PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چی .......چرا؟؟؟؟

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107

پرریسک
2012/06/26, 08:44
کگل وکچاد تازه یادشون افتاده منفی بخورن...

کگل هم داره حمایت می شکنه هدف 530....چه شود...

تاران
2012/06/26, 08:46
کار از کار گذشته اونایی که از خبرای رانتی خبر دارن میدونن چه خبرایی هست
حمایتی از بازار نمیشه احتمالا تاریخی ترین سقوط در انتظار بورس هست
اگر کمی واقع بین باشیم نباید انتظار بیجا از این اوضاع داشته باشیم رئیس بزرگ فکرش رو هم نمیکرد که اروپا تحریمهاشو اجرا کنه حالا داره میبینه
جام زهرم رو هیچ وقت سرنخواهد کشید
از همین الان و از همین جا باید برای بورس فاتحه خوند

پرریسک
2012/06/26, 08:56
کاری ندارم کی داره میخره...

فقط من موندم کی داره میفروشه رو این قیمتها ....یعنی این همه مدت خواب تشریف داشتن نفروختن الان دارن رو این قیمتها میفروشن...

اینطور بخوان بفروشن که سهام قیمتشون تا زیر 100 هم میاد ..چه خبره ..

jafar
2012/06/26, 09:05
جناب پرریسک
نظرتون در مورد وبیمه چیه ؟

محمد ساده
2012/06/26, 09:06

فقط من موندم کی داره میفروشه رو این قیمتها ....یعنی این همه مدت خواب تشریف داشتن نفروختن الان دارن رو این قیمتها میفروشن...

هماهنگی روسیه با اسرائیل و جنگ بین ترکیه و سوریه...و بعد ایران...
دلیل فروش همه اینه...
البته من خودم سهام زیر 3 رو پله ای دارم میخرم....از جمله پاسا...ممنون میشم حمایت و نظرتونم بدونم

mobin
2012/06/26, 09:07
واقعاً آدم لذت ميبره

تحريم ها اصلاً اثري نداره

تابلوي اقتصاد كشور نشاندهنده وضعيت اسفبار مملكته!!

پرریسک
2012/06/26, 09:09
جناب پرریسک
نظرتون در مورد وبیمه چیه ؟

وبیمه بالای 140 گفته شد دوستان خروج بفرمایند ..

الان هم فعلا بهترین سهم بازاره چون کمترین افت رو کرده ..

پرریسک
2012/06/26, 09:11
هماهنگی روسیه با اسرائیل و جنگ بین ترکیه و سوریه...و بعد ایران...
دلیل فروش همه اینه...
البته من خودم سهام زیر 3 رو پله ای دارم میخرم....از جمله پاسا...ممنون میشم حمایت و نظرتونم بدونم

این منفی پاسا هم جوکی شده...
حمایت 370 بشکنه 320 ...البته پی برای فکر کنم میشه 2....وای به حال بقیه بازار..تا اونا بخوان بشن 2 فکر کنم همه سهامدارها سکته رو زدن...

شاهین محلوجی
2012/06/26, 09:12

با این وضعی که پیش میریم تا چند وقته دیگه خریداریم نیست ک صف فروش جمع کنه دیگه شاخص و شاخص آبادی باید بره گره منفی.....

jafar
2012/06/26, 09:14
دوستان
لطفا راهنمای کنید که در نرم افزار رسا چطور تعدیل قیمتها را وارد کنیم
با تشکر

مصطفی مصری پور
2012/06/26, 09:25
یه سهم حمایت میشد که اونم شبندر بود.
با این حجم صف فروش،صندوق نفت هم پا پس کشید

پرریسک
2012/06/26, 09:32
تا دیروز نگران این بودیم سهام منفی 4 بخوره ....

الان باید منتظر بشیم ببینم سهام کی میرن به گره منفی 12 درصد چون خریداری دیگه نیست...

خدایا خودت به این مردم رحم کن...(اونایی که تو بورس نیستن کیف نکنن وخوشحال نباشن ...وقتی بورس این باشه بقیه کسور هم کم کم اثارش دیده میشه..مثل خودروییها اول تو بورس قیمتشون سقوط کرد وسودشون کم شد والان دارن به مرز ورشگستگی رسیدن وبعضا شدن -همه ما در یک کشتی هستیم...)

zereshkkk
2012/06/26, 09:35
تو این بازار حقوقی هم کم میاره!!!

مسعود
2012/06/26, 09:46
این شمواد چه نوسانی داده دیروز و امروز
خوشبحال اونایی که همیشه بازار را دارن :(

jafar
2012/06/26, 09:49
B-):">:o)فکر کنم باید برم دکتر چشام همه چیز رو قرمز می بیند X-(

پرریسک
2012/06/26, 09:49
این شمواد چه نوسانی داده دیروز و امروز
خوشبحال اونایی که همیشه بازار را دارن :(

به خاطر چند درصد نوسان حاضر بودی تو این بازار وارد بشی...

بازار نرمال باشه هیچ نیازی به حضور در بازار نیست ..میخری حد ضر میزاری در هدف قیمتی میفروشی..

ولی این بازار بنده از زمان ورود به بورس همچین بازای ندیدم ....

پرریسک
2012/06/26, 09:54
جالبه صف فروش رو جمع می کنن عوض اینکه فروشنده کمتر بشه چند برابر میشه..تو پارسان شبندر که اینطوری شد....

این همه سهامدار تا حالا کجا بودن ..از زمین همینطور داره می جوشه ...

meysam_sh_2020
2012/06/26, 09:56
به خاطر چند درصد نوسان حاضر بودی تو این بازار وارد بشی...

بازار نرمال باشه هیچ نیازی به حضور در بازار نیست ..میخری حد ضر میزاری در هدف قیمتی میفروشی..

ولی این بازار بنده از زمان ورود به بورس همچین بازای ندیدم ....

منم میخواستم بگم تا حالا همچی بازاری ندیدم گفتم حتما اشتباه میکنم و اینجوری بوده قبلا .........پس شما هم همین نظرو دارید ............ خیلی وضع خرابه خدا رحم کنه ..........................................

امید1386
2012/06/26, 10:00
B-):">:o)فکر کنم باید برم دکتر چشام همه چیز رو قرمز می بیند X-(

دمت گرم تو این اوضاع بی ریخت خندوندی ما رو

پرریسک
2012/06/26, 10:09
فقط از خدا یک چی میخوام...امیدوارم امروز بزنن بابا ی اسد رو در بیارن ومردم سوریه رو نجات بدن اگه شده شاخص بورس ما وهمه سهام قیمتشون صفر هم بشه راضیم ...

حداقل با رفتن این جنایتکار مردم سوریه رنگ اسایش ببینن ....تمام منفی وضررها فدای مردم غیور سوریه...اگر این منفی به خاطر جنگ وسقوط بشار هست من که راضیم...

rajabnejad
2012/06/26, 10:12
پرزیسک جان همچین دعایی واسه اسدهای ما هم بکن مردم ما کمتر از مردم سوریه نمی کشن و نکشیدن

jafar
2012/06/26, 10:22
فقط از خدا یک چی میخوام...امیدوارم امروز بزنن بابا ی اسد رو در بیارن ومردم سوریه رو نجات بدن اگه شده شاخص بورس ما وهمه سهام قیمتشون صفر هم بشه راضیم ...

حداقل با رفتن این جنایتکار مردم سوریه رنگ اسایش ببینن ....تمام منفی وضررها فدای مردم غیور سوریه...اگر این منفی به خاطر جنگ وسقوط بشار هست من که راضیم...

>:d<=d>=d>>:d<=d>=d>=D>=D>=D>=D>=D>
>:d<=d>=d><:-p
من هم به نوبه خود راضیم

پرریسک
2012/06/26, 10:26
دلار فعلا 1924 تومن...سکه 715 هزار تومان...

امید1386
2012/06/26, 10:45
پرریسک جان من پست بانک دارم
به نظرت الان که داره معامله میشه بفروشم تا روزهای دیگه گیر صف فروش نباشم
یا میشه به رشدش امیدوار بود؟

محمد حسن
2012/06/26, 10:46
به نظر من جنگ بین سوریه و ترکیه به همراه متحدانش شروع شده است منتها فعلاً بصورت مخفی
در چند روز آینده جنگ علنی خواهد شد.

amin68
2012/06/26, 10:52
اولا امکان نداره دوما ترکیه عددی نیست حتی اگه انگلیس هم پشتش باشه سوما تا ایران روسیه وچین مونده ترکیه با اف4میخواد سوریه رو بزنه ؟سوریه با دوتا موشک شیمیایی که خطرناک ترین صلاح های جهان هستش که اسراییل از آن میترسد نابود میکنه پس خواهش خودمون بازار رو خراب نکنیم ما که بالایی ها نیستیم که حقوق بگیریم واسه این کارا............

پرریسک
2012/06/26, 10:57
اولا امکان نداره دوما ترکیه عددی نیست حتی اگه انگلیس هم پشتش باشه سوما تا ایران روسیه وچین مونده ترکیه با اف4میخواد سوریه رو بزنه ؟سوریه با دوتا موشک شیمیایی که خطرناک ترین صلاح های جهان هستش که اسراییل از آن میترسد نابود میکنه پس خواهش خودمون بازار رو خراب نکنیم ما که بالایی ها نیستیم که حقوق بگیریم واسه این کارا............

همین اعتماد به نفس کاذبتون منو کشته...

دنیا در مقابل شماها سوسکه....
دنیا در برابر ایران روسیه چین سوریه کره شمالی اصلا عددی نیست....

منتظر می ماینم ...در ضمن فعلا که ما چند ماهه میگیم بازار خراب میشه اونهایی که حرف از ابرقدرتی ایران میزدن فعلا خراب شدن وصداشون در نمیاد ..اونایی که میگفتن تحریم اثر نداره ..دنیا سوسکه..

وگرنه الان چند ساله نظر ما اینه که کشور از دست رفته در یابیدش واز خواب غفلت بیدار بشید ولی خوب کسی که خودش رو به خواب زده نمیشه بیدار کرد...

محمد حسن
2012/06/26, 10:57
به نظر من جنگ بین سوریه و ترکیه به همراه متحدانش شروع شده است منتها فعلاً بصورت مخفی
در چند روز آینده جنگ علنی خواهد شد.

من آرزوی قلبیم صلح و آرامش در دنیا برای همه از جمله مردم بی دفاع سوریه است ولی شواهد این را نشان می دهد بی دلیل هم نیست که چهار روز پشت سر هم شاخص یک درصد منفی میخوره سهامم را هم بی خیال شدم نخواهم فروخت حتی برای سالها اگر وضعیت درست نشه

پرریسک
2012/06/26, 10:58
پرریسک جان من پست بانک دارم
به نظرت الان که داره معامله میشه بفروشم تا روزهای دیگه گیر صف فروش نباشم
یا میشه به رشدش امیدوار بود؟

وپست تا 530 جای ریزش داره ..حمایت 575 شکسته شده..

در این بازار سهام مثل بمب میمونه هر لحظه ممکنه تو دستت منفجر بشه ....باید ازش دوری کرد..

امید1386
2012/06/26, 11:04

کجای کارید شما خوب توهم هم اندازه داره

negar
2012/06/26, 11:51

البته نظر شما محترم ولی بنده اصلا راضی نیستم برای مردم یک کشور دیگه که به هر حال سالها راحتتر از ما بودند و عربند تاوانی بدهم خودشان بدهند ازاد شوند به ما چه اگر هم تاوانی راضی بشم برای کشور خودم و مردم خودم تنها حاضرم بدهم

mahyar1357
2012/06/26, 12:11
البته نظر شما محترم ولی بنده اصلا راضی نیستم برای مردم یک کشور دیگه که به هر حال سالها راحتتر از ما بودند و عربند تاوانی بدهم خودشان بدهند ازاد شوند به ما چه اگر هم تاوانی راضی بشم برای کشور خودم و مردم خودم تنها حاضرم بدهم

يكي از دوستان حرف قابل تاملي ميزد بگذريم از اينكه حرفش درسته يا غلطه ميگفت:" سرنوشت اين دو ملت توسط حاكمان آنها و نه خودشان به هم گره خورده! اين يك واقعيت بديهي و عريانه.....آنها اگه آزاد بشن طولي نخواهد كشيد كه........ و در اخر اين بيت از اشعار مولانا رو ميخوند:
من چه ترسم زانكه ويراني بود پشت ويران گنج سلطاني بود

آواچی
2012/06/26, 13:24
مدیرعامل بورس به فارس خبر داد
نتایج جلسه مسئولان بورس با وزیر اقتصاد/قول وزیر برای حمایت از بازار
خبرگزاری فارس: مدیرعامل بورس اوراق بهادار با اعلام نتایج برگزاری جلسه امروز مسئولان بازار سرمایه با وزیر اقتصاد گفت: وزیر اقتصاد قول حمایت از بازار سرمایه و تأمین مالی صنایع و شرکتهای بورس داد.

حسن قالیباف اصل در گفتوگو با خبرنگار فارس؛ با اشاره به برگزاری جلسه امروز رئیس سازمان بورس و معاونین وی و همچنین مسئولان بورس اوراق بهادار با وزیر اقتصاد اظهار داشت:درحالی پیش از این هم جلسههایی مرتب برای بررسی وضعیت بازار و ارائه گزارشهایی به وزیر اقتصاد برگزار میشد که به دلیل کاهش شاخص و حجم معاملات در روزهای گذشته لازم بود جلسهای با حضور دستاندرکاران بازار سرمایه با وزیر اقتصاد برگزار شود که این جلسه امروز برگزار و با نتایج خوبی همراه بود.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910406000625

MOSTAFA
2012/06/26, 14:06

سلام
جعفر خوبی؟
هر چقدر تحلیلای بورسیت خوبه تحلیلای ساسیت به درد نمیخوره:)
اسد بره کی بیاد؟
رفتن اسد خواست کیه؟ اسراییل
کی یسود میبره؟اسراییل
از سود بردن اسراییل کی ضرر میکنه؟ منطقه ...در راسش ایران.....
2*2=4 برات گفتم
یاحق:)

mohsen kaveh
2012/06/26, 14:24
سلام
جعفر خوبی؟
اسد بره کی بیاد؟
کی یسود میبره؟اسراییل
2*2=4 برات گفتم

تا الان كجا بوديدl-) ممنون همه مارو روشن كردي اتيش گرفيم اصلا>:)اون فرموله چقدر شبيه فرموله انيشتنه:d

نیکا
2012/06/26, 14:33
سلام
جعفر خوبی؟
اسد بره کی بیاد؟
کی یسود میبره؟اسراییل
2*2=4 برات گفتم

رفتن اسد درتکمیل خاورمیانه دمکراسی شده اول حکومت اوبامابود بدون سوریه ایران درمحاصره عرب ها و طرفداران غرب بجز بخش کوچک عراق است که بدنبال اسیا واحد میگردد

کیان
2012/06/26, 14:38
جناب مصطفی برعکس شما، من فکر میکنم هم تحلیل بورسی وهم تحلیل سیاسی جعفر خان حرف نداره.
واقع بینانه وبدون تعصب

تاران
2012/06/26, 15:02
خوب جناب پرریسک هم امروز مثل همه ما ناراحت بوده یه چیزی گفته
ایشون واقعا تحلیل هاش حرف نداره مخصوصا تو محاسبات خطوط حمایت و مقاومت
ولی چاره ای نیست من که بارها گفته ام و بار دگر میگویم:
تحلیل تکنیکال و فاندامنتال و .. تو شرایط امروز بورس جوابگو نیست حالا بجای اون باید با چه نگاهی خرید و فروش کرد؟ جواب اینکه با فعلا نه بخریم نه بفروشیم فقط بشینیم و حرص بخوریم !
البته با یک نگاه بلند مدت(5 ساله!) میشه امیدوار بود سرمایه ها بالانش شود حالا کو 5 سال دیگه

salehiar
2012/06/26, 15:08
سلام
جعفر خوبی؟
اسد بره کی بیاد؟
کی یسود میبره؟اسراییل
2*2=4 برات گفتم

سلام اقای مصطفا.اولا خوب نیست وقتی ادم از نظر و تحلیل کسی راجعبه چیزی خوشش نمیاد بگه نظرت بدرد نمیخوره!!!پیشنهاد میکنم بجای واژه نامانوس بدرد نمیخوره از واژه (من با نظر شما اصلا موافق نیستم) استفاده کنید!!البته این فقط یه پیشنهاد هست!!
ضمنا کشوری مثل سوریه یا چین یا روسیه تا الان به نظر من!!!اثبات کردن منفعتی برای ملت ایران ندارن.البته برای نظام دارن اونم با صرف هزینه زیاد ولی برای ملت....!
البته دومی صرفا نظر منه و میتونه غلط باشه!!!ولی اولی پیشنهاد برای بجا اوردنه رسمه ادبه!!!

mane1659
2012/06/26, 15:17
پررریسک جان در شرایط کنونی خرید دلار یا سکه کدوم را پیشنهاد میدهید ؟
سوال دیسگه اینکه بازار آتی سکه را چگونه می بینید؟

محمد حسن
2012/06/26, 16:18

من آرزوی قلبیم صلح و آرامش در دنیا برای همه از جمله مردم بی دفاع سوریه است ولی شواهد این را نشان می دهد بی دلیل هم نیست که چهار روز پشت سر هم شاخص یک درصد منفی میخوره سهامم را هم بی خیال شدم نخواهم فروخت حتی برای سالها اگر وضعیت درست نشه

متاسفانه اگر این خبر درست باشد میشه گفت این جنگ قطعیت دارد

«دبکا فایل» مدعی شد:
ورود نیروهای نظامی انگلیس به خاک سوریه
گزارشهای تأیید نشده منابع انگلیسی، فرانسوی و ترکیهای حاکی از آن است که نیروهای عملیاتی ویژه انگلیس توانستهاند وارد خاک سوریه شوند و در همین حال، درگیریهای شدیدی در نزدیکی نهادهای حکومتی در دمشق روی داده است.
کد خبر: ۲۵۳۹۳۵
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۱ - ۱۵:۴۱
گزارشهای تأیید نشده منابع انگلیسی، فرانسوی و ترکیهای حاکی از آن است که نیروهای عملیاتی ویژه انگلیس توانستهاند وارد خاک سوریه شوند و در همین حال، درگیریهای شدیدی در نزدیکی نهادهای حکومتی در دمشق روی داده است.

به گزارش «تابناک»، پایگاه خبری «دبکا فایل»، وابسته به محافل امنیتی رژیم صهیونیستی به نقل از منابع فوق نوشته است که نیروهای عملیات ویژه انگلیس توانستهاند از مرز ترکیه تا عمق ۱۰ کیلومتری خاک سوریه نفوذ کنند. در همین حال، گزارشها از وقوع درگیریهای شدید در نزدیکی محوطه گارد ریاست جمهوری حکایت دارد.

البته منابع محلی تأکید کرده اند که درگیری های مذکور نه در داخل پایتخت، بلکه در مراکز دولتی خارج از دمشق رخ داده است.

همزمان با وقوع این تحولات، شبکههای تلویزیونی انگلیس و کشورهای حاشیه خلیج فارس در حال پخش مصاحبههایی با افرادی هستند که آنها را سربازان اسیر گرفته شده توسط نیروهای شورشی سوریه معرفی میکنند. این افراد به مراکز نیروهای موسوم به «ارتش آزاد سوریه» در جنوب ترکیه منتقل شدهاند.

به نوشته دبکا فایل، این گزارشها هم راستا با تحولات یادشده پخش میشوند و نشان دهنده این هستند که احتمالاً یک اقدام نظامی اساسی و هماهنگ در سوریه به جریان افتاده است. این امر همچنین میتواند بیانگر آغاز مداخله نظامی غرب علیه دولت اسد باشد.

برآوردها حاکی از آن است که در صورت درستی این خبر، ورود نظامیان انگلیسی به سوریه به منظور استقرار نخستین محوطه موسوم به «منطقه امن» در طول مرز سوریه ـ ترکیه، صورت میگیرد. تشکیل این منطقه میتواند مقدمهای برای ورود بیشتر نیروهای غربی و استقرار مناطق جدید در سوریه باشد.

منابع نظامی اسرائیلی بر این باورند، پس از انجام این موارد، اقدامات بعدی به واکنشهای سوریه، روسیه، ایران و حزب الله به این حملات مقدماتی وابسته خواهد بود.

کیوان
2012/06/26, 16:35
متاسفانه اگر این خبر درست باشد میشه گفت این جنگ قطعیت دارد

«دبکا فایل» مدعی شد:
ورود نیروهای نظامی انگلیس به خاک سوریه
.....

