PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چی .......چرا؟؟؟؟

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/23, 23:27
جناب کهنه سوار عزیز نظرتون در مورد وملت و وصندوق چیه ؟ با تشکر
با اجازه جناب پرریسک!
وصندوق روند نزول به خودش گرفته.
وملت هم روندش صعودی نیست یکی دو روزی فقط نظاره گر این دو سهم باشین. با عملکردشون تو این دو روز امیدی در هیچکدوم نمی بینم. مگه اینکه حمایت بشن.

برزیل
2012/10/23, 23:31
برزیل عزیز نیم ساعت اول بازار فردا رو داشته باش. راستی بابت کرماشا(سهم بی شخصیتی که به توصیه شما نگه داشتم و یه مدت از 460 به 390 که رفت به بی شخصیتیش بارها بد و بیراه گفتم) و الان بچه باشخصیتی شده یه دنیا ممنونم.
آقای کهنه سواراگرمطلب روکامل خونده بودی من نوشته بودم خودم هم غبشهردارم ولی بی شخصیت بودن سهم روقبول کن من امروزخریدم فرداهم دوباره میخرم
درموردکرماشاه یادم نمیادگفته باشم بی شخصیته من روندکوتاه مدشوگفتم اون موقع که صحبت ازتحریم های پیاپی بودکه کاملا درست بوداینکه تومیان مدت سهم بالااومده اون یه چیزدیگه س من خودم کرماشاروروی 413و480خریدم

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/23, 23:38
پس شهر ما خیلی ارزون هست ..ما همین جمعه فروختیم 37 تومن امرزو 45 تومن همون زمین معامله شد 8 تومن ضرر در 4 روز ...باورتون میشه ؟؟؟؟

سید عزیز! به چیزی که از دست رفته فکر نکن. زمین غمارگو عشقه که قراره چنان پولی نصیب سهامداراش کنه که تا سالها یادشون بمونه.
اون زمین مثل خیلی از سهامیه که فروختیم و دیگه نباید بهش فکر کنیم.

پرریسک
2012/10/23, 23:40
سید عزیز! به چیزی که از دست رفته فکر نکن. زمین غمارگو عشقه که قراره چنان پولی نصیب سهامداراش کنه که تا سالها یادشون بمونه.
اون زمین مثل خیلی از سهامیه که فروختیم و دیگه نباید بهش فکر کنیم.

اصلا مهم نیست ..همین که اونی که خریده با سود فروخته کلیه...

بهترش رو جایگزین کردیم ...چون سبد ملکی بود باید ملک جایگزین میشد ..فقط با این قیمتها نمی دونم اخرش چی میشه ..همین ..

hamid_farahy
2012/10/23, 23:41
جناب کهنه سوار عزیز ببخشید .

وملت درگیر مقاوت 46 هست و وصندوق هم روندش صعودی هست و به مقاومت 250 واکنش نشون داده . ببخشید طبق چه دلیلی گفتین وصندوق نزولی هست ؟

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/23, 23:42
آقای کهنه سواراگرمطلب روکامل خونده بودی من نوشته بودم خودم هم غبشهردارم ولی بی شخصیت بودن سهم روقبول کن من امروزخریدم فرداهم دوباره میخرم
درموردکرماشاه یادم نمیادگفته باشم بی شخصیته من روندکوتاه مدشوگفتم اون موقع که صحبت ازتحریم های پیاپی بودکه کاملا درست بوداینکه تومیان مدت سهم بالااومده اون یه چیزدیگه س من خودم کرماشاروروی 413و480خریدم
برزیل جان مطلب من رو کامل نخوندی. سوء تفاهم نشه. راجع به خودم بود که به کرماشا گفته بودم بی شخصیت....
... اون پیامتو راجع به نفروختن کرماشا یادگاری نگه داشتم و ازت بابت کمکی که کردی و واست مهم بود که یکی از بچه های تاپیک سود کنه یه دنیا ممنونم.

hamid_farahy
2012/10/23, 23:42
پر ریسک عزیز وصندوق روندش نزولی شده ؟ ببخشید

پرریسک
2012/10/23, 23:45
اقا چه خبر شده ..دارن در مذاگره با ایران از هم سبقت می گیرن ....امیدورام هر چه سریعتر صورت بگیره ...

در حالي که تحليلگران هنوز در حال بحث درباره احتمال مذاکره مستقيم و دوجانبه ميان ايران و آمريکا هستند، ديپلمات هاي اروپايي اعلام کرده اند برنامه جديدي را براي مذاکره با ايران تدوين کرده اند که شامل مجموعه تازه اي از خواسته ها مي باشد. آن ها گفته اند در ازاي اين خواسته هاي جديد، امتيازات جديدي براي ايران در نظر گرفته خواهد شد.
کد خبر: 280586تاريخ انتشار: 02 آبان 1391 - 22:15
در حالي که تحليلگران هنوز در حال بحث درباره احتمال مذاکره مستقيم و دوجانبه ميان ايران و آمريکا هستند، ديپلمات هاي اروپايي اعلام کرده اند برنامه جديدي را براي مذاکره با ايران تدوين کرده اند که شامل مجموعه تازه اي از خواسته ها مي باشد. آن ها گفته اند در ازاي اين خواسته هاي جديد، امتيازات جديدي براي ايران در نظر گرفته خواهد شد.

به گزارش «تابناک»، در شرايطي که يکي از مباحث مهم بين المللي طي روزهاي اخير به مذاکرات هسته اي ايران و اينکه اين مذاکرات از چه کانالي دنبال خواهد شد اختصاص داشته، ديپلمات هاي اروپايي اعلام کرده اند در پي آماده سازي شرايط براي برگزاري دور تازه اي از مذاکرات با ايران هستند.

خبرگزاري «رويترز» ضمن انتشار اين خبر به نقل از ديپلمات هايي که نام آن ها را ذکر نکرده، نوشته کشورهاي غربي در حال بحث درباره تاکتيک مذاکرات جديدي هستند تا پس از برگزاري انتخابات آمريکا در 6 نوامبر، از آن در مذاکره با ايران بر سر برنامه هسته اي استفاده کنند.

به گفته اين ديپلمات ها، يکي از مهمترين گزينه هايي که در حال حاضر در اين رابطه مطرح است بر مبناي دادن امتيازات بيشتري از سوي هر دو طرف استوار است.

در چند دوره قبلي مذاکرات ميان ايران و گروه 1+5، اعضاي اين گروه از ايران مي خواستند توليد اورانيوم با غناي بالاي خود را متوقف کرده، تأسيسات هسته اي فردو را تعطيل و ذخيره اورانيوم 20 درصد غني شده خود را به خارج از کشور منتقل کند. در مقابل، اين کشورها تنها حاضر بودند تحريم ها درباره فروش قطعات هواپيما به ايران را برداشته و در برخي جنبه هاي فني با ايران همکاري کنند.

اين در حالي بود که ايران به طور مشخص، به رسميت شناخته شدن حق غني سازي اورانيوم در کشور و همچنين برداشته شدن تحريم ها را به عنوان شروط حصول توافق مطرح مي کرد.

اکنون، به نوشته رويترز، ديپلمات هاي غربي اظهار داشته اند که براي برداشته شدن فشار و تحريم ها از روي ايران، اين کشور بايد اقداماتي بيشتر از «توقف، تعطيلي و انتقال» را انجام دهد.

در اين رابطه، «مارک فيتزپاتريک»، عضو موسسه بين المللي مطالعات راهبردي اظهار داشته در استراتژي «بيشتر در برابر بيشتر»، غرب خواهان اعمال محدوديت هاي سفت و سختي بر کل برنامه هسته اي ايران است. علاوه بر اين، در پيشنهادهاي جديد، اعمال محدوديت بر اورانيوم غني شده اي که ايران هم اکنون در اختيار دارد و همچنين محدود کردن افزايش ظرفيت غني سازي اين کشور مطرح خواهد بود.

به گفته وي، در مقابل اين اقدامات نياز است که تخفيف تحريم ها از سوي غرب، بيش از آن چيزي باشد که پيش از اين به ايران پيشنهاد شده بود.

با اين حال، به نوشته رويترز، برخي ديگر از تحليلگران معتقدند که وجود شکاف انتظارات ميان ايران و غرب و ماهيت برگشت ناپذير برخي از تحريم ها، هرگونه استراتژي «بيشتر در برابر بيشتر» را بي معنا مي سازد. نبود اطمينان ميان طرفين نيز عامل منفي ديگري است که در اين زمينه تأثيرگذار خواهد بود.

رويترز مي افزايد، همين امر کارشناسان را به اين نتيجه رسانده که درخواست تعليق کل فعاليت هاي غني سازي ايران، درخواستي غيرواقع بينانه و غيرعملي است؛ حتي اگر در قالب قطعنامه هاي شوراي امنيت مطرح شده باشد. در عوض، خواسته غرب احتمالاً بر اين اساس استوار خواهد بود که اين فعاليت ها را تا سرحد امکان محدود نمايد.

در مجموع، به اعتقاد کارشناسان مورد اشاره رويترز، مذاکرات بايد با هدف محدود کردن فعاليت غني سازي و ذخيره اورانيوم ايران و همچنين دادن اجازه بازرسي هاي بيشتر به به بازرسان آژانس بين المللي انرژي اتمي استوار باشد. در مقابل، طرف غربي نيز بايد به طور مرحله اي اقدام به کاهش تحريم ها کند.

پرریسک
2012/10/23, 23:46
پر ریسک عزیز وصندوق روندش نزولی شده ؟ ببخشید

تا وقتی زیر 217 نره خیر ...ولی خوب مراقب باشید احتمال شکل گرفتن واگرایی منفی هست ..ولی روند گفتم فعلا صعودی هست ..

hamid_farahy
2012/10/23, 23:47
پر ریسک عزیز من فکر میکنم اگر خبری باشه و جدی باشه در درجه اول روی دلار و سکه اثر میزاره و از روی افت این دو میشه فهمید چه خبره . درسته ؟

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/23, 23:48
جناب کهنه سوار عزیز ببخشید .

وملت درگیر مقاوت 46 هست و وصندوق هم روندش صعودی هست و به مقاومت 250 واکنش نشون داده . ببخشید طبق چه دلیلی گفتین وصندوق نزولی هست ؟

دوست عزیز لطفاً به جملات من دقت بیشتری بکنین.
وصندوق روند نزول به خودش گرفته: اندیکاتورهای روند می گن که احتمالاً این مقاومت رو نتونه رد کنه دوست عزیز. یعنی حواستون جمع باشه
وملت هم روندش صعودی نیست یکی دو روزی فقط نظاره گر این دو سهم باشین. با عملکردشون تو این دو روز(دو روز گذشته) امیدی در هیچکدوم نمی بینم. مگه اینکه حمایت بشن.

ما توی این تاپیک فقط سهامی رو وارد می شیم که قبل مقاومت نباشن و اصلاح لازم روی اونا صورت گرفته باشه.

hamid_farahy
2012/10/23, 23:53
جناب کهنه سوار اگر از روی اندیکاتورا میتونین بفهمین چه خبر پس میشه بگین ببینم وپترو با 100 چکار میکنه ؟ رد میکنه یا نه؟ با تشکر

Ali Rabani
2012/10/23, 23:53
سلام و به شما كهنه سوار عزيز
اتفاقا روي 290 خريد كردم، 315 و 340 و 380 ..

انتظار 10 تا 30 درصد سود را براي اين سهم ندارم، فكرم براي سودهاي دو سه برابري است.
بنيادي سهم خبر از سودسازي بالاي 180 تومان را به ازاي هر سهم كشرق رو دارد، قيمتي حدود 1500 تومان به بالا در يكسال و نيم آينده براي اين سهم رقم خواهد خورد.
حالا 340 تومان بخرم يا 300 تومان ....زياد فرقي نمي كند. همچنان كه خريدم!
امروز صف فروش بودم که خوشبختانه نخریدند، فردا منفی بخورد حتماً اضافه خواهم کرد برای میان مدت.

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/24, 00:04
جناب کهنه سوار اگر از روی اندیکاتورا میتونین بفهمین چه خبر پس میشه بگین ببینم وپترو با 100 چکار میکنه ؟ رد میکنه یا نه؟ با تشکر

پسر گل امتحانه؟ در مورد این سهم هم همون نظری رو دارم که راجع به اون دو تا سهم وملت و وصندوق عرض کردم. البته ممکنه فردا اگه بازار مثبت باشه یا اینکه با یه حمایت درست و حسابی بتونه از این مرز عبور کنه ان شا ا... وگرنه می شه بار دومی که به این مقاومت حمله می کنه و شکست می خوره البته دفعه قبل امیدم نسبت به عبور کمتر از این دفعه بود . در هر حالت دست به ماشه باشید. پولتونو که از تو جوی آب نیاوردین.

ولی دعا می کنم که هر 3 سهم روند صعودی گرفته و با حمایت درست و حسابی سهامداراش از این مرزها عبور کنن.

m.r_moradi
2012/10/24, 00:13
سید جان نظرت روی غبشهر 1600 تومنی چیه؟!

با توجه به اینکه سهم پوشش سود عالی داده بازم به نظرتون باید اگه حد ضرر 1500 رو رد کرد خروج کنیم یا سهامداری؟

من چون نقدینگی نداشتم دیر به این سهم وارد شدم...(1600)

ســـــــــــــــــــــیــ ـــــــــــــــــد@-)

hamid_farahy
2012/10/24, 00:27
پسر گل امتحانه؟ در مورد این سهم هم همون نظری رو دارم که راجع به اون دو تا سهم وملت و وصندوق عرض کردم. البته ممکنه فردا اگه بازار مثبت باشه با یه حمایت درست و حسابی بتونه از این مرز عبور کنه ان شا ا... وگرنه می شه بار دومی که به این مقاومت حمله می کنه و شکست می خوره. اونوقت باید این سهمو بی خیال شد. دست به ماشه باشید. پولتونو که از تو جوی آب نیاوردین.

ولی دعا می کنم که هر 3 سهم روند صعودی گرفته و با حمایت درست و حسابی سهامداراش از این مرزها عبور کنن.

با تشکر فراوان دوست عزیز

بابااتی
2012/10/24, 00:38
سید نظرت روی وملت چیه ؟

تکنیکال هدف 53 را نشان می دهد ولی خیلی ریپ می زند

حسینی
2012/10/24, 01:12
کاخسفيد: «اوباما» آماده مذاکره با ايران است

خبرگزاري فارس: سخنگوي کاخ سفيد از آمادگي رئيسجمهور اين کشور براي مذاکره با ايران درباره برنامه هستهاي تهران خبر داد.

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاري رويترز، «جي کارني» سخنگوي کاخ سفيد گفت «باراک اوباما» رئيس جمهور آمريکا آماده است تا گفتوگوهايي دوجانبه با ايران درباره برنامه هستهاياش داشته باشد؛ اما تاکيد کرد آمريکا [هنوز] هيچگونه مذاکرهاي را برنامهريزي نکرده است.

وي که در جمع خبرنگاران صحبت ميکرد، ادامه داد: ما آماده انجام مذاکرات دوطرفه هستيم اما هيچ برنامهريزياي در اين باره نکرده و هنوز هيچ توافقي با ايران براي انجام اين مذاکرات نداشتهايم.

کارني تاکيد کرد: هيچ چيزي برنامهريزي نشده و هيچ توافقي نيز حاصل نشده است.

روزنامه آمريکايي «نيويورکتايمز» روز يکشنبه در گزارشي به نقل از مقامات دولت آمريکا اعلام کرد آمريکا و ايران درباره اصول مذاکرات دوجانبه درباره برنامه هستهاي ايران به توافق رسيدهاند، گزارشي که هم ايران و هم آمريکا آن را تکذيب کردند.

در جريان آخرين مناظره تلويزيوني اوباما و «ميت رامني» نامزد جمهوريخواهان براي رياست جمهوري، اوباما درباره احتمال مذاکره دو جانبه با ايران گفتوگو کرد، نکتهآي که جي کارني نيز آن را تکرار کرد و گفت: ما زماني که ايرانيها درباره مذاکرات جدي باشند، آماده پيگيري مذاکرات هستيم.
از شما انتظار نداشتم از فالس نیوز نقل قول کنید....در اینکه حاکمیت اکنون و به دلیل شدت تحریمها به دریوزگی افتاده شکی نیست اما نقل قول از فالس نیوز با آن سابقه اش موجه نیست....اصل خبر رویترز چنین است:

White House says no bilateral talks scheduled for Iran

Oct 23 (Reuters) - President Barack Obama is open to having bilateral talks with Iran about its nuclear program, but the United States has not scheduled any negotiations, White House Press Secretary Jay Carney said on Tuesday.

"We have been open to considering negotiations that are bilateral, but we have none scheduled and we have no agreements with the Iranians to do that," Carney told reporters. "There is nothing scheduled. There is no agreement."
The New York Times reported on Sunday, citing Obama administration officials, that the United States and Iran had agreed in principle to one-on-one negotiations on Iran's nuclear program, but both the White House and Iran have denied the report.
During the final presidential debate on Monday, Obama said he has long offered Iran the possibility of bilateral discussions, a point Carney reiterated, saying, "we are and have been open to pursuing negotiations if and when the Iranians are serious about having negotiations

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/24, 04:32
سناریوی کاهش قیمت سهام غبشهر توسط 14 نفر:
اول آبان 91:
08:30:00 تعداد سهام در صف فروش با قیمت 15888 : 168,390سهم
09:00:3 تعداد سهام در صف فروش با قیمت 15888 : 358,648 سهم
28 ثانیه اول 90 معامله 273,598 سهم 15888 توسط 90 معامله گر(متوسط 48299166 ریال)
-----------------------------------------------------------------------
تعداد85050 سهم لغو شد
نتیجه گیری1: پس دقیقاً 23 درصد صف فروش اول بازار که تعداد آن 358,648 تا بود کذایی بود.

ساعت معامله رویداد
------------- ------------------------------------------------------
28 ثانیه اول 90 معامله 273,598 سهم قیمت خرید 15888 توسط 90 معامله گر(متوسط 48299166 ریال)
54 ثانیه زمان 24758 سهم قیمت خرید بین 15888 و 16797 (قیمت آخرین سهم 1/49 درصد مثبت )
2 دقیقه بعد از شروع بازار خرید معکوس 38255 سهم از 16797 تا 15888 (منفی کردن سهم)
6 دقیقه از شروع بازار آغاز صف فروش با فروش 31469 سهم در قیمت 15888 توسط تنها 14 معامله گر
---------------------------------------------------------------------------------------------------
09:6:6 حضور مجدد 14 نفر در صف فروش با حجم 169000 ( یادآوری:ساعت 8:30 دقیقه اول صبح هم 168,390 سهم در صف فروش گذاشته شد!!!!!!!!!!!!!!!!)
و جمع آوری سهم به شیوه قطره چکانی اونم به تعداد101496 سهم
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
گذاشتن 900 سفارش خرید15888 ریال توسط یک نفر12:01:12
گذاشتن 200 سفارش خرید15888 ریال توسط یک نفر12:02:24
گذاشتن دقیقاً 600000 سفارش خرید15888 ریال توسط 14 نفرهمزمان در ساعت 12:24:11

(مانور برای روز بعد ؛ تنظیم ساعت ها و چک کردن سیستم ها و ... درست مثل دزدها)
البته همه می دونند که سناریوی مشابهی در روز 2 آبان نیز توسط این گروه پیاده شد. با این تفاوت که به جای 23 درصد این بار حدود نیمی از صف رو کذایی چیدند.( سهم از کجا آوردند؟ پاسخ ساده است:همان سهامی که روز قبل از دست دیگران در آورده بودند)

نتیجه گیری2 و نهایی: این 14 نفر به شیوه ای بسیار زشت اما زیرکانه سهام سهامداران ترسو را از دست آنها در آوردند. تفسیر بیشتر با خودتان.

منبع آمار: سابقه لحظه به لحظه خرید و فروش غبشهر در روز اول آبان
http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=15131P&i=42387718866026650&d=20121022

حبیب
2012/10/24, 05:45
ذوب بالای 247 دوام بیاره ..با حد ضرر 247...

