PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : <<از جنجال های فوتبال تا دنیای ورزش>>

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

آمن خادمی
2010/12/11, 16:21
یاوري با باشگاه پاس مذاكراتي را انجام داده است و گفته ميشود كه او روزهاي آينده با اين باشگاه قرارداد ميبندند، اما بعد از بركناري استيلي، اين احتمال داده ميشود كه جانشين او در شاهين بوشهر شود.
: مسئولين باشگاه شاهين بوشهر حكم اخراج حميد استيلي را صادر كرد.
نتايج ضعيف شاهين در هفتههاي گذشته دليل اصلي بركناري استيلي است. استيلي تنها اخراجي نيست. ديگر اعضاي كادر فني اين تيم هم بركنار شدهاند. عليرضا مرزبان، سعيد عزيزيان و حشمتالله مهاجراني هم با نظر باشگاه ديگر در اين تيم مسئوليتي ندارند.
محمود ياوري كه پيش از اين سرمربي صبا قم بود كه بعد از چند هفته بركنار شد. درحالي كه ياوري با باشگاه پاس مذاكراتي را انجام داده است و گفته ميشود كه او روزهاي آينده با اين باشگاه قرارداد ميبندند، اما بعد از بركناري استيلي، اين احتمال داده ميشود كه ياوري جانشين او در شاهين بوشهر شود.

آمن خادمی
2010/12/13, 12:52
مذاكره شاهين بوشهر با غلام پيرواني
اين اتفاق در حالي رخ ميدهد كه هنوز احتمال بازگشت حميد استيلي به شاهين وجود دارد.
بعد از بركناري حميد استيلي از تيم شاهين بوشهر برخي از مسوولان تيم جنوبي درصدد حضور يك مربي جديد در اين تيم هستند.
اين اتفاق در حالي رخ ميدهد كه هنوز احتمال بازگشت حميد استيلي به اين تيم وجود دارد. خبرهاي رسيده حاكي است ظهر روز يكشنبه يكي از مسوولان شاهين بوشهر با غلامحسين پيرواني سرمربي تيم اميد مذاكراتي را در مورد مربيگري تيم شاهين بوشهر انجام داده است.گفته ميشود سرمربي تيم اميد ايران و اين مقام مسوول ديروز در رستوران شاطر عباس شيراز با هم مذاكره كردهاند كه پيرواني سه شرط را براي دادن پاسخ قطعي عنوان كرده است. شرط اول به مشخص شدن تكليف تيم اميد بعد از تعطيلات اخير باز ميگشت.شرط دوم آنكه مطالبات بازيكنان شاهين به شكل كامل پرداخت شود و سوم آنكه از حشمت مهاجراني براي حضور در تيم شاهين رخصت بگيرد و در صورت اجازه مديرفني سابق شاهين سمت سرمربيگري اين تيم جنوبي را بپذيريد.
به اين ترتيب بايد منتظر اتفاقات روزهاي آينده بود. از يك طرف ممكن است كادر فني سابق كه از طرف مديرعامل شاهين حمايت مي شوند به كار خود برگردند و از طرفي امكان دارد پيرواني با فدراسيون فوتبال براي ماندن به توافق نرسد و به بوشهريها پاسخ مثبت بدهد.

آمن خادمی
2010/12/14, 14:19
محمد دادکان بقدری از موضع گیری نماینده مردم شاهزند شاکی بود که می خواست روی خط برنامه نود برود.
رئیس اسبق فدراسیون فوتبال که یکی از بزرگترین منتقدان دخالت های سیاسی در ورزش است و خود را قربانی این اتفاقات می داند دوشنبه شب و بعد از شنیدن حرف های احمدی بیغش ، نماینده مردم شاهزند در مجلس شورای اسلامی که عادل را متهم توهین به دولت و مجلس می کرد ، قصد حمایت از برنامه نود را داشت اما ترافیک برنامه این فرصت را ایجاد نکرد که او بتواند روی خط برود. دادکان اما صبح روز بعد در گفت و گو با دوستانش درباره اتفاقات دوشنبه شب گفت:« می خواستم روی خط بروم و بگویم چرا تا 4 کلمه حرف فوتبالی حسابی می زنیم ، انگ حرف سیاسی به ما می زنند . کجای حرف های عادل مشکل داشت که اینونه با او حرف می زدند؟»
دادکان البته انگار در فاصله شب تا صبح کمی آرام تر شده بود و اصرار داشت برای جواب دادن به این گونه حرف ها باید در برنامه تلویزیونی پاسخ داد.
البته دادکان پس از مراسم عزاداری سالار شهیدان به احتمال فراوان در یکی از برنامه های تلویزیونی ورزشی حضور خواهد یافت درباره مسائلی چون بحث معرفی نامزدهای ایرانی برای انتخابات کنفدراسیون فوتبال آسیا سخن بگوید و در آن حضور به احتمال فراوان درباره این ماجرا هم حرف خواهد زد.

آمن خادمی
2010/12/18, 15:39
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی ممنوع التصویر شدن «عادل فردوسی پور» را خواستار شد.
عباس رجایی در گفتوگو با ایسنا با انتقاد شدید از مسائل مطرح شده توسط مجری برنامه 90 در برنامه دوشنبه گذشته،گفت: «فردوسیپور» در برنامه 90 هفته گذشته مطالبی را در خصوص تصمیمگیریهای دولت و همچنین نمایندگان استان مرکزی بیان و اقدامات نمایندگان استان در جهت پرداختن به مسائل مردم را حرکت در جهت انتخابات و رای گرفتن عنوان کرد که جای تاسف داشت.»
رییس کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد:« واقعا جای تاسف است که رسانه ملی چیزی حدود سه ساعت را در اختیار حرفهای بیربط قرار میدهد و تاسف بارتر این که، رسانه ملی وقتی مسائل مهم و اساسی مملکت مطرح میشود و در واقع قرار است یک بحث محتوایی در صدا وسیما مطرح شود، برای یک دقیقه وقت اضافه هزار و یک اما و اگر میآورد.درعین حال حق نمایندگان استان مرکزی است که در دادگاه علیه این مجری طرح شکایت کنند.»
رجایی در پایان گفت:« ممکن است از دیدگاه هر شخصی هر اقدامی در مملکت قابل تقدیر و بررسی باشد اما، آیا ما میتوانیم هر نظر، نقد و بررسی شخصی را در یک برنامه زنده تلویزیونی در اختیار بینندگان قرار دهیم؟»

آمن خادمی
2010/12/19, 14:52
عباس رجایی ، نماینده اراک که ناگهان سر راه برنامه نود قرار گرفته اصرار دارد فردوسی پور را دادگاهی می کند.
این نماینده مردم شهر اراک که در برنامه نود هفته قبل حضور نداشت ، به یکباره به صف منتقدان فردوسی پور پیوست ابتدا در مصاحبه با ایسنا خواهان ممنوع التصویر شدن فردوسی پور شد و همان شب مهمان رادیو گفت و گو شد تا در مصاحبه با مازیار ناظمی اعلام کند عادل را به دادگاه می کشاند. مازیار در وبلاگ خود ماجرای این گفت و گو را اینگونه شرح می دهد:« از هفته قبل در برنامه ام پیگیر موضوع انتقال امتیاز نفت تهران به استان مرکزی بودم ، گفتم موضع نمایندگان استان مرکزی را هم جویا شوم ،زنگ زدم به آقای عباس رجایی نماینده اراک ، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی و سوژه برنامه را مطرح کردم . نماینده اراک که حسابی از دست فردوسی پور عصبانی است معتقد بود فردوسی پور برای این موضوع فضای بدی ایجاد کرده و نمی خواهد وارد این بازی شود ولی شما خودتان نظرم را انعکاس دهید.

عباس رجایی گفت : فردوسی پور با برنامه نود این هفته به مردم اراک و نمایندگان استان اهانت کرده و باید عذر خواهی کند والا از شکایت و پیگیری این موضوع کوتاه نمی اییم و اگر برنامه نود بازهم بحث واگذاری تیم نفت تهران به استان مرکزی را مطرح کند و نظر سنجی راه بیندازد این بار شخصا از فردوسی پور به دادگاه کارکنان دولت شکایت می کنم تا برود آنجا جواب دهد.

نماینده مردم اراک افزود :این اقا با لحن تمسخر آمیزی به شعور مردم اراک توهین کرد و با پخش تصاویر جعلی ، امکانات فوتبال استان را تحریف کرده است تا جو عمومی را برهم بزند در حالیکه ادمهای فوتبالی از سابقه و امکانات خوب این شهر اطلاع دارند ، وانگهی ایشان چه حقی دارد که تصمیمات دولت را زیر سوال ببرد ، دولت دلش خواسته امتیاز تیمش را بدهد استان ما چه اشکالی دارد ؟ به چه دلیل اینکار را یک شو تبلیغاتی برای رای جمع کردن نمایندگان می داند ، اصلا فرض کن این نظر هم درست باشد به این مجری چه ربطی دارد .

رجایی در مورد درخواست ممنوع التصویر شدن فردوسی پور هم گفت : بله این موضوع را مطرح کرده ایم و ایشان صلاحیت اجرای برنامه زنده را ندارد! مگر اینکه از مردم اراک و نمایندگان استان رسما در همان برنامه نود عذر خواهی کند.»

و البته این مجری سرشناس برنامه های ورزشی در پایان گفت و گو نظرات شخصی اش را هم به گفته های نماینده اراکی اضافه می کند:« بد نیست دیدگاه خودم را هم بگم ... از نظر من کار اصلی هر رسانه ای نقد است بنابراین نود و فردوسی پور کار اشتباهی نکردند . نکته دیگر عادل یک کارشناس واقعی فوتبال است و عیار کارشناسی اش باید در ارائه سنجیده شود نه بر اساس سلیقه و خوش آمد یک نماینده محترم و نکته آخر خاطرتان جمع باشد برای عادل و نود هیچ اتفاقی نمی افتد، حتی در حد یک تذکر!»

آمن خادمی
2010/12/19, 14:59
عادل فردوسی پور با حمایت مسئولان صدا و سیما برنامه این هفته اش را مثل هر هفته روی آنتن می برد.
درحالی که نمایندگان مردم اراک در مجلس شورای اسلامی در روزهای گذشته سعی کرده اند با مصاحبه های خود علیه فردوسی پور و برنامه نود این برنامه را زیر بار فشار رسانه ملی قرار دهند ، مازیار ناظمی مجری سابق اخبار شبکه سه که رابطه ای تنگاتنگ با مسئولان گروه ورزش سیما دارد درباره حرف های رجایی نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی برای ممنوع التصویری فردوسی پور می نویسد:«بد نیست دیدگاه خودم را هم بگم ... از نظر من کار اصلی هر رسانه ای نقد است بنابراین نود و فردوسی پور کار اشتباهی نکردند . نکته دیگر عادل یک کارشناس واقعی فوتبال است و عیار کارشناسی اش باید در ارائه سنجیده شود نه بر اساس سلیقه و خوش آمد یک نماینده محترم و نکته آخر خاطرتان جمع باشد برای عادل و نود هیچ اتفاقی نمی افتد، حتی در حد یک تذکر.»
پیش از این آقازمانی ، مدیر گروه ورزش شکه سوم سیما هم گفته بود برنامه نود دوشنبه شبی معمولی را سپری کرده و مشکلی ا وجود نداشته .

آمن خادمی
2010/12/19, 16:59
حسن غفوری فرد و عباسپور تهرانی خواهان لغو انتقال تیم نفت تهران به شهرستان اراک شدند.
دو نماینده مردم تهران در تذکرهایی کتبی در جلسه صبح یکشنبه مجلس شورای اسلامی با غلط خواندن انتقال تیم نفت تهران توسط دولت به شهرستان اراک خواهان لغو این مصوبه هیات دولت شدند. این دو نماینده با این اقدام خود ، حمایت شان را از عادل فردوسی پور مجری برنامه نود که به شدت از سوی نمایندگان استان مرکزی مورد انتقاد قرار می گیرد نشان دادند.
حسن غفوری فرد که سابقه ریاست سازمان ورزش و کمیته ملی المپیک ایران را بر عهده دارد و یکی از معدود ورزشی های مجلس شورای اسلامی محسوب می شود با حمایت خود از فردوسی پور ، در صف منتقدان انتقال باشگاه نفت قرار گرفت.

آمن خادمی
2010/12/19, 17:15
دایی پس از آنکه شعارهای هواداران را علیه خود شنید، در کنفرانس مطبوعاتی از سرمربیگری پرسپولیس استعفا کرد.
علی دایی سرمربی پرسپولیس در کنفرانس مطبوعاتی بازی با صبای قم اعلام کرد از سمت خود کنارهگیری میکند.
تیم او در این مسابقه با نتیجه چهار بر یک باخت تا دایی رکوردی بینظیر را به نام خود ثبت کند. دایی اولین سرمربی پرسپولیس است که تیمش 5 مسابقه متوالی را باخته.
دایی در کنفرانس مطبوعاتی در مورد استعفای خود گفت: «امیدوارم با استعفای من، کادر فنی بعدی بتواند موفق باشد.»

آمن خادمی
2010/12/19, 17:25
بستن بازوبند روی مچ دست شیث رضایی انتقاد عادل فردوسی پور را به همراه داشت.
عادل فردوسی پور گزارشگر بازی پرسپولیس و صبا با انتقاد از شیث رضایی در جریان بازی گفت:«بازوبند کاپیتانی پرسپولیس حرمت دارد آقای کاپیتان!»
عادل این حرف را زمانی زد که شیث از دقیقه 75 به بعد بازوبند را از روی بازو به روی مچ دستتش بست وتا آخر و بدون اعتنا به حرکتی که انجام داده بازی کرد.
عادل در صحنه دیگری نیز گفت:«البته شیث رضایی است دیگر و کاری اش هم نمی توان کرد.»

آمن خادمی
2010/12/20, 13:17
خداحافظی علی دایی با بازیکنان در رختکن گریه سرخپوشان را به همراه داشت.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در حالی که پس از شکست سنگین برابر صبای قم، علی دایی از سرمربیگری این تیم کناره گیری کرده بود، خداحافظی او در رختکن با بازیکنان این تیم با گریه آنها همراه شد.
این در حالی بود که علی دایی نیز در بین بازیکنان متاثر شد و برای لحظاتی در آغوش آنها گریست. فضای رختکن پرسپولیس بعد از این بازی حال و هوای عجیب و خاصی داشت.
نکته قابل توجه در این میان خواهش و اصرار بازیکنان پرسپولیس بر ماندن علی دایی بود. بازیکنان اصرار داشتند که علت شکستهای پرسپولیس، سرمربی این تیم نیست و از دایی میخواستند این فرصت را بدهد که بازیکنان با حضور او پرسپولیس را به جایگاه مناسبی برگردانند.

تعدادی از بازیکنان که بیش از سایرین صحبت میکردند، عملکرد خود بازیکنان پرسپولیس را عامل شکستهای اخیر میدانستند و معتقد بودند با کنارهگیری دایی این روند اصلاح نمیشود. با وجود اصرارهای پی در پی بازیکنان، علی دایی اعلام کرد: «در تصمیم خود برای کناره گیری مصمم هستم.»

دایی تاکید داشت: «هیچ گاه فکر بدی درباره بازیکنان در ذهن من نبوده و نیست و کناره گیری من به خاطر پذیرش مسئولیت شکست است.بازیکنان باید تمام تلاششان را بکنند تا پرسپولیس را به روزهای اوج برگردانند.»

حبیب کاشانی هم در رختکن دقایقی صحبت کرد و در واکنش به درخواست بازیکنان برای بازگشت علی دایی با گلایه خطاب به بازیکنان، از آنها خواست به جایگاه خودشان، جایگاه کنونی پرسپولیس و نحوه عملکردشان فکر کنند.

کاشانی در واکنش بازیکنان به کناره گیری علی دایی، گفت:« اگر فکر کنید میبینید که بخشی از وضعیت کنونی علی دایی که منجر به استعفای او شد بر گردن ماست. ما هم علاوه بر مسائل دیگر که باید در جای خود بررسی شود، با عملکردمان در شکست علی دایی نقش داشتیم.»

آمن خادمی
2010/12/21, 17:04
علی دایی که استعفایش از سوی حبیب کاشانی سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس پذیرفته نشد از امروز در تمرینات این تیم شرکت کرد.

در بدو ورود سرمربی به تیم ،جمعی از هواداران و لیدرهای باشگاه به مناسبت حضور مجدد دایی در پرسپولیس گوسفندی را ذبح کردند تا شاید بلا از پرسپولیس رفع شود و آنها روزهای خوش در لیگ برتر را هم ببینند. تعدادی از طرفداران تیم پرسپولیس در ورزشگاه درفشی فر در حمایت از علی دایی شعار سر دادند.

آمن خادمی
2010/12/22, 15:41
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با برد شیرین مقابل سایپا شرایط بهتری پیدا میکنیم و به تعطیلات نیم فصل خواهیم رفت.
علی دایی درباره دیدار فردا مقابل سایپا گفت: «بازی سختی در پیش داریم. حریف ما تیم خوب و با انگیزهای است و از بازیکنان مستعدی سود میبرد. البته از سایپا شناخت خوبی دارم و باید هر 3 امتیاز این دیدار را کسب کنیم.»
وی در پاسخ به این سوال مبنی بر این که چه شناختی از سایپا دارید، عنوان کرد: «نمیتوانم این موضوع را به شما بگویم. شناخت خوبی از سایپا دارم و ترکیب پرسپولیس را طوری میبندم که بهترینها در زمین بازی کنند، بازیکنانی که در تمرینات بهتر بودهاند و زحمت بیشتری کشیدهاند. مطمئن باشید حق به حق دار خواهد رسید.»
دایی افزود: «سایپا تیم خوبی است و مایلی کهن هم مربی من بوده است. امیدوارم شاهد بازی خوب و زیبایی باشیم و به هر 3 امتیاز این دیدار برسیم. با برد شیرین مقابل سایپا شرایط بهتری پیدا میکنیم و به تعطیلات نیم فصل خواهیم رفت. به شرایط فعلی کاری ندارم و بهترین و آمادهترین بازیکنان را در این دیدار به زمین خواهم فرستاد. هواداران واقعی پرسپولیس هم نباید تیم را در این شرایط سخت تنها بگذارند. میدانند که چقدر به آنها نیاز داریم.»