احتمالا این خبر هم از فارس در اومده!!!!! خبر جعلی هست ، الان اخبار bbc را کامل گوش دادم هیچ اشاره ای به چنین خبری نداشت. برعکس در تفسیر اخبار گفت ناتو صرفا با اشاره به بند 4 قطعنامه سوریه را محکوم کرده و از به کاربردن بند 5 که گزینه نظامی است خودداری کرده و صراحتا اعلام کرده تمایلی به برخورد نظامی با سوریه ندارد.

بنان
2012/06/26, 18:22
البته من فکر میکنم برداشتن بشار اسد حتمیه اما جنگ با ایران از محالاته حداقل تو این برهه زمانی بنظر من تمام این رجز خونیهای ایران و آمریکا که البته به تحریک آمریکاییها انجام میشه برای ترسوندن کشورهای عربی مثل عربستان.امارات.بحرین.قطرو... .. از ایرانه تا بتونند تو این وضعیت بد اقتصادیشون کارخونه های ساخت سلاحهای جنگیشون 3شیفت کار کنه و تا الان هم کاملا موفق بودن اما سوریه برای این کشورهای عربی هیچ ترسی نداره فقط با برداشتن بشاراسد حلقه اتصال ایران با حزب الله تقریبا قطع میشه و تا حد زیادی خیال اسرائیل راحت میشه اما وجود ایران با این نظام جز سود برای آمریکا و اروپا چیز ذیگری نداره .یادمه چندین سال پبش صحبتهای از طرف آمریکاییها بگوش میرسید که بیشتر منابع نفتی کره زمین تو کشورهایه که هیچ نفعی برای جامعه جهانی نداره و با این ثروتهای باد آورده که حق همه جوامعه عده ای با این ثروت به خوش گذرانی و ریخت و پاشهای آنچنانی می پردازن اما با واکنش سران این کشورها مواجه شدن و در نهایت با یک برنامه ریزی حساب شده انقلاب ایران شکل گرفت و بقول معروف یه لولو در جوار این عربهای خوش گذرون گذاشتن و با نقشه حساب شده پول نفت با فروش سلاحهای مختلف سرازیر شد به آمریکا و اروپا و همه از بغلش سود بردن بنابر این ایران بهترین مهره برای آمریکا و اروپاست چرا باید این نظامو ساقط کنن فقط هر از چند گاهی با تحریک ایران به این عربهای بی مصرف یادآوری میکنند که حواستون باشه این لولوعه هنوز هست و روز به روز قوی تر میشه و اونها هم سفارشاتشون بیشتر اما سوریه هیچ نفعی براشون نداره فقط خوابو به اسرائیلیها حروم کرده و برای آرامش اسرائیل هم که شده بشارجون باید بره و حزب الله هم اتوماتیک مثل یه بچه آدم میشینه سرجاش فقط این ملت واقعا مضلوم ایرانه که دارن خورد و له میشن زیر این فشارها و قشر خواص هم در حال اختلاسهای میلیاردی فقط خدا میتونه بداد این ملت برسه که اونم بخاطر ناشکری ما ایرانیها در 30 سال پیش فعلا داره ماهارو تنبیه میکنه به امید روزی که خداوند ماهارو ببخشه و نظری به ما بندازه.

hasa
2012/06/26, 18:54
فکر کنم در این شرایط بهتره با سوریه جنگ کنن به نفع ما هستش وگرنه وضع ما فرسایشی خواهد بود فکر کنم ایران هم بدش نمیاد جنگ بشه چرا که سوریه هم قدرت نظامی اش از ایران قویتره.

پرریسک
2012/06/26, 20:02
سلام
جعفر خوبی؟
اسد بره کی بیاد؟
کی یسود میبره؟اسراییل
2*2=4 برات گفتم

با سلام..
مصطفی جون تحلیل های سیاسیم چون به مذاق شما خوش نمیاد شاید به درد نمی خوره...

وگرنه با همین تحلیل های سیاسی الان چند ساله نظرم اینه که کشور داره به سمت بحران میره ...رو همین تحلیل ها بود رو 540 سکه پیش خرید کردیم ..رو 600 مجدد خرید کردیم...منتظر 650 بودیم که نیومد...

رو همین تحلیل ها بود سال قبل گفتیم گروه خودرو نابود میشه واینطور پیش بره سال بعد کل اقتصاد...

رو همین تحلیل ها بود گفتیم ایران غرب هیچ امتیازی به ایران نمیده که نداد .....

در مورد سوریه هم نظر شماست که کار اسرائیل هست ..مثل صدا وسیما که مردم سوریه رو تروریست میخونه مردم بحرین رو انقلابی...

برام مهم نیست رفتن اسد به نفع کیه یا به ضرر کیه ...من به اون مردم سوریه فکر می کنم ..

در ضمن رفتن اسد هیچ ضرری برا مردم ایران نداره ولی برا حکومت بله ضرر داره...

به امید نابودی هر چه زودتر بشار ورویسه وچین هر چی کشور کمونیستی هست...

در ضمن جام زهر اول نوشیده شد...برگشت هاشمی به نماز جمعه.....

پرریسک
2012/06/26, 20:08
پررریسک جان در شرایط کنونی خرید دلار یا سکه کدوم را پیشنهاد میدهید ؟
سوال دیسگه اینکه بازار آتی سکه را چگونه می بینید؟

من سکه رو ترجیح میدم...
البته رو 670 هم گفته شد هر افتی فرصت خریده ..

در بازار اتی تا حالا کار نکردم ....میگن ریسکش خیلی بالاست ..

يگانه
2012/06/26, 20:17
وقتی به فرق دولت خاتمی و احمدی نزاد فکر میکنم و مقایسه میکنم گریم میگیره

چقدر مردم نالایقی بودیم و هستیم

تفاوت میان ماه من تا ماه گردون

پرریسک
2012/06/26, 20:18

15000 هزار کشته تاوان کمی هست...درود بر غیرت وشرف مردانگی این مردم..

شما دارید تاوان سیاستها غلط همان کسانی را میدهید که انتخاب کرده اید ومردم سوریه هم دارن تاوان حمایت همین ها از بشار رو میدن ...فعلا اونها دارن به اتیش ما میسوزن نه ما..

اگر حمایت های روسیه چین ایران نبود ..خیلی وقت قبل مردم سوریه طعم ازادی رو چشیده بودن..

در ضمن هر انچه برای خود نمی پسندی برا دیگران هم نپسند...مثلا ما مسلمان هستیم...

مصطفی مصری پور
2012/06/26, 20:23

شما دارید تاوان سیاستها غلط همان کسانی را میدهید که انتخاب کرده اید ومردم سوریه هم دارن تاوان حمایت همین ها از بشار رو میدن ...فعلا اونها دارن به اتیش ما میسوزن نه ما..

اگر حمایت های روسیه چین ایران نبود ..خیلی وقت قبل مردم سوریه طعم ازادی رو چشیده بودن..

جعفر جان برانداز شدن بشار یه صحبته و طعم آزادی یه صحبت دیگه.
این بهار عربی 30 یا 40 سال وقت میخواد که واقعا دموکرات بشه.
الان مصرو ببین دقیقا حالت انقلاب ما رو داره(گروههای اسلام خواه دارن به حاکمیت میرسن و خدا میدونه چی به سرشون میاد)
لیبی هم مثلا از شر قذافی راحت شد ولی آیا طعم آزادی رو چشید؟ چرا دیگه تلویزیون ایران از لیبی چیزی نمیگه؟ چون هنوز هم درگیر جنگ داخلیه.

از نظر من این قصه سر دراز داره و بوجود آمدن حکومت مردم سالار توی این کشورا محاله.

پرریسک
2012/06/26, 20:29
جعفر جان برانداز شدن بشار یه صحبته و طعم آزادی یه صحبت دیگه.
این بهار عربی 30 یا 40 سال وقت میخواد که واقعا دموکرات بشه.
الان مصرو ببین دقیقا حالت انقلاب ما رو داره(گروههای اسلام خواه دارن به حاکمیت میرسن و خدا میدونه چی به سرشون میاد)
لیبی هم مثلا از شر قذافی راحت شد ولی آیا طعم آزادی رو چشید؟ چرا دیگه تلویزیون ایران از لیبی چیزی نمیگه؟ چون هنوز هم درگیر جنگ داخلیه.

از نظر من این قصه سر دراز داره و بوجود آمدن حکومت مردم سالار توی این کشورا محاله.

ولی من به شما قول میدم همه اینها پیشرفت می کنند...شک ندارم ودر این ایمان دارم...

چون الگوی اینها ایران نیست .....زیاد به صدا وسیما اهمیت ندید...کلا توهم میزنه..
ساعت 14 اخبار داشت از بدبختی مردم روم می گفت ..گزارش طوری بود بدبختی خودمون یادم رفت ودلم به حال اونا سوخت...

وقتی حزب اسلام گرا تو ترکیه سر کار اومد ...ایران سر از پا نمی شناخت ...ولی حالا ببین اردوغان چه کرد ...

الان عهد بوق نیست عصر ارتباطات هست ...بچه 5 ساله هم میدونه چی خوبه چه بد...به شعور ملت ها احترام بزاریم...

به درست غلط بودن انقلاب ها کاری نداریم ولی به شعور مردم این کشورها احترام می زارم ومطمئن هستم الان مردم همه کشورها چشم کوششن باز شده میدونن به چه سمتی برن...

زمان مشخص خواهد کرد ..فقط فقط صبر...

علیرضاباقری
2012/06/26, 20:30
ایا فارکس دوباره قانونی شده لطفا اطلاع نماید

مصطفی مصری پور
2012/06/26, 20:41
ولی من به شما قول میدم همه اینها پیشرفت می کنند...شک ندارم ودر این ایمان دارم...

چون الگوی اینها ایران نیست .....زیاد به صدا وسیما اهمیت ندید...کلا توهم میزنه..
ساعت 14 اخبار داشت از بدبختی مردم روم می گفت ..گزارش طوری بود بدبختی خودمون یادم رفت ودلم به حال اونا سوخت...

وقتی حزب اسلام گرا تو ترکیه سر کار اومد ...ایران سر از پا نمی شناخت ...ولی حالا ببین اردوغان چه کرد ...

الان عهد بوق نیست عصر ارتباطات هست ...بچه 5 ساله هم میدونه چی خوبه چه بد...به شعور ملت ها احترام بزاریم...

به درست غلط بودن انقلاب ها کاری نداریم ولی به شعور مردم این کشورها احترام می زارم ومطمئن هستم الان مردم همه کشورها چشم کوششن باز شده میدونن به چه سمتی برن...

زمان مشخص خواهد کرد ..فقط فقط صبر...

ما به شعورشون توهین نکردیم ولی 30 سال پیش ملت ماهم فکر میکردن وقتی انقلاب کنن سرنوشت دست خودشونه.
من بعید میدونم رد پای انگلیس توی این بهار عربی نباشه.

گاهی وقتا هدف اونقدر جلوی چشم افراد رو میگیره که حواسشون به هزینه ها نیست. مردم لیبی اینقدر به رفتن قذافی اصرار کردن که نفهمیدن کشورشون با خاک یکسان شد.
مصری ها بعد از عزل مبارک چند بار دیگه تظاهرات کردن ؟ چند کشته دیگه دادن؟ الان چرا دوباره ارتش برشون حکومت میکنه؟ چون سرنوشت هیچ انقلابی دست مردم نیست.
سوریه هم یه مدل دیگه ش. همه ما امیدواریم بشار بره که شر یه دیکتاتور دیگه کنده بشه اما مهم مشکلات سوریه بعد از رفتن بشاره. اول اینکه چطور بره؟ اگر با جنگ بره که مسلما سوریه ویران میشه. بعد از اون هم اشغال و دولت موقت و سرنوشت عراق و افغانستان.

آزادی فقط یک مفهوم ه در انتزاعات ذهن بشر. هیچ وقت به دست نیومده ،هیچوقت هم به دست نمیاد

پرریسک
2012/06/26, 20:48
ما به شعورشون توهین نکردیم ولی 30 سال پیش ملت ماهم فکر میکردن وقتی انقلاب کنن سرنوشت دست خودشونه.
من بعید میدونم رد پای انگلیس توی این بهار عربی نباشه.

گاهی وقتا هدف اونقدر جلوی چشم افراد رو میگیره که حواسشون به هزینه ها نیست. مردم لیبی اینقدر به رفتن قذافی اصرار کردن که نفهمیدن کشورشون با خاک یکسان شد.
مصری ها بعد از عزل مبارک چند بار دیگه تظاهرات کردن ؟ چند کشته دیگه دادن؟ الان چرا دوباره ارتش برشون حکومت میکنه؟ چون سرنوشت هیچ انقلابی دست مردم نیست.
سوریه هم یه مدل دیگه ش. همه ما امیدواریم بشار بره که شر یه دیکتاتور دیگه کنده بشه اما مهم مشکلات سوریه بعد از رفتن بشاره. اول اینکه چطور بره؟ اگر با جنگ بره که مسلما سوریه ویران میشه. بعد از اون هم اشغال و دولت موقت و سرنوشت عراق و افغانستان.

آزادی فقط یک مفهوم ه در انتزاعات ذهن بشر. هیچ وقت به دست نیومده ،هیچوقت هم به دست نمیاد

دوست عزیز گفتم که امروز با اون زمان فرق داره ..خیلی هم داره ...

اگر اینطوری که شما میگد باید همه بشینن ودست رو دست بزارن بگن بابا همه اینا مثل همین ...

ولی بازم میگم اینطور نیست ...فقط صبر می کنیم...اینده ثابت می کنه این مردم اشتباه کردن یا راه درست رو در پیش گرفتن ...

Jamshidyar
2012/06/26, 21:11
بیصبرانه منتظر قیام مردم عربستان هستم. البته اگر رگی داشته باشن.

مات
2012/06/26, 21:15
پسر قذافي روزي كه دستگير شد گفت روزي رو ميبينم كه پشيمونيد و افسوس زمان پدر من رو ميخوريد در مورد مصر مردم مصر بزرگترين اشتباه رو كردن از نظر من و چند سال ديگه به اشتباهشون پي ميبرند در مورد سوريه هم كه اگر اسد سقوط كنه چنان جنگ داخلي در ميگيره و شيعه و سني به جان هم ميفتن و تا چندين سال چوب همين كارشون رو ميخورن

پرریسک
2012/06/26, 21:16

در حکومت هایی که به قول بعضی ها دستنشانده امریکا هستن با کمترین خونریزی میرن کنار ودر برابر انقلاب مردم نمی ایستن...

نمونش شاه ایران...مبارک...تونس...یمن.....

ولی در حکومت هایی که روسها در اونها نفوذ دارن با بیشترین خونریزی میرن کنار اونم با زور وفشار غرب وامریکا...نمونش لیبی ونمونه بعدی همین سوریه...

فکر نکنم مردم عربستان کار سختی در پیش داشته باشند...اگر قصد خیزش داشته باشند...

کیان
2012/06/26, 21:27
چناب پرریسک, یه تحلیل کلی از دورنمای بازار در صورت اعمال تحریم نفتی و عکس العملهای متقابل طرفین , از دید خودتون اگه لطف کنین ممنون میشم.

jafar
2012/06/26, 21:32
دوستان فکر کنم دیگه بحث در این مورد کافی باشد نظرات همه شما در حد خود قابل احترام ولی فکر نکنم ما بتوانیم برای دیگران تصمیم گیری کنیم :-/:-s:)>-=;

پرریسک
2012/06/26, 21:37
چناب پرریسک, یه تحلیل کلی از دورنمای بازار در صورت اعمال تحریم نفتی و عکس العملهای متقابل طرفین , از دید خودتون اگه لطف کنین ممنون میشم.

دوست من در بازار بورس به جز دو گروه سهام بقیه بازار شانس کمتری برا رشد دارن..
اگر بورسی باقی بمونه این دو گروه بیشترین بازدهی رو میدن ..

یکی گروه قند ..این گروه چه با تحریم چه بی تحریم اینده خوبی دارن..البته تحریم به نفع این گروه هست تا به ضرر..
گروه پترو ..ریسک بزرگ این گروه همین تحریمهاست..اگر تحریمها شدیت بگیره درامد اینها کاهش پیدا می کنه ولی سازشی باشه اینها هم خوب هستن..

بقیه بازار ول معطل..

اما در مورد رفتار طرفین..

غرب دنبال جنگ نیست ..چون با کمترین هزینه فعلا داره بیشترین بازدهی رو میبره ..جنگ چرا؟

حالا این ور ایران بسیار تحت فشار هست یا باید هر چی اونوری ها گفت بگه چشم یا کاری کنه وحر کتی صورت بده که جنگ ایجاد بشه ...
فعلا با شایعه برگشت هاشمی به نظرم کشور میخواد در مسیر سازش قدم برداره امیدوارم...

ولی از نظرم هر قدر هم تحریم صورت بگیره ایران کاری نخواهد کرد واخر سر مجبور به سازش میشه ..حالا شاید مدتی مقاومت کنه ولی جام زهر نوشیده میشه..

پرریسک
2012/06/26, 21:39
شاخص کل امیدوارم دیگه هوس رفتن به زیر 25250 رو نکنه که واقعا نامیدم خواهد کرد ....

باز هم منتظر می ماینم..

negar
2012/06/26, 21:42

ما که نپسندیدیم گفتم برای چی من راضی باشم سهمم صفر بشه برای سوریه ما هم مشکلات خودمان را داریم که تاوان دادن را برای خودمان میگذاریم فرامرزی هم تاوان بدهیم باید بحرین را هم حساب کنیم براشون ارزوی موفقیت دارم ولی تاوان دادن که سهمم صفر بشه نه

کیان
2012/06/26, 21:42
بیصبرانه منتظر قیام مردم عربستان هستم. البته اگر رگی داشته باشن. نوبت اینا هم میرسه
گنده تر ازینا صدام و ملاعمر وقذافی و...

پرریسک
2012/06/26, 21:46
ما که نپسندیدیم گفتم برای چی من راضی باشم سهمم صفر بشه برای سوریه ما هم مشکلات خودمان را داریم که تاوان دادن را برای خودمان میگذاریم فرامرزی هم تاوان بدهیم باید بحرین را هم حساب کنیم براشون ارزوی موفقیت دارم ولی تاوان دادن که سهمم صفر بشه نه

دوست فعلا چه بخواهیم چه نخواهیم داره صفر میشه...
گفتیم حداقل این صفر شدن یک نتیجه ای داشته باشه وبیخود برا هیچ پوچ سهممون صفر نشه..

کیان
2012/06/26, 21:47
دوست من در بازار بورس به جز دو گروه سهام بقیه بازار شانس کمتری برا رشد دارن..
اگر بورسی باقی بمونه این دو گروه بیشترین بازدهی رو میدن ..

یکی گروه قند ..این گروه چه با تحریم چه بی تحریم اینده خوبی دارن..البته تحریم به نفع این گروه هست تا به ضرر..
گروه پترو ..ریسک بزرگ این گروه همین تحریمهاست..اگر تحریمها شدیت بگیره درامد اینها کاهش پیدا می کنه ولی سازشی باشه اینها هم خوب هستن..

بقیه بازار ول معطل..

اما در مورد رفتار طرفین..

غرب دنبال جنگ نیست ..چون با کمترین هزینه فعلا داره بیشترین بازدهی رو میبره ..جنگ چرا؟

حالا این ور ایران بسیار تحت فشار هست یا باید هر چی اونوری ها گفت بگه چشم یا کاری کنه وحر کتی صورت بده که جنگ ایجاد بشه ...
فعلا با شایعه برگشت هاشمی به نظرم کشور میخواد در مسیر سازش قدم برداره امیدوارم...

ولی از نظرم هر قدر هم تحریم صورت بگیره ایران کاری نخواهد کرد واخر سر مجبور به سازش میشه ..حالا شاید مدتی مقاومت کنه ولی جام زهر نوشیده میشه..
جعفرخان تشکر
این جام زهر رو چرا من اینقدر دوست دارم وفکر میکنم گواراست

negar
2012/06/26, 22:00
دوست فعلا چه بخواهیم چه نخواهیم داره صفر میشه...
گفتیم حداقل این صفر شدن یک نتیجه ای داشته باشه وبیخود برا هیچ پوچ سهممون صفر نشه..

