PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما تصویری را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و تصویرها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چی .......چرا؟؟؟؟

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107

m.r_moradi
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۱:۳۶
عجب فروشنده ی سمجی داره شدوص!!!!

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۱:۳۷
پول هم نداریم فراور بخریم دیگه یه همچین احمقیتی رو از بازار انتظار نداشتیم هر چی مونده بود دادیم خگستر..........

دوستانی که نقد هستن فلامی وشدوص هر دو مورد تایید استاد پرریسک هستن برید برای بررسی و خرید........

abtinsalari
[quote=سعید پور احمدی;247659]چه بدبختی آخه این کیه که فرآور و عرضه میکنه بابا این سهم ها داره از کجا میاد این دیونه ها کی هستن یکی جواب بده دوستان مگه کل سهم فراور چقدر که بدون عرضه حقوقی بالای 1 درصد باید چند برابر شناویش معامله بشه!!!به خدا موندم تو کار این سهم!!![/quot
ای گفتی این مثلث رویی منو پیر کرد فاسمین . کروی . فرآور واقعا اینا کین داره رو 718 عرضه میکنه

saeedte
آقا اگه کسی تو این اقتصاد نوین آشنا داره زنگ بزنه بگه من این 10 تای مونده شو رو +4 امروز نقد خریدارم فقط دست از سر سهم برداره :d
با چه التماسی داره میفروشه سهمو ، بنده خدا 20 دقیقه نگه میداشتی کلشو میتونستی ساعت 10:15 به صف بدی به جای این جون کندن :d

جواد مهرابی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۱:۳۹
هر سهم باغمیشه 2700 ریال نه یک ریال بالاتر نه پایین تر
دلگیرم از مر غهایی که دانه خوردنشان پیش ما بود وحالا برای دیگران تخم می گذارند رفتند ولی میدانم روزی بوی کباب شدنشان به مشام خواهد رسید(فروشندگان سهم فبل از مجمع)

ما که خریدیم 275 باهاش مجمع میریم 75 هم سود میگیریم .....برامون میفته 200 تومن .... پی بر ای 2

حالا ملت برن سهام با پی بر ای بالا بخرن ما اینجوری میخریم ......زمان همه چیز رو ثابت خواهد کرد....

m.r_moradi
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۱:۴۵
خوشم میاد هرچی شدوص میزارن برا فروش خریدار داره!:))

MOSTAFA
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۱:۴۹
کرماشا چرا اینقدر عرضه داره؟
باز ما ی سهمی خریدیم و کله کرد :d

جعفری
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۱:۴۹
دوستان تکنیکالیست
اگه امکان داشته باشه حمایت ومقاومت دو سهم یاسا تایر وشبدیس روبگین پیشاپیش ممنونم

اشکبوس کهنه سوار
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۱:۵۴
آقا اگه کسی تو این اقتصاد نوین آشنا داره زنگ بزنه بگه من این 10 تای مونده شو رو +4 امروز نقد خریدارم فقط دست از سر سهم برداره :d
با چه التماسی داره میفروشه سهمو ، بنده خدا 20 دقیقه نگه میداشتی کلشو میتونستی ساعت 10:15 به صف بدی به جای این جون کندن :d

اینم از اقتصاد نوین
گورشو از شفارس گم کرد

homework
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۱:۵۶
بچه هاااااااااااااا
فلامی ...
فروشنده ی کله شقی داره
ار فرصت ها استفاده کنین بقول سید عزیز

saeedte
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۱:۵۶
اینم از اقتصاد نوین
گورشو از شفارس گم کرد

کهنه سوارجان 945 تا دونه دیگه داره :d
انقد خنگ و گداست میترسم با همین چندتا هم سهمو خراب کنه :d

محمدرضا 87
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۱:۵۸
کرماشا چرا اینقدر عرضه داره؟
باز ما ی سهمی خریدیم و کله کرد :d

عرضه ای نداره.
هرچی بیشتر این افراد ترسو و عجول از سهم کرماشا خارج شن بهتره و صعودو قدرتمند تر میکنه.
امروز به نظرم آخریم پول بکو زد هفته دیگه معاملاتش خیلی قشنگه و کف سهمو ایشالا بیاره رو 750 تومن و بعد صعود های بعدی.

پرریسک عزیز نظر شما چیه استاد؟

MOSTAFA
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۲:۰۱
امروز شپدیس کرماشا پارسان خریدم

سهمی ک خوب معامله شد پارسان بود برا همین خودم و خفه کردم باش ی کم دیگه تک سهم میشدم

فعلا به قول بعضیا با این 3 تا تک سهم شدم :d

راهکار جدید
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۲:۰۲
بچه هاااااااااااااا
فلامی ...
فروشنده ی کله شقی داره
ار فرصت ها استفاده کنین بقول سید عزیز

دوست عزیزم من فلامی رو به پیشنهاد جعفر جون دوشنبه 240 خریدم مطمئنم از شنبه به بعد دیگه این سهم گیر نمی یاد. این سهم زیر خاکیه اما چه زود دیر میشه.

امیر2309
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۲:۰۳
اعتراض صدرا پذيرفته نشد (اخبار بورس)

گفتگو با مدير نظارت بر ناشران سازمان بورس
جناب مالمير چرا صدرا به بورس بازنميگردد؟

طبق آخرين بررسيها، اعتراض شرکت صدرا براي عدم حذف نماد از بورس به نتيجه نرسيده و رد شده است. با توجه به اعتراض مديران صدرا درباره حذف اين نماد از فهرست شرکتهاي پذيرفته شده در بورس تهران، هياتمديره سازمان طبق دستورالعملهاي موجود اين امر را مورد تجديدنظر قرار داد که بر اساس اعلام شفاهي و طبق مصوبه هياتمديره سازمان، حضور دوباره صدرا در فهرست بورس تهران منتفي است و سهامداران بايد در انتظار بازگشايي نماد صدرا در بازار پايه فرابورس باشند.

اين نماد چه زمان در بازار پايه بازگشايي ميشود؟

با توجه به اينکه آخرين اطلاعات و صورتهاي مالي صدرا براي ما ارسال شده است؛ پس از انجام آخرين هماهنگيهاي لازم بين فرابورس و مديران صدرا درباره چگونگي و نحوه حمايت از سهام اين شرکت، نماد صدرا در بازار پايه فرابورس بازگشايي ميشود که اميدواريم تا پايان آذرماه اين امر تحقق يابد.

اين روزها بسياري از سهامداران چشم انتظار نمادهاي متوقف پالايشگاهها هستند، از آنها چه خبر؟

پالايشگاه نفت اصفهان بحثي با پالايش و پخش فرآوردههاي نفتي دارد که حاکي از اختلاف 1100 ميليارد توماني شرکت با پالايش و پخش است که البته در گزارش 6ماهه نيز به آن اشاره شده است. اين رقم براي هر سهم بسيار مهم و کليدي است و 1100 ميليارد تومان اختلاف در صورتهاي مالي معادل 300تومان براي هر سهم است و با توجه به اهميتي که اين رقم براي هر سهم دارد اگر شرکت مجبور به پرداخت اين مبلغ به پالايش و پخش شود و اتفاق بيفتد، شپنا با زيان انباشته مواجه ميشود. در حال حاضر سازمان بورس اين موضوع را با وزارت نفت با همکاري شرکت در ميان گذاشته که اميدواريم در اين جلسات به جمعبندي برسيم، به نحوي که آنچه حق است اتفاق بيفتد تا تکليف سهامداران مشخص شود. با وجود پيگيريهاي چندباره، نمادهاي پالايش نفت شيراز و پالايش نفت تهران اطلاعاتي که از سوي شرکتها در اختيار ما گذاشته شده ابهامات موجود را برطرف نکرده و همچنان براي بازگشايي در انتظار موارد جديدي که شفافسازي لازم را درباره آخرين وضعيت اين شرکتها داشته باشد، هستيم.

bours
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۲:۰۵
امروز شپدیس کرماشا پارسان خریدم

سهمی ک خوب معامله شد پارسان بود برا همین خودم و خفه کردم باش ی کم دیگه تک سهم میشدم

فعلا به قول بعضیا با این 3 تا تک سهم شدم :d

هی برو سهمای خوبو بخر تا کله کنن بیان پایین بعد که کله کردن بفروش اونوقت فرداش که صف خرید شدن بشین بگو چرااااااااااااااااااااااا ااا؟؟؟:d

امید 110
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۲:۱۵
کرمانشا امروز 7179 ریال را هم لمس کرد و از اونجا برگشت (فیبوی 61.8) . سهم بر روی محدوده 700 و 680 حمایت های محکمی دارد . عرضه های کنترل شده روی 730 اجازه رشد بیشتر به سهم نداد ولی سهم در صورت خالی شدن از فروشندگان عجول حرکت خوبی خواهد داشت .

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۲:۱۷
اینم از اقتصاد نوین
گورشو از شفارس گم کرد

داداش اینو از کدوم سایت زنده دارید نگاه میکنید؟سهامداران ومیگم؟

parvaz
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۲:۱۷
فک میکنم تو غچین یه خبرایی هست. تا دیروز یه گوشه غریب افتاده بود .
:)]

parvaz
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۲:۱۹
واسه منم جالبه لطفا جواب بدید

saeedte
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۲:۳۴
واسه منم جالبه لطفا جواب بدید

http://www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=151311&i=43781018754867729

تو فروش حقوقی نشون میده
حقوقیش اقتصاد نوین بود که ۴۶۷۹۴۵ سهم داشت
۳۶۷۰۰۰ پریروز فروخت
۱۰۰۰۰۰ هم امروز
مونده ۹۴۵ تا :D

hamid_farahy
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۳:۰۶
فباهنر فنر جمع شده بورسه ....... گذشت زمان همه چیز رو مشخص خواهد کرد......

دوست عزیزم ما که امروز گرفتیم به امید خدا . موفق باشید .

پرریسک
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۳:۱۳
دوستانی که می گفتن بازار داره صنعت عوض می کنه وبا چند روز افت دلار کم بود هر چی سهام دلاری رو. نابود کنن الان خودشون مجبور شدن برگردن رو سهام دلبری..

چند روز قبل اشاره شد لیدر بازار گروه پترو فولاد روی خواهد بود ..فولاد امروز خودش رو ثابت کرد منتظر گروه پترو هستیم با لیدری مارون کرمانشاه شپترو وبعد گروه روی ..

تک سهمها فقط بخردی این سهام مفت هستن هر 10 درصد یک پله ..از شفارس گرفته تا فلامی شدوص و...

پرریسک
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۳:۱۴
گروه قند هشدار داده شد اونم در روزی که قپیرا بالای یک میل صف خرید بود وخیلی ها فریب این صف خرید کذایی رو خوردن ..

همچنان می گم صوبر باشید به وقتش گروه قند هم رالی اغاز بشه اشاره خواهد شد ..

فعلا فقط گروه پترو روی فولاد و....تک سهمها..

پرریسک
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۳:۱۷
سکه در 900 تا 1100 فرصت خرید بود اشاره شد ..

کف قیمت فعلا رفته بالای 1150 وفن در حال فشرده شدن واماده جهش ..سودها رو تبدیل به سکه کنید وکاری به افت وخیز نداشته باشید ..این رو از زمانی گفتیم که سکه زیر 700 تومن بود ...

hamid_farahy
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۳:۲۰
پر ریسک عزیز میشه فباهنر و تحلیل میکنین؟

abtinsalari
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۳:۲۰
پر ریسک عزیز نظرت راجب فرآور فاسمین کروی چیه؟چرا اینا این جوری میشه؟هی عرضه میشه ؟تا کی نگه داریم؟

پرریسک
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۳:۲۱
پر ریسک عزیز میشه فباهنر و تحلیل میکنین؟

بارها تحلیل شده در صفحات قبل ..

بالای 106 گفتیم هدف سهم 130 هست تکنیکالی ..بنیادی نظری ندارم ..

پرریسک
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۳:۲۳
پر ریسک عزیز نظرت راجب فرآور فاسمین کروی چیه؟چرا اینا این جوری میشه؟هی عرضه میشه ؟تا کی نگه داریم؟

فولاد هم همه می گفتن خیلی سنگین بالا میره..

حتی دوستی گفت تا ذوب الا نره فولاد عمرا بالا بیاد ولی گفتیم فولاد از قدیم شیربوده بوده وهست امروز فولاد بالای 400 صف خرید ذوب شنارو ..

گروه روی هم دوست من پایین ندارن فقط کمی صبر میخواد تازه مقاومت قدری شکست معاملات هم عالی بود کمی استراحت بعد رالی رو مثل فولاد طوفانی اغاز بکنن..اینها بالا نیان چه سهمی میخواد بالا بیاد ..

فامسنی تا 630 هم رفت الان بالای 700 معامله میشه از این بهتر ..تازه رشدی نکرده ..

صداقت2
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۳:۲۶
از محل فروش ارزش يعني دلار به قيمت مبادلاتي ميتونه بيش از 70تومان سود اعلام کنه.
تارگت سهم 320تومان هست.

با سلام
استاد کیانوش امروز 50 هزار تا فرآور در قیمت 7181 خریدم.
تعدادی هم وبشهر و مارون و فلامی که مورد تایید پر ریسک خان هم هست.
بقیه پول را برای شنبه نگه داشتم - سهام مورد نظر شما چیست؟

ممنون

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۳:۳۲
فولاد هم همه می گفتن خیلی سنگین بالا میره..

حتی دوستی گفت تا ذوب الا نره فولاد عمرا بالا بیاد ولی گفتیم فولاد از قدیم شیربوده بوده وهست امروز فولاد بالای 400 صف خرید ذوب شنارو ..

گروه روی هم دوست من پایین ندارن فقط کمی صبر میخواد تازه مقاومت قدری شکست معاملات هم عالی بود کمی استراحت بعد رالی رو مثل فولاد طوفانی اغاز بکنن..اینها بالا نیان چه سهمی میخواد بالا بیاد ..

فامسنی تا 630 هم رفت الان بالای 700 معامله میشه از این بهتر ..تازه رشدی نکرده ..

:x ارادت داریم...

صداقت2
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۳:۴۳
گروه قند هشدار داده شد اونم در روزی که قپیرا بالای یک میل صف خرید بود وخیلی ها فریب این صف خرید کذایی رو خوردن ..

همچنان می گم صوبر باشید به وقتش گروه قند هم رالی اغاز بشه اشاره خواهد شد ..

فعلا فقط گروه پترو روی فولاد و....تک سهمها..

با سلام
پرریسک خان
اگه امکان دارد حضورتان را پر رنگ تر کنید و اگه در تایم معاملات و ساعاتی قبل از آن به سوالات جواب دهید ممنون می شویم.
امروز بر خلاف جهت بازار 55هزارتایی فلامی از صف برداشتم و بقیه خرید را برای شنبه نگه داشتم. فلامی فروشنده قدری دارد و خریدش با توصیه کارشناس خبره ای چون شما مقدور بود و است.
مارون و وبشهر هم تعداد کمی با حوصله خریداری شد . اگه مقدور بود تکنیکال این 3 سهم را زحمت بکشید و اگه صلاح بر کشیدن رنج در روز شنبه بود اعلام کنید تا با کمک دوستان از خجالت فروشندگان در بیائیم
ممنون

شاهپور
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۳:۴۶
سکه در 900 تا 1100 فرصت خرید بود اشاره شد ..

کف قیمت فعلا رفته بالای 1150 وفن در حال فشرده شدن واماده جهش ..سودها رو تبدیل به سکه کنید وکاری به افت وخیز نداشته باشید ..این رو از زمانی گفتیم که سکه زیر 700 تومن بود ...
با سلاام
دیروز رفتم از دوستم سکه و طلا بگیر م میگفت قیمت جهانی طلا ودلار کمی پایین آمده ولی بخاطر تحریم جدید امریکا که طلا را هم شامل میشه قیمت هاا بالا هم رفته

پرریسک
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۳:۵۴
با سلام
پرریسک خان
اگه امکان دارد حضورتان را پر رنگ تر کنید و اگه در تایم معاملات و ساعاتی قبل از آن به سوالات جواب دهید ممنون می شویم.
امروز بر خلاف جهت بازار 55هزارتایی فلامی از صف برداشتم و بقیه خرید را برای شنبه نگه داشتم. فلامی فروشنده قدری دارد و خریدش با توصیه کارشناس خبره ای چون شما مقدور بود و است.
مارون و وبشهر هم تعداد کمی با حوصله خریداری شد . اگه مقدور بود تکنیکال این 3 سهم را زحمت بکشید و اگه صلاح بر کشیدن رنج در روز شنبه بود اعلام کنید تا با کمک دوستان از خجالت فروشندگان در بیائیم
ممنون

با سلام..

مارون بنیادی انتظار سود حدال 500 و4 میشه 2000 و5 میشه 2500 وهدف فعلا 2500..

واگرایی مخفی مثبت ..شکست روند اصلاحی کوتاه مدت در ار اس ای در تایم روزانه واماده شدن برا شکست مقاومت حوالی 2000 ولی خوب شاید فرصت خرید نداد..حد ضرر 1800..

http://vne.abcz8.com/img/c0958d82a830.gif

پرریسک
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۳:۵۷
فلامی ..روند نزولی شکسته شده ..بنیادی برا 91 50 سود ساخته برا 92 بالای 60 سود گفته ..انتاظر تعدیل باز هم ازش دارم ..

دف اول سهم 280 وبا شکست اون 400...حد ضرر هم 200 هر چند مفته ودوستانی که کمی بالا خریدن در حوالی 200 میانکین بیارن پایین البته اگر فرصت خرید زیر 220 بده ..

http://vne.abcz8.com/img/10f24cc96c40.gif

پرریسک
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۳:۵۹
وبشهر هم میشه گفت در کف قیمت هست فوقش تا 170 بیاد ولی این سهم در روند صعود قرار نداره باید بالای 195 تثبیت بشه تا بشه گفت در روند صعودی هست ..

modian
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۴:۰۸
عرض ارادت

یاد تاپیک((چی..... چرا؟؟؟؟)) در آراد بخیر.چه زود گذشت.چه خاطراتی ...

دیگه نمیشد نیام.به جرات میشه گفت جعفر خان از بزرگترین بازار خوان های ایرانه.

اومدم که استفاده کنم.باشد که ما رو هم در جمع دوستانه ی خودتون راه بدید

@};-

alipour477
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۴:۳۴
جناب پرریسک با سلام فلامی 2 میلیارد تومن زیان انباشته داره در اخرین گزارشش مگر اینکه تعدیل خوبی بده نطرتون در مورد زیان انباشتش چیه با تشکر

MOSTAFA
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۴:۵۸
سید جعفر جریان این خوراک پتروشیمیا چیه؟!

MOSTAFA
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۵:۰۱
هی برو سهمای خوبو بخر تا کله کنن بیان پایین بعد که کله کردن بفروش اونوقت فرداش که صف خرید شدن بشین بگو چرااااااااااااااااااااااا ااا؟؟؟:d

ن دیگه این دفعه تا 100 % نگیرم ولشون نمیکنم
راستی اون سهمی که خاب دیدم 1300 میشه کرماشا بود ببینم این چه میشه در مورد روی ها ک جواب داد :d

میگن سود کرماششا میخاد 200 اعلام کنه!!:o

MOSTAFA
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۵:۱۶
مپنا عجب گره ی خنده داری رفت +2 :d:d:d
یادمه پارسال بانک پارسیان گره + رفته بود به جاش منفی خورد :d:d:d: حالا خوبه مپنا +2 خورد

hamid_farahy
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۵:۱۹
مپنا عجب گره ی خنده داری رفت +2 :d:d:d
یادمه پارسال بانک پارسیان گره + رفته بود به جاش منفی خورد :d:d:d: حالا خوبه مپنا +2 خورد

دوست عزیز پر ریسک گفته بود تا 200 میره دیگه و رفت .

hamid_farahy
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۵:۳۲
پر ریسک عزیز از کجا میشه فهمید که یک شرکت وام ارزی داره یا نه؟

جعفری
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۵:۵۵
با سلام خدمت تمامی عزیزان
دیروز از مدیر عامل غدیر در مورد افزایش قیمت گاز خوراکی سوال شده
در پاسخ گفتند ما نگران افزایش قیمت خوراک نیستیم واز جای دیگر جبران میشود
برخی دوستان جای دیگر را به افزایش قیمت اوره امونیاک داخلی میدانند که بسیار طبیعی است
به هر حال با افزایش قیمت ادلار باید منتظر افزایش قیمت خوراک باشیم به نظرمن با توجه به افزایش ادلار از 1250 به 2500 افزایش 2 برابری قیمت خوراک بسیار طبیعی خواهد بود

کيانوش
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۶:۱۴
تا پايان دي مي بايست گزارش 9ماهه فولاد بياد.
با اين فروش ورق گرم و سرد تو بورس کالا که حتي 1ريال هم کاهش نرخ فروش نداشته است 30درصد تعديل مثبت سود تو 9ماهه دارد يعني 100تومان اعلام مي کند.و 12 ماهه 125تومان
پي به اي 6 فولاد تا پايان دي با سود 100توماني ميشه 600تومان.
هر کي بخره410تومان 40روزه 40درصد حداقل سود مي کنه.
...................
عقب افتادن فاز 2يارانه ها تا سال 1393
راه اندازي طرح توسعه فولاد
عدم کاهش فروش محصولات فولاد تو بورس کالا حتي 1ريال
تثبيت قيمت ارز 2450تومان در سال 91 و 92
فروش ارز صادراتي به نرخ 2450تومان بجاي 1226تومان
پي به اي پايين و نزديک شدن به گزارش 9ماهه شرکت
از دلايل صف خريد و وحشي شدن فولاد مبارکه هست.
من داشتم جا مي موندم 400خريدم تو صف خريد .
اضافه کردم.
اين همون سهمي بود که گفته بودند و بوديم نبايد فروخت.
من نفروخته بودم و دوباره امروز اضافه کردم.
........................
راستي دوستان ديروز جناب رييس جمهور از فولاد مبارکه خواستند تا ورزشگاه دولت را بخرند.البته يک مقدار چرب تر
احتمالا هفته ديگر هم کنسرسيوم کروي معدن انگوران را از دولت مي خرد البته يک مقدار چرب تر.

