PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چی .......چرا؟؟؟؟

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 107

siamak777
2013/02/21, 22:11
استاد گرامی پر ریسک جان.......... تشکر تشکرتشکرتشکر وباز هم تشکر

masood5173
2013/02/21, 22:16
دوستان همتالاری
هرکی قصد خرید در روز شنبه داره یک باره دیگه گزارش غبشهر رو بخونه و با 9 ماهه مقایسه کنه .
غبشهر تا بیستم 1650 رو رد میکنه .
...........
با سپاس فراوان

BETA
2013/02/21, 22:32
سید جان دوست داریم
ارزش کار شما خیلی بالاتراز این حرفاست.
من که شخصا از تحلیل و نگاهت به اقتصاد و جومثبتی که تو این تاپیک وجود داره لذت میبرم.

Jamshidyar
2013/02/21, 22:37
سید جعفر رو یک کلمه خیلی تاکید داره. اونم حد ضرره. نمیدونم اون آقایون منتقد اصلا این تاپیک رو درست مطالعه کردن؟؟؟

313
2013/02/21, 23:50
سلام خدمت جناب پر ریسک و همه ی دوستان . بنده خیلی وقته که مطالب اتاق رو مطالعه میکنم . ولی این اولین مطلبیست که میگذارم در چی و چرا ؟
البته در یکی دیگه در قسمتهای سایت از دیروز مطلب گذاشتم .

حقیقتا وقتی با جناب پر ریسک آشنا شدم اومدم رانفورم رو که در 1280 خریده بودم در قیمت 1515 فروختم و غمارگ خریدم هنوز رانفور در همون قیمتها داره دست و پا میزنه گاه کمتر و گاه بیشتر ولی غمارگ 70 درصد به من سود داد .

به نظر من کار جناب پر ریسک عالیه چون ایشون
ا. حد ضرر رو مشخص میکنن
2.هدف قیمتی رو با بازه ی زمانی معرفی میکنند ,مثلا در یکی از سایتها به ما میگفتند وملت به 100 میرسه ولی به قول یکی از دوستان کی؟5 سال دیگه یا یک ماه دیگه ؟این مشخص نمیشد
3.در مورد غمارگ بارها جناب پر ریسک میگفتند که اگر حوصله ندارید خارج بشید این سهمیه که یکدفعه بسته میشه میره برای تعدیل و نجومی باز میشه
4.درضمن باز در یک سایت آقایی هستند که می آیند چند سهم معرفی میکنند و کلی هم مرید دارند ولی در زمانی که بازار ریزش دارد و افراد مبتدی نیاز به لیدر دارند ایشون همیشه به دلیل مسافرت یا به دلیل مشغله حضور ندارند و همه ی افرادی که با سیگنالهای ایشون معامله کردن در اون برهه از زمان هاج و واج هستند , بعد که ابها از آسیاب افتاد اون آقا دوباره میرسند با سیگنالای جدید یا اگه یکی از قبلیاش به هدف خورده باشه شروع میکنه به گفتن دیدید گفتم و...ولی در مدتی که من با جعفر خان آشنا شدم ایشون همیشه پاسخ گوی بچه ها بودن و در ریزش اخیر بازار دورادور میدیدم که چطوری از بچه ها حمایت میکردند

البته بنده گاه با پیشنهاد نقد شدن ایشون یا اینکه خبرهای اقتصادی تند و تیزی میدهند دچار دلهره میشدم ولی باز با یک پیشنهاد خرید یا راهنمایی ایشون خیالم راحت میشد .
گاها هم سوالاتی از طریق دوستان از ایشون پرسیده میشد که دلهره را کم میکرد

واما
در مورد دوستی که نسبت به جناب پر ریسک کمی عجولانه قضاوت کردند .ای کاش سایر دوستان در برخورد با ایشان کمی ریلکس تر برخورد میکردند .شاید ایشون واقعا دچار مشکلی شده ویا ضرر کرده .ای کاش همه به جای تو بیخ اون فرد فقط به برجسته کردن کارها ی پرریسک میپر داختند و جبهه گیری نمیکردند .
گذشت زمان بهترین داور است

bashash
2013/02/22, 00:05
همه ایرانیا کلاً فقــط نیگا میکنن ..
اعدام باشه نیگا میکنن...
دعوا باشه نیگا میکنن...
تصادف باشه نیگا میکنن...
دختر 4 ساله تا پیرزن 80 ساله باشه نیگا میکنن ...
طرف با زنش باشه نیگا میکنن....
ماشین قراضه سوار باشی نیگا میکنن....
ماشین آخرین سیستم سوار باشی نیگا میکنن....
گرونی میشه نیگا میکنن...
دلار 4000 تومن میشه نیگا میکنن ...
کلا هرچی باشه نیگا میکنن..

پرواز جان سلام
نوشته ات رو هم ما نيگا كرديم :D

bashash
2013/02/22, 00:08
زندگي بي ريسك با پرريسك @};-

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

امیر حسین1342
2013/02/22, 08:53
سلام لطفا دوستان نظرشون در رابطه با سفته بازی و جو دادن تو بورس بگن.
اصلا چطوری گروهی جو میدن و گروهی دنباله روی میکنن؟

rasaunited
2013/02/22, 10:40

به به سلام امیرحیسن جان.
داداش بچه های اینجا نظری در مورد این چیزا ندارند چون واقعا خودشونم معنی شو نمیدونن
شما میتونی این نظراتو از سایت همسایه و آقا مهدی بپرسی.خوب میشناسیش که.اون معنی شو خوب بلده تو غاذر و قندی زیاد انجام داد و فقط خودش سود کرد
ممنون میشم نظراتتو و تجربتون رو به بچه های اینجا هم انتقال بدید تا ما هم از این چیزا سر در بیاریم.ممنون.>:)

خودشکوفا
2013/02/22, 10:52
با درود و آرزوی بامدادی خجسته
دیروز اتفاقی در عرصه تحلیل نویسی در تاپیک اداف و تاپیک پدرش (چی چرا) نیفتاد و حتی کلمه ای علمی و اقتصادی از خامه دوستان ارزشمندم و اساتید گرامیم صادر نشد..... در عوض چندین پست در پاسخ به انتقاد تند شخصی که نمی شناسیمش, در تاپیک ها نوشته شد.
این اتفاق از نگاه من نکاتی داره که شاید درسهاش به کار بیاد.

۱. انتقاد کردن و ابراز عقیده مخالف نه تنها خوب , بلکه واجبه.. اما ایرادی که به پست مورد بحث وارده عدم رعایت ادبه... مشخصه که کاربر فوق, تحت تاثیر هیجانات و احساسش قرار گرفته و نتونسته در گفتگو پا از مرز عدالت بیرون نگذاره... حتی اگه استاد و تحلیلگری اشتباهی هم داشته باشند , زیبنده فحش و دشنام نیست... حتما همین دلیل هست که خیلی از بزرگان این عرصه از معرفی نماد به کاربران خودداری می کنند. سری که درد نمی کنه رو دستمال نمی بندند دیگه.. حالا که جعفر با پشتکار و اخلاص همه داشته هاش رو در اختیار مردم می گذاره باید بیشتر قدرشو دونست و حرمتش رو حفظ کرد... بماند که ما شاهدیم در مورد خاص روغنی ها, ایشان حد ضرر را معرفی کرده بودند و در کل حرف غلطی نزده بودند. استاد معتقدند حتی با نزول و روند اصلاحی هم , بعد از یک سال بازدهی این نماد صد در صد خواهد بود و این حرف بیراهی نیست... ایراد از سهامدار کمتر صبوری هست که فقط انتظار صعود داره و تحمل و بردباری لازم جهت این عرصه رو نداره...

۲. کاربر مذکور ادعاهایی تند علیه سید جعفر مطرح کرد که بعضی هاش حتی در کشورهای قانونمند می تونه منجر به شکایت در دادگاه علیه این کاربر محترم بشه... جدا جای تاسفه که ما مردم هر چه می شنویم رو دربست قبول می کنیم و اینجا و آنجا نقل می کنیم , بدون این که از صحت اون مطمئن باشیم. کاش آن کاربر محترم هم کمی به بار حقوقی ادعاهای خویش فکر می کرد و بعد آنها را به زبان می آورد.

۳. نکته عجیب بعدی کثرت پست های جواب هست. واقعا نیاز به این همه پست بود؟ بارها شاهد بوده ام سید جعفر در آرامش و متانت جواب پست های این چنینی را با یکی دو پست داده و آب از آب تکان نخورده است...

. گمان می کنم ما گاهی فراموش می کنیم مفهوم آیتم تشکر پای پست ها یعنی با این مفهوم موافقم و مورد تاییدم است. کافی بود پای اولین پاسخ محکم و صحیح یکی از کاربران , تشکر های فراوان ثبت شود تا هر غریبه ای بفهمد نظر عمومی کاربران سایت چیست... شاید ریشه این رفتار در ناخوداگاه جمعی ما ایرانیان نهفته باشه که فکر می کنیم بهترین سخن همیشه سخن ماست و مثلا دوست من نمی تونه مثه خود من حق مطلب رو ادا کنه... با توجه به همین دلیل دیروز خودم نیاز احساس نکردم پست بزنم.. چون حرف دلم رو اکثر دوستان گفته بودند....

arash boursy
2013/02/22, 12:05
غبشهر توسط پرریسک حدود 1000 تومان معرفی شد ، یه چند روزی معطل کرد ولی بعدش شارپ تا نزدیک 1700 رفت .انتقاد خوبه ولی با اطلاعات دقیق و درست !کاذر 100 تومنی ،دقیقا بعد از اعلان در سایت تا 160 رفت بالاو ده ها سهم دیگه که سودای خوبی دادند...بنده غبشهر رو بعد از شناسایی سود دوباره رو 1500 خریدم و ضرر کردم ، ولی اینقدر رو سهام دیگه ای که جناب پرریسک معرفی کردند سود داشتم که ضرر غبشهر به چشم نمیاد ،که اونم دقیقا تو کف میامگین اوردم پایین و ضرر جبران شد.یه مقدارمنصفانه نقد کنیم .عذر خواهی می کنم.

حسینی
2013/02/22, 12:15
نمایه هایی از استقلال سیاسی و اقتصادی مورد ادعای حاکمیت:

دیپلمات روسی گفت: "ما مخالف چنین گفتگویی نیستیم اما می خواهیم این گفتگو شفاف باشد. این به معنای آن است که ما می خواهیم ماهیت توافقات را بدانیم تا مطمئن شویم که هیچ چیزی در این زمینه به ضرر روسیه و به ضرر منافع روسیه انجام نمی شود". وی خاطرنشان ساخت فعلا واشنگتن در خصوص انجام گفتگوی مستقیم با تهران به توافق نرسیده است".

http://aftabnews.ir/vdcb0zb8frhbw9p.uiur.html
و

پول چینی و روسی، جای دلار آمریکایی

متقاضیان سرگردان و اعتراضی که نتیجه اعلام جایگزینی پول چینی با دیگر ارزهای مورد نیاز واردکنندگان بود؛ دیروز مرکز مبادلات برخلاف روزهای دیگر که «نداریم» یا «فعلا خبری نیست» را تحویل مراجعان میدادند، با خبرهای خوش و ناخوشی همراه بود. خبر خوش، یوان و یورو هفته آینده میرسد؛ ناخوش دلار و روبل فعلا نداریم. مسئولان بانک مرکزی اما خبر دیگری داشتند و آن هم اینکه متقاضیان دیگر ارزها میتوانند معادل ارز مورد نظر پول چینی بگیرند. بسیاری از متقاضیان البته خوشحال از دریافت پول چینی و خارجشدن از بلاتکلیفی چندین ماهه. جایگزینی پول چینی با ديگر ارزهای دنیا امروز وابستگی ایران به چین را بیش از هر زمان دیگر میکند تا بازار واسطههای چینی نقدی شود. کالای چینی، پول چینی، ماشین چینی، پوشاک چینی و البته کارگران چینی. بیتعارف شاید دیگر بتوان ایران را از نظر اقتصادی یکی از استانهای چین نامید. دلبر هم که دیگر گفتن ندارد نبودنش و جابهجایی آن در بازارهای جهانی برای تجار ایرانی. مدیران هم پذیرفتهاند تاثیر تحریمها بر اقتصاد را و مشکلات فعلی در تجارت خارجی ایران را. شاید صحبتهای مقام مسئولی که در گفتوگو با مهر خبر از عرضه یورو و یوان در هفته آینده و جایگزینی سایر ارزها با یوان را داده است، در نگاه اول خوشحالکننده باشد اما واقعیت این است که اقتصاد ایران به تنگی نفس دچار شده است و تحریمها گلوی تجارت خارجی ایران را میفشارند.
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=89632

تاران
2013/02/22, 12:28
بیا تا قدر یکدیگر بدانیم
من از برخی از دوستان تعجب میکنم که چقدر قدر نشناس هستند و سریع جبه گیری میکنند...
در مورد قپیرا نظر بنده با نظر جناب پرریسک متفاوته.. ولی خوب نظر ایشون کجا و نظر بنده کجا..
سایتهای پولی رو شما اگه نگاه کنید بازدهی های 5 الی 10 درصدی رو تو بوق کرنا میکنند ..هزار جا تبلیغ میکنند..
ولی ایشون اینجا کاملا زایگان دارند به همه اونایی که خواننده این فروم هستند سود دهی میکنند
اونم نه 5 الی 10 درصد
بالای 50 درصد..
بهتره نظرات همدیگر رو تحمل کنیم و بهمدیگه احترام بزاریم..
یه زمانی شدوص صف فروش بود با قیمت 420 تومن
ایشون تو همون زمان پیشنهاد خربد دادند
بنده هم تعجب کردم و البته شک نکردم..
چون قزوین رو با ایشون بودم
از 340 میگفتند بخرید اومد تا 270 بازم گفت بخرید
بازدهی 300 درصدی دو 2 ماه
کجا و چه کسی همچین پیشنهادی و میده؟
الان شدوص چنده؟
قدری بیاندیشم....

bahane
2013/02/22, 12:43
سلام بر سیییییدددد عزیییییز

من که اگر یه روز 1 حرف از سید نشنوم سریع "ویتامین پرریسک" خونم میفته و میرم تو کمای سردرگمی در بورس...حتی اگر نه قبول داشته باشم نه عمل کنم !

دلم نمیخاد همه چی رو رو کنم اما حالا که اقا علی 2000 مخالف ایشونه منم نقطه نظرات حکیمانه!! خودمو در مورد این تاپیک و سید گل بیان میکنم

1- اولا اینجا یقه کسی رو نمیگیرن که فلان سهم رو بخر یا فلان سهم رو نخر...اگر کسی سیگنالهای اینجا رو قبول نداره ؛ خب عمل نکنه!

2- شاید علی میخاد جلوی ضرر خوانندگان تاپیک رو بگیره...خب دوستان بیان با احترام نظراتشون رو زیر نظر سید بگن تا رفقا هردو تا رو بخونن و بررسی کنن. فقط جوانمردانه و محترمانه پست بزنید کافیه!

3-بنده چون دیرعمل میکنم و باتردید و وسواس بعد از رشد بعضی از سهام معرفی شده از سید واردشون شدم و ضرر کمی کردم و خارج شدم اما مهم اینه که سهم رو شناخته بودم و از پتانسیل صعودش آگاه بودم و وقتی اصلاح کرد در همین غمارگ وارد شدم

4-فرموده شد بعضی از دوستان تو آراد با خرید قپیرا نابود شدن...بنده تعجب میکنم چون
سید حدضرر 5% رو که با کارمزد 6.5% میشه در استراتژی خرید و فروش در ابتدای این تاپیک ذکر کرده...اگر به حرفهای سید عمل کنیم چطور با 6.5% نابود میشیم

5-اسم سید پرریسک هست...بسیاری از سیگنالهایی که میده واقعا پرریسکه اگرنمیتونی ریسک کنی وارد نشو برادر...اگرم شدی جواب نداد حداقل راضی شو به حدضرر و الفرار...چرامقاومت تا حد نابودی؟؟!

6-کسانی که اینجا هستند 1 دلبستگی به سید دارن که میان و میخونن و سوال و جواب میکنن و قبولش دارن...خدا تو اون قرآن به تو جوانمرد گفته به بت بت پرست فحش نده...چرا برای هدایت من و بقیه و جلوگیری از ضرر امثال من جسارتهایی بر زبان میاری که دوستان سید همه بیان مقابلت موضع بگیرن. محترمانه بگو حرفت رو قبول ندارم دلیل تکنیکال . بنیادیمم ایناس.اونجور رفتار نکن جوامرد!

7-به دوستان جعفرخان که دوستان منم هستن میگم برادرای عزیز در مقابل صدای مخالف موضع تند نگیرید...بذارید صدای مخالف همیشه باشه...شاید هم گاهی اتفاقی که اون مخالف میگه عملی بشه و ما حرفی نداشته باشیم...چون این اقتصاد رو هزار تحلیلگر نتونستن تحلیل کنن و در هر مقطعی تحلیل بعضیها راست و بعضیها نادرست شد. نه بخاطر اینکه راستگو یا دروغگو بودن بلکه به خاطر تغییرلحظه به لحظه پارامترهای موثر بر اقتصاد خصوصا در کشور پر تب و تاب ما!

8- علی اقا شما برای من نامه نانوشته ای...نامه نانوشته غلط نداره...اگر 1 تاپیک زدی و تحلیلات رو نوشتی و من سیگنالات رو دیدم و جواب گرفتم خودم میام لاگین میکنم زیر پات تشکر میریزم...کی بدش میاد دوستی داشته باشه که بهش سود برسونه اونم جاش 1 تشکر خشک و خالی بزنه زیر پستش! از حالا 1 تحلیل بده رو عشقت قپیرا بعد از بازگشایی اگر 3 کندل رفت بالا و روندش ادامه داشت از من 1 آفرین داشته باش چون ملاکم برا همین سید هم همینه!

9-حرفی برا گفتن ندارم چون از عدد 9 خوشم میاد حیفم اومد حرفام بند 9 نداشته باشه :-) ;-) ==D به افتخارش...

-----------------------------------------------------------------------

من همیشه این تاپیک رو میخونم و چون خیلی وقتا لاگین نمیکنم شاید تشکر نزنم اما از همینجا از سید بخاطر تاپیک پرثمرش که زحمات بی دریغش رو بی توقع به ما تقدیم میکنه و از دوستان بخاطر حضور گرمشون صمیمانه تشکر میکنم

سلامت و شاد و موفق باشید

aniant
2013/02/22, 13:05
من از پرریسک "ریسک کردن" را یا گرفتم نه فقط سود و زیان کردن.

behruz
2013/02/22, 13:14
با درود و آرزوی بامدادی خجسته
دیروز اتفاقی در عرصه تحلیل نویسی در تاپیک اداف و تاپیک پدرش (چی چرا) نیفتاد و حتی کلمه ای علمی و اقتصادی از خامه دوستان ارزشمندم و اساتید گرامیم صادر نشد..... در عوض چندین پست در پاسخ به انتقاد تند شخصی که نمی شناسیمش, در تاپیک ها نوشته شد.
این اتفاق از نگاه من نکاتی داره که شاید درسهاش به کار بیاد.

