PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چی .......چرا؟؟؟؟

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107

پرریسک
2013/01/25, 01:03
سید بزرگوار دیدگاه کلیتون راجع به شنبه چیه؟ سبز قرمز یا بینابین؟

دوستان چکار دارن بازار چجویه ..؟؟

حد ضرر ها گفته شده ..دست داشتید بخردی حد ضرر بزارید نداشتید هم تماشا کنید ...

شاخص کل بتونه بیاد بالای 37400 بازار میره در روند صعود کوتاه مدت خودش وصعودی خوبی می کنه نتونه بره اون بالا تا وقتی بالای 36750 هست روند میان مدت صعودی هست وباز هم مشکلی نیست میشه سهامداری کرد با سهام شاخص ساز ..

ولی شکست رقم بالا به معنای اخطار خروج هست..

پرریسک
2013/01/25, 01:07
[QUOTE=پرریسک;271484]از گروه پترو همچناند .. شاراک در صدر صدر لیست خریکرماشناه اومد در رتبه دوم ..خدایی این کرماشناه کولاک کرد از همه پتروها در گزارش دهی وغافلگیری برتر بود ..شفن وخارک در رتبه بعدی ..

شیراز هم در بعد البته میدونم شیراز حمایت شدید میشه ولی خوب بنده تنها چیزی که برام مهم نیست حامی هست ..
پتروهای بالا دلبر رو 2500 دیدن نهایت با اینهمه تعدیل بالا دادن وپوشش جانانه اگر مثل زاگرس وشیراز دلبر رو بالای 3000 می دیدن چه گزارش هایی میدادن ..

با سلام

به مرحمت شما هم شیراز و هم شاراک به مقدار مساوی در پرتفوی دارم و همه ما در این مورد مدیون درایت شما در کشف سهام پر پتانسیل هستیم ولی ضمیر ناخودآگاهم شیراز را یه چیز دیگه

ای می دونه

هر چند که شما هم احتمال اهداف 2 برابری قیمت فعلی را می دهید. شیراز بر عکس شاراک و کرماشا از حمایت حقوقی قدری بهره می گیره و بالا بودن p/e آن نسبت به سایر هم گروهی هایش

بیانگر پیشی گرفتن از سایر هم گروهی هایش می باشد.

منتظر شراز و شبندر هم می مانیم.

استاد با توجه به قیمت شبریز - قیمت مناسب برای خرید شپنا و تارگتش کجاست؟
ممنون

هر قدر شیراز بالا بره گروه هم باخودش بالا می بره وتازه اینکه در گروه خودش همین الان سهامی هستن که از شیراز هم ارزنده تر هستن ولی گفتم بازار میتونه هر سهمی بخره ولی خوب پرریسک هم هر سهمی که خودش قبول کنه میخره ..فعلا شاراک در صدر کرمانشاه در رده بعدی خریدم هست ..

در مورد شپنا زیر 1200تا1300 میشه به خرید فکر کرد ...حالا بالاتر باز بشه باید کمی دقت کرد وبررسی....

امیر علی
2013/01/25, 01:09
شب خوش جناب پرریسک
یک نگاه کوتاه هم شده به گزارش قنیشا میکنید ؟ http://www.codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=WuHb8P13cAb4Z1 %2bK1l1%2bvw%3d%3d
خواه ناخواه این تفکر در بورس رایج شده که قندیها بتای منفی دارن.اگر قرار بر رشد قندیها باشه آبا به معنی ریزش بازار هست و بالعکس؟
در سبد ما اکثر سهام معرفی شده شما از هر گروه هست.قندی ، پتروشیمی و ...
قبلا از راهنماییتون ممنونم

پرریسک
2013/01/25, 01:13
شب خوش جناب پرریسک
یک نگاه کوتاه هم شده به گزارش قنیشا میکنید ؟ http://www.codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=WuHb8P13cAb4Z1 %2bK1l1%2bvw%3d%3d
خواه ناخواه این تفکر در بورس رایج شده که قندیها بتای منفی دارن.اگر قرار بر رشد قندیها باشه آبا به معنی ریزش بازار هست و بالعکس؟
در سبد ما اکثر سهام معرفی شده شما از هر گروه هست.قندی ، پتروشیمی و ...
قبلا از راهنماییتون ممنونم
گزارش بدی نبود ..ولی قندیها اونقدر قیمت بالا دارن ورشد پیشخور شده که هر قدرم تعدیل میدن بازم به جای نمیرسن ..البته در برابر این قیمت واین پی برای این تعدیلها که به حساب نمیان ..

با این همه اگر شکر به رقمهای بالای 1600 برسه اونوقت میتونن تعدیل های خوبی بدن وبه نظرم خواهند داد ..

بله گروه قند در مدار صعود قرار گرفتن باید دید می تونن دوام بیارن وخود رو بالا بشکن یا کم خواهند اورد وبازار مثبت میشه ...

فعلا گزارش های بازار در سهام که جدید گزارش دادن بسیار برتر بوده مگر اینکه خبری مثل چند برابر شدن حامل ها وغیره بازار رو به منفی بکشونه ...

امیدوارم تا 22 بهمن یه حالی در سهام لیدر بدن وبعد هر بلایی خواستن سر بازار بیارن..

mobin
2013/01/25, 01:33
پرریسک جان

آیا بموتو هنوز در روند صعود قرارداره؟

alizare1982
2013/01/25, 08:03
سلام سيد جان. ايران با آزانس حول و حوش 17 يا 18 بهمن جلسه دارن! بوي كنار اومدن با هم مياد و احتمال زياد مذاكرات مثبت باشه. و همانطور كه خودتونم گفتين بوي توافق با قدرت هام احساس ميشه. ميخوام بدونم با اين احتمالات اكه خبري بشه، سهام شاخص ساز چطور ميشن؟ پترويي ها چطور ميشن؟ خوبه براشون يا نه؟!!!!
مرسي سيد جان

سعید پور احمدی
2013/01/25, 09:24
در اوج بدبیاری ها و ناامیدی های این روزهای بورس به رشد بسیار خیره کننده شاخص اعتقاد داشتم و در این کش و قوس اخیر و بازگشایی نمادها هم بر سر رای خود استوار موندم ولی هرگز هدف قابل فتحی که انتهای رشد برای بازار باشه متصور نبودم و شاخص نامحدود با توجه به مدیریت مدیران میتونه تا بی نهایت از نظر من رشد داشته باشه...

دوستان گزارش های اخیر آخر هفته هم که خوب و خوش آتیه بود و افق های روشن که گاه ازش دم میزدیم و احساسی برداشت میشد و ما هر چه بیشتر دلایل برای امیدهای بالا به بازار ارائه میکردیم بیشتر به اتهام سفسته گرفتار میشدیم و برای مخالفان بسی شفاف تر شد...

دوستان هنوز هم اعتقاد داریم که در بورس اگر چه نمادهای خوب بیشتر شده بخاطر مزیت رشد قیمت ارزهای خارجی اما هنوز هم بسی نماد بی آتیه هست بنابراین با دقت به انتخاب بشینید و با امید به این اصل که تازه بازار تنها بر تورم چیره شده و درواقع رشدهای بسیاری پیش رو داره اگر هنوز در ضرر هستید که خوب کم هم نیستن از دوستانی که با این همه رشد شاخص هنوز بازدهی کلی منفی دارن بسیار زمان خوبی پیش روی شماست فقط باید صبور باشید و گزارش ها رو دقیق بخونید سهم ها رو بررسی کنید با رایزنی ببینید کدوم نمادها جای رشد بیشتری دارن و اونها رو انتخاب کنید و افق سودآوری رو در روزهای پایانی سال مالی اکثر نمادها بیشتر منظور کنید تا سود محضی که الان در دسترسه......

تقریبا ۷ تا ۸ ماه پیش بود که بازدهی سبد سرمایه گذاریم به یمن وجود سکه و طلا مثبت بود و بدترین بازدهی سالانه از آن سبد بورسیم بود و تفکراتم درهم و برهم و تپش قلب و تاکی کاردی مهمان شب هنگامم.اندیشیدم و فورا به نتیجه رسیدم که باید تمرکزم رو بیشتر کنم و خودم رو نبازم و امیدوار باشم و به کتابخانه رفتم و شاید ۱تقسیم بر ۵۰۰قسم از ضرری که در بورس داشتم رو صرف خرید چند کتاب در مورد کنترل استرس و مدیریت مالی و صبر و.........کردم و من مال باخته در مدت کوتاهی تونستم خودم و جمع کنم و به شرایط خوبی برسم و به فتح قله ها بیاندیشم.......

امروز هم اگر ۹۰ درصد پولم رفته باشه با همون تفکرات مثبت و دقت و برخورداری از استراتژی موثر و به کارگیری کمک های اساتید بورس و کسانی که شناخت روان شناسانه خوبی علاوه بر دانش فنی و آکادمیکی داشته باشن و مهمتر از همه امید و صبر میتونم در مدت کوتاهی به سود برسم و بنابراین شماها که باهوش تر و کارکشته تر از من هم هستید هم میتونید این کار رو انجام بدید......

به امید فتح قله ها با بورس ایران زمین.

صداقت2
2013/01/25, 09:37
در اوج بدبیاری ها و ناامیدی های این روزهای بورس به رشد بسیار خیره کننده شاخص اعتقاد داشتم و در این کش و قوس اخیر و بازگشایی نمادها هم بر سر رای خود استوار موندم ولی هرگز هدف قابل فتحی که انتهای رشد برای بازار باشه متصور نبودم و شاخص نامحدود با توجه به مدیریت مدیران میتونه تا بی نهایت از نظر من رشد داشته باشه...

دوستان گزارش های اخیر آخر هفته هم که خوب و خوش آتیه بود و افق های روشن که گاه ازش دم میزدیم و احساسی برداشت میشد و ما هر چه بیشتر دلایل برای امیدهای بالا به بازار ارائه میکردیم بیشتر به اتهام سفسته گرفتار میشدیم و برای مخالفان بسی شفاف تر شد...

دوستان هنوز هم اعتقاد داریم که در بورس اگر چه نمادهای خوب بیشتر شده بخاطر مزیت رشد قیمت ارزهای خارجی اما هنوز هم بسی نماد بی آتیه هست بنابراین با دقت به انتخاب بشینید و با امید به این اصل که تازه بازار تنها بر تورم چیره شده و درواقع رشدهای بسیاری پیش رو داره اگر هنوز در ضرر هستید که خوب کم هم نیستن از دوستانی که با این همه رشد شاخص هنوز بازدهی کلی منفی دارن بسیار زمان خوبی پیش روی شماست فقط باید صبور باشید و گزارش ها رو دقیق بخونید سهم ها رو بررسی کنید با رایزنی ببینید کدوم نمادها جای رشد بیشتری دارن و اونها رو انتخاب کنید و افق سودآوری رو در روزهای پایانی سال مالی اکثر نمادها بیشتر منظور کنید تا سود محضی که الان در دسترسه......

تقریبا ۷ تا ۸ ماه پیش بود که بازدهی سبد سرمایه گذاریم به یمن وجود سکه و طلا مثبت بود و بدترین بازدهی سالانه از آن سبد بورسیم بود و تفکراتم درهم و برهم و تپش قلب و تاکی کاردی مهمان شب هنگامم.اندیشیدم و فورا به نتیجه رسیدم که باید تمرکزم رو بیشتر کنم و خودم رو نبازم و امیدوار باشم و به کتابخانه رفتم و شاید ۱تقسیم بر ۵۰۰قسم از ضرری که در بورس داشتم رو صرف خرید چند کتاب در مورد کنترل استرس و مدیریت مالی و صبر و.........کردم و من مال باخته در مدت کوتاهی تونستم خودم و جمع کنم و به شرایط خوبی برسم و به فتح قله ها بیاندیشم.......

امروز هم اگر ۹۰ درصد پولم رفته باشه با همون تفکرات مثبت و دقت و برخورداری از استراتژی موثر و به کارگیری کمک های اساتید بورس و کسانی که شناخت روان شناسانه خوبی علاوه بر دانش فنی و آکادمیکی داشته باشن و مهمتر از همه امید و صبر میتونم در مدت کوتاهی به سود برسم و بنابراین شماها که باهوش تر و کاکشته تر از من هم هستید هم میتونید این کار رو انجام بدید......

با سلام

دوست خوبم

روحیه من هم خیلی به شما شباهت دارد و اگه تعریف از خود نباشد بیانگر شخصیت صادق شما است.

با صلابت و شادابی و کمی هم توام با bashash یت ادامه دهید.

پر ریسک خان هم که هوای دوستان را دارد.

به امید شیفت منابع مالی بازار های موازی به بازار سرمایه جهت مهار تورم و حمایت از تولید!!!!

سعید پور احمدی
2013/01/25, 09:52
دوستان یکی از گزارش ها خوبی که این روزها در کدال نشست گزارش غمهرا بود که توصیه دارم شما هم یه نگاهی بهش بندازید و به نظرم جای تعدیلات بیشتر هنوز برای این نماد مفروضه.......

این سهم با ضریب ارزش 1.1 و بدون افق سوداوری منفی و پیش بینی رشد سوداوری به نظرم میتونه از گزینه های قابل بررسی برای سرمایه گذاری باشه...

سعید پور احمدی
2013/01/25, 09:58
این روزها شاهد یک شفاف سازی عالی و خوب از شرکت صنایع شیمایی ایران بودیم اینجا لازمه که به همه سهامداران این سهم تبریک بگیم و اینکه افق سود آوریتون رو مدیریت با کلاس و با شعور نمادتون تا پایان سال 92 تضمین کرده و سهم و از حاشیه و سوداگری جدا میکنه میتونه یک درس اخلاقی باشه برای دیگر شرکت ها.........

سعید پور احمدی
2013/01/25, 10:05
دوستان شپنا خودش نیست و گزارش هاش هر دفعه هم گروهاش و که هیچ بازار و به وجد میاره......

سعید پور احمدی
2013/01/25, 10:31
یک نظر سنجی برای آدینه:
دوستان با توجه به گزارش های فصلی و جمیع شرایط و به ویژه تمرکز بر دو فاکتور قیمت به درامد کنونی و رشد سوداوری و در واقع برتری نسبی در تعدیل آتی قیمت به درامد و عدد محض نهایی قیمت به درامد در افق زمانی حداقل تا پایان سال 92 کدام یک از سهم های زیر را برتر میدانید؟
(لطفا بدون تعصب به سبد کنونی خودتون پاسخ بدید و حداکثر 3 سهم نام ببرید)
1.شاراک 8.فاسمین 15.فولاد
2.شفن 9.غبشهر 16.شبهرن
3.شپن 10.غمارگ 17.وپاسار
4.کرمانشا 11.کچاد 18.شپدیش
5.شیراز 12.کگل 19.شفارس
6.شبریز 13.شدوص 20.شخارک
7.فرآور 14.کپشیر 21.شراز

سعید پور احمدی
2013/01/25, 10:33
یک نظر سنجی برای آدینه:
دوستان با توجه به گزارش های فصلی و جمیع شرایط و به ویژه تمرکز بر دو فاکتور قیمت به درامد کنونی و رشد سوداوری و در واقع برتری نسبی در تعدیل آتی قیمت به درامد و عدد محض نهایی قیمت به درامد در افق زمانی حداقل تا پایان سال 92 کدام یک از سهم های زیر را برتر میدانید؟
2.شفن 9.غبشهر 16.شبهرن
3.شپن 10.غمارگ 17.وپاسار
5.شیراز 12.کگل 19.شفارس
6.شبریز 13.شدوص 20.شخارک
7.فرآور 14.کپشیر 21.شراز

1.غبشهر 2.غمارگ 3.شپنا

parvaz
2013/01/25, 10:57
خبرگزاری تسنیم : شاخص بورس تهران امروز برخلاف دلایل متعددی که برای افت آن مطرح میشد تنها با تحقق یکوعده آن هم بازگشایی برخی نمادهای مهم تغییر جهت داد و با رشد 639 واحدی کانال 37هزار واحد را پس گرفت.
سرویس: اقتصادی تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۰۴ ساعت ۱۳:۰۱ شناسه خبر: ۱۳۹۱۱۱۰۴۰۰۰۱۸۳
بورس

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، روز خوش بورس تهران پس از 4 روز افتهای شدید و ریزش 1748 واحدی با بازگشایی نماد سه شرکت جلودار بورس امروز رقم خورد تا شاخص بتواند کانال 37 هزار واحدی را پس بگیرد.همچنین، همانطور که کارشناسان اعلام کردند، این افت پس از رشدهای پیدر پی طبیعی بوده و شاخص برای استراحت دنبال بهانه بود البته این افت طولانی مدت نیست و مجدد بورس تهران به روند رو به رشد خود ادامه خواهد داد.

بر اساس این گزارش شاخص بورس تهران پس از رشدهای پیدرپی، از شنبه هفته جاری روند منفی خود را شروع کرد و در نخستین روز کاری(شنبه 30 دی ماه) از کانال 38 هزار واحد عقب نشینی کرد و در ادامه این روند نزولی در روز گذشته بورس تهران با افت 690 واحد به کانال 36 هزار واحدی برگشت. بر این اساس طی سه روز کاری شاخص بیش از 1748 واحد سقوط کرد.اما بازار امروز روی خوش خود را به سهامداران نشان داد.

حسین خواجویی در خصوص وضعیت شاخص بیان کرد: افتی که طی این چند روز برای شاخص رخ داد به دلیل رشدهای بالاییکه طی این مدت داشت، منطقی و طبیعی بود.همچنین به نظر میرسید بورس تمایل ندارد شاخص با شدت به رشد خود ادامه دهد، زیرا اگر سرعت صعود شاخص با همان سرعت ادامه پیدا میکرد در بهمن ماه شاخص به راحتی EPS (سود) سال آینده را نیز پیش خور میکرد و هیچ جایی خالی برای اسفند ماه نمیماند.

وی ادامه داد: بر این اساس شرکتها نیز با هماهنگی کامل بورس گزارشهای 9 ماهه خود را برخلاف پیش بینیهای گزارش 6 ماهه، بد بینانه ارائه کردند، بنابرایناین اتفاقات سازماندهی شده بود و شرکتها نیز همکاری لازم را با بورس انجام دادند. البته بورس یا بالا میرود یا پایین و این امری طبیعی است.

این کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه حرکت بازار ارز و سکه نیز به افت شاخص کمک کرد، گفت: همه این اتفاقات نشان دهنده این نیست که بازار دچار مشکل شده و بورس به روند رو به رشد خود ادامه خواهد داد. همچنین، اگر طی رشد شاخص به همان شدت ادامه پیدا میکرد مجبور بودند شرکتها پیش بینیهای بالایی را برای سال آینده ارائه کنند تا نظر سهامداران جلب شود بنابراین این استراحتهای چند روزه منطقی و طبیعی است.

بر اساس این گزارش، در پایان معاملات امروز بورس تهران توانست با رشد639 واحدی به کانال 37 هزار واحد برگردد و به نظر میرسد با تحقق وعده مسئولان برای بازگشایی نماد های شرکتهای مؤثر و اقبال خوب سهامداران نسبت به این اقدام، رشد بورس در روز های آینده نیز ادامه داشته باشد.

