PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چی .......چرا؟؟؟؟

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107

بنان
2013/01/15, 12:23
دیگه سید کم آوردم این غبشهر هم سهامداراش و خورد کرد هم آبروی چندین و چن ساله ما رو برد و هم به همه چی تو بازار شک کردیم نه تحلیل فایده داره داداش جعفر نه بررسی نه پیشنهاد نه بگیم کف و کف سازی نه وقت برگشت و نه هیچ چیز کلا ما رو روانی کرد ما که انقدر به اعصابمون مسلط بودیم داغ کردیم داریم احساس حرف میزنیم دیگه منطق واسه من تعطیل شد سید اصلا هر چی برامون قابل تصور بود بجز این ای بابا تا غبشهر نیاد بالای 1300تومن هیچ حرفی برای گفتن نیست هر چی هم تحلیل کنی بجز آبرو ریزی هیچ نصیب ما میشه این سهم تا الان ضرر که زده هیچ آبروی ما رو هم برده به خدا......
جناب پورسعید دوستان معمولا وقتی میخوان از غمارک و غبشهر تحلیل بزنن از جمله ( با شکم مردم نمیشه شوخی کرد ) استفاده میکنن و البته من بعلت برداشتم از این جمله دقیقا تصمیم گرفتم از این 2 سهم غذایی فعلا بیام بیرون چرا که واقعا نمیشه با شکم مردم شوخی کرد و بهمین خاطر دولت آنچه در توان داره هزیته میکنه تا محصولات غذایی گرون نشه خوب این به ضرر شرکتهای غذاییه چون دولت جلوی افزایش هزینه های اونهارو که نگرفته پس هزینه ها رو به افزایش و درآمدها توسط دولت بشدت قابل کنترل خوب طبیعتا سود این شرکتها رو به کاهش خواهد رفت پس بنظر من فعلا باید از این غذاییها دوری کرد

پرریسک
2013/01/15, 12:25
دیگه سید کم آوردم این غبشهر هم سهامداراش و خورد کرد هم آبروی چندین و چن ساله ما رو برد و هم به همه چی تو بازار شک کردیم نه تحلیل فایده داره داداش جعفر نه بررسی نه پیشنهاد نه بگیم کف و کف سازی نه وقت برگشت و نه هیچ چیز کلا ما رو روانی کرد ما که انقدر به اعصابمون مسلط بودیم داغ کردیم داریم احساس حرف میزنیم دیگه منطق واسه من تعطیل شد سید اصلا هر چی برامون قابل تصور بود بجز این ای بابا تا غبشهر نیاد بالای 1300تومن هیچ حرفی برای گفتن نیست هر چی هم تحلیل کنی بجز آبرو ریزی هیچ نصیب ما میشه این سهم تا الان ضرر که زده هیچ آبروی ما رو هم برده به خدا......

روند نزولی اینطوری هست دیگه ادم رو نابود می کنه ..

خرید کردن در روند نزولی وسهامداری کردن در روند نزولی کار هر کسی نیست ..

گفته شد روش معاملاتی خود رو مشخص کنید ..اگر اعصاب وتوان تحمل روند نزولی رو ندارید در روند صعود بخرید وحد ضرر بزارید شکست خروج کنید ..

چند بار گفته شد غبشهر باید بیاد بالای 1250 تا روند صعود بگیره ..در این چند وقت که نیامد پس دوستانی که قصد خرید در روند صعود داشتن نباید خرید می کردن ..

پرریسک
2013/01/15, 12:26
شايد هم فعلا روند رو نزولي ديده مي خواد خالي كنه تا رو سهام با روند صعودي بره و بعد از تغيير روند به صعودي برگرده .

خروج در هر قیمتی خوب نیست ..

الان این دو سهم در کف هستن وبازار هم در اکثر سهام در سقف ..میخواد بفروشه با چی عوض کنه ..

سعید پور احمدی
2013/01/15, 12:27
دوستان امروز خیلی حمایت شد از غمارگ و غبشهر ولی تا متوجه میشدن ناج.ر تاب و توان و گرفته بودن من ودم امروز 1 دونه نخریدم ولی کسانی بودن که قرار بود با هماهنگی در ساعاتی مشخص بخرن که خریدن هم ولی اجازه بهشون تو غبشهر برای باا بردن سهم نمیدادن خلاصه ما شرمنده دوستان تو غبشهر شدیم حالا ببینیم چی میشه ولی من در مورد این سهم دیگه هیچ حرفی ندارم چون آبرو میبره آدم به چرت و پرت گویی وا میداره و پس فردا یه مشت دری بری بارمون میشه وجدانن هم کار درستی نیست بازم دوستان قبول کنن که این سهم نه تنها من وشما که همه رو گیج کرده چی هست منم نمیدونم....

eli77
2013/01/15, 12:27
خوب الی جون اگه خرید کردی که فرصت هم داد بهت من به دوستان بگم یه حمایتی از زیر مجموعه بکنن؟

سلام.روی قیمتی که شما گفتی درخواست گذاشتم.ولی آخر وقت اومدم دیدم خرید نکرده:((
شانس من اصلا انگار به اونجاها نرسیده،حالا از فردا این سهم پرواز میکنه و من فقط توش ضرر دادم،اونم بعد از مدتها خوابیدن پولم

سعید پور احمدی
2013/01/15, 12:28

گفته شد روش معاملاتی خود رو مشخص کنید ..اگر اعصاب وتوان تحمل روند نزولی رو ندارید در روند صعود بخرید وحد ضرر بزارید شکست خروج کنید ..

چند بار گفته شد غبشهر باید بیاد بالای 1250 تا روند صعود بگیره ..در این چند وقت که نیامد پس دوستانی که قصد خرید در روند صعود داشتن نباید خرید می کردن ..

بله سید حق با شماست ما اشتباه مرتکب شدیم و داریم تاوانشم میدیم ولی در این حالت بهتره پای معاملاتم آدم نباشه به هر حال یه چیزی میشه دیگه........

parvaz
2013/01/15, 12:29
خروج در هر قیمتی خوب نیست ..

الان این دو سهم در کف هستن وبازار هم در اکثر سهام در سقف ..میخواد بفروشه با چی عوض کنه ..

جعفرخان یه زحمت بکشید نقاط حمایتی زیر 1000 غبشهر رو بفرمایید. باتشکر....

trade secret
2013/01/15, 12:29
با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
جناب پر ریسک مارون و شیراز حدودا کی باز می شن؟ استراتژی روز بازگشایی چیه(فروش یا نگهداری)؟
با تشکر

سعید پور احمدی
2013/01/15, 12:30
سلام.روی قیمتی که شما گفتی درخواست گذاشتم.ولی آخر وقت اومدم دیدم خرید نکرده:((
شانس من اصلا انگار به اونجاها نرسیده،حالا از فردا این سهم پرواز میکنه و من فقط توش ضرر دادم،اونم بعد از مدتها خوابیدن پولم

نه بابا ظاهرا از پرواز خبری نیست حمایتم فایده نداره سهمبیماره باید ول کرد به حال خودش تا خوب شه

پرریسک
2013/01/15, 12:30
دوستان امروز خیلی حمایت شد از غمارگ و غبشهر ولی تا متوجه میشدن ناج.ر تاب و توان و گرفته بودن من ودم امروز 1 دونه نخریدم ولی کسانی بودن که قرار بود با هماهنگی در ساعاتی مشخص بخرن که خریدن هم ولی اجازه بهشون تو غبشهر برای باا بردن سهم نمیدادن خلاصه ما شرمنده دوستان تو غبشهر شدیم حالا ببینیم چی میشه ولی من در مورد این سهم دیگه هیچ حرفی ندارم چون آبرو میبره آدم به چرت و پرت گویی وا میداره و پس فردا یه مشت دری بری بارمون میشه وجدانن هم کار درستی نیست بازم دوستان قبول کنن که این سهم نه تنها من وشما که همه رو گیج کرده چی هست منم نمیدونم....

دیگه از قزوین بدتر نیست که از 800 اومد تا 270 تومن ..

یا ذوب از 220 رفت رو 130...

صبور باشید ..دوستانی که تحمل روند نزولی ندارن صبر کنن روند صعودی بشه خبر می کنم ..

مثل قندیها الان چند ماهه ما گفتیم روند نزولی دارن وصبور باشید ..روند صعودی همیشه فرصت خرید میده .

trade secret
2013/01/15, 12:31
ممنون میشم پاسخ بدید

پرریسک
2013/01/15, 12:33
با سلام ..
به نظرم بعد نه ماهه باز بشن ..

مارون از لیستم خارج شده واز نظر من روز باز گشایی می تونید خارج بشید با شفن شاراک خارک تعویض کنید ..

شیراز هنوز در لیست ما هست بالای 1000 اگر باز شد می تونید سود شناسایی کنید زیر این قیمت دوست داشتید اضاف کنید..

- - - Updated - - -

جعفرخان یه زحمت بکشید نقاط حمایتی زیر 1000 غبشهر رو بفرمایید. باتشکر....

دیروز اشاره شد 950وبعد 750

سعید پور احمدی
2013/01/15, 12:37
دیگه از قزوین بدتر نیست که از 800 اومد تا 270 تومن ..

یا ذوب از 220 رفت رو 130...

صبور باشید ..دوستانی که تحمل روند نزولی ندارن صبر کنن روند صعودی بشه خبر می کنم ..

مثل قندیها الان چند ماهه ما گفتیم روند نزولی دارن وصبور باشید ..روند صعودی همیشه فرصت خرید میده .

سید مرسی از آرامشی که میدی ولی قندی با قیمت به درامد 10 کجا و اینها زیر 3 کجا....ای بابا

aur140
2013/01/15, 12:42
دوستان دقت كنند كه شاراك با يك گزارش حسابرسي شده 6 ماهه (با اينكه گزارش واقعي 6 ماهه را فبلا داده بود ) ديروز مثبت شد ( بقول سيد بازار مگه كور بود و اون گزارش رو نديده بود )
غبشهر هم همينطوره با يك گزارش مثبت از اين روند منفي خلاص ميشه و حداقل در وضعيت خنثي قرار مي گيره و نمي تونه با پي بر اي زير 3 زياد دوام بياره و رشد خواهد كرد .
اندكي صبر سحر نزديك است.

homework
2013/01/15, 12:42
وای یاد غبشهر هایی که 1500 خریدیم
و دیگه نقدینگی نداریم میانگین بیاریم پایین بخیر

هییی غبشهر ... مارو به خیر تو امیدی نیست ... شر مرسان ... ولی داره میرسونه کاریشم نمیشه کرد:D

پرریسک
2013/01/15, 12:43
سید مرسی از آرامشی که میدی ولی قندی با قیمت به درامد 10 کجا و اینها زیر 3 کجا....ای بابا

همه داشتن شسینا می خریدن ..شمواد می خریدن در 260 وبنده هم شفارس زیر 450 ..

اونهای بالا می رفتن واین در جا میزد واعصب من هم به هم ریخته بود ..هر چی اینورش رو نگاه کردم اونورش رو نگاه کردم گفتم اخه این باید بره بالا نه اونها ..خلاصه ماندم ..

سهم بست در یک هفته 20 درصد سود داد ..

الان شفارس 550..سمواد در 210 صف فروش ..شسینا در 520 صف فروش ..

از این تجربه ها زیاد دارم ..

اگر به سهم وتحلیلیت باور داری صبر کن اگر نه که هیچ بحثی نیست ..

دوستی خارک خریده بود 1400 تا زیر 1300 افت کرد گفتم تا میتونی بخر فوقش میری مجمع سود میگیری ..چه کرد ..نخرید هیچ فروخت ورفت مداران خرید اونم بالای 150 والان خارک کجا ومداران کجا...

فریب چند درصد نوسان کوتاه مدت رو نخورید..

meysam_sh_2020
2013/01/15, 12:46
http://forums.boursy.com/imported/2012/11/107.gif (http://farsnews.com/printable.php?nn=13911026000252)http://forums.boursy.com/imported/2012/11/108.gif (http://farsnews.com/mail.php?nn=13911026000252)
آثار اجرای فاز اول و دوم هدفمندی یارانهها بررسی شد
مخالفت نمایندگان و کارشناسان اقتصادی با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانهها در امسال
خبرگزاری فارس: در نشست ارزیابی قانون هدفمندی یارانهها که به میزبانی مرکز پژوهشهای مجلس در کمیسیون تلفیق برگزار شد تعدادی از نمایندگان و جمعی از اساتید دانشگاه با اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانهها در امسال مخالفت کردند.

http://forums.boursy.com/imported/2013/01/261.jpg

Tweet (https://twitter.com/share)

به گزارش خبرگزاری فارس (http://www.farsnews.com) به نقل از روابط عمومی مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی، کاظم جلالی رئیس این مرکز در ابتدای این نشست اظهار داشت: این جلسه برای بررسی قانون هدفمندی یارانهها به ویژه در فضای جدیدی که با توجه به اظهار نظرهای مختلف و فضای رسانهای موجود، در آن قرار گرفتهایم، تشکیل شده و به بررسی علمی و کارشناسی موضوع خواهیم پرداخت.
در ادامه این نشست هادی زالنور استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی به ارزیابی خود از فاز اول هدفمندی و تبعات اجرای فاز دوم آن پرداخت.
وی ضمن ارائه گزارشی از تأثیرات هدفمندی بر بودجه دولت، اقتصاد خانوار شهری و روستایی، تورم، نابسامانی ارزی و قاچاق سوخت تصریح کرد: پیشنهاد میکنم تا زمان رفع مشکلات مدیریتی اقتصاد و مشکلات بینالمللی ناشی از تحریم، اجرای قانون هدفمندی یارانهها متوقف شود.
سید نورانی مدیر دفتر مطالعات اقتصادی مرکز پژوهشهای مجلس نیز در این نشست با اشاره به شکاف قیمتی میان نرخ آزاد ارز و نرخ ارز در بازار رسمی گفت: این شکاف به دلیل فشار قابل توجه انتظارات تورمی بر بازار ارز، تبعات اجرای فاز اول هدفمندی و تلاش ناموفق اما مؤثر بانک مرکزی در کنترل بازار ارز و دخالت بانک مرکزی برای تأمین مالی فاز اول هدفمندی یارانهها بود.
سید نورانی با اشاره به تأثیر اجرای قانون هدفمندی یارانهها بر افزایش نرخ ارز بیان داشت: به لحاظ نظری افزایش نرخ ارز با اجرای قانون هدفمندی به دو دلیل رخ داد، که انتظار کاهش ارزش پول ملی توسط دارندگان نقدینگی و افزایش تقاضا برای واردات از جمله آنها است.
وی تصریح کرد: به طور کلی اجرای قانون هدفمندی یارانهها در نابسمانی بازار ارز تأثیر داشته و شروع آشفتگی بازار ارز از زمان اجرای فاز اول این قانون بوده است.
در ادامه این جلسه رضا عبداللهی عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید این سؤال را مطرح کنیم که آیا با قیمتهای واقعی در بخشهای مختلف میتوان کار بهتری انجام داد یا با قیمتهای دستوری و غیرواقعی که به طور قطع قیمتهای واقعی کارآیی بهتری دارد.
وی با تأکید بر ضرورت توجه به اصل 44 قانون اساسی افزود: ما باید برای هدفمندی یارانهها نسخهای بنویسیم که سبب تداوم یافتن جریان تولید و سرمایهگذاری توسط بخش خصوصی و افزایش کارآیی شود.
عبداللهی با بیان اینکه دولت و مردم نیازمند استفاده از تولید و خدمات هستند، خاطرنشان کرد: اقداماتی که در مرحله اول هدفمندی یارانهها انجام شد و یا چند برابر شدن یارانه نقدی در مرحله دوم نمیتواند مثمر ثمر باشد، اما یک راه خوب این است که قیمت کالاها، خدمات، حقوق و دستمزدها واقعی شود.
در بخش دیگری از این جلسه حسننژاد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هدف از اجرای قانون هدفمندی یارانهها این بود که بیتالمال به جیب ثروتمندان نرود و فقرا از آن استفاده کنند، گفت: متأسفانه در مرحله اول اجرای این قانون پولهایی به جیب مردم ریخته شد که هیچ گونه کارآیی نداشت و فقط یک نوع نقدینگی محسوب میشد.
وی در ادامه افزود: بهتر است در این شرایط فاز اول هدفمندی یارانهها را تکمیل کنیم و آن را به سمت حمایت از تولید سوق دهیم.
حسننژاد با بیان اینکه مجلس باید شدیدا با این شکل از اجرای قانون هدفمندی مخالفت کند، گفت: افزایش یارانه نقدی در صورتی مؤثر است که در اختیار بخشهای تولیدی قرار بگیرد.
در ادامه این جلسه احمد توکلی عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با ارائه گزارشی از سیاستهای قیمتی و غیرقیمتی دولت در سالهای اخیر به تشریح اثرات اجرای فاز اول هدفمندی یارانهها در کشور پرداخت.
در بخش پایانی این نشست نیز قاسمی معاون بودجه و اقتصادی مرکز پژوهشهای مجلس با بیان اینکه هر سیاست اقتصادی باید متناسب با اهداف، هزینهها و منابع آن ارزیابی شود، گفت: در ارتنباط با فاز دوم هدفمندی یارانهها باید تکلیف را روشن کنیم که آیا افزایش یارانه نقدی هدف است یا تغییر در تخصیص منابع و صرفهجویی در مصرف انرژی؟
وی در ادامه افزود: اگر هدفمندی یارانهها را صرفا یک متغیر در اقتصاد کشور ببینیم و توجه نکنیم که افزایش قیمت حاملهای انرژی چگونه سایر متغیرها و بخشهای اقتصادی را متأثر میکند اشتباهی است که دولت نیز مرتکب شد و آثار آن را مشاهده میکنیم.
معاون بودجه و اقتصادی مرکز پژوهشهای مجلس تصریح کرد: تجربه اجرای فاز اول قانون هدفمندی یارانهها نشان میداد که در کشور ما تعادل منابع و مصارف وجود نداشت و تا زمانی که منابع و هزینههای اقتصادی را در کنار یکدیگر نبینیم به هیچ نتیجه روشنی منتج نخواهد شد.

m.r_moradi
2013/01/15, 12:47
دیروز اشاره شد 950وبعد 750

سید عزیز 750 یعنی قیمتش با سودش یکی بشه!!!اگه رسید به اونجاها ما بازم اضافه کنیم؟!