به تايپيک کروي سر بزنيد.با نزذيک شدن به گزارشات 9ماهه گروه روي هفته ديگر حرکت خواهد کرد.
کالسمين کروي فراور فسرب باما بافق را فروشنده نباشيد.

کيانوش
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۶:۳۳
با سلام
استاد کیانوش امروز 50 هزار تا فرآور در قیمت 7181 خریدم.
تعدادی هم وبشهر و مارون و فلامی که مورد تایید پر ریسک خان هم هست.
بقیه پول را برای شنبه نگه داشتم - سهام مورد نظر شما چیست؟

ممنون

اولا من هنوز اوستا نشده ام و هنوز دارم اجر مي اندازم و زمبه مي کشم.
دوما وقتي جناب پر ريسک مي گه فولاد گروه روي گروه پترو خصوصا کرمانشا
ما هم همين رو مي گيم.
من امروز فولاد اضافه کردم و با کروي خودکشي
فولاد 40روزه 40درصد ميده يعني تا اول دي
اگر معدن انگوران را به گروه کروي بدهند گروه روي 40روزه حداقل 70درصد ميره و خود کروي 100درصد وگرنه گروه روي 40روزه حداقل 30درصد ميره
شنبه بازار ميره بطرف 35000واحد
کرمانشا را هم نفروش

جواد مهرابی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۷:۱۷
دوستان گروه ساختمانی در آستانه مجمع با پی بر ای زیر 3

واقعا مفت مفته بخدا......... مثلا ثباغ 22 آذر مجمع داره ....

79 تومنم سود ساخته ......... در عجبم از این بازار......

مگه گروه خودرو هست که بازار پی بر ای زیر 3 بهش داده

یا قیمت ساختمون نصف شده ...... چرا بازار پی بر ای 3 بهش داده ؟؟؟

قیمت ساختمون همه جا 30% افزایش پیدا کرده ...... برا سال آینده 95 پیش بینی

کرده که پی بر ای 4 بهش بدیم میشه 400 تومن الانم 270 بخری 70 هم سود مجمع بگیری

بدبینانه یکساله 100% میده .... ما که راضی هستیم.... حالا تعدیلم داد که چه بهتر ....

بازار پی بر ای بیشتری بهش داد بازم بهتر...... صبر میکنیم.....l-)

بابک 52
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۷:۳۸

بدبینانه یکساله 100% میده .... ما که راضی هستیم.... حالا تعدیلم داد که چه بهتر ....

با سلام

عقل سلیم حرفهای شما دوست خوب رو تایید می کنه ولی چیزی که امکانش زیاده عدم تقسیم سود بالا در مجامع هستش وگرنه مطمئن باشید حقوقی ها الان امان به کسی نمی دادند تا این سهام را کسی بخره

همیشه به این مهم توجه داشته باشید که حقوقی ها خبرهای تقسیم سود و ... را بهتر از من و شما دارند

گرچه من اکثرا" با رفتن به مجامع و بلوکه شدن پول موافق نیستم به جز معدود سهمهایی همچون شپدیس که سودش رو فوری میده

خواب پول رو هم باید حساب کرد و در هر صورت اگر تقسیم سود مناسبی در کار باشه در هفته های آتی سهمهای شرکتهای ساختمانی نیز با رشد قیمت مواجه میشوند .

در هر صورت من اصلا" به تقسیم سودشون ، حتی اگر بالا هم باشه کاری ندارم و تا سهمهای دلاری هست به نظر من که سرمایه گذاری در این صنعت فایده ای نداره که اگر داشت از ما بهترون تا به حال سهم رو صف خرید کرده بودند

سهمهای عالی فقط سهمهای دلاری هستند

شپدیس همین چند وقت پیش و در 18 ام ماه مرداد ماه قیمتش زیر 2800 تومان بود الان چنده ؟ 4750 تومان میشه چند درصد سود؟ حدود 67 درصد سود خالص

پارسان در 28 ام ماه مرداد ماه قیمتش 551 تومان بود الان چنده ؟ 927 تومان میشه چند درصد سود؟ حدود 66 درصد سود خالص

و .....

خب مگه حقوقی مریضه بره سهمهای ساختمانی بخره

به قول جناب آقای پر ریسک میره سهمهای دلبری می خره و کلی سود میکنه

شما چرا ساختمان رو با خودرو مقایسه می نمایید؟ بیایید با بازدهی پتروشیمی ها مقایسه کنید

با تشکر

javad73
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۷:۴۳
این حقوقی کیه تو وملت که هر روز میزنه تو سر سهم؟
ولی دلیران خوب داره حمایت میکنه
از شنبه هر 1تومان که بیاد پایین یه پله با حجم کم وارد میشم

MOSTAFA
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۸:۱۸
این حقوقی کیه تو وملت که هر روز میزنه تو سر سهم؟
ولی دلیران خوب داره حمایت میکنه
از شنبه هر 1تومان که بیاد پایین یه پله با حجم کم وارد میشم

تو وملت هیچ خبری نیس جز سفته بازی

kiana
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۹:۰۴
سلام دوستان15آذر ششمین سالروزتاسیس بورس اوراق بهادار تهران به تمام سهامداران حقیقی صبور مبارک باد

بابااتی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۹:۱۶
دوستانی که می گفتن بازار داره صنعت عوض می کنه وبا چند روز افت دلار کم بود هر چی سهام دلاری رو. نابود کنن الان خودشون مجبور شدن برگردن رو سهام دلبری..

چند روز قبل اشاره شد لیدر بازار گروه پترو فولاد روی خواهد بود ..فولاد امروز خودش رو ثابت کرد منتظر گروه پترو هستیم با لیدری مارون کرمانشاه شپترو وبعد گروه روی ..

تک سهمها فقط بخردی این سهام مفت هستن هر 10 درصد یک پله ..از شفارس گرفته تا فلامی شدوص و...

سید تو تک سهم ها شلعاب یادت رفت ، ما داشتیم نرم نرم می خریدیم با سفارش شما امروز کلی صف خرید شد خرید هامون ناقص ماند :(:(:(:(:(

جعفر جان نظرت در مورد گروه سنگ آهن کچاد، کگل و کنور چیه ؟

خودشکوفا
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۹:۲۷
با سلام

عقل سلیم حرفهای شما دوست خوب رو تایید می کنه ولی چیزی که امکانش زیاده عدم تقسیم سود بالا در مجامع هستش وگرنه مطمئن باشید حقوقی ها الان امان به کسی نمی دادند تا این سهام را کسی بخره

همیشه به این مهم توجه داشته باشید که حقوقی ها خبرهای تقسیم سود و ... را بهتر از من و شما دارند

گرچه من اکثرا" با رفتن به مجامع و بلوکه شدن پول موافق نیستم به جز معدود سهمهایی همچون شپدیس که سودش رو فوری میده

خواب پول رو هم باید حساب کرد و در هر صورت اگر تقسیم سود مناسبی در کار باشه در هفته های آتی سهمهای شرکتهای ساختمانی نیز با رشد قیمت مواجه میشوند .

در هر صورت من اصلا" به تقسیم سودشون ، حتی اگر بالا هم باشه کاری ندارم و تا سهمهای دلاری هست به نظر من که سرمایه گذاری در این صنعت فایده ای نداره که اگر داشت از ما بهترون تا به حال سهم رو صف خرید کرده بودند

شپدیس همین چند وقت پیش و در 18 ام ماه مرداد ماه قیمتش زیر 2800 تومان بود الان چنده ؟ 4750 تومان میشه چند درصد سود؟ حدود 67 درصد سود خالص

پارسان در 28 ام ماه مرداد ماه قیمتش 551 تومان بود الان چنده ؟ 927 تومان میشه چند درصد سود؟ حدود 66 درصد سود خالص

و .....

شما چرا ساختمان رو با خودرو مقایسه می نمایید؟ بیایید با بازدهی پتروشیمی ها مقایسه کنید

با تشکر

بابی جان زدی به دل دردمند من =((
این وساپای نازنین قشنگ 5 ماه پول بی زبون بنده رو بلوکه کرد که کرد... کی هم ممکن بود به من کمک می کرد جز خدا...
بنده هم موافق شرکت در مجمع نیستم...
به غرعان...:d

ffhamzeh31
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۱۹:۳۴
سلام ایا ازبزرگان کسی جواب مرامی دهد؟؟؟؟که تکلیف نمادهایی مثل ساروم وسرود حدود نه روز است که زیر حجم مبنامعامله میشوند چیست؟(باتوجه به قانون جدید)تشکر

جعفری
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۰:۰۱

با سلام
به نظرم بازار همزمان نمیتواند در چند صنعت رشد داشته باشد
اینکه در مجمع چقدر تقسیم کنند معلوم نیست
اینکه در مجمع ساختمانیها از سود خبری نیست اینهم درست نیست چون همه شرکتهای سا ختمانی مجمع یکسان ندارند اما اکثرا پی به ای پایین دارند بجز وساخت
من تصور میکنم فعلا بازار بدنبال سهام دلبری است تا زمانیکه از ان سهمها اشباع نشود بعید است دنبال صنعت دیگری رود اگر هم برود موقتی است
شرکت در مجمع چنین شرکتهایی حتی اگر با تقسیم سود اندک هم باشد ریسک چندانی ندارد
من هم با این سهم به مجمع خواهم رفت سال قبل که تقسیم سود بالایی داشت

شفاف سازی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۰:۰۹
با سلام

و .....

با تشکر

با عرض سلام خدمت دوست خوبم بابک عزیز

مشکل سهام ساختمانی اینه که مفت هستند و همه به سهم مفت به دیده شک و تردید و دودلی نگاه می کنند و آنقدر این شک و دودلی به واسطه درجا زدن سهم زیاد می شه که سهامدار را مجبور به فروش می کنه

مشکل سهام ساختمانی وقتی حل می شه که قیمت سهام آنها دو برابر بشه مثلا" ثباغ 450 آس پ 600 ثتران و ثشرق 350 آنوقت مشکل آنها حل خواهد شد.آن وقت می شند صف خرید آن موقع است که بیان می شه سهام گروه ساختمانی ارزشمند است.

مثال بزنم همین سهام پالایشگاهی مثل شبریز 410 شراز 400 و شبندر 160
همین پرریسک عزیز چقدر تاکید به خرید می کردند آن موقع شبریز 410 مفت بود شراز 400 مفت بود شبندر 160 مفت مفت بود هر چقدر می خواستی در درصد های منفی بهت می دادند شبریز آنقدر مشکوک معامله می شد که کسی دنبالش نمی رفت
شبریز وقتی ارزشمند شد که ناقابل 70 درصد مثبت خورده حالا 670 تومان هیچ کسی پیدا نمی شه اندازه حجم مبنا عرضه کنه و شبندر همین طور....

من معتقدم ساختمان هم یک نوع سهم دلاری است قیمت زمین و ساختمان همزمان با افزایش قیمت دلار و تاثیر آن بر مصالح بطور محسوسی افزایش پیدا کرده است .
مطلب فوق در گزارش 12 ماهه شرکت های مذکور می توان دید افزایش حاسیه سود و دستیابی به سود پیش بینی شده با فروش کمتر

به نظر من سهام گروه ساختمانی به دلایل ذیل ارزشمند هستند:
1- بهای تمام شده بسیار ناچیز مربوط به زمین و ساختمانهای در دست تکمیل و تکمیل شده قبل از دوره گرانی
2- افزایش محسوس قیمت ساختمان همراه با افزایش قیمت دلار و قیمت مصالح
3- افزایش حاشیه سود
4- عدم رشد قیمت سهام نسبت به یکسال قبل
5- در پیش بودن مجامع و تقسیم سود و اخبارخوب مجامع

موفق باشید

شفاف سازی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۰:۱۴
سلام ایا ازبزرگان کسی جواب مرامی دهد؟؟؟؟که تکلیف نمادهایی مثل ساروم وسرود حدود نه روز است که زیر حجم مبنامعامله میشوند چیست؟(باتوجه به قانون جدید)تشکر

دوست عزیز
کدام تکلیف ؟؟
کدام قانون جدید ؟؟
حداقل قانون جدیدرو بفرمائید

kiana
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۰:۵۷

سلام دوست گرامی اگه منظورتون گره معاملاتیست یه سرچ تو گوگل کنید درموردقوانین بورس درموردرفع گره معاملاتی شرکتهای بورسی به حواب خود میرسیدبه خیلی اطلاعات دیگه درموردبورس هم دست پیدا میکنید

omid_amorous
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۱:۰۵
دوستان زامیاد رو چطور میبینید؟

hamid_farahy
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۱:۱۶
پر ریسک عزیز از کجا میشه فهمید که یک شرکت وام ارزی داره یا نه؟ یا آیا فباهنر وام ارزی دارد یا نه؟

hamid_farahy
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۱:۱۹
دوستان زامیاد رو چطور میبینید؟

دوست عزیز اگه وارد نشدی واردش نشو خودرویی ها خیلی جالب نیستن . اگرم افت هم نداشته باشن درجا میزنن و از بقیه بازار جا میمونی . طبق صحبت های پرریسک عزیز این همه سهم خوب تو بازار هست چرا خودرویی . باز تصمیم با خودتان هست .

farhad894
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۱:۲۹
درمورد فایرا توضیح بدین لطفا

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۱:۳۶
-گره معاملاتی وضعیتی است که در آن یک نماد معاملاتی به رغم برخورداری از صف سفارش خرید يا فروش در پايان جلسه معاملاتي حداقل معادل یک برابر حجم مبنا برای شرکتهایی با 3 میليارد سهم و بیشتر ( بالای ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه ) و دو برابر حجم مبنا برای سایر شرکتها، به علت عدمتقارن قیمتهای درخواست خرید و فروش، حداقل به مدت 5 جلسه معاملاتی متوالی مورد معامله قرار نگیرد يا متوسط معاملات روزانه آن در این دوره (به استثنای معاملات در بازار معاملات عمده)، کمتر از 5 درصد حجم مبنا باشد؛ 2- کلیه معاملات یک نماد معاملاتی در 5 جلسه معاملاتی متوالی در سقف دامنه نوسان روزانه قیمت باشد؛ 3- کلیه معاملات یک نماد معاملاتی در 5 جلسه معاملاتی متوالی در کف دامنه نوسان روزانه قیمت باشد.

ماده 26: فهرست شرکتهای مشمول گره معاملاتی توسط بورس استخراج و حداکثر تا پیش از شروع روز معاملاتی از طریق سامانه معاملات و همچنین سایت رسمی شرکت به اطلاع عموم میرسد.

ماده 2۷:مقررات گره معاملاتی در مورد سهام شرکتهایی با سهام پايه کمتر از 150 میلیون سهم ( زیر ۱۵ میلیارد تومان سرمایه ) با تشخیص مدیرعامل بورس میتواند اعمال نشود

.ماده 28: برای نمادهای معاملاتی که بر اساس اعلام بورس مشمول گره معاملاتی میشوند، در ابتدای روز معاملاتی بعد و در مرحله گشایش، با دامنه نوسان 2 برابر دامنه نوسان روزانه قيمت عادی آن نماد انجام و سپس در حراج پیوسته معاملات در دامنه نوسان روزانه قیمت انجام میشود. قیمت مرجع در دوره حراج پیوسته، قیمت کشف شده از طریق حراج ناپیوسته است.

تبصره: در صورت عدمانجام معامله از طریق حراج ناپیوسته، آخرین قیمت پايانی نماد معاملاتی، قیمت مرجع در دوره حراج پیوسته خواهد بود

مجیدشمسعلی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۱:۴۰
-گره معاملاتی وضعیتی است که در آن یک نماد معاملاتی به رغم برخورداری از صف سفارش خرید يا فروش در پايان جلسه معاملاتي حداقل معادل یک برابر حجم مبنا برای شرکتهایی با 3 میليارد سهم و بیشتر ( بالای ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه ) و دو برابر حجم مبنا برای سایر شرکتها، به علت عدمتقارن قیمتهای درخواست خرید و فروش، حداقل به مدت 5 جلسه معاملاتی متوالی مورد معامله قرار نگیرد يا متوسط معاملات روزانه آن در این دوره (به استثنای معاملات در بازار معاملات عمده)، کمتر از 5 درصد حجم مبنا باشد؛ 2- کلیه معاملات یک نماد معاملاتی در 5 جلسه معاملاتی متوالی در سقف دامنه نوسان روزانه قیمت باشد؛ 3- کلیه معاملات یک نماد معاملاتی در 5 جلسه معاملاتی متوالی در کف دامنه نوسان روزانه قیمت باشد.

ماده 26: فهرست شرکتهای مشمول گره معاملاتی توسط بورس استخراج و حداکثر تا پیش از شروع روز معاملاتی از طریق سامانه معاملات و همچنین سایت رسمی شرکت به اطلاع عموم میرسد.

ماده 2۷:مقررات گره معاملاتی در مورد سهام شرکتهایی با سهام پايه کمتر از 150 میلیون سهم ( زیر ۱۵ میلیارد تومان سرمایه ) با تشخیص مدیرعامل بورس میتواند اعمال نشود

.ماده 28: برای نمادهای معاملاتی که بر اساس اعلام بورس مشمول گره معاملاتی میشوند، در ابتدای روز معاملاتی بعد و در مرحله گشایش، با دامنه نوسان 2 برابر دامنه نوسان روزانه قيمت عادی آن نماد انجام و سپس در حراج پیوسته معاملات در دامنه نوسان روزانه قیمت انجام میشود. قیمت مرجع در دوره حراج پیوسته، قیمت کشف شده از طریق حراج ناپیوسته است.

تبصره: در صورت عدمانجام معامله از طریق حراج ناپیوسته، آخرین قیمت پايانی نماد معاملاتی، قیمت مرجع در دوره حراج پیوسته خواهد بود

از شما متشکرم

ahmad30_n
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۱:۴۱
فردا بايد خبرهاي و اطلاعيه هاي خوبي در كدال بيايد و نمادهاي بسته باز شوند.

".احسان."
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۱:۴۸
قانون اساسي و تخطي ناپذير براي بورس ايران و بورسهاي دنيا....
1- در كشوري كه ارز رشد كرد، بورس نيز رشد خواهد كرد.
بورس ايران رشدهاي اساسيش را در پي بالا رفتن دلار همواره داشته است.

هنوز هم به شاخص با رقم هاي بالاي 50 الي 60 هزار نظر دارم. همه سهمها با بنيادي نسبتا مناسب؛ بايد رشد بالاي 100% را داشته باشند. حتي گروه خودروسازي اين توانايي را دارد.

همكنون در موج پنجم صعود تا 40000 الي 42000 شاخص قرار داريم، كه يكي از شارپترين صعودي هاي شاخص است.
كماكان با سهام تا قبل از سال باشيد.
هر اصلاحي هم فرصت خريد است.
شما خودتان حجم معاملات رو نگاهي داشته باشيد. در طول تاريخ بورس بي سابقه است.
حجم معاملات سهام شاخص ساز را نگاهي بياندازيد، در طول تاريخ بورس بي سابقه است.
قطعا بازدهيش هم تاريخ ساز خواهد شد....