۱. انتقاد کردن و ابراز عقیده مخالف نه تنها خوب , بلکه واجبه.. اما ایرادی که به پست مورد بحث وارده عدم رعایت ادبه... مشخصه که کاربر فوق, تحت تاثیر هیجانات و احساسش قرار گرفته و نتونسته در گفتگو پا از مرز عدالت بیرون نگذاره... حتی اگه استاد و تحلیلگری اشتباهی هم داشته باشند , زیبنده فحش و دشنام نیست... حتما همین دلیل هست که خیلی از بزرگان این عرصه از معرفی نماد به کاربران خودداری می کنند. سری که درد نمی کنه رو دستمال نمی بندند دیگه.. حالا که جعفر با پشتکار و اخلاص همه داشته هاش رو در اختیار مردم می گذاره باید بیشتر قدرشو دونست و حرمتش رو حفظ کرد... بماند که ما شاهدیم در مورد خاص روغنی ها, ایشان حد ضرر را معرفی کرده بودند و در کل حرف غلطی نزده بودند. استاد معتقدند حتی با نزول و روند اصلاحی هم , بعد از یک سال بازدهی این نماد صد در صد خواهد بود و این حرف بیراهی نیست... ایراد از سهامدار کمتر صبوری هست که فقط انتظار صعود داره و تحمل و بردباری لازم جهت این عرصه رو نداره...

۲. کاربر مذکور ادعاهایی تند علیه سید جعفر مطرح کرد که بعضی هاش حتی در کشورهای قانونمند می تونه منجر به شکایت در دادگاه علیه این کاربر محترم بشه... جدا جای تاسفه که ما مردم هر چه می شنویم رو دربست قبول می کنیم و اینجا و آنجا نقل می کنیم , بدون این که از صحت اون مطمئن باشیم. کاش آن کاربر محترم هم کمی به بار حقوقی ادعاهای خویش فکر می کرد و بعد آنها را به زبان می آورد.

۳. نکته عجیب بعدی کثرت پست های جواب هست. واقعا نیاز به این همه پست بود؟ بارها شاهد بوده ام سید جعفر در آرامش و متانت جواب پست های این چنینی را با یکی دو پست داده و آب از آب تکان نخورده است...

. گمان می کنم ما گاهی فراموش می کنیم مفهوم آیتم تشکر پای پست ها یعنی با این مفهوم موافقم و مورد تاییدم است. کافی بود پای اولین پاسخ محکم و صحیح یکی از کاربران , تشکر های فراوان ثبت شود تا هر غریبه ای بفهمد نظر عمومی کاربران سایت چیست... شاید ریشه این رفتار در ناخوداگاه جمعی ما ایرانیان نهفته باشه که فکر می کنیم بهترین سخن همیشه سخن ماست و مثلا دوست من نمی تونه مثه خود من حق مطلب رو ادا کنه... با توجه به همین دلیل دیروز خودم نیاز احساس نکردم پست بزنم.. چون حرف دلم رو اکثر دوستان گفته بودند....

صحبت شما کاملا" متین
اینکه جامعه ما در برخورد با مسائل مختلف احساسی عمل میکنه و دچار افراط و تفریط میشه بحثی در آن نیست که متاسفانه یکی از دلائل مشکلات عدیده ما همین طرز برخود و تصمیم گیری های آنی و عجولانه با مشکلات ماست و لی انتظار از دوستان فرهیخته که ماشاالله در این فروم تعدادشون هم کم نیست اینه که لا اقل در اینجا بعنوان یک جامعه مجازی از تهیج افکار عمومی در برخورد با این مسائل خودداری کنند
چه بسا اگر تایپیک روز گذشته یکی از دوستان که اتفاقا" از اساتید و صاحبنظران این فروم هم هست نبود مسئله به این شکل پیش نمی رفت
اینم متن دعوت دوست گرامیمون مبنی بر دعوت از اعضا برای .....
دوستان برای حمایت از استاد جعفر پرریسک این زحمت کش مظلوم لطفا به تاپیک چی چرا رفته پاسخ کاربر ali2000رو که با بی حرمتی تمام به جعفر پریده با اعتراض پاسخ بدید.....

bahane
2013/02/22, 13:58
نمایه هایی از استقلال سیاسی و اقتصادی مورد ادعای حاکمیت:

و
اگر تاحالا که دلار داشتیم یک استان امریکا بودیم غم و غصه ای نیست که استان چین و روسیه هم بشیم

مدیر نظارت
2013/02/22, 14:02
درود

با توجه به ادبیات نامناسب و متشنج کردن فضای تاپیک، حساب کاربری "ali2000" محدود شد.

amir_s_75
2013/02/22, 19:21
من اولین صفحه بوکمارک موبایلم
و صفحه اصلی مرورگر کامپیوترم این تاپیکه
من تو سایتهای پولی عضوم
ولی فقط با تحلیل های سید خرید میکنم

سید ازت ممنونم
جعفر خان به خاطر ما که قبولت داریم به کارت ادامه بده مطمئن باش شما سود دو دنیا خواهید داشت

amir_s_75
2013/02/22, 19:26
تاکید میکنم من تو سایتهای پولی عضوم
ولی فقط و فقط با تحلیل های سید خرید میکنم

masood5173
2013/02/22, 19:31
از دوستان خواهش میکنم نظرشونو در مورد شکربن بدن
...................
باتشکر

milad_b89
2013/02/22, 19:43
سید بزرگوار آنقدر اعصاب من (و مطمئنم تمامی اعضای این انجمن) به هم ریخته که اگه بخوام از ali2000 شکایت کنم و از خوبی شما بگم طومار میشه...

فقط میخوام بگم ما همه پشتیبانت هستیم و خواهیم ماند
<:- <:-p <:-p <:-p <:-p <:-p <:-p <:-p <:-p <:-p <:-p <:-p <:-p <:-p <:-p <:-p

Brother
2013/02/22, 19:45
با سلام و عرض ادب و با تشکر از زحمات شبانه روزی جنابعالی و مدیریت محترم سایت
متاسفانه هر چند وقت یک بار این موضوع تکرار می شود و فردی می آید و یک سری سوالاتی را اینجا مطرح می کند و کلی انرژی استاد را گرفته و با اعصاب ایشان بازی کرده و می رود.نمی خواهم بگویم طرف مغرض است ، نه ، کم تجربه است و تا استاد بیاید چنین فردی را متقاعد کند(مثل این می ماند که یک استاد زبان انگلیسی دانشگاه بخواهد A B C d را تدریس نماید) هم تاپیک به بیراهه می رود و متاسفانه انگیزه هر که جای ایشان نیز باشد که با خلوص نیت این همه انرژی و وقت می گذارد ، خدشه دار می شود و این را می شود از تعداد پست ها و گلگی های بحق ایشان بعد از اینگونه موارد فهمید.
بنابراین پیشنهاد می کنم منبعد ناظر محترم بلافاصله وارد عمل شده ، در پیام خصوصی این فرد را راهنمائی فرمایند زیرا مابقی کاربران نیازی به شنیدن اینگونه سوالات مبتدیانه و پاسخ های مربوطه ندارند زیرا تازه به استاد نرسیده اند که طرح اینگونه سوال و جواب هابه قضاوتشان کمک نماید ، از استاد عزیز هم می خواهم خواهش کنم که متاسفانه و متاسفانه اینگونه موارد را طبیعی این گونه محیط ها قلمداد نموده و با کمرنگ کردن حضور خود جمع مشتاقانشان را از دانش خود محروم نفرمایند.
با تشکرچه خوب بود زود تر اقدام می شد تا این همه انرزی گرفته نمی شد

سنایی
2013/02/22, 20:20
غبشهر توسط پرریسک حدود 1000 تومان معرفی شد ، یه چند روزی معطل کرد ولی بعدش شارپ تا نزدیک 1700 رفت .انتقاد خوبه ولی با اطلاعات دقیق و درست !کاذر 100 تومنی ،دقیقا بعد از اعلان در سایت تا 160 رفت بالاو ده ها سهم دیگه که سودای خوبی دادند...بنده غبشهر رو بعد از شناسایی سود دوباره رو 1500 خریدم و ضرر کردم ، ولی اینقدر رو سهام دیگه ای که جناب پرریسک معرفی کردند سود داشتم که ضرر غبشهر به چشم نمیاد ،که اونم دقیقا تو کف میامگین اوردم پایین و ضرر جبران شد.یه مقدارمنصفانه نقد کنیم .عذر خواهی می کنم.

درود

با توجه به ادبیات نامناسب و متشنج کردن فضای تاپیک، حساب کاربری "ali2000" محدود شد.

از جناب پرریسک به خاطر معرفی سهام برتر و آموزش قدرتِ اختیارِ انتخاب به دیگران سپاسگزارم.
باور کنید یکی از دلایلم (علیرغم مشغله فراوان ) برای عضویت در این تالار قدردانی ازایشان بود.

رها
2013/02/22, 20:43
سلام
من یه تازه واردم به دنیای بورس و میخوام خیلی درسها از این دنیا یاد بگیرم.
یه پول کمی الان گذاشتم کنار که باهاش شروع کنم
ممکنه بفرمایید مثلا فردا چی بخرم. نگران زیانش هم نیستم چون خیلی کمه فقط میخوام تحلیل کردن و این چیزها رو کم کم یاد بگیرم

ممنون

مجیدشمسعلی
2013/02/22, 20:57
سلام
ممکنه بفرمایید مثلا فردا چی بخرم. نگران زیانش هم نیستم چون خیلی کمه فقط میخوام تحلیل کردن و این چیزها رو کم کم یاد بگیرم

ممنون

با سلام ابتدا چندین بار این تاپیک که توسط دوست عزیزم کهنه سوار از صحبت های جناب پرریسک جمع آوری شده است را بخوان ویادت باشه در بورس همیشه فرصت خرید هست
درس هایی از تاپیک چی ....... چرا و اداف (http://forums.boursy.com/showthread.php?1964-%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%DA%86%DB%8C-%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D9%88-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%81)

hector
2013/02/22, 21:18
سلام پرریسک جان
نمیخوای امشب ما رو با تحلیلات مستفیذ کنی؟!ناراحتی؟ما منتظریم تا امشبم تحلیلاتو ببینیم تا هم ما استفاده کنیم و هم بعضی ها به هدفشون که خراب کردن تایپیک بود نرسن!!!

salarnight
2013/02/22, 22:10
وای اگر پرریسک حکم جهادم دهد !

Controller
2013/02/22, 22:32
:))
وای اگر پرریسک حکم جهادم دهد !

پرریسک
2013/02/22, 22:37
با سلام..

از لطف تمام دوستان تشکر ..

بنده راضی به مسدودی نبودم ولی خوب دوست دیگری در مورد قپیرا پرسید بنده نظرم رو گفتم ودوست دیگری با لحن نامناسبی برگشتن حرفهایی زدن که اصلا نمیشد اسمش رو تحلیل گذاشت ..

نمی دونم اراد وبدبخت کردن دیگران واز این حرفها که ربطی به قپیرا نداشت وزدن به جاده خاکی ..

همه مختارن نظرشون رو بگن ولی حق ندارن کنایه وطعنه توهین وتهمت بزنن...

نگران نباشید پرریسک هیچ جا نمیره فعلا هستیم در خدمت دوستان ..:x

بحث رو هم تمام می کنیم که اصلا ارزش نداره ..تعطیلات به دوستان امیدوارم خوش گذشته باشه .:x

Controller
2013/02/22, 22:46
سلام عمو
دلمون تنگ شده بود

AIRAN
2013/02/22, 22:55
با سلام
پر ریسک عزیز برای فردا چه پیشنهادی داری
نظرت نسبت به شپترو با پیش بینی 92 چیه

arman10
2013/02/22, 23:06
دوست گرامی جناب پرریسک امیدوارم آزرده خاطر نشده باشید و خدا نکرده با دوستان نامهربان نشوید. باور کنید این یک لطف وتفضل الهی است که خداوند به شما داده تا در نان و روزی افراد زیادی نقش داشته باشید. هزاران تشکری که از شما شده ستارگانی هستند در آسمان که نیکی و صفای شما را گواهی می دهند حال اگر تلخی و بد اخلاقی دیدید صبور باشید چرا که صبر بر ظلم و بی انصافی فضیلتی بزرگ است. و ام یک سوال جناب پر ریسک بنده تازه کار و شاگرد حرف گوش نکنی بوده ام به همین دلیل بر خلاف روش شما و عقل و منطق 80% سبدم فاسمین است که تا کنون 10% در زیانم به نظر شما خروج کنم و یا صبوری!!!! کنم . باسپاس.

صداقت2
2013/02/22, 23:06
با سلام

پر ریسک خان

در صورت اعلام سود 350 تا400 تومانی شپنا برای سال 92 نظرتان نسبت به شپنا عوض می شود؟

جو بسیار خوب پالایشگاهی ها و اعلام نرخ ارز مرجع بالاتر و مطرح کردن طرح توسعه در مجمع چند روز آینده و p/e کمتر از گروه و....

تکنیکال شپنا چگونه است؟ برای خرید باید تا بالای 2000 تومان صبر کنیم یا .....

شلعاب با رشد اخیرش تا چه قیمتی برای خرید ارزنده است ؟ روندش نزولی شده؟

ممنون

nirvana_00
2013/02/22, 23:12
سلام سید از هر دری سخن گفتی الا این فلامی بعد از افزایش سرمایه
راستی دوتان کسی هست که توی افزایش سرمایه شرکت کرده باشه و حق ها توی پرتفوش اضافه شده باشه؟
کسی می تونه اطلاعات دقیقی از لامیران بده؟

امید
2013/02/22, 23:14
پرریسک عزیز درود به حسن خلق و شرفت که همواره دست گیر سهامدار جز بودی و خواهی بود.

امیدوارم همواره سلامت و پرسود باشی و خداوند جزای خیرت بده.

bahane
2013/02/22, 23:19
با سلام..

از لطف تمام دوستان تشکر ..

بنده راضی به مسدودی نبودم ولی خوب دوست دیگری در مورد قپیرا پرسید بنده نظرم رو گفتم ودوست دیگری با لحن نامناسبی برگشتن حرفهایی زدن که اصلا نمیشد اسمش رو تحلیل گذاشت ..

نمی دونم اراد وبدبخت کردن دیگران واز این حرفها که ربطی به قپیرا نداشت وزدن به جاده خاکی ..

همه مختارن نظرشون رو بگن ولی حق ندارن کنایه وطعنه توهین وتهمت بزنن...

نگران نباشید پرریسک هیچ جا نمیره فعلا هستیم در خدمت دوستان ..:x

بحث رو هم تمام می کنیم که اصلا ارزش نداره ..تعطیلات به دوستان امیدوارم خوش گذشته باشه .:x

من که اگر یه روز 1 حرف از سید نشنوم سریع "ویتامین پرریسک" خونم میفته و میرم تو کمای سردرگمی در بورس...حتی اگر نه قبول داشته باشم نه عمل کنم !

پرریسک
2013/02/22, 23:27
با سلام

پر ریسک خان

در صورت اعلام سود 350 تا400 تومانی شپنا برای سال 92 نظرتان نسبت به شپنا عوض می شود؟

جو بسیار خوب پالایشگاهی ها و اعلام نرخ ارز مرجع بالاتر و مطرح کردن طرح توسعه در مجمع چند روز آینده و p/e کمتر از گروه و....

تکنیکال شپنا چگونه است؟ برای خرید باید تا بالای 2000 تومان صبر کنیم یا .....

شلعاب با رشد اخیرش تا چه قیمتی برای خرید ارزنده است ؟ روندش نزولی شده؟

ممنون

حد ضرر شپنا 2000 تومن بزارید در صورت شکست ..

در مورد شلعاب هم از نظر من این سهم هنوز حرف برا گفتن زیاد داره ورالی این سهم هنوز تمام نشده ..با شکست 600 میتونه رالی بعدی اغاز کنه حوالی 520 میتویند خرید رو اغاز کنید ..

پرریسک
2013/02/22, 23:29
راستی دوتان کسی هست که توی افزایش سرمایه شرکت کرده باشه و حق ها توی پرتفوش اضافه شده باشه؟

سلام..

هدف اول سهم رو قبل افزایش 280 گفته بودیم ..

الان رو 180 مقاومت داره که به نظرم بشکنه وبره به سمت هدف 220 تومن فعلا..مشکلی نداره ..در صورت شکست 180 حد ضرر بره رو 180 وتا وقتی بالیا 167 باشه روند صعودی هست..

پرریسک
2013/02/22, 23:34
با سلام
پر ریسک عزیز برای فردا چه پیشنهادی داری
نظرت نسبت به شپترو با پیش بینی 92 چیه

سلام..

شپترو گزارش خوبی داد ..تا وقتی بالای 909 باشه روند صعودی داره ..حد ضرر 909..

در مورد خرید هم بنده گروه تجهیزان کاشی ولاستیک وپالایش رو مناسب می بینم فعلا ..

تجهیازت مپنا با حد ضرر 240 وفاذر با حد ضرر 234 ..

کاشی هم کشاوه وکچینی در همین قیمتها وبا حد ضرر 4 درصد زیر قیمت خرید ..

گروه لاستیک هم پسهند با حد ضرر 420 ..

قبل ساعت 10 هر کدام تونستی صف خرید شکل بده خرید کنید وحد ضرر بزارید ..
گروه پالایش هم شپنا هم حد ضرر 2000 ..شراز حد ضرر 1000 وشبیز هم حد ضرر 1300 به نظرم برا خرید خوبن ..این حد ضررها حد ضرر اصلی وکوتاه مدت نیتسن فقط چون رشدها بالا بوده در این گروه گفتیم تا دوستان در صورت برگشت یکباره گیر نکنن ..

صداقت2
2013/02/22, 23:37
استاد

بهران تعدادی دارم

تکنیکال و تارگتش با توجه به گزارش 92 و تعدیل 20 در صدی اش چگونه است؟

فردا قراره باز شود قیمت مناسب برای ورود و اضافه کردن کجاست؟

با علم این موضوع که شپاس هم 2 شنبه عرضه دارد و.....

ممنون

علی محمدی
2013/02/22, 23:44
سلام استاد
درمورد غمارگ بفرمایین و حد ضررش؟ شما روزهای آتی رو چطوری میبینید؟ تا دم عید!!!

milad_b89
2013/02/22, 23:45
سید جان حد ضرر غمارگ چنده؟؟
من حدود 342 طبق نظر خودتون خریدم...
قبلا هم گفته بودید تا 1000 میره
نگه داریم یا بفروشیم؟
ممنون

امیران
2013/02/22, 23:55
جناب پرریسک حجم معاملات دو روز اخیر غمارگ (بیشتر از 10 میلیون) تقریبا از حجم معاملات یک ماه گذشته ی سهم بیشتر بود...
به نظرتون با توجه به جمع شدن صف فروش و خرید و رنج کشیدن های مثبت توسط خرید گروهی تو چهارشنبه و هم چنین بودجه که یکشنبه میاد تو صحن و خبرهایی مبنی بر افزایش نرخ روغن به 4500 میشه به رالی قوی و پرحجم دیگه تو غمارگ امیدوار بود؟؟در حالی که غبهشهر هم داره عالی معامله میشه......
ممنون از صبرتون.....