من استراتژیم رو گذاشته بودم مبنی بر اینکه اگه افت کرد با شاراکی(1300به بالا) که به هدف رسیده جایگزینش کنم و تک سهم میشم تو این وضعیت(ریسکش رو میپذیرم اما دیگه این قیمتها خداییش جوک شده...750 که دسگه میشه مجانی!!!!!)

نظر شما چیه؟!
پ.ن:این پست رو امروز زدم:

یه لطفی کن و نظرت رو بگو سید جان!
-----------------------

در صورت افت قیمت 800 تومن رو برای سهم برابر با صفر میدونم وقطعا اگه به این قیمت برسه تک سهم میشم روش...الان نزدیک به 60% سبدم غبشهر شده که با این خریدهای اخیرم میانگین کلی حدود 1300 شده ....

واگه این اتفاق بیوفته میانگین کلی خرید من میشه حدود1100...با سهم میرم مجمع 200 تومن میگرم سهم میوفته900...425 هم که انباشته داره...حداقل سال دیگه هم سود امسال(350) رو تکرار میکنه(با فرض اینکه هییییییییییچ افزایش قیمتی نداشته باشه) ...(یعنی 725 تا پایان آذر 92)میرم و پشت سرم رو هم نگاه نمیکنم تا افزایش سرمایه 70% از انباشته رو هم بده(تا پایان سال مالی 92)...خلاص!!!

من یکی که به 100 درصد یکساله راضیم میکنه....چون اولین خریدم روی این سهم مربوط به آبان ماهه، این پست رو حداکثر تا آبان ماه سال دیگه میارم بالا ببینم 100 درصد داده یا نه!!!!!!!!!!(هرچند میدونم خیلی زودتر از اینها این اتفاق میوفته...;)B-)

حميد كيا
سيد بزرگوار من حدود 25 درصد سبدم غبشهر و تو 18 درصد ضررم ، انگاري آب از سرم خيلي گذشته ، يه خطي به ما ميدي كه با اين سهم چه كنم . ممنونت با جدت محشور بشي

personable
سلام جناب پرریسک شما از پلوله خبری دارید؟

پرریسک
2013/01/15, 12:55
سيد بزرگوار من حدود 25 درصد سبدم غبشهر و تو 18 درصد ضررم ، انگاري آب از سرم خيلي گذشته ، يه خطي به ما ميدي كه با اين سهم چه كنم . ممنونت با جدت محشور بشي
دوست من این تاپیک رو دنبال کرده باشین ..

بنده در قیمت 650 بود فکر کنم به دوستان گفتم پارسان بخرن ..

کرمانشاه رو هم 460 گفتم ..فکر کنم بعد عید بود ..هر دو سهم بالا این قیمتها روند صعود داشتن ..زد وبازار منفی شد واینها افت کردن ..پاراسن تا حوالی 500 امد وکرمانشاه تا حوالی 400 ..
ذوب هم گفته بودیم در 150 که اینم حد ضرر رو شکست وتا زیر 130 افت کرد ..اینم بگم برا تمام خریدها بنده حد ضرر میزارم ..

ولی خوب دوستانی ماندن وخروج نکردن ..یادمه بارها گفتم هر کی مونده فقط بخره ومیانگین بیاره پایین ..هر کی هم نقد نداشت سهامداری کنه ..

چه شد پارسان الان 1400 وکرماناشه حدود 1000 وذوب بالای 300 ...بالای 100 درصد سود دادن هنوز یکسال هم نشده ..

توصیه به سهامداری می کنم ..یک پله در 950 ودر صورت شکست در 750 باز هم بخرید ..نگران نباشید چون این سهام هیچ مشکلی ندارن ..اگر مثل صدرا بودن یا خودروها بله خرید اشتباه بود ولی اینها طلا هستن .

پرریسک
2013/01/15, 12:57
سید عزیز 750 یعنی قیمتش با سودش یکی بشه!!!اگه رسید به اونجاها ما بازم اضافه کنیم؟!

من استراتژیم رو گذاشته بودم مبنی بر اینکه اگه افت کرد با شاراکی(1300به بالا) که به هدف رسیده جایگزینش کنم و تک سهم میشم تو این وضعیت(ریسکش رو میپذیرم اما دیگه این قیمتها خداییش جوک شده...750 که دسگه میشه مجانی!!!!!)

نظر شما چیه؟!
پ.ن:این پست رو امروز زدم:

یه لطفی کن و نظرت رو بگو سید جان!
-----------------------

در صورت افت قیمت 800 تومن رو برای سهم برابر با صفر میدونم وقطعا اگه به این قیمت برسه تک سهم میشم روش...الان نزدیک به 60% سبدم غبشهر شده که با این خریدهای اخیرم میانگین کلی حدود 1300 شده ....

واگه این اتفاق بیوفته میانگین کلی خرید من میشه حدود1100...با سهم میرم مجمع 200 تومن میگرم سهم میوفته900...425 هم که انباشته داره...حداقل سال دیگه هم سود امسال(350) رو تکرار میکنه(با فرض اینکه هییییییییییچ افزایش قیمتی نداشته باشه) ...(یعنی 725 تا پایان آذر 92)میرم و پشت سرم رو هم نگاه نمیکنم تا افزایش سرمایه 70% از انباشته رو هم بده(تا پایان سال مالی 92)...خلاص!!!

من یکی که به 100 درصد یکساله راضیم میکنه....چون اولین خریدم روی این سهم مربوط به آبان ماهه، این پست رو حداکثر تا آبان ماه سال دیگه میارم بالا ببینم 100 درصد داده یا نه!!!!!!!!!!(هرچند میدونم خیلی زودتر از اینها این اتفاق میوفته...;)B-)

این بورس باید در گینس ثبت بشه ..شاید با پی بریا زیر 1 هم فروختن ..

چطوری صدرا رو بالای 300 میخریدن با اون همه زیان ..اینم میفروشن ..فکر کردی داری در کجا سرمایه گذاری می کنی ..در یک بازار که همه دنبال صف می دون ..هر جا صف باشه این ملت اونجا هستن حالا میخواد این صف صف افتابه باشه یا صف طلا..

paiezan
2013/01/15, 13:01

جناب پرریسک با تشکر از شما
دلیل انتخاب 1250 برای این که سهم وارد روند صعودی بشه چیه؟
فقط از نظر یادگیری این سوال رو پرسیدم .بازم ممنون از زحمات شما

paiezan
2013/01/15, 13:03
جناب پرریسک با تشکر از زحمات شما
دلیل انتخاب 1250 برای اینکه غبشهر وارد روند صعود بشه چیه؟
فقط از نظر یادگیری این سوال رو میپرسم.بازم ممنون

AVIN 8861

چطوری صدرا رو بالای 300 میخریدن با اون همه زیان ..اینم میفروشن ..فکر کردی داری در کجا سرمایه گذاری می کنی ..در یک بازار که همه دنبال صف می دون ..هر جا صف باشه این ملت اونجا هستن حالا میخواد این صف صف افتابه باشه یا صف طلا..

هزار تشكر

زيباترين و بهترين و جامع ترين وصفي كه از بورس ايران مي شد گفت....

شايدم از كل وضعيت كشور....

مختصر و مفيد در دوجمله....

m.r_moradi

:))

خدا خیرت بده سید!

دلم خنک شد یه کم!;)

محکم میمونم رو استراتژیم ببینم یک ساله 100 درصد به مامیده یا نه...امیدمون به خدا

فقط اگه یه وقت کارخونش منفجر شد یه زحمت بکش ما ها رو خبر کن سید جان!;)

" ای بورس ایران،عالم سنَ حیران...":D

"mohsen"
2013/01/15, 13:14
برا دوستانی که مثل من غبشهرو غمارگ اعصابشونو خورد کرده یه پیشنهاد دارم- اگر بهشون اعتقاد داریم دیگه نگاهشون هم نکنیم- بریم چند ماه دیگه بیایم ببینیم کی به کیه:D به شخصه دیگه تو بورس سهمهای غبشهرو غمارگ رو نمیشناسم :D

شاهین محلوجی
2013/01/15, 13:15
تو این تاپیک فکر کنم دوستان زیادی رو این سهم فعالن ;)......

غبشهر

http://up.boursebazan.ir/di-U6RQ.png

http://up.boursebazan.ir/di-WZ21.png

سهم در کوتاه مدت واگرایی + خفیفی دارد و در میان مدت واگرایی مثبت مخفی که بنظر فروش در این قیمتها برای دوستانیکه سهامدارن توجیهی ندارد و برای کسانی که قصد ورود دارند دو پیشنهاد میشود بنظر تا شکست خط روند نزولی در دو مرحله 1050 و 1065 صبر کنند و بعد ورود کنند یا در همین حوالی با حد ضرر 925 وارد شوند ..........

مقاومتها: 1050 - 1065 -- 1130 -- 1265 -- 1330 -- 1430 -- 1585 -- 1700 !!

حمایتها: 995 - 975 - 925 و حد ضرر فعلی....

موفق باشید......

پ ن: مقاوتها و هدفهای بالای 1130 با دید میان مدت میباشد....

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/15, 13:25
مدیر عامل محترم شرکت صافولا بهشهر
سلام علیکم
با احترام به اطلاع می رساند که با توجه به عدم شفافیت آن شرکت در اطلاع رسانی پیرامون سهام شرکت های زیر مجموعه (صنعتي بهشهر (با نماد غبشهر) و مارگارین(با نماد غمارگ)) و وعده های بی اساس پیرامون فروش زمین مارگارین و افزایش سرمایه ی صنعتی بهشهر که منجر به نوسانات شدید یکساله اخیر در این سهم و متضرر شدن بسیاری از سهامداران گردیده است، در همبستگی با سهامداران متضرر، تا اطلاع ثانوی خرید کلیه ی محصولات تولیدی شرکت های فوق الذکر را تحریم می نماییم.

با احترام
جمعی از سهامداران شرکت های صنعتی بهشهر و مارگارین

رونوشت:
-مدیر عامل محترم شركت سرمايه گذاري سپه
-مدیر عامل محترم شركت سرمايه گذاري گروه صنايع بهشهرايران
-مدیر عامل محترم شركت سرمايه گذاري ملي ايران
-مدیر عامل محترم شركت بيمه ملت
-مدیر عامل محترم شركت سرمايه گذاري توسعه ملي
-مدیر عامل محترم شركت سرمايه گذاري پارس توشه
-مدیر عامل محترم شركت سرمايه گذاري صندوق بازنشستگي كشوري

AVIN 8861
2013/01/15, 13:32
مدیر عامل محترم شرکت صافولا بهشهر
سلام علیکم
با احترام به اطلاع می رساند که با توجه به عدم شفافیت آن شرکت در اطلاع رسانی پیرامون سهام شرکت های زیر مجموعه (صنعتي بهشهر (با نماد غبشهر) و مارگارین(با نماد غمارگ)) و وعده های بی اساس پیرامون فروش زمین مارگارین و افزایش سرمایه ی صنعتی بهشهر که منجر به نوسانات شدید یکساله اخیر در این سهم و متضرر شدن بسیاری از سهامداران گردیده است، در همبستگی با سهامداران متضرر، تا اطلاع ثانوی خرید کلیه ی محصولات تولیدی شرکت های فوق الذکر را تحریم می نماییم.

با احترام
جمعی از سهامداران شرکت های صنعتی بهشهر و مارگارین

رونوشت:
-مدیر عامل محترم شركت سرمايه گذاري سپه
-مدیر عامل محترم شركت سرمايه گذاري گروه صنايع بهشهرايران
-مدیر عامل محترم شركت سرمايه گذاري ملي ايران
-مدیر عامل محترم شركت بيمه ملت
-مدیر عامل محترم شركت سرمايه گذاري توسعه ملي
-مدیر عامل محترم شركت سرمايه گذاري پارس توشه
-مدیر عامل محترم شركت سرمايه گذاري صندوق بازنشستگي كشوري

كهنه سوار عزيز
سلام

دوست عزيز شما چرا؟چرا اينجوري؟
اعتراض بايد منطقي و متقن باشه...
آخه اين چه اعتراضيه كه چون سهام من تو ضرره پس من روغن واسه خونه و معاش و زندگي نمي خرم!!!!

دوست بسيار آگاه من فكر مي كنم اين واكنشهاي اينجوري فقط احساسي و عصبي هست...
بايد چاره منطقي را يافت....

تاران
2013/01/15, 13:35
اگه به یک سئوال در مورد غبشهر جواب داده بشه معمای فروش حقوقی تو این سهم حل میشه
چرا حقوقی/حقوقیها از زوی عمد و قصد ،و بهر روشی که هست سهم رو در منفی میفروشند؟
اینکه کارشناس و... ندارند کشکه.. خوبش رو هم دارند...
ولی من الان بیشتر از دو ماه هستش که دارم دنبال میکنم
دیگه گیچ شدم...
تابلو معاملات رو نگاه میکینم داره اوردر فروش میزاره..
175 تا بعدش 179 تا .... این اصلا با عقل جور در نمیاد
اگر داره نقدینگی جور میکنه برای خرید سهام دیگه
میتونه یک ساعت صبر کنه و تو مثبت کامل بفروشه
همون کاری که تو قیمت 1226 تومن (بعد بازگشایی ) کرد و صف رو داد
بنظرم روند سهم عادی نیست

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/15, 13:38
كهنه سوار عزيز
سلام

دوست عزيز شما چرا؟چرا اينجوري؟
اعتراض بايد منطقي و متقن باشه...
آخه اين چه اعتراضيه كه چون سهام من تو ضرره پس من روغن واسه خونه و معاش و زندگي نمي خرم!!!!

دوست بسيار آگاه من فكر مي كنم اين واكنشهاي اينجوري فقط احساسي و عصبي هست...
بايد چاره منطقي را يافت....
دوست عزیز این پیش نویس نامه ایه که می خوایم برای این عزیزان بفرستیم و می خوایم پیش از ارسال نامه، به شور و مشورت بزاریمش. ضمنا فقط این شرکت که تولید کننده ی روغن نیست که نگران گشنگی زن و بچه مون باشیم. ممنون می شم که نظرات و پیشنهادات دوستان رو بدونیم.

AVIN 8861
2013/01/15, 13:54
دوست عزیز این پیش نویس نامه ایه که می خوایم برای این عزیزان بفرستیم و می خوایم پیش از ارسال نامه، به شور و مشورت بزاریمش. ضمنا فقط این شرکت که تولید کننده ی روغن نیست که نگران گشنگی زن و بچه مون باشیم. ممنون می شم که نظرات و پیشنهادات دوستان رو بدونیم.

دوست گرامي محصولات اين دو شركت دقيقا خوراكي و مصرفي و اتفاقا روغن هست....اگر اشتباه هست بفرماييد......اما اين نكته مهمي نيست...مهم اين است كه انجام ندادن يك كار خيلي بهتر از انجام دادن اشتباه است...البته نفس عمل شما دوست گرامي كه خيرخواهي در آن است قابل ستايش است اما به نظرم شكل اجرايي آن مي تواند تغيير كند و يا اگر نامه هست با محتوايي ديگر....البته اين نظرشخصي بنده بود...موفق باشيد....

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/15, 13:59
شماره ی کارشناس غبشهر و غمارگ در سازمان بورس:
آقای مسعود پناه
84083702

بهتره هر کس یه تماس بگیره

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/15, 14:12
دوست گرامي محصولات اين دو شركت دقيقا خوراكي و مصرفي و اتفاقا روغن هست....اگر اشتباه هست بفرماييد......اما اين نكته مهمي نيست...مهم اين است كه انجام ندادن يك كار خيلي بهتر از انجام دادن اشتباه است...البته نفس عمل شما دوست گرامي كه خيرخواهي در آن است قابل ستايش است اما به نظرم شكل اجرايي آن مي تواند تغيير كند و يا اگر نامه هست با محتوايي ديگر....البته اين نظرشخصي بنده بود...موفق باشيد....
...ممنون دوستان عزیز...در نهایت کاری رو خواهیم کرد که با جمع به توافق روی اون کار برسیم.

hasan85
2013/01/15, 14:23
[QUOTE=کهنه سوار;266369]شماره ی کارشناس غبشهر و غمارگ در سازمان بورس:
آقای مسعود پناه
84083702

بهتره هر کس یه تماس بگیره

من تماس گرفتم گفتم ما به مسولان اطلاع میدیم

پرریسک
2013/01/15, 14:26
سرکه 1316 ....

