PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی کارگزاران برتر آنلاین و نحوه عملکرد کارگزاران

analyst
2011/01/31, 00:03
با سلام به تمام دوستان
این تاپیک رو من ساختم به این منظور که دوستان نظرشون رو در مورد کارگزاری هایی که تجربه کار با هاشون رو دارن بزارن تا سایرین هم از تجربه اونها در انتخاب کارگزاری استفاده کنند.
با تشکر

analyst
2011/02/01, 01:10
آقایون/ خانم ها
نظری ندارید در مورد کارگزاری ها ؟
نحوه پاسخگویی - خدمات اینترنتی - مشکلاتی که تا کنون برخورد داشتید و ...

محمود شریعت
2011/02/01, 09:48
به نظر من بدترين كارگزاري، كارگزاري مفيد است
بنده قبلا با اين كارگزاري كار مي كردم. روزي نبود كه براي من مشكل درست نكنند. بنده هميشه درخواستهاي خريدم را قبل از شروع بازار ارسال ميكنم تا كارگزار به موقع وارد سيستم معاملا كند. ولي 90 درصد اوقات درخواست هاي خريد و فروشم حدود ساعت 10 صبح وارد سيستم معاملات ميشد. اين يعني فاجعه. يعني از دست دادن زمان، يعني از دست دادن فرصت خريد يا فروش. هيچ كس هم در اين كارگزاري جواب گو نيست
حتي وقتي روز قبل درخواست فردا را ارسال ميكردم باز هم زود تر از 9:45 وارد سيستم معاملات نميشد. البته با سيستم معاملات بر خط مفيد اين مشكل حل ميشه اما ترجيح دادم سراغ يك كارگزار برم كه به مشتري هاش احترام ميذاره نه مفيد كه معامله گرش حتي ادب حرف زدن هم نداره (البته فقط معامله گر مشهدش اينجوريه)
الان چند ماهي است با كارگزاري نهايت نگر كار ميكنم. سيستم معاملات آنلاين و اينترنتي عالي داره. معامله گرش هم كه محشره. خدارو شكر از وقتي اومدم نهايت نگر بازده ماهانم بيش از دوبرابر شده. تا حالا يك مشكل جزيي هم باهاش نداشتم و حتي فراتر از انتظارم نيز عمل ميكنند

عجيب تر از همه اينكه توي مفيد دو تا خريد براي من شده بود كه مين هيچ درخواست خريدي نكرده بودم . اونها درخواست يك نفر كه فاميلش با بنده يكي بود براي بنده ثبت كرده بودند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

amir2003
2011/02/01, 13:36
عمران فارس از لحاظ خدمات بمشتري افتضاحه. تز مديرعاملش اينه مشتري با سرمايه كم بدرد نمي خوره. سايتش هميشه مشكل داره و هر روز قوانين براي مشتري حقيقي در رابطه با انتقال و پرداختپول بدتر ميشه به گفته مديرعاملش اگر براي بچه يكساله كد گرفتي براي درخواست پول و يا خريد خودش بايد بياد اگر ميگيد دروغ ميگم فقط يكبار امتحان كنيد اعتباري هم اصلا حرفش رو نزن ولي اگر بخاهيد پولتون رو بگيريد يكروز مدير عامل نيست يكروز مديرمالي نيست يكروز پول نيست.توصيه من اينه فقط اگر مثل من در شهرتون كارگزاري نبود از اون استفاده كنيد

arak_bourse
2011/02/01, 14:14
كارگزاري پاسارگاد كه تا حالا باهش كار كردم خوب بوده. مشكل خاصي نداشته.
پول رو هم 4 روز بعد درخواست ميريزن به حسابت
من هم واقعا با اين خريدهام خيلي اذيت شون كردم. روزي 10 تا درخواست خريد و فروش رو سيستم مي زارم. ديگه تابلو شديم به قول خودشون به اندازه نصف مشتريهاي اينترنتي درخواست دارم.

مهدی
2011/02/01, 19:28
به نظر من بدترين كارگزاري، كارگزاري مفيد است
بنده قبلا با اين كارگزاري كار مي كردم. روزي نبود كه براي من مشكل درست نكنند. بنده هميشه درخواستهاي خريدم را قبل از شروع بازار ارسال ميكنم تا كارگزار به موقع وارد سيستم معاملا كند. ولي 90 درصد اوقات درخواست هاي خريد و فروشم حدود ساعت 10 صبح وارد سيستم معاملات ميشد. اين يعني فاجعه. يعني از دست دادن زمان، يعني از دست دادن فرصت خريد يا فروش. هيچ كس هم در اين كارگزاري جواب گو نيست
حتي وقتي روز قبل درخواست فردا را ارسال ميكردم باز هم زود تر از 9:45 وارد سيستم معاملات نميشد. البته با سيستم معاملات بر خط مفيد اين مشكل حل ميشه اما ترجيح دادم سراغ يك كارگزار برم كه به مشتري هاش احترام ميذاره نه مفيد كه معامله گرش حتي ادب حرف زدن هم نداره (البته فقط معامله گر مشهدش اينجوريه)
الان چند ماهي است با كارگزاري نهايت نگر كار ميكنم. سيستم معاملات آنلاين و اينترنتي عالي داره. معامله گرش هم كه محشره. خدارو شكر از وقتي اومدم نهايت نگر بازده ماهانم بيش از دوبرابر شده. تا حالا يك مشكل جزيي هم باهاش نداشتم و حتي فراتر از انتظارم نيز عمل ميكنند

عجيب تر از همه اينكه توي مفيد دو تا خريد براي من شده بود كه مين هيچ درخواست خريدي نكرده بودم . اونها درخواست يك نفر كه فاميلش با بنده يكي بود براي بنده ثبت كرده بودند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

سلام محمودخان

برای خرید اعتبار هم میده ؟

محمود شریعت
2011/02/01, 21:00
بستگي به گردش معاملات و بازده كاري طرف دارد

hadi4415
2011/02/02, 03:25
سلام دوستان

من حدود 1 سال با مفید اینترنتی کار می کنم . جدیدا هم آنلاین مفید . ولی هر چی جلوتر می ریم خدماتشون افتضاح تر میشه .

مفید هر روز بد تر از دیروز . دینگ دینگ

analyst
2011/02/02, 12:50
برای من که مفید کار عجیبی کرد من ساعت 10 صبح درخواست خرید صدرا دادم و توی سیستمش خورد در حال اقدام و تا ساعت 12 چند میلیون سهم زیر قیمت درخواست من معامله شد وقتی عملکرد روزم رو دیدم تعجب کردم که خرید نشده البته این مال چند روز پیش هست که صف نبود. بنظرم کارکنانش سرشون خیلی شلوغ هست و به کارهاشون نمی رسن. شاید با همه گیر شدن آنلاین تریدینگ درست بشه.

محمود شریعت
2011/02/03, 12:58
برای من که مفید کار عجیبی کرد من ساعت 10 صبح درخواست خرید صدرا دادم و توی سیستمش خورد در حال اقدام و تا ساعت 12 چند میلیون سهم زیر قیمت درخواست من معامله شد وقتی عملکرد روزم رو دیدم تعجب کردم که خرید نشده البته این مال چند روز پیش هست که صف نبود. بنظرم کارکنانش سرشون خیلی شلوغ هست و به کارهاشون نمی رسن. شاید با همه گیر شدن آنلاین تریدینگ درست بشه.

مفيد فقط اسم در كرده. هيچ كارشون درست و حسابي نيست...
من هميشه اين مشكل را باهاشون داشتم. براي همين كارگزارم را عوض كردم. الان هروقت اراده كنم چه بصورت معاملات آنلاين (بر خط) و چه تلفني در كسري از ثانيه برام انجام ميشه. تا حالا نشده معامله گر نهايت نگر بگه سرم شلوغه بعدا زنگ بزن يا اينكه خودت كه اينترنت داري ازونجا درخواست بده. ولي مفيد حتي وقتي براي پيگيري درخواست اينترنتيم باهاش تماس مي گرفتم درست جواب نميداد. حتي يبار گفت شما چقدر تماس ميگيريد!!؟؟

analyst
2011/02/05, 17:10
امروز هم صف صدرا داده شد و حتی زیر قیمت حداکثر هم فروش رفت ولی دستور خرید من که از هفته قبل با حداکثر قیمت بود اجرا نشد. بگم خدا چیکارت کنه مفید!!!

hadi4415
2011/02/06, 03:03
امروز هم صف صدرا داده شد و حتی زیر قیمت حداکثر هم فروش رفت ولی دستور خرید من که از هفته قبل با حداکثر قیمت بود اجرا نشد. بگم خدا چیکارت کنه مفید!!!

جناب آنالیست میدونم وقتی با یه کارگزاری کار می کنیم تعویضش دردسر داره ؛ ولی پیشنهاد می کنم حداقل سیستم آنلاین مفید رو بگیرین تا اعصابتون راحت تر باشه . از اینترنتی مفید خیلی بهتره .

محمود شریعت
2011/02/06, 09:22
جناب آنالیست میدونم وقتی با یه کارگزاری کار می کنیم تعویضش دردسر داره ؛ ولی پیشنهاد می کنم حداقل سیستم آنلاین مفید رو بگیرین تا اعصابتون راحت تر باشه . از اینترنتی مفید خیلی بهتره .