313
2013/02/22, 23:59
جناب پر ریسک بنده در یک مطب عرض کردم که مدتهاست مطالب این سایت رو میخونم و با فروش رانفور و خرید غمارگ به توصیه ی شما کلی سود کردم
الان مشکلم ضرر زیاد فاسمینه
آیا با ضرر بفروشم و غمارگ اضافه کنم یا نگه دارم .راستش حد ضرر نگه نداشته بودم
در مورد معادن بافق هم نظر خود رو بفرمایید .در مطابتون خوندم که معدنیها اوضاع خوبی ندارند دید میان مدت در مورد بافق دارم
ممنونم

aminian
2013/02/23, 00:07
شرکت در تاریخ 31/3/90 زیان انباشته ایی به مقدار 3900 میلیون تومان داشته است که در گزارش سه ماهه منتهی به 30/9/91 این زیان را به 1600 میلیون تومان کاهش داده است که در نگاه اول متوجه سودآوری بالای این مجموعه میشویم با توجه به سرمایه شرکت قبل از افزایش سرمایه که 3 میلیارد تومان بوده
شرکت پيش بيني سود (زيان) هر سهم سال مالي منتهي به 31/06/91 را در تاريخ 07/09/90 مبلغ 115 ريال ، در تاريخ 06/11/90 مبلغ 163 ريال و در تاريخ 5/2/91 ، 31/02/91 و 29/4/91 مبلغ 607 ريال اعلام نموده است که طبق صورتهاي مالي حسابرسي شده مبلغ 616ريال تحقق يافته است.
که کاملا روند سود اوری سال گذشته شرکت مشخص است یک تعدیل 500 درصدی در یک سال کاری
شرکت پيش بيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 31/6/92 را با سرمايه 000ر30 ميليون ريال در تاريخ 31/5/91 مبلغ 523 ريال و در تاريخ 26/06/91 (حسابرسي شده)و 28/10/91مبلغ 523 ريال اعلام نموده بود و در پيش بيني فعلي با سرمايه 000ر60 ميليون ريال به مبلغ 310 ريال اعلام شده است. شايان ذکر است که شرکت دلايل تغيير سود خالص نسبت به پيش بيني قبلي را اعلام ننموده است.
این هم اولین تعدیلش بعد از افزایش سرمایه
یه تعدیل ناقابل 19 درصدی

شاید مشکل اساسی شرکت که باعث شده اقبال بازار زیاد به این سهم نباشد همین زیان انباشته شرکت میباشد که شرکت با افزایش سرمایه ایی که قرار است در سال مالی جاری بدهد و از راه مطالبات و آورده نقدی میباشد این زیان انباشته را جبران کند.
1500 میلیون از طریق آورده و بقیه از مطالبات و بدهکاریهای سابق شرکت که به سهامداران قبلی خودش دارد و بدهی آنها را به سهم تبدیل کرده است
در صورتی که شرکت بتواند زیان خویش را پرداخت نماید از حدود 300 میلیون تومان بخشش حاصل از جریمه نیز برخوردار میشود.
با توجه به گزارشهای شرکت میتوان حداقل از دو محل سود بسیاری را شناسایی کند
1) گزارش را که دقیقا مطالعه فرمایید متوجه میشوید که حاشیه سود شرکت در طی یکسال اخیر به طور مرتب در حال بالا رفتن است بطوریکه در 3ماهه 40 درصد فروش شرکت سود عملیاتی بوده در حالی که برای سالانه این حاشیه سود عملیاتی را 22 درصد گرفته که حداقل یه تعدیل 70 تا 80 درصدی از این محل دارد
2) عمده محصول این شرکن تیغ صورت تراشی است با یه محاسبه ساده متوجه تعدیل بالای این شرکت از این محل هم میشوید در سه ماهه تیغ رو 90 تومان بفروش رسانده در حالی که برای سالانه 56 تومن درنظر گرفته است که از این بابت منهای افزایش در قیمت که به مرور زمان حاصل میشود باز هم یه تعدیل 70 -80 درصدی ناقابل میتواند بدهد.

در گزارش سالانه هیئت مدیره آمده است که این شرکت 30 درصد مصرف تیغ ایران را در اختیار دارد و تولید کننده انحصاری نیز هست .
از ریسکهای این شرکت میتوان به قاچاق راحت و آسان تیغ از مرزهای غربی اشاره کرد که باعث شده شرایط رقابتی برای شرکت سخت گردد
اما الان و با توجه به بالا رفتن دلار و افزایش قیمت شدید تیغهای خارجی مزیت رقابتی شدیدی برای این شرکت بوجود امده است که باعث رشد روزافزون سودآوری این شرکت شده است
موجودی فولاد این شرکت در طی چند دوره گذشته اصلا تغییری نداشته که نشان میدهد در حال حاضر فقط کار شرکت شده واردات تیغ نیم ساخته و سپس بسته بندی و فروش آن

چون واردات بصورت قطع بصورت انبوه صورت میگیرد و همچنین بصورت نیم ساخته تیغها وارد میگردد با وجودی که این واردات با نرخ دلار آزاد صورت میگیرد محصولات این شرکت قیمتهای رقابتی تری را با محصولات خارجی میتوانند در طی این مدت پیدا کنند که رشد سود اوری این شرکت گواه بر این ادعا میباشد زیرا براحتی میتوانند برای خودشان افزایش نرخ بگیرند مثلا پارسال همین تیغ 90 تومنی رو 36 میفروخته در سه ماهه اول پارسالش
در ضمن هزینه های قاچاق محصول را هم میتوان در نظر گرفته که باعث افزایش قیمت تیغ های خارجی شده است

بطور قطع افزایش نرخ دست خودشان هست و مانند قندیها نیست که عمری را در حسرت یه افزایش 30 درصدی با آن سپری کرده ایم
بنده با توجه به سطح سواد و آگاهیم سود شرکت رو در پایان سال مالی بین حداقل بین 70 تا 110 میبینم

سهم شناوری بسیار پایینی دارد در حدود 4 درصد
بقیه سهامدارهای عمده و اشخاص حقیقی هستند که سهم را با استراتژیهای خودشان خریده اند و شاید حالا حالاها فروشنده نباشند
حتی حق تقدم این سهم هم فروشنده ندارد

این سهم برا امسال میتونه یکی از زیر خاکیها باشه که بعدا از اون خیلی میتونیم بشنویم

سنایی
2013/02/23, 00:10
حليلي که آقاي درخشاني در صفحه facebook

Saeid Derakhshani
ميخوام راجع به سهمي صحبت کنم که سودي که سال 92 ميتونه بسازه ممکنه حتي از قيمت امروزش فراتر باشه ..غبشهر !

اين سهم حدود370 هزار تن يا 370 ميليون کيلو فروش روغن خوراکي داره .. فعلا متوسط فروششون 3800 تومن و به بالاست براي هر کيلو ..

تعداد سهام شرکت 330 ميليونه يعني به ازاي هر سهم 1.1 کيلو توليد داره حالا ما اگر بتونيم هزينه تمام شده هر کيلو رو بدست بياريم ميتونيم سود شرکت رو هم محاسبه کنيم .

يه توضيحي فعلا بدم .. اين شرکت روغن خام يا پالم اويل رو از خارج وارد ميکنه با نرخ ارز مرجع و فراوري ميکنه و تو بازار ميفروشه .

سهامدار عمده شرکت شرکت صافولاي عربستان هست !
اين سهامدار در کنار استراتژيک بودن صنعت روغن و غذايي بودن باعث ميشه تحريمها روش تاثيري نداشته باشند يعني تحريم در هر شدتي باشه روغن تحريم نميشه و دولت و اين شرکت عربستاني که اتفاقا رابطه خوبي با غرب داره روغن مورد نياز اين شرکت رو تامين ميکنند . انبارهاي غبشهر در بندر امام رو بررسي کنيد !

حالا قيمت هر کيلو روغن خام از کيلويي 1.2 دلار در چند ماه گذشته به 800 دلار رسيده .در صورتهاي مالي غبشهر قيمت خريد رو با نرخ مرجع 1700 تومن اورده اند که با فرض 1000 -1200 دلار براي هر تن روغن و نيز بين 10 تا بيست درصد سود واردات و هزينه هاي ديگه ميشه به تني حدود 1400 دلار رسيد که با احتساب 1226 به قيمت 1700 تومن ميرسيم . اما اتفاقي که افتاده قيمت روغن شده 800 دلار و نرخ ارز مرجع هم احتمالا بين 2000 تا 2500 خواهد بود . پس داريم 800 دلار قيمت روغن با 200 دلار هزينه حمل و بيمه و .. دويست دلار سود وارد کننده و .. ميشه 1200 و با نرخ ارز مرجع 2500 تومني ميشه 3 تومن هر کيلو واردات . يعني هزينه مواد مستقيم ميشه 3 تومن و از اونجايي که هزينه سربار و دستمزد کمتر از 5 درصد هزينه تمام شده هر کيلو فروشه پس ميشه همون 3 تومن رو به عنوان بهاي تمام شده ناخالص هر کيلو در نظر گرفت .
فرض کنيم که صد تومن هزينه هاي عمومي و مالي هر کيلو روغن باشه و بگيريم 3100 تومن و 100 تومنم هزينه اضافي بهش تحميل کنيم !! ميشه 3200 تومن .
حالا شرکت به همين قيمت امروزم بفروشه !! سهمي 600 تومن سود ميکنه يعني اگر قيمت خريد مواد اوليه دو برابر بشه و قيمت فروش ثابت بمونه سود غبشهر سال بعد 600 تومنه . اگر اينا بتونند فقط 50 درصد افزايش نرخ فروش بگيرند و قيمت فروششون بشه 5700 به ازاي هر سهم چقدر سود ميکنند ؟ بيشتر از قيمت فعلي !!! خب بهتره ديگه ادامه ندم تا عقل از سرم نپره !!!
کاري که ما کرديم هزينه رو خيلي بالا برديم فروش رو خيلي کم ..

hamhamham
2013/02/23, 00:18
نگران نباشید پرریسک هیچ جا نمیره فعلا هستیم در خدمت دوستان ..

با سلام با عنایت به شمار صفحات و خیل هواداران جناب پرریسگ برای سلامتی خودتان و سلامتی سید و تشکراز سید بزرگوار صلوات بفزست

parvaz
2013/02/23, 00:20
جعفرخان سلام و عرض ارادت یه چند وقتی غپاک چشمم رو گرفته نظرتون چیه ؟ در ضمن میخواستم نظرتون رو درباره وصنا هم بدونم هدف ها و نقاط حمایت های سهم؟ با تشکر از شما که واقعا هر چی تو این بورس بدست آوردم از راهنماییهای شما بود .

nirvana_00
2013/02/23, 00:26
سید به نظرت وپترو می تونه راه زیر مجموعه هاش مثل شدوص و شکربن رو ادامه بده؟

http://forums.boursy.com/imported/2013/02/698.jpg (http://www.8pic.ir/)

shamlo
2013/02/23, 08:14
جعفر جان سلام
جنابعالی وضعیت مسکن را در سال 92 چگونه ارزیابی می کنید؟

رها
2013/02/23, 08:14
سلام و صبح به خير به رييس و دوستان گل

آقا سيد ميشه در مورد پارسان منو روشن كني. از اطلاعاتي كه گرفتم نميتونم نتيجه گيري كنم كه سهم خوبي هست يا...
همينطور غبهشر

ممنون>:D<

abtinsalari
2013/02/23, 08:31
جعفر جان سلام

معطل نکن بحث تو دی ماه شد مسکن بهترینه قال پر ریسک (ع) سهام چقدر تکون بخوره که بتونه به مسکن برسه؟مسکن یه دفه پرواز میکنه و بهتر تو تهران باشه

پرریسک
2013/02/23, 08:47
جناب پر ریسک بنده در یک مطب عرض کردم که مدتهاست مطالب این سایت رو میخونم و با فروش رانفور و خرید غمارگ به توصیه ی شما کلی سود کردم
الان مشکلم ضرر زیاد فاسمینه
آیا با ضرر بفروشم و غمارگ اضافه کنم یا نگه دارم .راستش حد ضرر نگه نداشته بودم
در مورد معادن بافق هم نظر خود رو بفرمایید .در مطابتون خوندم که معدنیها اوضاع خوبی ندارند دید میان مدت در مورد بافق دارم
ممنونم

با سلام..

گروه روی ومعدنی در روند نزولی هستن ..وقتی میگم روند خوبی ندارن منظور این نیست بنیاید هم بد هستن بلکه خواب سرمایه دارن چون روند نزولی هست باید سهامداری کنید ..دید میان مدت مشکلی ندارن ..مخصوصا گروه روی ..

در مورد گروه غذایی همچنان بنده خرید غمارگ رو صلاحی می بینم حتی از غبشهر هم برا خرید برتر می بینم با حد ضرر 560 تومن....پس حد ضرر 560 ..بعدا کسی نیاد بگه بدبخت شدیم حد ضرر گذاشتم بالاش بمونه در کوتاه مدت تا بالای 1000 خواهد رفت نمونه در میان مدت ..

پرریسک
2013/02/23, 08:48
سلام و صبح به خير به رييس و دوستان گل

آقا سيد ميشه در مورد پارسان منو روشن كني. از اطلاعاتي كه گرفتم نميتونم نتيجه گيري كنم كه سهم خوبي هست يا...
همينطور غبهشر

ممنون>:D<
سلام..

پارسان سهم خوبی هست ولی دقت کنید سهم مجمع رفته وتا مجمع بعدی یکسال دیگر وقت هست وسهام بهتری با پی برای کمتر ومجمع نرفته در بازار موجوده بنده خرید انها رو صلاح می بینم ..

در مورد گروه غذایی هم گفتم اول غمارگ بعد غبشهر ..غمارگ حد ضرر 560 ..

پرریسک
2013/02/23, 08:51
جعفرخان سلام و عرض ارادت یه چند وقتی غپاک چشمم رو گرفته نظرتون چیه ؟ در ضمن میخواستم نظرتون رو درباره وصنا هم بدونم هدف ها و نقاط حمایت های سهم؟ با تشکر از شما که واقعا هر چی تو این بورس بدست آوردم از راهنماییهای شما بود .

سلام..

غپاک بنیادی که فعلا حرفی برا گفتن نداره ومن هم چیز خاصی در گروه لبنیات نمی بینم بنیادی ..

تکنیکالی بالای 420 روند صعود داره دوست داشتی با حد ضرر 420 وارد بشو ولی بست تعدیل منفی داد دست خودتان ..

وصنا در 136 وارد روند صعود شده تا وقتی بالای این قیمت باشه صعودی هست اهداف سهم 150 بعد 180 که تقریبا داره میرسه..

پرریسک
2013/02/23, 08:54
جعفر جان سلام

سلام..

مسکن تا همنی جا رشد بسیاری کرده ..از این جا به بعد اگر قصد خرید مسکن دارید گفتم قدرت خرید شهر خودر و لحاظ کیند وسعی کنید زمین در مناطق متوسط شهر ودر قیمتهای ارزان خرید کنید چون این رشد شدید ملک بیشترین فشار رو بر قشر متوسط حقوق بگیر خواهد اورد واین اقشار رو مجبور خواهد کرد از مناطق متوسط به بالای شهر به دلیلی اینکه قدرت خریاشن امده پایین چشم پوشی کنند وحر کت کنند به سمت مناطق متوسط شهر وبه سمت املاک با مترازهای کوچک تر واین خود باعث رشد این مناطق خواهد شد ..

روند رو همچنان در املاک کوچک چه زمین باشه چه خانه چه اپارتمان صعودی می بینم با نقدشونگی مناسب..

داود
2013/02/23, 08:56
سلام سید جان صبح به خیر

لطف میکنی نظرتون در مورد سغرب وقشیر بفرمائید

صداقت2
2013/02/23, 08:58
استاد

بهران تعدادی دارم

تکنیکال و تارگتش با توجه به گزارش 92 و تعدیل 20 در صدی اش چگونه است؟

امروز قراره باز شود قیمت مناسب برای ورود و اضافه کردن کجاست؟

با علم این موضوع که شپاس هم 2 شنبه عرضه دارد و.....

ممنون

m.r_moradi
2013/02/23, 09:18
سلام..

وصنا در 136 وارد روند صعود شده تا وقتی بالای این قیمت باشه صعودی هست اهداف سهم 150 بعد 180 که تقریبا داره میرسه..

سید جان نظرت راجع به این تحلیل چیه؟!

بدجوری این روزها ذهنم درگیر وصنا شده...
شاید این حرف الان خنده دار به نظر برسه اما در بلند مدت میتونه تا 305 تومن رو هم ببینه!!!!

تارگت های اولیه 177...210...250...

سهم دیروز مقاومت شکونده و اگه امروز هم بتونه تو مثبت دووم بیاره مقاومت مهمی رو پشت سر گذاشته و بسیار به صعود سریعش تا 177 خوشبین میشم...
در مورد شکل همونطور که میبینید دیروز با موفقیت تونسته روند نزولی بلند مدت خودش رو پشت یر بذاره،یه گیر کوچولو باقیمونه که فیبوی 23 درصد سهمه که با توجه به معاملات سهم حدس میزنم امروز عبور کنه و بعد از اون هم که خطوطی که ممکنه مقاومت کنن مشخص شده که جالبه هم درصدهای فیبو هستن و هم نقاطی که قبلا قیمت نسبت به اونها واکنش نشون داده...
http://forums.boursy.com/ (http://upload.tehran98.com/)

سنایی
2013/02/23, 09:29
سلام
جناب مهندس غمارگ تا عید 750 را میبینه؟

پارادوکس
2013/02/23, 09:31
سلام..

پارسان سهم خوبی هست ولی دقت کنید سهم مجمع رفته وتا مجمع بعدی یکسال دیگر وقت هست وسهام بهتری با پی برای کمتر ومجمع نرفته در بازار موجوده بنده خرید انها رو صلاح می بینم ..

در مورد گروه غذایی هم گفتم اول غمارگ بعد غبشهر ..غمارگ حد ضرر 560 ..

سلام. صبح همگی بخیر

دوستان دقت کنید سید عزیز ما هنوز یکساعت از اولین پست امروزش نگذشته 3 بار روی غمارگ و حد ضرر 560 تاکید کرده ها...
حواستون که هست انشالله !!!
بعدا نیاید بگید نگفتی، ما ندیدیم. شلوغ شد، جا موندیم.... ;)
تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مُجمل...

سنایی
2013/02/23, 09:36

درود

سلام. صبح همگی بخیر

دوستان دقت کنید سید عزیز ما هنوز یکساعت از اولین پست امروزش نگذشته 3 بار روی غمارگ و حد ضرر 560 تاکید کرده ها...

حکما نگهش میداریم واضافه میکنیم=>غمارگ

rasam
2013/02/23, 09:36
با سلام استاد گرامی ممنون از راهنماییات
کفرا چطوره برا خرید الن با پایین تر بهتره/؟ممنون

سجادي
2013/02/23, 09:37
آیا پسهند فرصت خرید است؟

آواچی
2013/02/23, 09:41
خرید پسهند...

گلاب خان
2013/02/23, 09:54
سلام دوستان.
امروز خدارو شکر پسهند فرصت خرید داده. سهمی با این ای پی اس (هرچند غیرعملیاتی) این قیمتها براش کمه.
اما نکته ای که هست، من احساس میکنم بازیگران مرموزی داره. تا سهم میاد به سمت صف خرید، عرضه ها شدت میگیره و اجازه صف نمیدن. دوستان درصورت تمایل، پله ای بخرن<):)

paiezan
2013/02/23, 09:57
جناب پرریسک ضمن عرض سلام
وضعیت فنوال رو چه طور میبینین؟
سپاس

abiha
2013/02/23, 09:59
سلام
وضعيت شكربن چطوره؟
قيمتش داره مياد پايين نگه داريم يا بفروشيم؟

سنایی
2013/02/23, 09:59
چه بازار بی رمقی

mmis
2013/02/23, 10:01
سلام دوستان کسی خبری درمورد حق تقدم استفاده نشده مپنا داره ؟

m.r_moradi
2013/02/23, 10:08
حمایت 420برای پسهند عمل کرد...

http://upload.tehran98.com/img1/1n5lciupiyw6w3d7k0vy.jpg (http://upload.tehran98.com/)

salarnight
2013/02/23, 10:11
سلام
وضعيت شكربن چطوره؟

من که قبل صف فروش شدن فروختمش
رشدش زیاد بوده به نظرم گرچه می تونست سمت هدف 400 هم بره ولی نرفت انگار

rasam
2013/02/23, 10:23
دوستان کسی می دونخ حق پارسان تتا کی محلت داره؟
ممنون

313
2013/02/23, 10:28
پسهند با قدوم مبارک من به خاک و خون کشیده شد
الان باید چکار کرد
حتما میخواد یکی پس از دیگری به حمایتها لبیک بگه
البته من میام پایین اضافه میکنم
دوباره عرضه ی اولیه و مردم بی جنبه و...

