PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چی .......چرا؟؟؟؟

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107

king
2012/10/17, 17:50
من قندیا رو دادم رفت تا موقعه ای که بازی تو این گروه تموم شه اون موقعه در قیمت پایین تر می شه خرید
بجایش سهامهای زیر خاکی غبهشهر،غمارگ ، کرمانشاه ، ساروم و بموتو گرفتم در شرایط کنونی کمی باید محتاط بود سهامهای باید بخریم 1-که رشد نکرده باشد 2- وابستگی شدیدی به دلار نداشته باشد که در صورت توافق وریزش دلار به کما نرود موفق و پرسود باشید
با سلام
دوست عزیز پیشنهاد می کنم از گروه کاشی هم در سبد خود داشته باشید.
جای رشدشون خیلی زیاده.
به زودی هم تعدیلات خود را اعلام خواهند کرد.
پر سود باشید.

ebi1352
2012/10/17, 17:58
چند روز قبل گفتم دارن تو این گروه بازی در میارن وما تا وقتی بازی اینها تموم بشه در کنار نگاه می کنیم ..

جعفر جان .با تشکر .سوالی داشتم اون اینکه این مورد واسه کسایی که میخان بیان خرید کنن هستش یا ماکه سهامشو داریم رو هم شامل میشه.یعنی منظور اینه حتی با فعال شدن حد ضرر ،نظاره گر بازیشون باشیم یا سهمارو سبک کنیم

و یا حتی خالی.میبخشی چون متوجه منظورتون نشدم پرسیدم.

در ضمن حد ضرر قشیر رو واسه میان مدت گفتی 1080 ، قزوینو هم میشه بگی

hamid_farahy
2012/10/17, 18:17
پر ریسک عزیز بالبر و تحلیل میکنی؟ با تشکر فراوان

dowpal
2012/10/17, 18:28
البته باید با تحلیل علمی صفحات بره جلو نه با تبریکات ;)
و اینکه اینجا، جای بحثه و اگه کسی خواست که بصورت منطقی به پیشنهاد سهمی ایرادی وارد کنه
باید براحتی مطلبش رو بیان کنه و دوستان لهش نکنن l-)
ضمنا منم عبور از هزار رو تبریک می گم

مردی به خدا . . .
منطق + انصاف + آزادی بیان تو حرفت موج میزد . . . به جان تو هر جا میری میبینی سیستم خرابه ؛ همین بادمجون دور قاب چین ها خرابش کردن و تملق گو ها...

آزاده باشی جوانمرد!

homework
2012/10/17, 18:41
بااینهمه تشکر از زحمتهای سید که ذکر کردم
و
اون جمله "مطالعه میکنم"

بهتر نبود شما و بعضی دوستان کمی به متن دقت میکردید و این حرفهای بی ربط رو نمیزدین

واقعا من برام تعویض صدر لیست مبهمه... آتو چیه مرد نازنین

از همه دوستانی هم که مثل شما دنبال دشمن تراشی هستن برا سید متشکرم :-&:-&
یه بنده خدایی هم بود که بددهنی کرد اما به لطف مدیرسایت رفت... وگرنه تعامل با سید ؛ یا سوال از ابهام رو نکنید دشمنی
همین شماها هستید که صبر سید رو هم کم میکنید و گرنه دوستانی هم هستن که گاهی اعتراض کردن و خواسته هایی از سید داشتن.

اینا رو نوشتم که از یک طرف هم بدونی از زیر وبم این تاپیک خبردارم و یهو نپریدم توش باهاش سیگنال بگیرم!!

بازم به انصاف اقای bours که گفت بابا اگر سوال کردیم غرض نداریم
چه زمونه ای شده ها !

بقول کهنه سوار و زاپاتا حاشیه نزنین اینجا...من که 50 صفحه قبل تر همینو گفتم

یه کم هم بدبینی و دشمن یابی رو کم کنید IGNOR HIM جان !!

دوست عزیز ...
من بیشتر از شما از دشمن تراشی متنفرم !!!
اما ...
امیدوارم از ته قلب امیدوارم شما قصد و غرضی نداشته بوده باشین !!!
و امر دیگه اینکه یادتون نره ، من ها اگر سید رو خسته می کنیم
بخاطر زحماتشون که بی هیچ چشم داشتی برای ما قلم میزنن !
چون دستمون از تلافی خوبی هاش کوتاه ست
دعای خیرمون رو بعد هر نماز بدرقه ی راهش می کنیم ... که آسمونی ها
هدیه ای در خور زحماتش به ایشون از طرف ما بدهند .
نه اینکه ... !!! جواب خوبی رو با جملاتی بگیم که دلشون آزده خاطر بشه !!

دوست من بفرما و بتمرگ هردو مفاهیمشون یکیه
اما این کجا و اون کجا ؟؟؟
شماهم اگر سوالی دارین از ایشون می تونین خیلی مودبانه تر بپرسین
که موجب این نشین که یه عاااالمه نفر در مورد شما فکر اشتباه کنن !!!!!

hamid_farahy
2012/10/17, 18:51
پر ریسک عزیز شپدیس با سود 1000 تومانی برای خرید مناسب هست؟ با تشکر

سهراب 1
2012/10/17, 21:04
تو فولاي چند روزه چهار تا سهامدار عمده كه يكيشون بالاي 25 درصده دارن مي خرن . نكنه خبريه ؟؟؟ دوستان اگه خبري دارن اطلاع رساني كنن .

sys144
2012/10/17, 21:34
دوستان اگر میشه بفرمایید این اصطلاح یعنی چی؟
"کندل"

کیوان
2012/10/17, 21:46
"کندل"

در معنی لغوی یعنی شمع و در تکنیکال به صورت یک شکل مستطیل با دو سر در ایتدا یا انتها(یا بدون آنها) است که معرف قیمتهای شروع و پایانی و کمترین و بیشترین قیمت های معامله سهم در آنروز یا هفته یا ماه (بسته به مودی که شما در آن تحلیل میکنید ) میباشد.
در حقیقت شما در هر روز شاهد تشکیل یک کندل جدید هستید که به دلیل شباهتش به شمع این اسم را بر روی آن نهادند.

hamid_farahy
2012/10/17, 21:47
"کندل"

به عبارتی هر روز معاملات را یک کندل میگویند

MOSTAFA
2012/10/17, 21:55
سلام
سید جعفر خوبی؟
یه بنده خدایی واسه شنبه میخاد سهم بخره ومعادن و فملی داشت که اونا رو امروز به صف خرید فروخت حالا نقده.
چی پیشنهاد میدی؟
من کرماشا و غبشههر و بش گفتم اما گفت اونا رشد کردن ...
شما چی توصیه میکنی؟
با تشکر

سعید پور احمدی
2012/10/17, 22:08
با منی سعید جون، چشم عزیزم، منم میرم. :((

هزاره دوم تاپیک مبارک. ;)

چرا تو زاپاتا جون؟؟؟؟!!!ما هم مثل خودت شاکرد استاد جعفریم باور کن انتقاد از جعفر هم برای کسی که بی مزد وخدمت داره زحمت میکشه جایز نیست ومن که چند ماهه با جعفر رفاقت پیدا کردم از صمیم قلب دوسش دارم.
دوستان بعضا با تاکتیک های جعفر آشنا نشدن که من اینجا توضیح میدم:

دوستی که انتقاد داشتی که صدر جدول دایم عوض میشه اولا که کی اینطور بوده؟؟؟اگر هم تغییراتی داشتیم بخاطر شرایطه و اوضاع کاملا متغیر کشوره و اصولا تو بورس باید انتخابها دایم تغییر کنه که سود کنی وقتی یه سهمی به هدف رسید که نباید بازم به زور انتظار رشدداشت!!!هیچ سهم جعفر کسی رو بیچاره نکرده و نخواهد کرد چون حد ضررهاش حرفه ای گذاشته میشه وبا قیمت پیشنهاد بالا میاد.
من سوالم اینه که کی جعفر گفته که زاگرس الان برترین پتروشیمی هست که دوستی اینگونه برداشت کرده؟؟؟دوست من جعفر الان احتمالا با دید قویی بورسی وتجربه خودش با اومدن شبدیس و افزایش قیمت باقی پتروشیمی ها و انتظار رشد بیشتر برای نمادهای هم گروه تحلیل کرده که نسبت فاصله قیمت به درامدی باید حفظ بشه و زاگرس هم رشدی چنددرصدی داشته باشه واین سهم به عنوان خرید امروز معرفی شد.

bours
2012/10/17, 22:10
این کندل رو توی نرم افزار و یا نمودار سهم از سایت tsetmc میتونید ببینید

سعید پور احمدی
2012/10/17, 22:15
"کندل"

طول پیک روزانه در نمودار شمعی.

پرریسک
2012/10/17, 22:34
چرا تو زاپاتا جون؟؟؟؟!!!ما هم مثل خودت شاکرد استاد جعفریم باور کن انتقاد از جعفر هم برای کسی که بی مزد وخدمت داره زحمت میکشه جایز نیست ومن که چند ماهه با جعفر رفاقت پیدا کردم از صمیم قلب دوسش دارم.

دوستی که انتقاد داشتی که صدر جدول دایم عوض میشه اولا که کی اینطور بوده؟؟؟اگر هم تغییراتی داشتیم بخاطر شرایطه و اوضاع کاملا متغیر کشوره و اصولا تو بورس باید انتخابها دایم تغییر کنه که سود کنی وقتی یه سهمی به هدف رسید که نباید بازم به زور انتظار رشدداشت!!!هیچ سهم جعفر کسی رو بیچاره نکرده و نخواهد کرد چون حد ضررهاش حرفه ای گذاشته میشه وبا قیمت پیشنهاد بالا میاد.
من سوالم اینه که کی جعفر گفته که زاگرس الان برترین پتروشیمی هست که دوستی اینگونه برداشت کرده؟؟؟دوست من جعفر الان احتمالا با دید قویی بورسی وتجربه خودش با اومدن شبدیس و افزایش قیمت باقی پتروشیمی ها و انتظار رشد بیشتر برای نمادهای هم گروه تحلیل کرده که نسبت فاصله قیمت به درامدی باید حفظ بشه و زاگرس هم رشدی چنددرصدی داشته باشه واین سهم به عنوان خرید امروز معرفی شد.

چه عجب یکی منظور ما رو متوجه شد ..

شپترو 500 شده 900 اون زمان لیدر بود در صدر لیست خرید بود ..در همون زمان کرمانشاه هم زیر 500 بود ودر صدر لیست خرید الان شپترو 900 هست وکرمانشاه زیر 700 تابلو هست که تا قویت کرمانشاه هست کی میره شپترو بخره مگر اینکه کرمانشاه بشه 800 تا900 وکرمانشاه میاد در صدر لیست خرید .

وقتی غبشهر رو 1000 باز شد قپیرا 900 بود فکر کنم همون روز گفتم غبشهر در صدر لیست تمام غذایی ها وقندیها ..چون کی میاد غبشهر با پی بریا زیر 4 رو ول کنه بره قندی با پی بریا بالیا 10 بخره ..قپیرا تا 1300 اومد وغبشهر الان بالای 1600 صف خرید وهمچنان می تازه چون پی بریا غبشهر مفته ومنم باشم این رو ول نمی کنم برم غذاایی دیگه بخرم ..

کی میاد سدور با پی برای حدود 4 رو ول کنه بره ساراب با پی برای بالای 6 بخره ..

در ضمن همه چی پی برای نیست وما تمام جوانب رو در نظر گرفتیم ..

در مورد زاگرس هم تکنیکال زیبایی داره وهدف 1800 باای 1155 دوام بیاره امروز که خوب بود وگروه پترو اکثرا مقاومتهای قدری شکستن واهداف خوبی دارن ..

پرریسک
2012/10/17, 22:35
سلام
سید جعفر خوبی؟
یه بنده خدایی واسه شنبه میخاد سهم بخره ومعادن و فملی داشت که اونا رو امروز به صف خرید فروخت حالا نقده.
چی پیشنهاد میدی؟
من کرماشا و غبشههر و بش گفتم اما گفت اونا رشد کردن ...
شما چی توصیه میکنی؟
با تشکر

سلام..
همون سهامی که فروخته مجدد بره بخره ..چون امروز مقاومت شکستن ..سهمی که مقاومت میشکنه رو نگه می دارن نمی فروشن..این دسوت شمام نفروخته بعد شکست مقاومت فروخته ..عجب...

فاسمین وکروی پیشنهاد میشه ..طوفان گروه روی نزدیک هست ..زاگرس از گروه پترو وکرمانشاه همچنان درصدر ..

گل آقا
2012/10/17, 22:42
سلام..
همون سهامی که فروخته مجدد بره بخره ..چون امروز مقاومت شکستن ..سهمی که مقاومت میشکنه رو نگه می دارن نمی فروشن..این دسوت شمام نفروخته بعد شکست مقاومت فروخته ..عجب...

فاسمین وکروی پیشنهاد میشه ..طوفان گروه روی نزدیک هست ..زاگرس از گروه پترو وکرمانشاه همچنان درصدر ..

سهم باید در مرزهای خاص اون باشرایط بازار و .. فروخت . ومعادن 380 جانانه شکسته و تازه اول عشقه کچاد بست کگل و فملی هم میبندند برای تعدیل تپل
کروی و فاسمین گل گفتی .
من امروز اولین پستم زدم و جالبه که خیلی وقته که عضو سایت هستم
بچه های تالار بورس و بورکس ماشالا هر جا میرند چراغ اون سایت میشند
امروز شخصا ومعادن و فاسمین اضافه کردم
فاسمین زیر 920 و ومعادن زیر 600 فروشنده نباشید
دوسهم شیک بازار .

meysam_sh_2020
2012/10/17, 22:49
زاگرس مفت ترین سهم پتروشیمیه ...............منتها مشکل فروش داشته وگرنه الان 2000 تومن هم به کسی نمیدادن ....من از حدود 900 تومن دنبال این سهمم ولی میترسم فروشش به مشکل بخوره .............کما اینکه مشکل داشته ...........ولی خوب شاید اوضاع بهتر شده باشه براش ........دوستان اگه خبر دارن که دیگه مشکلی نداره بهترین سهم پتروشیمیه در این قیمت ها نسبت به سایرین .......فقط یکی به من موثق بگه همه چیش اوکی هست میریم رو این سهم ........

البته گزارش 6 ماهش بیاد خوب بررسی دقیق میکنیم ........و خود گزارش نشون دهنده وضعیت شرکته .......نیازی به رانت هم نداره ....ولی خوب اون موقع شاید دیر باشه شاید هم دیر نباشه ......

ایرج اکبری
2012/10/17, 22:49
با سلام یک سوال در مورد کگل داشتم به نظر شما کگل می تواند در این بازار بعد از اعلام تعدیل و گذر از مقاومت 820 تومان به هزار تومان برسد چون افزایش سرمایه هم در آبادن ماه دارد با تشکر

rajoo
2012/10/17, 22:53
جعفر جان ولساپا(194) ساراب(519) وبوعلی(107) دارم
دوست دارم بدونم اگر شما اینارو داشتی چه می کردی؟ (با توجه به اینکه بحث جا موندن از بازار هم هست)
تعویض یا نگهداری؟

پر ریسک جان منتظرم

MOSTAFA
2012/10/17, 22:59
سهم باید در مرزهای خاص اون باشرایط بازار و .. فروخت . ومعادن 380 جانانه شکسته و تازه اول عشقه کچاد بست کگل و فملی هم میبندند برای تعدیل تپل
کروی و فاسمین گل گفتی .
من امروز اولین پستم زدم و جالبه که خیلی وقته که عضو سایت هستم
بچه های تالار بورس و بورکس ماشالا هر جا میرند چراغ اون سایت میشند
امروز شخصا ومعادن و فاسمین اضافه کردم
فاسمین زیر 920 و ومعادن زیر 600 فروشنده نباشید
دوسهم شیک بازار .

به به گل آقای گرامی
شما کجا اینجا کجا
من همیشه مطالب خوبتو میخونم اینجا بنبویس فیض ببریم البته بحثهای خاص من و خودتون رو حتما به یاد دارید البته نه با این ایدی ;)

موفق باشی

alizare1982
2012/10/17, 23:25
سلام دوستان. کسی حد ضرر و هدف ساروم رو میدونه؟!!! توی صفحات قبل هر چی گشتم پیدا نکردم. ممنون از لطفتون.