مفيد به خاطر مشغله زياد كاري هيچ كاري را درست و به موقع انجام نميده! مسئله بعد هم در تخصيص عرضه اوليه هاست كه چنگي به دل نميزنه!
بر فرض آنلاينشو فعال كرد و خريد و فروش براش راحت شد! كلي مشكلات ديگه هست كه هنوزم حل نشدنيست.
مسئله بعدي زماني مشكل ساز ميشه كه فرصت مناسب خريد پيش بياد و قصد خريد داشته باشي اما در حساب كارگزاري نقدينگي نداشته باشي و مطمئن باشي تا دو سه روز ديگه پول دستت مياد!!! اونجاست كه .....ت ميسوزه!!!!!

boofekoorr
2011/02/10, 19:42
سلام
ادراکی هستم کارگزار نهایت نگر در مشهد.
آقا محمود شرمندم کردی.هرکاری کردم وظیفه بوده.
حلا به سوالات دوستان جواب میدم.
1)بعد از فروش پول تنها 3روز بعد تو حسابتونه(نه 4روز).فقط روز دوم حتما تماس بگیرید و بگید که درخواست وجه دارین.
2)واسه کسانی که گردش حسابشون کمه پیشنهاد سیستم آنلاین رو دارم چون به مرور زمان که مشتری ها زیاد بشن(1سال نمیشه که شعبه مشهد رو راه اندازی کردم) ممکنه حق خودتون هم ضایع بشه و پشت خط منتظر بمونید.منم حافظم یاری نکنه. هم اینکه هنوز پذیرش استخدام نکردم .
3)خداییش شما جای مدیرعامل،وقتی خودتون به بازار سهام تسلط دارین و از اخبار پشت پرده زودتر از همه خبر دار میشین حاضرید بخاطر 5میلیون تو مشهد یا شهرستان دیگه دنبال کسانی که نمیشناسید بگردید.شما ها که همتون گلین اما تو این بازار میشه به کسی اعتماد کرد.تو همین مشهد از هر کارگزار بپرسید آقای ص... رو میشناسه که همه رو بیچاره کرد و پول نداشت پس بده.اگه میخواهید مدیرعامل به درخواست وام شما جواب مثبت بده اول گردش بالای 500میلیون تومان در ماه ،دوم خوشنام بودن بین کارگزاری ها ، سوم ایجاد اعتماد با خوشحسابی
4)تعویض کارگزار اصلا دردسر نداره.فقط کافیه برگه های سهامتونو بگیرید بیارید.
5)واسه عرضه اولیه هم ما لیستو میفرستیم تهران اونا اسامی رو به ترتیب گردش حساب مرتب میکنن و بعد تخصیص میدن . همین وگستر به مشتری های خوبم 1000تا(200هزار تومن) هم نرسید چه برسه به مشتری های با گردش کم. فردا روز از دست من هم شاکی نشین که اصلا دست کارگزار نیست.
6)امیدوارم تبلیغ و سوء استفاده نکرده باشم.چون حرف من شد لازم دونستم توضیحاتی بدم

mohgold
2011/02/12, 09:17
شرکت کارگزاری بورس آبان معتبره ، کسی این شرکت رو میشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

--------------------------------------------------------------------------------

کسی این شرکت میشناسه؟؟

تو ولیعصر بالاتر از بهشتی -نرسیده به پارک ساعی دفترش هستش؟

میخوام امروز اوراق مسکن ازشون بخرم؟؟ معتبره ؟ قابل اطمینانه؟؟؟؟

FENCER
2011/02/12, 09:28
کارگزاری آبان میشناسم به مدیریت آقای حقیقی اما بورس آبان نه نشنیدم

mohgold
2011/02/12, 09:37
کارگزاری آبان میشناسم به مدیریت آقای حقیقی اما بورس آبان نه نشنیدم

آقا منظورم همون کارگزاری آبان هستش

معتبره؟ قابل اطمینانه؟

FENCER
2011/02/12, 09:40
آقا منظورم همون کارگزاری آبان هستش

معتبره؟ قابل اطمینانه؟

نمیدونم از اعتبار کدوم قسمتش رو نشونه رفتین ولی مثل بقیه کارگزاری ها داره کارشو انجام میده

mohgold
2011/02/12, 10:08
نمیدونم از اعتبار کدوم قسمتش رو نشونه رفتین ولی مثل بقیه کارگزاری ها داره کارشو انجام میده

آقا من میخوام اوراق مسکن بخرم، اوراق مسکن ایجوری که از طریق کارگزاری امروز خرید میکونی و پولو میدی و بعد 3-4 روز اوراق میاد

حالا میخوام ببینم این شرکت قابل اطمینانه؟پولمو نخوره هیچی عایدم نشه و.......

FENCER
2011/02/12, 10:30
نه آقا اوراق مسکنت رو راحت بخر . ظاهرا" اولین باره تو بورس داری معامله میکنی

در ضمن اگه شهرستان باشی سند اصلی تا 10 روز کاری زمان میبره برسه دستت
منتها بانک عامل قبول کنه میتونی یه تائیدیه از کارگزاری براشون ببری مبنی بر خرید
اوراق

mohgold
2011/02/12, 10:41
نه آقا اوراق مسکنت رو راحت بخر . ظاهرا" اولین باره تو بورس داری معامله میکنی

در ضمن اگه شهرستان باشی سند اصلی تا 10 روز کاری زمان میبره برسه دستت
منتها بانک عامل قبول کنه میتونی یه تائیدیه از کارگزاری براشون ببری مبنی بر خرید
اوراق

اره اولین باره ، پس مشکلی نیست

مدارک و.... چیا لازمه؟

از راهنماییت ممنونم

ضمنا تا چه ساعتی خرید بورس انجام میشه؟؟؟؟

FENCER
2011/02/12, 11:02
اگه کد معاملاتی داری که هیچ اگه نداری کارت ملی و شناسنامتو با کپی اونا ببر کارگزاری بقیشو خودشون حل میکنن

emperor
2011/02/13, 05:13
کارگزاری مفید اخیرا سهم دزدی هم میکنه.به این صورت که مثلا 5000 سهم میخرید بعد از مدتی میبینید 4000 تاست

sysinfo
2011/02/16, 15:25
دوستان كدوم كارگزار در حال حاظر سرويس اينترنتی خوبی ارائه ميده ؟ من نظرم اين بود كه سرويس آنلاين مفيد رو بگيرم كه بعد از تماس باهاشون متوجه شدن دنگ و فنگ زيادی داره مثل آزمون و مصاحبه و اينجور چيزا واسه همين تصميم رفت روی اينترنتی به جای آنلاين. مينيمم سرمايه اين كارگزاری های اينترنتی چقدره (نميدونم چرا نميخوام از روش سنتی دل بكنم) ؟ در ضمن اون مصاحبه و آزمون فرماليتست يا واقعا سطح دانش خاصی میخواد (من حدودا دو ساله كه وارد بورس شدم) ؟

محمود شریعت
2011/02/16, 19:44
دوستان كدوم كارگزار در حال حاظر سرويس اينترنتی خوبی ارائه ميده ؟ من نظرم اين بود كه سرويس آنلاين مفيد رو بگيرم كه بعد از تماس باهاشون متوجه شدن دنگ و فنگ زيادی داره مثل آزمون و مصاحبه و اينجور چيزا واسه همين تصميم رفت روی اينترنتی به جای آنلاين. مينيمم سرمايه اين كارگزاری های اينترنتی چقدره (نميدونم چرا نميخوام از روش سنتی دل بكنم) ؟ در ضمن اون مصاحبه و آزمون فرماليتست يا واقعا سطح دانش خاصی میخواد (من حدودا دو ساله كه وارد بورس شدم) ؟
مفيد فقط اسم داره. خيلي كارگزاري هاي ديگه هستند كه خدمات آنلاين دارند. با يك جستجو در اينتنت ميتوانيد به ليستشون دسترسي پيدا كنيد.
خودم هم با كارگزاري نهايت نگر كار ميكنم كه به نظر كارگزاريه خوبيه و خدمات خوبي هم ارايه ميده.

sysinfo
2011/02/16, 20:24
مفيد فقط اسم داره. خيلي كارگزاري هاي ديگه هستند كه خدمات آنلاين دارند. با يك جستجو در اينتنت ميتوانيد به ليستشون دسترسي پيدا كنيد.
خودم هم با كارگزاري نهايت نگر كار ميكنم كه به نظر كارگزاريه خوبيه و خدمات خوبي هم ارايه ميده.

ممنون ، نهايت نگر محدوديت عدم امكان معامله با پول فروش يا انصراف خريد برای يك روز رو داره يا نه ؟ چون اين مورد تو مفيد واقعا مسخرست. در ضمن شما برای گرفتن خدمات آنلاينش آزمون دادين ؟ كارمزد خريد و فروششم بگين بيزحمت.

محمود شریعت
2011/02/16, 22:04
ممنون ، نهايت نگر محدوديت عدم امكان معامله با پول فروش يا انصراف خريد برای يك روز رو داره يا نه ؟ چون اين مورد تو مفيد واقعا مسخرست. در ضمن شما برای گرفتن خدمات آنلاينش آزمون دادين ؟ كارمزد خريد و فروششم بگين بيزحمت.

نه. نداره. به محض فروش سهام ميتونيد با پولش دوباره سهام بخريد. آزمون هم نداره. فقط يه درخواست ساده ميخواد بديد. شما اهل كدوم شهريد؟

sysinfo
2011/02/16, 22:16
نه. نداره. به محض فروش سهام ميتونيد با پولش دوباره سهام بخريد. آزمون هم نداره. فقط يه درخواست ساده ميخواد بديد. شما اهل كدوم شهريد؟

من تهران هستم ، از اونجا كه مفيد مشتري زياد داره و معمولا كارگزاریهای شلوغ كارشون خراب ميشه من تصميم گرفتم همين نهايت نگر رو تست كنم. فقط كارمزدشون چقدره ؟

سینایی
2011/02/17, 10:12

منم با کارگذاری نهاین نگر کار میکنم ولی برعکس شما رضایت ندارم از کارشون. اون زمان که اینترنتی کار میکردم درخواست خرید یا فروشم خیلی وقتا انحام نمیشد. مثلا سهم x را با قیمت 320 درخواست خرید داده بودم و قیمت تا 319 هم معامله شده بود ولی با کمال تعجب میدیدم که برام خرید نشده، این اتفاق چندین بار هم در درخواست خرید و هم فروش اتفاق افتاد و وقتی هم که تماس گرفتم جواب منطقی ندادند و تصور میکنند دارند با کسی صحبت میکنند که هیجی از بورس حالیش نیست و با جوابهای سطحی سعی در تبرئه خودشون داشتند. آنلاینش بد نیست ولی اونم چنگی به دل نمی زنه و خبلی از وقتهای حساس مخصوصا ساعت 8:30 که میخوای درخواست اول وقت بدی و نیم ساعت آخر بعضی وقتها مشکل داشته و خیلی وقتها فرصتهای خرید و فروش را از دست دادم.

