PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : *-* صندلی داغ ویژه جناب holy*-*

آمن خادمی
2011/12/16, 15:52
فقططططططططططط شش ساعت دیگه..:d:!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!:!!

ناهید جان شما آب قند رو آماده کن بزار یخچال...^:)^^:)^جناب کاپیتان هواپیمای شما آماده است؟..>:/>:/.جناب علیرضا خان جمالی شما هم آماده باشین برای تنفس مصنوعی ،اورژانس رو هم بی زحمت خبر کنین:)]:)]

کیوان
2011/12/16, 16:05
یک صندلی و اینهمه سواااااااااااااااال ؟!!!! :o دکتر مجهز بیا :d

Captain Nemo
2011/12/16, 16:58
جناب هولی عزیز اگر فکر میکردند قراره چنین سوالات سختی پرسیده بشه ..... :d

خدا بداد برسه ..... :-&

بهتره یه قانون هم اضافه بشه که هر کس ثبت نام کرد دیگه نتواند کنسل کند ... :->

rezaafshari110
2011/12/16, 17:07
دکتر جون عکس یادتون نره

آمن خادمی
2011/12/16, 19:25
تیک تیک تیک تیک تیک 8->8->8->

فقط 3 ساعت دیگه مونده:!!:!!:!!:!!:!!:!!

خبرها حاکی از آن است:)]:)] که دکتر عزیز ساعتی پیش در یک داروخانه شبانه روزی (برای خرید قرص افت فشار رفته بودند :d)رویت شده.... :-$:-$:-$

ناهید
2011/12/16, 21:16
آمن عزیزم بهتره سوالها رو دسته بندی کنی و بورسی وشخصی را جداگانه تنظیم کنی که دکتر گیج نشن و خدای نکرده سوالی بی جواب نمونه یه وقتااااااااااا :x:x

آمن خادمی
2011/12/16, 21:34
اخبار حاکی از آن است:-@:)] که خانواده دکتر با عوامل پشت صحنه تاپیک صندلی داغ تماس گرفته و خواستار شدند که دکتر از حضور بر صندلی داغ معاف بشود؛چرا که دکتر دلشوره داشته و فشارشان افتاده است#-o#-o

البته تیم پزشکی تاپیک ما به آنها توصیه کرده که یک چای نبات خوب برایشان تهیه کنند ؛چرا که نمی توان این همه مشتاق را بی پاسخ گذاشت.8-}L-)

همچنین این اطمینان را داده ایم که خدای ناکرده و در صورت اتفاق ناگهانی دکتر عزیز را با هواپیمای کاپیتان به بیمارستان انتقال دهیم:D:D

ناهید
2011/12/16, 21:42
خبر خبر خبر
هنوز دکتر وارد استودیو نشدن

FENCER
2011/12/16, 21:43
کاش دوستان این مرد بزرگ رو مثل بنده از نزدیک می شناختن ؛ جزو معدود افرادی هستند که در زندگی ، به دوستی باهاشون به معنای حقیقی افتخار میکنم

آمن خادمی
2011/12/16, 22:03
30 دقیقه دیگر:!!:!!:!!:!!:!

بشمار یک ،بشمار دو ،بشمار 3.....>:/>:/>:/بله باشما هستم،بشمار دیگه..:d:d:d:d

ناهید
2011/12/16, 22:14
هوراااااااااااااااااااااا ا دکتر وارد استودیو شدن

FENCER
2011/12/16, 22:18
هوراااااااااااااااااااااا ا دکتر وارد استودیو شدن

ظاهرا" تو اتاق گریم تشریف دارند ;)

امپراتور7
2011/12/16, 22:21
ما منظر دکی نشستیم هیج جا نمیریم همین جا هستیم

ناهید
2011/12/16, 22:23
فکر کنم مجری برنامه رو دزدیدناااا چون آن نیستb-)

shadi
2011/12/16, 22:37
آمن عزیز دیر کردید نکنه دکتر را دزدیده باشن ؟

آمن خادمی
2011/12/16, 22:39
سلام بر شما دوستان و همرهان عزیز

امشب با شما هستیم در تاپیک صندلی داغ با حضور دکتر holy عزیز :)

پرسش های زیاد هست و همه دوستان من رو در گرم کردن این تاپیک همراهی کردند؛به افتخار خودتون =D>=D>=D>=D>

به دلیل حجم بالای پرسش امشب به بخش پرسش های عمومی پاسخ داده می شود.;)

این شما و این هم میهمان عزیز برنامه <:-p<:-p<:-p

جناب آقای دکتر holy عزیز

به افتخار خودتون=D>=D>

دوستان هنگام پرسش و پاسخ سوالهای خود رو یاداشت کنید که بعد از اتمام پرسش های پیش بینی شده،پرسیده شود...

من سوالها رو شروع می کنم با اجازه دوستان;;);;);;);;)

آمن خادمی
2011/12/16, 22:46
1-خودتون رو معرفی کنید؟

2-متولد چه سالی هستین؟

3-تحصیلات را تا چه اندازه ادامه دادین؟

4-شغل اصلیتون چیه؟ طبابت ،بورس،فارکس؟

rojan
2011/12/16, 22:46
با سلام

دکتر هولی می گفتید فرش قرمز پهن می کردیم red carpet دیگه.......................
قربان با اجازه دوستان من همیشه عجولم اول یک کمی از بیوگرافی خودتان بگویید فقط اگر خانمها روی صندلی داغ نشستند که فکر کنم بایستند راجع به سن و سال چیزی نپرسید که جوابهای صحیح نخواهید شنید گفته باشمااااااااااااااااااااا ااااااااا

HOLY
2011/12/16, 22:50
عرض سلام و ارادت دارم خدمت تمام عزیزانم
و عذرخواهی میکنم بابت تاخیر مختصر که البته بنده بی تقصیرم و مشکل از نت هست
-------
ابتدا از آمن عزیز نهایت قدردانی و سپاسگزاری رو دارم که واقعا این چند روز زحمت زیادی کشیدند تا دوستان رو دور هم جمع کنند و محیط صمیمی تری داشته باشیم

همچنین از تمام دوستان که میشه گفت نیمه انلاین در خدمتشون هستم سپاسگزارم

HOLY
2011/12/16, 22:53
با اجازتون از پرسش اول شروع میکنم ،سعی میکنم حتی المقدور پاسخها جوری باشه که با محتوی تاپیک بیشتر جور دربیاد و خیلی خشک نباشه ،قطعا قصد جسارت و بی احترامی هیچگاه نبوده و نیست و صرفا میخوایم یک شب همه باهم یه مقدار راحتتر باشیم .......
1- سید فرزاد عمادی هستم متولد 25 مهر سال 1350 ،میگن در جشنهای شاهنشاهی 2500 ساله بوده اما من زیاد یادم نمیاد :-)

HOLY
2011/12/16, 22:56
اما در ادامه باید بگم ،اون زمان منزل ما ،تهران خیابان مولوی ،سلیمانخانی بود که تا 12 سالگی هم همونجا بودیم و سپس اومدیم مشهد ،
باید عرض کنم تک فرزند هستم و علت هم فوت پدرم بود که 6 ماه قبل از بدنیا اومدنم ،به دلیل سکته مغزی از دنیا رفت .......

HOLY
2011/12/16, 23:00
اما پرسش دوم :
دیپلمم ریاضی فیزیک هست ولی کنکور تجربی شرکت کردم ،اون زمان رسم بود برای اینکه پایه قویتری از بابت ریاضی و فیزیک و شیمی و ... بوجود بیاد و شانس قبولیدر کنکور بالاتر بره
کسانی هم که علاقمند پزشکی بودند در رشته ریاضی دیپلم میگرفتند ،البته من خودم واقعا شیفته ریاضی بودم ،
سال اول خداخواست و قبول شدم (البته یک کم کنکور سختتر از الان بود ) ،پزشکی سراسری ،پزشکی آزاد مهندسی عمران آزاد قبول شدم که بین اینها سراسری و انتخاب کردم سال 76 فارغ التحصیل شدم ........

HOLY
2011/12/16, 23:03
والا من همیشه میگفتم ،پزشکی شغل دوم خوبیه ، و دوست داشتم اینجوری باشه ،چون وقتی پزشک از بیمارش توقع مادیات داره یک کم کار سخت میشه ،البته برای تمام همکاران شریفم که با زحمت فراوان و مشغاتی که باید انسان درگیرش باشه تا بتونه لمسش کنه مشغول گذران زندگی از این حرفه هستند احترام زیادی قائلم
اما این صرفا ایده من بود و خوب تا حدودی هم تونستم بهش برسم ،بورس و فارکس رو به عنوان درآمد اول میدونم و پزشکی درآمد دوم ،اما از بابت شغل دوست داشتم ،شغل دیگه ایی داشته باشم که میسر نشد :-)

آمن خادمی
2011/12/16, 23:05
5 - کدام یک از عناصر زیر در زندگی براتون مهمتره؟پول؟خانواده؟کار؟

6 - به جزء بازار بورس،فارکس و طبابت چه سرگرمی های دیگری دارید؟

7 - اگه روزی یکی از ثروتمندترین مردان جهان بشوید با پولتون چیکار می کنید؟

8 - پرسش جناب شریعت : دكتر عزيز علت انتخاب نام كاربري Holy براي يوزرتان چيست؟ عليرغم سطح بالاي علمي و تجربه ي فراوان خيلي افتاده هستيد و با ادبيات خاص و شيريني سخن ميگوييد. از ابتدا نيز در فروم نويسي اين گونه بوديد يا به مرور به اينجا رسيديد؟

HOLY
2011/12/16, 23:13
5- والا قطعا انسان و وجود انسانی اعم از خانواده ،همشهری ،دوستان و .... جایگاه مهمتری داره اما اینکه بعضی مواقع انسان مجبور میشه برای راحتی عزیزانش ،از اونها دور بشه ،حالا یا با افزایش ساعت کار در همون شهر یا با رفتن به شهرهای دیگه و اینجوری یک کم تعادب بهم میخوره و درصورتیکه مهم در درجه اول خانوادست اما به خاطر همون خانواده ،کار در درجه بالاتری از بابت پر کردن ساعات شبانه روز قرار میگیره .......
اما خوب پول وثروت هم که این بیا وسیله ایی هست برای گذران زندگی ،اگه بخواد از وسیله بودن ارتقاء پیدا کنه و بشه هدف کار سخت میشه ،اما خداوند رو شاکرم با زحماتی که مسئولین کشیدن کمتر کسی میتونه انقدر داشته باشه که پول براش هدف بشه و در حد همون وسیله تو زندگی اکثر ما مونده :-)

اما یه جمله هست که مال یکی از فیلمهاست اگه اشتباه نکن فیلم بوتیک هست ،میگفت : من نمیگم پول خوشبختی میاره اما میدونم نبودش بدبختی میاره :-)

HOLY
2011/12/16, 23:15
6- اگع بشه سرگرمی اسمشو گذاشت ،در خدمت دوستان در فروم بورسی هستم
اما ورزش رو دوست داشتم (فعل ماضی) ،سینما رو عاشقش بودم(بازم ماضی :-( ) خطاطی میکردم و شعرو ادبیات و .....متاسفانه افعال همه ماضیست ......

HOLY
2011/12/16, 23:19
اما اگه ثروت ..... :
والا ما وضعیت مالی خوبی از بچگی نداشتیم منتها مادرم همیشه بهم میگفت اگه میتونی از هرچی داری به هم نوعانت کمک کن ،اگه امروز از پول کمی که داریتونستی بگذری وو اونو به دیگران ببخشی ،در آینده هم که وضع مالیت بهتر شد میتونی از پول بیشتر بگذری ،اون زمان سعی کردم این کار رو تمرین کنم اما آینده با خداست ،امیدوارم بتونم ادامه بدم این راه رو ...

