PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چی .......چرا؟؟؟؟

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107

mehdi 1000
2012/06/17, 13:50
سلام پرریسک جان. الان قثابت بالای چه عددی بیاد روندش صعودی میشه؟ ممنون.

پرریسک
2012/06/17, 19:08
سلام پرریسک جان. الان قثابت بالای چه عددی بیاد روندش صعودی میشه؟ ممنون.

سلام..
380..

قندیها خیلی بهتری موجودن ..هر چند شاید حامی نداشته باشن ولی اونقدر بیناید قوی هستن که نیاز به حامی ندارن در این قیمتها ...چند صفحه قبل تر اشاره شده...بازم می گم چند ماه بعد اگر رشدی برا این گروه باشه بازدهی قندیها رو با هم مقایسه خواهیم کرد ...

masome
2012/06/19, 09:12
سلام جعفر جان امروز وبشهر باز میشه با توجه به سود تقسیمی مجمع باید رو چه قیمتی باز بشه تا روندش صعودی باشه نظرت در مورد این سهم چیه بفروشم یا نگه دارم؟ممنون

پرریسک
2012/06/19, 09:29
پرریسک عزیز نظرت درباره کطبس با توجه به خبر ریزش دوتا از معادنش که دیروز منتشر شد چیه؟
با تشکر.

با سلام..همیشه خدا از این سهم نفرت داشتم ..نمی دونم چرا...چون سهم رو بی بخار می بینم وسهام سفته بازی.....از بالای 600 که دم از قیمتها عجب غریب براش بود اعتقادی به رشدشد نداشتم بارها هشدار داده شد وگفته شد که کسرا صد مربته ارزنده تر از این سهم هست....

الان هم سهم حمایت 511 رو پیش رو داره بشکنه تا 400 هم امکان افت هست..روند هم نزولی هست..

سلام جعفر خان خسته نباشی
نظرت راجع به خرید غاذر 350 تومانی
کطبس 400 تومانی و مپنای 210 تومانی چیه؟
ممنونتم

با سلام..
غاذر روند نوزلی گرفته ..بالای 388 تثبیت بشه صعودی میشه ...

سهم رو 330 حمایت داره بشکنه 300 هدف بعدی...
خرید می کندی نزدیک 330 خرید رو اغاز کنید تا 300 با حد ضرر 300 ...واگرایی مثبت داره شکل میده ومیل به نزول نداره تکنیکالی...

بنیادی که حرفی برا گفتن نداره فعلا..

کطبس نشانه صعودی نمی بینم ..تا 350 هم به نظر بیاد ...

البته این وسط چند درصد هم شاید بالا بیاد ولی نشه مثل قضیه قند قزوین شیرین برا 4-5 درصد یود تو سهمی وارد بشید که هنوز 20-30 درصد دیگه جای افت داره ...

بالا بخرید ولی با خیال راحت...

چه میکنه این تکنیکال ...
کطبس بالای 600 تومانی همه حمایتها رو در نوردید ورفت حتی زیر قیمت گفته شده ما...

در سته با سود مجمع این قیمت رو دیده ولی خوب این خودش این رو ثابت میکنه مجمع رفتن با این سهم هیچ ارزشی نداشته وسهم هنوز که هنوز صف فروش هست...

پرریسک
2012/06/19, 09:30
سلام جعفر جان امروز وبشهر باز میشه با توجه به سود تقسیمی مجمع باید رو چه قیمتی باز بشه تا روندش صعودی باشه نظرت در مورد این سهم چیه بفروشم یا نگه دارم؟ممنون

با این بازار انتظار روند دصعود بیهوده هست ...
دیتا بیاد نظر میدم ولی بالایی نمی بینم ..چند وقت قبل گفتم دیگه پیشنهادی ندارم چون اکثر سهام حمایت ها رو شکستن واکثر بازار در روند نوزل هست ...

شاید بازار پایین نره ولی فعلا بالا هم نمیره...نوسان چند درصدی منظورم نیست ...

پرریسک
2012/06/19, 11:11
در ضمن دوستان حواسشون به گروه پترو باشه ...با گزارش ها امروز کم کم انگری برای رشد خود رو اماده کنن...
از این گروه پارسان بالای 675 بیاد وشپدیس بالای 3380میشه به صعود امیدوار بود ....حد ضرر هم همین قیمت ها بزارید ...

خلاصه نشانه های امید فعلا دیده شده فقط باید مثبت بشن در دو روز اینده ..اگر مثبت بشن می تونن خود رو روادر روند صعود کنن واگر منفی بشن که هیچ...در جای حساس هستن ...

در قندیها هم قزوین قشکر در لیست خرید هستن ..

بعد اینها قلر فعلا تکنیکال خوبی بهتری داره از همشون ..قند اصفهان هم که مفته ..میمونه قنیشا اونم به خاطر همدانیان هر کی دوس داشت بخره..

با سلام..
ا
اگر بالایی باشه اکثر سهام مفت هستن ودر اولویت گروه پترو قند ...ولی مشکل اینه بالایی نیست ...پس خرید اشتباه هست ...صبر تا شروع رالی صعود ...اگر هم می خواهدی در روند نوزل بخرید در سهام خوب با پی برای زیر 4 در سه پله بخرید ...از گروه پترو وقند ..

شخارک زیر 2050 نباید بیاد تا روند صعود از بین نره...

خوب در روزهای اینده اگر رشدی برا بازار باشه با لیدری گروه قند وپترو هست ...

هر چند روند اینها همچنان اصلاحی هست ولی گفته شد افراد پرریسک می تونن در سه پله خرید کنن..

در قندیها قشکر قزوین قلر قند اصفهان پیشنهاد شد...

امروز حجم خرید در قزوین بدون حامی با این پی برای عالی بود ...حالا چرا بازار برا قزوین داره خودش رو می کشه فقط گزارش سال 90 رو یک دور بخونید می بیند کمترین پی برای گروه قند از ان قزوین هست ....هر چند هنوز روند صعودی نشده ...ولی اگر رشدی برا بازار وگروه قند باشه وجنگی پیش نیاد قزوین یکی از اون سهمهاست که امسال بازدهی بالایی خواهد داشت...

اخر اصلاح قوزنی رو 340 پیش بینی کرده بودیم که سهم از 350 برگشت فعلا ...منتظر می مانیم...

پرریسک
2012/06/19, 11:15
بله روند گروه نزولی هست ولی خیلی از سهام گروه از نظر خودم به انتهای اصلاح رسیدن ودارن میرسن ودارن به حمایتهای میرسن که شکست اونها دیگه خیلی خیلی سخته وباید خبرهای خیلی بد بیاد تا اینجا رو بشکنن..

فقط مونده از لحاظ زمانی....این گروه مدتی در همین محدوده نوسان می کنن وکف می سازن وبعد اماده رشد ..

به همین خاطر برا اینکه دوستان از این گروه در سبد داشته باشن برا افراد پرریسک گفته در 3 پله از دو سهم قشکر وقزوین که خودم این دو تا لایق رشد خیلی بیشتر نسبت به بقیه قندیها می بینم خرید کنن...

هر پله با پله بعدی هم 10 درصد اختلاف داره ..هر افت 10 درصدی یک پله خرید ...

در قشکر از 480 گفتیم اغاز کنید ودر قزوین از 370...حال تصمیم با دوستان ....

یا هم صبر کنید روند صعودی بشه وارد بشید چند درصد بالاتر ..مثال قثابت بالای 390 بیاد میشه به صعود فکر کرد..

اگر گذاشتن در قزوین قشکر پله های دوم وسوم هم خرید بشه ..انگاری دیگه پایین بیا نیستن...با این همه با ارامش کامل همچنان منتظریم ...پایین نیان بالاتر در روند صعود در خدمتیم...

کيانوش
2012/06/19, 12:01
خوب در روزهای اینده اگر رشدی برا بازار باشه با لیدری گروه قند وپترو هست ...

هر چند روند اینها همچنان اصلاحی هست ولی گفته شد افراد پرریسک می تونن در سه پله خرید کنن..

در قندیها قشکر قزوین قلر قند اصفهان پیشنهاد شد...

امروز حجم خرید در قزوین بدون حامی با این پی برای عالی بود ...حالا چرا بازار برا قزوین داره خودش رو می کشه فقط گزارش سال 90 رو یک دور بخونید می بیند کمترین پی برای گروه قند از ان قزوین هست ....هر چند هنوز روند صعودی نشده ...ولی اگر رشدی برا بازار وگروه قند باشه وجنگی پیش نیاد قزوین یکی از اون سهمهاست که امسال بازدهی بالایی خواهد داشت...

اخر اصلاح قوزنی رو 340 پیش بینی کرده بودیم که سهم از 350 برگشت فعلا ...منتظر می مانیم...

با تشکر از جنابعالي
بجز دو گروه قند و پتروشيمي مي توان تک سهمهايي را که از محل فروش ارز صادراتي تعديل هاي خوبي را مي دهند را نام برد.مثل بکام و فباهنر
بکام که هم از فروش ارز صادراتي بهره مند خواهد شد و هم از کاهش شديد قيمت جهاني مس.تکنيکالش را هم بعضي از تکنيکالها قيمتهاي حداقل 600 تومان الي 1000 تومان را برايش متصورند.جالب اينکه بکام هم در گزارشش فروش ارز صادراتي را تاييد کرد هم در مجمع که دارند ارز را به صرافي مي فروشند.
ضمنا بکام 28 ميليون يورو حاصل از صادراتش را از سال 90 به 91 بعنوان طلب از خريدار منتقل کرده است.که با 40 ميليون يوروي امسالش ميشه 68 ميليون يورو .اين درامد ارزي امسال بکام متحول خواهد ساخت.

green
2012/06/19, 12:23
پرريسك جان قند اصفهان هشتم مجمع داره اگه به 2000 رسيد بفروشم يا برم مجمع ؟فكر ميكنيد بعد از مجمع 1500 باز بشه يا بالاتر ؟نظرم اين بود كه فردا بفروشم ولي وقتي ميبينم شما قندي ميخريد نظرم عوض ميشه .چيكار كنم ؟

آواچی
2012/06/19, 14:46
دور سوم مذاکرات ایران و گروه 1+5، دقایقی پیش به پایان رسید.

* شنیده ها حاکی از آن است که نشست خبری کاترین اشتون در مسکو لغو شده است.

* پس از استراحتی کوتاه، دور چهارم مذاکرات مسکو در نوبت عصر امروز آغاز می شود.

* خبرگزاری «شین هوا» چین به نقل از وزیر خارجه این کشور نوشت چین امیدوار است طرفین مذاکرات بتوانند تلاش های دیپلماتیک را تقویت کرده و از این طریق، موفقیت مذاکرات را تضمین نمایند.

امید1386
2012/06/19, 14:59
«سلطه گری را گفتند: چه خوری؟

گفت: گوشت ملت.

گفتند: چه نوشی؟

گفت: خون ملت.

گفتند: چه پوشی؟

گفت: پوست ملت.

گفتند: اینها را از چه راهی به دست می آوری؟

گفت: از جهل ملت.

گفتند: از جهل چگونه نگهداری می کنی؟

گفت: در جعبه طلایی تقدس.

گفتند: و چیست محافظ آن جعبه؟

گفت: خرافات.»

تاران
2012/06/19, 15:19
پرریسک جون
وپترو گزارش جدید داده یه نیگاهی بهش میندازی
مرسی
در ضمن قیمت شکر جهانی داره میره بالا و احتمالا میشه به صعود محکم قندیها امیدوار بود

پرریسک
2012/06/19, 15:29
پرریسک جون
وپترو گزارش جدید داده یه نیگاهی بهش میندازی
مرسی
در ضمن قیمت شکر جهانی داره میره بالا و احتمالا میشه به صعود محکم قندیها امیدوار بود

وپترو شرکت سرمایه گذاری هست ...گزارش هاش تا برج اخری نمیشه نظری داد /./

فعلا تکنیکالی کف سهم 70 هست ..

در مورد قندی هم امیدوارم این صعود محکم باشه..خلاصه هر سمتی برن بالا وپایین ما استقبال می کنیم...بالا برن روند صعودی بگیرن چه بهتر پایین هم بیان باز هم چه بهتر ...

این قندیها با قندیها چند وقت قبل که بالای 1000 بودن وداشتن سقوط ازاد می کردن فرق دارن البته همشون نه بعضی هاشون....ریسک خرید قندیها خیلی اومده پایین ..مخصوصا اون 4 تا که گفتم ..

هر قدر پایین تر بدن استقبال می کنیم از این جا به بعد هم کاری به قیمت دلار وشکر واینها نداریم ..همین شکر 1170 تومن کافیه ..بالاتر رفت که طوفانی در راه خواهد بود برا بعضی سهام این گروه..

در مورد ثند اصفهان دوستی پرسید ..والا حمایت 1900 بود وقتی شکست گفته شد تا 1500 شاید بره ...الانم به نظرم این سهم در میان مدت بدون سود مجمع 2400 اینها رو ببینه....اگر بازار پی برای بالاتر ببشنه شاید بالاتر هم ببینه ...یعین یک بازدهی بالای 50 درصد ..فقط چند ماهی باید سهامداری کنید ..

تکنیکالی گروه قند روند نزولی داره فعلا..

AVIN 8861
2012/06/19, 17:16
پرریسک عزیز سلام و احترام
باوجودی که عهد کرده بودم که جز با روش پرریسک ترید نکنم اما امروز به رسم قدیم اقدام به خرید قشهد کردم ...
این چگونه خریدی بوده است با توجه به افت اخیر و حجم امروز و اینکه این قندی دلخواه و پیشنهاد پرریسک نبود

کریم مهدوی
2012/06/19, 18:04
خسته نباشی مرد جوان همیشه در صحنه
جعفر جان
یاشا

پرریسک
2012/06/19, 18:58
پرریسک عزیز سلام و احترام
باوجودی که عهد کرده بودم که جز با روش پرریسک ترید نکنم اما امروز به رسم قدیم اقدام به خرید قشهد کردم ...
این چگونه خریدی بوده است با توجه به افت اخیر و حجم امروز و اینکه این قندی دلخواه و پیشنهاد پرریسک نبود

با سلام..
از گروه قند قشکر قزوین قند اصفهان قلر در صدر لیست خرید بودن..

قشکر از 480 وقزوین از 370 گفته شده خرید رو اغاز کنید در سه پله...

فعلا قزوین رو از همه قندیها سر تر می دونم ....

در مورد قشهد هم انتظار اصلاح نهایت تا 850 رو دارم...در سه پله وارد این سهم بشید ...پله اول امروز ..پله بعدی هم در صورت افت نزدیکای 900 وبعدی در 850 وارد بشید ....

پرریسک
2012/06/19, 19:02
در ضمن وبیمه ....با حمایت کامل سهامدار عمده جمع اوری شد .....

امیدوارم هیچ کس فکر نکنه اینجا قصد انداختن سهم به کسی بوده ..هر چند بالای 140 بارها اشاره شد دوستان می تونند سود رو شناسایی کنن....در بدترین بازار هم وبیمه باز هم سهام طلایی بازار بود ...

پرریسک
2012/06/19, 19:49
قنیشا فردا مثبت وبا صف بسته بشه..اولین قندی وارد فاز سعود میشه.....

بعد قنیشا قثابت گزینه بعدی خواهد بود ...باید منتظر ماند دید چه میشه ..البته تکنیکالی وگرنه بنیادی قندی بهتر موجوده ..تکنیکال اونها هم با کمی رشد رو به راه میشه...مثال قزوین باید بالای 460 بیاد ...با دیتای امروز..

salehiar
2012/06/19, 19:59
سلام جناب پرریسک.اگر امکانش هست نظرتون رو درباره شیران هم بگید.ممنون

پرریسک
2012/06/19, 20:07
شیران....

سهمی که در راد سرمایه در 1200 معرفی شد با هدف 2000 که اون رو هم رد کرد...
سهم واگرایی مفی داره شکل میده ..این به معنی افت قیمتی نیست ولی خوب نشون دهنده این سهت که این سهم فعلا بالای زیادی نداره ...
کمی احتیاط کنید ...

http://forums.boursy.com/

سلام جناب پرریسک.اگر امکانش هست نظرتون رو درباره شیران هم بگید.ممنون

با سلام..
شیران در بالا در قیمت بالای 2200 اشاره شد فعلا بالا نداره ..

الان بالای 2020 بیاد وتثبیت شه تا سقف قبلی 2250 جای رشد داره وتا وقتی زیر 1930 تثبیت نشده نگرانی نداره بشکنه تا 1700 ونهایت نهایت اصلاح سهم رو 1600 می بینم ..بشکنه دیدن 1200 هم ممکنه که با بنیادی سهم جور در نمیاد ...

فعلا همین دو برها بازی می کنه ...برا رفتن به مجمع وگرفتن سود میتونه گزینه خوبی باشه..

mobin
2012/06/19, 21:02
با سلام..
شیران در بالا در قیمت بالای 2200 اشاره شد فعلا بالا نداره ..

الان بالای 2020 بیاد وتثبیت شه تا سقف قبلی 2250 جای رشد داره وتا وقتی زیر 1930 تثبیت نشده نگرانی نداره بشکنه تا 1700 ونهایت نهایت اصلاح سهم رو 1600 می بینم ..بشکنه دیدن 1200 هم ممکنه که با بنیادی سهم جور در نمیاد ...

فعلا همین دو برها بازی می کنه ...برا رفتن به مجمع وگرفتن سود میتونه گزینه خوبی باشه..

پرریسک جان مجمع که رفته 385 تومن هم سود نقدی داده

e.hamedi
2012/06/19, 21:48
سلام بر پرریسک عزیز

می خواستم نظر جنابعالی را راجب چند سهم بدانم: حتاید، تمحرکه، لابسا، شمواد، وبوعلی و کچینی

ببخشید که تعدادش زیاد شد

با تشکر

پرریسک
2012/06/19, 22:28
سلام بر پرریسک عزیز

می خواستم نظر جنابعالی را راجب چند سهم بدانم: حتاید، تمحرکه، لابسا، شمواد، وبوعلی و کچینی

ببخشید که تعدادش زیاد شد

با تشکر

با سلام ..
در بازار منفی سهام درپیت لابسا تمحرکه به درد نمی خورن..البته تمحرکه 80 تومنی با اون تکنیکال خوب بود و...الان سفته بازی فقط می تونه این رو بالا ببره ..

وبوعلی هم سرمایه گذاری هست در بازار منفی سرمایه گذاریها بالا ندارن ..اینم پر...

گروه کاف هم تا جایی که یادم میاد پی برای زیر5 داشتن ودر مرحلهای با سفته بازی پی برای بالا گرفتن که بارها هشدار دادمی این گروه سفته بازی هست ...

حتاید هم با این که سهم خوبیه ولی تحت تاثیر این تحریم ها بالا نیومده میاد پایین ..

شمواد هم سهام خوبی بود که در 100 خریدش خوب بود الان رو این قیمتها نظری ندارم..

Jamshidyar
2012/06/19, 22:49
سلام جعفرجان
تو این بازار خراب شده فقط گوش به فرمان سیگنال خرید شما هستیم. من امروز حساب کردم از آخرین پولی که سهام خریدم، 8 درصد ضرر کردم که اونهم مربوط به حد ضرر بوده. واقعا دیگه دستم نمیره برای خرید. حتی امروز قندی هم نتونستم بخرم

پرریسک
2012/06/19, 22:57
سلام جعفرجان
تو این بازار خراب شده فقط گوش به فرمان سیگنال خرید شما هستیم. من امروز حساب کردم از آخرین پولی که سهام خریدم، 8 درصد ضرر کردم که اونهم مربوط به حد ضرر بوده. واقعا دیگه دستم نمیره برای خرید. حتی امروز قندی هم نتونستم بخرم

سلام..

راستش این سیگنال مام دیگه داره کارایی خودش رو از دست میده یعین خدایی گناه نداره چی کار کنه...

فردا میام میگم فلان سهم سیگنال خرید داد بعد دو روز دیگه فرتی اروپا میاد تحریم نفتی میزنه وسهام با مخ میرن پایین...

بعد یه مدت مگیذره میام میگیم فلان سهم مقاومت شکست مثل فسرب که 350 رو شکست بعد فرتی سازمان سهم رو میبنده دو ماه بعد در اوج بازار منفی سهم رو 330 باز میکنه یکه میره تا 250 ...

اینقدر ریسک غیربورسی زیاد شده دیگه مام موندیم چه کنیم ..فقط سهم رو خریدید حد ضرر شکست چشم بسته بفروشید همین ..

تو قندی ها هم والا سیگنال خرید هنوز ندیدم ولی بعضی هاشون رو مفت می بینم وبا توجه به اینکه تحریم وصادرات وغیزه این ها ندارن وفقط تولید مصرف داخلن گفتیم پله ای دوستان وارد بشن ..وگرنه همین خرید هم ریسک هست ..با این همه امیدواریم همچنان ....یعنی چاره ای نداریم ..امید نداشته باشیم چه کنیم باید بریم بمیریم..

felfel
2012/06/19, 23:23
تکنیکال در سیاست معنا نداره این چه تکنیکالی هست که اگه ...اگه ...اگه ......الی اخر

تاران
2012/06/20, 06:42
با سلام
امروز هم بازار سراسر قرمزی را شاهد خواهیم بود ممکنه فقط قندیها سبز باشند فقط ممکنه
اینم از نتایج سیاستهای تهی مغز صاحبان سیاست ما

پرریسک
2012/06/20, 07:25
تکنیکال در سیاست معنا نداره این چه تکنیکالی هست که اگه ...اگه ...اگه ......الی اخر

تکنیکال یعنی همین ...شما تکنیکال بهتری سراغ داری که توش باید باشه وبا قاطعیت تمام بگه باید سهم از فلان جا برگرده وباید تا فلان جا بره ...

