PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چی .......چرا؟؟؟؟

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107

راهکار جدید
2012/12/15, 13:05
پرریسک جان نظرت در خصوص شبندر و ذوب چیه؟

m.r_moradi
2012/12/15, 13:12
با سلام..

دوستان فریب چند درصد نوسان در سهام دیگر رو نخورن ..باز هم میگم چند ماه دیگر بازدهی رو با کل بازار مقایسه خواهیم کرد ..بیشترین بازدهی رو خواهند از ۳۹۰ هم گفتیم له ای بخرید روز چهارنشبه چند نفر به جالی نق زدن گریه زاری راه انداختن در منفی له بعدی رو خرید کردن ...صبور باشید تازه با گزارش سه ماهه این دو سهم دیدن خواهند داشت .....

همچنان صبر می کینم ..

چقدر من 4 شنبه گفتم بخرید!!خودمم خریدم!خداییش این قیمتا دیگه رویایی شده!!!

arjan
2012/12/15, 13:17
غبشهر و غمارگ و شپترو روسفیدمون کردن

فباهنر و شمواد کماکان باهاشیم منتظر جرقه برگشت شمواد می مونیم سنگین اضافه کنیم

شلعاب و فلامی و شفارس هم بوقتش

masood5173
2012/12/15, 13:18
منتظر گزارش 12 ماه باشید
و سودی که تقسیم خواهد کرد
احتمالا 130 به بالا خواهد ساخت (مشت محکمی بر دهان یاوه گویان)
من خودم غمارگ بیشتر دارم ولی به نظرم غبشهر خیلی پایین اومده و ارزنده تر باشه .
نظر پرریسک عزیز چیه ؟

آواچی
2012/12/15, 13:25
با سلام به پرریسک عزیز و خیر مقدم

فهرست جدید ممنوعیت و محدودیت صادراتی (+تصویر بخشنامه)
فهرست جدید ممنوعیت و محدودیت صادراتی براساس تازه ترین بخشنامه دولت را به همراه تصویر این بخشنامهها منتشر کرد.

به گزارش مهر، بعد از نامه جنجال برانگیز سیدجواد تقوی، رئیس سازمان حمایت مصرفکنندگان و تولیدکنندگان به سازمان توسعه تجارت ایران برای ممنوعیت صادراتی 52 قلم کالای صادراتی، دولت بازنگریهایی را در این زمینه انجام داد و در نهایت، جسته و گریخته با اطلاعرسانی مسئولان سازمان توسعه تجارت ایران، مشخص شد که تغییراتی در حذف و اضافه این 52 قلم کالای ممنوعه صادراتی انجام شده است.
http://www.asriran.com/fa/news/246071/%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D9%85%D9%86%D9%88%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%D8%AE%D8%B4%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87

خودشکوفا
2012/12/15, 13:35
جعفر جان بازگشت غرورآفرینت رو تبریک میگم....
پاقدمت خوب بود و بازار برگشت...
از سعید و کهنه سوار باز هم ممنونم که نذاشتن چراغ این تاپیک خاموش بشه...

جعفری
2012/12/15, 13:44
با سلام مجدد
دوستان تکنیکالی نظر دهند
امروز یا سا تایر به مقاومت 560 تومانی حمله کرد
با توجه به خرید های حقیقی بالای یک درصد که من حدس می زنم از گزارش 9 ماهه چیزی میداند
تصور می کنم فردا مقاومت 560 را به قصد 650 ترک کند

حميد كيا
2012/12/15, 13:53
سلام و عرض خوش آمد به سيد عزيز
تحليلتون راجب به غپينو چيه ؟ آيا ممكنه با غمارگ و غبشهر هم پا بشه؟

abbfar5254
2012/12/15, 13:54
با سلام و درو د خدمت پرریسک عزیز امروز یک پله دیگر غبشهر اضافه شد و میانگین را پایین اوردیم

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/15, 13:55
مارگارین برا سال بعد سود بالای ۱۰۰ وحتی ۱۵۰ انتاظر دارم بنیادی کامل هدف قیمتی فقط بنیادی میشه بالای ۸۰۰ تومن ..بالیا ۱۰۰ درصد بازدهی برا غبشهر انتاظر سود ۵۰۰ دارم وهدف بالای ۲۰۰۰..

خالا فروش زمین وافزایش سرمیاه به کنار...

رييس اداره ساماندهی منطقه 20 خبر داد:

کارخانه روغن نباتی ورامین و مارگارین از شهر خارج می شوند/صدور رای تعطیلی برای هزار و 971 واحد صنفی مزاحم

رئیس اداره ساماندهی شهرداری منطقه 20 از تعطیلی واحدهای صنفی مزاحم سطح منطقه خبر داد.

حیدری در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، گفت: در حال حاضر 7 هزار واحد صنفی اعم از تولیدی،خدماتی و صنعتی در سطح منطقه فعال هستند که از این میان 2 هزار و 781 واحد جزء مشاغل مزاحم هستند که در کمیسیون بند 20 شهرداری برای آنان پرونده تشکیل شده است.
وی ادامه داد: از این تعداد برای هزار و 971 واحد رای تعطیلی و برای 810 واحد رای تمهیداتی صادر شده است.
حیدری در خصوص رای های تمهیداتی تصریح کرد: براساس این رای واحد صنفی متخلف باید ظرف مدت مقرر نسبت به رفع مشکل آلایندگی با رعایت اصول لازم اقدام کند که در غیر اینصورت مشمول رای تعطیل خواهد شد.
رئیس اداره ساماندهی منطقه 20 در پایان خاطر نشان کرد:در این میان صنایعی هستند که حکم خروج از شهر داریم از جمله کارخانه روغن نباتی ورامین و کارخانه مارگارین که باید تا شهریور 92 از سطح شهر خارج شوند این در حالیست که در حال حاضر هم با مهلتی که از شورای شهر گرفته اند با رعایت اصول و ضوابط فعالیت می کنند و در زمان مقرر از شهر خارج می شوند./ل
با سلام...یه خبر جدیدتر بدم و اونم اینکه شهرداری هم دست گذاشته روی گزارش مالی شرکت. مخصوصاً اون بند که نوشته شده: ه) لازم به ذکر است که شرکت کار جابجايي را تا پايان سال 1392 به اتمام خواهد رساند واز این که قول مبنی بر خروج تا پایان شهریور رو به تمسخر گرفتن حسابی شاکین...فشارها برای خروج هرچه زودتر مارگارین از تهران به دلیل دروغگویی مسئولین مارگارین از امروز وارد روند جدید تری خواهد شد...
راستی خبر مهمتر اینه که خروج روغن نباتی ورامین مصوبه از شورای شهر داره اما خروج کارخونه مارگارین مصوبه شورای شهر نداره. پس 2 نکته در این میان مطرحه.
1- فشار برای خروج شرکت مارگارین از تهران وجود داره و از امروز ادامه پیدا خواهد کرد(به دلیل دروغ گویی مسئولین این شرکت برای خروج تا پایان شهریور که در پیش بینی درآمد تا پایان 1392 ذکر شده است.
2- کارخانه با تمام قوا باید کار کند و نیاز روغن داخلی را برآورده کند...به این دلیل شورای شهر با این کارخانه عظیم مدارا کرده وگرنه مثل شرکت روغن ورامین مصوبه می داد.
هر دو حالت به نفع سهم است. اولی به فروش زمین و دومی به ادامه روند افزایش تولید منجر خواهد شد

یاد این بخش از بند پیش بینی 92 افتادم که: در شرايط فعلي بازار روغن است که امکان تعطيلي کارخانه براي مدت محدود را تقريبا غير ممکن ساخته است

alibaghdadi2010
2012/12/15, 13:59
جناب پرریسک با عرض خسته نباشید
زنگان رو چطور میبینید؟
شناور کمی داره

ali2000
2012/12/15, 14:27
با این خبر فردا متاسفانه مپنا صف فروش خواهد شد.

تکذیب موافقت مجلس با افزایش قیمت برق

وی ادامه داد: آنچه با دوستان وزارت نیرو در کمیسیون انرژی مطرح شد، موضوع کمبود اعتبارات منابع وزارت نیرو بود.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
عضو کمیسیون انرژی مجلس با رد هر گونه توافقی با وزارت نیرو برای افزایش قیمت برق گفت: موضوعی که در کمیسیون انرژی مجلس مطرح شد، مشکل عدم پرداخت سهم وزارت نیرو از هدفمندی یارانه ها و دیگر مشکلات این وزارتخانه بود که با تهیه طرحی به دنبال حل این مشکلات هستیم.

به گزارش انتخاب، حسین امیری در گفتگو با مهر در پاسخ به این سوال که آیا بحث افزایش قیمت برق آنطور که معاون وزیر نیرو گفته است، مورد موافقت مجلس از جمله کمیسیون انرژی قرار گرفته است، گفت: در کمیسیون انرژی مجلس هیچ بحثی درباره افزایش قیمت برق نشده است و اساسا توافقی هم صورت نگرفته است.

وی ادامه داد: آنچه با دوستان وزارت نیرو در کمیسیون انرژی مطرح شد، موضوع کمبود اعتبارات منابع وزارت نیرو بود.

نماینده زرند گفت: مشکل وزارت نیرو انباشت کمبود اعتبارات و بدهی های این وزارتخانه است که دلیل آن هم عدم پرداخت اعتبارات مصوب بودجه ای است. در این میان پرداخت هزینه های برق از سوی مردم هم بخشی به سازمان هدفمندی اختصاص می یابد و بخشی به وزارت نیرو که سهم وزارت نیرو از سوی دولت صحیح انجام نمی شود.

امیری خاطرنشان کرد: بحث وزارت نیرو این است که قیمت برقی که هم اکنون به وزارت نیرو پرداخت می شود کمتر از هزینه تمام شده برق است. یعنی این مبلغ کمتر از مبلغی است که قبل از هدفمندی یارانه ها به وزارت نیرو پرداخت می شد. قبل از اجرای این قانون سهم وزارتخانه برای هر کیلو وات 30 تومان بود و بعد از اجرای قانون هدفمندی یارانه ها این مبلغ به 26 تومان رسید.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: بنابراین وزارت نیرو خواهان افزایش سهم این وزارت خانه از فروش برق است. البته اگر قانون هدفمندی یارانه ها درست اجرا می شد این مشکلات هم کمتر بود.

وی ادامه داد: ما به دنبال اجرای درست قانون هدفمندی یارانه ها هستیم و برای این کار هم طرحی در مجلس تهیه شده که احتمالا فردا به هیات رئیسه مجلس تقدیم می شود.

امیری گفت: در این طرح علاوه بر تاکید بر اجرای درست هدفمندی یارانه ها و واریز سهم وزارت نیرو از پرداخت هزینه های برق، بندی گنجانده شده که درآمد حاصل از واگذاری های این وزارتخانه به صنعت برق اختصاص یابد. زیرا در حال حاضر درآمد واگذاری ها در صنعت برق هزینه نمی شود.

نماینده زرند گفت: هم اکنون وزارت نیرو ده هزار میلیارد تومان بدهی به بخش خصوصی و پیمانکاران و بانک ها دارد که باید دولت فکری برای آن داشته باشد، اگر می خواهیم صنعت برق دچار مشکلات بیش از این نباشد باید تدبیری کرد.

به گزار ش مهر، محمد بهزاد معاون وزیر نیرو در گفتگویی با خبرنگاران گفته است وزارت نیرو اخیرا مدارک لازم برای افزایش قیمت برق را به مجلس ارائه کرده و نمایندگان مجلس قبول کردند که قیمت برق باید تغییر کند.

وی همچنین تاکید کرده است که قیمت پیشنهادی وزارت نیرو در لایحه بودجه سال 1392 برای برق مصرفی 80 تومان به ازای هر کیلووات ساعت است. امسال هماهنگی قابل توجه ای بین دولت و مجلس شورای اسلامی برای تدوین قانون بودجه انجام شده است.

در حال حاضر 26.4 تومان بابت فروش برق به وزارت نیرو تحویل می شود.

bashash
2012/12/15, 14:36
واقعا وقتي آواتار جناب پرريسك ديدم خشكم زد فكر كردم اشتباهي صفحات قبلو بازكردم واقعا خوش اومدي دادش پرريسك واقعا جات خالي بود حضورت قوت قلبه براي همه ما @};-@};-:x:xضمنا ما قلبمون باطري داره يهو ميفتيم گردنت :D

farhad894
2012/12/15, 14:55
سلام خسته نباشید من قند قزوین را دارم بفروشم یا نگهداری کنم . یه سهم برای فردا پیشنهاد میدین لطفا بخرم

راهکار جدید
2012/12/15, 15:04
سلام خسته نباشید من قند قزوین را دارم بفروشم یا نگهداری کنم . یه سهم برای فردا پیشنهاد میدین لطفا بخرم

با سلام دوست عزیز من نوشته پرریسک عزیزو براتون می زارم جهت پیشنهاد خرید فردا چون ایشون با درایت و مطالعه کامل سهمی رو معرفی می کنند

با سلام..

پرریسک کسی نیست که تحلیل هاش هر دو ماه یکبار عوض بشه ...

هنوز هم لیدر بازار سهام دلاری هستن وهر رشدی در گروهها دیگه رو فقط نوسان می بینم از گروه خودر گرفته تا تجهیزات وسهامداری در این گروهها سر سوزنی توصیه نیمشه چون کشور اوضاعش خرابه خراب.و

تمام تحلیل ها سر جاش هست لیدر بازار سهام دلاری هستن واز دلاری ها بهتنری ها گفته شدن ..برا شپترو هدف ۱۳۰۰ گفتیم که داره میرسه برا کرماشناه هدف ۹۰۰ گفتیم که خواهد رسید برا مارون ۲۵۰۰ وبرا فخوز ۳۰۰۰..

برا فلامی ۲۸۰ وبعد ۴۰۰...

بنده سر سوزنی از هدف های قیمتی گفته شده عقب نمی نشینم چون واقعا بررسی کردم ..

پکویر هم به ۲۸۰ رسید مدتی قبل معرفی شده بود ....

فقط فقط سهام دلاری بقیه بازار فقط نوسان بگیرید وسهامداری توصیه نمیشه ...گروه قند همچنان روند نزولی داره وقزوین هم به ۸۰۰ داره میرسه فعلا ..

فلامی جزء تک سهم های هست که ایشون معرفی کردند این سهم از امروز استارت خود را برای رسیدن به اهداف پرریسک عزیز آمده کرده است به نظرم ورود به این سهم برای فردا مساعد می باشد من خودمم این سهم را چند روز پیش در قیمت 240 وارد شدم به دید میان مدت

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/15, 15:08
سلام و خیر مقدم به جناب پرریسک عزیز :x
نظرتون راجع به شمواد چیه ؟ برم تو صف فروش یا نگهش دارم؟ خرید 114
شمواد در اطلاعیه ای اعلام کرده است که از شهریور امسال تا تاریخ 26/7/91 در مقدار عرضه و تحویل ماده اولیه مورد نیاز این شرکت (پارازایلین)،اختلالی به وجود آمده است که باعث از دست رفتن تولید این شرکت گردید و با پیگیری های مستمر از مقامات مسئول در مورخ 10/8/91 مجددا نحوه عرضه آن با افزایش قیمت از 17228 به 36025 ریال در هر کیلو به حالت عادی بازگشت

شرکت پلی اکریل ایران به عنوان تنها مصرف کننده محصول این شرکت طی نامه ای در تاریخ 21 آذرماه سال جاری به علت افزایش قیمت مواد اولیه و رکود حاکم بر بازار خرید از این شرکت را از مقدار روزانه 170 تن به 50 تن کاهش داده که این تغییرات بر پیش بینی بودجه این شرکت تاثیر فاحشی خواهد گذاشت.با توجه به اینکه مدت زمان این وضعیت اعلام نشده لذا تعدیل در بودجه ناممکن شده است

پرشین تحلیل

بچه کف بازار
2012/12/15, 15:09
همیشه سالم و سلامت باشی سید جان از این به بعد هم بی خبر نرو ما همینجوری ندید دوست داریم

بابااتی
2012/12/15, 15:12
[

با سلام..

هنوز هم لیدر بازار سهام دلاری هستن وهر رشدی در گروهها دیگه رو فقط نوسان می بینم از گروه خودر گرفته تا تجهیزات وسهامداری در این گروهها سر سوزنی توصیه نیمشه چون کشور اوضاعش خرابه خراب.و

تمام تحلیل ها سر جاش هست لیدر بازار سهام دلاری هستن واز دلاری ها بهتنری ها گفته شدن ..برا شپترو هدف ۱۳۰۰ گفتیم که داره میرسه برا کرماشناه هدف ۹۰۰ گفتیم که خواهد رسید برا مارون ۲۵۰۰ وبرا فخوز ۳۰۰۰..

فقط فقط سهام دلاری بقیه بازار فقط نوسان بگیرید وسهامداری توصیه نمیشه ...گروه قند همچنان روند نزولی داره وقزوین هم به ۸۰۰ داره میرسه فعلا ..

جعفر جان کجایی برادر ؟ نبودی واقعا نگران شدیم ؟ گفتیم خدای ناکرده مشکلی حادث نشده باشه .:)

خوشحالم برگشتی

سید نظرت در مورد گروه سنگ آهن ( کگل ، کچاد و کنور ) چیه ؟

در ضمن سید جان وساخت را چطور می بینی ؟ مقاومت 290 را شکسته ؟

بازم مخلصیم :x:x:x:x:x:x

javad73
2012/12/15, 15:16
سید جان خوش امدی
نظرت در مورد سیمانی ها بخصوص سفارس چیه؟

hamid_farahy
2012/12/15, 15:26
دوستان من معتقد هستم دوستمون پر ریسک عزیز یک زحمت دوباره بکشه و گروه های پیش رو و سهام های لیدر اون گروه را بیان کنن تا بچه سر در گم نشن و همه دوستان هم به جواب برسن . ممنون جعفر جان .

rasam
2012/12/15, 15:48
سلام بر استاد پرریسک.واقعا از اومدنت خوشحال شدم
خوش آمدی.
از دوستانی که تلاش کردن تاپیک روشن بمونه ممنونم

با حضورت خوشحالمون کردی

saeedte
2012/12/15, 16:05
سید جان خیلی خیلی خوش اومدی ، به معنی واقعی کلمه صفا آوردی

یه تشکر جانانه و ویژه هم میکنم ازت مجددا بخاطرشبریز که رو 430 معرفی کردی به بچه ها و مام استفاده کردیم و دوماهه تقریبا 100% داده الحمدلله
انگار کسی این شبریزو نمیبینه و حواسش نیس ولی غبشهر میزنه فوری تو چشم بعضیا
خدا حفظت کنه و خیر ببینی
دلچسب ترین خرید بورسی یکسال اخیرم همین شبریزه ، یادش بخیر زیر 600 صف فروش بود و باهاش موندیم و الان هر روز اول وقت بالای 100 میل سفارش میاد پشت سهم

راستی یه سر اومدم مشهد ، اگه قابل بدونی نایب الزیاره هستم ایشالا;)

امید 110
2012/12/15, 16:12
شاراک فردا از حوالی 710 باید برگرده سهم در قیمتهای 705 تا 710 حمایت سنگینی دارد در صورت فشار عرضه ؛ سهم تا 670 سقوط میکنه . به نظر سپه امروز هم جز فروشندگان سهم بوده . باید ببینیم امار معامات چی میگه !!

صداقت2
2012/12/15, 16:17
با سلام دوست عزیز من نوشته پرریسک عزیزو براتون می زارم جهت پیشنهاد خرید فردا چون ایشون با درایت و مطالعه کامل سهمی رو معرفی می کنند

با سلام..

فلامی جزء تک سهم های هست که ایشون معرفی کردند این سهم از امروز استارت خود را برای رسیدن به اهداف پرریسک عزیز آمده کرده است به نظرم ورود به این سهم برای فردا مساعد می باشد من خودمم این سهم را چند روز پیش در قیمت 240 وارد شدم به دید میان مدت

با تایید پر ریسک خرید تکمیلی فلامی را از فردا آغاز می کنم.
دوستان خریدار اگه به سهم جو داده نشود در قیمت های مناسبی می توان جمع کرد.
پارسال هم تقسیم سود نداشته ولی بدلیل شتاپ در روند سود آوری - بعد از مجمع با روند صعودی بازگشایی شده و....
برنامه افزایش سرمایه هم در دستور کار دارند و...

hogo_wave
2012/12/15, 16:40
جعفر جان از دیدن مجدد شما تو این سایت خوشحال شدم
از برخی از دوستان که به خاطر فشار ناشی از پایین کشوندن بعضی سهم ها(غبشهروغمارگ) صحبتهای ناخوشایندی انجام دادن ناراحت نباشید.
سلامت باشید

saeedte
2012/12/15, 16:40
نمودار تکنیکی شفارس نشون میده که سهم نسبت به نوار میانی بولینگر خوب واکنش نشون داده و این خط میانی بارها بعنوان حمایت و مقاومت عمل کرده برا سهم
انتظار دارم از 420 که دقیقا امروز بود و منطبق بر خط میانی بولینگر بود پایین تر نره و فردا برگرده

hamid_farahy
2012/12/15, 17:00
نمودار تکنیکی شفارس نشون میده که سهم نسبت به نوار میانی بولینگر خوب واکنش نشون داده و این خط میانی بارها بعنوان حمایت و مقاومت عمل کرده برا سهم
انتظار دارم از 420 که دقیقا امروز بود و منطبق بر خط میانی بولینگر بود پایین تر نره و فردا برگرده

دوست عزیز rsi هم نشون میده که باید از فردا برگرده . ببینیم پر ریسک چی میگه ؟

ron
2012/12/15, 17:19
[

با سلام..

عزیز حال هوامون عوض شد خدایی نبودنت درد که چه عرض کنم مصیبت بود اگه اجازه بدی بگیم چیگرتو

ffhamzeh31
2012/12/15, 17:29
باسلام خدمت اساتیدبورس وسرسبد انهااستاد پرریسک لطفا نظرتان را درمورد ا اس پ ورفتن به مجمع باان رابفرمایید در ضمن ازتوصیه تان در مورد ثباغ شدیدا تشکر دارم

MOSTAFA
2012/12/15, 17:35
باسلام خدمت اساتیدبورس وسرسبد انهااستاد پرریسک لطفا نظرتان را درمورد ا اس پ ورفتن به مجمع باان رابفرمایید در ضمن ازتوصیه تان در مورد ثباغ شدیدا تشکر دارم

سلام سید جعفر به زبون خودتون خوش گلدی :d به زبون خودمون اهلا و سهلا ;)

آ.س.پ
امروز سنگین وارد شدم

داشتم معاملاتو میدیدم یهیو دیدم حجم خرید چند برابر شد!!!
دانایان پارس امروز 120000 تا خریده اینم حمایت + کف قیمتی+ سود خوب مجمع

hamid_farahy
2012/12/15, 17:42
پر ریسک عزیز این و بگم . یاشاسین آذربایجان

farhad894
2012/12/15, 18:32
دوستلار سلام بیدنه منه ده یاخچی سهم معرفی ایلیون صباح آلیم چوخ ضرر چکمیشم قوربان محبتوزه

hamid_farahy
2012/12/15, 18:43
دوستلار سلام بیدنه منه ده یاخچی سهم معرفی ایلیون صباح آلیم چوخ ضرر چکمیشم قوربان محبتوزه

جعفر خان نان شوروش یلداشیم . ساغول

گل آقا
2012/12/15, 18:57
صف های خرید گروه خودرو در پیت دود شد ..صف های خرید گروهها درپیت دیگه هم دود خواهد شد فقط صبر..