عالی بود

احتشام
2012/06/26, 22:17
سلام
جعفر خوبی؟
اسد بره کی بیاد؟
کی یسود میبره؟اسراییل
2*2=4 برات گفتم

آقا مصطفی میشه چند مورد از دشمنی های این غده سرطانی با ملت ایران رو نام ببرین؟
فقط خواهشا ترور دانشمندای هسته ای رو نام نبرین که برکات این انرژی رو با گوشت و پوست و استخونمون داریم حس می کنیم.
بسم الله

مصطفی مصری پور
2012/06/26, 22:19
فقط خواهشا ترور دانشمندای هسته ای رو نام نبرین که برکات این انرژی رو با گوشت و پوست و استخونمون داریم حس می کنیم.
بسم الله

چطوری احتشام؟خوبی؟
:x

مصطفی مصری پور
2012/06/26, 22:21

مردم عربستان با درآمد سرانه چند صد هزار دلاری حالا حالاها به ظلم و استبداد و ....فکر نمیکنن

احتشام
2012/06/26, 22:30
چطوری احتشام؟خوبی؟
:x

ممنون جناب مصری پور عزیز :x
فعلا که 4 ماه بیکاریم از بیکاری داریم با بچه ها کل کل میکنیم وقت بگذره :D

amir1355
2012/06/26, 22:42
بقیه بازار ول معطل..
و
سلام جعفر جان
1- يه نگاهي به شاخص انبوه سازي بندا ... شايد تو خوب وضعي باشه
2- منبع خبر برگشت هاشمي چي هست؟

موفق باشي

222
2012/06/26, 23:27
جعفر جان درود بر تو با این افکارت.

آواچی
2012/06/27, 06:03
ناتو در کنار ترکیه خواهد بود/ مداخله نظامی در سوریه منتفی است
"آندرس فوگ راسموسن" در این رابطه گفت: اقدام سوریه غیرقابل قبول بوده و آن را به شدت محکوم می کنیم و اعضای ناتو همبستگی خود را با ترکیه اعلام می کنند. ما همچنان با هم خواهیم بود. مداخله نظامی در سوریه را به دلیل بیم از این نکته که موجب آغاز جنگ داخلی در این کشور می شود رد می کنیم.
دبیر کل سازمان پیمان اتلانتیک شمالی (ناتو) پس از پایان نشست اضطراری امروز ضمن ابراز همدردی با ترکیه اعلام کرد که دادن پاسخ نظامی به سوریه به دلیل سرنگون کردن جنگنده ترک منتفی است.
http://www.asriran.com/fa/news/220736/%D9%86%D8%A7%D8%AA%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D9%86%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF-%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%D9%87-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D9%85%D9%86%D8%AA%D9%81%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

امید1386
2012/06/27, 07:17
ناتو در کنار ترکیه خواهد بود/ مداخله نظامی در سوریه منتفی است
"آندرس فوگ راسموسن" در این رابطه گفت: اقدام سوریه غیرقابل قبول بوده و آن را به شدت محکوم می کنیم و اعضای ناتو همبستگی خود را با ترکیه اعلام می کنند. ما همچنان با هم خواهیم بود. مداخله نظامی در سوریه را به دلیل بیم از این نکته که موجب آغاز جنگ داخلی در این کشور می شود رد می کنیم.
دبیر کل سازمان پیمان اتلانتیک شمالی (ناتو) پس از پایان نشست اضطراری امروز ضمن ابراز همدردی با ترکیه اعلام کرد که دادن پاسخ نظامی به سوریه به دلیل سرنگون کردن جنگنده ترک منتفی است.
http://www.asriran.com/fa/news/220736/%D9%86%D8%A7%D8%AA%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D9%86%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%AF-%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%D9%87-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D9%85%D9%86%D8%AA%D9%81%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

این خبر می تونه در رسیدن بازار به تعادل موثر باشه

amin68
2012/06/27, 07:37
امریکا ومتحدانش هیچوقت نمیتونن سوریه رو شکست بدن چون سوریه با توجه به اطلاعات نظامی قوی تر از ایرانه و به محض حمله اسراییل نابود میشه تنها راهش تجزیه بود که اون هم شکست خورده فقط یه راه میمونه اونم کشتن بشار که احتمالش زیاده اما ایران آدم بعد از بشار اسد هم آماده کرده همون طوری که مصر که کشوری ثروتمنده ایران سعی کرد البراده ای که از خودشونه رو ریسجمهور کنند اما نتونستن زور اسراییل بیشتر بود اما نخست وزیر شد پس در آینده نچندان دور با ایران ارتباط خواهد داشت اما دوستان این سایت از تمام این نوشته ها اطلاع دارن اما نمیدونم چرا دایما میگن بشار رفت بشارو کشتن دیگه تموم شد دیگه اگه امروز نشه فردا میشه نمیدونم ولی خدا به خیر کنه با بچه های این سایت که فقط منتظر خبر بدند که تمام تاپیک ها رو هر کدوم دو تا بزارن .............

مسعود
2012/06/27, 07:51
سلام دوستان
صبح بخیر
عجب مباحث سیاسی باحالی مطرح شده بود
موفق باشید @};-

تاران
2012/06/27, 07:53
اینکه جنگی اتفاق میافقته احتمالش خیلی کمه ولی جنگ اقتصادی برای سوریه هم اتقاق افتاده و داره شدیدتر میشه
ایران الان در وضعیت جنگی تمام عیار قرار گرفته این وضعیت حتی از جنگ مسلحانه هم بدتره
این رحیمی ناقلا چند روز پیش گفتش که آقا فرمودن خیمه و ستاد و قرارگاه بزنید جنگ تمام عیاره
حالا بورس ما هم متاثر از این وضعیته ممکنه چند روزی دستوری سبز بشه ولی روند کلی اینه که داریم میریم ته دره نادانی خودمون
کافی ایران از قبول کنه که اشتباه کرده و اونوقت همه چی -تا ظهور آقا-درست میشه

نیکا
2012/06/27, 08:00
قبول اشتباه یعنی اجازه نظرمردم و بروز شدن خواسته های انان . و این میسرنیست

mhjmeshkaat
2012/06/27, 08:05
دوستان اشتباهات فاحش نفرمايند:
اوضاع فعلي تقريبا كاملا متاثر از بي توجهي دولت به اقتصاد و مدبربت هست نه وضع اون تحريمهاي قلابي آبكي
متاسفانه اين دولت داره با رفتار بچه گانه اش در زمينه اقتصادي و مديريت مملكت (يه جور لج بازي با مجلس و قوه قضاييه) همه چي رو به حال خودش رها ميكنه... و گرنه همين دولت با يه چرخش سريع تونست خودكفايي بنزين رو رقم بزنه كه كار بزرگي بود...
قصه سوريه هم دلتون بخواد يا نخواد با كشورهاي منطقه در ارتباطه... ولي به شما عرض ميكنم اگه بي ثبات بشه مطمئن باشين ما نميذاريم ضررش رو كشورهاي منطقه فقط بخورن و اونايي كه از اون سر دنيا دارن آتيش بيار ميشن اصلا ككشون هم نگزه
بابا مسايل دور و ورتون رو با نگاه بازتري ببينين

امید1386
2012/06/27, 08:23
امریکا ومتحدانش هیچوقت نمیتونن سوریه رو شکست بدن چون سوریه با توجه به اطلاعات نظامی قوی تر از ایرانه و به محض حمله اسراییل نابود میشه تنها راهش تجزیه بود که اون هم شکست خورده فقط یه راه میمونه اونم کشتن بشار که احتمالش زیاده اما ایران آدم بعد از بشار اسد هم آماده کرده همون طوری که مصر که کشوری ثروتمنده ایران سعی کرد البراده ای که از خودشونه رو ریسجمهور کنند اما نتونستن زور اسراییل بیشتر بود اما نخست وزیر شد پس در آینده نچندان دور با ایران ارتباط خواهد داشت اما دوستان این سایت از تمام این نوشته ها اطلاع دارن اما نمیدونم چرا دایما میگن بشار رفت بشارو کشتن دیگه تموم شد دیگه اگه امروز نشه فردا میشه نمیدونم ولی خدا به خیر کنه با بچه های این سایت که فقط منتظر خبر بدند که تمام تاپیک ها رو هر کدوم دو تا بزارن .............

نوشتن با فونت درشت می دونی مثل چیه؟ مثل داد و بیداد برای شنیده شدن در زمانی که دیگران به دلیل بی منطق بودن صحبت های گوینده به وی توجه نمی کنن.
بنابراین توصیه ای برادارنه به شما دارم: اگر حرف شما دلیل و منطق قابل قبول داشته باشد شنیده خواهید شد اگرنه با داد و بیداد چیزی تغییر نمی کند

Moradad
2012/06/27, 08:29
امریکا ومتحدانش هیچوقت نمیتونن سوریه رو شکست بدن چون سوریه با توجه به اطلاعات نظامی قوی تر از ایرانه و به محض حمله اسراییل نابود میشه تنها راهش تجزیه بود که اون هم شکست خورده فقط یه راه میمونه اونم کشتن بشار که احتمالش زیاده اما ایران آدم بعد از بشار اسد هم آماده کرده همون طوری که مصر که کشوری ثروتمنده ایران سعی کرد البراده ای که از خودشونه رو ریسجمهور کنند اما ..........
سلام
امير خان بابا اينقدرها هم هركي به هركي نيست كه ........
خواهشن از توهم بيايد بيرون اين توهمات زاييده تبليغات است و بس ......... و فقط از اخبار صدا و سيا در مياد كه ....
دو شب پيش ، در اخبار اعلام شد كه شبندر وارد بورس شد و حجم بازار بورس فولان ميليارد تومان افزايش پيدا كرد .. و يك كلام هم نگفتن كه همان روز شاخص ( دستكاري شده ) 200 و خورده اي واحد ريزش كرد كه معادل 800 ميليون دلار ( تقريبا 1400 ميليارد تومان ) ميشد و اين سرمايه مردم است كه از بين ميرويد . حتما هم براي خوشحال نشدن دشمن بوده و ......
جالب است كه اين حركات در مصر و ليبي و بحرين ، اسلام خواهي و ادامه انقلاب ايران است و .... و در سوريه تحركات تروريستها و ارذل و اوباش سر سپرده و ... !!!!!
باز هم خواهش ميكنم كه كمي واقع بين باشيم
پرريسك جان ببخشيد كه تاپيكتون را شلوغ كردم .

کیان
2012/06/27, 08:36
درود بر جناب پرریسک
یادمه چندروز پیش فرمودین ذوب میره زیر قیمت عرضه اولیه.
نتونستم بیارم بالا. سرعت کمه و حوصله تنگ

MOSTAFA
2012/06/27, 09:52
بسم الله

سلام....
یکیش...ترور دانشمندای هسته ای:)

جعفر......فرصت وروده یا خروجه یا ......؟!!
من کلا نقدم......توریل چه قیمتی شده لامصب

MOSTAFA
2012/06/27, 09:55
این همه فروشنده از کجا؟!!!!!!!!!!!!!!
صف فروش برداشته میشه اما چند برابر میزایه!!!! این یعنی بازار بی بازار فعلا

پرریسک
2012/06/27, 10:19

شما رو می بینم یاد اونایی می افتم که هیمن چند وقت قبل برا صعودی شدن بازار ومذاکرات مثبت ایران غرب دست می زدن...

اینایی که می گفتن اونایی که نقد هستن دارن جو منفی میدن بزخری کنن..

کسی نگفته بشار جون مرده یا کشته شده واز این حرفا ...ولی همینطور که با روند نزولی نمیشه در افتاد مثل این بازار شما تا صبح بگو بازار مثبت میشه وخبرهای خوب میاد واز این حرفا...

درسته بازار روزی مثبت میشه ولی روزی که همه رو به خاک سیاه بشونه...این بشار جون هم الان روند سقوطی داره باید بره ..فقط در صورتی میمونه که مردم خودش رو قتل عام کنه وهمین کار رو داره می کنه...

حمایت شما از یک چنین ادمی برام جالبه...به امید نابودی بشار جون ..امین..

پرریسک
2012/06/27, 10:24
دوستان با توجه به اینکه بازار کف حالیش نیست اونایی که با روش پرریسک قصد خرید دارن یعنی بالاتر ودر روند صعود از نظر من هیچ خریدی نکنن...چند وقته ...اگر هم خرید می کنن بدونن دارن در روند نزول وارد میش ..پله ای وارد بشن .چون این بازار کف حالیش نیست....

پس بازار دو تا مثبت شد فکر نکیند جا موندید..چون این بازار از همین جا فعلا باید 15 درصد بیاد بالا وتثبیت بشه تازه میشتونه وارد روند صعود کنه خودش رو بعد میشه به خرید فکر کرد...

اگر اهل ریسک هستید وعاشق خرید در کف قیمتی وروند نزولی پله ای وارد بشید وگرنه فوق فوقش در صورت صعودی شدن بازار 10 تا 15 درصد سود از دست میدید ولی ارامش دارید...15 درصد سود ارزش تحمل استرس نداره..

پرریسک
2012/06/27, 10:30
درود بر جناب پرریسک
یادمه چندروز پیش فرمودین ذوب میره زیر قیمت عرضه اولیه.
نتونستم بیارم بالا. سرعت کمه و حوصله تنگ

در لینک زیر بود...

خیلی قبل هشدار دادیم در قیمتهای بالای بالای همون موقع پیشنهاد خرید سکه هم دادیم

http://forums.boursy.com/showthread.php?1533-چی-چرا؟؟؟؟/page204

masome
2012/06/27, 10:31
سلام جعفر جان روند قیمت قندیها رو چطور میبینی؟ فکر میکنی تا کجا بیان پایین؟

Mohsen Mehrvarz
2012/06/27, 10:36
ورود به شصفها
زنگ زدم اصفهان ، گفتن هفته دیگه و احتمال قوی دهم تیر گزارش سه ماهه رو میدن
دیگه جونی برای فروشنده ها نمونده . خرید پله ای از امروز تو دستور کارمه;)

سعادت ورود به فاراکح نبوده تاحالا. ببینم حوالی 20 میاد تا بخریمش'@-@

پرریسک
2012/06/27, 10:37

قند قزوین با شکست 340 هدف بعدی 270 ودر صورت شکست هدف بعدی 200..ببینم میشه قزیون رو 200 خرید .و.خکاوه رو 50...

اگر قزوین بخواد به این قیمتها برسه قبلا هم گفتم بقیه قندیها هم حالا با مخ میان پایین وکل بازار....

این نظر منه..اگر دوستان علاقه به برگشت بازار دارند دعا کنند قندیها مثبت بشن...

تاران
2012/06/27, 10:37
سئوال منم هست !!!!!!

پرریسک
2012/06/27, 10:38
ورود به شصفها
زنگ زدم اصفهان ، گفتن هفته دیگه و احتمال قوی دهم تیر گزارش سه ماهه رو میدن
دیگه جونی برای فروشنده ها نمونده . خرید پله ای از امروز تو دستور کارمه;)

اونم درسته چند روز مونده به تحریم نفتی ...اونم با قبول اینکه صادرات نفتی 20 تا 30 درصد افت کرده البته گفتن تعمیرات می کنیم مام باور کردیم..

دل وجرات داری محسن جان...830 بشکنه شاید بشه 700 هم خرید ...

پرریسک
2012/06/27, 10:57
شاخص با قدرت تمام 25250 رو در نوردید...
حمایت بعدی 24000 ...
البته اگر این شاخص ابکی رو بشه تحلیل کردش...

Fmoradi
2012/06/27, 11:17
شاخص با قدرت تمام 25250 رو در نوردید...
حمایت بعدی 24000 ...
البته اگر این شاخص ابکی رو بشه تحلیل کردش...

بنظر مياد روند شاخص از صعود به نزول بايد در ٢٤٨٨٠ واكنش نشون بده و ميزان شنبه اگه خبر بدي نياد با منفي كمتري زير ١٠٠ واحد بسته بشه

انزلیچی
2012/06/27, 11:32
بنظر مياد روند شاخص از صعود به نزول بايد در ٢٤٨٨٠ واكنش نشون بده و ميزان شنبه اگه خبر بدي نياد با منفي كمتري زير ١٠٠ واحد بسته بشه

شاید حوالی 22000 واکنش نشون بده.... اون موقع قندیها با p/e 3 واسه خرید عالی میشن... شایعاتی هست ...دلار هدفش 3000....میشنویم اما باور نخواهیم کرد مگر اینکه با چشمان خود ببینیم...:x

Jamshidyar
2012/06/27, 12:12
خوشم میاد شاخص پول بک هم حالیش نیست. فعلا که سرازیری انداخته خلاص

محمد حسن
2012/06/27, 12:14
دلار دیگه بیشتر از این کشش بالا رفتن ندارد خونه پرش 1950 ولی پایین هم زیاد نداره جا دارد کم کم نرخ مرجع دلار در پله اول تا 1400 بالا بیاد هفته بعد را هفته سبزی برای بورس میبینم بعد از آن هم که تحریمهای نفتی شروع میشه یک ریزش دیگه ای بورس داره سپس کم کم شرکتهای سرمایه گذاری با شرایط جدید سازگار شده و اصلاح سبدشان را که از قبل شروع کرده اند تکمیل خواهند کرد

پرریسک
2012/06/27, 12:21
خوشم میاد شاخص پول بک هم حالیش نیست. فعلا که سرازیری انداخته خلاص

شاید هفته بعد به خاطر اینکه نشون بدن تحریم ها اثر نداره یه پول بکی چیزی کرد وفرصت خروجی داد..

ببینم چی میشه..معمولا وقتی حمایت قدری شکسته میشه یه پول بکی صورت میده...امروز که شاخص حمایت قدری رو شکست..

ببینم پول بک می کنه یا همینطور میره پایین ویا با حمایت های شدید دوباره میاد بالای حمایت شکسته شده..با شرایط پیش رو شما چه فکر می کنید...

برا برگشت مثل امروز باید تو سهام شاخص فقط فقط بخرن البته اونم رو مثبت نه رو منفی...

هادی129
2012/06/27, 12:59
شاید هفته بعد به خاطر اینکه نشون بدن تحریم ها اثر نداره یه پول بکی چیزی کرد وفرصت خروجی داد..

ببینم چی میشه..معمولا وقتی حمایت قدری شکسته میشه یه پول بکی صورت میده...امروز که شاخص حمایت قدری رو شکست..

ببینم پول بک می کنه یا همینطور میره پایین ویا با حمایت های شدید دوباره میاد بالای حمایت شکسته شده..با شرایط پیش رو شما چه فکر می کنید...

برا برگشت مثل امروز باید تو سهام شاخص فقط فقط بخرن البته اونم رو مثبت نه رو منفی...
پرریسک جان امروز هم به زور رو منفی میخریدن مطمعنا سهامها شنبه بالایی ندارن
اگه فولاد رو اول بازار جمع میکردن تا اخر کار بایست 25 میل جمع میکردن که خالی از فروشنده بشه
به نظر من بازار شنبه متعادل و اخر کار رو به منفی

پرریسک
2012/06/27, 16:12
سکه 721 هزار تومان...دلار 1925 تومان..

سکه تمام همچنان داره میره تا حباب منفی رو پر کنه...جالبه ربع 185 بود تمام 670 والان ربع باز 185 هست وتمام 721.....

مسعود
2012/06/27, 17:04
سلام جعفر خان
وقت بخیر
آقا یه چند تا عدد میخواستم ( دارم تمرین میکنم :d )
در مورد چندتا سهم حد ضرر ، حمایت ، مقاومت و عددی که باعث روند صعودی یا نزولی میشه اگه لطف کنی ممنون میشم
مثل قشکر ، قثابت ، مداران ، وساخت ، وغدیر و ... هرکدوم خودت صلاح میدونی
ممنون @};-

Mohsen Mehrvarz
2012/06/27, 17:08
دوستان شبندر رو شنبه زیر نظر بگیرید . بنظرم بازی ذوب تکرار میشه . واقعا پول آوردن پشت سهم<:-p
همون دستی که تو شبندر حرکت میزنه ، تو شصفها هم حرکت میزنه
پس دست ما هم بسوی اونها;)

پرریسک
2012/06/27, 17:59
دلار 1938 تومان...
اگر قیمت جهاین طلا کمی بیاد بالا چه شود ....
سوریه هم کله پا بشه باز چه شود..
تحریم ها که سر جاش هست...

امیدوارم هر چه زودتر سیاستها عوض بشه .......چه در حوزه داخلی چه در جوزه خارجی...

پرریسک
2012/06/27, 18:39
اقا این چند روزه چقدر بیخودی اعصاب خوردی کشیدم...

سایت ها خیلی کند بالا میمومدن..

الان موزیلا نصب کردم چقدر راحت شدم...سرعت سایت عالی شد...