شراز بالای 469 با حد ضرر 469...

وپترو بالای 100 با حد ضرر 100..

پکویر بالای 225 با حد ضرر 225..

غبشهر قبل 1400 جمع غبشهر...

حتاید با حد ضرر 260...

وساخت با حد ضرر 210 ..

جعفر خان تارگت های اولیه وپترو و وساخت را میفرمایید

سعید پور احمدی
2012/10/24, 08:54
امروز روز مهمی برای این نمادهاست:

1.غبشهر:باید برگرده واگه برنگرده که احتمالش کمه افت بیشتری میکنه و اگه مقاومت کنه صف خرید میشه
2.فسرب:باید برگرده و اگر برنگرده افت بیشتری میکنه و اگه مقاومت کنه صف خرید میشه
3.وامید:اگه 530 رو بشکنه میره به عرش
4.و غدیر اگه 460 و بشکنه میره به عرش

سکه شانس
2012/10/24, 09:01
تئوری صف می*تواند صف خرید یا سرویس بهداشتی را سه بار سریع*تر حرکت دهد!

دیروز یک منبع خوب برای دانلود برخی ویدئوهای آموزشی کوتاه یافتم:

http://engineerguy.com

نویسنده سایت، چندین ویدئوی جذاب آماده کرده که پیشنهاد می*کنم حتماً دانلود و تماشا کنید.

به هر حال، در یکی از ویدئوهایش تئوری*ای به نام Queuing Theory for holiday season را مطرح می*کند...........................
در ویدئوی «تئوری صف» آقای Bill Hammack توضیح می*دهد که بر اساس تئوری صف اگر در صف*های خرید (و صد البته در صف*های سرویس*های بهداشتی که بیشتر هم کاربرد دارد!!)، به همان صورتی که در مخابرات و در خطوط تلفن در قدیم عمل می*شد عمل کنید، صف شما 3 بار سریع*تر حرکت خواهد کرد!.....................
شتریان صف کوتاه را بیشتر دوست دارند تا صف طولانی! هر چند که از نظر علمی در این مسأله صف طولانی زودتر حرکت می*کند!....................
ر ویدئو ثابت می*شود که احتمال اینکه صف*های دیگر سریع*تر از صف شما حرکت کنند، دو سوم و احتمال اینکه صف شما سریع*تر حرکت کند، یک سوم است!! پس می*توان گفت در روش اول همیشه صف*های بقیه زودتر از شما حرکت می*کنند (حداقل، از نظر روانی اینطور به نظر می*رسد).

pinar
2012/10/24, 09:09
و شاید امروز غبشهر برگشت............

m.r_moradi
2012/10/24, 09:16
و شاید امروز غبشهر برگشت............

اگه یه چند نفری شیطنت نکن امروز صف خرید میشه...

خدا به راه راست هدایتشون کنه!!!

parvaz
2012/10/24, 09:19
کچینی هم صفش جمع شد دقیقا همونجایی که جعفرخان گفته بودند حوالی 3109

".احسان."
كشرق در منفي حدود 800 هزار سهم معامله كرده، گزارش ماهه در راه است.
پرسود باشيد

پرریسک
جعفر خان تارگت های اولیه وپترو و وساخت را میفرمایید

وپترو 130 ..
وساخت 280 ..

boorsy
2012/10/24, 09:20
سیدجان سلام صبح بخیر ممنون از راهنماییاتون بنده امروز یکسوم دیگه از سرمایه مو غبشهر رو 14903 ریال خرید زدم یکسوم دیگه از سرمایه م مونده بنظرتون امروز بخرم یا فردا ممکنه پایینتر بیاد و من پایینتر بخرم؟ ممنون@};-

محمدرضا 87
2012/10/24, 09:20
پرریسک جان پکویرو چه کنیم شکست حد ضرر؟

سعید پور احمدی
2012/10/24, 09:22
عزیزانی که غبشهر دارن وکمی هم شاید نگران بودن تبریک میگم خدا رو شکر سهمتون داره بازگشت میکنه وبه امید خدا رو به جلوست حرکتش وتبریک میگم

سعید پور احمدی
2012/10/24, 09:26
دوستان همیشه عزیز به نظرم بنیادی غدیر بسیار مناسب رشده البته تکنیکالی باید دوستان زحمت بررسی رو بکشن البته خودم خریدی در این نماد هنوز نداشتم ولی بهم پیشنهاد شده

king
2012/10/24, 09:28
با سلام
جناب پر ریسک من غبشهر 1520 گرفتم.
حد ضرر را اعلام می کنید؟
مرسی

محمود گرگانی
2012/10/24, 09:33
سلام به همه دوستان کف غبشهر 1500 هست دیگه پایینتر نمیاد و ایشالله روند صعودی شو از سر میگره

saeedte
2012/10/24, 09:37
دوستان نباید ای پی اس بموتو روی تابلوی سایت tsetmc اصلاح بشه ؟
من زنگ زدم به سازمان گفتم دوستان سهامدار هم زنگ بزنید اگه اصلاح بشه قبل از بازگشایی تو قیمتش واقعا موثره
با شماره ۸۴۳۰۱۳۳۴۲ تماس بگیرید

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/24, 09:37
عزیزانی که غبشهر دارن وکمی هم شاید نگران بودن تبریک میگم خدا رو شکر سهمتون داره بازگشت میکنه وبه امید خدا رو به جلوست حرکتش وتبریک میگم

سعید جان من یه شب بی خوابی کشیدم اما سناریوی تکراری این 14 نفرو صفحه قبل گذاشتم. اونا حقیقته نه یه داستان. از رو آماره. امروز هم همون بازیه دوستان عزیز. حمایت یادتون نره. من تو سایت همسایه اشتراک نداشتم اونجا بزارم دخل این گروه 14 نفره در بیاد. کسی تونست اطلاع رسانی کنه

pinar
2012/10/24, 09:40
سلام به همه دوستان کف غبشهر 1500 هست دیگه پایینتر نمیاد و ایشالله روند صعودی شو از سر میگره

به قول جناب کهنه سوار،اگر اون چند نفر بذارن....

پرریسک
2012/10/24, 09:40
پرریسک جان پکویرو چه کنیم شکست حد ضرر؟

در گروه لاستیک یک بازدهی 50 درصد هست در تمام سهام گروه ..

این فروشنده احسای نمی دونم کی بود رو منفی داد ..

بازار داره چرخش می کنه .و....کاملا زیبا داره میره رو سهام ریالی ..گروه ساختمان وگروه بانک وتجهیزات وگروه کشیترانی وگروه لاستیگ ...گروه لاستیک بیتشرین سود ریالی رو دارن ..صبور باشید ..

پرریسک
2012/10/24, 09:41

ما از اول هم نگران نبودیم ..اونهایی نگران هستند که ممکنه از سهم 2500 تومانی جا بمانند وگرنه ما سهام مفت خریدیم چرا نگران باشیم ..بهترنی سهم بازار ...

shamlo
2012/10/24, 09:48
جعفر جان غبشهر برگشت شده و در چه قیمت می توان اضافه نمود

هامد
2012/10/24, 09:49
صدر لیست امروز جعفرجان ؟
حتابد میشه خرید ولی اگه توافق نشه باز درجا :(
پکویر پله ایــ بریم توش ؟
غبشهرم به نظر بازی تموم شد بابک جان به نظرم وختشه اگه میخوای برگردی به سهم ....

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/24, 09:49
دوست عزیز لطفاً به جملات من دقت بیشتری بکنین.
وصندوق روند نزول به خودش گرفته: اندیکاتورهای روند می گن که احتمالاً این مقاومت رو نتونه رد کنه دوست عزیز. یعنی حواستون جمع باشه
وملت هم روندش صعودی نیست یکی دو روزی فقط نظاره گر این دو سهم باشین. با عملکردشون تو این دو روز(دو روز گذشته) امیدی در هیچکدوم نمی بینم. مگه اینکه حمایت بشن.

ما توی این تاپیک فقط سهامی رو وارد می شیم که قبل مقاومت نباشن و اصلاح لازم روی اونا صورت گرفته باشه.

دوست عزیزی دیروز از این دو سهم وصندوق و وملت پرسیده بود. بنده پیشگو نیستم اما به قول دوستی، تکنیکال جام جهان نماست.امیدوارم وپترو هم حمایت بشه و این مرز روانی 100 رو رد و آنگاه پرواز کنه.

kaman
2012/10/24, 09:52
سلام کسی خبری مقدار تعدیل شفارا داره ممنون میشم خبر بدید؟

کيانوش
2012/10/24, 09:57
شايد فسرب ليدر گروه روي بشه. با گردن کلفتي سهامهاي فروشنده بد بخت را از دستش در اوردند حالا احتمالا فسرب بره بالا .
گويا موضوع فروش زمينش دوباره داره سر زبانها ميفته.
گمان کنم فسرب از محل فروش زمينش به ازاي هر سهم بيش از 500تومان تعديل مثبت بدهد.در اصل فسرب با سود 20توماني اش حداقل 600تومان بدون تعديل سود بيش از 100تومانيش تا اخر سال مي ارزد.که با اون فسرب حداقل 1000تومان ارزش دارد.

سعید پور احمدی
2012/10/24, 09:57
ما از اول هم نگران نبودیم ..اونهایی نگران هستند که ممکنه از سهم 2500 تومانی جا بمانند وگرنه ما سهام مفت خریدیم چرا نگران باشیم ..بهترنی سهم بازار ...

من که به شخصه به حرفهای شما ایمان قلبی دارم به خدا روم نمیشد بگم فروختم و رفتم فسرب گرفتم ولی فقط و فقط بخاطر خرید 1000تومان بود و شناسایی سود.این حرف و زدم برای کسانی که هنوز شما رو خوب نشناختن.

بازم شرمنده جعفر جان اصلا قصد بی ادبی و بی احترامی نبود وقتی سهم برگشت ذوق کردم که سهامدارای احساسی و جو گیر باعث نشدن که حرف شما زمین گیر شه وهمه دیدیم که سهم در جایی که گفته بودید برگشت.

Giallorossi
2012/10/24, 10:00
شايد فسرب ليدر گروه روي بشه. با گردن کلفتي سهامهاي فروشنده بد بخت را از دستش در اوردند حالا احتمالا فسرب بره بالا .
گمان کنم فسرب از محل فروش زمينش به ازاي هر سهم بيش از 500تومان تعديل مثبت بدهد.در اصل فسرب با سود 20توماني اش حداقل 600تومان بدون تعديل سود بيش از 100تومانيش تا اخر سال مي ارزد.که با اون فسرب حداقل 1000تومان ارزش دارد.

دوست من مثل اینکه شما علاقه ی زیادی به داستانهای اساطیری و تخیلی داری
اغراق هم حدی داره عزیز;)

shahmir
2012/10/24, 10:03
جعفر آقا

شراز رو گفتي بالاي 469 دووم بياره هدف بالاي 500 ميشه كه شد.
الان ميشه مقاومت مهم پيش رو بگي.

نیکا
2012/10/24, 10:04
سلام خبری از پیش بینی کرمانشا نیست ؟؟؟

".احسان."
2012/10/24, 10:04
كشرق تا الان حدود 1,322,516 سهم معامله كرده، احتمالا از هفته آينده بايد در صف خريد 5+% نظاره گر اين سهم باشيم.
پرسود باشيد

sea2003son
2012/10/24, 10:06
با سلام جناب پرریسک به نظر شما قزوین با این تعدیل چرا منفی هست ایا نگه داریم امکان رشد ان هست

ahmad30_n
2012/10/24, 10:06
شبهرن و شنفت تو گروه پالایشگاه مستعد صعودند ، حواستون باشه

کریم زاده
2012/10/24, 10:11
سيد جان با سپاس از شما و راهنمايي هات
با غبشهر و شراز و شبريز هستم
امروز و پترو خريدم
بازم ممنون

ahmad30_n
2012/10/24, 10:13
از لحاظ تکنیکی ، غبشهر باید به 1475 می خورد تا برگرده
اگه زیرش بره باید تا 1330 بره
ولی امکان داره امروز دوباره قیمت منفی رو ببینه تا فروشنده احساسی سهم رو تو منفی بفروشه، برای همینه که فعلا حمایت نمی کنن تا جمع کنن
گفتم شاید دوباره منفی کامل امروز رو ببینه.و صف فروش هم بشه ، که بهترین فرصته برای خرید.

سهراب 1
2012/10/24, 10:16
وتوكا داره باز ميشه . اميدوارم به خاطر جو منفي گروه اين سهمو خراب نكنن .

محمدرضا 87
2012/10/24, 10:17

بازار داره چرخش می کنه .و....کاملا زیبا داره میره رو سهام ریالی ..گروه ساختمان وگروه بانک وتجهیزات وگروه کشیترانی وگروه لاستیگ ...گروه لاستیک بیتشرین سود ریالی رو دارن ..صبور باشید ..

پرریسک جان پس شما فرصت اضافه کردن میدونید الانو؟
اضافه کنیم میانگین پایین بیاریم؟

سکه شانس
2012/10/24, 10:17
گویا گفته شده که دکتر ولایتی رفته امریکا. البته درست است ولی برای یک سمینار اطفال. چون ایشون متخصص اطفال هستند ولی برخی شایعه کرده اند که برای مذاکرات سیاسی رفته است.....................
آیااوباما برای انتخابات "سورپرایز اکتبر" را رو خواهد کرد .............. این یکی از اون خبرهای عجیبه ..........ولی اگر درست در بیاد، بورس و مسکن رو با بالا و ارز...و طلا رو به پایین.....یعنی میشه؟؟...........
- توافق ایران و آمریکا برای مذاکرات دوجانبه ..........................یعنی میشه تا چند روز دیگه این بشه تیتر همه روزنامه ها...سایت ها....و خلاصه .................................................. ..........
598 دیگری در راه است............؟/؟/؟

سعید پور احمدی
2012/10/24, 10:19
اغراق هم حدی داره عزیز;)

اینجا جای زوم کردن رو یه سهم و برجسته کردنش نیست و بهتره برای بررسی بیشتر بریم تو اتاق مربوطه بحث کنیم این بنده خدا هم منظوری نداشت.

من خودم هم گاهی رو یه سری سهم ها که اصلا مد نظر جعفر هم نبوده زیاد مطلب زدم که به نظرم کار درستی نیست و تنها در حدی که از جعفر تاییدیه بگیریم وایشون نقد کنن کفایت میکنه و جعفر هم قبلا نظرشون رو گفتن که تو این گروه بهترین فسرب نیست و فاسمین بهترینه.
بهتره اینجا کمتر رو سهم های خارج سبد جعفر زوم کنیم که دوستان بتونن سوالاشون و بپرسن.

شرمنده من وارد شدم ودخالت میکنم و قصد بی احترامی ندارم و به نظرم اینجوری بهتره.....

ahmad30_n
2012/10/24, 10:22

پسهند با حد ضرر 290 و هدف اولیه 400 و دوم 550 تکنیکی تایید می شه. کوتاه مدت یه اصلاحی اینجا داره تا افرادی که پایین خریدن ، پیاده بشن

صداقت2
2012/10/24, 10:30
نقل قول نوشته اصلی توسط صداقت2 نمایش ارسال ها

تک سهم هایی مثل ودی هم مناسبند.
فردا اگر مثبت 5 بخورد - به محدوده 266 تومان و آغاز روند صعودی می رسد.
بنظرتان اولین هدف قیمتی کجاست؟
ممنون

کندل امروز سهم بسیار عالی بود ..مثل الگویی که در شفارس زد در 260 ویه کله تا 300 رفت ..

هدف سهم 320 هست فرصت خرید داد بله سهم خوبیه ..با این کندل امروز به نظرم امروز بهترین خرید بود ...

سلام بر پرریسک مهربان!!!!
واقعا از نظر قطعی ای که راجع به (((( ودی)))) دادید لذت بردم.
خداوند شما را برای دوستان بازار سرمایه حفظ کند.
استاد قشیر و قندی ها امکان بازگشت به بالا را دارند؟
ممنون

هامد
2012/10/24, 10:31
پسهند با حد ضرر 290 و هدف اولیه 400 و دوم 550 تکنیکی تایید می شه. کوتاه مدت یه اصلاحی اینجا داره تا افرادی که پایین خریدن ، پیاده بشن

جالبه پسهند با این همه رشدی که کردی هنوز لیدره گروهه، یه خورده عجیبه این چون باید سهمای عقب مونده بیان جلوو، به نظرم که باید این لیدری به زودی با پکویر عوض شه ...
ولی سخته الان تصور تارگتایی که دادی واسه پسهند مگه اینکه بخواد مث قندیای پارسال شه با این وضه بنیادیش ....

ebi1352
2012/10/24, 10:32
ﺟﻌﻔﺮ ﺟﺎﻥ ﺗﺎ ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺫﻭﺏ ﻣﻘﺎﻭﻣﺘﺸﻮ ﺷﮑﺪﻧﺪ.ﻧﻈﺮﺕ ﺟﻴﻪ ﺭﻭﻧﺪﺵ ﺻﻌﻮﺩﻳﻪ

ebi1352
2012/10/24, 10:34
ﺷﺒﺮﻳﺰﻭ ﭼﻪ ﻣﻮﻗﻌﯽ ﺑﺴﺘﻦ.ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﺍ ﮐﻪ ﺩﺳﺖ ﺧﻴﻠﻴﺎ ﺑﻪ ﺷﺒﻨﺪﺭ ﻧﻤﻴﺮﺳﻪ ﺍﮔﻪ ﺷﺒﺮﻳﺰ ﺑﻮﺩ ﭼﻪ ﻏﻮﻏﺎﻳﯽ ﻣﻴﮑﺮﺩ

madio
2012/10/24, 10:36
خرید ذوب رو پیشنهاد می کنید؟
بنظر خریدارای سنگینی داره!

سعید پور احمدی
2012/10/24, 10:37
بابا یکی بیاد این ذوب و بگیره داره در میره............

الان بازار و میترکونه این سهم

pinar
2012/10/24, 10:40
یعنی زور اون چند نفر از همه ی ما بیشتره؟؟:(fight)......بازم همون بازی رو سر غبشهر درمیارن....زمان میخواد...

محمدرضا 87
2012/10/24, 10:40
پرریسک جان پس شما فرصت اضافه کردن میدونید الانو؟
اضافه کنیم میانگین پایین بیاریم؟

پرریسک جان دمت گرم از صف فروش اضافه کردم میانگینو آوردم رو 214 تومن فک کنم صف شه آخر وقت.:x

ahmad30_n
2012/10/24, 10:41

جالبه پسهند با این همه رشدی که کردی هنوز لیدره گروهه، یه خورده عجیبه این چون باید سهمای عقب مونده بیان جلوو، به نظرم که باید این لیدری به زودی با پکویر عوض شه ...
ولی سخته الان تصور تارگتایی که دادی واسه پسهند مگه اینکه بخواد مث قندیای پارسال شه با این وضه بنیادیش ....

احتمال بسته شدن و باز شدن 550 بسیار بیشتره
تکنیکی به عقب موندن و جلو موندن کار نداره
همین که الان شما فکر می کنی تو سقفه و داری میفروشی و همچنین فکر می کنی که زیاد رفته بالا و دیگه نمی خریش برای حقوقی که از اطلاعات شرکت خبر داره کفایت می کنه که سهم رو جمع کنه که داره این کارم می کنه
نمونش هم غبشهر که همه تو 1000 می فروختن و فکر می کردن چه خوب و چه سودی
تازه اگر جناب پرریسک اطلاع رسانی نمی کرد دو روز صف فروشش می کردن و همه سهم های حقیقیها رو تو 870 ( که حد ضرر جناب پر ریسک بود ) می خریدن.و اینو بدون که الان صد در صد 2600 رو هم دیده بود.

سعید پور احمدی
2012/10/24, 10:44
غول ها بیدار شدن چه شود:

غدیر و امید و ذوب و فولاد و.......