سهام دلاری همچنان در حال رشد وبالا اوردن کف قیمت ..از گروه ترو گرفته تا معدنی ها و فولاد ومس روی ...صبور باشید وسهامداری کنید ...
جناب پر ریسک عزیز
من اینجا مهمان هستم
یک سئوال داشتم :
این موضوع افزایش قیمت خوراک و بهره مالکانه که دولت برای سال 92 در بودجه پیش بینی کرده چقدر صحت داره
افزایش 100درصدی بهره مالکانه و 400 درصدی قیمت خوراک چیزی نیست که بشه از کنارش براحتی عبور کرد

پرریسک
2012/12/15, 18:57
خوب دوستانی که از افت غبشهر غمارگ فلامی شفارس شد.وص کپشیر گله مند بودن وهستن وشاید باشن ..

روز معرفی گفتیم اینها اهداف بالایی دارن ..حد ضرر گفته شد ..اشاره شد پله ای خرید کنید ...در سه پله..

حالا باید خرید پله ای رو هم توضیح بدم ..

مثال شما قصد خرید غمارگ داری ..۳۰ درصد سبد ..در سه پله میشه هر پله ۱۰ درصد ..گفتیم هر ۱۰ درصد افت یک پله ..کسی از ۳۹۰ شروع به خرید کرده ..پله دوم میشه ۳۵۰ یعنی ۱۰ درصد پاین تر وپله سوم میشه ۳۱۵ که تا نزدیکاش اومد ...

اینجا میانگین دوست ما میشه ۳۵۰ تومن ..وقیمت مثبت فردای سهم میشه همون ۳۵۰ ..یعین ضرر صفر ونهایت دو درصد کارمزد ..

حالا چرا گفتیم پله ای ..نگفتیم همون ۳۲۰ بخرید چون ممکن بود افت نکنه چون سهمی ۸۰۰ تومنی رو شاید ۳۲۰ نفروشن واز همون ۴۰۰ برگشت میزد ...

حالا هر کی به توصیه وخرید پله ای عمل کرده فردا در ضرر نیست واگر اعتقادی نداره خروج کنه وسهام دیگر به همین ترتیب..

به تک تک سهام گفته شده ایمان دارم ویه اهداف گفته شده میرسن ..دیر زود داره ولی میرسن ..اینها بالا نیان کل گروه غذایی وقندی کشک به تمام معنا ...

بازدهی ر بعد مدتی مقایسه خواهیم کرد ..

در گروه پترو گفتیم ابادان وکرمانشاه بالا نیاد کل گروه کشک فعلا ابادان داره می تازه بعد نوبت کرمانشاه هست والبته مارون وشیراز اومدن در صدر چون رشد کمتر وسود بیشتر در پیش دران ..

گروه روی وبقیه گروهها همینگونه ..

گروههای در پیت هم گفتیم تکنیکالی خرید کنید از خودرو گرفته تا تجهیزات ...ولی سهامداری ممنوع..

برزیل
2012/12/15, 18:58
کهنه سوار عزیز در مورد فباهنر نظر میدین ؟
بنظرم فباهنردراوج هیجان خریدقرارداره وفعلا رشدی نداره
ببخشیدمن جواب دادم

".احسان."
2012/12/15, 19:00
سفارس هم كه تازه ميتازه.....زير 140 تومان بدون صف خريد معني نداره!!!
خيلي ظالمانه به اين قيمتها رسوندنش، خوب خوبه بازار هم سهم خوب و بد رو تشخيص ميده و نميذاره حيف بشه...
شايعه عرضه سيمان آبيك و اينجور مسايل هم كه ارزندگي سيمان فارس و خوزستان رو بيشتر ميكنه...

پرسود باشيد از نوع سيماني...
شايعه فروش صادراتي سيماني ها به قيمت ارز مبادله اي رو شنيدين؟
هيچي..........

پرریسک
2012/12/15, 19:02
جناب پر ریسک عزیز
من اینجا مهمان هستم
یک سئوال داشتم :
این موضوع افزایش قیمت خوراک و بهره مالکانه که دولت برای سال 92 در بودجه پیش بینی کرده چقدر صحت داره
افزایش 100درصدی بهره مالکانه و 400 درصدی قیمت خوراک چیزی نیست که بشه از کنارش براحتی عبور کرد
با سلام ..

بنده هم راحت از کنارش رد نشدم ونمیشم...

حرف شما درست وبنده هم اعتقاد دارم همه اینها اعمال خواهد شد حالا کمی بیشتر یا کمتر ..

در کنار اینها نرخ حامل های انرزی وسوخت برق وهمه چی هم بالا میره ..

سوال از شما ..برا دلار بنده انتظار رشد وقیمتهای بالای ۴۰۰۰ دارم وسهام دلاری با رشد دلار جبران تمام هزینه ها خواهند کرد ومشکلی نیست شاید کوتاه مدت جو منیفی بزاره ..

ولی گروهها دیگه چی ..حامل های انرزی بیاد بالا گروه خودرو میخواد چکار کنه ..دلار بیاد بالا میخواد چیکار کنه ..میخواد پراید رو بده ۵۰ میلیون ..کی میخره همین الان تقاضا کم شده ..

تنها گروههایی که دوام میارن گروهای دلاری وسهام وابسته هستن ..بقیه گروهها تماما از نظرم تا مرز زیان ورشکستکی میرن ورفتن ...تنها دلیل سایر گروهها رشد نرخ دلار وارزش بسیار نازل سایر گروهها خواهد بود همین ..

مجیدشمسعلی
2012/12/15, 19:03
گزارش بازار شنبه 25 آذر 1391

نیم نگاهی به بازار امروز
شاخص کل در اولین روز از آخرین هفته ی ماه پایانی پاییز با رشد 262 واحدی روبرو شد و در حالی که تا محدوده 33،968 واحد نیز صعود کرده بود ،در پایان به 33،949 واحد رسید.نماد معاملاتی سرمایه گذاری غدیر با 110 واحد و نماد گل گهر نیز با 55 واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص داشتند. ارزش کل معاملات امروز نیز به 173.9 میلیارد تومان رسید که بیشترین ارزش به معاملات وامید با 57.6 میلیارد تومان و فملی با 17.1 میلیارد تومان تعلق داشت. بازدهی بازار از مرز 30 درصد نیز عبور کرده است و شاخص به مرز روانی 34 هزار واحدی نزدیک شده است.محدوده ای که تکنیکالیست ها معتقدند محدوده ی فشار عرضه ها در بازار می باشد.امروز نیز شاهد بودیم که با نزدیک شدن شاخص کل به مرز 34 هزار واحدی عرضه ها با شدت بیشتری مواجه شد. مهمترین اتفاق این روزها که بازار با وجود آن محتاط عمل می کرد مذاکرات ایران با آژانس بود.اواخر هفته گذشته مذاکرات ایران با آژانس برگزار شد و دو طرف به مثبت بودن مذاکرات اشاره داشتند،اتفاقی که در دوره های گذشته هم رخ داده بود و عملا به نتیجه قطعی در این زمینه دست نیافته بودند. قرار است دور بعدی گفتوگوهای ایران و آژانس روز ۲۷ دیماه سال جاری در تهران برگزار شود. نزدیکی به پایان سال مالی برخی از شرکتهای سرمایهگذاری و کارگزاری نیز بر روند معاملات آخرین روزهای بازار تاثیر گذار می باشد. در دیگر اخبار حاشیه ای بازار در حالی ظاهرا دو طرف مذاکره کننده هسته ای به پیشرفت هایی در گفتگوهای خود در روز پنج شنبه دست یافته بودند که یکی از اعضای هیئت ایران در مذاکرات هسته ای رسیدن به نتیجه در مذاکرات با 1+5 را دور از ذهن دانسته و گفته: از نظر ایران منطقی نیست که غنی سازی 20 درصد اورانیوم را که برای تولید سوخت هسته ای مورد نیاز است متوقف کند. در بازارهای جهانی بانک مرکزی آمریکا در گزارش خود اعلام کرد تولید صنعتی در این کشور در ماه نوامبر بالاترین رشد را طی دو سال اخیر داشته است تولید کارخانهای چین در ماه جاری میلادی افزایش یافته است. این خبر در افزایش قیمت مواد خام موثراست پیشبینی شده نرخ رشد اقتصادی چین در سه ماهه سال جاری به 7.8 درصد افزایش می یابد. برای سال آینده نیز نرخ 8.5 درصد برای رشد اقتصادی پیشبینی شده است . در همین حال در آخرین روز کاری معاملات، فلزات با کاهش نسبی روبرو شده اند. مس به مرز 8 هزار دلاری و روی به محدوده 2100 دلار و پایین تر رسیده است. در روزهای پیشین نرخ مس از مرز 8100 دلار گذر کرده بود. درخبرهای اقتصادی و در بورس کالا نرخ های فروش به ثبات رسیده است و نگرانی ها در این بخش کاهش یافته است.امروز 360 تن انواع شمش فایرا در بورس کالا عرضه شد که تغییر قیمتی خاصی نداشتند و در محدود های 7900 تا 8000 تومان در هر کیلو مورد معامله قرار گرفتند .ارزش کل معاملات این شرکت آلمینیومی در بورس کالا به 2.85 میلیارد تومان رسید. در بازار چه خبر بود؟ در گروه فلزی و معدنی شاهد معاملات متعادل و بعضا مثبت در بسیاری از نمادهایی بودیم که روز چهارشنبه با جو روانی منفی ناشی از خبر افزایش چشمگیر هزینههای دولتی معادن بزرگ،با افت قیمتی محسوس روبرو شده بودند. کگل امروز را با صف خرید به پایان رساند،تعدیل مثبت 11 درصدی شرکت در گزارش شش ماهه حسابرسی شده علت اقبال به سهم بود.سود هر سهم شرکت در حال حاضر به 155 تومان رسیده است که پیش بینی می شود تا محدوده های 200 تومان نیز آن را افزایش دهد. فملی روزی متعادل را پشت سر گذاشت و با دو معامله بلوکی بیش از 8 و 9.9 میلیون سهمی حجم معاملاتش به 24 میلیون سهم رسید.از فملی انتظار تعدیل سود زیادی را با توجه به اینکه در گزارش شش ماهه اثرات دلار 2500 تومانی را بر صورت های مالی اش در نظر گرفته نداریم.به نظر میرسد اگر شرکت با همین بودجه فعلی سال مالی جاری خود را به پایان برساند نهایتا بتواند به سود 160 الی 165 تومان دست یابد.شایعاتی نیز مبنی بر اخذ عوارض 500 میلیارد تومانی از این غول مسی شنیده می شود که با این عوارض نیز سود شرکت به 160 تومان خواهد رسید. در گروه سرب و روی امروز شاهد معاملات متعادل و منفی در اکثر نمادها بودیم که در این بین زنگان با صف فروش هم روبرو شد.روند تولیدی شرکت های سرب و روی نیز امیدوار کنند بوده است.طی 8 ماهه منتهی به آبان ماه سال جاری ؛ 110 هزار و 600 تن سرب و روی در كشور تولید شد كه نسبت به مدت مشابه سال ۹۰ ، رشد 9 درصدی را نشان می دهد.همچنین تولید سرب و روی درآبان ماه سال ۹۰، 17 هزار و 200 تن بوده، این رقم درآبان ماه سال ۹۱ با رشد 4.2 درصدی به 17 هزار و 300 تن رسید.تولید روی نیز در8 ماهه نخست سال ۹۰، 93 هزارتن بود كه این تولید در سال ۹۱ با رشد 3.3درصدی به96 هزارو100 تن رسید. در گروه پتروشیمی افزایش قیمت خوراک پتروشیمیها هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است و هنوز خبر رسمی در این خصوص اعلام نشده است.احتمالهای زیادی برای زمان اعمال نرخ خوراک جدید وجود دارد که شنیده می شود اول دیماه، اواخر سال یا از ابتدای سال آینده، احتمال این تغییرات وجود دارد. در این گروه سرمایه گذاری غدیر پس از افزایش سرمایه 33.33 درصدی و رساندن سرمایه خود به 1600 میلیارد توما با قیمت 407 تومان بازگشایی شد و تا 419 تومان نیز صعود کرد.غدیر با دید مجمع گزینه کم ریسکی برای سرمایه گذاری می باشد. افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 1600 میلیارد تومان به 1800 میلیارد تومان از محل سود انباشته نیز تصویب و در اختیار هیات مدیره شرکت قرار گرفته تا پس از اخذ مجوز از سازمان بورس به اجرا گذاشته شود . Nav سهم نیز با توجه به افزایش سرمایه اخیر به 497 تومان رسیده است که قیمت امروز سهم در 83 درصدی آن معامله می شود پارسان امروز که تا 952 تومان نیز صعود کرده بود در پایان با رشد قیمتی اندکی به 936 تومان رسید.nav پارسان با قیمت 5100 تومانی شپدیس و رشد اخیر شبریز به 1140 تومان رسیده است. در پالایشگاهی ها شبندر با حجم معاملات 20.9 میلیون سهمی افت خیز چندانی نداشت.شبریز اما همچنان با اقبال ویژه روبرو بود. صنعت پالایشگاه یکی از صنایع مورد توجه حقیقی ها و حقوقی ها در ماه های اخیر بوده است.انتقاد از ارزش گذاری سهام این شرکت ها در هنگام ورود به بورس با توجه به هزینه های زیادی که برای ساخت آنها می شود ،یکی از موضوعاتی ست که نگاه ها را به سوی این صنعت معطوف کرده است و به همین دلیل همواره شاهد بوده ایم که بعد از عرضه اولیه ، رشد سهام شرکت های پالایشگاهی با سرعت بیشتری صورت پذیرفته است.بررسی ما در این زمینه نشان می دهد که برای ساخت یک پالایشگاه با ظرفیت بیش از 150 هزار بشکه در روز به سرمایه گذاری 18 تا 19 هزار دلاری به ازای هر بشکه نیاز می باشد و این رقم برای پالایشگا های مختلف با توجه به ظرفیت عملیاتی و درچه پیچیدگی متفاوت می باشد.با توجه به اینکه پالایشگا های ایران از نظر پیچیدگی در درجه متوسط می باشند رقم 18 تا 19 هزار دلار را در نظر می گیریم.حال در نظر بگیرید پالایشگاهی که ظرفیت مصرف روزانه 345 هزار بشکه نفت را دارد نیاز به سرمایه گذاری اولیه 6.5 میلیارد دلاری برای احداث می باشد که با کسر بدهی ها رقمی معادل 14475 میلیارد تومان حاصل می شود.حال اگر 70 درصد این مبلغ را به عنوان ارزش خالص دارایی های آن شرکت در نظر بگیریم رقم 10132 میلیارد تومان بدست می آید که با این رقم قیمت سهم باید بیش از 700 تومان باشد.به همین دلیل گفته می شود ارزش گذاری سهام شرکت های پالایشگاهی همواره پایین تر از ارزش ذاتی آنها انجام می پذیرد و این عامل سبب رشد قیمتی سهام آنها در بازار می شود. در گروه خودرویی ،شاهد افزایش تولید در آبان ماه بوده ایم اتفاقی که مثبت می باشد اما نباید انتظار داشت تا پایان سال جاری ( اگر تداوم داشته باشد) بتوانند عقب ماندگی خود را جبران کنند. در این گروه گزارش شش ماهه زامیاد نیز همانطور که پیش بینی می شد ناامید کننده منتشر شده است. زامیاد در شش ماهه ابتدای سال زیان 23 ریالی به ازای هر سهم شناسایی کرده است این در حالی است که در شش ماهه سال قبل 96 ریال به ازای هر سهم محقق کرده بود. مقدار تولید شرکت در شش ماهه اول 14،977 دستگاه خودرو بوده است که نسبت به شش ماهه سال قبل با کاهش 47 درصدی روبرو شده است.مقدار فروش شرکت نیز با کاهش 26 درصدی روبرو شده است.همچنین این خودروساز در شش ماهه امسال 336 میلیارد تومان فروش داشته که این رقم در شش ماهه سال قبل 431 میلیارد تومان بوده است در سایر نماد ها و گروه ها: همکاران سیستم سود هر سهم سال جاری خود را از 65 تومان به 93 تومان افزایش داده است و با تعدیل مثبت 43 درصدی روبرو شده است.علت تعدیل مثبت شرکت فروش ساختمان بوده است.شرکت در شش ماهه نیز 148 ریال محقق کرده است( معادل 16 درصد) که البته اعلام کرده فروش شرکت تا پایان سال محقق خواهد شد. شمواد که طی 3 ماه گذشته قیمت آن از حدود 120 تومان تا 280 تومان صعود کرد و در یک هفته گذشته نیز از حجم معاملاتی بسیار بالایی برخوردار بود،در اطلاعیه ای به افزایش قیمت مواد اولیه و کاهش خریدهای پلی اکریل ایران( به عنوان تنها مصرف کننده محصولات شرکت) از مقدار روزانه 170 تن به 50 تن اشاره کرده که می تواند تعدیل منفی شرکت را به همراه داشته باشد. در نفتی ها عرضه دو شرکت نفت پاسارگاد و ایرانول مورد بررسی قرار گرفته و در مقرر شده این دو شرکت در بازار دوم فرابورس پذیرفته شوند. وصندوق که مالکیت 44 درصدی نفت ایرانول و 46.5 درصدی نفت پاسارگاد را در اختیار دارد در معاملات امروز با رشد قیمت روبرو شد و به 261 تومان رسید. وصندوق سود هر سهم سال 90 و 91 ایرانول را 746 ریال و سود هر سهم نفت پاسارگاد را نیز برای سال 90 مبلغ 164 تومان و برای سال جاری 133 تومان در نظر گرفته است. ذوب روزی آرام و مثبت را پشت سر گذاشت.فردا در بورس کالا شاهد عرضه های میلگرد و تیرآهن ذوب در بورس کالا خواهیم بود.سبد میلگرد شرکت با همان قیمت های قبلی یعنی 1640 و 1660 تومان و تیرآهن شرکت نیز 1300 تومان و سبد میلگرد و تیرآهن مخلوط آن نیز با قیمت پایه 1500 تومان عرضه خواهد شد

hamid_farahy
2012/12/15, 19:05
بنظرم فباهنردراوج هیجان خریدقرارداره وفعلا رشدی نداره
ببخشیدمن جواب دادم

دوست خوبم منم مثل شما فکر میکنم ولی این حجم معاملات برای فباهنر خیلی خیلی مشکوک میزنه 7 میلیون حجم معاملات برای فباهنر در مثبت کامل خیلی عجیب هست دوستم . البته این از اون مورد هایی هست که صداش بعدا در میاد . ببینیم چی میشه .

مجیدشمسعلی
2012/12/15, 19:05
تحرکات امروز حقوقی ها در بازار

نام شرکت بورسی

سهامداران فعال

تعداد سهام

خرید یا فروش

سرمايهگذاري مليايران

بانك تجارت

817999585

128718

سرمايه گذاري اميد

بانك سپه

209564028

-99000000

بانك كارآفرين

شركت بيمه كارآفرين

332679234

269464

سرمايهگذاريبهمن

شركت دادوستدآريا

193290316

403396

سبحان دارو

شركت سرمايه گذاري اعتلاءالبرز

2945695

910

دارويي رازك

شركت سرمايه گذاري البرز

2937607

20145

تايدواترخاورميانه

شركت سرمايه گذاري تجلي سامانه

19278702

5000

سرمايه گذاري پرديس

شركت سرمايه گذاري تدبير

254640090

10000

حملونقلتوكا

شركت سرمايه گذاري توسعه توكا

1327180

-18000

بيمه البرز

شركت سرمايه گذاري توسعه صنعتي ايران

95629446

45555

آلومينيومايران

شركت سرمايه گذاري توسعه صنعتي ايران

31898183

13403

كارخانجات توليدي شهيد قندي

شركت سرمايه گذاري توسعه معادن وفلزات

218081609

100000

تأمين مواد اوليه فولاد صبانور

شركت سرمايه گذاري توسعه معادن وفلزات

215675737

11694

داروسازي سينا

شركت سرمايه گذاري خوارزمي

47327044

-30500

آ.س.پ

شركت سرمايه گذاري دانايان پارس

6200000

120000

سرمايه گذاري ساختمانايران

شركت سرمايه گذاري دانايان پارس

11553145

551590

پتروشيمي شازند

شركت سرمايه گذاري سپه

18729985

-1000000

صنعتي بهشهر

شركت سرمايه گذاري سپه

11861661

-100000

صنعتي شمال شرق شاهرود

شركت سرمايه گذاري سديدتدبير

1138452

11739

داروسازي جابرابنحيان

شركت سرمايه گذاري صباتامين

61817971

23500

فرآوردههاي تزريقي ايران

7581512

5383

مس شهيدباهنر

25542212

-500000

ملي صنايع مس ايران

735593499

8400000

مس شهيدباهنر

شركت سرمايه گذاري صدرتاءمين

356097722

-200000

كاشي الوند

شركت سرمايه گذاري صدرتاءمين

227999580

139400

سيمان بهبهان

سرمايه گذاري صندوق بازنشستگي كاركنان بانك

631578

-3300

ملي سربوروي ايران

شركت سرمايه گذاري صنعت ومعدن

5996147

200000

گسترش نفت و گاز پارسيان

شركت سرمايه گذاري غدير

217515837

105195

كوير تاير

شركت سرمايه گذاري غدير

20832069

1282000

لولهوماشينسازيايران

شركت سرمايه گذاري ملي ايران

32687202

100000

شيشه و گاز

14698533

27771

تامين ماسه ريختهگري

5081949

21521

داروپخش (هلدينگ

90488551

60000

سرمايهگذارينيرو

شركت صادرات نيروخليج فارس كيش

10029360

1

خدماتانفورماتيك

شركت ملي انفورماتيك

927526104

4000

كارت اعتباري ايران كيش

شركت ملي انفورماتيك

105835379

116738

گلوكوزان

صندوق بازنشستگي وظيفه ازكارافتادگي وپس ا

3485978

-26718

ملي صنايع مس ايران

صندوق ذخيره فرهنگيان

271970000

-5000000

بانك ملت

شركت سرمايه گذاري آتيه صبا

607300000

-574943

سيماناروميه

صندوق سرمايه گذاري مشترك بورسيران

4678323

28323

گلوكوزان

شركت مادرتخصصي گسترش صنايع غذايي سينا

18566423

1560000

كشت و صنعت چين چين

شركت گروه توليدي آرياملل زرين

17072286

182

گلوكوزان

شركت مادرتخصصي مالي وسرمايه گذاري سينا

551575

-1500000

مهندسي صنعتي روان فن آور

شخص حقیقی

118614

-100000

بانك انصار

شركت سرمايه گذاري توسعه اعتماد

305561737

968225

سايپا

شركت تجارت الكترونيك خودروتابان

211069228

103000000

پتروشيمي پرديس

شركت سرمايه گذاري هامون سپاهان

12911371

-274961

مهندسي صنعتي روان فن آور

شخص حقیقی

198000

-2000

ماشين سازي اراك

شركت سرمايه گذاري تدبيرگران اطلس

16389487

1536943

پتروشيميشيراز

شركت گسترش نفت وگازپارسيان

308027243

-683

بانك دي

شركت سرمايه گذاري دليران پارس

101198191

120136

سرمايهگذاريملت

شركت سرمايه گذاري دليران پارس

30377417

1050000

سرمايه گذاري اعتبار ايران

شركت آرين دوچرخ

8378140

5000

صنايع آذرآب

شخص حقیقی

6617476

96700

بانكپارسيان

شركت مهرآفرينان دوران

652166348

146319

بانك ملت

شركت گروه مالي ملت

553609626

2050000

قند شيرين خراسان

كارگزاري بانك اقتصادنوين

1030000

30000

بيمه پاسارگاد

شركت تجارت وتوسعه مهرآفرينان سرآمد

14828622

1050

قند ثابت خراسان

شركت فدك دانش محوركارآفرين

12717790

121075

س. بازنشستگي كاركنان بانك ها

صندوق بازنشستگي،وظيفه،ازكارافتا دگي وپس اندا

759508063

23879

سرمايهگذاري سپه

شركت سرمايه گذاري توسعه صنايع معدني اميد

24768650

755824

مهندسي صنعتي روان فن آور

شركت تعاوني اعتبارفرشتگان

889107

96711

بازرگاني و توليدي مرجان كار

شركت تعاوني اعتبارفرشتگان

239897

2166

كشتوصنعتپياذر

شركت تجارت كولاك تبريز

359952

219303

سايپا

شركت سرمايه گذاري حمل ونقل تامين

583000000

-103000000

تجارت الكترونيك پارسيان

ذذذ34بازارگردان شرك13364رتاپ

7081970

-500

ذغالسنگ نگين طبس

شركت فرزان تجارت پارميس-بامسئوليت محدود-

670754

61386

تاريخ تنظيم: شنبه 25 آذر ماه 1391 - 18:38

farhad894
2012/12/15, 19:11
جعفر خان بیردانا منه سهم معرفی ایله چوخ ممنونم

hamid_farahy
2012/12/15, 19:31

دوست خوبم من خودم اذری هستم و افتخار میکنم چعفر خان اذری هستن ولی از جوانمردی بدور میباشد در این محیط دوست داشتنی و صمیمی به زبان اذری صحبت کنیم شاید به دوستان دیگری بر بخورد و ناراحت بشن چون اذری ها به جوانمردی معروف میباشن و نمونش پر ریسک گرامی . بازم شرمنده .