HOLY
2011/12/16, 23:31
اما پاسخ چناب شریعت عزیز :
من اولین آیدی که قبل از فروم فرابورس داشتم ،ایدی دیگه ایی بود ،اما از روزی که تو فرابورس اومدم این آیدی رو برای خودم انتخاب کردم ،مجموعا علاقمند به پاکی ،پاک بودن ،تقدس ،.....
هستم ،البته ارتباطی هم بین این آیدی با holy grail داره که خوب به بورس و فارکس میشه گفت نزدیکترش میکنه و علت انتخابم این بود .......
اما در ارتباط با بخش دوم فرمایششون ،این نظر لطف ایشونه ،از محبتشون ممنونم ،
واقعا باید امروز متنی از نوشته های قدیم وجود داشته باشه تا خودم هم بتونم مقایسه ایی بکنم ،اما تصورم بر اینه در نوع نگارش زیاد تفاوتی شاید نکرده باشم ،اما خوب طبیعی هست که گذر عمر مثل سوهانی میمونه که انسان رو صیقل میده و باعث میشه ،برجستگیها و زوائد رو حذف کنه ،سطح تحمل رو بالا میبره ،گذشت رو بیشتر میکنه ،امیدوارم در ارتباط با بنده هم این اتفاق افتاده باشه ،مطمئن نیستم ،اما دوست دارم اینجوری باشه ........
زمانی که میخواستم تکنیکال یاد بگیرم ،خیلی کارم سخت بود ،یک بار دیگه هم عرض کرده بودم ،فقط برای اینکه تفاوت نمودارم با نمودار عزیز دیگری رو بفهمم شاید حدود سه هفته وقت گذاشتم تا فهمیدم یه نمودار حسابی و یکی لگاریتمیه ،برای همین با خودم عهد کردم اگه روزی توانش رو داشتم نزارم دیگران این سختی رو بکشند ،عنایت بفرمایین اون دوران کتاب انگلیسی هم تو نت با مشکلات پیدا میشد ،فارسی و ترجمه که هیچ و در فرومها هم تکنیکالیت زیادی نداشتیم به عبارتی کا تکنیکالیستها شاید کمتر از 5 نفر بودند ،اما خدارو شکر امروز دوستان همه عالمند و بزرگوار ،من هم امروز راحتتر میتونم به ادامه تحصیل در کنار عزیزان بپردازم.......

آمن خادمی
2011/12/16, 23:34
9- آیا دوست داشتین حتما پزشک بشید یا علاقه به رشته دیگری داشتید؟

-10 اگر کسی دلتون رو آزار بده باهاش چیکار می کنید؟(اگه من باشم که یه تفنگ دولول شکاری از دایی جانم می گیرم و خلاص )حالا اگه کسی دل شما رو آزرده کنه چطوری به دستش بیاره؟

11- بهترین همدم شما؟

12- آیا شما مثل اغلب پزشکان هستید؟یا با بیمارانتون هم مثل کاربران سایت بورسی برخورد می کنید؟(دکتر جان اینو می پرسم که 50 سال دیگه بیام مجانی منو رو ویزیت کنید:d

mohammad.
2011/12/16, 23:34
سلام
آخ ببخشید , انگار بی موقع مزاحم شدم .:"> باید ببخشید .... آخه یکی زنگ زده بود اورژانس سفارش داده بود :)]... اینجا کسی دچار مشکل شده ؟! :-/

HOLY
2011/12/16, 23:37
سلام
آخ ببخشید , انگار بی موقع مزاحم شدم .:"> باید ببخشید .... آخه یکی زنگ زده بود اورژانس سفارش داده بود :)]... اینجا کسی دچار مشکل شده ؟! :-/

اتفاقا خیلی به موقع تشریف آوردین فعلا بیمار پی ای سی میزنه ،وی تک شد خبرتون میکنم ...... :)

rezaafshari110
2011/12/16, 23:38
سلام
خانم مجری ما باید سوالتمون رو که قبلا مطرح کردیم دوباره الان بپرسیم؟

آمن خادمی
2011/12/16, 23:40
سلام
خانم مجری ما باید سوالتمون رو که قبلا مطرح کردیم دوباره الان بپرسیم؟

جناب افشاری عزیز نه ...خودم پرسش دوستان رو دارم دسته بندی می کنم و می پرسم خدمت دکتر

سپاس از شما

HOLY
2011/12/16, 23:43
9- خوب با توضیحاتی که خودمتتون دادم ،تقریبا مشخصه که مادر من هم برام مادر بوده و هم پدر ،هم برادر و هم خواهر و ... به همین دلیل واقعا دوست داشتم خواستش عملی بشه ،اون دوران پزشک بودن یا پزشک شدن رو خانواده ها علی الخصوص مادران و باز علی الخصوص مادر من که گرایشهای مذهبی هم داشت واقعا علاقمند بود ، به همین دلیل از بچگی انقدر از ایشون شنیده بودم که بزرگ شدی ،دکتر میشی به مردم میرسی و ... که تقریبا میشه گفت زمانی که اواخر دبیرستان بودم اصلا فکر نمیکردم رشته دیگه ایی هم در عالم وجود داره ،نه ار باب اجبار بلکه یه جور دین و احساس وظیفه ....... بنابراین واقعا فکر نمیکردم بتونم شغل دیگه ایی داشته باشم
اما سوای این مطلب ،عاشق ریاضیات و دروس وابسته به اون بودم .......

FENCER
2011/12/16, 23:46
کاش دوستان این مرد بزرگ رو مثل بنده از نزدیک می شناختن ؛ جزو معدود افرادی هستند که در زندگی ، به دوستی باهاشون به معنای حقیقی افتخار میکنم

با دکتر باید زندگی کرد و در کنارش بود تا بلکه از بزرگیش کمی شناخت پیدا کرد

HOLY
2011/12/16, 23:47
10ـ والا اگه کسی دلمو آزار بده .......... :
سئوال فوق العاده مشکلیه ،برای اینکه بخوام صادقانه جواب بدم باید به گذشته ها مراجعه کنم ببینم در این موارد چیکار میکردم ،
ببینین یه موقع هست طرف خیلی از من بزرگتر و قویتره ،به عنوان مثال آزمون استخدامی که در تمام موارد کتبی و شفاهی نمره اولو بین 250 نفر در کتبی و بین 20 نفر در شفاهی آوردم و بعد بدون دلیل مستدلی بنده رو کنار گذاشتن ،خوب مهمترین کاری که کردم این بود که هیچ کاری نکنم ..... :-)
افغانها یک ضرب المثل دارند میگن ، افغان زیر بار زور نمیره مگه اینکه زورش ،پر زور باشه :-)
ادامه دارد ،مشغول تایپ .......

HOLY
2011/12/16, 23:50
.................................................. ............................................

فرهاد جان شما برادر منی عزیزم ،من به وجود شما افتخار میکنم و فراموش نمیکنم عامل پیشرفتم در بورس ،فرهاد عزیز بوده که امیدوارم در بخش مناسبی از سئوالات آمن عزیز بتونم حقیقت لطف شما به خودم رو برای دوستان عزیزهم شرح بدم......

HOLY
2011/12/16, 23:52
اما اگه کسی که دلمو شکست ،مثه خودم باشه از نظر موقعیت و زور و قدرت ،باز میتونه واقعا ناخواسته و بی هدف این کارو کرده باشه ،که خوب اگه اینجوری باشه و بعد در صحبت مشخص بشه ،یا حداقل پشیمون باشه ،به سادگی میگذرم .....
اما اگه کسی که اینکار رو کرده از روی تعمد باشه و قصد آزار دادن داشته باشه ، خوب مشخصه ،بهش میگم ،مگه آزار داری آقا جانم :-)

HOLY
2011/12/16, 23:57
بهترین همدم :
بهترین همدم ،خانوادم بوده همیشه برام ،قبل از ازدواج مادرم و بعد از ازدواج ،مادرم و همسرم .......
اما خوب بعضی مطالب هست که انسان نمیتونه با همسر یا مادرش مطرح کنه ،مثل بعضی مشکلات کاری ،چون باعث استرس و اضطراب خواهدشد ،اینجا خوشبختانه دوستان عزیزی دارم که فرهاد عزیزم گل سر سبدشونه .......
مجموعا دوست و آشنا زیاد دارم اما رفیق به تعدا انگشت شمار ولی خداوند رو شاکرم اونهایی که باهاشون رفاقت کردم تا امروز همه رفیق بودند و شفیق ......

FENCER
2011/12/17, 00:00
فرهاد جان شما برادر منی عزیزم ،من به وجود شما افتخار میکنم و فراموش نمیکنم عامل پیشرفتم در بورس ،فرهاد عزیز بوده که امیدوارم در بخش مناسبی از سئوالات آمن عزیز بتونم حقیقت لطف شما به خودم رو برای دوستان عزیزهم شرح بدم......

بنده نوازی می فرمائی اخوی ، اونقدر در محضرت از ادب و معرفت شما نصیبم شده که
دیگه بحث از بازار که میشد بهتر از اون رو از دیگر دوستان شنید رقمی به حساب نمیاد

HOLY
2011/12/17, 00:02
12- اما بخورد بابیماران :
در ارتباط با بیمار ،یه سری محدودیتهایی وجود داره که ناگزیر به رعایت هستم ،ازاونجایی که به نفع خود بیمار خواهد بود .......
مثلا در برخورد بابیماران بهتره ،ادب ،احترام ،مهربانی و صداقت رعایت بشه اما از صمیمیت پرهیز بشه چون صمیمیت زیاد ،بیمار رو بی اعتماد میکنه و از نظر احساسی هم پزشک رو گیر میندازه و نمیتونه تصمیم درست بگیره ،.......
اما بابت ویزیت آمن جان من ویزیت از شما نمیگیرم منتها بیزحمت دستور بدین یه آگهی تبلیغاتی 20×20 تو صفجه اول بزنن هر روزنامه که خودتون صلاح میدونین ،بلکه مریض درمونگاه ماهم زیاد شد :-)

FENCER
2011/12/17, 00:03
اما اگه کسی که اینکار رو کرده از روی تعمد باشه و قصد آزار دادن داشته باشه ، خوب مشخصه ،بهش میگم ،مگه آزار داری آقا جانم :-)

اگه خانوم بودن چی ؟!!!! جانش دردسرساز میشه ها :d

HOLY
2011/12/17, 00:04
اگه خانوم بودن چی ؟!!!! جانش دردسرساز میشه ها :d
فرهاد جون ،تو که منو بهتر میشناسی عزیز ،به من پیرمرد کسی کار نداره خوشبختانه .....

FENCER
2011/12/17, 00:06
12- اما برخورد بابیماران :

تو این مورد هم باید بیمار دکتر عزیز باشی :) کلا" با سئوال از فرزاد عزیز ، شما به 1% از شناخت خواهید رسید

آمن خادمی
2011/12/17, 00:06
دوستان عزیز و همرهان...به چند پیام بازرگانی توجه فرمایید<:-p<:-p

ادامه مصاحبه رو بعد از سه دقیقه پخش تبلیغات ادامه می دیم?@_@??@_@??@_@?

ناهید جان اون آب قندت رو بردار بیار عزیز جان:*:*

FENCER
2011/12/17, 00:09
فرهاد جون ،تو که منو بهتر میشناسی عزیز ،به من پیرمرد کسی کار نداره خوشبختانه .....

