PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شركت سرمايه گذاري مسكن تهران (ثتران)

صفحه ها : [1] 2 3

bahary
2012/01/10, 14:03
عرضه اوليه سهام شركت سرمايه گذاري مسكن تهران
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 0290/الف/90 مورخ 1390/10/17 مديريت بازار،فردا چهارشنبه مورخ 1390/10/21 تعداد 30،000،000 سهم شركت سرمايه گذاري مسكن تهران (سهامي عام) براي اولين بار پس از پذيرش در بازار اول فرابورس ايران در نماد ثتران1 و نمونيك pmtz1 عرضه مي شود. خريد صرفاً توسط كارگزاران داراي جوز فعاليت در فرابورس صورت مي گيرد. سهميه درنظر گرفته شده براي هر ايستگاه معاملاتي و هر صندوق سرمايه گذاري مشترك حداكثر 42،000 سهم و براي مشتريان برخط (آنلاين) حداكثر 500 سهم مي باشد. مديريت بازار فرابورس ايران
کاربران گرامی فرصت تا باز شدن سهم کم است لطفا نظرات خود را در مورد قیمت بازگشایی و مقدار ارزندگی سهم بیان کنید تا انشاء الله اگر قصد خرید دارید خیالتان بابت قیمت راحت باشد.
نظر من روی 130 تا 150تومان است.

مصطفی مصری پور
2012/01/10, 15:00
ای پی اس سال 91 ,495 ريال

مجمع رفته و 20 تومن تقسیم کرده

150 تومن خوبه

bahary
2012/01/10, 21:57
ثتران با eps 495 ریال و p/e 3.5 حداکثر 1740 ریال میشود .اگر نهایتا 1500ریال عرضه شود خیلی ارزنده است و بیشتر از این حاشیه سود در کوتاه مدت را ناچیز خواهد کرد.البته با توجه به میزان کم عرضه , احتمال صفهای خرید میلیونی بسیار زیاد است و تا حوالی 2000 ریال هم توان رشد را پیدا می کند. تجربه قبلی (ثشرق) هم حکایت از عرضه بالای 1500 ریال دارد.امیدوارم فردا منطقی قیمت گذاری شود.

same1
2012/01/11, 11:07
ثتران با eps 495 ریال و p/e 3.5 حداکثر 1740 ریال میشود .اگر نهایتا 1500ریال عرضه شود خیلی ارزنده است و بیشتر از این حاشیه سود در کوتاه مدت را ناچیز خواهد کرد.البته با توجه به میزان کم عرضه , احتمال صفهای خرید میلیونی بسیار زیاد است و تا حوالی 2000 ریال هم توان رشد را پیدا می کند. تجربه قبلی (ثشرق) هم حکایت از عرضه بالای 1500 ریال دارد.امیدوارم فردا منطقی قیمت گذاری شود.

فعلا که منطقی تو کار نیست دارن رو 200 تومن قیمت میزنن

664
2012/01/11, 11:19
190

@-) @-) @-)

تصمیم کبری
2012/01/11, 11:42
ای کاش این پستو زودتر میدیدم!
و خرید میکردم. براحتی 20 درصد رو شاخشه.

bahary
2012/01/11, 12:35
اگه تا یکشنبه آینده وضعیت فعلی برقرار باشه و آسمون سیاست ابری و غبار آلود نشه باید بریم بشینیم تو صف خرید. شاید حوالی 240-250 متعادل بشه. ثشرق هم همینطور.

same1
2012/01/11, 12:55
خب جو که فعلا رو ساختمانیا مثبته حقشونم هست ثباغ و ثشرق و آ اس پ و ثاخت برای مثال واقعا در قیمت های بسیار پایینی داره معامله میشه
فک کنم یه حرکت خوب رو تو ساختمانیا ببینیم البته به شخصه معتقدم اگه درست تحلیل بشن و فقط بخاطر مثبت بودن جو گروه بالا نرن میتونن مثل قندی ها رشد خوبی داشته باشن که تو بازار منفی هم به دلیل پایین بودن p/e شون این گروه رو مثبت نگه داره
گر چند در کوتاه مدت بازار رو مثبت می بینم

مصطفی مصری پور
2012/01/11, 18:21
امیدوارم کارگزاری واسم برداشته باشه..

نشدم اشکالی نداره ثشرقو داریم

yasin1
2012/02/20, 18:53
امروز ثتران با یه حجم خوب سقف کانال صعودی خودشو شکونده و در قدم اول تا 265 مشکلی نداره.

صاحب جم
2012/02/21, 08:56
عجب صفی داره دیدن داره 30 تومن مجمع تقسیمی داره 10اسفند هم مجمعش است

same1
2012/02/21, 09:41
عجب صفی داره دیدن داره 30 تومن مجمع تقسیمی داره 10اسفند هم مجمعش است

منتها همه سودش مال ثمسکنه به ما چیزی نمیدن

same1
2012/02/21, 09:52
حالا با این وضعیت قضیه مجمعش چجوری میشه؟ :-?

yasin1
2012/02/22, 19:12
در نماد ثتران سرمایه گذاری ایران و فرانسه که دیروز 1000000 سهم عرضه کرده بود ، امروز 1250000 سهم خریده
وتوسم هم به نظر میاد از ترکیب سهامداری ثتران خارج شده و 4 میلیون سهم عرضه کرده باشه. ثمسکن هم مثل دیروز 6 میلیون عرضه کرده.

حجمی که امروز معامله شد فوق العاده بود و حتما خبرهایی تو سهمه که خریدارای خوبی پاش نشستن.
ثمسکن تو بودجش سود هر سهم ثتران رو 66 تومن در نظر گرفته در صورتیکه سود اعلام شده توسط ثتران 49 تومنه. که به نظر میاد تعدیل خوبی در انتظار سهمه.

yasin1
2012/02/25, 17:25
ثتران-بدلیل اینکه سهم تقریبا تازه واردیه نمیشه تحلیل خاصی روش انجام داد. ولی با همه اوصاف یه چیزایی میشه از چارتش بدست آورد.

http://www.up.98ia.com/images/u35o7vipyy7gf5kkv5.png

سهم بعد از اینکه سقف کانال صعودیشو شکوند ، با اصلاح 2 روزه خودش در حقیقت مرحله پولبک به خط روند صعودی کوتاه مدتشو کامل کرد.
فیبوی 161.8 درصد و خط بالایی چنگال اندرو به عنوان حمایت عمل کرده و مانع از اصلاح بیشتر سهم شدند که نویدبخش روزهای صعودی برای سهم است.
تارگت سهم در مرحله اول 270 تومن در فیبوی 261.8 میباشد.

yasin1
2012/02/26, 09:50
حجم معامله شده در نماد ثتران در مقایسه با دیگر نمادهای ساختمانی فوق العادست.
فقط حقوقیه که میتونه اینطوری بخره! با این سهم باید سهامداری کرد فقط

rezasafary
2012/02/27, 08:43
با سلام به دوستان عزيز
نمادشرکت امروز بسته میشه یا فردا؟با توجه به مجمع سالانه اش.به نظرتون باهاش مجمع بریم یا با یه ساختمونی دیگه عوضش کنیم؟با تشکر

Hossein4000
2012/02/27, 08:51
سلام
نماد ثمسکن بسته میشه نه ثتران؟:d

yasin1
2012/02/27, 09:59
سرمایه گذاری ایران و فرانسه معمولا عادت داره سهم رو تو منفی میخره و فرداش که مثبت شده میفروشه. داره نوسانگیری میکنه رو سهم.

نادری
2012/02/27, 15:08
دوستان ساختمانی ها خیلی خوبند ولی دولت جلوی رشدشان را میگیرند.بزرگترین پروژه دولت تو این چند سال که کماکان به آن افتخار میکند مسکن مهر است.مطمئن باشید زانوی این ساختمانی ها را به زمین میزند و نمی گذارد رشد کنند.اخه اگر این پروژه دولت هم خراب شه که دیگه دولت یعنی تو این 8سال چه کار کرده؟؟؟؟؟از چی بگه واقعا دولت و افتخار کند؟از چی ؟از انرژی هسته ای؟از امام زمان؟از چی دفاع کند؟فعلا که به مسکن مهر می نازد البته تا نظر دوستان چی باشه؟؟؟

yasin1
2012/02/29, 12:02
امروز بازگشت خوبی داشت! موج 3 از 3 بزرگشو شروع کرده. دیگه هم از اون عرضه های وحشتناک خبری نیست

کيانوش
2012/02/29, 14:33
امروز بازگشت خوبی داشت! موج 3 از 3 بزرگشو شروع کرده. دیگه هم از اون عرضه های وحشتناک خبری نیست
از حالا صف خريد شنبه اش را مي بينم.

yasin1
2012/03/03, 09:29
امروز پتانسیل صف خرید شدن رو داره :)

yasin1
2012/03/03, 18:58
امروز پتانسیل صف خرید شدن رو داره :)

بالاخره مشخص شد که حقوقی که حمایت خوبی از سهم داشت و خریدهای خوبی داشت نور همدانیان بوده.
به نظر میاد بعد از سهام شرکتهای قندی حالا میخوان تو ساختمونیها سهامداری کنن. اولین ساختمونی هم که واردش شده ثترانه. :d>:d<

روح الله مهدوی
2012/03/11, 07:17
به نظر من بهترین ساختمانی ثترانه ، ثتران امسال چندین پروژه شاخص و بسیار سودآور ساختمانی را شروع کرده که شامل خدامی ، جمشیدیه و گاندی میباشد.

پروژه جمشیدیه

این پروژه در خیابان جماران در یکی از بهترین نقاط تهران قرار گرفته است.
متراژ واحدهای پروژه عمدتا بالای 200 متر و با توجه به موقعیت منطقه و هزینه پیش بینی شده برای ساخت جزو واحدهای لوکس هستند.
نکته مهم قیمت تمام شده پایین زمین پروژه است که متری 5 میلیون تمام شده است در حالی که قیمت زمین در منطقه در حال حاضر بالای 10 میلیون تومان است.
دوستان با شرایطی که گفته شد قیمت فروش واحدهای پروژه جمشیدیه زیر 7 میلیون تومان نخواهد بود و با این اوصاف فروش کل 41 میلیارد و سود خالص پروژه 16 میلیارد خواهد بود.
توجه داشته باشید که سود خالص پروژه در بودجه ثتران تنها 5 میلیارد دیده شده است.

پروژه اداری خدامی

میتوان گفت شاخص ترین پروژه ثتران در حال حاضر همین پروژه است. طوری که در مجمع ثمسکن مدیرعامل ثتران طی صحبتی که با من داشتند تاکید ویژه ای روی این پروژه داشتند.این پروژه یک پروژه مشارکتی است که 56 درصد آن در مالکیت ثتران است ، هزینه زمین و جواز ساخت به عهده شریک و هزینه ساخت به عهده ثتران است.
طی صحبتی که با یکی از مسئولین شرکت داشتم ارزش فروش پروژه حدود 100 میلیارد تومان است و هزینه ساخت با فرض متری 2 میلیون حداکثر 30 میلیارد برای ثتران تمام خواهد شد که با توجه به مالکیت 56 درصدی ثتران مساوی با 26 میلیارد سود خالص برای ثتران از پروژه است.

تجاری اداری جمهوری
دوستان اگر تصاویر 3d پروژه را دیده باشند حقیقتا نه تنها در منطقه بلکه در کل شهر یک پروژه با طراحی بینظیر است.پیشرفت فیزیکی پروژه در حال حاضر حدود 50 درصد و پیش فروش آن از اردیبهشت آغاز میشود.قیمت فروش واحدها بر اساس قیمت ارزانترین واحد تجاری دیده شده است (متری 18 میلیون) در حالی که مثلا واحدهای نبش خیایابان تا 50 میلیون هم جا برای فروش دارند ، با فرض میانگین متری 27 میلیون تومان که باز هم رقم پایینی است فروش کل واحدهای تجاری 36 میلیارد و سود خالص آن 20 میلیارد تومان خواهد بود در حالی که سود فروش واحدهای تجاری تنها 10 میلیارد دیده شده است.
همچنین زیربنای واحدهای اداری 2017 متر است که با فرض متری 5 میلیون تومان سود فروش واحدهای اداری 4 میلیارد خواهد بود که جمعا پروژه سودی حدود 24 میلیارد تومان خواهد داشت.

پروژه گاندی
این پروژه با زیربنای خالص 1300 متر اداری فروش حدود 9 میلیاردی و سود خالص 6 میلیارد تومان خواهد داشت.

دوستان جمع سودآوری پروژه های جدید شرکت حدود 72 میلیارد تومان خواهد بود که با فرض اینکه این سود در طی 2 سال حاصل شود مساوی با 36 میلیارد سود سالانه یا 120 تومان سود برای هر سهم است که این غیر از محاسبه سود سایر پروژه و شروع احتمالی پروژه 1000 میلیاردی شهریار در سال آینده است.

روح الله مهدوی
2012/03/11, 09:15
به نظر من بهترین ساختمانی ثترانه ، ثتران امسال چندین پروژه شاخص و بسیار سودآور ساختمانی را شروع کرده که شامل خدامی ، جمشیدیه و گاندی میباشد.

پروژه جمشیدیه

این پروژه در خیابان جماران در یکی از بهترین نقاط تهران قرار گرفته است.
متراژ واحدهای پروژه عمدتا بالای 200 متر و با توجه به موقعیت منطقه و هزینه پیش بینی شده برای ساخت جزو واحدهای لوکس هستند.
نکته مهم قیمت تمام شده پایین زمین پروژه است که متری 5 میلیون تمام شده است در حالی که قیمت زمین در منطقه در حال حاضر بالای 10 میلیون تومان است.
دوستان با شرایطی که گفته شد قیمت فروش واحدهای پروژه جمشیدیه زیر 7 میلیون تومان نخواهد بود و با این اوصاف فروش کل 41 میلیارد و سود خالص پروژه 16 میلیارد خواهد بود.
توجه داشته باشید که سود خالص پروژه در بودجه ثتران تنها 5 میلیارد دیده شده است.

پروژه اداری خدامی

میتوان گفت شاخص ترین پروژه ثتران در حال حاضر همین پروژه است. طوری که در مجمع ثمسکن مدیرعامل ثتران طی صحبتی که با من داشتند تاکید ویژه ای روی این پروژه داشتند.این پروژه یک پروژه مشارکتی است که 56 درصد آن در مالکیت ثتران است ، هزینه زمین و جواز ساخت به عهده شریک و هزینه ساخت به عهده ثتران است.
طی صحبتی که با یکی از مسئولین شرکت داشتم ارزش فروش پروژه حدود 100 میلیارد تومان است و هزینه ساخت با فرض متری 2 میلیون حداکثر 30 میلیارد برای ثتران تمام خواهد شد که با توجه به مالکیت 56 درصدی ثتران مساوی با 26 میلیارد سود خالص برای ثتران از پروژه است.

تجاری اداری جمهوری
دوستان اگر تصاویر 3d پروژه را دیده باشند حقیقتا نه تنها در منطقه بلکه در کل شهر یک پروژه با طراحی بینظیر است.پیشرفت فیزیکی پروژه در حال حاضر حدود 50 درصد و پیش فروش آن از اردیبهشت آغاز میشود.قیمت فروش واحدها بر اساس قیمت ارزانترین واحد تجاری دیده شده است (متری 18 میلیون) در حالی که مثلا واحدهای نبش خیایابان تا 50 میلیون هم جا برای فروش دارند ، با فرض میانگین متری 27 میلیون تومان که باز هم رقم پایینی است فروش کل واحدهای تجاری 36 میلیارد و سود خالص آن 20 میلیارد تومان خواهد بود در حالی که سود فروش واحدهای تجاری تنها 10 میلیارد دیده شده است.
همچنین زیربنای واحدهای اداری 2017 متر است که با فرض متری 5 میلیون تومان سود فروش واحدهای اداری 4 میلیارد خواهد بود که جمعا پروژه سودی حدود 24 میلیارد تومان خواهد داشت.

پروژه گاندی
این پروژه با زیربنای خالص 1300 متر اداری فروش حدود 9 میلیاردی و سود خالص 6 میلیارد تومان خواهد داشت.

دوستان جمع سودآوری پروژه های جدید شرکت حدود 72 میلیارد تومان خواهد بود که با فرض اینکه این سود در طی 2 سال حاصل شود مساوی با 36 میلیارد سود سالانه یا 120 تومان سود برای هر سهم است که این غیر از محاسبه سود سایر پروژه و شروع احتمالی پروژه 1000 میلیاردی شهریار در سال آینده است.

در مجمع که با مهندس نعیمی صحبت میکردم ایشان فرمودند پروزه شهریار سال آینده شروع خواهد شد و سودآوری بسیار بالایی مورد انتظار پروژه است به چند دلیل:
هزینه ساخت در قالب تسهیلات مسکن مهر توسط دولت تامین میشود و با توجه به اینکه زمینها برای شرکت است قیمت زمین در قیمت مسکن لحاظ میشود که سودآوری و جدابیت پروژه را برای شرکت دو چندان میکند ،
در حال حاضر در مسکن مهر پردیس اجرای پروژه مسکن مهر خود مالکی برای 6 هزار واحد 50 میلیارد سودآوری داشته و با توجه به اینکه پروژه شهریار شامل حداقل 10 هزار مسکن مهر خودمالکی است سوداوری حداقل 90 میلیارد برای اجرای پروژه مورد انتظار است که با فرض اجرا در 3 سال سالانه 30 میلیارد یا سهمی 100 تومان سود برای شرکت خواهد داشت.
با پتانسیل هایی که ثتران دارد رساند سود به قیمت فعلی ظرف 2 تا 3 سال اصلا دور از انتظار نیست.

روح الله مهدوی
2012/03/11, 10:14
در مجمع که با مهندس نعیمی صحبت میکردم ایشان فرمودند پروزه شهریار سال آینده شروع خواهد شد و سودآوری بسیار بالایی مورد انتظار پروژه است به چند دلیل:
هزینه ساخت در قالب تسهیلات مسکن مهر توسط دولت تامین میشود و با توجه به اینکه زمینها برای شرکت است قیمت زمین در قیمت مسکن لحاظ میشود که سودآوری و جدابیت پروژه را برای شرکت دو چندان میکند ،
در حال حاضر در مسکن مهر پردیس اجرای پروژه مسکن مهر خود مالکی برای 6 هزار واحد 50 میلیارد سودآوری داشته و با توجه به اینکه پروژه شهریار شامل حداقل 10 هزار مسکن مهر خودمالکی است سوداوری حداقل 90 میلیارد برای اجرای پروژه مورد انتظار است که با فرض اجرا در 3 سال سالانه 30 میلیارد یا سهمی 100 تومان سود برای شرکت خواهد داشت.
با پتانسیل هایی که ثتران دارد رساند سود به قیمت فعلی ظرف 2 تا 3 سال اصلا دور از انتظار نیست.