پرریسک
2012/06/27, 18:48
سلام جعفر خان
وقت بخیر
آقا یه چند تا عدد میخواستم ( دارم تمرین میکنم :d )
در مورد چندتا سهم حد ضرر ، حمایت ، مقاومت و عددی که باعث روند صعودی یا نزولی میشه اگه لطف کنی ممنون میشم
مثل قشکر ، قثابت ، مداران ، وساخت ، وغدیر و ... هرکدوم خودت صلاح میدونی
ممنون @};-

سلام مسعود جون...

به وقتش ..خودم خبرت می کنم..

ولی خدایی حال کردی هر سهمی حد ضرر گفته شده رو می شکنه با مخ میره اون پایین مایینا....این حد ضررها شانسکی نیست ها..

مپنا 228 وساخت 230 فاذر 250 وپترو 82 وکلی سهام ....

به حد ضررها ایمان داشته باشید ودر شکست بی برو برگرد خروج کنید..

مسعود
2012/06/27, 18:49
اقا این چند روزه چقدر بیخودی اعصاب خوردی کشیدم...

سایت ها خیلی کند بالا میمومدن..

الان موزیلا نصب کردم چقدر راحت شدم...سرعت سایت عالی شد...
جعفر خان با این موزیلا بیا تو یاهو ببین اونجا هم سرعتش خوبه یا نه ;)

پرریسک
2012/06/27, 18:51
قند شیروان 550 رو شکست ...مراقب این سهم باشید احتمال اینکه زیر 500 و450 بره زیاده ....

قندیها هم همچنان نزولی هستن وفعلا سیگنال خرید قطعی ندادن ...

اینم داره میره به قیمت مد نظر...

پرریسک
2012/06/27, 18:53
جعفر خان با این موزیلا بیا تو یاهو ببین اونجا هم سرعتش خوبه یا نه ;)

ترکوند ....عجب چیزی بوده این موزیلا ...خاک تو سر این اینترنت اکسپلور کنن با اون سرعتش...منو باش هی به مخابرات فحش میدادم ....باید ازشون حلالیت بخوام..

مسعود
2012/06/27, 18:56
این مرورگر هم بد نیست Google Chrome

مسعود
2012/06/27, 18:58
من موزیلا را آپدیت کردم نمیدونم چی شد که دیگه تو ایمیلم که میرم ، کسانی را که آنلاین هستن را نشون نمیده
واسه همین برای چک کردن ایمیلم از Google Chrome استفاده میکنم

تاران
2012/06/27, 19:16
پرریسک جان سلام
تو از جون این بشار جون! جی میخوای؟ اگه کله پا بشه میدونی چی میشه؟ بعدش نوبت ایرانه
بدتر از این وضعیت میشه این که سیاست خارجی ما عوض بشه این امکان پذیر نیست آخه چه جوری این همه سال گفتند ما رو حرفمون ایستادیم یهو بیاین بگن ببخشید اشتباه شده .... دست ها رو ببرن بالا ! این نمیشه
بخاطر داشته باشیم این جمله کلید امام خمینی رو: حفظ نظام اوجب واجبات است " خوب با این استراتژی دیگه تکلیف همه چی معلومه ... مردم از گرانی و تورم زیر شرمندگی برای تهیه حداقلهای مورد نیاز له بشن خوب بشن نظام که حفظ میشه
نه عزیزم من دیگه امیدمو از دست دادم .....

پرریسک
2012/06/27, 19:27
پرریسک جان سلام
تو از جون این بشار جون! جی میخوای؟ اگه کله پا بشه میدونی چی میشه؟ بعدش نوبت ایرانه
بدتر از این وضعیت میشه این که سیاست خارجی ما عوض بشه این امکان پذیر نیست آخه چه جوری این همه سال گفتند ما رو حرفمون ایستادیم یهو بیاین بگن ببخشید اشتباه شده .... دست ها رو ببرن بالا ! این نمیشه
بخاطر داشته باشیم این جمله کلید امام خمینی رو: حفظ نظام اوجب واجبات است " خوب با این استراتژی دیگه تکلیف همه چی معلومه ... مردم از گرانی و تورم زیر شرمندگی برای تهیه حداقلهای مورد نیاز له بشن خوب بشن نظام که حفظ میشه
نه عزیزم من دیگه امیدمو از دست دادم .....

سلام...من از جونش چیزی نمی خوام ..مردمش باهاش مشکل دارن..

در ضمن بشار نره فکر می کنی وضع ما خوب میشه...مطمئن باش بازم بد میشه...
در ضمن به دوست قبلی هم گفتم هر انچه برا خود نمی پسندی برا دیگران هم نپسند ...این نظر منه ...

برا حفظ نظام اگر مجبور بشن دستا میره بالا ...جفظ نظلم واجب تره تا هسته ودونه وبادوم زمینی...

آریو
2012/06/27, 19:28
سکه 721 هزار تومان...دلار 1925 تومان..

سکه تمام همچنان داره میره تا حباب منفی رو پر کنه...جالبه ربع 185 بود تمام 670 والان ربع باز 185 هست وتمام 721.....

پر ریسک جان من ربع خرید کردم ...این چرا بالا نمیره ...هر چند دوست ندارم بالا بره تا اضافه کنم همچنان ...
ولی خیلی برام جالبه که چرا ربع علی رغم نقد شوندگی خوب تکون نمیخوره !!!
گرمی هم قشنگ تر از ربع حرکت میکنه

پرریسک
2012/06/27, 19:31
پر ریسک جان من ربع خرید کردم ...این چرا بالا نمیره ...هر چند دوست ندارم بالا بره تا اضافه کنم همچنان ...
ولی خیلی برام جالبه که چرا ربع علی رغم نقد شوندگی خوب تکون نمیخوره !!!
گرمی هم قشنگ تر از ربع حرکت میکنه

دلیلش اینه که موقع پایین اومدن ربع اصلاح لازمه رو نکرد...

یعنی سکه تمام وبقیه خیلی خوب با دلار هماهنگ شدن اومدن پایین واین با روند در افتاد ..هر چند هر کی ربع داشت در عوض ضرر کمتری کرد ولی خوب الان تو بالا اومدن اونقدر صبر می کنه تا اون یکی ها بهش برسن بعد رشد رو اغاز میکنه ..امروز تکون خورد..کم کم داره با بقیه همراه میشه....

ققنوس14
2012/06/27, 21:28
اونم درسته چند روز مونده به تحریم نفتی ...اونم با قبول اینکه صادرات نفتی 20 تا 30 درصد افت کرده البته گفتن تعمیرات می کنیم مام باور کردیم..

دل وجرات داری محسن جان...830 بشکنه شاید بشه 700 هم خرید ...

جعفر جان
تحريم نفتي ربطي به اين سهم نداره.قيمت نفت هم كه داره مياد پايين.پس متريال را داره ارزون ميخره.
محصولات اين پتروشيمي فقط به عراق و افغانستان صادر ميشه با دلار.و مشهور به صادرات با فرغونه.(نميدونم فرقونه يا فرغونه)
ما در مجموع كوچيكتيم.

پرریسک
2012/06/27, 23:26
جعفر جان
تحريم نفتي ربطي به اين سهم نداره.قيمت نفت هم كه داره مياد پايين.پس متريال را داره ارزون ميخره.
محصولات اين پتروشيمي فقط به عراق و افغانستان صادر ميشه با دلار.و مشهور به صادرات با فرغونه.(نميدونم فرقونه يا فرغونه)
ما در مجموع كوچيكتيم.

دوست من از قدیم گفتن احتیاط خوبه اونم در این شرایط...

تکنیکالی هم جای بسیار حساسی قرار گرفته ...فعلا خوب داره حمایت میشه...

در ضمن به نظر شما این خبر واین تعرفه که درست قراره از زمان تحریم نفتی اجرا بشه تصادفی هست....من که فکر نمی کنم..این برادران عراقی فعلا خوب دارن ما رو دور می زنن مثل این برادر اردوغان ولی زمان میبره تا مسئولای ما به هوش بیان.....

با این همه سهم خوبیه ولی مراقب هم باشید ....

اقدام غیر منتظره عراق؛ تعرفه واردات کالا 50 درصد شد
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
دولت عراق در اقدامي غيرمنتظره تعرفه كليه كالاهاي وارداتي به اين كشور را 50 درصد تعيين كرد كه اين تعرفه از ابتداي ماه جولاي امسال (11 تير ماه) اجرايي ميشود.

آریو
2012/06/28, 01:24
دلیلش اینه که موقع پایین اومدن ربع اصلاح لازمه رو نکرد...

یعنی سکه تمام وبقیه خیلی خوب با دلار هماهنگ شدن اومدن پایین واین با روند در افتاد ..هر چند هر کی ربع داشت در عوض ضرر کمتری کرد ولی خوب الان تو بالا اومدن اونقدر صبر می کنه تا اون یکی ها بهش برسن بعد رشد رو اغاز میکنه ..امروز تکون خورد..کم کم داره با بقیه همراه میشه....

دقیقا با شما موافقم ...آخه گرمی قشنگتر داره حرکت میکنه...تو پایین اومدن فقط دو تا سه هزار تومن پایین اومد و تو بالا رفتن ماشالا پا به پای سکه حرکت میکنه ...
ربع خرید 196 داشتم و تو 182 هم اضافه کردم ....
ولی از اینجا به بعد تقریبا همه همگرا شدن ...
ممنونم ..ماشالا حواستون به اونطرف (طلا و سکه) هم هست :)

zereshkkk
2012/06/28, 01:31
بزرگ ترین سهامدار بورس از بین ما رفت !
این روزها کسب تجربه قدیمی های بورس و آنهایی که سرد و گرم چشیده این بازار پرنوسان هستند، بهترین مرجع برای بررسی شرایط دیروز و امروز بازار سرمایه می باشد.

از میان این کارشناس با تجربه، چراغعلی هاردان قلی زاده را می توان مثال زد که آوازه و شهرت او میان عام و خاص نظیر نداشته و این روزها با بزرگان و صاحب منصبان مملکتی حشر و نشر می کند.

او یک سرمایه گذار قدیمی و یا بهتر بگویم یک بورس باز حرفه ای است که طی چهار دهه فعالیت بورس، شاهد آشوب ها و التهاب های فراوان و البته روزهای خوشی در این بازار پر فراز و نشیب بوده است.

در شرایطی که بخاطر شدت گرفتن نوسان بی مهابای نرخ دلار و تنگ تر شدن حلقه تحریم های بین المللی در زیر سایه تورم تنومند اقتصاد کشور همه چیز از بند کفش و دستمال توالت گرفته تا شورت مامان دوز رو به جاده بی انتهای گرانی نهاده، چراغعلی معتقد است که اتفاقاً در این زمینه باید از همه دست اندر کاران، متولیان، حقوقی ها و نهادهای عمومی بازار سرمایه تشکر کرد که در بازار سرمایه قیمت سهام شرکت ها و صنایع رو به ارزانی نهاده است.

او می گوید در شرایط اقتصادی بلبشوی فعلی باید دست کسانی که در راستای حمایت از خریداران بر افت بیشتر قیمت سهام در بورس تأکید دارند بوسید و تشکر کرد.

البته چراغعلی از متولیان حمایت از فروشندگان سهام نیز کمال قدردانی و تشکر را دارد اما چون فعلاً کارمندهای خستگی ناپذیر و متعهد این بخش به مرخصی دسته جمعی رفته اند نمی تواند این ابراز علاقه خود را به آنها نشان دهد.

در هر صورت این کارشناس چروک خورده دوران سختی و انتظار بورس با سوء استفاده از موقعیت ایجاد شده ای که خبرنگار ما برای او فراهم می کند فهرستی از تشکر و سلام و درود بی ریا و خالی از ادعای خود را نثار کسانی می کند که به نوعی در تحقق آرمان های مورد نظر او در بازار سرمایه نقش داشته اند.

او می گوید: اینجانب چراغعلی هاردان قلی زاده، سرمایه گذار جان بر کف و متعصب بورس تهران بوده که قصد دارد از این فرصت استفاده و تشکر خود را از همه کسانی که اجازه نمی دهند در شرایط تورمی امروز قیمت سهام افزایش یابد و همچنان تا مفتی کردن آن میان عموم به تلاش شبانه روزی ادامه می دهند، تشکر می کنم.

من از رسانه ها هم بابت اینکه در پوشش اخبار کاهلی نمی کنند و شرایط اقتصاد و بورس را گل و بلبل نشان می دهند، تشکر می کنم.

من از کارگزارم اما بیشتر تشکر دارم که در چند روز گذشته خیلی به من لطف داشت و تأکید می کرد که در عرضه سهام پالایش نفت بندر عباس حاضر شوم و حتماً یک کمی از این سهم واقعاً ارزنده را بخرم.

البته من از سهامداران عزیز تشکر ویژه دارم که هر روز جلوی تالار شیشه ای بورس جمع می شوند و حکایت و اندرزهای پندآموز را در غالب سخنان نغز و کارشناسی برای دیگر سهامداران ارایه می دهند و اصلاً حرف های رکیک و نسبت دادن آن به بچه های بالا را نمی زنند.

من از تابلوی جیگری معاملات بورس تشکر می کنم که همش از ارزان تر شدن هر چی سهام در بازار هست خبر می ده و خیال من رو از سرایت گرانی ها به بازار سهام راحت می کنه.

منتها من قصد تشکر از حس آقا بقال سر کوچه خودمان را هم داشتم اما چون پولم نمی رسه یک قوطی شیر خشک ازش بخرم، چند وقتیه چوب خط نسیه هام پیش اون پر شده و بنابراین بعداً ازش تشکر می کنم.

من تشکر می کنم که این روزها اگر سهام ماشین سازی اراکم رو بفروشم می تونم با اون یک قطره شیر یارانه ای برای بچه ام بخرم و یا مثلاً با فروش سه تا سهم از سرمایه گذاری بوعلی و یا گاز لوله یک دانه نان لواش برای خانه بخرم.

برای حسنعلی پسر کوچیکم هم با فروش صد تا سهم سرمایه گذاری ملت می تونم یک جفت دمپایی شیر نشان بخرم.

در اینجا از بچه ام هم که معدل کارنامه اش 20 شده اما من نمی توانم براش چیزی به عنوان جایزه بخرم تشکر می کنم.

من از عیالم بتول خانم هم تشکر می کنم که به من گفته "احمق برای چی رفتی تو بورس" ولی من می دونم که اون برای رفع چشم زخم دیگران این حرف ها رو میزنه.

من از عزیز دلم آقای (م. الف) تشکر ویژه دارم که این روزها در ولایت یا فرنگستون با همه عکس یادگاری می اندازه. کی میشه یک روزی با من و بقیه بچه ها تو تالار حافظ با اون آب و هوای توپش، پشت شیشه های طبقه دوم هم یک عکس یادگاری بندازه.

چراغعلی به ورزشکاران هم التفات دارد و می گوید: من از پرسپولیس و آقای رویانیان که اومد مدیر عامل این تیم شد هم تشکر می کنم چون باعث شد تمامی نمادهای معاملاتی بازار سهام با علاقه وافری که به عملکرد این تیم دوست داشتنی در لیگ برتر دارد به منظور حمایت و تشویق تا ابد الدهر یک دست قرمز پوش شوند.

من از طرح حجاب و عفاف نیروی انتظامی تشکر می کنم که من رو یاد دستور العمل توقف و گشایش نماد معاملاتی می اندازه که چه زحمات بی شائبه ای در این زمینه کشیده می شود.

من از آقا رضا میکانیکی هم تشکر دارم که شل کن سفت کن آچار قفلی اون زحمات بی حد و اندازه ناظر بازار در اجرای دستورالعمل های مقرراتی را برام زنده می کنه.

من از مجامع و دست اندر کاران آن هم تشکر می کنم که خاطرات خدمت سربازی هنگام دریافت جیره و یغلوی های نشسته را برام زنده کنه کاش می شد وقتش رو زیاد می کردند.

من از اوس محمود میوه فروش محل هم تشکر می کنم که اجازه می ده هر روز من و عیال جلوی میوه هاش با چشم های حدقه زده رژه بریم.

در این لحظه چراغعلی مکثی می کند اما دوباره سیل تشکرهای خود را نثار می کند و می گوید:

من از شرکت های سرمایه گذاری تشکر لازم را قبلاً کرده ام که مثل کشتی سوراخ در حال غرق کردن خودشون و سهامداران هستند تا دیگه هیچ کس باقی نمونه و زجر دنیای فانی رو نکشه.

من از مذاکرات هسته ای تشکر می کنم که برای دلخوشی ما در شرایط فعلی سریال های 90 قسمتی سرگرم کننده با جلوه های ویژه خارجی می سازه.

من از مملکت تشکر می کنم که در این شرایط گرانی، معرفت در آن حراج شده و ارزونی، شرافت، انسانیت، غیرت، همدردی، رحم و گذشت بیداد می کنه.

من از مرغ های همسایه تشکر می کنم که با ابراز همدردی با خروس خونه ما، جلوی خواسته های مختلف خودشون رو در این شرایط می گیرند.

البته از گاو و گوسفندهای توی دهاتمون هم تشکر می کنم که در راستای همکاری با هدفمندی یارانه ها، الان سنگ به شکم هاشون بستن و علوفه خودشون را به سازمان های حمایتی اهدا کردند.

من از خبرگزاری "روده بر شدن" تشکر فراوان دارم که هر روز و هر شب با مصاحبه های خیالی و تکذیبیه های رنگارنگ، به ما هیچ وقت دروغ نمی گه. من از خبرنگارهای یاغی هم تشکر می کنم که خبرنگارهای عاصی رو کنار زدند و خودشون این حوزه خطیر رو به دست گرفتن.

من از خانم هشتم در 2-8 تشکر دارم که زبان آدم حسابی ها رو نمی فهمه.

من از هوای چرب و چیلی پایتخت هم تشکر می کنم که معلوم نیست هر روز چی توش قاطی میشه که آدم انگار یک پرس جقول بقول با یک قوطی واکس کفش مجانی رو خورده.

من از حضور پررنگ بخش خصوصی در عرصه اقتصادی کشور یک جور دیگه تشکر دارم چون اجازه حضور هیچ نهاد دیگری رو کنار خودش نداده و دو دستی شلوار خودشو رو نگه داشته تا باد نبردش.

من از افرادی که پول سهامدارها رو برمی دارن و با خرید سهام یکسری شرکت ها وارد هیأت مدیره و سمت های مختلف مدیریتی آنها می شوند تشکر دارم چون حداقل برای خودشون اشتغال زایی می کنن.

من از بورس هم تشکر دارم که با عرضه "شبندر" در وضعیت خراب بورس باعث شدند تا عده ای با گیر افتادن تو این سهم عرضه اولیه تا مدت ها رقص بندری بزنن.

من از کتاب علوم بچه ام تشکر می کنم که با نشان دادن فرمول ذوب شدن برف در گرما به من یاد داد که سهام هم می تونه جلوی چشم آدم آب بشه.....

من از لبخند تشکر می کنم که تنها دلخوشی من توی این روزهای بی سر و سامونه........!

در این لحظه چراغعلی برای ترکردن لب های خود همین که قند شیرینی را کنار لپ اش گذاشت و اولین جرعه چایی رو فورت کشید، حبه قند در گلویش پرید و متأسفانه به دلیل کهولت سن و ناتوانی در بالا و پریدن، ریق رحمت را سر کشید و وسط تالار ولو شد.

ضمن تسلیت به اهالی بازار سرمایه بابت از دست دادن بزرگترین سهامدار تاریخ بورس، مطالبی که عنوان شد به عنوان یادگار این عزیز از دست رفته بزودی تحت یک کتیبه بر سر تالار حافظ نصب خواهد شد تا برای آیندگان پند و نصیحتی باشد در خور و آموزنده....
بورس نیوز

پرریسک
2012/06/28, 10:07
دلار 1952 تومان ...سکه 737 هزار تومان...

ببینم بازار کی به قندیها برمی گرده ....

پرریسک
2012/06/28, 10:19
قیمت دلار 1964 تومن....سکه 745 هزار تومان ..

فعلا تحریم ها عملی نشده وچند روزی مونده ...

پرریسک
2012/06/28, 10:28
امیدوارم اونایی که تحلیل های سیاسی ما میگن به درد نمی خوره بدون تعصب این حرف رو زده باشن ...

تا دیروز خیلی ها از سقوط قیمت ارز وسکه می گفتن واز مذاکرات مثبت ....حالا تحویل بگیرن...

تاران
2012/06/28, 10:29
قیمت دلار 1964 تومن....سکه 745 هزار تومان ..

فعلا تحریم ها عملی نشده وچند روزی مونده ...

