PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چی .......چرا؟؟؟؟

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107

ron
2012/11/13, 18:44
سید بزرگوار امروز تو کف قیمتی بازم فولاد اضافه شد اشتباه که نکردم؟ بعضی ها یک چیزایی می نویسن آدم می ترسه یادمه توی ذوب روی 246 اضافه کردم اون موقع هم مارو ترسوندن اما از شما که پرسیدم فرمودی تازه اول رالیه ماهم اول به امید خدا بعد به صداقت شما رفتیم جلو الان هم که فقط لذت می بریم خدا واست خوش بخواد که لیاقتش رو داری

m.r_moradi
2012/11/13, 18:53
سید بزرگوار امروز تو کف قیمتی بازم فولاد اضافه شد اشتباه که نکردم؟ بعضی ها یک چیزایی می نویسن آدم می ترسه یادمه توی ذوب روی 246 اضافه کردم اون موقع هم مارو ترسوندن اما از شما که پرسیدم فرمودی تازه اول رالیه ماهم اول به امید خدا بعد به صداقت شما رفتیم جلو الان هم که فقط لذت می بریم خدا واست خوش بخواد که لیاقتش رو داری

اقا یه سر به تاپیک فولاد بزن...

فولاد هنوز رالی اصلیش مونده!

ron
2012/11/13, 18:56
اقا یه سر به تاپیک فولاد بزن...

فولاد هنوز رالی اصلیش مونده!
به روی چشم ارباب حتما

ron
2012/11/13, 18:58
جناب مرادی عزیز منم مثل شما با ولصنم هستم اون سهم رو چجور پیش بینی می کنید پله اول خرید با شما هستم توی 152 هم اضافه کردم

HSC
2012/11/13, 19:26
سلام دوستان . امروز شبندر رو ديديد؟ فردا ذوب را هم ببينيد ...

فعلا اين دوتا.

غمارگ و غاذر فعلا درجا ميزنن (( فقط بنظر بنده!)) . ايشالا اين دوتاهم رشد كنن و سهامدارارو خوشحال... . آمين

HSC
2012/11/13, 19:27

فعلا اين دوتا. اين دوتا در ميان مدت كولاك ميكنن . اگه سود سريع و فوري ميخاين فقط اين دوتا.

غمارگ و غبشهر فعلا درجا ميزنن (( فقط بنظر بنده!)) . ايشالا اين دوتاهم رشد كنن و سهامدارارو خوشحال... . آمين

بنان
2012/11/13, 19:27
جناب پرریسک عزیز ممنون میشم نظرتو در مورد معاملات امروز وملت بفرمایی ما که امروز بدجوری واردش شدیم البته شما هم دیروز یه اشاره ای بهش کرده بودی و تارگتهای خوبی رو براش پیش بینی کرده بودی اما امروز حجم معاملات خیای بالا بود و در نهایت با صف بسته نشد آینده اشو چطور میبینی .ممنون

HSC
2012/11/13, 19:29
منظورم غاذر نبود . غاذر حامي داره حاميها ميارنش بالا .

غبشهر حامي كه نداره هيچ ، دشمن هم داره! اين سپه لعنتي رو ميگم. آدم سپه سهامدار عمده ي سهمش باشه ديگه دشمن ميخاد چيكار؟!

shadi
2012/11/13, 19:31
سلام.. لطفا گزارش یکی از زیر مجموعه های وبشهر که امروز بر روی کدال را آمد مطالعه کنید... شاید بزودی وبشهر راهشو از بقیه جدا کرد...

ببخشید کدال برای من باز نمیکنه میشه لطفا بیشتر توضیح بفرمایید و هر کدام از دوستان اگر خبری دارد سپاسگزار میشوم

اطلاع رسانی کنه مرسی

کارآمد
2012/11/13, 19:51
منظورم غاذر نبود . غاذر حامي داره حاميها ميارنش بالا .

غبشهر حامي كه نداره هيچ ، دشمن هم داره! اين سپه لعنتي رو ميگم. آدم سپه سهامدار عمده ي سهمش باشه ديگه دشمن ميخاد چيكار؟!

با این فروشهای سپه 1200 پایین تر نیاد شانس آوردیم، کسی دلیل فروش این حقوقی رو میدونه؟؟؟؟؟؟؟

سعید پور احمدی
2012/11/13, 20:13
Aluminium 1.989 $ +0,40%

Kupfer 7.682 $ +0,32%

Nickel 16.182 $ +0,56%

Zink 1.949 $ +0,51%

Zinn 20.394 $ -0,24%

Benzin 266,05 ¢ -0,47%
gold 1729 $ +0.03

hamid_farahy
2012/11/13, 20:25

فعلا اين دوتا. اين دوتا در ميان مدت كولاك ميكنن . اگه سود سريع و فوري ميخاين فقط اين دوتا.

غمارگ و غبشهر فعلا درجا ميزنن (( فقط بنظر بنده!)) . ايشالا اين دوتاهم رشد كنن و سهامدارارو خوشحال... . آمين

دوست عزیز همچنان غبشهر و غمارگ خریداریم تا ببینیم خدا چه میخواهد . قزوین هم روی 275 صف فروش بود حالا ببین چه شده . یا حق

سعید پور احمدی
2012/11/13, 20:26
سلام بچه ها------جو بازار یه جوریه که رالی ذوب و شبندر و چند سهم دیگه سهامداران مشغول سهامداری و نوسانگیری کرده که البته این دو سهم و سهم های دیگه که این روزها مثبت میخورن بسیار خوب و ارزنده هستند اما نکته اینجاست که با قیمت جهانی سرب وروی و افزایش چشمگیر این چند روزه به محض فرو نشستن تب این سهم ها یه رالی ادامه دار و پر سوددر گروه سرب وروی خواهیم داشت بنابراین منتظر نمونید که صف ها شکل بگیره تو اولین فرصت که دیدید تقاضا افزایشی شده فاسمین و کاما و فراور و فسرب و کروی رو شکار کنید.

رالی پر سودی براشون میبینم........

dowpal
2012/11/13, 20:26
آیا همیشه عدم بازگشایی در روز اول باعث محدودتر شدن بازه در روز دوم میشه؟؟

ممنون میشم هرکی پاسخ بده . . .

ضمنا ... دنیا و کاشی سعدی استاد هم که تایید کردن!

کسی نمیدونه ؟؟؟؟!
حتی نویسندش ؟!!

اشکبوس کهنه سوار
2012/11/13, 20:34
با این فروشهای سپه 1200 پایین تر نیاد شانس آوردیم، کسی دلیل فروش این حقوقی رو میدونه؟؟؟؟؟؟؟...با سلام
طی تماسی که دوستان با مدیر عامل وسپه گرفتن گفته که چک داشتیم. دوستان گفتن چرا در منفی می فروشین گفته دلمون می خواد. اما بشنوید از جناب مخبرالدوله:

دنبال پول:d
یادمان باشد که حقوقیها اصولا سهام را در زمانی فروشنده هستند که سهم پتانسیل برای رشد
داشته باشه و خریدار بیاد جلو.....مثال زیاد است....
غدیر پارسان را بین 600 تومن تا 700 تومن شدیدا عرضه میکرد....
زیر مجموعه های امید...وسپه را زیر 140 تومن بشدت عرضه میکردند...
وبهمن تقریبا همین غبشهر را زیر 1100 تومن بیرون اومد....
وتوصا ....قپیرا را در ارزنده ترین قیمتها فروشنده بود....
و......................
بنابراین از فروش امروز حقوقیها اصلا نگران نباشید...
من نگران کشورم.....نگران بورس نیستم....

ata007
2012/11/13, 20:56
سر سپه امروز هم به دستکاری قیمتی خود ادامه داده . 384000 در صف فروش سهم فروخته
بی لیاقتی،حرام خوری،بی ش..... هم حدی داره،فقط اینو بدونین نفرین مردم پشتتونه حمایت ازتون نخواستیم لا اقل پدر سهم رو در نیارین که....

ata007
2012/11/13, 21:07
خوب من تا مجمع با سهم هستم و مجمع هر جا هم باشه خواهم رفت در اونجا یه خجالتی از نماینده سر سپه در بیام که همه حضار جلسه یه تفی هم به رو سر سپه بکنند
اگه عمری باشه حتما" این کار را خواهم کرد

کاوشگر
2012/11/13, 21:09
دوست چرا ..بورس که خوبه ..

سهمها عالی دارن کار می کنن ..شما نگران چه هستی ..

سبد تشکیل بده درصد رو رعایت کن ..حد ضرر بزار ..سهام خوب بخر ..

ذوب از 130 داره میشه 300...سکه همچین بازدهی داده یا دلار ..

شپترو زیر 500 با سود مجمع الان بالای 1000 هست ..بازدهی از این بیشتر

کاذر 100 تومنی شده 150 اونم در کمتر از یک ماه ..

دوستان چند درصد بازدهی دنبالش هستن ؟؟؟؟

اگر بدون استراتژی وبا هیجان خرید فروش کنی بله ضرر خواهی کرد ..

الان غمارگ وغبشهر به خدا از منفی اینها بنده بسیار خوشحال میشم ..اول بنیاید ایمان دارم بهشون ..تکنیکاللی هنوزم روند صعود دارن ..به صورت پله ای خرید می کنم ..ببینم تا کجا میخواد بیاد ..

دو روز قبل شفارس خریدار نداشت الان فقط حجم مبنا ...سفته بازیه؟؟؟نه به خدا ...سهم بالای 130 سود داره حداقل ..گزارش هم در کدال هست ..چرا باید رو 350 فروخت این طلا رو ..

فاسمکین 200 سود داره ...پی بریا 5 میشه 1000...رو 650 مفته بخرید ..دیگه سهام از این بهتر ..کرمانشاه 200 تا300 سود داره بخرید ..دنبال چه سهیم هستید ..

خیلی جالبه روز اولیکه تایپیک چی چرا باز شد با خودم گفتم عجب بیان دلنشینی تا اون موقع 20 تا یا 30 تا سایت دیگه بود که بهشون سر می زدم شاید باورتون نشه تنها سایت بورسی که سر می زنم همین تایپیک شده اینگار.. هیج جا اینقدر صداقت ندیدم سید عزیز روزهایی بود بخاطر بعضی دستهای کثیف اینقدر بهم فشار روحی وارد شده بود که می خواستم عطای بورس رو به لقای اون ببخشم و این که با بیان زیبای تو دلگرم شدیم و موندیم .. درود خدا بر تو و نمی دونی که کاری که داری انجام میدی خدمت به خلق از هزار سال عبادت بالاتره... خدا بهت خیر بده خوش بحالت که اینقدر دعا پشت سرته:x.....

خودشکوفا
2012/11/13, 21:16
سید جعفر تکه
نظراتش دقیقه و صریح. بیتعارف حرفشو می زنه.
رفتارش خیلی شبیه روسهاست...
این جاهای شخصیتشو دوست دارم.
از باقیش که خبر ندارم...;)
البته سید یاسر و بابک 52 و جناب مختاری هم جای خودشون رو دارن واسه من:x

تکنیکالیست
2012/11/13, 21:22
گروه تجهیزاتی و ساختمانی

فاذر امروز عجب معامله ای کرد و چه جالب صفه خرید 400 هزارتایی به یک میلیون 800 هزار تبدیل شد. دوستان فاذر را دریابید که در گرانبهاست

masood5173
2012/11/13, 21:24
سلام دوستان
بنظر شما روند کسعدی رو میشه سعودی دانست؟

علی بابا
2012/11/13, 21:27
جناب پرریسک ذوب را مناسب تر می دانید یا فولاد را ؟؟؟
ممنون

دوستان یا صاحب تاپیک، راهنمایی بفرمایند . ذوب مقاومت شکسته و فولاد هم خوب اصلاح شده .
ممنون

HSC
2012/11/13, 21:34
بنظر بنده حقير ذوب بهتره چون معامله بلوكي در پيش داره . تو 10 روز آينده انجام ميشه. سريعترهم نتيجه ميده. فردا يحتمل صف خريد ميشه . صف سنگين

حميد اسدي
2012/11/13, 21:36
گزارش بازار سه شنبه 23 آبان 1391

در سهام قند و شکر این روزها شاهد اخباری مبنی بر افزایش قیمت ارز مرجع و افزایش نرخ محصولات هستیم که میتواند با اعلام رسمی آن شاهد اقبال بیشتر بازار به این گروه باشیم.
در بین تحرکات مثبت این شرکتها، شاهد حضور دو حقوقی جدید به این گروه هستیم.

در نماد قثابت ، شركت تجهيزات پزشكي مهرگان تامين پارس از زیرمجموعه های ساتا با 1,178,113 سهم به ترکیب سهامداری قند ثابت ملحق شد.

در نماد قنیشا شرکت سرمایه گذاری دانایان پارس با 500,000 سهم به ترکیب سهامداری قنیشا وارد شد. مجموعه دانایان پارس به همراه سبد دانایان پارس در مجموع سهامدار 1,059,300 قند نیشابور هستند.

کارشناسان با توجه به زمان اعلام رسمی افزایش قیمت قند و شکر و صدور مجوز از سوی سازمان حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده، شرکتهای بنیادی این گروه نظیر قپیرا ، اصفهان ، هگمتان را مطلوب ارزیابی میکنند.

HSC
2012/11/13, 21:43
ذوب و شبندر رو امروز بخريد ، 15 زور ديگه با 40% سود ازش بيايد بيرون ، اونوقت بيايد غمارگ و غبشهر رو كه تا اون موقع آماده حركت شدنو برداريد.

اينطور كه حقوقيا كرم ميريزن و به قول خودشون دستور دارن ( ماجراي مدير وسپه رو ميگم) فمارگ و غبشهر تو اين 7 8 10روزه روند صعودي بخودشون نميگيرن.

وقتي صعودي ميشن كه حداقل سه روز مثبت خورده باشن پشت سر هم. غمارگ بايد 412 رو رد كنه تا صعودي شه، زير اون فقط نوسان ميده.

m.r_moradi
2012/11/13, 22:16
به روی چشم ارباب حتما

اینطور نفرمایید،ما کوچیک تر از این حرفاییم،خجالت زده میشیم!

جناب مرادی عزیز منم مثل شما با ولصنم هستم اون سهم رو چجور پیش بینی می کنید پله اول خرید با شما هستم توی 152 هم اضافه کردم

اقا در مورد فولاد،جناب مختاری شمارشی از فولاد رو توی تاپیک قرار دادن که توی کوتاه مدت سهم نزولی خواهد بود اما موج 3-5 که شروع بشه سهم رشد جانانه ای خواهد کرد!پس اگه فولاد رو میخرید دیدتون بلند مدت باشه...(راستش من هنوزم خودم معتقدم که فولاد به اون کف قیمتی که جناب مختاری فرمودن نمیرسه،اما من باب ضرر نکردن دوستان ذکر این نکته رو خالی از لطف ندیدم،بالاخره من تازه وارد کجا و جناب مختاری با تجربه کجا!)

ولصنم رو هدف اول 184 تومن میدونم...الانم که سهم دیگه تقریبا خشک شده...خیلی بعیده به قیمت 140 که من مدنظرم بود برسه و دیگه الان اماده ی صعود 20% برای پله ی اول شده فکر میکنم!

محمدرضا 87
2012/11/13, 22:18
سلام
پرریسک جان ممنون میشم راجع به تکنیکال فولاد در این مقطع یه توضیحی بدی؟؟
دوستان هر کدام یک چیز می گویند.
سقوط تا 280 ؟
سقوط تا 320 ؟
صعود تا 390 ؟
صعود تا 430 ؟
ممنون میشم راهنمایی کنی؟؟

kiana
2012/11/13, 22:48
سلام وشب بخیرخدمت دوستان وآقای پرریسک گرامی: در بازار ارز امروز دلار به 3000 تومن و کمتر از 3000 تومن نیز رسید. نرخ ارز در حالی کاهشی شده که دولت و صادرکنندگان در حال توافق برای نرخی بیش از 2500 تومن مرکز مبادلات برای عرضه ارز به این مرکز هستند. گفته میشه این نرخ بیش از 2600 تومنه . قطعی شدن این خبر میتونه هم بر بازار ارز و هم بر بازار بورس تاثیر گذار باشه. خبرهای تک نرخی کردن ارز نیز که در روزهای آتی خبر های بیشتری در مورد اون منتشر می شه می توانه بر بازار تاثیر گذار باشه.
باسلام
راسته که میگن ارز مرجع میشه2500
چندتا تایپیک نگاه کردم چیزی ندیدم گفتم ازشما بپرسم

".احسان."
2012/11/13, 23:17
با سلام

همانطور كه خدمتتان عرض شد، روند بازار صعوديست، و شكي در اين مورد نداشته باشيد.....
اخبار پشت پرده در مورد مذاكرات با ايالات متحده، باعث شده گروه قدرت و ثروت وارد بازار شوند، و مطمين باشيد با اين حجم ورود به بازار، حداقل خيلي از سهمها 50% رشد را تجربه و شاخص به 42 هزار خواهد رسيد.....
البته بايد گفت مجددا بايد شاهد اصلاح بازار باشيم، نه ريزش ....اصلاحات چند روز براي آمادگي بيشتر براي رشد....
(نظرات كاملا شخصي است)

در مورد سهمهاي سبد:
كشرق، همانطور كه حدس ميزدم حقوقي زرنگ در بازار وجود دارد و بالاي 1% آمد..... هنوز صبور باشيد، حقوقي هاي معروف تري به سهم خواهند پيوست .....اميدوارم بوعلي سهم رو به بالا نبره....بهترين حالتش اينه كه زير 400 تومان يك حقوقي به بالاتر از بوعلي برسه....بوعلي هنوز رودست نخورده، به نظرم كشرق و از دست خواهد داد.....
هرچند ممكنه از فردا صف خريد بشه....به دلايل فوق الذكر
كشرق رو همواره با قيمت ذوب دنبال كنيد......

ساختماني ها كه حداقل 30% زير قيمت كفشون در حال معامله بودند.....ثتران و ثشرق دو قلوهاي افسانه اي خواهند شد.....قبل از مجمع منطقي اينه به بالاي 300 تومان برسند.....تازه اول رشدشون هستند، رشدشون هم دست بزرگان هست، چون به خوبي تو اين چند وقت اخير جمع كردند....استارت بزرگان هم كه ديديد چگونه بود، صبح اول وقت با صف اومدن بالا.......فعلا سوار شدن توصيه ميشه

گروه روي هم كه اگر در بورس فعاليت داشته باشين، مطمينم يقين دارين تو اين قيمتها يعني چي؟
بزرگان كه روي نوسان ميدهند، ميدونن از كي اين گروه ارزشمند رو تكون بدن، شايد از فردا.......
كروي، فاسيمين و فرآور

دوستان پرسود باشيد

kiana
2012/11/13, 23:24
ولساپا باتعدیل منفی 28% سود هرسهم سال مالی جاریشو براساس عملکرد6ماهه از833ریال به594ریال کاهش داد.در6ماه نیز224ریال محقق کرد.با این تعدیل درروزبازگشایی هم منفی بازمیشه.احتمالا 150 بازشه.گروه خودرویی شرکتهای وابسته به خودشونو با بحران مواجه کرده

بابک 52
2012/11/13, 23:36
در اعتراض به عدم تحویل قند

تجمع جمعی از کشاورزان استان آذربایجان غربی در مقابل کارخانه قند پیرانشهر

جمعی از کشاورزان استان آذربایجان غربی در مقابل کارخانه قند پیرانشهر در این شهر تجمع کردند.