این تکنیکال شما فعلا بر روی کره خاکی کشف نشده که اگر شده بود الان همه تکنیکالیست های دنیا تیلیاردر بودن عزیر...

تکنیکال فقط به ما کمک می کنه نقط ورود خروج رو بهتر تشخیص بدیم حالا هر چه قدر مهارت بیشتر داشته باشیم بهتر می تونیم ورود خروج کنیم همین...

کسی که تکنیکال وارد بود دو ماه پیش از سهام لیدر خارج شده اونم با احتمال افت نه با قاطعیت تمام وکسی که وارد نبود موند تو سهام لیدر وشاهد اب شدن سرمایش...همین..

e.hamedi
2012/06/20, 08:11
سلام پرریسک جان

نظرت راجب بشهاب چیست با توجه به پی ای پایین.

ممنون

تاران
2012/06/20, 08:20
سلام پرریسک عزیز
این صفهای خرید قندی به نطرت آنقدر محکم هستند که میشه به صعود کلی این صنعت امید بست
قیمت شکر جهانی داره صعود میکنه

پرریسک
2012/06/20, 08:20
سلام پرریسک جان

نظرت راجب بشهاب چیست با توجه به پی ای پایین.

ممنون

با سلام..
سود بشهاب حدود 45 تا 50 تومان هست وبقیه سود غیر غملیاتی هست برا سال 90 ...برا 91 هم احتمال زیاد بین 45-50 اعلام کنه احتمالا..پس پی برای پایین نیست ...

تکینکالی بالای 327 بمونه میشه به صعود امید داشت..

پرریسک
2012/06/20, 08:22
سلام پرریسک عزیز
این صفهای خرید قندی به نطرت آنقدر محکم هستند که میشه به صعود کلی این صنعت امید بست
قیمت شکر جهانی داره صعود میکنه

سلام..

قنیشا روند صعغود گرفت ..قثابت هم شنبه ..

بقیه قندیها هم کمم کم وارد فاز صعود میشن..

شاید نتونه قندیها رو این صعود محکم بالا بیاره ولی دوست من کف قندیها معلوم شد ..هر کی منتظر هست پایین تر بخره منتظر نمونه چون شاید جا بمونه ....

بازم میگم بنده غیر اون 4 قندی قندی دیگه خرید نمی کنم وپیشنهاد خرید ندارم ...تصمیم با دوستان ...

پرریسک
2012/06/20, 08:25
در ضمن دفعه مذاکرات چه مثبت باشه چه منفی باشه قندیها پایین بیا دیگه نیستن وبالا خواهند رفت ....پس بیخیال دلار مذاکرات شکر واین حرفها ....

e.hamedi
2012/06/20, 08:28
جناب پرریسک

به غیر از قزوین و قشکر کدام قندی ها مد نظر شماست؟

پرریسک
2012/06/20, 08:30
جناب پرریسک

به غیر از قزوین و قشکر کدام قندی ها مد نظر شماست؟

قند اصفهان وقلر....

قشهد هم تا نزدکای 850 بیاد خوبه...

پرریسک
2012/06/20, 08:40
اما چرا قزوین..
دوستان این سهم سالی مالی برج 12 هست ...تا گزارش 12 ماهه هیچ چی رو بروز نمیده ..یعنی گزارش های ضعیف پشت سر هم ..پس در سه وشش ونه ماهه شاید خبرای خوش نیاد ولی در 12 ماهه به یکباره همه رو حیرون می کنه....

ظرفیت تولید بالایی داره ...این سهم سال قبل با سرمایه جدید بعد افزایش سرمایه بالای 60 تومن سود ساخت وبا سرمایه قدیم فکر کنم حدود 100 تومان ...

امسال هم انتظار سود بالای 100 تومان دارم وشاید خیلی بالاتر ..حالا پی برای کدوم قندی از همه کمتره ...این سهم قند صافهان دوم هست ولی قیمت قزوین زیر 400 واصفهان 1900....با یکسال سهامداری بببینم ما رو کجا میبره ..خاطره قشکر شاید زنده بشه....کف سهم فعلا 340 می بینم...گزارش سال 90 قزوین رو کدال هست مطا لعه فرمایید..

تاران
2012/06/20, 08:44
پرریسک جان
با اجازت مطالب مفیدت رو تو تالار همسایه هم میزارم تا همه استفاده کنن اجازه هست؟

پرریسک
2012/06/20, 08:47
پرریسک جان
با اجازت مطالب مفیدت رو تو تالار همسایه هم میزارم تا همه استفاده کنن اجازه هست؟

فقط چون من رو چند تا قندی نظر مثبت تر بیشتری دارم یه موقع باعث سوء تفاهم وناراحتی دوستان نشه وفکر نکنن قصدمون تخریب سایر سهام این گروهه...مشکلی نمی بینم ..البته اگر قابل باشیم..

e.hamedi
2012/06/20, 08:47
قپیرا را چطور می بینید ، بعد از اصلاح شدید که قیمتش یک چهارم شده.

پرریسک
2012/06/20, 08:52
قپیرا را چطور می بینید ، بعد از اصلاح شدید که قیمتش یک چهارم شده.

دوست من همه قندیها خوب هستن ...

فقط ما دنبال اینیم بیشترین بازدهی رو کسب کنیم..

ببیند الان قپیرا 800 هست ..این باید بشه 1600 تا شما دو برابر سود کنی وسود سهامش بشه حدود بالای 200 ..

قپیرا داره فول ظرفیت کار می کنه وتا یه حدی می تونه سود بسازه....

ولی شما قزوین داری که همین اول کار اومده با فریب سود رو 40 اعلام کرده این بیاد سود برسونه به حدود 150 به نظرتون قیمتش چند میشه بالای 1000 ...یک بازدهی رویایی...بله الان باور این سود سخته از نظر دوستان ولی فقط کافیه گزارش این سهم میزان تولید ظرفیت تولید وغیره رو مطلاعه کنید می بیند امکان پذیره....از 400 تا 1000 یک سود 200 درصدی واگر پی برای بالاتر بگیرن که خیلی بیشتر..

در ضمن در قشکر وقتی حدود 500 بود همین تحلیل رو زدم سود قشکر حدود 33 تومن بود اونجا هم خیلی ها باور نکردن طعنه زدن قشکر تعدیل منفی داد حتی سه ماهه ولی الان قشکر در 6 ماهه 55 پیش بیی کرده وانتظار سود حدود 100 رو ازش دارم...

امید1386
2012/06/20, 09:06
با اجازه جناب پر ریسک:
شاخص خط روند خودش رو در 26300 شكست، ريزش بزرگي در پيش است
در مرحله اول تا 25500 سپس تا 24800 و در صورت شكست 24000 واحد تا ناكجا آباد...

دلار هم با توجه به در پيش بودن تحريم نفتي با شكست سطح 1830 تا 2100 رشد خواهد كرد
در اين مورد بايد گفت متاسفانه، چراكه فشار هزينه ها بر خانوارها را بيشتر و بيشتر خواهد كرد

dolphin
2012/06/20, 09:21
اگه میشه راجع به خکاوه رمپنا و وبصادر با دید میان مدت راهنمایی کنید؟چرا خکاوه هر روز داره افت میکنه ؟

پرریسک
2012/06/20, 09:27
اگه میشه راجع به خکاوه رمپنا و وبصادر با دید میان مدت راهنمایی کنید؟چرا خکاوه هر روز داره افت میکنه ؟

مپنا حد ضرر 228 بود شکست گفتیم خروج کنید ..الان حمایت 200 تا 228 نشکنه هیچ جا نمیره...

وبصادر هم بالای 112 اومد حد ضرر 112 هست...رو 120 مقاومت محکم داشت نتونست رد کنه وفعلا مجدد وارد فاز اصلاح شده..

خکاوه رو 60 معرفی شد تا 74 رفت بوعد اون روز هم گفته شد با حد ضرر 68 خوبه که اون رو هم شکست ..چرا میاد پایین کافیه یه نگاه به بازار کنید دلیلش رو متوجه میشد..فعلا هم حمایت محکم 58..

danial89
2012/06/20, 09:28
پر ریسک جان قشیرین از کجا روندش صعودی میشه؟

پرریسک
2012/06/20, 09:31
پر ریسک جان قشیرین از کجا روندش صعودی میشه؟

با سلام ..حمایت محکم قشرین رو همانططور که در زیر هم شاشاره شده 390 می بینم بشکنه 320 حمایت بعدی سهم هست ...در راه صعود مقاومت اول 447 وبعدی 500 هستن ..بالای 500 بیاد با دیتای امروز میشه گفت صعودی شده...

http://forums.boursy.com/showthread.php?1533-چی-.......چرا؟؟؟؟/page114

Jamshidyar
2012/06/20, 09:35
مپنا حد ضرر 228 بود شکست گفتیم خروج کنید ..الان حمایت 200 تا 228 نشکنه هیچ جا نمیره...

وبصادر هم بالای 112 اومد حد ضرر 112 هست...رو 120 مقاومت محکم داشت نتونست رد کنه وفعلا مجدد وارد فاز اصلاح شده..

خکاوه رو 60 معرفی شد تا 74 رفت بوعد اون روز هم گفته شد با حد ضرر 68 خوبه که اون رو هم شکست ..چرا میاد پایین کافیه یه نگاه به بازار کنید دلیلش رو متوجه میشد..فعلا هم حمایت محکم 58..

جعفرجان سلام
خدا قوت
از وقتی که برای راهنمایی می زاری بسیار سپاسگزارم
این بازار رو بیشتر تماشا کنم باید برم تیمارستان!. یعنی خکاوه با این سودش کجا می خواد بره ؟ بازار می خواد پی بر ای چند بگیره ؟ واقعا نمیشه هیچ تحلیلی رو پشت این بازار دید.

negar
2012/06/20, 09:40
قند اصفهان وقلر....

قشهد هم تا نزدکای 850 بیاد خوبه...

نه خوب نیست تا نزدیک 850 بیاید در 920 مقاومت دارد و چون کل گروه شروع به حرکت در روند صعودی کردند نباید تکی بریزه مضاف بر اینکه طرح توسعه دارد و گزارش حاکی از نکاتی است که دلیلی بر ریزش این به تنهایی نیست فقط حامی ندارد بانک سامان هم خیلی از سهمها را الکی بالا میبرد پایین میاورد سهامدار را با گذاشتن ناگهانی سهم در صف فروش ترسونده والا این هم پی ای پایین دارد و هم عوامل رشد

پرریسک
2012/06/20, 09:40
جعفرجان سلام
خدا قوت
از وقتی که برای راهنمایی می زاری بسیار سپاسگزارم
این بازار رو بیشتر تماشا کنم باید برم تیمارستان!. یعنی خکاوه با این سودش کجا می خواد بره ؟ بازار می خواد پی بر ای چند بگیره ؟ واقعا نمیشه هیچ تحلیلی رو پشت این بازار دید.

با سلام..
جمشید جون والا چی بگم...
اون روز هم گفتم شاید 50 هم دادن ...
در بازار منفی فقط باید نقدنگی کافی داشته باشی وصبر ودر صورت افت ونتونستن فروش بتونی در پایین بخری...

منتظرم بببینم خکاوه رو 50 گیر میاد ...شاید دادن خدا رو چه دیدی..نگران نباش وفقط با نقدینگی مفت بخر....سهام مفت بالا میره ..

فقط باید بدونی کی خرید رو اغاز کنی.....بازار داره رو خیلی از سهمها جذاب میشه ...شاید امسال هم مثل سال قبل که قندیها برامون سال رویایی ایجاد کردن یک سال رویایی در پیش باشه فقط اگر جنگی چیزی نشه....

ثامان گستر 140 تومن .....یعنیش میشه یک بازدهی 100 درصد هم از این گرفت ....فعلا نهایت اصلاح رو 135 می بینم وفوق فوق فوقش 117 تومن....منتظر می مانیم ...

پرریسک
2012/06/20, 09:41
نه خوب نیست تا نزدیک 850 بیاید در 920 مقاومت دارد و چون کل گروه شروع به حرکت در روند صعودی کردند نباید تکی بریزه مضاف بر اینکه طرح توسعه دارد و گزارش حاکی از نکاتی است که دلیلی بر ریزش این به تنهایی نیست فقط حامی ندارد بانک سامان هم خیلی از سهمها را الکی بالا میبرد پایین میاورد سهامدار را با گذاشتن ناگهانی سهم در صف فروش ترسونده والا این هم پی ای پایین دارد و هم عوامل رشد

دوست من دیروز گفتم هر کی مخواد بخره در سه پله تا 850 خرید رو اغاز کنه تا یک موقع جا نمونه ....ولی همه رو یکجا نخرید چون این بازار هیچ چیزش قابل پیش بین نیست ...پس نقدینگی دم دست باشه ...

dolphin
2012/06/20, 09:42
جناب پرریسک حمایت فولاد چنده؟ با تشکر

پرریسک
2012/06/20, 09:47
یعنی میشه اینطوری پست بانک رو نگاه کرد.....اگه بشه چی میشه.....حد ضرر 575......بالای 580 بمونه عالی میشه..وبره بالاتر هم نور علی نور....مشکل وهمه چیش هم که حل شده وفروشنده اینها هم نداره ...حد ضرر رو حتما رعایت کنید دوستان کوتاه مدتی ...

http://ecm.site11.com/photos/2836ca597a37.gif
[i]

یعنی وپست داره اون حرکت قشکنه رو اغاز می کنه...اگه بتونه از سد 630 هم بگذره نور علی نور میشه...

پرریسک
2012/06/20, 09:48
جناب پرریسک حمایت فولاد چنده؟ با تشکر

محدوده 250-260...

nik
2012/06/20, 09:55
جعفرجان سلام
من خگستر1696خریددارم
الان چه پیشنهادی داری
ممنون

پرریسک
2012/06/20, 10:03
جعفرجان سلام
من خگستر1696خریددارم
الان چه پیشنهادی داری
ممنون

با سلام..دوست من همون موقع بارها اشاره شد روند سهم صعودی نشده وخرید در روند نوزلس داره صورت میگیره مثل همین قندیها ...شاید چند روز بعد ورق برگشت..

حد ضرر 160 بود باید خروج می کردید ..حالا که موندیدحمایت بعدی سهم حدود 130-135 هست اینجارم بشکنه 100 تومن....فعلا نظار گر باشید ودر این دو نقطه میانگین بیارید پایین...

cyrus
2012/06/20, 10:11
سلام جناب پرریسک
حپتروح رو925 خرید کردم چطور میبینید؟حد ضرر چنده؟

nik
2012/06/20, 10:17
جعفرجان باپوزش سوال مجدددارم
ازآنجاییکه از قدیم قپیرارو دارم
خواستم بدونم کی روندش صعودی میشه

پرریسک
2012/06/20, 10:21
دلار 1828 تومان .....

خدا به داد برسه ...سکه چه می کنه ..

در مورد قپیرا مقاومت اول 872 تومن وبعدی 1080 تومن ..بالای 1080 صعودی میشه ...

در مورد حق تقدم بررسی ندارم دوست من وحق تقدم بازی خطرناکی هست که توش شرکت نمی کنم...

آواچی
2012/06/20, 10:23
پرریسک جان خدا قوت و تشکر بابت نوشته های پربارت....
خرید نیشا و قزوین

dolphin
2012/06/20, 10:26
پرریسک جان من غدیرو 399خرید کردم
پیشنهاد شما چیه؟نگه داری یا فروش؟

تاران
2012/06/20, 10:39
پرریسک عزیز
واقعا در مورد قندیها گل کاشتی مرسی

محمد صالحی
2012/06/20, 10:52
یعنی وپست داره اون حرکت قشکنه رو اغاز می کنه...اگه بتونه از سد 630 هم بگذره نور علی نور میشه...

به احتمال خیلی بالا

الگوی جالبی زده خبرهای سهم هم خوبه

dady
2012/06/20, 10:59
با سلام خدمت پر ریسک عزیز من ثامان در 198 وفولاژدر 340خرید دارم.فولاژ را با دید میان مدت خرید کرده ام ولی در مورد ثامان با توجه به اینکه در 170 سیگنال خروج داده بودید با توجه به مشغله کاری نتوانستم. لطفا در نگهداری یا فروش مرا راهنمایی بفرماییید.

پرریسک
2012/06/20, 11:09
با سلام خدمت پر ریسک عزیز من ثامان در 198 وفولاژدر 340خرید دارم.فولاژ را با دید میان مدت خرید کرده ام ولی در مورد ثامان با توجه به اینکه در 170 سیگنال خروج داده بودید با توجه به مشغله کاری نتوانستم. لطفا در نگهداری یا فروش مرا راهنمایی بفرماییید.

با سلام..
ثامان در قیمتهای 135 یک پله بخرید ودوباره در صورت افت در 117 تومن یک پله دیگر خرید کنید ...

قولاز هم شاید تا 270 بیاید...

امیر2309
2012/06/20, 11:11
آيا بازار كشش داره
عرضه اوليه سهام شركت پتروشيمي بندرعباس(شبندر) 91/3/31 11:56
به اطلاع کليه فعالان محترم بازار سرمايه مي رساند روز يكشنبه مورخ 04/04/1391 تعداد 000ر000ر690 سهم معادل 5 درصد از سهام شرکت پالايش نفت بندرعباس متعلق به شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران به عنوان 470امين شرکت پذيرفته شده براي اولين بار پس از پذيرش و درج نام شرکت در فهرست شرکتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش و گروه «ساخت كك، فرآورده هاي حاصل از تصفيه نفت و سوخت هاي هسته اي» و طبقة «ساخت فراورده هاي نفتي تصفيه شده» با کد «07-20-23» و در فهرست نرخهاي بازار دوم در نماد شبندر عرضه خواهد شد. مديريت بازار

پرریسک
2012/06/20, 11:11
پرریسک جان خدا قوت و تشکر بابت نوشته های پربارت....
خرید نیشا و قزوین

فقط حد ضرر فراموش نشه..برا قنیشا 1150 تومن..

برا قزوین هم که والا بنده قصد داشتم سهم اگر 200 هم میشد به خرید این سهم ادامه بدم چون بهش اعتقاد دارم ....ولی خوب از 350 پایین تر نیومده...

قزوین رو فقط سهامداری پیشنهاد می کنم وحداقل 100 درصد رشد از این قیمتها براش می بینم...وقتی برای بقیه قندیها این طور سرو دست میشکنن اگر سود واقعی قزوین رو بشه چه می کنن....

پرریسک
2012/06/20, 11:13
پرریسک جان من غدیرو 399خرید کردم
پیشنهاد شما چیه؟نگه داری یا فروش؟

حمایت محکم 360 هست بشکنه دیدن 320 هم ممکنه حالا میشکنه این قیمت رو یا نه نمی تونم نظر بدم چون بنده تیکنیکال رو بخلاف بعضی دوستان علم پیش گویی نمی بینم فقط حمایتها ومقاومتها رو پیدا می کنم وبعد منتظر اینکه اایا سهام میتونه بشکنه یا دوام بیاره همین...

غدیر وقتی زیر 430 اومد خروج صلاح بود وحمایت بعدی 400 بود که اونم شکست وشما زیر این حمایت وارد شدید...

سپه
2012/06/20, 12:29
جعفر جان قشیرین خریدم

قزوین 100 درصد بره بالا این 30 درصد نمی ره بالا؟؟؟؟؟

آواچی
2012/06/20, 13:34
26 نکته کوتاه و کلیدی برای ثروتمند شدن<:-p
http://www.asriran.com/fa/news/219849/26-%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%87-%DA%A9%D9%88%D8%AA%D8%A7%D9%87-%D9%88-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AB%D8%B1%D9%88%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%B4%D8%AF%D9%86

پرریسک
2012/06/20, 13:35
جعفر جان قشیرین خریدم

قزوین 100 درصد بره بالا این 30 درصد نمی ره بالا؟؟؟؟؟

تو هر گروه باید بهترین رو خرید کرد ...
خوب وقتی قزوین امروز اینهمه فرصت خرید داد وتارگت بالاتر وبنیادی بهتر هم داره هیچ دلیلی برا خرید قشرین نمی بینم فقط یک دلیل اون هم اینکه قزوین فرصت خرید اگر نداد اونوقت خرید قشرین توجیه داشت ...

هر چند خرید قزوین تا قیمت 450 رو فعلا بر خیلی از قندیها برتر می بینم وبه نظرم تا 450 بارها فرصت خرید میده ...

پرریسک
2012/06/20, 14:26
خوب دوستان انگاری سایت اراد بسته شده .و..

روزهای خوشی داشتیم اونجا ...ولی خوب کاملا قابل پیش بینی بود ..

برا جناب ارمغان ارزوی موفقیت دارم هر جا که هستن ..