Jamshidyar
2012/12/15, 19:34
دوست خوبم من خودم اذری هستم و افتخار میکنم چعفر خان اذری هستن ولی از جوانمردی بدور میباشد در این محیط دوست داشتنی و صمیمی به زبان اذری صحبت کنیم شاید به دوستان دیگری بر بخورد و ناراحت بشن چون اذری ها به جوانمردی معروف میباشن و نمونش پر ریسک گرامی . بازم شرمنده .

آقا آذری بنویسید زیرش هم فارسی بنویسید خیلی عالیه. بلکه ما هم این زبون زیبا رو یاد گرفتیم.

".احسان."
2012/12/15, 19:37
شهراد جان يه سهم بهتون معرفي مي كنم، بررسي و تصميم با خودتون....
ميدونين چيه؟بعضي موقع ها خودم خيلي از سهمها رو نمي بينم.....
اين باعث ميشه اون سهم سود بده و ما هم هيچي ازش نداشته باشيم....

سهم گلوكوزان رو سهم زيرخاكي و بنيادي خوب نه بلكه خفن! بازار سرمايه است...
نميدونم بررسيش كردين يا نه؟!!!

سهمي كه خريدش در داخل انجام مي شود!!
فروشش به دلار در خارج از كشور!!!!
سهم غذايي!!!!
سهم با حجم سهم شناور كم در بازار!!!!!
حدود 6 ميليون دلار فروش صادراتي در سال مالي منتهي به 91.06.30 داشته كه 233 تومن سود ساخته البته با دلار 1150 تومن!!!!
سال بعد هم 4 ميليون دلار فروش پيش بيني كرده كه قيمت رو باز 1800 تومن در نظر گرفته، حالا به كي 1800 ميفروشه، و بعد اون 3000 تومان تو بازار آزاد بماند....

نمي دانم تا كي بورس ميخواد اين سهمها رو شفاف سازي نكنه و يا به دليلي قيمت ارز كه در ايران بصورت رسمي 2500 تومنه در نظر گرفته نشه براي پيش بيني ها ......بماند.....

چند تا سيلو از شركت كه در اجاره بوده، اجارشو تموم شده و شركت اونا پر ذرت كرده....
سينا حتي حاضر نيست كه يك دانه سهم به بازار عرضه كنه و به نظرم اگر عرضه اي باشه خود سينا درو خواهد كرد.
غگل سهمي 1$ است، شك ندارم.....

".احسان."
2012/12/15, 19:49
كارتن ايران.....دليل نوسان گيري حرفه اي...
پرسود باشيد

جواد مهرابی
2012/12/15, 20:07
ابهامات پس از شفاف سازی

شرکت تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی که طی 3 ماه گذشته قیمت آن از حدود 120 تومان تا 280 تومان صعود کرد و در یک هفته گذشته نیز از حجم معاملاتی بسیار بالایی برخوردار بود، با ارسال نامه ای به بورس اعلام داشته شرکت پلی اکریل ایران به عنوان تنها مصرف کننده محصولات این شرکت به علت افزایش قیمت مواد اولیه و رکود حاکم بر بازار، خرید خودرا از 170 تن به 50 تن کاهش داده که این تغییرات بر پیش بینی بودجه این شرکت تأثیر فاحشی خواهد گذاشت.

نکته جالب آن است که نامه فوق پس از بازدهی بیش از 100درصد نماد صورت پذیرفته و از سوی دیگر شرکت پلی اکریل ایران هم تنها مصرف کننده محصولات می باشد و هم سهامدار عمده شرکت مواد اولیه مصنوعی .

مطلب اصلی آن است که با توجه به اینکه پلی اکریل می تواند در هر زمان با تغییر قیمت و مقدار خرید روند معاملات را تغییر دهد، شفاف سازی فوق هیچ ابهامی را برطرف نمی کند زیرا با ارایه نامه ای دیگر دوباره روند سهام می تواند به سرعت تغییر کند.

مجیدشمسعلی
2012/12/15, 20:26
فهرست ممنوعیت صادراتی کاهش یافت (http://www.tabnak.ir/fa/news/291583/%D9%81%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D9%85%D9%86%D9%88%D8%B9%DB%8C%D8%AA%E2%80%8 C-%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA)

کد خبر: ۲۹۱۵۸۳
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۳:۵۹

لیست ممنوعیت صادراتی از سوی سازمان توسعه تجارت به 27 قلم کاهش یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس سازمان توسعه تجارت در بخشنامهای که روز بیست و سوم آذرماه به گمرک ایران ابلاغ کرده است، لیست ممنوعیت صادراتی را به 27 قلم کاهش داده است.

به گزارش فارس این 27 قلم شامل گندم، آرد گندم،ْ شکر خام، سفید و قند، گوشت قرمز، جو، ذرت دامی، کنجاله سویا، دانههای روغنی، شیر خشک، کره، روغنهای خام و خوراکی، قراضه فلزات، دام زنده سبک و سنگین، لاستیک خودرو، آخال کاغذ، سولفور مولیبدن، چوب، وتبلو، پوست خام، پنبه، سولفات سدیم، پلیپروپیلین، پلیاستاپرن، اگرپلوتیترین بوتادین استایرن، ویتیل استات منومر، استابربوتادین رابر و کاغذ است.

بنابر این بخشنامه کالاهایی که مشمول پرداخت عوارض صادراتی یا مجوز صادراتی هستند شامل الکیل بنزن خطی، بنزن، پلیاتیلن، پیویسی، کریستال ملامین، تخممرغ خوراکی، تیرآهن، میلگرد، ورق فولادی، مفتول مسی، کاتد مسی، دوده کربن، کربنات سدیم، پلیاتیلی پیایآی، پلیپولادین رابر پیایآر، اتانول آمینها، شمش فولاد، شمش آلومینیوم، ضایعات پولیمری، اسید سولفوتیک، بیاکتیل فنلات و جوش شیرین است.

بنابر این گزارش کالاهای مشمول صادراتی شامل زعفران شکلات و شیرینی، مربا و شربت، لبنیات، باتری، بیسکویت فله و بستهبندی، شیر، نخ پننه، سنگ آهن به هم فشرده، ماکارونی، خوراک دام، کنستانتره سنگ آهن، نان،نبات، گندم سیاه، ارزن و سایر غلات، تفاله کنجاله، یونجه و علوفه فشرده، برنج، حبوبات، سبوس، وتبلوی گاوی، سنگ آهن به صورت اکسیدها و هیدرواکسیدهای آهن است.
منبع: تابناک

بابااتی
2012/12/15, 20:42
جعفر جان کجایی برادر ؟ نبودی واقعا نگران شدیم ؟ گفتیم خدای ناکرده مشکلی حادث نشده باشه .:)

خوشحالم برگشتی

سید نظرت در مورد گروه سنگ آهن ( کگل ، کچاد و کنور ) چیه ؟

در ضمن سید جان وساخت را چطور می بینی ؟ مقاومت 290 را شکسته ؟

بازم مخلصیم :x:x:x:x:x:x

:(:(:(

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/15, 20:46
تکذیبیه شایعه مالیات کچاد به زودی از سوی این شرکت منتشر خواهد شد.
منبع بتا سهم

جعفری
2012/12/15, 21:13
با سلام
دوستان من
تصمیم دارم فردا شاراک رو اگه دصد منفی داد روی 710 بخرم فکر میکنم برای بلند مدت سهم خوبی باشه درست مثل شبدیس

masood5173
2012/12/15, 21:33
بعد از سلام
دوستان گرامی امروز وسپه اخر بازار 100000 عرضه کرد
به نظر من هدف از عرضه کردن بالا بردن پایانی بود . چون اگه میخواست سهم و پایین بیاره اول وقت صف فروش میذاشت .
در ضمن آخر همین ماه سال مالی وسپه پس نیاز مبرمی به بالا بردن سهم داره یه دو دوتا چهارتا میشه
خودتون 20 درصد و ضرب در 12 میل کنید مفهمید که خیلی بهتره که روزی 100000 تا ارزه کنه
با تشکر
منتظر نظرات حضراتم.

homework
2012/12/15, 22:04
دوستان غبشهری و غمارگی
هممون تو ضرریم و ناراحت
حداقل حداقل 20%
اما نباید فراموش کنیم خدایی نکرده
تو این ناراحتیامون
چوب حراج به ایمانمون بزنیم ... فراموش نکنین
پر ریسک عزیز بین ما نیست ... اما خدای اون که هست

توکل بخدا ایشالله یه روز خوب میاد ...

یوهوووووووووووو
مرسی خدا ، که جواب صبرمون رو هم گرفتیم
سید دوست داشتنی مون به خونش برگشت
بقول کهنه سوار عزیز چشمامون از خوشحالی اشک توش حلقه زد
و تموم تلخی روزهای نبود سید رو از یادمون برد ...

خدایا شکرت... همین

یه روز خوب ...

".احسان."
2012/12/15, 22:08
شهراد جان يه سهم بهتون معرفي مي كنم، بررسي و تصميم با خودتون....
ميدونين چيه؟بعضي موقع ها خودم خيلي از سهمها رو نمي بينم.....
اين باعث ميشه اون سهم سود بده و ما هم هيچي ازش نداشته باشيم....

سهم گلوكوزان رو سهم زيرخاكي و بنيادي خوب نه بلكه خفن! بازار سرمايه است...
نميدونم بررسيش كردين يا نه؟!!!

سهمي كه خريدش در داخل انجام مي شود!!
فروشش به دلار در خارج از كشور!!!!
سهم غذايي!!!!
سهم با حجم سهم شناور كم در بازار!!!!!
حدود 6 ميليون دلار فروش صادراتي در سال مالي منتهي به 91.06.30 داشته كه 233 تومن سود ساخته البته با دلار 1150 تومن!!!!
سال بعد هم 4 ميليون دلار فروش پيش بيني كرده كه قيمت رو باز 1800 تومن در نظر گرفته، حالا به كي 1800 ميفروشه، و بعد اون 3000 تومان تو بازار آزاد بماند....

نمي دانم تا كي بورس ميخواد اين سهمها رو شفاف سازي نكنه و يا به دليلي قيمت ارز كه در ايران بصورت رسمي 2500 تومنه در نظر گرفته نشه براي پيش بيني ها ......بماند.....

چند تا سيلو از شركت كه در اجاره بوده، اجارشو تموم شده و شركت اونا پر ذرت كرده....
سينا حتي حاضر نيست كه يك دانه سهم به بازار عرضه كنه و به نظرم اگر عرضه اي باشه خود سينا درو خواهد كرد.
غگل سهمي 1$ است، شك ندارم.....

اتفاقا سودهای کلان تو این سهمهاست. اما تو بورس ایران خطرات زیادی هم متوجه اینگونه

سهمهای کوچکه. هر آن ممکنه سهم بسته بشه و پولتون بلوکه بشه.

از آنجاییکه سهامدارای کمی هم دارن صداشون به هیچ جا نمیرسه.

نقد شوندگی و ریسک سرمایه گزاری دو فاکتور مهم در بازار سهامه.

من به شخصه سهامهای اسم و رسم دار و بیشتر میپسندم: فولاد-کچاد-کگل-خارک - مس و...

سود کمتر اما اطمینان و آرامش بیشتر. سهمهای کوچک افت و خیزهای بلندی دارن و برای

سهامداران با ریسک پذیری بالا مناسبند. در هر صورت همه چیز به استراتژی سرمایه گذار

وابسته است.
دوست عزيز به بزرگ و كوچك بودن سهم نيست كه سهم مدت زيادي ميبنده، نمونش شپنا، شاراك و و رنا، و در آخر اين صدرا...مگه اينا بزرگ نيستن، 10% شناورشون ميشه كل سهم غگل!!!!.خيلي ها حتي گزارششون رو هم دادن اما باز نمي كنن.....
خيلي از سهمهاي كوچك هم به دليل آنكه مديريت صحيح دارند، خيلي از روزهاي سال باز هستند، به نظرم گذشته هر سهم مي تونه چراغ راه آينده اون سهم باشه....مثل پياذر، كارتن، غگل، و و و

اما بحث غگل بحث ريسك نيست!!!بحث كم ريسكي است، بنيادي سهم خوب نيست، بلكه فوق العاده مثبت است، جهش سهم به سمت بالاست، طالب زياد دارد و خيلي از حقوقي ها و حقيقي هاي سهم شناس طالب سهم هستند.....

افزايش سوددهي تا هر سهم تا دو برابر امكان پذير است، اگر تنها بخواهند،و اون موقع هست قيمت سهم روي 4000 تومان بالا و پايين مي شود.....

سينا حتي حاضر نبود، صف خريد رو عرضه كنه بعد كد به كد كنه....
امروز بازنشستگي عرضه كرد و بعد كد به كد رو سينا انجام داد.....
حتي در بين عرضه هم 60 هزار از تو بازار جمع كرده......
سهم فروشنده حقيقي كه اصلا ندارد.... مي ماند سهامدار حقوقي كه اگر بياد وسط سينا بدجور جمعش مي كند......

حالا ريسك اين سهمي كه فقط خريدار دارد، كجاست؟
اصلا نمي خواهد، يك عدد سهم رو از دست بدهند.....

پرسود باشيد

space_mohamad
2012/12/15, 22:30
آقا امروز یه 600 هزار تومان به رنگ قرمز اومده تو حساب کارگزاریم (قابل برداشت ). کسی می دونه ماله چیه ؟

hamid_farahy
2012/12/15, 22:41
آقا امروز یه 600 هزار تومان به رنگ قرمز اومده تو حساب کارگزاریم (قابل برداشت ). کسی می دونه ماله چیه ؟

زنگ بزن کارگزاریت و بپرس دوست عزیز

".احسان."
2012/12/15, 22:48
در مورد سهم غگل

نمودار moving average جند سال اخیرشو دیدم. حق با شماست احسان جان روند رشد

قیمتی جالبی داشته. در کل تداوم سودآوری یکی از مزیتهاست که موئید مدیریت خوبشه.

از این دست سهمها میتوان شبهرن-موتوژن و ...نام برد.(همواره بر مدار رشد)

علت: فقط و فقط و فقط مدیریت صحیح

fanta جان نكته اي كه بايد در نظر گرفت، فقط اينه اگر سال پيش اين سهم رو بررسي كرده بودم به بنياديش صحه مي گذاشتم، و مي گفتم مي شود سهم رو خريد ازش سود مناسبي گرفت....

اما الان خيلي از پارامترها عوض شده، پارامتر اصلي هم قيمت ارزه كه بيش از دو برابر قيمت پارسال يعني حدود 1500 به 3000 تومان رسيده....
با توجه به فروش صادراتي اين شركت و اين قيمتها الان منتظر يك سود معمول و نرمال نيستم، بلكه جهش سودآوري و رشد قيمت سهم خارج از حالت معمول هستم....

10 سال پيش قيمت هر سهم حدود 3.3 دلار بوده ... اين سهم ارزش اين رو داره بالاي 1$ بصورت روان معامله شود....

يك دونه سهمش رو نبايد از دست داد....به نظرم.....

مجیدشمسعلی
2012/12/15, 22:49
قابل توجه در انتهاي آذرماه هستيم، و رالي صعود بازار از دو هفته ديگر با گزارشهاي خوب 9 ماهه سهام دلاري شروع ميشه....

پرریسک
2012/12/15, 22:55

از نمودارها بنده گروه غذایی رو برا صعود کامل مهیا می بینم ..دقت کنید گروه غذایی اونهایی که اولشون غ دارن

در کنار اینها گروه روی وپترو نمودار بهتری دارن ..بقیه بازار گیج میزنه ..

گروه تجهیزات هم فقط برا نوسان چون با این شرایط به نظرم سال دیگه اینها هم به روز صدرا وگروه خودرو بیفتن ولی فعلا دارن می تازن فقط به دید نوسان ..

پرریسک
2012/12/15, 22:57
با سلام
دوستان من
تصمیم دارم فردا شاراک رو اگه دصد منفی داد روی 710 بخرم فکر میکنم برای بلند مدت سهم خوبی باشه درست مثل شبدیس

با سلام..

از شاراک بهترهاش موجوده ..پترو شیراز مارون کرمانشاه ..شیراز مارون فعلا نمودار بهتری دارن ..

کرمانشاه هم راه شپترو رو در پیش خواهد گرفت ..

پرریسک
2012/12/15, 23:00

سلام..

ا س پ سهام خوبی هست ..فقط درصد تقسیم سود اگر بالا بود به مجمع برید مثل ثباغ در غیر اینصورت خیر ...

در بازاری که داره در جا می زنه رفتن به مجمع با سهام پی برای زیر 4 وگرفتن سود بهتره ..

".احسان."
2012/12/15, 23:01
از نوشته هاي پر ريسك عزيز استفاده مي كنيم.....

Godfathers
2012/12/15, 23:03
داداش جعفر خیلی مخلصیم نظرتون در مورد سهم روی زنگان چیست
با توجه به معامله بلوکی سرمایه پایین و آینده خوب
کالسیمین کبافق باما و ساتا هم به عنوان خریداران بلوک هستن.
ممنون

پرریسک
2012/12/15, 23:03
:(:(:(

سلام.

از گروه سنک اهن کنور نمودار بهتر وزیباتری داره ..

بالای 2150 دوام بیاره می تونه رشد خوبی بکنه ..

کگل وکچاد هم تا وقتی بالیا 1130 باشن مشکلی ندران ورورند کوتاه مدت صعودی خواهد بود ..

در مورد وساخت باید خودش رو از 290 رها کرده وبره بالیا 300 تا بشه گفت میتونه به رالی صعود ادامه بده وبره برا هدف های بالیا 330 ..در ضمن این سهم فقط تکنیکالی ..بنیاید هیچ نظری ندارم ..

پرریسک
2012/12/15, 23:04
داداش جعفر خیلی مخلصیم نظرتون در مورد سهم روی زنگان چیست
با توجه به معامله بلوکی سرمایه پایین و آینده خوب
کالسیمین کبافق باما و ساتا هم به عنوان خریداران بلوک هستن.
ممنون

سهم جدیدی هست بررسی نکردم متاسفانه ..

ولی خوب گفتم گروه روی نمودار های خوبی دارن واکثرا روند صعود رو حفظ کردن خصوصا فاسمین وکروی ..

".احسان."
2012/12/15, 23:04
نمودار moving average جند سال اخیرشو دیدم. حق با شماست احسان جان روند رشد

قیمتی جالبی داشته. در کل تداوم سودآوری یکی از مزیتهاست که موئید مدیریت خوبشه.

از این دست سهمها میتوان شبهرن-موتوژن و ...نام برد.(همواره بر مدار رشد)

علت: فقط و فقط و فقط مدیریت صحیح

fanta جان نكته اي كه بايد در نظر گرفت، فقط اينه اگر سال پيش اين سهم رو بررسي كرده بودم به بنياديش صحه مي گذاشتم، و مي گفتم مي شود سهم رو خريد ازش سود مناسبي گرفت....

اما الان خيلي از پارامترها عوض شده، پارامتر اصلي هم قيمت ارزه كه بيش از دو برابر قيمت پارسال يعني حدود 1500 به 3000 تومان رسيده....
با توجه به فروش صادراتي اين شركت و اين قيمتها الان منتظر يك سود معمول و نرمال نيستم، بلكه جهش سودآوري و رشد قيمت سهم خارج از حالت معمول هستم....

10 سال پيش قيمت هر سهم حدود 3.3 دلار بوده ... اين سهم ارزش اين رو داره بالاي 1$ بصورت روان معامله شود....

يك دونه سهمش رو نبايد از دست داد....به نظرم.....

@@1

از این شرکتهای صادر کننده گزارش شرکت بهشت پارسو میخوندم خیارو 2 دلار و انگور و 3 دلار

صادر میکنن. با این قیمت دلار اگر بامبول در نیارن خوب سودی میسازن.

راستی دولت برای صادرات ذرت غگل مانع تراشی نمیکنن.

نهايتش عوارض 10% است، كه وقت نذاشتم بررسي كنم.
اما اينا دلار 3000 تومن بگيرن، 300 تومنش بدن دولت ما راضي هستيم....!!!!
به نظرم مديريت شركتهاي بنياد عالي هست،همينطور شبهرن و كساوه و مگسال و بانك سينا و بهنوش و خيلي خيلي از سهام ديگر......
مديريت كلان روي سهام بازار حساب شده و برنامه ريزي شده است.
برعكس خيلي از حقوقي ها كه وقتي پا به يك سهم ميذارن بايد از سهم حتي اگر بنيادي باشه فرار كرد....اسم نبرم ولي شناخته شده براي همه هستن......

تکنیکالیست
2012/12/15, 23:23
غذایی ها شروع کردند.

خودروییها با توجه به اخباره سیاسی پیش رو اماده حرکت می باشند.

در برقی ها بشهاب و بموتو

صداقت2
2012/12/15, 23:25
از نمودارها بنده گروه غذایی رو برا صعود کامل مهیا می بینم ..دقت کنید گروه غذایی اونهایی که اولشون غ دارن

در کنار اینها گروه روی وپترو نمودار بهتری دارن ..بقیه بازار گیج میزنه ..