پرریسک عزیز
تو این نوشته های شما اثری از خبرهای مربوط به روند جهانی قیمت شکر که الیته صعودی است نمی بینم علتش چیه؟
آیا تاثیری تو رشد این گروه نداره؟ پارسال که یادتون نرفته رشد انفجاری این گروه با رشد انفجاری قیمت شکر جهانی همراه شد
همین الان تو سایت Livedata زده 20.97
من فکر میکنم رشد این گروه خیلی تاثیر پذیری داره از قیمت شکر

پرریسک
2012/06/28, 10:33
پرریسک عزیز
تو این نوشته های شما اثری از خبرهای مربوط به روند جهانی قیمت شکر که الیته صعودی است نمی بینم علتش چیه؟
آیا تاثیری تو رشد این گروه نداره؟ پارسال که یادتون نرفته رشد انفجاری این گروه با رشد انفجاری قیمت شکر جهانی همراه شد
همین الان تو سایت Livedata زده 20.97
من فکر میکنم رشد این گروه خیلی تاثیر پذیری داره از قیمت شکر

قیمت شکر در حال برگشت هست ..در قندیها بنده دارم حدود 4 ماه دیکه رو می بینم ..قیمت الان شکر مهم نیست ..سال قبل همین موقع شکر زیر 1000 بود در نیمه دوم سال قیمت کف رسید به 1175 ...

فقط صبر قندیها 6 ماهه دوم ودم عید اقدام به فروش موجودی می کنن...قیمت شکر اون موقع مهمه....

تا 4 ماه بعد ببینم شکر چند میشه 1250یا 1300 و.....تازه روز به روز تحریم ها داره شدت میگیره واردات سخت تر...قیمت جهانی هم تا اون موقع میاد بالا ...

بابک 52
2012/06/28, 10:42
ترکوند ....عجب چیزی بوده این موزیلا ...خاک تو سر این اینترنت اکسپلور کنن با اون سرعتش...منو باش هی به مخابرات فحش میدادم ....باید ازشون حلالیت بخوام..

با سلام و احترام

شما از

Google Chrome استفاده کن که سرعتش چند برابر
mozilla هستش و ضمنا" تو mozilla اسامی افراد رنگی دیده نمیشه ولی تو chrom دیده میشه

مقایسه مرورگرهای کروم و فایرفاکس

گوگل کروم موفق شد موزیلا فایر فاکس را به زانو در آورد

کمپانی گوگل هفته گذشته نسخه ویندوز ی مرورگر Chrome خود را عرضه کرد. این مرورگر بصورت کد باز و بر مبنای موتور مرورگر WebKit ساخته شده است.
هدف از طراحی این مرورگر که در جهت رقابت با اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس منتشر شده ، بارگزاری صفحات وب با سرعت بالا و اشغال حداقل حافظه سیستم میباشد. همچنین گوگل میخواهد مرورگری را معرفی کند که حریف نسل آینده برنامههای تحت وب جهت اجرای فایلهای صوتی، تصویری و گرافیکی باشد.
سال گذشته رقابت سر سخت میان مرورگرهای وب باعث شده است که هر کدام نوآوری و بهینه سازی ممتازی را برای کاربران به ارمغان آورند. بهینه سازیهای محسوس در کارکرد جاوا اسکریپت، ابزارهای امنیتی و ترکیب بهتری برای رابط کاربری همهگی ثمره این رقابت بودهاند.در این مقاله میخواهیم به مقایسه موتور جدید جاوا اسکریپت در فایرفاکس و موتور V8 گوگل کروم بپردازیم.
مقایسه
یکی از چشمگیرترین قابلیتها در مرورگر کد باز گوگل کروم، موتور شبیهساز مجازی کدهای جاوا اسکریپت V8 میباشد که توسط گروهی از متخصصان در دانمارک برنامه نویسی و توسعه یافته است.
هرچند که هم اکنون کروم به واسطه برخورداری از موتور V8 به آسانی نسخه پایدار مرورگر موزیلا فایرفاکس را پشت سر میگذارد، اما نتایج آخرین آزمایشها نشان میدهد موتور جاوایی که قرار است به زودی در نگارش آتی فایرفاکس استفاده شود، واقعاً از V8 سریعتر میباشد.
برنامه نویسان موزیلا با استفاده از تکنیکهای پیشرفته بهینهسازی و فناوری کد باز "Nanojit" که کمپانی ادوبی از آن در محصولات خود استفاده میکند، توانسته است سرعت اجرای دستورات توسط "SpiderMonkey" را به طرز خارق العادهای افزایش دهد. (میمون کاوشگر یا SpiderMonkey همان موتوری است که در مرورگر فایرفاکس وظیفه اجرای کدهای جاوا را بر عهده دارد.)

این قابلیت هم اکنون به نسخه آزمایشی فایرفاکس (Nightly build) افزوده شده است اما برای فعالشدن باید بصورت دستی عمل شود. پیش بینی میشود، نگارش 3.1 از مرورگر فایرفاکس بصورت پیش فرض مجهز به این توانایی باشد.
در آزمایشی که اخیراً توسط یک تیم از سازندگان کدهای جاوا و چند نفر از متخصصان کمپانی موزیلا از جمله مهندس "Brendan Eich" صورت گرفته، مقایسهای بین موتور V8 در گوگل کروم و موتور SpiderMonkey در نسخه آزمایشی مرورگر فایرفاکس انجام شده است. نتایج این آزمایشها بیانگر آن است که TraceMonkey بدون هیچ جای سوالی سریعتر از V8 گوگل است.
متخصصان موزیلا میگوید با وجود این نتایج همچنان میتوان با استفاده از روشهای بهینه سازی، قدرت TraceMonkey را بیشتر هم افزایش داد.
مهندس "Erich" در وبلاگ شخصی خود ضمن تقدیر از نحوه برنامه نویسی V8 در کروم نوشته است: "ما همچنان در حال بررسی کدها و دستور العملهایی هستیم که نیاز به ارتقاء دارند و هرچه به جلو پیش میرویم سریعتر میشویم."
به عقیده کارشناسان، رقابت پیش آمده بین گوگل و موزیلا بخصوص در زمینه موتور شبیه ساز مجازی (VM) پایانی نخواهد داشت و هیچکدام در نقطهای متوقف نخواهند شد

https://www.google.com/intl/en/chrome/browser/

موفق باشی

تاران
2012/06/28, 10:53
ایول منم فقط کروم استفاده میکنم

تاران
2012/06/28, 10:54
قیمت شکر در حال برگشت هست ..در قندیها بنده دارم حدود 4 ماه دیکه رو می بینم ..قیمت الان شکر مهم نیست ..سال قبل همین موقع شکر زیر 1000 بود در نیمه دوم سال قیمت کف رسید به 1175 ...

فقط صبر قندیها 6 ماهه دوم ودم عید اقدام به فروش موجودی می کنن...قیمت شکر اون موقع مهمه....

تا 4 ماه بعد ببینم شکر چند میشه 1250یا 1300 و.....تازه روز به روز تحریم ها داره شدت میگیره واردات سخت تر...قیمت جهانی هم تا اون موقع میاد بالا ...
پس پرریسک جون
این وسط تحریمهای جهانی ..کاهش صادرات نفت ایران.... کاهش ارزش پول.... و هزار بدبختی دیگه تو قیمت سهام مخصوصا قندی اثر نداره
من خیلی ناامیدم ... چون شرایط بنظرم عادی نیست ... همه از 11 تیرماه حرف میزنن

پرریسک
2012/06/28, 11:00
پس پرریسک جون
این وسط تحریمهای جهانی ..کاهش صادرات نفت ایران.... کاهش ارزش پول.... و هزار بدبختی دیگه تو قیمت سهام مخصوصا قندی اثر نداره
من خیلی ناامیدم ... چون شرایط بنظرم عادی نیست ... همه از 11 تیرماه حرف میزنن

دوست من جساب دو دو تا چهار تا هست...

دوستانی میگن با تحریم دولت مجبوره مبادله کالا به کالا کنه به جای پول شکر گندم برنج و...اینا رو بگیره ...

ومیگن با این کار قیمت شکر میاد پایین چون واردات زیاد میشه...

حالا یک سوال از همین دوستان...فکر کنم گندم ونان مهمترین بخش غذایی ما ایرانیها رو تشکیل میده ...ایا نان ارزون شده با مابدله کالا به کالا..ایا گندم ارزون شده ایا برنج ارزون شده ..بایا نان شده 130 تو تهران 160...

بعضی ها خواب تشریف دارن ..اره دولت میاد شکر رو مفت میده تازه شکری که مثل نون کالا اساسی در سبد خانوار نیست ....

اگر جنگی پیش نیاد با این اوضاع تنها این گروه فعلا در صدر رشد هستن وبعد گروه پترو اگر تحیم نشن...گفتم پله ای وارد بشید ...در خرید پله ای فرصت های خرید خوبی بهتون دست میده ..خرید پله ای برا جا نموندن بود...

الان سکه رو ببین چجوری جا گذاشت ...تا شما بیایی به خودت بجنبی سکه از 670 شد 750 به همین راحتی...صبر می کنیم..

13661366
2012/06/28, 11:00
دلار 1952 تومان ...سکه 737 هزار تومان...

ببینم بازار کی به قندیها برمی گرده ....
جو کلی بازار جالب نیست چه برسه به اینکه یک عده با همین سهام قندی به انتهای زندگی رسیدن و این امر بیشتر از قیمت دلار و سکه میتونه تاثیر داشته باشه. در ضمن گزارش محتاطانه قندی ها میرسه و این جو رو بیشتر خراب میکنه.
چند روز پیش رفته بودم امور سهام قثابت که اونا هم به گیر کردن فدک تو این سهم اذعان میکردند. چه برسه.....................

hasa
2012/06/28, 11:03
واقعا جای تعجب هست فرض اگر تحریم انجام بشه خوب شرکتهایی که در بطن این تحریم هستند خوب تحت تاثیر میگیرن حالا بعضی از این شرکتها هستند که با تحریم نه تنها در آمدشان کم نمیشه اتفاقا بیشتر هم میشه ولی بورس انگار شرایط جنگ را دارد. بعید نیست یک خبرهایی باشه سوریه که حالت جنگی اعلام شده توسط بشار اسد احتمال داره سوریه وارد جنگ بشه ایران هم تنگه هرمز را ببنده که از راه قانونی میتونه این کار را بکنه در صورتی که این راه هیچ سودی برای کشور نداشته باشه با این وضعی که بوجود امده بعید نیست چنین اتفاقاتی بیافته.

پرریسک
2012/06/28, 11:03
جو کلی بازار جالب نیست چه برسه به اینکه یک عده با همین سهام قندی به انتهای زندگی رسیدن و این امر بیشتر از قیمت دلار و سکه میتونه تاثیر داشته باشه. در ضمن گزارش محتاطانه قندی ها میرسه و این جو رو بیشتر خراب میکنه.
چند روز پیش رفته بودم امور سهام قثابت که اونا هم به گیر کردن فدک تو این سهم اذعان میکردند. چه برسه.....................

سکه یک میلی خیلی ها رو بدخت کرد ولی همین سکه تا 600 اومد پایین والان همین سکه 600 تومنی داره خیلی ها رو خوشبخت می کنه ...کسایی که از خرید سکه 600 تومنی ترسیدن الان دارن اه می کشن...

باید زمان ورود خروج رو درست تشخیص داد ..چون قندیها خیلی ها رو بخت کردن دلیل نمیشه نخریم همین قندیها سال قبل خیلی ها رو خوشبخت کردن ببینم امسال چه می کنن...

در ضمن قثابت رو خیلی وقته قبول ندارم ..ما با این سهم بنیادی کاری نداریم ...نظر ما روی سهام دیگری است از این گروه..

تاران
2012/06/28, 11:10
اعتماد از دست رفته سهام دارن رو به این راحتی نمیشه برگردوند
اون جو روانی تحریمها هم قوز بالای قوز

پرریسک
2012/06/28, 11:14

دوست من برا سود کردن باید ریسک کرد اونم ریسک معقول...

وقتی سکه شد 600 ..خرید کردم با ریسک اینکه شاید مذاکرات مثبت باشه وبشه 450 ..ولی بالای 70 درصد احتمال میدادم این مذاکرات شکست بخوره چون بعد این همه سال به همین راحتی کنار اومدن در کت من یکی نمی رفت...

حالا تو قندیها هم فکر می کنم شکر خریدم ...نهایت اینه بورس بسته میشه دود میشه میره رو هوا ..میریم کارخونه سودمون رو میگیرم ...با این وشع که داره پیش میره چند وقت دیگه شکر وکار خونه شکر شاید طلا بشه ..البته شاید...

ریسک هست ...

آواچی
2012/06/28, 11:23
رفتیم بالای 2000
دلار آمریکا 1990
شنبه یعنی دیگه قندیا...؟؟؟؟

محمد حسن
2012/06/28, 11:26
با اجازه دوستان در این اوضاع و شرایط می خواهم پیشنهاد خود را برای تحت نظر گرفتن برخی سهام جهت خدید در روزهای آینده داشته باشم
1) از گروه قند مثل قشکر و قپیرا
2) از گروه شیمیایی مثل شیران و شمواد
3) از گروه روی مثل کالسیمین و فرآور
4) از گروه پتروشیمی
5) از گروه سیمان
6) وغدیر به دلیل داشتن پرتفویی از سهام برتر

پرریسک
2012/06/28, 11:27
با اجازه دوستان در این اوضاع و شرایط می خواهم پیشنهاد خود را برای تحت نظر گرفتن برخی سهام جهت خدید در روزهای آینده داشته باشم
4) از گروه پتروشیمی
5) از گروه سیمان

این که شد کل بازار بورس....یعنی بازار میخواد بترکه...

13661366
2012/06/28, 11:28
سکه یک میلی خیلی ها رو بدخت کرد ولی همین سکه تا 600 اومد پایین والان همین سکه 600 تومنی داره خیلی ها رو خوشبخت می کنه ...کسایی که از خرید سکه 600 تومنی ترسیدن الان دارن اه می کشن...

باید زمان ورود خروج رو درست تشخیص داد ..چون قندیها خیلی ها رو بخت کردن دلیل نمیشه نخریم همین قندیها سال قبل خیلی ها رو خوشبخت کردن ببینم امسال چه می کنن...

در ضمن قثابت رو خیلی وقته قبول ندارم ..ما با این سهم بنیادی کاری نداریم ...نظر ما روی سهام دیگری است از این گروه..
باز سکه و دلار رو کفشون رو میشه یکجورایی شناسایی کرد و سهام این گروه رو اصلا نمیشه تخمین زد. بحث پله ای خرید کردن هم فکر نکنم بخاطر همون جو کار درستی باشه. مثالشم همین قلرست. فکر نکنم سهم قندی بهتر از قلرست و قپیرا از نطر بنیادی وجود داشته باشه که بست و میخواد باز کنه............
با این وضعیت قیمت دلار و سکه بازم بنظرم بازار بره به کما و قدرت نقد شوندگی بازم میاد پایین که اصلا فکر نکنم واسه این گروه خوب باشه ولی سایر گزوه ها رو حداقل با 50 درصد ضرر میشه رد کرد.

farzad
2012/06/28, 11:28

وقتی سکه شد 600 ..خرید کردم با ریسک اینکه شاید مذاکرات مثبت باشه وبشه 450 ..ولی بالای 70 درصد احتمال میدادم این مذاکرات شکست بخوره چون بعد این همه سال به همین راحتی کنار اومدن در کت من یکی نمی رفت...

حالا تو قندیها هم فکر می کنم شکر خریدم ...نهایت اینه بورس بسته میشه دود میشه میره رو هوا ..میریم کارخونه سودمون رو میگیرم ...با این وشع که داره پیش میره چند وقت دیگه شکر وکار خونه شکر شاید طلا بشه ..البته شاید...

ریسک هست ...

جناب پرریسک باسلام ودرودفراوان میخواستم بدونم خرید سکه تو این بازار و با این قیمتها میتونه نفع داشته باشه با تشکر

پرریسک
2012/06/28, 11:31
باز سکه و دلار رو کفشون رو میشه یکجورایی شناسایی کرد و سهام این گروه رو اصلا نمیشه تخمین زد. بحث پله ای خرید کردن هم فکر نکنم بخاطر همون جو کار درستی باشه. مثالشم همین قلرست. فکر نکنم سهم قندی بهتر از قلرست و قپیرا از نطر بنیادی وجود داشته باشه که بست و میخواد باز کنه............
با این وضعیت قیمت دلار و سکه بازم بنظرم بازار بره به کما و قدرت نقد شوندگی بازم میاد پایین که اصلا فکر نکنم واسه این گروه خوب باشه ولی سایر گزوه ها رو حداقل با 50 درصد ضرر میشه رد کرد.

کی خواست بفروشه ...گفتیم اصلا بورس نابود بشه میره سودمون رو میگیرم..این گروه تنها گروهی که از وضع بد موجود بهره میبره ولی سایر گروهها شاید دیگه اصلا سودی براشون نمونه بریم بگیریم...

با این همه صبر می کنیم...ما پله ای میخریم...البته پله های خریدمون رو بالا میگیرم..پله اول قزوین 340 ...پله دوم 270 وپله سوم 200...ببینم چی میشه..

محمد حسن
2012/06/28, 11:33
این که شد کل بازار بورس....یعنی بازار میخواد بترکه...

خدا را چه دیدی پر ریسک جان شاید هم ترکید

پرریسک
2012/06/28, 11:33
جناب پرریسک باسلام ودرودفراوان میخواستم بدونم خرید سکه تو این بازار و با این قیمتها میتونه نفع داشته باشه با تشکر

والا این همه مدت دوست من کجا بودید چرا خرید نکردید پس ...

در این قیمتها نظری ندارم برا خرید ..با این اوضاع فعلا حالا حالا به نظر میره بالا ..اگر سازی نکنن ..امیدوارم سازش کنن چون این بالا رفتن ها بیشتر ضرر هست در مجموع تا سود..

ولی خوب 20 درصد سبد سکه باشه بهتره..

پرریسک
2012/06/28, 11:34
خدا را چه دیدی پر ریسک جان شاید هم ترکید

امیدوارم ترکشهاش به ما نخوره..

محمد حسن
2012/06/28, 11:41
اعلام کردند 30% صادرات نفت کاهش پیدا کرد یکی از راههایی که میتونند تراز را ثابت نگهدارند اینست که 30% نیز واردات کاهش پیدا کند بنابراین می بایست کالاهای غیر ضروری و نیز کالاهایی را که در داخل توان تولید را دارند مثل شکر وارداتش را کم کنند و در واقع به همان شعار اول سال که معمولاً حساب شده و کارشناسی شده هر سال مطرح میشه بها داده شود.

پرریسک
2012/06/28, 11:49
سکه تمام نزدیک 6 درصد رشد در یک روز...بازار سهام غلط می کنه همچین نوسانی میده...

آریو
2012/06/28, 12:00

ریسک هست ...

پر ریسک جان منم با این دوست ما موافقم

خودمم سهام قندی دارم ...اما من فکر میکنم سرمایه گذارا تو شرایط فعلی با ماهیت بازار سرمایه مشکل دارن یعنی منظورم اینه که با کاغذ پاره مشکل دارن ..

من ربع سکه خریدم 196 تومن اما اومد تا 177 تومن ...اضافه کردیم ... و بازم اضافه میکنم حتی اگه 200 تومن بشه ....

ماهیت طلا با ماهیت کاغذ تو این شرایط خیلی خیلی فرق داره

و من این رو هم تو رفتار خودم دارم میبینم هم رفتار بازار ...

مسئولین بورسی کاری با بازار کردن که حالا حالا ها اعتماد به بازار بر نمیگرده !

پرریسک
2012/06/28, 12:11
پر ریسک جان منم با این دوست ما موافقم

خودمم سهام قندی دارم ...اما من فکر میکنم سرمایه گذارا تو شرایط فعلی با ماهیت بازار سرمایه مشکل دارن یعنی منظورم اینه که با کاغذ پاره مشکل دارن ..

من ربع سکه خریدم 196 تومن اما اومد تا 177 تومن ...اضافه کردیم ... و بازم اضافه میکنم حتی اگه 200 تومن بشه ....

ماهیت طلا با ماهیت کاغذ تو این شرایط خیلی خیلی فرق داره

و من این رو هم تو رفتار خودم دارم میبینم هم رفتار بازار ...

مسئولین بورسی کاری با بازار کردن که حالا حالا ها اعتماد به بازار بر نمیگرده !

چرا حا ضر بودی سکه 177 هم بخرید شد 160 بخرید واز افتش نمی ترسیدی ..مگر ضرر نمی کردی ...ولی چون به رشد اون اعتقاد داشتی نترسیدی ..استرس بهت وارد نشد ..راحت خریدی شب راحت خوابیدی والان....

