PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چی .......چرا؟؟؟؟

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107

کيانوش
2012/08/09, 09:23
نوشته اصلی توسط محسن مختاری در تايپيک موج شماري
وقتی شمارشم از دیتای 25 ساله ی نفت برنت تموم شد ،نتیجه ش برام قابل باور نبود ،چون چند نفر از دوستانی که کارشونو توو الیوت قبول داشتم و دارم ،دیدگاه نزولی ای نسبت به نفت دارن، ولی به هر حال من موج شماری نفت رو بدین شکل میدونم:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به نظرم سقف 144 دلاری نفت در کمتر از 7 ماه آینده شکسته خواهد شد

زیرموج شماریه موج (3) :

زیرموج شماریه موج (5) (که الان درش به سر میبریم):

*.ذکر این نکته لازمه که توو بازه ی 19 ساله ای که دیتای شاخص بورس ایران وجود داره، این شاخص همبستگی بالایی با قیمت نفت داشته
.................................................. ....................................
پايان شرح.
کيانوش نوشته است.
با تشکر از استاد مختاري عزيز
واي خداي من چه اتفاقي مي خواهد بيفتد که در 7 ماه اينده نفت ممکنه سقف 144 دلاري را بشکونه.
ايا اقتصاد دنيا قراره از رکود در بياد؟نه نه گمان نکنم.هيچ پيش زمينه اي در اين خصوص وجود ندارد.
................................................
من فکر مي کنم اين علم تکنيکال يک جور جام جهان نما هست که حتي مي توان از روي ان يک سري اتفاقات و تحولات سياسي و بحرانهاي منطقه اي را باهاش حدس زد.مي گم حدس تا به جايي بر نخوره.
.............................................
انچه باعث شد اين سوال را از جناب مختاري بکنم که تکنيکال نفت را برايمون ترسيم کنيد اين بود.که بيداري اسلامي يا سياسي که در منطقه بزرگي از کشورهاي اسلامي راه افتاده و جديدا به اطراف خليج فارس خصوصا عربستان صعودي کشيده شده است هر هرروز در حال بزرگ شدن هست و کم کم داره از حالت جنبشهاي اجتماعي به انقلاب هاي اجتماعي ميرسد.
چند وقت پيش شنيدم عربستان از ترسش داره سهام فيس بوک را ميخره تا ان را بروي شهروندان و مردم کشورش ببنده.باز شنيدم که انگلستان داره يک نسخه سياسي براي عربستان مي پيچه که نظام سياسي عربستان به سلطنت مشروطه با يک سري تغييرات و ازاديهاي سياسي تغيير اساسي کنه.
همچنين تغيير و تحولات جنبشهاي اجتماعي که در يمن بحرين و.... داره هر روز گسترش مي يابد.
..........................................
نتيجه
شايد و اگه جنبشهاي اجتماعي که در منطقه خليج فارس خصوصا عربستان اگه کارش به انقلاب بکشه و توليد نفت را بشدت به مخاطره بياندازه انوقت ممکنه قيمت جهاني نفت حتي به 200 دلار برسه.
..............................................
بگمانم با توجه به روند قيمت جهاني نفت و قيمت دلار و فروشهاي خوب گروه پتروشيمي و تعديل هاي مثبت خوب اين گروه در گزارشهاي 6 و 9 ماهه تا هفت ماه اينده قسمت بزرگي از پرتفوي را به اينها اختصاص بدهيم بد نباشد.
.......................
کرمانشا-شپترو-شصفها-شاراک-شيران-و..............
در حال حاضر نفت برنت به 112.23
و نفت سبک به 93.65 رسيده است.

سکه شانس
2012/08/09, 09:29
رونق داشتن بازار سهام به طور حتم دارای ثمرات روشن برای اقتصاد واقعی است ..........................ولی بازار سکه یک بازار صرفا دلالی است که ثمره آن فقط در بخش اقتصاد مالی است و در بخش واقعی اقتصاد اثری ندارد.......................................

جواد مهرابی
2012/08/09, 09:38
برادر کهنه سوار عزیز
من که هم کتاب لطفا گوسفند نباشید نامنی را خوندم واقعا کتاب خوبیه کتاب جامعه شناسی خودمانی رو که لطف کرده بودید صبح معرفی کرده بودید

دانلود کردم کتاب خوبیه الانم پرینت گرفتم من از انتقاد بدم نمیاد چون ناراحتی لحظه ای اما پیشرفت دائمی را همراه داره دوستان از "خرید گله ای" به دل

گرفتن ......

اشکبوس کهنه سوار
2012/08/09, 09:48
نمونه شماره 1 : آموزش های پرریسک

دوست من برای من حرف ونظر همه قابل احترام هست ولی در خرید فروش هام حرف اول رو نظر خودم میزنه ...چون اگر ضرر کردم نمیخوام فردا بیام یقه یکی دیگه رو بگیرم...

باید مسئولیت پذیر باشیم ومسئولیت تمام ضررها وسودها رو بپذیریم ...

دوست من بارها گفته شد اول بنیادی بررسی کنید بعد تکنیکالی بخرید حد ضرر بزارید....تا نشکسته نگران نشید وبا سهم بمانید..

اگر شما بنیادی بررسی داشتی تکنیکالی هم حد ضرر گذاشتی ودرصد هم در سبد رعایت شده پس دیگر نگران چه هستی....

قشکر تکنیکالی همچنان روند نزولی داره ..بنیادی هم هر قدر بی ارزش باشه دیگه از قنیشا وئقثابت قشرین که بی ارزش تر نیست ...با اون ارزش بازار مسخره قشکر ...

پس اول بنیادی بعد تکنیکال بعد حد ضرر...

الان بندذه سغرب دارم با حد ضرر 254 تومن....حالا یه روز یکی میاد میگه سیامنی ورشکست شد..سوخت 10 برابر شد..مازوت 200 تومن شد ..اصلا مهم نیست برام ..مهم برام اینه سهم 254 رو بشکنه میفروشم با کارمزد 5 درصد ضرر می کنم نشکنه می مونم باهاش واگر بازی چیزی درنیارن 20-30 درصد میریم تو سود ....به همین راحتی ...شبام راحت میخوابم وهیچ چیز هم برام مهم نیست جز حد ضررم...بنیادی هم که حرف نداره ..

در همه خریدها قبل خرید بنیادی بررسی تکنیکالی حد ضرر بعد با ارامش کامل سهامداری ..تمام

اشکبوس کهنه سوار
2012/08/09, 09:56
نمونه شماره 2 : آموزش های پرریسک

ممنون پررسيك عزيز بابت ياددادن ماهيگيري ( به قول كهنه سوار )
البته اگر جواب سوال هاي زير را در حد امكان بدهيد اين ياددادن ماهيگيري تقريبا كامل ميشه :
1- در تحليل بنيادي به چه مسائلي بيش از همه توجه مي كنيد ؟
2- در تحليل تكنيكال غير از خط روند و مقاومت و حمايت و واگرايي و rsi از روشهاي ديگري استفاده مي كنيد ؟
3- حدضرر هميشه با كارمزد 5 درصد است ؟
4- حد ضرر را ثابت نگه مي داريد يا با توجه به روند بالا پايين مي بريد ؟
5- حد سود داريد ؟ اگر داريد ثابت است يا متغير ؟
6- الگوي سبد شما چگونه است ؟ تعداد سهام ؟ تنوع گروه ها ؟ درصد تخصيص سبد به هر سهم ؟ آيا درصدي از سرمايه بورسي را هميشه بصورت نقدينگي نگه مي داريد ؟
ببخشيد كه سوالها زياده ولي حيفه كه از دانش شما استفاده نكرد جناب پرريسك عزيز

با تشکر ...البته اینها روش منه ...نمی دونم شاید به درد دوستان هم خورد..

1-در بنیادی علاوه بر میران فروش تولید وهمچینی درصد پوشش ..شریاط اتی کشور رو لحاظ می کنم واثر اون بر سهم مورد نظرم رو..مثل تحریم .نرخ ارز.هدفمندی.بحث عوارض..تعرفه.قیمتگذاری دولتی و.....

2-بله ...نمودارهایی که اینجا میزارم فقط قسمتی از روش خرید فروشم بر مبنای تکنیکال هست وگرنه بنده روشهای خاص خود برا پدا کردن حد ضرر وهمیچنین اغاز روند صعود ونزول رو دارم..

3-حد ضرر با کارمزد برا بنده نهایت نهایت 6 تا 7 درصد میشه ..چون بیشتر از اون دیگه هر چی در بیاریم باید ضرر کنیم...سهامی که در نظر می گیرم نهایت 6 تا 7 درصد ضرر در برار بالای 20 درصد رشد که به نظرم منطقی هست این ریسک..

4-خیر حد ضرر با بالا رفتن قیمت سهم مسلما بالا میاد ..نمیشه که حد ضرر بنده در سهمی 150 باشه سهم بشه 200 توم باز حد ضرر همون 150 باشه..

5-در مورد حد سود تا وقتی سیگنال فروش نگیرم سهامداری می کنم...البته یک روش دیگر هم دارم اونم هم به ازاری هر 10 درصد رشد در صورت ریزش سهم وکم اورد 20 درصد خروج می کنم ..یعنی 10 درصد 20 درصد خروج ..20 درصد رشد 40 درصد خروج..30 درصد رشد 60 درصد خروج والی اخر.....البته گفتم اگر سهم کم بیاره وتقاضا براش کم بشه ..وگرنه تا وقتی بالا میره کاری بهش ندارم ..

6-در مورد سبد ...نهایت تعداد سهم 5 سهم....در مورد تنوع سبد ..همیشه بهترین گروهها رو انتخاب می کنم واز گروههای درپیت دوری می کنم..الان گروه سیمان پترو قند فلزات (مس روی فولاد)وگروه ای تی در لیست هستن ...چند تا تک سهم از بعضی گروهها برا نوسان مثل گروه تجهیزات یا گروه حمل ونقل......هر سهم 20 درصد ...........در مورد نقد موندن بیرون از بورس نقدینگی هست ودر صورت لزوم ونیاز وصلاحدید وارد بورس میشود...

در اخر از بین گروهها اشاره شده بهترین سهام اونها گلچین شده واز بین اونها هم اونهایی خرید میشن که زودتر سیگنال خرید داده وارد روند صعود شده باشن ..

بقیه شو هم محض اطلاع اونایی که تهمت کپی برداری رو به کاربرای این تاپیک می زنن بزارم؟

جناب پر ریسک شما در کدام خط از نوشته های من پی به خرید بدون تحلیل بردید که نوشتید خرید بدون تحلیل یعنی همین!
واقعا" دور نمای اوضاع اقتصادی کشور را خوب میبینید . وقتی ارزش سهام یک بانک انگلیسی با توجه به تحریم های اعمال شده ازسوی آمریکا ،بدلیل مبادله بانکی با ایران در یک روز 20درصد سقوط میکنه فکر میکنین تحریم های اخیر در خصوص عدم خرید محصولات پتروشیمی ایران بی تاثیره .
دوست عزیز کاش در این هفته و در اوج بازار مثبت قندی ها و بازار منفی سایر صنایع و بویژه پتروشیمی ها خودتان را تحریم ! نمی کردین و با حضور در تالار و تحلیل رفتار بازار، دوستان را راهنمایی میکردید چون ظاهرا" افرادی که در این تاپیک از کلمات گوسفند و بز ( ادبیات محاوره ای امروز برخی از افراد جهت تحقیر سایرین وکاستن از فشار روانی روی خود ! ) استفاده کردن از روی دست شما خرید میکنن !

shadi
2012/08/09, 10:11
جناب جعفر با توجه به بر گشت پتروشیمی ها لطفا نظرتان را نسبت به شاراک می فرمایید.مرسی

کيانوش
2012/08/09, 10:37
نوشته اصلی توسط محسن مختاری در تايپيک موج شماري
وقتی شمارشم از دیتای 25 ساله ی نفت برنت تموم شد ،نتیجه ش برام قابل باور نبود ،چون چند نفر از دوستانی که کارشونو توو الیوت قبول داشتم و دارم ،دیدگاه نزولی ای نسبت به نفت دارن، ولی به هر حال من موج شماری نفت رو بدین شکل میدونم:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به نظرم سقف 144 دلاری نفت در کمتر از 7 ماه آینده شکسته خواهد شد

زیرموج شماریه موج (3) :

زیرموج شماریه موج (5) (که الان درش به سر میبریم):

*.ذکر این نکته لازمه که توو بازه ی 19 ساله ای که دیتای شاخص بورس ایران وجود داره، این شاخص همبستگی بالایی با قیمت نفت داشته
.................................................. ....................................
پايان شرح.
کيانوش نوشته است.
با تشکر از استاد مختاري عزيز
واي خداي من چه اتفاقي مي خواهد بيفتد که در 7 ماه اينده نفت ممکنه سقف 144 دلاري را بشکونه.
ايا اقتصاد دنيا قراره از رکود در بياد؟نه نه گمان نکنم.هيچ پيش زمينه اي در اين خصوص وجود ندارد.
................................................
من فکر مي کنم اين علم تکنيکال يک جور جام جهان نما هست که حتي مي توان از روي ان يک سري اتفاقات و تحولات سياسي و بحرانهاي منطقه اي را باهاش حدس زد.مي گم حدس تا به جايي بر نخوره.
.............................................
انچه باعث شد اين سوال را از جناب مختاري بکنم که تکنيکال نفت را برايمون ترسيم کنيد اين بود.که بيداري اسلامي يا سياسي که در منطقه بزرگي از کشورهاي اسلامي راه افتاده و جديدا به اطراف خليج فارس خصوصا عربستان صعودي کشيده شده است هر هرروز در حال بزرگ شدن هست و کم کم داره از حالت جنبشهاي اجتماعي به انقلاب هاي اجتماعي ميرسد.
چند وقت پيش شنيدم عربستان از ترسش داره سهام فيس بوک را ميخره تا ان را بروي شهروندان و مردم کشورش ببنده.باز شنيدم که انگلستان داره يک نسخه سياسي براي عربستان مي پيچه که نظام سياسي عربستان به سلطنت مشروطه با يک سري تغييرات و ازاديهاي سياسي تغيير اساسي کنه.
همچنين تغيير و تحولات جنبشهاي اجتماعي که در يمن بحرين و.... داره هر روز گسترش مي يابد.
..........................................
نتيجه
شايد و اگه جنبشهاي اجتماعي که در منطقه خليج فارس خصوصا عربستان اگه کارش به انقلاب بکشه و توليد نفت را بشدت به مخاطره بياندازه انوقت ممکنه قيمت جهاني نفت حتي به 200 دلار برسه.
..............................................
بگمانم با توجه به روند قيمت جهاني نفت و قيمت دلار و فروشهاي خوب گروه پتروشيمي و تعديل هاي مثبت خوب اين گروه در گزارشهاي 6 و 9 ماهه تا هفت ماه اينده قسمت بزرگي از پرتفوي را به اينها اختصاص بدهيم بد نباشد.
.......................
کرمانشا-شپترو-شصفها-شاراک-شيران-و..............
در حال حاضر نفت برنت به 112.23
و نفت سبک به 93.65 رسيده است.

ديروز در بورس کالا
اوره صنعتي پتروشيمي خراسان 5840 ريال
اوره پتروشيمي شيراز 5512 ريال
اوره صنعتي شيراز 5300 ريال
امونياک مايع شيراز 4959 ريال
معامله شد.
...........................
کرمانشا از محل فروش اوره 5380 ريالي
و امونياک 4760 ريالي
و فروش ارز 1480 توماني تونسته بود 54 تومان بسازد.
.........................
خوب استارت افرايش نرخ اوره و امونياک ديروز در بورس کالا خورد چون دلار شده است 2000 تومان
فروش ارز 1480 توماني 3 ماهه اول هم که شد هاست 2000 تومان
افزايش نرخ ارز مرجع هم که کنسل شد.
کرمانشا تعديل وحشتناکي در 6 ماهه خواهد داد.

ایمان صالح
2012/08/09, 11:13
دوست عزیزی که همواره اعداد و آمار وارقام سود و فروش پتروشیمیها رو گوشزد میکنی
همه اینها درست.ولی بازار در مورد پتروشیمیها به شک افتاده (نه تنها پتروشیمی ها بلکه کل شرکتها) اگه این تحریمها در این مرحله رو اوره ای ها تاثیر نگذارد در مورد تحریمهای آینده کسی نمیتواند مطمئن باشد.میبینید که هر از چند گاهی یک سری تحریمهای جدید با دامنه بیشتر.
به همین خاطر نمیشه گفت فلان شرکت تا آخر سال فلان قدر سود میسازد.6 ماهه فلان قدر میپوشاند و چنین و چنان.به بازار خیلی کوتاه مدت میبایست نگاه کنید.
من خودم کرمانشاه رو فروختم و نمیگم دوباره نمیخرم.چرا میخرم ولی به دید نوسان.دوستان هم به جای تعصب رو سهمها اگه مثلا 430 فروخته بودن زیر 400 میخریدن و یه نوسان میگرفتن.شرایط اقتصادی اصلا برای سرمایه گزاری حتی یک هفته ای هم مناسب نیست.باید همیشه دست به ماشه بود و به سود کم ولی در دفعات زیاد قناعت کرد.

امید
2012/08/09, 11:30
با سلام
پر ریسک عزیز برای قشیر و قپیرا و قصفها لطف میکنید مقاومتها و حمایتهاشون رو بفرمایید. و اگر ممکنه نظرتون رو هم در مورد وضعیت معامله شون در ابتدای هفته بعد بفرمایید. با تشکر
پرریسک جان لطف میکنید سوال بنده را پاسخ بدید. ممنون

پرریسک
2012/08/09, 12:06
درود جعفر خان
خواستم دلیل برتری قزوین نسبت به سایر همگروهی هاش رو از دید شما بدونم
ظرفیت تولید بالا ...از اکثر قندیها ظرفیت تولید بالاتر داره ..

جذب چغندر بالا به دلیل اب وهوای بهتر وکشاورزی خوب...

سرمایه کمتر نسبت به قندیهای خوب ...

قیمت مناسب ومفت اون در قیاس با قندیها خوب وقندیهای در پیت...

قزوین با ظرفیت تولید بالا که سال قبل هم این رو ثابت کرد الان با قثابت یک قیمته ..سرمایه قزوین کمتر هم هست ..قزوین می تونه سود خود به حد قپیرا برسونه وقیمتش نصف قپیرا ..

قیمت قزوین یک سوم قیمت اکثر قندیها خوبه در حالی که این شکاف قیمتی هیچ معنایی نداره ..مثل این میمونه قندیها دیگه دلار 2000 تومنی هستن وقزوین تازه شده دلار 1226 تومنی ...

البته همانظور که دلار 1226 گیر کسی نمیاد قزوین هم گیر نمیاد واگر گیر بیاد فکر نکنم امونش بدن ...یعنی کسی این رو ول کنه بره رو بقیه نمی دونم چی باید گفت...

البته اینها نظر منه وممکنه اشتباه باشه ..خودتون هم بررسی کنید ..تمام گزارشها قندیها در کدال هست بررسی کنید بهترین رو انتخاب کنید...

پرریسک
2012/08/09, 12:09
دوست عزیزی که همواره اعداد و آمار وارقام سود و فروش پتروشیمیها رو گوشزد میکنی
همه اینها درست.ولی بازار در مورد پتروشیمیها به شک افتاده (نه تنها پتروشیمی ها بلکه کل شرکتها) اگه این تحریمها در این مرحله رو اوره ای ها تاثیر نگذارد در مورد تحریمهای آینده کسی نمیتواند مطمئن باشد.میبینید که هر از چند گاهی یک سری تحریمهای جدید با دامنه بیشتر.
به همین خاطر نمیشه گفت فلان شرکت تا آخر سال فلان قدر سود میسازد.6 ماهه فلان قدر میپوشاند و چنین و چنان.به بازار خیلی کوتاه مدت میبایست نگاه کنید.
من خودم کرمانشاه رو فروختم و نمیگم دوباره نمیخرم.چرا میخرم ولی به دید نوسان.دوستان هم به جای تعصب رو سهمها اگه مثلا 430 فروخته بودن زیر 400 میخریدن و یه نوسان میگرفتن.شرایط اقتصادی اصلا برای سرمایه گزاری حتی یک هفته ای هم مناسب نیست.باید همیشه دست به ماشه بود و به سود کم ولی در دفعات زیاد قناعت کرد.

هر پترو شیمی گفته نشده ..همانطور که هر قندی رو نگفتیم بخرید ..
از گروه پترو ابادان کرمانشاه شیران در لیست ما هست ...

با بقیه بنده کاری ندارم ...
در مورد سود ها هم منتظر گزارش ها می میونم ..میخوام ببینم واقعا به گفته دوستان قراره تعدیل منفی بدن ..

قراره کرمانشاه سود 90 تومنی با پوشش بالای 50 درصد رو بکنه 40-50 تومن وقشرین که بازار رو 400 براش سر ودست می شکنه سود 20 تومن رو به خاطر تحریم بکنه 150 تومن ..من که گزارش قشرین هر قدر بالا پایین کردم وقحطی هم در کشور بیاد به این سود نرسیدم ...

ببینم خدا چی میخواد ..کرمانشاه زیر 450 مفت وفرصت خرید هست ..تا هر جا هم میخواد بره ولی برگشت زیبایی خواهد داشت ..

hamia
2012/08/09, 12:31
پر ریسک عزیز
ایمانت به تحلیلت قابل ستایشه ، امیدوارم بازار به روزای خوبش برگرده !!!!
به عنوان یه تکنیکال کار آماتور پیشنهاد میدم اگه برات مقدوره ریزه کاری های تکنیکال یا همون فوت کوزه گری که با تجربه بدست آوردی رو با بقیه دوستان شیر کنی !!!

بازم ممنون;)

صمدآقا
2012/08/09, 13:07
ظرفیت تولید بالا ...از اکثر قندیها ظرفیت تولید بالاتر داره ..

جذب چغندر بالا به دلیل اب وهوای بهتر وکشاورزی خوب...

سرمایه کمتر نسبت به قندیهای خوب ...

قیمت مناسب ومفت اون در قیاس با قندیها خوب وقندیهای در پیت...

قزوین با ظرفیت تولید بالا که سال قبل هم این رو ثابت کرد الان با قثابت یک قیمته ..سرمایه قزوین کمتر هم هست ..قزوین می تونه سود خود به حد قپیرا برسونه وقیمتش نصف قپیرا ..

قیمت قزوین یک سوم قیمت اکثر قندیها خوبه در حالی که این شکاف قیمتی هیچ معنایی نداره ..مثل این میمونه قندیها دیگه دلار 2000 تومنی هستن وقزوین تازه شده دلار 1226 تومنی ...

البته همانظور که دلار 1226 گیر کسی نمیاد قزوین هم گیر نمیاد واگر گیر بیاد فکر نکنم امونش بدن ...یعنی کسی این رو ول کنه بره رو بقیه نمی دونم چی باید گفت...

البته اینها نظر منه وممکنه اشتباه باشه ..خودتون هم بررسی کنید ..تمام گزارشها قندیها در کدال هست بررسی کنید بهترین رو انتخاب کنید...

جناب پرریسک با سلام
فرمایشتون صحیح
قزوین واقعا نشون داده از بهتریناست
اما سرمایه ثبت شدش بین قندیهای خوب فقط از قپیرا کمتره
وگرنه 2.5 برابر اصفهان و لرستان سرمایه داره
و میشه گفت فقط قپیرا و قنقش سرمایه ثبت شده بیشتری نسبت بهش دارند
ولی در کل عالیه
ضمن اینکه الان ارزش بازار 90 میلیاردی قپیرا و 130 میلیاردی قنقش کجا و 31 میلیاردی قزوین کجا
من برای خودم قزوین رو 900 هدف گذاری کردم 6 ماهه وحالا حالا ها هستم باهاش

ایمان صالح
2012/08/09, 13:11
هر پترو شیمی گفته نشده ..همانطور که هر قندی رو نگفتیم بخرید ..
از گروه پترو ابادان کرمانشاه شیران در لیست ما هست ...