شبندرم که سحر خیزه......

vahid68
2012/10/24, 10:46
مثل اینکه غپینو حال غبشهرو داره میگیره
اگه اینطوری باشه غبشهر مقاومتشو میشکنه
چی کار کنیم سید

بابااتی
2012/10/24, 10:51
سید نظرت روی وملت چیه ؟

پرریسک
2012/10/24, 10:52
غپینو با شخصیت بالای 10 میل صف فروش داره ..حالا میخوام ببینم این غپنو که میگن لیدر هست تا کجا میتونه غبشهر رو منفی کنه فعلا با این صف فروش بزرگ غپینو غبشهر زیر 300 تا صف فروش شده ..اینم شد لیدر ..غبشهر امروز ویا فردا راه خود رو جحدا می کنه وغپینو میره تو زباله دان تاریخ غذایی ها با اون پی برای مسخره ورشد سفته بازی گونه ..

m.r_moradi
2012/10/24, 10:53
چی کار کنیم سید

غبشهر خوب داشت مواقمت میکرد....هـــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــی

پرریسک
2012/10/24, 10:53
چی کار کنیم سید
غپینو مال این حرفا نیست ..چند روز دیگه غپنو میره تو زباله دانی تاریخ..همین ..سهم با پی برای بالای 10 با اون گزارش نمیتونه لیدر غبشهر باشه ..از جو احساسی عده ای سهامدار بی تحلیل استفاده کنید ....ببینم تا چند میخوان رو منفی بدن ..

هامد
2012/10/24, 10:56
احتمال بسته شدن و باز شدن 550 بسیار بیشتره
تکنیکی به عقب موندن و جلو موندن کار نداره
همین که الان شما فکر می کنی تو سقفه و داری میفروشی و همچنین فکر می کنی که زیاد رفته بالا و دیگه نمی خریش برای حقوقی که از اطلاعات شرکت خبر داره کفایت می کنه که سهم رو جمع کنه که داره این کارم می کنه
نمونش هم غبشهر که همه تو 1000 می فروختن و فکر می کردن چه خوب و چه سودی
تازه اگر جناب پرریسک اطلاع رسانی نمی کرد دو روز صف فروشش می کردن و همه سهم های حقیقیها رو تو 870 ( که حد ضرر جناب پر ریسک بود ) می خریدن.و اینو بدون که الان صد در صد 2600 رو هم دیده بود.

مگه خبریه تو سهم از لحاظ بنیادی ؟؟؟ اره اگه تعدیل 500% بده شاد با 550 باز شد ...
تو چطور پسهندو با غبشهر الان مقایسه میکنی ؟؟؟ غبشهر رو هزار p/e 3 بود احمد جاان، پسهند با سوده 20 تومنی الانش چنده ؟؟ من نمیگم نمیره بالا، میگم اگه بره مث قندیا پارساله هیچ توجیه فاندامنتالی نداره همین، مگه اینکه یه تعدیل خیلیــــــــ تپل تو راه باشه، تو این گروهم سهمی که شبیه غبشهر 1000 تومنیه پکویره البته انگار حامیه حقوقیش خریداش تموم شده تا ببینیم چی میشه .....

moasheran
2012/10/24, 10:57
جناب پرريسك
در خصوص كسعدي نظري داريد
آيا براي امروز جابجايي آن با فولاد را توصيه مي فرماييد؟

حسینی
گنه کرد در بلخ آهنگری........به شوشتر زدند گردن مسگری
حالا نقل بازار بورس ماست غپینو(با پی به ای11) باز شده با11میلیون صف فروش اونوقت ملت غبشهربا پی به ای4.5 را هم میرن براش صف فروش درست می کنند!!!یعنی اند تحلیل....واقعا تو چه مملکتی داریم زندگی می کنیم!!

homework
ممنون از صف فروش
ما بازم اضافه کردیم
آقا سید ...
داریم خفه میشیم تو غبشهر:d:))

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/24, 10:58
غپینو مال این حرفا نیست ..چند روز دیگه غپنو میره تو زباله دانی تاریخ..همین ..سهم با پی برای بالای 10 با اون گزارش نمیتونه لیدر غبشهر باشه ..از جو احساسی عده ای سهامدار بی تحلیل استفاده کنید ....ببینم تا چند میخوان رو منفی بدن ..

من روز آخر به بعضی از دوستان درباره ی غپینو هشدار داده بودم که وارد این سهم نشن.دیدن 20 میلیون خرید و فروش می شه رفتن و خریدن، غافل از اینکه دارن سهمو بهشون می اندازن. الان وقتی توی صف 12 میلیونی و حتی بیشتر گیر کردین یاد می گیرین که سهم بی بنیاد نخرین. غبشهر 366000 صف فروشه که نصفشو کذایی چیدن طبق معمول نه 11 میلیون. غپینو با گره منفی می ره به قعر تاریخ تا درسی بشه برای برخی از دوستان. و داستان غبشهر و غمارگ آغاز می شه.

vahid68
2012/10/24, 10:59

سید ما یه خورده غپینو داریم کی میتونیم از شرش خلاص بشیم

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/24, 11:02
سید جان با وتوکا چه کنیم؟ پیشنهاداتتون همیشه سازنده س داداش گل.

saeedte
2012/10/24, 11:02
پله اول رو غبشهر به قبلیا اضافه کردم
بازم شنبه و یکشنبه -۴بدن یکشنبه پله دومو میزنیم به بدن

تاران
2012/10/24, 11:06
سید جان
دمت گرم
دلم خونه از این سفته بازا
تو قندیها ببین چه بلایی سرگروه آوردن
اینم از غذاییا
البته از ماست که برماست
افراد رو اینقدر بزرگ کردیم که طرف فکر کرد خبرایی هست
مثل اون داستان آی آش آی آش ملا نصرالدین که خواست مردم رو گول بزنه دید دورغش گرفت بعدش خودش هم فکر کرد نکنه راست باشه و داشت دنبال آش میگشت!!!!
حالا شده داستان ما و گروه سفته باز و این بورس
هی بحث لیدر رو مطرح میکنن
الان ببنید قشرین میخواد صف خرید بشه (بخاطر بحث فروش زمین و..) قنیشا رو هم نور مثبت کرده
ولی هیچ اتقاقی نمی افته
فقط قشیر
اگه جمع بشه ملت میرن دنبال قندیا

parvaz
2012/10/24, 11:06
جعفرخان مثله اینکه وتوکا میخواد یه حال اساسی بده . من که تا قبل مجمع شما گفتید بخرید خودمو خفه کردم تو این سهم

هامد
2012/10/24, 11:07
سید ما یه خورده غپینو داریم کی میتونیم از شرش خلاص بشیم

اینطور که به نظر میاد حداقل تا یه گره باید مهمونش باشی تازه یه گره بهترین سناریو ممکنه ....
خریدت چن بوده امیدوارم زیر 200 بوده باشه فقط وحید جان ....
اونور قبله اینکه باز شه گفتم کااش حداقل بدون محدودیت باز میشد که هرچقد میتونس میومد پایین اینجوری فقط سهامدارا توش گیر کردن :( و تا مدتی هم رو گروه تاثیر منفیشو میزاره البته فک نکنم بیشتز از یه هفته بخواد طول بکشه، ولی چیزی که محتمله اینکه که سهمای بی بنیاده با حامی رشد کرده گروه (همه به جز غمارگو غبشهر) با غپینو سقوط ازاد داشته باشن اگه دارین همین الان از دستشون خلاص شین اگه جا میده، و این سقوط ازاد تمام گروه، شاید بره غمارگو غبشهر گرون تموم بشه:(

madio
2012/10/24, 11:07
یعنی این دوستانی که خوشحال خوشحال دارن غبشهر رو می فروشن حس میکن اینهای که دو میلیارد تومن امروز خرید کردن داشتن به اینها صدقه می دادن؟

parvaz
2012/10/24, 11:08
غبشهر جمع شد.......................

asal
2012/10/24, 11:10
پریسک عزیز نظرتون روی تایدواتر چطوره؟ 6 ماهه 50% پوشش داده با پی به ای 3 و جو گروهش

vahid68
2012/10/24, 11:11
اینطور که به نظر میاد حداقل تا یه گره باید مهمونش باشی تازه یه گره بهترین سناریو ممکنه ....
خریدت چن بوده امیدوارم زیر 200 بوده باشه فقط وحید جان ....
اونور قبله اینکه باز شه گفتم کااش حداقل بدون محدودیت باز میشد که هرچقد میتونس میومد پایین اینجوری فقط سهامدارا توش گیر کردن :( و تا مدتی هم رو گروه تاثیر منفیشو میزاره البته فک کنم بیشتز از یه هفته بخواد طول بکشه، ولی چیزی که محمتلمه اینکه که سهمای بی بنیاده با حامی رشد کرده گروه (همه به جز غمارگو غبشهر) با غپینو سقوط ازاد داشته باشن اگه دارین همین الان از دستشون خلاص شین اگه جا میده، و این صقوط ازاد تمام گروه شاد بره غمارگو غبشهر گرون تموم بشه:(
دوپله بوده یکی 170 و یکی 240

pinar
2012/10/24, 11:12
جناب پریسک.....وتوکای پربازده....ممنون

هنوز جنگ بین ما و اون چند نفر در غبشهر:(fight)

پرریسک
2012/10/24, 11:13
سید جان با وتوکا چه کنیم؟ پیشنهاداتتون همیشه سازنده س داداش گل.

مفت باز شد زیر 230 فقط بخرید ...این سهم میره بالای 300...

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/24, 11:14
جعفرخان مثله اینکه وتوکا میخواد یه حال اساسی بده . من که تا قبل مجمع شما گفتید بخرید خودمو خفه کردم تو این سهم

نگهش می داریم

king
2012/10/24, 11:14
غبشهر جمع شد.......................
دوست عزیز سهم ارزندست و همه می دونن >:d<
به زور هم نمیشه سهم رو اورد پایین!
ایشالا غمارگ باز می شه و این 2 تا سهم راشونو از بقیه گروه (غپینو) جدا می کنن >:d<

پرریسک
2012/10/24, 11:16
سید جان
دمت گرم
دلم خونه از این سفته بازا
تو قندیها ببین چه بلایی سرگروه آوردن
اینم از غذاییا
البته از ماست که برماست
افراد رو اینقدر بزرگ کردیم که طرف فکر کرد خبرایی هست
مثل اون داستان آی آش آی آش ملا نصرالدین که خواست مردم رو گول بزنه دید دورغش گرفت بعدش خودش هم فکر کرد نکنه راست باشه و داشت دنبال آش میگشت!!!!
حالا شده داستان ما و گروه سفته باز و این بورس
هی بحث لیدر رو مطرح میکنن
الان ببنید قشرین میخواد صف خرید بشه (بخاطر بحث فروش زمین و..) قنیشا رو هم نور مثبت کرده
ولی هیچ اتقاقی نمی افته
فقط قشیر
اگه جمع بشه ملت میرن دنبال قندیا

گفتم سهمی بخردی که نیاز به حامی نداشته باشه ...حامی افتاد مرد ..

در ضمن سهم خوب حامی میخواد چیکار ..مگه بنده خودم چلاقم ..تحلیل بلد نیستم که به خاطر این اون سهم بخرم ..فقط امیدتون به خدا باشه .وسهام خوب بخرید..

خوب این غپینو چطور لیدری هست که حتی نتونست یک روز غبشهر رو صف فروش نگه داره ..

غپینو لیدر سهله میدر هم نیست ...غبشهر مفت ترین سهم بازار هست ..سال بعد بالیا 500 تا 600 سود داره پی بریا نزدیک دو ..حالا برید بفروشید تو صف فروش ...بالای 2500 تقدیم می کینم به شما ..

پرریسک
2012/10/24, 11:17
نگهش می داریم

از نظر من زیر 230 مفته وهدف سهم بالای 300 ...فروش کجا بود ..فولاد 100 درصد اومده بالا وتوکا هنوز 50 درصد هم رشد نکرده ..

parvaz
2012/10/24, 11:17
مفت باز شد زیر 230 فقط بخرید ...این سهم میره بالای 300...
با این قیمت فولاد و صف ذوب عالیه

ahmad30_n
2012/10/24, 11:18

مگه خبریه تو سهم از لحاظ بنیادی ؟؟؟ اره اگه تعدیل 500% بده شاد با 550 باز شد ...
تو چطور پسهندو با غبشهر الان مقایسه میکنی ؟؟؟ غبشهر رو هزار p/e 3 بود احمد جاان، پسهند با سوده 20 تومنی الانش چنده ؟؟ من نمیگم نمیره بالا، میگم اگه بره مث قندیا پارساله هیچ توجیه فاندامنتالی نداره همین، مگه اینکه یه تعدیل خیلیــــــــ تپل تو راه باشه، تو این گروهم سهمی که شبیه غبشهر 1000 تومنیه پکویره البته انگار حامیه حقوقیش خریداش تموم شده تا ببینیم چی میشه .....
من غبشهر رو با پسهند و هیچ سهمی مقایسه نی کنم دوست من، منم خودم تعدا زیادی غبشهر به توصیه جناب پر ریسک دیروز و امروز تو منفی کامل گرفتم و مطمئنم از شنبه یا باید بره بالا یا تا 1250 افت کنه که احتمالش افتش بشدت پایینه ، امروز هم گفتم دوباره صف فروش میشه ( احتمالا آخر بازار جمع میشه )
من دارم می گه حقوقی داره براحتی و با هر ترفندی سهم های خوب رو جمع می کنه ، نمونش غبشهر 1000 تومنی
پسهند هم دیگه همه می دونن که زمین داره می فروشه و یا فروخته ، منم تکنیکیش رو گفتم که باید تا این قیمت بره ، شاید خبری از فروش زمین بیاد و سهم رو ببندن و بالا باز کنن
وگرنه همه حقیقیها که دارن تو این قیمتا می فروشن.چون سود خوبی کردن و فکر هم می کنن سقفه . حالا کیه که داره با این حجم می خره؟؟؟
تو سهام هیچی معلوم نیست شاید فردا شد 100 تومن شایدم 500
صحبتهای منم توصیه خرید و فروش نیست

parvaz
2012/10/24, 11:20
این شبندر عجب سهمیه هرچی میدند باز صفش بر عکس سنگین تر میشه .
:x

saeedte
2012/10/24, 11:22
جعفرجان با این فروشنده های شفارس و بموتو چه کنیم ؟ :(
فک کنم جفتشو مجبوریم نگه داریم بازم
انتظار شفارس ۴۰۰ و بموتوی ۳۸۰ داشتم بعد این همه انتظار ، افسوس :(

shadi
2012/10/24, 11:22
جناب پر ریسک چطور تو گروه قندی که همه منفی هستند قشیرین صف خرید؟

roohe-khashen
2012/10/24, 11:23
فقط وتوکا بخرید

milad97
2012/10/24, 11:26
من غبشهر رو با پسهند و هیچ سهمی مقایسه نی کنم دوست من، منم خودم تعدا زیادی غبشهر به توصیه جناب پر ریسک دیروز و امروز تو منفی کامل گرفتم و مطمئنم از شنبه یا باید بره بالا یا تا 1250 افت کنه که احتمالش افتش بشدت پایینه ، امروز هم گفتم دوباره صف فروش میشه ( احتمالا آخر بازار جمع میشه )
من دارم می گه حقوقی داره براحتی و با هر ترفندی سهم های خوب رو جمع می کنه ، نمونش غبشهر 1000 تومنی
پسهند هم دیگه همه می دونن که زمین داره می فروشه و یا فروخته ، منم تکنیکیش رو گفتم که باید تا این قیمت بره ، شاید خبری از فروش زمین بیاد و سهم رو ببندن و بالا باز کنن
وگرنه همه حقیقیها که دارن تو این قیمتا می فروشن.چون سود خوبی کردن و فکر هم می کنن سقفه . حالا کیه که داره با این حجم می خره؟؟؟
تو سهام هیچی معلوم نیست شاید فردا شد 100 تومن شایدم 500
صحبتهای منم توصیه خرید و فروش نیست
زمین پسهند بفروش رفته(با شماره 44507559 تماس بگیرین)
به زودی تعدیل از این بابت اعلام میشه

Giallorossi
2012/10/24, 11:27
جعفر جان چند تا پیشنهاد خرید بده
گیج شدیم وضعیت بازار مبهمه
به نظرت امروز خرید کنیم یا بزاریم واسه شنبه؟

parvaz
2012/10/24, 11:30
جعفر جان چند تا پیشنهاد خرید بده
گیج شدیم وضعیت بازار مبهمه
به نظرت امروز خرید کنیم یا بزاریم واسه شنبه؟
نقل از جعفرخان:
وتوکا زیر 230 مفت مفت

سعید پور احمدی
2012/10/24, 11:31
نبض بازار، 11:31به اطلاع می رساند نماد فاسمین و وغدیر افزایش قیمت را تجربه می کند.قیمت های جهانی فلزات و طلا مثبت شدند.

سعید پور احمدی
2012/10/24, 11:32
جهت اطلاع دوسانی که با مفید کار میکنند:

کاربران محترم
آموزش استفاده از فیبوناچی گسترده (پروجکشن) برای تعیین هدف های قیمتی در سایت تحلیل تکنیکال کارگزاری مفید به آدرس:
http://technical.emofid.com/?p=821
همچنین این مطلب در نرم افزار مفیدتریدر نیز در دسترس می باشد.

parvaz
2012/10/24, 11:35
پکویر در حال حرکت رو به مثبت

سهراب 1
2012/10/24, 11:36
چه رنجي مي كشن تو وتوكا . تو فولاد هم عجيب بگير و ببندي شده . هر چي سفارش فروش مياد جمع ميشه . ذوب هم كه صف خريده . دوستان فولاديها رو مفت از دست نديد .

هامد
2012/10/24, 11:38

زمینش چقد حدودا ارزش گذاری شده محمدخان ؟

mehdi020
2012/10/24, 11:40
سلام دوستان

حد شبندر و شراز چقدره ؟؟؟؟؟؟

moasheran
2012/10/24, 11:40
به حتوكا هم نگاهي بياندازيد لطفا
جناب پرريسك براي اين سهم تارگت را چگونه مي بينيد؟

سعید پور احمدی
2012/10/24, 11:42
جهت یاداوری:

غبشهر پیشنهاد جعفر بود و همچنین شبندر و ذوب و حتوکا و کرمانشا و وتوکا و شراز

البته غبشهر 1000تومانی

هامد
2012/10/24, 11:44
پکویر در حال حرکت رو به مثبت
اره خریدار میاد یه رنج میزنه ول میکنه بچه هاا میتونن تو همین افته بینه زدنه رنجا وارد شن، احتماله خیلی زیاد شنبه صفه البته اگه بازار باز بهم نریزه ...
با این خبرم که محمد و احمد آقا از فروش زمین پسهند زدن جو گروه خیلی عالی میشه ....

Moradad
2012/10/24, 11:45
جعفر خان با كپشير بمانم يا بدم بره؟

milad97
2012/10/24, 11:47
زمینش چقد حدودا ارزش گذاری شده محمدخان ؟
تا روز های اخر که خریدار 28 میلیارد تومنی داشت
دیگه ندونستم به همین شخص فروختن یا با قیمت بیشتر
چند روز بعدش دوستان اقدام واسه خرید زمینش کردن که گفتن فروش رفته

mmis
2012/10/24, 11:48
بموتور 3367 باز شد چی کار کنیم

bours
2012/10/24, 11:51
سلام دوستان

حد شبندر و شراز چقدره ؟؟؟؟؟؟

اهداف شبندر 240....300
شراز 469 رو بشکنه میره بالای 500 .. بعد بالای 600

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/24, 11:51
پسپند داره بعد از یه استراحت وارد روند صعودی می شه داداش گلم. ممنون بابت اطلاع رسانی تون. بنده از روی وضعیت نمودار سهم می گم نه قیمت زمین

pinar
2012/10/24, 11:53
وتوکا بدجوری با 230 درگیر شده...خدایا کمکش کن...

bours
مددی در مورد بموتووووو

parvaz
آفرین به این شدوص . عالیییییییییییی بودددددددد

پرریسک
2012/10/24, 11:54
هفته بعد گروه لاستک وغذایی دیدن دارن ..

