PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : *** تاپیک صندلی داغ ویژه پانی ***

آمن خادمی
2012/01/03, 21:08
سلام می کنم خدمت دوستان ...<:-p<:-p<:-p
...
امشب با شما هستیم و سومین مهمان عزیز برنامه صندلی داغ یعنی پانی عزیز..:-)/\:-)

پانی جان از اینکه وقتتون رو به من دادین نهایت تشکر رو دارم ...:x:x:*

این شما و این هم پانی عزیز ..>:D<>:D<>:D<

به افتخار خودتون و مهمان برنامه صندلی داغ ...=D>=D>=D>=D>=D>

pani
2012/01/03, 21:14
با سلام خدمت دوستان عزیز سایت بورسی

خوشحالم از اینکه امشب در خدمت دوستان هستم.

آمن جان درجه حرارتو چک کردید احساس میکنم زیادی داغ شده هان. :">

آمن خادمی
2012/01/03, 21:15
1-خودتون رو معرفی کنید؟

2-متولد چه سالی هستین؟

3-تحصیلات را تا چه اندازه ادامه دادین؟

pani
2012/01/03, 21:23
1- سایه میرزا محمدی هستم

2- متولد 29 اگوست 1980 صادره از Mashhad

3- سال 79 معماری دانشگاه ازاد قبول شدم ترم 5 دانشگاه مشکلی پیش اومد و انصراف دادم و به مدرک کاردانی معماری قناعت کردم . مجددا سال 84 کتابداری دانشگاه امام رضا قبول شدم و این دفعه کارشناسی رو گرفتم

آمن خادمی
2012/01/03, 21:25
4- نظرتون درباره شهری که قبلا در آنجا زندگی می کردین ،چی هست؟

5- دوست داشتین چه کار شوید ؛ایا هنوز هم دوست دارین اون کار رو داشته باشید؟

6- به نظر شما خانمها در بورس موفقتر هستند یا آقایون؟چرا؟

pani
2012/01/03, 21:35
4- نظرتون درباره شهری که قبلا در آنجا زندگی می کردین ،چی هست؟

5- دوست داشتین چه کار شوید ؛ایا هنوز هم دوست دارین اون کار رو داشته باشید؟

6- به نظر شما خانمها در بورس موفقتر هستند یا آقایون؟چرا؟

4- مشهد رو خیلی دوست دارم
تو این شهر متولد شدم و هنوز پدر و مادر عزیزم ساکن مشهد هستند.و بدلیل وجود با برکت امام رضا (ع) این شهر رو نگین ایران میدونم

5- وقتی خیلی کوچک بودم آرزو داشتم فضانورد بشم و بعدها استاد فیزیک.فیزیک عشق همه دورانهاست و هنوز هم عاشق این رشته و این حرفه ام.

6- آمن جونم به قول ماهور عزیز معلومه خانمها..... <:-p

واقعا خانم و آقا مهم نیست هر که داناتر تواناتر

آمن خادمی
2012/01/03, 21:37
**پرسش های جناب محمود شریعت **

7- اگر ممکنه نحوه آشنایی با بورس و پس از آن تکنیکال و سیر صعودی خود را از ابتدا تا کنون بیان کنید. و اینکه در محضر چه اساتیدی علم آموختید.

8- از ابتدا تا الان وقتی تحلیل هایتان را مرور می کنید به کدامهایشان می خندید و به کدام افتخار میکنید؟

9- - از تجربیات تلخ و شیرینتان نیز بگویید.

pani
2012/01/03, 21:48
پرسش های جناب محمود شریعت

7- اگر ممکنه نحوه آشنایی با بورس و پس از آن تکنیکال و سیر صعودی خود را از ابتدا تا کنون بیان کنید. و اینکه در محضر چه اساتیدی علم آموختید.

8- از ابتدا تا الان وقتی تحلیل هایتان را مرور می کنید به کدامهایشان می خندید و به کدام افتخار میکنید؟

9- - از تجربیات تلخ و شیرینتان نیز بگویید.

در مورد آشنایی با بورس حقیقتا توسط پسر دایی ها با بورس آشنا شدم.سال 86 بود که 700 تومان فملی 500 تومانی خریدم و به جمع سهامداران بورس ایران پیوستم منتها از ابتدای سال 89 فراغت بیشتری پیدا کردم و تصمیم گرفتم شخصا راه و روش کار و سودآوری را یاد بگیرم و همون اول عاشق تکنیکال شدم.

با کلی پرس و جو چند تا کتاب تهیه کردم حتی کتاب تحلیل امواج الیوت پریچر و همه رو با علاقه فراوان خوندم چون نرم افزار نداشتم روی بعضی سهام که فکر میکردم بهتر باشند چارت میکشیدم الگو در می اوردم و .. تا اینکه از طریق کلاسهای استاد هلالات مقدمات رو کامل یاد گرفتم.

پیشرفت تو هر کاری گام به گام بوجود میاد و هیچکس نمیتونه ادعا کنه از ابتدا همه تحلیلهاش درست بوده منم به تحلیلهای پارسالم میخندم ولی به مرور سعی کردم بهتر باشم
یادمه بچه های تالار قبلی وقتی فهمیدن تکنیکال کار میکنم از من تقاضای تحلیل بانک سینا رو کردن و با هزار بدبختی یه تحلیل نصفه و نیمه زدم.

شیرین ترین و تلخ ترین خاطره من همگرا بود با ترک کردن دائم تالار قبلی و اومدن به بورسی عزیز

شخصا اومدن به این تالار رو مهمترین عامل پیشرفت خودم میدونم و در کنار اون استفاده از نظرات اساتید عزیزی که در ادامه از همه اونها تجلیل خواهم کرد.

آمن خادمی
2012/01/03, 21:52
10 - پانی جون اگر یه روز ببینی شخصی (اصلا دلیلش مهم نیست) باهات لج هست ،باهاش چیکار می کنی؟...از اون روش های خوب بگو

11- زندگی مجر د و مشتر ک رو چطوری دیدی؟کدوم الان و در این شرایط ترجیح میدی؟

pani
2012/01/03, 22:02
10 - پانی جون اگر یه روز ببینی شخصی (اصلا دلیلش مهم نیست) باهات لج هست ،باهاش چیکار می کنی؟...از اون روش های خوب بگو

11- زندگی مجر د و مشتر ک رو چطوری دیدی؟کدوم الان و در این شرایط ترجیح میدی؟

10-کلا ادم زود رنجی هستم ولی اصلا و ابدا کینه ای نیستم و خیلی زود ادمها رو میبخشم ولی اگه نتونم با کسی مشکلمو حل کنم روش من و کلا روش همه زنان متولد شهریور اینه که با بزرگترین چاقوی دنیا تار و پود هر بندی رو که اونها رو با اون شخص به هم متصل کنه از هم گسسته میکنم.