گروه تجهیزات هم فقط برا نوسان چون با این شرایط به نظرم سال دیگه اینها هم به روز صدرا وگروه خودرو بیفتن ولی فعلا دارن می تازن فقط به دید نوسان ..

با سلام
با استقبال از غمارگ و غبشهر - وبشهر را چگونه می بینید؟
آیا با رسیدن قیمت به بالای 190 تومان روند صعودی سهم آغاز می شود؟
تارگت و هدف اولیه قیمتی؟
ممنون

salarnight
2012/12/15, 23:37
با سلام جناب پرریسک عزیز

شفارس و شدوص همچنان هدف قیمتی600 ؟

دوستون داریم

مرتضی *
2012/12/15, 23:57
با عرض سلام خدمت پر ریسک عزیز و باتشکر از زحمات شما نظرتان درباره کبافق چیست ؟ آیا اصلاح سهم به اتمام رسیده نظرتان در مورد خرید چیست ؟

mogh
2012/12/16, 00:05
سلام سید جان رسیدن بخیر حالا که معتاد بودنت هستیم جون جدت نرو اگه میری بیخبر نرو ضمنا نظرت در مورد ساروم 398و وغدیر 380چیه نگهداریم یا ردش کنیم

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/16, 00:45
واردات کاشی ممنوع شد
http://shasa.ir/newsdetail-147391-fa.html

hamid_farahy
2012/12/16, 00:49
پر ریسک عزیز میشه فباهنر و تحلیل کنین ؟ ممنون

hamid_farahy
2012/12/16, 00:52
واردات کاشی ممنوع شد
http://shasa.ir/newsdetail-147391-fa.html

کهنه سوار گرامی این گروه خسته کننده و کند هست تو این گروه فقط کهرام خوب حرکت کرده . شاید با این خبر استارت محکمی بزنه گروه .

سعید پور احمدی
2012/12/16, 07:11
salam bar ostad e azizam jafar jan por risk
jafar jan e harki dost dari dige bi khabar naro
jafar nazaret ro dar morede SHALAB migi?

کیان
2012/12/16, 08:09
درود بر جعفر عزیز
اقا ما بیش از اینها که دیده میشه دوستت داریم

همیشه سالم و شادو پرسود باشی

سعید پور احمدی
2012/12/16, 08:45
dostan payane febahonar ro hadeaksar 150 mibinam pas be khoroj kam kam fekr konid ke sod o az dast nadid o nagid nagofti

سعید پور احمدی
2012/12/16, 09:04
Mapma vared e ravand e soodi shod

جواد مهرابی
2012/12/16, 09:17
با درود خدمت پرریسک عزیز

1-نظرتون درباره پکرمان چیه ؟ با توجه به افزایش قیمت لاستیک و پوشش مناسب شش ماهه و p/e مناسب؟

2- نظرتون درباره کهمدا چیه ؟ پوشش 52% در سه ماهه و داشتن p/e مناسب؟

kiana
2012/12/16, 09:19
با سلام جناب پرریسک عزیز

شفارس و شدوص همچنان هدف قیمتی600 ؟

دوستون داریم

سلام دوستان سکان امروزشدوص تا 11:15 دست منه نگران نباشید.به بعدش با شما

کيانوش
2012/12/16, 09:38
در کنار گروه روي-فولاد-پترو-معدن و...
بانکها بسيار ارزشمند شده اند.
چون
همه گروهها رشد کردند الا بانکها
پي به اي پايين
رسيدن به کف قيمت تاريخي
صعودي شدن روند تکنيکالي
گشايش اعتبارات ارزي با دلار 2440توماني بجاي دلار 1226تومان
افزايش حجم گشايش اعتبار در بانکها در دو ماه گذشته
و مهم تر از انها تغيير نرخ ارز 2450توماني بجاي 1226توماني از اول اذر در صورتهاي مالي که بعضي از بانکها را که ذخاير و دارايي هاي ارزي فراواني دارند را با تعديلات سود بيش از 100درصدي روبرو کرده است.
بعضي از کارگزاريها دارند بانک تجارت و اقتصاد نوين و ملت را تو منغي جمع مي کنند.
من رو تجارت و اقتصاد نوين خيلي مثبتم.دوستان يک نگاهي به داراايهاي ارزي بانکها داشته باشند بد نيست.بتصورم تا مجمع 100درصد بازدهي داشته باشند.
.................................................. ..........
تعداد ثبت سفارشهای مرکز مبادلات ارزی 10244 فقره اعلام شد
۲۳ آذر ۱۳۹۱
مرکز مبادلات ارزی کشور در بیست و سوم آذرماه، تعداد69 فقره سفارش را جهت تخصیص ارز به ثبت رساند.
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، با محاسبه عملکرد روزهای پیشین، تعدادثبت سفارش های پذیرفته شده در این مرکز به رقم 10244 فقره رسید.
..........................................
اگز بانکها سالهاي پيش 20ميليارد دلار را با 1226تومان گشايش مي کردند حالا با دلار 2450تومان چه شود.
تاکيد مي کنم همچنان با سهامهاي دلاري باشيم ولي قسمتي از سود را به بانکها تبديل کنيم.

nazanin
2012/12/16, 09:58
در کنار گروه روي-فولاد-پترو-معدن و...
بانکها بسيار ارزشمند شده اند.
چون
همه گروهها رشد کردند الا بانکها
پي به اي پايين
رسيدن به کف قيمت تاريخي
صعودي شدن روند تکنيکالي
گشايش اعتبارات ارزي با دلار 2440توماني بجاي دلار 1226تومان
افزايش حجم گشايش اعتبار در بانکها در دو ماه گذشته
و مهم تر از انها تغيير نرخ ارز 2450توماني بجاي 1226توماني از اول اذر در صورتهاي مالي که بعضي از بانکها را که ذخاير و دارايي هاي ارزي فراواني دارند را با تعديلات سود بيش از 100درصدي روبرو کرده است.
بعضي از کارگزاريها دارند بانک تجارت و اقتصاد نوين و ملت را تو منغي جمع مي کنند.
من رو تجارت و اقتصاد نوين خيلي مثبتم.دوستان يک نگاهي به داراايهاي ارزي بانکها داشته باشند بد نيست.بتصورم تا مجمع 100درصد بازدهي داشته باشند.
.................................................. ..........
تعداد ثبت سفارشهای مرکز مبادلات ارزی 10244 فقره اعلام شد
۲۳ آذر ۱۳۹۱
مرکز مبادلات ارزی کشور در بیست و سوم آذرماه، تعداد69 فقره سفارش را جهت تخصیص ارز به ثبت رساند.
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، با محاسبه عملکرد روزهای پیشین، تعدادثبت سفارش های پذیرفته شده در این مرکز به رقم 10244 فقره رسید.
اگز بانکها سالهاي پيش 20ميليارد دلار را با 1226تومان گشايش مي کردند حالا با دلار 2450تومان چه شود.
تاکيد مي کنم همچنان با سهامهاي دلاري باشيم ولي قسمتي از سود را به بانکها تبديل کنيم.
با سلام ودرود
خیلی معذرت میخوام ولی بانکها اصلا چنین پتانسیلی ندارند اصلا ارزی ندارند اصلا گشایشی ندارند اصلا ورشکسته هستند بنظرمن شما کل سپرده های ارزی بانکها رودر نظر بگیرید اگرمردم اونهاروبخوان آیا بانکها میتونند بدن همین الان از دادن اصل وفرع سپرده ارزی عاجزند یک کم واقع بین باشید تازه شرایط تحریم مگه میزاره براحتی گشایش کنند خود بانک مرکزی تحریمه الان تواطاقک ارزی فقط روبل و یوان و وون اینجوررارزها گشایش میشه اونهم باهزار بدبختی به نظرمن بانکها حالاحالاها باید صبرکنند تافرجی بشه باتشکر

bashash
2012/12/16, 10:15
باسلام حضور اساتيد محترم اين وتوكا رو چه مي شود:d

msa407
2012/12/16, 10:18
درود دوستان من تازه کارم اگه سوالم خیلی پیش پا افتاده است ببخشید
این افزایش سرمایه به چه درد ما میخوره! مثلا تو وغدیر من 4490 خرید داشتم بعد رفت مجمع فوق العاده بعد اومد قیمت از 5100 رسید به 4080 از این افزایش سرمایه چی نصیب ما میشه
ممنون که به اماتورها هم پاسخ میدید

m.r_moradi
2012/12/16, 10:26
جل الخالق!!غمارگ مثبت!غبشهر و وبشهر منفی!!!!

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/16, 10:29
این افزایش سرمایه به چه درد ما میخوره! مثلا تو وغدیر من 4490 خرید داشتم بعد رفت مجمع فوق العاده بعد اومد قیمت از 5100 رسید به 4080 از این افزایش سرمایه چی نصیب ما میشه
دوست عزیز، برای آموزش بسیاری از سوال هایی که در ذهنتونه برین به این آدرس و کتاب ها رو دانلود کنین و مطالعه کنین.
http://www.irvex.ir/learning

مجیدشمسعلی
2012/12/16, 10:29
گروه روی سبز پوش شدن

سعید پور احمدی
2012/12/16, 10:41
seyed kojaee ma majborim fingilsh benevisam modire site gir mide dadash mojaveze kharid e SHALAB o sader mikoni?

جواد مهرابی
2012/12/16, 10:49
بادرود خدمت دوستان و پرریسک

یکی از دلایل سبز پوش شدن قندی ها

بخشنامهای برای خروج سازمان حمایت از قیمتگذاری

یک مقام مسئول در وزارت صنعت، معدن و تجارت در گفتگو با مهر خبر از تهیه بخشنامهای از سوی سازمان حمایت مصرفکنندگان و تولیدکنندگان داده است که بر مبنای آن، به جز چند قلم کالاهای به ظاهر اساسی، قیمتگذاری مابقی کالاها و مایحتاج عمومی مردم و خصوصاً اقلام سرمایهای، به تشکلها و انجمنها واگذار شده است.
وی میافزاید: با صدور این بخشنامه، برای گستره عظیم کالاها ملاک عمل قیمتگذاری کالاها، رعایت ضابطه قیمتگذاری سازمان حمایت مصرفکنندگان و تولیدکنندگان است که با تشکلها و واحدهای تولیدی به نتیجه رسیده است.
به گفته این مسئول، با این بخشنامه، به دلیل عدم کنترل عوامل هزینهای همچون بستهبندی، مواد اولیه، هزینههای مالی و جابجایی، هزینه انتقال ارز و بورس کالا از سوی تشکلها، بایستی روزانه شاهد افزایش قیمتها باشیم که همگی هم به نوعی در چارچوب ضابطه هستند.

http://www.eghtesadonline.com/fa/content/11559/%d8%ae%d8%af%d8%a7%d8%ad%d8%a7%d9%81%d8%b8%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%ad%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a8%d8%a7-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa%e2%80%8c%da%af%d8%b0%d8%a 7%d8%b1%db%8c

محمد حسن
2012/12/16, 10:53
دلیل اصلی سبز پوش شدن قندیها لیدری قپیراست که مقاومتها را یکی یکی پشت سر می گذارد و وارد روند صعودی شده است علتش هم بهتر شدن وضعیت بنیادی سهم است.

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/16, 11:38
خوب اینم از حجم مبنای فلامی...آدم تو کار این رفقا حیرون می مونه والله تا دیروز خرید 204 تومن رو ناز می کردن، حالا حسابی علف زیر پاشون سبز شده واسه چند هزار سهم ناقابل...
...شدوص ...خرید پله ای یادتون نره...

salarnight
2012/12/16, 11:49
داشتم با یکی از مهندسای داخل شرکت مپنا صحبت می کردم
می گفت قراره یه تکونایی بخوره البته واسه 7 - 8 ماهه دیگه !
می گفت فعلا نمیشه روش خیلی حساب کرد

elmira
2012/12/16, 11:57
سلام
يكسالي هست اين فروم رو بررسي و مطالعه ميكنم و از نظرات اساتيد بهره مند ميشم، اين ارسال رو هم جهت تشكر و اعلام حضور ارسال نموده ام
پر سود باشيد

وحید نصیری
2012/12/16, 12:06
با سلام به همه دوستان،من چند ماهه که مطالب این تاپیک رو دنبال میکنم،از زحمات جناب پرریسک(که جاشون خالیه)و کهنه سوار عزیز و بقیه دوستان و اساتید عزیزی که این جو صمیمی،پربار و دوست داشتنی رو ایجاد می کنن صمیمانه تشکر میکنم.

پرریسک
2012/12/16, 12:18
خوب امروز خودرو بست ..

هزاران بار گفتیم فقط نوسان بگیرید ومواظب باشید گیر نکنید ...معنی گیر کردن یعنی این ..میخوابی صبح می بینی سهم بست ..

البته اگر سهم خوب باشه ارزش خرید در پایین داشته باشه مشکلی نیست ولی درپیت باشه چون بالایی نخواهد داشت خدا به داد برسه مثل سایپا بالا نداره بکشی هم بالا نداره ورشکست داره میشه کجا میخواد بیاد بالا ...

مواظب گروه تجهیزات باشید گروه خودرو دارو وتمام گروهای درپیت ...صدراهای زیادی در راه هستن که سال دیگر وشایدم همین امسال ورشکست خواهند شد ....

فقط در صنایعی سرمایه گذاری کنید که نیاز به تکنولوزی نداشته باشه ..معدنی فولادی مس روی وگروه های دلاری ...

این کشور در زمینه تکنولوزی حرفی برا گفتن ندارد وصفر مطلق هست فقط مواد خام ......حالا نوسان بگیرید ولی مواظب باشید گیر نکنید ..

فخوز به این خوشگلی یا فولاد مگر سهام قحطی هست که میرید گروه خودرو یا تجهیزات یا مثال بترانس میخرید ..دولت ورشکست شده پول نداره طلب اینها رو بده کجای کارید ..

پرریسک
2012/12/16, 12:20
جل الخالق!!غمارگ مثبت!غبشهر و وبشهر منفی!!!!

صبور باشید ...سهام با پی بریا 2 صف فروش ...قزوین یادش بخیر...چه بازدهی وسودی در انتظار هست ...فکر نمی کردم قزوین دیگری پیدا بشه ولی در بازار ایران هر چیزی ممکن هست ..

پرریسک
2012/12/16, 12:21
گروه روی سبز پوش شدن

در گروه روی فامسنی کروی کبافق بهترنی نمودار رو دارن ..فسرب هم بدنیست ..

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/16, 12:23
پر ریسک عزیز سلام. شدوص رو پله ای داریم جمع می کنیم... تا هر جا که بره...صادرات دوده صنعتی هم که آزاد شده... نظرتو بدونم ممنون می شم...یاد جمع کردن شبندر بخیر...

پرریسک
2012/12/16, 12:23
بادرود خدمت دوستان و پرریسک

یکی از دلایل سبز پوش شدن قندی ها

بخشنامهای برای خروج سازمان حمایت از قیمتگذاری

یک مقام مسئول در وزارت صنعت، معدن و تجارت در گفتگو با مهر خبر از تهیه بخشنامهای از سوی سازمان حمایت مصرفکنندگان و تولیدکنندگان داده است که بر مبنای آن، به جز چند قلم کالاهای به ظاهر اساسی، قیمتگذاری مابقی کالاها و مایحتاج عمومی مردم و خصوصاً اقلام سرمایهای، به تشکلها و انجمنها واگذار شده است.
وی میافزاید: با صدور این بخشنامه، برای گستره عظیم کالاها ملاک عمل قیمتگذاری کالاها، رعایت ضابطه قیمتگذاری سازمان حمایت مصرفکنندگان و تولیدکنندگان است که با تشکلها و واحدهای تولیدی به نتیجه رسیده است.
به گفته این مسئول، با این بخشنامه، به دلیل عدم کنترل عوامل هزینهای همچون بستهبندی، مواد اولیه، هزینههای مالی و جابجایی، هزینه انتقال ارز و بورس کالا از سوی تشکلها، بایستی روزانه شاهد افزایش قیمتها باشیم که همگی هم به نوعی در چارچوب ضابطه هستند.

http://www.eghtesadonline.com/fa/content/11559/%d8%ae%d8%af%d8%a7%d8%ad%d8%a7%d9%81%d8%b8%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%ad%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a8%d8%a7-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa%e2%80%8c%da%af%d8%b0%d8%a 7%d8%b1%db%8c

فقط قپیرا مثبت هست وبالا میره ..اونم از هر بچه ای بپرسید متوجه میشه سفته بازی هست ...

برن بالا ما بخیل نیستیم ولی من که بالایی نمی بینم ..

فولاد فخوز وبقیه سهام دلاری خوب حالا حالا باید بالا برن این گروه حالا حالا باید در جا بزنن ..از این گروهها فقط غمارگ وغبشهر ...

قپیرا هم گفتم سفته بازی هست مثل روز روشنه ..

پرریسک
2012/12/16, 12:25
پر ریسک عزیز سلام. شدوص رو پله ای داریم جمع می کنیم... تا هر جا که بره...صادرات دوده صنعتی هم که آزاد شده... نظرتو بدونم ممنون می شم.

سلام..

هدف سهم بالیا 700 هست ..برا سال بعد انتظار بالای 150 سود دارم ..

هر 10 درصد یک پله بدترین حالت برا این سهم افت تا حوالی 360 هست گفتم بدترین حالت ولی چون اهداف بالایی داره ارزش خرید داره مثل غمارگ ..

پرریسک
2012/12/16, 12:26
پر ریسک عزیز میشه فباهنر و تحلیل کنین ؟ ممنون

هدف فباهنر رو 130 گفته بودم تکنیکالی ..بنیادی هیچ نظری رو سهم ندارم ..

از عرضه های وحشتناک تابلو بود کم میاره وخروج در روزهای قبل درست بود ...

صداقت2
خوب امروز خودرو بست ..

هزاران بار گفتیم فقط نوسان بگیرید ومواظب باشید گیر نکنید ...معنی گیر کردن یعنی این ..میخوابی صبح می بینی سهم بست ..

البته اگر سهم خوب باشه ارزش خرید در پایین داشته باشه مشکلی نیست ولی درپیت باشه چون بالایی نخواهد داشت خدا به داد برسه مثل سایپا بالا نداره بکشی هم بالا نداره ورشکست داره میشه کجا میخواد بیاد بالا ...

مواظب گروه تجهیزات باشید گروه خودرو دارو وتمام گروهای درپیت ...صدراهای زیادی در راه هستن که سال دیگر وشایدم همین امسال ورشکست خواهند شد ....

فقط در صنایعی سرمایه گذاری کنید که نیاز به تکنولوزی نداشته باشه ..معدنی فولادی مس روی وگروه های دلاری ...

این کشور در زمینه تکنولوزی حرفی برا گفتن ندارد وصفر مطلق هست فقط مواد خام ......حالا نوسان بگیرید ولی مواظب باشید گیر نکنید ..

فخوز به این خوشگلی یا فولاد مگر سهام قحطی هست که میرید گروه خودرو یا تجهیزات یا مثال بترانس میخرید ..دولت ورشکست شده پول نداره طلب اینها رو بده کجای کارید ..

پر ریسک خان سلام

با عرضه دقایق آخر غمارگ در منفی 4 کف غمارگ و حمایت تکنیکالی را مرحمت می کنید.

از اشتباه بازار استفاده کردم و پله ای غمارگ خریدم.

20 هزارتای آخر هم خواستم از صف فروش بردارم که 1 ثانیه کم آوردم و هنوز هم در سیستم هست و فردا می خرم.

mogh
سلام سید جان رسیدن بخیر حالا که معتاد بودنت هستیم جون جدت نرو اگه میری بیخبر نرو ضمنا نظرت در مورد ساروم 398و وغدیر 380چیه نگهداریم یا ردش کنیم kld جوابنمیدی

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/16, 12:27
...بابت فلامی هم ممنون و متشکر...امروز سر حجم مبنا به میزان 4000 تا سهم مشکل داشتیم...باورم نمی شه همین چن روز پیش 20 تومن پایین، همه فروشنده بودن...

امیر علی
2012/12/16, 12:27
سلام جناب پرریسک
بهترین زمان ممکن برای پایین آوردن میانگین غمارگ و غبشهر کی هست؟
شفارس رو هم هنوز مثبتید؟
با تشکر

پرریسک
2012/12/16, 12:28
با درود خدمت پرریسک عزیز

1-نظرتون درباره پکرمان چیه ؟ با توجه به افزایش قیمت لاستیک و پوشش مناسب شش ماهه و p/e مناسب؟

2- نظرتون درباره کهمدا چیه ؟ پوشش 52% در سه ماهه و داشتن p/e مناسب؟

پکرمان هدفش بالیا 330 هست ..فقط باید بره بالیا 270 وبه نظرم میره ..گزارش ششه ماهه هم عالی بوده ..از گروه لاستگی در صدر لیست خرید این هست..

کهمدا در قیمت 207 تومن گفته شد در صدر لیست خرید از گروه کاشی هر چند در گروه کاشی نیست ولی خوب اولش ک داره ...هدفش حوالی 300 هست ..

parvaz
2012/12/16, 12:28
جعفرخان لطف کنید از سهامهای مناسب معدنی چندتا رو نام ببرید . باتشکر....

پرریسک
2012/12/16, 12:30
پر ریسک خان سلام

با عرضه دقایق آخر غمارگ در منفی 4 کف غمارگ و حمایت تکنیکالی را مرحمت می کنید.

از اشتباه بازار استفاده کردم و پله ای غمارگ خریدم.

20 هزارتای آخر هم خواستم از صف فروش بردارم که 1 ثانیه کم آوردم و هنوز هم در سیستم هست و فردا می خرم.

سلام..

حمایت ها 290 وبعد 250 ..زیر 400 هم مفت مفت مفت هست ..

غبشهر هم با پی برای دو برا سال بعد صف فروش هست ..حالا به این بازار من چه بگویم ..خودم هم مانده ام ..به امید خدا در 2 تا 3 برا همین قیمتها به همین دوستان فروشنده خواهیم فروخت ..

بالا نخرید ..پایین بخرید فروشنده ها باید ضرر کنن ...

پرریسک
2012/12/16, 12:31
جعفرخان لطف کنید از سهامهای مناسب معدنی چندتا رو نام ببرید . باتشکر....

برا امروز فخوز عالی بود وووعالی تکنیکالی داره هدف بالای 3000 هست ..از قیمت 1800 گفتم فقط فخوز بخرید به حای خرید قلر بالای 3500 وقند اصفهان 4000 وامروز قندیها کجان فخوز 1800 داره میره کجا ..از اشتباه بازا استفاده کنید ..

کنور هم به نظرم تا 3000 بره ...در کنار اینها فملی هم به نظرم تا 900 بره ..

پرریسک
2012/12/16, 12:34
سلام جناب پرریسک
شفارس رو هم هنوز مثبتید؟
با تشکر

سلام..

در مورد بهترنی زمان خرید ..خرید در روند صعود بهترین زمان هست ..اگر شما میخواهید در روند صعود بخدری صبر کنید ولی اونوقت شاید مجبور بشید بالا بخرید 20 درصد بالاتر ..مثال قزوین تا 270 اومد ولی در 340 روند صعود گرفت 20 درصد بالاتر ...

ولی اگر در روند نزولی دبا توجه به ارزش بالای این دوتا قصد خرید دارید گفتم این قیمتها بهترنی قیمت برا خرید هستن چون پی برای اینها الان زیر 3 وبعضا 2 هست ..سهام از این مفت تر در بازار نیست ..