با بقیه بنده کاری ندارم ...
در مورد سود ها هم منتظر گزارش ها می میونم ..میخوام ببینم واقعا به گفته دوستان قراره تعدیل منفی بدن ..

قراره کرمانشاه سود 90 تومنی با پوشش بالای 50 درصد رو بکنه 40-50 تومن وقشرین که بازار رو 400 براش سر ودست می شکنه سود 20 تومن رو به خاطر تحریم بکنه 150 تومن ..من که گزارش قشرین هر قدر بالا پایین کردم وقحطی هم در کشور بیاد به این سود نرسیدم ...

ببینم خدا چی میخواد ..کرمانشاه زیر 450 مفت وفرصت خرید هست ..تا هر جا هم میخواد بره ولی برگشت زیبایی خواهد داشت ..
البته جسارت نباشه منظورم کاربر کیانوش بود.

zereshkkk
2012/08/09, 13:18
اصلاح قیمت نزولی چرا!!!!!
چندیست با توجه به مسائل اقتصادی و سیاسی اکثر شرکتها با اصلاح قیمتی نزولی روبرو شده اند و کف مشخصی هم وجود ندارد!!! حال انکه قیمت محصولات و تولیدات اکثر این شرکتها افزایشی بوده !!!(به عنوان مثال افزایش قیمت اهن و میلگرد) نکته حائز اهمیت این است که در حال حاظربرای احداث و راه انداری یک شرکت (به عنوان مثال فولاد مبارکه) با ظرفیت کنونی باتوجه به افزایش تورم و قیمت دلار و..... به چه میزان سرمایه نیاز است !با اصلاح قیمت های فعلی امکان احداث همچین شرکتی هرگز وجود ندارد!!! در این مورد باید تصمیم و قانونی برای اصلاح قیمت شرکتها وجود داشت که بر مبنای ان اصلاح قیمت واقعی و باتوجه به نکته گفته شده صورت میگرفت !!!
نقل .
خودتان قضاوت کنید

arioman
2012/08/09, 21:39
پرريسك جان واقعا اين مدتي كه تو اين تاپيك بودم خيلي خيلي ازت استفاده كردم و كيف مي كنم براي درك و دانشت ، اما يك حرف بيخ گلومه ميخام بگم و اونم اينه كه پرريسك جان شما انجا تحليل مي كنيد و الحق و انصافا عالي تحليل مي كنيد ولي اين عادت اصلا خوب نيست كه هر وقت بازار خلاف تحليلات شد كركره تاپيكو بكشي پايين و بري حاجي حاجي مكه . اتفاقا اگه به تحليلات اعتقاد داري بايد همون روزهايي كه بازار خلافه جهت تو هستش بياي و از تحليلات دفاع كني . شرمنده اگه جسارت شد

jafar
2012/08/09, 22:12
دوستان از ولصنم خبر دارید ؟

پرریسک
2012/08/09, 22:33
پرريسك جان واقعا اين مدتي كه تو اين تاپيك بودم خيلي خيلي ازت استفاده كردم و كيف مي كنم براي درك و دانشت ، اما يك حرف بيخ گلومه ميخام بگم و اونم اينه كه پرريسك جان شما انجا تحليل مي كنيد و الحق و انصافا عالي تحليل مي كنيد ولي اين عادت اصلا خوب نيست كه هر وقت بازار خلاف تحليلات شد كركره تاپيكو بكشي پايين و بري حاجي حاجي مكه . اتفاقا اگه به تحليلات اعتقاد داري بايد همون روزهايي كه بازار خلافه جهت تو هستش بياي و از تحليلات دفاع كني . شرمنده اگه جسارت شد

ببخشید دوست عزیز مگر وقتی بازار منفی شد وکرمانشاه منفی شد یا قزوین از 340 اومد رو 270 بنده گفتم این سهمها بدن ارزش خرید ندارن واشتباه کردیم وتحلیلمون درست نبود..

بنده قزوین رو 340 ارزشمند برا خرید می دیدم رو 270با 15 درصد افت بیام جا بزنم...یا چون شفارس الان از 260 شده 238 بنده نظرم عوض شده الان میگم ببخشید شفارس سهم بدی هست ..یا کرمانشاه چون از 450 اومد رو 400 سهم بدی هست...

بنده کی گفتم این سهام بد بوده ..یعنی چی بیام دفاع کنم..گفتم هر کی میفروشه داره اشتباه می کنه ..خوب بفروشه ..هر قدر پایین تر بهتر ..

برا دوستان کوتاه مدتی حد ضرر گفتیم..خوب هر کی صبر نداره بفروشه حد ضرر هم 5 درصد ..

افت وخیز سهمها جز نوسان بازار هست وقتی گزارش شرکتها بیاد وسودها واقعی رو بشه بازار میفهمه کدوم سهم ارزش خرید داشته وکدوم نداشته..

چون قشرین از 370 شده 420 یعنی شما فکر می کنی نظر بنده رو این سهم عوض شده والان میگیم این سهم خوبه...خیر هنوزم به این سهم اعتقاد ندارم بنیادی ...حالا میخواد بشه 1000 تومن...

به وقتش وقتی گزارش ها اومد اون موقع این سهمها دیدن دارن...بنده از افت قیمت سهام مدنظرم استقبال می کنم ..سهام خوب نیازی به دفاع کردن ندارن ..زمان میخواد تا یه عده سهامدار جو گیر رو پیاده کنن بعد برو که رفتیم..ما هم حوصله داریم واین زمان رو میدیم...

بابک 52
2012/08/09, 22:52

با سلام

کاربر محترم

این دیگه واقعا" کمال بی انصافیه

همه کاربران این سایت خوب می دانند که جناب آقای پر ریسک یکی از بهترین و زحمتکش ترین افراد سایت هستند

چطور شما قند قزوین را که مرتب ایشان از آن می گفتند را ول کرده اید و چسبیدید به کرماشا؟؟؟

خوب کرماشا هم به خاطر خبر تحریم پتروشیمی ها به این روز افتاده ، گرچه این سهم بسیار بسیار در این قیمتها ارزشمند است.

آیا اگر حد ضرر را که بارها و بارها جناب آقای پر ریسک عنوان فرمودند را رعایت می کردید ، این گله را مطرح می نمودید؟؟؟

مسئولیت خرید و فروش هر سهامدار فقط و فقط خود اوست و شما حق گله به کاربر پر ریسک را ندارید.

چرا فردی که خالصانه و با تمام وجود در این سایت زحمت می کشد را ناراحت می کنید؟؟؟

مگر زمانی که قزوین منفی می خورد ایشان تاپیک را رها نمودند؟؟؟

اگر ایشان کار شخصی دارند و چند روزی در سایت تشریف ندارند و این زمان هم سهم کرماشا منفی شده ، آیا ایشان باید جوابگوی کاربرانی همچون شما باشد؟؟

آیا شما اگر سهم قزوین را می خریدی و بیشتر از 50 درصد سود می کردی ، از ایشان قدردانی هم می نمودی؟؟؟؟

واقعا" اینگونه برخوردها جای تاسف دارد و در شاءن کاربران وزین سایت بورسی نمی باشد.

mdmahdi
2012/08/10, 00:14
سلام جعفر جان دیروز قشهد رو با اجازت 1500 فروختم دمت گرم
راستیتش حال کردم قزوین حجم مبنا به زور میده ولی فعلا خریدار نیستم چون هر سهمی 100% بیاد بالا مثل نارنجک میمونه .
اگه اشتباه میکنم تصحیح کن...........

به نظرت تا کجا میخواد بره قزوین ت ؟

yousef
2012/08/10, 08:46
پرریسک عزیز اگه اشتباه نکنم معتقدین که قیمت قزوین وقپیرابایدبرابرباشن.من هم به خاطراحترام به نظرشماگزارشهای این دوسهم
رودر3سال اخیرکاملابررسی کردم.گذشته ازروندصعودی قابل تحسین تولیدوسودسازی قزوین ولی هیچ گاه نه ازلحاظ تولیدونهepsونهdps
ونه سودانباشته ونه جذب چغندرقندقابل مقایسه باقپیرانبوده...چندنکته برگرفته ازپیش بینی91وگزارش90این دوسهم:
1-فروش شکرتولیدی ازچغندرسال90قزوین وقپیرابه ترتیب28و56هزارتن بوده...آیافروش دوبرابرقپیرابه
نظرتون تغییرمحسوسی درسال91خواهدداشت؟من بعیدمیدونم.
2-پیش بینی قیمت فروش شکرقزوین وقپیرابرای91به ترتیب1350و1300.یعنی قپیراقیمت فروش رو50تومن
کمترپیش بینی کرده وازاین لحاظ جای تعدیل بیشتری نسبت به قزوین داره.
3-پیش بینی قیمت خریدچغندرقزوین وقپیرابرای91به ترتیب123و130تومنه.یعنی قپیراقیمت خریدرو7تومن بالاتر
درنظرگرفته که ازاین لحاظ نیزجای تعدیل بیشتری نسبت به قزوین داره.
4-بااینکه قزوین قیمت فروش شکرروبرای91 1350تومن دیده در3ماهه اول91نزدیک به13هزارتن شکربا
قیمت1195تومن فروخته(شکرباقی مانده درانبارتولیدی سالهای قبل).پس ازاین لحاظ امکان تعدیل مثبت ناشی ازفروش
بیشترشکرنسبت به پیش بینی91تاحدی ازبین رفته.این فروش ضمنانشون میده قزوین زیربارهزینه های مالی زیادی
قرارداره وگرنه اقدام به فروش نمیکرد.
5-امایک نکته مهم درموردقزوین وام ارزی سنگین دریافت شده وبازپرداخت اقساط وسودهای اونه که توگزارش حسابرس اومده:
2- شرکت در سالهاي قبل مبلغ 000ر411ر8 يورو در ارتباط با طرح توسعه کارخانه دو فقره تسهيلات از محل حساب ذخيره ارزي و از طريق بانکهاي رفاه و کشاورزي دريافت نموده است . اقساط معوق تسهيلات فوق بالغ بر 392ر787ر6 يورو بوده و مبلغ 048ر983ر1 يورو نيز هزينه مالي تاخير اقساط تا مقطع پايان سال 1390 محاسبه و در حسابها منظور شده است . گفتني است به موجب مصوبه کميسيون اقتصادي هيئت دولت در سال 1387 و دستورالعمل اجرايي آن، نحوه بازپرداخت تسهيلات ياد شده با ارز معيار و بابت سود آن 10 درصد ارز معيار به صورت ثابت سالانه تعيين گرديده است . مضافا" جرايم تاخير ناشي از عذر موجه با تشخيص کميسيون پيش بيني شده در اين مصوبه قابل بخشودگي مي باشد که با توجه به اقدامات شرکت در جهت اخذ بخشودگي جرايم تاخير اقساط معوق از طريق مراجع ذيربط هزينه مالي مربوط به تاخير اقساط براي سال آتي بدون احتساب جريمه برآورد شده است . علاوه بر اين در سال مورد گزارش مبلغ 15،000 ميليون ريال زيان ناشي از تسعير نرخ ارز بابت تسهيلات مذکور در حسابها منظور شده که مستنداتي در خصوص لزوم احتساب زيان فوق ارائه نگرديده است . بدليل عدم دسترسي به اطلاعات و مستندات لازم، تعيين آثار مالي ناشي از موارد فوق بر سود و زيان پيش بيني شده، در حال حاضر براي اين سازمان مقدور نمي باشد
------------------------------------------------------------------------------------------------
ازتوضیحات وروشنگری جناب پرریسک برهرکدوم ازبندهای بالاخوشحال میشم البته توضیحات مستند.مثلااگه فلان مقدارتولیدوفروش وسود پیش بینی
میکنین طبق کدام یک ازگزارشهای ارائه شده.تمام بندهای بالابه طورمستندازگزارش هااستخراج شده واگه اشتباهی میبینین متذکربشین.البته توضیح بدم توگزارش های
بالابه اختصارگفتم 91ولی سال مالی قزوین29/12/91وسالمالی قپیرا31/4/92هست.

اشکبوس کهنه سوار
2012/08/10, 09:39

نوشته اصلی توسط پرریسک

دوست من برای من حرف ونظر همه قابل احترام هست ولی در خرید فروش هام حرف اول رو نظر خودم میزنه ...چون اگر ضرر کردم نمیخوام فردا بیام یقه یکی دیگه رو بگیرم...

دوست من بارها گفته شد اول بنیادی بررسی کنید بعد تکنیکالی بخرید حد ضرر بزارید....تا نشکسته نگران نشید وبا سهم بمانید..
اگر شما بنیادی بررسی داشتی تکنیکالی هم حد ضرر گذاشتی ودرصد هم در سبد رعایت شده پس دیگر نگران چه هستی....
قشکر تکنیکالی همچنان روند نزولی داره ..بنیادی هم هر قدر بی ارزش باشه دیگه از قنیشا وئقثابت قشرین که بی ارزش تر نیست ...با اون ارزش بازار مسخره قشکر ...

الان بندذه سغرب دارم با حد ضرر 254 تومن....حالا یه روز یکی میاد میگه سیامنی ورشکست شد..سوخت 10 برابر شد..مازوت 200 تومن شد ..اصلا مهم نیست برام ..مهم برام اینه سهم 254 رو بشکنه میفروشم با کارمزد 5 درصد ضرر می کنم نشکنه می مونم باهاش واگر بازی چیزی درنیارن 20-30 درصد میریم تو سود ....به همین راحتی ...شبام راحت میخوابم وهیچ چیز هم برام مهم نیست جز حد ضررم...بنیادی هم که حرف نداره ..
در همه خریدها قبل خرید بنیادی بررسی تکنیکالی حد ضرر بعد با ارامش کامل سهامداری ..تمام
-------------------------------------------------
لطفا در قبال زحمات داداش پرریسک بی انصاف نباشید.

arioman
2012/08/10, 10:08
ببخشید دوست عزیز مگر وقتی بازار منفی شد وکرمانشاه منفی شد یا قزوین از 340 اومد رو 270 بنده گفتم این سهمها بدن ارزش خرید ندارن واشتباه کردیم وتحلیلمون درست نبود..

بنده قزوین رو 340 ارزشمند برا خرید می دیدم رو 270با 15 درصد افت بیام جا بزنم...یا چون شفارس الان از 260 شده 238 بنده نظرم عوض شده الان میگم ببخشید شفارس سهم بدی هست ..یا کرمانشاه چون از 450 اومد رو 400 سهم بدی هست...

بنده کی گفتم این سهام بد بوده ..یعنی چی بیام دفاع کنم..گفتم هر کی میفروشه داره اشتباه می کنه ..خوب بفروشه ..هر قدر پایین تر بهتر ..

برا دوستان کوتاه مدتی حد ضرر گفتیم..خوب هر کی صبر نداره بفروشه حد ضرر هم 5 درصد ..

افت وخیز سهمها جز نوسان بازار هست وقتی گزارش شرکتها بیاد وسودها واقعی رو بشه بازار میفهمه کدوم سهم ارزش خرید داشته وکدوم نداشته..

چون قشرین از 370 شده 420 یعنی شما فکر می کنی نظر بنده رو این سهم عوض شده والان میگیم این سهم خوبه...خیر هنوزم به این سهم اعتقاد ندارم بنیادی ...حالا میخواد بشه 1000 تومن...

به وقتش وقتی گزارش ها اومد اون موقع این سهمها دیدن دارن...بنده از افت قیمت سهام مدنظرم استقبال می کنم ..سهام خوب نیازی به دفاع کردن ندارن ..زمان میخواد تا یه عده سهامدار جو گیر رو پیاده کنن بعد برو که رفتیم..ما هم حوصله داریم واین زمان رو میدیم...
شما حرف اصلي من را نگرفتيد پرريسك عزيز
من گفتم تحليلات عاليه و من به شخصه خيلي قبولشون دارم ، ولي حرفم اينه كه چرا وقتي بازار قدر تحليلات را نميدونه كركره تاپيكو پايين مي كشي و هجي مجي لاترجي غيب ميشي . كاري به حد ضرر و چه گفتي و چي نگفتي ندارم حرفم اينه كه چرا تحمل جو منفي را نداري ؟ اين به نظر من توهين به كاربرايي هست كه پابه پاي تاپيكت ميان جلو و بعد يهو شما غيب ميشي و يك هفته تاپيك تعطيل ميشه و بعد كه بازار برگشت هجي مجي لاترجي شما حاظر ميشيد شما تو يك ماه اخير 2 بار هر بار يك هفته تاپيكو تعطيل كرديد و اين به نظر من كار درستي نيست .

arioman
2012/08/10, 10:14
نوشته اصلی توسط پرریسک

-------------------------------------------------
لطفا در قبال زحمات داداش پرریسک بی انصاف نباشید.

كهنه سوار عزيز من حرفم يه چيز ديگس
من 2 هفتس كه نقد شدم و از بورس آمدم بيرون و فعلا قصد خريد ندارم ولي همچنان پيگير اوضاع بورس هستم اينو گفتم براي اينكه فكر نكني براي منفي شدن بازار و احيانا رفتن تو ضرر اين حرفو زدم . من حرفم اينه كه وقتي پرريسك مياد و يه تاپيك ميزه و تاپيكش پربيننده ترين ميشه و اين همه كاربر پيگير تاپيكن اصلا خوب نيست كه تو يك ماه 2 بار هر بار نزديك 1 هفته تاپيكو تعطيل كنه اونم دقيقا وقتي كه جو سهماش منفي شده ، اين رفتار به نظر من توهين به بقيه ست . موفق باشيد .

پرریسک
2012/08/10, 10:16
پرریسک عزیز اگه اشتباه نکنم معتقدین که قیمت قزوین وقپیرابایدبرابرباشن.من هم به خاطراحترام به نظرشماگزارشهای این دوسهم
رودر3سال اخیرکاملابررسی کردم.گذشته ازروندصعودی قابل تحسین تولیدوسودسازی قزوین ولی هیچ گاه نه ازلحاظ تولیدونهepsونهdps
ونه سودانباشته ونه جذب چغندرقندقابل مقایسه باقپیرانبوده...چندنکته برگرفته ازپیش بینی91وگزارش90این دوسهم:
1-فروش شکرتولیدی ازچغندرسال90قزوین وقپیرابه ترتیب28و56هزارتن بوده...آیافروش دوبرابرقپیرابه
2-پیش بینی قیمت فروش شکرقزوین وقپیرابرای91به ترتیب1350و1300.یعنی قپیراقیمت فروش رو50تومن
3-پیش بینی قیمت خریدچغندرقزوین وقپیرابرای91به ترتیب123و130تومنه.یعنی قپیراقیمت خریدرو7تومن بالاتر
4-بااینکه قزوین قیمت فروش شکرروبرای91 1350تومن دیده در3ماهه اول91نزدیک به13هزارتن شکربا
قیمت1195تومن فروخته(شکرباقی مانده درانبارتولیدی سالهای قبل).پس ازاین لحاظ امکان تعدیل مثبت ناشی ازفروش
بیشترشکرنسبت به پیش بینی91تاحدی ازبین رفته.این فروش ضمنانشون میده قزوین زیربارهزینه های مالی زیادی
5-امایک نکته مهم درموردقزوین وام ارزی سنگین دریافت شده وبازپرداخت اقساط وسودهای اونه که توگزارش حسابرس اومده:
2- شرکت در سالهاي قبل مبلغ 000ر411ر8 يورو در ارتباط با طرح توسعه کارخانه دو فقره تسهيلات از محل حساب ذخيره ارزي و از طريق بانکهاي رفاه و کشاورزي دريافت نموده است . اقساط معوق تسهيلات فوق بالغ بر 392ر787ر6 يورو بوده و مبلغ 048ر983ر1 يورو نيز هزينه مالي تاخير اقساط تا مقطع پايان سال 1390 محاسبه و در حسابها منظور شده است . گفتني است به موجب مصوبه کميسيون اقتصادي هيئت دولت در سال 1387 و دستورالعمل اجرايي آن، نحوه بازپرداخت تسهيلات ياد شده با ارز معيار و بابت سود آن 10 درصد ارز معيار به صورت ثابت سالانه تعيين گرديده است . مضافا" جرايم تاخير ناشي از عذر موجه با تشخيص کميسيون پيش بيني شده در اين مصوبه قابل بخشودگي مي باشد که با توجه به اقدامات شرکت در جهت اخذ بخشودگي جرايم تاخير اقساط معوق از طريق مراجع ذيربط هزينه مالي مربوط به تاخير اقساط براي سال آتي بدون احتساب جريمه برآورد شده است . علاوه بر اين در سال مورد گزارش مبلغ 15،000 ميليون ريال زيان ناشي از تسعير نرخ ارز بابت تسهيلات مذکور در حسابها منظور شده که مستنداتي در خصوص لزوم احتساب زيان فوق ارائه نگرديده است . بدليل عدم دسترسي به اطلاعات و مستندات لازم، تعيين آثار مالي ناشي از موارد فوق بر سود و زيان پيش بيني شده، در حال حاضر براي اين سازمان مقدور نمي باشد
------------------------------------------------------------------------------------------------
ازتوضیحات وروشنگری جناب پرریسک برهرکدوم ازبندهای بالاخوشحال میشم البته توضیحات مستند.مثلااگه فلان مقدارتولیدوفروش وسود پیش بینی
میکنین طبق کدام یک ازگزارشهای ارائه شده.تمام بندهای بالابه طورمستندازگزارش هااستخراج شده واگه اشتباهی میبینین متذکربشین.البته توضیح بدم توگزارش های
بالابه اختصارگفتم 91ولی سال مالی قزوین29/12/91وسالمالی قپیرا31/4/92هست.

1-قپیرا سرمایش هم حدود دو برابر قزوین هست ..قپیرا 100 میلیون سهم داره وقزوین 62 میلیون سهم ..پس چون سهامش بیشتر هست فروشش دوبرابریش معنی نداره ..
در مورد بندهای دو سه چهار خودتون می گید زیر 1200 فروخته ..پس وقتی قزوین نتونه 1350 بفروشه قندیها دیگه هم معنی نداره بتونن بالای 1300 بفروشن شکر شکر هست...

در مورد فروش موجودی هم خوب قزوین این 20 تومن که ساخته زیادی هم بوده ..چون سود اصلی این سهم در 6 ماهه دوم وبعد فصل برداشت رو میشه تا اون موقع هم شکر به 1300-1350 میرسه نرسه هم با همین قیمت 1200 تومنی شکر سود قزوین به 100 میرسه وبارها گفتم 100 تومن بالا رفتن شکر سود قزوین رو به 150 میرسونه ...

اما مهمترین واصلی ترین نکته برا اینکه قزوین بر همه قندیها برتر هست ..

قپیرا بدون داشتن هزینه مالی وسایر قندیها بدون داشتن این هزینه مالی سنکین دارن سودهای اینچنین میسازن ...

ولی قزوین با داشنن همین هز ینه مالی سنگین داره سود 100 میسازه وسال قبل سود 66 ساخته با همین سرمایه ..

بعد رفع شدن این هزینه سود قزوین با یک جهش خیره کننده به الای 300 خواهد رسید ...