مجدد قیمت ها در حال رشد هستن..

aur140
2013/01/15, 14:32
انس طلا 1680 دلار
دلبر 3295 تومن

mehdipour2000
2013/01/15, 14:44
سلام
جعفر جان
در رکاب شاراک هستیم... شیران فکر میکنی بتونه سودش رو پوشش بده هدفشو چند می بینی؟ یا پیش خور شده؟ بنظرم مث فخوز یه جامپ داشته باشه

پرریسک
2013/01/15, 14:55
سلام
جعفر جان
در رکاب شاراک هستیم... شیران فکر میکنی بتونه سودش رو پوشش بده هدفشو چند می بینی؟ یا پیش خور شده؟ بنظرم مث فخوز یه جامپ داشته باشه

سلام..

شیران هم تا 7000 رو میره ..

ولی خوب شاراک یک چیز دیگر هست ..این سهم 1500 وبعد 2000..

لیست ما هیچ تغییری نکرده واگر قصد ورود به بازار بورس وخرید داشتم فقط همین سهام رو میخریدم که همنی الانش 30 درصد از همگروهها عقب هستن..

بابااتی
2013/01/15, 15:16
آقا سید یک نظری هم در مورد وسپه بدهید ؟

پرریسک
2013/01/15, 15:19
آقا سید یک نظری هم در مورد وسپه بدهید ؟

دور سهام سرمایه گذاری رو در کل خط کشیدم ...ریالی نمی ارزن ..خودجنس رو بخرید ..

amir_s_75
2013/01/15, 15:27
آقا سید نظرت در مورد پسهند و فروش زمینش چیه ؟
میگن تا دو ماه دیگه قیمت سهامش دو برابر میشه

amir_s_75
2013/01/15, 15:28

پرریسک
2013/01/15, 15:33

بابا سوزن بعضی ها گیر کنه دیگه ول کن نیستن ..

10 بار گفتم اقا داری نگش دار...تمام...

mehdipour2000
2013/01/15, 15:37
جعفر جان
مقایسه سود کگل و فملی بنظرم فملی خیلی باید مفت باشه نه؟ البته پی به ای گروهشون هم باید مد نظر داشت....

arashsefid
2013/01/15, 15:40
سلام
ممنون میشم اگر درباره ی این جمله ی قرمز رنگ توضیح بدید.
بدین ترتیب طی روز جاری گروه پتروشیمی ابتدا حرکت مطلوبی را آغاز کرد و در نمادهای گروه معاملات در دامنه نوسان مثبت قیمت ها پیگیری شد، بطوریکه "شاراک" با صف سنگین متقاضیان خرید سهام مواجه بود اما با فعالیت چشمگیر عرضه کنندگان سهم، معامله گران شاهد واگذاری این صف ها بودند و سهم به تعادل قیمتی نزدیک شد. سایر نمادهای گروه نیز کم کم وارد فاز منفی قیمت ها شدند.

اما نکته جدیدی که در صورت های مالی عملکرد شش ماهه پتروشیمی اراک قابل توجه بوده و مشمول برخی دیگر از شرکت های این گروه می شود، بخشنامه مهر ماه امسال از سوی وزیر نفت پیرامون نحوه وصول ما به التفاوت نرخ نفتای مصرفی شرکت های پتروشیمی است که در شش ماهه اول سال 1391 به جای مصرف داخلی به خارج صادر گردیده است. بطوریکه طبق این بخشنامه کارگروهی به ریاست معاونت برنامه ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری تشکیل شده که باید نسبت به بررسی و اعلام نظر آنی اقدام کنند. این نکته می تواند آثار حائز اهمیتی بر سودآوری شرکت های پتروشیمی مشمول بخشنامه مذکور، اعمال کند.
http://market8.ir/1391/10/26/post-15740/

آذرآبادگان
2013/01/15, 15:42
جعفر جان
مقایسه سود کگل و فملی بنظرم فملی خیلی باید مفت باشه نه؟ البته پی به ای گروهشون هم باید مد نظر داشت....

با اجازه صاحب تاپیک
اطلاعات و صورتهای مالی میان دوره ای 6 ماهه منتهی به 1391/6/31 فملی بر روی کدال قرار گرفت که بیانگر
افزایش سود خالص هر سهم به میزان 70 درصد نسبت به دوره مشابه سال قبل می باشد

amir_s_75
2013/01/15, 15:44
بابا سوزن بعضی ها گیر کنه دیگه ول کن نیستن ..

10 بار گفتم اقا داری نگش دار...تمام...

ببخشید

من ندارم ولی میخوام بخرم
شاراک و غبشهر به اندازه کافی در سبدم دارم
نظر شما مثبته برا خرید ؟

پرریسک
2013/01/15, 15:55
ببخشید

من ندارم ولی میخوام بخرم
نظر شما مثبته برا خرید ؟

خیر نظر بنده مثبیت نیست ..

در 170 در همین تاپیک با نمودار پسهند گذاشته شده بود ..در این قیمتها نظری ندارم ..لاستیکی پکرمان بخر ..البته ارگ فرصت بده هر چند روز های قبل راحت میشد خرید ..

MOSTAFAVI
2013/01/15, 16:05
سلام پرریسک عزیز-در مورد فخوز گفتی احتمالا به 4000تومن برسه ، اما در مورد زمان ورود و حدضرر چیزی نگفتی.یه لطفی در اینخصوص بکن

alizare1982
2013/01/15, 16:08
اگه به یک سئوال در مورد غبشهر جواب داده بشه معمای فروش حقوقی تو این سهم حل میشه
چرا حقوقی/حقوقیها از زوی عمد و قصد ،و بهر روشی که هست سهم رو در منفی میفروشند؟
اینکه کارشناس و... ندارند کشکه.. خوبش رو هم دارند...
ولی من الان بیشتر از دو ماه هستش که دارم دنبال میکنم
دیگه گیچ شدم...
تابلو معاملات رو نگاه میکینم داره اوردر فروش میزاره..
175 تا بعدش 179 تا .... این اصلا با عقل جور در نمیاد
اگر داره نقدینگی جور میکنه برای خرید سهام دیگه
میتونه یک ساعت صبر کنه و تو مثبت کامل بفروشه
همون کاری که تو قیمت 1226 تومن (بعد بازگشایی ) کرد و صف رو داد
بنظرم روند سهم عادی نیست

سلام. دقيقا منم به همبن نتيجه رسيدم! :(
ولي خب نتيجه اي كه گيج كننده است و جواب معقولي نداره! :((

alizare1982
2013/01/15, 16:21
چرا شيريني قند واراداتي قندهاي ما شيرينشون كمه ازخارج بادلار مبادله شيريني ميارن بهش اضافه ميكنن :D
خدا وكيلي اگه كسي تونست فقط يك صنعت تو اين مملكت نام ببره كه 100% بومي باشه وهيچ چيزش ازخارج نياد ازمواد گرفته ماشين آلات گرفته ....يك جايزه داره

پس نديدي بشاش جون! :D چند وقت پيش تلويزيون تبليغشو ميكرد!!! هوار ميكشيد خودروي ملي، خودروي بومي، صد در صد ايراني، آميكو!!! جالبه بعدشم ميگفت موتور بنز آلمان!!!!!! ;)
خدائيش نميدونم ملت رو چي فرض كردن!!!! :(

parham 82
2013/01/15, 16:29
سید جان نظرت در مورد واتی چیه ؟

milad97
2013/01/15, 16:37
ببخشید

من ندارم ولی میخوام بخرم
نظر شما مثبته برا خرید ؟
با اجازه پرریسک گرامی
به نظر بنده نیز خرید پسهند اصلا به صلاح نیست تو این قیمت چون به ازاء زمینش واسه هر سهم 197 تومن سود حاصل میشه تازه اگه نخوان مقداریش رو واسه هزینه انتقال بردارن که یحتمل بر می دارن
از طرفی الان قیمتش 428 تومن هستش که این 197 رو ازش کم کنیم میشه 231 که با توجه به 43 تومن ای پی اسی که اعلام کرده پی بر ایش میشه 5/37 که واسه گروه لاستیک خیلی بالا هستش
اگه مثل خودم به شرکت هایی که می خوان زمین بفروشن علاقه داری توصیه می کنم غمارگ بخر. الان قیمتش 340 هست بر اساس گزارش پارسال مردادماه خود شرکت با فروش زمین (که حداکثر تا تابستان 92 به فروش می رسه) به ازاء هر سهم 133 تومن سود محقق میشه . تازه با قیمت پارسال
که اگه این رو از قیمت فعلی کم کنیم میشه 207 تومن و ای پی اس سال اینده رو 110 در نظر بگیریم الان پی بر ایش میشه 1/8
علاوه بر این تو مجمع 35 تومن هم تقسیم میکنه که اون رو هم کم کنیم پی بر ای که الان معامله میشه 1/5 هستش
چه سهمی بهتر از این سراغ دارین؟

تاران
2013/01/15, 16:56
دوستان یک سئوال فنی!!
قیمت سهم وسپه الان 190 تومنه و قیمت حق تقدمش 60 تومنه
با کسر 100 تومن برای خرید سهم و پرداخت به حساب شرکت ؛90 تومن باقی میمونه که یک فاصله 50 درصدی با قیمت الان حق تقدم داره
من دارم اشتباه میکنم یا ..؟

داود
2013/01/15, 17:00
دوستان یک سئوال فنی!!
با کسر 100 تومن برای خرید سهم و پرداخت به حساب شرکت ؛90 تومن باقی میمونه که یک فاصله 50 درصدی با قیمت الان حق تقدم داره
باسلام

این فاصله بخاطر سود 30تومنی سهم میباشد که به حق تقدم تعلق نمیگیرد

bashash
2013/01/15, 17:02
دوستان یک سئوال فنی!!

60تومان مي خريد 100تومان به شركت پرداخت مي كنيد قيمت تمام شده خريد بدون كارمزد خريدكه به كارگزار پرداخت مي كنيد = 160 تومان قيمتي فعلي سهم به گفته شما 190-160= 30تومان تازه بايد صبر كنيد تا حق تقدم تبديل به سهم شود كه معمولا 2 ماه بعد ازبازگشايي مي باشد مگر اينكه بخواهيد خود حق تقدم خريده شده رو بفروشيد

farhad894
2013/01/15, 17:04
شرکت: گسترش نفت و گاز پارسيان
سایر اطلاعات:
1. سود هر سهم سال مالي 1391:
1-1. شرکت سود هر سهم سال مالي منتهي به 30/09/1391 را با سرمايه 000ر6 ميليارد ريال در تاريخ هاي 19/11/90 و 25/11/90 (حسابرسي شده) مبلغ 529ر1 ريال، در تاريخ 07/02/91 مبلغ 650ر1 ريال، در تاريخ 31/04/91 مبلغ 682ر1 ريال، در تاريخ 05/06/91 مبلغ 718ر1 ريال، در تاريخ 30/08/91 مبلغ 866ر1 ريال و مطابق اطلاعيه اخير مبلغ 903ر1 ريال اعلام نموده است.
2-1. شرکت پيش بيني سود هر سهم تلفيقي گروه (پس از کسر سهم اقليت) براي سال مالي 1391 را در تاريخ 05/06/91 مبلغ 762ر1 ريال و مطابق اطلاعيه اخير مبلغ 745ر1 ريال اعلام نموده است.

2. سود هر سهم سال مالي 1392:
1-2. شرکت سود هر سهم سال مالي منتهي به 30/09/1392 را با سرمايه 000ر6 ميليارد ريال در تاريخ 30/08/91 مبلغ 099ر2 ريال و مطابق اطلاعيه اخير مبلغ 207ر2 ريال اعلام نموده است.
به استحضار مي رساند در اطلاعات مربوط به پرتفوي شرکت، سود هر سهم درج شده براي شرکت پتروشيمي پرديس براي سال مالي 1391 آن شرکت با سود واقعي هر سهم شرکت مزبور مطابقت ندارد. همچنين سود هر سهم و سود نقدي هر سهم پيش بيني شده شرکت پتروشيمي زاگرس براي سال مالي منتهي به 30/12/1391 بترتيب به مبلغ 144ر5 ريال و 122ر4 ريال درج شده است که با آخرين اطلاعات ارائه شده از طرف شرکت پتروشيمي زاگرس مطابقت ندارد.
2-2. شرکت پيش بيني سود هر سهم تلفيقي گروه (پس از کسر سهم اقليت) براي سال مالي 1392 را مبلغ 510ر2 ريال اعلام ننموده است. به استحضار مي رساند در پيش بيني سود هر سهم تلفيقي گروه براي سال مالي 1392 شرکت هاي پالايش نفت تبريز و پتروشيمي کرمانشاه نيز در زمره شرکت هاي مشمول تلفيق قرار گرفته اند، در صورتي که در پيش بيني سود هر سهم تلفيقي گروه براي سال مالي 1391 اطلاعات شرکت هاي فوق در نظر گرفته نشده بود.

3. شرکت عنوان نموده است هيئت مديره تصميم دارد سرمايه شرکت را از مبلغ 000ر6 ميليارد ريال به مبلغ 000ر10 ميليارد ريال (به ميزان 000ر4 ميليارد ريال) از محل مطالبات حال شده و آورده نقدي سهامداران افزايش دهد.

4. شرکت اعلام نموده است هيئت مديره در نظر دارد معادل 95% سود هر سهم را به عنوان سود نقدي به مجمع عمومي عادي سال مالي 1392 پيشنهاد نمايد.

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/15, 17:07
پاسخ به آخرین گمانه زنی ها درباره سهام غذایی.بورس24

مدیرعامل بزرگترین هلدینگ غذایی بورس تهران به آخرین گمانه زنی ها و شایعات در خصوص این شرکت و زیرمجموعه های آن پاسخ داد.
مرتضی داداش که باخبرنگار بورس 24 سخن می گفت،وضعیت دو شرکت روغنی مارگارین و صنعتی بهشهر را مناسب دانست و البته از شایعه ادغام این دو شرکت بورسی با یکدیگر ابراز بی اطلاعی کرد.
او اعلام جزئیات دقیق تر در خصوص وضعیت دو شرکت روغنی مزبور را مربوط به صافولا بهشهر عنوان کرد.
داداش در مورد مالکیت 38 درصدی هلدینگ توسعه صنایع بهشهر در سهام بانک اقتصاد نوین، به ماده 5 اصل 44 اشاره کرد که به موجب آن سهامداران حقوقی نباید بیش از 10 درصد از سهام بانک ها را در اختیار داشته باشند.
وی از بانک اقتصاد نوین به عنوان اولین بانک خصوصی کشور نام برد که ترکیب سهامداری آن شامل مالکیت 38 درصد هلدینگ توسعه بهشهر و بیش از 30 درصد سرمایه گذاری ساختمان است و بر این اساس نیز بانک مرکزی مجوز تاسیس این بانک را صادر کرده است.
سهامدار عمده بانک اقتصاد نوین ادامه داد: در واقع در بیشتر بانک ها، سهامداران عمده آنها مالک بیش از 30 درصد از سهام هستند؛ بر این اساس طرحی از سوی سهامداران عمده بانک ها و کمیسیون اقتصادی مجلس تهیه شده است که به موجب آن پیشنهاد شده است که با ترکیب سهامدارای فعلی بانک ها موافقت شود.به طوری که سهامدارانی که از ابتدای تاسیس سهام مدیریتی در بانک ها داشتند،بدون موانع قانونی به فعالیت خود ادامه دهند.
وی ادامه داد: این پیشنهاد قرار است که در صحن علنی مجلس بررسی شود.
در ادامه مدیرعامل شرکت هلدینگ توسعه صنایع بهشهر درخصوص شرکت صنایع بسته بندی ایران هم اظهار داشت: این شرکت به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های بسته بندی، فعالیت آن در دهه های 70 و 80 در اوج قرار داشت؛ اما بازخرید پرسنل هزینه های مالی سنگینی را به این شرکت تحمیل کرد، به طوری که در سال جاری این شرکت را از زیان 6 تا 7 میلیارد تومانی برخوردار کرده است.
وی ادامه داد: اما به رغم این وضعیت نامطلوب مالی، شرکت در سال جاری از سود عملیاتی حدود یک میلیارد تومانی برخوردار شده است.
داداش با غنی خواندن دارایی های این شرکت، به زمین 10 هکتاری ان شرکت در جاده قدیم کرج و دو خط تولیدی آن در خراسان اشاره کرد.
وی تصریح کرد: تلاش داریم تا با کاهش نیروی انسانی و افزایش بهره وری این مجموعه، سود آوری آن را با افزایش تولید، ظرف دو سال آینده ارتقاء دهیم.
مدیرعامل توسعه صنایع بهشهر به آخرین وضعیت شرکت بهپاک اشاره کرد و گفت:زیان این شرکت که روزی بالغ بر 50 میلیارد تومان زیان بود، سال گذشته پوشش داده شد و امسال شرکت بهپاک به سود آوری رسید.
وی اضافه کرد: بر این اساس تلاش داریم تا وضعیت شرکت بسته بندی صنایع ایران نیز مانند شرکت بهپاک با تمرکز بر تولید ظروف فلزی بهبود یابد.
داداش درمورد افزایش سرمایه شرکت بهپاک از محل تجدید ارزیابی دارایی ها نیز عنوان کرد: افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به نفع سهامداران نبود،بنابراین تصمیم گرفته شد تا این افزایش سرمایه به منظور تقویت بنیاد شرکت، از محل تقسیم سود صورت گیرد.
وی اعلام کرد که مجمع عادی سالیانه بهپاک حداکثر تا سی ام بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد.
داداش با اشاره به سرمایه 8 میلیارد تومانی بهپاک، عنوان کرد: با توجه به خروج این شرکت از بازار سرمایه، تلاش داریم ظرف دوسال آینده سرمایه این شرکت را به حداقل 20 میلیارد تومان افزایش دهیم تا مقدمات بازگشت آن به بورس اوراق بهادار تهران فراهم شود.
او به سهامداران این شرکت اعلام اخبار خوشایندی را در مجمع عادی سالیانه آن وعده داد.
مدیر عامل توسعه صنایع بهشهر در مورد شرکت های تابعه خود، به شرکت های ساختمانی اشاره کرد که با توجه به نوسانات بازار مسکن، از سود آوری مناسبی برخوردار شده اند و در واقع اوج گیری سهام ساختمانی را پیش بینی می کنیم.
وی همچنین به فعالیت شرکت صادراتی زرین اشاره کرد که در سال جاری 200 هزار تن شکر وارد کشور کرده که معادل 20 درصد از شکر وارد شده به کشور است

داود
2013/01/15, 17:26
امروز بعد از حدود یک ماه وکیوم باتوم پالایش نفت بندر عباس و شیراز در بورس کالا عرضه شد پالایشگاه نفت بندر عباس و پالایش نفت شیراز امروز اقدام به عرضه کیوم باتوم به قیمت پایه 10535 ریال در بورس کالا کردند در حالیکه قیمت این محصول در آذرماه در بورس کالا ، حدود 5922 ریال ثبت شده بود .

