PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چی .......چرا؟؟؟؟

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107

پرریسک
2013/02/03, 15:03
سلام دوست عزیز امکانش هست در مورد فاراک هم نظری بفرمایید نگهداری کنم یا به جاش شبهرن بگیرم؟ اگه نگهداری فکر میکنید تا چه قیمتی بالابره ممنون

سلام..این سهم بالای 220 روند صعودی داشت وداره ..حد ضرر رو ببرید رو 240 وهدف سهم بالای 300 تومن ..

MOSTAFA
2013/02/03, 15:10
سلام
بچه ها امروز رفتم دکتر بم گفت یه بیماری خطرناک گرفتم که اگه زود درمان نشه تبدیل میشه به سرطان و بعدش......:(
خیلی دپرس شدم
عجب دنیای نامردیه
برام دعا کنید

كهكشان
2013/02/03, 15:16
سلام
بچه ها امروز رفتم دکتر بم گفت یه بیماری خطرناک گرفتم که اگه زود درمان نشه تبدیل میشه به سرطان و بعدش......:(
خیلی دپرس شدم
عجب دنیای نامردیه
برام دعا کنید

:-/

داش مهدی
2013/02/03, 15:18
سلام
خیلی دپرس شدم
عجب دنیای نامردیه
برام دعا کنید

ان شاءالله که تشخیص پزشکتون اشتباهه و یه کسالت سادست.
خداوندا همه مریضان رو لباس عافیت بپوشون...

mehdi tanha
2013/02/03, 15:19
ممنون پرریسک جان... پس فعلا" نگهداری کنم

مصطفی عزیز برات ارزوی سلامتی و شفا رو دارم ...هر چه زودتر به درمانت برس و نا امید نباش

آریو
2013/02/03, 15:22
سلام
خیلی دپرس شدم
عجب دنیای نامردیه
برام دعا کنید

مصطفی جان برات دعا میکنم هر چی زودتر خوب بشی
ایشالا که چیز خاصی نیست نگران نباش
توکلت به خدا باشه
برات آرزوی سلامتی دارم @};-

hamed6416
2013/02/03, 15:23
سید جان من دیروز قشرینمو فروختم چون حد صرر شکوند به جاش قزوین خریدم امروز.
هدف قزوین چنده به نظرت ؟

امير سينا
2013/02/03, 15:30
پخش زنده استيضاح در مجلس
http://www.asriran.com/fa/news/255575/%D9%BE%D8%AE%D8%B4-%D8%B2%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D8%B6%D8%A7%D8%AD-%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1

eslami
2013/02/03, 15:36
سلام
خیلی دپرس شدم
عجب دنیای نامردیه
برام دعا کنید
به اميد خدا حتما خوب ميشي.
حقيقتشو بخاي اگه روحيت قوي باشه...............و خم به ابروت نياري......بي برو برگرد خوب ميشي.
يه تجديد نظري هم روي ورزش كردن و تغذيه سالم داشته باش.
از مصرف سير+سبزي خشك و ماست(اين 3تا رو مخلوط كن هر شب قبل شام بزن به بدن)................ميوه هاي تازه.................آب معدني و يا جوشيده............... شير و لبنيات............ميوه خشك شده..............عسل طبيعي.............سركه طبيعي(در باره سركه زكريا رازي يه رساله داره) غافل نشو.
فسد فود...........چيپس ژفك و احيانا سيگار و كامل بذار كنار.........
خلاصه كلام: فرمول كارت اينه:
استرس كم و آرامش+تغذيه سالم+ورزش+روحيه قوي و شاد بودن.

ahmad30_n
2013/02/03, 15:37
نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش ارسال ها
خوب در این مدت لیستی برا خرید ارائه نشد ..امروز یک لیست ارائه میدم برا خرید ..فقط تکنیکالی ..چون بنیادی بازار مشکلی نداشت ولی خوب دیدید چه بلایی سرش اوردن پس تکنیکالی بخرید ..حد ضرر بزارید طبق روش گفته شده بخرید تا بعدا اگر سازکمان بازی دراورد زیاد در ضرر نرید ..

گروه نفتی ...بهران بالای 1214 تومن اگر خواست صف بشه با حد ضرر 1214 دوستان میتونن بخرن هدف 2000..

گروه فولاد...ذوب بالای 313 حد ضرر 313 هدف حدود 400....فولاز بالای 550 حد ضرر 550 هدف حوالی 800 تا900.....فخوز بالای 2690 حد ضرر 2690 هدف بالای 3500 ...

گروه روی ..کاما بالای 910 حد ضرر 910 هدف بالای 1200...

گروه قند قزوین بالای 1100 حد ضرر 1100 هدف بالای 1500 ..قشهد بالای 1870 حد ضرر 1870 هدف بالیا 2500 ..قمرو بالای 1770 حد ضرر 1770 هدف بالای 2500 ..