بابک 52
2012/01/31, 17:15
مدیریت محترم سایت

لطفا" خواهشمند است جهت:

آشنا شدن دوستان و همکاران جدید که به این سایت وارد می شوند و یا

کلا" می خواهند به بورس وارد شوند و حتی

دوستان و همکاران قدیمی که سوابق زیادی نیز در بورس دارند

این تاپیک ایجاد گردد تا نحوه عملکرد کارگزاران مختلف از دیدگاه کلیه اعضاء مورد بحث و بررسی قرار گیرد

با تقدیم احترام

بابک 52
2012/01/31, 18:52
خوب من تقریبا" از اواخر سال 85 تو بورسم حدود 5 سال و دو ماهی میشه

اول با کارگزاری سامان کار میکردم ( اون زمانها هنوز آنلاین نیومده بود) ;)

ولی به علتهای مختلفی از جمله اینکه خرید اینترنتی ام رو انجام نمی دادند در حالیکه اصلا" صف خرید نبود و چندین مرتبه این اتفاق افتاد رفتم با مفید شروع به کار کردم

حقیقتش جه پنهان اصلا" و به هیچ عنوان از کارگزاری مفید راضی نیستم (آنلاین)

البته همانطور که در پست بالا نیز عنوان کردم این تاپیک رو ایجاد کردم که نحوه عملکرد کارگزاران مختلف از دیدگاه کلیه اعضاء مورد بحث و بررسی قرار گیرد

و در ضمن خودم هم بتوانم یه کارگراری آنلاین خوب در تهران با توجه به راهنمایی دوستان دیگر پیدا کنم

کارگزاری مفید به چند علت باهاش مشکل دارم:

تا حالا دو بار بدون اطلاع اینجانب از حساب بانک ملتم پول برداشت کردم که با آبروی من بازی کردند

یه بار رفتم خرید کنم کارت کشیدم دیدم موجودی ندارم رفتم حسابم رو از طریق عابر بانک چک کردم دیدم موجودی داره ولی نوشته غیر قابل برداشت

در پرینت نوشته بود موجودی 150 میلیون ریال ولی قابل برداشت 200 هزار ریال

کلی زنگ زدم و ابراز ناراحتی کردم که چرا پول مرا بلوکه کردید ؟

گفتند از طرف نرم افزار تدبیره و مشکل از ما نیست

یه بار دیگه هم پولم را بلوکه کرده بودند و میخواستم سهم بخرم eror میداد

کارگزاری مفید میگفت مشکل از بانک ملته در حالیکه با رییس شعبه که تماس گرفتم گفت شما موجودی دارید ولی غیر قابل برداشته و پولتون از طرف کارگزاری مفید بلوکه شده و خرید سهم مورد نظرم از دستم پرید

شما حساب کنید اگه فرضا" ازمشتری هایی که آنلاین ملت دارند و با مفید کار می کنند فقط از 100 نفرشون نفری 10 میلیون تومان بلوکه کنند خودش میشه 1 میلیارد تومن و به راحتی سهام مورد نظرشون رو برای صندوقشون میخرند و نهایتش فرداش جایگزین میکنند

آخه این به نظر شما با آبروی طرف بازی کردن نیست؟

رفتم 50 هزار تومان خرید کنم در حالیکه 15 میلیون تومان تو حسابم بوده بعد از کلی جنس خریدن جلوی مغازه دار کنف بشی که موجودی در کارتت نیست چه حسی به آدم دست میده؟

خیلی از وقتها هم دستورات قابل کنسل کردن نیستند : البته این مورد در ایران بعید نیست!! و باید با هزار تا صلوات یه دستور رو بگذاری چون مثلا" اگر بخواهی حذفش کنی شاید نشه !!

چندین بار هم قبل از اینکه آنلاین بیاد و اینترنتی دستور خرید میدادیم با اینکه خودم دیدم صف خرید نداره اما برای من نخریده بودند و این هم یه مورد دیگه بود که البته از وقتی آنلاین اومده دیگه این مورد رو ندارم

حقیقتش در به در دنبال یه کارگزاری آنلاین خوب تو تهران میگردم

البته دوستان محترم لطف کنند و راهنمایی بفرمایند که از کدام کارگزاری راضیند تا فورا" اقدام نمایم

با تشکر فراوان

کیوان
2012/01/31, 19:16
بابک جان. در مورد بلوکه شدن حسابت یکی داره دروغ میگه!
نه کارگزاری مفید ، نه دادگاه و نه هیچ فرد دیگری نمی تواند خودش جلوی حساب شما را بسته یا بلوکه کند! عمل مسدودی باید توسط خود شعبه صورت بگیرد.
و شعبه و مسئول شعبه نیز به هیچ عنوان و به درخواست هیچ فرد حقیقی یا حقوقی نمی تواند حساب شما را مسدود کند مگر آنکه یا از طرف مدیریت حقوقی همان بانک دستور کتبی داشته باشد یا از دادگاه. http://forums.boursy.com/imported/2012/01/137.gif
با این اطلاعات شما باید بری پوست کله اون رئیس شعبه ای که میگه حسابتو کارگزای مسدود کرده بکنی و بگی یا نامه کتبی دادگاه نشونت بدن یا میری شکایت میکنی! http://forums.boursy.com/imported/2012/01/138.gif

مصطفی مصری پور
2012/01/31, 19:41
من با آپادانا کار کردم و کار میکنم...

شکر خدا هیچوقت هیچ مشکلی نداشته...

آنلاین و تلفنی هیچ دیر کردی توی سفارشام نداشته.

بابي چارلتون
2012/01/31, 19:52
با سلام

دوستان بحث خيلي جالب شد ، اگر درست متوجه شده باشم ، يعني کارگزاري مفيد مستقيم با حساب کار مي کنه ؟؟؟
آخه کشاورزي با حساب بانک نمي تونه کار کنه و بايد پول رو از حساب به حساب کارگزاري واريز کرد و سپس تعادل حساب مثبت شده و ميشه خريد رو انجام داد.بدي اين روش اين هست که براي واريز خيلي سريع ميشه پول رو از حساب به حساب کارگزاري منتقل کرد ولي براي برداشت بايد حداقل يک روز در حساب کارگزاري پول بخوابه و سپس در روز بعد توسط کارگزار چک مربوطه کشيده ميشه و سپس در روزهاي بعد چک پاس شده و به حساب ريخته ميشه :-<:-w
اما اين طور که من از صحبت دوستان فهميدم ، مفيد با خود حساب کار ميکنه براي واريز و برداشت ، اگه اين طور باشه يک امتياز مثبت داره نسبت به کشاورزي

کيوان جان زماني که موقع ثبت نام آنلاين برگه ها رو امضا مي کنيم ، شايد براي کارگزاري مفيد قسمتي براي مسدود نمودن مبلغي از حساب وجود داشته باشد که ما توجه نمي کنيم و فقط امضا مي کنيم :-/:-/

البته با توجه به تجربيات خودم مسدود نمودن مبلغي از حساب يا بستن چک مفقود شده ، همه با دستور مرجع قضايي مي باشد و غير از آن ، غير قانوني ميباشد و پيگرد قانوي دارد هر گونه برداشت يا مسدودي مبلغ بدون اجازه صاحب حساب
اگر بابک جان بتواند برداشت از حساب خود را با گرفتن کارکرد حساب اثبات کند ، کاگزاري مفيد رو ميتونه ضربه فني کنه ، چرا که حسابي که بهش واريز شده موجود مي باشد

nour547
2012/01/31, 20:13
من با کارگزاری بانک تجارت کار می کنم آن لاین هیچ مشکلی نداردو تلفنی هم مشکلی نداشتم.

بابک 52
2012/01/31, 20:13
بابک جان. در مورد بلوکه شدن حسابت یکی داره دروغ میگه!
نه کارگزاری مفید ، نه دادگاه و نه هیچ فرد دیگری نمی تواند خودش جلوی حساب شما را بسته یا بلوکه کند! عمل مسدودی باید توسط خود شعبه صورت بگیرد.
و شعبه و مسئول شعبه نیز به هیچ عنوان و به درخواست هیچ فرد حقیقی یا حقوقی نمی تواند حساب شما را مسدود کند مگر آنکه یا از طرف مدیریت حقوقی همان بانک دستور کتبی داشته باشد یا از دادگاه. http://forums.boursy.com/imported/2012/01/137.gif
با این اطلاعات شما باید بری پوست کله اون رئیس شعبه ای که میگه حسابتو کارگزای مسدود کرده بکنی و بگی یا نامه کتبی دادگاه نشونت بدن یا میری شکایت میکنی! http://forums.boursy.com/imported/2012/01/138.gif

با سلام و احترام

چرا کیوان جان کارگزاری به راحتی میتونه به خاطر اینکه خودم در شعبه بانک ملتم در بانک امضاء کردم که به صورت نامحدود بتونم پولم توسط گارگزاری مفید جهت خرید سهم برداشته بشود و ضمنا" من خودم به بانکم مراجعه کردم و موضوع رو پیگیری کردم و ضمنا" خود کارگزاری مفید قبول کرد که پول من بلوکه شده و حتی شماره شرکت تدبیر که نرم افزار رو ازش خریدن به من داد . سری دوم که بلوکه شده بود از بس به قسمت امور مالی کارگزاری و شرکت تدبیر زنگ زدم که ساعت 11:45 یعنی یه ربع مونده به پایان معاملات حسابم از حالت بلوکه خارج شد و به من از طرف کارگزاری زنگ زدند که مشکل حل شده : در حالیکه این مشکل نیست و بلوکه کردن توسط خودشون و از قصد انجام میشه

من گردش حساب خرید و فروش سهام امسالم بالای 1.5 میلیارد تومانه و در بانک هم امضاء دادم که برداشتهام روزانه مبلغش نامحدوده و کارگزاری میتونه در ازای خرید سهم هر چقدر بخواهد پول برداره اونوقت شما می فرمایید برم پوست رییس بانکو بکنم؟!!!

خود کارگزاری مفید مسئله رو قبول داره اونوقت شما می فرمایید مشکل از بانکه؟!!