ماشين صعود شاخص آنقدر موتور پرزوري دارد،كه هر پالس منفي رو در مقابل خود در خواهد نورديد.
هر روز كه ديرتر وارد شويم، 4% عقبتريم...
تصميم گيري و خريد سهام ايده آل با شما

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۱:۴۹
پر ریسک عزیز از کجا میشه فهمید که یک شرکت وام ارزی داره یا نه؟ یا آیا فباهنر وام ارزی دارد یا نه؟

حمید جان سلام:

تو کدال تو صورت مالی قسمت سایر اطلاعات بند استاندارد حسابرس باید ذکر بشه و در مصارف ارزی هم باید بیاد.

در مورد فباهنر:

3ماهه:
1( شرکت پيشبيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 90/12/29 را در تاريخ هاي 90/02/20 ،89/12/07 )حسابرسي شده( و 90/05/20 مبلغ 108 ر ،در تاريخ هاي 90/09/01 و 90/11/09 مبلغ 118 ر ، و در تاريخ هاي 90/11/17 ،
89/12/07 و 89/12/28 )حسابرسي شده( مبلغ 129 ر اعلم نموده است. که مطابق با صورت هاي مالي حسابرسي نشده و حسابرسي شده مبلغ 156 ر محقق گرديده است .
2( پيشبيني عملکرد سال مالي منتهي به 91/12/30 در مقايسه با عملکرد واقعي سال مالي قبل به ترتيب فروش 27 درصد افزايش، بهاي تمامشدة کالي فروشرفته 30 درصد افزايش، سود عملياتي مبلغ 544ر1 ميليون ر افزايش و سود پس از کسر
ماليات 15 درصد کاهش را نشان ميدهد.
3( شرکت پيشبيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 91/12/30 را در تاريخ هاي 90/12/07 و 90/12/28 )حسابرسي شده( مبلغ 133 ر اعلم نموده است.
4( مزيد استحضار، شرکت در اولين پيش بيني سال مالي 91 اعلم نموده است که lme مس و روي در بودجه سال 1391 بطور متوسط به ترتيب مبلغ 500ر8 و 100ر2 دلر و نرخ تسعير ارز نيز مبلغ 260ر12 ر به ازاي هر دلر براساس
نرخ مرجع بانک مرکزي برآورد گرديده است.
لزم به ذکر است ، شرکت موجودي ارزي نزد بانک ها و بدهي ارزي مشتريان خارجي را به نرخ مرجع بانک مرکزي درحسابها منعکس مي نمايد که با توجه به استانداردهاي حسابداري ماندههاي ارزي مذکور ميبايست به نرخ توافقي پايان سال تسعير
و درحسابها منظور گردد.
5( مطابق با اطلعات پيوست، نرخ برابري دلر در فروش هاي صادراتي شرکت در عملکرد 3 ماهه مبلغ 248ر12 ر اعلم گرديده است که مسئولين شرکت اذعان به اشتباه مبلغ ياد شده نموده اند و اعلم داشته اند که مبلغ 260ر12 ر صحيح مي
باشد.
6( مطابق با اطلعات ارسالي ، سود پيشنهادي هيات مديره به مجمع عمومي عادي سال مالي 91 ، مبلغ 93 ر به ازاي هر سهم مي باشد

6 ماهه:

1( مزيد استحضار، شرکت در اولين پيش بيني سال مالي 91 اعلم نموده است که
نرخ مرجع بانک مرکزي برآورد گرديده است.
لزم به ذکر است ، شرکت موجودي ارزي نزد بانک ها و بدهي ارزي مشتريان خارجي را به نرخ مرجع بانک مرکزي درحسابها منعکس مي نمايد که با توجه به استانداردهاي حسابداري ماند ههاي ارزي مذکور م يبايست به نرخ توافقي پايان سال تسعير
و درحسابها منظور گردد.
، 90/11/ 90 مبلغ 118 ر ، و در تاريخ هاي 17 /11/ 90 و 09 /09/ 90 مبلغ 108 ر ،در تاريخ هاي 01 /05/ 90 )حسابرسي شده( و 20 /02/20 ،89/12/ 90 را در تاريخ ها ي 07 /12/ 2( شرکت پي شبيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 29
89 )حسابرسي شده( مبلغ 129 ر اعلم نموده است. که مطابق با صورت هاي مالي حسابرسي نشده و حسابرسي شده مبلغ 156 ر و مطابق با اطلعات تجديد ارائه شده فوق مبلغ 146 ر محقق گرديده است . /12/ 89/12/07 و 28
91 در مقايسه با عملکرد واقعي سال مالي قبل به ترتيب فروش 27 درصد افزايش، بهاي تما مشدة کالي فرو شرفته 30 درصد افزايش، سود عملياتي مبلغ 343 ر 6 ميليون ر افزايش و سود پس از کسر /12/ 3( پي شبيني عملکرد سال مالي منتهي به 30
ماليات 9 درصد کاهش را نشان م يدهد.
91 مبلغ 133 ر اعلم نموده است. /05/ 90 )حسابرسي شده( و 05 /12/28 ، 90/12/ 91 را در تاريخ ها ي 07 /12/ 4( شرکت پي شبيني سود هر سهم سال مالي منتهي به 30
* مزيد اطلع، به پيوست نامه دريافتي از شرکت در رابطه با مفروضات پيش بيني ارائه شده فوق، ارائه گرديده است.
5( مطابق با اطلعات پيوست، نرخ برابري دلر در فروش هاي صادراتي شرکت در عملکرد 6 ماهه مبلغ 126 ر 16 ر اعلم گرديده است .
6( مطابق با اطلعات ارسالي ، سود پيشنهادي هيات مديره به مجمع عمومي عادي سال مالي 91 ، مبلغ 93 ر به ازاي هر سهم مي باشد.

جواد مهرابی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۱:۵۳
با سلام

و .....

با تشکر

سلام بر بابک عزیز

ثباغ داره با p/e=2/9 معامله میشه ، برا من قابل قبول نیست که بازار این p/eرا به این گروه بده من با گروه خودرو مقایسه نکردم ، میگم مگه مث خودرو ، گروه ورشکسته ای هست که بازار داره این p/e بهش میده ..... وقتی قیمت ملک واملاک بالارفته ،وسهم در آستانه مجمع هست حداقل p/e پنج باید باشه و قیمت 400تومن نه 270 تومن...
حالا شما میفرمایید که 20 تومن میخواد تقسیم کنه حرف شما کاملا متین ، این در حد پیشنهاد هیئت مدیره است و ثاخت که بالای 50% این شرکت را داره و پول لازمه که بلوک ثباغ را برا فروش گذاشت و نخریدن ، احتمال قریب به یقین قصد دریافت درصد بالای سود نقدی را داره.......
شما میفرمایید چرا حقوقی ها خرید نمیکنن؟
تو سه روز اخیر هرروز بالای یک میلیون سهم رو حقوقی خریده ؟
بابک عزیز دو یا سه ماه پیش بود سبهان رو روقیمت 1200 خریدم ، نزدیک 15 روز صف فروش بود یه نفر هم نمیخرید ...
اون زمان تردید کردم چرا حقوقی نمیخره و از این ترسهای بیخود و فروختم ولی الان سبهان 2200 تومن.....
شفن رو رو 915 خریدم هیج کی نگاش نمیکرد من داد میزدم (پست های من تو تاپیکش موجوده) هیچ کس سمتش نمیومد.... الان تو شش ماهه 100% تعدیل سود داده هنوزم من انتظار بیشتری ازش دارم .....
کرماشا رارو 450 چقدر خوار کردن چقد جناب پرریسک داد زدن.....الان چی....
از راهنماییتون ممنونم ولی تو کت من نمیره سهم ساختمانی در آستانه مجمع با این قیمت 15% سبدم رو تشکیل نده ......
موفق وپرسود باشید.

shah_pasand
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۲:۰۰
بابی جان زدی به دل دردمند من =((
این وساپای نازنین قشنگ 5 ماه پول بی زبون بنده رو بلوکه کرد که کرد... کی هم ممکن بود به من کمک می کرد جز خدا...
بنده هم موافق شرکت در مجمع نیستم...
به غرعان...:d

با سلام و خسته نباشید

خوب عزیزم ، گول اسم خودرو رو خوردی دیگه!;)

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۲:۰۵
درمورد فایرا توضیح بدین لطفا

دوست من این سهم در لیست خرید جعفرنیست واشاره داشته انددر قیمت های کنونی نظری ندارند به بورس کالا رفتم افزایش قیمت آلومینیوم و احتمال تعدیل و بررسی داشتم به نظرپرریسک رسیدم ولی نظر تکنیکالی هم برای شما میدم:

923 حمایت داشت که شکست حمایت بعدی 911 و در صورت شکست حمایت بعدی 881

omid_amorous
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۲:۰۸
دوست عزیز اگه وارد نشدی واردش نشو خودرویی ها خیلی جالب نیستن . اگرم افت هم نداشته باشن درجا میزنن و از بقیه بازار جا میمونی . طبق صحبت های پرریسک عزیز این همه سهم خوب تو بازار هست چرا خودرویی . باز تصمیم با خودتان هست .
من الان 000 100 سهم زامیاد دارم 673 خرید کردم واسه نوسان وارد شدم امیدوارم بتونم...

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۲:۱۲
با سلام و خسته نباشید

خوب عزیزم ، گول اسم خودرو رو خوردی دیگه!;)

دوستان بارها اشاره داشتیم تنها در روند صعودی و پرقدرت وارد گروها بشید وگرنه ضرر شما حتمی است اگر چارتیست باشید میدونید وقتی یه سهم زیاد افت کرد برای اینکه روند صعودی بگیره باید زیادتر هم رشد کنه همین مپنا حدود 17 درصدی فکرکنم رشد اخیر داشت ولی هنوز روند نگرفته گروه خودرو و پیمانکاری فعلا ضعیف ترین گروه بورس هست و نوسانگیری هم از این گروهها ریسک داره البته شرایط فاذر و مپنا بنیادی چندان بی سامان هم نیست.......

omid_amorous
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۲:۱۲
دوستان کسی میدونه گازلوله کی شروع به کار میکنه

omid_amorous
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۲:۱۵
سعید جان به نظرت شنبه مثبت میخوره ؟ اگه بشه که ردش میکنم بره

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۲:۳۲
در مورد سهام صنعت ساختمان:

دوستان این صنعت بار دیگر میگم که از خودرو وپیمان بهتره ولی گروه خوبی نیست وقیمت به درامد پایین دال برارزشی بودنشون نیست بلکه بخاطر افق سودسازی پایین بازار این قیمت به درامد وبشون داده واگر قراره شما تنها برای گرفتن سود بری این سهم وبخری بهتره پول وبزارید بانک چون این سهم ها ریسک تقسیم سود و افت قیمت بعد تقسیم سود رو دارن.........

بابک 52
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۲:۳۳
سلام بر بابک عزیز

ثباغ داره با p/e=2/9 معامله میشه ، برا من قابل قبول نیست که بازار این p/eرا به این گروه بده من با گروه خودرو مقایسه نکردم ، میگم مگه مث خودرو ، گروه ورشکسته ای هست که بازار داره این p/e بهش میده ..... وقتی قیمت ملک واملاک بالارفته ،وسهم در آستانه مجمع هست حداقل p/e پنج باید باشه و قیمت 400تومن نه 270 تومن...
حالا شما میفرمایید که 20 تومن میخواد تقسیم کنه حرف شما کاملا متین ، این در حد پیشنهاد هیئت مدیره است و ثاخت که بالای 50% این شرکت را داره و پول لازمه که بلوک ثباغ را برا فروش گذاشت و نخریدن ، احتمال قریب به یقین قصد دریافت درصد بالای سود نقدی را داره.......
بابک عزیز دو یا سه ماه پیش بود سبهان رو روقیمت 1200 خریدم ، نزدیک 15 روز صف فروش بود یه نفر هم نمیخرید ...
اون زمان تردید کردم چرا حقوقی نمیخره و از این ترسهای بیخود و فروختم ولی الان سبهان 2200 تومن.....
شفن رو رو 915 خریدم هیج کی نگاش نمیکرد من داد میزدم (پست های من تو تاپیکش موجوده) هیچ کس سمتش نمیومد.... الان تو شش ماهه 100% تعدیل سود داده هنوزم من انتظار بیشتری ازش دارم .....
از راهنماییتون ممنونم ولی تو کت من نمیره سهم ساختمانی در آستانه مجمع با این قیمت 15% سبدم رو تشکیل نده ......
موفق وپرسود باشید.

با سلام خدمت جواد عزیز

و با عرض شرمندگی از جناب جعفر خان که تاپیکش رو شلوغ کردیم:

ببینید بحث من سر چند تا مطلبه:

1) زمان تقسیم سود :

همانطور که گفتم کلا" با مجمع رفتن مخالفم مگر در موارد معدود سهامی که سودشون رو خیلی زود پرداخت میکنند. من هم قبول دارم قیمتهای ثباغ یا آ س پ در قیمتهای فعلی بینظیرند. ولی باید همه نکات را در نظر گرفت . الان ثباغ در اعلامیه خود گفته که اولین پرداخت سودش از خرداد سال 92 هستش

خب تازه اگه یه نفر بیشتر از 10 هزار تا داشته باشه که از اول مرداد سال دیگه پرداخت میشه.

خب هر فردی یه استراتژی مربوط به خودشو داره.

من کلا" نمیام بگم این سودش از سود بانکی بیشتره و پس خوبه

من با سرمایم کار میکنم و شاید شما بخواهید سرمایتون بخوابه.

2) میزان سود تقسیمی:

خب مشخص نیست که چه مقدار تقسیم میکنند و کافیه که سود کم تقسیم بشه و عنوان بشه که برای پروژه ها نیاز مالی دارند که احتمالا" هم همینطور خواهد شد ، خب بر فرض اصلا" سود خوب هم تقسیم کنند ، من به شخصه به هیچ عنوان دوست ندارم پولم بلوکه بشه.

3)در خصوص حقوقی ها :

مثلا" در آ س پ یه حقوقی اومده یک میلیون سهم در تاریخ 13 /9 /91 فروخته و از یکم آذر ماه هم هیچ حقوقی سهم قابل توجهی آنچنانی خرید نکرده .

در ثباغ نیز درسته که حقوقی ها خرید کردند ولی یه سری از حقوقی ها هم میلیونی سهامشون رو فروختند.

بعدش هم بحث ما ، بحث مجمع هستش و دقیقا" صحبت از رشد سهامی که شما کردید : سبهان یا شفن یا کرماشا و منظور من همینه : چرا باید شبیه همچین سهامی که شما نام بردید و هنوز رشد نکرده اند رو نخریم و با سهام ساختمانی بریم مجمع؟؟

ببینید در کل من میگم برای چی یه نفر باید پولش رو بلوکه کنه و منظورم اینه و اصلا" کاری به خرید و فروش حقوقی ها هم ندارم . اگه یه نفر بدونه که چه سهمی بخره و اون سهم خوب رشد کنه دیگه نیازی نداره که بخواد با سهمی به مجمع بره.

البته همانطور که گفتم ، هر فردی استراتژی مربوط به خودشو داره و نظر هر فردی برای خودش محترم است

parvaz
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۲:۳۳
سایت جالب و مفیدیه

http://www.fipiran.com/MainPage.aspx?lan=fa

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۲:۳۶

من دوست ندارم کسی رو ناراحت کنم اما سهمی با پوشش 41 درصد زیان به اندازه قیمت سهم چرا باید مثبت بخوره؟بخاطر 9 درصد که تو شش ماهه جلو افتاده؟؟در مورد اینجور سهم ها بحث نکنیم بهتره....

امیر303
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۲:۵۳
شرکت گاز لوله مشغول به کاره فقط نمادش تا صدور رای دادگاه بسته است که فکر میکنم اواخر آذر موعد دادگاهش است.

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۲:۵۹
دیگه بابکم که اومده اینجا جدیدا خیلی خوبه فکر کنم سطح اینجا بره بالا و بالاتر

بابک جان ممنون که تو بحث ها وارد میشی و ما رو راهنمایی میکنی و ما استفاده میبریم.......

farhad894
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۳:۱۵
بعد دادگاه حتما تجدید نظر و دیوان عدالت اداری تا عید صبر کن

mobina
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۳:۳۳
دوستان میخواستم نظرتون را راجع به مپنا و کطبس بدونم؟

بابک 52
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۳:۴۸
دیگه بابکم که اومده اینجا جدیدا خیلی خوبه فکر کنم سطح اینجا بره بالا و بالاتر

بابک جان ممنون که تو بحث ها وارد میشی و ما رو راهنمایی میکنی و ما استفاده میبریم.......

با سلام و عرض ادب خدمت جناب آقای پور احمدی

اینجانب نیز به شخصه از مطالب همه دوستان محترم و کلیه اعضاء استفاده می کنم

به خصوص جناب آقای پر ریسک که تا به حال نشده سهمی رو معرفی کنند که بازدهی عالی نداشته باشه .

خداییش جعفر جان یکی از بهترین اعضای این سایت هستند که بدون هیچ چشمداشتی و با صبر فراوان به همه سوالات دوستان پاسخ می دهند.

واقعا" همه دوستان باید قدر جعفر عزیز را بدانند و ممنون از به اشتراک گذاری دانش ایشان بدون هیچ چشمداشتی باشند

به امید سلامتی و تندرستی جناب جعفر خان و خانواده محترمشان

برای همه دوستان و تمامی اعضاء آرزوی سلامتی و تندرستی و پرسود بودن را می نمایم

محمدرضا 87
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۳:۴۸
پرریسک جان ممنون میشم یک بار دیگه سهام های معرفی شدتو تو یه پست با اهدافو حد ضرراشون بزاری برا هفته بعد؟

ایشالا خدا 100 در دنیا 1000 در آخرت بهت بده.

مرسی.

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۳:۵۶
دوستان میخواستم نظرتون را راجع به مپنا و کطبس بدونم؟

مپنا گیر سهامدار کارکنانش افتاده قبلا یه پست گذاشتم که برای گرفتن روند صعودی باید 205 و بشکنه فعلا برای قضاوت قطعی زوده و باید شنبه هم زیر نظر باشه ولی احتمال افت بیشتره
کطبس جای رشد نداره و اگه قرار به رشد این گروه باشه کشرق اولویت داره

شفاف سازی
۱۳۹۱/۰۹/۱۵, ۲۳:۵۹
در مورد سهام صنعت ساختمان:

دوستان این صنعت بار دیگر میگم که از خودرو وپیمان بهتره ولی گروه خوبی نیست وقیمت به درامد پایین دال برارزشی بودنشون نیست بلکه بخاطر افق سودسازی پایین بازار این قیمت به درامد وبشون داده واگر قراره شما تنها برای گرفتن سود بری این سهم وبخری بهتره پول وبزارید بانک چون این سهم ها ریسک تقسیم سود و افت قیمت بعد تقسیم سود رو دارن.........

سلام بر سعید عزیز
سهام ساختمانی با سود بانکی اصلا" قابل قیاس نیست
1- یک سال سهامداری آس پ حدود 50 % ثشرق 40 % و ثباغ مجمع پارسال 20% و فروش در 260 تومان و مجددا خرید دو ماه پیش در 210 تومان مجددا " 30 % بازدهی بدون دنگ وفنگ بدون استرس برای من یکی داشته است.
پس سود آن با سود بانکی مناسبتی ندارد.

2- سهام فوق همیشه نقد شونده است اما سود سپرده بانکی در صورت برداشت اصل پول = پر
3- افق سود آوری در صورت های مالی آنها مشهود است هرچند فروششان کم شده ولی مبلغ فروش به واسطه افزایش قیمت ها جبران شده = افزایش حاشیه سود
4- سهام این گروه هم بازیگران خاص خود را دارند و به نظر من خرید یک ماه قبل از مجمع و فروش یک ماه بعد از مجمع سود تقسیم شده برای سهامداران مجانی خواهد لذا خواب سرمایه و تقسیم بلند مدت سود نیز مناسبتی نخواهد داشت .

به نظر من بعد از گروه پترو - معدنی ها - فلزات - پالایشگاهی اختصاص حدود 10 % سبد سهام به این گروه خالی از لطف نخواهد بود
موفق باشید.

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۰۰:۰۹
سلام بر سعید عزیز
سهام ساختمانی با سود بانکی اصلا" قابل قیاس نیست
1- یک سال سهامداری آس پ حدود 50 % ثشرق 40 % و ثباغ مجمع پارسال 20% و فروش در 260 تومان و مجددا خرید دو ماه پیش در 210 تومان مجددا " 30 % بازدهی بدون دنگ وفنگ بدون استرس برای من یکی داشته است.
پس سود آن با سود بانکی مناسبتی ندارد.