11-تاهل تعهد و مسئولیت بسیار سنگینی رو با خودش بهمراه میاره و مهمترین تصمیم زندگی هر انسانی در زندگیش هست چون سرنوشت حال و آیندتو با سرنوشت یکی دیگه گره میزنه.
خدا رو شکر از وضعیت فعلی زندگیم خیلی راضیم.

آمن خادمی
2012/01/03, 22:07
** پرسش های ماهور عزیز **

12- پانی جان چطوری می تونید بین زندگی خصوصی خودتون و کارهایی که دارید و بچه هاتون تعادل برقرار کنید؟

13- آیا خانواده و همسر شما بورسی اند و نظرشان درباره کار در بورس چیست؟

14- مادر شدن رو تعریف کنید؟

pani
2012/01/03, 22:18
** پرسش های ماهور عزیز **

12- پانی جان چطوری می تونید بین زندگی خصوصی خودتون و کارهایی که دارید و بچه هاتون تعادل برقرار کنید؟

13- آیا خانواده و همسر شما بورسی اند و نظرشان درباره کار در بورس چیست؟

14- مادر شدن رو تعریف کنید؟

12- از اونجایی که محیطهای شلوغ در هم و برهم و کثیف بشدت منو گیج و کلافه میکنه و قدرت فکر و تمرکزم رو از بین میبره برای همین قبل ازاینکه مشغول کارم بشم همه کارها رو انجام میدم.

زمانی که وقت کم بیارم نه از کارم میزنم و نه از وظایف خونه داری با کم خوابی جور همه چی رو میکشم.

من وفتی ترم چهارم دانشگاه رفتم دخترم 45 روزه بود و از همون وموقع یاد گزفتم چطور برای زمانم برنامه ریزی کنم.

13-خیر

منتها همسرم وقتی این همه شور و شیدایی :d منو دیدن خواستن ببینن چه چیزی اینقدر منو مجذوب خودش کرده برای همین
تو زمان فراغتشون مقدمات رو ازم یاد گرفتن.

حالا به یه مشکل برخورد کردیم وقتی بعد از دو هفته یه نگاه 10 دقیقه ای به نرم افزار میکنن بهم میگن سایه فلان سهم موج پنجه ! :d

14- عشق مادری با همه عشقهای زمینی تفاوت داره
چون عشق پاک و مقدسی است از جنس عشق خداوند به بنده و پروردگار این عشق الهی رو فقط در وجود مادر نهاده تا بی هیچ توقعی روز و شب برای فرزندش تلاش کنه. وقتی دخترم متولد شد من تا شش شب نمیتونستم بخوابم و تا صبح بیدار بودم و نگاهش میکردم تا مطمئن بشم میتونه راحت نفس بکشه .

آمن خادمی
2012/01/03, 22:23
به افتخار پانی عزیز و حرفهای خوبشون درباره مادر و به افتخار همه مادر های عزیز....@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

آمن خادمی
2012/01/03, 22:29
ناهید جونم بی زحمت به مش قربان ..:d(آبدارچی برنامه صندلی داغ ) بگو یه چای خوب با نبات زعفرونی برای پانی جون آماده کنه :d...فشارش افتاده ..?@_@??@_@?:)]:)]

دوستان 15 دقیقه پیام بازرگانی خواهیم داشت ...:!!:!!<:-p<:-p

ناهید
2012/01/03, 22:40
ناهید جونم بی زحمت به مش قربان ..:d(آبدارچی برنامه صندلی داغ ) بگو یه چای خوب با نبات زعفرونی برای پانی جون آماده کنه :d...فشارش افتاده ..?@_@?:)]

دوستان 15 دقیقه پیام بازرگانی خواهیم داشت ...:!!:!!<:-p<:-p
آمن جونم مش قربون رو فرستادیم خونه بی بی نگرانش بود ;;):d
پانی عزیزم خسته نباشی و ممنون از پاسخهایی که با صداقت دادید :*:*:*:*:*

آمن خادمی
2012/01/03, 22:41
ناهید جانم بچه های گریم کارشون تموم شد؟؟!! ...;;);;);;);;):):x
چند دقیقه دیگه باید مصاحبه رو ادامه بدیم عزیزم؟..:!!:!!

آمن خادمی
2012/01/03, 22:42

ناهید جان دست شما درد نکنه که هوای بی بی رو بیشتر از ما داری ..:d....=))=))=))=))=))=))

pani
2012/01/03, 22:47

ممنون ناهید عزیزم :x

شما هم خسته نباشی

آمن خادمی
2012/01/03, 22:51
سلام دوباره خدمت دوستان عزیز..<:-p<:-p

مصاحبه امشب رو همچنان ادامه می دهیم با حضور مهمان عزیز برنامه یعنی پانی عزیز ..;;)

*** پرسش های جناب mohseni1353 ***

15- در بورس جهاني بيشتر كسب سود كرديد يا بورس ايران؟

16- - در طبخ چه نوع غذايي مهارت داريد از كدام غذا بدتون مياد؟

17- از الگوهاي بورسي كدام موثق تر هست و شما به كدام بيشتر اعتماد داريد؟

18- مهموني رفتنو دوست داريد يا مهمون داري رو ؟

pani
2012/01/03, 22:59
سلام دوباره خدمت دوستان عزیز..<:-p<:-p

مصاحبه امشب رو همچنان ادامه می دهیم با حضور مهمان عزیز برنامه یعنی پانی عزیز ..;;)

*** پرسش های جناب mohseni1353 ***

15- در بورس جهاني بيشتر كسب سود كرديد يا بورس ايران؟

16- - در طبخ چه نوع غذايي مهارت داريد از كدام غذا بدتون مياد؟

17- از الگوهاي بورسي كدام موثق تر هست و شما به كدام بيشتر اعتماد داريد؟

18- مهموني رفتنو دوست داريد يا مهمون داري رو ؟

15-حقیقتش فعلا بورس رو تجربه کردم و در مورد فارکس هنوز دمو کار میکنم.چون بنظر من روش کار تو بورس و فارکس تفاوتهای زیادی داره و اگه بدون یه استراتژی از پیش تعیین شده وارد این بحر متلاطم بشیم محکوم به فنا هستیم
متاسفانه هنوز این فرصت رو پیدا نکردم که ایده هایی رو که دارم عملی کنم.

16-حقیقتا تو طبخ و اماده سازی همه نوع غذا دسر ترشی مخلفات و ... مهارت خوبی دارم و از انجاییکه اقوام مادری من شمالی هستن طبخ غذاهای شمالی رو هم کاملا بلدم.