کیوان
2012/01/31, 20:18
با سلام

دوستان بحث خيلي جالب شد ، اگر درست متوجه شده باشم ، يعني کارگزاري مفيد مستقيم با حساب کار مي کنه ؟؟؟
آخه کشاورزي با حساب بانک نمي تونه کار کنه و بايد پول رو از حساب به حساب کارگزاري واريز کرد و سپس تعادل حساب مثبت شده و ميشه خريد رو انجام داد.بدي اين روش اين هست که براي واريز خيلي سريع ميشه پول رو از حساب به حساب کارگزاري منتقل کرد ولي براي برداشت بايد حداقل يک روز در حساب کارگزاري پول بخوابه و سپس در روز بعد توسط کارگزار چک مربوطه کشيده ميشه و سپس در روزهاي بعد چک پاس شده و به حساب ريخته ميشه :-<:-w
اما اين طور که من از صحبت دوستان فهميدم ، مفيد با خود حساب کار ميکنه براي واريز و برداشت ، اگه اين طور باشه يک امتياز مثبت داره نسبت به کشاورزي

کيوان جان زماني که موقع ثبت نام آنلاين برگه ها رو امضا مي کنيم ، شايد براي کارگزاري مفيد قسمتي براي مسدود نمودن مبلغي از حساب وجود داشته باشد که ما توجه نمي کنيم و فقط امضا مي کنيم :-/:-/

البته با توجه به تجربيات خودم مسدود نمودن مبلغي از حساب يا بستن چک مفقود شده ، همه با دستور مرجع قضايي مي باشد و غير از آن ، غير قانوني ميباشد و پيگرد قانوي دارد هر گونه برداشت يا مسدودي مبلغ بدون اجازه صاحب حساب
اگر بابک جان بتواند برداشت از حساب خود را با گرفتن کارکرد حساب اثبات کند ، کاگزاري مفيد رو ميتونه ضربه فني کنه ، چرا که حسابي که بهش واريز شده موجود مي باشد

بابی جان احتمال این هست. اگرچه فکر نمی کنم قانونی باشه! ولی الان یادم اومد ، چون من خودم زمانیکه خواستم با کاگزاری مفید کار کنم همون موقع بهم گفتند حسابی در بانک ملت باز کنم تا پولمو در آن حساب بریزم و از همون حساب خریدم انجام بشه . که من گفتم میخوام با حساب خودم در بانک خودم درگیر باشم و اونها در بانک من هم حسابی داشتند که انجام شد. ولی با این حالت که از حساب من فقط در زمان تسویه استفاده میشه و در زمان خرید من باید پول را به حساب آنها انتقال داده باشم که خب زیاد برام مهم نبود پولم تو حساب اونها بمونه!

کیوان
2012/01/31, 20:24
با سلام و احترام

چرا کیوان جان کارگزاری به راحتی میتونه به خاطر اینکه خودم در شعبه بانک ملتم در بانک امضاء کردم که به صورت نامحدود بتونم پولم توسط گارگزاری مفید جهت خرید سهم برداشته بشود و ضمنا" من خودم به بانکم مراجعه کردم و موضوع رو پیگیری کردم و ضمنا" خود کارگزاری مفید قبول کرد که پول من بلوکه شده و حتی شماره شرکت تدبیر که نرم افزار رو ازش خریدن به من داد . سری دوم که بلوکه شده بود از بس به قسمت امور مالی کارگزاری و شرکت تدبیر زنگ زدم که ساعت 11:45 یعنی یه ربع مونده به پایان معاملات حسابم از حالت بلوکه خارج شد و به من از طرف کارگزاری زنگ زدند که مشکل حل شده : در حالیکه این مشکل نیست و بلوکه کردن توسط خودشون و از قصد انجام میشه

من گردش حساب خرید و فروش سهام امسالم بالای 1.5 میلیارد تومانه و در بانک هم امضاء دادم که برداشتهام روزانه مبلغش نامحدوده و کارگزاری میتونه در ازای خرید سهم هر چقدر بخواهد پول برداره اونوقت شما می فرمایید برم پوست رییس بانکو بکنم؟!!!

خود کارگزاری مفید مسئله رو قبول داره اونوقت شما می فرمایید مشکل از بانکه؟!!

خب پس هیچی دیگه!!! شما که خودت قرار داد بستی و امضا دادی! http://forums.boursy.com/imported/2011/06/31.gif
پوست کندن در کار نیست! یک فنجان چای بخور و آرامشوتو حفظ کن! http://forums.boursy.com/imported/2012/01/145.gif

بابک 52
2012/01/31, 20:28
خب پس هیچی دیگه!!! شما که خودت قرار داد بستی و امضا دادی! http://forums.boursy.com/imported/2011/06/31.gif
پوست کندن در کار نیست! یک فنجان چای بخور و آرامشوتو حفظ کن! http://forums.boursy.com/imported/2012/01/145.gif

من امضاء دادم در ازای خرید سهم برای من پول از حسابم بردارند نه اینکه یه روز که اصلا" پای سیستم نیستم و می رم خرید کنم میبینم تو عابر بانکم هیچی پول نیست و غیر قابل برداشته

حساب کن اون روز چهارشنبه هم بود و تا خود شنبه پولم بلوکه مانده بود

آخه با پول مردم خرید و فروش کردن جرم نیست؟

من به خاطر همین دنبال یه کارگزاری مناسب می گردم کیوان جان

مات
2012/01/31, 21:22
اين مفيد از اون حروم خوراي روزگاره .باهاش كار نكنيد. مگه قحطه كه با اين مفيد عوضي كار ميكنيد. من با 3 تا كارگزاري ان لاين كار ميكنم هر 3 تاشون خوبن سامان و آبان از يك نرم افزارن كه توي يكسال يك بار هم قطع نشده يا خراب نشده .كارگزاري ملي هم خوبه بعضي وقتا قطعي داره ولي خوبه

کیوان
2012/01/31, 22:01
من امضاء دادم در ازای خرید سهم برای من پول از حسابم بردارند نه اینکه یه روز که اصلا" پای سیستم نیستم و می رم خرید کنم میبینم تو عابر بانکم هیچی پول نیست و غیر قابل برداشته

حساب کن اون روز چهارشنبه هم بود و تا خود شنبه پولم بلوکه مانده بود

آخه با پول مردم خرید و فروش کردن جرم نیست؟

من به خاطر همین دنبال یه کارگزاری مناسب می گردم کیوان جان
من یک ایمیل مفصل در مورد نواقص کاریشون و انتظارات یک مشتری برای مدیریتش نوشته بودم...دریغ از یک پاسخ و عکس العمل!! http://forums.boursy.com/imported/2012/01/146.gif
من هم که از شرایط و قیاس کارگزاریهای دیگه مطمئن شدم عوضش میکنم. قبل از مفید هم با یک کارگزاری کار میکردم که آنلاین نبود و تلفنی کارم انجام میشد! اما چند بار سر عرضه بعضی سهمهای تک ، سهمی که به اسم من خرید شده بود را چنان هپلی و بین خود تقسیم کردند که دیگه طاقت نیاوردم و کشیدم بیرون. http://forums.boursy.com/imported/2012/01/20.gif
این مفید هم روز اول بدجور تحویلم گرفت و همه کارهامو سریع ردیف کردند گفتیم این دیگه خودشه !! http://forums.boursy.com/imported/2012/01/147.gif

کیوان
2012/01/31, 22:02
اين مفيد از اون حروم خوراي روزگاره .باهاش كار نكنيد. مگه قحطه كه با اين مفيد عوضي كار ميكنيد. من با 3 تا كارگزاري ان لاين كار ميكنم هر 3 تاشون خوبن سامان و آبان از يك نرم افزارن كه توي يكسال يك بار هم قطع نشده يا خراب نشده .كارگزاري ملي هم خوبه بعضي وقتا قطعي داره ولي خوبه
ماشاله 3 تا کارگزاری؟!! http://forums.boursy.com/imported/2012/01/148.gif

مهرداد
2012/01/31, 22:14
من با کارگزاری فارابی کار می کنم خیلی هم راضی ام

مات
2012/01/31, 22:33
ماشاله 3 تا کارگزاری؟!! http://forums.boursy.com/imported/2012/01/148.gifبيشتر سر عرضه اوليه ها رفتم گرفتم مثلا پست بانك و سر عرضه اوليه از 3 تا كارگزاري گرفتم يا رپارسو بعد كه ديگه عرضه اوليه ها به خنسي خورد ديگه با هر سه تا شون كار ميكنم

MASOUD
2012/01/31, 22:54
حساب متمرکزی که به آنلاین وصله فقط در صورتی مبلغی از حساب رو بلوکه میکنه که اعتبار سفارش خرید شما بیشتر از روز جاری باشه مثلا" معتبر تا لغو ، در غیر اینصورت امکان نداره مبلغی از حساب مسدود بشه ، در صورت خرید هم که مبلغ مربوطه کم میشه ...
من با دنیای خبره کار میکنم ، نرم افزارش رایان هم افزا هست و غیر از چند بار که تا حالا قطع بوده که در آنزمان تقریبا" سیستم همه کارگزاریها قطع بوده مشکل خاصی نداشته ، از نظر دقت کار و برخورد کارمنداش هم بد نیست ، فقط اعتبار نمیده اگر هم بده کوتاه مدت حداکثر یک هفته ای.

Zambrotta
2012/01/31, 23:06
بيشتر سر عرضه اوليه ها رفتم گرفتم مثلا پست بانك و سر عرضه اوليه از 3 تا كارگزاري گرفتم يا رپارسو بعد كه ديگه عرضه اوليه ها به خنسي خورد ديگه با هر سه تا شون كار ميكنم

الان دیگه نمیشه با چند اکانت آنلاین عرضه اولیه ها رو خرید
چون ابطال میکنند
قبلا باطل نمیکردند یعنی تا عرضه آ.س.پ ولی الان ابطال میکنند
من ثتران و کرمانشاه و ... رو خریدم باطل کردند

مات
2012/01/31, 23:26
من از طريق ان لاين نمي خرم كه. ان لاين مي گيرم .بعد عرضه اوليه را از طريق تلفني مي گيرم دستورشم اينترنتي ميذارم كرمانشاه رو دقيقا از سه تا كارگزاري و از طريق اينترنتي گرفتم و باطل نكردن

بابک 52
2012/02/02, 00:42
دوستان و همکاران لطفا" همه اسم کارگزاری هایی که باهاشون کار می کنند رو معرفی کنند

با کمال تشکر

ضمنا" آیا کارگزاری هست که آنلاین و اعتباری هم کار کنه ؟ البته در تهران

مات
2012/02/02, 01:12
من با كارگزاري ابان كارگزاري بانك سامان كارگزاري ملي كار ميكنم كارگزاري ملي ده درصد گردشتو در ماه بهت اعتبار ميده اما ي چند روزيه فعلا جلوشو گرفته

amir2003
2012/02/02, 11:59
کارکزاری عمران فارس که در استفاده از تکنولوژی و مشتری مداری شورشو درآورده یک نرم افزار حسابداری درب و داغون که نه حق تقدم رو ثبت میکنه نه سهمهای فرابورسی.تنها چیزی که براش اهمیت نداره مشتریه با آنلاین هم مخالفه فکر کنم اگه قدرت داشتند با برق و یخچال و تلویزیون و ماشین داشتن مشتری هم مخالف بودند .اگر در شهری بی رقیب باشند پوست مشتری رو میکنن.خوشبختانه تا هفته دیگه کارگزاری سهام گستر هم تو شهر ما افتتاح میشه و با تحقیقاتی که کردیم وضعشون از عمران خیلی بهتره. البته این نظر شخصی منه شاید برای بقیه خوب باشه. باید یکبار امتحانش کنید تا صحت و سقمش ثابت بشه.:-w