بله 10 درصد منم موافقم ولی درصد زیاد نه.درسته ممکنه که حرفهای شما درست باشه ولی من بیشتر بخاطر دولتی بودن صنعت ساختمان(کنترل) و اینکه در شرایط تورمی خوب برای اینکه قرارداد و انجام بدن نیاز به تعدیل دارن و این مشکل(تعدیل) تو قراردادها لحاظ نمیشه و به کلی مشکل میخورن و تو این زمان کلی هزینه ایجاد شده که دردسر سازه........
2- سهام فوق همیشه نقد شونده است اما سود سپرده بانکی در صورت برداشت اصل پول = پر
3- افق سود آوری در صورت های مالی آنها مشهود است هرچند فروششان کم شده ولی مبلغ فروش به واسطه افزایش قیمت ها جبران شده = افزایش حاشیه سود
4- سهام این گروه هم بازیگران خاص خود را دارند و به نظر من خرید یک ماه قبل از مجمع و فروش یک ماه بعد از مجمع سود تقسیم شده برای سهامداران مجانی خواهد لذا خواب سرمایه و تقسیم بلند مدت سود نیز مناسبتی نخواهد داشت .

به نظر من بعد از گروه پترو - معدنی ها - فلزات - پالایشگاهی اختصاص حدود 10 % سبد سهام به این گروه خالی از لطف نخواهد بود
موفق باشید.

بله 10 درصد منم موافقم ولی درصد زیاد نه.درسته ممکنه که حرفهای شما درست باشه ولی من بیشتر بخاطر دولتی بودن صنعت ساختمان(کنترل) و اینکه در شرایط تورمی خوب برای اینکه قرارداد و انجام بدن نیاز به تعدیل دارن و این مشکل(تعدیل) تو قراردادها لحاظ نمیشه و به کلی مشکل میخورن و تو این زمان کلی هزینه ایجاد شده که دردسر سازه........

آریو
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۰۱:۲۱
سلام بر بابک عزیز

موفق وپرسود باشید.

موافقم باهات جواد جان ... بازار گاهی اوقات اینقدر سهم ارزنده و مفت میشه که شک میکنه به سهم ... اما قشنگیش تو همینه !!!

حقوقی ؟؟!!!
واقعا حقوقی فکر میکنید کین
حقوقی کسیه که 35 میلیون شبندر تو 311 میفروشه دوباره 35 میلیون تو 335 میخره !!!
این نمونه یک حقوقی بزرگ !

حقوقی کسیه که بموتو رو 300 تومن صف فروش میکنه قبل مجمع و بعد مجمع و تقسیم 62 تومن سود رو 330 تومن دوباره به فکر خریدشه !

حقوقی کسیه که سغرب رو 245 تومن رنج منفی کشید برام !

حقوقی کسیه که کرمانشا رو با فشار فروش از 440 تا 375 تومن پایین آورد !

حقوقی کسیه که ثشرق ، ثتران و ثباغ و آ س پ رو تو این قیمت ها نمیخره اما ما میخریم !
و منتظر میمونیم

alizare1982
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۰۷:۳۱
موافقم باهات جواد جان ... بازار گاهی اوقات اینقدر سهم ارزنده و مفت میشه که شک میکنه به سهم ... اما قشنگیش تو همینه !!!

حقوقی ؟؟!!!

حقوقی کسیه که بموتو رو 300 تومن صف فروش میکنه قبل مجمع و بعد مجمع و تقسیم 62 تومن سود رو 330 تومن دوباره به فکر خریدشه !

حقوقی کسیه که ثشرق ، ثتران و ثباغ و آ س پ رو تو این قیمت ها نمیخره اما ما میخریم !
و منتظر میمونیم

بموتو نگيد كه درد دل من تازه ميشه! :d

بابک 52
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۰۹:۴۰

حقوقی ؟؟!!!

و منتظر میمونیم

با سلام خدمت دوست عزیزم آریو جان

البته به این موارد هم باید توجه داشت:

1) همه حقوقی ها هم مثل اون حقوقی هایی که شما گفتید نیستند و من بعضی هاشون رو می شناسم که کارشناسانی عالی همانند همین جعفر عزیز در آنها فعالیت می کند و همه را نباید به یک چشم نگاه کرد. و شما هم فقط دارای نکات منفی رو میگی ، در حالیکه حقوقی های کاردرست هم خیلی داریم.

2)در خصوص فروش سهمهای حقوقی ها در قیمتهای پایینتر و خرید در قیمتهای بالاتر ، شما نباید این را به آنها خرده بگیرید ، چون بعضی از حقوقی ها اهدافی جهت کنترل قیمت سهم دارند که حتی مجبورند در این راه ضرر بدهند و وقتی موفق نمی شوند که سهم را کنترل کنند ، مجبور به جایگزینی سهم در قیمتهای بالاتری می شوند . ضمن آنکه همه ایده های فروش حقوقی در یه سهم کار خودشون نیست و بعضی هاش حالت دستوری از طرف دولت یا ... داره که بازار را حمایت یا بریزند ، به همین خاطر به این مورد خرید و فروش حقوقی ها هم نمی شود خرده گرفت.

3) در هر صورت بحث من ، بحث به مجمع نرفتن و همانطوری که گفتم ، بحثی بر سر حقوقی ها و نحوه و مدل خرید و فروششان ندارم.

کماکان صبر میکنیم ، ببینیم اونهایی که با سهم به مجمع می روند موفقترند و سودشون رو بعد از چندین ماه بعد می گیرند ، یا افرادی که سهام خوب رو در قیمتهای خوب شکار می کنند و ....

ضمنا" در بازار ایران کلا" باید با روند سهم پیش رفت . البته منظورم این نیست که وقتی سهمی صف خریده برید تو صف خرید یا فروش ، بلکه منظورم اینه که با روند نجنگید.

من خودم تو شرکت ساختمانی کار میکنم و وضعیت بسیار بسیار بد همه شرکتهای ساختمانی در سال 1391 مشهوده

دولت پول نداره که بخواد طلب شرکتها رو بده و اکثر شرکتهای ساختمانی دارند ورشکسته میشن

همین چند وقت پیش رفته بودیم سندیکای شرکتهای ساختمانی : میگفتن به جای طلبهاتون بهتون زمین میدیم و سهام عدالت و ....

گرانی مصالح ، عدم وجود خرید و فروش و راکد بودن بازار و کمبود بودجه های عمرانی و ... همه موجب ریزش این گروه هستند.

در هر صورت من نظرمو گفتم و به نظر من تقسیم سود بالایی در شرکتهای ساختمانی نخواهیم داشت و تازه اگر هم داشته باشیم
نظر من مخالف به مجمع رفتنه

به قول شما صبر بهترین چیز است ، صبر میکنیم ببینیم تو مجامع شرکتهای ساختمانی چه اتفاقی میفته و سودو کی میدن و چقدر میدن؟

خودشکوفا
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۰۹:۵۸
ایول بابک...
خیلی عالی به موضوع اشاره کردی.
یکی از عملگراترین نگاه ها تو کل سایت بورسی مال خودته...
بی تردید نگاه غیراحساسی به تجارت داشتن و واقع بینی شرط مهمیه واسه پیروری...
من تا حالا تو چند تا مخمصه بازار مثه روند غبشهر یا شدوص بازارخونی خوبت رو لمس کرده ام.
البته ستاره هات هم که خودشون گویای خیلی چیزان...
درود بر تو ژنرال فروم بورسی.

شفاف سازی
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۱:۰۳

1) همه حقوقی ها هم مثل اون حقوقی هایی که شما گفتید نیستند و من بعضی هاشون رو می شناسم که کارشناسانی عالی همانند همین جعفر عزیز در آنها فعالیت می کند و همه را نباید به یک چشم نگاه کرد. و شما هم فقط دارای نکات منفی رو میگی ، در حالیکه حقوقی های کاردرست هم خیلی داریم.

2)در خصوص فروش سهمهای حقوقی ها در قیمتهای پایینتر و خرید در قیمتهای بالاتر ، شما نباید این را به آنها خرده بگیرید ، چون بعضی از حقوقی ها اهدافی جهت کنترل قیمت سهم دارند که حتی مجبورند در این راه ضرر بدهند و وقتی موفق نمی شوند که سهم را کنترل کنند ، مجبور به جایگزینی سهم در قیمتهای بالاتری می شوند . ضمن آنکه همه ایده های فروش حقوقی در یه سهم کار خودشون نیست و بعضی هاش حالت دستوری از طرف دولت یا ... داره که بازار را حمایت یا بریزند ، به همین خاطر به این مورد خرید و فروش حقوقی ها هم نمی شود خرده گرفت.

3) در هر صورت بحث من ، بحث به مجمع نرفتن و همانطوری که گفتم ، بحثی بر سر حقوقی ها و نحوه و مدل خرید و فروششان ندارم.

کماکان صبر میکنیم ، ببینیم اونهایی که با سهم به مجمع می روند موفقترند و سودشون رو بعد از چندین ماه بعد می گیرند ، یا افرادی که سهام خوب رو در قیمتهای خوب شکار می کنند و ....

ضمنا" در بازار ایران کلا" باید با روند سهم پیش رفت . البته منظورم این نیست که وقتی سهمی صف خریده برید تو صف خرید یا فروش ، بلکه منظورم اینه که با روند نجنگید.

من خودم تو شرکت ساختمانی کار میکنم و وضعیت بسیار بسیار بد همه شرکتهای ساختمانی در سال 1391 مشهوده

دولت پول نداره که بخواد طلب شرکتها رو بده و اکثر شرکتهای ساختمانی دارند ورشکسته میشن

همین چند وقت پیش رفته بودیم سندیکای شرکتهای ساختمانی : میگفتن به جای طلبهاتون بهتون زمین میدیم و سهام عدالت و ....

گرانی مصالح ، عدم وجود خرید و فروش و راکد بودن بازار و کمبود بودجه های عمرانی و ... همه موجب ریزش این گروه هستند.

در هر صورت من نظرمو گفتم و به نظر من تقسیم سود بالایی در شرکتهای ساختمانی نخواهیم داشت و تازه اگر هم داشته باشیم

به قول شما صبر بهترین چیز است ، صبر میکنیم ببینیم تو مجامع شرکتهای ساختمانی چه اتفاقی میفته و سودو کی میدن و چقدر میدن؟

با عرض سلام
بابک عزیز ضمن تشکر از نظرات کارشناسی شما چه در گروه ساختمانی و چه در سایر گروه ها
ما نهایت استفاده را از نظرات گرانبهای شما می کنیم
تمام مشکلاتی که در خصوص گروه ساختمانی ذکر کردید را به دیده منت می پذیریم
اما در خصوص تقسیم سود مجمع من نظر دیگری دارم شاید هم اشتباه باشد
آ س پ قیمت قبل از مجمع 90 حدود 360 تومان بازگشائی بعد از مجمع 360 تومان سود 85 تومانی مجمع رایگان
ثشرق قیمت قبل از مجمع 90 حدود 180تومان بازگشائی بعد از مجمع بعد چندروز قیمت سهم 190 تومان سود 35 تومانی مجمع رایگان + 10 افزایش قیمت سهم (هرچند بعد از مدتی قیمت سهم به 240 و 250 تومان هم رسید .)
و همچنین ثاخت و ثباغ و...
الان سهام ساختمانی در این مقطع حکم سهام سیمانی را پیدا کرده (یک ماه قبل از مجمع خرید و یک ماه بعد از مجمع فروش = سود 20 الی 30 درصدی مجمع رایگان )
حال در عرض یکی دو ماه سود مجمع رایگان می افتد چه فرقی می کن شرکت سود رایگان و باد آورده را کی پرداخت نماید؟؟/
بازهم تشکر می کنم بابت ذکر مشکلات سهام ساختمانی , بی شک همین عوامل هستند که مانع رشد قیمت آنها می شود.
هرچند به قول شما صبر می کنیم تا برگزاری مجامع شاید سود کمتری تقسیم کردند شایدهم ...

موفق باشید.

صداقت2
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۱:۰۶
پرریسک جان ممنون میشم یک بار دیگه سهام های معرفی شدتو تو یه پست با اهدافو حد ضرراشون بزاری برا هفته بعد؟

ایشالا خدا 100 در دنیا 1000 در آخرت بهت بده.

مرسی.

استاد برای شنبه ذوب بخریم؟
چه قیمتی؟
ممنون

rasam
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۱:۳۵
معاون وزير نيرو از اتصال شبکه برق ايران به سوريه از مسير عراق خبر داد و اعلام کرد: امسال مجموع درآمد صنعت برق کشور از محل صادرات خدمات فني، مهندسي و انرژي الکتريکي به 5 ميليارد دلار افزايش مييابد

شفاف سازی
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۱:۵۶
با سلام
بازهم پیش بسوی سهام دلاری
دود از سرم بلند شد پیش بینی سود 91/9/30 شیران = 12,437 ریال
پیش بینی سود 92/9/30 شیران = 10,203 ریال

aminian
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۲:۱۰
هی هی هی
یادش بخیر غبشهری بود و ....

خوشبخت
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۲:۱۲
با سلام

سلام
اینارو نمیگن سهم!!
اینا طلان
حالا یه سری برن سهام ابدو خیاری بخرن!!:d

نیکا
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۲:۲۰
با سلام

سلام عادت شیران این است که اولین پیش بینی راکم اعلام وسپس افزایش میدهد سال 92 بسیار فراتر از این حرفها ست .

پرریسک
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۲:۳۹
سکه ودلبر هر روز دارن کف قیمت رو بالا میارن وای به روز که فنر اینها رها بشه..

قابل توجه اونهای که می گفتن نمی دونم دلبر انداختن سکه انداختن وسهام دلبری رو انداختن /...

کسری بودجه داره سر به فلک می زنه تحریمها سر جاشه وبعد خود دولت کف قیمت رو در اتاق ارزی بسته بعد صحبت از افت کردن خنده دار هست ..

parvaz
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۲:۴۲
سکه ودلبر هر روز دارن کف قیمت رو بالا میارن وای به روز که فنر اینها رها بشه..

قابل توجه اونهای که می گفتن نمی دونم دلبر انداختن سکه انداختن وسهام دلبری رو انداختن /...

کسری بودجه داره سر به فلک می زنه تحریمها سر جاشه وبعد خود دولت کف قیمت رو در اتاق ارزی بسته بعد صحبت از افت کردن خنده دار هست ..
فروش خرید
دلار آمریکا 3050 2960
یورو 4030 3900
پوند انگلیس 4900 4700
دلار کانادا 3150 3000
کرون سوئد 455 375
درهم امارات 810 770
فرانک سوییس 3150 2950

aur140
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۳:۲۸
سلام سيد جان
وقت بخير
قبلا گفته بوديد كه سكه بين 900-1100 براي خريد خوبه و الان گفتيد كه كف قيمت داره بالاتر مياد
نظر شما در مورد خريد سكه و دلار چطوره ؟ آيا توصيه به خريد با قيمتهاي فعلي داريد يا خير ؟
ممنون

MOSTAFA
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۳:۴۶
با عرض سلام
بابک عزیز ضمن تشکر از نظرات کارشناسی شما چه در گروه ساختمانی و چه در سایر گروه ها

آ س پ قیمت قبل از مجمع 90 حدود 360 تومان بازگشائی بعد از مجمع 360 تومان سود 85 تومانی مجمع رایگان
[
موفق باشید.

ا.س.پ پارسال تعدیل مثبت سنگین داد که به همون قیمت باز شد که امسال خبری از اون تعدیل نیست

امید 110
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۳:۵۰
با گزارش 2 پتروشیمی شیران و شبکیر و قیمت 3000 دلار ؛ از شنبه پتروشیمی ها مجددا داغ میشوند .

MOSTAFA
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۳:۵۵
شیرانوووووووووووووووووووو
یکی بیاد فک منو جمع کنه !!!!!!!!!!!!!!!!! :o
یعنی میخاد چند باز بشه ؟!!!!!!!!!! 100 % !!

MOSTAFA
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۴:۰۴
پتروشیمی کرمانشاه
تاريخ: پنجشنبه، 16 آذر 1391-12:17
گل آقا

شماره عضويت: 5193

عضو شده در: پنجشنبه، 24 بهمن 1387-10:01

**نقل قول***
این سهم سه مزیت فوق العاده داره که اثر خود را در ماههای اتی می گذارد.
1- تبدیل کل بدهی ارزی خود به ریالی ، هیچ شرکتی نتوانسته چنین کاری بکند در روزهاییکه صحبت پرداخت وام ارزی به نرخ مبادله ای است این یک مزیت فوق العاده است .
2- پوشش 72 درصدی یعنی 93 تومان در 6 ماهه اول ساخته که انهم در شرایطی که قیمت ارز پایین تر بوده . همه اعتقاد داریم که دستکم 240 تومان در 12 ماهه می سازد این نشان می دهد شرکت قیمت به درامد کمتر از 3 دارد که در بین شرکتهای پتروشیمی و حتی شرکتهای بورسی بی نظیر است .
3- شرکت حدود 50 درصد محصول خود را به سازمان حمایت کشاورزی و بورس زیر قیمت جهانی می فروشد حتی شرکتهای شیراز و شپدیس این قدر زیر قیمت جهانی عرضه نمیکنند . پس سود فعلی شرکت با این وضعیت است و این یک شرایط بالقوه برای شرکت است و اگر این شرایط عوض شود شرکت سود واقعی خود را نشان می دهد علاوه بر این شرکت می تواند با توجه به فروش زیر قیمت جهانی به سازمان حمایت کشاورزی از دولت بخواهد بر خلاف سایر شرکتها که مواد اولیه گاز خود را بر اساس قیمت ارز مبادله ای حساب نکند بلکه چون در محصول تخفف می دهد در قیمت خوراک تخفیف بگیرد .
این سه مزیت و با توجه به اینکه قیمت سهم برخلاف سایر شرکنهای پتروشیمی رشدی نکرد بایستی به زودی شاهد رشدی قوی در این سهم باشیم . به نظر من هیچ شرکتی به این اندازه توان رشد نداره .

بورکس

پرریسک
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۴:۳۳
سلام سيد جان
وقت بخير
قبلا گفته بوديد كه سكه بين 900-1100 براي خريد خوبه و الان گفتيد كه كف قيمت داره بالاتر مياد
نظر شما در مورد خريد سكه و دلار چطوره ؟ آيا توصيه به خريد با قيمتهاي فعلي داريد يا خير ؟
ممنون

سلام..

هنوز رشدی صورت نگرفته ...همچنان فرصت خرید می بینم واز نظرم رالی جدید اغاز شده وروند صعود در بازار سکه ودلبر شروع شده ..

با این همه بارها گفته شده سود ها رو تبدیل کنید واگر قصد خرید دارید پله ای خرید کنید ..هر چند ارزوی قلبی ما توافق وافت دلبر هست ولی خوب با ارزو اتفاقی رخ نمیده چون اسمش روش هست ارزو...با واقعیت باید زندگی کرد واز واقعیت نباید فرار کرد وترسید که هیچ چیز عوض نمیشه فقط اگر از حقیقی فرار کنیم بازنده خواهیم بود همین ...

جواد مهرابی
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۴:۴۶
پرریسک عزیز نظرتون درباره ساختمانی ها چیه ؟؟

باتشکر

aur140
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۴:۵۴
سلام..

هنوز رشدی صورت نگرفته ...همچنان فرصت خرید می بینم واز نظرم رالی جدید اغاز شده وروند صعود در بازار سکه ودلبر شروع شده ..

با این همه بارها گفته شده سود ها رو تبدیل کنید واگر قصد خرید دارید پله ای خرید کنید ..هر چند ارزوی قلبی ما توافق وافت دلبر هست ولی خوب با ارزو اتفاقی رخ نمیده چون اسمش روش هست ارزو...با واقعیت باید زندگی کرد واز واقعیت نباید فرار کرد وترسید که هیچ چیز عوض نمیشه فقط اگر از حقیقی فرار کنیم بازنده خواهیم بود همین ...

سيد جان برداشت من از نظر شما اينه كه كف قيمت سكه و ارز همين قيمت هاي اين روزهاست و ميشه خريد كرد آيا درسته ؟
بعد اينكه در روند صعود كه به آن اشاره كرديد پله اي بخريم يا اينكه احتمال افت مقطعي وجود داره؟

ron
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۵:۰۳
شیران دست نیافتنی شد حالا ولصنم ...