شرکتهایی مثل سرمایه گذاری شاهد که زمانی پایین ترین پی ای را در بین کل ساختمونی ها داشتن در حال حاضر پی ای بالاتری از ثتران دارن.
پی ای ثشاهد = 5
پی ای ثعمرا = 6.8
پی ای ثتران = 4.7

در حالی که از نظر نیروی انسانی و دانش فنی ثشاهد و ثعمرا یک دهم ثتران هم نمیشوند و تنها از محل چند زمین و پروژه خاص در این چند سال سودآوری داشته اند در حالی که ثتران سوداوریش از دانش فنی بالا و اجرای پروژه های شاخص است که روز به روز در حال رشد بیشتر است.

pani
2012/03/13, 11:49
امروز در حال خرید ثتران بودم که در عرض 5 دقیقه صف خرید سنگین شد.خبری شده؟ :-/

riskman
2012/03/13, 15:04

فكر كنم باگات رو سهم فعاله !

2691
2012/03/13, 15:39

سركار خانم پاني
با سلام و احترام
در صورت امكان موج شماري ثتران رو مرحمت بفرماييد مزيد امتنان خواهد بود.

pani
2012/03/13, 16:50
فكر كنم باگات رو سهم فعاله !

پس واسه همین اینجوری جارو کردنش. :d

سركار خانم پاني
با سلام و احترام
در صورت امكان موج شماري ثتران رو مرحمت بفرماييد مزيد امتنان خواهد بود.

عرض سلام.باور میکنید برای اولین بار بعد از سالها :d بدون اینکه به نمودار سهمی نگاه کنم خرید کردم چون از نحوه معاملات امروزش معلوم بود همه چیز.

ولی چشم حتما نگاه میکنم اگه چیز خاصی توش دیدم میذارم تو تاپیک خودم.

meysam_sh_2020
2012/03/13, 22:51
این سهم بد چشمکی داره میزنه و میگه بخر منو .
تازه الان داشتم گروه ساختمانی رو نگاه میکردم ;)

ثتران زیر 250 تومنی ام ارزوست :d امیدوارم فرصت بده فردا

مصطفی مصری پور
2012/03/13, 23:01
میثم فرصت میده. امتیاز ساختمونیا همین عرضه های زیادشونه

meysam_sh_2020
2012/03/13, 23:05
میثم فرصت میده. امتیاز ساختمونیا همین عرضه های زیادشونه

فردا که فک نمیکنم بده بابا خوبه اخر ساله این چه صفیه هنوز دیده میشه :d
به زودی وارد میشم اگه فرصت بده فردا شانسمو امتحان میکنم .
یه حرکت گروهی دارم میبنم مثل قندی ها تو این گروه ;)

فقط هم ثتران میخوام :D

ا س پ هم به نظر بد نیست

meysam_sh_2020
2012/03/13, 23:08
وساخت هم زیر 200 دنبالش بودم ولی در رفت شاید وساخت رو خریدم.وساخت 150 تومنی میخواستم من و ثنوسای 150 تومنی که هر دو بد جوری جا گذاشتن.
ولی ثترانیه چیز دیگست.

دوستان ثباغ تعدیل منفی داره ؟؟؟

نادری
2012/03/14, 05:35
انشاله وساخت اگر بیاد زیر 200 عالی میشه.اراده شرکت بر پایین کشیدن سهم است.باید منتظر ماند

meysam_sh_2020
2012/03/14, 08:58
انشاله وساخت اگر بیاد زیر 200 عالی میشه.اراده شرکت بر پایین کشیدن سهم است.باید منتظر ماند

یعنی میاد زیر 200 ؟؟ بعید میدونم

روح الله مهدوی
2012/03/14, 09:25
موج جدید تورم در ایران؛ نامه هشداری محسن رضایی به مسئولان درباره ارز

رضایی با اشاره به آمارهای موجود گفت: در سال 1385 مطالبات بانک مرکزی از بانکها، 54 هزار میلیارد تومان بوده و در سال 1390، این رقم به 439 هزار میلیارد تومان رسیده یعنی چیزی بیش از هشت برابر. هنگامی که بدهی بانکها به بانک مرکزی افزایش پیدا میکند، یعنی همان پولهای پر قدرت راه میافتد. حال یک بار درآمدهای نفتی این پولها را از بالا به پایین به حرکت درآورده و بار دیگر بدهی بانکها به بانک مرکزی پولهای پرقدرتی را در سطح جامعه بوجود آورده، بنابراین، طی پنجاه سال اخیر دو عامل باعث بالا رفتن نقدینگی شده است.

meysam_sh_2020
2012/03/14, 13:59
مصطفی جان یک تحلیل از این سهم میزنی :D
ما که بدجوری چشمونو گرفته. به نظر یه 100 درصدی میتونه رشد کنه.
یادمه وساخت و ثنوسا زیر 200 و محدوده های 170-190 پر حجم معامله میشدن و یک دفعه کندن و رفتن بالا تازه اونا eps شون هم داغون بود و فکرشو نمیکردم به این زودی رشد کن .
از طرفی میبینم نور همدانیان تو این سهمه دلم قرصه.

meysam_sh_2020
2012/03/14, 14:04
البته گزارشش رو که نگاه میکنم در سه ماهه سودش رشد خوبی داشته نسبت به پارسال.خلاصه من تازه واردم به این سهم باید یه نگاه به پروژه هاش هم بندازم :d

roohe-khashen
2012/03/14, 14:05
واقعا از نظر بنیادی که محشره این ثتران هیچ مشکلی نداره فقط یه مقدار فکر کنم حرکتش کند باشه که باری بلند مدتیها مشکلی نیست اما از نظر بنیادی که بررسی میکردمش غولیه برا خودش اونم چه غولی!!!

meysam_sh_2020
2012/03/14, 14:09
مصطفی جان این خبر افزایش تعرفه 40 درصدی ساختمان در سال 91 برای این گروه بده یا خوبه ؟؟

مصطفی مصری پور
2012/03/14, 14:10
مصطفی جان یک تحلیل از این سهم میزنی :D
ما که بدجوری چشمونو گرفته. به نظر یه 100 درصدی میتونه رشد کنه.
یادمه وساخت و ثنوسا زیر 200 و محدوده های 170-190 پر حجم معامله میشدن و یک دفعه کندن و رفتن بالا تازه اونا eps شون هم داغون بود و فکرشو نمیکردم به این زودی رشد کن .
از طرفی میبینم نور همدانیان تو این سهمه دلم قرصه.

باشه در اسرع وقت ;)

اجمالیش اینه که : تا سه سال دیگه پروژه داره. عمده فعالیتش توی تجاری سازیه .

روح الله مهدوی
2012/03/14, 14:49
برای سال 91 وزارت مسکن 500 هزار سهمیه مسکن مهر خود مالک در نظر گرفته است که ساخت 9 هزار مسکن مهر خودمالک توسط ثتران در شهریار احتمالا یکی از این اولویت هاست.

در صورتی که ساخت مسکن مهر خود مالک در شهریار توسط ثتران قطعی شود با توجه به سود مناسب ساخت این مسکن باید منتظر قیمت بالای 500 تومان ثتران بعد از قطعی شدن این امر باشیم.

ابوالفضل صومعلو در گفتگو با مهر درباره برنامه های وزارت راه و شهرسازی برای ساخت مسکن مهر در سال آینده، اظهار داشت: در سال 91 برنامه این وزارتخانه ساخت مسکن مهر در بافت فرسوده و مسکن خودمالک است که در این راستا ساخت حدود 300 هزار واحد در شهرهای بالای 25 هزار نفر، 100 هزار واحد در شهرهای زیر 25 هزار نفر و 100 هزار واحد در بافت فرسوده سهمیه تعیین شده است.

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1559651

Hamid-safapour
2012/03/14, 15:13
مصطفی جان این خبر افزایش تعرفه 40 درصدی ساختمان در سال 91 برای این گروه بده یا خوبه ؟؟
میثم جون این خبرو یه هفته پیش یکی از کارمندای شهرداری گفتش بهم که وقتی ازش پرسیدم ملک گرون میشه یا نه گفت تاثیر زیادی نداره گفتم چرا گفت بدلیل اینکه اگه طرف برای گرفتن جواز کل یه ساختمون مثلا باید 90 میلیون میداد الان باید 130 تومن بده و زیاد فرقی نمیکنه ولی خب 100 درصد تاثیر مثبت تو قیمتها داره نه تاثیر منفی

meysam_sh_2020
2012/03/15, 00:48
میثم جون این خبرو یه هفته پیش یکی از کارمندای شهرداری گفتش بهم که وقتی ازش پرسیدم ملک گرون میشه یا نه گفت تاثیر زیادی نداره گفتم چرا گفت بدلیل اینکه اگه طرف برای گرفتن جواز کل یه ساختمون مثلا باید 90 میلیون میداد الان باید 130 تومن بده و زیاد فرقی نمیکنه ولی خب 100 درصد تاثیر مثبت تو قیمتها داره نه تاثیر منفی

ممنون

مصطفی مصری پور
2012/03/15, 01:19

حالا اگه جوازو گرفته باشه و قیمت فروشش هم توی بودجه لحاظ کرده باشه و این وسط ملک 50% رشد کنه، چی میشه؟

مصطفی مصری پور
2012/03/15, 01:20

افزایش تعرفه ساختمان یه سری از سازنده های خرد رو از بازار بیرون میکنه. پس عرضه کم میشه و تقاضا ثابته. نهایتا قیمت ملک زیاد میشه.

از سرفصل هزینه های شرکتها بخوای در نظر بگیری، برای این شرکتهای بزرگ مشکلی پیش نمیاد، چون سریعا روی قیمت محصول سرشکن میکنن

meysam_sh_2020
2012/03/15, 01:22
حالا اگه جوازو گرفته باشه و قیمت فروشش هم توی بودجه لحاظ کرده باشه و این وسط ملک 50% رشد کنه، چی میشه؟
هیچی دیگه یه تعدیل تپل میده

yasin1
2012/03/15, 15:54
افزایش تعرفه ساختمان یه سری از سازنده های خرد رو از بازار بیرون میکنه. پس عرضه کم میشه و تقاضا ثابته. نهایتا قیمت ملک زیاد میشه.

از سرفصل هزینه های شرکتها بخوای در نظر بگیری، برای این شرکتهای بزرگ مشکلی پیش نمیاد، چون سریعا روی قیمت محصول سرشکن میکنن

همینطوریه که میگی مصطفی جان

roohe-khashen
2012/03/16, 00:36
امسال ثتران و ثشرق غوغا میکنند البته یه سهم ساختمانی هم هست که من خیلی علاقه دارم به اون ا.س.پ هستش میدونم که اکازیونی هست برا خودش و به زودی یه کارایی میکنه!

meysam_sh_2020
2012/03/16, 10:03
امسال ثتران و ثشرق غوغا میکنند البته یه سهم ساختمانی هم هست که من خیلی علاقه دارم به اون ا.س.پ هستش میدونم که اکازیونی هست برا خودش و به زودی یه کارایی میکنه!

به زودی و با تحریم ها وفشار های بیشتر و افزایش قیمت دلار و مسکن و پر ریسک شدن صنایع دیگر بازار میاد طرف همین ساختمونیا و سهام کمریسک بازار .
به نظر میاد سال 91 سال خوبی برای این گروه باشه ;) معاملات پرحجم و استارت رشدی که زدن نشان دهنده حرکت این گروه ;)

بابک 52
2012/03/16, 10:29
به زودی و با تحریم ها وفشار های بیشتر و افزایش قیمت دلار و مسکن و پر ریسک شدن صنایع دیگر بازار میاد طرف همین ساختمونیا و سهام کمریسک بازار .
به نظر میاد سال 91 سال خوبی برای این گروه باشه ;) معاملات پرحجم و استارت رشدی که زدن نشان دهنده حرکت این گروه ;)

میثم جان حرف شما کاملا" متینه. شما فرمودید امسال ولی من مطمئنم که این امسالی که می فرمایید قطعا" مربوط به سه ماهه اول سال 91 نخواهد بود

سهامهای ساختمانی عالیند

بله حرکت آنها بعد از مرحله دوم هدفمندی و از تیرماه می باشد

به نظر من آنهایی که می خواهند سهام ساختمانی را بخرند الان خیلی زوده و اصلح است در اواخر خرداد ماه وارد شوند

الان سهمهای خیلی بهتری داریم و بهتر است همگام با اخبار و شایعات بازار حرکت کرد

مثلا" همین غدیر ( وغدیر)

در اثر آزاد سازی دلار پتروشیمی ها و بخصوص پارسان و شپدیس رشد می کنند و در نتیجه غدیر رشد خواهد کرد . ضمنا" غدیر خودش مالک ساختمانی هاست و با رشد ثباغ و ثاخت ، غدیر نیز منتفع می شود

غدیر همیشه در اوائل فروردین استارتشو می زنه

در کل با فرمایش شما موافقم ولی برای اواخر خرداد

الان سهمهای طلایی که با آزاد سازی دلار سود میبرند عالیند:

1)سغرب
2)غدیر
3)شیران
4)پتروشیمی ها

meysam_sh_2020
2012/03/16, 10:41
میثم جان حرف شما کاملا" متینه. شما فرمودید امسال ولی من مطمئنم که این امسالی که می فرمایید قطعا" مربوط به سه ماهه اول سال 91 نخواهد بود

سهامهای ساختمانی عالیند

بله حرکت آنها بعد از مرحله دوم هدفمندی و از تیرماه می باشد

به نظر من آنهایی که می خواهند سهام ساختمانی را بخرند الان خیلی زوده و اصلح است در اواخر خرداد ماه وارد شوند

الان سهمهای خیلی بهتری داریم و بهتر است همگام با اخبار و شایعات بازار حرکت کرد

مثلا" همین غدیر ( وغدیر)

در اثر آزاد سازی دلار پتروشیمی ها و بخصوص پارسان و شپدیس رشد می کنند و در نتیجه غدیر رشد خواهد کرد . ضمنا" غدیر خودش مالک ساختمانی هاست و با رشد ثباغ و ثاخت ، غدیر نیز منتفع می شود

غدیر همیشه در اوائل فروردین استارتشو می زنه

در کل با فرمایش شما موافقم ولی برای اواخر خرداد

الان سهمهای طلایی که با آزاد سازی دلار سود میبرند عالیند:

1)سغرب
2)غدیر
3)شیران
4)پتروشیمی ها

بله پتروشمی ها هم رشد میکنن نگاهی به قیمت یورو بندازید از الان شیران سال دیگه رو بالای 3000 تومن میبینید.;)
البته گروه پتروشمی هم ریسک کمی ندارن و گرنه قیمت های فعلی گروه پتروشیمی هم باید بالاتر از این قیمت ها باشه .
به شخصه سعی میکنم طرف پتروشیمی نرم چون قلبم ضعیفه و گرنه شیران حرف نداره و بهترینه ;)
در مورد سیمانی ها خیلی خوشم نمیاد مگه اینکه بازار حمله کنه به سمت این گروه.
در مورد غدیر هر وقت اراده کنی سهم رو با 4-5 درصد بالاتر میتونی وارد بشی =)) حتی روزایی که صف خریده. کلا وقتی خودم میتونم سرمایه گذاری کنم پولم رو نمیدم سهام سرمایه گذاری بخرم :d وقتی خودم میتونم سبد درست کنم چرا برم رو سبد غدیر سرمایه گذاری کنم من کلا با سرمایه گذاری ها مخالفم :D

بابک 52
2012/03/16, 11:05
بله پتروشمی ها هم رشد میکنن نگاهی به قیمت یورو بندازید از الان شیران سال دیگه رو بالای 3000 تومن میبینید.;)
البته گروه پتروشمی هم ریسک کمی ندارن و گرنه قیمت های فعلی گروه پتروشیمی هم باید بالاتر از این قیمت ها باشه .
به شخصه سعی میکنم طرف پتروشیمی نرم چون قلبم ضعیفه و گرنه شیران حرف نداره و بهترینه ;)
در مورد سیمانی ها خیلی خوشم نمیاد مگه اینکه بازار حمله کنه به سمت این گروه.
در مورد غدیر هر وقت اراده کنی سهم رو با 4-5 درصد بالاتر میتونی وارد بشی =)) حتی روزایی که صف خریده. کلا وقتی خودم میتونم سرمایه گذاری کنم پولم رو نمیدم سهام سرمایه گذاری بخرم :d وقتی خودم میتونم سبد درست کنم چرا برم رو سبد غدیر سرمایه گذاری کنم من کلا با سرمایه گذاری ها مخالفم :D

میثم جان

ثتران خودش شرکت سرمایه گذاریه برادر من

ثتران =سرمایه گذاری مسکن تهران

اونوقت شما می فرمایید با غدیر بخاطر اینکه شرکت سرمایه گذاریه موافق نیستید ووقتی خودتون میتونید سبد درست کنید چرا برید رو سبد غدیر سرمایه گذاری کنم و کلا با سرمایه گذاری ها مخالفید!!

خب ثتران هم یه شرکت سرمایه گذاریه که رفته رو ساختمان سرمایه گذاری کرده دیگه=))

حالا بگذریم : کلا" با خرید ساختمانیها قبل از تیر ماه به هیچ وجه موافق نیستم چون خواب پول داره

همانطور که گفتید بهتره به جای ساختمانیها طرف بره شیران بخره که سود خوبی هم تو مجمع بهش میدن و بعدش و در اواخر خرداد ماه وارد این گروه بشه

البته من که می دونم چون شما خودتون کلی ثتران خریدید دارید تبلیغشو می کنید( شوخی)

ولی خارح از شوخی ثتران بینظیره ولی برای 3 ماه دیگر;)

roohe-khashen
2012/03/16, 12:36
امسال گروههای برتر خودشون رو همون ماه اول نشان خواهند داد حالا رشدشون کی اغاز بشه بنا به تصمیم بازار هستش اما بی برو برگرد ساختمانی ها امسال به راحتی توانایی دوبرابر شدن قیمت را دارند به خصوص همین ثتران با اون پروژه های خوشگل تجاریش !!!

meysam_sh_2020
2012/03/16, 12:58
میثم جان

اونوقت شما می فرمایید با غدیر بخاطر اینکه شرکت سرمایه گذاریه موافق نیستید ووقتی خودتون میتونید سبد درست کنید چرا برید رو سبد غدیر سرمایه گذاری کنم و کلا با سرمایه گذاری ها مخالفید!!