همین قضیه در پترو کرمانشاه هم تکرارا شد که همه از هزینه ارزی اون می ترسیدن که به تبدیل این هزینه ارزی به ریالی به یکیاره سود دوبرابر شد با پوشش بالای 50 درصدی

اتفاف دلیل برتری قزوین رو همین قسمت می بینم ..شکرت با این بار مالی اینطور سود ساخته قپیرا بار مالیش یک یک سوم قزوین هست ..حالا این هزینه مالی از دوش قزوین برداشته بشه اونوقت سود اصلی این سهم رو خواهد شد ...

با همین هزینه فعلا داره پا به پای سهام قندی دیگه سودسازی می کنه واین نشان از برتری این سهم داره ..همچنان منتظر می مانیم..

اشکبوس کهنه سوار
2012/08/10, 10:18
پترو شیمی فرابی چه کرده ..هنگ کردم اصلا ..

سود از 45 تومان به 255 تومان افزایش یافته اونم سه ماهه 96 تومن پوشش داده ..این سود از محل اجاره مخازن بوده ...

عجب سودی ....ببینم بازار باز هم به گروه پترو بی مهری می کنه ..خوش به حال سهامدارهای شفارا ...پترو اصفهان دوم هم اومد ...

پیش بینی درآمد هر سهم شفارا سال مالی منتهی به 1391/12/30 دوره 3 ماهه (حسابرسی شده)
http://www.codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=IPqlPpQsqlgqir ojKjrUQg%3d%3d

اشکبوس کهنه سوار
2012/08/10, 10:21
اطلاعات و صورتهای مالی میاندوره ای9 ماهه "شپارس "منتهی به1391/03/31(حسابرسی نشده)
بر روی کدال
http://www.codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=TfVlhGnbYfmptaf LF%2b1BjA%3d%3d

arioman
2012/08/10, 10:33
با سلام

کاربر محترم

این دیگه واقعا" کمال بی انصافیه

همه کاربران این سایت خوب می دانند که جناب آقای پر ریسک یکی از بهترین و زحمتکش ترین افراد سایت هستند

چطور شما قند قزوین را که مرتب ایشان از آن می گفتند را ول کرده اید و چسبیدید به کرماشا؟؟؟

خوب کرماشا هم به خاطر خبر تحریم پتروشیمی ها به این روز افتاده ، گرچه این سهم بسیار بسیار در این قیمتها ارزشمند است.

آیا اگر حد ضرر را که بارها و بارها جناب آقای پر ریسک عنوان فرمودند را رعایت می کردید ، این گله را مطرح می نمودید؟؟؟

مسئولیت خرید و فروش هر سهامدار فقط و فقط خود اوست و شما حق گله به کاربر پر ریسک را ندارید.

چرا فردی که خالصانه و با تمام وجود در این سایت زحمت می کشد را ناراحت می کنید؟؟؟

مگر زمانی که قزوین منفی می خورد ایشان تاپیک را رها نمودند؟؟؟

اگر ایشان کار شخصی دارند و چند روزی در سایت تشریف ندارند و این زمان هم سهم کرماشا منفی شده ، آیا ایشان باید جوابگوی کاربرانی همچون شما باشد؟؟

آیا شما اگر سهم قزوین را می خریدی و بیشتر از 50 درصد سود می کردی ، از ایشان قدردانی هم می نمودی؟؟؟؟

واقعا" اینگونه برخوردها جای تاسف دارد و در شاءن کاربران وزین سایت بورسی نمی باشد.

من 2 هفتس كه نقد شدم و از بورس آمدم بيرون و فعلا قصد خريد ندارم ولي همچنان پيگير اوضاع بورس هستم اينو گفتم براي اينكه فكر نكني براي منفي شدن بازار و احيانا رفتن تو ضرر اين حرفو زدم . من حرفم اينه كه وقتي پرريسك مياد و يه تاپيك ميزه و تاپيكش پربيننده ترين ميشه و اين همه كاربر پيگير تاپيكن اصلا خوب نيست كه تو يك ماه 2 بار هر بار نزديك 1 هفته تاپيكو تعطيل كنه اونم دقيقا وقتي كه جو سهماش منفي شده ، اين رفتار به نظر من توهين به بقيه ست . من مخلص پرريسك هم هستم چون ازش خيلي چيزا ياد گرفتم و در آينده نيز خواهم گرفت ولي حرفم اينه كه كاربرا هيچ حقي ندارن ؟ همين كاربرايي كه اين تاپيكو پربيننده ترين كردن ، من وقتي اين 2 خطو مي نويسم انتظار نقدشم دارم و كسي كه يك تاپيك 500 صفحه يي را مديريت مي كني نيز بايد تحمل و انتظار نقد را داشته باشد و هميشه و در هر هنري و دانشي قطعا ارائه همراه با نقد است .

پرریسک
2012/08/10, 10:37
كهنه سوار عزيز من حرفم يه چيز ديگس
من 2 هفتس كه نقد شدم و از بورس آمدم بيرون و فعلا قصد خريد ندارم ولي همچنان پيگير اوضاع بورس هستم اينو گفتم براي اينكه فكر نكني براي منفي شدن بازار و احيانا رفتن تو ضرر اين حرفو زدم . من حرفم اينه كه وقتي پرريسك مياد و يه تاپيك ميزه و تاپيكش پربيننده ترين ميشه و اين همه كاربر پيگير تاپيكن اصلا خوب نيست كه تو يك ماه 2 بار هر بار نزديك 1 هفته تاپيكو تعطيل كنه اونم دقيقا وقتي كه جو سهماش منفي شده ، اين رفتار به نظر من توهين به بقيه ست . موفق باشيد .

شمام موفق باشید ..
در همین مدتی که نبودم برید ببیند از سهام گفته شده پرریسک بازدهی مثبت سبد قندی اون چند درصد بوده ..

بازدهی منفی سبد غیر قندی رو ی هم چند درصد بوده ...

وکسی که به صحبت های قبل ما به دقت گوش کرده واز گروههای معرفی شده بهترین سهام هر کدام 20 درصد خریده الان در این بازار منفی سقوطی در سود هست با درضرر...

کسی که به حرف پرریسک عمل کرده الان سبدش این سهام باید باشه...
1- گروه قند 20 تا 40 درصد از قزوین 350 .قشیر 400..بازدهی تا اینجا بالای 50 درصد در این بخش مثبت
2-گروه پترو ..کرمانشاه قبل مجمع رو 420 با سود مجمع وسود 50 تومنی با قیمت امروز 470 ..بالای 10 درصد سود..بعد مجمع هم هر کی خریده رو 415 معرفی شد وتا بالای 460 رفت روز بازگشایی فعلا 5 درصد ضرر با کارمزد...ببخشید از همتون معذرت میخوام 15 درصد سود داد بعد الان افت کرده خیلی ببخشید ..هر چند میره بالا..پترو ابادان 480 قبل مجع و500 بعد مجمع که بالای 570 رفت
3- سبد سیمانی سیمان غرب 260 تومنی تا 288 رفت والان 270 ...ببخشید که بالا نرفت واقعا معذرت میخوام ...خیلی معذرت میخوام بازار هیمنطور داره بازدهی 100 درصد مثبت میده وسهام گفته شده بنده فقط دارن ضرر میدن
4- ذوب اهنی 150 تومنی که وقتی زیر 130 اومد گفتم فقط بخرید وهر کی خریده میانگین الا باید حدود 135 اینها باشه ..خوب ببخشید اینم رو 140 صف خریده ..بازم معذرت میخوام بیشتر از این از دستم بر نمیادئ بهتون ضرر بزنم
5-از گروه کاشی شلعاب گفتم پله ای تا 330 بخرید ..عذر میخوام الان رو 350 هست فروشنده هم نداره ..دو هفته میشم گفتم ..بخشید کل گروه کاشی 100 درصد بازدهی دادن این منفی خورده
6- توریل از حمل وقل رو گفتیم رو 252 تومن با حد ضرر 247 تومن ...با اینکه حد ضرر گفتم وشکست ببخشید اگر خروج نکردید اون هم تقصیر بنده هست ...بعد شکست گفتیم تا 220 جای افت داره وهر کی میان مدت نگاه می کنه یه پله هم اونجا بخره ..
7- از گروه ساختمان ثامان گستر بود گفته شد بالای 150 باید تثبیت بشه هر چند نشد ..ببخشید دیگه الان 140 میشه فروخت..حد ضرر 5 درصد هم میخواهید بزاردی اونم در بازاری که هر یک دقیقه یک تصمیم براش گرفته میشه...

وایل اخر.....بنده یادم رفت بقیه سهام دوستان بگن ..

هر چند هر کس فقط فقط فقط 20 درصد از سبدش رو به یکی از قندیها که گفتم اختصاص میداد الان در کل سبد در سود بود اونم در این بازار ...با صبر بقیه سهام هم به سوددهی خواهند رسید ...اصل اول در بازار بورس حفظ سرمایه هست ..

من پرریسک به چه فکر می کنم دوستان به چه فکر می کنن..

عذر میخوام بهتون توهین کردم ..عذر میخوام از همتون ...شمایی که سهام رشد کرده که این همه روشون وقت گذاشتم وقتی قزوین رو 240 با کمال بی عدالتی باز شد همین جا بارها عذر خواهی کردم با این که میدونتسم بازار روزی در 500 تومن در صفش می شینه والان کسی نیست کهب گه بابا پرریسک دو هفته رو این سهم داد زد فریاد زد ...ولی حالا همه دارن سهمهایی رو می بینن که فقط در جا زدن حالا خوبه 40-50 درصد ضرر نزدن ...

بعدا مدتی که این سهمها رشدهای عجیب غریب کردن باز همه میان به هم تبریک می گن دوباره میگن باز پریسک غیب شد واز این حرفها ..

برا چی باشم ..باشم تا توهین بشنوم..

فقط اون بالایی نظرش برنگرده بقیه مسائل حل میشه..موفق باشید...

Merita
2012/08/10, 10:47
من 2 هفتس كه نقد شدم و از بورس آمدم بيرون و فعلا قصد خريد ندارم ولي همچنان پيگير اوضاع بورس هستم اينو گفتم براي اينكه فكر نكني براي منفي شدن بازار و احيانا رفتن تو ضرر اين حرفو زدم . من حرفم اينه كه وقتي پرريسك مياد و يه تاپيك ميزه و تاپيكش پربيننده ترين ميشه و اين همه كاربر پيگير تاپيكن اصلا خوب نيست كه تو يك ماه 2 بار هر بار نزديك 1 هفته تاپيكو تعطيل كنه اونم دقيقا وقتي كه جو سهماش منفي شده ، اين رفتار به نظر من توهين به بقيه ست . من مخلص پرريسك هم هستم چون ازش خيلي چيزا ياد گرفتم و در آينده نيز خواهم گرفت ولي حرفم اينه كه كاربرا هيچ حقي ندارن ؟ همين كاربرايي كه اين تاپيكو پربيننده ترين كردن ، من وقتي اين 2 خطو مي نويسم انتظار نقدشم دارم و كسي كه يك تاپيك 500 صفحه يي را مديريت مي كني نيز بايد تحمل و انتظار نقد را داشته باشد و هميشه و در هر هنري و دانشي قطعا ارائه همراه با نقد است .

شما مگر طلبکارید؟

ایشان چه وظیفه ای دارند ؟

یعنی اگر یه هفته بخواهند برن جایی و کار شخصی داشته باشه باید از شما اجازه بگیرند؟

خب مگه مجبوری بیایی اینجا این چیزها را بنویسی؟

مشخص است که شما قصد برهم زدن تاپیک رو داری

کار شما توهین نیست؟

اصلا" ما ایرانیها واقعا" پر توقع هستیم

اگر تاپیک پربیننده ترین باشه چه نفعی به حال پرریسک داره؟

ایشان تحمل نقد را داره ولی کاملا" مشخصه که شما قصدتون چیه. شلوغ کردن و بر هم زدن تاپیک

از ناظر محترم تقاضا دارم اجازه ندهند چنین کاربرانی جو تاپیک را برهم بزنند

naruto
2012/08/10, 10:51
با تشکر از زحمات جعفر جان
بعضی کاربران دیگه وقاحت رو به حدی رسوندن که خیال میکنن بقیه نوکر دست به سینه شون هستن!و باید 24 ساعته در خدمت اینا باشن! تازه برا اینکه چند روزی هم نخوان مطلب بزنن باید بیان از ایشون کسب اجازه بکنن!!!
لطف کنین حد خودتونو بشناسین و اینقدر نمک خورده و نمکدون نشکنین(عادت اصلی ایرانیها)
واقعا جای تاسف داره

پرریسک
2012/08/10, 10:53
1-قپیرا سرمایش هم حدود دو برابر قزوین هست ..قپیرا 100 میلیون سهم داره وقزوین 62 میلیون سهم ..پس چون سهامش بیشتر هست فروشش دوبرابریش معنی نداره ..
در مورد بندهای دو سه چهار خودتون می گید زیر 1200 فروخته ..پس وقتی قزوین نتونه 1350 بفروشه قندیها دیگه هم معنی نداره بتونن بالای 1300 بفروشن شکر شکر هست...

در مورد فروش موجودی هم خوب قزوین این 20 تومن که ساخته زیادی هم بوده ..چون سود اصلی این سهم در 6 ماهه دوم وبعد فصل برداشت رو میشه تا اون موقع هم شکر به 1300-1350 میرسه نرسه هم با همین قیمت 1200 تومنی شکر سود قزوین به 100 میرسه وبارها گفتم 100 تومن بالا رفتن شکر سود قزوین رو به 150 میرسونه ...

اما مهمترین واصلی ترین نکته برا اینکه قزوین بر همه قندیها برتر هست ..

قپیرا بدون داشتن هزینه مالی وسایر قندیها بدون داشتن این هزینه مالی سنکین دارن سودهای اینچنین میسازن ...

ولی قزوین با داشنن همین هز ینه مالی سنگین داره سود 100 میسازه وسال قبل سود 66 ساخته با همین سرمایه ..

بعد رفع شدن این هزینه سود قزوین با یک جهش خیره کننده به الای 300 خواهد رسید ...

همین قضیه در پترو کرمانشاه هم تکرارا شد که همه از هزینه ارزی اون می ترسیدن که به تبدیل این هزینه ارزی به ریالی به یکیاره سود دوبرابر شد با پوشش بالای 50 درصدی

اتفاف دلیل برتری قزوین رو همین قسمت می بینم ..شکرت با این بار مالی اینطور سود ساخته قپیرا بار مالیش یک یک سوم قزوین هست ..حالا این هزینه مالی از دوش قزوین برداشته بشه اونوقت سود اصلی این سهم رو خواهد شد ...

با همین هزینه فعلا داره پا به پای سهام قندی دیگه سودسازی می کنه واین نشان از برتری این سهم داره ..همچنان منتظر می مانیم..

دوستان در زیر هزینه های مالی قزوین رو می بینن ...ببینید این سهم چه سرمایه گذاری عظیمی کرده که بعدا صداش در یماد ...
با این هزینه مالی سنگین سهم داره این سود رو میسازه وبا رفع اون سودش درست به دو برابر افزایش پیدا می کنه ومیشه پدیده گروه قندی ...بیخود نیست سهامدار عمده حتی راضی نیست حجم مبناش رو بده ...
http://uped.freeweq.com/pic/d63484abb477.gif

پرریسک
2012/08/10, 10:56
این قپیرا بنده فکر کردم یک سوم قزوین بار مالی داره که وقتی دقت کردم الان می بینم یک بیستم قزوین بار مالی داره ....ارزشهای قزوین روز به روز داره بیشتر نمایان میشه..

درسته الان دوستان میگن این هزینه مالی یک تهدید هست بله بنده هم می دونم ولی قزوین با این ظرفیت تولید بسیار بالا که حدود 3000 تن در روز هست واگر بخواد تمام ظرفیت کار کنه می تونه تولید عجیب داشته باشه وبا سودهای عجیبتر واین هزینه مالی کنترل بشه که دیگه اونوقت این سهم پدیده خواهد شد...

احتمال اینکه روزی قزوین به قیمتهای بالای 2000 خود برسه زیاده ..فقط باید بتونه خوب مدیریت بشه واین هزینه مالی رو سبک کنه تا سودش رو نخوره...

http://uped.freeweq.com/pic/ca82e41ee7b0.gif

شاهین محلوجی
2012/08/10, 10:57
درست نيست دوستي كه وقت و تجربشو در اختيار همگان قرار ميده در موردش بي انصافي كنيم با اينكه بعضي وقتا به اين تاپيك سر ميزنم ولي يا ديدن تحليلاشون مطمئنم جناب پرريسك فقط قصدشون كمك به دوستان هست همانطور كه در سايت همسايه هم فعاليت ميكرد پس دوستي كه فقط در تحليل سهم همراه هست نه تبليغ سهم اين رفتارها شايسته نيست لطفا رعايت كنيد.......

naruto
2012/08/10, 11:03
جعفر جان به نظرت فایرا میتونه جزو اون 20 تایی ها باشه؟ یا بشه 21 امی؟:d
محصولاشو الان داره حداقل 40 درصد بالاتر از ارقام پیش بینی شده تو بودجه اش میفروشه تو بورس کالا. هفته قبل هم دوباره محصولاتش با رشد قیمت مواجه شدن.
سرمایش هم خیلی کمه و تولید کننده انحصاری شمش الیاژی و بیلت الومینیومی تو کشور هم هست و تحریمها داره خیلی به نفعش تموم میشه

پرریسک
2012/08/10, 11:04
از لطف دوستان تشکر می کنم ..

بزارید قضیه همین جا تموم بشه ..نمیوخام بلایی که سر تاپیک قلی در اراد اومد اینجا هم تکرار بشه ..

بنده دیگه حال وحوصله کل کل وبحث با کسی ندارم ...

اقا ما بیسواد ..بارها گفتم ..اینها هم نظرات منه واز دم همشون اشتباه هست ...پس خواهشا با تخلیل خود برید جلو..اینجا تاپیک باز شده تا بنده نظرات خودم رو توش بزارم وبعد مدتی با یه برگشت ببینم ایا راهی که میرم درست بوده یا باید توش تجدید نظر کنم ...

دوستان هم محبت دارن وگرنه این پستهای بنده اسمش تحلیل نیست ..برا اینکه شرمنده دوستی نشیم برا هر سهمی که گفته میشه حد ضرر گفته میشه تا خدا ناکرده دوستی در ضرر سنگکین فروننره..

ضرر 5 درصد رو میشه جبران کرد ولی ضررهای بیشتر کمی سخته ..تمام سعی هم براینه سهام با بنیادی قوی معرفی بشه...با تشکر..

RASTG00
2012/08/10, 11:13
با عرض سلام و احترام به جناب پرریسک عزیز: آقا به جهنم که من ضرر کردم مگه جناب پرریسک ضامن سود و زیانای منه اگه خودم اورزه دارم با تحلیل خودم خرید و فروش کنم اگه ندارم بیخود میکنم زرت و پرت میکنم زحمات دیگرونو که واقعا وقت میزارن زیر سوال میبرم

rahnama
2012/08/10, 11:21
پرریسک عزیز , همه عزیزان انجمن دوستت دارند و برای نوشته هایت ارزش قائل هستند.موفقتر باشید.

ابوالفضل رضوي
2012/08/10, 11:44
این قپیرا بنده فکر کردم یک سوم قزوین بار مالی داره که وقتی دقت کردم الان می بینم یک بیستم قزوین بار مالی داره ....ارزشهای قزوین روز به روز داره بیشتر نمایان میشه..

درسته الان دوستان میگن این هزینه مالی یک تهدید هست بله بنده هم می دونم ولی قزوین با این ظرفیت تولید بسیار بالا که حدود 3000 تن در روز هست واگر بخواد تمام ظرفیت کار کنه می تونه تولید عجیب داشته باشه وبا سودهای عجیبتر واین هزینه مالی کنترل بشه که دیگه اونوقت این سهم پدیده خواهد شد...

احتمال اینکه روزی قزوین به قیمتهای بالای 2000 خود برسه زیاده ..فقط باید بتونه خوب مدیریت بشه واین هزینه مالی رو سبک کنه تا سودش رو نخوره...

http://forums.boursy.com/

باسلام جعفرجان عذرخواهی میکنم هزینه مالی که عنوان کردید رقمش به میلیونه یا میلیاردمیشه تقریبا چنددرصدسود یاسرمایه ببخشید جهت بالا بردن اطلاعات خودم سوال کردم

به امید رشد
2012/08/10, 12:03
با سلام
جناب پرریسک به نظرتان با توجه به تائید وام خودرویی ها، خودرویی ها را برای خرید در روز شنبه چگونه ارزیابی می کنید؟
با سپاس

اشکبوس کهنه سوار
2012/08/10, 12:36
از لطف دوستان تشکر می کنم ..

بزارید قضیه همین جا تموم بشه ..نمیوخام بلایی که سر تاپیک قلی در اراد اومد اینجا هم تکرار بشه ..

بنده دیگه حال وحوصله کل کل وبحث با کسی ندارم ...

اقا ما بیسواد ..بارها گفتم ..اینها هم نظرات منه واز دم همشون اشتباه هست ...پس خواهشا با تخلیل خود برید جلو..اینجا تاپیک باز شده تا بنده نظرات خودم رو توش بزارم وبعد مدتی با یه برگشت ببینم ایا راهی که میرم درست بوده یا باید توش تجدید نظر کنم ...

دوستان هم محبت دارن وگرنه این پستهای بنده اسمش تحلیل نیست ..برا اینکه شرمنده دوستی نشیم برا هر سهمی که گفته میشه حد ضرر گفته میشه تا خدا ناکرده دوستی در ضرر سنگکین فروننره..

ضرر 5 درصد رو میشه جبران کرد ولی ضررهای بیشتر کمی سخته ..تمام سعی هم براینه سهام با بنیادی قوی معرفی بشه...با تشکر..