گروه پترو شیراز بالای 814 حد ضرر 814 هدف بالای 1000..کرمانشاه بالای 900 حد ضرر 900 هدف بالای 1300 ....خارک بالای 2311 حد ضرر 2311 هدف بالای 3000...زاگرس بالای 1844 حد ضرر 1844 هدف بالای 2500 ..شاراک بالای 918 حد ضرر 918 هدف بالای 1200 ..

گروه لاستیگ همون پسهند بالیا 435 حد ضرر 435 هدف هم بالیا 600 ...

گروه تجهیزات مپنا بالیا 219 حد ضرر 219 هدف حوالی 260 ..

از بین سهام بالا هر کدام قبل ساعت 10 تونست مثبت بشه بره بالای 3 درصد میتونن دوستان خرید کنن وگرنه همچنان نقد بمانید ..مجبور به خرید نیستید

این لیست دیروز برا خرید پیشنهاد شد ..

از لیست بالا گروه قند عالی بودن ..فولاژ عالی بود شبهرن عالی بود ...مپنا هم عالی بود ..ذوب هم زوری زد ببینم فردا چه می کنه ..

روند صعود خیلی خوب جواب میده ..

ضمن تشكر از بابت ليست ديروز
من امروز مقداري شبهرن برداشتم
نظذتون چيه كه براي فردا غبشهر رو با شبهرن و قنندي عوض كنم. فكر كنم غبشهر تا 860 پايين مياد و بعد روندش بر مي گرده
ممنون

MOSTAFA
ان شاءالله که تشخیص پزشکتون اشتباهه و یه کسالت سادست.
خداوندا همه مریضان رو لباس عافیت بپوشون...

تشکر داش مهدی
راستش 8 ساله اینطوریم و تو این مدت نرفتم!!!!!! الانم که رفتم به خاطر فشار خیلی زیادی بود که بم اورد که امروز اینطور گفت
عزیزان تا احساس غیر مطلوبی کردین حتما برید چک کنید خودتونو ...این دوره زمونه بد دوره ای شده هم از لحاظ ایمانی و دینی هم از لحاظ جسمی و سلامتی
انواع و اقسام بیماریهای عجیب و غریب و لاعلاج ...تازه درد بیماری بماند...وای چه خرجای سنگینی ! چقدر امضا و مهر و اینور اونور این چند روزه پدرم در اومد :(
وزارت بهداشت هم گفته سونامی سرطان در ایران تو راهه
این علم و تکنولوجی بیچارمون کرده ...والا اینا علم نیست همش بد بختیه
همین لپ تاپ مرکز رشد میکروبه
امواج موبایل ماکروویو امواج وایرلس ماهواره
صداها غذاهای سرخ کردنی ظروف تفلون حتی گاز و خیلی چیزا دیگه ن
یک توضیه حتما حتما سد دی های اقای دکتر روازاده رو ببینید بعدا میفهمید تو چه دنیایی زندگی میکنیم بلاهایی که صهیونیستها سر مردم دنیا اورد

محمد حسن
نمایندگان مجلس به احمدی نژاد : بگید بگید . اگر نگید ندارید .

محمد حسن
2013/02/03, 15:40
نمایندگان مجلس به احمدی نژاد : بگید بگید . اگر نگید ندارید .

نوار فیلم مد نظر احمدی نژاد در حال پخش شدن است که جلسه ای است بین فاضل لاریجانی و مرتضوی است.

محمد حسن
2013/02/03, 15:46
نوار فیلم مد نظر احمدی نژاد در حال پخش شدن است که جلسه ای است بین فاضل لاریجانی (برادر کوچکتر لاریجانیها) و مرتضوی است.

نوار پخش شد ولی محتویات آن نامفهوم است.

bashash
2013/02/03, 15:50
سلام
خیلی دپرس شدم
عجب دنیای نامردیه
برام دعا کنید
الحمدالله هنوز كه نشده مرد خودتو نباز سرطان اسمش بزرگه ولي باوركن درمقابل فكر وعظمت فكر آدم هيچي نيست بزرگترين داروي اين بيماري رلكس رلكس رلكس بودن هست + تغذيه سالم + ورزش
انشالله خودت دوباره ميايي ميگي هيچي نبوده
ولي دوستان گذشته از همه اين مسائل مواظب سلامتي تون باشيد
براي سلامتي همه دوستان اين تاپيك وخانواده هاشون ازجمله جناب پرريسك از ته دل سلامتي آرزومندم

مجیدشمسعلی
2013/02/03, 15:52
http://forums.boursy.com/imported/2013/02/12.gif مرگ تدریجی (http://www.asriran.com/fa/news/252581/%D9%85%D8%B1%DA%AF-%D8%AA%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%AC%DB%8C)
سهم هر ایرانی از سموم وارداتی «هر روز یک گرم» است

جعفری
2013/02/03, 16:13
با سلام
اقای پریسک
در لیست شما فملی وشپدیس دیده نمیشود دلیل خاصی دارد؟

ahmad30_n
2013/02/03, 16:15
دلار 4000 تومن شد
فكر كنم احمدي نژاد دلاراش رو مي خواست بالا بفروشه ، كه امروز اين كارا رو كرد تو مجلس

