام دختر زيبا
ببخشيد ناهيد جونم شما كي گفتين وقت ندارين كه من خبر ندارم ؟؟؟؟!!!...#:-s#:-s/:):o:o:o
شما به موقعش تشريف هم مي آريد ...اون با من..;;);;);;);;)

ناهید
2012/01/07, 11:48
سلام دختر زيبا
ببخشيد ناهيد جونم شما كي گفتين وقت ندارين كه من خبر ندارم ؟؟؟؟!!!...#:-s#:-s/:):o
شما به موقعش تشريف هم مي آريد ...اون با من..;;);;)
;;):->>:>:D<>:D<:x:x:*:*:*

بوف کور
2012/01/07, 11:54
:((

pani
2012/01/07, 12:38

:* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

معروفیت این درد سرا رو هم داره دیگه

آمن خادمی
2012/01/07, 12:55
خبر جديد ......<:-p<:-p<:-p

درجه برنامه صندلي داغ به دليل سوالهاي سخت دوستان دقيقه به دقيقه تغيير مي كند و انتظار مي رود ما در روز مصاحبه به اجبار به جاي كولر آبي از چند دستگاه اسپيلت درجه يك براي خنك كردن فضا استفاده كنيم....@-)[-o<

همچنين عوامل پشت صحنه رو هم زياد تر كرديم ...چيكار كنيم...سلامت مهمانان تا در استوديو با ماست ...البته اگر به استوديو برسند ...^:)^

مصاحبه زهره عزيز...25 دي ماه ساعت 20:30 برگزار مي شود...<:-p<:-p

اين مصاحبه جذاب و خوندني رو از دست ندهيد...L-)L-)

با ما باشيد در برنامه صندلي داااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااغ..;;); ;);;):-&

shadi
2012/01/07, 13:17
زهره جان از این بیدها نیست که با این سوالات بلرزه

1-چقدر خرافاتی هستید؟

2-آیا آدم صبوری هستی یا نه؟

3-چفدر به سلامت خود اهمییت میدهی؟

4-فرمان می دهید یا فرمان می برید؟

5-اگر تاریخ کشورمان را بدانید ،در ساختن آن هم تلاش می کنید؟

6-چقدر اهل ریسک هستید؟

آمن خادمی
2012/01/07, 13:25
**اضافه كردن چند قانون جديد به قوانين تاپيك صندلي داغ**

* هر شخص مي تواند نهايتا 7 سوال بپرسد و بيشتر از آن مجاز نيست؛ برنامه ريزي به گونه اي است كه بايد مصاحبه در دوجلسه(نهايتا) به پايان برسد.همچنين بايد به همه دوستانمان فرصت پرسيدن سوال را بدهيم(مشاركت)

* سوال هاي سياسي پرسيده نشود.

امپراتور7
2012/01/07, 14:44
خبر جديد ......<:-p<:-p<:-p

درجه برنامه صندلي داغ به دليل سوالهاي سخت دوستان دقيقه به دقيقه تغيير مي كند و انتظار مي رود ما در روز مصاحبه به اجبار به جاي كولر آبي از چند دستگاه اسپيلت درجه يك براي خنك كردن فضا استفاده كنيم....@-)[-o<

همچنين عوامل پشت صحنه رو هم زياد تر كرديم ...چيكار كنيم...سلامت مهمانان تا در استوديو با ماست ...البته اگر به استوديو برسند ...^:)^

مصاحبه زهره عزيز...25 دي ماه ساعت 20:30 برگزار مي شود...<:-p<:-p

اين مصاحبه جذاب و خوندني رو از دست ندهيد...l-)l-)

با ما باشيد در برنامه صندلي داااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااغ..;;); ;);;):-&

امن جان به این وقت میشه اعتراض کرد؟ خوب من امتحان دارم 26 ام نمیشه که این ههمه شیکممون رو صابون زدیم سول بپرسیم ..... شانس ما شد 7 سوال ........ ایا این 7 سوال قابل خرید فروش است ؟ من 3 تا میخوام کی فروشنده است :d

HOLY
2012/01/07, 14:57
امن جان به این وقت میشه اعتراض کرد؟ خوب من امتحان دارم 26 ام نمیشه که این ههمه شیکممون رو صابون زدیم سول بپرسیم ..... شانس ما شد 7 سوال ........ ایا این 7 سوال قابل خرید فروش است ؟ من 3 تا میخوام کی فروشنده است :d

سلام امپراتور عزیز
با توجه به اینکه دفعه قبل هم شما نتونستین سئوالاتتون رو از پانی جان بپرسین ،من سه تا سئوالم رو به شما تقدیم میکنم .
موفق باشین دوست من

pani
2012/01/07, 15:46
درود بر استاد بزرگوار

استاد برای منم پا درمیونی کنید سوالات من مونده.