دوستت داریم. ازتون ممنونم که منو بعد از 8 سال با بورس آشتی دادین

yousef
2012/08/10, 12:59
جناب پرریسک باسپاس ازمقایسه قزوین وقپیرا.ولی:
1-سرمایه کنونی قپیرا60درصدبیشترازقزوینه نه دوبرابرتازه افزایش سرمایه اش هم تازه اعمال شده پس اینکه
قپیرا56هزارتن فروخته وقزوین 28هزارتن چندان هم بی معنی نیست.
------------------------------------------------------
2-قزوین درخوش بینانه ترین حالت واگرجریمه تاخیراقساط روبه حساب نیاریم نزدیک به7میلیون یوروبدهی داره
که بازپرداخت این بدهی هاچندین سال طول میکشه وهزینه های سنگین مالیش به این زودی هاپاک نمیشه.
باقیمت فعلی یوروقزوین نزدیک به سه برابرسرمایه خودش بدهی داره.جالبه که این هزینه مالی روچندان مهم ندونسته
وسعی کنیم جزوپتانسیل های مثبتش بدونیم.آیابده قپیراهزینه مالی نداره؟آیابدهی سنگین داشتن نکته منفی برای یک سهم نیست؟
-----------------------------------------------------
3-قزوین در3ماهه اول امسال نزدیک به 13هزارتن ازانبارش روبه قیمت1195تومن فروخته.آیابایدبگیم خوب شد20تومن 3ماهه ساخته؟
آیافروش13تن شکروهرکیلو155تومن کمترازپیش بینی به معنی احتمال تعدیل منفی یاحداقل سدی برای ایجادتعدیل مثبت نیست؟
4-قزوین وقپیراپیش بینی قیمت فروش روبه ترتیب1350و1300تومن دیدن.آیااین که قپیرا50تومن کمتردیده باعث امکان تعدیل مثبت
بیشتربرای قپیرانیست؟همچنین قیمت خریدچغندرکه قزوین 7تومن کمتردیده...
----------------------------------------------------
5-قپیراطوری گزارش داده که امکان تعدیل مثبت براش خیلی زیاده یعنی هم تولیدوهم فروش روکم درنظرگرفته ولی قزوین نه.
---------------------------------------------------
6-جناب پرریسک ممکنه فرض های شماروبرای دست یابی به سود100تومنی قزوین بدونم؟آیااین فرض هاباعث تعدیل برای قپیرانمیشه؟
بااین هزینه های مالی واین قیمت فروش درنظرگرفته واین فروش13هزاتنی بسیارکمترازپیش بینی چه جوری ممکنه قزوین تعدیل 250درصدی
بده وسودخودش روبه100تومن برسونه ولی قپیراهیچ چی!
--------------------------------------------------------------------------

پرریسک
2012/08/10, 13:19
جناب پرریسک باسپاس ازمقایسه قزوین وقپیرا.ولی:
1-سرمایه کنونی قپیرا60درصدبیشترازقزوینه نه دوبرابرتازه افزایش سرمایه اش هم تازه اعمال شده پس اینکه
قپیرا56هزارتن فروخته وقزوین 28هزارتن چندان هم بی معنی نیست.
2-قزوین درخوش بینانه ترین حالت واگرجریمه تاخیراقساط روبه حساب نیاریم نزدیک به7میلیون یوروبدهی داره
که بازپرداخت این بدهی هاچندین سال طول میکشه وهزینه های سنگین مالیش به این زودی هاپاک نمیشه.
باقیمت فعلی یوروقزوین نزدیک به سه برابرسرمایه خودش بدهی داره.جالبه که این هزینه مالی روچندان مهم ندونسته
وسعی کنیم جزوپتانسیل های مثبتش بدونیم.آیابده قپیراهزینه مالی نداره؟آیابدهی سنگین داشتن نکته منفی برای یک سهم نیست؟
3-قزوین در3ماهه اول امسال نزدیک به 13هزارتن ازانبارش روبه قیمت1195تومن فروخته.آیابایدبگیم خوب شد20تومن 3ماهه ساخته؟
آیافروش13تن شکروهرکیلو155تومن کمترازپیش بینی به معنی احتمال تعدیل منفی یاحداقل سدی برای ایجادتعدیل مثبت نیست؟
4-قزوین وقپیراپیش بینی قیمت فروش روبه ترتیب1350و1300تومن دیدن.آیااین که قپیرا50تومن کمتردیده باعث امکان تعدیل مثبت
بیشتربرای قپیرانیست؟همچنین قیمت خریدچغندرکه قزوین 7تومن کمتردیده...
----------------------------------------------------
5-قپیراطوری گزارش داده که امکان تعدیل مثبت براش خیلی زیاده یعنی هم تولیدوهم فروش روکم درنظرگرفته ولی قزوین نه.
---------------------------------------------------
6-جناب پرریسک ممکنه فرض های شماروبرای دست یابی به سود100تومنی قزوین بدونم؟آیااین فرض هاباعث تعدیل برای قپیرانمیشه؟
بااین هزینه های مالی واین قیمت فروش درنظرگرفته واین فروش13هزاتنی بسیارکمترازپیش بینی چه جوری ممکنه قزوین تعدیل 250درصدی
بده وسودخودش روبه100تومن برسونه ولی قپیراهیچ چی!
--------------------------------------------------------------------------

تا گزراش 12 ماهه صبر کنید ....
ان وقت سود 100 معلوم خواهد شد ...
قزوین با سرمایه 62 میلیون سهمی به اندازه قپیرا فروش داشته حدودا 15 تا 20 درصد کمتر..

قزوین با همین قیمت شکر بنده سود 100 می بینم وبا بالا رفتن 100 تومن شکر سود 150 وبرا قپیرت هم سود 200..نگفتیم قپیرا جای تعدیل نداره داره 114 تومن سودش تا 200 میره بالا ..نزدیک دو برابر..

در ضمن قزوین تعدیل 250 درصدی رو شما به این دلیل میفرمایید که قزوین به یکباره اومد سود رو از 66 به 40 کاهش داده وگرنه اگر همون 66 بگریم زیر 100 درصد تعدیل مثبت میشه ...

در اخر گفتم قیمت قپیرا 900 هست با سود 200 وپی بریا 5 قیمت 1000 وقزوین قیمت 500 با سود 150 وپی بریا 5 قیمت 750 ..تصمیم با دوستان...البته این سود به شرط رشد 100 تومنی نرخ شکر هست ..

وگرنه با این قیمت همان سودهای قبلی هم برا قپیرا هم برا قزوین سرجاش هست ...

باز هم تا 12 ماهه صبر کنید ...در ضمن بله قپیرا وام ارزش نداره حسن هست براش ولی خوب قزوین با داشتن همین بار مالی شدید سال قبل 66 سود ساخت وامسال هم تا اینجا با همین بار مالی 20 تومن ساخته ..

این بار مالی 40 تومن از سود قزوین رو میخوره ..این بار مالی هست ولی دیگه به اون حدی که دوستان دارن بزرگش می کنن نباشه 40 تومن رو سود قزوین میاد...

ata007
2012/08/10, 14:15
جعفر جون شپمچا رو نمیشه سهم زیر خاکی نام برد؟
گزارشش که می خوندم خوب بود نظر تو چیه؟
یاشا

eiman
2012/08/10, 14:18
سلام دوستان
من پارسال تو نیمه اول و اوایل نیمه دوم تو ضرر سنگینی بودم اما یاری خدا و استفاده از تحلیلهای جناب پرریسک در سهم قندی و وبیمه و ثاباد باعث معکوس شدن روند ضرر به سود آوری عالی گردید . جعفر عزیز زحمت تحلیل رو میکشن اما شرایط سیاسی و اقتصادی که دست ایشون نیست . الان هم از 460 تا 418 کرماشا خریدم البته از رو تحلیل جعفر خان ولی با مسئولیت خودم . خدا خیرش بده . الان تو ضررم اما مطمئنم صبر نتیجه میده . دوستان این گفته جعفر خان رو مد نظر داشته باشن و حتما اگه ریسک پذیری زیادی ندارن از حد ضرر استفاده کنن . نمیشه با روند جنگید ............
طاعات و عبادات دوستان مورد قبول حق باشه .
التماس دعا

اشکبوس کهنه سوار
2012/08/10, 14:26
اطلاعات و صورتهای مالی میاندوره ای9 ماهه "شپارس "منتهی به1391/03/31(حسابرسی نشده)
بر روی کدال
http://www.codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=TfVlhGnbYfmptaf LF%2b1BjA%3d%3d

جعفر جان و دوستان یه نیگا می ندازین. نظرتون چیه؟

yahya3004
2012/08/10, 14:35
جعفر خان اگه میشه وملت رو هم بررسی می کنی؟؟؟ برا هفته بعد اگه امکان داره سهمی رو مد نظر دارید؟؟
باتشکر

به امید رشد
2012/08/10, 16:26
با سلام

جناب پرریسک خودرویی ها با توجه به وام تائید شده برای همفته آینده چگونه ارزیابی می شوند؟

بابک 52
2012/08/10, 21:37
با سلام و احترام خدمت جعفر عزیز و دوست داشتنی

می خواستم یه زحمت بکشی و نظرت رو راجه به وامید با توجه به زیر مجموعه های بسیار عالیش بفرمایید

74% وسپه داره

72% کمرجان داره که کمرجان تعدیل مثبت داره

68% پکویر داره

37% کگل و کچاد داره

با توجه به احتمال رشد کگل و کچاد ، رشد وامید را چه جوری میبینی؟

فقط خیلی سنگینه و حجم مبنای بالایی داره

مدیر نظارت
2012/08/10, 22:59
درود

دسترسی کاربر *arioman* بدلیل طرح منازعات و اصرار جهت برهم زدن آرامش و متشنج نمودن جو تاپیک محدود می شود.

ضمنا

انجمن بورسی یک انجمن تخصصی است که رفتار های کودکانه، کل کل و بحث و جدل های بی منطق در آن جایی ندارد و در صورت مشاهده پستهای توهین آمیز از بحث کردن و پاسخ مستقیم جدا خودداری کرده و مطلب مورد نظر را از طریق امکان "گزارش ارسال خلاف" که در پائین هر پست وجود دارد جهت رسیدگی به مدیران انجمن ارجاع نمایید.

ساعات خوشی را برای شما بازدید کننده محترم آرزومندیم.

hamia
2012/08/10, 23:52
سلام خدمت آقای پر ریسک و بقیه اساتید
در مورد شپترو می شه گفت که در ریزموج دوم از موج 3 قرار داره و فیبو هدف قیمتی 700 تا 750 رو نشون می ده ، همچنین بولینگر و rsi هم آلارم مثبتی دارن ؟؟؟؟

مرسی

جواد مهرابی
2012/08/11, 07:33
من لم یشکر مخلوق ، لم یشکر خالق

به نوبه خودم ازتون ممنون ممنون ممنونم.

همش دارم فکر میکنم رفتی خدمت چیکار کنم؟ :((:((:((:((:((:((:((:((:((=((=((=((=:((:((

یه تاپیک یه سایت خوب اگه معرفی کنی ممنونتم داداش جعفر.

ahmad30_n
2012/08/11, 08:31
با سلام و تشكر از پر ريسك عزيز
آقا خدمت رفتي كه همش اونجا نگهت نمي دارن كه ، آموزشي رو هم كه قبلا رفته بودي ، الان فقط كارمنديش مونده.تازه كارشناسا كه كارشون كلا دفتريه.موبايلم كه آزاد.
عصرا كه بر مي گردي خونه يه سري به تاپيك بزن.من هميشه دعات مي كنم. هر سهمي رو هم كه تا حالا گفتي خريديم ، يا تو سود بوده و يا حتي اگر حد ضرر ها رو هم شكنودن ، زياد پايين نرفتن و با يه مثبت به قيمت خريدمون رسيدن.و اگر بازار يكي دو روز مثبت بشه ، مي رن تو سود.( ولي سعي كن هيچ وقت تنهامون نذاري ، ما به اميد شما هر دقيقه تاپيك رو رفرش مي كنيم ، حضورت به همون اميد ميده)
ايشالله كه ضررائي كه بورس تو اين چند وقته به ما زده ، با رهنمونهاي شما جبران بشه و به هم سود رسيم.
خدا حفظت كنه

dolphin
2012/08/11, 09:50
پرریسک جان سلام خوشحالیم که دوباره برگشتی
می خواستم نظرتون رو راجع به فاراک با این قیمت بدونم؟ اگه منفی هست لطفا سهم دیگه ای واسه خرید معرفی کنید.
مرسی از وقتی که میذارید.

پرریسک
2012/08/11, 10:21
دوستان پکویر گزارش داد ...فریب این گراز ساختگی رو نخورید ..فقط موجودی اماده فروش پکویر رو ببیند چه رشدی کرده ...با این گرانی وعدم واردات این سهم کولاک می کنه ...

در ضمن شفارس رو در یابید که قیمتش باید دو برابر این قیمت باشه..

meysam_sh_2020
2012/08/11, 10:24
دوستان پکویر گزارش داد ...فریب این گراز ساختگی رو نخورید ..فقط موجودی اماده فروش پکویر رو ببیند چه رشدی کرده ...با این گرانی وعدم واردات این سهم کولاک می کنه ...

دریافتیم شفارسو .......پرریسک جان .... با دو تا دونه صف خریده .....این دو تا من گذاشتم برای خنده :d......

پرریسک
2012/08/11, 10:36
بعد مدتی بازدهی سهامی که اینجا معرفی شده وبعضی دوستان گفتن ما معرفی کرده غیب می شیم رو مقایسه می کنیم ..حالا از فردا میخواد همین سهام صف فروش باشن ..کاری ندارم ..بنیادی همگی بررسی شدن وگزارشها بیاد همه چیز ثابت خواهد شد ..

بازدهی شفارس شلعاب سغرب کرمانشاه ابادان شیران قزوین قند اصفهان شکلر سیمان قائن ذوب فولاز پاسا پکویر سیمان کرمان و.....رو با سهامی مثل قشیرین قثابت وکل سهام بوئرس مقایسه خواهیم کرد ..هم از لحاظ سوداوری هم از لحاظ قیمتی .....

تاران
2012/08/11, 10:37
پرریسک جان
قندیها رو تو این هفته چه جور میبنی؟
همانطور که پیش بینی میشد اکثرا منفی شدن و فقط قزوین و قصفها دو.ام اوردن که احتمالا اینا هم اصلاح داشته باشن

جواد مهرابی
2012/08/11, 10:47

جناب استاد

پکویر 62% مواد اولیه اش رو باید وارد کنه تو این شرایط تحریم یه کم شرکت رو خطرناک نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر

پرریسک
2012/08/11, 10:50
جناب استاد

پکویر 62% مواد اولیه اش رو باید وارد کنه تو این شرایط تحریم یه کم شرکت رو خطرناک نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر
مواد اولیه به شدت افت کرده واین افزایش نرخ ارز رو تا حدودی جبران می کنه ..

در ضمن گفتم موجودی اماده فروش رو نگاه کنید همه چی دستتون میاد ...مواد اولیه گرون بشه این موجودی که این سهم داره گرون نمیشه ..هر چند مبلغ فروش رشد داشته ...در ضمن داریم به سمت توافق میریم یادتون نره ...

سکه شانس
2012/08/11, 11:04
مواد اولیه به شدت افت کرده واین افزایش نرخ ارز رو تا حدودی جبران می کنه ..

در ضمن گفتم موجودی اماده فروش رو نگاه کنید همه چی دستتون میاد ...مواد اولیه گرون بشه این موجودی که این سهم داره گرون نمیشه ..هر چند مبلغ فروش رشد داشته ...در ضمن داریم به سمت توافق میریم یادتون نره ... انتشار خبر روزنامه واشنگتن تایمز در مورد..................................... برنامه دبیر کل سازمان ملل برای برگزاری ضیافت ناهار اختصاصی با حضور 3 رئیس جمهور ایران، آمریکا و مصر................................. در 4 مهر، ..............................موجب شد تا برخی از فعالان بازار سهام اقدام به خرید سهام کنند.................................. برای همین سهام شرکت هایی چون سرمایه گذاری غدیر، نفت و گاز پارسیان، سایپا، توسعه معادن و فلزات، گل گهر و پتروشیمی های کرمانشاه و شازند اراک و غیره .......................که با کاهش زیاد بهای سهام مواجه شده بودند با رشد 2 تا 4 درصدی قیمت ، زمینه ساز رشد شاخص بورس در همان اغاز معاملات امروز شدند.

nik
2012/08/11, 11:13
خرید تعدادی پکویر 1666

محمد حسن
2012/08/11, 11:15
هیلاری کلینتون رفته ترکیه برای تصمیم گیری در مورد سوریه
احتمال می رود منطقه پرواز ممنوع اعلام بکنند که در آنصورت اوضاع بشار اسد بحرانی تر میشه و این ممکنه برای بازار بورس تاثیر منفی داشته باشد

پرریسک
2012/08/11, 11:19
پرریسک جان
قندیها رو تو این هفته چه جور میبنی؟
همانطور که پیش بینی میشد اکثرا منفی شدن و فقط قزوین و قصفها دو.ام اوردن که احتمالا اینا هم اصلاح داشته باشن

در مورد قندیها ...

فکر کنم دیگه زمین وزمان متوجه شد قزوین سرور وسالار قندیها هست ..

تاقزوین مثبت شد صف فروش بقیه قندیها جمع شد ودوستان که قصد خروج داشتن تونستن خروج کنن ...

کل شناور قزوین زیر 6 میل هست که امروز ندزکی دو میل معامله شد باید دید بقیه هم فروشنده خواهند بود ...به نظرم قزوین فوقش تا 470 بیاد ونهایت 430...

خوب قپیرا هم تا 820 جا داره بیاد واز اونجا دوباره با لیدری قزوین مریم برا راند بعدی ورسیدن قیمت قزوین به قشیر ورد کردن قیمت قشیر ...قزوین بالاتر از قشیر قرار میگیره..فعلا قثابت رو رد کردیم ..

پس حواستون باشه اگر امروز رو مثبت رد کردید قزوین رو فقط دو تا سه روز دیگه زمان برا جایگزین کردن اون دارید ...رشد قزوین به دلیل ارزش بالای اون هست وبا همین قیمت شکر زیر 500 مفت هست ...

پرریسک
2012/08/11, 11:21
هیلاری کلینتون رفته ترکیه برای تصمیم گیری در مورد سوریه
احتمال می رود منطقه پرواز ممنوع اعلام بکنند که در آنصورت اوضاع بشار اسد بحرانی تر میشه و این ممکنه برای بازار بورس تاثیر منفی داشته باشد

این تاثر منفی الان چند وقته داره رو بازار اثر میزاره ولی نمی دونم چرا سهامی مثل شلعاب شفارس سغرب ذوب شیارن و...اکثر سهام خوب بیش از 10 درصد افت نمی کنن ..سهام خوب برا لحظای ت در قیمت خوب فرصت ورود میده ..

سهام خوب نگرانی نداره ...

پرریسک
2012/08/11, 11:23
جعفر جون شپمچا رو نمیشه سهم زیر خاکی نام برد؟
گزارشش که می خوندم خوب بود نظر تو چیه؟
یاشا

در لیست من نیست ..این سهم اصلاح نکرده ودر این قیمتها شفارس با سود انباشته 170 تومنی وحداقل سود 100 تومن امسال رو مفت تر می بینم وشلعاب با سود 150 تومنی ..گروه کاشی مثبت بعد مامان گروه کاشی که به مراتب بهتر از اونها هست شناور ...

کفرا هم سهم خوبه بالای 245 بمونه روند صعود میگره حواستون باشه...

تاران
2012/08/11, 11:28
در مورد قندیها ...

فکر کنم دیگه زمین وزمان متوجه شد قزوین سرور وسالار قندیها هست ..

تاقزوین مثبت شد صف فروش بقیه قندیها جمع شد ودوستان که قصد خروج داشتن تونستن خروج کنن ...

کل شناور قزوین زیر 6 میل هست که امروز ندزکی دو میل معامله شد باید دید بقیه هم فروشنده خواهند بود ...به نظرم قزوین فوقش تا 470 بیاد ونهایت 430...

خوب قپیرا هم تا 820 جا داره بیاد واز اونجا دوباره با لیدری قزوین مریم برا راند بعدی ورسیدن قیمت قزوین به قشیر ورد کردن قیمت قشیر ...قزوین بالاتر از قشیر قرار میگیره..فعلا قثابت رو رد کردیم ..

پس حواستون باشه اگر امروز رو مثبت رد کردید قزوین رو فقط دو تا سه روز دیگه زمان برا جایگزین کردن اون دارید ...رشد قزوین به دلیل ارزش بالای اون هست وبا همین قیمت شکر زیر 500 مفت هست ...

پرریسک جان
من امروز رو +4 با 40 درصد سود رد کردم رفت ولی بقول شما این سهم بنیه اش خوبه و منتظر میشنم تا ببینم اون قیمتهای گفته شده رو میبنیه یا نه که بازم بخرم
در ضمن من چهارشنبه کرماشا رو با 8 درصد ضرر رد کردم و ذوب خریدم ایشالا هردوشون صفشون بافی بمونه

dolphin
2012/08/11, 11:56
پرریسک جان مقاومت ها و حمایت های پکوپر رو میفرمایید؟

پرریسک
2012/08/11, 12:40
پرریسک جان
من امروز رو +4 با 40 درصد سود رد کردم رفت ولی بقول شما این سهم بنیه اش خوبه و منتظر میشنم تا ببینم اون قیمتهای گفته شده رو میبنیه یا نه که بازم بخرم
در ضمن من چهارشنبه کرماشا رو با 8 درصد ضرر رد کردم و ذوب خریدم ایشالا هردوشون صفشون بافی بمونه

ذوب بعد اینکه بالای 150 دوام نیاورد وبارها گفتیم زیر 130 بخرید وامروز با دیتای امروز بالای 140 روند صعود اغاز شد ..باید ببینم بالای 140 دوام میاره ومیره برا اهداف بالای 180 تومن ...

اینم پستی که در بروکس دوستی زدن ... با این قیمتهای فروش ایا نباید به این قیمت ذوب خندید ....منتظر می ماینم ...بهترنی سهام در لیست ما هستن وبیشترین بازدهی از این این سهام خواهد بود اونم با دلایل بنیادی قوی نه با سفته بازی واز روی هیجان ...

فردا انجام میشود
عرضه ۶ محموله در رینگ فلزات بورس کالا

خبرگزاری فارس: پس از گذشت یک هفته پر نوسان برای رینگ فلزات، فردا ذوب آهن اصفهان 4 عرضه و فولاد یزد و خوزستان نیز هر کدام یک نوع کالا را روی میز فروش قرار میدهند.
خبرگزاری فارس: عرضه ۶ محموله در رینگ فلزات بورس کالا

به گزارش خبرنگار اقتصادی فارس، هفته گذشته رینگ فلزات به دلیل نوسانات بازار ارز، قیمتهای بالایی را تجربه کرد. اکثر معاملات این رینگ به دلیل افزایش قیمت توسط کمیته معاملات بورس کالا مورد بررسی قرار گرفتند، ولی در نهایت همه آنها تأیید شد.

بر اساس این گزارش، هفته گذشته عرضههای ذوبآهن با رشد قیمتی حدود 9 درصدی روبهرو شد که از نظر کارشناسان اگر معاملات به تأیید نمیرسید، شرکت ذوب آهن باید در چند روز آینده مجددا عرضههای خود را انجام میداد.در این شرایط با توجه به شرایط بازار قطعا قیمت پایه بالاتری اعلام میشد و این موجب رقابت و کشف نرخ بیشتری میشد،بنابراین تأیید معاملات بهترین راه بود.

در هفته جاری شرایط اندکی تغییر کرده است،زیرا یکی از عواملی که در هفته گذشته بازار را ملتهب کرد، اعلام بررسی افزایش نرخ ارز مرجع توسط بانک مرکزی بود که در اواخر هفته اعلام شد تصمیم افزایش نرخ ارز مرجع در کارگروه ساماندهی نرخ ارز رد شده است.

بر اساس این گزارش، فردا ذوب آهن اصفهان چهار عرضه را انجام میدهد که سبد تیرآهن سنگین و غیر سنگین و سبد تیر آهن مخلوط هر کدام کیلویی 1750 تومان، سبد میلگرد و تیر آهن(آلیاژسازی) کیلویی 1600 تومان و سبدمیلگرد و تیرآهن مخلوط (آلیاژسازی)هر کیلو 1330 تومان روی میز فروش قرار میگیرد.

همچنین، فولاد یزد سبد میلگرد را به قیمت 1700 تومان و فولاد خوزستان نیز 10 هزار تن شمش را به قیمت 1346 تومان عرضه میکنند.

قیمت پایه شمش در هفته گذشته 1248 تومان بود که در جریان رقابت به طور میانگین 7 درصد رشد کرد و نرخ پایه این هفته میانگین هفته گذشته در نظر گرفته شده است.

بر اساس این گزارش، قیمت دلار به دلیل عدم تغییر نرخ ارز مرجع اندکی کاهش یافت و این امکان وجود دارد در هفته جاری رینگ فلزات بازار آرامتری را پشت سر بگذارد.

پرریسک
2012/08/11, 12:43
پرریسک جان مقاومت ها و حمایت های پکوپر رو میفرمایید؟

بالای 164 دوام بیاره روند صعود حفظ میشه ..حمایت محکم 145 ومقاومت 180 که با شکست اون میره برا بالای 200 تومن ...

