PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چی .......چرا؟؟؟؟

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107

علی بابا
2013/02/01, 22:28
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان گرامی
...با کسب اجازه از محضر تک تک عزیزان، بنا به دعوت دوست عزیزم سعید پوراحمدی عزیز، بنا به رسالتی که در جهت اطلاع رسانی بر دوش خود احساس می کنم، از این پس در تاپیک " استراتژی، دقت، انتخاب... فتح قله ها" نیز در کنار دوستان این تاپیک قلم خواهم زد و در آن تاپیک پاسخگوی عزیزان خواهم بود و اندک اندوخته ای را که اینک به زینت تجربیات دوستان عزیزم در تاپیک چی ...چرا آراسته شده است، در اختیار مراجعین به آن تاپیک قرار خواهم داد...
...این امر برای جلوگیری از شلوغ شدن تاپیک چی....چرا و استفاده از محضر دوست عزیزمان جناب پرریسک صورت می پذیرد و بنده نیز همچون گذشته شاگردی هستم که سوالات خود را از پرریسک عزیز در تاپیک "چی ....چرا "مطرح خواهم نمود.
با سلام
اگر یکی از مدیران سایت و یا با دادن دسترسی به جناب پر ریسک، بعد از اینکه جناب پر ریسک مطلبی زدن خودشون و یا همون مدیر، پست های ایشان (چه به صورت تحلیل و چه به صورت جواب سوال) را به تاپیک که فقط مخصوص پست های جناب پرریسک است منتقل شوند. اینطوری در این تاپیک فقط بیانات و جواب سوالات ایشان است. یعنی فقط ایشان نوشته اند و کسی دیگری حق نوشتن نداشته باشد. اینطوری در کمترین زمان می شود نوشته های ایشان را مطالعه کرد.
باعث خوشحالی همه ی اعضا خواهد بود اگر این کار اجرایی شود

Asadirad
2013/02/01, 22:52
تشکر از روشن سازیه شما. الان تکلیف سهامدارای قندی و شاراک دارن چیه لطفا جواب منو بدید

سلام شبخیر.
دوست عزیز با حضور اساتید قدری که تو این سایت قلم میزنند پاسخ به پرسشتون برا من سخته ولی چون خودم روی قندیها فعال هستم(با حجم بالا)
توصیه موکد دارم که در این صنعت سهامدار باشید و از نوسانگیریهای روزانه بپرهیزید،قطعا در میان مدت با توجه به روند صعودی ارز، تارگتهای به مراتب بالاتری در انتظار سهام این صنعت خواهد بود ضمنا توصیه میکنم سهمی رو بخرید که از فاند قویتری برخوردار باشد،قپیرا،قصفها،قمرو از بهترین های اینصنعت
هستند.من خودم بیش از یکسال و نیم است که سهامدار قپیرا هستم و در این مدت هم فقط به خریدهای قبلی ام اضاف کردم.
در مورد صنعت پتروشیمی هم که قطعا شاراک یکی از بهترینهای این گروه است مطمعن باشید با این رشد فزاینده دلبر و با توجه به تعدیلهای خوب این گروه
حالاحالاها باید شاهد لیدر بودن این گروه در بازار باشیم.
سلامت باشید.

Hamidkhann
2013/02/01, 23:15
پستهای اینجا دیگه داره کسل کننده میشه. وقتی آقای پرریسک نیست فقط مطالب نقل قول شده از کاظم نادرعلی جالبه. بقیه همش یا گله هستش یا تعریف یا تکذیب سهمها. مطلب کارشناسی یا خبر درست درمون وجود نداره

nirvana_00
2013/02/01, 23:33
روند 50 روزه ی قندی ها رو اگر دنبال کنید متوجه حرکت شاخص در قالب چنگال اندرو خواهیم بود و این اطمینان رو می شه لحاظ کرد که این حرکت دنباله دار خواهد بود.

. در روند کوتاه مدت احتمال پولبک به مقاومت معتبر 4380 تا 4400 واحد که هم سقف تاریخی شاخص و هم میدلاین چنگال اندرو هست وجود دارد.

روند بلند مدت شاخص قندی روند صعودی این صنعت رو به وضوح مشخص می کنه ( شاخص قندی از سال 88 تا کنون 15 برابر شده ) پس می توان در بلند مدت هم به این صنعت امیدوار بود.

.مقاومت های پیش رو 4600، 4800 و 5200 واحد و حمایت قوی در 4380 واحد.

و حال بحث نرخ ارز مرجع که تا آخر این ماه تکلیفش مشخص خواهد شد.

.قندی ها با هر 100 تومان افزایش نرخ ارز توانایی 10 تا 12 درصد تعدیل دارند. غذایی هایی چون غمارگ و غبشهر با هر 200 تومان افزایش توانایی تعدیل 10 تا 17 درصدی

".احسان."
2013/02/01, 23:34
در مورد قيمت دلار به نظر مي رسد افزايش كنوني قيمت در بازار آزاد به دليل فراهم كردن نقدينگي توسط دولت براي دادن عيدي كارمندان و هديه اي كه دولت قول داده است، مي باشد.

انتخاب جان كري به عنوان وزير امور خارجه و ابراز اميدواري ايران هم نشان از برنامه بزرگي است كه مي تواند براي توافق در مورد برنامه هسته اي صورت گيرد.

تعويق مذاكرات هم براي مشخص شدن تيم مذاكره آمريكايي هم نكته ديگري بود، كه در چند وقت پيش اتفاق افتاد.
اينقدر مذاكرات مستقيم مهم بوده كه اوباما جان كري معتدل را پيشنهاد كرده تا حسن نيت خود را به ايران نشان دهد.

مذاكرات هم تا قبل انتخابات ايران برگزار نخواهد شد، اما شرايطش آماده مي شود.
در ماه آذر و دي فروش نفت ايران افزايش يافته كه باز هم پالس مثبت از طرف آمريكاست.
ديدگاه خودم مثبت است.

و اما در مورد بورس:
دلار 4000 توماني، روي 2154$ ، مس 8267$، سرب 2458$ افزايش قيمت سنگ آهن، همه و همه نشاندهنده سودآوري سهام شاخص ساز مهم است.
باز هم تاكيد مي كنم، تحليلگران بازار بورس ايران يه سر و گردن از تحليلگران بورس زيمباوه بالاتر هستند، اين تحليلگران نخواهند گذاشت، كه بورس ايران از تورم و نمي دونم بازار ارز و سكه عقب بيافتد.

هرچه از تاخير رشد بازار بگذرد، رشدهاي انفجاري رو در پي خواهد داشت. بنابراين اگر از فردا بازار مثبت بازار شروع شود، سه ماه رشد را انتظار دارم، بصورت پيوسته. هرچه ديرتر شروع شود اين رشد انفجاري تر خواهد بود.

بعضي از دوستان قندي هم آسمان رو به ريسمان مي بافند، تا بازار منفي شود و چهار تا قندي مثبت.
بازار مثبت شود قندي و غير قندي ندارد. همه با هم بالا مي رود. بخصوص الان كه نرخ مرجع در هفته آينده تعيين تكليف مي شود.

سهام پيشنهادي براي خريد فردا: سهام معدني دلاري: گروه روي، سنگ آهني، مس

موفق و پرسود باشيد.

nirvana_00
2013/02/01, 23:38
با افزایش قیمت های جهانی بازار فردا می تواند بازاری با اقبال به گروه فلزی و معدنی باشیم به طور مثال گروه روی موفق به شکست مثلث بلند مدت خود شد انتظار بازار متعادل و مثبت برای گروه روی دارم

http://forums.boursy.com/imported/2013/02/40.jpg (http://www.8pic.ir/)

bashash
2013/02/01, 23:40
جوبايدن دركنفرانس مونيخ دربرلن خواستار مذاكره مستقيم ايران وآمريكا براي حل مناقشات في مابين شده

پرریسک
2013/02/01, 23:56
کانال مانال رو ول کنید ..

بالای قیمتهای که میگم اگر خواستن مثبت بشن با حد ضرر هر که دوست دشات وارد بشه ..مثبت نشدن نگاه کنید ..مجبور به خرید نیستید ..

قزوین بالای 1070 تومن ..قثابت بالای 580 تومن ..قشرین بالای 690 تومن ..قشکر بالای 725 تومن ..قشیر بالای 1100 تومن..قنیشا بالای 1370 تومن ..قند اصفهان بالای 3980 تومن..قمرو بالای 1720 تومن ..قشهد بالای 1820 تومن ..

حالا بالای این قیمتها با حد ضرر های گفته شده اگر خواستن صف خرید بشن وارد بشید ..نشدن هم نخرید ..

نظر بنده در مورد قندیها ..

باقی قضایا باد هواست ..بالای قیمتهای گفته شده طبق روش گفته شده با حد ضرر گفته شده هر که دوست داشت بخره ..

پرریسک
2013/02/01, 23:57
هفته پیش یه سر رفتم بنگاه املاک یکی از دوستان ببینم اوضاع چطوره با اجازتون حتی یه فایل فروش نداشت
طرف میگفت تمام سازنده ها فایلهاشون خالی کردن واسه سال بعد در عوض تقاضا زیاده مخصوصا متراژ پایین
و اگه کسی مورد فروشی داشته باشه ظرف حد اکثر 48 ساعت فروخته میشه .
دوستان اگه شما آپارتمانی رو بخواید اجاره بدید رهن و اجاره میدید یا رهن کامل و با اون پول میرید سراغ سرکه و
دلبر ؟ با توجه به اینکه بیشتر مستاجرین هم تمایل به رهن کامل دارند.(البته اینوز به خاطر وضعیت فعلی بورس گفتم )

رهن کامل به سرفه هست در شرایط امروز ..تا اجاره بیاد دست شما بیاد سر ماه 20-30 درصدی از ارزشش پریده ولی رهن کامل شما تبدیل کنی به سرکه همگام با تورم زیمباوه ای پیش خواهد رفت ..فقط پول اون مستاجر بدبخت نابود میشه ...

در ضمن میتونی اپارتمان هم پیش خرید کنی اگر قدرت برسه...

".احسان."
2013/02/01, 23:59
در مورد قيمت دلار به نظر مي رسد افزايش كنوني قيمت در بازار آزاد به دليل فراهم كردن نقدينگي توسط دولت براي دادن عيدي كارمندان و هديه اي كه دولت قول داده است، مي باشد.

انتخاب جان كري به عنوان وزير امور خارجه و ابراز اميدواري ايران هم نشان از برنامه بزرگي است كه مي تواند براي توافق در مورد برنامه هسته اي صورت گيرد.

تعويق مذاكرات هم براي مشخص شدن تيم مذاكره آمريكايي هم نكته ديگري بود، كه در چند وقت پيش اتفاق افتاد.
اينقدر مذاكرات مستقيم مهم بوده كه اوباما جان كري معتدل را پيشنهاد كرده تا حسن نيت خود را به ايران نشان دهد.

مذاكرات هم تا قبل انتخابات ايران برگزار نخواهد شد، اما شرايطش آماده مي شود.
در ماه آذر و دي فروش نفت ايران افزايش يافته كه باز هم پالس مثبت از طرف آمريكاست.
ديدگاه خودم مثبت است.

و اما در مورد بورس:
دلار 4000 توماني، روي 2154$ ، مس 8267$، سرب 2458$ افزايش قيمت سنگ آهن، همه و همه نشاندهنده سودآوري سهام شاخص ساز مهم است.
باز هم تاكيد مي كنم، تحليلگران بازار بورس ايران يه سر و گردن از تحليلگران بورس زيمباوه بالاتر هستند، اين تحليلگران نخواهند گذاشت، كه بورس ايران از تورم و نمي دونم بازار ارز و سكه عقب بيافتد.

هرچه از تاخير رشد بازار بگذرد، رشدهاي انفجاري رو در پي خواهد داشت. بنابراين اگر از فردا بازار مثبت بازار شروع شود، سه ماه رشد را انتظار دارم، بصورت پيوسته. هرچه ديرتر شروع شود اين رشد انفجاري تر خواهد بود.

بعضي از دوستان قندي هم آسمان رو به ريسمان مي بافند، تا بازار منفي شود و چهار تا قندي مثبت.
بازار مثبت شود قندي و غير قندي ندارد. همه با هم بالا مي رود. بخصوص الان كه نرخ مرجع در هفته آينده تعيين تكليف مي شود.

سهام پيشنهادي براي خريد فردا: سهام معدني دلاري: گروه روي، سنگ آهني، مس

موفق و پرسود باشيد.

MOSTAFA
2013/02/02, 08:10
سلام
افزایش نرخ خوراک پتروها تکذیب شد؟

mmis
2013/02/02, 08:11
در مورد مفت بودن قیمت سهام فقط این بگم اگه شما بتونید بیشتر از 50 درصد سهام یک شرکت تو بورس بخرید عملا مالک آن شرکت شدید درحالی که برای ساخت همان شرکت با این وضعیت دلار ، زمین . ملک باید 5 برابر اون پولو هزینه کنید البته با کلی دردسر و دوندگی
شما فقط قیمت زمین پرداخت می کنید
به گفته جناب پرریسک دولت دیگر چیزی را مجانی واگذار نمی کنددر این شرایط تنها فرصتی که برای حفظ ارزش پول باقی مانده سهام هست بازار به زودی متوجه این موضوع خواهدشد

امیر2309
2013/02/02, 08:15
وی به توقف نماد شرکتهای پالایشگاهی و پتروشیمی در روز 9 دی ماه اشاره کرد و در مورد این اقدام سازمان بورس گفت: چند نماد پتروشیمی و پالایشگاهی که در روز نهم دیماه بسته شدند، پيشرو بازار شده بوده و بازار روی این چند نماد حرکت میکرد؛ به این ترتیب فضایی که در مورد وضعیت این شرکتها و نیز صنعت پتروشیمی و پالایشگاهی وجود داشت، سازمان بورس را ناچار کرد تا با توقف و بازگشایی نماد بتواند نظر بازار را به بررسی بیشتر اطلاعات و تحلیل و آیندهنگری در مورد این شرکتها و صنعت مربوطه جلب کند.
معاون سازمان بورس با بیان اینکه توقف نمادها به هیچ وجه تنبیه سهامداران نیست، عنوان کرد: در توقف نمادهای پتروشیمی و پالایشگاهی بحث شوک دادن به بازار مطرح نبود بلکه موضوع به روز شدن اطلاعات بود زیرا این شرکتها با تغییر اطلاعات مواجه بودند. از سوی دیگر سازمان بورس قصد داشت تا با توقف نماد این شرکتها توجه کسانی که فقط روی این چند سهم حرکت میکنند به آنها جلب کرده تا سهامداران با
آیندهنگری بیشتری نسبت به وضعیت نمادها حرکت کنند. سه نماد پالایشگاهی اصفهان، تهران و بندرعباس در حال حاضر متوقف هستند اما مسوولان بازار سهام قصد دارند روز دوشنبه سهام پالایشگاه جدیدی را در فرابورس عرضه کنند که شرایطی مشابه پالایشگاههای متوقف و حتی بدتر از آنها به واسطه زیان انباشته موجود در صورتهای مالی این شرکت دارد. انتظار میرود 5درصد از سهام پالايشگاه لاوان روز دوشنبه به روی تابلو رود.

پرریسک
2013/02/02, 08:37
در مورد مفت بودن قیمت سهام فقط این بگم اگه شما بتونید بیشتر از 50 درصد سهام یک شرکت تو بورس بخرید عملا مالک آن شرکت شدید درحالی که برای ساخت همان شرکت با این وضعیت دلار ، زمین . ملک باید 5 برابر اون پولو هزینه کنید البته با کلی دردسر و دوندگی
شما فقط قیمت زمین پرداخت می کنید
به گفته جناب پرریسک دولت دیگر چیزی را مجانی واگذار نمی کنددر این شرایط تنها فرصتی که برای حفظ ارزش پول باقی مانده سهام هست بازار به زودی متوجه این موضوع خواهدشد

اول خرید این تعداد سهام به این راحتی نیست ..حتی در سهام بسیار کوچک بازار ..سهامدار عمده بیکار ننشسته که بزاره شما بیایی شرکت رو صاحب بشی ..احساس خطر کنه خودش رو رنج میزنه یا درصد سهامش رو اونقدر نگه میداره که شما هر قدرم بخری تو شرکت کاره ای نباشی ...

در ضمن با این تورم کسی نمیاد در تولید سرمایه گذاری کنه ..خرید سهام شرکت یعنی سرمایه گذاری در تولید ..فعلا با این همه ابهام ومشکل تولید صرف نمی کنه ..درسته ارزش دلاری شرکتها بالا رفته ولی خوب سود سازی اونها به شدن افت کرده ..

اونهایی هم که افت نکرده ورشد داشته مثل پتروها وفولاد و....گفتم سهامدار جز وجقیقی تا صد سال دیگه هم نمی تونه صاحب این شرکتها بشه وتازه همین الانش دولت برا سود اون شرکتها کلی نقشه کشیده ...باز هم خرید وتصاحب شرکتها توجیه نداره ..