حالا بگذریم : کلا" با خرید ساختمانیها قبل از تیر ماه به هیچ وجه موافق نیستم چون خواب پول داره

همانطور که گفتید بهتره به جای ساختمانیها طرف بره شیران بخره که سود خوبی هم تو مجمع بهش میدن و بعدش و در اواخر خرداد ماه وارد این گروه بشه

البته من که می دونم چون شما خودتون کلی ثتران خریدید دارید تبلیغشو می کنید( شوخی)

در مورد اون خط قرمز باید بگم بگم که درسته شرکت اسمش سرمایه گذاری ولی خودش پروژه جدا داره و خودش یه شرکت ساختمانی لحاظ میشه.
در مورد سیگنال ورود هر کی بر اساس تحلیل خودش تو بازه زمانی خاص خودش وارد میشه.
من حس کردم سیگنال ورود صادر شده و وارد شدم شما حس میکنی تیر ماه باید وارد بشی تیر ماه وارد شو .
و بعدشم شما از کجا میدونی که من میخوام سهمو نگه دارم .؟؟؟ من ممکنه 5 دقیقه هم یه سهم رو نگه ندارم.!! اصلا شاید با ضرر خارج شم

meysam_sh_2020
2012/03/16, 13:04
میثم جان

در مورد شرکت سرمایه گذاری باید بگم که این شرکت جدیدا تغییر نام داده و اسم اصلیش پارس مسکن تهران بوده ;)

90/6/6 تغییر نام داده و اسمشو از پارس مسکن تهران به سرمایه گذاری مسکن تهران تغییر داده ;) حالا اسمش رو کرده سرمایه گذاری ولی از نظر من همون شرکت ساختمانیه ;)

بابک 52
2012/03/16, 13:17
دبير كل سابق كانون كارگزارن عنوان كرد:

مسكن، رقيب جدي بورس در سال91

كارگزار بورس اوراق بهادار و دبير كل سابق كانون كارگزاران سال 90 را سال مطلوبي براي فعالان بازار سرمايه ندانست و عنوان كرد كه با وجود بازارهاي رقيبي چون مسكن در سال آينده بايد عرضه هاي اوليه در سال 91 مدام ادامه يابد.

حسين خزلي خرازي ـ كارگزار باسابقه بورس تهران ـ در گفتوگو با خبرنگار بورس خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به عملكرد بورس در سال 90 اشاره كرد وگفت: سال 90 به لحاظ ميانگين بازدهي، سال مطلوبي براي فعالان بازار سرمايه نبود بهطوري كه شاخص بورس كاهش يافت و تعداد عرضههاي اوليه نيز كم بود.

وي افزايش بازارهاي رقيب بازار سرمايه شامل اوراق مشاركت، نرخ ارز، توسعه و سپردههاي بانكي را مورد توجه قرار داد و خاطر نشان كرد: به اين ترتيب ميانگين بازدهي سال 90 به هشت درصد كاهش يافت و شركتهاي صادراتي كه جهشهاي درآمدي داشتند در انتهاي جدول قرار گرفتند.

اين كارشناس بانك سرمايه رقيب جدي بورس در سال آينده را مسكن دانست و اظهار كرد: در ماههاي اخير شركتهاي بزرگي وارد بازار سرمايه نشد به اين ترتيب اگر خصوصيسازي ادامه يابد و عرضههاي اوليه و ورود شركتها مدام ادامه داشته باشد، بورس رونق گرفته و ارزش و حجم معاملات افزايش مييابد.

خرازي به پيشبيني اوضاع بورس در سال 91 پرداخت و افزود: با حفظ وضع موجود بورس يكي از گزينههاي مطلوب سرمايهگذاري در سال 91 است. البته در سال جديد شروع انتخابات 92، تغيير مجلس و موضوع تحريمها و تهديدهاي بينالمللي به همراه بازارهاي رقيب مطرح است.

دبيركل سابق كانون كارگزاران عنوان كرد: با اين حال و با توجه به اينكه سرمايهگذاران طلا و ارز اشباع شدهاند پيشبيني ميشود كه حداقل در چهار ماهه اول سال 90 سرمايهها وارد بورس شود.

meysam_sh_2020
2012/03/17, 09:23
اینجوری که من میبینم فروشنده حقیقی تو این قیمت زیاد نیست .;) واین یعنی....
تا فردا اگه یه بار دیگه بیاد زیر 240 خوبه ;)

meysam_sh_2020
2012/03/24, 10:24
خوب ثتران هم کم کم دیگه باید با 250 بای بای کنه و هدف 300 فعلا از من بپذیرید :d

sirwan
2012/03/24, 10:29
این ایران وفرانسه انگاری از ضرر کردن حوذش ودیگران حوشحال می شود زوذتر 5%رابفروشد سهم انفجاری رشد می کند

روح الله مهدوی
2012/03/24, 17:10
دوستان حتمام میدونن ثتران و ثشرق زیر مجموعه هلدینگ سرمایه گذاری مسکن هستند ، این هلدینگ سرمایه گذاری شرکتهای زیادی را شامل میشود که یکی از اینها سرمایه گذاری مسکن پردیس است.این شرکت با وجود پروژه های زیاد در پردیس در چند سال گذشته سوداوری چندان بالایی نداشته است و حدود سودآوری آن 5 تا 6 میلیارد سالانه بوده است ولیکن از سال گذشته با شروع عملیات 2500 واحد مسکن مهر خود مالک در مرحله اول و 3500 واحد در مرحله دوم سودآوری شرکت دچار تحول شده و هم اکنون با رشد 200 درصدی به 18 میلیارد تومان رسیده است که امسال با عملیات پروژه 3500 واحدی مسکن مهر خود مالک بیش از این افزایش میابد.
دوستان کاری رو که سرمایه گذاری مسکن پردیس سال پیش انجام داد و با رشد شگرف سودآوری مواجه شد امسال ثتران میخواهد انجام دهد ان هم 9000 واحد نه 6000 واحد
با توجه به سهمیه بسیار مناسب در نظر گرفته شده برای مسکن مهر خود مالک در سال 91 (امسال 90 درصد مسکن مهر خود مالک است و تنها 10 درصد آن 99 ساله) به نظر میرسد ثتران با شروع عملیات ساخت مسکن مهر خود مالک در شهریار با رشد سودآوری بسیار بیشتری نسبت به پردیس مواجه شود چون هم حجم کار 50 درصد بیشتر از پردیس است و هم این پروژه شامل بیش از 40 هزار متر فضار اداری و تجاری است که سود بسیار خارق العاده ای را به دنبال دارد.
دوستان سود 200 تومانی که گفتیم با این مفروضات اصلا دور از دسترس نیست.
حقوقی های حرفه ای مثل نور همدانیان بی جهت دست روی این سهم نگذاشته اند ، مظمئن باشید خود کشی حقوقی های بی عقلی مثل ایران و فرانسه در بلند مدت به نفع این سهم خواهد بود.
یادم میاد کاشی سینا رو سال پیش در همین حدود قیمت ثتران معرفی کردیم و هدف قیمتی آن را 500 تومان قرار دادیم، برای امسال هم ثتران دقیقا همین پتانسیل و همین هدفف قیمت را خواهد داشت.

komiser
2012/03/28, 16:52
سرمایه گذاری مسکن تهران

شنیده ها حاکی از آنست که شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران از محل رشد قیمت مسکن و افزایش نرخ فروش برخی پروژه های در دست اجرای خود با احتمال تعدیل مثبت عایدی در سال مالی 91 مواجه شده است
http://www.boursepersia.com/news/%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1/news-8733.html

meysam_sh_2020
2012/04/02, 18:33
افزایش قیمت مسکن تایید شد.
http://bourse24.ir/news.php?id=33074

روح الله مهدوی
2012/04/05, 05:39
ستاریان در گفتوگو با ایلنا اعلام کرد:

افزایش ۱۰۰درصدی قیمت مسکن در سال ۹۱

در سال ۹۱ بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ درصد در بخش مسکن افزایش قیمت خواهیم داشت/رفتار دولت با پروژه مسکن مهر غلط بود و برای اجرای این پروژه باید بدون تبلیغ وارد میشداما این تبلیغها حضور ۹۳ درصدی بخش خصوصی را از بین برد.

ایلنا: یک کارشناس مسکن از افزایش ۵۰ تا ۶۰ درصدی قیمت مسکن در سال ۹۰ خبرداد و گفت: در حال حاضر در سراشیبی چالشها افتادهایم که در اواخر سال ۹۲ دچار بحرانهای سیاسی- اجتماعی میشویم که اولین آن با بخش مسکن خواهد بود.

بیت الله ستاریان در گفتوگو با ايلنا با بیان مطلب فوق افزود: افزایش ۵۰ تا۶۰ درصدی قیمت مسکن در سال گذشته ناشی از کاهش تولید مسکن بود در حالی که همزمان با افزایش متقاضی همراه بودیم.
وی با انتقاد از ورود دولت به بخش مسکن و خروج سرمایههای بخش خصوصی از این بخش تصریح کرد: با ورود دولت به بخش مسکن کشور در حالی که ۹۳ درصد بخش تولید مسکن در اختیار بخش خصوصی بود سرمایههای بخش خصوصی از بخش مسکن کشور خارج شد.

ستاریان با بیان اینکه در دهه ۱۳۷۰ و ۱۳۸۰ کمترین تولید مسکن در سه سال اخیر را داشتیم، خاطرنشان کرد: از طرفی نقدینگی به سمت بازارهای طلا و سکه افزایش یافت.

وی درباره چگونگی بازار مسکن در سال جاری اظهار داشت: در سال ۹۱ بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ درصد در بخش مسکن افزایش قیمت خواهیم داشت.

ستاریان اضافه کرد: رفتار دولت با پروژه مسکن مهر غلط بود و برای اجرای این پروژه باید بدون تبلیغ وارد میشد اما این تبلیغها حضور ۹۳ درصدی بخش خصوصی را از بین برد و سرمایههای بخش خصوصی از بخش مسکن کشور خارج شد.

وی ادامه داد با بیان اینکه دولتهای سایر کشورها همیشه برای ورود به بخش مسکن با احتیاط وارد میشوند، اظهار داشت: متاسفانه دولتهای کشور ما با عدم توجه به نظرات کارشناسی فرصتهای بخش مسکن را سوزاندند.

ستاریان خاطرنشان کرد: مسکن مقولهای نیست که با یک برنامه کوتاه مدت و مقطعی نیاز جامعه را پاسخ دهد و نیاز به یک برنامه ۱۰ ساله دارد که چنین زیرساختی برای این بخش انجام نشد و با بخش مسکن کشور سیاسی برخورد شد.

وی در توضیح مطلب فوق با بیان اینکه حداکثرسوء استفاده سیاسی از این بخش صورت گرفت،افزود: در حال حاضر در سراشیبی چالشهای بخش مسکن در کشور افتادهایم که در اواخر سال ۹۲ و سال ۹۳ دچار بحرانهای اجتماعی- سیاسی میشویم که اولین آن بخش مسکن خواهد بود.
این کارشناس مسکن درباره را ه حل برون رفت از این چالشها گفت: ما در کشورمان سالی یک میلیون واحد نیاز داریم و برای تحقق آن نیازمند جذب سرمایه هستیم.

وی با بیان اینکه باید سرمایههای خارجی را در این بخش وارد کنیم اظهار داشت: در بخش مصالح ساختمانی نیز باید سرمایه گذاری کنیم که در این راستا اگر کارخانههای تولید مصالح ساختمانی ما با ظرفیت اسمی خودکار کنند میتوانیم در سال حدود ۷۰۰ هزار واحد مسکونی ایجاد کنیم.

ستاریان خاطرنشان کرد: برای تولید یک میلیون واحد ۱۵۰ هزار میلیارد تومان سرمایه نیاز است.

این کارشناس در بخش مسکن به سه اقدام اساسی دولت برای برون رفت از این چالشها اشاره کرد و گفت: دولت به جای ورود به بخش مسکن باید تولید زمین شهری، تولید انبوه ساز و جذب نقدینگی را در دستور کار خود قرار میداد که متاسفانه خود دولت به این بخش ورود پیدا کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در ۵ سال اخیر در بخش مسکن فرصت سوزی شد و مشکل مسکن در چند سال آینده حل نشدنی است.

roohe-khashen
2012/04/10, 09:19
چرا صفحه دوم باید باشه این غول مسکنی؟؟؟اونم با این قیمت مفت بعد از پایان فروردین دوباره بازار در دستان این گروه خواهد بود

arman20022
2012/09/13, 17:39
با سلام خدمت دوستان می خواستم بدونم چرا اکثر سهام طی ماه جاری رشد داشته اند ولی سهام ساختمانی هر منفی می خورند؟

Fundamental
2012/09/13, 17:46
با سلام خدمت دوستان می خواستم بدونم چرا اکثر سهام طی ماه جاری رشد داشته اند ولی سهام ساختمانی هر منفی می خورند؟
یکی از علت هاش گرون شدن مصالح...
و این که این سهم ها نوسان های خوبی میدن تقریبا
مخصوصا همین ثتران رو من روی 180 خریدم و 191 فروختم
بتونید نوسان بگیرید گروه بدی نیستند.

بابک 52
2012/11/12, 08:24
پیشبینی 565 ریال سود از سوی «ثتران»

گروه بنگاهها- شرکت سرمایهگذاری مسکن تهران پیشبینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 31 شهریورماه 92 را با سرمایه 300 میلیارد ریال به بازار اعلام کرد.

براساس اطلاعیه سازمان بورس، این شرکت سود هر سهم سال مالی مزبور را با 13 درصد افزایش نسبت به سال مالی 91 مبلغ 565 ریال پیشبینی کرده است. «ثتران» پیشبینی فروش سال مالی 91 را بیش از 594 میلیارد ریال اعلام کرده که در مقایسه با سال مالی 91 معادل سهدرصد افزایش نشان میدهد. پیشبینی عملکرد این شرکت برای سال مالی 92 نسبت به پیشبینی عملکرد سال مالی قبل به ترتیب بهای تمام شده کالای فروش رفته یکدرصد کاهش و سود عملیاتی 14 درصد افزایش نشان میدهد که دلیل عمده این تغییرات را تغییر سبد درآمد سال 92 از پروژههای انبوه مسکونی به پروژههای اداری- تجاری و علت کاهش سایر درآمد (هزینه)های عملیاتی را فقدان درآمد اجاره در سال 92 عنوان کرده است.

بابک 52
2012/11/13, 10:19
در ﭘﯽ اﻓﺰاﯾﺶ ﺳﻮد 13 درﺻﺪی ھﺮ ﺳﮫﻢ ﺳﺎل ﻣﺎﻟﯽ 92 ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ ﮔﺬاری ﻣﺴﮑﻦ ﺗﮫﺮان ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺳﺎل ﻣﺎﻟﯽ 91 اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ، ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﺳﻮد ﺧﺎﻟﺺ ھﺮ ﺳﮫﻢ ﺛﺘﺮان ﺑﺮای ﺳﺎل ﻣﺎﻟﯽ ﺟﺪﯾﺪ ﺑﻪ ﻣﺒﻠﻎ 565 رﯾﺎل ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﺷﺪه اﺳﺖ.

ﺷﺮﮐﺖ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻓﺮوش ﺳﺎل ﻣﺎﻟﯽ 92 ﺧﻮد را ﺑﺎﻟﻎ ﺑﺮ 594 ﻣﯿﻠﯿﺎرد رﯾﺎل اﻋﻼم ﮐﺮده ﮐﻪ در ﻣﻘﺎﯾﺴﻪ ﺑﺎ ﺳﺎل ﻣﺎﻟﯽ 91 ﻣﻌﺎدل 3 درﺻﺪ اﻓﺰاﯾﺶ ﻧﺸﺎن ﻣﯽدھﺪ.

ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻋﻤﻠﮑﺮد اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﺑﺮای ﺳﺎل ﻣﺎﻟﯽ 92 ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻋﻤﻠﮑﺮد ﺳﺎل ﻣﺎﻟﯽ ﻗﺒﻞ، ﺑﻪ ﺗﺮﺗﯿﺐ ﺑﮫﺎی ﺗﻤﺎم ﺷﺪه ﮐﺎﻻی ﻓﺮوش رﻓﺘﻪ ﯾﮏدرﺻﺪ ﮐﺎھﺶ و ﺳﻮد ﻋﻤﻠﯿﺎﺗﯽ14 درﺻﺪ اﻓﺰاﯾﺶ ﻧﺸﺎن ﻣﯽدھﺪ ﮐﻪ دﻟﯿﻞ ﻋﻤﺪه اﯾﻦ ﺗﻐﯿﯿﺮات را ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺳﺒﺪ درآﻣﺪ ﺳﺎل 92 از ﭘﺮوژهھﺎی اﻧﺒﻮه ﻣﺴﮑﻮﻧﯽ ﺑﻪ ﭘﺮوژهھﺎی اداری- ﺗﺠﺎری و ﻋﻠﺖ ﮐﺎھﺶ ﺳﺎﯾﺮ درآﻣﺪ (ھﺰﯾﻨﻪھﺎی ﻋﻤﻠﯿﺎﺗﯽ را ﻓﻘﺪان درآﻣﺪ اﺟﺎره در ﺳﺎل 92 ﻋﻨﻮان ﮐﺮده اﺳﺖ.

ﺧﺎطﺮ ﻧﺸﺎن ﻣﯽ ﺳﺎزد ﺷﺮﮐﺖ ﺑﺎ اﻧﺘﺸﺎر ﺻﻮرﺗﮫﺎی ﻣﺎﻟﯽ 12 ﻣﺎھﻪ ﻣﻨﺘﮫﯽ ﺑﻪ 31 ﺷﮫﺮﯾﻮر ﻣﺎه 91، ﻗﺎدر ﺑﻪ ﺗﺤﻘﻖ ﺳﻮد ﺧﺎﻟﺺ 500 رﯾﺎﻟﯽ ﺑﻪ ازای ھﺮ ﺳﮫﻢ ﮔﺮدﯾﺪه و اﻧﺘﻈﺎر ﻣﯽ رود 80 ﺗﺎ 100 درﺻﺪ از آﻧﺮا در ﻣﺠﻤﻊ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﭘﯿﺶ رو ﺑﯿﻦ ﺳﮫﺎﻣﺪاران ﺧﻮد ﺗﻘﺴﯿﻢ ﻧﻤﺎﯾﺪ

بابک 52
2012/11/14, 01:01
در پی افزایش سود 13 درصدی هر سهم سال مالی 92 سرمایهگذاری مسکن تهران نسبت به سال مالی 91 این شرکت، پیشبینی سود خالص هر سهم «ثتران» برای سال مالی جدید به مبلغ 565 ریال پیشبینی شده است.

شرکت پیشبینی فروش سال مالی 92 خود را بالغ بر 594 میلیارد ریال اعلام کرده که در مقایسه با سال مالی 91 معادل 3 درصد افزایش نشان میدهد.

همچنين اين شرکت با انتشار صورتهای مالی 12 ماهه منتهی به 31شهریورماه 91، قادر به تحقق سود خالص 500 ریالی به ازای هر سهم شده و انتظار میرود 80 تا 100 درصد از آن را در مجمع عمومی پیشرو بین سهامداران خود تقسیم كند.

منبع : دنیای اقتصاد

arman20022
2012/12/02, 18:24
من که چند روز پیش فروختم به من هم سود تعلق می گیره؟ البته پس از اعلام سود سال 92 فروختم
ممنون مشم راهنمایی کنید.