تنها لاستیکی هست که موجودی عجیبی داره ..
تو بازار یک سهم میاد مثل قزوین موجودی رو میفروشه میگن چرا فروخته نباید میفروخت رو 1200 شکرش رو....

یک سهم مثل پکویر موجودی رو نگه می داره (آ«ان در بازار ما اجناس جای طلا رو گرفتن یعنی امروز نگه بداری فردا گرونتر می تونی بفروشی) احتملا گفته میشه مشکل فروش داره واز این حرفها ..منتظر می ماینم ببینم چه می شود..سهام با پی بریا 3 ترس نداره اونم با این موجودی عجیب غریب..

پرریسک
2012/08/11, 14:44
دوستان بارها اشاره شد در خرید سهام دقت کنید هر سهمی رو به هوای هر سهمی نخرید ..چون فلان قندی بالا میره دلیل نمیشه هر سهم قندی خرید بشه ...

فعلا قند جام از بورس لغو پذیرش شد ...نمادش هم متوقف شد ...

امیدوارم از روزهای بعد اگر دوباره قندیها مثبت شدن در خرید دقت کنید چون که ممکنه همیچین بلایی سر بعضی از سهام دیگر هم بیاد ....

تاران
2012/08/11, 15:16
دوستان بارها اشاره شد در خرید سهام دقت کنید هر سهمی رو به هوای هر سهمی نخرید ..چون فلان قندی بالا میره دلیل نمیشه هر سهم قندی خرید بشه ...

فعلا قند جام از بورس لغو پذیرش شد ...نمادش هم متوقف شد ...

امیدوارم از روزهای بعد اگر دوباره قندیها مثبت شدن در خرید دقت کنید چون که ممکنه همیچین بلایی سر بعضی از سهام دیگر هم بیاد ....

پرریسک جان
این توقف قجام به چه علت بوده؟ امکان بازشدن دوباره هست یا سرمایه سهام دارانش بلوکه میشه؟ من سر درنمیآرم

naeim
2012/08/11, 15:17
توقف نمادهاي معاملاتي قجام، فبيرا، فسديد، فالوم، كابگن 91/5/21 15:27
به اطلاع مي رساند ، نماد معاملاتي شركت هاي قندتربت جام، بسته بندي ايران، لوله و تجهيزات سديد، آلومتك و توليدي و صنعتي آبگينه با توجه به لغو پذيرش از بورس،متوقف شدند.مديريت بازار

با این حساب تکلیف سهام داراشون چی میشه ؟؟؟

پرریسک
2012/08/11, 15:24
پرریسک جان
این توقف قجام به چه علت بوده؟ امکان بازشدن دوباره هست یا سرمایه سهام دارانش بلوکه میشه؟ من سر درنمیآرم

توقف نمادهاي معاملاتي قجام، فبيرا، فسديد، فالوم، كابگن 91/5/21 15:27
به اطلاع مي رساند ، نماد معاملاتي شركت هاي قندتربت جام، بسته بندي ايران، لوله و تجهيزات سديد، آلومتك و توليدي و صنعتي آبگينه با توجه به لغو پذيرش از بورس،متوقف شدند.مديريت بازار

با این حساب تکلیف سهام داراشون چی میشه ؟؟؟

دلایل حذف شرکتها از بورس

دسته بندی: بورس اوراق بهادار, تازه هاي بازار سرمايه

مدیر امور ناشران شرکت بورس دلایل دور جدید حذف شرکتها از بورس و انتقال به بازار پایه فرابورس را اعلام کرد و از بررسی وضعیت ۲۰ شرکت دیگر و ارایه مشاوره و راهکار به مدیران خبر داد.

.

مسوولان بازار سرمایه کشور بعد از اجرای قانون بازار اوراق بهادار مصوب اول آذرماه ۸۴ مجلس، اقدامات متعددی را برای ساماندهی حوزههای مختلف انجام دادند؛ یکی از این اقدامات که از سال ۸۷ شروع و همچنان ادامه دارد، پالایش بورس از شرکتهای سهامی عام غیرمنطبق با دستورالعملهای موجود و اخراج از بورس یا انتقال به فرابورس بوده و تاکنون هم حدود ۱۱۶ شرکت از فهرست شرکتهای بورس خط خورده و تعداد اندکی هم به بازار پایه فرابورس منتقل شدهاند، یا شرکتهایی مانند قند شیروان و صنعتی مینو بعد از اصلاح ساختار مجددا به فرابورس آمدهاند.

.
حذف ۱۱۸ شرکت از بورس
این درحالی است که هیات پذیرش اوراق بهادار در تازهترین تصمیم خود بعد از حذف پنج شرکت بستهبندی مشهد، قند پارس، کابل باختر، پرمیت و تولیدی جام جهاننما و انتقال آنها به بازار پایه فرابورس، رای حذف شرکت کابل تک از بورس و انتقال آن به بازار پایه فرابورس داد.

.
به این ترتیب با احتساب حذف ۲۵ شرکت از سال ۶۹ (دوران جدید بورس بعد از انقلاب) تا سال۸۶ و ۸۶ شرکت دیگر در سالهای ۸۷ و ۸۸ و همچنین شش شرکت جدید در دو هفته اخیر و با در نظر داشتن انحلال چند ماه پیش فرومولیبدن کرمان به دلیل انحلال و ورشکستگی در مجموع ۱۱۸ شرکت از تابلوهای معاملاتی بورس اخراج و شش شرکت از این تعداد به بازار پایه فرابورس کوچ داده شدهاند.

.
چرایی کوچ کابل تک به بازار پایه
براساس این گزارش، روحالله حسینیمقدم، مدیر امور ناشران بورس اوراق بهادار درباره دلایل حذف نام شرکتهایی مانند کابل تک از بورس و حضور آن در بازار پایه فرابورس از اول اسفند گفت: طبق مصوبه ۲۰ آذر هیات پذیرش اوراق بهادار ابتدا پنج شرکت از بورس حذف و به بازار پایه فرابورس منتقل شدند بعد از بررسی وضعیت کابل تک تصمیم گرفته شد این شرکت هم به دلیل نگرانیهایی که از آینده و تکرار تجربه انحلال شرکت فرومولیبدن کرمان وجود داشت از بورس به بازار پایه فرابورس منتقل شود.

.
وی ادامه داد: سرمایه اسمی این شرکت بیش از ۹۰۰ میلیون تومان است که به هیچ وجه قابل مقایسه با سایر شرکتها و همچنین شرایط پذیرش شرکتهای جدید نیست از سوی دیگر امکان اعمال افزایش سرمایه این شرکت به حداقل ۲۰ میلیارد تومان وجود ندارد تا قادر به تداوم حضور در بازار دوم معاملات باشد. این موضوع باعث شده بود تا نقدشوندگی سهام کابل تک از وضعیت نامناسبی برخوردار باشد.

.
این مقام مسوول خاطرنشان کرد: در جریان برگزاری چند جلسه با مدیران و مسوولان شرکت فوق مشخص شد هر چند برنامههای کوتاهمدتی مد نظر است اما کابل تک با ساختار فعلی توان رقابت را ندارد. علاوه بر این موارد این شرکت مشمول ماده «۱۴۱» قانون تجارت است. به همین دلیل یا در نظر گرفتن همه جوانب، هیات پذیرش تصمیم به انتقال کابل تک به بازار پایه کرد تا این شرکت از بازار سرمایه خارج نشده و از طریق بازار پایه فرابورس از امکان حضور در بازار سهام برخوردار باشد.

.
به گفته وی در صورت تغییر شرایط و اصلاح وضعیت این شرکت و همچنین سایر شرکتهای منتقل شده به بازار پایه فرابورس، امکان حضور در بازار دوم فرابورس و حتی در آینده بازگشت به بورس را دور از ذهن نیست.

.
بربررسی وضعیت ۲۰ شرکت بورسی دیگر
مدیر امور ناشران بورس اوراق بهادار به تداوم بررسی شرایط همه شرکتها خصوصا شرکتهای بازار دوم معاملات با سرمایههای اندک اشاره کرد و گفت: یکی از اهداف مدنظر بورس این است که با بررسی ساختار و وضعیت شرکتها، کمک کند تا حضور آنها در تابلوهای معاملاتی بورس با در نظر داشتن دستورالعمل پذیرش منطبق بوده و در بلندمدت قادر به ادامه فعالیت باشند.

.
حسینی مقدم افزود: بر همین اساس جلسات متعددی با صنایع و شرکتها برگزار شده و میشود تا با بررسی مشکلات موجود نسبت به ارایه راهکارها و حل موانع کمک شود. چراکه متولیان بازار سرمایه علاقهمند هستند شرکتهای کنونی بورس همچنان در بازار سهام حضور داشته باشند یا در صورت عدم امکان تطبیق شرایط تعریف شده بورس به بازار پایه یا بازار دوم فرابورس منتقل شوند.

.
وی با بیان اینکه بورس اقدام به برگزاری جلسات هفتگی با مدیران شرکتها با هدف کاهش ریسک سرمایهگذاری کرده و بین ۱۵ تا ۶۰ روز هم مهلت ارایه برنامههای آینده داده میشود، خاطرنشان کرد: در حال حاضر هم وضعیت ۲۰ شرکت بورس از لحاظ موادی چون سرمایه اسمی، تعداد سهامداران، وضعیت سودآوری اندازه و … مورد توجه بوده و به آنها مشاوره میدهیم.

.
۳۴۱ شرکت سهامی عام در بورس
حسینی مقدم در برابر این سوال که با احتساب حذف نام کابل تک از بورس شرکتهای حاضر در بورس به چه تعداد رسیدند، پاسخ داد: با در نظر گرفتن شش شرکت اخیر و انحلال شرکت فرومولیبدن کرمان طی سال جاری در مجموع هفت شرکت از فهرست شرکتهای پذیرفته شده در بورس خط خورده و تعداد شرکتهای بورسی به ۳۴۱ شرکت رسیده است.

.
به گفته این مقام مسوول از این تعداد، ۱۲۷ شرکت در بازار اول و شامل ۶۹ شرکت تابلوی اصلی و ۵۸ شرکت در تابلوی فرعی حضور دارند و ۲۲۰ شرکت دیگر هم در فهرست شرکتهای بازار دوم معاملات قرارگرفته اند.

ahmad30_n
2012/08/11, 15:27
ممنون
منم شفارس 10000 تا بهم رسيد
ممنون

پرریسک
2012/08/11, 15:29
ممنون
منم شفارس 10000 تا بهم رسيد
ممنون
فقط سهم هنوز روند صعود نگرفته ..زیر 250 که چه عرض کنم زیر 300 هم این سهم مفته ...پس با خیال راحت نقدینگی دستتون اومد پله ای خرید کنید وسهامداری کنید که بعد مدتی مثل قزوین یه صعود توپ در انتظار این سهم است...

تاران
2012/08/11, 15:36
یعنی رفتن تو فرابورس یا کمپلت تعطیل شدن؟!

پرریسک
2012/08/11, 15:42
یعنی رفتن تو فرابورس یا کمپلت تعطیل شدن؟!

فعلا تا اطلاع ثانوی رفتن تو کما ومعلوم نیست کی باز بشن ..متاسفانه...

پرریسک
2012/08/11, 16:57
در زیر دوستان شاخص گروه کاشی رو می بینن.این شاخص بتونه بالای 615 دوام بیاره این گروه روند صعود میگره ...از این گروه با توجه به گزارش ها بنده شلعاب رو انتخاب کردم ..

حالا شلعاب رو چه به کاشی ..تولید کننده مواد اولیه گروه کاشی که مبلغ فروش رو خیلی عالی برده بالا وتولید این شرکت به شدت بالا رفته ....خوب سایت های تحلیل هم تعدیل مثبت این گروه رو تایید کردن ...البته نیازی نبود با نگاهی به گزارش میشه فهمید ...

این سهم بالای 380 روند صعود اغاز میشه واکثر سهام گروه کاشی در معاملات دو روز بعد مثبت باشن وبتونن دوام بیارن اکثرا روند صعود رو اغاز می کنن...

در ضمن کفرا باای 245 روند صعود اغاز شده حواستون باشه اینم کاف داره وپی بریا زیر 3...

http://eup.clubos.net/pic/fb52e71b8376.gif

اشکبوس کهنه سوار
2012/08/11, 18:58
در زیر دوستان شاخص گروه کاشی رو می بینن.این شاخص بتونه بالای 615 دوام بیاره این گروه روند صعود میگره ...از این گروه با توجه به گزارش ها بنده شلعاب رو انتخاب کردم ..

حالا شلعاب رو چه به کاشی ..تولید کننده مواد اولیه گروه کاشی که مبلغ فروش رو خیلی عالی برده بالا وتولید این شرکت به شدت بالا رفته ....خوب سایت های تحلیل هم تعدیل مثبت این گروه رو تایید کردن ...البته نیازی نبود با نگاهی به گزارش میشه فهمید ...

این سهم بالای 380 روند صعود اغاز میشه واکثر سهام گروه کاشی در معاملات دو روز بعد مثبت باشن وبتونن دوام بیارن اکثرا روند صعود رو اغاز می کنن...

در ضمن کفرا باای 245 روند صعود اغاز شده حواستون باشه اینم کاف داره وپی بریا زیر 3...

سید عزیز بنازم به این روحیه که تو این شرایط زلزله باز هم تاپیکو فعال نگه داشتی
ممنون

هادی129
2012/08/11, 20:32
پرریسک جان با این تعدیل 113 درصدی غالبر فکر میکنی چه قیمتی باز بشه ؟چه قیمتی بزنیم برای فروش ؟

rajabnejad
2012/08/11, 22:52

جناب پرریسک این مطلب برای 18 مرداد هست در صفحه اخبار وشایعات بازار ؛گفتم شاید ندیده باشید آوردم اینجا

اخباری خوب از لعابیران

- شنیده شده شرکت لعابیران در گزارش 6 ماهه تعدیل مثبت درآمد خود را به بازار اعلام خواهد نمود. شلعاب طی سه ماه نخست سالجاری از فروش محصولات خود مبلغ 120 میلیارد ریال درآمد کسب کرده است. پیشبینی فروش «شلعاب» برای سال مالی 91 بیش از 446 میلیارد ریال اعلام شده که طی دوره سه ماهه نخست سال معادل 27 درصد از بودجه سالیانه را محقق ساخته است. شرکت طی 3 ماهه اول معادل 32 درصد از پیشبینی سود هر سهم 962 ریالی خود را محقق کرد.پیشبینی عملکرد «شلعاب» برای سال مالی 91 نسبت به عملکرد سال مالی قبل به ترتیب فروش 38 درصد افزایش، بهای تمام شده کالای فروش رفته 51 درصد افزایش، سود عملیاتی 2 درصد افزایش و سود پس از کسر مالیات 4 درصد کاهش نشان میدهد. شرکت اعلام کرده که طرح افزایش ظرفیت توزین و میکسر را با برآورد سرمایهگذاری به مبلغ یکهزار و 269 میلیون ریال و طرح کاهش هزینه انرژی را با برآورد سرمایهگذاری به مبلغ پنجمیلیارد ریال در دستور کار دارد

سکه شانس
2012/08/12, 07:10
خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی ما رستگار
انتشار خبر روزنامه واشنگتن تایمز در مورد برنامه دبیر کل سازمان ملل برای برگزاری ضیافت ناهار اختصاصی با حضور 3 رئیس جمهور ایران، آمریکا و مصر در 4 مهر، نیز در نوع خود جالب می باشد....................................
رييس جمهور نیز اواسط هفته جاري به منظور شركت در اجلاس اضطراري سازمان همكاريهاي اسلامي عازم عربستان ميشود........................
زمزمه هایی مبنی بر اینکه ایران درصد غنی سازی را در مقابل کاهش تحریم ها بررسی می کند شنیده می شود. دبیر شورای عالی امنیت ملی نیز در این باره گفته: دیدگاه خود درباره موضوع هستهای را بیان کردهایم و خانم اشتون هم فرصت خواسته است تا پاسخ ایران را پس از ماه رمضان بدهد.......................................... ..................................
دستورالعمل عرضه اوراق اختیار فروش تبعی برای سهام شرکت های بورسی توسط سازمان بورس ابلاغ شده است و بورس تهران از روز چهارشنبه آمادگي خود را براي اجراي اين دستورالعمل اعلام كرده است..............براساس این طرح، اختیار فروش تبعی برای سهام بصورت روزانه ازسوی سهامداران عمده در بورس اوراق بهادار فروخته میشود، به این ترتیب، سهامداران با در اختیار داشتن سهم و اختیار فروش سهم مذکور، میتوانند سهم خود را براساس قیمت مندرج در اختیار فروش، بیمه نموده و با اعمال اختیار فروش، ریسک احتمالی ناشی از افت قیمت سهام را مدیریت کنند.

. با اجرای این طرح، سهامدار عمده نیز متعهد میگردد تا براساس قیمت اعمال تعیین شده در شرایط اختیار فروش که بالاتر از قیمت روز سهم و حداقل به میزان سود روزشمار اوراق مشارکت خواهد بود، در سررسید با دارندگان این اختیارات تسویـه نماید....................................

سکه شانس
2012/08/12, 07:14
دوست بسیار عزیز....پرریسک
امیدوارم شما و خانواده گرامی سلامت باشید..............و برای همه عزیزانی که در حادثه دیروز در خطه آذربایجان دچار آسیب شدند آرزوی سلامتی و صبر از خداوند برایشان دارم................

تاران
2012/08/12, 09:30
پرریسک جان

من اشتباه کردم در فروش قزوین!!

اشکبوس کهنه سوار
2012/08/12, 09:42
من اشتباه کردم در فروش قزوین!!

اشکال نداره دوست عزیز
بر آن چیزی که از دست رفته حسرت نخور

پرریسک
2012/08/12, 09:51
بازار فکر می کنه چون قزوین صف خرید هست حتما باید قثابت قپیرا قشرین هم وغیره هم صف خرید باشن ...

از این خبرا نیست ..م.قزوین باید بالای 700 باشه ..چند روز دیگه اگیر دیدی قشیر هم کم اورد وقزوین به تنهایی بالا رفت تعجب نکنید ...اولی قندی بود که صف خرید شد ....لیدر کل قندیها وبرترین قندی با ظرفیت تولید روزانه 3000 تن در روز اونوقت 500 تومن ....با قثابت یکی باشه ....

دوستان بازار تمایل به مثبت داره ودر قندیها از این به بعد یکی دوتا بالا خواهند بی چون چرا ..قزوین که سالاره ...گفتم اگه پرید شاید جا بمونید ...زیر 500 مفته ..

تاران
2012/08/12, 09:58
خدارو شکر پرریسک جان سالمه
کمی نگران شدم
من ذوب خریدم بازم! 1380
پرریسک جان خرید خوبی بود؟

پرریسک
2012/08/12, 10:04
خدارو شکر پرریسک جان سالمه
کمی نگران شدم
من ذوب خریدم بازم! 1380
پرریسک جان خرید خوبی بود؟

ذوب یگ پله خرید ما 150 بود وپله دو بارها گفته شد زیر 130 ..باید 10 درصد برا هر پله فاصله گذاشت ...

با یان همه ذوب بالای 140 بتونه دوام بیاره روند صعود اغاز میشه..بازار کمی مررد هست ولی خوب در بورس کالا کسی مردد نیست ومیلکرد رو بالای 1600 رو هوا میززنن واثرات این قیمتها ذوب وگروه فولاد رو بالا میاره ..فقط صبر لازمه..

در مورد قزوین هم دیروز گفتم فرصت خرید خیلی کمه ..کاش امروز رو منفی مجددوارد قزوین یا قشیر می شدید یا دیروز 50 درصد خروج می کردید 50 درصد با سهم می موندید..

پرریسک
2012/08/12, 10:08
[quote=پرریسک;192394]در زیر دوستان شاخص گروه کاشی رو می بینن.این شاخص بتونه بالای 615 دوام بیاره این گروه روند صعود میگره ...از این گروه با توجه به گزارش ها بنده شلعاب رو انتخاب کردم ..

استاد عزیز

صنایعی که مواد اولیه ش از خارج وارد میشه دارای ریسک هستن چون اگه حتی یه کالا 10% موادش خارجی باشه و اون 10% نرسه خط تولید متوقف میشه ، شلعاب تو خرید مواد اولیه سه ماهه 91 نسبت به سه ماهه 90 تقریبا 58% کمتر تونسته خرید کنه !!!!!!!! که این خودش آژیر خطریه .

لطفا گزراش شلعاب رو با دقت بخونید ...
خرید در سه ماهه رشد داره اون چه کاهش داشته هزینه خرید بوده ...تا پیک شلعاب همه چی توضیح داده شده ...الان تاپیک رو بالا میارم یه دور مطالعه بفرمایید...

شلعاب بهترین سهم گروه کاشی هست ..این گروه کاشیه که با بالا رفتن مواد اولیه که شلعاب به اونها میفروشه وبا توجه به بازار انحصاری شلعاب که مثل گروه کاشی رقیبنداره باید نگرانش بود...

taze vared
2012/08/12, 10:14
جعفر جان در مورد بنیادی و تکنیکال این قنقش مادر مرده هم یک توضیحی بده
ممنون

اشکبوس کهنه سوار
2012/08/12, 10:19
بازار فکر می کنه چون قزوین صف خرید هست حتما باید قثابت قپیرا قشرین هم وغیره هم صف خرید باشن ...

از این خبرا نیست ..م.قزوین باید بالای 700 باشه ..چند روز دیگه اگیر دیدی قشیر هم کم اورد وقزوین به تنهایی بالا رفت تعجب نکنید ...اولی قندی بود که صف خرید شد ....لیدر کل قندیها وبرترین قندی با ظرفیت تولید روزانه 3000 تن در روز اونوقت 500 تومن ....با قثابت یکی باشه ....

دوستان بازار تمایل به مثبت داره ودر قندیها از این به بعد یکی دوتا بالا خواهند بی چون چرا ..قزوین که سالاره ...گفتم اگه پرید شاید جا بمونید ...زیر 500 مفته ..

بازم یه عده سهام دار بیچاره از همه جا بی خبر رفتن سراغ بعضی سهام قندی درپیت تا بازم سرمایه هاشونو به باد بدن
خوبه که داداش پرریسک به شما داره اخطار می ده

پرریسک
2012/08/12, 10:19
جعفر جان در مورد بنیادی و تکنیکال این قنقش مادر مرده هم یک توضیحی بده
ممنون

بنیادی عالیه ..فقط این سهم شکر وارد می کنه وبعد تصفیه ..نمی دونم تو واردات به مشکل بخوره با این دلار براش بد میشه ...

بالای 1260 بگرده میشه به صعود امید داشت فعلا قبل 1260 جمع شد ..

در ضمن بارها به دوستان گفته میشه برید رو بهترین ها امروز هر کی هر قندی داشت باید می فوخت قزوین میخرید بعد قشیر واصفهان.

هر سه تا هم کلی فرصت خرید دادن...نمی دونم چرا دوستان دو دل هستن ..اینها بهترنی هستن خصوصا قزوین واصفهان...

پرریسک
2012/08/12, 10:20
بازم یه عده سهام دار بیچاره از همه جا بی خبر رفتن سراغ بعضی سهام قندی درپیت تا بازم سرمایه هاشونو به باد بدن
خوبه که داداش پرریسک به شما داره اخطار می ده

قشیرین رو 400 بود ما هی گفتیم قزوین بخرید فرصت خریدم داد دوستی گفت قشرین بالا میره وبیشترین بازدهی رو میده ..الان قشیرین 420 وقزوین 530 گیر هم نمیاد ...

