PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كنتورسازي ايران ( آكنتور )

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6

orumbourse
2016/02/21, 18:53
اگر زهر مار کردید این چند غاز سود رو، واقعا دست مریزاد.
بنازم به این پشتکار،از صبح تا شب توی سایت ها بگردید تا اخبار منفی رو پیدا کنید بچاپید اینجا.دقت کنید فونت هاش کمتر از 5 تا نباشه ها.
حسودی هم حدی داره بخدا.

*سامان*
2016/02/21, 19:02
اینم جواب مدیر عامل به این لجن پراكنی ها

خوشم میاد سریع واكنش نشون میدن

سرانجام مدیر عامل شركت کنتورسازی ایران (سهامی عام) به اخبار و شایعات واكنش نشان داد:
خوش بود گر محک تجربه آید به میان ...
شركت کنتورسازی طبق تعهدات خود به شركت هوشمند سامانه باران در فاز اول را در بهمن ماه سالجاری صندوق های فروشگاهی مورد تعهد را آماده تحویل نموده و به مجرد اعلام نظر مسئولین باران به جهت نحوه تحویل، اقدام به ارسال این صندوق ها خواهد نمود.

در پی انتشار اخبار و شایعات ضد و نقیض منتشر شده در خصوص شركت کنتورسازی ایران پس از اعلام سود این شركت برای سال مالی 1394 سرانجام مدیر عامل این شركت نسبت به اخبار و شایعات مذكور واكنش نشان داد.

سید علی عاملی مدیر عامل شركت کنتورسازی ایران در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز در خصوص اخبار منتشر شده اظهار داشت: تا به امروز بنا به مصاحبه نداشتم و قصد مدیران شركت اطلاع رسانی از طریق سایت کدال بود اما با توجه به صحبت های مطرح شده و سوء استفاده هایی که از این اخبار می شود مجبور به بیان مواردی شدم تا از تضییع حقوق سهامداران این شركت جلوگیری نمایم. هر چند که به قول معروف، "خوش بود گر محک تجربه آید به میان تا سیه روی شود هر که در او غش باشد"

وی ادامه داد: با توجه به صحبت ها و شایعات ضد و نقیض که باعث تشویش اذهان فعالان بازار سرمایه گردیده است باید به چند نكته اشاره نمایم.

نخست آنكه شركت کنتورسازی ایران پس از برگزاری مناقصه طی انتشار آگهی در تاریخ10و 14آذرماه سال جاری در روزنامه های کثیر الانتشار برنده مناقصه مذكور جهت تولید صندوق های مكانیزه فروشگاهی گردید و با مجری این طرح ملی یعنی شركت هوشمند سامانه باران قراردادی را در تاریخ 1394.10.10امضاء و مبادله نمود، این موضوع طی نامه ای به سازمان بورس و از طریق سایت کدال اعلام گردید.

در همین راستا سازمان بورس در تاریخ 12دی ماه سالجاری مبادرت به اخذ استعلام از اتاق اصناف ایران نمود که پاسخ اتاق اصناف به این استعلام در تاریخ16دی ماه به سازمان بورس ارسال و همه موارد در آن شفاف شد و رونوشتی هم از این استعلام به شركت کنتورسازی ایران توسط اتاق اصناف ایران ارسال شد که در ذیل خبر آمده است.

لازم به ذكر است یکی از الزامات شركت در این مناقصه داشتن توان تولید و نیز پروانه تولید بود که این شركت در مهرماه 1390 موفق به دریافت پروانه بهره برداری با ظرفیت یک میلیون و یکصدهزار دستگاه از وزارت صنعت،معدن و تجارت گردید که از آن تاریخ به عنوان اولین و بزرگترین تولیدكننده انواع صندوق های فروشگاهی و پایانه های بانکی در کشور شناخته می شود.

عاملی با اشاره به زمان رونمایی از صندوق های فروشگاهی مكانیزه با نام تجاری باران تولید شده این شركت اظهار داشت: قرار بود مراسم مذكور توسط مقامات عالی رتبه کشور در دهه فجر انجام شود که به علت فشردگی برنامه های مسئولین در این ایام و نیز درگیری های انتخاباتی به تعویق افتاد و امیدواریم بزودی برگزار گردد. شایان ذكر است همزمان با مراسم فوق الذكر رونمایی از خطوط تولید کنتورهای آب و لامپ های فوق کم مصرف نیز به انجام خواهد رسید.

عاملی در پایان خاطرنشان کرد: شركت کنتورسازی طبق تعهدات خود به شركت هوشمند سامانه باران در فاز اول را در بهمن ماه سالجاری صندوق های فروشگاهی مورد تعهد را آماده تحویل نموده و به مجرد اعلام نظر مسئولین باران به جهت نحوه تحویل، اقدام به ارسال این صندوق ها خواهد نمود.

همچنین اطلاعات مورد درخواست سازمان بورس تهیه و نزد حسابرس شركت می باشد و امیدواریم بزودی به سازمان ارسال گردد.

*سامان*
2016/02/21, 19:04
یعنی نزاشتن خبر به فردا بکشه همین امروز قال قضیه رو کندن

b-asgharne
2016/02/21, 19:13
این یعنی احتمالا فردا بازگشایی می شه.

milad97
2016/02/21, 19:15
این یعنی احتمالا فردا بازگشایی می شه.

نه جانم هنوز همه چیز غیر شفافه
تازه اول ماجراست

*سامان*
2016/02/21, 19:25
اگر زهر مار کردید این چند غاز سود رو، واقعا دست مریزاد.
بنازم به این پشتکار،از صبح تا شب توی سایت ها بگردید تا اخبار منفی رو پیدا کنید بچاپید اینجا.دقت کنید فونت هاش کمتر از 5 تا نباشه ها.
حسودی هم حدی داره بخدا.

وقتی جلوی چشمشون دارن یه شتران دیگه میبینن باید هم حسودی کنن

با سود 3500 سال بعد باز شه بین 15 تا 20 قیمت میخوره و اگه با سود 1500 باز شه حداقل 8 تومن قیمت میخوره تازه اگه بازار سود سال بعدو پیشخور نکنه

اشکالی نداره بزارید چششون دراد

argo
2016/02/21, 19:26
دوستان شما كه براساس تحليل جناب سامان و تغيير در مغادير صورتمالي بصورت بنيادي اين سهم را كشف نموديد
چه نگراني داريد كه چي كسي مياد چه حرفي ميزنه
منتظر بازگشايي باشيد
با سودي كه شركت اعلام كرده حتي اگر سهم زمستان ٩٥ هم بازگشايي شود شما تو سود اعجاب انگيز هستيد
كساني كه به امدن باران ايمان دارن با چتر بيرون ميروند

*سامان*
2016/02/21, 19:40
باید لجن پراکنی ها جواب داده بشه تا یه عده دور برندارن

اگه جواب داده نشه فک میکنن چه خبر هست

دوستان شما كه براساس تحليل جناب سامان و تغيير در مغادير صورتمالي بصورت بنيادي اين سهم را كشف نموديد
چه نگراني داريد كه چي كسي مياد چه حرفي ميزنه
منتظر بازگشايي باشيد
با سودي كه شركت اعلام كرده حتي اگر سهم زمستان ٩٥ هم بازگشايي شود شما تو سود اعجاب انگيز هستيد
كساني كه به امدن باران ايمان دارن با چتر بيرون ميروند

*سامان*
2016/02/21, 19:50
اینم عکس رونوشتی که اتاق اصناف برای سازمان ارسال کرده

http://s6.picofile.com/file/8239996076/%D8%B1%D9%88%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA.jpg

ایرج سابق
2016/02/21, 19:53

ببین آقا سامان یک بار جوابت را دادم اگر منظورت من بودم با آن جمله بسیار زشت که نوشتی لجن پراکنی شخصیت خودت را نشان دادی من هم سهم را داشتم از 1200 تومان تا 2

هزار تومان می توانستم سهم را نگه دارم با اینکه خبرها در اوج قیمت هزار 800 تومان امده بود و من سهامدار بودم ولی قرار نیست بیای بی احترامی کنه برای چند تومان

سود خوبه من هم بیایم به تو بی احترامی جواب بدهم شما فکر کردی که اگر کنتور بخری دیگه نباید در مورد خبرهای منفی این سهم اطلاع رسانی بشه چون شما سهامداری و اگر کسی این خبر ها را بدهد میشود حسود و نمی تواند سود دیگران را ببیند

*سامان*
2016/02/21, 19:56
اصلا منظورم شما نبودی

ببین آقا سامان یک بار جوابت را دادم اگر منظورت من بودم با آن جمله بسیار زشت که نوشتی لجن پراکنی شخصیت خودت را نشان دادی من هم سهم را داشتم از 1200 تومان تا 2

هزار تومان می توانستم سهم را نگه دارم با اینکه خبرها در اوج قیمت هزار 800 تومان امده بود و من سهامدار بودم ولی قرار نیست بیای بی احترامی کنه برای چند تومان

سود خوبه من هم بیایم به تو بی احترامی جواب بدهم شما فکر کردی که اگر کنتور بخری دیگه نباید در مورد خبرهای منفی این سهم اطلاع رسانی بشه چون شما سهامداری و اگر کسی این خبر ها را بدهد میشود حسود و نمی تواند سود دیگران را ببیند

*سامان*
2016/02/21, 19:58

تو این پست منظورم شخص خاصی نیست

پست کلی زده شده

milad97
2016/02/21, 20:02
دوستان اجازه بدهید هم اخبار مثبت و هم اخبار منفی در هر سهمی منتشر بشه
اینجور به نظرم برای همه ما بهتر خواهد بود

من قبلا هم گفتم اکنتور سهم خوبی هست و انشاء الله همه دوستان سود کنند

*سامان*
2016/02/21, 20:02
این عکس دیگه همه خزعبلاتی رو که راجع به قرارداد میگن تموم میکنه میره

قرارداد به کنتور داده شده و تمام هست

اینم عکس رونوشتی که اتاق اصناف برای سازمان ارسال کرده

orumbourse
2016/02/21, 20:13

شما می تونید هر خبر مثبت یا منفی راجب به سهم بزنید ولی وقتی با رنگ های الوان و فونت های درشت خبر رو درج ميکنيد،اون وقت نیت شما از درج این اخبار مشخص میشه.
خوبه خودتون گفتيد که دو هزار تومن فروختید و الان هم نميتونيد بالا رفتن قیمت سهم رو تحمل کنید.

ایرج سابق
2016/02/21, 20:22
شما می تونید هر خبر مثبت یا منفی راجب به سهم بزنید ولی وقتی با رنگ های الوان و فونت های درشت خبر رو درج ميکنيد،اون وقت نیت شما از درج این اخبار مشخص میشه.
خوبه خودتون گفتيد که دو هزار تومن فروختید و الان هم نميتونيد بالا رفتن قیمت سهم رو تحمل کنید.

جواب دادن به تو اشتباهه معلوم شده انسان بی فرهنگی هستی و زود قضاوت می کنه چون هیچ شناختی نسبت به افراد نداری زود قضاوت می کنی ولی باید این را بدانی که از این فرصتها زیاد در بازار پیدا میشه و همان طور که دیدیم در سال 92 چطور قیمتها چند برابر شده بود مثل پتروشیمی خارک حالا چند شده یعنی افسوس نداره
شما بفروش کنتورسازی را 10 هزار تومان ببینم آیا اخرین سهم بازار همین کنتور سازه آیا دیگه نمیشه سود کرد شما سود هزار درصدی ببر ببینیم کجا می خواهی این سود را ببری

orumbourse
2016/02/21, 20:28
جواب دادن به تو اشتباهه معلوم شدهانسان بی فرهنگی هستی و زود قضاوت می کنه چون هیچ شناختی نسبت به افراد نداری زود قضاوت می کنی ولی باید این را بدانی که از این فرصتها زیاد در بازار پیدا میشه و همان طور که دیدیم در سال 92 چطور قیمتها چند برابر شده بود مثل پتروشیمی خارک حالا چند شده یعنی افسوس نداره
شما بفروش کنتورسازی را 10 هزار تومان ببینم آیا اخرین سهم بازار همین کنتور سازه آیا دیگه نمیشه سود کرد شما سود هزار درصدی ببر ببینیم کجا می خواهی این سود را ببری

یکی از نشانه های بی فرهنگی همین حسود بودن هست که شما با فونت های درشت به نمایش گذاشتید.
شما سهمی رو که ندارید،چه ضرورتی داره که بیای وقتت رو بذاری و با فونت درشت خبر منفی درج کنی؟
تنها یه دلیل داره،اونم بالا گفتم.
واسه من هم شعر نگو من خودم کهنه کار بازارم.

ایرج سابق
2016/02/21, 20:40
یکی از خصلت های بی فرهنگی همین حسود بودن هست که شما با فونت های درشت به نمایش گذاشتید.
شما سهمی رو که ندارید،چه ضرورتی داره که بیای وقتت رو بذاری و با فونت درشت خبر منفی درج کنی؟
تنها یه دلیل داره،اونم بالا گفتم.
واسه من هم شعر نگو من خودم کهنه کار بازارم.

بی فرهنگی را به باید به تو بگویم چون قرار نیست تو این سهم را داری خبر بد درج نشه حالا چه با کلمات درشت و چه ریز درج این خبر ها هیچ کمکی به واقعیت باز

گشای و اطلاعات سهم درسایت کدال انجام نمی دهد اگر قرار باشه سهم سود بالا اعلام کنه حتما این کار انجام میشه سعی کن کمی با واقعیت کنار بیای اگر هم مشکلی داری می توانی با مدیریت در میان بگذاری

orumbourse
2016/02/21, 20:46
بی فرهنگی را به باید به تو بگویم چون قرار نیست تو این سهم را داری خبر بد درج نشه حالا چه با کلمات درشت و چه ریز درج این خبر ها هیچ کمکی به واقعیت باز

گشای و اطلاعات سهم درسایت کدال انجام نمی دهد اگر قرار باشه سهم سود بالا اعلام کنه حتما این کار انجام میشه سعی کن کمی با واقعیت کنار بیای اگر هم مشکلی داری می توانی با مدیریت در میان بگذاری
آقای بافرهنگ با اعصاب مردم بازی نکن،خجالت بکش.
شما هم سهم دارید،منم میتونم در زمان متوقف شدن بیام،هرچی اخبار منفی هست بریزم تو تايپک.
بی فرهنگ هم خودتي.ادامه بدی یه واژه مناسب حالت پیدا میکنم.

ایرج سابق
2016/02/21, 21:08
آقای بافرهنگ با اعصاب مردم بازی نکن،خجالت بکش.
شما هم سهم دارید،منم میتونم در زمان متوقف شدن بیام،هرچی اخبار منفی هست بریزم تو تايپک.
بی فرهنگ هم خودتي.ادامه بدی یه واژه مناسب حالت پیدا میکنم.

هر چیزی می خواهی بگی برگردد به خودت نه صاحب سایت هستی و نه صاحب تایپک بنده هر خبری را ببینم درج می کنم و از تو هم اجازه نمی گیرم ببینم چه کاری می خوای انجام دهی منتظرم که شخصیت واقعی خودت را نشان بدهی

orumbourse
2016/02/21, 21:22
هر چیزی می خواهی بگی برگردد به خودت نه صاحب سایت هستی و نه صاحب تایپک بنده هر خبری را ببینم درج می کنم و از تو هم اجازه نمی گیرم ببینم چه کاری می خوای انجام دهی منتظرم که شخصیت واقعی خودت را نشان بدهی

شخصیت من در مقابل افراد بی فرهنگی مثل تو(که از دیدن خوشحالی مردم ناراحتند)جلوشون ایستادن و تا آخر ادامه دادن هست.
به کوری چشم بعضی ها،آکنتور رو ابتدا 7 هزار تومن ،سپس 12 هزار تومن قیمت میزنیم.

milad97
2016/02/21, 21:29
دوستان لطفا ادامه ندهید

صلوات بفرستید و دیگه بحث رو خاتمه بدین خواهشا

ایرج سابق
2016/02/21, 21:39
دوستان لطفا ادامه ندهید

صلوات بفرستید و دیگه بحث رو خاتمه بدین خواهشا

من با حرف حق و تحلیل درست مشکلی ندارم با نوشته ها ی کاربر بالا واقعیت برای همگان روشن شده و صلوات میفرستم بر محمد و ال محمد و خاتمه

ایرج سابق
2016/02/21, 22:36
http://bourse24.ir/news/128076/%DA%A9%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D9%87%20%DA%A9%D9%86%D8%A A%D9%88%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C%20%D8%AA%D8% A7%20%DA%A9%DB%8C%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%A8%D9%88%D8 %B1%D8%B3%20%D9%BE%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D9%86%20%D8%A 7%D8%B3%D8%AA%D8%9F/%D8%B4%D8%B1%D8%B7%20%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%85%20%D 9%86%D8%A7%D8%B8%D8%B1%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C% 20%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%B4%D8%A7%DB%8C%DB%8C %20%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%AF

جعفرزاده
2016/02/22, 00:29
سرانجام مدیر عامل شركت کنتورسازی ایران (سهامی عام) به اخبار و شایعات واكنش نشان داد:
خوش بود گر محک تجربه آید به میان ...
شركت کنتورسازی طبق تعهدات خود به شركت هوشمند سامانه باران در فاز اول را در بهمن ماه سالجاری صندوق های فروشگاهی مورد تعهد را آماده تحویل نموده و به مجرد اعلام نظر مسئولین باران به جهت نحوه تحویل، اقدام به ارسال این صندوق ها خواهد نمود.

در پی انتشار اخبار و شایعات ضد و نقیض منتشر شده در خصوص شركت کنتورسازی ایران پس از اعلام سود این شركت برای سال مالی 1394 سرانجام مدیر عامل این شركت نسبت به اخبار و شایعات مذكور واكنش نشان داد.

سید علی عاملی مدیر عامل شركت کنتورسازی ایران در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز در خصوص اخبار منتشر شده اظهار داشت: تا به امروز بنا به مصاحبه نداشتم و قصد مدیران شركت اطلاع رسانی از طریق سایت کدال بود اما با توجه به صحبت های مطرح شده و سوء استفاده هایی که از این اخبار می شود مجبور به بیان مواردی شدم تا از تضییع حقوق سهامداران این شركت جلوگیری نمایم. هر چند که به قول معروف، "خوش بود گر محک تجربه آید به میان تا سیه روی شود هر که در او غش باشد"

وی ادامه داد: با توجه به صحبت ها و شایعات ضد و نقیض که باعث تشویش اذهان فعالان بازار سرمایه گردیده است باید به چند نكته اشاره نمایم.

نخست آنكه شركت کنتورسازی ایران پس از برگزاری مناقصه طی انتشار آگهی در تاریخ10و 14آذرماه سال جاری در روزنامه های کثیر الانتشار برنده مناقصه مذكور جهت تولید صندوق های مكانیزه فروشگاهی گردید و با مجری این طرح ملی یعنی شركت هوشمند سامانه باران قراردادی را در تاریخ 1394.10.10امضاء و مبادله نمود، این موضوع طی نامه ای به سازمان بورس و از طریق سایت کدال اعلام گردید.

در همین راستا سازمان بورس در تاریخ 12دی ماه سالجاری مبادرت به اخذ استعلام از اتاق اصناف ایران نمود که پاسخ اتاق اصناف به این استعلام در تاریخ16دی ماه به سازمان بورس ارسال و همه موارد در آن شفاف شد و رونوشتی هم از این استعلام به شركت کنتورسازی ایران توسط اتاق اصناف ایران ارسال شد که در ذیل خبر آمده است.

لازم به ذكر است یکی از الزامات شركت در این مناقصه داشتن توان تولید و نیز پروانه تولید بود که این شركت در مهرماه 1390 موفق به دریافت پروانه بهره برداری با ظرفیت یک میلیون و یکصدهزار دستگاه از وزارت صنعت،معدن و تجارت گردید که از آن تاریخ به عنوان اولین و بزرگترین تولیدكننده انواع صندوق های فروشگاهی و پایانه های بانکی در کشور شناخته می شود.

عاملی با اشاره به زمان رونمایی از صندوق های فروشگاهی مكانیزه با نام تجاری باران تولید شده این شركت اظهار داشت: قرار بود مراسم مذكور توسط مقامات عالی رتبه کشور در دهه فجر انجام شود که به علت فشردگی برنامه های مسئولین در این ایام و نیز درگیری های انتخاباتی به تعویق افتاد و امیدواریم بزودی برگزار گردد. شایان ذكر است همزمان با مراسم فوق الذكر رونمایی از خطوط تولید کنتورهای آب و لامپ های فوق کم مصرف نیز به انجام خواهد رسید.

عاملی در پایان خاطرنشان کرد: شركت کنتورسازی طبق تعهدات خود به شركت هوشمند سامانه باران در فاز اول را در بهمن ماه سالجاری صندوق های فروشگاهی مورد تعهد را آماده تحویل نموده و به مجرد اعلام نظر مسئولین باران به جهت نحوه تحویل، اقدام به ارسال این صندوق ها خواهد نمود.

همچنین اطلاعات مورد درخواست سازمان بورس تهیه و نزد حسابرس شركت می باشد و امیدواریم بزودی به سازمان ارسال گردد.