گلاب خان
2013/02/23, 10:32
سلام آقا سید.
ای کاش نظرتون رو در مورد کفرا هم میفرمودید. حد ضررش چنده؟ بخدا این چهارمین یا پنجمین باره که دارم ازتون سوال میکنم.
ممنون

Diyako
2013/02/23, 10:36
با اجازه جناب پرریسک
غمارگ در صورتی که نتونه مقاومت 620 رو رد کنه ریزش میکنه اولین حمایت 550 مرحله بعد 500 و حرکتش دوباره شروع میشه

سهراب 1
2013/02/23, 10:42
الان باید چکار کرد

هنوز كه اتفاقي نيفتاده . تا اينجاي كار بالاي دو ميل معامله شده و قيمت پاياني سه درصد مثبته .

سنایی
2013/02/23, 10:45
ریزش شارپی نخواهد داشت اما تارگت بعدی 750 شاید تا فروردین

rasam
2013/02/23, 10:49
دوستان کسی می دونه حق پارسان تا کی مهلت داره؟ممنون

- - - Updated - - -

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، درپی انعکاس آخرین اطلاعات نفت پاسارگاد در سایت کدال، عرضه اولیه 5 درصد سهام این شرکت 60 میلیارد تومانی دوشنبه جاری 7 اسفند تعیین شد

خان عمو
2013/02/23, 11:00
سلام پرريسك عزيز خسته نباشي قربان.

آيا سهم كپشير در ليست شما هست؟

پيش بيني 92 رو بنظرم خيلي خوب داده.البته زياد احتياط كرده.

روند سهمو چطور ميبينيد؟

saheb
2013/02/23, 11:10
دوستان کسی می دونخ حق پارسان تتا کی محلت داره؟
ممنون

سلام:

24/01/92

سنایی
2013/02/23, 11:16
دوستان P/E غمارگ به اشتباه وارد شده لطفا با تماس مکرر با 84301338 گوشزد بفرمایید.

سجادي
2013/02/23, 11:27
آیا پسهند فرصت خرید است؟
آیا تا آخر زمان معاملات صف مجدد خرید را خواهیم دید؟

بابااتی
2013/02/23, 11:32
یک حقوقی عوضی برای خرید بیشتر کشرق در حال خراب کردن سهم است ، با قرار دادن سفارشات زیاد در طرف فروش قصدش خرید سهم در قیمت های پایین است سهامداران هوشیار باشند در چند روز اینده و با انتشار گزارش کطبس این سهم خودش را شنان می دهد

nirvana_00
2013/02/23, 11:38
دوستان P/E غمارگ به اشتباه وارد شده لطفا با تماس مکرر با 84301338 گوشزد بفرمایید.

صحیح این شمارست . با این تماس بگیرید. 84301360

mohammad_ma
2013/02/23, 11:39
سلام .
آقا یکی این شتران رو (البته اگه باز بشه) یه تحلیل کوچولو می زنه .

مرسی

homework
2013/02/23, 11:52
آقا سید شکربن به دید میان مدت چگونه ارزیابی می کنید ؟

امیر علی
2013/02/23, 12:04
سلام جناب پرریسک لطفا وپترو هم بررسی بفرمایید.
ممنون و خسته نباشید

313
2013/02/23, 12:20
یک حقوقی عوضی برای خرید بیشتر کشرق در حال خراب کردن سهم است ، با قرار دادن سفارشات زیاد در طرف فروش قصدش خرید سهم در قیمت های پایین است سهامداران هوشیار باشند در چند روز اینده و با انتشار گزارش کطبس این سهم خودش را شنان می دهد

چقدر به این حرفتون مطمعن هستید؟

بنان
2013/02/23, 12:25
کشرق تا 100 درصد همین امسال میتونه تعدیل بده گزارش کطبس هم ظاهرا اومده اما چرا روی کدال نمیفرستن شاید دلیلش همین جمع کردنهای تو قیمت متعادله و بعد.......

پرریسک
2013/02/23, 12:26
الان باید چکار کرد
حد ضرر 420 تومن ..

- - - Updated - - -

سلام آقا سید.
ای کاش نظرتون رو در مورد کفرا هم میفرمودید. حد ضررش چنده؟ بخدا این چهارمین یا پنجمین باره که دارم ازتون سوال میکنم.
ممنون

سلام..

حد ضرر 584 ..بالای این قیمت روند کوتاه مدت همچنان صعودی ..

پرریسک
2013/02/23, 12:27
با اجازه جناب پرریسک
غمارگ در صورتی که نتونه مقاومت 620 رو رد کنه ریزش میکنه اولین حمایت 550 مرحله بعد 500 و حرکتش دوباره شروع میشه

همچنان در صدر خرید گروه غذایی وقندی وشاید کل بازار ..حد ضرر 560 ..هدف سهم بالیا 1200 تومن ..از 250 این سهم معرفی شده وهمچنان در لیست خرید ما هست ..تا اینجا که بازدهی این سهم از خیلی از سهام بالاتر بوده ..

MOSTAFA
2013/02/23, 12:28
سید جون
کف کرماشا چنده؟ حقوقی بدجور میخره!!!!!

پرریسک
2013/02/23, 12:28
سلام پرريسك عزيز خسته نباشي قربان.

آيا سهم كپشير در ليست شما هست؟

پيش بيني 92 رو بنظرم خيلي خوب داده.البته زياد احتياط كرده.

روند سهمو چطور ميبينيد؟

با سلام ..

بالیا 280 روند میان مدت صعودی ..مقاومت 320 بشکنه میتونه اهداف بسیار بالایی ببینه ..در لیست ما هست ..حد ضرر 280 ..

پرریسک
2013/02/23, 12:29
جناب پرریسک ضمن عرض سلام
وضعیت فنوال رو چه طور میبینین؟
سپاس

با سلام بالای 262 روند سهم صعودی خواهد شد ..حد ضرر 262 هدف سهم بالیا 340 تکنیکالی...

بنان
2013/02/23, 12:29
خوب اگه اشتباه نزنن که نمیتونن برعکس غبشهر که صف خریده تو منفی جمعش کنن تو این 3 - 4 ماه باقی مونده دیگه عنقریبه از جیبهای همدیگه دزدی کنن

پرریسک
2013/02/23, 12:31
سلام
وضعيت شكربن چطوره؟

سلام..

کربن هدف اول در قیمت زیر 200 حوالی 300 وبعد 400 ذکر شد به هدف اول رسید ..با عرضه های شدید روز بازگشایی این منفی قابل پیش بینی بود ..فعلا افت تا 300 ممکنه روند همچنان صعودی ..

MOSTAFA
2013/02/23, 12:31
پتایر ی که 140 فروختم میخاد 260 بخوره :(( :((
======

سید جون روند رویی ها رو چجور میبینی
ظاهرا هم از لحاظ تولید وضعشون خیطه هم نداشتن مدیران خوب و هم ریزش جهانی
من فاسمین 850 فروختم دوباره واررد شم ب نظرت؟

dolphin
2013/02/23, 12:32
با سلام
پرریسک جان نظرت راجع به خرید طلا در اسفند چیه

mahdipourmehr
2013/02/23, 12:33
سلام سید جان
خواهش میکنم نظرت رو راجب غالبر هم بگو
با تشکر

پرریسک
2013/02/23, 12:33
سلام سید جان صبح به خیر

لطف میکنی نظرتون در مورد سغرب وقشیر بفرمائید

سلام..

سغرب بالیا 425 روند صعودی داره با هدف حوالی 500 ..حد ضرر 425..

قشیربالای 1230 بمونه روند کوتاه مدت صعوید ومقاومت قدر 1400 هست فعلا ..

پرریسک
2013/02/23, 12:35
سلام سید جان
خواهش میکنم نظرت رو راجب غالبر هم بگو
با تشکر

سلام..

روزهای قبل هم اشاره شد مقومت قدر سهم 309 هست بشکنه تا حوالی 400 رشد می کنه که موفق به شکست نشده فعلا ..روند صعودی ..

در ضمن غالبر برا زمانی بود که غمارگ وغبشهر فرصت خرید نمی دادن ..

فعلا تا وقتی غمارگ وغبشهر رو میشه خرید خرید سهام دیگر از این گروه تعطیل ..اول غمارگ

پرریسک
2013/02/23, 12:37
با سلام
پرریسک جان نظرت راجع به خرید طلا در اسفند چیه

سلام..

از نظر من حداقل باید 20 درصد سبد باید سکه باشه ..کف فعلی رو 1300 می بینم از نظر خودم ..

هیچ چیز فرق نکرده وشرایط روز به روز در حال بدتر شدن هست ..ولی خوب شما کرای به بالا پایین نداشته باشه 20 درصد سبد رو تبدیل بکن به عنوان بیمه سبد ..هر چند افت کنه به نفع همه هست چون ارزش ریال بالا میاد ..ولی خوب ما که نشا نه هایی از افت دلبر نمی بینم ..پشت پرده هم خبر نداریم .

پرریسک
2013/02/23, 12:39
پتایر ی که 140 فروختم میخاد 260 بخوره :(( :((
======

سید جون روند رویی ها رو چجور میبینی
ظاهرا هم از لحاظ تولید وضعشون خیطه هم نداشتن مدیران خوب و هم ریزش جهانی
من فاسمین 850 فروختم دوباره واررد شم ب نظرت؟

پتایر حد ضرر 139 بود ..خودتان گفتید خودتان فروختید ..هدفش هم 180 بود که گزارش توپی داد ..مبارک سهامدارهاش ...
گروه روی همگی روند نزولی دارن بارها بارها اشاره کردیم وهر که خروج کرده برنده بوده ..

در روند نزولی خرید نمی کنم ..شما دوست داری میتونی خریدهار وپله ای اغاز کنی ..

بنده خبهمن با حد ضرر 145 وهدف قیمتی بالیا 240 رو برا خرید بهتر می بینم ..البته چند تا اگر داره ..یکی تثبیت بالیا 145 ودیگری شکست مقاومت حوالی 160 هست ..ببینم چه میشه..

پرریسک
2013/02/23, 12:42
سلام. صبح همگی بخیر

سلام ..

در این سهم هر که سهم رو نگه داشت برنده شد ..

یک بار در 250 معرفی شد که تا بالیا 400 رفت بار دوم در 390 معرفی شد با حد ضرر 390 که درسته افت کرد ولی خوب الان 620 هست والان مجدد در همین قیمت معرفی میشه با حد ضرر 560 وهدف بالای 1200 اونم کاملا بنیادی ..

یعین کسی از 250 با سهم باشه فعلا تا اینجا بالیا 150 درصد در سود هست ..

دکتر یزدان
2013/02/23, 12:43
جناب پرریسک خسته نباشید

نظرتون در مورد شبهرن شنفت شپنا چیه ؟

لطفا یه سهم معرفی کنید که تازه وارد روند صعودی شده و افزایش قیمت زیادی نداشته
مرسی

امیر علی
2013/02/23, 12:43
سلام جناب پرریسک لطفا وپترو هم بررسی بفرمایید.
ممنون و خسته نباشید

:-SS

علیرضا1
2013/02/23, 12:44
پرريسك عزيز سلام ،لطفاً نقاط حمايتي و مقامتي فاذر رو بررسي ميفرمايين؟به نظر تون روند سهم بر معاملا ت چندروز اخير صعودي شده؟ممنون

صداقت2
2013/02/23, 12:45
با سلام

قبل از بازگشایی شبهرن از قیمت مناسب برای خرید پرسیده بودم که قسمت نشد و من هم خرید را برای فردا گذاشتم.

به نظرتان با توجه به عرضه شپاس و اقبال بازار به این گروه شبهرن خریدنی است؟

تکنیکال و هدف بعدی را لطف می کنید؟

ممنون

پرریسک
2013/02/23, 12:47
جناب پرریسک خسته نباشید

نظرتون در مورد شبهرن شنفت شپنا چیه ؟

لطفا یه سهم معرفی کنید که تازه وارد روند صعودی شده و افزایش قیمت زیادی نداشته
مرسی

بهران روند صعودی ..مقاومت 1660 بشکنه هدف این سهم از نظر من بالیا 2500 تکنیکالی ..

در مورد سهم که رشد نکرده ..مپنا بالیا 240 خواست صف بشه با حد ضرر 240 وهدف 260 وبعد بالای 300..

خبهمن بالیا 145 خواست صف بشه با حد ضرر 145 ومقاومت 160 وهدف بعدی بالیا 240 ..

همین فنوال بالای 262 با حد ضرر 262 وهدف بالیا 340 تکنیکالی..

سغرب با حد ضرر 425 وهدف بالیا 500 ..

اینها جزور سهام رشد نکرده یا کم رشد کرده بابنیادی خوب هستن ..

پرریسک
2013/02/23, 12:48
پرريسك عزيز سلام ،لطفاً نقاط حمايتي و مقامتي فاذر رو بررسي ميفرمايين؟به نظر تون روند سهم بر معاملا ت چندروز اخير صعودي شده؟ممنون

دوست عزیز این سهم در قیمت 207 تومن با حد ضرر 207 معرفی شد تا اینجا بازدهی 20 درصد رو میده در کمترین زمان ممکن ..

حد ضرر 234 روند صعودی وهدف سهم رو 300 می بینم ..

- - - Updated - - -

:-SS

حد ضرر 112 وهدف قیمتی 130 فعلا ..

بیاد دید بالیا 112 دوام میاره ..

trade secret
2013/02/23, 12:53
سلام ، خسته نباشید جناب پرریسک
آیا شراز فرصت خرید خواهد داد خرید مناسب می دانید؟
فاراک را چگونه ارزیابی می کنید(فروش یا سهامداری) با توجه به بازگشایی احتمالن منفی آن؟
مروری هم بر کرمانشاه می خواستم.........
هر چند زیاد شد ولی بسیار سپاسگذارم پاسخگو باشید

nirvana_00
2013/02/23, 12:56
سید وپترو نظرت چیه؟ مرسی

پرریسک
2013/02/23, 13:08
سلام ، خسته نباشید جناب پرریسک
آیا شراز فرصت خرید خواهد داد خرید مناسب می دانید؟
فاراک را چگونه ارزیابی می کنید(فروش یا سهامداری) با توجه به بازگشایی احتمالن منفی آن؟
مروری هم بر کرمانشاه می خواستم.........
هر چند زیاد شد ولی بسیار سپاسگذارم پاسخگو باشید

سلام..

گرروه پالایش رشد خوبی کرده باقبول این رشد هر که میخره احتمال برگشت هم ببینه بعدا نیاد بگه پرریسک ما رو بدبخت کرد .

با این یمت شبریز وشپنا بنده شراز رو بالیا 2000 هم می بینم وشاوان رو بالای 1500 ..کاری به سود ندارم ...

شراز با حد ضرر 1000 وشبریز با حد ضرر 1150 وشپنا با حد ضرر 2000 گفتیم هر که دوست داشت بخره .هر سه سهم فرصت خرید دادن ..چگونه دوستان موفق به خرید نمیشن من خودم تعجب می کنم ..همی امروز شپنا ببیند چقدر عرضه شد راحتا میش هر قدر که بخواهید خرید بکنید..درروز یها قبل هم شراز وشبریز فرصت ورود دادن..شاروان فکر نکنم حالا حالا فرصت خرید بده ..

در مورد بالای 916 تومن بیاد صف بشه روند کوتاه مدت صعودی خواهد شد نیاد رشد نیم کنه ..

در صورت شکست 890 افت تا 820 هم ممکنه ..

فاراک هم تا وقتی زیر 244 نره مشکلی نداره ..زیر این قیمت باز بشه بره پایین خروج صلاح هست ..

hanny
2013/02/23, 13:09
سید وپترو نظرت چیه؟ مرسی
دوست من سلام
ببخشيد فضولي مي كنم ولي سيد دقيقا دو تا پست بالاتر نظرشو رو در مورد وپترو اعلام كردن. يا حق
L-)L-)L-)L-)L-)L-)L-)L-)L-)L-)L-)L-)L-)L-)

امیر303
2013/02/23, 13:17
جناب پرریسک کسعدی با این گزارش خوب چرا اقبالی بهش نشد؟آیا این گروه ارزش سرمایه گذاری نداره؟

بچه کف بازار
2013/02/23, 13:17
سلام بر سید عزیز
چند روزی نبودم الان دیدم باز بعضی ها به شما و تحلیلاتون خرده گرفتن خدایی آدم نمی دونه چی بگه به بعضیا واقعا" مگه کسی به زور اینجا دعوت شده جز نکته سنجی و هوش و ذکاوت و درک آقا سید و کلام نوشتاری پر نفوذش چیزی دیگه ای ادامو تو فضای مجازی به اینجا جذب نمی کنه بقول یکی از دوستان تو این تاپیک روزی که تو این تاپیک نمی آییم سید بدنمون کم میشه همیشه پیروزو مستدام باشی سید جان
من خودم قپیرا هم گرفتم و گزارشش هم بد نبود ولی خدایی وقتی سید میگه قشهد قمرو حتما" چیزیو می بینه که من نمی تونم ببینم امروز داشتم قندی ها رو بررسی می کردم دیدم درست 2 تا قندی که سید روش نظر نداره قپیرا و قچار بیشترین سرمایه و تعداد سهامو دارن خوب این یعنی اگه فردا روزی قیمت شکر بره بالا مطمنا" توی شروع رالی قندیها رشد کمتری می کنن البته این نکته ای که من بهش رسیدم خود سید بهتر از من می تونه نظرشو بگه و میگه و این تاپیک متعلق به سیده و هر کسی دیگه نظری داره می تونه تاپیک خودشو باز کنه ما هم استفاده می کنیم
الان بعضی ها تارگت غبشهر رو 4000 تومان میدن و غمارگ 2000 وقتی که سید ما معرفی کرد و محکوم به صعود دونست خبری از این تارگت ها نبود ولی من با راهنمایی های سید میانگین 1550 غبشهر رو اول رسوندم به 1250 و بعدش رسوندم به 950 و غمارگ 388 تومانو اول رسوندم 345 و بعد رسوندم به 325 ممنون تو هستم سید چون همیشه خودتی و خدا رو شکر از ملامت گویی ملامت گران خسته نمی شی

پارادوکس
2013/02/23, 13:46
سلام بر سید عزیز
چند روزی نبودم الان دیدم باز بعضی ها به شما و تحلیلاتون خرده گرفتن خدایی آدم نمی دونه چی بگه به بعضیا واقعا" مگه کسی به زور اینجا دعوت شده جز نکته سنجی و هوش و ذکاوت و درک آقا سید و کلام نوشتاری پر نفوذش چیزی دیگه ای ادامو تو فضای مجازی به اینجا جذب نمی کنه بقول یکی از دوستان تو این تاپیک روزی که تو این تاپیک نمی آییم سید بدنمون کم میشه همیشه پیروزو مستدام باشی سید جان
من خودم قپیرا هم گرفتم و گزارشش هم بد نبود ولی خدایی وقتی سید میگه قشهد قمرو حتما" چیزیو می بینه که من نمی تونم ببینم امروز داشتم قندی ها رو بررسی می کردم دیدم درست 2 تا قندی که سید روش نظر نداره قپیرا و قچار بیشترین سرمایه و تعداد سهامو دارن خوب این یعنی اگه فردا روزی قیمت شکر بره بالا مطمنا" توی شروع رالی قندیها رشد کمتری می کنن البته این نکته ای که من بهش رسیدم خود سید بهتر از من می تونه نظرشو بگه و میگه و این تاپیک متعلق به سیده و هر کسی دیگه نظری داره می تونه تاپیک خودشو باز کنه ما هم استفاده می کنیم
الان بعضی ها تارگت غبشهر رو 4000 تومان میدن و غمارگ 2000 وقتی که سید ما معرفی کرد و محکوم به صعود دونست خبری از این تارگت ها نبود ولی من با راهنمایی های سید میانگین 1550 غبشهر رو اول رسوندم به 1250 و بعدش رسوندم به 950 و غمارگ 388 تومانو اول رسوندم 345 و بعد رسوندم به 325 ممنون تو هستم سید چون همیشه خودتی و خدا رو شکر از ملامت گویی ملامت گران خسته نمی شی

کاملا موافقم
اگر به نفر که هیچ شناختی از ایشون نداره بیاد تو این تاپیک و 4 تا پست بخونه و ببینه که دوستان چقدر راحت سوال میکنن ،فکر میکنه اعضا حداقل امتیاز 50% شراکت از سهامشونو به پرریسک دادن که به این راحتی جواب میگیرن. پس بهتره قدر ایشون رو بدونیم که بی مزد رهنمود ارائه مبکنند ، کارمون رو طبق اصول انجام بدیم و اگر احیانا با ضرری هم مواجه شدبم زود از کوره در نریم .
باور داشته باشیم که سود و زیان از اجزای لاینفک سرمایه گذاریه و چه بسا ضرر ما با یه سود چند برابر جبران بشه.
در هرصورت کار جناب پرریسک قابل تقدیره.
همین !