شفارس هم بالای 150 انباشته داره وبرا امسال بالیا 120 انتظار سود دارم هدف هم گفته شده بالیا 600 هست ...کل بازار گیج میزنه اینهاد بالا نیان سهامی دیگری رشد نمی کنه ..

نوسان 10-20 درصد اسمش رشد نیست ...وقتی میگیم رشد بالی 50 درصد منظور هست ..

kiana
2012/12/16, 12:34

افزایش سرمایه در بورس چگونه اتفاق می افتد؟

شركتها در مواقعی كه احتیاج به نقدینگی برای فعالیت های جدید یا توسعه فعالیتهای قبلی دارند از یكی از مزایای حضور در بورس یعنی اقدام به افزایش سرمایه می نمایند.

افزایش سرمایه عبارت است از افزایش اسمی میزان سرمایه ثبت شده شركت یا به عبارت دیگر افزایش تعداد سهام منتشره توسط شركتهای سهامی.
شركتها در مواقعی كه احتیاج به نقدینگی برای فعالیت های جدید یا توسعه فعالیتهای قبلی دارند از یكی از مزایای حضور در بورس یعنی اقدام به افزایش سرمایه می نمایند.
تامین مالی از طرق مختلفی چون آورده نقدی، استفاده از اندوخته های سنوات گذشته، صرف سهام و یا تركیبی از موارد مذكور صورت می گیرد.اما شاید جالب باشد بدانیم كه یك شركت چگونه میزان سرمایه خود را و طی چه مراحلی افزایش می دهد. معمولا پس از پیشنهاد هیئت مدیره و ارائه طرح توجیهی و مشخص نمودن روش و محل سرمایه گذاری و میزان افزایش سرمایه، این افزایش به میزان مشخص به تصویب مجمع عمومی فوق العاده میرسد. سپس در اختیار هیئت مدیره قرار گرفته و این هیئت پس از طی مراحلی با جلب رضایت سازمان بورس اوراق بهادار اقدام به ثبت افزایش سرمایه می نماید.طی این نوشتار برآنیم كه جزئیات دقیق تری برای یك افزایش سرمایه به همراه مستندات قانون تجارت و همچنین ذكر یك مثال ارائه نمائیم.
تغییر در سرمایه شركت تنها در صلاحیت مجمع فوق العاده سهامداران شركت می باشد.لازم به یادآوری است كه این مجمع با حضور بیش از نصف سهام دارای حق رای و در نوبت دوم دعوت، با حضور بیش از یك سوم سهام به حد نصاب قانونی می رسد وهمچنین تصمیمات مجمع فوق العاده با اكثریت دو سوم آرا در جلسه رسمی معتبر است.(مواد ۸۳ و۸۴ و ۸۵ قانون تجارت جمهوری اسلامی ایران)
در مرحله اول هیئت مدیره شركت طرح توجیهی افزایش سرمایه را برای قرائت در مجمع فوق العاده آماده می كند و در این مرحله اجازه برگزاری مجمع فوق العاده را از سازمان بورس اخذ نموده و در روزنامه رسمی شركت اقدام به درج آگهی می نماید تا از كلیه سهامداران شركت دعوت به مشاركت در تصمیم گیری در این خصوص نماید. نماد شركت با این آگهی بسته شده و معاملات بروی سهام شركت متوقف می شود. مواد ۱۲۲ و ۱۲۳قانون تجارت، آدابی را برای تشكیل جلسات هیات مدیره مشخص نموده است. ماده ۱۲۲ قانون تجارت عنوان می كند كه ترتیب دعوت و تشكیل جلسات هیات مدیره را اساسنامه تعیین می كند ویك سوم مدیران را در صورتی كه حداقل یكماه از آخرین جلسه گذشته باشد می تواند دعوت نمایند، همچنین ماده ۱۲۳ قانون تجارت هیئت مدیره را موظف نموده تا برای هر یك از جلسات خود صورت جلسه ای تنظیم نموده و به امضای اكثریت مدیران حاضر در جلسه برساند.
در مرحله دوم هیئت مدیره اقدام به اقدام به قرائت گزارش در خصوص میزان ، نحوه و محل افزایش سرمایه نموده و از آن دفاع می نماید.حاصل جلسه تصویب یا عدم تصویب افزایش سرمایه است.در صورت پذیرش گزارش توجیهی ،در مرحله سوم تعداد سهام حاضر در مجمع فوق العاده برنامه زمان بندی اجرای این طرح را به تصویب سهامداران خواهد رسید.
پس از مرحله تصویب طرح افزایش سرمایه توسط سهامداران، هیئت مجددا با در نظر گرفتن اصلاحات جدید اقدام به تصویب آن می نماید و تشریفات عملیاتی كردن افزایش سرمایه را شروع به كار می كند.ماده ۱۵۸ قانون تجارت طرق مختلف افزایش سرمایه را بدین صورت مشخص نموده است: آمده نقدی، مطالبات حال شده، انتقال سود تقسیم نشده یا اندوخته، اضافه ارزش سهام و تبدیل اوراق قرضه.
در این مجال مراحل در حالت افزایش سرمایه از محل آورده نقدی و استفاده از اندوخته قانونی بیان می گردد.
پس از تصویب هیئت مدیره در حالت استفاده از روش آورده نقدی گواهینامه های حق تقدم به آدرس سهامداران قبلی یا به آدرس شركت كارگزاری كه این سهامدار آخرین بار در آنجا اقدام به معامله این سهم نموده است ارسال می گردد. پس ازآن، ارسال اطلاعیه ای برای بازگشائی نماد توسط سازمان بورس ارائه می گردد.(از زمان برگزاری مجمع فوق العاده زمان ارسال گواهینامه های جدید نماد شركت متوقف می باشد)
سهامدار قبلی ۲ انتخاب دارد: یا مبلغ درخواست شده توسط شركت را به حساب اعلام نموده واریز نماید تا شركت از این محل سرمایه قبلی خود را افزایش دهد. اگر شخص مطالباتی از دوره های گذشته نداشته باشد، میبایست به ازای هر سهم مبلغ ۱۰۰۰ ریال كه همان ارزش اسمی سهام براساس قانون می باشد واریز نماید،یا اینكه حق تقدم را به قیمت بازار بفروش برساند تا خریدار جدید درخواست شركت را اجابت كند. در این مرحله طی دو ماه خرید و فروش حق تقدم در تابلوی بورس صورت خواهد پذیرفت. طی این مدت هم نماد شركت و هم نماد حق تقدم قابلیت معامله دارد. طبق قانون هیئت مدیره اختیار تمدید استفاده از حق تقدم را نیز خواهد داشت.
گاهی اوقات برخی از گواهینامه های ارسالی به سهامداران نمی رسد و لذا آنها نمی توانند از این حق قانونی خود استفاده نمایند لذا براساس قانون شركت به نمایندگی از همه سهامدارانی كه موفق به واریز وجه نشدند اقدام به عرضه این حق تقدم استفاده نشده می نماید.
هرچند پس از پایان مهلت دو ماهه نماد حق تقدم شركت بسته شده بود،مجددا برای عرضه حق تقدم استفاده نشده نماد باز می شود.پس از طی این مرحله شركت اقدام به استعلام از بانك نموده و به همراه مصوبه مجمع فوق العاده و مصوبه هیئت مدیره براساس ماده ۱۶۳ قانون تجارت برای ثبت افزایش سرمایه به اداره ثبت شركتها مراجعه می نماید و اقدام به ارائه آگهی ثبت افزایش سرمایه و چاپ در روزنامه رسمی كشور خواهد نمود.
اما در صورتیكه افزایش سرمایه به روش استفاده از اندوخته ها باشد تنها مرحله آخر صورت می گیرد، یعنی شركت اقدام به دریافت استعلامی از بانك نموده به همراه مصوبه مجمع فوق العاده و مصوبه هیئت مدیره به ثبت افزایش سرمایه مبادرت خواهد نمود. درشرکت غدیر چون افرایش سرمایه ازسود انباشته میباشد عملا برای شرکت فرقی نمیکنه چون سرمایه جدیدی به شرکت وارد نمیشود ولی پس ازگذشت مدتی حق تقدمهای شما با واریز مبلغ اسمی هرسهم توسط شما هرسهم (1000 ریال )به سهام تبدیل میشود.

پرریسک
2012/12/16, 12:36
kld جوابنمیدی

غدیر تازه افزایش سرمایه داده دیتا بیاد نظر بدم ..ولی به نظرم در سود خوبی باشید سهم خوبی هست ..

ساروم هم تکنیکالی نگاهی بندازم نظر میدم..

پرریسک
2012/12/16, 12:38
با عرض سلام خدمت پر ریسک عزیز و باتشکر از زحمات شما نظرتان درباره کبافق چیست ؟ آیا اصلاح سهم به اتمام رسیده نظرتان در مورد خرید چیست ؟

با سلام..

روند سهم صعودی هست بالای 1600 باید دوام بیاره تا بشه به اهداف خوبی براش رسید ..به نظرم اصلاح تموم شده باشه ..

وحید نصیری
2012/12/16, 12:47
با سلام خدمت استاد عزیز پرریسک،اگه براتون امکان داره نظرتون رو درمورد فاسمین،شدوص،و مپنا میخواستم بدونم.تا چه قیمتی سهامداری کنم؟باز هم از لطفتون سپاسگزارم.

elmira
2012/12/16, 12:50
جناب پر ريسك
اگر ممكنه ميخواستم نظر جنابعالي در خصوص سهامداري بانك پارسيان رو بدونم، هر چند كه در ليست معرفي شما قرار ندارد.
تشكر

امید 110
2012/12/16, 12:52
پرریسک جان
استارت این پتروشیمی ها به نظرت نزدیکه یا باید تا تعیین تکلیف خوراک صبر کرد ؟ البته زمان زیادی تا گزارشات 9 ماهه نمانده

صداقت2
2012/12/16, 12:54
سلام..

در مورد بهترنی زمان خرید ..خرید در روند صعود بهترین زمان هست ..اگر شما میخواهید در روند صعود بخدری صبر کنید ولی اونوقت شاید مجبور بشید بالا بخرید 20 درصد بالاتر ..مثال قزوین تا 270 اومد ولی در 340 روند صعود گرفت 20 درصد بالاتر ...

ولی اگر در روند نزولی دبا توجه به ارزش بالای این دوتا قصد خرید دارید گفتم این قیمتها بهترنی قیمت برا خرید هستن چون پی برای اینها الان زیر 3 وبعضا 2 هست ..سهام از این مفت تر در بازار نیست ..

شفارس هم بالای 150 انباشته داره وبرا امسال بالیا 120 انتظار سود دارم هدف هم گفته شده بالیا 600 هست ...کل بازار گیج میزنه اینهاد بالا نیان سهامی دیگری رشد نمی کنه ..

با سلام
پر ریسک خان 50 در صد غمارگ را تا به حال خریده ام - بقیه را تا 290 و 250 تومان (کف قیمتی احتمالی) صبر کنم یا منتظر روند صعودی بمانم!!!
روند صعودی از چه قیمتی تثبیت بشه شکل می گیره ؟
ممنون

مسعود
2012/12/16, 12:55
سلام جعفر خان
در مورد شمواد هم میگی؟
حد ضززش چند بزاریم
ممنون

elmira
2012/12/16, 12:55
با سلام خدمت استاد عزیز پرریسک،اگه براتون امکان داره نظرتون رو درمورد فاسمین،شدوص،و مپنا میخواستم بدونم.تا چه قیمتی سهامداری کنم؟باز هم از لطفتون سپاسگزارم.

دوست عزيز
شما هم مثل من تازه وارد به اين فروم هستيد ولي بنظرم در صفحات قبل اساتيد من جمله جعفر خان مفصل به اين سهام پرداختن.:-b

aur140
2012/12/16, 13:11
سلام سيد جان
آقا خواستي جايي بري يه پيام بده اينقدر نگران نشيم . از اين كه دوباره برگشتي ممنون

kiana
2012/12/16, 13:14
غدیر تازه افزایش سرمایه داده دیتا بیاد نظر بدم ..ولی به نظرم در سود خوبی باشید سهم خوبی هست ..

ساروم هم تکنیکالی نگاهی بندازم نظر میدم..
سلام پرریسک گرامی: شرکت سرمایه گذاری غدیر در راستای افزایش پرتفوی بورسی خود اقدام به خرید بیش از یک میلیون سهم شرکت کویر تایر کرد

kiana
2012/12/16, 13:16
خبرگزاری فارس: مدیر برنامهریزی و توسعه شرکت ملی پتروشیمی با ابراز نگرانی از حرکت کشور به سمت پتروشیمیهای گازی و مشکل تکمحصولی شدن این صنعت از تصمیمگیری درباره قیمت عادلانه خوراک گاز در کارگروه ویژه ریاستجمهوری خبر داد. کارآمدنیوز : شاهرخ ظهیری، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی تهران درباره صادرات کالا با نرخ ریال اظهار کرد: در حالی که دولت صادرکنندگان را متعهد به عرضه ارز خود به مرکز مبادلهای کرده است باید این نکته را متذکر شد که حجم قابل توجهی از صادرات ایران به سایر کشورها به صورت ریالی است نه ارزی.
وی ادامه داد: در حالی که این صادرکنندگان صادرات خود را به صورت ریالی انجام می دهند متعهد کردن آنان به عرضه ارز خود به مرکز مبادله ارزی باعث مختل شدن روند صادرات میشود.
ظهیری با تاکید بر اینکه عمده صادرات ریالی ایران به کشورهای افغانستان، عراق، ترکمنستان و قسمتی از کشور ترکیه است، تصریح کرد: در حال حاضر در انجام مذاکراتی با سازمان توسعه تجارت مبنی بر یافتن راه حلی برای این مشکل هستیم زیرا برای صادرکننده این کالاها ارزی وجود ندارد که قابل عرضه در مرکز مبادلات ارزی باشند.
این عضو اتاق تهران با اشاره به اینکه عمدهترین حجم صادرات ریالی در ایران متعلق به سیب زمینی است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر تولید سیب زمینی در کشور بیش از مصرف داخلی است و جایزه صادراتی نیز دریافت کرده است.
وی در پایان در این باره گفت: عمده سیب زمینی ایران از طریق مشهد وارد ترکمنستان می شود که تمامی معاملات تجاری ما به صورت ریالی است نه ارزی.
دولت صادرکنندگان را موظف کرده که ارز خود را در مرکز مبادلات ارزی عرضه کنند و در غیر این صورت ادامه فعالیت آنان با محدودیت مواجه خواهد شد.

parvaz
2012/12/16, 13:18
هوا برفی و زیبا به نظرم جون میده یه آهنگ قشنگ گوش بدیم . تقدیم به جعفرخان

آهنگ جدید عارف به نام آرامش
http://www.musicvar2.pro/music/2990-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B9%D8%A7%D8%B1%D9%81-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B4.php

kiana
2012/12/16, 13:29
به نقل ازسایت بورس تهران: آخرین آمارها از وضعیت سود و زیان شرکتهای بورس بیانگر آن است که سهام شرکتهای شیمیایی سینا، دوده صنعتی پارس ، الیاف مصنوعی، پشمشیشه ایران، خوراک دام پارس، صنعتی مینو و صنعت روی زنگان ازجمله سودآورترین سهام بورس در پاییز امسال بودهاند.

همچنین در نقطه مقابل شرکتهای قطعات اتومبیل ایران، آیندهسازان بهشت پارس، بهنوش، کاشی اصفهان، دادهپردازی ایران، بیمه دانا و قند نقش جهان در صدر زیانترین شرکتهای بازار سرمایه ایران قرار گرفتهاند و از ارزش سهام این شرکت در پاییز امسال بین 41تا 21درصد کاسته شده است.

شرکتهای قند نقش جهان، مهندسی حملونقل، صنایع ریختهگری ایران، عمران و توسعه فارس، البرز دارو، لیزینگ ایران، گروه صنعتی ملی، لیزینگ رایان سایپا، افرانت، کیمیدارو، زغال سنگ نگین طبس، پارس سوئیچ، مهرکام پارس و قند مرودشت نیز بهترتیب ردههای هشتم تا بیستم فهرست 20شرکت زیانده بورس را بهخود اختصاص دادهاند. ارزش سهام این شرکتها نیز در پاییز امسال بهطور میانگین 14درصد تا 18درصد کاهش یافته است.

پرریسک
2012/12/16, 13:55
سلام جعفر خان
در مورد شمواد هم میگی؟
حد ضززش چند بزاریم
ممنون

سلام..

شمواد وقتی در حدود 200 باز شد هم گفتم هنوز باید منتظر سه ماهه ماند تا بشه گفت میتونه پوشش بده یا همینجوری سودی اعلام کرده ..از نظرم قیمت مناسبش همون حوالی 200 بود وبقیه رشد سهم رو سفته بازی دیدم وهیجان بازار ..البته این نظر منه ممکنه اشتباه باشه ..
حمایت ها 226 وبعدی 190 ...

m.r_moradi
2012/12/16, 13:55
صبور باشید ...سهام با پی بریا 2 صف فروش ...قزوین یادش بخیر...چه بازدهی وسودی در انتظار هست ...فکر نمی کردم قزوین دیگری پیدا بشه ولی در بازار ایران هر چیزی ممکن هست ..

خدا خیرشون بده من که میانگینمو دارم میارم پایین هی فقط...

الان میانگین رسیده به 1360 تومن...

تا هرجا بفروشن،میخریم...

پرریسک
2012/12/16, 13:56

فاسمن هدف رو 900 می بینم حد ضرر 700 ..
شدوص هدف رو بالیا 700 می بینم ووبالیا 400 در میان مدت همچنان صعودی هست ..

هدف مپنا 200 بود بعد رد شدن 220 وبعد 240 اهداف سهم هستن فقط تکنیکالی ...چون رو گروه تجهیزات فقط تکنیکالی نظر دارم بنیادی وسهامداری توصیه نمیشه..

پرریسک
2012/12/16, 13:59
با سلام
پر ریسک خان 50 در صد غمارگ را تا به حال خریده ام - بقیه را تا 290 و 250 تومان (کف قیمتی احتمالی) صبر کنم یا منتظر روند صعودی بمانم!!!
روند صعودی از چه قیمتی تثبیت بشه شکل می گیره ؟
ممنون

با سلام..

اگر تمام خرید رو همینجا بکیند وسهم بره پاین اونوقت نمی تویند میانگین بیارید پایین ..

با دیتای دیروز بالای 350 تثبیت میشد غمارگ وارد روند صعود میشد ..فعلا که نشد ..

به نظرم صبور باشید پله بعدی اگر به 290 و250 رشید بخرید نرسید هم در رون صعود بخرید درسته بالاتر ولی چون اهداف خیلی بالاتس 10 درصد بالاتر وپایین تر فرقی نمی کنه ..

اونقی که قزوین 340 خرید یا 400 خرید در 1400 فروخته باشه به اندازه کل بازار سهام ورشد کلیه سهام بازار سود کرده ..

alibaghdadi2010
2012/12/16, 13:59
جناب پرریسک با عرض خسته نباشید
زنگان رو چطور میبینید؟
شناور کمی داره
+4.99
با این شناور پایین و جابه جایی سهامداران حقیقی
و بلوک 400تومنی پیش رو .......
بهتر از این براخرید نبود....

تاران
2012/12/16, 14:37
پرریسک جان
یادمه قزوین که از 270 رسید به 800 شما گفتید یه بازدهی 100 درصدی دیگه براش متصور هستین
الان که قیمتش 800 تومنه نمیشه همچین انتظاری داشت
در مورد قپیرا در زمانی که قیمتش 800 تومن بود فرمودین که درحکم دلار 1000 تومنیه و...
خوب و من برام سئواله که چرا الان میگید قپیرا سفته بازیه؟

پرریسک
2012/12/16, 14:43
پرریسک جان
یادمه قزوین که از 270 رسید به 800 شما گفتید یه بازدهی 100 درصدی دیگه براش متصور هستین
الان که قیمتش 800 تومنه نمیشه همچین انتظاری داشت
در مورد قپیرا در زمانی که قیمتش 800 تومن بود فرمودین که درحکم دلار 1000 تومنیه و...
خوب و من برام سئواله که چرا الان میگید قپیرا سفته بازیه؟

قپرا گفتید 800 ..الان 800 هست ..

شما به بنده بگو قپیرا امسال چند سود میسازه پی برای 5 بهش بده قیمت سهم دستت میاد ..

در مورد قزوین هم از 800 تا 1400 رفت ...نرفت ..الان هم تکنیکالی روند نزول داره بنده بنیادی مشکلی نگفتم ..فقط تنها مشکل وام ارزی قزوین هست اگر از نرخ 1226 به 2500 تغییر پیدا کنه مشکل میشه واگر کلا وام رو ریال کرده باشه که تمام بحثی درش نیست ...میمونه تکنیکالی روند صعود بگیره...

در ضمن قیمت شکر در ب کارخانه هم به قیمتهای در سایتها هر روز جار میزدن نرسید ...

ولی خوب در گروه قند هنوز هم میشه سود گرفت ولی به وقتش ..

قپیرا سفته بازی هست چون کل گروه در جا ومنفی واین سهم مثبت ..تابلو سفته بازی هست ..

farhad894
2012/12/16, 14:44
سلام جناب پرریسک خوبین
ببخشید وسینا (بانک سینا ) برای خرید فردا خوبه با توجه به اینکه بانک سینا هم از تحریم حذف شده و کف قیمتی خودش باید باشد نظر شما چیست

حبیب
2012/12/16, 14:49
جعفر خان سلام
از وصندوق و وپترو هم بفرمایید

elmira
2012/12/16, 14:59
جناب پر ريسك
اگر ممكنه ميخواستم نظر جنابعالي در خصوص سهامداري بانك پارسيان رو بدونم، هر چند كه در ليست معرفي شما قرار ندارد.
تشكر

هادی129
2012/12/16, 15:05
سلام..

حمایت ها 290 وبعد 250 ..زیر 400 هم مفت مفت مفت هست ..

غبشهر هم با پی برای دو برا سال بعد صف فروش هست ..حالا به این بازار من چه بگویم ..خودم هم مانده ام ..به امید خدا در 2 تا 3 برا همین قیمتها به همین دوستان فروشنده خواهیم فروخت ..

بالا نخرید ..پایین بخرید فروشنده ها باید ضرر کنن ...
پرریسک جان با سلام
نظرت در مورد غبهنوش چیه ؟نزدیک 1 سال بود که سهم بسته بود اون رشدی که دیگر سهام غذایی داشتند تو چند ماه پیش این یکی نداشته
الان هم که باز شده 40 درصد منفی خورد
نظرت چیه تکنیکی و بنیادی؟

محمد حسن
2012/12/16, 15:51
قپرا گفتید 800 ..الان 800 هست ..

شما به بنده بگو قپیرا امسال چند سود میسازه پی برای 5 بهش بده قیمت سهم دستت میاد ..

در مورد قزوین هم از 800 تا 1400 رفت ...نرفت ..الان هم تکنیکالی روند نزول داره بنده بنیادی مشکلی نگفتم ..فقط تنها مشکل وام ارزی قزوین هست اگر از نرخ 1226 به 2500 تغییر پیدا کنه مشکل میشه واگر کلا وام رو ریال کرده باشه که تمام بحثی درش نیست ...میمونه تکنیکالی روند صعود بگیره...