خیلی ها فکر می کردن غپینو لیدره ولی امروز رکب خوردن ..حالا ببینم اونی که 1470 فروخته چند میخواد بخره تا پول کارمزد دربیاد ...

در ضمن در صدر خرید کل بازار قرار گرفت ..چون سهامی مفت تر از این غبشهر در هیچ گروهی پیدا نشد ..

پکویر هم اونی که در صف فروش فروخت میخواد چند بخره ..گروه لاستک همگی الگوی پرچم زدن حداقل 30 درصد توشون هست ..

پرریسک
2012/10/24, 11:55
مددی در مورد بموتووووو

سهم خوب مدد نمی خواد به وقتش میره بالای 450 مثل وتوکا ....

bours
2012/10/24, 11:56
سهم خوب مدد نمی خواد به وقتش میره بالای 450 مثل وتوکا ....

قوت قلبی

بابااتی
2012/10/24, 12:01
داش جعفر یک محلی بزار ، برای بار سوم

سید نظرت روی وملت چیه ؟

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/24, 12:06
از لحاظ تکنیکی ، غبشهر باید به 1475 می خورد تا برگرده
اگه زیرش بره باید تا 1330 بره
ولی امکان داره امروز دوباره قیمت منفی رو ببینه تا فروشنده احساسی سهم رو تو منفی بفروشه، برای همینه که فعلا حمایت نمی کنن تا جمع کنن
گفتم شاید دوباره منفی کامل امروز رو ببینه.و صف فروش هم بشه ، که بهترین فرصته برای خرید.

فرصت طلبی کردیم و خریدیم.

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/24, 12:13

پسر گل امتحانه؟ در مورد این سهم هم همون نظری رو دارم که راجع به اون دو تا سهم وملت و وصندوق عرض کردم. البته ممکنه فردا اگه بازار مثبت باشه یا اینکه با یه حمایت درست و حسابی بتونه از این مرز عبور کنه ان شا ا... وگرنه می شه بار دومی که به این مقاومت حمله می کنه و شکست می خوره البته دفعه قبل امیدم نسبت به عبور کمتر از این دفعه بود . در هر حالت دست به ماشه باشید. پولتونو که از تو جوی آب نیاوردین.

حمید جان سلام
امیدوارم امتحانمو در خصوص وپترو و وصندوق و وملت درست پس داده باشم. طبق پیش بینی هیچ کدوم فعلاً نتونستن کاری از پیش ببرن.
بازم ممنون که از این مسئله ها طرح می کنی و منو به فکر وادار می کنی داداش گل.

majid abd
2012/10/24, 12:14
دوستان عزیز سلام:نماد شدوص امروز ساعت 11 باز شد وبا تعدیل خوبش حدود 50%+ معامله شد که کسانی 3 ماه سهامداریشو کردن به این سود رسیدن.که 60 درصد ضررم تو بورس با رشد این شرکت کوچک ولی پر بازده جبران شد. امروزم 40000 غبهشهر را بامیانگین 1475 به سبدم اضافه کردم دیروز هم با تبادل اطلاعات و تحلیلای خوب دوستان تو این تالار شراز خریدم که امروز صف خرید شد. پر ریسک عزیز میخواستم نظرتونو در مورد سبد سهامم و نگهداری اونا تا 2 ماه دیگه چیه؟ با تشکر سودشدوص مبارک سهامدارای صبورش (سدرود شدوص قلرستان پارسان شراز)

پرریسک
2012/10/24, 12:16
حمید جان سلام
امیدوارم امتحانمو در خصوص وپترو و وصندوق و وملت درست پس داده باشم. طبق پیش بینی هیچ کدوم فعلاً نتونستن کاری از پیش ببرن.

هر سه سهم روند صعود دارن ..با یک روز در جازدن نمیشه نظر داد ..هر سه سهم هم بازدهی بالای 20 درصد در پیش دارن مخصوصا وپترو .

nik
2012/10/24, 12:18
اضافه کردن به غبشهرازصف فروش

پرریسک
2012/10/24, 12:18
داش جعفر یک محلی بزار ، برای بار سوم

سید نظرت روی وملت چیه ؟

بالای 43 دوام بیاره روند صعودی وهدف سهم بالای 54 هست ..

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/24, 12:20
هر سه سهم روند صعود دارن ..با یک روز در جازدن نمیشه نظر داد ..هر سه سهم هم بازدهی بالای 20 درصد در پیش دارن مخصوصا وپترو .
می دونم پرریسک عزیز!
من هم موافقم. دیر و زود داره. اما قضیه سر پیشنهاد برای نظاره گر بودن و دست به ماشه بودن بود و پیش بینی روند امروز.

پرریسک
2012/10/24, 12:20
به حتوكا هم نگاهي بياندازيد لطفا
جناب پرريسك براي اين سهم تارگت را چگونه مي بينيد؟

به نظرم این بار از سد 700 بگذره این سهم ..

پرریسک
2012/10/24, 12:22
جعفر خان با كپشير بمانم يا بدم بره؟

زیر مقاومت قدر 190 باز شد ولی به نظر به مررو بشکنه ..برهب الای 200..

majid abd
2012/10/24, 12:24
پر ریسک عزیز نظر شما درمورد نگهداری سبدم تا 2 ماه دیگه چیه (سدرود شدوص غبهشهر قلرستان پارسان شراز)

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/24, 12:25
به نظرم این بار از سد 700 بگذره این سهم ..

پر ریسک عزیز! کاملاً با شما موافقم

hamid_farahy
2012/10/24, 12:36
حمید جان سلام

دوست عزیز هر سه رو فروختم و غبشهر گرفتم از شما دوست عزیز و پر ریسک بسیار تشکر میکنم و ممنون

سهراب 1
2012/10/24, 12:43
با اين صف خريد شراز و شبندر به نظرتون كرماشا چند مي خواد باز بشه ؟؟؟ ;)

hamid_farahy
2012/10/24, 12:48
با اين صف خريد شراز و شبندر به نظرتون كرماشا چند مي خواد باز بشه ؟؟؟ ;)

دوست عزیز سودش 200 شده و پی ای 5 هم بدیم حدود 1000 باید باز بشه و البته به جو بازارم بستگی داره .

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/24, 12:49
دوست عزیز هر سه رو فروختم و غبشهر گرفتم از شما دوست عزیز و پر ریسک بسیار تشکر میکنم و ممنون
سلام. خواهش می کنم. ما که پولی توی دست و بالمون نیس فعلاً همه رو دادیم غبشهر. دوستان سود کنن انگار ما سود کردیم و ضرر کنن انگار ما ضرر کردیم.

vahid68
2012/10/24, 12:49
سلام سید
نظرت در رابطه با شنفت روی 4530 چیه ؟
کپشیر رو با وتوکا عوض کنم یا بزارم به حال خودش باشه؟
ممنون

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/24, 12:51
دوست عزیز سودش 200 شده و پی ای 5 هم بدیم حدود 1000 باید باز بشه و البته به جو بازارم بستگی داره .

یکی از کهنه کارهای بازار سرمایه از رقم بالای 1000 در مورد بازگشایی این سهم صحبت می کرد که با شناختی که من از ایشون دارم بی شک اغراق نکردن. اما جو بازار در روز بازگشایی خیلی مهمه!

ahmad30_n
2012/10/24, 12:55
شبهرن هم داره از لحاظ تکنیکی کارش تموم میشه شنبه و یا نهایتا یکشنبه حرکتش بسمت 1050 و اگه بشکونه 1400 شروع میشه

پرریسک
2012/10/24, 12:58
سلام سید
نظرت در رابطه با شنفت روی 4530 چیه ؟
کپشیر رو با وتوکا عوض کنم یا بزارم به حال خودش باشه؟
ممنون

شبهرن هم داره از لحاظ تکنیکی کارش تموم میشه شنبه و یا نهایتا یکشنبه حرکتش بسمت 1050 و اگه بشکونه 1400 شروع میشه

سلام..
وتوکا گفتم زیر 230 مفت بود با این رشد زیرمجومعه ها وفلاد این سهم همین الان 20 درصد عقب هست ..

در مورشنفت وشبهرن هر دو سهم روند صعود دارن ..تا جایی که بنده زیر نظر داشتم با جو گروه پالایشگاه بالا میرن ..انتظار دارم حرکت صعودی این دو سهم مانند گفته دوستمون از هفته بعد اغاز بشه ..

هدف شنفت بالای 550 وهدف شبهرن بالای 1100 هست ..

پرریسک
2012/10/24, 13:00

برا بار چندم حواسها به شپترو باشه هدف 1300-1500 ...

روند سهم صعودی هست ودقت کرده باشید داره همون بازی که کرمانشاه در قیمت 570 چند روز انجام داد رو می کنه وبعد حرکت سریع ..

boorsy
2012/10/24, 13:07
سیدجان سلام صبح بخیر ممنون از راهنماییاتون بنده امروز یکسوم دیگه از سرمایه مو غبشهر رو 14903 ریال خرید زدم یکسوم دیگه از سرمایه م مونده بنظرتون امروز بخرم یا فردا ممکنه پایینتر بیاد و من پایینتر بخرم؟ ممنون@};-

آقا سید ما صبح یه سوال از شما کردیم بزرگوار جواب ما رو ندادی ما تو قندیا زمین خورده ایم سر جدت دست مارو بگیر نمیخوای دست یه افتاده رو بگیری بلندش کنی؟

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/24, 13:07
برزیل عزیز نیم ساعت اول بازار فردا رو داشته باش. راستی بابت کرماشا(سهم بی شخصیتی که به توصیه شما نگه داشتم و یه مدت از 460 به 390 که رفت به بی شخصیتیش بارها بد و بیراه گفتم) و الان بچه باشخصیتی شده یه دنیا ممنونم.

برزیل عزیز
خدا رو شکر غبشهر روسفیدمون کرد و با وجود صف فروش شدن غپینو شخصیتشو نشون داد؟ هر چی سهم بود رو هوا زدن. خودم هم ساعت 9:30 بیدار شدم. ترسیدم جامونده باشم. گفتم برزیل بازم همه رو خریده و چیزی برا من نمونده. در منفی کامل برای یکی از دوستان اضافه کردم.

ahmad30_n
2012/10/24, 13:10
سلام..
وتوکا گفتم زیر 230 مفت بود با این رشد زیرمجومعه ها وفلاد این سهم همین الان 20 درصد عقب هست ..

در مورشنفت وشبهرن هر دو سهم روند صعود دارن ..تا جایی که بنده زیر نظر داشتم با جو گروه پالایشگاه بالا میرن ..انتظار دارم حرکت صعودی این دو سهم مانند گفته دوستمون از هفته بعد اغاز بشه ..

هدف شنفت بالای 550 وهدف شبهرن بالای 1100 هست ..

جناب پرریسک هر سهمی رو تائید کنه حرکتش شروع میشه، از الان باید منتظر صف خرید شنفت و شبهرن شنبه باشیم.
جناب پرریسک همچنان با کاذر باشیم .باتوجه به معاملات امروز ، احتمالا مقاوت 138 شکسته؟در ضمن نظرتون راجع کالسیمین و گروه روی چیه؟
باتشکر و خسته نباشید

hamid_farahy
2012/10/24, 13:11
دوستان که کشرق دارن مواظب باشن کطبس تو 6 ماه فقط 7 تومان سد ساخته و اوضاع خوبی نداره .

hamid_farahy
2012/10/24, 13:13
جناب پرریسک هر سهمی رو تائید کنه حرکتش شروع میشه، از الان باید منتظر صف خرید شنفت و شبهرن شنبه باشیم.
جناب پرریسک همچنان با کاذر باشیم .باتوجه به معاملات امروز ، احتمالا مقاوت 138 شکسته؟در ضمن نظرتون راجع کالسیمین و گروه روی چیه؟
باتشکر و خسته نباشید

دوست عزیز کاذر اگه شنبه تونست بالی 140 دوام بیاره نگه دار و گرنه بفروشش جون 140 مقاومتش بوده . البته با اجازه پر ریسک عزیز

hamid_farahy
2012/10/24, 13:15
پر ریسک عزیز معاملات پر حجم شبندر برای من نگران کننده شده میشه راهنمایی کنین . با تشکر

ahmad30_n
2012/10/24, 13:15
جناب پرریسک نظرتون راجع به شاخص و تاثیر اون با انتخابات امریکا و انتخابات خودمون چیه
امکان داره شاخص تا 33 بره و بخاطر انتخابات امریکا تا اواسط آذر منفیش کنن تا 30 و بعد تا خرداد تا 60 بره

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/24, 13:19
برا بار چندم حواسها به شپترو باشه هدف 1300-1500 ...

روند سهم صعودی هست ودقت کرده باشید داره همون بازی که کرمانشاه در قیمت 570 چند روز انجام داد رو می کنه وبعد حرکت سریع ..

داداش پرریسک، حق با شماست. چرا راه دوری بریم. این بازی و تغییر شرایط های این سهم درست شبیه بازیهاییه که تو محدوده ی قیمتی 509 تا 524 در آورده بود و بعدش صعود تا 935

hamid_farahy
2012/10/24, 13:23
دوستان کسی از شبریز خبر نداره؟

madio
2012/10/24, 13:32
به گفته سید عزیز بازار چرخشی به سمت ریالی ها کرده که کاملا مشهود شده ،امروز دلار کمی رفت بالا و به نوعی ترس اصلاح قیمت سهام دلاری از بین برد.
شاید بشه گفت ترکیبیا دارن میرن بالا مثل پالایشگاه ها و فولاد ها
انتخابات امریکا احتمالا با پیروزی اوباما تموم بشه که مفهومش افزایش تحریم ها در میان مدته
معمولا دمکرات ها خیلی علاقه ای به کارهای پرریسک مثل حمله ی نظامی ندارن و البته توافق سنگین
هم ازشون انتظار نمی ره
داخل پارانتز از نظر من رامنی شخصیت پیروز شدن رو نداره

میرحسین
2012/10/24, 13:37
اخه چرا راه دور میرین دلار بالای 3000 توافق کجاست این بازار بخاطر رشد چند روز پیش وهمچنین مناظره دیشب اوباما و رامنی که محور اصلیش بحث ایران بود و نامه تند احمدی نژاد یه کم ترسید اگه خبرهای بد نیاد شاخص باز هم قدرت پیشروی بیشتر رو داره
خب اینا رو دیروز تو بازار منفی نوشتم که همه از ریزش وسقوط شاخص تو سایتها می نوشتند ببینید دوستان دلار بالای 3000 شوخی نیست سودهای بسیار زیاد رو برای خیلی از شرکتها به همراه داره اگر فقط ریسکهای سیستماتیک کم بشه و بازار احساس ارامش بکنه شاخص شاید دو برابر هم بشه

پرریسک
2012/10/24, 14:08
خب اینا رو دیروز تو بازار منفی نوشتم که همه از ریزش وسقوط شاخص تو سایتها می نوشتند ببینید دوستان دلار بالای 3000 شوخی نیست سودهای بسیار زیاد رو برای خیلی از شرکتها به همراه داره اگر فقط ریسکهای سیستماتیک کم بشه و بازار احساس ارامش بکنه شاخص شاید دو برابر هم بشه

هیچ کس از ریزش بازار حرف نزد ..بلکه گفته اگر امروز بازار مقاومتها رو نشکنه وکم بیاره واگرایی منفی شکل میگیره وبازار منفی میشه ...

تا وقتی اتفاقی رخ نداده ما به پیشواز نمیریم ..امروز ذوب مقاومت شکت شرایز شکست شبندر شکست ...بازار هم با صف شدن اینها برگشت زد به بالا ..

در ضمن سهام ریالی هم اکثرا طبق پیش بینی درست همشون صف خرید شدن ..

فقط دیروز گفتیم زمین دو برابر شده کل گروه ساختمان صف خرید شد وتسه ها رفتن تو صف خرید ..والا اپارتمان تو شهر ما پیدا نمیشه ...

پرریسک
2012/10/24, 14:09
به گفته سید عزیز بازار چرخشی به سمت ریالی ها کرده که کاملا مشهود شده ،امروز دلار کمی رفت بالا و به نوعی ترس اصلاح قیمت سهام دلاری از بین برد.
شاید بشه گفت ترکیبیا دارن میرن بالا مثل پالایشگاه ها و فولاد ها
انتخابات امریکا احتمالا با پیروزی اوباما تموم بشه که مفهومش افزایش تحریم ها در میان مدته
معمولا دمکرات ها خیلی علاقه ای به کارهای پرریسک مثل حمله ی نظامی ندارن و البته توافق سنگین
هم ازشون انتظار نمی ره
داخل پارانتز از نظر من رامنی شخصیت پیروز شدن رو نداره

از همین حالا اواباما پیروز میدان هست ...هر چند بیشترین ضربه رو هم این بابا به ما زده ..صد رحمت به اون بوش ..

پرریسک
2012/10/24, 14:12
جناب پرریسک نظرتون راجع به شاخص و تاثیر اون با انتخابات امریکا و انتخابات خودمون چیه
امکان داره شاخص تا 33 بره و بخاطر انتخابات امریکا تا اواسط آذر منفیش کنن تا 30 و بعد تا خرداد تا 60 بره

بازار خیلی خوب رشد کرده وبعد مدتی که هیجانها خوابید بازار دنبال بهونه برا منفی خواهد شد ..تکنیکال اکثر سهام هم جای رشد زیادی نشون نمیدن ..

ولی خوب همیشه سهامی رشد نکرده تو بازار زیاده ومیشه از اونها استفاده کرد ....خوبی بازار اینه که دیگه همه سهام با هم بالا نمیرن ..گروهی بالا میره گروه دیگه اصلاح می کنه بعد اون گروه بالا رفته اصلاح میکنه گروه بعدی میاد رو دور ..

مثال گروه قند الان دارن خوب اصلاح میشن بعد مدتی که بازار وقت درجازدن یا استراحتش رسید رالی اینها اغاز میشه ...یا گروههای دیگه ..

پرریسک
2012/10/24, 14:15
پر ریسک عزیز برای فردا چی پیشنهد میشه ؟ با تشکر

ذوب بالای 247 دوام بیاره ..با حد ضرر 247...

شراز بالای 469 با حد ضرر 469...

وپترو بالای 100 با حد ضرر 100..
پکویر بالای 225 با حد ضرر 225..

غبشهر قبل 1400 جمع غبشهر...

حتاید با حد ضرر 260...

وساخت با حد ضرر 210 ..

اینم سهامی که دیروز گفته شد دوستان سوار بشن ..

وپترو پکویر غبشهر همچنان فرصت خرید ...
زیرمجموعه های وپترو همگی صف خرید خود سهم شناور ..خوب دارن جمعش می کنن یا بزخری می کنن به قولی ...

personable
2012/10/24, 14:16
سلام جناب پرریسک
واقعا خسته نباشید و ممنون از وقتی که میزارید
میشه بگید بنظرتون افت غبشهر تا کجاست من امروز اول وقت 1536 خریدم
و نظرتون راجع به وتوشه ؟

mmis
2012/10/24, 14:20
جناب پرریسک ساروم راچطور می بینید

Fundamental
2012/10/24, 14:31
دوستاني پيغام خصوصي ميزارن راجه به نوسان گيري
بنده وپترو و وبوعلي رو پيشنهاد ميدم بهشون اگر روندهاشون رو ببينيد روزانه بين ٦ الي ٨٪ نوسان دارند

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/24, 14:35
با اجازه جناب پرریسک
سلام احسان جان لطفا فعلاً سمت این سهم کشرق نرو!
شاید یه کم اصلاح کنه تا 289! روندش اگه صعودی شد وارد شو

احسان جان امیدوارم به توصیه م عمل کرده باشی و دوباره وارد کشرق نشده باشی. البته اگه درست یادم بیاد تو قیمت های پایین وارد شده بودی.

میرحسین
2012/10/24, 14:38
[quote=پرریسک;225557]هیچ کس از ریزش بازار حرف نزد ..بلکه گفته اگر امروز بازار مقاومتها رو نشکنه وکم بیاره واگرایی منفی شکل میگیره وبازار منفی میشه ...