به گزارش آژانس خبری موکریان، روز یکشنبه ۲۱ آبان ماه جمعی از کشاورزان شهرهای مهاباد، اشنویه و پیرانشهر در اعتراض به عدم تحویل قند و تفاله خشک در ازای تحویل چغندر قند از طرف مسئولین کارخانه قند پیرانشهر، دست به تجمع زدند.

براساس همین گزارش، کشاورزان حاضر در محل، تراکتورها و ماشین های باری خود رابه نشانه اعتراض در محوطه کارخانه قند پارک کردند.

خاطرنشان می شود کارخانه قند پیرانشهر یکی از کارخانجات بزرگ شمال غرب کشور است که سالانه هزاران تن چغندر قند را از کشاورزان مناطق اشنویه، نقده، پیرانشهر و مهاباد تحویل گرفته و به قند و شکر تبدیل می کند.

kiana
2012/11/13, 23:48
دوست گرامی احسان:درموردکشرق بهتره خیلی بااحتیاط وارد بشید وپس ازنوسانگیری چندروزه خارج بشید.درحال حاضر هم 2شرکت زیرمجموعش ÷رو÷ه هاشونو به خاطر هزینه های بالا ومقرون به صرفه نبودن حفاری واکتشاف تعطیل کردند وسوددهی به مقدارزیادی کاسته شده.وتا الانم چون این شرکت تازه وارد به بورسه نمیخوادتو گزارشاش کم بیاره ودر گزارش 9 ماهش مطمئنن با کاهش زیاد سود سهام مواجه میشه وتعدیل منفی.
با سلام

همانطور كه خدمتتان عرض شد، روند بازار صعوديست، و شكي در اين مورد نداشته باشيد.....
اخبار پشت پرده در مورد مذاكرات با ايالات متحده، باعث شده گروه قدرت و ثروت وارد بازار شوند، و مطمين باشيد با اين حجم ورود به بازار، حداقل خيلي از سهمها 50% رشد را تجربه و شاخص به 42 هزار خواهد رسيد.....
البته بايد گفت مجددا بايد شاهد اصلاح بازار باشيم، نه ريزش ....اصلاحات چند روز براي آمادگي بيشتر براي رشد....
(نظرات كاملا شخصي است)

در مورد سهمهاي سبد:
كشرق، همانطور كه حدس ميزدم حقوقي زرنگ در بازار وجود دارد و بالاي 1% آمد..... هنوز صبور باشيد، حقوقي هاي معروف تري به سهم خواهند پيوست .....اميدوارم بوعلي سهم رو به بالا نبره....بهترين حالتش اينه كه زير 400 تومان يك حقوقي به بالاتر از بوعلي برسه....بوعلي هنوز رودست نخورده، به نظرم كشرق و از دست خواهد داد.....

ساختماني ها كه حداقل 30% زير قيمت كفشون در حال معامله بودند.....ثتران و ثشرق دو قلوهاي افسانه اي خواهند شد.....قبل از مجمع منطقي اينه به بالاي 300 تومان برسند.....تازه اول رشدشون هستند، رشدشون هم دست بزرگان هست، چون به خوبي تو اين چند وقت اخير جمع كردند....استارت بزرگان هم كه ديديد چگونه بود، صبح اول وقت با صف اومدن بالا.......فعلا سوار شدن توصيه ميشه

گروه روي هم كه اگر در بورس فعاليت داشته باشين، مطمينم يقين دارين تو اين قيمتها يعني چي؟
بزرگان كه روي نوسان ميدهند، ميدونن از كي اين گروه ارزشمند رو تكون بدن، شايد از فردا.......
كروي، فاسيمين و فرآور

دوستان پرسود باشيد

m.r_moradi
2012/11/13, 23:54
با سلام

(نظرات كاملا شخصي است)

در مورد سهمهاي سبد:

كروي، فاسيمين و فرآور

دوستان پرسود باشيد

اقا در کنار اینها که فرمودین جای ولصنم و ولغدر خالیه!نظرتون چیه؟

سیگنال
2012/11/14, 00:03
آ س پ

رتکو

کطبس

گزینه های خرید فردا

".احسان."
2012/11/14, 00:20
دوست گرامی احسان:درموردکشرق بهتره خیلی بااحتیاط وارد بشید وپس ازنوسانگیری چندروزه خارج بشید.درحال حاضر هم 2شرکت زیرمجموعش ÷رو÷ه هاشونو به خاطر هزینه های بالا ومقرون به صرفه نبودن حفاری واکتشاف تعطیل کردند وسوددهی به مقدارزیادی کاسته شده.وتا الانم چون این شرکت تازه وارد به بورسه نمیخوادتو گزارشاش کم بیاره ودر گزارش 9 ماهش مطمئنن با کاهش زیاد سود سهام مواجه میشه وتعدیل منفی.

سلام و شب بخير
منظور از شما رو از شركتهاي زير مجموعه رو نمي دونم، اگر بيشتر توضيح بدهيد ممنون ميشوم.
در ضمن اگر مواردي رو كه در مورد كشرق داشته ام، اصلا انتظار تعديل مثبت براي امسال رو ندارم.....ولي آينده يك شركت رو بايد در نظر گرفت و پي بر اي بالاي گروه زغالسنگي به دلايل ديگر است، از مهمترين دلايل هم آزادسازي قيمت زغالسنگه كه قطعا در سال بعد اتفاق خواهد افتاد....

در مورد كشرق موارد زير را لحاظ كنيد:

1- ظرفيت توليد فعلي 200 هزار تن در سال است.
2- عمليات تجهيز و آماده سازي از معدن سوسرا در نيمه دوم سال 90 شروع شده و در نيمه دوم سال 91 به پايان مي رسد.
3- طرح توسعه معدن ملچ آرام از خرداد ماه شروع شده است.
4- با بهره برداري از اين دو طرح 50 هزار تن به ظرفيت توليد آن اضافه خواهد شد. (اضافه شدن حدود 10 الي 15 تومان سود به ازاي هر سهم)
5- طرح زغالشويي اين شركت را از ديگر شركتهاي توليد كننده زغالسنگ جدا خواهد كرد. (اضافه شدن 70 تا 100 تومان سود به ازاي هر سهم)

توليد شركت حدود 200 هزار تن زغالسنگ، قيمت فروش 110 هزار تومن در حال حاضر...سود در حال حاضر 40 تومان
در صورت آزادسازي قيمت به دلار 3000 تومان كه هر تن 300 هزار تومان به فروش مي رسد.(اين آزاد سازي رو در نظر نگرفتم)
در صورت نيمچه آزاد سازي به قيمت هر تن 200 هزار تومان و افزايش توليد به 250 هزار تن....
+ سود ناشي از بهره برداري طرح توسعه توليد كنستانتره زغالسنگ (در صورتهاي مالي شركت پيش بيني شده با بهره برداري از اين طرح 70 تومان سود سازي به ازاي هر سهم خواهد داشت، سال ديگر پيش بيني رو 100 تومان در نظر بگيريد )= (محاسبه اش با شما، بالاتر از 300 تومان نرود!!!)

اشکبوس کهنه سوار
2012/11/14, 00:32
آ س پ

رتکو

کطبس

گزینه های خرید فردا
دوست عزیز با خریدی که یه حقوقی به میزان بسیار قابل توجه در این سهم آس پ در چند روز گذشته انجام داده و با توجه به نمودار این سهم و عبور از مقاومت420 و مجمع پیش رو، پیشنهاد بسیار خوبیه. حداقل تا 480
نگین نگفتینا

".احسان."
2012/11/14, 00:34
اقا در کنار اینها که فرمودین جای ولصنم و ولغدر خالیه!نظرتون چیه؟
سلام، براي نوسان گيري خيلي خوبن.....

kiana
2012/11/14, 02:01
قابل توجه غبشهریها وغمارگیها:با اطلاعاتی که امروز گرفتم فهمیدم که مدیران این دوشرکت این بازیو تارسوندن قیمت تا 1100 و300 ادامه میدن .این دوسهم به شدت عطش اینارو برای بدست آوردن سهم بیشتر توقیمت پایینتر بیشترکرده ولی نگران نباشید واز چندروزدیگه شاهد صعود این 2تا باشیم بابازدهی100% پس منم این فرصتو ازدست نمیدمو بزودی 15%غبشهری میشم.#:-s

bours
2012/11/14, 07:56
صبح بخیر<:-p

aminian
2012/11/14, 08:07
سلام خدمت تمامی دوستان و صبح بخیر
کمی نقدینگی دارم
میخوام بین ذوب و فولاد و شبندر و فاسمین یکی رو انتخاب کنم که ریسکش پایین باشه چون با غبشهر تو ضررم و میخوام یکی از اینا رو که ارومترن انتخاب کنم؟
هل من ناصر ینصرنی؟

aminian
2012/11/14, 09:14
غبشهر خودمونو عشقه که بی حامی داره قدرتشو نشون میده
جووووون

ali2000
2012/11/14, 09:20
آقا جعفر نظرت درباره این پست چیه؟ به نظر میرسه این افزایش نرخ قند و شکر قطعی باشه.

گزارش بازار سه شنبه 23 آبان 1391

در سهام قند و شکر این روزها شاهد اخباری مبنی بر افزایش قیمت ارز مرجع و افزایش نرخ محصولات هستیم که میتواند با اعلام رسمی آن شاهد اقبال بیشتر بازار به این گروه باشیم.
در بین تحرکات مثبت این شرکتها، شاهد حضور دو حقوقی جدید به این گروه هستیم.

در نماد قثابت ، شركت تجهيزات پزشكي مهرگان تامين پارس از زیرمجموعه های ساتا با 1,178,113 سهم به ترکیب سهامداری قند ثابت ملحق شد.

در نماد قنیشا شرکت سرمایه گذاری دانایان پارس با 500,000 سهم به ترکیب سهامداری قنیشا وارد شد. مجموعه دانایان پارس به همراه سبد دانایان پارس در مجموع سهامدار 1,059,300 قند نیشابور هستند.

کارشناسان با توجه به زمان اعلام رسمی افزایش قیمت قند و شکر و صدور مجوز از سوی سازمان حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده، شرکتهای بنیادی این گروه نظیر قپیرا ، اصفهان ، هگمتان را مطلوب ارزیابی میکنند.

تاران
2012/11/14, 09:24
خوب
همانطوری که پیش بینی شد غبشهر از کف 1350 برگشت
پرریسک جان
منتظر نظرات شما هستیم

آواچی
2012/11/14, 09:28
کهمدا هم تازه نفس و فرصت خریده...

ahmad30_n
2012/11/14, 09:35
فكر كنم سر سپه بود كه قپيرا هاش رو فروخت ، كه بعد از فروش سهامش ، قپيرا 50 در صد رشد كرد.
اونجا 4 ميليون داشت
اينجا تو غبشهر 11 ميليون داره
اگه بخواد اين 11 تا رو بفروشه تا سهم بره بالا ، فكر كنم موهامون سفيد شه
خدا كنه با همين مقدار فروشش ، كه تا ديروز فروخته مشكلش حل بشه

کارآمد
2012/11/14, 09:35
خوب
همانطوری که پیش بینی شد غبشهر از کف 1350 برگشت
پرریسک جان
منتظر نظرات شما هستیم

فقط خدا خدا مي كنم سپه دوباره هوس رنج و رنج بازي نزنه به سرش!!!!!!!

hamid_farahy
2012/11/14, 09:40
دوستان آذراب داره صف خرید میشه تحت نظر داشته باشین .

Brother
2012/11/14, 09:40
فكر كنم سر سپه بود كه قپيرا هاش رو فروخت ، كه بعد از فروش سهامش ، قپيرا 50 در صد رشد كرد.
اونجا 4 ميليون داشت
خدا كنه با همين مقدار فروشش ، كه تا ديروز فروخته مشكلش حل بشهفکر نکنم مشکلی داشته باشه.بارها داشت صف خرید میشد که بشدت در قیمت های پائین عرضه های شدید با رنج منفی داشته

miladh
2012/11/14, 09:44
اونجا 4 ميليون داشت
خدا كنه با همين مقدار فروشش ، كه تا ديروز فروخته مشكلش حل بشه
دوباره داره خالی می کنه /:)

sadegh215
2012/11/14, 09:45
به نظرتون غمارگ با رنجی که داد و وضع بقیه غذایی ها الان وقت خریدش نیست برای نوسان؟

shahsavar
2012/11/14, 09:49
با سلام به همه دوستان . من يه تعداد سهام تسه ( اوراق مسكن ) دارم . كه تو ضررم مي خواستم بدونم بفروشم يا اينكه نگهدارم بالا ميره .ميتونين راهنماييم كنين؟ ممنون:(

kiana
2012/11/14, 09:53
غبشهر خودمونو عشقه که بی حامی داره قدرتشو نشون میده
جووووون

دوست عزیز این سهم که احتیاج به حامی نداره این چندوقتم مدیرای این دو تا این بازیها رو شروع کردن که سهامارو مفت ازدست سهامدارا دربیارن که هنوزم به هدف نهایی نرسیدن و بازیشون ادامه داره تا 1100 و 300

bours
2012/11/14, 10:03
قابل توجه غبشهریها وغمارگیها:با اطلاعاتی که امروز گرفتم فهمیدم که مدیران این دوشرکت این بازیو تارسوندن قیمت تا 1100 و300 ادامه میدن .این دوسهم به شدت عطش اینارو برای بدست آوردن سهم بیشتر توقیمت پایینتر بیشترکرده ولی نگران نباشید واز چندروزدیگه شاهد صعود این 2تا باشیم بابازدهی100% پس منم این فرصتو ازدست نمیدمو بزودی 15%غبشهری میشم.#:-s

.................................................. .........

دوست عزیز این سهم که احتیاج به حامی نداره این چندوقتم مدیرای این دو تا این بازیها رو شروع کردن که سهامارو مفت ازدست سهامدارا دربیارن که هنوزم به هدف نهایی نرسیدن و بازیشون ادامه داره تا 1300 و 300

بالاخره کدوم؟؟

mmis
2012/11/14, 10:06
جناب پرریسک هدف وملت میان مدته یا بلند مدت

kiana
2012/11/14, 10:07

بالاخره کدوم؟؟

دوست عزیز اشتباه نگارشی بود تا1100 و 300

homework
2012/11/14, 10:08
به تموم معنا
سپه جزءعوضی ترین حقوقی هاییه که تا حالا دیدم

kiana
2012/11/14, 10:10
به تموم معنا
سپه جزءعوضی ترین حقوقی هاییه که تا حالا دیدم

+مدیرای دوشرکت

Alireza62
2012/11/14, 10:13
كي ميشه اين مقاومت 730 كرماشا تموم بشه...

kiana
2012/11/14, 10:17
home work دوست گرامی این خودش یه فرصت خوبه برای اضافه کردن درکف قیمت تا سودآوری میان مدتتون بیشتر بشه منم خرید غبشهرو بزودی انجام میدم.

yahya3004
2012/11/14, 10:22
home work دوست گرامی این خودش یه فرصت خوبه برای اضافه کردن درکف قیمت تا سودآوری میان مدتتون بیشتر بشه منم خرید غبشهرو بزودی انجام میدم.

دوست عزیز کف قیمتی رو میشه زمانی پیدا کرد که یک حقوقی نامرد مثل وسپه نباشه که عرضه کنه ... وگرنه سهم با p/e حدود 4 الان دیگه کف کجاست؟؟؟

AVIN 8861
2012/11/14, 10:32
...

parvaz
2012/11/14, 10:35
وملت ترکوند چه رنجی زدند ...

homework
2012/11/14, 10:36
همه بی دل و دماغ شدن
تو این بازار کوفتی !

منکه خیلی دپ شدم

bours
2012/11/14, 10:36
استاد معظم و بي بديل

ممنون هستيم كه به صورت كاملا كيلويي اعداد 1100 و 300 را اعلام كرديد و همه را به فيض رسانديد.

اين دو سهم به صورت كاملا غير طبيعي در حال افت هستند و دلايلي هم دارد اما با تحليل .

لطفا در تاپيك جناب پر ريسك به طرح اين گونه موارد و اعداد بدون پشتوانه و تحليل مطلقا نپردازيد.

ضمنا همچنان در انتظاري طولاني باشيد تا غبشهر را 1100 و غمارگ را 300 به شما تقديم كنند....

خب آخه بعید هم نیست
به قول خودتون به طور غیر عادی دارن افت میکنن
این یعنی که دارن روش بازی در میارن دیگه وگرنه چه دلیلی میتونه داشته باشه

saheb
2012/11/14, 10:37
دوست عزیز کف قیمتی رو میشه زمانی پیدا کرد که یک حقوقی نامرد مثل وسپه نباشه که عرضه کنه ... وگرنه سهم با p/e حدود 4 الان دیگه کف کجاست؟؟؟

دوستان خوبم کف دیگه کدومه، وقتی کفها سوراخ میشن دیگه دنبال چی باید بگردیم برا ی نگه داشتن سهم.

متاسفانه من با توصیه دوستان در قیمتهای بالا خرید داشتم.

هرچه هم میامد پایین یه کمی اضاف کردم که میانگین بیارم پایین .

حالا هم که فلوس باقی نمانده>:d<

به نظر شما هنوز نگهش دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

bours
2012/11/14, 10:38
دوستان خوبم کف دیگه کدومه، وقتی کفها سوراخ میشن دیگه دنبال چی باید بگردیم برا ی نگه داشتن سهم.

آره بندازش تو انباری خونتون!!

اگه سبد نداری یه بخشیش رو بفروش و سهامهای تو رشد بخر

AVIN 8861
2012/11/14, 10:39
دوست عزیز این سهم که احتیاج به حامی نداره این چندوقتم مدیرای این دو تا این بازیها رو شروع کردن که سهامارو مفت ازدست سهامدارا دربیارن که هنوزم به هدف نهایی نرسیدن و بازیشون ادامه داره تا 1100 و 300

استاد معظم و بي بديل

ممنون هستيم كه به صورت كاملا كيلويي اعداد 1100 و 300 را اعلام كرديد و همه را به فيض رسانديد.

اين دو سهم به صورت كاملا غير طبيعي در حال افت هستند و دلايلي هم دارد اما با تحليل .

لطفا در تاپيك جناب پر ريسك به طرح اين گونه موارد و اعداد بدون پشتوانه و تحليل مطلقا نپردازيد.

ضمنا همچنان در انتظاري طولاني باشيد تا غبشهر را 1100 و غمارگ را 300 به شما تقديم كنند....

kiana
2012/11/14, 10:46
+مدیرای دوشرکت

دوست گرامی قبلا هم تو تاپیکم گفتم که اینا بازی کثیفی روشروع کردن کف قیمتشون و هدفشون 1100 و300 ولی من که خودم این سهمو نداشتم ولی میدونم سهامدارا چه حالی دارن.اونایی که ازقبل داشتن که سودشونو کردن اونایی هم که باضررفروختن دوشنبه بهترین زمان خریده منم دوشنبه 15%پرتفویم غبشهر میشه. غبشهر بهترین سهمه که وسپه ومدیران شرکت این حجم خریدارو اضافه کردن وپی رسواییشم به تنشون مالیدن.