داش فرزاد شمام منو میشناسی ، بعضا" اینجوری میشم >:) که نهایتا" دندونام اینجوری میشه :d

ناهید
2011/12/17, 00:10
دوستان عزیز و همرهان...به چند پیام بازرگانی توجه فرمایید

ادامه مصاحبه رو بعد از سه دقیقه پخش تبلیغات ادامه می دیم

ناهید جان اون آب قندت رو بردار بیار عزیز جان
آمن جونم خسته نباشی عوامل پشت صحته آماده باش هستن :d
دکتر عزیز واقعا" شما هم خسته نباشید و بسیاربه خود می بالم که در این سایت درخدمت شما هستم

mohammad.
2011/12/17, 00:12
خب دکتر جان , قرار نشد اطلاعات غلط بدی !!!
شما میگید متولد 1350 هستید ..... در صورتیکه تاریخ عضویت شما در سایت 1348 هست !!!!!! :-/ اگه قبول ندارید مدرک رو کنم ( مدارکش هم موجود است ;) )
در ضمن هر وقت اون سی پی آیتون تک زد بنده رو بی خبر نذارید ... دوستان لطف کردند و یه دونه هواپیما جهت اعزام سریعتر به درمانگاه حاضر کردند . #:-s

آمن خادمی
2011/12/17, 00:14
الان ساعت از 12 نیمه شب هم گذشته
و ما هنوز ادامه میدیم تاپیک صندلی داغ رو با حضور دکتر holy عزیز;;);;);;);;);;);;)

پرسش های جناب باربد

13- اگر روزی زمان به گذشته باز گردد چه کارهایی را دوباره انجام نمیدهید؟

14- ایا دوست دارید فرزندتان چون شما شود ؟

15- اگر اجازه بر اورده شدن یک ارزو را داشته باشید
(بدون لحاظ کردن جو سایت )چه ارزویی میکردید ؟

16 - شاید روزی نوه من هم از نوه شما بپرسد ،علم بهتر است یا ثروت؟

HOLY
2011/12/17, 00:14
آمن جونم خسته نباشی عوامل پشت صحته آماده باش هستن :d
دکتر عزیز واقعا" شما هم خسته نباشید و بسیاربه خود می بالم که در این سایت درخدمت شما هستم

این از سعادت بندست ناهید جان که با واسطه سایت تونستم در خدمت شما با این همه لطف و بزگواریتون ،آمن عزیز،علیرضا عزیز و دوست عزیزم کاپیتان نمو عزیز و تک تک دوستان باشم (عذرخواهی میکنم که نمیتونم تمام دوستان رو نام ببرم اما همه در سایت عزیزان من هستند چه دوستان قدیمی یا عزیزان جدید )

HOLY
2011/12/17, 00:18
خب دکتر جان , قرار نشد اطلاعات غلط بدی !!!
شما میگید متولد 1350 هستید ..... در صورتیکه تاریخ عضویت شما در سایت 1348 هست !!!!!! :-/ اگه قبول ندارید مدرک رو کنم ( مدارکش هم موجود است ;) )
در ضمن هر وقت اون سی پی آیتون تک زد بنده رو بی خبر نذارید ... دوستان لطف کردند و یه دونه هواپیما جهت اعزام سریعتر به درمانگاه حاضر کردند . #:-s

مثلی هست میگه پیری و هزار عیب و علت ،بزارین به اون حساب
شما فعلا دستگاه شوک رو آماده بفرمایین ........ :-) :-)

HOLY
2011/12/17, 00:21
اما ،باربد عزیز :
1- سعی میکنم تمرکزم رو فقط بر یک کار بزارم ،تو زندگی دنبال یادگیری خیلی مطالب و علوم رفتم ،از ادبیات و فلسفه تا ریاضیات و برنامه نویسی و ... اما امروز حساب میکنم اگه تمام این زمانها رو جمع میکردم و فقط دنبال یکی از این علائق میرفتم ،شاید بهتر بود .......

HOLY
2011/12/17, 00:24
باربد عزیز:
2- دقیق نتونستم متوجه فرمایشتون بشم ،اگه منظور رشته تحصیلیه ،خیر ،کسی که پزشک میشه حداقل در ایران یعنی با استراحت و لذت باید خداحافظی کنه ،
اما اگه از بابت اخلاقی میفرمایین ،بازهم نه ،چون دوست دارم سهل گیر تر از من باشه .....
اما اگه مورد دیگه ایی مدنظر دارین بفرمایین بیشتر توضیح بدم

HOLY
2011/12/17, 00:27
باربد عزیز :
اگه یک آرزوم برآورده میشد ،باور بفرمایین ،دوست داشتم این توان رو داشتم کاری کنم تا همه رو خوشبخت ببینم ......
اما در ارتباط با بهتر بودن علم یا ثروت باید عرض کنم ،زیبایی کار اینه بتونیم جفتش رو در کنار هم داشته باشیم .......

rezaafshari110
2011/12/17, 00:29
سلام دکتر جان
اقا باربد الان تشریف ندارند. شاید منظورشون در مورد ترید بوده؟

آمن خادمی
2011/12/17, 00:30
پرسش جناب عقل نهفته

من هر چقدر به مریض های خود می گویم عزیزان من سیگار نکشید به مضرات واسیب ان به قلب وعروق وسلامتی کلی بدن و....کاری ندارم این رنگ دندان هایتان را زرد می کند درست است که با یه جرمگیری وبروساژومقداری ناقابل مانی حلش می کنم ولی ماهم گناه داریم با ماسک دوبله وسوبله هم امکان کار بروی دندان ندارم( تازه اگر بوی پیاز وسبزی که برای بدن لازم هست وسر ظهر بهراه ناهار صرف کردید رایه جورایی تحمل کنم)افاقه نمی کند می گویند تو بهتر می دانی یا دکتر هولی هم استاد هستند هم مدیر هم پزشک هرچه می گویم اون دکتر هولی نیست که سیگار می کشد اواتار ایشان هست تازه اونهم دارد فیلم بازی می کند !!قبول نمی کنند ایا امکان دارد اون قسمت اواتارتان را شطرنجی کنیم؟زیاده عرضی نیست باقی بقایت/جانم فدایت

mohammad.
2011/12/17, 00:36
با عرض پوزش به دلیل شوخی های بی جا . باید عرض کنم که باید از خدمت دوستان و بالاخص جناب دکتر عماد مرخص بشم . دکتر جان اول از همه شما رو به خدا میسپارم و بعد از اون هم از عزیزان پشت صحنه تقاضا دارم که هوای دکتر رو داشته باشند . ;)

موج سوار
2011/12/17, 00:36
ببخشید خانم آمن گرامی فکر میکنید نوبت به سوال بنده میرسه؟ اگر میرسه ما درصف منتظر بمانیم همچنان

HOLY
2011/12/17, 00:37
سلام دکتر جان
اقا باربد الان تشریف ندارند. شاید منظورشون در مورد ترید بوده؟

ممنونم جناب افشاری عزیز

بله از این دید ،دوست دارم ،شباهتی به من داشته باشه ،البته نه از این بابت که خدایی نکرده عرض کنم مثلا دوتا خط رونمودارمیتونم بکشم ،بلکه از این بابت که دوران سخت زیادی رو علی الخصوص در فارکس گذروندم و الان بدون استرس ترید میکنم و این ترید با آرامش و بدون استرس به نظرم موهبت بزرگیه ،ابتدا خداوند رو شاکرم و سپس از خداوند میخوام این موهیت رو به تمام عزیزانم در سایت بورسی و در کنارش فرزندانم عنایت کنه .......

HOLY
2011/12/17, 00:39
با عرض پوزش به دلیل شوخی های بی جا . باید عرض کنم که باید از خدمت دوستان و بالاخص جناب دکتر عماد مرخص بشم . دکتر جان اول از همه شما رو به خدا میسپارم و بعد از اون هم از عزیزان پشت صحنه تقاضا دارم که هوای دکتر رو داشته باشند . ;)
درود بر شما دوست عزیز ،از مصاحبت شما لذت بردم و خوشحال شدم که در خدمتتون بودم و از سفارشتون به دوستاهم سپاسگزارم
روز و روزگار برشما عزیز خوش باد

آمن خادمی
2011/12/17, 00:39
ببخشید خانم آمن گرامی فکر میکنید نوبت به سوال بنده میرسه؟ اگر میرسه ما درصف منتظر بمانیم همچنان

بله حتما به همه پرسش هایی که دوستان پرسیده اند پاسخ داده میشه;)

mohseni1353
2011/12/17, 00:41
ببخشيد سركار خانم آمن پاسخگويي بر اساس اولوبت طرح سوال در سايت هست يا بر اساس دسته بندي شما با تشكر

آمن خادمی
2011/12/17, 00:43
ببخشيد سركار خانم آمن پاسخگويي بر اساس اولوبت طرح سوال در سايت هست يا بر اساس دسته بندي شما با تشكر

براساس اولویت زمان پرسش..البته بعضی از دوستان دو یا چند سوال پرسیده اند که همه جمع آوری و با همدیگر پرسیده شده است ;)

HOLY
2011/12/17, 00:45
به به به به ،درود بر همکار عزیزم

والا جناب عقل نهفته عزیز ،کاملا شما صحیح میفرمایید اگه دوستانی که سیگار میکشند یک بار تشریف بیارن بخش بیماریهای ریوی و متاسفانه کسانی که با سن زیر 60 سال با بیماریهای مزمن انسدادی ریوی (حالا تازه من از کنسر فاکتور گرفتم) ببینند ،دیگه سمت این قاتل خاموش نخواهند رفت .......

اما با تشکر بسیار زیاد ازشما وهمچنین عذرخواهی از جسارتم و با تاکید بر اینکه نظر اصلی بنده همون مطلب بالاست ،اما صرفا از بابت صندلی داغ بودن تاپیک چند جمله عرض کنم ،
میگن به یه نفر سیگاری گفتن ،آقاهر نخ سیگاری که میکشی ،مثل میخیست که به تابوتت میزنی ،پاسخ داد ،عیب نداره کار از محکم کاری عیب نمیکنه :-)
واما دوستانی که سیگار نمیکشند نمیدونند ،بعد از این که یه اسپرسو خوردی ،یا چایی هم کفایت میکنه ،فندک رو دربیاری ،تلیک ، یه سیگار روشن کنی ،دود رو به اعماق وجودت بفرستی و لذتش رو در تمام وجودت احساس کنی ، ریه های لذت ،پر اکسیژن مرگ .......
چه لذتی داره :-) :-) :-)

آمن خادمی
2011/12/17, 00:47
**پرسش های جناب mohseni1353**

17- بهتربن خاطره بورسي و غير بورسي شما

18- چند ساعت در روز براي طبابت و چند ساعت براي بورس ايران و چند ساعت براي بورس جهاني وقت ميگذاريد.

19- چه هديه اي يا كاري در زندگي، شما را از همه بيشتر خوشحال ميكند

20 - آيا امكان اين هست براي شما كه تصويري براي آشنايي دوستانتون از خودتون در زمان مصاحبه در سايت قرار بدهيد

محمود شریعت
2011/12/17, 00:49
به به به به ،درود بر همکار عزیزم

والا جناب عقل نهفته عزیز ،کاملا شما صحیح میفرمایید اگه دوستانی که سیگار میکشند یک بار تشریف بیارن بخش بیماریهای ریوی و متاسفانه کسانی که با سن زیر 60 سال با بیماریهای مزمن انسدادی ریوی (حالا تازه من از کنسر فاکتور گرفتم) ببینند ،دیگه سمت این قاتل خاموش نخواهند رفت .......