MOSTAFA
2013/02/03, 16:30
چه دعوایی شده مجلس !!!! خدا به خیر کنه

محمد حسن
2013/02/03, 16:33
دعوا بالا گرفت لاریجانی اجازه صحبت به احمدی نژاد را دیگه نداد

Jamshidyar
2013/02/03, 16:42
شیخ الاسلام خدا نگهدار - با 192 رای استیضاح شد - احتمالا مرتضوی میشه سرپرست وزارتخونه!

msrezayi
2013/02/03, 16:44
سلام
خیلی دپرس شدم
عجب دنیای نامردیه
برام دعا کنید
این حرف رو که میزنم با تمام وجود بهش ایمان دارم
اگه واقعا و از ته دل به خدا ایمان داشته باشی و هیچکس رو واسطه بین خودت و خدا قرار ندی (فقط خودتو و خودش) هرچیزی که ازش بخوای اگه صلاحت باشه بدون هیچ منتی بهت تقدیم میکنه فقط باید اولا خودت بخوای ثانیا از خودش بخوای(فقط باید با تمام وجود به اون بالاسری و قدرتی که بین بشر و خودش به ودیعه گذاشته ایمان داشته باشی)

جعفری
2013/02/03, 16:45
با این در گیری شدید میتوان انتظار
1. از فردا رشد مجدد دلار
2. شکستن مقاومت سهمها

محمد حسن
2013/02/03, 16:46
شیخ الاسلام خدا نگهدار - با 192 رای استیضاح شد - احتمالا مرتضوی میشه سرپرست وزارتخونه!

حالا کابینه از حد نصاب افتاد برای کل کابینه طبق قانون باید مجدد رای اعتماد بگیرد

دکتر یزدان
2013/02/03, 16:48
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی با رای قاطع مجلس، از سمت خود برکنار شد.

به گزارش سرویس سیاسی انتخاب ؛ از 272 رای ، 56 مخالف، 24 ممتنع، 192 موافق اخذ شده است.

لاریجانی گفت: آقای شیخ الاسلام نتوانستند رای اعتماد مجلس را بگیرند و لذا ان شالله در جای دیگر بتوانند خدمت کنند.

امیران
2013/02/03, 16:52
فاتحه ی بورس برای فردا خونده شد با این جنگ و خونریزی تو مجلس امروز....

دارن علیه هم چه افشاگری هایی که نمیکنن.....لاریجانی و احمدی افتادن به جون هم

احمدی اگه قهر کنه میشه مثل همون دفعه ی قبلی که شاخص با کله رفت پایین......

دلار تو این 1 ساعت کشید بالا و سکه هم 50000 تومن گرون شد...

من فکر کنم این دفعه احمدی کله پا کنن و برن مذاکره مستقیم با آمریکا و مملکت گل و بلبل بشه بعد بگن تقصیر این احمدی بود.....

خلاصه امروز بزن بزنی بود تو مجلس و پیشاپیش شاخص قرمز فردا رو تسلیت میگم......

حميد كيا
2013/02/03, 17:13
سلام
خیلی دپرس شدم
عجب دنیای نامردیه
برام دعا کنید

آقا از قديم گفتند دكتر اگه سواد داشت دست خطش خوب بود . به حرف دكترا زياد اعتماد نكن من اگه ميخواستم تا حالا به حرف دكترا اعتماد كنم تا حالا بيلچري شده بودم . بدن انسان پيچيده تر از اين حرف هاست .
1- شرط عقل رو رعايت كن و به حرف دكترا دل نبند اكثرا تاجرا تا طبيب
2- خودت رو نباز و خودت رو تو تله نا اميدي نداز.
3- به ائمه توسل كن وبه خدا توكل ما هم برات دعا ميكنيم. يا علي

پرریسک
2013/02/03, 17:17
دلم برا احمدی سوخت ...

با این که بهش رای ندادم ولی ازش ممنونم برای تمام خدماتش ..خدمتی که محمود کرد هیچ کس نکرد ..این رو تاریخ وگذشت زمان ثابت خواهد کرد ..

اشکبوس کهنه سوار
2013/02/03, 17:21
دوستان عزیز!
بنده از ضرر کردن هیچ عزیزی خوشحال نمی شم و قصد پاشیدن نمک به زخم کسی رو ندارم... اما کاش حرف برادرتونو گوش کرده بودین و 15 درصد بالاتر این سهام شاخص ساز رو فروخته بودین. این جوابیه که بنده در پاسخ به دوست عزیزی داده بودم. البته بارها مورد تهمت و ... قرار گرفتم...مجبور به گفتن حقیقت شدم...هرچند تلخ بود.بارها به همراه جناب پرریسک از نقد ماندن حرف زدیم اما دوستان نمی دونم چه علاقه ای به خرج کردن پولشون دارن...

شاراک رو نگه داریم یا ...؟

...راجع به خروج از هیچ سهمی نظری نمی دم اما با توجه به وضعیت شاخص، از سهام پتروشیمی شاخص ساز خارج شوید...
...به موقعش برمی گردیم و انتقاممونو می گیریم...
...البته این نظر بنده س...بهتره خودتون هم تحلیل کنین...