دوست من این قندی با قندیها چند وقت قبل فرق دارن قیمتشون کلی افت کرده ..هر چند الان این گروه داره چوب اصلاح نشدن بعضی سهام درپیت این گروه رو میخوره وبازار به اشتباه اونها رو لیدر می دونه..قثابت رو اومدن کردن لیدر گروه قند..این کاملا اشتباه هست..

سهام خوب باید لیدر باشن..

الان در گروه قند من فکر می کنم دارم سکه می خرم چون به رشد شکر اعتقاد دارم به تحریم ها اعتقاد دارم به رشد سوداوری اینها اعتقاد دارم ..حالا هر قدر پایین تر میاد منم خوشحال تر چون در صورت برگشت سود کردن من بیشتر میشه...در سکه هم خیلی ها به رشد اعتقاد داشتن خیلی ها اعتقاد نداشتن ..اونایی که اعتقاد نداشتن رو 600 فروختن واون یکی ها خریدن..

شما با تحلیل خودت پیش برو چی کار به بازار داری...فقط در یک صورت سهام نخر ..اونم قندی که چه عرض کنم هیچ سهمی نخر ..اونم اینکه واقعا ایمان داشته باشی قراره جنگ بشه..

آریو
2012/06/28, 12:19
چرا حا ضر بودی سکه 177 هم بخرید شد 160 بخرید واز افتش نمی ترسیدی ..مگر ضرر نمی کردی ...ولی چون به رشد اون اعتقاد داشتی نترسیدی ..استرس بهت وارد نشد ..راحت خریدی شب راحت خوابیدی والان....

دوست من این قندی با قندیها چند وقت قبل فرق دارن قیمتشون کلی افت کرده ..هر چند الان این گروه داره چوب اصلاح نشدن بعضی سهام درپیت این گروه رو میخوره وبازار به اشتباه اونها رو لیدر می دونه..قثابت رو اومدن کردن لیدر گروه قند..این کاملا اشتباه هست..

سهام خوب باید لیدر باشن..

الان در گروه قند من فکر می کنم دارم سکه می خرم چون به رشد شکر اعتقاد دارم به تحریم ها اعتقاد دارم به رشد سوداوری اینها اعتقاد دارم ..حالا هر قدر پایین تر میاد منم خوشحال تر چون در صورت برگشت سود کردن من بیشتر میشه...در سکه هم خیلی ها به رشد اعتقاد داشتن خیلی ها اعتقاد نداشتن ..اونایی که اعتقاد نداشتن رو 600 فروختن واون یکی ها خریدن..

شما با تحلیل خودت پیش برو چی کار به بازار داری...فقط در یک صورت سهام نخر ..اونم قندی که چه عرض کنم هیچ سهمی نخر ..اونم اینکه واقعا ایمان داشته باشی قراره جنگ بشه..

ممنون جناب پر ریسک کاملا موافقم ...

تو این بازار من تنها سهمی از خودم نگه داشتم فقط یک قندی بود(اصفهان) ...علی رغم اینکه سهمم 50 درصد افت کرده ولی دستم به خرید مجدد نرفت ...علتشم مشکل داشتن با ماهیت بازار و نگاه به پاراگراف آخر شماست

mobin
2012/06/28, 12:27
جناب پرریسک

اگر بخواهیم از گروه قند خرید کنیم با توجه به اینکه قزوین 340 رو شکونده وحمایت 270 رو پیش رو دارد آیا باید تا نزدیک شدن به این حمایت منتظر بمونیم؟

پرریسک
2012/06/28, 12:27
ممنون جناب پر ریسک کاملا موافقم ...

تو این بازار من تنها سهمی از خودم نگه داشتم فقط یک قندی بود(اصفهان) ...علی رغم اینکه سهمم 50 درصد افت کرده ولی دستم به خرید مجدد نرفت ...علتشم مشکل داشتن با ماهیت بازار و نگاه به پاراگراف آخر شماست

خوب اریو جان ما دو تا کار می تونیم ...

در بورس یک خوبی که هست اینه که با تکنیکال میشه روند صعود ونزول رو پیدا کرد وبعد حد ضرر گذاشت ..اگه بگم ریسک از بازار طلا کمتره دروغ نگفتم..
چون تو سکه فقط رو تحلیل شرایط بازار وجامعه ما خودمون یک کف قیمتی برا سکه احتمال دادیم ..ونمیشد حد س زد کی روند صعودی میشه ...

برا همین تو قندیها برا اینکه دستت به خرید بره یا باید ریسک کنی وبنیادی سود رو حساب کنی با توجه شرایط کشور واز یک قیمتی که فکر می کنی ارزش خرید داره پله ای شروع به خرید کنی ...

یا اینکه منتظر بشی گروه روند صعودی بگیره بعد بخری وحد ضرر بزاری ...

همین چند وقت قبل گروه قند صف خرید شد ولی همین جا گفتیم غیر قنیشا سهام این گروه روند صعودی نگرفتن هر کی میخره بدونه داره خطر می کنه ریسک می کنه ومعلوم نیست اینجا کف اینها باشه..

همین قنیشا وقتی روند صعود گرفت حد ضرر 1150 شد راحت میشد خروج کرد..همین قثابت بارها اشاره شد بالای 370 نیاد هیچ جا نمیره سهم نیومد به هیمن راحتی ..

الانم برا خرید مطمئن می تونید منتظر روند صعود بمونید ..نه تنها در گروه قند در کل بازار ..فقط اون موقع چند درصد بالاتر باید بخرید 10 تا 15 درصد ...

پرریسک
2012/06/28, 12:30
جناب پرریسک

اگر بخواهیم از گروه قند خرید کنیم با توجه به اینکه قزوین 340 رو شکونده وحمایت 270 رو پیش رو دارد آیا باید تا نزدیک شدن به این حمایت منتظر بمونیم؟

دوست من باید منتظر شید ببیند سهم در نزدیک این حمایت چه می کنه..حمایت اول 340 بود ولی سهم رو 350 جمع شد ..برا نوسان هم خرید خوب بود فکر کنم 7-8 درصدی رشد کرد..

بعد خرید رو حمایت باید مقاومت وقیمتی که سهم با شکست اون روند صعود رو اغاز می کنه پیدا کنید شکست نگهداری نشکست نوسان میگیرد خروج می کنید اگر نوسان گیر هستید..در مورد قزوین مقاومت اول فکر کنم 410 گفتم ومقاومتی که با شکست اون صعودی میشد 460 بود هیچ کدوم رو نشکست کم اورد نوسانگیرهاش باید خروج میکردن...

الانم میگم این سهم در روند نزولی هست وهر کی مخره بدونه داره در روند نزول مخیره..حمایت اول 340 می دیدم بعدی 270 وبعدی 200...حوالی اینها خرید کنید هر کدوم یک پله..

آریو
2012/06/28, 13:24
هنوز داره میره بالا ....نرخ ارز و طلا واقعا لذت بخشه

http://www.mazanex.com/

بابي چارلتون
2012/06/28, 13:31
به خاطر لشگر کشي ترکيه هست آريو جان

آریو
2012/06/28, 13:35
به خاطر لشگر کشي ترکيه هست آريو جان

بله بابی جان ...کلا از رقص قیمت ها لذت میبرم ...
این سایت مظنه هم شده tse طول هفته ما :)

پرریسک
2012/06/28, 14:58
دلار 2025 ..سکه 779 هزار تومان..

masome
2012/06/28, 16:22
سلام جعفر جان .به نظرت با شرایط فعلی تکنیکالی سکه تمام نهایت تا چه قیمتی میتونه رشد کنه؟هدف قیمتی خودت برای فروش چنده؟

پرریسک
2012/06/28, 16:35
سلام جعفر جان .به نظرت با شرایط فعلی تکنیکالی سکه تمام نهایت تا چه قیمتی میتونه رشد کنه؟هدف قیمتی خودت برای فروش چنده؟

سلام..
سکه تکنیکالش رو ندارم ...

از نظرم 20 درصد سبد بی برو برگرد با شرایط جامعه کشور ما باید سکه بمونه وفکر نوسان از سر بیرون بشه وهر قوت اومد پایین فقط خرید ...

اگر کسی دوست داشت نوسان بگیره به نظرم حوالی 800 خوبه یه 30 درصدی خالی کنه .اونایی که 600 وزیر 600 خرید دارن .چون تو سکه سقف معلوم نیست خروج پله ای بهتره ..

ولی با اوضاع کشور خروج کامل از سکه رو صلاح نمی بینم ......

پله های بعدی خروج هم رو 900و یک میل می بینم ..بازدهی حدود 70 تا 80 درصد در صورت رسیدن به اون قیمتها برا خریدان در زیر 600..فکر کنم کافی باشه ..یکم هم خریدار سود کنه..

شطرنج باز
2012/06/29, 09:22
با سلام
باتوجه به اینکه ولصنم 2روز قبل آگهی افزایش سرمایه (کدال)داده 66درصد که نیمی از مطالباته و نیمی از آورده نقدی به نظر شما جایی برای رشد داره؟
با تشکر

jafar
2012/06/29, 12:22
جناب پرریسک
وبیمه روز چهار شنبه کمی خروج کردم نظر شما چیه برای فردا؟

تاران
2012/06/29, 17:07
پرریسک عزیز
به نظرت از نظر بنیادی قپیرا زودتر به 2500 میرسه یا قزوین زودتر به 1200؟

پرریسک
2012/06/29, 17:22
پرریسک عزیز
به نظرت از نظر بنیادی قپیرا زودتر به 2500 میرسه یا قزوین زودتر به 1200؟

اونی بیشتر بالا میره که جهش سوداوری داشته باشه....

من قزوین رو قبول دارم از نظر قپیرا داره با حدکثر ظرفیت تولید می کنه وجابرای جهش سوداوری نداره ودر ضمن قیمت نسبت به قزوین هم بالاتره ..

پرریسک
2012/06/29, 17:23
طلای جهانی بالای 40 دلار رشد ...خبری شده ..چه شود دلار طلای جهانی همه در دست هم دهیم به مهر سکه رو کنیم اباد..

تاران
2012/06/29, 17:28
طلای جهانی بالای 40 دلار رشد ...خبری شده ..چه شود دلار طلای جهانی همه در دست هم دهیم به مهر سکه رو کنیم اباد..
احتمالش هست که جلسه سران اروپا به نتیجه دلخواه نرسه احتمالا!

پرریسک
2012/06/29, 17:30
احتمالش هست که جلسه سران اروپا به نتیجه دلخواه نرسه احتمالا!

کدوم جلسه ...اگر منظورتون تحریم نفتی هست که اون احتمال زیاد زده میشه اگر چیزی دیگری خبر ندارم..

تاران
2012/06/29, 17:35
کدوم جلسه ...اگر منظورتون تحریم نفتی هست که اون احتمال زیاد زده میشه اگر چیزی دیگری خبر ندارم..

نه منظورم جلسه کمک به بانکهای اسپانیا و میزان کمک اتحادیه اروپا به که آلمان و فرانسه باهم کنتاکت داشتند

پرریسک
2012/06/29, 17:36
نه منظورم جلسه کمک به بانکهای اسپانیا و میزان کمک اتحادیه اروپا به که آلمان و فرانسه باهم کنتاکت داشتند

اگر اون جلسه شکست بخوره قیمت طلا وبازارهای جهانی باید افت کنه ..فعلا که داره رشد می کنه وانگاری خوشبین هستن...

تاران
2012/06/29, 17:44
پرریسک جان
به نظر شما اگه از فردا بازار مثبت بشه و قندیها هم صف خرید بشن یا لااقل یکی دو درصدی صعود کنن چقدر زمان لازمه تا بگیم که روند صعودی شده
یعنی چند روز باید از شنبه سبز احتمالی بگذره؟ این قیمت شکر جهانی هم تو کانال 20 گیر کرده و بالا نمیره فعلا انگار اونجام مافیا نمیزاره !

پرریسک
2012/06/29, 17:46
پرریسک جان
به نظر شما اگه از فردا بازار مثبت بشه و قندیها هم صف خرید بشن یا لااقل یکی دو درصدی صعود کنن چقدر زمان لازمه تا بگیم که روند صعودی شده
یعنی چند روز باید از شنبه سبز احتمالی بگذره؟ این قیمت شکر جهانی هم تو کانال 20 گیر کرده و بالا نمیره فعلا انگار اونجام مافیا نمیزاره !

کل بازار باید 20 درصد شیرین مثبت بخوره وبعد تثبیت بشه ..تازه میشه گفت روند صعود گرفته ...

حالا میگید بعد 20 درصد بخریم چه خبره...این دیگه با شما ..یا بالاتر بخر در روند صعود ..یا ریسک کن در روند نزول بخر وتمام ریسک ها وفات وهمه چی رو به جون بخر...

محمد حسن
2012/06/30, 00:00

بازارهاي جهاني در واکنش به نتايج جلسه امروز اروپا به شدت مثبت شده است هم اکنون نفت طلا فلزات پايه نسبت يورو به دلار صعود خوبي دارند به نظرم اين جلسه خيلي اميدوار کننده است اميدوارم امروز نقطه عطفي باشد براي بهبود اقتصاد اوروپا و جهان

آواچی
2012/06/30, 05:48
دولت آمریکا دو کشور چین و سنگاپور را نیز از تحریم های جدید خود علیه ایران معاف کرد تا هر ۲۰ کشور عمده خریدار نفت ایران بدون قطع ارتباط با سیستم مالی آمریکا همچنان بتوانند به واردات نفت از ایران ادامه دهند

محمد حسن
2012/06/30, 08:12
4) از گروه پتروشیمی
5) از گروه سیمان

امیدوارم که دوستان خریدهاشونو کرده باشند به ویژه کالسیمین وغدیر شیران قپیرا و قشکر

پرریسک
2012/06/30, 08:28
جمایت قدر قزونی 340 مانع ریزش شد...

در این بازار ریزش از وقتی معرفی شده فعلا کسی تو ضرر نرفته ...قیمت 365 ....

باز هم صبر می کنیم ...

تاران
2012/06/30, 08:39
جمایت قدر قزونی 340 مانع ریزش شد...

در این بازار ریزش از وقتی معرفی شده فعلا کسی تو ضرر نرفته ...قیمت 365 ....

باز هم صبر می کنیم ...
مرسی از پرریسک عزیز و تحلیلگر قدر که به رایگان داشته هاشو رو با همه در میون میزاره
پرریسک خان!
به نظرتون این سبزی بازار پایدار خواهد ماند
اون 11 تیرماه هم فرداست بعدش به نظرت قندیا چطور میشن

stark
2012/06/30, 08:47
چیزی نمیشه خرید امروز همه خوره شدن کلی قیمتا رو بالا میفروشن انگار نه انگار که 2 هفته منفی بود :d

پرریسک
2012/06/30, 08:48
مرسی از پرریسک عزیز و تحلیلگر قدر که به رایگان داشته هاشو رو با همه در میون میزاره
پرریسک خان!
به نظرتون این سبزی بازار پایدار خواهد ماند
اون 11 تیرماه هم فرداست بعدش به نظرت قندیا چطور میشن

دوست من این مثبت بازار زمانی میشه گفت مثبت واقعی هست که سهم ها بتونن بر روند نزولی خودشون غلبه کنن..اگر نتونن غلبه کنن فقط یه جالی به نوسانگیرها دادن همین...

بارها گفتم بازم میگم این به معنی این نیست بازار سهام باز هم پایین خواهد رفت بلکه بازار بالایی نداره ...مثال الان مپنا صف خرید هست .برا اینکه بیاد تو روند صعود بالای 211 تومن باید تثبیت بشه ...

ببینم میتونه تا اونجا بیاد یا نه..وخیلی سهام دیگه..

در مورد گروه قند هم تنهای گروهی هست که لیاقت لیدری بازار رو داره در کنار گروه پترو ..اگر گروه پترو تحریم مشکلی براش ایجاد نکنه....

منتظر می مانیم تا ببینم چی پیش میاد...

بازم میگم بازار روند نوزلی داره اگر میخرید بداندی در روند نوزلی میخرید ...پله ای بخرید ..

یا هم صبر کنید چند درصد بالاتر در روند صعود بخری.....

نگران جاماندن وطغنه وکنایه های بعضی ها نباشید ...فاذر تا 183 دفعه پیش اومد ولی ما به دوستان گفتیم هر موقع بالای 193 تثبیت شد بخید یعنی حدود 7 تا 8 درصد بالاتر ..فاذر کلی فرصت خرید داد واز اونجا تا 280 رفت ...

بازار بارها فرصت ورود میده ولی اگر وارد نشدید صبر کنید روند صعود بگیره...این بازار همون بازار هست که سهام روز چهارشنبه صف فروش بودن الان صف خرید اونم به فاصله یک دور زبه تحریم ها...اگر فردا صف فروش شد یا یک ساعت دیگه تعجب نکنید...

amin68
2012/06/30, 08:49
امروزو فردا نداره نفت تحریم شد اما ایران با تغییر نام نفت میفروشه به خودشون خصوصا انگلیس که تازه با هم آشتی کردن و اونا هم از خداشونه اما 25درصد دیگه کاهش صادرات داریم

پرریسک
2012/06/30, 08:50
چیزی نمیشه خرید امروز همه خوره شدن کلی قیمتا رو بالا میفروشن انگار نه انگار که 2 هفته منفی بود :d

ما از صعود بازار استقبال می کنیم....

ببینم تا کجا میره بالا ..

در ضمن کگل رو میشه خرید ومعادن میشه خرید غدیر میشه خرید کلی سهام دیگه اگر به رشد بازار اعتقاد داری بخر....فقط 4 درصد بالاتر...
اخابر فولاد کالی سهام تو بازار ریخته...

پرریسک
2012/06/30, 08:51
امروزو فردا نداره نفت تحریم شد اما ایران با تغییر نام نفت میفروشه به خودشون خصوصا انگلیس که تازه با هم آشتی کردن و اونا هم از خداشونه اما 25درصد دیگه کاهش صادرات داریم

یعنی دوباره مستعمره انگلیس شدیم...این بود اون قدرت واقتدار....

amin68
2012/06/30, 08:54
بعید میدونم جناب پر ریسک که بریزه چون اونا گفتن حمایت میکنند خصوصا از شنبه به بعدکه زاییع نشن اما بعد از دو سه روز دیگه میریزه اما نه مثل هفته قبل که هیچ سهم مثبتی نبود

پرریسک
2012/06/30, 09:00
بعید میدونم جناب پر ریسک که بریزه چون اونا گفتن حمایت میکنند خصوصا از شنبه به بعدکه زاییع نشن اما بعد از دو سه روز دیگه میریزه اما نه مثل هفته قبل که هیچ سهم مثبتی نبود

دوست من بنده کاری به ریزش بازار ندارم ..
بازار کافیه نرمال بشه برا ما کافیه ..بلدیم چجوری از این بازار سود بکشیم بیرون...

کاملا طبیعی هست بازار روزی متعادل میشد...حتی اگر حمایت نمیشد..دیگه سهام داشتن پی برای یک میگرفتن..الان سازمان میاد یک منت هم مذاره رو سهامدارها که ببیند چه حمایتی کردیم...

ولی طرف حرفم اونایی بودن که وقتی ذوب 180 بود دم از رشد بازار میزدن ...فاسمین رو 520 صف خرید شد سر از پا نمی شناختن ..فولاز رو 310 صف بود دم از تارگت 500 زدن ....ودر رقم های بالاتر تشویق به خرید ونگهداری سهام کردن...

الان سهمها فعلا یک 20 درصدی مثبت بخورن تا برسن به نقطه صفر بعضی دوستان....واقعا این تالارها مکان های بسیار خوبی هست تا فرق افراد با هم مشخص بشه.....

با این همه ارزوی ما مثبت شدن بازار سهام هست...این بحث های این چند روزه هم بیشتر مربطو به شرایط کشور بود وگرنه شاخص 100 هزار هم بشه از نظر من اوضاع فرقی نکرده...