پدر پسر شجاع
2012/12/02, 22:24
من که چند روز پیش فروختم به من هم سود تعلق می گیره؟ البته پس از اعلام سود سال 92 فروختم
ممنون مشم راهنمایی کنید.

دوست عزیز شما بایستی حتمن در زمان تشکیل مجمع عمومی عادی سالیانه سهامدار باشید تا سود به شما تعلق بگیره.
یاحق.

آریو
2012/12/14, 15:20
موضوع: آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي ساليانه براي سال (دوره) مالي منتهي به 1391/06/31

الف- زمان و محل برگزاري مجمع عمومي :
از کليه سهامداران ، وکيل يا قائم مقام قانوني صاحب سهم و همچنين نماينده يا نمايندگان اشخاص حقوقي دعوت ميگردد تا در جلسه مجمع عمومي اين شرکت که در ساعت 10:00 روز يکشنبه مورخ 1391/10/03 درمحل تهران _ خيابان ايران شناسي _ خيابان نهم _ مرکز مطالعات بهره وري و منابع انساني برگزار ميگردد حضور بهم رسانند.

آریو
2012/12/18, 21:28
احتمالا فردا راهی مجمع روز یکشنبه میشیم

قیمت سهم 200 تومان ... انتظار تقسیم سود 40 تومنی از سهم میره
واریزی از برج 10 آغاز میشه
سود سال بعد 56 تومان

شفاف سازی
2012/12/18, 21:54
احتمالا فردا راهی مجمع روز یکشنبه میشیم

قیمت سهم 200 تومان ... انتظار تقسیم سود 40 تومنی از سهم میره
واریزی از برج 10 آغاز میشه
سود سال بعد 56 تومان

جناب آریو
سود تقسیمی ثتران هم مانند سود تقسیمی ثشرق و ثباغ مفت و مجانی خواهد افتاد
یک حسی به من می گه قیمت سهم بعد از از تقسیم سود 40 تومانی در کوتاهترین زمان به بالای 200 خواهد رسید همچنین ثشرق ثباغ و آ س پ

آریو
2012/12/22, 08:43
شاخص انبوه سازی

شاید بشه اینطور نگاه گرد

http://forums.boursy.com/imported/2012/12/522.png (http://ups.night-skin.com/)

آریو
2012/12/23, 16:29
ثتران در مجمع امروز 40 تومن تقسيم کرد
يه برنامه افزايش سرمايه 100 درصدي در دستور کار داره
در این مجمع صحبت های پیرامون زمین شهریار فضای مجمع رو تحت تاثیر قرار داد !
قيمت سهم قبل از مجمع 200 تومان
سود تقسيمي 40 تومان
سود سال 92 ...56 تومان
قيمت تئوريک 160

تبريک به سهامداران ثتران

مجتبی1
2012/12/23, 17:59
سلام بچه ها .کی سهمو باز میکنه وبا چه قیمتی؟کی سودو میده؟

آریو
2012/12/23, 22:25

فردا یا پس فردا ...
جدول زمان بندی بر اساس تعداد سهام رو کدال هست ... از 15 دی ماه با توجه ب تعداد سهام شروع به واریز میکنه

قیمت تئوریک 160 تومنه که احتمالا از محدوده 175 تومن شروع به رشد ملایم تا 220 تومن داشته باشیم

مسعود 100
2012/12/26, 13:06

با سلام و درود خدمت دوستان

دوستان محترم و تحلیلگر میخواستم نظرتون را در باره افزایش سهام و نگه داری آن تا زمان افزایش و روند کلی این سهم بدونم و همچنین کی سود پرداخت خواهد شد.

آریو
2012/12/26, 23:35
ثتران امروز خیلی مفت باز شد
تخصیص 20 درصد از سبد با هدف 220 تومان تا آخر سال

satyr
2012/12/29, 21:36
این شرکت بعد از افزایش سرمایه یک پروزه عظیم رو استارت خواهد زد که اثر فوق العاده ای در روند سود سازی شرکت خواهد داشت

گرگین خان
2012/12/29, 23:49
ما هم مقداری ثتران گرفتیم قیمت مناسب بود
شنبه هفته بعد میبنده برای افزایش سرمایه

آریو
2012/12/30, 00:14
این شرکت بعد از افزایش سرمایه یک پروزه عظیم رو استارت خواهد زد که اثر فوق العاده ای در روند سود سازی شرکت خواهد داشت

میتونید در مورد پروژه کمی بیشتر توضیح دهید ؟؟؟... این افزایش سرمایه کمی معادلات منو بهم زده !!

satyr
2012/12/30, 00:41
میتونید در مورد پروژه کمی بیشتر توضیح دهید ؟؟؟... این افزایش سرمایه کمی معادلات منو بهم زده !!

با این افزایش سرمایه باغ ویلا های زمین شهریار استارت خواهد خورد حالا یه اماری از پروژه
مساحت زمین :100 هکتار یا 1میلیون متر مربع
زیر بنای ناخالص مسکونی214650 متر
زیربنای خاص مسکونی:176850متر
تعداد واحدها:1350 واحد ویلایی
تجاری:6437متر
اداری:2984متر
خب این یه خلاصه ای از پروزه
توی مجمع صحبت شد و اعتراض شد که چرا تکلیف زمین شهریار رو روشن نمیکنید و رییس مجمع پاسخ داد که اتفاقا کارگروه تشکیل شده و در عرض یک ماه تکلیف روشن خواهد شد یا فروش ویاشروع به ساخت باغ ویلا
در هر دو صورت چه بفروشن و په شروع به ساخت کنن یه تعدیل مثبت سنگین رو از سهم شاهد خواهیم بود
اگر بخوان بفروشن قیمت زمین حداقل 150 میلیارد هست که طبق گفته مدیر عامل مشتری دست به نقد براش هستش و حالا اگر بخوان بفروشن
به نطرتون تو اون منطقه باغ ویلا متری چند هست 1میل ؟1500؟یا دو تومن متوسط 1500 در نطر میگیرم و هزینه ساخت من میگیرم 700000 دست بالابشینید حساب کتاب کنید ببینید چقدر درامد سازی خواهد داشت برای شرکت
اون دوستمون که گفتن 500 تومن قیمت این سهم هست بیراه نگفتن
این فقط زمین و برنامه شهریار
پروژه خدامی هم استارتش خورده و برای خودش غولی هست و دهها پروژه دیگر که احتمالا دوستان میدونن
شما به این سهم چه قیمتی میدید
170 ؟80؟من به عقل فروشنده های این سهم شک میکنم

آریو
2012/12/30, 01:21
با این افزایش سرمایه باغ ویلا های زمین شهریار استارت خواهد خورد حالا یه اماری از پروژه
مساحت زمین :100 هکتار یا 1میلیون متر مربع
زیر بنای ناخالص مسکونی214650 متر
زیربنای خاص مسکونی:176850متر
تعداد واحدها:1350 واحد ویلایی
تجاری:6437متر
اداری:2984متر
خب این یه خلاصه ای از پروزه
توی مجمع صحبت شد و اعتراض شد که چرا تکلیف زمین شهریار رو روشن نمیکنید و رییس مجمع پاسخ داد که اتفاقا کارگروه تشکیل شده و در عرض یک ماه تکلیف روشن خواهد شد یا فروش ویاشروع به ساخت باغ ویلا
در هر دو صورت چه بفروشن و په شروع به ساخت کنن یه تعدیل مثبت سنگین رو از سهم شاهد خواهیم بود
اگر بخوان بفروشن قیمت زمین حداقل 150 میلیارد هست که طبق گفته مدیر عامل مشتری دست به نقد براش هستش و حالا اگر بخوان بفروشن
به نطرتون تو اون منطقه باغ ویلا متری چند هست 1میل ؟1500؟یا دو تومن متوسط 1500 در نطر میگیرم و هزینه ساخت من میگیرم 700000 دست بالابشینید حساب کتاب کنید ببینید چقدر درامد سازی خواهد داشت برای شرکت
اون دوستمون که گفتن 500 تومن قیمت این سهم هست بیراه نگفتن
این فقط زمین و برنامه شهریار
پروژه خدامی هم استارتش خورده و برای خودش غولی هست و دهها پروژه دیگر که احتمالا دوستان میدونن
شما به این سهم چه قیمتی میدید
170 ؟80؟من به عقل فروشنده های این سهم شک میکنم

ممنون دوست عزیز
از اطلاعات جالبتون
هر جور شده میرم مجمع ببینم چه خبره !

satyr
2013/01/03, 14:32
یه خبر خوب هم برای ثترانیهای عزیز اینکه شرکت در حال انتقال لوازم کارگاهی به محل پروژه شهریار هست و اینجور که از شواهد بر میاد به زودی استارت این کار خواهد خورد
توصیه اینکه فقط بااین سهم بمونید و کمی صبر داشته باشید تا طعم شیرین سهامداری رو بچشید

satyr
2013/01/05, 11:04
دوستانی که سهامدار هستن و وقت کردن حتما تو مجمع دوشنبه شرکت کنن

عارف
2013/01/06, 23:41
دوستانی که در مجمع ثتران سهامدار بودن و به سایت این شرکت مراجعه کردن و اطلاعاتشون رو که شامل شماره حساب بانکی برای واریز سود مجمع بوده وارد کردن توجه کنن.

ظاهرا سایت این شرکت دچار مشکل شده و هر اطلاعاتی که وارد سایت میشه بعد از چند ساعت و قبل از ثبت شدن در سیستم اصلی شرکت پاک میشه.

اگر شماره حساب بانکی شما ثبت سیستم نشه سود مجمع در زمان مقرر به حساب شما واریز نخواهد شد

پیشنهاد می کنم با امور سهام تماس بگیرید و در مورد اینکه آیا شماره حسابتون در سیستم اصلی شرکت ثبت شده یا نه سوال کنید.

مجتبی1
2013/01/07, 18:47
سلام. امروز در مجمع چه اتفاقی افتاد و در مورد چه مسایلی صحبت کردن؟اقای عارف من با کد بورسیم نمی تونم وارد امور سهامداران بشم واطلاعاتمو پر کنم برای دریافت سودم وهرچی به شرکت زنگ میزنم کسی گوشی رو بر نمیداره شما میدونید من باید چی کار کنم؟ممنون

satyr
2013/01/07, 23:16
مجمع در کل راضی کننده بود و سهامدار عمده قول حمایت از سهم رو داد و همینطور تعدیل ای پی اس در اینده بسیار نزدیک

behnam1480
2013/01/08, 13:39
سلام. امروز در مجمع چه اتفاقی افتاد و در مورد چه مسایلی صحبت کردن؟اقای عارف من با کد بورسیم نمی تونم وارد امور سهامداران بشم واطلاعاتمو پر کنم برای دریافت سودم وهرچی به شرکت زنگ میزنم کسی گوشی رو بر نمیداره شما میدونید من باید چی کار کنم؟ممنون

با سلام
من هم همین مشکل رو داشتم با امور سهام تماس گرفتم گفتند:
اطلاعاتتون رو به شماره تلفن 021-88661168 فکس کنید..به همراه کپی شناسنامه و کارت ملی

satyr
2013/01/08, 18:24
-------------------------------------

behnam1480
2013/01/08, 19:14
-------------------------------------

این چی چی بود؟؟؟؟

satyr
2013/01/08, 19:50
این چی چی بود؟؟؟؟

میشه به ارامش هم تعبیرش کرد
خط افقی ساده
شما رو یاد چی میندازه ؟

behnam1480
2013/01/08, 22:53
میشه به ارامش هم تعبیرش کرد
خط افقی ساده
شما رو یاد چی میندازه ؟

با این عکسی شما برای آواتار انتخاب کردید..این خط منو یاد نوارقلبی میندازه که دیگه به خط صاف تبدیل شده

satyr
2013/01/08, 23:11
با این عکسی شما برای آواتار انتخاب کردید..این خط منو یاد نوارقلبی میندازه که دیگه به خط صاف تبدیل شده

دقیقا زدی به هدف
توی قبر هم به صورت افقی قرار میگیریم و تا ابد به یه خواب راحت فرو میریم

behnam1480
2013/01/17, 11:29
تنور پايان سال مسکن داغ شد
به گزارش خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران، بازار مسکن همچون سال گذشته تنورش داغ شده .
http://forums.boursy.com/imported/2013/01/335.jpg

يکي از مشاوران املاک واقع در منطقه نارمک با بيان اينکه بازار مسکن به تقلب از ساير کالا ها با افزايش قيمت بي رويه روبه رو شده است افزود: اين افزايش قيمت موجب شده بازار با رکود مواجه شود.

وي با اشاره به اينکه قيمت واحدهاي مسکوني را سازندگان بالا مي برند، گفت: افزايش قيمت زمين و مصالح ساختماني بر روي واحدهاي مسکوني نوساز تاثير گذار بوده است.

اين مشاور املاک با اشاره به اينکه چشم و هم چشمي بر فروشندگان مسکن نيز تاثير گذار بوده است گفت: فروشنده اي با افزايش قيمت واحد خود باعث مي شود سايرفروشندگان نيز به تقلب از آن قيمت ملک خود را بالا ببرند.

اين مشاور املاک در ادامه گفت: پيش بيني مي شود قيمت ملک در پايان سال با افزايش بي رويه اي روبه رو شود.

وي خاطر نشان کرد: قيمت واحد مسکوني در منطقه نارمک متري 5 ميليون تومان براي فروش گذاشته شده است.

بر اساس اين گزارش يکي از مشاوران املاک واقع در منطقه ستارخان با بيان اينکه قيمت واحد مسکوني در پايان سال افزايش مي يابد گفت: در حال حاضر به دليل افزايش بي رويه قيمت مسکن با رکود مواجه شده است.

وي ادامه داد: بازار مسکن در حال حاضر به دليل وضعيت اقتصادي با افزايش قيمت رو به رو شده و همين امر بسياري از متقاضيان را از خريد خانه منصرف کرده است.

اين در حالي است که ايرج رهبر در گفتگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران، با بيان اينکه تا پايان سال قيمت هاي مسکن افزايش نمي يابد، گفت: قيمت ها در بازار مسکن تا پايان سال همچنان ثابت مي مانند.

وي با اشاره به اينکه برنامه افتتاح مسکن مهر در شهرهاي جديد استان تهران بخش عمده اي از اقشار جامعه را تحت پوشش خود قرار مي دهد، افزود: تزريق اين واحدها به بازار مسکن تحريکي در بازار عرضه مسکن ايجاد مي کند.

رئيس کانون سراسري انبوه سازان در ادامه تصريح کرد: تعادل عرضه و تقاضا در بازار مسکن نقش موثري در تثبيت قيمت ها و کنترل قيمت ها دارد.

بر اساس اين گزارش بسياري از مشاوران املاک و سازندگان دليل افزايش قيمت واحدهاي خود را افزايش قيمت زمين و مصالح ساختماني مي دانند اين در حالي است که رئيس کانون سراسري انبوه سازان خبر از کاهش قيمت مصالح ساختماني داده است.

رهبر با بيان اينکه در تفاهم نامه ميان متقاضيان و انبوه سازان نيز افزايش قيمت مسکن مهر تاکيد شده است گفت: درصورت افزايش بيش از 20 درصد ميلگرد و فولاد در فصل ساخت مسکن مهر متقاضيان موظف به ارائه هزينه هاي اين افزايش قيمت هستند.

وي ادامه داد: قيمت مصالح ساختماني در طي چند ماه گذشته با افزايش قيمت بيش از 20 درصدي رو به رو شده است بنابراين متقاضيان ماالتفاوت هزينه ها را بايد پرداخت کنند.

رهبر با بيان اينکه خوشبختانه در حال حاضر قيمت مصالح ساختماني کنترل شده است افزود: قيمت مصالح ساختماني از جمله فولاد و ميلگرد با کاهش قيمت در طي چند ماه گذشته رو برو شده است.

رئيس کانون سراسري انبوه سازان در ادامه تصريح کرد:مسولان راه و شهرسازي با افزايش قيمت مصالح ساختماني دستورالعملي مبني بر افزايش 13 تا 15 درصدي هزينه هاي قيمت مسکن مهر را ارائه کردند.

وي خاطرنشان کرد: متقاضيان هيچ نگراني از افزايش قيمت مسکن مهر نداشته باشند.

براساس اين گزارش مصطفی قلی خسروی رییس اتحادیه مشاوران املاک در خصوص پيش بيني وضعيت بازار مسکن در پايان سال گفته بود: کشور هرساله همزمان با مناسبتهایی همچون ماههای رمضان، محرم و صفر، قبل و بعد از ایام نوروز شاهد افزایش یا کاهش قیمت مسکن است که این شرایط ، امسال با پایان ماه صفر و ورود به ماههای پایانی سال مشاهده میشود.

وی ابراز امیدواری کرد شاهد رونق دوباره در بازار مسکن طی ماههای پایانی سال باشیم.

قلی خسروی با اشاره به این گفته قدیمی که " خانهها در زمستان زیر برف میروند و دیده نمیشوند" اظهار کرد: رکود بازار مسکن در فصل زمستان طبیعی است اما امیدواریم در سه ماهه پایانی سال رونق بیشتری را در بازار مسکن شاهد باشیم.

وي با بیان افزایش قیمت از سوی برخی مالکان که با اطلاع از قیمت ملک خود، فروش آن را به بهانه افزایش قیمت به تعویق میاندازند اظهارکرد: مشاوران املاک در این میان نقش تنظیمکننده بازار و رضایت دو طرف را برعهده دارند که خرید و فروشها و افزایش بیرویه قیمتها بیش از هر چیز نیاز به فرهنگسازی دارد.

behnam1480
2013/01/17, 19:36
1.شرکت پيش بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 31/06/91 را با سرمايه 300،000 ميليون ريال در تاريخ هاي 12/10/90 و 28/10/90 مبلغ 494 ريال، در تاريخ 27/10/91 مبلغ 492 ريال، در تاريخ هاي 20/03/ 91 و 24/04/91 مبلغ 491 ريال و در تاريخ هاي 14/08/91 و 01/09/91 مبلغ 499 ريال اعلام نموده است.

2.شرکت پيش بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 31/06/92 را با سرمايه 300،000 ميليون ريال در تاريخ 14/08/91 و در تاريخ 01/09/91 مبلغ 565 ريال و با سرمايه 600،000 ميليون ريال مطابق اطلاعات پيوست مبلغ 282 ريال اعلام نموده است.

3.پيش بيني عملکرد سال مالي منتهي به 31/06/92 نسبت عملکرد سال مالي قبل به ترتيب فروش 12درصد افزايش، بهاي تمام شده کالاي فروش رفته 7 درصد افزايش، سود عملياتي 26 درصد افزايش و سود پس از کسر ماليات 18 درصد افزايش نشان مي دهد.

4.شرکت پيش بيني تقسيم سود سال 92 را مطابق اطلاعات پيوست 80 درصد اعلام نموده است.

5.شرکت علت افزايش هزينه هاي مالي و تغييرات برآورد درآمد فروش و بهاي تمام شده پروژه هاي خدامي، سهند، ولنجک و بنفشه زون c را به پيوست ارائه نموده است.

