PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چی .......چرا؟؟؟؟

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107

izmo
2012/11/30, 11:34
سلام دوستان
به نظر من این هفته بازار ریزش میکند.شنیدم حقوقی ها سهم نمی خرندو شاید بعضی از حقوقی ها سهم بفروشند.
حالا ببینیم چه جوری میشه.
راستی اون هایی که میگفتند در دسامبر 2012 اتفاق هایی در دنیا می افتد وحتی یک فیلمی به نام2012 ساخته شده بود.
یادآور میشود که وارد دسامبر 2012 شدیم .چه اتفاق هایی قرار است بیفتد؟در این ماه بایستی خیلی احتیاط کرد.
سپاس

با توجه به شاخ و شونه ای که آمریکا دیروز کشید شاید بازار کمی خوف کنه
اما اگه قرار داستان اون فیلمه سرمون بیاد که خیالی نیست چه سهم بخریم چه نخریم. البت شاید سهام کشتی رانی گرون بشه:)):p

خوشبخت
2012/11/30, 11:48
با توجه به شاخ و شونه ای که آمریکا دیروز کشید شاید بازار کمی خوف کنه
اما اگه قرار داستان اون فیلمه سرمون بیاد که خیالی نیست چه سهم بخریم چه نخریم. البت شاید سهام کشتی رانی گرون بشه:)):p

چه شاخو شونه ایی کشیده

سعید پور احمدی
2012/11/30, 11:50
قیمت های جهانی همه را متعجب و مات کرد:

در روزهای اخیر گاهی صحبت از افزایش و یا عدم افزایش قیمت جهانی طلا بود اما کسی از افزایش چشمگیر قیمت های جهانی فلزات پایه تحلیلی نداشت تا اینکه پس از یک دوره رشد و افول قیمت جهانی طلا البته با شیب مثبت فلز روی مانند اسب چموشی تمام قله ها رو فتح کرد و تمام فلزات رو با خود بالا کشید.اکنون تازه کارشناسان از خواب برخواسته و فهمیدهاند که حوزه یورو از حال بحران به سمت اصلاح بحران رفته و حال آنها آتیش بیار معرکه شده و قیمت های بالاتری را در آینه ها و گوی های خود میبینند!!!

دوستان فلز روی روی مقاومت 2052 رو شکست و میشه گفت همه چی تمومه و شاید قیمت ها خیلی رشد بیشتری هم داشته باشه ما تو این فروم 1 ماهه داریم فلز روی رو رصد میکنیم و هشدار میدیم که رشدش قطعی است اون وقت کارشناسان کیتکو و بولیمبرگ تازه رفتن سراغ گوی های پیشگوییشون!!!

سعید پور احمدی
2012/11/30, 11:56
شرمنده ام من دوست ندارم این حرف و بزنم ولی دوستانی که فروختن و نقد هستن آیه یاس نخونن! اینجا بچه ها با حرف و حدیث خرید و فروش نمیکنن اینجا صاحبش به ما یاد داده که اول بنیادی بعد تکنیکال و ما حد ضرر داریم و به شایعات کاری نداریم

با توجه به تکنیکال شاخص روند صعودی است و هیچ ریزش و سقوطی در کار نیست و نخواهدبود قبلا هم گفته ام که هنوز رشدی نکرده که بخواد سقوط کنه.....

سعید پور احمدی
2012/11/30, 12:06
با سلام
جسارتا " محاسبتان چند اشتباه محض دارد .
1- خود شرکت نرخ خرید مواد اولیه را ( خاک کنستانتره ) با دلار 18000 پیش بینی کرده است.
2-درصورت سود و زيان پيش بيني شده مورد گزارش، نرخ تسعير ارز جهت تعيين نرخ پايه خريد خاک و فروش محصولات، معادل 000ر18 ريال مفروض گرديده است. به نظراين موسسه، تعديل صورت سود وزيان پيش بيني شده مورد گزارش از اين بابت ، در شرايط کنوني مشهود است.

2-مبلغ 123,141 میلیون ریال خرید مواد اولیه مربوط خرید واقعی دوره 6 ماهه اول است. کل خرید مواد اولیه 12 ماهه مبلغ 268,542 میلیون ریال پیش بینی شده است.

لذا همانطوریکه اشاره کردید با توجه گذشت 9 ماه از سال 91 این محاسبات می بایست برای یکسال کامل مثلا سال 92 بررسی گردد.
لذا در روز های آینده آیتم های ذیل بررسی و سود تخمینی سال 92 پیش بینی خواهد شد.
1- تسعیر نرخ ارز به نرخ 2500 تومان و اثر آن به فروش و سود شرکت
2- افزایش قیمت جهانی و پیش بینی فروش و سود با قیمت هر تن 2000 و 2100 دلار
3- محاسبه قیمت خاک به نرخ ارز مبادلای و تاثیر آن بر روی بهای تمام شده وسود شرکت

سلام ممنون به نکات خوبی اشاره کردید و خوب شد که گفتید چون من بعد متوجه اشتباه در محاسبات شدم البته قیمت خاک و من فکر کردم با 1226 تومان محاسبه کرده بوده!!!امن نسبتی گرفته بودم که خوب اون هم جواب درست و دقیقی نمیده ولی اگه قیمت خاک و 1800 برای خرید منظور کرده باشه که کلا مشکل حله دیگه...

بازم ممنون.....

پرریسک
2012/11/30, 12:12
شرمنده ام من دوست ندارم این حرف و بزنم ولی دوستانی که فروختن و نقد هستن آیه یاس نخونن! اینجا بچه ها با حرف و حدیث خرید و فروش نمیکنن اینجا صاحبش به ما یاد داده که اول بنیادی بعد تکنیکال و ما حد ضرر داریم و به شایعات کاری نداریم

با توجه به تکنیکال شاخص روند صعودی است و هیچ ریزش و سقوطی در کار نیست و نخواهدبود قبلا هم گفته ام که هنوز رشدی نکرده که بخواد سقوط کنه.....

هیچ کس از ضرر خوشش نمیاد وهیچ کس از سود بدش نمیاد ..

روند بازار وسهام فعلا صعودی هست وحد ضرر داریم روند نزولی شد خودمان خروج می کنیم ونیازی هم به توصیه احدی نداریم چون به حرف احدی سهم خرید نمی کنیم میخواهد طرف وارن بافت باشد .....

والا روند سهام صعودی بازارهای جهانی کاملا مثبت دلبر بالای 2700 وشرکتها دلبری زیر 2000 دیدن خصوصا گروه روی ان وقت دوستان حرف از افت می زنن ..خوب افت کنه ..فرصت خریده ما از خدامون هست ..کجا میخواد افت کنه ...

مثل این میمونه که نقدینگی کشور به شدت در حال رشد ..کسری بودجه دولت در حال رشد تحریمها روز به روز شدیدتر ...بعد دوستان صحبت از افت دلبر وسکه بزنن ..والا ما افتی نمی بینم زیر پامون علف سبز شد واین دلیر وسکه افت نکردن که نکردن وبازار هیچ صنعتی عوض نمی کنه وسهام دلبری لیدر خواهند بود فقط به دلیل بالا رفتن دلبر وارزش جایگیزنی مفت شرکتها در کنار افت شدید قیمتی اونها مثل گروه خودرو شاید به این دلیل بازار دیگر به سود توجه نکند وفقط بخرد ..

چون بورس ایران در قیاس با رشد دلیر اکنون بیش از سه برابر افت کرده ودر واقع در قیاس با دلبر مفت مفت شده ..حالا دلبر باز هم هوس صعود بزنه به سرش که دیگه سهام میشن بی ارزشترین کالای موجود در ایران...الان هم هستن..

honaramuz
2012/11/30, 12:13
گزارش سال 91 دو نماد شراز و ذوب توسط كارگزاري كارآفرين
شراز 91 (http://honaramuz.persiangig.com/bourse/report/sheraz91.pdf)

ذوب 91 (http://honaramuz.persiangig.com/bourse/report/zoub91.pdf)

با سپاس

زبل شیرازی
2012/11/30, 13:42
قیمت طلا افزایش یافت
خبرگزاری فارس: گر چه قیمت جهانی طلا امروز با افزایش روبرو شده است ولی به اعتقاد کارشناسان اقتصادی قیمت طلا در هفته جاری با بیشترین کاهش در ماه نوامبر مواجه است .

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی رویترز ، ادامه نگرانی های بین المللی نسبت به وضعیت بن بست مالی در آمریکا تاثیر زیادی بر نوسانات قیمت طلا در روزهای اخیر داشته است. بر اساس این گزارش قیمت طلا روز چهارشنبه به کمتر از 1705.64 دلار در هر اونس رسید که این پایین ترین رقم در ده روز گذشته بوده است.

ادامه اختلافات جمهوری خواهان و دموکرات ها در امریکا بر سر بن بست مالی این کشور مانع از این شد که قیمت طلا بار دیگر به مرز 1730 دلار برسد. جان بوهنر رئیس کنگره آمریکا روز گذشته تاکید کرد مذاکرات کنگره و دولت آمریکا برای پایان دادن به بن بست مالی پیشرفت چندانی نداشته است.

در صورتی که بن بست مالی آمریکا ادامه پیدا کند اقتصاد این کشور با رکود دیگری روبرو خواهد شد. به اعتقاد کارشناسان اقتصادی قیمت جهانی طلا در روزهای آینده بین 1700 تا 1730 دلار در نوسان خواهد بود. قیمت هر اونس طلا نیز امروز با 0.3 درصد افزایش به 1729.55 دلار رسیده است . قیمت طلا در هفته جاری با افت 1.3 درصدی روبرو شد ولی در ماه نوامبر 0.5 درصد رشد داشته است .
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910910000291

m.r_moradi
2012/11/30, 13:46
حدس و گمان نیست دوست من البته خودمم 100% مطمئن نیستم. با واسطه از یکی از کارمندایه حسابداریش شنیدم.

اقا حبر دیگه ای ندادن این دوستتون؟؟از محتوای پیش بینی مثلا و یا....

izmo
2012/11/30, 13:55
چه شاخو شونه ایی کشیده

http://www.tabnak.ir/fa/news/288155

تابناک

شفاف سازی
2012/11/30, 14:18
با سلام
حالا کسانی که روز چهار شنبه فاسمین و فراور و کروی را در منفی خالی کردند با این قیمت های جهانی می بایست روز شنبه در صف خرید (با منفی دو صد چهارشنبه و مثبت 4 درصد شنبه و یک و نیم درصد بابت کارمزد ) جمعا" 7 الی 8 درصد بالاتر برند تو صف خرید اگر اونم صف خرید عرضه بشه
کسانی که فروختند فعلا" 7 درصد ضرر
بارها توسط دوستان گفته شد این سهم تو این قیمت ها به درد نوسانگیری نمی خورد هر کس تو این قیمت ها فروخت ضرر کرد
با سهامی مثل فاسمین و فرآور فقط بایست سهامداری کرد صبر کرد ودر قیمت های نزدیک 1000 تومان بایست تصمیم گرفت که بفروشیم یا برویم مجمع
چونکه روندی قیمت های جهانی درپیش گرفته هر روز سود این شرکتها بالا خواهد رفت و با پیش بینی سود 250 برای سال آینده فروش این سهام در قیمت های 1000 تومان هم اشتباه محض خواهد بود

با محاسبه تقریبی خرید خاک به نرخ ارز مبادلاتی هم حدود 20 % از افزایش سود را خنثی خواهد کرد
به فرض مثال اگر فرآور با فروش محصولات به ارز مبادلاتی و همچنین افزایش قیمت های جهانی حدود 100 تعدیل مثبت داشته باشد و از طرفی خرید مواد اولیه به نرخ ارز مبادلاتی 20 تومان سود شرکت را کاهش خواهد داد که در مجموع شرکت بابت تاثیر عوامل فوق 80 تومان تعدیل عایدی خواهد داشت.

با تشکر

amir99ir
2012/11/30, 14:40
هیچ کس از ضرر خوشش نمیاد وهیچ کس از سود بدش نمیاد ..

روند بازار وسهام فعلا صعودی هست وحد ضرر داریم روند نزولی شد خودمان خروج می کنیم ونیازی هم به توصیه احدی نداریم چون به حرف احدی سهم خرید نمی کنیم میخواهد طرف وارن بافت باشد .....

والا روند سهام صعودی بازارهای جهانی کاملا مثبت دلبر بالای 2700 وشرکتها دلبری زیر 2000 دیدن خصوصا گروه روی ان وقت دوستان حرف از افت می زنن ..خوب افت کنه ..فرصت خریده ما از خدامون هست ..کجا میخواد افت کنه ...

مثل این میمونه که نقدینگی کشور به شدت در حال رشد ..کسری بودجه دولت در حال رشد تحریمها روز به روز شدیدتر ...بعد دوستان صحبت از افت دلبر وسکه بزنن ..والا ما افتی نمی بینم زیر پامون علف سبز شد واین دلیر وسکه افت نکردن که نکردن وبازار هیچ صنعتی عوض نمی کنه وسهام دلبری لیدر خواهند بود فقط به دلیل بالا رفتن دلبر وارزش جایگیزنی مفت شرکتها در کنار افت شدید قیمتی اونها مثل گروه خودرو شاید به این دلیل بازار دیگر به سود توجه نکند وفقط بخرد ..

چون بورس ایران در قیاس با رشد دلیر اکنون بیش از سه برابر افت کرده ودر واقع در قیاس با دلبر مفت مفت شده ..حالا دلبر باز هم هوس صعود بزنه به سرش که دیگه سهام میشن بی ارزشترین کالای موجود در ایران...الان هم هستن..
دوست عزیز من با 90 درصد حرف شما موافقم ولی یک چیز رو نمی فهمم اگه ممکنه بیشتر توضیح بدین. کسری بودجه رو به افزایش شدیده نقدینگی شدید صعودی تورم بیداد می کنه و فشار تحریم ها هم قرار به طور بی سابقه افزایش بیابد. قبول.

اول اینکه اگه یه نگاهی به این متن تحریم های جدید بندازید توش به دقت اسم محصولاتی که ایران صادر می کنه مثل اوره و متانول رو آورده. اگه این به صورت اثرگذار اجرایی بشه، اونوقت این شرکت های دلبری که دیگه نمی تونن صادر کنند، اگر هم که بی اثر باشه پس دلبر حرکت خاصی نخواهد داشت.

دوم اینکه در صورتی که فشار کسری بودجه زیاد بشه و دولت بی پول باشه امکان نداره گاز رو به قیمت قبلی بده، برق و آب شرکت هایی که سودشون دوبرابر شده رو حتماً افزایش می ده، حق مالکانه معادن رو قطعاً می بره بالا. شما در نظر بگیر دولت بی پول که می خواد درآمدزایی بکنه از یک طرف با خانوارهای بی پول و تورم زده طرفه و از یک طرف با یک سری شرکت پتروشیمی و معدنی و فلزی که سودشون دوبرابر شده است. خب معلومه که میاد سر بخت شرکت ها چون فشار بر خانوارها در شرایط فعلی عوارض اجتماعی داره و با مخالفت های شدید روبرو می شه.

سؤال من اینه که چطور ممکنه وضعیت بدتر و بدتر بشه ولی شرکت ها مثل گل و بلبل کار کنن و تعدیل مثبت بدن. خب اگه اینطوره آمریکا هم بیاد واسه اینکه بازارش بهبود پیدا کنه کسری بودجشو شدید افزایش بده، و بخواد که بقیه تحریمش کنن!

اشکبوس کهنه سوار
2012/11/30, 15:03
خاطره ای از پر ریسک عزیز در خصوص غبشهر و غمارگ صفحه 672 تاپیک

دوست من چون این دو شرکت مواد اولیه رو وارد می کنن ..بازار به همین خاطر ترسیده ..همین

در حالی که باز هم می گم این ترس کاملا بی مورده ..دیگه حالا بازار قانع نمیشه بنده چه کنم ..بفروشه ..اونقدر بفروشه تا جونش در بیاد ..بعد مدتی خواهیم دید چه کسی اشتباه کرده ..

قضیه این دوسهم ..این دو قبل عید افزایش نرخ گرفتن به میزان 15 تا 18 درصد ..همون موقع در تالار شهر خودمون به هر کی رسیدم گفتیم غبشهر بخرید ..عالیه ..خودمون هم وارد شدیم ..

سهم تا دو روز صف خرید بود بعد شفاف سازی زدن اقا این تغییر نرخ رو سود ما اثر نداره و..هر دو سهم منفی شدن ...

ای بر پدر دروغ گو لعنت ...این دو سهم بعد اون شفا سازی رفتن تو کما ما هم خارج شدیم ولی گفتیم هر کی یکساله با غبشهر بمونه بالای 50 درصد میگیره ..
بعد گذشت تا رسیدیم به امسال ..هر دو سهم اومدن 100 درصد تعدیل مثبت دادن ..الان دلار چند ماهه بالای 2000 تومن هست ..اگر اینها مشکل داشتن مگه دیوانه بودن بیان تعدیل مثبت اعلام کنن اونم در این حد ...

بازم میگم اگر یه اینها نرخ مرجع ندن قیمت روغن تا 2-3 برابر رشد می کنه وصدای زمین وزمان رو در میاره ...اینها با دلار مرجع وارد می کنن با دلار ازاد میفروشن....میمونه اینکه دلار مرجع بیاد رو 1500-1600 اونوقت هم مثل برق باد با دلایل کاملا مستدل افزایش نرخ میگیرن .....

اینها نظرات منه ..ممکنه اشتباه باشه ..حالا در گزارشان نه ماهه معلوم خواهد شد در چه وضعی هستن ..البته شاید اون موقع هم با یه باز بسته شدن مجدد رشد قیمتی بکنن همه فقط جا ماندن از سهم رو نگاه کنن ...

در اخر برا بیمه کردن خرید خود حد ضرر قرار دادیم ..تمام ..

http://forums.boursy.com/showthread.php?1533-%DA%86%DB%8C-%DA%86%D8%B1%D8%A7%D8%9F%D8%9F%D8%9F%D8%9F/page672

شفاف سازی
2012/11/30, 15:05
دوست عزیز من با 90 درصد حرف شما موافقم ولی یک چیز رو نمی فهمم اگه ممکنه بیشتر توضیح بدین. کسری بودجه رو به افزایش شدیده نقدینگی شدید صعودی تورم بیداد می کنه و فشار تحریم ها هم قرار به طور بی سابقه افزایش بیابد. قبول.

اول اینکه اگه یه نگاهی به این متن تحریم های جدید بندازید توش به دقت اسم محصولاتی که ایران صادر می کنه مثل اوره و متانول رو آورده. اگه این به صورت اثرگذار اجرایی بشه، اونوقت این شرکت های دلبری که دیگه نمی تونن صادر کنند، اگر هم که بی اثر باشه پس دلبر حرکت خاصی نخواهد داشت.

دوم اینکه در صورتی که فشار کسری بودجه زیاد بشه و دولت بی پول باشه امکان نداره گاز رو به قیمت قبلی بده، برق و آب شرکت هایی که سودشون دوبرابر شده رو حتماً افزایش می ده، حق مالکانه معادن رو قطعاً می بره بالا. شما در نظر بگیر دولت بی پول که می خواد درآمدزایی بکنه از یک طرف با خانوارهای بی پول و تورم زده طرفه و از یک طرف با یک سری شرکت پتروشیمی و معدنی و فلزی که سودشون دوبرابر شده است. خب معلومه که میاد سر بخت شرکت ها چون فشار بر خانوارها در شرایط فعلی عوارض اجتماعی داره و با مخالفت های شدید روبرو می شه.

سؤال من اینه که چطور ممکنه وضعیت بدتر و بدتر بشه ولی شرکت ها مثل گل و بلبل کار کنن و تعدیل مثبت بدن. خب اگه اینطوره آمریکا هم بیاد واسه اینکه بازارش بهبود پیدا کنه کسری بودجشو شدید افزایش بده، و بخواد که بقیه تحریمش کنن!

با سلام
با اجازه از دوستان محترم
دوست عزیز شما فکر می کنید هیچ به این مشکلاتی که شما ذکر کردید واقف نیستند
دولت که نمی اد این همه فشار به این شرکت ها بیاورد اگر بیاورد بعد از وضعیت بد صنعت خودرو , شرکت های داروئی , غذائی و... شرکت های پتروشیمی , پالایشگاهی و فلزی و معدنی هم در شون تخته می شه و اقتصاد کشور تعطیل؟؟؟؟؟؟؟ همه کارمندان , کارگران اخراج ؟؟؟؟؟؟
دولت مجبوره از صنایع اول کشور پتروشیمی - پالایشگاهی - فلزی - معدنی و... حمایت کنه و بی گدار به آب نزنه ....
همانگونه در عوارض صاردات دیدم نرخ عوارض به ارز مبادلاتی ولی تعرفه نصف
پس دولت حتما حمایت خواهد کرد

در ثانی اگر تحریم و این مشکلاتی که شما نام بردید وجود نداشت کی می آمد پردیش با سود 1000 تومانی بده 4500 تومان زاگرس با سود 350 تومان را بده 1200 تومان و....
این مشکلاتی که شما نام بردید خیلی وقته بحث شده و اثر آن در قیمت سهام لحاظ شده
در صورتیکه این مشکلات وجود نداشت الان زاگرس می شد 2500 تومان پردیس 7000 تومان هم گیرتان نمی آمد کرماشا 1200 تومان گیرتان نمی آمدو...
پس با تمام این مشکلات بازهم خیلی از سهام ها مفت هستند مطمئن باشید.

amir99ir
2012/11/30, 15:13
با سلام
با اجازه از دوستان محترم
دوست عزیز شما فکر می کنید هیچ به این مشکلاتی که شما ذکر کردید واقف نیستند
دولت که نمی اد این همه فشار به این شرکت ها بیاورد اگر بیاورد بعد از وضعیت بد صنعت خودرو , شرکت های داروئی , غذائی و... شرکت های پتروشیمی , پالایشگاهی و فلزی و معدنی هم در شون تخته می شه و اقتصاد کشور تعطیل؟؟؟؟؟؟؟ همه کارمندان , کارگران اخراج ؟؟؟؟؟؟
دولت مجبوره از صنایع اول کشور پتروشیمی - پالایشگاهی - فلزی - معدنی و... حمایت کنه و بی گدار به آب نزنه ....
همانگونه در عوارض صاردات دیدم نرخ عوارض به ارز مبادلاتی ولی تعرفه نصف
پس دولت حتما حمایت خواهد کرد

در ثانی اگر تحریم و این مشکلاتی که شما نام بردید وجود نداشت کی می آمد پردیش با سود 1000 تومانی بده 4500 تومان زاگرس با سود 350 تومان را بده 1200 تومان و....
این مشکلاتی که شما نام بردید خیلی وقته بحث شده و اثر آن در قیمت سهام لحاظ شده
در صورتیکه این مشکلات وجود نداشت الان زاگرس می شد 2500 تومان پردیس 7000 تومان هم گیرتان نمی آمد کرماشا 1200 تومان گیرتان نمی آمدو...
پس با تمام این مشکلات بازهم خیلی از سهام ها مفت هستند مطمئن باشید.
اتفاقاً دولت واقفه و واسه همین هم میاد و از اونایی حمایت می کنه که مشکل دارن نه اونایی که وضعشون خوبه. چون منطقی نیست وقتی ایران خودرو مثلاً این همه مشکل داره و گفته نمی تونم ادامه بدم، وقتی خودش نداره حقوق بده، وقتی یه سری داروها نایاب شده، بیاد گاز مفت بده پتروشیمی ها که با حاشیه سود 60 درصد تعدیل مثبت بدن.

