PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چی .......چرا؟؟؟؟

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107

آذرآبادگان
2013/01/29, 14:56
با سلام
در رابطه با خبر مربوط به محاسبه نرخ خوراک پتروشیمی ها برای محصولات صادراتیشان بر حسب دلار :
1 - هیچکدام از مراجع و سایتهای خبری وزارت نفت فعلا چنین خبری را تایید نکرده اند و این خبر فعلا فقط توسط فارس نیوز منتشر شده
2 - حتی در صورت صحت خبر!!! محاسبه بر حسب دلار فقط برای محصولاتی خواهد بود که در بورس کالا عرضه نشده و صادر میشوند
3 - اجرای این طرح بر خلاف تصوری که بسیاری از دوستان دارند مزیت بزرگی خواهد داشت و آن برداشته شدن محدودیتهای صادراتی برخی
محصولات پتروشیمی است که در چند وقت اخیر موجب بلوکه شدن حجم بسیاری از آن در مرزها و گمرکات کشور شده
4 - مجتمع هایی مثل کرمانشاه و شاراک که نرخ تسعیر ارز را کمتر از 2500 تومان دیده اند با اجرای این طرح از این پس به راحتی می توانند
ارز خود را به نرخ بازار آزاد به فروش برسانند
در ضمن اجرای چنین طرحی با تحلیلی که فارس نیوز از خود ارائه کرده (قبلا نیز بر روی پتروشیمیها زیاد مانور داده و جوسازی نموده ) مستلزم
این خواهد بود که آیا اصلا چنین کاری با ضوابط بانک مرکزی همخوانی دارد یا آیا واحدهای پتروشیمی که محصولاتشان را صادر می کنند قادر
خواهند بود که ارز حاصله را به داخل کشور منتقل کنند؟؟؟؟

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/29, 14:59
جناب کهنه سوار نظرتون در مورد قندیها چیست ؟؟

عرضه های دیروز یا شاید بهتر باشد بگویم حجم معاملات دیروز چه معنایی داشت ؟؟ خالی کردن یا تقویت قوا برای صعود ؟؟

به نظرتون قنیشا رو چه کنم ؟؟
بة نظرم قندی ها با پول هایی که توشون اومده رشد خوبی خواهند کرد. قنیشا رو تونستی با قشهد یا قمرو تعویض کنی بهتره

علی بابا
2013/01/29, 15:10
سلام جعفر جون وقت بخیر و خدا قوت می خواستم نظرتو در خصوص این خبر بدونم، ممنونم.

پرداخت بهای خوراک محصولات صادراتی پتروشیمی دلاری شد
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911108000806

به نظر من که پتروها خودشون را اماده این خبر کرده بودن (هر چند این خبر دروغ است)
یعنی با گزارش های دروغی که در مورد نرخ دلار داده اند
پس اندازی برای تغییر احتمالی نرخ خوراک ذخیره کرده اند تا سودهای اعلامی تغییر نکند.
هر چند سال، دیگه تموم شده است و باید قبول کنیم این سودهای اعلامی + نرخ راستین دلارها باعث لیدری پتروها خواهد شد.

h00mi
2013/01/29, 15:12
دوستانی که فردا در صف فروش پتروشیمی ها هستید جا داره همین جا از همتون تشکر کنم... زیرا کرماشا و شاراک 900 تومانی هم نعمتیه... استفاده خواهیم کرد...
به زودی هم وقتی سهمتون را در صف فروش فروختید خبری مبنی بر تکذیب یا خبری خوب برا پترو ها میاد و بعد در صف خرید میشینید...

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/29, 15:16
دوستان، با راست یا دروغ خبر کاری نداریم!
با جو روانی بد ناشی از خبر کار داریم!
مثل خبر هدفمندی!

h00mi
2013/01/29, 15:31
دوستان، با راست یا دروغ خبر کاری نداریم!
با جو روانی بد ناشی از خبر کار داریم!
مثل خبر هدفمندی!
ما هم فرصت را غنیمت میشماریم... اضافه می کنیم... معمولا در بین تعطیلی ها خبر هایی می آید...
امروز این خبر آمد و همه فردا در صف فروش می روند... و می فروشند... چون قیمت هم جذاب شده قطعا خریدار بالقوه ای خواهند داشت...
همان طور که میدانیم حقوقی کرماشا نزدیک 10 میلیون سهم از 1000 تومان تا 940 خریده...
مطمعنا روزی در قیمتی بالاتر خواهد فروخت..
بعد از چهارشنبه... وقتی همه فروختند... دوباره 2 روز تعطیلی داریم... طبق معمول این خبر یا تکذیب می شود... و یا خبری بهتر از این برا پترو ها می آید که دوباره با اقبال بازار مواجه می شوند... یادم نرفته پارسان از 800 تومان به 500 تومان رسوندند...
ولی الان پی به ای اکثر پترو ها 4-5 هست و جای اصلاح زیادی ندارند...

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/29, 15:51
ما هم فرصت را غنیمت میشماریم... اضافه می کنیم... معمولا در بین تعطیلی ها خبر هایی می آید...
امروز این خبر آمد و همه فردا در صف فروش می روند... و می فروشند... چون قیمت هم جذاب شده قطعا خریدار بالقوه ای خواهند داشت...
همان طور که میدانیم حقوقی کرماشا نزدیک 10 میلیون سهم از 1000 تومان تا 940 خریده...
بعد از چهارشنبه... وقتی همه فروختند... دوباره 2 روز تعطیلی داریم... طبق معمول این خبر یا تکذیب می شود... و یا خبری بهتر از این برا پترو ها می آید که دوباره با اقبال بازار مواجه می شوند... یادم نرفته پارسان از 800 تومان به 500 تومان رسوندند...
دوستان، شما استاد ما هستین اما هر کاری می کنین بکنین اما حد ضرر رو فراموش نکنین...حد ضرر شکست خروج کنین...

ron
2013/01/29, 15:57
hoomi جان فرض کنیم تمام تفسیرهای شما درست باشه که خداکنه همین شکل باشه اما فکر نمی کنی این جو روانی ایجاد شده به همراه فرایندهای این چند وقت دست به دست هم بده یک اصلاح اساسی پیش بیاد به نظر شما بهتر نیست کمی معقول تر قضیه رو دید و اگر هم قصد خریدی باشه در آخر اصلاح صورت بگیره یا با آرامش نسبی بازار اقدام به این کار بکنید ؟
البته من از فروشنده های چهارشنبه هستم و بودن خریدار واسه ما نعمت خواهد بود ولی هم تایپیکی ها هرچه باشند تاج سر خواهند بود تازه تعداد سهم های موجود هم در قیاس با سایر دوستان اصلا به چشم نمیاد 2000 تا شاراک و 1000 تا کرماشا
در شپدیس و وغدیر هم که اصلا دیدگاه کاملا متفاوت هست و به نظرم تحت هیچ شرایطی فروشنده نخواهم بود و وزن زیادی رو هم از قدیم الایام در سبد داشته اند

BETA
2013/01/29, 16:03
تازه همین ۸۵۰۰۰۰ تا که ارزون تر از نرخ واقعی میخریدن رو هم تصویب کردن بجای پول غذا ودارو بدن .اینجوری مجبوریم از اقتصاد متکی به نفت و تنبلی ورکود و رانتو ...فاصله بگیریم.این یعنی تولید ٫کار٫بهره وری و.... برا نسل بعدی خوب میشه.
متاسفانه نتونستیم دور بزنیم.
فروش نفتمون از 2.000.000 بشکه در روز به چیزی در حدود 850.000 بشکه تقلیل پیدا کرده و تهی شدن خزانه از دلار رو به دنبال داشته که نتیجش شده دلار 3XXX تومنی.

mehrdad89
2013/01/29, 16:09
دوستانی که فردا در صف فروش پتروشیمی ها هستید جا داره همین جا از همتون تشکر کنم... زیرا کرماشا و شاراک 900 تومانی هم نعمتیه... استفاده خواهیم کرد...
به زودی هم وقتی سهمتون را در صف فروش فروختید خبری مبنی بر تکذیب یا خبری خوب برا پترو ها میاد و بعد در صف خرید میشینید...

كاملا با شما موافقم ، ولي انشالله پتروها از فردا مثبت هستند، زيرا براي بازار مثبت به انها نيازه ، شاخص هم كه تا حدودي برگشت دو شنبه .

farhad894
2013/01/29, 16:15
یادمه پارسال اسفند ماه کرمانشاه 320 شد ولی من رو 340 برداشتم و رو 475 فروختم بعدش اومد 410 شد و از این 410 کلا صعودی شده و بر نگشته به زیر500نیامد و الان شده 940 و 1000 ئوستان اجازه بدین بیاد پاییندوستان با تبلیغ یکی را برای سهم خریدن تشویق کردن خیانته

h00mi
2013/01/29, 16:56
دوستان من توصیه به نگهداری نکردم ... باید ببینم فردا پترو ها مخصوصا شاراک صف فروش خواهد بود یافقط در درصدهای منفی خواهد بود...
اگر صف فروش باشد باید ببینم چه حجمی در صف قرار دارند... من و 3تا از دوستام تصمیم گرفتیم اگر فردا شاراک صف فروش شد و 500000 تا صف بودند جمع کنیم... حدود 50000000 تومان داریم... ببینیم فردا چی میشه...
ببینم چی میشه... شاید فردا صفی هم در کار نباشد... زیرا در هر 2سهم شاراک و کرماشا مرز روانی 900 تومان را در پیش داریم... البته بازار ایران و آتیش زدن به مال چیز طبیعی است...

كهكشان
2013/01/29, 18:08
نظر اساتید:
http://www.codal.ir/Reports/AssemblyInvitation.aspx?LetterSerial=Yb1tJa%2bSaqf %2b10i90SV2Lw%3d%3d
فردا فلامی باز شد اضافه کنیم یا نه؟
شایعه افزایش سرمایه 100 درصدی شنیده شده.

سیگنال
2013/01/29, 18:16
فردا پتروشیمی ها و پالایشگاهی ها را جمع میکنند و استارت اصلی از شنبه شروع خواهد شد.

دوستانی که بر این عقیده هستند شاخص خواهد ریخت سخت در اشتباه هستند و یا بخاطر دلایلی که خودشان میدانند مثلا اینکه اگر شاخص منفی شود قندی ها میریزند و تلاش میکنند برای تبلیغات بیهوده
دوستان شاخص را صعودی بدانید.چرا؟ چون تمام سهمهای بزرگ و شاخص ساز دارن تعدیل فوق العاده می دهند و پوشش های بالایی را اعلام میکنند. این خود دلیل محکمی برای صعودی بودن شاخص خواهد بود. مخصوصا روند صعودی دلار تاثیر بسزایی بر رشد شاخص خواهند گذاشت

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/29, 18:19
نمودار به روز شده گروه قند
http://istgahebourse.ir/media/k2/items/cache/ebf6e59d749d99dbc015d81db8a7d241_XL.jpg
نقل قول از ایستگاه بورس

بنان
2013/01/29, 18:32
ای خدا آدم هر چی میکشه از دست این سهامدارای ترسویی که بدون تحلیل سهم میخرنه .عزیزان من چرا توجه نمیکنید پتروهایی از این مصوبه تاثیر میگیرن که نرخ تسعیر ارز حاصل از صادراتشون 3000 دلار و حتی 3200 دلار دیدن و نرخ خوراشونو تو 3 ماهه چهارم با دلار اطاق دیدن نه شاراکی که نرخ تسعیر ارزشو 1940 دلار دیده و نرخ خوراک 6 ماه دومشو کلا با دلار 25500 دیده .مصوبه جدید به روشنی داره میگه..صادرکنندگان محصولات پتروشیمی که بهای خوراک گاز و مایع خود را بر اساس قیمت ارز مرجع میپرداختند، ارز حاصل از صادرات خود را به قیمت آزاد در بازار به فروش می رساندند و سودهای بادآوردهای را نصیب خود میکردن ..مثل پتروهایی که نرخ تسعیرفروش صادراتیشونو تو بودجه شون 3000 دلار وبالاتر دیدن و نرخ خوراکشونو مثلا فقط برای دی ماه و یا 3 ماهه آخر سال با نرخ اطاق دیدن یعنی این شرکتها ارز حاصل از فروش صادراتیشون با ارز 3000 تومنی حساب کردن و نرخ خوراکشونم فقط بر اساس یک تا سه ماه با نرخ اطاق محاسبه کردن اما شاراک اومده نرخ تسعیر ارز حاصل از صادراتشو 1940 دیده یعنی منبعد میتونه از این بابت براحتی 500- 600 تومن تعدیل بده نرخ خوراکشم که از اول مهر ماه حساب کرده با مصوبه جدید منبعد پتروها باید نرخ خوراکشونو با ارز بدن که شاراک الحمدالله تو 6 ماهه دوم نرخ خوراکشو با همین نرخ دیده و ارز حاصل از صادراتشونو با دلار اطاق بفروشن که شاراک اومده 500 - 600 تومن هم کمتر محاسبه کرده.. آخه عزیزان به چند تا آیدی که بصورت هدفمند تو تمام سایتها تو تاپیکهای شاراک دارن جو منفی به شاراک میدن توجه نکنیذ همینا فردا از ترس شما استفاده میکن سهام شمارو زیر 900 جمع میکنن شاراک تازه از این مصوبه باید تعدیل مثبت بده ..

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/29, 18:50
ای خدا آدم هر چی میکشه از دست این سهامدارای ترسویی که بدون تحلیل سهم میخرنه .عزیزان من چرا توجه نمیکنید پتروهایی از این مصوبه تاثیر میگیرن که نرخ تسعیر ارز حاصل از صادراتشون 3000 دلار و حتی 3200 دلار دیدن و نرخ خوراشونو تو 3 ماهه چهارم با دلار اطاق دیدن نه شاراکی که نرخ تسعیر ارزشو 1940 دلار دیده و نرخ خوراک 6 ماه دومشو کلا با دلار 25500 دیده .مصوبه جدید به روشنی داره میگه..صادرکنندگان محصولات پتروشیمی که بهای خوراک گاز و مایع خود را بر اساس قیمت ارز مرجع میپرداختند، ارز حاصل از صادرات خود را به قیمت آزاد در بازار به فروش می رساندند و سودهای بادآوردهای را نصیب خود میکردن ..مثل پتروهایی که نرخ تسعیرفروش صادراتیشونو تو بودجه شون 3000 دلار وبالاتر دیدن و نرخ خوراکشونو مثلا فقط برای دی ماه و یا 3 ماهه آخر سال با نرخ اطاق دیدن یعنی این شرکتها ارز حاصل از فروش صادراتیشون با ارز 3000 تومنی حساب کردن و نرخ خوراکشونم فقط بر اساس یک تا سه ماه با نرخ اطاق محاسبه کردن اما شاراک اومده نرخ تسعیر ارز حاصل از صادراتشو 1940 دیده یعنی منبعد میتونه از این بابت براحتی 500- 600 تومن تعدیل بده نرخ خوراکشم که از اول مهر ماه حساب کرده با مصوبه جدید منبعد پتروها باید نرخ خوراکشونو با ارز بدن که شاراک الحمدالله تو 6 ماهه دوم نرخ خوراکشو با همین نرخ دیده و ارز حاصل از صادراتشونو با دلار اطاق بفروشن که شاراک اومده 500 - 600 تومن هم کمتر محاسبه کرده.. آخه عزیزان به چند تا آیدی که بصورت هدفمند تو تمام سایتها تو تاپیکهای شاراک دارن جو منفی به شاراک میدن توجه نکنیذ همینا فردا از ترس شما استفاده میکن سهام شمارو زیر 900 جمع میکنن شاراک تازه از این مصوبه باید تعدیل مثبت بده ..
سلام بنان عزیز، این مطالب رو بنده و شما بهشون واقف هستیم...سهامداری که توی این باغا نیس فردا این سهم و سهام پتروشیمی دیگر رو خواهد فروخت...
...بنده هم گفتم جو روانی ناشی از خبر بد باعث فروش سهم خواهد شد...
...خبری که در روز تعطیل منتشر شده، مربوط به روز قبل از تعطیلی است و جلسه ای در این روز تعطیل برگزار نشده...پس انتشار این خبر در روز تعطیل اهدافی رو دنبال می کنه...
...این خبر هنوز به روزنامه ها کشیده نشده...هر کس قصد خروج داره و سهمش حد ضرر شکست، اول وقت فردا می تونه خروج کنه...

ron
2013/01/29, 18:59
سلام بنان عزیز، این مطالب رو بنده و شما بهشون واقف هستیم...سهامداری که توی این باغا نیس فردا این سهم و سهام پتروشیمی دیگر رو خواهد فروخت...
...خبری که در روز تعطیل منتشر شده، مربوط به روز قبل از تعطیلی است و جلسه ای در این روز تعطیل برگزار نشده...پس انتشار این خبر در روز تعطیل اهدافی رو دنبال می کنه...
...این خبر هنوز به روزنامه ها کشیده نشده...هر کس قصد خروج داره و سهمش حد ضرر شکست، اول وقت فردا می تونه خروج کنه...
ماکه هرچه در اخبار رصد می کنیم نمی بینیم که فرد بخصوصی دستوری بر اجرایی شدن داده باشه اما دقیقا با شما هم عقیده هستیم که تنها مشکل بخش روانی بازار است که ریسک بالایی در نگهداری سهم ایجاد می کنه باید دید به قول hoomi جان چه وضعیتی در صف ایجاد میشه

بنان
2013/01/29, 19:05
گزارش این خبر تو روز تعطیل کاملا درسته باید هدفمند باشه به یاد حرف جناب شفاف سازی افتادم که میگه هر موقع خبر بدی از سهمی دادن برو بخر و هر موقع خبر خوبی دادن برو بفروش...

bashash
2013/01/29, 19:06
حاج بشاش نبودی جات خالی بود. خداییش دلم تنگ شده بود برات
خيلي آقايي :D
آقا اين سايتم خيلي باحال شده دوستان مطلب مي نويسند ميره واسه تائيد مديريت :D
انوقت شما صفحاتو مي خوني ميري جلو يهو مي بيني چهل جور مطلب جديد اومده توصفحات قبل ( جهت اطلاع مديريت محترم سايت ):D
خلاصه حميدخان من گيج شده بودم كجاي صفحات هستم نيستم گر نروم نيستم خلاصه قاطي كردم رفت جونيمم حيف شد:D

گل آقا
2013/01/29, 19:10
نمودار به روز شده گروه قند
http://forums.boursy.com/
نقل قول از ایستگاه بورس

شاخص قندی الگوی پرچم تکمیل و در حال اوج هست
بنظرم فردا اول وقت فرصت خرید خواهد بود

نیکا
2013/01/29, 19:10
گزارش این خبر تو روز تعطیل کاملا درسته باید هدفمند باشه به یاد حرف جناب شفاف سازی افتادم که میگه هر موقع خبر بدی از سهمی دادن برو بخر و هر موقع خبر خوبی دادن برو بفروش...

سلام این یک سنت دربازارایران است !! ما از نسل صفویان هستیم ؟؟

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/29, 19:12
دوستان عزیز، فکر می کنم بهترین کار همون استراتژی همیشگی استاد پر ریسکه...اگه حد ضرر شکست خروج کنیم...حد ضرر از نون شب هم واجبتره...

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/29, 19:18
ماکه هرچه در اخبار رصد می کنیم نمی بینیم که فرد بخصوصی دستوری بر اجرایی شدن داده باشه اما دقیقا با شما هم عقیده هستیم که تنها مشکل بخش روانی بازار است که ریسک بالایی در نگهداری سهم ایجاد می کنه باید دید به قول hoomi جان چه وضعیتی در صف ایجاد میشه
بر اساس دستور وزیر نفت مبالغ خوراک تحویلی به مجتمعهای پتروشیمی که محصولات خود را صادر میکنند، باید به ارز پرداخت شود، بخشنامه این کار توسط وزارت نفت ابلاغ و دستورالعمل آن نیز تدوین شده است.