جعفرزاده
2016/02/22, 00:39
شخصیت من در مقابل افراد بی فرهنگی مثل تو(که از دیدن خوشحالی مردم ناراحتند)جلوشون ایستادن و تا آخر ادامه دادن هست.
به کوری چشم بعضی ها،آکنتور رو ابتدا 7 هزار تومن ،سپس 12 هزار تومن قیمت میزنیم.

این قیمت کم است/
صحبت از 20000 تومن به بالاست/
شتراکنتور در راه است

جعفرزاده
2016/02/22, 01:00
سامان نوشته است:
اینم عكس رونوشتی که اتاق اصناف برای سازمان ارسال کرده

کد خبر: 81966287 (5169304) | تاریخ خبر: 27/11/1394 | ساعت: 13:23|

......................

مجری طرح باران در ابتدای سخنان خود به الزامات قانونی اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: قانونی بعنوان تجهیز اصناف به صندوق های فروشگاهی پیش از این مصوب شده است که بر اساس آن اصناف باید به صندوق فروشگاهی مجهز شوند؛ نزدیک به سه سال گذشته اولویت بندی هایی از طرف سازمان امور مالیاتی کشور برای تجهیز واحدهای صنفی اعلام شد اما اصناف به دلایلی از اجرای این قانون سر باز زدند.
حمید رضا سعدالله ادامه داد

: گران بودن صندوق های مكانیزه فروش یکی از دلایل اصلی اجرایی نشدن آن قانون بود؛ اصناف بحق این سوال را طرح می کردند که چگونه می توانیم با توجه به ركود بازار، 30 تا 50 میلیون ریال برای این بخش هزینه کنیم؟
وی ادعا کرد که در پرداخت مالیات، تنها 10 درصد اصناف دنبال پرداخت نكردن مالیات هستند و 90 درصد اصناف که مالیات خود را پرداخت می کنند، از تبعیض مالیاتی گلایه دارند؛ آنها می گویند چرا عده ای که درآمد بیشتری دارند مالیات پرداخت نمی کنند اما ما که به زور خرج خودمان را در می آوریم باید مالیات پرداخت کنیم؟
سعدالله با انتقاد از روش های کنونی محاسبه مالیات، گفت: نحوه محاسبه مالیات اصناف در حال حاضر به این صورت است که هرساله اتحادیه هر صنف با سازمان امور مالیاتی یک عدد را برای مالیات واحدهای صنفی آن اتحادیه مشخص می کنند و تقریبا مالیات همه واحدهای صنفی مشترک را یکسان محاسبه می کند؛ بعنوان مثال، اتحادیه طلا و جواهر و سازمان امور مالیاتی توافق می کنند که صنف طلافروش سالیانه 10 میلیون ریال مالیات پرداخت کنند؛ در این شرایط واحد صنفی که درآمد کمتری داشته باید همان مالیاتی را پرداخت کند که واحد صنفی با درآمد بالا پرداخت می کند.
وی با اشاره به اینكه قانون مالیات های مستقیم از اول فروردین ماه سال آینده در کشور اجرایی خواهد شد، افزود: برای تجهیز رایگان واحدهای صنفی به صندوق های فروش، در تبصره دو ماده 169 قانون مالیاتی مستقیم آمده است که اصناف، اگر صندوق های مكانیزه فروش خریداری کنند، به ارزش قیمت صندوق خریداری شده، از مالیات معاف می شوند؛ به عبارتی دیگر، هزینه خرید صندوق فروش از طریق معافیت مالیاتی جبران می شود.
سعدالله اضافه کرد: در این طرح، تولیدكنندگان داخلی صندوق های فروش، این صندوق ها را تامین می کنند و در زمان تسویه حساب مالیاتی اصناف، وجه آن دستگاه را بدون سود، دریافت می کنند.

** پاسخ مجری طرح باران به ابهام ها و انتقادها
وی در پاسخ به سوالی در مورد واگذاری این طرح به شركت «هوشمند سامانه باران» مبنی بر اینكه چطور چنین طرح ملی به یک شركت که در شهریورماه امسال تاسیس شده، واگذار شده است، گفت: من بعنوان طراح، طرح تجهیز رایگان واحدهای صنفی به صندوق مكانیزه فروش را به اتاق اصناف ایران ارائه کردم و هیات رئیسه اتاق اصناف بعد از تصویب، تصمیم گرفت که پسر خاله و دختر خاله را وارد پروژه نكند و اجرا به همان کسی واگذار شود که طرح را ارائه کرده است.
غالبا کسانی که یک راهكار ارائه می دهند و طرح را طراحی می کند در اجرای پروژه کنار زده می شوند و یک عده آشنا می آیند و پروژه را اجرا می کنند؛ اما اتاق اصناف تصمیم گرفت که انصاف داشته باشد و اجرای طرح را به طراح واگذار کند.
سعدالله اضافه کرد: در ادامه، اصرار اتاق اصناف ایران به اینكه یک شركت باید مجری طرح باشد، باعث ثبت این شركت شد.
وی در مورد روند مناقصه واگذاری تولید صندوق های فروش نیز گفت: اتاق اصناف تاکید کرده بود که صندوق های فروش باید توسط سازندگان داخلی تولید شود؛ ما برای واگذاری تولید صندوق فروش فراخوان دادیم و تنها شرط ما، داشتن پروانه بهره برداری صندوق فروشگاهی بود؛ تنها شركتی که این پروانه را داشت شركت کنتورسازی بود و تنها شركتی که آمادگی پیدا کرد که به صورت 24 ماهه بدون بهره صندوق فروش را در اختیار ما قرار دهد و در این طرح مشاركت کند، شركت کنتورسازی بود.
سعدالله تصریح کرد: هیچ شركتی این طرح را جدی نگرفته بود؛ آنها هم دیده بودند که شركت «هوشمند سامانه باران» در شهریور امسال ثبت شده است و پیش بینی می شود که کار به جایی نمی رسد؛ برای همین در این فراخوان شركت نكردند.

** توافق نهایی با پنج تولیدكننده داخلی
وی اضافه کرد: زمانی که با شركت کنتورسازی برای تولید 200 هزار صندوق قرارداد امضا کردیم و امضای این قرارداد خبری شد؛ تعدادی شركت نسبت به شرط داشتن پروانه بهره برداری تولید صندوق های فروشگاهی اعتراض کردند؛ آنها معتقد بودند تا این زمان، بازاری برای صندوق های فروش وجود نداشته و برای همین هیچ شركتی به دنبال کسب پروانه بهره برداری در این زمینه نرفته است؛ آنها اعلام آمادگی کردند که چنین خط تولیدی راه اندازی خواهند کرد.
سعدالله گفت: این مساله با هیات مدیره اتاق اصناف در میان گذاشته شد و آنها تائید کردند که هر کسی که در زمینه تولید قطعات الكترونیکی، خط تولید و بهره برداری روی یکی از موضوعات داشته باشد می تواند در این طرح وارد شود؛ بنابراین، مناقصه ای برگزار نشد؛ اجرای طرح به طراح واگذار شد و من بعنوان طراح و مجری، اعلام کردم که تمامی شركت های تولیدكننده می توانند در این طرح مشاركت داشته باشند؛ در این ارتباط تاكنون با پنج شركت مبناكارت آریا، نگاران، ایران آریا، [SIZE=5]کنتورسازی و امپ به توافق نهایی رسیده ایم.

تنها شرکت بورسی

جعفرزاده
2016/02/22, 19:57
امروز دیگر خبر و هیاهویی از کنتور نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

argo
2016/02/24, 19:44
امروز دیگر خبر و هیاهویی از کنتور نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

[emoji41][emoji41]شهيد اكنتور [emoji23][emoji23][emoji23]

تمام
2016/02/24, 22:04
[emoji41][emoji41]شهيد اكنتور [emoji23][emoji23][emoji23]

قوامین با فروش سهام کنتورسازی خودشو به شهادت رسوند
چنان فشاری آمده روی مدیریت قوامین که الان چند وقته بدون برنامه فقط خرید و فروش میکنه شاید از ناراحتیش کم بشه

جعفرزاده
2016/02/25, 00:45
اینهم یک خبر خوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وووووووب

✅دريافت رايگان صندوق هاي مكانيزه فروش

مجري طرح تجهيز رايگان اصناف به صندوق فروش (طرح باران) از آغاز اين طرح خبر داد و گفت: واحدهاي صنفي مي توانند براي دريافت رايگان صندوق هاي مكانيزه فروش ثبت نام کنند.

*سامان*
2016/02/25, 13:15
قوامین با فروش سهام کنتورسازی خودشو به شهادت رسوند
چنان فشاری آمده روی مدیریت قوامین که الان چند وقته بدون برنامه فقط خرید و فروش میکنه شاید از ناراحتیش کم بشه

بنده شنیدم اون 4 میلیون سهمی که یه روز قبل بسته شدن کنتور زدن به کد افراد خاص با پورسانتای گنده این کارو کردن...یعنی مدیرهای بخش های مختلف قوامین حسابی سیبیلشون چرب شده مخصوصا مدیر سرمایه گذاریش

تمام
2016/02/25, 13:42
بنده شنیدم اون 4 میلیون سهمی که یه روز قبل بسته شدن کنتور زدن به کد افراد خاص با پورسانتای گنده این کارو کردن...یعنی مدیرهای بخش های مختلف قوامین حسابی سیبیلشون چرب شده مخصوصا مدیر سرمایه گذاریش

اگر این درست باشه الان داره تو فاذر هم همین کارو میکنه
دیروز حدود 7 میلیون زده به کدهای حقیقی خودش
باید منتظر بسته شدن فاذر و اصلاحیه سود بود

argo
2016/02/25, 15:35
اگر این درست باشه الان داره تو فاذر هم همین کارو میکنه
دیروز حدود 7 میلیون زده به کدهای حقیقی خودش
باید منتظر بسته شدن فاذر و اصلاحیه سود بود

حالا هر كي اين وسط سهم خودشو تبليغ ميكنه
فاذر با پي بر اي ده رو با كنتور مقايسه ميكنه [emoji15][emoji15][emoji15]

تمام
2016/02/25, 17:25
حالا هر كي اين وسط سهم خودشو تبليغ ميكنه
فاذر با پي بر اي ده رو با كنتور مقايسه ميكنه [emoji15][emoji15][emoji15]

ببخشید پی به ای کنتور قبل از بسته شدن چند بود؟؟
اون موقع هم نجومی بود وقتی بست تازه خبرش در آمد
زیاد روی پی به ای حساب نکن

argo
2016/02/25, 18:00
ببخشید پی به ای کنتور قبل از بسته شدن چند بود؟؟
اون موقع هم نجومی بود وقتی بست تازه خبرش در آمد
زیاد روی پی به ای حساب نکن

بله فاذر بست و خبري نشد باز شد و صف فروش شد و حقوقي هم بقول شما داره ابشاري خالي ميكنه
اگر خبري بود تا حالا اومده بود
نگرد نيست
بايد سهم رو قبل پي بر اي ده شكار كني
كنتور تو شش ماهه ٢٨٣ تومن سود اعلام كرده بود كجا به ٢٨٣٠ رسيد
بدبخت ٢١٠٠ بست
اگه مال كنتور نجومي بود مال فاذر كهكشاني است بهت انداختن اخوي تو هم زودتر برو صف فروش

argo
2016/02/26, 13:57
طبق اخرين دعواهاي بين سازمان و شركت گفتن شما ٥٠٠ سود بساز سهم رو باز كنيم
به سرنوشت وخارزم دچار نشه صلوات

تمام
2016/02/26, 15:17
بله فاذر بست و خبري نشد باز شد و صف فروش شد و حقوقي هم بقول شما داره ابشاري خالي ميكنه
اگر خبري بود تا حالا اومده بود
نگرد نيست
بايد سهم رو قبل پي بر اي ده شكار كني
كنتور تو شش ماهه ٢٨٣ تومن سود اعلام كرده بود كجا به ٢٨٣٠ رسيد
بدبخت ٢١٠٠ بست
اگه مال كنتور نجومي بود مال فاذر كهكشاني است بهت انداختن اخوي تو هم زودتر برو صف فروش

امیدوارم وقتی فاذر صف خرید شد نیای تو تاپیک فاذر و اعلام کنی که من گفته بودم بخرید من معرفی کردم و....
یادت باشه امروز پیشنهاد میدی بریم تو صف فروش با قیمت 456 تومان بفروشیم
این 456 تومان یادت باشه تا تو تاپیک فاذر شما رو ملاقات کنم

argo
2016/02/26, 16:17
امیدوارم وقتی فاذر صف خرید شد نیای تو تاپیک فاذر و اعلام کنی که من گفته بودم بخرید من معرفی کردم و....
یادت باشه امروز پیشنهاد میدی بریم تو صف فروش با قیمت 456 تومان بفروشیم
این 456 تومان یادت باشه تا تو تاپیک فاذر شما رو ملاقات کنم
اخرین معامله 475 تومنه منم گفتم 475 بنداز بره فردا هم یکمقدار بازار سبز میشه شاید 480 هم تونستی بندازی 456 از کجات در اوردی
سهمی که نیاز به تبلیغ تو تاپیک دیگه داره الان وضعش مشخصه

تمام
2016/02/26, 17:57
اخرین معامله 475 تومنه منم گفتم 475 بنداز بره فردا هم یکمقدار بازار سبز میشه شاید 480 هم تونستی بندازی 456 از کجات در اوردی
سهمی که نیاز به تبلیغ تو تاپیک دیگه داره الان وضعش مشخصه

سهمی که نیاز به تخریبش توی تاپیکها توسط شما احساس میشه معلومه که چرا دارید تبلیغات منفی براش میکنید
ولی بازم خدا خیرت بده که تخفیف دادی اون بالا نوشتی صف فروش فردا و الان کلی حال دادی نوشتی 480 یعنی صفر تابلو
فردا یه وقت نظرت عوض نشه بگی به صف خرید عرضه کن
یا خدایی نکرده پیشنهاد ندی که فاذر طلا شده نگه دارید!!!؟؟؟

جعفرزاده
2016/03/01, 00:30
کسی خبری جدید از کنتور دارد/
با این رویه گویا بعد از عید باز میشود

جعفرزاده
2016/03/02, 00:53
کنتور کسی خبری ندارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

خبر جدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

b-asgharne
2016/03/02, 10:59
نخیر خبر نیست و خبری باشد اینجا بلافاصله درج خواهد شد............................................./////////////////////////////
نخیر خبر نیست و خبری باشد اینجا بلافاصله درج خواهد شد............................................./////////////////////////////

جعفرزاده
2016/03/03, 00:07
ایشالا که خوش خبر باشید. عیدی خوبی بدهید

*سامان*
2016/03/03, 12:00
ظاهرا از شركت پیشبینی 95 رو خواستن و دارن به شركت فشار میارن که سود 95 رو پایین اعلام کنه

اما من نمیدونم وقتی گزارش 94 عملا سود 95 رو لو داده اینا چه جوری میخان بودجه رو پایین اعلام کنن

سود 94 با 201000 صندوق 1500 تومنه...خب تابلو هست که سود 95 حداقل 3500 هست با 500000 صندوق

فقط دو حالت داره...اگه واقعا بخان به شركت فشار بیارن یا باید تعداد صندوق رو در 95 کاهش بدن و یا باید حاشیه سود رو پایین بیارن

تعداد صندوق رو که گوشش بازه و بازار هم جدی نمیگیره

اما میتونن حاشیه سودو پایین بیارن یا نه؟

حاشیه سودی که در گزارش 94 لو رفته

جعفرزاده
2016/03/04, 00:15
ایشالا مدیرعامل مرد و مردانه از حقوق سهامداران دفاع بکند

جعفرزاده
2016/03/04, 23:51
بالآخره پییگییرییها نتییجه داشته زییرا فقط در تارییخهایی 5 و 8 و 10 اسفند ماه شرکت اطلاعات‌ تکمییلیی فرستاده و به احتمال قویی هفته پییش رو بازگشایییی مییشه....

سایت بغلی زده/
چقدر صحت دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*سامان*
2016/03/05, 00:00
یه نكته حسابداری من به دوستان بگم به دردشون میخوره

تو حسابداری وقایع به محض وقوع ثبت میشن

اینكه کنتور اومده 1500 تومن سود اعلام کرده اگه به فرض پول این صندوقها به حسابش واریز نشه و نتونه سود رو پوشش بده تعدیل منفی نخواهد داد

چون این سود و این عدد 1500 تومن یک سود شناسایی شده ناشی از یک قرارداد هست که فقط پولهاش دریافت نشده

وقتی پولی دریافت نشه سود از بین نمیره بلكه این پول به قسمت مطالبات منتقل میشه و در اولین فرصتی که پول دریافت بشه به حساب سهامدار واریز میشه و یا افزایش سرمایه از مطالبات میده

اگه شركت در تیر ماه بره مجمع و درحالی که حسابش خالیه بیاد مثلا 1000 تومن تقسیم کنه این سود کاملا درست و صحیح هست اما پرداختش شاید طولانی بشه

ما دو نوع قرارداد داریم

یکی قراردادهای مرحله ای و یکی قراردادهای کلی

در قراردادهای مرحله ای در هر مرحله که پروژه پیشرفت میکنه صاحب کار یه پولی به شركت میده و شركت متناسب با دخلو خرجش سودشو شناسایی میکنه مثه قراردادهایی که در فاراک و فاذر بسته میشه

در قراردادهای کلی سود پروژه یکجا شناسایی و اعلام میشه...این قراردادها یا صفر هست و یا 100...یعنی یا قراردادی وجود داره و یا نداره

قرارداد کنتور یه قرارداد کلی هست و تنها در صورتی سودش شناسایی نمیشه که قرارداد ازش گرفته بشه

اینو گفتم که فكر نكنید اگه کنتور به فرض نتونست پول دریافت کنه در سودش خللی ایجاد میشه...سود شناسایی میشه اما پرداختش منوط به دریافت وجوه میشه
فقط زمانی شركت با مشكل مواجه میشه که پولشو خیلی دیر دریافت کنه

چون تامین مالی این پروژه از طریق یوزانس هست و چون یوزانس یک برات مدت دار هست در سررسیدهای این برات ها اگه شركت دستش خالی باشه به مشكل میخوره

چون مجبور میشه برای پاس کردن براتها وام داخلی بگیره و هزینه مالی سرسام اوری به شركت تحمیل میشه و تعدیل منفی سنگینی سهم میخوره

این نكته بنیادی رو گفتم که در جریان باشید

argo
2016/03/05, 09:53
یعنی شرکت حسن قراردادی میبنده به مبلغ 100 دلار و بابت این قرارداد 20 دلار پیش پرداخت میگیره
حالا از بازار برای کالا 10 دلار مواد خام خریداری میکنه بصورت نسیه و 30 دلار هزینه نیروی انسانی میده
حالا تو این مسله
اگر شرکت 80 دلار الباقی ذرو چک گرفته باشه میاد جز دارایی ولی اگر فقط پیش پرداخت گرفته باشه و چکی در کار نباشه شرکت فقط 20 دلار رو جز دارایی میاره
و بابت حقوق زیان و بابت خرید نسیه بدهی شناسایی میکنه البته موجودی انبار با بدهی بالانس میشه
وقتی اقساط بعدی وصول شد شروع به شناسایی سود میکنه و ضرری که بابت حقوق زده خارج میشه
فکر میکنم در ایران هم به همین شکل عمل میکنن
یعنی تا پولی به شکل اسناد بهادار وارد شرکت نشه هیچی حساب میشه

شاه بورس
2016/03/05, 16:55
ایشالا مدیرعامل مرد و مردانه از حقوق سهامداران دفاع بکند
با سلام و عرض ادب
نمیخوام این شرکت و زیر سوال ببرم اما مدیر این شرکت لقب دزدترین مدیر بورس و با حداکثر آرا به خودش اختصاص داده...این شرکت هموم شرکتیه که سود 93 رو که شهریور اعلام شده بود تا امروز پرداخت نکرده...یعنی یک سال و نیم/:.hmmsmiley.:/
بنده قصد هیچ اهانتی و به این شرکت و ندارم ولی انتظار مرد و مردانگی و از این شرکت دزد نداشته باشین
قصد تخریب هم ندارم...انشاالله به سهامداراش سود تپلی بده وای چشمم آب نمیخوره
باید نگاه کرد و دید/:.mellowsmiley.:/

جعفرزاده
2016/03/05, 23:53
با سلام و عرض ادب
نمیخوام این شرکت و زیر سوال ببرم اما مدیر این شرکت لقب دزدترین مدیر بورس و با حداکثر آرا به خودش اختصاص داده...این شرکت هموم شرکتیه که سود 93 رو که شهریور اعلام شده بود تا امروز پرداخت نکرده...یعنی یک سال و نیم/:.hmmsmiley.:/
بنده قصد هیچ اهانتی و به این شرکت و ندارم ولی انتظار مرد و مردانگی و از این شرکت دزد نداشته باشین
قصد تخریب هم ندارم...انشاالله به سهامداراش سود تپلی بده وای چشمم آب نمیخوره
باید نگاه کرد و دید/:.mellowsmiley.:/