AVIN 8861
2012/11/14, 10:47
خب آخه بعید هم نیست
به قول خودتون به طور غیر عادی دارن افت میکنن
این یعنی که دارن روش بازی در میارن دیگه وگرنه چه دلیلی میتونه داشته باشه

دوست گرامي
سلام و احترام

من كلا مردود نمي دانم كه به هر قيمت پاييني هر سهم ارزنده اي را مي توانند برسانند،چون اينجا بورس ايران است.......اما اين بازيها براي حقوقي ها همواره بوده است و بازار راه خود را بالاخره خواهد رفت. خريد و فروشهاي حقوقي ها را نمي توان ملاك قرار داد و اشتباهات آنها بعضا از حقيقي ها محرز تر است. مثلا يادتان هست كه دانايان در هر قيمتي وپست مي خريد ..در 1100 و 1000 و 900 و....و بالاخره در قيمت بسيار بسيار پايين تر از قيمت تمام شده خود كل 15 ميليون سهام خود را فروخت!!!!

hamid_farahy
2012/11/14, 10:53
صف خرید آذراب مبارک دوستان .

saheb
2012/11/14, 10:56
جناب پر ریسک عزیز سلام وخسته نباشی.اول عرایضم اینو بگم که خیلی آدم خیر خواه و پر تلاشی هستی .ازت ممنونم،

چند نکته بود میخواستم پیشنهاد بدم اگه قابل بدونید .البته یه وقت فکر بد نکنید وسوء تفاهم پیش نیاد.
شما در مورد خرید سهم ها و خوب بودنشون بسیار تحقیق میکنید و شکی نیست بر بنیادی بودن سهم ،
اما آیا همیشه زمان خرید سهم هست ؟؟
یا زمانیکه میخواد رشدشو شروع کنه ؟
یا یه پله خیلی بزرگ رشد کرده و موقع استراحت سهم رسیده؟
من چند روزی هست که عضو شده ام ومیبینم شما پیشنهاد خرید سهمهایی مثل

شپترو .فاسمین .غبشهر .کرماشا.و....را دادین و بد جور ازشون دفاع میکنید

خوب سهم خوبی هستن شکی نیست . اما حالا حالاها بعداز این رشد خوبی که داشتن بازم میتونن رشد کنن؟

فکر نمیکنید کسیکه غبشهررا تو 1600 خرید ومنتظر موند و سهمش پایین اومد و از دیگر بازار جا مونده؟
یا کسیکه کرماشا را تو 700 وشپترو را تو 900؟؟؟؟

hamid_farahy
2012/11/14, 11:00
دوستان غبشهر و غمارگ دیگه فروشنده ای نداره .

علی همتیان
2012/11/14, 11:05
عداد حجم قیمت قیمت حجم تعداد
0 0 0 13248 76758 23
0 0 0 13398 60 1
0 0 0 13398 60 1
اینم غبشهر

saheb
2012/11/14, 11:06
دوستان غبشهر و غمارگ دیگه فروشنده ای نداره .

غبشهر که 140000 صف فروشداره

کارآمد
2012/11/14, 11:11
غبشهر که 140000 صف فروشداره

سپه امروزم فروشنده است

kiana
2012/11/14, 11:16
+مدیرای دوشرکت

دوست گرامي
سلام و احترام

من كلا مردود نمي دانم كه به هر قيمت پاييني هر سهم ارزنده اي را مي توانند برسانند،چون اينجا بورس ايران است.......اما اين بازيها براي حقوقي ها همواره بوده است و بازار راه خود را بالاخره خواهد رفت. خريد و فروشهاي حقوقي ها را نمي توان ملاك قرار داد و اشتباهات آنها بعضا از حقيقي ها محرز تر است. مثلا يادتان هست كه دانايان در هر قيمتي وپست مي خريد ..در 1100 و 1000 و 900 و....و بالاخره در قيمت بسيار بسيار پايين تر از قيمت تمام شده خود كل 15 ميليون سهام خود را فروخت!!!!

دوست گرامی avin من خودمو حتی شاگرد خوبی هم ندونستم ولی چیزی که عیان است چه حاجت به بیان روند معاملات که روشنه این بازیها هم علنن همه میدونن کاروسپههستو هیچ نقطه مبهمی هم نیست اونا هم پله ای خریداشونو انجام میدن و دونستن این مسئله هم که استادی نمیخواد .دیدید که این سهم ارزندرو به هر جایی که خواستن رسوندن.ولی من خبریو که داشتم خواستم دوستان هم بدونن چه بسا که خودمم دو روز پیش میخواستم خریدمو انجام بدم .ولی بادونستن این خبر دوشنبه ok میکنم. سه روز پیش هم دوستانی سهم سدورشونو میخواستن بفروشن که بهشون گفتم که ازفردا سدور صعودی میشه. تو بازاربورس داشتن اخباررانتی همیشه موثراستوچه بهترکه تو این تاپیک ضررها کمتربشه وهمه به سودبیشتر برسند.کسی که غبشهرو 3 روزپیش میفروخت و شنبه دوباره وارد میشد بهترنبوداین خودش یه فرصته که احتمالا شما استفاده نکردیدو ناراحتید. تشکر ازتوجه شما درضمن بابت اینکه شما میگید تو قیمت پایینتر کوفروشنده باید بگم که همه میتونیم از صف فروش وسپه خریدمونو انجام بدیمو حالشو ببریم.

saeedte
2012/11/14, 11:17
دیروز گفته بودم شاید تو شبریز به مشکل حجم مبنا بخوریم
اینم مشکل حجم مبنا :d

هامد
2012/11/14, 11:19
توقف نماد ودی

اره تا اخره وخت میبندنش یکشنبه مجمع فوق العادشه بعید بدونم بعدش طول بکشه باز شدنش، الانم قیمتش عالیه ....
بچه ها اگه کسی نقدینگی داشته باشه میتونه انتخابه خوبی باشه، یه سری خبرای خوبم میگن تو مجمش هس ولی مطمئن نیسم و نمیدونیم چقد موثق بوده ...

eli77
2012/11/14, 11:21
شنفت رو حدود 470 خریدم الان تعدیل منفی هم داده داره باز میشه
پرریسک جان نظرت چیه روش؟ اون موقع ها یادمه مثبت بود. با اوضاع الان نظرت چیه

هامد
2012/11/14, 11:21
دیروز گفته بودم شاید تو شبریز به مشکل حجم مبنا بخوریم
اینم مشکل حجم مبنا :d

نگووو سعید :(( ایشاله که میدن :d
اگه بخوان مث دیروز باز ندن ستاره پـــــَــر =))

MOSTAFA
2012/11/14, 11:24
هفته ی بعد هفته فشار عرضه ها
1.آخر ماه تسویه حساب
2.دهه محرم رکود نسبی بازار
3.2 روز تعطیل رسمی
درخریدها دقت کنید

aminian
2012/11/14, 11:33
دوست گرامی
خبر رانتی فقط مورد سدرود است یا کل سیمانیا
من ساروم دارم
چیکارش کنم کلافم کرده؟
دوست گرامی avin من خودمو حتی شاگرد خوبی هم ندونستم ولی چیزی که عیان است چه حاجت به بیان روند معاملات که روشنه این بازیها هم علنن همه میدونن کاروسپههستو هیچ نقطه مبهمی هم نیست اونا هم پله ای خریداشونو انجام میدن و دونستن این مسئله هم که استادی نمیخواد .دیدید که این سهم ارزندرو به هر جایی که خواستن رسوندن.ولی من خبریو که داشتم خواستم دوستان هم بدونن چه بسا که خودمم دو روز پیش میخواستم خریدمو انجام بدم .ولی بادونستن این خبر دوشنبه ok میکنم. سه روز پیش هم دوستانی سهم سدورشونو میخواستن بفروشن که بهشون گفتم که ازفردا سدور صعودی میشه. تو بازاربورس داشتن اخباررانتی همیشه موثراستوچه بهترکه تو این تاپیک ضررها کمتربشه وهمه به سودبیشتر برسند.کسی که غبشهرو 3 روزپیش میفروخت و شنبه دوباره وارد میشد بهترنبوداین خودش یه فرصته که احتمالا شما استفاده نکردیدو ناراحتید. تشکر ازتوجه شما درضمن بابت اینکه شما میگید تو قیمت پایینتر کوفروشنده باید بگم که همه میتونیم از صف فروش وسپه خریدمونو انجام بدیمو حالشو ببریم.

saeedte
2012/11/14, 11:38
آقا فقط تصور کنین این سپه بخواد کل 11میلیون سهمشو تو غبشهر همینجوری عرضه کنه
پی بر ای سهم میشه 0.00001 :d
دیگه باید بیاین زندان ملاقات من با این ضرر سنگین :d

hamid_farahy
2012/11/14, 11:38
عجب حجمی زد اذراب تو مثبت کامل . حتما خبرایی توش هست .

MOSTAFA
2012/11/14, 11:39
1 تجربه
سهم خوب رو نفروشید حداقل 1 سال نگه دارید
سهمهایی که فروختم
ذوب 180
شبندر 190
سیمان بهبهان 1990 که الان 2200 گیر نمیاد البته 1250 خریده بودم بقیه روو هم سود کرده بودم اما امان از عجولی

eli77
2012/11/14, 11:39
فقط معاملات شنفت رو داشته باشین!
نظرتون چیه؟

MOSTAFA
2012/11/14, 11:57
فقط معاملات شنفت رو داشته باشین!
نظرتون چیه؟

سهم خوبیه اما انگار صعود دلار بش ضربه میزنه
کرماشا مطمین تره
یا سیمان بهبهان

تاران
2012/11/14, 12:03
غبشهر رفتیم برای 1000
حالا حساب کنید چند تا پله باید بخریم!!

eli77
2012/11/14, 12:09
سهم خوبیه اما انگار صعود دلار بش ضربه میزنه
کرماشا مطمین تره
یا سیمان بهبهان

والا چند وقت پیش که دلار بالا بود 470 بود، الان شد 410
من تو قیمت 470 ازش خریدم
بنیادی خوبه ولی نمیدونم چکار کنم باهاش

kiana
2012/11/14, 12:12
دوست گرامی
خبر رانتی فقط مورد سدرود است یا کل سیمانیا
من ساروم دارم
چیکارش کنم کلافم کرده؟

سلام دوست گرامی سیمانیها چون افزایش نرخ گرفتن و رشد خوبی کردن توفاز استراحت ویه مختصر اصلاح هستند.ساروم سدور سغرب سیلام سخاش توسیمانیها بهترینن.سدور چون ازگروه جامونده بود روندصعودش شروع شده چون فروشنده پایینی نداره واین چندتا هم که گفتم روندصعودیشون از اواسط هفته دیگه شروع میشه نگران نباشید.سیمانیها چون از اواسط پاییز باسردی هوا فروش داخلیشون کم میشهولی این چند شرکت کهنام بردم با افزایش بیشترصادراتدرپاییزوزمستون حتی به سودآوری بیشتر دست پیدا میکنند.

parvaz
2012/11/14, 12:48
به قول یکی از اساتید کرماشا رو دارند نرم نرم میخرند .... ;)

پرریسک
2012/11/14, 13:11
غبشهر رفتیم برای 1000
حالا حساب کنید چند تا پله باید بخریم!!

اگر از 1600 اولین خرید شما باشه ..هر 10 درصد خرید تا 1000 میشه 3 تا پله خرید ...

معنی خرید پله ای رو امیدورام دوستان متوجه باشن ..هر 10 تومن نگفتیم بخرید هر 10 درصد گفتیم بخرید ؟؟؟؟به همین راحتی ..

در ضمن وسپه یکباره اومد وسط ..ولی باز هم همه چی سر جاش هست وسرسوزنی از تارگت وتحلیل ها عقب ننشتسم ..بلکه از رالی سهام دیگر حالشو می بریم واین سهم رو به صورت پله ای خرید می کنم ..
فعلا برید با ذوب شبندر ووملت خوش باشید ..شفارس هم امروز فرصت خرید داد با هدف 500 ..گفته بودیم فرصت داد حتما بخرید ..

پرریسک
2012/11/14, 13:13
1 تجربه
سهم خوب رو نفروشید حداقل 1 سال نگه دارید
سهمهایی که فروختم
ذوب 180
شبندر 190
سیمان بهبهان 1990 که الان 2200 گیر نمیاد البته 1250 خریده بودم بقیه روو هم سود کرده بودم اما امان از عجولی
تجربه..

سهم خوب رو در قیمت خوب بخرید ودر قیمت خوب بفروشید ومجدد در قیمت خوب بخرید ..

چون دوستان اکثرا دید کوتاه مدت دارن وقتی سهم خوب رو در قیمت خوب نمیفروشن بعد مدتی خسته شده در قیمت مفت میفروشن وقتی فروختن سهم خوب میاد بالا ..

ذوب سهم خوبی هست ومقاومت رو به خوبی شکست ..بار ها گفتیم بالای 280 بمونه میره برا 400..

شبندر هم بالیا 270 گفته شد بمونه میره برا بالای 350 ..

با این اوضاع شراز چند باز میشه ؟؟؟؟

parvaz
2012/11/14, 13:18
سلام. جعفرخان به نظرتون اصلاح وپترو تا چنده ؟؟؟ با تشکر

پرریسک
2012/11/14, 13:20

به توصیه دوستان خرید کردی ..به توصیه دوستان که شما موجودی کم داشتی خارج می شدی وخرید پله ای نمی کردی..

شما مگر مشاهده نکردی گفتیم غمارگ زیر 398 بیاد تا زیر 350 میره ..خوب خرج می شدی اگر فولس نداری ..در ضمن چه زود شما خریدهات تکیمل شد .گفتیم هر 10 درصد افت ..غمارگ از 390 شده 360 فعلا 10 درصد افت شده ؟؟؟

غبشهر هم گفتیم زیر 1470 بیاد تا 1350 هم ممکنه ببینه ..خوب این وسط دیگه علم غیب نداشتم یک حقوقی با 12 میل سهم میاد در صف فروش میفروشه .

rajoo
2012/11/14, 13:20
جا داره من یه عذرخواهی از تمام دوستانی که ولساپا و غبشهر دارن کنم
فکر کنم دلیل این افت قابل ملاحظه وارد شدن من به این دو سهم بوده است. چون تقریبا از همون قیمتها هم برگشتند
وگرنه تمام سهامهای دیگر معرفی شده توسط دوستمان پرریسک عزیز رشد خوبی داشتن

پرریسک
2012/11/14, 13:22
فکر کنم دلیل این افت قابل ملاحظه وارد شدن من به این دو سهم بوده است. چون تقریبا از همون قیمتها هم برگشتند
نیازی نیست ..برا هردو سهم بالا هم حد ضرر گفته بودیم ..

اینجا شما سهمی پیدا نمی کنی که بنده حد ضر نگفته باشم ..

ولی خب غبشهر سهم مفتی هست وچون اهداف بالایی دارد گفتیم دوستان پله ای وارد بشن وگرنه برا همین سهم هم حد ضرر گفته بودم ..ولی باز هم اهداف قیمتی بالای 2500 به قوت خود باقی هست ..

پرریسک
2012/11/14, 13:23
سلام. جعفرخان به نظرتون اصلاح وپترو تا چنده ؟؟؟ با تشکر

اصلاح همون 92 ولی تا 100 رو نشکنه جایی نمیره..

علی بابا
2012/11/14, 13:23
هفته ی بعد هفته فشار عرضه ها
1.آخر ماه تسویه حساب
2.دهه محرم رکود نسبی بازار
3.2 روز تعطیل رسمی
درخریدها دقت کنید
سلام
دوستان این اعتباری ها اخرین روز تسویه شان چه روزی است؟!!؟ بد نیست برای خرید های جدید .

majid abd
2012/11/14, 13:24
دوستان شدوصی سود3/87% امروزم حالشو ببریم دوستان شدوص هم سهمی بود که هفته پیش تو این تاپیک معرفی کردم و یه مختصر از بنیاد اون کامنت گذاشتم ومن حدود 4 ماه پیش با اطلاعات کافی ازبنیادی وتکنیکالی وارد این سهم شدمو چون به ارزنده بودن این سهم اطمینان داشتم سهامداری کردم و تو این 4 ماه 170%سود بردم.این شرکت قادر به ساختن سود 100 تومانی تا آخر ساله.دوستانی که تو این تاپیک شدوص دارن یه پست بزنند تابهتربتونیم درمورداین شرکت تبادل نظر کنیم.ازkiana به خاطر پر کردن حجم مبنا متشکریم که 20000 تاش به خودم رسید.توی این تاپیک اگه دوستی و همدلی باشه میتونیم به سودهای بالایی برسیم البته با استفاده از پیشنهادات وراهنماییهای پرریسک عزیز

پرریسک
2012/11/14, 13:26
دوستان شدوصی سود3/87% امروزم حالشو ببریم دوستان شدوص هم سهمی بود که هفته پیش تو این تاپیک معرفی کردم و یه مختصر از بنیاد اون کامنت گذاشتم ومن حدود 4 ماه پیش با اطلاعات کافی ازبنیادی وتکنیکالی وارد این سهم شدمو چون به ارزنده بودن این سهم اطمینان داشتم سهامداری کردم و تو این 4 ماه 170%سود بردم.این شرکت قادر به ساختن سود 100 تومانی تا آخر ساله.دوستانی که تو این تاپیک شدوص دارن یه پست بزنند تابهتربتونیم درمورداین شرکت تبادل نظر کنیم.ازkiana به خاطر پر کردن حجم مبنا متشکریم که 20000 تاش به خودم رسید.توی این تاپیک اگه دوستی و همدلی باشه میتونیم به سودهای بالایی برسیم البته با استفاده از پیشنهادات وراهنماییهای پرریسک عزیز

بابت این سهم تشکر ..

ولی اینجا شفارس هست که بالای 150 هم امکان سودسازی داره وقیمت هم پایین تر هست ودر ضمن فرصت خرید هم میده ..متاسفانه شدوص دیگر نمیشود خرید کرد ..مبارک سهامدارهاش باشه ..

bours
2012/11/14, 13:29
سلام پرریسک جان من هنوز با خرید پله ای مشکل دارم

هر 10 درصد افت چقدر باید به سبدمون اضافه کنیم ؟؟؟ 10 درصد؟ 20 درصد؟

parvaz
2012/11/14, 13:30
جعفرخان با توجه به معاملات امروز فاذر رو چطور میبینید ....

bours
2012/11/14, 13:31

.................................
داشتم دنبالت میگشتم این چند روز!!!!

احتمال می دادم کار تو باشه!!!

سهراب 1
2012/11/14, 13:34
دوستان امروز ولساپا تقريبا ده درصد پائين تر با قيمت 150 تومن صف فروش شد . اينجاست كه معلوم ميشه فقط p/e پائين دليل خوبي براي خريد سهم نيست . پارامترهاي ديگه اي رو هم بايد مدنظر داشت .

personable
2012/11/14, 13:34
سلام جناب پرریسک
نطرتون در مورد پلوله چیه ؟ آیا باز بشه جبران مافات میکنه؟

پرریسک
2012/11/14, 13:36
سلام پرریسک جان من هنوز با خرید پله ای مشکل دارم

هر 10 درصد افت چقدر باید به سبدمون اضافه کنیم ؟؟؟ 10 درصد؟ 20 درصد؟

سلام..