فقط تقسیم سود بالا واینده روشن سودسازی به درد سهامدار جز میخوره ..

MOSTAFA
2013/02/02, 08:38
ظاهرا میخان تا 22 بهمن یه حال اساسی به بورس بدن;)

h00mi
2013/02/02, 08:42
ذوستان 420000 را تا از صف شاراک رو من امروز جمع می کنم...
بقیش با دوستان...

abtinsalari
2013/02/02, 08:49
هفته پیش یه سر رفتم بنگاه املاک یکی از دوستان ببینم اوضاع چطوره با اجازتون حتی یه فایل فروش نداشت
طرف میگفت تمام سازنده ها فایلهاشون خالی کردن واسه سال بعد در عوض تقاضا زیاده مخصوصا متراژ پایین
و اگه کسی مورد فروشی داشته باشه ظرف حد اکثر 48 ساعت فروخته میشه .
دوستان اگه شما آپارتمانی رو بخواید اجاره بدید رهن و اجاره میدید یا رهن کامل و با اون پول میرید سراغ سرکه و
دلبر ؟ با توجه به اینکه بیشتر مستاجرین هم تمایل به رهن کامل دارند.(البته اینوز به خاطر وضعیت فعلی بورس گفتم )

باید باور کنی که دیگه خونه ام صف خرید شده منم بخشی از پولمو کشیدم بیرون و خونه خریدم و صبح ها میام اینجا مشغول رنگ زدنم . و براش متصورم که حالا حالا ها جای صعود داره .

bours
2013/02/02, 08:52
من کاملا احساس ناامیدی دارم تمام سهامام رو ول کردم دیگه از بس توشون ضرر کردم

h00mi
2013/02/02, 08:54
شاراک داران عزیز چی شد از صف اومدید بیرون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برید تو صف من جمع می کنم...
بذارید مردم به نفس راحت از دست این جماعت صف نشین بکشن....

ائلشن
2013/02/02, 08:59
فکر کنم امروز شپنا باز بشه و یه حال اساسی به شاخص بدند

hasan85
2013/02/02, 09:07
صف فروش قزوین جمع شد

- - - Updated - - -

قندیها را زیر نظر داشته باشید

ائلشن
2013/02/02, 09:09
لیدر بازار صف شد ( فملی)

فکر کنم شاراک بعد از 1.1m معامله صف بشه

alizali
2013/02/02, 09:29
شراز هر چه امروز خرید بوده گروهی بوده
یعنی امون نمیدن به کسی برسه
حقوقی داده گروهی خریده

mmis
2013/02/02, 09:32
[QUOTE=پرریسک;276235]اول خرید این تعداد سهام به این راحتی نیست ..حتی در سهام بسیار کوچک بازار ..سهامدار عمده بیکار ننشسته که بزاره شما بیایی شرکت رو صاحب بشی ..احساس خطر کنه خودش رو رنج میزنه یا درصد سهامش رو اونقدر نگه میداره که شما هر قدرم بخری تو شرکت کاره ای نباشی ...

در ضمن با این تورم کسی نمیاد در تولید سرمایه گذاری کنه ..خرید سهام شرکت یعنی سرمایه گذاری در تولید ..فعلا با این همه ابهام ومشکل تولید صرف نمی کنه ..درسته ارزش دلاری شرکتها بالا رفته ولی خوب سود سازی اونها به شدن افت کرده ..

اونهایی هم که افت نکرده ورشد داشته مثل پتروها وفولاد و....گفتم سهامدار جز وجقیقی تا صد سال دیگه هم نمی تونه صاحب این شرکتها بشه وتازه همین الانش دولت برا سود اون شرکتها کلی نقشه کشیده ...باز هم خرید وتصاحب شرکتها توجیه نداره ..

فقط تقسیم سود بالا واینده روشن سودسازی به درد سهامدار جز میخوره ..[/
دوسال پیش با شراکت یکی از دستانم می خواستیم یه زمین تو شهرستان بخریم بزنیم تو کار ساخت ساز ولی یکی از فامیلامون با هزار دلیل برهان و اصرار زیاد به من گفت بیا تو سهام سرمایه گذاری کن هیچ چیز مثل بوری نمیشه من هم به دلیل مشکلاتی که پیش امد و نتونستم اونکار انجام بدم امدم تو بورس سرمایه گذاری کردم حالا بعد دوسال در جا زدن در بورس اون فامیلمون رفته تو شهرستان زمینی که دوسال پیش 7 و 8 تومن قیمت داشت خریده بالای بیستمن
سرمایه گذاری در هر بازاری به موقعش جواب می ده نه هر وقت زیرا هر بالایی یک پایینی دارد
هدف ما استفاده از تجربه دیگران است باز هم از زحماتی که برای ما می کشید متشکرم

homework
2013/02/02, 09:34
سید جان باور کن کم کم دارم
افسردگی میگیرمااا
دوبار خواهشمو از شما تکرار کردم یکبار صفحه 2260و بار دیگه صفحه صفحه 2273
اما شما نیگام نمی کنی=((

hogo_wave
2013/02/02, 09:43
شاراک و شنفت اضافه کردم
میانگین اوردم پایین
بازار مثل اینکه خیلی جون نداره
دیروز توی اخبار خیلی واسه بورس تبلیغ کرد

گلاب خان
2013/02/02, 10:01
سلام دوستان.
امروز درسته بازار مثبته ولی اصلا جون نداره و به نظر میرسه تا آخر دوباره شاهد منفی شدن شاخص باشیم. صف قشهد و قمرو هم جمع شد و به نظر میرسه امروز فرصت خروج از بقیه سهام و ورود به سهام قندی هستش. هرکسی استراتژی خودش رو داره. استراتژی من هم اینه: همراهی با گروه قند تا اردیبهشت و مجدد ورود به گروه پترو در اواسط اردیبهشت و قبل از گزارشات 12 ماهه...<):)

امیر علی
2013/02/02, 10:08
سلام دوستان
خرید امروز قچار رو مناسب می دونید؟
ممنون

گلاب خان
2013/02/02, 10:15
سلام دوستان
خرید امروز قچار رو مناسب می دونید؟
ممنون

سلام. وقتی قشهد و قمرو توی منفی گیرمیاند، چرا بریم قچار توی مثبت بخریم؟؟؟!!! گروه قندی همه باهم حرکت میکنن. پس بهتره سهام بنیادی تر بخریم...<):)

shams50
2013/02/02, 10:21
سلام دوستان
به نظرتون امروز فولاد برا چي ميخاد ببنده
باهاش بمونيم يا ردش كنيم.

پرریسک
2013/02/02, 10:46
قند چهار محال بی معنی ترین صف خرید امروز هست در حالی که قندیها دیگه منفی وصف فروش هستن ..

هر قندی میخرید این رو خرید نکنید ..حتی اگر 100 برابر بشه چون در این قیمتها قندیها دیگه بسیار بسیار برتر هستن از قشهد قمرو گرفته تا قشیر وقزوین ..

خالا چرا به وقتش خواهم گفت ....زمانی همه دنبال قثابت 400-500 تومنی بودن اونم با اون حامی کردن گلفت ..گفته شد قزوین سرور همشون هست قزوین در زیر 300 صف فروش بود ..الان قزوین 1200 وقثابت رو 600 ..

گفتم هر قندی خرید می کنید قچار رو خردی نکنید که ارزش نداره ..قشهد قمرو قزوین قشیر در صدر لیست خرید ..

اسیر بورس
2013/02/02, 10:49
سلام
پرریسک عزیز خروج از شاراک رو به صلاح میدونید خریدم حوالی 9100 هستش

دکتر یزدان
2013/02/02, 10:54
قند چهار محال بی معنی ترین صف خرید امروز هست در حالی که قندیها دیگه منفی وصف فروش هستن ..

هر قندی میخرید این رو خرید نکنید ..حتی اگر 100 برابر بشه چون در این قیمتها قندیها دیگه بسیار بسیار برتر هستن از قشهد قمرو گرفته تا قشیر وقزوین ..

خالا چرا به وقتش خواهم گفت ....زمانی همه دنبال قثابت 400-500 تومنی بودن اونم با اون حامی کردن گلفت ..گفته شد قزوین سرور همشون هست قزوین در زیر 300 صف فروش بود ..الان قزوین 1200 وقثابت رو 600 ..

گفتم هر قندی خرید می کنید قچار رو خردی نکنید که ارزش نداره ..قشهد قمرو قزوین قشیر در صدر لیست خرید ..

سلام
قچار چرا مورد تایید شما نیست ؟
علت خاصی داره؟
یا بالای زیادی نداره؟

بابک خان
2013/02/02, 10:55
پرریسک عزیز درود
میشه نظرتو در مورد بموتو و شراز بگی من بموتورو با میانگین 315وشراز رو با میانگین 405 تومن دارم .
اگر بخوام رو موتوژن میانگین پایین بیارم چه قیمتهایی رو براش متصور هستید؟
اهداف شراز چجوریه؟

داروساز
2013/02/02, 10:58
بازار شدیدا گیج میزنه... بنظرم خیلی ها منتظر قیمت خوردن دلار و سکه باشن:-?:-?......

داود
2013/02/02, 11:08
از قیمت دلار وسکه از دوستان خبر دارند ؟

mmis
2013/02/02, 11:12
بزرگترین واگذاری اصل 44 بهزودی کلید میخورد
شاید هم به خاطر این خبره

homework
2013/02/02, 11:14
سید حد ضرر دوم شاراک فعال شده ؟؟
بازم صف شد !!

گلاب خان
2013/02/02, 11:21
دوستان؛ پسهند زیر 450 باز بشه، توی خریدش شک نکنید. از ما گفتن بود...<):)

ebi1352
2013/02/02, 11:21
ﺍﯼ ﺧﺪﺍ.ﭼﺮﺍ ﺩﺍﺭﻥ ﺍﻳﻦ ﺷﺎﺭﺍﮐﻮ ﺗﻮ ﻣﻨﻓﯽ ﺳﻪ ﻓﺮﺩﺍ ﻣﻴﻔﺮﻭﺷﻦ

h00mi
2013/02/02, 11:23
دوستان من دیگه نقدینگیم ته کشید !!!!!!!!!!!!!!!!

صداقت2
2013/02/02, 11:29
دوستان من دیگه نقدینگیم ته کشید !!!!!!!!!!!!!!!!

با سلام

پرریسک خان اگه صلاح بدانند یه 50 هزارتایی شاراک بر می داریم.

موافقید؟

اسیر بورس
2013/02/02, 11:35
با سلام

موافقید؟
صداقت جان اگه 50000 تا برداری احتمالا بخشی از سهام من هم به شما برسه اشکال نداره جیب تو جیب میشه

پارادوکس
2013/02/02, 11:36
دلار 4051
ساعت 10:30
از قیمت دلار وسکه از دوستان خبر دارند ؟

آوای بورس
2013/02/02, 11:37
با سلام

ظاهرا مثل اینکه شاراک کف نداره دوستان تکنیکال سهم یه بررسی مجدد میکنن ؟

اسیر بورس
2013/02/02, 11:43
صابخونه .....
هارداسان قارداش؟

bours
2013/02/02, 11:45
شاوان خوبه بخریم؟
آنلاین میشه خرید؟

داود
2013/02/02, 11:47
شاوان خوبه بخریم؟
آنلاین میشه خرید؟

بله 1000تا میتونی بخری

Hamidkhann
2013/02/02, 12:07
وضعیت سرگردان امروز این تاپیک انعکاسی از سرگردانی امروز بازار بود.
ما که نفهمیدیم بازار امروز رو!!!

Diyako
2013/02/02, 12:17
امروز همه خواننده بودند تا نویسنده
جون نوشتن رو هم از ما گرفتن

سعید پور احمدی
2013/02/02, 12:25
با سلام

سلام دوست عزیز در شرایط کنونی برای خریداتون اصلا عجله نکنید با دقت و کمی بالاتر ولی کاملا مطمئن بخرید نگاه کنید وقتی سهمی با قیمت به درامد 4 و پوشش بالا و تعدیل 30 درصدی اخیر منظورم کهمداست حد ضرر ما رو میشکنه واز لیست خریدمون خارج میشه باید بدونی فعلا قیمت به درامد و تعدیل و.....چندان مهم نیست و باید منتظر بهبود با خروج از حد ضررشکسته ها نقد بود....

m.r_moradi
2013/02/02, 12:27
با سلام

835 نهات افت شاراک!

هرچند هنوز هم ممکنه فردا برگرده...هنوز 880 رئ نشکونده!:D

880 و بعد از اون 835 کف های شاراک

پرریسک
2013/02/02, 12:51
خرید مجدد سرکه های فروخته شده وعوض شده با ملک ..

ملک بازدهی بیشتری داد در این مدت وسرکه عقب ماند ولی خوب ریسک نکردیم برگشتیم رو سرکه ....

هر چند سبد ملکی پابرجاست ..در ضمن ملک همچنان در حال صعود ..اصلا قصد توقف نداره ..

پرریسک
2013/02/02, 12:52
با سلام

سلام.

حد ضرر اول 977 بود ودومی فکر کنم 920 گفتم ..خوب هر که عمل نکنه به خودش مربوطه ..

پرریسک
2013/02/02, 12:53
با سلام

موافقید؟
با سلام ..

بارها گفته شد بالای 920 اگر خواست صف خرید بشه بخرید ..در این چند روز بنده ندیدم به سمت صف خرید برن ..خرید معنا نداشت ..نقد بمانید ..

پرریسک
2013/02/02, 12:56
پرریسک عزیز درود
میشه نظرتو در مورد بموتو و شراز بگی من بموتورو با میانگین 315وشراز رو با میانگین 405 تومن دارم .
اگر بخوام رو موتوژن میانگین پایین بیارم چه قیمتهایی رو براش متصور هستید؟
اهداف شراز چجوریه؟
با سلام..

شراز با این قیمت شبریز شما دوبرابر قیمت شبرذیز رو بهش بده قیمت شراز دستت میاد ..

در مورد بموتو همش فرصت خریده ..هر چند باید حد ضرر می زاشتی تا اینقدر باهاش نمونی ..با این همه فقط فرصت خرید هست چون مشکلی سهم نداره وهمه چی رو انباره کرده تا چند برابر قیمت بفوشه..

aur140
2013/02/02, 13:01
سرکه 1525
دلبر 4000

پرریسک
2013/02/02, 13:01
سلام
قچار چرا مورد تایید شما نیست ؟
علت خاصی داره؟
یا بالای زیادی نداره؟

با سلام ..

بنده در این قیمتها قثابت قپیرا قچار قنقش رو از گروه قند خرید نمی کنم ..این گروه در لیست سیاه بنده هستن چون قیمتشان رو نسبت به سایر قنیدها پر وبالا میبینم ..

البته یان نظر منه وگذشت زمان همهچی رو ثابت خواهد کرد هر چند در کوتاه مدت این چهار تا چند برابر بشن ..

پرریسک
2013/02/02, 13:03
وضعیت سرگردان امروز این تاپیک انعکاسی از سرگردانی امروز بازار بود.
ما که نفهمیدیم بازار امروز رو!!!

بازار سرگردان هست درسته ..

فعلا گروه روی داره زور میزنه بره تو روند صعود باید دید می تونه ..بقیه گروهها هم دارن تلاش می کنن ..

گروه پترو هم روند صعودی هست ولی بایددید میتونه حفظ کنه یا کم میاره ..

گروه قند فعلا روند صعود داره باید دید می تونه حفظ کنه ..گروه کاشی همینطور ..

پرریسک
2013/02/02, 13:05
سید حد ضرر دوم شاراک فعال شده ؟؟
بازم صف شد !!

برام جالبه ..بارها گفته شده اول دوستان مشخص کنن کوتاه مدتی هستن یا میان مدتی ..بعد با حد ضرر گفته شده عمل کنن ..
شاراک حد ضرر اول 920 بود دوستان کوتاه مدتی خروج درست بود ..

در ضمن وقتی 977 رو شکست حد ضرر رفت اونجا ..

امروز هم 880 رو شکست ..دیگه اوضاعش داره به هم میریزه ..

حد ضرر ها رو حتما عمل کنید اینها رو برا دلخوشی نمیگم/..

Hamidkhann
2013/02/02, 13:07

فعلا گروه روی داره زور میزنه بره تو روند صعود باید دید می تونه ..بقیه گروهها هم دارن تلاش می کنن ..