دوم اینکه اگه اوضاع خوب باشه من چرا وقتی می تونم 20 درصد سود بدون ریسک بگیرم باید بیام مثلاً پردیس رو با سود 1000 تومنی بخرم 7000 تومان! شرکتی که داره بیش از ظرفیت کار می کنه و تنها اتکای تعدیلاتش هم خوراک ارزون و افزایش نرخ ارزه. اگه اوضاع خوب بشه دیگه نرخ ارز تو یه جایی تثبیت می شه و خیلی هم نمیشه رو افزایش سود اینها امید بست. پس پی بر ای بیشتر از 5 معقول نخواهد بود.

البته من قبول دارم که در وضعیت مناسب ایران خودرو 120 تومنی، پارس خودرو 60 تومنی، مپنا 180 و ... رؤیا خواهد شد.

شفاف سازی
2012/11/30, 15:36
اتفاقاً دولت واقفه و واسه همین هم میاد و از اونایی حمایت می کنه که مشکل دارن نه اونایی که وضعشون خوبه. چون منطقی نیست وقتی ایران خودرو مثلاً این همه مشکل داره و گفته نمی تونم ادامه بدم، وقتی خودش نداره حقوق بده، وقتی یه سری داروها نایاب شده، بیاد گاز مفت بده پتروشیمی ها که با حاشیه سود 60 درصد تعدیل مثبت بدن.
دوم اینکه اگه اوضاع خوب باشه من چرا وقتی می تونم 20 درصد سود بدون ریسک بگیرم باید بیام مثلاً پردیس رو با سود 1000 تومنی بخرم 7000 تومان! شرکتی که داره بیش از ظرفیت کار می کنه و تنها اتکای تعدیلاتش هم خوراک ارزون و افزایش نرخ ارزه.

دوست محترم
اولا منظور منو نفهمیدی اونا وضعشون خرابه ,دولت نمی آید اینرا هم وضعشون خرابه کنه اگر به یکباره این کار بکنه اقتصاد تعطیل ؟؟/؟؟؟
اگر بخواهد این کار رو انجام بده به مرور زمان
بعد از اون محاسبه خوراک به قیمت ارز مبادلاتی سود بعضی از شرکت ها افزایش خواهد چرا؟ اجازه فروش محصولات به نرخ ارز مبادلاتی مثل صنعت پالایشگاهی
دوما " شما مثلا نگاهی به صورتهای مالی پردیس انداختی قیمت گاز 75 تومانی چند درصد بهای تمام شده و چند درصد فروش را شامل می شه
حال اگر قیمت گاز سه برابر بشه چه تاثیری بروی سود شرکت می گذارد آیا سود شرکت نصف می شه ؟ 1/4 می شه ؟؟؟؟ چقدر می شه ؟؟؟
ظرفیت تولید شرکت چقدره ؟؟؟؟
حاشیه سود شرکت چقدر ؟؟؟؟
پیش بینی فروش نرخ اوره چقدره ؟؟؟
من چند تا از این سوال ها به صورت تقریبی آنچیزی که در ذهنم است جواب می دهم بعد تمام
1 - حاشیه سود شرکت حدود 70- 80 درصد فروشه
2- ظرفیت تولید شرکت به حدود 3 میلیون تن خواهد رسید پس بیش از ظرفیت اسمی تولید می کنه چیز بی موردیه
3-درصورت افزایش نرخ خوراک حتی به سه برابر سود شرکت از 1000 به 900 خواهد رسید.
4- فکر می کنم نرخ فروش را 390 دلار گرفته حال پیش بینی افزایش اوره به قیمت بالای 500 دلار هم می ره و بعد تعدیلات سود

همانگونه که گفتم متاسفانه من پردیس را در 4500 فروختم ولی پیش بینی می کنم تا آخر سال حدود 60 % بازدهی بده بجای پردیس پارسان خریدم

با توجه به اینکه تمام بحث ها قبلا انجام شده ودر تاپیک موجود است من یکی از ادامه بحث خودداری می کنم

پرریسک
2012/11/30, 15:39

کجا وضع کل وبلبل شده ..ما همچین حرفی زدیم ..اکثر شرکتها یا همون تولید سال قبل داشتن یا کاهش تولید ..فقط نرخ دلار نجاتشون داده همین ..به غیر سهام دلبری شما سهام سودده به ما نشون بده..

کل بورس ورشکست شده ..؟؟؟

خوب قیمت حامل ها بیاد بالا وقتی سهام دلبری نتونن با این نرخ دلبر وبا این سوداوری بالا دوام بیارن شما انتظار داری چه سهمی بیاد بالا ؟؟؟؟

در اخر گفتم ارزش جایگزینی شرکتها در قیاس با دلبر مفت مفت شده وشاید دلیل خرید این باشه ودیگر سود مهم نیست ..ودر ضمن صحبت از ارقام بالا برا دلبر هست .با دلبر بالای 4000 در صورت عدم توافق باز هم سهام دلبری توان سودسازی بالا خواهند داشت با وجود تحریمها وبا وجود چند برابر شدن نرخ حامل های انرژی و.....

در ضمن سهام دلبری پی برای زیر 5 دارن واگر این ریسک ها نبود که الان پی برای اونها بالای 10 بود ...همه چیز را در نظر گرفته ایم وبازار سهام بسیار باهوش دراد عمل می کند ..

در اخر حد ضرر داریم بارها گفتم سهم طلا هم باشه حد ضرر بشکنه خروج می کنیم مشکل اینجاست حد ضرر را نشکته ...وقتی نشکسته شما انتظار داری بنده اعلام خروج کنم ...در روند صعودی فقط سهامداری ..

ایمان صالح
2012/11/30, 15:48
سلام.کسی از شاراک خبری نداره؟

ایرج اکبری
2012/11/30, 15:52
کجا وضع کل وبلبل شده ..ما همچین حرفی زدیم ..اکثر شرکتها یا همون تولید سال قبل داشتن یا کاهش تولید ..فقط نرخ دلار نجاتشون داده همین ..به غیر سهام دلبری شما سهام سودده به ما نشون بده..

کل بورس ورشکست شده ..؟؟؟

خوب قیمت حامل ها بیاد بالا وقتی سهام دلبری نتونن با این نرخ دلبر وبا این سوداوری بالا دوام بیارن شما انتظار داری چه سهمی بیاد بالا ؟؟؟؟

در اخر گفتم ارزش جایگزینی شرکتها در قیاس با دلبر مفت مفت شده وشاید دلیل خرید این باشه ودیگر سود مهم نیست ..ودر ضمن صحبت از ارقام بالا برا دلبر هست .با دلبر بالای 4000 در صورت عدم توافق باز هم سهام دلبری توان سودسازی بالا خواهند داشت با وجود تحریمها وبا وجود چند برابر شدن نرخ حامل های انرژی و.....

در ضمن سهام دلبری پی برای زیر 5 دارن واگر این ریسک ها نبود که الان پی برای اونها بالای 10 بود ...همه چیز را در نظر گرفته ایم وبازار سهام بسیار باهوش دراد عمل می کند ..

در اخر حد ضرر داریم بارها گفتم سهم طلا هم باشه حد ضرر بشکنه خروج می کنیم مشکل اینجاست حد ضرر را نشکته ...وقتی نشکسته شما انتظار داری بنده اعلام خروج کنم ...در روند صعودی فقط سهامداری ..

با سلام تحلیل شما درست اگر باز هم عدم توافق داشتیم دلار رشد می کند ولی اگر تحریمی وضع شد که هیچ کشوری حق واردات هیچ گونه کالای صنعتی و مصرفی برای صنایع های خود را ندارد بعد آن موقع ایران چگونه می خواهد صادرات انجام دهد و تولید محصولات را به کدام کشور صادرات کند وقتی تمام راه ها بسته است ؟؟ با تشکر از جواب شما

پرریسک
2012/11/30, 15:56
دوستان اینجا ما نگفتیم اوضاع کل وبلبل هست ..

بارها اشاره شد دلیل رشد بازار فقط نرخ دلبر وسهام دلبری هستن ..

وگرنه باهرا گفتیم به گروه خودرو به دید نوسان وارد بشید چون با این نرخ ارز ورشکست شدن اونم از مانی که زمانیاد بالای 280 بود ...

گروه تجهیزات گفتیم فقط به دید نوسان وارد بشید اونم از مانی که صدرا بالای 260 بود وهنوز به این منجلاب نیفتاده بود وبقیه گروه تجهیزات که عملا نابود شدن ..

گروه دارو بارها اشاره شد دوری کنید با این نرخ ارز حرفی برا گفتن ندارن ..

وکلی زا گروهها که از تحریمها اسیب دیدن ومی بینن...

بارها اشاره شد در کل بورس ایران روی هم رفته 20 تا شرکت سودده وخوب بقیه رو باید ریخت در زباله دانی وفقط نوسان اگر دوست داشتید مگر اینکه شرایط به کل عوض بشه یعنی توافق صورت بگیره وکشور در مدار رشد واقعی قرار بگیره ..

این رشد بورس نشاه نه رشد افتصادی نیست یلکه رشد ناشی از تورم وارز بالای 2500 هست ..

فعلا که توافق دیده نمیشه دیده نمیشه فعلا تنهای گروهیی که می تونن کمی سود بودن همین سهام ارزی هستن ..

حالا اگر کسی به اینده اقتصادی کشور بدبین هست واینده رو وخیم می بینه بحثش جدا باید به کل از بورس خارج بشه ..اصلا این شخص در بورس چه می کنه ؟؟؟

ولی ما در بدترین شرایط هم در بورس فعال بوده وهستیم وخواهیم بود وتلاش ما اول حفظ سرمایه بعد کسب سود هست ..

پرریسک
2012/11/30, 16:01
با سلام تحلیل شما درست اگر باز هم عدم توافق داشتیم دلار رشد می کند ولی اگر تحریمی وضع شد که هیچ کشوری حق واردات هیچ گونه کالای صنعتی و مصرفی برای صنایع های خود را ندارد بعد آن موقع ایران چگونه می خواهد صادرات انجام دهد و تولید محصولات را به کدام کشور صادرات کند وقتی تمام راه ها بسته است ؟؟ با تشکر از جواب شما

با سلام..
فعلا که در گزارشات که بنده دیدم ودر کدال موجود هست فروش وتولید به خوبی داره صورت میگیره ومکشلی نیست ...در چند تا هست ولی اکثر سهام ارزی تولید فروش عالی بوده ..

هر وقت همچین تحریمی وضع شد مطمئن باشید ما هم خبردار می شویم ..دیگر اونهایی که تو بورس هستن تمام اخبار رو از تمام منابع دنبال می کنن ..ان وقت تصمیم درست را خواهیم گرفت ولی مطمئن باشید باز هم در ان شریاط سهامی در بورس خواهند بود که از ان شرایط وخیم اگر خدای ناکرده پیش بیادد سود خواهند برد ..باید استراتژی را عوض کینم .

پس فعلا اتفاقی رخ نداده وهمه جا امن وامان هست وروند صعودی وما هم سهامدار ..با داشتن حد ضرر..

amir99ir
2012/11/30, 16:01
دوست محترم
اولا منظور منو نفهمیدی اونا وضعشون خرابه ,دولت نمی آید اینرا هم وضعشون خرابه کنه اگر به یکباره این کار بکنه اقتصاد تعطیل ؟؟/؟؟؟
اگر بخواهد این کار رو انجام بده به مرور زمان
بعد از اون محاسبه خوراک به قیمت ارز مبادلاتی سود بعضی از شرکت ها افزایش خواهد چرا؟ اجازه فروش محصولات به نرخ ارز مبادلاتی مثل صنعت پالایشگاهی
دوما " شما مثلا نگاهی به صورتهای مالی پردیس انداختی قیمت گاز 75 تومانی چند درصد بهای تمام شده و چند درصد فروش را شامل می شه
حال اگر قیمت گاز سه برابر بشه چه تاثیری بروی سود شرکت می گذارد آیا سود شرکت نصف می شه ؟ 1/4 می شه ؟؟؟؟ چقدر می شه ؟؟؟
ظرفیت تولید شرکت چقدره ؟؟؟؟
حاشیه سود شرکت چقدر ؟؟؟؟
پیش بینی فروش نرخ اوره چقدره ؟؟؟
من چند تا از این سوال ها به صورت تقریبی آنچیزی که در ذهنم است جواب می دهم بعد تمام
1 - حاشیه سود شرکت حدود 70- 80 درصد فروشه
2- ظرفیت تولید شرکت به حدود 3 میلیون تن خواهد رسید پس بیش از ظرفیت اسمی تولید می کنه چیز بی موردیه
3-درصورت افزایش نرخ خوراک حتی به سه برابر سود شرکت از 1000 به 900 خواهد رسید.
4- فکر می کنم نرخ فروش را 390 دلار گرفته حال پیش بینی افزایش اوره به قیمت بالای 500 دلار هم می ره و بعد تعدیلات سود

همانگونه که گفتم متاسفانه من پردیس را در 4500 فروختم ولی پیش بینی می کنم تا آخر سال حدود 60 % بازدهی بده بجای پردیس پارسان خریدم

با توجه به اینکه تمام بحث ها قبلا انجام شده ودر تاپیک موجود است من یکی از ادامه بحث خودداری می کنم
دوست عزیز داریم موضوع رو باز می کنیم دعوا که نمی کنیم. من نگفتم گاز رو گرون کنن سود اینا نصف میشه، اتفاقاً نمی شه چون حاشیه سودشون بالاست. افزایش سود اینها به دلیل افزایش نرخ دلار بوده که اگه تثبیت بشه خیلی نمیشه امید داشت به رشد سود بعد از این. نکته اینه که شرکت داره با 90 درصد ظرفیت به گفته خودش کار می کنه. یعنی اگه این 90 درصد روبکنه 100 درصد و اوره هم به قول شما بشه 500 دلار، ( با توجه به اینکه آمونیاک پیش بینی می شه نزولی باشه) سودش از 1000 تومان می خواه بشه چند تومن؟ 1300 تومن؟ خب این دیگه پرشه باز هم می خواد 5800 ارزش داشته باشه با پی بر ای 4.5 که 20 درصد بیشتر از قیمت فعلی شه. یعنی سال دیگه می خواد 20 درصد بازده بده که میشه اوراق مشارکت بدون ریسک!
تازه قیمت های جهانی از کجا شما مطمئنی که اوره میشه 500 دلار؟ اگه اینقدر مطمئنیم که بریم یه موقعیت خرید اوره تو فارکس باز کنیم از کل بورس بیشتر پول در میاریم.
ارزش جایگزینی هم این شرکت های پتروشیمی که ما داریم متوسط 1 میلیارد دلار میشه ساختشون. حالا شما با ارزش بازار اینا مقایسه کنید.
البته من به ارزشمند بودن این شرکت ها و سودآوری آنها و مزیت نسبی اقتصاد ایران در این صنعت اعتقاد دارم. ولی قیمت ها به نظر من پر هست و بعد از این بیشتر از 20، 30 درصد آنهم با اما و اگر بازده نخواهند داشت. اون وقتی که پردیس 2800 تومن بود باید می خریدیم که تا الان بیشتر از 70 درصد بازده گرفته باشیم. یا خارک 1300 تومنی خریدنی بود ولی الان خیلی قیمت ها پر شده به نظر من.

".احسان."
2012/11/30, 16:46
گروه روي

نمي توان با روند جنگيد، اين جمله اي كه به وفور در بورس شنيده ايد.

اين هفته عده اي كه نمي خواستند، گروه استارت خودشو بزنه، در روز چهارشنبه با درج خبر افزايش قيمت خاك در بورس نيوز سعي در منفي كردن روند مثبت نمودن، خبري كه خيلي وقته اومده و تاثير بر افزايش روند سوددهي گروه نخواهد داشت.

متاسفانه اين بازيگران در مقابله با روند مثبت ايجاد شده در اين گروه ايستادن...
اما از آنجا كه بايد جمله اول رو در بورس با طلا نوشت، باز هم روند اين بار در قيمت جهاني به كمك آمد.
در هر حال در صورتيكه بخواهند در اين هفته نيز بازي مقابله با سهم رو اجرا كنند، بدجور از بازار ركب خواهند خورد.
فردا اول وقت احتمالا بين 100.000 تا 200.000 كروي بخرم

استارت اين گروه كم كم 30% است.
گزارشهاي 9 ماهه هم به زودي آماده ارسال مي شوند.

پرسود باشيد

shams50
2012/11/30, 16:46
جعفر جان به نظرتون تعویض ذوب با فاسمین برای فردا خوبه یا با ذوب بمونیم
مممنون میشم راهنمایی کنید

shams50
2012/11/30, 17:03
یک سوال دیگه هم داشتم
تعویض کرمانشا رو با فولاد صلاح می دانید

ممنون از بزرگواریتون

farid
2012/11/30, 17:17
اقا حبر دیگه ای ندادن این دوستتون؟؟از محتوای پیش بینی مثلا و یا....
خبر که در همون حدی که خودتون میدونید. پیش بینی همون 1597 ریال که دوستان زودتر اطلاع رسانی کرده بودن. اگه خبر دیگه ای گرفتم حتما اطلاع میدم.

".احسان."
2012/11/30, 17:49
گروه روي

نمي توان با روند جنگيد، اين جمله اي كه به وفور در بورس شنيده ايد.

اين هفته عده اي كه نمي خواستند، گروه استارت خودشو بزنه، در روز چهارشنبه با درج خبر افزايش قيمت خاك در بورس نيوز سعي در منفي كردن روند مثبت نمودن، خبري كه خيلي وقته اومده و تاثير بر افزايش روند سوددهي گروه نخواهد داشت.

متاسفانه اين بازيگران در مقابله با روند مثبت ايجاد شده در اين گروه ايستادن...
اما از آنجا كه بايد جمله اول رو در بورس با طلا نوشت، باز هم روند اين بار در قيمت جهاني به كمك آمد.
در هر حال در صورتيكه بخواهند در اين هفته نيز بازي مقابله با سهم رو اجرا كنند، بدجور از بازار ركب خواهند خورد.
فردا اول وقت احتمالا بين 100.000 تا 200.000 كروي بخرم

استارت اين گروه كم كم 30% است.
گزارشهاي 9 ماهه هم به زودي آماده ارسال مي شوند.

پرسود باشيد

با اين قيمت دلار يعني 2500 تومان و 2800 توماني شاخص 33 هزار 34، 35 يا 40 هزار مينيمم مطلق است.
خيلي خيلي زودتر از آنچه كه فكرش را بكنيم، شاخص 40 هزار رو طي خواهد كرد.
حجم معاملات بازار هم 135 ميليارد تومان رسيده، كه خود نشانگر روزهاي خوش آينده است.

عوامل كه در رابطه سياسي هم مطرح است، كمابيش روزهاي آرامي همراه با بالا و پايين هاي خودش را طي مي كند.
اينقدر تورم و قيمت بالاي دلار بر رشد بازار تاثيرگذار خواهد بود، كه ديگر عوامل در مقابلش حرفي براي گفتن ندارند.

سهام دلاري، سهام مورد توجه هستند.
سهام در كف هم هرچند گاهي نوسان خوبي خواهند داد.

دوستان استراتژي سود آور با خودتان

پرسود باشيد

آواچی
2012/11/30, 18:02
آمانو: هیئت آژانس به تهران می روند
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی افزود: آژانس از این نشست به عنوان فرصتی برای دادن اجازه به بازرسان برای دسترسی فوری به سایت پارچین استفاده می کند.

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی با اشاره به سفر هیئتی از آژانس به تهران در روز 23 آذر ماه، درباره حل برنامه هسته ای ایران به شیوه ای دیپلماتیک ابراز امیدواری کرد.

به گزارش مهر به نقل از رادیو لیبرتی، یوکیو آمانو روز گذشته در نشست شورای حکام در وین اعلام کرد که نمایندگان وی 13 دسامبر (23 آذر ماه) برای گفتگو با مقامات ایرانی درباره برنامه هسته ای به تهران می آیند.
http://www.asriran.com/fa/news/243683/%D8%A2%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%88-%D9%87%DB%8C%D8%A6%D8%AA-%D8%A2%DA%98%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF

شطرنج باز
2012/11/30, 18:14
تنها كسی است كه با دهان بسته هم میتوان صدایش كرد،
با پای شكسته هم میتوان سراغش رفت،
تنها خریداریست كه اجناس شكسته را بهتر برمیدارد،
تنهاكسی است كه وقتی همه رفتند میماند،
وقتی همه پشت كردند آغوش میگشاید،
وقتی همه تنهایت گذاشتند محرمت میشود و
تنها سلطانی است كه دلش با بخشیدن آرام میگیرد نه با تنبیه كردن.