بارها کفتیم هر سهم حداکثر 20 درصد سبد وفوق فوق 30 تا40 درصد سبد ..

چون در 398 غمارگ احتمال افت تا زیر 350 داده شده بود شما باید اون مقدار مورد نظر رو در سه پله خید می کردی ..

یعنی اگر 20 درصد سبد می خواستی غبهشر یا غمارگ بخری در اولین پله 7 درصد خرید میشد ودر پله دوم 7 درصد دیگر ودر پله سوم 7 درصد دیگر ..حالا سهم زود تر برگشت میزد چه بهتر..

تاران
2012/11/14, 13:42
پرریسک جان
حمایت بعدی غبشهر و غمارگ رو میگین چقدره
من تو نمودار دیدم 1000 تومنه

خوشبخت
2012/11/14, 13:42
سلام جعفر جان
امروز میخواستن همون بلای دفعه پیشو سر وپترو دربیارن!
با چند تا از دوستانم تا تونستیم حمایت کردیم!
خدایی حیفه این سهم که دارن بازیش میدن!
نمیدونم کیه ولی از شنبه میخوام قوی حمایتش کنیم تا این مقاومت ساختگی رو رد کنه!

bours
2012/11/14, 13:44
سلام..

بارها کفتیم هر سهم حداکثر 20 درصد سبد وفوق فوق 30 تا40 درصد سبد ..

چون در 398 غمارگ احتمال افت تا زیر 350 داده شده بود شما باید اون مقدار مورد نظر رو در سه پله خید می کردی ..

یعنی اگر 20 درصد سبد می خواستی غبهشر یا غمارگ بخری در اولین پله 7 درصد خرید میشد ودر پله دوم 7 درصد دیگر ودر پله سوم 7 درصد دیگر ..حالا سهم زود تر برگشت میزد چه بهتر..

خیلی خیلی ممنون
دیگه کامل فهمیدم

ستاره بورس
2012/11/14, 14:08
اگر اشتباه نکنم غمارگ در حال ساختن شونه راست برای تکمیل الگوی سروشانه سقف است دوستان بررسی کنند شاید اشتباه باشه......احتمالا آخروقت امروزمنفی هم بشه.........

به احتمال زیاد ومتاسفانه سروشونه سقف شکل گرفت دیروز هم پولبکی به خط گردن کرد احتمالا هدف محدوده320باشه...امیدوارم این تحلیل اشتباه باشه وزودتر برگرده......

علی همتیان
2012/11/14, 14:23
سلام جعفر جان
سلام
جوری از سهمت حمایت میکنی من اصلا نمی فهمم اخه مگه میشه

MOSTAFA
2012/11/14, 14:26
والا چند وقت پیش که دلار بالا بود 470 بود، الان شد 410
من تو قیمت 470 ازش خریدم
بنیادی خوبه ولی نمیدونم چکار کنم باهاش

1 پله بخر واسه کم شدن ضرر
============================

MOSTAFA
2012/11/14, 14:29
سید جعفر

اقا توو این ذوب و شبندر چه خبره انصافا؟
1 تحلیل درست از این 2 تا بزن من ک هرجا میرم فقط تارگت میدن نه تحلیل
من به خاطر پی.ای بالاشون نمیخرم امما همش میرن بالا و سهمی مثل فولاد یا وتوکا یا کرماشا اینطور نیست
دلیلش چیه؟
دمت گرم:d

vahid68
2012/11/14, 14:42
تو به زیر کشیدن غبشهر لیدره هر جوری بود ثابت کرد
تو این گروه چهار سهم (غمارگ و غبشهر و غپینو و وبشهر) مثل حلقه زنجیر به هم وصلند ولی تا این لامصب غبشهر راه نیفته بقیه کشک

bours
2012/11/14, 14:45
آینده بازار ارز را چطور ارزیابی میکنید؟
صمد کریمی سخنگوی مرکز مبادلات ارزی : مسائل اقتصادی، بانکی و مالی بسیار پیچیده هستند و به دلیل اینکه شرایط بیرونی و محیطی مرتبا و به صورت پویا در حال تغییر است، از این رو ما به عنوان بانک مرکزی در صدد آن هستیم تا با توجه به روند متغیرهای کلان اقتصاد کشور و همچنین روند نرخ ارز در بازارهای جهانی، به فرض خنثی بودن شوکهای خارجی، نرخ ارز را در دامنه محدودی کنترل کنیم و با حمایت از بخش تولید و صادرات، به سمت اقتصاد بدون نفت حرکت کنیم؛ چراکه اعتقاد داریم حرکت به سمت اقتصاد بدون نفت سبب تقلیل معنادار آثار شوکهای خارجی بر اقتصاد کشور شده و اقتصاد ایران را از آسیب های جدی مصون می دارد.

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1743125

bari
2012/11/14, 14:48
پرریسک جان ولصنم رو دریاب که بشدت از وآتی و شیران منتفع خواهد شد،از گروه لیزینگ بیشتر خواهید شنید

mohsen kaveh
2012/11/14, 14:52
سلام جعفر جان

وپترو اين مقاومت رو رد ميكنه وروسيا هي ميمونه براي بكتاش وامثال اون<:-p امروز صف وساخت رو خيلي خوب جمع كردند سهم از نوسانگير داره خالي ميشه توي همين قيمتها چند روزي با حجم بالا معامله بشه اهداف بالاتري رو سهم خواهد ديد تازه باز شدن شكربن وپسهند مونده>:D<

Jamshidyar
2012/11/14, 14:52
نیازی نیست ..برا هردو سهم بالا هم حد ضرر گفته بودیم ..

اینجا شما سهمی پیدا نمی کنی که بنده حد ضر نگفته باشم ..

ولی خب غبشهر سهم مفتی هست وچون اهداف بالایی دارد گفتیم دوستان پله ای وارد بشن وگرنه برا همین سهم هم حد ضرر گفته بودم ..ولی باز هم اهداف قیمتی بالای 2500 به قوت خود باقی هست ..

جعفرجان خدا قوت
یادش بخیر سر قزوین هم می گفتی سهم با ارزشه حد ضرر نداره، اومد پایین بخرید. امیدوارم تا سال آینده غبشهر خاطره قزوین رو زنده کنه دوباره

nik
2012/11/14, 14:54
جعفرآقا سلام
آقا حمایتهای غبشهررو لطف میکنی

bours
2012/11/14, 15:06
دیگه نمیدونیم کدوم حرفو در مورد سیمانیها باور کنیم!!:-/

یکی میگه سیمانیها با ریسک جدیدی مواجه شدن اونم بازپرداخت وامها با دلار 2500 تومنیه.

یکی دیگه میگه:

سلام دوست گرامی سیمانیها چون افزایش نرخ گرفتن و رشد خوبی کردن توفاز استراحت ویه مختصر اصلاح هستند.ساروم سدور سغرب سیلام سخاش توسیمانیها بهترینن.سدور چون ازگروه جامونده بود روندصعودش شروع شده چون فروشنده پایینی نداره واین چندتا هم که گفتم روندصعودیشون از اواسط هفته دیگه شروع میشه نگران نباشید.سیمانیها چون از اواسط پاییز باسردی هوا فروش داخلیشون کم میشهولی این چند شرکت کهنام بردم با افزایش بیشترصادراتدرپاییزوزمستون حتی به سودآوری بیشتر دست پیدا میکنند.

یکی دیگه:
سهام گروه سيمان پيشتاز رشد قيمت در بورس تهران
http://www.mojnews.com/fa/Miscellaneous/ViewContents.aspx?Contract=cms_Contents_I_News&r=1071448

اشکبوس کهنه سوار
2012/11/14, 15:13
سید جعفر

من به خاطر پی.ای بالاشون نمیخرم امما همش میرن بالا و سهمی مثل فولاد یا وتوکا یا کرماشا اینطور نیست
دلیلش چیه؟

سلام. دوست عزیز، فولاد و وتوکا و کرماشا هم به وقتش حرکت خواهند کرد و خیلی ها جا می مونن.

پرریسک
2012/11/14, 15:39
سید جعفر

دلیلش چیه؟

ذوب وشبندر روند صعودی دارن ..

وقتی دلیل صعودی سهمی رو متوجهع نشدی یا رشد اون سهم در کتت نرفت ..با تکنیکال برو جلو ..هر دو سهم هنوز روند صعود دارن تا وقتی روند صعود دارن شما خوش باش...شاید هیچ خبری توشون نباشه ولی خوب بازاره وروند صعود نمیشه باهاش در افتاد ..

پرریسک
2012/11/14, 15:40
جعفرآقا سلام
آقا حمایتهای غبشهررو لطف میکنی

سلام
1260 .بعدی 1050 ...

پرریسک
2012/11/14, 15:41
پرریسک جان ولصنم رو دریاب که بشدت از وآتی و شیران منتفع خواهد شد،از گروه لیزینگ بیشتر خواهید شنید

در نظرم بود که وقتی بیاد بالای 166 بخریم ..شاید فرصت نده ..هدف سهم بالای 240 می بینم ..

این نشد وصنعت هدف وصنعت هم بالای 130 هست ..نگران جا ماندن نیستم ..

پرریسک
2012/11/14, 15:43
تو به زیر کشیدن غبشهر لیدره هر جوری بود ثابت کرد
تو این گروه چهار سهم (غمارگ و غبشهر و غپینو و وبشهر) مثل حلقه زنجیر به هم وصلند ولی تا این لامصب غبشهر راه نیفته بقیه کشک

ما که خیلی وقته میگیم غبشهر لیدر هست ..ولی دوستان می گفتن بیشخصیت هست ..نمی دونم غمارگ لیدره غپینو لیدره غاذر در پیت لیدره ..تحویل بگیرید ..غبشهر کل گروه رو به زیر کشیده حتی فمارگ که پی برای کمتر هم داره رو داره پایین میاره ..

پرریسک
2012/11/14, 15:45
جعفرجان خدا قوت
یادش بخیر سر قزوین هم می گفتی سهم با ارزشه حد ضرر نداره، اومد پایین بخرید. امیدوارم تا سال آینده غبشهر خاطره قزوین رو زنده کنه دوباره

دوستان اگر فقط یک سهم بهتر از این دوتا پیدا کردن معرفی کنن با تحلیل تا ما هم بخریم ..

هر جور حساب کردم هیچ وهیچ سهمی به این اندازه کم ریسک وبه این اندازه سود اور وجود نداره ..حالا هر قدر پایین تر بهتر ..ما که عجله نداریم واز رالی بازار هم استفاده می کینم ...

یاد قزوین به خیر ..چه رالی بود ...وقتی رالی در 1400 تمام شد تازه در همه تالارها قزوین قزوین همه می کردن ..و

پرریسک
2012/11/14, 15:49
پرریسک جان
حمایت بعدی غبشهر و غمارگ رو میگین چقدره
من تو نمودار دیدم 1000 تومنه

حمایت غبشهر 1260 بعدی 105..

حمایت غمارگ 320 بعدی 260 ..

خدایی این فروشنده روی فروشنده های قزوین زیر 340 رو دارن سفید می کنن ..ولی خوب برد با اونهایی هست که با تحلیل جلو برن صبور باشن....

شفارس در 250 کسی نمی خریدوحتی صف فروش شد و همون موقع گفته شد بالای 400 تقدیم دوستان فروشنده در صف فروش می کنیم ..امروز در 360 چنان مقاومتی رو شکست که سودای بالای 500 دیدم ...

100 درصد بازدهی ..منتظر هنر نمایی این دو سهم می مانیم ..

javad73
2012/11/14, 15:50
دوستان اگر فقط یک سهم بهتر از این دوتا پیدا کردن معرفی کنن با تحلیل تا ما هم بخریم ..

هر جور حساب کردم هیچ وهیچ سهمی به این اندازه کم ریسک وبه این اندازه سود اور وجود نداره ..حالا هر قدر پایین تر بهتر ..ما که عجله نداریم واز رالی بازار هم استفاده می کینم ...

یاد قزوین به خیر ..چه رالی بود ...وقتی رالی در 1400 تمام شد تازه در همه تالارها قزوین قزوین همه می کردن ..و
سلام جتاب پر ریسک من که موقع قند قزوین تو این سایت نبودم ولی الان بجای اون از این غبشهر استفاده میکنم که عوض اون رو دربیاره

پرریسک
2012/11/14, 15:50
سلام. دوست عزیز، فولاد و وتوکا و کرماشا هم به وقتش حرکت خواهند کرد و خیلی ها جا می مونن.

کرمانشاه احتمال زیاد هفته بعد با شکست 730 رالی رو برای بالای 900وحدود 1000 اغاز کنه ..

فولاد هم بالای 350 میره برا بالای 400
میمونه وتوکا که کمی بازی در اورد این یکی کمی باید زور بزنه برگرده تو روند صعود ...ولی خوب پایین نداره ..

اشکبوس کهنه سوار
2012/11/14, 16:34
وزیر نفت(امروز صبح):
امروز 3 لیتر گازوئیل در ایران 450 تومان قیمت دارد اما یک لیتر آب معدنی 500 تومان فروخته می شود
نفت نیوز: وزیر نفت با تشریح برنامه های وزارت نفت برای جلوگیری از قاچاق سوخت، از سهمیه بندی گازوییل و ارائه کارت های هوشمند سوخت به دارندگان خودروهای سنگین برای کنترل مصرف این فرآورده خبرداد و گفت: به زودی ساماندهی دقیقی برای مصرف گازوییل انجام خواهد شد.

http://www.naftnews.net/view-14080.html
http://www.shana.ir/197652-fa.html
وزیر نفت:
افزایش قیمت بنزین در سال جاری بعید است(خبر مربوط به 17 آبان)

http://www.shana.ir/197380-fa.html

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآوردههای نفتی: توقف نسیه فروشی نفت به شرکتهای دولتی
http://www.tabnak.ir/fa/news/285158/%D8%B7%C2%B7%D8%B9%C2%BE%D8%B7%C2%B8%D8%AB%E2%80%A 0%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%DA%91%D8%B7%C2%B8%D8% B8%C2%BE-%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%C2%A0%D8%B7%C2%B7%D8%A 2%C2%B3%D8%B7%C2%B8%D8%B8%C2%B9%D8%B7%C2%B8%C3%A2% E2%82%AC%D8%8C-%D8%B7%C2%B8%D8%B8%C2%BE%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B1%D 8%B7%C2%B8%D8%AB%E2%80%A0%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B4% D8%B7%C2%B8%D8%B8%C2%B9-%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%C2%A0%D8%B7%C2%B8%D8%B 8%C2%BE%D8%B7%C2%B7%D8%B9%C2%BE-%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A8%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%A C%D8%8C-%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B4%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B1%D 8%B7%C2%B9%D8%A2%C2%A9%D8%B7%C2%B7%D8%B9%C2%BE%D8% B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%D8%8C%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2 %A7%D8%B7%C2%B8%D8%B8%C2%B9-%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%AF%D8%B7%C2%B8%D8%AB%E2%80%A 0%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%E2%80%8D%D8%B7%C2%B7% D8%B9%C2%BE%D8%B7%C2%B8%D8%B8%C2%B9

حسینی اعلام کرد:
طرح نفتی مجلس رفاه مردم دنیا راکاهش میدهد/افزایش قیمت نفت در راه است
سخنگوی اقتصادی دولت و وزیر اقتصاد از بررسی طرح فروش کاهش نفت ایران در مجلس خبر داد که در صورت تصویب نهایی، این اقدام باعث بی ثباتی در بازار نفت و در پی آن، افزایش قیمت نفت و غذا و در نهایت کاهش رفاه مردم دنیا میشود.
http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=1743503

حبیب
2012/11/14, 16:37
ذوب وشبندر روند صعودی دارن ..

وقتی دلیل صعودی سهمی رو متوجهع نشدی یا رشد اون سهم در کتت نرفت ..با تکنیکال برو جلو ..هر دو سهم هنوز روند صعود دارن تا وقتی روند صعود دارن شما خوش باش...شاید هیچ خبری توشون نباشه ولی خوب بازاره وروند صعود نمیشه باهاش در افتاد ..

جعفر جان
کل بازار شده ذوب و شبندر درسته روندشون صعودیه ولی بقیه بازار ول شدن فقط این دو تا دارن میرن بالا به نظرم این خوب نیست این باغث شده همه سهماشونو بفروشن بیان اینا رو بخرن
بقیه هم اگر بالا برن دو یا سه روز درصد میخورن روز سوم و چهارم مطمئنا منفی میشن

hamid_farahy
2012/11/14, 16:54
پر ریسک عزیز امروز فاذر خریدم . فاذر و یک بررسی میکین ؟ فکر کنم امروز از شر 195 خلاص شد و صعود کنه . ممنون

saeedte
2012/11/14, 18:41
مثل اینکه امروز سپه چیزی نفروخته
وتوسم هم ۸۰۰۰ دونه خریده
تو صفحه غبشهر هنو به روز نشده من از قسمت سهامداران فعال دیدم

hamid_farahy
2012/11/14, 18:44
دوستان سر سپه امروز در غبشهر نفروخته و توسعه ملی 8000 تا خریده . البته خریدش کم هست ولی اگه مداوم باشه امیدوار کننده میباشد . موفق و شاد باشید .

hamid_farahy
2012/11/14, 18:45
وتوسم هم ۸۰۰۰ دونه خریده

دوست عزیز تو صفحه غبشهر هم اومد من دیدم .

hamid_farahy
2012/11/14, 19:00
دوستان غبشهری اگه در چند روز آینده سر سپه عرضه نکنه در بدترین حالت از 1260 برگشت قوی خواهد داشت . با اجازه اساتید . در هر حالت من که تا ته خط هستم چون به تحلیل های پر ریسک عزیز اعتقاد ددارم و یاد صف فروش قزوین در 270 میافتم . موفق باشید .

javad73
2012/11/14, 19:02
دوستان غبشهری اگه در چند روز آینده سر سپه عرضه نکنه در بدترین حالت از 1260 برگشت قوی خواهد داشت . با اجازه اساتید . در هر حالت من که تا ته خط هستم چون به تحلیل های پر ریسک عزیز اعتقاد ددارم و یاد صف فروش قزوین در 270 میافتم . موفق باشید .
سلام دوست عزیز اگه غبشهر تا چند روز همینطوری پیش بره فکر کنم تقریبا همه تک سهم بشیم

hamid_farahy
2012/11/14, 19:07
سلام دوست عزیز اگه غبشهر تا چند روز همینطوری پیش بره فکر کنم تقریبا همه تک سهم بشیم

دوست گرامی من گفتم در بدترین حالت شایدم از شنبه برگرده دوست گرامی . من که اگه منفی بشه پله دیگه اضافه میکنم .

javad73
2012/11/14, 19:13
برا من زیاد فرق نمیکنه
اگه بره بالا که هیچ و اکه بیاد پایین یه پله اضافه میکنم

yousef
2012/11/14, 19:26
از360ميليون سهم غمارگ 313ميليون دست سهامداراي عمده بالاي يک درصده که هيچ کدوم اهل خريدوفروش نيستند ميمونه 47ميليون سهم دست سهامداراي زيريک درصد.به نظرميرسهشناورسهم حدود30ميليون سهم باشه ولي جالبه
از9مهرتاکنون بيش از67ميليون سهم دربالاي350تومن معامله شده يعني بيش از2بارشناورسهم دربالاي اين قيمت معامله شده...اين حجم 67ميليوني که بالاي 350 تومن معامله شده نشون ميده که نبايدنگران نوسانات مقطعي کنوني بودوبدون استرس بايدمعاملات سهم روزيرنظرداشت....نظرشخصي خودم بازگشت سهم ازروزشنبه هست ومچينگ غمارگ وغبشهردرروزشنبه ديدنيه.....فلش سبزامروزتوسعه ملي درغبشهرهم هشداري بودبه فروشندگان احتمالي غبشهردرروزشنبه...به نظرم شنبه تقابل شديدعرضه وتقاضاتوغمارگ وبعدغبشهررخ ميده ونهايتاخريداران فروشندگان رومغلوب ميکنن....