هر گردی گردو نیست ...بنده با هیچ گروهی مخالف نیتم ولی وقتی بهترین رو میشه خرید چرا بریم سراغ بدترین ...

taze vared
2012/08/12, 10:25
بنیادی عالیه ..فقط این سهم شکر وارد می کنه وبعد تصفیه ..نمی دونم تو واردات به مشکل بخوره با این دلار براش بد میشه ...

بالای 1260 بگرده میشه به صعود امید داشت فعلا قبل 1260 جمع شد ..

در ضمن بارها به دوستان گفته میشه برید رو بهترین ها امروز هر کی هر قندی داشت باید می فوخت قزوین میخرید بعد قشیر واصفهان.

هر سه تا هم کلی فرصت خرید دادن...نمی دونم چرا دوستان دو دل هستن ..اینها بهترنی هستن خصوصا قزوین واصفهان...

راستش جعفر جان دودلی من به این خاطره که با خودم میگم قنقش از بقیه کمتر رشد کرده پس حالا حالا ها بدهکاره

masome
2012/08/12, 10:27
جعفرجان به نظرت هدف این رالی قزوین چه قیمتیه؟به نظرت رو 600 تومن دوباره مثله 500 فرصت خرید میده؟

تاران
2012/08/12, 10:28
پرریسک جان
ذوب های خریده شده امروز رو فروختم (با سود2 درصد) و وارد قپیرا شدم اونای دیگه (قزوین و قشیر و قصفها ) فرصت ورود ندادن

پرریسک
2012/08/12, 10:28
راستش جعفر جان دودلی من به این خاطره که با خودم میگم قنقش از بقیه کمتر رشد کرده پس حالا حالا ها بدهکاره

دوست من اگر مثل شما بخوام خرید فروش کنیم قجام از همه کمتر رشد کرده بود باید اون رو می خریم ..قجام فقط 20 درصد اومد بالا ولی قزوین نزدیک 100 درصد ..یعنی قجام از قوزنی برا خرید بهتر بود ..دیدیم که سر سهامدارهای قجام چی اومد ...

به جای این دلیل ها دوست من اول بنیادی بررسی کنید بعد تکنیکال بخرید ..الان بنیادی قزوین می تونه جا پای قند اصفهان بزاره ..ولی قنقش میخواد جا پای کی بزاره .و.قنقش رشد اصلی رو کرده خیلی سال پیش...

الان نوبت جون ترهاست ...

پرریسک
2012/08/12, 10:30
جعفرجان به نظرت هدف این رالی قزوین چه قیمتیه؟به نظرت رو 600 تومن دوباره مثله 500 فرصت خرید میده؟

شاید زود تر هم فرصت داد ..فعلا حد ضرر ببرید رو 500 ..هدف رو بنده حوالی 800 می بینم فعلا وبلند مدت بارها گفتم اصفهان دوم ..حالا اصفهان چه قمتی داره ..ببینید قزوین کجا باید بره ..دلیل هم بارها اشاره کردم بنیادی عالی وظرفیت تولید بالا اون...

taze vared
2012/08/12, 10:31
عجب حجمی قنقش یک دفعه زد

kavian77
2012/08/12, 10:33
با سلام جناب پرریسک آیا باتوجه به شرایط موجود میتونم بدونم نظرتون در مورد کرماشا چیست ؟

664
2012/08/12, 10:35

با سلام جناب پرریسک

به نظر شما آیا دوستانی که هنوز ازخرید قزوین ، قشیر و اصفهان جاموندن با خرید قپیرا امروز با توجه به حجم معاملات امروز و دیروزش آیا میتوانند چنددرصدی سود کسب بکنند ؟؟؟

با تشکر از پاسخگوییتان .

پرریسک
2012/08/12, 10:39
با سلام جناب پرریسک

به نظر شما آیا دوستانی که هنوز ازخرید قزوین ، قشیر و اصفهان جاموندن با خرید قپیرا امروز با توجه به حجم معاملات امروز و دیروزش آیا میتوانند چنددرصدی سود کسب بکنند ؟؟؟

با تشکر از پاسخگوییتان .
با سلام..

در تاپیک قپیرا هم گفتم این سهم فوقش تا 820-830 بیاد وچون قیمت سهم هیچ حبابی نداره یعنی سهم رو 800-900 می تونه شنارو بمونه بی هیچ خطری ومجمع هم نرفته ..

الان هم در سایه رشد قزوین قشیر واصفهان می تونه تا 1200 بیاد چون بعد این سه تا در حال حاضر قیمت مناسب تری داره ..

فقط میخرید پله ای بخرید وروز منفی امروز عالی بود خرید این سهم برا اونایی که از خرید قزوین قشیر واصفهان جا مونده بودن ...حد ضرر 820 وهدف 1200 در صورت ادامه روند مثبت قندیها..

پرریسک
2012/08/12, 10:40
با سلام جناب پرریسک آیا باتوجه به شرایط موجود میتونم بدونم نظرتون در مورد کرماشا چیست ؟

کرمانشاه بالای 420 روند صعود مجدد میگره وفعلا در رسیدن به 420 وفتح اون ناکام مونده وبه نظر انکاری 370 رو لمس می کنه وفرصت خرید نابی خواهد داد برا افراد نقد..

taze vared
2012/08/12, 11:05
بالاخره از خواب تابستونی بیدار شدن
دکتر روستا یک وقت ورشکست نشی بابا جان

dolphin
2012/08/12, 11:08
پرریسک جان بین پکویر شفارس و ذوب خرید کدوم رو واسه نوسان مناسب می دونید؟

هادی129
2012/08/12, 11:13
پرریسک جان با این تعدیل 113 درصدی غالبر فکر میکنی چه قیمتی باز بشه ؟چه قیمتی بزنیم برای فروش ؟
؟؟؟؟؟

پرریسک
2012/08/12, 11:15
پرریسک جان بین پکویر شفارس و ذوب خرید کدوم رو واسه نوسان مناسب می دونید؟

من نمی دونم دوستان تک سهم کار می کنن یا غیره ..

ولی خوب گفتم سبد تشکل بدید از 5 گروه واز هر گروه دو سهم به مقدار مساوری ...

بعد بشیندی با خیال راحت سهامدرای کنید ..

زا قندی قزوین قشیر..
از لاستیک پکویر وپاسا.
از شیمایی شلعاب شفارس
از سیمانی سغرب سکرمان..
از فولادی ذوب فولاز
از پترو کرمانشاه شیارن
و......همینطور برو تا اخر..

حالا دوستانی که خیلی پرریسک هستن وعلاقه به سود های تن دارن ببین کدوم گروه زودتر حر کت می کنه درصد اون گروه رو ببرن بالا ..مثال الان قندیها در کورس هستن پس در صد از 20 درصد میبریم رو 40 درصد ..بالا تر از این مقدار از نظر من اشتباه حالا میخواد صد برابر بشن ..چون در این کسور هر یک دقیقه یک تصمیم میگرن وممکنه هر بلایی سر هر سهمی بیارن ..

پس شعار همیشه ما کم بخور همیشه بخور ...بقیه سهام هم عالی هستن وبه وقتش چنان رشد کنن که قندیها پیش اونها لنگ بندازن فقط صبر میخواد..در ضمن حد ضرر فراموش نشه...

پرریسک
2012/08/12, 11:16
؟؟؟؟؟

قیمتی که بازار تقاضا اومد وشما از سود راضی بودی بزن برا فروش..

پی بریا 3 تا 4 ونهایت 5اگر در اون قیمت خریدار بیاد..

کاوشگر
2012/08/12, 11:36
پرریسک عزیز سلام واسه بار سوم وبشهر تا کی همینجوریه پولمون بد جوری بلوکه شده از همه چی والا جا موندم
مرسی

nazanin
2012/08/12, 11:41
بالاخره از خواب تابستونی بیدار شدن
دکتر روستا یک وقت ورشکست نشی بابا جان

بعید میدونم کار روستا باشه

جواد مهرابی
2012/08/12, 12:09
استاد عزیز

نظرتون در باره شفن چیه ؟ 46% تو سه ماهه پوشش داده؟ تقریبا 44% شفارا را هم مالکه؟ شفارا با اون تعدیل 500% ی؟ ( ازاین محل باید 80تومن سودش رو تعدیل بده) تو سه ماه 86 تومن ساخته اگه همین منوال باشه تو یکسال 344 تومن با اون 80 تومن 424تومن پس با پی بر ای 2داره معامله میشه؟ ممنون میشم نظر بدید..
با تشکر:-/

taze vared
2012/08/12, 12:14
بعید میدونم کار روستا باشه

احتمالا خودش سرخط امروز بوده
از این آدم بعیده دل بکنه از 19200 سهم
البته بازم بعیده که دلش رضا بده 1.5درصد کارمزد بده.کارمزدش میشه نزدیک 500 هزار تومن
بیچاره امروز سکته نکنه شانس آورده

نتیجه : چون ایشون با همون 500 هزار تومن هم ورشکست میشن ، عرضه امروز کار یکی دیگه بوده

زاپاتا
2012/08/12, 12:25
سلام دوستان،

وضعیت پتروها یک مقدار بهتر شده.

بهتر شده ؟؟؟؟

بقول یکی از دوستان در مورد وضعیت دلار: اگه بشه که نشه که این جوری بشه، خوب البته بهتره.

mehdipour2000
2012/08/12, 12:25
سلام پرریسک عزیز.... ضمن عرض تسلیت به آذربایجانی های عزیزو دوست داشتنی ....بازار امروز یکشنبه چرا اینطوری بوود و عرضه ها زیاد شدن؟ میتونی یه تحلیل کلی ازش لطف کنی؟ با این بازار رده بندی گروهها از نظر شما چیا خوبه؟
قندی فلزی پتروشیمی سیمانی؟ اولویت کدومشون بالاتره.
ضمنا آیا فکر نمیکنی این نوسانات بورس مال آنلاین بازاس؟ روی 8 درصد جا میزنن و میرن سراغ سهم های دیگه. این انصافه؟

زاپاتا
2012/08/12, 12:29
آقا به گمانم ساعت سایت یک ساعت عقبه.

الآن ساعت 13:26 هست ولی ساعت سایت عقبتره.

زاپاتا
2012/08/12, 12:33
دوست بسیار عزیز....پرریسک
امیدوارم شما و خانواده گرامی سلامت باشید..............و برای همه عزیزانی که در حادثه دیروز در خطه آذربایجان دچار آسیب شدند آرزوی سلامتی و صبر از خداوند برایشان دارم................

من هم الآن متوجه این قضیه شدم.

بسیار متاسفم.

امیدوارم مشکلی برای هیچیک از دوستان و بستگانشان پیش نیامده باشد.

پرریسک
2012/08/12, 12:41
سلام پرریسک عزیز.... ضمن عرض تسلیت به آذربایجانی های عزیزو دوست داشتنی ....بازار امروز یکشنبه چرا اینطوری بوود و عرضه ها زیاد شدن؟ میتونی یه تحلیل کلی ازش لطف کنی؟ با این بازار رده بندی گروهها از نظر شما چیا خوبه؟
قندی فلزی پتروشیمی سیمانی؟ اولویت کدومشون بالاتره.
ضمنا آیا فکر نمیکنی این نوسانات بورس مال آنلاین بازاس؟ روی 8 درصد جا میزنن و میرن سراغ سهم های دیگه. این انصافه؟

من نمی دونم دوستان تک سهم کار می کنن یا غیره ..

ولی خوب گفتم سبد تشکل بدید از 5 گروه واز هر گروه دو سهم به مقدار مساوری ...

بعد بشیندی با خیال راحت سهامدرای کنید ..

زا قندی قزوین قشیر..
از لاستیک پکویر وپاسا.
از شیمایی شلعاب شفارس
از سیمانی سغرب سکرمان..
از فولادی ذوب فولاز
از پترو کرمانشاه شیارن
و......همینطور برو تا اخر..

حالا دوستانی که خیلی پرریسک هستن وعلاقه به سود های تن دارن ببین کدوم گروه زودتر حر کت می کنه درصد اون گروه رو ببرن بالا ..مثال الان قندیها در کورس هستن پس در صد از 20 درصد میبریم رو 40 درصد ..بالا تر از این مقدار از نظر من اشتباه حالا میخواد صد برابر بشن ..چون در این کسور هر یک دقیقه یک تصمیم میگرن وممکنه هر بلایی سر هر سهمی بیارن ..

پس شعار همیشه ما کم بخور همیشه بخور ...بقیه سهام هم عالی هستن وبه وقتش چنان رشد کنن که قندیها پیش اونها لنگ بندازن فقط صبر میخواد..در ضمن حد ضرر فراموش نشه...

سبد رو برا همین روزها گذاشتن ..

ولی اگر کسی انتظار داره بنده اینجا بیام بگم کل سهامتون رو بفروشید بردی رو قزوین تک سهم بشید ...از همین حالا بگم قزوین 100 برابر هم بشه بنده همیچین پیشنهادی نمیدم وهمیچنی کاری هم خودم نمی کنم ..

در بهترین ودر بدترین بازار باید به اصول پایبند باشید وهر که به اصول پایبند باشه مطمئن باشه ضرر نمی کنه ...

هیچ کدام از سهامی که گفته شده بنده مشکلی نمبی نم حالا بازار میخواد مفت بده بده ..اصلا برا من مهم نیست ..این بازار دوست داره مثبت 4 بخره منفی 4 بفروشه خوب بفروشه ..حتما پولش رو از سر راه اورده ..

در سهام خوب زیر قیمتهای مدنظر خودم پله ای خرید کرده وبه دوستان هم گفتیم بخرن ..کوتاه مدتیها هم حد ضرر ها بارها گفته شده ...

هیچ اتفاقی نیفتاده ووضع اکثر سهام گفته شده هم به امید خدا خوب هست وبه وقتش میان بالا ..فعلا با سبد قندی حال کنید ..با بقیه با داشتن حد ضرر سهامداریوووو

کسی هم عاشق تک سهمی هست اقا دیگه با چه زبونی بگم اقا قندی فقط قزوین اصفهان قشیر.....تو این دو روز کی نتونست بخره ...خوب می خریدید ..بازم میگم تک سهمی خوب نیست حتی طلا باشه..

پرریسک
2012/08/12, 12:43
استاد عزیز

نظرتون در باره شفن چیه ؟ 46% تو سه ماهه پوشش داده؟ تقریبا 40% شفارا را هم مالکه؟ شفارا با اون تعدیل 400% ی؟ مفت نیست؟:-/

فعلا تا 800 جا داره ..
بنیادی سهام خوبیه واکثر سهام خوب هستن ولی خوب در بازار پول نیست ورفته رو سهام کوچیک وفعلا در بعضی گروهها داره به سمت سفته بازی پیش میره...خدا به داد اخرین نفر برسه که .وارد این گروهها وسهام در پیتش میشه..

پرریسک
2012/08/12, 12:47
پرریسک عزیز سلام واسه بار سوم وبشهر تا کی همینجوریه پولمون بد جوری بلوکه شده از همه چی والا جا موندم
مرسی

سلام..

مگه شما در وبشهر تک سهم هستید دوست من ..که از همه چی جا موندی ..فوقش 20 درصد تا 30 درصد سرمایت گیر کرده ..

تک سهم شده باشی اشتباه کرده اید ..سهم رو 160 فعلا حمایت داره ..هر چند هر قدر کم معامله بشه در این بازار از افت در امان هست ..

بنده قجام داشتم خرید رو 340 بود که بالای 80 درصد رو بالای 700 دادیم رفت ...بقیه موند نفروختم چون همینطوری داشت مثبت میخورد معنی نداشت فروش..بعد اون بلا سر قندیها اومد تا اینکه رو 288 فرصت خروج داد بعد چندین ماه
الان هم مقداری قمرو دارم ..چندین ماهه گیر کرده ..ولی چون درصد رو رعایت کردم اصلا نگران نیستم واز هیچ چی هم جا نموندم....پس همیشه به اصول احترام بزارید

mehdipour2000
2012/08/12, 12:54
پارسان چه جور سهمیه پرریسک عزیز؟ بنیادیش خوبه ( تولید فروش پوشش سود)؟ اینکه زیر مجموعه یه هلدینگه( وغدیر) و خودش سهامدار چند تا پترو هست چه تاثیری توی حرکتش داره؟

زاپاتا
2012/08/12, 13:10
به نظر من پترو ها حداقل یک تا دو هفته وقت لازم دارند. =;

زاپاتا
2012/08/12, 13:16
استاد عزیز

نظرتون در باره شفن چیه ؟ 46% تو سه ماهه پوشش داده؟ تقریبا 44% شفارا را هم مالکه؟ شفارا با اون تعدیل 500% ی؟ ( ازاین محل باید 80تومن سودش رو تعدیل بده) تو سه ماه 86 تومن ساخته اگه همین منوال باشه تو یکسال 344 تومن با اون 80 تومن 424تومن پس با پی بر ای 2داره معامله میشه؟ ممنون میشم نظر بدید..
با تشکر:-/

برای فروش =;

زاپاتا
2012/08/12, 13:24
سروران،

به گفته دوستان، در مورد سیمانی ها وضعیت دوتاشون بعدا خوب میشود.

وضعیت سپاها چی می شه؟؟؟؟

کاوشگر
2012/08/12, 13:39
راجع خکاوه و مقاومت های اون و کلا" آینده این سهم خوشحال میشم نظر استاد پر ریسک رو بدونم اگه یادتون باشه گفته بودید تا زمانی که 100 تومان رو از این سهم نبینم بی خیالش نمی شم هنوزم رو این سهم میشه امیدوار بود؟؟؟ بازم ممنون واسه زحماتت تو این تایپیک

آواچی
2012/08/12, 13:46
صادرات گندم و آرد آزاد شد/ روسیه بازار جدید صادرات غلات
بر اساس مصوبه جدید دولت، صادرات گندم و آرد با مجوز شرکت مادرتخصصی بازرگانی دولتی ایران آزاد شد.
http://www.eghtesadonline.com/fa/content/5783/%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%DA%AF%D9%86%D8%AF%D9%85-%D9%88-%D8%A2%D8%B1%D8%AF-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%B4%D8%AF-%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%BA%D9%84%D8%A7%D8%AA

پرریسک
2012/08/12, 13:47
راجع خکاوه و مقاومت های اون و کلا" آینده این سهم خوشحال میشم نظر استاد پر ریسک رو بدونم اگه یادتون باشه گفته بودید تا زمانی که 100 تومان رو از این سهم نبینم بی خیالش نمی شم هنوزم رو این سهم میشه امیدوار بود؟؟؟ بازم ممنون واسه زحماتت تو این تایپیک

سهم تعدیل مثبت داد در قیمت 60 معرفی شد تا 78 تومان رشد کرد وبعدش کل بازار به فنا رفت وقتی بالای 78 رفت حد ضرر اومد رو 74 واز لیست خارج شد چون روند نوزلی گرفت ...

فعلا روند نزولی داره روند صعود بگیره برمی گرده در لیست ولی خوب با توجه به افت شدید بازار فعلا سهام بهتری موجوده .

babake
2012/08/12, 13:51
احتمالا خودش سرخط امروز بوده
از این آدم بعیده دل بکنه از 19200 سهم
البته بازم بعیده که دلش رضا بده 1.5درصد کارمزد بده.کارمزدش میشه نزدیک 500 هزار تومن
بیچاره امروز سکته نکنه شانس آورده

نتیجه : چون ایشون با همون 500 هزار تومن هم ورشکست میشن ، عرضه امروز کار یکی دیگه بوده

به جز 225 تا اولی بقیه ازطرف روستا فروش وبرا ی روستا خرید شد
دوستان اگه میخوایین قلرست هم درصد بخوره خواهشا نرین تو صف چون اگه غیر خودش باشه 10 بار هم اول بشین بهتون نمیده پس بزارین خودش زودتر بزنه اگه اول شد حداقل این صاحب مرده هم درصد بخوره ..........x-(

پرریسک
2012/08/12, 13:54
دوستان اگه میخوایین قلرست هم درصد بخوره خواهشا نرین تو صف چون اگه غیر خودش باشه 10 بار هم اول بشین بهتون نمیده پس بزارین خودش زودتر بزنه اگه اول شد حداقل این صاحب مرده هم درصد بخوره ..........x-(

اقا بابک امیدوارم قزوین ها فروخته شده رو این دو روز جایگزین کرده باشی...

خلاصه در حجم مبنا اگر مشکل ایجاد شد دست خود شما وجناب ولی خانی رو می بوسه...

taze vared
2012/08/12, 14:12

منم با نظر شما موافقم
اگه سهم صف آنچنانی نداشته باشه فکر کنم مقداری عرضه هم بشه

babake
2012/08/12, 14:19
اقا بابک امیدوارم قزوین ها فروخته شده رو این دو روز جایگزین کرده باشی...

خلاصه در حجم مبنا اگر مشکل ایجاد شد دست خود شما وجناب ولی خانی رو می بوسه...
سلام عزیزیم
من نه تنها قزوین -اصفهان -قشیر نفروختم بلکه تونستم قیمت پایین هم اضافه کنم تازه رو قزوین خودم فردا300تا میخرم البته اگه دوستان اجازه خرید بدن مجبورم صبح اول وقت بشینم ..........
ضمنا بابت تحلیل های زیبا یتان که به جرات میشه گفت کمترکسی رومثل شما تا بحال دیدم که بتونه رو تحلیل هاش واقعا پایبند بمونه خیلی خیلی ممنونم امیدوارم هرجا باشین سلامت باشین درمورد خدمت سربازی ....فکرکنم ارتش بودین اگه کمکی خواستین بابت جابجایی برام پی ام بزار خوشحال میشم گوشه ای ازمحبت جنابعالی رو جبران کرده باشم :x

پارمیدا
2012/08/12, 14:23
فردا و تا آخر هفته قريب به يقين مشگل حجم مبنای قصفها و قزوین رو داریم. خوبی قشیر اینه که انشالله راحت و سبک ۸۰۰ رو تا آخر هفته میبینه

cyrus
2012/08/12, 16:34
سلام پرریسک عزیز

من ار قیمت های 1090 تا الان که قیمت سهم 916 در حال اضافه کردن کاذر هستم با توجه به وضعیت شرکت نظرتون در مورد سهم چیه؟
همچنین در صورت امکان نقاط حمایت و مقاومت سهم چیه؟

در ضمن خواستم از راهنمایی های ارزشمند و پربارتون به نوبه خودم تشکر کنم

negar
2012/08/12, 17:36

یعنی یک هم چین ادمیه؟سر سهم ثاژن که میگفتند چه خوبه درسته مدیر لایقیه و فلان با این ثروت از 20000 تا 4 درصد هم نمبتونه بگذره :-&

سهراب 1
2012/08/12, 18:05
از دوستان عزيز كسي اطلاع داره كه كدوم يك از سهام قندي تا به حال مجمع نرفته و يا سودي تقسيم نكرده ؟؟؟

پرریسک
2012/08/12, 18:35
از دوستان عزيز كسي اطلاع داره كه كدوم يك از سهام قندي تا به حال مجمع نرفته و يا سودي تقسيم نكرده ؟؟؟

قپیرا مجمع نرفته ...

negar
2012/08/12, 18:50
جناب سهراب
قشهد سال مالی91-4-31

babake
2012/08/12, 23:11
یعنی یک هم چین ادمیه؟سر سهم ثاژن که میگفتند چه خوبه درسته مدیر لایقیه و فلان با این ثروت از 20000 تا 4 درصد هم نمبتونه بگذره :-&

ثاژن فقط 300 هزار تا داره که اونم چیزی نیست #:-s

taze vared
2012/08/12, 23:49
سلام
تازه الان آمارها رو دیدم.معلوم بود روستا دل از حتی 1 دونه سهم هم نمیکنه
نامرد سرخط بود همون 200 تا اضافه رو هم خودش زده تو رگ
بابا تو دیگه چه آدمی هستی

پرریسک
2012/08/13, 07:47
در گروه قند اون صف های محکمی که خیلی ها انتظار داشتن به جز یکی دو تا سهم در بقیه شکل نگرفت ...خوب انکاری بازارا رالی رو در بعشی سهام این گروه تمام شده می دونه ..ببینم امروز چی میشه ....تقضا پیروز میشه یا عرضه ...