6.شرکت علت عدم پوشش مطلوب پيش بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 31/06/91، طي عملکرد 3 ماهه منتهي به 30/09/91 را عمدتاً فصلي بودن فروش در صنعت ساختمان اعلام نموده است. هم چنين اعلام نموده است که فصول رونق معاملات املاک عمدتا در شش ماهه ابتداي سال بوده ( بهار و تابستان ) که پيش بيني مي شود با ورود به فصول مذکور تحقق EPS سال مالي 1392 به نحو مطلوب انجام پذيرد .

7.پيش بيني سود هر سهم سال مالي 92 ارائه شده با پيش بيني مندرج در بيانيه ثبت افزايش سرمايه (با فرض انجام افزايش سرمايه) مطابقت ندارد. شرکت دلايل اين مغايرت را به پيوست ارائه نموده است که اين دلايل منطقي به نظر نمي رسد.

دلایل تغییر اطلاعات پیش بینی سال منتهی به 1392/06/31 (حسابرسی نشده) نسبت به اطلاعیه قبلی
الف ) هزينه هاي مالي سال مالي 91 مربوط به هزينه هاي مالي قابل انتساب به پروژه هاي تکميل شده بوده که مستقيما به بهاي تمام شده قابل احتساب نمي باشند و مي بايست به هزينه هاي مالي منظور گردند . علت افزايش اين هزينه ها در سال مالي 92 تکميل شدن برخي از پروژه ها و اضافه شدن هزينه هاي اين پروژه ها به هزينه هاي مالي سال مذکور مي باشد. ب ) عدم پوشش مطلوب EPS طي سه ماهه نخست سال مالي منتهي به 31/06/1392 عمدتا بدليل فصلي بودن فروش در صنعت ساختمان مي باشد و ذکر اين نکته ضروري است که فصول رونق معاملات املاک عمدتا در شش ماهه ابتداي سال بوده ( بهار و تابستان ) که پيش بيني مي شود با ورود به فصول مذکور تحقق EPS سال مالي 1392 به نحو مطلوب انجام پذيرد .

satyr
2013/01/30, 11:08
ثتران شناورش خیلی خلی پایین هست و فقط هفت میلیون سهم دست ملت داره که اون هم طبق امار دقیق 4میلیونش برای پنج نفر هست که به هیچوجه در این قیمتها فروشنده نیستن
تا اخر سال قیمتهای بالای 200 رو به راحتی خواهد دید

satyr
2013/01/30, 11:09
و با اومدن خبر فروش و یا شروع به ساخت زمین شهریار سهم دست نیافتنی خواد شد

satyr
2013/01/30, 11:48
عرضه و دوباره صف خرید

behnam1480
2013/02/27, 00:42
آثار سه شوك در بازار مسكن سال آينده

دنیای اقتصاد- ریيس سازمان نوسازي شهر تهران كه پيش از اين چندين بار به مسوولان دولتي درباره عدم همكاری بانكها در پرداخت تسهيلات ساخت مسكن و همچنين افزايش هزينههاي احداث بناي مسكوني به واسطه رشد قيمت مصالح هشدار داده بود، حالا در آستانه سال جديد، نسبت به چشمانداز بازار مسكن در سال92 بدبين است و از «ركود مسكن در بهار92» خبر ميدهد. وي ميگويد: بازار ساختوساز با سه شوك اقتصادي در سالجاري روبهرو شده كه پيامد آن سال آينده خود را در بازار مسكن نشان خواهد داد.

behnam1480
2013/03/01, 10:15
دنياي اقتصاد/ در بازار واحدهاي مسکوني براي خريد صف تشکيل شده، اما براي فروش نه تنها صف وجود ندارد که فايلهاي فروش موجود در بنگاهها هم يکي يکي در حال انصراف از طرف مالکانشان است.
البته در هفتههاي اخير ميل به فروش آپارتمان در بين مالکان نسبت به ابتداي زمستان تاحدي احياء شده است، اما کماکان حجم تقاضا براي خريد بيشتر از تقاضا براي فروش است.
همه کارشناسان اقتصادي در بيان علت اين عدم توازن در بازار معاملات مسکن، افتوخيز قيمت سکه و دلار را مقصر ميدانند و معتقدند نوسان و عدم تعادل قيمت سکه و دلار باعث شده مقصد نقدينگي يک روز بازار مسکن و روز ديگر اين دو بازار باشد که همين رفت و آمد پول بين بازارها مانع ثبات قيمت مسکن شده است.
در اين ميان، متقاضيان مسکن نيز با رفتاري که در روزهاي پاياني سال از خود بروز ميدهند، در حال دميدن بر تنور قيمتها هستند.
هرچند توصيه به نخريدن پيش از سال جديد شايد توصيه کارشناسيشده و منطقي نباشد، اما موجي که اين روزها از سوي خريداران مسکن، بازار را فراگرفته، بهطور قطع به پايداري حباب قيمت مسکن کمک بسزايي خواهد کرد.
در هفتههاي اخير صعود قيمت مسکن به قدري نگرانکننده شده که برخي نمايندگان مجلس با انتقاد از اين وضعيت، خواستار توجه دولت به اين بازار شدهاند.
يک عضو کميسيون عمران مجلس در اين باره ميگويد: در حال حاضر قيمت مسکن در کشور افزايش يافته و اين امر مي‎تواند تبعات اقتصادي بدي را در کشور بر جاي گذارد.
مجيد جليلي معتقد است: به طور قطع در سال آينده جهش قيمت شديدي در مسکن اتفاق ميافتد و اگر عرضه مسکن نيز کاهش يابد، روند افزايش قيمت مسکن شديدتر خواهد شد.

لینک خبر:http://www.khorasannews.com/OnlineNews.aspx?newsid=87055&category=Breaking

مصطفی مصری پور
2013/04/28, 11:30
ولنجک زمین متری چنده؟ زیر 15 میلیون اصلا میشه پیدا کرد که ثتران فروششو متری 9 میلیون دیده؟

satyr
2013/04/28, 12:38
حق ها که داستانش تموم شد قیمتها هم واقعی میشه
هلدینگ باید حقهای استفاده نشده رو بخره بنابراین طبیعی هست که اجازه نده اطلاعات درست منتشر بشه

satyr
2013/05/29, 11:32
مسکنیها امروز روند خوبی به خودشون گرفتن مخصوصا ثتران دوبار صف رو دادن و دو بار صف رو دادن دوباره صف شد

دفعات قبلی اینجوری نبود

mkamyab
2013/07/06, 09:59
قضيه چي هسته در اين سهم كي ميخره كي ميرفوشه؟

roohe-khashen
2013/07/06, 10:01
قضيه چي هسته در اين سهم كي ميخره كي ميرفوشه؟
قضیه خاصی نبود احتمالا هماهنگی لازمی بین گروهی و حقوقی پیش اومد و یه حقوقی صفر کرد به حساب گروهی با این تفاصیل ثتران 200 تومنی خیلی سریع در همین لحظه که اینو مینویسم صف به 4 میلیون افزایش پیدا کرد 300هزارتا به موقع خریدیم<:-p

roohe-khashen
2013/07/06, 10:02
اوه اوه اوه چه فیلمی شد برم تخمه رو بیارم حقوقیش هم 5 میل خرید!!!!!!!!!!!!!5 میل دیگه گذاشت تو صف

roohe-khashen
2013/07/06, 19:36
چه خونه تکونی اساسی شده تو ثتران !!!

roohe-khashen
2013/07/07, 20:27
خوب پس از این حقوقیهای زیر 1درصد یا ته مونده های دیروز بوده که از حرصش اونجوری تا 158 رنج منفی کشید در یک کلام باید به این حقوقی گفت ((عقده ای))

roohe-khashen
2013/07/08, 10:29
از حقوقی نخاله که دیروز عرضه میکرد خبری نیست!!!!

Ship Storm
2013/07/26, 13:08
وضعیت این سهم چطوره دوستان ؟
واسه خرید رو قیمت 145 پیشنهاد میشه یا نه ؟

rajabnejad
2013/07/28, 10:24
طبق اطلاعات وصورتهای مالی (حسابرسی نشده)منتهی به سال مالی 92،3،31 درخصوص شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران با سرمایه 600000 میلیون ریال،سودهرسهم پس ازکسرمالیات 106ریال اعلام شد.عملکرد مالی شرکت منتهی به سال مالی 92،3،31 درمقایسه با سال قبل به ترتیب:فروش 12 درصد افزایش،بهای تمام شده کالای فروش رفته 7درصد افزایش،سود عملیاتی12درصد کاهش،سود خالص پس ازکسر مالیات 10درصد افزایش اعلام شد.

roohe-khashen
2013/07/29, 12:04
خوب رسیدیم به این اژدهای خفته بارها گفتم دوستان قیمت سهام ساختمانی مال زمان شاخص 24000 هست در این گروه طبق معمول سهم خوب را انتخاب کنید و رستگار شوید اما راجب ثتران هر چند قبلا گفتم منتها باز میگم اداری تجاری بودن پروژه فعالیت در پایتخت و حومه پایتخت این سهم رو متمایز میکنه از بقیه سهمها گروهی و حقوقی هم با صبر خوب سهم رو خریدن بعدها از حقوقی خوشنام این سهم یعنی عشایر اخبار جالبی مبنی بر فعالیتش تو این سهم خواهید شنید

roohe-khashen
2013/08/07, 12:16
خوب پاسارگاد که دیدین با مپنا چی کار کرد اون حقیقی که 3میلیون داشت احتمالا در حال خروج است چون حقیقی که زیر 150 سهم داشته باشه خیلی کم مونده فقط بعضی از حرکات عقده ای بازی میمونه که بگذریم گاها در ثغرب هم دیده میشه دوستان این سهم با زمین شهریار پروژه های خوبی که دارد چگونه باید از ثاژن قیمتش کمتر باشد؟یا از ثامان سهامداری کنید که این سهم غول خفته است

Ship Storm
2013/08/17, 22:30
خوب پاسارگاد که دیدین با مپنا چی کار کرد اون حقیقی که 3میلیون داشت احتمالا در حال خروج است چون حقیقی که زیر 150 سهم داشته باشه خیلی کم مونده فقط بعضی از حرکات عقده ای بازی میمونه که بگذریم گاها در ثغرب هم دیده میشه دوستان این سهم با زمین شهریار پروژه های خوبی که دارد چگونه باید از ثاژن قیمتش کمتر باشد؟یا از ثامان سهامداری کنید که این سهم غول خفته است

شما تحلیلتون اینه که این سهم رو نگه داریم ولی هیچ روند و قله ای رو در نظر نگرفتید ، تحلیل شما از این سهم چیه و چه نقطه ای رو براش در نظر گرفتید با توجه به اینکه طی چند ماه دیگه حدود آبان ماه مجمع عمومی سالانه برگزار میشه

مسعود اب
2013/08/17, 22:34
بر اساس تحلیل نمودار مک دی ، خطوط بولینگر و ابر ایچیموکو این سهم بزودی رشد خوبی خواهد داشت./:.nono.:/

3yh
2013/08/20, 10:30
زیاد به خرید از صف خرید عادت ندارم ... اونم روی مقاومت.... اما فکر میکنم 165 که هیچ 175 هم به راحتی رد کنه باید دید فروشنده حقوقی کی بوده....

roohe-khashen
2013/08/20, 12:08
بازی این سهم تازه شروع شده گروهی 8میل خریده بیشتر هم خریداره

رضاکریمی
2013/08/20, 13:37
حقوقی فروشنده دیروز صنعتی معدنی امید بود که بیش از یک میل داد
امروز هم اگه همون حقوقی بوده باشه دیگه سهمی واسش نمونده
فردا فکر نکنم عرضه زیادی داشته باشه

M.J.Goharriz
2013/08/20, 14:03
ثتران و تشرق آس های این گروه هستند.امروز با عرضه های امید کدهای مدیران پر شد و دیگه امید دو میلیون بیشتر نداره برای عرضه با این اوصاف این سهم روز به روز صفش بیشتر می شه مخصوصا که واسه فردا امید احتمالا ۲ میلیونش رو عرضه کنه و اختمالا خیلی ها به امید خرید این دو میلیون برن توی صف خرید

roohe-khashen
2013/08/20, 18:21
خوب دیگه گفتم پست نیارم بالا امروز لسرما ها رو کلا بندیل به ثتران کردم این سهم هم نور چشمی است شدید گروه امید هم خریدش بالاتر از قیمت امروز بود 167.5 بود که 10000% مطئنم به کدهای خاصی زدند وگرنه میتونستند بالاتر بفروشند سهمی که امسال سودش بالای 55 تومان است باید 350 باشد

سیگنال
2013/08/20, 18:41
ثتران با این حجمی که راه خود را هموار تر کرد و کف خوبی در محدوده 160 ساخته. روند سهم البته گروه ساختمانی شدیدا صعودی می باشد

3yh
2013/08/24, 10:05
مثل اینکه با 175 به مشکل خورد اما نباید اینجوری باشه.....
اون 1.7 میلیون که حقوقی فروخته که تکلیفش معلومه احتمالا تتمه سهم امیده...
اما این 8 میلیون حقیقی رو کجای دلم جا بدم... /:.smilingsmiley.:/
آقا این قدر زود راضی نشید..

3yh
2013/08/24, 10:51
نشستیم رو 165 بیاید ببینیم زور کی بیشتره...............
.....
.....
....
.
مثل اینکه زور اونا بیشتر بود.../:.yead.:/

taherishahram
2013/08/24, 11:23
از صف فروش خریدیم ..فردا هم یعنی صف فروش میشه ؟

roohe-khashen
2013/08/24, 12:19
همه طبق عادت ثتران رو 145 خریدن با دوتا مثبت فروختن امروز هم همون حقیقیها همین کار رو کردن اما متوجه میشن که اینبار اینجوری نیست صبر کنید فردا رو ببینید

arak_bourse
2013/08/24, 12:59
همه طبق عادت ثتران رو 145 خریدن با دوتا مثبت فروختن امروز هم همون حقیقیها همین کار رو کردن اما متوجه میشن که اینبار اینجوری نیست صبر کنید فردا رو ببینید
جناب روح خشن
هدف تكنيكالي ثتران رو چند مي بينيد؟
از لحاظ بنيادي چي ؟ وضعيت سهم خوبه يا نه؟

roohe-khashen
2013/08/25, 12:47
جناب روح خشن
هدف تكنيكالي ثتران رو چند مي بينيد؟
از لحاظ بنيادي چي ؟ وضعيت سهم خوبه يا نه؟
بنده تکنیکال که کار نمیکنم اما از لحاظ فاند کاملا تایید میشه شرکت امسال به راحتی توانایی ساخت سود 55 تومانی را دارد ثغرب 400 را رد کند و ثشرق به 400 برسد ثتران به راحتی 350 خواهد بود قبلا گفتم باز هم میگم پروژه های این شرکت در پایتخت و حومه های پایتخت هست و این یعنی مزیتی که کمتر شرکت ساختمانی این مزیت را دارد میانگین بنده 300هزار عدد با قیمت 155 میباشد با سود 100درصدی خارج خواهم شد

حسنعلی
2013/08/25, 18:12
ثتران رو با 15 درصد ضرر توی 2روز وارد شدم ولی نگران نیسم
هفته دیگه همه چیز مشخص میشه
فعلا خدافظ

arak_bourse
2013/08/25, 18:19
هفته ديگه چه خبره حسنعلي خان؟
اما ثتران منو ياد ثشرق ميندازه كه مدتها جزو پربيننده ترين نمادهاي هر روزه بورس بود و بعدش پرواز كرد. الان دقيقا ثتران جاي ثشرق روي گرفته

ثتران رو با 15 درصد ضرر توی 2روز وارد شدم ولی نگران نیسم
هفته دیگه همه چیز مشخص میشه
فعلا خدافظ

حسنعلی
2013/08/25, 18:21
به قول ما اصفهانی ها
یخده صبرکن...
این سهم 2قلو کف زده
بله...
خدافظ

taherishahram
2013/08/26, 08:43
کسی می دونه کدوم حقوقیه نمیزاره ثتران صف بمونه ؟ عرضه میکنه

arak_bourse
2013/08/26, 08:47
من كه خارج شدم از ثتران. به نظرم درگير مقاومت 170 هست فعلا. شايد بعدا زير 160 هم بشه خريدش

3yh
2013/08/26, 09:03
من كه خارج شدم از ثتران. به نظرم درگير مقاومت 170 هست فعلا. شايد بعدا زير 160 هم بشه خريدش

یاد گرفتم که تو بازار منفی سهام خوبم رو فدا نکنم.. یادم میاد همین چند وقت پیش فاسمین رو 660 فروختم چون گفتم شاید درگیر
مقاومت بشه البته شاید اون روز صفش ریخت اما بعدش به راحتی تا 750 رفت...

taherishahram
2013/08/26, 10:40
یاد گرفتم که تو بازار منفی سهام خوبم رو فدا نکنم.. یادم میاد همین چند وقت پیش فاسمین رو 660 فروختم چون گفتم شاید درگیر
مقاومت بشه البته شاید اون روز صفش ریخت اما بعدش به راحتی تا 750 رفت...

فکر کنم با این عرضه و صف خرید بتونیم از 170 بگذریم..باز اگه حقوقیش ویرش نگیره عرضه کنه

roohe-khashen
2013/08/26, 16:23
11میلیون سهم رو مثبت کامل معامله شده اونوقت درگیر چی باشه؟؟!!در این تیپ سهمها که حال و هوای دگرگونی دارند نوسانگیری نکنید این رو یه ادم معتاد کامل به نوسان خدمتتون عرض میکنه از عرضه حقوقیهای زیر 1% که رو منفی خریدند و امروز به کد شخصی دادند هم نترسید!!!!به زودی شاید تا 2 یا 3 ماه دیگر با 100درصد سود از ثتران خارج خواهم شد نکته دیگه این که تمام اخبار بد برای این گروه منتشر شد اکثرا گزارش دادند حتی ثباغ با گزارش نه چندان جالب خودش امروز مثبت معامله شد ثغرب هم ترکوند میمونه ثشرق و ثتران منتظر بمونید و ببینید این اژدهای خفته چه میکند انواع شفاف سازی ها هم ارسال شده چیز دیگه ای نیس که بخواد جلو رشد سهم رو بگیره فقط حق تقدمهاست که بعدا میبنید چندتا حقوقی با حق تقدم میان بالا شاید همون امید یکیش باشه!!!

roohe-khashen
2013/08/26, 19:40
امار فروش حقوقی هم در اومده یا نه بچه ها بگن اما گویا زیر 1درصدی ها زدن به کد شخصی/:.winksmiley02.:/

alizali
2013/08/26, 21:07
عجب سهمیه ها یه روز صف فروش فرداش صف خرید
رو بالای 200 این پست بالا اوردن دارد

taherishahram
2013/08/27, 08:57
داره تبدیل به عادت بدی میشه .. اینکه هر کسی دلش بخواد فردای صف خرید بتونه از صف فروش بخره !!!