اما با تشکر بسیار زیاد ازشما وهمچنین عذرخواهی از جسارتم و با تاکید بر اینکه نظر اصلی بنده همون مطلب بالاست ،اما صرفا از بابت صندلی داغ بودن تاپیک چند جمله عرض کنم ،
میگن به یه نفر سیگاری گفتن ،آقاهر نخ سیگاری که میکشی ،مثل میخیست که به تابوتت میزنی ،پاسخ داد ،عیب نداره کار از محکم کاری عیب نمیکنه :-)
واما دوستانی که سیگار نمیکشند نمیدونند ،بعد از این که یه اسپرسو خوردی ،یا چایی هم کفایت میکنه ،فندک رو دربیاری ،تلیک ، یه سیگار روشن کنی ،دود رو به اعماق وجودت بفرستی و لذتش رو در تمام وجودت احساس کنی ، ریه های لذت ،پر اکسیژن مرگ .......

دکترجان بالاخره بکشیم یا نکشیم؟ محل کار اسبقم همه بلا استثنا می کشیدند. فرض کنید در یک محل بسته 3 نفر روزی 5 تا حداقل سیگار میکشیدند!!! یعنی منی که تا حالا لبم به سیگار نخورده انگار روزانه بیشتر از 15 سیگار را در هوای آلوده ی آنجا تنفس می کردم

FENCER
2011/12/17, 00:50

:-w :-w :-w

آمن خادمی
2011/12/17, 00:50
دو دقیقه پیام بازرگانی<:-p<:-p<:-p

دوستان در اتاق گریم یه سر به دکتر عزیز بزنیدL-)L-)L-)

HOLY
2011/12/17, 01:00
بنده ارادت کامل و خالصانه دارم خدمت استادم جناب عقل نهفته عزیز و ایشون از عزیزانی هستند که واقعا شخصیت دوست داشتنی دارند و عرایض بنده در زمبنه پرسش کاملا هم جهت با فرمایش ایشون هست و موکدا عرض میکنم این چند جمله انتهایی نفی عرایض بالا نیست ،فقط مزاح مختصریست وگرنه بنده هم به هیچ عنوان موافق سیگار نیستم ،و نه تنها لذتی نداره که باعث آزار خودمون و دیگران هم خواهیم بود ،و قطعا دوستان دیگه هم تایید میکنند که سیگار عادت غلطیست که متاسفانه رواج داره و همونطور که جناب عقل نهفته بسیار ظریف تر از بنده اشاره فرمودند ،هنر پیشه ها (آواتارم رو عرض میکنم)ملزم به کشیدن سیگار میشند تا تبلیغی برای کمپانی های بزرگ سیگار باشه ،کمپانیهایی که سودشون از زیان مشتریانشون بدست میاد
امبدوارم دوست عزیزم جناب عقل نهفته مزاح بنده رو بر بنده ببخشند و دوستان دیگه هم عنایت بفرمایند که عرضم صرفا مزاحی بود که به هیچ عنوان با واقعیت مطابق نیست و صرفا خواستم یادی از فروغ فرخزاد عزیز هم باشه و بخشی از شعرش رو تقدیم کردم......

HOLY
2011/12/17, 01:08
اما دوست عزیزم محسنی 1353:
با احازتون پاسخ پرسش اول چون طولانیست رو در ادامه حتما خواهم داد
2-اما معمولا 8 تا 10 ساعت کار طبابت،حدود 6 ساعت هم بورس و فارکس ،که خوب در روزهای مختلف تفاوت میکنه ......
3-وقتی احساس میکنم کاری کردم که مفید بودم خوشحال میشم اما از اینکه بودن و یا نبودنم یه جالت داشته باشه شدیدا معذبم ......
4-والا دوست عزیزم ،بقول معروف چهره فوتو ژنیکی ندارم ،یه آدم عادی مثه همه مردم ........فقط از نظر سایز درشتتر :-)

آمن خادمی
2011/12/17, 01:16
**سوال ویژه دکتر عزیز مربوط به عکس آواتار***

21 - به اعتقاد من بهترین فیلم هامفری بوگارت فیلم کازابلانکا اثر مایکل کورتیز بوده.....
جناب هولی عزیز!شما تا چه حد شخصیت خودتون رو به شخصیت Humphrey Bogart شبیه می دانید؟

بوگارت در اکثر فیلمهایش در نقش مردانی خوشگذران و خوشپوش و در عین حال دلیر و باهوش ظاهر شد و همین امر در جذابتر شدن شخصیت او تأثیرگذار بود..

HOLY
2011/12/17, 01:20
والا آمن عزیز
این تعاریفی که فرمودین نه بنده که فکر میکنم هرکسی واقعا دوست داره جای این شخصیت باشه ،خوب طبیعی هست که بنده هم همین علاقه رو داشته باشم ......

محمود شریعت
2011/12/17, 01:26
والا آمن عزیز
این تعاریفی که فرمودین نه بنده که فکر میکنم هرکسی واقعا دوست داره جای این شخصیت باشه ،خوب طبیعی هست که بنده هم همین علاقه رو داشته باشم ......

شرمنده وسط جلسه پریدم

از نظر شخصیتی و ظاهری چقدر به بوگارت (درست گفتم؟) شباهت دارید؟

آمن خادمی
2011/12/17, 01:26
با عرض معذرت از تمام دوستانی که پرسش هایشان باقی مانده است:!!:!!

امشب پرسش ها عمومی را در همین جا خاتمه می دیم و ادامه تاپیک صندلی داغ با حضور میهمان عزیز جناب هولی را در شب های آتی پیگیری می کنیم...هنوز بسیاری از پرسش های عمومی باقی مانده اند اما دوستان نگران نباشید همه سوالات شما پرسیده می شود;;);;);

زمان حضور ایشان برای پاسخ به باقی پرسش به زودی اعلام می شود;;)

از همه دوستان عزیزی که با پست های و تشکر های خودشون این تاپیک رو رونق بخشید نهایت تشکر رو دارم@};-@};-

به افتخار خودتون =D>=D>=D>

تا برنامه بعدی خدانگهدار:-h:-h:-h:-h:-h

HOLY
2011/12/17, 01:30
بنده هم از تمام عزیزانم ،عذرخواهی میکنم بابت اینکه تا این زمان بیدار بودند و ازشون تشکر میکنم که به بنده حقیر لطف داشتند و پای درد دل ها و خاطراتم نشستند و همونطور که آمن عزیز فرمودند حتما پاسخگوی تمام عزیزان خواهم بود ،و سئوالی بی پاسخ نخواهد ماند
از خداوند متعال آرزوی سلامت و موفقیت برای تمام عزیزانم دارم

امپراتور7
2011/12/17, 01:41
حرارت صندلی اندازه گیری شد دیگه صندلیه داغ نیست جوشه :d رفته رفته از حرارت کاسته شده همراه با وزش باد در برخی نقاط خواب ماندگی صبح گاهی رو شاهد خواهیم بود

علامه
2011/12/17, 01:52
سلام به همه دوستان
من که لذت بردم از صحبتهای جناب هالی و تشکر میکنم ازآمن عزیز بابت اجرای خوب و بی نقص این طرح

خدارحمت کنه پدر ایشون رو

خانواده محترمشونو سالیان سال براشون حفظ کنه

باربد
2011/12/17, 13:23
باربد عزیز:
2- دقیق نتونستم متوجه فرمایشتون بشم ،اگه منظور رشته تحصیلیه ،خیر ،کسی که پزشک میشه حداقل در ایران یعنی با استراحت و لذت باید خداحافظی کنه ،
اما اگه از بابت اخلاقی میفرمایین ،بازهم نه ،چون دوست دارم سهل گیر تر از من باشه .....
اما اگه مورد دیگه ایی مدنظر دارین بفرمایین بیشتر توضیح بدم

سلام
ببخشید من دیشب نبودم

گاها در زندگی ادمها برای رسیدن به ارمانی روشی را در پیش میگیرند
که با گذشت زمان یا به ارمان میرسند یا نه

حال در جایگاهی که بعدا مثلا 20 سال بعد قرار میگیرند میبینند برای ر
سیدن به این هدف چه چیز هایی را از دست داده اند تا چه چیزهایی را بدست بیاورند

و این بدیهیه که همه برای فرزندانشان بهترین را بخواهند و
پسر را بهترین الگو پدر است

ولی پدر فقط خوبی ها را برای فرزند می خواد

منظور من این بود دوست دارید فرزندتان 30 تا 40 سال دیگر به جایی برسد که شما الان هستید

یا به نوعی از تمام زندگی الان با بهایی که برای ان پرداخته اید راضی هستید ؟

shadi
2011/12/17, 19:06
آمن عزیز خسته نباشی

ماراتن دیشب که نفس بر بود ،قربونت امشب میشه یک خورده زودتر شروع کنی آخه دیشب بی خوابی زد به سرمون خوابمون نبرد.:d

آمن خادمی
2011/12/17, 19:26
آمن عزیز خسته نباشی

ماراتن دیشب که نفس بر بود ،قربونت امشب میشه یک خورده زودتر شروع کنی آخه دیشب بی خوابی زد به سرمون خوابمون نبرد.:d

ممنونم شادی عزیز

والا قراره اقای holy بهم خبر بده که چه زمانی می تونه باقی پرسش ها رو جواب بده؛هنوز معلوم نیست ...مقداری مشغله کاری دارند که در اولین فرصت پاسخگوی همه پرسش ها خواهند بود&[]&[]&[]&[]&[]&[]

سپه
2011/12/17, 19:45
مثل اینکه هنوز وقت برای سوال پرسیدن هست
دکتر
تصویر اواتارتون را به خاطر علاقه به بازیگرش گذاشتین؟ :-/

یا به خاطر ژست متفکری که دود سیگار بهش داده:p
کلا من که با اون ژست چه خاطراتی برام زنده می شد:D :p

حیف می خوایین عوضش کنید:((

آمن خادمی
2012/01/13, 21:08
سلام خدمت دوستان عزیز...<:-p<:-p<:-p<:-p

لازمه یک عذرخواهی از شما دوستان و دکتر عزیز کنم؛این بار من توی ترافیک موندم..:">:">

امشب با شما هستیم با قسمت دوم مصاحبه دکتر holy عزیز:)

به افتخار دکتر عزیز...=D>=D>=D>=D>

HOLY
2012/01/13, 21:12
عرض سلام و ارادت دارم خدمت تمام عزیزانم
همچنین آمن عزیز که زحمت برگزاری بردوششونه ،
من در خدمتم
تقدیم به تمام عزیزانم
@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

آمن خادمی
2012/01/13, 21:13
پرسش ها rezaafshari110 عزیز

21- سعی کنیم جزو تغییراتی باشیم که میخواهیم در این دنیا ببینیم .؛ دوست داشتید چه تغییری در دنیا بوجود می آمد و برای بوجود آمدن این تغییر چه گامهایی برداشته اید؟

22- نظرتون رو راجع به اعضای سایت برای هر نفر در حد یک جمله بیان بفرمایید.((استاد اگه خیلی بشه میشه 100 تا جمله.چیزی نیست))

23- توی دنیا از چی بیشتر از همه متنفر هستید و چی رو از همه بیشتر دوست دارید (البته منظورم مادیات و اجسام است نه معنویات و اخلاق)

HOLY
2012/01/13, 21:20
پرسش ها rezaafshari110 عزیز

21- سعی کنیم جزو تغییراتی باشیم که میخواهیم در این دنیا ببینیم .؛ دوست داشتید چه تغییری در دنیا بوجود می آمد و برای بوجود آمدن این تغییر چه گامهایی برداشته اید؟

22- نظرتون رو راجع به اعضای سایت برای هر نفر در حد یک جمله بیان بفرمایید.((استاد اگه خیلی بشه میشه 100 تا جمله.چیزی نیست))

23- توی دنیا از چی بیشتر از همه متنفر هستید و چی رو از همه بیشتر دوست دارید (البته منظورم مادیات و اجسام است نه معنویات و اخلاق)

21- دوست من ،تغییراتی که بهتره دنیای ما پیدا کنه خیلی زیاده اما اگه این واژه تحقق پیدا کنه فکر میکنم خیلی از اون تغییرات خود بخود اتفاق بیوفته ، عدالت

اما ممنون میشم سئوال 22 رو محدود تر کنین تا بتونم عرض کنم ..........