شایان ذکر است وکیوم باتوم شبندر با تقاضای خوبی روبرو شد به طوری که 22 هزار تن تقاضا در برابر عرضه 17 هزار تنی برای آن تشکیل شد و باعث شد قیمت آن به 1063 تومان نیز افزایش پیدا کند.قیمت میانگین نیز 1056 تومان بود.

10 هزار تن وکیوم باتوم شراز نیز عرضه شد که با همین مقدار تقاضا روبرو شد ونرخ پایه عرضه 1053 تومان بود که با همین نرخ نیز معامله شد.

1500 تن وکیوم باتوم پالایشگاه تهران نیز عرضه شد که با تقاضای 1500 تنی روبرو شد و همین مقدار نیز معامله شد.نرخ پایه عرضه 1003 تومان بود که با همین نرخ معامله شد

پرشین تحلیل

bashash
2013/01/15, 17:27
قابل توجه سهامداران وتوكا
شركت وتوكا سود سهام تا 20.000 سهم را به حساب اعلام شده سهامداران واريز نموده باتوجه به پيگيري تلفني از امور سهام شركت :D

milad97
2013/01/15, 17:27
بابک جان فدات
چند روزی نبودی دلمون واست تنگ شده بود:x
ارادتمند

Dr.boursi
2013/01/15, 17:30
با عرض سلام خدمت دوستان خوبم الگوی دو هفته پیش فراور فیل شد! اون موقع تشکیل یه مثلث صعودی را برای سهم انتظار داشتم. در ادامه حمایت های مههم سهم را خدمتتان معرفی می کنم.
اولین حمایت براساس الگوی برگشتی و کلاسیک v می باشد. و دومین حمایت نیز با توجه به مقاومت های قبلی سهم تعریف شده است. بر ایت اساس خرید سهم در منفی فردا همزمان با اولین حمایت سهم در حوالی 700 می باشد.

http://forums.boursy.com/imported/2013/01/53.png (http://8pic.ir/)

msa407
2013/01/15, 18:29
درود
دوستان کم لطفی میکنن!!....
یه نفر اینجا بی مزد و منت داشته هاشو در اختیارمون قرار میده معلوماتشو بهمون انتقال میده کلی فضای دوستی و صمیمیت ایجاد میکنه واقعا چند نفر اینجا دور هم جمع شدیم؟.. همش از لطف جناب پرریسک هست
من که واقعا سپاسگزارم از ایشون و سایر دوستان مثل سعید خان پور احمدی و کهنه سوار عزیز و شفاف سازی و احسان خان و.... همممه ی بچه های با مرام این تاپیک -در ضمن خودم هم غبشهر دارم 1500 تومنی البته یه پله دیگه هم خریدم که میانگینم بیاد پایین، 37 درصد سبدم هم غبشهره-
روزی نیست که جناب پرریسک نگن که چجوری بخرید و چکار بکنید ولی ما باز میپرسیم حالا چکارکنیم
من در حیرتم از حوصله ی جناب پرریسک که به این دقت بارها و بارها یک چیز رو پاسخ میدهند واقعا من سپاسگزارم >:D<
از دوستان هم خواهش میکنم قدری هم خودشون فشار ها رو تحمل کنند و کاسه ی چه کنم دست نگیرند
قصد جسارت نبود بهانه ای بود برای سپاسگزاری

alipour477
2013/01/15, 18:47
دوستان از مجمع فلامی اطلاعی ندارن.

arashsefid
2013/01/15, 18:53
درود
دوستان کم لطفی میکنن!!....
یه نفر اینجا بی مزد و منت داشته هاشو در اختیارمون قرار میده معلوماتشو بهمون انتقال میده کلی فضای دوستی و صمیمیت ایجاد میکنه واقعا چند نفر اینجا دور هم جمع شدیم؟.. همش از لطف جناب پرریسک هست
من که واقعا سپاسگزارم از ایشون و سایر دوستان مثل سعید خان پور احمدی و کهنه سوار عزیز و شفاف سازی و احسان خان و.... همممه ی بچه های با مرام این تاپیک -در ضمن خودم هم غبشهر دارم 1500 تومنی البته یه پله دیگه هم خریدم که میانگینم بیاد پایین، 37 درصد سبدم هم غبشهره-
روزی نیست که جناب پرریسک نگن که چجوری بخرید و چکار بکنید ولی ما باز میپرسیم حالا چکارکنیم
من در حیرتم از حوصله ی جناب پرریسک که به این دقت بارها و بارها یک چیز رو پاسخ میدهند واقعا من سپاسگزارم >:D<
از دوستان هم خواهش میکنم قدری هم خودشون فشار ها رو تحمل کنند و کاسه ی چه کنم دست نگیرند
قصد جسارت نبود بهانه ای بود برای سپاسگزاری

زکات علم، نشر آن است
حقا جناب پرریسک برادرانه و دلسوزانه اطلاعات خود را در اختیاردیگران قرار می دهند. خدا خیرشان دهد.

داود
2013/01/15, 18:59
دوستان از مجمع فلامی اطلاعی ندارن.

تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه:

1) صورتهای مالی سالیانه منتهی به 31/06/91 شرکت مورد تصویب قرار گرفت.
2) در خصوص انتخاب بازرس قانونی و حسابرس شرکت، تنفس اعلام گردید و تعیین مورد مذکور به تشکیل مجمع مورخ 9/11/91 ساعت 10 صبح موکول گردید.
3) روزنامه اطلاعات بهعنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهیهای شرکت در سال مالی 92 انتخاب گردید.
4) حق حضور اعضای غیر موظف هیئتمدیره ماهیانه مبلغ 000ر050ر4 ریال
تصویب گردید.
5) با توجه به (زیان) انباشته سودی نقدی تقسیم نگردید.

javad73
2013/01/15, 19:09
بزرگترین قطب تولید بنزین کشور بزودی راه اندازی می شود
مجری طرح افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت فرآورده های پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند اراک از راه اندازی طرح توسعه این پالایشگاه در بهمن ماه سال جاری خبر داد.
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، رشید سیدیان تولید کنونی بنزین پالایشگاه شازند را حدود 8 میلیون لیتر در روز عنوان کرد و افزود: با راه اندازی کامل طرح توسعه پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند، تولید بنزین در این مجتمع به 16 میلیون لیتر در روز افزایش خواهد یافت.

سیدیان ادامه داد: علاوه بر آن واحدهای جانبی نظیر آب و برق، بخار ، هیدروژن و آمین در لیست واحدهای آماده بهره برداری قرار گرفت.واحد تصفیه باقی مانده تقطیر نفت خام (RCD) با ظرفیت 58 هزار بشکه در روز نیز، هم اکنون به بهره برداری رسیده است.

وی تصریح کرد : خروجی واحد تصفیه باقی مانده تقطیر نفت خام به واحد شکننده کاتالیستی (RFCC) انتقال داده می شود.

مجری طرح افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت فرآورده های پالایشگاه امام خمینی (ره) افزود:به این صورت روزانه 8.3 میلیون لیتر بنزین به تولید پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند اضافه می شود و تولید بنزین پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند به ظرفیت نهایی یعنی روزانه 16 میلیون لیتر می رسد.

در این مرحله از راه اندازی، واحد تصفیه نفت گاز نیز که به دلیل عدم همکاری سازنده کمپرسورهای رفت و برگشتی با مشکلاتی در راه اندازی مواجه شده بود، به همت متخصصان داخلی با ظرفیت 8 میلیون لیتر در روز به مرحله بهره برداری خواهد رسید.

وی خاطر نشان کرد: در سالهای 1389 و 1390 ، عملیات احداث 20 واحد از مجموع 30 واحد طرح افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت فرآورده های پالایشگاه امام خمینی (ره) به اتمام رسید. در این راستا عملیات اجرایی واحدهای تصفیه نفتا و اکتانایزر با ظرفیت سه میلیون و 300 هزار لیتر بنزین در روز با اکتان بالای 98 و واحد ایزومریزاسیون با ظرفیت 1.2 میلیون لیتر بنزین با اکتان 87 در شهریورماه سال گذشته به پایان رسید./ر

other
2013/01/15, 19:16
درود بر همگی.جناب پرریسک، میخواستم به نوبه خودم از شما بابت مطالبی که می نویسید تشکر کنم.در روانشناسی بازار و پیدا کردن سهم های زیر خاکی حرف نداری.مرسی

داود
2013/01/15, 19:16
باسلام
پیش بینی سود هر سهم شاراک برای سال مالی منتهی به 91/12/29مبلغ 1254ریال برآورد شده

وسود سه ماهه اول (حسابرسی نشده )معادل 361ریال بوده

وسود 6ماهه (حسابرسی شده ) معادل 1189ریال

[B] حال بدون در نظر گرفتن افزایش قیمت فروش محصولات وهمچنین نرخ تسعیر ارز که قطعا تاثیر بسزائی روی سود هر سهم خواهد گذاشت (افزایشی ):

بافرض مساوی بودن میزان تولید ومبلغ تولید وفروش وبهای تمام شده سه ماهه سوم وچهارم با سه ماهه سوم ،باشد سود هر سهم 2845ریال بدست میاد

که مبلغ فوق حداقل سود 91شاراک میباشد

دوستان توجه داشته باشند که مبلغ فوق بدون افزایش تولید ،افزایش مبلغ فروش ونرخ تسعیر ارز محاسبه گردیده است

موفق باشید
با سلام

شاراک امروز همه محصولاتش را در بورس کالا بالای 70%نسبت به 6ماهه اول سال فروخته

که ازاین محل نیز انتظار یه تعدیل 60ـ70%دور از انتظار نیست وبه راحتی میتواند 350تومن سود بسازد

پرسود باشید

شفاف سازی
2013/01/15, 19:53
بازهم پیش به سوی سهام دلاری
گزارشات 9 ماهه سهام دلاری دیدنی خواهد بود

این هم یکی از اون ها:
پیش بینی سود 5,144 ریالی زاگرس
زاگرس که پیش بینی سود 91 خود را براساس عمکلرد واقعی شش ماهه به مبلغ 3192 ریال اعلام نموده بود براساس پیش بینی حسابرسی شده پارسان به عنوان سهامدار عمده سود 91 زاگرس 514 تومان و سود تقسیمی 412 تومان اعلام شده است.
لذا زاگرس برای 9 ماهه 61 % تعدیل مثبت اعلام خواهد نمود

شفاف سازی
2013/01/15, 20:33
پوشش بلای 100 % سود ساروم در 9 ماهه
ساروم پیش بینی eps هر سهم را براساس واقعی 6 ماهه 72 تومان اعلام نموده بود موفق شد در 9 ماهه 75 تومان به ازای هر سهم کنار بگذارد.

سیمان بهبهان و تعدیل 17 درصدی
ساروم پیش بینی eps هر سهم را براساس واقعی 6 ماهه 435 تومان اعلام نموده بود موفق به پوشش 430 تومان به ازای هر سهم معادل 99% گردید همچنین پیش بینی سود 91 را تا 511 تومان افزایش داد.

کطبس و گزارش ضعیف 9 ماهه
پیش بینی سود براساس عملکرد واقعی 9 ماهه = 227 ریال
پوشش 9 ماهه = 133 ریال

Godfathers
2013/01/15, 21:12
بورس 24 زده
خبر های مهم قندی در راه است.

امروز در مجمع شکر شاهرود از احتمال واردات شکر برای سال آینده با ارز مبادلاتی صحبت هایی شده و گفته در صورت بروز این اتفاق در سال آینده قیمت هر کیلو شکر قابلیت افزایش تا 2000 تومان را دارد.

در مجمع 240 ریال سود تقسیم شد.

bolinger
2013/01/15, 22:03
شرکت: دوده صنعتي پارس
به اطلاع می رساند بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت دوده صنعتي پارس طی نامه شماره مورخ 1391/10/26 پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1391/12/30 با سرمایه 60,000 میلیون ریال مبلغ 686 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

گلاب خان
2013/01/15, 22:09
سلام برادر پرریسک؛
آقا نظرتون در مورد گزارش شدوص چیه؟ چقدر باز بشه خوبه؟؟ استراتژی خوب بعد از بازگشایی چی می تونه باشه؟<):)

مجیدشمسعلی
2013/01/15, 22:22
هدفدار (http://forum.talarebourse.com/u57257)
http://forums.boursy.com/imported/2013/01/25.png
عضو سايت تاريخ عضويت Sep 2012
سن 32
پست ها 196
تشکر 71
تشکرها: 378 بار در 129 پست
اعتبار 38

http://forums.boursy.com/imported/2013/01/9.gifhttp://forums.boursy.com/imported/2013/01/9.gifhttp://forums.boursy.com/imported/2013/01/9.gifhttp://forums.boursy.com/imported/2013/01/9.gif

http://forums.boursy.com/imported/2012/07/229.png
سلام دوست عزیز واقعا به قول خودت تحلیل کردی اولا شرکت مواد اولیه اش را تو گزارش اخیر زده 100در داخل تعیین کند دوما اگر بخواهد اعتبار اسناد برای اوردن مواد اولیه بگذارد که صافولا خیلی قدرتمنده برای گرفتن اعتبار سوما افزایش سرمایه از اندوخته است چهارما امسال سود انباشته شرکت میشه 132میلیارد تومان که اگر مثل شرکت نیلوکلر اگر بخواهد سود انباشته را سپرده بانکی کنه هرسال 100تومان سود از این بابت یعنی سپرده بانکی داریم سود شرکت عملیاتی شرکت هم درکل 150بگیریم میشهسود شرکت 250 تازه دوستم افزایش سرمایه وسود تقسیمی راهم من حساب کردم وبعد از انها این 132میلیارد تومان سود انباشته را در اوردم درکل ما شاید عقل نداریم اما دراین شرکت تا جایی که توان داریم میخریم در مورد حقوقی بازنشستگی هم دوستان داره فولاد ومس وداروسازی جابر و...........میخره وسهمهای مثل پارسا وغبشهرو..........میفروشه پس این که حقوقی چرا اینکار را میکنه تغییر در پرتفو سرمایه گذاریشونه نه ارزنده یا ناارزنده بودن سهمی

1- در رفتار صادقانه غبشهر با سهامداراش شکی نیست. رتبه شفافیتش اینو میگه. سهامدار اصلی پولشو کشیده بیرون. ضمانت نامه بانکی شرکت تمدید نمیشه. برای ال سی باید 3 ماه خواب سرمایه داشته باشه ولی پول نداره. الان کارخونه فقط با روغن داخلی تخصیصی از طرف شرکت بازرگانی دولتی رو تناژ کم می چرخه. هر کی اینا رو باور نداره بره سوپر مارکت سر کوچه و ازش بپرسه فروش روغن لادن و بهار نسبت به 4 ماه قبل چند در صد افت کرده و چرا. خواهد گفت بدلیل عدم تامین کالا از سوی شرکت ، حداقل 70% افت داریم.
2- فکر می کنید حقوقی که دارای هزار تا کارشناس و نفر و تکنیکالو فاندامنتالو راندا... و... هستش ، اینقدر خامه که هر روز چوب حراج به مالش بزنه؟
3- بدلایلی که دیروز گفتم ، تقسیم سود بیش از 150 تومن خیلی نا محتمله. در نظر داشته باشید که تقسیم سود هم بعد از خرداد ماه 92صورت میگیره.
4- تعدیل منفی اصلا دور از ذهن نیست.
5- زمان افزایش سرمایه اصلا معلوم نیست.