پرریسک
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۵:۱۱
سيد جان برداشت من از نظر شما اينه كه كف قيمت سكه و ارز همين قيمت هاي اين روزهاست و ميشه خريد كرد آيا درسته ؟
بعد اينكه در روند صعود كه به آن اشاره كرديد پله اي بخريم يا اينكه احتمال افت مقطعي وجود داره؟

تنها دلیل افت می تونه فقط خبر توافق باشه اونم توافق به این صورت که همه چی بار هواپیما روانه اونور...

خرید پله ای به این دلیل که شاید کمی پایین تر فرصت خرید بده ولی از نظرم روند صعودی شده وبه احتمال زیاد منتظر یک رالی باید باشیم ..

ساسان
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۵:۲۴
سلام
فعلا که عالی ظاهر شده
واتی را هم جاش خالیه

پرریسک
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۵:۳۰
قیمت ها در بازار سکه ودلبر ایندفعه اونقدر اروم وخزنده داره بالا میاد که کسی متوجه نشه وحساس.و.

سکه 1050 الان در بالای 1200 ایستاده تا اینجا 15 درصد ..روزی یک درصد هم مثبت بخوره ماهی میشه 24 درصد ..به همین راحتی ...

آریو
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۵:۳۸

ممنون بابک جان نگاه بسیار عالی و تحلیل بسیار منطقی و درستی بود
همون طور که میدونیم تمام صنایعی که باهاشون سر کار دارین دچار مشکلاتی شدن ...این که شرکت های ساختمانی با نسبت های پی به ای 3 گزارش های 12 ماهه رو بدون تعدیل های منفی 30 تا 50 درصدی ارائه میکنن خودش جای بسی شکر داره و تامل!

نمیخواستم زیاد وارد رفتار حقوقی ها بشیم ... درسته برخی حقوقی ها کار بلدن و برخی دیگه سهم ها رو در 50 درصد پایینتر از قیمت های فعلی بسیاری از این سهم های بازار رنج منفی زدن نمونش خارزمی در فولاد !

اینکه حقوقی ها با توان مالی بالایی که دارن قیمت ساختمانی های بنیادین رو به دو برابر قیمت فعلی نبردن نشان از باهوش بودن و تحلیل درست اونا از شرایط نیست! همون طور که بسیاری از سهم ها رو در نصف قیمت های فعلی در دو یا سه ماه قبل رنج منفی میکشیدن نشان از کم هوشی اونا نیست !
در کل همه ما جزئی از این حقوقی ها هستیم

سرمایه گذاری در مسکن برای من تجربه خوبی داشت جوری که با کمترین ریسک ممکن از اسفند سال گذشته تا حالا 80 درصد بازدهی داشت( توجه به مقوله کمترین ریسک خیلی دارای اهمیته )

با عرض سلام
ما نهایت استفاده را از نظرات گرانبهای شما می کنیم
تمام مشکلاتی که در خصوص گروه ساختمانی ذکر کردید را به دیده منت می پذیریم
ثشرق قیمت قبل از مجمع 90 حدود 180تومان بازگشائی بعد از مجمع بعد چندروز قیمت سهم 190 تومان سود 35 تومانی مجمع رایگان + 10 افزایش قیمت سهم (هرچند بعد از مدتی قیمت سهم به 240 و 250 تومان هم رسید .)
و همچنین ثاخت و ثباغ و...
الان سهام ساختمانی در این مقطع حکم سهام سیمانی را پیدا کرده (یک ماه قبل از مجمع خرید و یک ماه بعد از مجمع فروش = سود 20 الی 30 درصدی مجمع رایگان )
حال در عرض یکی دو ماه سود مجمع رایگان می افتد چه فرقی می کن شرکت سود رایگان و باد آورده را کی پرداخت نماید؟؟/
بازهم تشکر می کنم بابت ذکر مشکلات سهام ساختمانی , بی شک همین عوامل هستند که مانع رشد قیمت آنها می شود.
هرچند به قول شما صبر می کنیم تا برگزاری مجامع شاید سود کمتری تقسیم کردند شایدهم ...

موفق باشید.

بنده هم انتظار دارم بعد از مجامع ساختمانی های بنیادی گپ های قیمتی ایجاد شده خیلی سریع پر بشه !

راهکار جدید
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۵:۴۹
سلام جعفر جون وقت بخیر، روز خوش ممنون میشم مقاومت های پیش رو شبندر را بگی؟و مشتاق شنیدن نظراتت در خصوص این سهم هستیم

علیرضاباقری
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۶:۱۱
پکویر برای92سال 80 درصد تعدیل داده

جعفری
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۶:۳۶
پکویر برای92سال 80 درصد تعدیل داده

با سلام با این تعدیل رالی یاسا تایر ادامه پیدا خواهد کرد شاید تا 600 یا بالاتر منظورم کوتاه مدت بود

فرید
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۶:۳۸
سلام بر استاد بزرگ آقاجعفر
بسیار خوشحالم که از طریق یکی از دوستان شما در این سایت با نوشته های شما اشنا شدم و امیدوارم کماکان بتوانم از مطالب مفیدتان استفاده کنم.
چمامچه مقدور باشد نظرتان را راجب سهام کرمانشاه ارائه فرمایید بنده چند روز پیش 745 وارد شدم ولی احساس میکنم بالا سوار سهم شده ام.
لطفا راهنمایی فرمایید خاصه اینکه نسبتا تازه کار هستم.
ممنون

داروساز
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۶:۴۰
Iran's crude loading may fall to 834,000 bpd in December

Iran crude exports to hit lowest since sanctions -sources

صادرات نفت ایران به پایینترین میزان خود از شروع تحریمها رسیده است.
بیشترین کاهش خرید توسط چین و هند بوده است.

شاهپور
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۶:۴۴
با سلام اگر ممکن است تحلیلی از سرمایه گذاری پتروشیمی با توجه به صعود زیرمجموعه هاش بفرمایید

جعفری
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۶:۵۷
با سلام
درصورت امکان نظرتون رو در مورد خرید شیران در قیمت حدودای 4000 تومن بگین به نظرم در این حدودا باز شه البته ممکنه با توجه به رشد حدود 80 درصدی قیمت فشار فروش زیاد باشد

rad
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۷:۱۲
دلار2993 تومان شد.

yahya3004
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۷:۱۴
با سلام
درصورت امکان نظرتون رو در مورد خرید شیران در قیمت حدودای 4000 تومن بگین به نظرم در این حدودا باز شه البته ممکنه با توجه به رشد حدود 80 درصدی قیمت فشار فروش زیاد باشد

4000؟؟!!!!!!

aminian
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۷:۵۳
هرچند پی به یی پایینی داره الان ولی 4000 تومنم خیلیه والا

omid_amorous
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۸:۵۸
دوستان به نظرتون خودروها مثبت میخورن شنبه؟

navasan
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۹:۲۲
دوستان به نظرتون خودروها مثبت میخورن شنبه؟

من چشمام مشکل پیدا کرده در تابلو tsetmc هر نمادی که با خ شروع میشه را اصلا نمی بینه :Dالبته اگه گزارش خودرو بیاد که احتمالا گزارش نا مناسبی خواهد بود و کل خ ها را منفی خواهد کرد اون موقع ممکن است خبهمن را ببینه;)

omid_amorous
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۱۹:۲۷
من چشمام مشکل پیدا کرده در تابلو tsetmc هر نمادی که با خ شروع میشه را اصلا نمی بینه البته اگه گزارش خودرو بیاد که احتمالا گزارش نا مناسبی خواهد بود و کل خ ها را منفی خواهد کرد اون موقع ممکن است خبهمن را ببینه
امیدوارم شنبه مثبت شه

ffhamzeh31
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۲۱:۲۴
دوست عزیز
کدام تکلیف ؟؟
کدام قانون جدید ؟؟
حداقل قانون جدیدرو بفرمائید

نوشته اصلی توسط eli77
اقا بابک میشه بگین چرا شبریز وارد گره نمیشه؟ الان 7 روز کاریه حجم مبنا رو نداده

با سلام و احترام

باید با سرکار خانم اسفندیاری مسئول به گره رفتن نمادها در بورس صحبت فرمایید

جدیدا" قانون گره به تنهایی کافی نیست و باید مدیریت بورس ok به گره رفتن رو بده

شماره غیر مستقیم مسئول گره معاملاتی در سازمان بورس:

667402122 داخلی 6 را زده و درخواست میکنید که تماس شما را به خانم اسفندیاری متصل کنند

شماره مستقیم خانم اسفندیاری :

64086227

موفق باشید (منظور ازقانون جدیداین فرمایش اقای بابک52داتاپیک نمادهای مشمول گره شماره95بود)

farhad894
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۲۱:۵۳
شبریز شنبه به گره میره

aur140
۱۳۹۱/۰۹/۱۶, ۲۳:۰۹
روزنامه فرانسوی فیگارو مدعی شد: یک شرکت وابسته به بنیاد امام خمینی درایران اعلام کرده است که حاضراست یک پالایشگاه نفت درآستانه حراج را درفرانسه خریداری نماید.
یک هیئت تجاری ایران از شرکت انرژی " تدبیر" وابسته به بنیاد امام خمینی اعلام کرد که آماده است این پالایشگاه را با قبول تعهد حفظ کارکنان آن خریداری نماید.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب ؛ این پالایشگاه با 550 نفرکارکنان آن اکنون ماه هاست که درانتظاریک خریداربه سرمی برد.
فیگارومی افزاید: با اینکه پیشنهاد شرکت ایرانی برای خرید این پالایشگاه جالب است ومشخصات فنی آن نیزبرای پالایش نفت ایران مناسب است، با این حال یک مشکل، یعنی موضوع تحریم هاعلیه ایران برسرراه چنین معامله ای همچنان باقی و معلوم نیست چه راه حلی می توان برای آن ارائه کرد. فراموش نکنیم که ازاول ماه ژوئیه امسال ورود هرنوع مواد نفتی ایران به کشورهای عضو اتحادیه اروپا ممنوع است.

فیگارو می نویسد: به این ترتیب این پرسش ها را می توان مطرح کرد.

1- آیا ایران باوردارد که تحریم ها به زودی یعنی درطول سال میلادی آینده برچیده خواهد شد؟.

2- آیا خریداران اطلاع یافته اند که به زودی میان تهران و واشنگتن مشکلات حل وفصل خواهد شد؟

3- ویا براساس یک فرمول اقتصادی ساده این شرکت دولتی ایران به دنبال این است که پول خود را درجای امنی سرمایه گزاری نماید.
شنیده ها حاکی از آنست که ریاست شرکت تدبیر برعهده یکی ار آقازاده های مشهور چند سال اخیر می باشد.

".احسان."
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۰۰:۰۹
توافق بزرگي بين ايران و آمريكا در حال انجام است.
اينو بر اساس خبرهاي كه كم و بيش به گوش ميرسه، دارم ميگم.
خبر بالا هم جزوش!!!
حجم معاملات بورس هم شايد خبر رانتي بزرگ باشه......

".احسان."
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۰۰:۱۳
سايت فارسي العربيه

سایت "سیریا پولوتیک" به نقل از منابع آگاه خود گزارش داده است که توافق ایران و آمریکا بر سر برنامه اتمی تهران، آماده امضا شدن است؛ اما ایران با هماهنگی روسیه خواستار درج پرونده روسیه در این توافقنامه شده است.

به گفته این منابع؛ راه حلی که ایران برای پایان دادن به بحران سوریه ارائه داده، "ضرورتا متضمن ادامه حضور بشار اسد در قدرت نیست بلکه خواستار ضمانت هایی برای خروج امن او از سوریه و روی کار آمدن نظامی است که نه از اخوان المسلمین باشد و نه از سلفی ها و همچنین با حزب الله لبنان دشمنی نداشته باشد."

سایت "سیریا پولوتیک" نوشته است که بر پایه این توافق، ایران از برنامه اتمی خود چشم پوشی نمی کند اما می پذیرد تعدیل هایی در اهداف خود از غنی سازی اورانیم و نسبت غلظت اورانیم غنی شده ایجاد کند. همچنین با بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی، همکاری بیشتری نشان دهد.

برپایه سخنان این منابع آگاه، در صورت توافق ایران و آمریکا، بحران سوریه پایان خواهد یافت. این منابع افزوده اند که آن چه امروز شاهد آن هستیم، چیزی نیست جز فشارهایی که پیش از اتعقاد توافق میان ایران و آمریکا صورت می گیرد چرا که در صورت پیش روی نیروهای دولتی سوریه در حلب، موضع ایرانی-سوری در مذاکرات صورت گرفته بر سر این توافقنامه، تقویت می شود.

سایت "سیریا پولوتیک" افزوده است که این اطلاعات، با سخنان ناگهانی هیلاری کلینتون رئیس جمهور آمریکا در بروکسل در روز چهارشنبه 6-12-2012 همزان شده است که در آن بر ضرورت آغاز هرچه سریعتر انتقال سیاسی در سوریه تاکید کرده است. این در حالی است که پیشتر کلینتون تنها به این سخن بسنده می کرد که "روزهای اسد در قدرت اندک است."

".احسان."
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۰۰:۲۳
همه محرم هستند، الا مردم خودمون.
اميدوارم به زودي خبرهاي رسمي درز كند، دو ماهي هست، خبرهاي درز كرده....
خبرهاي كه بازار بورس ايران رو هم داره به اوج ميرسونه....
هنوز اول راهيم به نظرم....
به اميد خوشبختي و رفاه براي همه ملت ايران

hamid_farahy
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۰۲:۵۱
دوستان اگر توافقی صورت گیرد یک چیز برای من مسلم میباشد که نقدینگی که در سکه و دلار واحتکار و خرید و فروش ماشین های خارجی و غیره میباشد باید موضع خودشون و عوض کنن و موضع های موجود :

1- مسکن

2- بورس

3- سپرده گذاری در بانک های با سود بالا .

در بورس که حجم معاملات بالا رفته و مقداری هم مسکن رونق گرفته . دوستان گرامی اگر نظری دارن خوشحال میشم بدانم .

alizare1982
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۰۷:۴۳
سايت فارسي العربيه

سایت "سیریا پولوتیک" به نقل از منابع آگاه خود گزارش داده است که توافق ایران و آمریکا بر سر برنامه اتمی تهران، آماده امضا شدن است؛ اما ایران با هماهنگی روسیه خواستار درج پرونده روسیه در این توافقنامه شده است.

به گفته این منابع؛ راه حلی که ایران برای پایان دادن به بحران سوریه ارائه داده، "ضرورتا متضمن ادامه حضور بشار اسد در قدرت نیست بلکه خواستار ضمانت هایی برای خروج امن او از سوریه و روی کار آمدن نظامی است که نه از اخوان المسلمین باشد و نه از سلفی ها و همچنین با حزب الله لبنان دشمنی نداشته باشد."

سایت "سیریا پولوتیک" نوشته است که بر پایه این توافق، ایران از برنامه اتمی خود چشم پوشی نمی کند اما می پذیرد تعدیل هایی در اهداف خود از غنی سازی اورانیم و نسبت غلظت اورانیم غنی شده ایجاد کند. همچنین با بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی، همکاری بیشتری نشان دهد.

برپایه سخنان این منابع آگاه، در صورت توافق ایران و آمریکا، بحران سوریه پایان خواهد یافت. این منابع افزوده اند که آن چه امروز شاهد آن هستیم، چیزی نیست جز فشارهایی که پیش از اتعقاد توافق میان ایران و آمریکا صورت می گیرد چرا که در صورت پیش روی نیروهای دولتی سوریه در حلب، موضع ایرانی-سوری در مذاکرات صورت گرفته بر سر این توافقنامه، تقویت می شود.

سایت "سیریا پولوتیک" افزوده است که این اطلاعات، با سخنان ناگهانی هیلاری کلینتون رئیس جمهور آمریکا در بروکسل در روز چهارشنبه 6-12-2012 همزان شده است که در آن بر ضرورت آغاز هرچه سریعتر انتقال سیاسی در سوریه تاکید کرده است. این در حالی است که پیشتر کلینتون تنها به این سخن بسنده می کرد که "روزهای اسد در قدرت اندک است."

سلام احسان جان. هيچ كس از رفاه ملتش بدش نمياد و بسيار خوشحال ميشه! منم از اين قائده مستثني نيستم دوستان. ولي اين چيزي كه اعلام شده، چرندي بيش نيست. تا تير ماه از اين حرفها زياد ميشنويد ولي خبري نخواهد بود. مطمئن باشيد.

omid_amorous
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۰:۰۶
دوستان گسترش نفت و گاز رو واسه شنبه پیشنهاد می کنید؟

جعفری
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۱:۲۶
با سلام
مذاکرات هسته ای مثبت یا منفی
انچه در این چند سال حاصل شده مشخصا نشان دهنده ان بوده که ایران بدنبال خرید زمان است طولانی کردن مذاکرات با هدف رسیدن به نقطه بی بازگشت یعنی به مرحله ای از پیشرفت که طرف غربی حداقلها را بپذیرد
و انچه غرب بدنبال ان بوده مذاکره برای اغنای افکار عمومی به منظور همراه کردن جامعه بین الملل برای تحریمها بوده است
به نظر میرسد هر دو طرف تا اینجای کار موفق بوده اند وبه اهداف خود رسیده اند اما یک نکته
ایا نقطه بی بازگشت اساسا وجود دارد؟ ایا ایرانیها توان زندگی همچون مرمان کشوری مانند کره شمالی را دارند؟ ایا کشوری مانند کره شمالی که اکنون کلاهک هسته ای را دارند جزو کشورهای بانفوذ وپرقدرت به شمار می اید؟
با هزینه ای که از بابت نیروگاه بوشهر در جیب روسها میرود چند شرکت پتروشیمی پالایشگاهی ونیروگاهی میشد ساخت؟
ایا با توجه به موثر بودن تحریمها که دیگر مسولین از بیان ان واهمه ای ندارند طرف غربی راضی خواهد شد تحریمها را کاهش دهد؟
و اخرین سوال اینکه ایا نظام قبل از انتخابات ریاست جمهوری تن به مصالحه با امریکا خواهد داد مصالحه ای که در این شرایط موجب تقویت دولتیها در برابرسایر رقبا خواهد شد نظامی که فقط میخواهد زمان برای این دولت هرچه سریعتر به پایان برسد
در اخر نظر شخصی من این است که نه حالت سفید نه مشکی بلکه خاکستری بازهم توافق برسر ادامه مذاکرات وتشدید تحریمهای یک جانبه البته کاملا مطمن نیستم
امیدوارم هرچه که پیش می اید به نفع ایران وایرانیها باشد

MOSTAFA
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۲:۵۳
سلام سید جعفر و دوستان

نظرتون در مورد گزارش شاراک چیه؟!!! اینطوری واسه پتروها به نظرم بدشد :(
نظر شما چیه؟ اثرش رو کرماشا و شپدیس چیه؟!!!

Dr.boursi
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۳:۳۸
با سلام خدمت شما. من از مفید تریدر استفاده می کنم. توصیه شما برای میانگیم متحرک کند و سریع هر کدام چند تایی است. منظورم اندیکاتور moving average می باشد. از توصیحاتی که می دهید بسیار متشکرم.