آمن خادمی
2010/12/22, 16:05
اصغر شرفی از شرایط فعلی فوتبال ایران بسیار شاکی است.
اصغر شرفی مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران به ایسنا گفت: «روزگاری تیم های عربی می گفتند مگر ممکن است ما ایران را شکست دهیم؟ این نکته را در کنار ماجراهای این روزهای فوتبالمان بگذارید تا بدانید مراسم تشییع وتدفین آن را برگزار کرده ایم و بوی حلوایمان تمام منطقه را پرکرده، اما خودمان جشن گرفته ایم وفکر می کنیم تازه به دنیا آمده ایم و جشن تولدمان است!»

او ادامه داد: «استقلال و پرسپولیس به عنوان دوقطب فوتبال آسیا کارشان به جایی رسیده که برسر حوار ملامحمد دعوا می کنند و هرکس می گوید او متعلق به تیم ماست. خاک بر سر این فوتبال. مخاطبم مسئولین این دوتیم نیستند. بحثم بر سر فوتبالی است که در سطح پایه ها سازندگی را از یاد برده و کارش به جایی رسیده که یک بازیکن عراقی برایش گربه را هفتاد جور به رقص در می آورد و عجبا که خودمان هم برایش دست می زنیم و ساز و دهل می نوازیم. انگار فرق عزا و عروسی را هم از یاد برده ایم.»

شرفی در مورد علی دایی هم گفت: «به نظر شما مشکل پرسپولیس علی دایی است؟ دایی یک اسطوره است اما بلد نیست شان ومرتبه خودش را حفظ کند. یک بار بلیتش را در تیم ملی سوزاند و باردیگر در پرسپولیس. حالا هم می گوید می روم و کاری به قبول یا رد استعفایم ندارم اما نرفته برمی گردد. این برای دایی خوب نیست. از این بعد می خواهد چه کار کند؟ مگر او یک شبه علی دایی شده؟ من بازی با کلمات را بلد نیستم و راحت حرفم را می زنم. دایی راهم به عنوان شناسنامه بین المللی فوتبال مملکتم دوست دارم اما او با خودش جنگ دارد و هیچ کس به اندازه او به دایی ضربه نزده.»

مربی تیم ملی در جام جهانی 1978تصریح کرد: «تیم ملی نوجوانان را داده اند دست یک مجری تلویزیونی. شان آدم ها قابل احترام است اما آیا شان پرچم یک مملکت مهم نیست واحترام ندارد؟ اگر من اصغر شرفی بروم بشوم مجری یک برنامه تلویزیونی عالم وآدم به من نمی خندند؟ تخصص پس چه می شود؟ فردوسی پور برسر انتقال نفت تهران به اراک یک کلمه می گوید جوری با او صحبت می کنند که من تصور کردم او سلمان رشدی است. من فردا چگونه ایرانجوان را برای صعود ترغیب کنم؟ از کجا معلوم نگویند بوشهر یک تیم دارد کافی است؟ اگر کسی حرف فوتبالی می زند بگذارید حرفش را بزند. چهار تا آدم فوتبالی هم پیدا می شوند که درست یا غلط بودن آن را مشخص کنند.»

آمن خادمی
2011/01/02, 15:20
- علی پروین و ناصر حجازی نه از امروز که از دهه 50 شاخص ترین چهره های ورزش کشور بودند. محبوب و دوست داشتنی . این قدر دوست داشتنی که دنیای ورزش برای شماره ویژه نوروز سال 1353 خود با حداقل امکانات مونتاژی که داشته ، این دو را در قالب شخصیت های سینمایی قرار دهد و برای شان در قالب دروغ سیزده ، حضور در دو فیلم سینمایی را بنویسد.
علی پروین در سیمای ناصر ملک مطیعی ، ستاره فیلم های فارسی آن دهه با عنوان « علی آقا لوطی محله» و ناصر حجازی در سیمای سرخپوست بوکسور. دیدن این عکس و شرح پی نوشت آن خالی از لطف نیست.

آمن خادمی
2011/01/04, 14:59
عادل فردوسی پور با تصمیم گروه ورزش شبکه سوم سیما از کنداکتور برنامه های ورزشی در طول برنامه های جام ملتها خارج شد.
درحالی که گروه سازنده نود تمایل داشتند در طول بازی های جام ملتها به تحلیل بازی های تیم ملی بپردازند و حتی عادل فردوسی پور دوشنبه شبی که آخرین برنامه 90 را قبل از این توقف 3 هفته ای روی آنتن برد با اشاره به این نکته که در طول تعطیلات لیگ هم مسابقات تیم ملی را بررسی می کند و هم به دستور مسئولان سیما در نشستی با نمایندگان مجلس به تحلیل ماجرای انتقال تیم نفت به اراک را بررسی می کند ، تاکید کرد که در تعطیلات لیگ قطعا برنامه اش روی آنتن می رود اما ظهر دوشنبه بود که اعلام شد نود نه فقط این دوشنبه که در طول جام ملتهای آسیا هم روی آنتن نمی رود. فردوسی پور که زمزمه شده بود برای جام ملتها به عنوان گزارشگر به ازی ها فرستاده می شود حتی گزارشگر اعزامی به این بازی ها هم نخواهد بود و جواد خیابانی این تورنمنت را برای صدا و سیما گزارش زنده از محل مسابقات می کند تا عادل به یکباره شانس هر نوع اظهار نظری درباره تیم ملی را تا پایان مسابقات از دست بدهد .
اما اینکه چرا محبوب ترین گزارشگر سیما و پرطرفدارترین برنامه ورزشی سیما از کنداکتور خارج شده نکته ای است که حسین آقازمانی مدیر گروه ورزش شبکه 3 درباره اش می گوید:« نمی دانم چرا چنین سئوالی را طرح می کنید. لیگ تعطیل است و نیازی هم نیست که نود هم پخش شود.»
اما نود که تنها کارش بررسی بازی های لیگ نیست و همیشه فوتبال ملی یکی از آیتم های اصلی این برنامه بوده است. او در پاسخ به این پرسش هم دلیلی می آورد و می گوید:« ما برای بازی های جام ملتها ویژه برنامه فوتبال برتر را مخصوص این بازی ها برنامه ریزی کرده ایم که همان شب و بعد از بازی های تیم ملی ، بازی ها را کارشناسی می کنند و دیگر نیازی به برنامه 90 نبود. حالا اگر بعدا زنگ بزنید می توانم سر فرصت برای تان ماجرا را تعریف کنم ، فعلا در جلسه ای هسم.»
گروه سازنده فوتبال برتر همان گروهی هستند که بازی های لیگ را پوشش می دهند. گروهی که اجرای برنامه های شان را پیمان یوسفی بر عهده دارد و تهیه کنندگی اش هم بر عهده مهدی هاشمی ، مسئول گروه فوتبال داخلی شبکه سوم سیما است.
هاشمی در این باره می گوید:« ما بازی ها را با دعوت از کارشناسانی که از میان مربیان تیم های لیگ برتری و سرمربیان سال های قبل تیم ملی هستند بررسی می کنیم. به این دلیل هم بود که شبکه تصمیم گرفت بازی های تیم ملی تنها در این ویژه برنامه بررسی شوند.»
و به این ترتیب ، عادل فردوسی پور با تصمیم مدیران شبکه سوم سیما این فرصت را که بتواند درباره بازی های تیم ملی در برنامه اش سخنی بگوید منع می شود . او که یکشنبه شب گذشته و در جریان بازی های لالیگا ، وقتی داشت بازی بارسلونا را گزارش می کرد چند بار با مقایسه سطح فوتبال ها کنایه هایش را درباره تیم ملی به زبان آرد. حالا با توجه به اینکه بازی های تیم ملی را هم جواد خیابانی گزارش می کند شاید تنها تعدادی از بازی های جام ملتها به عادل برسد و او بتواند در این فواصل انتقادهایش را به زبان بیاورد.

آمن خادمی
2011/01/10, 12:12
از کی تا حالا آپارتمان 10 سال ساخت 70 متری شده یک خانه اعیانی؟/انتقاد فردوسی پور از یک روزنامه سیاسی
دقایقی پس از گزارش بازی تیم های لیورپول و منچستر یونایتد عادل فردوسی پور در گفت و گویی با خبرآنلاین از گزارشی که درباره سرقت از منزلش در یکی از روزنامه ها منتشر شده ، انتقاد کرد.
روزنامه ای که مدیر مسئول آن کسی است که روزگاری در سمت مدیر روابط عمومی سازمان ورزش بارها با عادل فردوسی پور درگیری پیدا کرده بود بعد ازگذشت دو سال ازدزدی روزنامه وطن امروز گزارشی از اموال سرقتی خانه مجری 90 نوشته که با یک حساب سرانگشتی رقمی میلیاردی می شود!

آقا انگار گزارشگرها خیلی از ما خبرنگاراها پولدار ترند. دزدی که خانه ات را زده بوده حسابی میلیاردر شده!حالا واقعا قضیه چی بوده؟
راستش نمی دانم این آمار و ارقام را از کجا آوردند. خانه اعیانی در سعادت آباد! چطور یک آپارتمان70 متری 10 سال ساخت در پونک باختری شده یک خانه اعیانی با فرش های ابریشمی!در حالیکه تنها دو تا تخته فرش 3 متری بوده .

چهل میلیون هم انگار پول نقد داشتی و 10000 یورو!
این ادعا صحت ندارد.آخر کدام آدم عاقلی 40 میلیون پول نقد را در خانه نگهداری می کند؟ حدود 1600 دلارو 300 یورو ازحق ماموریتم به چبن را دزدیدند.نکته جالب عکس انگشترعجیب و غریب چاپ شده در روزنامه بود که اصلا وجود خارجی نداشت.

دزدهای خانه ات را که خیلی وقت بود گرفتند چرا این خبر یک دفعه منتشر شد؟
دزدان خانه را 6 ماه بعد از دزدی بازداشت کردند. راستش من هم ازطریق همین روزنامه از برگزاری دادگاه با خبر شدم و تا الان هم کسی از مسوولان اطلاعی به من نداده است.
راستی آن موقع چیزی که خیلی در مطبوعات پخش شد ، بحث دزدی لپ تاپت بود.
بله.لپ تاپ شخصی من هم به سرقت رفت که تا به حال به من برگرداده نشده است.

آیا فکر می کنی هدفی برای نوشتن این گزارش وجود داشته؟
نمی دانم.ولی این حق را برای خود محفوظ می دانم که پیگیری لازم را انجام دهم.

151

ماهور
2011/01/24, 12:38
یک روز پس از باخت ، در اتاقش نشسته و تلفنی می گوید:« دل و دماغ حرف زدن ندارم اما اگر برای مصاحبه نمی آیی ، خوشحال می شوم در این ساعت های آخر با هم باشیم.» افشین قطبی در اتاقش در هتل شرایتون مشغول بستن چمدان هایش بود و داشت آنها را می بست:« تمرین های تیمم در ژاپن شروع شده و تصمیم گرفتم با اتفاقی که افتاد همین امشب بروم ژاپن تا زودتر کارم را آنجا شروع کنم. راستش الان خیلی بیشتر از دیشب ناراحتم. فکر می کنم شانسی را از دست دادم که در چنگ داشتم.»

او درست در روزی از افسوس سخن می گوید که در تهران همه درست به همان حسی برگشته اند که ساعتی قبل از بازی با عراق داشتند. حس تلخ بی تفاوتی. چه فرقی می کند ، عادت کردیم در این جور مواقع بگوییم همه چیز مان به همه چیزمان می آید. تیم ملی باخت که باخت ، مگر قرار بود ببرد؟ لحظه ای ناراحت شدند مردم چون تیم ملی کشورشان باخت ، اصلا فوتبال که مهم تر از سقوط هواپیما نیست. اینجا که جان کسی را نگرفتند ....

قطبی چمدان هایش را بی خیال شده و نسکافه تعارف می کند:«از ته قلبم ناراحتم. هدف بزرگی داشتم. ترسی ندارم که بگویم عذر می خواهم اما مطمئنم مردم که بازی را دیدند برای رسیدن به چیزی که آنها از من خواسته بودند تمام تلاشم را کردم اما ...دیشب شب افشین نبود. ایمان داشتم که کره را می بریم اما نشد ...»

و اما چرا این اتفاق افتاد؟ اصلا افشین جان چرا آن طور نشد که وعده اش را داده بودی؟ و او می گوید:« نیمه اول تیم زیر فشار کشنده حریف بود. نمی خواستیم عقب بیاییم ولی دیدم تیم افت کرده . سعی کردم با آوردن خسرو حیدری به زمین تیم را برگردانم فکر کنم با این تعویض شرایط کمی هم بهتر شد اما حقیقتش این است که دیشب شب مان نبود. فکر می کنم باتجربه های تیم، شب خیلی خوبی را پشت سر نگذاشتند و من هم روی شانس نبودم. باز هم می گویم انگار روز بازی با کره روز افشین نبود. »

و این دیالوگ کوتاه معنایش پایان قطبی است. بسته شدن مردی که یک روز با برد کره برابر تیم ملی ایران پایش به فوتبال ایران باز شد و او به عنوان امپراتور فاتح پس از حذف تیم ملی ایران در بازی های جام ملتهای آسیا توسط کره آمد و خیلی زود لقب ناجی گرفت و 4 سال بعد با باحت به کره پرونده اش بسته شد درحالی که سلطان وعده ها لقبش داده بودند:« من امشب می روم ژاپن چون قراردادم با فدراسیون ایران تمام شده. من می روم و هرکس هرچه دوست دارد می تواند درباره ام بگوید اما می دانم مردم باورم دارند و می دانند که وعده ندادم. من تلاشم را کردم. گفتم تا آخرین لحظه می جنگم که قهرمان باشیم و این کار را هم کردم.»

آمن خادمی
2011/01/29, 17:12
سرماخوردگی فردوسی پور و عذرخواهی او از گزارش یک بازی فوتبال بهانه ای جدید بود برای حمله رسانه ای به مجری برنامه نود.

عادل فردوسی پور که برنامه اش پس از نزدیک به یک ماه از دوشنبه شب روی آنن می رود و تحلیل بازی های جام حذفی همراه با مسابقات جام ملتهای آسیا از نکات مهمی است که در این برنامه به آن پرداخته خواهد شد ، این بار از سوی یک سایت خبری مورد حمله شدید رسانه ای قرار گرفت. این سایت در بخشی از گزارش خود در این باره نوشته بود:«قضیه از این قرار است که قرار بود مزدک میرزایی دیدار رده بنده ی جام ملت ها را گزارش کند و فردوسی پور بازی نهایی را؛ اما پخش یک برنامه باعث شد مجری برنامه نود به نشانه اعتراض و با حالت قهر به مسئولان شبکه سه اعلام کند که این مسابقه را گزارش نخواهد کرد. او پس از حذف تیم ملی از جام ملت ها در این فکر بود که در برنامه نود این موضوع را مورد بررسی قرار دهد؛ اما برنامه ای که سه شنبه هفته گذشته پخش شد، ناراحتی او را در برداشت. شبکه سه، هفته پیش با دعوت از کارشناسان و اصحاب رسانه به بررسی دلایل ناکامی تیم ملی پرداخت و به نوعی سوژه برنامه فردوسی پور را سوزاند.»

این نوشته زمانی منتشر شده بود که فردوسی پور صبح روز شنبه با اعلام خبر پخش مجدد برنامه نود روی جلد بسیاری از نشریات سیاسی و ورزشی رفته بود .در گزارش قهر جدید فردوسی پور حمایت های مدیران شبکه سوم سیما از فردوسی پور ، دلیلی برای یاغی گری این مجری پرطرفدار عنوان شده بود.

این گزارش درست زمانی منتشر شده بود که فردوسی پور در ساختمان شبکه سوم سیما حاضر بود ، جایی که هم دیگر مجریان و گزارشگران سیما حضور داشتند و هم تهیه کننده برنامه فوتبال ایرانی که جلسه کارشناسی علل ناکامی تیم ملی را روی آنتن برده بود . همه حاضرین در جلسه تاکید داشتند عادل مدام به دلیل سرماخوردگی سرفه می کند و توان گزارش مسابقه فینال جام ملتهای آسیا را ندارد. فردوسی پور که سعی می کند با سکوت رسانه ای از افزایش حاشیه ها جلوگیری کند ، بازی فینال جام ملتها را تنها به دلیل بیماری گزارش نمی کند و دوشنبه شب با بهبودی بیماری اش تحلیل درباره علل ناکامی فوتبال ملی را روی آنتن می برد.

آمن خادمی
2011/01/31, 12:25
دادکان و انفجار دوباره روی آنتن زنده/ در عربستان شاهزاده ها مربی می آورند ،در ایران آقازاده ها!
محمد دادکان رئیس اسبق فدراسیون فوتبال باری دیگر در یک برنامه زنده به سیم آخر زد.
رئیس اسبق فدراسیون فوتبال که به دعوت مسئولان برنامه صبح به خیر ایران شبکه اول راهی تلویزیون شده بود و با بابازاده مجری بخش ورزش این برنامه گفت و گو می کرد در این حضور خود به شدت از مدیریت ورزشی دولت انتقاد کرد. او در بخشی از حرف های خود گفت:« مدام می گویند به مدام ورزشگاه ساخته ایم. کدام ورزشگاه ؟ چرا دروغ؟ کدام ورزشگاه را ساختید که همه بازی ها فقط باید در ورزشگاه آزادی برگزار شود؟ اگر ورزشگاه ساخته اید چرا پینگ پنگ و فوتبال همه در ورزشگاه آزادی برگزار می شوند؟ »

او در بخشی دیگر از حرف هایش هم پول را عامل فساد در فوتبال دانست و گفت:« اگر بیایم در این پول ها را تخته می کنم. آقای بازیکن ، آقایمربی هیچ جا غیر از کشور ما از این پول ها به شما نمی دهند. اگر راست می گویید بروید امارات ، اتریش ، آلمان . ببینید از این پول های 500 میلیونی می گیرید؟ من از این پول ها به کسی نمی دهم.»