17-تفاوتی نداره .
هر الگویی رو که بشه صحیح تشخیص داد دوست دارم و فقط تحلیلها رو بهمراه موج شماری میپذیرم و در غیر اینصورت بهشون اعتماد نمیکنم.

18-معلومه مهمانی رفتن.منتها بیشتر در حال مهمانی دادن هستم تا مهمانی رفتن.

آمن خادمی
2012/01/03, 23:02
***پرسش های جناب برادران***

19- دلیل رفتنتون از مشهد به تهران رو اگه اشکال نداره بیان کنید ؟

20 - فضای بورس تهران با مشهد چه تفاوتی برای شما داشته و آیا از نظر بورسی براتون بهتر شده ؟ با توجه به اینکه در تهران امکان شرکت در کلاسهای بیشتری هست؟

pani
2012/01/03, 23:09
***پرسش های جناب برادران***

19- دلیل رفتنتون از مشهد به تهران رو اگه اشکال نداره بیان کنید ؟

20 - فضای بورس تهران با مشهد چه تفاوتی برای شما داشته و آیا از نظر بورسی براتون بهتر شده ؟ با توجه به اینکه در تهران امکان شرکت در کلاسهای بیشتری هست؟

19-خب این تصمیمی بود که از چند سال پیش داشتیم تا اینکه شش ماه پیش تصمیممون عملی شد

20-برای کسی که بخواد پیشرفته رو از طریق کلاس یاد بگیره مشخصا تهران خیلی خوبه منتها من غیر از کلاسهای جناب هلالات از کلاس دیگری بصورت مستقیم استفاده نکردم.

به لحاظ کاری چرا تفاوت داشته فعلا مشاور تکنیکال یه موسسه هستم منتها کار اصلی من مشاور سرمایه گذاری سرمایه در گردش شرکت معماری و ساختمان سازی هست که بواسطه خواهرم که طراح دکوراسیون داخلی اونجا هستند با این شرکت اشنا شدم. و مشخصا کار خیلی سختیه چون سرمایه در گردششون هست توقعشون سرمایه گذاری کوتاه مدته

آمن خادمی
2012/01/03, 23:14
21- تاکنون به چند تا از دوستانتون بازار فارکس یا بورس ایران رو معرفی کردید،کدوم موفق بودند؟

21- بهترین دوست بورسی و غیر بورسی شما؟

23- بهترین سودی که توی بورس کردید؟

آریو
2012/01/03, 23:16
16-حقیقتا تو طبخ و اماده سازی همه نوع غذا دسر ترشی مخلفات و ... مهارت خوبی دارم و از انجاییکه اقوام مادری من شمالی هستن طبخ غذاهای شمالی رو هم کاملا بلدم.

=D>=D>

kh25
2012/01/03, 23:21
آی آریو مواظب باش!!!!!؟؟؟؟

pani
2012/01/03, 23:23
21- تاکنون به چند تا از دوستانتون بازار فارکس یا بورس ایران رو معرفی کردید،کدوم موفق بودند؟

21- بهترین دوست بورسی و غیر بورسی شما؟

23- بهترین سودی که توی بورس کردید؟

21-اکثر دوستان دوران دانشگاهمو با بازار اشنا کردم منتها بدلیل ریسک بازار غیر از یکی از دوستانم بقیه حاضر به سرمایه گذاری تو بورس نشدند و تصمیم گرفتن فقط به نصیحتهام در مورد سکه و دلار عمل کنند.

22-زهره عزیزم بهترین دوست بورسی من هستند به همراه یکی دیگه از عزیزان

من پارسال فقط خواننده فرومهای بورسی بودم و اصلا نمینوشتم تا اینکه با زهره عزیزم تو تالار بورس 24 آشنا شدم و بخاطر زهره عضو این سایت شدم و با هم دوست شدیم من و زهره عزیزم تفاوتهای زیاد و شباهتهای فراوان داریم و شاید بخاطر همین ویژگیها بوده که رابطه دوستیمون قوی شد.

برای زهره عزیزم احترام بسیار زیادی قائلم. ایشون رو استاد عزیز خودم میدونم و از ته قلب دوستش دارم.

و بعد از اینکه به این تالار اومدم با آمن و ناهید عزیزم و خیلی از خانمهای لایق بورسی دوست شدم و حقیقتا بهشون افتخار میکنم.

23- فملی 450 تومانی سال 88

آمن خادمی
2012/01/03, 23:33
دوستان عزیز با عرض معذرت وقت برنامه امشب ما تموم شد..:)

ادامه برنامه و باقی سوالها را فردا شب ساعت 20 ادامه خواهیم و منتظر همه شما هستیم..<:-p<:-p

از همه دوستانی که تا این وقت شب در برنامه صندلی داغ با ما همراه بودند نهایت تشکر رو دارم؛به ویژه از دوستانی که با تشکرهای خودشون به این تاپیک رونق بخشیدند..@};-@};-@};-@};-

همچنین از پانی عزیز تشکر ویژه دارم ...:x:x:*

به افتخار خودتون و پانی عزیز...=D>=D>

شب همگی به خیر و شادی..=;=;

pani
2012/01/03, 23:37
منم تشکر ویژه دارم از آمن عزیز که امشب فهمیدم چقدر کارشون سخته.

و سپاسگزارم از همه دوستان عزیز سایت بورسی که خواننده تاپیک امشب بودند و حضور منو تحمل کردند.

پاینده باشید.

تينا
2012/01/03, 23:42
امن جان خسته نباشي خيلي عالي بود.پاني جان بي نطيري>:d<ارزوي بهترينها را برات از خدا دارم و اميدورم هميشه در زندگيت موفق باشي:*

حامد
2012/01/04, 03:35
منم تشکر ویژه دارم از آمن عزیز که امشب فهمیدم چقدر کارشون سخته.

و سپاسگزارم از همه دوستان عزیز سایت بورسی که خواننده تاپیک امشب بودند و حضور منو تحمل کردند.

پاینده باشید.