شفاف سازی
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۴:۰۴
با عرض سلام خدمت دوستان عزیزم
در پی انتشار گزارش برخی از شرکت های پترو مانند شاراک و پیش بینی سود 125 تومانی برای سال 91 با توجه به پوشش 109 تومانی در 6 ماهه اول موجبات سردرگمی سهامداران به وجودآورده است بطوریکه هنوز اکثر سهامداران با توجه به سوالات زیر گیج و سر در گم هستند :
1- پیش بینی 6 ماهه دوم شاراک فقط 16 تومان ؟؟؟؟؟؟؟؟
2- افزایش نرخ خوراک به ارز مبادلاتی چقدر بر روی سود شرکت تاثیر گذار است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
3- با این پیش بینی سود 6 ماهه دوم یعنی پیش بینی سود 92 شاراک 32 تومان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
4-با این گزارش شاراک سود سایر شرکت ها با توجه افزایش قریب الوقع نرخ خوراک برای سال آینده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
5-گیج ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سردر گم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لذا به هیمن منظور سعی می کنیم تا جائی که می توانیم تاثیر افزایش قیمت خوراک به ارز مبادلاتی را بر روی سود شرکتها مورد بررسی قرار دهیم

فرآور : قیمت خرید مواد اولیه را با ارز 1800 تومان در نظر گرفته لذا به ارز 2500 تومانی 700 تومان فاصله دارد چیزی حدود 40%
آنچه مسلم است تاثیر افزایش قیمت خوراک به ارز 2500 تومانی برای تمام صنایع یکسان نخواهد بودبا محاسبات زیر برای فرآور به این نتیجه می رسیم تاثیر خریدمواد اولیه و فروش محصولات به ارز 2500 تومانی همچنان سود آوری گروه سرب و روی را برای سال آینده هم در وضعیت مطلوبی قرار می دهد.
پیش بینی سود فرآور برای سال 92
مفرضات :
1- محاسبه قیمت خرید کنستانتره روی ( مواد اولیه ) به نرخ ارز 2500 تومانی
2- افزایش 20% سربار , دستمزد مستقیم نسبت به سال 91
3- محاسبه سایر درآمدها , هزینه های مالی , درآمد سرمایه گذاری و مالیات مثل سال قبل ( البته شرکت مثل اینکه از معافیت مالیاتی استفاده می کند)
4- تسعیر ارز حاصل از فروش محصولات به نرخ 2500 تومان
5- تولید و فروش 18000 تن شمش روی
6- سود هر سهم :

قیمت هر تن روی بازار جهانی ............................... Eps
2000دلار .................................................. . 224تومان
2100دلار .................................................. . 261تومان
2200دلار...................................... .............. 299تومان
2300دلار...................................... .............. 336تومان

نتیجه :
تاثیر خرید خاک معدنی به نرخ ارز 2500 تومانی = x ریال
تاثیر فروش محصولات به نرخ ارز 2500 تومانی = 2.5x ریال

123
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۴:۱۳
به نظر من این سهم (پارسان) آهسته و پیوسته داره رشد میکنه. اگه قصد نوسانگیری داشته باشیم مناسب نیست و روند چند هفته اخیر این موضوع رو نشون میده اما با توجه به نزدیکی مجمع و سود تقسیمی بالا، فکر میکنم قیمت بعد از مجمع پارسان حدود 900 تومن باشه و خرید اون حداقل به اندازه سود مجمع بازدهی داشته باشه. در ضمن برنامه افزایش سرمایه هم که داره

داروساز
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۴:۳۲
با یکی از اشنایان که چند تا کارگاه و کارخونه داره صحبت می کردم نظر جالبی داشت می گفت این زمان بهترین فرصت واسه شکوفایی اقتصاد ایران هست به شرطی که قبل نابودی تولید دولت کمک کنه تا تولیدکننده ها بتونن رو پا بایستند و تولید کنند و نه اینکه واردات بخاطره تحریم نباشه و از اون طرف تولیدم بخوابه... خودش می گفت با این کاهش پولی من تا 60% تونستم صادراتم به ترکیه و عراق بیشتر کنم ولی هر لحظه واردات مواد اولیه برام سختر میشه....

سیگنال
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۵:۰۳
وساپا اگر حقوقیه لجبازس دست برداره ازین کثافت بازی باور کنید بهترین سهمه بازاره

غپینو هم کفسازیه خوبی در 230 انجام داده کم کم باید شاهد اهداف بالاتر بود

رتکو احتمالا شنبه فرصت ورود باشد و استارت حرکت خود را برای 500 بزند

اشکبوس کهنه سوار
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۵:۰۸
خلاصه و مفید از جناب پرریسک:

با سلام..

با سود مجمع به نظرم 1100 رویت بشه ...رالی اصلی سهم طی شده ولی با این همه سهم خوبی هست یادش به خیر زیر 600 میفروختن سهم رو ..اونم با 200 تومن سود..بازار ایران هر اتفاقی توش رخ میده..

شفاف سازی
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۵:۰۹
دوستان عزیز
بیاید به کمک هم از این مرحله هم سربلند بیرون بیاییم
کدام شرکت سود به شدت تحت تاثیر قیمت خوراک قرار می گیرد:
در پی انتشار گزارش برخی از شرکت های پترو مانند شاراک و پیش بینی سود 125 تومانی برای سال 91 با توجه به پوشش 109 تومانی در 6 ماهه اول موجبات سردرگمی سهامداران به وجودآورده است بطوریکه هنوز اکثر سهامداران با توجه به سوالات زیر گیج و سر در گم هستند :
1- پیش بینی 6 ماهه دوم شاراک فقط 16 تومان ؟؟؟؟؟؟؟؟
2- افزایش نرخ خوراک به ارز مبادلاتی چقدر بر روی سود شرکت تاثیر گذار است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
3- با این پیش بینی سود 6 ماهه دوم یعنی پیش بینی سود 92 شاراک 32 تومان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
4-با این گزارش شاراک سود سایر شرکت ها با توجه افزایش قریب الوقع نرخ خوراک برای سال آینده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
5-گیج ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سردر گم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شپدیس :

3. در ارتباط با پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي 1392 موارد زير را به استحضار مي رساند (با اتکا به اطلاعات مندرج در اطلاعيه اخير):
1-3. شرکت براي تسعير ارز حاصل از فروش هاي صادراتي از نرخ ارز مبادله اي (هر دلار 000ر25 ريال) استفاده مي نمايد.
2-3. شرکت نرخ فروش هر تن اوره صادراتي را معادل 390 دلار، اوره داخلي هر کيلو 3500 ريال و آمونياک صادراتي معادل هر تن 410 دلار پيش بيني نموده است.
2-3. شرکت هزينه خوراک (گاز طبيعي) را براي سال مالي 1392، به ازاي هر متر مکعب 768 ريال پيش بيني نموده است.(توضيح شرکت در خصوص نرخ در نظر گرفته شده به پيوست ارائه شده است) همچنين شرکت علت افزايش ساير عوامل بهاي تمام شده ( آب خنک کننده، بخار، برق راکتيو و مواد شيميايي) را محاسبه قيمت آن ها به نرخ ارز مبادله اي عنوان نموده است.

خوب شرکت قیمت ( آب خنک کننده، بخار، برق راکتيو و مواد شيميايي) به ارز مبادله ای محاسبه کرده فقط می ماند تاثیر گاز مصرفی :
قیمت گاز مصرفی ..................... تعدیل منفی ............. Eps
پیش بینی شرکت 768ریال................صفر................. ...10032 ریال
دو برابر بشه : 1536ریال....................937ریال....... .........9095 ریال
سه برابر بشه : 2304ریال..............1874ریال............ .....8158 ریال

دوستان عزیز با توجه بپیش بینی فروش خارجی اوره به قیمت 390 دلار تعدیلات منفی جزئی بابت افزایش قیمت خوراک به راحتی جبران و حتی تعدیلات مثبت در انتظار این سهم می باشد.

فعلا" شپدیس وبه طبع آن پارسان مصون از تعدیل منفی برای سود سال بعد هستند بخصوص پارسان که از سهام پالایشگاهی هم بهره مند هستند.
موفق باشید

جعفری
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۵:۵۶
شرکت پتروشیمی پردیس طی نامهای با شماره پیگیری 96032 توضيحات مربوط به پیشبینی سال 1392 را بشرح ذيل اعلام نموده است:
1- قيمت گاز در کشورهاي حاشيه خليج فارس حدود 3 الي 6 سنت مي باشد بنابراين قيمت محاسبه شده گاز براي سال مالي 1392 حدودا ً معادل قيمت مذکور مي باشد.
2- با توجه به متوقف شدن فاز دوم هدفمندي يارانه ها از طرف مجلس شوراي اسلامي امکان افزايش قيمت گاز هنوز قطعي نگرديده است.
3- تاکنون هيچ گونه نامهاي مبني بر افزايش قيمت گاز به شرکت پتروشيمي پرديس که شرکت خصوصي مي باشد ابلاغ نگرديده است.
4-هيات مديره شرکت براي فروش سال مالي منتهي به 30/09/1392 840.000 تن فروش اوره داخلي و 1.095.000 تن اوره صادراتي در نظر گرفته است. عملکرد واقعي شرکت در سال هاي قبل نشان دهنده عدم برداشت کامل اوره داخلي توسط شرکت خدمات حمايتي کشاورزي با توجه به نياز آن شرکت بوده است بنابراين تفاوت مقدار عدم برداشت را شرکت صادر مينمايد، لذا هيچ گونه ريسک و يا مخاطره اي متوجه سهامداران محترم شرکت جهت دستيابي به سود پيش بيني شده سال 1392 نمي باشد.

honaramuz
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۷:۲۷
جناب سيد بزرگوار
با سلام و خداقوت
به نظر ميرسد دلار در بودجه سال 92 معادل 1800 تومان درنظر گرفته شده است.با اين مبلغ اوضاع سهام دلبري و غير دلبري با تحليل شما چگونه خواهد شد.
با سپاس

اشکبوس کهنه سوار
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۸:۲۷
با سلام.از این پس در وبلاگ بورس روزانه(DailyBourse) با کلیه مطالب گردآوری شده پیرامون سهام در لیست " جناب پرریسک" به همراه آخرین اخبار اقتصادی خبرگزاری های مختلف کشور، آدرس سایت های مرتبط با بورس و ...در خدمت دوستان عزیز خواهیم بود. منتظر حضور گرم شما و نظرات سبزتان در این وبلاگ خواهیم بود.
www.dailybourse.blogfa.com

تکنیکالیست
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۸:۳۴
برای شنبه

فولاد احتمالا با صف خرید مواجه شود

فملی همچنان صعودی خواهد بود

برای مپنا روزه مهمیه باید دید قدرت خرید حقیقی بیشتره یا قدرت فروش حقوقی

رتکو شاید این وقته استارتش رسیده باشد

MOSTAFA
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۸:۵۰
دوستان عزیز
ب

شپدیس :

3. در ارتباط با پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي 1392 موارد زير را به استحضار مي رساند (با اتکا به اطلاعات مندرج در اطلاعيه اخير):
1-3. شرکت براي تسعير ارز حاصل از فروش هاي صادراتي از نرخ ارز مبادله اي (هر دلار 000ر25 ريال) استفاده مي نمايد.
2-3. شرکت نرخ فروش هر تن اوره صادراتي را معادل 390 دلار، اوره داخلي هر کيلو 3500 ريال و آمونياک صادراتي معادل هر تن 410 دلار پيش بيني نموده است.
2-3. شرکت هزينه خوراک (گاز طبيعي) را براي سال مالي 1392، به ازاي هر متر مکعب 768 ريال پيش بيني نموده است.(توضيح شرکت در خصوص نرخ در نظر گرفته شده به پيوست ارائه شده است) همچنين شرکت علت افزايش ساير عوامل بهاي تمام شده ( آب خنک کننده، بخار، برق راکتيو و مواد شيميايي) را محاسبه قيمت آن ها به نرخ ارز مبادله اي عنوان نموده است.

خوب شرکت قیمت ( آب خنک کننده، بخار، برق راکتيو و مواد شيميايي) به ارز مبادله ای محاسبه کرده فقط می ماند تاثیر گاز مصرفی :
قیمت گاز مصرفی ..................... تعدیل منفی ............. Eps
پیش بینی شرکت 768ریال................صفر................. ...10032 ریال
دو برابر بشه : 1536ریال....................937ریال....... .........9095 ریال
سه برابر بشه : 2304ریال..............1874ریال............ .....8158 ریال

دوستان عزیز با توجه بپیش بینی فروش خارجی اوره به قیمت 390 دلار تعدیلات منفی جزئی بابت افزایش قیمت خوراک به راحتی جبران و حتی تعدیلات مثبت در انتظار این سهم می باشد.

فعلا" شپدیس وبه طبع آن پارسان مصون از تعدیل منفی برای سود سال بعد هستند بخصوص پارسان که از سهام پالایشگاهی هم بهره مند هستند.
موفق باشید

شاراک چند برابر حساب کرده؟

لطفا اثرش رو بر رویکرمانشاه هم حساب کنید

فرید
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۸:۵۱
با سلام.از این پس در وبلاگ بورس روزانه(DailyBourse) با کلیه مطالب گردآوری شده پیرامون سهام در لیست " جناب پرریسک" به همراه آخرین اخبار اقتصادی خبرگزاری های مختلف کشور، آدرس سایت های مرتبط با بورس و ...در خدمت دوستان عزیز خواهیم بود. منتظر حضور گرم شما و نظرات سبزتان در این وبلاگ خواهیم بود.

آقای کهنه سوار سلام
معلومه واقعا از کهنه سواران خوب این بازار هستید
سایتتونو دیدم مرسی آقا عالی بود
امیدوارم همیشه موفق باشید
اگه کمکی از این بنده بر بیاد در خدمتم
فعلا

مجیدشمسعلی
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۹:۲۷
آقای کهنه سوار سلام
فعلا

جناب آقای کهنه سوار
با عرض سلام
عالی بود خدا قوت

اشکبوس کهنه سوار
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۹:۴۶
آقای کهنه سوار سلام
فعلا
برگ سبزی است تحفه درویش
دوست عزیز ممنون می شم در زیر هر کدام از مطالب نظرات و پیشنهاداتتون رو بدین تا بتونم بیشتر از قبل در خدمت عزیزان باشم. ضمنا از امشب درسهایی از تاپیک چی... چرا را از سر خواهیم گرفت. و جمع بندی کلی مطالب رو در وبلاگ قرار خواهیم داد.

خودشکوفا
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۱۹:۵۰
ایول کهنه سوار جان.
خوشمان آمد...
:*

Amirhm
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۲۰:۰۱
خیلی ممنون کهنه سوار عزیز از اینکه با اینهمه دقت در جمع آوری مطالب کوشاهستید از شما سپاسگذارم.
نکته ای که بنظرم آمد : چرا مارون در گروه پتروشیمی قرار نگرفته ؟

nirvana_00
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۲۱:۰۴
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910917000361

alizare1982
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۲۱:۴۰

سلام. ممنون و متشكر جناب كهنه سوار. واقعا عالي بود. إن شاء الله هميشه پرسود باشي.

شفاف سازی
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۲۱:۵۲
با سلام
گزارش مشکوک شاراک
من خودم شاراک ندارم - ولی بخاطر برخی از دوستان نگاهی گذرا به پیش بینی شرکت کردم
سود شاراک در سال 91 حتی با نرخ خوراک به ارز 25000 ریال نیز کمتر از 300 - 400 تومان نخواهد بود

مورد مشکوک اول :
شرکت در جدیدترین گزارش خود نرخ خرید نفتا ( خوراک ) با نرخ 25500 ریال برای شش ماهه دوم محاسبه نموده است در حالی که تا این لحظه هیچ ابلاغیه قانونی در خصوص نرخ خوراک وجود ندارد.

مورد مشکوک دوم :
در حالیکه برای محاسبه نرخ خوراک به ارز مبادلاتی هیچ مصوبه ابلاغ نگردیده شرکت آنرا در محاسبه قیمت تمام شده خود لحاظ نموده است اما در عین ناباوری ؟؟؟؟؟/ ناباوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نرخ فروش اغلب محصولات در بورس کالا نادیده گرفته است چیزی که در شرف اتفاق افتادن است
برای نمونه نرخ فروش برای 6 ماهه دوم برآوردی شرکت و در بورس کالا به شرح ذیل می باشد :

محصول.................قیمت فروش شرکت...............قیمت آن در بورس کالا
پلي اتيلن سنگين...............27466ریال............ .........36000ریال
وينيل استات......................17467ریال..... ...............27000ریال
اتيلن گلايکول....................16430ریال... ..................19000ریال
دو اتيل هگزانول.................24095ریال...... ...............40000ریال
پلي پروپيلن.....................23709ریال.. ...................37800ریال

آن چیزی که مشهود است تفاوت فاحش برآورد نرخ فروش شرکت با بورس کالا می باشد با این تفاوت فروش حتی می توان 300 تومان هر سهمی سود ساخت
قابل توجه آقای مصطفی
موفق باشید

پرریسک
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۲۱:۵۶
جناب سيد بزرگوار
با سلام و خداقوت
به نظر ميرسد دلار در بودجه سال 92 معادل 1800 تومان درنظر گرفته شده است.با اين مبلغ اوضاع سهام دلبري و غير دلبري با تحليل شما چگونه خواهد شد.
با سپاس

با سلام ..

دوست عزیز سهام دلبر همچنان در صدر هستن اینها نتونن سود بسازن کل بورس رو ببوسید بزارید کنار ..

در ضمن دلبر ازاد اهداف خیلی الا داره متاسفانه با این شرایطی که داریم پیش میریم پس همچنان سهام دلبری در صدر خرید هستن ..

سهام غیر دلبری اونهایی که واردات دارن فاتحه نثارشون کنید اونهایی که تولید ومصرف داخلی دارن مثل قندیها وفولاد و...اینها هم همچنان رشد خواهند کرد ..

بابااتی
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۲۲:۲۱
سید جان شستا قصد فروش مدیریتی شلعاب را دارد فکر کنم یک رالی حداقل 50% در سهم از فردا شروع میشود ، با این پوشش 6 ماهه و p/e تازه برای 6 ماهه دوم دلار واردات را 3000 دیده در حالی که نرخ اتاق معاملاتی 2450 است ;;):D

سید جان من با این اطلاعات ناقصم ثامان را دیدم تکنیکالی هدف 190 را نشان می دهد تایید می فرمایید ؟

زبل شیرازی
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۲۳:۴۵

سلام کهنه سوار عزیز کرکره هرچی سایت پولیه کشیدی پایین با این وبلاگت.من یکی که وبلاگت رو Home page قرار دادم تا هر لحظه اخبار و گزارشات بورسی جدید رو داشته باشم.
کاکو دست خوش

زبل شیرازی
۱۳۹۱/۰۹/۱۷, ۲۳:۵۶
دبیر انجمن صنایع روغن نباتی با اشاره به توقف توزیع روغن 16 کیلویی در سیستم بنکداری گفت: کمبودی در بازار روغن نباتی مصرف خانوار وجود ندارد.

ابوالحسن خلیلی در گفتوگو با ایسنا، با اشاره به اینکه به دلیل کمبود ورق حلب تولید روغن 16 کیلویی در حد ماههای گذشته نبوده است، افزود: به همین دلیل به مصرفکنندگان اصلی این نوع روغن مانند صنایع شیرینی و شکلات، تن ماهی، رستورانها و غذاخوریها اعلام کردیم که اسامی واحدهای مصرفکننده را به ما اعلام کنند تا روغن 16 کیلویی به صورت مستقیم در اختیار آنها قرار بگیرد.

وی افزود: به این ترتیب هماکنون دیگر سیستم بنکداری این نوع روغن وجود ندارد و روغن 16 کیلویی به صورت مستقیم به دست مصرفکنندگان میرسد.

دبیر انجمن صنایع روغن نباتی همچنین با بیان اینکه کمبودی در بازار روغن نباتی مصرفی خانوار وجود ندارد، اظهار کرد: برای جبران کمبود ورق حلب روغن 16 کیلویی قصد جایگزینی این نوع بستهبندی را با گالنهای 20 لیتری داریم.

به گفته وی تولید روغن نباتی در هشت ماهه نخست امسال با افزایش دو درصدی نسبت به مدت مشابه در سال قبل به 980 هزار تن رسید. از این میزان تولید 526 هزار تن روغن مایع و 444 هزار تن روغن نیمه جامد و جامد بود.

خلیلی افزود: همچنین در هشت ماهه امسال 962 هزار تن روغن در کشور توزیع شد که تقریبا برابر با مدت مشابه در سال گذشته است.
-----------------------------------------------------------------------------------------------

خدایا به آنها که طلای غبشهر را به پشیزی فروختند بینشی هر چند اندک عطا فرما تا بدانند چه گوهر نایابی را از دست داده اند...

rad
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۰۰:۰۷
سلام دوستان
واقعا چه سایت خوبی برای همه کاربران پیشنهاد شد.حتما دیدن این سایت رو به دوستانم پیشنهاد خواهم کرد.
تندرست و پیروز باشید.
هاتف راد

اشکبوس کهنه سوار
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۰۰:۵۲
با سلام ..

دوست عزیز سهام دلبر همچنان در صدر هستن اینها نتونن سود بسازن کل بورس رو ببوسید بزارید کنار ..

در ضمن دلبر ازاد اهداف خیلی الا داره متاسفانه با این شرایطی که داریم پیش میریم پس همچنان سهام دلبری در صدر خرید هستن ..

سهام غیر دلبری اونهایی که واردات دارن فاتحه نثارشون کنید اونهایی که تولید ومصرف داخلی دارن مثل قندیها وفولاد و...اینها هم همچنان رشد خواهند کرد ..
آمار 8 ماهه گمرک در صادرات منتشر شده است که نشان دهنده این است که شرایط در صادرات بهبود نسبی داشته که خبر خوبی برای بازار و به طور کلی اقتصاد کشور خواهد بود.