سوالهایی که پرسیدم برای یکی از کاربرا بود که برای من فرستاده بودند و ازم خواسته بودن از طرف ایشون سوالها رو بپرسم... :((

ناهید
2012/01/07, 15:50
درود بر استاد بزرگوار

سوالهایی که پرسیدم برای یکی از کاربرا بود که برای من فرستاده بودند و ازم خواسته بودن از طرف ایشون سوالها رو بپرسم... :((
پاني جونم 7 تا سوال منو هم شما بپرس
منتهي ارزون نمي فروشماااااااااااااااااااا اا

pani
2012/01/07, 15:55
پاني جونم 7 تا سوال منو هم شما بپرس
منتهي ارزون نمي فروشماااااااااااااااااااا اا

ناهید عزیزم یعنی عاشقتم .فقط 3 تا بهم قرض بده. :x :*

ناهید
2012/01/07, 15:57
ناهید عزیزم یعنی عاشقتم .فقط 3 تا بهم قرض بده. :x :*
سه تا فروخته شد
فك كنم بازارش از دلار گرمتر باشه
:*:*:*

behnam
2012/01/07, 16:39
:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

HOLY
2012/01/07, 17:02
درود بر استاد بزرگوار

سلام پانی جان
ناهید عزیز زودتر زحمت کشیدن اما من هم در خدمتم ،ایشالا ناهید جان و من با آمن عزیز صحبت میکنیم و ازشون درخواست میکنیم موافقت کنند ،شما 7 تا سئوال خودتونو داشته باشین و این سئوالات هم که مطرح کردین از جانب دوستتون باشه .

امپراتور7
2012/01/07, 18:12
سلام امپراتور عزیز
با توجه به اینکه دفعه قبل هم شما نتونستین سئوالاتتون رو از پانی جان بپرسین ،من سه تا سئوالم رو به شما تقدیم میکنم .
موفق باشین دوست من

دکتر عزیز از لطفتون ممنونم >:d<

Lilipoot
2012/01/07, 19:12
دکتر عزیز از لطفتون ممنونم >:d<

سلام بر شما
بنده نیز یک سوال خود را به شما هدیه می کنم. متاسفانه 6 تای آن را قبلا استفاده کرده ام.

پ.ن: امپراطور عزیز. چنین عکس های زیبایی از خودتان در سایت قرار می دهید کمی هم به فکر دخترهای مردم باشید.;)

بوف کور
2012/01/07, 19:21
می شه یکی چند تا سوالم به بنده بده ؛ اخه سوالام زیاده :D:->
:-w

behnam
2012/01/07, 19:27
می شه یکی چند تا سوالم به بنده بده ؛ اخه سوالام زیاده :d:->
من به عنوان آوانس از سوالهای خودم استفاده نمیکنم
البته یه سوال پرسیدم که جنبه شوخی داشت :d

pani
2012/01/07, 19:41
سلام پانی جان
ناهید عزیز زودتر زحمت کشیدن اما من هم در خدمتم ،ایشالا ناهید جان و من با آمن عزیز صحبت میکنیم و ازشون درخواست میکنیم موافقت کنند ،شما 7 تا سئوال خودتونو داشته باشین و این سئوالات هم که مطرح کردین از جانب دوستتون باشه .

درود بر استاد هالی بزگوار.سپاسگذارم

pani
2012/01/07, 19:42
می شه یکی چند تا سوالم به بنده بده ؛ اخه سوالام زیاده :d:->

:))
زهره عزیزم فعلا سه تا از ناهید جان قرض گرفتم.
حالا چند تایی میخوای؟ :d

تينا
2012/01/07, 19:54
پاني جان سوالهاي منو هم شما بپرس >:d<زهره جان مواظب خودت باش منكه از اينهمه سوال سرگيجه گرفتم موفق باشي عزيزم:*
درود بر استاد بزرگوار

امپراتور7
2012/01/07, 20:43
سلام بر شما
بنده نیز یک سوال خود را به شما هدیه می کنم. متاسفانه 6 تای آن را قبلا استفاده کرده ام.