جالب بود خسته نباشيد

بوف کور
2012/01/04, 10:40
1-

2- متولد 29 اگوست 1980 صادره از Mashhad

سایه جان ؛خوش بحالت سال تولدت چقدر با کلاسه
سال تولد من شمسیه :D
بهانه ای بود ازت تشکر کنم بابت همه مهربونیات و محبتی که همیشه ی همیشه به من داشتی عزیزم
:x

behnam
2012/01/04, 10:44
سال تولد من شمسیه :D
بهانه ای بود ازت تشکر کنم بابت همه مهربونیات و محبتی که همیشه همیشه به من داشتی عزیزم
فارسی را پاس بدارید
سال خورشیدی

امپراتور7
2012/01/04, 10:52
سال تولد من شمسیه :d
بهانه ای بود ازت تشکر کنم بابت همه مهربونیات و محبتی که همیشه ی همیشه به من داشتی عزیزم
زهره تو پارتیت کلفته ببین الان میشه سوال پرسید والا ما درگیر امتحانا بودیم نرسیدیم . :d

بوف کور
2012/01/04, 10:55
زهره تو پارتیت کلفته ببین الان میشه سوال پرسید والا ما درگیر امتحانا بودیم نرسیدیم . :d
بابا امن جان انده مرامه
بپرس :d

pani
2012/01/04, 12:38
امن جان خسته نباشي خيلي عالي بود.پاني جان بي نطيري>:d<ارزوي بهترينها را برات از خدا دارم و اميدورم هميشه در زندگيت موفق باشي:*

:">
مرسی تینای عزیزم.شما همیشه منو شرمنده لطف و بزرگواریتون میکنید.منم برای شما ارزوی بهترینها رو دارم.@};-

جالب بود خسته نباشيد

ممنون از لطفتون.شما هم خسته نباشید.

pani
2012/01/04, 12:40
سال تولد من شمسیه

زهره عزیزم حالا دیگه گل به خودی میزنی. <:-p
این صندلی عروس هزار داماده و به هیچکس وفا نکرده.شتریه که در خونه همه میخوابه دیرو و زود داره سوخت و سوز نداره.تا به حال با اون قبلیه 2 به هیچ بنفع شما گفته باشم.:D

هفته دیگه رو این صندلی میبینمت عزیزم :->

راستی تو عکس میبنم موی کوتاه چقدر بهت میاد :* @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

خوب پس بپرسم
1. موفقیت یعنی چی و کی از نظرت موفقه (الگو میتونه در هر ضمینه ای باشه)
2.اگه بگن 48 ساعت از عمرت باقی مونده (زبونم لال) چی کار میکنی یا چه کار نیمه تموم داری که انجام بدی؟
3.اخرین بار که غذا پختی کی بود
4.دوست داشتی چای کسی باشی؟ اگه اره کی؟

آمن جان با کمال میل سوالهای آقا رضا رو امشب با بقیه سوالها جواب میدم.

آمن خادمی
2012/01/04, 20:00
خب هنوز پانی نیومده ....فکر کنم توی ترافیک مونده!!!!..:d:d:d:d:d

آمن خادمی
2012/01/04, 20:10
سلام دوباره خدمت دوستان عزیز...<:-p<:-p<:-p

ادامه مصاحبه با پانی عزیز رو شروع می کنیم با پرسش های باقی مانده...;;)

به افتخار پانی عزیز که همه سوالها را با با صداقت و درستی پاسخ گفتند....=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>

آمن خادمی
2012/01/04, 20:15
24- وارد بازار فارکس هم شدین؟کی می خواین حساب real باز کنید؟

25- توی زندگی چی براتون مهم هست؟پول؟خانواده؟کار؟ فرزندتون؟

26- دوست دارید فرزندتون در آینده چیکاره بشه؟چقدر حضور توی بورس رو بهش پیشنهاد می کنید؟

pani
2012/01/04, 20:23
24- وارد بازار فارکس هم شدین؟کی می خواین حساب real باز کنید؟

25- توی زندگی چی براتون مهم هست؟پول؟خانواده؟کار؟ فرزندتون؟

26- دوست دارید فرزندتون در آینده چیکاره بشه؟چقدر حضور توی بورس رو بهش پیشنهاد می کنید؟

24-متاسفانه هنوز خیر.همانطور که قبلا گفتم فعلا دمو کار میکنم تا انشالله فرصتش بدست بیاد.

25- قطعا خانواده

26- هرچی که علاقه خودش باشه ولی دندانپزشکی رو حرفه مناسبی میدونم.
و حتما فرزندمو با بازار بورس آشنا خواهم کرد و بهش تکنیکال رو یاد خواهم داد ولی فکر نکنم اجازه فروم نویسی رو بهش بدم.

آمن خادمی
2012/01/04, 20:24
27- اهل ورزش هم هستد؟چه ورزشی؟

28- اولین سودی که از بورس گرفتین،چه مقدار بوده؟

29- خوشی ها و ناخوشی های زندگی رو بیشتر با چه کسی در میان می زارید؟

amir3236
2012/01/04, 20:27
سال 1980 همه به 80 نگاه میکنند فکرمیکنند ده سالشه اینم یه روشه برای کم نشون دادن سن خانمها.ابتکارخوبی بود.

pani
2012/01/04, 20:32
27- اهل ورزش هم هستد؟چه ورزشی؟

28- اولین سودی که از بورس گرفتین،چه مقدار بوده؟

29- خوشی ها و ناخوشی های زندگی رو بیشتر با چه کسی در میان می زارید؟

27-دوی سرعتم خیلی خوبه دوران راهنمایی و دبیرستان خیلی مقام می آوردم و استعداد اینو داشتم که تو این رشته ورزشی پیشرفت زیادی داشته باشم ولی متاسفانه فرصتشو پیدا نکردم.
به شنا صخره نوردی و دوچرخه سواری هم علاقه زیادی دارم.
در ضمن پرسپولیسی دو اتشه هستم و از سال 1994 به بعد دیدن هیچ مسابقه فوتبالی رو از رقابتهای جام جهانی و جام اروپا از دست ندادم.

28-اولین تریدم سود خیلی خوبی بهمراه داشت .فملی 500 تومانی رو در سال 86 تو مدت کوتاهی 900 فروختم.

29-با همسر و مادرم

Yusef_sbm12
2012/01/04, 20:34
19-خب این تصمیمی بود که از چند سال پیش داشتیم تا اینکه شش ماه پیش تصمیممون عملی شد

20-برای کسی که بخواد پیشرفته رو از طریق کلاس یاد بگیره مشخصا تهران خیلی خوبه منتها من غیر از کلاسهای جناب هلالات از کلاس دیگری بصورت مستقیم استفاده نکردم.

به لحاظ کاری چرا تفاوت داشته فعلا مشاور تکنیکال یه موسسه هستم منتها کار اصلی من مشاور سرمایه گذاری سرمایه در گردش شرکت معماری و ساختمان سازی هست که بواسطه خواهرم که طراح دکوراسیون داخلی اونجا هستند با این شرکت اشنا شدم. و مشخصا کار خیلی سختیه چون سرمایه در گردششون هست توقعشون سرمایه گذاری کوتاه مدته

با تشکر فراوان از سرکار خانم سایه ( پانی ) >:D<

اگر اجازه داشته باشم اینجا یک اظهار نظر کوچک داشته باشم و یک سوال هم از ایشان
بپرسم ( اون هم به واسطه همشهری بودن );)

به نظر بنده که تقریبا 25 سال هست که در تهران و چند سال هم در کرج ساکن هستم .
ولی جدیدا که به مشهد رفتم واقعا از نظر یک سری امکانات شهری و راحتی زندگی در مشهد
با در نظر گرفتن ترافیک و استرس شهری تهران ...