همچنین، رشد 639 واحدی شاخص نتیجه اثر مثبت شرکتهایی چون ملی مس، پتروشیمی شیراز، فولاد مبارکه، نفت وگاز پارسیان، سرمایه گذاری غدیر، گلگهر، چادملو، توسعه معادن فلزات و پتروشیمی کرمانشاه بود

انتهای پیام/

parvaz
2013/01/25, 10:59
یک نظر سنجی برای آدینه:
2.شفن 9.غبشهر 16.شبهرن
3.شپن 10.غمارگ 17.وپاسار
5.شیراز 12.کگل 19.شفارس
6.شبریز 13.شدوص 20.شخارک
7.فرآور 14.کپشیر 21.شراز

غبشهر- غمارگ- فولاد

h00mi
2013/01/25, 11:15
یک نظر سنجی برای آدینه:
2.شفن 9.غبشهر 16.شبهرن
3.شپن 10.غمارگ 17.وپاسار
5.شیراز 12.کگل 19.شفارس
6.شبریز 13.شدوص 20.شخارک
7.فرآور 14.کپشیر 21.شراز
1-شاراک 2-کرماشا

صداقت2
2013/01/25, 11:20
شیراز -شپنا -شفن

shah_pasand
2013/01/25, 11:41
یک نظر سنجی برای آدینه:
2.شفن 9.غبشهر 16.شبهرن
3.شپن 10.غمارگ 17.وپاسار
5.شیراز 12.کگل 19.شفارس
6.شبریز 13.شدوص 20.شخارک
7.فرآور 14.کپشیر 21.شراز

با سلام

شاراک ، غمارگ ، شفن

اسطوره
2013/01/25, 11:49
tseclient من اپديت نميشه دوستان ديگه هم همين مشكلو دارن يانه؟؟؟

".احسان."
2013/01/25, 11:58
سلام به همگي دوستان
به دليل آنكه تا بهره برداري كامل از همه طرحهاي توسعه فولاد صبانور حدود 2 سال زمان لازم است، بنابراين اين سهم از جمله سهمهاي است كه لزوما بايد با پي بر اي بين 7 الي 9 در بازار سرمايه در حال معامله باشد. همچنين با توجه براي سال 2013 قيمت هر تن سنگ آهن را افزايشي ارزيابي شده است. در صورتيكه قيمت هر تن سنگ آهن عيار 55-58 بصورت ميانگين 85$ بگيريم و توليد ساليانه 1.3 ميليون تن، در اين صورت اگر قيمت ريالي دلار را متغيير بگيريم، سود سازي كنور بصورت 0.2765*price ($) تومان خواهد بود.
در صورتيكه قيمت دلار 3000 تومان باشد، سود سازي كنور 830 تومان خواهد شد. (قيمت سهم كنور با پي بر اي هفت: 5810 )
در صورتيكه قيمت دلار 3500 تومان باشد، سود سازي كنور 967 تومان خواهد شد.(قيمت سهم كنور با پي بر اي هفت: 6780)
در صورتيكه قيمت دلار 4000 تومان باشد، سود سازي كنور 1106 تومان خواهد شد.(قيمت سهم كنور با پي بر اي هفت: 7740)
در صورتيكه قيمت دلار 4500 تومان باشد، سود سازي كنور 1244 تومان خواهد شد.(قيمت سهم كنور با پي بر اي هفت: 8700)
در صورتيكه قيمت دلار 5000 تومان باشد، سود سازي كنور 1382 تومان خواهد شد.(قيمت سهم كنور با پي بر اي هفت: 9670)

در نتيجه قيمت هر سهم كنور را فرضيات بالا حدود price($)*1.9 مي باشد.
فرضيات بالا براي سال 91 صادق نيست، چون در طول امسال قيمت دلار بطور ميانگين زير 3000 تومان بوده و فرضيات بالا از سال 92 قابل اعمال است. نكته اي كه در هر بار برگشت بازار با صف خريد كنور مواجه مي شويم، نيز همين جبران قيمتي است، چرا كه با اعلام سود 92 و تعديل هاي پي در پي آن بايد سهم كنور در قيمتهاي بالاي 5 هزار تومان معامله شود.

موفق و پرسود باشيد.

Hamidkhann
2013/01/25, 12:13
یک نظر سنجی برای آدینه:
2.شفن 9.غبشهر 16.شبهرن
3.شپن 10.غمارگ 17.وپاسار
5.شیراز 12.کگل 19.شفارس
6.شبریز 13.شدوص 20.شخارک
7.فرآور 14.کپشیر 21.شراز

بلاشک این دوتا سرتر هستن:
1-شپدیس
2-شاراک

سعید پور احمدی
2013/01/25, 12:30
دوستان با توجه به موقعیت حساس امروز بورس و اهمیت انتخاب نمادها و اینکه دوستان این تاپیک به مدیریت جعفرپرریسک از حرفه های بازار هستن از نتیجه این نظر سنجی ساده میشه به عنوان یک تحلیل همه جانبه استفاده کرد بنابراین خواهش دارم در صورت امکان در نظر سنجی شرکت کنید و تا شب با هم نتایج و رصد کنیم(12شب) و اما تا این لحظه:

1.غمارگ= 3رای
2.شاراک= 3رای
3.شپنا=2رای
4.غبشهر=2رای
5.شفن=2رای
6.فولاد=1 رای
7.شپدیس=1رای
8.شیراز=1رای
کرمانشا=1رای

پرریسک
2013/01/25, 12:34
با سلام

دوست خوبم

روحیه من هم خیلی به شما شباهت دارد و اگه تعریف از خود نباشد بیانگر شخصیت صادق شما است.

به امید شیفت منابع مالی بازار های موازی به بازار سرمایه جهت مهار تورم و حمایت از تولید!!!!

ملک در یک ماه اخیر بازدهی 50 درصد داد ..حتی باعث شد سرکه ها که کامل اعتقاد بر رشدش داشتم رو تبدیل کنیم به ملک که اونم بالای 50 درصد داد واز سرکه جلو زد ...

بورس هر وقت 50 درصد رشد کنه تازه با ملک سر به سر میشه البته تا این بیاد 50 درصد بده معلوم نیست ملک کجا بره ....با این همه همچنان در بورس هستیم ولی فعلا هیچ سرمایه جدید وارد نخواهد شد تا تکلیف بودجه 92 وهدفمندی مشخص بشه والبته تحریمهای پیش رو ..

پرریسک
2013/01/25, 12:37
سلام سيد جان. ايران با آزانس حول و حوش 17 يا 18 بهمن جلسه دارن! بوي كنار اومدن با هم مياد و احتمال زياد مذاكرات مثبت باشه. و همانطور كه خودتونم گفتين بوي توافق با قدرت هام احساس ميشه. ميخوام بدونم با اين احتمالات اكه خبري بشه، سهام شاخص ساز چطور ميشن؟ پترويي ها چطور ميشن؟ خوبه براشون يا نه؟!!!!
مرسي سيد جان

هیچ بویی احساس نمیشه ..

توافق یعنی بار کردن همه چی وارسال به اونور ...باید ببینم اینکار رو می کنن ..

قبلا هم اشاره شد اونوری ها شمشیر از روبستن واینبار دیگه هیچ رقمه کوتاه نمیان چون اونوری ها چیزی برای از دست دادن ندار ..تحریمها رو زدن ونشتن دارن نتیجش رو نگاه می کنن...اصلا چه نیازی به توافق دارن .؟؟؟البته اونوری ها..

قیمت نفتم که بالا نرفت ..به همین راحتی به همین سادگی..

eslami
2013/01/25, 12:41
یک نظر سنجی برای آدینه:
2.شفن 9.غبشهر 16.شبهرن
3.شپن 10.غمارگ 17.وپاسار
5.شیراز 12.کگل 19.شفارس
6.شبریز 13.شدوص 20.شخارک
7.فرآور 14.کپشیر 21.شراز

1- غبشهر
2- شخارک
3- شفن

سعید پور احمدی
2013/01/25, 12:44
هیچ بویی احساس نمیشه ..

توافق یعنی بار کردن همه چی وارسال به اونور ...باید ببینم اینکار رو می کنن ..

قبلا هم اشاره شد اونوری ها شمشیر از روبستن واینبار دیگه هیچ رقمه کوتاه نمیان چون اونوری ها چیزی برای از دست دادن ندار ..تحریمها رو زدن ونشتن دارن نتیجش رو نگاه می کنن...اصلا چه نیازی به توافق دارن .؟؟؟البته اونوری ها..

قیمت نفتم که بالا نرفت ..به همین راحتی به همین سادگی..

به نظرم تحلیل درستی کردید جعفر خان بله ما باید بدونیم اونها چی میخوان و حرف اینور چیست و ممکن ها و ناممکنه ها رو در نظر بگیریم و شرایط دوام اقتصادی کشور زیر فشارها...
ولی فکر کنم شما هم با من موافق باشید که بهتره بخریم اما در روند صعودی یا حتی به قول خودون نزولی ولی خیلی ارزنده و حد ضرر بزاریم و تماشاگر باشیم و به اخبار کاری نداشته باشیم و انرژی صرف پیش بینی آینده نکنیم یا اینکه منتظر باشیم نتیجه مشخص بشه و بعد بخریم که اینجوری احتمالا ریسک و بازدهی هر دو کمتر خواهدبود.........

پرریسک
2013/01/25, 12:47
به نظرم تحلیل درستی کردید جعفر خان بله ما باید بدونیم اونها چی میخوان و حرف اینور چیست و ممکن ها و ناممکنه ها رو در نظر بگیریم و شرایط دوام اقتصادی کشور زیر فشارها...
ولی فکر کنم شما هم با من موافق باشید که بهتره بخریم اما در روند صعودی یا حتی به قول خودون نزولی ولی خیلی ارزنده و حد ضرر بزاریم و تماشاگر باشیم و به اخبار کاری نداشته باشیم و انرژی صرف پیش بینی آینده نکنیم یا اینکه منتظر باشیم نتیجه مشخص بشه و بعد بخریم که اینجوری احتمالا ریسک و بازدهی هر دو کمتر خواهدبود.........

بازدهی سهام ما از همه سهام بیشتر بوده ...

با این همه وقتی در بیرون بدون هیچ اسرتش فشاری قیمت ها در حال صعود هست نیازی به تحمل این همه اسرتش نیست بحث سر این هست ..

بحث سر تورم زیمباوه ای هست ...در شرایط تورم شدید بورس خوب عمل نکرده تا به این لحظه ...در ادامه باید ببینم چی میشه ...

با این همه گفتم هستیم واگر دقت کنید بیشترین بازدهی از ان سبد سبز ولیست خرید هست ..ولی باز هم بنده ناراضی هستم ..شیراز باید دو هفته قبل 1000 رو میدید نه تازه پریروز..

سعید پور احمدی
2013/01/25, 12:50
1- غبشهر
2- شخارک
3- شفن

جناب اسلامی ممنون از شرکت در این نظرسنجی ساده-به امید خدا با پایان ساعت 12 شب یک نتیجه ساده خواهم داد و یک نتیجه لگاریتمی با توجه به ستاره افراد شرکت کننده مثلا در نتیجه لگاریتمی شما با 3 ستاره در واقع سه رای ساده به غبشهر و شخارک و شفن دادید و احتمالا باید این نتیجه لگاریتمی قابل اعتمادترباشه و اگر جناب پرریسک هم قابل دونستن وشرکت کردن به عنوان تحلیل گر برجسته براشون 7ستاره در نتیجه لگاریتمی منظور میکنیم........

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/25, 12:51
میانگین نسبت قیمت به درآمد ( P/E) شرکتهای بورسی که متغیر مهمی برای تصمیم گیری فعالان بازار سرمایه بوده و نشان دهنده وجود یا عدم وجود حباب در بورس تهران است تا پایان دی ماه به 5.96 مرتبه رسید.
به گزارش خبرنگار بورس خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، آخرین وضعیت نسبت قیمت به درآمد (P/E) شرکتهای بورسی نشان میدهد که این متغیر مهم بورسی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 12،22 درصد کاهش یافته است که با این میزان وجود هرگونه حبابی در کلیت بازار رد می شود.
به این ترتیب نسبت قیمت به درآمد شرکتهای بورسی در پایان دی ماه سال 90به میزان 6.79 مرتبه بوده است که هم اکنون این میزان با 12.22 درصد کاهش به 5.96 مرتبه رسیده است و نشان از کاهش این نسبت دارد؛اگرچه نسبت P/E در برخی شرکتهای بورسی بسیار بیشتر از حد معمول بوده و احتمال وجود حباب را تایید می کند اما نسبت این عدد نشان می دهد که به طور میانگین P/E شرکتهای بورسی معقول است.
به این ترتیب در بین 35 صنعت حاضر در بورس اوراق بهادار تهران، 9 صنعت متوسط قیمت به درآمدی کمتر از 5 مرتبه داشته و نسبت قیمت به درآمد 5 صنعت بیش از 10 مرتبه است.
در این میان صنعت سایر واسطه گری های مالی میانگین P/E معادل 3.58 مرتبه دارد که پایین ترین میزان P/E در میان 35 صنعت بورسی است اما در مقابل صنعت دباغی و ساخت چرم بالاترین میزان P/E را در اختیار داشته و با270 مرتبه در رتبه اول قرار دارد.
پس از سایر واسطه گری های مالی، بانک ها با 3.97 مرتبه، منسوجات با 4.06 مرتبه، سیمان، آهک و گچ با 4.33 مرتبه، خدمات فنی و مهندسی با 4.56 مرتبه، دو صنعت انبوه سازی املاک و مستغلات و انتشار، چاپ و تکثیر با 4.66 مرتبه، خودرو و ساخت قطعات با 4.73 مرتبه و ماشین آلات و دستگاه های برقی با 4.94 مرتبه کمترین نسبت های P/E را میان سایر صنایع بورسی دارا هستند.
در عین حال، علاوه بر صنعت دباغی، پرداخت چرم و ساخت انواع پاپوش، صنایع محصولات چوبی با 14.54 مرتبه، قندوشکر با 12.71 مرتبه، حمل و نقل، انبارداری و ارتباطات با 12.24 مرتبه و استخراج ذغال سنگ با 12.05 مرتبه به ترتیب دارای بیشترین نسبت P/E درمیان صنایع بورسی هستند

eslami
2013/01/25, 12:55
جناب اسلامی ممنون از شرکت در این نظرسنجی ساده-به امید خدا با پایان ساعت 12 شب یک نتیجه ساده خواهم داد و یک نتیجه لگاریتمی با توجه به ستاره افراد شرکت کننده مثلا در نتیجه لگاریتمی شما با 3 ستاره در واقع سه رای ساده به غبشهر و شخارک و شفن دادید و احتمالا باید این نتیجه لگاریتمی قابل اعتمادترباشه و اگر جناب پرریسک هم قابل دونستن وشرکت کردن به عنوان تحلیل گر برجسته براشون 7ستاره در نتیجه لگاریتمی منظور میکنیم........

سعید جان ما کوچکتر از این حرفهاییم...
چراغ این تاپیک جعفر خان و دوستانی مثل شما روشن نگه میدارن..........ما هم در حد بزاعت خودمون در خدمت اهالی دوست داشتنی این تاپیک هستیم.

aminian
2013/01/25, 12:59
غمارگ
غبشهر
شاراک

aur140
2013/01/25, 13:03
tseclient من اپديت نميشه دوستان ديگه هم همين مشكلو دارن يانه؟؟؟

من امروز آپدیت کردم

یک فرضیه :
معمولا بازار به گزارشهای تکراری هم عکس العمل نشون میده مثلا گزارش شفن که پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به1391/12/30 بر اساس عملکرد واقعی 9 ماهه (حسابرسی نشده) را دیروز ارائه کرد فردا خودشو نشون میده .

h00mi
2013/01/25, 13:05
آقا رای من هم 2ستاره حساب کن... استقلال 2تا قهرمانی آسیا داره... در ضمن عدد 4 هم که معروفه !! پس حداقل 2ستاره حساب کن...

aminian
2013/01/25, 13:05
راستی دوستان دارم صورتها مالی فلامی رو ریز میشم

بنظرم خیلی جا رشد داره

تیغ صورت تراشی رو سه ماهه 90 فروخته انوقت تو بودجه 56 گرفته

جالبه فروش 18 درصد داره اونوقت سود عملیاتی 30 درصد پوشش تو سه ماهه

دیروز حقوقیش ساعت 11.20 اینا شروع به عرضه کرد که همشو حتی بصورت خرید گروهی هم خریدن

حجم معاملات چهارشنبش بسیار کولاک بود
اگه شنبه بازار باهاش باشه فکر کنم تا 300 براحتی میره
پی به یی هم که 4

سید خودمونم که معرفش بودن

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/25, 13:06
پیش بینی از بهای سوخت در فاز دوم هدفمندی

عضو هیئت رئیسه اتاق تهران با محاسبه قیمت حامل های انرژی بر پایه فوب خلیج فارس گفت:اجرای فاز دوم هدفمندی در شرایط فعلی تولید را با مشکلات جدی مواجه کند.

سید حمید حسینی در گفتوگو با فارس اظهار داشت: مهمترین موضوع اقتصادی فعلی کشور بحث فاز دوم هدفمندی یارانهها است که دولت بطور جدی درصدد عملیاتی کردن آن است، ولی مجلس و فعالان اقتصادی با توجه به شرایط زمانی و نحوه اجرای هدفمندی مرحله اول اجرای آن را تورم زا و مخاطره آمیز میدانند.

وی افزود: میزان فعلی یارانه انرژی بر مبنای قیمت ارز مرجع 31 هزار میلیارد تومان است که با توجه به درآمد حدود 25 هزار میلیارد تومان سالانه دولت حاصل از فروش حاملها، جمع یارانه انرژی به رقم حدود 56000 میلیارد تومان خواهد رسید که با رقم 58 میلیارد دلاری یارانه انرژی ایران از نظر بانک جهانی مطابقت دارد.

عضو هئیت رئیس اتاق تهران گفت: از طرف دیگر در صورت رساندن قیمت حاملهای انرژی به قیمت فوب خلیج فارس و محاسبه دلار اتاق مبادلات، میزان یارانه انرژی کشور رقم 106 هزار میلیارد تومان خواهد بود و لازمه کسب این درآمد قیمت گذاری فرآوردهها به شرح زیر خواهد بود:

1-بنزین سوپر 1770 تومان

2- بنزین معمولی 1630 تومان

3- نفت سفید 2000 تومان

4- نفت گاز (گازوئیل) 1850 تومان

5-نفت کوره 670 تومان

6- گاز مایع 665 تومان

7- گاز شهری از 70 تومان به حداقل 140 تومان

سعید پور احمدی
2013/01/25, 13:07
آقا رای من هم 2ستاره حساب کن... استقلال 2تا قهرمانی آسیا داره... در ضمن عدد 4 هم که معروفه !! پس حداقل 2ستاره حساب کن...

شما سرور مایی.....

hamid_farahy
2013/01/25, 13:07
رای من دوست عزیز

غبشهر
غمارگ
شاراک

h00mi
2013/01/25, 13:12
شما سرور مایی.....
کوچیکتم....

aur140
2013/01/25, 13:13
شیران :
هيات مدیره شركت تصميم دارد سرمایه شركت را به مبلغ 514332 ميليون ریال (معادل 200 درصد) سرمایه فعلي از محل سود انباشته افزایش دهد كه تهيه گزارش توجيهي آن در دست اقدام مي باشد .

aminian
2013/01/25, 13:14
نمیدونم چرا از سعید جان پور احمد به عنوان یه انسان خیر خواه و ایرانی اصیل خوشم میاد
انشاا... هر جا باشی موفق و سربلند باشی<:-p

ارادت بهت دارم از راه دور

مجیدشمسعلی
2013/01/25, 13:16
غمارگ
غبشهر
شاراک

سعید پور احمدی
2013/01/25, 13:21
نمیدونم چرا از سعید جان پور احمد به عنوان یه انسان خیر خواه و ایرانی اصیل خوشم میاد
انشاا... هر جا باشی موفق و سربلند باشی<:-p

ارادت بهت دارم از راه دور

به خدا آدم به این دوستی ها افتخار میکنه من و شرمنده نکن شما عزیزی............

farhad894
2013/01/25, 13:25
اخبار خوب برای سهامداران سه شرکت پترشیمی

پتروشیمی فن آوران سود هر سهم سال جاری خود را از 2811 ریال به 3329 ریال افزایش داده و با تعدیل مثبت 18.5 درصدی روبرو شده است.در دوره 9 ماهه واقعی نیز 2524 ریال ( معادل 76 درصد ) را پوشش داده است.عمده دلایل تعدیل سود شرکت به شرح زیر می باشد:

الف) کل فروش، مبلغ 819491 ميليون ريال معادل 18 درصد به دليل افزايش نرخ ارز طي عملکرد واقعي دوره سه ماهه سوم نسبت به قبل و پيش بيني تاثير افزايش نرخ در سه ماهه چهارم افزايش داشته است.
ب)افزايش بهاي تمام شده از بابت مواد اوليه به دليل افزايش نرخ خوراک شامل محصولات بين واحدي و افزايش سربار به دليل افزايش نرخ خريد مايحتاج خارجي مي باشد.