آواچی
2013/01/29, 19:26
فردا اول وقت فرصت خرید قندیهاست

http://up.boursebazan.ir/di-8J3E.jpg

در نمودار شاخص قندیها هم که گل آقای عزیز و کهنه سوار گفتنی هارو گفتن

MOSTAFA
2013/01/29, 19:33
پاسخ دو مرجع تقلید به حکم شرعی خرید سهام یک بانک متخلف
همشهری - دو مرجع تقلید در مورد سهامداری همزمان و دریافت تسهیلات از بانکها فتوایی صادر کردند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، پس از انتشار صورتجلسه شورایعالی مبارزه با پولشویی مبنی بر احراز تخلف یکی از بانکهای خصوصی کشور در اجرا نکردن آییننامههای مربوط به پولشویی و تصویب نمایندگان وزارت اطلاعات، اقتصاد، دادگستری و بانک مرکزی برای برخورد جدی با این تخلفات، تعدادی از نمایندگان مجلس نیز به این موضوع واکنش نشان داده و خواستار اقدام قاطع دستگاههای مسئول برای جلوگیری از تکرار اینگونه تخلفات شدند.

از سوی دیگر، تعدادی از سهامداران این بانک-که نام آن اعلام نشده - با ارسال استفتائی به محضر برخی از مراجع عظام تقلید در کشور، خواستار اعلام نظر این حضرات برای اطلاع از جوانب شرعی سپردهگذاری و خرید سهام بانک مذکور شدند. متن سؤال این افراد به این شرح است:

با سلام خدمت حضرتعالی اینجانبان جمعی از سهامداران یکی از بانکهای خصوصی کشور هستیم که اخیرا با انتشار اسنادی مشخص شده قوانین مربوط به رعایت مقررات پولی کشور در بخش مبارزه با پولشویی را رعایت نمیکند و همین موضوع موجب پیگیری مراجع قانونی کشور شده است. با توجه به اینکه ما همواره ضوابط شرعی و قانونی نظام جمهوری اسلامی ایران را در زندگی خود رعایت کردهایم خواهشمند است حکم در اختیار داشتن سهام این بانک و قرار دادن پول در چنین بانکی را اعلام فرمایید. خداوند سایه حضرتعالی را بر سر امت اسلامی حفظ فرماید.

متن پاسخ آیتالله مکارم شیرازی به این استفتا به شرح زیر است: از قضیه شخصیه اطلاعی نداریم ولی چنانچه رعایت احکام شرعی و مقررات حکومت اسلامی را نمیکنند سهام خود را از آنجا خارج کنید. آیتالله مظاهری از دیگر مراجع عظام تقلید و رئیس حوزه علمیه اصفهان نیز در پاسخ به این استفتا تأکید کردهاند که درصورت یقین به عدمرعایت احکام شرعی، سپردهگذاری و در اختیار داشتن سهام این بانک جایز نیست.

بورس نیوز

کسی میدونه کدوم بانکهاست؟که ازش سهم نخریم
با تشکر

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/29, 19:41
بازگشایی نماد پالایشگاه اصفهان و بندرعباس قبل از پایان بهمن در بورس

http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=87469
...پس فعلا تا چند هفته خبری از بازگشایی نیست...

parvaz
2013/01/29, 19:42
گوشمون یه چیز میشنوه چشممون چیزه دیگه میبینه . از یه طرف میگند فاز دوم میافته بعد از عید از طرف دیگه عملا شروع کردند.به قول جعفر خان ا.ن فاز دوم رو قبل عید اجرا میکنه فقط اومد مجلس بگه که شما هیچ عددی نیستید من کار خودم رو انجام میدم. ولی به نظر من تو این بازار باید کمی محتاط عمل کنیم تعصب نداشته باشیم در سودده بودن سهام پتروشیمی هیچ شکی نیست ولی بهتر که با بازار همنوا باشیم تا سود بهتری نصیبمون بشه و از تورم عقب نیافتیم یا سهام رو نگهداریم وبهش نیگا نکنیم تا به هدفش برسه یا خروج موقت از این سهامها و نقد بودن و نظاره بازار نشستن تا بازار از این سر در گمی در بیاد یا اینکه سرمایه رو کشید بیرون بیرون از بورس سرمایه گذاری کرد و یا اینکه با بازار باشیم و در صورت مساعد بودن به سهامهایی که بازار بهشون اقبال داره وارد بشیم مثال سهامهای قندی که جناب جعفر خان چندتاشون رو معرفی کردند وارد بشیم (قمرو - قشهد) البته با معاملات فردا میشه بهتر تصمیم گیری کرد .

parvaz
2013/01/29, 19:46
بازگشایی نماد پالایشگاه اصفهان و بندرعباس قبل از پایان بهمن در بورس

http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=87469
...پس فعلا تا چند هفته خبری از بازگشایی نیست...

خدا رو شکر واسه اولین بار از اینکه شپنا بازگشایی نشد خوشحال شدم ایشالا بیفته تو رونق بازار بازگشاییش تا مزد صبرمون رو ببریم. :p

پرریسک
2013/01/29, 19:47
گوشمون یه چیز میشنوه چشممون چیزه دیگه میبینه . از یه طرف میگند فاز دوم میافته بعد از عید از طرف دیگه عملا شروع کردند.به قول جعفر خان ا.ن فاز دوم رو قبل عید اجرا میکنه فقط اومد مجلس بگه که شما هیچ عددی نیستید من کار خودم رو انجام میدم. ولی به نظر من تو این بازار باید کمی محتاط عمل کنیم تعصب نداشته باشیم در سودده بودن سهام پتروشیمی هیچ شکی نیست ولی بهتر که با بازار همنوا باشیم تا سود بهتری نصیبمون بشه و از تورم عقب نیافتیم یا سهام رو نگهداریم وبهش نیگا نکنیم تا به هدفش برسه یا خروج موقت از این سهامها و نقد بودن و نظاره بازار نشستن تا بازار از این سر در گمی در بیاد یا اینکه سرمایه رو کشید بیرون بیرون از بورس سرمایه گذاری کرد و یا اینکه با بازار باشیم و در صورت مساعد بودن به سهامهایی که بازار بهشون اقبال داره وارد بشیم مثال سهامهای قندی که جناب جعفر خان چندتاشون رو معرفی کردند وارد بشیم (قمرو - قشهد) البته با معاملات فردا میشه بهتر تصمیم گیری کرد .

با بازار دو تا سه هفته قبل باید همنوا میشد وخروج از بورس بهترین کار در این مقطع هست ..

سالهای قبل نیست که سود هم نکنیم بگیم فدای سرت ...امسال با تورم زیمباوه ای رو برور هستیم ..هر یک دقیقه در جازدن مساوی هست با باخت وعقب ماندن از تورم ..

اره قربونش در یرون هر چی بخرید بالا میره ..هر چند خیلی ها میگن اله بله ..ولی خوب اون دوستان در بورس بمانن شاید رستگار شدن ..به قدر کافی به اقتصاد کشور خدمت کردیم ..کمی هم بقیه خدمت کنن ..ما رو بس هست...

در ضمن همه این هشدارها داده شد که دم عید چون شرکتها گزارش 92 میدن محتاط عمل می کنن بعد هدفمندی بعد تحریمها بعد هزار تا کوفت دیگه وبدتر از همه اینها مسئولان سازمان اجازه رشد نمیدن ..پس ماندن جایز نیست ..

در مورد قنیدها هم گفته شد قشهد قمرو قشیر حد ضرر 1100 قزوین هم اگر موفق به شکست سقف قبلی شد وقنیشا بالای 1550 هر که دوست داشت وخواست در بورس بماند بخرد ..این گروه فعلا روند صعود داره در کنار گروه پترو..

گروه کاشی ووغذایی هم دارن زور میزنن روند صعود بگیرن فعلا که موفق نبودن ..

بقیه بازار همچنان در روند نزولی هست ..

برزیل
2013/01/29, 19:52
بازارمیدونه که شاراک نرخ خوراک روتو6ماهه دوم بانرخ ارزمبادله ای دیده واین خبردیگه تکراری قدیمی وسوخت شده هست فکرنمیکنم کسی بااین خبربخوادسهمشوبفروشه مگه دیگه ...

بابک 52
2013/01/29, 19:55
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت سید عزیز و تبریک عید خدمت شما

مجددا" مزاحمتون شدم و چند سوال:

با اینکه بارها فرمودید که در روند نزولی سهمی نمی خرید ولی :

1)نظرتون در خصوص کهمدا با توجه به حجم بالای معامله شده در روز دوشنبه چیه ؟ و به نظرتون تا چه قیمتی احتمال ریزش هست از لحاظ تکنیکالی؟

2)نظرتون در خصوص شمواد چیه ؟ و به نظرتون تا چه قیمتی احتمال ریزش هست از لحاظ تکنیکالی؟

3)نظرتون در خصوص کپشیر چیه ؟ و به نظرتون تا چه قیمتی احتمال ریزش هست از لحاظ تکنیکالی؟

با سپاس فراوان و آرزوی سلامتی برای شما

bashash
2013/01/29, 19:56
فردا پتروشیمی ها و پالایشگاهی ها را جمع میکنند و استارت اصلی از شنبه شروع خواهد شد.

دوستانی که بر این عقیده هستند شاخص خواهد ریخت سخت در اشتباه هستند و یا بخاطر دلایلی که خودشان میدانند مثلا اینکه اگر شاخص منفی شود قندی ها میریزند و تلاش میکنند برای تبلیغات بیهوده
دوستان شاخص را صعودی بدانید.چرا؟ چون تمام سهمهای بزرگ و شاخص ساز دارن تعدیل فوق العاده می دهند و پوشش های بالایی را اعلام میکنند. این خود دلیل محکمی برای صعودی بودن شاخص خواهد بود. مخصوصا روند صعودی دلار تاثیر بسزایی بر رشد شاخص خواهند گذاشت

ايول اميد:D

negar
2013/01/29, 20:08
قشكر هم كه با خريد چغندر مازاد تعديل منفي داده! بازم ميگم قندي ها چهارشنبه منفي اند و بازار مثبت ميشه!

شکر شاهرود در اطلاعیه ای اعلام کرده که با توجه به پایان بهره برداری چغندری و فروش محصولات فرعی،حدودا مقدار 680 تن تفاله چغندر مازاد بر پیش بینی قبلی حاصل شده است.ضمنا هزینه مالی پیش بینی در اطلاعات ارائه شده قبلی به مبلغ 8500 میلیون ریال برآورد شده بود که با توجه به وضعیت نقدینگی شرکت،پیش بینی می شود هزینه مذکور به مبلغ 10500 میلیون ریال افزایش یابد که با توجه به تفاضل درآمد و هزینه مذکور مبلغ 51 ریال در EPS اعلام شده قبلی تاثیر مثبت خواهد داشت

پرشین تحلیل

خوب این کجا تعدیل منفی داده همان گزارشی که برای 92 داده اصلاح کرده چون بهره برداری چغندر تمام شده این نشان میدهد از 80000 تن چغندری که پیش بینی کرده 7000-8000 تن بیشتر بهره برداری کرده و همون نرخ 1250 شکر و همان پیش بینی ابتدایی را دارد و 10 درصدی هم بیشتر شکر تولید میشود روی بیس اولیه سود که 5 تومن گذاشته من که معنی این منفی را نفهمیدم

بابااتی
2013/01/29, 20:24
خبری که باعث صفوف خرید قندی ها برای فردا خواهد شد :

معاون انجمن صنفی قند و شکر خبر داد:
حذف ارز مرجع از شکر وارداتی ضروری است / از شکر 1700 تومانی خبری ندارم!
معدن 24 :در پی اعلام خبر حذف ارز مرجع برای واردکنندگان برنج از سوی برخی خبرگزاری ها ، دبیر انجمن صنفی قند و شکر کشور از ضرورت حذف ارز مرجع برای شکر وارداتی خبر داد.

رضا رحمتی در گفتگو یی با خبرنگار معدن 24 ،با اشاره به تداوم واردات شکر از مبادی گمرکی به کشور اظهار کرد: با توجه به لزوم کنترل عرضه و تقاضای مصرف در کشور ، حذف ارز مرجع برای شکر وارداتی ضروری است و فعالان صنعت قند و شکر از این موضوع استقبال می کنند.
وی در ادامه این گفتگو با اشاره به آخرین وضعیت قیمت گذاری قند و شکر در کشور ،گفت: با توجه به عدم موافقت دولت با پیشنهاد فروش شکر 1450 تومانی کارخانجات تولیدی در ماههای اخیر ، در حال حاضر هر کیلو شکر سفید تولیدی در درب کارخانجات 1300 تومان و هر کیلو قند نیز با قیمت حدود 1400 تومان به فروش می رسند.
این مقام مسئول در عین حال راجع به شایعه افزایش قیمت هر کیلو شکر سفید تولیدی کارخانجات قند و شکر به 1700 تومان اظهار بی اطلاعی کرد وافزود: تا این لحظه هیچ گونه رقمی راجع به این موضوع به انجمن صنفی قند و شکر کشور ابلاغ نشده است.

taranom
2013/01/29, 20:41
[QUOTE=پرریسک;274539]با بازار دو تا سه هفته قبل باید همنوا میشد وخروج از بورس بهترین کار در این مقطع هست ..

سالهای قبل نیست که سود هم نکنیم بگیم فدای سرت ...امسال با تورم زیمباوه ای رو برور هستیم ..هر یک دقیقه در جازدن مساوی هست با باخت وعقب ماندن از تورم ..

اره قربونش در یرون هر چی بخرید بالا میره ..هر چند خیلی ها میگن اله بله ..ولی خوب اون دوستان در بورس بمانن شاید رستگار شدن ..به قدر کافی به اقتصاد کشور خدمت کردیم ..کمی هم بقیه خدمت کنن ..ما رو بس هست...

در ضمن همه این هشدارها داده شد که دم عید چون شرکتها گزارش 92 میدن محتاط عمل می کنن بعد هدفمندی بعد تحریمها بعد هزار تا کوفت دیگه وبدتر از همه اینها مسئولان سازمان اجازه رشد نمیدن ..پس ماندن جایز نیست ..

در مورد قنیدها هم گفته شد قشهد قمرو قشیر حد ضرر 1100 قزوین هم اگر موفق به شکست سقف قبلی شد وقنیشا بالای 1550 هر که دوست داشت وخواست در بورس بماند بخرد ..این گروه فعلا روند صعود داره در کنار گروه پترو..

بقیه بازار همچنان در روند نزولی هست

جعفر خان خرید سکه رو در این قیمت به صلاح می دونید .سرمایم در حد خرید زمین نیس.

ممنونم

parvaz
2013/01/29, 20:45
با بازار دو تا سه هفته قبل باید همنوا میشد وخروج از بورس بهترین کار در این مقطع هست ..

بقیه بازار همچنان در روند نزولی هست ..

نقل از سایت همسایه :

نرخ گاز بخش صادراتی پتروشیمی ها دلار مبادله ای شد.
آخر ماه دویست هزار تومان یارانه میدهند .
نرخ بنزین افزایش می یابد اما 2500 تومن نمی شود .
..............
..............
بوی آزاد سازی کامل می آید .

bashash
2013/01/29, 20:48
مديريت محترم سايت لطفا كمك :D@};-
آقا اين سايتم خيلي باحال شده دوستان مطلب مي نويسند ميره واسه تائيد مديريت :D
انوقت شما صفحاتو مي خوني ميري جلو يهو مي بيني چهل جور مطلب جديد اومده توصفحات قبل ( جهت اطلاع مديريت محترم سايت )

نیکا
2013/01/29, 20:58
سلام لطفا توجه کنید قبل ازسال اجازه افزایش قیمت ها نخواهندداد مجوز افزایش . شکرشود سیمان دنبال ان است وبقیه هم درصف . این سناریو قبل ازسال وبنوعی قبل خط کشی سیاسی اجرایی نیست ارامش نیازاست . قبل ازعید شیرینی چندبرابر رسمی میشود وهیجان دربازار ؟؟؟؟

صداقت2
2013/01/29, 21:51
دوستان من توصیه به نگهداری نکردم ... باید ببینم فردا پترو ها مخصوصا شاراک صف فروش خواهد بود یافقط در درصدهای منفی خواهد بود...
اگر صف فروش باشد باید ببینم چه حجمی در صف قرار دارند... من و 3تا از دوستام تصمیم گرفتیم اگر فردا شاراک صف فروش شد و 500000 تا صف بودند جمع کنیم... حدود 50000000 تومان داریم... ببینیم فردا چی میشه...
ببینم چی میشه... شاید فردا صفی هم در کار نباشد... زیرا در هر 2سهم شاراک و کرماشا مرز روانی 900 تومان را در پیش داریم... البته بازار ایران و آتیش زدن به مال چیز طبیعی است...

با سلام

اگه فردا شاراک صف فروش بود50 هزارتایی هم من خریدارم.

نهایتا تا مجمع با آن می مانیم و سودش را می گیریم . یادمان نرود که شاراک هم سهامداران حقوقی زیر 1 در صدی دارند و قیمت سهم برایشان خیلی مهم است .

شاراک در صدر لیست خرید پرریسک خان است و ماندن با آن ترسی ندارد. مطمئنا پایین زیادی هم ندارد.

بحث هدفمندی هم امسال اجرا نمی شود و بودجه 2/12 هم تا خردادماه طرح را معلق نگه می دارد.

مصاحبه لاریجانی با شبکه العالم و بحث ورود اصلاح طلبان به انتخابات و مطرح شدن گزینه هاشمی رفسنجانی به انتخابات و نزدیکی ایشان به رهبری و شرط مذاکره مستقیم با آمریکا و....
نوید بوجود آمدن جو منطقی تر تا انتخابات را می دهد.

برای دوستان حرفه ای این سایت تقویت روحیه پایداری و از بین رفتن ناامیدی خواستارم

باور کنید بعضی ها دارند خیلی بزرگنمایی می کنند وگرنه با کمی دقت همواره می توان در بازار سود نمود

سکه و دلار هم تا کجا می خواهند بالا روند . تمام صرافانی که می شناسم از نگه داری رقم دلار به میزان بالا خوداری می کنند

فقط کافی است بحث مذاکره مستقیم با آمریکا جدی شود - آن وقت تعدیل منفی دلار و سکه و صف فروششان دیدنی می شود

تازه با هلدینگ خلیج فارس و تامین و سهام های تازه نفس کار داریم

با صلابت بمانیم و نگران نباشیم

برای فردا به استقبال صف خرید شراز برای خرید چند عدد سهم و صف فروش احتمالی شاراک می روم تا فروشندگانش را به نقدینگی برسانم

سکه تمام هم دارم و به خریدارانش تقدیم می کنم

شاد و پیروز و سربلند باشید

".احسان."
2013/01/29, 22:00
سلام به سهامداران كنوري
كنور به روند خطي خود ادامه مي دهد. اعلام سود بالاي 490 توماني موردي بود كه انتظار آن ميرفت. پي بر اي 10 رو كه بگيريم، كنور قيمت 4900 تومان خواهد رسيد. به نظرم سود سال 1392 كنور از 800 تومان شروع شده و به سود بالاي 1500 تومان در انتهاي سال 92 با اين وضعيت قيمتي در دلار و قيمت سنگ آهن و طرحهاي توسعه آن خواهد رسيد.
بنابراين افزايش قيمت كنور تا قيمت 5000 تومان تا شب عيد امسال انتظاري واقعي مي باشد. چرا كه با اعلام سود 92 پي بر اي سهم به 6 خواهد رسيد.
در روز بازگشايي هم به نظر ميرسد، معاملات بدور از هيجاني داشته باشد. با رشد بين 5 الي 10 درصد راه را براي عبور از 4000 تومان و رسيدن به 5000 تومان تا يك ماه و نيم آينده را فراهم خواهد كرد.