23- از یه آدم نمای فوق العاده مغرور با ماشین مدل بالا متنفرم و مردی رو که برای رفاه کاشونه عشقش تلاش میکنه رو بیشتر از همه دوست دارم حتی اگه اونجور که باید موفق نشه انجام وظیفه کنه ......

آمن خادمی
2012/01/13, 21:22
24- زندگی مجردی و مشترک رو چطور می بینید ؟کدام یک از این دو نوع زندگی جالب تر هست؟چرا؟

25 - چی شد که رفتین سراغ رشته پزشکی؟اگه پزشک نمی شدین،دوست داشتین چه کار شوید؟

26 - بهترین خاطره زمان دانشجویی شما؟

27 - بهترین دوست شما؟بهترین دوست بورسی شما؟

HOLY
2012/01/13, 21:31
24- زندگی مجردی و مشترک رو چطور می بینید ؟کدام یک از این دو نوع زندگی جالب تر هست؟چرا؟

25 - چی شد که رفتین سراغ رشته پزشکی؟اگه پزشک نمی شدین،دوست داشتین چه کار شوید؟

26 - بهترین خاطره زمان دانشجویی شما؟

27 - بهترین دوست شما؟بهترین دوست بورسی شما؟

24-ازدواج یه جور کاملتر شدن انسانه ،این اتفاق در طول عمر باید بیوفته اما خب زمان خاص خودش رو هم میطلبه ،همونطور که خیلی تغییرات جسمی و روحی باید در سن طبیعی اتفاق بیوفته و دیر و زودش اختلال محسوب میشه ،ازدواج هم (اگه شرایط مهیا باشه البته) و در سن معمول اتفاق نیوفته اون هم درست محسوب نمیشه /

25- دلیلش بخش اول رو عرض کرده بودم ،بیشتر مادم متمایل بودن اما اگر پزشک نمیشدم قلبا دوست داشتم راننده تریلی باشم ،البته ترانزیت و غیر ترانزیتش اصلا برام اهمیت نداشت :-)

26ـ سیاسیه متاسفانه ،حذف میشه .....

27- بهترین دوست من رو متاسفانه دوستان نمیشناسند لذا معرفیش فکر نکنم سودمند باشه اما بهترین دوست بورسیم ،تمام بچه های سایت بورسی هستند ،از قدیمیترین تا جدیدترین عضو .......

آمن خادمی
2012/01/13, 21:33
پرسش های جناب امپراتور 7

دکتر عزیز لطفا اولین کلمه ای که با شنیدن کلمات زیر به ذهنتان میرسد بفرمایید (لطفا تقلب نکنید اولین کلمه مد نظر ماست)
صف خرید
2.حجم مبنا
3.- شاخص
4.آمپول
5.موجودی حساب شما کافی نیست

بوف کور
2012/01/13, 21:40
تقدیم به مهمان عزیز صندلی داغ و تمام دست اندرکاران برنامه جذاب صندلی داغ :)
http://wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=http://ziizii.persiangig.com/02%20Track%202.mp3

HOLY
2012/01/13, 21:44
پرسش جناب امپراتور 7

دکتر عزیز لطفا اولین کلمه ای که با شنیدن کلمات زیر به ذهنتان میرسد بفرمایید (لطفا تقلب نکنید اولین کلمه مد نظر ماست)
صف خرید
2.حجم مبنا
3.- شاخص
4.آمپول
5.موجودی حساب شما کافی نیست

سلام دوست عزیزم
خوبی امپراتور عزیز ،عذرخواهی میکنم از شما که دفعه قبل کمبود زمان نذاشت پاسخگو باشم
اما

صف خرید : ضربه به حقیقی

حجم مبنا : داستان ایرانی

آمپول : سرعت اثر

موجودی حساب شما کافی نیست ،واژه بسیار آشنا ،
البته یه توضیح کوچیک باید بدم ،اون زمان که دائم به این مشکل برمیخوردم سیستمهای موجود وجود نداشت تا بصورت پیغام به این سبک باشه ،بلکه بیشتر تو محاسبات خودم این طناب نامرئی وجود داشت که دستمو برای هر پیشرفتی میبست .....

آمن خادمی
2012/01/13, 21:48
پرسش های جناب شریعت :

* چه شد كه پا به بازار هاي سرمايه گذاشتيد؟ نحوه ي آشنايي و ورود شما به اين بازار چگونه بود؟

* با توجه به مشغله كاري فراواني كه داريد چگونه ميتوانيد در هفته به بيش از 1000 پيام وسوال پاسخ دهيد؟ (آخرشم تو هيچ كدوم از جلسات همشهري هاتون شركت نكرديد؟

HOLY
2012/01/13, 22:02
پرسش های جناب شریعت :

* چه شد كه پا به بازار هاي سرمايه گذاشتيد؟ نحوه ي آشنايي و ورود شما به اين بازار چگونه بود؟

* با توجه به مشغله كاري فراواني كه داريد چگونه ميتوانيد در هفته به بيش از 1000 پيام وسوال پاسخ دهيد؟ (آخرشم تو هيچ كدوم از جلسات همشهري هاتون شركت نكرديد؟

اول جا داره از این دوست عزیزمون یاد کنم که الان مشغول خدمت هستند و جاشون خالیه ،اما خوب امواج نامرئی احساسات همیشه میتونه مارو از هزاران کیلومتر پیوند بده ........

* از خیلی وقت پیش وقتی تریدرها رو تو تلویویزیون میدیدم احساس میکردم دوست دارم موقعیتشونو درک کنم یا در موقعیت مشابه باشم تا اینکه روزی کتابی دیدم که در ارتباط با بورس فصلی داشت ،تحقیق کردم ،متوجه شدم نیاز به علم خاص خودش داره شروع به یادگیری تکنیکال از کتاب جان مورفی کردم ،کتاب تموم که شد رفتم کد گرفتم و ....... متاسفانه اون زمان امکانات آموزشی فوق العاده ضعیف بود .

* البته محمود عزیز در هفته به 1000 تا نمیرسه پی ام هام ،اما متوسط روزی 50 تا هست ،اما پاسخ فرمایشتون ،رابطه عاطفی هست که وجود داره ،زمانی که در پست ها عرض میکنم ،"عزیزانم " باور بفرمایین همین احساسو دارم ،لذا این حس باعث میشه ثمرش به اون شکل بروز کنه ،و خوب البته مطلب بسیار مهمتر دو طرفه بودن این رابطست ،چون واقعا دوستان هم اگر نگم متفاقا اما 99٪ به بنده لطف داشتند و دارن و در پی ام یا محیط عمومی انقدر به این حقیر محبت میکنند که انجام این کار رو کمترین انجام وظیفه میبینم ......

آمن خادمی
2012/01/13, 22:06
پرسش های جناب meysam_sh_2020

* به نظرتون تحلیل بنیادی بیشتر میتونه برای خرید به سهامدار و سهامداری کردن و سود رساندن به سهامدار کمک بکنه یا تحلیل های تکنیکال ؟ (البته برای سهامداری نه برای نوسان گیری)

* شما کدام تحلیل رو قوی تر میدونید با توجه به اینکه خودتون استاد تحلیل های تکنیکال هستید؟ و اینکه چند درصد تحلیل های تکنیکالی که روی سایت ها میزنن درست از اب در میاد؟

HOLY
2012/01/13, 22:19
پرسش های جناب meysam_sh_2020

* به نظرتون تحلیل بنیادی بیشتر میتونه برای خرید به سهامدار و سهامداری کردن و سود رساندن به سهامدار کمک بکنه یا تحلیل های تکنیکال ؟ (البته برای سهامداری نه برای نوسان گیری)

* شما کدام تحلیل رو قوی تر میدونید با توجه به اینکه خودتون استاد تحلیل های تکنیکال هستید؟ و اینکه چند درصد تحلیل های تکنیکالی که روی سایت ها میزنن درست از اب در میاد؟

دوست عزیزم

تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی مثل دو چشم یک انسان میمونن ،بعضی با چشم راست قویتر میبینن و بعضی با چشم چپ ،اما دید کامل یک انسان که حالت فضایی داره زمانی حاصل میشه که شما با هر دوچشم نگاه کنین .

اما درصد به تحقق رسیدن تحلیلهام ،تاپیکی موجود هست که تقریبا همش در اونجا وجود داره ،میشه بررسی کرد ،البته جمله بعدیم ارتباطی به خودم نداره فقط در دفاع از تحلیل تکنیکال ایرانه لذا خواهش میکنم سوء برداشت نفرمایید چون بنده شخصا افتخارم ددانش آموزی تمام تکنیکالیستهای سایت بورسی هست اما فکر میکنم تحلیلگرای ایرانی نه تنها از تحلیلگرای جهانی چیزی عقب نیستند بلکه جلوتر هم هستند ،امار اونها به شکل متوسط 7 تحلیل درست از ده تاست اونهم در رده اساتیدشون ..........

آمن خادمی
2012/01/13, 22:23
++++- پرسش Dariosh: چه شخصیتی سرلوحه کار و زندگی شماست ؟

* بهترین فیلمی که توی سینما دیدین چه بوده؟

* به چه نوع موسیقی علاقه دارید؟

* چقدر اهل گشت و گذار و مسافرت هستید؟

HOLY
2012/01/13, 22:38
++++- پرسش Dariosh:

چه شخصیتی سرلوحه کار و زندگی شماست ؟

* بهترین فیلمی که توی سینما دیدین چه بوده؟

* به چه نوع موسیقی علاقه دارید؟

* چقدر اهل گشت و گذار و مسافرت هستید؟

شخصیت خاصی رو به عنوان منفرد نمیتونم عرض کنم ،اما حداقل سعی میکنم نکات مثبت رو تا اونجایی که میتونم از دیگران یاد بگیرم حتی اگه اون شخص به عنوان یک کارکتر بزرگ مطرح نباشه .......

والا خیلی وقته نتونستم سینما برم ،اما فکر میکنم فیلم شبهای روشن از اون فیلمای زیبایی بود که دیدم

همه نوع موزیکی گوش میکنم ،هر سبک به نظرم لطافت خاص خودشو داره که دلم نمیاد واقعا محدود کنم .....

تا جایی که زمان بهم اجازه بده ،
کلا سفر رو دوست دارم اما خب زندگی روزمره یا بهتر بگم روزمرگی های زندگی باعث شده این اتفاق فرخنده این سالها کمتر بیوفته و شاید محدود به سالی 5-6 بار بیشتر نشه اما سابقا اکثر تعطیلات در مسافرت بودم .

آمن خادمی
2012/01/13, 22:41
کلا سفر رو دوست دارم اما خب زندگی روزمره یا بهتر بگم روزمرگی های زندگی باعث شده این اتفاق فرخنده این سالها کمتر بیوفته و شاید محدود به [COLOR="#FF0000"]سالی 5-6 بار بیشتر نشه اما سابقا اکثر تعطیلات در مسافرت بودم .