دکتر یزدان
2013/02/03, 17:21
دوستان سایت برای دلار بدون فیلتر نیازمندیم

tarannom
2013/02/03, 17:23
سلام
پرریسک عزیز یه راهنمایی برا خرید سهام ترانسفو می خواستم
یه مقدار نقدینگی دارم که می خوام ترانسفو بخرم یا نفت بندر عباس(شبندر)
نظر شما چیه
تا سال دیگه رشدی خواهد داشت؟

پرریسک
2013/02/03, 17:24
دوستان سایت برای دلار بدون فیلتر نیازمندیم

http://www.bonbast.com/

- - - Updated - - -

سلام
پرریسک عزیز یه راهنمایی برا خرید سهام ترانسفو می خواستم
یه مقدار نقدینگی دارم که می خوام ترانسفو بخرم یا نفت بندر عباس(شبندر)
نظر شما چیه
تا سال دیگه رشدی خواهد داشت؟

سلام..

بترانس بالای 210 اومد با حد ضرر 210 بخر ..

در ضمن در این اوضاع سهم خریدن برا چی ..فعلا منتظر باش ببینم اخر کار چی میشه ..

دکتر یزدان
2013/02/03, 17:28
علیاکبر صالحی در حاشیه کنفرانس مونیخ در گفتوگو با خبرنگاران بیان کرد: خبر خوشی دارم روز گذشته شنیدم که گروه ۱+۵، ۲۵ فوریه در قزاقستان گردهم خواهند آمد.

وی همچنین بیان کرد که این امکان وجود دارد که کشورش پیشنهاد مذاکره دو جانبه با آمریکا را که از سوی جوبایدن معاون رییس جمهور آمریکا در مونیخ مطرح شده بپذیرد. اگر نیت صادقانه طرف مقابل مشخص شود به این مساله با جدیت نگاه خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا،وی با اشاره به اینکه ایران معتقد است بهتر است دشمنانت را به دوستانت تبدیل کنی افزود: اما ما اهمیت زیادی برای استقلالمان قائل هستیم.

tarannom
2013/02/03, 17:29
http://www.bonbast.com/

- - - Updated - - -

مرسی از راهنمایی - پس شما هیچ نوع خریدی را توصیه نمی کنید

سلام..

بترانس بالای 210 اومد با حد ضرر 210 بخر ..

در ضمن در این اوضاع سهم خریدن برا چی ..فعلا منتظر باش ببینم اخر کار چی میشه ..

پرریسک
2013/02/03, 17:34
بالای قیمت گفته شده دوست داشتی بخر ..لیست خرید در صفحات قبل هست با روش خرید ..

در ضمن حواست باشه برا 4 درصد سود 20-30 درصد ضر نکنی ..چون از نظر من بازی امروز مجلس دولت تازه اغاز شده واز روزهای بعد تازه اثراتش رو خواهیم دید ..

محمودی بیدی نیست با این بادها بلرزه ..منتظر واکنش هستیم...

پارادوکس
2013/02/03, 17:57
به مبارکی و میمنت، دِسِر مهمونی امروز مجلس و دولت هم داره یواش یواش آماده میشه
دلار 3830

پرریسک
2013/02/03, 18:00
به مبارکی و میمنت، دِسِر مهمونی امروز مجلس و دولت هم داره یواش یواش آماده میشه
دلار 3830

محمود باشه یا نباشه دو سه روز دیگه تحریم های جدید در راهه ..نقدنگی هم سر جاش کسری بودجه هم سر جاش ....

ولی خوب شاید محمودی بخواد یه حالگیری اساسی بکنه از مجلس ..باید منتظر ماند ..فعلا زوده..تا یک هفته معلوم میشه کدام طرف زورش بیشتره..

محمود گرگانی
2013/02/03, 18:03
سلام اقا ایشالله که چیزی نیست بعد اکثر سرطانها قابل درمان هستن

سلام
خیلی دپرس شدم
عجب دنیای نامردیه
برام دعا کنید

shimab
2013/02/03, 18:13
سلام
خیلی دپرس شدم
عجب دنیای نامردیه
برام دعا کنید

با چند متخصص دیگه مشورت کنید ... فقط به یه متخصص اکتفا نکنید ... براتون از صمیم قلبم آرزوی سلامتی و بهبودی دارم ... :x

msa407
2013/02/03, 18:14
محمود احمدینژاد، رئیس جمهور ایران در جلسه علنی مجلس که برای استیضاح وزیر تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی برگزاری شد، با پخش نوار مکالمه ای، برادران لاریجانی را به سوء استفاده از قدرت در فعالیتهای اقتصادی متهم کرد.

آقای احمدی نژاد گفت که این نوار که حدود ۲۵ دقیقه است، گزیدهای "رقیق" از ۲۳ یا ۲۴ ساعت مکالمه فاضل لاریجانی با سعید مرتضوی است که به طور کامل در اختیار رئیس مجلس و روسای کمیسیون ها قرار خواهد گرفت.