MOSTAFA
2013/02/23, 13:49
سید جعفر
به نظرم دران شپنا و امثالهم رو باد میکنن تا شبندر هاشون رو بالا بدن این افزایش قیمتها خیلی مشکوکه
نظرت چیه؟

پرریسک
2013/02/23, 13:57
سلام بر سید عزیز
سلام..

دوست من بزار بخرن ..بنده نظرم رو گفتم ونظرم رو با این مثبتها عوض نخواهم کرد ..اینده مشخص می کنه ...

همیشه از اشتباه بازار استفاده کنید ..سهام که از ارزش خود فاصله گرفتن رو بفروشید وسهام مفت رو دریابید ..

از بازاری که صدرا رو 400 میخره وغمارگ رو 310 میفروشه هر نوع خرید فروشی که بگید بر میاد ..این بورس باید در گینس ثبت بشه ..بار چندم میگه ..اخر تحلیل هستن این خریدا فروشنده هاش ..

فولاد رو 500 صف خرید می نشستن وبرا غمارگ رو 320 صف فروش ...والان؟؟؟

فملی زمین زمان می دونست گزارش اول منفی وپایین هست امروز تازه یادشون افتاده بعد 15 درصد افت قیمت بیان بشینن در صف فروش ..هر چند فروش این فملی که الان حکم طلا داره اشتباه محض هست ..ولی خوب بورس ایران هست ..

- - - Updated - - -

سید جعفر
به نظرم دران شپنا و امثالهم رو باد میکنن تا شبندر هاشون رو بالا بدن این افزایش قیمتها خیلی مشکوکه
نظرت چیه؟

کاری ندارم باد می کنن یا نمی کنن ..بنده گفتم از اینجا به بعد تکنیکالی بخرید واز روند لذت ببرید ..با روند نجنگید..

تکنیکالی شپنا بالای 2000 بمونه تا 2500 خواهد رفت ..حد ضرر 2000..

پرریسک
2013/02/23, 13:59
جناب پرریسک کسعدی با این گزارش خوب چرا اقبالی بهش نشد؟آیا این گروه ارزش سرمایه گذاری نداره؟

دوست من دم عید هست بازار همیشه همین موقع ها همینطور گیج میزنه ..

بعد عید رشد بازار دیدن داره ..همیشه همه ساله اینطور بوده ..

این سخوتن تعدیل ها روزی با رشد همین سهام جبران خواهد شد فرصت خرید هستن از نظر من نه تنها این سهم بلکه اکثر سهام بازار اصلاح خوبی کردن وبعد عید روزهای خوبی برا بورس می بینم..

سهام با پی برای زیر 5 میخوان برن مجمع اونم با بالای 80 درصد تقسیم سود..این قیمتها در اکثر سهام خوب فرصت خرید هست..

بچه کف بازار
2013/02/23, 14:04
سید جانسلام دوباره و خسته نباشید به شما
نمی دونم کار درستی کردم یا نه ولی از کل پتروشیم ها با حد ضرر هایی که شما گفتی خارج شدم حتی از شپدیس
نقطه ورود مجدد به پتروشیمی ها فکر می کنی کی می تونه باشه؟
راستس سید جان من میانگین غبشهر و غمارگ بردم بالان غبشهر 10800 و غمارگ 4300 تایید می کنی؟

Ali Gh.vand
2013/02/23, 14:04
سلام پرریسک عزیز پسهند امروز رو چطور بررسی میکنید؟

پرریسک
2013/02/23, 14:11
خوب دوستان حدودا دو ماه قبل بود که سازمان سهام رو به یکباره بست وما هم همون موقع به اکثر دوستان پیشنهاد خروج از بورس دادیم ..

خیلی زا دوستان جبهه گرفتن ولی خوب دوستان ببیند الان بازار تا اینجا بالیا 15 درصد در اکثر سهام افت کرده ..

اونهایی هم که رشد کردن اکثرا در همین تاپیک معرفی شدن اونم با حد ضرر اونم در همین بازار با بیشترین بازدهی ..

امروز هم می گم تازه خیلی ها میگن فرصت خروجه ولی از نظر من فرصت خروج همون موقع بود که سازمان سهام رو بست الان دیگه فرصت خروج نیست بلکه فرصت خریده ..باز تصمیم با دوستان ..

در ضمن سعی کنید سهمی بخرید که روند صعودی داره تا زودتر به سود برسید ..

MOSTAFAVI
2013/02/23, 14:12
سلام بر پرریسک-به نظر شما غالبر هنوز هم جای رشد تا 400داره ؟ به نظر می رسه در مرز300بدجوری گیر کرده

پرریسک
2013/02/23, 14:14
سید جانسلام دوباره و خسته نباشید به شما
نمی دونم کار درستی کردم یا نه ولی از کل پتروشیم ها با حد ضرر هایی که شما گفتی خارج شدم حتی از شپدیس
نقطه ورود مجدد به پتروشیمی ها فکر می کنی کی می تونه باشه؟
راستس سید جان من میانگین غبشهر و غمارگ بردم بالان غبشهر 10800 و غمارگ 4300 تایید می کنی؟

با سلام..

در مورد پتروها کار خوبی کردی ..حد ضرر شکست خروج اگر دید کوتاه مدت نوسان داری ..

در مورد نقطه روود کرمانشاه بالیا 916 بیاد صف بشه روند صعود اغاز میکنه ..نیاد یعین این گروه فعلا بالایی نداره .بهموقع خبر خواهم کرد نگران نباشید جا نمی میانید ..

در مرود غبشهر وغمارگ ..نظرم رو غمارگ بیشتر مثبت هست ..روندشان همچنان صعودی هست واهداف بالایی می بینم برا این گروه ..ولی خوب بنده در مورد اینکه دوستان کجا سود شناسایی کنن نظر نمی دم اون بستگی داره شما به چند درصد سود راضی باشی...

پرریسک
2013/02/23, 14:15
سلام بر پرریسک-به نظر شما غالبر هنوز هم جای رشد تا 400داره ؟ به نظر می رسه در مرز300بدجوری گیر کرده

سلام..

309 رو بشکنه بله ..نشکنه خیر ..حد ضرر هم وقتی 280 رو شکست گفتیم ببرید رو 280 ودر صورت شکست 309 بره روی 309 ..در ضمن غمارگ چون فرصت خریده میده فعلا برا خرید بهتر وبرتر هست..

space_mohamad
2013/02/23, 14:16
جناب پرریسک ،
بعضی از دوستان خیلی از مجمع شیران تعریف میکنند ، شما نظرتون راجع به مجمع آینده چیه ؟

حميد كيا
2013/02/23, 14:35
سلام سيد عزيز
آقا نظرت راجب به خريد فولاد چيه ؟

AVIN 8861
2013/02/23, 14:54
سلام..

....

فملی زمین زمان می دونست گزارش اول منفی وپایین هست امروز تازه یادشون افتاده بعد 15 درصد افت قیمت بیان بشینن در صف فروش ..هر چند فروش این فملی که الان حکم طلا داره اشتباه محض هست ..ولی خوب بورس ایران هست ..

.

با سلام

امروز خريد در منفي 4 از بهترين و ارزنده ترين خريدها بود. كاملا مشخص بود كه بازار آمادگي جذب تمام عرضه ها را دارد .
ضمنا بيش از 22ميليون سهم در منفي جمع نشده كه فردا منفي باشد!!
امروز پايان اصلاح سهم از 830 تا 630 .... وقتي سهم از بالاي 800 رو به پايين رفت فقط و فقط به دليل همين گزارش بازار پيشاپيش به استقبال آن رفته بود.
بنابراين اتفاق جديدي نيفتاده و انتظار مي رود سهم از فردا برگردد.
اگر دقت كنيد بازگشايي هاي منفي هم گروه هاي فملي و اينكه زهر همه عرضه ها گرفته شد معاملات مثبت فرداي گروه را پيش بيني مي كند.

shahmir
2013/02/23, 15:06
سيد جان

فملي بنظر ميرسه تا حوالي 580- 600 افت داشته باشه. ميخواستم به ديد مجمع تو اون قيمت بخرم . ميخواستم بدونم حمايت مهمي كه ذكر شد را شما تاييد ميفرماييد . درصورت شكست آن ، حمايت مهم بعدي چه خواهد بود؟

mani_slash
2013/02/23, 15:12
پرریسک عزیزقچاروفاسمین رو درکوتاه مدت چطورمیبینی؟فاسمین تامجمع یابیشتر؟

masood5173
2013/02/23, 15:24
سلام سید جان
هدف شاراک رو برا میان مدت چند میبینی
باتشکر

mehdi tanha
2013/02/23, 16:11
313 جان فکر کنم بخاطر 13 اخریش باشه بکن اسمتو 314 منم روز تولدم 13 هست دست به هرچی میزنم خاکستر میشه:D شوخی کردم ولی منم امروز پسهند گیرم اومد رو قیمت 450 ولی ایشالله که میره بالا صبور باشیم ...عزیز

الان باید چکار کرد

MOSTAFA
2013/02/23, 16:37
اطلاعیه عرضه اولیه شپاس اومد

برای فردا وصندوق مناسبه

مجید
2013/02/23, 16:49
سلام بر پرریسک-به نظر شما کساوه راچی جور می بینی

mehdi tanha
2013/02/23, 17:11
پرریسک عزیز دست طلایی خودم ... یه نگاهی به بسوییچ میاندازید خریدم در حدود205 بوده ... من هرچی میخرم بالاست شانسه من:(( الان نمیدونم کی به اون نقطه دوباره یا بالاتر میرسه که الفرار کنم ... هدفاشم بهم میگی در مورد وپارس هم کمی دارم نظرت در مورد نگهداری وهدفشون چیه ... راستی امروز غمارگ هم به سبدم افزودم پسهندم خریداری شد 450 مرصی دوست خوبم:x

HSC
2013/02/23, 17:26
سلام

ممنون

سلام فعلا فقط پالايشگاهي بردار.

شپنا . البته شپنا رو بعد از مجمع بردار. شنبه اگر باز شد بهترين گزينه است. سبد تشكيل بده. حداقل 3سهم داشته باش.

عرضه ي اوليه پاسارگاد را هم سعي كن يك مقدار برداري. دوشنبه عرضه داره.

فرابورسي ها عرضه هاشون خيلي كمه بهت نميرسه.

من زبونم مو درآورد اونقدر به بچه هاي تاپيك گفتم بيايد پالايشگاه ورداريد از 4ماه پيش داريم ميگيم شبندر بگيريد. اونموقع باز بود الان ببينيد چند باز ميشه.

پالايشگاهها تا تابستون ميتازند....

حد ضرر فراموش نشه. در روندهاي صعودي شارپ، حد ضرر = قيمت خريد منهاي 4%. (قيمت پاياني اگر به اين حد رسيد، خارج شيد)

رها
2013/02/23, 18:37
سلام فعلا فقط پالايشگاهي بردار.

شپنا . البته شپنا رو بعد از مجمع بردار. شنبه اگر باز شد بهترين گزينه است. سبد تشكيل بده. حداقل 3سهم داشته باش.

عرضه ي اوليه پاسارگاد را هم سعي كن يك مقدار برداري. دوشنبه عرضه داره.

فرابورسي ها عرضه هاشون خيلي كمه بهت نميرسه.

من زبونم مو درآورد اونقدر به بچه هاي تاپيك گفتم بيايد پالايشگاه ورداريد از 4ماه پيش داريم ميگيم شبندر بگيريد. اونموقع باز بود الان ببينيد چند باز ميشه.

پالايشگاهها تا تابستون ميتازند....

حد ضرر فراموش نشه. در روندهاي صعودي شارپ، حد ضرر = قيمت خريد منهاي 4%. (قيمت پاياني اگر به اين حد رسيد، خارج شيد)

خیلی متشکرم بابت راهنماییتون.

پرریسک
2013/02/23, 19:22
اگر خبر فروش سکه به صورت قیمت قطعی اونم 18 درصد زیر قیمت روز سکه درست باشه باید منتظر منفی شدن بازار بورس وافت قیمت سکه ورکوددر بازارهای مسکن خودرو وافت قیمت دلار باشیم .

چون هر چی سرمایه خرد هست به سمت خرید سکه خواهد رفت .....

اگر بخواد 18 درصد زیر قیمت بازار اونم به صورت قیمت قطعی بده به نظرم پیش خرید خوب هست اونم نه در روز های اول بلکه در روز های بعد تر چون احتمال زیاد قیمت سکه افت بکنه وبه تناسب اون قیمت پیش خرید هم باید بیاد پایین مگر اینکه سکه رو روی 1300 تا1400 ثابت نگه دارن ...

خدایی یعنی بانک مرکزی قصد داره چوب حراج بزنه به بیت المال باید صبر کرد دید ؟؟؟؟

شایدم توافق کردن وما خبر نداریم .

fallah
2013/02/23, 19:28
این دولت چوب حراج به مالش نمیزنه
قطعا یه کلکی داره باز
در مورد توافق هم خبری از توافق نیست
من فقط موندم اینا چه کلکی دارن اینبار

سجادي
2013/02/23, 19:40
313 جان فکر کنم بخاطر 13 اخریش باشه بکن اسمتو 314 منم روز تولدم 13 هست دست به هرچی میزنم خاکستر میشه:D شوخی کردم ولی منم امروز پسهند گیرم اومد رو قیمت 450 ولی ایشالله که میره بالا صبور باشیم ...عزیز
عزیزم 313 تعداد یاران آقا امام زمانه

داود
2013/02/23, 19:50
سلام سید جان

سید جان یه نظری هم برا کساوه وحد ضرر وروندش میفرمائید ممنون میشم

داود
2013/02/23, 19:52
اگر خبر فروش سکه به صورت قیمت قطعی اونم 18 درصد زیر قیمت روز سکه درست باشه باید منتظر منفی شدن بازار بورس وافت قیمت سکه ورکوددر بازارهای مسکن خودرو وافت قیمت دلار باشیم .

اگر بخواد 18 درصد زیر قیمت بازار اونم به صورت قیمت قطعی بده به نظرم پیش خرید خوب هست اونم نه در روز های اول بلکه در روز های بعد تر چون احتمال زیاد قیمت سکه افت بکنه وبه تناسب اون قیمت پیش خرید هم باید بیاد پایین مگر اینکه سکه رو روی 1300 تا1400 ثابت نگه دارن ...

سلام

سید جان تکلیف مالیات ارزش افزوده که سال بعد 6%خواهد بود چی میشه ؟

دوما:18%زیر قیمت ،کدوم قیمت قیمت زمان ثبت نام یا زمان تحویل ؟

jafar
2013/02/23, 20:18
سلام بر دوستان
جناب پرریسک واتی رو چطور میبینی
باتشکر

حسینی
2013/02/23, 20:36

صحبت18%مربوط به زمانی بود که بنابود1میلیون تومان علی الحساب بگیرند...مطمئن باشید اینها کاری نمی کنند کسی دوزار گیرش بیاید و هر کاری بکنند فقط در جهت منافع خودشان است....ضمنا در نظر بگیرید که اگر برای6ماه18%سود درنظر گرفته شود همه سپرده ها از بانکها بیرون کشیده می شود(در حقیقت این به معنی رسمیت بخشیدن به نرخ سود36%است آن هم کوتاه مدت!!)بنابراین قطعا چنین کاری دور از عقلانیت خواهد بود

بابااتی
2013/02/23, 21:00

سید جان با محدودیت 5 سکه برای هر شخص حقیقی و عدم فروش به اشخاص حقوقی فکر نمی کنید اینبار پیش فروش سکه نتواند نقدینگی زیادی جذب کند ؟؟

بابک 52
2013/02/23, 21:07

سلام

سید جان تکلیف مالیات ارزش افزوده که سال بعد 6%خواهد بود چی میشه ؟

دوما:18%زیر قیمت ،کدوم قیمت قیمت زمان ثبت نام یا زمان تحویل ؟

ظاهرا" 18% منتفیه قسمت قرمز رنگ خبر

مدیر اداره سیاستهای اقتصادی بانک مرکزی در گفتوگو با فارس:

قیمت سکه پیشفروش ۸ اسفند اعلام میشود/ جزئیات تازه از نحوه فروش

خبرگزاری فارس: مدیر اداره سیاستهای اقتصادی بانک مرکزی با بیان اینکه قیمت سکه در طرح پیشفروش، در زمان اجرا تعیین و اعلام میشود، گفت: قیمت در عرضه قطعی و هنگام مراجعه به بانک به طور کامل دریافت میشود.
پیمان قربانی در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به آغاز پیشفروش سکه از 8 اسفند، اظهارداشت: قیمت سکه پیشفروشی برای متقاضیان در روز آغاز پیشفروش اعلام خواهد شد و فعلا قیمت مشخصی نداریم.

وی در پاسخ به این سوال که چند روز پیشفروش سکه ادامه خواهد داشت، گفت: بانک مرکزی تا اطلاع ثانونی پیشفروش سکه را ادامه میدهد و در زمانی که دیگر نیازی به پیشفروش نبود، طرح متوقف میشود.

مدیر اداره بررسیها و سیاستهای اقتصادی بانک مرکزی در مورد روش شرکت در طرح پیشفروش سکه، تصریح کرد: پیشفروش به صورت الکترونیکی نیست و متقاضیان برای ثبتنام باید به شعب منتخب بانک تجارت مراجعه کنند.

وی در پاسخ به این سوال که در صورتی که قیمت سکه در بازار، کمتر از قیمت تعیین شده توسط بانک مرکزی برسد، برای متضرر نشدن پیشخریدکنندگان چه اقدامی انجام خواهد شد، گفت: هر فرد قبل از سررسید میتواند کل مبلغ پرداختی خود را از بانک پس بگیرد.

قربانی ادامه داد: در سامانه پیشفروش سکه تغییرات مطلوبی اعمال شده تا طرح به خوبی اجرایی شود و در روند کار مشکلی به وجود نیاید.وی تاکید کرد: قیمت سکه در این طرح قطعی است و کل مبلغ از فرد متقاضی در زمان ثبتنام دریافت خواهد شد.

به گزارش فارس، با توجه به قطعی شدن قیمت در طرح پیشفروش سکه تعیین نرخ سود یا مابهالتفاوت 18 درصدی قیمت سکه پیشفروشی با قیمت بازار منتفی میشود.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911205001269 (http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911205001269)

بابااتی
2013/02/23, 21:09
چقدر به این حرفتون مطمعن هستید؟

به حرفم در مورد کشرق کاملا مطمئن هستم چون کاملا در جریان هستم ، یک شرکت بیمه ای و خود بوعلی شدیدا برای کدهای حقیقی دنبال خرید سهم هستند لذا با شلوغ کردن سفارشات فروش در قیمت های بالا قصد خراب کردن سهم و ترساندن حقیقی ها را دارند ، امروز هم یک حقوقی رنج بالا زد 14000 سهم بوعلی رفت وگرنه اصلا قصد فروش جدی ندارند .