دوست عزیز .
پرداخت سود اصلا ربظی به دزدی و نامردی مدیر عامل ندارد. برای سرپا نگهداشتن شرکت سود شماها را نداده که الان کارگرانش کارمیکنند. و این قرارداد بزرگ را بسته. اگر ندادن سود شما نامردیست. پس دولت و نظام از همه نامرد ترند که مطالبات کنتورسازی را نمیدهند

جعفرزاده
2016/03/06, 00:00
همگیی پییگییریی کنییم با شماره 0216375 بازش مییکنند /

اما بنده شخصا دوستدارم بعد از عید باز بشود

شاه بورس
2016/03/06, 00:31
دوست عزیز .
پرداخت سود اصلا ربظی به دزدی و نامردی مدیر عامل ندارد. برای سرپا نگهداشتن شرکت سود شماها را نداده که الان کارگرانش کارمیکنند. و این قرارداد بزرگ را بسته. اگر ندادن سود شما نامردیست. پس دولت و نظام از همه نامرد ترند که مطالبات کنتورسازی را نمیدهند

عزیزم اولا بنده سودی طلبکار نیستم از این شرکت دوما شما شاید تازه زیر نظر گرفتی سهم رو ولی بنده همیشه زیر نظر دارم معاملاتشو..فقط یه نگاه مختصر به پیشینه سهم بندازین متوجه میشین ه یکیبار شارپی از 800 به 1800رفته و دقیقا همین روند و اواخر داشته که از هزار به ذو هزار رفته...این شرکت فقط سهم حقیقیا رو خالی میکنن بعد تو بالا میفروشن و میریزن پایین تو قیمتای قبلیش
البه من عرض کردم که انشاالله سود تپلی بکنن همه سهامدارا...مخصوصا سهام داریی این شرکت
بنده خیلی وقت بود پیام نگذاشته بودم..این مطلب رو هم گذاشتم که سهامدارای تازه بدونن چه شرکتیه...ولی باید منتظر ماند و دید
مخلص عزیزان/:.ph34r-smiley.:/

جعفرزاده
2016/03/07, 00:23
عزیزم اولا بنده سودی طلبکار نیستم از این شرکت دوما شما شاید تازه زیر نظر گرفتی سهم رو ولی بنده همیشه زیر نظر دارم معاملاتشو..فقط یه نگاه مختصر به پیشینه سهم بندازین متوجه میشین ه یکیبار شارپی از 800 به 1800رفته و دقیقا همین روند و اواخر داشته که از هزار به ذو هزار رفته...این شرکت فقط سهم حقیقیا رو خالی میکنن بعد تو بالا میفروشن و میریزن پایین تو قیمتای قبلیش
البه من عرض کردم که انشاالله سود تپلی بکنن همه سهامدارا...مخصوصا سهام داریی این شرکت
بنده خیلی وقت بود پیام نگذاشته بودم..این مطلب رو هم گذاشتم که سهامدارای تازه بدونن چه شرکتیه...ولی باید منتظر ماند و دید
مخلص عزیزان/:.ph34r-smiley.:/

شاه بورس عزیزم/ بنده خیلی وقت است که کنتور را میشناسم.
شما کنتور 70 تومانی را ندیدید که چطور به بالای 1000 تومان رسید/

ضمنا شما که سهامدار نیستید و سودی طلب ندارید چرا اینقدر ندادن سود را پرچم عثمان کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

تمامی گروه حودرویی که زیر 80/90 بودند الان رسیدند به 200/300/400/500 اما کسی بفکر انها نیست که شرکتهای زیانده چطور اینگونه رشد کردند/
فقط انهایی که از کنتور جا ماندند همش منتظر خبر منفی ار سهم هستند تا خوشحال بشوند/

امید که سود بالایی اعلام بکند و با قیمت بالایی باز بشود تا دل سهامداران صبورش را شاد بکند/

جعفرزاده
2016/03/08, 00:01
گزارش آماده شده وفرداپس فردا برایی سازمان ارسال میی شود،اگر مجددا گییر ندهندبزودیی باز خواهدشد......خبر بعدیی ایینکه گزارش افزاییش سرماییه از تجدیید ارزییابیی دارایییی در حال آماده شدن است و در چند روز آیینده روانه کدال میی شود...البته در حال حاضر مستقییم منتشر نخواهد شد ودر صورت تایییید سازمان برایی عموم از طرییق کدال قابل مشاهده خواهد بود

سایت همسایه

جعفرزاده
2016/03/08, 00:05
علا بحث سود سال 95 مطرح نییست......اگرسود1500 با سند ومدرک پذییرفته شود سود95 حتیی اگر5000 هم اعلام شود مشکلیی نخواهد داشت و براحتیی پذییرفته خواهد شد.

سایت همسایه

*سامان*
2016/03/08, 11:12
یه خبر بد باید به سهام نداران کنتور بدم و اونم اینه که گزارش کنتور در استانه تایید حسابرس قرار گرفته

orumbourse
2016/03/08, 15:53
پيشنهاد افزایش سرمایه 125درصدي آکنتور از طریق تجدید ارزیابی دارایی روی کدال.

خوشبخت
2016/03/08, 15:59
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت کنتورسازي ايران - نماد: آکنتور

موضوع: پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه
با عنایت به جزء "ب" ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (مصوب 1386/05/03 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 200,000,000,000 ریال به مبلغ 450,000,000,000 ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور اصلاح بخشي از ارزش دفنري شرکت به ارزش جاري که در تاریخ 1394/12/15 به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد.
بدیهی است انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می باشد.

orumbourse
2016/03/08, 16:07
هر قیمتی زیر 6_7هزار تومن بنظر من فرصت خرید محسوب میشه البته اگه باز بشه.
من خودم به قیمت های بالای 10هزار فکر میکنم.بین 12تا15هزار تومن.

argo
2016/03/08, 16:29
اينو بطوركلي عرض ميكنم
بازار به سودهاي تكرار نشدني
حتي اگر حاصل عمليات شركت باشه مانند سود غيرعملياتي برخورد ميكنه
فرضا شما شركتي بع ارزش ١٠٠٠ تومن با سود سالانه ٢٠٠ تومن رو وارد بورس ميكني و اين شركت چند سال به همين منوال كار ميكنه
سپس چند قرارداد جديد فرضا مسكن مهر به دليل سياست دولت در اون دوره ميبنده و سود شركت در اون سال ٥٠٠ براورد ميشه حالا اگر ما بريم ٢٥٠٠ شركت رو بخريم كه صاحب كمپاني كل شركتشو بع ما ميفروشه و ميبره پي كارش
براي همين بازار بع سود استند شده پي بر اي ٥ ميده و سودهاي تكرارنشدني رو باهاش جمع ميكنه
يعني سهم رو بقيمت ١٣٠٠ تومن ميخره و نه ٢٥٠٠ تومن
واسه همين ميگن پي بر اي فقط به عمليات در حال تداوم شركت تعلق ميگيره توجه كرديد در حال تداوم

orumbourse
2016/03/08, 16:46
شما هموني بودید که روی 300تومن برای فاذر مرثیه ميخوندید که این باید 165تومن بشه.الان فاذر چنده؟
عکس قیمت بالای ده هزار تومن اکنتور رو به وقتش اینجا میذارم.

*سامان*
2016/03/08, 18:28
هر قیمتی زیر 6_7هزار تومن بنظر من فرصت خرید محسوب میشه البته اگه باز بشه.
من خودم به قیمت های بالای 10هزار فکر میکنم.بین 12تا15هزار تومن.

بدخواهان با 125 درصد از تجدید چه کار میخان بکنن؟

سود 1500 تومنی 94 و 3500 تومنی 95 به کنار...این 125 درصد از تجدید که چشاشونو در میاره

*سامان*
2016/03/08, 18:55
سود سال 95 کنتور باید حداقل 3500 باشه و این سود تا سال 98 تکرار میشه

95 96 97 98

یعنی 4 سال پیاپی

4 سال زمان زیادی هست که ازین سود بشه برای امور مختلف از جمله افزایش سرمایه یا تقسیم در مجمع استفاده کرد

برای همین بازار بهش پی به ای میده

argo
2016/03/08, 18:57
شما هموني بودید که روی 300تومن برای فاذر مرثیه ميخوندید که این باید 165تومن بشه.الان فاذر چنده؟
عکس قیمت بالای ده هزار تومن اکنتور رو به وقتش اینجا میذارم.

من در 8000 تومن واسه سهام پدیده شاندیز مرثیه میخوندم
یکماه بعد گفتن بفرما شد 10 تومن دو ماه بعد اومدن گفتن بفرما شدن 12 تومن خوب شد بحرفت نکردیم
خلاصه ووووووووو
الان فکر نمیکنم حتی 1000 تومن هم مشتری داشته باشه
البته اين به كنتور ارتباطي نداره بلكه مال فاذر بود

*سامان*
2016/03/08, 18:58
الان شما به گروه خودرو نگاه کنید

یه سری سودهای صوری ساختن که فقط هم یکسال کاربرد داره اما ازونجایی که قابل تقسیم در مجامع هست داره پی به ای میگیره

مثلا ورنا و وساپا

بقیه هم که بالا رفتن درسته زیان انباشته دارن و نمیتونن تقسیم کنن اما ساختار مالیشون به کلی عوض شده

بازار به سودی که قابل تقسیم شدن باشه پی به ای میده

argo
2016/03/08, 19:08
بله بازار داره اشتباه ميكنه و ورنا رو بهش پي بر اي داده و تا ٣٠٠ باد كرده است
كسي كه ميخره با خودش ميگه ادم تو بورس با خريد سهم پي بر اي ٥ كه ضرر نميكنه
و دنبال منشا سود نميگرده پس اين حرف درسته
كه حريد سهم با پي اي ٥ هيچگاه ضرر ندارد اما بشرط انكه سود مورد محاسبه منشا عمليات تداومي داشته باشد
بهرحال شما کنتور رو 2100 هم خریده باشی 2700 میرزه پس کلا تو سود هستید
مهم هم همینه
پي نوشت [emoji869]
"انسان بد روزي روزي ديگران را هم خراب ميكند "حضرت عمام

*سامان*
2016/03/08, 19:25
مشکل اینجاست که بعضیها خودشونو خدای بورس میدونن و بازاری که رنای 80 تومنی رو کرده 300 تومن مرتکب اشتباه میدونن

تا باشه ازین اشتباها

اگه واقعا خدای بورس هستید و ادعا دارید و چه ادعا ندارید ازین اشتباهات بازار استفاده کنید.. یکم هم ارامشتون بیشتر میشه و نگران سهامداران شرکتهای دیگه نمیشید

argo
2016/03/08, 19:27
مشکل اینجاست که بعضیها خودشونو خدای بورس میدونن و بازاری که رنای 80 تومنی رو کرده 300 تومن مرتکب اشتباه میدونن

تا باشه ازین اشتباها

اگه واقعا خدای بورس هستید و ادعا دارید و چه ادعا ندارید ازین اشتباهات بازار استفاده کنید.. یکم هم ارامشتون بیشتر میشه و نگران سهامداران شرکتهای دیگه نمیشید
من رنا 77 خریدم و 130 هم اضافه کردم ولی الان معتقدم دارن بادش میکنم
تو تاپیک رنا و جو بازار هم پستهام هست

*سامان*
2016/03/08, 19:32
من رنا 77 خریدم و 130 هم اضافه کردم ولی الان معتقدم دارن بادش میکنم
تو تاپیک رنا و جو بازار هم پستهام هست

بادش میکنن یا نمیکنن شما بازنده بازی بودی چون از اشتباه بازار استفاده نکردی

بورس بچه بازی نیست که بیای بگی بازار داره اشتباه میکنه

اگه واقعا حرفی برای گفتن داری از اشتباه بازار استفاده کن و گرنه بکش کنار و تماشا کن و حرص هم نخور

*سامان*
2016/03/08, 19:41
فردا روز که ما بریم کنتورو به عنوان مثال 10 تومن بفروشیم شما میای میگی بازار داره اشتباه میکنه و فقط تابلو رو نگاه میکنی و تو دلت میگی عجب حیف شد 1000 1500 2000 نخریدیم

مام اون موقع که فروختیم میایم میگیم دم بازار گرم با این اشتباهش و برای همیشه از تاپیک کنتور خداحافظی میکنیم

قاعده بازی تو بورس همیشه همین بوده

argo
2016/03/08, 19:54
فردا روز که ما بریم کنتورو به عنوان مثال 10 تومن بفروشیم شما میای میگی بازار داره اشتباه میکنه و فقط تابلو رو نگاه میکنی و تو دلت میگی عجب حیف شد 1000 1500 2000 نخریدیم

مام اون موقع که فروختیم میایم میگم دم بازار گرم با این اشتباهش و برای همیشه از تاپیک کنتور خداحافظی میکنیم

قاعده بازی تو بورس همیشه همین بوده
اگر به اشتباهات بازار علاقه دارید اونجا که من شپلی 460 تومنی خریدم و شما بالاتر وارد شدی چرا با سود ناچیز بیرون میری در حالیکه من علی رغم سود 20 درصدی موندم
بهرحال وارد بازی بازار شدن ممکنه سود بسیار خوبی داشته باشه ولی به همان نسبت ضرر بدی هم دارد
انی وی کم تجربه نداریم دیدیم سهمهایی که پس از ده روز صف خرید شش ماه بسته شدن و با نصف قیمت بازگشایی شدن
اگه بدونی کی خارج شدی که نور الانور است
بهرحال من حتی در رنا که سود خوبی بهم داد با این قیمتها جسارت موندن نداشتم

*سامان*
2016/03/08, 21:20
اگر به اشتباهات بازار علاقه دارید اونجا که من شپلی 460 تومنی خریدم و شما بالاتر وارد شدی چرا با سود ناچیز بیرون میری در حالیکه من علی رغم سود 20 درصدی موندم
بهرحال وارد بازی بازار شدن ممکنه سود بسیار خوبی داشته باشه ولی به همان نسبت ضرر بدی هم دارد
انی وی کم تجربه نداریم دیدیم سهمهایی که پس از ده روز صف خرید شش ماه بسته شدن و با نصف قیمت بازگشایی شدن
اگه بدونی کی خارج شدی که نور الانور است
بهرحال من حتی در رنا که سود خوبی بهم داد با این قیمتها جسارت موندن نداشتم

قرار نیست که ادم از همه اشتباهات بازار استفاده کنه

در ضمن لفظ اشتباه رو شما اوردی و من دارم با لفظ خودتون با شما صحبت میکنم

وگرنه من به اشتباه بازار اعتقادی ندارم...بازار هوشمند هست

الانم بحث من با شما این نیست که چرا فلان سهم فلان شده و یا بهمان شده

من تعجبم از شما اینه که چرا اینقد به این تاپیک علاقه دارید در حالی که سهامدار نیستید

جعفرزاده
2016/03/08, 23:46
پيشنهاد افزایش سرمایه 125درصدي آکنتور از طریق تجدید ارزیابی دارایی روی کدال.

در مجمع گدشته افزایش از محل سود انباشته را نیز در دستور کار گذاشته است.

ضمنا طلب دولتی هم دارد . که اگر دریافت بکند .

جعفرزاده
2016/03/08, 23:52
من در 8000 تومن واسه سهام پدیده شاندیز مرثیه میخوندم
یکماه بعد گفتن بفرما شد 10 تومن دو ماه بعد اومدن گفتن بفرما شدن 12 تومن خوب شد بحرفت نکردیم
خلاصه ووووووووو
الان فکر نمیکنم حتی 1000 تومن هم مشتری داشته باشه
البته اين به كنتور ارتباطي نداره بلكه مال فاذر بود

پدیده که با معاملات عرضه و تقاضا و سود اعلامی بالا نرفته بود برادر عزیزم/

فقط پرسنل امور سهام عهده دار خرید و فروش بودند.
کلا قضیه پدیده جدای بازار بورس بود

negarminavi
2016/03/09, 09:49
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 6 ماهه منتهی به 1394/06/31 (حسابرسی شده) شرکت صنايع کم مصرف ايرانيان پوياي توان

6 ماهه 94 نسبت به 93 :

1- فروش : 22 درصد کاهش
2- سود ناخالص : 3 درصد افزایش

3- سود عملیاتی : 3 درصد افزایش
4- سود خالص : 17 درصد کاهش

5- سود محقق شده برای هرسهم در 6 ماهه : ۵۲۰,۴۵۰ ریال

zereshkkk
2016/03/09, 10:23
هیات مدیره این شرکت در 15 اسفند تصویب کرده سرمایه 20 میلیارد تومانی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به 45 میلیارد تومان برسد و صرف اصلاح بخشی از ارزش دفیری شرکت به ارزش جاری شود.

خوشبخت
2016/03/09, 10:52
#آکنتور
اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیئت مدیره در خصوص افزایش سرمایه شرکت کنتورسازي ايران

با عنایت به جزء "ب" ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (مصوب 1386/05/03 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) بهپیوست اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی (مؤسسه حسابرسی موسسه حسابرسي نماگر حساب ) نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایة مورخ 1394/12/15 هیئت مدیرة شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ 200,000,000,000 ریال به مبلغ 450,000,000,000 ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور اصلاح بخشي از ارزش دفنري شرکت به ارزش جاري ارائه می گردد.
http://codal.ir/Reports/PrimaryMarketInspectorOpinion.aspx?LetterSerial=wQ n%2fb%2bSgy4q%2fmkP8X3p2lQ%3d%3d

*سامان*
2016/03/09, 22:35
گزارش حسابرسی اومد و به همه ابهامات پاسخ داد

من چیزی نمیگم برید خودتون گزارش رو بخونید

به بهترین شکل ممکن از سود 1500 تومنی دفاع شد

*سامان*
2016/03/09, 23:50
2500

سود 95

برید حالشو ببرید

البته از سروتهش زدن

با همین سودم نباید زیر 12 باز بشه

milad97
2016/03/09, 23:59
شنیدم بعضی از خونه ها کنتورشون رو دستکاری میکنن تا رقم نندازه

ولی اگه طرف خود شرکت کنتورسازی باشه جوری دستکاری میکنه که رقم بندازه رقم بالا هم بندازه:->

جعفرزاده
2016/03/10, 00:05
سامان جان/
سود 94 همان 1508
سود 95 2507 تومن/

95 را با سود کم اعلام کردند تا در طول سال باز تعدیل بدهد.
از طرفی افزایش از ارزیابی و بعدش سود انباشته/

حال نظر دهید چند باز میشود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

orumbourse
2016/03/10, 00:16
هر قیمتی بازگشايي شه باید بیاد بالای ده هزار تومن.

*سامان*
2016/03/10, 00:33
به نظرم زیر 12 باز نشه

orumbourse
2016/03/10, 00:37
به نظرم زیر 12 باز نشه

میدونی دارم به صف خرید بالای دویست، سیصد میلیون حجم اگر در قیمت ده هزار تومن باز شه ،فکر میکنم.