به شخصه مشهد را از نظر یک زندگی راحت و بی دغدغه بهتر دیدم .
چون دیگه واقعا تهران تبدیل به شده به شهر اتومبیل ها ....:(
ترافیک واقعا دیگه داره خسته کننده میشه .
کرج هم که باشی فرقی نداره راحت 4 یا 5 ساعت وقت گرانبها را برای رفت و آمد شهری صرف کرد؛
به علاوه استرس و اعصاب خوردکنی ماندن در ترافیک و خستگی روحی آن .#-o

مشهد از نظر امنیت و هم از نظر اشتغال و موقعیت های اقتصادی دست کمی از
تهران نداره ولی در عوض خیلی کم ترافیک شهری تهران رو داره .

حالا یک سوال از پانی عزیز دارم و اونم اینکه :

به نظر شما که یک مدت در مشهد که شهر و زادگاه خود شما بوده و مطمئنا اقوام در آن
شهر ساکن هستند...
الان چند سال هست که در تهران ساکن شده اید؟
و جسارتا در کدام محله و خیابان ؟
آیا در تهران صاحب مسکن هستید ؟

و در آخر در کدام شهر راحت تر هستید و راضی تر ؟
دوری اقوام ناراحت کننده نیست ؟

متشکرم ...>:D<

pani
2012/01/04, 20:34
سال 1980 همه به 80 نگاه میکنند فکرمیکنند ده سالشه اینم یه روشه برای کم نشون دادن سن خانمها.ابتکارخوبی بود.

:D :))

آمن خادمی
2012/01/04, 20:35
30- سبک کدام تریدر را بیشتر می پسندید؟

31- کدوم شخصیت سایت بورسی رو دوست دارید؟چرا؟

آمن خادمی
2012/01/04, 20:42
با تشکر فراوان از سرکار خانم سایه ( پانی ) >:d<

اگر اجازه داشته باشم اینجا یک اظهار نظر کوچک داشته باشم و یک سوال هم از ایشان
بپرسم ( اون هم به واسطه همشهری بودن );)

به نظر بنده که تقریبا 25 سال هست که در تهران و چند سال هم در کرج ساکن هستم .
ولی جدیدا که به مشهد رفتم واقعا از نظر یک سری امکانات شهری و راحتی زندگی در مشهد
با در نظر گرفتن ترافیک و استرس شهری تهران ...

به شخصه مشهد را از نظر یک زندگی راحت و بی دغدغه بهتر دیدم .
چون دیگه واقعا تهران تبدیل به شده به شهر اتومبیل ها ....:(
ترافیک واقعا دیگه داره خسته کننده میشه .
کرج هم که باشی فرقی نداره راحت 4 یا 5 ساعت وقت گرانبها را برای رفت و آمد شهری صرف کرد؛
به علاوه استرس و اعصاب خوردکنی ماندن در ترافیک و خستگی روحی آن .#-o

مشهد از نظر امنیت و هم از نظر اشتغال و موقعیت های اقتصادی دست کمی از
تهران نداره ولی در عوض خیلی کم ترافیک شهری تهران رو داره .

حالا یک سوال از پانی عزیز دارم و اونم اینکه :

به نظر شما که یک مدت در مشهد که شهر و زادگاه خود شما بوده و مطمئنا اقوام در آن
شهر ساکن هستند...
الان چند سال هست که در تهران ساکن شده اید؟
و جسارتا در کدام محله و خیابان ؟
آیا در تهران صاحب مسکن هستید ؟

و در آخر در کدام شهر راحت تر هستید و راضی تر ؟
دوری اقوام ناراحت کننده نیست ؟

متشکرم ...>:d<

.....:d:d:d:d:d:d:d:d

**قوانین صندلی داغ**

قوانین تاپیک صندلی داغ به صورتی خواهد بود که میهمانانی که بر این صندلی تکیه می زنند از این موضوع پشمان نشوند.

1- از دوستان عزیز خواهش می کنم که سوالاتی مبنی بر زندگی خصوصی میهمانان پرسیده نشود و در صورت پرسش ، میهمان گرامی در صورت عدم تمایل می تواند پاسخ ندهند.

2- اگر با شخصی دعوا یا دلخوری داریم ،جو تاپیک رو به هم نریزیم ؛در صورت دیدین پست های اینچنین به یقین پست ها حذف خواهد شد.

3- می توانیم یه تاپیک صندلی داغ نگاه تخصصی داشته باشیم؛یعنی با توجه به تخصص افراد از آنها سوال بپرسیم.

4- سوالات عمومی را طرح و در تاپیک به نمایش دوستان می گذارم .دوستان اگر ایده ای دارند بعد از درج سوالات عمومی، می تونند پیشنهادات خودشون رو مطرح کنند.

5 – میهمانان می توانند به 5 پرسش، بدون هیچ دلیلی پاسخ ندهند.

6- ترجیحا سعی دارم میهمان در ساعت مورد نظر در سایت حضور داشته باشند و دوستان به صورت آنلاین پرسش های خود را مطرح کنند.اما اگر بعضی از میهمان امکان مطابقت وقت رو نداشتند، سوالات نوشته می شود و دوستان در اولین فرصت زحمت پاسخگویی آنها را خواهند کشید.

7- همزمان با حضور میهمان عزیز فقط به پرسش هایی که دوستان قبلا نوشته اند، پاسخ داده می شود

pani
2012/01/04, 20:44
30- سبک کدام تریدر را بیشتر می پسندید؟

31- کدوم شخصیت سایت بورسی رو دوست دارید؟چرا؟

30-اینکه بخوام در این زمینه شخص خاصی رو معرفی کنم نمیتونم چون از سبک افراد حقیقتا اطلاعی ندارم تا بتونم اظهار نظر کنم.

منتها هر سبکی که ریشه در تکنیکال و بنیادی سهم داشته باشه رو میپسندم
و به نوسانگیری اعتقاد زیادی ندارم چون به عقیده من فرصتهای بهتر ترید رو هدر میده و در ضمن استرس زیادی بهمراه داره.

31-چه سوال سختی !!!

جناب holy ( جناب اقای دکتر عمادی) بدلیل شخصیت منحصر بفردشون در همه فرومهای بورسی حقیقتا قابل تقدیر و ستایشند.