سلام آقا سید، به دید بلند مدت ( 2-3 سال به بالا) توصیه شما رو کدوم سهمهاس؟ وغدیر و ومعادن چطورن؟

aur140
2013/02/02, 13:09
سید جان حد ضرر رو با قیمت پایانی می گیرید یا کمترین قیمت ؟

بابااتی
2013/02/02, 13:10
بازدهی دلار و قچار از روز عرضه اولیه سهام قند چهار محال یکی بود ، اونوقت قچار سهمیه بندی شده بود و به زور 1000 تا گیرت میومد ولی دلار هر چقدر می خواستید می تونستید بخرید . واقعا کسانی که یکسال گذشته تمام سرمایه شان در بورس بود حداقل 50% از بقیه عقب افتادند

پرریسک
2013/02/02, 13:10
سلام آقا سید، به دید بلند مدت ( 2-3 سال به بالا) توصیه شما رو کدوم سهمهاس؟ وغدیر و ومعادن چطورن؟

سلام..

سهام اینده دار با طرحهای توسعه بسیار با سرمایه کم ..

کنور میتونه اولی گزینه باشه ..برا دید بلند مدت ..در کنار اون فملی فولاد فخوز هم عالی هستن ..

پرریسک
2013/02/02, 13:13
سید جان حد ضرر رو با قیمت پایانی می گیرید یا کمترین قیمت ؟

قیمت پایانی ..

ولی خوب وقتی شما جهت معاملات به گونه ای هست که مشخصه پایانی حد ضرر رو خواهد شکست بهتره همون اول کار خروج کنید این برمی گرده به بازی خوانی شما ..

مثال روزی که اراک باز شد صف خرید شد ولی با منفی کرمانشاه وجو بازار مثل روز روشن بود خواهد ریخت واین رو دیگه بنده نباید بگم دوستان خود کمی روانشناسی بازار رو هم دستشون باید بیاد ..

shimab
2013/02/02, 13:21

جعفر خان به نظر شما روند گروه قند صعودی است یا نزولی؟؟؟ اصلاح قیمت گروه قندی را تا چند متصورید؟؟

hanny
2013/02/02, 13:21
سلام سيد جان
خسته نباشيد
باتوجه به بازگشائي امروز پسهند ميشه لطفاً نظرتون رو در مورد اون بفرمائيد. ممنون يا حق

پرریسک
2013/02/02, 13:24
[/COLOR][/B]

جعفر خان به نظر شما روند گروه قند صعودی است یا نزولی؟؟؟ اصلاح قیمت گروه قندی را تا چند متصورید؟؟

در چند صفحه قبل گفتم اگر بالای قیمتهای که گفتم خواسن صف خرید بشن بخرید که هیچ کدام صف خرید نشدن جز قچار که اونم تکنیکال نداره ودر لیست سیاه هست چون قیمت رو مناسب نمی بینم در قیاس با سایر قیندها ..

قزوین زیر 1090 با دیتای دیروز نباید بره ..حالا بقیه گروه رو پیدا کنید ..قزوین لیدر گروه قند هست ..

پرریسک
2013/02/02, 13:25
سلام سيد جان
خسته نباشيد
باتوجه به بازگشائي امروز پسهند ميشه لطفاً نظرتون رو در مورد اون بفرمائيد. ممنون يا حق

سلام..
حد ضرر 435 ..تکنیکالی اهداف بالایی داره ولی خوب حتما به این حد ضرر عمل کنید چون سهم رشد بالایی کرده وهر لحظه امکان گیر افتادن در سهم هست چون بیشتر سود فعلا غیر عملیاتی هست ..

پرریسک
2013/02/02, 13:29
خرید مجدد سرکه های فروخته شده وعوض شده با ملک ..

ملک بازدهی بیشتری داد در این مدت وسرکه عقب ماند ولی خوب ریسک نکردیم برگشتیم رو سرکه ....

هر چند سبد ملکی پابرجاست ..در ضمن ملک همچنان در حال صعود ..اصلا قصد توقف نداره ..

اگر می دانستم با برگشتنم روی سرکه باعث ریزش اون میشم خیلی سریع تر بر می گشتم تا قیمت به اینجا نرسه :D

چون بالا رفتن سرکه هیچ سودی برا ما نداره وهمش ضرر هست ..امیدوارم با خرید های امروزم باعث سقوط ازد سرکه تا زیر 1000 تومن بشم ..این رو با تمام وجودم میگم :x

جعفری
2013/02/02, 13:33
با سلام
جناب پرریسک
نظرت در مورد سود اوری پترو شیراز چیه؟ منظورم طرح توسعه ای است که سال بعد به بهره برداری میرسه

پرریسک
2013/02/02, 13:35
با سلام
جناب پرریسک
نظرت در مورد سود اوری پترو شیراز چیه؟ منظورم طرح توسعه ای است که سال بعد به بهره برداری میرسه

با سلام..

اطلاعی ندارم ..

وقتی هم اطلاعی ندارم تکنیکالی خرید می کنم ..

شیراز بالای 808 با دیتای دیروز خواست صف بشه دوستان خرید کنن بالای 808 همچنان روند صعودی داره نشد نخرید ..نقد بمانید به همین راحتی..

امیران
2013/02/02, 13:43
اگر می دانستم با برگشتنم روی سرکه باعث ریزش اون میشم خیلی سریع تر بر می گشتم تا قیمت به اینجا نرسه :D

چون بالا رفتن سرکه هیچ سودی برا ما نداره وهمش ضرر هست ..امیدوارم با خرید های امروزم باعث سقوط ازد سرکه تا زیر 1000 تومن بشم ..این رو با تمام وجودم میگم :x

خیلی مردی..........

سید من از چند تا صرافی و دلار فروش شنیدم این هفته ریزشیه و نمیزارن قیمتا بالا بره تا الان که داریم میبینیم حالا بعدش خدا میدونه.........

پرریسک
2013/02/02, 13:47
خیلی مردی..........

سید من از چند تا صرافی و دلار فروش شنیدم این هفته ریزشیه و نمیزارن قیمتا بالا بره تا الان که داریم میبینیم حالا بعدش خدا میدونه.........

در روز های ریزشی بیاد خرید چون روزهای دیگه با کلی منت به ادم میفروشن ولی در روز های ریزشی خیلی مهربان گشاده رو دو دستی تقدیم می کنن:D

حوالی 1200 اونقدر خوش برخورد میفروختن ..ولی همین پنچ شنبه میگفتی سرکه انگاری به طرف فحش میدادی ..میگفت نداریم :D:D

PULP
2013/02/02, 13:53
سلام جعفر عزیز
من مدتی هست تاپیک شما رو زیز نظر دارم
در یک کلام حرف نداری:x
من یه مدت پیش به خاطر پذیرشی که گرفته بودم 5 هزار دلار گرفتم ولی ویزا اوکی نشد و .............
به نظر شما نقد کنم و وارد بورس شم یا دست نگه دارم؟؟؟
آینده(کوتاه مدت و بلند مدت) دلار از دید شما؟؟؟؟؟
دیدم برای سرمایه گذاری در بورس 3 ماه است.
ممنون میشم راهنمایی کنید
:-/

پرریسک
2013/02/02, 13:56
:-/

شما لطف داری ..

در مورد بورس بسیار باید زیرک باشی تا بتوانی سود کنی اونم در این مدت کم سه ماه ..احتمال بشته شدن سهم وقفل سرمایه هم هست .

از نظر من همون دلبرها رو نگه دار چون هر قدر در بورس سود کنی بازم به همون اندازه دلبر میشه ..به استرس وفشارش نمی ارزه ..

برو خوش باش ..

ساسان
2013/02/02, 14:08
با سلام
دوستان يک شايعه خيلي قوي داره تو بازار دهن به دهن مي چرخه. اونطور که مي گن وزير نفت با عرضه هلدينگ شخایج تو سال جاري مخالفت کرده و اون را از الويتهاي واگذاري در سال جاري ندونسته.

arsam
2013/02/02, 14:20
جناب پرریسک لطفا نظرتون رو راجع به آذراب هم بفرمایید؟

کيانوش
2013/02/02, 14:20
با سلام
دوستان يک شايعه خيلي قوي داره تو بازار دهن به دهن مي چرخه. اونطور که مي گن وزير نفت با عرضه هلدينگ شخایج تو سال جاري مخالفت کرده و اون را از الويتهاي واگذاري در سال جاري ندونسته.

من هم شنيدم عرضه افتاد سال بعد.
با اين فراري که سرمايه ها را از بورس دادند تا بازار ارز را ببرند بالا قطعا با بازگشت سرمايه ها از بازار ارز فعلا هلدينگ را عرضه نمي کنند.

homework
2013/02/02, 14:35
:((:((
فک کنم آقا سید با من قهره

http://forums.boursy.com/showthread.php?1533-%DA%86%DB%8C-%DA%86%D8%B1%D8%A7%D8%9F%D8%9F%D8%9F%D8%9F/page2279

اینم چهرمین بار ...
=((

ائلشن
2013/02/02, 14:38
من هم شنيدم عرضه افتاد سال بعد.
با اين فراري که سرمايه ها را از بورس دادند تا بازار ارز را ببرند بالا قطعا با بازگشت سرمايه ها از بازار ارز فعلا هلدينگ را عرضه نمي کنند.

با سلام

یک مقام مسئول در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: طبق برنامه اعلامی قبلی، قرار بود، امروز شنبه مسئولان هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس مجمع عادی به طور فوق العادهای برای تصویب صورتهای مالی منتهی 31 خرداد 91 برگزار کنند، اما این مجمع به دلیلی نامعلوم برگزار نشد.

وی ادامه داد: این در حالی است که طی روزهای اخیر شایعه شده سهام این بزرگ مشمول اصل44 چهارشنبه جاری عرضه اولیه میشود، اما با توجه به لغو مجمع فوق و همچنین عدم امضای صورت جلسه مجمع فوقالعاده برای اعمال افزایش سرمایه ، عرضه سهام این شرکت قطعا چهارشنبه هفته جاری نخواهد بود.

saeedte
2013/02/02, 14:40

http://forums.boursy.com/showthread.php?1533-%DA%86%DB%8C-%DA%86%D8%B1%D8%A7%D8%9F%D8%9F%D8%9F%D8%9F/page2279

اینم چهرمین بار ...
=((

عزیز جان تجربه نشون داده باید همون موقع که جعفرجان هستش باید بپرسی که سوالتو ببینه وجواب بده وگرنه تاپیک ورق میخوره و سوالت گم میشه
الانم مطمئن باش سوالتو ندیده فقط همین
وقتی آنلاین بود و داشت جواب میداد بپرس دوباره

اسمان
2013/02/02, 14:40
دوستان كسي نسبت به بشهاب نظر و يا تحليلي نداره

پرریسک
2013/02/02, 14:41
یک مقام مسئول در گفتوگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: طبق برنامه اعلامی قبلی، قرار بود، امروز شنبه مسئولان هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس مجمع عادی به طور فوق العادهای برای تصویب صورتهای مالی منتهی 31 خرداد 91 برگزار کنند، اما این مجمع به دلیلی نامعلوم برگزار نشد.

وی ادامه داد: این در حالی است که طی روزهای اخیر شایعه شده سهام این بزرگ مشمول اصل44 چهارشنبه جاری عرضه اولیه میشود، اما با توجه به لغو مجمع فوق و همچنین عدم امضای صورت جلسه مجمع فوقالعاده برای اعمال افزایش سرمایه ، عرضه سهام این شرکت قطعا چهارشنبه هفته جاری نخواهد بود.

این باعث میشه بازار بیشتر گیج بزنه ..

کاش زودتر عرضه میشد میرفت پی کارش ..

AIDIN90
2013/02/02, 14:44
سلام پرريسك جان
اگه ممكنه يه راهنمايي خواستم ازت بگيرم درموردسكه چون برخلاف سهام تاحالا تجربه نداشتم وخريد فروش نكردم
بنده علاوه برسهام مقداري نقد دارم قصد دارم سكه بگيرم
1-بنظرت كي اقدام كنم به خريد؟
2-كدام نوع سكه را براي خريد مناسب ميدوني؟
مثلا تمام سكه ازنوع قديم خوبه ياجديد؟
3- بعضي ها ميگن سكه سال 86بخري باصرفه تره اون موضوعش چطوره؟
دركل خودتون كدام نوع سكه را مناسب ميدوني؟
اگه يخورده توضيح بدي ممنون ميشم
باتشكر

پرریسک
2013/02/02, 14:47
با سلام خدمت سید دوست داشتنی که همیشه برای ما
استاد و راهنمای دلسوزی بوده .
آقا سید من اصول سرمایه گذاری رو در سبد سرمایمم رعایت نکردم و الان دیگه کاملا ایمان اوردم
که سبدم نیاز به یک جراحی داره ! به جهت اینکه چند وقته در حال درجا زدنم
سبد من 51% غبشهر 1400تومانی
14.7% غمارگ 330تومانی
31.4% شاراک 930 تومانی
و 3% وبملت هست.107.5تومانی ست
متاسفانه به علت احساسی معامله نمودن و نه اصولی !! درغبشهر میانگین را پایین نیاوردم بجهت عدم نقدینگی. و حد ضرر را نیز مراعات ننمودم
حالا از شما خواهش می کنم من را در اصولی نمودن این سبد راهنمایی کنید و هر مقدار ضرر لازم باشد جورش را می کشم تا زین پس سبدی اصولی داشته باشم

اینم چهرمین بار ...
=((

کسی با شما قهر نیست ..ولی قرار نیست جتما پست شما بال بیاد ..

بارها جواب داده شد ..
بارها گفته شد غمارک بالای 341 خواست صف خرید بشه با حد ضرر گفته شده دوستان کوتاه مدتی خرید کنن نیامد وارد نشین ..دوستان میان مدتی همچنان نگهداری ..

شما کوتاه مدتی هستی ..صبر نداری می بینی نمیتونه بره تو روند صعود کم میاره خروج کن ..

غبشهر همینطور بارها گفتیم بالای 1080 فکر کنم گفتم بره روند صعود اغاز میشه نرفته ..پس د ستان کوتاه مدت نوسان گیر وارد نشن ....

در مورد شاراک دو تا حد ضرر گفتم وقتی 977 رو شکست گفتیم حد ضرر بره رو اون قیمت که کم اورد خروج اونجا درست بود..بعد گفتیم دوستان نوسان گیر کوتاه مدت اگر 920 شکست خروج کنن بازم شکست ..بعد گفتیم دوستان میان مدت اگر 880 رو شکست خروج کنن ..فردا برنگرده یعین شگسته ..

در ضمن صد بار هم گفتیم حد ضرر شکست خارج بشید حتی اگر سهم مثبت شد ودوبرابر هم رشد کرد باز خروج کنید اگر حد ضرر شکست ..باید به روش خود پایبند باشید ..

الانم دوست من حد ضرر ها رو گفتیم شما هم ببینم کوتاه مدتی هستی یا میان مدتی وبعد طبق اون اصل خرید فروش ها رو تنظیم کن ..

در ضمن یک ماه قبل وقتی بورس سهام رو بست به دوستان گفتیم سرمایه خود رو از بورس بکشن بیرون ودرصد رو اون رو به 5 تا 10 درصد کل سریماه از زندگی کاهش بدید ..تا وقتی که مسئولان بورس سر عقل بیان ودست از باز وبستن های بیخودی ودخالت در روند بازار دست بردارن ..

پرریسک
2013/02/02, 14:51
سلام پرريسك جان
اگه ممكنه يه راهنمايي خواستم ازت بگيرم درموردسكه چون برخلاف سهام تاحالا تجربه نداشتم وخريد فروش نكردم
بنده علاوه برسهام مقداري نقد دارم قصد دارم سكه بگيرم
1-بنظرت كي اقدام كنم به خريد؟
2-كدام نوع سكه را براي خريد مناسب ميدوني؟
مثلا تمام سكه ازنوع قديم خوبه ياجديد؟
3- بعضي ها ميگن سكه سال 86بخري باصرفه تره اون موضوعش چطوره؟
دركل خودتون كدام نوع سكه را مناسب ميدوني؟
اگه يخورده توضيح بدي ممنون ميشم
باتشكر

با سلام بنده هم تجربه زیادی ندارم اگر داشتم که اتی کار می کردم ..

ولی با این همه با توجه به اوضاع کشور از سال قبل درصدی از سبد رو سرکه کردیم ..تمام سودهای بروسی رو سرکه کردیم ..تمام سودهایی که از سایر بازار ها از ملک وساختمان هم به دست امد سرکه کردیم ..
کاری هم به بالا پایین رفتن نداریم ..برا روز مباداست ..

فعلا از نظر خودم سرکه تمام ونیم بهتر هست ..در مورد زمان خرید همین هفته رو مناسب می بینم ..چون در روزهای قبل سرکه دلبر صعود سریعی داشت بازار امروز ترسید واین مقطعی هست وفرصت خرید ..تازه سقف قبلی شکسته شده ومیشه به دید پول بک هم نگاه کرد ..

با این همه این قسمت رو به دید روز مبادا بنگرید کاری به افت خیز نداشته باشید ..

در مورد قسمت سوم طلافروش ها موقع خرید از شما به همان نسبتی خرید می کنن که موقع فروش ..فرق چندانی ندارد ..