*سامان*
2016/03/10, 10:18
چرا این تاپیک بالا نمیاد

بابا سود 280 تومنی شده 2500

آهان فهمیدم...کسی این سهمو به جز منو سجادو جعفرزاده و چند نفر دیگه ندارن:.thumbsupsmileyanim

ولی ای کاش میداشتن تا شیرینی این سود به همه بچسبه:(:(

"heydar"
2016/03/10, 13:00
پدیده واقعی سال 94 کنتور . رشد قیمت همراه با رشد سود .. تبریک >:D<

خوشبخت
2016/03/10, 13:22
#آکنتور
شرکت: کنتورسازي ايران

اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/12/30 (حسابرسی نشده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت کنتورسازي ايران طی نامه شماره مورخ 1394/12/19 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال منتهی به 1395/12/30 با سرمایه 200,000 میلیون ریال مبلغ 25,070 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

سود هرسهم آخرین پیش بینی سال مالی قبل: ۱۵,۰۸۰ ریال
سود هرسهم پیش بینی جدید: ۲۵,۰٧۰ ریال
درصد تغییر: ۶۶% تعدیل مثبت
http://codal.ir/Reports/FirstEPSEstimate.aspx?LetterSerial=kvQgoSIliUWjszc KlKa1jA%3d%3d

شهرقدس
2016/03/10, 14:07
چرا این تاپیک بالا نمیاد

آهان فهمیدم...کسی این سهمو به جز منو سجادو جعفرزاده و چند نفر دیگه ندارن:.thumbsupsmileyanim

آقا سامان آیا سهمی یا سهامی داریم که مانند کنتور شوند وسود خوبی به سهامداران بدهد اگر هست خواهشا بگویید

شفاف سازی
2016/03/10, 16:21
چرا این تاپیک بالا نمیاد

با سلام

آقا سامان من همین الان گزارش رو دیدم کلا یک روز چند ساعت از جامعه عقب بودم

به هر حال سود 2500 تومانی سال 95 و تایید سود 1500 تومانی 94 مبارکه همه سهامداران باشه

اولین افزایش سرمایه هم از 20 میلیارد تومان به 45 میلیارد تومان و از محل تجدید ارزیابی آخر 94

و دومین افزایش سرمایه هم از 45 میلیارد تومان به 100 میلیارد تومان در سه ماهه اول 95 اتفاق خواهد افتاد

انشالله کام سهامداران شیرین خواهد شد

حالا گزارش رو باید بخونیم ببینیم جای تعدیل برای سال 95 گذاشته یا نه .؟

حاشیه سود ناخالص از 50 درصد رسیده به 44 درصد .......در حالیکه نرخ ارز پایین اومده و مشکل انتقال ارز هم حل شده

بنابراین حاشیه سود باید بالا بره نه اینکه پایین بیاد

احتمالا سود رو کم اعلام کردند تا زیاد بهش گیر ندهند سود 3500 یا 4000 تومانی برای خیلی ها

قابل هضم نبود

شفاف سازی
2016/03/10, 16:30
پدیده واقعی سال 94 کنتور . رشد قیمت همراه با رشد سود .. تبریک >:D<

با سلام

کسانیکه این سهم رو ندارند و می آیند اینجا تبریک می گند

نشان حرفه گری اوناست و روح بلند پروازی دارند و تبریک اصلی به اونا باید بگیم

از همه این دوستان متشکرم و آرزوی سلامتی .....سودمندی برای همه شما دارم

شفاف سازی
2016/03/10, 18:39
با سلام

همانگونه می دانیم مشتری اصلی محصولات کنتور برق و آب آکنتور دولت هستش

به همین خاطر تا بحال دولت ارز مبادله ای رو برای کنتور سازی تخصیص می داد چون مشتری اصلی خودش بود

و نمی خواست قیمت کنتورها براش گرون دریا

نگاهی به اولین پیش بینی 95 کنتور سازی نشون می ده کنتور سازی برای سال 95 از یورو به قیمت آزاد استفاده خواهد کرد

این در حالیه که قیمت فروش کنتور به دولت برای سال 95 عین سال 94 است متوسط قیمت فروش هر کنتور 99 هزار 500 تومان

کنتور در سال 94 یورو به نرخ 3300 تومان گرفت و کنتور 99 هزار 500 تومانی تحویل داد

اما در سال 95 برای کلیه محصولات یورو 3800 تومانی خواهد خرید و دوباره کنتور 99 هزار و 500 تومانی خواهد داد

این بدان معنی است که قرارداد صندوق های فروشگاهی بطور آگاهانه از طرف دولت به کنتور داده شده

دولت کنتور آب و برق ارزان و صندوق سودده رو باهم می خواد و این فقط در توان آکنتور هست

دولت صندوق ها رو به شرکتی می ده که سالیان سال کنتور رو ارزان داره ازش می خره

کاملا مشخصه این قرارداد یه قرارداد هوشمند و دستوری از طرف دولت هستش

شرکتی که سالیان سال داره به دولت و ملت داره خدمت می کنه و شرکت های دیگه دنبال سود های خودشون

در بخش های خصوصی بودند

نمیشه محصولات بدون سود و دولتی رو کنتور تولید بکنه و محصولات سود ده رو شرکت های دیگر

پس این حق کنتوره که قرارداد صندوق به اون برسه

چند ساله در حق کارمندان و سهامداران کنتور سازی ظلم شده

تازه پول صندوق ها رو دولت از جیب خودش و از برگشت مالیات خواهد داد و خریداران در این وسط ضرری

نخواهند کرد

دولتی که چند ساله پول کنتور رو نمی ده الان می خواهد از جیب خودش به نوعی دیگر جبران بکنه

نکته دیگه اینه این قرارداد می تونه برای سال های دیگه هم برای کنتور سازی تمدید بشه چون دولت این

قرارداد رو فقط به کنتور سازی خواهد داد چون اون وقت مجبوره کنتور های آب و برق گرون از اکنتور بخره

پس این سود های صندوق کاملا پی به ای می گیره

امیر حسین کمالی
2016/03/10, 19:23
منم به سهم خودم به سهامداران کنتور تبریک میگم انشاالله که سود کنتور هر سال دو برابر سال قبلش بشه شما هم کمی به ما ذوبی ها دلداری بدید ممنون

ایرج سابق
2016/03/10, 19:23
http://www.codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=8THxQfpbl%2bDF O0OuPXhKMw%3d%3d

شفاف سازی
2016/03/10, 20:06
4875

milad97
2016/03/10, 20:30
به نظرتون اینور سال باز میشه.....من که فکر میکنم رفت تا بعد عید:!!

قیمت بازگشایی به نظرتون چنده؟

من فکر می کنم بین 6000 تا 8000 باشه/:.ph34r-smiley.:/

شفاف سازی
2016/03/10, 20:48
4875

طبق فايل پيوست بازگشايي كنتور احتمالا رفت تا 5 ماه ديگه

milad97
2016/03/10, 20:54
طبق فايل پيوست بازگشايي كنتور احتمالا رفت تا 5 ماه ديگه

فایل پیوست برای من باز نمیشه

شفاف سازی
2016/03/10, 21:06
فایل پیوست برای من باز نمیشه

http://forums.boursy.com/attachment.php?attachmentid=4875

شفاف سازی
2016/03/10, 21:09
با سلام

در پروتال سايت كنتورسازي اعلام شده با توجه به سوده هاي اعلامي احتمالا.....احتمالا بازگشايي نماد منوط به گزارش نهايي 12 ماهه و گزارش سه ماهه 95 خواهد شد

*سامان*
2016/03/10, 21:44
کجا اعلام شده...لینکشو بزارید

فایل پیوست هم باز نمیشه

شفاف سازی
2016/03/10, 23:14
کجا اعلام شده...لینکشو بزارید

فایل پیوست هم باز نمیشه

با سلام

تو سایت بورکس کاربر به نام HAMSAFAR مطلب رو گذاشته بود

منم هم رفتم تو سایت شرکت هرچیزی گشتم همچین مطلبی روپیدا نکردم

متاسفانه دوستان دارند کم لطفی می کنند به خاطر کنتور می رند کل اینترنت .. اونترنت .... اسکترانت و... کل دنیا

می گردند تا یه مطلب منفی هر چند جزیی از کنتور پیدا کنند

با عرض پوزش منم اشتباه کردم همچین مطلبی رو انتقال دادم اینجا

جعفرزاده
2016/03/11, 00:54
مثل این میماند که من سایپا را فروختم و بسته شد برای تعدیل مثبت و افزایش سرمایه. الانم از فرت حسودی تماما اخبار منفی میدهم و دوست ندارم قیمت سایپا بالا برود.
اما بازار به حرف من هم سبزی خورد نخواهد کرد

خوشبخت
2016/03/11, 01:02
#آکنتور
شرکت: کنتورسازي ايران

اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/12/30 (حسابرسی شده)

به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت کنتورسازي ايران طی نامه شماره مورخ 1394/12/20 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال منتهی به 1395/12/30 با سرمایه 200,000 میلیون ریال مبلغ 25,070 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

بدون تغییر نسبت به گزارش قبل

▪️ افزایش سرمایه

شرکت در نظر دارد به پیشنهاد هیئت مدیره در پايان سال 1394 سرمايه خود را ار 200 ميليارد ريال به 450 ميليارد ريال از محل تجديد ارزيابي دارائيها و سپس در سه ماهه اول سال1395 سرمايه خود را از مبلغ 450 ميليارد ريال به 1,000 ميليارد ريال برساند به مبلغ 800,000 میلیون ریال اقدام به افزایش سرمایه نماید.

▪️مبنای تعیین نرخ ارز مورد استفاده:

در بودجه سال 1395 از مبناي ارز يورو استفاده شده است
http://codal.ir/Reports/FirstEPSEstimate.aspx?LetterSerial=IF%2b5djmhCFExh MLBlDg6Ww%3d%3d

*سامان*
2016/03/13, 01:37
رییس اداره نظارت بر ناشران سازمان بورس عنوان کرد:

شرط بررسی بازگشایی نماد "آکنتور" طی هفته جاری
نکته مورد اهمیت و قابل توجه در خصوص شرکت کنتورسازی زمان تحویل کالا و رسیدن آن به دست خریدار است بطوریکه طی قرارداد شرکت کنتورسازی با شرکت باران زمان تحویل پایان سال 94 برای 200 هزار دستگاه ذکر شده و باید مشخص شود که آیا محموله این شرکت که طبق نظر حسابرسی اول اسفند ماه جاری بارگیری شده می تواند تا پایان امسال به دست خریدار برسید یا خیر.

در پی ارایه گزارشات حسابرسی شده و نشده شرکت کنتورسازی ایران برای پیش بینی بودجه سال 94 و 95 این شرکت و عدم بازگشایی نماد طی روز جاری، رییس اداره نظارت بر ناشران سازمان بورس در این خصوص توضیح داد.
در همین راستا علی بیک زاده در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز با اشاره به گزارش حسابرسی شده شرکت کنتورسازی ایران برای سال 94 اظهار داشت: نکته مورد اهمیت و قابل توجه در خصوص شرکت کنتورسازی زمان تحویل کالا و رسیدن آن به دست خریدار است بطوریکه طی قرارداد شرکت کنتورسازی با شرکت باران زمان تحویل پایان سال 94 برای 200 هزار دستگاه ذکر شده و باید مشخص شود که آیا محموله این شرکت که طبق نظر حسابرسی اول اسفند ماه جاری بارگیری شده می تواند تا پایان امسال به دست خریدار برسید یا خیر.

لذا از آنجائیکه تنها 4 روز تا زمان پایان سال جاری فرصت باقیست این موضوع اصلی ترین سوال به جهت تصمیم گیری در خصوص بازگشایی نماد کنتورسازی ایران می باشد.

بیک زاده ادامه داد: تنها موضوع مورد نظر این اداره ریسک های مربوط به فرآیند تحویل و فروش کالا می باشد تا برای ما رسیدن کالا به دست خریدار مسجل شود.

لذا برای پیگیری حق و حقوق سهامداران و نیز بازگشایی نماد این شرکت تا قبل از سال جدید نامه ای برای شرکت طی روز جاری ارسال شد و برای تسهیل در روند بازگشایی ما از شرکت درخواست کردیم تا طی نامه ای کتبی به همراه امضاء کلیه اعضای هیأت مدیره به سازمان بورس زمان تحویل کالا به خریدار را اعلام نماید.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر احتمال بازگشایی نماد این شرکت در هفته جاری اظهار داشت: در صورتیکه این شرکت نامه مورد درخواست سازمان را ارایه نماید موضوع بازگشایی نماد تا پایان هفته جاری بررسی و در صورت عدم وجود علامت سوال در زمان رسیدن کالا به کشور و به دست خریدار احتمال بازگشایی وجود دارد.

بیک زاده خاطرنشان کرد: اداره نظارت بر ناشران همیشه تلاش کرده تا اولویت اول برنامه ها و اقدامات این اداره جلوگیری از تضییع حقوق سهامداران باشد و اگر در جایی بازگشایی نماد شرکتی اندکی به طول می انجامد این موضوع تنها به جهت پیگیری بیشتر موضوع در راستای حفظ حقوق سهامدار خرد می باشد.

رییس اداره نظارت بر ناشران سازمان بورس در پایان یادآور شد: نامه مذکور برای مدیران شرکت کنتورسازی ایران ساعاتی پیش ارسال شده و منتظر پاسخ مدیران این شرکت هستیم تا در خصوص بازگشت مجدد کنتورسازی به تابلوی معاملات در هفته جاری تصمیم گیری شود.

*سامان*
2016/03/13, 01:41
شرط سختی برای بازگشایی نیست

فقط باید مدیر عامل سریع جواب بیک زاده رو بده که دهنشون بسته بشه

ما هم با یه شیرینی خوب میریم واسه سال نو

جعفرزاده
2016/03/13, 09:44
کنتور عجب داستانهایی دارد/
اعلام سود بالای 95 که خیلی محتاطانه است و جا برای تعذیلات دیگر گذاشته/
افزایش از ارزیابی
افزایش از انباشته
دریافت طلب دولتی

جعفرزاده
2016/03/13, 09:47
شرط سختی برای بازگشایی نیست

فقط باید مدیر عامل سریع جواب بیک زاده رو بده که دهنشون بسته بشه

ما هم با یه شیرینی خوب میریم واسه سال نو

اقا سامان یک سوال بنیادی از شما داشتم/

اکثر شرکتهای زیانده افزایش از ارزیابی دادند که از قانون 141 خارج بشوند. بعبارتی ورشکستگی اعلام نکنند. بعد از افزایش زیانشان همچنان همان عدد بود.

حال کنتور که چندین سال است سود ده است و میخواهد ار ارزیابی افزایش بدهد . بعد از افزایش از ارزیابی ایا سودش نیز تغییر میکند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

*سامان*
2016/03/13, 10:24
سودش با توجه به افزایش سرمایه میشکنه

اقا سامان یک سوال بنیادی از شما داشتم/

اکثر شرکتهای زیانده افزایش از ارزیابی دادند که از قانون 141 خارج بشوند. بعبارتی ورشکستگی اعلام نکنند. بعد از افزایش زیانشان همچنان همان عدد بود.

حال کنتور که چندین سال است سود ده است و میخواهد ار ارزیابی افزایش بدهد . بعد از افزایش از ارزیابی ایا سودش نیز تغییر میکند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

شهرقدس
2016/03/13, 10:32
سامان جان منتظر معرفی سهام خوب از سوی شما هستیم در یکی ازتاپیک های جنابعالی که خواندم فاراک و فاذر را معرفی کرده بودید البته 50000 تایی فاذر دارم حال اگر سهم بهتری که رشد نکرده باشد معرفی کنید ممنون می شوم

*سامان*
2016/03/14, 10:27
با این شماره تماس بگیرید برای بازگشایی کنتور فشار بیارید

84083302

شرکت هرچی سازمان خواسته ارسال کرده

*سامان*
2016/03/14, 11:14
دوستان کوتاهی نکنن حتما زنگ بزنن

orumbourse
2016/03/14, 22:57
یه حسم میگه فردا یا پس فردا بازگشایی میشه.

جعفرزاده
2016/03/15, 00:09
یکی از دوستان میگفت فردا در محدوده 10000باز میشه
گویا فطانت دستور داده

orumbourse
2016/03/15, 00:40
یکی از دوستان میگفت فردا در محدوده 10000باز میشه
گویا فطانت دستور داده

اگر در اون قمیت بازگشایی بشه،اگر تخلیه ای صورت نگیرد که من فکر نمیکنم صورت بگیرد ،در روزهای آینده میتونه باز هم بالا بره.

*سامان*
2016/03/15, 10:40
مدیرنظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار خبر داد: کنتور سازی امروز باز می شود.

سید محمد علیزاده درگفتگو با همفكران می گوید:از شركت کنتور سازی تقاضای یک گزارش شفاف سازی کرده ایم که به زودی روی سایت کدال قرار می گیرد.
وی اضافه می کند: با انتشار این گزارش شفاف سازی ، احتمال بسیار زیاد نماد نیز تا پایان ساعات اداری باز می شود.

این در حالی است که بسیاری از کارشناسان توقف طولانی مدت نمادها را به عنوان عامل تحمیل ریسک به سهامداران و سایر ذینفعان شركت عنوان می کنند و معتقد هستند رویکرد توقف نمادها می تواند صرفا مجازاتی برای سهامداران خرد محسوب شود.

امیدوار هستیم با شفاف شدن و اطمینان سازمان بورس از شرایط و جرئیات سوداوری شركت که این مدت طولانی به طول انجامیده است شاهد بازگشایی نماد و حل و فصل حواشی مربوط به این نماد باشیم.

mey
2016/03/15, 10:49
@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-تبریک بنده را سهامداران شجاع اکنتور بپذیرید.....از سود سرشار شما مسرورم.....نوش جانتون......

"heydar"
2016/03/15, 11:10
چند میخرید چند میفروشید؟

*سامان*
2016/03/15, 11:10
کنتور گزارشش اومد و اماده بازگشایی شد

negarminavi
2016/03/15, 11:31
شرکت کنتورسازی ایران (سهامي‌عام)
نماد : آکنتور كد : 01-12-33

موضوع : آخرین وضعیت پیش بینی درآمد هر سهم سالهای مالی منتهی به 29/12/94 و 30/12/95

با توجه به انتشار اطلاعات پیش بینی درآمد هر سهم سالهای مالی منتهی به 29/12/94 و 30/12/95 شرکت کنتورسازی ایران (سهامی عام) که در تاریخهای 19/12/94 و 20/12/94 منتشر شده است ، توجه استفاده کنندگان محترم را به موارد ذیل جلب می نماید :

1- مطابق اطلاعات ارسالی سود سالهای مالی منتهی به 29/12/94 و 30/12/95 به ترتیب 016ر3 میلیارد ریال (هر سهم 080ر15 ریال) و 014ر5 میلیارد ریال (هر سهم 070ر25 ریال) پیش بینی شده است (سود سال 94 قبل از انعقاد قرارداد فروش صندوقهای فروشگاهی مبلغ 565 میلیارد ریال (هر سهم 829ر2 ریال) بوده است) و در سالهای مالی 94 و 95 به ترتیب فروش 000ر201 و 000ر500 دستگاه صندوق فروشگاهی پیش بینی شده است.

2- با توجه به عدم ارسال مدارک و مستندات کافی در اطلاعات ارسالی توسط شرکت در خصوص موارد ذیل ، بررسی اطلاعات پیش بینی با کمبود مبانی مشخص روبرو گردیده و منجر به ابهام در پیش بینی سال های مالی منتهی به 29/12/94 و 30/12/95 شده است:

- مشخص نبودن امکان ورود قطعات و مواد اولیه تولید 000ر201 دستگاه صندوق فروشگاهی خریداری شده به بنادر کشور و ترخیص از گمرک ، تولید محصول نهایی و تحویل کالا به خریدار قبل از پایان سال 1394 با توجه به اینکه مطابق اظهار نظر حسابرس مستقل بارگیری محصولات فوق به مقصد ایران در ابتدای اسفند ماه انجام شده است و تا تاریخ اظهار نظر حسابرس مستقل (20/12/94) وارد بنادر ایران نشده است. شایان ذکر است که تعهدات شرکت در صورت عدم تحویل محصول در سال 1394 به خریدار با توجه به تعهد شرکت مبنی بر تحویل محصول فوق تا پایان سال 1394 ، در قرارداد منعقد شده مشخص نشده است.

شایان ذکر است که مطابق نامه شماره 5153/1394 مورخ 24/12/94 ؛ مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت متعهد گردیده است که پیش بینی شرکت تا پایان سال مالی منتهی به 29/12/94 تحقق یابد و در صورت عدم تحقق پیش بینی سال مالی منتهی به 29/12/94 مسئولیت آن با مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت خواهد بود.

- مدارک کافی در خصوص امکان وصول مبلغ چکهای دریافتی از خریدار با توجه به عدم ارائه نحوه انجام قرارداد توسط خریدار و توانایی خریدار در اجرای طرح و ایفای تعهدات و مدت دار بودن چکهای ارائه شده توسط خریدار ؛ به این سازمان ارائه نشده است (تاریخ اولین چک 15/03/95 می‌باشد). شایان ذکر است که مطابق اطلاعات ارسالی توسط شرکت ، شرکت خریدار صندوقهای فروشگاهی را به صورت رایگان در اختیار اصناف قرار می دهد و از محل سهم از افزایش درآمد شهرداری ها از محل مالیات بر ارزش افزوده ، هزینه پشتیبانی و نگهداری پرداختی توسط اصناف و پرداخت توسط بانکی که حسابش به صندوق فروشگاهی متصل می شود تامین درآمد خواهد نمود.

- مدارک کافی در خصوص نحوه تسویه بدهی مربوط به خرید کالا توسط شرکت ارائه نشده است. در اینخصوص نظر استفاده کنندگان محترم را به وضعیت نامناسب نقدینگی شرکت ، دریافت چک مدت دار بابت فروش محصول (بدون پیش دریافت) و عدم افشای قرارداد تامین مالی با تامین کنندگان مواد اولیه در اطلاعات ارسالی جهت انتشار به عموم که بر اساس نامه شرکت به صورت فاینانس خارجی با نرخ 12 درصد انجام شده است و اینکه مطابق اعلام شرکت تسویه بدهی به شرکت خارجی پس از تحویل کالا در گمرکات و از طریق تحویل بخشی از چکهای شرکت خریدار صورت خواهد گرفت ؛ جلب می نماید.

- مطابق قرارداد منعقد شده با خریدار صندوقهای فروشگاهی ، تعداد فروش صندوقهای فروشگاهی در سالهای 1394 و 1395 به ترتیب 000ر201 دستگاه و 000ر500 دستگاه مورد توافق قرار گرفته است و در خصوص سنوات 1396 الی 1398 در فروردین ماه همان سال در صورت وجود تقاضا از سوی اصناف توافق صورت خواهد گرفت.

- با توجه به انتشار اظهار نظر حسابرس مستقل در خصوص صورتهای مالی دوره 6 ماهه منتهی به 31/06/94 شرکت در تاریخ 24/12/94 ؛ توجه سهامداران گرامی را به اثرات بندهای گزارش مذکور در خصوص ذخيره مطالبات مشکوک الوصول ، وضع بدهيهاي مالياتي گروه ، وضع تسهيلات مالي دريافتي و هزينه هاي مالي و نحوه تسعیر بدهی های ارزی بر سود پیش بینی شده سال مالی منتهی به 29/12/94 جلب می نماید.