اشکبوس کهنه سوار
2012/11/14, 19:30
دوستان سر سپه امروز در غبشهر نفروخته و توسعه ملی 8000 تا خریده . البته خریدش کم هست ولی اگه مداوم باشه امیدوار کننده میباشد . موفق و شاد باشید .

دوستان عزیز بهتره به عرضتون برسونم که امروز در نماد غبشهر:
1- 508,016 سهم امروز در معامله توسط تعداد 160حقیقی و 62500 سهم توسط 5حقوقی خریداری شده است.
2- 518,516 سهم توسط 99 حقیقی و 52000 سهم توسط 2 حقوقی به فروش رسیده است.

از آغاز این ماه طی دو روز گذشته برای اولین بار 5 حقوقی اقدام به جمع آوری سهام از سطح بازار(بزخری) می کنند.
52000 فروش و 62500 خرید(این رو می گن کد به کد کردن) تعداد سهام وتوسم تغییری نکرده:اختلاف 10500 تاست. همون 10500تایی که توی سایت زده 8000 تا .دوستان امروز وتوسم این بازی رو پیاده کرده.می خواین بدونین توی چه قیمتی کد به کد کردن؟ بهتون می گم. توی همون قیمتی که کهنه سوار 500 تا سهم خودشو به قیمت 13490 ریال قربانی کرد تا قیمت کد به کدشون دربیاد. 10:14:50 دقیقه ی صبح امروز.
حقوقی بهتر از همه ی ما می دونه 1350 حمایته. یه کد به کد کرد و همه دنبالش .....
متاسفم برای همه ی حقیقی هایی که گول خوردن

تمام جزئیات پایین کشیدن این سهم رو با مستندات امشب می زارم تا درس عبرتی بشه برای این وتوسم و دار و دسته ش

saeedte
2012/11/14, 19:39
دوستان عزیز بهتره به عرضتون برسونم که امروز در نماد غبشهر:
1- 508,016 سهم امروز در معامله توسط تعداد 160حقیقی و 62500 سهم توسط 5حقوقی خریداری شده است.
2- 518,516 سهم توسط 99 حقیقی و 52000 سهم توسط 2 حقوقی به فروش رسیده است.

کهنه سوار جان از کجا میشه دید که خریدار و فروشنده حقیقی بودن یا حقوقی ؟:-/

hamid_farahy
2012/11/14, 19:48
کهنه سوار عزیز فاذر امروز با حجم زیاد از مقاومت سخت 195 عبور کرد . نظر شما چیست؟

اشکبوس کهنه سوار
2012/11/14, 20:10
کهنه سوار جان از کجا میشه دید که خریدار و فروشنده حقیقی بودن یا حقوقی ؟:-/
http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=42387718866026650#
بالای صفحه روی بخش حقیقی و حقوقی کلیک کنید. در هر نمادی این کار ممکن است. ضمنا تعداد حقوقی ها تعداد معاملات حقوقی هاس. امروز وتوسم با 2 کد فروخته و با 5 تا کد خریده اونم نه قیمتی که می فروختن آخر وقت. با 13490 تومن و پایین تر که 500 تا هم از من در قیمت 13490خریدن. قصدشون فقط پایین کشیدن سهم برای جمع کردن آن در روزهای بعد بود. تا حمایت بعدی چه اسبی بتازونه این وتوسم.

بنده ی خدا پرریسک داد می زنه می گه این سهم ارزنده س اونوقت یه عده گول این بازی مسخره رو می خورن؟
امشب تمام نکات مشکوک معاملات امروز رو می زارم تا به این کار کثیفشون پی ببرین

dowpal
2012/11/14, 20:21

کسی نمیدونه ؟؟؟؟!
حتی نویسندش ؟!!

اگر کسی میدونه متشکر میشم جواب بده
سیدجعفر عزیز شما چطور ؟

bari
2012/11/14, 20:33
در نظرم بود که وقتی بیاد بالای 166 بخریم ..شاید فرصت نده ..هدف سهم بالای 240 می بینم ..

این نشد وصنعت هدف وصنعت هم بالای 130 هست ..نگران جا ماندن نیستم ..

100% گروه صنعت و معدن همه عالی هستن اما ولصنم نکته مثبت شناوری کمش هست و سهمی خالی از سفته باز کف ولصنم باید به 240 که گفتید برسه احتمالا بریم واسه موج 5 اگر فرصت بده خیلی خوب میشه

hamid_farahy
2012/11/14, 20:48
کهنه سوار عزیز به سوال من جواب نمیدین؟

کهنه سوار عزیز فاذر امروز با حجم زیاد از مقاومت سخت 195 عبور کرد . نظر شما چیست؟

kiana
2012/11/14, 20:50
دیگه نمیدونیم کدوم حرفو در مورد سیمانیها باور کنیم!!:-/

یکی میگه سیمانیها با ریسک جدیدی مواجه شدن اونم بازپرداخت وامها با دلار 2500 تومنیه.

یکی دیگه میگه:

یکی دیگه:
سهام گروه سيمان پيشتاز رشد قيمت در بورس تهران
http://www.mojnews.com/fa/Miscellaneous/ViewContents.aspx?Contract=cms_Contents_I_News&r=1071448
bours گرامی گزارشات سیمانی ها همه خوب بودند وفقط سفارس وسغرب باید بابت بدهی ارزیشون شفاف سازی کنن امروزم تحرکات زیادی درگروه دیده شد که این خود نشونه خوبی برای صعود مجددچندروزآینده است.

ahmad30_n
2012/11/14, 20:57
با سلام
آخرین حمایت غبشهر 1280
و احتمالا نمودار بصورت زیر می شود

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcm13529154781.jpg

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcm13529154782.jpg

bours
2012/11/14, 21:05
bours گرامی گزارشات سیمانی ها همه خوب بودند وفقط سفارس وسغرب باید بابت بدهی ارزیشون شفاف سازی کنن امروزم تحرکات زیادی درگروه دیده شد که این خود نشونه خوبی برای صعود مجددچندروزآینده است.

ممنون
اگه اینهمه دوست خوب اینجا نداشتم چکار میکردم؟!!! از گزارشا هیچی سردرنمیارم!!! فقط تکنیکال بلدم!!

bours
2012/11/14, 21:06
با سلام
آخرین حمایت غبشهر 1280
و احتمالا نمودار بصورت زیر می شود

کووووووووووووو

اشکبوس کهنه سوار
2012/11/14, 21:06
کهنه سوار عزیز به سوال من جواب نمیدین؟

سلام دوست عزیز. شنبه پیگیر معاملات فاذر باشید چرا که معاملات روز شنبه بسیار تعیین کننده خواهد بود. و اگر حمایت مناسبی صورت پذیرد بدلیل آنکه بستر صعود برای این سهم فراهم است قیمت های خوبی را در چند روز آینده تجربه خواهد نمود.

bours
2012/11/14, 21:12
غبشهر به حمایت پایینی بولینگر و حمایت 50% فیبوناچی رسیده
از طرفی مک دی داره به صفر و rsi داره به 30 نزدیک میشه
اگه بازم منفی باشه
خطری میشه
یعنی دیگه همون حوالی 1050 که پر ریسک گفت
امیدوارم نشه

سعید پور احمدی
2012/11/14, 21:14
Gold 1.729,91 $ +0,26%

Aluminium 1.979 $ -0,51%

Kupfer 7.627 $ -0,46%

Nickel 16.162 $ +0,54%

Zink 1.951 $ +0,56%

Zinn 20.569 $ +0,85%

اشکبوس کهنه سوار
2012/11/14, 21:39
http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=42387718866026650#
بالای صفحه روی بخش حقیقی و حقوقی کلیک کنید. در هر نمادی این کار ممکن است. ضمنا تعداد حقوقی ها تعداد معاملات حقوقی هاس. امروز وتوسم با 2 کد فروخته و با 5 تا کد خریده اونم نه قیمتی که می فروختن آخر وقت. با 13490 تومن و پایین تر که 500 تا هم از من در قیمت 13490خریدن. قصدشون فقط پایین کشیدن سهم برای جمع کردن آن در روزهای بعد بود. تا حمایت بعدی چه اسبی بتازونه این وتوسم.

بنده ی خدا پرریسک داد می زنه می گه این سهم ارزنده س اونوقت یه عده گول این بازی مسخره رو می خورن؟
امشب تمام نکات مشکوک معاملات امروز رو می زارم تا به این کار کثیفشون پی ببرین

دوستان الان دارن توی آمار معاملات حقیقی و حقوقی دستکاری می کنن. باورتون می شه الان 2 تا آمار مختلف برای غبشهر به فاصله ی 1 ساعت گذاشن روی سایت سازمان. آمار معاملات حقوقی اینقدر تابلو بود که نگو!
http://forums.boursy.com/imported/2012/11/1206.jpg

=))=))=))=))=)) خنده ی من از گریه غم انگیز تر است

vahid68
2012/11/14, 22:22
وتوسم هم ۸۰۰۰ دونه خریده

کرم ریزیشو کرده رفته
درست روی مقاومت شروع به کرم ریختن کرد

bours
2012/11/14, 22:59
خداحافظی به سبک ایرانی :

بعد مهمانی از روی مبل بلند میشن
میگن خوب زحمت دادیم خداحافظ
دو قدم جلو تر خداحافظ
جلو در خداحافظ دیگه ما رفتیم
داخل حیاط با صدای بلند
منزل ما هم تشریف بیارین ،خداحافظـــــــــــــــــ ـــــــــــــــــ
جلو در حیاط (ساعت 1 نصف شب(
بریم دیر وقته الان همسایه ها بیدار میشن خداحافظ خداحافظ
جلو در ماشین خداحافظ
داخل ماشین خداحافظ
ماشین در حال حرکت بووووووق بوووق یعنی خداحافظ

علی همتیان
2012/11/14, 23:03
ایران باز هم پیروز نشد
و این داستان ادامه دارد ......

علی همتیان
2012/11/14, 23:06
امروز کلا حال گیری بود

اون از غبشهر و غمارگ اینم از تیم ملی

nirvana_00
2012/11/14, 23:13
سلام
1260 .بعدی 1050 ...
در تایید صحبت جناب پرریسک
http://forums.boursy.com/ (http://www.8pic.ir/)

شفاف سازی
2012/11/14, 23:18

سیدجعفر عزیز شما چطور ؟

با سلام
آقا کشتی خودت با این سوال (شوخی - نارحت نشی )
به نظر من عدم بازگشائی نماد درروز اول باعث محدود شدن بازه آن نخواهد شد .
به پیغام ناظر دقت کنید نماد ... بدون محدوده نوسان و با مکانیزم حراج آماده معامله می باشد.
مثال : عدم بازگشائی شبریز در روز اول پس از اعلام eps در محدودقیمت 5700 ریال
در روز دوم در محدوده قیمت 6200 ریال بازگشائی شد.

masood5173
2012/11/14, 23:45
وزیر اقتصاد در گفتگوی ویژه خبری
تک نرخی شدن ارز را تایید کرد
مبارک همه دوستان
هفته آینده هفته ای سبز

اشکبوس کهنه سوار
2012/11/15, 00:01
دوستان الان دارن توی آمار معاملات حقیقی و حقوقی دستکاری می کنن. باورتون می شه الان 2 تا آمار مختلف برای غبشهر به فاصله ی 1 ساعت گذاشن روی سایت سازمان. آمار معاملات حقوقی اینقدر تابلو بود که نگو!
http://forums.boursy.com/imported/2012/11/1206.jpg

=))=))=))=))=)) خنده ی من از گریه غم انگیز تر است

مثل اینکه توی تمام نمادها الان 2 تا آمار معاملاتی مختلف از حقیقی ها و حقوقی ها روی سایت بورسه. یه نگاه بندازین ببینین چه خبره

behnam1480
2012/11/15, 00:09
مثل اینکه توی تمام نمادها الان 2 تا آمار معاملاتی مختلف از حقیقی ها و حقوقی ها روی سایت بورسه. یه نگاه بندازین ببینین چه خبره

امروز یه تعداد معاملات پس از پایان ساعت معاملاتی انجام شده به همین دلیل دو تا آمار گذاشتند..به لینک زیر برید
http://www.irbourse.com/newsFiles/FILE/12824Negahi%20910824.pdf

hamid_farahy
2012/11/15, 00:13

هر کار و مکری میخوان سوار کنن بزار انجام بدن ما حالا حالا با سهم هستیم . تو همین گروه سهام هایی با پی ای 11 صف خریده و اونوقت غمارگ و غبشهر با کمترین پی ای صف فروش . حتما صعود پر قدرتی خواهد داشت دوستان .

اشکبوس کهنه سوار
2012/11/15, 00:18
امروز یه تعداد معاملات پس از پایان ساعت معاملاتی انجام شده به همین دلیل دو تا آمار گذاشتند..به لینک زیر برید
http://www.irbourse.com/newsFiles/FILE/12824Negahi%20910824.pdf
یعنی چی اونوقت؟ بهنام جان غیر از اون نمادهای توی پی دی اف نمادایی مثل غمارگ و غبشهر و کهمدا و .... هم که همینطورن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

saeedte
2012/11/15, 00:24

سیدجعفر عزیز شما چطور ؟

دوست عزیز اینجوریه که اگه نمادی بدون محددیت نوسان باز بشه تا دو روز وقت داره قیمت بخوره و اگه به روز سوم بکشه با دامنه نوسان ۴٪ نسبت به قیمت بسته شدن قابل معامله میشه
نمونه اش در این چند وقت اخیر بازگشایی شفارس بود

behnam1480
2012/11/15, 00:33
یعنی چی اونوقت؟ بهنام جان غیر از اون نمادهای توی پی دی اف نمادایی مثل غمارگ و غبشهر و کهمدا و .... هم که همینطورن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
احتمال زیاد معامله ابطالی داشتند( بعضی وقتا بعلت نقص بعضی خرید و فروشها چند ثانیه بعد از 12ساعت انجام میشه ) ..چون حجم حقوقی دست نخورده ولی از حجم حقیقی کم شده...
خود من یه سهمیو که نداشتم یه بار فروختم پولش هم اومد به حساب ولی بعدش حذف شد:)

اشکبوس کهنه سوار
2012/11/15, 00:37
احتمال زیاد معامله ابطالی داشتند( بعضی وقتا بعلت نقص بعضی خرید و فروشها چند ثانیه بعد از 12ساعت انجام میشه ) ..چون حجم حقوقی دست نخورده ولی از حجم حقیقی کم شده...
خود من یه سهمیو که نداشتم یه بار فروختم پولش هم اومد به حساب ولی بعدش حذف شد:)

هم حجم حقیقی و هم حجم حقوقی عوض شده توی تمام نمادها

vahid68
2012/11/15, 00:43

دیروز هم یه همچین برنامه ای بود

behnam1480
2012/11/15, 00:46

حجم فروش حقیقی ها و حقوقیها ثابته...ولی حجم خریدها تغییر کرده...حالا شما در یکی از نمادها مثلا غبشهر ببینید" حجم خرید حقوقی+حجم خرید حقیقی" در هر دو ردیف ثابته یعنی اینکه تغییری نداشته و فقط اشتباه در اعداد بین این دو گروه بوده..یعنی نه خریدی انجام شده و نه فروشی
508016+62500=570516
530516+40000=570516

اشکبوس کهنه سوار
2012/11/15, 00:55
حجم فروش حقیقی ها و حقوقیها ثابته...ولی حجم خریدها تغییر کرده...حالا شما در یکی از نمادها مثلا غبشهر ببینید" حجم خرید حقوقی+حجم خرید حقیقی" در هر دو ردیف ثابته یعنی اینکه تغییری نداشته و فقط اشتباه در اعداد بین این دو گروه بوده..یعنی نه خریدی انجام شده و نه فروشی
508016+62500=570516
530516+40000=570516
داداش گلم بهنام جان ممنون از راهنماییت. می دونم نه خریدی انجام شده و نه فروشی. مثلا تو نماد ذوب با تمام بی سوادیمون می دونیم فرق خرید 12.181 میلیون سهم توسط حقوقی و 25.019 میلیون توسط حقوقی 13 میلیون سهمه. می دونی چیه؟ آمارهای دومی جدیدتره و امروز عصر گذاشتن بالا و یادشون رفته امارهای قبلی رو بردارن. تعدادی از دوستان قرار شده شنبه زنگ بزنن و پیگیر بشن.

خودشکوفا
2012/11/15, 02:05
وظیفه خودم می دونم از کهنه سوار عزیز بابت زحماتی که می کشن تشکر ویژه کنم و خسته نباشید بگم.>:d<
راستی دوست خوبمون سعید در هفنه گذشته کمتر می نوشت. سعید جان کم پیدایی...;)

mm34
2012/11/15, 02:29
جناب پرریسک اگر زحمتی نیست لطف کنید یه تحلیل از دتماد بگذارید...بنظر شخصی در این قیمتها ارزنده بنظر میرسه...باز هم شما صاحب نظر هستید...ممنون از پاسختون.

اشکبوس کهنه سوار
2012/11/15, 10:45

مبارک باد بر سهامداران صبور کرماشا

http://forums.boursy.com/imported/2012/11/1223.jpg

کرمانشاه احتمال زیاد هفته بعد با شکست 730 رالی رو برای بالای 900وحدود 1000 اغاز کنه . ..

کرماشاه هدف سهم بالای 1000 هست ..

رو 730 مقاومت کوچیک داره بشکنه تمام...نشکنه هم باکی نیست تا وقتی بالی 680 هست روند صعودی هست ...

کرماشا رو در یابیید!فشار خرید خیلی زیاد شده،بد جوری بوی شروع رالی رو میده...

...اوردرهای کرمانشاه کار من نبوده ولی نمودارشو لحظه به لحظه چک می کردم نشون دهنده ی این بود که این بار از این مقاومت رها می شه. واسه همین در آخرین لحظه دویدیم و خودمونو انداختیم توی اتوبوس کرماشا. ما از این پولا نداریم اما خدا بخواد یه روزی از این اوردر ها می چینیم.

باسلام. در تایید فرمایشات داداش پرریسک بگم که این تو بمیری دیگه از اون تو بمیری ها نیس. تا حالا 2 بار به مقاومت 730 حمله کرده این سهم و نتونسته عبور کنه اما ان شا ا... به یاری خدا این بار از این مقاومت عبور می کنه و پرواز آغاز می شه . چون این بار سهم با یه قدرت دیگه حمله می کنه به مقاومت. دوباره وارد این سهم شدیم اساسی.