بچه کف بازار
2013/02/02, 15:13
با اجازه آقا سید و ضمن عرض سلام به ایشون و همه بچه های این تاپیک خوب و عالی
چون من تجربه کوچیکی تو خرید سکه دارم خدمت شما و سایر بچه ها تجربه خودمو میگم
الان آخرین تاریخ ضربه سکه موجود توی بازار سال 1386 و توی خرید همیشه دقت کنید سکه تاریخ 1386 باشه و طرح امامی چون توی فروش دیگه مشکل ندارید و الا این طلا فروشا به هر عنوانی از قیمت سکه میزنن
2- الان بیشترین حباب توی سکه 1 گرمی بعد سکه ربع و بعد سکه تمام و کمترین حباب قیمتی روی نیم سکه است البته این هم علتش به تقاضای بیشتر بازار به انواع سکه ها برمیگرده ولی اگه پول زیادی می خواهید سکه بخرید همون سکه تمام بهتره بعلت حجم و تعداد سکه کمتری که با سرمایه خوتون میتونید بخرید برای اطلاع شما و سایر دوستان سکه 1 گرمی اولین بار به قیمت 44500 توسط انک ملت و از 16 بهمن ماه سال 89 عرضه شد الان قیمتش 330 هزار تومانه یعنی 7.5 برابر شده فکر می کنید چی توی این 2 سال به این اندازه رشد کرده باشه قیمت گرم طلا اون موقع بود 36 هزار تومان الان شده 140 هزار تومان یعنی 3.8 برابر این فاصله حباب قیمت سکه یک گرمیه بخاطر اینکه تقاضا روش زیاده و دیگه ضرب هم نمیشه سکه های دیگه هم بیشتر از 4 برابر نشده توی دو سال
3- خرید سکه اگه به نوسان مقطعی فکر نکنی و به پولت نیاز نداشته باشی هر موقعه بخری خوبه و خیالت هم راحتره
4- پیشنهاد امنیتی هم دارم حتما" یک صندوق امانت هم از بانک اجاره کنید
5- سکه بعلت اینکه هم از نوسان قیمت جهانی و هم از نوسان نرخ دلار بهره می بره خیلی بهتر از ارز خارجیه

مهران
2013/02/02, 15:28
جناب پر ريسك ميشه يه نگاهي به نمودار تكنيكال باما بندازيد

کيانوش
2013/02/02, 15:38
نوشته اصلی توسط کيانوش
انشالله که شنبه قيمت دلار برگرده زير 3700 و سکه زير 1.5ميليون تومان
و گرنه دلار ميره واسه موج 5 که ميتونه فعلا 5200 تومان را پرکنه و سکه 2ميليون تومان .
متاسفانه فعلا دلار 800تومان رشد کرده است و همه مسولين از اين موضوع بيخبرند .
متاسفانه کسي هم نيست به انها اطلاع دهد.احتمالا زماني که شد 5200 انها خبر دار مي شوند و سريع مسبب اصلي ان را که همون جمشيد هست را دستگير خواهند کرد.
گويا جمشيد مدتي پيش از زندان ازاد شده است.يکي ديگر از راهکارهاي متوقف و نزولي کردن قيمت رشد دلار ميتونه اعلام متوقف کردن اجراي فاز دوم هدفمندي از سوي دولت باشد.
راهکار ديگر ميتونه باز گرداندن پول از بازار ارز بسوي بازار سرمايه باشه.ماه پيش روزي 300ميليارد تومان تو بورس معامله ميشد اما حالا کمتر از 70ميليارد تومان.البته اين موضوع را بايد با هماهنگي اقا غضنفر انجام دهند چون از ماه پيش و قبل از رشد دلار پولها را غضنفر خان از بورس فراري داد بسوي بازار ارز و مسکن و خودرو.
الان پرايد اشغال را000 17500ميخرند شب عيد پرايد کمتر از 22ميليون تومان نخواهد بود.نقدينگي مثل سيل ويرانگر ميمونه بايد اون را پشت سد بازار سرمايه حبسش کرد وگرنه همه چيز و همه جا را خراب ميکنه.
بايدبه ان کسي را که سد را سوراخ کرد گفت لطفا سوراخ سد را ببنديد .
.................................................. .........
خدايا شکرت
گويا دلار و سکه نتونست مقاومت تاريخي را بشکونه و داره مياد پايين.
ديروز تو نماز جمعه تهران هم به اين موضوع انتقاد شديد شد.
شايد مسولين دوباره سوراخ سد را بستند.
اگر سوراخ را ببندند.
بايد از گروه روي-پترو-قند-فلزات-معدني-سيمان-پالايشگاه دوباره پرتفوي تشکيل داد.
همون سهامهايي که قبلا اين تايپيک جناب پرريسک معرفي کرده بودند.چيزي به اعلام تغيير ارز مرجع از 1226تومان به حداقل 2000تومان نمانده است.

پرریسک
2013/02/02, 15:43
جناب پر ريسك ميشه يه نگاهي به نمودار تكنيكال باما بندازيد

تنها سهم گروه روی که روند صعودی داره با حد ضرر 910 تومن ..تکنیکالی

پرریسک
2013/02/02, 15:44
نوشته اصلی توسط کيانوش
و گرنه دلار ميره واسه موج 5 که ميتونه فعلا 5200 تومان را پرکنه و سکه 2ميليون تومان .
متاسفانه کسي هم نيست به انها اطلاع دهد.احتمالا زماني که شد 5200 انها خبر دار مي شوند و سريع مسبب اصلي ان را که همون جمشيد هست را دستگير خواهند کرد.
گويا جمشيد مدتي پيش از زندان ازاد شده است.يکي ديگر از راهکارهاي متوقف و نزولي کردن قيمت رشد دلار ميتونه اعلام متوقف کردن اجراي فاز دوم هدفمندي از سوي دولت باشد.
راهکار ديگر ميتونه باز گرداندن پول از بازار ارز بسوي بازار سرمايه باشه.ماه پيش روزي 300ميليارد تومان تو بورس معامله ميشد اما حالا کمتر از 70ميليارد تومان.البته اين موضوع را بايد با هماهنگي اقا غضنفر انجام دهند چون از ماه پيش و قبل از رشد دلار پولها را غضنفر خان از بورس فراري داد بسوي بازار ارز و مسکن و خودرو.
الان پرايد اشغال را000 17500ميخرند شب عيد پرايد کمتر از 22ميليون تومان نخواهد بود.نقدينگي مثل سيل ويرانگر ميمونه بايد اون را پشت سد بازار سرمايه حبسش کرد وگرنه همه چيز و همه جا را خراب ميکنه.
خدايا شکرت
اگر سوراخ را ببندند.
همون سهامهايي که قبلا اين تايپيک جناب پرريسک معرفي کرده بودند.چيزي به اعلام تغيير ارز مرجع از 1226تومان به حداقل 2000تومان نمانده است.

فعلا هیچ سوراخی بسته نشده ...خیلی زوده کیانوش جان ..چند روزی صبر باید ...تا جهت مشخص بشه ...

نظر من همچنان روند صعودی دلبر وسرکه هست ...تا توافق نباشه همین اش همین کاسه ..

محمد حسن
2013/02/02, 15:46
نوشته اصلی توسط کيانوش
خدايا شکرت
اگر سوراخ را ببندند.

مسئولین هیچ کاری نمی تونند بکنند انتظار هم نداشته باش
از دست مسئولین خارج شده

ائلشن
2013/02/02, 15:51
جعفر خان با سلام

نظرتون در مورد تکنیکال حتوکا چیه؟ وارد روند صعود شده؟

صداقت2
2013/02/02, 15:52
نقل قول نوشته اصلی توسط صداقت2 نمایش ارسال ها
با سلام

پرریسک خان

وصندوق با تقسیم سود 40 تومانی مجمع تا به حال 20 در صدی رشد کرده

آیا وارد روند صعودی شده؟

خریدش را تا چه قیمتی جایز می دانید؟

یکی از دوستان هم تعدادی مداران از قبل داره - چه کار کنه نگه داره یا بفروشه؟

ممنون
[/COLOR][/B]......

hector
2013/02/02, 15:53
با سلام خدمت پر ریسک عزیز
میخواستو نظرتونو راجب خبهمن و وساخت بدونم؟آیا وارد روند صعود شده اند؟

bashash
2013/02/02, 16:05
نمي دونم به حال خودمان يا به حال اين بورس بايد خنديد يا گريه كرد:D

h00mi
2013/02/02, 16:28
سید زدی بازار دلبر سرکه رو نابود کردی !!!!!!!! =D>
جان من اگه شاراک داری بیا بیرون بذار یه نفسی بکشیما !!!:D
کمرمو داره میشکونه !!!

پرریسک
2013/02/02, 16:35
سید زدی بازار دلبر سرکه رو نابود کردی !!!!!!!! =D>
جان من اگه شاراک داری بیا بیرون بذار یه نفسی بکشیما !!!:D
کمرمو داره میشکونه !!!

تو هر کاری من وارد میشم اولش اینطوری میشه ..:D

نگران نباش ..ما ملک خریدیم 17 تومن یکماه در جا زدن بعد در یک هفته شد 34 تومن ..:D

تو شفارس سغرب مارون شیراز وارد شدم با قزوین همشون یک تا دو ماه گیج زدن بعدش نزدیک 100 درصد رشد کردن اونم در کمترین زمان ..:D

الانم تا رفتم رو سرکه فرتی اومد پایین ببینم این چه می کنه ..:D

البته از قبل بودیم رو سرکه یک نوسان گرفتیم از ترس برگشتیم فوری>:)

در مورد شاراک هم اگر حد ضرر ها شکسته باشه من ندارم اگر نشکسته باشه من دارم حالا معما رو حل کنید :D

Asadirad
2013/02/02, 16:35
جدول NAV سرمایه گذاری ها
(1391/11/14 ) منبع:اریاسهم
NAVدي ماه
قيمت ها به ريال
نام شركت
ارزش ذاتي
قيمت روز 14 بهمن
نسبت قيمت به ارزش ذاتي (درصد)
توسعه صنایع بهشهر
1,503
1,409
93.74
سرمايه گذاري ملي
2,955
1,664
56.31
سرمايه گذاري ملت
1,020
378
37.05
سرمايه گذاري صنعت و معدن
1,304
1,015
77.83
سرمايه گذاري صنعت بيمه
1,211
1,052
86.91
سرمايه گذاري بوعلي
1,388
1,007
72.53
سرمايه گذاري نيرو
1,186
1,070
90.26
سرمايه گذاري البرز
1,894
2,347
123.94
سرمايه گذاري پتروشيمي
1,540
843
54.73
سرمایه گذاری غدیر
5,698
4,639
81.41
مدیریت سرمایه گذاری امید
8,045
6,129
76.19
سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر
2,025
1,244
61.44
سرمایه گذاری ساختمان ایران
2,530
2,201
87.01
نفت و گاز پارسیان
15,912
12,320
77.42
سرمايه گذاري بانك ملي
6,073
2,588
42.61
سرمايه گذاري توسعه صنعتي ايران
2,020
1,341
66.38
توسعه معادن و فلزات
9,220
6,107
66.24
سرمايه گذاري سايپا
1,405
945
67.28
توسعه معادن روي ايران
3,615
2,916
80.67
سيمان فارس و خوزستان
1,868
1,176
62.95
سرمايه گذاري صندوق بازنشتگي
2,693
3,345
124.19
سرمايه گذاري سپه
2,277
1,798
78.96
گسترش سرمايه گذاري ايران خودرو
2,687
1,565
58.24

h00mi
2013/02/02, 16:43
تو هر کاری من وارد میشم اولش اینطوری میشه ..:D

نگران نباش ..ما ملک خریدیم 17 تومن یکماه در جا زدن بعد در یک هفته شد 34 تومن ..:D

تو شفارس سغرب مارون شیراز وارد شدم با قزوین همشون یک تا دو ماه گیج زدن بعدش نزدیک 100 درصد رشد کردن اونم در کمترین زمان ..:D

الانم تا رفتم رو سرکه فرتی اومد پایین ببینم این چه می کنه ..:D

البته از قبل بودیم رو سرکه یک نوسان گرفتیم از ترس برگشتیم فوری>:)

در مورد شاراک هم اگر حد ضرر ها شکسته باشه من ندارم اگر نشکسته باشه من دارم حالا معما رو حل کنید :D
ببینم دلبر تا 3600 میاد من وارد شم !! اگه 20:30 یکم گیر بده تا آخره هفته بیاد 3600 دوباره وارد میشم...
حالا این جا که همه دارن دلبراشونو تا 3650 دیدم چوب حراج زدن مردم !! ترسیدن یکم !!
میدونم شاراک و هفته پیش تقدیم مشتاقانش کردی !!:D
ولی من فردا امید دارم از 860 تا 900 بره... اگه نرفت که یا علی منم تو چتد روز باید پیاده شم !!!
البته اگه بخوام کامل پیاده شم سهم میشه 800 تومان!!
ولی فردا 850 اگه دادن مجبورم ذوب و بفروشم بیام اضافه کنم...
چون از 850 طبق نمودار بعیده بیاد پایین...
ببینم فردا چی میشه !!!

بنان
2013/02/02, 20:02
جناب پرریسک امروز پسهند با توجه به سود غیر عملیاتیش که 233 تومن ساخته با 13درصد رشد باز شد آخرشم با صف فروش بست نظرت چیه در مورد پسهند بنظرت تو این قیمتها مناسبه برای خرید یا نه الان پی بر ایش زیر 2 شده

امیر2309
2013/02/02, 20:15
واكنش به حباب در بازار مسكن
دنياي اقتصاد- معاون بازرسي اتحاديه مشاوراناملاك تهران در واكنش به چالش موجود در بازار مسكن اعلام كرد: ما نظارت جدي بر نحوه اعلام قيمتهاي فروش آپارتمان از سوي دلالان و واسطههاي بازار را از اين هفته آغاز خواهيم كرد و ضمن كنترل آگهيهايي كه در برخي روزنامهها منتشر ميشود، جلوي اعلام عمومي «قيمتپيشنهادي» را خواهيم گرفت.

پرریسک
2013/02/02, 20:23
واكنش به حباب در بازار مسكن
دنياي اقتصاد- معاون بازرسي اتحاديه مشاوراناملاك تهران در واكنش به چالش موجود در بازار مسكن اعلام كرد: ما نظارت جدي بر نحوه اعلام قيمتهاي فروش آپارتمان از سوي دلالان و واسطههاي بازار را از اين هفته آغاز خواهيم كرد و ضمن كنترل آگهيهايي كه در برخي روزنامهها منتشر ميشود، جلوي اعلام عمومي «قيمتپيشنهادي» را خواهيم گرفت.

طنز جالب وتلخی بود ..

اره هر وقت تونستین دلبر رو بیارین پایین اونم زورکی یا خودرو رو یا هر کالایی که تا حالا به زور می خواستین پایین نگه دارین رو بیارین پایین اینم می تونین ...

به قول معروف باش تا صبح دولتت بدمد..

پرریسک
2013/02/02, 20:24
سلام..
حد ضرر 435 ..تکنیکالی اهداف بالایی داره ولی خوب حتما به این حد ضرر عمل کنید چون سهم رشد بالایی کرده وهر لحظه امکان گیر افتادن در سهم هست چون بیشتر سود فعلا غیر عملیاتی هست ..

جناب پرریسک امروز پسهند با توجه به سود غیر عملیاتیش که 233 تومن ساخته با 13درصد رشد باز شد آخرشم با صف فروش بست نظرت چیه در مورد پسهند بنظرت تو این قیمتها مناسبه برای خرید یا نه الان پی بر ایش زیر 2 شده

:x:x

پرریسک
2013/02/02, 20:26
نقل قول نوشته اصلی توسط صداقت2 نمایش ارسال ها
با سلام

پرریسک خان

وصندوق با تقسیم سود 40 تومانی مجمع تا به حال 20 در صدی رشد کرده

آیا وارد روند صعودی شده؟

خریدش را تا چه قیمتی جایز می دانید؟

یکی از دوستان هم تعدادی مداران از قبل داره - چه کار کنه نگه داره یا بفروشه؟

ممنون
[/COLOR][/B]......

سلام ..

بالای 318 روند کوتاه مدت صعودی هست ..رو 340 هم مقاومت سختی داره ..با حد ضرر 318 نگهداری بشه .

مداران هم با حد ضرر 152 نگهداری بشه ..بنیاید تایید نمیشه ..تکنیکالی ..فکر نکنم بتونه بالای 152 بمونه ..ولی خوب بهتره زود قضاوت نکنیم..

بچه کف بازار
2013/02/02, 20:28
نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش ارسال ها
بعضی ها فکر کردن بورس شهر بازی هست ..