3- همچنین در خصوص روند انعقاد قرارداد ، توجه سهامداران گرامی را به مفاد اطلاعیه منتشر شده در تاریخهای 19/08/94 و 29/10/94 و توضیحات شرکت که در تاریخ 02/10/94 منتشر شده است جلب می نماید.

4- بدیهی است با توجه به وضعیت اطلاعات شرکت در سنوات گذشته (ثبت برگشت از فروش 38 درصد از فروش سال 92 شرکت در سال 93) ، بندهای با اهمیت گزارش حسابرس مستقل در خصوص صورتهای مالی دوره 6 ماهه منتهی به 31/06/94 ، عدم ارسال مدارک کافی جهت رفع سئوالات در خصوص پیش بینی سالهای مالی منتهی به 29/12/94 و 30/12/95 و همچنین فاصله کوتاه تا تاریخ پایان سال مالی منتهی به 29/12/94 ؛ مسئولیت صحت پیش بینی های ارسالی با هیئت مدیره شرکت می باشد.

negarminavi
2016/03/15, 11:39
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/173.jpg

"heydar"
2016/03/15, 11:52
یحتمل فردا با سایپا باز بشه

mohamad123
2016/03/15, 12:04
بازگشايي نماد معاملاتي آكنتور

به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت كنتور سازي ايران با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1394/12/29 و اعلام پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1395/12/30 ،بدون محدوديت نوسان قيمت با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشد.

چرا دقایق آخر ؟؟؟!!!!

"heydar"
2016/03/15, 12:31
رفت برای فردا. به نظر میرسه همون کف حداقل 8 تومانی در ذهن همه هست.

milad97
2016/03/15, 12:34
قیمت بازگشایی به نظرتون چنده؟

من فکر می کنم بین 6000 تا 8000 باشه/:.ph34r-smiley.:/

قبلا گفتم همین حدود باز میشه

mohamad123
2016/03/15, 12:34
آخرین روز کاری سال ( فردا) یک روز به یاد ماندنی برای کنتورداران

negaram
2016/03/15, 12:46
ضمن تبریک به تمامی سهامداران . دوستان نگهداری کنیم ؟

"heydar"
2016/03/15, 12:59
این سهم واقعا برای خیلی ها دردناک بوده . حالا دقیقا نمیدونم چرا ؟ مثلا خودرویی ها هم سوبل شدند یا برخی سهام دوبل شدند اون هم بدون هیچ تعدیلی.ولی کسی گیری نمیده .
حالا این سهم تعدیل داده. پیشبینی سال بعد هم داده بعد باز بهش گیر میدند .
پدیده 94

*سامان*
2016/03/15, 13:04
اولا اومدن سقف 10 تومن براش تعیین کردن و به کارگزاریهایی که اردر بالای 8 تومن میدن سریع زنگ میزنن که اردر بالای 8 نزارن

عملا دارن یه هدیه به بازار میدن

امپراطور بورس
2016/03/15, 16:47
بالاخره این کنتوری که در سود مجمع دادن کلی اعصاب سهام دار را خورد می کرد به درد من خورد مبارک همه سهامداران من بعد از مدتها فردا اگر باز شود خارج می شوم امیدوارم خریدارش هم سود کند و همچنان صعودی باشد.

شفاف سازی
2016/03/15, 18:07
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/173.jpg

با سلام

این برنامه هیات مدیره برای صادرات صندوق ها به کشورهای خلیج فارس و
آسیای میانه اش منو کشته

خدارو شکر مثل اینکه خبر های خوش برای آکنتور تمومی نداره

جعفرزاده
2016/03/16, 00:02
اولا اومدن سقف 10 تومن براش تعیین کردن و به کارگزاریهایی که اردر بالای 8 تومن میدن سریع زنگ میزنن که اردر بالای 8 نزارن

عملا دارن یه هدیه به بازار میدن

خودیها بخرند بخاطر اون است. / ببینید سایپا و خودرویی همه دارند چقدر زود افزایش میدهند و ثبت میشه و کسی هم به بالا رفتنشان گیر نمیدهد. بچه های سازمان و شرکت باید کنتور را بخرند تا اجازه بالا رفتن را بدهند

جعفرزاده
2016/03/16, 00:07
با سلام

این برنامه هیات مدیره برای صادرات صندوق ها به کشورهای خلیج فارس و
آسیای میانه اش منو کشته

خدارو شکر مثل اینکه خبر های خوش برای آکنتور تمومی نداره

با این خبر شفاف سازی / فروشندگان افسوس خواهند خورد/

امروز هم فروشندگان دوق زده سهامشان را مفت به خریدار میدهد/

زیر 12000 فروش ممنونع تا خبر تاریخ افرایش بیاید

ابشار
2016/03/16, 08:13
تبریک وونوش جان سهامداراش

جعفرزاده
2016/03/16, 09:36
فروشتده عیزم / نفروش و چند روز هم صبر بکن/ اونور سال بفروش /

جعفرزاده
2016/03/16, 09:37
فروشتده عزیزم/ نفروش و چند روز هم صبر بکن/ اونور سال بفروش /

"heydar"
2016/03/16, 09:41
بهرحال بالای 200 درصد سوده. نونشونو میخورند یه عده

وارن بافت
2016/03/16, 10:34
برای بلند مدتی ها حداقل 200 درصد سود دارد نسبت به قیمت امروز

2 آذز در صفحه 57 اين پست را در قيمت هاي حدود 1000 تومان زدم. حالا بهزاد بهزادي يا كبري ميرزايي تا آخر عمرشون ميتونن يك سهم اينطوري تحليل كنن و معرفي كنن.;)
اگر آدم توان واقعي تحليل داشته باشه در بازار منفي هم سود كلان مي گيرد البته بعضي ها آنقدر توانمند هستند كه از بازار مثبت هم جا مي مانند!
در آخر تبريك به دوستاني كه با ما بودند.

ایرانی
2016/03/16, 10:39
سامان جان سلام

کنتور فروختی ؟؟

*سامان*
2016/03/16, 10:40
نه نفروختم

رو این قیمت دستم به فروش نمیره

mehdi110
2016/03/16, 10:51
سلام بنظرتون چند بفروشیم خوبه؟

"Midas"
2016/03/16, 11:10
پس چرا زیرش را بستن؟؟

معنای بدون محدودیت نوسان را فهمیدیم!!!

"heydar"
2016/03/16, 11:15
پس چرا زیرش را بستن؟؟

#:-S

milad97
2016/03/16, 11:24
پس چرا زیرش را بستن؟؟

بدون محدودیت واسه قیمت بازگشایی هست
وقتی قیمت بازگشایی مشخص شدن 5 درصد بالا و پایینش رو میبندن واسه صف خرید و فروش

argo
2016/03/16, 11:38
خوب زمانیکه ورنا 77 بود هنوز کنتور باز بود
ورنا امروز 315 تومن قیمت داره و کنتور 7100 تومن
پس پدیده امسال رنا است

"heydar"
2016/03/16, 11:41
خوب زمانیکه ورنا 77 بود هنوز کنتور باز بود
ورنا امروز 315 تومن قیمت داره و کنتور 7100 تومن
پس پدیده امسال رنا است
امسال همین 3 ماهه؟/:.weirdsmiley.:/
کنتور از 1 تومان اومده 7 تومان

argo
2016/03/16, 11:43
امسال همین 3 ماهه؟/:.weirdsmiley.:/
کنتور از 1 تومان اومده 7 تومان
دیگه حالا به هر طریقی شده میخای کنتور رو پدیده کنی
از هزار تومن که کسی این سهم رو نداشت واسه هیت مدیره و بستگانش شد پدیده
باز خوبه صف خریدش یک میلیون بیشتر نیست که بگین سهم مفت باز شد

جعفرزاده
2016/03/16, 12:17
دیگه حالا به هر طریقی شده میخای کنتور رو پدیده کنی
از هزار تومن که کسی این سهم رو نداشت واسه هیت مدیره و بستگانش شد پدیده
باز خوبه صف خریدش یک میلیون بیشتر نیست که بگین سهم مفت باز شد

من زیر 1000 خریدم است/ اما امروز با قیمت کمیباشد/ انتظار بیشتر از این بود
شاید این قیمت هم باجی باشد برای بچه ای بالااااااااا

zereshkkk
2016/03/16, 17:51
سال 94 هم با تمام خوبیی و بدیی، غم و ناراحتیی، شادیی و راحتیی و با تمام بالا و پایییین زندگیی مخصوصا برایی سهامداران که بسییار سخت ومشكل بود اما پاییان خوب و امییدواركننده ایییی داشت ،گذشت. ان شاالله سال جدیید سال واقعیی رشد و رونق اقتصادیی و بهبود معییشت زندگیی مردم عزییز و سهامدارا باشه و سال خوب، پر بار و بابركتیی برایی همه شركتها بوییزه شركتهایی بورسیی و سهامدارا باشه و همواره موتور روند سود سازیی شركتها روشن و افزاییشیی باشه

پییشاپییش سال جدیید را به همگیی تبرییک مییگم

argo
2016/03/16, 20:07
روش پی بر ای اشتباست
والا شما با سود 1500 تومن هم به کنتور پی 5 بدی قیمتش میشه 7500 تومن
ولی با روش هلسون قیمت 3250 محاسبه میشه یعنی هر چی سودسازی یککمپانی نسبت به ارزش جایگزینی شرکت بیشتر میشه ضریب کمتری برای افزایش قیمت اعمال میکنه جون احتمال سود سازی شرکت پاینتر میرود یعنی هلسون ارزش یک کمپانی رو هم براساس ارزش ذاتی و هم سودسازی با هم در نظر میگیرد

seraj
2016/03/16, 22:56
با عرض تبریک به سهامداران آکنتور
کسیکه سال 86 این سهمو 60 تومن خریده اگه بشه 12000 تومن 200 برابری نصیبش شده . یه افزایش سرمایه 100 به 200 و سودهای مجمعش به کنار . البته ما آن لاینها بعید میدونم یه سهمو 8 سال نگه داریم .

جعفرزاده
2016/03/17, 01:26
روش پی بر ای اشتباست
والا شما با سود 1500 تومن هم به کنتور پی 5 بدی قیمتش میشه 7500 تومن
ولی با روش هلسون قیمت 3250 محاسبه میشه یعنی هر چی سودسازی یککمپانی نسبت به ارزش جایگزینی شرکت بیشتر میشه ضریب کمتری برای افزایش قیمت اعمال میکنه جون احتمال سود سازی شرکت پاینتر میرود یعنی هلسون ارزش یک کمپانی رو هم براساس ارزش ذاتی و هم سودسازی با هم در نظر میگیرد
موافق نظر شما نیستم/ اینجا ایران است روش هلسون جواب نمیدهد. مثلا الان شما بیایید اخابر و یا همراه اول تاسیس بکنید. اگر مجوزش را دادند

جعفرزاده
2016/03/17, 01:31
نقل قول نوشته شده توسط طرلان مشاهده گفتگو
نقل قول از : (مولییییبدن)

اشتباه مهلک خرییییداران در خریییید کنتورسازیییی : ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½
فقط نگاه کنیییید ببیییینیییید ارزش بازار کنتورسازیییی چقدر است ؟!!!!!! 1450 مییییلییییارد تومان ؟!!!!!!! فکر کنم با ایییین پول مییییشه حداقل 4-5 تا کارخانه کارخانه کنتورسازیییی با مدرنتریییین تجهییییزات و پییییشرفته تر اییییجاد کرد.

ï؟½ï؟½خییییلیییی عامییییانه توضییییح دهم تا مطلب کامل روشن بشه :ï؟½ï؟½ ==>
ییییک قانون نانوشته در دنییییا وجود دارد به نام قانون تعادل ، همییییشه همه چیییی رو به تعادل قدم برمییییداره.
الان با ایییین اتفاقیییی که در کنتورسازیییی افتاد ==> فقط بخاطر ییییک قرار داد برایییی ییییک ییییا دوسال !!!!
اصلا" فرض کنییییم برایییی 100 سال چنیییین ظرفییییت فروشیییی در کل کشور باشد.
الان تمامیییی کارآفریییینان گوششان تییییز مییییشود که ایییی بابا ما مییییتوانییییم راحت ییییک شرکت مثل کنتورسازیییی بزنییییم و کنتور و صندوق و ... بسازییییم و بفروشییییم و کلیییی سود کنییییم.
همیییین باعث مییییشود دست در بازار زییییاد مییییشود و شرکتهایییی رقییییب بییییشتر ، در نتییییجه به طور اتوماتییییک حاشییییه سود پایییییییین تر و قرار داد منعقد شده برایییی هر شرکت کمتر و کمتر مییییگردد تا به سطحیییی برسد که حاشییییه سود ایییین صنعت تقرییییبا برابر با متوسط حاشییییه سود بقییییه صناییییع شود و تعادل برقرار گردد. ( اصلا" نییییاز به شرکتهایییی رقییییب هم نییییست ، خود سهامداران شرکت مییییبیییینند راحت مییییتوانند شرکت a را بفروشند و با پول فروشش 5 تا a درست کنند !!!! خوب شما خودتان را جایییی آنها بگذاریییید و باهوش هم باشیییید ، آن موقع چه حرکتیییی مییییکتیییید ؟!!! )
در آن موقع کنتورسازیییی مییییشود سهمیییی فرضا با سود 100 تومان !!!! (فرض عرض کردم) آن موقع حداکثر قییییمتش مییییشه مثلا" 700 تومان !!!!
همییییشه حواسمان باشد ییییک شرکت رو بالاتر از ارزش جاییییگزیییینیییی آن نخرییییم که سمیییی مهلک است. (حالا 10% ییییا 20% بالاتر ار ارزش ذاتیییی چییییز خاصیییی نییییست ، ولیییی اگه بییییشتر از اون شد بدونیییید بزودیییی برشکست خواهیییید شد )
درست اتفاقیییی که در سالهایییی گذشته در صنعت پالاییییشگاه افتاد و موقعیییی که پالاییییشگاهییییها خییییلیییی بییییشتر از ارزش ذاتیییی و جاییییگزیییینیییی خود در بورس قییییمت خوردند بعد از آن سقوطهایییییییی وحشتناک سراغشان آمد و خییییلیییی ها ورشکست شدند. )
همیییین اتفاق را در بازه بلند مدت در کنتورسازیییی ییییا هر سهم دییییگریییی که به همیییین منوال باشد خواهییییم داشت.
================================================== =
ï؟½ï؟½پس ییییاد بگییییرییییم که : هییییچوقت بالاتر از ارزش جاییییگزیییینیییی ییییک شرکت خریییید نکنییییم ، مخصوصا" به دیییید بلند مدت چرا که ضرر و زییییان سنگیییینیییی در راه خریییید ما خواهد بود. (اگر نوسانگییییر حرفه ایییی هستیییی و خییییلیییی کوتاه مدتیییی و نوسان معکوس نمییییگییییریییی ، اییییراد نداره خریییید کن.)

قییمت ایین شرکت چهار سال قبل که هنوز خییلیی از پتانسییل هاییش آزاد نشده بود و قییمت کنتور 32 آمپر 180 تومن بود حدود 2000 تومن بود. ( قییمت کنتور 32 آمپر حدودا سه سالیی هستش که حدود ییک مییلییون و دوییست از مشترک گرفته میی شود . اگرچه ایین مبلغ به جییب شرکت برق میی رود اما رویی افزاییش حاشییه سود کنتور بیی تاثییر نبوده است )

حالا ایینها رو هم بهش اضافه کنیید :

افزاییش ظرفییت تولیید کنتور سازیی

شروع صادرات به کشورهایی هم جوار از سال 94 که اغلب سود صادرات ظاهرا به سال آیینده منتقل شده

-حدود 1000 تومن مطالبات از دولت

- رویی رییل افتادن پروژه لامپ سازیی شرکت چه از نظر کمیی و چه از نظر کییفیی

- جهش سه برابریی قییمت ارز که میی باییست در سرماییه گزارییهایی شرکت لحاظ شود ( قییمت هر لامپ کم مصرف حدود 12 تومن ! شک نداشته باشیید ایین کارخانه لامپ سازیی همون دو سال اول کل سرماییه گزارییهایی احداث رو برگردانده است )

- آمادگیی تولیید محصولات جدیید از قبییل کنتور آب و کنتور برق هوشمند - پنل هایی خورشییدیی و ....

حتیی اگر صندوق هایی فروشگاهیی را هم در برآورد قییمت شرکت لحاط نکنییم ارزش روز شرکت حداقل در نظر گرفته شده

جعفرزاده
2016/03/17, 01:33
جا ماندگان کنتور چشم دیدن قیمت را ندارند و از هر ترفندی استفاده میکنند. اما بازار به انها توجه نمیکند/

ایشالا در ایام عید بالای هشت هزار برود . فضای جدیدی برای رشد قیمت را باز خواهد کرد

جعفرزاده
2016/03/17, 01:37
آكنتور : شركت در سامانه کدال اقدام به شفاف سازی کرده است. شركت اعلام کرده است که مدت قرارداد صندوق های فروشگاهی به مدت 5 سال است و در سال 94 ، تعداد 200.000 دستگاه ، و در سال 95 ، 500.000 دستگاه و در سال های آتی 96 تا 98 هر سال 500.000 دستگاه ، که ممكن است بر حسب نیاز اصناف افزایش یا کاهش داشته باشد. فروش صندوق های فروشگاهی به صورت سلف و در ازای چک های قرارداد که بعد از تحویل اجناس و در اقساط 24 ماهه که از اولین ماه تا پایان 2 سال ادامه می یابد و در راس یکساله تسویه می گردد که از نظر محاسبات تجاری، هزینه مالی سلف فروشی در آن لحاظ نشده است و سبب ایجاد سود ناویژه گزارش داده شده است. و خوانندگان گزارش باید جا به جایی اقلام سود و زیانی را در بخش هزینه های مالی و قیمت فروش با شرایط فروش که سلف بوده مورد تحلیل قرار دهند. فروش مذكور به مانند فروش های سنوات قبلی این شركت به شركت های توزیع برق است که تا کنون به صورت تعهدی بوده و بنابراین در قراداد صندوق های فروشگاهی ، چکها دریافتی قبلا از خریدار اخذ شده است. شركت امیدوار است که سهمی از بازار های جهانی در خصوص صادرات محصول به کشورهای حوزه خلیج فارس و آسیای میانه داشته باشد. بر طبق قرارداد با تامین کننده قطعات صندوق های فروشگاهی تامین مالی تعهدات سال جاری 94 از سوی شركت تامین کننده مواد اولیه با فاینانس خارجی با نرخ 12 درصد سالیانه انجام شود. افزایش سرمایه 400 درصدی از 200 میلیارد ریال به 1000 میلیارد ریال در مرحله اول و از محل تجدید ارزیابی دارایی از 200 میلیارد ریال به 450 میلیارد ریال اقدامات انجام و گزارش حسابرس در سایت کدال منتشر شده و پس از اخذ مجوز نسبت به برگزاری مجمع اقدام خواهد شد که پس از انجام مرحله اول ، در سه ماهه اول سال 95 ، افزایش سرمایه از 450 میلیارد ریال به 1000 میلیارد ریال از مطالبات و سود انباشته در دستور کار هیات مدیره قرار دارد.

شفاف سازی
2016/03/18, 11:35
با سلام

قیمت 10 هزار تومانی و بالاتر برای آکنتور دست یافتنی است

با کمی صبر و حوصله و شرکت در افزایش سرمایه ها این امر به امید خدا تحقق خواهد یافت

پیشاپیش عید باستانی نوروز را به تمامی دوستان عزیز تبریک و آرزوی سلامتی و تندرستی برای شما و خانوادهشان دارم

محمد 66
2016/03/18, 16:59
کنتور شنبه حداقل 2 میلیون صف فروشش خواهد بود ، 2 میلیون را در 7000 تومان ضرب کنیم میشه 14 میلیارد تومان ، بعید به نظر میرسه 14 میلیارد تومان پول وارد سهم بشه .