مقایسه آمار مهر و آبان 91:

پروپان:

مهر ماه: 162 هزار تن به ارزش حدود 87 میلیون دلار (از قرار هر تن537 دلار)

آبان ماه: 184 هزار تن به ارزش حدود 142 میلیون دلار (از قرار هر تن770 دلار)

تاثیر: بر سهام شخارک و سایر پروپان سازها

اوره:

مهر ماه: 240 هزار تن به ارزش حدود 95 میلیون دلار (از قرار هر تن465 دلار)

آبان ماه: 345 هزار تن به ارزش حدود 166میلیون دلار (از قرار هر تن481 دلار)

تاثیر مستقیم: سهامی مثل کرماشا، شپدیس،شیراز و سایر اوره سازها

تاثیر غیر مستقیم: پارسان

متانول:

مهر ماه: 214 هزار تن به ارزش حدود 86میلیون دلار (از قرار هر تن401 دلار)

آبان ماه: 407هزار تن به ارزش حدود 160میلیون دلار(از قرار هر تن407 دلار)

تاثیر: سهامی مثل شخارک،زاگرس، شفن

پلی اتیلن:

مهر ماه: 50 هزار تن به ارزش حدود 64 میلیون دلار (از قرار هر تن1280 دلار)

آبان ماه: 40هزار تن به ارزش حدود 50 میلیون دلار(از قرار هر تن1307 دلار)

تاثیر: سهامی مثل مارون، شازند

بوتان:

مهر ماه: 98 هزار تن به ارزش حدود 58 میلیون دلار (از قرار هر تن591 دلار)

آبان ماه: 75 هزار تن به ارزش حدود 58 میلیون دلار(از قرار هر تن773 دلار)

تاثیر: سهام شرکت های بوتان ساز

اشکبوس کهنه سوار
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۰۱:۱۹
با سلام ..

در سنگ آهن نیز که یکی از بخش های مهم بازار را به خود اختصاص می دهد، روند منظم و مرتب صادرات کماکان ادامه دارد:

مقایسه آمار مهر و آبان 91:

مهر ماه: 1703000 تن

آبان ماه: 1767000 تن

گل آقا
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۰۱:۵۰
خلاصه :
ولغدر > 82
فولاد > 420
شبندر> 430
ومعادن >620
فملی>720
فخوز>2400
ذوب>320
غپینو>400(تعدیل بسیار خوب)
کرمانشا>920
مگسا>2800 (480 در 6ماهه ساخته)
زاگرس>2400
مارون>2400
فباهنر>140
اخابر>280
وصندوق>360
کچاد >1400
کگل > 1200
فولاژ> باز شد معطل نکنید
کروی >360
فاسمین > 920
فرآور > 1200
فاراک >230
شاراک > به محض بازگشایی در منفی خرید کنید این سهم بیش از 1200 ارزش دارد و با لجنبازی سعی در خالی کردن سهم از دست سهامدار حقیقی دارد
صدرا> با هر قیمتی خارج شوید
فاذر > اسیر شناوری بالا و ورود سفته باز
مپنا > 240
بترانس > 320
وتجارت > 140
وبشهر > 240
قشرین > 1500 (فروش زمین انجام شده و سود 350 در مجمع اعلام میشود ضمنا افزایش 700 درصدی هم در برنامه است )
وبصادر > برای سرمایه گذاری 2 ساله عالی . ثروتمندترین بانک ایران است مصلحتی پایین مانده است
وکار > 210 (شب مجمع )

چقدر سهم معرفی کردم :))
خودروییها زیانهای سنگین
لیزینگها در آتش خودروییها میسوزند

صداقت2
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۰۱:۵۸

با سلام
سهم کم ریسک و مطمئنی است.
برای شنبه خرید های تکمیلی ام در فرآور - مارون - فلامی - وبشهر و ذوب را شروع می کنم.
فولاد و فاسمین هم که جایشان در سبدم مناسب است و.....
برای خرید قندی ها هم منتظر نظر پر ریسک خان هستیم.
با تشکیل صندوق توسعه سرمایه گذاری در بورس و خبر های مناسب سیاسی تا پایان دولت روند بازار صعودی است و باید از این فرصت برای رسیدن به بازار های موازی استفاده مناسبی کنیم.

ائلشن
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۰۷:۱۴
کلینتون: معافیت 9 کشور از تحریم نفتی ایران 180 روز دیگر تمدید شد

خبرگزاری فارس: وزیر خارجه آمریکا از تمدید معافیت چین، هند، مالزی، کره جنوبی، سنگاپور، آفریقای جنوبی، سریلانکا، ترکیه و تایوان از تحریم نفتی ایران به مدت 180 روز دیگر خبر داد.
خبرگزاری فارس: کلینتون: معافیت 9 کشور از تحریم نفتی ایران 180 روز دیگر تمدید شد

به گزارش فارس، «هیلاری کلینتون»، وزیر خارجه آمریکا طی بیانیهای اعلام کرد: من اعلام میکنم که چین، هند، مالزی، کره جنوبی، سنگاپور، آفریقای جنوبی، سریلانکا، ترکیه و تایوان به مدت 180 روز دیگر از تحریم نفتی ایران معاف می شوند. من در این زمینه به کنگره گزارش خواهم کرد.

در این بیانیه آمده است: آمریکا و جامعه بینالملل به ادامه فشارها بر رژیم ایران تا زمانی که این کشور به نگرانیها در زمینه برنامه هستهایش بپردازد متعهد است. به همین دلیل من خوشحالم که اعلام کنم که چین، هند، مالزی، کره جنوبی، سنگاپور، آفریقای جنوبی، سریلانکا، ترکیه و تایوان به دلیل کاهش های بیشتر در حجم خرید نفت خام از ایران، بار دیگر میتوانند از تحریمهای آمده در بند 1245 قانون اختیار دفاع ملی سال مالی 2012 معاف شوند.

این بیانیه میافزاید: من متعاقبا به کنگره گزارش خواهم کرد که معافیت از تحریمها پیرو بند 1245 قانون اختیار دفاع ملی برای مبادلات مشخص و در خصوص نهادهای مالی در این کشورها برای یک دوره زمانی 180 روزه به کار گرفته خواهد شد.

پیشتر منابعی در دولت و کنگره آمریکا از احتمال تمدید معافیت این 9 کشور از تحریم نفتی ایران خبر داده بودند.

خبر تمدید معافیت های کشورهای چین و هند و هفت کشور دیگر از تحریم های نفتی ایران در حالی منتشر میشود که دولت آمریکا در فروردین ماه سال جاری، 11 کشور و اواخر خرداد ماه همین سال 7 کشور دیگر را از تحریمهای مربوط به معاملات نفتی با ایران معاف کرده بود.

bours
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۰۹:۱۵
کهنه سوار عزیز سایتت عالیه عالیه
دستت درد نکنه

سهراب 1
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۰۹:۱۷
با اين معاملاتي كه در وتوكا ديده ميشه امروز صف خريد رو مي بينه . جعفر خان هدف سهم رو چند مي بيني شما ؟

shams50
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۰۹:۲۰
سلام جعفر جان
به نظرت وپترو براي خريد مناسب نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ميگن اگه 930 رو رد كنه ميره براي 1300
شما تائيد مي كنيد؟؟؟؟؟

bours
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۰۹:۳۳
با اين معاملاتي كه در وتوكا ديده ميشه امروز صف خريد رو مي بينه . جعفر خان هدف سهم رو چند مي بيني شما ؟

پرریسک:
وتوکا.... به نظر من با شکست 220 وتثبیت بالای اون میتونه تا بالای 250 رشد کنه . ..وهدف بعدی 260 وباشکست اون هدف بعدی بالای 330

bours
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۰۹:۳۵
سلام جعفر جان
به نظرت وپترو براي خريد مناسب نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ميگن اگه 930 رو رد كنه ميره براي 1300
شما تائيد مي كنيد؟؟؟؟؟

پرریسک:
وپترو بالای 100 با حد ضرر 100.. (20درصد داره لااقل) ببینم اینبار می توهه 100 رو بشکنه ..همچنان انتظار 130 ازش دارم

اشکبوس کهنه سوار
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۰۹:۴۴
کهنه سوار عزیز سایتت عالیه عالیه
دستت درد نکنه
سلام. خواهش می کنم.وظیفه س. سعی بر اینه که دوستان تمرکزشونو بزارن روی خرید و فروش هاشون فقط. لطفا در صورت بروز اشکال، خرابی وبلاگ رو اطلاع بدین . ممنون می شم

Javad Paye
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۰۹:۴۶
اعصابم خورده به خاطر فلامي. هيچي پول ندارم. ذوب و كرمانشا رو مقاومتن و دارن خوب كار ميكنن و بقول پرريسك الان نبايد فروختشون. پسهند و غبشهر و شفن هم كه بستن....
البته يه مقدار ولساپا هم دارم كه اصلا فروشي نيستن(گوشه اتاقي)

بابک خان
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۰۹:۴۹
دوستان کسی از شدوص نمیپرسه؟
ظاهرا کمرنگ شده

saeedte
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۰۹:۵۳
عرض کرده بودم که گره معاملاتی هم گره از کار شبریز باز نمیکنه :)
سید رو 430 معرفی کرد کمتر از دو ماه پیش یادش بخیر
اگه تا آخر آذر با گره های بعدی به 860 برسه 100% داده در دو ماه

bours
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۰۹:۵۴
سلام. خواهش می کنم.وظیفه س. سعی بر اینه که دوستان تمرکزشونو بزارن روی خرید و فروش هاشون فقط. لطفا در صورت بروز اشکال، خرابی وبلاگ رو اطلاع بدین . ممنون می شم

راستش سایتت یکم بهم میریزه یعنی قالبش میاد داخل نوشته ها

bours
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۰۹:۵۷
دوستان کسی از شدوص نمیپرسه؟
ظاهرا کمرنگ شده

توی شدوص معلومه که دارن بازی در میارن
وگرنه با 67 تا دونه نباید 4- میشد

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۰۹:۵۹
صبح همتون بخیر هنوز هم سهام دلبری دل مبرن دوستان. و هنوز روند بلند مدتی که بر بازار حاکم شده ادامه داره و این روند چیزی نیست مگر اینکه بازار رو به جلوست وچارت زیبایی داره و امیدبه رشدبسار بیشتر از افته اما در انتخاب سهم باید دقت کرد تا بدون استرس بازدهی بیشتری داشت:

.فاسمین

۲.فرآور

۳.فسرب

۴.کرمانشا

۵.مارون

۶.شپترو

۷.شدوص

۸.فلامی

۹.بموتو

۱۰.شبریز

11.کروی

12.کچاد

13.کگل

alizare1982
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۰:۰۱
توی شدوص معلومه که دارن بازی در میارن
وگرنه با 67 تا دونه نباید 4- میشد

سلام دوستان. به نظر شخصي من امروز و فردا رو فرصت خريد شدوص بدونيد. بايد برگرده ديگه! يكم شايد درجا بزنه، ولي رالي شو شروع كنه، خوب خواهد رفت!

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۰:۰۳
کجا هستن دوستانی که بدون دلیل دم از عرضه های بسیار میزدن؟!!چرا نمیان اظهار ندامت کنن و بگن اشتباه میکردم و احساسی حرف زدیم؟؟کجا هستن دوستانی که دم از این
میزدن که بازار صنعت عوض کرده؟؟؟

دوستان بازار با توجه به گزارش های 9 ماهه و احتمالی که از چگونگی این گزارش ها داره داره معامله میکنه

آواچی
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۰:۰۴
ولغدر..شاید جابجایی باشه

alizare1982
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۰:۰۵
چه بازاري شده! مثبت مثبت مثبت! شبريز رو يكي بگيره، با اين شناوريش توي گره هم فروشنده نداره! >:D<

گرچه شبريز ندارم، ولي نوش جان سهامداراش.

حالا يكي تكليف منو روشن كنه، سايت بورسي رو روي Home Page بذارم يا سايت جناب كهنه سوار رو! :D

alizare1982
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۰:۰۷
من سه شنبه بموتومو فروختم، شپترو گرفتم! پس حدسم براي برگشت شپترو درست بود! ;)

محمدرضا 87
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۰:۰۸
کروی به نظرم فرصت خرید خوبی داره میده.
امروز مقاومت 310 تومنو شکوند و هدف بعدی 360 تومنه.

اشکبوس کهنه سوار
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۰:۱۴
راستش سایتت یکم بهم میریزه یعنی قالبش میاد داخل نوشته ها
بورس عزیز!سلام. ممنون که سر می زنی و نظر می دی. فعلا حل شد.

hamid_farahy
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۰:۱۶
عشق هست صف خرید فباهنر پر ریسک عزیز دستت درد نکنه .

کيانوش
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۰:۱۷
با خريد ومعادن هم فملي هم کچاد وهم کگل را داريد.
و نيازي نيست ديگه انها را بخريد.
.......................
امکان ندارد ان سه صف خريد باشند و ومعادن نباشد.

alizare1982
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۰:۱۸
فكر كنم شدوص داره بر ميگرده ها!!!!!!!گفته باشم. ;) حيف پول ندارم. :((

alizare1982
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۰:۲۱
چرا قشهد با محد.ديت 4 درصد باز شد!!!!!!!!!!!!!! :(( :(( :((

ائلشن
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۰:۲۴
این شفارس عجب سهامداریی داره هااااا:-/

javad73
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۰:۲۵
چرا قشهد با محد.ديت 4 درصد باز شد!!!!!!!!!!!!!! :(( :(( :((

نامردا حتما میخوان سهم رو از دست مردم بکشن بیرون

alizare1982
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۰:۲۸
ببينم قشهد ميتونه جو قندي ها رو برگردونه! گر چه از نظر جناب پر ريسك عزيز قندي ها فعلا تكون نميخورن. شايد قشهد كه مورد تأييد هست، يه تكوني بده! ;;)

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۰:۳۱
توقف نماد معاملاتي شركت هلدينگ توسعه معادن وصنايع معدني خاورميانه(ميدكو1)
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت هلدينگ توسعه معادن و صنايع معدني خاورميانه (ميدكو1)، جهت برگزاري جلسه هيأت مديره به منظور تصميم گيري در خصوص افزايش سرمايه شركت، متوقف گرديد. مديريت بازار فرابورس ايران

homework
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۰:۵۵
در شپترو
تفاضا خوب بود
اگر حقوقی عرضه نمی کرد
شاید صف سنگین تر میشد
و روز های آتی با صلابت تر به رشدش ادامه می داد.

ای داد از دست این حقوقی های بی سواد

MOSTAFA
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۰:۵۵
اینم وتوکایی که 232 فروخته بودم :d عزیزانی ک سهمشون منفیه اححتمالا من سهامدارسهمتون باشم بگیدد بفروشک ک صف خرید بشه :d
البته میتونسم 223 هم جایگزینش کنم اما جاش پارسان گرفتم ببینم پارسان تا چند روز دیگه 1200 رو میبینه؟

homework
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۱:۰۴
آقا سید ...
تعویض کالسیمن رو با کرمانشا صلاح می دونید
مخصوصا با اومدن کرمانشا رو قیمت رویایی 720 ؟
سپاس از لطفتون

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۱:۰۹
احتمالا فولاد داره به سرنوشت زیبای شبریز دچار میشه و این روند برای سهم های خوب بازار ادامه خواهدداشت......

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۱:۱۱
آقا سید ...
تعویض کالسیمن رو با کرمانشا صلاح می دونید
مخصوصا با اومدن کرمانشا رو قیمت رویایی 720 ؟
سپاس از لطفتون

با اجازه:

هر دو سهم از بهترین ها هستن و با این کار شما فقط کارمزد میدهید البته تو کوتاه مدت پتانسیل های فاسمین بیشتر هم هست.......

homework
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۱:۳۲
آقا سید نیستیاااااا
اینجا خیلی سوت و کور شده ...

parvaz
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۱:۳۴
وتوکا رفت واسه 280 . فلامی فروشنده زیر 218 نداره .
;;)

parvaz
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۱:۴۸
صف فولاد رو دارند قربونی میکنند واسه اینکه شاخص پایین نیاد بخاطر شبندر

MOSTAFA
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۱:۵۲
شبند از +4 به -4 سهم سفته بازی همینه دیگه

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۱:۵۴
سدور هم گزینه مناسبی میتونه باشه از صف فروش......

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۱:۵۶
خبر منفی شده بچه ها؟؟؟؟!!!!!

MOSTAFA
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۲:۰۳

شبندر منفیشد بازار ریخت
عرض کردم شبندر شده صدرای دوم

bashash
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۲:۰۵

باسلام جناب پور احمدي منظورتون كدوم خبره @};-

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۲:۰۶
دلار 3100تومان!!!!!!

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۲:۰۷
باسلام جناب پور احمدي منظورتون كدوم خبره @};-

نه پرسیدم آخه صف فولاد ریخت بازار هم بک زد تعجب کردم!!!

اشکبوس کهنه سوار
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۲:۰۹
شبند از +4 به -4 سهم سفته بازی همینه دیگه
آی گفتی، یکی نیس به این رفقای گرام بگه آخه عزیز دل برادر وقتی می گن این سهم تا 380 می ره ، چرا 382 می رسه و نمی فروشی بره پی کارش، باید بری توش گیر کنی حالت جا بیاد؟
یه هفته س توی تمام سایتا دارن فریاد می زنن فعلاً برای شبندر 380 خونه آخره. کو گوش شنوا

محمدرضا 87
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۲:۲۶
پرریسک جان کروی برا کوتاه مدت نظرت چجوریه؟

دوستان هم اگر نظری دارن خوشحال میشم بگین؟!

مرسی

اشکبوس کهنه سوار
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۲:۴۹
پرریسک جان کروی برا کوتاه مدت نظرت چجوریه؟

دوستان هم اگر نظری دارن خوشحال میشم بگین؟!

مرسی
نقل قول از fundamental عزیز

تحلیل تکنیکال

سیگنال خرید در صورت شکست مقاومت

1- در صورت شکست 3110 روند صعودی خودش رو شروع میکنه با چند بار اصلاحی که میتونه داشته باشه.
2- ایجاد کف دوقلو و روند افزایشی سهم.
3- اگر در اندیکاتور استوکاستیک دز بالای خط 80 در میانگین 20 روز تثبیت بشه روزهای خوبی رو برای این سهم میبینم.
4- اندیکاتور ار اس ای در کانال صعودی قرار گرفته.

http://images.boursy.com/imported/2012/12/172.png (http://upload.tehran98.com/)

صداقت2
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۲:۵۱
با سلام
سهم کم ریسک و مطمئنی است.
برای شنبه خرید های تکمیلی ام در فرآور - مارون - فلامی - وبشهر و ذوب را شروع می کنم.
فولاد و فاسمین هم که جایشان در سبدم مناسب است و.....
برای خرید قندی ها هم منتظر نظر پر ریسک خان هستیم.
با تشکیل صندوق توسعه سرمایه گذاری در بورس و خبر های مناسب سیاسی تا پایان دولت روند بازار صعودی است و باید از این فرصت برای رسیدن به بازار های موازی استفاده مناسبی کنیم.

با سلام

55 هزارتایی از صف فروش فلامی برداشتم.
مارون و وبشهر هم با حوصله!!!! اضافه کردم.
فاسمین و فرآور در کمینش هستم.
از پر ریسک عزیز هم بابت زحماتش ممنونم.

rad
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۲:۵۸
دریا موجه کاکا

بابک خان
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۲:۵۹
دوستان سلام
از دوستان دلار باز کسی راهنماییم کنه که برا مسافرتی که 4-5 ماه دیگه در پیش دارم چطوری دلار تهیه کنم؟
آیا الان بخرم خوبه؟
پیش بینیها چیه؟

محمد یزدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۳:۳۸
آی گفتی، یکی نیس به این رفقای گرام بگه آخه عزیز دل برادر وقتی می گن این سهم تا 380 می ره ، چرا 382 می رسه و نمی فروشی بره پی کارش، باید بری توش گیر کنی حالت جا بیاد؟
یه هفته س توی تمام سایتا دارن فریاد می زنن فعلاً برای شبندر 380 خونه آخره. کو گوش شنوا

خب کهنه سوار عزیز

ببینیم خونه اخره یا میره بالا 400

اشکبوس کهنه سوار
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۴:۰۸
خب کهنه سوار عزیز

ببینیم خونه اخره یا میره بالا 400

محمد جان عقل سلیم حکم می کرد 50 درصد سهام شبندر رو فروخت و 50 درصد رو نگهداری کرد برای روزی مثل اون روزی که ممکنه بره و 400 رو رد کنه.

lonelinesspains
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۴:۲۵
سلام، دوستان
من مقداری سهم از دسبحا و سپاها و وبملت دارم ممکنه بگید در اینده دور یا نزدیک ممکنه قیمت های این ها تغییر مثبت کنه؟ یا به هر شکلی هست حالا با سود کم یا ضرر بفروشم؟ اخیرا خریداری شدن. ممکنه سهامی رو معرفی کنید که تو زمان کم حد اقل سود رو بدن چون من نقدینگیم به شکلی هست که نمیتونم خیلی روی سهام بخوابونم مقدارش هم محدود هست نزدیک به سه میلیون تومان میخوام سهمی باشه که بتونی تو کمتر از یک هفته یه حد اقل سودی رو داشته باشی و بفروشی و پولش رو نقد کنی.