این نیز بگذرد..

اضافه شد از صف فروش !

roohe-khashen
2013/08/27, 15:54
در کل امروز یه سهم هم نموند که قرمز نشه جز معدود سهمهایی از لحاظ تخثثی راجب ثتران بخوام بگم اینه که در کل شرکتهای ساختمانی مثل قندیها بسیار محتاطانه سود اعلام میکنند وقتی 32 اعلام کرده همون 55 تومان که گفتم میسازه اما این گزارش جاهای خالی بسیاری دراد که در مجمع از رییس شرکت خواهیم پرسید !!!!اما از نظر کلی اوضاع سوریه داره هر لحظه بدتر میشه حتی بورس کشورهای منطقه هم شدیدا منفی بوده ببینیم چه اتفاقی میفته

rajabnejad
2013/08/27, 16:30
شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران پیش بینی سود هرسهم سال مالی 93 را به صورت حسابرسی نشده مبلغ 313 ریال اعلام کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)،شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران پیش بینی سود هرسهم سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 93 را با سرمایه 600 میلیارد ریال و در شهریور ماه 93 مبلغ 313 ریال اعلام کرده است.

بر اساس این گزارش هیئت مدیره این شرکت در نظر دارد مبلغ 70 درصد از سود خالص سال مالی 92 را جهت تقسیم بین سهامدارن به مجمع پیشنهاد کند.

پیش بینی عملکرد سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 93 نسبت پیش بینی عملکرد سال مالی قبل شامل کاهش 7 درصدی فروش،کاهش 17 درصدی بهای تمام شده کالای فروش رفته،افزایش 29 درصدی سود عملیاتی و افزایش 11 درصدی سود پس از کسر مالیات است.

این شرکت پیش بینی سود هر سهم سال مالی 92 را با سرمایه 300 میلیارد ریال در آبان و آذر ماه 91 مبلغ 565 ریال و با سرمایه 600 میلیارد ریال به صورت حسابرسی نشده مبلغ 282 ریال و در شهریور ماه مبلغ 283 ریال اعلام کرده است.

"ثتران" پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 91 را با سرمایه 300 میلیارد ریال مبلغ 494 ریال و طبق صورتهای مالی حسابرسی شده مبلغ480 ریال اعلام کرده است.

حسنعلی
2013/09/03, 18:45
عجب دورانی رو بورس تجربه میکنه
قندی ها که اینقدر ازشون تعریف میشد به این وضع افتادن
همین تاپیک ها هم خیلی سوت و کور شده
یعنی تا 1 روز هم سهمی مثبت نشه کسی نمیاد مطلبی بذاره
این هم بگذرد....

taherishahram
2013/09/12, 07:23
افزایش سرمایه ثتران هم ثبت شد....
کاش یه بار دیگه ثتران بره 124 سهامدارای خسته پیاده شن...بتونیم به یه صعود درست و حسابی فکر کنیم.

حسنعلی
2013/09/14, 22:06
عجب سهمی شده این ثتران
یه زمانی بیاد این مبلغ های الان خاطره بشه
ثتران 130-40 تومنی
واقعا زشته برای این سهم با این همه تحلیل که P/e داره و افزایش سرمایه ی پرسود و خبرای خوب دیگه
حس میکنم تعدادی دارن از این سهم گین میگیرن
قابل توجه دوستان تکنیکالی
شاید 3قلو کف هم زده بشه..

alijavid
2013/09/14, 22:23
دوستان هنگام فروش ریوار به ریسک یک سهم رو درنظر بگیرید
تو این قیمت ها با چه توجیهی فروشنده هستید؟1!!!
مجمع هم نزدیکه- پی بر ای هم از بازار پایین تر

حسنعلی
2013/09/16, 21:00
سلام
آقا من توی تاپیک بترانس هم زدم
چرا این سهمهای طلایی تون رو میفروشید؟
عجب!!من تو این فکرم چه جوری بعضی ها این سهم به این خوبی رو میفروشند؟
چرا؟
نمیدونم!

taherishahram
2013/09/17, 14:09
کسی شایعه ی تجدید ارزیابی این سهم رو شنیده ؟
آماری داره در این مورد؟

حسنعلی
2013/09/20, 09:08
لعنت به سهام بازهایی که نمیذارن این سهم رشد کنه .. ما که هستیم و خواهیم موند ولی واقعا با این حجمهایی که معامله میشه نمیدونم چرا رشد نمیکنه

roohe-khashen
2013/09/23, 11:32
خوب همونطور که قبلا گفتم امید با حق دوباره اومد بالا پازلها در حال شکل گیری ثتران تبدیل به لیدر گروه

morteza93
2013/09/23, 22:28
از روند نزول خارج شده... ولی بالای 170 وارد روند صعود میشه و اونجاست که باید دنبال سیگنال خرید قطعی باشیم....
خط روند صعود میان مدت هم مشخصه...

http://forums.boursy.com/imported/2013/09/538.png

حسنعلی
2013/09/28, 21:43
سلام
ما که تو این تاپیک هرچی میایم و میریم هیچ حس و حالی نمیبینیم

میدونم فعلا این سهم رو نمیذارن رشد کنه ولی روزانه ملیونی حجم میزنه
ولی هم از لحاظ فاند و هم تکنیکال که 2تا 2قلو خیلی جالب هم میشه توی نمودار روزانه اش دید ،عاملی برای رشد قطعی این سهمه
حالا ببینیم کی دیگه این سهم رشد میکنه

dr_khademi
2013/10/01, 22:54
وارد ثتران شدیم امروز خریدمون تکمیل شد هدف میانمدتی سهم 220+dps

حسنعلی
2013/10/14, 20:02
سهم داره به مرحله ای میرسه که همه رو خسته کنه...اونی که یه عمر تحملش کرده بفروشه (با ضرر)...وبعد صعود کنه...
یه داستان تکراری ...
امیدوارم خودم این کارو نکنم

rezatehrani
2013/10/15, 21:11
کی میخاد رشد کنه پس؟؟؟؟
خسته شدم بخداااا

بورس تایمز
2013/10/16, 20:19
سیگنال خرید و شایعات ثتران
سیگنال خرید : 130
حمایت: 115

مقاومت : 170

rezatehrani
2013/10/17, 12:13
سیگنال خرید و شایعات ثتران
سیگنال خرید : 130
حمایت: 115

مقاومت : 170

میشه بیشتر توضیح بدی؟؟

arak_bourse
2013/10/19, 14:00
خرید ثتران 139
دوستان تکنیکال ثتران رو کی داره؟

rezatehrani
2013/10/21, 08:52
میشه یکی ثترانو بررسی کنه اینجا؟؟!!
واقعا باورم نمیشه قیمتش 139 باشه

malaki12003
2013/10/28, 14:11
بنده 100 هزار با میانگین 1385 طی دیروز و امروز خریدم.... نظر دوستان چیه .... فکر نکنم پایینی چندانی داشته باشه و تو کف هست ....

taherishahram
2013/10/28, 14:41
بنده 100 هزار با میانگین 1385 طی دیروز و امروز خریدم.... نظر دوستان چیه .... فکر نکنم پایینی چندانی داشته باشه و تو کف هست ....

یه بار این تاپیک اومد بالا کلی نوسانگیر اومدن رو این سهم...به 170 نرسیده سهم رو کله پا کردن..
میزاشتی تاپیک همون پایین بمونه..فعلا این سهم جز کم ریسکترین سهم های بازاره..
اما واسه حرکت نیاز به یه خبر خوب داره ....

taherishahram
2013/10/29, 14:33
یه بار این تاپیک اومد بالا کلی نوسانگیر اومدن رو این سهم...به 170 نرسیده سهم رو کله پا کردن..
میزاشتی تاپیک همون پایین بمونه..فعلا این سهم جز کم ریسکترین سهم های بازاره..
اما واسه حرکت نیاز به یه خبر خوب داره ....

به روز نکشید..یه سری وارد این سهم شدن..خدا کنه خیلی نوسانگیر نداشته باشه و سهم بتونه یه گین مناسب بده

arak_bourse
2013/10/29, 14:48
روي 150 مقاومت داره اگه بتونه فردا روي صف خريد بسته بشه ممكنه بره بالاتر ولي به نظرم ممكنه بازم نوسان بدهو من هم امروزخريدم ولي صادقانه بگم فردا روي مثبت ميفروشم

به روز نکشید..یه سری وارد این سهم شدن..خدا کنه خیلی نوسانگیر نداشته باشه و سهم بتونه یه گین مناسب بده

mirzaei,s
2013/10/29, 15:53
خریداران وشمال امروز روی قیمت 115 تومن خریدن کردن در اینده نزدیک این قیمتها خاطره خواهد شد

arak_bourse
2013/10/30, 08:35
سلام
كسي ميدونه چرا ثتران متوقف شد امروز؟

zorba
2013/10/30, 09:17
به دلیل " تعدیل با اهمیت"
اینو فقط برای تعدیلای فوق العاده مینویسن

تیدی آلفا
2013/10/30, 12:42
یه سوال داشتم از همه کرشناسان و دوستان گرامی:
معاملات شرکت آ س پ در تاریخ 1392/08/7 نگاه کنید کل حجم معاملات 434763 هزار سهم بوده.
اما معاملات حقوقی ها رو هم نگاه کنید : موسسه صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر که درکل موجودی سهامش در آ س پ 7 میلیون سهم بود سهام خودش به 10 میلیون افزایش داده است.
چطور این اتفاق افتاده.
ممنون میشم کمکم کنیدhttp://forums.boursy.com/imported/2013/10/8.gif

علی نظامی
2013/10/30, 16:25
به دلیل " تعدیل با اهمیت"
اینو فقط برای تعدیلای فوق العاده مینویسن

بابا اینو واسه تولیددارو هم نوشتن روز بازگشاییش نزدیک بود منفی هم بخوره!!!/.:blinksmiley.:/ ایشالا این یکی اینجوری نشه

arak_bourse
2013/10/30, 17:22
با توجه به تعديلاتي كه در ثمسكن رخ داد احتمال زياد اين هم مثبته. شركتهاي ساختماني تو اين 2 سال با فروش املاك به قيمت هاي خوب سود خوبي بايد ساخته باشند اگر مخفي كاري نكنن.

بابا اینو واسه تولیددارو هم نوشتن روز بازگشاییش نزدیک بود منفی هم بخوره!!!/.:blinksmiley.:/ ایشالا این یکی اینجوری نشه

roohe-khashen
2013/10/30, 19:40
یه تعدیل منفی برای 92 و یک تعدیل مثبت برای 93

arak_bourse
2013/10/30, 21:00
یه تعدیل منفی برای 92 و یک تعدیل مثبت برای 93
احتمالا ميخوان سهم هاي دست مردم رو خوب جم كنند بعد تعديل اساسي رو بدن/:.nono.:/

نادری
2013/10/30, 23:22
با سلام من فکر میکنم با توه به رنج مثبت آخر وجمع کردن سهم توسط ارباب رانت داران احتمالا تعدیل باید مثبت باشد.البته تا نظر سایر دوستان چی باشه؟؟؟؟؟؟ازیرا که بیخودی رن نمیکشند با این حم ارباب رانت داران سهم را رن کشیدن ازسرا که اطلاعیه ها و اطلاعات دست انها اول میرسد

satyr
2013/10/31, 00:14
70 درصد تعدیل منفی برای 92 البته کلش اضافه میشه به سال 93 احتمال داره سهم 50 در مرحله اول اعلام کنه که اگه یه پروژه دیگه هم بگیره تا اخر سال حدود 70 خواهد ساخت با پی برای 4 هم بخواد باز بشه باید بالای 200 قیمت بخوره

alizali
2013/10/31, 01:06
سال 92 تعدیل منفی می خوره و سال 93 تعدیل مثبت
یعنی پروژه ای از 92 میره به 93

arak_bourse
2013/10/31, 08:51
با توجه به تعديل مثبت ثمسكن اين هم مثبته

roohe-khashen
2013/10/31, 11:53
تعدیل منفی هست ولی اگر 70 درصد باشه که سود 93 میشه نزدیک 80 تومان!!!!اگر این چنین باشد که شخصا دهن مدیر عامل رو که گفت کلیه پیش بینیهای 92 محقق شده را گل میگیرم

satyr
2013/10/31, 12:25
شرکت این پتانسیل رو داره که اگر بخواد .برای 93 خیلی خیلی بیشتر از اینها اعلام کنه(بالای 110 تومن) ولی خب هیچوقت نمیکنن این کار رو .بله 80 کمتر نمیتونه اعلام کنه اگر یه پروژه دیگه که صحبتش هست نهای بشه و واقعا پروژه بزرگی هم هست .... اتفاقا از دوستا تقاضا دارم امسال حتما باهم هماهنگ کنیم و و حتما حتما در مجمع شرکت کنیم و طلبکار باشیم .. یادمه پارسال تک بودم و هرچی اعتراض کردیم و مطالباتی داشتیم هیچ کس پشت مون در نیومد

رها519
2013/11/23, 09:33
"ثتران" و انتقال درآمد به سال 93

شرکت سرمايه گذاري مسکن تهرانبا سرمایه ای بالغ بر 60 میلیارد تومان پیش بینی حسابرسی شده درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 31 شهریور 93 را منتشر کرده است.
"ثتران" در حالی برای هر سهم مبلغ 510 ریال سود خالص پیش بینی کرده که در مقایسه با اطلاعیه قبلی (مبلغ 313 ریال) 62 درصد افزایش داشته است.
این شرکت که سود خالص هر سهم در سال مالی 92 را با کاهش 70 درصدی به مبلغ 86 ریال رسانده که علت تعديل پيش بيني درآمد سود هر سهم سال مالي 92 و 93 را عدم توافق نهايي با خريدار پروژه خدامي و متعاقباً عدم انعقاد قرارداد فروش پروژه خدامي در سال مالي 92 و انتقال درآمد فروش پروژه مذکور به سال مالي 93 اعلام نموده است.

نادری
2013/11/23, 12:30
ما دوتا سهم داریم یکی ثتران و یکی ثباغ ببینیم پهلوان ثباغ و پهلوان تثران میتونند آبروداری بکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

roohe-khashen
2013/11/23, 13:55
خوب سه ماه پیش ثتران خریدم میانگین 142 ب امید خدا برم برا 250

arak_bourse
2013/11/23, 18:34
ما دوتا سهم داریم یکی ثتران و یکی ثباغ ببینیم پهلوان ثباغ و پهلوان تثران میتونند آبروداری بکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جناب نادری سلام
آقا چرا ثتران باز نشد؟خبر داری چند باز میشه و کی؟

نادری
2013/11/23, 18:46
امور سهامش 4 شنبه وعده یکشنبه را داده بود.احتمالا با صف خرید تو قیمت 215تومان بازشود.ببینیم بازا به سهم چه p/eمیدهد.من فکر کنم تا 240تومان مشکلی براش پیش نیاد.البته تا نظر سایر دوستان چی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohsen kaveh
2013/11/30, 15:06
امور سهامش 4 شنبه وعده یکشنبه را داده بود.احتمالا با صف خرید تو قیمت 215تومان بازشود.ببینیم بازا به سهم چه p/eمیدهد.من فکر کنم تا 240تومان مشکلی براش پیش نیاد.البته تا نظر سایر دوستان چی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام جناب نادري عزيز سهم توي قيمت خوبي واسه خريدباز شد امروز هم حقوقي خوب دست ودلبازي كرد .به نظر تارگت اوليه سهم قبل از مجمع 215 تومان شما باشه

alijavid
2013/11/30, 17:13
دوستان سهم رو بعد از شکست مقاومت تاریخی از دست ندهند و در قیمت مناسب وارد شوند

Sent from my C6602 using Tapatalk

نادری
2013/11/30, 19:33
سلام جناب نادري عزيز سهم توي قيمت خوبي واسه خريدباز شد امروز هم حقوقي خوب دست ودلبازي كرد .به نظر تارگت اوليه سهم قبل از مجمع 215 تومان شما باشهخلاصه ساختمانی ها هم سهم هستند و انصافا تنها سرمایه گذاری که در ایران میشه روش حساب کرد ساختمان و ملک است ثتران هم به اهدافش خواهد رسید.

roohe-khashen
2013/12/02, 11:32
خوب خوب اینم از ثتران 200 تومانی 3 ماه پیش 142 سوار شدیم تا اخر این ماه 250 میفروشین یعنی 3 ماهه 70 درصد سود خدا برکت

roohe-khashen
2013/12/03, 17:13
12 میلیون صف خرید امروز با ما همراه باشید.....

alijavid
2013/12/07, 22:40
فردا ممکنه شروع حرکت دوباره سهم باشه. سهم رو درنظر داشته باشید

alijavid
2013/12/08, 22:39
طبق پیش بینی حرکت سهم شروع شده.شرکت در مجمع پیشنهاد میشه.

roohe-khashen
2013/12/10, 13:01
11میلیون سهم رو مثبت کامل معامله شده اونوقت درگیر چی باشه؟؟!!در این تیپ سهمها که حال و هوای دگرگونی دارند نوسانگیری نکنید این رو یه ادم معتاد کامل به نوسان خدمتتون عرض میکنه از عرضه حقوقیهای زیر 1% که رو منفی خریدند و امروز به کد شخصی دادند هم نترسید!!!!به زودی شاید تا 2 یا 3 ماه دیگر با 100درصد سود از ثتران خارج خواهم شد نکته دیگه این که تمام اخبار بد برای این گروه منتشر شد اکثرا گزارش دادند حتی ثباغ با گزارش نه چندان جالب خودش امروز مثبت معامله شد ثغرب هم ترکوند میمونه ثشرق و ثتران منتظر بمونید و ببینید این اژدهای خفته چه میکند انواع شفاف سازی ها هم ارسال شده چیز دیگه ای نیس که بخواد جلو رشد سهم رو بگیره فقط حق تقدمهاست که بعدا میبنید چندتا حقوقی با حق تقدم میان بالا شاید همون امید یکیش باشه!!!
یادش بخیر این پست رو شهریور ماه زدم 3ماه پیش امروز با سود 70 درصد خارج شدم و جمله همیشگی خودم ((هیچوقت تا اخرین قطره سود را ننوشید برای خریداران هم بگذارید)) امروز خارج شدم ولی ثتران همچنان ارزندست به امید خدا پیش بینیهایم که 3 ماه پیش گفتم بخرید و 3ماه صبر کنید و حداقل با 70درصد سود خارج بشوید نتیجه داد این سهم هم رفت به افتخارات در کنار غمارگ وساخت کچینی و لسرما تا سهم بعدی ببینیم چی هست/:.coolsmiley02:./

classic
2013/12/12, 08:16
معاملات چند روزه سهم نشون ميده حالا حالاها جاي رشد داره . تا 300 تومان كه مانعي نمي بينم .

boursi
2013/12/12, 13:46
ساختماني همگي پتانسيل رشد دارند .