شدوص انتظار سود حدود 100 برا امسال وبالای 150 وحتی 200 برا سال بعد دارم ..پی بریا 4 سهم قیمت 600 تا800 درمیاد ..حالا تا هرجا میخوان بفروشن
به افتخار سید عزیزمون در آستانه 800 تومان شدن شدوص دمت گرم <:-p

بچه کف بازار
2013/02/02, 20:29

شدوص انتظار سود حدود 100 برا امسال وبالای 150 وحتی 200 برا سال بعد دارم ..پی بریا 4 سهم قیمت 600 تا800 درمیاد ..حالا تا هرجا میخوان بفروشن
این زمانی بود که ملت شدوصو تو 400 می فروختن

پرریسک
2013/02/02, 20:29
ببینم دلبر تا 3600 میاد من وارد شم !! اگه 20:30 یکم گیر بده تا آخره هفته بیاد 3600 دوباره وارد میشم...
حالا این جا که همه دارن دلبراشونو تا 3650 دیدم چوب حراج زدن مردم !! ترسیدن یکم !!
میدونم شاراک و هفته پیش تقدیم مشتاقانش کردی !!:D
ولی من فردا امید دارم از 860 تا 900 بره... اگه نرفت که یا علی منم تو چتد روز باید پیاده شم !!!
البته اگه بخوام کامل پیاده شم سهم میشه 800 تومان!!
ولی فردا 850 اگه دادن مجبورم ذوب و بفروشم بیام اضافه کنم...
چون از 850 طبق نمودار بعیده بیاد پایین...
ببینم فردا چی میشه !!!

خیلی کلکی ها ...

در مورد دلبر وسرکه هم چوب جراج بزنن ..ما برا روز مبادا بخریم ..اون قدر که سقوط دلبر وسرکه برا ما سود داره بالا رفتنش نداره ..شب وروز ارزوم سقوط این دوتاست ..هر قدرم در این سرکه سرمایه داشته باشم نا بود بشه باز هم خوشحال میشم..چون این بالا رفتن اسمش سود نیست ...اول واخرش ضرره..

ولی خوب من تو زندگی خیلی ارزو داشتم اگر قرار بود براورده بشه اول اونها براورده میشد ..فکر نکنم این یکی هم براورده بشه ..با این همه همچنان ارزو می کنم بیان پایین..

پرریسک
2013/02/02, 20:30

مخلص وکوچک دوستان هستیم ..هر چند دیر شناسایی شد ولی خوب بازم 100 درصد داد ..از هیچی بهتر بود ..مبارک دوستان باشه ...

saeedte
2013/02/02, 20:34
حقوقیهای جدید دارن به بالای یک درصد قندیا اضافه میشن ...
اونم در این قیمتها
هفته قبل در قشیر
امروز در قصفها
قابل تامله ...

بچه کف بازار
2013/02/02, 20:35
..

ولی خوب من تو زندگی خیلی ارزو داشتم اگر قرار بود براورده بشه اول اونها براورده میشد ..فکر نکنم این یکی هم براورده بشه ..با این همه همچنان ارزو می کنم بیان پایین..
همیشه پیروز باشی مطمنم همیشه رو سفید می شی برای اینکه خیلی مردی
انشاء الله به تمام آرزوهاتم بررسی

aniant
2013/02/02, 20:35
ای گندت بزنن فسرب با این گزارشت!

پرریسک
2013/02/02, 20:39
خوب در این مدت لیستی برا خرید ارائه نشد ..امروز یک لیست ارائه میدم برا خرید ..فقط تکنیکالی ..چون بنیادی بازار مشکلی نداشت ولی خوب دیدید چه بلایی سرش اوردن پس تکنیکالی بخرید ..حد ضرر بزارید طبق روش گفته شده بخرید تا بعدا اگر سازکمان بازی دراورد زیاد در ضرر نرید ..

گروه نفتی ...بهران بالای 1214 تومن اگر خواست صف بشه با حد ضرر 1214 دوستان میتونن بخرن هدف 2000..

گروه فولاد...ذوب بالای 313 حد ضرر 313 هدف حدود 400....فولاز بالای 550 حد ضرر 550 هدف حوالی 800 تا900.....فخوز بالای 2690 حد ضرر 2690 هدف بالای 3500 ...

گروه روی ..کاما بالای 910 حد ضرر 910 هدف بالای 1200...

گروه قند قزوین بالای 1100 حد ضرر 1100 هدف بالای 1500 ..قشهد بالای 1870 حد ضرر 1870 هدف بالیا 2500 ..قمرو بالای 1770 حد ضرر 1770 هدف بالای 2500 ..

گروه پترو شیراز بالای 814 حد ضرر 814 هدف بالای 1000..کرمانشاه بالای 900 حد ضرر 900 هدف بالای 1300 ....خارک بالای 2311 حد ضرر 2311 هدف بالای 3000...زاگرس بالای 1844 حد ضرر 1844 هدف بالای 2500 ..شاراک بالای 918 حد ضرر 918 هدف بالای 1200 ..

گروه لاستیگ همون پسهند بالیا 435 حد ضرر 435 هدف هم بالیا 600 ...

گروه تجهیزات مپنا بالیا 219 حد ضرر 219 هدف حوالی 260 ..

از بین سهام بالا هر کدام قبل ساعت 10 تونست مثبت بشه بره بالای 3 درصد میتونن دوستان خرید کنن وگرنه همچنان نقد بمانید ..مجبور به خرید نیستید ..

saeedte
2013/02/02, 20:40
جعفرجون تو غذاییها هنوز غگل رو سر تر از غبشهر میدونی ؟
تو این قیمتها کدوم جذاب ترن ؟

کاوشگر
2013/02/02, 20:42
سلام سید جان
نظرت راجع به نگهداری یا فروش کرمانشاه با توجه به حمایت حقوقی این سهم چیه؟ و اگه بخوام خارج بشم از این سهم جابجایی اونو با چه سبدی مناسب می بینی؟(سرکه ای،بورسی یا دلبری) متشکرم

MOSTAFA
2013/02/02, 20:44
سید جون گزارش 12 ماهه غبشهر و غمارگ رو چطور پیش بینی میکنی؟
با تشکر

پرریسک
2013/02/02, 20:46
سلام سید جان
نظرت راجع به نگهداری یا فروش کرمانشاه با توجه به حمایت حقوقی این سهم چیه؟ و اگه بخوام خارج بشم از این سهم جابجایی اونو با چه سبدی مناسب می بینی؟(سرکه ای،بورسی یا دلبری) متشکرم

سلام..

در بالا اشاره کردم حد ضرر 900 بزارید برا این سهم..

در مورد تعویض هم بستگی به ریسک شما داره واینکه سرکه در سبد داشته باشی یا نه ..بنده خرید دلبر رو توصیه نمی کنم چون نوعی فشار برا قاتصاد کشور میشه ..

برا سهام طبق لیستی که گفتم در صفحه قبل اگر بتونن بالای اون قیمتها صف بشن یعین روند صعودی بازار ادامه دار هست میتونید در بازار بمانید ..وگرنه خروج..

پرریسک
2013/02/02, 20:48
سید جون گزارش 12 ماهه غبشهر و غمارگ رو چطور پیش بینی میکنی؟
با تشکر

انتظار پوشش خوب دارم ازشون ..امیدوارم شرمنده نکنن مارو ..

با این همه تکنیکالی غمارگ بالای 340 بیاد وصف بشه در روند صعود میره ..بازم امروز موفق نشد ..غبهشر هم که فاصلش از روند صعود کمی بیشتره .

MOSTAFA
2013/02/02, 20:49
به خاطر خلیج فارس امروز ثتران و ثشرق ها رو فروختم اما خلیج .....:(

کاوشگر
2013/02/02, 20:49
سلام..

در بالا اشاره کردم حد ضرر 900 بزارید برا این سهم..

در مورد تعویض هم بستگی به ریسک شما داره واینکه سرکه در سبد داشته باشی یا نه ..بنده خرید دلبر رو توصیه نمی کنم چون نوعی فشار برا قاتصاد کشور میشه ..

برا سهام طبق لیستی که گفتم در صفحه قبل اگر بتونن بالای اون قیمتها صف بشن یعین روند صعودی بازار ادامه دار هست میتونید در بازار بمانید ..وگرنه خروج..

متشکرم درسته من سبد سرکه ای ندارم فکر کنم مناسب تر هم باشه البته یکی از دوستان طلا فروش طلای آب شده رو (شمشی) توصیه می کرد نظر شما چی باشه بازم ممنون

پرریسک
2013/02/02, 20:50
جعفرجون تو غذاییها هنوز غگل رو سر تر از غبشهر میدونی ؟
تو این قیمتها کدوم جذاب ترن ؟

بله غگل برتر هست چون وارادات نداره واین ریسک درش نیست ..ولی خوب سهم کم معامله ای هست ..

یادمه زمگسا رو در زیر 1700 کشف کردم همون زمان در گزارش به افزایش سرمایه اشاره کرده بود ..حتی میزان شناورش رو کامل در اوردم ..حتی خرید هم کردم ..سهم یک ماه تمام در همون قیمت موند ..اعصاب ریخت به هم فروختم رفت ..

بعدش دیدید چه بازدهی داد ...در نوع خودش بسیرا عالی بود ..حتی به دوستان در تالار توصیه هم کردم برا خرید ..گفتن این سهام رو از کجا میاری اصلا اسمش رو ما نشنیدیم ولی وقتی بازدهی داد اسمش تو خاطر همه ثبت شد...

madio
2013/02/02, 20:51
پرریسک جان
این ادبیاتت همچین اساسی تغییر کرده
در حد انقلاب کبیر فرانسه
همین

پرریسک
2013/02/02, 20:52
متشکرم درسته من سبد سرکه ای ندارم فکر کنم مناسب تر هم باشه البته یکی از دوستان طلا فروش طلای آب شده رو (شمشی) توصیه می کرد نظر شما چی باشه بازم ممنون

گفتم بنده تجربه انچنانی ندارم وفقط سرکه میخرم چند تومن اینور اونور هم برام مهم نیست مهم روند صعودی هست ..مثال فولاد در 200 خریدنی نبود ولی در بالای 240 ارزش خرید داشت چون روند صعود داشت از 200 تا 240 شد 20 درصد رشد ولی از 240 تا 500 شد 100 درصد شد اونم در کمترین زمان ..روند صعود خیلی باحاله./.

ولی فکر کنم اب شده از همه بهتره ..

ائلشن
2013/02/02, 20:53
جعفر خان با سلام

نظرتون در مورد تکنیکال حتوکا چیه؟ وارد روند صعود شده؟

=((

پرریسک
2013/02/02, 20:53
پرریسک جان
این ادبیاتت همچین اساسی تغییر کرده
در حد انقلاب کبیر فرانسه
همین

حالا بد شده ..خوب شده ..

والا مسئولان بورس بلایی سرمون اوردن که همه چی ممکنه ...

پرریسک
2013/02/02, 20:54
=((

بالای 538 تومن روند صعودی داره ..با حد ضرر 538 تومن نگهداری کنید ..بنیادی هم بیشتر سود غیر عملیاتی فکر کنم باشه ..

saeedte
2013/02/02, 21:00
بله غگل برتر هست چون وارادات نداره واین ریسک درش نیست ..ولی خوب سهم کم معامله ای هست ..

یادمه زمگسا رو در زیر 1700 کشف کردم همون زمان در گزارش به افزایش سرمایه اشاره کرده بود ..حتی میزان شناورش رو کامل در اوردم ..حتی خرید هم کردم ..سهم یک ماه تمام در همون قیمت موند ..اعصاب ریخت به هم فروختم رفت ..

بعدش دیدید چه بازدهی داد ...در نوع خودش بسیرا عالی بود ..حتی به دوستان در تالار توصیه هم کردم برا خرید ..گفتن این سهام رو از کجا میاری اصلا اسمش رو ما نشنیدیم ولی وقتی بازدهی داد اسمش تو خاطر همه ثبت شد...

ممنون از جوابت
میشه بگی تا آخر امسال چقدر میسازه به نظرت ؟
برای مقایسه میپرسم
چون غبشهر مثلا 400 میسازه سال بعد پی بر ای 5 قیمت میشه 2000 بازدهی 100% از قیمت فعلی
اینم اگه بالای 600 بسازه به نظرم توان رقابت یکساله با غبشهر رو داره وگرنه غبشهر بیشتر بازدهی میده
ممنون میشم نظرتو بگی همه استفاده کنیم :)

aniant
2013/02/02, 21:03
روند سید که مثبت شد ایشاا... فردا بورس .......

hector
2013/02/02, 21:03
با سلام خدمت پر ریسک عزیز
میخواستو نظرتونو راجب خبهمن و وساخت بدونم؟آیا وارد روند صعود شده اند؟

پر ریسک عزیز ج ما جا موند!!یادت رفت یا تکراری بود؟
ممنون

dowpal
2013/02/02, 21:15
حالا بد شده ..خوب شده ..

والا مسئولان بورس بلایی سرمون اوردن که همه چی ممکنه ...

ایشالا جدا از مسایل اسفناک اقتصاد امروز .... حوصله ات برای کسانی که دوستت دارن زیادتر میشه

سید ارادت داریم...یکطرفه !!

کاوشگر
2013/02/02, 21:41
عجب فکر خامی.... می خواستم به فکر خودم با سرمایه گذاری تو بورس ماشینی که فروخته بودم تبدیل به احسنت کنم البته مثلا".... اما زهی خیال باطل .....ما کجا.....پولمون کجا.....بورسمون کجا ..... قیمت ماشین کجا
یه مدتی بود که سپر به سپر با بورس در تعقیب ماشین بودم ولی فکر کنم این دفعه سیم گاز ماشین یکسره کرده باشه و اساسی ما رو جا گذاشته باشه...حالا دیگه چه فایده...ماشین یه وسیله مصرفی.بورس آخر سرمایه گذاری.خدا باعث و بانیشو .. خودتون بگید چیکار کنه....؟

alizare1982
2013/02/02, 22:08
سلام. هرروز كه ميگذره به اين امضاء خودم توي كادر پائين بيشتر اعتقاد پيدا ميكنم!!! ما كه دنبال اقتصاد مملكتيم، وضعمون اينه! و يكي مثل خاوري كه به فكر خودش بود، وضعش اونه!!!

کاوشگر
2013/02/02, 22:09
درود بر پرریسک عزیز
با توجه به اینکه فرموده بودی اگه قراره سهمی بخرید خود جنس رو بخرید بهتره ،نظرت راجع به سهام ساختمانیها چیه؟چند روزه که مثبت دارن معامله میشن بنظرت وارد روند صعود نشدند؟ واسه این می گم سهام ،چون پولم به اصل جنس نمیرسه;)
و جوابت مثبت بود اولویت با کدوم سهام ساختمانی هست با تشکر

nirvana_00
2013/02/02, 22:33
شاخص غذایی به نقطه حمایت بلند مدت خودش نزدیک می شه. انشالله دیگه کم کم می شه به صعود سهام غذایی امیدوار بود.

http://forums.boursy.com/imported/2013/02/82.jpg (http://www.8pic.ir/)

http://forums.boursy.com/imported/2013/02/83.jpg (http://www.8pic.ir/)

صداقت2
2013/02/02, 22:34
با سلام

پرریسک خان

خساپا و وساپا تکنیکالی تا کجا امکان رشد دارند؟

امروز سایپا حجم مبنایش را هم نداد و فردا بالای 20 میلیون صف خرید خواهد داشت.

با تصویب افزایش نرخ فروش در هیات وزیران امکان اقبال بازار و رشد 20 در صدی را دارد؟

تارگتشان تا کجاست؟

هر چند می دانم که دل خوشی از گروه خودرو ندارید ولی از حوزه تکنیکالی نظر دهید.

ممنون

eiman
2013/02/02, 22:35
سلام سید جعفر عزیز
شفارس رو بنظرت چیکار کنم؟
طبق گفته خودتون شدوص باید پیشش لنگ بندازه.....
شدوص رو روز بازگشایی روی 630 فروختم که پایین تر جایگزین کنم که این اتفاق نیفتاد . اما شفارس رو بعد از تعدیلش و بازگشایی گفتم بره بالاتر و نگهداشتم که همینجور داره میاد پایین.
بنظرت فروش یا نگهداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

bashash
2013/02/02, 22:35
درود بر پرریسک عزیز
با توجه به اینکه فرموده بودی اگه قراره سهمی بخرید خود جنس رو بخرید بهتره ،نظرت راجع به سهام ساختمانیها چیه؟چند روزه که مثبت دارن معامله میشن بنظرت وارد روند صعود نشدند؟ واسه این می گم سهام ،چون پولم به اصل جنس نمیرسه;)
و جوابت مثبت بود اولویت با کدوم سهام ساختمانی هست با تشکر

فقط جنبه شوخي :D
اگه مي خواي هفت نسل بعد خودت دعا به جونت كنند كه چه پدر وپدر بزرگ وجد اندر جد باحالي داشتيم چقدر آينده نگر بود وازاين حرفا برو ناقابل برج ميلادو بخر بنداز يه گوشه :D بعد ازمدتي ميشه برج افيل فرانسه نگو نگفتي :D

شاهین محلوجی
2013/02/02, 22:36
با این وضع فعلی پراید 20 میلیونی!! (جک قرن 21) و 206 55 میلیونی!! و خونه تو تهرانپارس متری 5 میلیون!!!!! و ......... ما تو بورس فقط سر خودمونو گرم کردیم...