خدایا شکرت که تورو داریم

بابک خان
2012/11/30, 18:20
دوستان همیشه سعی کنید سهمی بخرید که اگر به اون سهم پی برای 5 که نه 4 دادید یعنی پی برای کف بازار سهم باز هم جای رشد داشته باشه ..بدانید اون سهم یک روزی رشد می کنه حتما حتما وشما هر قدر پایین تر تونسیتد بخرید که چه بهتر وتازه بازار اگر خواست به همون سهم پی برای 5 یا 6 یا 7 بده که اونوقت بازدهی شما دیگه اصلا قابل حساب نخواهد بود ...

چند نمونه مثال میزنم ..

برا قزوین انتاظر سود حداقل 100 وبا بالا رفتن شکر 150 داشتم وقیمت سهم زیر 340 بود ..پی بریا 4 میشد 400 و600 تومن با سودهای 100 و150 واز شانس ما زد بازار پی برای رو خیلی بالاتر برد 6 تا 7 وقیمت رسید به 1400 ...البته هنوز سود سهم نمایان نشده به این قیمتها رسید ..

بعدی ..بموتو ..320 بود انتظار سود 100 داشتم برا سال بعد با پی بریا 4 میشد 400 وسود مجمع 50 تومن گرفتیم قیمت در میاومد 450 یعنی 50 درصد بازدهی وامروز سهم با سود مجمع 390 هست واگر بازار بخواد پی بریا 6 بده به سود 100 تومن میشه 600...

بعدی سغرب ..قیمت سهم 260 بود .انتظار سود 120 داشتیم ...پی بریا 4 می دادم قیمت سهم میشد 480 تومن وسهم درست تا نزدیک 500 تومن رشد کرد حالا بازار در اینده به گروه سیمان پی بریا 5 یا 6 بده ک باز هم رشد می کنه نیده هم سهم بازدهی نزدیک 100 درصد رو داد ..

سهم بعدی مارگارین ..برا این سهم سال بعد انتظار سود حداقل 100 دارم ...پی بریا 4 میشه 400 وبا 50 تومن سود مجمع قیمت در میاد 450 وسهم رو در زیر 380 می فروختن ..حالا این کف سود بود وگرنه سود 150 هم انتظار دارم وبازار بخوادپی برای 5 یا 6 یا 7 بده بازدهی رو حساب کنید ..

نمونه خیلی زیاده از گروه پترو کرمانشاه تا شپترو وکلی سهام دیگر ..

پس سهمی بخرید که رشد پیشخور نشده باشه ..

ممنونم پرریسک
من که همین چیرای ساده رو هم نمی دونستم
از تحلیلگرهای مختلف چند سالی هست که مطلب میخونم ولی تا الان از کسی مطلبی قابل فهم ترار این مطلبی که نوشتی برای نابلدها ندیدم.
من که خیلی چیزا دستگیرم شد.

اشکبوس کهنه سوار
2012/11/30, 19:19
خاطره ای از پر ریسک عزیز در خصوص غبشهر و غمارگ صفحه 672 تاپیک

http://forums.boursy.com/showthread.php?1533-%DA%86%DB%8C-%DA%86%D8%B1%D8%A7%D8%9F%D8%9F%D8%9F%D8%9F/page672

دوست من چون این دو شرکت مواد اولیه رو وارد می کنن ..بازار به همین خاطر ترسیده ..همین

در حالی که باز هم می گم این ترس کاملا بیمورده ..دیگه حالا بازار قانع نمیشه بنده چه کنم ..بفروشه ..اونقدر بفروشه تا جونش در بیاد ..بعد مدتی خواهیم دید چه کسی اشتباه کرده ..

قضیه این دوسهم ..این دو قبل عید افزایش نرخ گرفتن به میزان 15 تا 18 درصد ..همون موقع در تالار شهر خودمون به هر کی رسیدم گفتیم غبشهر بخرید ..عالیه ..خودمون هم وارد شدیم ..

سهم تا دو روز صف خرید بود بعد شفاف سازی زدن اقا این تغییر نرخ رو سود ما اثر نداره و..هر دو سهم منفی شدن ...

ای بر پدر دروغ گو لعنت ...این دو سهم بعد اون شفا سازی رفتن تو کما ما هم خارج شدیم ولی گفتیم هر کی یکساله با غبشهر بمونه بالای 50 درصد میگیره ..
بعد گذشت تا رسیدیم به امسال ..هر دو سهم اومدن 100 درصد تعدیل مثبت دادن ..الان دلار چند ماهه بالای 2000 تومن هست ..اگر اینها مشکل داشتن مگه دیوانه بودن بیان تعدیل مثبت اعلام کنن اونم در این حد ...

بازم میگم اگر یه اینها نرخ مرجع ندن قیمت روغن تا 2-3 برابر رشد می کنه وصدای زمین وزمان رو در میاره ...اینها با دلار مرجع وارد می کنن با دلار ازاد میفروشن....میمونه اینکه دلار مرجع بیاد رو 1500-1600 اونوقت هم مثل برق باد با دلایل کاملا مستدل افزایش نرخ میگیرن .....

اینها نظرات منه ..ممکنه اشتباه باشه ..حالا در گزارشان نه ماهه معلوم خواهد شد در چه وضعی هستن ..البته شاید اون موقع هم با یه باز بسته شدن مجدد رشد قیمتی بکنن همه فقط جا ماندن از سهم رو نگاه کنن ..

یادش بخیر ان زمان غمارگ زیر 300 بود وغبشهر هم زیر 1200 ..اون زمان هم چه قدر منفی بافی کردن الانم همینگونه هست ...

بازدهی رو مقایسه خواهیم کرد با کل بازار بورس وبا کل سهام بورس بازدهی این دو سهم رو مقایسه خواهیم کرد در کمتر از 6 ماه اینده بازدهی خیلی بیشتری از بازار خواهند داد ...

صبور باشید وبا سهام خوب سهامداری کنید ...12 ماهه 92 معلوم خواهد شد ما درست گفتیم یا این سایت ها ی به ظاهر تحلیلی...به حرف وارن بافت هم سهم خرید فروش نکنید ..گزارشات در کدال هست فقط 10 دقیقه وقت بگذارید مطالعه کنید ..صبر می کنیم ..
...صبر می کنیم...

کاوشگر
2012/11/30, 19:30
سلام بر پرریسک عزیز
واسه فردا یا چند روز آینده با هدف 3 ماهه چه پیشنهادی واسه خرید داری؟ بین فاسمین،شدوص و شلعاب،وبشهر و یا سهمی که جنابعالی پیشنهاد می کنی باز هم تشکر از وقتی که لطف می کنی و می گذاری.

"heydar"
2012/11/30, 20:08
با عرض سلام خدمت دوستان
نظرتان در مورد کرماشا میان مدت چگونه است؟

rad
2012/11/30, 20:11
دوستان سلام یه دوست خوب بهم که تو صداو سیما کار میکنه پشنهاد داد مشکل سهامداران وپست با پاشگاه خبرنگاران جوان در میون بزارن تا اونا پیگیری کنن
چون هم به وزیر هم به ریس بانک مرکزی دست رسی دارن من این کارو کردم ایشون گفت هر چی بیشتر زنگ بزنن و پیگیر باشن اونا زودتر پیگیر میشن ما مجبورین این موضوع رو رسانی کنیم
پیامک باشگاه خبرنگاران جوان 30006302
شماره گروه اقتصادی 22012644
روبط عمومی هم 22012640
موفق باشین هر طور شده یا پیامک بزنین یا زنگ جمعه هام هستن

تا میتونین درباره مشکلات خود با بورس به شماره پیامک30006302 پیامک بزنید.
اگه درباره سهمی مشکل دارید و بورس پاسخ کافی نمیده و ...دوست داشتین به شماره بالا پیامک بزنید

سعید پور احمدی
2012/11/30, 20:21
دوست عزیز داریم موضوع رو باز می کنیم دعوا که نمی کنیم. من نگفتم گاز رو گرون کنن سود اینا نصف میشه، اتفاقاً نمی شه چون حاشیه سودشون بالاست. افزایش سود اینها به دلیل افزایش نرخ دلار بوده که اگه تثبیت بشه خیلی نمیشه امید داشت به رشد سود بعد از این. نکته اینه که شرکت داره با 90 درصد ظرفیت به گفته خودش کار می کنه. یعنی اگه این 90 درصد روبکنه 100 درصد و اوره هم به قول شما بشه 500 دلار، ( با توجه به اینکه آمونیاک پیش بینی می شه نزولی باشه) سودش از 1000 تومان می خواه بشه چند تومن؟ 1300 تومن؟ خب این دیگه پرشه باز هم می خواد 5800 ارزش داشته باشه با پی بر ای 4.5 که 20 درصد بیشتر از قیمت فعلی شه. یعنی سال دیگه می خواد 20 درصد بازده بده که میشه اوراق مشارکت بدون ریسک!
تازه قیمت های جهانی از کجا شما مطمئنی که اوره میشه 500 دلار؟ اگه اینقدر مطمئنیم که بریم یه موقعیت خرید اوره تو فارکس باز کنیم از کل بورس بیشتر پول در میاریم.
ارزش جایگزینی هم این شرکت های پتروشیمی که ما داریم متوسط 1 میلیارد دلار میشه ساختشون. حالا شما با ارزش بازار اینا مقایسه کنید.
البته من به ارزشمند بودن این شرکت ها و سودآوری آنها و مزیت نسبی اقتصاد ایران در این صنعت اعتقاد دارم. ولی قیمت ها به نظر من پر هست و بعد از این بیشتر از 20، 30 درصد آنهم با اما و اگر بازده نخواهند داشت. اون وقتی که پردیس 2800 تومن بود باید می خریدیم که تا الان بیشتر از 70 درصد بازده گرفته باشیم. یا خارک 1300 تومنی خریدنی بود ولی الان خیلی قیمت ها پر شده به نظر من.

گفتید ایران خودرو حقوق نداره بده تعطیل داره میشه خوب بشه به درک شرکت های خودرویی با اون حاشیه سود پایین و تولیدات مسخره تعطیل شه بهتره حالا دولت بیاد حاشیه سود شرکت های خوب کشور و بیار پایین که یه صنعتی که از اول هم توسعه اش تو ایران اشتباه بود پا بگیره؟؟؟مگه ما کمونیسم هستیم دوست من؟؟؟در ضمن حاشیه سود تنها به نوع کار بستگی نداره به مدیریت و بهره وری و .......بستگی داره.مگه قلرست و قپیرا و قشرین وقثابت تولیداتشون فرق داره؟؟؟؟

امید 110
2012/11/30, 20:29
به نظر باید فردا سهم های دلاری بیشتر خودنمایی کنند . دوستان تجهیزاتی و خودرویی حواستان به دلار باشد . 5شنبه دلار به 2900 هم رسید . با این اخبار منفی از تحریم های جدید و التیماتوم 3 ماهه امریکا و این بیانییه شدید اللحن ایران در آژانس بهانه دست دلبر برای رشد داده است . باید ببینیم فردا دولت چه میکند !!!!

سعید پور احمدی
2012/11/30, 20:43

با ادب و احترام خدمت جناب اکبری:

خوب این مورد باید تو گزارش ها خودشون ونشون بده که تو خیلی شرکت ها نداد من خرداد ماه بود که قرار بود که گزارش های 3 ماهه کم کم بیاد میخواستم فراوری رو تو قیمت های مفت اون زمان خرید کنم که شایعه شد که گروه روی و بخصوص فراور بخاطر مشکل فروش و دسترسی به خاک داره تعطیل میشه و ما هم ساده چه کلاهی رفت سرمون حالا نگو نزدیگ گزارش خوب فراور و گروه روی و میخوان سهم و جمع کنن و قیمت بالا و نخرن و تو صف گیر نکنن خوب 50 درصدی سود از دست دادیم و یه تجربه به دست آوردیم که شایعات تماما با منظور و هدفی خاص ابراز میشه و.........
به نظرم تولیداتی که مقصدش چین و روسیه و هند و کره و ترکیه و ........باشه بیمه شده و مشکلی نخواهدداشت و آمریکا داره هزینه بیخود میکنه.....

hamid_farahy
2012/11/30, 20:47
دوستان در مورد کشرق و راه اندازی کارخانه ذغال شویی و ارقام بالای سود براش زیاد صحبت میشه و چون تازه اومده تو بورس و تکنیکالی نمیشه بررسی کرد . اگر دوستان بنیادی کار کسی میتونه بررسی کنه ممنون میشم .

پرریسک
2012/11/30, 22:41
خوب با تحریم های جدید باز هم دوستان بگن بازار باید صنعت عوض کنه ...

دعا می کنیم مسئولان به فکر مردم باشن وتوافق کنن ...

فعلا که هیچ نشانی دیده نمی شود ولی خوب باید امید داشت چون چاره ای نداریم ..

پرریسک
2012/11/30, 22:43
با ادب و احترام خدمت جناب اکبری:

خوب این مورد باید تو گزارش ها خودشون ونشون بده که تو خیلی شرکت ها نداد من خرداد ماه بود که قرار بود که گزارش های 3 ماهه کم کم بیاد میخواستم فراوری رو تو قیمت های مفت اون زمان خرید کنم که شایعه شد که گروه روی و بخصوص فراور بخاطر مشکل فروش و دسترسی به خاک داره تعطیل میشه و ما هم ساده چه کلاهی رفت سرمون حالا نگو نزدیگ گزارش خوب فراور و گروه روی و میخوان سهم و جمع کنن و قیمت بالا و نخرن و تو صف گیر نکنن خوب 50 درصدی سود از دست دادیم و یه تجربه به دست آوردیم که شایعات تماما با منظور و هدفی خاص ابراز میشه و.........
به نظرم تولیداتی که مقصدش چین و روسیه و هند و کره و ترکیه و ........باشه بیمه شده و مشکلی نخواهدداشت و آمریکا داره هزینه بیخود میکنه.....

بله همون موقع گفتن کگل کچاد دکنور هم به مشکل برخوردن وشایعه ای درست شد ...ولی خوب گزارش ونمودار چیز دیگر می گفت وهر که به شایعات گوش کرده فقط فقط ضرر کرده ..

خیلی از این تالارها وسایت ها با شایعه های ساختگی وبیمورد باعث ضرر وزیان وبدبختی خیلی ها شدن ..پس اول بنیادی بعد تکنیکال بعد حد ضرر بقیه بادهوا..

پرریسک
2012/11/30, 22:46
گفتید ایران خودرو حقوق نداره بده تعطیل داره میشه خوب بشه به درک شرکت های خودرویی با اون حاشیه سود پایین و تولیدات مسخره تعطیل شه بهتره حالا دولت بیاد حاشیه سود شرکت های خوب کشور و بیار پایین که یه صنعتی که از اول هم توسعه اش تو ایران اشتباه بود پا بگیره؟؟؟مگه ما کمونیسم هستیم دوست من؟؟؟در ضمن حاشیه سود تنها به نوع کار بستگی نداره به مدیریت و بهره وری و .......بستگی داره.مگه قلرست و قپیرا و قشرین وقثابت تولیداتشون فرق داره؟؟؟؟

گروه خودرو مثل زالو هر ساله جون خیلی ها رو میگیرن وهر ساله کلی از سرمایه مملکت رو بر باد میدن ..هر یک ثانیه که زودتر ورشکست بشن به نفع کشور هست ...مگر اینکه توافقی بشه با قدرت های برتر خودروسازی ادغام بشن اونم بیشتر شبیه جوک هست پس درش رو کل بگیرن بهتره..

پرریسک
2012/11/30, 22:47
یک سوال دیگه هم داشتم
تعویض کرمانشا رو با فولاد صلاح می دانید

ممنون از بزرگواریتون

هر دو سهم روند صعود دارن وهر دو بنیادی عالی وتعویض رو صلاح نمی بینم می تویند نصفش رو به فولاد تغییر بدید اگر دوست داشتید ..

hamid_farahy
2012/11/30, 22:48
پر ریسک عزیز اگه مقدور هست به این سوال من جواب بدید ممنون میشم :

پر ریسک عزیز بعضی مواقع یک سهم خط روند نزولی رو میشکنه صف خرید میشه و میره بالا و پول بک به خط رون نمیکنه . ولی در بعضی مواقع خط روند و میشکنه و پول بک میکنه دوباره صعود میکنه و در بسیاری مواقع هم در پول بک به خط روند نزولی یا کانال شکسته شده خط روند و به سمت پایین میشکنه و صعود از بین میره . میشه یک کمکی کنین وتوضیح بدین : که از کجا و از روی چه پارامترها و اندیکاتورها و حجم معاملات میشه فهمید که خط شکسته شده معتبر و ایا پول بک میکنه یا نه . با تشکر فراوان .

aur140
2012/11/30, 22:48
سلام سید جان
برای فردا چه سهمی پیشنهاد می کنید با توجه به پیش بینی گزارشات 9 ماهه
ممنون

پرریسک
2012/11/30, 22:50
سلام بر پرریسک عزیز
واسه فردا یا چند روز آینده با هدف 3 ماهه چه پیشنهادی واسه خرید داری؟ بین فاسمین،شدوص و شلعاب،وبشهر و یا سهمی که جنابعالی پیشنهاد می کنی باز هم تشکر از وقتی که لطف می کنی و می گذاری.

سلام..
با دید سه ماهه با داشتن حد ضرر ضرر..

از گروه پترو کرماشناه ابادان مارون ..

از گروه روی فاسمین کروی فراور

از گروه فلزان فسپا فولاد فملی ..

از گروه شیمایی شدوص شفارس شلعاب..

از گروه غذایی غبشهر غمارگ..

از گروه ساختمان ثباغ ثتران ثشرق اس پ..

وهمان سهام قبلی که بارها گفتم از گروههای دیگر ..یعنی از هر گروه بهترنیها همچنان همانها ..

hamid_farahy
2012/11/30, 22:55
پر ریسک عزیز غمارگ و غبشهر که بسته هست . صلاح میدونی بجاش وبشهر بگیریم؟

مجیدشمسعلی
2012/11/30, 23:01
سلام شب بخیر جناب ببخشید شما جز این سایت در کدام سایت قلم میزنید تا من بتونم انجا نیز از فرمایشات ودرسهای شما استفاذه کنم

پرریسک
2012/11/30, 23:04
پر ریسک عزیز غمارگ و غبشهر که بسته هست . صلاح میدونی بجاش وبشهر بگیریم؟

وبشهر گفتم فعلا روند نزولی هست ولی پایین دیگه فکر نکنم از این بیشتر بره وکف قیمت اینجاست ..

اصل جنس بهتره به نظرم روز بازگشایی فرصت خرید بدن با این تحلیل گرهای بازار ایران همیشه فرصت خرید هست بموتو قبل مجمع صف فروش بعد مجمع صف خرید :d

پرریسک
2012/11/30, 23:05
سلام شب بخیر جناب ببخشید شما جز این سایت در کدام سایت قلم میزنید تا من بتونم انجا نیز از فرمایشات ودرسهای شما استفاذه کنم

سلام..
لطف دارید درس وکلاس کجا بود ما خود شاگر همه دوستان هستیم ..هیچ مطلب جدیدی بنده نمی گویم همان چیزهایی که همه می دانن رو بنده تکرار می کنم وفقط می گویم سهام خوب بخرید حد ضرر بزارید درصد رعایت کنید در روند صعود بخردی اگر ضرر کردید هر چه خواستید بگید ..

بنده غیر اینجا جای دیگر پست نمیزنم بعضی وقتها در تالار بورس دو سه تا پست میزنم اونم خیلی کم..

hamid_farahy
2012/11/30, 23:06
پر ریسک عزیز وصنا و تایرا بررسی میکنین؟

محمدرضا 87
2012/11/30, 23:07
پرریسک جان بعضی از دوستان تکنیکالیست اصلاح شدوص رو تا 380 تومن هم گفتن نظر شما چیه؟

aur140
2012/11/30, 23:10
http://forums.boursy.com/showthread.php?1964-%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%DA%86%DB%8C-%DA%86%D8%B1%D8%A7%D8%9F%D8%9F%D8%9F%D8%9F

جناب شمسعلی دوست عزیزمان جناب کهنه سوار زحمت کشیدند تاپیک درسهایی از تاپیک چی ..... چرا را آماده کردند میتوانید بهره ببرید

hamid_farahy
2012/11/30, 23:11
پرریسک جان بعضی از دوستان تکنیکالیست اصلاح شدوص رو تا 380 تومن هم گفتن نظر شما چیه؟

دوست عزیز اگر جابمونین چی ؟ شاید تا 380 افت کنه و شایدم فردا صفش جمع بشه و صعودش آغاز بشه . تا جایی که من میدونم خیلی ها قصد خریدش و دارن . در ضمن آقای پرریسک گفتن پله ای خرید کنین در ضمن بخواد تا 800 صعود کنه فکر نکنم دوستان براشون زیاد فرق کنه که 380 بخرن یا 400 یا 420 اختلاف زیادی نخواهد داشت .

پرریسک
2012/11/30, 23:11
پر ریسک عزیز اگه مقدور هست به این سوال من جواب بدید ممنون میشم :

پر ریسک عزیز بعضی مواقع یک سهم خط روند نزولی رو میشکنه صف خرید میشه و میره بالا و پول بک به خط رون نمیکنه . ولی در بعضی مواقع خط روند و میشکنه و پول بک میکنه دوباره صعود میکنه و در بسیاری مواقع هم در پول بک به خط روند نزولی یا کانال شکسته شده خط روند و به سمت پایین میشکنه و صعود از بین میره . میشه یک کمکی کنین وتوضیح بدین : که از کجا و از روی چه پارامترها و اندیکاتورها و حجم معاملات میشه فهمید که خط شکسته شده معتبر و ایا پول بک میکنه یا نه . با تشکر فراوان .
دوست من اون میشه در واقع پیشگویی کردن ...

یعنی بنده بیام بگم بله خطر روند شکست حالا تا فلان جا میره در اونجا می ایسته یه برگشت می کنه دوباره میره تا فلان جا و...این اسمش پیشگویی میکن بنده تکنیکال رو علم پیشگویی نمی بینم ..