14359
2012/02/02, 15:21
من با کارگزاری فارابی کار می کنم خیلی هم راضی ام

دوستان من هم با کارگزاری فارابی کار میکم البته شهرستان خیلی هم راضیم
منتها تا حالا اعتبار به من نداده دوستان مطلع در مورد اعتبار کارگزاری ها که مشتریاشون میدند ممنون میشم اطلاع بدند

کیوان
2012/02/02, 15:26
دوستان و همکاران لطفا" همه اسم کارگزاری هایی که باهاشون کار می کنند رو معرفی کنند

با کمال تشکر

ضمنا" آیا کارگزاری هست که آنلاین و اعتباری هم کار کنه ؟ البته در تهران

منهم میخوام در مورد کارگزاری هایی که دوستان به صورت اعتباری باهشا کار میکنند اطلاعات بیشتری کسب کنم.
فقط بی زحمت ریز جزئیات مثل طول دوره ، میزان اعتبار و شرایط تخصیص اعتبار را هم برای ما بگویید . :)

shayan0711
2012/02/04, 08:39
امروز باز هم مفید این پیغام و داد و نتونستم سفارش بزارم
قیمت نماد خارج از رنج تعیین شده است

مات
2012/02/12, 04:12
شرکت کارگزاری توسعه فردااستخدام می کند

بیما-کارگزاری توسعه فردا کارگزار رسمی بورس اوراق بهادار از بین داوطلبین خانم ساکن شهر تهران با توجه به شرایط عمومی ذیل دعوت به همکاری می نماید .
1- فارغ التحصیلان یا دانشجویان ترم آخر کارشناسی حسابداری
2- دارای دیپلم ریاضی و فیزیک
3- آشنایی با نرم افزارهای office
در صورت تمایل رزومه خود را به آدرس info@tsstock.ir آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید و یا شماره نمابر 88051494 ارسال نمایید.

مات
2012/02/13, 10:14
توسط کارگزاری بانک ملی برگزار میشود
دوره آموزش جامع تحلیل تکنیکال برای فعالان حرفهای بازار سرمایه کارگزاری بانک ملی 30 بهمن برای علاقمندان فعالیت حرفه ای در بازار سرمایه سمینار معرفی دوره آموزش جامع تحلیل تکنیکال C.T.A برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس، دوره آموزش جامع تحلیل تکنیکال C.T.A نوعی نگرش سیستماتیک معاملاتی است که فارغ از تحلیل های بنیادین ورود جریان سرمایه به محصول مالی خاص و نقطه ورود بهینه را مشخص می سازد و از سویی دیگر حجم مجاز معاملاتی را با توجه به ریسک پذیری معامله گران مشخص کرده و سرانجام پایان سرمایه گذاری و کسب سود را تعیین می کند.

این دوره شامل یک دوره مقدماتی و پنج سطح اصلی است که در 84 ساعت آموزشی برگزار می شود. در بخش اول معامله گران با سیستم معامله گر منطقی بازار های سرمایه آشنا می شوند،این سیستم وضعیت محصول مالی با توجه به عرضه و تقاضای موثر و نقاط حمایت و مقاومت منحصر به فرد در هر جلسه معاملاتی بررسی کرده و سطوحی را به عنوان نقطه بهینه ورود و سطوحی را جهت متوقف کردن ضرر پیشنهاد می دهد.

در بخش دوم هم 21 سیستم معاملاتی در پنج سطح CTA مورد بررسی قرار می گیرد.درحالی جهت انجام معاملات موفق به دستور العمل و برنامه دقیق ورود و خروج از معامله بدون در نظر گرفتن احساسات نیاز است که این سیستم های معاملاتی با هدف تشخیص محیط بازار و انتخاب بهترین محصول مالی ، نقطه ورود بهینه ، نقطه توقف ضرر ونقطه خروج از معامله با سود طراحی شده اند.

طراح و مدرس این دوره علیرضا مهدی پور دانش آموخته رشته مهندسی صنایع و دارای بیش از 14 سال سابقه فعالیت معاملاتی در بازار های سرمایه و مولف و مترجم کتب تحلیل تکنیکال بوده و علاقمندان جهت در یافت اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت www.bmibourse.com مراجعه کرده و جهت هماهنگی شرکت در سمینار با تلفن های 84359309 و 84359409 و یا جهت مشاوره مستقیم با تلفن 09121034467 تماس بگیرند.

سمینار معرفی این دوره یکشنبه آینده 30 بهمن ماه از ساعت 18 الی 20 در کارگزاری بانک ملی ایران برگزار می شود.

بابک 52
2012/09/03, 19:41
درﺑﺎره ارزش ﻣﻌﺎﻣﻼت ﮐﺎرﮔﺰاران در 5 ﻣﺎه ﻧﺨﺴﺖ ﺳﺎل ﺟﺎري

ارزش ﮐﻞ ﻣﻌﺎﻣﻼت ﺧﺮد و ﺑﻠﻮک 88 ﮐﺎرﮔﺰار ﻓﻌﺎل ﺑﻮرس اوراق ﺑﮫﺎدار ﺗﮫﺮان در ﭘﻨﺞ ﻣﺎه ﻧﺨﺴﺖ اﻣﺴﺎل ﺑﻪ 115 ھﺰار ﻣﯿﻠﯿﺎرد رﯾﺎل رﺳﯿﺪ.

ﺑﻪ ﮔﺰارش ﺳﻨﺎ، اﯾﻦ ﺣﺠﻢ از ﻣﻌﺎﻣﻼت در ﻗﺎﻟﺐ ﺳﮫﺎم ﺗﺮﺟﯿﺤﯽ، رد دﯾﻮن دوﻟﺖ، ﺟﻮاﯾﺰ ﺻﺎدراﺗﯽ، ﺳﮫﺎم ﻋﺪاﻟﺖ و ﻣﻌﺎﻣﻼت ﺧﺮد و ﺑﻠﻮک اﻧﺠﺎم ﺷﺪ.

اداره آﻣﺎر و اطﻼﻋﺎت ﻣﻌﺎوﻧﺖ ﺑﺎزار ﺷﺮﮐﺖ ﺑﻮرس اوراق ﺑﮫﺎدار ﺗﮫﺮان اﻋﻼم ﮐﺮد : ارزش ﻣﻌﺎﻣﻼت (ﺧﺮﯾﺪ و ﻓﺮوش ) ﻋﺎدی ﮐﺎرﮔﺰاران 88 ھﺰار و 142 ﻣﯿﻠﯿﺎرد رﯾﺎل، ﻣﻌﺎﻣﻼت ﺑﺮ ﺧﻂ (آﻧﻼﯾﻦ) 11 ھﺰار و 342 ﻣﯿﻠﯿﺎرد رﯾﺎل و ارزش ﻣﻌﺎﻣﻼت ﻋﻤﺪه و اﻧﺘﻘﺎﻟﯽ 15 ھﺰار و 517 ﻣﯿﻠﯿﺎرد رﯾﺎل در 5 ﻣﺎه ﻧﺨﺴﺖ ﺳﺎل 91 ﺑﻮد.

ﺑﯿﺶ از 27 درﺻﺪ ارزش ﻣﻌﺎﻣﻼت در اﺧﺘﯿﺎر 6 ﮐﺎرﮔﺰار

در ﮔﺰارش اداره آﻣﺎر و اطﻼﻋﺎت ﻣﻌﺎوﻧﺖ ﺑﺎزار ﺷﺮﮐﺖ ﺑﻮرس آﻣﺪه اﺳﺖ : ﺷﺶ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﺎرﮔﺰاری در ﭘﻨﺞ ﻣﺎه ﻧﺨﺴﺖ اﻣﺴﺎل 27.51 درﺻﺪ ﮐﻞ ارزش ﺧﺮﯾﺪ و ﻓﺮوش ﻣﻌﺎﻣﻼت را ﺑﻪ ﺧﻮد اﺧﺘﺼﺎص دادﻧﺪ.
ﺷﺮﮐﺖ ھﺎی ﮐﺎرﮔﺰاری ﺑﮫﻤﻦ ﺑﺎ 6.66 درﺻﺪ، ﺧﺒﺮﮔﺎن ﺳﮫﺎم ﺑﺎ 5.11 درﺻﺪ، ﻣﻔﯿﺪ ﺑﺎ 4.17 درﺻﺪ، ﺑﺎﻧﮏ ﭘﺎﺳﺎرﮔﺎد ﺑﺎ 3.95 درﺻﺪ، ﻋﻤﺮان ﻓﺎرس ﺑﺎ 3.88 درﺻﺪ و ﭘﺎرس ﮔﺴﺘﺮ ﺧﺒﺮه ﺑﺎ 3.74 درﺻﺪ در رﺗﺒﻪ ھﺎی اول ﺗﺎ ﺷﺸﻢ اﯾﺴﺘﺎدﻧﺪ.

ھﻤﭽﻨﯿﻦ ﺷﺮﮐﺖ ھﺎی ﮐﺎرﮔﺰاری آراد اﯾﺮاﻧﯿﺎن، ﺻﺒﺎ ﺗﺎﻣﯿﻦ، ﺑﺎﻧﮏ ﺻﺎدرات اﯾﺮان و ﺗﺪﺑﯿﺮﮔﺮان ﻓﺮدا در ﻣﮑﺎن ھﺎی ﺷﺸﻢ ﺗﺎ دھﻢ ﻓﮫﺮﺳﺖ ﺑﯿﺸﺘﺮﯾﻦ درﺻﺪ ارزش ﺧﺮﯾﺪ و ﻓﺮوش ﻣﻌﺎﻣﻼت ﮐﺎرﮔﺰاران ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻨﺪ.