پ.ن: امپراطور عزیز. چنین عکس های زیبایی از خودتان در سایت قرار می دهید کمی هم به فکر دخترهای مردم باشید.;)
ممنون از لطفتون شرمنده کردین . والا عکس از نمای دور میذاریم معلوم نشه زیادم خوب نیستن :d عکاس حرفه ای بوده
دوستان کس دیگه نمیخواد سوال انفاق کنه؟ فکر کنم تا روز مسابقه کلی سوال گیرمون بیاد الان امن میاد میگه سوالا قابل خرید فروش نیستتتتتتت داشته باشبد تا الان من شدم 11 سوال ها

mohammad.
2012/01/07, 20:49
خب منم سوالهامو آماده کردم :
1 - اولین سهمی که خریدید چی بود و بر چه اساسی خرید کردید ؟
2 - فروش سهم با ضرر بود یا سود ؟ و بعد از فروشش چه حالی داشتید ؟
3-بیشترین سودی که نصیبتون شده از کدوم سهم بوده و کی ؟ بیشترین ضرر چی ؟
4-تا حالا شده به کسی سهمی رو معرفی کنید که خودتون نداشته باشید و بعدش ببینید چقدر سود کرد طرف !!!! :))
5- ( محض تنوع عرض میکنم ) اگه قرار شد شما رو به یک تور خارج از کشور رایگان دعوت کنند , کدام یکی از گزینه های زیر را تایید میکنید :
الف ) سه روز زندگی در کنار مردم زیمباوه ب)گشتزنی در صحرای ربع الخالی عربستان ج) سفر به قطب شمال با دوچرخه
د) اگه من نخوام سفر رایگان برم کی رو باید ببینم ؟!!
6- در حال حاضر در چه سهمی در ضرر هستید و در چه سهمی سود ؟ ( از نوع رقمهای بالا )
7-
سوال 7 فروشیه , کسی نمیخواد ؟ :->

آمن خادمی
2012/01/07, 21:04
سلام

سپاس بی نهایت از دوستان عزیز ؛به ویژه جناب Holy عزیز و ناهید جان که همیشه به من لطف داشتند..:->

دوستان عزیز که پیشنهادی برای دعوت از مهمانان برنامه صندلی داغ در هفته های آتی داشته باشند بفرمایند تا در شورای مصلحت تشخیص نظام صندلی داغ:D بررسی شود ...:-/:(fight):-@:)]^#(^

در صورت تایید صلاحیت برای شخص مورد نظر دعوتنامه ارسال می شود و در صورت موافقت در لیست مهمانان قرار خواهد گرفت ..:D

خلاصه کلام اینکه دوستانی را که پیشنهاد می دهید ؛قبل از همه باید با قوانین سایت بورسی مغایرت نداشته باشند و تاکنون تیشه به ریشه سایت بورسی نزده باشند...B-)

از همه دوستانی که در تاپیک "صندلی داغ" با پست و تشکر ها خود مشارکت می کنند،سپاسگزارم ..;;)

به افتخار خودتون...=D>=D>=D>=D>=D>

amirreza6790
2012/01/07, 21:08
جناب باربد

ماهور
2012/01/08, 02:22
خسته نباشی آمن جان:*:*:*:x

من سه نفر را با اجاز دخترم پیشنهاد می کنم

کاپیتان نمو

بورس تبریز

مهربان

shadi
2012/01/08, 14:55
معرفی جهت صندلی داغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغ

1-جناب وحید 20 ( انسانی با شخصیت متین وبسیار با وقار در تمامی فروم ها)

Hamid-safapour
2012/01/08, 15:31
با سلام و تبریک بخاطر این کار قشنگ و جالب <:-p
بابا این داداش مهرانو دعوت کنید دیگه این چه وضعشه [-(
وقتی خانما مدیر شن همین میشه دیگه خودشون خودشونو دعوت میکننو برای هم نوشابه باز میکنن
برادرای بسیجی بیاید در یک حرکت خود جوش این خانم هارو کله کنیم.گشت ارشاد که بیاد اینجا دیگه هیچ خانمی اینجا نمیمونه=))

آمن خادمی
2012/01/11, 17:56
سلام بر دوستان عزیز...<:-p<:-p<:-p<

این همه جنجال برای سوال پرسیدن ؛پس چی شد؟!!!:-?:-?