سود کنتور دائمی نیست ،سود دائمی یعنی اینکه بتونه تا 10 سال دیگه این سود را بسازه ، من که خیلی بعید میدونم بتونه بسازه ، سود دائمی شرکت 200 تومان بیشتر نیست ، پی به ای 7 هم بدیم و با این 1500 تومان جمع کنیم میشه 3000 تومان ، یعنی تازه به شرطی که بتونه این 1500 تومان را محقق کنه 3000 تومان بیشتر نمیارزه ، همین 1500 تومان هم رو هواست ، خلاصه توی تله گیر نیفتید که ضرر سنگین وارد میکنه .

argo
2016/03/18, 17:15
موافق نظر شما نیستم/ اینجا ایران است روش هلسون جواب نمیدهد. مثلا الان شما بیایید اخابر و یا همراه اول تاسیس بکنید. اگر مجوزش را دادند
دلیل اینکه به من و شما برای همراه اول مجوز نمیدن سود سازی بالای همراه اول نسبت به سرمایه است
ولی باز دلیل بد بودنش کلاف پولهای گمشده است والا همراه براحتی نصف ارزشش هر سال میتونه سودسازی کنه
بقول معروف چون تکی با نمکی
ولی صندوق فروشگاهی رو مرقام بهتر از کنتور انجام میده و تازه تنها تولید کننده خودپرداز است
جعبه فیوز و کنتور اب و برق که تکنولوژی خاصی نداره
بنابراین چند مورد استثنا در بورس داریم منجمله همراه اول که هیچ ربطی به کنتور نداره

*سامان*
2016/03/18, 18:41
روز اخر سال باز شد و بعضی کارگزاریها برای سررسید 9 فروردین به مشتریها فشار اورده بودن که حتما تسویه کنن

بیشتر نمادهای اصلی 4 شنبه باز شد و فشار فروش بالا بود

البته کنتور واقعا انتظار نداشتم زیر 10 باز شه و حتی من خودم فکر میکردم 12 باز شه

اما خب مهم نیست

ماها که 1900 خریدمون هست تو سود مافوق تصوری هستیم اما برای بازار هم قیمت مفتی باز شد

من خودم روز 4 شنبه اضافه کردم

برای 7 فروردین هم انتظار من اینه که سهم از منفی به سمت مثبت و در نهایت با صف خرید بسته بشه

اگرم صف فروش بشه انتظارم اینه شاهد جمع اوری بالای سهم باشیم

من خودم تو سودی رفتم که اگه بفروشم بارمو بستم اما نفروختم چون اعتقاد دارم قیمتش خیلی ارزونه

به دوستان هم توصیه میکنم در منفی شنبه خریدار جدی باشن

محمد 66
2016/03/18, 19:00
روز اخر سال باز شد و بعضی کارگزاریها برای سررسید 9 فروردین به مشتریها فشار اورده بودن که حتما تسویه کنن

بیشتر نمادهای اصلی 4 شنبه باز شد و فشار فروش بالا بود

البته کنتور واقعا انتظار نداشتم زیر 10 باز شه و حتی من خودم فکر میکردم 12 باز شه

اما خب مهم نیست

ماها که 1900 خریدمون هست تو سود مافوق تصوری هستیم اما برای بازار هم قیمت مفتی باز شد

من خودم روز 4 شنبه اضافه کردم

برای 7 فروردین هم انتظار من اینه که سهم از منفی به سمت مثبت و در نهایت با صف خرید بسته بشه

اگرم صف فروش بشه انتظارم اینه شاهد جمع اوری بالای سهم باشیم

من خودم تو سودی رفتم که اگه بفروشم بارمو بستم اما نفروختم چون اعتقاد دارم قیمتش خیلی ارزونه

به دوستان هم توصیه میکنم در منفی شنبه خریدار جدی باشن

شما که میگفتی با کارگزاری ها تماس گرفتن و گفتند بالای 8000 تومان دستور خرید نگذارند پس چی شد 1000 تومان پایین تر کلی فروشنده داشت چرا کسی بهش محل نگذاشت ؟

تشویق به خرید نکن اگر ملت بخرند و ضرر سنگین کنند چطور میخواهی جوابشون را بدی ؟
بلایی که ذوب سر سهامدارانش در آورد آکنتور در میاره .

*سامان*
2016/03/18, 19:05
شما که میگفتی با کارگزاری ها تماس گرفتن و گفتند بالای 8000 تومان دستور خرید نگذارند پس چی شد 1000 تومان پایین تر کلی فروشنده داشت چرا کسی بهش محل نگذاشت ؟

روز بازگشایی به خودمون زنگ زدن که اردر 8500 تومنی ای که گذاشته بودیم حذف کنیم...به کارگزاری صباجهاد هم زنگ زدن...این از این

اما من کنتورو زیر 2000 گفتم بخرید و الان 7 تومنه اینم ازین

شمام به بنده کار نداشته باش ضرر کردن پای من...سرت تو لاک خودت باشه

پستهای بنده رو هم نقل قول نفرمایید که بنده مجبور بشم جواب بدم

نظرات خودتونو بفرمایید استفاده میکنیم

*سامان*
2016/03/18, 19:09
حالا ببینیم این پیشنهاد خرید ما در قیمتهای بین 6 تا 7 به چند نفر ضرر میزنه

با تاکید فراوان میگم خودتونو برای خرید اماده کنید

درشتم مینویسم تا یادگاری اینجا بمونه

بین 6 تا 7 اگه تونستید بخرید اگه زیر 7 ندادن بین 7 تا 8 بخرید

شفاف سازی
2016/03/18, 19:33
با سلام

بعضی از دوستان راه افتادند این تایپیک اون تاپیک و برای سهمی که ندارند دیگران رو نصیحت کردن

شبندر می خری یه حرفی می زنند کاما و کگل و.... می خری دوباره از اونجا سر در میرند

دوستان توجه داشته باشند نوشته های ما توصیه به خریداری یا فروش این سهام نیست و

صرفا تبادل اطلاعات بین سهامداران است و از همین جا من از آقای سامان که در این مدت اطلاعات خوبی

برای سهامداران فراهم آورد تشکر می کنم

لزومی نداره وقتی به فرض من سهام خودرویی ندارم راه بیافتم تو تاپیک سایپا و خ کاوه و خزامیا و...

به سهامداران اونا زخم زبون بزنم

چند تا از دوستان نزدیک من سنگین خودرو دارند روی 300 گفتند بفروشیم گفتم نه

اینکه من یه سهمی رو ندارم دلیل نداره که اون سهم هم رشد نکنه

من از همین جا به تمامی سهامداران گروه خودرو هم به خاطر سود های بالا تبریک می گویم انشالله به خیر

و خوشی خرج کنند

سود امسال کنتور 1500 تومان و سود سال 95 مبلغ 2500 تومان است

به نظر من سود 95 زیر 3000 تومان نخواهد بود این سود ها اگر پی به ای بالا نگیرند حداقل بین 3 و 4 می تواند پی به ای بگیرند

وقتی سایر گروه ها می توانند تا 1200 درصد افزایش سرمایه بدهند این سهم هم بطور متوالی می تونه

افزایش سرمایه بده و قیمت سهم رقیق بشه

شتران افزایش نداد نداد ولی وقتی تصمیم به افزایش سرمایه گرفت تا 20000 درصد در دوسال افزایش سرمایه

داد... افزایش سرمایه پشت افزایش سرمایه...... این افزایش سرمایه تمام نشده افزایش سرمایه بعدی

این اتفاق می تواند برای کنتور هم اتفاق بیافته

argo
2016/03/18, 19:51
دوست عزیز 7 تومن هم که باز شد شما سود کردی
ولی من و امثال من که نگاه بنیادی دارن یک مورد رو هیجقوقت قبول نمیکنن بقول امریکایی ها سام تینگ ایز رانگ
خاور و امثالهم مشخصه داره با حقه بازی بالا میره و حرفی درش نیست البته از اون سمت هم با حقه بازی خیلی پایین معامله میشد
ولی یکشرکت بیاد اعلام کنه ما سود عملیاتی رو به اندازه صد در صد ارزش بازارمون و به اندازه 500 درصد ارزش ترازنامه افزایش دادیم
در تاریخ بورس سابقه نداشته
یعنی اصلا شما برید تو بازار تهرون به یک حجره دار بگی من از 500 میلیون سرمایه ظرف یکسال 500 میلیون در میارم یا بهت میخنده یا میگه پسر جون برو از راه حلال پول در بیار
فقط یک راه برای اکتساب چنین پولی است قمار بازی
حالا این قمار یا تو کازینو است
یا بخطر انداختن جان و مال و انجام اعمال خلاف
یا بورس بازی رو سهمهایی که یا باهاش به اوج میرسه یا بقعر
این شرکت که قمار نکرده
پس قراردادی بسته که خیلی تو پاجه طرف مقابل کرده که اگه اینطوره به سرانجام نمیرسه
حالا اگر شما حرفه ای رو سراغ داری که میشه پول رو باهاش ظرف یکسال از راه معقول و کارکردن دو برابر کرد معرفی فرمایید

marzough
2016/03/18, 20:02

دوست عزیز اگر کسی به توصیه شما که این سهمو نداری از یه سود چشمگیر جا بمونه آیا میتونی جواب بدی؟؟..

"Midas"
2016/03/18, 20:27
حالم بهم میخوره وقتی کلمات کلیشه ای در فروم ها زیاد میشه،

وقتی همه را با هم جمع می زنن،

کل فروم های بورسی را بخونی این جملات عامیانه تکرار و تکرار میشه:

جاموندی از سهم، می خوان جمع کنن، چشم دیدن سود را ندارن.....

وقتی به سهامدارای پدیده می گفتن ارزش بازار پدیده اینقدر نیست، همین صحبت ها می شد.

مثال پدیده ربطی به کنتور نداره و با این تاپیک کنتور بالا و پایین نمیشه حتی اگر روزی 1000 تا پست مثبت یا منفی در موردش بنویسن.

سایت همسایه نوشتن کنتور 30.000 تومان میارزه (یعنی ارزش بازار 4.5 هزار میلیار تومان)، نیروگاه دماوند با این همه یال و کوپال ارزش بازارش 3700 میلیار تومانه!

به نظرتون آیا این منطقیه؟ آیا کنتور سازی که کل بلوکش 6 ماه پیش زیر 200 میلیارد تومان ارزش داشت، اکنون ارزشش بیش از 50% سهمی مانند نیروگاه دماوند است؟

در ضمن اینجا آمدیم بحث کنیم چیزی یاد بگیرم، نه همدیگر را می شناسیم و نه سود و ضررممون به همدیگه ربطی داره.

"heydar"
2016/03/18, 21:01
والا به نظرم کل ما کشور رانتیه بویژه در این برهه زمانی که در حال امضای قرارداد با شرکت های خارچی هستند یه جوری در حال تنظیم هست که یه عده رانتخوار تا اخر عمرشون نوه و نتیجه اش از این قراردادها و سودش استفاده خواهند کرد.بخور بخور ادامه دارد فقط از دولتی به دولت دیگر منتقل میشود /:.rolleyessmileyaniحالا ما یه نمونه اش هم تو بورس دیدیدم و برعکس خیلی از دوستان فکر نمیکنم سهم ضرر آنجنانی بزنه
ندارم ولی شاید یه توکی زدم.
کار خاصی نکرده شرکت ولی یه رانت رو بهش اختصاص دادند . شما رانت رو به هرکس بدهید از این رو به آن رو میشه .

H.samimi
2016/03/18, 22:23
آقا سامان تبریک میگم انشااله بخوشی خرج کنید
همینقدر که به فکر ما بودی و روی قیمت 1700 اطلاعات خوبی رو توی اینجا به اشتراک گذاشتی یه دنیا میارزه هر چند خیلیا استفاده نکردن
یه سوال دارم اگه میشه جواب بدین
آیا ارزش جاگذاری شر کت میتونه روی پی به ای سهم تاثیر بذاره
شاید یکی از مواردی که خیلیا از خرید کردن میترسن همین مورده
البته من مقداری خرید کردم

*سامان*
2016/03/18, 23:30
سلام جناب صمیمی

ممنون از حسن نظر جنابعالی

ارزش جایگزینی یه داستانه ارزش سود بدون ریسک یه داستانه

کنتور سازی 2500 تومن سود اعلام کرده که ما فرض میکنیم بتونه این سود رو محقق کنه که میکنه

حالا شرکت بیاد اعلام کنه در مجمع 2000 تومن تقسیم میکنه

چه اتفاقی میفته؟

خب طبیعی هست یه دفه قیمت سهم تا قبل مجمع میکشه بالا و این بالا رفتن تا جایی ادامه پیدا میکنه که سود بانکی در مقابلش کوچک به نظر برسه

فقطو فقط یه درصد احتمال بدید سود محقق بشه...یا در مجمع تقسیم میشه و یا به انباشته شرکت منتقل میشه و حساب انباشته شرکت به شدت متورم میشه

حالا شرکت این انباشته رو در راههای مختلفی میتونه مصرف کنه...میتونه در مجامع سالهای اینده اونو تقسیم کنه و یا افزایش سرمایه سنگین بده

حالا با این تفاسیر به نظر شما ارزش جایگزینی اهمیت بیشتری داره یا ارزش سود بدون ریسک؟

قطعا سود بدون ریسک برای بازار مهمتره

حالا هرچی به مجمع شرکت نزدیکتر بشیم وضعیت شرکت روشن تر میشه

در مورد معاملات 4شنبه فردی مثل من 2 تومن خریده و ظرف 2.5 ماه شده 7 تومن...خب تو خواب هم نمیبینه که یه همچین سودی بکنه...پس عقل بهش میگه بفروش و میفروشه و از بازی خارج میشه

اگه به صف یه میلیونی 4شنبه نگاه میکردید من چون کارگزارم نگاه کردم...صف رو که باز میکردید فروشنده ها خیلی ریز بودن...اردر 50 تایی در صف خیلی کم بود...عمده فروشها 200 300 1000 3000 و بزرگترین اردر فروش 20000 30000 تایی بود

این یعنی اینکه فروشنده ها درشت نبودن

نزدیک 6 میلیون معامله شد اما اون درشتهایی که باید میفروختن فروختن ولی طبق اطلاعاتی که من دارم بازیگران اصلی فروشی نداشتن...یکی از حقوقی هایی که فروخت وابسته به دی بود که تموم کرد و یکی دیگه هم که الان اسمش خاطرم نیست تموم کرد(اسمشو یادم بیاد میگم)

کد بهداشت هم اومد بالای یه درصد که سبدگردانیشو اگاه انجام میده

رو کنتور اگاه کار میکنه و نه تنها فروشی نداشتن بلکه نزدیک 2 میلیون سهم رو خریدن

اونایی که تو صف موندن واقعا ریز بودن که اگه 10 دقه بازار ادامه پیدا میکرد اون صفم برمیداشتن

H.samimi
2016/03/18, 23:47
تشکر سامان جان
یه سوال دیگه کنتور پارسال 200 هزار صندوق تولید کرده و 1500 تومان سود ساخته که البته مقداری از این سود مربوط به سایر تولیدات شرکته
اگه امسال بتونه 500 هزارتا صندوق تحویل بده با یه تناسب ساده به سود بالای 3هزار تومان میرسیم ضمن اینکه شرکت قرارداد پرژکتورهای کم مصرف با توانیر و قرارداد تولید کنتور قرائت از راه دور با شرکت آبفا امضا کرده
بنظرتون این سود 2500 میتونه تعدیل بشه

*سامان*
2016/03/18, 23:57
تشکر سامان جان
یه سوال دیگه کنتور پارسال 200 هزار صندوق تولید کرده و 1500 تومان سود ساخته که البته مقداری از این سود مربوط به سایر تولیدات شرکته
اگه امسال بتونه 500 هزارتا صندوق تحویل بده با یه تناسب ساده به سود بالای 3هزار تومان میرسیم ضمن اینکه شرکت قرارداد پرژکتورهای کم مصرف با توانیر و قرارداد تولید کنتور قرائت از راه دور با شرکت آبفا امضا کرده
بنظرتون این سود 2500 میتونه تعدیل بشه

صحبت مام دقیقا همینه

شرکت اومده در بودجه 95 هزینه مالی سنگینی دیده که سود شرکت رو خورده

200000 تای سال 94 از طریق یوزانس تامین مالی شده با سررسید یکساله...شرکت باید در این یکسال 95 پول صندوقهای 94 رو بگیره که در سرسید یوزانس براتهارو پاس کنه

اما برای 500 تا صندوق 95 پیشبینی گرفتن وام کرده برای همین سود 95 شکسته شده

برای اینکه ببینیم سود 95 قابلیت تعدیل داره یا نه باید ببینیم گرفتن وام در سال 95 چقد جدیه...اگه وام بگیره جای تعدیل زیادی نداره

شرکت باید برای 95 هم به فکر فاینانس خارجی میبود نه داخلی

*سامان*
2016/03/19, 00:53
همین الان ته مونده صف کنتور که در تی اس ای دیده میشه رو برید ببینید

62 اردر و جمعا 660000 صف فروش

یعنی میانگین هر اردر 10000 تا...دیگه ببینید صف چقدر ریز هست...این میانگین هست وگرنه اون صفی که من 4 شنبه دیدم اردرها خیلی ریز بود و شاید چنتا اردر درشت میانگین رو تا 10000 بالا اورده...اگه اون 400 تایی که بعد بازار از صف پاشدن الان میبودن میانگین خیلی کمتر میبود

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=44834847569322522

parvaz
2016/03/20, 00:31
4920

argo
2016/03/26, 09:08
کنتور رو 6900 صف فروش شد
زده ای پی اس 2.75:.thumbsupsmileyanim

*سامان*
2016/03/26, 09:54
اگه این صف یه میلیونی رو باز کنید اینقدر اردرهای فروش ریز هست که تعجب میکنید

100 تا 500 تا 1000 تا...بیشتر اردرها زیر 20000 هست

یه ذره بازار به این قیمتها برای کنتور عادت نداره که اونم درست میشه

محمد 66
2016/03/26, 10:18
بالای 5000 تومان اصلا و ابدا به خریدش فکر نکنید که ضرر سنگین میزنه ، تازه همین 5000 هم در صورتی که سود 1500 تومانیش محقق بشه ، 1500 را نسازه که دیگه هیچی .

ابشار
2016/03/26, 10:39
باوجود این صف فروش دوستان من فردا اول شروع معاملات ازصف میخام کمی بردارم وفکر کنم فردا برگرده به احتمال 70درصد

milad97
2016/03/26, 10:44
باوجود این صف فروش دوستان من فردا اول شروع معاملات ازصف میخام کمی بردارم وفکر کنم فردا برگرده به احتمال 70درصد

من جای شما باشم ابشار جان به خریدش فکر نمیکنم.....سهم غیرشفافی است

سهم خوب در بازار زیاده

چون دوستمی نمیخوام ضرر کنی

ابشار
2016/03/26, 10:48
ممنون نظر لطف شماست ولی فکرکنم باتجربه کمم ولی نوسان ده درصدی فردا خواهد داشت بازم مثشکر رفیق عزیز تا باشه از این دوستان خیرخواه

جعفرزاده
2016/03/26, 11:49
بالای 5000 تومان اصلا و ابدا به خریدش فکر نکنید که ضرر سنگین میزنه ، تازه همین 5000 هم در صورتی که سود 1500 تومانیش محقق بشه ، 1500 را نسازه که دیگه هیچی .

عجب تحلیلی / حسابرس قانونی سود 2508 تومنی را برای سال 96 هم تایید کرده/
الان دوق زده ها تو صف فروش هستند. بگذار انها خالی بشوند

جعفرزاده
2016/03/26, 11:58
سلام خدمت دوستان کنتور سازی اونموقع که سال 85تا 88 شروع به رشد کرد میگفتن کنتور دیجیتالی اله بله اما سهم از 80تا 1500 امد بالا خیلیها روی 400یا 500فروختند میگفتن بادکنکه و.... اما دوستان جریان این صندوق ها وووصول چک هم مشخص میشه وافزایش سرمایه شرکت برگزار میشه و سهم کنتور بعد افزایش سرمایه تا برج 3حداقل 100درصد سود نصیب سهامداراش خواهد کرد و اما در مورد فروش دوست عزیز شما هم سهم 2تومانیت بشه 7تومان اونم تو 2ماه میفروشی نسبت خریدار و وفروشنده هم داداش اگر شما 50000سهم 2000تومانی میخریدی میشد 100میلیون اما الان 14000 سهم بخری میشه همون پس نسبت خریدار وفروشنده را الکی بهانه نکنین مهم مبلغی هست که داره معامله میشه فردا هم مطمعن باش صف جمع خواهد شد نمیگم تا 10000 میره بالا چون هر لحظه با پر شدن کد افراد سازمان بورس سهم را برا افزایش سرمایه میبندن

سایت همسایه

milad97
2016/03/27, 09:04
دیروز 500 هزار سهم رو 25 نفر فروخت یعنی هر نفر 138 میلیون تومن......معلوم بود که امروز هم صف فروشه

argo
2016/03/27, 09:11
اصلا خریداری نیست حتی حجم مبنا رو نمیتونه بده اونم با وجود اینکه 3 برابر حجم مبنا فروشنده داره
مدیران احمقش باید به این فکر میکردن که نباید همه پولشون رو سهم بخرن یکمقدار پول هم واسه بازار گردانی باید بزارن
سزای سهم بنداز ناشی همینه

جعفرزاده
2016/03/27, 09:50
ماشا... همه چه انتظاراتی دارند/
صبرداشته باشید
2 میل سهم فروش که عددی نیست
ایا وزارت بهداشت از منو شما کمتر میداند که روز بازگشایی بالای دو میل سهم خرید
ایا میگذارد سهم همچنان قیمتش پایین برود
اتفاقا بهترین کار موجود همین است/
نوسانگیران را خالی بکند و باز جاماندگان را پشیمان

"heydar"
2016/03/27, 09:52
تو این دو روز و اون یه روز 94 فروشنده ها سنگین بودند

جعفرزاده
2016/03/27, 09:55
در سایت همسایه یک کاربری است بنام رضا 1370 اصلا نمیداند په میگوید/ صرفا چون صف فروش است رگباری همه را میکوبد /
اخه برادر طبیعی استسهمی که 4 برابر رشد کرده خوب فروشنده ذوق زده دارد.
بگدارید خبر مجمع و یا قرارداد تاجیکستان و غیره بیاید ببینید په میشود سهمی که p/e زیر 3 دارد.
اقایون و خانمها اسیاب به نوبتاست/ اگر میخواهید سهم بخرید از فردا هر روز 5 درصد مثبت بشود سخت در اشتباه هستید/

کنتور را تا مرداد ماه فقط نگهدارید.