لازم به ذکر است،شرکت گاز طبيعي مصرفي به عنوان مواد اوليه به ميزان 706 ميليون مترمکعب در پيش بيني سود هرسهم منتهي به 30/12/91 با نرخ 452ر1 ريال اعلام نموده است. ميزان گاز مصرفي در 9 ماهه واقعي 529 ميليون مترمکعب با نرخ 453ر1 ريال مي باشد

مقدار فروش متانول در پيش بيني سه ماهه آخر سال در بخش داخلي و صادراتي به ترتيب مقدار 62 هزار تن و 138هزار تن (به ازاي هرتن 350 دلار با نرخ برابري ارز000ر25 ريال- بخش فروش صادراتي ) و براي اسيد استيک در بخش داخلي و صادراتي به ترتيب مقدار 16هزار تن و 14هزار تن (به ازاي هرتن 480 دلار با نرخ برابري ارز000ر25 ريال- بخش فروش صادراتي ) مي باشد.شرکت در دوره 9 ماهه نیز 142.9 میلیون دلار صادرات داشته که با نرخ 2459 تومانی تسعیر شده است

پتروشیمی شازند نیز سود هر سهم سال جاری خود را از 1254 ریال قبلی به 1978 ریال فعلی افزایش داده است و در دوره 9 ماهه 1488 ریال محقق کرده است

رخ فروش داخلي محصولات براي سه ماهه پاياني سال معادل ميانگين نرخ سه ماهه سوم (مهر، آبان و آذر) مي باشد.

3- نرخ فروش فعلي محصولات شرکت در بورس کالا در مورد برخي از محصولات از جمله پلي بوتادين رابر، اتيلن گلايکولها، وينل استات و دو اتيل هگزانول بيش از نرخ پيشبيني شده شرکت براي فروش محصولات مزبور در 3 ماهه پاياني سال مي باشد.

همچنين نرخ فروش پيشبيني شده شرکت براي فروش پلي پروپيلن بيش از نرخ بورس کالا مي باشد. در اين ارتباط شرکت عنوان نموده است "محصول پلي پروپيلن داراي گريدهاي مختلف با قيمت هاي متفاوت است و برنامه توليد شرکت در 3 ماهه چهارم بر توليد گريدهاي کوپليمر است که داراي قيمت بيشتري نسبت به ساير گريدها مي باشد".

شرکت عنوان نموده است براي تسعير ارز حاصل از فروش هاي صادراتي 3 ماهه پاياني سال از نرخ هر دلار 584ر24 ريال استفاده مي نمايد.

در ارتباط با ميزان صادرات 3 ماهه پاياني سال شرکت عنوان نموده است "بدليل پايين بودن نرخ فروش داخلي در بورس کالا شرکت تصميم به افزايش ميزان صادرات گرفته است، مقدار صادرات شرکت در آذرماه به ميزان 000ر30 تن نيز مويد اين مطلب است"

قيمت خوراک (نفتا) در 6 ماهه دوم سال 1391 بر اساس نرخ دلار مبادله اي در محاسبه بهاي تمام شده کالاي فروشرفته منظور شده است. لکن نرخ ارز محاسبه شده جهت خريد نفتا در 6 ماهه ابتداي سال 1391 نرخ ارز مرجع بوده است.

پتروشیمی زاگرس در تعدیلی خیره کننده سود هر سهم 3192 ریالی قبلی اش را به 5144 ریال افزایش داده است و با تعدیل مثبت 61 درصدی روبرو شده است.در 9 ماهه نیز 3514 ریال معادل 68 درصد پوشش داده است

افزايش سود هر سهم بدليل تسعير طلب ارزي از شرکت ملي صنايع پتروشيمي(بابت مبالغ فروش صادراتي نزدآنشرکت ) وبدهي ارزي به بانک تجارت ( بابت اقساط معوقه فاينانس) به نرخ مرکز مبادلات ارزي که قبلا به نرخ مرجع تسعير شده بود که درنهايت با تهاتر سود وزيان ناشي از تسعير حسابهاي فوق خالص سود تسعير به مبلغ2454ميلياردريال شده است که باعث افزايش سود هرسهم به مبلغ1،022ريال شده است ازديگر دلايل افزايش سود هر سهم افزايش نرخ تبديل ارز از20500ريال براي هر دلار به30500ريال در تعديلات جديد بوده که باعث افزايش مبلغ فروش صادراتي شده است ودرنهايت کاهش توليدبه ميران15درصد (از 2400000تن به 2100000تن) در تعديلات جديد باعث کاهش قيمت تمام شده کالاي فروش رفته شده ،که درمجموع موجب افزايش سود هر سهم به ميزان 929ريال شده است .

نکات مهم دیگر تعدیل شرکت:

الف) پيش بيني کاهش مقادير توليد و فروش متانول به ميزان 000ر300 تن (از000ر400ر2 به 000ر100ر2 تن)،
ب) پيش بيني افزايش نرخ برابري هر دلار از مبلغ 500ر20 ريال به 500ر30 ريال (در خصوص تسعير ارز حاصل از فروشهاي صادراتي)

ج) پيش بيني سود و زيان تسعير داراييها (مطالبات از NPC) و بدهي هاي ارزي (تسهيلات ارزي بانک تجارت)
اعلام نموده است.

نرخ خريد مواد اوليه (خوراک گاز طبيعي) براي سال 91 به ازاي هر متر مکعب 735 ريال پيش بيني شده در حاليکه طي دوره 9 ماهه منتهي به 30/09/91 نرخ فوق الذکر به ازاي هر متر مکعب 763 ريال منظور شده است. در خصوص افشاي تغييرات نرخ خوراک، شرکت اعلام نموده است که تاکنون اعلاميه اي در خصوص افزايش نرخ خوراک مصرفي از طرف تأمين کننده (پتروشيمي مبين) دريافت ننموده است

- - - Updated - - -

گزارش 9 ماهه چند شرکت بورسی را اینجا بخوانید

مداران که قبلا سود هر سهم سال مالی جاری خود را با زیان 178 ریالی به ازای هر سهم مواجه کرده بود در گزارش عملکرد بر اساس 9 ماهه آن را به سود 17 تومانی به ازای هر سهم تبدیل کرده است.در 9 ماهه واقعی نیز 97 ریال آن را به طور واقعی محقق کرده است.علت تعدیل شرکت به دلایل زیر بوده است:

- انعقاد قراردادهاي جديد و اصلح مفاد برخي از قراردادها

- کاهش در جريمه هاي فسخ در نظر گرفته شده

- عدم تحقق سود ناشي از واگذاري مرکز آموزشي

- افزايش در سود ناشي از سرمايه گذاري در اوراق مشارکت

- کاهش در هزينه هاي مالي

کگاز در دوره 9 ماهه EPS سال 91 خود را از 16 ریال به 24 ریال افزایش داده است و 18 ریال آن را نیز در این دوره پوشش داده است

بانک انصار در گزارش عملکرد 9 ماهه 518 ریال به ازای هر سهم برای امسال پیش بینی کرده است.قبلا 515 ریال پیش بینی کرده بود.در 9 ماهه واقعی نیز 239 ریال محقق کرده است( پوشش 46 درصدی).سال قبل در همین دوره 287 ریال محقق کرده بود و در پایان سال مالی90 به سود هر سهم 421 ریال رسیده بود

خچرخش در دوره 9 ماهه امسال ضمن کاهش سود هر سهم خود از 156 ریال به 7 ریال، زیان 40 ریالی به ازای هر سهم در 9 ماهه واقعی پوشش داده است.. مزيد اطلاع در خصوص پيش بيني فوق موارد ذيل توسط شرکت اعلم گرديده است:

بر اساس MRP دريافتي از مشتريان - مقدار توليد و ميزان فروش تغيير يافته همچنين از شش ماهه دوم افزايش قيمت براي محصولت ايران خودرو ديزل باتوجه به افزايش نرخ ارز توافق گرديده است

بجهت اعمال تغيير در افزايش قيمت محصول مشتريان ، بهاي تمام شده براساس نرخ فروش جديد معادل 91 درصد در بودجه اصلاحي حسابرسي نشده اعمال گرديد

بیمه آسیا ضمن تاکید بر سود پیش بینی قبلی خود برای سال جاری یعنی 30 تومان،موفق شده 247 ریال آن ( معادل 80 درصد) را در 9 ماهه واقعی پوشش دهد.

پرشین تحلیل

hamid_farahy
2013/01/25, 13:27
دوستان از این که جمع دوستانه و محبت آمیز در این تالار وجود دارد خیلی خوشحال هستم و از تمامی دوستان تشکر میکنم .

سعید پور احمدی
2013/01/25, 13:32
دوستان با توجه به موقعیت حساس امروز بورس و اهمیت انتخاب نمادها و اینکه دوستان این تاپیک به مدیریت جعفرپرریسک از حرفه های بازار هستن از نتیجه این نظر سنجی ساده میشه به عنوان یک تحلیل همه جانبه استفاده کرد بنابراین خواهش دارم در صورت امکان در نظر سنجی شرکت کنید و تا شب با هم نتایج و رصد کنیم(12شب) و اما تا این لحظه:

1.غمارگ= 8رای
2.شاراک= 8رای
3.غبشهر=8رای

4.شفن=3رای
5.شپنا=3رای
6کرمانشا=2 رای
7.شپدیس=1رای
8.شیراز=1رای
9.فولاد=1رای
10.شخارک=1رای

تعداد شرکت کننده:15نفر نفر آخرین شرکت کننده جناب کاربر آذرابادگان

Fundamental
2013/01/25, 13:35
1-کرماشا 2 - شاراک

aur140
2013/01/25, 13:37
غبشهر
غمارگ
شپنا

آذرآبادگان
2013/01/25, 13:45
اگر منظورتان تا پايان سال 92 هست همونطور كه نوشتيد:
1- كنور:D
2- شپديس
نه اگر منظور تا پايان سال 91 هست:
1- شاراك
2- غبشهر

"heydar"
2013/01/25, 13:52
سلام خدمت دوستان
1.کرماشا
2.شخارک

taranom
2013/01/25, 13:53
درود بر دوستان

درود وعرض ادب به جعفر خان که چند ماهه خواننده مطالب ایشون بودم واز مطالب ایشون استفاده کردم

جعفر خان با این گزارشی که شپنا داده آیا امکان بازگشایی این سهم در روز شنبه هست؟

با توجه به eps=2500 ریالی خرید این سهم رو در چه قیمتی مناسب می دونی؟ روشن تر بگم این سهم در چه محدوده قیمتی بازگشایی خواهید شد؟

ممنونم

سعید پور احمدی
2013/01/25, 13:54
اگر منظورتان تا پايان سال 92 هست همونطور كه نوشتيد:
1- كنور:D
2- شپديس
نه اگر منظور تا پايان سال 91 هست:
1- شاراك
2- غبشهر

با اجازتون سبد دوم رو منظور کردم اگر نظرتون عوض شد اصلاح میکنم.البته کنور بخاطر این تو لیست قرار نگرفت که به نظرم توانایی کاهش قیمت به درامدش از باقی کمتر باشه البته نه اینکه رشد قیمت سهم کمترباشه ولی منظور قیمت به درامد نهایی تا پایان 92 بود به هر حال از پتانسیل ای کنور هم نباید غافل بود ومن سعی کردم سهم هایی رو انتخاب کنم که بیشترین زمان ممکن در لیست جعفر بودن....

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/25, 13:54
حسینی: بودجه هفته آینده به مجلس میرود
http://www.tabnak.ir/fa/news/299753/%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%AD%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B3%D 8%B7%C2%B8%D8%B8%C2%B9%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC% C2%A0%D8%B7%C2%B8%D8%B8%C2%B9-%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A8%D8%B7%C2%B8%D8%AB%E2%80%A 0%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%AF%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%AC% D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%D8%8C-%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%D8%8C%D8%B7%C2%B8%D8%B 8%C2%BE%D8%B7%C2%B7%D8%B9%C2%BE%D8%B7%C2%B8%C3%A2% E2%82%AC%D8%8C-%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A2%D8%B7%C2%B8%D8%B8%C2%B9%D 8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%C2%A0%D8%B7%C2%B7%D8%A2% C2%AF%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%D8%8C-%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A8%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%A C%D8%8C-%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%C2%A6%D8%B7%C2%B7%D8%A 2%C2%AC%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%E2%80%8D%D8%B7% C2%B7%D8%A2%C2%B3-%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%C2%A6%D8%B7%C2%B8%D8%B 8%C2%B9%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B1%D8%B7%C2%B8%D8%AB% E2%80%A0%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%AF
کاهش 48 درصدی عرضه خودرو در بازار
http://www.tabnak.ir/fa/news/299763/ع©ط§ظ‡ط´-48-ط¯ط±طµط¯ظٹ-ط¹ط±ط¶ظ‡-ط®ظˆط¯ط±ظˆ-ط¯ط±-ط¨ط§ط²ط§ط±
تهاتر ارز برای خودروسازان و فولادیها
http://www.tabnak.ir/fa/news/299751/%D8%B7%C2%B7%D8%B9%C2%BE%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%A C%D8%8C%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A7%D8%B7%C2%B7%D8%B9% C2%BE%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B1-%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A7%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B1%D 8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B2-%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A8%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B1%D 8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A7%D8%B7%C2%B8%D8%B8%C2%B9-%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%AE%D8%B7%C2%B8%D8%AB%E2%80%A 0%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%AF%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B1% D8%B7%C2%B8%D8%AB%E2%80%A0%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B3 %D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A7%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B2%D 8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A7%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC% C2%A0-%D8%B7%C2%B8%D8%AB%E2%80%A0-%D8%B7%C2%B8%D8%B8%C2%BE%D8%B7%C2%B8%D8%AB%E2%80%A 0%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%E2%80%8D%D8%B7%C2%B7% D8%A2%C2%A7%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%AF%D8%B7%C2%B8%D8 %B8%C2%B9%D8%A3%C2%A2%C3%A2%E2%80%9A%C2%AC%D8%A5%E 2%80%99%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%D8%8C%D8%B7%C2% B7%D8%A2%C2%A7
«آزادسازي قيمت خودرو تنها بازي با کلمات است»
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=87175
ایران وارد کننده آب می شود
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=87124
نفت و گاز پارسیان 18 بهمن دو مجمع برگزار می کند
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911106000202
فردا آخرین جلسه مشترک دولت و مجلس/ پافشاری دولت بر 4.5 برابر کردن قیمت حامل های انرژی
http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=1799763
هنری کسینجر :به زودی موضوع هستهای ایران به اوج خواهد رسید!
http://www.tabnak.ir/fa/news/299786/%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A7%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B8%D 8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%D8%8C%D8%B7%C2%B7%D8%A2% C2%A7%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B1%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2 %A7%D8%B7%C2%B7%D8%B9%C2%BE-%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%C2%A6%D8%B7%C2%B8%C3%A 2%E2%82%AC%DA%91%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A7%D8%B7%C2% B8%C3%A2%E2%82%AC%C2%A6%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A7%D8 %B7%C2%B7%D8%B9%C2%BE-%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A7%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B3%D 8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B1%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A7%D8% B7%C2%B7%D8%A2%C2%A6%D8%B7%C2%B8%D8%B8%C2%B9%D8%B7 %C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%E2%80%8D-%D8%B7%C2%B8%D8%AB%E2%80%A0-%D8%B7%C2%B9%D8%A2%C2%A9%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B3%D 8%B7%C2%B8%D8%B8%C2%B9%D8%B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC% C2%A0%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%AC%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2 %B1-%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%AF%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B1-%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%AF%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A7%D 8%B7%C2%B8%D8%AB%E2%80%A0%D8%B7%C2%B8%D8%AB%E2%80% A0%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B3-%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%AF%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B1-%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%AE%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B5%D 8%B7%C2%B8%D8%AB%E2%80%A0%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B5-%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A7%D8%B7%C2%B8%D8%B8%C2%B9%D 8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%B1%D8%B7%C2%B7%D8%A2%C2%A7%D8% B7%C2%B8%C3%A2%E2%82%AC%C2%A0
حسینی: تنگناهای تولید در فاز دو هدفمندی/ قیمت حاملها بر اساس فوب

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911104001210
دفاع تمام عیار از نظارت سازمان بورس/ سهامداران معترض گروهی خاص و 5 درصدند
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911104001039

amirh
2013/01/25, 13:55
سلام آقای پوراحمدی غبشهر-غمارگ

msrezayi
2013/01/25, 13:56
غبشهر غمارگ شاراک
ضمنا از زحمات اقای پوراحمدی و کهنه سوار عزیز و اساتید دیگر در این تالار متشکرم

profit
2013/01/25, 13:56
غبشهر
شاراک
شپديس

بنان
2013/01/25, 14:01
شاراک . شراز .شپنا

سعید پور احمدی
2013/01/25, 14:01

1.غبشهر= 11رای
2.شاراک= 11رای
3.غمارگ=10رای

4.شپنا=4رای
5.شفن=3رای
6کرمانشا=2 رای
7.شخارک=2رای
8.شپدیس=2رای
9.فولاد=1رای
10.شیراز=1رای
11.شراز=1رای

تعداد شرکت کننده:20نفر نفر آخرین شرکت کننده جناب کاربر بنان

پارسه
2013/01/25, 14:08
سلام عرض میکنم حضور دوستان به خصوص اقای سعید پور احمدی ..میخواستم نظرتون را در مورد خرید سهام همراه اول و شبهرن برای میان مدت و پارسان و کرماشا برای کوتاه مدت بدانم

پارسه
2013/01/25, 14:12
1-غبشهر 2-شاراک 3-شفن

سعید پور احمدی
2013/01/25, 14:17
سلام عرض میکنم حضور دوستان به خصوص اقای سعید پور احمدی ..میخواستم نظرتون را در مورد خرید سهام همراه اول و شبهرن برای میان مدت و پارسان و کرماشا برای کوتاه مدت بدانم

سلام جناب پرریسک هم حتما بپرسید ایشون در واقع راهنمای اصلی و هادی این تاپیک ما هم ایشون نیستن با دوستان کپ میزنیم.....

همراه اول سهم بنیادی خوبیه اما نوسانات بزرگ هم نداره و توقع رشدی بزرگ نمیشه داشت و پیش بینیم رشد سوداوری مستمر اما نه چندان بالا است بنابراین برای سهامداران بلندمدتی که به دنبال رفتن مجمع و گرفتن سود ب حاشیه های پایین و نسبتا مطمین و کم ریسک هستن سهم خوبیه ولی توجه کنید که در لیست پرریسک نیست
نفت بهران در روند صعودی قویی است و نشون داده حرفهای زیادی احتمالا داره و خبرهای خوبی در سهم هست مد نظر خودم هم هست ولی این هم تو لیست پرریسک فکر کنم نیست ولی با حد ضرربخرید به نظرم چندان بد نیست و رشد شارپ خوبی احتمالا خواهدداشت...
تو پتروها شاراک و بعد کرمانشا در صدر لیست هستن وبه نظرم از پارسان که تقریبا اشباع رشد قیمتی است بهتر جواب بدن.......

bolinger
2013/01/25, 14:22
شراز
غبشهر
شاراک

پارسه
2013/01/25, 14:23
از شما سپاسگزارم ..به جای همراه در میان مدت چه سهمی بخرم و حد ضرر شبهرن چنده

Hamidkhann
2013/01/25, 14:29

1.غبشهر= 11رای
2.شاراک= 11رای
3.غمارگ=10رای

4.شپنا=4رای
5.شفن=3رای
6کرمانشا=2 رای
7.شخارک=2رای
8.شپدیس=2رای
9.فولاد=1رای
10.شیراز=1رای
11.شراز=1رای

تعداد شرکت کننده:20نفر نفر آخرین شرکت کننده جناب کاربر بنان

دوست عزیز قطعاً عده ای که از این لحظه به بعد دارن تاپیک رو میخونن متوجه نمیشن که سوال شما و گزینه هاش چی بوده. لطف کنید صفحه و شماره پستی رو که نظرسنجی رو شروع کردید در انتهای هر کدوم از پستهاتون اشاره کنید.