با شما..... >:/>:/>:/بله با خود شما :-w.... هم هستم که داری این پیام رو می خونی ؛سوالت مربوط به بوف کور چی شد؟!!!

ای خدااااااااااااااااااااااا اااا.....~X(~X(~X(~X(~X(~X(

kh25
2012/01/11, 18:21
امن عزیز سوالها روتین و مشخصه

شما بیشتر دوستان رو دعوت کنید که هم تشکری باشه و هم اشنایی بیشتر با این عزیزان

خیلیا تو نوبتند مثل mtz --yosef sbm تصمیم کبری--اقا مصطفی--باربد و ........

آمن خادمی
2012/01/11, 21:34
جمعه این هفته یعنی 23 دی ماه ساعت 21 بخش پایانی مصاحبه دکتر holy عزیز را از دست ندهید...:!!:-)/\:-):-)/\:-):-)/\:-):-)/\:-)

منتظر همه شما هستیم..<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p

آمن خادمی
2012/01/12, 00:58
دوستان عزیز اگر سوال باقی مانده ای از دکتر holy عزیز دارند؛بنویسند..<:-p<:-p

لطفا به دلیل کمبود وقت سوالها تکراری نباشد و حتی المقدور کوتاه باشدL-)

در همین راستا و برای پاسخگویی به پرسش همه دوستان مصاحبه دکتر یک ساعت زودتر یعنی ساعت 20 برگزار می شود..:!!:!!:!!:!!:!!

به افتخار دکتر عزیز که وقت گرانبهاشون را در اختیار ما گذاشته اند...@};-@};-(*):-)/\:-)=D>

آمن خادمی
2012/01/12, 22:38
بخشی از پرسش های زهره عزیز...<:-p<:-p<:-p<:-p

5- آخرین کتابی که خوندی چی بوده؟چرا خوندی؟

6- آخرین باری که تئاتر و سینما رفتی ؟چه فیلمی؟چه تئاتری؟

7- آخرین باری که ورزش کردین؟چه ورزشی؟:D

8- آخرین باری که رژیم گرفتی؟بهش پایبند هم بودی؟:D

9-در دعوا شروع کننده بحثی یا خاتمه دهنده اون؟/:)

10- گرانترین کادویی که تاکنو خریده ای چی بوده؟برای کی بوده؟:-/

آمن خادمی
2012/01/13, 00:05
ادامه پرسش ها بوف کور عزیز

11-آآیا تاکنون کال مارجین شده اید؟مقدارش چقدر بوده؟احساستون بعد از کال شدن؟

12- می گن خیلی از تریدرها فوت کوزه گری را به کسی یاد نمی دن؛شما چطور؟

13- برای چه شخصی از ته دل تلاش کردین که بهش فارکس رو یاد بدین ؟

14 - قبل از اینکه دکمه خرید یا فروش رو کلیک کنید به چه سوالاتی پاسخ می دی؟

15- نظرتون در مورد تارگت قیمتی چیست؟و چه نقاطی به عنوان اهداف قیمتی مد نظر شماست؟