امیر2309
2012/06/20, 14:40
نقل از سپهبد عزيز
با سلام خدمت دوستان
این تقاضا ها چیزی نیست.هنوز سرمایه گذران از گروه می ترسند .
اجازه بدید قیمتهای جهانی با یک منفی و مثبت خودشو پیدا کنه و دلار دولتی تک نرخی بشه ،اون وقت میخوام باید دید کی 1 دونه سهم عرضه می کنه که نماد بیاد رو تابلو .
گروه قند حتی اگر هیچ اتفاق مثبتب هم برایش نیفته در این قیمتها می ارزه .اگر اتفاقات مثبت هم بیفته با توجه به وضعیتی که در نمادهای بزرگ شاهد آن هستیم شدت خاطره شیرین سال 90 را برای گروه تکرار می کنه .چون سال 90 خیلی ها معتقد بودند این یک بازی کوتاه مدت است .اما با ادامه روند و حجم معاملات و توجه بازاار و تعدیلات پی در پی قندیها آنها هم اعتقاد پیدا کردند .قیمت قندی ها الان هم قیمت مهر ماه 90 شده است با این تفاوت که میانگین پی بر ای در آن زمان بالای 20 بود و و حالا 8 می باشد و دلیل ان چیزی نبوده جر تعدیلات مثبت گروه قند با تکیه بر بنیادی قوی آن .در سال 91 با توجه به افزایش نرخ دلار دولتی و با توجه به تحریمات بین المللی که ورود شکر را سخت کرده است و با توجه به افزایش توان مالی شرکتهای قندی شاهد سودآوری بیشتر این گروه خواهیم بود.
دوستان توجه کنند که قیمت شمش فولاد در بورس لندن 3 ماه پیش بوده 650 دلار و دلار آزاد بوده 1900 تومان و قیمت میلگرد بوده 1020 تومان و الان قیمتهای جهانی فولاد شده 350 دلار و دلار 1800 تومان است و قیمت میلگرد شده 1400 تومان!!!!می دانید چرا؟چون آهن فروش ها می گن به دلیل مشکلات تحریم ها مجبوریم شمش را با واسطه بخریم و این باعث افزایش 40 درصدی قیمت شمش شده است .فولاد خوزستان شمش را 1050 تومان عرضه کرده دو برابر عرضه تقاضا وجود داشته است چرا؟چون می گند قیمت وارداتی شمش 1150 تومان در می آید چرا؟!
وقتی قیمت جهانی 350 دلار و دلار 1800 تومان با حمل 80 دلاری باید در گمرگ قیمتش باشه 770 تومان پس چرا 1150 تومان؟!!!!
دلیلش تحریم ها است.
شکر هم همینه .اما فقط یه تفاوت وجود داره .شکر را کارخانه های داخلی تولید م یکنند که مدیران فشل و از کار افتاده ای دارد و نمی دانند که نمی شه واردات کرد به قیمتهای جهانی پس قدرت چانه زنی ندارند تا کی ؟!تا زمانیکه انبارهایشان خالی شود یعنی حدود 1-2 ماه دیگه .آنوقت است که مشکلات واردات شکر بیرون می زنه .و قیمتهای داخلی افزایش می یابد .
پس برای سال 91 در نیمه دوم سال جذب چغندر بهتری داریم به نسبت سال 90 چون پول دست گارخانه ها است و تقاضا هم به چشم می آید
و قیمت چغندر هم 105 تومان با کشاورز پیش خرید شده است .پس قیمت بهای تمام شده ثابت و افزایش در نرخ فروش مساوی است با افزایش در سود عملیاتی
در بعضی از کارخانه ها هم که ظرفیت خالی تولید داریم یک افزایش فروش هم از این محل باید ببینیم .
بعضی از کارخانه ها هم قرار بود یکسری زمین بفروشند که آنهم اضافه میشه به سود غیر عملیاتی .
در کل اگر ریسک پذیرید این گروه را انتخاب کنبد اگر نیستید سهام بزرگ بازار را در یابید .اما بدانید در کوتاه مدت اگر تقاضایی برای سهام بزرگ در بازار ایجاد شود حقوقی ها از خجالت خریدار در می آیند همانطور که در پتروشیمی اصفهان عمل کردند .
در کوتاه مدت سهمی را بخرید که پول باازار بتواند تقاضایش را پر کند و عرضه نتواند جوابگوی کل تقاضا باشد .بازار مریض است باور کنید.اگر نبود خیلی از سهم ها در این قیمتها نبودند .

امید1386
2012/06/20, 14:44
خوشبختی ما در 3 جمله است

تجربه ازدیروز
استفاده از امروز
امید به فردا

ولی با 3 جمله دیگر آنرا تباه میکنیم

حسرت دیروز
اتلاف امروز
ترس از فردا

آواچی
2012/06/20, 15:23
خوب دوستان انگاری سایت اراد بسته شده .و..

روزهای خوشی داشتیم اونجا ...ولی خوب کاملا قابل پیش بینی بود ..

برا جناب ارمغان ارزوی موفقیت دارم هر جا که هستن ..
ایشان آدم خیلی حساسی بود و لازمه فعالیت تو فضاهای فرومی سعه صدر و گشاده رویی هست...به هر حال بابت اون مدتی که اونجا بودیم از ایشان تشکر میکنم...

پرریسک
2012/06/20, 19:23
در مورد قندیها نکته ای رو بگم..

عده ای میکن فرصت فروشه ..نمی دونم سفته بازی هستن مجدد..سازمان نمیزاره از این حرفها..

دوستان ببیند کاری به این حرفها نداشته باشید اول بنیادی بررسی کنید بعد حد ضرر بزارید وبعد صبر کنید ...تا به حال که روند نزول داشتن ما کاری نداشتیم ولی وقتی دیگه رسیدن به قیمتهایی که ارزش خرید داشتن پیشنهاد های خرید رو شد...اونم پله ای...

در ضمن سعی کنید اولویت خریدتان بهترین سهام گروه باشه وتحت جو گروه نرید هر قندی رو بخرید ....اونی رو بخرید که واقعا فکر می کنید در اینده قراره اتفاقاتی توش رخ بده واگر افت هم کرد ارزش خرید در پایین داشته باشه..

به شخصه هم از بالا رفتن این گروه استقبال می کنم ...هم از در جا زدن این گروه...هم از منفی خوردن این گروه...

چون قصد خرید دارم وبه سهامی که انتخاب کردم اعقتاد دارم...پس عجله نکنید ...فعلا با دیتای امروز چند تا قندی مقاومت اول رو رد کردن ..قثابت قشکر قهگمتان مقاومت اول رد شده...

قنیشا که وارد روند صعود شده...بقیه قندیها هم دارن به مقاومت اول میرسن بعد مقاومت دوم...

این تکنیکالی ..بنیادی هم همین شکر 1175 تومن کافیه ..بیشتر نخواستیم ..همین برا قنیدها با قیمت الان خوبه ..حالا بالاتر رفت چه بهتر...

یک نمونه قزوین برج 12 سعی می کنه محصول رو بفروشه ..الان ما برج 3 هستیم ایا تا برج 12 وپایان سال شکر همین 1170 باقی میمونه ..بمونه بازم فرقی نداره نمونه وبالاتر بره که نور علی نور ...

پرریسک
2012/06/20, 19:30
در ضمن بعد گروه قند گروه پترو هم لیدر بازار خواهند شد ..گروه قند یک برتری دارن اونم اینکه تحریم به نفع اینهاست تا به ضرر اینها وما هم که هر روز با این سیاستها داریم حلقه تحریم ها رو بیشتر می کنیم..

اگر این گروه در فروش محصول به مشکل برنخورن ودولت با دلار های اینها کاری نداشته باشه سوداوری این گروه خیلی بیشتر از سال قبل خواهد بود ولی خوب فعلا بازار به خاطر ترس از تحریم ها داره پی برای زیر 4 به این گروه میده ..

در این گروه پترو کرمانشاه پترو خارک پترو پردیس پترو اصفهان رو در صدر لیست خرید می بینم وانتظار سوداوری بیشتری از اینها دارم ...

بعد گروه پترو وقند گروه سیمان هم هم می تونه گزینه خوبی برا خرید باشه فقط به شرطی که افزایش نرخ بگیرن وگرنه سود اینها چندان افزایش پیدا نمی کنه ولی افزایش نرخ بگیرن با این پی برای اینها هم خوبن...

بقیه بازار هم سود های اعلامی رو پوشش میدن ومثل این چند گروه جهش سوداوری چشمگیر در اینها انتظار ندارم..

امیر2309
2012/06/20, 19:41
جعفر جان تو گروه پترو پارسان براي خريد بهتر نيست

پرریسک
2012/06/20, 19:42
در مورد شاخص کل حمایت 26170 بود که امروز به اون نفوذ کرد اگر نیاد بالای این رقم احتمال افت تا 25400 برا شاخص هست وشکست این حمایت رو خیلی خیلی سخت می بینم مگر اینکه جنگی چیزی پیش بیاد چون اون وقت شاید شاخص همون 22000 معروف رو که خیلی ها خیلی وقته منتظر اون هستن ببینه ....حالا اون وقت قراره قیمت سهام وپی برای اونها چند بشه شاید یک خدا می دونه....

پرریسک
2012/06/20, 19:44
جعفر جان تو گروه پترو پارسان براي خريد بهتر نيست

پارسان هم خوبه ..چون سهامدار اصلی گروه پترو هست ولی معمولا خرید سهام اصلی سود بیشتری میده...

ولی خوب خرید سهامدار عمدش ریسک کمتر داره وسود کمتر معمولا...

به شخصه ترجیج میدم سهم اصلی رو بخرم تا مالکش رو مگر اینکه سهم اصلی گیر نیاد یا بسته باشه ...

يگانه
2012/06/20, 20:01
جعفر جان به قندیها خوش اومدی >:d<

پرریسک
2012/06/20, 20:09
جعفر جان به قندیها خوش اومدی >:d<

سلام...تشکر...
شما خودتون که استادید...

ولی خوب هر دوستی روشی داره ...روش منم کار با روندهاست ..از نظرم فقط قنیشا وارد دور صعود شده ..بقیه قندیها هنوز نتونستن وارد بشن ..

به همین خاطر بنیادی بررسی کردم وحمایت رو پیدا کردم در سهمی که تشخیص می دادم بازدهی بیشتری میده پله ای وارد شدم که دوستان سهمها رو کشیدن بالا ..

با این همه امیدوارم همگی سهام روند صعود بگیرن وکام سهامدارهای قندی رو که ضرر زیادی هم کردن شیرین کنن...

ایرج اکبری
2012/06/20, 20:13
در ضمن بعد گروه قند گروه پترو هم لیدر بازار خواهند شد ..گروه قند یک برتری دارن اونم اینکه تحریم به نفع اینهاست تا به ضرر اینها وما هم که هر روز با این سیاستها داریم حلقه تحریم ها رو بیشتر می کنیم..

اگر این گروه در فروش محصول به مشکل برنخورن ودولت با دلار های اینها کاری نداشته باشه سوداوری این گروه خیلی بیشتر از سال قبل خواهد بود ولی خوب فعلا بازار به خاطر ترس از تحریم ها داره پی برای زیر 4 به این گروه میده ..

در این گروه پترو کرمانشاه پترو خارک پترو پردیس پترو اصفهان رو در صدر لیست خرید می بینم وانتظار سوداوری بیشتری از اینها دارم ...

بعد گروه پترو وقند گروه سیمان هم هم می تونه گزینه خوبی برا خرید باشه فقط به شرطی که افزایش نرخ بگیرن وگرنه سود اینها چندان افزایش پیدا نمی کنه ولی افزایش نرخ بگیرن با این پی برای اینها هم خوبن...

بقیه بازار هم سود های اعلامی رو پوشش میدن ومثل این چند گروه جهش سوداوری چشمگیر در اینها انتظار ندارم..
با سلام یک گروه دیگر هم برای سود آوری خوی ومناسب می باشد که تعدیل شگفتی دارد البته شاید بتوان با جرعت بیان کرد 1 فولاد خوزستان با تنگ تر شدن حلقه تحریم که صد در صد اعمال می گرد و نرخ شمش ممکنه تا 1200 تومان هم بالا بیاید و شاید هم بالاتر و سهم های که با فخور مربوط می شوند کگل و کچاد سود خوبی امسال دارند می توانند تا 50 درصد با سرمایه فعلی تعدیل اعمال کنند کگل می تواند کم کم سود امسال 150 تومان می باشد ولی افزایش سرمایه 70 درصد دارد با تشکر

امیر2309
2012/06/20, 20:37
جعفر جان انصافا حقوقي ها هم خاك بر سر شدن
تو پارسان غدير نوسان 2 درصدي مي گيره
امروز هم تو قشير پرشيا نوسان گرفته من فكر مي كردم پانيذ فروخته

آواچی
2012/06/21, 09:12
فرانسه خواستار تشدید تحریمهای ایران شد
در حالی که پاسخ منطقی و قاطع مقامات جمهوری اسلامی ایران به خواسته های خارج از قانون و معاهده منع گسترش سلاحهای هسته ای(ان پی تی) طرفهای در مذاکرات مسکو سبب خشم آنها شده است؛ لورنت فابیوس، وزیر خارجه فرانسه، مدعی شد برای اینکه ایران مذاکرات را جدی بگیرد باید تحریمهای شدیدتری علیه ایران اعمال کنیم.
http://www.asriran.com/fa/news/219947/%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D8%B4%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%85%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%AF
پکن: ایران هزینه صادرات نفتش به چین را بپردازد
این منابع آگاه مقدار نفتی که این شرکت از ایران می خرد را روزانه 500 هزار بشکه پیش بینی کرده اند که این مقدار نفت خام نزدیک به میانگین خریدهای سینوپک از ایران در سال گذشته است
http://www.asriran.com/fa/news/220003/%D9%BE%DA%A9%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D9%86%D9%81%D8%AA%D8%B4-%D8%A8%D9%87-%DA%86%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D8%AF

کیوسک بینالمللی «تابناک»
آمریکا خود را برای «گزینههای دیگر» آماده میکند؟
ادعای انتشار تصاویر جدیدی از مرکز نظامی پارچین، سفر معاون نخست وزیر رژیم صهیونیستی به آمریکا، گمانهزنیها درباره پیامدهای مذاکرات مسکو بر امکان تقابل نظامی بر سر برنامه هسته ای ایران و موضعگیری دبیر کل سازمان ملل متحد درباره نتایج مذاکرات ایران و ۱+۵ در مسکو، از مهمترین عناوین امروز مطبوعات جهان درباره ایران است.
http://www.tabnak.ir/fa/news/252641/%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A 7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%DA%A9%D9%86%D8%AF
دوستان متاسفانه یه خبر مثبت نیست همش منفیه منفی...خدا بخیر کنه

تاران
2012/06/21, 09:28
پرریسک عزیز
با سلام
یه مطلبی دیروز شایعه شد و بعد آقای مالمیر اعلام کردند که مجوز افزایش سرمایه از محل تجدد ارزیابی داراییها به قندیها داده نمیشود
این خبر بدی برای قندیها نیست؟

پرریسک
2012/06/21, 09:58
پرریسک عزیز
با سلام
یه مطلبی دیروز شایعه شد و بعد آقای مالمیر اعلام کردند که مجوز افزایش سرمایه از محل تجدد ارزیابی داراییها به قندیها داده نمیشود
این خبر بدی برای قندیها نیست؟

این خبر برا اون سهم قندی بد هست که فقط به خاطر این افزایش سرمایه پی برای بالا گرفته وگرنه قندی که قراره سودش رو چند برابر کنه والان با حساب تعدیل پی برای زیر 3 داره این خبر اصلا مهم نیست ...

دنبال قندی باشید که هنوز تعدیل های مثبت رو در اینده پیشخور نکرده وبا حساب تعدیل مثبت ها پی برای زیر 4 داشته باشه...به همین خاطر گفته میشه هر قندی رو نخرید ..

تاران
2012/06/21, 10:07
با این حساب قندثابت و قجام و قشکر و رو بیخیال؟

پرریسک
2012/06/21, 10:19
با این حساب قندثابت و قجام و قشکر و رو بیخیال؟

من خودم قثابت رو بیخیال هستم ...
ولی قشکر قجام اگر خوب مدیریت بشن با توجه به ارزش بازار پایین می تونن جهش سود اوری بالایی داشته باشن...

ولی گفتم بهتره بهترین ها رو انتخاب کنیم ..خودم قشکر قزوین رو دارای اینده روشن وکمی ریسک بیشتر وقند اصفهان وقلر رو هم سهام با بنیادی قوی وریسک کمتر انتخاب کردم...

این سهام افزایش سرمایه این ها هم براشون مهم نیست ..بنیادی به حد کافی قوی هستن..

پرریسک
2012/06/21, 10:21
البته دوستان این رو بگم .. در قندیها با پی برای بالا که بنیادی نظر مثبت چندانی ندارم فقط تکنیکالی اقدام به خرید فروش می کنیم اونم زمانی که قندیها خوب فرصت خرید ندن...

زمانی که قجام 340 وقثابت 480 وقند اصفهان 1700 تومن پیشنهاد خرید شد زمانی که کل گروه قند برا تعدیل بسته شده بود وچار های نبود جز خرید اینها ..البته قجام بعدش تا بالای 700 رفت قثابت بالای 700 رفت واصفهان با لای 3000...

محمد حسن
2012/06/21, 10:40
سلام پرریسک جان حوبی؟ بالاخره اینجا پیدات کردم نظراتت را در سایتهای دیگر نقل قول می کردند من که دوباره سبد را پر قند کردم قشکر قپیرا قنقش قثابت
امیدوارم که مجدداً این گروه رو سفیدمان کند

مصطفی مصری پور
2012/06/21, 10:40
من خودم قثابت رو بیخیال هستم ...
ولی قشکر قجام اگر خوب مدیریت بشن با توجه به ارزش بازار پایین می تونن جهش سود اوری بالایی داشته باشن...

ولی گفتم بهتره بهترین ها رو انتخاب کنیم ..خودم قشکر قزوین رو دارای اینده روشن وکمی ریسک بیشتر وقند اصفهان وقلر رو هم سهام با بنیادی قوی وریسک کمتر انتخاب کردم...

این سهام افزایش سرمایه این ها هم براشون مهم نیست ..بنیادی به حد کافی قوی هستن..

جعفر جان قشکر از نظر بنیادی بعد از تابستون تعدیلای خوبی میده (بخاطر تصفیه شکر خام)

Jamshidyar
2012/06/21, 10:50
سلام جعفرجان
غیر از گروه قند، گروه مواد غذایی هم میتونه لیدر باشه ؟ خصوصا غپینو
با سپاس

پرریسک
2012/06/21, 10:54
سلام جعفرجان
غیر از گروه قند، گروه مواد غذایی هم میتونه لیدر باشه ؟ خصوصا غپینو
با سپاس

با سلام..
در گروه غذایی جهش سوداوری تو صنایع این گروه ندیدم وانتظار ندارم...

در بورس ما چند گروه خاص در این سالها جهش سوداوری داشتن ..گروه قند فلزات پترو ....

بقیه بازار به زور سود خودش رو پوشش داده..

البته گروهها بالا همانطور که جهش سوداوری داشتن کاهش سوداوری هم داشتن چون تحت عوامل خاص سودشون به شدت بالا پایین میشه ..مثل دارز قیمتهای جهانی صادرات تحریم و.....

ولی خوب بقیه گروهها چون این افت وخیرها در سود رو ندارن گروههای کم ریسک هستن وبا بازدهی قیمتی کم ....

پرریسک
2012/06/21, 10:55
سلام پرریسک جان حوبی؟ بالاخره اینجا پیدات کردم نظراتت را در سایتهای دیگر نقل قول می کردند من که دوباره سبد را پر قند کردم قشکر قپیرا قنقش قثابت
امیدوارم که مجدداً این گروه رو سفیدمان کند

سلام...
خوش اومدی برادر..

ما هم امیدواریم دوران خوش رو دوباره ببینم نه تنها در این گروه در کل بازار ...

بازار بعد تعیین تکلیف تحریم نفتی واومدن گزارش سه ماهه مخصوصا گروه پترو اگر خوب باشن ...احتمال زیاد بشه به یک بازدهی خوب رسید ...باید منتظر ماند...

aysan
2012/06/21, 11:38
سلام پرریسک خان
من تمام سرمایم قثابت 530 تومنیه خواهش میکنم یه استراتژی بهم بده تا 750 باهاش رفتم و سقوط کردم نمی خوام دوباره تکراربشه
ممنوووووون

babakkeshavarz
2012/06/21, 12:24
با سلام خدمت پرریسک ،
من مقداری وپترو در قیمت میانگین 88 می باشم . لطفا اگه براتون امکان داره بگید با این اوضاع بورس چه استراتژی داشته باشم. با تشکر و احترام

میلاد
2012/06/22, 14:14
سلام جناب پر ریسک خسته نباشی دوست من
در مورد خوساز متاسفانه شرکت در گزارش 12 ماهه
سود رو تغییر نداد و هزینه ها رو بالا برد من میانگین خریدم 85
بود الان کللی تو ضررم و باهاش رفتم مجمع بنظرتون
بعد مجمع چند باید باز شه و بهترین استرتژی چی
میتونه باشه ؟ پیشاپیش ممنون از پاسختون

علیرضاباقری
2012/06/22, 15:50
استاد پرریسک
دو سوال دارم 1-ایا قندیهای گفته شده برای خرید شنبه در مثبت مناسب هستند
2- سیمان داراب با کدام پول وچگونه این مقدار سیمان زیر مجمومه خود را در حال خرید است

پرریسک
2012/06/22, 16:31
سلام جناب پر ریسک خسته نباشی دوست من
در مورد خوساز متاسفانه شرکت در گزارش 12 ماهه
سود رو تغییر نداد و هزینه ها رو بالا برد من میانگین خریدم 85
بود الان کللی تو ضررم و باهاش رفتم مجمع بنظرتون
بعد مجمع چند باید باز شه و بهترین استرتژی چی
میتونه باشه ؟ پیشاپیش ممنون از پاسختون

با سلام ..برا سهم حد ضرر گفته شده بود شکست خروج صلاح بود ..در مورد گزارش هم انتظار این گزارش رو نداشتم ...
سهم طلا هم باشه حد ضرر بزارید ....

در این بازار بهترین سهام پترو شیمی با پی بر ای حدود 3 دارن افت می کنن ...پس برا سهام خوب هم باید حد ضرر گذاشت..

سهم حوالی 65 حمایت داره اونجا می توندی میانگین بیارید پایین البته در صورت که علایم برگشت دیده بشه..

پرریسک
2012/06/22, 16:34
استاد پرریسک
دو سوال دارم 1-ایا قندیهای گفته شده برای خرید شنبه در مثبت مناسب هستند
2- سیمان داراب با کدام پول وچگونه این مقدار سیمان زیر مجمومه خود را در حال خرید است

با سلام...
گروه قند وارد دور صعود نشده ..اگر تا یکشنبه دوام اوردن مثبت بمونن خوبه ..