تکنیکالیست
2013/12/27, 20:10
ساختماني همگي پتانسيل رشد دارند .

موافقم. مطمئن ترین گروه بازار همین ساختمانیها هستند . هیچ تاثیری از منفی یا مثبت بودن مذاکرات و شرایط سیاسی به ضرر این گروه نمیگیرد در این چند سال هم واقعا این گروه رشدی نداشته است

speed.road
2013/12/28, 00:50
سلام به همه دوستان عزیز روز سه شنبه یه اگهی خیلی باهال و با معنی از ثتران توی روزنامه دنیای اقتصاد دیدم بد ندیدم که شما دوستا ن رو هم تو جریان بزارم
755

ali20005
2014/01/01, 20:59
به نظرتون شنبه وارد سهم بشم خوبه؟؟؟

بهجون
2014/01/02, 00:41
به نظرتون شنبه وارد سهم بشم خوبه؟؟؟
رفیق اول ارزیابی کنید.... چون تا الان رشد شارپی داشته

ali20005
2014/01/02, 15:01
کاملا درسته الان برای ورود بسیار پر ریسک هستش

مهشید
2014/01/02, 19:28
حباب تو این سهم موج میزنه بسیار مواطب باشین

ali20005
2014/01/02, 19:44
من شنیدم بعد مجمع با قیمتهای ۵۰۰ تا ۶۰۰ بازگشایی میشه

NEO
2014/01/02, 23:15
حباب تو این سهم موج میزنه بسیار مواطب باشین
عجب !!!!!!!!!!!! یه خانومی به اسم آرزو قبل مجمع آ س پ هی می گفت بدترین ساختمانیه، اصلا بدرد نمی خوره این حرفا....... سهم بعد حرفای ایشون یه کله 50 درصد رشد کرد، حالا شما بگین ثتران حباب، به شما هم در آینده نزدیک خواهیم خواندید :))

Smart Trader
2014/01/03, 08:45
با سلام خدمت همه دوستان عزيز
بررسي شاخص ساختماني
همان طور که در چارت هاي زير مشاهده مي فرماييد
شاخص ساختماني با تشکيل الگوي پرچم اهداف بالايي در سر دارد ...

Chnikou-Span در فضاي آزادوصعودي
TEN-Kij هر دو صعودي
Up Kumo صعودي
انديکاتور A/o نيزمثبت

سهام داري در ميان مدت و بلند مدت مي تواند گين خوبي را براي سهام داران صبور به ارمغان بياورد

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/70-Daily_3425a.png (http://up.boursy.com/)

roohe-khashen
2014/01/03, 10:50
یادش بخیر رو 140 تومان معرفی کردم سهم رو تاپیک رو یه تنه بالا نگه میداشتم معدنی امید میفروخت رو 150 گفتیم اقا 100درصد سود میده و بنده با 100درصد سود تحویل میدم این سهم رو خوشحالم که اینبار نیز برگ زرینی دیگر به افتخارات اینجانب اضافه شد حالا که سهم رشد کرده یه عده شدن باز واسه ما تحلیلگر نمیدونم 3ماه پیش کجا بودن؟؟!!!!تاپیک را ورق بزنید به صفحات قبل رجوع کنید ببینید اون موقع کیا کجا بودن!!!

HAMID trader
2014/01/03, 10:58
برگرفته از وبلاگ رایگان اراده سیگنالهای کوتاه مدت پربازده
(http://)

چند روز پیش پرچم فوق در گروه انبوه سازان که توسط Smart Trader ارائه شده را دیدم اما شاید بهتر باشه دسته پرچم را کمی کوتاه تر بگیریم. (نظر و تجربه شخصی)
در این گروه به نظر میرسه ثباغ و ثعمرا نمادهایی باشند که از این دسته پرچم سودی نبردند. اینبار دیگه اینگونه نخواهد بود علی الخصوص که ثعمرا خود نیز موفق به پرچمی قویتر شده. توضیحات تکمیلی را در وبلاگ مورد علاقه من بخوانید.

Smart Trader
2014/01/03, 15:35
برگرفته از وبلاگ رایگان اراده سیگنالهای کوتاه مدت پربازده
(http://)

چند روز پیش پرچم فوق در گروه انبوه سازان که توسط Smart Trader ارائه شده را دیدم اما شاید بهتر باشه دسته پرچم را کمی کوتاه تر بگیریم. (نظر و تجربه شخصی)
در این گروه به نظر میرسه ثباغ و ثعمرا نمادهایی باشند که از این دسته پرچم سودی نبردند. اینبار دیگه اینگونه نخواهد بود علی الخصوص که ثعمرا خود نیز موفق به پرچمی قویتر شده. توضیحات تکمیلی را در وبلاگ مورد علاقه من بخوانید.

با سلام خدمت دوست گرامی
جناب Hamid Trader عزیز
شما می توانید برای برداشت بهتر به کتاب مرجع"تحلیل تکنیکال". "جان مورفی" در صفحه 140 مراجعه کنید
برای میله پرچم از نظر "جان مورفی " از ابتدای آغاز روند در نظر گرفته میشود ...هر چند شاید بتوان میله جدید ی را به شکل قرمز رنگ در نظر گرفت
موفق و پیروز باشید
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/70-3-aily.png (http://up.boursy.com/)

Smart Trader
2014/01/03, 16:03
با عرض سلام خدمت سروران گرامي
دوستان مد نظر داشته باشند که:

در ساختماني ها موج صعودي کل گروه را بالا خواهد برد
پتانسيل هاي بالاي گروه است که اکثر دوستان متفق القول بر رشد "گروه ساختماني "مي باشند
حتي جناب نادر علي نيز در نوشتار جديدشان بر ارزندگي گروه تاکيد داشتند
وضعيت گروه کماکان با اخبار مثبت مستعد رشد مي باشند
مجامع در پيش ....علي الخصوص مجمع ثتران ...که با اخبار مربوط به زمين شهريار مي تواند يک شوک مثبت را مجددا به گروه وارد کند

پروژه هاي عالي ثشرق
مجمع ثغرب
بحث افزايش سرمايه آ.س.پ
....
بحث تاييد وام مسکن 50 ميليوني
نقل قول نوشته شده توسط Smart Trader مشاهده گفتگو
خبر مثبت براي گروه ساختماني
يک گام تا افزايش تسهيلات مسکن/احتمال وام 50 ميليوني مسکن

يک گام تا افزايش تسهيلات مسکن/احتمال وام 50 ميليوني مسکن

خبرگزاري تسنيم:بانک مرکزي در اطلاعيه‌اي از موافقت با افزايش وام مسکن خبر داد و اعلام کرد اين پيشنهاد در نوبت طرح در جلسه شوراي پول و اعتبار قرار دارد،در صورت موافقت اين شورا،سقف تسهيلات خريد و ساخت مسکن حداقل به 30 و 40 ميليون تومان افزايش مي‌يابد.
روزهاي روشني براي تمام دوستان آرزومندم
در پناه حق

Smart Trader
2014/01/03, 20:05
عرض سلام مجدد خدمت دوستان
از نظر بنده و با جمع بندی از نظر تکنیکال که چارت خدمت عزیزان ازسال شد و هم از نظر فاند گروه ساختمانی در حال یک حرکت رو به جلو قوی می باشد
تاکید دوستان و اساتید و بزرگان بازار نیز با توجه به پتانسیل های موجود در این گروه می باشد ....
ببینید گروه به نظر بنده وارد یک دومینوی زیبا شده است

اولاً :
تقریباً اکثر سهام گروه"شفاف سازی" ارسال کرده اند ...این در بازار امروز برای فعالان بازار معنی دیگری از نظر "پتانسیل های بالا" در سهم می باشذ

دوماً:

افزایش سرمایه آ.س.پ ...اقبال به این سهم و تقویت گروه

بازگشایی کرمان...جان تازه ای به گروه خواهد بخشید

مجمع پیش روی ثغرب ..تقسیم DPS...بازگشایی

مجمع ثتران...تعیین تکلیف زمین شهریار ...به هر نحو(فروش-ساخت-تغییر کاربری....)....بازگشایی با افزایش قیمت

اعلام تعدیل قریب الوقوع ثشرق...پروژه های آماده این عجوبه ساختمانی ها و بازگشت به روز های اوج

اصلاح وساخت و حرکت مجدد به جلو

با رشد ثشرق+ثتران>>>>رشد بی چون و چرای ثمسکن
.....
بازم بنویسم؟؟؟!!!

تمام این سهم ها با پتانسیل های موجود "کشتی گروه ساختمانی " را به جلو هدایت خواهند کرد
و عزیزان نیز در انتظار دیدن روز های "سبز " گروه باشند

این گروه به قول دوستان....خیلی بیشتر از این قیمت ها جای برای رشد دارد و نیز ارزندگی آنها ....بازار متوجه این گروه شده است

حجم معاملات روز چهار شنبه دو سهم ثتران (21 م)و ثشرق(16 م) با 600 م سهم ...واقعاً دیدنی بود و با صف خرید کار را به پایان بردند

در پناه حق

milad97
2014/01/04, 16:21
بعضی از شفاف سازی این دوره زمونه خودش سیگنال خریده
مخصوصا شفاف سازی های خود جوش شرکت ها که بدون مکاتبات قبلی بورس صورت میگیره

Smart Trader
2014/01/04, 23:35
با سلام سروران گرامي

امروز ديديد چگونه و باقدرت
گروه ساختماني به حرکت ادامه داد ...؟؟؟
طوفان گروه ساختماني به راه افتاده است و هم تکنيکال مويد آن است و هم فاند مناسب گروه
سهام داري و اجتناب از نوسان گيري ....سود شايسته اي را براي سهام داران اين گروه به ارمغان خواد داشت

معامله 97،060،000 سهم "ثتران"
در 8 روز آغازين اين ماه نزديک 16% کل سهام شرکت در 8 روز دست به دست شده است ....

ثتران نيز امروز با قدرت بالاي 400 (قيمت مرز رواني ) با حجم 11.838 ميليون معامله تثبيت شد

به نظر شما چه خبر است...؟؟؟!!!

Smart Trader
2014/01/04, 23:38
با سلام خدمت سروران گرامي

مطمئن باشيد در مجمع مهمترين مطلب درخواستي سهام داران از هيات مديره ... زمين شهريار خواهد بود

سهامداران اين سهم داراي يک گنج مي باشند...
اين زمين با اين وسعت با بهاي تمام شده متري 35000 ...با هر نوع عملياتي بر روي آن داراي چندين برابر ارزش افزوده ميگردد
تا اينجا طبق گزارش هيات مديره دو برنامه براي آن در نظر گرفته شده است :

1- مذاکرات در خصوص فروش زمين به يکي از شرکت هاي زير مجموعه بانک ها جهت شهرک دارويي جهت توليد انواع فرآورده هاي بيولوژيک

2-باغ ويلا بررسي جهت مجوز احداث و واگذاري باغ ويلا

قطعاً هر طور در نظر بگيريد بعد از مجمع و تشريح ساير پروژه ها ....بازار بيشتر متوجه اين سهم طلايي خواهد شد .....

ثتران پا در راه وساخت و کرمان نهاده است و پتانسيل هاي لازم را هم دارد.

behrouz6262
2014/01/04, 23:58
خبرگزاری مهر- گروه اقتصادی: ولی الله سیف رئیس کل بانک مركزی با ابلاغ بخشنامه جدیدی به بورس، بخشنامه جنجالی واگذاري صرافي، شركت ليزينگ، دارایي‌هاي غيرمنقول مازاد و غیره بانک‌ها را لغو کرد و دست بانک‌ها را برای بنگاهداری و کارخانه‌داری باز گذاشت.

یکی از جذاب ترین بخشهای سرمایه گذاری برای بانکها ملک و املاک به صورت غیر مستقیم خواهد بود (ریسک صفر) بنابراین غیر از صنایع با
پتانسیل بالا شرکتهای ساختمانی از اولویتها خواهد بود

immortal44
2014/01/05, 03:46
ثتران در ریز موج 5 از 3 قرار داره ، اگر از قیمت 4329 عبور کنه تا قیمت 5120 میره و ریز موج 5 از 3 رو تمام میکنه. و اگر نتونه از 4329 عبور کنه تا قیمت 3766 که روند اصلاحی موج 4 ره نزول میکنه.

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/ثترانH4.png (http://up.boursy.com/)

immortal44
2014/01/05, 11:26
همانطور که گفتم ریز موج 5 از 3 رو تمام کرد و وارد موج 4 اصلاحی شد

تکنیکالیست
2014/01/06, 00:12
به احتمال فراوان فردا اصلاح گروه تموم میشه . کماکان مطمئن ترین گروه همین ساختمانیها می باشند

بهجون
2014/01/06, 00:34
به احتمال فراوان فردا اصلاح گروه تموم میشه . کماکان مطمئن ترین گروه همین ساختمانیها می باشند
معتقدم سهم راه خودش را خواهد رفت
ارزشمند است و سهامداراش بایستی به این دید رسیده باشند و با دیدن یک روز منفی آنرا حراج نکنند ... هرچند با نگرش مثبت به گروه ساختمانی مستحکم ادامه خواهد داد
سپاس

dr.73
2014/01/08, 00:32
ثتران 10/22 مجمع داره ولی چرا امروز اینطوری معامله شد؟!!!!!!!!!!!!/:.wacsmiley.:/

amirabbas2011
2014/01/08, 00:36
باسلام

ثتران فردا براي مجمع مي بنده وعلت منفي بودنش هم تقسيم سودپايين درمجمع است،طبق شنيده بين 25 تا 30 تومان تقسيم خواهد شد

بهجون
2014/01/08, 16:22
این ثتران جدا خیلی با شکوه رفت مجمع
معاملاتش خیلی خوب و معنی دار بود
دوستانی که نمی خواستن برن مجمع خیلی خوب بیرون رفتند و اونهایی که اومدند خیلی خوب آمدند
تا به حال از یک معاملات یک سهم آنقدر لذت نبرده بودم
امیدوارم همه دوستان پرسود باشند ...
سپاس ...

taherishahram
2014/01/08, 16:35
باسلام

ثتران فردا براي مجمع مي بنده وعلت منفي بودنش هم تقسيم سودپايين درمجمع است،طبق شنيده بين 25 تا 30 تومان تقسيم خواهد شد

نه اینکه سهم ارزنده نباشه اما فکر کنم تقسیمی امسالش 6 تومن یا 8 تومن باشه ...

dr.73
2014/01/08, 18:12
/:.rolleyessmileyaniسلام آخر چه قد سود میده؟ با چه قیمتی باز میشه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

taherishahram
2014/01/08, 18:35
/:.rolleyessmileyaniسلام آخر چه قد سود میده؟ با چه قیمتی باز میشه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

تا جایی که ذهنم یاری میکنه سودش رو از امسال منتقل کرد به سال آینده
و سود امسالش رو چیزی زیر 10 تومن اعلام کرد ..که با تقسیمی بالا هم ببینین رقمی زیر 10 تومن میشه..
اما بازگشاییشو ایشالا خوب باز شه..

rajabnejad
2014/01/12, 18:23
جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری مسکن تهران در مورخه 92/10/22 با حضور بیش از 73درصد سهامداران برگزار گردید.

تصمیمات مجمع عمومی عادی بشرح زیر می باشد:

سود تقسیمی هر سهم برای سال مالی منتهی به شهریور 92 مبلغ 12 تومان اعلام شد که معادل 100 درصد سود هرسهم می باشد. حسابرس و بازرس قانونی، روزنامه کثیرالانتشار واعضای هیات مدیره دوباره انتخاب شدند.

پاداش هیات مدیره 40 میلیون تومان و حق حضور در جلسات هایت مدیره ماهیانه 600هزار تومان تعیین گردید.

گزارش مجمع عمومی عادی:

در ابتدای جلسه مدیر عامل شرکت (نعیمی) گزارش هیات مدیره را قرائت نموده وتوضیحاتی در مورد برخی پروژه های شرکت به شرح زیر ارائه گردید.

پروژه تجاری – اداری تجارت: زمین این پروژه توسط خود شرکت خریداری شده و عملیات ساخت به پایان رسیده است . ودر حال حاضر شرکت بدنبال کسب پایان کار می باشد. البته به استثنای 6 واحد تمامی واحدهای این پروژه پیش فروش شده است.

پروژه مسکونی جماران : این پروژه که بصورت مشارکتی می باشد و سهم ثتران از آن 40 درصد است تا پایان سال مالی 92 حدود37 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و پیش فروش واحدهای آن نیز در جریان می باشد.

پروژه اداری خدامی : این پروژه که در ونک واقع شده و از پروژه های خاص شرکت است نیز مشارکتی می باشد و سهم ثتران ازآن حدود 53 درصد می باشد. پیشرفت فیزیکی این پروژه تا پایان سال مالی92 حدود 23درصد و در حال حاضر بیش از 30 درصد می باشد و تخمین زده می شود تا اردیبهشت 94 تکمیل شود. لازم به ذکر است هنوز پیش فروشی در این پروژه صورت نگرفته است

شرکت 5 پروژه نیز برای سرمایه گذاری در دست بررسی دارد.

زمین شهریار:

یکی از مهم ترین مباحث مطرح شده در مجمع ،موضوع فروش زمین شهریار بود که سئوالات اکثر سهامداران نیز در این راستا مطرح گردید. این زمین با 946هزار متر مربع مساحت و کاربری زراعی در شهریار واقع شده است . طبق اظهارات مسولین ، اقداماتی به شرح زیر در مورد این زمین صورت گرفته است :

1- واگذاری این زمین به یکی از شرکتهای تحت پوشش بانک ها جهت بهره برداری به منظور شهرک داروئی

2- بررسی امکان اخذ مجوز جهت احداث و واگذاری باغ ویلا

هنوز تصمیم نهایی در مورد این زمین اتخاذ نشده است ولی از آنجایی که تعیین تکلیف این زمین تاثیر فوق العاده ای بر قیمت سهام این شرکت دارد سیاست شرکت براین است که بهترین تصمیم ممکنه در مورد این زمین در دو یا سه ماهه آینده اتخاذ شود تا بیشترین سود نصیب سهامداران گردد. و اگرچه از سال گذشته تا کنون مشتریانی برای خرید این زمین وجود داشته ولی شرکت بدنبال این است که زمین را به بالاترین قیمت ممکنه به فروش برساند.

:NAV

در پاسخ به سئوال یکی از سهامداران در مورد ناو هرسهم مدیر مالی شرکت اظهار داشت برآورد دقیق ناوبرای شرکتهای ساختمانی کاری مشکل است ولی طبق برآوردهای ما ناوشرکت درحدود 300 میلیارد تومان می باشد که به ازای هر سهم 500 تومان می شود.
در پایان نیز به این موضوع اشاره گردید که چنانچه شرکت بتواند سود سال 93 خود را محقق کند به احتمال زیاد در سال

مالی 94 شرکت افزایش سرمایه ای دیگر در پیش خواهد داشت.