بار روند همراه میشم سهمی روند صعود گرفت همراه میشم تا وقتی که مجدد روند نزولی بگیره ..

مثال ذوب در 150 بنده با روش خود گفتم سهم رو بخرید ولی خوب حد ضرر هم گفتیم 144 بود فکر کنم ولی خوب سهم دوام نیاورد تا زیر 130 رفت ..حالا یا ما در تشخیص روند اشتباه کرده بودیم یا شریاط بازار بد شده بود ..
به هر حال حد ضرر رو برا همین می گم تا خدای ناکرده در صورت تشخیص اشتباه باعث ضرر زیاد کسی نشیم با چند درصد ضرر طرف خارج بشه بتونه در سهام دیگر جبران کنه ..

بعد در زیر 130 بارها گفتیم اونهایی که موندن میانگین بیارن پایین ..حالا سهم مجدد در 140 با دیتای جدید روند صعود گرفت واز اون روز گفتیم روند ذوب صعودی هست که هست ..یکی اومد رو 180 گفت میره دوباره زیر 150 گفتیم باد هواست ما که فعلا روند رو صعودی می بینم یکی در 220 گفت یکی در 260 گفت والان ذوب تا بالای 300 هم رشد کرد چون روند صعودی داره پس در روند صعود سهامدار ممکنه تا 500 هم ببره روند صعود تعارف نداره..

در گروه قند هم خیلی ها در رالی اول گفتن قشکر 600بالاتر نداره ولی تا 1000 هم رفت یا قزوین تا 1400 هم رفت ..روند صعود تعارف نداره وهمینطور روند نزولی..

پرریسک
2012/11/30, 23:12

حمایت اول 418 دومی 380 خود بنده در صفحات قبل اشاره کردم از 417 برگرده روند سهم عالی خواهد بود باید منتظر ماند ..

پرریسک
2012/11/30, 23:14
پر ریسک عزیز وصنا و تایرا بررسی میکنین؟

تایرا واگرایی خفن مثبت داده روز چهارشبنه خریدش عالی بود فکر نکنم فرصت بده فرصت داد با حد ضرر 4 درصد زیر قیمت میتوند وارد بشید تا بالیا 200 فکر کنم بره وصنا هم بالای 150 دوام بیاره وارد روند صعود میشه ودر کف قیمتی میشه گفت هست ..

مجیدشمسعلی
2012/11/30, 23:14
آنها را خواندم از لطف شما ممنون

امير سينا
2012/11/30, 23:15
سلام جعفر جان عزيز
به نظرتون اصلاح وملت تا چه قيمتي هستش؟

zooze
2012/11/30, 23:24
پر ریسک عزیز ! کمی فایرا روی قیمت 9501 خرید داشتم که اد خورد به خبر ارز مرجع و ممنوعیت صادراتو و اینا و کار رو خراب کرد!
تکنیکالش داره نشون میده که ممکنه یه روند صعودی آغاز بشه در آینده نزدیک، به علت کمبود نقدینگی به نظرتون این سهم رو تبدیل به سهام دیگه کنم مثل شدوص یا ... ؟ یا نگه دارم! در سود دهی این سهم شکی نیست ولی اهم و مهم اینجا مطرحه و ورود به گزینه های بهتر
سپاس

bashash
2012/11/30, 23:41
سلام..

وهمان سهام قبلی که بارها گفتم از گروههای دیگر ..یعنی از هر گروه بهترنیها همچنان همانها ..
باتشكر از زحماتي كه براي همه مي كشيد وتوكا چي استاد@};-

کاوشگر
2012/11/30, 23:48
:x:x:xبالای 77 هزار بار تشکر فقط می تونه نشونه یه چیز باشه،اینکه همه دوست دارن پرریسک عزیز
باز هم تشکر

bashash
2012/11/30, 23:52
جناب پرريسك باعرض سلام وخسته نباشيد اگه وقت داشتيد ممكنه يه نيم نگاهي به شيشه رازي داشته باشيد ممنون اگه نظرتون رواعلام بفرمائيد@};-@};-@};-

rad
2012/12/01, 00:04
:x:x:xبالای 77 هزار بار تشکر فقط می تونه نشونه یه چیز باشه،اینکه همه دوست دارن پرریسک عزیز
باز هم تشکر

سلام رفیق
تو هم حالا نصف شبی دسته گل می بری در خونه مردم.
سپاسدار شما و همه کاربران فهیم هستم.

امیر علی
2012/12/01, 00:06
سلام جناب پرریسک
خسته نباشید
یکی از دوستان 30 تومن نقدینگی داره میخواد حداکثر 4 سهم بخره تا عید انتظار حداقل 40 درصد سود داره! گفتم اول با شما مشورت کنم بعد بهش خبر بدم
با اجازتون شدوص رو معرفی کردم زحمت بقیه به دوش شما.
لطفا قیمت مناسب خرید رو هم بفرمایید.
با تشکر

rad
2012/12/01, 00:12
سلام پرریسک جان

اگه برایتان زحمتی نیست یک تحلیل تکنیکی از وبانک ارایه دهید؟
بی نهایت سپاسگذارم

سیگنال
2012/12/01, 00:16
خبهمن و وساپا به دنبال صف خرید شدن خودرو

گروه ب مثله بسویچ

گروه قندی

شمواد

m.r_moradi
2012/12/01, 00:38
سید عزیز من بیشتر از نصف سرمایه ام روی این سهمه،هرچند این کار درست نبوده و خودم به شخصه خیلی نگران بازگشایی سهم بودم اما حرفات به ادم قوت قلب و اطمینان خاطر میده...

فکر کنم روز بازگشایی خریدار سهم باشم دوباره!:d

منتظر روز بازگشایی هستیم...

یادش بخیر ان زمان غمارگ زیر 300 بود وغبشهر هم زیر 1200 ..اون زمان هم چه قدر منفی بافی کردن الانم همینگونه هست ...

بازدهی رو مقایسه خواهیم کرد با کل بازار بورس وبا کل سهام بورس بازدهی این دو سهم رو مقایسه خواهیم کرد در کمتر از 6 ماه اینده بازدهی خیلی بیشتری از بازار خواهند داد ...

صبور باشید وبا سهام خوب سهامداری کنید ...12 ماهه 92 معلوم خواهد شد ما درست گفتیم یا این سایت ها ی به ظاهر تحلیلی...به حرف وارن بافت هم سهم خرید فروش نکنید ..گزارشات در کدال هست فقط 10 دقیقه وقت بگذارید مطالعه کنید ..صبر می کنیم ..

morteza93
2012/12/01, 02:18
آقا پرریسک عزیز
اگر خاطرتون باشه ماههای 2-3 امسال بود که شما تمحرکه رو پیشنهاد کردید...
سود خوبی هم عاید ما شد... ما هم دعا گوییم...
الان نظرتون در مورد خرید این سهم چیه؟

masood5173
2012/12/01, 03:06
(آه ، آه ، از دست این صرافان گوهر ناشناس ، که خر مهره را با در برابر می کنند)دوستان هفته قبل خبری رو که در مورد دوقلوهای روغنی گرفته بودم به عرض تان رساندم
و اما بعد
طبق پیگیری های مکرر سازمان و کشیدن مو از ماست در گزارش ، منتظر باز شدن غریب الوقع نماد باشید
(در صورت قانع شدن سازمان)
دوباره خدمت دوستان عرض میکنم که نقدینگی آماده داشته باشید.چرا ؟ چون به کارمندای شرکت فرصت خرید دادن (منبع حسابرس شرکت مارگارین)
سرمایه ای نسوز با آینده ای روشن

با سپاس
مسعود . ب

علیرضا1
2012/12/01, 08:05
سلام جعفر خان بينهايت سپاسگزارم بابت رهنمايي هاي ارزنده شما
لطفاً نظرتون رو در مورد روند حتايد (مقاومتها و حمايتهاي سهم)اعلام بفرمايين

sourena
2012/12/01, 08:10
درود بر پرریسک عزیز
نظر شما درمورد پارسان مثبته؟
هر طور که بهش فکر میکنم با توجه به زیر مجوعه های قوی مثل برترین پتروها و پالایشی ها و با توجه به مجمع
پیش رو که تقسیم سود 180 تا 200 تومنی داره مفت بنظر میاد

ممنون میشم از پاسختون

آریو
2012/12/01, 08:11
سلام جعفر خان بينهايت سپاسگزارم بابت رهنمايي هاي ارزنده شما
لطفاً نظرتون رو در مورد روند حتايد (مقاومتها و حمايتهاي سهم)اعلام بفرمايين

سلام دوست عزیز جناب مختاری موج شماری از حتاید داشتن

http://forums.boursy.com/showthread.php?1623-****-%D9%85%D9%88%D8%AC-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-****/page53

البته نظر پر ریسک عزیز رو بدونیم هم خوشحال میشیم

alizare1982
2012/12/01, 08:33
خوب با تحریم های جدید باز هم دوستان بگن بازار باید صنعت عوض کنه ...

دعا می کنیم مسئولان به فکر مردم باشن وتوافق کنن ...

فعلا که هیچ نشانی دیده نمی شود ولی خوب باید امید داشت چون چاره ای نداریم ..

سلام جناب پرريسك. مطمئن باشيد تا حداقل خرداد سال بعد هيچ توافقي براي آرامش اوضاع صورت نميگيره. چون اگه همچين خبري بشه، فتنه 88 در 92 در سطح بسيار وسيع تكرار خواهد شد! و غرب چون اين موضوع رو ميدونه، فشارها براي قبول توافق از سوي دولت ايران رو زيادتر كرده! منتظر هر گونه فشار بيشتر تا خرداد ماه باشيد.

shadi
2012/12/01, 08:50
محسن مختاری در تاپیک وبشهر

با توجه به شمارش زیر انتظار دارم اصلاح وبشهر در همین محدوده ی فعلی تموم بشه و قیمت تا می 2013 (6 ماه دیگه) با شکل گیری یه Ending Diagonal به 450 برسه:
.با مقایسه ی وضعیت وبشهر (به عنوان تاثیر گذار ترین نماد بر شاخص غذایی) و شاخص غذایی به این نتیجه میرسم که توو رالی پیش رو وبشهر بسی بیشتر از سایر نماد های این گروه صعود خواهد کرد و علتش احتمالا چیزی غیر از پرتفوی غذاییش باشه (احتمالا ونوین)

سعید پور احمدی
2012/12/01, 08:57
سلام:

دوستان جهت یاداوری سهم های مورد نظر جعفرپرریسک و معرفی میکنیم:

سلام..

مثلا بموتو و وتوکا و حتوکا و ذوب میتونه منظور خط آخر باشه.......

ائلشن
2012/12/01, 09:07
فرصت خريد در شلعاب

MOSTAFA
2012/12/01, 09:13
سلام
این هفته عرضه زیاده فریب بلوکی وغدیر رو نخورید

همین روی حتی صف خریدشو حفظ نکرد

شفاف سازی
2012/12/01, 09:17
با سلام
زنده باد وغدیر - پارسان - فاسمین - فرآور - ومعادن و....

خرید در قیمت پایین دو سه ماه قبل بازدهی حدود 50 % تا الان - خدا بده برکت

سعید پور احمدی
2012/12/01, 09:33
قزوین فردا در بازه حساسی معامله خواهد شد و در واقع برخورد احتمالی به 945 تومان روند آتی سهم رو تعیین میکنه در صورت بازگشت از این نقطه 1114 و بعد قله 1360 قبلی با شکست 1114 هدف سهم خواهد بود و در واقع نوسان خوبی هم محسوب میشه اما در صورت ریزش از 945 تومان شرایط سختی نه تنها برای قزوین بلکه برای کل گروه خواهیم داشت و افت تا 814 در واقع بازگشت و برای سه به عنوان لیدری ضعیف شده مشکل میکنه بنابراین دوستان قندی به قزوین ومعاملاتش توجه داشته باشن و با دوستان دیگه هم رایزنی کنن چون ما اماتوریم اما گفتم شاید مهم باشه و باید فلم میزدم.....

خوب بچه ها قزوین درست از همنوجاها برگشت زد من تا دیدم داره بر میگرده امروز مقداری وارد شدم منتظر 1114 میمونیم تا تصمیم مقتضی بگیریم........

سعید پور احمدی
2012/12/01, 09:35
با سلام
زنده باد وغدیر - پارسان - فاسمین - فرآور - ومعادن و....

خرید در قیمت پایین دو سه ماه قبل بازدهی حدود 50 % تا الان - خدا بده برکت

باهاشون بمون تا خدا بیشتر بهت برکت بده داداش گلم همشون عالی هستن..............

bours
2012/12/01, 09:44
بچه ها کسی اهداف کفرا رو میدونه؟

سعید پور احمدی
2012/12/01, 09:44
ممنون از کسانی که امروز هم708 تومان فراورشان را به ما فروختن...........

مهران
2012/12/01, 09:51
بارها در سایت کارشناسان گروه قند در مورد تفاله چغندر نوشته بودند و حالا کمکم این محصول بی ارزش با توجه به افزایش سایر نهاد ه های دامی به محصولی با ارزش برای دامداری ها مواجه شده است . این محصول در اکثر بودجه شرکت های قندی ۲۵۰ تا ۲۶۰ هزار تومان پیش بینی شده حال انکه قیمت ان درب کارخانه ۵۵۰۰ تا ۵۶۰ هزار تومان به فروش میرسد و تعدیل اخیر لرستان نیز ناشی از همین بخش و سایر موارد بوده .

گفته می شود قشهد حدود ۸۵۰ ریال ، هگمتان ۸۰۰ ریال ، اصفهان ۲۵۰۰ ریال ، قپیرا ۴۵۰ ریال و لرستان حدود ۱۰۰۰ ریال از این محل قابلیت تعدیل دارند .

از همین روست که خرید شرکت هایی مانند هگمتان و اصفهان در قیمت های منفی کامل امروز می تواند جالب توجه باشد .

سعید پور احمدی
2012/12/01, 09:52
سلام

دوست من احساسی حرف زدن و حدث گمان درست نیست دلیل و منطق فاندامنتالی و تکنیکالی عرضه کنید لطفا علمی بحث کنید و دوستان و متضرر نکنید لطفا........
حالا دو روز دیگه که بازار یه نیمچه اصلاح زد لابد میای میگی دیدی گفتم.....

سعید پور احمدی
2012/12/01, 09:58
بازگشايي نماد معاملاتي ملت
به اطلاع مي رساند نماد معاملاتي شركت بيمه ملت پس از برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه مبني بر تقسيم سود نقدي،( بدون محدوديت نوسان قيمت ) با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشد . مديريت بازار
بازگشايي نماد معاملاتي قلرست
به اطلاع مي رساند نماد معاملاتي شركت قند لرستان با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1392/04/31،( بدون محدوديت نوسان قيمت ) با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشد . مديريت بازار
بازگشايي نماد معاملاتي خكاوه
به اطلاع مي رساند نماد معاملاتي شركت سايپا ديزل پس از برگزاري مجمع عمومي فوق العاده مبني بر تصويب افزايش سرمايه و تعديل پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به1391/12/30،( بدون محدوديت نوسان قيمت ) با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشد . مديريت بازار

amir99ir
2012/12/01, 10:06
سلام

من باهاتون موافقم. به نظر مي آيد تعداد فروشندگان زياده فقط منتظر هستند در بالاترين قيمت بفروشند.

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/01, 10:10
بارها در سایت کارشناسان گروه قند در مورد تفاله چغندر نوشته بودند و حالا کمکم این محصول بی ارزش با توجه به افزایش سایر نهاد ه های دامی به محصولی با ارزش برای دامداری ها مواجه شده است . این محصول در اکثر بودجه شرکت های قندی ۲۵۰ تا ۲۶۰ هزار تومان پیش بینی شده حال انکه قیمت ان درب کارخانه ۵۵۰۰ تا ۵۶۰ هزار تومان به فروش میرسد و تعدیل اخیر لرستان نیز ناشی از همین بخش و سایر موارد بوده .

گفته می شود قشهد حدود ۸۵۰ ریال ، هگمتان ۸۰۰ ریال ، اصفهان ۲۵۰۰ ریال ، قپیرا ۴۵۰ ریال و لرستان حدود ۱۰۰۰ ریال از این محل قابلیت تعدیل دارند .

از همین روست که خرید شرکت هایی مانند هگمتان و اصفهان در قیمت های منفی کامل امروز می تواند جالب توجه باشد .

مهران جان این مطلب مربوط به بتا سهمه؟
بنده خدا بتا سهم تازه از خواب بیدار شده. وقتی توی این تاپیک حرف تفاله بود (2 الی 3 ماه پیش) خواب بودن که تازه کشف کردن اینو؟ معما چو حل گشت آسان شود.

سعید پور احمدی
2012/12/01, 10:14
بچه ها کسی اهداف کفرا رو میدونه؟

روند صعودی داره با حد ضرر 402

bari
2012/12/01, 10:21
تمحرکه هدف تکنیکی بالای 150

MOSTAFA
2012/12/01, 10:25
جریان چیه؟؟؟

قیمت 55 بود الان قیمت پایینت 87 زده !!!!!!!!!
http://old.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=111C1412&inscode=51922189364308501

saeedte
2012/12/01, 10:27
آقا کسی یادش هست سید هدف بعد از ۷۰۰ شبریز رو چند گفته بود؟
چون دوشنبه با گره ۷۰۰رو رد میکنه و با این صفی هرروز میبینیم براش احتمالا باید به فکر فتح اهداف بعدی باشیم

MOSTAFA
2012/12/01, 10:27
دوست من احساسی حرف زدن و حدث گمان درست نیست دلیل و منطق فاندامنتالی و تکنیکالی عرضه کنید لطفا علمی بحث کنید و دوستان و متضرر نکنید لطفا........
حالا دو روز دیگه که بازار یه نیمچه اصلاح زد لابد میای میگی دیدی گفتم.....

تجربمو گفتم
تکنیکال نه تو بازار مثبت جواب میده نه بازار منفی هم تجربه ممکنه اشتباه کنه هم تکنیکال

سعید پور احمدی
2012/12/01, 10:28
من باهاتون موافقم. به نظر مي آيد تعداد فروشندگان زياده فقط منتظر هستند در بالاترين قيمت بفروشند.

خوب عرضه رفته بالا اون وقت تقاضا چی؟؟؟؟؟؟؟به قول استاد جعفر همیشه خریدار رو هم تو معادلاتتون محسوب کنید در ضمن به صورت قراردادی وقتی خرید تو قیمت مثبته میگن تقاضا بالاست نه عرضه...

کل بازار داره صف خرید میشه آقایون میان دم از عرضه میزنن.....شما با هم موافق باشید برید پولتون و بزارید بانک.......

آواچی
2012/12/01, 10:29
رتکو در کف دوستان جا نمونید

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/01, 10:34
خوب بچه ها قزوین درست از همنوجاها برگشت زد من تا دیدم داره بر میگرده امروز مقداری وارد شدم منتظر 1114 میمونیم تا تصمیم مقتضی بگیریم........
سعید جان نظرت راجع به قلرست چیه. ورود به این سهم رو صلاح می دونی؟ البته به دید نوسان

کيانوش
2012/12/01, 10:35
شاخص شد 32700
مقاومت 32200الي 32500هم شکست.رفتيم برا 35000واحد
اين سهام مفت را بخريم.
کرمانشا
فولاد
گروه روي
پالايشگاه
................

amir99ir
2012/12/01, 10:37
خوب عرضه رفته بالا اون وقت تقاضا چی؟؟؟؟؟؟؟به قول استاد جعفر همیشه خریدار رو هم تو معادلاتتون محسوب کنید در ضمن به صورت قراردادی وقتی خرید تو قیمت مثبته میگن تقاضا بالاست نه عرضه...

کل بازار داره صف خرید میشه آقایون میان دم از عرضه میزنن.....شما با هم موافق باشید برید پولتون و بزارید بانک.......

دوست عزيز من نظرمو گفتم نيازي نيست به من حمله كني با 7 تا علامت سؤال!

حرف من ناقض حرف شما نيست. قبول دارم كه خريدار داره تو مثبت سفارش ميزنه و همين هم بازار رو مثبت كرده. ولي تعداد فروشنده هاي زياده اين يه مقدار بازار رو ناپايدار مي كنه، همين.

سعید پور احمدی
2012/12/01, 10:41
داداش گلم گروه قند فعلا فقط برای نوسان خوبه تا روند صعودی محکم بگیرن.قلرست هم تا گروه بالا نیاد جای رشد زیادی نداره فعلا ولی زیر 3550 بخری نوسان میده.......

هامد
2012/12/01, 10:45
داداش گلم گروه قند فعلا فقط برای نوسان خوبه تا روند صعودی محکم بگیرن.قلرست هم تا گروه بالا نیاد جای رشد زیادی نداره فعلا ولی زیر 3550 بخری نوسان میده.......

منم موافقم :) قندیا ازین مثبتای دو سه روزه زیاد داشتن التبه ماکسش تا الان دوروزه بوده و با صفه خریدم تموم کردن حتی، ولی فرداش تو صفه فروش معامله شدن ! باید وایساد مطمئن شد :)

کيانوش
2012/12/01, 10:48
شاخص شد 32700
مقاومت 32200الي 32500هم شکست.رفتيم برا 35000واحد
اين سهام مفت را بخريم.
کرمانشا
فولاد
گروه روي
پالايشگاه
................
شپترو را دريابيد حرکت کرد.
پي وي سي تو بورس کالا حتي 1ريال هم کاهش قيمت نداشته است.