فاضل لاریجانی برادر علی لاریجانی (رئیس مجلس) و صادق لاریجانی (رئیس قوه قضائیه) است.

آقای احمدی نژاد ابتدا گفت که اعضای هیئت رئیسه مجلس از او خواسته اند این نوار را در جلسه علنی پخش نکند، اما علی لاریجانی که ریاست جلسه را به عهده داشت از او خواست که آن را پخش کند: "بعدا نگویید پخش نشد. چیزی کم نگذارید".

در این هنگام، تعدادی از نمایندگان با صدای بلند به اعتراض پرداختند، اما نهایتا پس از چند دقیقه، بخشی از نوار مورد اشاره پخش شد.

از آنجا که صدای نوار که در مجلس پخش می شد واضح نبود، آقای احمدی نژاد پخش آن را متوقف کرد و در حالی که تعدادی از نمایندگان به اعتراض خود ادامه می دادند، بخش هایی از آن را قرائت کرد.

به گفته آقای احمدی نژاد، فاضل لاریجانی در جلسه ای که با سعید مرتضوی، رئیس سازمان تأمین اجتماعی داشته، از او خواسته مقدمات آشنایی او را با یک فعال اقتصادی فراهم کند که خواستار خرید بعضی شرکت های سازمان مذکور بوده است.

رئیس جمهور ایران گفت که فاضل لاریجانی تلویحا به آقای مرتضوی گفته بود که اگر شخص مذکور او را به عنوان مباشر خود تلقی کند، او خواهد توانست با توجه به نفوذ برادرانش مشکلاتی را که معمولا برای فعالیت های اقتصادی پیش می آید حل کند.
پاسخ لاریجانی

پس از پایان سخنان رئیس جمهور ایران، علی لاریجانی به پاسخ گویی به سخنان او پرداخت و گفته های آقای احمدی نژاد را "تهمت" و "اتهام" خواند.

او گفت که حرفهای آقای احمدی نژاد ربطی به استیضاح نداشته است.

آقای لاریجانی گفت مشکل این است که رئیس جمهور بر اساس سلیقه عمل می کند و به قانون تمکین نمی کند.

او تأکید کرد که در رابطه میان قوای حکومتی، بن بستی وجود ندارد و نهایتا رهبر ایران اختلافات را حل خواهد کرد.

آقای لاریجانی گفت که پیش از آغاز جلسه استیضاح، نماینده رئیس جمهور به او مراجعه کرده و هشدار داده است که اگر استیضاح انجام شود، آقای احمدی نژاد نواری علیه بستگان او پخش خواهد کرد.

رئیس مجلس گفت که این پیام را "تهدید" تلقی کرده، اما زیر بار آن نرفته است.

او گفت: "آیا این اقدامی توطئه آمیز علیه رئیس مجلس نبود که آقای مرتضوی یکی از بستگان مرا دعوت می کند و از صحبت هایشان فیلم می گیرند؟ پس برنامه ای داشته اید که فیلم را بگیرید و بعدا آن را پخش کنید".

آقای لاریجانی این اقدام را اقدامی "مافیایی" خواند و گفت که مشکل کشور اینجاست که رئیس جمهور از چنین روش های غیر اخلاقی استفاده می کند.

رئیس مجلس گفت: "رئیس جمهور ما اولیات اخلاقی را رعایت نمی کند... این روش ها کیان اخلاق جامعه را نابود می کند".

او گفت که با برادرش فاضل لاریجانی رابطه ای ندارد و "این شخص" هیچ مسئولیتی از جانب او ندارد.

در پایان سخنان رئیس مجلس، آقای احمدی نژاد خواستار پاسخگویی شد، اما چنین اجازه ای به او داده نشد.

آقای لاریجانی در پاسخ درخواست رئیس جمهور گفت: "شما تهمت زدید و جوابتان را دادیم، دیگر اجازه صحبت ندارید".
فاضل لاریجانی چه می گوید

محمد حسین فرهنگی یکی از اعضای هیئت رئیسه مجلس گفت که در مورد این نوار با فاضل لاریجانی صحبت کرده است.

به گفته این عضو هیئت رئیسه، فاضل لاریجانی گفته است که جلسه با رئیس سازمان تأمین اجتماعی به دعوت آقای مرتضوی برگزار شده بود و درخواست آقای مرتضوی در این جلسه، گرفتن وقت ملاقات از رئیس قوه قضائیه و رئیس مجلس بوده که به نتیجه نرسیده است.
منبع بی بی سی

آوای بورس
2013/02/03, 18:50
با این اوضاع امروز مجلس امیدوارم شاخص فردا سقوط آزاد نکنه.......(اگه تکراری شد ببخشید سرعت نت من یه مرتبه افتضاح شد)

سعید پور احمدی
2013/02/03, 19:02
سلام
خیلی دپرس شدم
عجب دنیای نامردیه
برام دعا کنید