کرماشاهامو پس گرفتم. خدا رو شکر. بنده ی خدا کرماشا داره داد می زنه من می خوام پرواز کنم. مگه کسی گوش می کنه؟

به قول یکی از اساتید کرماشا رو دارند نرم نرم میخرند .... ;)

این نماد نمادیست که قیمتش به 1400تومن یا بیشتر خواهد رسید فقط کمی صبر می طلبه....

کرماشا کف محکمی تو 700 ساخته،حجم معاملات در این مدت بسیار بالاست
با توجه به تقسیم سود بالا در مجمع سال گذشته و احتمال تقسیم سود خوب امسال جز کم ریسکترین هاست

...امسال هم راحت 100 تومان تقسیم خواهد کرد
سهم هایی که پارسان سهامدار عمدشونه همشون تقسیم بالا میکنند
امسال هم در مجمع شبریز قرار بود 30 تومن تقسیم بشه اومدن 50 تقسیم شد
به خدا این سهم مفته مفت ولی حیف که تصمیم ها و مصوبه های من در آوردی بد جور اعتماد بازار رو سلب کرده

ron
2012/11/15, 11:21
دیوووووووونه این سهمم کاش تک سهم شده بودم چه بکنه شنبه

پرریسک
2012/11/15, 12:17
جناب پرریسک اگر زحمتی نیست لطف کنید یه تحلیل از دتماد بگذارید...بنظر شخصی در این قیمتها ارزنده بنظر میرسه...باز هم شما صاحب نظر هستید...ممنون از پاسختون.

سهام دارویی رو اصلا دنبال نمی کنم حتی برا نوسان ..

فعلا باید رفت رو گروههایی که بازار روشون هست مثل ذوب شبندر پترو روی مس فولاد وچند تا سهم غذایی...

پرریسک
2012/11/15, 12:19
هر کار و مکری میخوان سوار کنن بزار انجام بدن ما حالا حالا با سهم هستیم . تو همین گروه سهام هایی با پی ای 11 صف خریده و اونوقت غمارگ و غبشهر با کمترین پی ای صف فروش . حتما صعود پر قدرتی خواهد داشت دوستان .

همین گروه بیخیال ..تو کل بازار همچین سهام موجود نیست ..بحث پی برای نیست که پی برای پایین دلیل خوب بودن نیست ..بخث سر سود سال بعد اینهاست ..منتظر می مانیم ..بازار روزی به اشتباه خود پی میبرد ..

همین بازار به خیلی از سهام ارزنده پی بریا زیر 4 داده بود وقتی تعدیل ها امد قیمت هان سهام دو برابر شد ..یکیش کرمانشاه بود وهست ..

پرریسک
2012/11/15, 12:23
غبشهر به حمایت پایینی بولینگر و حمایت 50% فیبوناچی رسیده
از طرفی مک دی داره به صفر و rsi داره به 30 نزدیک میشه
اگه بازم منفی باشه
خطری میشه
یعنی دیگه همون حوالی 1050 که پر ریسک گفت
امیدوارم نشه

خطری نمیشه باقلو میشه ..خطر کجا بود ..خطر مال وقتی هست که سهام درپیت خریده باشی ونگران افت باشی ونگران اینکه دیگکه حالا حالا بالا نیماد ..

دوستان کی یادش هست ..قند اصفهان در زیر 1300 میفروختن ..پی برای سهم رفته بود رو 4..همون موفع گفتیم دوستان بخرید ..فوقش میرید مجمع سود میگیرد..از سود بانکی که بالاتر میده ..

سهم به یک ماه نکشیده برگشت وتا 4000 رفت ..رو 4000 هم گفتیم بفروشید سود کافیه از اینجا به بعد بالا نداره ..گفتن میخواد سهم رو از چنگ دیگران در بیاره ..رو 1300 نیم دونم این دوستان کجا بودن که رو 4000 این سهم رو ارزشمند می دیدن...

الانم فوقش میریم مجمع سود میگیریم..از سود بانکی که بالاتر سود میده ...صبور باشید ....

ron
2012/11/15, 12:28
سید جان خدایی این اعتماد به نفس شما اگه تو کل بورس واسه تمام سهامدارها بود می شد کل بازار تهران رو یک شبه با جاش خرید ما پای سهم وایسادیم اما هنوز مونده دل شمارو داشته باشیم همینکه دلگرمی میدید کافیه تاوانش هم مال ما شما تا همینجا هم کلی محبت کردی

پرریسک
2012/11/15, 12:39
سید جان خدایی این اعتماد به نفس شما اگه تو کل بورس واسه تمام سهامدارها بود می شد کل بازار تهران رو یک شبه با جاش خرید ما پای سهم وایسادیم اما هنوز مونده دل شمارو داشته باشیم همینکه دلگرمی میدید کافیه تاوانش هم مال ما شما تا همینجا هم کلی محبت کردی

دوست من
دلگرمی بیخودی دادن غلط هست ..

صدرا از روی که بنده تونستم خودم دو تا گزارش رو بخونم به زمین زمان گفتم از این سهم سهم در نمیاد ..فقط نوسان اونم 10-15 درصد سبد ..یا گروه خودرو دوستان یادشان هست که چه مصیبت ها ودعواها در سر این گروه داشتیم اونم وقتی زامیاد 280 بود ..گفتیم اینها ورشکست میشن با این رویه ..

غبشهر رو اامروز پیدا نکریدم در قیمت زیر 600 کشف شده از همون زمان هر کی باهاش بوده سود کرده ..

دلگرمی کجا بود ..گزارش در کدال برید مطالعه کنید ..اگر از نظر شما سال دیگر غبشهر زیر 300 سود میسازد بفرمایید ما هم بفروشیم ..پی بریا 5 هم بدیم میشه 1500 تومن ..سود مجمع هم بیخیال در حالی که انتظار سود 400 تا بالیا 500 دارم...پی برای 5 میشه بالیا 2000-2500..

پس نگران نباشید ..سهام بهتر موجود نیتس ..کل بازار داره در جا میزنه ..زمانی کرماشناه گفتیم رو 460 تا زیر 420 رفت دوستان خیلی گله کردن ای ضرر کریدم ای فلان شد گفتیم بابا کدوم سهم رشد کرد که این بدخت جا موند این بالا نیاد کل بازار کشک وهمون کرماشناه الان بالیا 700 ..

ذوب 150 تا زیر 130 رفت گفته شد فقط میانکین بیارید پایین..دوستان باز کم طاقت والان سهم 300...

همین غبشهر رو 1000 گفتیم تا حدود 900 رفت والان تا بالیا 1700 رفت وتازه این اول کار بود ..

شراز رو 400 گفتیم چند روزی منفی شد تا 370 رفت دوستان نارحت بارها گفتیم والا بلا سهم خوبیه نگران نباشید والان همه در اروزی این سهتن زیر 600 اگر باز بشه بخرن ..

قزوین رو 340 گفته شد تا 270 هم رفت وبعد 1400..

دوست من سهام خوب رشد خواهد کرد ..سهام خوب بالا نیاد هیچ سهمی رشد نخواهد کرد مگر با سفته بازی..

ron
2012/11/15, 12:48
دوست من
دلگرمی بیخودی دادن غلط هست ..

صدرا از روی که بنده تونستم خودم دو تا گزارش رو بخونم به زمین زمان گفتم از این سهم سهم در نمیاد ..فقط نوسان اونم 10-15 درصد سبد ..یا گروه خودرو دوستان یادشان هست که چه مصیبت ها ودعواها در سر این گروه داشتیم اونم وقتی زامیاد 280 بود ..گفتیم اینها ورشکست میشن با این رویه ..

غبشهر رو اامروز پیدا نکریدم در قیمت زیر 600 کشف شده از همون زمان هر کی باهاش بوده سود کرده ..

دلگرمی کجا بود ..گزارش در کدال برید مطالعه کنید ..اگر از نظر شما سال دیگر غبشهر زیر 300 سود میسازد بفرمایید ما هم بفروشیم ..پی بریا 5 هم بدیم میشه 1500 تومن ..سود مجمع هم بیخیال در حالی که انتظار سود 400 تا بالیا 500 دارم...پی برای 5 میشه بالیا 2000-2500..

پس نگران نباشید ..سهام بهتر موجود نیتس ..کل بازار داره در جا میزنه ..زمانی کرماشناه گفتیم رو 460 تا زیر 420 رفت دوستان خیلی گله کردن ای ضرر کریدم ای فلان شد گفتیم بابا کدوم سهم رشد کرد که این بدخت جا موند این بالا نیاد کل بازار کشک وهمون کرماشناه الان بالیا 700 ..

ذوب 150 تا زیر 130 رفت گفته شد فقط میانکین بیارید پایین..دوستان باز کم طاقت والان سهم 300...

همین غبشهر رو 1000 گفتیم تا حدود 900 رفت والان تا بالیا 1700 رفت وتازه این اول کار بود ..

شراز رو 400 گفتیم چند روزی منفی شد تا 370 رفت دوستان نارحت بارها گفتیم والا بلا سهم خوبیه نگران نباشید والان همه در اروزی این سهتن زیر 600 اگر باز بشه بخرن ..

قزوین رو 340 گفته شد تا 270 هم رفت وبعد 1400..

دوست من سهام خوب رشد خواهد کرد ..سهام خوب بالا نیاد هیچ سهمی رشد نخواهد کرد مگر با سفته بازی..

فرق اوستا و شاگرد همین چیزاست قربان ارادتمند یم به شدت

masood5173
2012/11/15, 12:50
سلام سید بزرگوار
فرارسیدن ایام محرم رو خدمتت تسلیت میگم
بنظرتون ارز تک نرخی رو کدوم گروه بیشتر تاثیر مثبت میزاره؟
هفته بعد رو هفته ای مثبت پیش بینی میکنی ؟

bashash
2012/11/15, 13:59

چه شود پارسان :d:d

اسیر بورس
2012/11/15, 14:19
سلام
سید جان درباره شصفها اطلاعاتی داری؟فکر میکنی اگه این سهم بخواد باز بشه حول و حوش چند باز میشه؟چقدر میتونه برا امسال سود داشته باشه؟

آریو
2012/11/15, 14:43
خطری نمیشه باقلو میشه ..خطر کجا بود ..خطر مال وقتی هست که سهام درپیت خریده باشی ونگران افت باشی ونگران اینکه دیگکه حالا حالا بالا نیماد ..

دوستان کی یادش هست ..قند اصفهان در زیر 1300 میفروختن ..پی برای سهم رفته بود رو 4..همون موفع گفتیم دوستان بخرید ..فوقش میرید مجمع سود میگیرد..از سود بانکی که بالاتر میده ..

سهم به یک ماه نکشیده برگشت وتا 4000 رفت ..رو 4000 هم گفتیم بفروشید سود کافیه از اینجا به بعد بالا نداره ..گفتن میخواد سهم رو از چنگ دیگران در بیاره ..رو 1300 نیم دونم این دوستان کجا بودن که رو 4000 این سهم رو ارزشمند می دیدن...

الانم فوقش میریم مجمع سود میگیریم..از سود بانکی که بالاتر سود میده ...صبور باشید ....

غبشهر منو یاد قند اصفهان میندازه که چطور از 2000 تومن آوردنش تا 1200....قند اصفهان 1200 تومنی بهترین سهم بازار تو زمان خودش باش

kiana
2012/11/15, 14:56
چه شود پارسان :d:d
پارسان باتوجه به سودآوری نمادهای به خصوص کرمانشاه شپدیس شیراز بزودی تعدیل بالای 210 تومن و داره وبا اعلام سود سال 92 چشم انداز آیندشم روشن میشه تعدیلای خوب دیگه ای برا شپدیس و کرمانشاه در انتظاره که شرایط بسیار بهتری برای پارسان درپیش روست.

زبل شیرازی
2012/11/15, 15:14

کرمونشاه رو عشقه...

dowpal
2012/11/15, 15:22
دوست عزیز اینجوریه که اگه نمادی بدون محددیت نوسان باز بشه تا دو روز وقت داره قیمت بخوره و اگه به روز سوم بکشه با دامنه نوسان ۴٪ نسبت به قیمت بسته شدن قابل معامله میشه
نمونه اش در این چند وقت اخیر بازگشایی شفارس بود

متشکرم رفیق
پرسود باشی

dowpal
2012/11/15, 15:27
زبل اوضاع خونه و زمین تو شیراز چطوره ؟؟

vahid68
2012/11/15, 15:32
سلام سید
دلیران پاشو گذاشته تو کهرام
نکنه اینم مثل وبیمه یا وملت میخاد بترکونش
این چند روزه هم که داره حجم میزنه
قربونت یه بررسی میکنی بد جور چشامو گرفته

زبل شیرازی
2012/11/15, 17:29
زبل اوضاع خونه و زمین تو شیراز چطوره ؟؟

سلام داداش
والا زیاد خرید و فروش نمیشه آخه پولی توی دست بدبخت مردم نیست که بخوان خرید و فروش بکنن.
ولی توی یکی دوماه ماه گذشته به خاطر دو،سه برابر شدن وسایل ساخت منزل، قیمت ها بالا رفته.
مثلا خودم به شخصه طبقه پایین خونم(فقط خرج داخلش) تقریبا 20میلیون شد(حرف سه ماه پیشه!)
دو هفته میشه که داخل طبقه 2 رو شروع کردم و 20 میلیون خرج گذاشته روی دستم و هنوزم کلی کار داره.
پس شک نکن وقتی مصالح گرون بشه منم خونم رو گرون تر می فروشم.

اشکبوس کهنه سوار
2012/11/15, 17:37
وزیر اقتصاد از تکنرخی شدن نرخ ارز و مبنا قرار گرفتن نرخ ارز در مرکز مبادلات از اول آذرماه خبر داد و گفت: تا امروز مبنای محاسبه حقوقی و گمرک در کشور ما ارز 1226 تومان بوده و است اما حال که بازار به ثبات رسیده این نرخ مبنا تغییر کرده و مبنای محاسبه حقوق ورودی کالای وارداتی نرخ ارز در مرکز مبادلات خواهد بود.
http://www.tabnak.ir/fa/news/285405/%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%C2%A6%D8%B7%C2%B7%D8%A 2%C2%A8%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%C2%A0%D8%B7%C2% B7%D8%A2%C2%A7-%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%DA%91%D8%B7%C2%B7%D8%A 2%C2%B1%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A7%D8%B7%C2%B7%D8%A2% C2%B1-%D8%B7%C2%B9%D8%A2%C2%AF%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B1%D 8%B7%C2%B8%D8%B8%C2%BE%D8%B7%C2%B7%D8%B9%C2%BE%D8% B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%C2%A0-%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%C2%A0%D8%B7%C2%B7%D8%A 2%C2%B1%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%AE-%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%C2%A6%D8%B7%C2%B7%D8%A 2%C2%B1%D8%B7%C2%B9%D8%A2%C2%A9%D8%B7%C2%B7%D8%A2% C2%B2-%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%C2%A6%D8%B7%C2%B7%D8%A 2%C2%A8%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A7%D8%B7%C2%B7%D8%A2% C2%AF%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%E2%80%8D%D8%B7%C2 %B7%D8%A2%C2%A7%D8%B7%C2%B7%D8%B9%C2%BE-%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A7%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B1%D 8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B2%D8%B7%C2%B8%D8%B8%C2%B9-%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A7%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B2-%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A7%D8%B7%C2%B8%D8%AB%E2%80%A 0%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%E2%80%8D-%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A2%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B0%D 8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B1

پرریسک
2012/11/15, 17:40
سلام داداش
والا زیاد خرید و فروش نمیشه آخه پولی توی دست بدبخت مردم نیست که بخوان خرید و فروش بکنن.
ولی توی یکی دوماه ماه گذشته به خاطر دو،سه برابر شدن وسایل ساخت منزل، قیمت ها بالا رفته.
مثلا خودم به شخصه طبقه پایین خونم(فقط خرج داخلش) تقریبا 20میلیون شد(حرف سه ماه پیشه!)
دو هفته میشه که داخل طبقه 2 رو شروع کردم و 20 میلیون خرج گذاشته روی دستم و هنوزم کلی کار داره.
پس شک نکن وقتی مصالح گرون بشه منم خونم رو گرون تر می فروشم.

در ارومیه ساختمان (اپارتمان)40 تا50 درصد کشید بالا ..خوبم خریدارد داره فروشنده پیدا کن...

زمین هم که بالای 100 درصد رشد کرده ..

خدایی حساب کردم طلا بورس ارز هیچ چیز بازدهی زمین رو نمیده ..زمین اگر کسی صبور باشه بیشترین بازدهی رو میده ..البته به قیمت خرید بشه در منطقه خوب باشه ...ولی خوب صبر میخواد ..

پرریسک
2012/11/15, 17:42
سلام سید
دلیران پاشو گذاشته تو کهرام
نکنه اینم مثل وبیمه یا وملت میخاد بترکونش
این چند روزه هم که داره حجم میزنه
قربونت یه بررسی میکنی بد جور چشامو گرفته

سلام بررسی کردم..روند صعود داره فعلا سهامداری کنید ...

اشکبوس کهنه سوار
2012/11/15, 17:50
شرکت سرمایه گذاری امید در نظر دارد بلوک سهام شرکت سرمایه گذاری سپه به میزان 78.62 درصد را اصالتا و وکالتا ( شرکت گروه سرمایه گذاری امید 73.75 درصد،شرکت سرمایه گذاری مهر 3.14 درصد و شرکت سرمایه گذاری توسعه گوهران امید 1.73 درصد) در سال مالی جاری از طریق مزایده عمومی در تابلوی بورس به فروش برساند.بدیهی است به محض قطعیت معامله نسبت به اطلاع رسانی جهت آگاهی فعالان بازار سرمایه و تعدیل سود سال مالی جاری اقدام خواهد شد

http://codal.ir/Reports/DownloadFile.aspx?id=rb%2babOxBGeCEitNVruWvkA%3d%3 d

saeedte
2012/11/15, 18:13
در ارومیه ساختمان (اپارتمان)40 تا50 درصد کشید بالا ..خوبم خریدارد داره فروشنده پیدا کن...

خدایی حساب کردم طلا بورس ارز هیچ چیز بازدهی زمین رو نمیده ..زمین اگر کسی صبور باشه بیشترین بازدهی رو میده ..البته به قیمت خرید بشه در منطقه خوب باشه ...ولی خوب صبر میخواد ..

استرسش هم از همه ی اینایی که گفتی کمتره از همشون هم میشه گفت ریسکش کمتر و مطمئن تره برا بلند مدت ...

ستاره بورس
2012/11/15, 18:33
دربحث بنیادی سهم کهرام به عرض دوستان برسونم بسیار دقت کنند این سهم همانطور که در گزارشش اومده یه وام ارزی داره حدود7میلیون یورو که اگه قرار باشه طبق بخشنامه جدید با نرخ مبادلاتی پرداخت کند وتسویه کنه اون موقع شرکت وضعیتش اسفناک میشه وزیانده وباید یه زیان سنگین اعلام کنه.پس صرف تکنیکال این سهم رانخرید ...چون ممکنه در صف خرید سنگین بسته شود وچندین درصد پایین باز شود.....کطبس را که یادتون هست......در یکی از بندهای گزارش شرکت به این نکته اشاره نموده است یه این طور شرایط مشابهی غپینو هم داره این قضیه شوخی بردارنیست. این مطلب صرفا هشدار بود نه ملاک تصمیم گیری برای خرید وفروش.