موفق و پرسود باشيد.

farhad894
2013/01/29, 22:12
مثل اینکه سهام قندی میخواد سرور بازار بشه
اگه قندیها مثبت بشه فولادیها منفی میخورن

mehrdad89
2013/01/29, 22:23
سلام جناب پرريسك

لطفا نظر قاطع خودتون رو راجع به جو پترو ها بفرماييد بخصوص شاراك ؟ خسته شديم از بس تحليلهاي مختلف شنيديم از يك طرف از دست شاراك خسته شديم

از يك طرف از طرز فكرهاي منفي دوستان .

لطفا بفرماييد صلاح به صبر ميدانيد با توجه به ده فجر يا خروج ؟ لطفا نظرتون رو راجع به هفته آينده بورس بفرماييد .

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/29, 22:51
اینم نظر فلاح عزیز

دوستانی که سهم پتروشیمی دارن نگران نباشن چون فعلا سازمان میخواد قندیها برن بالا
هرکی سهم پترو داره یا فردا بفروشه پایین بخره یا نگه داره یه پله میانگین بیاره پایین تا زمانیکه سازمان بخواد بیاد رو سهم شاخص ساز

alirezasa
2013/01/29, 22:57
نقل از کاظم نادر علی

شركتهاي بزرگ بازار يا كانال صعودي دارند از پايين ميشكنند يا ترند صعودي 3-4ماهه را اماده ميشن بشكنند .
نظر من اينه شاخص تا34700طي2ماه اتي اصلاح خواهد شد
در اين اصلاح ذوب اهن حداقل تا284و تحت شرايطي حتي تا245تومن اصلاح ميشه
فولاد مباركه هدف377را در اين اصلاح ميتونه ببينه يا فملي تا600-585اصلاح بشه
شپديس بطرف4700-شيراز تا770-كرمانشاه حداقل فعلا855تومن و...

بطور خلاصه توصيه من طبق صحبتهاي چند روز پيش اينه همچنان بيش از35درصد سبد نقد باشه
مطمئنا هلدينگ خليج فارس طي2-3هفته عرضه ميشه و300-400ميليارد نقدينگي ميبلعه
بعد نفت پاسارگاد-ايرانول-پتروشيمي خراسان و هلدينگ شيميايي تامين عرضه ميشه كه اين آخري از خود هلدينگ خليج فارس هم بزرگتره
بنظر مياد با اين عرضه ها بازار فرصت ريكاوري نخواهد داشت
در اين بين بحث فاز دوم هدفمندي و اجبار شركتها به پرداخت ارز صادراتي به مركز مبادلات دو نكته مهم ديگر است

مثلا امسال زاگرس گازش را75تومن ديده سال بعد با گاز200تومن حدود 250ميلياردتومن افزايش هزينه خواهد داشت
سالانه 700ميليون دلار صادرات دارد اگر بجاي فروش در بازار ازاد به نرخ3هزار بياد بده2500به مركز مبادلات يعني 350ميلياردتومن سود كمتر
اينرا وقتي در كنار طرح هدفمندي و گران شدن خوراك قرار بديم ميبينيم با اين وضعيت سال بعد 350تومن سود بيشتر نميتونه بسازه

احتمالا يه جو مثبت كوتاه دوباره از حوالي36300بياد ولي شاخص نتونه بالاي37400تثبيت بشه احتمال افت تا34700بيشتر خواهد شد.

بعنوان مثال ذوب از306ممكن تا322هم برگرده ولي بعد با شكست306تا284در گام بعد ريزش كنه اونجا هم اگر بلوك معامله نشه يه شوك ديگه وارد بشه
يا كرمانشاه تا950بالا بياد بعد تا855اصلاح بشه
يا شيراز تا940بالا بياد بعد براي پر كردن گپ تا780اصلاح بشه
نكته ديگر اينكه
ابتداي كار شركتها نميان سود سال بعد با بحث فاز دوم هدفمندي دست بالا اعلام كنند.
الان اعلام بشه گاز خوراك سال بعد مثلا200-250تومن و ارز صادراتي هم بايد به مركز مبادلات پرداخت بشه اونوقت پتروشيميها با اين مفروضات سودي كه اعلام ميكنند اغلب از سود كنوني پايينتر خواهد بود.

صداقت2
2013/01/29, 23:03
البته بنظرم با جابجایی سبد پرتفوی و اضافه کردن سهام قندی تا مشخص شدن نرخ دلار در بودجه 92 می توان از صعود قندی ها هم بهره ببریم.

قشهد - قمرو - قصفها - قشرین و......

سیگنال
2013/01/29, 23:05
لیدر بازار فردا پالایشگاهیها و پتروشیمی ها خواهند بود

شبریز در هر قیمتی فرصت داد برای ورود خوب است چون بی شک با صف خرید مواجه خواهد شد

nezam
2013/01/29, 23:20
جالبه یک دوجی درنظرات دوستان کاملا مشهود است وحدت رویه ای که در این تاپیک کاملا وجود داشت رونمیبینیم متاسفانه نظرات دوستان صاحب نظر که تاکنون ازآنها بهره مند بودیم بعضا 180 درجه باهم متفاوتند و نمیتوان جمع بندی کرد.

".احسان."
2013/01/29, 23:26
براي عزيزاني كه قصد دارند، در بازار بورس بمانند و و سودآوري مناسبي داشته باشند، توصيه دارم در گروه معدني و تامين مواد اوليه كه فروش هاي دلاري دارند، اكثريت سبد سهام خود را سوق دهند. به سنگ آهني ها (كچاد، كگل و كنور) و معدني هاي روي (فزرين، فسرب، كروي؛ كالسيمين،فرآوري) به نظرم توانايي رساندن سبد تا مرز 80% خالي از لطف نباشد.
به شخصه روي كنور و كروي به دلايل خاص خودم و گزارشهاي مالي آنها تمركز كرده ام. اما دوستان بنا به نظر و بررسي خود سه سهم از سهام ذكر شده را در سبد به درصد بالاي برسونند. بازار بورس ايران نشان داده مواد اوليه دلاري بيشترين بازده را براي سهامداران به ارمغان اورده است.
سهام كوچك براي نوسان گيري مناسب است.
اين سهام ذكر شده با توجه به قيمتهاي جهاني و رشد دلار توانايي رشد دو برابري با قيمت فعلي را دارند.
فرصتهاي اينچنيني ده سال بايد بگذرد تا براي اين سهام پيش بيايد. كساني كه دلار زير 1900 را نخريدند، خريد در اين قيمتها سهام شايد بگونه اي معادل آن باشد.
در نتيجه مي توان گفت زمان را خريده ايم.

موفق و پرسود باشيد.

keyvan1
2013/01/29, 23:36

شبریز در هر قیمتی فرصت داد برای ورود خوب است چون بی شک با صف خرید مواجه خواهد شد

دوست عزیز
با پتروشیمی ها موافق نیستم . به این علت که امروز خبر خرید خوراک پالایشگاه ها با دلار حتما اثر روانی را روی پترو ها خواهد گذاشت . مخصوصا پترو هایی که خوراک مایع دارند
البته توجه داشته باشید که تاثیر واقعا ناچیز است ولی متاسفانه بازار ایران هست و هزار داستان
ولی پالایشگاه ها را با توجه به عرضه شراز موافق هستم . روند مثبتی خواهند داشت .

سعید پور احمدی
2013/01/29, 23:37
براي عزيزاني كه قصد دارند، در بازار بورس بمانند و و سودآوري مناسبي داشته باشند، توصيه دارم در گروه معدني و تامين مواد اوليه كه فروش هاي دلاري دارند، اكثريت سبد سهام خود را سوق دهند. به سنگ آهني ها (كچاد، كگل و كنور) و معدني هاي روي (فزرين، فسرب، كروي؛ كالسيمين،فرآوري) به نظرم توانايي رساندن سبد تا مرز 80% خالي از لطف نباشد.
به شخصه روي كنور و كروي به دلايل خاص خودم و گزارشهاي مالي آنها تمركز كرده ام. اما دوستان بنا به نظر و بررسي خود سه سهم از سهام ذكر شده را در سبد به درصد بالاي برسونند. بازار بورس ايران نشان داده مواد اوليه دلاري بيشترين بازده را براي سهامداران به ارمغان اورده است.
اين سهام ذكر شده با توجه به قيمتهاي جهاني و رشد دلار توانايي رشد دو برابري با قيمت فعلي را دارند.
فرصتهاي اينچنيني ده سال بايد بگذرد تا براي اين سهام پيش بيايد. كساني كه دلار زير 1900 را نخريدند، خريد در اين قيمتها سهام شايد بگونه اي معادل آن باشد.

موفق و پرسود باشيد.

احسان جان به نظرم فاسمین با گزارشش فضای رشد و کمرنگ کرد اما در عین حال فراور گزارش منفی نداشت و این گزارش نه چندان دلچسب فاسمین فرصت خرید در قیمت مناسب فراور رو ایجاد کرد که گزارشش خوب بود حتی عدم ارائه تعدیل سهم و میشه منطقی و به دلیل عدم ثبات قطعی در کشور خصوصا تو فاکتورهای اقتصادی دونست.صنعت معدن صنعتی با حاشیه سود بالا و عدم پیچیدگی تجهیزات هستش که در بلند مدت از برترین بازدهی ها بوده و خواهد بود........

نیکا
2013/01/29, 23:39
سلام جناب احسان اشاره خوبی داشت چرا؟؟ ما ثابت کرده ایم تولید کننده خوبی نیستیم ما خام فروش خوبی هستیم پس انتخاب صنایع غالب کارسختی نخواهدبود !!!مثال فراوان : مونتاز ماشین . تولید تحت لیسانس فلان کس . مواداولیه صادر و تکمیل شده تحویل میگیریم . برای خودمان نمی پزیم ولی خوراک دیگران رادوست داریم .و............... شب بخیر

ron
2013/01/29, 23:39
جالبه یک دوجی درنظرات دوستان کاملا مشهود است وحدت رویه ای که در این تاپیک کاملا وجود داشت رونمیبینیم متاسفانه نظرات دوستان صاحب نظر که تاکنون ازآنها بهره مند بودیم بعضا 180 درجه باهم متفاوتند و نمیتوان جمع بندی کرد.
قطعا فردا با نوسانات ابتدای بازار یک وحدت رویه در عزیزان ایجاد می شود یا رومی روم یا زنگی زنگ

میرحسین
2013/01/29, 23:51
دوستان به حرف بعضی از این استاد نماها اصلا توجه نکنید یارو تا دیروز میگه نود درصد سبدم غبشهره و از ارزندگیش داستانسرایی میکنه بعد یهو میاد میگه همراه با بزرگان از بازار خارج شدم و حالا مطالب منفی در مورد ریزش بازار و مخصوصا ضد پتروشیمی مینویسه و یا تبلیغ قندی میکنه گول این افراد رو نخورید ..... به حرفهای پرریسک توجه کنید فقط تو این تاپیک

پرریسک
2013/01/30, 00:02

دوستان رو نمی دانم ولی بارها گفته شده دوستان کوتاه مدت خرید در روند صعود ..

الان هم فعلا گروه پترو روند صعود دارن در کنار گروه قند ..گروه کاشی وغذایی هم دارن زور میزنن بیان تو روند صعود تا وقتی نیامدن خرید جایز نیست ..

از این روشن تر دیگر چیزی نمیشه گفت ..بقیه بازار روند نزولی هست همچنان واین نوسانها راه به جایی نمیبره ..روند صعود یعین شما بتونی حداقل 20 درصد سود بگیری..وگرنه 5-6 درصد نوسان که اصلا ارزش وقت گذاشتن نداره..

پرریسک
2013/01/30, 00:07
دوستان به حرف بعضی از این استاد نماها اصلا توجه نکنید یارو تا دیروز میگه نود درصد سبدم غبشهره و از ارزندگیش داستانسرایی میکنه بعد یهو میاد میگه همراه با بزرگان از بازار خارج شدم و حالا مطالب منفی در مورد ریزش بازار و مخصوصا ضد پتروشیمی مینویسه و یا تبلیغ قندی میکنه گول این افراد رو نخورید ..... به حرفهای پرریسک توجه کنید فقط تو این تاپیک

با سلام ..

کاری با هیچ عزیزی ندارم .

در روند صعودی همیشه با بازا همراهیم وبا گروههایی که روند صعود دارن ..

هنوزم میگم تا وقتی کرمانشاه بالای 850 وشاراک بالای 920 باشه روند کوتاه مدت گروه پترو صعودی هست بالای این قیمتها صف فروش باشن هم مهم نیست ..

در مورد روغنی هم بارها در قیمت بالا تر حد ضرر غمارگ 398 گذاشتیم گفتیم بشکنه تا زیر 350 میاد غبشهر هم 1480 بود فکر کنم ..حالا کسی به حد ضرر عمل نکرده به خودش مربوطه ..الان میگیم شاراک بالای 920 حالا شکست کسی با سهم ماند بنده چه کنم ....

ولی با این همه بنیاید سهم قوی بود منظور غبشهر وغمارگ در لیست ما باقی ماندند ولی خوب بارها گفتیم دوستانی که جدیدیا قصد ورود دارن منتظر باشن روند صعود اغاز بشه تا نشده خرید نکنید البته بستن تعدیل دادن بحث جدا مثل قزوین ..

الانم اکثریت بازار روند کوتاه مدت صعودی شکسته شده وارد روند میان مدت شدن اگر این رو بشکنن خطرناک میشه فعلا نشکسته پس باز هم میشه سهامداری کرد ولی به دید میان مدت وبا حد ضرر دوم ..

پرریسک
2013/01/30, 00:11
[QUOTE=پرریسک;274539]با بازار دو تا سه هفته قبل باید همنوا میشد وخروج از بورس بهترین کار در این مقطع هست ..

بقیه بازار همچنان در روند نزولی هست

جعفر خان خرید سکه رو در این قیمت به صلاح می دونید .سرمایم در حد خرید زمین نیس.

ممنونم

دوست من ای کاش در قیمت حوالی 1100 تا1200 خرید رو میکردی ..دو هفته تمام هر روز گفته شد فرصت خریده فرصت خریده ..

با این همه انتظار دارم امسال کف سرکه رو 1500 ببنده ولی انگاری اوضاع خرابتر از اون چیزی هست که بنده فکر می کردم انگاری باید کف سرکه رو ببریم بالای 1700 برا امسال ..

اگر در سبد ندارید 40 تا50 درصد سرمایه رو خرید کنید ..بارها هم گفتم کاری به افت خیز نداشته باشید ..ارزوی ما افت قیمتهاست ولی خوب با ارزو که مشکل حل نمیشه ..

Hamidkhann
2013/01/30, 00:13
خبری که باعث صفوف خرید قندی ها برای فردا خواهد شد :

معاون انجمن صنفی قند و شکر خبر داد:
حذف ارز مرجع از شکر وارداتی ضروری است / از شکر 1700 تومانی خبری ندارم!
معدن 24 :در پی اعلام خبر حذف ارز مرجع برای واردکنندگان برنج از سوی برخی خبرگزاری ها ، دبیر انجمن صنفی قند و شکر کشور از ضرورت حذف ارز مرجع برای شکر وارداتی خبر داد.

رضا رحمتی در گفتگو یی با خبرنگار معدن 24 ،با اشاره به تداوم واردات شکر از مبادی گمرکی به کشور اظهار کرد: با توجه به لزوم کنترل عرضه و تقاضای مصرف در کشور ، حذف ارز مرجع برای شکر وارداتی ضروری است و فعالان صنعت قند و شکر از این موضوع استقبال می کنند.
وی در ادامه این گفتگو با اشاره به آخرین وضعیت قیمت گذاری قند و شکر در کشور ،گفت: با توجه به عدم موافقت دولت با پیشنهاد فروش شکر 1450 تومانی کارخانجات تولیدی در ماههای اخیر ، در حال حاضر هر کیلو شکر سفید تولیدی در درب کارخانجات 1300 تومان و هر کیلو قند نیز با قیمت حدود 1400 تومان به فروش می رسند.
این مقام مسئول در عین حال راجع به شایعه افزایش قیمت هر کیلو شکر سفید تولیدی کارخانجات قند و شکر به 1700 تومان اظهار بی اطلاعی کرد وافزود: تا این لحظه هیچ گونه رقمی راجع به این موضوع به انجمن صنفی قند و شکر کشور ابلاغ نشده است.

تو همین چند روز گذشته هم کم صف خرید نبودن

Dr.boursi
2013/01/30, 00:13
جناب پرریسک همیشه برام سوال بوده که اغاز روند صعود رو چگونه میشه تشخیص داد؟ سهم راچگونه بیان میدارید وارد روند صعود شده(منظورم گروه سهمی نیست منظورم تک سهمه). از تشابهات با موج های قبلی اگر امکان دارد در یک چارت به طور عملی توضیح دهید. انگار افراد زیادی نیستند که پاسخ سوال رو بلد اند. ممنون از لطف همیشگیتون.

ایا عبور از میانگین، واگرایی های اندیکاتوری، sto و ... و یا....
مثلا در یک سهم بر چه مبنی می فرمائید تا بالای فلان است روند صعودی داره؟

سعید پور احمدی
2013/01/30, 00:15
با سلام ..

کاری با هیچ عزیزی ندارم .

در روند صعودی همیشه با بازا همراهیم وبا گروههایی که روند صعود دارن ..

هنوزم میگم تا وقتی کرمانشاه بالای 850 وشاراک بالای 920 باشه روند کوتاه مدت گروه پترو صعودی هست بالای این قیمتها صف فروش باشن هم مهم نیست ..

در مورد روغنی هم بارها در قیمت بالا تر حد ضرر غمارگ 398 گذاشتیم گفتیم بشکنه تا زیر 350 میاد غبشهر هم 1480 بود فکر کنم ..حالا کسی به حد ضرر عمل نکرده به خودش مربوطه ..الان میگیم شاراک بالای 920 حالا شکست کسی با سهم ماند بنده چه کنم ....

ولی با این همه بنیاید سهم قوی بود منظور غبشهر وغمارگ در لیست ما باقی ماندند ولی خوب بارها گفتیم دوستانی که جدیدیا قصد ورود دارن منتظر باشن روند صعود اغاز بشه تا نشده خرید نکنید البته بستن تعدیل دادن بحث جدا مثل قزوین ..

الانم اکثریت بازار روند کوتاه مدت صعودی شکسته شده وارد روند میان مدت شدن اگر این رو بشکنن خطرناک میشه فعلا نشکسته پس باز هم میشه سهامداری کرد ولی به دید میان مدت وبا حد ضرر دوم ..

برترین درس هایی که در کلاس درس جعفر پرریسک تا امروز گرفتیم دقت در خواندن گزارش ها-پایبندی به حد ضررها-افق دید بلند مدت-غرور برامده از تسلطه و هیچ افت و خیزی از ارزش های ایشون نخواهد کاست چون برایند بازدهی ایشون فراتر از هر تحلیلگری بوده و خواهد بود اگه نمادهای ایشون یه پله افت کردن و به مشکل خوردن نمادهای خارج از حیطه ایشون چندین پله عقب زدن...........

پرریسک
2013/01/30, 00:16

موفق و پرسود باشيد.

احسان جان در صعودی بودن بازار هیچ شکی نیست ..

ولی خوب وقتی بازار داره در جا میزنه چه اصراری به خرید هست ..میشه رفت بیرون از حوزه های دیگر وسان رو گرفت دوباره وقتی روند بازار صعودی شد برگشت تو همین بازار ..

حالا فرصت خرید نمیده ..من به شما قول میدم اونقدر فرصت خرید بده خودتان کیف کنید ..

الان فولاد بالای یک ماه هست داره در جا میزنه ..در همنی مدت ملک میانگین بالای 15 درصد رشد کرد سرکه بالای 15 درصد رشد ..فولاد هم بالای 15 درصد افت کرد ..راحت میشد رفت 15 درصد گرفت بعد هر وقت روند صعودی شد برگشت اینجا ..

بحث کسب بیشترین سود در کمترین زمان ممکن هست ..حالا دوستان هم سعی کنن با روندها مبارزه نکنن .