تا وقتی اتفاقی رخ نداده ما به پیشواز نمیریم ..امروز ذوب مقاومت شکت شرایز شکست شبندر شکست ...بازار هم با صف شدن اینها برگشت زد به بالا ..

در ضمن سهام ریالی هم اکثرا طبق پیش بینی درست همشون صف خرید شدن ..

فقط دیروز گفتیم زمین دو برابر شده کل گروه ساختمان صف خرید شد وتسه ها رفتن تو صف خرید ..والا اپارتمان تو شهر ما پیدا نمیشه ...سوء تفاهم شده سید........ منظورم یه تعداد استاد نما هست که توی بعضی سایتها مینویسند qu

saeedte
2012/10/24, 14:42
جعفرجان با جمع بندی فرمایشات این چند وقت اخیر شما فک کنم برای دوستانی که دنبال سهام رشد نکرده و در عین حال مورد تایید شما هستن مفت ترین سهام در حال حاضر براشون اینها باشه
ساروم و سدور
بموتو
وتوکا
غبشهر
شپترو
با توجه به اهدافی که جعفر عزیز اعلام کرده همه اینها حداقل ۵۰٪جای رشد دارن فقط یه کم سهامداری میخواد اونم نه نه ۵-۶ماه در حد ماکزیمم ۲-۳ماه پیشنهادای ایشون همیشه به هدف میرسن
غبشهر

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/24, 14:49
آ_س_پ صعودی نشده پرریسک عزیز

دوست عزیز امیدوارم که امروز همون طور که گفتم نظاره گر بازار بوده و به موقع وارد این سهم شده باشی. گفته بودم که یه سیگنال ضعیف برای صعود داده. البته اگه خریدی حواست به نوسانات بازار باشه.

bashash
2012/10/24, 14:52
باتشكر از جناب پرريسك لطفا درمقايسه با پتروشيمي آبادان وپتروشيمي زاگرس ازنظر شما كدوم بهتره - مريدتيم دادش:d

saeedte
2012/10/24, 15:00
باتشكر از جناب پرريسك لطفا درمقايسه با پتروشيمي آبادان وپتروشيمي زاگرس ازنظر شما كدوم بهتره - مريدتيم دادش:d

دوست عزیز ایشون بالغ بر ۴۶۷۳۱۸ بار:dگفته که پتروشیمی فقط و فقط شپترو و کرماشا سرور و سالار همشونن

Alireza62
2012/10/24, 15:04
سلام پرريسك عزيز. بنظرتون بموتو (عشق) تا قبل از مجمع 400 رو ميزنه ؟؟؟؟

bashash
2012/10/24, 15:33
دوست عزیز ایشون بالغ بر ۴۶۷۳۱۸ بار:dگفته که پتروشیمی فقط و فقط شپترو و کرماشا سرور و سالار همشونن
عددي كه گفتي خيلي باحال بود:d ولي خود ايشون چند وقت پيش زاگرس رو پيشنهاد داده بودند:d

پرریسک
2012/10/24, 15:38
عددي كه گفتي خيلي باحال بود:d ولي خود ايشون چند وقت پيش زاگرس رو پيشنهاد داده بودند:d

تکنیکالی بود زاگرس..

تحریم ها لغو نشه زاگرس انگشت کوچیکه شپترو هم نمیشه ..

پرریسک
2012/10/24, 15:39
سلام پرريسك عزيز. بنظرتون بموتو (عشق) تا قبل از مجمع 400 رو ميزنه ؟؟؟؟

به امید خدا ..
وتوکا در نظرم بود قبل مجمع 280 رو بزنه گفتم نزه میریم مجمع ونزد ولی درست روز بعد مجمع رفت نزدیک 280 با سود مجمع ودر روزیها بعد میره برا اهداف بالای 350..

بموتو زیر 400 بمونه مجمع رفتن بهتره ..

پرریسک
2012/10/24, 15:42
وپترو حد ضرر 100 وهدف بالای 130 ..

سهامدار عمده شدوص کربن وساخت ونوین وسهمهای دیگر که اکثرار دارنمیان بالا ...شدوص امروز خوب مثبت خورد ..وساخت هم که صفه..خود سهم تکنیکال زیبایی داره ..

http://cidfnt.tk/img/b541d874c7bc.gif

asal
2012/10/24, 16:31
پریسک عزیز نظرتونو درباره حتاید هم میفرمایید.

honaramuz
2012/10/24, 16:32
وپترو حد ضرر 100 وهدف بالای 130 ..

سهامدار عمده شدوص کربن وساخت ونوین وسهمهای دیگر که اکثرار دارنمیان بالا ...شدوص امروز خوب مثبت خورد ..وساخت هم که صفه..خود سهم تکنیکال زیبایی داره ..

http://forums.boursy.com/

=============
جناب پرريسك عزيز
بنده در مجمع امسال وپترو حاضر بودم.دوتا قرارداد پتروشيمي بزرگ با شستا بسته كه روي كدال خواهد آمد.مدير عامل شركت متن قراردادها و مبالغ آنها را در مجمع مطرح كرد.زيرمجموعه هايش هم كه دارند زمين و ساختمان ميفروشند و بدهي ها را مي دهند و تكنولوژي نوين هم نصب شده است.

کيانوش
2012/10/24, 16:52
حدود 20روزي هست حجم معاملات بورس رفته بالاي 100ميليارد تومان و حدود يک هفته اي هست حجم معاملات بورس رفته بالاي 150ميليارد تومان.
در صورتي که روز جمعه در سوريه اتش بس شود از روز شنبه حجم معاملات ميره رو 200ميليارد تومان و شاخص ميره بطرف 35000واحد و بعد 40000واحد.
دلار لامذهب بالاي 3000تومان چسبندگي پيدا کرده است دوباره رفت بالاي 3200تومان.
شنبه 1-پالايشگاهها
2-فلزات
3-روي و معدنيها
4-.....

همراهان
2012/10/24, 17:10
حدود 20روزي هست حجم معاملات بورس رفته بالاي 100ميليارد تومان و حدود يک هفته اي هست حجم معاملات بورس رفته بالاي 150ميليارد تومان.
در صورتي که روز جمعه در سوريه اتش بس شود از روز شنبه حجم معاملات ميره رو 200ميليارد تومان و شاخص ميره بطرف 35000واحد و بعد 40000واحد.
دلار لامذهب بالاي 3000تومان چسبندگي پيدا کرده است دوباره رفت بالاي 3200تومان.
شنبه 1-پالايشگاهها
2-فلزات
3-روي و معدنيها
4-.....
کيانوش جان عزيز خدا قوت من هميشه از تحليل هاي و گفتمان زيباي شما لذت برده و استفاده کردم لطفا اگر امکان دارد پيش بيني تان را از بازار هفته آينده بفرمائيد

کيانوش
2012/10/24, 17:22
کيانوش جان عزيز خدا قوت من هميشه از تحليل هاي و گفتمان زيباي شما لذت برده و استفاده کردم لطفا اگر امکان دارد پيش بيني تان را از بازار هفته آينده بفرمائيد

عالي عالي خواهد بود .برو اخر هفته را خوش باش.

mahyar1357
2012/10/24, 17:44

امروز داشتم يادداشت هاي چند ماه قبل خودمو ورق ميزدم.همون روزها نقطه نظرات بعضي دوستان رو يادداشت ميكردم.يك لحظه سهم هاي پيشنهادي كيانوش عزيز رو در چند ماه قبل نگاه كردم.واقعا شگفت زده شدم چقدر پيش بيني هاي دقيق و نابي.اي كاش اين چند ماه بجاي اين همه استرس و سود و زيان(البته با جون كندن و بيدار خوابي هاي زياد در مجموع بالاي 50% در سودم) همون سهماي ايشونو ميخريدم الان قطعا بيشتر سود كرده بودم.كيانوش عزيز دستت درد نكنه واقعا ممنونتيم.آفرين بر تو و حق پشت و پناهت.

alizare1982
2012/10/24, 17:54
سلام دوستان. اونقدر دوست تحلیلگر و استاد توی این سایت زیادن که بنده جسارت نمیکنم در حضور اساتید حرفی بزنم. به هر حال شخصا از آدمهایی که برای مردم ایران در هر جای این سرزمین زحمت میکشن، دعای خیر دارم.
محبت دوستان در کمک به سود کردن هم واقعا ستودنی هست. می بینم که حتی از ضرر کردن دوستان هم برخی ها ناراحت میشن. این همون شخصیت ایرانی بودن شماست که من همیشه بهش می بالیدم. هر جای این سرزمین هستید تنتون سالم و زندگی تون آرام و خرم باد دوستان عزیز.

نیکا
2012/10/24, 17:56
سلام همواره همه درفکر کاهش احتمالی دلار میباشند که برسهام صادراتی اثر بخش است و گاها سهام فوق را تغیر میدهند خوب البته کاهش دلار ارزوی ماست و خواسته ملت تا نفسی بکشند ولی وقتی دولت کف فروش ارز را 25500 قرارمیدهد صحبت از کاهش پایین تر از ان بیهوده است وباتوجه اینکه اغلب شرکتها فروش خودرابالاتراز ترخ دولت دربودجه دیده اند پس جای نگرانی نیست وهمچنان سود پیش بینی شده خود فایق میایند برای هفته بعد نیز سهام معادن و پتروشیمی و غذایی و ...... که ازارز تغذیه میکنند کماکان در روند مثبت خواهندبود . ایا این تصور درست است ؟؟

صداقت2
2012/10/24, 18:23
بالای 116 دوام بیاره حد ضرر 116 هدف 125 تا 130 فعلا ..

سلام بر پرریسک مهربان!!!!!
امروز در میانگین 1163 ریالی بعد از اینکه قیمت پایانی در محدوده 1176 ریالی تثبیت شد - تعدادی خریدم.
شنبه صلاح می دانید خریدم را تکمیل کنم؟ تا چه قیمتی؟
ممنون از لطفتان

shadi
2012/10/24, 18:30
جناب پر ریسک خوشحال می شوم نظرتان را نسبت به صف خرید قند قشیرین بفرمایید آیا اصلاح قندیها تمام

شده.مرسی

همراهان
2012/10/24, 18:36
[quote=صداقت2;225646]سلام بر پرریسک مهربان!!!!!
امروز در میانگین 1163 ریالی بعد از اینکه قیمت پایانی در محدوده 1176 ریالی تثبیت شد - تعدادی خریدم.
ممنون از لطفتان[/quo
سلام صداقت عزيز
من فکر ميکنم در اين بازار سهم روز بازار خريداري شود بيشتر و بهتر بازدهي دارد تا سهام متفرقه سهامهاي توپ بازار ذوب آهن ، شبندرو چندتاي ديگر که در بازار روند مثبت آنها کاملا نمايان است . پرسود باشيد

arash boursy
2012/10/24, 19:21
دوستاني پيغام خصوصي ميزارن راجه به نوسان گيري
بنده وپترو و وبوعلي رو پيشنهاد ميدم بهشون اگر روندهاشون رو ببينيد روزانه بين ٦ الي ٨٪ نوسان دارند
چه جوری میشه نوسان گرفت؟
ساعت 8:30 اردر هارو بزاریم ؟ مثلا یه حجم ثابت منفی چهار خرید و مثبت چهار فروش؟ ریزه کاری نداره ؟من دوبار تا حالا جا موندم از سهم، سر همین قضیه . مثلا فروش رفته ولی خرید برام نشده یا برعکس . امروز هم همین کارو واسه غبشهر انجام دادم نگرفت ، فقط واسم خرید شد ( البته بهتر که فروش نرفت ). بعضی روزها تو سهامی که روند صعودی دارند و یخورده گیج می زنن باید جواب بده. فکر کنم باید ده درصد بالا و پایین اردر بزاری.درسته؟ جناب پرریسک زیاد موافق نوسان گیری نیست ببخشید مطرح کردم .

Fundamental
2012/10/24, 19:32
چه جوری میشه نوسان گرفت؟
ساعت 8:30 اردر هارو بزاریم ؟ مثلا یه حجم ثابت منفی چهار خرید و مثبت چهار فروش؟ ریزه کاری نداره ؟من دوبار تا حالا جا موندم از سهم، سر همین قضیه . مثلا فروش رفته ولی خرید برام نشده یا برعکس . امروز هم همین کارو واسه غبشهر انجام دادم نگرفت ، فقط واسم خرید شد ( البته بهتر که فروش نرفت ). بعضی روزها تو سهامی که روند صعودی دارند و یخورده گیج می زنن باید جواب بده. فکر کنم باید ده درصد بالا و پایین اردر بزاری.درسته؟ جناب پرریسک زیاد موافق نوسان گیری نیست ببخشید مطرح کردم .

بنده خودم تقریبا 70 % سبدم رو با نوسان گیری خرید و فروش میکنم
اگه همون اول صبح بزارید مطمئن تر هست،ببینید معمولا این 2 سهم کندل های خوبی میزنه شما ادرتون رو منفی واسه خرید و رو مثبت واسه فروش بزارید !
شما یه گین 4 % هم بگیرید در روز کفایت میکنه ;)

صداقت2
2012/10/24, 19:38
[quote=صداقت2;225646]سلام بر پرریسک مهربان!!!!!
ممنون از لطفتان[/quo
سلام صداقت عزيز
من فکر ميکنم در اين بازار سهم روز بازار خريداري شود بيشتر و بهتر بازدهي دارد تا سهام متفرقه سهامهاي توپ بازار ذوب آهن ، شبندرو چندتاي ديگر که در بازار روند مثبت آنها کاملا نمايان است . پرسود باشيد

با احترام به فرمایشات شما
گاهی لازم است - برخلاف حرکت بازار( شناسایی زودتر یک سهم قبل از اینکه بازار متوجه شود) عمل کنی!!!
از شوماخر - قهرمان بلامنازع اتومبیل رانی پرسیدند : رمزموفقیت شما چیست؟
جواب دادند- وقتی دیگران در پیچ ها ترمز میزنند - من گاز می دهم!!!!
شاد و پیروز و سربلند باشید!!!!

Fundamental
2012/10/24, 20:04
سعید درخشانی تا خرخره وپترو خریده

;;)

پرریسک
2012/10/24, 20:39
جناب پر ریسک خوشحال می شوم نظرتان را نسبت به صف خرید قند قشیرین بفرمایید آیا اصلاح قندیها تمام

شده.مرسی

یم شخص حقیقی با بالای 500 تا اومد بالای یک درصد ..احتمالا کار ایشون بوده ..یا حالا دست پولش مونده ریخته تو این سهم چون گزارش های سهم هیچ خبری توشون نیست ..منطق شمال شرق هم چغندر نیست امسال هم تولید چغندر در کل کشور نسبت به سال قبل مقداری افت کرده ...

یا اینکه خبری رانتی در این سهم موجوده مثل فروش زمین ..اونوقت دیگه بحث شکر وقیمت اینها مهم نیست مثل پسهند میتونه یه کله بره بالا وخودش رو از گروه جدا کنه ولی هر چی باشه فیر عملیایت هست ..البته اگر خبری باشه ..نباشه که هیچ گفتم یکی دست پولش مونده خواسته یه حالی بده به فروشنده ها ...باید دید ..

پرریسک
2012/10/24, 20:42
پریسک عزیز نظرتونو درباره حتاید هم میفرمایید.

گفتم که حد ضرر 260 هست وفعلا میتونه بیاد بالا ..

پرریسک
2012/10/24, 20:46
سلام جناب پرریسک
واقعا خسته نباشید و ممنون از وقتی که میزارید
میشه بگید بنظرتون افت غبشهر تا کجاست من امروز اول وقت 1536 خریدم
و نظرتون راجع به وتوشه ؟
سلام..
مگر بنده نگفتم خرید رو منفی کامل انجام بدید چرا بالاتر خرید کردید ..بزارید فروشنده ها کامل ضرر بکنن ...نشد که ..

مشکلی نیست سهم طبق انتظارم امروز برگشت رو زد که غپینو باز شد وجو گروه رو به هم ریخت ولی خوب امروز جمع شدن وشناور شدن صف غبشهر با وجود صف فروش 11میلی غپینو خیلی چیزها رو به خیلیها ثابت کرد ومعلوم شد که هر گردی گردو نیست وهر سهم درپیتی هم لیدر سهام وگروه نمی تونه بشه .....در ضمن این غبشهر همون سهم بی شخصیت هست که دوستان میگن وحامی هم نداره ..چون نیازی به حامی نداره سهام خوب .....از سهمی که فقط به خاطر حامی میاد بالا وبنیادی خوبی نداره دوری کنید ..

از هفته بعد رالی غبشهر دیدن داره وپایین تر هم بدن که چه بهتر ..بازم میگم دلایل ما کاملا بنیادی هست برا سال بعد سود بالای 500 انتظار دارم با شرایط کشور پی برای 5 حق غبشهر هست قیمت در یماد 2500 وبا 200 تومن سود تقسیمی مجمع قیمت میرسه به 2700 تومن...در ضمن سود 500 تا بالای 600 هم جای رشد داره حالا خود قیمت سهم رو در بیارید ..ببیند این سهم زیر 1500 مفت هست یا نه ..از کل سهام بازار مفت تر هست این رو هم بگم ..

در مورد وتوشه بالای 190 دوارم بیاره تا 230 می تونه بره ..

majid abd
2012/10/24, 20:50
پررسیک عزیز چرا سدرود با گزارش خوب و تعدیل خوبی هم که پیش رو داره که p/e شم به 3/5 رسیده 3 رورزه که صف فروشه. تو سیمانیها در حال حاضر به نظر خودم که بهترینه و سهام کم حاشیه ای هم هست مثل شدوص. با تشکر

پرریسک
2012/10/24, 20:55
پررسیک عزیز چرا سدرود با گزارش خوب و تعدیل خوبی هم که پیش رو داره که p/e شم به 3/5 رسیده 3 رورزه که صف فروشه. تو سیمانیها در حال حاضر به نظر خودم که بهترینه و سهام کم حاشیه ای هم هست مثل شدوص. با تشکر

دوست من بنده هیچ وقت نمی گم چرا این سهم رو مفت میدن ..اگر واقعا مشکلی نداشته باشه منتظر میشم در بهترین قیمت ودر کمترین قیمت ودر روند صعود سهم رو بخرم وبعد در بهترین قیمت به فروشنده های محترم که الان در صف فروش هستن در صف خرید بفروشم ...

برید از این فروشنده ها بپرسید چرا میفروشید این سهم رو ...

وتوکا رو درست روز قبل مجمع رو 230 فروختن بعد مجمع 20 درصد بالاتر خریدن ...در عرض یکماه کدوم دوست عزیز بیشتر از 20 درصد سود کرده ..هر کی کرده نوش جان ما همین 20 درصد از سرمون هم زیاده حالا هفته بعد وتوکا دیدن داره ..

سیمان درود هم همینطور ..گروه سیمان رالی رو در پیش دارن ودر یک چشم به هم زدن ای صف دود میشه ..

امروز پکویر منفی وبد در 211 ولی تا مثبت هم رفت فروشنده ها هاج واج موندن بالای 225 خریدن رو 211 فروختن حالا این ضرر رو میخوان با چی جبران کنن؟؟؟؟؟تا این بخواد جبران بشه پکویر 280 رو میزنه ..سهامدار عمده 250 تا هم خرید ...

درود بهتنری سهام سیمانی هست شک نکنید وفقط مفت بخرید ..