سعید پور احمدی
2013/01/25, 14:35
از شما سپاسگزارم ..به جای همراه در میان مدت چه سهمی بخرم و حد ضرر شبهرن چنده

حد ضرر 1205تومان برای شبهرن و پیشنهاد و از جعفر بگیرید ولی فکر کنم من با نظر دوستان که در نظر سنجی شرکت کردند موافقم و در واقع برترین نمادها شاراک و غمارگ و غبشهر هستن...

shams50
2013/01/25, 14:41
سلام
کرمانشا- غبشهر- شاراک

سعید پور احمدی
2013/01/25, 14:42

1.شاراک= 16رای
2.غبشهر= 14رای
3.غمارگ=10رای

4.کرمانشا=5رای
5.شفن=4رای
6.شپنا=4 رای
7.شخارک=2رای
8.شپدیس=2رای
9.شراز=2رای
10.شیراز=1رای
11.فولاد=1رای

تعداد شرکت کننده:25نفر نفر آخرین شرکت کننده جناب کاربر atashgah

برای شرکت در نظر سنجی اینجا کلیلک کنید (http://forums.boursy.com/showthread.php?1533-چی-چرا؟؟؟؟&p=271684&viewfull=1#post271684-چی-چرا؟؟؟؟/page11)

shams50
2013/01/25, 14:44
سلام سید جعفر عزیز
فردا 15 میلیون نقدم( از فروش شیراز) به نظرتون چی بخرم
لطفا ارائه طریق فرمائید
سپاسگزارم

Asadirad
2013/01/25, 14:47
كرمانشا-شاراك-وبشهر

atashgah
2013/01/25, 14:57
یک نظر سنجی برای آدینه:
2.شفن 9.غبشهر 16.شبهرن
3.شپن 10.غمارگ 17.وپاسار
5.شیراز 12.کگل 19.شفارس
6.شبریز 13.شدوص 20.شخارک
7.فرآور 14.کپشیر 21.شراز
شاراک- کرمانشا

parvaz
2013/01/25, 14:59
مدیر عامل شرکت بورس خبر داد: خبر ویژه
آغاز بررسی تاثیر اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها بر صنایع بازار سهام
مدیر عامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران اظهار امیدواری کرد تا پایان امسال سهام 2 تا 3 شرکت وارد تالار شیشه ای شود

http://sena.ir/Sena__13712__%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D9%87%D8%AF%D9%81%D9%85%D9%86%D8%AF%DB%8C-%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%B1-%D8%B5%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%B9-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D9%87%D8%A7%D9%85.Se

rajoo
2013/01/25, 15:20
یک نظر سنجی برای آدینه:
2.شفن 9.غبشهر 16.شبهرن
3.شپن 10.غمارگ 17.وپاسار
5.شیراز 12.کگل 19.شفارس
6.شبریز 13.شدوص 20.شخارک
7.فرآور 14.کپشیر 21.شراز

1-شراز 2-شراز 3-شراز

navid13
2013/01/25, 15:23
جناب پور احمدی غبشهر ، شپدیس ، شخارک

سعید پور احمدی
2013/01/25, 15:30

1.شاراک= 17رای
2.غبشهر= 15رای
3.غمارگ=10رای

4.کرمانشا=5رای
5.شفن=4رای
6.شپنا=4 رای
7.شراز=4رای
8.شپدیس=3رای
9.شخارک=2رای
10.شیراز=2رای
11.فولاد=1رای

تعداد شرکت کننده:28نفر نفر آخرین شرکت کننده جناب کاربر حسینی

برای شرکت در نظر سنجی اینجا کلیلک کنید (http://forums.boursy.com/showthread.php?1533-چی-چرا؟؟؟؟&p=271684&viewfull=1#post271684-چی-چرا؟؟؟؟/page11)

حسینی
2013/01/25, 15:33
به نظر من اگر این هفته شراز باز شود با محدودیت50% حتی ارزش تک سهم شدن را دارد اما به غیر از این نظر من شاراک؛شیراز و شراز است

bashash
2013/01/25, 15:38

جناب پوارحمدي عزيز
واسه جناب پرريسك بنا به هزار دليل بايد حق وتو در نظر بگيري :D
جناب پرريسك جناب سروان و سرهنگ نيست فرمانده كل قوا است :D(حمل برجسارت وبي ادبي به ستاره داران اين سايت نباشه خاك پاي همه دوستان هستم )

سعید پور احمدی
2013/01/25, 15:41
جناب پوارحمدي عزيز
واسه جناب پرريسك بنا به هزار دليل بايد حق وتو در نظر بگيري :D
جناب پرريسك جناب سروان و سرهنگ نيست فرمانده كل قوا است :D(حمل برجسارت وبي ادبي به ستاره داران اين سايت نباشه خاك پاي همه دوستان هستم )

موافقم پرریسک ستاره هاش بیشماره......

bashash
2013/01/25, 15:52
نوشته اصلی توسط سعید پور احمدی

امروز هم اگر ۹۰ درصد پولم رفته باشه با همون تفکرات مثبت و دقت و برخورداری از استراتژی موثر و به کارگیری کمک های اساتید بورس و کسانی که شناخت روان شناسانه خوبی علاوه بر دانش فنی و آکادمیکی داشته باشن و مهمتر از همه امید و صبر میتونم در مدت کوتاهی به سود برسم و بنابراین شماها که باهوش تر و کاکشته تر از من هم هستید هم میتونید این کار رو انجام بدید......

نوشته اصلی توسط صداقت2
با سلام

دوست خوبم

ملک در یک ماه اخیر بازدهی 50 درصد داد ..حتی باعث شد سرکه ها که کامل اعتقاد بر رشدش داشتم رو تبدیل کنیم به ملک که اونم بالای 50 درصد داد واز سرکه جلو زد ...

بورس هر وقت 50 درصد رشد کنه تازه با ملک سر به سر میشه البته تا این بیاد 50 درصد بده معلوم نیست ملک کجا بره ....با این همه همچنان در بورس هستیم ولی فعلا هیچ سرمایه جدید وارد نخواهد شد تا تکلیف بودجه 92 وهدفمندی مشخص بشه والبته تحریمهای پیش رو ..

باسلام خدمت تمامي دوستان
ذكر يك نكته رو ضروري دونستم اطلاع رساني كنم و اونم اينكه اگر ما در بورس سرمايه گذاري كريم وميكنيم حتما بايد ازمحل پولي باشه كه از نياز اصلي زندگي ما نباشه به عبارتي از گلوي خودمان و زن وبچه زده باشيم وحالا اومديم اينجا بااين همه استرس داريم سرمايه گذاري مي كنيم واين خودش باعث استرس وفشار دو چندان ميشه بخصوص در ضررها وآدمو دچار خودخوري ميكنه كه چرا مي خواستم مثلا فلان كار و بكنم يا فلان چيزو بخرم نخريدم وحالا پوله نابود شد رفت پس اصل اول اينه كه پولي كه مي خواهيم پس انداز كنيم وارد بورس نمائيم ضمنا به قول بعضي ها اين پول هلال باشه (:D) موفق سالم وتندرست باشيد به اميد مردماني ثروتمند كه به حق لياقت تمام ايراني هاست
زندگي بي ريسك با پرريسك :D

amir1355
2013/01/25, 16:00
كرماشا **** شاراك
جزئیات برگزاری جشن خودکفایی بنزین/ بزرگترین مجتمع بنزین جهان راه افتاد
مجتمع بنزینسازی RFCC پالایشگاه نفت شازند با ظرفیت روزانه 8.5 میلیون لیتر بهعنوان بزرگترین واحد بنزین سازی جهان آماده افتتاح شده است و تا چند روز آینده با حضور رئیس جمهور جشن خودکفائی بنزین کشور برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با تنگتر شدن عرصه تحریمهای بینالمللی بر صنایع نفت و گاز کشور، پروژههای جدید افزایش تولید بنزین و گازوئیل و طرح توسعه پالایشگاه نفتی در بهمن ماه و اسفند ماه سالجاری یکی پس از دیگری در مدار بهره برداری قرار می گیرند.
بر این اساس، پیش بینی می شود تا پایان سالجاری طرح توسعه و بنزین سازی پالایشگاه لاوان، طرح توسعه پالایشگاه آبادان و فاز نهایی طرح توسعه پالایشگاه نفت شازند در مدار بهره برداری قرار بگیرند.

از این رو افزایش ظرفیت تولید بنزین و گازوئدیل با استاندارد یورو 4 و 5 اتحادیه اروپا به عنوان یکی از مهمترین اهداف اجرای این مگا پروژههای نفتی محقق میشود و ظرفیت تولید بنزین پاک از 12 میلیون لیتر فعلی به بیش از 25 میلیون لیتر در روز با استاندارد یورو 4 و 5 اروپا افزایش می یابد.

یکی از مهمترین پروژههای آماده افتتاح و راه اندازی صنعت نفت کشور بدون شک واحد RFCC پالایشگاه نفت امام خمینی شازند به عنوان بزرگترین مجتمع بنزین سازی جهان است که با افتتاح این پروژه در ایام دهه فجر با حضور رئیس جمهوری، جشن خودکفایی کامل بنزین برگزار خواهد شد.

از اواسط سالجاری با افزایش مصرف بنزین در کشور، بار دیگر به منظور ایجاد توازن در تولید و مصرف این فرآورده استراتژیک نفتی، تولید بنزین در مجتمعهای پتروشیمی از سر گرفته شد که با افتتاح رسمی مجتمع RFCC عملا دیگر نیاز به تولید بنزین پتروشیمیها نیست.

علاوه بر افزایش تولید بنزین و گازوئیل پاک، با راهاندازی مجتمع RFCC پالایشگاه نفت شازند، دستاوردهای جدیدی همچون طراحی، نصب و راه اندازی سازههای غول پیکر پالایشگاهی بدون حضور شرکت های خارجی نصیب صنعت نفت کشور خواهد شد.

بزرگترین مجتمع بنزین جهان راه افتاد

رشید سیدیان در گفتگو با مهر درباره آخرین وضعیت مراحل راه اندازی و بهره برداری از مجتمع بنزین سازی RFCC پالایشگاه نفت شازند، گفت: در حال حاضر واحد RCD به عنوان تامین کننده خوراک مجتمع RFCC به طور کامل راه اندازی شده و در مدار بهره برداری قرار گرفته است.

مجری طرح توسعه پالایشگاه شازند در شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت با اعلام اینکه با راه اندازی واحد RCD حدود 93 هزار بشکه ظرفیت جدید پالایشگاهی در کشور ایجاد شده است، تصریح کرد: هم اکنون خوراک مورد نیاز مجتمع RFCC توسط واحد RCD تولید و در مخازن ذخیره سازی شده است.

این مقام مسئول با یادآوری اینکه تا سه روز آینده هم مجتمع بنزین سازی RFCC به عنوان بزرگترین مجتمع بنزین ساز جهان به بهره برداری می رسد، بیان کرد: در حال حاضر مراحل پیش راه اندازی به اتمام رسیده است و آخرین مراحل تست و راه اندازی نهایی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه با غیبت شرکت های خارجی تست و آزمایش تمامی واحدهای فرآیندی توسط متخصصان و دانشمندان داخلی انجام شده است، تبیین کرد: با بهره برداری از این مجتمع روزانه بیش از 8 تا 8.3 میلیون لیتر بنزین با استاندارد یورو 5 اتحادیه اروپائی به ظرفیت تولید کشور افزوده می شود.

سیدیان با تاکید بر اینکه با بهره برداری از این مجتمع عظیم امکان تولید پاک ترین بنزین جهان فراهم می وشد، یادآور شد: همچنین با اجرای فاز دوم طرح توسعه پالایشگاه شازند برای نخستین بار لیسانس ایزومریزاسیون توسط متخصصان ایرانی بومی سازی و انحصاری خارجی ها خارج شد.

bashash
2013/01/25, 16:04
پیش بینی از بهای سوخت در فاز دوم هدفمندی

عضو هیئت رئیسه اتاق تهران با محاسبه قیمت حامل های انرژی بر پایه فوب خلیج فارس گفت:اجرای فاز دوم هدفمندی در شرایط فعلی تولید را با مشکلات جدی مواجه کند.

سید حمید حسینی در گفتوگو با فارس اظهار داشت: مهمترین موضوع اقتصادی فعلی کشور بحث فاز دوم هدفمندی یارانهها است که دولت بطور جدی درصدد عملیاتی کردن آن است، ولی مجلس و فعالان اقتصادی با توجه به شرایط زمانی و نحوه اجرای هدفمندی مرحله اول اجرای آن را تورم زا و مخاطره آمیز میدانند.

وی افزود: میزان فعلی یارانه انرژی بر مبنای قیمت ارز مرجع 31 هزار میلیارد تومان است که با توجه به درآمد حدود 25 هزار میلیارد تومان سالانه دولت حاصل از فروش حاملها، جمع یارانه انرژی به رقم حدود 56000 میلیارد تومان خواهد رسید که با رقم 58 میلیارد دلاری یارانه انرژی ایران از نظر بانک جهانی مطابقت دارد.

عضو هئیت رئیس اتاق تهران گفت: از طرف دیگر در صورت رساندن قیمت حاملهای انرژی به قیمت فوب خلیج فارس و محاسبه دلار اتاق مبادلات، میزان یارانه انرژی کشور رقم 106 هزار میلیارد تومان خواهد بود و لازمه کسب این درآمد قیمت گذاری فرآوردهها به شرح زیر خواهد بود:

1-بنزین سوپر 1770 تومان

2- بنزین معمولی 1630 تومان

3- نفت سفید 2000 تومان

4- نفت گاز (گازوئیل) 1850 تومان

5-نفت کوره 670 تومان

6- گاز مایع 665 تومان

7- گاز شهری از 70 تومان به حداقل 140 تومان
باتشكر ازجناب كهنه سوار عزيز
جناب پرريسك ممنون ميشم نظرتون رو راجب مرحله دوم هدفمندي يارانه ها باتوجه به اينكه حضرتعالي هم معتقد بوديد وهستيد(درصفحات قبل اعلام فرموده بوديد) كه مرحله دوم اجرا ميشه
تاثير اين فاجعه اتمي تاسف بار برصنايع رو چطور مي بيند مردم كه ديگه وجود ندارند ونابودند :D

كهكشان
2013/01/25, 17:01
1.غبشهر 2.غمارگ 3.شپنا

1.غبشهر2-شاراک3-کپشیر

هادی پورحامدی
2013/01/25, 17:08
یک نظر سنجی برای آدینه:
2.شفن 9.غبشهر 16.شبهرن
3.شپن 10.غمارگ 17.وپاسار
5.شیراز 12.کگل 19.شفارس
6.شبریز 13.شدوص 20.شخارک
7.فرآور 14.کپشیر 21.شراز

1- کرماشا 2- شاراک 3- فاسمین

bashash
2013/01/25, 17:11
پسا پسا درسايت بوركس نوشته :D
یک نکته که فک کنم دوستان به آن توجه نکردند
شاراک تو گزارش 6 ماهه اول سال 482/002 تن نفتا(مواد اولیه) به نرخ ارز مرجع و به بهای کل 5/117/355 میلیون ریال مصرف نموده
http://www.codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=MSCaEGSMraD6k3 k38wCx7w%3d%3d

در گزارش 9 ماهه اخیر پیش بینی کرده که کل سال 974/990 تن نفتا به بهای کل 15,614,603 میلیون ریال مصرف خواهد کرد که شش ماه اول خرید نفتا را با نرخ مرجع و شش ماهه دوم خرید نفتا را با نرخ مبادله ای دیده
http://www.codal.ir/Reports/EPSEstimateDetail.aspx?LetterSerial=ajWeQ1BrmRE2Ws O69tOWrw%3d%3d

عملا با توجه به مقایسه این 2 گزارش شاراک در شش ماهه دوم پیشبینی کرده که 10/497/248 میلیون ریال بابت خرید نفتا هزینه کند
خلاصه مطلب
شاراک بابت482/002 تن نفتا تو 6ماهه اول با ارز مرجع 5/117/355 میلیون ریال پول داده
و شاراک بابت 492/988 تن نفتا تو 6 ماهه دوم با ارز مبادله 10/497/248 میلیون ریال پول داده

وامااصل مطلب
اگر 6ماهه دوم شاراک نفتا را با نرخ مرجع محاسبه کند بجای 10/497/248 میلیون ریال باید 5/233/991 میلون ریال در حسابهای خود درنظر بگیرید و این یعنی 5/263/257 میلیون ریال کاهش در هزینه خرید نفتا دراثر محاسبه کل سال نفتا با نرخ مبادله ای !!!! که این کاهش هزینه به ازای هر سهم 438تومان سود قبل کسر مالیات برای شاراک به ارمغان میاورد که پس از کسر مالیات 370 تومان به سود امسال شاراک اضافه میشود
و با توجه به اینکه شاراک تو گزارش اخیرش ای پی اس خود را 197 تومان به طور خالص اعلام کرده که میشود 197+370=567
یعنی با توجه به گزارش اخیر شاراک اگر کل امسال نفتا با نرخ مرجع محاسبه شود سوذش 567 تومان میشود

جناب پرريسك وساير دوستان نظر بدند :D

alibaghdadi2010
2013/01/25, 17:17
به نظر من اگر این هفته شراز باز شود با محدودیت50% حتی ارزش تک سهم شدن را دارد اما به غیر از این نظر من شاراک؛شیراز و شراز است

همه چیز دست ناظره اپن میتونه باز کنه

hass
2013/01/25, 17:25
یک نظر سنجی برای آدینه:
2.شفن 9.غبشهر 16.شبهرن
3.شپن 10.غمارگ 17.وپاسار
5.شیراز 12.کگل 19.شفارس
6.شبریز 13.شدوص 20.شخارک
7.فرآور 14.کپشیر 21.شراز

1=شاراک
2= غبشهر
3=کرماشا
با سپاس

alibaghdadi2010
2013/01/25, 17:31
یک نظر سنجی برای آدینه:
2.شفن 9.غبشهر 16.شبهرن
3.شپن 10.غمارگ 17.وپاسار
5.شیراز 12.کگل 19.شفارس
6.شبریز 13.شدوص 20.شخارک
7.فرآور 14.کپشیر 21.شراز

1-شراز
2-شفن
3-شاراک

امیران
2013/01/25, 17:34
یک نظر سنجی برای آدینه:
2.شفن 9.غبشهر 16.شبهرن
3.شپن 10.غمارگ 17.وپاسار
5.شیراز 12.کگل 19.شفارس
6.شبریز 13.شدوص 20.شخارک
7.فرآور 14.کپشیر 21.شراز

شاراک-کرماشا-کپشیر

delaram
2013/01/25, 17:35
دوستان سوالی داشتم

این دو مورد یعنی:
1- اعلام نرخ رسمی ارز در بودجه 92
2- تحریم های جدید از 10 بهمن ماه
میتونه بازار رو منفی کنه؟

واینکه چهارشنبه حقوقیها در خیلی از نمادها فروشنده بودن، چه دلیلی داشته؟

متشکرم

Hamidkhann
2013/01/25, 17:46
كرماشا **** شاراك
جزئیات برگزاری جشن خودکفایی بنزین/ بزرگترین مجتمع بنزین جهان راه افتاد
مجتمع بنزینسازی RFCC پالایشگاه نفت شازند با ظرفیت روزانه 8.5 میلیون لیتر بهعنوان بزرگترین واحد بنزین سازی جهان آماده افتتاح شده است و تا چند روز آینده با حضور رئیس جمهور جشن خودکفائی بنزین کشور برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با تنگتر شدن عرصه تحریمهای بینالمللی بر صنایع نفت و گاز کشور، پروژههای جدید افزایش تولید بنزین و گازوئیل و طرح توسعه پالایشگاه نفتی در بهمن ماه و اسفند ماه سالجاری یکی پس از دیگری در مدار بهره برداری قرار می گیرند.
بر این اساس، پیش بینی می شود تا پایان سالجاری طرح توسعه و بنزین سازی پالایشگاه لاوان، طرح توسعه پالایشگاه آبادان و فاز نهایی طرح توسعه پالایشگاه نفت شازند در مدار بهره برداری قرار بگیرند.