شنبه اگر کم اوردن فعلا در ورود دسشت نگه دارید ولی اگر همچنان مثبت باقی موند وصف خرید شدن میشه به شکست مقاومتها امید داشت ..

یک راه دیگه هم اینکه به صورت پله ای وارد بشید وافت سهم براتون مهم نباشه ..مثال قزوین با حد ضرر 340 دوست داشتید پله ای وارد بشید ..

در مورد سیمان داراب هم این همه پول از کجا اومده ..خوب ناسلامتی کاارخونه هست داره کار می کنه پول در میاره ورو سهام سرمایه گذاری می کنه..

پرریسک
2012/06/22, 16:37
سلام پرریسک خان
من تمام سرمایم قثابت 530 تومنیه خواهش میکنم یه استراتژی بهم بده تا 750 باهاش رفتم و سقوط کردم نمی خوام دوباره تکراربشه
ممنوووووون

با سلام...
شما در پایین اومدن سهم تقصیری نداشتی ..سازمان به زور بست وپایین باز کرد وسود شما از بین رفت ولی اینکه با سهم موندی شما مقصر هستی...

چرا وقتی باز شد تا بالای 540 هم رفت خروج نکردید ونگاه کردید سهم بیاد تا حوالی 300...بارها سهم سیگنال فروش داد وهشدار خروج هم دادیم چرا ماندید باس هم من هم نمی دانم...

الان هم مقاومتهای سهم 375 اولین مقاومت هست بعد 400 و413 که مهترین مقاومت سهم محسوب میشه...
فعلا پله پله ببینم بالای 375 میتونه بیاد یا نه...دوم نیاره حمایت اول 360 بشکنه مجدد حوالی 340 ..

پرریسک
2012/06/22, 16:40
با سلام خدمت پرریسک ،
من مقداری وپترو در قیمت میانگین 88 می باشم . لطفا اگه براتون امکان داره بگید با این اوضاع بورس چه استراتژی داشته باشم. با تشکر و احترام

با سلام ..
این جور این داره حمایت ها رو میشکنه تا 60 هم شاید بیاد ..اونجا میتوندی میانگین بیارید پایین ...
سهام سرمایه گذاری با زور وفقط در بازار مثبت میشه به صعود اینها امید داشت در بازار منفی اینها حرفی برا گفتن ندارن ...سهم وقتی 92 رو شکست خروج صلاح بود وچند بار هم تلاش کرد بالای 92 بیاد ولی ناکام موند/

salehiar
2012/06/22, 18:33
سلام جناب پر ریسک.با توجه به خبری که لینکش رو گزاشتی مبنی بر رشد اقتصادی 11.5 درصدی عراق به نظر شما سرمایه گزاری بلند مدت روی پول عراق مثلا 2 ساله میتونه سود ده باشه.البته شخصی در حدود 3 ساله پیش همچین توصیه ای به من کرد ولی اتفاقی که مد نظر اون شخص بود تو اون زمان نیفتاد.ولی کم کم فکر کنم ارزشه پولشون با این وضعیت افزایش پیدا کنه.البته من از متغیر های اقتصادی و تاثیرشون روی مسائل مختلف اطلاعات خاصی ندارم ولی دوست دارم نظر شما رو بدونم.ممنون

خان عمو
2012/06/22, 20:06
سلام
بنظر شما رنا ارزش خرید داره؟
ممنون

شطرنج باز
2012/06/22, 21:31
با سلام خدمت آقای پر ریسک
به نظر جنابعالی شبندر یا چه قیمتی عرضه میشه ؟ و همچنین ولصنم تا یک ماه آینده افزایش سرمایه 66درصدی داره که 30درصدش آورده نقدی و 33درصدش از محل سود است(طی تماس با امور سهام شرکت ) ممکنه رشد بکنه یا اینکه ردش کنیم بره ؟ ممنون از لطف عالی

آواچی
2012/06/22, 22:49
آمریکا: اروپا تحریم نفتی ایران را لغو نمی کند
http://tabnak.ir/fa/news/252897/%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7-%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D9%86%D9%81%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D9%84%D8%BA%D9%88-%D9%86%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF

کاوشگر
2012/06/23, 00:17
سلام و درود بر پرریسک دوست داشتنی
یه سوال من مپنا 240 تومانی و خکاوه 74 تومانی دارم متاسفانه با حد ضررایی که گفتی خارج نشدم یعنی نبودم که بتونم خارج شم حالا با توجه به قیمت الانش که روز به روز هم داره منفی می خوره نگهشون دارم یا اینکه با ضرر خارج شم تا با یه سهم دیگه در آغاز روند صعود باشه جایگزین کنم؟ با این p/e بازم منفی می خوره؟
سوال بعد هم حد ضرر قزوین و قشکر وقنیشا واسه خرید چند هست؟
تشکر فراوان@};-

تاران
2012/06/23, 08:16
پرریسک جان
گروه قندی چرا اینجوری شد؟

پرریسک
2012/06/23, 08:24
پرریسک جان
گروه قندی چرا اینجوری شد؟

گفتم هنوز روند صعودی نشده ...باید دوام میاوردن که با این جو بازار که شبیه میدون جنگ هست تابلو بود منفی میشن ...

باید منتظر روزهای بعد ماند دید چه میشه...

ولی در کل بازار خیلی بی ریخت شده ..نکنه واقعا جنگ شده ما خبر نداریم..

تاران
2012/06/23, 08:28
گفتم هنوز روند صعودی نشده ...باید دوام میاوردن که با این جو بازار که شبیه میدون جنگ هست تابلو بود منفی میشن ...

باید منتظر روزهای بعد ماند دید چه میشه...

ولی در کل بازار خیلی بی ریخت شده ..نکنه واقعا جنگ شده ما خبر نداریم..

با این بورسی که ما داریم همه سرمایه ها فرار میکنن
ولی بنظرم این روند منفی بخصوص در قندیهای با بنیادی قوی زیاد دوام نداشته باشد آینده ازآن قندیهاست

amin68
2012/06/23, 08:32
ای خدا 16میلیون بدهکارم سرمایم همش60میلیونه چجوری تواین بازار جبران کنم خدا به دادمون برس بابا چرا نوبت ما که شد همه چی خراب شد

پرریسک
2012/06/23, 08:44
والا به شخصه منتظر این افت بودم..

منتظر ذوب زیر 130 بودم ..وخیلی سهام ..

ولی خدایی فکر نمی کردم تو بازار حتی 10 تا سهم مثبت هم دیگه نبیتنم ....با همچین بازاری برخورد نکرده بودم که در اون کل بازار یکباره بخواد اصلاح بشه...

dolphin
2012/06/23, 08:46
جناب پرریسک وبصادر رو 112دارم چیکار کنم؟

ناظم
2012/06/23, 08:56
دوستان جهت اعتراض به این وضعیت بورس در همین هفته تجمعی جلو مجلس داشته باشیم وگرنه بورس دیگه خوب شدنی نیست من دلم از آنجا می سوزد 2ماه بورس ایران منفی است مسئولین اصلا به روی خودشان نمی آورند ولی بورسهای خارجی اگر یک روز منفی شود هزار بار توی تلویزیون می گویند

rasam
2012/06/23, 09:04
ای خدا 16میلیون بدهکارم سرمایم همش60میلیونه چجوری تواین بازار جبران کنم خدا به دادمون برس بابا چرا نوبت ما که شد همه چی خراب شد

همدردیم
بیا تا گل برافشانیم و پول از بورس برگیریم و بگریزیم:((

پرریسک
2012/06/23, 09:06
درسته این بازار خیلی ها رو به خاک سیاه نشوند ولی خوب اونایی که سال قبل از بازار بیرون رفتن ورفتن توبازارهای دیگه الان اگه بخوان برگردن تو بورس شاید یک شبه ره صد ساله برن ..

شاید اقایون خودشون پیاده شدن والان میخوان قیمتها رو اون قدر بکشن پایین ودر عرض دو ماه راه صد ساله رو دو ماهه طی کنن ..شاید نزدیک انتخابات ....

سهام داره پی برایشون میره زیر 2....نمی دونم قراره چند بشه پی برای بازار تا این سهام از افت دست بردارن...

NICOLE
2012/06/23, 09:09
پرريسك جان من پارسال توي آذر ماه وقتي كل ضررم توي قندي ها در اومد از بازار خروج كامل كردم و ملك خريدم البته يه كم ته سبدم قندي مونده پنج شش هزار تايي
به نظرتون بايد دوباره به بازار برگشت ؟ من اصلا اعتمادي ندارم به اين بازار

پرریسک
2012/06/23, 09:15
پرريسك جان من پارسال توي آذر ماه وقتي كل ضررم توي قندي ها در اومد از بازار خروج كامل كردم و ملك خريدم البته يه كم ته سبدم قندي مونده پنج شش هزار تايي
به نظرتون بايد دوباره به بازار برگشت ؟ من اصلا اعتمادي ندارم به اين بازار

اگر جنگی پیش نیاد هنوز هم اعتقاد دارم گروه قند (چند تاشون)بازدهی طوفانی میدن وگروه پترو با قبول ریسک تحریم میشه بازدهی خوبی گرفت ...امیدم به همین دو تا گروه هست ...

همچنان منتظر هستیم تا روند صعود بگیرن ...البته گروه پترو هنوز جای افت دارن پاراسن تا 570 وبقیه هم که هنوز افت انچنانی نکردن ولی خوب شاید حریم نفتی باعث بشه این گروه اون افت مدنظرم رو بکنن..

ولی گروه قند از نظرم پایین دیگه نداره واخرای اصلاح هست البته بعضی هاشون نه همشون...مثال قشرین هنوز جای افت داره وزوده برگشت...یا باید پله ای وارد شد در روند نزول یا بالااتر در روند صعود...

تاران
2012/06/23, 09:21
پرریسک جان
یه سئوال
من اگه قند ثابت رو با 27 درصد ضرر رد کنم و بجاش قزوین بخرم برنده ام؟

پرریسک
2012/06/23, 09:26
پرریسک جان
یه سئوال
من اگه قند ثابت رو با 27 درصد ضرر رد کنم و بجاش قزوین بخرم برنده ام؟

شما به سوال بنده جواب بده..

شما به امیدی رو قثابت هستی ...واقعا بنیادی از قزوین وسایر قندیها سرتره وقراره سود بالاتری بسازه ...اگر بنیادی واقعا سرتر می دونی با قثابت بمون..

سوال بعدی شما به خاطر حمایت سهامدار عمده با سهم موندی با این امید که با حمایت سهامدار عمده سهم بالا بیاد وشما از ضرر در بیایی بری تو سود ..اگر واقعا به سهامدار عمده اعتقاد داری بازم با سهم بمون..

اما قزوین بنیادی این رو من سرتر می دونم وبه سود حوالی 100 این اعتقاد دارم ..پس قیمت سهم حبابی نیست..هیچ احتیاجی هم به حمایت سهامدار عمده نداره وهر افتی رو فرصت خرید می بینم ..چون با با بالا رفتن نرخ شکر سود این هم خیلی بالاتر میره ..

اگر قرار بر رشد گروه قند باشه اول باید سهام خوب اون جهش قیمت داشته باشن نه سهام بد....

در اخر نظر خودم قزوین رو ترجیح میدم بر اکثر سهام این گروه..این نظر منه وممکنه اشتباه باشه ..گزارشات تو کدال هست ..مطالعه فرمایید ..

تاران
2012/06/23, 09:38
شما به سوال بنده جواب بده..

شما به امیدی رو قثابت هستی ...واقعا بنیادی از قزوین وسایر قندیها سرتره وقراره سود بالاتری بسازه ...اگر بنیادی واقعا سرتر می دونی با قثابت بمون..

سوال بعدی شما به خاطر حمایت سهامدار عمده با سهم موندی با این امید که با حمایت سهامدار عمده سهم بالا بیاد وشما از ضرر در بیایی بری تو سود ..اگر واقعا به سهامدار عمده اعتقاد داری بازم با سهم بمون..

اما قزوین بنیادی این رو من سرتر می دونم وبه سود حوالی 100 این اعتقاد دارم ..پس قیمت سهم حبابی نیست..هیچ احتیاجی هم به حمایت سهامدار عمده نداره وهر افتی رو فرصت خرید می بینم ..چون با با بالا رفتن نرخ شکر سود این هم خیلی بالاتر میره ..

اگر قرار بر رشد گروه قند باشه اول باید سهام خوب اون جهش قیمت داشته باشن نه سهام بد....

در اخر نظر خودم قزوین رو ترجیح میدم بر اکثر سهام این گروه..این نظر منه وممکنه اشتباه باشه ..گزارشات تو کدال هست ..مطالعه فرمایید ..
به امید خدا و با تکیه بر تحلیلهای شما قند ثابت رو با 27 درصد ضرر رد کردم و قزوین رو در منفی کامل خریدم

پرریسک
2012/06/23, 09:40
در ضمن دوستان نکته ای رو بگم..

در بازار امروز فقط ار منفی خوردن گروه قند در تعجبم...وگرنه بقیه بازار باید منفی باشه..

گروه خودرو که نابود شده داره ورشکست میشه..چند وقت قبل هم گفتم زامیاد باید زیر 60 باشه وبقیه سهام این گروه..

گروه پترو که داره به تحریم نفتی نزدیک میشه اینم طبیعی هست شاید تحریم دامان اینها رو بگیره..

گروه بانک وسیمان ودارو کاشی واینها که همیشه خدا ول معطل هستن ...

گروه فلزات هم در قیاس با بازار پی برای بالا دارن ودلیل اینکه توان مثبت شدن دارن معلومه..

فقط این وسط گروه قند که هم پی برای مناسب داره وخوب اصلاح کرده وهمه چیز داره به نفع انی گروه رقم میخوره منفی هست معلوم نیست ..اونم می زاریم به حساب جو بسایر منفی بازار واینکه بعد این افت شدید هنوز زمان میبره تا اعتماد برگرده ....

پس همه ما می دونیم دلیل منفی بودن بازار چیه پس بهتر هست حداقل به شعور خدمون احترام بزاریم...فقط انتظار نداشتم این جو منفی شدید دامان این گروه رو به این شدت بگیره...هر چند فرصت خریده از نظر خودم..البته اگر بورسی باقی بمونه ..

پرریسک
2012/06/23, 09:42
به امید خدا و با تکیه بر تحلیلهای شما قند ثابت رو با 27 درصد ضرر رد کردم و قزوین رو در منفی کامل خریدم

فقط خرید رو پله ای انجام بدید ...چون این بازار هیچی حالیش نیست ورو هر قمتی فروشنده میاد ..پس نقدینگی دم دست باشه تا از این فرصت ها برا خرید سهام در قیمت مفت بهره ببرید...

قزوین نهایت اصلاح رو 340 مبینم ولی خوب در بورس ما همه چی امکان پذیره وبه شخصه خودم رو برا هرقیمتی اماده کردم ونقدینگی رو حفظ وبه صورت پله ای خرید ...

Mohsen Mehrvarz
2012/06/23, 10:03
خیلی جالبه
خاک بر سر بورسی بکنن که سهمی مثل ولیز که قیمت پایانیش 0.1 % مثبته ، اومده تو قسمت بیشتر افزایش قیمتهاش=))
به شخصه سه دسته سهم رو زیر نظر دارم
شصفها
قصفها
کچینی( میان مدتی)

alipour477
2012/06/23, 10:09
جناب محسن روی شصفها هنوز تک سهمی؟

MOSTAFA
2012/06/23, 10:22
سلام جعفر...
تحلالت مثل همیشه خوب.....
گروه آی تی رو اصلا تو تحلیلات نیوردی.....رانفور رو که میبینی امروز؟;)

Mohsen Mehrvarz
2012/06/23, 10:47
جناب محسن روی شصفها هنوز تک سهمی؟

نه . زدم بیرون تا رو قیمت پایینتر بخرمش. روی 1000 که 5 میل جمع شد ، گمان کردم برمیگرده که برنگشت.
هر وقت برگشتش قطعی شد ، این دفعه 50% میبرم توش

پرریسک
2012/06/23, 10:56
دلار 1840 تومان..

ایا گروه قند لیدر بازار خواهد شد ....

منتظر می ماینم ....بازار باید راه سهام رو از هم جدا کنه...سال قبل همین روز ها بود که قندیها در اغاز رالی بودن ..تاریخ تکرا میشود دوباره یعنی؟؟؟؟

تاران
2012/06/23, 11:03
دلار 1840 تومان..

ایا گروه قند لیدر بازار خواهد شد ....

منتظر می ماینم ....بازار باید راه سهام رو از هم جدا کنه...سال قبل همین روز ها بود که قندیها در اغاز رالی بودن ..تاریخ تکرا میشود دوباره یعنی؟؟؟؟
مطمئن باش پرریسک جان
فقط کافی نگاهی به صفهای فروش سهام بندازیم
کدومش پرحجم تره؟ گروی یا 2 میلیون و همین قزوین من با 13000 ؟
همه چی دست به دست هم خواهد داد تا قندیها صعود کنن
روند صعودی نرخ جهانی شکر و احتمال افزایش نرخ دلار مرجع و قیمت شکر درب کارخانه و ....
به امید آن روز

بابک 52
2012/06/23, 12:12
با سلام و احترام

اگر فرضا" یک نفر بخواهد 100 درصد کل سبدش را قندی بخرد و سهامهای

قشکر

قزوین

قشیر

را خریداری نماید ،

1)چه درصدی از هر کدام را برای خرید پیشنهاد می نمایید؟

2)ضمنا" آیا قشیر را نیز مناسب می دانید ؟ چون جنابعالی بیشتر روی قزوین نظر مساعد دارید

3) اگر قشیر حذف شود ، چه درصدی را بین قشکر و قزوین مناسب می دانید؟

با سپاسگزاری فراوان از جعفر عزیز و دوست داشتنی

پرریسک
2012/06/23, 12:32
با سلام و احترام

اگر فرضا" یک نفر بخواهد 100 درصد کل سبدش را قندی بخرد و سهامهای

قشکر

قزوین

قشیر

را خریداری نماید ،

1)چه درصدی از هر کدام را برای خرید پیشنهاد می نمایید؟

2)ضمنا" آیا قشیر را نیز مناسب می دانید ؟ چون جنابعالی بیشتر روی قزوین نظر مساعد دارید

3) اگر قشیر حذف شود ، چه درصدی را بین قشکر و قزوین مناسب می دانید؟

با سپاسگزاری فراوان از جعفر عزیز و دوست داشتنی

با سلام..

چهار تا قندی مدنظرم هست ..قزوین قشکر قند اصفهان قلر..

حالا چرا قزوین بله قشیر نه...قشیر اومده سود رو همین اول کار 100 گفته وتا پایان سال همین رو می تونه پوشش نهایت مثل سال قبل که حتی تعدیل منفی داد ..قیمت سهم 550...

قزوین اومده سود رو 40 گفته در حالی که سال قبل با همین سرمایه جدید حدود 70 ساخته ..امسال با سالقبل چه فرقی کرده که اومده سود رو دست پایین گفته ..هیچ چی..احتیاط کرده فقط..خوب با سرمایه قبلی بالای 100 ساخته سال قبل..

منم اصل رو میزارم امسال همین 100 رو بسازه ....قزوین قیمت 370 ...حالا قشیر با سود 100 وقیمت 550 خوبه ویا قزوین با سود 100 وقیمت 370....

حالا این با شکر 1170 بود ...بیاد شکر بشه 1250 یا 1300 اونوقت باید منتظر یک سود رویایی باشی...

به شخصه قزوین رو 70 درصد و30 درصد از بین قلر ویا اصفهان ...

در ضمن موافق تک سهمی نیستم ..در ضمن بازم میگم روند این گروه هنوز صعودی نشده ...یا صبر کنید روند صعود بگیره یا پله ای وارد بشید ..چون پیدا کردن کف قیمتی سهام از نظر من غیز ممکن هست وفقط تکنیکالیست ها احتمال میدن ..

بنده میگم نهایت اصلاح قزوین 340 ولی احتمال میدم اگر بشکنه 270 رو هم شاید ببینه ..به همین خاطر میگم برا هر قمتی خودم رو اماده کردم ...حتی شاید 270 رو هم بشکنه بره برا 190 ...اینها همه احتماله..

اینم بگم قزوین به این قیمتها بخواد برسه مطمئن باشید سایر قندیها هم قیمتشون 50 درصد دیگه میره پایین بی برو برگرد...ولی قزوین سهمی هست که با این شرایط روز ارزش خرید در پایین رو داره ...

meysam_sh_2020
2012/06/23, 12:54
با سلام..

چهار تا قندی مدنظرم هست ..قزوین قشکر قند اصفهان قلر..

حالا چرا قزوین بله قشیر نه...قشیر اومده سود رو همین اول کار 100 گفته وتا پایان سال همین رو می تونه پوشش نهایت مثل سال قبل که حتی تعدیل منفی داد ..قیمت سهم 550...

قزوین اومده سود رو 40 گفته در حالی که سال قبل با همین سرمایه جدید حدود 70 ساخته ..امسال با سالقبل چه فرقی کرده که اومده سود رو دست پایین گفته ..هیچ چی..احتیاط کرده فقط..خوب با سرمایه قبلی بالای 100 ساخته سال قبل..

منم اصل رو میزارم امسال همین 100 رو بسازه ....قزوین قیمت 370 ...حالا قشیر با سود 100 وقیمت 550 خوبه ویا قزوین با سود 100 وقیمت 370....

حالا این با شکر 1170 بود ...بیاد شکر بشه 1250 یا 1300 اونوقت باید منتظر یک سود رویایی باشی...