اما در بخش مهمی از حرف هایش دادکان گفت:« از میان همه کشورهای آسیایی فقط در دو کشور ، فدراسیون ها مربی انتخاب نمی کنند ، یکی در عربستن و یکی هم ایران . آنجا شاهزاده ها مربی می آورند ، اینجا آقازاده ها. البته نه شاهزاده های آنها شاهزاده هستند و نه آقازاده های ما خیلی آقازاده!»

او درباره انتقادها به کفاشیان هم گفت:« فکر می کنم این کار اشتباه است. این بنده خدا که خودش هم می گوید اختیار جا به جا کردن لیوان آب هم ندارد. جای او باید از کسانی که این مرد را آوردند انتقاد کرد.»

دادکان مدیران باشگاهی را هم بی نصیب نگذاشت و گفت:« یکسری مدیری که من حتی نمی توانم به آنها بگویم سیاسی چون از مه جا وا می مانند به فوتبال می آیند تا شاید دوباره زنده شوند. همین ها فوتبال را نابود می کنند چون فقط دنبال نتیجه هستند و ترس دارند. پول ها نابود می شوند و هیچ اتفاقی برای فوتبال مان نمی افتد. »

دادکان با انتقاد از هزینه های سرسام آور فوتبال گفت:« سالانه بیش از 400 میلیارد تومان در این فوتبال هزیه می کنند . آن وقت دختر بچه های ایلامی به دلیل نداشتن پل دچار حادثه می شوند . مگر یک پل چقدر هزینه بر می دارد؟ 100 میلیون تومان یا یک میلیارد؟»

این رئیس معزول فدراسیون فوتبال درباره مربی خارجی هم گفت:« خودشان هم می دانند که سر کارمان گذاشته اند . نه پول مربی بزرگ خارجی دارند ، نه امکاناتی که مربی را به ایران بیاورد. آخرش هم یک گزینه ایرانی می آورند. »

او درباره احتمال بازگشت به ورزش هم گفت:« یحیی زاده و یوسف نژاد و دیگر ورزشی های مجلس به رئیس جمهور پیغام داده اند که فقط اگر دادکان را معرفی کنی رای می دهیم اما خودم دیگر نمی خواهم به ورزش برگردم . به من می گویند آرام حرف بزن ، مگر من ضد نظام هستم؟ مگر حرف سیاسی می زنم؟ این ها همه واقعیت های ورزش مان هستند که می گویم.»

آمن خادمی
2011/01/31, 12:58
نیکی کریمی بازیگر سینمای ایران در گفت وگویی در نشریه پردیس به تمجید از برنامه نود پرداخته است .
او درباره برنامه 90 گفته :به نظرم 90 یک برنامه خوب ودیدنی است و یک جورهایی لازم است که چنین برنامه​ای در حوزه ورزش وجودداشته باشد .

وی درادامه گفته :جذابیت برنامه 90دراین است که در هر قسمت آن تازگی وجوددارد و هربار اتفاقی می​افتد که به جذابیت آن اضافه می​کند .

نیکی کریمی در پاسخ به این پرسش که برخی معتقدند اتفاقات حاشیه ای برنامه 90ممکن است به متوقف شدن آن منجر شود، گفت : فکر می​کنم 90 جایگاه خودش را دارد و نمی​توان این برنامه را متوقف کرد .

فکر می​کنم مجری هر برنامه تلویزیونی روی آن برنامه تاثیر دارد . عادل فردوسی پور هم آدم باهوشی است . او در همه این سال​ها کاری کرده که حسابی دربرنامه و بین مردم جا افتاده است.

ماهور
2011/03/06, 12:24
امیر قلعه نویی اوایل هفته در جریان شرکت در مسابقه خیرخواهانه والیبال مطلب جالبی درباره حامد بهداد مطرح کرد.:dazeda:

قلعه نوعی گفت: «به من زنگ زدند گفتند برای کمک به دو خانواده قرار است این بازی برگزار شود که قبول کردم بروم. در این بازی دو بازیگر معروف سینما که این روزها روی بورس هستند دعوت شده اند! آقای گلزار دعوت شده و یک بازیگر معروف دیگر سینما که نمیدانم اسمش چیست...آقای بهداد، آقای بهدادی...فکر کنم بهدادی بود!»:smiling:

وی ادامه داد: «گویی این بازیگر (حامد بهداد) از همشهریان خودم است که اخیرا در مصاحبه ای از من حمایت کرده و گفته است او بهترین مربی ایرانی است، با این وصف یادم باشد من هم از او تعریف کنم چون آدم خوبی است!»:shangol:

عليرضا جمالی
2011/03/20, 18:13
دیدم بچه ها با باخت پرسپولیس دارن خط و نشون میکشن (تاپیک تحلیل های تکنیکی--- بنیادی...) گفتم یه تاپیک اینجا بزنیم برا این کارا...
بخصوص که چند روز دیگه هم بازی پرسپولیس استقلاله و بازار کل کل داغ میشه...
البته میدونم جای این تاپیک بخش آزاده... ;)

iq_son
2011/03/20, 18:17
آقا دست درس
حالا که اینطوری
پس
تراکتورو عشقه
http://www.azarforum.com/images/imported/2011/01/b80b7fd0b30_L600jpg-1.jpg

بابک پناهی
2011/03/20, 18:18
با سلام

نتایج زنده لیگ برتر

http://www.varzesh3.com/livescores.do

بابک پناهی
2011/03/20, 18:20
دیدم بچه ها با باخت پرسپولیس دارن خط و نشون میکشن (تاپیک تحلیل های تکنیکی--- بنیادی...) گفتم یه تاپیک اینجا بزنیم برا این کارا...
بخصوص که چند روز دیگه هم بازی پرسپولیس استقلاله و بازار کل کل داغ میشه...
البته میدونم جای این تاپیک بخش آزاده... ;)

سلام

ممنون
اتفاقا منم بخش آزاد زدم ولی الان تاپیکتونو دیدم متاسفنه sorry

http://forums.boursy.com/showthread.php?421-********-%D9%84%DB%8C%DA%AF-%D8%A8%D9%80%D9%80%D9%80%D8%B1%D8%AA%D9%80%D9%80%D 9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9% 80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D8%B1-********

عليرضا جمالی
2011/03/20, 18:20
راستی... اعتراف میکنم...
من یک پرسپولیسی هستم اما تو این شرایط نه حرفی دارم نه کل کلی... /:)

بابک پناهی
2011/03/20, 18:21
استقلال مساوی کنه واسه تراختور خیلی خوب میشه:x

عليرضا جمالی
2011/03/20, 18:23
سلام

ممنون
اتفاقا منم بخش آزاد زدم ولی الان تاپیکتونو دیدم متاسفنه sorry

http://forums.boursy.com/showthread.php?421-********-%D9%84%DB%8C%DA%AF-%D8%A8%D9%80%D9%80%D9%80%D8%B1%D8%AA%D9%80%D9%80%D 9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9% 80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D8%B1-********

ممنون بابک جان به نظرم حالا که چند روزی بورس تعطیله شاید بتونیم این تاپیکو اینجا داشته باشیم و بعد ضمن ترکیب دو تاپیک به همون بخش آزاد منتقلش کنیم...

malavan
2011/03/20, 20:33
گذشت اون زمونها که همه آرزوی بازی تو تیم های تهرانی داشتند
این تیم های تهرانی به جز آبرو ریزی برای فوتبال ایران چیزی ندارند
یکیشون یادش میره مدارک را بفرستند از لیگ اسیا حذف میشن
یکیشون هم فعلا آرزوی مساوی گرفتن از تیم هایی را داره که کل بودجشون به اندازه یک ارودی این تیم ها در کشورهای خارجی نیست

یوها ها ها ها

راستی یادم رفت بگم
ملوان 2-پرسپولیس 1
:D
:p

malavan
2011/03/20, 20:45
http://s29.aks98.com/download.php?file=07968164489487244028.jpg

malavan
2011/03/20, 20:59
http://s29.aks98.com/files/71769267677755121649.jpg

http://s29.aks98.com/files/03846722309069073352.jpg

http://s29.aks98.com/files/78052049158348832207.jpg

http://s29.aks98.com/files/81426645273763006272.jpg

مصطفی مصری پور
2011/03/20, 21:36
مرسی از ایجاد کننده های تاپیک...
فک نمیکنم ما تیمای شهرستانی باهم کلی داشته باشیم،خصوصا با تراختور و طرفدارای دوس داشتنیش:x
کلکل اصلی با تیمای پایتخته:9:....
قسم به هرچی مرده....سپاهان خیلی مرده
هرکی میاد به اصفهان....4تایی :D برمیگرده!!!!

بابک پناهی
2011/03/20, 23:56
سپاهان و ذوب آهن بدون اغراق از قدرتهای اسیا هستند و من همیشه از دیدن بازیهاشون لذت میبرم

Captain Nemo
2011/03/21, 00:20
زنده باد پرسپولیس همیشه قهرمان
راستی یاد سیروس قایقران هم بخیر
توی عکسهای بالا دیدمش
خیلی خوش اخلاق بود
آقا ما چه خاطراتی داریم از بازیهای سیروس قایقران و سید مهدی ابطحی و
برادران بیانی و درخشان و فرشاد پیوس و کریم باوی و نادر و ناصر محمد خانی و
همشهری گلم احمد رضا عابد زاده .......... ششششیییییییییییییره
یاد آن دوران بخیر
روح سیروس قایقران هم شاد باشد

مصطفی مصری پور
2011/03/21, 01:27
راستی یاد سیروس قایقران هم بخیر
توی عکسهای بالا دیدمش
خیلی خوش اخلاق بود
آقا ما چه خاطراتی داریم از بازیهای سیروس قایقران و سید مهدی ابطحی و
برادران بیانی و درخشان و فرشاد پیوس و کریم باوی و نادر و ناصر محمد خانی و
همشهری گلم احمد رضا عابد زاده .......... ششششیییییییییییییره
یاد آن دوران بخیر
روح سیروس قایقران هم شاد باشد

کاپیتان عزیز گویا شما از فوتبالی های قدیم هستی
همه این عزیزانی که گفتی واقعا اسطوره بودند و فوتبال ایران خلا چنین افرادیو حس میکنه
واقعا تاسف باره که بعضی تیمای ما به سبک غیر اخلاقی فوتبال حوزه ی خلیج فارس رو آوردنو اخلاق جایی در فوتبال نداره

مهربان
2011/03/21, 01:27
....رضا یاد گلی که سیروس به کره زد بخیر...هنوز تو خاطرمه....من کلا طرفدار استقلالم ولی تو استادیوم بین دوگروه تماشاگرای ابی و قرمز میپوشم با تماشاگرای تیم برنده از استدیوم میرم بیرون...:d

malavan
2011/03/21, 02:09

:))

ملوان 2-1 پرسپولیس

:d

zagros
2011/03/21, 19:37
بنده هم باید اعتراف کنم یک استقلالی دو آتیشه هستم
به نظرم امسال سپاهان . ذوب آهن و کمی هم استقلال شانس قهرمانی دارند که به احتمال زیاد سپاهان با امیر قلعه نوعی قهرمان میشه
پرسپولیس و تراکتور باید برای کسب سهمیه آسیایی تلاش کنند که با توجه به بازیهای باقیمانده شانس تراکتور بیشتر است
تنها راه پرسپولیس برای آسیایی شدن قهرمانی در جام حذفی است که آنجا هم موانع سختی مانند سپاهان و استقلال وجود دارد
پس پرسپولیس بی خیال آسیا شو

پر ریسک
2011/03/21, 19:54
یاشاسین تراختور........................

Captain Nemo
2011/03/24, 01:51

ملوان 2-1 پرسپولیس

ملوان عزیز
تیم ملوان شما را هم دوست داریم
البته بنده بعد از کتکی که در استادیوم آزادی خوردم در هنگام
بازگشت تیم ملی از استرالیا دیگر دور فوتبال را خط کشیدم
فقط بازیهای ملی و خارجی را دنبال میکنم ....
حالا کی ملوان پرسپولیس را برد من که متوجه نشدم .....؟؟؟؟!!!!
:-/ :d

iq_son
2011/03/24, 08:36
آقا دعا کنین پرسپولیس استقلال رو ببره این تراکتور ما هم تو تبریز فولاد رو بزنه تا باز بریم رده سوم
اینم شعار ما تو ورزشگاه:
آسیا ما داریم میاییم
تراکتور آسیا را خواهد لرزاند
:d;)

malavan
2011/03/24, 21:49
ملوان عزیز
تیم ملوان شما را هم دوست داریم
البته بنده بعد از کتکی که در استادیوم آزادی خوردم در هنگام
بازگشت تیم ملی از استرالیا دیگر دور فوتبال را خط کشیدم
فقط بازیهای ملی و خارجی را دنبال میکنم ....
حالا کی ملوان پرسپولیس را برد من که متوجه نشدم .....؟؟؟؟!!!!
:-/ :d

مخلص داش کاپیتان

نتایج مسابقات لیگ برتر ایران در هفته بیست و هفتم

*

جمعه 27/12/1389

*

مس کرمان 1-1 پیکان قزوین

پاس همدان 1-0 صنعت نفت

شهرداری تبریز 2-2 سایپا

نفت تهران 1-1 تراکتور سازی

فولاد 0-0 راه آهن

*

یکشنبه 29/12/1389

*

استیل آذین 1-2 سپاهان

[ملوان 2-1 پرسپولیس

ذوب آهن 2-1 شاهین بوشهر

استقلال 2-0 صبای قم

*

عليرضا جمالی
2011/03/30, 12:50
گذشت اون زمانا که بازی پرسپولیس- استقلال هیجانی داشت... /:) :-<

حامد24
2011/03/30, 18:55
پرسپلیسی ها از این شکست زیاد ناراحت نشن تاراختور هفته ی بعد انتقامش را خواهد گرفت
یاشاسین تاراختور

iq_son
2011/03/30, 21:28
پرسپلیسی ها از این شکست زیاد ناراحت نشن تاراختور هفته ی بعد انتقامش را خواهد گرفت
یاشاسین تاراختور

استقلال یادت باشه تراختور سرورته:d
فردا فولاد رو میزنیم میریم 5 امتیازی بالاتر از پرسپولیس;)

امپراتور7
2011/03/30, 23:37
فقط تراختور یاشاسین

حامد24
2011/03/31, 00:24
استقلال یادت باشه تراختور سرورته:d
فردا فولاد رو میزنیم میریم 5 امتیازی بالاتر از پرسپولیس;)

انتقام پرسپلیسم میگیریم هفته ی بعد...

FENCER
2011/03/31, 00:27
استقلال دروغی 30 ساله ، پرسپولیس حقیقتی 2500 ساله

فدراسیون 1 - پرسپولیس 0

arak_bourse
2011/03/31, 14:01
بازي ديروز رو ديديد. من كه نديدم

خراباتی
2011/05/03, 15:26
ناصر حجازی طی مصاحبه اخیرش در مورد هدفمندی یارا نه ها بشدت مسئولان را سرزنش کرد
شاید برائتی بود از ولایتمداری و ولایت پذیری و ..........

vahid_lok
2011/05/03, 15:33
میشه بحث سیاسی راه نندازید؟
خیلی ها در این فرومها قبول ندارند ........

مصطفی مصری پور
2011/05/03, 20:24
ناصر خان الان وضع جسمانی خوبی نداره
براش دعا کنید....
انشاله که هرچه زودتر سلامتشو بدست بیاره^:)^

vet
2011/05/03, 22:05
میبخشید دوستان هر موضوعی که به ذهنتون میرسه رو بر ندارید بیارید داخل سایت.شرمنده که این جور موضع گیری کردم ولی فکر میکنم این کار باعث بشه اعتبار سایت کم بشه و به ابتذال کشیده بشه.
باز هم از دوستان معذرت خواهی میکنم. :(

آمن خادمی
2011/05/09, 23:27
مجری برنامه نود گفت بهتر است در مواقعی که ورزشکاران سالم هستند،مسئولان به فکر سر زدن به آنها باشند.

عادل فردوسی پور در برنامه امشب نود در خصوص ناصر حجازی گفت:«در هفته ای که گذشت خیلی ها به ناصر حجازی سر زدند و خیلی ها هم عکس یادگاری گرفتند اما این اصلا درست نیست،بهتر است زمانی که ورزشکاران سالم هستند از آنها دلجویی کنند نه اینکه وقتی در بستر بیماری می افتند.متاسفانه در اینجا رسم است،هرکس که مریض می شود،همه با او مهربان می شوند.»

آمن خادمی
2011/05/21, 16:48
پزشک حجازی: فقط برایش دعا کنید

پزشک معالج ناصر حجازی در مورد آخرین وضعیت پیشکسوت استقلال گفت: «در حال حاضر به او از طریق یک لوله غذا داده می شود. ناصر حجازی در وضعیت بدی بهسر می برد و فقط دعای مردم است که می تواند حالش را بهتر کند.»
ناصر حجازی روز گذشته و در بین دو نیمه دیدار استقلال و پاس به کما رفت و به بیمارستان کسری منتقل شد.
ضمنا امروز گریه های همسر و فرزند ناصر حجازی در بیمارستان همه را متأثر کرده بود.

آمن خادمی
2011/05/21, 17:24
خونریزی مغزی حجازی هنوز تایید نشده / حال آتیلا هم خوب نیست

ماجرای خونریزی مغزی ناصر حجازی هنوز توسط پزشکان تایید نشده است.

ناصر حجازی که هم اکنون در بخش آی سی یو بیمارستان کسری بسر می برد، به دلیل وخامت حالش زیر دستگاه نگه دارنده مخصوصی قرار دارد.

آتیلا حجازی که به همراه مادرش در بیمارستان حضور دارد، پس از دیدن پدرش در آن شرایط سخت فشار زیادی را متحمل شد. او از دیشب شرایط خوبی ندارد و خودش هم یک بار به خاطر افت فشار، به اورژانس بیمارستان رفت.

همچنین شایعه شده که حجازی خونریزی مغزی کرده اما یکی از نزدیکان ناصر حجازی در گفتوگو با خبرآنلاین میگوید: «خونریزی مغزی ناصرخان هنوز توسط پزشکان اعلام نشده اما چیزی که وجود دارد این است که حال او زیاد خوب نیست و پزشکان میگویند باید برایش دعا کنید.»