گل آقا
2012/10/17, 23:35
به به گل آقای گرامی
شما کجا اینجا کجا
من همیشه مطالب خوبتو میخونم اینجا بنبویس فیض ببریم البته بحثهای خاص من و خودتون رو حتما به یاد دارید البته نه با این ایدی ;)

موفق باشی

بورس دوست دارم بخاطر این فرومهای ناز که بروبچ ناز دور هم جمع میکنه
در خدمت دوستان هستم
فعلا در تاپیکها دور میزنم
حتما نوع نگارش منو میشناسید
ایدی قبلیتون بگید که بیشتر خوشحال میشم:)

mogh
2012/10/18, 00:33
به عبارتی هر روز معاملات را یک کندل میگویند

سلام حالا اینکه اقا سید میگن برای حد ضرر باید دو کندل زیر اون حد ضرری که مشخص کردن بزنه یعنی چه کدوم قسمت شمع لطفا برای من اماتور هم تو ضیح دهید پیشاپیش متشکرم مخصوصا از اقا سید

momtaz1976
2012/10/18, 00:45
زاگرس مفت ترین سهم پتروشیمیه ...............منتها مشکل فروش داشته وگرنه الان 2000 تومن هم به کسی نمیدادن ....من از حدود 900 تومن دنبال این سهمم ولی میترسم فروشش به مشکل بخوره .............کما اینکه مشکل داشته ...........ولی خوب شاید اوضاع بهتر شده باشه براش ........دوستان اگه خبر دارن که دیگه مشکلی نداره بهترین سهم پتروشیمیه در این قیمت ها نسبت به سایرین .......فقط یکی به من موثق بگه همه چیش اوکی هست میریم رو این سهم ........

البته گزارش 6 ماهش بیاد خوب بررسی دقیق میکنیم ........و خود گزارش نشون دهنده وضعیت شرکته .......نیازی به رانت هم نداره ....ولی خوب اون موقع شاید دیر باشه شاید هم دیر نباشه ......

زاگرس یک کشتی برای حمل محصولاتش تهیه کرده که از این طریق، مشکل فروش رو حل کنه که موفق هم بوده.

انزلیچی
2012/10/18, 08:18
تو فولاي چند روزه چهار تا سهامدار عمده كه يكيشون بالاي 25 درصده دارن مي خرن . نكنه خبريه ؟؟؟ دوستان اگه خبري دارن اطلاع رساني كنن .

سلام دوست گرامی.... فولاد 35% افزایش قیمت گرفته... در کل به نظر میرسه بازار مثبت باشه... گروه کانی های فلزی به همراه گروه صنایع غذایی و پتروشیمی پیشرو هستند.......:x در مورد غبشهر خدمت دوستان عرض کنم فقط سهامداری کنید 100% تعدیل دیگر در راه هست...:x

انزلیچی
2012/10/18, 08:23
جناب پرریسک سلام.... اگر امکان داره میخواستم نظرتون را در مورد سهمهای مپنا و حفاری بپرسم؟ بسیار ممنون از لطفت:x

انزلیچی
2012/10/18, 08:41
من قندیا رو دادم رفت تا موقعه ای که بازی تو این گروه تموم شه اون موقعه در قیمت پایین تر می شه خرید
بجایش سهامهای زیر خاکی غبهشهر،غمارگ ، کرمانشاه ، ساروم و بموتو گرفتم در شرایط کنونی کمی باید محتاط بود سهامهای باید بخریم 1-که رشد نکرده باشد 2- وابستگی شدیدی به دلار نداشته باشد که در صورت توافق وریزش دلار به کما نرود موفق و پرسود باشید

سلام دوست بزرگوار... حتما از سهمهای ارز آور در سبد داشته باشید... جناب پرریسک به وفور معرفی کرده اند... حتی اگه همین امروز به غربیها بگیم برادر... دلار 6000 را خواهد دید... ببینیم در آبان ماه سکه 2540000 را میبینه...؟

honaramuz
2012/10/18, 08:42
این کندل رو توی نرم افزار و یا نمودار سهم از سایت tsetmc میتونید ببینید
=========
دوست عزيز براي راهنمايي بيشتر ميشود يه تصويري هم بذاريد و روي تصوير كندل رو نشان بدهيد.
با سپاس

جواد مهرابی
2012/10/18, 09:19
@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

تقدیم به پرریسک بابت زحماتشون

کيانوش
2012/10/18, 09:25
سلام..

پي به اي کالسمين 5 هست.قيمت سهم کالسمين بيشتر به جک شباهت دارد.
سکه بين 1490000تومان تا 1540000تومان معامله ميشه و دلار 3800تومان
هفته اينده با روي جهاني 1880دلار و دلار 3800توماني شمش کالسمين بايد تا قيمت 7200تومان معامله بشه و شمش سرب 8200تومان
فروش شمش کالسمين تو بودجه اش 3300تومان هست.
در نماد کالسمين که هفته پيش س مسکن فروشنده بود دوباره شروع به خريد کرده است و اين يعني متوجه اشتباده خودش شده است.
طوفان روي با کالسمين فراور باما بافق کروي فسرب .منتظر اين طوفان خواهيم ماند.

هامد
2012/10/18, 09:51
بادرود

دوستان خرید اعتباری از گارگزاری شرایطش چطوره؟

کارگزاری کشاورزی هم خرید اعتباری داره ؟ حداکثر مبلغش چقدره؟ نیاز هست به کارگزاری بری و فرمی امضا کنی؟ تاکی باید پس بدی؟

ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه. باتشکر

یه دوستمون بود میگف سره هر مااه سوده پنج درصد ازت میگیره !!!! انصافا صدرحمت به نزول خوراا بازار بابا کلی انصاف دارن بدتریناشون دیگه 4% ایــَن !!! حالا کاری ندارم واسه ما که تو بورسیم سوده پنج درصد تو ماه اونقدرام سخ نیس ولی به نظره من گرفتن این پول، ربا به معنیه کامله ...
تازه به هرکسیم که نمیدن گردش مالی نسبتا بالایی میخواد....

پي به اي کالسمين 5 هست.قيمت سهم کالسمين بيشتر به جک شباهت دارد.
سکه بين 1490000تومان تا 1540000تومان معامله ميشه و دلار 3800تومان
هفته اينده با روي جهاني 1880دلار و دلار 3800توماني شمش کالسمين بايد تا قيمت 7200تومان معامله بشه و شمش سرب 8200تومان
فروش شمش کالسمين تو بودجه اش 3300تومان هست.
در نماد کالسمين که هفته پيش س مسکن فروشنده بود دوباره شروع به خريد کرده است و اين يعني متوجه اشتباده خودش شده است.
طوفان روي با کالسمين فراور باما بافق کروي فسرب .منتظر اين طوفان خواهيم ماند.

اره کیا جون، ماام منتظریم کی استارتو میزنن :) اره خیلی پایینه الان علنن پی بر ایــ تحلیلی نزدیک 2 دارن، به نظرم این اصلاحشون بیشتر به خاطره انتظاری بود که بازار از گزارششون داشت و اونقدرا راضیشون نکرد حتی باما که به نسبت گزارش خیلی بهتری داد با منفی 3 استارت زد...

dowpal
2012/10/18, 10:10

گویا بعضی از دوستان فقط فکر حاشیه ها هستن
من تا زمانی که حاشیه پردازها تعرض کنن جواب میدم
حالا بهم ببافین و آسمون ریسمون کنین . . .

و اما شما . . .

متاسفم که به جملات من هیچ دقتی نکردی

من نمونه ها رو نوشتم تا سید بدونه که سردرگم شدم که آیا به این زودی صدر ها رو عوض کنم
واقعا پیشنهاد رو همیشه نمیشه به سرعت عملی کرد

دکتر شریعتی میگه اگر میخای یکی رو بکوبی ازش بد دفاع کن...

امثال شما با توجه به اینکه فقط به نکات منفی توجه میکنین و این همه تملق ...باعث دشمن تراشی برای همین سیدی میشید که میخاین ازش دفاع کنید
وگرنه وقتی صدرها رو ذکر کردم و میگم آیا شما تندتند اونا رو عوض میکنی حرفهای شما جایی نداره

هیچکس زحمتهای سید رو نادیده نمیگیره و من هم تو پستهام نشون دادم که قدردانی کردم که وقت و زندگیشو صرف دیگران میکنه
نمیدونم این حرفهای شما برای چیه...میخاین خودتونو شیرین کنین؟؟

باورکن این سیدی که من دیدم احتیاج به شیرین بازی شما نداره ... نترس همیشه جواب تحلیلهای همه رو میده...حتی من که ازم دلخور بود جواب سوالم رو داد

ضمنا
چطور اون همه تشکر و خسته نباشی و جمله فوق العاده محترمانه "مطالعه میکنم" رو تو پست من نمیبینی ؟!!!

bashash
2012/10/18, 11:46
جناب پرريسك باتشكر از زحمات بي دريغ شما درصورت امكان التفاتي بفرمائيد باتوجه به قلم زيبا وپيشنهادهاي عالي براي خريد ونگهداري وفروش كه مي فرمائيد وباتوجه به مطالعه تاپيك زيبايتون كه سهامها رابه موقع شناسايي وباحد ضرر وسقف دراختيار همه قرار ميديد و رويكرد بازار هم باتوجه به نگارشهاتون بسمت معدنيها وغذايها و فلزيها رفته (تا آنجا كه من از عرايضتون متوجه شدم ) اگه مقدور باشه چون برام خيلي نظرتون اهميت داره ميخواستم راجب رانفور ومپنا نظرتون رو بدونم بي نهايت ازوقتي كه براي پاسخ دادن مي زاريد پيشاپش سپاسگذارم:x

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/18, 12:42
گویا بعضی از دوستان فقط فکر حاشیه ها هستن
من تا زمانی که حاشیه پردازها تعرض کنن جواب میدم
حالا بهم ببافین و آسمون ریسمون کنین . . .

و اما شما . . .

متاسفم که به جملات من هیچ دقتی نکردی

من نمونه ها رو نوشتم تا سید بدونه که سردرگم شدم که آیا به این زودی صدر ها رو عوض کنم
واقعا پیشنهاد رو همیشه نمیشه به سرعت عملی کرد

دکتر شریعتی میگه اگر میخای یکی رو بکوبی ازش بد دفاع کن...

امثال شما با توجه به اینکه فقط به نکات منفی توجه میکنین و این همه تملق ...باعث دشمن تراشی برای همین سیدی میشید که میخاین ازش دفاع کنید
وگرنه وقتی صدرها رو ذکر کردم و میگم آیا شما تندتند اونا رو عوض میکنی حرفهای شما جایی نداره

هیچکس زحمتهای سید رو نادیده نمیگیره و من هم تو پستهام نشون دادم که قدردانی کردم که وقت و زندگیشو صرف دیگران میکنه
نمیدونم این حرفهای شما برای چیه...میخاین خودتونو شیرین کنین؟؟

باورکن این سیدی که من دیدم احتیاج به شیرین بازی شما نداره ... نترس همیشه جواب تحلیلهای همه رو میده...حتی من که ازم دلخور بود جواب سوالم رو داد

ضمنا
چطور اون همه تشکر و خسته نباشی و جمله فوق العاده محترمانه "مطالعه میکنم" رو تو پست من نمیبینی ؟!!!

دوستان عزیز
لطفا به احترام موی سفید خیلی از دوستان که اینجا نوشته های ما رو می خونن، روی همو ببوسین و تمومش کنین. به خدا دنیا ارزش این حرفا رو نداره.

safaei
2012/10/18, 12:59
سلام پرریسک عزیز
ثتران ثشرق اس پ دارم ایا بفروشم پتروشیمی یا معدنی فلزات بگیرم؟ساختمانیها چند درصد رشد دارند؟

mogh
2012/10/18, 14:29
سلام حالا اینکه اقا سید میگن برای حد ضرر باید دو کندل زیر اون حد ضرری که مشخص کردن بزنه یعنی چه کدوم قسمت شمع لطفا برای من اماتور هم تو ضیح دهید پیشاپیش متشکرم مخصوصا از اقا سید منتظر جواب دوستان هستم

میرحسین
2012/10/18, 14:32
دوستان لطفا مراعات کنید این تاپیک خواننده زیاد داره برای پیدا کردن یک تحلیل یا نظری از سید باید چندین صفحه رو بگردیم از زدن پستهای تکراری و یا بحث و جدل خوذاری بفرمایید موفق باشید

metitondar
2012/10/18, 15:31
سلام جناب پر ریسک عزیز
منم سوالم همینه ممنون میشم اگه جواب بدین.
همیشه سالم و تندرست باشید.

سلام پرریسک عزیز
ثتران ثشرق اس پ دارم ایا بفروشم پتروشیمی یا معدنی فلزات بگیرم؟ساختمانیها چند درصد رشد دارند؟

Dr.boursi
2012/10/18, 15:52
با سلام من حرکات عجیبی روی ثشرق میبینم مثلا قبل 9 نمادو صف خرید میکنن به محض باز شدن بازار اردر هاشونو بر میدارن خیلی عجیبه!! جدیدن هم حجم خریدارا زیاد شده. جناب پر ریسک رشد این سهم ها رو چه زمانی پیش بینی می کنید؟ بعضیا میگن بازی دلار باید تموم بشه بعد بازی اینا شروع میشه . اومدمو حالا حالا ها بازی دلار تموم نشه. اگه بخواهیم سهامدار ساختمانی ها بمونیم از رشد بازار عقب نمی مونیم ؟ با تشکر

صداقت2
2012/10/18, 16:12
نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش ارسال ها
... روند صعودی با کسی تعارف نداره میره بالا حالا شاید این رشد چند وقتی عقب بیفته ولی میره بالا این رو شک نکن...روند نوزلی هم همینطور هم هرقدر سهم مثبت بخوره اخر سر با مخ میاد پایین .....

با روند همراه باشید ودوست وبا روند نجنگید ....

پر ریسک خان
در شرایط فعلی آیا گروه قندی در روند نزولی قرار گرفته اند؟
فرمودید فعلا در این گروه بعضی ها بازی در آورده اند -کی بازیشان تمام می شود؟
حدود 20 در صدی اصلاح کرده اند - با توجه به تعدیل + 50 درصدی قشرین !!!! برای سال 92 واحتمال تعدیل سایر شرکت های هم گروه (قشیر - قشهد-قزوین قهکمت و......) وامکان اعلام افزایش نرخ فروش و روند صعودی دلار و..... آیا وقت خرید پله ای قندی ها به ترتیب اولویت بندی شما فرا رسیده و از روز شنبه جایز است؟
اگر مقدور بود تکنیکال و نقاط مقاومت و حمایتی قشیر و قشهد را مرحمت فرمایید.
خدا پشت و پناه شما تحلیل گر حرفه ای و مخلص باشد.
ممنون

hamid_farahy
2012/10/18, 18:06
کسی از دوستان هست که بتونه بالبر (کابل البرز ) و تحلیل کنه ؟ کسی از دوستان سهام دار هست که اطلاعاتی بده ؟ با تشکر فراوان

بابک 52
2012/10/18, 19:05
چانه زنیهای تازه برای شکر ۱۴۵۰ تومانی

یک مقام مسئول با اعلام وضعیت کنونی فعالان صنعت قند و شکر ، ارزندگی سهام گرره قندی در بورس را بر اساس دو عامل بنیادین بررسی کرد.

پنجشنبه 27 مهر 1391 ساعت 18:14

به گزارش پارس به نقل از مهر، معاون انجمن کارخانجات قند و شکر کشور ضمن ارزیابی ارزندگی سهام صنعت قندی بورس ، در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: اغلب کارخانجات تولید قند و شکر به لحاظ قدیمی بودن و ساخته شدن آنها در چند دهه قبل می توانند ازنظر ارزش روز داراییها با نرخ های به مراتب بالاتری قیمت گذاری شوند.

از سود آنی تا ارزش جایگزینی

رضا رحمتی اظهار داشت: چنانچه سهامدار صنعت قندی با دید بلند مدت دو تا سه ساله انتظار داشته باشد که روزی با تجدید ارزیابی داراییهای شرکت ها، ارزش روز آنها مشخص شود باید گفت سهام این صنایع با قیمت های فعلی در بورس ارزنده است اما اگر با دید سودهای آنی و جاری به این گروه نگریسته شود، باید حباب قیمتی را در آنها جستجو کرد.

صادرات شکر متوقف شد

وی در ادامه با اشاره ضوابط جدید واردات شکر در نیمه دوم امسال، گفت: طی بخشنامه ای که دولت در دو هفته پیش ابلاغ کرد صادرات شکر و مشتقات آن از مبادی کشور ممنوع شده است. این تصمیم پس از آن گرفته شد که طی ماههای قبل با نوسانی شدن قیمت ها در بازار آزاد ارز، هر تن شکر در مبادی گمرکی به قیمت ۱۷۰۰ دلار به کشورهایی همچون عراق صادر می شد که با تنزیل آن با نرخ روز دلار ، هر کیلو شکر صادراتی به قیمت دو هزار و یکصد تومان بالغ می شد.