کسانی همه سرمایه کافی برا ورود به ملک وسرکه وغیره ندارن ..سعی کنن در اینجور مواقع نقد بمانن ودر اغاز روند صعود مجدد خرید کنن ..اینطوری سودهاشون با افت قیمتها از بین نمیره وهر بار سودشون تصاعدی بالا میره..

بعضی اوقات نقد ماندن خودش یک نوع سود کردن هست..

Hamidkhann
2013/01/30, 00:17
مثل اینکه سهام قندی میخواد سرور بازار بشه
اگه قندیها مثبت بشه فولادیها منفی میخورن

کجایی شما الان چند روزه که اوضاع به همین منواله!

پرریسک
2013/01/30, 00:22
جناب پرریسک همیشه برام سوال بوده که اغاز روند صعود رو چگونه میشه تشخیص داد؟ سهم راچگونه بیان میدارید وارد روند صعود شده(منظورم گروه سهمی نیست منظورم تک سهمه). از تشابهات با موج های قبلی اگر امکان دارد در یک چارت به طور عملی توضیح دهید. انگار افراد زیادی نیستند که پاسخ سوال رو بلد اند. ممنون از لطف همیشگیتون.

این یک اصل تکنیکالی هست ..به وقتش گفته میشه ..

ولی دوستان هر سهمی رو پرسیدن ..هم قیمت ورود به روند صعود رو اشاره کردم ..هم نحوه خرید ..هم حد ضرر رو ..چه تک سهم چه گروهی ..

در کنارش اشاره شده تکنیکالی یا بنیادی..

نمونش وملت در 42 چند روز قبل صف خرید شد دوستان قصد خرید داشتن گفتیم بالای 44 بیاد تازه اونم خواست بره بالای 3 درصد مثبت با حد ضرر 44 وارد بشید ..سهم نرفت وتا زیر 40 افت کرد یعین خرید درست نبود ..

دوستان در روند صعود قبل ساعت 10 باید سهم بره بالای 3 درصد مثبت اونجا خرید کنید ..گفتم باید تمرکز بالا وسرعت عمل بالا داشته باشید ولی خوب سود بالایی خواهید برد ..

شک نکیند ...سهام در روند صعود نتونن بالا بیان بقیه بازار کشک ..

Hamidkhann
2013/01/30, 00:23
میرحسین[/COLOR];274693]دوستان به حرف بعضی از این استاد نماها اصلا توجه نکنید یارو تا دیروز میگه نود درصد سبدم غبشهره و از ارزندگیش داستانسرایی میکنه بعد یهو میاد میگه همراه با بزرگان از بازار خارج شدم و حالا مطالب منفی در مورد ریزش بازار و مخصوصا ضد پتروشیمی مینویسه و یا تبلیغ قندی میکنه گول این افراد رو نخورید ..... به حرفهای پرریسک توجه کنید فقط تو این تاپیک

اسمت رو عشق است

بابااتی
2013/01/30, 00:25
پرریسک جان آیا در قندی ها شکست قله قبلی قصفها را تایید می کنید ؟ هدف قصفها را چند می بینید ؟

پرریسک
برترین درس هایی که در کلاس درس جعفر پرریسک تا امروز گرفتیم دقت در خواندن گزارش ها-پایبندی به حد ضررها-افق دید بلند مدت-غرور برامده از تسلطه و هیچ افت و خیزی از ارزش های ایشون نخواهد کاست چون برایند بازدهی ایشون فراتر از هر تحلیلگری بوده و خواهد بود اگه نمادهای ایشون یه پله افت کردن و به مشکل خوردن نمادهای خارج از حیطه ایشون چندین پله عقب زدن...........

بنده هم یکی هستم مثل دیگران ..اشتباه زیاد داشتم دارم وخواهم داشت ..

ولی خوب همیشه نیتم خیر بوده این رو خدا شاهد بوده وهست ..برا اینکه خدای ناکرده کسی زیاد در ضرر نره در هر بار سفارش خرید نحوه سرمایه گذاری در بورس رو اشاره کردم ..

سبد ..حد ضرر ..رعایت درصد ..حد ضرر رو عمل کنید هرقدر هم ضرر کنید قابل جبران هست چون حد ضرر اجازه ضرر زیاد به شما نمیده..

ما کوچیک همه دوستان هستیم .

mobin
جناب پرریسک

گروه ساختمان را با این رشد بدون ترمز ملک ،چطور میبینید؟

بابااتی
2013/01/30, 00:29
پرریسک جان آیا در قندی ها شکست قله قبلی قصفها را تایید می کنید ؟ هدف قصفها را چند می بینید ؟

h00mi
2013/01/30, 00:30
پرریسک شاراک 920 رو شکست نهایت نهایت اقتش تا کجاس؟

- - - Updated - - -

پرریسک خان شاراک 920 رو شکست نهایت نهایت اقتش تا کجاس؟

Hamidkhann
2013/01/30, 00:35
همیشه نیتم خیر بوده این رو خدا شاهد بوده وهست ..

آقا سید بزرگوار این واسه همه اهالی اینجا ثابت شدس و به همین دلیله که همه دنبال نظریات شمان. چون میدونن دارن دو کلام حرف کارشناسی و بدون قصد و غرض از شما تحویل میگیرن

پرریسک
2013/01/30, 00:35
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت سید عزیز و تبریک عید خدمت شما

مجددا" مزاحمتون شدم و چند سوال:

با اینکه بارها فرمودید که در روند نزولی سهمی نمی خرید ولی :

1)نظرتون در خصوص کهمدا با توجه به حجم بالای معامله شده در روز دوشنبه چیه ؟ و به نظرتون تا چه قیمتی احتمال ریزش هست از لحاظ تکنیکالی؟

2)نظرتون در خصوص شمواد چیه ؟ و به نظرتون تا چه قیمتی احتمال ریزش هست از لحاظ تکنیکالی؟

3)نظرتون در خصوص کپشیر چیه ؟ و به نظرتون تا چه قیمتی احتمال ریزش هست از لحاظ تکنیکالی؟

با سپاس فراوان و آرزوی سلامتی برای شما

با سلام..
1-کهمدا بالای 243 بمونه روند میان مدت صعودی هست ..بتونه بالای 249 بیاد وتثبیت بشه روند کوتاه مدت صعودی هم اغاز میشه ولی تا وقتی بالای 249 نیاد در کوتاه مدت از صعود خبری نیتس وزیر 243 هم تثبیت بشه میان مدت هم شاید از صعود خبری نباشه ..

2-شمواد چند روز قبل اشاره شد بالای 220 بیاد روند صعود میگیهر که موفق نشد وخرید هم درست نبود ..الانم هر وقت بالای 209 اومد وتثبیت شد خرید درسته ومیشه در کوتاه مدت صعود خوبی گرفت ..در ضمن وارد رون نزولی شده وتا 160 هم احتمال افت وجود داره ..باید میان مدت بنگرید ..

3-کپشیر بالای 272 روند میان مدت صعودی سهت واگر بتونه بالای 280 بیاد وتثبیت بشه کوتاه مدت میشه بع صعود سهم امید داشت تا سقف قبلی ..باید دید موفق میشه بره بالای 280 بمونه وو

در صورت شکیت 272 تا 250 هم میتونه افت کنه ..

دوستان نوسانگیر حد ضرر اول رو بزارن ودوستان میان مدتی حد ضرر دوم رو مبنا قرار بدن ..

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/30, 00:37
جناب میر حسین عزیز... اگه منظورتون از اون استاد نماها بنده هستم که بنده ادعایی از استادی ندارم...ضمناً اگه نمی دونید بدونید که بنده زمانی 100 درصد سبدم هم غبشهر بوده و ترجیح دادم در صف فروش نفروشم و همراه با دوستان ماندم...هنوز هم بر ارزندگی سهم غبشهر و غمارگ تاکید دارم...اما از سهم غبشهر خارج شدم و ان شا ا...پس از استراحت موقتی که خواهم داشت به بازار برخواهم گشت...

...تخصص بنده هم در حوزه ی بررسی اخبار و تاثیرات روانی اون بر سهامه که بارها بازخورد اون رو در سهام مختلف به اطلاع دوستان رساندم...
...وظیفه اطلاع رسانی: اینجا محلیه که فکر کردم با اطلاع رسانی بتونم کمکی به دوستانی بکنم که در این تاپیک در کنار هم بارها با اطلاع رسانی مناسب از ضرر یکدیگر جلوگیری کردیم...امروز به اندازه ی هزار برابر وقتی که برای توهین به بنده گذاشتید، در حال مکالمه با دوستان عزیزم سعید پوراحمدی، مصطفی مصری پور و ... بودم تا بتونم به یک جمع بندی از نظرات کلیه ی دوستان برسم...
...در خصوص گروه قندی: روند صعود اون از سوی پرریسک عزیز هم تایید شده که اگه لازمه پستش را بالا بیارم...پس بنده در حال تبلیغ گروه قندی نیستم...
...در خصوص گروه پتروشیمی: تنها به جو روانی حاصل از خبر دلاری شدن خوراک اشاره کردم و با استناد به گفته های جناب پرریسک که "اگه سهام پتروشیمی بالا نیان، بازار بالا نمیاد" آینده ی خوبی برای بازار متصور نیستم.
... مزید اطلاع عرض کنم که از 425 تومان تا 930 تومان هم با کرماشا بودم...

mehr_bourse
2013/01/30, 00:40
با سلام به جناب پر ریسک
من تو مارون تو 10 درصد ضررم حد ضرر رو چند میدونی و نظرت در مورد مارون چیه ؟

ممنون ازپست های شما

پرریسک
2013/01/30, 00:45
پرریسک شاراک 920 رو شکست نهایت نهایت اقتش تا کجاس؟

- - - Updated - - -

880 ونهایت 850 ..ولی بهتره زیر 880 نره تا در میان مدت بشه به صعود سریع سهم امید داشت ..

در ضمن دوستان که شاراک کرماشناه فخوز شخارک دارن ....درسته سهام شما هم افت کرد ..

ولس دوستان به بقیه بازار هم نگاه کنید ..ببیندی گروه روی چقدر افت کرده گروه فولاد مس ..شما 5 درصد در ضرر باشید بقیه بازار 15 درصد رفته تو ضرر..شاکر باشید ..سعی ما معرفی سهام کمتر رشد کرده دارای تکنیکالی بهتر بوده وهست ..اینها بالا نیان بقیه که اصلا بالا نمیان ودیدید که نیامدن ..

پرریسک
2013/01/30, 00:47
اصفهان در 3500 روند صعود گرفته ولی در لیست ما قشهد قمرو قزوین وقشیر بالیا 1100 بوده..

ولی خوب در ضمن سقف قبلی در 4077 بوده که شکسته ..تا وقتی هم بالای 3980 باشه روند کوتاه مدت صعودی هست ونگرانی نداره ..هدف حوالی 5400 تکنیکالی..

پرریسک
2013/01/30, 00:49
با سلام به جناب پر ریسک
من تو مارون تو 10 درصد ضررم حد ضرر رو چند میدونی و نظرت در مورد مارون چیه ؟

ممنون ازپست های شما

با سلام..

مارون زیر 2299 اگر بمونه روند صعود کوتاه مدت شکسته میشه متاسفانه ..در ضمن در قیمت بالای 2500 این سهم از لیست خرید ما خارج شده بود ..کاش خرید نمی کردی..

اگر دوام نیاره احتمال افت تا 2050 هم وجود داره//

Hamidkhann
2013/01/30, 00:49
دوستان کسی اینجا قچار برداشته؟ تا کجا میتونه بالا بره؟

پرریسک
2013/01/30, 00:50
جناب پرریسک

گروه ساختمان را با این رشد بدون ترمز ملک ،چطور میبینید؟

این گروه فعلا روند صعود نگرفته اگر روند صعود گرفت حتما در لیست خواهند امد ..

مدتی امدن در لیست ولی دوام نیارودن وروند صعودشون خیلی زود از بین رفت ...

پرریسک
2013/01/30, 00:52

شبریز قبل 993 برگرده روند صعود کوتاه مدت همچنان محفوظ هست ..بالای این قیمت هر قدر میخواد صف فروش باشه هم مهم نیست ولی زیر این قیمت تثبیت نشه ..

h00mi
2013/01/30, 00:52
880 ونهایت 850 ..ولی بهتره زیر 880 نره تا در میان مدت بشه به صعود سریع سهم امید داشت ..

در ضمن دوستان که شاراک کرماشناه فخوز شخارک دارن ....درسته سهام شما هم افت کرد ..

ولس دوستان به بقیه بازار هم نگاه کنید ..ببیندی گروه روی چقدر افت کرده گروه فولاد مس ..شما 5 درصد در ضرر باشید بقیه بازار 15 درصد رفته تو ضرر..شاکر باشید ..سعی ما معرفی سهام کمتر رشد کرده دارای تکنیکالی بهتر بوده وهست ..اینها بالا نیان بقیه که اصلا بالا نمیان ودیدید که نیامدن ..
پس یه پله فردا از صف بر میدارم... یه پله هم اگه باز لطف کردند شنبه...
البته من تا -4 نشه اضافه نمی کنم ... ولی عجیب منفی 4 میبینم چند درضد باز اضافه می کنم...
من میانگین خریدم الان شده 950...
ولی نمیدانم این خبری که فارس زده از لحاظ بنیادی چقدر تاثیر داره در سود سازی...
ولی من هر چه قدر صورت های مالی شرکت رو میبینم نمیدانم چرا کمتر از 260 تومان نمیشه سود شرکت...
ببینم این سهم که 3هفته وقت من رو گرفت صورت های مالیش روسفیدم می کنه ...
فکر کنم به غیر از پارسان که 18 مجمعش هست... این شاراک مجمعش از همه نزدیک تر باشه...
یعنی قراره با پی به ای 4 واقعا بره مجمع !!!!!!!!!؟

e.hamedi
2013/01/30, 00:53
سلام بر جعفر پرریسک عزیز

در مورد اعدادی که در رابطه با روند صعود کوتاه مدت یا میان مدت بیان می کنید، بیشتر توضیح می دهید که بر چه اساسی این اعداد را به دست می آورید؟

با سپاس

mogh
2013/01/30, 00:53
جناب میر حسین عزیز... اگه منظورتون از اون استاد نماها بنده هستم که بنده ادعایی از استادی ندارم...ضمناً اگه نمی دونید بدونید که بنده زمانی 100 درصد سبدم هم غبشهر بوده و ترجیح دادم در صف فروش نفروشم و همراه با دوستان ماندم...هنوز هم بر ارزندگی سهم غبشهر و غمارگ تاکید دارم...اما از سهم غبشهر خارج شدم و ان شا ا...پس از استراحت موقتی که خواهم داشت به بازار برخواهم گشت...

...تخصص بنده هم در حوزه ی بررسی اخبار و تاثیرات روانی اون بر سهامه که بارها بازخورد اون رو در سهام مختلف به اطلاع دوستان رساندم...
...وظیفه اطلاع رسانی: اینجا محلیه که فکر کردم با اطلاع رسانی بتونم کمکی به دوستانی بکنم که در این تاپیک در کنار هم بارها با اطلاع رسانی مناسب از ضرر یکدیگر جلوگیری کردیم...امروز به اندازه ی هزار برابر وقتی که برای توهین به بنده گذاشتید، در حال مکالمه با دوستان عزیزم سعید پوراحمدی، مصطفی مصری پور و ... بودم تا بتونم به یک جمع بندی از نظرات کلیه ی دوستان برسم...
...در خصوص گروه قندی: روند صعود اون از سوی پرریسک عزیز هم تایید شده که اگه لازمه پستش را بالا بیارم...پس بنده در حال تبلیغ گروه قندی نیستم...
...در خصوص گروه پتروشیمی: تنها به جو روانی حاصل از خبر دلاری شدن خوراک اشاره کردم و با استناد به گفته های جناب پرریسک که "اگه سهام پتروشیمی بالا نیان، بازار بالا نمیاد" آینده ی خوبی برای بازار متصور نیستم.
شما واستاد پریسک نمونه اید

mehdipour2000
2013/01/30, 00:54
شب همگی بخیر
جعفرجان کاما رو چطور می بینی؟ گزارش 9 ماهه خوبی داشته ولی خب پوشش دلچسب نبوده ... تکنیکال خوبی داره در rsi داره روند میشکنه و هدف 1200 رو پیش رو داره !

mehrdad89
سلام جناب پرريسك

لطفا نظر قاطع خودتون رو راجع به جو پترو ها بفرماييد بخصوص شاراك ؟ خسته شديم از بس تحليلهاي مختلف شنيديم از يك طرف از دست شاراك خسته شديم

از يك طرف از طرز فكرهاي منفي دوستان .

لطفا بفرماييد صلاح به صبر ميدانيد با توجه به ده فجر يا خروج ؟ لطفا نظرتون رو راجع به هفته آينده بورس بفرماييد .

سعید پور احمدی

جناب میر حسین باور کنید ما گروه بزرگی هستیم تو بورسی که دایم تلفنی با همدر تماسیم و ارتباطمون تنها به نوشته محدود نیست همه هوای همو داریم و بحث و جدل و جنجال فقط فقط برای سود کردنه نه تخریب سبد کسی و یا شخصی.....خدا شاهده کهنه سوار از صبح شاید بیشتر از 10 تماس با من داشته ولی اول و آخر حرفمون اینه که سود و ضرر کجاست و چه کنیم و اگه فلان بشه چی میشه و...........ما تمام بچه ها که شاید 30 نفر به بالا در این ارتباط نزدیک هستیم دایم حول نظرات پرریسک و اهداف و مواضعشتصمیم میگیریم مثلا یادمه ظهر بود که کهنه سوار زنگ زده بود میگفت پتروها میریزن چون حد ضررهای پرریسک و شکستن و خود پرریسک هم گفته رو هیچ سهمی بعد حدضرر نمونیم.....نیت ها تماما خیره و حرف شما متینه که اصل نظر پرریسکه ولی به هر حال بحث و اختلاف هم بوده و در واقع نیازه.......جسارت نشه من پریدم وسط این مباحثه.......

m.r_moradi
2013/01/30, 01:00
پس یه پله فردا از صف بر میدارم... یه پله هم اگه باز لطف کردند شنبه...
البته من تا -4 نشه اضافه نمی کنم ... ولی عجیب منفی 4 میبینم چند درضد باز اضافه می کنم...
من میانگین خریدم الان شده 950...
ولی نمیدانم این خبری که فارس زده از لحاظ بنیادی چقدر تاثیر داره در سود سازی...
ولی من هر چه قدر صورت های مالی شرکت رو میبینم نمیدانم چرا کمتر از 260 تومان نمیشه سود شرکت...
ببینم این سهم که 3هفته وقت من رو گرفت صورت های مالیش روسفیدم می کنه ...
فکر کنم به غیر از پارسان که 18 مجمعش هست... این شاراک مجمعش از همه نزدیک تر باشه...
یعنی قراره با پی به ای 4 واقعا بره مجمع !!!!!!!!!؟

راستی یه سوال!مجمع شاراک معمولا کیه و معمولا چند درصد سودش رو تقسیم میکنه و چند وقت بعد پرداخت میکنه؟!

شد سه تا سوال!:D

h00mi
2013/01/30, 01:03
راستی یه سوال!مجمع شاراک معمولا کیه و معمولا چند درصد سودش رو تقسیم میکنه و چند وقت بعد پرداخت میکنه؟!

شد سه تا سوال!:D

16/2/92 مجمعش بود فکر کنم... 70% پیشنهاد هیئت مدیرس ولی شاید بیشتر هم تقسیم کنند...
در مورد تاریخ پرداخت سود متاسفانه مطالعه ای نداشتم...

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/30, 01:13
رئیس سندیکای صنعت برق در گفت و گو با فارس:
صنعت برق محروم از ارز مبادلهای/ گشایش السی برق قفل شده است
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911108000667
*چشم اندازهای سال آینده مطلوب نیست

وی افزود: موضوعی که در حال حاضر صنعت برق با آن مواجه است این است که در حالت بحرانی قرار دارد و متأسفانه حتی دولت به وعدهای که بابت هدفمندی یارانهها برای پرداخت 30 درصد به تولید داده است، عمل نمیکند.