مجيد رادمنش
2011/05/23, 07:29
شب زنده داری هواداران حجازی با چشم های اشکبار

تعدادی از هواداران اسطوره استقلال همچنان مقابل بیمارستان کسری ایستاده اند.

هواداران ناصر حجازی که از صبح دیروز مقابل بیمارستان کسری تهران جمع شده اند، همچنان مقابل این بیمارستان هستند.
به گزارش خبرآنلاین، تعداد قابل توجهی از هواداران حجازی در این ساعات از بامداد دوشنبه همچنان مقابل بیمارستان راه می روند و اشک می ریزند. آنها همچنین برای شفای اسطوره خود دعا نیز می خوانند. این هواداران مقابل بیمارستان کسری فرش هم پهن کرده اند و آنهایی که از قدم زدن مقابل بیمارستان خسته میشوند، روی فرش می نشینند و استراحت می کنند.

http://www.shafaf.ir/fa/pages/?cid=57900

مجيد رادمنش
2011/05/23, 10:59
دوشنبه 02/03/1390 ساعت : 11:21

خبر تلخ است و توضيح بيشتر برايش، سخت: "ناصر حجازي دروازه بان و مربي سابق فوتبال ايران که با شدت گرفتن بيماري و به کما رفتن در بيمارستان کسري تهران بستري شده، امروز درگذشت. "

حجازي که از ماهها پيش به دليل بيماري ريوي بارها راهي بيمارستان شده بود، با روحيه خوب و قواي جسماني که داشت، به سلامت به منزل بازگشت اما اين بار و پس از رفتن به کما، بازگشتي به خانه نداشت و در منزل ابدياش آرام گرفت.

حجازي مبارز خوبي بود اما اينبار انگار دست مرگ، قويتر از پنجههاي قرص و محکم او بود که سالهاي سال راه را بر توپ بسته بود.

او نميخواست کسي ضعف جسمي و درد کشيدنهايش را ببيند تا همچنان نماد جسارت و اتکا به نفس باشد و کسي هم اين روزها را نديد.
حجازي خيلي زودتر از اينکه بسترنشين شود، تسليم مرگ شد تا ايستاده جان داده باشد.

خبر تلخ است.
و ديگر ناصرخان در ميان ما نيست...

آمن خادمی
2011/05/23, 11:04
خدا بیامرزد ناصر خان حجازی را ....:(:(:(

گفتگویی قدیمی با ناصر حجازی ؛

«بارها رسيده ام تا لبه پرتگاه و خدا مرا نگه داشته...»

وقتي از تيمسار شاه گفت و اينکه چطور جلوي جمع از خودش دفاع کرد و داد زد: «احمق باباته! مرتيکه هم خودتي...» فهميديم چرا هواداران نيچه و سهراب و حتي ذبيح درشکه چي هم دوستش دارند.../ رفتم خانه ناصرخان. خيلي جاها مي خواستم از خط قرمزهايش بگذرم. شايد هم خودش راضي بود ولي چشم هايش مجوز نمي داد.

http://forums.boursy.com/imported/2011/05/160.jpg

ناصر خان هميشه خودش است. بي ريا. درست يا غلط. خوب يا بد. کم عمق يا دريايي. همين است که هست. الگوي يخي نيست که زير هر آفتاب ولرمي ذوب شود. دست پرورده کيوسک هاي لبويي نيست. تاريخ مصرفش گوياست. از آن قهرمان هايي است که بعد از نيم قرن اگر کسي با چشم بسته پشت سرش شيرجه برود لااقل آدم خيالش راحت است که طرف با مخ نمي رود داخل حوض خالي.

وقتي از تيمسار شاه گفت و اينکه چطور جلوي جمع از خودش دفاع کرد و داد زد: «احمق باباته! مرتيکه هم خودتي...» فهميديم چرا هواداران نيچه و سهراب و حتي ذبيح درشکه چي هم دوستش دارند.

رفتم خانه ناصرخان. خيلي جاها مي خواستم از خط قرمزهايش بگذرم. شايد هم خودش راضي بود ولي چشم هايش مجوز نمي داد.

به گزارش «تابناک»، این روایت کامران نجف زاده است از گفتگویی که دی ماه سال 1379 زمانی که خبرنگار کیهان ورزشی بوده، با یکی از بزرگان فوتبال این مملکت انجام داده و امروز که خبر به کما رفتن او را در «تابناک» خوانده بود، بلافاصله تماس گرفت و خواهش کرد که اگر امکان دارد آن را دوباره بازنشر دهیم.

به امید بهبودی وضعیت این نابغه فوتبال کشورمان و سلامتی هر چه زودتر وی، بخشی از آن گفتگوی به یاد ماندنی را به شرح زیر بازنشر می دهیم:

ما اصلا نمي دونيم بايد از کجا شروع کنيم؟

ـــ از هر کجا که دوست داريد.

شما چرا قبل از شروع مصاحبه از مرگ صحبت کرديد؟

ـــ مرگ براي همه هست. به خدا قسم من از مرگ نمي ترسم. الان همه کارهايم را کرده ام. بچه هايم سروسامان گرفته اند. اگر هم بميرم ديگر خيالم راحت است. راضي ام به رضاي خدا.

گفتيد بچه ها... از آن پدرهايي بوديد که دوست دارند بچه شان پسر باشد؟

ـــ بله! من دوست داشتم پسر باشد. حتي به همسرم گفتم اگر پسر نباشد طلاقت مي دهم که همسرم هم طفلکي کلي گريه کرد. ولي بعدها فهميدم دختر يا پسر تفاوتي ندارد.

بعد چرا اسم پسرت را گذاشتي آتيلا؟

ـــ من يک زماني فيلمي ديدم به نام آتيلا که خيلي از آن خوشم آمد. دوست داشتم پسرم جنگجو و قوي شود.

اما خيلي در زمين بر عکس نامش ترسو بازي مي کرد...

ـــ درست است. حق داري. يک بار برداشتم بردمش خانه محمد پارسا. تعريف کردم اين بلند شد سر بزند و افتاد زمين. همين رويش تاثير گذاشت وگرنه مي شد نترس و سرزن بماند.

شما ديکتاتور هستيد؟

ـــ هر جا نظم و انضباط باشد کار به خوبي پيش مي رود و با سرعت انجام مي شود ولي بي نظمي اگر باشد هيچ چيز نداريم.

آتيلا وقتي عاشق شد به شما گفت يا نه؟

ـــ بله ولي به مادرش بيش از من نزديک است. به من هم مرتب مي آمد مي گفت مي خواهم ازدواج کنم و من به شوخي اذيتش مي کردم.

يک زماني مد بود همه با گرمکن مي نشستند روي نيمکت...

ـــ من با کت و شلوار مي آيم. الان هم خيلي ها ديگر فهميده اند اين کار جالبي نيست.

هميشه قراردادهاي شما سنگين بوده...

ـــ خوب کار مي کنم و پول خوب مي گيرم. من با شوخي مخالفم. زندگي شوخي نيست. همان اول مي گويم قرارداد را بياوريد. اين را مي خواهم و آن را نمي خواهم. همين است که با من نمي سازند.

جريان زندگينامه شما که خوب فروش کرد چي بود؟

ـــ حداقل 40 ميليون فروش کرد. اما يک ريال هم نگرفتم. به خاطر يکسري مسايل مي خواستم يکي دو نفر پول ببرند.

http://forums.boursy.com/imported/2011/05/161.jpg

الان اوضاع مالي تان چطور است؟

ـــ من نه پولدار پولدارم مثل دايي و نه فقير فقير. وسط بودن از همه چيز بهتر است.

خاطره حاشيه اي از دوران فوتبالتان...

ـــ يک بار از کره شمالي برمي گشتيم، رييس فدراسيون وقت که تيمسار شاه بود گفت «مرتيکه احمق کراواتت را محکم ببند.»
برگشتم گفتم: «احمق باباته! مرتيکه هم خودتي.»

تيمسار گفت به من مي گي؟ گفتم آره به تو مي گم... و ماجرا ادامه دار شد ...
خوشم نمي آمد زير حرف زور بروم و نان به نرخ روز بخورم.

شما در اين سالها هيچ گلري را ديديد که ياد جواني تان بيفتيد؟

ـــ نه. نديدم.

وقتي دروازه بان بوديد، گل هم زديد؟

ـــ يکي دو تا از روي پنالتي

در دروازه باني هوش مهمتر است يا آمادگي بدن؟

ـــ هر دو، پنجاه پنجاه.

دايي را خدا بغل کرده؟

ـــ من دايي را دوست دارم. از تاکسيراني آوردمش تجارت. بچه باهوشيست ولي اصل خودش را فراموش نکرده. حاشيه نرفته. لايق الگو شدن است.

چقدر به شيک پوشي و خوش تيپ بودنتان اهميت مي دهيد؟

ـــ خيلي. وقتي بازيکن مي بيند مربي اش تر و تميز است روي او هم تاثير گذار است.

مردم شما را دوست دارند...

ـــ بارها رسيده ام تا لبه پرتگاه و خدا مرا نگه داشته. يک نفر آن بالا هواي من را دارد. الان مي بينم تا پلک زدم جواني رفت ولي توکلم به خداست. او دستي بالاي همه دست هاست.

بعضي ها مي گويند تو همچين دروازه باني نبودي که اينقدر معروف شوي و مردم دوستت داشته باشند. من مي گويم شما روزهاي سخت مرا نديديد که 15 ساله بودم براي رفتن به سر تمرين در ميدان خراسان يک نان بربري مي گرفتم دستم و پياده مي رفتم. وسط گل و برف چقدر تمرين کردم. حتي در دوران مربيگري هم واقعا زجر کشيدم.

عليرضا جمالی
2011/05/23, 13:46
مرد بزرگی بود...
مودب , تحصیلکرده و رک گو, که گاه حرفایی میگفت فراتر از انتظار که سیاستمدارانمون رو خطاب قرار میداد... (ای کاش این اخلاقش الگو بشه- چرا که این افراد بخاطر جایگاه مردمیشون کمتر مورد تهدید هستند)

خدا بیامرزدش

ناهید
2011/05/23, 13:49
خداوند رحمتش كند اسطوره بود
خصايص ما ايرانيان مرده پرستي است

کیمیاگر
2011/05/23, 23:08
امروز دقیقا حس همون روزی رو داشتم که خبر فوت "احمد شاملو" رو شنیدم و نفهمیدم چطوری خودمو رسوندم پردیس کرج ....
امشب حس همون شبی رو دارم که صدای خاموش شدن مضراب پرویز مشکاتیان رو شنیدم...
....
امروز بغض خاموش شدن یک مرد دیگه تو این وانفسای روزگار نامرد گلوم رو فشرد.
امروز یک بار دیگه بر سوگ مردانگی گریستم...
ای بزرگ موندنی ... ای طلایه دار عشق ...
یادت همیشه در دل ما زنده است ....
خداحافظ اسطوره...
خداحافظ ناصر خان حجازی ....
خداحافظ...

مصطفي رستمي
2011/05/24, 06:59
هفته گذشته رفته بودم خرم اباد. يكي از دوستان جمله معنا داري گفت . بد نديدم جمله را اينجا بياورم:
انسان با عزت يكبار ميميرد ولي انسان بي عزت روزي يكبار ميميرد .
ناصر خان حجازي با عزت زندگي كرد و با عزت هم به ديار باقي شتافت . روحش شاد و يادش گرامي باد .

آمن خادمی
2011/05/24, 09:57
- در حالی که انتظار می رود دولت از چهره هایی مثل شما قدردانی نماید ، طی چند روز اخیر خانواده شما و همین طور یک شرکت خصوصی که پرتال شخصی برایتان طراحی و اجرا نموده در مراسم هایی از شما تجلیل و قدردانی نمودند و هنرمندان، اهالی فوتبال و مطبوعات با شور و شوق خاصی در این مراسم شرکت کردند ، از پوری بنایی گرفته تا مدیران استقلال و پرسپولیس علیرغم مشغله های کاری بسیار.دلیل محبوبیت و توجه توده مردم به ناصر حجازی را در چه می دانید؟

مردم نسبت به من لطف دارند ، ناصر حجازی همواره سعی کرده تا از مردم جدا نباشد ، همیشه با مردم بوده ام و هر چه دارم از خدا و سپس لطف و محبت مردم است.من و امثال من مدیون مردم هستیم.آنها مرا حجازی کردند.اینها شعار نیست یا از روی تظاهر نمی گویم.خوشبختانه همه مرا به صراحت لهجه میشناسند. این که از مردم می گویم حرف دلم است.از اینکه می بینم بعضیها با زدن چند گل یا مورد توجه قرار گرفتن توسط مردم ، از همه طلبکار هستند ، ناراحت می شوم.متاسفانه اینها وقتی توسط همین مردم بزرگ می شوند ادا در می آورند و فراموش می کنند که از کجا و چطور به چنین جایگاههایی رسیده اند .نمی دانند که فقط مشهور هستند و با این خصوصیات ا خلاقی محبوبیتی بین مردم ندارند.تختی به دلیل مدالها و قهرمانیهایش تختی نشد که اگر این طور بود،موحد یا حبیبی مدالهای بیشتری داشتند.تختی بدلیل مردمی بودنش تختی شد. از قدیم گفته اند که درخت هر چه پربارتر، افتاده تر.وقتی بیشتر مورد توجه قرار گرفتیم ،باید سر به زیر تر شده و ادبیات و رفتارمان را بهتر کنیم.

- بعد از مبتلا شدن ناصر حجازی به بیماری، روند مناسبی در راستای بهبودی شما می دیدیم اما بیکباره در طی 2-3 ماه اخیر افت و ضعف بدنی واضح و مشخصی را در شما شاهد هستیم ، توضیح می دهید؟

به من می گویند عصبانی نشوم ، مگر بی غیرتم وقتی درد و مشکلات مردم را به چشم می بینم ، با بی تفاوتی از کنار آن بگذرم.آمده اند و یارانه ها را به مردم غالب کرده اند.زندگی مردم بهتر نشده که بدتر هم شده است .خدمت به مردم یعنی فراهم کردن رفاه و آسایش آنها اما متاسفانه شاهد نداری و سختی زندگی مردم هستیم.دولت می گوید چهل هزار تومان در ماه به مردم کمک میکنیم ، مگر مردم گدا هستند ؟ مردم ایران روی گنج خوابیده اند ، نفت، گاز و... دولت حق ندارد به مردم کمک کند،دولت باید کار کند، خدمت کند و زحمت و دسترنج مردم را دودستی تقدیم آنها نماید.چهل هزار تومان در ماه به مردم می دهند و بعد چند برابر آن را از جیب مردم برداشت می کنند و سپس ادعای خدمت به مردم دارند.از دید مسوولین خدمت دولت به مردم یعنی کار کردن مردم برای دولت واینکه مردم کار کنند و پولشان را تقدیم دولت نمایند!

.برای من گاز می آمد چهل هزار تومان و حالا می آید یک میلیون تومان .گاز به کشور همسایه با مبلغی بمراتب کمتر از آنچه از جیب مردم برداشت می کنند ، صادر می شود.با دیدن این شرایط نباید عصبانی شوم ؟ نباید حرص بخورم و شرایط جسمانی ام مثل امروز شود.من این حرفها را برای خودم نمی زنم.به هر حال از آنجایی که چهره شناخته شده ای هستم و مردم به من لطف دارند ، زندگی ام می گذرد حتی با اینکه بیماری ام بسیار پر هزینه است با لطف مسوولین بیمارستان کسری، مالک گسترش فولاد تبریز و اندوخته پس اندازم روزگار سپری می شود اما اگر مردم عادی شرایط امروز من را داشتند و با یک بیماری پر هزینه روبرو شوند ، چه باید بکنند؟بروند بمیرند؟من ناصر حجازی هستم ، سرد و گرم روزگار را چشیده ام . عمری از من گذشته است. هیچ ابایی هم ندارم که اگر من را ببرید وبا شلیک 2 تیر به زندگی ام خاتمه دهید. حرفهایم از سر دلسوزیست.کمی مراعات مردم را کنید..مردم را دوست داشته باشید تا آنها هم شما را دوست داشته باشند.مردم معنای خدمت را می دانند و اگر آن را احساس نمایند پا به پای دولت می ایستند و اگر نمی توانید رفاه مردم را فراهم سازید ، بروید .من 4 سال قبل و در اواسط فصل وقتی دیدم اعضای هیات مدیره با دخالتهایشان اجازه نمی دهند تا در تیم مردمی استقلال علیرغم توانایی ام کار کنم و ماندنم فایده ای ندارد بخاطر مردم در حالی که مرا می خواستند ، رفتم تا شاید دیگران بتوانند موفق باشند.مردم ایران قدرشناس هستند.قدر این قدرشناسی را بدانید.

- اما دولت در ارتباط با بحث یارانه ها حتما از نظر کارشناسان بسیاری استفاده کرده است .

اتفافا برای من هم جای سوال است که مگر اینها کارشناس ندارند؟از کجا این یارانه ها را آورده اند.اگر کشور های دیگر چنین کاری انجام دادند ، ابتدا شرایط و بستر کار را فراهم کردند و بعد اجرا نمودند. آیا در ایران این بستر فراهم بود؟ اینکه بگوییم مصرف نکنید ، فلان چیز را نخرید ، هزینه نکنید تا برایتان پس انداز شود ، هنر است؟

آخر یک کارگر که ماهی سیصد-چهارصد هزار تومان حقوق می گیرد و کرایه خانه، خرج زندگی و...دارد و حال باید سه برابر مبلغی که دولت می دهد ، به آنها برگرداند، چطور زندگی کند؟ نتیجه اش می شود فقر و فقر یعنی فساد ، فحشا ، طلاق و...از کدام کارشناس صحبت می کنید؟ کارشناسی فقط بازی با آمار و ارقام و زندگی در برج نیست.کارشناسی یعنی زندگی با مردم و لمس کردن درد و مشکلات آنها از نزدیک.

کارشناسی یعنی بدنبال پیدا کردن راهی جهت مقابله با ورود کالاهای چینی و رونق بخشیدن به تولیدات داخلی.امروز شاهد هستیم که کارخانه های ما یا ورشکسته هستند یا صاحبان آنها جهت جلوگیری از ورشکستگی، کارخانه هایشان را تعطیل می کنند و نتیجه آن بیکاری و دربدری کارگر ها است و این مشکلات در پایان باعث از هم پاشیده شدن کانون خانواده ها و ایجاد مشکالات اجتماعی و اخلاقی می شود.