مصطفی جان ایران برترین دکترهای جهان رو داره نمیدونم میدونی یا نه؟بگرد بهترین متخصص در زمینه بیماریت رو پیدا کن که این مهمترین فاکتوره اگه موزد بیماریت رو هم بگی شاید بتونم بهترین متخصص رو بهت معرفی کنم به داستان خانوادگی خودم توجه کن:
پدرم به علت بیماری قند مادرزادی که داشت رگ های قلبش نه تنها 99 درصد گرفته بود و قلب بزرگ شده بود تمام رگ ها به طرز وحشتناکی پوسیده بود حدود 5 فوق تخصص آنژیو و.........که میدیدن میگفتن هیچ کاری نمیشه کرد و اگه عمل کنه 1 درصد هم زنده نمیمونه ولش کنید عمر دست خداست و..........پرونده رو برای فامیل ها و.........به اروپا و امریکا فرستادیم اونها هم گفتن عمل باز که هرگز نمیشه کرد فوقش بیارن یه باطری بزاریم تو قلبش تا اینکه یه بابایی دکتر ماندگار رو معرفی کرد وقتی پرونده رو بردن یه نگاه کرد گفت یه آزمایش مینویسم بده بخوابه واسه عمل گفتیم دکتر آخه گفتن نمیشه و.........گفت اونها یه چیزایی هست که نمیدونن و..........پدرم عمل کرد 4 سال پیش امروز صبح هم با هم تو پارک داشتیم میدویدیم و.............پس یادت نره پزشکت رو خوب انتخاب کن

امیر303
2013/02/03, 19:25
جناب پر ریسک ما از تجربیات شما استفاده می کنیم و از این بابت سپاسگزاریم.یکی از هنر های هر شخص تو بورس که همانا مهمترین آن است این است که سهم رو تو کف بخره و تو سقف بفروشه . می خواستم بپرسم که چطوری باید فهمید که قیمت یه سهم پر شده و باید فروخت.

shimab
2013/02/03, 19:25
با این اوضاع امروز مجلس امیدوارم شاخص فردا سقوط آزاد نکنه.......(اگه تکراری شد ببخشید سرعت نت من یه مرتبه افتضاح شد)

شک نکن فردا شاخص کله پا خواهد شد و سودهایی که در 2-3 ماهه گذشته کردیم به باد خواهد رفت ... اونوقته که معلوم می شه چرا پرریسک عزیز بازار بورس را در برابر بازارهای دلار، طلا و مسکن کم سودده توصیف کرد ...
جعفرخان یه پیش بینی از بازار فردا داشته باش ... استراتزی شما برای خرید یا فروش فردا چیست؟؟؟؟؟؟

آوای بورس
2013/02/03, 19:32
سلام
خیلی دپرس شدم
عجب دنیای نامردیه
برام دعا کنید

دوست عزیز چرا جنبه مثبت قضیه رو در نظر نمیگیری ."اگه زود درمان نشه" یعنی باید توجه ویژه به درمانش بکنی و رهاش نکنی
حداقل 3 نفر رو با همین تشخیص پزشکی میشناسم که آخرش معلوم شد موضوع خاصی نیست و فقط نیاز به توجه بیشتر داره
پس به خودت مسلط باش و خودت رو اذیت نکن

bakhtiari
2013/02/03, 19:38
سلام
جعفرجان میشه واتی رو حد ضررش رو برام مشخص کنی؟
و نظرت رو کلا درباره این سهم بدی
ممنون

اسمان
2013/02/03, 19:44
شک نکن فردا شاخص کله پا خواهد شد و سودهایی که در 2-3 ماهه گذشته کردیم به باد خواهد رفت ... اونوقته که معلوم می شه چرا پرریسک عزیز بازار بورس را در برابر بازارهای دلار، طلا و مسکن کم سودده توصیف کرد ...
جعفرخان یه پیش بینی از بازار فردا داشته باش ... استراتزی شما برای خرید یا فروش فردا چیست؟؟؟؟؟؟

دوست عزيز ميشه بفرماييد چرا بازار فردا كله پا خواهد شد!!!!!!!!!!!

با احترام به نوشته هاي همه خوبان

لطفا دوستاني كه نقد هستند فاز منفي درباره بازار فردا ندن

ron
2013/02/03, 19:51
دوست عزيز ميشه بفرماييد چرا بازار فردا كله پا خواهد شد!!!!!!!!!!!

با احترام به نوشته هاي همه خوبان

لطفا دوستاني كه نقد هستند فاز منفي درباره بازار فردا ندن
عزیز دل مجلس و دولت دور از جون مادر ملت رو به عزا نشوندن بعد شما دنبال دلیل می گردی!!!!!!

"heydar"
2013/02/03, 19:51
سلام دوستان شاوان با توجه به گزارش 9 ماهه به نظرتان چه قیمتی میخورد؟

جعفری
2013/02/03, 20:03
دلم برا احمدی سوخت ...

با این که بهش رای ندادم ولی ازش ممنونم برای تمام خدماتش ..خدمتی که محمود کرد هیچ کس نکرد ..این رو تاریخ وگذشت زمان ثابت خواهد کرد ..