آمن خادمی
2012/01/04, 20:46
32- بهترین و بدترین خصوصیت خودتو چی میدونی؟

33- تلخ ترین و بهترین خاطره؟

pani
2012/01/04, 21:07
32- بهترین و بدترین خصوصیت خودتو چی میدونی؟

33- تلخ ترین و بهترین خاطره؟

32-بنظر خودم مهربانی گذشت احترام به بزرگتر و مسئولیت پذیری از خصوصیات خوبم هست.و بدیهام فکر نکنم خدا رو شکر به کسی جز خودم صدمه بزنه خصوصیات فردی مثل زود رنجی نگرانی وسواس و از خودگذشتگی هایی که طرف مقابلم مستحقش نبوده... از جمله این خصایص هستند.

33-خاطره که بسیاره ولی 2 خاطره ازدوران شاد کودکی دارم که هیچگاه فراموششون نمیکنم و در عین شادی و تلخی میتونست سرنوشت دیگری رو رقم بزنه...

بهترین و شادترین خاطره من مربوط به حدود 25 سال پیش هست که هنوز 7 سال هم نداشتم.من بچه ای بسیار شیطان و پر شر و شور بودمو ساخت بالون و ارزوی پرواز رویای کودکی من بود.
یادمه هر روز چند بار از پدرو مادرم پول میگرفتم تا از سوپر محل بادکنک شانسی بخرم به عشق برنده شدن بزرگترین بادکنک اونجا تا اینکه دست اخر همه بادکنهاشو خریدم تا بزرگترین بادکنک رو صاحب شدم.

و از همون لحظه نقشه ساخت بالون رو طراحی کردم و منتظر یه فرصت مناسب بودم.
یه روزکه مادرم سر ظهر رفت بیرون جعبه چوبی رو که از مدتها قبل تو زبر زمین پنهان کرده بودم به پشت بام بردم و بادکنکها تغذیه اب اشامیدنی و خواهر 3-4 سالمو با هزار بدبختی از نردبون چوبی اخر حیاط که یکی در میون پله هم نداشت بالای پشت بام بردم.
اون موقع اپارتمان خیلی کم بود و اکثر خونه ها حیاز دار و بزرگ و یه طبقه بود جعبه رو گذاشتم لب پشت بوم و خواهر کوچکم هم گذاشتم توش و براش خوراکی و اب گذاشتم تا اگه مسافرتش طولانی شد بدون اب و غذا نمونه.

تو بدترین شرایط تخمین زده بودم اگه بالون من اوج نگیره مثل کارتونهای تلوزیونی به ارامی روی زمین فرود بیاد.خواهر طفل معصومم میگفت:
خواهری اگه برم جاییکه خارجی صحبت کنن چکار کنم :d
خلاصه مادرم به موقع سررسید و حتما بقیشو خودتون میتونین حدس بزنید

خاطرات تلخ برای همه وجود داره منتها سعی کردم خاطره ای رو بگم که دوستان رو ناراحت نکنه:
حدودا 5-6 سال داشتم و شب تو حیاط خونه مادربزرگم بچه ها فوتبال بازی میکردن و منو چون دختر بودم بازی نمیدادن و منم از حرصشون منتظر بودم توپشون اوت بشه تا با سرعت توپ رو بردارم و لج پسرها رو درارم که این دفعه توپ از دیوار افتاد تو خیابون.
اخرای شب بود و خونه مادر یزرگم حاشیه خیابون قرار داشت منم جان برکف در حیاط رو باز کردم و با همه سرعتم پریدم وسط خیابون.هیچوقت چراغهای نوربالای وانتی رو که با همه سرعتش بمن نزدیک میشد, تا اخر عمرم فراموش نمیکنم.
ننمیدونم چی شد.. شاید معجزه.. شاید فرشته نگهبان... ولی درکسری از ثانیه روی زمین دراز کشیدم..هنوزم تو خواب لحظه های اخر بیهوشیمو کابوس میبینم چرخهای ماشین اهنهای زیر ماشین...وانت بطور کامل از روی من رد شده بود و من به لطف خداوند حتی یه زخم هم برنداشتم فقط از شدت ترس بیهوش شدم.

آمن خادمی
2012/01/04, 21:14
34- تحلیلگرای تکنیکالیستی رو که از خودت بالاتر میدونی کیا هستن؟

35- به نظر خودت تحلیل تو بازار ایران جواب میده؟

آمن خادمی
2012/01/04, 21:30
....:-$:-$:-$:-$...مشغول نوشتن است ?@_@??@_@??@_@??@_@??@_@??@_@??@_@??@_@?

pani
2012/01/04, 21:33
34- تحلیلگرای تکنیکالیستی رو که از خودت بالاتر میدونی کیا هستن؟

35- بنظر خودت تحلیل تو بازار ایران جواب میده؟

34-
خدا رو شکر فرصتی مهیا شد تا ادای دین بشه به اساتیدی که هم بسیار زیاد ازشون اموختم و هم خیلی ازشون فاصله دارم:
اساتید محترم جناب HOLY و اقای سعید درخشانی

استاد هالی با علم و دانش و اخلاق پسندیدشون بسیار زیاد به من اموختند.با صبر و حوصله نظراتمو میشنیدند تشویق میکردند و راهنماییهای ارزشمندی که همیشه سعی کردم به راهنماییهاشون عمل کنم.جناب هالی بینظیر در علم و اخلاق و استاد بزرگ تکنیکال ایران هستند.براشون ارزوی موفقیت دارم و هیچوقت از نظرات ارزشمندشون بی نیاز نخواهم بود.

من وقتی پارسال تکنیکال رو یاد گرفتم و فرومهای بورسی رو میگشتم با تاپیک ارزشمند "سعید درخشانی" تو بورکس آشنا شدم و هر روز با علاقه فراوان تحلیلهاشو میخوندم و بدون اینکه منو بشناسند خیلی زیاد از سبکشون یاد گرفتم .همیشه گفتم وقتی من اماتور بودم ایشون کاملا حرفه ای بودند.
و یه مدتی هست که بورسی عزیز ما تشریف اوردند و فرصتی دست داده که چارتهایی رو که در اینده محتمل میدونند بصورت اختصاصی ببینم.حقیقتا علم ,دید وسیع و هوش عالیشون قابل تقدیره و خوشحالم از اینکه از نظرات ارزشمندشون بهره مند میشم.

و البته تکنیکالیستهای بسیار خوبی داریم که نظرات همشونو با دقت میخونم و حقیقتا لذت برم.دوستانی مثل زهره عزیزم با نام بوف کور (که فعلا فارکس کار میکنند) و آقایان: جناب جمالی اقای بابک پناهی جناب مسلم اقایان محمدی جناب لرد عرشیا اقای برادران اقای گنجعلی اقای عباس زاده (mtz) اقای شریعت اقایان امیر ,فرهاد فتحی جناب بابای دارا جناب بورس جناب shigley جناب Yusef_sbm12و بسیاری از تکنیکالیستها که نظرات همشون رو بسیار عالی میدانم و بسیاری از دوستان که حافظه یاری نمیکنه ازشون یاد کنم..