ﺑﻨﺎﺑﺮاﯾﻦ ﮔﺰارش، ﺷﺮﮐﺖ ﮐﺎرﮔﺰاری دﻧﯿﺎی ﻧﻮﯾﻦ ﺑﺎ 9 ﺻﺪم درﺻﺪ، آﺑﺘﯿﻦ اﺳﺘﺎک ﺑﺎ ھﺸﺖ ﺻﺪم درﺻﺪ و ﺷﺎﺧﺺ ﺳﮫﺎم ﺑﺎ ھﻔﺖ ﺻﺪم درﺻﺪ در اﻧﺘﮫﺎی اﯾﻦ ﺟﺪول ﻗﺮار دارﻧﺪ.

20 درﺻﺪ ﻣﻌﺎﻣﻼت ﺑﺮ ﺧﻂ در اﺧﺘﯿﺎر ﯾﮏ ﮐﺎرﮔﺰار اداره آﻣﺎر و اطﻼﻋﺎت ﻣﻌﺎوﻧﺖ ﺑﺎزار ﺷﺮﮐﺖ ﺑﻮرس اﻋﻼم ﮐﺮد: ﮐﺎرﮔﺰاری ﻣﻔﯿﺪ ﺑﺎ در اﺧﺘﯿﺎر داﺷﺘﻦ 20.78 درﺻﺪ ﮐﻞ ﻣﻌﺎﻣﻼت ﺑﺮﺧﻂ در ﭘﻨﺞ ﻣﺎه اﺑﺘﺪای ﺳﺎل، در ﺻﺪر اﯾﻦ ﻣﻌﺎﻣﻼت ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺖ.

ﺑﺎﻧﮏ ﮐﺸﺎورزی ﺑﺎ 8.19 درﺻﺪ، آﺑﺎن ﺑﺎ 5.27 درﺻﺪ، ﻧﮫﺎﯾﺖ ﻧﮕﺮ ﺑﺎ 3.63 درﺻﺪ، ﭘﺎرس ﻧﻤﻮدﮔﺮ ﺑﺎ 2.47 درﺻﺪ و ﻓﯿﺮوزه آﺳﯿﺎ ﺑﺎ 2.32 درﺻﺪ در رﺗﺒﻪ ھﺎی دوم ﺗﺎ ﺷﺸﻢ ﺑﯿﺸﺘﺮﯾﻦ ﻣﻌﺎﻣﻼت ﺑﺮ ﺧﻂ ﺟﺎی دارﻧﺪ.

درﻣﺠﻤﻮع 88 ﮐﺎرﮔﺰار ﻓﻌﺎل در ﺑﻮرس اوراق ﺑﮫﺎدار ﺗﮫﺮان، 77 ﮐﺎرﮔﺰار در ﭘﻨﺞ ﻣﺎه ﻧﺨﺴﺖ اﻣﺴﺎل ﺑﺎ اﺧﺬ ﻣﺠﻮز از ﺳﺎزﻣﺎن ﺑﻮرس و اوراق ﺑﮫﺎدار ﻣﻌﺎﻣﻼت ﺑﺮ ﺧﻂ اﻧﺠﺎم دادﻧﺪ.

هامون
2012/09/03, 20:10
کارگزاری پاسارگاد یکی از آشغالترین کارگزاری هاست. سیستم به هم ریخته - یه مشت آدم بی شعور و ... دقیقا عین سیستم دولتیه. الان یک ماهه نرم افزارشون کلی باگ داره هنوز نتونستن درست کنن. آدماش که عین ....

yousef
2012/09/03, 20:39
دوستان مطرح کردن من هم میپرسم کدوم کارگزاری هااعتبارمیدن وشرایطش چیه؟(مبلغ وزمان اعتباروسوددریافتی وشرایط دزیافت)...

تازه کار
2012/09/04, 00:43
سلام

من با کارگذاری بانک ملی کار میکنم. قبلش با فارابی بود و مشکلی هم نداشتم.
محیط خلوتی داره و مسئولش (شعبه شیراز) خانم مودب و کارراه بندازیه.
تا الان هم اعتباری کار نکردم. راستش اصلا علاقه ای هم به اعتباری ندارم و همیشه با نقدینگی خودم کار میکنم.
نرم افزارشان تدبیرپرداز است. چند باری که آنلاین قطع بوده, زنگ زدم و بی مشکل برایم خرید کردند.
در عرضه اولیه ها هم هر وقت خواستم, راحت داده.

بابک 52
2013/03/04, 01:02
24 درصد ارزش معاملات در اختيار 6 كارگزاري

سنا- ارزش کل معاملات (خرید و فروش) 91 کارگزار فعال بورس اوراق بهادار تهران در 11 ماهه امسال به 432 هزار میلیارد ریال رسید.

اداره آمار و اطلاعات معاونت بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران اعلام کرد: ارزش معاملات خرد و بلوک عادی کارگزاران 331 هزار و 776 میلیارد ریال، معاملات برخط (آنلاین) 46 هزار و 110 میلیارد ریال و ارزش معاملات عمده و انتقالی 54 هزار و 279 میلیارد ریال در 11 ماهه امسال بود.

در گزارش اداره آمار و اطلاعات معاونت بازار شرکت بورس آمده است:

شش شرکت کارگزاری در 11 ماهه امسال 72/24 درصد کل ارزش خرید و فروش معاملات را به خود اختصاص دادند.

شرکتهای کارگزاری بانک صادرات با 63/6 درصد، ساوآفرین با 14/4 درصد، مفید با 83/3 درصد، آراد ایرانیان با 74/3 درصد، بهمن با 57/3 و خبرگان سهام با 81/2 درصد در رتبههای اول تا ششم ایستادند.

همچنین شرکتهای بانک سپه، بانک پاسارگاد، آگاه و صبا تامین نیز در مکانهای ششم تا دهم فهرست بیشترین درصد ارزش خرید و فروش معاملات کارگزاران قرار گرفتند.

بنابراین گزارش، آبتین استاک با 9 صدم درصد، دنیای نوین با 06/0 درصد و پارس ایده بنیان با 04/0 درصد در انتهای این جدول قرار دارند.

همچنين اداره آمار و اطلاعات معاونت بازار شرکت بورس اعلام کرد: کارگزاری مفید با در اختیار داشتن 66/20 درصد کل معاملات برخط در 11 ماهه سال 91، در صدر این معاملات قرار گرفت.

http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=350277 (http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=350277)

zorba
2013/11/06, 00:04
دوستان سلام،
دوستی از من خواستند:
اگر لطف کنید یه کارگزار معرفی کنید که یا نیازی به آزمون برای معاملات بر خط نداشته باشه و یا اگر ازمونی در کار باشه، بشه به صورت آن لاین انجامش داد.
نرم افزارش تدبیر باشه
و هیچ هم مهم نیست که اعتبار بده یا نده...
در اصفهان باشه و مسئول و پاسخگو
مممنون

alizali
2013/11/07, 00:09
دوستان سلام،
دوستی از من خواستند:
اگر لطف کنید یه کارگزار معرفی کنید که یا نیازی به آزمون برای معاملات بر خط نداشته باشه و یا اگر ازمونی در کار باشه، بشه به صورت آن لاین انجامش داد.
نرم افزارش تدبیر باشه
و هیچ هم مهم نیست که اعتبار بده یا نده...
در اصفهان باشه و مسئول و پاسخگو
مممنون
مبین سرمایه

hamid888
2014/01/04, 12:20
بدترین کارگزاری آنلاین خبرگان سهامه یعنی حسابداریش با آنلاینش هماهنگ نیست فکر کنم به خاطر نرم افزار صحراش به نظر من از کارگزاری هایی که نرم افزارشون صحرا است استفاده نکنید
امروز زنگ زدم کار گزاری با حسابدارش صحبت کردم می گم من تاریخ92.10.03 در خواست وجه کردم اما امروز که 14 .10 .92 هیچ پولی به حسابم واریز نشده میگه من تو اون تاریخ هیچی ثبت نشده مشکل از سیستم آنلاینه دفعه پیش هم یک پولی می خواستم انتقال وجه کنم تو حساب کارگزاری پول رو از حساب بانکیم کم کرد اما وارد حساب کارگزاریم نکرد بعد زنگ زدم کارگزاری گفت پولی به حساب کارگزاری واریز نشده مشکل از حساب بانکیت بعد زنگ زدم بانک خودم گفت با این کد رهگیری پول وارد حسابشون شده و دوباره زنگ زدم کارگزاری گفتم با این کد رهگیری پول وارد حساب شما شده بعد از 1 ساعت گفتند درست می گید پول وارد حسابمون شده
این کار شون نشون میده اصلا به این کارگزاری نباید آنلاین می دادند اما چون که اینجا ایرانه هم چی پولکیه
دوستان من قصد خراب کردن این کارگزاری رو ندارم اما وظیفه خودم دونستم تا مشکلاتی که برای من پیش امده برای دیگران اتفاق نیفته
و خودم هم از کار گزاری مفید راضیترم با اینکه امروز مشکل داشت و رفعش کردند

hamid888
2014/01/04, 12:25
کارگزاری مفید اخیرا سهم دزدی هم میکنه.به این صورت که مثلا 5000 سهم میخرید بعد از مدتی میبینید 4000 تاست
دوست عزیز این اتفاق نمی افته چون پرتفوی شما رو داره از ips می گیره
اطلاعات بیشتر:
http://ips.csdiran.com/Home/About

hamid888
2014/01/04, 12:30
از هر کارگزاری که می خوای استفاده کنی فقط بپرس اگه نرم افزارشون تدبیره استفاده کن
اما به نظر شخصی بنده مفید بهتره چون تعداد کاربر آنلاینش زیاده و در صورت بروز مشکل سریعا برطرف می کنند به عبارت دیگه از کارگزاری استفاده کن که کاربر آنلاینش زیاد باشه

hamid888
2014/01/04, 12:37
دوستان
بهترین نرم افزار کار گزاری تدبیره
اما نهایت نگر فکر کنم نرم افزارش رایان هم افزا است که زیاد جالب نیست وامکان هنگش زیاده
دوستان من با بیشتر کارگزاری ها کار کردم اولین چیزی که برای کاربر مهمه سیتمشون کم هنگ کنه و اعتبار خوبی بدن.......