از این رو افزایش ظرفیت تولید بنزین و گازوئدیل با استاندارد یورو 4 و 5 اتحادیه اروپا به عنوان یکی از مهمترین اهداف اجرای این مگا پروژههای نفتی محقق میشود و ظرفیت تولید بنزین پاک از 12 میلیون لیتر فعلی به بیش از 25 میلیون لیتر در روز با استاندارد یورو 4 و 5 اروپا افزایش می یابد.

یکی از مهمترین پروژههای آماده افتتاح و راه اندازی صنعت نفت کشور بدون شک واحد RFCC پالایشگاه نفت امام خمینی شازند به عنوان بزرگترین مجتمع بنزین سازی جهان است که با افتتاح این پروژه در ایام دهه فجر با حضور رئیس جمهوری، جشن خودکفایی کامل بنزین برگزار خواهد شد.

از اواسط سالجاری با افزایش مصرف بنزین در کشور، بار دیگر به منظور ایجاد توازن در تولید و مصرف این فرآورده استراتژیک نفتی، تولید بنزین در مجتمعهای پتروشیمی از سر گرفته شد که با افتتاح رسمی مجتمع RFCC عملا دیگر نیاز به تولید بنزین پتروشیمیها نیست.

علاوه بر افزایش تولید بنزین و گازوئیل پاک، با راهاندازی مجتمع RFCC پالایشگاه نفت شازند، دستاوردهای جدیدی همچون طراحی، نصب و راه اندازی سازههای غول پیکر پالایشگاهی بدون حضور شرکت های خارجی نصیب صنعت نفت کشور خواهد شد.

بزرگترین مجتمع بنزین جهان راه افتاد

رشید سیدیان در گفتگو با مهر درباره آخرین وضعیت مراحل راه اندازی و بهره برداری از مجتمع بنزین سازی RFCC پالایشگاه نفت شازند، گفت: در حال حاضر واحد RCD به عنوان تامین کننده خوراک مجتمع RFCC به طور کامل راه اندازی شده و در مدار بهره برداری قرار گرفته است.

مجری طرح توسعه پالایشگاه شازند در شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت با اعلام اینکه با راه اندازی واحد RCD حدود 93 هزار بشکه ظرفیت جدید پالایشگاهی در کشور ایجاد شده است، تصریح کرد: هم اکنون خوراک مورد نیاز مجتمع RFCC توسط واحد RCD تولید و در مخازن ذخیره سازی شده است.

این مقام مسئول با یادآوری اینکه تا سه روز آینده هم مجتمع بنزین سازی RFCC به عنوان بزرگترین مجتمع بنزین ساز جهان به بهره برداری می رسد، بیان کرد: در حال حاضر مراحل پیش راه اندازی به اتمام رسیده است و آخرین مراحل تست و راه اندازی نهایی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه با غیبت شرکت های خارجی تست و آزمایش تمامی واحدهای فرآیندی توسط متخصصان و دانشمندان داخلی انجام شده است، تبیین کرد: با بهره برداری از این مجتمع روزانه بیش از 8 تا 8.3 میلیون لیتر بنزین با استاندارد یورو 5 اتحادیه اروپائی به ظرفیت تولید کشور افزوده می شود.

سیدیان با تاکید بر اینکه با بهره برداری از این مجتمع عظیم امکان تولید پاک ترین بنزین جهان فراهم می وشد، یادآور شد: همچنین با اجرای فاز دوم طرح توسعه پالایشگاه شازند برای نخستین بار لیسانس ایزومریزاسیون توسط متخصصان ایرانی بومی سازی و انحصاری خارجی ها خارج شد.
دوستان دقت داشته باشند که شاراک نماد پتروشیمی شازند هستش، نه پالایشگاه شازند

m.r_moradi
2013/01/25, 17:48
سعید عزیز به نظر من:

غبشهر
غمارگ
شاراک

وای کاش کنور هم توی لیستتون بود!

cyrus
2013/01/25, 18:00
سلام نظر من

غمارگ
شاراک
کرمانشا

اسطوره
2013/01/25, 18:06
شاراك
غمارگ
فولاد

سعید پور احمدی
2013/01/25, 18:14

1.شاراک= 27رای
2.غبشهر= 20رای
3.غمارگ=13رای

4.کرمانشا=12رای
5.شفن=5رای
6.شراز=5 رای
7.شپنا=4رای
8.شپدیس=3رای
9.شیراز=3رای
10.شخارک=2رای
11.فولاد2رای
12.کپشسر=2رای
13.فاسمین=1رای
14.کگل=1رای
تعداد شرکت کننده:39نفر نفر آخرین شرکت کننده جناب کاربر ماری

http://forums.boursy.com/imported/2013/01/594.jpg (http://forums.boursy.com/showthread.php?1533-چی-چرا؟؟؟؟&p=271684&viewfull=1#post271684-چی-چرا؟؟؟؟/page11)

sourena
2013/01/25, 18:26

همه چیز دست ناظره اپن میتونه باز کنه

نقل قولها متفاوته
من مطمئن نیستم ولی یکی از دوستان اشاره میکرد
در بازگشایی چند روز قبل ذوب فرابورسی که تازه 3 ریال هم تعدیل منفی داشت
با دامنه 100 درصدی اجازه قیمت خوردن داشت
مسلمه با ارزندگی فوق العاده شراز وشناخت بازار
الان حتی روی دامنه صد درصدی که حدود 980 تومن میشه
برای این سهم تقاضا بسیار بالاتر از عرضه است

sohrab329
2013/01/25, 18:27
کگل غبشهر شاراک

ماری
2013/01/25, 18:39
با سلام
غبشهر
کرمانشا
شیراز

sourena
2013/01/25, 18:44

سعید عزیز به نظر من:

غبشهر
غمارگ
شاراک

وای کاش کنور هم توی لیستتون بود!

شاید خیلیها نگاه به قیمت 3600 تومنی این سهم کنند و بنظرشان
قیمتش بالا و گران باشه خصوصا وقتی نگاه به سود اعلامی 380 تومنش هم کنند
اما...اما...اما
دوستان باید نگاه دقیقتر و موشکافانه تری به این جواهر بی بدیل بورس ما کنند
واقعا ارزش داره مطالعه و وقت گذاشتن برای شناخت بیشتر این سهم
و قابلیتها و استعدادهایی که شکفته خواهد شد
در همین سایت و تالارهای همسایه تحلیلگران برجسته و معتبری
به خوبی کنور را بررسی و تحلیل کرده اند
اگر کنور 3600 تومنی با 240 میلیون سهم را در مقام مقایسه با
برادران بزرگتر خودش کچاد و کگل قرار دهیم
که هرکدام 6 میلیارد سهم و حدود 1400 تومن قیمت دارند
به نتایج جالبی می رسیم
در واقع کنور نهال اصیل و ارزشمندیه که خیلی سریع رشد و به باردهی می رسه
مشفقانه توصیه میکنم حداقل به اندازه 5 درصد از سبد خود را به این سهم اختصاص بدید بلند مدت
و حتی در قیمت 10 هزار تومن هم نفروشید!
کسی می دونه کچاد و کگل در این 8 تا 10 سالی که در بورس هستند چند برابر شده اند؟
جواب این سوال خیلی چیزها را مشخص میکنه

Dr.boursi
2013/01/25, 19:03
شاید خیلیها نگاه به قیمت 3600 تومنی این سهم کنند و بنظرشان
قیمتش بالا و گران باشه خصوصا وقتی نگاه به سود اعلامی 380 تومنش هم کنند
اما...اما...اما
دوستان باید نگاه دقیقتر و موشکافانه تری به این جواهر بی بدیل بورس ما کنند
واقعا ارزش داره مطالعه و وقت گذاشتن برای شناخت بیشتر این سهم
و قابلیتها و استعدادهایی که شکفته خواهد شد
در همین سایت و تالارهای همسایه تحلیلگران برجسته و معتبری
به خوبی کنور را بررسی و تحلیل کرده اند
اگر کنور 3600 تومنی با 240 میلیون سهم را در مقام مقایسه با
برادران بزرگتر خودش کچاد و کگل قرار دهیم
که هرکدام 6 میلیارد سهم و حدود 1400 تومن قیمت دارند
به نتایج جالبی می رسیم
در واقع کنور نهال اصیل و ارزشمندیه که خیلی سریع رشد و به باردهی می رسه
مشفقانه توصیه میکنم حداقل به اندازه 5 درصد از سبد خود را به این سهم اختصاص بدید بلند مدت
و حتی در قیمت 10 هزار تومن هم نفروشید!
کسی می دونه کچاد و کگل در این 8 تا 10 سالی که در بورس هستند چند برابر شده اند؟
جواب این سوال خیلی چیزها را مشخص میکنه

من هم به دلیل عدم حصور کنور در این نظر سنجی شرکت نکردم.

سعید پور احمدی
2013/01/25, 19:05
دوستان این نظز سنجی در واقع استارت ایجاد مکانیزه سیستم رای گیری بود و به صورت دستی در این تاپیک به طور آزمایشی صورت گرفت و در واقع در آینده نزدیک با همکاری مدیریت محترم سایت قرار ایجاد سیستم مکانیزه و جالب نظرسنجی داریم و البته به کاستی های این اولین نظرسنجی هم باید اشاره داشت مثل عدم حضور نمادهایی مانند کنور و حتی شیران و.......که البته در کل موافقم این دو نماد هم میتونه از برترین ها باشه مخصوصا کنور که تو تاپیکش هست من از 1600 فریاد خرید سرداده بودم ولی کجا بود کوش شنوا و هیچ کس متاسفانه باورم نداشت....

باید معذرت بخوام که وقت تاپیک جعفرم گرفتیم البته ایشون اولین مطلب و بزنن فضا رو براشون خالی میکنیم و به فاصله زمانی بیشتر به نتایج میرسیم......

به نظر میاد نتایج این نظرسنجی امروز بسیار مهم و حساس و قابل اتکاست

سعید پور احمدی
2013/01/25, 19:08
من هم به دلیل عدم حصور کنور در این نظر سنجی شرکت نکردم.

سلام دکتر راستی تمام تحلیل های تو در مورد تحلیل های غبشهر بهتر از من بود و بابت راهنمای هات ممنون......

به کاستی کنور اشاره کردم که قبول دارم و به عنوان اولین نظرسنجی کمی و کاستی هایی مواجه هست دوست دارم ازم قبول کنی و شرکت کنی تا در نظرسنجی مکانیزه به امید خدا نواقص هم کمتر بشه....

علی بابا
2013/01/25, 19:11
با سلام
شراز
شیراز
شدوص

سعید پور احمدی
2013/01/25, 19:18

1.شاراک= 29رای
2.غبشهر= 22رای
3.غمارگ=14رای

4.کرمانشا=12رای
5.شراز=7رای
6.شفن=5 رای
7.شپنا=4رای
8.شپدیس=3رای
9.شیراز=3رای
10.شخارک=2رای
11.فولاد2رای
12.کپشسر=2رای
13.فاسمین=1رای
14.شدوص=1رای
15.کگل=1رای
تعداد شرکت کننده:42نفر نفر آخرین شرکت کننده جناب کاربر hamhamham

http://forums.boursy.com/imported/2013/01/594.jpg (http://forums.boursy.com/showthread.php?1533-چی-چرا؟؟؟؟&p=271684&viewfull=1#post271684-چی-چرا؟؟؟؟/page11)

Dr.boursi
2013/01/25, 19:22
سلام دکتر راستی تمام تحلیل های تو در مورد تحلیل های غبشهر بهتر از من بود و بابت راهنمای هات ممنون......

به کاستی کنور اشاره کردم که قبول دارم و به عنوان اولین نظرسنجی کمی و کاستی هایی مواجه هست دوست دارم ازم قبول کنی و شرکت کنی تا در نظرسنجی مکانیزه به امید خدا نواقص هم کمتر بشه....

خواهش می کنم جناب پور احمدی .افتخار شاگردی شما رو در این تاپیک دارم. حسب دستوری که فرمودید بنده شراز سرور و سالار و بعدش مطمئنا غبشهر رو با افزایش قیمت چند برابری از تاریخ امروز مستعد رشد می دونم. درجات بعدی هم شاراک رو انتخاب می کنم.

راهکار جدید
2013/01/25, 19:22

1.شاراک= 27رای
2.غبشهر= 20رای
3.غمارگ=13رای

4.کرمانشا=12رای
5.شراز=6رای
6.شراز=5 رای
7.شپنا=4رای
8.شپدیس=3رای
9.شیراز=3رای
10.شخارک=2رای
11.فولاد2رای
12.کپشسر=2رای
13.فاسمین=1رای
14.شدوص=1رای
15.کگل=1رای
تعداد شرکت کننده:40نفر نفر آخرین شرکت کننده جناب کاربر alijon

دوست عزیز فکر کنم شماره 5 و 6 بهتره بازنگری کنی اگه اشتباه نکنم یکیش باید شفن باشه

hamhamham
2013/01/25, 19:23
با تشکر از ابتکار عمل شما واطلاع رسانی شما و جناب کهنه سوار و تشکر مضاعف از کاپیتان تیم جناب پرریسک

1- غبشهر
2- غمارک
3- شاراک

ناظم
2013/01/25, 19:26
با سلام به نظر من کپشیر غبشهر و شراز

bashash
2013/01/25, 19:28

1.شاراک= 27رای
2.غبشهر= 20رای
3.غمارگ=13رای

4.کرمانشا=12رای
5.شفن=5رای
6.شراز=5 رای
7.شپنا=4رای
8.شپدیس=3رای
9.شیراز=3رای
10.شخارک=2رای
11.فولاد2رای
12.کپشسر=2رای
13.فاسمین=1رای
14.کگل=1رای
تعداد شرکت کننده:39نفر نفر آخرین شرکت کننده جناب کاربر ماری

were is my vote راي من كجاست :D
شاراك
غمارك
پارسان
شپنا
وتوكا

سعید پور احمدی
2013/01/25, 19:32

1.شاراک= 31رای
2.غبشهر= 24رای
3.غمارگ=15رای

4.کرمانشا=12رای
5.شراز=8رای
6.شفن=6 رای
7.شپنا=5رای
8.شپدیس=3رای
9.شیراز=3رای
10.کپشیر=3رای
11.فولاد2رای
12.شخارک=2رای
13.فاسمین=1رای
14.شدوص=1رای
15.کگل=1رای
تعداد شرکت کننده:45 نفر آخرین شرکت کننده جناب کاربر shahab

nirvana_00
2013/01/25, 19:53
یک انتقاد از سرورانم دارم توی این تاپیک،
هممون می دونیم این تاپیک به اسم کی هست و چرا ما اینجا دور هم جمع شدیم. متاسفانه این روزها باید ده، دوازده صفحه رو ورق زد تا نظرتان جناب پرریسک رو ببینیم . خواهشا یک مقدار مراعات کنید و از اعتبار جناب جعفر برای بروز خودتان استفاده نفرمایید. خواهش می کنم تاپیک رو چت روم نکنید خواهش می کنم

سعید پور احمدی
2013/01/25, 19:58
یک انتقاد از سرورانم دارم توی این تاپیک،
هممون می دونیم این تاپیک به اسم کی هست و چرا ما اینجا دور هم جمع شدیم. متاسفانه این روزها باید ده، دوازده صفحه رو ورق زد تا نظرتان جناب پرریسک رو ببینیم . خواهشا یک مقدار مراعات کنید و از اعتبار جناب جعفر برای بروز خودتان استفاده نفرمایید. خواهش می کنم تاپیک رو چت روم نکنید خواهش می کنم

سلام ممنون از تذکرتون البته ما از زمانی که جعفرپرریسک نیست استفاده می بریم به محض حضور ایشون فضا رو خالی خواهیم کرد ما ناچارا از این تاپیک برای نظزسنجی امتحانی بهره بردیم چون تعداد بازدید بالاست و البته نظرسنجی های آتی تاپیک جداگانه خواهدداشت سوالات خودتون رو از پرریسک درج کنید بنده جمع آوری میکنم تا پاسخ بدن.....

سعید پور احمدی
2013/01/25, 20:01
جناب پرریسک با تکمیل شدن گزارش های اخیر فصلی لطفا زحمت بکشید و یه لیست خرید جدید با تجدید نظرهای مد نظرتون ارائه بدید؟؟

MOSTAFA
2013/01/25, 20:05
بچه ها نظرتون در مورد فولاد خوزستان چیه؟! ظاهرا بدجور روند صعودی گرفته...
فوتباgو میگما ;)
تراکتورم بزنیم میاییم اول ...یکم از اون فولاداشو بریزه تو چرخا تراکتور :D

saheb
2013/01/25, 20:05
آقا سعید سلام

شاراک
شفن
غبشهر

hamid_farahy
2013/01/25, 20:11
فوتباgو میگما ;)

یاشاسین تراختور . تراختور قهرمان دوست عزیز

bolinger
2013/01/25, 20:24
سلام جناب جعفر خان
نظر شما درباره گزارش شاراک چیه؟ به نظر شما چند باز می شه
http://codal.ir/Reports/InterimStatement.aspx?LetterSerial=kxgyj5WjV6CnZDR VSRiLOw%3d%3d

".احسان."
2013/01/25, 20:32
سعيد جان دو سهم كنور و كروي رو هم اگه ميشه بنويسين ....
به اينا راي ميدم.

javad73
2013/01/25, 20:34
یک نظر سنجی برای آدینه:
2.شفن 9.غبشهر 16.شبهرن
3.شپن 10.غمارگ 17.وپاسار
5.شیراز 12.کگل 19.شفارس
6.شبریز 13.شدوص 20.شخارک
7.فرآور 14.کپشیر 21.شراز

غبشهر
غمارگ
شخارک

jahrami
2013/01/25, 20:52
شاراک
فولاد
غبشهر

یک نظر سنجی برای آدینه:
2.شفن 9.غبشهر 16.شبهرن
3.شپن 10.غمارگ 17.وپاسار
5.شیراز 12.کگل 19.شفارس
6.شبریز 13.شدوص 20.شخارک
7.فرآور 14.کپشیر 21.شراز

".احسان."
2013/01/25, 20:53
با اجازتون سبد دوم رو منظور کردم اگر نظرتون عوض شد اصلاح میکنم.البته کنور بخاطر این تو لیست قرار نگرفت که به نظرم توانایی کاهش قیمت به درامدش از باقی کمتر باشه البته نه اینکه رشد قیمت سهم کمترباشه ولی منظور قیمت به درامد نهایی تا پایان 92 بود به هر حال از پتانسیل ای کنور هم نباید غافل بود ومن سعی کردم سهم هایی رو انتخاب کنم که بیشترین زمان ممکن در لیست جعفر بودن....
جناب سعيد جان گل
اتفاقا كنور در قياس با خيلي از سهام كه انتظار افزايش سود براي آنها وجود دارد، توانايي بيشتري براي كاهش قيمت بر درآمد دارد. يكي از مهمترين مسايل كه براي كنور وجود ندارد، بحث خوراك و بهره مالكانه است، كه گاها براي پتروشيمي ها و برخي معدني ها شنيده مي شود. گرچه بسياري از پتروشيمي ها و بسياري از معدني ها با افزايش اين هزينه ها همچنان سود بيشتري نسبت به گذشته خواهند ساخت، اما اين موردي است، كه نمي توان از آن صرفنظر كرد.
افزايش سودآوري كنور نسبت به افزايش دلار و سنگ آهن براي سال مالي 92 بصورت خطي است. حتي در مواردي كه طرحهاي توسعه به بهره برداري ميرسند، افزايش سودآوري خطي اما شيب تندتر خواهد بود (با توجه به آنكه پس از بهره برداري از طرحهاي توسعه، سنگ آهني كه با عيار 58، هر تن حدود 85 دلار فروخته مي شد، آنگاه با عيار 66 بالاي 120 دلار فروخته خواهد شد.) با توجه به اين گپ فاحشي تا قيمتي با پي بر اي عادي يك سهم معدني در حال حاضر براي كنور وجود دارد.