دکتر عزیز فکر کنم درآمدتون توی فارکس خیلی خیلی خیلی خوبه ؛قول بدین اون فوت کوزه گری که هیچ یک از تریدرهای به کسی یاد نمی ده رو به من یاد بدین ;)؛به ناهید جان هم یاد دادین اشکال نداره...ولی قول میدم من ببرم:D..:->:D;)

امیدوارم همیشه پرسود باشید ..<:-p

آمن خادمی
2012/01/13, 22:44
پرسش های کاربر عزیز؛ shadi

1- از چند سالگی وارد بورس شدید؟

2- -از شروع کار یاد گیری تکنیکال و.......را در دستور کار خودتان قرار دادید یا بعد ازمدتی کار کردن ؟

HOLY
2012/01/13, 22:49
پرسش های کاربر عزیز؛ shadi

1- از چند سالگی وارد بورس شدید؟

2- -از شروع کار یاد گیری تکنیکال و.......را در دستور کار خودتان قرار دادید یا بعد ازمدتی کار کردن ؟

سلام شادی عزیز

حدود 6 سال هست که تکنیکال کار میکنم

اول تکنیکال مقدماتی یادگرفتم بعد رفتم دنبال کد سهامداری

HOLY
2012/01/13, 22:51
دکتر عزیز فکر کنم درآمدتون توی فارکس خیلی خیلی خیلی خوبه ؛قول بدین اون فوت کوزه گری که هیچ یک از تریدرهای به کسی یاد نمی دن به من یاد بدین؛به ناهید جان هم یاد دادین اشکال نداره...ولی قول میدم من ببرم:d..:->:d;)

امیدوارم همیشه پرسود باشید ..<:-p

آمن جان نه تنها شما و ناهید عزیز که به تمام عزیزان عرض میکنم ،برای من اون فوت کوزه گری که میفرمایین ،فقط مدیریت سرمایه بود ،و معتقدم همه کسانی که بازارهای مالی رو تا موفقیت ادامه بدند روزی به این نتیجه

میرسند پس چه بهتر رسیدن به موفقیت با رعایت این مهم از امروز شروع کنیم

آمن خادمی
2012/01/13, 23:01
خدمت دوستان عرض کنم که الان ساعت نزدیک 23 است و با شما هستیم با بخش پایانی مصاحبه دکتر Holy عزیز..<:-p<:-p<:-p

10 دقیقه پیام بازرگانی داریم ....:!!:!!:!!

ناهید جونم شما بی زحمت به مش قربون بگین یه چای خوب و تازه برای دکتر بیاره؛ای بابا یادم نبود دکتر فقط قهوه ترک میل می کنند...ای خدا حالا چه جوری به این مش قربون بگین برامون قهوه ترک درست کنه ..:-&:-&:

به افتخار خودتون همراهان عزیز همیشگی تاپیک صندلی داغ و سایت بورسی...=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>

ناهید
2012/01/13, 23:12
خدمت دوستان عرض کنم که الان ساعت نزدیک 23 است و با شما هستیم با بخش پایانی مصاحبه دکتر Holy عزیز..<:-p<:-p<:-p

10 دقیقه پیام بازرگانی داریم ....:!!:!!:!!

ناهید جونم شما بی زحمت به مش قربون بگین یه چای خوب و تازه برای دکتر بیاره؛ای بابا یادم نبود دکتر فقط قهوه ترک میل می کنند...ای خدا حالا چه جوری به این مش قربون بگین برامون قهوه ترک درست کنه ..:-&:-&:

به افتخار خودتون همراهان عزیز همیشگی تاپیک صندلی داغ و سایت بورسی...=D>=D>=D>=D>=D>=D>
دکتر فرزاد عزیز واقعا" خسته نباشید
آمن جونممممممممممم خسته نباشی
آمن جونم آخه شب اربعین مش قربون که رفته عزاداری :-w
دکتر فرزاد گفتن همون چای بدین به من خوبه ....ماهم که تنبل ......فوری قبول کردیم

آمن خادمی
2012/01/13, 23:23
برنامه تاپیک صندلی داغ را با شما و دکتر عزیز ادامه می دیم..<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p

*پرسش های جناب محاد *

1-تعریف شما از خداوند(منظورم اون چیزی نیست که در موردش خوندیم -منظور اون چیزیه که شما درک کردید)

2- در دوران تحصیل نمراتی که میشد گرفت بین صفر تا بیست بود.شما از گرفتن کدوم نمره بیشتر خوشحال میشدید.

3- آیا به بازیهای رایانه ای علاقه دارید آیا تا به حال بازی کردید.اگر بله به کدوم بازی بیشتر علاقه دارید.و اگر خیر نظرتون در مورد بازیهای رایانه ای چیه؟

HOLY
2012/01/13, 23:24
دکتر فرزاد عزیز واقعا" خسته نباشید
آمن جونممممممممممم خسته نباشی
آمن جونم آخه شب اربعین مش قربون که رفته عزاداری :-w
دکتر فرزاد گفتن همون چای بدین به من خوبه ....ماهم که تنبل ......فوری قبول کردیم

درود بر ناهید عزیز

خیلی از لطفتون سپاسگزارم ناهید جان

،منتها من دیدم مش قربون نیست فبا اجازتون پررویی کردم خودم چایی ریختم و خوردم که زحمت پذیرایی اضافه نشه لااقل ......

HOLY
2012/01/13, 23:36
برنامه تاپیک صندلی داغ را با شما و دکتر عزیز ادامه می دیم..<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p

*پرسش های جناب محاد *

1-تعریف شما از خداوند(منظورم اون چیزی نیست که در موردش خوندیم -منظور اون چیزیه که شما درک کردید)

2- در دوران تحصیل نمراتی که میشد گرفت بین صفر تا بیست بود.شما از گرفتن کدوم نمره بیشتر خوشحال میشدید.

3- آیا به بازیهای رایانه ای علاقه دارید آیا تا به حال بازی کردید.اگر بله به کدوم بازی بیشتر علاقه دارید.و اگر خیر نظرتون در مورد بازیهای رایانه ای چیه؟

دوست من به یه جمله در ارتباط با این واقعیت بسنده میکنم ،
میگن ، شما بفرمایین خداتون کیست تا من بگم کی هستین یا بگین کی هستین تا من بگم خداتون کیست ، خداشناسی هر انسانی طریف ترین و دقیقترین حزء شخصیتی هرکسی هست و واقعا قابل بیان در این مقالیست ،اگه از من میخواستین کل هرچه در این 40 سال از علم و دانش آموختم براتون بگم باور کنین بی اغراق و بی تعارف بسیار ساده تر بود ،درود بر شما ،خیلی نکنه حساسی بود ....

قطعا بهترینو دوست دارم

گه فرصت باشه خوبه منتها ایرادش اینه از حدود اعتدال آدمو خارج میکنه و وقتت رو خیلی تلف میکنه ،از بازیهای دوره ما با آتاری ،هواپیما و زیردریایی خیلی معروف بود و کمودور 64 هم بود که اونم یه زیر دریایی برای خودش داشت و البته کلی بازی متنوع دیگه ....

آمن خادمی
2012/01/13, 23:39
*پرسش های جناب وحید 20 *

1- زیبا ترین و به یاد ماندنی ترین نصیحتی که شنیدید چی بوده؟

2- -چی رو هرگز حاضر نیستید تو زندگی با کسی تقسیم کنید؟

3- دوست داريد مهمان داري كنيد يا مهماني بري؟

4- جمله ای، شعری که بیانگر احساس درونی ات باشد اگر هست چیست؟

5- اگر رئیس جمهور ایران بودید در اولین روز کاری مهمترین تصمیماتی که میگرفتید چه بود؟ (3 تا از مهمترین ها)

HOLY
2012/01/13, 23:53
*پرسش های جناب وحید 20 *

1- زیبا ترین و به یاد ماندنی ترین نصیحتی که شنیدید چی بوده؟

2- -چی رو هرگز حاضر نیستید تو زندگی با کسی تقسیم کنید؟

3- دوست داريد مهمان داري كنيد يا مهماني بري؟

4- جمله ای، شعری که بیانگر احساس درونی ات باشد اگر هست چیست؟

5- اگر رئیس جمهور ایران بودید در اولین روز کاری مهمترین تصمیماتی که میگرفتید چه بود؟ (3 تا از مهمترین ها)

1- اگه روزی خواستی به کسی کمکی کنی ،جوری کمک کن که اگه با دست راستت کمک میکنی ،دست چپت خبر دار نشه

2- سئوالتون سخته ،سعی میکنم فکر کنم و پاسخ بدم

3- مهمونداری رو بیشتر دوست دارم

4-
گر بر سر نفس خود امیری مردی ،،،،،، بر بیش و کمی خرده نگیری مردی
مردی نبود فتاده را پای زدن ،،،،،،،،،،،،،،گر دست فتاده را بگیری مردی

5-......
1) اجرای عدالت
2)اجرای عدالت
3)اجرای عدالت

آمن خادمی
2012/01/13, 23:54
پرسش جناب مجید: در مورد استراتژي معاملاتي خود بيشتر توضيح دهيد و چگونه به آن اطمينان يافتيد؟

پرسش جناب موج سوار: تلخ ترین شکست در زندگی شما و شیرین ترین پیروزی ها کدام بوده اند؟

HOLY
2012/01/13, 23:59
پرسش جناب مجید: در مورد استراتژي معاملاتي خود بيشتر توضيح دهيد و چگونه به آن اطمينان يافتيد؟

پرسش جناب موج سوار: تلخ ترین شکست در زندگی شما و شیرین ترین پیروزی ها کدام بوده اند؟

والا سه تا استراتژی دارم
برای اسکالپ ه بر مبنای واگرایی هاست و پترنها
برای سویئنگ ترید ؛برمبنای استراتژی ماینر
برای پوزیشن تریدینگ خودم طراحی کردم ،که 10 سال بک تست با 13-15 جفت ارز و همچنین اینسترومنت و 6 ماه فورواردو با موفقیت پشت سر گذاشته که بهش مطمئن شدم

تلخ ترین شکست خوشبختانه هنوز اتفاق نیوفتاده و امیدوارم هیچ وقت برام این اتفاق نیوفته ، اما قبولی در کنکور برام شیرین بود

آمن خادمی
2012/01/14, 00:01
*پرسش جناب امیر2309*

1- آيا تو اين فرومهاي بورسي از كسي كينه به دل گرفتيد؟

2- آيا تو اين فرمهاي بورسي از كسي بدتون مي ياد؟

3- اگر امكانش هست آيديشو بگيد ؟

HOLY
2012/01/14, 00:09
*پرسش جناب امیر2309*

1- آيا تو اين فرومهاي بورسي از كسي كينه به دل گرفتيد؟

2- آيا تو اين فرمهاي بورسي از كسي بدتون مي ياد؟

3- اگر امكانش هست آيديشو بگيد ؟

1- نه دوست من ،حداقل از جانب من نه

2- به دلیل مشکل شخصی خیر

3- ...........