به گفته این مقام مسئول عراقی ها با پی بردن به این موضوع به کاهش ۵۰۰ دلاری نرخ هر تن شکر صادراتی روی آوردند که همچنان برای صادر کننده داخلی صرفه داشت. این در حالی است که با ممنوعیت اخیرصادرات شکر و از طرفی پرحجم بودن این کالا نهایتاً قاچاق حدود ۲۰ هزار تنی در هر ماه را می توان انتظار داشت که با توجه به ظرفیت تولید داخلی تاثیری بر قیمت ها نخواهد داشت.

مبنای قیمت گذاری در کارخانجات قندی

رحمتی عنوان کرد: مکانیزم قیمت گذاری شکر در کارخانجات تولیدی شامل مجموع قیمت تمام شده کارخانه بعلاوه افزایش ۱۷ درصدی نرخ فروش است که بر اساس آن نرخ هر کیلو شکر سفید تحویل در درب کارخانه به مبلغ ۱۴۰۰ تومان ارزیابی می شود. این در حالی است که نرخ هر کیلو شکر مصرفی در بازار با اختلاف ۳۰ تا ۵۰ تومانی نسبت به قیمت درب کارخانه فروخته می شود و از طرفی قیمت قند نسبت به شکر در کارخانه با تفاوت ۱۰۰ تومانی و نسبت قند کله به خرد شده آن با نوسان ۱۵۰ تومانی همراه است.

وی دلیل افزایش قیمت قند و شکر در بازار مصرف را ناشی از افزایش هزینه بسته بندی دانست و افزود : حدود ۷۰ درصد قیمت قند و شکر از نرخ چغندر قند و نیشکر ناشی می شود. این در حالی است که طبق مصوبه دولت نرخ هر کیلوگرم چغندر قند دریافتی از کشاورزان در سال ۹۱ با افزایش ۱۷ درصدی نسبت به سال قبل ؛ از ۹۰ تومان به ۱۰۵ تومان افزایش پیدا کرده است .

چانه زنی برای شکر ۱۴۵۰ تومانی

معاون انجمن کارخنجات قند و شکر در بخش دیگری از این گفتگو از احتمال تعدیل قیمت قند و شکر داخلی در هفته های آتی خبر داد و اعلام کرد: با توجه به تفاهمی که اواخر دی ماه سال گذشته بین سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنند گان با کارخانجات قند و شکر انجام گرفت مقرر شد نرخ هر کیلو شکر خام تحویلی در درب کارخانه ها مبلغ یک هزار و ۱۷۵ تومان تعیین شود.

این در حالی است که با افزایش ۱۷ درصدی قیمت چغندر قند و تاثیر آن بر قیمت تمام شده تولید کارخانجات ، هم اکنون چانه زنی با سازمان حمایت آغاز شده که بر اساس آن قیمت فروش شکر تولیدی در کارخانه ها به ۱۴۰۰ تا ۱۴۵۰ تومان در هر کیلو افزایش یابد.

پاسخگویی به نیاز یکماهه بازار

رحمتی افزود: طی روز های اخیر دولت از طریق شرکت بازرگانی دولتی حدود ۱۵۰ هزار تن شکر به کشور وارد کرده که قیمت عمده هر کیلو گرم آن برای پاسخ دادن به نیاز یک ماهه بازار مصرف به مبلغ ۱۳۰۰ تومان می باشد.

به باور وی تولید داخلی قند وشکر کشور سالیانه بالغ بر یک میلیون و یکصد هزار تن بوده که کارخانجات قند وشکر در شش ماهه اول امسال به میزان ۶۰۰ هزار تن از آن را تولید کرده اند.

تعرفه واردات تغییر کرد

این مقام مسئول با اشاره به اینکه گروه قند و شکر برای دریافت ارز ۱۲۲۶ تومانی در الویت نخست بانک مرکزی قرار دارد، اذعان کرد: با وجود مشکلات نقل وا نتقال ارز، هم اکنون به میزان یکصد هزار تن شکر وارداتی در مبادی گمرکی وجود دارد. در عین حال اخیراً بخش نامه ای از سوی دولت صادر شده که از ابتدای نیمه دوم امسال نرخ تعرفه واردات شکر شامل ۴ درصد حقوق عوارض گمرکی بعلاوه یک درصد محاسبه می شود که با احتساب مالیات بر ارزش افزوده ۵ درصدی ،تعرفه گمرکی برای واردات شکر ۱۰ درصد می باشد.

به گفته رحمتی چنانچه شکرخام وارداتی با نرخ ارز غیر مرجع محاسبه شود هر کیلو گرم آن مبلغ ۱۴۰۰ تومان و اگر با ارز ۱۲۲۶ تومانی برآورد گردد نرخ این کالا به مبلغ ۱۰۵۰ تومان بدست می آید.

پیش بینی کاهش ۱۰ درصدی برداشت چغندر در امسال

این مقام مسئول در خاتمه گفت: در شرایط کنونی محدودیت مواد اولیه مشکل اصلی فعالان صنعت قند است. چغندر قند و نیشکر از محصولات پرآب محسوب می شوند و این در حالی است که کشت چغندر نسبت به ۱۰ سال گذشته با کاهش ۲۰ درصدی مواجه است. از اینرو با وجود افزایش ظرفیت تولیدی کارخانجات از بابت تولید شکر خام و تصفیه آن به شکر سفید، به نظر می رسد در سال جاری استحصال چغندر قند نسبت به پارسال با کاهش ۵ تا ۱۰ درصدی مواجه باشد.

aminian
2012/10/18, 19:12
سلام سید جان
گزارش قشیرین تو کدال امد 60 درصد تعدیل مثبت تو شش ماه
بنظر شما وقت اون نرسیده که این اصلاح قندیا تموم بشه؟

aminian
2012/10/18, 19:23
سیدجان
مبنای تحلیل بنیادی که شما انجام میدید فقط گزارشات کدال هست یا به اطلاعات خاصی دسترسی دارید؟
با تشکر از راهنمایتون

سعید پور احمدی
2012/10/18, 20:10
سلام جعفر جان:

بارها وبارها به حد ضرر ورعایت اون اشاره داشتی.در این مورد بیشتر بگو واینکه این حد ضرر رو از چه روشهایی میشه حساب کرد؟و اینکه تو خودت به شخصه بیشتر از چه روشی بهره میگیری؟

Aiming
2012/10/18, 20:17
=========
دوست عزيز براي راهنمايي بيشتر ميشود يه تصويري هم بذاريد و روي تصوير كندل رو نشان بدهيد.
با سپاس

متاسفانه نشد عکس بذارم ...... اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

Aiming
2012/10/18, 20:50
از کهنه سوار عزیز بابت جمع آوری مطالب مفید پرریسک جان خیلی ممنونم........

واقعا تاپیک و این فروم ها نیاز به چنین مطالبی داره.....

Aiming
2012/10/18, 20:58
پرریسک عزیز لطفا صندوق پیامتون رو خالی کنید.....

hamid_farahy
2012/10/18, 22:37
دوستان اگر شنبه بالبر خواست صف خرید بشه میتونین خرید کنین سود 30 درصدی توش هست حداقل . البته فکر کنم 20 دقیقه اول بازار زود صف خرید بشه .

پرریسک
2012/10/18, 22:56
سلام سید جان
گزارش قشیرین تو کدال امد 60 درصد تعدیل مثبت تو شش ماه
بنظر شما وقت اون نرسیده که این اصلاح قندیا تموم بشه؟

سلام..

اگر قشیر بالای 1132 تومن وقزوین بالای 1262 تومن واومدن تثبیت شدن وتونستن بالا برن اصلاح تموم شده ورگنه خبر اصلاح همچنان ادامه دراد ..

البته با دیتای امروز ..بالای این قیمتها خریداریم نیان فعلا صبر می کینم ..البته بالای این قیمتها به سمت صف خرید برن وصفشون نریز منرن زیر این قیمتها مجدد ..

پرریسک
2012/10/18, 22:59
سیدجان
مبنای تحلیل بنیادی که شما انجام میدید فقط گزارشات کدال هست یا به اطلاعات خاصی دسترسی دارید؟
با تشکر از راهنمایتون

با سلام..

فقط فقط کدال ..در ضمن همه میدونن سهام خوب کدومها هستن ولی همه میخوان برن رو سهام عجیب غریب وره صد ساله رو یک شبه برن ..مثال صدرا رو همه میخریدن ولی میگیم بیا برو کرمانشاه بخر 400 تومنه مفته میگه صدرا خیلی ارزشمند ..خوب اینم صدرل...تا این بشه صدرا ما بارمون رو با همین کرماشناه بستیم ..این یک نمونه بود ..

پرریسک
2012/10/18, 23:00
سلام جعفر جان:

بارها وبارها به حد ضرر ورعایت اون اشاره داشتی.در این مورد بیشتر بگو واینکه این حد ضرر رو از چه روشهایی میشه حساب کرد؟و اینکه تو خودت به شخصه بیشتر از چه روشی بهره میگیری؟

سلام..
تکنیال

پرریسک
2012/10/18, 23:02
کسی از دوستان هست که بتونه بالبر (کابل البرز ) و تحلیل کنه ؟ کسی از دوستان سهام دار هست که اطلاعاتی بده ؟ با تشکر فراوان

بالای 98 روند صعود میگره تا 130 جای رشد داره ..تکنیکالی..

گزارش رو دیدم گزارش بدی نبود ..از فروش موجودی قبل پوشش خوب داده ..

پرریسک
2012/10/18, 23:05
سلام جناب پر ریسک عزیز
منم سوالم همینه ممنون میشم اگه جواب بدین.
همیشه سالم و تندرست باشید.

سلام..
گروه ساختمان در کف قیمت هستن ولی نتونستن روند صعود رو حفظ کن ..فعلا دارن در جا میزنن ولی بازم میگم هر لحظه ممکنه این روند اغاز بشه ..ولی خوب دسوتان سهام خوب در این گروه زیاده ودوستان جا نمی مونن ومیتونن فعلا از رالی بقیه گرهها استفاده کنن ..گروه پترو وروی خوب هستن وفولاد..

bours
2012/10/18, 23:06
سلام..
گروه ساختمان در کف قیمت هستن ولی نتونستن روند صعود رو حفظ کن ..فعلا دارن در جا میزنن ولی بازم میگم هر لحظه ممکنه این روند اغاز بشه ..ولی خوب دسوتان سهام خوب در این گروه زیاده ودوستان جا نمی مونن ومیتونن فعلا از رالی بقیه گرهها استفاده کنن ..گروه پترو وروی خوب هستن وفولاد..

سلام به پر ریسک عزیز
فولاد مقاومتی سر راهش دارد، به نظرت رد میکنه؟

پرریسک
2012/10/18, 23:07
نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش ارسال ها
... روند صعودی با کسی تعارف نداره میره بالا حالا شاید این رشد چند وقتی عقب بیفته ولی میره بالا این رو شک نکن...روند نوزلی هم همینطور هم هرقدر سهم مثبت بخوره اخر سر با مخ میاد پایین .....

با روند همراه باشید ودوست وبا روند نجنگید ....

پر ریسک خان
در شرایط فعلی آیا گروه قندی در روند نزولی قرار گرفته اند؟
فرمودید فعلا در این گروه بعضی ها بازی در آورده اند -کی بازیشان تمام می شود؟
حدود 20 در صدی اصلاح کرده اند - با توجه به تعدیل + 50 درصدی قشرین !!!! برای سال 92 واحتمال تعدیل سایر شرکت های هم گروه (قشیر - قشهد-قزوین قهکمت و......) وامکان اعلام افزایش نرخ فروش و روند صعودی دلار و..... آیا وقت خرید پله ای قندی ها به ترتیب اولویت بندی شما فرا رسیده و از روز شنبه جایز است؟
اگر مقدور بود تکنیکال و نقاط مقاومت و حمایتی قشیر و قشهد را مرحمت فرمایید.
خدا پشت و پناه شما تحلیل گر حرفه ای و مخلص باشد.
ممنون

با سلام ..
قشیر بالای 1132 وقشهد بالای 2012 اومد وبه سمت صف خرید رفتن وتثبیت شدن وارد خرید بشید ورگنه فعلا صبر کنید اگر میخواهید در کوتاه مدت وسریع به سود برسید ..بالای این قیمتها وارد روند صعود کوتاه مدت وسریع میشن ..پاین این قیمتها بمونن وگیج بزنن خبری نخواهد شد فعلا ..

پرریسک
2012/10/18, 23:08
سلام به پر ریسک عزیز
فولاد مقاومتی سر راهش دارد، به نظرت رد میکنه؟

سلام..
رو 325 یک مقاومت کوچیک داره رد می کنه مقاومت بعدی رو 350 هست ..به نظرم اونم رد کنه ..البته باید منتظر موند دید اونجا چه می کنه ولی نظرم رد می کنه ..

rajoo
2012/10/18, 23:12
جعفر جان ولساپا(194) ساراب(519) وبوعلی(107) دارم
دوست دارم بدونم اگر شما اینارو داشتی چه می کردی؟ (با توجه به اینکه بحث جا موندن از بازار هم هست)
تعویض یا نگهداری؟
پر ریسک جان منتظرم

#:-S

mogh
2012/10/18, 23:18
سلام حالا اینکه اقا سید میگن برای حد ضرر باید دو کندل زیر اون حد ضرری که مشخص کردن بزنه یعنی چه کدوم قسمت شمع لطفا برای من اماتور هم تو ضیح دهید پیشاپیش متشکرم مخصوصا از اقا سیدمن منتظر جواب می مونم

پرریسک
2012/10/18, 23:20
من منتظر جواب می مونم

دو تا کندل کامل زیر قیمت گفته شده ..کندل کامل..وقتی میگن حد ضرر مثال 180 ..دو تا کندل کامل زیر 180 بزنه همین ..

البته روش دیگری هم داریم برا دوستان نوسانگیر هر وقت سهمی صف خریدش ریخت و مجدد صف خرید نشد 50 درصد خروج کنید ..ولی خوب این روش به معنی پایان روند صعودی نیست وفقط به درد دوستانی میخروه که خیلیی دیگه نوسان گیر هستن ...

hamid_farahy
2012/10/18, 23:22
پر ریسک عزیز وبانک حدود 300 تومان سود انباشته داره و حدود 4 برابر سرمایه هم پورتفوی داره . پس چرا داره منفی میخوره میشه یک توضیحی بدین ؟ ممنون

پرریسک
2012/10/18, 23:23
#:-S

ولساپا در کف هست بالای 190 مجدد در روند صعود قرا میگیره ...

ساراب جای بدی سوار شدی نزدیک مقاومت 540 ..حمایت سهم 417 و380 هست باید دی چه می کنه ..

بوعلی هم دقیق نزدیک مقاومت 110 سوار شدی جای بدی سوار شدی ولی خوب سهم روند نزولی رو شکسته وبه احتمال زیاد بتونه از سد 110 بگذره ..در صورت افت میانگین بیارید پایین تا 90 که فکر کنم اونجا رو ببنه ..

bours
2012/10/18, 23:24
من منتظر جواب می مونم

دوست عزیز اینجا مجال آموزش الفبای بورس نیست، اینکه بعضی از دوستان حتی نمیدونن کندل چیه و نمودار و تکنیکال یعنی چی، نشون میده که هیچ مطالعه ای در این زمینه نداشته اند و با اتکا به دیگران اقدام به خرید یا فروش می کنند.
بنده به شخصه بعد از 1 سال یادگیری هنوز جرات خرید و فروش مستقل را ندارم. بنابراین خواهش میکنم الفبای بورس و تحلیل های بنیادی و یا تکنیکال رو به طور جدی فرا بگیرید و بعد از اینگونه سایتها و دوستان تحلیلگری مانند پرریسک عزیز در جهت تایید خرید و فروشهایتان راهنمایی بخواهید، درغیر این صورت اموزش مسائل ابتدایی موجب خستگی تالار و افراد خواننده ان می شود.
باتشکر از شما دوست خوبم

پرریسک
2012/10/18, 23:25
پر ریسک عزیز وبانک حدود 300 تومان سود انباشته داره و حدود 4 برابر سرمایه هم پورتفوی داره . پس چرا داره منفی میخوره میشه یک توضیحی بدین ؟ ممنون

سهم علاوه برا اینکه بنیادی خوبی باید داشته باشه باید تکنیکالی خوبی هم داشته باشه ودر روند صعود باشه ..این سهم برا هر کی صبر کنه در بلند مدت جواب میده چون بنیادی واقعا سهم با ارزشی هست وروز ی این ارزشها نمایان میشه ..