علی سهام
2014/01/12, 21:33
ثتران چند باز ميشه؟

بهجون
2014/01/13, 18:53
باز شد و کاشکی باز نمی شد
شرکت با ناشی بازی سهم رو روی منفی بازار ساختمانی ها و مثبت کل بازار باز کرد
دوستان هم مفت خالی کرده و به سهم های مثبت بازار سوار شدند
موندم کسانی که به عنوان مثال تعداد 50000 تا با قیمت 390 داشتند و با 12 تومن سود مجمع
که میشه حدود 600 تومن چطور توی منفی 360 تومن که میشه ضرر 1و نیم میلیونی خالی کردند !

hamyjuon
2014/01/16, 15:36
http://www.codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=IkdIhNSWvw7mMPQ nLt8UxA%3d%3d
صورتهای مالی میاندوره ای3 ماهه منتهی به1392/09/30(حسابرسی نشده) شرکت: سرمايه گذاري مسکن تهران

بورس تبریز
2014/01/17, 10:25
سلام دوستان :
تو این بازار و هیاهوی بورس به نظرم گروه هایی که پشت سر اونها اخبار جدید و اتفاقات خوب داره میفته و هر روز منتظر خبرها و قراردادهای جدید و ... هستیم را باید حفظ کرد از این گروه ها یکیش خودرویی هاست دوستان مطمئن باشند این گزارش 9 ماهه ایی که الان ملاحظه میکنید به جرات میتونم بگم آخرین گزارش منفی و خراب این گروه هست که منتشر شد به نظر شما بعد از روز دوشنبه با مثبت بودن تمام جوانب آیا گزارش 12 ماهه این شرکتها باز همانند 9 ماهه منفی خواهد بود ؟ مطمئنا" نه
دومین گروه املاک و مستغلات است خب با فروکش کردن برخی مسائل سیاسی و انتخاب آقای روحانی و تا حدودی برگشت آرامش به کشور و رفع پله ایی تحریمها این گروه به جایگاه اصلی خود باز میگردد قیمتهای فعلی مسکن با 8 سال پیش را مقایسه کنید دکتر عبده هم که زبانزد همه است ایشان زمانی مدیر وساخت بودند و الان چند پست تو بورس و وزارت راه و شهرسازی دارند وساخت و برخی گروههای ساختمانی بورسی به مینمت ایشان میتوانند منتفع بشوند
برخی گروههای بانکی همچون وتجارت - وبملت و ... را هم باید مد نظر داشت به همراه تجهیزاتی ها

البته اینها نظرات من بود و اساتید محترم و دوستان و خوانندگان خودشان مختار و استاد تر هستند و با کمال میل دوست دارم نظرات شما را هم داشته باشم سپاسگذارم

ali30
2014/01/19, 12:54
سلام دوستان........به گواه امواج الیوت ویو...........پیشنهاد خرید شدید ثتران در قیمت220-230 -250 و نگهداری به دید فروش480 تومان در آخر اردیبهشت -خرداد 93...........تقریبا 100 در سود نوش جون دوستان...............................موف وپرسود باشید

بهجون
2014/01/19, 16:07
دوست عزیز ثتران رو اون دوستانی که از 380 تا 420 دارن کجای دلشون بذارن تا اون موقع
من خودم از 250 تا 270 دارم
به نظرم از این هفته حمایت بشه و بر گرده و گرنه تارگت هایی که شما دادید محقق میشه
ثتران نقش لیدری داره برای ساختمانی ها وحجم معاملات این چند روز که تابع جو منفی شدید بازار بود
نشان از بلاتکلیف بودن ساختمانی ها بود
البته دوستانی که صف فروش درست کرده بودن استراتژی کوتاه مدتی رو به میان مدتی تغییر بدن
تا سهم راه درست خودش رو بره
صف فروش این چند روز در بازار مثبت چند لحظه قابل بلعیدن هست
سپاس

yousef
2014/01/21, 20:36
سلام دوستان...فردا اگر حمايت کمرنگي از بازار صورت بگيره و بازار کمي متعادل بشه گروه ساختمان برگشت
خوبي خواهد داشت...بيشتر سهم هاي اين گروه طي هفته هاي اخير اصلاح و کاهش قيمت حدود 30 درصدي
داشتند...به نظر ميرسه گروه براي برگشت منتظر حرکت ثتران و ثباغه و شايد بيش از همه سهم ها ثتران ميتونه
ناجي گروه باشه...به نظرم فردا ثتران برميگرده و بعيده با صف فروش شروع کنه...با نگاهي به روند معاملات ثتران
ديده ميشه رشد شارپش بعد از بازگشايي در روز 3 آذر و از قيمت حدود 170 تومن شروع شد و بعد از حدود
فقط 40 روز به قيمت 409 تومن در روز 14 دي رسيد و بعد رفت تو فاز اصلاح...مرور اطلاعات زير بد به نظر نميرسه:

1-از حدود 600 ميليون سهم حدود 143 ميليون سهم دست سهامداران زير يک درصده
و حداکثر شناور سهم رو ميشه حدود 140 ميليون سهم در نظر گرفت.

2-در طي هفته هاي اخير چند حقوقي مانند صندوق رفاه اومدن بالاي يک درصد و اگه اشتباه نکنم
ميانگين قيمت خريد اين حقوقي ها در ثتران بالاي 300 تومنه.

3-از 25 آذر تاکنون حدود 223 ميليون سهم ثتران در بالاي قيمت 280 تومن معامله شده که
حدود 115 ميليونش بالاي 350 تومن بوده...با اين حجم معاملات بالاي 280 تومن و مقدار شناور
سهم به نظر ميرسه اکثر سهامداران کنوني ثتران (به غير از ثمسکن و صندوق عشاير )
ميانگين قيمت خريدشون بالاي 280 تومن باشه.

4-در رشد شارپي که از اوايل آذر شروع شد بيشترين حجم معامله شده در روز 25 آذر در قيمت 2825 ريال بوده
که در اين روز حدود 27.5 ميليون سهم معامله شد و بعد منفي شد (البته منفيش فقط يک روز دوام آورد )...
اگر اين قيمت 2825 ريال رو با توجه به حجم بسيار بالاي معامله شده و سپس منفي شدن سهم به نوعي
مقاومت در مسير رشد سهم بدونيم پس در اين شرايط نزولي فعلي محدوده قيمت 282 تومن (که فردا ثتران بهش ميرسه )
به نوعي حمايت قوي براي ثتران محسوب ميشه و انتظار ميره از همين
محدوده برگرده (عرض کردم به شرطي که کمي از قرمزي بازار کاسته بشه )...
----------------------------------------------------------------------------------
البته شايد انتظار برگشت ثتران از ديد من به اين خاطر باشه که خودم امروز از صف فروش
ثتران خريدم!...بهتره دوستان خودشون هم دقيق بررسي کنن...

NICOLE
2014/01/22, 17:55
متاسفانه امروز صف سنگين تر شد من ميانگينم 340 هستش ولي فك ميكنم تو اين قيمتها فروش ديگه منطقي نيست

zaq
2014/01/23, 11:29
با عرض سلام و خسته نباشید آخرو عاقبت ثتران چی میشه با این همه صف فروش

بهجون
2014/01/23, 19:58
به نظر می رسه با بازگشت بازار برگرده
صف فروش سنگین به این دلیله که حقوقی برای فروش می ذاره
ثتران با دید میان مدت (سه ماهه ) خوبه
بی شک با اقبال بازار مواجه خواهد شد
فقط حقوقی نامردی داره و از سهم حمایت نمی کنه که هیچ صف رو سنگین می کنه تا حقیقی ها تمایل به فروش پیدا کنند ... با یک گزارش 3 ماه و تعیین تکلیف زمین شهریار اوضاعش دگرگون خواهد شد
شما ثشاهد رو نگاه کنید که روند معاملاتش نشون میده سهم صاحب داره و حقوقی اش هم با خرید روزانه
خرید و فروش رو کنترل می کنه

majid664
2014/01/23, 22:01
عجیب ترین موضوع نزول گروه ساختمانی است در حالیکه اوراق حق تقدم مسکن (تسه) هر روز 5% مثبت میخورن.
یکی نیست بگه آخه بابا مگه قرار نیست مردم با این اوراق مسکن بخرن!
واقعا که بورس ایران یه دونس!/:.wacsmiley.:/

saber789
2014/01/23, 22:13
ثتران دیگه جنازه شده تا این سهم زنده بشه زمان میبره و هر بالایی فرصت خروج

این سهم تابستان روی 150 خریدار نداشت داغش کردند و به ملت انداختند

majid664
2014/01/23, 22:27
ثتران دیگه جنازه شده تا این سهم زنده بشه زمان میبره و هر بالایی فرصت خروج

این سهم تابستان روی 150 خریدار نداشت داغش کردند و به ملت انداختند

کدوم سهمو داغ نکردند و به ملت ننداختند. خودرو رو مگه کم انداختند و دوباره از دیروز شروع کرده اند که جنرال موتورز تو راه ایرانه!:))

Smart Trader
2014/01/24, 19:34
میخواستم یک قصه تعریف کنم ولی نه از اون قصه ها که بعد از تعریف خوابتون ببره ...بلکه بعد از خوندن بیدار بشوید
" قصه شاخص گروه ساختمانی

یکی بود یکی نبود
یک گروه بود به نام "گروه ساختمانی"
این بنده خدا یکسری عضو داشت
یکی تهران بود یکی مشهد ...با هم شده بودند گروه ساختمانی
یک روز دیدند این گروه بد جوری داره میره بالا
اعضا گروه هم سودای پرواز دارند
و با رشد هر کدوم داشت شاخص قصه ما هم بالا میرفت ...

"کرمان" که میگفت من حداقل 1500 میارزم ..و تا 2000 تومان باید برم بالا ...اصلاً اگر نمادم هم باز بشه عرضه نمی کنیم تا بریم برسیم به 2000

"وساخت"با خالص دارایی هایش میگفت ...ایستگاه اول 1000 تومان...و بد جوری داشت می تاخت و 700 هم رو دید

"ثتران" میگفت پروژه های ارزنده و لوکس دارم 500 حداقل-700 ایستگاه بعدیم تازه یک زمین 1 میلیون متری هم تو شهریار دارم
"ثشرق" میگفت من کلی پروژه دارم کلی از اون ها هم آماده است و EPS بالای 100 هم میتونم بدم به بازار پس ما هم باید بریم بالا
"ثغرب" بچه ساکت بود و سر به زیر ...اجازه نداده بودند حرف بزنه ..نزدیک مجمع هم بود خوب اون هم داشت میرفت بالا
"ثمسکن" هم که مادر این 3 تا بچه بالا بود خوب میگفت بچه هام دارند میرند بالا من هم میرم بالا تازه وام مسکن هم افزایش پیدا کرده ...برو که رفتیم

"ثباغ" شفاف سازی کرد گفت هیچ خبری نیست ...اما صف های میلیونیش یک چیز دیگه میگفت
"آ.س.پ"کمترین P/E رو داشت و باید میرفت بالا ...تازه افزایش سرمایه هم داشت
"ثشاهد" دیگه نگو ...آقا ما کلی زمین داریم ...این رو داریم اون رو داریم...

خلاصه اوضاع یک ذره به هم ریخته بود ...
باید ترمز این قطار کشیده میشد
چه کنیم چه کار نکنیم؟
................
یک شوک
صبح 1392/10/21 یک ترمز اضطراری کشیده میشود
خبر توقف یکسری نماد ها و بعد هم تشکیل صف های فروش
نمادهای گروه یکی بعد از دیگری "ناک اوت" میشند
اون هایی که نمادشون باز بود شروع کردند به ریزش
اون هایی هم که رفته بودند مجمع
مثل
ثتران سریع و بی فوت وقت باز شد که زودتر روند اصلاح را شروع بکند و از 391 قبل از مجمع شد 275
ثغرب هم که یک روزی دیرتر باز شد بود تلافی کرد هم 8.73%- کم شد
وساخت هم که 720 رو دیده بود حالا شد 468 تومان
کرمان هم که یک شفاف سازی قشنگ زدند تا صف فروش محکمی را حالا مهمان باشد
ثشرق هم افتاد رو ریل -5 خوردن البته یک مقدار روی خطوط حمایتی مقاومت کرد ...اما ...باید سر همه بریده میشد
سایر رفق هم رفیق نیمه راه نبودند و به روند منفی خوردن ادامه دادند

قصه ما به سر رسید
کلاغه به خونش نرسید
اما قصه ما ادامه دارد....

دیدید که بی مهری و تصمیمات خلق الساعه روز شنبه 92/10/21(که بنده مخالف هستم و این تصمیم کاملا مهندسی شده بود)
شاخص ما را به این شکل از ریل اصلی خارج کرد
البته نه این شاخص قصه ما را ...بلکه تمام شاخص ها ی گروه های مختلف و بعد هم شاخص کل
خلاصه این شد شکل و حال شاخص ما
http://forums.boursy.com/imported/2014/01/28519531618812380126-1.png (http://upload7.ir/)

و از نمای نزدیکتر

http://forums.boursy.com/imported/2014/01/50938568012351431664-1.png (http://upload7.ir/)

به هر حال قطار از ریل خارج شده ما روز شنبه به یک ایستگاه میرسه
این ایستگاه با توجه به نمودار
1- قرار گرفتن بر روی Fibo 50%
2-حمایت UP KUMO
3-حمایت خط کانال قبلی
4-تصمیمیات حمایت از بازار

امید هست که بتواند دوباره به مسیر برگردد
در پناه حق

behrouz6262
2014/01/25, 02:15
قصه شما به سر رسید ولی برای ما به سر نرسیده

اخیرا خیلی ها در بازار دارند روی این سهام تک سهم می شونند ما هم سهامی که داریم وافتی نکرده اند آرام آرام طی این چند روز گذشته تبدیل به ساختمانی می کنیم

خدا خیرش بدهد کسی را که بازار به این روز انداخت چون فرصت خریدی را ایجاد کرده (با ایجاد شایعه )

طی 10 روز گذشته ارزش بازار از 4300 هزار میلیارد تومن به 4033 هزار میلیارد تومن آمده
پایین وشاخص از 89500 رسیده به 82000 واحد به عبارتی ارزش بازار 7.5% عدد شاخص 9.1% پایین آمده ولی بعضی سهام تقریبا ثابت بوده و بعضی هم تقریبا خیلی کم پایین آمدند

ولی این سهام(صنعت ساختمانی ) هر کدام را برسی کنید بیش از 30% پایین آمدند در حالی به نسبت بقیه سهام که هرکدام (صنایع دیگر) تا 15 روز گذشته بین 4 تا 6 برابر رشد از اول سال داشته اند این صنعت تقریبا 2.5 برابر رشد داشته و الان رسیدن به 1.5 برابر رشد و اکثرا با p/e بین 4 تا 6 غیر از یکی دو مورد

حال چطور می شود که بتوان جلو وسوسه را گرفت که خلیج فارس 1600 تومنی را با ثشرق یا آس ب یا دیگری عوض نه کنی یا اگر سهامی دیگری که پایین نیا مده را با این ها عوض نکنیم البته این نظر من است و هدف این نیست که سهامتان را بفروشید و ساختمانی بخرید

ولی من به شخصه با توجه به بنیادی قوی ساختمانیها و انباشت سالها سود در این گروه و اخبار مثبتی که از آینده ساختمانی می آید فکر می کنم جزو بهترینهای بورس باشند

به امید روزهای خوب بازار

behrouz6262
2014/01/25, 02:42
این هم
پیش بینی ثاخت بر اساس سه ماهه

http://www.codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=zeK33mO1CpyTBJ vvviLQow%3d%3d

NICOLE
2014/01/25, 15:06
اين حقوقي اصلي سهم كه بيشرف بالاي 350 اينقدر خالي كرده حالا نميخاد از سهم يه حمايتي بكنه ؟

Moradad
2014/01/25, 16:10
مثل اینکه تمام قضایای زمین شهریار و ساختما ن خدامی و ...... که قبل از مجمع در بوق و کرنا شده بود ....... همه و همه یک حرکت سازمان یافته بوده ( احتمالا ، حتما در هماهنگی با سران فاسد سازمان بورس ) برای خالی کردن جیب ملت

طی دو ماه 100% رشد قیمت و در مدت فقط 20 - 21 روز کاری ریزش تا 55 % .....؟؟؟؟؟!!!!!!

محمد 66
2014/01/25, 17:38
قصد داشتم امروز سنگین وارد سهم بشم که صف فروش جمع نشد ، خرید را گذاشتم برای -5 فردا ، هرچقدر پایین تر بهتر 5 درصد به نفع من .

تعجب می کنم بعضی از دوستان بعد از 100 درصد رشد تازه یادشان میفته که سهم بخرند .

mohsenakbari
2014/01/25, 17:53
دیگه کسی نمیتونه به ثتران اعتماد کنه
اگر سهم برگشت بزنه ، نهایتا 5% بالاتر دوباره کله میشه /:.negaran.:/

NICOLE
2014/01/26, 17:13
ديگه فروش تو اين قيمتها واقعا چرته دوستان از صف فروش بياييد بيرون و بلند مدتي فكر كنيد

saber789
2014/01/26, 20:46
ديگه فروش تو اين قيمتها واقعا چرته دوستان از صف فروش بياييد بيرون و بلند مدتي فكر كنيد

بلند مدت چند سال؟؟؟/:^o

البته من ثتران ندارم اما سهامداران ثتران را دوست میدارم عجب طمعی کردند در 400 پیاده نشدند
:O

majid664
2014/01/26, 22:02
بلند مدت چند سال؟؟؟/:^o

البته من ثتران ندارم اما سهامداران ثتران را دوست میدارم عجب طمعی کردند در 400 پیاده نشدند
:O
اين طمعكاري شامل بيش از 80 درصد سهامداراي بورس ايران ميشه و مختص سهامداراي ثتران نيست.
توي اين بازار كه قدرت تصميم گيري رو از همه سلب كرده جاي طعنه و كنايه زدن به سهامدارا نيست.
مگه خود شما الان نقدي كه طعنه ميزني؟

saber789
2014/01/26, 22:07
اين طمعكاري شامل بيش از 80 درصد سهامداراي بورس ايران ميشه و مختص سهامداراي ثتران نيست.
توي اين بازار كه قدرت تصميم گيري رو از همه سلب كرده جاي طعنه و كنايه زدن به سهامدارا نيست.
مگه خود شما الان نقدي كه طعنه ميزني؟

قصد طعنه نداشتم( طمع زیان رسان هست) من ثتران تابستان در قیمت 150 تومان خرید و در قیمت 200 تومان پیاده شدم

امیدوارم حمایت 240 شکسته نشه -حقوقی نامردی داره این ثتران

zaq
2014/01/27, 08:47
حقوقی ثتران خیلی نامرده اصلا حمایت نمیکنه خدا لعنتتون کنه نامردها .ولی کور خوندند که ما پیاده بشیم تا حسابی از این ثتران سواری نگیریم بیاده نمیشیم اندکی صبر سحر نزدیک است/:.zzzzzz.:/