ابشار
2016/03/27, 22:46
من امروز یه ناخنکی زدم وبگفته دوستمان احتیاط کردم ولی فردا اجازه خرید رو منفی کامل بده کار بصفش ندارم کل خریدمو انجام میدم وبنظرم زیر 6000نخاهد رفت

blue_I
2016/03/28, 09:00
دوستان اگه گزارش شرکت را بخونین بنظر میرسه که بودجه 94 را بعیده بتونه پوشش بده ولی 95 را ممکنه.فعلا بخاطر پی به ای خرید نکنین.منطقی نیست.

جعفرزاده
2016/03/28, 11:42
اکنتور درست به اندازه حجم مبنا برداشت/

حقوقی هم با 4 تا کد خریدهاست.

احتمال بسیار زیاد فردا معاملاتش را روان بکنند و نم نم دوره صعود را اغاز بکند/

محمد 66
2016/03/28, 12:56
چقدر توی این تایپیک گفتم سرتون کلاه نگذارند سودش دائمی نیست منتهی کو گوش شنوا یک عده هر بلایی سرشون بیاد حقشونه ، کنتور سازی 2 سال قبل 20 تومان بیشتر سود عملیاتی نمیساخت الان 6000 تومان براش خیلی زیاده ، حالا تازه صبر کنید گزارش جدیدش را اعلام بکنه ، شانستون بگه سود بالا بسازه وگرنه یک کله رفته تا 2000 تومان .

محمد 66
2016/03/28, 13:01
کنتور سازی یک شرکت خیلی کوچیکه الان 1300 میلیارد تومان ارزش بازاری داره الان کلی شرکت با عظمت داریم که نصف کنتورسازی دارند معامله میشند مثل پالایشگاه شیراز یا سیمان فارس و خوزستان که شاید 10 برابر کنتورسازی ارزش جایگزینی داشته باشند .

محمد 66
2016/03/28, 13:04
چقدر توی این تایپیک گفتم سرتون کلاه نگذارند سودش دائمی نیست منتهی کو گوش شنوا یک عده هر بلایی سرشون بیاد حقشونه ، کنتور سازی 2 سال قبل 20 تومان بیشتر سود عملیاتی نمیساخت الان 6000 تومان براش خیلی زیاده ، حالا تازه صبر کنید گزارش جدیدش را اعلام بکنه ، شانستون بگه سود بالا بسازه وگرنه یک کله رفته تا 2000 تومان .

تعداد خریدار 77 نفر

تعداد فروشنده 13 نفر

کجاست این آقا سامان که میگفت فروشنده ها همه خرد هستند .

شفاف سازی
2016/03/28, 13:27
با سلام

بعضی از دوستان واقعا توقع زیادی دارند سهم کمتر از چند ماه 6 برابر شده ..... صف فروش کاملا طبیعیه

برج 10 سال 86 قیمت سهم 65 تومان بوده در عرض یکی دو سال قیمت سهم شد 1500 تومان

اون موقع یهویی که از 65 تومان نرفت بشه 1500 تومان

در مرحله اول در برج 2 سال 87 یه 80 درصد مثبت می خوره و قیمت به 150 تومان می رسه و عده ای مسرور سهم خودشونو می فروشند

در مرحله بعدی در برج 7 بعد از چند مثبت شدن یه 40 درصد دیگه در یک روزمثبت می خوره و قیمت سهم به 290 می رسه وبعدش

چند ماهی مثبت و منفی قیمت به 450می رسه و مجدد در برج 12 سال 87 با 35 درصد در یک روز مثبت قیمت به 600 تمام می رسه

بعد خورد خورد مثبت می خوره و قیمت به 800 می رسه در 30 فروردین 88 سهم در قیمت 850 بسته می شه

ودر برج 5 با 42 درصد مثبت در قیمت 1050 تومان بازگشایی میشه

و این روند همینجوری ادامه پیدا میکنه

2 میلیون صف فروش برای سهم 6 برابر شده عددی نیست

عده ای باید در این قیمت ها باید پیاده بشوند تا انشالله وارد مرحله بعدی بشیم

همانطوریکه عده زیادی در سال 87 در قیمت 65 ......150 .......300 و.... پیدا شدند و سهم به روند خودش ادامه داد

argo
2016/03/28, 14:47
کنتور سازی یک شرکت خیلی کوچیکه الان 1300 میلیارد تومان ارزش بازاری داره الان کلی شرکت با عظمت داریم که نصف کنتورسازی دارند معامله میشند مثل پالایشگاه شیراز یا سیمان فارس و خوزستان که شاید 10 برابر کنتورسازی ارزش جایگزینی داشته باشند .
من هر جی میومدم میگفتم روش پی بر ای اشتباه است و باید یک کمپانی با روش هلسون ارزشگزاری شود همینه دیگه
هلسون ارزش ذاتی رو با سود توام در نظر میگیره و اگه سود نسبت به ارزش ذاتی زیاد بالا رفت ضریب کاهشی اعمال میکنه
کنتور با این سود 2500 تومنی که اگر بدونیم محقق میشه بازم بیشتر از 4500 تومن نمی ارزه
دست مریزا اونکه 7 تومن انداخت و رفت
باور نکردی ***باورنکردی

محمد 66
2016/03/28, 14:54
من هر جی میومدم میگفتم روش پی بر ای اشتباه است و باید یک کمپانی با روش هلسون ارزشگزاری شود همینه دیگه
هلسون ارزش ذاتی رو با سود توام در نظر میگیره و اگه سود نسبت به ارزش ذاتی زیاد بالا رفت ضریب کاهشی اعمال میکنه
کنتور با این سود 2500 تومنی که اگر بدونیم محقق میشه بازم بیشتر از 4500 تومن نمی ارزه
باور نکردی ***باورنکردی

مشکل سهامداران اینه که به ارزش جایگزینی اعتقادی ندارند در صورتی که خیلی اهمیت داره ، الان فسرب و آکنتور شاید ارزش جایگزینی برابر با هم داشته باشند ، ارزش بازاری فسرب چنده ؟ 40 میلیارد ، ارزش بازاری کنتور چنده 1250 میلیارد ببیش از 30 برابر .

سیدامیر
2016/03/28, 16:42
سلام..

فردا اگه صفش جمع شه یه پله میخرم ...

سود 2500 تومنی هم چیز کمی نیست ..

...

argo
2016/03/28, 17:58
سلام..

فردا اگه صفش جمع شه یه پله میخرم ...

سود 2500 تومنی هم چیز کمی نیست ..

...
تو که قصد خرید برای گرفتن 2500 تومن داری پی بر ای 3 هم به سهم بدی میشه 7500 تومن
زیر 7500 بخری بالای سالی 33 درصدتو سودی دنبال یک قرون دوزار نباش که صف جمع بشه و اینها
الان بخر کمکی هم به فروشنده کردی 6200 واست مفته
مونده این یکی دوزار نباش

شفاف سازی
2016/03/28, 18:06
با سلام

خدا شاهده من که سهامدار آکنتور هستم و روزی نزدیک 10 میلیون تومان از ارزش کنتورم کم می شه

آنقدر نگران و استرس ندارم

ولی اونایی که یک سهم کنتور رو ندارند بسی نگران و پریشان هستند

پر کردن حجم مبنا تا 80000 تا بیانگر خیلی از حرف هاست نه یک سهم کمتر و نه یک سهم بیشتر

1_ خرید کردن تعداد بالا ......20...30 درصد پایین تر

فرض کنید یه نفر می خواد 1 میلیون سهم بخره اگر 7500 تومان می خرید می شد 7 میلیارد و 500 میلیون تومان

حالا اگر 30 درصد پایین تر بخره 2 میلیارد و 250 میلیون تومان کمتر پول می ده

خوب هر روز حجم مبنا رو پر می کنه تا 5 درصد منفی رو بخوره و 30 درصد پایین تر بخره

2- رشد 6..7 برابری سهم در چند ماه گذشته و حاشیه سود بالای صندوق ها سر و صدای زیادی در چند ماه گذشته

ایجاد کرده این منفی خوردن ها کمی از اون سر و صدا ها کم خواهد کرد

3- باید منتظر افزایش سرمایه ها ی پی در پی باشیم تا قیمت سهم و ای پی اس هر سهم بعد از افزایش سرمایه

بکشنه و سود صندوق ها دیگه زید به چشم نیاد

علی علیزاده
2016/03/28, 19:08
جناب شفاف سازی به نظر شما چه قیمتی سوار شیم وتا چقد جا داره بیاد پایین قیمتش؟؟؟؟

جعفرزاده
2016/03/28, 23:42
تعداد خریدار 77 نفر

تعداد فروشنده 13 نفر

کجاست این آقا سامان که میگفت فروشنده ها همه خرد هستند .
اقا 80 هزار را تقسیم بر 13 بکنید میانگین چند میشود زیر 7000 پس همه خرده فروشند/ با مطلب شما موافق نیستم

جعفرزاده
2016/03/28, 23:45
مشکل سهامداران اینه که به ارزش جایگزینی اعتقادی ندارند در صورتی که خیلی اهمیت داره ، الان فسرب و آکنتور شاید ارزش جایگزینی برابر با هم داشته باشند ، ارزش بازاری فسرب چنده ؟ 40 میلیارد ، ارزش بازاری کنتور چنده 1250 میلیارد ببیش از 30 برابر .

اصلا قیاس مناسبی نیست/

هوای تازه
2016/03/29, 06:58
اصلا قیاس مناسبی نیست/

زیاد هم بیراه نیست
وقتی که فرآوری 5هزار تومان شده بود هم یادم هست یه عده به شددت هشدار میدادن ولی کسی توجه نمیکرد
ولی بعدش هرکس در اون قیمت خرید الان حداقل سرمایه اش یک پنجم شده
کنتور هم اگر سودی نداشته باشه قیمتش حدود 200 تومان بیشتر نیست
یعنی شاید بهتر باشه بریم سهمی بخریم که اگر به هر دلیلی نتوست سودی بسازه حداقل به اندازه نصف ارزش بازار ارز واقعی داشته باشه
الان کنتور بیشتر از 200 تومان به ازای هر سهمش ارزش ملک و تجهیزات و ..... نداره
یعنی اگر فردا ازش قراردادش بگیرن و این شرکت هم همون 2500 تومان رو سود بسازه و تقسیم هم بکنه میشه و دیگه برای سال بعدی سودی نداشته باشه خریدار امروز می مونه با سهم 4 هزار تومانی که بیشتر از 200 تومان ارزش نداره

hahahaha
2016/03/29, 07:06

باور نکردی ***باورنکردی

ارزش جایگزینی یکی از معیارهاست و زمانی که شرکت سود سازی مناسبی نداره از معیار ارزش جایگزینی برای سهامداران عمده شرکت استفاده می شه نه سهامدار خرد که به سود سالیانه اهمیت می ده نه ارزش جایگزینی
برای مثال اگر یک شرکت به ازاء هر سهم 1000 تومان ارزش جایگزینی داشته باشه ولی سود سالانه به علت غیر ا قتصادی بودن فعالیت و مدیریت 50 تومان باشه مسلما سهامدار خرد حاضر به خرید در این قیمتها نیست چون باید سالی 50 تومان سود بگیره و امیدی هم به بهبود وضعیت نداره ولی همین شرکت رو ممکنه یک سهامدار عمده بالای 50 درصدش رو حاضر باشه قیمتهای بالا بخره چون می تونه در هیات مدیره وارد بشه و مدیریت رو بهبود بده
برای سهامدار خرد مثل ما سود مهمترین معیاره ولی برای سهامدار عمده و اصلی ارزش جایگزینی هم خیلی مهمه که هلسون به سهامدار خرد یا عمده نگاه نمی کنه بلکه اصول ارزش گذاری رو مطرح می کنه
اینکه می فرمایید 4500 تومان می ارزه خیلی غیر منطقیه از این جهت که سهامدار می تونه با دوتا مجمع پیش رو به 4000 تومان برسه و بقیه سود سالهای بعد می شه منافعی که شما محاسبه نکرده اید پس این منطق درست نیست
ارزش داراییهای مالی بر اساس ارزش فعلی درآمدهای آتی سنجیده می شه دوست من البته برای سهامدار خرد این معیار خیلی مهمه و برای سهامدار عمده قبلا هم عرض کردم که ارزش جایگزینی شرکت هم مهمه
کنتور مشکل بزرگش اینه که بازار شوکه شده و باورش نمی شه بتونه 2500 تومان رو بسازه و ضمنا یه عده در سود خوبی هستند
یه پوست اندازی که بکنه می تونه رشد مناسبی داشته باشه

mehdi110
2016/03/29, 07:44
با سلام ،، امروز برمیگرده انگارحمایت رو شروع کردن

محمد 66
2016/03/29, 07:48
ارزش جایگزینی یکی از معیارهاست و زمانی که شرکت سود سازی مناسبی نداره از معیار ارزش جایگزینی برای سهامداران عمده شرکت استفاده می شه نه سهامدار خرد که به سود سالیانه اهمیت می ده نه ارزش جایگزینی
برای مثال اگر یک شرکت به ازاء هر سهم 1000 تومان ارزش جایگزینی داشته باشه ولی سود سالانه به علت غیر ا قتصادی بودن فعالیت و مدیریت 50 تومان باشه مسلما سهامدار خرد حاضر به خرید در این قیمتها نیست چون باید سالی 50 تومان سود بگیره و امیدی هم به بهبود وضعیت نداره ولی همین شرکت رو ممکنه یک سهامدار عمده بالای 50 درصدش رو حاضر باشه قیمتهای بالا بخره چون می تونه در هیات مدیره وارد بشه و مدیریت رو بهبود بده
برای سهامدار خرد مثل ما سود مهمترین معیاره ولی برای سهامدار عمده و اصلی ارزش جایگزینی هم خیلی مهمه که هلسون به سهامدار خرد یا عمده نگاه نمی کنه بلکه اصول ارزش گذاری رو مطرح می کنه
اینکه می فرمایید 4500 تومان می ارزه خیلی غیر منطقیه از این جهت که سهامدار می تونه با دوتا مجمع پیش رو به 4000 تومان برسه و بقیه سود سالهای بعد می شه منافعی که شما محاسبه نکرده اید پس این منطق درست نیست
ارزش داراییهای مالی بر اساس ارزش فعلی درآمدهای آتی سنجیده می شه دوست من البته برای سهامدار خرد این معیار خیلی مهمه و برای سهامدار عمده قبلا هم عرض کردم که ارزش جایگزینی شرکت هم مهمه
کنتور مشکل بزرگش اینه که بازار شوکه شده و باورش نمی شه بتونه 2500 تومان رو بسازه و ضمنا یه عده در سود خوبی هستند
یه پوست اندازی که بکنه می تونه رشد مناسبی داشته باشه

ارزش جایگزینی به دلیل انتخاب هیئت مدیره اهمیت نداره بلکه به این دلیل اهمیت داره که پتانسیل بالقوه شرکت را نشان میده ، دو شرکتی که به یک اندازه ارزش جایگزینی دارند یعنی در بلند مدت به یک میزان توان سودسازی خواهند داشت پس دلیلی نداره یکی 30 برابر دیگری باشه ، نهایتا سه چهار برابر به خاطر دلایل مدیریتی و ...

hahahaha
2016/03/29, 07:55
ارزش جایگزینی به دلیل انتخاب هیئت مدیره اهمیت نداره بلکه به این دلیل اهمیت داره که پتانسیل بالقوه شرکت را نشان میده ، دو شرکتی که به یک اندازه ارزش جایگزینی دارند یعنی در بلند مدت به یک میزان توان سودسازی خواهند داشت پس دلیلی نداره یکی 30 برابر دیگری باشه ، نهایتا سه چهار برابر به خاطر دلایل مدیریتی و ...

گفتنیها رو گفتیم دیگه
نیاز به توضیح بیشتر نیست
فقط لطفا صنایع رو با هم مقایسه نکنید

شفاف سازی
2016/03/29, 08:40
با سلام

اینم صف خرید ..... دلواپسان زیاد نگران نباشند

من تعجب می کنم از دوستانی که ارزش جایگزینی شرکت های مختلف را باهم مقایسه می کنند

ارزش جایگزینی فسرب چه ربطی به کنتور داره؟

حتی در یک صنعت هم نمی شه ارزش جایگزینی ها رو باهم مقایسه کرد مثلا ارزش جایگزینی بانک ها نمی شه

باهم مقایسه کرد بانک صادرات چون ارزش جایگزینی بالی نسبت به سایر بانک ها داره پس قیمتش باید بالاتر باشه

نه اینطور نیست ..... بانک های جدید با آوردن تکنولوژی و فناوری های جدید و نرم افزارهای روز دنیا در عرض چند

سال بانک های قدیمی با سیستمی های منسوخ شدشان را کنار زد

یک بانک جدید با تکنولوژی روز دنیا و با یک چهارم ارزش جایگزینی بانک های قدیمی می تواند چندین برابر اون بانک سود درست

بکنه و ارزش بازار اون بانک جدید چندین برابر قدیمی باشه

این موضوع جای بحث زیادی داره و جای اون اینجا نیست ..... که بعضی از دوستان با دو خط می خواهند موضوع به این مهمی

رو توضیح دهند

جعفرزاده
2016/03/29, 08:54
شکر خدا صف شد
حالا نوبت سهامداران کنتور است که رگباری جاماندگان را به رگبار ببندند/

تا سهم منفی نشود از منفی بافان خبری نیست/ بمحض منفی شدند دوباره پیدایشان میشود. خخخخخخخ

b-asgharne
2016/03/29, 08:59
درود
جسارتا ضمن عذرخواهی مطلب من به کسی بر نخوره
من آکنتور ندارم ولی به نظرم تو آکنتور و هرسهمی که نداریم حالا اگر بخواهیم وارد بشیم (یا نه فقط قصد آگاهی دادن باشد) یه بار نظرمون رو بگیم کافیه
والبته تاکید می کنم تو بقیه سهام هم همینطور
نمی دونم آی جان منفی 5 خورد بعد بشکن بزنیم و اینا کارجالبی نیست
فشار عصبی سهامداران رو هم باید در نظر گرفت.
باتشکر

argo
2016/03/29, 09:11
نحوه بازار گردانی در کنتور
4933

gholamk
2016/03/29, 09:53
نحوه بازار گردانی در کنتور
4933
کنتور که فقط با همین حجم برگشت نخورد که!
از ساعت 9 با حجم های خوبی خرید کردن که برگشت خورد

شفاف سازی
2016/03/29, 10:10
کنتور که فقط با همین حجم برگشت نخورد که!
از ساعت 9 با حجم های خوبی خرید کردن که برگشت خورد

با سلام

کاملا درسته

خوب بعضی ها باید چیزی برای گفتن داشته باشند

خوب دوست عزیزمون حجم معاملات رو سورت کرده این که چیزی نیست

حتی اگه با حجم معاملات یک دونه ای صف خرید شده نشانه بسیار خوبی است یعنی هیچ فروشنده ای نداره

milad97
2016/03/29, 10:14
این حرکت گروهی که بر روی سهم صورت گرفت برخلاف نظر عمومی اهالی تالار است......خیلی مواظب باشید چرا که بجز این گروه خریداری نخواهد داشت و زمانی که شما سهم رو از این گروه بخرید برای فروش مشکل خواهید داشت

hahahaha
2016/03/29, 10:22
این حرکت گروهی که بر روی سهم صورت گرفت برخلاف نظر عمومی اهالی تالار است......خیلی مواظب باشید چرا که بجز این گروه خریداری نخواهد داشت و زمانی که شما سهم رو از این گروه بخرید برای فروش مشکل خواهید داشت

شما نظر عمومی اهالی تالار رو می دونید؟
خوش به حالتون
می شه یه راهنمایی بکنید زمانی که از کنتور خارج شدیم وارد کدام سهم بشیم؟
ممنون می شم

جعفرزاده
2016/03/29, 10:26
از الان قفل شد؟؟؟؟؟؟؟؟////////////// کمی بفروشید پایانی بیاید بالا

*سامان*
2016/03/29, 10:32
دوستان به بعضی نظرات اصلا واکنشی نشون ندید..بخونید و از کنارش رد بشید

سهم به بدبختی و طی دو هفته صف فروشش رسید به نهایت دو میلیون

الان تو روز اول برگشت سهم تا الان که دارم این پستو میزنم نزدیک 1.5 صف خرید هست

اونایی که نسبتهای خریدار و فروشنده رو چک میکنن الان این نسبتهارو چک کنن

ازین دو میلیون فروش 1 میلیونش مال 7 تا حقوقی بوده و یه میلیون سهمشو 385 نفر فروختن