ولی کوتاه مدتیها ونوسانگیرهای عزیز هر وقت بالای 296 اومد وخواست بره سمت صف خرید وارد بشن ...در ضمن زیر 260 خیلی سخته ببینه وبرا میان مدیتها خرید حوالی 260 عالیه ..

hamid_farahy
2012/10/18, 23:25
پر ریسک جان پسهند 4 شنبه خیلی معامله شد فکر کنم روی 330 مقاومت داره نظری برای فروش ندارین ؟ میتونه مقاومت و رد کنه و هدف قیمتیش و بگین . با تشکر

کاوشگر
2012/10/18, 23:26
سلام مرد بزرگ پرریسک عزیز تشکر
بهترین کلاسهای بورس به اندازه یک صدم تو آموزش نمیدن واقعا" این انرژی قابل تحسینه باید بگم بی نظیره فقط بگم خیلی آقایی خدمت به خلق بزرگترین عبادته. سید جان خدا نگهدارت و هر چی از خدا می خواهی بهت بده در این شب جمعه خدا امواتت رو بیامرزه، همه با هم واسه آمرزش اموات سید عزیزمان و اموات بچه های خالص این فروم،فاتحه ای قرائت می کنیم.... .[-o<

saman1982
2012/10/18, 23:27
جناب پرریسک میتونم نظر شما رو در مورد سهم رهشاد سپاهان بدونم.
با توجه به گرفتن قرارداد بزرگ ذوب آهن به ارزش 90 میلیارد.
البته سهم صف خرید شده.
ممنون میشم نظر شما هم در مورد سهم بدونم.

پرریسک
2012/10/18, 23:29
پر ریسک جان پسهند 4 شنبه خیلی معامله شد فکر کنم روی 330 مقاومت داره نظری برای فروش ندارین ؟ میتونه مقاومت و رد کنه و هدف قیمتیش و بگین . با تشکر

هدف سهم فعلا 365 هست ...البته شاید کمی زودتر بریزه یعنی 350 وتا اونجا مشکل خاصی نمی بینم ..حد ضرر بره رو 300 ..

در ضمن یادمه جاب مسلم که موج شماری خوب وراد سهتن گفته بودن هر کی این سهم رو بالای 300 هم بخره بازم یک سود تپل میبره ..نقل از ایشان ..

اهداف بالایی دیده میشه بالای 500.حالا دلیل چیست علاوه بر فروش زمین باید دید..تکنیکالی ..مقاومت فعلا 365...

ebi1352
2012/10/18, 23:30
جعفر جان .با تشکر .سوالی داشتم اون اینکه این مورد ( بازی گردانان گروه قندی و اینکه ما نظاره گر آنها فعلا هستیم)واسه کسایی که میخان بیان خرید کنن هستش یا ماکه سهامشو داریم رو هم شامل میشه.یعنی منظور اینه حتی با فعال شدن حد ضرر ،نظاره گر بازیشون باشیم یا سهمارو سبک کنیم

پرریسک
2012/10/18, 23:30
جناب پرریسک میتونم نظر شما رو در مورد سهم رهشاد سپاهان بدونم.
با توجه به گرفتن قرارداد بزرگ ذوب آهن به ارزش 90 میلیارد.
البته سهم صف خرید شده.
ممنون میشم نظر شما هم در مورد سهم بدونم.

بازار پایه رو دنبال نمی کنم بارها گفتم ..

اصلا سهامش رو نکاه هم نکردم ولی دوستان میگن سهم خوبیه با این قراردها ..

پرریسک
2012/10/18, 23:32
جعفر جان .با تشکر .سوالی داشتم اون اینکه این مورد واسه کسایی که میخان بیان خرید کنن هستش یا ماکه سهامشو داریم رو هم شامل میشه.یعنی منظور اینه حتی با فعال شدن حد ضرر ،نظاره گر بازیشون باشیم یا سهمارو سبک کنیم

این حد ضرر ها شامل همه میشه ..
قزوین 1150...

پرریسک
2012/10/18, 23:34
سلام مرد بزرگ پرریسک عزیز تشکر
بهترین کلاسهای بورس به اندازه یک صدم تو آموزش نمیدن واقعا" این انرژی قابل تحسینه باید بگم بی نظیره فقط بگم خیلی آقایی خدمت به خلق بزرگترین عبادته. سید جان خدا نگهدارت و هر چی از خدا می خواهی بهت بده در این شب جمعه خدا امواتت رو بیامرزه، همه با هم واسه آمرزش اموات سید عزیزمان و اموات بچه های خالص این فروم،فاتحه ای قرائت می کنیم.... .[-o<

با سلام..

این نظر لطف شماست ..

بورس وسود کردن در اون خیلی راحت هست فقط کافیه لقمه رو دور سرمون نگردونیم همین ..به جای رفتن دنبال سهام مشکوک ومجهول رو سهام شفاف سرمیاه گذاری گنیم اونم در روند صعود ...خدایی سود کردن خیلی راحته ..

سهام مشکوک رو هم برا هیجان نهایت 20 تا 30 درصد بخریم نه بیشتر ..

خدا رفتگان همه رو حمت کنه ...با ارزوی سلامتی برا همه دوستان ..

ebi1352
2012/10/18, 23:47
جعفر جان من غبشهر از ابتدا که شما گفتی دایم در حال خریدم.به نظرت الان وارد شدن بهش با توجه به سهامای دیگه مثل ساروم و... .باز هم وارد شدن بهش به نظرت به صلاحه یا بهتره رو سهامهای دیگه زوم کرد.البته سبد سهام رو هم داریم

keyvan1
2012/10/19, 05:21
جعفر جان من غبشهر از ابتدا که شما گفتی دایم در حال خریدم.به نظرت الان وارد شدن بهش با توجه به سهامای دیگه مثل ساروم و... .باز هم وارد شدن بهش به نظرت به صلاحه یا بهتره رو سهامهای دیگه زوم کرد.البته سبد سهام رو هم داریم

جناب پرریسک . با توجه به ورود غبشهر به مرحله فوق اشباع ممنون میشوم پاسخ دهید . (البته به نظر من با توجه به حمایتی که از سهم میشه و طبق گفته شما تا 2000 جا دارد ولی شنیدن نظر شما خالی از لطف نیست )

alizare1982
2012/10/19, 08:43
سید جان حد ضرر و هدف قیمتی ساروم رو از دوستان سوال کردم، کسی جواب نداده! خیلی در صفحات گذشته گشتم پیداش نکردم، میشه لطف کنید و بفرمائید؟
قبولت داریم سید، یه دونه ای. ;)

ebi1352
2012/10/19, 09:03
سید جان حد ضرر و هدف قیمتی ساروم رو از دوستان سوال کردم، کسی جواب نداده! خیلی در صفحات گذشته گشتم پیداش نکردم، میشه لطف کنید و بفرمائید؟
قبولت داریم سید، یه دونه ای. ;)

سلام دوست عزیز.مطلبی رو که من از جعفر جان در خصوص ساروم دیده بودم این بود که زیر 450 فرصت خرید داد بخرید و هدف قیمتی اون 600 هستش.حد ضررشو یادم نیست.انشالله خود جعفر خان که آنلاین شد کامل جوابتونو بده.

صفحه 980 هم شاید بتونه کمکون کنه

Aiming
2012/10/19, 10:23
دو تا کندل کامل زیر قیمت گفته شده ..کندل کامل..وقتی میگن حد ضرر مثال 180 ..دو تا کندل کامل زیر 180 بزنه همین ..

البته روش دیگری هم داریم برا دوستان نوسانگیر هر وقت سهمی صف خریدش ریخت و مجدد صف خرید نشد 50 درصد خروج کنید ..ولی خوب این روش به معنی پایان روند صعودی نیست وفقط به درد دوستانی میخروه که خیلیی دیگه نوسان گیر هستن ...

پرریسک جان منظورتان دو کندل در تایم فریم روزانه هست یا ساعتی؟

راستی اگه ممکنه صندوق پیامتون هم خالی کنید.....

yahya3004
2012/10/19, 10:29
سلام جعفرخان
نظرتون رو درباره وملت می فرمایید؟؟

aminian
2012/10/19, 11:07
باید در تایم روزانه دو کندل زیر حد ضرر بیاد
چون حد ضرر ما تایم روزانه است

پرریسک جان منظورتان دو کندل در تایم فریم روزانه هست یا ساعتی؟

راستی اگه ممکنه صندوق پیامتون هم خالی کنید.....

mane1659
2012/10/19, 11:41
پرریسک جان سلام
به نظر شما تعویض فسرب با فرآور یا فاسمین یا ذوب خوبه ؟ خیلی اذیت می کنه این فسرب

صداقت2
2012/10/19, 12:05
پر ریسک خان
چهارشنبه تعدادی ساروم در صف خرید و تعدادی خارج از صف خریدم.
برای تکمیل خرید روز شنبه در چه محدوده قیمتی صلاح می دانید؟
آیا پول بکی امکان دارد تا در منفی تا صفر قیمتی اضافه کنیم؟
ممنون

ahmad30_n
2012/10/19, 13:05
مقاومت قدر 1000 شكسته شد و روند صعودي شديدي ايجاد شده روزي هم 10 تا 15 درصد داره مي خوره حد ضرر هم نداره.
تازه بعد از 1000 كه حقوقيها هم دارن واردش ميشن و اين روند همچنان ادامه داره ، براي يك سال آينده 20000 رو مي بينم.

@};- @};- @};-باتشكر از پرريسك عزيز@};- @};- @};-

@};-از اسفند 90 تا اينجا 1000 درصد داده @};-
@};-هر صفحه اش طلاتر از طلاس @};-
@};-بدوئيد جا نمونيد @};-
@};- @};- @};-

bours
2012/10/19, 17:19
سلام جعفرخان
نظرتون رو درباره وملت می فرمایید؟؟

مربوط به چند صفحه قبل:
وملت حد ضرر 42... روند صعودی ...

bashash
2012/10/19, 17:44
جناب پرريسك باتشكر از زحمات بي دريغ شما درصورت امكان التفاتي بفرمائيد باتوجه به قلم زيبا وپيشنهادهاي عالي براي خريد ونگهداري وفروش كه مي فرمائيد وباتوجه به مطالعه تاپيك زيبايتون كه سهامها رابه موقع شناسايي وباحد ضرر وسقف دراختيار همه قرار ميديد و رويكرد بازار هم باتوجه به نگارشهاتون بسمت معدنيها وغذايها و فلزيها رفته (تا آنجا كه من از عرايضتون متوجه شدم ) اگه مقدور باشه چون برام خيلي نظرتون اهميت داره ميخواستم راجب رانفور ومپنا نظرتون رو بدونم بي نهايت ازوقتي كه براي پاسخ دادن مي زاريد پيشاپش سپاسگذارم:x

جناب پرريسك قبلا هم فرمويده بوديد كه اگه دلار كاهش پيدا كنه اين سهامها مورد توجه بازار خواهد بود ببخشيد باتمام شرايطي كه هست ميخواستم نظرتون مجددا راجب اين دو سهم بدونم قبلا از التفاتي كه ميكنيد سپاسگذارم منظورم بيشتر نگهداري اين سهامها يا جايگزيني با سهامهاي پيشناهدي تون ميباشد =d>@};-@};-@};-@};-

بنان
2012/10/19, 18:00
مقاومت قدر 1000 شكسته شد و روند صعودي شديدي ايجاد شده روزي هم 10 تا 15 درصد داره مي خوره حد ضرر هم نداره.
تازه بعد از 1000 كه حقوقيها هم دارن واردش ميشن و اين روند همچنان ادامه داره ، براي يك سال آينده 20000 رو مي بينم.

@};- @};- @};-باتشكر از پرريسك عزيز@};- @};- @};-

@};-از اسفند 90 تا اينجا 1000 درصد داده @};-
@};-هر صفحه اش طلاتر از طلاس @};-
@};-بدوئيد جا نمونيد @};-
@};- @};- @};-
ببخشید اشاره تون به کدوم سهمه.

bashash
2012/10/19, 18:00
جناب كهنه سوار از جمع بندي مطالب زده شده توسط پرريسك عزيز خيلي ممنون واقعا استفاده كرديم خيلي آقايي @};-@};-@};-@};-

alirezasa
2012/10/19, 18:08
جعفر خان نظرت نسبت به اخابر چیه؟

heghbali
2012/10/19, 18:18
ببخشید اشاره تون به کدوم سهمه.

منظورشان صفحات چی چرا است
باتشکر از پرریسک عزیز
:x

king
2012/10/19, 19:11
با عرض سلام خدمت جناب پر ریسک و اساتید محترم.
اگر امکان دارد نظرتان را در مورد زاگرس بفرمایید.
مقاومتها و حمایتها و اهداف احتمالی هم بگویید ممنون می شوم.
با تشکر

bours
2012/10/19, 19:48
تشکر فراوان از کهنه سوار خوش نیت و پر ریسک مهربان

mhjmeshkaat
2012/10/19, 20:08
درس شماره 30صفحه 63تاپیک چی چرا

این باید درس 31 باشه جناب کهنه سوار که اشتباهی خورده 30
ممنون بابت زحمتی که میکشید

یعنی در واقع این درس 39 که بالاتر بهش اشاره کردید شماره 40 هستش بزرگوار

پرریسک
2012/10/19, 20:27
با عرض سلام خدمت جناب پر ریسک و اساتید محترم.
اگر امکان دارد نظرتان را در مورد زاگرس بفرمایید.
مقاومتها و حمایتها و اهداف احتمالی هم بگویید ممنون می شوم.
با تشکر

با سلام..
حد ضرر 1140 وهدف سهم 1800 ..تکنیکالی ..

گروه پترو مقاومتها خوبی شکستن ورالی حدید رو اغاز کردن ..نمیشه زاگرس عقب بیفته ..

پرریسک
2012/10/19, 20:28
جعفر خان نظرت نسبت به اخابر چیه؟

اگر در روند صعود میخواهید بخرید ودر کمترین زمان به سود برسید هر وقت بالای 227 با دیتای امروز اومد وخواست صف خرید بشه خرید کنید ..
اگر میان مدتی هستید سهم در کف قیمت هست حوالی 210 خوبه ..

کاوشگر
2012/10/19, 20:35
سلام سید عزیز
نظرت راجع غدیر و تعویض با یه سهم دیگه چیه؟ شما چی پیشنهاد میدید؟خیلی وقته دارمش تازه سر به سر شدم و خیلی سخت بالا می ره .

پرریسک
2012/10/19, 20:35
جناب پرریسک . با توجه به ورود غبشهر به مرحله فوق اشباع ممنون میشوم پاسخ دهید . (البته به نظر من با توجه به حمایتی که از سهم میشه و طبق گفته شما تا 2000 جا دارد ولی شنیدن نظر شما خالی از لطف نیست )

ببخشید شما از کجا متوجه شدید این سهم فوق اشباع شده ..

والا گروه غذایی با پی بالای 10-15-20 کسی نمی گه فوق اشباع شده همه دارن با سر میخرن غبشهر با پی بریا زیر 6 اونم بدون تعدیل تعدیل بده میره زیر 5 مجدد شد فوق اشباع ...عجب...

بنده اگر قرار باشه سهم غذایی بخرم در صدر همه اونها غبشهر هست وگرنه جتی یک سهم غذایی دیگر خرید نمی کنم به جز غگل اونم فکر کنم گیر احدی بیاد رو این قیمتها ..

غبشهر رو 1800 یک گیر کوچک داره بع با رد شدن از 2000 هدف بعدی 2600..این سهم چه چیزی از قندیها کم داره ..چرا نباید پی بریا 10 بگیره اینکه در سود اوری برتر هم بوده از خیلی از سهمهای غذایی وقندی ...سود 150 شده 300 تازه این اولشه ..مجمع هم نرفته وافزایش سرمایه هم دراه ..

حد ضر هم داریم وهمچنان صبر می کینم ..در روند صعود سهامدار باشید حالشو ببرید ..هیچ سهمی یک شبه روند صعود ونزول نمیگیره ...فوقش چند درصد سودمون می پره ولی اگر بخواد بالا بره اونوقت حسرت خواهد ماند ..خیلی ها از 1000 دارن میفروشن وهر روز بالاتر میخرن ویا دارن با حسرت بالا رفتن سهم رو نگاه می کنن ونگاه خواهند کرد همچنان ..

پرریسک
2012/10/19, 20:37
سلام سید عزیز
نظرت راجع غدیر و تعویض با یه سهم دیگه چیه؟ خیلی وقته دارمش تازه سر به سر شدم و خیلی سخت بالا می ره .

سلام..
بالای 406 روند صعود دراه حد ضر 406 ..

رو 425 هم مقاومت هست بشکنه حد ضرر بره رو 425 وهدف حوالی 500 ..در روند صعود توصیه به تعویض ندرام ..حال ببیند میتونید از مقاومت بگذره یا نه ..

علیرضاباقری
2012/10/19, 20:39
جناب پرریسک نظر شما درمورد کگل چیست

پرریسک
2012/10/19, 20:41
جناب پرریسک نظر شما درمورد کگل چیست

حد ضرر 750 هدف 950...

shahmir
2012/10/19, 20:44
جعغر جون

نظرت رو در مورد کهرام هم میگی ؟ از بقیه همگروهاش داره عقب میمونه.