پرریسک
2012/11/15, 18:34
استرسش هم از همه ی اینایی که گفتی کمتره از همشون هم میشه گفت ریسکش کمتر و مطمئن تره برا بلند مدت ...

بورس استرس نداره اگر سهام خوب بخری حد ضرر بزارید درصد رعایت کنی وصبور باشی ..

فقط هیجان داره واینکه در کوتاه مدت نوسان خوبی میده ..در بورس انسان احساس زنده بودن می کنه چون هر لحظه اون هیجان هست وبورس خودش درس زندگی هست ...

ولی خوب باید در تمام قسمت ها سرمایه گذاری کرد ..ارز سکه بورس سهام مسکن .

مخبرالدوله
2012/11/15, 19:16
غبشهر منو یاد قند اصفهان میندازه که چطور از 2000 تومن آوردنش تا 1200....قند اصفهان 1200 تومنی بهترین سهم بازار تو زمان خودش باش

جناب آریو
با نظر شما موافقم...
منتهی ممکنه سهامدار عمده روی قیمت سهم فشار بیاره....
ولی سود سازی شرکت روند خودشو خواهد داشت.

".احسان."
2012/11/15, 19:18

جناب پرريسك عزيز
100% رشد؟؟!! كجا؟!!!
تهران كه ركورده!!

Godfathers
2012/11/15, 19:30
جعفر آقا با توجه به خبر تغیر نرخ مرجع به 2500 تومان از اول آذر به نظر شما میتونیم آماده خود نمایی مجدد گروه قندی از اول آذر یا حتی از روز شنبه باشیم.
اگر اینطور هست به ترتیب کدام سهم از گروه قند رو به دوستان پیشنهاد می دهید.
سپاس فراوان.

h00mi
2012/11/15, 19:39
سلام پرریسک خان با توجه به عرضه اولیه زوی زنگان در دوشنبه هفته جاری ... خرید کروی را در شنبه مناسب می دانید؟ نوسان 10% انتظار کروی را می کشد؟

aminian
2012/11/15, 19:57
جعفر آقا با توجه به خبر تغیر نرخ مرجع به 2500 تومان از اول آذر به نظر شما میتونیم آماده خود نمایی مجدد گروه قندی از اول آذر یا حتی از روز شنبه باشیم.
سپاس فراوان.

سید جوون
اگه ممکنه مشخص کن سهام چه قندیایی در چه قیمتایی برا خرید مناسبن با توجه به همین شرایط

ron
2012/11/15, 20:02
بزرگواران کسی از دوست عزیزمون آقا سعید پور احمدی خبر داره ؟خیلی وقته افتخار ندادن دلواپسشون شدیم امید که تندرست و پیروز باشن

پرریسک
2012/11/15, 20:37
سپاس فراوان.

نرخ مرجع کجا گفته شده 2500 هست ...؟؟؟؟

گفتن رو 2500 تک نرخی میشه .....البته گفتن حالا بتونن یا نتونن باید صبر کرد ..

نرخ مرجع کالاهای اساسی 1226 هست وباید دید بودجه سال بعد با چه نرخی بسته میشه ..هنوز رقم بود جه نیامده ..

ولی خوب تکنیکالی قنیشا بالای 1550 وقشیر بالای 1055 با حد ضر 1550 و1055 هر کی خواست می تونه بخره ..در ضمن قنیدها هنر نمایی رو کردن خیلی هاشون ..در اخر شکر هر وقت بالای 1500 تا 1600 درب کارخانه قیمت خورد میشه به رالی بعدی امید داشت وگرنه رشد ها با این قیمت شکر پیشخور شده فعلا ..

البته باید توافق هم نشه تا این گروه در صدر بمونه ...خلاصه گفتم بالایی ها تکنیکالیی با حد ضرر گفته شده هر که دوست داشت وارد بشه ..

پرریسک
2012/11/15, 20:38
سلام پرریسک خان با توجه به عرضه اولیه زوی زنگان در دوشنبه هفته جاری ... خرید کروی را در شنبه مناسب می دانید؟ نوسان 10% انتظار کروی را می کشد؟

سلام..
فاسمین در صدر هست بالای 660 دوام بیاره میره برای بالای 900 ..
کروی هم در ردیف بعدی هست بالای 260 دوام بیاره انتظار رشد تا بالای 350 دارم ..گروه روی به بازار بدهکار هستن خیلی از رشد عقب موندن ..

پرریسک
2012/11/15, 20:41
جناب پرريسك عزيز
100% رشد؟؟!! كجا؟!!!
تهران كه ركورده!!

بار دوم به شما میگم ..
ارومیه ..البته زمین خیلی رشد کرده والبته همیشه اینگونه هست ..

در ملک اگر قصد سرمایه گذاری دارید روی زمین سرمایه گذاری کنید که بازدهی خیلی بیشتر داره تا اپارتمان ومنزل ...

زمین که 6 ماه قبل 15 میل نمی خریدن همین دو روز قبل 40 میل فروخته شد ..بنده کم گفتم بازدهی خود حساب کنید ..
چند وقت قبل هم گفتم زمینی خرید شد در 38 تومن که 55 فروخته شد چند روز قبل ..کمتر از یک ماه ...حالا تا هر جا بره مبارک خریدارش..

همین ملک دم عید 25 تومن بود ...

اشکبوس کهنه سوار
2012/11/15, 20:44
بزرگواران کسی از دوست عزیزمون آقا سعید پور احمدی خبر داره ؟خیلی وقته افتخار ندادن دلواپسشون شدیم امید که تندرست و پیروز باشن
سلام. داداش گل. دلواپس نشین. صبح پیام خصوصی داد. سرش شلوغه. اطمینان دارم که با کلی انرژی برمی گرده

hamid_farahy
2012/11/15, 20:55
پرریسک عزیز 4 شنبه فاذر خریدم . میخوام شنبه هم اضافه کنم . یک بررسی میکنین؟ با تشکر

پرریسک
2012/11/15, 20:58
پرریسک عزیز 4 شنبه فاذر خریدم . میخوام شنبه هم اضافه کنم . یک بررسی میکنین؟ با تشکر

بالای 200 بیاد می تونه تا 220-240 بره ...مقاومت بسیار سختی در پیش هست باید دید می تونه بشکنه ..از اونور حفاری لیدر گروه هم داره به مقاوت نزدیک میشه ..اگر بشکنن با توجه به جو وخبرهایی که فرت فرتت داره از مذاکره وتوافق میاد شاید نوسان خوبی بدن تحت این اخبار فعلا تا راست ودروغ این خبرها معلوم بشه ...

حد ضرر 200 اگر تونست بشکنه ..

hamid_farahy
2012/11/15, 21:04
پرریسک عزیز اگه توافقی یاشه چرا این حتاید که از تحریم خیلی آسیب دیده تکون نمیخوره ؟

پرریسک
2012/11/15, 21:07
پرریسک عزیز اگه توافقی یاشه چرا این حتاید که از تحریم خیلی آسیب دیده تکون نمیخوره ؟

اگه توافقی در کار باشه برخواهد گشت ..فعلا همش حدس وگمان هست وگرنه گروه خودرو از همهی گروهها بیشتر صدمه دیدن ..

هنوز خبری نشده اگر خبری شد این گروهها وسهمها رشد نکردن ان وقت حرف شما درست ..فعلا همه چیز حدس وگمان وشایعه هست ودر این گونه موارد باید دست به عصا راه رفت ..

سهامی خرید کرد که توافق بشه یا نشه باز هم سود ساز باشه ..قیمت مناسب پی برای مناسب داشته باشه ..چون شریاط به گونه ای هست که هر اتفاقی ممکنه رخ بده ..

بارها گفتم چاره ای جز توافق نیست حالا هرقدر میخوان لفت بدن ..اخر سر توافق خواهند کرد .

hamid_farahy
2012/11/15, 21:11
پر ریسک عزیز ببخشید زیاد سوال میکنم . توافق چه تاثیری رو غمارگ و غبشهر خواهند داشت؟

mobin
2012/11/15, 21:13
بار دوم به شما میگم ..
ارومیه ..البته زمین خیلی رشد کرده والبته همیشه اینگونه هست ..

در ملک اگر قصد سرمایه گذاری دارید روی زمین سرمایه گذاری کنید که بازدهی خیلی بیشتر داره تا اپارتمان ومنزل ...

زمین که 6 ماه قبل 15 میل نمی خریدن همین دو روز قبل 40 میل فروخته شد ..بنده کم گفتم بازدهی خود حساب کنید ..
چند وقت قبل هم گفتم زمینی خرید شد در 38 تومن که 55 فروخته شد چند روز قبل ..کمتر از یک ماه ...حالا تا هر جا بره مبارک خریدارش..

همین ملک دم عید 25 تومن بود ...

پرریسک جان پس با این وضعیت ، فعلاً با گروه ساختمان مثل ثشرق و ثتران سهامداری کنیم؟

پرریسک
2012/11/15, 21:17
پر ریسک عزیز ببخشید زیاد سوال میکنم . توافق چه تاثیری رو غمارگ و غبشهر خواهند داشت؟

اینها اول پی بریا معقولی دارن وحتی زیر پی بریا متوسط بازار رو دارن ..از این جهت مشکلی نیست ..

خیلی ها نگران مواد اولیه این گروه هستن ..ما گفتیم از زیر سنگ هم شده مواد اولیه این گروه تامین خواهد شد ومیشه ..در صورت عدم توافق چون غذا مشمول تحریم نیست با دارو ..

حالا توافق بشه مواد اولیه به راحتی میاد ودوستانی هم که نگران بودن این نگرانی رفع خواهد شد ..هر چند همین حالا هم نگرانی وجود ندارد ..

قیمت فروش رو که سازمان حمایت تعیین کرده وسودی که ساختن با همین قیمت مصوب سازمان حمایت بوده یعنی سود سازی اینها به دلیل بالا رفتن دلار واینها نبوده ...پس توافق ویا عدم توافق فرقی به حال اینها نخواهد کرد واینها همچنان به راه خود ادامه میدن واحتمال زیاد به دلیل دارا بودن سود ریالی بالا پی بریا هم بگیرن همراه با کل بازار ..چون با توافق بازار ما باید پی بریا 7-8 وحتی بالای 10 رو بگیره شده در کوتاه مدت ..

hamid_farahy
2012/11/15, 21:17
شرکت سرمایه گذاری امید در نظر دارد بلوک سهام شرکت سرمایه گذاری سپه به میزان 78.62 درصد را اصالتا و وکالتا ( شرکت گروه سرمایه گذاری امید 73.75 درصد،شرکت سرمایه گذاری مهر 3.14 درصد و شرکت سرمایه گذاری توسعه گوهران امید 1.73 درصد) در سال مالی جاری از طریق مزایده عمومی در تابلوی بورس به فروش برساند.بدیهی است به محض قطعیت معامله نسبت به اطلاع رسانی جهت آگاهی فعالان بازار سرمایه و تعدیل سود سال مالی جاری اقدام خواهد شد

http://codal.ir/Reports/DownloadFile.aspx?id=rb%2babOxBGeCEitNVruWvkA%3d%3 d

دوستان و اساتید فروش چنده روزه غبشهر توسط وسپه به این خبر فروش ( فروش وسپه توسط وامید ) ربطی داره ؟ با تشکر

پرریسک
2012/11/15, 21:19
پرریسک جان پس با این وضعیت ، فعلاً با گروه ساختمان مثل ثشرق و ثتران سهامداری کنیم؟

ثشرق بالای 210 بمونه وثتران بالای 208 در کوتاه مدت همچنان صعود خواهند کرد واین گروه هم از توافق اسیب نمی بینن بلکه خیلی هم حالشو می برن وقتی امنیت در کشوری بیاد قیمت ملک وزمین در میان مدت یه شدت بالا میره ..

نمونش عراق ..برید ببیند قیمت ملک در این چند سال چقدر رشد کرده چون به سرعت داره با سرعت بالایی رشد اقتصادی کشور بالا میره وسطح رفاه عمومی مردم داره میاد بالا ...

abbfar5254
2012/11/15, 21:23
سید جعفر عزیز با عرض خسته نباشید افزایش نرخ ارز مرجع چه تاثیری بر غبشهر دارد

hamid_farahy
2012/11/15, 21:24
پر ریسک عزیز با صحبت های شما و دوستان در مورد ملک میشه یک توضیحی بدین چرا ملک در تهران با رکود همراه هست ولی در شهرهای دیگر این طور نیست .؟ ممکنه به خاطر این باشه که تهرانی ها فعلا روی دلار و طلا فعال هستن و بسوی مسکن نرفتن ولی در شهرهای دیگر روی طلاو دلار زیاد فعال نیستن ؟ یک توضیحی بدین ممنون میشم

hamid_farahy
2012/11/15, 21:25

دوست عزیز این جواب و پر ریسک به من داده :

ینها اول پی بریا معقولی دارن وحتی زیر پی بریا متوسط بازار رو دارن ..از این جهت مشکلی نیست ..

خیلی ها نگران مواد اولیه این گروه هستن ..ما گفتیم از زیر سنگ هم شده مواد اولیه این گروه تامین خواهد شد ومیشه ..در صورت عدم توافق چون غذا مشمول تحریم نیست با دارو ..

حالا توافق بشه مواد اولیه به راحتی میاد ودوستانی هم که نگران بودن این نگرانی رفع خواهد شد ..هر چند همین حالا هم نگرانی وجود ندارد ..

قیمت فروش رو که سازمان حمایت تعیین کرده وسودی که ساختن با همین قیمت مصوب سازمان حمایت بوده یعنی سود سازی اینها به دلیل بالا رفتن دلار واینها نبوده ...پس توافق ویا عدم توافق فرقی به حال اینها نخواهد کرد واینها همچنان به راه خود ادامه میدن واحتمال زیاد به دلیل دارا بودن سود ریالی بالا پی بریا هم بگیرن همراه با کل بازار ..چون با توافق بازار ما باید پی بریا 7-8 وحتی بالای 10 رو بگیره شده در کوتاه مدت ..

پرریسک
2012/11/15, 21:26

هیچ تاثیری نداره ..بار هزارم ..نرخ مرجع 10 تومن بیاد فقط 10 تومن به همون اندازه اینها افزایش نرخ میگیرن ..

الان بازار روغن کاملا انحصاری افتاده دست غبشهر وغمارگ ...دولت مواد اولیه رو داره میده به اینها واینها هم با همون نرخی که دولت تعیین کرده دارن میفروشن ..یک ریال هم بالاتر نفروختن ..دلیل سوداوری اینها رشد بالای 80 درصدی تولید در غمارگ و30 درصدی تولید در غبشهر هست ..یعنی کاملا عملیاتی سود ساختن ..نگران نباشید ..

صداقت2
2012/11/15, 21:29
پر ریسک خان
خدا قوت
تکنیکالی ذوب را فرمودید اگر 300 را رد کند - روند صعودی خود را ادامه می دهد و...
در مقابل ذوب 300 تومانی با روند صعودی - قیمت فولاد در حال حاضر چقدر باید باشد؟
رسیدن قیمت ذوب به قیمت فولاد را محتمل می دانید؟

با افزایش احتمالی ارز مرجع - تاثیری بر میزان درآمد زایی فولاد ایجاد می شود؟
کف تکنیکالی و تارگت کوتاه مدت فولاد کجاست؟
ممنون

hamid_farahy
2012/11/15, 21:30
هیچ تاثیری نداره ..بار هزارم ..نرخ مرجع 10 تومن بیاد فقط 10 تومن به همون اندازه اینها افزایش نرخ میگیرن ..

الان بازار روغن کاملا انحصاری افتاده دست غبشهر وغمارگ ...دولت مواد اولیه رو داره میده به اینها واینها هم با همون نرخی که دولت تعیین کرده دارن میفروشن ..یک ریال هم بالاتر نفروختن ..دلیل سوداوری اینها رشد بالای 80 درصدی تولید در غمارگ و30 درصدی تولید در غبشهر هست ..یعنی کاملا عملیاتی سود ساختن ..نگران نباشید ..

پر ریسک عزیز دوستان یک مقداری ناراحت هستن و تو ضرر برای همین درباره این سهم زیاد سوال میکنن . البته با برگشت سهم که بزودی صورت میگیرد خیالشون راحت میشه . خدا خیرت بدهت و با تشکر فراوان

پرریسک
2012/11/15, 21:32
پر ریسک عزیز با صحبت های شما و دوستان در مورد ملک میشه یک توضیحی بدین چرا ملک در تهران با رکود همراه هست ولی در شهرهای دیگر این طور نیست .؟ ممکنه به خاطر این باشه که تهرانی ها فعلا روی دلار و طلا فعال هستن و بسوی مسکن نرفتن ولی در شهرهای دیگر روی طلاو دلار زیاد فعال نیستن ؟ یک توضیحی بدین ممنون میشم

بستگی داره ..
قیمتها در تهران ان قدر بالا هست که قدرت بازار اجازه رشد نمیده ولی در شهر های دیگر هنوز قیمت ها به ان سطح نرسیده یا میشه گفت بعضی شهر ها قیمتها خیلی مفت هست ...

در واقع شاید بشه گفت قیمت ها در تهران اشباع شده وکشش نداره ..

ولی ارومیه تازه کلان شهر شده ..مرکز استان هست وتمام تمرکز وخدمات در اینجا هست وروز به روز سرمایه گذاری داره بیشتر میشه نسبت به قبل ..قیمت ها خیلی پایین البته نه در همه مناطق ....

بعد تفکر مردم هر استان نسبت به مسکن ..میزان تمرکز جمعیت ..مهاجرت ..همه اینها مهمه ..

از نظر خودم به دلیل بالا رفتن ارز وطلا خیلی ها این پس اندازها رو فروختن وتبدیل به ملک کردن وقدرت خرید بالا رفت وتقاضا برا ملک بیشتر شد وهمنی عامل باعث این رشد شد ودرکنار قیمت بسیار ارزان این کالا در بعضی از مناطق که خود دلیل دیگر رشد شد ..

پرریسک
2012/11/15, 21:35
پر ریسک خان
خدا قوت
تکنیکالی ذوب را فرمودید اگر 300 را رد کند - روند صعودی خود را ادامه می دهد و...
در مقابل ذوب 300 تومانی با روند صعودی - قیمت فولاد در حال حاضر چقدر باید باشد؟
رسیدن قیمت ذوب به قیمت فولاد را محتمل می دانید؟

با افزایش احتمالی ارز مرجع - تاثیری بر میزان درآمد زایی فولاد ایجاد می شود؟
کف تکنیکالی و تارگت کوتاه مدت فولاد کجاست؟
ممنون

در مورد ذوب گفتم بالای 280 دوام بیاره میره برا 400 ..جایی نگفتم 300 مقاومت این سهمه ..

در مورد فولاد هم بالای 350 دوام بیاهر تا بالای 400 خواهد رفت ..