ما کارشناسان واقعی و افراد تحصیلکرده و با دانش کم نداریم.حتی در مسافرتهای خارج از ایران وقتی با این افراد روبرو می شوم ، می گویند حاضریم با رقمی نصف آنچه در خارج از ایران به ما می دهند در خاک خودمان کار کنیم ، به عشق ایران اما امکانات و شرایط برای ما فراهم نیست.

می خواهم از دولت بپرسم که اجرای طرح یارانه ها اهمیت دارد یا یافتن راهی جهت جلوگیری از فرار مغز ها.هر چند مغزها بایستی فرار کنند که اگر باشند بسیاری از افرادی که به نا حق و بر اساس زدوبند در راس کارند ، خانه نشین خواهند شد. .همانطور که سطح علمی دانشگاهها را پایین آوردند تا افرادی که سلیقه ای وارد دانشگاه شده بودند، بتوانند فارغ التحصیل شوند.

اینکه وضعیت جسمانی ام شرایط امروزی را دارد ، بدلیل شرایطی است که می بینم و نمی توانم در قبال این مسایل و مشکلات مردم بی تفاوت باشم.به قول گاندی که می گوید : درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که برایشان گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب ، این حماقت را حکمت می نامند....

آریو
2011/05/28, 16:57
ترکیب جدید بارسا در مقابل شیاطین سرخ منچستر در قهرمانی جام اروپا
راستش از منچستر و بارسا خوشم نمیاد ... امیدوارم بازی جذابی باشه .... خودم طرفدار رئالم خب معلومه دوست دارم کی ببره ...

ولی این تیم بارسا غیر قابل شکسته

http://forums.boursy.com/imported/2011/05/202.jpg (http://www.pic.iran-forum.ir/)

آمن خادمی
2011/05/29, 12:22
فردوسی پور: میخواستیم بیشتر در مورد فوتبال پاک با آقای عزیز محمدی صحبت کنیم
که...
حجازی: ببخشید. میشه من یه چیزی بگم؟
... فردوسی پور: راجع به فوتبال پاک؟
حجازی: بله
فردوسی پور: بفرمایید
... حجازی: ما چیمون تو این مملکت پاکه که فوتبالمون پاک باشه؟ فقط همینو میخواستم بگم!
فردوسی پور: خیلی ممنون!

behnam
2011/05/31, 13:43
با سلام خدمت دوستان
از این به بعد می توانید نتایج مسابقات فوتبال داخلی و خارجی رو در این تاپیک پیش بینی کنید
امیدوارم مورد توجه دوستان قرار بگیره

behnam
2011/05/31, 20:01
ازمسابقات جام حذفی شروع می کنیم
دوستان فکر می کنید فینال بین کدام دو تیم برگزار میشه ؟
به نظر من فینال بازیها بین دو تیم پرسپولیس و استقلال خواهد بود
پرسپولیسیها و استقلالیها نظر بدن و همچنین سایر دوستانی که طرفدار فولاد یا ملوان هستند

عليرضا جمالی
2011/06/01, 06:42
انتقاد کی روش از برنامه ریزی فدراسیون و کیفیت زمین های فوتبال ایران

کارلوس کیروش، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران در کنفرانسی خبری از مشکلاتی که با آن دست به گریبان است، سخن گفت.

کی روش که قرار است تیم ملی ایران را تا جام جهانی ۲۰۱۴ رهبری کند، گفت: "اعتقاد دارم که در تیم ملی همه دستاندرکاران باید تمام تلاش خود را انجام دهند و اینکه فقط بگویند انجام میدهیم ولی کاری نکنند، کافی نیست. ما از لغو دیدار تیم امید با اوکراین نتیجه میگیریم که باید افراد حرفهایتر و مسئولیتپذیرتری را به کادر فنی تیم ملی بیاوریم تا این اشتباهها دیگر تکرار نشود و دفعه بعد بهتر عمل کنیم."

اشاره کی روش به لغو سفر تیم زیر ۲۳ سال ایران به اوکراین به دلیل مشکل خروج از کشور تعداد زیادی از بازیکنان این تیم بود.

سرمربی پرتغالی تیم ایران معتقد است این اتفاق ممکن است در آینده هم تکرار شود: "از شنیدن خبر لغو اردوی تیم امید در اوکراین احساس یاس به من دست داد چرا که وقتی سفر به این مهمی که با برنامه ریزی قبلی بوده است، کنسل میشود، برنامه آماده سازی تیم را مختل میکند. مساله دوم این است که لغو چنین اردویی اعتبار ایران را در سطح بین المللی از بین میبرد و دفعه بعد اگر با برزیل هم قرار دیدار داشته باشید، ممکن است لغو بشود."

کیفیت پایین زمین های تمرینی ورزشگاه های ایران، یکی دیگر از دلمشغولی های سرمربی تیم ملی است. او در این باره گفت: "ما برای کار بهتر به زمینهای حرفه ای تر و باکیفیت تر نیاز داریم. به عنوان نمونه استاندارد زمین چمن آکادمی ملی فوتبال خوب نیست و اگر قرار باشد در آن واحد تیمهای ملی بزرگسالان، جوانان و امید تمرین کنند، مشکل بزرگی خواهیم داشت. قرار بود تیم ملی در ورزشگاه آزادی تمرین کند ولی به دلیلی که نمیدانم چه بود، مسئولان ورزشگاه آن زمین را حتی یک جلسه را در اختیار ما قرار ندادند. من اصلا متوجه نمیشوم چرا ورزشگاه ملی یک کشور در اختیار مهمترین تیم ملی فوتبال در آن کشور قرار نمیگیرد."

کی روش گفت همچنان برای کار و اجرای برنامه هایش در ایران انگیزه زیادی دارد، ولی معتقد است سرمربی یک تیم به تنهایی نمیتواند همه کارها را انجام دهد.

آمن خادمی
2011/06/02, 22:57
فشار سیما به فردوسی پور بخاطر پیراهن مشکی!

شنيده میشود سياه پوشيدن مجری محبوب نود طی برنامه هفته گذشته اش كه با حاشيه های زيادی همراه شد، چنان با واكنش منفی مسؤولان شبكه سه مواجه بوده و فردوسی پور تحت فشار قرار گرفته كه تلافیاش را يكشنبه شب گذشته در آورد!
قهر عادل فردوسي پور سبب شد تا اين هفته مزدک ميرزايي در فاصله يک شبانه روز، دو مسابقه فوتبال را گزارش كند!

پارس توریسم نوشت: شنيده می شود سياه پوشيدن مجری محبوب نود طی برنامه هفته گذشته اش كه با حاشيه های زيادی همراه شد، چنان با واكنش منفی مسؤولان شبكه سه مواجه بوده و فردوسی پور تحت فشار قرار گرفته كه تلافیاش را يكشنبه شب گذشته در آورد!

فردوسی پور دوشنبه هفته پيش به مناسبت درگذشت ناصر حجازی برای به تن كردن لباس مشكی پافشاری زيادی كرد و علیرغم مخالفت مسؤولان تا آخرين لحظات، حرف خود را به كرسی نشاند. با اين وجود، گويا پس از پخش برنامه او با عتاب مسئولان مواجه شده و همين امر دلخوری او را در پی داشته است. تا جايی كه يكشنبه شب با خودداری از انجام گزارش ديدار تيم های فوتبال پيروزي و سپاهان از رقابتهای جام حذفي، موجب شد بر خلاف روال تلويزيون، مزدک ناخواسته جايگزين او شود.

در صورتی كه طبق برنامه ريزیها، مزدک شب قبل از آن بازی منچستريونايتد و بارسلونا را گزارش كرده بود و طبعاً نمیتوانست بازی فردا شب را نيز گزارش كند.

هر چند تهيه كننده برنامه «فوتبال برتر» كه اين ديدار در قالب آن پخش شد، طي گفتوگويی با يكی از نشريات، در اين باره تنها به اين جمله اكتفا كرده كه آن شب فردوسی پور برايش كاری پيش آمد و ممكن است اين مسأله برای هر كسی اتفاق بيفتد(نقل به مضمون).

با اين وصف و با توجه به پخش برنامه نود در دوشنبه شب گذشته، به نظر میرسد عادل دلخوری را كنار گذاشته است!

شايد هم به قول ظريفی اين اتفاق باعث شود كه در آينده فردوسی پور هم به تأسی از رضا صادقی ديگر مشكی نپوشد!

بوف کور
2011/06/03, 20:04
سیامک جان از الان بهت تسلیت می گم
باخت ملوان در مقابل پرسپولیس رو
:d:)

malavan
2011/06/03, 23:11
سیامک جان از الان بهت تسلیت می گم
باخت ملوان در مقابل پرسپولیس رو
:d:)

نه بابا!!!!!!

راست میگی.....

بوف کور
2011/06/03, 23:56
نه بابا!!!!!!

راست میگی.....

می بینیم

Captain Nemo
2011/06/04, 00:02
می بینیم
مخلص تمام پرسپولیسها هم هستیم ....

http://www.irfo.ir/images/logos/club_persepolis.jpg

malavan
2011/06/04, 00:06

http://forums.boursy.com/

کاپیتان جان
باش تا اموراتت بگذره
دادش من

این فقط یک شوخی است

بوف کور
2011/06/04, 00:08

ای ول کاپیتان
بعد از شیرینی که با شکست استقلال در مقابل تیمی در حد و اندازه ملوان :D:p خوردیم پرسپولیسی بودن شما به این شیرینی افزود
از روز اول دیدم یه کلاس و پرستیج خاصی دارید نگو پرسپولیسی هستید :x

malavan
2011/06/04, 00:11
قوی سپید خزری....ملوان بندرانزلی

:p:p:p:p

malavan
2011/06/04, 00:13
ای ول کاپیتان
بعد از شیرینی که با شکست استقلال در مقابل تیمی در حد و اندازه ملوان :d:p خوردیم پرسپولیسی بودن شما به این شیرینی افزود
از روز اول دیدم یه کلاس و پرستیج خاصی دارید نگو پرسپولیسی هستید :x

بیشین بینیم بابا...

هر وقت به تو اجازه دادن بری استادیوم اونموقع دم از فوتبال بزن

یوها ها ها ...

:d:d:d

آمن خادمی
2011/06/04, 00:15
دوستان با اجازه موضوعات انتقال داده شده به "آنلاین...جهان فوتبال"

بوف کور
2011/06/04, 00:17
بیشین بینیم بابا...

هر وقت به تو اجازه دادن بری استادیوم اونموقع دم از فوتبال بزن

یوها ها ها ...

التماسمونم کنید نمی یاییم
ما زیر کولر و کنار بخاری لم می دیم و تخمه می خوریم و پرسپولیسو تشویق می کنیم و می بریم
شما برید تو سرما و تو گرما بپذید و بلرزید و باتوم بخورید و ببازید
هاهاهاهاها

malavan
2011/06/04, 00:21
التماسمونم کنید نمی یاییم
ما زیر کولر و کنار بخاری لم می دیم و تخمه می خوریم و پرسپولیسو تشویق می کنیم و می بریم
شما برید تو سرما و تو گرما بپذید و بلرزید و باتوم بخورید و ببازید
هاهاهاهاها

گربه دستش به گوشت نمی رسید

می گفت ...

پیِِِف !

=))

بوف کور
2011/06/04, 00:26
گربه دستش به گوشت نمی رسید

می گفت ...

پیِِِف !

=))

این خوشی چندی بیش دوام نمی یاره
ببین حالا یبار تا نهایی اومدید اینطوری شاخ شدید اگر مثل پرسپولیسی ها این همه کاپ و قهرمانی داشتید چطوری می شد جمتون کرد
اخی
اکشال نداره یکی دو روز بیشتر طول نمی کشه
باز دوباره که مثل همیشه باختید اروم می گیرید
فقط سیا یادت باشه یه شیش ماهی بعد از باخت اینورا افتابی نشو که با گریه می فرسمت خونه

=))=))=))=))=))

malavan
2011/06/04, 00:28
این خوشی چندی بیش دوام نمی یاره
ببین حالا یبار تا نهایی اومدید اینطوری شاخ شدید اگر مثل پرسپولیسی ها این همه کاپ و قهرمانی داشتید چطوری می شد جمتون کرد
اخی
اکشال نداره یکی دو روز بیشتر طول نمی کشه
باز دوباره که مثل همیشه باختید اروم می گیرید
فقط سیا یادت باشه یه شیش ماهی بعد از باخت اینورا افتابی نشو که با گریه می فرسمت خونه

=))=))=))=))=))

آبجی من
خواهر من
تو سنت قطع نمیده

برو تاریخ را بخون ببین ملوان چند بار قهرمان بوده تا حالا...

خوب پدر پول مفت و بیت المال بسوزه که هیچ وقت گیر تیم هایی مثل ملوان نیومد ...

بوف کور
2011/06/04, 00:33
آبجی من
خواهر من
تو سنت قطع نمیده

برو تاریخ را بخون ببین ملوان چند بار قهرمان بوده تا حالا...

خوب پدر پول مفت و بیت المال بسوزه که هیچ وقت گیر تیم هایی مثل ملوان نیومد ...

سیامک خیلی بد جنسی
نقطه ضعف من دستت
پای تقسیم پول بیت و المال و نامردی و دزدی اقایون و وسط اوردی چرا ؟؟؟
تو این زمینه من تسلیمم :( حق با شماهاست

آمن خادمی
2011/06/04, 00:37
http://forums.boursy.com/[/QUOTE]

<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p

malavan
2011/06/04, 00:38
سیامک خیلی بد جنسی
نقطه ضعف من دستت
پای تقسیم پول بیت و المال و نامردی و دزدی اقایون و وسط اوردی چرا ؟؟؟
تو این زمینه من تسلیمم :( حق با شماهاست

چه کنیم دیگه...

وقتی بحث حیثیتی میشه
آخرش اینجوری تموم میشه

شما خودشو ناراحت نکن

تیمتون که کم از این پولا نخورده که

نوش جونش

الهی قربونش برین

از کره مریخ فقط نمونده مربی نیارین

مربی های ملوان کیه....

بازی کنان قدیمیش...

اما نتیجه را ببین حال کن

malavan
2011/06/04, 00:42

<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p[/QUOTE]

سرکار آمن خانوم

اون قضیه
هر وقت اجازه دادن خانوما برن استادیوم
بعد بیان برای خودشون تیم انتخاب کنند
شامل حال شما هم میشه ها

یه وقت اشتباه نگرید
که مردی شدید واسه خودتون

و می تونید برین استادیوم
:D:D

Captain Nemo
2011/06/04, 00:44

<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p[/QUOTE]
خب آمن خانم هم که به رنگ زندگی هستند ...
به به ....:x

بوف کور
2011/06/04, 00:44
سیامک می خوای ببینی الان استادیوم رفتن مهم تره یا خانم بودن ؟
امن جان توی یک ثانیه می تونه کلا موجودیتتو از بین ببره
اخ خدا چه حالی داد این جمله :)

آمن خادمی
2011/06/04, 00:46
<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p

سرکار آمن خانوم

اون قضیه
شامل حال شما هم میشه ها

یه وقت اشتباه نگرید
که مردی شدید واسه خودتون

و می تونید برین استادیوم
:d:d[/quote]

........................خدا نکنه من بخوام مردی بشم برا خودم.........دور از جونم:D:D:D

malavan
2011/06/04, 00:47
سیامک می خوای ببینی الان استادیوم رفتن مهم تره یا خانم بودن ؟
امن جان توی یک ثانیه می تونه کلا موجودیتتو از بین ببره
اخ خدا چه حالی داد این جمله :)

زپرشک!!

بوف کور
2011/06/04, 00:48
سرکار آمن خانوم

اون قضیه
شامل حال شما هم میشه ها

یه وقت اشتباه نگرید
که مردی شدید واسه خودتون

و می تونید برین استادیوم
:d:d

........................خدا نکنه من بخوام مردی بشم برا خودم.........دور از جونم

:d:d:d[/quote]

=))=))=))=))=))=))
امن ؛ یعنی عاشقتم

malavan
2011/06/04, 00:48
سرکار آمن خانوم

اون قضیه
شامل حال شما هم میشه ها

یه وقت اشتباه نگرید
که مردی شدید واسه خودتون

و می تونید برین استادیوم
:d:d

........................خدا نکنه من بخوام مردی بشم برا خودم.........دور از جونم:d:d:d[/quote]

:(:(

بوف کور
2011/06/04, 00:52
سیامک
با این شکلکا نمی تونی مخ مارو بزنی
بیا مثل یه پسر خوب بنویس
پرسپولیس سروره استقلال و ملوانه و خانم ها سروز اقایونن می خوام برم بخوابم
آ باری کلا بدو:d:)

محمود شریعت
2011/06/04, 00:54
علاقه چنداني به بازي هاي فوتبال ندارم. روي تيم خاصي هم تعصب ندارم. اما نيدونم چرا دوست دارم ملوان قهرمان بشه

بوف کور
2011/06/04, 00:55
علاقه چنداني به بازي هاي فوتبال ندارم. روي تيم خاصي هم تعصب ندارم. اما نيدونم چرا دوست دارم ملوان قهرمان بشه

الهی که همه نمودارا رو چپل چوله ببینی حالا که اینطور شد

malavan
2011/06/04, 00:57

آفرین

احسنت

همیشه آدم باید به ندای درونش فکر کنه

جناب شریعت پرسپولیس نه مه نه دی

به عبارتی پرسپولیس کیلویی چنده

:*

آمن خادمی
2011/06/04, 00:58

وای چقد خندیدم زهره جون :d:d:d=))=))=))))=))=))=))=))=))=))=))

محمود شریعت
2011/06/04, 01:03

وای چقد خندیدم زهره جون :d:d:d=))=))=))))=))=))=))=))=))=))=))

واااااااااااا
دلتون مياد؟

به نظرتون تيمي كه با اون شرايط سخت رسيده به فينال در برابر پرسپوليسي كه به قول ملوان با پول بيت الباباش اومده حق برد و برتري نداره؟
بازي ملوان و پيروزي جدال اراده است دربرابر پول

malavan
2011/06/04, 01:06
واااااااااااا
دلتون مياد؟

به نظرمتون تيمي كه با اون شرايط سخت رسيده به فينال در برابر پرسپوليسي كه به قول ملوان با پول بيت الباباش اومده حق برد و برتري نداره؟

چرا عزیم داره

چرا برادر من داره

ولش کن اینا رو

تیمی که دو تا خانم .... طرفدارشن و علی دایی مربیشه

همینه که می بینی

وای خدا مردم از خوشی

=))=))=))

بوف کور
2011/06/04, 01:08
واااااااااااا
دلتون مياد؟

به نظرمتون تيمي كه با اون شرايط سخت رسيده به فينال در برابر پرسپوليسي كه به قول ملوان با پول بيت الباباش اومده حق برد و برتري نداره؟

محمود خان ( این اسمتونو بیشتر دوست دارم )
بابا این گیلکی ها اگر تو فوتبال ببرن یهو جوگیر می شن می خوان کارای دیگه بکننا از من گفتن
یهو دیدین گفتن بندر انزلی مرکز ایران و بعدش اینم نخواستن و گفتن گیلان یه کشور باشه و از این حرفاتعجب نکنیدا
البته خانم هاشون اقایونشون که از این بخارا ندارن :d=))

محمود شریعت
2011/06/04, 01:09
چرا عزیم داره

چرا برادر من داره

ولش کن اینا رو

تیمی که دو تا خانم محترم طرفدارشن و علی دایی مربیشه

همینه که می بینی

وای خدا مردم از خوشی

=))=))=))

بيچاره علي دايي چه گناهي كرده كه اول تو دام علي آبادي و فدراسيون افتاد بعدشم در منجلاب پيروزي گير كرد

محمود شریعت
2011/06/04, 01:13
بابا این گیلکی ها اگر تو فوتبال ببرن یهو جوگیر می شن می خوان کارای دیگه بکننا از من گفتن
یهو دیدین گفتن بندر انزلی مرکز ایران و بعدش اینم نخواستن و گفتن گیلان یه کشور باشه و از این حرفاتعجب نکنیدا
:-?