پرریسک
2012/10/19, 20:46
جعغر جون

نظرت رو در مورد کهرام هم میگی ؟ از بقیه همگروهاش داره عقب میمونه.

تا وتقی زیر 130 نرفته نگرانی نداره ..منظور تثبیت نشده ..

در ضمن به هدف اول ما رسید هدف بعدی اگر زیر 130 تثبیت نشه 160..

king
2012/10/19, 20:58
پر ریسک جان در مورد کسعدی نظر خود را می گویید؟
ممنون

keyvan1
2012/10/19, 21:01
ببخشید شما از کجا متوجه شدید این سهم فوق اشباع شده ..

والا گروه غذایی با پی بالای 10-15-20 کسی نمی گه فوق اشباع شده همه دارن با سر میخرن غبشهر با پی بریا زیر 6 اونم بدون تعدیل تعدیل بده میره زیر 5 مجدد شد فوق اشباع ...عجب...

بنده اگر قرار باشه سهم غذایی بخرم در صدر همه اونها غبشهر هست وگرنه جتی یک سهم غذایی دیگر خرید نمی کنم به جز غگل اونم فکر کنم گیر احدی بیاد رو این قیمتها ..

غبشهر رو 1800 یک گیر کوچک داره بع با رد شدن از 2000 هدف بعدی 2600..این سهم چه چیزی از قندیها کم داره ..چرا نباید پی بریا 10 بگیره اینکه در سود اوری برتر هم بوده از خیلی از سهمهای غذایی وقندی ...سود 150 شده 300 تازه این اولشه ..مجمع هم نرفته وافزایش سرمایه هم دراه ..

حد ضر هم داریم وهمچنان صبر می کینم ..در روند صعود سهامدار باشید حالشو ببرید ..هیچ سهمی یک شبه روند صعود ونزول نمیگیره ...فوقش چند درصد سودمون می پره ولی اگر بخواد بالا بره اونوقت حسرت خواهد ماند ..خیلی ها از 1000 دارن میفروشن وهر روز بالاتر میخرن ویا دارن با حسرت بالا رفتن سهم رو نگاه می کنن ونگاه خواهند کرد همچنان ..

پرریسک جان خسته نباشی . من از روی rsi حدس زدم که اینگونه باشد . الان تقریبا روی 90 است .ولی قطعا در جایی که از سهم حمایت میشود و همچنین طبق گفته شما صف خرید هم میشود باید طور دیگه ای روی آن حساب باز کرد . من خودم غبشهر زیاد دارم و اگر هم بتوانم فردا اضافه میکنم . اگر هم ضرر کرد فدای سر سید جعفر بزرگوار

abbfar5254
2012/10/19, 21:02
باسلام خدمت جناب پرریسک در صورت امکان بفرماعید کرمانشا چه مقاومتهایی پیش رو دارد وایا تعدیل گزارش 6 ماهه همان 15 درصد است ؟ زیرا این عدد بانحوه سود سازی شرکت کاملا مغایرت دارد

پرریسک
2012/10/19, 21:07
پرریسک جان خسته نباشی . من از روی rsi حدس زدم که اینگونه باشد . الان تقریبا روی 90 است .ولی قطعا در جایی که از سهم حمایت میشود و همچنین طبق گفته شما صف خرید هم میشود باید طور دیگه ای روی آن حساب باز کرد . من خودم غبشهر زیاد دارم و اگر هم بتوانم فردا اضافه میکنم . اگر هم ضرر کرد فدای سر سید جعفر بزرگوار

در قزوین rsiوقتی 90 بود قیمت سهم 800 بود ولی سهم تا حدود 1400 رفت ..روند صعود هیچی حالیش نیست ...مخصوصا در سهام با بنیادی قدر وکوچک...

حد ضرر بره رو 1600 تا دوستان استرش بیخود بهشون وارد نشه..هر چند بازم میگم سهام با این قیمت وسود استرس نداره...من دارم به غدام 2000 فکر می کنم برا غبشهر هنوز موندم تا کجا میره کفش میشه 2000 احتمال زیاد وبعد هدف 3000..باید صبر کرد...اینجا بورس ایران هست وهر چیزی امکان داره ..ولی خوب همیشه از اشتباه بازار استفاده کنید ..

همین بازار غبشهر 1000 رو نیمخرید ولی اصفهان رو بالای 3500 تو صف می نشست ...حالا برید بازدهی رو مقایسه کنید ..بازار بدون تحلیل یعنی این ..

m.r_moradi
2012/10/19, 21:44
جناب کهنه سوار از زحمتی که میکشید ممنون!واقعا استفاده کردیم...

یه نظری هم دارم بهتر نیست این جمله های آموزشی جعفر عزیز رو توی یه تاپیک منسجم و پشت سر هم بنویسید...

واقعا این نکته ها یه دوره کامل اصول کار در بازار سرمایه به حساب میومد...باز هم ممنون!

صداقت2
2012/10/19, 21:52
پر ریسک خان
ممنون

سلام
مشتاقانه منتظریم
اگه لطف کنید - اولین نقاط حمایتی و مقاومتی را مرحمت فرمایید.
ممنون

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/19, 21:52
جناب کهنه سوار از زحمتی که میکشید ممنون!واقعا استفاده کردیم...

یه نظری هم دارم بهتر نیست این جمله های آموزشی جعفر عزیز رو توی یه تاپیک منسجم و پشت سر هم بنویسید...

واقعا این نکته ها یه دوره کامل اصول کار در بازار سرمایه به حساب میومد...باز هم ممنون!
با سلام و عرض تشکر

همین یک تاپیک هم از سرمان زیاد است....
همین جا در خدمت هستیم ...
دوستی وعزیزی برای بورس وسهام وسرمایه اش ارزش قائل باشد حتما پیگیر خواهد بود ومطالعه چند صفحه چندان سخت نخواهد بود در غیر اینصورت با 10 تا تاپیک هم مشکل حل نمی شود..

بورس خود یک شغل است باید برایش ارزش قائل بود ووقت گذاشت....

hamid_farahy
2012/10/19, 22:41
پر ریسک عزیز دیتای انس طلا رو چگونه و از کجا میشه گرفت؟

امير سينا
2012/10/19, 23:16
سلام پر ريسك جان ، به نظرت با اين شرايط ، سرمايه گذاري در كدوم يكي از موارد زير بهتره؟
سكه
بورس
دلار
يا اينكه همون سود بانكي؟

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/20, 02:30
طرف نشسته در صف خرید غاذر با پی بریا بالای 10 ودر صف غپینو با پی بریا بالای 8 اونوقت برا خرید غبشهر با پی بریا زیر 5ناز می کنه ..غبشهری که حالا حالا تعدیل میده ..صبر می کنیم ...واقعا این بازار بازار صفی هست ..دریغ از سر سوزنی تحلیل ..سهام افتابه سازی رو صف خرید کنی میره رو تو صفش می شنیه ...
داداش پرریسک مطلب بالا رو11 مهر زدی. ما هم طرف غپینو نرفتیم. دمت گرم. الان یکی دو روزه توی تالار همسایه دعوایی راه افتاده که بیا و ببین. تاپیک غپینو رو هم توی اون تالار بستن. به قول جنابعالی دریغ از سرسوزنی تحلیل. یه شایعه هم مبنی بر بسته شدن غپینو برای شفاف سازی توی اون سایت مطرح شده....
آخه یکی نیس بگه بهشون داداشای گل نمی شه سهام با بنیادی بهتر مثل غبشهر بخرین و به جای استرس وارد کردن به خودتون برین و راحت استراحت کنین؟

خدا رو شاکرم که عضو سایت بی حاشیه ی بورسی هستم. سایتی که حاضرم برای تک تک کاربرای مخلصش جون ناقابلمو بزارم.

Aiming
2012/10/20, 08:56
داداش پرریسک مطلب بالا رو11 مهر زدی. ما هم طرف غپینو نرفتیم. دمت گرم. الان یکی دو روزه توی تالار همسایه دعوایی راه افتاده که بیا و ببین. تاپیک غپینو رو هم توی اون تالار بستن. به قول جنابعالی دریغ از سرسوزنی تحلیل. یه شایعه هم مبنی بر بسته شدن غپینو برای شفاف سازی توی اون سایت مطرح شده....
آخه یکی نیس بگه بهشون داداشای گل نمی شه سهام با بنیادی بهتر مثل غبشهر بخرین و به جای استرس وارد کردن به خودتون برین و راحت استراحت کنین؟

خدا رو شاکرم که عضو سایت بی حاشیه ی بورسی هستم. سایتی که حاضرم برای تک تک کاربرای مخلصش جون ناقابلمو بزارم.
کهنه سوار عزیز خیلی زحمت کشیدین ..............واقعا این بی حاشیه بودن این فروم منو جذب خودش کرد ....فرومی که آدم دو تا مطلب مفید توش یاد بگیره

سيد ياسر شريعت
2012/10/20, 09:11
کی خستست؟! ;;)

mehgol
2012/10/20, 09:17
سلام صبح سبزتون به خیر
تو پالایشگاه ها چه خبره؟
افزایش قیمت بنزین؟؟

بنان
2012/10/20, 09:26

بابا این غپینورو 2 نفر دارن چاقش میکنن شرکتی با 30 میلیون یورو بدهی صف خریدش میکنن اما امروز خوب صفشو عرضه کردن فقط من نمیدونم چرا غبشهرو تحت تاثیر قرار داده

mogh
2012/10/20, 09:31
سلام سید جان روند وپترو رو چه جور میبینی

aminian
2012/10/20, 09:48
سید جان
بنظرت اصلاح قندیا تموم شده یا هنوز زوده نظر بدیم؟
قشیر رو با غبشهر عوض نکنم؟

bashash
2012/10/20, 09:56
@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

ali2000
2012/10/20, 09:58
گوشه اي ازسخنان معاون انجمن قند و شکر:

طي ماههاي قبل با نوساني شدن قيمت ها در بازار آزاد ارز، هر تن شکر در مبادي گمرکي به قيمت 1700 دلار به کشورهايي همچون عراق صادر مي شد که با تنزيل آن با نرخ روز دلار ، هر کيلو شکر صادراتي به قيمت دو هزار و يکصد تومان بالغ مي شد.
به گفته اين مقام مسئول عراقي ها با پي بردن به اين موضوع به کاهش 500 دلاري نرخ هر تن شکر صادراتي روي آوردند که همچنان براي صادر کننده داخلي صرفه داشت.
--------------------------------------------
1- طبق گفته بالا شکر رو ميشه کيلويي حداقل1.2دلار به عراق فروخت....يعني کيلويي چند؟

2- اگه اشتباه نکنم بيشتر قراردادهاي خريدچغندر کارخانجات قندي بسته شده و امسال افزايش هزينه اي ازاين بابت نخواهندداشت....

3- تفاله چغندررو 540 تومن خريدارداشته(فروش توسط قپیرا) و اکثر قنديها قيمت فروش تفاله رو نصف يا کمتر از اين قيمت ديدن....

4- دلار اصطلاحا مبادله اي تو قيمت2500تومن هم با ناز و کرشمه ميدن...آيا بعيده قيمت ارزمرجع 92 همين قيمت باشه؟اونوقت شکر وارداتي با اين ارز مرجع چقدرميشه؟........

5- براي اولين بار از يک کانال رسمي(معاون انجمن)صحبت شکر1450تومني شد و میدونیم حداکثر قیمت در نظرگرفته شده تو گزارشات قندیها1350تومن بوده(مثلا قپیرا 1300 تومن).....البته فعلاصحبت1450تومن شده...بعد میشه...:*

---------------------------------------------------------------------

خلاصه ختم کلام: مواظب سهام قندی خوب خود باشید.

قندی ها با این شرایط خوب و فوق العاده ای که دارن و با گزارشات عالی که خواهند داد؛ میتوانند شگفتی ساز شوند.

من که امروز قپیرا اضافه کردم و یقین دارم که کام سهامداران را شیرین خواهد کرد.>:d<

madio
2012/10/20, 10:00
سلام
برای سشرق تا چه قیمتی خرید کنیم مناسبه؟

664
2012/10/20, 10:02
بازگشايي نماد معاملاتي سغرب
به اطلاع مي رساند نماد معاملاتي شركت سيمان غرب با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1391/12/30 ،( بدون محدوديت نوسان قيمت ) با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشد . مديريت بازار

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/20, 10:06
بابا این غپینورو 2 نفر دارن چاقش میکنن شرکتی با 30 میلیون یورو بدهی صف خریدش میکنن اما امروز خوب صفشو عرضه کردن فقط من نمیدونم چرا غبشهرو تحت تاثیر قرار داده

وقتی غپینو با مخ اومد زمین بازار به اشتباهش پی می بره که اسیر سفته بازی شده. آخه چرا انسان عاقل روزه شک دار بگیره. غبشهر خریدیم حالشو می بریم بدون استرس.

جک در حد تیم ملی: غپینو 18 میلیون خرید و فروش. معلومه یه عده دارن سر یه عده دیگه شیره می مالن.
سوال:
1- فکر می کنین اون فروشنده ها عاشق چشم و ابروی خریدارها هستن؟
2-فروشنده ها با پول حاصل از فروش(بخوانید غالب کردن) این سهام به غبشهر و فاسمین و شراز و شبریز و چند سهم دیگه وارد نشدن؟

کيانوش
2012/10/20, 10:07
خريد بازار سکه اتي بسته شده است.
پول زيادي داره وارد بورس ميشه.شايد روزي 200ميليارد تومان تو بورس خريد و فروش داشته باشيم.
بهيچ عنوان سهامهاي خوبتان را نفروشيد.
..................
امروز طوفان روي به ليدري کالسمين اغاز شده است.
مواظب گرد باد پالايشگاه هم باشيد.موضوع افزايش نرخ خوراک از سوي پالايشگاهها را جدي بگيريد.
شبندر صف خريد شراز و شبريز در استانه صف خريد .

کيانوش
2012/10/20, 10:14
خريد بازار سکه اتي بسته شده است.
پول زيادي داره وارد بورس ميشه.شايد روزي 200ميليارد تومان تو بورس خريد و فروش داشته باشيم.
بهيچ عنوان سهامهاي خوبتان را نفروشيد.
..................
امروز طوفان روي به ليدري کالسمين اغاز شده است.
مواظب گرد باد پالايشگاه هم باشيد.موضوع افزايش نرخ خوراک از سوي پالايشگاهها را جدي بگيريد.
شبندر صف خريد شراز و شبريز در استانه صف خريد .

گرد باد اغاز شد.گروه پالايشگاه صف خريد شدند.

پرریسک
2012/10/20, 10:22
برا ارمزو شبریز با حد ضرر 416 وهدف بالای 500 پیشنهاد میشه ..

شپترو با حد ضرر 900 وهدف بالای 1300 پیشنهاد میشه ...البته هدف شپترو بالای 1500 هست فعلا تا اینجا رو داشته باشید ..

ahmad30_n
2012/10/20, 10:25
خرید کالسیمین فباهنر شراز فروش تمام قندیها
جناب پر ریسک نظرتون راجع به فباهنر چیه؟ ظاهرا مقاومتش امروز 113 می باشد.

bours
2012/10/20, 10:26

شپترو با حد ضرر 900 وهدف بالای 1300 پیشنهاد میشه ...البته هدف شپترو بالای 1500 هست فعلا تا اینجا رو داشته باشید ..

خیلی به موقع اومدی مونده بودم کدوم پالایشگاهی رو بگیرم:x

آریو
2012/10/20, 10:28
پر ریسک جان از لحاظ تکنیکی اخابر رو چطور میبینید ؟؟؟

ممنون از تحلیل های خوبتون

mane1659
2012/10/20, 10:30
پرریسک جان سغرب رو چه قیمتی برای خرید خوبه ؟

پرریسک
2012/10/20, 10:32
خیلی به موقع اومدی مونده بودم کدوم پالایشگاهی رو بگیرم:x

هدف شبریز خیلی بالاست ..نمودارش این رو میگه شما فعلا هدف رو 500 بگیر شاید 700 هم دیدیم ..

در ضمن زاگرس روز چهارشنبه پیشنهاد شد هر کی خرید نوش جان ..عجب صفی چیدن هدف سهم 1800...

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/20, 10:36
وقتی غپینو با مخ اومد زمین بازار به اشتباهش پی می بره که اسیر سفته بازی شده. آخه چرا انسان عاقل روزه شک دار بگیره. غبشهر خریدیم حالشو می بریم بدون استرس.