کشرق تا 100 درصد همین امسال میتونه تعدیل بده گزارش کطبس هم ظاهرا اومده اما چرا روی کدال نمیفرستن شاید دلیلش همین جمع کردنهای تو قیمت متعادله و بعد.......

گزارش تعدیل 100% کطبس برای 92 چند روز است به بورس ارسال شده ولی آنقدر تعدیل سنگین بوده که بورس گیر بی خود داده است ولی همین سخت گیری ها سبب شده که شرکت سود 91 را هم مجبور به تعدیل 50% شود ، گزارش امشب یا نهایتا فردا شب روی سایت کدال است

alizare1982
2013/02/23, 21:37

سلام سيد جان. رفتارشون مشكوك شده!!! يه خبرايي پشت پرده بايد باشه! يكم اوضاع ثابت شده، انگار كارهايي پشت پرده داره انجام ميشه. نميدونم والله، چي داره ميگذره. إن شاءالله خيره!

alizare1982
2013/02/23, 21:46
این دولت چوب حراج به مالش نمیزنه
قطعا یه کلکی داره باز
در مورد توافق هم خبری از توافق نیست
من فقط موندم اینا چه کلکی دارن اینبار

اگر توافقي در كار نباشه! اين محدوديت ها (5 تا براي هر نفر، خريد به صورت حقيقي نه حقوقي، ...) در خريد سكه فقط يه برنامه ميشه براش چيد! و اون اينه كه قيمت سكه در زمان تحويل افزايش چشم گير پيدا ميكنه و در اون زمان با توجه به محدوديت ها، بازار در دست دولت خواهد بود و كنترل بازار از دست اشخاص خارج ميشه! سود واقعي به جيب دولت ميره، چون تعداد سكه دست هر شخص كمه و سود زيادي مثل دفعه هاي قبل عايدش نميشه! با افزايش چشم گير سكه در زمان تحويل هم خزانه دولت پر ميشه، و هم نقدينگي با گرفتن مابه التفاوت به دولت از بازار خارج ميشه!

سمند
2013/02/23, 21:49
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی بخصوص جناب آقای پر ریسک که تجربیات واطلاعات ارزنده خود را در اختیار دیگران قرار میدهند. .. بنده اطلاعات کاملی در بورس ندارم و سوالی داشتم در رابطه با سهام غدیر که سود سالانه 930 ریال واقعی زده و آخرین پیش بینی 91 را 4927 ریال زده. این یعنی چه ؟ :-/

آوای بورس
2013/02/23, 22:02
ظاهرا عیدانه دولت و مجلس به حساب سرپرستان خانوار واریز شده و از امشب ساعت 12قابل برداشته

Hamidkhann
2013/02/23, 22:13
گزارش تعدیل 100% کطبس برای 92 چند روز است به بورس ارسال شده ولی آنقدر تعدیل سنگین بوده که بورس گیر بی خود داده است ولی همین سخت گیری ها سبب شده که شرکت سود 91 را هم مجبور به تعدیل 50% شود ، گزارش امشب یا نهایتا فردا شب روی سایت کدال است

دوست گرامی شما که خبر رو میدی در کنارش یا منبعش رو بگو یا اشاره کن که مثلاً رانتیه یا از کسی شنیدی.
حتماً باید کسی بپرسه و پست بیهوده زده بشه تا جواب کامل بشه؟

بنان
2013/02/23, 22:36
به حرفم در مورد کشرق کاملا مطمئن هستم چون کاملا در جریان هستم ، یک شرکت بیمه ای و خود بوعلی شدیدا برای کدهای حقیقی دنبال خرید سهم هستند لذا با شلوغ کردن سفارشات فروش در قیمت های بالا قصد خراب کردن سهم و ترساندن حقیقی ها را دارند ، امروز هم یک حقوقی رنج بالا زد 14000 سهم بوعلی رفت وگرنه اصلا قصد فروش جدی ندارند .

جناب بابااتی من خودم دوتا از بچه های سازمان رو میشناسم که چهاشنبه کشرق خریدن با توجه به خریداران حقوقی که درحال خرید کشرق هستند هرآن ممکنه صف خرید بشه چون اگه گزارش کطبس بیاد دیگه نمیتونن براحتی سهمو جمع کنن

MOSTAFA
2013/02/23, 22:53
مصاحبه ی اقای احمدی نژاد کلا قطع شد !!!!!!!!!!!!

بابااتی
2013/02/23, 23:07
دوست گرامی شما که خبر رو میدی در کنارش یا منبعش رو بگو یا اشاره کن که مثلاً رانتیه یا از کسی شنیدی.
حتماً باید کسی بپرسه و پست بیهوده زده بشه تا جواب کامل بشه؟

این خبر را بنده الان گفتم و فکر می کنم تیپ اعلام آن هم کاملا مشخص است از چه نوع خبرهایی است اگر رانتی نبود که الان همه جا پر بود ، ولی تذکر شما هم صحیح است و در آینده حتما منبع خبر ذکر می شود .:x

البته دوستان توجه کنند این اخبار و نوشته های به هیچ عنوان توصیه به خرید و فروش سهم خاصی نیست و هر کس مسئول مستقیم پردازش اطلاعات و خرید و فروش خود است

سال 92 و 93 با توجه به افتتاح 3 پروژه بزرگ کک سازی در کشور سال شکوفایی سنگ ذغال سنگ و کمبود ذغال سنگ در کشور است

parvaz
2013/02/23, 23:12
مصاحبه ی اقای احمدی نژاد کلا قطع شد !!!!!!!!!!!!

*** درحالی که دفتر رییس جمهور وعده ابتکاری جدید از سوی رییس جمهور داده بود که اینبار برخلاف دفعات پیشین به جز سئوالات مجری همیشگی، از خبرنگاران دیگر رسانه ها نیز دعوت می شود ، پس از سوالات تکراری مجری همیشگی و پاسخ های مشابه رییس جمهور در مورد شرایط اقتصادی کشور نوبت به خبرنگاران رسید که در همین لحظه صدا و سیما پخش زنده را برای پخش سریال صدر اعظم و پخش تبلیغات قطع کرد.

صداوسیما وعده داد که پس از پخش سریال، ادامه سخنان احمدی نژاد به صورت ضبط شده پخش شود.

MOSTAFA
2013/02/24, 00:29
*** درحالی که دفتر رییس جمهور وعده ابتکاری جدید از سوی رییس جمهور داده بود که اینبار برخلاف دفعات پیشین به جز سئوالات مجری همیشگی، از خبرنگاران دیگر رسانه ها نیز دعوت می شود ، پس از سوالات تکراری مجری همیشگی و پاسخ های مشابه رییس جمهور در مورد شرایط اقتصادی کشور نوبت به خبرنگاران رسید که در همین لحظه صدا و سیما پخش زنده را برای پخش سریال صدر اعظم و پخش تبلیغات قطع کرد.

صداوسیما وعده داد که پس از پخش سریال، ادامه سخنان احمدی نژاد به صورت ضبط شده پخش شود.

وای خدا مردم از خنده وقتی پیام بازرگانی وسط حرفای رییس جمهور گذاشتن =)):D یاد اون بنده خدا افتادم که وسط اذان تبلیغ بذاره !!

ولی چرا قطع شد؟!
ایا جلسه ی توجیهی میخاستن بزارن؟!

mahdi.k2
2013/02/24, 00:35
با سلام به همه دوستان من تازه به جمع شما اضافه شدم و امیدوارم که بتونم از نظرات و تحلیل های دوستان استفاده کنم
باتشکر از همه

bashash
2013/02/24, 00:36
ظاهرا عیدانه دولت و مجلس به حساب سرپرستان خانوار واریز شده و از امشب ساعت 12قابل برداشته

فردا بازار مثبته عيدانه ها رو دادند مي ريم تو صف خريد هرچي گيرمون اومد مي خريم :D
ولي با عيدانه هتدوانه بخري حال ميده :D

javad73
2013/02/24, 00:38
با سلام به همه دوستان من تازه به جمع شما اضافه شدم و امیدوارم که بتونم از نظرات و تحلیل های دوستان استفاده کنم
باتشکر از همه

سلام دوست عزیز خوش اومدی

سنایی
2013/02/24, 00:44
حرفهای رییس جمهور چه قدر مستند بود؟

bashash
2013/02/24, 00:49
مهندس سلام شب بخير
در مرحله اول مي خواستم ارتقاء حضرتعالي رو از تحليگر به تحليگره ويژه بورسي تبريك بگم با آرزوي توفيق روز اقزون به همراه سلامتي برا خودتون وخانواده محترم @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-
جناب پرريسك هرچند سوال تكراري است ولي خواهشا نظر نهايي خودتونو راجب وتوكا با توجه به پيش بيني هاي جديد حتوكا وتوكا ريل بفرمائيد
ضمنا باتوجه به گزارش جديد شاراك جهت سال 92 پيش بيني ونحليل تون راجب شاراك جيست ممنون از وقتي كه برا پاسخ دادن صرف مي كنيد

اشکبوس کهنه سوار
2013/02/24, 01:24
بازداشت سلطان بازار پتروشیمی/ پروندهای بزرگتر از فساد ۳هزار میلیاردی
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911205000729
بر اساس این گزارش گردش مالی بازار تجارت محصولات پتروشیمی ایرانی به چند ده هزار میلیارد تومان بالغ میشود و گفته میشود ابعاد سوءاستفاده فرد یاد شده در این بازاربزرگ، بسیار گسترده است. ارقام ذکر شده تنها در یکی از پروندههای منتسب به وی که شاید از جمله بزرگترین تخلفات وی نیز نباشد به 420 میلیون یورو معادل 2 هزار میلیارد تومان بالغ میشود که بر اساس آن مدیر یادشده ارز حاصل از صادرات محصولات به یک شرکت خارجی را به کشور بازنگردانده است

samadi1973
2013/02/24, 02:01
گفته های ارزی در مصاحبه ریس جمهور

احمدی نژاد در خصوص نرخ ارز در سال آینده اظهار داشت: همه تلاش ما این است که به سمت یک نرخ در موضوع ارز برویم ولی شوکی که وارد شد خیلی سنگین بود و سنگینترین شوکی که میتوانست به یک اقتصاد وارد شود به ما وارد شد که انشاالله در آینده ابعاد این موضوع را برای مردم بازگو میکنیم؛ البته همیشه بهتر میتوان کار کرد و یکی از شروطش این بود در هم افزایی در کشور ایجاد شود تا بعضیها فرصت پیدا نکنند که ضربه دشمن را مضاعف کنند.

وی اظهار داشت: ما چندین گزینه برای هدفمندی داریم؛ یک گزینه ارز مبادلهای است و گزینه دیگر ارز ۲ هزار تومانی و حدود ۱۷۰۰ تومان که الان به عنوان ارز مرجع داریم و فعلا گزینه ما ارز مرجع است در هدفمندی. اما بر روی همه فرآوردهها یکسان اعمال نمیشود.

Hamidkhann
2013/02/24, 02:03
حرفهای رییس جمهور چه قدر مستند بود؟

به اندازه یک ارزن!

arinoos
2013/02/24, 02:30
دوستان خواهشان نظرشون در مورد فاراک بگین من این اوخر اضافه شد بهسبدم با قیمتهای بالا.... یعنی از فردا ریزش شروع میشه ایا امیدی به صعودش هست من چیکار کنم با ضرر خارج بشم یا نگهداری کنم لطفا جواب بدید....

اشکبوس کهنه سوار
2013/02/24, 03:46
دوستان خواهشان نظرشون در مورد فاراک بگین من این اوخر اضافه شد بهسبدم با قیمتهای بالا.... یعنی از فردا ریزش شروع میشه ایا امیدی به صعودش هست من چیکار کنم با ضرر خارج بشم یا نگهداری کنم لطفا جواب بدید....

...بازار داره در خصوص فاراک اشتباه می کنه و حقوقی خوش نام فاراک هم همینطور بیکار نمی شینه که سهمش دچار افت بشه...باید منتظر واکنش بازار و حقوقی این سهم موند...

bashash
2013/02/24, 08:49
فردا بازار مثبته عيدانه ها رو دادند مي ريم تو صف خريد هرچي گيرمون اومد مي خريم :D
ولي با عيدانه هتدوانه بخري حال ميده :D

:D

space_mohamad
2013/02/24, 09:19
دوستان ، این شبهرن را چه کنیم ؟ ، به نظر خودم هنوز برای صعود جا داره !

MOSTAFA
2013/02/24, 09:21
سلام

سید جعفر نظرت در مورد گزارش 92 شیراز چیه؟ دلار 2500 دیده برا سال بعد در حالیکه سود 91 دلار 3000 .ایا برای 91 تعدیل منفی میده؟

کيانوش
2013/02/24, 09:23
گفته های ارزی در مصاحبه ریس جمهور

احمدی نژاد در خصوص نرخ ارز در سال آینده اظهار داشت: همه تلاش ما این است که به سمت یک نرخ در موضوع ارز برویم ولی شوکی که وارد شد خیلی سنگین بود و سنگینترین شوکی که میتوانست به یک اقتصاد وارد شود به ما وارد شد که انشاالله در آینده ابعاد این موضوع را برای مردم بازگو میکنیم؛ البته همیشه بهتر میتوان کار کرد و یکی از شروطش این بود در هم افزایی در کشور ایجاد شود تا بعضیها فرصت پیدا نکنند که ضربه دشمن را مضاعف کنند.

وی اظهار داشت: ما چندین گزینه برای هدفمندی داریم؛ یک گزینه ارز مبادلهای است و گزینه دیگر ارز ۲ هزار تومانی و حدود ۱۷۰۰ تومان که الان به عنوان ارز مرجع داریم و فعلا گزینه ما ارز مرجع است در هدفمندی. اما بر روی همه فرآوردهها یکسان اعمال نمیشود.

سه صنعت منتفع ار تغيير ارز مرجع
قند و شکر
سيمان
پالايشگاه

خان عمو
2013/02/24, 09:38
جز منتفعين از افزايش نرخ مرجع بيشك روغنيها خواهند بود.

Shivana44
2013/02/24, 10:00
با سلام
استاد به نظرتون شبهرن کار سختی برای شکست مقاومت ۱۶۶۰ داره؟ حد ضرر را میفرمایید؟

Shivana44
2013/02/24, 10:03
در مورد بموتو هم حد ضرر را بفرمایید رو چند مقاومت داره؟

hamed322
2013/02/24, 10:08
دوستان كسي راهنمايي ميكنه تو دوقلوها چه خبره؟

داود
2013/02/24, 10:34
دوستان كسي راهنمايي ميكنه تو دوقلوها چه خبره؟

شما بفرمائید کلا چه خبره تا من هم بگم تو این دوقلوها چه خبره

homework
2013/02/24, 10:37
شما بفرمائید کلا چه خبره تا من هم بگم تو این دوقلوها چه خبره

وای چه بازار سرخی ...:D

MOSTAFA
2013/02/24, 10:44
شپدیس صف فروش؟!!!!!!!!!! دیگه فاتحه ی بازار خوندس

Hamidkhann
2013/02/24, 11:02
برای تامین نقدینگی 60-70 میلیاردی شپاس باید هم سراسر قرمز بشه.

mehdi tanha
2013/02/24, 11:06
یاد چهارشنبه سوزی افتادم ... اینجاست که باید گفت ای بازار زردی من از تو ..سرخی تو ازمن ... بازار بدبختمون کردی که....

وای چه بازار سرخی ...:D

Mizhbod
2013/02/24, 11:17
آقا من به عنوان یه مبتدی تازه کار در بورس چندتا سوال دارم
کجا که بپرسم کسی بهم نمی خنده؟

MOSTAFA
2013/02/24, 11:19
اقا شرانل خطرناکه من هنوز نه خریدم و نه فروختم !!!!! عرضه هاش وحشتناکه

این بازار منفی یکمش به خاطر شپاس هست
شخلیج بخاد بیاد دیگه ........................

arash boursy
2013/02/24, 11:21
دو قلو ها مشکلی ندارن ،کل بازار قرمزه ، شاید بخاطر پیش فروش سکه باشه . غمارگ چشمش دنبال غبشهره انگار!

bours
2013/02/24, 11:24
همه بازار صف فروشه

MOSTAFA
2013/02/24, 11:54
شاوان هم داره عرضه میشه!!

bashash
2013/02/24, 12:06
آقا من به عنوان یه مبتدی تازه کار در بورس چندتا سوال دارم
کجا که بپرسم کسی بهم نمی خنده؟

بپرس قول مي ديم كسي نخنده:D

bashash
2013/02/24, 12:14
بازار مشكلي نداره
آقايون تصميم كبري گرفتن :D
يه جوري بازار و قرمز كردن مثل اينكه بمب اتمي خورده وسط ايران :D

bashash
2013/02/24, 12:15
بازار مشكلي نداره
از مواهب نازر عزيز :D ومديريت ژاپني just in time آقايونه :D
كارشون واقعا ايول داره به افتخار تركمون زدن به بازار با نازر >:D<

داود
2013/02/24, 12:20
عوضی تر از اینها بازهم خودشون هستند

یه ساعت اول آنلاین بسته شد وپس از خالی کردن سهامشون باز شد خدا لعنت کنه از خدا بی خبرها را

homework
2013/02/24, 12:24
همه ی سبدم بغیر شاوان صف فروش
غمارگ ، غبشهر ،کرمانشا ، شکربن
ههههههه
باز خدارو شکر قزوین بسته ست:D

bahane
2013/02/24, 12:49
------- خر میرن از قبرس میارن--------
شارک افزایش سود اعلام کرد 60%
اومدن فروختن
حالا اومده 65% دیگه نسبت به پارسال سود بالاتر اعلام کرده بازم میفروشن.
اصلا معلوم نیس این حضرات موجود در بورس 2 دو تا 4 تا بلدن یا نه ؟؟!!
حالا هی بیا تحلیل بنیادی 100 صفحه ای بنویس 100 تا نمودار تکنیکال بکش
این یارو هنوز نمیدونه سود پیشبینیامسال رو باید با سود پیشبینی سال قبل مقایسه کرد
eps سالیانه امسال رو با eps سالیانه سال قبل...

موندم با این صف نشینان ریاضیدان تحلیل شناس چه کنم!!
خداتو شکر ما 2 برابر پولی که کلا گذاشتیم تو سهام شاراک فقط از سود غمارگ در آوردیم
با همین اشتباهات
نه تحلیل میخاست نه نمودار !!

bahane
2013/02/24, 12:50
اومدن فروختن
این یارو هنوز نمیدونه سود پیشبینیامسال رو باید با سود پیشبینی سال قبل مقایسه کرد

خداتو شکر ما 2 برابر پولی که کلا گذاشتیم تو سهام شاراک فقط از سود غمارگ در آوردیم
با همین اشتباهات

ارشیا
2013/02/24, 12:52
یعنی ایول داره بخدا ..
این سکه هم شده بلای جون بخدا
کسی که با یه حرف سهامشو بفروشه بره سکه بخره
مطمئنا تو سکه هم خرید سکه هم بجایی نمیرسه ..
این بازار دل شیر میخواد طبیعیه خیلی ها میریزن ....

ارشیا
2013/02/24, 12:54
یعنی ایول داره بخدا ..
مطمئنا تو خرید سکه هم بجایی نمیرسه ..
این بازار دل شیر میخواد طبیعیه خیلی ها میریزن ....L-)

mmis
2013/02/24, 13:09
سلام جناب پرریسک نظرتون درمورد غپینو چیه ؟

پرریسک
2013/02/24, 13:20
یعنی ایول داره بخدا ..
مطمئنا تو سکه هم خرید سکه هم بجایی نمیرسه ..
این بازار دل شیر میخواد طبیعیه خیلی ها میریزن ....