فارسی در پاسخ به این سئوال که آیا معضلات و مشکلات صنعت برق را در جلسات خود با وزیر نیرو انتقال ندادید،اینکه اگر مشکلات ادامه پیدا کند احتمال خاموشی برق در تابستان وجود دارد؟ د گفت: در مورد خاموشیها باید اذعان کنم که طبق بررسیهای انجام شده مشخص شده است که روند جاری صنعت برق نوید خوبی را برای سال آینده ندارد، مخصوصاً در اوج مصرف برق در تابستان این معضلات خود را بیشتر نشان خواهد داد.

Asadirad
2013/01/30, 01:20
کاظم نادرعلی:

ديدم يكعده بحث تركيدن حباب بورس مطرح ميكنن يا اينكه فلان صنعت الان پي برايي بالاي10داره حباب يا بحث جا ماندن بورس از بازارهاي ديگر
من هدف دلار تا شهريور92حدود5400 تومان ميبينم.

بنظرم تحريمها تشديد تر خواهد شد فاز دوم هدفمندي هم سال92اجرا خواهد شد احتمالا بعد انتخابات
توجه داشته باشيد با تحريمهاي جديد كه از17-18بهمن شروع ميشه نفت در مقابل غذا انجام خواهد شد
دولت با دلارهاي نفتي ميرفت تجهيزات -غذا-تسليحات-كمك به داداش اسد-كمك به برادران حماس و...را انجام ميداد
الان با اين تحريم در واقع در برابر فروش نفت فقط ميتونه دارو و غذا بگيره
پس براي خريد تجهيزات و...نياز به دلارهاي صادراتي بخش خصوصي و صنايع ديگر خواهد داشت
براي همين اين بخشنامه4ماده اي براي پرداخت ارز صادرات به نرخ مبادلات تهيه كردند چون روي ارز صادراتي اونا نظر دارند وگرنه امورات مملكت ممكن نچرخه
اون ارز هم بجاي اينكه صرف اقتصاد مملكت بشه احتمالا سر از صنايع نظامي و...كمك به سوريه و خريد تسليحات و تاسياست هسته اي و...

احتمالا شب عيد يك پيك دلار خواهد زد تا بخشي از كسري بودجه دولت جبران بشه بعد عيد تا انتخابات يه استراحت به دلار احتمالا خواهند داد
مردم هم مست از افت قيمتي دلار و باز شور و شوق و حضور در انتخابات و ميعاد با آرمانها ....بالاخره مردم فراموشكاري داريم
بعد انتخابات فاز دوم و رشد دلار و...
ارز مرجع هم به تدريج حذف خواهد شد يا به2100-1900تومان افزايش خواهد يافت

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/30, 01:41
رئیس سندیکای صنعت برق در گفت و گو با فارس:
صنعت برق محروم از ارز مبادلهای/ گشایش السی برق قفل شده است
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911108000667
*چشم اندازهای سال آینده مطلوب نیست

وی افزود: موضوعی که در حال حاضر صنعت برق با آن مواجه است این است که در حالت بحرانی قرار دارد و متأسفانه حتی دولت به وعدهای که بابت هدفمندی یارانهها برای پرداخت 30 درصد به تولید داده است، عمل نمیکند.

فارسی در پاسخ به این سئوال که آیا معضلات و مشکلات صنعت برق را در جلسات خود با وزیر نیرو انتقال ندادید،اینکه اگر مشکلات ادامه پیدا کند احتمال خاموشی برق در تابستان وجود دارد؟ د گفت: در مورد خاموشیها باید اذعان کنم که طبق بررسیهای انجام شده مشخص شده است که روند جاری صنعت برق نوید خوبی را برای سال آینده ندارد، مخصوصاً در اوج مصرف برق در تابستان این معضلات خود را بیشتر نشان خواهد داد.

...تاثیر این خبر که نیمه شب منتشر شده بر برخی سهام برقی هم جالب توجه خواهد بود...

esi1332
2013/01/30, 01:57

اره دقیقا حالاپترو وغمارگ وغبشهروخراب میکنه و تبلیغ میکنه برای قندیهای متورم و خطرناک جلالخالق!!!!!!!!!!!!بابا این یه خورده اعتبارو حفظش کنی یه روزی به درد میخوره والله.

alizare1982
2013/01/30, 08:48
دلبر 3667 تومان
سركه 1425000 تومان

alizare1982
2013/01/30, 08:53

سلام. آقاي ميرحسين، لطف كن تا شناختي از دوستان پيدا نكردي، در موردشان قضاوت نكن. از عضويتت معلومه تازه عضو اين سايت شدي و شناخت كافي از بچه هاي تاپيك نداري! دوستان همه با نيت خير سهمي رو معرفي ميكنند. اگه كسي هم معرفي كرد، هيچ كس حتي شما مجبور نيستي خريد كني، صاحب اختياري. جناب پرريسك، كهنه سوار، پور احمدي، بابك، شفاف سازي، احسان، .... از دوستان نيك تاپيك هستن و نيت خير دارن.

hasan85
2013/01/30, 08:53
دوستان خرید سهام قندی برای امروز چطور است؟

alizare1982
2013/01/30, 08:55
احتمالا بازار برميگرده و مثبت بشه! و اميدوارم كه برگرده وگرنه ....

آریو
2013/01/30, 08:57
دلبر 3667 تومان
سركه 1425000 تومان

قیمت های امروز فعلا بازگشایی نشدن

دلار 3700 نمیدن

سکه هم 1467000 تومنه

http://www.bonbast.com/2013/01/9.html

http://on3.ir/

اشکبوس کهنه سوار
2013/01/30, 08:58
...سلام دوست عزیز...پرریسک عزیز بیشتر نظرشون روی قشهد و قمرو مثبت بود...دوستان بگذارن به حساب تبلیغ قندی...فکر کنم نیاز به خرید در مثبت 4 نباشه و اجازه ورود بدن...

bashash
2013/01/30, 09:03
بنده هم یکی هستم مثل دیگران ..اشتباه زیاد داشتم دارم وخواهم داشت ..

ولی خوب همیشه نیتم خیر بوده این رو خدا شاهد بوده وهست ..برا اینکه خدای ناکرده کسی زیاد در ضرر نره در هر بار سفارش خرید نحوه سرمایه گذاری در بورس رو اشاره کردم ..

سبد ..حد ضرر ..رعایت درصد ..حد ضرر رو عمل کنید هرقدر هم ضرر کنید قابل جبران هست چون حد ضرر اجازه ضرر زیاد به شما نمیده..

ما کوچیک همه دوستان هستیم .

شما سروري تاج سري
خيلي خيلي @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-
:Di love you por risk

alizare1982
2013/01/30, 09:07
شما سروري تاج سري
خيلي خيلي @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-
:Di love uou por risk

سلام دوستان.

بشاش جان، اين uou يعني چي؟ :D

alizare1982
2013/01/30, 09:09
به نظر قندي ها يكم كم آوردن. وگرنه با اين اخبارها و داستان ها بايد صف خريد باشن!!!L-)

h00mi
2013/01/30, 09:12
دوستان الوعده وفا...
500000 تا سهمو منو دوستم جمع کردیم...
اگه شاراک باز امروز صف شد من تا شنبه نقدینگی ندارم..
ایشالا شنبه در خدمت فروشندگان باز هستیم...

alizare1982
2013/01/30, 09:13
قیمت های امروز فعلا بازگشایی نشدن

دلار 3700 نمیدن

سکه هم 1467000 تومنه

http://www.bonbast.com/2013/01/9.html

http://on3.ir/

حرف شما صحيح هست. من منظورم قيمت ديروز بود! خواستم اشاره كنم با اين اوضاع دلار، سهام دلاري بيش از همه مناسب ترن!

bashash
2013/01/30, 09:13
سلام دوستان.

بشاش جان، اين uou يعني چي؟ :D

ماشالله برو بچ اينقده تو سايت فعالن به اندازه 10ثانيه اجازه ويرايش نمي دن:D

alizare1982
2013/01/30, 09:14
دوستان الوعده وفا...

مرسي hoomi جان. إن شاء الله كه پرسود باشي.

- - - Updated - - -

ماشالله برو بچ اينقده تو سايت فعالن به اندازه 10ثانيه اجازه ويرايش نمي دن:D

من اينجام كه فقط مچ بگيرم! :D :))

msrezayi
2013/01/30, 09:15
چقدر .... هستن این فروشنده های شاراک و کرماشا میبینن دارن صفا رو با حول و ولع جمع میکنن بازم قیمت پایین میزنن
تا این جماعت توی بورس باشن در بورس رو باید تخته گرفت

حميد كيا
2013/01/30, 09:15
وباز هم شاراك گرفتم.

AAbas
2013/01/30, 09:20
گویا بازار دوباره داره میاد رو پالایش و پترو این از پتروها که یسری از دوستان میگفتن اگه تونستین رو -4 امروز بفروشین خوبه غیر از شاراک بقیشون با این خبر دیروز حتی به -3 نرسیدن!!!

alizare1982
2013/01/30, 09:21
همين آدما شدوص رو ولع تمام در 400 و زير 400 ميفروختن. الان شدوص كجاست؟!!!!!!!!! همينا دوباره ميرن توي صف خريدش ميشينن!!!

alizare1982
2013/01/30, 09:25
خدائيش به خريد حقوقي در روزهاي قبل توي كرماشا و شارك نگاه كنيد! خريد حقوقي از فروش حقوقي كمتر نبوده اصلا. حقوقي زرنگن، در طول روز با عنوان خريد گروهي سهم ميخرن و آخر وقت به نام ميزنن!!! (البته نظر شخصي بنده هست)

Alireza62
2013/01/30, 09:39
سلام پرريسك جان. خسته نباشي. شفن زير 1700 معامله ميشه ولي همواره پايانيش بالاي 1700 هست. حدضرر در معامله فعال ميشه ولي در قيمت پاياني نه.. چه بايد كرد ؟؟؟

aur140
2013/01/30, 09:40
صف اين روزهاي شاراك منو ياد شخارك ميندازه كه مرداد امسال حدود 20 روز صف فروش بود و بعد از اون به سرعت رشد كرد

پرریسک
2013/01/30, 09:41
به نظر قندي ها يكم كم آوردن. وگرنه با اين اخبارها و داستان ها بايد صف خريد باشن!!!L-)

در این بازار ریزشی که پی برای سهام داره میره سمت زیر 2 به نظرم نقد ماندن بهترین کاره ..چند درصد نوسان هم نباشه زیاد مهم نیست ...قندیها هر قدرم تعدیل بدن با این قیمت امروز باز هم پی بریا بالای 3 خواهند گرفت در حالی که در بازار هر قدرم شریاط بد بشه برا بعضی گروهها بازم پی برای اونها زیر 3 هست با اینده روشن ..

نظر خودم نقد ماندن هست فعلا ..

آواچی
2013/01/30, 09:41
یه توک به کهمدا زدیم...

nirvana_00
2013/01/30, 09:45
سید جان به نظرت فلامی تا 21 بهمن که مجمع افزایش سرمایه است بسته می مونه یا اینکه باز می شه

محمدرضا 87
2013/01/30, 09:46
پرریسک جان نظرت راجع به شاراک کرمانشا چیه؟
از کی خرید پله ای رو شروع کنیم؟

mane1659
2013/01/30, 09:49
سید جان نظرت روی کفرا چیست با سود 160 تومانی و قیمت 580 تومانی

پرریسک
2013/01/30, 09:51
پرریسک جان نظرت راجع به شاراک کرمانشا چیه؟
از کی خرید پله ای رو شروع کنیم؟

در این چند روز بارها گفتک اگر اومدن بالای 3 درصد مثبت اونم قبل ساعت 10 میشه به خرید فکر کرد که نیامدن ونخریدن بهتر بود ..

صبر کنید تا ببینم چه میشه ..باید ببینم می تونن بالا روند صعود بمونن ومثبت بشن یا میرن در روند نزولی که در اونصورت فعلا دست نگه دارید..

عجب اصراری بر خرید دارید نقد بمانید خیلی سخته..

- - - Updated - - -

سید جان نظرت روی کفرا چیست با سود 160 تومانی و قیمت 580 تومانی

از این مفت ترهاش صف فروش هستن ..

امیر2309
2013/01/30, 09:51
دستور وزیر در خصوص بهای خوراک مجتمعها ابلاغ شد
سیگنالهای مثبت

گروه بورس کالا- کتایون دارابی: قیمت محصولات پتروشیمی در روزهای اخیر با دریافت سیگنالهای مثبت از بازار ارز و همچنین خبرهای تردید آمیز در خصوص ادامه مذاکرات آژانس و ایران و فعالیت بهمنی دستخوش تغییرات مثبت شد. به طوری که اکثر محصولات پلیمری از روز شنبه تا روز سهشنبه هر روز به میزان 40 تا 50 تومان در هر کیلو گران تر از روز قبل پیشنهاد شدند.
http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=344068

mehrdad89
2013/01/30, 09:52
دوستان الوعده وفا...

درود بر شرف وغیرت شما و متاسفم برای دوستانی که میرن تو صف فروش و کمک میکنند به حقوقی ها

homework
2013/01/30, 09:52
سید جان من به دید میان مدت به سهام نگاه می کنم
و با غبشهر 1400 و غمارگ 340 و شاراک 930 همراه شدم ؟
یعنی به من هم پیشنهاد می کنید نقد بشوم الان ؟ ولو اینکه دید من میان مدت هست؟

Alireza62
2013/01/30, 09:56
سلام پرريسك جان. خسته نباشي. شفن زير 1700 معامله ميشه ولي همواره پايانيش بالاي 1700 هست. حدضرر در معامله فعال ميشه ولي در قيمت پاياني نه.. چه بايد كرد ؟؟؟ :-/

پرریسک
2013/01/30, 10:01
سلام پرريسك جان. خسته نباشي. شفن زير 1700 معامله ميشه ولي همواره پايانيش بالاي 1700 هست. حدضرر در معامله فعال ميشه ولي در قيمت پاياني نه.. چه بايد كرد ؟؟؟ :-/

سلام..

فعلا نگهداری بشه ..هر موقع پایانی هم خواست بره پایین خروج ..ولی خوب با این و گروه پترو به نظر دوستان چی میشه؟؟؟

در ضمن گفتم حد ضر شکست خروج واجب هست حتی اگر سهم برگشت ومثبت شد باید به حد ضرر عمل کنیم ..

- - - Updated - - -

سید جان من به دید میان مدت به سهام نگاه می کنم
و با غبشهر 1400 و غمارگ 340 و شاراک 930 همراه شدم ؟
یعنی به من هم پیشنهاد می کنید نقد بشوم الان ؟ ولو اینکه دید من میان مدت هست؟

دید میان مدت خیر ..

ولی کوتاه مدتیها حد ضرر اول شکسته شده در اکثر سهام ..

bashash
2013/01/30, 10:01
سید جان به نظرت فلامی تا 21 بهمن که مجمع افزایش سرمایه است بسته می مونه یا اینکه باز می شه

اطلاعيه بازگشايي سهم اومد

ata007
2013/01/30, 10:02
جعفر جان یک سوالی برام پیش اومده
زاگرس با سود 5144 ریالی قیمت 1900 تومان
مارون با سود 4200 ریالی قیمت 2200 تومان
به نظرت زاگرس مظلوم واقع نشده؟!
ممنون

alizare1982
2013/01/30, 10:05
بازگشايي نماد معاملاتي پارسان 91/11/11 10:04
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت گسترش نفت و گاز پارسيان با توجه به تعديل پيش بيني درآمد (تلفيقي گروه) هر سهم سال مالي منتهي به 1391/09/30،( بدون محدوديت نوسان قيمت ) با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشد. مديريت بازار

bashash
ازگشايي نماد معاملاتي پارسان 91/11/11 10:04
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت گسترش نفت و گاز پارسيان با توجه به تعديل پيش بيني درآمد (تلفيقي گروه) هر سهم سال مالي منتهي به 1391/09/30،( بدون محدوديت نوسان قيمت ) با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشد. مديريت بازار
بازگشايي نماد معاملاتي فلامي 91/11/11 09:52
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت لاميران پس از برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه مبني بر انتخاب حسابرس و بازرس قانوني شركت( با محدوديت نوسان قيمت )آماده انجام معامله مي باشد.مديريت بازار
بازگشائي نماد معاملاتي انصا11 91/11/11 09:31
كارگزاران محترم عضو فرابورس، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي اوراق گواهي سپرده مدت دار ويژه سرمايه گذاري عام بانك انصار (انصا11)، امروز چهارشنبه مورخ 11/11/1391، پس از پرداخت سود علي الحساب ماهانه، آماده انجام معامله مي باشد. مديريت بازار فرابورس ايران
توقف نمادهاي معاملاتي پتاير،ولساپا 91/11/11 09:05
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركتهاي ايران تاير، ليزينگ رايان سايپا با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم، متوقف شدند.مديريت بازار
حراج مجدد نمادهاي معاملاتي ثفارس،كدما،خچرخش 91/11/11 09:04
به اطلاع مي رساند نماد معاملاتي شركتهاي عمران و توسعه فارس، معدني دماوند، چرخشگر با توجه به عدم كشف قيمت در روز معاملاتي قبل ( بدون محدوديت نوسان قيمت ) آماده انجام معامله مي باشند.مديريت بازار

پرریسک
ممنون
کل گروه پترو مظلوم واقع شده ...

در ضمن می بیندی که گروه پترو از وقتی منفی شده کل بازار رو داره پایین میکشه ..حتی گروه قندی که بتای منفی دارن هم با کلی زور بالا ماندن ...کافیه گروه پترو برگشت رو بزنه کل بازار برگشت میخوره ..

لیدر بازار این گروه هست ..به همین خاطر نگران جاماندن از بازار نباشید که بهترنی گروه بازار صف فروش هست ..

AAbas
2013/01/30, 10:07
ممنون
ببخشید من فضولی میکنم ولی افزایش نرخ خوراک بیشترین تاثیرو رو زاگرس داره!!

صداقت2
2013/01/30, 10:07
با سلام

پرریسک خان

خرید پله ای شیراز را از چه قیمتی صلاح می دانید؟ (حمایت حقوقی قوی ای دارد و افزایش دلار در بازار آزاد به هرحال به نفع صادرکنندگان است و...)

و حد ضررش کجاست؟

ممنون

پرریسک
2013/01/30, 10:11
با سلام

پرریسک خان

خرید پله ای شیراز را از چه قیمتی صلاح می دانید؟ (حمایت حقوقی قوی ای دارد و افزایش دلار در بازار آزاد به هرحال به نفع صادرکنندگان است و...)

و حد ضررش کجاست؟

ممنون

سلام..

تا وقتی بالای 799 هست روند کوتاه مدت سهم صعودی هست ..بالای این قیمت خواست صف خرید بشه خرید کنید ..مثل شبریز که گفتم بالای 993 روند صعود داره ..

alizare1982
2013/01/30, 10:11
كرماشا يه حركتي كرد! شايد به خاطر خبر بازگشايي پارسان باشه.

mehrdad89
2013/01/30, 10:13
خدایا با هزار امید و آرزو شاراک رو خریدیم , پناه میبریم به تو خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااا .

ata007
2013/01/30, 10:14
ببخشید من فضولی میکنم ولی افزایش نرخ خوراک بیشترین تاثیرو رو زاگرس داره!!

خوب چیزی حدود 65 تومن از سود 5114 ریالیش کم میشه یعنی باز هم با سود 450 تومانی بیچاره مظلوم واقع شده

saeedte
2013/01/30, 10:17
جعفرجان سلام

قزوین بالای چه قیمتی باشه روند صعود داره ؟

پرریسک
2013/01/30, 10:20
جعفرجان سلام

قزوین بالای چه قیمتی باشه روند صعود داره ؟

سلام..