به شخصه قزوین رو 70 درصد و30 درصد از بین قلر ویا اصفهان ...

در ضمن موافق تک سهمی نیستم ..در ضمن بازم میگم روند این گروه هنوز صعودی نشده ...یا صبر کنید روند صعود بگیره یا پله ای وارد بشید ..چون پیدا کردن کف قیمتی سهام از نظر من غیز ممکن هست وفقط تکنیکالیست ها احتمال میدن ..

بنده میگم نهایت اصلاح قزوین 340 ولی احتمال میدم اگر بشکنه 270 رو هم شاید ببینه ..به همین خاطر میگم برا هر قمتی خودم رو اماده کردم ...حتی شاید 270 رو هم بشکنه بره برا 190 ...اینها همه احتماله..

اینم بگم قزوین به این قیمتها بخواد برسه مطمئن باشید سایر قندیها هم قیمتشون 50 درصد دیگه میره پایین بی برو برگرد...ولی قزوین سهمی هست که با این شرایط روز ارزش خرید در پایین رو داره ...

پر ریسک جان قشیر نصف تولیدشو میفرشه و 100 اعلام کرده اگه همشو بخواد بفروشه من قول میدم همین جا بالای 300 تومن اعلام کنه که این کارو نمیکنه چون 14800 تنش شکر به ارزش 17 یا 18 میلیارد تومن میره به سال مالی بعد ;) ............. یعنی قشیر بلند مدته و در بلند مدت خودشو کاملا نشون میده .... این پانیذ پارس کاری که داره با قصفها میکنه داره با قشیر میکنه ;)

پرریسک
2012/06/23, 12:59
پر ریسک جان قشیر نصف تولیدشو میفرشه و 100 اعلام کرده اگه همشو بخواد بفروشه من قول میدم همین جا بالای 300 تومن اعلام کنه که این کارو نمیکنه چون 14800 تنش شکر به ارزش 17 یا 18 میلیارد تومن میره به سال مالی بعد ;) ............. یعنی قشیر بلند مدته.... این پانیذ پارس کاری که داره با قصفها میکنه داره با قشیر میکنه ;)

بقیه قندیها هم تمام موجودی رو نفروختن ..اونام بخوان بفروشن سودشون خیلی بالاتر میره...

با این همه باید منتظر ماند دید در اینده کدوم یکی از این قندیها بازدهی بیشتری میده وکدوم یکی ضرر کمتری می زنه در صورت افت قیمت ...زمان مشخص می کنه...

تاران
2012/06/23, 15:31
پرریسک جان
میشه گقت اون قندیهایی که p/e پایینی دارند برای خرید مناسبترند یا نه؟
چرا در تالار همسایه کاربر محترم جناب سهبد دائم از قنیشایی که بقول یکی از دوستان نسبت به پارسال بیش از 1000 درصد سهمش رفته بالا و نسبت p/e پایینی به بعضی از سهام قندی داره حمایت میکنه و میگه سود آوریش بیشتره؟

امید1386
2012/06/23, 15:54
پرریسک جان در مورد وپست با توجه به منفی امروز آیا الگوی
پرچم سه گوش همچنان مصداق دارد یا این الگو را فیل شده باید تلقی کرد؟

آواچی
2012/06/23, 20:30
قپيرا سال آينده را چقدر اعلام كرد؟

سيگنال بورس:قند پيرانشهر پيش بيني درآمد هر سهم خود منتهي به 1392/04/31 را 1147 ريال اعلام نمود.
شرکت پيش بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 31/04/90 را در تاريخ 08/04/89 مبلغ 567 ريال و در تاريخ 13/07/89 و 30/08/89 و 15/12/89 مبلغ 770 ريال و در تاريخ 02/03/90 و 24/04/90(حسابرسي شده)مبلغ 1,056ريال و در تاريخ 10/07/90 مبلغ 1,240 ريال طي صورت هاي مالي 12 ماهه حسابرسي نشده اعلام نموده بود که بر اساس صورت هاي مالي حسابرسي شده در تاريخ 08/08/90 مبلغ 1,259 ريال محقق گرديده است.
مزيد اطلاع ، مجمع عمومي فوق العاده شرکت در تاريخ 8/3/91 تشکيل گرديد و افزايش سرمايه شرکت از مبلغ 69 ميليارد ريال به مبلغ 100 ميليارد ريال از محل سود انباشته مورد تصويب مجمع قرار گرفت.
شرکت پيش بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 31/04/91 را با سرمايه 69 ميليارد ريال در تاريخ 24/03/89 و 12/07/90 (حسابرسي شده) , 28/08/90 مبلغ 749 ريال ، در تاريخ 28/10/90 مبلغ 960 ريال و در تاريخ 29/11/90 مبلغ 1,733 ريال ، در تاريخ 24/12/90(حسابرسي شده) و 27/2/91 مبلغ 930ر1 ريال و با سرمايه 100 ميليارد ريال در تاريخ 8/3/91 مبلغ 332ر1 ريال و طبق اطلاعات مقايسه اي سال مالي 92 مبلغ 394ر1 ريال اعلام نموده است.
مزيد اطلاع، شرکت اعلام نموده هيئت مديره تصميم دارد براي سال مالي 92 تقسيم 60 درصد از سود خالص را به مجمع عمومي پيشنهاد نمايد.

664
2012/06/24, 03:38
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت قند قزوين (قزوين )

موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به 1390/12/29

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 11:00 روز چهار شنبه مورخ 1391/04/14 درمحل محل قانوني شرکت (کارخانه ) به نشاني : قزوين کيلومتر 25 جاده بوئين زهرا برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :
استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی.
تصویب صورتهای مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1390/12/29
انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
انتخاب روزنامة کثیرالانتشار
تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
سایر موارد
توضیحات:
ساير تصميماتي که در صلاحيت مجمع عمومي عادي ساليانه باشد .

atashgah
2012/06/24, 05:29
سلام پر ریسک جان ...حمایت شصفها رو جند می بینی؟

atashgah
2012/06/24, 05:41
پر ریسک جان به نظرون با قزوین به مچمع بریم خوبه؟ یا اینکه بعد از مجمع بخریم؟

پرریسک
2012/06/24, 07:56
پرریسک جان
میشه گقت اون قندیهایی که p/e پایینی دارند برای خرید مناسبترند یا نه؟
چرا در تالار همسایه کاربر محترم جناب سهبد دائم از قنیشایی که بقول یکی از دوستان نسبت به پارسال بیش از 1000 درصد سهمش رفته بالا و نسبت p/e پایینی به بعضی از سهام قندی داره حمایت میکنه و میگه سود آوریش بیشتره؟

دوست میشه گفا اونهایی که پی برای پایین دارن ریسک کمتر دارن...ولی بازدهی اونهایی که هنوز به ظرفیت تولید کامل نرسیدن والان پی برای بالا دارن شاید خیلی خیلی بیشتر باشه که این باید بررسی بشه...

در مورد قنیشا هم..از نظر خودم بعد اینکه سهم رو در روز بازگشایی با زدن تو سرش فقط با 20 درصد اختلاف باز کردن وبعد همون روز قپیرا رو با اختلاف حدود 100 درصد باز کردن ...جناب سپهبد از سهم حمایت کردن وروان کردن سهم رو ..

از نظر خودم ایشون فکر می کردن با پایین باز کردن سهم واجازه دادن به صالاح 10-تا 20 درصد همه چی تموم ودوباره قندیها رشد می کنند که به نظر محاسسبات درست در نیومد ...بعد هم در یک عمل انجام شده قرار گرفته وبا روند در افتادن واجازه اصلاح به قنیشا ندادن ...

وقتی 90 درصد یک گروه اصلاح می کنه دلیل نداره ما به یک سهم اون اجازه اصلاح ندیم چون در برگشت قیمتی ورشد قیمتی هم یک سهم هم خودش به مشکل میخوره هم گروه رو به مشکل میندازه ...الان در قنیشا جز حقوی ها کشی خریدا نیست ...

دلیلی داره ..خوب اصلا من میزارم قنیشا سود 300 تومن بسازه پی برای 4 بدم میشه 1200 و5 بدم میشه 1500 ..خوب باید عواملی دست به دست هم بده تا این سهم این سود رو بسازه مثل افزایش رشد نرخ شکر ..تولید چفندر ..استفاده از ظرفیت خالی و....

خوب اگر قرار باشه این عواول برا قنیشا پیش بیاد مطمئن باشید برا سایر قندیها هم پیش میاد مثل سال قبل ...همین قزوین سال قبل بالای 100 ساخت بیش تز از قنیشا ..خوب امسال شرایط جور باشه وقنیشا فرضا به شود 300 برسه مطمئن باشید اونوقت قزوین شاید به شود بالای 400 هم برسه هر پی برای میخواهید بدید وبازدهی این دوتا رو مقایسه کنید ..اختلاف از زمین تا اسمون خواهد بود..

با تمام احترام برا جناب سپهید بازم میگم ایشون لجازه اصلاح به این سهم رو ندادن ..در حالی که متونستن اجازه بدن قنیشا تا 600 بیاد ...حالا در بالا رفتن یا باید جو سایر قندیها اینرو بالا ببره ویا پول حقوقی..

پرریسک
2012/06/24, 07:57
پر ریسک جان به نظرون با قزوین به مچمع بریم خوبه؟ یا اینکه بعد از مجمع بخریم؟

به نظرم یک پله بخرید مجمع برید صلاح باشه ..البته با قوبل ریسک ..

پرریسک
2012/06/24, 07:58
سلام پر ریسک جان ...حمایت شصفها رو جند می بینی؟

790 حمایت محکم سهم هست بشکنه 630..

تاران
2012/06/24, 08:03
سلام پرریسک هزیز
امروز قندیها رو چطور میبنی؟

پرریسک
2012/06/24, 08:05
پرریسک جان در مورد وپست با توجه به منفی امروز آیا الگوی
پرچم سه گوش همچنان مصداق دارد یا این الگو را فیل شده باید تلقی کرد؟

سهم امروز هم زیر 558 بره به نظر تا 530 بیاد والگو از بین بره...باید منتظر موند ..ولی تا وقتی زیر 530 نرفته میشه امید داشت به صعود..

پرریسک
2012/06/24, 08:08
سلام پرریسک هزیز
امروز قندیها رو چطور میبنی؟

سلام..این گروه نتونست دیروز رو مثبت بمونه وبه نظر دوباره میرن برا لمس کف های قبلی ..قزوین برا حدود 350 ..قثابت حدود 340 وبقه هم همینطور...

با این همه نگرانی نداره ..غیر این گروه هیچ گروهیی از بازار دلیل محکمی برا رشد نداره ..چون همه گروهها یا تحریم هستن یا دارن میشن ...فعلا صبر می کنیم...گفتم زمان میبره اعتماد به این گروه برگرده...

پرریسک
2012/06/24, 08:13
بازار هر قدر هم جمع میشه باز هم افت می کنه ...

زمانی که باید حمایت میکردن معلوم نبود کجا بودن ..حالا بعد شکستن مهمترین حمایتها ..نوش دارو بعد مرگ سهراب فایده ای نداره...بازار ترسیده ..

تاران
2012/06/24, 08:15
مرسی از جوبتون
ولی با ملاحظه صفهای خرید و فروش قندی و همچنین عدم فروش در قیمتهای دیروز بعضی از قندیها(قپیرا،قزوین و ..) بنظر میرسد امروز بعضیها سبز بمانند
آینده از آن قندیهاست

Mohsen Mehrvarz
2012/06/24, 08:29
فعلا یه پله شصفها برداشتم.
فردا هم اکی بود ، پله دوم;)
فاراکح هم رو کف گذاشتم بخرم که :p

پرریسک
2012/06/24, 08:31
شاخص سازی توسط جناب شاخص ابادی در ومعادن در روز روشن جلوی این همه سهامدار...

ما رو به خیر شما امدی نیست لطفا شر مرسان بزار بازار زودتر روند طبیعی رو طی کنه واصلاح کنه ...
شماها حمایت بکن بودید خیلی وقت قبل حمایت می کردید...

نتونست حتی برا 15 دقیقه این ومعادن رو اون بالا نگه دارن/.

پرریسک
2012/06/24, 08:43
مپنا عجب حمایت رو داره میشکنه ..200 ..بشکنه تا 160 هم شاید بیاد ..این از لیدر گروه تجهیزات ...

yousef
2012/06/24, 08:47
سلام..این گروه نتونست دیروز رو مثبت بمونه وبه نظر دوباره میرن برا لمس کف های قبلی ..قزوین برا حدود 350 ..قثابت حدود 340 وبقه هم همینطور...

با این همه نگرانی نداره ..غیر این گروه هیچ گروهیی از بازار دلیل محکمی برا رشد نداره ..چون همه گروهها یا تحریم هستن یا دارن میشن ...فعلا صبر می کنیم...گفتم زمان میبره اعتماد به این گروه برگرده...
جناب پرریسک چرااینقدربااطمینان درموردبقیه گروه هانظرمیدین...به همان دلایلی که قندی میتونه رشدکنه کاشی هم میتونه
مثل کچینی که باقیمت زیر300تومن رفت مجمع...گروه ساختمان هم کاملاپتانسیل رشدداره وریسک قندی روهم نداره(مثل آ س پ)..

پرریسک
2012/06/24, 08:52
جناب پرریسک چرااینقدربااطمینان درموردبقیه گروه هانظرمیدین...به همان دلایلی که قندی میتونه رشدکنه کاشی هم میتونه
مثل کچینی که باقیمت زیر300تومن رفت مجمع...گروه ساختمان هم کاملاپتانسیل رشدداره وریسک قندی روهم نداره(مثل آ س پ)..

گروه کاشی وساختمان جهش سوداوری نداشتن ..
از طرفی گروه ساختمان عرضه کننده داره در حد تیم ملی ....

در ضمن اینها نظر منه ...بازار هم با نظر من بالا پایین نمیشه ..بازار راه خودش رو میره ...

پرریسک
2012/06/24, 08:54
پارسان حمایت قدر 625 بشکنه احتمال دیدن 570 هست...اینم از لیدر های گروه پترو هست...

نیکا
2012/06/24, 08:55
جناب مصری باسلام از وتوکا خبری دارید ؟؟ تمام زیرمجموعه ها گزارش دادند ؟؟

jafar
2012/06/24, 08:56
فولاد و وبصادر صف فروش b-)

jafar
2012/06/24, 09:00
جناب پرریسک نظرتون در مورد ولصنم را میتوانم بدانم ؟

پرریسک
2012/06/24, 09:08
امروز چه خبره سهام ها دارن حمایتها بدی رو می شکنن...فردا هم برنگردن یه 10 تا 15 درصد دیگه احتمالا بریزن ..
فاسمین حمایت محکم 470 بشکنه تا 420 شاید بیاد ....

پرریسک
2012/06/24, 09:10
جناب پرریسک نظرتون در مورد ولصنم را میتوانم بدانم ؟

حمایت محکم 94 بشکنه دیدن 80 هم تو این بازار ممکنه ..
وقتی پاسا با پی برای حدود 5/2 صف فروش هست ..شما بقیه بازار رو بخون....

تاران
2012/06/24, 09:36
پرریسک جان
من دیروز قزوین خریدم
این شرکت شناوریش کم نیست؟ این برای سهم و آینده اون و تصمیم گیریهای اون تاثیر بدی داره یا خوب؟

dolphin
2012/06/24, 09:37
جناب پرریسک به نظرتون صادرات قبل از مجمع بالا نمیره؟
من 112 خرید داشتم لطفا راهنمایی کنید مرسی

پرریسک
2012/06/24, 09:39
پرریسک جان
من دیروز قزوین خریدم
این شرکت شناوریش کم نیست؟ این برای سهم و آینده اون و تصمیم گیریهای اون تاثیر بدی داره یا خوب؟

سهم مشکلی نداره ..
امروز هم در بازار می بیندی چه مقاومتی می کنه ..بازار خوب تشخیص میده کدوم سهم خوبه کدوم بد ..

چند روز قبل دوستی قشرین خرید به هوای قزوین ..گفتیم هر سهمی نخرید ..الان فرق قشرین وقزوین رو ببیند...والبته سایر قندیها ..

قزوین بدون هیچ حامی با تکیه بر بنیادی خوب اینطور معامله میشه نه به زور پول وحمایت..

پرریسک
2012/06/24, 09:40
جناب پرریسک به نظرتون صادرات قبل از مجمع بالا نمیره؟
من 112 خرید داشتم لطفا راهنمایی کنید مرسی

ببخشید تو این بازار شما انتظار رشد دارید ...این که دیگه پرسیدن نداره ..تابلو بالا نمیره...

پرریسک
2012/06/24, 09:56
وصندوق در صورت شکست 195 احتمال دیدن 150 هست...

خوشم میاد بازار تا دلتون بخواد فرصت خروج وخرید میده ...

همه این سهمهای بالا در قیمتهای بالاتر جد ضرر داشتن کسی که عمل کرده الان خیالش راحته..
وساخت 230 بود مپنا 228 بود فاذر 250 بود وکلی سهام دیگه ...وقتی حد ضررها رو شکست باز هم کلی فرصت خروج دادن...

dolphin
2012/06/24, 10:00
اگه بازار بخواد تا اون موقع اینجوری باشه که چیزی از سهم ها باقی نمی مونه.

پرریسک
2012/06/24, 10:18
اخابر احتمال دیدن 190 هست..
فاراک زیر 100 ..حقش میخواد چند بشه اونوقت..
فاذر هم فعلا بره برا 170...

هر سهمی خریدار داره بازار با تمام توان میفروشه...

تاران
2012/06/24, 10:24
همیجوری که داره پیش مبره فکر کنم سهام برسن به قیمت آبا و اجدادیشون که همون 100تومنه!!!!!

Mohsen Mehrvarz
2012/06/24, 10:26
کهرام با شکست 136 ، سروشونه سقف قشنگی زد
سطح بسیار مهم بعدیش 120 بود که اونم شکست.
فردا سهم به هدف سروشونه میرسه. محدوده 83-80 حمایت داره.
بشکنه میره برای 65
http://cend.hostei.com/photos/8da655dbb57d.png

قصفها هم فعلا بین 1680 تا 2000 درگیره. بعد 2000 روند خوبی میگیره.
من رو 1680 بیاد ، یه پله میخرم
1680 هم بشکنه ، میریم برای 1480 و روندی نزولی
http://cend.hostei.com/photos/19d0a315520c.png

اینقدر گند زدن به بازار که هیچ کس هیچ سهمی رو مطمئن نمیدونه . هیچ حمایتی معتبر نیست .بدبختی خیر سرشون فصل مجامع هم هست و فصلی که باید بازار رشد کنه ، روزی 250 واحد افت میکنه.
خدا رحم کنه

آواچی
2012/06/24, 10:28
دلار بازار تهران - 18,940 (0.80%) 150

بابي چارلتون
2012/06/24, 10:29
کهرام با شکست 136 ، سروشونه سقف قشنگی زد
سطح بسیار مهم بعدیش 120 بود که اونم شکست.
فردا سهم به هدف سروشونه میرسه. محدوده 83-80 حمایت داره.
بشکنه میره برای 65
http://forums.boursy.com/

:((:((#-o:-<:((

rasam
2012/06/24, 10:29
یا رومی رومی یا زنگی زنگ من 100درصد حق فاراک شدم

امید1386
2012/06/24, 10:32

خداییش خیلی با دل و جراتی. فقط مواظب قلبتم باش

پرریسک
2012/06/24, 10:32

ما هم فقط قند قزوین.ولا غیر...

تنها این گروه رو لایق رشد می بینم با این اوضاع وبا این دلار .....

hasa
2012/06/24, 10:36
خداییش خیلی با دل و جراتی. فقط مواظب قلبتم باش
فکر کنم بتونه ضررش را جبران کنه اما شاید اگر سود 20درصد بکنه بازم سکته را میزنه.

تاران
2012/06/24, 10:38

پرریسک جان
چرا قپیرا رو نمیگی؟ این سهم با اون p/e پایین و اصلاح وحشتناک(رسیدن قیمت از 2500 به 780 ) واقعا آدمو قلقلک میده که بخردش

آواچی
2012/06/24, 10:39
دلار 1900 مبارک ولی خوب وامصیبتا تورم چی میخواد بشه...

پرریسک
2012/06/24, 10:42
پرریسک جان
چرا قپیرا رو نمیگی؟ این سهم با اون p/e پایین و اصلاح وحشتناک(رسیدن قیمت از 2500 به 780 ) واقعا آدمو قلقلک میده که بخردش

اگر دنبال سود کمتری هستی وریسک کمتر قپیرا بخر..
گفتم اگر رشدی در پیش باشه در اینده بازدهی قندیها رو مقایسه خواهیم کرد ...

قپیرا افزایش سرمایه هم داده ..اینم در نظر بگیر..

علی بابا
2012/06/24, 10:44
ما که تجربه نداریم !
دوستان بگویند که این سراشیبی اگر بخواهد برگردد چگونه برمی گردد ؟ همین طوری مثل سراشیبی؟ یا با منت بالا خواهد رفت؟

rasam
2012/06/24, 10:48

استاد شما حق نمک به گردن ما دارین هنوز راهنمایاتون تو آراد در مورد قشکر یادمه ولی از 4- خسته شدم یا 8- یا 8++++:d

پرریسک
2012/06/24, 10:50
استاد شما حق نمک به گردن ما دارین هنوز راهنمایاتون تو آراد در مورد قشکر یادمه ولی از 4- خسته شدم یا 8- یا 8++++:d

شما لطف داری..

اینو خوب اومدی ...تنوع هم لازمه...همش منفی 4...ادم حوصلش سر میره..

تاران
2012/06/24, 10:55
شما لطف داری..