پرریسک
2012/08/13, 07:48
سلام پرریسک عزیز

من ار قیمت های 1090 تا الان که قیمت سهم 916 در حال اضافه کردن کاذر هستم با توجه به وضعیت شرکت نظرتون در مورد سهم چیه؟
همچنین در صورت امکان نقاط حمایت و مقاومت سهم چیه؟

در ضمن خواستم از راهنمایی های ارزشمند و پربارتون به نوبه خودم تشکر کنم

با سلام..
کاذر زیر 98 نباید می مومد که اومد ..حالا حمایت 87 وبشکنه تا 80 هم جای افت داره ..

saidiy
2012/08/13, 08:10
سید جون این دکوثر چرا اینجوری شده چطور میبینیش امیدی بهش هست یا با ضرر فراوان ردش کنم بره

پرریسک
2012/08/13, 08:18
خوب انگاری بازار هم فهمید که بابا قحطی هم بیاد بعضی قندیها رشد رو پیشخور کردن وبا جوسازی عده ای در هر قیمتی خرید نمی کنه ...افرین به این بازار ..با هوش شده ...

ببینم این بازار قدر سهام خوب رو هم می دونه ومیخره ...سهام خوب ریخته تو بازار ..

تاران
2012/08/13, 08:24
خوب انگاری بازار هم فهمید که بابا قحطی هم بیاد بعضی قندیها رشد رو پیشخور کردن وبا جوسازی عده ای در هر قیمتی خرید نمی کنه ...افرین به این بازار ..با هوش شده ...

ببینم این بازار قدر سهام خوب رو هم می دونه ومیخره ...سهام خوب ریخته تو بازار ..
پرریسک جان
قپیرا به نظرت از اون قندیهای با بنیادی خوب هست؟ با توجه به p/e شناوریش خیلی زیاده

پرریسک
2012/08/13, 08:32
پرریسک جان
قپیرا به نظرت از اون قندیهای با بنیادی خوب هست؟ با توجه به p/e شناوریش خیلی زیاده

قپیرا فقط به هوای قزوین داره مثبت میخوره وهمینطور به خاطر اینکه گروهیی پول واردش کردن باید دید می تونن 13 میل سهم توسعه رو جمع کنن...بنیادی قیمتش همین 800 تا 1000 پر هست ..سود بیشتر از 200 نمی بینم بارها گفتم..

بابااتی
2012/08/13, 08:34
پرریسک جان حتوکا را چی می بینی ؟

ahmad30_n
2012/08/13, 08:40
پر ريسك جان
راجع به كاشي نظرت چيه؟
كساوه را به پيشنهادت 245 خريدم.
شفارس كوتاه مدت تا چند مي ره.باتشكر

آریو
2012/08/13, 08:40
قپیرا فقط به هوای قزوین داره مثبت میخوره وهمینطور به خاطر اینکه گروهیی پول واردش کردن باید دید می تونن 13 میل سهم توسعه رو جمع کنن...بنیادی قیمتش همین 800 تا 1000 پر هست ..سود بیشتر از 200 نمی بینم بارها گفتم..

قپیرا چندتا نکته مثبت داره ...

یکی اینکه یه افزایش سرمایه دیگه در دست داره ...
دوم اینکه افزایش سرمایه قبلی باعث شد که شرکت تکنولوژی جدیدی رو جایگزین کنه ...
این سهم هنوز مجمع سال 90 خودشو نرفته
........

در کل باید مواظب گروه بود ...

در صورت ادامه تحریم ها .. هیچ صنعتی به مانند قندیا منتفع نمیشه حتی با دلار مرجع 1200 تومنی

کيانوش
2012/08/13, 09:04
پر ريسك جان
راجع به كاشي نظرت چيه؟

با اجازه استاد
کساوه 3 ماهه اول سال 156 ريال با دلار 1410 تومان پوشش داده است.
کساوه در 9 ماهه باقي سال فقط از محل فروش 12 ميليون دلار ارز 2150 توماني 44 تومان ميتونه تعديل مثبت سود دهد.
يعني امسال حداقل 110 تومان ميتونه بسازه.پي به اي 4 ان ميشه 440 تومان
البته بدون احتساب تعديل فروش داخلي چون وقتي دلار گرون ميشه قيمت کاشي هم گرون ميشه.
.......................................
کساوه و کچيني هم بخاطر درامد ارزيشون جز بهترينهاي بازار خواهند بود.

hogo_wave
2012/08/13, 09:48
پرریسک خان در مورد روند قشهد نظرت چیه؟

nirvana_00
2012/08/13, 09:56
درود جعفر خان
در مورد قنیشا اطلاعی دارید که کی باز می شه؟ این بسته بودن های زیاد عملا تعدیل رو بی فایده می کنه

masome
2012/08/13, 10:00
سلام جعفر جان نظرت در مورد مقایسه دو سهم قزوین و قپیرا که توسط دوستمون در تالاربورس اجام شده چیه؟ممنون میشم
نوشته شده توسط اشکان2010 مشاهده گفتگو
مقایسه قزوین وقپیرا:
گذشته ازروندصعودی قابل تحسین تولیدوسودسازی قزوین ولی هیچ گاه نه ازلحاظ تولیدونهepsونهdps
گرچه دوستان زیادبه تحلیل توجه نمی کنن وبازارهم زیادتعدیل بردارنیست ولی دونستن اطلاعات بالاخالی ازلطف هم نیست.

زاپاتا
2012/08/13, 10:08
پر ریسک عزیز خودرویی ها را دریاب.

لطفا یک تحلیلی در مورد آنها بنما.

جواد مهرابی
2012/08/13, 12:02
بادرود وعرض تسلیت بابت حادثه غم انگیز اذربایجان

ببینید در ژاپن زلزله روزانه امری طبیعی است و لی ما با یک زلزله بعد از ده ها سال هزاران کشته !!!!!!!!!! خدا عاقبت مارو به خیرکنه

استاد عزیز

نظرت در باره بکام چیه ؟ سودی بابت تسعیر ارز داره که پنهانه؟ بررسی میفرمایید؟ با تشکر

سکه شانس
2012/08/13, 12:26
ایسنا نوشت:

بانکهای تهران طی روزهای هفتم، هشتم و یازدهم شهریور ماه که پیش از این دولت از تعطیلی دستگاههای اجرایی خبر داده بود تعطیل هستند و تنها شعب کشیک این بانکها فعال خواهند بود.همچنین طی این روزها مشتریان بانکی میتوانند از خدمات الکترونیکی بانکهای تهران استفاده کنند و کمیتههایی پیشبینی شده که خدمات بانکی لازم را ارائه دهند.................
.................................................. .................................................. .................................................. ...................
با این حساب ....در این 3 روز هم بورس تعطیل است.....................................

پرریسک
2012/08/13, 13:06
سلام جعفر جان نظرت در مورد مقایسه دو سهم قزوین و قپیرا که توسط دوستمون در تالاربورس اجام شده چیه؟ممنون میشم
نوشته شده توسط اشکان2010 مشاهده گفتگو
مقایسه قزوین وقپیرا:
گذشته ازروندصعودی قابل تحسین تولیدوسودسازی قزوین ولی هیچ گاه نه ازلحاظ تولیدونهepsونهdps
گرچه دوستان زیادبه تحلیل توجه نمی کنن وبازارهم زیادتعدیل بردارنیست ولی دونستن اطلاعات بالاخالی ازلطف هم نیست.

هر قدر می تونن با این تحلیل از قزوین بد بکن ..هر قد ربد بگن ما بیشتر می تونیم از این سهم خرید کرده وفیض ببریم..

هر قدر هم میتونن از قپیرا تعریف کنن...
با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه...

طبق محاسبات خودم قزوین فعلا در حال حاضر برترین سهام قندی هست وقشیر هم از لیست خارج شد به علت رشد بالا ..فعلا فقط فقط قزوین ..

تصمیم با دوستان ...هر کی خواست بره قپیرا بخره بنده اصراری ندارم..بنده سود قپیرا رو هایت 200 میبنم با پی بریا 5 میشه 1000 وسود قزوین رو 150 با پی بریا 5 میشه 750 ....به هیچ کدوم پی بریا بالاتر وکمتر ندادم ...در این قیمت ببیند کدوم مفت تر هست ..قپیرا با 1000 فقط 50 تومن فاصله داره وقزوین بیش از 200 تومان وحدود 40 درصد ...

پرریسک
2012/08/13, 13:20
خیلی جالبه خریداران قشرین قثابت هنوز دارن گیج می زنن..اونوقت سهام خوب افت که نمی کنن هیچ ..چون مفت هستن ..کم کم واروم بیصدا بدون اینکه کسی بفهمه دارن میان بالا ..از شفارس گرفته تا کفرا وذوب وکم پترو کرمانشاه ووشلعاب سیمان غرب وپکویر وکللی سهام خوب دیگه که معرفی شد....

بازم می گم بازدهی سهمها رو با هم قیاس خواهیم کرد وسود اونها رو ...میخوام ببینم شلعاب 370 توممنی سود بیتشر میده وارزش خرید داره یا این قندیها با سود 20 تومنی ................

همچنان منتظر می ماینم ...کفرا چند روز قبل گفته شد بالای 245 روند صعود اغاز شده وامروز پرید ..منتظر بقیه هستیم ...

پرریسک
2012/08/13, 13:21
پرریسک خان در مورد روند قشهد نظرت چیه؟

من رشد تا 1400 می دیدم ..رحمت کشید رفت بالتر ...ولی خوب رو 1030 با هدف 1400 معرفی شد ..در این قیمتها نظری ندارم..خیلی سهام مفت تر در بازار ریخته ..همیجنا بارها اشاره شده..

پرریسک
2012/08/13, 13:24
پر ريسك جان
راجع به كاشي نظرت چيه؟

کساوه یادمه گفتم روند نزولی داره دوستی هم پرسید یادم نمیاد کدوم عریر بود ولی گفتم پله ای می تونید خریدها رو اغزا کنید ..الان هم چند روز قبل نمودار گروه رو کذاشتم در دو روزا یانده باید بالای قیمت امروز بمونن تا روند صعود گروه مطمئن بشیم اغاز شده ..

در مورد شفارس کوتاه مدت نظری ندارم وبه نظر 300 ولی خوب من با هدف بالای 400 خریدم وزیر 260 فروشنده بازم باشه نقد باشم خرید می کنم ...بازدهی 100 درصد برا 6 ماهه اینده می بینم براش ..به نظرم کافی باشه زودتر داد که خدا رو شکر هم می کنیم مثل قزوین که فکر نمی کردم به این زودی بازدهی عجیب خودش رو رو کنه وهمه رو انگشت به دهان بزاره.و.

masome
2012/08/13, 13:30
سلام جعفرجان با معاملات امروز به نظر میرسه قندیهای اکثرا فردا منفی هستند پس اگه قزوین عرضه شد خریدش خوبه؟ تا چه قیمتی خرید قزوین رو صلاح میدونید؟ممنون

پرریسک
2012/08/13, 13:36
سلام جعفرجان با معاملات امروز به نظر میرسه قندیهای اکثرا فردا منفی هستند پس اگه قزوین عرضه شد خریدش خوبه؟ تا چه قیمتی خرید قزوین رو صلاح میدونید؟ممنون

سلام..
بنده به سود 150 قزوین با فرض بالا رفتن 100 تومن نرخ شکر ..فقط 100 تومن اونم در 6 ماهه دوم سال که به احتمال زیاد رخ میده اگر پی بریا 4 بدیم 600 در میاد ...چون بازار به این صنعت داره پی بریا بالاتر میده با توجه به شرایط بازار یکی میگه 5 یکی میکه 6 و...با این همه من همون 5 میگرم ...از نظر با حد ضرر 500 وزیر 600 با حداقل بازدهی 30 تا 40 درصد عالیه ..قزوین بالا نیاد بقیه قندها همگی کشک ..

در این چند روز هم اول قزوین مثبت شد بعد به دنبال خودش قشیر وقپیرا کل گروه رو کشید بالا ...

الان قشیر هم از لیست بنده خارج شده وفقط قزوین ..فقط درصد رو رعایت کنید وحد ضرر بزارید ...قندی میخرد قزوین بخرید نمی خرید هیچ قندی نخرید این نظر منه ..قندی که امروز فقط حجم مبناش عرضه شد قزونی بود حتی اصفهان هم عرضه شد...خوب بخوام بخرم بهترین رو میخرم..در ضمن خیلی ها فکر می کنن این سهم رشد کرده ولی خیلی ها نمی گین این سهم قیمتش حتی از قثابت وقشرین در پیت هم پایین تر رفت فقط به خاظر جو بازار وگرنه زیر 400 نباشد میرفت والن حساب کنیم رشدش 40 درصد هم نشده...

جواد مهرابی
2012/08/13, 15:03
بادرود وعرض تسلیت بابت حادثه غم انگیز اذربایجان

ببینید در ژاپن زلزله روزانه امری طبیعی است و لی ما با یک زلزله بعد از ده ها سال هزاران کشته !!!!!!!!!! خدا عاقبت مارو به خیرکنه

استاد عزیز

نظرت در باره بکام چیه ؟ سودی بابت تسعیر ارز داره که پنهانه؟ بررسی میفرمایید؟ با تشکر

استاد عزیز ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

بابااتی
2012/08/13, 15:07
جعفر جان نظرت را در مورد حمل و نقل توکا نگفتی با این p/e جای رشد ندارد ؟

آواچی
2012/08/13, 15:32
پرریسک عزیز خدا قوت...جسارتا چون سهمایی که زحمت کشیدین جدیدا در شلوغی مطالب و حجم نوشته ها پنهان شده،اگه زحمت نیست به اختصار یکبار دیگه با حد ضرر سهمهای مد نظرتون رو لیست کنید...ممنون داداش

سجادي
2012/08/13, 17:24
سید جون این دکوثر چرا اینجوری شده چطور میبینیش امیدی بهش هست یا با ضرر فراوان ردش کنم بره
سلام لطفا نظرتون را در مورد فروش یا نگهداری دکوثر بیان فرمایید.

ناظم
2012/08/13, 17:32
جناب پر ریسک جان با توحه به پایین بودن قیمت وساپا ( حدود 95 تومان ) نسبت به کسی که حق را می خرد و100 تومان راهم می خواهد واریز کند چیست

علی ایرانی
2012/08/13, 18:01
با سلام و خسته نباشید
جناب پر ریسک کهرام الان 35 درصد ضررم با توجه به اینکه رشد20 درصدی داشته روندش رو در کوتاه مدت و میان مدت چجوری میبینید؟

سهراب 1
2012/08/13, 18:05
پرريسك عزيز به نظر شما با معاملات امروز ذوب آهن ، ميشه به صعود در كوتاه مدت اميد داشت يا نه ؟؟؟

آواچی
2012/08/13, 22:12
نقل قول :

امروز براي افزابش قيمت شکر درب کارخانه ار 1275 تومان به 1540 تومان جلسه بوده است.

meysam_sh_2020
2012/08/13, 22:32
نقل قول :

امروز براي افزابش قيمت شکر درب کارخانه ار 1275 تومان به 1540 تومان جلسه بوده است.

منظورش از 1175 بوده دیگه؟ البته این روزها شایعه هم زیاد میشه ..... البته احتمالش زیاده ......

پرریسک
2012/08/13, 22:55
نقل قول :

اگر این کار صورت بگیره برا قزوین حدود 3 برابر این قیمت رو می بینم ...ببینم خدا چی میخواد ...

پرریسک
2012/08/13, 22:56
پرريسك عزيز به نظر شما با معاملات امروز ذوب آهن ، ميشه به صعود در كوتاه مدت اميد داشت يا نه ؟؟؟

بالای 140 بمونه میشه امید داشت ..فعلا که خوب دوام اورده..

پرریسک
2012/08/13, 22:58
با سلام و خسته نباشید
جناب پر ریسک کهرام الان 35 درصد ضررم با توجه به اینکه رشد20 درصدی داشته روندش رو در کوتاه مدت و میان مدت چجوری میبینید؟

سلام..
بالای 817 دوارم بیاره روند صعود سهم پابرجا میمونه ..

مقاومت ها 89 و102 ...فردا باید دید چه می کنه می تونه بالای 89 دوام بیاره یا بر می کرده رو 82...

بنیادی نظر ندارم ...

پرریسک
2012/08/13, 23:01
جعفر جان نظرت را در مورد حمل و نقل توکا نگفتی با این p/e جای رشد ندارد ؟

چند وقت قبل وقتی بالای 500 داشت معامله میشد گفتم این امکان داره تا 360 هم بیاد ...در اون وسط چند درصدی رشد دوستان به ما خرده گرفتن ولی خوب انگاری زمان داره ثابت می کنه که اشتباه نکردیم ..

هر چند رو 630 هر کی داشت گفتیم خروج کنه چون واگرایی منفی خیلی بدی زده بود در هفتگی...

روند همچنان نزولی هست ..خرید می کنید پله ای تا 350 بخرید ...بالای 460 با دیتای امروز روند صعود میگره ..

پرریسک
2012/08/13, 23:02
جناب پر ریسک جان با توحه به پایین بودن قیمت وساپا ( حدود 95 تومان ) نسبت به کسی که حق را می خرد و100 تومان راهم می خواهد واریز کند چیست

پی بریا پایین در سهام خودرویی معنی نداره ..

حد ضرر این سهم 100 بود که شکست ..حق تقدم همیشه بازی خطر ناکی داره وسعی می کنم دوری کنم ...
در مورد اینکه چرا حق داره بالا معامله میشه نظری ندارم..

پرریسک
2012/08/13, 23:05
سلام لطفا نظرتون را در مورد فروش یا نگهداری دکوثر بیان فرمایید.

سلام..
دکوثر وگروه دارو از وقتی دلار رفت بالای 1700-1800 رفتن تو کما..

این سهم برا مدتی در لیست ما بود با حد ضرر 220 که شکست رفت پی کارش...

دوست من برا اینکه ضررت زیاد نشه همیشه سعی کن حد ضرر قرار بدی ..حالا بنده به شما عزیز چی بگم..

نمی دونم چرا دوستاتن حد ضرر نمی زارن برا خریدها...این سهم تا 120 جا داره بشکنه براش گرون تموم میشه ..وندش هم همچنان نزولی هست ...

پرریسک
2012/08/13, 23:08
استاد عزیز ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

در مورد بکام این سهم با شکست 143 حمایت 120-125 رو داشت که فعلا عمل کرده ..باید مجدد می تونه بیاد بالای 143 تثبیت بشه یا کم میاره ..روند سهم نزولی هست ..

در مورد بنیادی هم اشنایی چندانی ندارم باهاش ودر کل از اون سهام هست با توجه به نامعلوم بودن گزارشات سهم با تکنیکال بیشتر جلو میرم تا بنیادی در مورد این سهم ..
فعلا در لیست خرید بنده نیست ..

taze vared
2012/08/13, 23:09
سلام
حتما شبکه یک رو نگاه کنید
بحث اقتصادیه جالبیه
قابل توجه آقایان مصری پور و پرریسک ومیثم

نادری
2012/08/13, 23:13
با سلام به پرریسک عزیز.مومن اله نظر شما در مورد روند وساخت و واتی در حال حاظر چیه؟با تشکر از شما

meysam_sh_2020
2012/08/13, 23:19
سلام
حتما شبکه یک رو نگاه کنید
بحث اقتصادیه جالبیه
قابل توجه آقایان مصری پور و پرریسک ومیثم

این که شیخه که ........:d
یه 3-4 دقیقه نگاه کردم ..........احتمالا اخرش میخواد سودی که بانک ها میدن رو توجیه کنه .............
از اون طرف بره حساب کنه که وام ها با این نرخ بهره ها چه بلایی سر شرکت ها و مردم میاره .............بانک ها سود میدن چون با پولشون کار میکنن ولی اکثر کسایی که وام میگرن قراره اون پول رو خرج کنن . مثلا مسکنی خودرویی چیزی بخرن و قرار نیست جایی سرمایه گذاری کنن برای همین این بهره های بانکی پدرشون رو در میاره .........از ما گفتن بود تا میتونید طرف وام ها با بهره ی دو رقمی نرید .....ولی اگه وام 5-6 درصدی حایی میدادن به ما هم بگید ........;)

آواچی
2012/08/14, 07:02
سه شنبه 24 مرداد 1391

«قنقش» گزارش سه ماهه داد
گروه بنگاهها- شرکت قند نقش جهان معادل 11 درصد از پیشبینی سود هر سهم یکهزار و 219 ریالی خود را طی سه ماه نخست سالجاری پوشش داد.

به گزارش بورس و اوراق بهادار، پیشبینی فروش این شرکت برای سالجاری بیش از یکهزار و 431 میلیارد ریال اعلام شده که طی دوره سه ماهه از فروش محصولات خود مبلغ 123 میلیارد ریال درآمد کسب کرد.
شرکت اعلام کرده كه هیات مدیره در نظر دارد مبلغ 600 ریال جهت تقسیم بین صاحبان سهام به مجمع عمومی عادی سالانه سال مالی 91 پیشنهاد نماید.
گفتني است، قند نقش جهان يكي از شركتهاي مورد توجه گروه قند و شكر به شمار ميرود.

پرریسک
2012/08/14, 08:10
اینم ذوب اهن..ذوب 130 تومانی رو 154 صف خریدش دیدن داره ..حالا برید قشرین بخرید ..سهام خوب بالا میاد وسهام بد پایین ..

قزوین سرورو قندیها چه می کنه ..

فرصت خرید داد گفتم که میده ..

حالا منتظر می ماینم تا شلعاب شفارس سغرب وکلی سهام که اینجا معرفی شده کم کم بیان بالا ....

تاران
2012/08/14, 08:16
پرریسک جان
بازم اشتباه کردم ذوب 138 تومنی رو با قپیرای 944 تومنی تعویض کردم (پریروز)! این اشتباهات کی تموم میشه
با وجود شما دلگرمی پیدا میکنیم

پرریسک
2012/08/14, 08:19
پرریسک جان
بازم اشتباه کردم ذوب 138 تومنی رو با قپیرای 944 تومنی تعویض کردم (پریروز)! این اشتباهات کی تموم میشه
با وجود شما دلگرمی پیدا میکنیم

دلیلش اینه اصول رو عایت نمی کنی...
طمع می کنی..
دوست من شما بهترین قندی رو خالی کردی بعد اومدی سبد فلزی رو هم خالی کردی وهمه چی رو ریختی به هم...

سعی کن سبد تشکل بدی...الان بنده سبد قندیم قزوینه کاریش ندارم ..شفارس دارم بالا نمیره خوب نره ..ذوب این همه بالا نرفت چی شد اخر سر رفت ..سغرب شلعاب ...صبور باش وبه سود های کم راضی...به وقتش سودهای بزرگ میاد دنبالت...

ایراد نداره جبران میشه ....این تجربه ها لازمه..