هامد
2012/12/01, 10:55
اعتراف میکنم به هیچ وجه انتظاره همچین بازار مثبتیو نداشتم :)) مخصوصا با اون خبرای تحریم چن روز پیش، فک نمیکردم بالارفتن قیمتای جهانی تا این حد موثر باشه ولی خوشبتانه بود :) روی یه چشمک امروز زد ولی من به شخصه تا فاسمین 700 و فراور 750 و رد نکنه واردشون نمیشم چون چنباری بالای قیمتام معامله شدن ولی هنوز تثبیت نکردن خودشونو، این بار شاید به کمکه قیمتای جهانی عملی بشه :)

تمحرکه همونجوری که گفتیم امروز فرصتو دادو راهم افتاده فعلا بالای 150، ببینیم چقد دووم میاره :) حتوکام امروز ادامه داد معاملات مثبته سه شنبه چارشنبشو، اهداف سهم خیلی بالاس ولی ملوم نمیکنه کی میخواد شرو کنه این روندو :(
بچه ها کهمدام حواستون باشه، حدس میزدم امروز مثبت و جتی صفه خریدم بشه ولی اصن انتظاره همچین معاملات پرحجمیو نداشتم، فعلا 240 میتونه تارگتش باشه که یه نوسان محسوب میشه که میخوره به سقفه خط زونده صعودیش رد کردنش الان حس میکنم مشکل باشه بره سهم و بعید بدونم من، ولی قبل از گزارش نه ماهه و تو بدترین حالت بعده گزارش مطمئنن این قیمت رد میشه، حواستون باشه کهمدا پوشش 50% سه ماهه داره!

اسیر بورس
2012/12/01, 11:01
دوستان نظرشون در مورد وملت چیه ؟

bours
2012/12/01, 11:07
دوستان نظرشون در مورد وملت چیه ؟

وملت حد ضرر 53 ....هدف قیمتی بالای 65 ..تکنیکالی... (تا وقتی بالای 51 باشه روند صعودیه)

سعید پور احمدی
2012/12/01, 11:15
داداش میثم کجایی که کنورمون داره میاد.........

بازگشايي نماد معاملاتي شركت تأمين مواد اوليه فولاد صبا نور در نماد كنور1
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت تأمين مواد اوليه فولاد صبا نور (كنور1) پس از ارائه اطلاعات پيش بيني، با محدوديت دامنه نوسان قيمت تا سقف 50 درصد، امروز شنبه مورخ 1391/09/11 آماده انجام معامله مي باشد. مديريت بازار فرابورس ايران

کارآمد
2012/12/01, 11:19
دوستان سلام
كمرجان
به نظرم خيلي زودتر از اون چيزي كه فكرش رو بكنيم، قيمت 1000 تومان رو پشت سر خواهيم گذاشت.
تقسيم سود 100 توماني، اعلام سود 160 تا 250 توماني براي سال بعد و همچنين معامله بلوك مديريتي شركت مي تونه اين پروسه رو هر چي زودتر به سرانجام برسونه....

كشرق
در صدر معاملات گرفتن، احتمال باعث استقبال از سهم خواهد شد.

سهام گروه روي
گروه زيباي خفته

سهم طلايي اصلي:
گلوكوزان (غگل)

پرسود باشيد
سلام آقا احسان خريد كمرجان رو تو اي قيمتها صلاح ميدونيد يا صبر كنيم بياد پايين تر؟؟؟

هامد
2012/12/01, 11:22
سلام آقا احسان خريد كمرجان رو تو اي قيمتها صلاح ميدونيد يا صبر كنيم بياد پايين تر؟؟؟

احساان خاان ؟ 1000تومن الاان ؟ خیلی زوده حس میکنم مخصوصا با اون تعدیل منفی 20% که قبله این داد :( تا اعلام پیش بینی 92 به نظرم باید صب کرد رو این سهم با اعلام پیش بینی خوب میشه خرید کرد :) در نظر داشته باشین فروش شرکت تو زمستون به طبع پایینتره ....
در ضمن فعلا این همه سهمه خوب، چرا اما و اگر بره خودمون بتراشیم؟

آواچی
2012/12/01, 11:29
رتکو در کف دوستان جا نمونید
با تصمیمات هیئت مدیره میشد حدس زد<:-p

سعید پور احمدی
2012/12/01, 11:29
دوستان دلار 2960 تومان......

saeedte
2012/12/01, 11:30
کرماشا روز حساسی داشت و موفق عمل کرد
اگه با اغماض ۷۳۹۹ریال رو ۷۴۰۰ریال در نظر بگیریم امروز سومین روز کاری پیاپی بود که پایانیش زیر ۷۴۰۰ریال نیمد و این طبق فرمایش جعفرخان یعنی رفتیم برا بالای ۹۰۰ در مرحله اول
بنظرم تا وقت گزارش ۹ماهه به بالای ۹۰۰۰ریال میرسه و بعد از گزارش نیز وارد محدوده ۱۱۰۰۰ریالی خواهد شد انشالله

سعید پور احمدی
2012/12/01, 11:34
دوستان دلبر 2960 تومان......

AAbas
2012/12/01, 11:38
كرماشا عالى داره معامله ميشه زير 740 فروشنده خاصى نداشت پايانيشم اومد بالاى 740 از طرفى پارسانم داره بالاى 900 معامله ميشه

سعید پور احمدی
2012/12/01, 11:39
بچه ها که برای نوسان تو گروه خودرو بودن حواستون جمع باشه خودرو داره سیگنال منفی میده......

MOSTAFA
2012/12/01, 11:49
سهمی میخام معرفی کنم توپپپپپپپپپ
1.نوسان کم
2.به دور از دست حقیقی
3.اینده ی خوب و تقسیم سود بالا
4.سودسازی عالی

سیمان بهبهان

1800 منتظرشم انا نامرد پایین بیا نیستش
برا 1 ساله عالیه

سعید پور احمدی
2012/12/01, 11:49
بچه ها احتمال میدم امروزم غدیر داره تو فراور آخرین عرضه هاشو میکنه تموم شه نماد صف محکمی میزنه........

سهراب 1
2012/12/01, 11:50
من موندم اونايي كه دارن اين روزا كرماشا رو حراج مي كنن به اميد خريد چه سهمي هستن . واقعا كه ... :-w

ahmad30_n
2012/12/01, 11:54
جناب پرریسک نظرتون راجع به رانفور چیه
آرام و بیصدا داره حرکت می کنه

m.r_moradi
2012/12/01, 12:00
اگه با اغماض ۷۳۹۹ریال رو ۷۴۰۰ریال در نظر بگیریم امروز سومین روز کاری پیاپی بود که پایانیش زیر ۷۴۰۰ریال نیمد و این طبق فرمایش جعفرخان یعنی رفتیم برا بالای ۹۰۰ در مرحله اول
بنظرم تا وقت گزارش ۹ماهه به بالای ۹۰۰۰ریال میرسه و بعد از گزارش نیز وارد محدوده ۱۱۰۰۰ریالی خواهد شد انشالله

خط روند نزولی rsi رو هم شکسته...اما من هدف 860 توی پله ی اول متصورم...تاببینیم!در ضمن احتمال یه گیر کوچولو روی 800 رو هم میدم،در حد یکی دو روز درجا زدن!

سعید پور احمدی
2012/12/01, 12:06
دلبر سریع داره میره بالا به همراه سکه و طلا:

فعلا دلبر شد 3000تومان

bashash
2012/12/01, 12:08
جناب پرريسك باعرض سلام وخسته نباشيد اگه وقت داشتيد ممكنه يه نيم نگاهي به شيشه رازي داشته باشيد ممنون اگه نظرتون رواعلام بفرمائيد@};-@};-@};-
باعرض معذرت دوباره آوردم بالا@};-@};-

حسگر
2012/12/01, 12:32
جناب پرريسك حكشتي را 101 تومان خريد دارم فكر مي كنيد مقاومتش كجاست و تا چه قيمتي پيشنهاد مي كنيد نگه دارم.
ممنون

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/01, 12:32
شپترو را دريابيد حرکت کرد.
پي وي سي تو بورس کالا حتي 1ريال هم کاهش قيمت نداشته است.

...می بینم که شپترو هم صف خرید شده و دیگه فروشنده ای نداره و ....
...چه پروازی بکنن این کرماشا و شپترو...

nazanin
2012/12/01, 13:01
باسلام
پرریسک عزیز آیا گروه قند روندشون برگشته یا نه ؟

farhad894
2012/12/01, 13:08
سلام پتایر فردا هم احتمال زیاد صف فروش است و منفی خواهد خورد لطفا راهنمایی کنید

AAbas
2012/12/01, 13:50
خودمونيم تو ماه تير كه شاخص داشت رو24هزار درجا ميزد كى فكرشو مى كرد تا آخرسال به 30هزار برسه چه برسه به اينكه پنج ماه بعدش 32هزارم رد كنه بخواد بره تو33 هزار!

پرریسک
2012/12/01, 14:32
باسلام
پرریسک عزیز آیا گروه قند روندشون برگشته یا نه ؟

سلام..

از نظر من فعلا روند نزولی هست واین نوسانها کاری ندارم وسهام بهتر بسیار زیاده یکش هم پترو مارون بود هدف مارون بالای 2400 می بینم فعلا ..

پرریسک
2012/12/01, 14:35
...می بینم که شپترو هم صف خرید شده و دیگه فروشنده ای نداره و ....
...چه پروازی بکنن این کرماشا و شپترو...

گروه دلبر همچنان دارن می تازن وعده ای هنوز در خیال خوش این هستن که بازار باید صنعت عوش کنه ..

سهام دلبر نازنی رو بفروشه بره سهام درپیت بخره ..تازه دوستی گفت قیمت سهام دلبری پرهست وباید مثال کرماشناه رو زیر 450 خرید می کرد ..خوب ما همون زمان هم گفتیم بخرید ولی خوب این سود ها با دلبر زیر 2500 حساب شده دلبر بشه 4000 سهام دلبری 100 درصد دیگه باید رشد کنن ...تازه اول راهیم ..

پرریسک
2012/12/01, 14:36
دلبر سریع داره میره بالا به همراه سکه و طلا:

فعلا دلبر شد 3000تومان

کف قیمت سکه ودلبر هر روز داره میاد بالاتر وبعد عده ای در خیال خوش افت هستن ..وقتی دول خودش کف قیمت رو در 2500 بسته با اون اتاقک ارزش افت خنده دارتری مطلبی هست که شنیده میشه ...

پرریسک
2012/12/01, 14:37

دوست من کرمانشاه زیر 740 نیومده اغماض کجا بود ..چند لحظه نوسان اسمش نمیشه افت به زیر 740

کرماشناه برترین سهام گروه پترو در کنار ابادان والبته همین دیروز گفتم مارون ...این سه تا خیلی عقب افتادن از رشد ..خارک بالای 2100 صف خرید باشه مارون زیر 1900 ..جوک هست ..صبر می کینم..

shahmir
2012/12/01, 14:40
جعفر آقا

با توجه به صف خريد امروز شمواد ، روند سهم و مقاومت و حمايتش رو چجوري ميبيني ؟

amir99ir
2012/12/01, 14:41
گروه دلبر همچنان دارن می تازن وعده ای هنوز در خیال خوش این هستن که بازار باید صنعت عوش کنه ..

سهام دلبر نازنی رو بفروشه بره سهام درپیت بخره ..تازه دوستی گفت قیمت سهام دلبری پرهست وباید مثال کرماشناه رو زیر 450 خرید می کرد ..خوب ما همون زمان هم گفتیم بخرید ولی خوب این سود ها با دلبر زیر 2500 حساب شده دلبر بشه 4000 سهام دلبری 100 درصد دیگه باید رشد کنن ...تازه اول راهیم ..

دلبر 4000 توماني تنها در صورتي ممكن است كه تحريم ها واقعاً اثر كنه، اون موقع اين سهم هاي دلبري مشكل صادرات به طور جدي خواهند داشت.
اين كه دلبر بشه 4000 و شركت ها هم مثل قبل صادر كنند و سود بسازند، جمع نقيضينه ...

Amirhm
2012/12/01, 14:42
سید جان نظرت در باره آ س پ و وملت چیه ؟ نگهشون دارم یا با سهام بهتر عوض کنم ؟ ممنون از راهنماییت.

پرریسک
2012/12/01, 14:45
دلبر 4000 توماني تنها در صورتي ممكن است كه تحريم ها واقعاً اثر كنه، اون موقع اين سهم هاي دلبري مشكل صادرات به طور جدي خواهند داشت.
اين كه دلبر بشه 4000 و شركت ها هم مثل قبل صادر كنند و سود بسازند، جمع نقيضينه ...

فعلا که شده 3000 .وشرکتها دارن صادرات می کنن جمع نقیض هم نیست ..

منتظر می مانیم هر موقع مشکل خوردن استراتژی عوض میشه ...فعلا لیدر بازار سهام دلبری ..

پرریسک
2012/12/01, 14:46
سید جان نظرت در باره آ س پ و وملت چیه ؟ نگهشون دارم یا با سهام بهتر عوض کنم ؟ ممنون از راهنماییت.

وملت حد ضرر اول 53 ودوم 51 ..اون رو بشکنه روند صعود از بین رفته وسهم برا مدتی به مشکل بر میخوره.

ا س پ هم به دید مجمع در کف ..برا فروش سهام در کف نظری ندارم..

پرریسک
2012/12/01, 14:47
جعفر آقا

با توجه به صف خريد امروز شمواد ، روند سهم و مقاومت و حمايتش رو چجوري ميبيني ؟

تا وقتی قبل ساعت 10 صف خرید هست نگهداری کنید همین ..

هدف تا 250 و300 وهر جا که حامی ها عشقشون بکشه..بنیادی در این قیمتها برا خرید پیشنهادی ندارم ..

خوشبخت
2012/12/01, 14:48
سلام جعفر جان خوبی؟
هدفه اول کهرام 150 هست یا 160
مرسی

پرریسک
2012/12/01, 14:50
سلام جعفر جان خوبی؟
هدفه اول کهرام 150 هست یا 160
مرسی

سلام..

در این قیمتها این سهم رو برا خرید پیشنهاد نمی دم چند وقت قبل دوستی از گروه کاشی پرسید گفتیم کسعدی کهمدا وشلعاب عالی هستن ..کسعدی 210 بود کهمدا 208 بود...

هدف فعلا حوالی 150 باید باشه ودر ضمن گروه کاشی همشون اهداف بالایی دارن فقط تکنیکالی...

راهکار جدید
2012/12/01, 14:54
سلام جعفر جان ممنون میشم بگین ذوب را بفروشیم یا تا معامله بلوکی نگه داریم؟

bours
2012/12/01, 14:57
اهداف کفرا رو لطف میکنی پر ریسک جان؟

پرریسک
2012/12/01, 14:57
سلام جعفر جان ممنون میشم بگین ذوب را بفروشیم یا تا معامله بلوکی نگه داریم؟

سلام..

ذوب دو تا حمایت داره 287 برا کوتاه مدتیها ..تاوقتی دو گندل کامل زیر 287 نزده همچنان روند سهم در کوتاه مدت صعودی هست ..
حد ضرر دوم 270 تا وقتی دو کندل کامل زیر 270 نزده در میان مدت صعودی هست ...

تکنیکالی..باقی حرفها باد هواست ..حالا کوتاه مدت هستی یا میان مدت شما می دانی...

hamid_farahy
2012/12/01, 14:59
دوستان خبری شده گروه غذایی صف شدن ؟ وبشهر از دستمون در رفت .

bours
2012/12/01, 15:00
دوستان خبری شده گروه غذایی صف شدن ؟ وبشهر از دستمون در رفت .

یهو صف 1 میلیونی شد!!!

البته تجربه نشون داده در روزهای بعد کمی بالاتر گیر میاد...

masome
2012/12/01, 15:03
سلام جعفرجان چکاوه و وصنا رو چطور میبینی؟ ممنون

AIRAN
2012/12/01, 15:07
پر ریسک عزیز نقطه ورود به سهم فسپا کپشیر در چه محدوده کم ریسک است

کيانوش
2012/12/01, 15:07
دوست من کرمانشاه زیر 740 نیومده اغماض کجا بود ..چند لحظه نوسان اسمش نمیشه افت به زیر 740

کرماشناه برترین سهام گروه پترو در کنار ابادان والبته همین دیروز گفتم مارون ...این سه تا خیلی عقب افتادن از رشد ..خارک بالای 2100 صف خرید باشه مارون زیر 1900 ..جوک هست ..صبر می کینم..

کرمانشا حرکت کنه ديگه نميشه خريدش و متاسفانه طوري وحشي ميشه که نميشه کنترلش کرد.
امروز ابادان هم در کنار خارک و شيراز و شفارا صف خريد شد .ابادان هم حرکت کنه نميشه تعداد خريد.
امروز بهترين روز خريد کرمانشا بود شايد فردا هم پا بده.
کرمانشا در حال حاضر بهترين سهم گروه پتروشيمي هست.دوستان در تاييد فرمايشات اقاي پرريسک از کرمانشا غافل نشويد.

پرریسک
2012/12/01, 15:17
کبافق بالای 200 تومن سود اعلام کرد ..

کدوم صنعتی مثل صنایع دلبر می تونن اینت طوری سو.د اعلام کنن گروه تجهیزات درپیت ..عمرا...

فردا گروه روی دیدن دارن ..

کیان
2012/12/01, 15:21
من یه اشتباه فاحشی کردم (20% بودن هر سهم تو سبد)، کرماشا 52 درصد سبدم شده :d البته میانگین خرید 441 تومنه :d

از شوخی گذشته ، تنها سهمی که یه ذره هم دلم نمیلرزه همین کرماشاهه، یه بار تو قزوین نترسیدم سودش رو بردم الان هم کرماشا

تشکر مخصوص از پرریسک و سایر دوستان
اقا کیانوش هم در بین سایر دوستان بودها، یادم میاد اون موقع خیلی دادو فریاد میکرد :D مخلصیم

AIRAN
2012/12/01, 15:22
سيد جان نظرت درباره گزارش 9 ماهه ثباغ چيه فقط 38 ريال پوشش داد آيا تا پايان سال مالي ميتونه 90 تومن رو پوشش بده ؟
پر ریسک عزیز در مورد گزارش 9 ماهه 38 ریالی تا پوشش یکساله 90 تومانی لطفا راهنمایی کنید

کيانوش
2012/12/01, 15:30
کبافق بالای 200 تومن سود اعلام کرد ..

کدوم صنعتی مثل صنایع دلبر می تونن اینت طوری سو.د اعلام کنن گروه تجهیزات درپیت ..عمرا...

فردا گروه روی دیدن دارن ..
در گزارش کباق امده است.

صورت سود و زيان پيش بيني شده شرکت معادن بافق (سهامي عام) براي سال مالي منتهي به تاريخ 29 اسفند ماه 1391 ، همراه با صورت سود و زيان واقعي دوره 6 ماهه منتهي به 31/6/1391 و ساير اطلاعات مالي که پيوست ميباشد، طبق استاندارد حسابرسي "رسيدگي به اطلاعات مالي آتي " مورد رسيدگي اين مؤسسه قرار گرفته است. مسئوليت اطلاعات مالي پيش بيني شده مزبور و مفروضات مبناي تهيه آنها با هيئت مديره شرکت است .
2
2 مباني پيش بيني (تعديل شده) کنستانتره سرب و روي شرکت براي سال مالي منتهي به 29 اسفند ماه 1391 بر اساس اطلاعات واقعي 6 ماهه ابتداي سال و برآورد فروش (صادرات) شش ماهه دوم با نرخ هاي جهاني سرب و روي به مأخذ هر تن به ترتيب 2.100 دلار و 2.000 دلار و معادل ريالي هر دلار 20.000 ريال در نظر گرفته شده است . نرخهاي مزبور با نرخهاي جهاني فلزات ياد شده در تاريخ 30/6/1391( به ترتيب 2.271 دلار و 5/2.104 دلار) متفاوت ميباشد . ضمن اينکه نرخ برابري دلار در تاريخ گزارش ، در مرکز مبادلات ارزي حدوداً 24.800 ريال مي باشد .
3 بر اساس رسيدگي به شواهد مفروضات به استثناي مورد مندرج در بند 2 ، اين مؤسسه به مواردي برخورد نکرده است که متقاعد شود مفروضات مزبور ، مبناي معقولي را براي تهيه اطلاعات مالي پيش بيني شده فراهم نمي کند. به علاوه به نظر اين مؤسسه ، صورت سود و زيان پيش بيني شده مزبور ، بر اســــاس مفروضات به گونه اي مناسب تهيه و طبق استانداردهاي حسابداري ارائه شده است .
4 نتايج واقعي احتمالاً متفاوت از پيش بيني ها خواهد بود، زيرا رويدادهاي پيش بيني شده اغلب به گونه اي مورد انتظار رخ نميدهند و تفاوتهاي حاصل ميتواند با اهميت باشد .
5 با عنايت به اينکه پيگيريهاي شرکت جهت تمديد کارت بازرگاني منجر به نتيجه نگرديده است ، صادرات محصولات و واردات شرکت کماکان طي قرارداد حق العمکاري از طريق شرکت نوين آلياژ سمنان(سهامي خاص) صورت گرفته است
............................
فردا کالسميين فراور کروي فسرب مي ترکونند.

hanny
2012/12/01, 15:33
سلام جعفر جان
خسته نباشيد
ميشه لطفاً نظرتون رو در مورد تمحركه بفرمائيد . ممنون يا حق

اسیر بورس
2012/12/01, 15:45
خرید و ملت در 510 و وصنا در 1501

بچه کف بازار
2012/12/01, 16:08
پرریسک جان
با وغدیر برم مجمع فوقالعاده یا نه؟ کسی میدونه بعد از مجمع فوق العاده چند روز طول می کشه از شه؟

بچه کف بازار
2012/12/01, 16:10
پرریسک جان
با وغدیر برم مجمع فوق العاده برای لفزایش سرمایه یا نه؟ کسی میدونه بعد از مجمع فوق العاده چند روز طول می کشه باز شه؟

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/01, 16:51
قیمت طلا افزایش یافت
خبرگزاری فارس: گر چه قیمت جهانی طلا امروز با افزایش روبرو شده است ولی به اعتقاد کارشناسان اقتصادی قیمت طلا در هفته جاری با بیشترین کاهش در ماه نوامبر مواجه است .

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اینترنتی رویترز ، ادامه نگرانی های بین المللی نسبت به وضعیت بن بست مالی در آمریکا تاثیر زیادی بر نوسانات قیمت طلا در روزهای اخیر داشته است. بر اساس این گزارش قیمت طلا روز چهارشنبه به کمتر از 1705.64 دلار در هر اونس رسید که این پایین ترین رقم در ده روز گذشته بوده است.