اینو خوب اومدی ...تنوع هم لازمه...همش منفی 4...ادم حوصلش سر میره..
آخه یه چیزی هم هست اونه که اگر بخوایم اینجوری تنوع طلبی بکنیم دیگه اون حوصله مون نیست که سرمیره بلکه سرمایه مون هست که در میره
ولی در نامیدی بسی امید ست پایان شب سیه سفیدست
با تشکر از استاد گرامی
ولی یه نکته هم بگم
تکنیکال تو این بازار جواب نمیده این خط و این هم نشون!

پرریسک
2012/06/24, 10:57
افرین به این خصوصی سازی همه 690 میل سهم رو فروخت اونم در این بی پولی ...واقعا افرین ..

پرریسک
2012/06/24, 11:05
آخه یه چیزی هم هست اونه که اگر بخوایم اینجوری تنوع طلبی بکنیم دیگه اون حوصله مون نیست که سرمیره بلکه سرمایه مون هست که در میره
ولی در نامیدی بسی امید ست پایان شب سیه سفیدست
با تشکر از استاد گرامی
ولی یه نکته هم بگم
تکنیکال تو این بازار جواب نمیده این خط و این هم نشون!

خوب وقتی سرمایه از بین رفت تموم شد میریم سراغ یک کار دیکه این خودش یه نوع تنوع هست دیگه...

در مورد اینکه تکنیکال جواب نمیده والا اگر جواب نمیداد بنده با وساخت 230 می موندم ولی همین تکنیکال گفت شکست بفروش ..فروختم سهم با کله اومد رو 177..

مپنا 228 شکست با کله اومد رو 200..فاذر فاراک وهمین قندیها ..قشکر 960 همین تکنیکال گفت بفروش با کله اومده رو 440 ...

در قندیها هم همین تکنیکال گفت هنوز روند صعودی نشده .م.حتی همگی صف خرید بودن همین جا اشاره شد هنوز وارد روند روند صعود نشدن بارها گفته شد ..هر کی میخره داره در روند نزول میخهر پس پله ای بخرید و.....

این تکنیکال بدبخت دیگه چیکار کنه...بیاد بگه 100 بخر حتما وبا تضمین 99 درصد رو 200 بفروش...این تکنیکال دنیا نیومده ..شایدم اومده من نمی دونم...

پرریسک
2012/06/24, 11:06
خوب دوستان سکه اینبار رو 650 فرصت خرید نداد وزیر 670 نیومد ...

بارها اشاره شد سکه تمام حباب منفی داره ...در این مدت ربع سکه از 184 بالا نیومده ولی تمام از 670 رسید به 700 ....فعلا کار داریم باهاش ....

با سبد سکه ای وسکه های پیش خریدید در 540 حال کنید تا بعد...

تاران
2012/06/24, 11:15
دوستان
دلار 1900 رو هم رد کرد

پرریسک
2012/06/24, 11:19
خوب در این لینک دوستان برن ببین این تکنیکال بیچاره کی سیگنال فروش داده ..در اوج بازار مثبت ودر قیمتهای خیلی بالاتر از امروز....

http://forums.boursy.com/showthread.php?1533-چی-چرا؟؟؟؟/page204

پرریسک
2012/06/24, 11:51
ای کسانی که در ضرر هستید ...
دلار 1923 تومان ..سکه تمام 670 تومانی شد 710 هزرا تومان...

یا برید شکر بخرید در قیمت 1170 تومان که چند وقت دیکه اینم میکشه بالا ..یا برید سهام قندی بخرید ...البته تصمیم اخر با شما ..این فقط یک پیشنهاد هست ...

تاران
2012/06/24, 12:00
خوب در این لینک دوستان برن ببین این تکنیکال بیچاره کی سیگنال فروش داده ..در اوج بازار مثبت ودر قیمتهای خیلی بالاتر از امروز....

http://forums.boursy.com/showthread.php?1533-چی-چرا؟؟؟؟/page204
قبول پریسک جان قبول
ولی تکنیکال چیکار میکنه وقتی حقوقی های فعال نوساگیر میشن
من خودم با دید تکنیکال و ملاحظه نمودارهای معروف مکد و rsi و استوکس و ... وپترو رو در قیمت 808 خریدم (23/ 3/ 91 )
حالا یه نگاهی بندازین به اون نمودارا تو اون تاریخ
من اشتباه کردم یا نمودارها
تکنیکال تو خیلی مواقع مثل الان که بورس تابعی از سیاست و سیاست بازی و ... شده جواب نمیده

قاتل بروسلی
2012/06/24, 12:06
خوب دوستان سکه اینبار رو 650 فرصت خرید نداد وزیر 670 نیومد ...

بارها اشاره شد سکه تمام حباب منفی داره ...در این مدت ربع سکه از 184 بالا نیومده ولی تمام از 670 رسید به 700 ....فعلا کار داریم باهاش ....

با سبد سکه ای وسکه های پیش خریدید در 540 حال کنید تا بعد...
پرریسک جان سکه امامی الان با دلار 1920تومان و انس 1573 دلار، 54هزار تومان حباب منفی داره. این برنامه اکسل رو یکی از دوستان تو بورکس زحمتش رو کشیده که با وارد کردن قیمت انس و دلار آزاد، قیمت سکه امامی و نیم و ربع رو محاسبه میکنه.

لینک دانلود:
http:// (http://)mohasebyeh_sekkeh_offiice_2010.xlsx - 13.5 Kb (http://uplod.ir/n4v80q75yyxr/mohasebyeh_sekkeh_offiice_2010.xlsx.htm)

پرریسک
2012/06/24, 12:14
قبول پریسک جان قبول
ولی تکنیکال چیکار میکنه وقتی حقوقی های فعال نوساگیر میشن
من خودم با دید تکنیکال و ملاحظه نمودارهای معروف مکد و rsi و استوکس و ... وپترو رو در قیمت 808 خریدم (23/ 3/ 91 )
حالا یه نگاهی بندازین به اون نمودارا تو اون تاریخ
من اشتباه کردم یا نمودارها
تکنیکال تو خیلی مواقع مثل الان که بورس تابعی از سیاست و سیاست بازی و ... شده جواب نمیده

در اون تاریخ که با فلش ابی مشخص شده ..سهم حمایت قدر 82 رو شکسته ...بعد شما اومدی در پول بک سوار سهم شد که خرید اشتباهی بودی..اگر قصد خرید داشتی بالای 82 وبعد تثبیت شدن باید وارد می شدی با حد ضرر 82..

حالا قبل رد کردن مقاومت وارد شدی همین که سهم روی مقاومت منفی شد باید خروج می کردی..
در ضمن سهم در ار اس ای سیگنال خرید نداده ودر کل روند وپترو نزولی بوده وشما در روند نزولی وارد سهم شدی...

http://cend.hostei.com/photos/246444d94f08.gif

البته در کنار تکنیکال باید بنیادی وجو گروه بازار رو هم در نظر بگیری...

اما اینکه در این بازار جواب نمیده ..تو این بازار چی جواب میده ..سهام بنیادی که دوستان بنیادی کار حتی تو خواب هم نمیدن به این قیمتها برسن ولی تکنیکال سیگنال فروش رو داده بود علی رغم اینکه خیلی از بنیادی کارها رسیدن به این قیمتها رو رویا می دیدن وتکنیکال اینجا از افراد بنیادی کار جلو بود...

تکنیکال وبنیادی با هم به کار برن بازدهی خیلی بالایی خواهند داشت ..در این شک نکنید..در ضمن این بورس ما در این شرایط عادی نیست ولی همین تکنیکال الان حتی در 5 سهم هم سیگنال روند صعود نداده ..من با روش خودم نمی بینم واگر خریدژی کردم در قند قزوین ریسک کردم ودر روند نزول وارد شدم وحتی قیمت 200 هم برا این سهم می بینم با این همه با اگاهی کامل وارد شدم..

nasernet
2012/06/24, 12:14
سلام دوستان و جناب پرریسک
جناب پرریسک یک مشورت می خوام به نظرم این بازار حالا حالا ها درست بشو نیست.

من هم پول سهام ها رو تا اواسط شهریور نیاز دارم. بیشتر پول سهم هایی که برام مونده تو این سه سهم است که هر سه دیگه افت شونو کردن و الان p/e زیر 4 دارن یعنی 3.5 به نظر بازم بیشتر از این افت می کنن. خوب شاید افت نکنن ولی رشد هم نکنن. ولی تو این دو سه ماه زیر سر خودم تو بانک هستن.

خوب به نظرتون همین روزها نقد شم یا باز این زمان باقیمانده را صبر کنم؟
نظرتون در مورد اینها چیه ؟

1- ثتران میانگین 225
2- کفرا میانگین 285
3- بشهاب میانگین 345

تاران
2012/06/24, 14:21
پرریسک جان به نظرت این اطلاعیه فردا قشکر رو صف خرید میکنه و درضمن آیا این افزایش سرمایه همون سهام جایزه هست؟

طلاعية صدور مجوز افزايش سرمايه
در اجراي قانون بازار اوراق بهادار جمهوري اسلامي ايران (مصوب آذرماه 1384 )، تقاضاي افزايش سرمايه و
انتشار سهام جديد شركت شكر (سهاميعام)، در اين سازمان مورد بررسي قرار گرفت. بر اساس رسيدگي
انجام شده، مواردي حاكي از مغايرت با قوانين و مقررات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگرديده و افزايش
سرمايه با مشخصات زير و با رعايت قوانين و مقررات مربوطه، از نظر اين سازمان بلامانع م يباشد.
تعداد سهام قابل انتشار: 000 ر 800 ر 9 سهم
ارزش اسمي هر سهم: 1,000 ريال
مبلغ افزايش سرمايه: 800 ر 9 ميليون ريال
منبع تأمين افزايش سرمايه: مطالبات حال شدة سهامداران و آوردة نقدي
موضوع افزايش سرمايه: افزايش ظرفيت كارخانه از 470 تن به 700 تن تصفية شكر خام در روز
خاطر نشان مي سازد، شروع پذيره نويسي حداكثر تا شصت روز پس از تاريخ اين مجوز امكان پذير خواهد بود .
عدم شروع پذيره نويسي در مهلت مقرر، موجب ابطال اين مجوز گرديده و انجام آن مستلزم اخذ مجوز جديد از
اين سازمان خواهد بود.
همچنين مطابق مادة 21 قانون بازار اوراق بهادار، ثبت اوراق بهادار نزد سازمان، به منظور حصول
اطمينان از رعايت مقررات قانوني و مصوبات سازمان و شفافيت اطلاعاتي بوده و به منزلة تأييد مزايا، تضمين
سودآوري و يا توصيه و سفارشي در مورد شركت يا طرح مرتبط با اوراق بهادار، توسط سازمان نم يباشد.
اطلاعات تكميلي مربوط به افزايش سرماية شركت در سايت اينترنتي سازمان بورس و اوراق بهادار به
در بخش بازار اوليه در دسترس مي باشد. www.seo.ir نشاني
غلامرضا ابوترابي

پرریسک
2012/06/24, 14:27
پرریسک جان به نظرت این اطلاعیه فردا قشکر رو صف خرید میکنه و درضمن آیا این افزایش سرمایه همون سهام جایزه هست؟

حمایت قشکر 420 فعلا وبتونه 511 رو بشکنه میشه به صعود امید داشت ..

شاید تاثیری گذاشت ..

پرریسک
2012/06/24, 14:31
سلام دوستان و جناب پرریسک
جناب پرریسک یک مشورت می خوام به نظرم این بازار حالا حالا ها درست بشو نیست.

من هم پول سهام ها رو تا اواسط شهریور نیاز دارم. بیشتر پول سهم هایی که برام مونده تو این سه سهم است که هر سه دیگه افت شونو کردن و الان p/e زیر 4 دارن یعنی 3.5 به نظر بازم بیشتر از این افت می کنن. خوب شاید افت نکنن ولی رشد هم نکنن. ولی تو این دو سه ماه زیر سر خودم تو بانک هستن.

خوب به نظرتون همین روزها نقد شم یا باز این زمان باقیمانده را صبر کنم؟
نظرتون در مورد اینها چیه ؟

1- ثتران میانگین 225
2- کفرا میانگین 285
3- بشهاب میانگین 345

با سلام..
بشهاب حمایت قدر 280 هست بشکنه 250 وپایین تر هم می بینه..در ضمن این سهم بیشتر سود غیر عملیاتی هست ...

ثتران از نظرم افتش رو کرده ...

کفرا هم شاید تا حدود 200 بیاد ...

زمان فروش خیلی وقته گذشته ولی خوب این سهمها به نظر در صورت ادامه دار بودن جو منفی 10-15 درصد دیگه برن پایین ..
بشهای شاید بیشتر..

پرریسک
2012/06/24, 14:44
خوب دوستان در پیام خصوصی مطالبی پرسیدن اینجا جواب میدیم..

دوستی فرمون خونه رو فروختن ومیخوان با اون سرما یه گذاری کنن؟

اول اینکه دوستان یک خونه جزو واجبات هست مخصوا برا دوستان متاهل...پس با این قیمت شوخی نفرمایید وزن وبچه رو گرفتار نکنید..

حالا کسی خونه بزرگر داره مفروشه کوچیکتر میخره با مقداری که اضافه هست سرمایه گذاری می کنه این قابل قبول هست..

در مورد سرمایه گذاری هم شرایط بازار وجامعه رو ببیند ..بعد با اگاهی کامل وقبول ریسک ها ومدیرت سرمایه گذاری کنید..

با توجه به شرایط جا معه ما کاملا تابلو بود که طلا وارز پایین ندارن وهر افتی فرصت خرید هست ..هر کی استفاده کرد الان در یک سود 20 درصدی هست..راحت واسوده..

بخش دوم مسکن بود که قبل عید این هم تابلو بود با توجه به بحث هدفمندی مسکن میکشه بالا ..حالا تو تهران وشهرهای بزرگ 30-40 درصد رشد کرده در شهر ما 20 درصد ..البته زمین در شهر ما بدجور رفته بالا در بعضی مناطق..

بخش سوم هم بورس ..خوب هیچ عقل سلیمی در این شرایط تحریمی وبا این سیاستها غلط تو این حوزه سرمایه گذاری نمی کنه مگر افراد پرریسک..

اونم باید در اغاز رالی صعود وارد بشید 30-40 درصد که گرفتید برید پشت سرتون هم نگاه نکنید برا دو سه ماه ...بعد مجدد که روند نزولی بازار طی شد مجدد وارد بشید سود بگیرید بعد برید دوباره 2-3 ماه پشت سرتون هم نگاه نکنید..این حکایت بورس ماست..

ولی باز هم با پول قرضی با پول وام با پول فروش خونه وارد بازار سهام نشید که بیرحمترین بازار برا سرمایه گذاری بورس هست مخصوصا برا افراد تازه کار ونا اشنا..

تاران
2012/06/24, 15:17
خوب دوستان در پیام خصوصی مطالبی پرسیدن اینجا جواب میدیم..

دوستی فرمون خونه رو فروختن ومیخوان با اون سرما یه گذاری کنن؟

اول اینکه دوستان یک خونه جزو واجبات هست مخصوا برا دوستان متاهل...پس با این قیمت شوخی نفرمایید وزن وبچه رو گرفتار نکنید..

حالا کسی خونه بزرگر داره مفروشه کوچیکتر میخره با مقداری که اضافه هست سرمایه گذاری می کنه این قابل قبول هست..

در مورد سرمایه گذاری هم شرایط بازار وجامعه رو ببیند ..بعد با اگاهی کامل وقبول ریسک ها ومدیرت سرمایه گذاری کنید..

با توجه به شرایط جا معه ما کاملا تابلو بود که طلا وارز پایین ندارن وهر افتی فرصت خرید هست ..هر کی استفاده کرد الان در یک سود 20 درصدی هست..راحت واسوده..

بخش دوم مسکن بود که قبل عید این هم تابلو بود با توجه به بحث هدفمندی مسکن میکشه بالا ..حالا تو تهران وشهرهای بزرگ 30-40 درصد رشد کرده در شهر ما 20 درصد ..البته زمین در شهر ما بدجور رفته بالا در بعضی مناطق..

بخش سوم هم بورس ..خوب هیچ عقل سلیمی در این شرایط تحریمی وبا این سیاستها غلط تو این حوزه سرمایه گذاری نمی کنه مگر افراد پرریسک..

اونم باید در اغاز رالی صعود وارد بشید 30-40 درصد که گرفتید برید پشت سرتون هم نگاه نکنید برا دو سه ماه ...بعد مجدد که روند نزولی بازار طی شد مجدد وارد بشید سود بگیرید بعد برید دوباره 2-3 ماه پشت سرتون هم نگاه نکنید..این حکایت بورس ماست..

ولی باز هم با پول قرضی با پول وام با پول فروش خونه وارد بازار سهام نشید که بیرحمترین بازار برا سرمایه گذاری بورس هست مخصوصا برا افراد تازه کار ونا اشنا..
واقعا جواب بخردانه ای دادید
من خودم کسی بودم که 80 درصد سرمایه ام رو به امید 5 برابر کردن اون توی بورس آوردم و از شانس بد مناز زمان ورود من بورس خاک تو سرش شد
قند ثابت گرفتم (واسه اول کار) 560 تومن تا 760 رفت بالا نفروختم به دلیل فوق بعد با نامردی تو روند صعودی بستند و بعد دیدید آنچه شد
اینها تجاربی است که خیلی گران تمام مشیه و منو مجبور به فروش ماشین برای اجاره خونه میکنه....

rend72
2012/06/24, 17:39
سلام سيد جعفر
چطوري؟
نظرت در مورد ثاژن چيه؟

پرریسک
2012/06/24, 18:03
سلام سيد جعفر
چطوري؟
نظرت در مورد ثاژن چيه؟

سلام برادر..
ثاژن به لطف حامی وحمایت بالا مونده...
در اینگونه سهمها نظر دادن سخته چون حامی سهم روند سهم رو تعیین می کنه..حمیات بکنه یا نکنه..ولی خوب برا رو دست نخوردن بهتره به تکنیکال اعتماد کنیم..

ثاژن حمایت 109 ومقاومت 124...تکنیکال نشان از این داره باید 109 رو بشکنه بره رو 90 تومن..حالا شاید همین فردا حامی سهم بیاد رنج بزنه وسهم رو همین جا نگه داره...ولی به شخصه با شکست 109 خروج می کنم..
بالای 124 نیاد هیچ جا نمیره.

علیرضاباقری
2012/06/24, 18:09
استاد پرریسک
لطفا به نظر شما در موردخبهمن چیست ایا خرید شودودر مجمع شرکت کنیم

پرریسک
2012/06/24, 18:39
استاد پرریسک
لطفا به نظر شما در موردخبهمن چیست ایا خرید شودودر مجمع شرکت کنیم

بالای 185 اومد به خرید فکر کنید با حد ضرر 185 ...
به نظر تا 160 وحتی 140 میاد حالا یا با تقسیم سود یا بدون تقسیم سود..

بالای 185 تثبیت بشه از این افت در امان خواهد بود فعلا..

کریم مهدوی
2012/06/24, 18:51
پرریسک جان از شما دلگیرم
شاید سرتون شلوغ بود ولی من سوال پرسیدم درباره وملت و جواب بنده را ندادین
به هر حال موفق باشید همیشه

نیما خطیبی
2012/06/24, 19:00
سلام برادر..
ثاژن به لطف حامی وحمایت بالا مونده...
در اینگونه سهمها نظر دادن سخته چون حامی سهم روند سهم رو تعیین می کنه..حمیات بکنه یا نکنه..ولی خوب برا رو دست نخوردن بهتره به تکنیکال اعتماد کنیم..

ثاژن حمایت 109 ومقاومت 124...تکنیکال نشان از این داره باید 109 رو بشکنه بره رو 90 تومن..حالا شاید همین فردا حامی سهم بیاد رنج بزنه وسهم رو همین جا نگه داره...ولی به شخصه با شکست 109 خروج می کنم..
بالای 124 نیاد هیچ جا نمیره.

جناب پر ریسک شاید فردا صنعتی سپاهان 3 ملیون سهمش رو بفروشه اگه بفروشه روند سهم شاید صعودی بشه

yousef
2012/06/24, 20:45
با سلام..
بشهاب حمایت قدر 280 هست بشکنه 250 وپایین تر هم می بینه..در ضمن این سهم بیشتر سود غیر عملیاتی هست ...

زمان فروش خیلی وقته گذشته ولی خوب این سهمها به نظر در صورت ادامه دار بودن جو منفی 10-15 درصد دیگه برن پایین ..
بشهای شاید بیشتر..
سلام جعفرعزیزوباسپاس ازصبروحوصله شمابرای پاسخگویی...درموردبشهاب فکرمی کنم اشتباه میکنین...هنوزگزارش 12
ماهه نداده ولی تو9ماهه بیش از90تومن سودعملیاتی ساخته وپیش بینی کرده که این سودعملیاتی در12ماهه نزدیک
به150تومن باشه...گرچه بااین سودعملیاتیepsروحدود80تومن اعلام کرده که حدسم اینه تو12ماهه که همین روزهاباید
اعلام کنه تعدیل خوبی بده...تولینک زیرنگاه کنین می بینین چقدرسودعملیاتی وفروش و...کلانکات مثبتش زیاده...
http://www.codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=HJiKbciW3lnr44 BNKxyNOA%3d%3d
http://www.codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=Eb2yttUnssTDFyt UcFQDAw%3d%3d

پرریسک
2012/06/24, 22:10
حمیاتهای شاخص ...چند وقت قبل گفته شد شاخص روند نوزلی تایید شد از سهام لیدر دوری کنید..

شاخص26590 حمایت بود شکست حمایت بعدی26180 اینم بشکنه حمایت بعدی شاخص 25500 هست ....

در ضمن بالای 26750 تثبیت بشه شاید بشه به صعود امیدوار بود.....