جک در حد تیم ملی: غپینو 18 میلیون خرید و فروش. معلومه یه عده دارن سر یه عده دیگه شیره می مالن.
سوال:
1- فکر می کنین اون فروشنده ها عاشق چشم و ابروی خریدارها هستن؟
2-فروشنده ها با پول حاصل از فروش(بخوانید غالب کردن) این سهام به غبشهر و فاسمین و شراز و شبریز و چند سهم دیگه وارد نشدن؟
برای یافتن پاسخ به این سوال و سوال های مشابه می توانید به کتاب خطاهاي رايج سرمايه گذاران مبتدي مراجعه کنید:http://www.irvex.ir/download/khatahaye_rayej.pdf
سرمايه گذاري قمار نيست و نبايد مانند يك بازي برد و باخت به آن نگاه كرد. سرمايه گذاريپذيرش ريسك معقولبا هدف تأمين مالي يك بنگاه اقتصادي معين است . بنگاهي كه به نظر سرمايه گذار اين توانايي را دارد كه در بلندمدت به رشد مثبتي دست يابد . براي رسيدن به اين هدف ، بهتر است دست به كار تحليل ويژگي هاي بنيادي شركت يا صنعت مورد نظر شويد و نه بررسي تغييرات روزانه قيمت سهام شركت . خريد يك سهم خاص تنها براساس هجوم بازار يا علاقة شخصي شما نسبت به محصولات توليدي يا خدمات ارائه شده توسط شركت، بهترين راه براي دور ريختن پولتان است ! به علاوه، لازم است گوشه چشمي هم به چگونگي رعايت مسايل مربوط به راهبري شركتي در شركت مورد نظرتان داشته باشيد.

Sarmaye
2012/10/20, 10:38
با سلام خدمت جناب پر ریسک نظرتون در مورد شراز چیه استاد ؟؟؟

saeedte
2012/10/20, 10:48
فک کنم باز این وتوسم داره گند میزنه تو معاملات غبشهر ....

hamid_farahy
2012/10/20, 10:53
پر ریسک عزیز پسهند و یک نگاهی میکنین ؟ ممنون

R.P.S
2012/10/20, 10:55
پرریسک گرامی غبشهر راتو چی کار کردی ؟فروختی ؟ما هم بفروشیم ؟

dolphin
2012/10/20, 10:56
پرریسک جان سغرب هامونو نگه داریم هنوز؟

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/20, 10:57

با اجازه جناب پرریسک دوست عزیز مگه حد ضرر 1600 شکسته که بفروشی؟ تازه 2 تا کندل زیر این قیمت باید بزنه.هیجان ذات بازاره ولی شما هیجان زده نشو. یه عده امروز از غپینو به غبشهر مهاجرت می کنن. یعنی 4 درصد بالاتر از قیمت پایانی امروز غپینو می فروشن و بعد از ریزش قیمت غپینو که باعث جوی می شه که غبشهر رو چند درصد پایین بکشه، وارد غبشهر می شن. بازی بسیار زننده ایه. غالب کردن سهام به قیمت بالا و خرید سهم همگروه در قیمت پایین.

بابااتی
2012/10/20, 11:09
جعفر جان فکر کنم پارسان سقف قبلی را شکست ، نظرت چیه ؟

کيانوش
2012/10/20, 11:09
هدف شبریز خیلی بالاست ..نمودارش این رو میگه شما فعلا هدف رو 500 بگیر شاید 700 هم دیدیم ..

در ضمن زاگرس روز چهارشنبه پیشنهاد شد هر کی خرید نوش جان ..عجب صفی چیدن هدف سهم 1800...

پارسان سه سهم شبندر و شراز و شبريز را کنترل مي کرد.
تو شبندر کم اورد و زد گاراژ-چون شبندر مقاومت 220 و 225را شکونده است ديگه بهش کاري نخواهد داشت.
امروز داره رو دو سهم شراز و شبريز جوش ميزنه .
اگر جلسه شصفها با شپنا و شرکت نفت که اخر هفته است در مورد افزايش نرخ خوراک از دلار 1226تومان به دلار 2550تومان قطعي بشه.
پارسان که پارسان هست دنيا جمع بشه تميتونند ديگه پالايشگاهها را کنترل کنند .گرچه خود ليدر بودن شبندر و ادامه دار بودن صف خريد شبندر تاب و توان کنترل شبريز و شراز را از پارسان خواهد گرفت.
منتظر مي مانيم.

پرریسک
2012/10/20, 11:11

دوست من شاید من افتادم مردم ...اونوقت با کی میخوای هماهنگ بشی...

هر جا احساس کردی دیگه سود برات کافیه خروج کن ...در ضمن حد ضرر گفتم ..

bours
2012/10/20, 11:13
دوست من شاید من افتادم مردم ...

دور از جون شما>:d<

MOSTAFA
2012/10/20, 11:14
سلام

کرماشا حجم مبنا بدین
بالاخره سیمان بهبهان بست و ازش راحت شدم :d
آ.س.پ تعدیل منفی سنگین داره
یا حق

mokhlas
2012/10/20, 11:18
سلام
به نظرتون فاسمین تا چه میزان رشد میکند وزمان خروج ازآن چه موقع می باشد
با تشکر

ebi1352
2012/10/20, 11:19

ﺑﻼ ﺑﻪ ﺩﻭﺭ

R.P.S

خدا نکنه.
ما همه تو اینجا زحمت میکشیم یکی بیشتر یکی مثل من وقت و سواد کم داره وقطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود .چه خوب که همه باهم باشیم و همه با هم کار کنیم .

shamlo
جعفر جان نوسان قیمت غبشهر فکر نمی کنم در ارتباط با روان شدن سهم غپینو باشد چون20 غپینو معامله شده باز در محدود 4%+ خریدار دارد

shahmir
2012/10/20, 11:24

آقا جعفر با اگر شبريز 500 بشه شراز چند ميشه؟>:d<

ebi1352
2012/10/20, 11:25
ﺟﻌﻔﺮ ﺟﺎﻥ.ﺣﺪ ﺿﺮﺭ و ﻫﺪﻑ ﻗﻴﻤﺘﯽ ﺳﻐﺮﺑﻮ ﻣﻴﮕﯽ

R.P.S
2012/10/20, 11:25
جعفر جان نوسان قیمت غبشهر فکر نمی کنم در ارتباط با روان شدن سهم غپینو باشد چون20 غپینو معامله شده باز در محدود 4%+ خریدار دارد

دوست من منم به این نتیجه رسیدم که اگه اون اینو منفی کرد پس با این حجم که غپینو زد این حداقل منفی نمیشد؟

mehdi020
2012/10/20, 11:27
با سلام

بانک ملت را برای خرید چطور میبینید تا چه مبلغی ؟؟

Sarmaye
2012/10/20, 11:28
با سلام خدمت جناب پر ریسک نظرتون در مورد شراز چیه استاد ؟؟؟

سید یه گوشه چشمی هم به ما بکن

soheila f
2012/10/20, 11:28
سلام

کرماشا حجم مبنا بدین
بالاخره سیمان بهبهان بست و ازش راحت شدم :d
آ.س.پ تعدیل منفی سنگین داره
یا حق
دوست عزیز ا.س.پ رامطمنی؟

MOSTAFA
2012/10/20, 11:31
دوست عزیز ا.س.پ رامطمنی؟

بله
منبع امورسهام خودشون
گفتن دولت مسکن مهرو بشون نداده
فعلا سراغش نمیرم البته پولیم ندارم دیگه :d

پرریسک
2012/10/20, 11:31
آقا جعفر با اگر شبريز 500 بشه شراز چند ميشه؟>:d<

چند وقت گفتم لیدر بازار پالایشگاه خواهد شد ..هدف شراز بالای 500 فعلا وشبندر بالای 250 واحتملا 300 وهدف شبریز هم بالای 550 فعلا ...البته هدف اصلی نیست این بالای 700 هست هدف ..

aminian
2012/10/20, 11:32
سید جون
بنظرت رالی قندیا شروع شده؟

mmis
2012/10/20, 11:32
سلام پریسک عزیزمن لیست پیشنهادات خریدشمادر هفته گذشته رادرلیست جداگانه زیر نظر داشتم امروز 90 درصد لیست شما صف خریدند
واقعا از شما به خاطر صداقت و تحلیل قوی و هوشمندانتان متشکریم

ahmad30_n
2012/10/20, 11:33
با سلام

----------------------------------------------------------------------------------

با اجازه جناب پر ریسک
خرید بانکیها - مخابراتی - آی تی - ریسک نداره ولی سودی هم فعلا ندارن
فعلا فقط طبق نظر جناب پرریسک سهام دلاری
نفتی پتروشیمی فولادی معدنی

hamid_farahy
2012/10/20, 11:33
یکی حجم کاذر و بده

پرریسک
2012/10/20, 11:35
سید جون
بنظرت رالی قندیا شروع شده؟

فردا وپس فردا مثبت بمونن رالی اغاز شده وگرنه مجدد افت خواهند کرد ..باید ببینم قشیر بالی 1132 میاد ویا قشهد بالیا 2012...

فعلا لیدر بزاار گروه پالایشگاه وپترو وروی هستن ...

حواستون به گروه پالایشگاه باشه وگروه پترو که بدجور میخوان پرواز کنن..کل بازرا 30-40 درصد مثبت خورده شراز هنوز رو 450 وشبندر رو 220 وشبریز رو 430 هست ...حیف رو این قیمتها باشن ..

saeedte
2012/10/20, 11:40
=)) غبشهر ر و گذاشتن صف فروش ملت !!!!!!!!!

اینا دیگه کین بابا

ahmad30_n
2012/10/20, 11:44
=)) غبشهر ر و گذاشتن صف فروش ملت !!!!!!!!!

اینا دیگه کین بابا
تعدیل مثبت غمارگ تا 990 ریال اومده
معلوم نیس چرا دارن غبهشهر رو می فروشن
شاید دلیل تکنیکالی داره

امیر علی
2012/10/20, 11:47
با سلام جناب پرریسک
وساخت رو چطور میبینید؟
با شبریز می خوام عوضش کنم
ممنون

پرریسک
شاید دلیل تکنیکالی داره

شاید ورشکست شده ...

شیادم چون پی بیا سهم 20 شده نگران شدن رفتن تو صف فروش...

غپینو درپیت شده لیدر غبشهر ..صبر می کینم راه خود رو جدا کنن وغپینو با مخ بره پایین وغبشهر بیاد بالا ...

دنیا برعکس شده سهام بنجل میشه لیدر سهام خوب ..البته در بورس ایران همه چی ممکنه ..

ahmad30_n
جناب پر ریسک نظرتون راجع به یاسا با p/e 3.5 برای خرید چیه ؟

پرریسک
2012/10/20, 11:49
با سلام جناب پرریسک
وساخت رو چطور میبینید؟
با شبریز می خوام عوضش کنم
ممنون
سلام..
بالای 210 روند صعود داره

saeedte
2012/10/20, 11:49
شاید دلیل تکنیکالی داره

بله دوست من
ما از این فیلمای کمدی از 1000 تومن تا حالا رو این سهم زیاد دیدیم
رو 1000 کسی نمیخرید رو 1600 تو صف بودن 4شنبه
حالام همینه ، شاید تکنیکالی تا 1520 هم بیاد (جعفر جان بهتر بلدن)
اما همونطور که ایشون هم فرمودن 2000 کف سهم خواهد شد اگه روند گروه غذایی همین بمونه

پرریسک
2012/10/20, 11:50
جناب پر ریسک نظرتون راجع به یاسا با p/e 3.5 برای خرید چیه ؟

از لیستم به خاطر واردات خارج شده ..

بنده شپترو شبریز همین غبشهر رو خیلی بیشتر ترجیح میدم ...

برید رو گروه لیدر بازار ..گروه پترو وپالایشگاه وغذایی....

ebi1352
2012/10/20, 11:52
ﺟﻌﻔﺮ ﺟﺎﻥ ﻫﺪﻑ ﻗﻴﻤﺘﯽ ﺳﻐﺮﺏ ﺭﻭ ﭼﻨﺪﻩ.ﺑﺎ ﺷﺮﺍﻳﻂ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺣﺪ ﺿﺮﺭش ﺭﻭ ﺟﻨﺪ ﺑﮕﻴﺮﻳﻢ

mane1659
2012/10/20, 11:52
پرریسک جان وضعیت سدور و ساروم را چطوری می بینی

امیر علی
2012/10/20, 11:54
درود جناب پرریسک
دقایق پایانی تونستم شبریز رو به سبد اضافه کنم البته نه با فروش وساخت
چون فعلا قیمت بالای 210 هست و امیدوارم بعد از استراحت کوتاهی روند صعودی رو از سر بگیره
از راهنماییهاتون بینهایت سپاسگذارم

پرریسک
2012/10/20, 11:57
پرریسک جان وضعیت سدور و ساروم را چطوری می بینی

گروه سیمان همچنان رشد خواهد کرد با لیدری ساروم ..نگرانی نداره ..این نوسان ها هم طبیعی هست ...

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/20, 11:57
بله دوست من
ما از این فیلمای کمدی از 1000 تومن تا حالا رو این سهم زیاد دیدیم
رو 1000 کسی نمیخرید رو 1600 تو صف بودن 4شنبه
حالام همینه ، شاید تکنیکالی تا 1520 هم بیاد (جعفر جان بهتر بلدن)
اما همونطور که ایشون هم فرمودن 2000 کف سهم خواهد شد اگه روند گروه غذایی همین بمونه
بیچاره دخترم غمارگ شانس آورد خونه ی بخته وگرنه الان با این وضعیت شوکه می شد. یادتون میاد این بلا رو سر غمارگ هم آوردن و محدوده ی زیر500 صف فروشش کردن و روز بعد صف خرید شد؟

شک نکنین نفسای آخر غپینوه(مصرف کننده روغن) و شروعی تازه برای غبشهر(تولید کننده روغن).

پرریسک
2012/10/20, 11:58
ﺟﻌﻔﺮ ﺟﺎﻥ ﻫﺪﻑ ﻗﻴﻤﺘﯽ ﺳﻐﺮﺏ ﺭﻭ ﭼﻨﺪﻩ.ﺑﺎ ﺷﺮﺍﻳﻂ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺣﺪ ﺿﺮﺭش ﺭﻭ ﺟﻨﺪ ﺑﮕﻴﺮﻳﻢ

دوست من رو قیمت 250 هدف سهم رو 480 گفتم ...فعلا هدف اول رسید هدف بعدی 600 ...

MOSTAFA
2012/10/20, 12:00
ای لعنت به این بازار بابا حجم مبنا رو یا بردارین یا کامل کنید این کرماشا 2 روز اونطوری مونده :(
سرمایمون بلوکه شده :d

پرریسک
2012/10/20, 12:01
ای لعنت به این بازار بابا حجم مبنا رو یا بردارین یا کامل کنید این کرماشا 2 روز اونطوری مونده :(
سرمایمون بلوکه شده :d

حالا به کرمانشاه اضاف کن حجم نخوردن کاذر و بشهاب رو ..درد ما یکی دو تا نیست که ...

مسعود
2012/10/20, 12:03
سلام دوستان
جعفر خان میشه در مورد شمواد ( تکنیکالی و فاندی ) نظرت رو بگی
ممنونم

کيانوش
2012/10/20, 12:12
فردا وپس فردا مثبت بمونن رالی اغاز شده وگرنه مجدد افت خواهند کرد ..باید ببینم قشیر بالی 1132 میاد ویا قشهد بالیا 2012...

فعلا لیدر بزاار گروه پالایشگاه وپترو وروی هستن ...

حواستون به گروه پالایشگاه باشه وگروه پترو که بدجور میخوان پرواز کنن..کل بازرا 30-40 درصد مثبت خورده شراز هنوز رو 450 وشبندر رو 220 وشبریز رو 430 هست ...حیف رو این قیمتها باشن ..
از فردا گروه پالايشگاه حرف اول را خواهد زد.
شتران-شبندر-شراز-شبريز اخر وقت همه صف خريد بودند.و همه فردا از مقاومتهاي خودشان بسلامت عبور خواهند کرد و رالي جديدي را اغاز مي کنند.
...................
در اصل گرد باد پالايشگاه به طوفان روي رسيد.
از فردا با گروه پالايشگاه و روي و پترو و معادن از بازار لذت خواهيم برد.
شاراک هم از مقاوکت 840خود عبور کرده است و ميره واسه 1200تومان .کرمانشاه هم رفت برا 700 و بعد.....
درود بر جناب پر ريسک

Fmoradi
2012/10/20, 12:37
داداش كرمانشاه امروز ٧٠٠ بود

پرریسک
2012/10/20, 12:46
داداش كرمانشاه امروز ٧٠٠ بود

تارگت 700 تو بازار منفی بود چند وقت قبل با این بازار تارگت رفت رو 1000 وبرا شپترو رو 1500 ..

مابرک دوستان باشه ..

majid abd
2012/10/20, 12:46
دوستان خسته نباشید: سهام ثشاهد چهارشنبه پس از مجمع و تقسیم سود 245 ریالی باز شد وبا افت قیمت و صف فروش امروز نظرتون درمورد نگهداری این سهم چیه؟

nik
2012/10/20, 12:50
جعفرآقاسلام
لطفا پیام خصوصی رو چک میکنی

کيانوش
2012/10/20, 12:56
تارگت 700 تو بازار منفی بود چند وقت قبل با این بازار تارگت رفت رو 1000 وبرا شپترو رو 1500 ..