موفق و پرسود باشيد.

شفاف سازی
2013/01/25, 21:06
یک نظر سنجی برای آدینه:
2.شفن 9.غبشهر 16.شبهرن
3.شپن 10.غمارگ 17.وپاسار
5.شیراز 12.کگل 19.شفارس
6.شبریز 13.شدوص 20.شخارک
7.فرآور 14.کپشیر 21.شراز

با عرض تشکر از سعید عزیز
1- یک کلام ختم کلام شما = پارسان
2- شیمیایی = شیر مثل شیران
3- نورعلی نور = کنور

در گروه پترو و پالایشگاهی شیراز - شپدیس - کرماشا - زاگرس - مارون شراز و شبریز حرف اول و اخر را می زنند پارسان بخرید همه اینها را فعلا" به 25 % تخفیف خریدید nav الان پارسان بالای 1700 تومان قیمت روزش 1250 تومان حداقل 25 % تخفیف - پارسان واقعا" بی نظیره - به قول فردوسی پور چه می کنه این پارسان

alizare1982
2013/01/25, 21:19
یک نظر سنجی برای آدینه:
2.شفن 9.غبشهر 16.شبهرن
3.شپن 10.غمارگ 17.وپاسار
5.شیراز 12.کگل 19.شفارس
6.شبریز 13.شدوص 20.شخارک
7.فرآور 14.کپشیر 21.شراز

سلام.
1- غبشهر
2- شاراك
3- غمارگ

esi1332
2013/01/25, 21:37

1.غمارگ= 3رای
2.شاراک= 3رای
3.شپنا=2رای
4.غبشهر=2رای
5.شفن=2رای
6.فولاد=1 رای
7.شپدیس=1رای
8.شیراز=1رای
کرمانشا=1رای

با عرض ارادت خدمت اساتید 1-شاراک2-غمارگ3-فخوز

bashash
2013/01/25, 21:37
جناب پوراحمدي باسلام تو خيلي از سايتها ديدم امكان نظر سنجي بصورت مشاهده نموداري وجود دارد چون اينجوري زحمتتون خيلي زياد ميشه آيا توي اين سايت چنين امكاني نيست

سعید پور احمدی
2013/01/25, 22:02
جناب پوراحمدي باسلام تو خيلي از سايتها ديدم امكان نظر سنجي بصورت مشاهده نموداري وجود دارد چون اينجوري زحمتتون خيلي زياد ميشه آيا توي اين سايت چنين امكاني نيست

چرا گفتن امکان ایجادش هست هر موضوعی مد نظر دارید مطرح کنید تا بدیم برامون بسازن به امید خدا یه تاپیک درست میشه اونجا همه چی مکانیزه انجام خواهدشد........

مهدی1970
2013/01/25, 22:03
جناب اقای پر ریسک لطفا در مورد سهم و معادن تحلیلی بفرمایید.
با تشکر

سعید پور احمدی
2013/01/25, 22:09
جناب سعيد جان گل
اتفاقا كنور در قياس با خيلي از سهام كه انتظار افزايش سود براي آنها وجود دارد، توانايي بيشتري براي كاهش قيمت بر درآمد دارد. يكي از مهمترين مسايل كه براي كنور وجود ندارد، بحث خوراك و بهره مالكانه است، كه گاها براي پتروشيمي ها و برخي معدني ها شنيده مي شود. گرچه بسياري از پتروشيمي ها و بسياري از معدني ها با افزايش اين هزينه ها همچنان سود بيشتري نسبت به گذشته خواهند ساخت، اما اين موردي است، كه نمي توان از آن صرفنظر كرد.
افزايش سودآوري كنور نسبت به افزايش دلار و سنگ آهن براي سال مالي 92 بصورت خطي است. حتي در مواردي كه طرحهاي توسعه به بهره برداري ميرسند، افزايش سودآوري خطي اما شيب تندتر خواهد بود (با توجه به آنكه پس از بهره برداري از طرحهاي توسعه، سنگ آهني كه با عيار 58، هر تن حدود 85 دلار فروخته مي شد، آنگاه با عيار 66 بالاي 120 دلار فروخته خواهد شد.) با توجه به اين گپ فاحشي تا قيمتي با پي بر اي عادي يك سهم معدني در حال حاضر براي كنور وجود دارد.

موفق و پرسود باشيد.

سلام احسان جان بله موافقم در کل نبودن شیران و کنور کاستی آشکار این نظر سنجی است و در نتیجه نهایی حتما بهش اشاره ای خواهم داشت با توجه به قیمت های سنگ آهن دانه بندی شده و صادرات اگه اشتباه نکنم 90 درصدی به چین به طور عمده و طرح های توسعه ای.قبلا گفتم فقط یه ریسک داره کنور که اگه چین نخره شرکت ضربه میبینه چون دانه بندی سنگ آهنش قابل مصرف برای فولاد داخل نیست ولی احتمال واپس زدن چین هم بسیار کمه....

mehr_bourse
2013/01/25, 22:10
یک نظر سنجی برای آدینه:
2.شفن 9.غبشهر 16.شبهرن
3.شپن 10.غمارگ 17.وپاسار
5.شیراز 12.کگل 19.شفارس
6.شبریز 13.شدوص 20.شخارک
7.فرآور 14.کپشیر 21.شراز

با سلام
پس شبندر چی میشه تازه سال 92 سال شبندر تو پالایشگاه میترکونه
کنور تو معدنی ها

بنظر من
1 - شبندر
2-کنور
3-شاراک

سعید پور احمدی
2013/01/25, 22:16

1.شاراک= 37رای
2.غبشهر= 27رای
3.غمارگ=18رای

4.کرمانشا=14رای
5.شراز=8رای
6.شفن=6 رای
7.شپنا=5رای
8.شیراز=5رای
9.شپدیس=4رای
10.کپشیر=3رای
11.فولاد3رای
12.شخارک=3رای
13.فاسمین=1رای
14.شدوص=1رای
15.کگل=1رای
تعداد شرکت کننده:52 نفر آخرین شرکت کننده جناب کاربر mp3

سیگنال
2013/01/25, 22:16
در پتروشیمی ها شاراک فردا رویایی خواهد بود

در پالایشگاهیها بنده با توجه به 50درصد افزایش قیمت تمام سهمهای این گروه را ارزنده می دانم.اما شنفت خوب افت کرده و احتمالا از فردا روند صعودی بخود بگیرد

سعید پور احمدی
2013/01/25, 22:38
حدود یک ساعت و نیم به پایان نظز سنجی ساده و صمیمی خانواده بورسی و دوستای عزیزم بخصوص در این تاپیک میگذره و هنوز انتظار دارم دوست های بیشتری هم در این نظرسنجی شرکت کنن.حدود 5 تا از دوستان و شاید چندین نفر دیگه به نبودن نماد خوب کنور اعتراض داشتن که به نظرم هم به جا بود من این 21 سهم رو از روی 7مورد انتخاب کردم که خوب اینها اومدن تو لیست ولی اگه عمیق تر میشدم شاید جابجایی هایی داشتیم دوستی به کروی اشاره کرد که من گروه سرمایه گذاری رو کلا بخاطر عدم اقبال پرریسک کنار گذاشتم یا شاید سوال بشه که وپاسار چرا تولیست هست ولی فخوز یا فخاس و.....نیستن که خوب شاید به یمن نقدشوندگی بالاتر و قیمت به درامد پایین و مزیت پوشش 90 درصدی و سرمایه گذاری معدنی این اتفاق افتاده باشه ولی در کل کاستی ها زیاد بود ولی در نتیجه سه سهم برتر هیچ تغییری هم نداشتیم به هر صورت که سهم ها رو انتخاب میکردیم حداقل تا الان که 3 سهم اول برتری قابل ملاحظه ای داشتن....

آواچی
2013/01/25, 22:41
با سلا به سعید عزیز و دوستان...

1-شکربن
2-شیراز
3-شاراک

سعید پور احمدی
2013/01/25, 22:43
با سلا به سعید عزیز و دوستان...

1-شکربن
2-شیراز
3-شاراک

میگم آواچی جان این فست فود آواچی تهران مال شما نیست؟

mp3
2013/01/25, 22:45
یک نظر سنجی برای آدینه:
2.شفن 9.غبشهر 16.شبهرن
3.شپن 10.غمارگ 17.وپاسار
5.شیراز 12.کگل 19.شفارس
6.شبریز 13.شدوص 20.شخارک
7.فرآور 14.کپشیر 21.شراز
شاراک وشپدیس و کرمانشاه.البته شاراک رو دارم و شاید تعصبی جواب دادم ولی بپذیرید

سعید پور احمدی
2013/01/25, 22:50
شاراک وشپدیس و کرمانشاه.البته شاراک رو دارم و شاید تعصبی جواب دادم ولی بپذیرید

سلام لطف کردید.نه منظورم این نبود که تو سبد نباشه خوب ما حتما دلیل داشتیم که خریدیم دیگه گفتم اگه میدونیم اشتباه داشتیم ولی تو سبد هست به نماد دیگری رای بدیم که نتیجه علمی تر بشه.....

من چند سال پیش یه همچین نظر سنجی رو در یکی از سایت ها برگزار کردم جالب که 3 سهم اول بازدهی خارق العاده ای داشت اونم در بازار بسیار بد اون زمان که یادمه تالار حافظ کلی صندلی خالی داشت......

سعید پور احمدی
2013/01/25, 22:56
جناب حمید فراهی عزیز لطف میکنی ایمیلت رو برام بفرستی........من هنوز بهت جواب بدهکارم ولی روی اسمت میرم قابلیت فرستادن پیام خصوصی برام نیست!!!

ipkar
2013/01/25, 22:59
با اجازه كليه اساتيد محترم :
شاراك
غبشهر
كرماشا

bashash
2013/01/25, 23:03
احتمالا بعدا ميخواد بخره :D

سعید پور احمدی
2013/01/25, 23:04
به امید خدا نتیجه نهایی ساعت 12 اعلام میشه.

1.شاراک= 41رای
2.غبشهر= 32رای
3.غمارگ=20رای

4.کرمانشا=16رای
5.شراز=9رای
6.شفن=6 رای
7.شپنا=6رای
8.شیراز=6رای
9.شپدیس=4رای
10.کپشیر=3رای
11.فولاد3رای
12.شخارک=3رای
13.فاسمین=1رای
14.شدوص=1رای
15.کگل=1رای
تعداد شرکت کننده:58 نفر آخرین شرکت کننده جناب کاربر alipour477

hamid_farahy
سلام لطف کردید.نه منظورم این نبود که تو سبد نباشه خوب ما حتما دلیل داشتیم که خریدیم دیگه گفتم اگه میدونیم اشتباه داشتیم ولی تو سبد هست به نماد دیگری رای بدیم که نتیجه علمی تر بشه.....

من چند سال پیش یه همچین نظر سنجی رو در یکی از سایت ها برگزار کردم جالب که 3 سهم اول بازدهی خارق العاده ای داشت اونم در بازار بسیار بد اون زمان که یادمه تالار حافظ کلی صندلی خالی داشت......

دوست عزیز چند روز پیش فرمودین قرار هست از عبشهر و غمارگ حمایت بشه ویک خبرهایی داری و قرار بود خصوصی بفرستسن چی شد ؟

mp3
اساتید محترم جناب سعید خان و اقا سید گل من یه تصمیمی برای فردا دارم ببینید درسته
فروش وبشهر البته با ضرر و خرید کرمانشاه اگه بهم برسه
فروش قنقش باز هم باضرر و خرید وآتی
و با اندک پولی که ته کیسه مونده غبشهر
بنده تازه با سایت شما اشنا شدم کلی تو ضررم و میخوام ضررهام رو جبران کنم
با پیشنهاد شما و یکی از دوستان دیگم که استاد بنیادی بود کمی از ضررهای قنقشم با قصفها جبران شد

hector
2013/01/25, 23:05
با سلام
غبشهر
کرمانشا
شفن

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/25, 23:05
با تشکر از تک تک عزیزان و استاد پرریسک و سعید پوراحمدی عزیز:
تا پایان سال91:
1-غبشهر
2-شراز
3-شپنا

تاپایان این ماه: واتی، کنور، شفن، شکربن، فزرین، غبشهر

سعید پور احمدی
2013/01/25, 23:06
احتمالا بعدا ميخواد بخره :D

آره دیگه احتمالا قانون جذب و ............منم باید اسمم و تغییر بدم به جزایر قناری:D

ppp
2013/01/25, 23:09
1-شاراک 2- غمارک 3-کروی

babakkeshavarz
2013/01/25, 23:10
با سلام ، نظر من:
1- غمارگ
2- شاراک
3-شکربن

mp3
2013/01/25, 23:12
در مورد مداران هم منو راهنایی میکنید

سعید پور احمدی
2013/01/25, 23:15
اساتید محترم جناب سعید خان و اقا سید گل من یه تصمیمی برای فردا دارم ببینید درسته
فروش وبشهر البته با ضرر و خرید کرمانشاه اگه بهم برسه
فروش قنقش باز هم باضرر و خرید وآتی
و با اندک پولی که ته کیسه مونده غبشهر
بنده تازه با سایت شما اشنا شدم کلی تو ضررم و میخوام ضررهام رو جبران کنم
با پیشنهاد شما و یکی از دوستان دیگم که استاد بنیادی بود کمی از ضررهای قنقشم با قصفها جبران شد

پرریسک از صبح آنلاین نبود و سرش شلوغه و ما جسارت میکنیم سوال بچه ها بی جواب نمونه و حتما استاد آنلاین شد ازش بپرسید.....
ببینید اگه من باشم وبشهر و قنفش و الان جابجا نمیکنم با سهم هایی که نام بردید شما که صبر کردید در مورد این دو سهم 1 هفته دیگه هم صبر کنید بعد دوباره سوالتون رو مطرح کنید تا تصمیم بگیریم....

m.r_moradi
2013/01/25, 23:22
سعید جان پبام خصوصیت رو چک کن لطفا

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/25, 23:24
دوست عزیز چند روز پیش فرمودین قرار هست از عبشهر و غمارگ حمایت بشه ویک خبرهایی داری و قرار بود خصوصی بفرستسن چی شد ؟
...حمید عزیز سلام
خواستم مطلبی رو به تمامی دوستان عزیزی که سهم غبشهر رو در سبد دارن عرض کنم که
...ما هستیم که با ایمان به سهمی که از بنیادی آن مطمئن هستیم، با پرهیز از ارزان فروشی سهاممان جلوی نزولی شدن روند سهم را می گیریم.
...ما هستیم که با حمایت از سهممان، روند صعودی آن را رقم می زنیم.
...ما هستیم که با رفتارهایمان اندیکاتورهای روند را شکل می دهیم.
...ما هستیم که نوسانگرهای نماها را تغییر می دهیم.
...من، تو، او، همه با هم بازار را تشکیل می دهیم...پس ما خود بازاریم...

سعید پور احمدی
2013/01/25, 23:27
در مورد مداران هم منو راهنایی میکنید

این نماددر گذشته ای نه چندان دور با چند شایعه بخصوص سودآوری بالای امضای دیجیتال تونست چندی خودنمایی کنه والبته پایه های سست این اخبار با نمود گزارشات ضعیف سهم و از دور خارج کرده و در واقع ما نه بنیاد خوب نه قیمت به درامد خوب و نه گزارش خوب و نه تکنیکال خوبی داریم و از گروه آی تی رانفور و رکیش برتر هستن.....

سعید پور احمدی
2013/01/25, 23:30
...حمید عزیز سلام
...ما هستیم که با ایمان به سهمی که از بنیادی آن مطمئن هستیم، با پرهیز از ارزان فروشی سهاممان جلوی نزولی شدن روند سهم را می گیریم.

ممنون کاش این جملات درک بشه.........

- - - Updated - - -

سعید جان پبام خصوصیت رو چک کن لطفا

پاسخ دادم مرادی جان و جواب جناب حمید خان رو هم دادم که براشون زحمت بکشید و بفرستید......

آواچی
2013/01/25, 23:30

نه سعید جان،اونا اسمشونو از رو من انتخاب کردن:))

alipour477
2013/01/25, 23:34
غبشهر- شاراک- شیراز

hamid_farahy
2013/01/25, 23:34
...حمید عزیز سلام

ممنون دوست عزیز دل ما هم با دل گرمی شما دوستان گرم هست . سربلند و پایدار باشید

parvaz
2013/01/25, 23:37
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتوگو با تسنیم خبر داد
قول دولت به تخصیص 30درصد سهم تولید در فاز دوم هدفمندی/ کمک شب عید قطعی است
خبرگزاری تسنیم : عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسات مشترک مجلس و دولت مقرر شد درآمدفاز دوم هدفمندی یارانهها به شیوه فاز اول اختصاص پیدا کند، با این تفاوت که سهم تولید حتماً در این مرحله اختصاص پیدا کند.

http://www.tasnimnews.com/Detail?id=15700

صداقت2
2013/01/25, 23:42
این نماددر گذشته ای نه چندان دور با چند شایعه بخصوص سودآوری بالای امضای دیجیتال تونست چندی خودنمایی کنه والبته پایه های سست این اخبار با نمود گزارشات ضعیف سهم و از دور خارج کرده و در واقع ما نه بنیاد خوب نه قیمت به درامد خوب و نه گزارش خوب و نه تکنیکال خوبی داریم و از گروه آی تی رانفور و رکیش برتر هستن.....

از همه بدتر

مداران دارای یک سهامدار حقوقی ای عمده ای مثل ملی انفور ماتیک داره که اصلا توجهی به حقوق سهامداران حقیقی نداره و اغلب از سهم نوسان معکوس می گیرد.

اگه فردا تا 200 تومان قیمت خورد - تعویضش با شاراک - شیراز - شفن و شپنا خالی از لطف نیست.

مدیر عامل مداران هم بدون اجازه مدیران ملی انفورماتیک آب هم نمی خورد وتفکر کاملا دولتی در شرکت حکمفرماست.

سعید پور احمدی
2013/01/25, 23:44
به امید خدا نتیجه نهایی ساعت 12 اعلام میشه.

1.شاراک= 41رای
2.غبشهر= 32رای
3.غمارگ=20رای

4.کرمانشا=16رای
5.شراز=9رای
6.شفن=6 رای
7.شپنا=6رای
8.شیراز=6رای
9.شپدیس=4رای
10.کپشیر=3رای
11.فولاد3رای
12.شخارک=3رای
13.فاسمین=1رای
14.شدوص=1رای
15.کگل=1رای
تعداد شرکت کننده:58 نفر آخرین شرکت کننده جناب کاربر alipour477

sohil
2013/01/25, 23:57
پررسیک عزیر میشه در مورد فاراک و باما هم ی تحلیلی بفرمایید

سعید پور احمدی
2013/01/25, 23:59
درخواستی داشتم از دوست و همکار عزیزم کیوان که تحلیلی از غبشهر برام مهیا دیدن با شما شریک میشن+لینک تحلیل و تصویر کامل:

غبشهر
خب در مورد غبشهر باید بگم منتظر بودم نزدیک 880 بشه تا خیالم از بابت اصلاح کامل راحت بشه ولی با معاملات چهارشنبه ای پس شاید برای حداقل یکهفته ای که من منتظر اصلاح سایر سهمهای گروه هستم این بخواد وضعیت تثبیت و نوسان روی 940 تا 1000 را انجام بده. در هر صورت در صورتی که این پایین بیاد من حتما میخرم. ( کف نهایی سهم 800 هست ولی خیلی بعید میدونم اینو ببینه ). رشد سهم پس از قرارگیری روی 1000 رسما شروع و با شکست و با عبور از 1130 رالی سرعتی شروع میشه ! من رشد بالای 100% واسه این سهم و کلا گروهش متصورم.

http://forums.boursy.com/showthread.php?1946-،؛،؛،؛،؛،؛،-نگاه-تکنیکالی-کیوان-،؛،؛،؛،؛،؛،&p=272113&posted=1#post272113

Hamidkhann
فوتباgو میگما ;)

در مقطع فعلی فوق العاده ارزندس اما ایرادش اینه که صعود یا نزولش خیلی لاک پشتیه چون حقوقی محکمی پشتش نیست.