ادامه اختلافات جمهوری خواهان و دموکرات ها در امریکا بر سر بن بست مالی این کشور مانع از این شد که قیمت طلا بار دیگر به مرز 1730 دلار برسد. جان بوهنر رئیس کنگره آمریکا روز گذشته تاکید کرد مذاکرات کنگره و دولت آمریکا برای پایان دادن به بن بست مالی پیشرفت چندانی نداشته است.

در صورتی که بن بست مالی آمریکا ادامه پیدا کند اقتصاد این کشور با رکود دیگری روبرو خواهد شد. به اعتقاد کارشناسان اقتصادی قیمت جهانی طلا در روزهای آینده بین 1700 تا 1730 دلار در نوسان خواهد بود. قیمت هر اونس طلا نیز امروز با 0.3 درصد افزایش به 1729.55 دلار رسیده است . قیمت طلا در هفته جاری با افت 1.3 درصدی روبرو شد ولی در ماه نوامبر 0.5 درصد رشد داشته است .
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910910000291

زبل جان سلام
شنیدم که از غفلت مدافعین استفاده کردی و توپ رو به طاق دروازه "پتروشیمی کرمانشاه کوبیدی. به جمع سهامدارای کرماشا خوش اومدی.

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/01, 16:56
پرریسک جان
با وغدیر برم مجمع فوق العاده برای لفزایش سرمایه یا نه؟ کسی میدونه بعد از مجمع فوق العاده چند روز طول می کشه باز شه؟

دوست عزیز وغدیر با افزایش سرمایه و پوشش سود از طرف زیر مجموعه ها، اگه دید میان مدت داشته باشی و ان شا ا... مشکلی پیش نیاد حداقل 25 درصد سود نصیبت می کنه. به چیزهایی فراتر از مدت زمان باز شدن این سهم پس از مجمع فکر کن.
همت بلند دار که مردان روزگار
از همت بلند به جایی رسیده اند

سهراب 1
2012/12/01, 17:42
خودمونيم تو ماه تير كه شاخص داشت رو24هزار درجا ميزد كى فكرشو مى كرد تا آخرسال به 30هزار برسه چه برسه به اينكه پنج ماه بعدش 32هزارم رد كنه بخواد بره تو33 هزار!

اينجا ايرانه دوست عزيز . سرزمين عجايب . @-)

پرریسک
2012/12/01, 18:10
بارها اشاره شد سکه در 900 تا1100 فرصت خرید هست ...فعلا امروز با 1198 بسته شد واتی هم صف خرید بسته شد ....

سجادي
2012/12/01, 18:14
با سلام
جعفر جان نظر شما در مورد نگهداری یا فروش شنفت چیه؟ خرید 440
ممنون

ata007
2012/12/01, 18:15
سید عزیز خدا قوت
نظرت در مورد فسپا چیه ؟ p/e پایینی هم داره

پرریسک
2012/12/01, 18:20
سید عزیز خدا قوت
نظرت در مورد فسپا چیه ؟ p/e پایینی هم داره

اگه گذاشتی یک سهم هم بمونه برا روز مبادا ..همه زیر خاکی ها رو رو نکن داداش گل من..

اهداف بالای 600 می بینم براش ...اونم کاملا بنیادی ..هر قدر پایین تر بتونید بخردی بهتر فقط شناور کمی داره ویه هویی بالا میره وسهامداری میخواد وموقع صف خرید هم عرضه نمیشه ..

ata007
2012/12/01, 18:23
اگه گذاشتی یک سهم هم بمونه برا روز مبادا ..همه زیر خاکی ها رو رو نکن داداش گل من..

اهداف بالای 600 می بینم براش ...اونم کاملا بنیادی ..هر قدر پایین تر بتونید بخردی بهتر فقط شناور کمی داره ویه هویی بالا میره وسهامداری میخواد وموقع صف خرید هم عرضه نمیشه ..

درود بر جعفر خان ما مخلصیم >:d<

".احسان."
2012/12/01, 18:26
بحث مذاكره جدي است، دولت آمريكا با اقدام خود براي جلوگيري از تحريم ها نشان داد، خبر مذاكره پشت پرده واقعي است.
بازار هم كه در دو ماه اخير شايد بيش از 2000 ميليارد تومان جذبش شده است. و اين روند به نظر تا 10 هزار الي 20 هزار ميليارد تومان ادامه پيدا كند.
مطمين باشيد سرمايه جايي مي رود، كه اطمينان حاصل كرده باشد، رشد حجم معاملات در دو ماه اخير نشان دهنده اين موضوع است.
علاوه بر موضوع دلار و افزايش قيمتها، آرامش سياسي هم مزيد بر علت شده است.

به نظرم رشد بازار بالاي 40 هزار خيلي زود اتفاق خواهد افتاد. عدد شاخص مقادير بالاي رو تجربه خواهد كرد و اميدوارم بالاي 50 هزار رشد شاخص نشانگر رشد اقتصادي كشور نيز باشد...

در مجموع سهام بهترين گزينه سرمايه گذاري و سهام دلاري بهترين سهام در بازار بورس هستند.

و اما امروز....
سهام دلاري تا 6 ماه آينده پيشتاز خواهند بود.
سهام پتروشيمي و معدني
گزارش كبافق از فردا روح تازه اي در نمادهاي سراسر سبز گروه روي خواهد دميد.
كنور در بهترين قيمت بازگشايي شد، سهمي كه سود سال آينده را بين 500 الي 700 تومان اعلام خواهد كرد. بهترين گزينه براي خريد بي ريسك و پرسود. اين سهم در شش ماهه آينده قيمتهاي بالاي 4000 تومان را تجربه خواهد كرد.

گروه روي بايد در اين قيمتها خداحافظي كند، بازيگران روز چهارشنبه بدجور ركب خورند، حالا فردا 10% بالاتر وارد شوند!!!
در اين بازار نوسانگيري ممنوع است.....فقط و فقط سهامداري

كروي بايد با قيمتهاي زير 300 خداحافظي كند و به سوي 400 تومان در پيش باشد.
كالسيمين به سوي 1000 تومان
......

تازه بازار با گزارشهاي نه ماهه و دوازده ماهه سهام دلاري خواهد فهميد،چه خبر بوده،
تازه بازار با اعلام سود سال بعد خواهند فهميد، چه خبر بوده
هر چند الان هم خيلي ها فهميده اند، بازار از اينرو مثبت است.....

شب خوش، پرسود باشيد

مجیدشمسعلی
2012/12/01, 18:31
در بازار چه خبر بود؟ گروه فلزی و معدنی در معاملات امروز نیز سرآمد گروه های بازار در افزایش قیمت و ایجاد هیجان در بازار بودند.انتشار گزارش کنور و تاثیر دلار مرکز مبادلات بر سودآوری شرکت، گمانه زنی های تحلیلی در مورد اعلام سود مناسب سایر شرکت های گروه در گزارش های آتی را قوت بخشیده است و این موضوع باعث ایجاد تحرکی دیگر در نمادهای گروه فلزی و معدنی شده است. فولاد صبانور امروز بازگشایی شد و با ثبت رشد قیمتی بیش از 7 درصدی به قیمت 2275 تومان رسید .کنور سود هر سهم سال جاری خود را بر اساس عملکرد شش ماهه 3806 ریال اعلام کرده است که نسبت به اخرین پیش بینی با رشد 38 درصدی روبرو شده است و 46 درصد آن را نیز در نیمه نخست سال پوشش داده است. علت تعدیل مثبت خوب شرکت در نظر گرفتن دلار 2550 تومانی برای فروش صادراتی اش در نیمه دوم سال می باشد.شایان ذکر است کنور در نیمه نخست سال نیز بیش از 39 میلیون دلار فروش صادراتی داشته که دلار را 1759 تومان در نظر گرفته است کچاد امروز نیز در پایان بازار با صف خرید روبرو شد و به قیمت های 1090 تومان رسید.سهامداران شرکت باید منتظر اعلام سود خوبی از سوی شرکت در گزارش9 و 12 ماهه باشند. همزمان با رشد نمادهای فلزی و معدنی ومعادن نیز در آستانه قیمتی 500 تومان قرار گرفت. ومعادن در پرتفوی آبان ماه خود از واگذاری 7.8 میلیون سهم فملی سودی معادل 2.5 میلیارد تومان کسب کرده است.شرکت در این دوره 353 هزار سهم کگل،447 هزار سهم کچاد و 597 هزار سهم بکام را به سبد خود اضافه کرده است. با قیمت های امروز شرکت های مهم موجود در پرتفوی و با قیمت بازگشایی کنور ،NAV سهم به 760 تومان افزایش پیدا کرده است که قیمت جاری سهم( 498 تومان) در 65 درصدی آن معامله می شود که نشان از قابلیت های بیشتر سهم برای رشد می باشد. وامید نیز امروز به قیمت 570 تومان در پایان بازار رسید.با توجه به مالکیت 37 درصدی وامید در دو شرکت کگل و کچاد پیش بینی سود سال آتی وامید با تعدیل بسیار خوبی روبرو خواهد شد.شایان ذکر است سال مالی امید منتهی به اواخر دی ماه می باشد که شرکت احتمالا در یک ماه آتی اولین پیش بینی سود سال 92 خود را با توجه به سود امسال شرکت های کگل و کچاد اعلام خواهد کرد گروه روی نیز که همچنان با مشکل تامین مواد اولیه دست و پنچه نرم می کنند امروز با توجه به افزایش قیمت روی LME به محدوده بیش از 2000 دلار، با رشد قیمت روبرو شدند که کروی در صدر آنها قرار داشت و صف خرید خود را نیز حفظ کرد. کروی در پرتفوی آبان ماه خود تنها 5 میلیون سهم زنگان را به فروش رسانده است و تغییر دیگری در پرتفوی شرکت دیده نمی شود.با در نظر گرفتن ارزش افزوده صفر برای پرتفوی غیر بورسیnav سهم به 329 تومان رسیده است که آخرین قیمت سهم (2790 ریال) در 85 درصدی آن معامله می شود. فملی نیز امروز با توجه به رشد قیمت مس جهانی به محدوده 8000 دلار توانست قیمت های 660 تومان را پشت سر بگذارد. ذوب در معاملات امروز با معاملات منفی روبرو شد.فخوز نیز با رشد بیش از 1 درصدی به قیمت 2200 تومان رسید. فردا در بورس کالا شاهد عرضه های ذوب و فخوز خواهیم بود.فخوز 72500 تن شمش بلوم خود را با همان نرخ معاملات قبلی یعنی 1500 تومان در هر کیلو و 70000 تن تختال خود را نیز با نرخ قبلی عرضه خواهد کرد. اما ذوب که روز چهارشنبه هفته گذشته تیرآهن 14،16 خود را بعد از چند هفته با قیمت هر کیلو 1659 تومان عرضه کرده بود فردا نیز تیرآهن 14تا 18 خود را با نرخ پایه 1650 و1630 و سبد تیرآهن 27 و 20 خود را نیز با نرخ پایه 1900 تومان عرضه می کند گروه پتروشیمی هم امروز با تحرکات مثبتی روبرو بودند.سه شرکت پارسان،غدیر و شپدیس که مجامع خود را همراه با تقسیم سود خوب در پیش دارند ضمن اینکه در گزارش های 12 ماهه خود نیز با تعدیل همراه خواهند بود.این عوامل در کنار افزایش سرمایه آنها باعث افزایش تقاضا در این سه نماد شده است. در سایر شرکت های پتروشیمی نیز بهبود روند تولید و فروش و تعدیل سودی که این شرکت ها با توجه به دلار 2500 تومانی در گزارش های 9 ماهه خواهند داد شاهد روند رو به رشدی هستیم. در این گروه غدیر به زودی برای برگزاری مجمع افزایش سرمایه متوقف خواهد شد.سرمایه گذاری غدیر در پرتفوی آبان ماه خود با واگذاری 50.7 میلیون سهم پارسان،18.2 میلیون سهم ثاخت و 7 میلیون سهم پکویر سودی معادل 38 میلیارد تومان کسب کرده است. شرکت در این دوره همچنین 2 میلیون سهم وسپه، 5.7 میلیون سهم شبندر و 2 میلیون ذوب را به پرتوفی خود اضافه کرده است.ارزش افزوده پرتفوی بورسی شرکت به 4243 میلیارد تومان و ارزش افزوده پرتفوی غیر بورسی شرکت نیز به 400 میلیارد تومان رسیده است. NAV سهم با توجه به تغییرات اعمال شده در پرتفوی و سود پرتفوی 62.8 میلیارد تومانی دو ماه اخیر به 618 تومان رسیده است پارسان نیز در معاملات امروز موفق به عبور از قیمت های 900 تومان شد هر چه به مجمع شرکت نزدیکتر شویم ،با توجه به پتانسیل تعدیل سودی دیگر تا گزارش 12 ماهه شاهد قیمت 1000 تومان نیز برای سهم خواهیم بود. شخارک در معاملات امروز با صف خرید بیش از 1 میلیون سهمی روبرو شدو به قیمت 2184 تومانی رسید.شرکت در سالجاری به علت تحریمهای سیاسی، مشکلاتی در زمینه حمل و بیمه کشتیهای محصولات مایع پتروشیمی داشته که همین مساله منجر به افت حدود 20 درصدی تولید مجتمع شده است.با این وجود، تاثیر رشد چشمگیر نرخ ارز آنقدر پررنگ بوده که نه تنها افت سودآوری این شرکت صادراتی را موجب نشده؛ بلکه چشمانداز افزایش بازدهی شرکت در سالجاری را نیز ایجاد کرده است.با دلار 2500 تومانی پیش بینی می شود شرکت بتواند به سود بیش از 600 تومان نیز دست یابد.

sourena
2012/12/01, 19:01
جعفر جان با درود
در رابطه با پارسان هم ما رو ارشاد کن... مقاومتها و اهداف..سپاس

رضا 1390
2012/12/01, 19:26
سلام جعفر جان
نظر شما در رابطه با نگهداری یا تعویض وتوکا (خرید 250) چیه
باتشکر

سهراب 1
2012/12/01, 19:40
جعفرخان گزارش قپيرا اومد رو كدال . به نظرت چطور بوده ؟

http://www.codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=nM1nhe2vVB3DN4 zqCcx2qA%3d%3d

نادری
2012/12/01, 20:14
به نظرم وصنعت در حال حاظر ارزشمند است.چون تو پرتفویش شیران داره واتی داره ولصنم داره که سرشار از شیرانند در ضمن شکلر داره غیر مستقیم از طریق سهامداری بر امید قدس شفارس هم داره سفارس هم که داره تو غیر بورسی هایش هم غنی از هر سهمی است.در ضمن ایران خودرو و کلی ذخیره هم داره البته تا نظر سایر اساتید چی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سعید پور احمدی
2012/12/01, 20:42
گزارش کبافق عجب گزارش جالبی و پر باری بود و تبریک به سهامداران این کوچولوی سودساز:

سهمی که به علت پتانسیل های خاص برای رشد سوداوری معمولا با قیمت به درامد بالای 15 معامله میشد واین اواخرقیمت به درامد 23رو تجربه میکرد با این تعدیل عالی به قیمت به درامد 7 میرسه و این موضوع جای تردید برای افق سوداوری کروی و فاسمین و کاما و فراور نمیزاره........
فردا در صف های سنگین سهم هاس فوق نمیشه شک کرد اما موضوع اینجاست که آیا با توجه به قیمت های پایین منظوری برای دلبر و رشد اخیر قیمت دلبردیگر کسی حاضر به فروش سهم هست؟به نظر میاد باید از فکر خرید در این گروه منصرف شد وفکر سهم های دیگری بود که میتوان خرید و بازار در مورد آنها هنوز انتظار کبافقی در همان گروه را میکشد هر چند احتمال این هم هست که کبافق نه تنها هم گروه های خود را متحول کند که گروه های دلبری را کلا تحت تاثیر قرار داده و سهم هایی مانند کرمانشاه و شپترو و شلعاب و فولاد و......که گویا این روزها بهشون داره بی وفایی میشه هم حرکت خوبی داشته باشن

به شخصه فکر میکنم که این گزارش کبافق خیلی تاثیر گزاره و خوش به سعادت کسانی که امروز سهام دلبری خریدند اما برای اونها که نخریدن هم امیدوارم نیم ساعت اول فرصت خرید پیش بیاد چون به نظرم فردا رشد بزرگی در شاخص شاهد باشیم.....

بچه کف بازار
2012/12/01, 20:56
ممنون کهنه سوار برای پاسخت ولی شدیدا" نیاز به نقدینگی دارم از شما وسید جان راهنمایی می خوام شبندر یا و غدیر کدوم نقد کنم ؟

بچه کف بازار
2012/12/01, 21:10
دوست عزیز وغدیر با افزایش سرمایه و پوشش سود از طرف زیر مجموعه ها، اگه دید میان مدت داشته باشی و ان شا ا... مشکلی پیش نیاد حداقل 25 درصد سود نصیبت می کنه. به چیزهایی فراتر از مدت زمان باز شدن این سهم پس از مجمع فکر کن.
همت بلند دار که مردان روزگار
از همت بلند به جایی رسیده اند
ممنون کهنه سوار برای پاسخت ولی شدیدا" نیاز به نقدینگی دارم از شما وسید جان راهنمایی می خوام شبندر یا و غدیر کدوم نقد کنم ؟

امیر2309
2012/12/01, 21:16
جعفر جان خدا قوت
تو اين وساخت خبريه ؟ چند نفري هم پيشنهاد دادن؟

بازهم كه رو 51 تومن وملت و فروختيد باشد كه فردا صف بشود كافيه دليران يكمي فيتيله خريد و ببره بالا اونوقت رنج كشيدناش ديدنيه

MOSTAFA
2012/12/01, 21:31
بچه ها من از اینکه کروی و فاسمین رو 4 شنبه فروختم پشیمون شدم بدجور از سود عقب افتادم به خصوص فاسمین الان 100 % نقدم

چی بخرم به نظرتون؟

من 3 تا سهمو دیدم عالین
1.شپدیس چند روز دیگه مجمع - پرداخت سود حداکثری و فوری- p.e پایین - احتمال زیاد افزایش سرمایه
2.پارسان = = =
3.بازم فاسمین روند صعودی

نظر دوستان؟

".احسان."
2012/12/01, 21:40
بچه ها من از اینکه کروی و فاسمین رو 4 شنبه فروختم پشیمون شدم بدجور از سود عقب افتادم به خصوص فاسمین الان 100 % نقدم

چی بخرم به نظرتون؟

من 3 تا سهمو دیدم عالین
1.شپدیس چند روز دیگه مجمع - پرداخت سود حداکثری و فوری- p.e پایین - احتمال زیاد افزایش سرمایه
2.پارسان = = =
3.بازم فاسمین روند صعودی

نظر دوستان؟
سلام
سه سهم كه گفتين عالين.
پيشنهاد من براي خريد فردا
كنور-----كروي يا كالسيمين---- كف ترين! سهام دلاري

بررسي و تصميم با خودتان

balai
2012/12/01, 21:41
جهفر جان سلام وقتتون بخیر

امروز خبری تو روزنامه همشهری در مورد قطعیت دلار 2000 تومانی در بودجه 92 بحث شده بود تو صفحه اقتصادی همشهری

این خبر بیشتر از تاثیر مثبتش رو باقی بازار میخوام بدونم باعث هزینه زیادتر برای خودرو سازان میشه؟ یا خودرو شازان شزایط بهتری پیدا میکنند نسبت به ارزهای گرانتر در بازار آزاد

یعنی الان شرایطشون با دلار مرجع1226 و آزار3000تومانی تا مرجع 2000تومانی محتمل چه تفاوتی ایجاد میکنه؟

ron
2012/12/01, 21:43
سلام
سه سهم كه گفتين عالين.

بررسي و تصميم با خودتان
احسان جان گلش رو جدا کردی خدا وکیلی ماه گفتی فقط کرماشا رو جا انداختی که هنوز به بازار بدهکاره

سعید پور احمدی
2012/12/01, 21:45

چی بخرم به نظرتون؟

من 3 تا سهمو دیدم عالین
2.پارسان = = =
3.بازم فاسمین روند صعودی

نظر دوستان؟

مصطفی جان وقت بخیر:

من همونروز که گفتی فروختی تعجب کردم و از اینکه به حرفها و تحلیل های ما ایمان نداشتی کمی دلخور شدم.نگران نباش تو بورس همیشه فرصت هست فردا اگه شد و تونستی فاسمین و کروی و فراور و کاما در اولویت خریدت باشه ولی سهم هایی که خودت گفتی هم خوب هستن کرمانشا و شپترو و شلعاب و فولاد و بموتو و ذوب هم در وهله بعد خوب هستن و در کل سهم هایی که جعفر نام بدن عالی هستن ولی گروه روی سه عامل محرک گزارش کبافق و افزایش قیمت جهانی روی و سرب و افزایش قیمت دلبر رو داره که تو بازه کوتاهی رشد سریع میکنه چون از بازار هم عقب مونده و گزارش های 9 ماهشون هم یحتمل عالی است.....

ron
2012/12/01, 21:51
مصطفی جان وقت بخیر:

من همونروز که گفتی فروختی تعجب کردم و از اینکه به حرفها و تحلیل های ما ایمان نداشتی کمی دلخور شدم.نگران نباش تو بورس همیشه فرصت هست فردا اگه شد و تونستی فاسمین و کروی و فراور و کاما در اولویت خریدت باشه ولی سهم هایی که خودت گفتی هم خوب هستن کرمانشا و شپترو و شلعاب و فولاد و بموتو و ذوب هم در وهله بعد خوب هستن و در کل سهم هایی که جعفر نام بدن عالی هستن ولی گروه روی سه عامل محرک گزارش کبافق و افزایش قیمت جهانی روی و سرب و افزایش قیمت دلبر رو داره که تو بازه کوتاهی رشد سریع میکنه چون از بازار هم عقب مونده و گزارش های 9 ماهشون هم یحتمل عالی است.....
جناب پور احمد بزرگوار همه رقم ارادتمندیم
عزیز فکر کنم تو سهمایی که نام بردید کاما توازن رو بهم بریزه الگوی جالبی نداره مبادا تحت تاثیر بقیه که عالی فرمودین بالا بیاد

بارفروش
2012/12/01, 21:56
سلام
سه سهم كه گفتين عالين.