در ضمن قیمت شکر در ب کارخانه هم به قیمتهای در سایتها هر روز جار میزدن نرسید ...

ولی خوب در گروه قند هنوز هم میشه سود گرفت ولی به وقتش ..

قپیرا سفته بازی هست چون کل گروه در جا ومنفی واین سهم مثبت ..تابلو سفته بازی هست ..

خودتون رو گول نزنید اگر کسی یا گروهی قصد سفته بازی روی سهام قندی داشت که چنین چیزی عمراً وجود ندارد روی سهام سبکتر گروه راحتر میتونست انجام دهد تا سنگینترین سهم گروه که قپیرا باشد حالا شما دوست ندارید به هر دلیلی سهم قندی بخرید لازم نیست از این حرفها بزنید خوب نخرید

majidm
2012/12/16, 15:56
برا امروز فخوز عالی بود وووعالی تکنیکالی داره هدف بالای 3000 هست ..از قیمت 1800 گفتم فقط فخوز بخرید به حای خرید قلر بالای 3500 وقند اصفهان 4000 وامروز قندیها کجان فخوز 1800 داره میره کجا ..از اشتباه بازا استفاده کنید ..

کنور هم به نظرم تا 3000 بره ...در کنار اینها فملی هم به نظرم تا 900 بره ..
جعفرخان سلام
از اینکه میبینم دوباره برگشتید ومطلب میزنید مثل بقیه دوستان واقعا" خوشحالم
میخواستم بپرسم این وتوکا چرا هیچ حرگتی نمیکنه؟
به نظرتون بازم صبر کنم ویا با کنور یا فملی جابجاش بکنم؟

پرریسک
2012/12/16, 16:00
خودتون رو گول نزنید اگر کسی یا گروهی قصد سفته بازی روی سهام قندی داشت که چنین چیزی عمراً وجود ندارد روی سهام سبکتر گروه راحتر میتونست انجام دهد تا سنگینترین سهم گروه که قپیرا باشد حالا شما دوست ندارید به هر دلیلی سهم قندی بخرید لازم نیست از این حرفها بزنید خوب نخرید

بنده قندی بخرم قپیرا نخواهم خرید شک نکیند ..مطالب بنده در صفحات قبل موجوده وبارها از قیمت بالای ۱۲۰۰ اونم قبل مجمع گفتم قپیرا قیمت پر هست در قیاس با سایر قیندها وهنوز معقتد به سفته بازی هستم ..نظر شما هم محترم هست ..

در ضمن عین مطلب شما رو زمانی که قند اصفهان ۴۰۰۰ بود وگفتیم اخر خط هست دوستی گفت که میخواهد قندی بخرد والان قند صفهان کجاست ..موفق باشید ..
با وحود غمارگ وغبشهر بنده به خرید هیچ سهم قندی وغذایی دیگر فکر نمی کنم ..

موفق باشید ..

پرریسک
2012/12/16, 16:01
جعفرخان سلام
از اینکه میبینم دوباره برگشتید ومطلب میزنید مثل بقیه دوستان واقعا" خوشحالم
میخواستم بپرسم این وتوکا چرا هیچ حرگتی نمیکنه؟
به نظرتون بازم صبر کنم ویا با کنور یا فملی جابجاش بکنم؟

با سلام ..

وتوکا روند صعود داره به زودی به قیمتهای حوالی ۳۰۰ خواهد رسید ..

کنور وفملی هم روند صعود دارن می توانید اضافه کنید ..

پرریسک
2012/12/16, 16:02
پرریسک جان با سلام
نظرت در مورد غبهنوش چیه ؟نزدیک 1 سال بود که سهم بسته بود اون رشدی که دیگر سهام غذایی داشتند تو چند ماه پیش این یکی نداشته
الان هم که باز شده 40 درصد منفی خورد
نظرت چیه تکنیکی و بنیادی؟

با سلام ..

با وجود غمارگ وغبشهر هیچ سهم دیگری از گروه تایید نمیشه به جز غگل وتا حدودی غدام ..

محمد حسن
2012/12/16, 16:04
بنده قندی بخرم قپیرا نخواهم خرید شک نکیند ..مطالب بنده در صفحات قبل موجوده وبارها از قیمت بالای ۱۲۰۰ اونم قبل مجمع گفتم قپیرا قیمت پر هست در قیاس با سایر قیندها وهنوز معقتد به سفته بازی هستم ..نظر شما هم محترم هست ..

در ضمن عین مطلب شما رو زمانی که قند اصفهان ۴۰۰۰ بود وگفتیم اخر خط هست دوستی گفت که میخواهد قندی بخرد والان قند صفهان کجاست ..موفق باشید ..
با وحود غمارگ وغبشهر بنده به خرید هیچ سهم قندی وغذایی دیگر فکر نمی کنم ..

موفق باشید ..

باشه صلاح خود خود دانید
موفق باشید هیچ سفته بازی در هیچ یک از سهمهای این گروه وجود ندارد

پرریسک
2012/12/16, 16:05
دوستانی که می گفتن بازار بادی صنعت عوض کنه خوب خودشون مجبورن دوباره بیان رو سهام دلاری ..

فاذر از ۲۰۰ رسیده به ۲۴۰ اونم با کلی تبلغات وحمایت ..بازدهی ۲۰ درصد به زور ..

فولاد روزی که فاذر ۲۰۰ بود ۳۳۰ تا ۳۴۰ بود وامروز فولاد بالای ۴۳۰ صف خرید بسیار محکم شکل داد ...این رو میگن لیدر ..

لیدر بازار همچنان سهام دلاری هستن ..مخصوصا گروه روی پترو مس معدنی ..وپالایش..

پرریسک
2012/12/16, 16:06
باشه صلاح خود خود دانید

نظر شما محترم هست ..

گذشت زمان مشخص می کند ..صبر باید کرد..

هادی129
2012/12/16, 16:08
با سلام ..

با وجود غمارگ وغبشهر هیچ سهم دیگری از گروه تایید نمیشه به جز غگل وتا حدودی غدام ..
پرریسک جان با این وجود میشه تکنیکالی نظرتو بدونم ؟

rasaunited
2012/12/16, 16:12
سلام سید جان نظرت روی ولصنم چیه؟
به نظرت فرصت خروج داد خارج شیم؟؟
البته مقدارش کمه و خرید روی 205 هستش.
بازم ممنون از زحماتت

bari
2012/12/16, 16:14
پرریسک عزیز در خصوص شیراز احتمال افت تا محدوده 560 تومان بنظر وجود داشته باشه،اما آیا این عرضه کننده حقوقی از رسیدن به سود 200تومنی سهم خبر نداره؟

parham 82
2012/12/16, 16:15
جعفر جان واقعاً خسته نباشی
الان یه ساعته تاپیکتو (دیروز و امروز رو) می خونم هنوز تموم نشده
موندم تو چه جوری با حوصله به همه بچه ها کمک می کنی
خدا اجرت بده :x
با اینکه از نزدیک ندیدمت حتی با دیدن آیدیت یه ارامش خاصی بهم دست میده

shahmir
2012/12/16, 16:16
جعفر جون

ممنون ميشم نظرتو در مورد كهرام بدونم (با توجه باينكه تو ليستت بود). بنظر مقاومتاشو خوب داره درو ميكنه . در صورت توان عبور از 160 امكان ديدن 190 رو هم داره يا نه؟
حد ضررو الآن روي چند بزارم؟

پرریسک
2012/12/16, 16:18
پرریسک عزیز در خصوص شیراز احتمال افت تا محدوده 560 تومان بنظر وجود داشته باشه،اما آیا این عرضه کننده حقوقی از رسیدن به سود 200تومنی سهم خبر نداره؟

دوست من تا وقتی بالای ۵۸۰ باشه روند کوتاه مدت صعودی خواهد بود ...

در مورد خرید فروش حقوقی نظری ندارم ..در پارسان غدیر در قیمتهای زیر ۶۰۰ فرت فرت میفروخت الان پارسان کجاست ..به تحلیل خود اعتماد کنید..

بنده اگر از گروه پترو میخواستم سهم بخرم مارون شیراز کرمانشاه خرید می کردم وشپترو در حوالی 900...با بقیه گروه هیچ کاری ندارم ..اینها بالا نیان بقیه گروه پترو کشک هست ..از هر گروه بهترینها..

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/16, 16:27
http://forums.boursy.com/imported/2012/12/2116.jpg
باشه صلاح خود خود دانید
محمد حسن جان، بنیادی، با نرخ شکر فعلی، سود این سهم خونه پرش 1637 ریال می شه...ولی خدایی خواب سرمایه مون تو این چند ماه رو حساب کن...ارزششو نداشت. تازه از قیمتی که در رالی باهاش اومدیم و مدت ها درجا زد فقط 100 تومن بالاتر رفته...من اون موقع خروج کردم و الانم فقط برای نوساناتش همراه دوستانم... ولی این گروه رالی گروهی با هم داشتن... کمی احتیاط کن... امیدوارم مثل همیشه در خروج به موقع موفق باشی...
...هروقت توی سهمی تعداد افراد حقیقی بالای 1 درصد بدون هیچ دلیل موجهی رو به افزایش گذاشت، با موجشون همراه شدن استرس آوره...بدون که داریم بازی با آتیش می کنیم...من که ترجیح می دم یکی دو تا مثبت دیگه بفروشم برم سراغ یه سهمی که همین مقدار سود(حدود 160) رو تو پیش بینی اولیه داره و حتی اگه تعدیل نده(که می ده) پی به ای اون سهم زیر 4 باشه...مثل غبشهر ...پله ای می خرم و می رم پایین...تا هر کجا می خواد بره...

msa407
2012/12/16, 16:42
افزایش سرمایه در بورس چگونه اتفاق می افتد؟

...
اما در صورتیكه افزایش سرمایه به روش استفاده از اندوخته ها باشد تنها مرحله آخر صورت می گیرد، یعنی شركت اقدام به دریافت استعلامی از بانك نموده به همراه مصوبه مجمع فوق العاده و مصوبه هیئت مدیره به ثبت افزایش سرمایه مبادرت خواهد نمود. درشرکت غدیر چون افرایش سرمایه ازسود انباشته میباشد عملا برای شرکت فرقی نمیکنه چون سرمایه جدیدی به شرکت وارد نمیشود ولی پس ازگذشت مدتی حق تقدمهای شما با واریز مبلغ اسمی هرسهم توسط شما هرسهم (1000 ریال )به سهام تبدیل میشود.
با سپاس فراوان از پاسخ شما دوست عزیز

morteza93
2012/12/16, 16:57
اینم تقدیم به کسایی که وتوکا دارن یا میخوان وارد بشن
خط قرمز روند سهم که که میبینیم شکسته شده... و پولبک هم انجام شده و امروز بعد از خورد به خط روند برگشته به سمت بالا...
کندلش هم بالای حمایتش بسته شده... هدف اولش 2485 و بعدیش 2630...
البته اینا نظرات و مشاهدات شخصیه...
خواستم به صاحب تاپیک درس پس بدم و ایشون مشقامو خط بزنن...
اگر جایی خطایی یا مشکلی دیدید حتما بهم گوشزد کنید...

http://forums.boursy.com/imported/2012/12/205.gif

آواچی
2012/12/16, 17:15
کهرام...
همان طور که از جدول مقايسه اي پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي 1391 و عملکرد واقعي دوره مالي 6 ماهه منتهي به 31 شهريور ماه 1391 مستفاد مي گردد، سود ناخالص شرکت به ميزان 59% و سود خالص به ميزان 85 % طي دوره مالي ياد شده پوشش يافته است . ليکن نظر به تفاوت هاي عمده حادث شده شرکت اقدام به تعديل بودجه مزبور ننموده است . مضافاً با عنايت به مفاد بند 4 زير در خصوص احتمال تسعير ارز بدهيهاي ارزي با نرخ مرکز مبادلات ارزي، آثار ناشي از موارد فوق بر پيش بيني درآمد هر سهم براي اين موسسه مشخص نگرديده است .
6ماهه 85%...:x
http://codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=RLhBe%2bH8Afa9 uZfDWdmNJQ%3d%3d

mane1659
2012/12/16, 17:47
پرریسک جان نظرت در مورد سرمایه گذاری ملت چیست ؟ به نظرت بالا میتونه بره خریدم 50 تومان هست

هادی129
2012/12/16, 18:03
پرریسک جان با این وجود میشه تکنیکالی نظرتو بدونم ؟
پرریسک جان یادت نره غبهنوش

sepahan_zard
2012/12/16, 18:13
ببخشید ولی به نظر میاد بیشتر نظرات اینجا در مورد کوتاه مدت و نوسانگیری هست
میشه چند سهم هم که در بلند مدت ارزنده باشند معرفی کنید
ممنون

alipour477
2012/12/16, 18:38
جناب پرریسک با سلام لطفا سطوح مقاومتی فلامی را بفرمایید . با تشکر

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/16, 18:47
ببخشید ولی به نظر میاد بیشتر نظرات اینجا در مورد کوتاه مدت و نوسانگیری هست
میشه چند سهم هم که در بلند مدت ارزنده باشند معرفی کنید
ممنون
سلام دوست عزیز، سهامی که در اینجا بررسی می شن، سهامی هستند که در کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت معرفی می شن... اگر از صفحات اول این تاپیک پیگیر باشید متوجه خواهید شد که سهامی با بازدهی 4برابری مثل قزوین(از قیمت 340 تومن تا رسیدن به 1400) تا حداقل 60 درصدی مثل غبشهر (از 1000 تومن تا 1600 تومن) و بسیاری سهام پر بازده دیگر در این تاپیک معرفی شدن و در سبد دوستان قرار داشتن... صفحات تاپیک را دنبال کنید...

alibaghdadi2010
2012/12/16, 19:02
باسلام
جناب پرریسک همه درمورد ورود میپرسن من یه سوال در مورد خروج دارم
کی باید از یک سهم خارج شد؟
باید هدف شخصی گذاشت؟(مثلا 40%بگیرم و خارج بشم حالا چ سهم 40%دیگه بده چ نده)یا نه؟
من الان قپیرا دارم از950 باید خورد خورد خارج شم یا یه دفه ای؟

omid_amorous
2012/12/16, 19:46
دوستان به نظرتون فردا چه سهمی واسه حجم خرید بالا مناسبه؟

ائلشن
2012/12/16, 19:49
با سلام خدمت جعفر خان

دو تا سوال داشتم

1- در زمان خرید پله ای اگر سهم به اندازه ای پایین نیومد که پله های 2و 3 را بخریم و رالی خود را آغاز کرد آن موقع خرید خود را در چه محدوده ای کامل کنیم؟

2- اگر امکانش باشه یک آموزشی هم درمورد فروش سهم ارائه فرمایید.

یاشا

خوشبخت
2012/12/16, 19:57
سلام جنابه شمسعلی
یه سوالی دارم؟
این برنامه جنابه علیزاده نیستش؟
من دارم این برنامه رو!!!

جعفری
2012/12/16, 20:00

امید جان سلام من صادقانه بگم امروز روی 710 سنگین می خواستم شاراک اضافه کنم که به این قیمت نیامد شاید فردا زمان ان باشد
البته تا نظر دوستان چه باشد

farhad894
2012/12/16, 20:07
سلام جناب شمسعلی این برنامه را از کجا باید تهیه کرد راهنمایی میفرمایید

کاوشگر
2012/12/16, 20:31
سلام پرریسک عزیز به تایپیک خودت خوش اومدی
با تشکر از زحماتت، 40 درصد سبدم کرمانشاه 608 تومانی هست، صلاح می دونی نصف اونو با سهامی مثل شدوص ، شفارس یا کنور تعویض کنم ؟اصولا" اهل نوسانگیری نیستم و معمولا" حداقل دیدم 2 ماهه هست .ممنونم راهنمایی بفرمائید

".احسان."
دوستان صورتهايي مالي رو كه خونده ايد!!!
ديده ايد، كه چجوري با اينكه تعديل مثبت داده اند، هنوز يك تعديل بالاي 20%ي ديگر در همين امسال را در آن پنهان كرده اند!!!!

گزارش پيش بيني سال 91 رو كه نگاه كنيد، مقدار توليد رو حدود 1.35 ميليون تن پيش بيني كرده اند، اما در گزارش 6 ماهه كه تعديل مثبت داده اند، مقدار توليد به 1 ميليون تن فروش كم كرده اند، در صورتيكه در 6 ماهه حدودا 720 تن پوشش داده است!!!!! يعني حدود 67%

خوب در سه ماهه حدود 280 هزار تن فروخته كه نسبت به پيش بيني عقب بوده و در تابستان برابر با پيش بيني خودشان در ابتداي سال يعني 50%!!!!!!

حالا اگر فرض كنيم در اين شش ماهه دوم به اندازه تنها سه ماهه اول بفروشند يعني حدود 600 هزار تن، مي شود، 1.3 ميليون تن!!! همان پيش بيني ابتداي سال!!!!!!!!!!!!!!

يعني 300.000*58*2450 =41 ميليارد تومان كه اگر 60% سود شود!!!
مي شود حدود 100 تومان جا براي تعديل.....

اگر خطاي دارد، حتما چك كنيد، تا مطلع شوم.....
چون با اين شرايط سود سال آينده با توجه به طرحهاي شركت آينده سازان فولاد البرز (صد در صد متعلق به كنور) :
1- طرح احداث كارخانه كنستانتره به ظرفيت 600 هزار تن با عيار 68، كه در سال 92 به سوددهي مي رسد.
2- تكميل احداث كارخانه در فاز اول حدود 325 هزار كنستانتره و بهره برداري در انتهاي سال 91!!!

سود دهي شركت والله از دست ما در رفته، بين 600 الي 1000 تومان براي سال 92.....
واقعا سهم طلايي است.
حداقل بايد با دو الي سه واحد بيش تر پي بر اي معامله شود....

موفق و پرسود باشيد

علاوه بر تعديل فوق كه بگونه اي گنجونده اند، بايد به جو خوب گروه سنگ آهني توجه داشت....
كچاد و كگل در ميان مدت به 2000 تومان مي رسند.
و بدون شك بايد كنور سهم هنوز زير خاكي بازار بالاي 4200 تومان باشد....
فقط يك نكته رو يادآوري مي كنم، گاها زود دير مي شود....
پرسود باشيد...

اشکبوس کهنه سوار
سلام جنابه شمسعلی
یه سوالی دارم؟
این برنامه جنابه علیزاده نیستش؟
من دارم این برنامه رو!!!
سلام. دوستان این برنامه ها هیچ گاه به پای تحلیل های فردی نمی رسند...و در برخی موارد به ضرر دوستان منجر می شود...من بدون این برنامه ها و با کمک تحلیل بنیادی و تکنیکالی و بررسی نظرات دوستانی از جمله جناب پرریسک و جمع بندی توسط خودم، در بیش از 20 سهم از 20 تا 70 درصد سود داشتم...توصیه می کنم دوستان هم با دید میان مدتی و بلند مدتی و پایبندی به هدف ها با صبر و حوصله فراوان به سود برسند و کارگر روز مزد گارگزاری ها(نوسان گیر) نباشید. اگر هم هستند نهایت با 20 درصد سرمایه. چه دوستانی که ندیدیم برای 4درصد نوسان در سهامی چون صدرا روح و مال خود را باختند ...

مجیدشمسعلی
2012/12/16, 20:34
سلام جناب شمسعلی این برنامه را از کجا باید تهیه کرد راهنمایی میفرمایید

سلام
دوست من در سایت همسایه در تالار بورس بود
گفتم شاید به درد دوستان بخوره فکرکنم جناب خوشبخت بیشتر اطلاعات داشته باشن شرمنده شما

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/16, 20:46
با سلام خدمت جعفر خان

دو تا سوال داشتم

1- در زمان خرید پله ای اگر سهم به اندازه ای پایین نیومد که پله های 2و 3 را بخریم و رالی خود را آغاز کرد آن موقع خرید خود را در چه محدوده ای کامل کنیم؟

2- اگر امکانش باشه یک آموزشی هم درمورد فروش سهم ارائه فرمایید.

یاشا
دوست عزیز با مراجعه به تاپیک "درس هایی از تاپیک چی چرا"(مجموعه درس های جناب پرریسک) به جواب سوالات خود دست خواهید یافت...عدم حضور جناب پرریسک با عث شد که بنده حال و حوصله(دل و دماغ ) آپدیت کردن تاپیکو نداشته باشم که مجدداً جمع آوری درس ها رو ادامه خواهم داد.
http://forums.boursy.com/showthread.php?1964-%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%DA%86%DB%8C-%DA%86%D8%B1%D8%A7%D8%9F%D8%9F%D8%9F%D8%9F

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/16, 21:02
لینک خبرشایعه تعدیل در کگل (www.dalybourse.blogfa.com)

".احسان."
2012/12/16, 21:22
شایعه تعدیل در کگل (www.dalybourse.blogfa.com)

شايعه تعديل در كروي
شايعه تعديل در كالسيمين
شايعه تعديل در كچاد
شايعه تعديل در كنور
شايعه تعديل در ومعادن
شايعه تعديل در فولاد
شايعه تعديل در شبندر
شايعه تعديل در تمامي سيماني ها
شايعه تعديل در غگل!!!!
شايعه تعديل در فرآور
شايعه تعديل در ذوب
شايعه تعديل در خيلي از سهمها

پرسود باشيد

".احسان."
2012/12/16, 21:26
شايعه تعديل در كروي
شايعه تعديل در كالسيمين
شايعه تعديل در كچاد
شايعه تعديل در كنور
شايعه تعديل در ومعادن
شايعه تعديل در فولاد
شايعه تعديل در شبندر
شايعه تعديل در غگل!!!!
شايعه تعديل در فرآور
شايعه تعديل در ذوب

پرسود باشيد

اينم لينكش تقديم به آقاي كهنه سوار
http://old.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=111C1111

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/16, 21:29
شايعه تعديل در كروي
شايعه تعديل در كالسيمين
شايعه تعديل در كچاد
شايعه تعديل در كنور
شايعه تعديل در ومعادن
شايعه تعديل در فولاد
شايعه تعديل در شبندر
شايعه تعديل در غگل!!!!
شايعه تعديل در فرآور
شايعه تعديل در ذوب

پرسود باشيد

احسان جان دمت گرم...خوشحالم که یه نفر منظور ما رو فهمید...
بارها خدمت دوستان عرض کردم که دوستان عزیز، وقتی خبر خوبی مثل خبر تعدیل پخش شد زمان فروش برخی سهام ما خواهد رسید...چرا که در برخی سهام، افرادی هستند که از تعدیل باخبر بوده اند و این سهم رو خریدن و با سهم موندن... پس قبل از خبر تعدیل با تحلیل درست آن را پیش بینی کنیم و سهام را خریداری و منتظر صعود سهام بمانید...