مابرک دوستان باشه ..

با بسته شدن قسمت خريد سکه بازار اتي حجم نقدينگي زيادي داره وارد بازار سرمايه مي شود.شايد يک چيزي در حدود روزي 200ميليارد تومان خريد و فروش را ما در بورس شاهد باشيم.امروز 100ميليارد تومان بود.
شايد ما دوباره در بورس پي به اي هاي بيش از 10را براي گروه روي و پالايشگاه و پتروشيمي و فلزات و معادن و......را شاهد باشيم.
در حال حاضر بيش از 400هزار ميليارد تومان حجم نقدينگي تو کشور هست که ماهي 20هزار ميليارد تومان(يارانه ها) به اين حجم داره اضافه ميشه.
در 1 سال اينده شايد قيمت 2000توماني شپترو -1700توماني کرمانشا-2000توماني شاراک-2000توماني کالسمين و فراوري-1500توماني شراز-1000توماني شبندر و........اتفاق بيفته.
يادمون باشه با حجم نقدينگي 400هزار ميليارد توماني وقتي سکه 300هزارتوماني بشه 1500000تومان اين قيمتهايي که عرض کردم براي سهام چيزي نخواهد بود.
فروشنده سهام ارزشمند نباشيم.

shadi
2012/10/20, 13:13
جناب پر ریسک لطفا نظرتان را نسبت به وبشهر میفرمایید .آیا روند سهم صعودی هست و خرید آن را تایید می فرمایید.

در ضمن اگر ممکنه مقاومتهای شبهرن و اولین تارگت آنرا بفرمایید.مرسی

MOSTAFA
2012/10/20, 13:16
حدضرر غبشهر چنده؟

مسعود
2012/10/20, 13:24
در قزوین rsiوقتی 90 بود قیمت سهم 800 بود ولی سهم تا حدود 1400 رفت ..روند صعود هیچی حالیش نیست ...مخصوصا در سهام با بنیادی قدر وکوچک...

حد ضرر بره رو 1600 تا دوستان استرش بیخود بهشون وارد نشه..هر چند بازم میگم سهام با این قیمت وسود استرس نداره...من دارم به غدام 2000 فکر می کنم برا غبشهر هنوز موندم تا کجا میره کفش میشه 2000 احتمال زیاد وبعد هدف 3000..باید صبر کرد...اینجا بورس ایران هست وهر چیزی امکان داره ..ولی خوب همیشه از اشتباه بازار استفاده کنید ..

همین بازار غبشهر 1000 رو نیمخرید ولی اصفهان رو بالای 3500 تو صف می نشست ...حالا برید بازدهی رو مقایسه کنید ..بازار بدون تحلیل یعنی این ..

حدضرر غبشهر چنده؟
................................

miladh
2012/10/20, 14:00
با سلام

دلیل افت امروز غبشهر نمیتونه به خاطر سیلی باشه که اونجا اتفاق افتاده؟ به کارخونه آسیب نرسونده یا مثلا راهای ارتباطی بسته شده باشه یا یه همچین چیزی ؟

madio
2012/10/20, 14:21
من با صعود همزمان پالایشگاه و پترو با هم مشکل دارم
خیلی منطقی بنظر نمیاد

mehdipour2000
2012/10/20, 14:23
با سلام

دلیل افت امروز غبشهر نمیتونه به خاطر سیلی باشه که اونجا اتفاق افتاده؟ به کارخونه آسیب نرسونده یا مثلا راهای ارتباطی بسته شده باشه یا یه همچین چیزی ؟

بابا بی خیال ;)

پرریسک
2012/10/20, 14:25
خیلی منطقی بنظر نمیاد

از نظر شما هر کدوم منطقی میاد سوار اون بشید ..یا هر دو ..

سوخت گران خواهد شد شک نکنید ولی خوب گروه پترو دلا زیر 1800 دیدن ودلار بالای 2500 جبران این افزایش رو خواهد کرد واین رشد میتونه با هم رخ بده وکاملا منطقی...

پرریسک
2012/10/20, 14:26
با سلام

با سلام..

اینم از اون پستها بود ...

رو 1800 مقاومت داشت دلیل ریزش این بود ..همین دلیل خاصی نداشت ..بعد مدتی رد می کنه..

پرریسک
2012/10/20, 14:27
جناب پر ریسک لطفا نظرتان را نسبت به وبشهر میفرمایید .آیا روند سهم صعودی هست و خرید آن را تایید می فرمایید.

در ضمن اگر ممکنه مقاومتهای شبهرن و اولین تارگت آنرا بفرمایید.مرسی

وبشهر روند صعودی ..حد ضرر 220 ..هدف اول 260 بود که 10 تومن مونده به مقاومت ریخت هدف بعدی 280 بشکنه این سهم اهداف بالایی خواهد دید ..

شبهرن حد ضرر 840 هدف 1050 تکنیکالی..

کيانوش
2012/10/20, 14:30
با اجازه جناب پر ريسک/
olor="#ff0000"]اقاي بيل گيتس مي گويد.
به نظرم اخباری که در مورد طرح اتش بس در سوریه مطرح شده میتونه سکه و دلار رو منفی کنه.بخصوص که ترکیه هم با ان موافقت کرده[/color]...................................
اين خبر خوبي براي بازار سرمايه هست
.................................
بازار اتي سکه فعلا براي خريد جديد تا اطلاع ثانوي درش تخته است.
...............................
دوستان حواستون به بکام باشه سهمي که 28ميليون يورو طلب داره.که از بابت فروش ان به نرخ اتاق بازرگاني ميتونه 160تومان تعديل مثبت بدهد.و اگه به نرخ ازاد بفروشد 280تومان تعديل مثبت مي دهد.احساس مي کنم بزودي فوج عظيمي از تقاضا رو اين سهم بياد.جالب اينکه امسال بکام 40ميليون يورو درامد صادراتي داره که اگه بخواهد .......
بکام بقدري از فروشنده خالي شده است که با 200هزارتا خريد صف خريد مي شود.و با 2ميليون صف خريد به گره مي رود.
من از قبل اين سهم را در کنار فباهنر و رتکو و....... دارم .

پرریسک
2012/10/20, 14:30
با سلام

----------------------------------------------------------------------------------

با اجازه جناب پر ریسک
خرید بانکیها - مخابراتی - آی تی - ریسک نداره ولی سودی هم فعلا ندارن
فعلا فقط طبق نظر جناب پرریسک سهام دلاری
نفتی پتروشیمی فولادی معدنی

با سللم..

در مورد گروه بانکی ..با یک گل بهار نمیشه .هر وقت سه چهار تا سه از این گروه خواست روند صعود بگیره خبر می کنیم ..

کی میاد از کرمانشاه با سود حداقل 200 و بعد 300 بگذره یا از شپترو بگذره یا فولاد ذوب و....بگذره بیاد بانکی بخره که ریال رو سپرده کرده هر روز دارن کم ارزشتر میشه ..مگر اینکه بوی توافق بیاد ..توافق بیاد سهام ریالی خوب هستن ..

mehdipour2000
2012/10/20, 14:31
سلام سید.... خوبی؟
مقداری پول داشتم که بخاطر مشکلی از بورس کشیدم بیرون الان... خداروشکر خیالی نیست ایشالا بازم میاد دستم! دارم پا به پای شما و دوستان روند رو بررسی میکنم و درس یاد میگیرم.

یادته نمودار کهرامو زدم گفتم تا 210 میره گفتی شوخی نکن قلبم ضعیفه؟! :d الان روی یه مقاومت خط میانیه... بنظرت کاشیا روند خوب چند ماه پیش قندی سپری می کنن؟

behzad2007
2012/10/20, 14:38
سید جان سلام فقط خواستم از زحماتی که برای ما میکشی تشکر کنم انشااله همیشه شما و خانواده محترم سلامت و موفق باشید
آمین

پرریسک
2012/10/20, 14:39
سلام سید.... خوبی؟
مقداری پول داشتم که بخاطر مشکلی از بورس کشیدم بیرون الان... خداروشکر خیالی نیست ایشالا بازم میاد دستم! دارم پا به پای شما و دوستان روند رو بررسی میکنم و درس یاد میگیرم.

یادته نمودار کهرامو زدم گفتم تا 210 میره گفتی شوخی نکن قلبم ضعیفه؟! :d الان روی یه مقاومت خط میانیه... بنظرت کاشیا روند خوب چند ماه پیش قندی سپری می کنن؟

سلام..

گروه کاشی ان زمان هم در روند صعود بودن وصعود خوبی کردن ...بله گروه کاشی چند روز قبل در 310 کچینی رو میشد خرید پیشنهاد شد ..کهرام هم بالای 130 دوام بیاره هدف بعدی 160 هست ..

کیوان
2012/10/20, 14:41
خیلی منطقی بنظر نمیاد

موافقم. به نظر من مثبت پالایشگاه فعلا تحت تاثیر مثبت بازار میباشد و الان پترو روند صعودی دارد. پس از آن نوبت پالایشگاهها خواهد بود و رشد خیلی بالایی انتظار دارم. الان پالایشگاه را فقط نوسانی میبینم! ( حالا خوبه اینم مثل شاخص یهو آتیشش بگیره عین موشک بره هوا! )

پرریسک
2012/10/20, 14:44
یعنی شبندر سقف قبلی رو می شکنه میره برا بالای 300...باید صبر کرد ..

لیدر گروه پالایشگاه ...هر چند با این دیتای کم تکنیکالی نمیشه نظر خاصی داد ولی خوب از هیچی بهتره اگه بشه چی میشه ...رو 210 عالی عالی عالی بود برا خرید ..

http://tlvmrs.tk/img/4f2ebeab937c.gif

saeedte
2012/10/20, 14:53
جعفرجان میشه بگی تکنیکالی غبشهر تا چه قیمتی جا داره برای اصلاح ؟

bashash
2012/10/20, 16:09
وتوكا در مجمع 330 ريال پرداخت سود تصويب نمود نوش جان سهامداران وپرريسك عزيز:d:d:d:d:d:d:d

hamid_farahy
2012/10/20, 16:18
پر ریسک عزیز امروز پسهند و از صف فروش ورداشتم کار خوبی بوده یا نه یک نظری بدین ممنون میشم . میدونم زمین شو فروخته از نظر تکنیکالی پرسیدم .

majid abd
2012/10/20, 17:07
پرریسک عزیزخسته نباشید:کاربرجدید هستم امروزتعداد 200000 ثشاهد را با ضرر فروختم و200000تا دیگشو نشد چون صف فروش شد وبه جاش سیمان درود خریدم میخواستم نظر شما رو بدونم. آیا سدرود تعدیل دارد و چه موقع. با تشکر

هامد
2012/10/20, 17:13
بچه هاا بورس24 جزئیات تعدیل روغنیا رو امرو زده اگه کسی براش مقدوره اطلاع رسانی کنه ببینیم چی گفتن حرفی غیر از 99 تومن، 326 تومنه ...
ممنون.

صداقت2
2012/10/20, 17:13
نقل قول نوشته اصلی توسط صداقت2 نمایش ارسال ها
پر ریسک خان
ممنون
سلام
مشتاقانه منتظریم
ممنون

پر ریسک عزیز
خدا قوت
امروز هم ساروم در دقایق اولیه رنج + کشیدم و اضافه کردم.قرار بود در جلسه ای باشم و وقت چانه زنی!!! با قیمت را نداشتم.
به هر حال از لطفتان ممنون
اگه فرصت شد - تکنیکال و نقاط حمایت و مقاومتی و هدف اولیه قیمتی را مرحمت فرمایید!
راستی با آمدن سغرب هنوز هم ساروم لیدر سیمانی هاست!!!
خرید سغرب را برای فردا با چه قیمتی مصلحت می دانید.

MOSTAFA
2012/10/20, 17:58
اینم سیمان بهبهان دمش گرم زود گزارششو داد
http://codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=wVLzS6w3AkaHy5 ijVARlEA%3d%3d

435 تومن !!!! بدون لحاظ تسعیر ارز !!! و با لحاظ اون 1 ماهی که کار نکردن آفرین
با پی ای 6 میشه 2600 تعدیل دیگه هم در راهه به قول یسد جعفر از اون سهمهای دلاریه :D

پرریسک
2012/10/20, 18:00
اینم سیمان بهبهان دمش گرم زود گزارششو داد
http://codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=wVLzS6w3AkaHy5 ijVARlEA%3d%3d

435 تومن !!!! بدون لحاظ تسعیر ارز !!! و با لحاظ اون 1 ماهی که کار نکردن آفرین
با پی ای 6 میشه 2600 تعدیل دیگه هم در راهه به قول یسد جعفر از اون سهمهای دلاریه :D
در گزارش گغته تعدیل از ناجیه افزایش نرخ واجرا نشدن طرح هدفمنید ..

خیلی از سیمانییها هنوز عدم اجرای طرح هدفمندی تعدیل مثبتش رو ندادن ...

دلار همچنان 1226 دیدن ...نرخ مرجع تغییر کنه رو سود اینها هم اثر میزراه ..همچنان صبر ..رالی بعدی گروه سیمان با این بازار باید بیاد ..پی بریا بازار میره رو 8-9 وگروه سیمان هنوز زیر 6 با تیعدل ها هنوز پی بریا این گروه زیر 5 هست ...

MOSTAFA
2012/10/20, 18:01
سید جعفر فردا سیمان بهبهان شاید باز شه نظرت چیه در مورد اضافه کردن نگهداری یا فروش؟
همونطوری هم که میدونید سرمایه و شناور سهم خیلی کمه یعنی فروشنده زیاد نداره
با تشکر

majid abd
2012/10/20, 18:12
سلام دوستان: ازطریق یکی از بستگانمان که در درود نفوذ زیادی دارد چنددقیقه پیش مطلع شدم که 99% چهارشنبه نماد سدرود برای تعدیل چشمگیری متوقف میشود.من خودم در قیمتهای بین 400تا 450 از این سهم خرید داشته ام. مبارک سهامداراش

amir_s_75
2012/10/20, 18:37
جناب پر ریسک عزیز با تشکر از زحمات شما
یه پیشنهاد دارم اگه میشه زمان خروج از سهم ها رو هم بگین که ما کمترین ضرر کنیم

محمدرضا 87
2012/10/20, 18:39
سلام
پریسک جان به نظرت فردا سیمانی اضافه کنم ( چه سهمی؟) ؟
یا پالایشگاهی ( چه سهمی ؟ ) ؟

سیمانیا یه رالیو پشت سر گذاشتن به نظرم با توجه به جو بازار دارن نفس میگیرن برا رالی بعدی.
پالایشگاهی از دیروز رالیشون شروع شده اول رالی هشتش.

به نظر دوستان کودوم گروه؟ و کودوم سهم؟

honaramuz
2012/10/20, 18:51
جناب پرريسك عزيز
نظرتان در مورد وبيمه چيست؟چرا اين سهم اينجوري شده نه خريدي و نه فروشي!!دو يا سه هفته است كه همينجوري مانده !

mehdi2000
2012/10/20, 19:06
اينم از گره..................... كاذر ..................مبارك سهامداراش

hamid_farahy
2012/10/20, 19:14
اينم از گره..................... كاذر ..................مبارك سهامداراش

دوست عزیز لیست سهام های به گره رفته رو از کجا میشه گرفت؟

hamid_farahy
2012/10/20, 19:16
پر ریسک عزیز فردا کاذر به گره میره بدیم بره یا تا 140 جا داره؟

bashash
2012/10/20, 20:25
وتوكا در مجمع 330 ريال پرداخت سود تصويب نمود نوش جان سهامداران وپرريسك عزيز:d:d:d:d:d:d:d
باتشكر از زحمات پرريسك عزيز ضمنا از 740ريال سود حاصل شده اين رقم قابل توريع خواهد بود ومابقي جهت افزايش سرمابه از 26 به 52 ازمحل مابقي سود وسود انباشته ودر فاز بعدي از 52 به 100 جهت تكميل سرمايه گذاريهاي توكا ريل وخريد توكا بتن و جرم تانديش ذوب آهن :d:d

پرریسک
2012/10/20, 21:00
جناب پر ریسک عزیز با تشکر از زحمات شما
یه پیشنهاد دارم اگه میشه زمان خروج از سهم ها رو هم بگین که ما کمترین ضرر کنیم

اگر نوسان گیر هستی هر وقت سهیم صف خریدش ریخت تا 20 دقیقه صف خرید نشد خروج کن ..حالا 50 درصد یا 100 درصد ..