بررسي و تصميم با خودتان

با سلام خدمت جناب احسان
من امروز کنور تو قیمت 2254 اضافه کردم و روزهای قبل فرآور را زیر 700 خریدم .
از گروه روی شما نام کروی و فاسمین راپیشنهاد دادید , فرآور را چطور می بینید؟
ارادتمند

".احسان."
2012/12/01, 22:08
با سلام خدمت جناب احسان
من امروز کنور تو قیمت 2254 اضافه کردم و روزهای قبل فرآور را زیر 700 خریدم .
از گروه روی شما نام کروی و فاسمین راپیشنهاد دادید , فرآور را چطور می بینید؟
ارادتمند
عالي بدون هيچ بحثي.....

ahmad30_n
2012/12/01, 22:16
جناب پرریسک نظرتون راجع به رانفور چیه
آرام و بیصدا داره حرکت می کنه
جناب پرريسك بيزحمت يه نگاهي به رانفور بياندازيد
ظاهرا 1360 يه مقاومت كوچيك داره و بعد 1500 رو اگه رد كنه روندش صعودي ميشه.
در ضمن هدف كبافق چنده و در چه قيمتي باز شد خريد كنيم.باتشكر

bours
2012/12/01, 22:21

چی بخرم به نظرتون؟

من 3 تا سهمو دیدم عالین
2.پارسان = = =
3.بازم فاسمین روند صعودی

نظر دوستان؟

خیلی ناراحت شدم ناراحتیتو دیدم دوست من
اگه من بودم

1. شدوص در اولین حمایت بعد از جمع شدن صف فروش (پرریسک: شدوص هدف میان مدت بالای 800 تومن... حمایت اول 418 دومی 380 ......از 417 برگرده روند سهم عالی خواهد بود)

2. فسپا به گفته پر ریسک عزیز (فسپا .... اهداف بالای 600 می بینم براش ...اونم کاملا بنیادی ..هر قدر پایین تر بتونید بخردید)

3. شلعاب حد ضرر 410 هدف 480 وبعد 600 ...

4. خود فاسمین اگه راه داد (..حد ضرر 667 تومن... هدف....800 ..900)
5. فرآور، کروی

bours
2012/12/01, 22:35
به عنوان عضو کوچک این انجمن میخواستم یه توصیه به اساتید محترم خودم بکنم

اگر سهامی رو به دید میان مدت و با حدضرر و با اطمینان از بنیادی آن خرید کردید خواهشا هر روز از صبح تا ظهر پای سیستم ننشینید و رصدش نکنید، فقط ساعت 12 به بعد بیاید نگاه کنید ببینید حد ضررتون فعال شده یا نه حتی یه دوستی به من گفت اگر هم حد ضرر فعال شد اگر از بنیادی سهم اطمینان داری تا وقتی 10درصد ضرر نکردی خارج نشو ...صبر کن شاید دارن سهم رو بازی میدن...
این اشتباه خودم بود که هر روز از صبح تا ظهر بابازی گردانان سهم فریب و دلهره و استرس میخوردم و گاهی جوگیر میشدم و سهامم رو میفروختم.... و بعد پشیمان...

شپترو 2 ماهه که داره منو بازی میده حد ضرر هم فعال شده اما هنوز 10 درصد ضرر نداده به همین دلیل و چون پرریسک عزیز بنیادیش رو تایید کردن نفروختمش و حالا در ابتدای رشد... (امیدوارم;) )

AIRAN
2012/12/01, 22:52
سید عزیز
تکنیکال حفاری -خگستر چطور ارزیابی میکنی در چه نقطه ای خروج وتعویض با سهام دلبری

".احسان."
2012/12/01, 22:59
در مورد كشرق سهم زغالي سبدم ....
كاملا سهام فروخته شده و كسي نيست....
حرف و حديثي نيست، و خريدهاي بهتري ميشود انجام دهد.
شنيده ايم كه معادن زغالسنگي مي خواهند خصوصي شود. سهام زغالسنگ طبس و زغالسنگ كرمان و زغالسنگ شاهرود...

دولت ارزان فروش به نظر شما به كمتر از فروش هر سهم 1000 تومان اين سهام قانع است....
بازي زغالسنگي ها قبل از سال 92 است، افزايش تنها 20 الي 30 درصدي قيمت زغالسنگ كه تا دو برابر جا دارد، مي تواند سود هر سهم كشرق رو به 150 تومان برساند....

حالا اين سهم دارد روي قيمتهاي 311 تومان معامله مي شود.

حقوقي زرنگ هم دارد، هفته اي 200.000 سهم جمع مي كند. حالا كدهاي شخصي چگونه اند؛ بماند...

پرسود باشيد

شفاف سازی
2012/12/01, 23:00

چی بخرم به نظرتون؟

من 3 تا سهمو دیدم عالین
2.پارسان = = =
3.بازم فاسمین روند صعودی

نظر دوستان؟

با سلام
آقای مصطفی اول می بایست دیدگاه شما در خصوص سهامداری تغییر کند
اینکه شما فاسمین را در آن قیمت فروختید جای بس تعجب دارد و نشاندهنده آن است ذهن و فکر شما برای سهامداری آماده نیست ( با عرض معذرت )
اولا" شما نباید تحت تاثیر احساسات بازار قرار بگیرد خوب سهم مثل در جا می زند بزار بزند
من خوب یادم می آید ومعادن بعد از افزایش سرمایه دو سه ماه در جا میزد منفی می خورد با اعصاب سهامداران بازی می کرد برادرم تحت تاثیر احساسات در 265 تومان فروخت ولی من نفروختم سهمی در 260 تومان منفی می خورد هر چقدر می خواستی در منفی می دادند آخر چی شد الان 500 تومان

این مثال را زدم تا اینرا بگویم فرهنگ سهامداری بایستی تبلیغ کنیم
اما در مورد شما ورود در فاسمین با قیمت بالاتر برای شما سنگین خواهد بود بخصوص وقتی که شما در بالا بخری و سهم مجدد پایین بیاید این باعث سرخوردگی شما خواهد بود ( این طبیعت بازار است.)

اما در مورد شپدیس گزینه بسیار مناسبی می باشد بخصوص اینکه تحت کنترل سهامدار عمده قیمتش نسبت به سودش آنچنان رشد نکرده است قیمت 4800 تومان 1100 سود می گیری قیمتش می شود 3700 تومان با سود 1000 تومانی 92 p/e می شود 3.7
140% افزایش سرمایه می دهد قیمت تئوریک می شود 1540 تومان که با eps بعد از افزایش سرمایه حدود 420 تومان رشد تا قیمت 2000 تومان محتمل می باشد

از ان بهتر پارسان
بعضی موقع سهامدار بجای اینکه خود سهم را بخرد مادر آن سهم را می خرد چرا؟
خود قیمت سهم رشد زیادی کرده وسهم قیمت تمام شده آن سهم در دفاتر شرکت مادر مفت است
پارسان مادر شپدیس , زاگرس , کرماشا , شیراز , شراز , شبریز , مارو ن و... می باشد یکی از بهترین پرتفوی بورسی که پارسان آنها را مفت خریده و ما بواسطه پارسان در قیمت مفت سهام مذکور سهیم می شویم هرچند سهم رشد اندکی داشته ما با توجه به نزدیکی مجمع و تقسیم سود 180 تومانی و پیش بینی سود 210 تومانی برای سال آینده و احتمال افزایش سرمایه 67 درصدی گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد

اما گزینه های مناسبی مانند فملی ( زیر 650 ) کروی ( زیر 260) خود فاسمین ( حدود 650 ) فرآور ( زیر 700)
فولاد 350 - و نیم نگاهی به ثتران , ثشرق , ثباغ و آس پ - کنور ( بلند مدت ) می تواند به شرط سهامداری مدنظر قرار گیرد

پرریسک
2012/12/01, 23:02
جعفرخان گزارش قپيرا اومد رو كدال . به نظرت چطور بوده ؟

http://www.codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=nM1nhe2vVB3DN4 zqCcx2qA%3d%3d

باز هم طبق انتظارم پیش رفت ..برا قپیرا انتظار سود 200 تا 250 دارم ..پی بریا 4 میشه 800 تا1000 و5 میشه 1250 و6 میشه 1500..جای رشد زیاد نمی بینم وسهام بهتر موجوده ..

البته باز هم بگم کسی دوست داشته باشه میتونه قندی بخره ولی خوب از زمانی که گفتیم گروه قند بالایی ندارن بازار بالای 50 درصد سود داده وباز هم بازدهی سهام دیگر فعلا بیشتر هست چون خیلی بیشتر جای تعدیل دارن وتعدیل پیشخور نشده ..

پرریسک
2012/12/01, 23:04
سید عزیز
تکنیکال حفاری -خگستر چطور ارزیابی میکنی در چه نقطه ای خروج وتعویض با سهام دلبری

خگستر در 195 پیشنهاد خرید شد با هدف 300 ..

حفاری هم بالای 260 دوام بیاره شاید رشدی تا حوالی 300 بکنه ..

بنده سهام چابکی رو فعلا می بینم مثل گروه روی وگروه پترو کرمانشاه مارون ابادان ..

پرریسک
2012/12/01, 23:05
به نظرم وصنعت در حال حاظر ارزشمند است.چون تو پرتفویش شیران داره واتی داره ولصنم داره که سرشار از شیرانند در ضمن شکلر داره غیر مستقیم از طریق سهامداری بر امید قدس شفارس هم داره سفارس هم که داره تو غیر بورسی هایش هم غنی از هر سهمی است.در ضمن ایران خودرو و کلی ذخیره هم داره البته تا نظر سایر اساتید چی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وصنعت تا وقتی بالای 106 باشه روند صعود داره با هدف 130 تکنیکالی ..

پرریسک
2012/12/01, 23:06

هر کدام صلاح دیدیی

وغدیر ریسک نداره ولی شبندر ابهام زیاد داره با این همه حد ضرر شبندر در صورت شکست 340 بره رو 340 ..از هر دو نصف نصف هم میشه خروج کرد ولی گفتم غدیر خودش رو به بازار ثابت کرده ولی شبندر هنوز نه ..

پرریسک
2012/12/01, 23:08
جهفر جان سلام وقتتون بخیر

امروز خبری تو روزنامه همشهری در مورد قطعیت دلار 2000 تومانی در بودجه 92 بحث شده بود تو صفحه اقتصادی همشهری

این خبر بیشتر از تاثیر مثبتش رو باقی بازار میخوام بدونم باعث هزینه زیادتر برای خودرو سازان میشه؟ یا خودرو شازان شزایط بهتری پیدا میکنند نسبت به ارزهای گرانتر در بازار آزاد

یعنی الان شرایطشون با دلار مرجع1226 و آزار3000تومانی تا مرجع 2000تومانی محتمل چه تفاوتی ایجاد میکنه؟

با سلام..

نرخ مرجع جوکی بیش نیست هر قمی میخواد تعیین بشه فقط برا کالای اساسی هست ..مثل ارز 1226 وبه نظرم خیلی پایین تر باید تعیین بشه زیر 1700 تا مردم بیشتر از این زیر فشار نباشن ....

در مورد خودرو سازها نرخ مبادله میگیرن نه نرخ مرجع وازاد ..نرخ مبادله بالای 2400 هست ..از نظر من این گروه ورشکسته هستن فقط تکنیکالی برا نوسان خرید فروش میشه وبه امید اینکه شاید فرجی شد وتوافقی شد واز خطر ورشکستگی نجات یافتن ..

پرریسک
2012/12/01, 23:10
سلام جعفر جان
نظر شما در رابطه با نگهداری یا تعویض وتوکا (خرید 250) چیه
باتشکر
سلام..

وتوکا به نظر من با شکست 220 وتثبیت بالای اون میتونه تا بالای 250 رشد کنه ..از نظر من خرید در قیمت های زیر 200 پله ای برا پایین اوردن میانگین ..

پرریسک
2012/12/01, 23:11
جعفر جان خدا قوت
تو اين وساخت خبريه ؟ چند نفري هم پيشنهاد دادن؟

بازهم كه رو 51 تومن وملت و فروختيد باشد كه فردا صف بشود كافيه دليران يكمي فيتيله خريد و ببره بالا اونوقت رنج كشيدناش ديدنيه

وساخت بالای 263 دوام بیاره شاید بتونه تا بالای 300 هم رشد کنه تکنیکالی بنیادی خبری ندارم ..

وملت هم بالای 51 باید بیاد وگرنه میره بره 48 ..

داروساز
2012/12/01, 23:12
از یک منبع معتبر داخل سیستم شنیدم در بودجه 1500 میبینند و می خواهند در 2500 تک نرخی کنند حالا تا چقدر موفق باشند فاکتور های زیادی دخیل است.
با سلام..

نرخ مرجع جوکی بیش نیست هر قمی میخواد تعیین بشه فقط برا کالای اساسی هست ..مثل ارز 1226 وبه نظرم خیلی پایین تر باید تعیین بشه زیر 1700 تا مردم بیشتر از این زیر فشار نباشن ....

در مورد خودرو سازها نرخ مبادله میگیرن نه نرخ مرجع وازاد ..نرخ مبادله بالای 2400 هست ..از نظر من این گروه ورشکسته هستن فقط تکنیکالی برا نوسان خرید فروش میشه وبه امید اینکه شاید فرجی شد وتوافقی شد واز خطر ورشکستگی نجات یافتن ..

امیر علی
2012/12/01, 23:14
سلام جناب پرریسک
خسته نباشید
یکی از دوستان 30 تومن نقدینگی داره میخواد حداکثر 4 سهم بخره تا عید انتظار حداقل 40 درصد سود داره! گفتم اول با شما مشورت کنم بعد بهش خبر بدم
با اجازتون شدوص رو معرفی کردم زحمت بقیه به دوش شما.
لطفا قیمت مناسب خرید رو هم بفرمایید.
با تشکر

جناب پرریسک اگر عنایتی کنید ممنون میشم.

پرریسک
2012/12/01, 23:15
با سلام
جعفر جان نظر شما در مورد نگهداری یا فروش شنفت چیه؟ خرید 440
ممنون

با سلام..

این سهم گفتیم بالای 480 باید تثبیت بشه تا بتونه به اهداف بالایی برسه که موفق به شکست نشد الان واگرایی مثبت زده ولی خوب این دلیل رشد نمیشه ولی خوب اگر بتونه بالیا 425 تثبیت بشه میشه بهش امید داشت روند صعلا نزولی هست ..

در مورد فروش نظری ندارم چون سهم در قیمت کف مناسبی هست ولی خوب شاید رشد زمان ببرد میتوانید تعویض کنید ..

پرریسک
2012/12/01, 23:16
از یک منبع معتبر داخل سیستم شنیدم در بودجه 1500 میبینند و می خواهند در 2500 تک نرخی کنند حالا تا چقدر موفق باشند فاکتور های زیادی دخیل است.

تک نخری کنن ما ارزوی ما هست هر چند سر سوزنی باور ندارم ..اونم 2500 ..بشه چی میشه ..

MOSTAFA
2012/12/01, 23:17
با سلام
آقای مصطفی اول می بایست دیدگاه شما در خصوص سهامداری تغییر کند بله منم موافقم باید تجدید نظزی کنم در معاملاتم جالبه به خودم گفته بودم که گروه روی رو حداقل 1 ماه نگه دارم اما 1 هفته هم نشد جالبه که ضرر هم نکرده بودم فق چون 4شنبه منفی شد فروختم :( :d
اینکه شما فاسمین را در آن قیمت فروختید جای بس تعجب دارد و نشاندهنده آن است ذهن و فکر شما برای سهامداری آماده نیست ( با عرض معذرت )
اولا" شما نباید تحت تاثیر احساسات بازار قرار بگیرد خوب سهم مثل در جا می زند بزار بزند
من خوب یادم می آید ومعادن بعد از افزایش سرمایه دو سه ماه در جا میزد منفی می خورد با اعصاب سهامداران بازی می کرد برادرم تحت تاثیر احساسات در 265 تومان فروخت ولی من نفروختم سهمی در 260 تومان منفی می خورد هر چقدر می خواستی در منفی می دادند آخر چی شد الان 500 تومان

این مثال را زدم تا اینرا بگویم فرهنگ سهامداری بایستی تبلیغ کنیم
اما در مورد شما ورود در فاسمین با قیمت بالاتر برای شما سنگین خواهد بود بخصوص وقتی که شما در بالا بخری و سهم مجدد پایین بیاید این باعث سرخوردگی شما خواهد بود ( این طبیعت بازار است.) اره والا زور داره

اما در مورد شپدیس گزینه بسیار مناسبی می باشد بخصوص اینکه تحت کنترل سهامدار عمده قیمتش نسبت به سودش آنچنان رشد نکرده است قیمت 4800 تومان 1100 سود می گیری قیمتش می شود 3700 تومان با سود 1000 تومانی 92 p/e می شود 3.7
140% افزایش سرمایه می دهد قیمت تئوریک می شود 1540 تومان که با eps بعد از افزایش سرمایه حدود 420 تومان رشد تا قیمت 2000 تومان محتمل می باشد

از ان بهتر پارسان
بعضی موقع سهامدار بجای اینکه خود سهم را بخرد مادر آن سهم را می خرد چرا؟
خود قیمت سهم رشد زیادی کرده وسهم قیمت تمام شده آن سهم در دفاتر شرکت مادر مفت است
پارسان مادر شپدیس , زاگرس , کرماشا , شیراز , شراز , شبریز , مارو ن و... می باشد یکی از بهترین پرتفوی بورسی که پارسان آنها را مفت خریده و ما بواسطه پارسان در قیمت مفت سهام مذکور سهیم می شویم هرچند سهم رشد اندکی داشته ما با توجه به نزدیکی مجمع و تقسیم سود 180 تومانی و پیش بینی سود 210 تومانی برای سال آینده و احتمال افزایش سرمایه 67 درصدی گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد

اما گزینه های مناسبی مانند فملی ( زیر 650 ) کروی ( زیر 260) خود فاسمین ( حدود 650 ) فرآور ( زیر 700)
فولاد 350 - و نیم نگاهی به ثتران , ثشرق , ثباغ و آس پ - کنور ( بلند مدت ) می تواند به شرط سهامداری مدنظر قرار گیرد

فردا انشاالله اندکی پارسان و شپدیس میگیرم

پرریسک
2012/12/01, 23:19
جناب پرریسک اگر عنایتی کنید ممنون میشم.

گروه شیمایی شدوص ..فقط پله ای خرید کنه هر 10 درصد یک پله ..البته اگر قبل 418 برگشت متونه 50 درصد خرید رو تکمیل کنه ..

گروه پترو از بین مارون ابادان کرمانشاه یکی رو انتخاب کنه ..

از گروه روی فاسمین کروی یکی رو انتخاب کنه ..

از گروه فلزات هم فسپا ..

سعی کنه خرید ها رو پله ای بکنه در هر گروه هر چند این گروهها واین سهام به نسبت بازار قیمت معقول دارن سود معقول دارن وبازدهی خوب وتکنیکال عالی ..

پرریسک
2012/12/01, 23:21
جناب پرريسك بيزحمت يه نگاهي به رانفور بياندازيد
ظاهرا 1360 يه مقاومت كوچيك داره و بعد 1500 رو اگه رد كنه روندش صعودي ميشه.
در ضمن هدف كبافق چنده و در چه قيمتي باز شد خريد كنيم.باتشكر

رانفور بله بالای 1300 حد ضرر 1300 وهدف حدود 1500 هست ..

از این گروه رکیش با حد ضرر 890 وهدف بالای 1200 پیشنهاد میشه فقط تکنیکالی ..

سیگنال
2012/12/01, 23:23
گروه خودرویی بهترین آن خودرو این هفته را سبز پوش خواهند بود

قندی ها استارت را زده اند

غپینو و وبشهر هر دو با هم استارت را زدند و غذایی ها رشد خود را آغاز کردند

مپنا گل سر سبد تجهیزاتی ها

در گروه برقی بسویچ فروشنده ای ندارد

کمرجان را باید زیره نظر داشت

".احسان."
2012/12/01, 23:24
توصيه اي به سهامداران گروه روي

نوسانگيران و افرادي كه در روند صعودي ميخرند فردا و پس فردا اول وقت ميرن تو صف....
و اين يعني ما كه صبر كرديم، 10 الي 15 درصد از اونها جلوتريم
در نتيجه يك ماه صبر براي اين مقدار سود روي اين گروه ارزشمند بود.....

اين قدم اول بود....

قدم دوم كه شايد حتي از قدم اول مهمتر باشد، نگهداري و شايد اضافه كردن سهم در روند مثبت باشد.
نوسان گيري در اين برهه تريدر رو از سودهاي خوبي دور خواهد كرد...

پرسود باشيد

داروساز
2012/12/01, 23:25
من یکم خوش بین تر هستم چون دارن کوتاه میان در داخل سیستم اگه نشه که تارگت 5000 تومان دلار در اردیبهشت همچنان پا برجاست..... هر چند چرخش موضع دوستان در داخل نسبت به 6 ماه پیش قابل تحسین است ولی باز اینجا ایران و هر چیزی توش ممکن و به همین دلیل مدتی سود ها در بورس به سکه تبدیل می کنم چون واقعا قابل پیش بینی نیست و از سمتی واقعا زیر ساخت های کشور ضعیف شده است
تک نخری کنن ما ارزوی ما هست هر چند سر سوزنی باور ندارم ..اونم 2500 ..بشه چی میشه ..

امیر علی
2012/12/01, 23:25
گروه شیمایی شدوص ..فقط پله ای خرید کنه هر 10 درصد یک پله ..البته اگر قبل 418 برگشت متونه 50 درصد خرید رو تکمیل کنه ..

گروه پترو از بین مارون ابادان کرمانشاه یکی رو انتخاب کنه ..

از گروه روی فاسمین کروی یکی رو انتخاب کنه ..

از گروه فلزات هم فسپا ..

سعی کنه خرید ها رو پله ای بکنه در هر گروه هر چند این گروهها واین سهام به نسبت بازار قیمت معقول دارن سود معقول دارن وبازدهی خوب وتکنیکال عالی ..