16- روزانه بطور متوسط چند پوزیشن می گیرید؟

امپراتور7
2012/01/13, 13:34
بله انتظار ها به پایان رسید میریم که داشته باشیم 11 سوال خودمون رو از زهره~^o^~~^o^~:(fight):(fight):-)/\:-)?@_@?:-)/\:-) :d
1.شکست رو چی میدونی ؟ تا حالا شکستی خوردی؟ بعدش چی کار کردی؟ توضیح بده
2.نظرت درباره کارتون پت ومت چیه؟:D کدوم 2 دوست تو رو یاد این کارتون میندازه اصلا همیچین کسایی رو میشناسی؟ (قسمت دوم اختیاریه)
3.رنگ فصل غذا و حیوون مورد علاقه ات کدومه؟ :-B
4.کسی دلت رو شکسته؟ اگر اره چی کارش کردی؟ یا دوست داشتی چی کارش کنی؟
5.بهترین هدیه ای که گرفتی چی بود از چه کسی بود به چه مناسبت؟
6.تا حالا کاری کردی که هر وقت یادت بیاد بهش افتخار کنی؟ چی بوده؟
7.تا حالااز خودت بدت اومده؟ کی ؟چرا؟با این حس چی کار کردی؟
8.میخواستی جای کسی باشی؟ کی؟
9.خنده دارترین جوکی که خوندی چی بود ؟ چقدر خندیدی؟ و اولین بار بعد شنیدنش برای کی تعریف کردی؟;;)
10.اگه یه شبه میلیارد بشی (که هستی :D ) با پولت چی کار میکنی؟ برا من چی میخری:p
11.اخرین باری که با یکی دعوا کردی کی(key) و کی بود؟ چرا ؟ زدی با زد؟ :D

Yusef_sbm12
2012/01/13, 13:53
بله انتظار ها به پایان رسید میریم که داشته باشیم 11 سوال خودمون رو از زهره~^o^~~^o^~:(fight):(fight):-)/\:-)?@_@?:-)/\:-) :d
1.شکست رو چی میدونی ؟ تا حالا شکستی خوردی؟ بعدش چی کار کردی؟ توضیح بده
2.نظرت درباره کارتون پت ومت چیه؟:d کدوم 2 دوست تو رو یاد این کارتون میندازه اصلا همیچین کسایی رو میشناسی؟ (قسمت دوم اختیاریه)
3.رنگ فصل غذا و حیوون مورد علاقه ات کدومه؟ :-b
4.کسی دلت رو شکسته؟ اگر اره چی کارش کردی؟ یا دوست داشتی چی کارش کنی؟
5.بهترین هدیه ای که گرفتی چی بود از چه کسی بود به چه مناسبت؟
6.تا حالا کاری کردی که هر وقت یادت بیاد بهش افتخار کنی؟ چی بوده؟
7.تا حالااز خودت بدت اومده؟ کی ؟چرا؟با این حس چی کار کردی؟
8.میخواستی جای کسی باشی؟ کی؟
9.خنده دارترین جوکی که خوندی چی بود ؟ چقدر خندیدی؟ و اولین بار بعد شنیدنش برای کی تعریف کردی؟;;)
10.اگه یه شبه میلیارد بشی (که هستی :d ) با پولت چی کار میکنی؟ برا من چی میخری:p
11.اخرین باری که با یکی دعوا کردی کی(key) و کی بود؟ چرا ؟ زدی با زد؟ :d

امپراتور جان سوالاتت خیلی قشنگ و جالب هستش ...>:d<
بنده هم از سوالات تکراری و کلیشه ای اصلا خوشم نمیاد ...
که اگه بخواد سوالات تکراری و معمولی باشن این صندلی به هیچ وجه داغ نمیشه ...l-)

Yusef_sbm12
2012/01/13, 13:55
من به نوبه خودم پیشنهاد میکنم که از مهران عزیز دعوت بشه برای نشستن روی صندلی داغ ...>:d<

مهران جان = همون ناصر ملک مطیعی خودمون ...;):*

آمن خادمی
2012/01/14, 14:32
*چند پرسش دیگر از زهره (بوف کور) عزیز..;;);;);;);;)

17 - اگر یک روز بخواین از تهران مهاجرت کنید،کدوم شهر ایران یا کدوم کشور رو انتخاب می کنید،چرا ؟

18- نظرت درباره اتحاد ها قومی مثل ترک ها،کردها،شمالی ها،مشهدی ها و... چیه؟;)

19- چی چیز می تونه توی زندگی شما را خیلی خیلی خیلی عصبانی کنه؛به طوریکه خون جلوی چشماتو بگیره؟:D

20- بهترین دوست غیر بورسی شما؟بهترین دوست بورسی هم که معلومه یا ..؟:-s

21- دوست داشتین کدوم یک از ای دی ها بورسی را داشته باشین؟چرا؟:-/

22- محبوب بودن توی سایت های بورسی برات مهمه یا معقول بودن یا عادل بودن؟:-?:-?