شاخص امروز روی 25680 هست ....یک حمایت رو 25500 داره وهمترین حمایت رو 25300 می بینم ....بهتره اصلا این رقم رو نبینه ولمس نکنه وبرگرده بالا .....

ببینم روزهای بعد چی میشه ...برمیگرده یا اینجا رو هم میشکنه..رند اکثر سهام هم نزولی هست ...باز هم میگم این به این معنی نیست فردا برید بفروشید ...پیشنهاد فروش وخرید خیلی وقته ندارم ...

ولی خوب این بازار برا ورود به روند صعود با حداقل یک هفته به صورت اروم ونرم ومداوم مثبت بمونه ..

پرریسک
2012/06/24, 22:15
سلام جعفرعزیزوباسپاس ازصبروحوصله شمابرای پاسخگویی...درموردبشهاب فکرمی کنم اشتباه میکنین...هنوزگزارش 12
ماهه نداده ولی تو9ماهه بیش از90تومن سودعملیاتی ساخته وپیش بینی کرده که این سودعملیاتی در12ماهه نزدیک
به150تومن باشه...گرچه بااین سودعملیاتیepsروحدود80تومن اعلام کرده که حدسم اینه تو12ماهه که همین روزهاباید
اعلام کنه تعدیل خوبی بده...تولینک زیرنگاه کنین می بینین چقدرسودعملیاتی وفروش و...کلانکات مثبتش زیاده...
http://www.codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=HJiKbciW3lnr44 BNKxyNOA%3d%3d
http://www.codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=Eb2yttUnssTDFyt UcFQDAw%3d%3d

در قسمت سود حاصل از فروش سرمایه گذاری برید می بیند بشهاب بالای 9 میل وتوشه داشته که فروخته وسود خودش رو از 66 به حدود 80 تعدیل مثبت داده ...این سود غیر عملیاتی وسال دیگه تکرار پذیر نیست ...

در ضمن نه ماهه 47 تومن پوشش داده...این سود 90 تومن رو بنده نمی بینم ...

yousef
2012/06/25, 07:25
در قسمت سود حاصل از فروش سرمایه گذاری برید می بیند بشهاب بالای 9 میل وتوشه داشته که فروخته وسود خودش رو از 66 به حدود 80 تعدیل مثبت داده ...این سود غیر عملیاتی وسال دیگه تکرار پذیر نیست ...

در ضمن نه ماهه 47 تومن پوشش داده...این سود 90 تومن رو بنده نمی بینم ...
90تومن سودعملیاتی ساخته و47تومن ازepsروپوشش داده...

مسعود
2012/06/25, 08:30
سلام دوستان
صبح بخیر
بعد از چند روز مرخصی و دور بودن از بازار ... :o:((

مسعود
2012/06/25, 08:32
سلام دوستان
صبح بخیر
بعد از چند روز مرخصی و دور بودن از بازار ... :o:((
این شکلک تعجب واسه چی لبخند میرنه؟ :-/

مسعود
2012/06/25, 08:36
شمواد هم مثل اینکه دیروز به توافق نرسیدن
ببینیم امروز چه میشود b-)

paiezan
2012/06/25, 09:06
سلام جناب پرریسک
نظرتون رو درباره حپترو ح بفرمایین ممنون میشم
سپاس

آواچی
2012/06/25, 09:17
پرریسک جان قندیا تا کی اصلاح میکنن؟ممنون داداش

مسعود
2012/06/25, 09:29
این شمواد هم ... X-(

شطرنج باز
2012/06/25, 09:42
سلام دوستان هر کسی شبندر رو روز عرضه بیشتر از 1140 ریال خریده میتونه شکایتش رو به شماره تلفکس 88679546 -84083417سازمان شکایت از بورس ارسال کنه چون اصولا عرضه اولیه باید به یک قیمت عرضه بشه

dolphin
2012/06/25, 09:49
شموادی که این همه ازش صحبت بود حالا با 20 درصد ضرر باز شده!
این بازار دیگه واقعا مضحک شده.

حامد24
2012/06/25, 09:53
سلام

پریسک جان نظر راجبه روند وملت چیه

میخوام 200 تا بردارم ، بخرم یا دست نگه دارم ؟

dolphin
2012/06/25, 09:58
جناب پرریسک اگه میشه راجع به حمایتهای رمپنا خکاوه فولاد و غدیر و فولاژ راهنمایی کنید.
جا داره تشکر کنم از پاسخ های همیشه خوبتون.

تاران
2012/06/25, 10:13
پرریسک جان کجایی پس؟
داریم ناامید میشیم از این قندیها

پرریسک
2012/06/25, 10:36
پرریسک جان کجایی پس؟
داریم ناامید میشیم از این قندیها

چرا ناامید ..

مگر نگفتیم گروه هنوز روند صعود نگرفته ..مگه گفته نشد پله ای بخرید ..مگه گفته نشد قزوین حمایت 340 ..البته احتمال شکست هم هست..
مگه گفته نشد خودتون رو برا هر قیمتی اماده کنید ..

مگر گفته نشد این گروه تنها گروهی هست که میتونه بیاد بالا ...

شما تو بازار سهام مثبت می بینی..اکثرار اول وقت پول بک کردن به حمایتهای شکسته شده والان ریزش ..زمانی ناامید بشو که بازار مثبت باشه وقندیها منفی...

فعلا تو منفی خوردن بازار دست قندیها رو از پشت بسته ..نگران نباش...این بازار چنان حمایتهایی رو شکسته که برا برگشت بالای اونها باید کلی زور بزنه ...

تمام شرایط اکثرا به ضرر اکثر صنایع بورسی هست...

به جز گروه قند پترو بقیه بازار ول معطل البته گروه پترو از محل تحریم ها اکر شامل اینها بشه بد ضربه خواهد خرد..ولی قندیها نه..

پرریسک
2012/06/25, 10:40
سلام

پریسک جان نظر راجبه روند وملت چیه

میخوام 200 تا بردارم ، بخرم یا دست نگه دارم ؟

با سلام ..وملت احتمال دیدن 35 هست دست نگه دارید ..

در کل در روند نوزل خرید سهام با ریسک همراه هست بارها گفتم..

بازار روند نوزلی داره واگر وارد گروه قند شدم با اگاهی کامل ودر روند نوزل بود..

در ضمن برا گروه پترو انکای عوارض 50 درصد تعیین شده ..مراقب باشید ..ایتم از این گروه ..این دولت مگه میزاره این همه سود بره تو جیب اینها....

حالا این گروه هم به سرنوشت بقیه بازار دچار میشه...

پرریسک
2012/06/25, 10:43
وصندوق 195 شکست حمایت بعدی 150-160 ..
وغدیر حمایت 360داره میشکنه حمایت بعدی 330

بابک 52
2012/06/25, 10:43
نگاهی به گزارش هیأت مدیره قند قزوین
شرکت قند قزوین با سرمایه 6 میلیارد و 205 میلیون و 700 هزار تومان طبق گزارش فعالیت هیأت مدیره برای سال مالی منتهی به اسفند 90 عایدی خالص هر سهم خود را 663 ریال اعلام کرده است.
این شرکت در اولین پیش بینی خود با سرمایه 4 میلیارد و 365 میلیون تومان، سود هر سهم خود را 103 ریال و در آخرین پیش بینی با سرمایه جدید این مبلغ را به 648 ریال رسانده بود که طبق گزارش هیأت مدیره مبلغ 663 ریال به ازای هر سهم محقق کرده است.
همچنین بنا بر گزارش هیأت مدیره این شرکت بعلت بالا بودن قیمت های ماشین آلات و تکنولوژی آن و از طرف دیگر مقررات واردات و نقدینگی، تکنولوژی این صنعت با صنعت مشابه جهانی قابل مقایسه و رقابت نمی باشد.
"قزوین" که در سال مالی 90 با 26 درصد افزایش در فروش و درآمد ارائه خدمات بعلت افزایش در حجم فروش شکر سفید و کاهش در مقدار فروش ملاس روبرو بوده بدلیل افزایش دریافت تسهیلات، 25 درصد رشد در هزینه های مالی را در کارنامه خود ثبت کرده است.
این شرکت که در سال مالی 91 افزایش 6 درصدی فروش، 10 درصدی بهای تمام شده و 23 درصدی هزینه های مالی و اداری را نشان می دهد، سود خالص هر سهم را با کاهش 40 درصدی مبلغ 395 ریال اعلام کرده است.
گفتنی است شرکت قند قزوین قیمت هر کیلو شکر تولیدی از چغندر قند را در سال 90 مبلغ 1142 تومان و در سال مالی 91 با افزایش 18 درصدی مبلغ 1350 تومان به ازای هر کیلو در نظر گرفته است.
شایان ذکر است به علت کافی نبودن سرمایه در گردش هیأت مدیره پیشنهاد تقسیم 10 درصد از سود خالص هر سهم را برای سال مالی 90 در نظر دارد.

مسعود
2012/06/25, 10:45
جعفر خان سلام
امروز نبودی شمواد اضافه کردم
نظرت چیه؟
فعلا که چندبار صفشو دادن ، ولی صف شد

پرریسک
2012/06/25, 10:49
مپنا بعد شکست 228 روند از حالت صعودی در کوتاه مدت خارج شده ..حالا همین قیمت مقاومت هست براش وحمایتن فعلی 200..نشکنه 228 رو بالا نداره..

ثازن با شکست 120 باید خروج میشد ..حالا 120 مقاومت وحمایت 112.....

فولاز هم خبری نیست سهم افت کرد علی زفم تعدیل مثبت ..فعلا تا 330 میره ..بیشتر از اون بستگی به جو بازار داره ..

این عدم عرضه وصف ها هم زیاد مهم نیستن ..تا دیروز خیلی از سهام صف داشتن وعرضه نمی شدن امروز رو منفی خریداری نبود براشون ....در روند نوزلی از این صفها زیاد می زارن...

حد ضرر 110 ومقاومت 125-130 ...

حالا رو حمایت با حد ضرر 110 بخرید یا بعد 130 وارد بشید ..

در ضمن خیلی سهام ارزش خرید دارن ولی مشکل اینه نایی برا بالا رفتن ندارن ...

ما سهم رو برا چی میخریم میخریم بالا بره ولی خوب فعلا بازار نقدینگی رو نتونسته به خودش جذب کنه وهر افتی در بازار سکه ارز هم شده بلای جان بازار که خیلی این افت رو فرصت خرید می دونن ..

چون اونجا دیگه کف قیمت ارز وسکه دست همه اومده ولی در بازار سهام هر هرفته که چه عرض کنم هر روز یک کف جدید روست میشه..

ما فکر می کدریم کف مپنا 230 الان شده 200 هفته بعد شاید 180 و.......

خیلی سهام دیگه همینطور..

با این همه امیدواریم ..روند مثبت شد اطلاع میدیم..

جناب پرریسک اگه میشه راجع به حمایتهای رمپنا خکاوه فولاد و غدیر و فولاژ راهنمایی کنید.
جا داره تشکر کنم از پاسخ های همیشه خوبتون.

در بالا زمانی که فولاز صف خرید رو 310 بالای دو میل گفتیم خبری نیست ..چون سهم حمایت 330 رو شکسته وارد دو ر نزولا شده بوده ...

فولاز حمایت 260..
مپنا 160..
خکاوه همین 58 بعدی 55..

غدیر 330.
فولاد 250 بشکنه 220..

پرریسک
2012/06/25, 10:52
جعفر خان سلام
امروز نبودی شمواد اضافه کردم
نظرت چیه؟
فعلا که چندبار صفشو دادن ، ولی صف شد

سلام ..سهم روند نزولی گرفته ./...با این بازار نمی دونم اصلا خرید درسته ...

فعلا حد ضرر بزارید 100...

درود بر روش خودم یعنی همون خرید در قیمت بالاتر ودر روند صعودی...

هی داریم الان یک هفته دلداری میدیم وامیدواری میدیم تا یه تعداد نگن دارن جو منفی میدن میخوان بزخرید کنن از این حرفا ..

والا به خدا من راضی هستم سهام 15 درصد بکشن بالا خرید کنم ..چون اونجا بازار رالی صعودی مگییره...
حالا اونایی که هی می گفتن بازار برمیگرده بیان پاسخ بدن ..هر سهمی خریدی بامخ رفته پایین از سهام بنیادی گرفته تا غیر بنیادی...

پرریسک
2012/06/25, 11:01
خوب با این قیمت توکاریل ....قیمت وتوکا وحتوکا دیدن داره ..حالا دیگه فکر کنم حتوکا 350 تومن که پیش کرده بودم رو هم بشکنه بره پایین .....تا بعضی ها فکر نکنن ما جهت دار پست میزنیم ...ببینم حتوکا چند میشه...صبر میکنیم..

تاران
2012/06/25, 11:08
پرریسک جان
قیمت جهانی شکر در کانال صعودیه دلار هم که میره بالا این گزارشات قندها هم که داره از راه میرسه(نمونه اش قشکرو قپیرا و قزوین)
من موندم چرا با قندیا صف فروشند؟ آیا واقعا سازمان نمیخواد اینا برن بالا(تو تالار همسایه جناب باگات و سپهبد رو این موضوع پافشاری میکنن و حتی جناب باگات شماره تلفن کسی که مستقیما ایشون رو تهدیه به برداشتن اردر خرید کرده بود رو علنا تو تالار اعلام کردو. ...) اگه اینجوریه برا من سئواله که خوب چرا؟
مگه با بالا رفتن قندیا این بورس لامصب سبز نمیشه؟ مگه خوش بحال آقایون نمیشه؟ یا اونا واقعا دلشون برا ما سهامدارن فعلا بدبخت قندی سوخته و اینجوری دارن جلوی سفته بازی تو این صنعت رو میگیرن؟ و یا ...

کیوان
2012/06/25, 11:30
اولا من در اینکه قیمتها با دستکاری و به عمد به پایین کشیده شده اند و همانطور که این دوستمان گفت سازمان حتی با تهدید اجازه رشد سهمها را نمی دهد شکی ندارم. ( فحشها را بگذارید در جایش نثار مسئولین کنید!) حالا با این فرض باید ببینیم چرا سیستم اینهمه اصرار بر کاهش شاخص بازار و سرریز کردن سرمایه با بازار دلار و طلا و افزایش آن گروه دارد ؟!
خب فکر میکنم جواب در جیب خالی دولت است! بازهم باید مثل داروغه کارتون رابین هود با یک سکه چنان ضربه محکمی به کاسه گدایی که دست ملت ایران داده اند وارد کرد تا هرچه پول و نقدینگی در کاسه هست به بالا پرتاب و وارد جیب دولت شود!
با کاهش بلندمدت ارزش طلا چه خوب که در کوتاه مدت با نرخهای هیجانی و در بالاترین رقمها سکه ها را به مردم بفروشند. همانطور که اخیرا دیدیم دولت این توانایی را دارد که دلار را در رنج قیمتی 1600 تا 1700 مهار کند . پس به وقتش و زمانیکه جیب پر پول شد یک راه دیگر برای دوبله کردن پولها دارد و آن درو کردن سهامهای زیر مفت است! با یک تیر چند هدف می زنند .
:-w

انزلیچی
2012/06/25, 11:39
سلام بر همگی... جناب پرریسک: افکارتون را می پسندم چون واقع نگر و دوراندیش هستید... متاسفانه سیلابی که براه افتاده فعلا کنترل شدنی نیست ... مقابله با سیلاب عقلانی نیست... نمیشه جلوی سیلاب سد ساخت..اما بالاخره به ارامش خواهد رسید... دید شما با توجه به اینده نرخ ارز و وضعیت شرکتهاو... به قندی ها و انتخاب این گروه در اولویتهای خرید از نظر حقیر ستودنیست.... اما به نظرم شاخص کل تا 22000 جا برای اصلاح داره..و در مقابل دلار تا 2600 جا برای رشد... در ریزش شاخص متاسفانه قندی ها هم اصلاح خواهند شد و در جو مثبت بازار بهترین گزینه خرید خواهند بود...:x

پرریسک
2012/06/25, 11:49
سلام بر همگی... جناب پرریسک: افکارتون را می پسندم چون واقع نگر و دوراندیش هستید... متاسفانه سیلابی که براه افتاده فعلا کنترل شدنی نیست ... مقابله با سیلاب عقلانی نیست... نمیشه جلوی سیلاب سد ساخت..اما بالاخره به ارامش خواهد رسید... دید شما با توجه به اینده نرخ ارز و وضعیت شرکتهاو... به قندی ها و انتخاب این گروه در اولویتهای خرید از نظر حقیر ستودنیست.... اما به نظرم شاخص کل تا 22000 جا برای اصلاح داره..و در مقابل دلار تا 2600 جا برای رشد... در ریزش شاخص متاسفانه قندی ها هم اصلاح خواهند شد و در جو مثبت بازار بهترین گزینه خرید خواهند بود...:x

با سلام..

مشکل همینه
همه میدونن واقعیت چیه ولی اون رو کتمان می کنند ..به قول معروف خودشون رو بخواب می زنند...

یکسال قبل زامیاد 280 بود ..با دو تا تحلیل ساده همون موقع گفتیم اقا گروه خودرو نابود میشه ..از این گروه خارج بشید ..دلار اون موقع تازه داشت بالا میرفت 1200 بود..

اونقدر از این گروه گفتیم دوری کنید بعضی دوستان گفتن شما با گروه خودرو دشمنید واز این حرفا..

حالا یکسال بعد ..اکثر سهام این گروه تعدیل های منفی دادن..همون زامیاد رو 160 می دیدم الان رو 80...هر چند چند وقت قبل اشاره شد زیر 60 هم زیاده براش..

حالام همه دارن تحریم رو می بینن همه دارن اوضاع خبرا شرکتها رو می بینن ..بازم دم از رشد می زنن..بازار درسته نوسان رو به بالا داره ولی در کل اگر سیاستها همینطور پیش بره سال به سال از سوداوری شرکتها کاسته میشه این دیگه مثل روز روشنه ..

شاخص هم 25500 حمایت اول وحمایت مهم 25300 هست اون رو بشکنه خطری میشه..

masome
2012/06/25, 11:53
جعفر جان با این مطلبی که آخر گفتی یعنی گروه قند هم تعطیل؟ پس خروج کامل از بازر درسته یا نه؟

انزلیچی
2012/06/25, 12:03
اولا من در اینکه قیمتها با دستکاری و به عمد به پایین کشیده شده اند و همانطور که این دوستمان گفت سازمان حتی با تهدید اجازه رشد سهمها را نمی دهد شکی ندارم. ( فحشها را بگذارید در جایش نثار مسئولین کنید!) حالا با این فرض باید ببینیم چرا سیستم اینهمه اصرار بر کاهش شاخص بازار و سرریز کردن سرمایه با بازار دلار و طلا و افزایش آن گروه دارد ؟!
خب فکر میکنم جواب در جیب خالی دولت است! بازهم باید مثل داروغه کارتون رابین هود با یک سکه چنان ضربه محکمی به کاسه گدایی که دست ملت ایران داده اند وارد کرد تا هرچه پول و نقدینگی در کاسه هست به بالا پرتاب و وارد جیب دولت شود!
با کاهش بلندمدت ارزش طلا چه خوب که در کوتاه مدت با نرخهای هیجانی و در بالاترین رقمها سکه ها را به مردم بفروشند. همانطور که اخیرا دیدیم دولت این توانایی را دارد که دلار را در رنج قیمتی 1600 تا 1700 مهار کند . پس به وقتش و زمانیکه جیب پر پول شد یک راه دیگر برای دوبله کردن پولها دارد و آن درو کردن سهامهای زیر مفت است! با یک تیر چند هدف می زنند .

با سلام جذب نقدینگی مردم از اهداف دولت هست اگر درست شنیده باشم در مرحله اول پیش فروش سکه ..دولت 230000 میلیارد تومان نقدینگی مردم را جذب کرد... حالا واسه چی باید دلار بره بالا؟؟ امسال سال تولید ملی.حمایت از کار و سرمایه ایرانی هست. بهانه ای هست تا واردات کم بشه و استفاده از تولیدات ملی... طلای جهانی تا 1100 دلار و نفت نیز تا 60 دلار جا واسه اصلاح داره... حتی فولاد مبارکه تا 180 ... دلار را تا 3000 تومان هم به زودی بالا میبرند و بعد تا 2600 اصلاح میکنند... رو 3000 واسه مردم طرح پیش فروش سکه میگذارند... طلای جهانی هم ریزش میکنه و...:x

717
2012/06/25, 12:27
اگه تحريم نفتي اجرا بشه دولت بايد ذخاير ارزي رو براي روز مبادا حفظ كنه يكي از راهكارها مثل پارسال كاهش ارزش ريال خواهد بود. بازار سرمايه به سه دليل اصلي امسال خراب خواهد بود ( دلايل فرعي زيادي نيز وجود دارد! ):
1- سال آخر دولت مهرورز( مديران داراي رانت اطلاعات سهام و انصارشون اقدام به نقد شدن ميكنن )
2- تحريم و خطر جنگ
3- هدفمندي ناموفق يارانه ها و در نتيجه كاهش سود آوري شركتها و يا حداقل كاهش شديد توزيع سود نقدي شركتها

Jamshidyar
2012/06/25, 12:51
با سلام..

مشکل همینه
همه میدونن واقعیت چیه ولی اون رو کتمان می کنند ..به قول معروف خودشون رو بخواب می زنند...

یکسال قبل زامیاد 280 بود ..با دو تا تحلیل ساده همون موقع گفتیم اقا گروه خودرو نابود میشه ..از این گروه خارج بشید ..دلار اون موقع تازه داشت بالا میرفت 1200 بود..

اونقدر از این گروه گفتیم دوری کنید بعضی دوستان گفتن شما با گروه خودرو دشمنید واز این حرفا..