بوف کور
2011/06/04, 01:14
کسی مامان ایناز و ندیده ؟
امن جون بی زحمت مامان ایناز و صدا کنید
سیامک جان پاشو پاشو چرا غش کردی من مامان یه ایناز دیگه رو گفتم نه اونی که شما می شناسی :d=))

malavan
2011/06/04, 01:14

به قول انزلیچی ها

آبای جان

دینیم !

malavan
2011/06/04, 01:15
سیامک جان پاشو پاشو چرا غش کردی من مامان یه ایناز دیگه رو گفتم نه اونی که شما می شناسی :d=))

=((

:((

:-w%-(^:)^

محمود شریعت
2011/06/04, 01:16
ها اي مامان ايناز كه وگفتي كي بيده؟
مساله داره ناموسي ميشه
نكنه وزير جنگ ملوانه؟

بوف کور
2011/06/04, 01:17
ها اي مامان ايناز كه وگفتي كي بيده؟
مساله داره ناموسي ميشه
نكنه وزير جنگ ملوانه؟

ایناز یه دختر کوچولی نازه که خدا ایشالله برای پدر مادرش نگه داره

محمود شریعت
2011/06/04, 01:18
ایناز یه دختر کوچولی نازه که خدا ایشالله برای پدر مادرش نگه داره

آهان
گرفتم

malavan
2011/06/04, 01:22
آقا این یعنی چی

میشه توضیح بدین
چون بچه ها اینجا جمع بودند می پرسم...بعد حذفش کنید

قسمتی از سخنرانی امروز رئیس جمهور

در همين زمينه، خبرآنلاين گزارش داده است: محمود احمدي نژاد در واكنش به شعار دهندگان، با «لبخند» به انها مي گفت: «مخلص شما هم هستيم». وقتي شعارها كمي بيشتر شد، او بي آنكه به شخص خاصي اشاره داشته باشد، اظهار داشت: «مخلص آقاي رئيس هم هستيم! نوبت شما هم ميشود! من همه شما را دوست دارم و نوكر همه شما هم هستم».

آمن خادمی
2011/06/04, 01:23

مامان ایناز گفته ....بهش بگین دیگه خونه نرن........:d:d:d

Captain Nemo
2011/06/04, 01:24
آقا این یعنی چی

میشه توضیح بدین

در همين زمينه، خبرآنلاين گزارش داده است: محمود احمدي نژاد در واكنش به شعار دهندگان، با «لبخند» به انها مي گفت: «مخلص شما هم هستيم». وقتي شعارها كمي بيشتر شد، او بي آنكه به شخص خاصي اشاره داشته باشد، اظهار داشت: «مخلص آقاي رئيس هم هستيم! نوبت شما هم ميشود! من همه شما را دوست دارم و نوكر همه شما هم هستم».
یعنی اینکه دوشنبه بازار مثبته
هر کسی ترسید سهم فروخت ضرر کرد ....
من خودم از اول تا آخر گوش دادم
خیلی باحال حرف زد
معلوم بود

بوف کور
2011/06/04, 01:25
آقا این یعنی چی

میشه توضیح بدین

سیامک
دکی فقط یه رئیس داره اونم مستر بی....

محمود شریعت
2011/06/04, 01:27
آقا این یعنی چی

میشه توضیح بدین

مگه ديشب سخنراني كرد؟
پس چرا من نديدم؟

Captain Nemo
2011/06/04, 03:56
الان داشتم یورو نیوز رو میدیدم وتحلیل بازی ملوان و پرسپولیس بود
آخرش گفت شانس برد ملوان در برابر این غول پایتخت نشین 1 به 99 است .... :d
من برم بخوابم
خروس همسایمون داره قوقولی قو قو میکنه .... یعنی وقته خوابه .... =;

بوف کور
2011/06/04, 11:21
آقا این یعنی چی

میشه توضیح بدین

طبق بررسی های انجام شده منظور دکی از نوبت شما هم می رسه اقای رئیس اقای حدادیان بوده و خواسته القا کنه که تمام این مشکلات اخیر زیر سر حدادیان بوده

malavan
2011/06/04, 12:14
الان داشتم یورو نیوز رو میدیدم وتحلیل بازی ملوان و پرسپولیس بود
آخرش گفت شانس برد ملوان در برابر این غول پایتخت نشین 1 به 99 است .... :d
من برم بخوابم
خروس همسایمون داره قوقولی قو قو میکنه .... یعنی وقته خوابه .... =;

کاپیتان جان عزیز

برادر من ما این همه شبکه مفید خبری داریم

چرا میری پای شبکه های استکباری می شینی

کلا اینها برای بسط استکبار به وجود آمده اند:D

و کاری جز گمراه کردن ذهن جوونهای پاکی مثل شما :D ندارند

همیشه اینها خلاف جهت رودخانه صحبت می کنند

مثلا می گن پرسپولیس قهرمان میشه =))

که شما جوونهای پاک را از مسیر درست منحرف کنند :p

Captain Nemo
2011/06/04, 12:30
کاپیتان جان عزیز

برادر من ما این همه شبکه مفید خبری داریم

چرا میری پای شبکه های استکباری می شینی

کلا اینها برای بسط استکبار به وجود آمده اند:d

و کاری جز گمراه کردن ذهن جوونهای پاکی مثل شما :d ندارند

همیشه اینها خلاف جهت رودخانه صحبت می کنند

مثلا می گن پرسپولیس قهرمان میشه =))

که شما جوونهای پاک را از مسیر درست منحرف کنند :p
ملوان عزیز
ما کلا تمام شبکه های دنیا را صبح تا شب رصد میکنیم .... :->
شما این فرکانس شبکه بندر انزلی را به ما بده ما بریم این شبکه را هم رصد کنیم ببینیم
چی میگه ... /:) ..... البته هنوز ندیده میدانم که داره در مورد قهرمانی باشگاههای اسیا و
شکست منچستر و رئال صحبت میکنه ..... :d

محمود شریعت
2011/06/04, 12:42
ملوان عزیز
شما این فرکانس شبکه بندر انزلی را به ما بده ما بریم این شبکه را هم رصد کنیم ببینیم
چی میگه ... /:) ..... البته هنوز ندیده میدانم که داره در مورد قهرمانی باشگاههای اسیا و

=))=))=))

malavan
2011/06/04, 12:49
=))=))=))

ملوان عزیز

:-w:-w

آمن خادمی
2011/06/04, 13:14
ملوان عزیز

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

malavan
2011/06/04, 13:49
برگی از تاریخ :x

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87_%D9%81%D9%88% D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D9%85%D9%84%D9%88%D8%A7%D 9%86_%D8%A8%D9%86%D8%AF%D8%B1_%D8%A7%D9%86%D8%B2%D 9%84%DB%8C

باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان نیروی دریایی بندر انزلی در سال ۱۳۴۸ و فقط در رشته فوتبال، با حمایت ناوبان کریم رستگاری راد، رییس وقت تربیت بدنی نیروی دریایی انزلی و با مربیگری آقای بهمن صالح نیا پدر فوتبال گیلان که بازیکن تیم ملوان نیز بود، تاسیس گردید.

ملوان با کسب عنوان بهترین شهرستانی جام تخت جمشید، سه عنوان قهرمانی در جام حذفی کشور و ۳ نایب قهرمانی در این جام ، ۲ دوره حضور در باشگاههای آسیا به عنوان نماینده ایران و ... صاحب رکوردی قابل توجه در تاریخ فوتبال کشور است.
:x

malavan
2011/06/04, 14:00
ببیندی فرق بین پرسپولیس و ملوان را...

این فقط گوشه ای از مصیبتهای تیم های شهرستانی است....

alt

آقای پورغلامی چرا قبول کردید تیم را خودتان ببندید ؟

در تاریخ ۱۳۸۹/۱/۲۴ به باشگاه نامه نوشتم و گفتم قرارداد ۵ بازیکن به اسامی پژمان نوری ، هادی تامینی ، سیدجلال رافخایی ، فیلیپ آلوز دسوزا و بابک پورغلامی تمام شده . شما بهتر است با این بازیکنان وارد مذاکره شوید چون تیمهای دیگر آنها را می خواهند. در تاریخ ۱۳۸۹/۲/۱۷ یک لیست دیگر دادم و گفتم با حفظ آن بازیکنان این چند بازیکن هم مورد نیاز است . باز هیچ کاری صورت نگرفت . هنگامی که مدیر برنامه های فیلیپ آلوز دسوزا از یونان به انزلی آمد شاکی بود و گفت هیچ مسئولی در باشگاه نبود. بعد از پایان لیگ فقط با پژمان نوری به عنوان کاپیتان تیم در تماس بودم . اگر به بازیکن زنگ می زدم می گفت چهل درصد پولم مانده و ما هم گاو صندوقمان خالی بود . اگر در ادامه ملوان را به حال خود می گذاشتیم همین تیمی را که ملاحظه می کنید هم نداشتیم .

malavan
2011/06/04, 14:03
سرمربي ملوان تصريح کرد: اميدوارم خدا کمک کند تا در فينال جام حذفي هم همين موفقيت را تکرار کنيم. سوت پايان يک بازي سوت آغاز مسابقه آينده است. اميدوارم بتوانيم تا ديدار رفت فينال ريکاوري خوبي داشته باشيم.
پورغلامي درباره داوري اين مسابقه گفت: داور در صحنه پنالتي اعلام پنالتي نکرد و بعد از گل دومي که به ثمر رسانديم،کاملا به نفع استقلاليها سوت زد. گناه ما اين است که اسم ما شهرستاني است و آرام هستيم و اگر مثل تيمهاي ديگر اعتراض کنيم، خوب است. داور تمام صحنههاي 50 -50 و 60 به 40 را به نفع حريف ميگرفت. واقعا خطاي تاميني اخراج داشت؟ در بازي با نفت آبادان هم همين بلا را سرمان آوردند.

malavan
2011/06/04, 14:13
مربی که از هیچ ...همه چی ساخته و خواهد ساخت...

فرهاد پورغلامی...

http://www.myup.ir/images/02941698816958409479.jpg

http://img.irna.ir/1389/13891222/30296537/30296537-1076655.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2011/06/56.jpg

malavan
2011/06/04, 21:33
یاد ها و خاطره ها...

http://up.iranblog.com/images/yl995xcngi2crgtk3ip3.jpg

http://up.iranblog.com/images/qeolh4dt7i1tk8yhn90.jpg

http://up.iranblog.com/images/oaenhgatws0rvylhidzj.jpg

http://up.iranblog.com/images/0fl5u54eea4da8xo6o.jpg

http://up.iranblog.com/images/dg5ooype0k50y6lg7f7.jpg

malavan
2011/06/04, 22:00
http://forums.boursy.com/imported/2011/06/57.jpg

Captain Nemo
2011/06/05, 12:05
حسرت بازیکنان تیم فوتبال بانوان ایران (http://www.tabnak.ir/fa/news/168785/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%AD%D8%B3%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)

سايت AFC اعلام کرد؛ تيم ملي فوتبال بانوان ايران در ديدار با اردن به دليل آنکه حاضر نشد لباس خود را تغيير دهد 3 بر صفر بازنده اعلام شد و از مسابقات کناره گيري کرد.

http://forums.boursy.com/imported/2011/06/63.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2011/06/64.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2011/06/65.jpg

نمیدونم باید چی بگم ....
فقط متاسفم در جایی باید زندگی کنم که هنوز با قوانین قبیله ایی داره اداره میشه ...

آمن خادمی
2011/06/05, 19:42
حسرت بازیکنان تیم فوتبال بانوان ایران (http://www.tabnak.ir/fa/news/168785/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%AD%D8%B3%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86)

سايت AFC اعلام کرد؛ تيم ملي فوتبال بانوان ايران در ديدار با اردن به دليل آنکه حاضر نشد لباس خود را تغيير دهد 3 بر صفر بازنده اعلام شد و از مسابقات کناره گيري کرد.

http://forums.boursy.com/imported/2011/06/63.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2011/06/64.jpg

http://forums.boursy.com/imported/2011/06/65.jpg

نمیدونم باید چی بگم ....
فقط متاسفم در جایی باید زندگی کنم که هنوز با قوانین قبیله ایی داره اداره میشه ...

جالبه.:(:(:(....بعدش آقایان سایت ما میان تاپیک راه اندازی می کن "زنان یا مردان"........فرهنگ برابری باید از دل جامعه بیرون بیاد و روسای مملکت ما هم در بین همین مردم بزرگ شدن و یکدفعه ای درئیس شدن....

behnam
2011/06/05, 20:55
قهرمان جام حذفی = پرسپولیس

malavan
2011/06/05, 21:22
قهرمان جام حذفی = پرسپولیس

ببین بهنام خان

به خاطر خودت میگم

جوونی
آرزو داری

یه کاری نکن اینجا خین و خین ریزی راه بندازم
به جان بوف کور راست میگم...:d

ببین آمن جان دلش از جای دیگه پره بعد ایجاد کننده تاپیک مردان برترند یا زنان را مورد الطاف مشت و لگد خود قرار میده...:(

خوب حق هم داره
من هم این صحنه های دلخراش و گریه این بانوان را دیدم از ته دل ناراحت شدم

به همین دلیل سکوت کردم...

اما بهنام خان گل اگر توبه نکنی و حرف تو پس نگیری خدمت تو می رسم

البته میدونم بچه گی کردی این حرفو زدی که پرسپولیس قهرمانه :d:d

آفرین پسر خوب

حالا بلند بگو

قوی سپید خزری....ملوان بندرانزلی >:d<

این فقط یک شوخی است

behnam
2011/06/05, 21:28
فقط پرسپولیس

malavan
2011/06/05, 21:31
فقط پرسپولیس

:^o

<:-P

behnam
2011/06/05, 21:41
:^o

<:-p

:*
>:P

Captain Nemo
2011/06/06, 00:58
فقط پرسپولیس
پرسپولیس شیره
مثل شمشیره .....
خوشم اومد بهنام خان از تهدیدهای ملوان نترسیدی و تغییر موضع ندادی ...

malavan
2011/06/06, 16:27
قیافه علی دایی پس از باخت در بازی فردا مقابل تیم محبوب ملوان

http://up.iranblog.com/images/fzxhmgef1no0c5jqqpxh.jpg

=))

malavan
2011/06/06, 16:29
خوشحالی بازیکنان تیم پرسپولیس پس از دریافت کاپ نایب قهرمانی جام حذفی

http://up.iranblog.com/images/jdzzavgmhtkq62q4cxqi.jpg

=))

malavan
2011/06/06, 16:31
سندی از افتحارت تیم مغضوب پرسپولیس :D

http://up.iranblog.com/images/efek7ngye1v3uxzqf676.jpg

=))

malavan
2011/06/06, 16:35
دریادلان ملوانی توانستند با شوت های خود روش ساخت تور صیادی را به بچه سوسولهای پرسپولیسی آموزش دهند

http://up.iranblog.com/images/3u61232ploqn351tg368.jpg

behnam
2011/06/06, 17:03
آقای ملوان همه اینا رو گفتی،ولی آخرش بازم پرسپولیس قهرمان میشه:d:d=))=))

محمود شریعت
2011/06/06, 18:02

بله
در معجزه هر اتفاقي ناممكني ممكن ميشه داش بهنام

malavan
2011/06/06, 19:13
بله
در معجزه هر اتفاقي ناممكني ممكن ميشه داش بهنام

=D>&[]

malavan
2011/06/06, 19:31

بله
باید هم این حرف را بزنید

زمانیکه تو شهر انزلی و جلوی چشمان مردم این داوری را راه انداختند

پس تو تهران و برای قعر مان کردن (توجه کنید قعر ) این تابوت معلوم است چه داوری راه خواهند انداخت....

بیشتر از برد ملوان دلم میخواد تیم داوری بیشتر از این آبروی رفته خود را لجن مال نکنه !!

مجيد رادمنش
2011/06/07, 16:11
کاشانی استعفایش را نوشت

شبکه نیوز: کاشانی از مسوولان ورزشگاه خواسته تا از آوردن هرگونه پلاکاردی از سوی هواداران جلوگیری کنند

متن نامه استعفای حبیب کاشانی آماده شده و بعد از بازی برگشت مقابل ملوان سرپرست پرسپولیس این کار را انجام خواهد داد.