خودشکوفا
2012/10/24, 21:20
بنده خودم تقریبا 70 % سبدم رو با نوسان گیری خرید و فروش میکنم
اگه همون اول صبح بزارید مطمئن تر هست،ببینید معمولا این 2 سهم کندل های خوبی میزنه شما ادرتون رو منفی واسه خرید و رو مثبت واسه فروش بزارید !
شما یه گین 4 % هم بگیرید در روز کفایت میکنه ;)

fundamental جان !! حالا فکرشو بکن سهم اولش صعود کنه رو 4 واست بخره بعد اخر وقت نزول کنه رو -4 بفروشه.
اگه خودت بالاسرش نباشی که قیامتی میشه!:D

shimab
2012/10/24, 21:28
جعفر خان ذوب را چطور مي بينيد؟ مقاومت 247 را شكست، اولين تارگت سهم چنده؟ جعفر خان به نظر شما چه اتفاقي افتاده سهمي كه چند ماه پيش 150 صف فروش بود الان دارند رو 250 ميليون ميليون مي خرند:D. خبريه كه ما بي خبريم؟؟؟؟ به نظر شما اين حجم معاملات چي را نشون مي ده؟؟؟ يه موشكافي كنيد ببينيم چه خبره در كل؟؟؟ :x

babakkeshavarz
2012/10/24, 21:32
سلام آقای پرریسک و ممنون از تمام راهنمایی های شما ، بخصوص در مورد وتوکا ، ممنون میشم نظرتون در رابطه با وبهشهر بدونم ، بازم ممنون از وقتی که می زارید.

sys144
2012/10/24, 22:23
سلام
به همه دوستان و خصوصا جناب پرریسک
لطفا بفرمایید اگر بخواهم از یکی از دو سهم زیر خارج شوم کدام رو پیشنهاد می فرمایید.وهمچنین چه سهمی رو برا خرید پیشنهاد میدین.بنده خودم با توجه به راهنمایی جناب پرریسک قصدم غبشهر است.
1-وبملت
2-ثباغ

ahmad30_n
2012/10/24, 23:13

شركت صنايع لاستيكي سهند در نظر دارد زمين كارخانه خود به مساحت 19239 متر مربع داراي 9 سوله و انبار ، ساختمان اداري ، رستوران ، چاه آب ، برق 3200 آمپر و تاسيسات مناسب را بفروش برساند ، از متقاضيان درخواست مي شود تا روز يكشنبه 26/06/1391 در وقت اداري جهت بازديد و دريافت اسناد مزايده به آدرس كيلومتر 8 جاده مخصوص كرج ، جنب بزرگراه آزادگان شركت صنايع لاستيكي سهند مراجعه نمايند .
تلفن تماس : 44507559

http://www.sahandrubber.com/Default.aspx?PageID=604&RelatedID=IMemIMaM

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/25, 00:16
صداقت عزیز ودی رو وارد شدی داداش گل؟
یادم میاد یه کوچولو تو کار جناب پرریسک دخالت کردم و گفتم اگه اوضاعش خوب بود وارد بشی.

صداقت2
2012/10/25, 00:21
صداقت عزیز ودی رو وارد شدی داداش گل؟
یادم میاد یه کوچولو تو کار جناب پرریسک دخالت کردم و گفتم اگه اوضاعش خوب بود وارد بشی.

نقل قول نوشته شده توسط صداقت2 مشاهده گفتگو
[SIZE=3] امروز خرید های دیروزم را تکمیل کردم و تعدادی هم در صف بودم!!!
این سهم را فقط باید مدیریت کرد تا زمان ((( روز واقعه اش))) که بسیار نزدیک است.

[B][COLOR="#4B0082"] امروز هم با چیدن تقاضای 400000 تایی و 100000 تایی در قیمت های 2570 و 2620 ریالی هم سهم مدیریت شد و هم اینکه جلوی نوسان گیری را گرفتیم!!!!
البته اگر هم عرضه می شد از خریدش استقبال می کردیم!!!!
به قول دوستان تکنیکال تثبیت قیمت 2660 ریالی به منزله آغاز روند صعودی است و تا یکی و دو هفته آینده شرکت قرارداد جدید و تعدیل مثبتش را اعلام می کند و کف قیمتی جدیدی
(به نظرم محدوده 4000 الی4500 ریالی) را تشکیل می دهد.
سهامداران عمده هم صلاح را بر این می بینند که اختلافات گذشته را حل کنند و ترکیب هیات مدیره جدیدی را ایجاد کنند و.....
انشاا.. هفته آینده هم روند صعودی سهم با منطق ایجاد شده - ادامه یابد!!!!
[/

نقل قول نوشته شده توسط آسمان آبی مشاهده گفتگو
این حقوقی احمق اگه بزاره سهم رشد میکنه
شنبه فکر کنم عرضه حقوقی زیاد باشه اگه شنبه حمایتش کنید تا 309 رو بدون مشکل میره مگرنه از شنبه باز میره برای اصلاح قیمت

سعی می کنیم با حقوقی مربوطه تعامل لازم را داشته باشیم.
البته اگر هم عرضه کند - با شرایط فعلی بازار - حتما بلعیده می شود.
دوستان اگه صلاح دانستند!!! ریسک نوسان گیری ودی را می توانند امتحان کنند.
برای ما مدیریت امروز قیمت سهم برای تثبیت قیمت 266 تومانی که نقطه شروع روند صعودی بود - اهمیت داشت و بنظرم از شنبه نیازی به حمایت نداشته باشد و بازار از ودی استقبال می کند.

پاسخ فوري به اين نوشته پاسخ پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول Multi-Quote This Message ارسال به وبلاگ
2 كاربر به خاطر اين پست از صداقت2 تشكر كردهاند:

alireza1807, آسمان آبی

aminian
2012/10/25, 02:23
سید جون سلام
از لحاظ بنیادی دو سهم فولاد و ذوب چه تفاوتی با هم دارن و آینده کدومشون در کوتاه مدت و میان مدت بهتره؟

کيانوش
2012/10/25, 08:58

دوستان من يک معذرت خواهي به همتون بدهکارم.قيمت زمينهاي فسرب به ازاي هرسهم با قيمت سال 1389 برابر هست با 1500تومان
و با قيمت سال 1391 هست حداقل 2500تومان براي هر سهم.در بورکس در تايپيک نينجا امده است استاد نادرعلي تحليل کرده اند قيمت گروه روي تو يک برحه 6الي 9ماهه مشود.
کروي510تومان
فاسمين 1350تومان
فراور 1450تومان
باما2100تومان
فسرب1150تومان
.........................
به مصاحبه سال 89دقت فرماييد.
تاريخ چاپ : سه شنبه 28 ارديبهشت 1389

مژده به سهامداران ملی سرب و روی ایران (فسرب)
جهش ارزش واقعي شركت ملي سرب و روي ايران در پي تغيير كاربري اراضي شركت

شركت ملي سرب و روي، دوازدهم ارديبهشت ماه مجمع عادي ساليانه خود را برگزار كرده، اين شركت هفته آينده نيز مجددا ميزبان سهامداران خواهد بود تا در مجمع فوق العاده شاهد انتخاب اعضاء هيات مديره باشد. در آستانه برگزاري اين مجمع دكتر عليرضا مقدم نماينده سهامداران عمده در مصاحبه اي به تشريح يكي از مهمترين موضوعات پيش روي شركت پرداخته است.

دکتر علیرضا مقدم، نماینده سهامداران عمده در شرکت ملی سرب و روی ایران در خصوص تغییر کاربری اراضی شرکت و تاثیرات این حرکت مهم در عملکرد سالیان آتی این شرکت رو به توسعه در گفتوگو با خبرنگار دنیایاقتصاد اظهار کرد: با توجه به داشتن یک کرسی از هیات مدیره و عملکرد مطلوب مدیریت شرکت که مرهون رهنمودهای هیاتمدیره شرکت ملی سرب و روی ایران میباشد، میتوان با افتخار به سهامداران شرکت ملی سرب و روی ایران این مژده را داد که تحولات شگرفی در این مجموعه صنعتی در حال انجام است.
وی با اشاره به ویژگیهای شرکت ملی سرب و روی ایران اظهار کرد: این مجموعه اولین تولیدکننده سرب در ایران میباشد، در این مجموعه قبل از سال 1380 تولید روی نیز آغاز شده و تجهیزات فعلی تولید روی و سرب این شرکت در صنعت سرب و روی ایران حرف اول را میزند و از پتانسیلهای بالایی نیز برخوردار است.
وی خاطرنشان کرد: زمینهای شرکت ملی سرب و روی ایران به مساحت 540 هکتار در بهترین موقعیت حاشیه شهر زنجان قرار دارد. این در حالی است که 150 هکتار از این زمینها در بالای اتوبان تهران- زنجان و 400 هکتار مابقی بین دو اتوبان جدید و قدیم تهران- زنجان قرار دارد. قابل توجه است که اراضی شرکت ملی سرب و روی ایران مابین شهر زنجان و شهر سلطانیه (پایتخت قدیم ایران) در دشت سلطانیه قرار دارد.
با توجه به گسترش شهر زنجان و سلطانیه این اراضی در سالیان آتی در حومه این دو شهر قرار خواهند گرفت. کارشناسان املاک در زنجان معتقدند که دو شهر زنجان و سلطانیه همانند تهران و کرج در فاصلهای نه چندان دور به هم خواهند پیوست و اراضی ملی سرب و روی در مسیر این رشد قرار دارند.
عضو هیاتمدیره سابق شرکت ملی سرب و روی تصریح کرد: نقل مکان کارخانه سرب و روی به 70 کیلومتری شهر زنجان در مسیر اتوبان تبریز- زنجان در زمینی به مساحت 150 هکتار با مجوز محیطزیست در حال انجام است. قابل توجه است که زمینهای سایت جدید به قیمت متری 40 تومان پس از تغییر کاربری اراضی قدیم کارخانه در اختیار شرکت ملی سرب و روی قرار گرفته است.
وی با بیان این که زمینهای دشت سلطانیه از ارزش بالایی برخوردارند، عنوان کرد: ارزش این زمینها را بومیهای زنجان به خوبی میدانند. این در حالی است که دکتر مقدم خود بومی شهر زنجان است و براساس کارشناسیهای به عمل آمده قیمت هر متر از زمین 540 هکتاری شرکت ملی سرب و روی بین 100 الی 150 هزار تومان برآورد شده است. حائز اهمیت است که چهار سال گذشته 100 هکتار از اراضی ملی سرب و روی بدون کاربری و تفکیک اراضی به قیمت 20 هزار تومان به شرکت توسعه معادن روی واگذار شد.
همچنین براساس اطلاعات به دست آمده توسط کارشناسان، در داخل زمین 540 هکتاری کارخانه قدیم شرکت ملی سرب و روی ایران 35 کیلومتر اتوبان و جاده آسفالته، برق و آب مکفی جهت احداث پروژه خانه باغ شهر موجود است. در طرح تغییر کاربری خانه باغ شهر دشت بهشت، احداث 1600 باغ مسکونی 2000 متری با سطح اشغال 10 درصد ساخت و ساز در نظر گرفته شده است. همچنین در طرح مورد نظر علاوه بر موارد بالا، سایر اراضی جهت احداث مراکز عمومی، مدرسه، درمانگاه، دانشگاه، مراکز تفریحی و ورزشی نیز پیشبینی شده است. براساس گزارش کارشناسی، ارزش مربوط به 1600 ویلای مسکونی به مساحت 2000 متر در زمینی به مساحت 340 هکتار بالغ بر 500 میلیارد تومان بوده و سایر مکانهای تفریحی، ورزشی و فرهنگی نیز از ارزش بسیار بالایی برخوردارند. ارزش ذاتي هر سهم بسيار بالاتر از قيمت تابلوي بورس ميباشد. وی افزود: حمایتهای مقامات محترم استان زنجان و استاندار محترم زنجان و همچنین مدیرکل محترم محیطزیست استان زنجان و رهنمودهای هیاتمدیره شرکت ملی سرب و روی طی سالیان گذشته در خصوص اخذ مجوز تغییر کاربری و تفکیک اراضی زمینهای دشت سلطانیه و نقل مکان کارخانه به 70 کیلومتری جاده زنجان- تبریز با مجوز محیطزیست قابل تقدیر و ستایش است و سهامداران شرکت ملی سرب و روی، چه عمده و جزء بر این مهم باید واقف باشند که صاحب سهمی با ارزش و با آیندهای
درخشان میباشند.
وی با بیان این که احداث دو کارخانه مدرن و با تکنولوژی روز دنیا در دستور کار مدیریت شرکت ملی سرب و روی قرار دارد، عنوان کرد: بخش کوچکی از محل فروش اراضی دشت سلطانیه میتواند صرف ساخت این دو کارخانه شود. وی تصریح کرد: اجرای پروژه 30 هزار تنی سرب و 15 هزار تنی روی با آخرین تکنولوژی روز دنیا در دستور كار هيات مديره قرار دارد. این در حالی است که عمده تجهیزات جهت استحصال سرب و روی هماکنون در اختیار شرکت ملی سرب و روی قرار دارد. قابل توجه است که تجهیزات استحصال روی این مجموعه به روز و مدرن میباشد و تجهیزات استحصال سرب نیز از کیفیت مطلوبی برخوردار است. وی تاکید کرد: راهاندازی پروژههای تغییر کاربری اراضی مذکور جزو افتخارات ملی محسوب میشوند و برای اهالی زنجان از اهمیت بالایی برخوردار است.
با توجه به تشویق دولت به جمعیتزدایی کلانشهر تهران و نقل مکان به دیگر شهرستانها با پتانسیلهای بالقوه، باغ شهر دشت بهشت میتواند با توجه به مجاورت اتوبان تهران- زنجان و دسترسی دو ساعته اهالی کلانشهر تهران به این مکان با امکانات تفریحی- ورزشی و آب و هوای بسیار عالی و امکانات دیگر همچون دانشگاهها و بیمارستانها جهت رشد زنجان و سلطانیه، نقش مهمی ایفا کند. دکتر مقدم افزود: مشاور ساختمانی جهت اجرای این پروژه انتخاب شده و طرح واگذاری اراضی دشت بهشت ظرف امسال و سال آینده باید اجرا شود و طی سه سال به ظرفیت کامل برسد.
وی با اشاره به تبدیل دارایی غیرعملیاتی شرکت ملی سرب و روی و انتقال کارخانه به مکانی دیگر با مجوز محیطزیست عنوان کرد: نقل مکان کارخانه و تبدیل داراییهای غیرعملیاتی با اساسنامه شرکت مغایرتی ندارد و در راستای حفظ منافع سهامداران و بهرهوری بهینه مجموعه صنعتی ملی سرب و روی قرار داد. خبرنگار ما از نام این شهرک پرسید و وی پاسخ داد: نام شهرک دشت بهشت است، که مابین دو پایتخت (تهران و سلطانیه) قرار گرفته است.

................................
ايا فکر مي کنيد کثافت کاري که در دو هفته گذشته رو فسرب پياده کردند بي جهت بود.سهم را داشتند 415مي خريدن طرف 1ميليون رنج منفي ميزد تا 408 و اين موضوع کار هر روزشون بود.
ارزش فسرب نه تنها کمتر از بقيه گروه نيست بلکه بالاتر هم خواهد بود.به فروش زمين پي به اي 1 بدهيد قيمت فسرب در ميايد حداقل 2000تومان

کيانوش
2012/10/25, 09:04
اغراق هم حدی داره عزیز;)

دوست عزيز اين مطلب جنابعالي را تازه ديدم.
ضمن معذرت خواهي از جنابعالي مطلب خودم را بشکل زير اصلاح مي کنم.

نوشته اصلی توسط کيانوش
.................................................. .........
دوستان من يک معذرت خواهي به همتون بدهکارم.قيمت زمينهاي فسرب به ازاي هرسهم با قيمت سال 1389 برابر هست با 1500تومان
و با قيمت سال 1391 هست حداقل 2500تومان براي هر سهم.در بورکس در تايپيک نينجا امده است استاد نادرعلي تحليل کرده اند قيمت گروه روي تو يک برحه 6الي 9ماهه مشود.
کروي510تومان
فاسمين 1350تومان
فراور 1450تومان
باما2100تومان
فسرب1150تومان
.........................
به مصاحبه سال 89دقت فرماييد.
تاريخ چاپ : سه شنبه 28 ارديبهشت 1389

مژده به سهامداران ملی سرب و روی ایران (فسرب)
جهش ارزش واقعي شركت ملي سرب و روي ايران در پي تغيير كاربري اراضي شركت

شركت ملي سرب و روي، دوازدهم ارديبهشت ماه مجمع عادي ساليانه خود را برگزار كرده، اين شركت هفته آينده نيز مجددا ميزبان سهامداران خواهد بود تا در مجمع فوق العاده شاهد انتخاب اعضاء هيات مديره باشد. در آستانه برگزاري اين مجمع دكتر عليرضا مقدم نماينده سهامداران عمده در مصاحبه اي به تشريح يكي از مهمترين موضوعات پيش روي شركت پرداخته است.

دکتر علیرضا مقدم، نماینده سهامداران عمده در شرکت ملی سرب و روی ایران در خصوص تغییر کاربری اراضی شرکت و تاثیرات این حرکت مهم در عملکرد سالیان آتی این شرکت رو به توسعه در گفتوگو با خبرنگار دنیایاقتصاد اظهار کرد: با توجه به داشتن یک کرسی از هیات مدیره و عملکرد مطلوب مدیریت شرکت که مرهون رهنمودهای هیاتمدیره شرکت ملی سرب و روی ایران میباشد، میتوان با افتخار به سهامداران شرکت ملی سرب و روی ایران این مژده را داد که تحولات شگرفی در این مجموعه صنعتی در حال انجام است.
وی با اشاره به ویژگیهای شرکت ملی سرب و روی ایران اظهار کرد: این مجموعه اولین تولیدکننده سرب در ایران میباشد، در این مجموعه قبل از سال 1380 تولید روی نیز آغاز شده و تجهیزات فعلی تولید روی و سرب این شرکت در صنعت سرب و روی ایران حرف اول را میزند و از پتانسیلهای بالایی نیز برخوردار است.
وی خاطرنشان کرد: زمینهای شرکت ملی سرب و روی ایران به مساحت 540 هکتار در بهترین موقعیت حاشیه شهر زنجان قرار دارد. این در حالی است که 150 هکتار از این زمینها در بالای اتوبان تهران- زنجان و 400 هکتار مابقی بین دو اتوبان جدید و قدیم تهران- زنجان قرار دارد. قابل توجه است که اراضی شرکت ملی سرب و روی ایران مابین شهر زنجان و شهر سلطانیه (پایتخت قدیم ایران) در دشت سلطانیه قرار دارد.
با توجه به گسترش شهر زنجان و سلطانیه این اراضی در سالیان آتی در حومه این دو شهر قرار خواهند گرفت. کارشناسان املاک در زنجان معتقدند که دو شهر زنجان و سلطانیه همانند تهران و کرج در فاصلهای نه چندان دور به هم خواهند پیوست و اراضی ملی سرب و روی در مسیر این رشد قرار دارند.
عضو هیاتمدیره سابق شرکت ملی سرب و روی تصریح کرد: نقل مکان کارخانه سرب و روی به 70 کیلومتری شهر زنجان در مسیر اتوبان تبریز- زنجان در زمینی به مساحت 150 هکتار با مجوز محیطزیست در حال انجام است. قابل توجه است که زمینهای سایت جدید به قیمت متری 40 تومان پس از تغییر کاربری اراضی قدیم کارخانه در اختیار شرکت ملی سرب و روی قرار گرفته است.
وی با بیان این که زمینهای دشت سلطانیه از ارزش بالایی برخوردارند، عنوان کرد: ارزش این زمینها را بومیهای زنجان به خوبی میدانند. این در حالی است که دکتر مقدم خود بومی شهر زنجان است و براساس کارشناسیهای به عمل آمده قیمت هر متر از زمین 540 هکتاری شرکت ملی سرب و روی بین 100 الی 150 هزار تومان برآورد شده است. حائز اهمیت است که چهار سال گذشته 100 هکتار از اراضی ملی سرب و روی بدون کاربری و تفکیک اراضی به قیمت 20 هزار تومان به شرکت توسعه معادن روی واگذار شد.
همچنین براساس اطلاعات به دست آمده توسط کارشناسان، در داخل زمین 540 هکتاری کارخانه قدیم شرکت ملی سرب و روی ایران 35 کیلومتر اتوبان و جاده آسفالته، برق و آب مکفی جهت احداث پروژه خانه باغ شهر موجود است. در طرح تغییر کاربری خانه باغ شهر دشت بهشت، احداث 1600 باغ مسکونی 2000 متری با سطح اشغال 10 درصد ساخت و ساز در نظر گرفته شده است. همچنین در طرح مورد نظر علاوه بر موارد بالا، سایر اراضی جهت احداث مراکز عمومی، مدرسه، درمانگاه، دانشگاه، مراکز تفریحی و ورزشی نیز پیشبینی شده است. براساس گزارش کارشناسی، ارزش مربوط به 1600 ویلای مسکونی به مساحت 2000 متر در زمینی به مساحت 340 هکتار بالغ بر 500 میلیارد تومان بوده و سایر مکانهای تفریحی، ورزشی و فرهنگی نیز از ارزش بسیار بالایی برخوردارند. ارزش ذاتي هر سهم بسيار بالاتر از قيمت تابلوي بورس ميباشد. وی افزود: حمایتهای مقامات محترم استان زنجان و استاندار محترم زنجان و همچنین مدیرکل محترم محیطزیست استان زنجان و رهنمودهای هیاتمدیره شرکت ملی سرب و روی طی سالیان گذشته در خصوص اخذ مجوز تغییر کاربری و تفکیک اراضی زمینهای دشت سلطانیه و نقل مکان کارخانه به 70 کیلومتری جاده زنجان- تبریز با مجوز محیطزیست قابل تقدیر و ستایش است و سهامداران شرکت ملی سرب و روی، چه عمده و جزء بر این مهم باید واقف باشند که صاحب سهمی با ارزش و با آیندهای
درخشان میباشند.
وی با بیان این که احداث دو کارخانه مدرن و با تکنولوژی روز دنیا در دستور کار مدیریت شرکت ملی سرب و روی قرار دارد، عنوان کرد: بخش کوچکی از محل فروش اراضی دشت سلطانیه میتواند صرف ساخت این دو کارخانه شود. وی تصریح کرد: اجرای پروژه 30 هزار تنی سرب و 15 هزار تنی روی با آخرین تکنولوژی روز دنیا در دستور كار هيات مديره قرار دارد. این در حالی است که عمده تجهیزات جهت استحصال سرب و روی هماکنون در اختیار شرکت ملی سرب و روی قرار دارد. قابل توجه است که تجهیزات استحصال روی این مجموعه به روز و مدرن میباشد و تجهیزات استحصال سرب نیز از کیفیت مطلوبی برخوردار است. وی تاکید کرد: راهاندازی پروژههای تغییر کاربری اراضی مذکور جزو افتخارات ملی محسوب میشوند و برای اهالی زنجان از اهمیت بالایی برخوردار است.
با توجه به تشویق دولت به جمعیتزدایی کلانشهر تهران و نقل مکان به دیگر شهرستانها با پتانسیلهای بالقوه، باغ شهر دشت بهشت میتواند با توجه به مجاورت اتوبان تهران- زنجان و دسترسی دو ساعته اهالی کلانشهر تهران به این مکان با امکانات تفریحی- ورزشی و آب و هوای بسیار عالی و امکانات دیگر همچون دانشگاهها و بیمارستانها جهت رشد زنجان و سلطانیه، نقش مهمی ایفا کند. دکتر مقدم افزود: مشاور ساختمانی جهت اجرای این پروژه انتخاب شده و طرح واگذاری اراضی دشت بهشت ظرف امسال و سال آینده باید اجرا شود و طی سه سال به ظرفیت کامل برسد.
وی با اشاره به تبدیل دارایی غیرعملیاتی شرکت ملی سرب و روی و انتقال کارخانه به مکانی دیگر با مجوز محیطزیست عنوان کرد: نقل مکان کارخانه و تبدیل داراییهای غیرعملیاتی با اساسنامه شرکت مغایرتی ندارد و در راستای حفظ منافع سهامداران و بهرهوری بهینه مجموعه صنعتی ملی سرب و روی قرار داد. خبرنگار ما از نام این شهرک پرسید و وی پاسخ داد: نام شهرک دشت بهشت است، که مابین دو پایتخت (تهران و سلطانیه) قرار گرفته است.