hamid888
2014/01/04, 12:44
دوستان تمام آنلاین ها آزمون داره اما سوالات وا قعا ساده است و جای هیچ نگرانی نداره
در مورد کار مزدها اینو بگم که همه کارگزاری ها به یک نسبت کارمزد برای خرید 0.5 درصد و برای فروش 1.1 درصد کم می کنند
و باز هم تمام کارگزاریها زمانی که شما انصراف از خرید و فروش داشته باشید یک ثانیه بعد مجددا می تونید خرید کنید اما اگه بخواهید در خواست وجه کنید یکم با مشکل مواجه می شید اگه به مشکلی برخوردید توضیح می دم....

hamid888
2014/01/04, 12:51
من تهران هستم ، از اونجا كه مفيد مشتري زياد داره و معمولا كارگزاریهای شلوغ كارشون خراب ميشه من تصميم گرفتم همين نهايت نگر رو تست كنم. فقط كارمزدشون چقدره ؟
دوستان کاربر زیاد برای آنلاین خوبه اما برای حضوری یا تلفنی اصلا خوب نیست
چون شما کارگزاری پیدا نمی کنی که بگه سیستم ما همیشه در سته و هنگ نمی کنه تمام کارگزاری ها آنلاینشون بعضی مواقع ایراد پیدا می کنه اما اگه کاربر آنلاینش کم باشه اصلا براشون مهم نیست که درستش کنند یا نکنند و آنلاین هم فقط برای بالا بردن اعتبارشون می زارند

hamid888
2014/01/04, 18:32
سلام
دوستان با کار گزاری مفید می تونید در پلکان ثبت نام کنید و امتیاز بگیرید در صورت ثبت نام ایمیل خودتون تو پیام خصوصی بفرستید تا یک کد به ایمیل شما بفرستم که هنگام ثبت نام اگه کد که براتون فرستادم وارد کنید به عنوان دعوت شده شما 2 امتیاز می گیرید ومن 5 امتیاز می گیرم

ashkan zandi
2014/01/04, 18:40
سلام
دوستان با کار گزاری مفید می تونید در پلکان ثبت نام کنید و امتیاز بگیرید در صورت ثبت نام ایمیل خودتون تو پیام خصوصی بفرستید تا یک کد به ایمیل شما بفرستم که هنگام ثبت نام اگه کد که براتون فرستادم وارد کنید به عنوان دعوت شده شما 2 امتیاز می گیرید ومن 5 امتیاز می گیرم

یهچندین ماهی دیر رسیدی خیلی دیر

hamid888
2014/01/04, 20:18
یهچندین ماهی دیر رسیدی خیلی دیر
دوست عزیز من اینو برای تازه واردها گفتم وخودم چند ماهی با این پلکان کار کردم ......

ProEngineer
2014/01/13, 21:57
دوستان تمام آنلاین ها آزمون داره اما سوالات وا قعا ساده است و جای هیچ نگرانی نداره
در مورد کار مزدها اینو بگم که همه کارگزاری ها به یک نسبت کارمزد برای خرید 0.5 درصد و برای فروش 1.1 درصد کم می کنند
و باز هم تمام کارگزاریها زمانی که شما انصراف از خرید و فروش داشته باشید یک ثانیه بعد مجددا می تونید خرید کنید اما اگه بخواهید در خواست وجه کنید یکم با مشکل مواجه می شید اگه به مشکلی برخوردید توضیح می دم....

سلام دوست عزیز
آقا من با کارگزاری بانک ملی کار میکنم
چند وقتیه که درخواست های پرداخت وجه رو بی دلیل باطل میکنن. به خاطر همین میخوام کارگزاریمو عوض کنم. برم با ادریبهشت یا تات. یکی از دوستام با تات کار میکنه میگه 1 روزه یا دو روز بعد از درخواست پولتو میدن
دیگه امروز کلافه شده بودم. چک داشتم برای همین نیاز به پول داشتم. زنگ زدم تهران یه 5 - 6 دقیقه ای منو پشت خط نگه داشتن آخرشم خانومه گفت چند دقیقه دیگه تماس بگیرید
دوباره امروز درخواستمو باطل کردن. اگه فردا تماس گرفتم و کله پام کردن نه فقط اینجا بلکه توی هر سایته دیگه ای عکس باطل شدن درخواستامو میزارم تا پدرشون...

آهان داداش ممنون میشم راهنمایی کنی بگی کدوم کارگزاری از همه بهتره
آخه من دوسالی بود با این ملی کار میکردم. بدک نبود ولی این مدت داره بازی در میاره
مفیدو که حرفشو نزن
گاهی اوقات واسه تست میرفتم تو پنلم که یه مقدار سهم بخرم مینوشت : " با عرض پوزش ارتباط با بانک ملت برقرار نمی باشد!!! " دزدی دیگه از این روشنتر... هنگیم که خدا بده برکت
اردیبهشت ایرانیان چطوره ؟
حلاصه راهنمایی کنید
مرسی

Aiming
2014/08/26, 23:34
70 درصد از ارزش کل معاملات از آن 22 شرکت کارگزاری است

از میان 97 شرکت کارگزاری فعال در بورس بیشترین دفعات معامله طی مرداد ماه امسال در شرکت های کارگزاری حافظ، بانک کشاورزی و بانک پارسارگاد رقم خورده است.
عملکرد شرکت های کارگزاری به عنوان یکی از نهادهای فعال در بازار سرمایه همواره مورد توجه سهامداران بوده است. از این رو، در این گزارش طبق آمار منتشر شده از سوی شرکت بورس به بررسی و مقایسه ارزش معاملات عادی و الکترونیکی این مجموعه ها طی مرداد ماه امسال پرداخته شده است.
براساس گزارش بورس نیوز، از میان 97 شرکت کارگزاری فعال در بورس بیشترین دفعات معامله طی مرداد ماه امسال در شرکت های کارگزاری حافظ، بانک کشاورزی و بانک پارسارگاد رقم خورده است.
http://forums.boursy.com/imported/2014/08/61807_948-1.jpg

کمترین دفعات معامله

شرکت های کارگزاری آفتاب درخشان، سی ولکس کالا و جهان سهام در این جدول جای می گیرند.
http://forums.boursy.com/imported/2014/08/61808_192-1.jpg

بیشترین ارزش معاملات الکترونیکی

شرکت های کارگزاری همچون مفید، آگاه و امین آوید بیشترین ارزش معاملات الکترونیکی را به خود اختصاص می دهند.
http://forums.boursy.com/imported/2014/08/61809_220-1.jpg

کمترین ارزش معاملات الکترونیکی

این در حالی است که ارزش معاملات الکترونیکی در شرکت کارگزاری ایران سهم کمتر از 10 هزار میلیون ریال بوده و عنوان کمترین ارزش معاملات الکترونیکی به این مجموعه اعطا می شود. پس ازآن شرکت های کارگزاری آثل و شاخص سهام در ردیف های بعدی قرار می گیرند.
http://forums.boursy.com/imported/2014/08/61813_405-1.jpg

البته توجه به این نکته حائز اهمیت است که ارزش معاملات الکترونیکی شرکتهای کارگزاری دنیای نوین، سی ولکس کالا، آفتاب درخشان، صندوق، آبتین استاک و ارزش آفرین الوند صفر ارزیابی شده است.

بیشترین ارزش معاملات عادی

شرکت های کارگزاری صبا تامین، حافظ آوید مجموعه هایی بودند که در صدر این جدول قرار گرفتند که البته حجم و ارزش معاملات عادی شرکت های مذکور بیش از معاملات الکترونیکی نیز می باشد.
http://forums.boursy.com/imported/2014/08/61810_988-1.jpg

کمترین ارزش معاملات عادی

شرکت های کارگزاری آفتاب درخشان، سی ولکس کالا و جهان سهام نیز در این جدول جای می گیرند.
http://forums.boursy.com/imported/2014/08/61811_851-1.jpg

ارزش معاملات

حدود 70 درصد از کل ارزش معاملات اعم از عادی و الکترونیکی نیز از آن 22 شرکت کارگزاری است که سه مجموعه کارگزاری تدبیرگران فردا، حافظ و صبا تأمین در ابتدای جدول قرار می گیرند.
http://forums.boursy.com/imported/2014/08/61812_327-1.jpg

PETROLEUM
2014/11/08, 00:13
دوستان این تاپیک را بالا نگه دارید ::: این حق همه معامله گران هست که در مورد انجمن صنفی کارگزاران نیز اظهار نظر کنند :: و همچنین حق آنها هست که بدانند کدام کارگزاری بهتر هست و کدام کارگزاری بدتر :::

شخصا" از این موضوع شروع می کنم :: آقای صالح آبادی لطفا" پاسخ دهید که چرا نرم افزار معاملات آنلاین بصورت انحصاری مال دوسه تا شرکت هست که البته مالکان اصلی این شرکتها هم همان صاحبان چندتا کارگزاری معدود هستند ؟؟
آیا شما قانونا" حق دارید این انحصار را برای یک دسته خاص از شرکتها بکنید ؟

PETROLEUM
2014/11/09, 15:40
براساس همین انحصار هست که تمامی قطعی های آنلاینها در عرضه اولیه ها برنامه ریزی شده است

nikin
2014/11/27, 14:45
کمپين تقاضاي حذف سهميه ي کارگزار ها در عرضه اوليه... این تاپیک را در فورم همسایه دیدم و خیلی خوشم اومد. پیشنهاد می‌کنم اینجا هم ایجاد شود.
http://talarebourse.bourex.info/viewtopic.php?t=17559&start=60

چند نمونه از کامنت‌ها:
این عين بي عدالتيه. بايد 85 % سهميه رو به آنلاين ها بدهند و 15 % به کارگزاران بدهند. الان 90% مشتريان کارگزاري ها آنلاين دارند، خود کارگزارها کد شخصيهاشون همگي آنلاين دارن. موقع عرضه اوليه هم از سهميه استيشن کارگزاري بر ميدارند و همه سهميه آنلاين مي‌خرند...