سهامداران:
http://upload.tehran98.com/img1/69w5z0f8fxng8qnytvn.jpg (http://upload.tehran98.com/)

تغییرات لاک پشتی 3 ماه اخیر:
http://upload.tehran98.com/img1/jiwrge91qb1ne5fppcr.jpg (http://upload.tehran98.com/)

aniant
پر ریسک عزیز چندین 10 صفحه قبل را مطالعه کردم نظر تون را در مورد اهداف جدید بمو تو ندیدم نظر خاصی در مورد گزارش جدید ان؟

eslami
2013/01/26, 00:03
...حمید عزیز سلام

کهنه سوار عزیز........... انشاالله فردا اگه با مثبت 4 بسته بشه, استارت رشدش خورده.

سعید پور احمدی
2013/01/26, 00:08
نتیجه نهایی نظر سنجی این آدینه:

جا داره از تمام دوستان عزیزی که در این نظر سنجی دوستانه همکاری کردن تشکر کنم

1.شاراک= 41رای
2.غبشهر= 32رای
3.غمارگ=20رای

4.کرمانشا=16رای
5.شراز=9رای
6.شفن=6 رای
7.شپنا=6رای
8.شیراز=6رای
9.شپدیس=4رای
10.کپشیر=3رای
11.فولاد3رای
12.شخارک=3رای
13.فاسمین=1رای
14.شدوص=1رای
15.کگل=1رای

تعداد شرکت کننده:58 نفر

ونتیجه نهایی با منظور کردن نفراتی که ستاره داشتن (به تعداد ستاره افزودن به رای ها) به شرح زیر میشه:

1.شاراک= 41رای
2.غبشهر= 37رای
3.غمارگ=23رای

4.کرمانشا=16رای
5.شراز=10رای
6.شپنا=7 رای
7.شفن=6رای
8.شیراز=6رای
9.شپدیس=4رای
10.کپشیر=3رای
11.فولاد3رای
12.شخارک=3رای
13.فاسمین=1رای
14.شدوص=1رای
15.کگل=1رای

جا داره اشاره کنم که بسیاری از دوستان اعتقاد داشتن که جای کنور خالی است و حتی در صورت بودن جزو برترها هم بود و ما هم اینو هم بنیادی و هم تکنیکالی تایید میکنیم و حتما این سهم رو بیشتر بررسی کنید چرا که دوستان عزیزی مثل احسان و کهنه سوار و شفاف سازی هم روی این سهم فعال هستن که خودش مزید بر ارزش های سهمه

mehr_bourse
2013/01/26, 00:14
با عرض تشکر از سعید عزیز
1- یک کلام ختم کلام شما = پارسان
2- شیمیایی = شیر مثل شیران
3- نورعلی نور = کنور

در گروه پترو و پالایشگاهی شیراز - شپدیس - کرماشا - زاگرس - مارون شراز و شبریز حرف اول و اخر را می زنند پارسان بخرید همه اینها را فعلا" به 25 % تخفیف خریدید nav الان پارسان بالای 1700 تومان قیمت روزش 1250 تومان حداقل 25 % تخفیف - پارسان واقعا" بی نظیره - به قول فردوسی پور چه می کنه این پارسان

نتیجه نهایی نظر سنجی این آدینه:

جا داره از تمام دوستان عزیزی که در این نظر سنجی دوستانه همکاری کردن تشکر کنم

1.شاراک= 41رای
2.غبشهر= 32رای
3.غمارگ=20رای

4.کرمانشا=16رای
5.شراز=9رای
6.شفن=6 رای
7.شپنا=6رای
8.شیراز=6رای
9.شپدیس=4رای
10.کپشیر=3رای
11.فولاد3رای
12.شخارک=3رای
13.فاسمین=1رای
14.شدوص=1رای
15.کگل=1رای

تعداد شرکت کننده:58 نفر

اگر کنور و شبندر هم میذاشتی رتبه 1 تا 4 رو میگرفت :D با تشکر از نظر سنجی خوبت
فردا روزی سبزی رو برای همه آرزو دارم مخصوسا پترو و معدنی

سعید پور احمدی
2013/01/26, 00:45
پر ریسک عزیز چندین 10 صفحه قبل را مطالعه کردم نظر تون را در مورد اهداف جدید بمو تو ندیدم نظر خاصی در مورد گزارش جدید ان؟

جعفر اشاره داشت که گزارش بد بود و تعدیل منفی اعمال شد اما به واسطه عدم اخذ افزایش قیمت و در واقع کاهش خروجی انبار و بالا رفتن ضریب کاهش موجودی که در نتیجه کلی سالانه میتونه موثر باشه یا نباشه البته به نظر میاد کشور به تولیداتش در شرایط کنونی نیاز مبرم داره و 12 ماهه پوشش خوب و با تعدیل مثبت داریم ولی خوب فعلا باید قبول کرد سهم دارای بار منفی است همون بار منفی که غبشهر و غمارگ و........به اینجا رسوند.....

stark
2013/01/26, 01:33
وشته اصلی توسط سعید پور احمدی
یک نظر سنجی برای آدینه:
2.شفن 9.غبشهر 16.شبهرن
3.شپن 10.غمارگ 17.وپاسار
5.شیراز 12.کگل 19.شفارس
6.شبریز 13.شدوص 20.شخارک
7.فرآور 14.کپشیر 21.شراز

اگه منظورت سال 92 هست هیچکدوم از اینها
1.کنور
2.شبندر
3.ومعادن

ولی امسال
1.شاراک
2.کرماشا
3.غبشهر

ژولیده
2013/01/26, 03:25
با سلام، احساس میکنم عده ای دارند از تایپیک پرمخاطب جناب پرسیک سو استفاده میکنند، لطفا به پستهای ارسالی از روز چهارشنبه تا امروز که در زیر آمده توجه کنید:

با دوستان تماس گرفتم اگه همراهی کنند براش صف بچینیم ، دوستان حاضر در اینجا چی ؟

گوشتون و بیارید جلو فقط بچه های این تاپیک:

زود برید غبشهر و بخرید

دوستان باید آخرین فرصت خرید غبشهر و غمارگ اعلام کنم ولی در کل هم بازار خوب داریم در اکثر نمادها........

آخرین فرصت خرید اون دو نماد................

میخوایم کنار شما تا دقایقی دیکه فک بازار و بیاریم پایین.............

سید منتظر باش..........

سعيد جان كارت درسته صف خريد غبشهر !;)

و البته پست جالب زیر که کاملا گویا هست خطاب به جناب آقای سعیذ پور احمدی:

حال سوال اینجاست که تفاوت این کار با سفته بازی چیست؟
من مطمئن هستم جناب پرریسک در این ماجرا نقشی نداره، چونکه ایشان احتیاجی به این مسائل نداره و تایپیک چی؟ چرا؟ مورد سوءاستفاده قرار گرفته. از مدیران سایت تقاضای پیگیری دارم.

alizare1982
2013/01/26, 07:50
با سلام، احساس میکنم عده ای دارند از تایپیک پرمخاطب جناب پرسیک سو استفاده میکنند، لطفا به پستهای ارسالی از روز چهارشنبه تا امروز که در زیر آمده توجه کنید:

سلام ژوليده جان. اين دوستان از عزيزان اين تاپيك هستن و هرگز قصد سفته بازي يا معرفي سهم هاي بي بنياد ندارن. اگه تاپيك رو خوب مطالعه كرده باشي، اين سهم در ابتدا توسط جناب پرريسك معرفي شده بود. معرف سهم ناشناخته و پر سود ده سيد عزيز هستن. شايد تازه عضو تاپيك شده باشي و در مورد شناخت دوستان كمي زود قضاوت كرده باشي. همه دوستان اين تاپيك ارادت خاص به سيد دارن و هرگز در تاپيك سيد بحث حرف هاي مطرح شده از طرف شما جايي نداشته و نخواهد داشت.
موفق باش دوست عزيز

من مطمئن هستم جناب پرریسک در این ماجرا نقشی نداره، چونکه ایشان احتیاجی به این مسائل نداره و تایپیک چی؟ چرا؟ مورد سوءاستفاده قرار گرفته. از مدیران سایت تقاضای پیگیری دارم.

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/26, 07:56

سلام ژولیده عزیز:
لطفاً جهت تکمیل تهمتتی که زدید به لیست بالاتون، پیشنهاد خرید شاراک و شدوص و کپشیر و بسیاری از سهم های دیگه رو که بنا به پیشنهاد جناب سعید پوراحمدی خریدیم و الان در سود هستیم اضافه کنید...
ضمناً اگه پست زیر به تکمیل صحبت هاتون کمکی می کنه بنده خوشحال می شم اونو به سفته بازی ربط بدین:

...حمید عزیز سلام

سعید پور احمدی
2013/01/26, 08:09

دوست عزیز سخت بی راه نوشتی من اون روز دیدم غمارگ صف خرید شد و شک نکردم که غبشهر باید صف بشه و اعلام کردم بچه های این تاپیک بخرن سود ببرن و قبل از صف غمارگ حرفی نزده بودم.دوست عزیز اتفاقا ما داریم جلوی تخریب سهم رو میگریم همه بچه های این تاپیک هم میدونن که غبشهر و غمارگ صدر لیست خرید جعفر پرریسک بوده و هست و سفته بازی و امسال ایین حرف ها فقط در بالا کشیدن سهم مطرح نیست که در واقع در خراب کردن سهم مشهود تره....
دوست من اصل زوری که در حمایت از غبشهر داشتیم نه سود شخصسم که حفظ اعتبار جعفرپرریسک بوده که بعضی چندی پیش در این تاپیک با دست کاری هایی که در غبشهر و غمارگ شد داشتن اعتبار پرریسک و زیر سوال میبردن در صورتی که ایشون حدضرر گذاشته بود و جای هیچ گله ای نبود.
شما از خیلی چیزها بی خبر بودین ولی تحقیقات دوستان بزرگ این تاپیک که دایم در حال بررسی و تحقیق هستن از جمله کهنه سوار دست تخریبی رو در دو سهم روغنی اثبات کرد و ما هم هیچگاه خارج از ارزش های سهم از سهم پیروی نکردیم.......

shams50
2013/01/26, 08:18
سلام استاد جعفر
لطفا جواب اين سوال بنده را اعلام فرمائيد
امروز با 15 ( فروش شيراز)مليون چي بخرم
كرمانشا- غبشهر(ميانگين1450)- شاراك- فولاد-
لفا راهنمايي بفرمائيد.
عزت زياد

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/26, 08:19
دوستان عزیز سلام
خداوند منان رو شاکرم که به لطف حق و در سایه ی رهنمود عزیزانی که شاید نام بسیاری از آنها را به یاد نداشته باشم، با غلبه بر ترس، حرص و هیجان، موفق به کسب رتبه اول مسابقه ی ماهیانه سایت بورسی در ماهی که همه آن را یکی از بدترین ماه های بورس می دانستند شوم. جا دارد از تک تک عزیزانی که مرا با راهنمایی های برادرانه شان یاری نمودند تشکر نمایم. من هرگز حمایت های شبانه روزی شما دوستان را در زمانی که عده ای سفته باز در سهم"شدوص" به بنده پیشنهادهای کثیفی دادند و از بنده درخواست تخریب سهم به منظور جمع آوری سهم از دست سهامداران جزء را نمودند، فراموش نخواهم کرد. باید بگویم که هرگاه به این دو ستاره جلوی نام کاربری ام نگاه می کنم می اندیشم که این ستاره ها ماندنی نیستند. ستاره های ماندنی شما هستید که به بنده قدرت مقابله با سفته بازان را یاد دادید...

این دو ستاره رو به سرور و استاد عزیزم جناب پرریسک و سعید پوراحمدی ارجمند و همه دوستانم در این تاپیک تقدیم می کنم و امیدوارم شاگرد خوبی برای این دوستان باقی بمانم.

NEO
2013/01/26, 08:23
آقای ژولیده باعث شد منم به نوبه ی خودم از زحمت آقای سعید پوراحمدی تشکر کنم واقعا خیلی مکمل خوبی کنار پرریسک شدن و باعث شدن که هر وقت به این تاپیک سر میزنیم مطلبی واسه خوندن پیدا میشه، تاپیک شده شبانه روزی + روزای تعطیل :)

سعید پور احمدی
2013/01/26, 08:27
آقای ژولیده باعث شد منم به نوبه ی خودم از زحمت آقای سعید پوراحمدی تشکر کنم واقعا خیلی مکمل خوبی کنار پرریسک شدن و باعث شدن که هر وقت به این تاپیک سر میزنیم مطلبی واسه خوندن پیدا میشه، تاپیک شده شبانه روزی + روزای تعطیل :)

ممنون شما در واقع سودهای واقعی ما هستید.خدا شاهده اعتقاد بر این دارم که اگه امید دوستان و بشه حفظ کرد و اعصاب خرابشون و دامن نزد و جنگ روانی رو براشون کاهش داد خودمون هم سود میبریم اون هم با دستان خداوند.ولی متاسفانه حق هم دارند انقدر تو بورس انسان بد و سیاه هست که........

mmis
2013/01/26, 08:29
سلام
با اجازه از مدیران محترم سایت بورسی
یه خواهش از دوستان عزیز داشتم
لطف کنید از بحث در مورد مسائل س ی ا س ی و بحث و جدل های بی مورد وخارج از مسائل بورسی خوداری کنید تا خدایی نکرده موجب ف ی ل ت ر شدن سایت نشویم و از مساعدت و یاری اساتید محترمی که در این سایت حضوردارندبویژه جناب پریسک محروم نشویم
بازهم از همکاری دوستان محترم متشکرم موفق و پرسود باشید

Jamshidyar
2013/01/26, 08:32
دوست عزیز جناب ژولیده.
پیشنهاد جناب پور احمدی دو سهم روغنی غبشهر و غمارگ بوده. غمارگ و غبشهر الآن زیر پی بر ای گروه و بازار دارن معامله میشن ( حتی اگر متناسب با اولین پیش بینی کذایی 92 نگاه کنیم) و سازمانی که دست به هر کثیف کاری می زنه تا سهم هایی رو که نمی پسنده زمین بزنه و سهم هایی رو که می خواد به هر شیوه بالا ببره، عملا باعث شده این سهم ها در چنین جایی درجا بزنن.

به نظر من حتی اگر ظرف چند روز این سهم ها به بالاترین قیمت چند ماه پیش برسن هیچ سفته بازی در کار نیست. این تشکیلات به قهقرا رفته، از بازار سرمایه، گرگ بازاری ساخته که فقط با اتحاد سهامدارها میشه در اون موفق بود

navid13
2013/01/26, 08:32
صبح همه اساتید و به طور ویزه جناب پرریسک به خیر ، امیدوارم روز خوش و پرسودی در پیش رو داشته باشید. من به شخصه از گفته ها و سواستفاده های !! شما چیزهای زیادی یاد گرفته ام .

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/26, 08:45
درخواست معاون اشتون برای تعویق مذاکرات گروه ۱+۵ با ایران
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=87213
تقسیم 70 درصدی سود "شاراک"
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=87221
"پلوله" و زیان 361 ریالی
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=87222
تعدیل های پی در پی وصندوق درراه است.
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=87099
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری پارند :
روند بورس منطقی نیست
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=87211
"پارسیان" و درخواست توقف نماد
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=87057
فولاد صبانور به كدام سو ميرود...؟
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=87208
صعود یا ثبات؛ مساله این است
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=87206
بورس به فولاژ برای رعایت سهام شناور هشدار داد
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911105000377

h00mi
2013/01/26, 08:46
من به شخصه تو زندگیم از هیچ کس به اندازه ی جناب پر ریسک یاد نگرفتم... آقا سعید و کهنه سوار گرامی هم تا این جایی که میدونم انسان های شریفی هستند...

aur140
2013/01/26, 08:52

ژوليده عزيز ، جناب سعيد پوراحمدي فقط به دليل اينكه غبشهر از سهم هاي مورد تاكيد جناب پر ريسك بوده ، تاكيد موكدي به دوستان داشتند تا در قيمت مناسب و حداقل قيمت ممكن بخرند تا سود بيشتري ببرند زيرا سيد عزيز هدف سهم را 2000 و بيشتر اعلام كرده بودند كه دوستان هم خواسته ايشان را اجابت كردند ولي فروشندگان ........ زود صحنه را خالي كردند و شد آنچه شد .
شايد شما اعتقادي به غبشهر نداشته باشيد يا از خريد جا ماند باشيد ولي من اين سهم را به شما نيز پيشنهاد مي كنم بقول سيد اين سهم چنان رشدي خواهد كرد كه فك بازار را ......

سعید پور احمدی
2013/01/26, 08:53
دوستان به امید روزی پربار و پرسود برای همه ما خانواده صمیمی چی چرا؟

دوستان پنج شنبه و ادینه جناب پرریسک از قدیم کمتر قلم میزدن و ما هم چند وقتی از فرصت استفاده میکنیم که هم چیزی یاد بگیریم و هم اعتیاد بورس خودمون و دوستان و ب ارضا کنیم و در طول هفته به امید خدا از نوشته های دوستان و بویژه پرریسک استفاده خواهیم برد.

shams50
2013/01/26, 08:56
بچه ها تر خدا بگيد من چي بخرم
با 15 تومن

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/26, 08:59
با 15 تومن
سلام دوست عزیز
در خرج کردن پولت عجله نکن. همیشه فرصت هست. دیدتون بلند مدتیه یا میان مدتیه یا کوتاه مدتی؟

گلاب خان
2013/01/26, 09:00
سلام دوستان. صبح همگی بخیر و نیکی. آقا یه سوال. بنظرتون نرخ ارز رو توی بودجه چند میبندن؟؟<):)

shams50
2013/01/26, 09:04
سلام دوست عزیز
در خرج کردن پولت عجله نکن. همیشه فرصت هست. دیدتون بلند مدتیه یا میان مدتیه یا کوتاه مدتی؟

سلام
ممنون
ميان مدت و كوتاه مدت

آواچی
2013/01/26, 09:09
با 15 تومن
شیراز-کرماشا-قمرو

پرریسک
2013/01/26, 09:12
خوب بازار حقوقی هر سهمی بخره معنی درست بودن نیست ..

به نظر من فروش شیراز وخرید کرمانشاه بهتر هست .در حال حاضر کرمانشاه برترین سهم بازار هست ..

در ضمن پسهند با حد ضرر 375 وهدف بالای 700 هم خوبه ..تکنیکالی مثل کربن ..

در ضمن قنیدها روند صعود رو گفته شد که اغاز کردن ..بازار امروز وفردا مثبت بمونه وارد دور صعود میشه در سهام لیدر وگرنه بازم احتمال منفی شدن بازار هست..

علی بابا
2013/01/26, 09:15
با 15 تومن

کرماشاه و غمارگ و کمی هم نقد جهت شکارهایی مانند شراز .

parvaz
2013/01/26, 09:15

به نظر من فروش شیراز وخرید کرمانشاه بهتر هست .در حال حاضر کرمانشاه برترین سهم بازار هست ..

در ضمن قنیدها روند صعود رو گفته شد که اغاز کردن ..بازار امروز وفردا مثبت بمونه وارد دور صعود میشه در سهام لیدر وگرنه بازم احتمال منفی شدن بازار هست..

امروز اول وقت زدم تو گوش قمرو ....