................................
ايا فکر مي کنيد کثافت کاري که در دو هفته گذشته رو فسرب پياده کردند بي جهت بود.سهم را داشتند 415مي خريدن طرف 1ميليون رنج منفي ميزد تا 408 و اين موضوع کار هر روزشون بود.
ارزش فسرب نه تنها کمتر از بقيه گروه نيست بلکه بالاتر هم خواهد بود.به فروش زمين پي به اي 1 بدهيد قيمت فسرب در ميايد حداقل 2000تومان

صداقت2
2012/10/25, 09:04
نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش ارسال ها

دیروز وساپا را در میانگین 1163 ریالی بعد از اینکه قیمت پایانی در محدوده 1176 ریالی تثبیت شد - تعدادی خریدم.
ممنون از لطفتان

اشکبوس کهنه سوار
2012/10/25, 12:24
صفحه 210 : 22 خرداد 1391: جناب پرریسک، متاسفم که اون موقع توی بورسی نبودم و قزوین نخریدم تا حالشو ببرم... اما الان غبشهر رو دارم...متشکرم

... الان هم گفته میشه دوستان پرریسک در قند قزوین خرید ها رو اغاز کنن با حد ضرر 300 در سه مرحله البته نهایت اصلاح قزوین رو 340 می بینم .....

کيانوش
2012/10/25, 13:28
با تصویب به اتفاق آرا؛
موافقت شورای امنیت با پیشنهاد ایران/ آتش بس در سوریه از عید قربان
خبرگزاری مهر - گروه بین الملل: شورای امنیت طی نشستی با طرح پیشنهادی جمهوری اسلامی ایران در زمینه برقراری آتش بس در سوریه همزمان با عید قربان موافقت کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، شورای امنیت شب گذشته طی نشستی به اتفاق آرا با برقراری آتش بس در سوریه همزمان با عید قربان موافقت کرد.

بنابر این گزارش، در این طرح برقراری آتش بس سه روزه در سوریه از روز عید قربان (جمعه) پیشنهاده شده است و اعلام شد که این سه روز در صورت فراهم بودن شرایط ادامه پیدا خواهد کرد.

در ابتدای این نشست اخضر ابراهیمی در حالی که در قاهره حضور داشت، از طریق ویدئو کنفرانس اظهارات خود را مطرح کرد. وی تاکید کرد: هر گونه شکست دیگری در موضوع سوریه به بحرانی غیر قابل مهار منجر می شود که دامنه های آن به کشورهای همسایه نیر خواهد رسید.

وی با اشاره به بی اعتمادی دولت و مخالفان سوری به یکدیگر، افزود: دو طرف باید بدانند که گزینه نظامی با پیروزی هیچ کدام از آنها پایان نمی یابد.

"گرت روزنتال" رئیس دوره ای شورای امنیت با قرائت بیانیه ای درباره سوریه تاکید کرد: همانطور که بان کی مون و نبیل العربی پیش از این درخواست کرده بودند، اعضای شورای امنیت نیز انتظار دارند جامعه بین المللی نیز از پیشنهاد یاد شده حمایت کنند.

وی افزود: همه بازیگران منطقه ای و بین المللی باید نفوذ خود برای اجرای آتش بس و توقف خشونتها را به کار گیرند. رئیس شورای امنیت اولویت در آتش بس را به عهده دولت سوریه به عنوان طرف قدرتمند تر قرار داد دانست و همکاری کامل آنها را در همه اقدامات انساندوستانه خواستار شد.

" ویتالی چورکین" نماینده روسیه در شورای امنیت نیز پس از برگزاری نشست شورای امنیت از تصمیم دولت سوریه مبنی بر پایبندی به آتش بس در روز عید قربان خبر داد و گفت : امیدواریم آتش بس در روزهای پس از عید هم ادامه داشته باشد.

به گزارش النشره لبنان ، "سرگئی لاوروف" وزیرامور خارجه روسیه در اظهاراتی تاکید کرد: روسیه امیدوار است که آتش بس در روز عید در سوریه تحقق یابد.

موافقت شورای امنیت با طرح برقراری آتش بس موقت در سوریه بازتاب گسترده در رسانه های منطقه ای و بین المللی داشته است.

شبکه بی بی سی عربی نیز در گزارشی اعلام کرد:در حالی که روسیه از استفاده مخالفان سوری از موشکهای آمریکایی خبر داده، شورای امنیت با برقراری آتش بس در این کشور موافقت کرد.

شبکه خبری روسیا الیوم نیز در گزارشی تاکید کرد: شورای امنیت از برقراری آتش بس در سوریه استقبال کرد و خواستار توقف دائمی خشونتهای در این کشور شد.

پایگاه روزنامه الحیات چاپ لندن نیز با پوشش این خبر، تاکید کرد: شورای امنیت با تایید آتش بس سه روزه در سوریه از طرفهای مختلف تقاضا کرده که از این فرصت برای انجام مذاکرات سیاسی و حل اختلافات بهره ببرند.

روزنامه الخلیج نیز در گزارشی اعلام کرد: با وجود تایید برقراری آتش بس در سوریه، دمشق امروز به طور رسمی موضع خود را دراین باره اعلام می کند.

خاطرنشان می شود طرح آتش بس در سوریه همزمان با عید قربان از سوی جمهوری اسلامی ایران پیشنهاد شده و مورد حمایت اخضر الابراهیمی ، سوریه ، ترکیه و دیگر کشورهای منطقه قرار گرفت.
..............................
شنبه بازار بورس ميترکه.حداقل 300واحد ميزنه.
پالايشگاهه
فلزات
روي ايها
و.......

sys144
2012/10/25, 15:29
جناب پرریسک شنبه می خوام یکی از دو سهم زیر رو با غبشهر عوض کنم پیشنهادتان کدام است?
1-ثباغ
2-وبملت

".احسان."
2012/10/25, 16:21
يك نكته در مورد كشرق براي حقوقي ها و سرمايه گذاران حقيقي با سرمايه بالاي 1 ميليارد تومان

شركت كشرق داراي 84 ميليون سهم مي باشد، و داراي معادن ذغالسنگي است كه حدود 10 ميليون تن برآورد مي شود. اگر فرضا ذغالسنگ را هر تن 120 دلار در نظر بگيريم، مي شود ارزش معادن اين شركت حدود 1.2 ميليارد دلار ناقابل!

حال فرض كنيد يك شركت حقوقي يا شخص حقيقي بخواهد كل شركت را بخرد، فرضا با قيمت 350 تومان مي شود : 30 ميليارد تومان معادل تقريبا 8 ميليون دلار!!!!

به همين دليل بايد پي بر اي سهام معدني بالاي 10 باشد، چرا كه ارزش معدن نيز بايد در قيمت سهم لحاظ شود.
به نظرم براي بسياري از حقوقي ها اين مبلغ براي سرمايه گذاري بلند مدت مقدار ناچيزي است. مي توان مالك حدود 30% شركت با سرمايه 10 ميليارد تومان شد.

تو خود حديث مفصل بخوان از اين مجمل

پرریسک
2012/10/25, 16:34
جناب پرریسک شنبه می خوام یکی از دو سهم زیر رو با غبشهر عوض کنم پیشنهادتان کدام است?
1-ثباغ
2-وبملت

گروه ساختمان چون در بخش املاک هستن وگفتم اگر سری به بنگاه املاک بزنید قیمت ملک تا دو برابر هم رشد کرده
در ضمن در شهر ما که بد میخرن ..هم خریدار داره هم فروشنده هر هفته هم 10 درصد میره رو قیمت خصوصا قیمت زمین ...

در ضمن این گروه سال مالی برج 9 هست ومعمولا سود بالایی میدن اگر روند صعود این گروه اغاز بشه یک رالی 50 درصد رو دارن بی برو برگرد ...باید دید شنبه چه می کنن ایا می تون ادامه بدن
بنده نگهداری گروه ساحختمان ر صلاح می بینم وگروه بانکی رو فعلا مناسب نیم بینم هر چند شاید 10 درصد نوسان بدن ولی در این بازار صعودی با وجود سهامی که میشه ازشون بالای 50 درصد سود گرفت ارزش سهامداری نداره گروه غذایی فلزات پالایشگاه پترو و...

پرریسک
2012/10/25, 16:36
سلام آقای پرریسک و ممنون از تمام راهنمایی های شما ، بخصوص در مورد وتوکا ، ممنون میشم نظرتون در رابطه با وبهشهر بدونم ، بازم ممنون از وقتی که می زارید.

سلام..

انتظار افت وبشهر زیر 220 رو نداشتم ولی خوب فعلا ذوب وشبندر تمام پول ها رو دارن می بلعن وهمه دارن میفروشن این دوتا رو بخرن .

فروش های زیر 220 در وبشهر رو هیجانی می بینم ..بالای 222 برگرده مجدد در رمدار صعود هست هر چند فعلا نمیشه گفت روند نوزلی گرفته ..حوالی 200 اگر اومد میانیگین بیاد پایین ..

پرریسک
2012/10/25, 16:38
شركت صنايع لاستيكي سهند در نظر دارد زمين كارخانه خود به مساحت 19239 متر مربع داراي 9 سوله و انبار ، ساختمان اداري ، رستوران ، چاه آب ، برق 3200 آمپر و تاسيسات مناسب را بفروش برساند ، از متقاضيان درخواست مي شود تا روز يكشنبه 26/06/1391 در وقت اداري جهت بازديد و دريافت اسناد مزايده به آدرس كيلومتر 8 جاده مخصوص كرج ، جنب بزرگراه آزادگان شركت صنايع لاستيكي سهند مراجعه نمايند .
تلفن تماس : 44507559

http://www.sahandrubber.com/Default.aspx?PageID=604&RelatedID=IMemIMaM

خبر بالا خیلی وقته در کدال شفاف سازی شده وقتی سهم رو 170 بود وهمین عمال باعث رشد سهم تا بالای 300 شده ..فعلا پرچ شده با هدف بالای 360 ...

پرریسک
2012/10/25, 16:40
نقل قول نوشته شده توسط صداقت2 مشاهده گفتگو
[SIZE=3] امروز خرید های دیروزم را تکمیل کردم و تعدادی هم در صف بودم!!!
این سهم را فقط باید مدیریت کرد تا زمان ((( روز واقعه اش))) که بسیار نزدیک است.

[B][COLOR="#4B0082"] امروز هم با چیدن تقاضای 400000 تایی و 100000 تایی در قیمت های 2570 و 2620 ریالی هم سهم مدیریت شد و هم اینکه جلوی نوسان گیری را گرفتیم!!!!
البته اگر هم عرضه می شد از خریدش استقبال می کردیم!!!!
به قول دوستان تکنیکال تثبیت قیمت 2660 ریالی به منزله آغاز روند صعودی است و تا یکی و دو هفته آینده شرکت قرارداد جدید و تعدیل مثبتش را اعلام می کند و کف قیمتی جدیدی
(به نظرم محدوده 4000 الی4500 ریالی) را تشکیل می دهد.
سهامداران عمده هم صلاح را بر این می بینند که اختلافات گذشته را حل کنند و ترکیب هیات مدیره جدیدی را ایجاد کنند و.....
انشاا.. هفته آینده هم روند صعودی سهم با منطق ایجاد شده - ادامه یابد!!!!
[/

نقل قول نوشته شده توسط آسمان آبی مشاهده گفتگو
این حقوقی احمق اگه بزاره سهم رشد میکنه
شنبه فکر کنم عرضه حقوقی زیاد باشه اگه شنبه حمایتش کنید تا 309 رو بدون مشکل میره مگرنه از شنبه باز میره برای اصلاح قیمت

سعی می کنیم با حقوقی مربوطه تعامل لازم را داشته باشیم.
البته اگر هم عرضه کند - با شرایط فعلی بازار - حتما بلعیده می شود.
دوستان اگه صلاح دانستند!!! ریسک نوسان گیری ودی را می توانند امتحان کنند.
برای ما مدیریت امروز قیمت سهم برای تثبیت قیمت 266 تومانی که نقطه شروع روند صعودی بود - اهمیت داشت و بنظرم از شنبه نیازی به حمایت نداشته باشد و بازار از ودی استقبال می کند.

پاسخ فوري به اين نوشته پاسخ پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول Multi-Quote This Message ارسال به وبلاگ
2 كاربر به خاطر اين پست از صداقت2 تشكر كردهاند:

alireza1807, آسمان آبی

ودی بنیاید بررسی ندارم ولی بتونه بالای 273 دوام بیاره شاید باید منتظر قیمتهای بالای 300 وحتی 350 باشیم .

باید دید شنبه چی میشه دوام میاره یا کم میاره ...

پرریسک
2012/10/25, 16:42
سید جون سلام
از لحاظ بنیادی دو سهم فولاد و ذوب چه تفاوتی با هم دارن و آینده کدومشون در کوتاه مدت و میان مدت بهتره؟

با سلام..

فولاد سهمی هست که کاملا شفاف هست واز نظر بنیاید خیلی قوی هست ومشکلات حل شده هست ..

ذوب سهمی که مدتها دولتی بوده واسیر مشکلات وتازه بعد خصوصی شدن شکوفا میشه با مدیریت خوب ...

ذوب سهم سریعی هست وسهمی که ارزش بازار پایین داره وبرا حقوقی در این قیمتها طلاست وسهامدار جز هم داره از بازی نایت سود رو میبره فعلا ..

فولاد در همه حال در میان مدت برتره ولی خوب ذوب هم فعلا مشکلی نداره وبا داشتن حد ضرر میشه استفاده کرد ..

eiman
2012/10/25, 16:44
سلام دوستان
شبریز 9 ماهه 87 درصد پوشش داده
امروز شاراک و شفن و شبریز با این اطلاعیه ها کولاک کردن.
مخلص سید عزیزمون هم هستیم تمام قد>:d<

پرریسک
2012/10/25, 16:45
نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش ارسال ها

دیروز وساپا را در میانگین 1163 ریالی بعد از اینکه قیمت پایانی در محدوده 1176 ریالی تثبیت شد - تعدادی خریدم.
ممنون از لطفتان

اگر بالای این قیمت دوام بیاره بله اگر کم بیاره بره زیر 116 یعنی مقاومت شکسته نشده ..

در ضمن یادتون نره این سهم جز گروه خودرو محسوب میشه وگروه خودرو هم دارن ورشکست میشن ..فقط نوسان ..

برا سهامداری گروه های خیلی بهتری هستن از فولاد گرفته تا روی مس وپترو وپالایش وغذایی مگر اینکه خبرهایی از توافق بیاد ..

گروه خودرو فقط با نوسان کوتاه مدت وصنایع وابسته به گروه خوردو ..فعلا ...

پرریسک
2012/10/25, 16:48
جعفر خان ذوب را چطور مي بينيد؟ مقاومت 247 را شكست، اولين تارگت سهم چنده؟ جعفر خان به نظر شما چه اتفاقي افتاده سهمي كه چند ماه پيش 150 صف فروش بود الان دارند رو 250 ميليون ميليون مي خرند:D. خبريه كه ما بي خبريم؟؟؟؟ به نظر شما اين حجم معاملات چي را نشون مي ده؟؟؟ يه موشكافي كنيد ببينيم چه خبره در كل؟؟؟ :x

روند صعودی خبر اینها حالیش نیست میبره بالا ..

یادش بخیر در 150 گفتیم تا 130 هم رفت والان بالای 250 ...چه زود گذشت ..

تا وقتی صعود هست با داشتن حد ضرر حالتون رو بکنید چه کاری دارید چه خبره .

پرریسک
2012/10/25, 16:49
سلام دوستان
شبریز 9 ماهه 87 درصد پوشش داده
امروز شاراک و شفن و شبریز با این اطلاعیه ها کولاک کردن.
مخلص سید عزیزمون هم هستیم تمام قد>:d<

سلام..

گزارش ها عالی بود ..