اگر میان مدت هستی تا رسیدن به هدف صبر کن وتازمانی که روند نزولی نشده ..دیگه بهتر از این نمیشه گفت ..

د ضمن هیچ کس در قیمتهای که گفتم بخره ضرر نمی کنه شاید کمتر سود کنه ولی ضرر نمی کنه ولی یکی بعد اینکه بنده می گم بره 50 درصد بالاتر بخره ضرر کنه پای خودش ...هر چند هر قیمتی ضر کنه مسئولیتی بر عهده بنده نیست ..در اول تاپیک گفتم ولی خوب عملکرد ما کاملا روشنه وتا به حال سهمی ضرر خاصی نزده واونقدر سودها بالا برده که چند تا ضرر به چشم نمیاد هر چند برا تمام سهام حد ضرر گفتیم ..

پرریسک
2012/10/20, 21:01
پر ریسک عزیز فردا کاذر به گره میره بدیم بره یا تا 140 جا داره؟

بالای 130 دوام بیاره که به نظرم میاره بنده هدف سهم رو 180 می بینم ..باید ببینم فردا چی میشه ..تکینکال سهم که خیلی زیباست وتازه اول رالی رشد وتازه هیچ کس نتونست سوار بشه اونقدر سریع سهم قفل شد ..

شاید مثل خگستر چند تا گره لازم باشه تا قفل این سهم بشکنه..

پرریسک
2012/10/20, 21:03
سلام
پریسک جان به نظرت فردا سیمانی اضافه کنم ( چه سهمی؟) ؟
یا پالایشگاهی ( چه سهمی ؟ ) ؟

سیمانیا یه رالیو پشت سر گذاشتن به نظرم با توجه به جو بازار دارن نفس میگیرن برا رالی بعدی.
پالایشگاهی از دیروز رالیشون شروع شده اول رالی هشتش.

به نظر دوستان کودوم گروه؟ و کودوم سهم؟

سلام ..هر دو گروه دارن مثبت میخرون ..

ولی گروه پالایشگاه به دلیل اینکه در اول رالی رشد هستن ونمودرا زیبایی دارن برتر می بینم ...شبریز رو بهتر می بینم ..هدف سهم بالاست خیلی بالا..

صداقت2
2012/10/20, 21:19
نقل قول نوشته اصلی توسط صداقت2 نمایش ارسال ها
پر ریسک خان
ممنون
سلام
مشتاقانه منتظریم
ممنون

پر ریسک عزیز
خدا قوت
امروز هم ساروم در دقایق اولیه رنج + کشیدم و اضافه کردم.قرار بود در جلسه ای باشم و وقت چانه زنی!!! با قیمت را نداشتم.
به هر حال از لطفتان ممنون
اگه فرصت شد - تکنیکال و نقاط حمایت و مقاومتی و هدف اولیه قیمتی را مرحمت فرمایید!
راستی با آمدن سغرب هنوز هم ساروم لیدر سیمانی هاست!!!
خرید سغرب را برای فردا با چه قیمتی مصلحت می دانید.

پر ریسک خان
بسم ا....

majid abd
2012/10/20, 21:22
دوستان عزیز: چرا کسی خبر تعدیل شگفت انگیز سدرود که در چهارشنبه ok میشود که درچند پست بالاتر زدم را تحویل نگرفت .نگید نگفتی اااااااااا:O

پرریسک
2012/10/20, 21:23
پر ریسک خان
بسم ا....

بالای 400 اومد حد ضرر 400 هدف اول 450 وبعد 500 ..

400 مهمترین مقاومت ساروم هست ..

سغرب هم بالای 500 اومد حد ضرر 500 وهدف هم 600 هست ..

پرریسک
2012/10/20, 21:24
دوستان عزیز: چرا کسی خبر تعدیل شگفت انگیز سدرود که در چهارشنبه ok میشود که درچند پست بالاتر زدم را تحویل نگرفت .نگید نگفتی اااااااااا:O

دوست من میخواهی بشکن بزنیم ..اینقدر ما تعدیل دیدیم تو همین تاپیک اونم بدون رانت ..

سدرود سهم خوبیه وهدف سهم رو 700 می بینم ..

bashash
2012/10/20, 21:28
@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

صداقت2
2012/10/20, 21:30
بالای 400 اومد حد ضرر 400 هدف اول 450 وبعد 500 ..

400 مهمترین مقاومت ساروم هست ..

سغرب هم بالای 500 اومد حد ضرر 500 وهدف هم 600 هست ..

ممنون
واقعا سالاری!!!!!!

پرریسک
2012/10/20, 21:34
شنفت ...
روند نوزل ار اس ای شکسته شده ..پول بک کرده ..در قیمت 400 در تاپیک گروه ها پیشنهاد خرید شد ..فردا بتونه بالای 480 بیاد با حد ضرر 480 وهدف قیمت اول 540 وبعد بالای 600 وحتی 700 وسقف قبلی خرید خوبی هست با بازدهی خوب ...

شبهرن که در 6 ماهه از سود 165 تومنی حدود 100 تومن پوشش داده باید دید این چه می کنه ..حد ضرر 480 ..

http://tlvmrs.tk/img/2d081df1f004.gif

پرریسک
2012/10/20, 21:37
@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

رانفور ومپنا از نمودار ها برداشت من اغاز یک رالی بزرگ هست ..وفروش رو در این قیمتها درست نمی بینم ولی خرید هم نمی گم بکنید چون روند صعودی نیست ولی هر دو سهم تقریبا در کف قیمت هستن مخصوصا مپنا ...

اهداف بالایی می بینم وفقط باید روند صعود گرفته وروندها نزولی رو بشکنن ..

bashash
2012/10/20, 21:43
از پاسختون بي نهايت ممنون واقعا لطف كرديد=D>:d

majid abd
2012/10/20, 21:44
سلام پرریسک عزیز:ممنون از توجه شما میخواستم دراولین روز عضویتم یه فاز مثبت به دوستان داده باشم.

bashash
2012/10/20, 21:45
رانفور ومپنا از نمودار ها برداشت من اغاز یک رالی بزرگ هست ..وفروش رو در این قیمتها درست نمی بینم ولی خرید هم نمی گم بکنید چون روند صعودی نیست ولی هر دو سهم تقریبا در کف قیمت هستن مخصوصا مپنا ...

اهداف بالایی می بینم وفقط باید روند صعود گرفته وروندها نزولی رو بشکنن ..
از پاسختون بي نهايت ممنون واقعا لطف كرديد=D>:d

nirvana_00
2012/10/20, 21:45
درود جعفر خان
فرآوری و وبانک هم تحلیل می کنید ممنون

bours
2012/10/20, 21:49
سلام پرریسک عزیز:ممنون از توجه شما میخواستم دراولین روز عضویتم یه فاز مثبت به دوستان داده باشم.

دوست عزیز تشویق و تشکر و قدردانی های اعضای این سایت در واقع همون تشکرهای پایین هر ارسال شماست
یه نگاه بندازید متوجه عنایت دوستان به لطف خود میشوید.

hamid_farahy
2012/10/20, 21:59
پر ریسک عزیز امروز پسهند خوب معامله شد و 2 بار هم صف فروشش جمع شد و قیمت پایانی زیر 300 نرفت . نظرتون چیست ؟ با تشکر

".احسان."
2012/10/20, 22:31
متاسفانه امروز نشد در صف خريد كشرق بشينم، البته كارگزار دستور خريد را گذاشت ، اما ارور داده بود.
در هر حال دو سهم ديگر را خريداري كردم،
1-كروي كه اصلا فكر فروش آن زير 300 هم توهين به بازار سرمايه است.
2- كنور (تأمين مواد اوليه فولاد صبانور )

فردا هم بالاجبار به صف خريد كشرق مجدد مي روم، بايد دانست تا 1.5 سال ديگر كشرق را بايد بالاي 1200 تومان خريداري كنيم.
كنور را هم زير نظر داشته باشيد، سهم فرابورسي زيبايي است.

بازار امروز بورس كاملا طبيعي عمل كرد، هنوز اول مثبتهاي بازار هستيم. نقدينگي سرگردان كه در دست سهامداران عزيز است، بزودي در 20% بالاتر هنوز تازه به بازار خواهد آمد. دلار فروشنده پيدا كرده و براي ورود به بازار براي تجربه 4% ْآماده شده است.

حقوقي هاي بازار هم تازه دوهزاريشون افتاده است، خيلي جالب بود كه حقوقي ها اين روزها از روي دست حقيقي ها خريد مي كنند.
ومعادن به نظر يك من يك كله تا 500 تومان ميرود، مي گوييم به سودهاي 20 تا 40 درصدي قانع نباشيد. به دو و سه برابر شدن قيمتها فكر كنيد.
در اين بازار ديديد، كه سهم خوب جواب مي دهد، حتي در اين بازار سهمهاي غير بنيادي جواب ندادند.
بازار باهوش است، قيمتهاي سهام در اين وضعيت حالت ناپايدار دارند، بدين معنا كه توانايي افزايش سود آوري بسياري از سهام به دو و سه برابر رسيده اما قيمت ثبات مانده است، وقتي قيمت سهم به حالت پايدار مي رسد، كه قيمتها 2 الي 3 برابر شوند. منظورم سهم خاصي نيست، هر سهمي توانايي و پتانسيل اين امر را دارد، اما چه بهتر سهمي داشته باشيد كه جريان تسريع ارتقا سودش سريعتر باشد.

در اين بازار سبدها را بهينه كنيد، سهمهاي با نقدشوندگي پايين خارج به سهام با نقد شوندگي بالا و سود سازي بالا وارد شويد.
نيمه دوم 91 انشالله بهترين دوران بورسيتان باشد.
پرسود باشيد.

majid abd
2012/10/20, 22:49
دوستان گرامی: نظرتون راجع به چندروز آینده ثشاهد چیه .من توی هر 3 بار خریدم که پله ای هم بود ضرر کردم. با4.5 ماه سهامداریش.هنوزم کامل خارج نشدم.

behnam1480
2012/10/20, 23:30
دوستای که دارید از سود معدنیها و فلزات منتفع میشید...حواستون به گران شدن نرخ فلزات و سیمان باشه..چون این مساله در روزهای اخیر تحرکاتی و افزایش 10 درصدی رو در قیمت مسکن ایجاد کرده..

سهام مسکنیها تا 1 الی 2 ماه آینده پیشتاز خواهند شد

ثشرق
.
.
ستران
.
.
.
آ. س. پ

کاوشگر
2012/10/21, 00:11
با سلام خدمت دوستان عزیز و عرض ادب مخصوص حضور آقا سیدجعفر گل
واسه فردا تعدای از سهامم رو حتما" باید بفروشم،چک دارم
با توجه به وضعیت فعلی و چشم انداز سهام ذکر شده به نظر دوستان کدومشون رو بفروشم و کدومشون رو نگه دارم؟ ممنون می شم.سهام مد نظرم اینهاست:
قزوین از 816-قشهد از 2250-بانک ملت از 220 تومان(قبل از افزایش سرمایه 25و65 درصدی)-صبانور از عرضه اولیه---2 تا از این 4 سهم رو باید بدم تا پولم جور شه.لطف بفرمائید کدوماشونو بدم؟دوستان خواهشمندم راهنمایی بفرمائید/پیشاپیش متشکرم...

rad
2012/10/21, 00:27
دوستان گرامی: نظرتون راجع به چندروز آینده ثشاهد چیه .من توی هر 3 بار خریدم که پله ای هم بود ضرر کردم. با4.5 ماه سهامداریش.هنوزم کامل خارج نشدم.

به نظر من سهامدای کنید بهتره.
ابادگران هم در گروه ساختمانی واقعا مفت شده.
قربان بشم

Giallorossi
2012/10/21, 04:58
سلام جعفر خان
خواستم نظرت رو راجع به فرآور بدونم
به نظر تکنیکال خوبی داره و یه جورایی واسه خرید مناسبه

Giallorossi
2012/10/21, 05:41
سلام جعفر خان
خواستم نظرت رو راجع به فرآور بدونم
به نظر تکنیکال خوبی داره و یه جورایی واسه خرید مناسبه

البته ذوب هم به نظر شرایط تکنبکالی خوبی داره
شما چه پیشنهاد میکنی جعفر جان؟

alizare1982
2012/10/21, 08:01
دوست من میخواهی بشکن بزنیم ..اینقدر ما تعدیل دیدیم تو همین تاپیک اونم بدون رانت ..

سدرود سهم خوبیه وهدف سهم رو 700 می بینم ..

سلام سید جان، از شما بشکن زدن بعیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))

alizare1982
2012/10/21, 08:10
دیروز سایت دنیای بورس که خیلی وقته پیش عضو شده بودم، تند تند اسمس میداد که آخرین فرصت خرید غپینو؟!!!!!!!!!!! منم که اصلا خونه نبودم!
جالبش اینه که تا دیروز یه دونه اسمس برای خرید سهام نمیداد، دیروز برای خرید غپینو داد!!!!!!!!!! نمیدونم چی بگم والله ..................
خیلی وقته به سایتشون سر نمیزنم، یعنی بعد اینکه این سایت رو پیدا کردم، دیگه هیچ سایتی نمیرم. دوستان این سایت با مرام و بامعرفتن.

امضاء : یه دونه ای سید. >:d<

alizare1982
2012/10/21, 08:17
پدر بی پولی بسوزه!!!! نقدینگی ندارم خرید کنم!!!!!!!!!!!!!!!!! این همه سهم خوب هست، نمیتونم بخرم حسرت میخورم می بینم سهام خوب با بازدهی خوب رو نمیتونم بخرم. ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااا ;;)

امضاء : یه دونه ای سید! ;)

مسعود
2012/10/21, 08:20
شنفت ...
روند نوزل ار اس ای شکسته شده ..پول بک کرده ..در قیمت 400 در تاپیک گروه ها پیشنهاد خرید شد ..فردا بتونه بالای 480 بیاد با حد ضرر 480 وهدف قیمت اول 540 وبعد بالای 600 وحتی 700 وسقف قبلی خرید خوبی هست با بازدهی خوب ...

شبهرن که در 6 ماهه از سود 165 تومنی حدود 100 تومن پوشش داده باید دید این چه می کنه ..حد ضرر 480 ..

http://forums.boursy.com/
سلام دوستان
صبح بخیر
جعفر خان واسه چی برای بعضی از نمودارها مثل این از تعدیل شده ( symbol ---> split ) استفاده نمیکنی؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنم

مسعود
2012/10/21, 08:31
کرمانشاه هم که بست :d

MOSTAFA
2012/10/21, 08:31
کرماشا بستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت ت
;)

keyvan1
2012/10/21, 08:34
غپینو هم بست . امروز روز غبشهر است

aminian
2012/10/21, 08:35
یکی از خوبیا بازار سهام اینه که هرکی اول از همه سود خودشو میخاد و بهترین سهمو انتخاب میکنه سپس برا اینکه سود کنه بنفعه که خریدار براش پیدا بشه
پس تبلیغ سهمو میکنه بدون اینکه دروغ بگه چون خودش با تحلیلش این سهمو خریده
کلا بازی برد برد در این بازار زیاده برا ادمای نزدیک به هم
ولی در مقیاس کلان احتمالا اینجوری نیست چون اونجا بازی برد باخته
به قول سید خودمون الان دارن غپینو رو قالب میکنن شما هم که تاکید کردی روش
به گفته سید من دیروز غبشهر اضافه کردم
هرچند تو ضررم ولی سید رو دوست دارم
صداقت تو گفته هاش موج میزنه

دیروز سایت دنیای بورس که خیلی وقته پیش عضو شده بودم، تند تند اسمس میداد که آخرین فرصت خرید غپینو؟!!!!!!!!!!! منم که اصلا خونه نبودم!
جالبش اینه که تا دیروز یه دونه اسمس برای خرید سهام نمیداد، دیروز برای خرید غپینو داد!!!!!!!!!! نمیدونم چی بگم والله ..................
خیلی وقته به سایتشون سر نمیزنم، یعنی بعد اینکه این سایت رو پیدا کردم، دیگه هیچ سایتی نمیرم. دوستان این سایت با مرام و بامعرفتن.

امضاء : یه دونه ای سید. >:d<

alizare1982
2012/10/21, 08:41
کرمانشا هم که بست، نتونستم به علت نبود نقدینگی بخریمش !!!!!!!!!!!!!! :(
خوش بحال سهامداراش، ;;)

saeedte
2012/10/21, 08:43
خدا رو شکر شر غپینو کم شد و غبشهر راحتتر راه خودشو میره
هرچند که با بودنش هم بالاخره راهشو جدا میکرد...

MOSTAFA
2012/10/21, 08:48
بچه ها 1 چیز جالب من 1کم خودرو دارم که بدجور موی دماغم شده امروز گذاشتم صف فروش جالبیش اینجاست که با آنلاین گذاشتم جز 500 هزار تای اول گذاشتم !!!:d