پس سناریوی من اینه:

غبشهر یه تعدیل منفی میده و سود هر سهمو در سال 92 ، 100 تومن اعلام می کنه. قیمت اصلی غبشهر با p/e=4 می شه 400 تومن. بعد از خرداد 92 ، 150 تومن سود پرداخت میکنه. تا اینجا 550 میارزه. 300 تومن افزایش سرمایش میشه. ولی بعدش برای خرید حق تقدم باید 100 تومن پرداخت کنیم. تا اینجا قیمتش شد چند؟ درسته 700 تومن. پس دوستان زیاد فکر نکنید.
غبشهر تا 700 تومن برای افت جا داره.
[/QUOTE]

metitondar
2013/01/15, 22:54
شدوص:
قیمت پایانی امروز حدود 520 تومن
پیش بینی درآمد هر سهم حدود 70 تومن
پی بر ای گروه حدود 6
طبق پیش بینی من قیمت بازگشایی 420 تومن خواهد بود...!!!
حدود 20 درصد افت

امیر2309
2013/01/15, 23:10
من كه به سياست خودم كه جناب پرريسك ياد داده احترام مي زارم
هميشه خريد پله اي انجام ميدم
هر 10 درصد سهم مورد تاييد پايين اومد يه پله مي خرم
خريد هامو معمولا تو چهار پله انجام مي دم
الان هم منتظرم پله سوم غبشهر اگه خداي ناكرده پايين اومد بخرم پله چهارهم هم 10 درصد پايين تر از اون
حالا بازار مي خواد بفروشه و بره سهامهاي رشد كرده بخره منتظر صف خريد ميليوني اين سهم مي مانم

امیر2309
2013/01/15, 23:18
سن 32
پست ها 196
تشکر 71
اعتبار 38

http://forums.boursy.com/imported/2013/01/9.gifhttp://forums.boursy.com/imported/2013/01/9.gifhttp://forums.boursy.com/imported/2013/01/9.gifhttp://forums.boursy.com/imported/2013/01/9.gif

سلام دوست عزیز واقعا به قول خودت تحلیل کردی اولا شرکت مواد اولیه اش را تو گزارش اخیر زده 100در داخل تعیین کند دوما اگر بخواهد اعتبار اسناد برای اوردن مواد اولیه بگذارد که صافولا خیلی قدرتمنده برای گرفتن اعتبار سوما افزایش سرمایه از اندوخته است چهارما امسال سود انباشته شرکت میشه 132میلیارد تومان که اگر مثل شرکت نیلوکلر اگر بخواهد سود انباشته را سپرده بانکی کنه هرسال 100تومان سود از این بابت یعنی سپرده بانکی داریم سود شرکت عملیاتی شرکت هم درکل 150بگیریم میشهسود شرکت 250 تازه دوستم افزایش سرمایه وسود تقسیمی راهم من حساب کردم وبعد از انها این 132میلیارد تومان سود انباشته را در اوردم درکل ما شاید عقل نداریم اما دراین شرکت تا جایی که توان داریم میخریم در مورد حقوقی بازنشستگی هم دوستان داره فولاد ومس وداروسازی جابر و...........میخره وسهمهای مثل پارسا وغبشهرو..........میفروشه پس این که حقوقی چرا اینکار را میکنه تغییر در پرتفو سرمایه گذاریشونه نه ارزنده یا ناارزنده بودن سهمی

1- در رفتار صادقانه غبشهر با سهامداراش شکی نیست. رتبه شفافیتش اینو میگه. سهامدار اصلی پولشو کشیده بیرون. ضمانت نامه بانکی شرکت تمدید نمیشه. برای ال سی باید 3 ماه خواب سرمایه داشته باشه ولی پول نداره. الان کارخونه فقط با روغن داخلی تخصیصی از طرف شرکت بازرگانی دولتی رو تناژ کم می چرخه. هر کی اینا رو باور نداره بره سوپر مارکت سر کوچه و ازش بپرسه فروش روغن لادن و بهار نسبت به 4 ماه قبل چند در صد افت کرده و چرا. خواهد گفت بدلیل عدم تامین کالا از سوی شرکت ، حداقل 70% افت داریم.
2- فکر می کنید حقوقی که دارای هزار تا کارشناس و نفر و تکنیکالو فاندامنتالو راندا... و... هستش ، اینقدر خامه که هر روز چوب حراج به مالش بزنه؟
3- بدلایلی که دیروز گفتم ، تقسیم سود بیش از 150 تومن خیلی نا محتمله. در نظر داشته باشید که تقسیم سود هم بعد از خرداد ماه 92صورت میگیره.

پس سناریوی من اینه:

غبشهر یه تعدیل منفی میده و سود هر سهمو در سال 92 ، 100 تومن اعلام می کنه. قیمت اصلی غبشهر با p/e=4 می شه 400 تومن. بعد از خرداد 92 ، 150 تومن سود پرداخت میکنه. تا اینجا 550 میارزه. 300 تومن افزایش سرمایش میشه. ولی بعدش برای خرید حق تقدم باید 100 تومن پرداخت کنیم. تا اینجا قیمتش شد چند؟ درسته 700 تومن. پس دوستان زیاد فکر نکنید.
[/QUOTE]
اولا كه الان 250 مي خواد تقسيم كنه بالاي 400 انباشته داره افزايش سرمايه هم از انباشته
چطور پياذر با اين پي به اي يا مينو يا .... معامعله مي شن خوبه ولي اين سهم تا 700 جاي افت دارد عجب حرفي مي زنن ها

امیر2309
2013/01/15, 23:21
سن 32
پست ها 196
تشکر 71
اعتبار 38

پس سناریوی من اینه:

[/QUOTE]
بار علمي اين تاپيك و لطفا با اين نقل قول هاي پوچ پايين نياريد

بابااتی
2013/01/16, 00:39
با اوج گیری سیمانی ها افتخاری دیگر بر پرتفوی وسپه افزوده شد ، وسپه را بخاطر بسپارید

سعید پور احمدی
2013/01/16, 01:15
من كه به سياست خودم كه جناب پرريسك ياد داده احترام مي زارم
هميشه خريد پله اي انجام ميدم
هر 10 درصد سهم مورد تاييد پايين اومد يه پله مي خرم
خريد هامو معمولا تو چهار پله انجام مي دم
الان هم منتظرم پله سوم غبشهر اگه خداي ناكرده پايين اومد بخرم پله چهارهم هم 10 درصد پايين تر از اون
حالا بازار مي خواد بفروشه و بره سهامهاي رشد كرده بخره منتظر صف خريد ميليوني اين سهم مي مانم

ina mikhan paeen bekharan namarda are abe kachad ham ghat shode bod sharakam polo dashat az shahrivar mobadelee midam!boro kashketo besab dada khod sherkat emroz gofte sharayet aliye

سعید پور احمدی
2013/01/16, 01:18
Dash amir manzoram neveshteye in mardak hadafdar bod soee tafahom nashe

msrezayi
2013/01/16, 01:37
سلام به دوستان عزیز من نمیدونم این دوستمون این نوشه رو برای چی زده اینجا ولی یه نگاه به بقیه حرفای این آقای هدفدار بیاندازیزد نوشته زیر از همین اقاست
جناب رنگین کمان مهم حجم معامله است حتی 1ماه هم منفی زیر 1000باشه بیشر از 3میلیون سهم معامله نمیشهشک نکن بزودی صف خرید سنگین بالای 1000میبینی این سهم فقط صبر میخاد واعتقاد

hamid_farahy
2013/01/16, 01:37
Dash amir manzoram neveshteye in mardak hadafdar bod soee tafahom nashe
دوست عزیز پیام خصوصی چی شد؟

Hamidkhann
2013/01/16, 01:38
وقت خوابه! فردا که بیدار شدیم تا پایان حرفای رئیس دولت با کلی استرس سکوت میکنیم تا ببینیم چی میشه. خدا بخیر بگذرونه

msrezayi
2013/01/16, 01:44
بعضی ها از سود کم کروی حرف میزنن من که میگم کمی با دید همیقتر به موضوع نگاه کنید این گزارشات 110 درصد افزایش سود 9 ماهه رو نسبت به پارسال نشون میده و سود اصلی این شرکت در سه ماهه اخر ساله
لطفا کمی به چیزایی که میخواید بنویسین فکر کنید فقط کمی چون همین نوشته ها باعث گمراهی خیلیا میشه ممنون

AVIN 8861
2013/01/16, 07:42
ina mikhan paeen bekharan namarda are abe kachad ham ghat shode bod sharakam polo dashat az shahrivar mobadelee midam!boro kashketo besab dada khod sherkat emroz gofte sharayet aliye

جناب پوراحمدي عزيز
باسلام .....به خاطر احترام به همه كاربران لطفا ،لطفا و خواهشا اينجوري فارسي انگليسي ننويسيد....همه سردرد گرفتند... بارها هم دوستان خواهش كردند...ممنونم از امعان نظرشما

سعید پور احمدی
2013/01/16, 08:03
دوست عزیز پیام خصوصی چی شد؟

سلام حمید نتونستم بهت پیام خصوصی بدم درخواست دوستی برات ارسال کردم حالا ببین چه جوره میخوای تو یه پیام خصوصی به من بده من پاسخ بدم اگه نه ایمیل بزار برام برادر........

سعید پور احمدی
2013/01/16, 08:09
خدایا تو میدانی که دنیا کوتاه هست اما رفاقت ها و نیکی ها و عشق ورزی ها ماندگار ،پس کمک کن تا در بازاری چون بورس هم سربلند وبه دور از احساس و موفق باشم.خدایا گاهی فکر میکنم که میشود و نمیشود و گاهی هم نمیشود که نمیشود پس تو من و دوستانم را از تهمت و بدگمانی دشمنان دور دار و با دست هایت به معاملاتم برکت عطا کن.

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/16, 08:11
سلام حمید نتونستم بهت پیام خصوصی بدم درخواست دوستی برات ارسال کردم حالا ببین چه جوره میخوای تو یه پیام خصوصی به من بده من پاسخ بدم اگه نه ایمیل بزار برام برادر........
سلام داداش سعید خسته نباشی
شدوصت هم که غوغا کرده. شنیدم یکی گفته بود زیر 420 باز می شه از خنده روده بر شدم. معلوم نیست بعضی از دوستان تو چه حالتایی تحلیل می کنن که به این عددا می رسن.
این سهم در بدترین حالت زیر 600 باز نمی شه برو حالشو ببر

behnam1480
2013/01/16, 08:11
با عرض سلام خدمت همه دوستان
با اذعان به همه نادانسته هایم چند نکته اینجا عرض کنم
1- متاسفانه برخی از عزیزان فقط دوست دارند حرفهای خوب در مورد سهم بشنوند و از واقعیات فرار می کنند و اگر کسی انتقادی انجام بده از سهمی همه علیهش جبهه می گیرند مثلا در مورد همین غبشهر در زمانی که در حال صعود بود به خاطر مسایلی که در شرکت پیش اومده بود بنده این افت رو به وضوح میدیدم که البته خدمت تعدادی از دوستان هم به صورت خصوصی گفتم ولی حقیقتش جرات نکردم که در اینجا پست بزنم چون اون موقع با حجم عظیمی از بد و بیراهها همراه میشد
2- شما یا با تحلیل وارد شدید یا بدون تحلیل..اگر با تحلیل وارد شدید پس چرا به خود شک راه میدید و اگر هم به خاطر حرف دیگران سهم رو خرید می کنید پس باید ضررش رو هم پذیرا باشید
3- معمولا سعی کنید در هنگام ضرر تعادل روانی خود رو حفظ کنید و میانگین خودتون رو پایین بیارید و سهامداری کنید.بالاخره شرکت از این وضعیت خارج میشه..
4- ضرر همیشه به کسانی وارد میشه که عجول هستند ( عجله کار شیطان است)
5- نوسانات نامعقول ذات بازار اون هم به خاطر سفته بازی فراوان و حجم پایین معاملات در بازار ایران است ( در بازارهای اروپا یک نماد به اندازه کل دفعات معامله بورس ایران داد و ستد میشه کسی نمیتونه سفته بازی دربیاره توش).

با تشکر از صبر و حوصله شما

مجیدشمسعلی
2013/01/16, 08:13
جناب امیر2309 (http://forums.boursy.com/member.php?1114-%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B12309)

http://forums.boursy.com/images/statusicon/user-offline.pngبا سلام میشه شما یک گزارش دقیق بمن بدید از صورت وضعیت شرکت تا بار علمی تاپیک بالا بره از زحمتی که میکشید متشکرم من این مطلب رو گذاشتم تا نقد وبررسی بشه خوب یا علی بگو چی وچرا با کجای مطلب موافقی و چرا مخالف اینجا جای مشورت و نقد سهام هستش نباید یک طرفه به قاضی رفت

سعید پور احمدی
2013/01/16, 08:16
[/INDENT]
بار علمي اين تاپيك و لطفا با اين نقل قول هاي پوچ پايين نياريد[/QUOTE]

سلام مجید جان دوستان مثل شما سوال میکنن و از اعتمادی که به من کردن شرمسار و گاهی دسترسی به تایپ فارسی نیست ناچارا فینگلیش مینویسیم و خوب گاهی هم بد جور دوستان موضع میگیرن...

مجید جان این غبشهر آبروی آدم و میبره من چی بگم روزی که تکنیکالی صعود داشت سقوط کرد روزی که به قیمت به درامدی رسید که تمام خوبان در آینده بهش میرسن سقوط کرد ولی در کل نظرم اینه که سهم باید رشد کنه حالا از این گیج زدن ها تو بورس زیاده که 4 تا پیدا میشن همیشه آخ من که گفتم اینجور میشه من که گفتم محکوم به سقوط هست و......ولی اینها اساس نداره و سهم محکوم به رشده باید منتظر بود البته معمولا شفاف سازی تا یکی دو ماهی توان سهم رو میگیره به نظررم عاقلانه ترین راه هنوز صبره با حد ضرر 950 و اگه شکست ناچار به خروج میشیم ببینیم چی میشه...

سعید پور احمدی
2013/01/16, 08:21
با عرض سلام خدمت همه دوستان
با اذعان به همه نادانسته هایم چند نکته اینجا عرض کنم
1- متاسفانه برخی از عزیزان فقط دوست دارند حرفهای خوب در مورد سهم بشنوند و از واقعیات فرار می کنند و اگر کسی انتقادی انجام بده از سهمی همه علیهش جبهه می گیرند مثلا در مورد همین غبشهر در زمانی که در حال صعود بود به خاطر مسایلی که در شرکت پیش اومده بود بنده این افت رو به وضوح میدیدم که البته خدمت تعدادی از دوستان هم به صورت خصوصی گفتم ولی حقیقتش جرات نکردم که در اینجا پست بزنم چون اون موقع با حجم عظیمی از بد و بیراهها همراه میشد
2- شما یا با تحلیل وارد شدید یا بدون تحلیل..اگر با تحلیل وارد شدید پس چرا به خود شک راه میدید و اگر هم به خاطر حرف دیگران سهم رو خرید می کنید پس باید ضررش رو هم پذیرا باشید
3- معمولا سعی کنید در هنگام ضرر تعادل روانی خود رو حفظ کنید و میانگین خودتون رو پایین بیارید و سهامداری کنید.بالاخره شرکت از این وضعیت خارج میشه..
4- ضرر همیشه به کسانی وارد میشه که عجول هستند ( عجله کار شیطان است)
5- نوسانات نامعقول ذات بازار اون هم به خاطر سفته بازی فراوان و حجم پایین معاملات در بازار ایران است ( در بازارهای اروپا یک نماد به اندازه کل دفعات معامله بورس ایران داد و ستد میشه کسی نمیتونه سفته بازی دربیاره توش).

با تشکر از صبر و حوصله شما

نه اینجور نیست بهنام ولی اون مطلب غبشهر رو بخون ببین چقدر اشتباه فنی و علمی داره سهم میخواد از انباشته افزایش بده اومده حق تقدم حساب کرده!!!خوب این موافقت داره؟اینه سهم و دارن خراب میکنن.

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/16, 08:21
شدوص:
پی بر ای گروه حدود 6
حدود 20 درصد افت
وقتي با 32 تومن سود تو 6 ماهه بالاي 330 باز شد با 70 تومن قراره 420 باز بشه؟ با چه تحلیلی؟

مجیدشمسعلی
2013/01/16, 08:23
با سلام من هم گذاشتم تا نظر شما رو بدونم وبگم که در سایت های همسایه در مورد سهم اینطور نوشتن همین ولی بعضی ها اصلا بلد نیستن با منطق بررسی کنن وجواب بدن
از اینکه زحمت کشیدی بازم سپاسگزارم اقا سعید

سعید پور احمدی
2013/01/16, 08:25
وقتي با 32 تومن سود تو 6 ماهه بالاي 330 باز شد با 70 تومن قراره 420 باز بشه؟ با چه تحلیلی؟

داداش شرمنده گوشیم شارژ خالی کرد طول میکشه روشن بشه به نظرم نه همون حد ضرر رو داشته باشیم 950 بهتره چون بعد ممکنه شارپ بره بالا حسرت بخوریم جایگزین هم الان بجز گروه سرب و روی بازار تقریبا اشباه داره میشه ریسک بالاست...

سعید پور احمدی
2013/01/16, 08:28
داداش استرتژی شدوص و میدی اشکبوس؟

سعید پور احمدی
2013/01/16, 08:31
با سلام من هم گذاشتم تا نظر شما رو بدونم وبگم که در سایت های همسایه در مورد سهم اینطور نوشتن همین ولی بعضی ها اصلا بلد نیستن با منطق بررسی کنن وجواب بدن
از اینکه زحمت کشیدی بازم سپاسگزارم اقا سعید

مجید خدا نگذزه از این سهامدار غبشهر که اینجور با اعصاب بچه ها بازی کرد امیدوارم زود بره بالای 1300تا خیال همه راحت بشه ما هم یه نفس نه از بابت خودمون از بابت دوستان تازه کنیم دوستان میگن 1500 و1600خریدیم آدم میخواد این سهامدار بی معرفت ناانسان و خفه کنه........

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/16, 08:32
داداش استرتژی شدوص و میدی اشکبوس؟
...شدوص سهمیه که اهداف 800 و بالاتر رو در سر می پرورونه...این سهم سهمیه که تا حالا به کسی ضرر نزده مگر افراد عجول... بستگی به دوستان داره که به چند درصد سود قانع باشن...