".احسان."
2012/12/16, 22:01
چه عادت بدی داریم تایه سهمی رومیخریم شروع میکنیم به تبلیغ اونهم درهمه جاوهمه تالارهاوبه هرنحوی

دقيقا!! ولي عادت خوبيه!!!
ميدونين چرا؟ چون اگر كسي سهم رو نديده باشه، بعد با سهم آشنا بشه و بعد از بررسيش و با مسيوليت خودش بخره..... سود كنه منم خوشحال ميشم....
هيچ وقت سهمي رو كه رشد كرده رو معرفي نمي كنم....
دو ماه پيش غاذر 390 تومني رو معرفي كردم تا بالاي 700 رفت و 70% سود داد.....ببينيد وقتي غاذر بالاي 600 شد، اصلا توصيه خريد داشتم؟؟!!!؟!!....اصلا...
حتي فروش خودم رو مينوشتم،حجم مبنا رو ميدادم...
شپديس 3900 رو خريدم، در اين تالار ها هم نوشتم، الان 30% داده....
ومعادن 390 تومني رو خريدم در اين تالارها هم نوشتم، الان 40% داده....
كشرق 290 خريدم، و 330 خريدم كه بعد از اون يك كله تا 400 رفت 30% داد كه بدلايلي نفروختم. در كمتر از يكهفته متاسفانه خودم 370 هم اضافه كردم....
كروي 260 رو خريدم اينجا ها هم نوشتم هنوزم مي نويسم .....بايد هم بنويسم هروقت شد 500 يا 600 ديگر مطمين باشيد نمي نويسم كه كروي فلان و بهمان....
سهمي كه كف باشه و بنيادي مي نويسم در همه جا تا اگر ......

الانم مي نويسم كنور، كچاد، كگل، غگل؛ گروه روي .....
تا سهامداران بازار به سمت سهمهاي درپيت كه دوست ندارم اسمشون رو بيارم تا خداي نكرده كسي نرنجد، نروند.....

بعضي موقع ها آگاه سازي وظيفست، وگرنه به نوشتن من نبود كه سهمهاي بالا، رشد كردن
پرسود باشيد

صداقت2
2012/12/16, 22:14

فولاد
سفارس
غمارگ
شیراز

محمدرضا 87
2012/12/16, 22:47
سلام

پرریسک عزیز نظرت راجع به شپارس چی هست و خریدشو تو این محدوده از قیمت مناسب می دونید؟

دوستان دیگه هم اگر اطلاعاتی دارن ممنون میشم بیان کنند؟

مرسی.

سعید پور احمدی
2012/12/16, 22:52
shalaab
اهداف سهم بسیار بالاست اما به علت ماهیت دو سهامدار عمده صدر وصبا سهم دارای حرکت های کم ریسکیه که جذابیتش رو کم میکنهوسهم به زودی در قیمت های بسیار کمتر از ارزش ذاتی خود با وجود عدم بحران در شرکت و عدم کنترل قیمتی تولیدات و از بین رفتن رقیبان خارجی به علت افزایش نرخ ارز معامله میشه و این همه از سهم یک فنر جمع شده با احتمال جهش قیمتی شدید رو ایجاد کردهوبرای سهم کوچکترین جایی برای افت محسوس،احساس نمیشه کرد به قسمی که در پایان سال مالی 90 ارزش ذاتی معادل قیمت کنونی سهم داشت در حالی که سهم هایی با بنیاد مشابه شلعاب حداقل 2برابر و حتی تا 8 برابر ارزش ذاتی خود معمله میشوند.
حداقل قیمت سهم و کف قیمتی در آینده نزدیک 600تومان بوده وبدون ایجاد هیچ کونه حباب و کاملا منطقی بر پایه میانگین بازده و سود بازار و کاملا منطقی و قابل دفاع جای رشد تا قیمت 1200تومان را دارا میباشد.تا پایان سال 91 در بدترین شرایط با مفروظات بنیادی دست یابی به قیمت به درامد 3.3(تاکید دارم بدترین شرایط) بازده این سهم رو از نظر شرایط قیمت به درامدی بدون اغراق در صدر لیست سهام های بازار بورس تهران قرار خواهدداد.
بی راهه نیست اگر بگویم که شلعاب به زودی شگفتی ساز دیگر بورس تهران خواهد بود
بسیار مهم:سابقه وصداقت هر شخص رو میشه از پیشینه گفته ها و نوشته هاش فهمید و البته خیلی از افراد بی معرفت هستن که برای کسب اندکی سود شرافتشون رو زیر سوال میبرن که حالا با معرفی بیخود وبدون منطق یک سهم خودشون اندکی بیشتر سود کنن اما من میدونم که حرف من انقدر برای دوستان اهمیت نداره وانقدر هم اعتبار ندارم که بخوام تو نوسانات یک سهم نقش داشته باشم اما اگر مینویسم تنها از روی عشق وعلاقه ای است که به معامله گری وبورس در وجودم هست و از اینکه بتونم با شما تبادل اطلاعات کنم کمال خوشبختی منه اما برای اینکه شرمنده کسی نشم بازهم میگم من هیچ توصیه به خرید وفروش در هیچ نمادی ندارم وتنها به بررسی میپردازم چون توی بورس هر چیز ناممکنی ممکنه
jafar javab e hamaro midi bejoz ma!DADASH SHALAAB O FARDA BEGIRAM YA NA,

برزیل
2012/12/16, 23:32
دقيقا!! ولي عادت خوبيه!!!

پرسود باشيد
شمااجازه نداشتیدمطلبی روکه من توی تاپیک غگل زده بودم کپی کنی ودوباره جواب بدی توی اون تاپیک جواب دادی
سهم خوب احتیاج به تبلیغ نداره غگلی که شماالان داریدتبلیغ میکنیدخیلی وقت پیش معرفی شده بودوبنظرم رشدش روکرده
بازارمعمولا نسبت به سهمهای باقیمت بالاکمی حساسه وسهامدارترجیح میده سهم ارزونتربخره واگه بخوادیه سهمی بااین قیمت بخره ترجیح میده اون سهم غذایی نباشه (اینومیتونی ازچنین نفربپرسی)چون آینده سهم خیلی مهمه
توی معاملات غگل چندسهم توسط حقیقی خریدمیشه؟ بیشترمعاملات دوطرفه وحقوقی به حقوقیه

برزیل
2012/12/16, 23:42
با سلام ..

بنظرمن غمارگ وغبشهربالایی ندارن تاگزارشات سه ماهه اگه هم اونجاگزارشات خوب نباشه که بدتر
سال مالی این دوعملا تمام شده وبازاراین دوسهم روازین بیشتربالانخواهدبردازچندرو زدیگه که واردسال مالی بعدمیشیم غمارگ بادید ای پی اس 58 تومانی بهش نگاه میشه نه 100تومان وغبشهرهم بادید ای پی اس 158تومانی
وچون بازارنسبت به آینده این دوسهم نامطمئنه جایی نمیرن غبشهرهم که دنباله روغمارگه وازون بدتر
خریداین دوسهم فقط اتلاف وقته وفقط غمارگ بدردنوسانگیری میخوره
هرسهمی یه زمانی بدردمیخوره والان زمان خریداین دوسهم نیست

پرریسک
2012/12/16, 23:47
بنظرمن غمارگ وغبشهربالایی ندارن تاگزارشات سه ماهه اگه هم اونجاگزارشات خوب نباشه که بدتر
سال مالی این دوعملا تمام شده وبازاراین دوسهم روازین بیشتربالانخواهدبردازچندرو زدیگه که واردسال مالی بعدمیشیم غمارگ بادید ای پی اس 58 تومانی بهش نگاه میشه نه 100تومان
وچون بازارنسبت به آینده این دوسهم نامطمئنه جایی نمیرن غبشهرهم که دنباله روغمارگه وازون بدتر

نظر شما هم محترم هست...
گذشت زمان نشان خواهد داد کدام سهام در این بازار شاهی خواهند کرد ..کمتر از ۶ ماه دیگر بازدهی رو با کل بازار مقایسه خواهیم کرد ..

البته یکبار بازدهی بالای ۶۰ درصد دادن ..ببینم اینبار چه می شود ..

در مورد زمان خرید ..اتفاق بهترنی زمان خرید وقتی هست که همه در حال خرید سهام رشد کرده هستن ..باید از ان سهام خروج کرد به این سهام رفت البته سهام بنیادی قوی..

خیلی ها قندیها بالیا ۳۵۰۰ میخریدن وخیلی ها اصلا به فخوز ۱۸۰۰ نگاه نمی کردن ولی خوب همون زمان زمان خرید فخوز بود ..خیلیها به قزوین زیر ۳۴۰ نگاه نمی کردن وبالای ۱۳۰۰ سر مشکستن ولی خوب همون زیر ۳۴۰ فرصت خرید بود ..خیلیها سیمان غزیر زیر ۲۶۰ رو نمی خریدن ولی بالای ۴۰۰ شد نقل تمام تالارهای بورس ..زیر ۲۶۰ زمان خرید بود ..

سهم رو وقتی باید خرید که مفت میدن البته صبر هم باید داشت ...وگرنه با ضرر باید خروج کرد برا افراد کم صبر ..

برزیل
2012/12/16, 23:52
نظر شما هم محترم هست...
گذشت زمان نشان خواهد داد کدام سهام در این بازار شاهی خواهند کرد ..کمتر از ۶ ماه دیگر بازدهی رو با کل بازار مقایسه خواهیم کرد ..

البته یکبار بازدهی بالای ۶۰ درصد دادن ..ببینم اینبار چه می شود ..
4ماه دیگه بازارفکرمیکنه که آیاقیمت سهم درخورگزارش سه ماه سهم هست یانه تازه اون موقع اگه گزارشات مثبت بودسهم روبازاربالا میبره

پرریسک
2012/12/16, 23:54
در مورد مشکل غمارگ وغبشهر وگزارشها ..بهترنی گزارشها رو دادن وکمترین ریسک رو دارن وپوشش بسیار عالی انتظار دارم برا سال بعد ..

هیچ سهمی نمیاد اول کار سود بالا اعلام کنه ولی غمارگ کرد ..سود اول سال قبل چند بود سود اول امسال چند برابر شده ..تولید بیش از ۸۰ درصد رشد داشته ..حالا این سود غیر عملیاتی بوده خیر..پی برای سهم بالاست خیر ..سهم مجمع رفته خیر ..سهم زمینش دود شده خیر ..برا غبشهر همینگونه

تا دو روز قبل فلامی هم می گفتن زیان داره دود میشه نابود میشه وقتی شد ۴۰۰ تومن بازار متوجه میشه فلامی چه سهمی بوده وتازه میشه نقل دهن تالارها ..در ضمن بیشترین واردات رو داره از خارج ..ولی شگفتی ساز خواهد شد ..گذشت زمان این رو ثابت می کنه ..

پرریسک
2012/12/16, 23:57
4ماه دیگه بازارفکرمیکنه که آیاقیمت سهم درخورگزارش سه ماه سهم هست یانه تازه اون موقع اگه گزارشات مثبت بودسهم روبازاربالا میبره

صبر می کنیم ..
قزوین زیر ۳۴۰ تومن فقط ۴۰ تومن سود گفته بود ..بنده به دید ۶ ماهه خریدم ولی در کمتر از دو ماه سهم بیش از ۳ برابر شد ..

گذشت زمان نشان خواهد داد بازی کی شروع میشه ..مهم اهداف بالایی هست که سهم داره وبنده هم به این اهداف بالا ایمان دارم ..

شما به اهداف بالای این سهم اعتقاد ندارید ..نظرتان محترم هست ..هر سهمی که اعتقاد دارید بخرید واین سهم رو نخرید ..

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/17, 00:01
شمااجازه نداشتیدمطلبی روکه من توی تاپیک غگل زده بودم کپی کنی ودوباره جواب بدی توی اون تاپیک جواب دادی
سهم خوب احتیاج به تبلیغ نداره غگلی که شماالان داریدتبلیغ میکنیدخیلی وقت پیش معرفی شده بودوبنظرم رشدش روکرده
بازارمعمولا نسبت به سهمهای باقیمت بالاکمی حساسه وسهامدارترجیح میده سهم ارزونتربخره واگه بخوادیه سهمی بااین قیمت بخره ترجیح میده اون سهم غذایی نباشه (اینومیتونی ازچنین نفربپرسی)چون آینده سهم خیلی مهمه
توی معاملات غگل چندسهم توسط حقیقی خریدمیشه؟ بیشترمعاملات دوطرفه وحقوقی به حقوقیه
برزیل عزیز، در خصوص غگل با شما موافقم. نظر مصطفی مصری پور هم مبنی بر نگهداری برای کسانیه که خریدن ولی برای خرید توصیه نمی کنه. واسه همین هم پرریسک غبشهر و غمارگ رو در اولویت قرار دادن... ضمنا در خصوص غبشهر نظرتون اینه که دوستان توی ضرر بفروشن چیکار کنن؟ صورت مسئله رو گفتی اما نگفتی چیکار کنیم که به اندازه 30 تا 40 درصد سود کنیم و ضرر اون سهام جبران بشه...
... اگه سهم 200 تومنی توی 110 تومن معامله بشه و شما بدونی که با نگهداری سهم می تونی توی 250 بفروشی چیکار می کردی جز پایین آوردن پله ای قیمت...
...طرح مسئله آسونه...راه حل بده داداش گل...

meysam_sh_2020
2012/12/17, 00:03
صبر می کنیم ..
قزوین زیر ۳۴۰ تومن فقط ۴۰ تومن سود گفته بود ..بنده به دید ۶ ماهه خریدم ولی در کمتر از دو ماه سهم بیش از ۳ برابر شد ..

گذشت زمان نشان خواهد داد بازی کی شروع میشه ..مهم اهداف بالایی هست که سهم داره وبنده هم به این اهداف بالا ایمان دارم ..

شما به اهداف بالای این سهم اعتقاد ندارید ..نظرتان محترم هست ..هر سهمی که اعتقاد دارید بخرید واین سهم رو نخرید ..

سلام بر پرریسک عزیز :

ما میخریم و اضافه میکنیم ..........و سهم ارزندست .........وکاری با بازار نداریم .......
بازار هنوز زوده بفهمه سرمایه 33 میلیاردی و فروش 1200 میلیاردی یعنی چی ......
من این شرکت رو جز 10 شرکت برتر بورس میدونم .......;) برای 91 هم یک تعدیل دیگه داره ....

پرریسک
2012/12/17, 00:04
زمیاد ۲۸۰ بود تارگت ۱۶۰ دادم ..گفتن چه خبره ..با این سود پی برای ...میخوای خودرو بخری سهام خودت رو تبلیغ می کن واز این حرفها ..

زماید ۱۶۰ سهل است زیر ۷۰ رو هم دیدد...

یک فرد اماتور هم با دیدن گزارش گروه خودرو اینده کشور میفهمید اینها چه بلایی سرشون نازل خواهد شد یا همون صدرا ...

ولی خوب نمی داستم عده ای از دوستان سهامدار از امتورها هم اماتور هستن ودر منجلاب گروه خودرو صدرا گرفتار شدن ..

الان هم گزارش ها در کدال هست ومثل روز دارد میگوید وضع کدام شکرتها خوب هست وکدام خراب ..چرا عده ای دوست دارن خلاف روند حرکت کنن نمی دانم ..

حر کت کنن اصراری نیست گذشت زمان همه این دوستان رو غرق خواهد کرد ..تا بوده همین بوده ..سهام خوب باید بالا بره وسهام بد هم باید پایین بره ..

پرریسک
2012/12/17, 00:06
سلام بر پرریسک عزیز :

ما میخریم و اضافه میکنیم ..........و سهم ارزندست .........وکاری با بازار نداریم .......بازار هنوز زوده بفهمه سرمایه 33 میلیاردی و فروش 1200 میلیاردی یعنی چی ......

سلام..

میثم جان خوبی داداش ..

یادش بخیر چند تا سهم رو با هم شکافتیم ..بازدهی بالای ۱۰۰ درصد دادن از پارسان بگیر تا کرمانشاه وشفارس ۲۵۰ تومنی که عده ای میگفتن سال قبل با سفته بازی رفته بود بالا عمرا بیاد بالا رو ۲۷۰ فروختن والان شفارس بالای ۴۰۰ ...

صبر می کنیم ..کل بازار پر است از سهام مزخرف درپیت وجالب هست بازار سهام با پی برای زیر ۳ رو وتازه سود سال بعد اخر سال منظورم هست رو با پی برای دو رو گرون می بینه ..بورس ایران رو بیاد در کتاب گینس نوشت با تحلیل گرهاش..

پرریسک
2012/12/17, 00:08
برزیل عزیز، در خصوص غگل با شما موافقم. نظر مصطفی مصری پور هم مبنی بر نگهداری برای کسانیه که خریدن ولی برای خرید توصیه نمی کنه. واسه همین هم پرریسک غبشهر و غمارگ رو در اولویت قرار دادن... ضمنا در خصوص غبشهر نظرتون اینه که دوستان توی ضرر بفروشن چیکار کنن؟ صورت مسئله رو گفتی اما نگفتی چیکار کنیم که به اندازه 30 تا 40 درصد سود کنیم و ضرر اون سهام جبران بشه...
... اگه سهم 200 تومنی توی 110 تومن معامله بشه و شما بدونی که با نگهداری سهم می تونی توی 250 بفروشی چیکار می کردی جز پایین آوردن پله ای قیمت...

غگل شگفتی ساز خواهد شد چون شناور کم داره توصیه نکردم ولی سهامداری باهاش بیش از کل بازار سود میده ..گزارش هاش این رو میگه ..

بضی سهام فقط بیاد سهامدرای کرد چون خیلی کم معامله میشن مثل غگل مثل زمگسا قبل افزایش سرمایه مثل فسپا...اینها شناور کم دارن ولی سودی میدن که کل بازار نمیده چون بنیادی قوی دارن..

برزیل
2012/12/17, 00:14
من نظرم رودرمورداین دوسهم چندباربهت گفتم وازینکه غبشهرروهنوزداری اونهم باضررناراحت شدم بنظرم تابازارنسبت به این دوسهم مطمئن نشه فعلا جایی نمیرن
اماچه کنیم تااین ضررجبران بشه کارسختیه من کلا به هیچکس پیشنهادسهمی رونمیدم چون ممکنه ضررکنه ومدیونش بشم

rasaunited
2012/12/17, 00:15
بازم ممنون از زحماتت

سید جان فراموش کردی.ممنون میشم نظرتو بگی

پرریسک
2012/12/17, 00:17
سلام جناب پرریسک
شفارس رو هم هنوز مثبتید؟
با تشکر

سلام..

این هم در مورد زمان خرید این دو سهم ...

بنده صادقانه همه چی رو گفتم ..حتی برا همین دو سهام برا دوستان کوتاه مدت حد ضرر گذاشتیم ..حتی گفتیم غمارگ زیر ۳۹۸ بیاد تا زیر ۳۵۰ میره ..تمام تحلیل ها درست بوده ..ولی اینها دلیل نتمیشه بنده از تارگت گفته شده عقب بنشینم چون دلیل خاصی نمی بینم ..غمارگ بالای ۷۰۰ وغبشهر بالای ۲۰۰۰ ارزش دارن ..این نظر منه ..

حالا دوستان کم صبر میتونن صبر کنن در روند صعود خبر می کنم وارد بشن ..

مثل گروه قند در زمان روند صعود گفتیم دوستان خریدن با ما وبعد وقتی روند نزول شد گفتیم خروج کرد والان چند ماهه قندیها گیج می زنن وعد ه ای در این گروه فقط وقت تلف کردن ..بازدهی بازار کجا ودر جازدن این چند ماه قندیها کجا ..

meysam_sh_2020
2012/12/17, 00:21
سلام..

میثم جان خوبی داداش ..

یادش بخیر چند تا سهم رو با هم شکافتیم ..بازدهی بالای ۱۰۰ درصد دادن از پارسان بگیر تا کرمانشاه وشفارس ۲۵۰ تومنی که عده ای میگفتن سال قبل با سفته بازی رفته بود بالا عمرا بیاد بالا رو ۲۷۰ فروختن والان شفارس بالای ۴۰۰ ...

صبر می کنیم ..کل بازار پر است از سهام مزخرف درپیت وجالب هست بازار سهام با پی برای زیر ۳ رو وتازه سود سال بعد اخر سال منظورم هست رو با پی برای دو رو گرون می بینه ..بورس ایران رو بیاد در کتاب گینس نوشت با تحلیل گرهاش..

مخلصتیم و دوست داریم .....

شما خیلی سهام دیگه معرفی کردید که خیلی بیشتر از بازار رشد کردن ......

ما یه زمانی سر واتی این درگیری ها رو داشتیم ......در تاپیک واتی هست ...و من خیلی خیلی تعصب داشتم روی اون .... فک کنم رو سفید در بیام از واتی که گفتم 100 درصد رشد میکنه ........;)

حالا نوبت غبشهره .........همیشه یه سهمی باید باشه تا ما کل کل کنیم ..........:d

من اگه این سهم در یک بازه ی یک ساله حداقل 100 درصد نداد از این قیمت (با سود مجمع) ....یک کلمه در هیچ یک از تاپیک های بورسی نمینویسم دیگه .........و اگه پایانی برای تحلیل سهام باشه با این سهم باشه .......;)

m.r_moradi
2012/12/17, 00:21
این هم در مورد زمان خرید این دو سهم ...

بنده صادقانه همه چی رو گفتم ..حتی برا همین دو سهام برا دوستان کوتاه مدت حد ضرر گذاشتیم ..حتی گفتیم غمارگ زیر ۳۹۸ بیاد تا زیر ۳۵۰ میره ..تمام تحلیل ها درست بوده ..ولی اینها دلیل نتمیشه بنده از تارگت گفته شده عقب بنشینم چون دلیل خاصی نمی بینم ..غمارگ بالای ۷۰۰ وغبشهر بالای ۲۰۰۰ ارزش دارن ..این نظر منه ..

حالا دوستان کم صبر میتونن صبر کنن در روند صعود خبر می کنم وارد بشن ..

مثل گروه قند در زمان روند صعود گفتیم دوستان خریدن با ما وبعد وقتی روند نزول شد گفتیم خروج کرد والان چند ماهه قندیها گیج می زنن وعد ه ای در این گروه فقط وقت تلف کردن ..بازدهی بازار کجا ودر جازدن این چند ماه قندیها کجا ..

سید جان خدا خیرت بده،یه سوال دارم!

به نظرت تا اردیبهشت سال دیگه غبشهر میرسه به هدفش؟!
چون من تا اردیبهشت سال دیگه مشکلی ندارم!ولی اون موقع هرچند باشه مجبورم بفروشم چون پول رو لازم دارم...

پرریسک
2012/12/17, 00:24
سید جان خدا خیرت بده،یه سوال دارم!

به نظرت تا اردیبهشت سال دیگه غبشهر میرسه به هدفش؟!
چون من تا اردیبهشت سال دیگه مشکلی ندارم!ولی اون موقع هرچند باشه مجبورم بفروشم چون پول رو لازم دارم...

با یاری خدا ونظر لطف اون بالای امیدواریم ..

بنده نوستراموس نیستم وپیشگو هم نیستم ولی خوب تنها چیزی که در این چند سال بورس یاد گرفتم این هست که سهام خوب مجبور هست بالا بره چاره ای نداره ..از اسمون سنگ هم بباره باید بالابره ومیره .

پرریسک
2012/12/17, 00:26
مخلصتیم و دوست داریم .....

شما خیلی سهام دیگه معرفی کردید که خیلی بیشتر از بازار رشد کردن ......

ما یه زمانی سر واتی این درگیری ها رو داشتیم ......در تاپیک واتی هست ...و من خیلی خیلی تعصب داشتم روی اون .... فک کنم رو سفید در بیام از واتی که گفتم 100 درصد رشد میکنه ........;)

حالا نوبت غبشهره .........همیشه یه سهمی باید باشه تا ما کل کل کنیم ..........:d

من اگه این سهم در یک بازه ی یک ساله حداقل 100 درصد نداد از این قیمت ....یک کلمه در هیچ یک از تاپیک های بورسی نمینویسم دیگه .........و اگه پایانی برای تحلیل سهام باشه با این سهم باشه .......;)

میثم جان فقط حسرت میخورم ونمیدانم این حقوقی ها با این همه پل بی زیان چه سهمهایی خرید می کنن واقعا مانده ام ..