1200 رو بشکنه تا 1070 میاد ..تا وقتی بالای 1070 باشه روند کوتاه مدت صعودی هست ..

aminian
2013/01/30, 10:21
دوستان کسی از فلامی خبر خاصی داره واقعا ارزش موندن رو سهم هست

اشراق
2013/01/30, 10:24
سلام
جعفر عزیز ولصنم تا کجا می تونه پایین بره ؟
ممنون...

کيانوش
2013/01/30, 10:25
فعلا انچه را که داريم مي بينيم اينه.
فراري دادن پول از بورس بسوي بازار سکه و دلار و مسکن
احتمالا با اين فرار پولها از بورس شب عيد دلار حداقل 4200تومان و سکه 1700000تومان خواهد بود.
تبريک به سازمان بورس و دست اندر کاران محترم
احتمالا دوباره شب عيد جمشيد ......را ببرند تو زندان به جرم بالا بردن قيمت ارز.
هر چي فرياد داريد بر سر جمشيد ..... بکشيد.

aminian
2013/01/30, 10:27
میشه در مورد این افزایش سرمایه یه کم توضیح بدی
یعنی باید به ازای هر سهم که داریم باید 100 تومن بدیم
درسته؟
یکی از دوستان ما رو راهنمایی کنه

hasan85
2013/01/30, 10:29
جناب پرریسک امروز قشهد را سنگین خریدم کار درستی کردم یا نه؟

nirvana_00
2013/01/30, 10:30
میشه در مورد این افزایش سرمایه یه کم توضیح بدی
یعنی باید به ازای هر سهم که داریم باید 100 تومن بدیم
درسته؟
یکی از دوستان ما رو راهنمایی کنه

نه آقا شما فقط بشین حالشو ببر اون حق تقدمه که باید 100 تومن بریزی

Hamidkhann
2013/01/30, 10:31
فعلا انچه را که داريم مي بينيم اينه.
فراري دادن پول از بورس بسوي بازار سکه و دلار و مسکن
احتمالا با اين فرار پولها از بورس شب عيد دلار حداقل 4200تومان و سکه 1700000تومان خواهد بود.
تبريک به سازمان بورس و دست اندر کاران محترم
احتمالا دوباره شب عيد جمشيد ......را ببرند تو زندان به جرم بالا بردن قيمت ارز.
هر چي فرياد داريد بر سر جمشيد ..... بکشيد.

سازمان اینو میخواد منم نامردم اگه این کارونکنم.
غبشهر - کرماشا - شفن رو آب کردم رفت و شاراک رو گذاشتم تو صف فروش. شبندر هم که در محاق توقیفه.
ورود مجدد شاید در فرصتی دیگر
لعنت به حرام خوارگان بارگاه سازمان بورس ایران

mrshabankari
2013/01/30, 10:33
جناب پرریسک نظرتون در مورد کچینی و کساوه چیه؟ مدتی است در جا میزنن با تشکر

بورس
2013/01/30, 10:37
بهترین کار در شرایط فعلی انتقال نقدینگی به بازار های دیگه مثل مسکن و طلا میباشد اصرار بر ماندن در این بازار هم استرس داره و هم ضرر ...من سالهاست در این بازار فعالیت کردم و مثل همیشه وقتی سازمان نخواد بازار رشد کنه طی چند مرحله بازار خواهد ریخت و این به منزله از دست دادن سرمایه هست ...اینور هم دولت با انواع اقسام بخشنامه صنایع داخلی رو داره برای تحویل دلار تحت فشار میزاره و همه اینا نشانه خوبی نیست

aminian
2013/01/30, 10:39
میشه یه کم بیشتر توضیح بدی مگه افزایش سرمایه از طریق اورده نیست

نه آقا شما فقط بشین حالشو ببر اون حق تقدمه که باید 100 تومن بریزی

aniant
2013/01/30, 10:46
جناب پرریسک وضعیت ساختمانیها برا خرید مناسب است یا نه مقطعی است؟

محمد حسن
2013/01/30, 10:49
سلسله گزارشهای فارس از جنگ اقتصادی غرب علیه ایران /2
پیشدستی ایران بر تحریمهای ۱۸بهمن/ خروج از دلار و ورود به طلا و ارزهای جدید

خبرگزاری فارس: ششم فوریه (18 بهمن ماه) تحریم هایی از سوی آمریکا علیه ایران اجرایی میشود که ایران از چند ماه قبل قراردادهای جدید نفتی را منعقد کرده و مفاد موجود در این تحریم را دور زده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس پس از گذشت 34 سال از انقلاب اسلامی و به رغم تلاش های جدی، مستمر و متنوع غرب به ویژه آمریکا در تحریم علیه ایران، سال 2012 میلادی با شیوه جدیدی از تحریم ها رو به رو همراه بود. اگرچه این تحریم ها زحمتهایی را برای مردم و مسئولان به وجود آورد اما توطئه آمریکایی و متحدان اروپایی اش به همینجا ختم نمی شود.

براساس آخرین تصمیمهای اتخاذ شده، کنگره آمریکا برای سال 2013 نیز تحریم های جدیدی را علیه ایران وضع کرده است که قرار است از 18بهمن ماه آن را به اجرا درآورند.

عموم تحریمهای انجام گرفته علیه جمهوری اسلامی ایران در حوزه مسائل اقتصادی بوده و در طی سالهای اخیر بر تعداد و فشار این گونه تحریمها نیز افزوده شده است، ولی به گفته مسئولان آمریکایی و صهیونیستی آنان در آسیب رساندن به ایران در حوزه تحریم اقتصادی به عنوان آخرین تیر غرب، نه تنها موفق نبودهاند، بلکه با موانعی هم مواجه بودند که به عنوان نمونه تحریمی که قرار است از 18بهمن ماه اجرا شود.

مفاد این تحریمها بدین قرار است که اولاً ؛ آمریکا در این تحریم برای کاهش و محدود کردن توانایی ایران برای صادرات نفت تهدید کرده است که از ششم فوریه 2013 بانکهایی که در سطح جهان به معامله نفت با ایران ورود نمایند اما نتوانند ثابت کننده پول نفت معامله شده در کشور خریدار نفت باقی مانده است، تحریم میشوند، به این مفهوم که پول نفت خریده شده هرگز نباید به ایران برسد.

دوم؛ به وزارت خزانهداری اجازه داده شده داراییهای هر کسی که برای به دست آوردن فلزات قیمتی به ایران کمک کند را بلوکه کند.

سوم؛ وزارت خارجه آمریکا برای 20 کشور که نفت ایران را خریداری میکنند و نتوانستهاند واردات نفت خود را از ایران کاهش دهند، استثنا قابل شده و یک مهلت شش ماهه را از 7 دسامبر به این کشورها داده است.

همچنین مقامات آمریکایی اعلام کردهاند برای اینکه کشوری بتواند از معافیت مشمولیت تحریم نفتی برخوردار شود باید نشان دهد که به طور مستمر خرید نفت خود را از ایران کاهش داده است و البته همانطور که در بند 1 ذکر شد در مقابل وجه آن تنها میتواند کالای مجاز به ایران بدهد.

و بالاخره؛ وزارت دادگستری آمریکا نیز تلاشهایی را بر علیه بانکهایی که متهم به نقض تحریمهای آمریکا بر علیه ایران هستند آغاز کرده است.

aniant
2013/01/30, 10:49
جناب پرریسک :شفارس افت مناسبی داشته مناسب برا خرید میباشد یا نه؟

پرریسک
2013/01/30, 10:51
جناب پرریسک :شفارس افت مناسبی داشته مناسب برا خرید میباشد یا نه؟

بالای 509 خواست بره میشه به خریدفکر کرد وگرنه احتمال اینکه روند نزولی بگیره زیاده وخرید توصیه نمیشه .

- - - Updated - - -

جناب پرریسک وضعیت ساختمانیها برا خرید مناسب است یا نه مقطعی است؟

فعلا نزولی هستن ..خرید تسه ها بهتره چون تقاضا برا خرید ملک در بیرون به شدت بالا رفته وهمین تقاضا برا تسه ها رو بالا برده ..

پرریسک
2013/01/30, 10:53
جناب پرریسک امروز قشهد را سنگین خریدم کار درستی کردم یا نه؟

از نظر من نقد ماندن بهتر بود ولی خوب دوستان هی اصرار بر خرید دارن گفته اینها در صدر هستن اونم قشهد در 1600 قمرو در 1530 قزوین در 870 وقشیر حوالی 1100 ..در این قیمتها نظری ندارم .

homework
2013/01/30, 10:53
صف شاراک هر لحظه سنگین تر میشه
بابا خبری شده ما بی خبریم؟؟؟
کارخونه آتیش گرفته:O

پرریسک
2013/01/30, 10:54
جناب پرریسک نظرتون در مورد کچینی و کساوه چیه؟ مدتی است در جا میزنن با تشکر

کساوه بالای 390 وکچینی بالای 294 خواستن برن در بالای 3 درصد مثبت میشه به خرید فکر کرد ..

وگرنه خرید معنی نداره وهمچنان نقد بمانید ..

پرریسک
2013/01/30, 10:56
سلام
جعفر عزیز ولصنم تا کجا می تونه پایین بره ؟
ممنون...

سلام..

140 بشکنه 120 هدف بعدی ..روند نزولی ..

alizare1982
2013/01/30, 10:56

امان از حماقت!!! :((

پرریسک
2013/01/30, 10:57

چه فرقی می کنه 100 میل صف فروش باشه یا شنارو باشه ..4 منفی بیشتر که نمی تونه بخوره ..بقیه بازار همینطور ..شناور هست ولی اونها هم 4 منفی رو نوش جان کردن ..

کسی هم قصد خروج داشت فکر کنم چند باری عرض شد حد ضرر بره رو 977 تومن بعد 920 تومن ..راحت میشد خروج کرد ..

bashash
2013/01/30, 10:59
شازند
EPS 1978 P/E 4.54
:((=((#:-S[-(

امیر2309
2013/01/30, 11:01
مارگارين مثل اينكه قصد صف شدن داره

پرریسک
2013/01/30, 11:03
اون دوستانی که به غمارگ .غبشهر ماندن فکر کنم الان خوشحال باشن ..درسته اینها افت کردن ولی کسی میانگین اورده باشه پایین الان در ضرر کمی هست ولی خوب الان کل بازار تا اینجا بالای 15 درصد افت کرده ولی غمارگ وغبشهر فقط در جا زدن ...

bashash
2013/01/30, 11:03
كرمانشاه پريد :D

alibaghdadi2010
2013/01/30, 11:04
کرمانشارووووو
حقوقی

alizare1982
2013/01/30, 11:04
بريم تا شنبه بيام بهتره!!! اين بازار انرژي ديدن رو از آدم ميگيره!!!

پرریسک
2013/01/30, 11:06
كرمانشاه پريد :D

نپریده ..شناور هست ..حقوقی از دست فروشنده ها قاطی کرد رنج زد ..فعلا باید زور بزنه تا بکشه بالا ..

alibaghdadi2010
2013/01/30, 11:06
واقعا حقوقی شاراک پول نداره بخره؟؟؟؟؟؟؟؟
بد تر از فرهنگیان دیگه اینX-(
از این 3میلیون شاید 500هزار تاش واقعی باشه

metitondar
2013/01/30, 11:07
وساخت:

http://forums.boursy.com/imported/2013/01/159.png
http://www.mql5.com/en/charts/37386/d1-mofid-securities-co

سیگنال خرید!!!

قابل توجه بعضی از دوستان ، اینم از صف وساخت ............. !!!

امیر2309
2013/01/30, 11:09
شازند
EPS 1978 P/E 4.54

دوست عزيز مگه صدرا خريدي اينهمه ناراحتي نهايتش مي ريم مجمع

- - - Updated - - -

شازند
EPS 1978 P/E 4.54

دوست عزيز مگه صدرا خريدي اينهمه ناراحتي نهايتش مي ريم مجمع

bashash
2013/01/30, 11:11
مژده ای دل كه مسیحا نفسی می آید

كه ز انفاس خوشش بوی كسی می آید
از غم هجر نكن ناله و فریاد كه من
زده ام فالی و فریادرسی می آید
كس ندانست كه منزلگه معشوق كجاست
این قدر هست كه بانگ جرسی می آید
از ظهور بركاتش نه من خرم و بس
عیسی اینجا به امید نفسی می آید
همه اعیان جهان چشم به راهش دارند
هر عزیزی ز پی ملتمسی می آید
فیض دارد سر آن كه به رهت جان بازد
هر كس اینجا به امید هوسی می آید
دوست را گر سر پرسیدن بیمار غم است
گو بیا خوش كه هنوزم نفسی می آید

تقديم به تمامي دوستان اين تاپيك بخصوص صاحب خونه جناب پرريسك :D

شاهین محلوجی
2013/01/30, 11:12
بین پتروشیمیها شیراز زیبا معامله میشه خریدار هام که حقوقی و فروشنده ها حقیقی....

داروساز
2013/01/30, 11:14
دوستان انقدر احساسی برخورد نکنند با روند که نمیشه جنگید من خودم همین دیروزم از صف شاراک برداشتم دیدم جو مناسب نیست امروز دادم رفت اگه دوستان به حد ضرر توجه کنند انقدر دنبال صف فروش این سهم اون سهم نمیرند... حد ضرر این نیست که حتما سهمی 10% منفی بخوره سهمی 2 ماه در جا بزنه از تورم عقبی پس اونم حد ضررش فعال شده... ضمنا موندم دوستانی انگار فقط تو بورس فعال هستند من خودم که اینقدر اعتیاد به بورس دارم:D باز هم 30% سرمایم طلا سکه است پس لزومی هم نداره تک بعدی باشیم اون روزی که سکه از 1500000 شد 1150000 بورس 50% بازدهی داد کسی گفت چرا؟؟... این که سازمان خراب اینها که الظهر من الشمس است ولی باید حواس خود ادمم جمع باشه... ببخشید پر حرفی کردم... قصد جسارت به کسی نداشتم>:D<;;)

Jamshidyar
2013/01/30, 11:17
غمارگ >> خرید حقوقی رو عشق است

Shivana44
2013/01/30, 11:17
با سلام
پارسان داره باز میشه با سود تلفیقی ۳۳۰
ولی خیلی کم داره باز میشه به نظرتون بفروشم یا نگه دارم
میشه مقاومت و حد ضرر را بفرمایید لطفا اگه ممکنه فدری جواب بدین

کيانوش
2013/01/30, 11:19
امروز تو بورس کالا دوباره ميلگرد و اهن الات و مس با 5درصد افزايش قيمت روبرو شدند.
جريان چيه.
ايا باز قراره تو بورس کالا اجناس با دلار ازاد معامله بشند.
سيمان کردستان و سيمان شرق که دلار صادراتي خودشون را با ارز ازاد 3000تومان فروخته بودند.به گزارش 3ماهه اين دوشرکت سيماني توجه فرماييد.
با دلار 3700توماني بايد بازار يک پارچه صف خريد بشه.

صداقت2
2013/01/30, 11:21
با سلام

پرریسک خان

وصندوق با تقسیم سود 40 تومانی مجمع تا به حال 20 در صدی رشد کرده

آیا وارد روند صعودی شده؟

خریدش را تا چه قیمتی جایز می دانید؟

یکی از دوستان هم تعدادی مداران از قبل داره - چه کار کنه نگه داره یا بفروشه؟

ممنون

bashash
2013/01/30, 11:21
با سلام
پارسان داره باز میشه با سود تلفیقی ۳۳۰
ولی خیلی کم داره باز میشه به نظرتون بفروشم یا نگه دارم
میشه مقاومت و حد ضرر را بفرمایید لطفا اگه ممکنه فدری جواب بدین

اشتباه نكرديد دوست من سود 3300يا 2200:D

msrezayi
2013/01/30, 11:23
سلام به دوستان و اساتید عزیز
خرید حقوقی در غمارگ آغاز شد
من که بلند مدتم
وای به حال کوتاهمدتا و نوسانگیرا توی این بازار

بابک خان
2013/01/30, 11:23
درود بر دوستان
من یک هفتهایی نبودم
دیدم شراز باز شده
چند صفحه ایی از تاپیکم ورق زدم ولی کسی از شراز چیزی نگفتن؟
حرفی ؟حدیثی ؟ خبری؟
یعنی هیچ کس اینجا شراز نداره؟
نظر جعفر عزیز چیه؟

bashash
2013/01/30, 11:25
30 ميليارد ريال آخه پوله مانداريم صف شاركو جمع كنيم :D
آقاي خاوري بود مي تونستيم ازش وام بگيريم :D

alibaghdadi2010
2013/01/30, 11:26
درود بر دوستان
من یک هفتهایی نبودم
دیدم شراز باز شده
چند صفحه ایی از تاپیکم ورق زدم ولی کسی از شراز چیزی نگفتن؟
حرفی ؟حدیثی ؟ خبری؟
یعنی هیچ کس اینجا شراز نداره؟
نظر جعفر عزیز چیه؟
حرفی نمنونده که بزنیم همینجوری بالامیره دیگه........کسی هم عرضه نمیکنه
سهم به این خوبی:D

saeedte
2013/01/30, 11:27
دوستان توصیه من اینه که اینقدر احساسی رفتار نکنید
بازار الان بسیار شبیه به بازار اوایل مرداد امسال شده
ببینید وقت خروج برای کسی که قصد خروج داشت همون حدود سه هفته یک ماه پیش بود که سید هم اشاره داشت نه الان
الان فروختن به منزله فروش در کف هست به نظرم در سهامی مثل شاراک شیراز کرماشا فملی و....
بازار اوایل مرداد هم شبیه همین بود و رفته رفته از اواخر مرداد روند صعودی شروع به شکل گیری کرد
باز اگه من اشتباه میکنم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

alibaghdadi2010
2013/01/30, 11:30
ببینید وقت خروج برای کسی که قصد خروج داشت همون حدود سه هفته یک ماه پیش بود که سید هم اشاره داشت نه الان
الان فروختن به منزله فروش در کف هست به نظرم در سهامی مثل شاراک شیراز کرماشا فملی و....
بازار اوایل مرداد هم شبیه همین بود و رفته رفته از اواخر مرداد روند صعودی شروع به شکل گیری کرد
هرچیزی میخواد بپره باید قبلش خودشو جمع کنه شاید شاخص هم دهه فجر بخواد بپره:D

msrezayi
2013/01/30, 11:31
کاملا حق با شماست

كهكشان
2013/01/30, 11:34
دوستان الوعده وفا...

زودتر از آنكه فكر كني سهم برگشت خواهد خورد، پيروز باشي

آواچی
2013/01/30, 11:35
خاک بر سر سازمان با این سامانه tsetmc،همه چی قطعه...

bashash
2013/01/30, 11:35
شاخص تا اين لحظه 130واحد اوف كرد:D

h00mi
2013/01/30, 11:39
پارسان هم تحت حمایت حقوقی می خواست رنج...

نیکا
2013/01/30, 11:40
سلام بخشنامه خوراک دلاری توسط شورای رقابت حذف شد . پیداکنید صاحب بورس را و حامی ان را و بازارباین زیبایی راکجا ؟؟؟؟

کيانوش
2013/01/30, 11:46
دلار 3700را رد کرد.
قيمت جهاني روي 2110دلار
مس 8100دلار
....................
بودجه کروي کالسمين فراور با دلار 1800تومان بسته شده است و روي 1900دلار

h00mi
2013/01/30, 11:47
پژویان در گفتگو با نمابورس :

بخشنامه وزارت نفت وجاهت قانونی ندارد
نوشته شده در تاریخ: چهارشنبه 11 بهمن 1391 10:21:41 ق.ظ
نمابورس، بازار سرمایه_ رییس شورای رقابت در واکنش به شایعه دستور وزیر نفت مبنی بر دلاری شدن خوراک تحویلی به مجتمع های پتروشیمی صادر کننده کالا ،از غیر قانونی بودن هرگونه بخشنامه و دستورالعمل این وزارتخانه در این زمینه خبر داد.