".احسان."
2013/02/02, 22:37
دوست عزيز جناب دولت سلام
در مورد مطالبي كه فرموديد، كافي است به اين نكته توجه كنيد، كه زماني سهم صدرا 300 تومان سود سازي داشت و قيمت بالاي 2000 تومان و الان 6 ماهه متاسفانه به دليل مديريت نادرست 50 تومان زيان. زماني كنتور سازي 70 تومان آن را نمي خريدند، بعد از گذشت دو سه سال بالاي 1000 تومان برايش صف خريد شكل مي گرفت و خيلي از اين مثالها كه در بورس ديده ايم مانند كسرا، پتروشيمي ها و پالايشگاه ها.

زماني كه شما كنور زير 2000 تومان را خريد كرده بوديد، قيمت سنگ آهن زير 60 دلار بود و دلار حدود 1800 تومان. وضعيت اقتصادي دنيا در بحران قرار داشت و اميدي براي افزايش قيمتهاي جهاني وجود نداشت، اما آيا شرايط كنوني بدين گونه است؟
اگر ومعادن شرايط فعلي دلار و قيمت سنگ آهن را پيش بيني مي كرد، مطمينم حتي يك دانه سهم را در قيمت زير 2000 تومان نمي فروخت. كار به جاي رسيده است، كه خود ومعادن سهمي رو كه زير 2000 تومان فروخته نه براي حمايت، بلكه براي ارزشمندي بالاي 3000 تومان جمع مي كند. چون شرايط به كلي عوض تغيير كرده است. دلار بالاي 3500 تومان و هر تن سنگ آهن نزديك 100$ شده است. همانطور كه كنتور سازي شرايط برايش جوري رقم خورد، كه بالاي 12 برابر شد، شرايط براي سهام دلاري بخصوص سهامي مثل كنور جوري رقم خورده كه اين افزايش قيمتها هنوز آن گپ قيمتي كه وجود دارد، را پر نكرده است.
سود پيش بيني امسال 240 تومان بوده كه الان به دو برابر تعديل شده است.
و به راحتي سود كنور در چند ماه آينده چيزي بين دو الي سه برابر براي سال 92 خواهد شد. آيا شما مي توانيد سهم شركتي كه سودسازي 1500 تومان دارد، را 1500 تومان خريد كنيد؟؟قطعا جوابتان خير است.

موفق و پرسود باشيد.

bashash
2013/02/02, 22:41
با این وضع فعلی پراید 20 میلیونی!! و 206 55 میلیونی!! و خونه تو تهرانپارس متری 5 میلیون!!!!! و ......... ما تو بورس فقط سر خودمونو گرم کردیم...

جناب محلوجي باسلام اگر فقط سرگرمي بود كه دلمان نمي سوخت:Dمالمون رفت :Dجونمون رفت:D موهامون سفيد شد:Dچروك صورتمون هم به اندازه ووسعت كوير لوت شد :D
به قول كورش يغمايي
چي بخونم كه صدام رفت و جونيم رفته به باد

بابک 52
2013/02/02, 22:45
با این وضع فعلی پراید 20 میلیونی!! (جک قرن 21) و 206 55 میلیونی!! و خونه تو تهرانپارس متری 5 میلیون!!!!! و ......... ما تو بورس فقط سر خودمونو گرم کردیم...

با سلام

ای گل گفتی شاهین جان

بر باعث و بانیش لعنت

به خدا اینقدر تو همین چند ماهه بیکار شدند از دوستان من که حد و نصاب نداره

اکثر شرکتهای تولیدی تعطیل شدند.

اکثر شرکتهای ساختمانی خصوصی بدهکار به بانکها و طلبکار از کارفرما ها و دارن ورشکسته میشن

این از تورم و گرانی که دارن بیداد میکنند

این از وضعیت امنیت که اینقدر زورگیری و خفت گیری زیاد شده

این از وضغیت خرج و مخارج ازدواج برای جوانها با این قیمت انفجاری ملک و طلا و وسایل منزل

این از وضع بورس و سازمان با روند نظارت سلیقه ایش ..

این از قیمت دلار و سکه ...

خدا به داد همه ما ایرانیها برسه

bakhtiari
2013/02/02, 22:58
سلام سید جان
میخواستم نظرت رو درباره واتی بدونم
اگه میشه حد ضرر هم مشخص کن
ممنون

صداقت2
2013/02/02, 22:59
با سلام

ای گل گفتی شاهین جان

بر باعث و بانیش لعنت

به خدا اینقدر تو همین چند ماهه بیکار شدند از دوستان من که حد و نصاب نداره

اکثر شرکتهای تولیدی تعطیل شدند.

اکثر شرکتهای ساختمانی خصوصی بدهکار به بانکها و طلبکار از کارفرما ها و دارن ورشکسته میشن

این از تورم و گرانی که دارن بیداد میکنند

این از وضعیت امنیت که اینقدر زورگیری و خفت گیری زیاد شده

این از وضغیت خرج و مخارج ازدواج برای جوانها با این قیمت انفجاری ملک و طلا و وسایل منزل

این از وضع بورس و سازمان با روند نظارت سلیقه ایش ..

این از قیمت دلار و سکه ...

خدا به داد همه ما ایرانیها برسه

انشائ ا... با اعلام کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی و یا فردی شبیه دیدگاه سیاسی ایشان وضعیت اقتصادی و بورس ما رونق اساسی می گیرد و جبران مافات می گردد.

خامنه ای زنده باد.............. هاشمی پاینده باد

در این برهه به نظرم نظام اسلامی ایران نیاز به لیدری دارد که ایجاد همدلی و وحدت بین کلیه گروه های سیاسی نماید که ایشان با هماهنگی و رفاقت دیرینه ای که با رهبر دارند - قطعا موفق می شوند.

جامعه ما نیاز به آرامش سیاسی - اقتصادی - امنیتی و .... دارد که اخیرا بستر حضور ایشان دارد فراهم می گردد.

شاید فشارهای اخیر اقتصادی و سیاسی حکمتی داردو وما بی خبریم و به هر حال برای همه خیر باشد.

از دولت فعلی هم بابت زحمات چند ساله متشکریم.

Alireza62
2013/02/03, 07:04
سلام پرريسك عزيز. خسته نباشي . تو ليست خريد پيشنهاديت شفن جايي داره يا نه

ائلشن
2013/02/03, 07:10
فکر کنم با توجه به اخبار زیر امروز تو بورس ضرر نکنیم

۷ اسفند زمان پیشنهادی ۱+۵ برای نشست بعدی با ایران در قزاقستان

بایدن: اگر تهران جدی باشد، برای مذاکرات مستقیم آمادهایم

omidvar
2013/02/03, 07:20
انشائ ا... با اعلام کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی و یا فردی شبیه دیدگاه سیاسی ایشان وضعیت اقتصادی و بورس ما رونق اساسی می گیرد و جبران مافات می گردد.

خامنه ای زنده باد.............. هاشمی پاینده باد

در این برهه به نظرم نظام اسلامی ایران نیاز به لیدری دارد که ایجاد همدلی و وحدت بین کلیه گروه های سیاسی نماید که ایشان با هماهنگی و رفاقت دیرینه ای که با رهبر دارند - قطعا موفق می شوند.

جامعه ما نیاز به آرامش سیاسی - اقتصادی - امنیتی و .... دارد که اخیرا بستر حضور ایشان دارد فراهم می گردد.

شاید فشارهای اخیر اقتصادی و سیاسی حکمتی داردو وما بی خبریم و به هر حال برای همه خیر باشد.

از دولت فعلی هم بابت زحمات چند ساله متشکریم.
شما خیلی صداقت دارین رفسنجانی دیگه تعطیل ولی خانوم اشتون از جلیل بیشتر خوشش میاد ماهم همینطور ناظر محترم سایت رو نمیدونم

بابک 52
2013/02/03, 08:12
با سلام

دوستان حواسشون باشه و این خودرویی های درپیت ورشکسته رو نخرن

این هم خبر امروز دنیای اقتصاد:

در گروه خودرویی دیروز انتشار خبر موافقت دولت با فروش محصولات شرکتهای خودرویی در حاشیه بازار موجب تشکیل صف خرید برای نمادهای خودرویی از جمله سایپا شد.

در همین حال دیروز مشاور انجمن خودروسازان ایران گفت: مصوبه جدید قیمتگذاری خودرو به حل مشکلات متعدد خودروسازان کمکی نخواهد کرد.

داوود میرخانی رشتی در گفتوگو با ایسنا، اظهار کرد: در مصوبه جدید قیمتگذاری قید شده که مابهالتفاوت قیمت محاسباتی و تجاری خودروها باید به حساب خزانه واریز شود.

مشاور انجمن خودروسازان ایران ادامه داد: در این شرایط مردم فکر میکنند پول ناشی از افزایش قیمت خودرو در بازار نصیب خودروساز میشود، در حالی که اینگونه نبوده و خودروسازان تنها نقش واسط برای اخذ پول و واریز آن به حساب خزانهداری را خواهند داشت.

http://www.donya-e-eqtesad.com/Defau...w.asp?@=344611 (http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=344611)
(http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=344611)
تا زمانی که تحریم هستیم خودرویی ها همانطور که گفتم ول معطلند;)

به زودی صف سایپا رو هم میدن و الفاتحه

خودرویی ها فقط با چنین خبرهایی به درد نوسانگیری میخورند وگرنه خریدشون خواب سرمایه است و بس

ائلشن
2013/02/03, 08:12
جعفر خان با سلام

فملی اگر امروز بالای 3 درصد مثبت معامله بشه وارد روند صعود میشه؟

صداقت2
2013/02/03, 08:30
با سلام

در گروه خودرویی دیروز انتشار خبر موافقت دولت با فروش محصولات شرکتهای خودرویی در حاشیه بازار موجب تشکیل صف خرید برای نمادهای خودرویی از جمله سایپا شد.

در همین حال دیروز مشاور انجمن خودروسازان ایران گفت: مصوبه جدید قیمتگذاری خودرو به حل مشکلات متعدد خودروسازان کمکی نخواهد کرد.

داوود میرخانی رشتی در گفتوگو با ایسنا، اظهار کرد: در مصوبه جدید قیمتگذاری قید شده که مابهالتفاوت قیمت محاسباتی و تجاری خودروها باید به حساب خزانه واریز شود.

مشاور انجمن خودروسازان ایران ادامه داد: در این شرایط مردم فکر میکنند پول ناشی از افزایش قیمت خودرو در بازار نصیب خودروساز میشود، در حالی که اینگونه نبوده و خودروسازان تنها نقش واسط برای اخذ پول و واریز آن به حساب خزانهداری را خواهند داشت.

http://www.donya-e-eqtesad.com/Defau...w.asp?@=344611 (http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=344611)

خودرویی ها فقط با چنین خبرهایی به درد نوسانگیری میخورند وگرنه خریدشون خواب سرمایه است و بس

با احترام به نظر شما
فکر می کنم این دفعه قدری با شایعات گذشته برای افزایش نرخ کمی فرق کرده و سهامی مثا سایپا قابلیت رشد 20 در صدی را داشته باشد.

الآن سایپا با مجوزی که دولت داده می تواند براحتی پرایدش را حدود 15 میلیون بفروشد و در قیمت مصوب آتی حتما حاشیه سود منطقی برایش در نظر گرفته می شود تا با افزایش حجم تولید هم سودآوری گذشته برقرار شود و هم بازار متعادل گردد.

قرار است 95 در صد مازاد قیمت فروش مثلا از 15 میلیون تومان فرضی تا قیمت بازار به خزانه واریز شود و...

دیروز هم حجم مبنا داده نشد و.....

hector
2013/02/03, 08:39
دوستان کسی نظرشو راجب خبهمن میگه؟امروز بخرم؟

ائلشن
2013/02/03, 08:43
دوستان کسی نظرشو راجب خبهمن میگه؟امروز بخرم؟

تکنیکالی حد ضرر = 140

mmis
2013/02/03, 08:45
با سلام

خودرو سازها با کاهش عرضه خودرو با کمک دلالان قیمت خودرو در بازار ازاد افزایش داد تا قیمت خودرو را در حاشیه بازار آزاد تعیین کند اگر دولت شرط واریز کردن مابه التفاوت بین عرضه مبادله با قیمت تجاری را نمی گذاشت خودروساز بعد از افزایش قیمت به خاطر محاسبه باارز مبادله دوباره خواستار افزایش قیمت برای محاسبه با دلار ازاد می شدند ولی الان افزایش قیمت در بازار آزاد و فروش قیمت خودرو با قیمت بالاتر از ارز مبادله ای سودی برای انها نخواهد داشت زیرا افزایش قیمت باعث کاهش قدرت خرید مردم و کاهش فروش خواهد بود
دولت اینبار بازرنگی رکب خوبی به خودروسازهای زیاده خواه زد
اینجور که شواهد نشون می ده در آینده تمام خرید و فروش ارز در اتاق مبادله ای انجام خواهد شد و دولت بازیرکی بازار ارز را از دست صرفان و دلال ها خارج و دراختیار خود می گیرد و همه مسائل پیش امده در این مدت در جهت رسیدن به این هدف بوده است

مسعود
2013/02/03, 09:02
سلام دوستان
حقوقی شاراک هم دست به کار شد ;)

تاران
2013/02/03, 09:09
حقیقی ها دارن فرار میکنن
هرچقدر حقوقی دوست داره رنج بکشه!

گلاب خان
2013/02/03, 09:16
سلام دوستان. صبح همگی بخیر. من که هیچ نشونه ای از مثبت بودن برای بازار امروز نمیبینم و همچنان گروه قند رو پر پتانسیل میدونم. افراد و کارگزاری های زیادی روی این گروه فعال شدن و چیزی به انفجار نمونده. فعلا بازار گیج میزنه.<):)

ائلشن
2013/02/03, 09:25
کمک نقدی ۷۰ تا ۱۰۰ هزار تومانی برای هر فرد در اسفند/ فاز دوم هدفمندی امسال اجرا نمیشود

رضا رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، دیشب در گفتوگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: جلسه مشترک میان دولت و مجلس شنبه شب با حضور رئیس مجلس و رئیسجمهور برگزار شد.

وی با بیان اینکه جلسه شنبه شب تا بعد از ساعت 21 هم ادامه داشت، افزود: در این جلسه کمک نقدی برای جبران هزینههایی که بر مردم وارد شده، مصوب شد.

رحمانی ادامه داد: قرار شد این کمک به صورت نقدی و برای هر نفر بین 70 تا 100هزار تومان باشد که البته افرادی مانند اشخاص تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی 20 درصد بیشتر از این کمک بهرهمند میشوند.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: بر اساس تصمیمی که در این جلسه گرفته شد، قرار است این مبالغ هفته اول اسفند به حساب مردم واریز شود.

به گزارش فارس برخی منابع در دولت ضمن تایید تصویب کمک نقدی به مردم در آستانه سال جدید قطعیت میزان مبلغ ذکر شده را تایید نمیکنند.

ادامه بررسی اجرای فاز دوم هدفمندی یارانهها

برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا و فروشگاه بهاره و تقویت این فروشگاهها و همچنین عرضه کالا با تخفیف حداقل 20 درصد یکی دیگر از مباحثی بود که در جلسه شنبه شب دولت و مجلس مطرح شد.

حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر سیاستهای کلی اصل 44 مجلس شورای اسلامی، در خصوص جلسه مشترک دولت و مجلس که شب شنبه برگزار شد، اظهار داشت: در این جلسه دولت و مجلس به توافق رسیدند تا کمک به مردم در آستانه سال جدید انجام شود.

وی در عینحال افزود: البته قرار شده که جزئیات این کمک از سوی دولت اعلام شود ولی در کل قطعیت کمک به مردم مصوب شده است.

فولادگر ادامه داد: همچنین در این جلسه مباحثی در خصوص اجرای فاز دوم هدفمندی یارانهها مطرح شد و مقرر شد تا چندین جلسه کارشناسی دیگر برگزار شود و نتایج این جلسات در جلسهای که آخر هفته با حضور رئیس جمهور و رئیس مجلس برگزار میشود، مورد بررسی قرار بگیرد.

وی گفت: البته قطعاً فاز دوم هدفمندی یارانهها امسال اجرا نخواهد شد و اجرای آن در سال بعد هم بستگی به جمعبندی جلسات دارد.