پرریسک
2012/08/14, 08:20
منتظر رالی گروه پترو می ماینم ..کرمانشاه عشق من ...ببینم می تونی 420 رو بشکنی....

atashgah
2012/08/14, 08:21
سلام پر ریسک جان... مقاومت قشیر چند است؟ به نظرتون قشیر را نگهداری کنیم یا بفروشیم؟

تاران
2012/08/14, 08:41
چه مقاومتی میکنه این قزوین باریکالا

mehdipour2000
2012/08/14, 08:47
میشکنه داداش..... Rsi تیک آف کرده از روی 50

jafar
2012/08/14, 08:49
قشهد چرا صف شده؟

آواچی
2012/08/14, 08:52
صف قپیرا بلعیده شد...دوباره صف...

mehdipour2000
2012/08/14, 08:56
پرریسک جان فولاژ فاز میده بخریم؟

جواد مهرابی
2012/08/14, 08:57
دوستان فباهنر یکی از بهترین سهام بورسه چون eps ش پایینه و با راه افتادن بورس ارز و فروش گواهی

ارزیش به قیمت مثلا 1500تومن باعث ایجاد یک سودحداقل حداقل 30 تومنی بابت تسعیرارز هرسهم میشه که

با اون 13 تومن eps جدید میشه 43 تومن با پی بر ای 4 قیمت هرسهم میفته 172تومن

که طرح مطلس هم که راه بیفته(شهریورماه 91) دیگه نور علی نوره این سهم میمیره برا سهامداری کردن

و داشتن صبر . تمام مواد اولیه شم داخلیه از این بابت جای هیچ نگرانی نداره و از طرفی

آقای امینی مدیرعامل شده که شنیدم کاربلده .

jafar
2012/08/14, 08:59
جناب پرریسک
قشهد را پیشنهاد میکنی ؟

jafar
2012/08/14, 09:02
قزوین چه بازی قشنگی داره

mehdipour2000
2012/08/14, 09:02
ذوب فولاد وغدیر قزوین قصفها کچاد فرآور کگل

jafar
2012/08/14, 09:03
صف فولاد را داشته باشید

mehdipour2000
2012/08/14, 09:04
دوستان فباهنر یکی از بهترین سهام بورسه چون eps ش پایینه و با راه افتادن بورس ارز و فروش گواهی

ارزیش به قیمت مثلا 1500تومن باعث ایجاد یک سودحداقل حداقل 30 تومنی بابت تسعیرارز هرسهم میشه که

با اون 13 تومن eps جدید میشه 43 تومن با پی بر ای 4 قیمت هرسهم میفته 172تومن

که طرح مطلس هم که راه بیفته(شهریورماه 91) دیگه نور علی نوره این سهم میمیره برا سهامداری کردن

و داشتن صبر . تمام مواد اولیه شم داخلیه از این بابت جای هیچ نگرانی نداره و از طرفی

آقای امینی مدیرعامل شده که شنیدم کاربلده .

بله تا 110 جا داره تکنیکال اینو میگه

پرریسک
2012/08/14, 09:19
قشیر رو به دوستانی که قصد خرید قندی دارن پیشنهاد میدم با حد ضرر 500 ..

البته اولویت ما قزوین بوده هست ولی با توجه به دوام اوردن اصفهان قزوین وصف فروش اندک قپیرا به نظرم اخرین فرصت خرید این سهم در این قیمتها باشه

هدف رو هم بالای 900 می بینم ..حد ضرر 700

پرریسک
2012/08/14, 09:21
پرریسک جان فولاژ فاز میده بخریم؟
فولاژ در لیست خرید بنده بوده وجز اون چند تا سهم هست ..

انتظار سود 100 وحتی 120 دارم ..فولادی با پی بریا 3 خنده دار نیست ..بالای 307 تثبیت شده ومقاومت قدری شسکت ..هر چند قبلا هم گفته شده بود بالای 290 دوارم بیاره روند صعود اغاز میشه...

تاران
2012/08/14, 09:24
قشیر رو به دوستانی که قصد خرید قندی دارن پیشنهاد میدم با حد ضرر 500 ..

البته اولویت ما قزوین بوده هست ولی با توجه به دوام اوردن اصفهان قزوین وصف فروش اندک قپیرا به نظرم اخرین فرصت خرید این سهم در این قیمتها باشه

هدف رو هم بالای 900 می بینم ..حد ضرر 700
با حد ضرر 500؟ الان قیمتش 700 تومنه

پرریسک
2012/08/14, 09:27
با حد ضرر 500؟ الان قیمتش 700 تومنه

اشتبه شده ..اون پایین درسته حد ضرر 700...

mehdipour2000
2012/08/14, 09:39
با اجازه جناب پرریسک

قصفها روزانه

ahmad30_n
2012/08/14, 09:42
توريل در آستانه صف خريد.

پرریسک
2012/08/14, 09:49
خیلی سهام خوب در لیست فعلا بالا نرفتن ...همچنان منتظر می ماینم ببینم بازار کی پی به اشتباه خود میبره ..
برا ذوب صف خرید بزرگ انتظرا داشتم که شکل گرفت ببینم بقیه چی میشن..

جواد مهرابی
2012/08/14, 09:53
استاد

نرم افزار ره آورد نوین 3 چطوره ؟ میشه باهاش تحلیل تکنیکال کرد؟

پیشنهاد تون چه نرم افزاریه؟

yahya3004
2012/08/14, 09:53
خیلی سهام خوب در لیست فعلا بالا نرفتن ...همچنان منتظر می ماینم ببینم بازار کی پی به اشتباه خود میبره ..
برا ذوب صف خرید بزرگ انتظرا داشتم که شکل گرفت ببینم بقیه چی میشن..

جناب پرریسک میشه یه بار لیست سهامتون رو بطور اجمالی معرفی کنین... البته باحد ضررهایش
باتشکر

mehdipour2000
2012/08/14, 09:55
پرریسک عزیز...سنگ آهنی ها بنیادی و وضعشون چطوره؟ کگل و کچاد لم مخفی دارن توی تکنیکیشون.... دیروز هفتگیشون رو مرور میکردم دیدم بنیه خوبی دارن تکنیکی

پرریسک
2012/08/14, 10:07
قشیر به نظرم بتونه 200 رو بسازه ...
فقط کمی استراحت لازمه ..شناور کمی داره حواستون باشه ..مال بنیاد هم هست ..
کافیه بازار یه کم شل کنه سومین قندی خواهد بود که میره بالا ...

تاران
2012/08/14, 10:13
قشیر به نظرم بتونه 200 رو بسازه ...
فقط کمی استراحت لازمه ..شناور کمی داره حواستون باشه ..مال بنیاد هم هست ..
کافیه بازار یه کم شل کنه سومین قندی خواهد بود که میره بالا ...

پرریسک جان
یعنی الان نخریم بزاریم بعد استراحت و افتش بخریم؟

jafar
2012/08/14, 10:15
جناب پرریسک
کفرا رو چطور میبینی ؟

پرریسک
2012/08/14, 10:26
پرریسک جان
یعنی الان نخریم بزاریم بعد استراحت و افتش بخریم؟

بنده گفتم با حد ضرر 700 بخرید ..رو 700 هم میدادن ...
تصمیم با شما ..

با پی بریا 5 وسود 200 قیمت سهم تا 1000 جا داره..

mehdipour2000
2012/08/14, 10:33
شیران... از سبد پیشنهادی جناب پرریسک. آیا هنوز امیدی به این سهم هست؟ مجمع عموی فوق العاده ش 6/04 برگزار میشه شاید بتونه در روند پترویی ها یه استراحت خوب داشته باشه.
http://eps.128pro.net/pic/0e9dbe24ba30.png

jafar
2012/08/14, 10:36
تصمیم با شما ..

یه مقدار خریدم ممنون

taze vared
2012/08/14, 10:49
استاد

نرم افزار ره آورد نوین 3 چطوره ؟ میشه باهاش تحلیل تکنیکال کرد؟

پیشنهاد تون چه نرم افزاریه؟

برا ره اورد باید پول بدی
از رسا استفاده کن.رایگانه

http://www.parsrasa.com/

جواد مهرابی
2012/08/14, 11:06
برا ره اورد باید پول بدی
از رسا استفاده کن.رایگانه

http://www.parsrasa.com/

ممنونم

ata007
2012/08/14, 11:36
جعفر عزیز خسته نباشی
آقا با حجمی که وتوکا در این 2 3 روزه زده و مثبت بوده میشه امیدوار بود که سهم وارد کانال صعودی شده؟

atefe2006
2012/08/14, 11:42
با سلام
جناب پرریسک نظرتون راجع به کنور چیه

زاپاتا
2012/08/14, 14:19
وضعیت سیمانی ها چطوره ؟

زاپاتا
2012/08/14, 14:25
راستی کسی از تغییرات مدیریتی فملی یا زیرمجموعه اش خبرداره ؟؟

:-/:-?

زاپاتا
2012/08/14, 14:27
تصمیم با شما ..

خیلی ممنون از راهنمایی مفیدتان.

کیان
2012/08/14, 14:29
پرریسک جان در مورد شیران و مداران هم اگه لطفی بکنی ممنون میشم

پرریسک
2012/08/14, 14:41
پرریسک جان در مورد شیران و مداران هم اگه لطفی بکنی ممنون میشم

شیران در لیست بنده هست ..سهم خوبیه وبهش امید دارم ...بالای 2333 تومن باقی بمونه روند صعود حفظ میشه هدف فعلا سقف قبلی..

مداران دوستی در 220 پرسید که گفته اگر مایل به خرید باشن تا 180 پله ای وارد بشن ..

الان هم فعلا روند نوزل داهر وتا وقتی بالای 216 تثبیت نشه روند صعود نمی یگره..

masome
2012/08/14, 14:44
جعفرجان با این عرضه هایی که روی قندیهای دیگه هست به نظرت قزوین و اصفهان میتونن به رشدشون ادامه بدن؟ تو این یکی دو روزه حجم معاملات ایناهم بالا رفته نظرت چیه؟

پرریسک
2012/08/14, 14:45
خیلی ممنون از راهنمایی مفیدتان.

قشیر در صورت شکست 700 تا 650 ونهایت 600 می بینم ...جا داره ..

خوب فعلا همون قپیرایی که خیلی ها عالی می دونستنش داره به گروه گند می زنه ..البته گند اصلی رو وتوصا با بالا بردن شناور زد ..

ولی خوب وقتی مدتی طول میکشه تا بازار بفهمه که قپیرا لیدر نیست لیدر هم باشه لیدر هر قندی نیست ..قشیر باید مثل قزوین وقند اصفهان راهش رو جدا کنه ..

در مورد قشهد هم حواستون باشه به نظرم اگر بتونه تولید رو بالا ببره مثال تا 40000 هزار تن سود خلیل خوب می تونه اعلام کنه ...با بالا رفتن 100 تومنی نرخ شکر ...

امروز که خوب خریدن ..تکنیکالی بهتره قبل 1330 تومن مثبت بشه وزیر این قیمت نفوذ نکنه..

پرریسک
2012/08/14, 14:49
جعفرجان با این عرضه هایی که روی قندیهای دیگه هست به نظرت قزوین و اصفهان میتونن به رشدشون ادامه بدن؟ تو این یکی دو روزه حجم معاملات ایناهم بالا رفته نظرت چیه؟

اصفهان بنده هدف رو 2500 تا 2600 می بینم ...

قزوین هم یک مقاومت رو 600 داره که داریم نزدیک می شیم ...اگر کم بیاره وجو گروه خراب بشه شاید مجدد تا 500 بیاد ..فعلا حد ضرر بره رو 530 تا سود ها ذخیره بشه ..ولی خوب گفتم قزوین سهمی هست که به راحتی جا میزاره ...

قندیها بعد یک استراحت 10 تا 15 درصدی که نصف راه رو بعضی سهام رفتن وقپیرا هم تا 830 به نظر بیاد مجدد در روند صعود قرار می گیرن ولی خوب شاید سهام خوب این گروه اصلاحش 5 درصد هم نشه ...

قپیرا اگر اجازه می دادن تا 830 می اومد با پول الکی پشتشت رو نمی گرفتن بهتر بود ..انگاری سازمان به کد بعضی دوستان در قپیرا هم گیر داده ..ولی خوب تابول داشتن بازی می کردن ومعلوم بود گیر داده میشه ..

با این همه در لیست خرید ما فعلا قزوین قشیر قند قشهد قرار گرفته ...اصفهان هم عالیه ولی خوب بازدهی این سه تا رو خیلی بیشتر از اصفهان می بینم ...

پرریسک
2012/08/14, 14:52
جعفر عزیز خسته نباشی
آقا با حجمی که وتوکا در این 2 3 روزه زده و مثبت بوده میشه امیدوار بود که سهم وارد کانال صعودی شده؟

بالای 207 تومن باید تثبیت بشه ..منظور از تثبیت نفوذ نیست باید بالای 207 تومن دو سه روز بمونه ..ببینم چه می کنه ...فعلا به هوای فولاد اینم مثبت شده ..

mehdipour2000
2012/08/14, 14:57
پرریسک عزیز... سنگ آهنی هارو چطور میبینی؟

زاپاتا
2012/08/14, 14:58
جناب پرریسک عزیز

اگه اشتباه نکنم، چند روز قبل چند تا از خوب ها رو معرفی کردی که در روزهای آتی وضع خوبی پیدا می کنند.

از پتروها کرمانشاه پتروشیمی آبادان

از سیمان سغرب سکرما

از قندی ها قزوین قند اصفهان قشیر

و بلاخره شلعاب پکویر فباهنر و .......

در مورد پالایشی ها نظری داری؟

متشکرم.

پرریسک
2012/08/14, 14:59
پرریسک عزیز... سنگ آهنی هارو چطور میبینی؟

کچاد بالای 550 وکگل بالای 562 باید تثبیت بشن تا روند صعود بگیرن ..فعلا نزدیک شدن باید دید مثل ذوب می تونن بالا برن وتثبیت بشن یا نه ...

ذوب بالای 140 به زیبایی اومد وتثبیت شد وجا گذاشت ..فولاز هم همینطور بالای 290 مدتی موند ومقاومت 307 شکست امروز هم صف خرید خوب داشت ..

پرریسک
2012/08/14, 15:01
جناب پرریسک عزیز

اگه اشتباه نکنم، چند روز قبل چند تا از خوب ها رو معرفی کردی که در روزهای آتی وضع خوبی پیدا می کنند.

از پتروها کرمانشاه پتروشیمی آبادان

از سیمان سغرب سکرما

از قندی ها قزوین قند اصفهان قشیر

و بلاخره شلعاب پکویر فباهنر و .......

در مورد پالایشی ها نظری داری؟

متشکرم.

در مورد پالایشی بررسی بنیادی نداشتم ولی همیشه عاشق شبریز بودم ...
سهم خوب وسریعی هست ...الان هم بالای 365 بتونه تثبیت بشه روند صعودش اغاز میشه ..

دوستان میگن نرخ مرجع بالا بیاد پالایش ها کولاک می کنن ولی خوب شبریز وقتی صف میشه گیر نمیاد ..تو همین هفته چند بار صف خرید شده ..

حواستون به شبریز باشه //سهم خوبیه بالای 365 باید تثبیت بشه ...

mehdipour2000
2012/08/14, 15:03
کچاد بالای 550 وکگل بالای 562 باید تثبیت بشن تا روند صعود بگیرن ..فعلا نزدیک شدن باید دید مثل ذوب می تونن بالا برن وتثبیت بشن یا نه ...

ذوب بالای 140 به زیبایی اومد وتثبیت شد وجا گذاشت ..فولاز هم همینطور بالای 290 مدتی موند ومقاومت 307 شکست امروز هم صف خرید خوب داشت ..
ضرب و تقسیم اعداد گزارش هاشون( کگل کچاد) پوشش خوبی رو نشون میده... ریسک خرید زیر عدد هایی که گفتی بالاست؟ ضمنا من دیروز 30 هزارتا ذوب خریدم . فولاژ هم دارم فکر کنم مقاومت 320 بشکنه چون سوار بولینگر بالا شد و adx مساعد صعوده...

زاپاتا
2012/08/14, 15:06
در مورد پالایشی بررسی بنیادی نداشتم ولی همیشه عاشق شبریز بودم ...
سهم خوب وسریعی هست ...الان هم بالای 365 بتونه تثبیت بشه روند صعودش اغاز میشه ..

دوستان میگن نرخ مرجع بالا بیاد پالایش ها کولاک می کنن ولی خوب شبریز وقتی صف میشه گیر نمیاد ..تو همین هفته چند بار صف خرید شده ..

حواستون به شبریز باشه //سهم خوبیه بالای 365 باید تثبیت بشه ...

با تشکر از توجهی که داشتی.

شرکت پالایش نفت اصفهان جزو 5 شرکت اول و شرکت پالایش نفت تبریز جزو 20 شرکت اول ایران از نظر میزان فروش و بازدهی می باشند.

( رتبه بندی شرکت ها در سال 89 سازمان مدیریت صنعتی )

jeneral35
2012/08/14, 15:23
اصفهان بنده هدف رو 2500 تا 2600 می بینم ...

قزوین هم یک مقاومت رو 600 داره که داریم نزدیک می شیم ...اگر کم بیاره وجو گروه خراب بشه شاید مجدد تا 500 بیاد ..فعلا حد ضرر بره رو 530 تا سود ها ذخیره بشه ..ولی خوب گفتم قزوین سهمی هست که به راحتی جا میزاره ...

قندیها بعد یک استراحت 10 تا 15 درصدی که نصف راه رو بعضی سهام رفتن وقپیرا هم تا 830 به نظر بیاد مجدد در روند صعود قرار می گیرن ولی خوب شاید سهام خوب این گروه اصلاحش 5 درصد هم نشه ...

قپیرا اگر اجازه می دادن تا 830 می اومد با پول الکی پشتشت رو نمی گرفتن بهتر بود ..انگاری سازمان به کد بعضی دوستان در قپیرا هم گیر داده ..ولی خوب تابول داشتن بازی می کردن ومعلوم بود گیر داده میشه ..

با این همه در لیست خرید ما فعلا قزوین قشیر قند قشهد قرار گرفته ...اصفهان هم عالیه ولی خوب بازدهی این سه تا رو خیلی بیشتر از اصفهان می بینم ...

به نظرتون قشیر تا اخر شهریور به 900 میرسه؟

پرریسک
2012/08/14, 16:01
به نظرتون قشیر تا اخر شهریور به 900 میرسه؟

قبل 650 برگرده بله با شکست 720 خیلی بالاتر رو خواهد دید ..این سهم به همراه قزوین قشهد اهداف بالایی داره ..

به شرط بالا رفتن نرخ شکر که اخر سر بالا میره ..گفتم 100 تومن بالا رفتن نرخ شکر به جایی بر نمی خوره...در کشوئری که میلگر 1000 تومنی شده 1900 تومان این افزایش قیمت 100 تومنی معنی نداره حال انکه صحبت از شکر بالای 1500 تومنی هست ..

فقط بعضی دوستان بیخودی دلایلی رو درست کردن این چند وقت که شده بلای جون این گروه البته سهام خوبش..

مثل بازار مثبت باشه قندی باید منفی باشه یا بازار منفی باشه قندی باید مثبت باشه ..اینا دیگه چه مزخرفاتی هست ..سهام خوب بازار مثبت منفی حالیش نیست ......

یا مثل ان حرف دلاز 20 تومن 100 تومن این ور اونور میشه رو صف قندیها اثر میزاره ...اینم از اون حرفهاست دلار از 2100 بشه 2000 برا این گروه بده ...

بابا برید سوپر سر محل ببیند چه خبره...

یا مثل چون قثابت منفی هست یا قشرین باید کل گروه قند منفی باشه ..چه ربطی دارن ..

حد ضرر فراموش نشه ودرصد رو رعایت کنید ...صبر کنید ..

بابااتی
2012/08/14, 17:09
با سیستم اختیار فروش که از فردا برای پتروشیمی کرمانشاه راه اندازی می شود و معاملاتش آغاز می شود ، پارسان قیمت 480 تومان اردیبشهت 92 را تضمین کرد

http://www.irbourse.com/newsPage.aspx?NId=12311

پرریسک
2012/08/14, 18:07
در قشهد یک سهامدار جدید اومد بالای یک درصد ...

parastom
2012/08/14, 18:13
سلام.
جناب پرريسك تكتيكالي كرماشا رو بررسي مي فرماييد. اگر فردا مثبت نشه احتمالا افت بيشتر داره؟!
البته اگه اشتباه نكنم 405 حمايت داره درسته؟!

هادی129
2012/08/14, 18:15
پرریسک جان حد ضرر غالبر کوتاه مدت چنده ؟

پرریسک
2012/08/14, 18:17
سلام.
جناب پرريسك تكتيكالي كرماشا رو بررسي مي فرماييد. اگر فردا مثبت نشه احتمالا افت بيشتر داره؟!
البته اگه اشتباه نكنم 405 حمايت داره درسته؟!

با سلام .
با دیتای امروز بالای 418 روند صعود میگیره ..
حمایت محکم 395 هست دفعه پیش نفوذ کرد ولی زود برگشت ..بشکنه تا 370 جا داره ..ولی خوب باز هم میگم این سهم اینده روشن داره ..
سهامدار عمده از همین حالا ضمانت کرده سال بعد رو 480 بخره ..حتما از سهمش مطمئن هست که این قیمت رو پیشنهاد داده ..

ما که مطمئن هستمی از این سهم.

پرریسک
2012/08/14, 18:18
پرریسک جان حد ضرر غالبر کوتاه مدت چنده ؟

قبل 143 باید مثبت بشه وگرنه میره تو فاز نزولی ومجدد گیج میزنه..

بابک خان
2012/08/15, 07:28
پرریسک عزیز سلام
آقا من از 210 تومن ذوب دارم تا حالا که همینطور میانگین رو پایین آوردم تا الان که میانگینم تقریبا 170 شده
میشه یه توضیحی در مورد اهدافش و حد ضررش بدی .
بعضی دوستان میگن 180 هدفشه البته تصمیم با خودمه ولی ممنون میشم نظر شمارو هم بدونم.

تاران
2012/08/15, 07:44
کسی تبریک نگفت به پرریسک جان بخاطر صفحه 500 این فروم؟
خوب من میگم !
عرض تبریک به استاد محترم
پرریسک جان امروز قندیها رو چطور میبینی؟

رضا شمس
2012/08/15, 07:45
جناب پرریسک سلام تبریک میگویم.مقاومت پانصد صفحه تاپیک را شکستید .امیدوارم به صفحه هزار برسید.این موضوع نشاندهنده دانش شما پشتکار شما و علاقه مخاطبین دارد.امیدوارم همچنان سرزنده و پاینده تا صفحه هزار ادامه داده ومقاومت هزار را هم در هم بشکنید

parastom
2012/08/15, 08:00
سلام.
جناب پرريسك توريل امروز مثبت بشه به نظر شما صعودي شده؟!
تو macd سيگنال داده...

jafar
2012/08/15, 08:17
شکر شاهرود :سهامداران به افزایش سرمایه 35درصدی این شرکت رای مثبت دادند که این افزایش از محل مطالبات و آورده نقدی صورت خواهد پذیرفت .بورس 24

jafar
2012/08/15, 08:27
قشیر

نیکا
2012/08/15, 08:30
قشیرچی ؟؟؟؟

jafar
2012/08/15, 08:35
قشیرچی ؟؟؟؟
اضافه کنیم ؟

jafar
2012/08/15, 08:42
خداحافظی یک شیشه ساز از بورس تهران :شرکت آبگینه در حالی که از تابلوی بورس خداحافظی کرده و به بازار پایه منقل می شود .بورس 24

پرریسک
2012/08/15, 08:43
کل شناور قشیر در محدوه 690 تا 720 دست به دست شده و فروشندگان دارن با ضرر خارج میشن ...

قبل 650 مثبت بشه وبتونه 720 رو بشکنه بالای 900 رو می بینه..فعلا که خوب دارن جمع می کنن وهنوز به 650 نرسیدیم..