آریو
2012/06/30, 09:09
طرف تقاضای سهم ها داره کم میشه .. به نظرم باید پول تذریق کنن

مسعود
2012/06/30, 09:11
سلام
وقت بخیر
جعفر خان یه مقدار وساخت خریدم ( چهارشنبه )
میشه مقاومتها و عدد صعودیشو بگی؟
ممنون

مصطفی مصری پور
2012/06/30, 09:11
سلام جعفر
خوبی؟
بنظرم این حمایت به فردا نمیکشه.
فولاد رو صفرتابلوئه
غدیر شلکرد
پارسانم بخواد حجم پرکنه صفش میپره

مسعود
2012/06/30, 09:12
راستی یکی لطف کنه این حجم شمواد را بده تا بیاد بالای مقاومتش :-s

پرریسک
2012/06/30, 09:13
سلام
وقت بخیر
جعفر خان یه مقدار وساخت خریدم ( چهارشنبه )
میشه مقاومتها و عدد صعودیشو بگی؟
ممنون
سلام..
حمایت قدر 172 شکسته ..به نظر داره پول بک می کنه ...حمایت بعدی رو 150 می بنیم...

مقاومت 189 و203 تومن....قبل هر کردوم کم اورد خروج ..بالای 203 روند صعود میگیره..

پرریسک
2012/06/30, 09:16
سلام جعفر
خوبی؟
بنظرم این حمایت به فردا نمیکشه.
فولاد رو صفرتابلوئه
غدیر شلکرد
پارسانم بخواد حجم پرکنه صفش میپره
سلا ...
بازار با مثبت فردا هم روند صعود نگیره حتی با مثبت پس فردا هم روند صعود نگیره ....سهام باید مدتی مثبت بمونن وتثبیت بشن ...

روند صعودی ونزولی گرفتن یک شبه رخ نمیده ...مپنا تا بیاد 230 رو بشکنه به پایین کلی زور زد وموقع شکست بارها فرصت خروج داد یا وساخت وقتی 230 رو شکست...

فعلا با شرایط سیاسی من فکر نکنم این مثبت دوام داشته باشه ..

ولی خوب از ریزش بیشتر جلوگیری می کنه وبازار به نظرم تو همین محدوده نوسان می کنه همین...

در ضمن دوستانی که فکر می کنن بازار بالا داره اکثر سهام دارن می ریزن وفرصت خرید میدن اگر فکر می کنید بازار بالا داره بخرید بعد نگید فلانی گفت نخر...

بنده هیچ پیشنهاد خرید فروش ندارم ..

تنها پیشنهاد خریدقند قزوین هست از 340 پله ای خرید گفتیم...

Mohsen Mehrvarz
2012/06/30, 09:55
دوستان شبندر رو شنبه زیر نظر بگیرید . بنظرم بازی ذوب تکرار میشه . واقعا پول آوردن پشت سهم<:-p
همون دستی که تو شبندر حرکت میزنه ، تو شصفها هم حرکت میزنه
پس دست ما هم بسوی اونها;)

امروز که کل بازار سبزه و لبخند بر لبها
اما شبندر و شصفها فاندشون فرق میکنه
شصفها همین هفته گزارش رو میده . شنیدم 75-80 پوشش میده . سه ماهه . اونوقت eps فعلی سهم 94 تومنه .
شاراک هم برای تعدیل بسته شده . دور جدید تعدیلهای گروهی;)

پرریسک
2012/06/30, 09:58
همین امروز برا پر کردن حجم مبنا صف ها از بین رفت ....ببینم فردا 4 درصد بالاتر بازم حاضرت برن تو صف خرید ...

امیدوارم هر روز این حقوقی ها برا سهام رو 4 مثبت صف خرید بزارن وجا نزنن..چون حقیقی جماعت دخریدار نیست وخریردا هم باشه با ریختن صف فرتی میفروشه ..تحلیل صفی...

تاران
2012/06/30, 10:02
پرریسک جان
این قزوین و قشکر ما چرا اینجوری شد؟ صفش ریخت!

پرریسک
2012/06/30, 10:05
پرریسک جان

روند فعلا نزولی دارن ..در روند نوزلی این صف های خرید فروش طبیعی هست ..

فعلا ببینم قزوین با 340 چه می کنه دوام میاره یا می شکنه...

روندنزولی فقط خرید پله ای توصیه میشه..

664
2012/06/30, 10:09
پرریسک جان

به نظر من به خاطر مجمع آن در 91.04.14 داره این جوری معامله میشه .

rasam
2012/06/30, 10:21
پرریسک جان سلام
نظرت در مورد کرماشا میشه بگی جیه ؟ممنون

mane1659
2012/06/30, 10:21
پرریسک جان نظرت روی وایران و ولصنم چیه ؟

مسعود
2012/06/30, 10:24
وساخت صفش عرضه شد :-b
خوب شد نفروختمش #:-s
دوباره داره صف میشه :d

مسعود
2012/06/30, 10:26
جعفر خان تو آراد یه قانونی داشتی
که اگه صف یه سهمی رو دادن دوباره صف شد نگهش دار
هنوز پابرجاست؟

پرریسک
2012/06/30, 10:36
جعفر خان تو آراد یه قانونی داشتی
که اگه صف یه سهمی رو دادن دوباره صف شد نگهش دار
هنوز پابرجاست؟

بله ..
ولی الان روش رو عوض کردم ورفتم تو فاز روند صعود ونزول...

دیگه دنبال سود 7-8 درصد نیستم ...الان تو بازار هر چی گشیتم یک سهم پیدا نکردم روند صعود داشته باشه ..باورت میشه ..با اینکه خیل ها صف خرید هست

البته پترو اصفهان چون قبل 790 مثبت شد اینکی روند صعودش رو حفظ کرد ...

تاران
2012/06/30, 10:38
پرریسک جان
دلار داره میاد پایین
عرضه صفهای قندی هم به این دلیل میتونه باشه یا دلیل دیگری هست که ما بی خبریم
و البته تو قند ثابت و قنیشا و قپیرا حامی های معروف دارن حمایت میکنن و این معلومه ولی تو اونای دیگه حمایت آنچنانی نیست

پرریسک
2012/06/30, 10:39
پرریسک جان سلام
نظرت در مورد کرماشا میشه بگی جیه ؟ممنون

سلام ..حمایت 375 بشکنه 350 ..
بالای 404 روند صعود میگره ...حالا یا پله ای وارد بشید در روند نوزل یا بعد 404 وارد بشید...تصمیم با شما..

پرریسک
2012/06/30, 10:40
پرریسک جان
دلار داره میاد پایین
و البته تو قند ثابت و قنیشا و قپیرا حامی های معروف دارن حمایت میکنن و این معلومه ولی تو اونای دیگه حمایت آنچنانی نیست

دلار بالا بره پایین بره مهم نیست ..

در ضمن اینا خواستن در نزدکی تحریم ها خودی نشون بدن ..

ببینم سکه رو تا کجا میارن وفرصت خرید مجدد میدن....

زیاد توجه نکیند به حرف ای اینها واین کارهاشون...اگر میخواستن پایین بیارن اصلا نمیزاشتن بالا بره...

پرریسک
2012/06/30, 10:41
پرریسک جان نظرت روی وایران و ولصنم چیه ؟

ولصنم واگرایی مثبت داده بالای 105 روند صعود مگیره...

وایرن هم دیگه نابودش کردن ...فکر نکنم دیگه بیش از این پایین بره ..بالا رفتن بستگی به جو بازار داره..فعلا که مثبته ..

بنان
2012/06/30, 10:49
جناب پرریسک غشصفها تو گروه خودش کمترین پی بر ای را داره خریدار نداره ضمن اینکه فروشنده هم تو محدوده 4+ فرشنده است ممنون میشم نظرتو بدونم.

کیان
2012/06/30, 10:50
درود بر جناب پرریسک و سروران گرامی

قزوین در کف اضافه شد

rajabnejad
2012/06/30, 10:51
قابل توجه دوستان ......نمی دونم این خبر چقدر تاثیر می زاره

ادامه برگزاری جلسات اضطراری بورس/امشب بهمنی هم حضور دارد
بازار مالی - ایرنا نوشت:

وزیر امور اقتصادی و دارایی، رییس كل بانك مركزی و رییس سازمان بورس و اوراق بهادار امشب(شنبه شب) برای بررسی بازار سرمایه جلسه برگزار می كنند.

این نشست در پی تاكید رییس جمهوری بر حمایت از بازار سرمایه برگزار می شود.

در این نشست قرار است 'سید شمس الدین حسینی'، 'محمود بهمنی' و 'علی صالح آبادی' راهكار های بهبود وضعیت بازار سرمایه را بررسی كنند.

گفتنی است، در نشست شورای عالی اصل 44 كه عصر چهارشنبه در دفتر رییس جمهوری برگزار شد بر افزایش حمایت نظام بانكی از بازار سرمایه، افزایش جذابیت اوراق تأمین مالی بازار سرمایه، حمایت سهامداران عمده از بازار و تقویت نقش بازار سرمایه در تأمین مالی تاكید شده است.

پرریسک
2012/06/30, 11:00
قابل توجه دوستان ......نمی دونم این خبر چقدر تاثیر می زاره

ادامه برگزاری جلسات اضطراری بورس/امشب بهمنی هم حضور دارد
بازار مالی - ایرنا نوشت:

وزیر امور اقتصادی و دارایی، رییس كل بانك مركزی و رییس سازمان بورس و اوراق بهادار امشب(شنبه شب) برای بررسی بازار سرمایه جلسه برگزار می كنند.

این نشست در پی تاكید رییس جمهوری بر حمایت از بازار سرمایه برگزار می شود.

در این نشست قرار است 'سید شمس الدین حسینی'، 'محمود بهمنی' و 'علی صالح آبادی' راهكار های بهبود وضعیت بازار سرمایه را بررسی كنند.

گفتنی است، در نشست شورای عالی اصل 44 كه عصر چهارشنبه در دفتر رییس جمهوری برگزار شد بر افزایش حمایت نظام بانكی از بازار سرمایه، افزایش جذابیت اوراق تأمین مالی بازار سرمایه، حمایت سهامداران عمده از بازار و تقویت نقش بازار سرمایه در تأمین مالی تاكید شده است.

با حرف اینها بنده به بهشت هم نمی رم ...

ولی با روش خودم هر موقع سهام سیگنال خریدشون قطعی شد ورورند صعود گرفتن خبر می دم وخودم هم وارد می شم...

فعلا از کنترل بازار ارز بدجور عاجز موندن دست به دامن بورس شدن .....خدا رو شکر ....شاید مرهمی باشه بر ضرر این سهامداران ....همچنان منتظر می مانیم..

پرریسک
2012/06/30, 11:02
جناب پرریسک غشصفها تو گروه خودش کمترین پی بر ای را داره خریدار نداره ضمن اینکه فروشنده هم تو محدوده 4+ فرشنده است ممنون میشم نظرتو بدونم.

اگر جو مثبت بازار ادامه پیدا کنه همه سهمها رشد می کنن حتی سهم افتا به سازی ...پس اگر بازار روند صعود گرفت همراه بشید وهرموقع سیگنال فروش داد خروج کنید وبه حرف احدی تو بازار بورس نمونید....

فعلا امروز اولین مثبت ...منتظر می مانیم...

danial89
2012/06/30, 11:06
جناب پرریسک قشیرین تا چند میریزه با معاملات امروزبا تشکر

پرریسک
2012/06/30, 11:10
جناب پرریسک قشیرین تا چند میریزه با معاملات امروزبا تشکر

390 حمایت محکمی هست بشکنه 320 ....

در ضمن تا وقتی قزوین هست بنده به قندی دیگر فکر نمی کنم ...قزوین قوتی 365 معامله میشد قشرین هم حدود 440450 بود ..امروز قزوین باز 365 وقشرین همچنان صف فروش ...فرق بسیار هست...

زمانی که قزوین 365 بود فاسمین 520 بود امروز قزوین 365 وفاسمین 458 تازه ...فرق بسیار هست وکل بازار اومده پایین تو این چند وقت ولی اکثر قندیها در جا زدن واین است فرق قندیها ..خیلی ها متوجه نشدن ولی خوب متوجه میشن....کم کم...

مسعود
2012/06/30, 11:23
جعفر جون شمواد مقاومتهاش چنده؟
روندش صعودی هست یا نه؟
حد ضرر همون 100 یا بالاتره؟
ممنون

پرریسک
2012/06/30, 12:08
جعفر جون شمواد مقاومتهاش چنده؟
روندش صعودی هست یا نه؟
حد ضرر همون 100 یا بالاتره؟
ممنون

بالای 114 روند صعودی میگره ..
مقاومت بعد 114 همون سقف قبلی 130 هست ...

در این سهم ورود حقوقی جدید به سهم رو در نظر گرفته نبودم وهمین حمایت باعث شد سهم بیاد بالا ...و
حد ضرر 100 همچنان وبالای 114 اومد بزارید 114...

paiezan
2012/06/30, 12:09
سلام جنا ب پرریسک
حمایت و مقاومت فعلی ولیز چنده ؟
روند فعلی سهمو چطور میبینین؟
سپاس

پرریسک
2012/06/30, 12:42
دلار 1700 تومنی رفته رو 2030 تومن .و

الان با کلی زور زدن اوردن رو 1950 که فرتی اومد رو 1980 تومن....

سکه 760 هزار تومان.....

هروقت دلار شد 1500 به بهمنی یک افرین میگم...

مثل این میمونه مرغ رو از 4000 ببرن رو 7000 بعد بیارن رو 6000 تثبیت کنن...انتظار دارن مردم بهشون خسته نباشید هم بکن...واقعا رو رو برم..

مات
2012/06/30, 12:47
همه چيز دست خودشونه اينا اول وقتي مي خوان گرون كنند كالايي رو اول يا اونو حسابي ميبرن بالا يا تخمه گروني رو ميندازند تو دهنه مردم بعد ي مقدار ميارنش پايين تا مردم خوشحال بشند و بگند افرين نمونش بنزين اول تخمه بنزينه 2000 تومني رو ميندازند تو دهنه ملت بعد كه كردن 1000 همه بگند دمش گرم نشد 2000 يا همين مرغ اول ميكنند 7000 بعد ميارن ميكنند 6000 همه ميگند افرين ارزوني شد اينا از سياست هاي اون اينگيليسه كه اين اقايون دارند اجرا ميكنند تا اين دولت هست همين برنامه ها هستش

مسعود
2012/06/30, 12:54
بالای 114 روند صعودی میگره ..
مقاومت بعد 114 همون سقف قبلی 130 هست ...

در این سهم ورود حقوقی جدید به سهم رو در نظر گرفته نبودم وهمین حمایت باعث شد سهم بیاد بالا ...و
حد ضرر 100 همچنان وبالای 114 اومد بزارید 114...
امروز که شد 1148
جعفر واسه چی الان که شمواد را تو آمی بروکر تعدیل میکنم بالاترین قیمت حدود 112 میشه؟

محمد حسن
2012/06/30, 13:34
یک جمع بندی از دلایل مثبت شدن بورس امروز داشته باشیم به ترتیب اولویت:
1) تشکیل جلسات حمایت از بازار سرمایه و اقدامات عملی که از چهارشنبه شروع شد
2) مثبت شدن بازارهای جهانی که کمک زیادی در اجرای مورد اول داشت
3) افزایش قیمت ارز که حتی بهمنی نیز نتوانست جلوی رشد آن را بگیرد و درنتیجه منتفع شدن شرکتهای مربوطه
4) شل بودن اوباما در اعمال تحریمهای ایران بطوریکه حتی چین نیز معاف شد لازم به ذکر است که چین دومین اقتصاد بزرگ جهان است
5) روشهای دور زدن تحریمها توسط ایران که حتی به عقل جن هم نمی رسد اگر چه مقداری هزینه دارد

پرریسک
2012/06/30, 13:36
پرریسک جان
دلار داره میاد پایین

دلار بالا بره پایین بره مهم نیست ..

در ضمن اینا خواستن در نزدکی تحریم ها خودی نشون بدن ..

ببینم سکه رو تا کجا میارن وفرصت خرید مجدد میدن....

زیاد توجه نکیند به حرف ای اینها واین کارهاشون...اگر میخواستن پایین بیارن اصلا نمیزاشتن بالا بره...

خوب چند تا از دوستان در تالارها صحبت زا ریزش دلار میکردن ...

دلار 1999 تومان ...سکه 787 هزار تومان ....

خدایی بعضی از دوستان که تو بورس هستن از همه مردم ساده تر هستن وبا کوچکترین حرف مسئولان فریب میخورن...

قبلا فکر می کردم سهامدارها در تحلیل اقتصادی باید از همه برتر باشن ولی چند وقته فکر می کنم سهامدارها اصلا تخلیل اقتصادی بلد نیستن واگر هم بلد باشن در حد خیلی کم ..

مردم عادی بهتر سرمایه گذاری می کنن ...

کيانوش
2012/06/30, 13:53
یک جمع بندی از دلایل مثبت شدن بورس امروز داشته باشیم به ترتیب اولویت:
1) تشکیل جلسات حمایت از بازار سرمایه و اقدامات عملی که از چهارشنبه شروع شد
2) مثبت شدن بازارهای جهانی که کمک زیادی در اجرای مورد اول داشت
3) افزایش قیمت ارز که حتی بهمنی نیز نتوانست جلوی رشد آن را بگیرد و درنتیجه منتفع شدن شرکتهای مربوطه
4) شل بودن اوباما در اعمال تحریمهای ایران بطوریکه حتی چین نیز معاف شد لازم به ذکر است که چین دومین اقتصاد بزرگ جهان است
5) روشهای دور زدن تحریمها توسط ایران که حتی به عقل جن هم نمی رسد اگر چه مقداری هزینه دارد
امروز هم يک نشست بين بورس و بانک مرکزي و وزارت اقتصاد هست.گويا قراره مصوب کنن بانکها يعني بازار پول از بازار سرمايه حمايت کنه.
احتمالا بورس يک 40 الي 50 درصدي رشد کنه.با رشد قيمت دلار و يورو معقول هم هست که شرکتهاي صادراتي سوداوريشون زياد شود.خصوصا پتروشيميها و انهايي که ارزشون را ازاد مي فروشند.
انشالله

محمد حسن
2012/06/30, 13:57
دلار دوباره روی 2000 را دید تا به بهمنی این پیغام را بدهند که زیاد حرف نزند حتی با ریختن دلار به بازار هم نمیتونی جلوی رشد آن را بگیری باید بهمنی بداند که نه با حرف و نه با دلار ریختن نمیتونه ارزش پول ملی را تقویت کند و تنها راهش توسعه سرمایه گذاری، تولید، اشتغال، ارتباطات بین المللی، گسترش صنعت توریسم و .... است.

هادی129
2012/06/30, 14:23
پرریسک جان مقاومت شمواد 117 است یا 114 ؟
چون یه جا من پرسیدم شما گفتی باید 117 رو رد کنه تا روند صعودی بگیره اما امروز شما گفتی 114؟ ممنون

امیر2309
2012/06/30, 14:40
شرمنده اين سوال و اينجا مي پرسم
جعفر جان يكي از بچه ها تو بورس پولش شده 200 ميليون ديگه اعصاب براش نموده مي خواد بريزه تو بانك سود بگيره 5 ساله بنظرت تو كدوم بانك حساب باز كنه بهتر ؟ حداقل بهش ماهي 4 تومن سود مي دن؟
با تشكر
اگه كسي اطلاعات داره بتونه كمك كنه ممنون مي شم

negar
2012/06/30, 14:42
اینها با پولهای باداورده نفتی این چند سال دلار را روی این قیمتها نگه داشته بودند الان هم نمیتوانند تزریق کنند که پایین بیاورند این حرفها هم برای این نیست که پایین بیاورند میزنند که شتاب افزایش را بگیرند با این تورم نرخ همین و بالاتر است

پرریسک
2012/06/30, 14:42
جعفر جان يكي از بچه ها تو بورس پولش شده 200 ميليون ديگه اعصاب براش نموده مي خواد بريزه تو بانك سود بگيره 5 ساله بنظرت تو كدوم بانك حساب باز كنه بهتر ؟ حداقل بهش ماهي 4 تومن سود مي دن؟
با تشكر

والا قوامین یکساله 22 درصد میده با بازخرید 5 درصد ...یعنی یکساله طلاح نیست ..ولی روز شما 18 درصد میده ....موسسات مالی اعتباری سود بالایی میدن ولی خوب به اونها هم اعتبار نیست .ویسک داره..

در مورد بقیه بانکها اطلاعی ندارم..

پرریسک
2012/06/30, 14:43
پرریسک جان مقاومت شمواد 117 است یا 114 ؟
چون یه جا من پرسیدم شما گفتی باید 117 رو رد کنه تا روند صعودی بگیره اما امروز شما گفتی 114؟ ممنون

با دیتای امروز 114 می بینم ...

پرریسک
2012/06/30, 14:47
اینها با پولهای باداورده نفتی این چند سال دلار را روی این قیمتها نگه داشته بودند الان هم نمیتوانند تزریق کنند که پایین بیاورند این حرفها هم برای این نیست که پایین بیاورند میزنند که شتاب افزایش را بگیرند با این تورم نرخ همین و بالاتر است

اینها دو کار تابلو کردن در نزدکی تحریمها..