به گزارش فارس یکی دیگر از نمایندگان شرکتکننده در جلسات مشترک دولت و مجلس ضمن تایید اخبار منعکس شده در مورد جلسه شنبه شب که پیش از این در خبرگزاری فارس منتشر شد، اظهار داشت: برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا و فروشگاه بهاره و تقویت این فروشگاهها و همچنین عرضه کالا با تخفیف حداقل 20 درصد یکی دیگر از مباحثی بود که در جلسه یادشده مطرح شد.

کيانوش
2013/02/03, 09:31
اکثر تحليل گران نامدار بازار سرمايه
اعتقاد به سهام قندي و پالايشگاهي دارند.
اساتيد
نادرعلي
درخشاني
اعرابي که ديروز قچار خريدند.
جناب پر ريسک که هم رو قزوين بيشتر نظر دارند.
من امروز مقداري قزوين و قمرو و......خريدم.
بازار امد رو قنديها.بايد با بازار حرکت کرد.

hasan85
2013/02/03, 09:31
قندیها دارن صف میشن

گلاب خان
2013/02/03, 09:43
سلام دوستان. صبح همگی بخیر. من که هیچ نشونه ای از مثبت بودن برای بازار امروز نمیبینم و همچنان گروه قند رو پر پتانسیل میدونم. افراد و کارگزاری های زیادی روی این گروه فعال شدن و چیزی به انفجار نمونده. فعلا بازار گیج میزنه.<):)

حال کردید برو بچ!!! نگران نباشید. باز هم فرصت ورود هست. قمرو فعلا با 2000 تومان درگیره و خیلی اینجاها کار داره. فردا هم انشاالله شاید بشه پائین ترش رو گرفت. هیچوقت صف نشین نباشید.<):)

hasan85
2013/02/03, 09:50
جناب پرریسک صعود قندیها تا کی می تونه ادامه داشته باشه؟

abtinsalari
2013/02/03, 09:50
کجای تهرانپارس متری 5 تومنه؟فلکه دوم به بالا؟
عین سگ سوزن خورده تمام تهران و گشتم 3 بار رفتم سر معامله یارو اومده تو زده .قیمتای خونه داره میشه مثه مسکو!!!!!!!!!!!!

پرریسک
2013/02/03, 09:55
جناب پرریسک صعود قندیها تا کی می تونه ادامه داشته باشه؟

تا دوبرابر قیمت امروزشان ..

البته در لیست ما قشهد قمرو قزوین وقشیر با حد ضرر 1100 هستن ..با بقیه کاری ندارم .

hogo_wave
2013/02/03, 09:56
نوساز نخای راحت میتونی 4-4.5 گیر بیاری توهمون تهرانپارس

عین سگ سوزن خورده تمام تهران و گشتم 3 بار رفتم سر معامله یارو اومده تو زده .قیمتای خونه داره میشه مثه مسکو!!!!!!!!!!!!

mane1659
2013/02/03, 09:57
پریسک جان به نظر شما اصلاح کهمدا در چه قیمتی تمام میشود

پرریسک
بازار قزوین رو نمیخره بعد برا قچار صف خرید نشسته ..اشتباه می کنه بازار ..قزوین برتر هست..

کيانوش

البته در لیست ما قشهد قمرو قزوین وقشیر با حد ضرر 1100 هستن ..با بقیه کاری ندارم .

خدا شاهده 12000قزوين را برداشتم.و تو صف قمرو هم هستم.

پرریسک
2013/02/03, 09:58
پریسک جان به نظر شما اصلاح کهمدا در چه قیمتی تمام میشود

روند سهم نزولی شده وسهم نزولی فعلا خریدش توصیه نمیشه ..در صفحات قبل لیست خرید ارایه شد وگفته قبل ساعت 10 هر گروهی خواست مثبت وصف بشه برید رو اون گروه که قندیها اول همه مثبت شدن ..روندش هم صعودی هست ..

پرریسک
2013/02/03, 10:00
خدا شاهده 12000قزوين را برداشتم.و تو صف قمرو هم هستم.

حد ضرر 1100..

هیچ کس جا نمی ماند ..دوستان گفته بودم به وقتش زمان خرید قندیها رو اعلام خواهم کرد ..الان نزدیک دو هفته هست سیگنال خرید دادم بارها ..هر که جا مانده قزوین با حد ضرر 1100 وارد بشه که از خیلی از قنیدها برتر هست ..

abbas3298
2013/02/03, 10:01
جناب پر ریسک میشه نظرتون رو در مورد کهرام بدونم
رو این سهم بررسی داشتید ؟

پرریسک
2013/02/03, 10:02
جناب پر ریسک میشه نظرتون رو در مورد کهرام بدونم

حد ضرر سهم 140 بود ..اونجا روند صعودی شده بود نتونست دوام بیاره شکست ..رفت تو فاز نزولی ..خرید فعلا توصیه نمیشه..

mdmahdi
2013/02/03, 10:02
حد ضرر 1100..

هیچ کس جا نمی ماند ..دوستان گفته بودم به وقتش زمان خرید قندیها رو اعلام خواهم کرد ..الان نزدیک دو هفته هست سیگنال خرید دادم بارها ..هر که جا مانده قزوین با حد ضرر 1100 وارد بشه که از خیلی از قنیدها برتر هست ..

سید طبق گفته شما قبل ساعت 10 قشهد رو رو +2 خریدم البته بدون پله یی هویی

پرریسک
2013/02/03, 10:04
فروش شاراک بخاطر شکست حد ضرر میان مدت :(
خرید قزوین

دوستان نوسان گیر بهتره در همون حد ضرر اول خارج بشن ..چون با شناختی که از دوستان حقیقی دارم خیلی کم سهامداری می کن پس با همون شکست حد ضرر اول خارج بشین ..منظورم 977 بعد 920 بود..

- - - Updated - - -

سید طبق گفته شما قبل ساعت 10 قشهد رو رو +2 خریدم البته بدون پله یی هویی

مشکلی نیست ..حد ضرر بزار نگران نباش ..قندیها لیست ما بهترین هستن وبیه قنیدها باید پیش اینها لنگ بندازن ..قزوین باید خیلی وقت قبل صف خرید میشد..

پرریسک
2013/02/03, 10:05
گروه بعدی که همچنان میتونه روند صعود بگیره گروه کاشی هست ..حواستون باشه ..باید دید میتونن وارد بشن یا نه..

mmis
2013/02/03, 10:07
جناب پرریسک دید میان مدت برای شاراک غبهشهر و غمارگ و شفن چند ماهه

saeedte
2013/02/03, 10:08
دوستان نوسان گیر بهتره در همون حد ضرر اول خارج بشن ..چون با شناختی که از دوستان حقیقی دارم خیلی کم سهامداری می کن پس با همون شکست حد ضرر اول خارج بشین ..منظورم 977 بعد 920 بود..

- - - Updated - - -

مشکلی نیست ..حد ضرر بزار نگران نباش ..قندیها لیست ما بهترین هستن وبیه قنیدها باید پیش اینها لنگ بندازن ..قزوین باید خیلی وقت قبل صف خرید میشد..

من کلا همیشه سهامداری میکنم جعفر جون اما مثل اینکه مام باید مثل بقیه به جای سهامدار بشیم نوسانگیر با این بازار آشغال

کيانوش
2013/02/03, 10:08
فردا قمرو و قزوين گير نمياد.حجم مبناش خيلي کمه.
من مجبور به خريد مثبت قمرو و قزوين شدم چون روندشون صعودي شده است.
با تغيير دلار مرجع اينا پي به ايشون ميشه 3و4

سهم دوست
2013/02/03, 10:13

نوساز نخای راحت میتونی 4-4.5 گیر بیاری توهمون تهرانپارس

به نظر من همین الان هم اگه می توانید بخرید که بعد از عید واویلا است
مسکن تمام رشد عقب افتاده را جبران خواهد کرد
همین تهرانپارس توی فرجام وقتی دلار 980 تومان بود، آپارتمان متری 1700 بود الان دلار شده 4000 تومان حساب کن آپارتمان باید متری چند باشه حداقل همون 6 الی 7 تومان است

mobin
پرريسك جان به نظرت شفارس نبايد الان هم قيمت شدوص باشه؟

پرریسک
جناب پرریسک دید میان مدت برای شاراک غبهشهر و غمارگ و شفن چند ماهه

شفن زیر 1650 نباید بره ..

غمارگ بالای 340 روند صعود میگیره فعلا وارد نشده وتثبیت نشده ..غبشهر بالای 1040 روند صعود مگیهیر هنوز نشده ..

شاراک هم زیر 880 نباید میرفت که رفت وتثبیت شد ..

بنیادی سهام هیچ مشکلی ندارن ولی تکنیکالی رفتن تو فاز استراحت وباید چند وقتی باهاشون سهامداری کنتید ..چون حقیقی ها حوصله سهامداری معمولا ندارن همیشه گفته میشه به دحد ضرر ها پایبند باشید ..وگرنه اهداف قیمتی سر جاش هست ولی خوب در روند صعود مجدد باید برگشت رو اونها ..

مثال قشهد رو بنده بالیا 3000 گفتم چند ماه قبل وهمچنان سر حرفم هستم ولی خوب با روند نمیشه جنگید روند نزولی شد از لیست خارج شد چن وقت قبل در 1600 مجدد روند صعودی شد واومدن در لیست..ولی هدف 3000 همچنان پابرجا بود..

پرریسک
2013/02/03, 10:14
پرريسك جان به نظرت شفارس نبايد الان هم قيمت شدوص باشه؟

بازار اون رو تعیین می کنه ما که زورکی نمی تونیم بگیم ..از نظر خودم از شدوص ارزشمندتر هست ولی خوب تکنیکالی بالای 502 تومن اومد با حد ضرر 502 خرید ونگهداری خوبه ..فعلا باید دید میتونه بیاد بالای اون قیمت..

saeedte
2013/02/03, 10:17
شکربن به نظرم زیر 300 مفته
مطمئن باشید اینم راه پسهند و شدوص رو خواهد رفت ...
سید هم که تکنیکالی تاییدش کرده

کيانوش
2013/02/03, 10:18
قزوين داره صف خريد ميشه.
حالا بسرعت قيمت پاياني مياد بالا و فردا قزوين ناياب خواهد شد.

پرریسک
2013/02/03, 10:18
شکربن به نظرم زیر 300 مفته
مطمئن باشید اینم راه پسهند و شدوص رو خواهد رفت ...
سید هم که تکنیکالی تاییدش کرده
البته در زیر 200 اونم تکنیکالی ..هیجان بگیره بخرید مثل پسهند گیر کنید عهده خودتان ..فقط تکنیکالی..

گلاب خان
2013/02/03, 10:19
من بشخصه تا قیمت پایانیه قزوین مثبت 2 نشه، امروز خرید نمیکنم. این استراتژی من توی خرید سهم هستش. به قیمت پایانی خیلی اهمیت میدم. هرچند امروز میخواستم از قمرو یه نوسان بگیرم که متاسفانه جا موندم، اما یه حسی بهم میگه فردا میتونم دوباره حوالی 1930 وارد بشم. من فقط تجربیات شخصی خودم رو بیان کردم. قطعا دوستان انتقاداتی هم دارن. اما من هرگز از عمل کردن به تجربه پشیمون نشدم.<):)

پرریسک
2013/02/03, 10:19
قزوين داره صف خريد ميشه.
حالا بسرعت قيمت پاياني مياد بالا و فردا قزوين ناياب خواهد شد.

100 مرتبه از قشیر برتر هست ..ولی قشیر بالای 1300 صف وقزوین رو 1200 شنارو ..بازار ایران هست دیگه..

کيانوش
2013/02/03, 10:25
خودم را تو قزوين خفه کردم.
درود بر شما

ppp
2013/02/03, 10:25
سلام جناب پرریسک .من شاراک دارم و قیمت خریدم978 بوده نمی دونم چیکار کنم نظرتون برام مهمه

گلاب خان
2013/02/03, 10:27
100 مرتبه از قشیر برتر هست ..ولی قشیر بالای 1300 صف وقزوین رو 1200 شنارو ..بازار ایران هست دیگه..

سید جان قزوین منو گیج کرده. یهو طرف رنج میزنه پائین. برا همین تا صعود گروه شارپ نشه، من سمتش نمیرم. یعنی جرات نمیکنم سمتش برم. چون اگه روند نزولی بگیره، رحم نمیکنه...<):)

داروساز
2013/02/03, 10:27
پر ریسک جان 2 تا سوال.
. 1.سهم مگسال با توجه به اینکه نرخ مرجع کم کم دارند بر می دارند قیمت شیر با دلار 1226 حدود 600 تومن اگه بر دارند راحت سال دیگه 3 برابر میشه سودش نظرتون چیه؟؟؟
2.غبشهر خشک شده با 100 تومن میشه بهش روندم داد؟؟؟؟... صبر کنیم یعنی خودش بره:D

با تشکر فراوان>:D<

saeedte
2013/02/03, 10:28
دوستان قیمت بازگشایی شکربن رو ببینید متوجه میشید که اینم با یه فاز تاخیر خودشو به شدوص میرسونه
اوضاع دوده سازها از امسال دچار تحول شگرف شده
همین برگ آس هایی که امسال شدوص رو کرد رو شکربن سال دیگه رو میکنه
نظر منه البته و ممکنه اشتباه باشه

mahdipourmehr
2013/02/03, 10:30
ذوب داره راه میفته

nezam
2013/02/03, 10:32
جناب پرريسك نظرتان راجع به پائين آوردن ميانگين خريد درشارك؟

گلاب خان
2013/02/03, 10:32
دوستان قیمت بازگشایی شکربن رو ببینید متوجه میشید که اینم با یه فاز تاخیر خودشو به شدوص میرسونه
اوضاع دوده سازها از امسال دچار تحول شگرف شده
همین برگ آس هایی که امسال شدوص رو کرد رو شکربن سال دیگه رو میکنه
نظر منه البته و ممکنه اشتباه باشه

شدوص بنیادش فعلا بهتره از بقیه است. کربن بالای 300 خریدش خیلی خطرناکه. البته فکر نکنم بلند مدت مشکلی داشته باشه.<):)

پرریسک
2013/02/03, 10:33
سید جان قزوین منو گیج کرده. یهو طرف رنج میزنه پائین. برا همین تا صعود گروه شارپ نشه، من سمتش نمیرم. یعنی جرات نمیکنم سمتش برم. چون اگه روند نزولی بگیره، رحم نمیکنه...<):)

از این خبرها نیست ..سهم یک شبه روند صعود ونزول نمی گیره ..نگران گیر افتادن نباشید ..1100 حد ضرر اول قزوین و1020 دومی هست ..

حساب همه جا شده ..در ضمن بنیادی هم برتر هست ..اتفاقا اول همه باید بریو طرف قزوین باز هم صلاح کار خویش خسروان دانند..

hasan85
2013/02/03, 10:33
هفته پیش من سهام قندی خریدم همه دوستان گفتید خطرناکه حسن اما می بینم که این هفته همه دارید قندی میشید

saeedte
2013/02/03, 10:34
شدوص بنیادش فعلا بهتره از بقیه است. کربن بالای 300 خریدش خیلی خطرناکه. البته فکر نکنم بلند مدت مشکلی داشته باشه.<):)

بلند مدتی عرض کردم بنده هم ;)
گفتم کربن سال بعد میتونه مثل امسال شدوص بشه منتها دیگه قیمتش اینا نخواهد بود :D

پرریسک
2013/02/03, 10:35
ذوب داره راه میفته

بالای 313 تومن اگر خواست صف بشه خرید کنید وگرنه فقط نگاش کنید ..این رنج ها به جایی نمیرسه..

- - - Updated - - -

هفته پیش من سهام قندی خریدم همه دوستان گفتید خطرناکه حسن اما می بینم که این هفته همه دارید قندی میشید

کسی نگفت خطرناک هستن ...دوستان 4 درصد بالا پایین شدن رو میگفتن ..در ضمن حد ضرر داشتن وهنوز هیچ کدام به حد ضرر نرسیدن..مبارکتون باشه..

homework
2013/02/03, 10:36
آقا سید من اصول سرمایه گذاری رو در سبد سرمایمم رعایت نکردم و الان دیگه کاملا ایمان اوردم
14.7% غمارگ 330تومانی
31.4% شاراک 930 تومانی
متاسفانه به علت احساسی معامله نمودن و نه اصولی !! درغبشهر میانگین را پایین نیاوردم بجهت عدم نقدینگی. و حد ضرر را نیز مراعات ننمودم
حالا از شما خواهش می کنم من را در اصولی نمودن این سبد راهنمایی کنید و هر مقدار ضرر لازم باشد جورش را می کشم تا زین پس سبدی اصولی داشته باشم

آقا سید جسارتا این پنجیمن باره که خواهشمو تکرار میکنم
ولی نوبت من نمیشه =((

homework
2013/02/03, 10:37
14.7% غمارگ 330تومانی
31.4% شاراک 930 تومانی
لطفا هم به دید میان مدت بفرمایید و هم کوتاه مدت
و باازدهی کدام بیشتر است؟

آقاسید جسارتا این پنجمین باره که خواهشمو تکرار میکنم
ولی نوبت به من نمیرسه=((

saeedte
پایانی قزوین مثبت شه تمومه دیگه
یه شیر مردی پیدا شه یه رنج خوشگل بکشه :D

پرریسک
سلام جناب پرریسک .من شاراک دارم و قیمت خریدم978 بوده نمی دونم چیکار کنم نظرتون برام مهمه

سلام..