35-قطعا و خصوصا در سهمهای پر معامله بازار

حمایت مقاومت الگوها موج شماری ترند لاین همه و همه در بازار حتی کم عمق ما کاملا جواب میده.

آمن خادمی
2012/01/04, 21:36
36- چقدر به تحلیل های خودت اعتماد می کنی ؟

37- ایا شده از تحلیل خودت چشم پوشی کنی و بر اساس تحلیل دیگران معامله کنی؟

pani
2012/01/04, 21:43
36- چقدر به تحلیل های خودت اعتماد می کنی ؟

37- ایا شده از تحلیل خودت چشم پوشی کنی و بر اساس تحلیل دیگران معامله کنی؟

36-به تحلیلهای خودم اعتماد دارم وقتی تحلیلی رو انجام میدم بهمراه موج شماری قطعا بهش اعتماد میکنم

37-بله و شکست خوردم.
برای همین معتقدم باید تحلیلها و نظرات را ببینیم ولی صرفا بر اساس تحلیل خودمون ترید کنیم چون با همه زوایای پیدا و پنهان دید یک تحلیلگر اشنا نیستیم.باید همه نظرات را بدونیم ولی خودمون تصمیم گیرنده نهایی باشیم.

آمن خادمی
2012/01/04, 21:47
38- دوست داری چه چیزی رو تو زندگیت حتما تجربه کنی؟

39- چقدر از خودت رضایت داری ؟

pani
2012/01/04, 21:51
38- دوست داری چه چیزی رو تو زندگیت حتما تجربه کنی؟

39- چقدر از خودت رضایت داری ؟

38-بانجی جامپینگ.جهانگردی

39-خوب میتونستم از این بهتر باشم ولی در کل از تصمیمها و عملکردهایی که تا به حال داشتم تقریبا رضایت دارم.

shigley
2012/01/04, 21:52
ببخشید این پست میزنم اگر دوست داشتین هم حذف بفرمایید

ای کارا فقط کار بچه های مشهده دِداش...! عُمرَن کس دِگه مال ایحرفا بشه...! هر جا رفتِن بگن که بچه مَحل امام رضاین ...! یادتا نِره ها...! اگه گفتَن اِمام رضا کیه بگن همو که پوشت و پناهمایه ...هَمو که ضامِن آهو رفته...هَمو که هر وَخ حاجتی دِرم مِرم دَره خانَش...! هر وَختَم که کَبکِما خروس ماخانِه از دورَم یک سِلامَم بهش نِمِدِم...!

از بچه های مِشَهد تعریف کُنِن اونجه ...بگن بامرام تر از بچه مشهدی مادَر نِزاییده...! بگن اینجه شُله درست مُکُنَن اَنگوشتاتَم باهِش مُخُوری ...! یادتا نِره ها...!

آمن خادمی
2012/01/04, 21:56
40- اگه به گذشته برمی گشتی چه چیزهایی رو تو زندگیت تغییر می دادی؟

41- تکیه کلامتون چیه؟

pani
2012/01/04, 22:07
40- اگه به گذشته برمی گشتی چه چیزهایی رو تو زندگیت تغییر می دادی؟

41- تکیه کلامتون چیه؟

40-چه ارزوی خوبی :d
کلا از تصمیمات زندگیم راضیم و ازشون دفاع میکنم ولی اگه این فرصت دست میداد قطعا خیلی چیزها رو تغیر میدادم.:->

41-تو گفتار تکیه کلام خاصی ندارم ولی در نوشتار چرا:"حقیقتش" و "حقیقتا"

آمن خادمی
2012/01/04, 22:10
**پرسش های جناب مهرداد**

42- با توجه به اوضاع بورس ايران چقدر پيش بيني بهتر شدن اوضاع رو داريد؟

43- بورس ايران چه مسائلي را براتون معني مي كنه؟

pani
2012/01/04, 22:28
**پرسش های جناب مهرداد**

42- با توجه به اوضاع بورس ايران چقدر پيش بيني بهتر شدن اوضاع رو داريد؟

43- بورس ايران چه مسائلي را براتون معني مي كنه؟

42- سوال سختیه.

بازار ما با عوامل زیادی در حال دست وپنجه نرم کردن هست.تحریمها , افزایش نرخ ارز ,اجرای طرح هدفمندی یارانه ها و اجرای قریب الوقوع مرحله دوم این طرح , وضعیت سیاسی اقتصادی کشور و قطع رابطه سیاسی با کشورها از یکسو و تهدید دائم بازارهای موازی مثل طلاو سکه و مسکن از سوی دیگر واقعا این بازار رو با پیچدگیهای زیادی مواجه کرده.

بنظر من احتمالا تا یک ماه بازار نوسانی و رو به جلویی را خواهیم داشت که گروهها یکی پس از دیگری میان و میرن تا اینکه بازار اماده ریزش نهایی میشه.
این عقیده منه و میتونه کاملا اشتباه باشه

43-حجم مبنا صف خرید صف فروش سفته بازی شایعات و...

آمن خادمی
2012/01/04, 22:31
44- آخرین آرزویی که کرده اید چی بوده؟ آیا براورده شده؟

45- به چه نوع موسیقی علاقه دارید؟

46-بهترین فیلمی که توی سینما دیدین چه بوده؟

pani
2012/01/04, 22:40
44- آخرین آرزویی که کرده اید چی بوده؟ آیا براورده شده؟

45- به چه نوع موسیقی علاقه دارید؟

46-بهترین فیلمی که توی سینما دیدین چه بوده؟

44- آرزو کردم سرماخوردگی پانی زودتر خوب بشه .خدا رو شکر برآورده شد

45- موسیقی پاپ

46- سه گانه twilight رو بسیار دوست دارم.و بیصبرانه منتظر قسمت چهارم این فیلم سینمایی جذاب هستم که فعلا کمتر از یکماهه تو امریکا اکران شده.