به گزارش شبکه نیوز ، سرپرست باشگاه پرسپولیس در آستانه بازی امشب مقابل ملوان انزلی درخواستی را به مسوولان ورزشگاه آزادی ارائه داد.

حبیب کاشانی از مسوولان ورزشگاه خواسته تا از آوردن هرگونه پلاکاردی از سوی هواداران جلوگیری کنند تا اتفاقات بازی با فولاد خوزستان تکرار نشود.

همچنین مطلع شدیم، حبیب کاشانی به خاطر اتفاقاتی که میان وی و علی دایی رخ داده، دیگر حاضر به مدیریت در پرسپولیس نیست و می خواهد استعفای خود را تقدیم ریاست سازمان تربیت بدنی کند.

حتی متن نامه استعفای کاشانی آماده شده و بعد از بازی برگشت مقابل ملوان سرپرست پرسپولیس این کار را انجام خواهد داد.

malavan
2011/06/07, 19:10
ایران ایران ایران...... ایران ملوان

ملوان ملوان ....همین قهرمان

malavan
2011/06/07, 19:18
گل....گل ....گل....گل.....

دقیقه 34...یاهوووووووو

بوف کور
2011/06/07, 19:20

محمود شریعت
2011/06/07, 19:21
ملوان اون جمله چي بود ميگفتي؟

سفيد خزري ملوان بندر انزلي

هوووووووراا

بوف کور
2011/06/07, 19:22
یوهو

محمود شریعت
2011/06/07, 19:22

اكشال نداره
بزرگ بشي يادت ميره

malavan
2011/06/07, 19:23
نامردا

نامردا

کجاش کارت قرمز بود

مفت خورهای سوسول

این کارت قرمز داشت...

مرده شور هرچی .....

malavan
2011/06/07, 19:24
فولادی ها را نیمه اول اخراج کردید... پیروز شدید

اینجا هم باید همون را تکرار کنید...

خدایا.... خودت شاهدی.....

محمود شریعت
2011/06/07, 19:25
پول چه كارها كه نميكند

بوف کور
2011/06/07, 19:26
هی فوروارد عوض نکنید فایده نداره
پرسپولیس شیره

محمود شریعت
2011/06/07, 19:27
هی فوروارد عوض نکنید فایده نداره
پرسپولیس شیره

ازين يارانه اي ها يا آزاد؟؟؟

malavan
2011/06/07, 19:27
قوی سپید خزری.....

ملوان بندر انزلی.....

مشکلی نیست به بازیکنی که خودش افتاده و در حال افتادن به یه بچه سوسول خرده کارت قرمز می دن

چون باید یه جوری تبلیغات کنند که ما فوتبال داریم

تا کی
تا کی
این تابوت را می خاهین با پول مردم حمایت کنید

بوف کور
2011/06/07, 19:29
قوی سپید خزری.....

ملوان بندر انزلی.....

مشکلی نیست به بازیکنی که خودش افتاده و در حال افتادن به یه بچه سوسول خرده کارت قرمز می دن

چون باید یه جوری تبلیغات کنند که ما فوتبال داریم

تا کی
تا کی
این تابوت را می خاهین با پول مردم حمایت کنید

:p;;):)

محمود شریعت
2011/06/07, 19:30
اين ديگه نوبره

بوف کور
2011/06/07, 19:30
وای وای وای
ملوان س...
ملوان س....
سیامک یوهوووووووووووووووووووووو ووووووو

malavan
2011/06/07, 19:31
ملوان
به خدا قهرمانی

به خدا قهرمانی

این پنالتی بود....

خدایا

بچه ها من طاقت ندارم

خدا حافظ...

آخ جوننننننننن

خاک بر...... داور

داور برو گم شو

داور برو گمشو

داور برو گم شو.....

محمود شریعت
2011/06/07, 19:31
يو ها ها ها ها

قوي سپيد خزري ملوان بندر انزلي

malavan
2011/06/07, 19:33
خوب

شروع بازی کارت زرد به ملوان...

اخراج در نیمه اول

پنالتی در نیمه اول...

چند کارت زرد در نیمه اول...

آخرش چی

ملوان یک سوراخسلیس صفر

محمود شریعت
2011/06/07, 19:38
ميبينم خبري از طرفدارهاي پيروزي نيست
ملوان با 3 بازيكن كمتر از سوراخليس (به قول ملوان) يك گل جلوتره

محمود شریعت
2011/06/07, 19:39
ميبينم خبري از طرفدارهاي پيروزي نيست
ملوان با 3 بازكن كمتر از سوراخليس (به قول ملوان) يك گل جلوتره

1- بازيكن اخراج شده
2- تماشاچيان
3-داور

بوف کور
2011/06/07, 19:43
تیم dril خزری
ملوان بندر انزلی :)

محمود شریعت
2011/06/07, 19:47
تیم dril خزری
ملوان بندر انزلی :)

ها اي كه گفتي يعني چه؟؟

malavan
2011/06/07, 19:49
تو رو خدا یکی جلوی چرت و پرت گویی های این خیابانی را بگیره

محمود شریعت
2011/06/07, 19:50
فكر كنم بخاطر تماشاي فوتبال از اينترنت امشب همه ترافيك شش ماهم تموم بشه

مجيد رادمنش
2011/06/07, 20:03
كجا رفتي ملوان؟؟

محمود شریعت
2011/06/07, 20:05
كجا رفتي ملوان؟؟

هنوزم شرايط به نفع ملوانه

malavan
2011/06/07, 20:05
ملوان بیدی نیست با این بادها بلرزه

داریم تعداد نامردی هاتون را در رابطه با این تیم مظلوم شهرستانی می شماریم

فعلا در حال شمارشیم

محمود شریعت
2011/06/07, 20:06
X-(

malavan
2011/06/07, 20:08
خداحافظ ملوان

خداحافظ مردی

خداحافظ غیرت

سلام سوراخسلیس

سلام نامردی

سلام بی غیرتی

مجيد رادمنش
2011/06/07, 20:10
ملوان بیدی نیست با این بادها بلرزه

داریم تعداد نامردی هاتون را در رابطه با این تیم مظلوم شهرستانی می شماریم

فعلا در حال شمارشیم
=

بشمار يك

بشمار دو

=))=))=))

malavan
2011/06/07, 20:11
خدایا چه میکنه این ملوان

گل گل
گل
گل
گل
ده نفره گل

گل

بوف کور
2011/06/07, 20:12
:x:x:x

malavan
2011/06/07, 20:13
=

بشمار يك

بشمار دو

=))=))=))

داریم می شماریم
داریم میشماریم
ده نفره میشماریم
که شمای 11+داور+خیابانی+پول+بیت المال+.....

چه می کنید
ها ها ها ها

بوف کور
2011/06/07, 20:14
وای وای وای
3 تا گل

مجيد رادمنش
2011/06/07, 20:18
چه ميكنه اين سوراخسليس

:O:))<:-p

محمود شریعت
2011/06/07, 20:22
يكي بياد بگه چند چندن؟
سيگنال ندارم

مجيد رادمنش
2011/06/07, 20:23
يكي بياد بگه چند چندن؟
سيگنال ندارم

محمود جان دقيقه 80

3 بر 2

محمود شریعت
2011/06/07, 20:26
محمود جان دقيقه 80

3 بر 2

عـــــــــه
خداروشكر
پس هنوز به نفع ملوانه

malavan
2011/06/07, 20:27
پنالتی برای پرسپلیس

پنالتی برای پرسپلیس

خاک بر....

خاک بر....

مجيد رادمنش
2011/06/07, 20:29
برادر 4 تا بستونه؟

:))=)):d

محمود شریعت
2011/06/07, 20:29
پنالتي چي شد؟

مجيد رادمنش
2011/06/07, 20:31
كشتن بازيكنامونو

:ox-(

ناهید
2011/06/07, 20:32
يكي بياد بگه چند چندن؟
سيگنال ندارم
جناب شریعت چرا اینقدر خودتون رو اذیت می کنید و ضرر میرسونید به سودتون که از اینترنت دارین دنبال می کنید
خب معلومه دیگه پرسپولیس می بره

malavan
2011/06/07, 20:34
اسم اینا رو می زاری بازیکن

اینا رقاصه هستن که از بالا آهنگ می زنن

داور رهبری می کنه

این بچه سوسولهای می رقصند

دو تا پنالتی

دو تا اخراجی

برای تیمی که همیشه تیم اخلاق بوده

خجالت بکشید

به نظرم مردن کمترین حقی است که برای این سوراخسلیس داد

malavan
2011/06/07, 20:35
ملوان
ملوان
ملوان

به خدا عاشقتیم

قهرمانی

قهرمان

مجيد رادمنش
2011/06/07, 20:35
ایران ایران ایران...... ایران ملوان

ملوان ملوان ....همین قهرمان

[COLOR="#ff0000"]اشكال نداره

ايشالا سال ديگه

:)):D=;

بوف کور
2011/06/07, 20:37
جناب شریعت چرا اینقدر خودتون رو اذیت می کنید و ضرر میرسونید به سودتون که از اینترنت دارین دنبال می کنید

ای ول ناهید جان کارت درسته :*

سیامک تا جمعه ؛ انقدر حرص نخور بازیه دیگه مهم نیست >:d<

malavan
2011/06/07, 20:37
فردوسی پور و برنامه نود

تنها جایی هستی که این تیم های مظلوم می تونن به تو پناه ببرن

لااقل تو با غیرت باش

=((

محمود شریعت
2011/06/07, 20:38

با توجه به اين كه بازي در خانه پرسپوليس بود بازي مساوي به پايان رسيد.
البته در نبرد نابرابر

malavan
2011/06/07, 20:39

آفرین خانومها

راستی اجازه دادن شما برین استادیوم

behnam
2011/06/07, 20:41
پرسپولیس 4 ملوان 2

جناب ملوان تسلیت عرض می کنم :d:d=))=))

malavan
2011/06/07, 20:48
می دونید چیه

الان فرصت خوبیه

بشینید فکر کنید چقدر از این برد را خودتون به دست آوردید...

خوشم میاد جاهای دیگه تا تقی به توق می خوره
زود تو بوق و کرنا می کنید تو این مملکت همه چی فلانه بسانه...

اما تو فوتبالی که خودتون شاهدید

می شینید حال می کنید

تا کی

خداییش تا کی...

اگر برید تو بازیهای آسیایی که
بدبخت ها
می کنننتون تو قوطی
کنسرو شده می فرستند

ها ها ها ها

malavan
2011/06/07, 21:00
علیرضا فغانی داور مسابقه

شرمت باد

شرمت باد

چقدر قیمتت بود

به خدا
بچه کوچیک های انزلی با پول قلکاشون قیمتتو می پرداختن

فقط کافی بود لب تر کنی

چقدر خودتو فروختی...

دو تا اخراجی

دو تا پنالتی

برای چه تیمی

تیم ملوان

تیمی که همیشه تیم اخلاق بوده...

باشه

شب دراز است و قلندر بیدار....

Captain Nemo
2011/06/07, 21:31
جناب ملوان
ضمن عرض تسلیت خدمت شما
الان دیگه زمین و زمان در باخت شما موثر بودند ....
لطفا واقعیت را پذیرا باشید ....

محمود شریعت
2011/06/07, 21:32
علیرضا فغانی داور مسابقه

شرمت باد

شرمت باد

چقدر قیمتت بود

به خدا
بچه کوچیک های انزلی با پول قلکاشون قیمتتو می پرداختن

فقط کافی بود لب تر کنی

چقدر خودتو فروختی...

دو تا اخراجی

دو تا پنالتی

برای چه تیمی

تیم ملوان

تیمی که همیشه تیم اخلاق بوده...

باشه

شب دراز است و قلندر بیدار....

كاش حداقل در قبال پول اين كارو ميكرد
دستور از طرف پچه هاي بالا بود

malavan
2011/06/07, 21:36
جناب ملوان
ضمن عرض تسلیت خدمت شما
الان دیگه زمین و زمان در باخت شما موثر بودند ....
لطفا واقعیت را پذیرا باشید ....

آره عزیزم

واقعیت
واقعیت کاملا روشنه

تیم های مفت خور تهرانی باید به زور پول و پارتی قهرمان بشند

همین

چیز سختی نیست که خودتون را اذیت می کنید تا آن را بفهمید

خوب...کجا بودیم....

=((

=((

Captain Nemo
2011/06/07, 21:47
ما 2 ساعت نبودیم 6 صفحه شعار دادید اینجا
ما هم یه کم شعار بدیم :
پرسپولیس همیشه قهرمان ............... محبوب قلبها ...............
پرسپولیس دوستت داریم ......

(حجت)
2011/06/07, 22:07
ملوان جان تسلیت میگم. در انزلی هم یک مساوی بدین، دست شما درد نکنه، ما قهرمانیم.

برو خدا رو شکر کن، پنالتی گل نشد، وگر نه با یک دسته گل توپ باید تیم میرفت، خونه.

malavan
2011/06/07, 22:15
آره شما قهرمانید

اصلا نیازی نیست ما به شما مساوی بدیم

شما اونقدر پول مفت و زور بی حساب کتاب دارید که خیلی راحت می تونید توسط یک مشت مزدور و داور نما خیلی راحت نتایج درخشان تر از این را بگیرید

اصلا نگران نباشید عسیسم....

malavan
2011/06/07, 22:29
می دونم هموتون برنامه نود را دیدید

همون حرف قشنگ جلالی واسه هموتون کافیه

چرا لیگ حذفی را بعد از لیگ برتر تموش می کنند

خجالت هم خوب چیزیه

aghaye boursi
2011/06/07, 22:36
ایران ملوان

malavan
2011/06/07, 22:38
ایران ملوان

آفرین
باریک ا...
دقیقا اینجوریه

ایران ملوان

خوب نفر بعدی کی بود...

همه بگین

پرسپولیس....سوراخه.....

malavan
2011/06/07, 22:40
آقا این چه وضعیه...

تو روز روشن حق این تیم را می خورند

تا میاییم یکمی از خودمون دفاع کنیم

زود تو پیام خصوصی اخطار داده میشه...

فعلا که همه چیز دسته شمایه...

بگردید تا بگریدم..

x-(x-(x-(x-(x-(x-(x-(x-(x-(x-(x-(

aghaye boursi
2011/06/07, 22:41
باید خاک تو سر اون تیمی ریخت که چند میلیارد پول مفت خرجش می کنن,آخرشم باید داور واسش بخرن تا شاید قهرمان بشه بره آسیا.تازه میخواد بره آسیا...!!! چیکار می خواد بکنه حالا...!؟ آخه من موندم ,شما که قراره برید تو گروه آخر بشید چرا اینقد جوش میزنید=))

malavan
2011/06/07, 22:43
باید خاک تو سر اون تیمی ریخت که چند میلیارد پول مفت خرجش می کنن,آخرشم باید داور واسش بخرن تا شاید قهرمان بشه بره آسیا.تازه میخواد بره آسیا...!!! چیکار می خواد بکنه حالا...!؟ آخه من موندم ,شما که قراره برید تو گروه آخر بشید چرا اینقد جوش میزنید=))

=))=))=))

aghaye boursi
2011/06/07, 22:46
شما که ادعا میکنید,تو لیگ که رفت برگشت دابل شدین=))

malavan
2011/06/07, 22:50
شما که ادعا میکنید,تو لیگ که رفت برگشت دابل شدین=))

عسیسم
اینا معمولا فراموش کارند

فعلا مشغول اینند که چه جوری داور بازی برگشت را بخرن

=))

aghaye boursi
2011/06/07, 22:52
شما به چی مینازید...!؟ بهترین بازیکناتون رو که با پول مفت از تیمهایی مثل ملوان خریدین.خودتون اگه چیزی دارین رو کنید.جدیدا که داور رو هم میخرین...!!!

aghaye boursi
2011/06/07, 23:02
جواب این نامردی رو تو انزلی بهتون میدیم,البته تو زمین بازی.اشکال نداره شما داور بخر ,هرچی و هر کسی رو که میخوایید بخرید.حداقل یجوری قهرمان بشید که به خودتون مزه کنه.

aghaye boursi
2011/06/07, 23:30
file:///d:/Documents/579.jpg

مجيد رادمنش
2011/06/08, 21:30
حرف های قابل تامل فردوسی پور در تلویزیون:

نماینده مردم اراک: همه مردم اراک ساعت 9 می خوابند

برنامه زنده تلویزیونی نود با اجرای عادل فردوسی پور با موضع انتقال تیم ها به شهرستان ها بر روی آنتن رفت و با حاشیه های جالب و فراونی روبرو بود. در ادامه دیالوگ های جالب و قابل تامل عادل فردوسی پور و نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی را می خوانید.این در حالی بود که 91 درصد بینندگان نود در نظرسنجی برنامه مخالف این انتقال ها بودند.

دیالوگ های لطفی نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی:

مردم اراک ساعت 9 شب می خوابند

در اراك بيشتر مردم كارگر هستند و شبها خيلي زود ميخوابند بنابراين نمي توانستهاند در اين نظر سنجي شركت كنند!

تیم مال دولت است و دلش می خواهد به اراک بدهند

تیم پاس همدان به دلیل اینکه در همدان نبود شکست خورد

100 درصد مردم اراک موافق انتقال تیم نفت هستند

اين كار سياسي بازي نيست. بلكه سياسي بازي را آنهايي انجام دادند كه در دو سال گذشته به حرفهاي مردم و رهبري اعتنا نكردند

اين كار يك شبه انجام نشده است.

دیالوگ های عادل فردوسی پور:

بنظر مردم احترام بگذارید

امیدواریم تمامی تصمیم های ورزش کشور ورزشی گرفته شود

راه های زیادی برای محبوبیت وجود دارد

آقای لطفی، جامعه آماری که می دانید چیست؟

آقای لطفی شما با سیاسی بازی تیم را به شهرتان بردید

اگر منطق نشد باید با زور جلوی اشتباه را گرفت

پیکان چرا رفت قزوین ؟ به خاطر آقای ابوترابی، چرا صبا رفت به قم ، چون آقای علی لاریجانی قمی هستند و حمایت کردند ، پاس چرا رفت همدان چون آقای حاجی بابایی ، آقای آقا محمدی و یک سری زیادی از مقامات همدانی هستند و حمایت آقای کیومرث هاشمی بود.