آمن خادمی
2012/01/14, 00:10
**پرسش های پانی عزیز**

1- عزیزترین فرد زندگیتون کیه؟

2- تا به حال چه کسی رو و به چه دلیل واقعا ستوده اید؟

3- تو زندگیتون چه چیزی رو اصلا نمیتونید تحمل کنید؟

HOLY
2012/01/14, 00:17
**پرسش های پانی عزیز**

1- عزیزترین فرد زندگیتون کیه؟

2- تا به حال چه کسی رو و به چه دلیل واقعا ستوده اید؟

3- تو زندگیتون چه چیزی رو اصلا نمیتونید تحمل کنید؟

1- مادرم

2- مادرم ،ایثار زندگی

3- دیدن رنج دیگران از هرنوعش برام بزرگترین عذابه

آمن خادمی
2012/01/14, 00:19
* پرسش های تصمیم کبری*

1- به حال چند نفر را به بورس وارد کرده اید؟ فارکس چطور؟

2- تکنیکال را از کتابها و سایتهای داخلی اموخته اید؟ یا از ماخذ اصلی و زبان اصلی؟

3- چند درصد پورتفویتان جهت سهامداریست؟ و چند درصد جهت سهامبازی؟

HOLY
2012/01/14, 00:32
* پرسش های تصمیم کبری*

1- به حال چند نفر را به بورس وارد کرده اید؟ فارکس چطور؟

2- تکنیکال را از کتابها و سایتهای داخلی اموخته اید؟ یا از ماخذ اصلی و زبان اصلی؟

3- چند درصد پورتفویتان جهت سهامداریست؟ و چند درصد جهت سهامبازی؟

والا نمیدون چقدر حرفام موثر بوده ،بیشتر اما دیگران رو ترسوندم تا تشویق کنم علی الخصوص فارکس چون متاسفانه ما ایرانیها یک کم ناشکیبا هستیم و دوست داریم زود به نتیجه برسیم که خوب همیشه اینجوری نمیشه ،لذا سعی میکنم خداقل من خطرات رو بیشتر تاکید کنم

سایتها:هم فارس و هم خارجی
کتابها : بجز دو یا سه تا بقیه ماخذ خارجی
پی دی اف : هم فارسی و هم خارجی

20٪ نقد (که شرایط مختلف البته تغییر میکند)
80٪ بقینمانده :
20٪ کوتاه مدت و 80٪ رو سهامدار

آمن خادمی
2012/01/14, 00:34
* پرسش کاربر عزیز؛ shigley*

* گفته اید د از ادمهای مغرور متنفرند و از ادمهای مرد خانواده خوششون میاد ...با این حال می خواستم بپرسم در ان واحد اگر دو بیمار با این صفات داشته باشند و هرکدام دم مرگ وفقط ایشان باشند کدامیک را در درمان ارجحیت می دهید؟

HOLY
2012/01/14, 00:41
* پرسش کاربر عزیز؛ shigley*

* گفته اید د از ادمهای مغرور متنفرند و از ادمهای مرد خانواده خوششون میاد ...با این حال می خواستم بپرسم در ان واحد اگر دو بیمار با این صفات داشته باشند و هرکدام دم مرگ وفقط ایشان باشند کدامیک را در درمان ارجحیت می دهید؟

در اورژانس دوست من همونطور که خودتون اشاره کردین ،کاپتین او د شیپ اصطلاحا پزشک اورژانس هست و هیچ کس نمیتونه اونو بازخواست کنه ،پس مشکل لگال و قانون نداریم

اما بین این دو ،بی ذره ایی شک ،هر کدوم بد حالتر باشه اول باید رسیدگی بشه از دید من ،

اما اگه هردو از تمام شرایط بیماری برابر باشند باز بدون ذره ایی شک به مردخانواده خواهم رسید :-)

درود بر شما پرسش خیلی جالبی بود ،ممنونم

امپراتور7
2012/01/14, 00:41
سلام دوست عزیزم
خوبی امپراتور عزیز ،عذرخواهی میکنم از شما که دفعه قبل کمبود زمان نذاشت پاسخگو باشم
اما

صف خرید : ضربه به حقیقی

حجم مبنا : داستان ایرانی

آمپول : سرعت اثر

موجودی حساب شما کافی نیست ،واژه بسیار آشنا ،
البته یه توضیح کوچیک باید بدم ،اون زمان که دائم به این مشکل برمیخوردم سیستمهای موجود وجود نداشت تا بصورت پیغام به این سبک باشه ،بلکه بیشتر تو محاسبات خودم این طناب نامرئی وجود داشت که دستمو برای هر پیشرفتی میبست .....

دکتر عزیز ممنونم ازتون تعابیر بسیار جالبی بود . بنده رو هم شرمنده کردین سپاسگذارم

آمن خادمی
2012/01/14, 00:43
* پرسش های جناب مهراز *

1-چقدر از فعالیت در بورس و فارکس سود کردید یا رکورد های سود سالیانه شما در بورس ایران چند درصد بوده در فارکس چطور؟

2-روزانه برای تحلیل و کسب دانش بورسی چقدر وقت می گذارید؟

HOLY
2012/01/14, 00:53
* پرسش های جناب مهراز *

1-چقدر از فعالیت در بورس و فارکس سود کردید یا رکورد های سود سالیانه شما در بورس ایران چند درصد بوده در فارکس چطور؟

2-روزانه برای تحلیل و کسب دانش بورسی چقدر وقت می گذارید؟

دوست عزیزم
دنبال رکورد و رکورد گیری اقعا نبوده و نیستم ،شرایط کاریم هم جوریه که تمام توانم رو نمیتونم بر این بحش بزارم . در آخر گفتن بعضی چیزا هم میترسم ایجاد بد آموزی کنه برای دوستان تازه کار ،
اما مجموعا میتونم اینجوری بگم ،سالی که در اون سرمایه آدم دو برابر بشه سال خوبی بوده و هدف اولم رو بر این مبنا قرار میدم ،حالا اگر بیشتر شد خوب بهتر ،اما به عنوان هدف برنامه ریزیم بر این مبناست ......

حدود 6 ساعت بورس و فارکس وقت میزاشتم ،الان یک کم برنامه هام بهم ریخته ،اما معمول6 ساعت بود

آمن خادمی
2012/01/14, 00:55
ادامه پرسش های مجری..

1- دکتر عزیز من اعتقاد دارم اگر خانم ها نبودند،مردها تا آخر عمر غار نشین باقی می ماندند،نظر شما در این زمینه چیه؟:d

2- آیا ورزش هم می کنید؟چه ورزشی؟نظرتون درباره فوتبال چیه؟ طرفدار چه تیمی هستید؟(دکتر عزیز حواستون به رنگ این نوشته باشد حتما ;;) )

3- به فرهنگ ایران اسلامی علاقه مند هستید یا ایران باستان؟

HOLY
2012/01/14, 00:57
دکتر عزیز ممنونم ازتون تعابیر بسیار جالبی بود . بنده رو هم شرمنده کردین سپاسگذارم

اختیار دارین آقا رضا عزیز

شما از دوستان و عزیزان خوب من هستین

درود بر شما

HOLY
2012/01/14, 01:08
ادامه پرسش های مجری..

1- دکتر عزیز من اعتقاد دارم اگر خانم ها نبودند،مردها تا آخر عمر غار نشین باقی می ماندند،نظر شما در این زمینه چیه؟:d

2- آیا ورزش هم می کنید؟چه ورزشی؟نظرتون درباره فوتبال چیه؟ طرفدار چه تیمی هستید؟(دکتر عزیز حواستون به رنگ این نوشته باشد حتما ;;) )

3- به فرهنگ ایران اسلامی علاقه مند هستید یا ایران باستان؟

1- بقول دوستمون ، والا بنده بی تقصیرم

2- رشته اصلیم شنا بود که دچار آسم فعالیتی شد (در 17 سالگی ) دیگه حرفه ایی نتونستم ادامه بدم ، اما پینگ پنگ و ورزش باستانی رو هم میتونم اضافه کنم ..... خیلی فوتبال رو دوست داشتم هم بازی کردن هم تماشای فوتبال ،از 1978 طرفدار تیم آرژانیتین هستم ،نه تنها سبک بازی که رو حیاتشون رو هم دوست دارم .

3- نمیشه واقعا کامل ایران و از اسلام جدا کرد ،این اتفاق تاریخی بالاخره افتاده ،ایرادت و مشکلانی قبل از اسلام هم بر مردم ما وارد بوده و صرفا ایده آل نبودیم که اگر بودیم مغلوب نمیشدیم اما بازهم این بحث خیلی طولانیست و من بسیار اندک مایه و کم سواد ،
در پاسخ میتونم اینجوری بگم که بدون خط کشی هر چیزی که نمایی از روح پاک انسانی باشه ما انسانهارو شیفته خودش میکنه و هرچیزی که درش رنگ و ریا موجود باشه ما انسانهارو متنفر خواهد کرد حال در هر دوره ایی میخواد باشه ......

آمن خادمی
2012/01/14, 01:10
و آخرین پرسش کاربران عزیز ...<:-p<:-p<:-p<:-p

به گیرنده ها خود دست نزنید و کانال رو عوض نفرمایید؛توجه شما رو به ادامه پرسش های مجری برنامه جلب می کنم..:->:->

*پرسش kh25

**آيا اشنايي با الفباي تكنيكال در حد بررسي انديكاتورها و....براي در بورس ماندن كافي است؟

HOLY
2012/01/14, 01:14
و آخرین پرسش کاربران عزیز ...<:-p<:-p<:-p<:-p

به گیرنده ها خود دست نزنید و کانال رو عوض نفرمایید؛توجه شما رو به ادامه پرسش های مجری برنامه جلب می کنم..:->:->

*پرسش kh25

**آيا اشنايي با الفباي تكنيكال در حد بررسي انديكاتورها و....براي در بورس ماندن كافي است؟

خیر مگر اینکه بگیم ما دانش فاندامنتال قویی داریم مسلط به روانشناسی جمعی بازار هستیم ،

متاسفانه باید اطلاعات رو بالا برد ،اما کاملا این هدف قابل حصول هست و با مقداری تلاش میشه بهش رسید

آمن خادمی
2012/01/14, 01:18
1- چی شد رفتین سراغ فارکس؟

2- اول حسابتون چه مقدار بوده؟

3- اولین سودتون؟

4- چند بار کال مارجین شده اید؟

5- بحث مدیریت سرمایه که توی سایت می نویسید ؛خودتون هم مراعات می کنید؟

HOLY
2012/01/14, 01:23
آمن جان با اجازتون یه سئوال برای من رسیده استئنائا اجازه میخوام پاسخ بدم ،چون احتمالا دوستمون در جریان روال نبودند ،اما از اونجا که بزرگواری کردند وو بنده رو لایق پرسش دونستند ازتون اجازه میخوام پاسخگوباشم .

با سلام خدمت سيد فرزاد عمادي عزيز مرد اخلاق فرومهاي بورسي
در صورت امکان بفرماييد چند فرزند داريد چند سالشونه و روزانه چند ساعت وقت براشون ميزاريد .

دو دختر دارم ،دختر بزرگم یلدا نام داره و سوم راهنمایی هست و دختر کوچکم نیکا نام داره و پیش دبستانی
معمولا مدتی که در خونه هستم ،با بچه ها مشغولم و تحلیل و بررسی بورس رو مقداری در محل کار و مقداری بعد از خوابیدن بچه ها انجام میدم

آمن خادمی
2012/01/14, 01:30
آمن جان با اجازتون یه سئوال برای من رسیده استئنائا اجازه میخوام پاسخ بدم ،چون احتمالا دوستمون در جریان روال نبودند ،اما از اونجا که بزرگواری کردند وو بنده رو لایق پرسش دونستند ازتون اجازه میخوام پاسخگوباشم .

با سلام خدمت سيد فرزاد عمادي عزيز مرد اخلاق فرومهاي بورسي
در صورت امکان بفرماييد چند فرزند داريد چند سالشونه و روزانه چند ساعت وقت براشون ميزاريد .