دوستان زیاد هم در بحر این اخبار نرن تکنیکالی هدفها رو گفتم ..در کشور ما هر یک دقیقه یک مصوبه میاد بخواهیم هر یک دقیقه تحلیل بزنیم پیر میشیم ..همه چی در تکنیکال نهفته هست ..فعلا روند صعودی هست ..

از نظر من همچنان گروه های دلاری تا وقتی دلار زیر 2000 نیامده رشد خواهند کرد واگر تغییری در نرخ حامل های انرژی پیش بیاد شاید کمی کمتر رشد کنن همین ..ولی با این نرخ دلار افتی نمی بینم از این قیمتها..

aminian
2012/11/15, 21:42
سلام سید جوون
داشتم گزارش هیئت مدیره غبشهر رو میخوندم و از تحلیل بنیادی هم اطاع خاصی ندارم
بنظرم شرایطشون خوبه
ولی الان سوالی برام پیش امده
شما فقط با خوندن این گزارشات و کدال اطلاعات رو استخراج میکنی (منظورم اینه که با حساب دو دوتایی که در دل گزارش شرکت نهفته است) یا اینکه باید خودتون هم تحلیل کنید
مثلا اینکه با غذای مردم نمیشه شوخی کرد
سید اگه امکانش هست یه پاسخ تشریحی بده به این سوال ما
دوست دارم بنیادی رو با شاگردی شما یاد بگیرم

صداقت2
2012/11/15, 21:44
در مورد ذوب گفتم بالای 280 دوام بیاره میره برا 400 ..جایی نگفتم 300 مقاومت این سهمه ..

در مورد فولاد هم بالای 350 دوام بیاهر تا بالای 400 خواهد رفت ..

دوستان زیاد هم در بحر این اخبار نرن تکنیکالی هدفها رو گفتم ..در کشور ما هر یک دقیقه یک مصوبه میاد بخواهیم هر یک دقیقه تحلیل بزنیم پیر میشیم ..همه چی در تکنیکال نهفته هست ..فعلا روند صعودی هست ..

از نظر من همچنان گروه های دلاری تا وقتی دلار زیر 2000 نیامده رشد خواهند کرد واگر تغییری در نرخ حامل های انرژی پیش بیاد شاید کمی کمتر رشد کنن همین ..ولی با این نرخ دلار افتی نمی بینم از این قیمتها..

سوالم را واضح تر بپرسم:

برای کوتاه مدت خرید کدامیک از سهام ذوب و فولاد را تکنیکالی ترجیح می دهید؟
ممنون

پرریسک
2012/11/15, 21:48
سلام سید جوون
داشتم گزارش هیئت مدیره غبشهر رو میخوندم و از تحلیل بنیادی هم اطاع خاصی ندارم
بنظرم شرایطشون خوبه
ولی الان سوالی برام پیش امده
شما فقط با خوندن این گزارشات و کدال اطلاعات رو استخراج میکنی (منظورم اینه که با حساب دو دوتایی که در دل گزارش شرکت نهفته است) یا اینکه باید خودتون هم تحلیل کنید
مثلا اینکه با غذای مردم نمیشه شوخی کرد
سید اگه امکانش هست یه پاسخ تشریحی بده به این سوال ما
دوست دارم بنیادی رو با شاگردی شما یاد بگیرم
سلام..

دوستان بنده هیچ کار خاصی نمی کنم ..بار ها گفتم اول وضعیت کشور رو یک بررسی می کنم ..

بعد گزارش شرکت ..میزان تولید نسبت به سال قبل ..میزان فروش ..میزان افزایش هزینه ها ..سود عملیاتی ..میزان واردات ومیزان صادرات ..تمام ..

حالا شریاط کشور طوری شده ارز بالا رفته شرکتهایی که صادارت دارن حالشو میبرن خوب هر شرکتی صادرات بیشتر در کنار فروش بیشتر تابلو هست سود بالایی میسازه ..نمونش شپترو رو بنده با همین نگاه ساده تحلیل کردم وتارگت قیمت بالای 800 و1000 دادیم در قیمت زیر 500 وسهم رسید ..

الان از دو سال قبل که ارز بالا رفت تابلو بود گروه خودرو نابود میشه ..یک نگاه کوچک به میزان واردات کافی بود ..

ولی این دو تا من از شما می پرسم غذا مگر ماشین لوکس هست لپ تاپ هست ماکسیما هست که گران بشه بگیم مهم نیست ..دوست من 70 میل جمعیت باید غذا بخورن اونم به قیمتی که توانش رو داشته باشن ..پس با این قسمت شوخی نمیشه کرد ..اینکه برم گریده به تحلیل شما از احتماع ورفتار حکومت وروانشناسی بازار ..

دیدید کار خانه های روغن یک روز هم تعطیل نشدن چون نمی تونن بشن چون 70 میل انسان چشمش به این کار خونه هاست ..مردم شاید از ماکسیما بگذرن ولی از شکم نمی تونن بگذرن ..کمریسک ترین گروه میگم هستن به همنی دلیل هست ..

پرریسک
2012/11/15, 21:49
سوالم را واضح تر بپرسم:

ممنون

قبلا هم گفتم ذوب سریعتر بالا میاد وبهتر هست ولی فولاد بنیادی بسیار قوی تر هست وشک وشبهه ندارد فقط صبر میخوادولی نمیشه ذوب بالا بره فولاد نره اینم میاد بالا اروم اروم .

محمود گرگانی
2012/11/15, 21:55
سلام با اجازه جناب پرریسک، ذوب خیلی وسوسه انگیزه کارگزار من وقتی 230 بود بهم پیشنهاد داد اون موقع نقدینگیم کم بود تا چهارشنبه هر چی نقدینگی به دستم رسید ذوب خریدم حتی فولاد رو فروختم بخاطر ذوب ایشالله شما هم بخری و سود خوبی کنی

سوالم را واضح تر بپرسم:

ممنون

".احسان."
2012/11/15, 21:58
بحث در مورد سهام غذايي هست، در بيشتر فروم ها
خدمت دوستان عرض كنم، گلوكوزان سهمي بسيار قوي و تاپيه در بازار
از سه شنبه هم براي مجمع فوق العاده روز شنبه بسته است. اينقد بنيادي سهم قوي است، كه رفتم تو صف.... وسهامدار عمده كه قصد جابجايي سهام داشت، يك مقدار هم به ما رسيد...
به نظرم با توجه به اينكه افزايش سرمايه از محل ارزيابي دارايي و بنيادي فوق العاده سهم....
حتي شايد بگوييم، خريد زير 3000 تومان هم ارزش داشته باشد....

مثلا اگر 3000 تومان بخريد، 6 ماه بعد بتوانيد 6000 تومان بفروشيد.....داشتن 1000 سهم براي نمونه هم شده بد نيست!!!!هيجان صف فروش نداره.....

بنياديشو بررسي كنيد، حدود 6 ميليون دلار صادراتي در سال 92 خواهد داشت، و تمامي مواد اوليه از داخل تامين ميشه...
38 ميليون سهم (3.8 ميليارد تومن هم سرمايه دارد) كه اين صادرات براي آن فوق العاده است....

سود سازيش بعيد نيست، بالاي 500 تومان شود.....

حتما بررسي كنيد....
پرسود باشيد

aminian
2012/11/15, 22:09
تشکر سید جون
در تحلیل بنیادی از یه سری نسبتها مثلا نسبتهای سود اوری و نقدینگی و ... استفاده میکنن
ایا از اینا استفاده میکنی یا درک کلی که از خوندن گزارشات پیدا میکنی مهمه یا هر دو
تشکر از پاسخ تشریحی قبلیت

سلام..

دوستان بنده هیچ کار خاصی نمی کنم ..بار ها گفتم اول وضعیت کشور رو یک بررسی می کنم ..

بعد گزارش شرکت ..میزان تولید نسبت به سال قبل ..میزان فروش ..میزان افزایش هزینه ها ..سود عملیاتی ..میزان واردات ومیزان صادرات ..تمام ..

حالا شریاط کشور طوری شده ارز بالا رفته شرکتهایی که صادارت دارن حالشو میبرن خوب هر شرکتی صادرات بیشتر در کنار فروش بیشتر تابلو هست سود بالایی میسازه ..نمونش شپترو رو بنده با همین نگاه ساده تحلیل کردم وتارگت قیمت بالای 800 و1000 دادیم در قیمت زیر 500 وسهم رسید ..

الان از دو سال قبل که ارز بالا رفت تابلو بود گروه خودرو نابود میشه ..یک نگاه کوچک به میزان واردات کافی بود ..

ولی این دو تا من از شما می پرسم غذا مگر ماشین لوکس هست لپ تاپ هست ماکسیما هست که گران بشه بگیم مهم نیست ..دوست من 70 میل جمعیت باید غذا بخورن اونم به قیمتی که توانش رو داشته باشن ..پس با این قسمت شوخی نمیشه کرد ..اینکه برم گریده به تحلیل شما از احتماع ورفتار حکومت وروانشناسی بازار ..

دیدید کار خانه های روغن یک روز هم تعطیل نشدن چون نمی تونن بشن چون 70 میل انسان چشمش به این کار خونه هاست ..مردم شاید از ماکسیما بگذرن ولی از شکم نمی تونن بگذرن ..کمریسک ترین گروه میگم هستن به همنی دلیل هست ..

basira
2012/11/15, 22:43
سلام کسی ازمجمع قندمرودشت خبری دارد لطفا اطلا ع رسانی کند متشکرم

".احسان."
2012/11/15, 23:03
دوستان خدا وكيلي برين بزنين شبكه سه
رابطه رو ميخوان برقرار كنن، شك نكنيد....عجيب دارن زمينه سازي ميكنن
نه الان، براي 6 تا 8 ماه ديگر، براي مذاكره و دو سه سال بعد شايد رابطه شايدم زودتر
مطمين باشيد

hamid_farahy
2012/11/15, 23:06
نه الان، براي 6 تا 8 ماه ديگر، براي مذاكره و دو سه سال بعد شايد رابطه شايدم زودتر
مطمين باشيد

مگه چی نشون دادن؟

aminian
2012/11/15, 23:21
راست میگی داداش
خدا کنه اینا سر عقل بیان

مطمين باشيد

hamid_farahy
2012/11/15, 23:25
دوستان به نظر من قبل توافق بر روی بورس تاثیر میزاره . اگه دیدین شنبه حجم زیادی وارد بورس شد و اونایی که از تحریم بیشترین اسیب و دیدن شدیدن مثبت شده میفهمیم که میخوان توافق کنن . در ضمن توافق کردن پله پله هست و برداشتنشم پله پله .

aminian
2012/11/15, 23:37
پس باید تو هر پله 10 درصد وارد شید:))
حد ضرر هم بزارید=))

دوستان به نظر من قبل توافق بر روی بورس تاثیر میزاره . اگه دیدین شنبه حجم زیادی وارد بورس شد و اونایی که از تحریم بیشترین اسیب و دیدن شدیدن مثبت شده میفهمیم که میخوان توافق کنن . در ضمن توافق کردن پله پله هست و برداشتنشم پله پله .

hamid_farahy
2012/11/15, 23:56
پس باید تو هر پله 10 درصد وارد شید:))
حد ضرر هم بزارید=))

رودل نکنی :))=))

اشکبوس کهنه سوار
2012/11/16, 00:00
گفتم سهمی بخردی که نیاز به حامی نداشته باشه ...حامی افتاد مرد ..

در ضمن سهم خوب حامی میخواد چیکار ..مگه بنده خودم چلاقم ..تحلیل بلد نیستم که به خاطر این اون سهم بخرم ..فقط امیدتون به خدا باشه .وسهام خوب بخرید..
...غبشهر مفت ترین سهم بازار هست ..سال بعد بالیا 500 تا 600 سود داره پی بریا نزدیک دو ..حالا برید بفروشید تو صف فروش ...بالای 2500 تقدیم می کینم به شما ..

غبشهر مفت ترین سهم بازار ...از همه سهام بازار هم از نظر بنیاید هم از نظر قیمتی مفت ودارای بازدهی بیشتر خواهد بود ..اینده مشخص می کنه ...امروز موفق نشد بیاد بالای 1490 وشاید به 1350 سلامی بکنیم ..پله بعدی خرید در اون قیمت ..

دوستان عزیز امشب با قاطعیت تمام از این فرصت استفاده می کنم و خدمت همه ی دوستانی که این مطلب رو می خونن عرض می کنم که سهم غبشهر از هر قیمتی که برگشت بخوره تاحداقل(تاکید می کنم حداقل) 2 برابر رشد خواهد کرد. پس استوار باشید و به راهی که در پیش گرفتید ایمان داشته باشید. هر قدر هم این سهم پایین آمد میانگین خود را پایین بیاورید. آیا کسی باور داشت که این سهم از آذر ماه سال گذشته تا اردیبهشت در قیمتی بین 550 تا 620(کمتر از 15 درصد) نوسان کند و در این مدت، مانند فنر فشرده ای شده باشد که هر لحظه با باز شدنش همه را متحیر نماید؟ اینقدر از این شاخه به آن شاخه نپرید و صبر داشته باشید که خدا با صابران است. ما شکی در بنیادی این سهم نداریم.

از نظر تکنیکالی:
این سهم در زمان بیش فروش شدن قرار دارد و اندیکاتورها نشان دهنده ی بیش فروش شدن نماد و احتمال افزایش قیمت ها است. احتمال تغییر روند نزولی بازار و درنتیجه افزایش قیمت ها بسیار بالاست و صبر و هوشیاری دوستان را می طلبد. هر 10 تا 15 درصد میانگین را پایین آورده و منتظر بازشدن فنر(در طول ماه های پیش رو) و افزایش قیمت در کمتر از یک سال به 2 تا 3 برابر، بمانید.

اگر هم فکر می کنید که در جای دیگری با این آرامش خواهید توانست به چنین سودی دست پیدا کنید(که بعید می دانم) هرچه سریعتر این سهم را ترک کنید....والسلام

اسد-ص
2012/11/16, 00:25
ساختمان در تهران راکد است ودر دو ماه اخیر حدود 5%بالا رفته اما از خریدار چندان خبری نیست /

mobin
2012/11/16, 00:46
ساختمان در تهران راکد است ودر دو ماه اخیر حدود 5%بالا رفته اما از خریدار چندان خبری نیست /

یا شما از قیمتها خبر نداری یا تو محل شما فقط 5 درصد بالا رفته

بنده آپارتمانی داشتم در خیابان پیروزی (مقداد) که یکماه پیش متری 3 تومن نمیخریدند.. الان مشتری تا متری 3.5 حاضره بخره من موندم بفروشم یا نه

شاهپور
2012/11/16, 00:58

من جدیدا توی تهران خونه فروختم وخریدم درعرض یکماه حدود15درصد روی ملک رفته رکود درملک هست ولی نه اینکه قیمت ملک پایین آمده باشه فقط خرید وفروش به نسبه کمتر شده ولی قیمت ملک همینطور بالا
میره حکایت ملک مثل خودرو است خرید وفروش خودرو هم کم شده ولی قیمت ها داره میره بالا
فرمایش پرریسک عزیز درمورد مسکن وزمین کاملا صحیح است

سهم دوست
2012/11/16, 08:33

5% ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خریدار نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما اگه می خواهی ملک بخری سریع برو بخر که با این جو دادن ها توی یک همچین فروم کوچکی قرار نیست ملک پایین بیاد
اینجا قرار نیست از آرزو ها مون حرف بزنیم ، باید واقعیت را بگیم
الان شما آپارتمان زیر 50 متری تقریبا نمی تونی بخری!!! چون کسی نمی فروشه مگر اینکه حداقل 10 الی 20 درصد بالای فی بازار بگه که اونم برای اینکه می دونه احتمالا از این بالاتر نره تا آخر سال
یک آپارتمان 46 متری توی فرجام را که قبلا متری 2500 هم شاید می شد خرید حالا به 3100 کمتر نمیده اونم در عرض حدود 3 ماه
حالا شما می گی 5% ؟؟؟یعنی 2500 را یارو بدهد 2650!!!! شما هم برو بخر!

سعید پور احمدی
2012/11/16, 11:31
salam dostan.man az modiriyat sit ekhtar geraftam ke fingilish type nakonam ina post ro ham majbori mimevisam.
Bacheha sharmande man in hafte roz karam va karkhone shadidan beham rikhte soh 5 miram 8 miyam khone man on tahlilhaye boniyadi ro hamtam jam avari mikonam va dar sit gharar midam.
Az neveshtehaye dostan va jafar jan estefade mikonam rasti mibinam ke bahse maskanam ke daghe rastesh manam to tehran zendegi mikonam va bayad begam ke har 2 tarft dorost migan yani to tehran vaghan kharid o forosh kesade vali elatesh ham bala raftan va bala bodan gheymate ke vaghean vose kasi nemirese.
Dar morede boursam be nazaram az shanbe nobate raliye sorb o roye ba in gheymathaye jahani...

AIRAN
2012/11/16, 11:42
سلام پر ریسک با توجه به گزارش رمپنا آینده سهم چگونه ارزیابی میکنی

aminian
2012/11/16, 15:20
سلام سعید جوون
خوشم امد حواست به قول و قرارت بود
ما همچنان منتظر اموزش تحلیل بنیادی هستیم
بیاموزیم و بیاموزانیم

salam dostan.man az modiriyat sit ekhtar geraftam ke fingilish type nakonam ina post ro ham majbori mimevisam.
Bacheha sharmande man in hafte roz karam va karkhone shadidan beham rikhte soh 5 miram 8 miyam khone man on tahlilhaye boniyadi ro hamtam jam avari mikonam va dar sit gharar midam.
Az neveshtehaye dostan va jafar jan estefade mikonam rasti mibinam ke bahse maskanam ke daghe rastesh manam to tehran zendegi mikonam va bayad begam ke har 2 tarft dorost migan yani to tehran vaghan kharid o forosh kesade vali elatesh ham bala raftan va bala bodan gheymate ke vaghean vose kasi nemirese.
Dar morede boursam be nazaram az shanbe nobate raliye sorb o roye ba in gheymathaye jahani...

زبل شیرازی
2012/11/16, 15:33
5% ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خریدار نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما اگه می خواهی ملک بخری سریع برو بخر که با این جو دادن ها توی یک همچین فروم کوچکی قرار نیست ملک پایین بیاد
اینجا قرار نیست از آرزو ها مون حرف بزنیم ، باید واقعیت را بگیم
الان شما آپارتمان زیر 50 متری تقریبا نمی تونی بخری!!! چون کسی نمی فروشه مگر اینکه حداقل 10 الی 20 درصد بالای فی بازار بگه که اونم برای اینکه می دونه احتمالا از این بالاتر نره تا آخر سال
یک آپارتمان 46 متری توی فرجام را که قبلا متری 2500 هم شاید می شد خرید حالا به 3100 کمتر نمیده اونم در عرض حدود 3 ماه
حالا شما می گی 5% ؟؟؟یعنی 2500 را یارو بدهد 2650!!!! شما هم برو بخر!

دوست عزیز شما داخل شیراز یه نفر رو پیدا کن که پول نقد توی دستش باشه. مرد مردونه خودم 5%زیر قیمت بازار خونم رو بهش میدم.
همشون میگن چک دو سه ماهه میدیم. حالا آیا پاس بشه آیا نشه.
ولی قیمت ها روز به روز داره بالا میره......