جمشید پژویان با بیان اینکه هرگونه قیمت گذاری در زمینه خوراک تحویلی به مجتمع های پتروشیمی از سوی شورای رقابت تعیین می شود ، اظهار داشت: اقدام وزارت نفت مبنی بر ابلاغ بخشنامه ای برای دریافت مبلغ خوراک تحویلی واحدهای صادر کننده مواد پتروشیمی بر اساس ارز ،وجاهت قانونی نداشته و هیچ مبنایی برای اجرا ندارد.

این مفام مسئول در ادامه این گفتگو از پیگیری شورای رقابت در خصوص بخشنامه وزارت نفت خبر داد و گفت: بدون در نظر گرفتن نظر شورای رقابت ،هرگونه بخشنامه یا دستورالعمل در مورد نحوه قیمت گذاری کالا از سوی هر وزارتخانه ای غیر قانونی است.

گفتنی است شورای رقابت پیشتر نیز در واکنش به نحوه قیمت گذاری خودرو و سیمان از سوی نهاد های دولتی، بر غیر قانونی بودن هرگونه تصمیم گیری در این زمینه تاکید کرده بود.

خاطر نشان می شود روز گذشته برخی رسانه ها از صدور بخشنامه ای از سوی وزیر نفت خبر دادند که بر اساس آن صادر کنندگان محصولات پتروشیمی که بهای خوراک گاز و مایع خود را براساس قیمت ارز مرجع می پرداختند از این پس باید بهای خوراک بخشی از محصول که در داخل عرضه می شود را به ریال و بخشی که صادر می شود باید براساس دلاری به پالایشگاهها پرداخت کنند که احتمالاً مبنای آن بر پایه قیمت بازار آزاد خواهد بود.

bashash
2013/01/30, 11:50
نپریده ..شناور هست ..حقوقی از دست فروشنده ها قاطی کرد رنج زد ..فعلا باید زور بزنه تا بکشه بالا ..

سلام بخشنامه خوراک دلاری توسط شورای رقابت حذف شد . پیداکنید صاحب بورس را و حامی ان را و بازارباین زیبایی راکجا ؟؟؟؟

نيكا جان بخشنامه كجاست ممكنه لينك شو بزاري

homework
2013/01/30, 11:53
سید جان و بملت رو چگونه می بینی
با وجود اینکه از لیست تحریم اتحادیه اروپا بیرون اومد

aur140
كاش سايت TSE براي هر سهم تو صفحه خودش يك قسمت گفتگو داشت تا به اين سهامداران .......... مي گفتيم كه چرا الكي جو گير ميشيد و تو صف فروش نوبت مي گيريد.
واقعا صف شاراك چه توجيهي داره؟

aminian
دوستان بنظرتون چرا فلامی اوضاش اینجوریه
سید این سهم الان خیلی وقته داره تو یه رنج حرکت میکنه پس کی میخواد رشدشو شروع کنه؟

آوای بورس
نيكا جان بخشنامه كجاست ممكنه لينك شو بزاري

حقوقی داره جمع میکنه کرماشا رو

كهكشان
2013/01/30, 11:54
مارگارين مثل اينكه قصد صف شدن داره

خبري تو مارگارين شده؟
داره خوب معامله ميشه!!!

آوای بورس
2013/01/30, 11:55
پژویان در گفتگو با نمابورس :

بخشنامه وزارت نفت وجاهت قانونی ندارد
نوشته شده در تاریخ: چهارشنبه 11 بهمن 1391 10:21:41 ق.ظ
نمابورس، بازار سرمایه_ رییس شورای رقابت در واکنش به شایعه دستور وزیر نفت مبنی بر دلاری شدن خوراک تحویلی به مجتمع های پتروشیمی صادر کننده کالا ،از غیر قانونی بودن هرگونه بخشنامه و دستورالعمل این وزارتخانه در این زمینه خبر داد.

جمشید پژویان با بیان اینکه هرگونه قیمت گذاری در زمینه خوراک تحویلی به مجتمع های پتروشیمی از سوی شورای رقابت تعیین می شود ، اظهار داشت: اقدام وزارت نفت مبنی بر ابلاغ بخشنامه ای برای دریافت مبلغ خوراک تحویلی واحدهای صادر کننده مواد پتروشیمی بر اساس ارز ،وجاهت قانونی نداشته و هیچ مبنایی برای اجرا ندارد.

این مفام مسئول در ادامه این گفتگو از پیگیری شورای رقابت در خصوص بخشنامه وزارت نفت خبر داد و گفت: بدون در نظر گرفتن نظر شورای رقابت ،هرگونه بخشنامه یا دستورالعمل در مورد نحوه قیمت گذاری کالا از سوی هر وزارتخانه ای غیر قانونی است.

گفتنی است شورای رقابت پیشتر نیز در واکنش به نحوه قیمت گذاری خودرو و سیمان از سوی نهاد های دولتی، بر غیر قانونی بودن هرگونه تصمیم گیری در این زمینه تاکید کرده بود.

خاطر نشان می شود روز گذشته برخی رسانه ها از صدور بخشنامه ای از سوی وزیر نفت خبر دادند که بر اساس آن صادر کنندگان محصولات پتروشیمی که بهای خوراک گاز و مایع خود را براساس قیمت ارز مرجع می پرداختند از این پس باید بهای خوراک بخشی از محصول که در داخل عرضه می شود را به ریال و بخشی که صادر می شود باید براساس دلاری به پالایشگاهها پرداخت کنند که احتمالاً مبنای آن بر پایه قیمت بازار آزاد خواهد بود.

نظر اساتید ؟

h00mi
2013/01/30, 12:03
نظر اساتید ؟
این جا همه با هم دوست هستیم...
استاد کیلو چنده !!؟؟؟؟
این خبر تکذیب هم من 3شنبه به دوستان گفتم...

پرریسک
2013/01/30, 12:11
نظر اساتید ؟

شک نکنید حامل ها گران خواهند شد ..این رو عالم وادم می دونن ..

ولی بحث اینجاست گروه پترو پی بریا 10 نداره که ادم بترسه ..پی برای زیر 5 دارن ..در کنار اون دلبر 5000 تومنی جبران می کنه ..فعلا دلبر بالای 3600 تومن هست ..اره قربونش ...

ولی خوب جو روانی میزاره رو بازار ..در این شکی نیست ..این تایید وتکذیب ها هم به درد خودشون میخروه ..

گروه خودرو افزایش نرخ گرفتن ایا سود اور شدن خیر ..اینها ورشکسته هشتن ..گروه پترو هم هر کاری کنن باز هم سوداور هستن ..

rezaa
2013/01/30, 12:17
سلام جناب پرريسك

به نظرتون اميدي به افزايش شفن و فرآور هست؟ تو گروه پتروها به نظرم قيمت تو كف رفته و بايد بالاخره بالا بكشه. ولي تو بحث فرآور نمي دونم واقعا كي مي خواد اين روند سقوطش رو طي كنه. البته خوشبختانه امروز مقاومتي هايي رو داشت. مرسي

سعید پور احمدی
2013/01/30, 12:22
صادرات کهمدا با دلار 1226 بسته شده و افزایش صادرات داشته و دلار الان 3700تومان چی میشه گفت به این فروشنده ها آخه چی میخواید بخرید؟بازده ها رو مقایسه میکنیم شب عید و ببینیم راه شما درسته یا خریداران امروز.........
به قول پرریسک همیشه خریدارها رو منظور کنید و فقط فروشنده ها رو نبینید.........
فقط دوست دارم این کهمدا کوره شماره 2 تعطیل نشه و با تعدیلات دیگه کنار هم قیمت به درامد 1 بگیره ببینم چه اتفاقی میفته......فعلا که داره شناوری سهم هر روز کم میشه با خریدهای حقوقی....
بیرون بورس هم که سکه و دلار هنوز کنترل نشده و همین امروز دلار بشه 4000تومان اصلا تعجب نداره........راهی بجز صبر و تماشا نداریم ببینیم چی پیش میاد.....فعلا که بازده سکه هامون و بورس داره سوخت میکنه ولی ما امیدواریم.........دیگه کم کم این امیدواری داره به مقاومتش برخورد میکنه امیدوارم نشکنه و حمایت بشه....تعطیلات خوش باسید خدای ایران زمین هم بزرگه ولی کاش مدیریت ها بهتر از الان بود و ما تنها با حرف ها خوش نبودیم...........

پرریسک
2013/01/30, 12:26
سلام جناب پرريسك

به نظرتون اميدي به افزايش شفن و فرآور هست؟ تو گروه پتروها به نظرم قيمت تو كف رفته و بايد بالاخره بالا بكشه. ولي تو بحث فرآور نمي دونم واقعا كي مي خواد اين روند سقوطش رو طي كنه. البته خوشبختانه امروز مقاومتي هايي رو داشت. مرسي

سلام..

بازار های رقیب به شدت در حال رشد بورس در حال افت ودر جازدن ..محصولات همین کارخانه ها به شدت در حال رشد خود سهام در حال افت ..

دوست من فنر بازار به شدت در حال فشرده شدن هست ولیدر بازار در برگشت گروههای هستن که اول دلبری هستن دوم پی بریا زیر 5 دارن این گروه در صدرشون پترو وگروه روی هست ..شک نکنید بیشترین بازدهی از ان اینهاست ..

Fundamental
2013/01/30, 12:30
پتروشیمی ولاغیر

metitondar
2013/01/30, 12:41
با سلام
جناب پرریسک با توجه به صف های تشکیل شده روند ساختمونی ها رو چطور میبینین؟؟؟

کيانوش
2013/01/30, 12:45
امروز دلار و سکه مقاومت تاريخي خودشون را شکوندند.
تبريک به سازمان بوق بخاطر فراري دادن پول از بازار سرمايه
تبريک به اقا غضنفر بخاطر گلي که به خودمون زد.
احتمالا دوباره شب عيد برند سراغ جمشيد و دستگيرش کنند.

سعید پور احمدی
2013/01/30, 12:47
منکر تورم سرسام آور بیرون و افتادن طاعون به جون بورس نیستیم منکر بی ثباتی شدید در فاکتورهای اقتصادی هم نمیشه بود نمادها حداقل به اندازه رشد داشته هاشون به قدر تورم 100درصدی هم خیال رشد ندارن امیدواریم راه بهبودی روزنه ای یا لااقل جرعه آبی برای دوام پیدا کنیم............خدا ایران رو فراموش نکن...........

کيانوش
2013/01/30, 12:49
سلام..

بازار های رقیب به شدت در حال رشد بورس در حال افت ودر جازدن ..محصولات همین کارخانه ها به شدت در حال رشد خود سهام در حال افت ..

دوست من فنر بازار به شدت در حال فشرده شدن هست ولیدر بازار در برگشت گروههای هستن که اول دلبری هستن دوم پی بریا زیر 5 دارن این گروه در صدرشون پترو وگروه روی هست ..شک نکنید بیشترین بازدهی از ان اینهاست ..

قيمت جهاني روي شد 2135دلار
......................................
کالسمين فراور کروي بودجه را با روي 1900دلاري و دلار 1800توماني بسته اند.
باما با دلار 2500تومان اتاق بازرگاني

فنر گروه روي بسيار فشرده شده است.

پرریسک
2013/01/30, 12:52
با سلام
جناب پرریسک با توجه به صف های تشکیل شده روند ساختمونی ها رو چطور میبینین؟؟؟

با سلام..

روند صعودی نشده هنوز باید دید شنبه ویک شنبه می تونن دوام بیارن اگر دوام بیارن ثشرق با حد ضرر 175 کسی دوست داشت بخره در غیر اینصورت برا خرید توصیه نیمشه..

- - - Updated - - -

امروز دلار و سکه مقاومت تاريخي خودشون را شکوندند.
تبريک به سازمان بوق بخاطر فراري دادن پول از بازار سرمايه
تبريک به اقا غضنفر بخاطر گلي که به خودمون زد.
احتمالا دوباره شب عيد برند سراغ جمشيد و دستگيرش کنند.

دلبر رو بکنن 10 هزار تومن ..

خسته شدیم 50 تومن 100 تومن بالا میره ..مرگ یکبار شیون هم یکبار ..

Shivana44
2013/01/30, 12:58
جناب پژویان از این حرفها زیاد میزنه ولی کیه که گوش کنه

Fundamental
2013/01/30, 12:59
حروم خوری تا کی ؟
ما که پولمون رو از سر راه نیاوردیم آخه چرا مسئولین با ما این کارها رو میکنند! بابا یکی نیست بگه این پول های که داره میره تو دلار و سکه داره به همه ضرر میرسونه جامعه رو فاسد میکنه ، کشت و کشتار داره میشه واسه 70 تومان پول طرف ادم میکشه ، اونوقت اقایون میان دستکاری تو گزارشات شرکتا میکنند !!! حتی اگر بورس هم حبابی بشه که هنوز به قیمت واقعی خودش نرسیده چه اشکالی داره !!!! به جای این که پول بره تو اقتصاد دلاری !!!!! تاسف داره بخدا ، اسممون رو گذاشتیم مسلمون.

mmis
2013/01/30, 13:32
از قدیم گفتن رهرو آنست که آهست و پیوسته رود
ولی الان ما می بینیم رهرو آنست که شتابان افسار گریخته رود (دلبر)
اگه قدیما بودن الان دوتا شایدم چندشاخ تو سروشون سبزه شده بود
قدیما خوب بود ما نبودیم آینده خوب میشه بازمانیستیم

صداقت2
2013/01/30, 13:36
با سلام

پرریسک خان

وصندوق با تقسیم سود 40 تومانی مجمع تا به حال 20 در صدی رشد کرده

آیا وارد روند صعودی شده؟

خریدش را تا چه قیمتی جایز می دانید؟

یکی از دوستان هم تعدادی مداران از قبل داره - چه کار کنه نگه داره یا بفروشه؟

ممنون

......

سعید پور احمدی
2013/01/30, 13:39
ثبت رکوردی دیگر در اقتصاد:

امروز دوباره در جا زدن های قیمت دلار ادامه داشت به طوری که با شکست رکورد در جا زدن قبلی توانسن حدود 1 ساعت بدون تغییر قیمت مانده و رکرد قبلی که تنها 45 دیقه بود را بشکند.......

دوستان تبریک میگم.....بازم بگید ثبات نداریم و بازارهای رقیب از بورس بهتره.............

آریو
2013/01/30, 13:48
شک نکنید حامل ها گران خواهند شد ..این رو عالم وادم می دونن ..

ولی بحث اینجاست گروه پترو پی بریا 10 نداره که ادم بترسه ..پی برای زیر 5 دارن ..در کنار اون دلبر 5000 تومنی جبران می کنه ..فعلا دلبر بالای 3600 تومن هست ..اره قربونش ...

ولی خوب جو روانی میزاره رو بازار ..در این شکی نیست ..این تایید وتکذیب ها هم به درد خودشون میخروه ..

گروه خودرو افزایش نرخ گرفتن ایا سود اور شدن خیر ..اینها ورشکسته هشتن ..گروه پترو هم هر کاری کنن باز هم سوداور هستن ..

دلار 3750 فروش
3700 خرید

لعنت به هر چی کار گزاری

تا پولمون از کارگزاری لعنت شده در بیاد دلار 150 تومن رفته روش
http://www.bonbast.com/

سعید پور احمدی
2013/01/30, 13:49
چه خبر شده اوففففففففففففففف چه افتی داشت یه دفعه دلار!!!!!!!!!!!از 3700 یه کله ریخت تا 3690 تومان!!!!!!!!!احتمال افت شدید سهم های دلاری هست بچه ها حواستون باشه شاید هم مذاکره شده با آژانس پس احتمالا تکذیب ولایتی هم دروغ بوده!!!!!!!1

HSC
2013/01/30, 13:50

خطرناكه عزيزم ، به نظر من بزرگان پريزور خالي كردند ، قنديها يه نوسان بزرگ دادن و الان دوباره رفتن كه يه دو - سه هفته اي منفي بخورن...

گوش به زنگ باش واسه پتروها !

بفرما اين هم خبر خوب براي پتروها ، كهنه سوار هم ديگه بايد خيالش راحت باشه...

بعد از اون خبره بده ساختگي، اين هم خبر خوب و نفي اون خبر بده ...

فقط ميخاستن سهام پتروشيمي رو از دست سهامداراي احساساتي مفت بگيرن كه البته موفق هم شدند.

از شنبه با احتمال 88% پتروها مثبت ميشن... ( تبريك يه دوستان سهامدار پتروشيمي بخصوص شاراكيها)

متن خبر:

خوراک دلاری مجتمع های پتروشیمی وجاهت قانونی ندارد (اخبار بورس)

خاطر نشان می شود روز گذشته برخی رسانه ها از صدور بخشنامه ای از سوی وزیر نفت خبر دادند که بر اساس آن صادر کنندگان محصولات پتروشیمی که بهای خوراک گاز و مایع خود را براساس قیمت ارز مرجع می پرداختند از این پس باید بهای خوراک بخشی از محصول که در داخل عرضه می شود را به ریال و بخشی که صادر می شود باید براساس دلاری به پالایشگاهها پرداخت کنند که احتمالاً مبنای آن بر پایه قیمت بازار آزاد خواهد بود. نمابورس
چهارشنبه 11 بهمن 1391 | 12:25 | 0 نظر

homework
2013/01/30, 13:52
با وجود اینکه از لیست تحریم اتحادیه اروپا بیرون اومده؟؟؟

پرریسک
2013/01/30, 13:58
دلار 3750 فروش
3700 خرید

لعنت به هر چی کار گزاری

تا پولمون از کارگزاری لعنت شده در بیاد دلار 150 تومن رفته روش
http://www.bonbast.com/

بله تا پوله بیاد تو حساب 4 روز طول می کشه ..تو این 4 روز هم که قیمت ها هر روز بهتر از دیروز ..

HSC
2013/01/30, 14:00
با سلام..

روند صعودی نشده هنوز باید دید شنبه ویک شنبه می تونن دوام بیارن اگر دوام بیارن ثشرق با حد ضرر 175 کسی دوست داشت بخره در غیر اینصورت برا خرید توصیه نیمشه..

- - - Updated - - -

اصلا بهترين كار اينه كه واحد پول ملي مونو از ريال به دلار تغيير بديم...

ماشالا مردم بيش از اونكه ريال داشته باشن دلار دارن.

بهترين راه براي دور زدن تحريمها تغيير واحد ملي پوله ( از ريال به دلار! )

جه فرقي ميكنه اصلا !؟ به جوج واشنگتن بگيد تو فيگوري كه موقع عكس گرفتن توي دلار گرفته يه مقدار جمع تر بشينه تا خميني هم بغلش جا شه !!!

دلبر رو بکنن 10 هزار تومن ..

خسته شدیم 50 تومن 100 تومن بالا میره ..مرگ یکبار شیون هم یکبار ..

پرریسک
2013/01/30, 14:00
با وجود اینکه از لیست تحریم اتحادیه اروپا بیرون اومده؟؟؟

منتظر ورشکستگی بانکیها هستم ..

مگه تو بانکها پولی هم مانده ..یا وامهایی دادن کسی میاره پس بده یعنی داره پس بده ..

حد ضرر 107 اگر دوست داشتی..

AAbas
2013/01/30, 14:01
آقا بورکس چرا فیلتره؟؟

پرریسک
2013/01/30, 14:02
چه خبر شده اوففففففففففففففف چه افتی داشت یه دفعه دلار!!!!!!!!!!!از 3700 یه کله ریخت تا 3690 تومان!!!!!!!!!احتمال افت شدید سهم های دلاری هست بچه ها حواستون باشه شاید هم مذاکره شده با آژانس پس احتمالا تکذیب ولایتی هم دروغ بوده!!!!!!!1

سعید جان چه شده ؟؟؟

پست هات کمی مشکوک شده ..

بیخیال دنیا خودتان رو عشق هست ..مراقب سلامتی باشید ...فوقش با این وضع برمی گردیم به دوران صدر اسلام ..چی از این بهتر ...

حصیر ونان وخرما ویک زنده ساده وبی الایش..