23- اینکه می گن فرهنگ بالا شهر و پایین شهر به نظرت درسته؟:-??:-??

baradaran
2012/01/14, 17:32
سلام و عرض ادب
فکر کنم صندلی زهره خانم داغتر از همه بشه با این سئوالهایی که دوستان پرسیدن خدا بدادش برسه.
شناخت من از زهره خانم برمیگرده به سایت بورس 24 و همیشه خواننده مطالبش بودم خصوصا خبرهای رانتی که میداد و انصافا خیلی وقت صرف مطالب خوبش میکرد در عین حال به لحاظ شخصیت نیز برام همیشه قابل تحسین بوده .

1_ با سه کلمه " سبز " " مادر " "برادر " هر جمله ای که دوست داری بساز .
2_ فرض کن همین الان اعتصام مدیرعامل صدرا اینجاست هر چی دلت میخواد بدون سانسور بهش بگو .
3_ به نظرشما روند صدرا تا پایان سال صعودیه یا نزولی و تا چه قیمتی ؟
4_ تا حالا شده سهمی رو خودتون بهش اعتقاد نداشته باشی ولی با توصیه دیگران بخری و ضرر کنی ؟ بعد چه احساسی داشتی ؟
5_ چی شد که زهره سایت بورس 24 شد بوف کور سایت بورسی ؟ بوف کور چه تفاوتهایی با زهره داره ؟
6_ آیا شده تو سایتهای بورس از کسی به شدت دلگیر بشی ؟
7_ آخرین مرتبه که دلت شکست و گریه کردی و آخرین بار که از ته دل خندیدی کی بوده ؟
8_ این درسته که میگن اگه آقایون نبودن خانمها هنوز غار نشین بودن ؟:dالبته با عرض معذرت از خانم آمن .

امپراتور7
2012/01/14, 17:34
سلام عرض ادب
فکر کنم صندلی زهره خانم از داغتر از همه بشه با این سئوالهایی که دوستان پرسیدن خدا بدادش برسه.
شناخت من از زهره خانم برمیگرده به سایت بورس 24 و همیشه خواننده مطالبش بودم خصوصا خبرهای رانتی که میداد و انصافا خیلی وقت صرف مطالب خوبش میکرد در عین حال به لحاظ شخصیت نیز برام همیشه قابل تحسین بوده .

1_ با سه کلمه " سبز " " مادر " "برادر " هر جمله ای که دوست داری بساز .
2_ فرض کن همین الان اعتصام مدیرعامل صدرا اینجاست هر چی دلت میخواد بدون سانسور بهش بگو .
3_ به نظرشما روند صدرا تا پایان سال صعودیه یا نزولی و تا چه قیمتی ؟
4_ تا حالا شده سهمی رو خودتون بهش اعتقاد نداشته باشی ولی با توصیه دیگران بخری و ضرر کنی ؟ بعد چه احساسی داشتی ؟
5_ چی شد که زهره سایت بورس 24 شد بوف کور سایت بورسی ؟ بوف کور چه تفاوتهایی با زهره داره ؟
6_ آیا شده از تو سایتهای بورس از کسی به شدت دلگیر بشی ؟
7_ آخرین مرتبه که دلت شکست و گریه کردی و آخرین بار که از ته دل خندیدی کی بوده ؟
8_ این درسته که میگن اگه آقایون نبودن خانمها هنوز غار نشین بودن ؟:dالبته اب عرض معذرت از خانم آمن .
به به جناب برادران حالا درست تقلب کردی و 8 سوال پرسیدی ولی خب انصافا برای زهره نگرانم :d

baradaran
2012/01/14, 17:38
به به جناب برادران حالا درست تقلب کردی و 8 سوال پرسیدی ولی خب انصافا برای زهره نگرانم :d

سلام آقا رضا من همون هفت سئوال رو پرسیدم و هشتمی را گذاشتم تا دست مدیر تاپیک برای حذفش باز باشه

بوف کور
2012/01/14, 18:01
هوا بس ناجوانمردانه سرد است :(
جناب برادران از لطف شما خیلی ممنونم
بنده هم خدمتتون ارادت دارم و به نظرم یکی از بی حاشیه ترین ها بودن صفت گرانبها و سخت دست یافتنی است که شما در خورش هستید
جناب برادران سوال دوم به جای این که گفتنی باشه نمی شه عملی باشه ؟ :d

آمن خادمی
2012/01/14, 18:08
8_ این درسته که میگن اگه آقایون نبودن خانمها هنوز غار نشین بودن ؟:dالبته با عرض معذرت از خانم آمن .