NEO
2013/01/16, 08:33
دوستان نظرتون درباره ی گزارش پارسان که رو کدال اومده چیه؟

mmis
2013/01/16, 08:42
مخالفت اکثریت مجلس با اجرای مرحله دوم هدفمندی در سال۹۱/موافقت مشروط با اجرای آن در آینده
ببینیم احمدی نژاد می تونه مخشون بزنه یا نه

hasan85
2013/01/16, 08:47
با سلام دوستان به نظر من اگر حتوکا امروز 4 درصد منفی بخوره به قیمت 483 تومان میرسه با ای پی اس 200 تومانی پی به ای میشه 2.4 و برای خرید واقعا یک شکار محسوب می شه
نظر دوستان تحلیلگر چیه؟

سید
2013/01/16, 08:52
خاک برسرشون امروز که باید رادیو انلاین باشه نیست

گلاب خان
2013/01/16, 08:56
سلام دوستان.
کلا فکر کنم همه رفتن پی سخنرانی رئیس جمهور محبوب و مردمی و افتاده و قشنگتر از پریایه خودشون!!!!حتی ناظر هم هیچ پیغام پسغامی نمی ده!!!:o)<):)

مسعود
2013/01/16, 08:56
خاک برسرشون امروز که باید رادیو انلاین باشه نیست
سلام دوستان
صبح بخیر
رادیو فرهنگ داره پخش میکنه

hasan85
2013/01/16, 09:05
یکی میشه بگه رئیس جمهور داره چی میگه تو مجلس؟

hanny
2013/01/16, 09:07
سلام دوستان
صبح بخیر
رادیو فرهنگ داره پخش میکنه

Moje 106:00 dare pakhsh mikone

سید
2013/01/16, 09:09
اخه کسی که دیگه رادیو نداره انلاین هم پخش نمیشه

hanny
2013/01/16, 09:10

Mesla hamishe dare khali mibande,

محمد حسن
2013/01/16, 09:10

قطع بودجه هزینه ای دولت با ارز نفتی - درست است که فشار می آید ولی باید کار را تمام کرد. یک بچه ای دو سال شیر می خورد ، نمی توان او را به راحتی از شیر جدا کرد ، چه برسد به ملتی که 100 سال از نفت برخوردار بوده استن.

navid13
2013/01/16, 09:13
سلام لینک رادیو :
http://www.indexiran.ir/radio_tv/iran_online_radio_farhang.aspx

hanny
2013/01/16, 09:15
Alan goft be jaye kharid seke berid to jangal balok bekarid

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/16, 09:16
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس ، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور اسلامی ایران در سخنرانی خود در مجلس شورای اسلامی با تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول به نمایندگان مجلس مردم ایران و جامعه بشری گفت: امیدوارم این ماه طلیعه تحقق همه آرزوهای بشریت برای رسیدن به قلههای تحت حاکمیت امام عصر (عج) باشد.

وی افزود: خدای بزرگ را سپاسگزارم که بار دیگر در مجلس شورای اسلامی و زیارت نمایندگان عزیز را عنایت کرد همچنین از هیئت رئیسه محترم و رئیس مجلس شورای اسلامی بابت تنظیم این برنامه صمیمانه تشکر میکنم .

رئیس جمهور ادامه داد: امروز در خدمت شما مهمترین مسائل کشور و راه حل آن را در میان خواهم گذاشت و تلاش میکنم تا ذهنیت و اراده مشترکی بیش از گذشته شکل بگیرد .

احمدی نژاد با اشاره به اینکه مطالب وی شامل سه مطلب مهم میشود گفت: عزیزان من ما همگی یکی هستیم ، همگی در یک سنگر قرار داریم ؛ دولت و مجلس با یک تعهد مشترک در عرصه مدیریت کشور وارد شده ، که آن تعهد مشترک خدمت به ملت ، صیانت از ارزشهای الهی مانند پاکی، عدالت ، محبت، کرامت ، خدمت به مردم ، عزت ملت ، تعالی کشور ، آبادانی و رفع محرومیتها و فراهم آوردن محیط نشاط برای مردم و کاهش فاصلههاست.

وی افزود: هیچ یک از ما برای خودمان نیامدهایم ، یک مسئولیت مشترک داریم و تقسیم کار شده است .بنده این افتخار را دارم که با اکثر نمایندگان مجلس دوستی داشتم و در عرصه های گوناگون با هم همکاری داشتیم و برای انقلاب و ملت تلاش کردیم .

رئیس جمهور گفت: امروز هردوی ما میخواهیم خدمت و اصلاح کنیم و مبنای کارمان نیز دوستی است ،برای خدمت به مردم و همچنین تعالی کشور تلاش میکنیم.

سعید پور احمدی
2013/01/16, 09:17
فعلا سه راه حل......ریس جمهور

1.حمایت از کشاورزی و خودکفایی
2.حمایت از معدن
3.اجرای هدف مندی

محمد حسن
2013/01/16, 09:17
قطع بودجه هزینه ای دولت با ارز نفتی - درست است که فشار می آید ولی باید کار را تمام کرد. یک بچه ای دو سال شیر می خورد ، نمی توان او را به راحتی از شیر جدا کرد ، چه برسد به ملتی که 100 سال از نفت برخوردار بوده استن.

من 4 تا پیشنهاد مشخص دارم:

1 - استفاده از زمین - 187میلیون هکتار زمین داریم که 25 میلیون هکتار کویر مرکزی است.

2 - استفاده از معادن - معدن کشور قابل تقسیم به 250هزار بلوک معدنی است و الان کمتر از 15 هزار بلوک استفاده می شود. باید اعلام کنیم هرکس معدن را کشف کرد ، 50 سال با این شرایط مال خودش.

3 - هدفمندی یارانه ها - این کار استفاده از منابع ملی است.

گلاب خان
2013/01/16, 09:18
از حجم معاملات امروز مشخصه که همه دست به ماشه هستن. خدا بخیر بگذرونه...<):)

alizare1982
2013/01/16, 09:20

سلام. اونم شديدا منتظر نتيجه سخنراني هستند!!!!!! دست به ماشه!!!

arashsefid
2013/01/16, 09:21

فعلا داره به نفع خودش تبلیغات کاذب میکنه!

سعید پور احمدی
2013/01/16, 09:22
ورود هیت هسته ای آژانس به تهران.....

سهراب 1
2013/01/16, 09:22
غبشهر زير 1000 تومني رو دريابيد . امان از بي پولي .

گلاب خان
2013/01/16, 09:23
اولین ترکش اصابت کرد. صف خرید شدن تمامی قندی ها...<):)

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/16, 09:24
خدای من حقوقی غبشهر 7 تا دونه توی مثبت فروخته...دست بزنین به افتخارش

alizare1982
ورود هیت هسته ای آژانس به تهران.....

امروز همه چي با هم شده!!!!!!!!!!!!

nezam

سرمايه گذاران ما رو باش تحليل هاشونو ول كردن نشستن پا دو ساعت سخنراني كه مثلا چي ميخواد بگه نه كه تاحالا كم برامون حرف زده

امیر علی
2013/01/16, 09:25
سلام لینک رادیو :
http://www.indexiran.ir/radio_tv/iran_online_radio_farhang.aspx

سلام
آقا چطوری آنلاین گوش بدیم؟
بازار هم انگار داره مثبت میشه.شاراک الان که اینو میزنم سبز شد<:-p

alizare1982
2013/01/16, 09:26
پتروشيمي ها حركت كردن!!!!!!!

پرریسک
2013/01/16, 09:28
گفتم این بازار باید در گینس ثبت بشه ..

شاراک رو در منفی میفروشن بعد برا بهارن در 1300 صف خرید نشستن یا بریا شنفت ...

وقتی گزارش ها بیاد بعضی سهام دیدن خواهند داشت ..

پسهند صف خرید شد صف فروش ..عجبا ...

شمواد هم در 260 همه می خریدن وشفارس 450 میفروختن ..این بازار همیشه برعکس بوده ..

محمد حسن
2013/01/16, 09:28

1 - استفاده از زمین - 187میلیون هکتار زمین داریم که 25 میلیون هکتار کویر مرکزی است.

2 - استفاده از معادن - معدن کشور قابل تقسیم به 250هزار بلوک معدنی است و الان کمتر از 15 هزار بلوک استفاده می شود. باید اعلام کنیم هرکس معدن را کشف کرد ، 50 سال با این شرایط مال خودش.

یکی از راهکارهای دور زدن تحریم ، اجرای طرح هدفمندی است. در مصاحبه ام گفتم که می شود این طرح را اجرا کرد. مطالعات دولت اماده است. یارانه انرژی با ارز 2500 تومانی ، بیش از 310 هزار میلیارد تومان است و می توان آن را توزیع کرد. تبعاتش را هم پیش بینی کردیم.

سعید پور احمدی
2013/01/16, 09:30
ریس جمهور در اجرای طرح اصرار نداره و میگه تنها با موافقت مجلس اجرا میشه و غیر از اون اجراش غیر ممکنه...

مسعود
2013/01/16, 09:31
اخه کسی که دیگه رادیو نداره انلاین هم پخش نمیشه
این هم اینترنتیش :x
پخش زنده شبکه های تلویزیونی و رادیویی
http://live.irib.ir/

alizare1982
2013/01/16, 09:31
حقوقي ها رفتن روي قندي ها!!!!! دارن آروم آروم قندي ميخرن!

navid13
2013/01/16, 09:32
سلام
آقا چطوری آنلاین گوش بدیم؟
بازار هم انگار داره مثبت میشه.شاراک الان که اینو میزنم سبز شد<:-p
به همین آدرس بروید یا رادیو فرهنگ را سرچ کنید.

مجیدشمسعلی
2013/01/16, 09:32
به گزارش ایسنا، رییسجمهور در ادامه سخنان خود در جمع نمایندگان مجلس در تشریح مشکلات اقتصادی کشور با انتقاد از اتکای هزینه بودجه دولت به ارز نفتی گفت: این موضوع از سال 49 الی 50 شروع و به مرور بیشتر شد.

در ادامه به راهکار دولت و مجلس برای کمک به حل این موضوع در سالهای اخیر اشاره کرد و گفت: در این ارتباط صندوق توسعه ملی ایجاد شد و بخشی از درآمد ارزی نفتی دولت از هزینه دولت به این صندوق واریز شد برای سرمایهگذاریهای بیشتر.

رییسجمهور ادامه داد: به طور متوسط همواره بودجه هزینههای دولتها به درآمد نفت وابستگی داشته و بعضا این موضوع به مرور زمان افزایش پیدا کرده و یکی از دلایل تورم نیز این موضوع است.

رییسجمهور یکی دیگر از مشکلات را عدم اتکا برنامهریزیهای اقتصادی کشور به منابع بومی و سرزمینی برشمرد و گفت: ما بعضا میبینیم که برنامهریزیهای اقتصادی ما به مدلهای اقتباسی وابستگی دارد و عمده نظریات و مدلها از لحاظ تحلیل اقتصادی و رشد اقتصادی نوعا سرمایهداری و یا سوسیالیستی است.

رییسجمهور با بیان اینکه بخش وسیعی از برنامهریزیهای کشور متکی به منابع بومی نیست و ما در واقع از این منابع در حد ظرفیت استفاده نمیکنیم، گفت: این خود یکی از دلایل وابستگی زیاد به ارز نفتی و ارز است.

رییسجمهور در ادامه سخنان خود به ارائه راهکارها پرداخت و گفت: به نظر میرسد که چهار راه اصلی برای حل این مشکلات وجود دارد که من چند تا از این راهکارها را عرض میکنم.

وی گفت: اولین راه این است که مسیر جریان ثروت و سرمایه را تغییر دهیم و تا این مسیر تغییر نکند، مشکلات سر جای خود باقی میماند، باید به نحوی برنامهریزی کنیم که ثروت و سرمایه در کل کشور بچرخد و متمرکز در یک شهر نباشد و به نحوی حرکت کنیم که همه نقاط کشور آباد شود و فرصتی فراهم شود که تمام مناطق از جمله مناطق محروم از سرمایهگذاری لازم برخوردار شوند.

رییسجمهور با تاکید بر اینکه باید سفتهبازی و گرایش به فعالیت اقتصادی کاذب را در کشور کم کنیم و فعالیتهای پایدار اقتصادی را در کشور گسترش دهیم گفت: از آن طرف باید به نحوی برنامهریزی کنیم که تقاضا برای کالاهایی که ارزش کمتری دارند به مانند طلا و ارز کمتر شود.

رییسجمهور به اهمیت مردمی کردن و عمومی کردن اقتصاد اشاره کرد و گفت: ما باید به نحوی برنامهریزی کنیم که تمام مردم در تمام سرزمین فرصت فعالیت سازنده اقتصادی را پیدا کنند و فعال شوند.

رییسجمهور راهحل سوم را استفاده حداکثری از منابع عمومی و سرزمینی عنوان کرد و گفت: ما کشور ثروتمندی هستیم و اگر به منابع سرزمینیمان متکی شویم رشد در کشور ما پایدار خواهد بود و آسیبپذیری به حداقل میرسد.

رییسجمهور راهکار چهارم را قطع رابطه بودجه هزینهای دولت با ارز نفتی عنوان کرد و گفت: باید یکبار با یک تصمیم مشترک این موضوع را تمام کنیم، گرچه فشارهایی نیز وارد میشود.

رییسجمهور با بیان اینکه سالهاست اقتصادمان به ارز نفتی وابسته است و از درآمد نفتی کشور تغذیه کرده است، گفت: با توجه به وجود نفت در کشور بعضا اندیشهها به سمت خرج کردن آن میرود به خصوص در بخش هزینهای . این در حالی است که ما باید این وابستگی را هرچه بیشتر کاهش دهیم.

ادامه دارد...

پرریسک
2013/01/16, 09:34
حقوقي ها رفتن روي قندي ها!!!!! دارن آروم آروم قندي ميخرن!

دوست عزیز حقیقی ها .

قندیها کلشون چقدره که تازه حقوقی بره روش ..

در ضمن عجله نکنید ..صبور باشید ..هر چند گروه غذایی دیگه ریسک ندارن در این قیمتها..

محمد حسن

یکی از راهکارهای دور زدن تحریم ، اجرای طرح هدفمندی است. در مصاحبه ام گفتم که می شود این طرح را اجرا کرد. مطالعات دولت اماده است. یارانه انرژی با ارز 2500 تومانی ، بیش از 310 هزار میلیارد تومان است و می توان آن را توزیع کرد. تبعاتش را هم پیش بینی کردیم.

بعضی اختلاف نظرها داریم ولی قابل تفاهم است. البته خدمت رهبر انقلاب بودیم که رهنمودهایی ارائه فرمودند که بر این اساس می توان به راهکارهای مشترک رسید. همین امروز جلسه ای بین دولت و مجلس و کارشناسان داریم و معتقدیم که طرح های بزرگ بر اساس تفاهم همه جانبه قابل اجراست.

امیر علی
آقا از کجا گوش میدین به ما هم بگین خب!

navid13
2013/01/16, 09:35
سهامهای گروه بلوط را دریابید!

مجیدشمسعلی
ییسجمهور در ادامه سخنرانی خود در جلسه امروز مجلس، با بیان اینکه "دولت چهار پیشنهاد مشخص دارد"، گفت: اولین پیشنهاد، استفاده از زمین است که بالاترین ثروت خدادادی به ملت ایران است.
به گزارش ایسنا، محمود احمدینژاد با اشاره به اینکه وسعت ایران 187/3 میلیون هکتار است"، افزود: از این مقدار 25 میلیون هکتار دشت و کویر مرکزی است که نوعا معدن است، 102 میلیون هکتار مرتع داریم که 14 میلیون آن جنگل است. دو میلیون در شمال کشور و 12 میلیون در دامنه البرز قرار دارد.

وی ادامه داد: 2/5 میلیون هکتار از این مراتع تحت اشغال مراکز صنعتی، دامی و طیور است اما سوال اینجاست که آیا از این زمینها به درستی استفاده میشود؟ ما حدود 45 میلیون هکتار زمین قابل کشت داریم که تنها 14 میلیون آن کشت میشود و چهار میلیون هم آیش آن است. 27 میلیون هکتار زمین قابل کشت وجود دارد و آب هم هست، آب کم است اما هست، مگر میشود خدا زمین حاصلخیز خلق کند و آب ندهد؟ این نشدنی است.

رییسجمهور خطاب به نمایندگان مجلس گفت: شاید شما بگویید که انجام این کار به منابع عظیم، سدسازی و کانالسازی نیاز دارد که حرف درستی است اما باید به راهکار دوم یعنی مردمی کردن اقتصاد برسیم. ثروتهایی که در سر بازار ارز و سکه میچرخد چرا به سمت تامین آب نرود؟ این کار شدنی است و من قاطعانه میگویم که میشود.

احمدینژاد به بیان مثالی پرداخت و اظهار کرد: چند سال گذشته طرحی مطرح شد مبنی بر خروج دامها از جنگل و توجیه اصلی این بود که دام، جنگلها را تخریب میکند در حالی که تاریخ نشان داده است که بهترین حافظان جنگلها و مراتع خود دامداران هستند. سخن من این است که ما همین را به دامداران بازگردانیم در این صورت حداقل 400 هزار شغل ایجاد میشود.

سعید پور احمدی
بازار رفته روی قندی ها دوستان البته ریس جمهور داره میگه من قولی که دادم اجرا میکنم ولی هم دلی باشه بهتره داره گیر میده به مجلس و مخالفتاش موضوع اصلا شفاف نیست!!!!!!!

alizare1982
2013/01/16, 09:36
دوست عزیز حقیقی ها .

قندیها کلشون چقدره که تازه حقوقی بره روش ..

در ضمن عجله نکنید ..صبور باشید ..هر چند گروه غذایی دیگه ریسک ندارن در این قیمتها..