-----------
همين عدم توجه و بي تفاوتي سهامداران است كه باعث شده مسولان بورس هر طوري كه دلشان ميخواهد سهميه ها را تنظيم كرده و به نفع و منفعت خودشان گام بر ميدارند . به قولي از ماست كه بر ماست http://forums.boursy.com/imported/2014/11/14-1.gif

------------
عرض ادب
حق نيست که سهميه ي آنلاين ها که طيف آن همه ي افراد هستند برابر سهميه ي کاگزاران رانتخوار(البته اكثر آنها نه همه) باشد
مبلغي نيست شايد به اندازه ي يک نهار اما بحث استيفاي حقوق است
آيا مسئولان بازار ميتوانند به اين سوال پاسخ دهند که کارگزاران چه حقي براي گرفتن 50 درصد سهميه و پخش آن در ميان عزيزان و اقوام دارند؟؟
حداكثر سهميه ي کارگزار بايد 10 درصد کل باشد که آنهم زياد است
--------
با عرض ادب
در مورد سيدكو فاجعه اي رخ داد
80 ميليون سهم آنلاين
320 سهم کارگزاري ها

حقيقتا اين چه عدالتي است؟
آيا درصد و رانت کارگزاري ها نظير ديدن کامل اردر هاي موجود در سيستم کم بوده که چنين بي عدالتي ميشود؟

اساسا کارگزار را چه به گرفتن سهام عرضه اوليه؟؟
مگر نه اين است که کار کارگزار درصد گرفتن مفت است
چرا نبايد عرضه اوليه ها بين آنلاين ها که همه ي سهامداران موجود در بازار هستند تقسيم شود

بايد تجمعي صورت گيرد
ما نميدانيم يک تجمع که وقت ما را شايد 2 ساعت بگيرد باعث ميشود خود ما در آينده سود آوري بيشتري داشته باشيم

البته
اصلا بحث مبالغ يک قران دوزار عرضه اوليه نيست
بل بحث استيفاي حق است که آقايان سهام را بين خود تقسيم نكنند

در اين بين معروف ترين کارگزاري يک عمل افتضاح بي سابقه انجام داد
تقاضاي وجه هاي سه شنبه ي مشتريان را ترتيب اثر نداد و از آن وجوه براي سيدكو بهره برد

حق گرفتني است

Aiming
2014/12/24, 10:35
عملکرد ۹ ماهه کارگزاران بورس اعلام شد
تعداد ۵ شرکت کارگزاری بیش از ۴۰ درصد کل ارزش معاملات را در ۹ ماه سالجاری به خود اختصاص دادند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم؛ اطلاعات منتشره اداره آمار و اطلاعات بازار نشان می دهد در 9 ماه گذشته از 101 کارگزار فعال در بورس، 94 کارگزار در معاملات آنلاین فعال بوده اند.
همچنین حدود 40 درصد از کل معاملات الکترونیکی در 6 کارگزاری انجام شده است که به ترتیب کارگزاری های مفید با 23.11 درصد، آگاه با 6.08 درصد، بانک کشاورزی با 3.49 درصد، امین آوید با 2.64 درصد، بانک ملی ایران با 2.27 درصد و حافظ با 2.19 درصد رتبه های اول تا ششم را به نام خود ثبت کردند.
همچنین از کل معاملات انجام شده در 9 ماه گذشته بیش از 165 هزار میلیارد ریال خرید و فروش الکترونیکی بوده است که 18.60 درصد کل خرید و فروش می باشد.
افزون بر این؛ ارزش کل خرید و فروش 101 کارگزار فعال بورس تهران در این مدت، بیش از 889 هزار میلیارد ریال بوده است.
بر اساس این گزارش؛ ارزش خرید و فروش خرد و بلوک معادل 67 درصد کل معاملات و ارزش خرید و فروش عمده و سایر نیز 32 درصد از معاملات را در این مدت به خود اختصاص داده است.

40 درصد از کل معاملات در اختیار 5 کارگزار
این گزارش می افزاید: تعداد 5 شرکت کارگزاری بیش از 40 درصد کل ارزش معاملات را در 9 ماه سالجاری به خود اختصاص دادند.
شرکت های کارگزاری کارگزاری صبا تامین با 13.08 درصد، بانک ملی با 12.33 درصد، کارگزاری مفید با 5.33 درصد، کارگزاری حافظ با 5.11 درصد و کارگزاری امین آوید با 4.79 درصد در رتبه های اول تا پنجم این جدول قرار دارند.

milad97
2015/05/06, 09:42
مدیر عامل کارگزاری بانک ملت عنوان کرد:

تخفیف کارمزد برای معاملات آنلاین در طرح رنگین کمان

شرکت کارگزاری بانک ملت برای مشتریان خود، براساس نوع و ارزش معاملات مزایای تشویقی در قالب طرح رنگین کمان ملت درنظر گرفته است.
شرکت کارگزاری بانک ملت برای مشتریان خود، براساس نوع و ارزش معاملات مزایای تشویقی در قالب طرح رنگین کمان ملت درنظر گرفته است.

مدیر عامل کارگزاری بانک ملت در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز ضمن بیان مطلب فوق، اظهار داشت: کارگزاری بانک ملت، در حال ارائه طرح تخفیف برای کارمزد معاملات آنلاین سهام در قالب طرح رنگین کمان تخفیف می باشد. این طرح از ابتدای آذر ماه سال گذشته در حال اجرا است.

عباس نیکچری در ادامه افزود: مشتریان کارگزاری بانک ملت با افزایش حجم و ارزش معاملات آنلاین خود و با به حد نصاب رساندن آنها، از تخفیفات کارمزد این طرح بهره مند می شوند. این حد نصاب ها به صورت جدول زیر می باشد:

http://forums.boursy.com/imported/2015/05/76793_286-1.jpg

وی در پایان اظهار داشت: طرح رنگین کمان تخفیف، گام اول از رنگین کمان ملت می باشد و درآینده نیز طرح های دیگری علاوه بر این طرح در برنامه داریم که جزئیات آن به زودی اعلام خواهد شد.

milad97
2015/05/06, 09:54
تخفيف کارمزد باور نکردني:

پنجاه درصد تخفیف کارمزد در نیمه اول سال 1394 به مدت 6 ماه برای کلیه مشتریان.
شرایــــــط (مشتریان جدید): انعقاد قرارداد از تاریخ 93/11/22لغایت 93/12/27.
شرایــــــــط (مشتریان قدیم): حداقل ارزش معـــامـلات از تاریخ 93/12/16لـغــایت 94/02/30 250 میلیون ریال باشد.
هدایای ویژه برای تمام مشتریان در بهارانه کارگزاری پارسیان علاوه بر تخفیف کارمزد، درصورتیکه ارزش معـاملات از تاریخ93/12/16لغایت 94/02/30 حداقل 25 میلیـــارد ریال باشد.
===============
این رو یکی از دوستان الان گفت اگه میدونستم حساب باز میکردم تو این کارگزاری.....شرایطش بد نیست

Aiming
2015/05/24, 10:20
۲۰ کارگزار برتر و ضعیف بورس مشخص شدند/سهم۴۳ درصدی۱۰کارگزار

۲۰ کارگزار برتر و ضعیف بورس ماه گذشته مشخص شدند و طی آن ۱۰ کارگزار قادر به انجام ۴۳ درصد از معاملات ۲.۵ هزار میلیارد تومانی شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طی 20 روز کاری بورس در اردیبشهت 94 ، بیش از 12 میلیارد سهم به ارزش 2.5 هزار میلیارد تومان داد و ستد شد و طی آن 314 هزار و 578 خریدار حقیقی و حقوقی از طریق 101 کارگزار فعال در بورس اقدام به خرید و فروش سهام کردند .

براساس این گزارش، بررسی فعالیت شرکت های کارگزاری در ماه گذشته نشان می دهد 10 کارگزار قادر به انجام 43 درصد از معاملات 2.5 هزار میلیارد تومانی شدند.

در صدر این فهرست، شرکت کارگزاری خبرگان سهام قرار دارد که با توجه به عرضه اولیه پتروشیمی مبین در 19 اردیبشهت و همچنین انجام چند معامله ، به تنهایی 13.63 درصد از کل معاملات ماه پیش را به خود اختصاص داد.

کارگزاری مفید هم که با برخورداری از رویه معاملات آنلاین و سرویس های خدماتی، دارای مشتریان حقیقی قابل توجهی است با انجام 7.36 درصد از معاملات در رتبه دوم قرار گرفت. کارگزاری آگاه هم با فاصله معناداری در رتبه سوم ایستاد و بیش از 4 درصد از کل معاملات را انجام داد.

در ادامه هم کارگزارهای بانک ملت، صبا تامین، بهگزین، صبا جهاد، امین آوید، حافظ و بانک ملی ایران با انجام 3 تا 1.56 درصدی معاملات، فهرست 10 کارگزار برتر را تشکیل دادند.

در برابر این کارگزاران، 10 شرکت هم با انجام حداقل معاملات و بین دو تا 13 دهم درصدی کل معاملات به عنوان کارگزاران ضعیف ماه گذشته شناخته شدند. این شرکت ها شامل کارگزاری های نماد شاهدان، آبتین استاک، دنیای نوین، ستاره جنوب، ایران سهم، آفتاب درخشان، شهر، امید سهم و سی ولکس کالا هستند.

mhjboursy
2018/11/24, 09:21
چند روز است که آگاه (آسا) بازی در می‌آورد... /:.zzzzzz.://:.weirdsmiley.:/
دلم به این خوش بود که این وضعش خوب است... ولی چند روز (روز کاری) است که واقعا دارد اعصاب خرد می‌کند و روی اعصاب گام بر می‌دارد...
وضع رایان‌هم‌افزا (با کارگزاری سهم‌آشنا) بهتر است در این چند روز. یعنی مشکل انگار مربوط به همان آسای آگاه می‌شود.
خدایا...
چرا در ایران همه‌چیز این‌جوری است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ /:.zzzzzz.://:.weirdsmiley.://:.zzzzzz.://:.weirdsmiley.://:.zzzzzz.://:.weirdsmiley.://:.zzzzzz.://:.weirdsmiley.://:.zzzzzz.://:.weirdsmiley.://:.zzzzzz.://:.weirdsmiley.://:.zzzzzz.:/

NewAge
2018/11/24, 10:01
کارگزاری مفید (ایزی تریدر و همراه تریدر) نیم ساعتی می شه عملا از کار افتاده. سایت بارگزاری نمی شه و اگر هم می شه معاملات و ساعت اونها به روز نمی شه درحالیکه ظاهرا TSETMC مشکلی نداره.

mhjboursy
2018/11/27, 18:51
دوستان برخی کارگزاری‌ها گویا یک سامانه‌ای دارند برای سبدگردانی.... کسی در این خصوص اطلاعی دارد؟ چگونه است؟ به افراد معمولی (مانند من) هم می‌دهند؟

Cloner
2020/08/01, 11:59
سلام دوستان
من تو سجام احراز هویت شدم الان دوباره برای کارگذاری باید اهراز هویت بشم؟اونم حضوری؟