ممکنه این خدماتی که مد نظر شماست افزون شود و مردم خیانتهای اقتصادیشو بخاطر همین خدمات ببخشند

ron
2013/02/03, 20:05
ایول خبر 20 اصلا خبری نبوده ماها جوگیر شدیم

محمد 66
2013/02/03, 20:08

فردا هیچ اتفاقی برای بازار نمی افته شاید مثلا اگر قرار بود ذوب +5 بخوره بجاش +2 میخوره ، چون بحث امروز مجلس اتفاق خیلی مهمی نبود که بخواد باعث ریزش آنچنانی بورس شود . نمی دونم چرا بعضی ها که نقد هستند یا سهام قندی دارند دوست دارند فقط از ریزش بازار صحبت کنند .

Jamshidyar
2013/02/03, 20:09
ما که امروز زدیم تو خط قندی. اما جدا امیدوارم گروه قند با اخبار افزایش قیمت شکر رشد کنه و نه سقوط شاخص

Dr.boursi
2013/02/03, 20:15
فردا هیچ اتفاقی برای بازار نمی افته شاید مثلا اگر قرار بود ذوب +5 بخوره بجاش +2 میخوره ، چون بحث امروز مجلس اتفاق خیلی مهمی نبود که بخواد باعث ریزش آنچنانی بورس شود . نمی دونم چرا بعضی ها که نقد هستند یا سهام قندی دارند دوست دارند فقط از ریزش بازار صحبت کنند .

دوست من یکم اخبار بخونی برات بد نیست

parham 82
2013/02/03, 20:18
آیا فردا روز قندیهاست ؟

arashvet
2013/02/03, 20:20
فردا سقوط آزاد شاخص بورس و پرواز سکه و دلار

منتظر می مانیم

نیکا
2013/02/03, 20:21
سلام مجلس شاید بدنبال عدم کفایت باشد ؟؟ مانند دفعه قبل ! که انهم میگفت بگم بگم واخرش ..........

parvaz
2013/02/03, 20:21

به نظر من هم اتفاق خاصی نیافتاده بازار راه خودش رو میره ولی با بالا رفتن قندیها موافقم چون فقط اینا توان مثبت شدن تو بازار رو دارند.

mp3
2013/02/03, 20:28
مصطفی جان ایران برترین دکترهای جهان رو داره نمیدونم میدونی یا نه؟بگرد بهترین متخصص در زمینه بیماریت رو پیدا کن که این مهمترین فاکتوره اگه موزد بیماریت رو هم بگی شاید بتونم بهترین متخصص رو بهت معرفی کنم به داستان خانوادگی خودم توجه کن:
پدرم به علت بیماری قند مادرزادی که داشت رگ های قلبش نه تنها 99 درصد گرفته بود و قلب بزرگ شده بود تمام رگ ها به طرز وحشتناکی پوسیده بود حدود 5 فوق تخصص آنژیو و.........که میدیدن میگفتن هیچ کاری نمیشه کرد و اگه عمل کنه 1 درصد هم زنده نمیمونه ولش کنید عمر دست خداست و..........پرونده رو برای فامیل ها و.........به اروپا و امریکا فرستادیم اونها هم گفتن عمل باز که هرگز نمیشه کرد فوقش بیارن یه باطری بزاریم تو قلبش تا اینکه یه بابایی دکتر ماندگار رو معرفی کرد وقتی پرونده رو بردن یه نگاه کرد گفت یه آزمایش مینویسم بده بخوابه واسه عمل گفتیم دکتر آخه گفتن نمیشه و.........گفت اونها یه چیزایی هست که نمیدونن و..........پدرم عمل کرد 4 سال پیش امروز صبح هم با هم تو پارک داشتیم میدویدیم و.............پس یادت نره پزشکت رو خوب انتخاب کن

جناب مصطفی میشه بدونم ناراحتی شما چیه؟چه مشکیه که ممکنه تبدی به سرطان بشه؟ کبد ؟

محمد 66
2013/02/03, 20:35
دوست من یکم اخبار بخونی برات بد نیست

ببینم الان مثلا بحث امروز در مجلس در روند سود آوری ذوب و فولاد و فملی و کرماشا و ... خیلی تاثیر گذاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نکنه باعث میشه میلگرد ذوب یا مس فملی در بورس کالا بفروش نره ؟؟؟؟؟؟؟؟ یکم بدبینی نسبت به وضع مملکت ایجاد میکنه ولی در آن حدی نیست که باعث ریزش بشه .

پرریسک
2013/02/03, 20:36

دوست من بنده لیست خرید رو دیروز عرض کردم ..روش خرید رو هم گفتم حد ضرر رو هم معین کردم..

بازار هنوز روند صعودی نگرفته ..مگر امروز بازار مثبت بود که دوستان نگران منفی شدنش هستن ..؟؟؟

خدایی جالبه ها..