یکی ول کردن بازار سهام وافت شدید اون وبعد حمایت همه جانبه درست چند روز مانده به تحریمها تا نشون بدهند که ای دنیا ببیند تحریم ها اثر نداره...اگر سازش صورت نگیره بعد مدتی شاهد افت مجدد خواهیم بود فعلا کوتاه مدت چنان بر سر بازار زدن تا در نزدکی تحریمها خودی نشون بدن..امروز اخبار ساعت 14 از رشد شاخص بورس گفت ..جالب بود...

در مورد ارز هم اجازه دادن بره بالای 2000 وبعد درست یک روز مونده به تحرم ها مجدد با تزریق دارن میارن پایین ...حالا تا 1900-1800 شاید بیارن وبعد دوباره در بورق میکنن ای دنیا ببیند تحریم ها اثر نداره..

اگر سازش صورت نگیره بازار سهام فرصت خروج وبازار ارز وطلا فرصت خرید خواهد بود....این نظر منه وممکنه اشتباه باشه...

هادی129
2012/06/30, 14:48
با دیتای امروز 114 می بینم ...
فردا بریم تو صف خرید؟

meysam_sh_2020
2012/06/30, 14:49
اینها دو کار تابلو کردن در نزدکی تحریمها..

یکی ول کردن بازار سهام وافت شدید اون وبعد حمایت همه جانبه درست چند روز مانده به تحریمها تا نشون بدهند که ای دنیا ببیند تحریم ها اثر نداره...اگر سازش صورت نگیره بعد مدتی شاهد افت مجدد خواهیم بود فعلا کوتاه مدت چنان بر سر بازار زدن تا در نزدکی تحریمها خودی نشون بدن..امروز اخبار ساعت 14 از رشد شاخص بورس گفت ..جالب بود...

در مورد ارز هم اجازه دادن بره بالای 2000 وبعد درست یک روز مونده به تحرم ها مجدد با تزریق دارن میارن پایین ...حالا تا 1900-1800 شاید بیارن وبعد دوباره در بورق میکنن ای دنیا ببیند تحریم ها اثر نداره..

اگر سازش صورت نگیره بازار سهام فرصت خروج وبازار ارز وطلا فرصت خرید خواهد بود....این نظر منه وممکنه اشتباه باشه...

یعنی اینا دیگه کی هستن ............ اخبار ساعت 14 از شاخص گفتخیلی تابلو هستن :))........... هقته پیش که هیچی نمیگفت!!!!!!!!

پرریسک
2012/06/30, 14:50
فردا بریم تو صف خرید؟

این همه سهم بی خریدار هست بدون صف ..چرا خرید تو صف خرید...

نمی دونم اگر علاقه به صف نشینی دارید بفرمایید صف...

تاران
2012/06/30, 14:54
خوب چند تا از دوستان در تالارها صحبت زا ریزش دلار میکردن ...

دلار 1999 تومان ...سکه 787 هزار تومان ....

خدایی بعضی از دوستان که تو بورس هستن از همه مردم ساده تر هستن وبا کوچکترین حرف مسئولان فریب میخورن...

قبلا فکر می کردم سهامدارها در تحلیل اقتصادی باید از همه برتر باشن ولی چند وقته فکر می کنم سهامدارها اصلا تخلیل اقتصادی بلد نیستن واگر هم بلد باشن در حد خیلی کم ..

مردم عادی بهتر سرمایه گذاری می کنن ...
پرریسک عزیز
قدری تند میروید
اینهایی که میاین و نظرشونو میگین و گاها مثل من از شما نظر میخوان خوب معلومه که خودشون زیاد تحلیل بلد نیستن تازه واردن تو بورس
خوب نیست با این الفاظ اونا رو برنجونیم انتظار از اساتیدی همچون شما اینست که کاربران تازه وارد رو راهنمایی بکنید بعدش هم اینکه بعضی از دوستان بورسی رو ساده تر از همه مردم دونستن ، این قضاوت درستی نیست.... اکثرا مدارک عالیه دارند (مثل خود من مهندس عمران ) و ...

هادی129
2012/06/30, 15:02
پرریسک جان پیام خصوصی رو چک کن

پرریسک
2012/06/30, 15:03
پرریسک عزیز
قدری تند میروید
اینهایی که میاین و نظرشونو میگین و گاها مثل من از شما نظر میخوان خوب معلومه که خودشون زیاد تحلیل بلد نیستن تازه واردن تو بورس
خوب نیست با این الفاظ اونا رو برنجونیم انتظار از اساتیدی همچون شما اینست که کاربران تازه وارد رو راهنمایی بکنید بعدش هم اینکه بعضی از دوستان بورسی رو ساده تر از همه مردم دونستن ، این قضاوت درستی نیست.... اکثرا مدارک عالیه دارند (مثل خود من مهندس عمران ) و ...

دوست من نگفتم تازه کار یا قدیمی....
اتفاقا خیلی از این دوستان خیلی وقته تو بازار سهام هستن ...

در ضمن گفتم از نظر تحلیل اقتصادی ...زیاد به مدرک دانشگاهی مربوط نمیشه...

در ضمن توهین نبود واقعیت بود ..واقعیت رو باید پذیرفت ..اشتباه رو باید قبول کرد وباید سعی کرد این اشتباهات رو تکرار نکرد...همین...

سهامداران بازنده ترین قشر جامعه بودن ..این واقعیت هست با هر مدرکی با هر سابقه ای..کسی در این شک دارد..

فقط عده ای از دوستان بعد این همه رو دست خودن از این بازار باز هم فریب میخورند این است که میگویم در شم اقتصادی دوستان سهامدار کم کم دارم شک می کنم..

آریو
2012/06/30, 15:11
با تشكر

با خرید اوراق اجاره امید یا سامان و یا سایر اوراق اجاره ای که تو بورس معامله میش 20 درصد سالانه و روز شماره که تقریبا 1.7 درصد در ماه میشه به دست میاری ...
نرخ بهره موثر 20 درصد روز شمار سه ماه یک بار این ارواق اجاره تقربا برابر میشه با 22 درصد سالانه ...

هر جور حساب میکنی اوراق اجاره بورسی خریدش بهتر از اوراق بانکی و سپرده بانکی هست ..

برا مبلغ 200 میلیون تومن شما تقریبا ماهی 3.400.000 تومن میوفته

آواچی
2012/06/30, 15:12
با سلام و خدا قوت...پرریسک جان کابگن کی جمع میشه به نظرت و آیا رشد قبلی تکرار میشه؟ممنون

یه خبر جدید و دست اول در راستای حمایت از بازار...
پرداخت وام بانكی برای خرید سهام
http://www.tabnak.ir/fa/news/254687/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%88%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%83%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D9%87%D8%A7%D9%85

امارات خواستار معافیت از تحریم ایران شد
http://www.tabnak.ir/fa/news/254721/%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%85%E2%80%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%AF

هادی129
2012/06/30, 15:23
پیام خصوصی

paiezan
2012/06/30, 18:10
سلام جنا ب پرریسک
سپاس

تاران
2012/06/30, 19:20
پرريسك جان قجام غوغاكرده با اين گزارش تازه به نظرت فردا چند باز شه؟

سرزمین برف
2012/06/30, 19:59
سلام خسته نباشید استاد عزیز
ببخشید روند ونفت رو چگونه می دونین؟
با تشکر

mahan2
2012/06/30, 20:42
سلام کیانوش جان
آقا من یه تومن تو ضررم
این رشدی که میگه تا چه روزی ادامه داره؟
البته میدونی که این رشد در حد یه اصلاحه....

مندی
2012/06/30, 21:41
درمورد بورس با مصوبه جدیدی که صورت گرفت بنظر من تاثیر بسزایی دربازدهی بسیار بالایی نسبت به سایر بازارها خواهد داشت
با توجه به اینکه مصوب شده بانک ها به طور مستقیم میتوانند به اندازه مشخصی دربازار سرمایه سرمایه گذاری کنند این به نظرم بسیار عالی است چرا
چون درحال حاضر مشکل اساسی که بانک ها با آن روبرو هستند سود 20 وگاها 22و3 درصدی است که باید به سپرده گذاران بدهنددرحالی که دراین اوضاع اقتصاد ازکجا میخواهند سود حداقل 30 درصدی بدست بیاورند تا با کسر هرینه ها سود بدهند واین مصوبه مشکل را حل میکند در شرایط حال حاضر یا باید سود بانکی کاهش یابد که منجر به خروج پول از بانک وهجوم به بازار ارز وسکه میشود وبخش بسیار ناچیزی از اون وارد بورس میشود ویا ازسپرده ها دربازار سرمایه سودسازی کنند که با یک تیر چند نشان میزنند هم سپرده ها دربانک میماند هم بانک سود سپرده ها رو در می اورد وهم جنبه تبلیغاتی خوبی هم برا دولت وهم کشور درشرایط تحریم ایچاد میکندوهم با رونق گرفتن بورس بخشی از پول های بازار ارز وسکه به این بازار هدایت میشود وافزایش رشد دلار با شیب کمتری خواهد بود فقط مشکلش اینست که قیمت سهام های بورسی به طور وحشتناکی حبابی مشود که تخلیه این حباب که ممکن است سال بعد رخ دهد ویران کننده است ولی درحال حاضر بنظرم مسکن خوبی است تا ستون دیگر فرجی حاصل شود
امیدوارم دوستان گلم نقد های خود را برای این نظر اعلام نمایند

پرریسک
2012/06/30, 22:26
درمورد بورس با مصوبه جدیدی که صورت گرفت بنظر من تاثیر بسزایی دربازدهی بسیار بالایی نسبت به سایر بازارها خواهد داشت
با توجه به اینکه مصوب شده بانک ها به طور مستقیم میتوانند به اندازه مشخصی دربازار سرمایه سرمایه گذاری کنند این به نظرم بسیار عالی است چرا
چون درحال حاضر مشکل اساسی که بانک ها با آن روبرو هستند سود 20 وگاها 22و3 درصدی است که باید به سپرده گذاران بدهنددرحالی که دراین اوضاع اقتصاد ازکجا میخواهند سود حداقل 30 درصدی بدست بیاورند تا با کسر هرینه ها سود بدهند واین مصوبه مشکل را حل میکند در شرایط حال حاضر یا باید سود بانکی کاهش یابد که منجر به خروج پول از بانک وهجوم به بازار ارز وسکه میشود وبخش بسیار ناچیزی از اون وارد بورس میشود ویا ازسپرده ها دربازار سرمایه سودسازی کنند که با یک تیر چند نشان میزنند هم سپرده ها دربانک میماند هم بانک سود سپرده ها رو در می اورد وهم جنبه تبلیغاتی خوبی هم برا دولت وهم کشور درشرایط تحریم ایچاد میکندوهم با رونق گرفتن بورس بخشی از پول های بازار ارز وسکه به این بازار هدایت میشود وافزایش رشد دلار با شیب کمتری خواهد بود فقط مشکلش اینست که قیمت سهام های بورسی به طور وحشتناکی حبابی مشود که تخلیه این حباب که ممکن است سال بعد رخ دهد ویران کننده است ولی درحال حاضر بنظرم مسکن خوبی است تا ستون دیگر فرجی حاصل شود
امیدوارم دوستان گلم نقد های خود را برای این نظر اعلام نمایند

زیاد حرف اینها رو جدی نگیر ...

بازار روند صعود گرفت تکنیکالی بخر وسیگنال فروش داد بفروش...بقیه مسائل چندان مهم نیست ..

فعلا ببینم بازار وارد روند صعود میشه بعد در مورد بازدهی 40-50 درصد اون صحبت می کنیم ...

آواچی
2012/06/30, 22:26
پرریسک جان گزارش قجام هم اومد ...نظرت چیه ؟ممنون
سود عملیاتی هر سهم در دوره نه ماهه منتهی به 31/1/91 ، 562 ریال اعلام شده(پوشش 170 درصدی ) که نسبت به دوره مشابه سال قبل حدودا" دو برابر سود عملیاتی ساخته اونم با شکر 1094 تومنی .

پرریسک
2012/06/30, 22:27
پرريسك جان قجام غوغاكرده با اين گزارش تازه به نظرت فردا چند باز شه؟

حمایت ها قجام رو قبلا اشاره کردم ولی فکر کنم فعلا تا زیر 300 بیاد ...تا ببینم چی میشه..

پرریسک
2012/06/30, 22:29
سلام خسته نباشید استاد عزیز
ببخشید روند ونفت رو چگونه می دونین؟
با تشکر

سلام..بالای 1036 ریال تثبیت بشه میشه به صعود سهم فکر کرد...

پرریسک
2012/06/30, 22:31
سلام جنا ب پرریسک
سپاس

روند صعود داره ..سهم زیر 200 نره بهتره ...حد ضرر 200 بزارید ..

این سهم در بازار نزولی افت نکرد اینم لحاظ کنید..

meysam_sh_2020
2012/06/30, 22:33
سلام پر ریسک جان

امیدی به بشهاب هست برای برگشت؟؟ یا زوده هنوز ؟؟ یه جای کار این سهم میلگنه!!!!!!!!!
الیته حدود 30 میلیارد تومن وام گرفته تا پایان 90 .......... ولی مشکلی تو باز پرداختش که نداشته ........
سود انباشتش هم که خوبه یعنی حدود 14 میلیارد تومنه ...........
حالا مشکل این سهم چیه هنوز پیداش نکردم...............

80 درصد تامین موادش خارجی و نرخ یورو 1700 درنظر گرفته !! این میتونه مشکلش باشه ؟؟
یه چیزایی هم در مورد انتقال شرکت به محل دیگه هم دیدم که فعلا زیاد مهم نیست....

------------------ تکنیکال چی میگه؟

پرریسک
2012/06/30, 22:43
سلام پر ریسک جان

امیدی به بشهاب هست برای برگشت؟؟ یا زوده هنوز ؟؟ یه جای کار این سهم میلگنه!!!!!!!!!
الیته حدود 30 میلیارد تومن وام گرفته تا پایان 90 .......... ولی مشکلی تو باز پرداختش که نداشته ........
سود انباشتش هم که خوبه یعنی حدود 14 میلیارد تومنه ...........
حالا مشکل این سهم چیه هنوز پیداش نکردم...............

80 درصد تامین موادش خارجی و نرخ یورو 1700 درنظر گرفته !! این میتونه مشکلش باشه ؟؟
یه چیزایی هم در مورد انتقال شرکت به محل دیگه هم دیدم که فعلا زیاد مهم نیست....

------------------ تکنیکال چی میگه؟
دوست من سهام کوچیک هر قدر هم ارزنده باشن فعلا فراموش شدن ..

فعلا اینها میخوان به دنیا بگن تحریمها اثر نداره ..دنبال سهام شاخص ساز هستن ..سهام با پی برای 3 منفی هم بخوره براشون مهم نیست ..

امروز کلی سهام ارزمند در منفی داشتن برا خودشون گیج می زدن اونوقت سهمهایی صف بودن که معلوم نیست برا چی صف هستن ...قراره سودشون چقدر بشه..
چرا چون تو شاخص اثر دارن ....فعلا امروز اکثر خریدها حقیقی بود حقوقی ها فعلا در ظلاهر خرید چندانی نداشتن ....

ببینم روزهای بعد چی میشه....

تکنیکالی رو حمایت قدر 280 هست بالای 312 هم روند صعود میگیره...

stark
2012/06/30, 23:19
ما از صعود بازار استقبال می کنیم....

ببینم تا کجا میره بالا ..

در ضمن کگل رو میشه خرید ومعادن میشه خرید غدیر میشه خرید کلی سهام دیگه اگر به رشد بازار اعتقاد داری بخر....فقط 4 درصد بالاتر...
اخابر فولاد کالی سهام تو بازار ریخته...

کگل دارم ، ومعادن هم کلی دارم ، اخابر هم از پارسال دارم :دی

پرریسک
2012/07/01, 08:15
هنوز رشد بازار 10 درصد هم نشده داره از مین وزمان عرضه میشه ....

حالا دیدید جا نموندید...هر قدر خواستید سهام بخرید از شبندر گرفته تا مپنا وذوب وشمواد و............

جا موندن حرف تکراری که بارها شنیدم وخواهم شنید ...

ببینم بازار تحمل این همه عرضه رو داره .....صبر می کنیم ...

تاران
2012/07/01, 08:24
پرریسک عزیز
امروز روز شروع تحریمهای اروپاست
فکر نمیکنید جو روانی ناشی از اونه بازار گیج میزنه و فشار عرضه خیلی زیاده - و احتمالا با گذشت زمان زیادترهم میشه و احتمالا شاخص منفی بشه-
قندیها هم حتی دوام نمیآرن گرچه امروز قجام خوب باز بشه تاثیرش بر کل گروه میتونه مثبت باشه

کيانوش
2012/07/01, 08:29
افزايش فاز 2 يارانه ها منتفي شد.
قرار شد بازار پولي از بازار سرمايه حمايت کنه.اين صحبت کمي نيست.همين داستان فقط 40 الي 50 درصد بازار را با رشد همراه خواهد کرد.
شرکتهاي صادراتي پشت سر هم دارند تعديل مثبت مي دهند.بابا شصفها داره با پي به اي زير 2 معامله ميشه.
سهام خود را مفت نفروشيد اگه خريدار نيستيد.

پرریسک
2012/07/01, 08:32
افزايش فاز 2 يارانه ها منتفي شد.
قرار شد بازار پولي از بازار سرمايه حمايت کنه.اين صحبت کمي نيست.همين داستان فقط 40 الي 50 درصد بازار را با رشد همراه خواهد کرد.
شرکتهاي صادراتي پشت سر هم دارند تعديل مثبت مي دهند.بابا شصفها داره با پي به اي زير 2 معامله ميشه.
سهام خود را مفت نفروشيد اگه خريدار نيستيد.

برا من مهمتر تحریمهای مالی امریکا بود که چند روز پیش زده شد....

ببینم چه اثری میتونه رو صادراتی ها داشته باشه ...

اگر رشدی باشه سهام تولی د ومصرف داخل قندیها در اولویت هستن ...گروه پترو هم با توجه به پی برای پایین اگر این تحرمیها مشکل ایجاد نکنه در رتبه بعدی...

پرریسک
2012/07/01, 08:33
پرریسک عزیز
امروز روز شروع تحریمهای اروپاست
فکر نمیکنید جو روانی ناشی از اونه بازار گیج میزنه و فشار عرضه خیلی زیاده - و احتمالا با گذشت زمان زیادترهم میشه و احتمالا شاخص منفی بشه-
قندیها هم حتی دوام نمیآرن گرچه امروز قجام خوب باز بشه تاثیرش بر کل گروه میتونه مثبت باشه

مهمتر از تحریم نفتی تحریمهای مالی امریکا بود ..

در مورد قندیها هم صبر ..فرصت خرید دادن استفاده کن ...شاید مدتی بعد حسرت این روزها رو بخوری...
مثل دوستانی که نیمه اول سال قندی نخریدن ونیمه دوم فقط حسرت خوردن....

صبا
2012/07/01, 08:34
مشکل عمده بازار اینه که به خاطر عدم اعتماد حقیقیها به رشد سهام و ریسک بالای سیستما تیک بازار خریدار تو قیمت بالا نمیشینه و همه نوسانگیرن پس واسه نوسانگیر معقول نیس بالا بخره وبازار اینی میشه که میبینید اگه بازار منفی نشه خیلی بالایی هم نداره ومیشه فرسایشی متعادل ویا روبه پایین حقوقیام میترسن بالا بخرن چون از درو دیوار سهمای نوسانگیرا میباره و باید جم کنن پس ترجیحشون بالا بردن سهام به صورت شارپ نیس همینجوریم در جا بزنه وصف فروش نشه واسشون خوبه البته این 1 نظر بلند مدت نیس فعلا اینجوریه .... من اصلا به ادامه همین وضعم خوشبین نیستم فعلا نظاره گریم

felfel
2012/07/01, 09:09
کسانی که برای سقوط بازار تصمیم میگیرن برای صعود هم تصمیم گیرنده اند

کيانوش
2012/07/01, 09:45
از بازار جا نمونيد.براي اولين بار در يک دهه گذشته قرار شده است بازار مالي يعني سيستم بانکي از بازار سرمايه يعني بورس حمايت کنه.
اين يعني کف سهام ايني هست که امروز خواهيم ديد.چون حمايت بانکها از بازار سرمايه اجازه نخواهد داد پول سپرده گذاران با ضرر روبرو بشه.