سيد جان گزارش بود فقط. من بدون تأييد شما قندي خريد نخواهم كرد.
يه دونه اي سيد.

سعید پور احمدی
2013/01/16, 09:37
آقا از کجا گوش میدین به ما هم بگین خب!

http://live.irib.ir/playerMedia.php?cat_id=2&dif=1&token=cfafdd6aafa10b361e3452c210711793

محمد حسن
2013/01/16, 09:37

بعضی اختلاف نظرها داریم ولی قابل تفاهم است. البته خدمت رهبر انقلاب بودیم که رهنمودهایی ارائه فرمودند که بر این اساس می توان به راهکارهای مشترک رسید. همین امروز جلسه ای بین دولت و مجلس و کارشناسان داریم و معتقدیم که طرح های بزرگ بر اساس تفاهم همه جانبه قابل اجراست.

نکته مهم این است که باید تصمیم گیری و اجرا باید متمرکز باشد. اگر متمرکز باشد ، خودمان را ضمانت می گذاریم که موفق شود.

عارف
2013/01/16, 09:38
رییس جمهور در سخنرانی خود در مجلس اعلام کرد: "اجرای فاز دوم هدفمندی بدون تفاهم با مجلس انجام نمی شود"

سعید پور احمدی
مهم:سید به من دیروز توصیه داشت در انتخاب دقت کن و دنبال رشد نکرده باش نه رشد کرده و منم این توصیه رو به شما دارم

مجیدشمسعلی
وی ادامه داد: ما شش میلیون هکتار جنگل بلوط داریم که رها شده است و دولت برای محافظت از آنها کارمند استخدام میکند، حداقل شش میلیون تن سالانه بلوط تولید میشود که زیر پای درختها از بین میرود. کل علوفه وارداتی کشور هفت میلیون تن است که امروز در مرغ و گوسفند نیز دچار مشکل شدهایم. ما به مردم گفتیم که از جنگلها بیرون بروند تا جنگلها را حفاظت کنیم اما آیا حفظ شدهاند و آیا روند محافظت از آنها رو به بهبود است؟ نه. ما باید تصمیمات را عوض کنیم. خیلیها به جای پول دادن به سکه و ارز، اینجا استفاده میکنند.

رییسجمهور با بیان اینکه "راهکار پیشنهادی دوم ما استفاده از معادن است"، گفت: برای صرفه اقتصادی هر معدن گروه معدنکار کافی است. معادن ما قابل تقسیم به 250 هزار بلوک معدنی است که امروز کمتر از پانزده هزار بلوک استفاده میکنیم. آیا نمیشود قوانین و آییننامهها را مجلس و دولت اصلاح کنند و هر که معدنی اکتشاف کرد پنجاه سال با تعیین آییننامهای از آن برداشت کند؟

احمدینژاد همچنین اظهار کرد: 25 میلیون هکتار زمین کشاورزی وجود دارد، اینها را به شرط احیا به خود مردم دهیم، خواهیم دید که جهت سرمایهها عوض میشود.

ادامه دارد...

پرریسک
2013/01/16, 09:39
بازار رفته روی قندی ها دوستان البته ریس جمهور داره میگه من قولی که دادم اجرا میکنم ولی هم دلی باشه بهتره داره گیر میده به مجلس و مخالفتاش موضوع اصلا شفاف نیست!!!!!!!

بازار رفته رو قندیها یا دوستان با یک مثبت رفتن رو قیندها ..

بازار رو سهام دلبری هست ..اکثرا هم دارن مثبت وصف میشن..

آواچی
2013/01/16, 09:39
صف کگل....!!!
خیز کچاد و کنور

سعید پور احمدی
2013/01/16, 09:41
و معادن و کگل و کچاد حرکت شارپ داشت و صف خرید زدن.....

hass
2013/01/16, 09:42
ماهواره badr 11900 V 27500 3/4 رادیو فرهنگ

سعید پور احمدی
2013/01/16, 09:43
سید هدف مندی اجرا بشه کدوم سهم ها نفع میبرن؟

پرریسک
2013/01/16, 09:45
اورواق مسکن هم مثبت شدن ..

در بیرن قیمت ها همچنان در حال رشد ..تاا اینجا 40 درصد رشد در بازار بیرون وشاراک هم همچنان زیر 1000..الان باید 1400 رو رد کنه تا سر به سر بشیم ..

- - - Updated - - -

سید هدف مندی اجرا بشه کدوم سهم ها نفع میبرن؟

هیچ کدام ..از کی تا حالا بالا رفتن انرژِ ومواد اولیه اثر مثبت داره ..

فقط گروهی اثر کم میگیرن وگروهی اثر بیشتر..

hass
2013/01/16, 09:45
رئیس جمهور : کسی که فرش میبافه نباید روی حصیر زندگی کنه . (معین)

سعید پور احمدی
2013/01/16, 09:46

موافقم سید من مثبت و گفتم که معامله میشن من خارج از سبد تو چند بار رفتم وشکست خوردم تو سبدت باشه حالا دیگه مهم نیست چی باشه فعلا قندی ها اصلا من آخرین قندی هام و فروختم اون روز غبشهر نشستم........

Godfathers
2013/01/16, 09:51

مجمع شکر شاهرود از احتمال واردات شکر برای سال آینده با ارز مبادلاتی صحبت هایی شده و گفته در صورت بروز این اتفاق در سال آینده قیمت هر کیلو شکر قابلیت افزایش تا 2000 تومان را دارد.

Dr.boursi
2013/01/16, 09:51
دوستانی که قصد خرید فراور رو دارن لطفا قیمت رو بالا نبرن. در صورت امکان در حوالی 700 خرید بشه.

مسعود
2013/01/16, 09:52
سلام
جعفر خان میشه یه نگاهی به تکنیک و بنیاد شمواد بندازی؟ ( گزارش 3ماهه هم که اومده )
ممنون

سعید پور احمدی
2013/01/16, 09:53
اوضاع مجلس به هم ریخت ریس جمهور داره مجلس رو ترک میکمنه........

عارف
2013/01/16, 09:55
سخنرانی رییس جمهور تموم شد

ظاهرا فاز دوم هدفمندی اجرا نمیشه.

سعید پور احمدی
2013/01/16, 09:55
ریس جمهور بدون گوش دادن به نظرات نمایندگان مجلس رو ترک و این باعث شلوغی و اعتراض نماینگان شده

گلاب خان
2013/01/16, 09:56
جایی تصویری مجلس رو نشون نمیده؟؟؟ظاهرا حسابی ریخته به هم!!!<):):)]

بابااتی
2013/01/16, 09:56
سخنرانی رییس جمهور تموم شد

ظاهرا فاز دوم هدفمندی اجرا نمیشه.

جالبه رئیس جمهور هیچ صحبتی از هدفمندی یارانه ها نکرد اونوقت بازار ما دیروز به پیشواز رفت

عارف
2013/01/16, 10:01
جایی تصویری مجلس رو نشون نمیده؟؟؟ظاهرا حسابی ریخته به هم!!!<):):)]

اتفاقا خیلی دوستانه خداحافظی کرد و رفت

هیچ اعتراضی هم انجام نشد

الان هم در آرامش کامل لاریجانی داره صحبت می کنه

گلاب خان
2013/01/16, 10:01
لاریجانی داره به صورت ضمنی به محمود میگه «برو بابا؛ دلت خوشه..»<):)

محمد حسن
2013/01/16, 10:03

نکته مهم این است که باید تصمیم گیری و اجرا باید متمرکز باشد. اگر متمرکز باشد ، خودمان را ضمانت می گذاریم که موفق شود.

جالبه رئیس جمهور هیچ صحبتی از هدفمندی یارانه ها نکرد اونوقت بازار ما دیروز به پیشواز رفت

پس راجع به چی صحبت کرد اینهایی که در بالا هایلایت کردم چی هستند پس؟!!!!!!!!!!!!!

717
2013/01/16, 10:06
مثل اينكه گروه وصنعت كم كم با اصول بورس آشنا شدن:x

alizare1982
2013/01/16, 10:07
رئيس جمهور ظاهرا حساب شده مجلس رو ترك كرده! چون دل لاريجاني ظاهرا دل پري داشت. اگر مي موند جنجال حسابي ميشد!!!

علی بابا
2013/01/16, 10:10
واقعا باید تاسف خورد
تو فروم همسایه دارند به خود و ملت و همه چیز رک و راست فحش می دهند
به راستی بخشی از مشکلات کشور ما زیر سر سرمایه داران هست که فقط خودشون را می بینند.

ron
2013/01/16, 10:14
شدوص در حال بازگشایی

امیر2309
2013/01/16, 10:15
جناب امیر2309 (http://forums.boursy.com/member.php?1114-%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B12309)

http://forums.boursy.com/images/statusicon/user-offline.pngبا سلام میشه شما یک گزارش دقیق بمن بدید از صورت وضعیت شرکت تا بار علمی تاپیک بالا بره از زحمتی که میکشید متشکرم من این مطلب رو گذاشتم تا نقد وبررسی بشه خوب یا علی بگو چی وچرا با کجای مطلب موافقی و چرا مخالف اینجا جای مشورت و نقد سهام هستش نباید یک طرفه به قاضی رفت

دوست عزيز ديگه جناب سعيد خان ميثم خان و جعفر خان چفدر بگن
شما به حرف تاپيك هاي ديگه گوش نكنيد همون شخص پروندش روشنه
فقط همين كه سهمي كه بالاي 400 تومن انباشته داره + 250 تقسيم سود + 70% افزايش سرمايه اونهم از محل انباشته بايد قيمتش 700 باشه؟؟؟؟؟؟؟
ريز حساب و كتاب ميثم عزيز تو تاپيكش انجام داده اونوقت پياذر و مينو و... ارزنده ان
من حرف روند نبود شايد بريزه حرفهم ارزنده بودنش بود

hass
2013/01/16, 10:15
شاخص مثبت

hogo_wave
2013/01/16, 10:19
شاخص مثبت شد
خیال همه از فاز دوم راحت شد

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/16, 10:20
مهمان های امروز مجلس: بچه های مدرسه ای

داروساز
2013/01/16, 10:22
اکثر سهم ها منفیست ولی با یه اخابر + کردن شاخص و ......... استاد مهندسین بخداX-(X-(=D>

گلاب خان
2013/01/16, 10:23
ایو به حاجی مصباحی؛ در جمله اول تیکه بدی به دولت انداخت؛ حاجی استاد خودم بوده و خیلی باحاله=))

behnam1480
2013/01/16, 10:24
سخنرانی تموم شد بازار برگشت:)

مسعود
2013/01/16, 10:24
سلام
جعفر خان میشه یه نگاهی به تکنیک و بنیاد شمواد بندازی؟ ( گزارش 3ماهه هم که اومده )
ممنون
صفش جمع شد

msrezayi
2013/01/16, 10:33
شدوص
مجاز محفوظ

alizare1982
2013/01/16, 10:33
شدوص رو ببين!!!!!!

گلاب خان
2013/01/16, 10:34
ایول به دکتر توکلی؛ تنها فردی توی مجلس هستش که اقتصاد حالیشه!!!<):)

اشکبوس کهنه سوار
حقوقی خریدار غبشهر فعال شد...سعید جان دمت گرم با این حدضرر950

پرریسک
ما که متوجه نشدیم اخرش چی شد فقط همین بس که این مجلس رو شست وگذاشت کنار ..

بازارم منفی شد ولی خوب با یک اخابر مثبت کردن وبه ریش همه خندیدن...

حالا باید بریم تا واکنش طرفین رو بببینم وبازار یک هفته هم اینطوری میره سر کار ..

alizare1982
2013/01/16, 10:35
عملا مجلس و نمايندگان حرف خاصي ندارند! دارند .... ميگن. اينم از توكلي!;)

عباس110
2013/01/16, 10:39
جونم خاور .....:p

alizare1982
2013/01/16, 10:39
شاراك كي گزارش 9 ماهه ميده؟ كي ميبنده؟

hamed322
2013/01/16, 10:40
امروز حقوقي داره تو غبشهر ميخره
خرید حقیقی 282,421 خرید حقوقی 8,966 خرید گروهی 10,500 فروش حقیقی 301,880 فروش حقوقی 7 خریدار 101 فروشنده 31

eslami
2013/01/16, 10:43
تيكه هايي از صحبتهاي رئيس جمهور:

احمدی نژاد در مجلس گفت ملتی که دارای دریایی از ثروت است نباید در فقر زندگی کند. دولت هر برنامه ای بریزد پایش می ایستد و آنرا به مرحله اجرایی در خواهد آورد. حتی اگر به قیمت فدا شدنش تمام شود.
هر دولتی که ملت آن را انتخاب کند برای ما عزیز است اما حتی اگر شش ماه به پایان دولت فعلی باقی مانده باشد ما برنامه های از پیش تعیین شده را انجام خواهیم داد.

ايني كه من ميبينم............ مرحله دومو اجرا ميكنه!!!

alizare1982
2013/01/16, 10:46
تيكه هايي از صحبتهاي رئيس جمهور:

احمدی نژاد در مجلس گفت ملتی که دارای دریایی از ثروت است نباید در فقر زندگی کند. دولت هر برنامه ای بریزد پایش می ایستد و آنرا به مرحله اجرایی در خواهد آورد. حتی اگر به قیمت فدا شدنش تمام شود.
هر دولتی که ملت آن را انتخاب کند برای ما عزیز است اما حتی اگر شش ماه به پایان دولت فعلی باقی مانده باشد ما برنامه های از پیش تعیین شده را انجام خواهیم داد.

ايني كه من ميبينم............ مرحله دومو اجرا ميكنه!!!

شك نكن!

mah1364
2013/01/16, 10:47
جناب پرریسک امروز شپدیس خریدم 6400 خوبه

alizare1982
2013/01/16, 10:47
پزشكيان رو بدجور جو گرفت!!!

گلاب خان
2013/01/16, 10:51
ولی خودمونیم ها! یک عده هوچی باز توی مجلس دور هم جمع شدن. چقدر سر و صدا میکنن اینا. انگار نه انگار جلسه رسمیه!!<):)

اشکبوس کهنه سوار
ما که متوجه نشدیم اخرش چی شد فقط همین بس که این مجلس رو شست وگذاشت کنار ..

بازارم منفی شد ولی خوب با یک اخابر مثبت کردن وبه ریش همه خندیدن...

حالا باید بریم تا واکنش طرفین رو بببینم وبازار یک هفته هم اینطوری میره سر کار ..
...دمت گرم پرریسک جان...الحق که پیش بینیت درست بود. شاخص دوباره منفی شد...بازار یه هفته سرکاره

علی بابا
میر کاظمی ببینیم چی می گوید . . .

hogo_wave
2013/01/16, 10:54
تصحیح میشه شاخص منفی شد

پرریسک
2013/01/16, 10:55
...دمت گرم پرریسک جان...الحق که پیش بینیت درست بود. شاخص دوباره منفی شد...بازار یه هفته سرکاره

ولی خودمون هستیم این تسه ها عجب مثبتی شدن ..

انگاری جو مثبت ملک در بیرون رو اینها هم اومده ..در بیرون که ملک داره همینطور کنتور میندازه ...البته متاسفانه ...

hasan85
2013/01/16, 11:00
تو این جو منفی بازار ملت دارن عجیب فخوز بالای 2800 می خرند خبریه؟

MOHSEN54
2013/01/16, 11:01
فخوز خرید شد

ائلشن
2013/01/16, 11:02
شدوص:
پی بر ای گروه حدود 6
حدود 20 درصد افت

عجب پیش بینی !!!!!!!!!!!!!!!!!

jahrami
2013/01/16, 11:08
کهمدا هم مقاومتشو شکوند

دکتر یزدان
2013/01/16, 11:11
گزارش 9 ماهه كطبس روي كدال امد كه گزارش بسيار خوبي در مقايسه با گزارش 6 ماهه است شركت در گزارش نه ماهه 133 ريال و در گزارش 6 ماهه 72 ريال و در گزارش 3 ماهه 63 ريال سود پوشش داده است يعني شركت در سه ماه دوم 9 ريال سود پوشش داده بود در حالي كه در سه ماهه سوم 61 ريال سود پوشش داده است اين يعني افزايش 600 درصدي نسبت به سه ماهه دوم در حالي كه شركت در اين سه ماهه هم در لايه هاي بي كيفيت استخراج داشت يعني اين گزارش بسيار خوبي در مقايسه با گزارش قبلي است و همچنين شركت در حدود 8600 تن ذغال اماده براي فروش دارد يعني اندوخته اي به مبلغ 560 ميايون تومان و در حدود 700 ميليون تومان ذخيره مالياتي دارد كه نمي بايست ذخيره ميكرد با توجه به عف مالياتي كه با احتساب انها سود محقق شده شركت در 9 ماه در حدود 30 تومان ميشود اين يعني وضعيت در حال بهبود است در حالي كه استخراج لايه بي كيفيت براي گذر به لايه هاي با كيفيت است

گلاب خان
2013/01/16, 11:12
باریکلا؛ باریکلا به میرابراهیمی که واقعا غرا سخنرانی کرد...<):)

Diyako
2013/01/16, 11:15
جناب پر ریسک خان

حد ضرر غبشهر رو چند بگذاریم ؟

دکتر یزدان
2013/01/16, 11:16
بدون شرح
http://up.boursebazan.ir/di-KMZC.png

hamed322
2013/01/16, 11:18
جناب پررسك عزيز
با سلام
با توجه به عدم فروش حقوقي و شروع به خريدش تو غبشهر
نظرتون در مورد پايين آوردن ميانگين مثبت يا نه؟
ممنون

bashash
2013/01/16, 11:19
قابل توجه سهامداران وتوكا
شركت وتوكا سود سهام تا 20.000 سهم را به حساب اعلام شده سهامداران واريز نموده باتوجه به پيگيري تلفني از امور سهام شركت :D

شمار تلفن امور سهام وتوكا 6266786-0311

پرریسک
2013/01/16, 11:23
بازار هفته بعد به نظرم مثبت هست با لیدری فولاد فخوز گروه پترو ...ولی خوب مهم این هست که این بازدهی در کمترین زمان به دست بیاد نه بعد 3 هفته که قیمتها در بیرون 40 درصد کشید بالا..