یادمه در فولاد فقط یک حقوقی در قیمت زیر ۲۵۰ میخرید در تاپیک فولاد هم گفتم واقعا خوش به حالش داد مفت میخرد پول دارد فقط میخرید اونم میلیونی ..تازه بالای ۴۳۰ بازار برا این سهم صف بسته ..

منتظر می مانیم ..در بورس ایران برد با انهایی اول بر بنیادی تکیه می کنند بعد تکنیکال ...

سعید پور احمدی
2012/12/17, 00:27
jafar ta hasti nazaret o dar morede SHALAAB migi?kheyli chesham o gerefte

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/17, 00:27
من نظرم رودرمورداین دوسهم چندباربهت گفتم وازینکه غبشهرروهنوزداری اونهم باضررناراحت شدم بنظرم تابازارنسبت به این دوسهم مطمئن نشه فعلا جایی نمیرن
اماچه کنیم تااین ضررجبران بشه کارسختیه من کلا به هیچکس پیشنهادسهمی رونمیدم چون ممکنه ضررکنه ومدیونش بشم
برزیل عزیز، من در خصوص این سهم ساده تر نگاه کردم...مسئله بسیار ساده س... اینطوری نگاه کردم که سهمی رو 153(به جای 1530) خریدم و الان رسیده به 110(به جای 1100) تومن. حالا مسئله راحت تر شد. حالا با چنین سهمی که می دونی 250 (به جای2500) می ارزه چیکار می کنی؟ از این سهم ها زیاد ندیدی؟
فباهنر رو خریدم 102 تومن تا 83 تومن هم رفت(30 درصد ضرر)...در 83 تومن، میانگین پایین آوردم و در 141 تومن فروختم. جبران 30 درصد ضرر بعلاوه 40 درصد سود(70 درصد کارکرد در کمتر از 4 ماه)... حالا 4 ماه نه و 6 ماه...حاضرم صبر کنم و حداقل 70 درصد و حداکثر 140 تا 200 درصد کارکرد از این سهم غبشهر بگیرم...

پرریسک
2012/12/17, 00:29
jafar ta hasti nazaret o dar morede SHALAAB migi?kheyli chesham o gerefte

شلعاب سهم بسیار خوبی هست وانتظار سود بالای ۱۲۰ دارم ..

رشد کمی هم کرده وهدف سهم رو بالای ۶۰۰ می بینم ..ولی گفتم این سهام کمی از دید دور هستن ارام واهسته میان بالا چون چاره ای ندارن وبنده اصلا یادم نمیاد کسی شلعاب خریده باشه ضرر کرده باشه در این چند سال ..

m.r_moradi
2012/12/17, 00:29
با یاری خدا ونظر لطف اون بالای امیدواریم ..

بنده نوستراموش نیستم وپیشگو هم نیستم ولی خوب تنها چیزی که در این چند سال بورس یاد گرفتم این هست که سهام خوب مجبور هست بالا بره چاره ای نداره ..از اسمون سنگ هم بباره باید بالابره ومیره .

میدونم سید جان! منم اصلا توقع پیشگویی ندارم،فقط چون شما بازارخونی خیلی خوبی داری نظرت رو خواستم...

از جوابت هم بسیار بسیار ممنونم...

rasaunited
2012/12/17, 00:34
بازم ممنون از زحماتت

جعفر خان مارو دوست نداری؟؟؟ما که خیلی دوست داریم

پرریسک
2012/12/17, 00:39
جعفر خان مارو دوست نداری؟؟؟ما که خیلی دوست داریم

دوست من بنده بارها گفتم سهام شرکتهای سرمایه گذاری رو سعی کنید خرید نکنید ..چون واقعا بی خود ترین در پیت ترین اعصاب خورد ترین سهام بازار اینها هستن ..تا بیان بالا ادم رو پیر می کنن ..

سعی کنید سهام اصلی رو بخرید واگر زیر مجموعه ها به شدت مثبت بودن وگیر نیامدن اونها رو بخرید مثل ومعادن امید وغدیر ..

گروه لیزینک همین گونه ..این سهم برگ برندش واتی وشیران هستن وقبل باز شدن شیارن هم رشد خوبی کرده بود در ۱۶۶ همینجا هم گفتیم با حد ضرر ۱۶۶ برا خرید عالیه ..

شیران که اون بالا سرش اوردن واین سهم هم با بازار نشدن شیارن به این روز افتاد د..ولی خوب خودتان دیدید شیران در چه قیمتی داشت باز میشد وتازه این اول کار شیران بود ..

وصنم بالا خواد رفت وقتی که شیران بیاد تا نیاد خبری نیست شما هم یا باید با ضرر خروج کنید ویا باید میانکین بیارید پایین ..با دید میان مدت سهامداری از نظر من این سهم به شما ضرر نخواهد زد چون گفتیم شیران طلاست وفراتر از طلا..

sourena
2012/12/17, 00:42
درود بر پرریسک
نظر مثبت شما رو در مورد سه قلوهای سنگ آهنی میدونم
اما لطف میکنید هم اولویتها را بگید و هم اهداف و مقاومتها
با سپاس

ستاره بورس
2012/12/17, 00:45
به احتمال زیاد ومتاسفانه سروشونه سقف شکل گرفت دیروز هم پولبکی به خط گردن کرد احتمالا هدف محدوده320باشه...امیدوارم این تحلیل اشتباه باشه وزودتر برگرده......

بدون شرح....(24آبان-غمارگ)

alibaghdadi2010
2012/12/17, 00:45
باسلام
جناب پرریسک همه درمورد ورود میپرسن من یه سوال در مورد خروج دارم
کی باید از یک سهم خارج شد؟
باید هدف شخصی گذاشت؟(مثلا 40%بگیرم و خارج بشم حالا چ سهم 40%دیگه بده چ نده)یا نه؟
من الان قپیرا دارم از950 باید خورد خورد خارج شم یا یه دفه ای؟
?

برزیل
2012/12/17, 00:56
برزیل عزیز، من در خصوص این سهم ساده تر نگاه کردم...مسئله بسیار ساده س... اینطوری نگاه کردم که سهمی رو 153(به جای 1530) خریدم و الان رسیده به 110(به جای 1100) تومن. حالا مسئله راحت تر شد. حالا با چنین سهمی که می دونی 250 (به جای2500) می ارزه چیکار می کنی؟ از این سهم ها زیاد ندیدی؟
فباهنر رو خریدم 102 تومن تا 83 تومن هم رفت(30 درصد ضرر)...در 83 تومن، میانگین پایین آوردم و در 141 تومن فروختم. جبران 30 درصد ضرر بعلاوه 40 درصد سود(70 درصد کارکرد در کمتر از 4 ماه)... حالا 4 ماه نه و 6 ماه...حاضرم صبر کنم و حداقل 70 درصد و حداکثر 140 تا 200 درصد کارکرد از این سهم غبشهر بگیرم...
ایشاله بگیری

masood5173
2012/12/17, 01:26
سلام سید جان میشه نظر شخصی خودت رو در مورد قهکمت بدونم ؟
هدف سهم ؟

وحید نصیری
2012/12/17, 01:33
آقا مرتضی کجائی داداش؟کمتر غیبت داشته باش،از نظراتت استفاده میکنیم...
اینم تقدیم به کسایی که وتوکا دارن یا میخوان وارد بشن
خط قرمز روند سهم که که میبینیم شکسته شده... و پولبک هم انجام شده و امروز بعد از خورد به خط روند برگشته به سمت بالا...
کندلش هم بالای حمایتش بسته شده... هدف اولش 2485 و بعدیش 2630...
البته اینا نظرات و مشاهدات شخصیه...
خواستم به صاحب تاپیک درس پس بدم و ایشون مشقامو خط بزنن...
اگر جایی خطایی یا مشکلی دیدید حتما بهم گوشزد کنید...

http://forums.boursy.com/imported/2012/12/204.gif

alipour477
2012/12/17, 07:43
جناب پرریسک با سلام لطفا سطوح مقاومتی فلامی را بفرمایید . با تشکر

سعید پور احمدی
2012/12/17, 09:00
پیش به سوی فتح قله ها....

بچه ها صبور باشید و به شعار این تاپیک ایمان کامل داشته باشیم.......

saeedte
2012/12/17, 09:15
سعید جان توغبشهرملت دارن دره ها رو به جای قله ها فتح میکنن :))
همه هم تو ضررن آ نمیدونم کی میفروشه و چرا میفروشه

erfan
2012/12/17, 09:16
با سلام
جناب پرریسک حضور مجدد شما چنان مسرت بخش است که اینجانب در این سایت عضو شدم تا ضمن قدردانی از زحمات شما، حضور مجدد شما را خوشامد گویم. بنده همیشه تحلیل های مفید شما را در هنگام خرید و فروش دنبال می کنم. امیدوارم راهنمایی های شما چراغ راه تازه وارد هایی همچون بنده باشد.
موفق و سربلند باشید

هادی129
2012/12/17, 09:27
پرریسک جان نظرت فقط تکنیکالی در مورد غبهنوش چیه ؟ممنون

جعفری
2012/12/17, 09:48
با سلام
د یروز حقیقی پاسا بای تحریک فروشندگان کد به کد کرد اما همچنان فروشنده ای وجود ندارد

شهروز1365
2012/12/17, 09:55
وتوکا واقعا تو این قیمتها مفته....
به نظر یه سرو شانه زده با هدف 300 تومن...

mobin
2012/12/17, 10:01
با توجه به جو فوق العاده مثبت سهامهاي فولادي ، سهم پر پتانسيل فسپا ميتونه گزينه مناسبي باشه

mahan2
2012/12/17, 10:04
سلام بر اساتید این تاپیک
سوالی داشتم از خدمت دوستان:
قبل از اینکه غدیر ببنده من 500 تا ازش داشتم در قیمت 407،حالا که باز شده چه اتفاقی برای سهم های من میوفته؟
ممنون از شما

bashash
2012/12/17, 10:04
من بااينكه يك دونه شبريز هم ندارم ولي خدايي آقاي پرريسك دستت درد نكنه از معرفي اين سهم @};- كاشتي نوش جان دوستاني كه خريد كردند منتظر به ثمر رسيدن مابقي سهام پيشنهادي جناب پرريسك مي باشيم@};-

ائلشن
2012/12/17, 10:09
حعفر خان دستت درد نكنه

سهم هاي دلبري چه غوغايي ميكنن

آواچی
2012/12/17, 10:10
زنگان،آخرین فرصتها...

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/17, 10:13
با توجه به جو فوق العاده مثبت سهامهاي فولادي ، سهم پر پتانسيل فسپا ميتونه گزينه مناسبي باشه
...فقط شناور کمی داره ویه هویی بالا میره وسهامداری می خواد وموقع صف خرید هم عرضه نمیشه ..

سعید پور احمدی
2012/12/17, 10:26
شدوص با توجه به حجم معامله امروز تموم شد دوستان افتش و اصلاح تموم شد خوش به حال کسانی که امروز خریدن رفت که بره به قله ها این جمله رو از من داشته باشید یادگاری.......

bours
2012/12/17, 10:35
شدوص با توجه به حجم معامله امروز تموم شد دوستان افتش و اصلاح تموم شد خوش به حال کسانی که امروز خریدن رفت که بره به قله ها این جمله رو از من داشته باشید یادگاری.......

تمومم نشد....نشد....

هنوز 3 ماه وقت داریم تا آخر سال........

sourena
2012/12/17, 10:36
پارسان گزینه خوبیه.بهش فکر کنید
کرماشا در این قیمتها مناسبه و ریسک کمی داره
شاراک پر ایهامه ولی میتونه سود خوبی بده و ظاهرا کف کفش 730

m.r_moradi
2012/12/17, 10:58
دلگیرم از ادمهایی که برای بالا بردن خود،دست به تخریب دیگران میزنند...

دلگیرم از ادمهایی که،ادمهای مهربان را،میرنجانند...

دلگیرم از آنهایی که دل ها را میشکنند...

دلگیرم از چیزهایی که چشمم میبیند و دلم نمیپذیرد...
-----------
سید جعفر دوستت دارم،نه به خاطر معرفی سهامت،به خاطر آقا منشی و بزرگواری و پاک بودنت...

وقتی بعضی چیزها رو تو سایت میبینم بیشتر به سمتت جذب میشم...

سعید پور احمدی
2012/12/17, 11:08
شدوص حد ضرر 398 تومان چندتا مقاومت داره سر راهش بشکنه هدفش خیلی بالاست اینم از اون سهم های ناز بازاره اینم میشه مثل قندی ها...........

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/17, 11:14
شدوص حد ضرر 398 تومان چندتا مقاومت داره سر راهش بشکنه هدفش خیلی بالاست اینم از اون سهم های ناز بازاره اینم میشه مثل قندی ها...........

29 آبان تا الان ممنوعیت صادرات داشت...

فهرست ممنوعیت صادراتی به 27 قلم کاهش یافت
خبرگزاری فارس: لیست ممنوعیت صادراتی از سوی سازمان توسعه تجارت به 27 قلم کاهش یافت.

Tweet
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس سازمان توسعه تجارت در بخشنامهای که روز بیست و سوم آذرماه به گمرک ایران ابلاغ کرده است، لیست ممنوعیت صادراتی را به 27 قلم کاهش داده است.

به گزارش فارس این 27 قلم شامل گندم، آرد گندم،ْ شکر خام، سفید و قند، گوشت قرمز، جو، ذرت دامی، کنجاله سویا، دانههای روغنی، شیر خشک، کره، روغنهای خام و خوراکی، قراضه فلزات، دام زنده سبک و سنگین، لاستیک خودرو، آخال کاغذ، سولفور مولیبدن، چوب، وتبلو، پوست خام، پنبه، سولفات سدیم، پلیپروپیلین، پلیاستاپرن، اگرپلوتیترین بوتادین استایرن، ویتیل استات منومر، استابربوتادین رابر و کاغذ است.

بنابر این بخشنامه کالاهایی که مشمول پرداخت عوارض صادراتی یا مجوز صادراتی هستند شامل الکیل بنزن خطی، بنزن، پلیاتیلن، پیویسی، کریستال ملامین، تخممرغ خوراکی، تیرآهن، میلگرد، ورق فولادی، مفتول مسی، کاتد مسی، دوده کربن، کربنات سدیم، پلیاتیلی پیایآی، پلیپولادین رابر پیایآر، اتانول آمینها، شمش فولاد، شمش آلومینیوم، ضایعات پولیمری، اسید سولفوتیک، بیاکتیل فنلات و جوش شیرین است.

بنابر این گزارش کالاهای مشمول صادراتی شامل زعفران شکلات و شیرینی، مربا و شربت، لبنیات، باتری، بیسکویت فله و بستهبندی، شیر، نخ پننه، سنگ آهن به هم فشرده، ماکارونی، خوراک دام، کنستانتره سنگ آهن، نان،نبات، گندم سیاه، ارزن و سایر غلات، تفاله کنجاله، یونجه و علوفه فشرده، برنج، حبوبات، سبوس، وتبلوی گاوی، سنگ آهن به صورت اکسیدها و هیدرواکسیدهای آهن است.

انتهای پیام/م

sourena
2012/12/17, 11:17
در تایید فرمایش اساتید تو این بازار سهامداری کنید
نوسانگیری به شکست منتهی میشه

homework
2012/12/17, 11:23
سید جان من قشهد رو از 2200 دارم و فعلا از این سهم خیلی تو ضررم
صلاح می دونید فروشش رو تو این قیمتها و جایگزینی با یه سهم دیگه از سهامی که شما معرفی کردین
تا ضرر اون جبران بشه ؟؟؟

parvaz
2012/12/17, 11:27
]جعفرخان کجایی که کرماشا پرواز کرد ......

sourena
2012/12/17, 11:28
مبارک باشه صف خرید پارسان
خیلی وقته منتظر همچه روزی ام

و ایضاً صف خرید کرماشا

kiana
2012/12/17, 11:30

سلام دیروز هرجوری بود نذاشتم نوسانگیرکه یه شرکت کارگذاریه وارد بشه ولی امروز متاسفانه تونستند وارد بشن اونم توی منفی کامل. که باز هرروز صف خریدودوباره صف فروش کاذب درست میکنندوسهمو ازروال عادی خارج میکنند.دیروزم تونستم سفارش هیدنشونو که 320 تا بودو تورنج 396 تومان ببینم که درکمین بودند.میدونید ازقدیم گفتند 1دست صدا نداره.منم امروز چون 50 تا بیشتر نتونستم خرید کنم نتونستم حریفشون بشم

homework
2012/12/17, 11:32
نمی فهمم کرمانشا با تمام قدرت صف خرید
اما شپترو قرمز شده :(

hamid_farahy
2012/12/17, 11:32
امیدوارم صف خرید کرمانشاه ماندگار و محکم باشه .

سعید پور احمدی
2012/12/17, 11:34
بازار به این خوبی کجا پیدا میشه به تمام سهامداران تبریک میگم ما فاتح قله هایم فراور و فولاد و فاسمین و همه و همه ............................مبارکه

kiana
2012/12/17, 11:39
به مدل چیدن سفارشای خرید شپترو هم نگاه کنید میبینیم که نوسانگیر زرنگی داره که اونا هم نمیذارن سهم روال عادی خودشو طی کنه.شپترو در روز از3- تا 2+ نوسان داره ونوسانگیرهاش بیشترروزها 4درصدسودمیگیرند.

hamid_farahy
2012/12/17, 11:42
بازار به این خوبی کجا پیدا میشه به تمام سهامداران تبریک میگم ما فاتح قله هایم فراور و فولاد و فاسمین و همه و همه ............................مبارکه

دوست عزیز تو این بازار سراسر مثبت غبشهر و غمارک با پی ای 3 صف فروش هست خیلی جالب هست و از عجایب خلقت .

sourena
2012/12/17, 11:45
ماشاالله
آخر ماه که اینطور باشه ببین اول ماه بعد و آغاز خریدهای اعتباری چی بشه

m.r_moradi
2012/12/17, 11:47
سید جان وبشهر نظرت چیه؟!

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/17, 11:48
دوستی می گفت که لیدر، سهمی است که همانند چوپان، گوسفندان(سهام دیگر گروه) را جلو می فرستد و سپس پشت سر سهام دیگر به راه می افتد. پس هم از گوسفندان بخرید هم چوپان

rasam
2012/12/17, 11:50
واقعا با این غنوش فروش غمارگ درسته؟

محمد حسن
2012/12/17, 11:50
دوست عزیز تو این بازار سراسر مثبت غبشهر و غمارک با پی ای 3 صف فروش هست خیلی جالب هست و از عجایب خلقت .

دوست عزیز متاسفانه پی ای در بازار بی ثبات ایران معیار خوبی برای معامله نیست برای مثال تا چند ماه پیش سایپا کمترین پی ای را داشت ولی حالا پی ای ان شده 84 و سودش تنها 12 ریال است

سعید پور احمدی
2012/12/17, 11:51

اصلا مهم نیست ما سبد داریم از 10 تا سهم سبدمون 8 تا مثبته 2 تا منفی پس در کل تو سودیم ما اومدیم که تو سود باشیم قرار نیست بهترین باشیم به موقع از این 8 تا کم میکنیم میریم به سمت سهم هایی که الان منفی هستن وهمینجوری پیش میریم و سبد گردونی میکنیم پس امیدوار و خوشحال باش..........

hamid_farahy
2012/12/17, 11:53
دوست عزیز متاسفانه پی ای در بازار بی ثبات ایران معیار خوبی برای معامله نیست برای مثال تا چند ماه پیش سایپا کمترین پی ای را داشت ولی حالا پی ای ان شده 84 و سودش تنها 12 ریال است

سایپا با غبشهر و غمارک خیلی فرق میکنه . واقعا که .

جعفری
2012/12/17, 11:54
با سلام
شایعه شده که پتروشیمی پردیس توانایی پوشش 14000 ریالی را برای امسال دارد
دوستان نظر دهند

m.r_moradi
2012/12/17, 11:56

اون به خاطر تعدیل منفیش بود!ولی این دوتا نعدیل مثبت هم در پیش دارن...

elmira
2012/12/17, 12:09
تمومم نشد....نشد....

هنوز 3 ماه وقت داریم تا آخر سال........

عرضه تموم شد..........

aur140
2012/12/17, 12:20
دوستان حتما تجربه شخارك را در مرداد امسال بخاطر دارند كه با وجود تعديل مثبت ، با كاهش قيمت حدود 1600 باز شد و با يك خبر قطع صادرات به حدود 1200 افت كرد و الان كه 4 ماه ميگذره قيمتش نزديك 2200 تومنه بنابراين توصيه مي كنم كه در مورد غمارگ و غبشهر صبور باشيد و با اين نوسانات مقطعي نا اميد نشيد .
سهم با بنيادي خوب به هيچ وجه ضرر نمي زنه و كمي صبر لازم داره .
بعنوان مثال بسياري از بانكها با سر رسيد 5 ساله 136 درصد سود ميدن ولي شما با چند ماه صبوري ميتونيد سود بالايي در سر رسيد بگيريدl-)

اشکبوس کهنه سوار
2012/12/17, 12:31
با سلام
شایعه شده که پتروشیمی پردیس توانایی پوشش 14000 ریالی را برای امسال دارد
دوستان نظر دهند
بله دوست عزیز!
...سود امسال که باید بیش از 1300 باشه...احتمالا 1300 در مجمع تصویب بشه و بخشی هم برای افزایش سرمایه نگهداری بشه...سود سال بعد هم 1100 تومنه...یعنی بعد مجمع احتمال اینکه زیر 4500 باز بشه کمه...شاید سهم 5500 رو ببینه...

MOSTAFA
2012/12/17, 12:37
سلام
بازار ترکید
دم پارسان هم گرم افزایش سرمایش اومد انصافا گروه غدیر بهترین و مطمین ترین سهمهای بازارن منکه تقریبا 80 % سبدم از این گروهه
پارسان== شپدیس طلایی کرماشا و خود غدیر هم که دیگه .....;)
یاحق

کيانوش
2012/12/17, 12:39
تبريک به اقاي پرريسک و ساير دوستان
بخاطر
ورود سرمايه هاي جديد به بورس ديروز 200ميليارد تومان و امروز 240ميليارد تومان پول وارد بازار شد.
پول وارد شده رفت رو سهامهاي دلاري بازار
گروه فولاد
گروه معدني شامل سنگ اهن و روي و سرب
گروه پترو شيمي
گروه پالايشگاه
يعني همان سهمهايي که قبلا تحليل شده بود موقع گزارش 9ماهه حرکت صعودي خواهند داشت.و حداقل از امروز به بعد يکماهه 30درصد خواهند داد.
متاسفانه بازار فعلا رو بانکها نيومد ولي قطعا بعد از اين گروهها يک نگاه خوبي بهش خواهد شد.
همچنان با
فولاد-ومعادن-کروي-کالسمين-فراور-فسرب-کرمانشا-کگل-شاراک-شپترو-شصفها-شبندر-شراز-وتجارت-ونوين و.......هستم.
سهامدار باشيم.بورس بطرف 40هزار به حرکت درامده است.