- - - Updated - - -

آقا بورکس چرا فیلتره؟؟

فیلتر نیست ..

http://pro.bourex.com/viewforum.php?f=2&sid=8f30fb635f61430167e67f650aba69f0

bashash
2013/01/30, 14:05

كه ز انفاس خوشش بوی كسی می آید
از غم هجر نكن ناله و فریاد كه من
زده ام فالی و فریادرسی می آید
كس ندانست كه منزلگه معشوق كجاست
این قدر هست كه بانگ جرسی می آید
از ظهور بركاتش نه من خرم و بس
عیسی اینجا به امید نفسی می آید
همه اعیان جهان چشم به راهش دارند
هر عزیزی ز پی ملتمسی می آید
فیض دارد سر آن كه به رهت جان بازد
هر كس اینجا به امید هوسی می آید
دوست را گر سر پرسیدن بیمار غم است
گو بیا خوش كه هنوزم نفسی می آید

تقديم به تمامي دوستان اين تاپيك بخصوص صاحب خونه جناب پرريسك @};-

کاظمی
2013/01/30, 14:09
بله تا پوله بیاد تو حساب 4 روز طول می کشه ..تو این 4 روز هم که قیمت ها هر روز بهتر از دیروز ..

سلام و درود بر سید عزیز..
امروز 70 درصد سبد رو نقد کردم.
واسه 4 روز بعد چی پیشنهاد میکنی ؟!!
نظرم روی سرکه است .بنظرت ربع یا نیم بهتر از تمام نیست؟ یا کلا بی خیال تجارت کردن شیم فعلا؟

آذرآبادگان
2013/01/30, 14:14
بیخیال دنیا خودتان رو عشق هست ..مراقب سلامتی باشید ...فوقش با این وضع برمی گردیم به دوران صدر اسلام ..چی از این بهتر ...

می بخشید جناب پرریسک
ولی در مورد نان و خرما فکر کنم باید کمی تجدید نظر کنید
این دو تا خیلی وقته از سبد حذف شدند

HSC
2013/01/30, 14:17
من نمودارهاي دلار و سكه رو نگاه نكردم ولي به نظرم تو اين مدت رشد خوبي كردند و مستعد يه اصلاح يا لااقل در جازدن مقطعي شده اند!

وگرنه اگه قرار باشه اينجور پيش بره كه تا عيد دلار شده 10هزار تومن ، الان داره روزي 100-150 تومن ميره روش! اين طبيعي نيست و يه جايي واي ميسته و

اصلاح ميكنه و بعد دوباره ميره بالا.

بنظرم الان دلار و سكه خريدن خطرناكه....

مگه ملت ميخان شب به جاي نون دلار بخورن كه انقدر بالا بخرن؟!؟!!؟ الان هركي بخره يا لااقل اگه بالاي 4000 هركي بخره قطعا در كوتاه مدت ضرر ميكنه.

پرریسک
2013/01/30, 14:24
من نمودارهاي دلار و سكه رو نگاه نكردم ولي به نظرم تو اين مدت رشد خوبي كردند و مستعد يه اصلاح يا لااقل در جازدن مقطعي شده اند!

وگرنه اگه قرار باشه اينجور پيش بره كه تا عيد دلار شده 10هزار تومن ، الان داره روزي 100-150 تومن ميره روش! اين طبيعي نيست و يه جايي واي ميسته و

مگه ملت ميخان شب به جاي نون دلار بخورن كه انقدر بالا بخرن؟!؟!!؟ الان هركي بخره يا لااقل اگه بالاي 4000 هركي بخره قطعا در كوتاه مدت ضرر ميكنه.

والا با این قیمتهای که در کالهای ما داریم می بینم فعلا ارزانترین کالا سرکه هست ..

در ضمن فعلا اونهایی که نخردین بیشتر ضرر کردن ومی کنن ...با این همه درصد رو رعایت کنید ..سقف بهای قبلی شکسته بشه دیگه باید منتظر صعود سریعتر هم باشیم ..متاسفانه..

پرریسک
2013/01/30, 14:26
سلام و درود بر سید عزیز..
امروز 70 درصد سبد رو نقد کردم.
واسه 4 روز بعد چی پیشنهاد میکنی ؟!!
نظرم روی سرکه است .بنظرت ربع یا نیم بهتر از تمام نیست؟ یا کلا بی خیال تجارت کردن شیم فعلا؟
سلام
نیم وتمام هر درو بهتر هستن ..

در مورد خرید هم درصدی از بد رو بخرید وبیخالی افت وخیز بشید ..

در مورد بورس هم باید ببینم چه زمانی روند صعود شدیت میگیره ..فعلا فقط در جا میزنه واین در جازدن خود ضرر هست ..با این همه درصد سبد بورسی رو کم کنید ..

تاران
2013/01/30, 14:27
پرریسک جان
شاخص قندیها مقاومت خودشو شکوند؟
آینده این گروه رو با توجه به اینکه احتمالا افزایش نرخ شکر بمونه برای سال بعد چطور میبینی؟

پرریسک
2013/01/30, 14:31
پرریسک جان
شاخص قندیها مقاومت خودشو شکوند؟
آینده این گروه رو با توجه به اینکه احتمالا افزایش نرخ شکر بمونه برای سال بعد چطور میبینی؟

کانال مانال رو ول کنید ..

بالای قیمتهای که میگم اگر خواستن مثبت بشن با حد ضرر هر که دوست دشات وارد بشه ..مثبت نشدن نگاه کنید ..مجبور به خرید نیستید ..

قزوین بالای 1070 تومن ..قثابت بالای 580 تومن ..قشرین بالای 690 تومن ..قشکر بالای 725 تومن ..قشیر بالای 1100 تومن..قنیشا بالای 1370 تومن ..قند اصفهان بالای 3980 تومن..قمرو بالای 1720 تومن ..قشهد بالای 1820 تومن ..

حالا بالای این قیمتها با حد ضرر های گفته شده اگر خواستن صف خرید بشن وارد بشید ..نشدن هم نخرید ..

سعید پور احمدی
2013/01/30, 14:32
[QUOTE=پرریسک;275085]سعید جان چه شده ؟؟؟

پست هات کمی مشکوک شده ..

- - - Updated - - -

جعفر جون من همون سعیدم با همون تفکرات من اعتقاد دارم رشد دلار یعنی حمایت از تولید داخلی و عدم ورود بی رویه محصولات خارجی ولی به بی درو پیکری اعتقاد ندارم....گفتن رشد دلار خوبه ولی حد و ورز تعیین کنن یه جا کنترلش کنن دیگه بکن 3500همه قبول کنن بره پی کارش تا بشه برنامه ریزی کرد....هر کی یه حرفی میزنه و هر کی یه کاری میکنه این که نمیشه اقتصاد!!!اصلا تمام مشکلات ما از بی ثباتیه و بی مدیریتی خوب معلومه یه خانواده وقتی بدونه ثبات نیست باید حمله ببره به برنج و.........کم یاب شه اون گناهی نداره بیماری بی ثباتی اونو اینجور کرده.....
گفتیم ما هم مقصریم نباید جنس گرون شد بخریم ولی دیگه نه انقدر خر تو خر که هیچ چیز سر و تش معلوم نیست آدم نیزه امیدوار باشه ولی حقیقت ها هم همین چیزهاست که داریم میبینیم به نظرم دیگه دارن شورش رو درمیارن و همه چی از حدودش داره خارج میشه و اینجور همون مزیت ها هم عیب میشه واونوقت کار تمومه.............

HSC
2013/01/30, 14:35
کانال مانال رو ول کنید ..

بالای قیمتهای که میگم اگر خواستن مثبت بشن با حد ضرر هر که دوست دشات وارد بشه ..مثبت نشدن نگاه کنید ..مجبور به خرید نیستید ..

قزوین بالای 1070 تومن ..قثابت بالای 580 تومن ..قشرین بالای 690 تومن ..قشکر بالای 725 تومن ..قشیر بالای 1100 تومن..قنیشا بالای 1370 تومن ..قند اصفهان بالای 3980 تومن..قمرو بالای 1720 تومن ..قشهد بالای 1820 تومن ..

حالا بالای این قیمتها با حد ضرر های گفته شده اگر خواستن صف خرید بشن وارد بشید ..نشدن هم نخرید ..

آفرين . اين شيوه اي كه جعفر ميگه از همه بهتره. بي خودي نريد خودتونو اسير نوسانات قندي ها كنيد.

البته به نظر من قنديها مثبت شدنشون تموم شد. از فردا منفي ميشن تا اول اسفند. اول اسفند بخاطر گزارشهاي 92 مثبت ميشن.

mehdipour2000
2013/01/30, 14:37
سلام
جعفر جان روی باما نظرت چیه؟ میتونه بیشتر بسازه؟ یا پیش خور شده؟ قیمت و rsi در 940-950 یه مقاومت داره... که شکستنش خیلی جالب میشه

Jamshidyar
2013/01/30, 14:42
حروم خوری تا کی ؟
ما که پولمون رو از سر راه نیاوردیم آخه چرا مسئولین با ما این کارها رو میکنند! بابا یکی نیست بگه این پول های که داره میره تو دلار و سکه داره به همه ضرر میرسونه جامعه رو فاسد میکنه ، کشت و کشتار داره میشه واسه 70 تومان پول طرف ادم میکشه ، اونوقت اقایون میان دستکاری تو گزارشات شرکتا میکنند !!! حتی اگر بورس هم حبابی بشه که هنوز به قیمت واقعی خودش نرسیده چه اشکالی داره !!!! به جای این که پول بره تو اقتصاد دلاری !!!!! تاسف داره بخدا ، اسممون رو گذاشتیم مسلمون.

تزویر رو شناختی دوست من ؟

....
ما را به رخت و چوب شبانی فریفته است
این گرگ سالهاست که با گله آشناست

mmis
2013/01/30, 14:48

به نظر من هم دلار و سکه تا انتخابات صعود آنچنانی نداره حتی بصورت دستوری هم شده پایینش می یارن با بازاریها هم صحبت می کنی با احتیاط در این دومورد عمل می کنند وقتی می تونن قیمت دلار چند سال ثابت نگه دارند چند ماه براشون کاری نداره حتی ممکنه این افزایش قیمت دلار هم برنامه ریزی شده باشه البته بعد از انتخابات بازهم شرایط تعیین کننده همه چیز خواهد بود فعلا دولت دهم در همینجا تعطیل همه رفتن سراغ انتخابات بازی خروج از بورس با این قیمتها ووارد شدن به بازار دلار وسکه خطرناک به نظر می رسد برای نمونه سکه گرمی در حال حاضر دوبرابر ارزش طلای که در آن بکاررفته معامله می شود

مهران
2013/01/30, 14:56
روي 2155 حدودا 10 دلار تا شكست مقاومت

داروساز
2013/01/30, 15:13
#:-Sورود سکه به 1500000 را به ملت نجیب تبریک و تسلیت عرض میکنم

بابک 52
2013/01/30, 15:18
دلار شد 3700 فدای سرت!!!
سکه شده یک و نیم میلیون به درک!!
نون نداریم بخوریم به اسفل و سافلین!

همه اینا رو ول کن....
بوی گل و سوسن و یاسمن آمـــــــد :|

بابک 52
2013/01/30, 15:21
قیمت پراید 111 : بین 17 تا 18 میلیون.
دلار 3700.
درهم 980.
دیگه هیچ کاری نمیشه کرد :|
اینجاس که باید شعرِ هایده رو همه باهم بخونیم :
روزهای روشن خداحــــــــــافظ ، سرزمینِ من خداحــــــــافظ ، خداحـــــــــــــافظـــــ ــــ !
همه تکرار کنن :|

آریو
2013/01/30, 15:24
دلار 3700.
درهم 980.
روزهای روشن خداحــــــــــافظ ، سرزمینِ من خداحــــــــافظ ، خداحـــــــــــــافظـــــ ــــ !

بابک جان
دلار 3850 تومان
فروش سکه اکثر صرافا ندارن
یدونه صرافیم گیر آوردیم میگه نقدی باید بدی
مثل اینکه شبکه شاپرک بهم ریخته

پرریسک
2013/01/30, 15:25
دوستانی که سرکه نخریدن اگر توانشو دارن ملک خرید کنن ..

چون ملک در اثر رشد دلبر وسرکه جو روانی بیشتر تاثیر گرفته واگر سرکه 100 درصد رشد کنه ملک 150 درصد میره بالا ..این هم بر می گرده به فرهنگ ایرانی ها که ملک رو مطمئن تر از هر کالایی برا سرماه گذاری می بینن..

مثال هم زیاد زده شد ..همین شهر ما ملکی بود 20 تومن الان طرف 90 تومن هم حاضر به فروش نیست مشتری هم دست به نقد براش هست ..بالای 400 درصد رشد ..در حالی که سرکه 800 تومنی هنوز 1600 هم نشده ..

پرریسک
2013/01/30, 15:27
#:-Sورود سکه به 1500000 را به ملت نجیب تبریک و تسلیت عرض میکنم

من هم تبریک میگم به امید تارگت 2000 میل وبعدش 2500 ...

این تورم درسته خیلی درد داشت وداره وخواهد داشت ولی خوب یک موهبت الهی هست که از طرف اون بالایی سر این مردم نازل شد ...خدا هنوز این مردم رو فراموش نکرده ..حالا چرا ...

گذشت زمان نشان خواهد داد ..

محمد حسن
2013/01/30, 15:30
دلار 3700.
درهم 980.

18 بهمن خداحــــــــــافظ ، سرزمینِ من خداحــــــــافظ ، خداحـــــــــــــافظـــــ ــــ !

سعید پور احمدی
2013/01/30, 15:34
چقدر ناپخته بودم:

الان میگم کتاب ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد یه شاهکار بوده که خوندم نه بخاطر بعد علمی و روانشاسی روزگار که بخاطر بعد اقتصادیش.کتاب حول محور خودکشی است و در به چالش کشیدن خودکشی از غیر قابل پیش بینی بودن آینده حرف در میونه.دختری قبل از خودکوشی برای آخرین بار دم پنجره میره و پسرکی میلیاردر از بیرون میبینتش و عاشقش میشه و .....................و ورونیکای خوشبخت همیشه به تصمیم خودکشی اونروزش که قرار بوده این همه خوشبختی رو ازش بگیره میخندیده..........
یاده داستان خودم افتادم که عید بود یه مقدار پوا اضافی بعد خریدها مونده بود که رفتیم برای عیال یه انگشتر بگیریم خلاصه خرید 400 هزاری ما شد رو رودرواسی فروشنده و خواسته عیال 1میلیون و 100هزار با مالیات و ارزش افزوده و مزدساخت و...گرمی 87000هزار.......
آقا ما که ته جیبمون شب عید خالی شده بود شروع کردیم جر و بحث غرغر که چرا اینو گرفتی بیچاره شدم شب عیدی بانک تعطیله حساب کارتیم خالیه حسابم دفترچه ای و بورس هم تعطیله و .......خنوم گفت حالا ناراحت نباش طلا خریدیم سود میکنه گفتم طلا تو اوجه کجا سود میکنه میدونی باید بشه چند تا سود کنیم؟باید بشه گرمی 88000هزار نومان.......گفتم الان طلا گرهی 75000هزاره فوقش میتونه یر به یر بشه و................
ای دریغ کاش انقدر اوتروز همون اندک حرص رو هم نخورده بودم و...............

hasan85
2013/01/30, 15:35
18 بهمن خداحــــــــــافظ ، سرزمینِ من خداحــــــــافظ ، خداحـــــــــــــافظـــــ ــــ !

جناب محمد حسن باز هم با ماندن در گروه قندی موافقید یا نه؟

بابک 52
2013/01/30, 15:35

این تورم درسته خیلی درد داشت وداره وخواهد داشت ولی خوب یک موهبت الهی هست که از طرف اون بالایی سر این مردم نازل شد ...خدا هنوز این مردم رو فراموش نکرده ..حالا چرا ...

دقيقا زماني که فکر ميکني زندگي ديگه از اين بدتر نميشه
يه اتفاقي ميفته که ميبيني
نـــــــــــه، از اين بدترم ميشه ......

سعید پور احمدی
2013/01/30, 15:37

امیدوارم موهبته بدون خونریزی پیش بیاد سید........

پرریسک
2013/01/30, 15:40
دقيقا زماني که فکر ميکني زندگي ديگه از اين بدتر نميشه
يه اتفاقي ميفته که ميبيني
نـــــــــــه، از اين بدترم ميشه ......

پس قدر سلامتی رو بدانیم ..

قصد بحث ندارم ..

ولی هیچ چیزی چشم وگوش این مردم رو باز نمی کرد جز دلبر 3000-4000 و..همینطور برو بالا ..

این رو کامل دارم می بینم ..این مردم دیگر اون مردم قبلی نیستن ..اینبار فهمیدن یک من ماست چقدر کره داره ..

همیشه جنبه مثبت قضایا رو بنگرید ...

- - - Updated - - -

امیدوارم موهبته بدون خونریزی پیش بیاد سید........

هر کاری تاوانی دارد ..

من هم امیدوارم ..

محمد حسن
2013/01/30, 15:41
جناب محمد حسن باز هم با ماندن در گروه قندی موافقید یا نه؟

بله موافقم خوبهاش رو انتخاب کنید اینها یک تعدیل خوب با شرایط حاضر دارند بعضی ها افزایش سرمایه پیش رو دارند (قبل از عید)
تعدیل دومشون با شکر که تازگیها مطرح شده 1700 تومان در پیش رو خواهند داشت (بعد از عید)
تعدیلهای بعدی اگر روند افزایش دلار که پیش بینی میشه تا شهریور از 5000 تومان رد خواهد شد را در پیش خواهند داشت
بهترینها قپیرا قلرست قشهد قمرو قصفها و نسبتاً قشیر و قهگمت
از بین اینها اونهایی که باز هستند و فرصت خرید میدهند بخرید انشالله که سود می کنید

mehr_bourse
2013/01/30, 15:46
دلار 3700.
درهم 980.

خیلی خدا بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

AVIN 8861
2013/01/30, 15:47
بله موافقم خوبهاش رو انتخاب کنید اینها یک تعدیل خوب با شرایط حاضر دارند بعضی ها افزایش سرمایه پیش رو دارند (قبل از عید)
تعدیل دومشون با شکر که تازگیها مطرح شده 1700 تومان در پیش رو خواهند داشت (بعد از عید)
تعدیلهای بعدی اگر روند افزایش دلار که پیش بینی میشه تا شهریور از 5000 تومان رد خواهد شد را در پیش خواهند داشت
بهترینها قپیرا قلرست قشهد قمرو قصفها و نسبتاً قشیر و قهگمت
از بین اینها اونهایی که باز هستند و فرصت خرید میدهند بخرید انشالله که سود می کنید

سلام....

و قزوين؟؟؟؟؟

بابک 52
2013/01/30, 15:48
از پراید هیفده میلیونی بدتر ، حرفای حاج آقا روی منبر در مورد وضعیت خوب و رو به راهِ اقتصاد مملکته :|

سعید پور احمدی
2013/01/30, 15:48
[QUOTE=پرریسک;275085]سعید جان چه شده ؟؟؟

پست هات کمی مشکوک شده ..

سید گفتیم دلار بره بالا رشد تولید داخل و عدم واردات جنس چینی به نفع کشوره ولی نه اینجور که هر کی یه ساز بزنه و هر روز یه قیمت بیاد بالا و هیچ کس تکلیف هیچ چیز رو تو آینده ندونه؟اینجوری دیگه برنامه ریزی نمیشه کرد عاقل ها کوچ میکنن و ما ها میمونیم یه مشت چلاق و بی دست پا و میلولینم تو هم.....بی ثباتی همون مزیت های افزایش منطقی رشد دلار رو هم از بین میبره و اوضاع خطرناک میشه و............بیان بگن 3500 ثابت و برنامه ریزی کنید تولید کنید و........این دیگه خیلی مسخره است هر روز یه قیمت هر کس یه حرف و........