ببینم شبریز بالای 700 رو می زنه ..گروه پالایش نسبت به گروه پترو رشد کمتری داشتن باید دی د این عقب موندگی جبران میشه ..

saman1982
2012/10/25, 16:51
سلام آقای پرریسک بی زحمت یک نگاهی به این تکنیکال رهشاد سپاهان میکنی
از 220 تومان روند صعود گرفته چهارشنبه هم رو 412 صف خرید داشت.
میشه یک نگاهی بکنی و بگی هدفش چقدر هست.ممنون

پرریسک
2012/10/25, 16:54
سلام آقای پرریسک بی زحمت یک نگاهی به این تکنیکال رهشاد سپاهان میکنی
از 220 تومان روند صعود گرفته چهارشنبه هم رو 412 صف خرید داشت.
میشه یک نگاهی بکنی و بگی هدفش چقدر هست.ممنون

بازار پایه رو دنبال نمی کنم ..بار فکر چند هزارم باشه که میگم...:d

kh25
2012/10/25, 16:56
با اجازهاينم نمودار نزول غبشهر از 91/7/30

http://forums.boursy.com/imported/2012/10/890.jpg (http://up.download.ir/pt-FPN1.html)

kh25
2012/10/25, 16:58
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up10/14709236839819889687.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/)

پرریسک
با اجازهاينم نمودار نزول غبشهر از 91/7/30

http://forums.boursy.com/imported/2012/10/890.jpg (http://up.download.ir/pt-FPN1.html)

این رو ترجمه کنید خیلی بهتره میشه ..خوب این حالا یعنی چی؟؟؟

صعود می کنه افت می کنه ..تا کجا میره ...کمی توضیح بدبد خیلی خوب میشه ...

h00mi
تا آخر این هفته به اینترنت دسترسی ندارم... تک سهم وتوکا هستم با میانگین 230 ازیک روز قبل مجمع... ببینم این توفیق اجباری تا 4شنبه چه می کنه...

پرریسک
2012/10/25, 17:01
تا آخر این هفته به اینترنت دسترسی ندارم... تک سهم وتوکا هستم با میانگین 230 ازیک روز قبل مجمع... ببینم این توفیق اجباری تا 4شنبه چه می کنه...

اهداف قیمتی رو میگم برو حالشو ببر.

پایین که نمیره این از این ..رو 238 مقاومت کوچیک داره بشکنه اول رو 260 مقاومت داریم اونم به نظر من می شکینم میریم برا چند؟؟؟؟اگر گفتید..حوالی 350 تومن ...حالا برید خوش باشید ...الگو تو الگو زده این سهم ...:d

kh25
2012/10/25, 17:09
جناب پر ريسك صندوق پيام خالي نماييد

پرریسک
2012/10/25, 17:12
جناب پر ريسك صندوق پيام خالي نماييد

دوست من در تاپیک اگر منظورتون غبشهر هست بگید بهتره ..حالا چه نزولی باشه چه صعودی ..برا بنده فرقی نمی کنه ..

kh25
2012/10/25, 17:22
نمودار از91/7/30 و در15888سيگنال نزولي داده ومتاسفانه فعلا سه روز متوالي با تمام تلاش دوستان هم نتونسته فشار فروش رو كم كنه
احتمال افت تا 1400 و كمي كمتر محتمل است!!!!؟؟؟
با سهم مي مانيم تا چه شود؟؟؟؟؟

sea2003son
2012/10/25, 17:48
با سلام جناب پرریسک شما روی قزوین نظر مثبتی داشتی به نظر شما وایه خرید خوبه و تا چند میتونه رشد کنه با تشکر

vahid68
2012/10/25, 18:03
با سلام
سید نظرت در مورد ولغدر چیه؟
پوشش شش ماهه خوبی داشته و خبرهایی مثل واگزاری زمین به دیزل بابت بدهی و داشتن خودروهای زیادی در انبار به قیمت عید امسال و همچنین زدن تو کار خودروهای سنگین و ... داره
مشکلش هم وابستگیش به خودرویی هاست

saidiy
2012/10/25, 18:42
سلام سید جون شنفتو هم یه نیگا میندازی ممنون میشم

صداقت2
2012/10/25, 18:55
اگر بالای این قیمت دوام بیاره بله اگر کم بیاره بره زیر 116 یعنی مقاومت شکسته نشده ..

در ضمن یادتون نره این سهم جز گروه خودرو محسوب میشه وگروه خودرو هم دارن ورشکست میشن ..فقط نوسان ..

برا سهامداری گروه های خیلی بهتری هستن از فولاد گرفته تا روی مس وپترو وپالایش وغذایی مگر اینکه خبرهایی از توافق بیاد ..

گروه خودرو فقط با نوسان کوتاه مدت وصنایع وابسته به گروه خوردو ..فعلا ...

با سلام
به نظرتان حجم معاملات بالای 10 میلیون و تثبیت قیمت بالای 116 تومان(1174 ریال) اعلام شده از جانب شما نوید شروع روند صعودی را نمی دهد؟
با بازگشایی فملی در هفته آینده در قیمت مناسب و درز اخبار فروش بلوک فملی و فروش سهام ساختمانی دهکده - وساپا می تواند صعود خوبی داشته باشد.
در صورت تایید روند صعودی - آیا تکمیل خرید را در چه قیمتی مناسب می دانید و اولین تارگت کجاست؟
ضمنا عده ای از دوستان پیش بینی کاهش قابل توجه دلار در بازار غیر رسمی را دارند و احتمال توجه به صنایع ریالی در هفته آینده بسیار بالاست.
ممنون

صداقت2
2012/10/25, 19:17
بازار پایه رو دنبال نمی کنم ..بار فکر چند هزارم باشه که میگم...:d

ولی اغلب نون خوبی در سهام مندرج در پایه فرابورس نهفته است و فقط باید در زمان مناسب ورود و خروج داشته باشیم.
به هر حال خیلی دوست داریم - دوستانی نظیر شما سهامدار حرهشا شده و اینگونه سهام ها در پرتفوی به منزله نان خرد در سفره است!!!!!
اخبار بنیادی خوبی دارد - قرارداد ارایه سرویس ایاب و ذهاب کارکنان شرکت های فولاد مبارکه و ذوب آهن را گرفته که با توجه به سرمایه کم 15 میلیاردی و حجم بالای رقم ریالی قرارداد ها و فروش ساختمانی در عسلویه می تواند تعدیل eps مناسبی اعلام کند. اگر امکان بررسی تکنیکال حرهشا بود ممنون می شویم!!!!
ظاهرا تا 500 تومان عرضه ای نداشته باشد.

پرریسک
2012/10/25, 19:37
سلام سید جون شنفتو هم یه نیگا میندازی ممنون میشم

سلام..هفته بعدی رالی این سهم اغاز میشه ..قبل 440 برگشت باید بزنه رو 480 یک مقاومت داره بشکنه هدف سهم بالای 550 وشاید حوالی 700 قبلی ..دور دور گروه پالایشگاه هست ..شنفت شبهنر هم با این گروه بالا میرن ...

sys144
2012/10/25, 19:38
گروه ساختمان چون در بخش املاک هستن وگفتم اگر سری به بنگاه املاک بزنید قیمت ملک تا دو برابر هم رشد کرده
در ضمن در شهر ما که بد میخرن ..هم خریدار داره هم فروشنده هر هفته هم 10 درصد میره رو قیمت خصوصا قیمت زمین ...

در ضمن این گروه سال مالی برج 9 هست ومعمولا سود بالایی میدن اگر روند صعود این گروه اغاز بشه یک رالی 50 درصد رو دارن بی برو برگرد ...باید دید شنبه چه می کنن ایا می تون ادامه بدن
بنده نگهداری گروه ساحختمان ر صلاح می بینم وگروه بانکی رو فعلا مناسب نیم بینم هر چند شاید 10 درصد نوسان بدن ولی در این بازار صعودی با وجود سهامی که میشه ازشون بالای 50 درصد سود گرفت ارزش سهامداری نداره گروه غذایی فلزات پالایشگاه پترو و...
پس به امید خدا وبملت رو خرج غبشهر میکنم.
مرسی از راهنماییت پرریسک جان.

پرریسک
2012/10/25, 19:41
با سلام جناب پرریسک شما روی قزوین نظر مثبتی داشتی به نظر شما وایه خرید خوبه و تا چند میتونه رشد کنه با تشکر

سلام..
هنوزم نظرم مثبت هست ..جایی نگفتم قزوین سهم بدیه وقزوین تا اینجا از همه قندیها بیشتر تعدیل مثبت داده ..تو گزارش 6 ماهه کمتر قندی میاد تعدیل مثبت بده ..قندیها معمولا در گزارش نه ودوازده ماهه تعدیل میدن ...پس اشتباه نکردیم در انتخاب سهم ..

فقط از نظر تکنیکالی سهم خورده به فاز نزولی وگروه هم همینطور ..پس بهتره تا وقتی روند صعود نرگفتن وارد نشیم ..چند درصد بالاتر خریدن ولی در روند صعود خریدن خیلی بهتره ...شعار همیشکی ما ..خرید در روند صعودی ..مگر اینکه سهم دیگه خیلی خیلی مفت باشه مثل زمانی که قزوین رفت زیر 340 اونجا روند نزولی بود ولی گفتیم دیگه مف اندر مفت شده پله ای وارد بشید تا هر جا که بره فقط بخرید ..

قزوین بارها گفتم اصفهان دوم هست وهنوزم میگم وبه وقتش زمان خرید خواهیم گفت ...در صدر گروه قند قزوین قشهد قشیر قمرو هگمتان قنیشا ودر اخر قپیرا هست..

پرریسک
2012/10/25, 19:44
پس به امید خدا وبملت رو خرج غبشهر میکنم.
مرسی از راهنماییت پرریسک جان.

دوست من نمی دونم پله های خرید شما در غبشهر چطوری ...هر 10 درصد یک پله ..غبشهر اگر شنبه بیاد بالای 1490 کار تمومه ومیریم برا رالی بعد یوگرنه شاید بشه رو 1350 هم خرید کرد پس ببیند شنبه سهم کجا میره واگر نتونست بالای 1490 بیاد پله بعدی رو در قیمت گفته شده وارد بشید وبزارید فروشندها ها کامل ضرر کنن ....فروشنده بی تحلیل باید ضر کنه ..هر چند سهم چهارشنبه طبق انتظارم اومد بالیا 1490 حتی قیمت پایانی هم بالا اومده بود که غپینو خراب کرد ولی معاملات چهارنشبه حرفها داشت برا گفتن ..خیلی حال کردم....

غبشهر سال بعد سود بالای 500 داره ومفت ترین سهم بازاره ..

محمود گرگانی
2012/10/25, 19:59
سلام با اینکه من تازه وارد بورس شدم اما حدس میزنم در صورتیکه غبشهر بالای 1600 بشه نوسانگیرها شروع به عرضه کردن کنند و باعث بشن عده ای هم از ترس سهماشون بفروشن که این رشد سهمو کند میکنه که امیدوارم این اتفاق نیافته و غبشهر به ارزش واقغی خودشو که بالای 2000 هست زودتر برسه . روغن 810 گرمی بهار برای من مغازه دار 3200 تومن شده در صورتی قبلا 2600 خرید داشتیم والله هیچکدوم از غذاییها مثه غبشهر ارزشمند نیستن

بنان
2012/10/25, 20:01
دوست من نمی دونم پله های خرید شما در غبشهر چطوری ...هر 10 درصد یک پله ..غبشهر اگر شنبه بیاد بالای 1490 کار تمومه ومیریم برا رالی بعد یوگرنه شاید بشه رو 1350 هم خرید کرد پس ببیند شنبه سهم کجا میره واگر نتونست بالای 1490 بیاد پله بعدی رو در قیمت گفته شده وارد بشید وبزارید فروشندها ها کامل ضرر کنن ....فروشنده بی تحلیل باید ضر کنه ..هر چند سهم چهارشنبه طبق انتظارم اومد بالیا 1490 حتی قیمت پایانی هم بالا اومده بود که غپینو خراب کرد ولی معاملات چهارنشبه حرفها داشت برا گفتن ..خیلی حال کردم....

غبشهر سال بعد سود بالای 500 داره ومفت ترین سهم بازاره ..
البته با اجازه جناب پرریسک دوستان توجه داشته باشند چون غبشهر سال مالیش برج 9 هست تا یکی دو ماه آینده پیش بینی سال مالی بعد میاد روی کدال یعنی قبل از پایان سال انتظار یه صعود خوبو از غبشهر داریم

پرریسک
2012/10/25, 20:06
سلام با اینکه من تازه وارد بورس شدم اما حدس میزنم در صورتیکه غبشهر بالای 1600 بشه نوسانگیرها شروع به عرضه کردن کنند و باعث بشن عده ای هم از ترس سهماشون بفروشن که این رشد سهمو کند میکنه که امیدوارم این اتفاق نیافته و غبشهر به ارزش واقغی خودشو که بالای 2000 هست زودتر برسه . روغن 810 گرمی بهار برای من مغازه دار 3200 تومن شده در صورتی قبلا 2600 خرید داشتیم والله هیچکدوم از غذاییها مثه غبشهر ارزشمند نیستن

بازار از قیمت بالا فرار می کنه ولی دقت کنید همیشه سوداوری رو هم ببیند ..اگر سود با قیمت متناسب باشه واینده سهم روشن ترس بیمورد خواهد بود ..

کل بازار داره پی برای میگیره وپی برای بازار رفته بالای 5 واکثر صنایع کلی اما واگر ترس ولرز توششون هست حتی بهترنیها از فلزات گرفته تا پترو وپالایش وغیره البته با شریاط حال حاضر کشور ...

واگر توافقی صورت بگیره باز هم ریسک ها دیگر نظیر افت ارز در کنار اون افت بازار های جهانی که همینطور ادامه داره وشرکتها فقط به خاطر دلار بالا از این قسمت در امان هستند ...

ولی گروه غذایی ..غذا تنها کالایی هست که مطمئن باشید در لیست تحریم قرار نمی گیره ..دولت هم جرات داره فقط یک هفته در تامین غذا کم کاری کنه ..بلای مرغ یادتان هست ..کل کشور رو داشت وارد تشنج می کرد در عرض کمتر از دو هفته سرو وهم مرغ رو جمع کردن ..با غذایی مردم شوخی نمیشه کرد ..ماشین لپ تاپ واین چیزها نیست ..

پس الان که بازار روغن انحصاری افتاده دست اینها وهمه چیز به نفع اینهاست منتظر جهش سو اوری اینها باشید هم اینگروه هم گروه قند ...این گروه با توجه به شرایط کشور که در تحریم های شدید هست پی بریا 10 هم بگیرن تعجبی نداره ..با این همه ما بهترین رو انتخاب می کنیم وبا بهترنی پی برای ...اینده روشن می کنه پی بریا کدام گروه بازار وکدام سهم بازار بیشتر خواهد بود ...صبر می کینم ..

ایرج اکبری
2012/10/25, 20:12
با سلام امرروز در یکی از سایتها که تحلیل خوبی ارایه می کند در مورد گزارش سال آینده غبشهر تحلیلی نوشته بود که می تواند این شرکت سود سال آینده را دو برابر سود کنونی اعلام کند یعنی 600 تومان البته تا پایان سال مالی 92 ! با تشکر

majid abd
2012/10/25, 20:29
سلام خدمت دوستان: پرریسک گرامی نظر شما درمورد پارسان که هنوزم تعدیلشو اعلام نکرده با تعدیلات خوب شپدیس کرمانشاه و...... که سودهای خوبی نصیب پارسان کردند چیه؟ تشکر

abbfar5254
2012/10/25, 21:44
باسلام خدمت سید جعفر عزیز ما که با راهنمایی شما کرمانشاه را از410 داریم در صورت بازگشایی خوب ایا تعویض ان را با غبشهر صلاح میدانید اگر نه لطفا راهنمایی بفرمایید پیشاپیش کمال تشکر را دارم

bashash
2012/10/25, 21:58
سلام خدمت دوستان: پرریسک گرامی نظر شما درمورد پارسان که هنوزم تعدیلشو اعلام نکرده با تعدیلات خوب شپدیس کرمانشاه و...... که سودهای خوبی نصیب پارسان کردند چیه؟ تشکر
باتشكر از جناب پرريسك من هم مي خواستم نظرتون رو بدونم قبلا ازوقتي كه صرف مي كنيد ممنون

saeedte
2012/10/25, 22:13
جعفرجان سلام
اگه شبریز با این گزارش عالی که داد بالای ۷۰۰ که ظاهرا هدف و مقاومتشه طبق فرمایش شما باز شد بفروشیم یا نگه داریم برای ادامه داستان ؟
چون مثلا در مورد شپترو اگه کسی در روز بازگشایی نمیفروخت بهتر بود و روزهای بعد مثبت خورد چون روی مقاومت باز شد و اونو به سمت بالا شکست
در مورد شبریز نظرت چیه ؟

honaramuz
2012/10/25, 22:19
جناب پرريسك عزيز نظرتون براي شنبه در مورد شفارس چيست؟
با سپاس

boorsy
2012/10/25, 22:23
سلام آقا سید عید شما مبارک
سوال قبلی مارو که جواب ندادید یه سوال دیگه ازتون دارم گروه قند بنظرتون پایان اصلاح و استارت رالی بعد کی هست؟ آخر آبان آخر آذر چه موقع؟ ممنون

arioman
2012/10/25, 22:49
پرريسك جان سلام

خسته نباشي و عيدت مبارك

bashash
2012/10/25, 22:52
عيد قربان مبارك @};-@};-@};-@};-@};-

پرریسک
2012/10/25, 23:10
سلام آقا سید عید شما مبارک
سوال قبلی مارو که جواب ندادید یه سوال دیگه ازتون دارم گروه قند بنظرتون پایان اصلاح و استارت رالی بعد کی هست؟ آخر آبان آخر آذر چه موقع؟ ممنون

سلام..عید شما ودوستان هم مبارک..

بارها گفتم بنده دنبال پیشگویی نیستم وتکنیکال رو هم به چشک یک علم پیگویی نگاه نمی کنم که اگر اینکونه بود الان تکنیکالیست ها اکثرا جای بیل گیتس رو هم گرفته بودن در ثروت ولی می بینم اینگونه نیست ..

ما نه دنبال پیدا کردن کف قیمت سهام نه دنبال پیدا کردن نقطه برگشت ما منتظر زمانی هستیم که روند گروه صعودی بشه ..بله روند رو میشه از تکنیکال تشخیص داد ...

در زمان برگشت روند ها به صعودی بارها گفتم در 80 درصد موارد فرصت ورود میدن ..پس عجله نکنید ..گروه قند دفعه قبل قزوین در برگشت قیمتی در 340 روند صعود گرفت قشیر در 390 وقشهد در 1030 ...ایا کسانی که درست در کف قیمت نخریدن و10 تا 20 درصد بالاتر خریدن سود نکردن ؟؟؟؟

کسی که 340 قزوین خرید و280 نخرید کمتر سود کرد ولی بازهم سودی که کرد خیلی بالا بود ..کسی که قشیر 300 نخرید ولی 380 خرید اون سهم سود بالای کرد وکسی که قشهد 1030 خرید ..

هر زمان روند گروه صعودی بشه خبر می کنم .......

پرریسک
2012/10/25, 23:13
جعفرجان سلام
اگه شبریز با این گزارش عالی که داد بالای ۷۰۰ که ظاهرا هدف و مقاومتشه طبق فرمایش شما باز شد بفروشیم یا نگه داریم برای ادامه داستان ؟
چون مثلا در مورد شپترو اگه کسی در روز بازگشایی نمیفروخت بهتر بود و روزهای بعد مثبت خورد چون روی مقاومت باز شد و اونو به سمت بالا شکست
در مورد شبریز نظرت چیه ؟

سلام.

نگفتم 700 مقاومتش هست گفتم ایا به اون هدف ما میرسه ..

در این قیمتها باز نمیشه وکمتر باز خواهد شد ..چه خبره مگه 460 ببنده ویه کله بیاد 700 باز بشه ..اروم واهسته فعلا ..

در مورد شپترو هم بالا اومد ولی سهام دیگر بیشتر بازدهی دادن از ذوب گرفته تا شبندر ورکمانشاه ..روز بازگشایی هم گفتم کرمانشاه برتر هست ..

ولی خوب تکنیکال شپترو داره میگه کم کم باید منتظر صعود مجدد باشیم ..

کاوشگر
2012/10/25, 23:27
سلام پرریسک عزیز با این گزارش پوشش سود به نظر شما کرمانشاه چقدر باز میشه؟ممنون می شم مقاومتها و اهداف قیمتی رو هم لطف کنید.