سلام بر جناب برادران عزیز

داشتیم ؟!:D

دور از جون آقایونی که توی سایت بورسی هستند و من براشون احترام قائل هستم....:">

برای امتحان می گم حالا یه عدد خونه رو بدین دست یک عدد آقای محترم :dو فرداش برگردین خونه...ببینید ؛اگر شکل غار نشده باشه=)):)).. بیایین و هر چند صد سوالی که خواستین از زهره عزیز بپرسین ..:d

بوف کور
2012/01/14, 18:12
امن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بیا خودم هر چی می خوای بهت میگم عزیزم
اخه چرا از ایشون می پرسی و بهش سوال می دی ؟ :((
اقایون ؛ هر چی امن جان بگه همونن ؛ خوب شد ؟:->

آمن خادمی
2012/01/14, 18:22
امن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بیا خودتم هر چی می خوای بهت میگم عزیزم
اخه چرا از ایشون می پرسی و بهش سوال می دی ؟ :((
اقایون ؛ هر چی امن جان بگه همونن ؛ خوب شد ؟:->

زهره جان تو فقط نگاه کن عزیز دلم..8-}8-}8-}8-}8-}8-}

من توی هر مصاحبه بیش از 40 سوال طراحی می کنم...بقیه سوالها رو ندیدن و این یکی که به نفعشون نیست رو دیدن؛البته ما آقایون سایت های همسایه رو می گیم و نه سایت بورسی :d:d...=))=))=))=))=))

behnam
2012/01/14, 18:29
خوبه دیگه هر چی دوست دارین به آقایان بیچاره نسبت میدین
بعد هم هندونه میذارین که با ما نبودین
منظورتون به سایت بغلیه
عجب بساطی داریم ما از دست شما خانمها x-(
حیف که من مجری برنامه صندلی داغ نیستم وگرنه چند تا سوال از مهمون برنامه می پرسیدم تا معلوم که مردها برترن یا زنها
حیف x-(
چرا این شکلکها این جوریه X-(

آمن خادمی
2012/01/14, 19:01
چرا این شکلکها این جوریه X-(

بعضی مواقع شکلک ها خراب میشه باید دوباه امتحان کنی ...

آمن خادمی
2012/01/14, 19:13
ادامه پرسش ها ....:):)

24- فوت کوزه گری از نگاه شما در فارکس چیه؟

25- برای سودهی در فارکس حد اقل چند سال تجربه لازم است؟اصلا سود کردن به چی بستگی داره؟

26- قبل از اینکه دکمه خرید یا فروش رو کلیک کنید؟به چه سوالاتی پاسخ می دی؟

27- آیا کال مارجین شدی؟چه مقدار و چه زمانی بوده؟

28- بعد از کال شدن چه جور با خودتون کنار اومدی؟روحیه ات رو چگونه باز سازی کردی؟

baradaran
2012/01/14, 19:54
هوا بس ناجوانمردانه سرد است :(
جناب برادران از لطف شما خیلی ممنونم
بنده هم خدمتتون ارادت دارم و به نظرم یکی از بی حاشیه ترین ها بودن صفت گرانبها و سخت دست یافتنی است که شما در خورش هستید
جناب برادران سوال دوم به جای این که گفتنی باشه نمی شه عملی باشه ؟ :d

زهره خانم من رو شرمنده کردین .ممنون .
در مورد سئوال دوم نه میترسم اگه اقدام عملی باشه یه بلائی سرش بیارین هر چند اگه این اتفاق صورت بگیره فکر کنم صدرا صف خرید میشه. :))

سرداربورسی
2012/01/15, 03:20
سلام خانم تدین

من هم سه تا سوال بپرسم

1- تعریف شما از خوشبختی و بدبختی چیست؟

2- دوست دارید چه کسی بعد از شما مهمان تاپیک صندلی داغ شود؟

3- درباره کلمات زیر یک جمله بگین... همسر،مادر شوهر،عشق ، خیانت،دوست،صف خرید،تارگت،باندبازی،سفته بازی ؟

آمن خادمی
2012/01/15, 12:45
امشب ساعت 20:30 با مصاحبه زهره تدین عزیز(بوف کور) با شما هستیم....<:-p<:-p<:-p