حد ضرر در بورس ایران از نان شب هم واجب تر هست .بعد میگن پرریسک چرا حد ضرر میزاره؟؟

یک نفر نگفت چرا بعد اینکه حد ضررهای مشخص شده توسط این تاپیک شکست سهم با مخ میاد پایین .این حد ضررها شانسی واز روی هوا تعیین نشده ..حتما به حد ضرر احترام بزارید ..

شاراک حد ضرر 977 بعد 920 بود هر که فروخت برنده بود ..

اشکبوس کهنه سوار
2013/02/24, 13:20
بازار مشكلي نداره

...بشاش جان، عاشق بازار منفی هستم، امروز "حتاید" در -9 دادن و ما هم جیب هامونو پر کردیم...8 درصد سود تا اینجا...سهامداران ایران را در کتاب گینس باید ثبت کرد.

پرریسک
2013/02/24, 13:24
بازار مشكلي نداره

روند نزولی با کسی شخوی نداره ..ببیند چطوری سهام رو میکشه پایین ..

همانطور که وقتی روند صعودی بشه با کسی تعارف نداره روند صعودی گروه پالایش وقند رو دوستان فراموش نکردن که ..

فقط مراقب باشید اخرین نفر خریدار در روند صعود نباشید ...

امیر علی
2013/02/24, 13:28
سلام جناب پرریسک
امروز اول وقت دیدم وپترو 112 رو شکست خارج شدم
به نظرتون اشتباه کردم از شبریز و شراز خارج نشدم؟
باید به صف میدادم بعد خواستم بدم دیدم پایانیش خیلی بالاتره حیفم اومد
خدا کنه فردا پشیمون نشم :(

پرریسک
2013/02/24, 13:28
اومدن فروختن

با همین اشتباهات

دوست من .تحلیل ها درست هست ..

الان دارن سهام با پی برای زیر 2 هم میفروشن با سود مجمع ..

برا اینکه این بورس تحلیل گرهاش باید در گینس ثبت بشن ..شعار همیشگی با روند همراه باشید ..روند صعودی شد بخرید ولی سهام خوب رو بعد نزولی شد بفروشی اگر طلا هم باشه در بورس ایران با پی برای زیر یک هم براش فروشنده پیدا میشه وکف قیمت نمیشه برای سهام در این بورس تعیین کرد ..

همه دارن پالایشی میخرن ..معلوم ینست چقدر سود بسازن بعد پترویی با پی بری 3 رو صف فروش می کنن .؟؟؟؟

خوب بخرن وبفوشن وخوشبخت بشن ...ولی دوستان تحت جو قرار نگیرن و دراینجور مواقع فقط تکنیکالی بخرید ..

پرریسک
2013/02/24, 13:31
سلام جناب پرریسک
امروز اول وقت دیدم وپترو 112 رو شکست خارج شدم
به نظرتون اشتباه کردم از شبریز و شراز خارج نشدم؟
باید به صف میدادم بعد خواستم بدم دیدم پایانیش خیلی بالاتره جیفم اومد
خدا کنه فردا پشیمون نشم.

سلام..
دوست من دور گروه پالایش داره تموم میشه به نظر من ..چون نمیشه که کل بازار اونم سهام با پی برای زیر4 اونم مجمع نرفته همینطور سقوط ازاد بکنه بعد پالایشی ها اونم با این پی برای ..درسته در اینده تعدیل دارن ولی خوب هیچ کس نقد رو ول کرده نسیه رو نمی چسبه....

اگر بازار شناور بشه وبرگرده گروه پالایشی باز هم جای رشد 10 تا20 درصد دیگه دارن ولی بازار همینطور بخواد سقوط ازاد بکنه رو این گروه هم اثر خواهد گذاشت ونقدینگی با توجه به افت شدید سایر گروهها میره رو اونها خصوصا گروه پترو وروی ..

پرریسک
2013/02/24, 13:33
در مورد قندیها همچنان توصیه می کنم از سهام قپیرا قچار قثابت قنقش دوری بفرمایید ..

قشیر هم گزارش سال 92 داد ..دوساله همه سر کارن این سهم باز هم زیر 100 سود اعلام کرد ..سال بعد شکر بشه 1700 به نظر دوستان چغندر چند؟؟؟حتما کشاورز میاد مفت میده به قندیها ..مراقب باشید ..سهام بهتری موجوده ..با ریسک کمتر وبازدهی بسیار بالاتر ..

mohammad_ma
سلام جناب پر ریسک .

من جند روزه با این تاپیک آشنا شدم . واقاً عالیه .

می خواستم ببینم نظرتون راجع به "شاوان" و "شرانل" با وضع امروز چیه .

ممنون.

bashash
اومدن فروختن

با همین اشتباهات

ارشميدوس ها رو ميگي:D
ولي اين يه تيكه رو موافق نيستم
با همین اشتباهات
ولي جناب پرريسك و كه مي خواست كلك:D

ارس 2000
2013/02/24, 13:34
سلام
اول تبريك بابت تحليلگر ويژه بورسي و بعد ميشه حد ضرر غبشهر و غمارگ را بفرماييد و فعلاً كه نزولي نيستند با تشكر

پرریسک
2013/02/24, 13:34
سلام جناب پرریسک نظرتون درمورد غپینو چیه ؟

سلام..

در قیمت 250 با هدف 320 معرفی شده بود ..تقریبا به هدف رسید ..نظری ندارم ..

رها
2013/02/24, 13:36
سلام

من امروز كمي شپنا خريدم و پارسان. ولي همش داره مياد پايين. يعني الان در روند نزولي هستند اينها. آخه همه كه ميگفتن پالايشگاهي ها دارن صعودي ميرن؟ چرا امروز اينجوري شد؟

پرریسک
2013/02/24, 13:36
سلام جناب پر ریسک .

من جند روزه با این تاپیک آشنا شدم . واقاً عالیه .

می خواستم ببینم نظرتون راجع به "شاوان" و "شرانل" با وضع امروز چیه .

ممنون.

سلام..

لطف دارید ..

اینها تکنیکال چندانی ندارن نمیشه نظر خاصی داد ..

فقط شرانول با جو شپاس بالا میاد فعلا ..وشاوان هم اگر گروه منفی نشه میتونه بازم رشد کنه واگر برا گروه پالایش رشدی در کار باشه اول شاوان بعد شراز ...

bashash
2013/02/24, 13:37
مهندس سلام شب بخير
در مرحله اول مي خواستم ارتقاء حضرتعالي رو از تحليگر به تحليگره ويژه بورسي تبريك بگم با آرزوي توفيق روز اقزون به همراه سلامتي برا خودتون وخانواده محترم @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-
جناب پرريسك هرچند سوال تكراري است ولي خواهشا نظر نهايي خودتونو راجب وتوكا با توجه به پيش بيني هاي جديد حتوكا وتوكا ريل بفرمائيد
ضمنا باتوجه به گزارش جديد شاراك جهت سال 92 پيش بيني ونحليل تون راجب شاراك جيست ممنون از وقتي كه برا پاسخ دادن صرف مي كنيد

@};-

محمد حسن
2013/02/24, 13:37
دوست من .تحلیل ها درست هست ..

الان دارن سهام با پی برای زیر 2 هم میفروشن با سود مجمع ..

برا اینکه این بورس تحلیل گرهاش باید در گینس ثبت بشن ..شعار همیشگی با روند همراه باشید ..روند صعودی شد بخرید ولی سهام خوب رو بعد نزولی شد بفروشی اگر طلا هم باشه در بورس ایران با پی برای زیر یک هم براش فروشنده پیدا میشه وکف قیمت نمیشه برای سهام در این بورس تعیین کرد ..

همه دارن پالایشی میخرن ..معلوم ینست چقدر سود بسازن بعد پترویی با پی بری 3 رو صف فروش می کنن .؟؟؟؟

خوب بخرن وبفوشن وخوشبخت بشن ...ولی دوستان تحت جو قرار نگیرن و دراینجور مواقع فقط تکنیکالی بخرید ..

مطمئن باشید که تحلیلهات درست نبوده و یک جای کار می لنگه اگر تحلیلها درست بود شما پیک قیمتی شاراک را تشخیص می دادید نه اینکه در پیک قیمتی سهم رو برای خرید پیشنهاد بدید چون روند صعودیست پس اگر روند صعودی بود چرا نزول کرد اگر پیک قیمتی را نتوانستید تشخیص دهید خوب معرفی نمی کردید شما 50 50 می کنید رفت بالا که رفت نرفت حد ضرر بفروشید خوب شاید کسی گیر کرد صف فروش شد سهم بسته شد نمی دونم اینترنتش قطع شد نتونست بفروشه

پرریسک
2013/02/24, 13:39
سلام

من امروز كمي شپنا خريدم و پارسان. ولي همش داره مياد پايين. يعني الان در روند نزولي هستند اينها. آخه همه كه ميگفتن پالايشگاهي ها دارن صعودي ميرن؟ چرا امروز اينجوري شد؟

سلام..

خیر در روند نوزلی نیستن ..ولی دیروز هم گفتیم شپنا با حد ضرر 2000 بود ..اگر بشکنه خروج .چون چند روز دیگه بسته میشه ودر ضمن وقتی شراز فرصت ورود میده کسی به خرید شپنا فکر هم نمی کنه ..

در اخر روند نزولی وصعودی برا دوستان نوسانگیر هست ..وگرنه دوستانی که دید میان مدت دارن قضیه فرق می کنه ..

ولی بنده شخص حقیقی که دید میان مدت داشته باشه خیلی کم دیدیم ..اکثرا نوسان گیر هستن ..پس با روند باشید ..

حد ضرر شپنا بره روی 2014 تومن ..ببینم فردا مثبت میشه یا این قیمت رو میشکنه به پایین..

Javad Paye
2013/02/24, 13:41
پر ريسك خان خداقوت. فقط همين (اومدم يه سوال چرت بپرسم گفتم ...)

پرریسک
2013/02/24, 13:42
مطمئن باشید که تحلیلهات درست نبوده و یک جای کار می لنگه اگر تحلیلها درست بود شما پیک قیمتی شاراک را تشخیص می دادید نه اینکه در پیک قیمتی سهم رو برای خرید پیشنهاد بدید چون روند صعودیست پس اگر روند صعودی بود چرا نزول کرد اگر پیک قیمتی را نتوانستید تشخیص دهید خوب معرفی نمی کردید شما 50 50 می کنید رفت بالا که رفت نرفت حد ضرر بفروشید خوب شاید کسی گیر کرد صف فروش شد سهم بسته شد نمی دونم اینترنتش قطع شد نتونست بفروشه

نظر شماست محترم ..شاراک در قیمت 800 معرفی شد قابل توجه شما ..

بعد مثل الان که همه پالایشی میخرن وجو گروه هم مثبته همه فقط میخواستن بخرن مه هم سعی کردیم کمریسک ترینش رو معرفی کنیم ..در ضمن هر قدر که قیمت بالا میرفت ومقاومت میشکست برا اینکه سود نپره حد ضرر رو بالا می اودریم ..

حد ضرر ما در شارک از 820 رفت رو 977 ..ولی خوب دوستان اینها نیم بینن واین کاملا طبیعی هست ..977 شکست خارج میشدن دوستان...

در ضمن در بورس ایاران سقف قیمت وکف قیمت معنی نداره ..به همین خاطر با روند دوست باش..

در قشکر هم میگفتن بالیا 600 نداره ولی تا 1000 رفت ..اونم بهترین تحلیلگر بازار ..

سهم دوست
2013/02/24, 13:42

حاجی یک جوری نظر می دی مثل اینکه خودت روزی 10 تا سهم معرفی می کنی همه سود می کنند ، مردی بسم الله یک سهم معرفی کن با نقطه ورود و خروج!
حالا چون پر ریسک از قندی ها خیلی خوب نمیگه تو و دوستات شدید دشمن خونی اش؟
!!!!!!
جمع کن اون کاسه کوزه ات را !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

javad73
2013/02/24, 13:44

شاراک خیلی وقته که فرصت برای خروج داره
در ضمن شما میشه کسی رو معرفی کنید که هرچی میگه همشون درست دربیاد؟
اگه معرفی کنید خیلی ممنون میشم

پرریسک
2013/02/24, 13:46
سلام
اول تبريك بابت تحليلگر ويژه بورسي و بعد ميشه حد ضرر غبشهر و غمارگ را بفرماييد و فعلاً كه نزولي نيستند با تشكر

سلام..

در مورد غمارگ حد ضرر 560 هست ..بارها هم گفتم حد ضرر بزارید تا بعدا گله نکنید ..

در ضمن این سهم از 250 معرفی شده فردا یکی نیاد بگه در پیک معرفی شده هر چند از نظر من هر قوت این سهم 1200 رو ببینه میشه پیک قیمتی ..

با این همه حد ضرر بزارید ..کسی هم گیر نخواهد کرد .

غبشهر هم فعلا تاوقتی بالای 1165 باشه روند صعودی داره ..

فعلا کل بازار افتضاح بوده وباید منتظر بود تا بازار به حالت نرمال برسه تا ببینم چه میشه..

محمد حسن
2013/02/24, 13:48
حاجی یک جوری نظر می دی مثل اینکه خودت روزی 10 تا سهم معرفی می کنند همه سود می کنند ، مردی بسم الله یک سهم معرفی کن با نقطه ورود و خروج!
حالا چون پر ریسک از قندی ها خیلی خوب نمیگه تو و دوستات شدید دشمن خونی اش؟
!!!!!!
جمع کن اون کاسه کوزه ات را !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حاجی لازم نیست روزی 10 تا سهم معرفی کنی اتفاقاً ایراد کار در همین جاست اصل آنست که یک یا دو سهم معرفی کنی و پایش وایستی و نتیجه بده نمونه حاج کاظم و معرفی بترانسش رو یاد بیارید و بازدهی 1000 درصدی سهم در طول 2 سال
خوب دقت کنید 2 سال تمام حاج کاظم فقط بترتنس معرفی کرد روزی 10 تا هم سهم معرفی نمی کرد 1000 درصد برای دو سال کمست
بنده سهم معرفی نمی کنم ولی از قپیرا از قیمت 600 700 تومنش دفاع کردم و همچنان هم دفاع می کنم و خدا رو شکر تا حالا بازدهی هم داشته است که البته این بازدهی تاکنون در مقابل آن چه که انتظار داریم کم است

پرریسک
2013/02/24, 13:53
@};-

وتوکا موفق به شکست 230 نشد ..

بنده هم نه قصد دارم با روند سهمی مبارزه کنم ونه اونقدر توان دارم که بیام برا سهمی روند درست بکنم ...

تا وقتی بالیا 212 تومن نیاد روند این سهم صعودی نخواهد شد وتوصیه به خرید کوتاه مدتهیا ندارم ..

در مورد شاراک هم حد ضرر ها رو شکسته وارد روند نزولی شده قبلا اشاره کریدم ..الان هم روند سهم نزولی هست ..دوستان به خرید در این روند علاقه دارن ودید میان مدت .سهم بنیادی هیچ مشکلی نداره..

حمایتها 700 ودر صورت شکست 600 ..پله ای میتونن در این حوالی خرید کنن ..

javad73
2013/02/24, 13:54
حاجی لازم نیست روزی 10 تا سهم معرفی کنی اتفاقاً ایراد کار در همین جاست اصل آنست که یک یا دو سهم معرفی کنی و پایش وایستی و نتیجه بده نمونه حاج کاظم و معرفی بترانسش رو یاد بیارید و بازدهی 1000 درصدی سهم در طول 2 سال
خوب دقت کنید 2 سال تمام حاج کاظم فقط بترتنس معرفی کرد روزی 10 تا هم سهم معرفی نمی کرد 1000 درصد برای دو سال کمست
بنده سهم معرفی نمی کنم ولی از قپیرا از قیمت 600 700 تومنش دفاع کردم و همچنان هم دفاع می کنم و خدا رو شکر تا حالا بازدهی هم داشته است که البته این بازدهی تاکنون در مقابل آن چه که انتظار داریم کم است

یعنی شما میگی ما کل بورس رو بی خیال بشیم بریم فقط 1سهم یا حداکثر 2تا سهم بخریم
اونوقت اگه کارخونه مثل خودرویی ها یا به هر دلیل دیگه زیان ده شد چکار کنیم؟

- - - Updated - - -

Javad Paye
2013/02/24, 13:55
دوستان پيشنهاد ميدم به نظرات مغرضانه جواب ندهيد. بعضي ها منتظرن يه فرصت كوچيك پيش بياد بگن ديدي گفتم،تحليلت درست نبود و... ول كنيد اينارو

aur140
2013/02/24, 13:57
سلام سيد جان
نظرت در مورد شاراك در قيمت هاي امروز چيه ؟

پرریسک
2013/02/24, 14:00

دوست من نارحتی شما چیه ..

بده ما این همه سهم معرفی کردیم همشون بالای 100 درصد سود دادن ..

شما داری بی انصافی می کنی من چه کنم؟؟؟؟

شما داری میگیم بنده 50-50 تحلیل می کنم ..

اینها سهامی که اینجا معرفی شده ..بازدهی رو بزن تو چرتکه .

قزوین از زیر 340 تا 1400 رفت ..در حد همون بتارنس بازدهی داد اونم در سه ماه نه در عرض دوسال ..این فقط یکیش..

قشهد 1030 تومن ..قشیر 440 تومان..همین قپیرا 860 تومان ..

غمارگ 250 تومان ..غبشهر 640 که کسی فکر نکنم یادش بیاد و1000 که تا1700 رفت .

سغرب 260 تومان ...شفارس 250 تومان ..بموتو 318 قبل مجمع ..فولاد 250 تومان ..شیراز پرتو 630 تومان .مارون 1900 تومان تا 2600 رفت ..فخوز 1800 تومان ..

کاذر 100تومان تا بالای 150 رفت ..پکویر 220 قبل مجمع ..شکربن 180 تومان ...شراز زیر 450 تومان ..شبندر 220 تومان ..ذوب 150 تومان تا 130 افت کرد گفتیم میانگین بیاردی پایین تا بالیا 300 رفت ..شلعاب زیر 400....شدوص زیر 450 ...

کلی سهام دیگر همگی وبالای 70 درصد اونها الان بالیا 50 درصد از قیمتهای که اینجا اشاره شده در حال معامله هستن ..

البته شایدم بنده خوش شناس هستم والکی الکی گفتیم اینها بالا اومدن ..

سعی کنیم انصاف رو در نقدهامون رعایت کنیم ..همه اون افرادی که اینجا یان سهام رو خریدن وسود کردن شاهد هستن ومیتونن شهادن بدن ..

bashash
2013/02/24, 14:01
مهندس سلام شب بخير

مهندس جان شرمنده منتظر پاسختون هستم @};-

محمد حسن
2013/02/24, 14:05

- - - Updated - - -

کسی که خوابه میشه بیدارش کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده نمیشه
نه برید کل بورس رو بخرید
آخه مرد حسابی اگر روزی 10 تا سهم معرفی کنی 20 روز دیگه متوجه میشی که کل بورس رو معرفی کردید
کسی که به یک سهم یا تعدادی سهم اطمینان داشته باشد همون یک سهم را معرفی می کند و بازدهی هم می گیرد

پرریسک
2013/02/24, 14:05
در ضمن در کنار موارد بالا اضافه کنید حد ضرر هایی که اینجا اشاره شده وهر کسی حد ضرر شکست خروج کرد الان در هیچ ضرری نیست ..

برید بیند دو ماه قبل اخطار خروج داده شده ..از دو ماه قبل چه بلایی سر بازار امد ودر همین بازار سقوط کدام سهام بیشترین رشد رو کردن ..