حد ضرر اول 977 بود بعد 920 باید خارج می شدی ..

الان 840 حمابت بعدی بشکنه 750 رو خواهد دید ..اونجا میانگین بیار پایین ..وگرنه باید با ضرر خارج بشی..

hector
پر ریسک جان کرمانشا به 900 رسید!!چه کنیم با این سهم؟

امیر علی
سلام جناب پرریسک
روند فاسمین رو چطور می بینید؟
خرید من 761.5 هست
با تشکر

پرریسک
2013/02/03, 10:38
پر ریسک جان کرمانشا به 900 رسید!!چه کنیم با این سهم؟

بشکنه تا 830 افت خواهد کرد ..اگر رفت زیر 900 پایانی خروج کنید ..

Shivana44
2013/02/03, 10:39
بابا صد دفعه جوابتون داد دیگه!!!

پرریسک
2013/02/03, 10:40
14.7% غمارگ 330تومانی
31.4% شاراک 930 تومانی

ولی نوبت به من نمیرسه=((

جواب شما داده شده .

5 بار باید جواب داد ..در صفحات قبل ججواب داده شده کامل..

saeedte
14.7% غمارگ 330تومانی
31.4% شاراک 930 تومانی

ولی نوبت به من نمیرسه=((

بابا دیروز جواب داد به خدا ، من دیدم ، خودت ندیدی ؟ :D

آواچی
کنور وارد میشود<:-p

پرریسک
2013/02/03, 10:42
سلام جناب پرریسک
روند فاسمین رو چطور می بینید؟
خرید من 761.5 هست
با تشکر

سلام..

از گروه فقط باما روند صعود داره اونم بالای 910 دوام بیاره ..

فاسمین بالای 770 نتونه بیاد هیچ حجا نمیره ..بد جایی سوار شدی ..باید صبر میکردی ببین میتونه بالیا 770 تومن بره ومثبت بشه یا نه..کم اورده ..روند نزولی هست حمایت قدر 690...

h00mi
2013/02/03, 10:45
بچه ها اگه تو صف شاراک هسنید کافیه صف فروش 600000 باشه تا من جمع کنم...
بیاید بیرون روان شد بفروشید....
یه 20 نفر بیان بیرون

داروساز
2013/02/03, 10:45
جعفر جان :D
پر ریسک جان 2 تا سوال.
. 1.سهم مگسال با توجه به اینکه نرخ مرجع کم کم دارند بر می دارند قیمت شیر با دلار 1226 حدود 600 تومن اگه بر دارند راحت سال دیگه 3 برابر میشه سودش نظرتون چیه؟؟؟
2.غبشهر خشک شده با 100 تومن میشه بهش روندم داد؟؟؟؟... صبر کنیم یعنی خودش بره:D

با تشکر فراوان>:D<

پرریسک
2013/02/03, 10:47
جعفر جان :D

1-مگسال بالای 2420 روند میان مدت صعودی هست ..بنیادی نظری ندارم ..سهم کوچکی هست وهمهچی ممکنه
2-در روند هیچ سهمی دخالت نمی کنم ...سهم روند طبیعی ر باید بره ..قصد سفته بازی نداریم که..

Shivana44
2013/02/03, 10:47
با سلام
پرریسک جان کنور را چطور میبینی؟ بفروشم؟ حد ضرر چقدره

homework
2013/02/03, 10:49
جواب شما داده شده .

5 بار باید جواب داد ..در صفحات قبل ججواب داده شده کامل..

وای که من چقدر شرمنده ی شما شدم
تعداد زیادی صفحات دیروز حتی مطلب خودم رو توش نتوستم پیدا کنم
واقعا عذر می خوام
ممنون بابت راهنماییتون
سپاس

bashash
2013/02/03, 10:49
بچه ها اگه تو صف شاراک هسنید کافیه صف فروش 600000 باشه تا من جمع کنم...
بیاید بیرون روان شد بفروشید....
یه 20 نفر بیان بیرون

هومي جون مي خواي كارخونه شاراك راه بندازي بابا جناب پرريسك گفت ميانگين بيار پائين تو اين چند روزه ماشالله فكر كنم 2ميل خريدي (تعدادي ) :D اي بزرگ شاراك دار :D

mp3
2013/02/03, 10:50

جناب پر ریسک سلام حق با شماست در مورد قیمت زمان چی؟بلند یا میان مدت؟

پرریسک
2013/02/03, 10:51
با سلام
پرریسک جان کنور را چطور میبینی؟ بفروشم؟ حد ضرر چقدره

با سلام..

بالای 3870 تومن باز شد حد ضرر بزارید 3870 تومن اگر نتونه بشکنه وکم بیاره احتمالا سقف دوقلو بزنه هست ..حد ضرر دوم 3450 هست ...

- - - Updated - - -

جناب پر ریسک سلام حق با شماست در مورد قیمت زمان چی؟بلند یا میان مدت؟

در مورد زمان هم تا وقتی حد ضرر ها گفته شده نشکنه در کوتاه مدت ومیان مدت به هدف میرسن ..حد ضرر رو برا همنی میگم که خواب سرمایه نداشته باشی..

h00mi
2013/02/03, 10:53
هومي جون مي خواي كارخونه شاراك راه بندازي بابا جناب پرريسك گفت ميانگين بيار پائين تو اين چند روزه ماشالله فكر كنم 2ميل خريدي (تعدادي ) :D اي بزرگ شاراك دار :D
اگر تعداد دوستانی که تو صف هستند 50 نشه من دست به صف نمی زنم...

mmis
2013/02/03, 10:55
وای که من چقدر شرمنده ی شما شدم
تعداد زیادی صفحات دیروز حتی مطلب خودم رو توش نتوستم پیدا کنم
واقعا عذر می خوام
ممنون بابت راهنماییتون
سپاس
سه شنبه یا چهرشنبه هفته پیش بود بعد اولین باری که پست زدید

"heydar"
2013/02/03, 10:57
فولاژ از منفی به صف خرید!!!!!!!!!!!!!!

ائلشن
2013/02/03, 11:08
تو قندیها خبری شد؟

صفها ریختند؟

homework
2013/02/03, 11:09
قندیا هم بی رمغ شدن:(

hogo_wave
2013/02/03, 11:10
صف قندیا رو دادن

مسعود
2013/02/03, 11:11
تو قندیها خبری شد؟

صفها ریختند؟
خبر خاصی نشد
من قزوین خریدم =))

mehdipour2000
2013/02/03, 11:12
فخوز روی 2700 مقاومت داره.... اردر فروششم چیدن.... باید ببینیم میشکنه یا نه؟

كهكشان
2013/02/03, 11:18
اگر تعداد دوستانی که تو صف هستند 50 نشه من دست به صف نمی زنم...

برادر من از شاراك خبر خاصي داري با اين جسارت ميخري ؟ بگو به ما هم قوت قلب بده!
البته من تو صف نيستم و حالا حالا باش كار دارم.

کيانوش
2013/02/03, 11:20
فرصت خوبي براي خريد قزوين پيش امد مثل عقاب خودم و رفقا همه رو قاپيديم.
در نماد قزوين حقوقي فقط و فقط 1000تا دونه فروخته.
چه جالبه قچار صف خريد شد.

saeedte
2013/02/03, 11:20
احساس من از اتفاقات این چند دقیقه اخیر قندیا که شل کردن و دوباره صف شدن :

سازمان : آقا یه ذره جمع تر بشینید مام جا شیم ، اینجوری بخواد باشه حرکت بی حرکت
بعد یه عرضه ای شد قشیر و قشهد و قمرو خرید شد
سازمان : حالا میتونید برید

mp3
2013/02/03, 11:25
جناب پر ریسک :کنور حد ضرر شمارو شکوند و پایین تر معامه شد باید فروخت؟

majid1361
2013/02/03, 11:25
لپارس با پي براي 336 يك ميليون چهارصد صف خريد .122 درصد افزايش قيمت !!!!!!!!!!!!

گلاب خان
2013/02/03, 11:26
احساس من از اتفاقات این چند دقیقه اخیر قندیا که شل کردن و دوباره صف شدن :

سازمان : آقا یه ذره جمع تر بشینید مام جا شیم ، اینجوری بخواد باشه حرکت بی حرکت
بعد یه عرضه ای شد قشیر و قشهد و قمرو خرید شد
سازمان : حالا میتونید برید

نه برادر من. مقاومتهایی که برخورد کردن، فیل افکنه. قمرو قشهد باید خیلی خیلی قوی باشن تا بتونن 2000 رو رد کنن. تا خبر بودجه نیومده، میتونید نوسان بگیرید. بودجه که اومد، خودتون رو خفه کنید توی قندیها. فردا قمرو پائینش گیر میاد...<):)

امیر علی
2013/02/03, 11:29
جناب پرریسک نظرتون درباره خبهمن چیه؟
آیا در روند صعود قرار گرفته؟
با تشکر

mp3
2013/02/03, 11:30
بله و باز تعدیل مثبت دیگری که خیتمان کرد . کبافق و کنور شدن کهمدا و شاراکی دیگر

MASOUD
2013/02/03, 12:19
جناب پرریسک لطفا" نظرتونو در باره غدیر بفرمایید ، ضمنا" پیام خصوصیتونو چک کنید .
ممنون

امید
2013/02/03, 12:45
با سلام

پر ریسک عزیز تحیلی از کربن میفرمایید. دز این بازار ضعیف ظاهرا سهم خیلی هوا خواه داره! با تشکر

کيانوش
2013/02/03, 12:53
از این خبرها نیست ..سهم یک شبه روند صعود ونزول نمی گیره ..نگران گیر افتادن نباشید ..1100 حد ضرر اول قزوین و1020 دومی هست ..

حساب همه جا شده ..در ضمن بنیادی هم برتر هست ..اتفاقا اول همه باید بریو طرف قزوین باز هم صلاح کار خویش خسروان دانند..

همه کالاها از اهن الات و ميلگرد و مس و روي و مواد پتروشيمي و روغن و لاستيک و دارو و حتي خودرو و جديدا برنج با ارز مبادلاتي معامله مي شوند الا قندو شکر و سيمان.
با ارز مبادلاتي يعني 2450تومان بحساب من بي سواد
حداقل سود
قزوين 600تومان
قمرو 900تومان
قشير 450تومان
قچار 300تومان
خواهد شد.
.................................
سود شراز پالايشگاهي هم حداقل 500تومان خواهد شد.
درسال 1392

alibaghdadi2010
2013/02/03, 14:05
حقوقی شاراک 900000تاخریده
کسی نظری نداره؟

کيانوش
2013/02/03, 14:22

راز 2برابر شدن قيمت سهام قنديها در تغيير ارز مرجع نهفته است.
که در صورت تغيير ارز مرجع به اتاق بازرگاني
بتصورم حداقل سود
قچار 300تومان
قشير 450تومان
قزوين600تومان
قمرو900تومان خواهد شد.
.........................

mehr_bourse
2013/02/03, 14:29
حقوقی شاراک 900000تاخریده
کسی نظری نداره؟
میخوام نخره 100 سا سیاه ما که همشو ب 7 درصد ضرر دادیم رفت

alibaghdadi2010
2013/02/03, 14:35
به نظر من شاراک فردا بر میگرده........
1391/11/15
فروش
قیمت حجم تعداد
8,494 977,832 49
8,550 2,800 1
8,560 8,198 1
..................
1391/10/17
فروش
قیمت حجم تعداد
8,524 749,214 36
8,600 23,700 5
8,620 2,000 1

پرریسک
2013/02/03, 14:36
جناب پرریسک لطفا" نظرتونو در باره غدیر بفرمایید ، ضمنا" پیام خصوصیتونو چک کنید .
ممنون

بالای 470 با حد ضرر 470 دوست داشتی بخر ..ولی خوب همیشه گفتم اصل سهم رو بخرید اخر سر سهام سرمایه گذاری رو..

پرریسک
2013/02/03, 14:38
با سلام

پر ریسک عزیز تحیلی از کربن میفرمایید. دز این بازار ضعیف ظاهرا سهم خیلی هوا خواه داره! با تشکر

سلام زیر 200 با هدف بالای 400 معرفی شد ..

الانم دوستانی که دارن خریدن وحدضرر بزارن 227 تومن ..فقط تکنیکالی .

پرریسک
2013/02/03, 14:40
جناب پر ریسک :کنور حد ضرر شمارو شکوند و پایین تر معامه شد باید فروخت؟

حد ضرر رو نشکوند ..مقاومت داشت موفق به شکست مقاومت نشد واین یعنی فعلا صعود نمی کنه ولی خوب با مقاومت فاصله چندانی نداره ..حد ضرر اصلی کنور اون دومی بوده..

پرریسک
2013/02/03, 14:41
جناب پرریسک نظرتون درباره خبهمن چیه؟
آیا در روند صعود قرار گرفته؟
با تشکر

حد ضرر 139 ...

پرریسک
2013/02/03, 14:42
فولاژ از منفی به صف خرید!!!!!!!!!!!!!!

در لیست خریدکه دیروز معرفی شدهبود این سهم قرار داشت ..روند صعودی داره ..هدف سهم 800 تا900

amirh
2013/02/03, 14:43
سلام سیدجان غبشهر خسته ام کرد با کربن عوضش کنم

پرریسک
2013/02/03, 14:44
تو قندیها خبری شد؟

صفها ریختند؟

روندشان همچنان صعودی هست ..حد ضررها رو بزارید تا نشکسته نگران نباشید ..

- - - Updated - - -

سلام سیدجان غبشهر خسته ام کرد با کربن عوضش کنم

سلام..

کربن نظری ندارم .تکنیکالی فقط ..فردا مثل پسهند توش گیر بیفتی شاید ..

فقط تکنیکالی حد ضرر 227

پرریسک
2013/02/03, 14:46
خوب در این مدت لیستی برا خرید ارائه نشد ..امروز یک لیست ارائه میدم برا خرید ..فقط تکنیکالی ..چون بنیادی بازار مشکلی نداشت ولی خوب دیدید چه بلایی سرش اوردن پس تکنیکالی بخرید ..حد ضرر بزارید طبق روش گفته شده بخرید تا بعدا اگر سازکمان بازی دراورد زیاد در ضرر نرید ..

گروه نفتی ...بهران بالای 1214 تومن اگر خواست صف بشه با حد ضرر 1214 دوستان میتونن بخرن هدف 2000..

گروه فولاد...ذوب بالای 313 حد ضرر 313 هدف حدود 400....فولاز بالای 550 حد ضرر 550 هدف حوالی 800 تا900.....فخوز بالای 2690 حد ضرر 2690 هدف بالای 3500 ...

گروه روی ..کاما بالای 910 حد ضرر 910 هدف بالای 1200...

گروه قند قزوین بالای 1100 حد ضرر 1100 هدف بالای 1500 ..قشهد بالای 1870 حد ضرر 1870 هدف بالیا 2500 ..قمرو بالای 1770 حد ضرر 1770 هدف بالای 2500 ..

گروه پترو شیراز بالای 814 حد ضرر 814 هدف بالای 1000..کرمانشاه بالای 900 حد ضرر 900 هدف بالای 1300 ....خارک بالای 2311 حد ضرر 2311 هدف بالای 3000...زاگرس بالای 1844 حد ضرر 1844 هدف بالای 2500 ..شاراک بالای 918 حد ضرر 918 هدف بالای 1200 ..

گروه لاستیگ همون پسهند بالیا 435 حد ضرر 435 هدف هم بالیا 600 ...

گروه تجهیزات مپنا بالیا 219 حد ضرر 219 هدف حوالی 260 ..

از بین سهام بالا هر کدام قبل ساعت 10 تونست مثبت بشه بره بالای 3 درصد میتونن دوستان خرید کنن وگرنه همچنان نقد بمانید ..مجبور به خرید نیستید ..

این لیست دیروز برا خرید پیشنهاد شد ..

از لیست بالا گروه قند عالی بودن ..فولاژ عالی بود شبهرن عالی بود ...مپنا هم عالی بود ..ذوب هم زوری زد ببینم فردا چه می کنه ..

روند صعود خیلی خوب جواب میده ..

mehdi tanha
2013/02/03, 14:58
سلام دوست عزیز امکانش هست در مورد فاراک هم نظری بفرمایید نگهداری کنم یا به جاش شبهرن بگیرم؟ اگه نگهداری فکر میکنید تا چه قیمتی بالابره ممنون