کسی سوال نداره؟نبود...بود؟....نبود....8->8->8->8->8->8->8->x_xx_x

behnam
2012/01/15, 15:53
امشب ساعت 20:30 با مصاحبه زهره تدین عزیز(بوف کور) با شما هستیم....<:-p<:-p<:-p

کسی سوال نداره؟نبود...بود؟....نبود....8->8->8->8->8->8->8->x_xx_x
فکر کنم این برنامه از نظر تعداد سوال رکورد دار میشه
به دوستان پیشنهاد میکنم برای اینکه رکورد بهتری به ثبت برسه بازم سوال بپرسن :d

pani
2012/01/15, 17:53
دوست جونم منم دقیقه 90 رسیدم. فقط فقط هشت تا سوال میکنم :*

1- زهره عزیزم میدونم تجربه تلخ سالهای 83-84 و 87-88 رو تو بورس داری, از خاطرات اون روزها بگو و آیا پیش بینی این وضعیت رو در آینده نزدیک میکنی؟ B-)

2-زهره جان نظرت درمورد وضعیت بازار از الان تا اخر سال 91 چیه و پربازده ترین گروه رو چی پیش بینی میکنی؟ B-)

3- بهترین خاطره بورسی و غیر بورسی؟ (بدترینشو نگفتم چون همه دوستان قدیم بخوبی به یاد دارن اون روزها) B-)

4-اگه قرار باشه ده سال از زندگیتو بری جاییکه فقط و فقط یک نفر رو بتونی با خودت ببری اون یه نفر کیه؟ :D

5-تحلیلگرایی که تو بورس و فارکس قبول داری؟ @};-

6-بنظرت موفقترین زنی که تا به حال دیدی کی بوده؟چرا؟ 0:-)

7- دوست داری چه چیزی رو حتما تو زندگیت تجربه کنی؟ :->

8- نظرت در مورد صندلی داغ چی بود؟ :((

پ.ن: دوست جونم گوشیم قعطه منم فعلا خونه نیستم :D :x

بوف کور
2012/01/15, 18:11
اطلاعیه

من همین الان یک مسافرت ناگهانی برام پیش اومد
همه دوستانو تا سال دیگه این موقع به خدای بزرگ و مهربان می سپارم :d
سایه دارم برات دوست جونم :-w

behnam
2012/01/15, 18:14
اطلاعیه

این کلکها دیگه دیگه قدیمی شده :d
هیچ بهانه ای پذیرفته نیست

در ضمن اون خط سوم رو من خوندم =))

rezaafshari110
2012/01/15, 18:37
سلام خان تدین

1-بیشتر از چه لاتی در فارکس استفاده میکنید
2-چند سالتونه
چون فکر میکنم سوال بالا رو کسی دیگه ای پرسیده باشه با اجازه خانم خادمی یک سوال دیگه هم میپرسم
3-نظرتون در مورد اینکه حضرت علی (ع) فرمودند : زن ناقص عقل است چیه؟ « ان النساء نواقص العقول »

pani
2012/01/15, 18:48
اطلاعیه

:)) :))

زهره جونم این دوستی که علما و شعرا اینقدر ازش گفتن واسه همین موقعهاست دیگه :d

امپراتور7
2012/01/15, 18:55
اطلاعیه

=(( چیه چیزی شده چرا ساکتی دوس داری بنزین بزنی با کارت کی ؟
شنیدم بنزین شده ۷۰۰ به تازگی ! بنزینتو تقسیم نکنی با یکی !
میگی که رو کارت بنزینش حساسی ! روش داری عقاید خیلی شیک و وسواسی !
اونقده اونو میخوای که اگه لیتری ۱۰۰ بنزین بدم بهت منو نشناسی !
زهره چه اشی برات پختن دوستان دست پختشون ایشالا زیر زبونت مزه میکنه تا عمر داری یادت نمیره :d

rezaafshari110
2012/01/15, 20:11
خب ادامه سوالات
نظرتون در مورد سانسور چیه؟
حداکثر سودی که در یک ماه از فارکس گرفتید چقدر بوده؟
نظرتون در مورد شرب خمر چیه؟
چه ماشینی دارید؟
از چجور مردی خوشتون میاد؟