همه در ضرر رفتن ولی دوستاین که شلعاب شدوص کربن غمارگ غبشهر قشهد قمرو ...چندین چند سهم دیگر با رعایت حد ضرر در وند صعودی خریدن در سود هستن ...

در بازار صعودی هر بچه ای بلده سود کنه مهم اینه در بازار نزولی سودها رو حفظ کینم واگر زرنگ باشیم سود هم بکنیم ..

bashash
2013/02/24, 14:08
مهندس باتشكر از پاسختون
اينترنت اونقده كنده آدم كلافه مي كنه

haselipoor
2013/02/24, 14:08
سلام سید عزیز
امیدوارم از حسادت بعضی دوستان دلخور نشی.........
میشه نظرت رو در مورد رکیش بدونم.
انگار داره کف سازی میکنه رو800
تو این وانفسا حقوقی اجازه نداد بیاد زیر 800
تکنیکالی حرفی برای گفتن داره؟ به نظرتون وارد شیم یا منتظر سیگنال بمونیم؟

اشراق
2013/02/24, 14:10

قزوین از زیر 340 تا 1400 رفت ..در حد همون بتارنس بازدهی داد اونم در سه ماه نه در عرض دوسال ..این فقط یکیش..

سغرب 260 تومان ...شفارس 250 تومان ..بموتو 318 قبل مجمع ..فولاد 250 تومان ..شیراز پرتو 630 تومان .مارون 1900 تومان تا 2600 رفت ..فخوز 1800 تومان ..

کاذر 100تومان تا بالای 150 رفت ..پکویر 220 قبل مجمع ..شکربن 180 تومان ...شراز زیر 450 تومان ..شبندر 220 تومان ..ذوب 150 تومان تا 130 افت کرد گفتیم میانگین بیاردی پایین تا بالیا 300 رفت ..شلعاب زیر 400....شدوص زیر 450 ...

کلی سهام دیگر همگی وبالای 70 درصد اونها الان بالیا 50 درصد از قیمتهای که اینجا اشاره شده در حال معامله هستن ..

سعی کنیم انصاف رو در نقدهامون رعایت کنیم ..همه اون افرادی که اینجا یان سهام رو خریدن وسود کردن شاهد هستن ومیتونن شهادن بدن ..

سلام
سید عزیز بنده هم با سهام معرفی شده توسط شما سود خوبی بدست آوردم ...
حیف که خیلی دیر با شما آشنا شدم ...خدا رو هم شاکرم که با این تاپیک همراه شدم ...
برای شما و خانواده محترمتان آرزوی سلامتی دارم ...

javad73
2013/02/24, 14:11

لازم نیست کسی شهادت بده
اگه کسی بخواد اطمینان داشته باشه میتونه نوشته های شما رو تو صفحات قبل ببینه و به سابقه شرکت ها نگاه کنه

HSC
2013/02/24, 14:16
برای تامین نقدینگی 60-70 میلیاردی شپاس باید هم سراسر قرمز بشه.

چرا 60-70 ميليارد ؟! كلا 30 ميليون سهم (5درصد 600 ميليون ميشه 30 ميليون ) . اونم به قيمت 100 الي 300 تومن به ازاي هر سهم يعني فوقش ميشه 9ميليارد !

ضمنا فعلا شپاس زيان ده است بنابراين فكرنكنم بيشتر از 300 تومن قيمت بخوره شايد بعدا فرجي بشه البته ... !

در خصوص عيدانه 85 توماني رييس جمهور هم بايد بگم : وقتي رفتيم بانك عيديمونو گرفتيم ميتونيم باهاش 950 گرم پسته بخريم تو راه موقع برگشتن بخوريم حوسلمون سر نره !

نكرد لااقل 90 تومن بده كه بتونيم باهاش 1 كيلو پسته بخريم !!

=))

javad73
2013/02/24, 14:17
نه برید کل بورس رو بخرید
آخه مرد حسابی اگر روزی 10 تا سهم معرفی کنی 20 روز دیگه متوجه میشی که کل بورس رو معرفی کردید
کسی که به یک سهم یا تعدادی سهم اطمینان داشته باشد همون یک سهم را معرفی می کند و بازدهی هم می گیرد

قرار نیست که ما همه ی سهام های معرفی رو بخریم
در ضمن خیلی از سهام هایی رو که جعفر اقا معرفی میکنه جواب دوستانی هست که ازش میخوان
اگه کسی از شما چیزی بپرسه شما جواب نمیدید؟

منتظر
2013/02/24, 14:18
جناب پر ریسک اگه میشه حمایت و مقاومتهای وصندوق رو بگید با توجه به پرتفوی خوبی که داره ایا خریدش به صلاحه؟

به نظر جنابعالی شاراک تا نزدیک مجمع در جا میزنه یعنی تا تیر یا با اعلام گزارش 12ماهه

MOSTAFA
2013/02/24, 14:21
ای بابا اینجا چند وقته شده محل جولان بعضی مخافین...
بابااااااااا ما میخاییم ضرر کنیمممممممممممممممم
خوب شد؟
شما سود 1000 % کنید

برو یه تاپیک بزن سهم خودتو معرفی کن
ناظر سایت هم نظارت کنه نذاره اینجا بیراهه بره

من با توصیه های همین سید جون و کمی تجربه ی خودم از ضرر سنگین در اومدم وارد سود خوبی شدم.....
هر کسی روش معامله ی خودشو داره
یکیش تک سهم نشدنه

masome
2013/02/24, 14:21
سلام جعفر جان خسته نباشی. امروز چه بازاری بود .......کاش نمی بود....... نظرتون در مورد وپترو چیه به نظرت میره زیر 100تومن یا با توجه به معاملات دیروزش برمیگرده؟ شفارس رو صعودی میبینی یا نه؟ ممنون

shamim
2013/02/24, 14:22
سلام استاد صبور :x
من چند وقتی است با این تاپیک اشنا شدم :

سودهای شیرین من با راهنمای شما بودشکر:x:x

aur140
2013/02/24, 14:22
نه برید کل بورس رو بخرید

جناب محمد حسن
جناب پرريسك هر روز به سوالات بسياري پاسخ مي دهند و بسياري از سهم ها جهت پاسخ به دوستان است نه اينكه پيشنهاد ايشان باشد و اگر توجه كرده باشيد ايشان قيمتي كه در روند صعود قرار مي گيرد را با حد ضرر و يا خريد تكنيكالي و يا اينكه روند سهم فعلا نزولي است پاسخ مي دهند و اگر پيشنهاد ايشان باشد نيز سهم هاي با بنيادي قوي را بصورتي كه براي عموم قابل استفاده باشد معرفي مي كنند چون بسياري از دوستان حرفه اي نيستند و اگر ممكن است سهمي افزايش قيمت داشته باشد ولي از نظر بنيادي مورد تائيد نباشد و دوستان نتوانند استفاده كنند .
پيشنهاد مي كنم شما هم تاپيكي ايجاد كنيد و همين كار سيد را آنجا انجام دهيد تا بازدهي را مقايسه كنيم .
كاري كه سيد در اين تاپيك انجام مي دهند دوستان گروه اداف دارند 5-6 نفري انجام مي دهند ينابراين توصيه مي كنم كمي واقع بين باشيد.
منتظر تاپيك جنابعالي هستيم .

پرریسک
2013/02/24, 14:25
قرار نیست که ما همه ی سهام های معرفی رو بخریم
در ضمن خیلی از سهام هایی رو که جعفر اقا معرفی میکنه جواب دوستانی هست که ازش میخوان
اگه کسی از شما چیزی بپرسه شما جواب نمیدید؟

دوستان بنده هم تا به حال سهام میان مدت معرفی کردم ..مثال همین حالا هم میگم کسی با غبشهر وغمارگ بمونه از خیلی از سهام بازار بیشتر سود خواهد کرد ..

تا اینجا هم کسی این دو تا رو خریده از خیلی از گروهها بیشتر سود کرده از پترو معدنی فولاد غذایی قندی و...

ولی چه ایرادی داره ما از سهام خوب در کنار بنیادی وسهامداری نوسان هم بگیریم ..ان وقت سود دوستان به صورت تصاعدی به شدت بالا خواهد رفت ..

مثال گروه خودرو الان بالای دو سال هست در کما هستن وروند نزولی دارن ..چرا تا روند صعودی نگرفتن ما بخریم..

یا همین گروه کاشی الان چندین ماهه در روند اصلاحی هستن واضلا رشدی نمی کنن ..ولی خوب ایا این دلیل بد بودن اینهاست ..خیر ؟؟؟چه ایرادی داره وقتی ما نشاه نه های اغاز روند صعودی رو می بینم به دوستان عرض کنیم تا تمرکز رو این گروه بزارن ودر کمترین زمان بیشترین سود رو ببرن ..

چرا الکی 4 ماه سرمیاه خود رو روی گروه کاشی بزاریم ..وقتی روند صعودی ندارن هر چند بنیادی طلا هم باشن ..بنده زمین خرید فروش نمی کنم که ..امده ام در بورس تا بیشترین بازدهی رو کسب کنم ..شاید هم موفق نشوم ولی خوب هر کسی روش دارد ..

بنده به شخصه در روند نزولی سهامداری نمی کنم حتی اگر سهم طلا باشه ...فقط فقط فقط روند صعودی .بارها هم این رو اشاره کردم وهمه دوستان با روش بنده اشنا هستن ..

همین غمارگ بارها گفتیم 340 بشکنه روند صعودی میشه ..سه روز اخر اومد بالیا 340 صف شد وفرصت خرید هم داد وبست بالیا 50 درصد در دو هفته سود داد ..سود کردن به این میگن ...

یا فاذر 207 رو شکست در عرضه یک هفته 20 درصد سود داد ...

پرریسک هیچ سهم جدیدی معرفی نمی کنه .در بورس ایران قبلا گفتم بازم میگم فقط 20 تا سهم خوب وجود داره ..از این 20 تا هر کدام روند صعوید بگیرهی میاد در لیست خرید وروند نزولی بگیره خارج میشه واین دور همچنان ادامه خواهد داشت ..

HSC
2013/02/24, 14:25
نقل قول نوشته شده توسط maserati مشاهده گفتگو
امروز ، فشار فروش روي تمام پالايشگاهيها بود دليلش هم عرضه ي اوليه ي پاسارگاد نيست البته پاسارگاد هم موثر است اما

نه تا اين اندازه.

دليل عرضه هاي امروز ، بازگشايي يكباره ي آن 50 نمادي بود كه هفته ي پيش بسته بودند.

هم هفته ي پيش به بازار شوك وارد شد و هم امروز !

بازار از ساعت 9:30 تا 12 گيج بود و نمي دانست چه كند...

خريداران پالايشگاهيها مكث كردند تا تكليف بقيه ي نمادها روشن شود و ببينند نمادهايي كه بسته شده بودند امروز با چه قيمتهايي

بازگشايي مي شوند كه همه ديديم ... به همين خاطر شاخص امروز 1.03 درصد منفي شد.

مدتي بود كه شاخص درجا ميزد اما امروز با اين شوك آخري كه با بازگشايي يكباره نمادها آنهم غالبا با تعديلات منفي روبروشد ديگر

شاخص نتوانست دوام بياورد و سكته زد !

امروز بيش از پيش نياز به بازگشايي شبندر آنهم با قيمت بالا احساس مي شود تا بلكه بتوانند به مدد آن شاخص را به بالاي 40000 بپرانند

اين شاخص نهيف و بي جون نمي تواند به تنهايي از 40000 عبور كند ...

پتروشيمي ها متاسفانه فاتحه شان خوانده شد ، عزم رئيس جمهور براي خوراك دلاري جدي است.

خودروسازان هم كه آنقدر آششان شود شده است كه نمايندگان مجلس امروز گروه تحقيق و تفحص تشكيل دادند! پس خودرويي هم الفاتحه!

قنديها هم كه به نوسان دادن مشهور هستند و تا تابستان نيايد و دوباره ماه رمضان نشود و وليخاني و شركاء براي اين گروه آستين بالا نزنند

سمت قندي ها نبايد رفت.

غذايي ها هم وضعيتي مشابه قندي ها دارند ، اگر اميدي هم براي پيشرفتشان و شكستن مقاومتهاي مستحكم سر راه غمارگ و غبشهر بود

امروز ديگر اين اميد باطل شد و فهميديم كه هنوز وضعيتشان نزولي است.

معدني ها هم تا امروز stand by بودند اما ظاهرا قصد نزول دارند ...

پس مي ماند همين پالايشگاهيها كه هم روندشان صعودي است و هم به نفع حكومت است كه رشد كنند .

بنابر اين جاي نگراني نيست...

با بازگشت شبندر علي القاعده بايد روند صعودي پالايشي ها تقويت شود ،

اگر شبندر بازگشايي شد و پالايشگاهها درجا زدند يا منفي خوردند آنوقت بايد نگران شد ! فعلا اوضاع Ok است.

براي نجات شاخص بايد شبندر را بالا باز كنند، اين سناريو كه شبندر را پايين باز كنند تا خودش مثبت بخورد و برود بالا

الان ديگر جواب نمي دهد.

پس خيالتان راحت باشد:

يا شبندر را بالا ( يعني بين 600 تا 1000 ) باز مي كنند يا همه با هم بهمراه شاخص

و ساير بازار (حدودا 80% از بازار) سقوط مي كنيم .....

Hamidkhann
2013/02/24, 14:27
سلام

دوست گرامی مراقب باش که خیلیها از همین شایعات ضربه میخورن

بابک 52
2013/02/24, 14:28

تند نرو آقای طرفدار قپیرا !!!

کسی اجبار نکرده کسی رو که سهم رو زورکی بخرند.

سهمهایی که جناب پر ریسک معرفی کرده همشون بی برو برگرد سودهای عالی دادند.

بازار امروز سراسر منفی بود.

ضمنا" پتروشیمی ها هم به خاطر سه تا خبری که اومده منفی هستند.

مگه بقیه پتروها مثبتند که شما شاراک را میکوبید!!!

شما هم اگه ادعاتون میشه یه تاپیک باز کنید ببینیم چند مرده حلاجید .

شما که به جز قندیها فکر نکنم چیز دیگری بلد باشید بخرید ، میایید و میگید پر ریسک تحلیل بلد نیست!!!

شما تحلیل بلدی بسم الله

سغرب ، کرماشا ، قزوين، قشیر ، شیراز، پکوير ، فولاد ،شراز ،غمارگ ، غبشهر ، شفارس ، شدوص ، واتی ، وبيمه و قشهد و کاذر و فاذر و سهمهای بسیار دیگه

شما این صحبتها را به خاطر حسودیت میگی

به خاطر اینکه جناب پر ریسک از قپیرا بد میگه میگی

به خاطر اینکه جو تاپیک را به هم بریزی میگی

مطمئن باش که با این نوشته هات راه به جایی نخواهی برد

در کل ایران هم بگردی یه تاپیک نمیتونی پیدا کنی که اینقدر تعداد بازدید کننده هاش بالا باشه و یه نفرو نمیتونی پیدا کنی که این همه تشکر پای پستهاش باشه

113,755 عدد تشکر ، رقم بسیار بالایی هست و تا به حال 2,077,828 بازدید از این تاپیک داشتیم

بیش از 2 میلیون بازدید که رقم خیره کننده ای هست

من خودم از قندی ها تا حالا خیلی عالی سود گرفتم

ولی اینکه بخواهی فقط رو یه صنعت باشی و فقط از یه سهم ( قپیرا ) دفاع کنی اشتباهه .

باید با جو بازار حرکت کرد

اشتباه شما هم همینه

درسته که قپیرا شاید بازدهی خوبی داده باشه ولی کسی برنده است که با جو گروهها حرکت میکنه و وقتی قندیها منفی میشن و حد ضرر را میشکونن خارج و سراغ گروهای دیگر برتر بازار بره و سودش همیشگی باشه

محمد حسن
2013/02/24, 14:29
جناب محمد حسن
جناب پرريسك هر روز به سوالات بسياري پاسخ مي دهند و بسياري از سهم ها جهت پاسخ به دوستان است نه اينكه پيشنهاد ايشان باشد و اگر توجه كرده باشيد ايشان قيمتي كه در روند صعود قرار مي گيرد را با حد ضرر و يا خريد تكنيكالي و يا اينكه روند سهم فعلا نزولي است پاسخ مي دهند و اگر پيشنهاد ايشان باشد نيز سهم هاي با بنيادي قوي را بصورتي كه براي عموم قابل استفاده باشد معرفي مي كنند چون بسياري از دوستان حرفه اي نيستند و اگر ممكن است سهمي افزايش قيمت داشته باشد ولي از نظر بنيادي مورد تائيد نباشد و دوستان نتوانند استفاده كنند .
پيشنهاد مي كنم شما هم تاپيكي ايجاد كنيد و همين كار سيد را آنجا انجام دهيد تا بازدهي را مقايسه كنيم .
كاري كه سيد در اين تاپيك انجام مي دهند دوستان گروه اداف دارند 5-6 نفري انجام مي دهند ينابراين توصيه مي كنم كمي واقع بين باشيد.
منتظر تاپيك جنابعالي هستيم .

سید آدم تواناییه مخصوصاً نسبت به سنش و محترم
چند تا انتقاد دارم از سید دیگه
انتقاد که مشکلی نداره
اگر ناراحتید اینجا می نویسم خوب من بعد در خصوصی باهاش صحبت می کنم

hogo_wave
2013/02/24, 16:29
اقا اینقد یه موضوعو کش ندین
لطفا نظرهای تحلیلی بگذارین تا همه استفاده کنن

AVIN 8861
2013/02/24, 16:29
سید آدم تواناییه مخصوصاً نسبت به سنش و محترم
چند تا انتقاد دارم از سید دیگه
انتقاد که مشکلی نداره
اگر ناراحتید اینجا می نویسم خوب من بعد در خصوصی باهاش صحبت می کنم

سلام
بله با اين شكل و منش و گفتار ناراحت هستيم. لطفا با اين روش "اينجا"ننويسيد.
ممنونم دوست عزيز

MOSTAFA
2013/02/24, 16:30
شاراک با سود مجمع پ.ای =2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واما شبندر ..............بازار باید همیشه یک صدرا داشته باشه این دفه شبندر
چی؟ قابل مقایسه نیستن باهم
صدرا هم واسه خودش یک یلی بود ولی الان......آیا قصه ی صدرا برای شبندر تکرار میشود؟

hogo_wave
2013/02/24, 16:38
جناب جعفر به نظر شما خرید شپنا (میانگین 1970-2000)و رفتن به مجمع(به احتمال زیاد فردا میبنده) به صلاح است؟

جعفری
2013/02/24, 16:54
با سلام
1. پیش فروش سکه
2. نشست الماتی هسته ای
3.ابهام درخوراک پتروشیمیها در لایحه بودجه
4. فشار به پتروشیمیها جهت عرضه دلارها در اتاق مبادلات
5. ابهام در بهره مالکانه معدنیها
6. گزارشات محتاطانه در پیش بینیها
7. انتشار اخباری در خصوص دستگیری سلطان پتروشیمی ورابطه با سر غدیر
8. پس فردا اولین دادگاه مرتضوی
...........
به نظرم با توجه به اخبار منفی تا 4 شنبه نباید انتظار زیادی از بازار داشته باشیم
عرضه 30 میلیون سهم پاسارگاد در 2 شنبه بتنهایی نمیتواند علت عرضه های امروز باشد

BETA
2013/02/24, 17:13
:D خیلی حرفه شاذ و غیرقابل باوریه.

شاراک با سود مجمع پ.ای =2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واما شبندر ..............بازار باید همیشه یک صدرا داشته باشه این دفه شبندر
چی؟ قابل مقایسه نیستن باهم
صدرا هم واسه خودش یک یلی بود ولی الان......آیا قصه ی صدرا برای شبندر تکرار میشود؟