بازار از همین جا 40 درصد رشد کنه سر به سر خواهیم شد...

- - - Updated - - -

جناب پررسك عزيز
با سلام
با توجه به عدم فروش حقوقي و شروع به خريدش تو غبشهر
نظرتون در مورد پايين آوردن ميانگين مثبت يا نه؟
ممنون
950 یک پله و750 پله بعدی..

Jamshidyar
2013/01/16, 11:24
مجلس هیچکارس دوستان. این نمایش ها رو جدی نگیرین. مجلس با عملکردش نشون داد در تحت همه امور هم نیست چه برسه در راسش

اون زمان که می باید افسار اینها رو می کشید سکوت کرد، امروز دیگه حنجره هم پاره کنه بی فایدس چون دولت دست بالا رو داره

other
2013/01/16, 11:32
دیروز تو صف خرید پسهند بودند و امروز تو صف فروش.بقول جناب پرریسک ملت ما فقط صف نشینند.تا گزارش 9 ماهش و پیش بینی سال بعدش چیزی نمونده

پرریسک
2013/01/16, 11:34
دیروز تو صف خرید پسهند بودند و امروز تو صف فروش.بقول جناب پرریسک ملت ما فقط صف نشینند.تا گزارش 9 ماهش و پیش بینی سال بعدش چیزی نمونده

این ملت هر چی سرش بیاد حقشه ...هر چی ...

شاراک میفروشن ..شاراک 1500 تومنی ..دوستان شاراک با شکست مقاومت 977 دیکه دست نیافتنی میشه ...

همچنان شاراک شفن خارک در صدر لیست خرید گروه پترو ..

hogo_wave
2013/01/16, 11:39
معاملات کروی امروز قابل تامل شده

دکتر یزدان
2013/01/16, 11:40

شاراک میفروشن ..شاراک 1500 تومنی ..دوستان شاراک با شکست مقاومت 977 دیکه دست نیافتنی میشه ...

سلام به جناب پرریسک عزیز
کساوه رو برا خرید چطور میبینید؟

eli77
2013/01/16, 11:41

سید جان من شفن رو خیلی وقته خریدم اما هنوز تو منفی ام...اعصاب برامون نذاشتن. ممنون از دلداریات

داروساز
2013/01/16, 11:42
عزیز گیر میدیا اینا نفروشن من از کی بخرم:D

Hamidkhann
2013/01/16, 11:43

من که از همون اوایل از توصیه شما استفاده کردم و تا آخرش با شاراک و شفن هستم. مرسی

پرریسک
2013/01/16, 11:45
سید جان من شفن رو خیلی وقته خریدم اما هنوز تو منفی ام...اعصاب برامون نذاشتن. ممنون از دلداریات

کدوم منفی ..

حد ضرر 1700 هدف 2500 هست ...بازار دو هفته هست داره گیج می زنه کدام رشد ..

پرریسک
2013/01/16, 11:46
سلام به جناب پرریسک عزیز
کساوه رو برا خرید چطور میبینید؟

سلام..
کاذر از گروه کاشی با حد ضرر 140 ..بقیه نظری ندارم روندشون هم فعلا نزولی هست ..

در ضمن تا وقتی شاراک فولاد فخوز واین همه سهام هست اینها چرا؟؟؟

eli77
2013/01/16, 11:47
کدوم منفی ..

حد ضرر 1700 هدف 2500 هست ...بازار دو هفته هست داره گیج می زنه کدام رشد ..

شما دقیقا درست میگی. الان شاراک تازه برگشت به قیمت دو هفته قبلش.
من شفن رو تو 1880 آخه خریدم:(

گلاب خان
2013/01/16, 11:48
عالی بود عالی بود این سخنران آخریه...
دلم خنک شد. هرچند که نرود میخ آهنی در سنگ. خب امروز که ما بازار رو از دست دادیم. ببینیم هفته آینده چی میشه...<):)

nazanin
2013/01/16, 11:49
ولی خودمون هستیم این تسه ها عجب مثبتی شدن ..

انگاری جو مثبت ملک در بیرون رو اینها هم اومده ..در بیرون که ملک داره همینطور کنتور میندازه ...البته متاسفانه ...
گویا دیگه وام مسکن مهر نمیدن

پرریسک
2013/01/16, 11:54
شما دقیقا درست میگی. الان شاراک تازه برگشت به قیمت دو هفته قبلش.
من شفن رو تو 1880 آخه خریدم:(

به خاطر 100 تومن نارحتی ..فکر کردم سهامت 50-60 درصد افت کرده ...

جبران میشه صبور باشن ..اینها بهترنی سهام بازار هستن ..رشد بقیه بازار رشد انفجاری اینها رو تضمین می کنه ..چون سهام بد رشد کنه سهام خوب پایین بمونه عمرا ..

در ملک همینطور هست می بینی بالای کوه طرف میاد 40 میل میخره بعد وسط شهر میفروشه 20 میل ...ولی بعد مدتی همون وسط شهر میشه 100 میل اون بالای کوه هم رو دست طرف باد می کنه ..

mehdipour2000
2013/01/16, 11:55

سلام
شاراک در دقایق آخر داره بالا میره

عباس110
2013/01/16, 11:56
بهترین سهم بازار الان فقط کهمدا
با ولغ می بلعن

hogo_wave
2013/01/16, 11:57
شدوص!!

پرریسک
2013/01/16, 12:01
شدوص!!

در 430 معرفی شد ..بازدهی 50 درصد تا اینجا...

با پرریسک باشید ضرر نمی کنید ...

همه دنبال خرید شپارس بودن ..عجب دنیایی هست ..

msrezayi
2013/01/16, 12:04
سلام
سید جون خیلی مخلصیم
این هم از شدوص
خدا خیرت بده
البته از زحمات اقای پور احمدی و کهنهسوار عزیز بابت تکنیکال هایی که روی این سهم دادن هم ممنونم.

misha
2013/01/16, 12:04
گویا دیگه وام مسکن مهر نمیدن

http://hamshahrionline.ir/details/182437
اینا که میگن 30میلون داره میشه وام مسکن مهر

mehdipour2000
2013/01/16, 12:05

هستیم جعفر در رکابیم

فولاد شاراک فخوز بازم اضافه شد
کمی هم اخابر با تحلیل خودم برا نوسان و مقداری کگل ( تقویت معدنی ها در سخنرانی امروز ...) که تقویت خوبی امروز داشتن
اول و آخر هرچی خدا بخواد

گلاب خان
2013/01/16, 12:05
مبارک باشد برای شدوصی ها. من که 6350 با 25 درصد سود دادم رفت. انشاالله مبارک خریداراش باشه. خدا میدونه من خوشحال میشم کسی که از من سهم میخره، باهاش سود کنه.<):)

داود
2013/01/16, 12:06

سید جان سلام

خواستم یه تشکر کوچکی ازشما به خاطر معرفی سهام ووقتی که میذارید کرده باشم

همیشه موفق سلامت وسربلند باشید

negar
2013/01/16, 12:19
سلام..
کاذر از گروه کاشی با حد ضرر 140 ..بقیه نظری ندارم روندشون هم فعلا نزولی هست ..

در ضمن تا وقتی شاراک فولاد فخوز واین همه سهام هست اینها چرا؟؟؟

جناب پرریسک ضمن تشکر از راهنماییهاتون این کساوه سهم خوبیه 6 ماهه دوم از بابت دلار صادراتیش میتون 50-60 تومن رو سودش بداره و روند صادراتیش افزایشی است امسال حول 140 میتونه سود بسازه طبق گزارشاتش که پی ای 4 هم بدیم بالای 500 قیمت دارد 40 درصد زیر قیمت معامله میشود یک کم از عنصر حمایت برخوردار میشد الان همین حدودها بود البته نظر من اینه میتونه خطا باشد

پرریسک
2013/01/16, 12:20
سید جان سلام

خواستم یه تشکر کوچکی ازشما به خاطر معرفی سهام ووقتی که میذارید کرده باشم

همیشه موفق سلامت وسربلند باشید

سلام..

اگر دنبال سودهای بزرگ هستید دید رو کمی دورتر کنید وگرنه بنده هم می توانم بگویک ای بدو امروز سایپا صف خرید شد ای بدو فردا فاذر صف خرید شد ای بدو پس فردا بترانس صف خرید شد ...

هر اشغالی صف شد که نباید خریدش وهر سهمی خوبی هم صف فروش شد نباید فروختش ..

یا سهمی در جا زد از لیست خارج کنیم بدویم بریم اونی که میره بالا بخریم ..سهام خوب وقتی در جا میزنه باید نشتس نگاه کرد تا بالا بیاد چون معنی نداره سهام خوب پایین بمونه سهام دیگه بالا بره ..

اقا بهترین های بازار الان شاراک شفن خارک شیران فخوز فولاد مس فاسمین فراور پکرمان وامید فسپا فولای قشهد قمرو غمارگ غبشهر بموتو شپترو شلعاب شپدیس و....

اینها هستن ...جمع کنید نهای نهایت میشه 20 سهم ..هر کردوم به هدف برسه از لیست خارج میشه ..تا وقتی نرسیده در لیست ما هست وبه همنی دلیل هست میگم بازار بورس همیشه فرصت خرید میده ..

فخوز 4000 تومنی در 2800 میفروشن ..شیران 7000 تومنی در 5000 وشپدیس 8000 تومنی در 6000..شاراک 1500 وبعد 2000 تومنی در زیر 1000...غبشهر 2000 تومنی در زیر 1000..غمارگ بالیا 700 تومنی در زیر 350 ..وبقیه همینطور ..

این ها مفت هستن ..بازاراینها رو ول کرده میره هر چی سهام هست که قیمتش پر شده یا اخر خط هست رو میخره ..خوب بخره ..ما نمی تونیم جلوش رو بگیریم ..بخره بعد مدتی حالش پرسیدن داره ..

کم بخور همیشه بخور ...در ضمن همیشه هم سود کن نه اینکه رو یک سهم سود کنی رو دوتاش همون سود از دستت بپره...

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/16, 12:21
صبح اول وقت این پاسخ رو در جواب دوستی که گفته بود سهم شدوص قراره 420 باز بشه نوشتم. دوست عزیز بنده شدوص رو در قیمت 420 از بازار خریدم و امروز در قیمت 620 به بازار پس دادم...مبارک خریدار باشه و ان شا ا... سود کنه

پرریسک
جناب پرریسک ضمن تشکر از راهنماییهاتون این کساوه سهم خوبیه 6 ماهه دوم از بابت دلار صادراتیش میتون 50-60 تومن رو سودش بداره و روند صادراتیش افزایشی است امسال حول 140 میتونه سود بسازه طبق گزارشاتش که پی ای 4 هم بدیم بالای 500 قیمت دارد 40 درصد زیر قیمت معامله میشود یک کم از عنصر حمایت برخوردار میشد الان همین حدودها بود البته نظر من اینه میتونه خطا باشد

بالای 390 بیاد ببینم چی میشه ..اول باید روند صعودی بگیره تا بعد ..

فعلا گروه فولاد پترو مس اینها در روند صعود هستن بنیادی هم به مراتب از کساوه برتر هستن وصلاح این هست که اول سهمی خرید بشه که روندش صعودی هست ..

"mohsen"
پرریسک جان زمگسا رو چطور میبینی- پوشش 6 ماهش 179 تومن بالاتر از ای پی اسشه!! این یعنی چی؟ به نظرتون ارزش خرید داره؟

بچه کف بازار
2013/01/16, 12:22
سید جان ممنون و آقا سعید پور احمدی ممنون برای شدوص @};-
واقعا" صبوری توی این سهم خیلی جواب خوبی داد 2 ماه بازیش می دادن تا 380 هم آوردنش پایین
انشاء الله غبشهر و غمارگی هام رو سفید بشن و روسیاهی بمون برای ذغال فروشا
سید جان این شاراکت هم از 811 داری می گی بخرید امروز که نزدیک 980 بسته شد تو این هفته یکی از خوش معامله ترین سهام های بازار بود
ممنون@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

پرریسک
2013/01/16, 12:22
پرریسک جان زمگسا رو چطور میبینی- پوشش 6 ماهش 179 تومن بالاتر از ای پی اسشه!! این یعنی چی؟ به نظرتون ارزش خرید داره؟

اون پوشش با سرماهی قبل افزایش سرمایه بوده وگرنه پوشش سهم در حد معمولی بوده ..نظری ندارم در این قیمتها در لیست بنده قرار نداره ..

پرریسک
2013/01/16, 12:24
سید جان ممنون و آقا سعید پور احمدی ممنون برای شدوص @};-
واقعا" صبوری توی این سهم خیلی جواب خوبی داد 2 ماه بازیش می دادن تا 380 هم آوردنش پایین
انشاء الله غبشهر و غمارگی هام رو سفید بشن و روسیاهی بمون برای ذغال فروشا
سید جان این شاراکت هم از 811 داری می گی بخرید امروز که نزدیک 980 بسته شد تو این هفته یکی از خوش معامله ترین سهام های بازار بود
ممنون@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

شاراک رو 1500 بازار تازه یادش میفته بخره ..

غبشهر وغمارگ هم نگو ..ما صبرمون زیاده یکساله 100 بدن کافیه هر چند بیشتر میدن..

شفارس رو زیر 300 نمی خریدن رو 540 برا من رنج مثبت میزنن...این بورس باید در گینس ثبت بشه ..

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/16, 12:27
...سید جان، سعید پوراحمدی عزیز، بابت شدوص تشکر...
...شدوص برای من همیشه یادآور مقاومت در برابر گرگ های گرسنه ی بازار است...تشکر از مجید شمسعلی، مرادی، خودشکوفایی و خیلیهای دیگه که کمک کردن تا در مقابل پیشنهادهای بی شرمانه ی عده ای که قصد تخریب سهم رو داشتن مقاومت کنیم...

هادی پورحامدی
2013/01/16, 12:29
پرریسک قارداش درباره کروی تحلیلت چیه ؟

ron
2013/01/16, 12:31
سیدجان خیلی عزیزی بابت همه چیز واقعا ممنون زبان ما الکنه

بچه کف بازار
2013/01/16, 12:33
سید جان فنورد و بررسی می کنی تو این صعود فولاد و آهن زیاد منفی خورده آخرین گزارشش هم یجورایی خبر مثبت 9 ماهه و 12 ماهه می ده

hamed322
2013/01/16, 12:39
سلام
سید جون خیلی مخلصیم
این هم از شدوص
خدا خیرت بده
البته از زحمات اقای پور احمدی و کهنهسوار عزیز بابت تکنیکال هایی که روی این سهم دادن هم ممنونم.

MOHSEN54
2013/01/16, 12:54
سید جان خسته نباشید و ممنون از صعه صدر و وقتی که برای راهنمائی دوستان میذارید...اگه ممکنه یه نظری در مورد سبد من بدید...کدومو نگهدارم و کدوم رو بفروشم بهتره؟
(کهمدا2388-فاذر2191-غبشهر10279-کروی3218-پکویر2787-شپارس1775-ولصنم1764-قشیر9566-غمارگ3519-شاراک8934-فخوز27836)
ببخشید که یه کم طولانی شد ممنون میشم راهنمائی فرمائید باز هم از فرصتی که به بنده میدهید سپاسگزارم:x

personable
2013/01/16, 13:06
سلام جناب پرریسک شما در مورد پلوله خبری دارید ؟

amir5151
2013/01/16, 13:07
سلام
دیروز مجمع فلامی رفته بودم
سه ماهه به ازای هر سهم بین15 تا 20 تومن ساخته و بنظر میاد حداقل100 تومان برای سال مالی جاری سود داشته باشه و اینک مجمع بعدی تقسیم سود دارن و دیگه از زیان خبری نیست. و از اول دی ماه تغییر نرخ فروش داشته که احتمالا باید بابتش تعدیل بده و با قیمتهای محصولات رقیب باز هم امکان داره افزایش نرخ داشته باشه و همچنین کارخانه به قزوین منتقل شده و محل قبلی کارخانه فعلا بصورت انبار اجاره داده شده که زمینی به مساحت حدود 15000 متر در داخل بافت شهری می باشد که اگه بفروشند که دیگه خودتون حساب کنید چقدر میشه
در ضمن امسال افزایش سرمایه 100 درصدی از اورده داره
در مجموع میشه گفت اوضاعشون خیلی خوبه و اگه کسی سهامداری کنه سود عالی رو میتونه ازش بگیره

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/16, 13:10
معاون صنایع وزیر صنعت خبر داد
موافقت رئیس جمهور با محاسبه قیمت خودروهای داخلی بر اساس ارز مبادلهای

farhad894
2013/01/16, 13:14
پریسک جان در مورد شسینا خبری داری وضعیتش چطوریه

امیر علی
2013/01/16, 13:20
سلام جناب پرریسک
خواستم بابت معرفی سهمای طلایی مثل شدوص شاراک شفن غمارگ شفارس و... ازتون تشکر کنم.
انشالله همیشه سلامت و پرسود باشید