Jamshidyar
2013/01/26, 09:16
یک مقداری از قنقش ها رو تبدیل به قمرو کردم. مترصد فرصت های بعدی برای تبدیل کامل. با تشکر از پرریسک عزیز و باقی دوستان به جهت راهنمایی

mehr_bourse
2013/01/26, 09:18
کرماشاه و غمارگ و کمی هم نقد جهت شکارهایی مانند شراز .
کنور - کرمانشاه

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/26, 09:18
"شیران" و افزایش 200 درصدی
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=87218
آمار تجارت 10 ماهه ایران
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=87230
تعدیل مثبت در "شپنا"
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=87219
قیمتهای نجومی مسکن در منطقه یک تهران
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=87231

shahsavar
2013/01/26, 09:19
پر ريسك جان به نظرت تسه رو بفروشم يا نگهدارم ؟؟؟؟؟

bashash
سلام صبح همگي بخير
آقا بحث تاپيك ژوليده شدا :D

hamed322

منم به نوبه خودم از زحمات تمام عزيزان به خصوص جنابان پرريسك ، كهنه سوار و آقا سعيد پور احمدي گل كه بي هيچ چشم داشتي و صادقانه به ما تازه كار ها كمك ميكنند متشكرم[

parvaz
2013/01/26, 09:20
خدا کنه شاراک امروز باز نشه . به نظرم خوب قیمت نمیخوره

سعید پور احمدی
2013/01/26, 09:24
[QUOTE=Jamshidyar;272195]یک مقداری از قنقش ها رو تبدیل به قمرو کردم. مترصد فرصت های بعدی برای تبدیل کامل. با تشکر از پرریسک عزیز و باقی دوستان به جهت راهنمایی[/QUOT

سلام جمشیدیار جان:

قمرو تکنیکال عالی و جذب چغندر بالا داره و در میان مدت بهتره و حجم مبنای قنقش هم مشکل ساره و قنقش هم چند طرح توسعه متحولانه در دست اجرا داره و تو بلند مدت شنیدم از برترین های قندی است....

پرریسک
2013/01/26, 09:25

لیدر بازار پتروها هستن ..حالا میخواد امروز باز بشه یا فردا یا هفته بعد ..

اول شاراک بعد کرمانشاه ....

parvaz
2013/01/26, 09:26
هیسسسسسسس گوش شیطون کر غبشهر زیر 1000 فروشنده نداره

ائلشن
2013/01/26, 09:26

امروز که باز میشه خدا کنه شپنا زودتر از اون باز شه و یک مثبت توپل بخوره و رو شاراک هم تاثیر بزاره

h00mi
2013/01/26, 09:28
کرماشا تغداد خریدار 217 تعداد فروشنده ها 137

parvaz
2013/01/26, 09:30
گزارش چندتا کاشی دیگه هم اومد زیانهاشون رو خیلی کم کردند افزایش فروش 100% دیگه باید حرکت کنند .

m.r_moradi
2013/01/26, 09:31
چه روز کسل کننده ای امروز!

این از غبشهر که داره معمولی معامله میشه!از بس این مدت توش بزن بزن داشتیم امروز حوصله ام داره سر میره!:D

اینم از شاراک که معلوم نیست کی قراره باز بشه...

سید جان غبشهر امروز +4 بخوره وارد روند صعودی نمیشه؟!

saeedte
2013/01/26, 09:32
آقا تجربه های قبلی نشون داده با توجه به وضعیت فعلی قندیا قزوین احتمال نوسان +8 داره امروز ، حواستون باشه بهش

ائلشن
2013/01/26, 09:34
دوستان کسی خبر داره حتوکا چرا متوقف شد؟

پرریسک
2013/01/26, 09:35
آقا تجربه های قبلی نشون داده با توجه به وضعیت فعلی قندیا قزوین احتمال نوسان +8 داره امروز ، حواستون باشه بهش

به نظرم پتروها خیلی زود دوباره لیدر بازار میشن ..

کچاد وککگل با سود 200 تومانی 1400 هستن بعد کرمانشاه با سود بالای 250 وشاراک با سود بالای 250 زیر 1000..خنده دار هست ..تازه پتروها سود های خیلی بالاتر می تونن بسارن ..

h00mi
2013/01/26, 09:38
شاراک 1ساعت دیگه یه حالی به کل بازار می ده !!

hasan85
2013/01/26, 09:42
فلامی را در -4 دارند مفت می فروشند

پرریسک
2013/01/26, 09:42
در کنار گروه قند گروه کاشی ..گروه روغنی وگروه پترو رو براس صعود بسیار مناسب می بینم .ببینم چه میشه ..بقیه بازار فعلا گیج میزنه ...

future
2013/01/26, 09:45
بازار امروز:

امروز احتمالا نمادهای شپنا، شاراک، زاگرس به بازار برمی گردند. با توجه به گزارش های 9 ماهه و تعدیل عایدی این شرکت ها بنظر می رسد گروه پتروشیمی امروز مورد توجه قرار گیر و شاخص تحت تاثیر بازگشایی این نمادها با رشد مواجه شود .هرچند هنوز نگرانی های بازار از هدفمندی یارانه ها رفع نشده است و قرار است این هفته در این خصوص تصمیم گیری شود . مهمترین ابهامات بازار، بودجه 92 و هدفمندی یارانه هاست که سرنوشت هر دو به هم گره خورده است و این هفته قرار است تعیین تکلیف شود.بنابراین افزایش عرضه ها نیز دور از انتظار نیست . بنابراین بازاری پر عرضه و تقاضایی خواهیم داشت

هنوز بحث نرخ خوراک پتروشیمی ها نیز مشخص نشده است و گزارش مالی شرکت های پتروشیمی در این خصوص بطور کامل شفاف نشده است ولی بحث آن فعلا به حاشیه رانده شده است . در شرایط فعلی مهمترین دغدغه بازار هدفمندی و افزایش قیمت حامل های انرژی و نرخ دلار در بودجه 92 است .

پارسان و غدیر هر دو از تعدیل های پتروشیمی ها منتفع می شوند. پارسان 18 بهمن ماه به مجمع می رود. این شرکت احتمالا برنامه افزایش سرمایه 65 درصدی را در دستور کار خود دارد.

در گروه قندی ها نیز گزارش مناسب قند نیشابور و تعدیل عایدی این شرکت می تواند محرک گروه قند و شکر باشد.

شرکت های فولادی و سنگ آهنی از شرایط بنیادی خوبی برخوردارند. قیمت های محصولات فولادی در بورس کالا افزایش یافته است . فقط هدفمندی یارانه ها کمی سرمایه گذاران ریسک گریز فولادی ها را مردد کرده است که در صورت تعویق یا کنترل آن ،نگرانی این گروه نیز رفع خواهد شد . در چند وقت آخیر که بازار با عرضه های زیادی همراه بود، فولاد حجم معاملات بالایی داشت .

بررسی معاملات روز چهارشنبه نشان می دهد اگرچه فعالیت سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی به یکدیگر نزدیک شده است اما حقیقی ها 58 درصد از خریدهای روز معاملاتی گذشته را انجام دادند درحالیکه حقوقی ها و حقیقی ها سهم یکسانی در فروش داشتند. شپدیس، شیراز،شفن، بانک پاسارگاد و پارسیان،دتماد، بیمه البرز،فاراک، فایرا، وبوعلی ،درازک، بانک تجارت،وامید،حکشتی توسط سرمایه گذاران حقوقی تقاضا شدند.

parvaz
2013/01/26, 09:45
در کنار گروه قند گروه کاشی ..گروه روغنی وگروه پترو رو براس صعود بسیار مناسب می بینم .ببینم چه میشه ..بقیه بازار فعلا گیج میزنه ...

پس چرا این کاشیها با اون گزارشا و افزایش فروشاشون تکون نمیخورند؟؟؟؟

saeedte
2013/01/26, 09:46
سید جان با توجه به شفاف سازی امیدوار کننده و خوب شیران و اینکه ظاهرا امسال بالای 1500 ساخته و حداقل 70% تو مجمع تقسیم میکنه ، علاوه بر خودش ، نظرت رو خرید واتی تو این قیمتها چیه ؟

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/26, 09:46
...لعنت به این بورس نیوز که با اخبار بیاتش گند زد به کل بازار... آقا جان این خبر مربوط به تاثیر هدفمندی بر شرکت ها مال 4 روز پیش خبرگزاری های دیگه س...

كهكشان
2013/01/26, 09:49
فلامی را در -4 دارند مفت می فروشند

بزودي عوض ميشه !!
بنظرم يكي از كدهاي حقوقي داره خالي ميكنه.

moasheran
2013/01/26, 09:52
در خصوص ذوب با توجه به نزدیکی زمان معامله عمده چه نظری دارید جناب پرریسک.

سعید پور احمدی
2013/01/26, 09:52
چه روز کسل کننده ای امروز!

این از غبشهر که داره معمولی معامله میشه!از بس این مدت توش بزن بزن داشتیم امروز حوصله ام داره سر میره!:D

اینم از شاراک که معلوم نیست کی قراره باز بشه...

سید جان غبشهر امروز +4 بخوره وارد روند صعودی نمیشه؟!

اشتباه نکنید گروه روغن داره بسیار زیبا معامله میشه و در واقع نوسانگیرهای روز آخر و خارج میکنه تا روند بگیره شرایط معاملش خوبه...

دوستان به اخبار سوخته بورس نیوز که در زمان های بدی با غرض بالا میاد کامل توجه داشته باشید و حواستون باشه البته خوب فرصت خرید هم ایجاد میکنه ولی احتمالا بازار کمی شل کنه.....

Diyako
2013/01/26, 09:57
جناب پرریسک
نظرتون راجع به ذوب هنوز صعودیه نگه دارم یانه؟
ممنون

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/26, 09:59
وضعیت اقتصادی کشور قابل دفاع نیست
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=87215

mmis
2013/01/26, 10:02
آغاز واردات خودرو و موبایل با ارز مبادلهای/ طلا هم مشمول ارز مبادلهای شد
عصر ایران

آریو
2013/01/26, 10:07
...لعنت به این بورس نیوز که با اخبار بیاتش گند زد به کل بازار... آقا جان این خبر مربوط به تاثیر هدفمندی بر شرکت ها مال 4 روز پیش خبرگزاری های دیگه س...

کدوم خبر کهنه سوار عزیز؟؟؟

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/26, 10:14
تاثیر اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها بر صنایع بازار سهام
http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=87232

samadi1973
2013/01/26, 10:15

کيانوش
2013/01/26, 10:16
پترو ها مفت مفت براي خريد.
کرمانشا پي به اي 5.2
شفن 5.2
شخارک4.4
....................

داروساز
2013/01/26, 10:17
دوستان احتمال ریزش بیشتره نه؟:-?

صداقت2
2013/01/26, 10:17

با سلام
پرریسک خان

شفن 17200 را امروز رد کند - وارد روند صعودی می شود؟

خریدش را الآن جایز می دانید؟

راستی با بازگشایی زاگرس -خارگ و شفن پر تقاضاتر می شوند؟

ممنون

mehr_bourse
2013/01/26, 10:18
صف قزوین رو جمع کردن ممنون جناب پرریسک

Hamidkhann
شفن صف نیست اما توی +3.99% داره معامله میشه. توضیحی دارید؟

mehdipour2000
اطلاعیه بازگشایی شاراک

h00mi
شاراک با محدودیییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

bashash
2013/01/26, 10:19
بازگشايي نماد معاملاتي شاراك 91/11/7 10:17
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت پتروشيمي شازند با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1391/12/30،( با محدوديت نوسان قيمت )آماده انجام معامله مي باشد . مديريت بازار

سعید پور احمدی
2013/01/26, 10:20
بازگشايي نماد معاملاتي شاراك
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت پتروشيمي شازند با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1391/12/30،( با محدوديت نوسان قيمت )آماده انجام معامله مي باشد . مديريت بازار

این قوانین بورس چه جوریه؟؟ظاهرا قانون مالمیره قبلا قانون بورس و به ما میگفتن تعدیل بالای 20 بدون نوسان بود که!!!!!!

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/26, 10:20
...منتظر رنج مثبت در غبشهر باشید...

mah1364
2013/01/26, 10:21
سلام سید جان
خرید غدیر وپارسان را امروز چطور مبینی؟

امیران
2013/01/26, 10:21
محدودیت نوسان دیگه از کجاشون در آوردن آقایوووووون

یعنی از قزوین با سود 56 تومن کمتره

NEO
2013/01/26, 10:22
جالبه غبشهر خشکه خشکه فروشنده نداره ولی خریدارم نداره!!

nirvana_00
2013/01/26, 10:23
منتظر قزوین 3000 تومانی باشید. اینم یادگاری از ما

aur140
محدوديت نوسان چقدره؟

eli77
سید جان نظرت راجع به شبریز چیه؟

h00mi
2013/01/26, 10:24
آقا کسی شماره ناظر رو نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hamidkhann
2013/01/26, 10:25
اونوقت یعنی چی این با محدودیت دامنه نوسان؟؟؟؟!؟!!!؟!؟!!؟! مسخرمون کردن؟!؟!؟!؟!؟!؟!

saeedte
2013/01/26, 10:25

حدود یک ساعت قبل عرض کردم و 6% نوسان داد
امیدوارم دوستان استفاده کرده باشن

ائلشن
2013/01/26, 10:26
بازگشايي نماد معاملاتي شاراك 91/11/7 10:17

این دیگه چه صیغه ای . ما که سر در نمی آریم.

اصلا شاراک بیخود کرده تعدیل 58 درصد داده. باید مثل قزوین تعدیل نمیداد تا 50 درصد بالا باز میشد.X-(

"mohsen"
2013/01/26, 10:27
محدودیت نوسان دیگه از کجاشون در آوردن آقایوووووون

یعنی از قزوین با سود 56 تومن کمتره

اینجوریه دیگه- جدیدا تعدیل نده بدون محدویت باز میشه، تعدیل بده با محدودیت، چپه شده ظاهرا، خدا مالمیرو چپه کنه انشاللهX-(

Hamidkhann
2013/01/26, 10:28
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت صنايع شيميايي ايران با توجه به ارائه اطلاعات شفاف سازي،( با محدوديت نوسان قيمت )آماده انجام معامله مي باشد . مديريت بازار

دکتر یزدان
2013/01/26, 10:28
خوب گویا بازم تو شاراک رکب خوردم این بار از مالمیر دوست نداره اقا این سهم بره بالا تعدیل 58% و محدودیت بازگشایی این چه بازار بورس مسخره ای هست اقا یکی داد ما رو بگوش این نامسلمونا برسونه
خدایی ظلم رو باید دورش گل گرفت و یه جمله با معنی بسیار بالاتر از ظلم برای اینها در لغت نامه ها یافت

Jamshidyar
2013/01/26, 10:29
قانون در ایران = کشک

بهتر از این نمیشه مملکت رو به سخره گرفت.

hasan85
2013/01/26, 10:31
جناب پرریسک خرید اراک امروز با حداکثر قیمت چیست؟

mehdipour2000
2013/01/26, 10:31
قزوین.... صف پرید.... تا 3000 راهی نیست... عید وقتی شکلات شیرینی خوردی یاد من باش>:) کرم دندون

امیر علی
2013/01/26, 10:33
مردک مالمیر تازه میگه اونایی که اعتراض دارن و نامه اعترای نوشتن تنها 5 درصد سهامدارا هستن!!!
ای تف تو ذاتت!

لااقل اگه کسی شما ناظر رو داره یه زنگی بزنه فکر نکنن هر غلطی می کنن کسی نمی فهمه.

ائلشن
2013/01/26, 10:33
مادة 16: بورس نماد معاملاتی ناشران پذیرفته شده را بلافاصله پس از اعلام سازمان مبنی بر دریافت اطلاعات با اهمیت، در مواردزیر متوقف میکند:

1. در صورتی که سود (زیان) قابل اعمال براساس پیشبینیهای ارایه شده نسبت به سود (زیان) قابل اعمال براساس آخرین پیشبینی افشا شدة سال مالی مربوطه، بیش از 20 درصد تغییر داشته باشد؛
2. در صورتی که سود (زیان) قابل اعمال براساس عملکرد واقعی نسبت به سود (زیان) قابل اعمال براساس آخرین پیشبینی افشا شدة سال مالی مربوطه بیش از 20 درصد تغییر داشته باشد؛
3. در صورتی که سود (زیان) قابل اعمال براساس اولین پیشبینی ارایه شده نسبت به سود (زیان) قابل اعمال براساس آخرین پیشبینی یا عملکرد واقعی سال مالی قبل بیش از 20 درصد تغییر داشته باشد؛
4. در صورت خرید يا فروش دارایی ثابت و یا سهام به نحوی که قیمت تمام شدة آن بیش از 20 درصد ارزش مجموع داراییها براساس آخرین اطلاعات افشا شدة ناشر پذیرفته شده باشد.
تبصره: تغییرات موضوع بندهای 1 الی 3، فقط در صورتی که قدر مطلق آن بیش از 50 ریال باشد، منجر به توقف نماد معاملاتی میشود.

مادة 17: در موارد زیر نماد معاملاتی توسط بورس تعلیق میگردد و رفع تعلیق نماد معاملاتی منوط به رفع دلایل تعلیق میباشد:

1. در صورتی که بنا به اعلام سازمان حسابرس و بازرس قانونی نسبت به صورتهای مالی ناشر پذیرفته شده، "اظهارنظر مردود" یا "عدم اظهارنظر" ارایه نموده باشد؛
2. در صورت تعلیق پذیرش طبق دستورالعمل پذیرش اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران.
تبصره: سازمان ميتواند جهت پيشگيري از تضييع حقوق سرمايهگذاران، در شرايطي كه ابهام اساسي نسبت به شفافيت اطلاعات ناشر وجود داشته باشد يا حسب اطلاع ناشر مبني بر وجود اطلاعات مهم (با اهميت) نماد معاملاتي ناشر پذيرفته شده را تعليق نمايد.

مادة 18: در صورتیکه معاملات اوراق بهادار مظنون به استفاده از اطلاعات نهانی یا دستکاری قیمت باشد، بورس میتواند رأساً یا به موجب اعلام سازمان نماد معاملاتی اوراق بهادار را متوقف نماید. بازگشایی نماد معاملاتی پس از بررسیهای لازم و حداکثر تا پایان روز معاملاتی بعد حسب مورد به تشخیص بورس یا سازمان خواهد بود.

مادۀ 19: بورس باید دلیل توقف نماد معاملاتی را حداکثر تا پایان روز کاری توقف نماد معاملاتی اطلاعرسانی نماید. همچنین بورس مکلف است حداقل 15 دقیقه قبل از بازگشایی نماد معاملاتی مراتب را به اطلاع عموم برساند.

فصل ششم: بازگشایی نماد معاملاتی

مادۀ 20: بازگشایی نمادهای معاملاتی ورقه بهادار با اعلام سازمان و طبق شرایط زیر انجام میشود:

1. حداکثر دو روز کاری پس از برگزاری مجمع عمومی عادی ناشر پذیرفته شده که تصميمات آن تصویب صورتهای مالی یا تقسیم سود باشد، بدون محدودیت دامنة نوسان؛
2. حداکثر دو روز کاری پس از برگزاری مجمع عمومی عادی که موضوع آن سایر موارد غیر از بند 1 باشد، با محدودیت دامنة نوسان؛
3. حداکثر دو روز کاری پس از برگزاری مجمع عمومی فوقالعادهای که تصمیمات آن منجر به تغییر سرمایة ناشر پذیرفته شده نگردد، با اعمال محدودیت دامنة نوسان؛
4. حداکثر دو روز کاری پس از برگزاری مجمع عمومی و یا جلسة هیأت مدیره در خصوص تغییر سرمایه یا انتشار هرگونه اوراق بهادار دیگر به منظور تامین مالی، بازگشايي نماد طي مهلت مقرر در اين بند منوط به افشای پیشبینی پس از اعمال اثرات تغییر سرمایه یا انتشار اوراق بهادار، بدون محدودیت دامنة نوسان؛
5. نمادهای معاملاتی که به موجب مادة 16 متوقف شدهاند، در اولین جلسة معاملاتی پس از افشای اطلاعات، بدون محدودیت دامنة نوسان؛
6. در صورتی که نماد معاملاتی اوراق بهادار قبل از سررسید پرداخت سود علیالحساب متوقف شده باشد، در روز معاملاتی پس از سررسید بازگشایی خواهد شد.
تبصره: مواعد زمانی جهت بازگشایی نمادهای موضوع این ماده، در شرایط خاص و با دستور مدیرعامل بورس میتواند حداکثر با یک روز تأخیر اعمال گردد.

مادۀ 21: در صورت رفع دلایل تعلیق نمادهای معلق، بازگشایی نماد با اعلام سازمان بوده و چگونگی اعمال محدودیت دامنة نوسان توسط سازمان تعیین میشود.

aur140
2013/01/26, 10:34
آقا يكي بگه نوسانش تا چند درصده؟