سپاسگذارم.
موفق باشید استاد

برزیل
2012/12/01, 23:26
بنظرم غدیروبفروش سهم میره مجمع ومدتی بسته میشه بعدازمجمع هم تامدتی ساکن میمونه

balai
2012/12/01, 23:30
فکر نکنم برای تک نرخی کردن رقمی کمتر از 2000 تومان معنی داشته باشد در عمل هم حرف شما درسته چون ارزمرجع1226 واقعن بی معنیست

به گزارش همشهری، با وجود انتشار اخبار ضدو نقیض از تکلیف نرخ ارز در لایحه بودجه سال آینده، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به نزدیک بودن زمان ارائه لایحه بودجه، رقم دو هزار تومان را دارای شانس بالاتری برای توافق نهایی قلمداد میکند. غلامرضا مصباحیمقدم مبنای این محاسبه را نامعلوم عنوان کرده و در گفتوگو با خبرنگار ما خاطرنشان میکند:

ارز در بودجه صرفا جنبه محاسباتی دارد، نه جنبه بده بستان. به اعتقاد او اینگونه نیست که زمانی که قیمت ارز در بودجه تعیین شد، قیمت ارز در بازار آزاد هم دقیقا براساس همان نرخ تعیین شود. مصباحیمقدم این گفته خود را اینگونه تکمیل میکند که در زمان بستن بودجه باید براساس درآمد ناشی از نفت و قیمت ارز محاسباتی صورت گیرد و عدد و رقم بودجه مشخص شود،

والا این رقم هیچگونه اثر جدی در واقعیت امر ندارد اما باید براساس آن سقف درآمدی که از این تعیین قیمت درنظر گرفته میشود، هزینهها پوشش داده شود. بهعبارت دیگر هزینهها نمیتواند بیش از آن مبلغ باشد.

هشدارهای کارشناسان درباره نرخ ارز

کارشناسان بر این باورند که در سالجاری با وجود افزایش نرخ ارز در بازار آزاد، اقتصاد ایران تورم بالایی را تجربه کرد و بنابراین هر نرخی که در بودجه پایینتر از بازار آزاد تعیین شود، نهتنها اثرات منفی نخواهد داشت بلکه گامی در جهت کاهش نرخ تورم نیز تلقی میشود. البته دکتر میثم موسایی، عضو هیأت علمی دانشگاه تهران میگوید: دلارهای استحصالشده از محل فروش نفت، نباید بهدلیل اختلاف زیاد با نرخ آزاد، در بازار آزاد با قیمتهای بالاتر فروخته شود که احتمال دارد تمام این درآمد به خزانه وارد نشود. او بر این باور است که تعیین یک نرخ منطقی امکان جلوگیری از افزایش بیشتر تورم را دارد. دکتر احمد میرمطهری هم پایینبودن این رقم را عامل تشدید کسری بودجه عنوان کرده و میگوید:

تجربه نشان داده است که دولت همواره برای تأمین کسری بودجه به سراغ اعتبارات عمرانی رفته و هزینههای سرمایهگذاری را کاهش داده که این امر نیز به ضرر اقتصاد کشور تمام میشود. او البته نسبت به تبعات تورمی افزایش شدید قیمت ارز در بودجه نیز هشدار میدهد. عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی هم با اشاره به تداوم وابستگی بودجه به نفت گفت:

درصورت ابقای نرخ ارز در رقم فعلی، درآمدهای دولت بسیار کم میشود و با کسری بودجه در سال آینده مواجه خواهیم بود. دکتر مهدی تقوی تأکید میکند که نرخ ارز در این بودجه باید با دقت و ارزیابی کافی نسبت به هزینهها و فایدههای آن و بهمنظور به حداقلرساندن مضرات افزایش این نرخ تعیین شود.

شمارش معکوس برای برطرفشدن ابهامات بودجه

با وجود تمام این مباحث، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس معتقد است تا زمانی که لایحه بودجه به مجلس ارائه نشده نمیتوان نسبت به ارقام آن اظهارنظر دقیقی کرد. البته مصباحی مقدم با اشاره به جلساتی که با نمایندگان دولت داشته زمان ارائه لایحه بودجه را آیندهای نزدیک ارزیابی میکند و میگوید: حدود 10روز پیش گفتند لایحه بودجه پشت در جلسه هیأت دولت است و بهنظر میرسد که درصورت صحت این ادعا حداکثر تا 10روز آینده این لایحه در دولت نهایی و به مجلس ارائه شود.

پرریسک
2012/12/01, 23:35
من یکم خوش بین تر هستم چون دارن کوتاه میان در داخل سیستم اگه نشه که تارگت 5000 تومان دلار در اردیبهشت همچنان پا برجاست..... هر چند چرخش موضع دوستان در داخل نسبت به 6 ماه پیش قابل تحسین است ولی باز اینجا ایران و هر چیزی توش ممکن و به همین دلیل مدتی سود ها در بورس به سکه تبدیل می کنم چون واقعا قابل پیش بینی نیست و از سمتی واقعا زیر ساخت های کشور ضعیف شده است

دوست من بنده بارها خود گفتم چاره ای جز توافق نیست ولی توافق داریم تا توافق ..

نظر بنده از توافق اینکه اونوری ها تا همه چیز رو بار نکنن ونبرن راضی نخواهند شد ...وایا اینوری ها راضی میشن همه چی رو بارکنن بفرستن اونور..باید صبر کرد ..

در ضمن هیچ جنگی با ایران صورت نخواهد گرفت در صورت عدم توافق به این زودیها ...فقط فقط تحریم متاسفانه .

morteza93
2012/12/01, 23:38
سید جعفر عزیز...
ممنون میشم نظرتونو در مورد تمحرکه بفرمایید

داروساز
2012/12/01, 23:40
فرمایش شما کاملا متین... که حتی متاسفانه در صورت توافق تحریم ها تا سال ها باقیست:(....
دوست من بنده بارها خود گفتم چاره ای جز توافق نیست ولی توافق داریم تا توافق ..

نظر بنده از توافق اینکه اونوری ها تا همه چیز رو بار نکنن ونبرن راضی نخواهند شد ...وایا اینوری ها راضی میشن همه چی رو بارکنن بفرستن اونور..باید صبر کرد ..

در ضمن هیچ جنگی با ایران صورت نخواهد گرفت در صورت عدم توافق به این زودیها ...فقط فقط تحریم متاسفانه .

saeedte
2012/12/01, 23:46
جعفرجان اهداف شبریز بعد از ۷۰۰ رو میشه بگی؟

پرریسک
2012/12/01, 23:46
خوب گروه لبنی ..خراسان دیروز 12 درصد منفی نوش جان کرد باز هم صف فروش ..

اصفهان امروز 12 درصد منفی نوش جان کرد ولی خوب انگاری سفه بازها قصد ندارن ازش دست بکش ..غپاک هم صف فروش هست ..در صف خرید هشدار داده شد ..

با دو تا صف خرید وصف فروش تحلیل ما عوض نمیشه .

خیلی ها دلار چند تومن افت کرد گفتن بازار بادی صنعت عوض کنه ولی خوب چیزی که ما داریم می بینم فعلا سهام دلبری دارن بازار رو بالا میارن وقبلا هم همینطور بوده وباز هم خواهد بود ....

وارد هر سهم مزخرفی نشید خصوصا صنایعی که از تحریم صدمه می بینن مگر برای نوسان ..

پرریسک
2012/12/01, 23:47
جعفر اهداف شبریز بعد از ۷۰۰ رو میشه بگی؟

850...

پرریسک
2012/12/01, 23:48
سید جعفر عزیز...
ممنون میشم نظرتونو در مورد تمحرکه بفرمایید
تمحرکه بالای 106 هدف اول 120 بشکنه 140 ..فقط فقط تکنیکالی ..

جواد مهرابی
2012/12/01, 23:48
بموتو

شنیده ها حاکی از آنست که شرکت موتوژن موفق به اخذ مجوز جهت افزایش نرخ محصولات خود شده است ضمن اینکه اخباری مبنی بر احتمال تعدیل مثبت عایدی نیز از سوی این شرکت در بازار سرمایه به گوش می رسد

http://www.boursepersia.com/FA/component/k2/item/511-%D8%A8%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88.html

saeedte
2012/12/01, 23:50
850...

ببخشید جعفر جان تو کامنت اول (جان) اش جا افتاده بود اصلاح شد حمل بر بی احترامی نشه :)
عزیز مایی سیدجان
ممنون;)

خودشکوفا
2012/12/01, 23:58
خدایا پس این غبشهر کی باز می شه؟!!!
از الان کشته مرده هیجانشم....
هیچ سهمی تاپیکش به داغی و جذابیت این غبشهر ما نمیرسه...
دوستان خبر دارن کی بر می گرده؟؟

تکنیکالیست
2012/12/02, 00:07
قلرست و کبافق عجب تعدیلی دادند

غذایی ها را باید دنبال کرد ، باید دید بعد از این اصلاح قیمتی تا کجا خواهند رفت

nirvana_00
2012/12/02, 00:19
http://forums.boursy.com/imported/2012/12/195.jpg (http://www.shiaupload.ir/)

ازدید من قندی ها روند نزولیشون رو باید تموم شده دونست. کنج رو به بالا شکسته، پولبک هم داشته یکی دو کندل برای تثبیت روند لازم داره

گل آقا
2012/12/02, 00:25
قشرین بخرید و تا مجمع نگه دارید
1500 اولین قدم
فروش زمین و dps 300

m.r_moradi
2012/12/02, 00:35
سید عزیز فردا اولین پله خرید شدوص رو مناسب میبینید؟

430 قیمت -4 فرداست...
---------------
راستیتش به شخصه گمان نمیکنم زیر 420 بره!

tiktak
2012/12/02, 00:40
سلام جناب پرریسک لطف میکنید راجع به فملی و ثنوسا هم نظرتون رو بدید .مچکرم

".احسان."
2012/12/02, 00:58
يه نمودار شاخص فلزات اساسي ديدم كه خيلي زيبا سقفو شكسته بود؛ اين هم يك نكته كنكوري!

kiana
2012/12/02, 03:16

سلام دوست گرامی:نماد وغدیرامروزتاآخروقت کاری برای رفتن به مجمع افزایش سرمایه متوقف میشه زودتر تصمیم گیری کنید.

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/02, 07:25
پرریسک جان
با وغدیر برم مجمع فوقالعاده یا نه؟ کسی میدونه بعد از مجمع فوق العاده چند روز طول می کشه از شه؟

دوست عزیز امیدوارم با نظرات متفاوتی که داداه شده بتونی تصمیم درستی بگیری. در نهایت کسی که باید تصمیم خرید و فروش رو اتخاذ کنه خود جنابعالی هستید...

سلام دوست گرامی:نماد وغدیرامروزتاآخروقت کاری برای رفتن به مجمع افزایش سرمایه متوقف میشه زودتر تصمیم گیری کنید.

هر کدام صلاح دیدی

وغدیر ریسک نداره ولی شبندر ابهام زیاد داره با این همه حد ضرر شبندر در صورت شکست 340 بره رو 340 ..از هر دو نصف نصف هم میشه خروج کرد ولی گفتم غدیر خودش رو به بازار ثابت کرده ولی شبندر هنوز نه ..

بنظرم غدیروبفروش سهم میره مجمع ومدتی بسته میشه بعدازمجمع هم تامدتی ساکن میمونه
------------------------------------------------------
اما شاید این توصیه بتونه کمک خوبی برای تصمیم گیری بهت بکنه:
وقتی خبر خوبی در مورد یک سهم شنیدید، آن را بفروشید!
چرا که اگر آن خبر حقیقت داشته باشد تاکنون تاثیر خود را کرده و قیمت سهم را بالا برده است(نقل قول از کتاب دکتر امیر عباس کنی)

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/02, 08:10
بیات:
نرخ ارز مرجع برای محاسبه قیمت خوراک پتروشیمی افزایش مییابد

نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی گفت: تصمیم تغییر نرخ ارز مرجع برای محاسبه خوراک پتروشیمیها گرفته شد و این تصمیم هنگام تحویل عملیاتی خواهد شد.
--------------------------------------------------------------------------
http://www.naftnews.net/view-14148-ظ†ط±ط®%20ط§ط±ط²%20ظ…ط±ط¬ط¹%2 0ط¨ط±ط§ظٹ%20ظ…طط§ط³ط¨ظ‡%20ظ ظٹظ…طھ%20ط®ظˆط±ط§ع©%20ظ¾طھ ±ظˆط´ظٹظ…ظٹ%20ط§ظپط²ط§ظٹط %20ظ…ظٹ‌ظٹط§ط¨ط¯.html
این خبر امروز ممکنه پتروشیمی ها رو آزار بده
اما بدونین که وقتی یه خبر منتشر بشه اثر خودشو تا قبل از رسانه ای شدن خبر گذاشته. پس سهامتونو مفت از دست ندین چون این خبر سوخته س

alizare1982
2012/12/02, 08:43
سلام دوستان.بازار سكون خاصي داره، نميدونم چرا! از صف چيدن ها اين حس رو پيدا كردم. اميدوارم اشتباه فكر كرده باشم.

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/02, 09:02
سلام دوستان.بازار سكون خاصي داره، نميدونم چرا! از صف چيدن ها اين حس رو پيدا كردم. اميدوارم اشتباه فكر كرده باشم.

نگران نباش. امروز ممکنه حتی با عرضه های سنگینی توی برخی نمادها مواجه بشیم. برای فروش سهام خوب دست نگهدارید.

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/02, 09:17
شدوص رو دریابید

mehdi2000
2012/12/02, 09:20
مرسي حاجي.... از شدوص جا موندم

kiana
2012/12/02, 09:20
سلام دوستان اینم ازصف فروش ناچیز شدوص.آقای پرریسک گفته بودند شاید دیگه فروشنده ای نباشه.منتظر تعدیلات پلکانی میمونیم.فقط ممکن صبا تامین 700 تای باقی موندشو بخوادبفروشه که قبلا چندروزپیش هم1/2 میلشو فروخت و مدیران شرکت باکدهای حقیقی خریدند.

سهراب 1
2012/12/02, 09:22
چه رنجي كشيدن تو اين كرماشا . بالاخره بعد از مدتها دوباره صف خريد رو به خودش ديد .

saeedte
2012/12/02, 09:23
شدوص رو دریابید

من نقشه کشیده بودم برا پایین تر امرو غافلگیرمون کرد همه خریدارو امروز کردم
پولم هم آماده نبود برا امروز دیگه کارگزار عزیز مرام گذاشت

m.r_moradi
2012/12/02, 09:28
شدوص رو دریابید

چه 8% شیرینی داد بهمون،حدسم درست بود در مورد پایان اصلاحش...:))

هامد
2012/12/02, 09:28
من نقشه کشیده بودم برا پایین تر امرو غافلگیرمون کرد همه خریدارو امروز کردم
پولم هم آماده نبود برا امروز دیگه کارگزار عزیز مرام گذاشت

:)) منم نقد نبودم فعلا :( از روزه اولی که دیدم صفه فروشه اوردمش تو واچینگ اخرشم هیچی :((
بچه هایی که گرفتید حواستون باشه من شنیدم گروهی که قصده جم کردنه صفو داشتن به قصده نوسانه 8-10% بوده احتمال داره روزای بعدی به صف خرید احتمالی بدن حالا نمیدونم ممکنه به رونده سهم لطمه بزنه یا نه :-/ ولی حواستون باشه ...

هامد
2012/12/02, 09:30
عجب بازاره مثبتی شده :) این ومعادنو کچاد همچنان میتازن :)) گروی روی کروی شده انگار لیدر خوب داره میکشه بالا بقیه ارو ...
کرماشااام بالاخره صف شد <:-p مبارک سهامداراش الان میتونید به اون تارگتا یه نیم نگاهی داشته باشید :)

aur140
2012/12/02, 09:34
دوستان جمع شدن شدوص شاید بخاطر جو خیلی مثبت بازار باشه نظر شما چیه؟

saeedte
2012/12/02, 09:36
:)) منم نقد نبودم فعلا :( از روزه اولی که دیدم صفه فروشه اوردمش تو واچینگ اخرشم هیچی :((
بچه هایی که گرفتید حواستون باشه من شنیدم گروهی که قصده جم کردنه صفو داشتن به قصده نوسانه 8-10% بوده احتمال داره روزای بعدی به صف خرید احتمالی بدن حالا نمیدونم ممکنه به رونده سهم لطمه بزنه یا نه :-/ ولی حواستون باشه ...

حامی جان باروند هرکی در بیفته ور میفته
ده درصد بالاتر هم بخوان خالی کنن بازار مث باقلوا و هلو قورت میده کل سهامشونو

ebi1352
2012/12/02, 09:39

ﺍﮔﻪ ﺑﺨﺎﯼ ﺍﻣﺮﻭﺯﻡ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﻴﺘﻮﻧﯽ ﺑﺨﺮﻳﺶ.ﺣﺪﺳﻢ ﺷﺎﻳﺪ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺑﺎﺷﻪ ﻭﻟﯽ ﺗﻮ ﺻﻒ ﺑﺎ ﺩﺭﺻﺪ ﭘﺎﻳﻴﻨﺘﺮ ﻫﻢ ﻣﻴﺸﻪ ﮔﺮﻓﺘﺶ

kiana
محصولات شدوص هنوز دربورس کالا عرضه نشده وشرکت قصدداره که این کار را بکنه با وجودمخالفت صنایع لاستیکی میدونید چرا؟؟؟؟؟؟چون قیمت دوده صنعتی به شدت بالا میره درحالیکه هنوز توی این یک سال دوده افزایش نرخ داخلی نداشته واین میتونه باعث 2برابر شدن سوددهی فقط با افزایش نرخ دوده بشه.این اولین تعدیل که درچندروزآینده شاهدش خواهیم بود.

کدبان باستان
پر ریسک گرامی
روز بخیر
زحمت میکشید وملت رو مورد بازبینی قرار بدید. برخی از دوستان نظرشان این است که باید 49 را ببیند و بازگردد. نظر شما چیست. آیا صلاح میدانید در این قیمت ها اضافه کنم؟ سپاسگزارم

saeedte
2012/12/02, 09:41

پرریسک عزیز از وقتی رو ۴۷۰ صف فروش بود گفته اگه قبل از ۴۱۸ صفش جمع شد بدونید روند صعودش خیلی شدیده و اهداف خیلی بالایی داره
و دیدیم که امروز چه کرد
پس بخاطر جو نبود و پیش بینی شده بود
این عبارت "اهداف خیلی بالایی داره ، خیلی بالا" رو من فقط یکبار دیگه از سید این اواخر شنیدم و اونم در مورد شبریز ۴۳۰تومنی بود که الان وضعشو میبینیم و تا ۸۵۰ میره
و حالا هم در مورد شدوص....
ببینیم خدا چی میخواد

ebi1352
2012/12/02, 09:42
ﻋﺠﺐ ﺣﮑﺎﻳﺘﻴﻪ.ﺗﻮ ﺍﻳﻦ ﻣﺜﺒﺖ ﺑﺎﺯﺍﺭ. ﺳﺒﺪ ﻣﺎ ﻣﻨﻔﻴﻪ: ﮐﻬﺮﺍﻡ. ﻭﻣﻠﺖ. ﻭﺳﺎﺧﺖ. ﻭﺗﻮﺷﻪ

امیر علی
2012/12/02, 09:44
ای داد بی داد از شدوص:((
تا به خودم بجنبدم سهم پرید

پرریسک
2012/12/02, 09:46

سلام

بازار هر روز داره مثبت میخوره بعد دوستان تو فکر سکون وچه چیزها هستن ..

خوب بازار قرار بود صنعت عوض کنه چی شد...کل سهام دلبری دارن می تازن ..اینم گروه روی که خیلیها رو خسته کرده بود ...

حواستون به شفارس باشه...

kiana
2012/12/02, 09:49

سلام دوست گرامی تو این 7 ماه که من این سهمو دارم شدوص کاری با روند بازار نداره وراه خودشو میره چون این سهم آینده داره -اهداف بالایی برای سودسازی داره وحباب قیمتی نداره منم تا2000 فروشندش نیستم امروزم کلی به سبدم اضافه کردم.دیدیم که تو این چندروز هم با جومثبت بازارکاری نداشت وتوفازاستراحت بود .شاید فردا هم فرصت خرید بده.

پرریسک
2012/12/02, 09:49
مارون هدف قیمتی 2400 تومان..

aur140
2012/12/02, 09:52
سلام سید جان نظر شما در مورد شدوص چیه ؟
من مقداری نقد دارم فسپا یا شپترو یا سهم دیگه ای که شما می فرمایید بگیرم ؟

پرریسک
2012/12/02, 09:53
اینم گروه قند صف همشون ریخت
بیخودی خودتون رو با این گروه درگیر نکنید فعلا چون سهام مفت تو بازار خیلی زیاده از گروه روی بگیر تا پترو....

AIRAN
سید جان نظرت در مورد کپشیر چیست

اشکبوس کهنه سوار
فسپا ها رو دارم می خرم 1000 تا 1000 تا، نظرت چیه پرریسک عزیز؟

سعید پور احمدی
2012/12/02, 09:54
بازگشايي نماد معاملاتي ولغدر
به اطلاع مي رساند نماد معاملاتي شركت ليزينگ خودرو غدير پس از برگزاري مجمع عمومي عادي بطور فوق العاده مبني بر انتخاب اعضاي هيات مديره،( با محدوديت نوسان قيمت )آماده انجام معامله مي باشد . مديريت بازار
بازگشايي نماد معاملاتي كبافق
به اطلاع مي رساند نماد معاملاتي شركت معادن بافق با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1391/12/30،( بدون محدوديت نوسان قيمت ) با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشد . مديريت بازار

پرریسک
2012/12/02, 09:55
سلام سید جان نظر شما در مورد شدوص چیه ؟
من مقداری نقد دارم فسپا یا شپترو یا سهم دیگه ای که شما می فرمایید بگیرم ؟

سلام..

نظرک در صفحات قبل هست در مورد شدوص...

فسپا وشپترو هر دو تایید هستن فعلا مارون رو پیشنهاد میدم..