حتی عرضه ای نمیشه که پایانی بیاد بالا

hahahaha
2016/03/29, 10:43
دوستان به بعضی نظرات اصلا واکنشی نشون ندید..بخونید و از کنارش رد بشید

سهم به بدبختی و طی دو هفته صف فروشش رسید به نهایت دو میلیون

الان تو روز اول برگشت سهم تا الان که دارم این پستو میزنم نزدیک 1.5 صف خرید هست

اونایی که نسبتهای خریدار و فروشنده رو چک میکنن الان این نسبتهارو چک کنن

ازین دو میلیون فروش 1 میلیونش مال 7 تا حقوقی بوده و یه میلیون سهمشو 385 نفر فروختن

حتی عرضه ای نمیشه که پایانی بیاد بالا

بطور میانگین می شه نفری 2774 سهم
که خیلی خیلی کوچیکه
تازه احتمالا اینها همون افرادی هستند که با قیمتهای 1500 خریدند که معنیش اینه بطور میانگین حدودا 4 میلیون تومان بیشتر سرمایه گذاری نکرده بودند
امیدوارم حقوقیهایی که دیروز از صف فروش خریدند 30 هزار سهم دیگه عرضه کنند تا پایانی مثبت بشه و از فردا هم 80 هزار حجم مبنا رو بدند

orumbourse
2016/03/29, 10:45
آکنتور تعدیل مثبت میده و بالای 250 درصد مثبت باز میکنه،قبل از اون هم یه صد درصدی از 1000 تومن روی تابلو رشد کرده بود ،یعنی بعبارتی در عرض کمتر از 5 ماه 600 درصد رشد داشته اونم با حجم های قابل توجه که در برخی روزها بالای 7-8 میلیون میشد.
حالا روز بازگشایی روی 7500 تومن 5 میلیون سهم معامله شده که این نمیتونه بمعنای تخلیه بزرگان سهم باشه.
تخلیه این سهم باید بالای 30-40 میلیون در یک روز یا دو سه روز باشه.
همچنان به اهداف بالای ده هزار تومن اعتقاد دارم ولی بنظرم بازی فریبنده روی تابلو زیاد خواهد داشت، ولی برنده اونه که صبور باشه و با حد ضرر سهامداری کنه.

hahahaha
2016/03/29, 10:48
آکنتور تعدیل مثبت میده و بالای 250 درصد مثبت باز میکنه،قبل از اون هم یه صد درصدی از 1000 تومن روی تابلو رشد کرده بود ،یعنی بعبارتی در عرض کمتر از 5 ماه 600 درصد رشد داشته اونم با حجم های قابل توجه که در برخی روزها بالای 7-8 میلیون میشد.
حالا روز بازگشایی روی 7500 تومن 5 میلیون سهم معامله شده که این نمیتونه بمعنای تخلیه بزرگان سهم باشه.
تخلیه این سهم باید بالای 30-40 میلیون در یک روز یا دو سه روز باشه.
همچنان به اهداف بالای ده هزار تومن اعتقاد دارم ولی بنظرم بازی فریبنده روی تابلو زیاد خواهد داشت، ولی برنده اونه که صبور باشه و با حد ضرر سهامداری کنه.
به نظرم به شناور سهم هم توجه کنید
28درصد شناور داره که می شه 56 میلیون سهم
بااین شناور نمی شه 40 میلیون معامله کنه
حالا تا حدود 15 میلیون می تونه طبیعی باشه اونم در قیمتهای بالای 10 تومان

orumbourse
2016/03/29, 10:55
پنج شش روز قبل از متوقف شدن برای تعدیل مثبت در سه روز پشت سر هم سی میلیون سهم خریداری شده که این خریداران اکثرا رانت دار بودند و هنوز با سهم هستند و خارج نشده اند.

hahahaha
2016/03/29, 11:06
پنج شش روز قبل از متوقف شدن برای تعدیل مثبت در سه روز پشت سر هم سی میلیون سهم خریداری شده که این خریداران اکثرا رانت دار بودند و هنوز با سهم هستند و خارج نشده اند.

موافقم
ضمنا اینها حقوقی هم نبودند بلکه حقیقی بودند
حقوقیها دراون روزها از سهم خارج شدند و حقیقیهای مطلع سوار شدند
اینها زیر 10 تومان فروشنده نیستند

hahahaha
2016/03/29, 12:35
از الان یه عده که زرنگ بودند خریدهاشون رو گذاشتند روی مثبت کامل فردا
3400000 روی 65361 گذاشتند
این 890000 سهم هم که 65392 گذاشتند فردا قبل از شروع معاملات حذف می شه
باید الان اصلاحش کنند
با این صف فکر کنم خوب می تونه بالا بره

ناوارو
2016/03/29, 13:23
این سهم 20.000 ت میبینه

mey
2016/03/29, 13:44
منم امروزتو منفی اکنتوری شدم رفت..:.thumbsupsmileyanim..بازیگر کار بلدی داره.B-).....

H.samimi
2016/03/29, 18:28
منم امروزتو منفی اکنتوری شدم رفت..:.thumbsupsmileyanim..بازیگر کار بلدی داره.B-).....
سلام دوست من
من فقط اینو میدونم هر چی بخری خوده خودشه
قرار شد به من هم تقلب برسونی
منم از 7500 هر روز اضافه کردم
دوستان بهم میگفتن تو ک.. خله ولی من کار خودمو میکنم
من مطمئنم آکنتور یه تعدیل تپل دیگه داره
فعلا تنها سهمی که باهاش میمونم همینه
یادتون نره توی ایران شرکتها با هماهنگی و موافقت دولت قرارداد میبندن پس بازی برد برده و هیچکس این قرارداد رو نمیتونه از آکنتور بگیره
ارزش جایگزینی هم درسته که روی قیمت سهم اثر گذاره و با این سود میتونه طرح توسعه بده و ارزش جایگزینی هم بالا بیاره
آکنتور حالا حالاها جا داره هر کی میخواد هر چی بگه
صف فروش 2 میلیونی الان که قیمت سهم اومده بالا چشمگیره وگرنه دو ماه پیش 2 میلیون سهم ارزشش میشد 2 میلیارد

H.samimi
2016/03/29, 22:48
فوری و مهم:

خبر قرارداد سنگین و میلیارد دلاری اکنتور با روسیه به بازار رسید. رونمایی اوایل اردیبهشت....منتظر بستن اکنتور و باز شدن در قیمتی خیره کننده باشید.
تا تیرماه به 13000 الی 14000 تومان خواهد رسید .

@raahbord

*سامان*
2016/03/29, 23:58
والا ما تک سهم کنتوریم و فقط تو همین تاپیک مطلب میزنیم

بعضی مواقع واسه نوسان وارد یه سهمی میشیم و یه سری به تاپیک مربوطه میزنیم و موقعی هم که فروختیم عین بچه ادم از تاپیک خداحافظی میکنیم و کاری دیگه به اون تاپیک نداریم

اما من نمیدونم چرا بعضیا مدام میان تو تاپیکای مختلف در حالی که سهامدار نیستن و اخبار اون سهمو مثه ما رصد نکردن دائم اظهار فضل میکنن

بابا برید دنبال سهمای خودتون

الان فروم خون ها همه گرگ بارون دیده هستن..تا از سهمی مطمئن نشن وارد نمیشن

بعضی ها جوش مردم رو میزنن

اینها فقط یک دلیل داره

وقتی میبینن یه سهمی اینجوری رشد میکنه در حالی که اونا نتونستن از بازدهی بازار استفاده کنن رو به تخریب میارن...اینا همش جنبه روانی داره

کسی که سایپارو 90 خرید و الان با احتساب افزایش سرمایه 300 داره معامله میشه قطعا در بین راه پیاده شده و از بازدهی کامل سایپا استفاده نکرده..اما وقتی میبینن یه سهمی مثه کنتور بسته میشه و یه دفه 3.5 برابر باز میشه حس بدی بهشون دست میده و رو به تخریب میارن

ماها که تک سهم به همراه اعتبار بودیم بارمونو بستیم و شاید برای همیشه از فروم نویسی خداحافظی کنیم اما به عنوان یه برادر کوچکتر به همه این تخریب چی ها میگم اگه میخاید در عالم مجازی منفور نباشید به کار کسی کار نداشته باشید..کسایی که تو این سایتها رفتو امد میکنن خودشون گرگ بازارن..نمیخاد واسشون دلسوزی کنید

فقط یکم فکر کنید الان که دارید یه سهمی رو تخریب میکنید دارید با روحو روان یه عده سهامدار بازی میکنید مخصوصا زمانی که سهمشون صف فروشه

mey
2016/03/30, 01:14
سلام دوست من
من فقط اینو میدونم هر چی بخری خوده خودشه
قرار شد به من هم تقلب برسونی
منم از 7500 هر روز اضافه کردم
دوستان بهم میگفتن تو ک.. خله ولی من کار خودمو میکنم
من مطمئنم آکنتور یه تعدیل تپل دیگه داره
فعلا تنها سهمی که باهاش میمونم همینه
یادتون نره توی ایران شرکتها با هماهنگی و موافقت دولت قرارداد میبندن پس بازی برد برده و هیچکس این قرارداد رو نمیتونه از آکنتور بگیره
ارزش جایگزینی هم درسته که روی قیمت سهم اثر گذاره و با این سود میتونه طرح توسعه بده و ارزش جایگزینی هم بالا بیاره
آکنتور حالا حالاها جا داره هر کی میخواد هر چی بگه
صف فروش 2 میلیونی الان که قیمت سهم اومده بالا چشمگیره وگرنه دو ماه پیش 2 میلیون سهم ارزشش میشد 2 میلیارد
مخلصم...شرمنده......ان شا ا... رشد خوبی کنه....قربانت

mey
2016/03/30, 01:27
تو این مدت که سهم منفی میخورد ..بحث ارزش جایگزینی مطرح میشد........اکنتور در واقع یه شرکت از گروه تجهیزاته.....یعنی قرار دادهاش تایین کننده قیمت سهمه........یه شرکت مثل دیجی کالا که اموال خاصی نداره....چرا باید اینقدر ه قول به دوستان بالاتر از ارزش جایگزینی خواهان داشته باشه......جوابش...ارزش دیجی کالا....اکنتور ...و امثالهم......به خاطر برند...و قرار دادهاست..........تا پپایان 95..این سهم....3500 تومان سود خواهد ساخت.......به نظرم شایستگی دیدن قیمت های بالا 12000 تومان را داره.......بعضی از دوسان جوری از سود سهم صحبت میکنن...انگار شرکت سودش غیر عملیاتیست.....و تکرار ناپذیر....تا 5 سال این سود و قرار داد اعتبار داره........شم ها را باید شست ...

*سامان*
2016/03/30, 09:03
روز اخری که نماد بسته شد 3 میلیون صف رو 2100 تومن داشت

الان 3 میل صف رو 6500

mey
2016/03/30, 09:06
کنتور 3 تاش 100 تومان هم نمی ارزه......میگن میخواد کارخانه را خراب کنند....تبدیلش کنند به مرغداری....ا:D..:D.حالا مبناش را بدید دیگه...:((..

mey
2016/03/30, 09:12
روز اخری که نماد بسته شد 3 میلیون صف رو 2100 تومن داشت

الان 3 میل صف رو 6500
بعید نیست چند وقت دیگه... 3 میل صف داشته باشه رو 12000.......سری قبلم هر چی قیمت بالاتر میرفت....صفش محکم تر میشد....

zereshkkk
2016/03/30, 09:14
مبارک باشه
سهمی که راحت بایذ الان قیمتش 10000 تومن باشه نبایدم کسی حجم بده
چقد منفی بافی کردن این چند روز اخیر

*سامان*
2016/03/30, 09:24
حجمو تا اخر وقت پر میکنن به نظرم

*سامان*
2016/03/30, 14:13
ببینیم شنبه صفش میره بالای 5 6 میلیون یا نه..امروز که 4 تارو ثبت کرد

Dr.boursi
2016/03/30, 17:33
فوری و مهم:

خبر قرارداد سنگین و میلیارد دلاری اکنتور با روسیه به بازار رسید. رونمایی اوایل اردیبهشت....منتظر بستن اکنتور و باز شدن در قیمتی خیره کننده باشید.
تا تیرماه به 13000 الی 14000 تومان خواهد رسید .

@raahbord

اين شايعه اي هست كه سفته باز ها راه انداختن كه رشد اكنتور رو و جمع شدن صف رو ناشي از اون ببينن مردم....ولي اين سهم همين قراردادشو كامل كنه قيمتش 12 تومنه نيازي به قراد داد شايعه شده روسيه نداره كه بعد شركت بخواهد شفاف سازي كنه...

negaram
2016/04/02, 10:36
صف خرید مبارک سهامداران فهیم آکنتور /:.smilingsmiley.:/

gholamk
2016/04/02, 11:34
چنان قفلش کردند که به زور حجم مبنا رو میدن!
امروز هم دقیقا ثانیه های آخر اینقدر عرضه کردند که پایانیش به زحمت 5 مثبت بخوره
معلوم نیست کی صف خریدش داده بشه؟؟!!!

*سامان*
2016/04/02, 14:21
اگه الان سهم صف فروش میشد چه دیدی گفتم دیدی گفتم هایی که اینجا گفته نمیشد و چه پستهایی از ما که بالا اورده نمیشد و چه خیطی هایی که به ما داده نمیشد همونطور که تو اون چند روز صف فروش این اتفاق افتاد

اما خدایا شکرت که ما ازین کارا بلد نیستیم

milad97
2016/04/02, 14:45
معلوم نیست کی صف خریدش داده بشه؟؟!!!

هر وقت اون گروه که جمعش کردن اراده کنن صفش رو هم میدن

این بمب معلوم نیست دست چه بیچاره هایی منفجر بشه

mey
2016/04/02, 14:51
هر وقت اون گروه که جمعش کردن اراده کنن صفش رو هم میدن

این بمب معلوم نیست دست چه بیچاره هایی منفجر بشه
اگه تایمرش بالا 12000 باشه.....چه انفجار دل انگیزی ایجاد میشه....هر سهمی سقفی داره........ولی با این صف خرید....هنوز زمان زیادی تا انفجار باقی مانده....

milad97
2016/04/02, 14:53
اگه تایمرش بالا 12000 باشه.....چه انفجار دل انگیزی ایجاد میشه....هر سهمی سقفی داره........ولی با این صف خرید....هنوز زمان زیادی تا انفجار باقی مانده....

انشاء الله هر جور که بشه شما دوستان سود کنید ولی خیلی مواظبش باش

امیر حسین کمالی
2016/04/02, 15:13
با کوچکترین خبر منفی که تو بورس ایران هم هیچ بعید نیست مثل به مشکل برخوردن قرارداد صندوق صف بصورت معکوس قفل و سرمایه خیلی ها دود خواهد شد وقتی 95 درصد سهامداراش تو سود بالای سیصد درصدی هستند خیلی باید مواظب بود

milad97
2016/04/02, 15:23
با کوچکترین خبر منفی که تو بورس ایران هم هیچ بعید نیست صف بصورت معکوس قفل و سرمایه خیلی ها دود خواهد شد وقتی 95 درصد سهامداراش تو سود بالای سیصد درصدی هستند خیلی باید مواظب بود

دقیقا همینطور هست

سهمی که یک هفته پیش رو 6500 صف فروش بوده الان رو 6800 صف خرید 4 میلیونی داره اخه یکی نیست بگه که در طول این یه هفته چه خبر شد ها
واقعیت اینه که یه حرکت گروهی بیش نیست وگرنه اگه بحث بنیاد سهم و سود و....این چیزها بود(البته بر اساس دروغ خود شرکت) خب این سهم نباید اصلا صف فروش میشد.......این همه ما کاربر انلاین و غیر انلاین در بورس داریم چطوره که رو 6500 و 6200 حاضر نیستن بخرن ولی رو 6800 صف خرید تشکیل میدن؟ اون هم فقط ظرف چند روز

argo
2016/04/02, 15:57
چقدرارزش بازار كنتورسازي بالا رفته
از بانك دي ارزش بيشتري داره و ارزش بازاري معادل شراز پيدا كرده است
البته عجيب نيست پرايد وقتي طرفدار زياد داشته باشه ممكنه با ٢٠٦ هم قيمت بشه
ديدين واسش صف هم بستن از ٢٠٦ جلوزد
وقتي در شعف سود شركت غرق ميشيم مقياسها رو فراموش ميكنيم
پديده شانديز هم زماني هم ارزش بانك صادرات معامله ميشد
يعني با تارگت ده هزار تومني دوستان حساب كنيم شبندر هم ميزاره تو جيبش

*سامان*
2016/04/02, 17:03
تا الان میگفتیم ما که تو این سهم سود کردیم انشالا که بقیه تو باقی بازار سود کرده باشن

ما که بالاخره این سهمو میفروشیم و از تاپیک کنتور خداحافظی میکنیم اما الان واقعا لذت میبرم که میبینم یه عده بدجور دارن حسرت داشتن کنتورو میخورن و یه جورایی دارن میسوزن

ما از سوزش اینا لذت میبریم..هر چی بیشتر میسوزن ما بیشتر لذت میبریم

منظورم شخص خاصی نیست..

هر چی بیشتر توهمات ذهنیشونو میگن ما بیشتر لذت میبریم

واقعا سخته دیدن اینکه یه عده از کل بازده یه سهم استفاده کرده باشن و یه عده در بقیه بازار مدام سوار و پیاده شده باشن و اون بازدهی مطلوبو نداشته باشن

واقعا سخته و درکشون میکنم..شاید اگر منم جای اونا بودم همین حالو داشتم

*سامان*
2016/04/02, 17:08
این همه گروه خودرو بالا رفت ما نرفتیم یه پست منفی تو تاپیکاش بزنیم

نه تنها پست منفی که اصلا پست نزدیم چون از رشد اونا لذت میبردیم

اما انواعو اقسام کاربرها در تاپیک کنتور اومدن و پست زدن و عمدتا پست منفی

اما اخرش چی شد؟

اخرش 3 4 برابر باز شد و همشون ضایع شدن

*سامان*
2016/04/02, 17:20
الانم میگم بالاخره این صف یه جایی میریزه و سهم متعادل میشه

کار ندارم کجا میریزه

اما فکر اینکه سهم ریزشی بشه رو از سرتون بیرون کنید

سهم با 2500 تومن سود ارزش تئوریکش زیر 10 تومن نیست و ارزش بازاریش هم باید 12 13 باشه

من سهمو تا زمانی که به 15 تومن نرسیده پیشنهاد خرید میدم برای افراد بلند مدت...البته خودم چون تو سود زیادی هستم هر جا احساس کنم کوتاه مدت دیگه توانایی نداره خارج میشم اما برای افراد بلند مدت پیشنهاد خروج نمیدم

اگر یه زمانی برای این قراردادش مشکل پیش اومد خودم اولین کسی خواهم بود که اینجا اعلام میکنم وقته فروششه

امیر حسین کمالی
2016/04/02, 17:33
ما یه پست یک خطی برای تازه واردهای کنتور زدیم که احتمال به مشکل خوردن قرارداد را هم مد نظر داشته باشند تا خدانکرده باعث ضرر سنگینشون نشه این دوستمون شش تا پست نیم صفحه ای گذاشت تا تبلیغ سهم به قول خودش چهار برابر رشد کرده رو بکنه . از لحن گفتارش معلومه که خیلی نگران عرضه سهم هستش.خوب اگر اینقدر به سهمت مطمئن هستی که دیگه اینهمه تبلیغ نمیخواد. به هر کسی هم که کوچکترین نقدی به سهم داشته باشه انگ حسادت میزنه. چشم ما دیگه اینجا پست نمیزاریم با شما هم بحثی نداریم. خوش باشید

*سامان*
2016/04/02, 17:57
ما یه پست یک خطی برای تازه واردهای کنتور زدیم که احتمال به مشکل خوردن قرارداد را هم مد نظر داشته باشند تا خدانکرده باعث ضرر سنگینشون نشه این دوستمون شش تا پست نیم صفحه ای گذاشت تا تبلیغ سهم به قول خودش چهار برابر رشد کرده رو بکنه . از لحن گفتارش معلومه که خیلی نگران عرضه سهم هستش.خوب اگر اینقدر به سهمت مطمئن هستی که دیگه اینهمه تبلیغ نمیخواد. به هر کسی هم که کوچکترین نقدی به سهم داشته باشه انگ حسادت میزنه. چشم ما دیگه اینجا پست نمیزاریم با شما هم بحثی نداریم. خوش باشید

پست منو دوست عزیز درست نخوندی..گفتم منظورم شخص خاصی نیست که شما سریع پاسخ دادی

من نگران هیچی نیستم

شما این تاپیکو دنبال نکردی و نمیدونی چی به چیه

از موقعی که کنتور بسته شد اگه حوصله داشتی برو تاپیکو بخون...اگه حوصله نداشتی لااقل برو از موقعی که باز شد بخون...بازم اگه حوصله نداشتی برو اون موقعی که صف فروش شد بخون

شما کلا به خودت نگیر..در جریان نیستی