آمن خادمی
2012/01/04, 22:42
44- توی زندگی غیر از سایت های بورسی دیگه چه سرگرمی هایی دارید؟

45- می گن اگر خانم ها نبودن اقایون تا آخر عمرشون ،غارنشین باقی می موندن؛نظر شما چیه پانی جون؟..:d:-&

pani
2012/01/04, 22:46

45- می گن اگر خانم ها نبودن اقایون تا آخر عمرشون ،غارنشین باقی می موندن؛نظر شما چیه پانی جون؟..:d:-&

44-تماشای فیلم ,مسافرت و تفریح و گردش , مطالعه خصوصا رمانهای غیر ایرانی ,ورزش

45- پ نه پ <:-p

صد در صد موافقم.

mohammad.
2012/01/04, 22:48

قرار نشد دیگه ... =;
اگه آدم نبود که تا آخر دنیا بوی ترشیده ی حوا مجال زندگی به کسی نمیداد !!! :))

آمن خادمی
2012/01/04, 22:50
*** پرسش های تنیا عزیز ***

46- پاني جان ميخواستم بدونم جو بازار چقدر در معاملات و تصميم گيريهاي شما تاثير دارد؟

47- بيشترين نگرانيهاي شما در زندگي چيست؟

pani
2012/01/04, 22:56
*** پرسش های تنیا عزیز ***

46- پاني جان ميخواستم بدونم جو بازار چقدر در معاملات و تصميم گيريهاي شما تاثير دارد؟

47- بيشترين نگرانيهاي شما در زندگي چيست؟

46- منم مثل خیلیها تحت تاثیر جو بازار قرار میگیرم.منتها همراهی با جو بازار و تصمیم به ترید در میانه بازار رو بزرگترین اشتباه معامله گر میدونم.

47-ترس از بیماری عزیزانم

آمن خادمی
2012/01/04, 23:00
49- نظرتون درباره مدیران سایت و خود سایت بورسی**

* خود سایت بورسی؟

*جناب holy عزیز؟

*جناب علیرضا جمالی عزیز؟

*جناب کاپیتان نمو عزیز ؟

*سرکار خانم ناهید جان عزیز؟

*سرکار خانم آمن جون عزیز؟

behnam
2012/01/04, 23:00

وقتی هر دو طرف مصاحبه خانم باشن کار به همین جا میرسه X-(
شروع میکنن به نوشابه باز کردن برای هم :-&
آخه نیست کسی تحویلشون نمیگیره =))
این جوری میخوان خودشونو نشون بدن :d

mohammad.
2012/01/04, 23:02
به به , میبینم که تشکر جناب دکتر هم خودنمایی میکنه و اول از همه نشاندهنده اینه که دکتر چراغ خاموش میاد و میره و دوم اینکه پیگیر موضوعات هستند ... ;)

دکتر جان ممنون

آمن خادمی
2012/01/04, 23:10
دکتر holy عزیز ببخشید امشب خیلی دست تنهاییم و شما را هم به زحمت می اندازم؛کار خودتون کم هست هی فشار پانی جان رو چک کنید که اتفاقی براش نیفته حالا یه سری کار دیگه هم افتاد بر دوش شما :">...کم کم داره وقتمون تموم میشه ..:!!:!!

این مش قربون(آبدارچی صندلی داغ ) رو هم که ناهید جون فرستاد بره ؛ مثل اینکه بی بی سرما خورده .../:)

بی زحمت یه دست مینا کاری به همراه یه پارچه گلابتون دوزی کاشون آماده کنید برای پانی عزیز ..;;);;)
راستی دکتر عزیز اون اسباب بازیها هم که گرفتیم برای بچه ها یادتون نره (خدا کنه مش قربون نبرده باشه برای نوه هاش)...:-)/\:-):-)/\:-)

pani
2012/01/04, 23:16
49- نظرتون درباره مدیران سایت و خود سایت بورسی

*جناب holy عزیز؟

*جناب علیرضا جمالی عزیز؟

*جناب کاپیتان نمو عزیز ؟

*سرکار خانم ناهید جان عزیز؟

*سرکار خانم آمن جون عزیز؟

همانطور که در ابتدای سوالات دیشب گفتم اومدن به بورسی عزیز رو اولین و بزرگترین عامل پیشرفتم میدونم.بورسی با مدیران لایق متعهد و متمدن خودش و کاربرای بینظیر سایت خیلی سریع جای خودشو بین بقیه فرومهای بورسی پیدا کردو مفتخرم به اینکه سایت وزین بورسی رو خونه دوم خودم میدونم

جناب holy: برادر بزرگتر, استاد مسلم تکنیکال و شخصیت تکرار نشدنی فرومهای بورسی @};-

جناب علیرضا جمالی: ادمین محترم سایت بورسی , متواضع , آرام , متین @};-

جناب کاپیتان نمو : شخصیت بسیار خاص فرومهای بورسی, پر رمز و راز که شخصا بیصبرانه منتظر نشستن ایشان بروی صندلی داغ هستم @};-

سرکار خانم ناهید: فرشته بی همتای سایت بورسی @};-

سرکار خانم آمن : مدیر بسیار با انرژی بورسی , سختگیر و با جذبه وهمیشه حاضر سایت بورسی @};-

behnam
2012/01/04, 23:19
فکر کنم دیگه وقتشه که خانم آمن خودشون مهمون این تاپیک بشن :d
دوستان نظرشون چیه ؟
موافقین ؟

shadi
2012/01/04, 23:34
پانی عزیز وگرامی از صداقت وتلاش شما در تمامی مدتی که در این فروم قلم میزنی و با عشق و احترام وحوصله .دیگران را راهنمایی می کنی بینهایت سپاسگزارم

ضمنا از آمن عزیز بخاطر طرح سوالهای خوبشان تشکر می کنیم و هم چنین مدیران محترم این سایت. همگی خسته نباشید.

آمن خادمی
2012/01/04, 23:35
خسته نباشد دوستان و همراهان عزیز..<:-p<:-p

برنامه امشب ما به دلیل کمبود وقت به صورت یکپارچه و بدون تنفس برگزار شد...:">:">
از همه دوستان ممنونم که با ما همراه بودند ....@};-@};-@};-
از پانی عزیز تشکر می کنم و براشون آرزوی موفقیت و شاد کامی را در کنار خانواده عزیزشون دارم
به افتخار پانی عزیز...=D>=D>=D>

همچنین به اتفاق عوامل پشت صحنه از شما تا برنامه ای دیگر در تاپیک صندلی داغ خداحافظی می کنیم..=;=;

تا درودی دیگر ...بدرود..=;=;

pani
2012/01/04, 23:39
منم جا داره تقدیر و تشکر کنم از همه دوستان عزیز بورسی که امشب من و آمن عزیز رو همراهی کردند.@};-

آمن عزیزم واقعا خسته نباشید @};-

آمن خادمی
2012/01/04, 23:40
پانی عزیز وگرامی از صداقت وتلاش شما در تمامی مدتی که در این فروم قلم میزنی و با عشق و احترام وحوصله .دیگران را راهنمایی می کنی بینهایت سپاسگزارم

ضمنا از آمن عزیز بخاطر طرح سوالهای خوبشان تشکر می کنیم و هم چنین مدیران محترم این سایت. همگی خسته نباشید.

ممنونم شادی عزیز...حضور دوستانی مثل شما مایه دلگرمی منه ....:):):)

pani
2012/01/04, 23:43

شادی جان از لطفت بسیار سپاسگذارم و به شما و همه خانمهای فعال در جامعه افتخار میکنم.@};-