حالا یکسال بعد ..اکثر سهام این گروه تعدیل های منفی دادن..همون زامیاد رو 160 می دیدم الان رو 80...هر چند چند وقت قبل اشاره شد زیر 60 هم زیاده براش..

حالام همه دارن تحریم رو می بینن همه دارن اوضاع خبرا شرکتها رو می بینن ..بازم دم از رشد می زنن..بازار درسته نوسان رو به بالا داره ولی در کل اگر سیاستها همینطور پیش بره سال به سال از سوداوری شرکتها کاسته میشه این دیگه مثل روز روشنه ..

شاخص هم 25500 حمایت اول وحمایت مهم 25300 هست اون رو بشکنه خطری میشه..

جعفرجان خداوکیلی این تحلیل های گذشته رو با نتایجش مخصوصا در مورد خودرو کتابش کن. درس عبرتی بشه برای آیندگان.
مملکت ما دست کیا افتاده واقعا. امثال جنابعالی که تحلیلگر هستن، ورشکستگی صنعت خودرو ما رو از یکسال پیش دیدن، این آقایون مسئول هنوز در خواب تشریف دارن، نمیدونم شاید هم بیدارن و دارن چمدون ها رو .... تو یه تاپیک دیگه یکی از اساتید دیگه نفت 40 دلاری رو پیش بینی کرده بود، اونهم وقتی بالای 100 بود!! ولی سیاسیون ما تله مذاکرات رو درک نکردن و شده عین مثل قورباغه آبپز. حالا از این به بعد اوضاع مملکت دیدنیه. باید خون گریه کرد به خدا

در مورد گروه قند هم تو این چند روزه فقط من حرص خوردم و فکر می کنم این زخم معده لعنتی دوباره داره عود می کنه. این گروه کاملا آماده رشد بود اما با کارهای کثیف و پلیدی که فقط از خود شیطان برمیاد، سرش رو بریدن تا توی این سقوط هیچ کس بی ضرر نمونه. اون دوستمون جناب کیوان راست میگه. دلالی کردن الآن برای اینها به صرفه تره تا حمایت از تولید ملی!!!

saeedr88
2012/06/25, 13:02
سایت tsetmc چرا باز نمی شود

پرریسک
2012/06/25, 13:09
جعفرجان خداوکیلی این تحلیل های گذشته رو با نتایجش مخصوصا در مورد خودرو کتابش کن. درس عبرتی بشه برای آیندگان.
مملکت ما دست کیا افتاده واقعا. امثال جنابعالی که تحلیلگر هستن، ورشکستگی صنعت خودرو ما رو از یکسال پیش دیدن، این آقایون مسئول هنوز در خواب تشریف دارن، نمیدونم شاید هم بیدارن و دارن چمدون ها رو .... تو یه تاپیک دیگه یکی از اساتید دیگه نفت 40 دلاری رو پیش بینی کرده بود، اونهم وقتی بالای 100 بود!! ولی سیاسیون ما تله مذاکرات رو درک نکردن و شده عین مثل قورباغه آبپز. حالا از این به بعد اوضاع مملکت دیدنیه. باید خون گریه کرد به خدا

در مورد گروه قند هم تو این چند روزه فقط من حرص خوردم و فکر می کنم این زخم معده لعنتی دوباره داره عود می کنه. این گروه کاملا آماده رشد بود اما با کارهای کثیف و پلیدی که فقط از خود شیطان برمیاد، سرش رو بریدن تا توی این سقوط هیچ کس بی ضرر نمونه. اون دوستمون جناب کیوان راست میگه. دلالی کردن الآن برای اینها به صرفه تره تا حمایت از تولید ملی!!!

جمشید جان یادته هی می گفتم والبته می گم تو روند صعود بخریم..

هی میگم بزارید سهام بیان بالا چند درصد بالاتر بخرریم...

با دوتا صف خرید خوشحال نشید وهیجان زده نپرید تو صف ...

وقتی اینا رو میگم بعضی دوستان میان میگن جا مونده..تحلیلی بلد نیست ..نمی تونه کف رو شناسایی کنه واز اینحرفا..

همین فولاژ مگه صف خرید نبود ..گفتیم عجله نکیند روند نزولی داره .همین گروه روی ..فاسمین کروی فراور چه صف خرید بزرگی بودن...چی شد ..

همین قندیها..گفتیم اگاه باشید بدونید دارید تو روند نزولی میخرید روند نزولی کف حالیش نیست ها ...

همین خگستر ..خیلی سهام هم وارد روند صعود شدن با حد ضرر خریدیدم ولی بازار طوری شد رشد نکردن ولی بارها بازم اشاره شد سهام در روند صعود حد ضررش مشخصه ..این بالا نیاد بقیه بازار کشکه..

وساخت بالای 230 صعودی شد ...موقع شکست حد ضرر بارها فرصت خروج هم داد ثاباد ثامان ثنوسا وکلی سهام دیگه..یه سوال اینا منفی خوردن بقیه بازار مثبت موند ..نه بقیه بازار بدتر ریخت..

جمشید جان برا اینکه فشار عصبی استرس اینها رو در بورس نداشته باشیم به نظر خودم در بورس ایران باید منتظر موند روند صعود اغاز بشه ..چون قبل اون بخرید باید خودت رو برا هر قیمتی اماده کنی ..چون اینجا ایرانه..پی برای 1-2-3 معنی نداره..کف قیمتی معنی نداره...

الان تو کل بازار 5 تا سهم هم روند صعود ندارن..شاید کل بازار از فردا مثبت بشه و15 درصد هم بیاد بالا ولی این به معنی روند صعود نیست..این فقط یک نوسان خواهد بود همین..من که به روش خودم ایمان اوردم خیلی وقته..

در روندهای نزولی فوق فوقش 15 تا20 درصد بتونی سود بگیری..اونم بموقع خارح نشی میری تو ضرر 20 درصد وبالاتر ..

ولی چه میشه کرد با دوتا مثبت بازار از خودش بیخود میشه....

بابک 52
2012/06/25, 13:18

خداییش این جملات کیوان رو باید طلا گرفت

خداییش گل گفتی

حمایت از تولید ملی نیست ، حمایت از تولید دولته

اونم چی؟ تولید پول

اونم از چه طریقی؟ گران کردن دلار - فروختن دلارها به قیمت بالا - خریدن سهامها در کف کف قیمت و بیچاره کردن سهامداران حقیقی و فروختن سهام بعد از عادی شدن اوضاع

یه زمانی 100 تومان میدادی نزدیک 14 دلار می گرفتی ، الان باید 14 دلارو 26600 تومان بدی

یعنی فاجعه ! یعنی ارزش پول ایران ! ای داد بیداد از این تورم و گرانی

20 سال پیش می رفتی عربستان قیمت نوشابه قوطی ای با الانشون یکیه اونوقت تو ایران ببینید چه میکنه قیمت مرغ و گوشت و نان ؟؟؟؟؟

یکی از آشنایان ما یه چیز جالب میگفت : میگفت 30 سال پیش یه خونه تو کانادا خریده و همزمان یعنی همون 30 سال پیش یه خونه تو تهران هم خریده

خونه تو کانادا تقریبا" همون قیمته اما خونه تو تهران شده n برابر

ماشین رو فقط تو ایرانه که می خری ، سوار میشی ، بعد گرونتر هم میفروشی!!!

خداشاهده 6 سال پیش یه خونه خریدم ، الان قیمت رهن کاملش هم قیمت خونه هه شده !!!!!!! خداییش باورتون میشه؟؟؟

هادی129
2012/06/25, 13:31
سلام بر پرریسک عزیز
حمایت و مقاومت شمواد چنده ؟بالای چه عددی بمونه روندش صعودی میشه ؟

nasernet
2012/06/25, 16:55
با سلام..
بشهای شاید بیشتر..

سلام به دوستان و جناب پر ریسک
آقا اشتباهی نشده ؟؟؟ سود غیر عملیاتی برای بشهاب ؟؟؟
من متوجه منظورتون برای سود غیر عملیاتی در بشهاب نشدم.

البته احتمال زیاد بشهاب برای سال 91 پیش بینی ضعیف و پایینی بده بخاطر تاثیر واردات مواد اولیه و بحث ارز و ....
ولی بشهاب سه ساله زیر 60 تومان سود نساخته و ضمنا سود 90 رو هم کم و پیش پوشش داده (80 تومان) و سود انباشته زیادی داره.
یعنی اگر امسال هم 25 تومان نقدی تقسیم کنه 300 تا 310 تومان به ازای هر سهم سود انباشته داره.

پرریسک
2012/06/25, 17:19
سلام به دوستان و جناب پر ریسک
آقا اشتباهی نشده ؟؟؟ سود غیر عملیاتی برای بشهاب ؟؟؟
من متوجه منظورتون برای سود غیر عملیاتی در بشهاب نشدم.

البته احتمال زیاد بشهاب برای سال 91 پیش بینی ضعیف و پایینی بده بخاطر تاثیر واردات مواد اولیه و بحث ارز و ....
ولی بشهاب سه ساله زیر 60 تومان سود نساخته و ضمنا سود 90 رو هم کم و پیش پوشش داده (80 تومان) و سود انباشته زیادی داره.
یعنی اگر امسال هم 25 تومان نقدی تقسیم کنه 300 تا 310 تومان به ازای هر سهم سود انباشته داره.

دوست من هر سال 60 میساخته امسال از محل فروش وتوشه حدود 9 میل سهم بود سهم تعدیل مثبت داده...این سود سال دیگه خبری نیست..
احتمالا مجدد حدود 60 اعلام کنه سود رو..

پرریسک
2012/06/25, 17:20
سلام بر پرریسک عزیز
حمایت و مقاومت شمواد چنده ؟بالای چه عددی بمونه روندش صعودی میشه ؟

با سلام..
مقاومت اول 112 وبعد 117...قبل 117 کم اورد خروج ...بالای 117 تثبیت نشه روند صعود نمی گیره..حد ضرر 100

پرریسک
2012/06/25, 17:25
پرریسک جان
قیمت جهانی شکر در کانال صعودیه دلار هم که میره بالا این گزارشات قندها هم که داره از راه میرسه(نمونه اش قشکرو قپیرا و قزوین)
من موندم چرا با قندیا صف فروشند؟ آیا واقعا سازمان نمیخواد اینا برن بالا(تو تالار همسایه جناب باگات و سپهبد رو این موضوع پافشاری میکنن و حتی جناب باگات شماره تلفن کسی که مستقیما ایشون رو تهدیه به برداشتن اردر خرید کرده بود رو علنا تو تالار اعلام کردو. ...) اگه اینجوریه برا من سئواله که خوب چرا؟
مگه با بالا رفتن قندیا این بورس لامصب سبز نمیشه؟ مگه خوش بحال آقایون نمیشه؟ یا اونا واقعا دلشون برا ما سهامدارن فعلا بدبخت قندی سوخته و اینجوری دارن جلوی سفته بازی تو این صنعت رو میگیرن؟ و یا ...

دوست عزیز شما چی کار به سازممان واینها داری..

سهام اگر ارزشمند می دونی بخر ..اگر سهم سفته بازی هست نخر...

تمام..دیگه سازمان ال کرد بل کرد ..سازمان چیکار می تونه بکنه ..فردا قثابت سود رو بکنه 200 تومن اگر احدید تونست جلوی رشد این سهم رو بگیره ..سهم با سود 10 تومنی انتظار داری در بازاری که سهام پی برای 3 وزیر 3 اون خریدار نداره مثبت هم بشه...

قثابت تعدیل مثبت داره درست ولی چقدر ...میخواد سود رو بکنه چند تومن..20 تومن 30 تومن 50 تومن 100 تومن..

سهمی بخر که با تعدیل ها پی برای اون حدود 3 وزیر 4 باشه واینده وشرایط به نفع اون باشه...یعنی این تحریمها بهش ضرر نزنه ..

در قندیها اونی روبخر که سال قبل خودش رو ثابت کرد ..کافیه گزارش رو دنبال کنید ..همین ..

حالا قندیها خوب منفی میخورن خوب اونم جو بازار هست ..همه دارن جنگ جنگ می کنن خوب معلومه هر کی هر سهمی داره حراج زده وکسایی که توبازار سهم میخرن دارن با سرمایهشون بازی میکنن وریسک بسیار..

اگر جنگی پیش نیاد بورسی باقی بمونه این دوستان به سود خواهند نشست ...

تاران
2012/06/25, 21:04
سلام پرريسك عزيز از اين كه وقت ميزارين و جواب پستهاي اين حقير رو ميديد تشكر ميكنم من به سهام قنديم (قشكر و قزوین) ايمان دارم و باهاشون ميمونم تاحداقل ضرر 50 درصديم پاس بشه ولي نكته اينه كه من چند وقته دارم داد ميزنم اگه سفته بازي تو اين سهام حقيقت داره ويااگه دخالت سازمان تابه اين حد آشكاره خوب چرا شما چيزي نميگين؟ چرا شفاف سازي نميكنين؟بخداخيلي ازسهام دارا باحرفاي امثال جناب باگات و سپهبد و اشكان چهار ماهه فقط ميشنون سهام تو اين قيمتها ارزنده است اونم از قند ثابت 500 تومني هي ميگن اررنده! خوب الان دارم ميبينم اوضاع رو دلم آتيش ميگيره

mehdi 1000
2012/06/25, 21:38
سلام به همگی. تو این بازاری که قند و پتروشیمی نمیتونه مثبت بشه بقیه بازار تکلیفش مشخصه و تو این بازار فقط میشه از حمایت های بعدی گفت و این که معدودی میگن پس چرا این حمایت شکست مقصر که تحلیل گر نیست شرایط حاکم بر بازاره که احتمال زیاد تا نشست چند روز اینده با غرب وضع به همین منوال و اگه فقط به تحریم سخت تر اکتفا بشه بازار مجدد رو براه میشه و سهم های مرتبط با تحریم های جدید از گردونه احتمالا خارج میشوند و اگه به سمت جنگ پیش رفت ( که نمیره) اون وقت برد با اونایی که دارند خارج میشن اما جنگ که به این راحتی نیست. الان بازار طوری فروشندست که انگار بعد نشست چند روز اینده اگه توافقی صورت نگرفت فرداش جنگ میشه، حالا اگه نشد بد جور باخته با این فروش های افراطی که مرتکب شده.
==========
پرریسک جان چند سؤال، حمایت اساسی و مهم قثابت کجاست و اگه فردا روند برگرده این بار با عبور از چه عددی روند صعودی می گیره؟ به جهت تاثیر گذاری بر گروه می پرسم. از لحاظ بنیادی حرف برای گفتن زیاد داره اگه مدیرانش صادق باشند. ممنون.

aniant
2012/06/25, 21:46
پر ریسک عزیز پس از مدتها مجددا سلام
در مورد فولای ؟ مثبت امروزش ؟گزارش مجمعش؟

morteza93
2012/06/25, 22:16
پوشش 12 ماهه قزوین

قند قزوین در گزارش 12 ماهه سال 90 مبلغ 663 ریال اعلام کرده است که نسبت به آخرین پیش بینی ( 648 ریال) 15 ریال رشد داشته است.مجمع شرکت در حالی روز 14 تیر ماه برگزار می شود که شرکت هنوز پیشنهادی برای تقسیم سود در مجمع پیشنهاد نکرده است

پرریسک
2012/06/25, 23:13
سلام پرريسك عزيز از اين كه وقت ميزارين و جواب پستهاي اين حقير رو ميديد تشكر ميكنم من به سهام قنديم (قشكر و قزوین) ايمان دارم و باهاشون ميمونم تاحداقل ضرر 50 درصديم پاس بشه ولي نكته اينه كه من چند وقته دارم داد ميزنم اگه سفته بازي تو اين سهام حقيقت داره ويااگه دخالت سازمان تابه اين حد آشكاره خوب چرا شما چيزي نميگين؟ چرا شفاف سازي نميكنين؟بخداخيلي ازسهام دارا باحرفاي امثال جناب باگات و سپهبد و اشكان چهار ماهه فقط ميشنون سهام تو اين قيمتها ارزنده است اونم از قند ثابت 500 تومني هي ميگن اررنده! خوب الان دارم ميبينم اوضاع رو دلم آتيش ميگيره

با سلام..

دوست من همیشه یادت باشه اول اول اول به تحلیل خودت ایمان داشته باش وبه حرف احدی اعتماد نکن هیچ کس از همه بیشتر به پرریسک یعنی خودم...

دوست عزیز زمانی ما هم رو قثابت بودیم ان زمان سهم زیر 150 بود ولی وقتی همین قثابت بالای 350 رفت به همه دوستان عرض شد قندی بهتری به اسم قشکر هست عوض کنید ...قثابت فقط فقط تکنیکالی میخرید بخرید چون بنیادی اعتقاد نداشتم ...حتی رو 480 پیشنهاد خرید شد با حد ضرر 460 واونجا هم بارها اشاره شد فقط تکنیکالی .....

ببیند الان خیلی از سهام در بورس با سفته بازی وباند بازی بالا میرن واین دلیل نمیشه ما دوری کنیم فقط باید بدونیم کی وارد بشیم کی خارج بشیم....
همین گروه خودرو مگه سایپا تا 380 رشد نکرد یا زامیاد بالای 300 نرفت ...

ولی خوب در سهامی که اینده روش ندارن ویا بنیادی ضعیف دارن باید به هوش بود...گزارش هم درسایت کدال موجوده ..کافیه روند سوداوری دو سه سال اخیر یک سهم رو بررسی کنید اگر روند طبیعی ورو به رشد داشته یعنی سهم خوبیه در غیر اینصورت مراقب باشید...

در ضمن قبل اینکه به حرف کسی اعتماد کنید پیش خودتون دو دو تا چهار تا کنید ببیند این حرفها شدنی هست یا نه..

امیدوارم روند بازار هر چه زودتر برگرده...
هر چند دالان چندین وقته داریم دعا می کنیم...خبری نمیشه..

پرریسک
2012/06/25, 23:16
سلام به همگی. تو این بازاری که قند و پتروشیمی نمیتونه مثبت بشه بقیه بازار تکلیفش مشخصه و تو این بازار فقط میشه از حمایت های بعدی گفت و این که معدودی میگن پس چرا این حمایت شکست مقصر که تحلیل گر نیست شرایط حاکم بر بازاره که احتمال زیاد تا نشست چند روز اینده با غرب وضع به همین منوال و اگه فقط به تحریم سخت تر اکتفا بشه بازار مجدد رو براه میشه و سهم های مرتبط با تحریم های جدید از گردونه احتمالا خارج میشوند و اگه به سمت جنگ پیش رفت ( که نمیره) اون وقت برد با اونایی که دارند خارج میشن اما جنگ که به این راحتی نیست. الان بازار طوری فروشندست که انگار بعد نشست چند روز اینده اگه توافقی صورت نگرفت فرداش جنگ میشه، حالا اگه نشد بد جور باخته با این فروش های افراطی که مرتکب شده.
==========
پرریسک جان چند سؤال، حمایت اساسی و مهم قثابت کجاست و اگه فردا روند برگرده این بار با عبور از چه عددی روند صعودی می گیره؟ به جهت تاثیر گذاری بر گروه می پرسم. از لحاظ بنیادی حرف برای گفتن زیاد داره اگه مدیرانش صادق باشند. ممنون.

قند ثابت همچنان حمایت محکم سهم 300 هست ..تا وقتی نشکسته خطری نداره ولی بشکنه احتمال دیدن 210 هست...

سهم قبلا گفته شد بالای 370 تثبیت بشه روند صعود میگیره که کم اورد ..الان هم مقاومت های سهم 353 وباز همون 370 هست...تا وقتی بالای 370 تثبیت نشه با دیتای امروز روند صعود نمی گیره..

پرریسک
2012/06/25, 23:18
پر ریسک عزیز پس از مدتها مجددا سلام
در مورد فولای ؟ مثبت امروزش ؟گزارش مجمعش؟

با سلام..
حمیات سهم 214 هست بشکنه 190 و180 حمایت بعدی ...روند سهم نزولی ..بالای 230 بیاد تثبیت بشه شاید بشه براش بالایی دید...

اگر در روند نزول خریدارید پله ای تا 180 بخرید واگر در روند صعود تا وقتی بالای 230 تثبیت نشده خریدی نکنید با دیتای امروز..

shahmir
2012/06/26, 03:44
پرریسک عزیز

میخواستم نظرت رو در مورد مداران و حمایت محکمش بدونم . ممنونم

پرریسک
2012/06/26, 08:32
اخابر احتمال دیدن 190 هست..
فاراک زیر 100 ..حقش میخواد چند بشه اونوقت..
فاذر هم فعلا بره برا 170...

هر سهمی خریدار داره بازار با تمام توان میفروشه...

پارسان حمایت قدر 625 بشکنه احتمال دیدن 570 هست...اینم از لیدر های گروه پترو هست...

امروز چه خبره سهام ها دارن حمایتها بدی رو می شکنن...فردا هم برنگردن یه 10 تا 15 درصد دیگه احتمالا بریزن ..
فاسمین حمایت محکم 470 بشکنه تا 420 شاید بیاد ....

مپنا عجب حمایت رو داره میشکنه ..200 ..بشکنه تا 160 هم شاید بیاد ..این از لیدر گروه تجهیزات ...

سهام پشت سر هم دارن حمایت میشکونن...واقعا ایا جنگ شده ما خبر نداریم یا قراره جنگ بشه...این دیگه چه اوضاعی هست...

شایدم کار گروهیی باشه تا با زبان بی زبونی بگن اقا وضع خرابه جام زهر رو بنوشید ....

مسعود
2012/06/26, 08:38
سلام دوستان
شبندر هم رفت زیر قیمت عرضه اولیه :-&

پرریسک
2012/06/26, 08:41
چه مسابقه ای راه افتاده ...همه دارن تو فروش سبقت میگیرن...

ذوب هم رسید به 130 ....