دو دختر دارم ،دختر بزرگم یلدا نام داره و سوم راهنمایی هست و دختر کوچکم نیکا نام داره و پیش دبستانی
معمولا مدتی که در خونه هستم ،با بچه ها مشغولم و تحلیل و بررسی بورس رو مقداری در محل کار و مقداری بعد از خوابیدن بچه ها انجام میدم

خواهش می کنم دکتر عزیز و بزرگوار

دوستمون این سوال رو توی پیام خصوصی پرسیدند و خدمت ایشون گفتم که جزو پرسش های حریم شخصی است ؛هر طور خودتان صلاح می دونید...;)
اجازه ما دست شماست
به افتخار دکتر عزیز ...@};-@};-@};-@};-@};-@};-

HOLY
2012/01/14, 01:32
1- چی شد رفتین سراغ فارکس؟

2- اول حسابتون چه مقدار بوده؟

3- اولین سودتون؟

4- چند بار کال مارجین شده اید؟

5- بحث مدیریت سرمایه که توی سایت می نویسید ؛خودتون هم مراعات می کنید؟

فارکس رو از این جهت علاقمند شدم که تکنیکال نمود بیشتری درش داره و پاک تر از بورس ایران هستش

اولین حسابم 300 دلاری بود

اولین سودم در فارکس اگه اشتباه نکن حدود 50 دلار بود

یک بار کال شدم (همین اکانتی که 300 دلاری بود و سوده 50 دلاری درش بردم) و دیگه حساب ریل باز نکردم تا تونستم اکانت دمو رو رشد بدم

اگر تنها یک نکته و فقط یک نکته رو تو ترید رعایت کنم ،مطمئن باشین اون مدیریت سرمایست .

آمن خادمی
2012/01/14, 01:33
6- اولین سودی که از فارکس برداشت کردین چقدر بود و چه موقع؟

7- روی چه جفت ارزهایی کار می کنید؟

8- چه مقدار سرمایه توی فارکس دارید؟

9- برداشت هاتون به چه صورتی هست؟هفتگی؟روزانه یا ....؟

10 - آیا تا کنون شده بروکری بازی در بیاره و با برداشت پولتون مشکل داشته باشه؟

HOLY
2012/01/14, 01:35
خواهش می کنم دکتر عزیز و بزرگوار

دوستمون این سوال رو توی پیام خصوصی پرسیدند و خدمت ایشون گفتم که جزو پرسش های حریم شخصی است ؛هر طور خودتان صلاح می دونید...;)
اجازه ما دست شماست
به افتخار دکتر عزیز ...@};-@};-@};-@};-@};-@};-

آمن جان
من واقعا شرمنده ام که ندونسته در کار شما دخالت کردم ،و بسیار از لطفتون ممنونم که اجازه دادین پاسخ این پرسش در سایت بمونه هرچند مخالف قوانین بود و من بی اطلاع بودم

به افتخار آمن عزیز ...@};-@};-@};-@};-@};-@};-

HOLY
2012/01/14, 01:40
6- اولین سودی که از فارکس برداشت کردین چقدر بود و چه موقع؟

7- روی چه جفت ارزهایی کار می کنید؟

8- چه مقدار سرمایه توی فارکس دارید؟

9- برداشت هاتون به چه صورتی هست؟هفتگی؟روزانه یا ....؟

10 - آیا تا کنون شده بروکری بازی در بیاره و با برداشت پولتون مشکل داشته باشه؟

اولین برداشتم 5000 دلار بود

جفت ارزهای اصلی و بقیه جفت ارزهایی که اسپرد زیر 5 پیپ داره البته بانضمام طلا نفت داو اس اند پی برای سوئینگ ترید و پوزیشن تریدیگ و برای اسکالپ بیشتر یورو یا پوند

در حال حاضر 20٪ از کل سرمایم

نه ترتیب خاصی ندارم برای برداشت

برای بنده نه خوشبختانه ولی برای عده ایی از دوستان چرا دوتا بروکر تا حالا این مشکل رو ایجاد کردند

آمن خادمی
2012/01/14, 01:42
11 -آیا به دوستانتان توصیه ورود به فارکس کردین؟ اگر از شما مشورت بخواهند توصیتون چیه؟

12- تایم فریم مورد علاقتون چیه؟در کدام تایم اردر میگذارید؟

13- روزانه بطور متوسط چند پوزیشن میگیرید؟

14- با 1000دلار سرمایه حداکثر سایز معاملاتیتون چقدره؟با حد اکثر چند پوزیشن باز؟

15- چه توصیه ای به تازه واردین برای موفقیت در فارکس دارین؟

HOLY
2012/01/14, 01:52
11 -آیا به دوستانتان توصیه ورود به فارکس کردین؟ اگر از شما مشورت بخواهند توصیتون چیه؟

12- تایم فریم مورد علاقتون چیه؟در کدام تایم اردر میگذارید؟

13- روزانه بطور متوسط چند پوزیشن میگیرید؟

14- با 1000دلار سرمایه حداکثر سایز معاملاتیتون چقدره؟با حد اکثر چند پوزیشن باز؟

15- چه توصیه ای به تازه واردین برای موفقیت در فارکس دارین؟

خیر تا امروز مشوق مستقیم نبودم اما اگه کسی مشورت خواسته تاکید موکد کردم تا نتونسته حداقل برای دوبار در دمو یک حیا 5000 دلاری رو بار عایت مدیریت سرمایه 15000 دلار کنه اقدام به باز کردن حساب ریل نکنه چون هیچ معجزه ایی متاسفانه اتفاق نخواهد افتاد

والا عرض کردم من سه جور استراتژی دارم که هر کدو متفاوته ،اما در استراتژی که خودم طراحی کردم تایم اصلی روزانه و تایم اردر یک ساعتست .

بازهم بستگی داره بخوام از کدوم استراتژی استفاده کنم اما استراتژی که خودم طراحی کردم شاید هفته ای 3 یا 4 پوزیشن یا حتی کمتر ....

بستگی به استاپ لاس داره آمن عزیز ،اگه استاپ مثلا 60 پیپ فاصل داشته باشه و من هم در نقش سوینگ تریدر باشم با 3٪ ریسک ،پس میزان سرمایه در معرض خطرم 30 دلار خواهد شد که با 0.05 لات میتوان پوزیشن گرفت.

اول استراتزی مناسب با روحیات که بک تست و فوروارد تست شده باشه بعد مدیریت سرمایه و بعد روانشناسی ترید رو فرابگیرند و سپس وارد بشند والا متاسفانه اتفاقات خوبی قابل پیش بینی نخواهد بود

آمن خادمی
2012/01/14, 02:03
16- بزرگترین شکاری که کردین بر حسب پیپ ؟برحسب دلار؟

17- کدام کتاب بیشتر روی شما تاثیر گذاشت؟

18- چند تن از تریدرهای حرفه ای جهان را می شناسید؟نام چند نفرشون رو بفرمائید؟

19- سبک کدام تریدر را بیشتر می پسندید؟

20- آیا برای یادگیری تو کلاسهای فارکس هم شرکت کردین؟

21- آیا سیگنال هم میفروشید؟ یا رایگان در اختیار دیگران قرار می دهید؟

22- روند نزولی و روند صعودی از دید شما چگونه تعریف میشود؟ یعنی برای تشخیص روند بازار از چگونه اقدام می کنید؟

HOLY
2012/01/14, 02:20
16- بزرگترین شکاری که کردین بر حسب پیپ ؟برحسب دلار؟

17- کدام کتاب بیشتر روی شما تاثیر گذاشت؟

18- چند تن از تریدرهای حرفه ای جهان را می شناسید؟نام چند نفرشون رو بفرمائید؟

19- سبک کدام تریدر را بیشتر می پسندید؟

20- آیا برای یادگیری تو کلاسهای فارکس هم شرکت کردین؟

21- آیا سیگنال هم میفروشید؟ یا رایگان در اختیار دیگران قرار می دهید؟

22- روند نزولی و روند صعودی از دید شما چگونه تعریف میشود؟ یعنی برای تشخیص روند بازار از چگونه اقدام می کنید؟

اجازه میخوام از بابت بد آموزی که میتونه ایجاد کنه این پاسخ رو جواب ندم .

کتاب تریدینگ کی آس دکتر ویلیامز

جناب رابرت ماینر ،جناب پریچر (پرکتر نام اصلی ایشون هست که متاسفانه در ایران بد تلفظ میشه) ، جناب دکتر ویلیامز ، جناب جف کندی ،جناب وین گرمن ،جناب راب بوکر جناب اسکات کارنی ،خانم کارولین برودن ، جناب دریک هابز و .......

بزرگترین تریدر الیوت جناب رابرت ماینر هستند که در مسابقات سالانه ترید هم دوبار مقام اول رو کسب کردند اما بزرگترین تحلیلگر الیوت جهان جناب پریچر هستند که واقعا بی همتا هستند در تحلیل الیوت

نه آمن عزیزتاکنون در هیچ کلاسی سعادت نداشتم شرکت کنم .

خیر اهل فروش سیگنال نیستم ،بله زیاد پیش اومده سیگنال رایگان تقدیم دوستان کنم .

من روند را بر مبنای کفهای بالاتر و سقفهای بالاتر در صعودی و برعکس در نزولی در نظر میگیرم و یا در شرایط خاص از کراس مووینگ نمایی 30 و 60 استفاده میکنم و همچنین الیگیتور

آمن خادمی
2012/01/14, 02:22
• سایت بورسی از نگاه شما؟

• مدیرسایت بورسی از نگاه شما؟

نظر شما درباره دیگر مدیران..

1- جناب ادمین محترم (علیرضا خان جمالی )؟

2- سرکار خانم ناهید جان؟

3- جناب کاپیتان نمو عزیز؟

4- و آمن جان ؟

HOLY
2012/01/14, 02:33
• سایت بورسی از نگاه شما؟

• مدیرسایت بورسی از نگاه شما؟

نظر شما درباره دیگر مدیران..

1- جناب ادمین محترم (علیرضا خان جمالی )؟

2- سرکار خانم ناهید جان؟

3- جناب کاپیتان نمو عزیز؟

4- و آمن جان ؟

سایت بورس از دید من ،من آرامش برای دوستان ، چه تکنیکالیست و چه فاندامنتالیست و چه سایر عزیزان

جناب جمالی : انسان واقعا شریف و بلندنظری هستند ،من به دلایلی تمایل به فروم نویسی نداشتم و حقیقتش ندارم و اگر محاسن ایشون نبود سعادت حضور در جمع دوستان رو از دست میدادم ،صرفا بزرگواری های این انسان شریفه که عاملی شده که میتونم از این که در خدمت عزیزانم هستم لذت ببرم .

ناهید عزیز : در یک کلام فرشته سایت بورسی ،هرچه بخوام بیشتر ناهید عزیز رو وصف کنم میبینم در همون کلام اول جمع هست ،حضور ایشون افتخاری برای تمام مدیران هست .

کاپیتان عزیز : مرد بزرگ و زحمت کش و کم ادعا دوستیشون برای من افتخاره و یک روانشناس ترید جمعی

آمن عزیز : شخصیت خاص سایت بورسی ،بسیار فعال و زحمتکش که بیش از 50٪ بار سایت رو بر عهده داره و جدا تلاشش ستودنیست و انسان فرهیحته و والا

و در اخر اجازه میخوام از دوست بسیار عزیز که نه برادرم دکتر مهربان عزیز هم نامی به میان بیارم که واقعا برام عزیز هتستند و پیمان برادری ما خیلی وقته بسته شده و همیشه حامی بنده بوده و هست و آرزوم دیدار این عزیزه .......

آمن خادمی
2012/01/14, 02:35
خدمت دوستان بگم برنامه بخش دوم مصاحبه با دکتر holy عزیز نیز به خیر و خوشی به پایان رسید..البته مصاحبه نزدیک به 6 ساعت به طول انجامید ....#:-S#:-S

از همه دوستان عزیز که تا این وقت شب من و مهمان عزیز برنامه صندلی داغ را همراهی کردند نهایت تشکر رو دارم ...@};-@};-

ممنونم دکتر holy عزیز که وقت گرانبهاتون رو در اختیار من و بچه های سایت بورسی گذاشتین و صادقانه به پرسش ها پاسخ گفتین....:-)/\:-):-)/\:-):-)/\:-):-)/\:-):-)/\:-)

به افتخار خودتون و دکتر holy عزیز...=D>=D>=D>=D>