محمد یزدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۴:۳۶
محمد جان عقل سلیم حکم می کرد 50 درصد سهام شبندر رو فروخت و 50 درصد رو نگهداری کرد برای روزی مثل اون روزی که ممکنه بره و 400 رو رد کنه.

دلیل برا فروش باید وجود داشته باشه دلیلی وجود نداره؟

اگه دلیلی هست و خبر نداریم خوشحال میشم ما هم در جریان بزارید

بنیادی سهم 20 20

از 20 هم بالاتر به نظرم

bari
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۴:۴۴
پرریسک عزیزکسعدی رو در شرایط فعلی سهمی که 70 درصد در 6ماهه پوشش سود داشته رو چطور میبینی

Dr.boursi
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۵:۱۷
فروش قندی ها و ورود به ثشرق در امروز! دیدم نزدیک مجمعه و فردا سهم بسته میشه و پی برای ایی پایین داره! گفتم مجمعش بی درد سر تره تا قندیا!!

حميد اسدي
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۵:۳۶
فروش قندی ها و ورود به ثشرق در امروز! دیدم نزدیک مجمعه و فردا سهم بسته میشه و پی برای ایی پایین داره! گفتم مجمعش بی درد سر تره تا قندیا!!
دوست عزیز، قندی فروختی!!
به نظرم تصمیم اشتباهی گرفتی. تازه امروز قندی ها خریدنی بودن.

امروز تازه خیلی از بزرگان بازار وارد سهام قندی شدن.

فردا با دقت معاملات قندیها ( به خصوص قپیرا و قشیر را نگاه کن) و با روند معاملات فردا در حسرت فروش قندی ها در این قیمت خواهی نشست.
در ضمن ای کاش قبل از این اقدام، یکبار دیگه گزارش خوب 3 ماهه قپیرا و قشهد نگاه میکردی.

Dr.boursi
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۵:۵۹
دوست عزیز، قندی فروختی!!
به نظرم تصمیم اشتباهی گرفتی. تازه امروز قندی ها خریدنی بودن.

امروز تازه خیلی از بزرگان بازار وارد سهام قندی شدن.

فردا با دقت معاملات قندیها ( به خصوص قپیرا و قشیر را نگاه کن) و با روند معاملات فردا در حسرت فروش قندی ها در این قیمت خواهی نشست.
در ضمن ای کاش قبل از این اقدام، یکبار دیگه گزارش خوب 3 ماهه قپیرا و قشهد نگاه میکردی.

خودم هم میدنستم ممکنه اینجوری بشه و لی از یه طرف دیگه قندی ها با هزار اما و اگر همراه بود. قشهد اگر چه گزارش عالی داده ولی اولا جذب چقندرش بالا نبوده و از طرفی با گروه همراه میشه. این بود که ترجیح دادم وارد ثشرق بشم. دلایلی که برای ورود داشتم اگر نمودار میانگین رو شکسته بود و macd اون سیگنال خروج داده بود ولی امروز حقوقی ها و خرید های گروهی بسیار خوبی رو تجربه می کرد. خرید ها در حالی بود که حقوقی ها میدونستن سهم تا فردا نهایتا باز میمونه و احتمال خبر های خوشی را در مجمع دادم!!! در ضمن این سهم پی برای ایی پایینی دارهو انشا الله خریدار های قندیم سود کنن و هم من!!!

اشکبوس کهنه سوار
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۶:۴۴
دلیل برا فروش باید وجود داشته باشه دلیلی وجود نداره؟

اگه دلیلی هست و خبر نداریم خوشحال میشم ما هم در جریان بزارید

بنیادی سهم 20 20

از 20 هم بالاتر به نظرم
دوست عزیز سلام، هر سهمی رو بدون بررسی بنیادی که خرید و فروش نمی کنیم. اما سهم قرار نیست تا قیام قیامت رشد کنه(حالا بنیادی سهم هر چقدر می خواد 20 باشه). سهمی هر روز 4+ می خورد و هر روز صف خرید است، بالاخره ممکن است یک روز صف خریدش بریزد و همان روز هم مجددا صف خرید نشود. حتی ممکن است همان روز سهم تا 4- هم برود، یادتان باشد که ما با سهام ازدواج نکرده ایم در این شرایط بهترین استراتژی این است که 50 درصد سهام را فروخته و وارد سهام رشد نکرده بازار کنیم. 50 درصد از سهام را هم نگه می داریم تا در صورتی که سهم در روز بعد به رشد ادامه داد از سود سهم جا نمانیم. سهم شبندر از آخرین قیمتی که در این یک ماه به خود دیده 37 درصد رشد داشته است. آیا اندکی خروج و حفظ سود به نفع نیست؟ البته بنده به دلایلی، امید به مثبت شدن شبندر نیز دارم...و این بیم و امیدهاست که بورس را شیرین می کند...

rasam
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۷:۰۴
پیشبینی «مقام آگاه» از نرخ دلار در بودجه 92

خبرگزاری فارس به نقل از یک مقام آگاه از پیش بینی دلار ۱۸۰۰ تومانی در لایحه بودجه سال ۹۲ خبر داد.
این مقام آگاه گفت: نرخ دلار در لایحه بودجه سال آینده۱۸۰۰ تومان پیشبینی شده است، در عین حال بحثهای زیادی هنوز در این رابطه مطرح است و مخالفتها و موافقتهای زیادی با این مساله وجود دارد. به گزارش خبرگزاری فارس هماکنون نرخ ارز در مرکز مبادلات ارزی به ۲۴۵۷ تومان و در بازار آزاد به حدود ۳۰۰۰ تومان رسیده است.

فکر کنم برا قتدی ا خویه

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۷:۰۴
سدور هم گزینه مناسبی میتونه باشه از صف فروش......

ما به اخبار وشایعات که با هزار دلیل پشت سرشون ابراز و بیان میشن کاری نداریم ما با تکنیکال وفاندامنتال کارمیکنیم بنابراین تمامی اخبار برامون آب گل آلودیست برای ماهی گیری این اخبار وشایعات اتفاقا چیز بدی نیست و برای افراد کاربلد وباهوش بهترین فرصت چون این افراد حدضرر دارند به نظر این آب گل آلود برای این نماد یا مثلا سغرب یه فرصت طلایی ایجاد کرد...

اما تکنیکال و حد ضرر این سهم برای دوستانی که وارد شدن و یا قصد وارد شدن دارند:

حدضرر 420 تومان هدف اول450تومان وبا شکست این قیمت 512 تومان و 566تومان اهداف این سهم هستن.

mobina
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۷:۰۸
سلام نظر دوستان درباره کاذر چیه؟
با تشکر

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۷:۰۸

خبرگزاری فارس به نقل از یک مقام آگاه از پیش بینی دلار ۱۸۰۰ تومانی در لایحه بودجه سال ۹۲ خبر داد.
این مقام آگاه گفت: نرخ دلار در لایحه بودجه سال آینده۱۸۰۰ تومان پیشبینی شده است، در عین حال بحثهای زیادی هنوز در این رابطه مطرح است و مخالفتها و موافقتهای زیادی با این مساله وجود دارد. به گزارش خبرگزاری فارس هماکنون نرخ ارز در مرکز مبادلات ارزی به ۲۴۵۷ تومان و در بازار آزاد به حدود ۳۰۰۰ تومان رسیده است.

فکر کنم برا قتدی ا خویه

البته ما به اما و اگرها کاری نداریم اما فقط میخوام دوستان با ریزکاری خبررسانی آشنا بشن.این خبر در واقع خبربود که به واسطه اون میخواستن سیمانی ها رو تو قیمت های پایین جمع کنن چون با این افزایش در واقع سیمانیها بیشترین تاثییر مستقیم مثبت رو خواهند گرفت.....

اشکبوس کهنه سوار
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۷:۱۱

فکر کنم برا قتدی ا خویه

قطعاً برای قندی ها و پالایشگاهی ها خوبه داداش گلم. اما تکلیف نرخ ارز مرجع برای این گروه 1 و 2 مشخص نیست و برخی از ثبات نرخ برای این گروه ها حرف می زنن که رشد گروه قندی رو به تعویق می اندازه

javad73
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۷:۱۴
ظرفیت کارخانه قند خوی به بیش از 3 هزار تن افزایش یافته است

رییس کارخانه قند خوی گفت: بیش از 90 درصد بدهی چغندرکاران در سال جاری پرداخت شده است.

مهندس منصور عابدین فام در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه آذربایجانغربی، افزود: طی سال جاری به منظور حمایت از کشاورزان، کارخانه قند خوی با پرداخت بدهی کشاورزان در رتبه نخست استان آذربایجانغربی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه کارخانه قند خوی وابسته به شرکت شهد است، تصریح کرد: سهام این کارخانه در بین کارخانجات قند کشور در ردیفهای دوم و چهارم قرار گرفته که با هزینههای انجام شده و جذب چغندرقند بیشتر، انتظار میرود جایگاهی بهتر از جایگاه فعلی در بین 35 کارخانه قند کشور به دست آوریم.

عابدین فام ادامه داد: واردات چغندر برای کارخانه قند خوی از شهرهای سلماس، چایپاره، ماکو، اشنویه، نقده و محمدیار انجام می شود.

رییس کارخانه قند خوی با اشاره به تحولات صورت گرفته این کارخانه در سال 1382 که از بخش دولتی به بخش خصوصی تبدیل شده، اظهار کرد: با اقداماتی که در راستای افزایش و جذب چغندرقند و بروز رسانی ماشین آلات کارخانه انجام گرفت، ظرفیت کارخانه به 3 هزار تن افزایش یافت.

عابدین فام با بیان اینکه اکنون 500 نفر به صورت مستقیم و 40 هزار نفر نیز به صورت غیرمستقیم در کارخانه قند خوی اشتغال زایی دارند، خاطر نشان کرد: رفع موانع کشت چغندرقند در نخجوان از طریق سازمان جهاد کشاورزی و مدیریت گمرکات آذربایجان غربی، اختصاص سهمیه مناسب شکر خام دولتی به کارخانه از طریق وزارت تجارت و بازرگانی و سندیکای کارخانجات قند و شکر ایران می تواند در توسعه و تولید هرچه بهتر و بیشتر محصولات کارخانه خوی و اشتغالزایی کارگشا باشد.

به گزارش ایسنا، کارخانه قند خوی با ظرفیت 1500 تن مصرف روزانه در سال 1347 احداث و مورد بهره برداری قرار گرفته و در حال حاضر ظرفیت این کارخانه به سه هزار تن افزایش یافته است.

جعفری
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۷:۲۲
دوستان تکنیکالیست
لطفا نظرتون رو راجع شبدیس و یاسا تایر اعلام کنید
احتمالا یک شخص حقیقی امروز فردا وارد یک درصدیهای پاسا خواهد شد
اون شخص حقیقی از گزارش 9 ماهه چه میدند؟

کيانوش
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۷:۲۸
رفقا فقط حواستون را به تعديل گزارش شرکتها متمرکز کنيد.
امروز 18اذر بود تا گزارش شرکتها بين 15الي 40روز فرصت هست.
يعني اگر سهمي را انتخاب کنيم که تعديل خوب تو 9ماهه داشته باشه سود خوبي کسب خواهيم کرد.
مثل فولاد-
گروه روي-کالسمين فراور کروي باما فسرب بافق
گروه پتروشيمي کرمانشا شپترو و...
گروه سنگ اهن و مس فملي کچاد کگل البته ومعادن داشته باشيم همه را داريم.
پالايشگاه تبريز شراز شبندر
و......
فردا فولاد را دريابيم.

کدبان باستان
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۷:۴۷
شب دوستان خوش
وملت 491 را امروز دید.
نظر دوستان و اساتید چیست ؟ بر اساس نظر یکی از گرامیان در سایت همسایه ، باید 491 ریال را می دید تا بازگردد.
با سپاس

سهراب 1
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۷:۵۲
ببينم قشهد ميتونه جو قندي ها رو برگردونه! گر چه از نظر جناب پر ريسك عزيز قندي ها فعلا تكون نميخورن. شايد قشهد كه مورد تأييد هست، يه تكوني بده! ;;)
قشهد كه هيچي ، پدر و پدربزرگ و هفت جدش هم بيان نمي تونن اين قنديها رو تكون بدن . فعلا به صلاحديد بزرگان و بازيگردانها كه ردپاي بازي كثيف اونها به وضوح ديده ميشه ، قنديها بايد درجا بزنن . روند هنوز برنگشته .

سعید پور احمدی
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۸:۰۶
دوستان نظری در خصوص سوال این دوستمون ندارن؟ بنده که تو کار کوتاه مدتی نیستم. اونایی که هستن جواب بدن ممنون می شم؟

هیچ کدوم از سهم هات از نظر من خوب نیستن من باشم میفروشم با توجه به میزان پولت:

1.فاسمین
2.فملی
3.سدور

میگیرم

اشکبوس کهنه سوار
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۸:۱۰
سلام، دوستان
من مقداری سهم از دسبحا و سپاها و وبملت دارم ممکنه بگید در اینده دور یا نزدیک ممکنه قیمت های این ها تغییر مثبت کنه؟ یا به هر شکلی هست حالا با سود کم یا ضرر بفروشم؟ اخیرا خریداری شدن. ممکنه سهامی رو معرفی کنید که تو زمان کم حد اقل سود رو بدن چون من نقدینگیم به شکلی هست که نمیتونم خیلی روی سهام بخوابونم مقدارش هم محدود هست نزدیک به سه میلیون تومان میخوام سهمی باشه که بتونی تو کمتر از یک هفته یه حد اقل سودی رو داشته باشی و بفروشی و پولش رو نقد کنی.
ممنون از سعید عزیز،دوستان نظری در خصوص سوال این دوستمون ندارن؟ بنده که تو کار کوتاه مدتی نیستم. اونایی که هستن جواب بدن ممنون می شم؟

farhad894
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۸:۲۳
سلام دوستان اجازه هست باما را بفروشم و بجاش چی بگیرم بهتره

اشکبوس کهنه سوار
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۱۸:۳۲
هیچ کدوم از سهم هات از نظر من خوب نیستن من باشم میفروشم با توجه به میزان پولت:

1.فاسمین
2.فملی
3.سدور

میگیرم
نگاهی تکنیکالی به فملی نشان دهنده ی ان است که این سهم، اهداف 740 و 750 را در ذهن دارد. اگر نگاهی بنیادی به سود سهم بیاندازیم(136 تومان) و پی به ای 5/5 به این سهم بدهیم، قیمت سهم باید به 740 تومان و بیشتر برسد. اما شک نکنید که این سهم توانایی تعدیل مثبت احتمالی را دارد و ان شا ا...در میان مدت به سوی 850 پرخواهد گشود.

شفاف سازی
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۲۰:۱۴
دوست گرامی آقای کهنه سوار
بی شک وبلاگ بورس روزانه نشان از علم و آگاهی , دانش و تجربیات گرانبهای شما دارد دانش و تجربیاتی که حاصل سالها سعی و تلاش و مطالعه شبانه روزی دارد تا الان به هیچ منت در اختیار دوستانتان قرار داده اید من به نوبه خودم نهایت تشکر را دارم و آرزو دارم همیشه پیروز , پر سود , خود و خانواده تون در صحت وسلامتی باشید.

با تشکر

MOSTAFA
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۲۱:۰۳
بچه ها قشرین حجم سنگینی زد
100 تاشم حقوقی خریده
واسه فردا هم صف خرید گذاشتن ( از همون صفایی که ادم 2 ساعت بش میخنده :d )
نظرتون چیه؟

شفاف سازی
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۲۱:۰۶
با سلام
از یک منبع آگاه در شرکت اخباری به گوش می رسد مبنی بر اینکه اطلاعات تکمیلی مربوط به غبشهر و غمارک به بورس ارائه گردیده و تاچند روز دیگر شاهد درج اطلاعیه در کدال و بازگشائی آنها خواهیم بود به گفته فرد مذکور قیمت بازگشائی شاهد افت قیمتی نخواهیم بود.

من فقط نقل قول کردم درستی یا نادرستی خبر به گردن راوی

alizare1982
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۲۱:۰۹
بچه ها قشرین حجم سنگینی زد
100 تاشم حقوقی خریده
واسه فردا هم صف خرید گذاشتن ( از همون صفایی که ادم 2 ساعت بش میخنده :d )
نظرتون چیه؟

به نظر مياد فردا واسه نوسان گيري توي قندي ها خوب باشه. احتمالا يكي دو روزي مثبت باشن!

هامد
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۲۱:۳۴
سلاااام بچه هاا :) چن روزی بود سر نزده بودم اینجا :(
عجب وبلاگی زدی اشکاااان :) خیلی عاااااالیه :)

در مورد حتوکا که رو 560 ابنجا راجبش حرف زدیم، تا 615 اومد تو همون چن روز ولی فعلا بدجوری درگیر سطوح مقاومتیشه، تکنیکالی با توجه به زدن سقف دوقلو انتظار ریزش تا زیره 550 دارم الان، البته این قیمت با توجه نمودار بدترین حالته میشه گف و احتمال زیاد زودتر برمیگرده ولی چیزی که هس اینه بعده این برگشت احتماله خیلی زیاد بتونه 615 بشکونه و به هدفای اصلیش برسه، ولی این میتونه بیشتر از یه ماه زمانبر باشه :(
پس سیگنال خرید قطعیو میشه بعد 615 داد و یه صعود شارپ از سهم رو بعده این قیمت خواهیم دید ....

http://images.boursy.com/imported/2012/12/199.png

homework
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۲۱:۳۷
سید جان
یه سر به خونت نمی زنی
همچنان منتظریمااااااااا;)

بابک خان
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۲۱:۴۱
دوستان سلام
قبلا نوشتم ولی ظاهرا کسی ندید
از دوستان دلار باز کسی راهنماییم کنه که برا مسافرتی که 4-5 ماه دیگه در پیش دارم چطوری دلار تهیه کنم؟
آیا الان بخرم خوبه؟
پیش بینیها چیه؟
دکتر!دکتر مهربون ! دلارهاتو نمی فروشی؟

farhad894
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۲۱:۴۴
دوستان باما را با یه سهم تعویض کنم یا نگهداری کنم

فرید
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۲۲:۱۲
سلام مجدد آقای کهنه سوار و همه دوستان
و تشکر مجدد بابت سایت خوب جناب کهنه سوار
یک اشکال بزرگ سایتتون داره و اونم اینه که.............................................. .................................................. .............. آدم ازش سیر نمیشه
پاینده باشید
در ضمن به قول آقای homework جناب پرریسک همچنان در غیبت هستند و دوستان همه منتظر....

abtinsalari
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۲۲:۱۶
دوستان سلام
قبلا نوشتم ولی ظاهرا کسی ندید
آیا الان بخرم خوبه؟
پیش بینیها چیه؟
دکتر!دکتر مهربون ! دلارهاتو نمی فروشی؟

به نظر من پله ای بخر که کمتر ضرر کنی. ماهی 3000 تاتا 10000تا

اشکبوس کهنه سوار
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۲۲:۲۰
سلام مجدد آقای کهنه سوار و همه دوستان
و تشکر مجدد بابت سایت خوب جناب کهنه سوار
یک اشکال بزرگ سایتتون داره و اونم اینه که.............................................. .................................................. .............. آدم ازش سیر نمیشه
پاینده باشید
در ضمن به قول آقای homework جناب پرریسک همچنان در غیبت هستند و دوستان همه منتظر....
متشکر و ممنون از این همه محبت.
با مطالب زیر در خدمتتون هستم:
» خلاصه برآورد eps سال 91 فرآوری مواد معدنی ایران ( شنبه هجدهم آذر 1391 )
» گزارش بازار امروز ( شنبه هجدهم آذر 1391 )
» فملی ( شنبه هجدهم آذر 1391 )
» توصیه به حفظ استراتژی های معاملاتی ( شنبه هجدهم آذر 1391 )

farhad894
۱۳۹۱/۰۹/۱۸, ۲۲:۳۵
دوستان باما را با یه سهم تعویض کنم یا نگهداری کنم