عدالت این نیست که همه استانها تیم داشته باشند

انتقال نفت به اراک تصمیمی ناجوانمردانه است

اگر پول مشکلی را حل میکرد، استیل آذین می ماند

چون بسیاری از مسئولان اراکی هستند تیم نفت به اراک منتقل شد

نود و یک درصد از آرا مخالف انتقال تیمها هستند

آقای رحیمی (معاون رییس جمهور) گفت: همدان شهر من است ، تا زنده هستم حامی پاس خواهم بود

حس رقابت را نکشید ، عدالتی که از آن دم میزنید کجاست؟

چرا اراک؟ چرا زاهدان نباشد؟

سعدی اگربود میگفت مزدآن گرفت جان بردارکه لابی کرد

آقا جون دست از سر فوتبال بردارید

آمن خادمی
2011/06/08, 22:36
احمدی نژاد تحت تاثیر آرای مردم در برنامه 90؟

آخرین خبرها حکایت از آن دارد پس از جلسه هیات دولت امروز محمود احمدی نژاد هرگونه انتقال تیم مس سرچشمه به همدان را منتفی اعلام کرد و با بیان اینکه این تیم با زحمت مردم و کارگران سرچشمه به لیگ برتر رسیده است باید در همین منطقه باقی بماند.
با اعلام این خبر داوری رئیس هیات مدیره باشگاه مس نیز اعلام کرد فعلا بحث انتقال تیم منتفی است اما او هم تاکید کرد که نمی تواند خبر قطعی در این باری فعلا مخابره کند. با مخالفت احمدی نژاد مسئله فروش مس سرچشمه وارد فاز جدیدی شده است.
هرچند پیش از این هم استاندار کرمان با این انتقال مخالفت کرده بود که در نهایت این اتفاق رخ داد. باید دید سرانجام سرنوشت این تیم چه خواهد شد. به نظر می رسد فروش این تیم در حال تبدیل شدن به یک معضل بزرگ برای همه دست اندرکاران آن شده است!

آمن خادمی
2011/06/08, 22:40
دفاعیات داریوش خواجه نوری درباره انتقادهای جواد خیابانی

سایت گل نوشت:

در پایان بازی پرسپولیس و ملوان خبرگزاری ایسنا مصاحبه ای از جواد خیابانی گزارشگر تلویزیون منتشر کرد که به شدت علیه داریوش خواجه نوری خواننده نام آشنای پاپ موضع گرفته بود. خیابانی در این مصاحبه گفته بود خواجه نوری ادب را رعایت نکرده و درباره استقلال الفاظ بدی را به کار برده است.
به گزارش سایت گل خواجه نوری در مصاحبه با سایت گل در این باره می گوید:« امروز داشتم در خیابان راه می رفتم که یک نفر به من گفت چرا به خیابانی فحش داده ای؟ من تعجب کردم و از او پرسیدم موضوع از چه قرار است و او گفت که در روزنامه ها مصاحبه خیابانی را خوانده است. من تعجب کردم و با پرس و جو متوجه شدم آقای خیابانی در مصاحبه با ایسنا حرف هایی زده که خداوکیلی روح من هم از آن خبر ندارد.»

خواجه نوری ادامه می دهد:« دیروز بعد از بازی من با چند نفر از دوستانم به سمت بیرون ورزشگاه می رفتیم و مشغول کری خواندن با یکدیگر بودیم. همه می دانند که من پرسپولیسی هستم و من ابایی از گفتن این ماجرا ندارم. بین حرف هایمان چیزهایی به هم می گفتیم درباره استقلال و پرسپولیس و خلاصه همان کری هایی که بین آبی و قرمز وجود دارد. بحث ما بین خودمان بود و از کنار آقای خیابانی رد شدیم. در آن لحظه محمدعلی برادرم گفت خیابانی از دست تو ناراحت شد اما من فقط تعجب کردم و اهمیت ندادم.»

خواجه نوری ادامه می دهد:« هواداران ملوان از ورزشگاه بیرون نمی رفتند و صلاح نبود که من به سمت درب خروجی بروم. این بود که برگشتم و دوباره آقای خیابانی را دیدم. من با تعجب از او سوال کردم که چه اتفاقی افتاده و او هم گفت که من به او توهین کرده ام. در حالی که خداوکیلی اصلا این طور نبود. همانطور که گفتم من با دوستانم بحث خودمان را داشتیم و هیچ وقت به خودم اجازه نمی دهم به آدمی که بزرگتر از من هم هست بی احترامی کنم.»

خواجه نوری در پایان حرف هایش می گوید:« من خیابانی را دوست دارم اما خوب است که آدم جنبه باخت هم داشته باشد. به نظر من آقای خیابانی استقلالی است چون دیشب بعد از بازی در مکالماتمان حرف هایی زد که نشان می داد تعلق خاطر زیادی به استقلال دارد. البته من این را بد نمی دانم چون خودم پرسپولیسی هستم . اما نکته اش این بود که متوجه نشدم چرا آقا جواد این مصاحبه را علیه من انجام داد.»

بوف کور
2011/06/10, 16:17
پرسپولیس دورو دو دو دو
پرسپولیس دورو دو دو دو

malavan
2011/06/10, 16:40
[-o<[-o<

[-o<[-o<[-o<

فقط خدا کنه....

من یک حالی از ......

malavan
2011/06/10, 16:49
چه قدر جالبه

تیم شماره یک کشور
در مقابل ذخیره های یک تیم شهرستانی به چه روزی افتاده

داور کجایی که آبروی فوتبال کشور در خطره :d

مجيد رادمنش
2011/06/10, 17:06
چيه پسر؟

بازم دور برداشتي!

هنوز كه نبرديد

=))=))=))

malavan
2011/06/10, 17:17
چيه پسر؟

بازم دور برداشتي!

هنوز كه نبرديد

=))=))=))

مجید دلبندم....
عجله داری...

عجله نکن عسیسم

malavan
2011/06/10, 17:31
چه میکنه این ملوان...

چه راحت تیم مغضوب را کرده تو قوطی

=))

malavan
2011/06/10, 17:47
حقیقی مرد برین دفنش کنید

هر چی تیم عربی را رو سفید کردین...

x-(

محمود شریعت
2011/06/10, 17:47
خدايي شما پرسپوليسي ها خودتون از قهرمانيتون راضي هستيد؟

اينم تيمه داريد....

malavan
2011/06/10, 17:52
ابر و با و مه و خورشید و بیت المال و دستور از بالا و خرید داور و موش مردگی و خوردن حق تیم فولاد که دقیقه 20 اخراجی داشت و گرفتن انواع اقسام پنالتی و اخراج برا ی ملوان .....
همه دست به دست هم دادند تا

تابوت قهرمان بشه

محمود شریعت
2011/06/10, 17:57
اين يعني ما فوتبال پاكي داريم.
(افعال معكوس)

مجيد رادمنش
2011/06/10, 18:01
مجید دلبندم....
عجله داری...

عجله نکن عسیسم

خداحافظ ملوان

=;=;=;=;=;=;=;=;=;=;=;=;

آمن خادمی
2011/06/10, 18:03
اینم برای اینکه داغ دل آقای ملوان تازه تر بشه .....<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p

http://forums.boursy.com/imported/2011/06/108.jpg

امپراتور7
2011/06/10, 18:04
یاهوووووووووووووووو

ملوان 2-استقلال 1

>:d<>:d<>:d<>:d<

خانم های محترم به علت این برد تا یک هفته اجازه داده میشه که فکر کنید شما برترید !

=))=))
سیامک باختش در دو بازی رفت و برگشت با پرسپولیسم تیتر میزنی
؟؟؟؟؟؟؟>:d<>:d<

پیش بینی ها به تحقق پیوست باخت در مجوع دو بازی رفت و برگشت >:d<
خداحافظظظظظظظظظظظظظ ملوان
سیامک کجایی =))

آمن خادمی
2011/06/10, 18:06
همسایه ما یک پیرد مهربونه که به تیم ملوان می گه................"ملوان اندر بنزلی"............=))=)):)):)):)):)):)):)):)):)):d:d

malavan
2011/06/10, 18:08
اینم برای اینکه داغ دل آقای ملوان تازه تر بشه .....<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p

http://forums.boursy.com/imported/2011/06/108.jpg

[b][size="6"]نه اتفاقا موجب انبساط خاطر هستند

**بلا نسبت باقری**

جناب مربی همیشه باعث خنده بوده است

=))

malavan
2011/06/10, 18:10
پیش بینی ها به تحقق پیوست باخت در مجوع دو بازی رفت و برگشت >:d<
خداحافظظظظظظظظظظظظظ ملوان
سیامک کجایی =))

تو رو سه نه نه

تو برو به تراختورت بچسب بابا

malavan
2011/06/10, 18:11
همسایه ما یک پیرد مهربونه که به تیم ملوان می گه................"ملوان اندر بنزلی"............=))=)):)):)):)):)):)):)):)):)):d:d

اتفاقا ما هم یه نه نه جانی داریم
اوصولا با حرف پ مشکل داره
بهش یاد دادیم بگه

سوراخسولیس

بوف کور
2011/06/10, 18:13
سیامک ولی خدایی گند زدن
بابا 15 تا موقعیت گل داشتند ؛ دیگه منم شاکی شدم
خب از موقعیتشون استفاده نکردن دیگه
اون بار پرسپولیس همه رو خرید می گیم حق صد در صد با شما ؛ این بار اینا خیلی افتضاح کردن
زحمت کشیدن ولی نتونستن خروجی بگیرن که تو فوتبال هم خروجی مهمه
ایشالله دور بعدی

malavan
2011/06/10, 18:15
آخ جون
بساط خنده و کیفمون جور شد

این سوراخسولیس بره آسیا

بشه کسیه بکس تیم های درجه سوم کره ای و ژاپنی

اونوقت ببینم جناب مربی باز هم می تونه غد غد بکنه

=))

=))

malavan
2011/06/10, 18:18
سیامک ولی خدایی گند زدن
بابا 15 تا موقعیت گل داشتند ؛ دیگه منم شاکی شدم
خب از موقعیتشون استفاده نکردن دیگه
اون بار پرسپولیس همه رو خرید می گیم حق صد در صد با شما ؛ این بار اینا خیلی افتضاح کردن
زحمت کشیدن ولی نتونستن خروجی بگیرن که تو فوتبال هم خروجی مهمه
ایشالله دور بعدی

آخه نه نه من
آخه مادر بزگ من
می گم شما را چه به فوتبال
ناراحت میشید

بابا
شونصد تا کارت زرد دادید برای چی
آخه این بدبخت پورغلامی چه کسی را می آورد زمین

همه اینهایی را که دیدی از کوچه و پس کوچه انزلی جمع کرد آورد
تیم اصلیشو که لطف کرده بودید با کارت زرد خونه نشین کرده بودید
میگم
شما بهتر نیست برید سیب زمینی پوست بکنید

بوف کور
2011/06/10, 18:22
آخه نه نه من
آخه مادر بزگ من
می گم شما را چه به فوتبال
ناراحت میشید

بابا
شونصد تا کارت زرد دادید برای چی
آخه این بدبخت پورغلامی چه کسی را می آورد زمین

همه اینهایی را که دیدی از کوچه و پس کوچه انزلی جمع کرد آورد
تیم اصلیشو که لطف کرده بودید با کارت زرد خونه نشین کرده بودید
میگم
شما بهتر نیست برید سیب زمینی پوست بکنید

سیامک اشتباه گرفتی جان خودم ؛ من تازه می خوام برم تو 18 سال
تازه می گن بیبی فیسم 13 بیشتر نشون نمی دم :d
سیب زمینی ها رو پوست کندم دیدم بی کارم گفتم یکم کارشناسی فوتبال انجام بدم بی کار نباشم :d

malavan
2011/06/10, 18:24
سیامک اشتباه گرفتی جان خودم ؛ من تازه می خوام برم تو 18 سال
تازه می گن بیبی فیسم 13 بیشتر نشون نمی دم :d
سیب زمینی ها رو پوست کندم دیدم بی کارم گفتم یکم کارشناسی فوتبال انجام بدم بی کار نباشم :d

مجيد رادمنش
2011/06/10, 18:26
پرسپولیس قهرمان جام حذفی شد

تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی 4 بر 3 برابر ملوان در مجموع دو دیدار رفت و برگشت فینال جام حذفی باشگاههای کشور به عنوان قهرمانی بیست و چهارمین دوره این مسابقات دست یافت.

به گزارش مهر، دیدار تیمهای فوتبال ملوان بندرانزلی و پرسپولیس در چارچوب مرحله برگشت از فینال جام حذفی باشگاههای کشور در حالی با برتری یک بر صفر تیم فوتبال ملوان به پایان رسید که تیم فوتبال پرسپولیس در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مقابل حریفش به پیروزی دست یافت و عنوان قهرمانی این جام را از آن خود کرد.

در این مسابقه که با قضاوت هدایت ممبینی در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد، مهرداد اولادی(19) گل برتری تیم ملوان بندرانزلی را به ثمر رساند اما تیم پرسپولیس با تکیه بر پیروزی 4 بر 2 در بازی رفت و برتری 4 بر 3 در دو دیدار رفت و برگشت فاتح این جام شد.

هادی تامینی، بابک پورغلامی و محمد همرنگ از تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و حسین بادامکی از تیم پرسپولیس هم بازیکنان اخطاری این بازی بودند.

با این پیروزی شاگردان علی دایی برای دومین سال متوالی قهرمان جام حذفی شدند و به عنوان تیم نخست این مسابقات جواز حضور در مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا را بدست آوردند.

با این قهرمانی باید گفت که قهرمانان فصل گذشته لیگ و جام حذفی ایران در فصل جاری هم تکرار شد و امیر قلعه نویی با تیم سپاهان و علی دایی با تیم پرسپولیس برای دومین سال متوالی به عنوان قهرمانی دست یافتند.

<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p

امپراتور7
2011/06/10, 18:26
تو رو سه نه نه

تو برو به تراختورت بچسب بابا

پرسپولس خانه دوم من است =))
فعلا که تراختور 5 ام شد تو دومین فصل لیگ برترش
اخه پورغلامی هم شدم مربی ؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط فرازززززززززززز>:d<

malavan
2011/06/10, 18:30
پرسپولس خانه دوم من است =))
فعلا که تراختور 5 ام شد تو دومین فصل لیگ برترش
اخه پورغلامی هم شدم مربی ؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط فرازززززززززززز>:d<

از خودتون چی دارید...

هر وقت تونستید از خودتون مربی بسازید اونوقت....

پورغلامی بازیکن ملوان است
که با دست خالی ملوان را تو لیگ برتر تا مقام هشتم آورد

و ملوان را قهرمان حقیقی جام حذفی کرد...

مربی های ملوان در سالهای گذشته
بهمن صالح نیا...بازیکن ملوان

نصرت ایراندوست...بازیکن ملوان

محمد احمد زاده...بازیکن ملوان

محمد حبیبی..دروازه بان ملوان

پیشگاه هادیان...بازیکن ملوان

پورغلامی.... بازیکن ملوان

امپراتور7
2011/06/10, 18:33
از خودتون چی دارید...

هر وقت تونستید از خودتون مربی بسازید اونوقت....

پورغلامی بازیکن ملوان است
که با دست خالی ملوان را تو لیگ برتر تا مقام هشتم آورد

و ملوان را قهرمان حقیقی جام حذفی کرد...

فراز از خودمونه وقتی تو شرین فراز بود تونست بیاد 5 ام بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببینم ملوان تا حالا بالاتر از 10 ام شده؟ یادمه فصل پیشم احمدزاده ولتون کرد فلج شدین

malavan
2011/06/10, 18:35
فراز از خودمونه وقتی تو شرین فراز بود تونست بیاد 5 ام بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببینم ملوان تا حالا بالاتر از 10 ام شده؟ یادمه فصل پیشم احمدزاده ولتون کرد فلج شدین

ظاهرا ٌ اونقدر جبر و حسابو هندسه خوندی حافظه ات قاط زده رضا جان

ملوان همین فصل پیش هشتم شده
عسیسم

=))

behnam
2011/06/10, 18:36
آخ جون
بساط خنده و کیفمون جور شد

این سوراخسولیس بره آسیا

بشه کسیه بکس تیم های درجه سوم کره ای و ژاپنی

اونوقت ببینم جناب مربی باز هم می تونه غد غد بکنه

=))

=))
میشه بگید ملوان چند تا مقام قهرمانی تو آسیا آورده که ما ازش بی خبریم:-/

امپراتور7
2011/06/10, 18:37
ظاهرا ٌ اونقدر جبر و حسابو هندسه خوندی حافظه ات قاط زده رضا جان

ملوان همین فصل پیش هشتم شده
عسیسم

=))

رتبه تیمای در پیت یادم نمیمونه =))=))=))
به 8 ام افتخار میکنین؟ =))

malavan
2011/06/10, 18:38

عزیزم

حتما ریاضیات خوندی
درسته

اینجوری مقایسه نکن

بیا حساب کن به نسبت خرجی که برای هر دو تیم شده
کدوموش بیشتر افتخار آورده و بازیکن ملی پوش تحویل تیم های مفت خور پایتخت نشین داده

=))

آمن خادمی
2011/06/10, 18:41

اسمش ملوان اندر بنزلی هست .....<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p

behnam
2011/06/10, 18:47
عزیزم

حتما ریاضیات خوندی
درسته

اینجوری مقایسه نکن

بیا حساب کن به نسبت خرجی که برای هر دو تیم شده
کدوموش بیشتر افتخار آورده و بازیکن ملی پوش تحویل تیم های مفت خور پایتخت نشین داده

=))
شما الآن داری یه بحث دیگه رو مطرح میکنی
من میگم اگه قرار باشه پرسپولیس تو آسیا مقام نیاره مطمئن باشید شرکت ملوان در مسابقات آسیایی مساوی با زنگ تفریح برای تیمهای کره ای و ژاپنی خواهد بود و میشه آبرو ریزی:d:d=))=))

malavan
2011/06/10, 18:48
اسمش ملوان اندر بنزلی هست .....<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p<:-p

بچه ها امروز به اندازه کافی بساط خنده مان جور بود

خنده به این فوتبال پاک

خنده به این تیم های دست پرورده ....

بریم دنبال کار و زندگی

بای تا های