پرریسک
2013/02/03, 20:39
ببینم الان مثلا بحث امروز در مجلس در روند سود آوری ذوب و فولاد و فملی و کرماشا و ... خیلی تاثیر گذاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نکنه باعث میشه میلگرد ذوب یا مس فملی در بورس کالا بفروش نره ؟؟؟؟؟؟؟؟ یکم بدبینی نسبت به وضع مملکت ایجاد میکنه ولی در آن حدی نیست که باعث ریزش بشه .

بودن یا نبودن محمود هم باعث بالا رفتن سود نمیشه ..پس خبرهای امروز یکم بار منفی داشت ولی در کل رو اقتصاد کشور تاثیر چندانی نداره ...تحریمها سر جاش هست .نقدینگی سر جاش هست ..کسری بودجه سر جاش هست ..هدفمندی سر جاش هست ..شاخص اباید هم سر جاش هست ..

پس تکنیکالی بخرید در روند صعود حد ضرر بزارید شکست خروج کنید ..کاری هم به اخبار نداشته باشید ..فردا مشخص میشه ..یا سهام حد ضرر میشکن وسیگنال خروج میدن یا نه نمی شکنن ودلیلی برا خروج وجود نداره ...

Mizhbod
2013/02/03, 20:42
اقا این اتفاقات چه تاثیری بر بازار ارز و سرکه میتونه داشته باشه

اتفاقات بین دولت و مجلسظ

اسمان
2013/02/03, 20:43
عزیز دل مجلس و دولت دور از جون مادر ملت رو به عزا نشوندن بعد شما دنبال دلیل می گردی!!!!!!

دوست عزيز قصد به حاشيه بردن اين تايپيك را ندارم ولي ساليان سال است كه همه ما عزا دار هستيم ولي متاسفانه قدرت شيون و ناله و گريه كردن از ما سلب شده

بايد به عرض برسانم از اين دعوا هاي زرگري سياسي در اين مملكت كم نبوده و اخريش هم نخواهد بود(((سياست پدر و مادر نداره)))) ولي نبايد هم هر موضوعي را به بازار سرمايه ربطش داد

mp3
2013/02/03, 20:43
سلام
خیلی دپرس شدم
عجب دنیای نامردیه
برام دعا کنید
جناب مصطفی میشه بدونم ناراحتیتون چیه؟ کبد؟مشکل شما اگه در مان نشه به تومور تبدیل میشه؟اینکه غصه نداره
سی دی روازاده خیلی خوبه همون لامپهای کم مصرف که بدون نظارت بهداشت وارد ایران میشه و از توطئه های غربه همون که با وجود گرونتر بودن در تولید ارزون تر فروخته میشه و حالا فهمیدند که سرطان زاست . جالبه

ron
2013/02/03, 20:46
بودن یا نبودن محمود هم باعث بالا رفتن سود نمیشه ..پس خبرهای امروز یکم بار منفی داشت ولی در کل رو اقتصاد کشور تاثیر چندانی نداره ...تحریمها سر جاش هست .نقدینگی سر جاش هست ..کسری بودجه سر جاش هست ..هدفمندی سر جاش هست ..شاخص اباید هم سر جاش هست ..

پس تکنیکالی بخرید در روند صعود حد ضرر بزارید شکست خروج کنید ..کاری هم به اخبار نداشته باشید ..فردا مشخص میشه ..یا سهام حد ضرر میشکن وسیگنال خروج میدن یا نه نمی شکنن ودلیلی برا خروج وجود نداره ...
سید جان قطعا هر آدم عاقلی همین تصمیم رو می گیره و حرف شما کاملا درسته اما به قول خودتون روانشناسی بازار در برخی موارد بسیار مهمه (البته درس هایی است که خود شما محبت کردید)
هنوز از یادمون نرفته جوی که چند روز پیش برای افزایش نرخ خوراک ایجاد شد و شاراک و برخی سهام دیگه رو اسیر کرده تا بیاد این قضیه حل بشه باز باید پیر بشیم
توی این وضعیت بحرانی شما بهتر میدونی بازار بیشتر منتظر ریزش هست تا صعود این مسائل هم مزید بر علت میشه

پرریسک
2013/02/03, 20:46
دوست عزيز قصد به حاشيه بردن اين تايپيك را ندارم ولي ساليان سال است كه همه ما عزا دار هستيم ولي متاسفانه قدرت شيون و ناله و گريه كردن از ما سلب شده

بايد به عرض برسانم از اين دعوا هاي زرگري سياسي در اين مملكت كم نبوده و اخريش هم نخواهد بود(((سياست پدر و مادر نداره)))) ولي نبايد هم هر موضوعي را به بازار سرمايه ربطش داد

دوست من کسی ربط نمیده ..اونایی که ربطش میدن کسان دیگری هستن ..اگر دلشون خواست ربط میدن مثل اون چند روزی که محود نرفت سر کار وبازار رو جهنمی کرد ..دلشون هم نخواد ربط نمیدن ..

تا فردا صبر کنید ..چند ساعت بیشتر نمونده ..یا اینوری میشه یا اونوری ..فوقش بازار کمی بیشتر گیج میزنه ..بنیادی بازار مشکل نداره .ولی خوب حواشی بازار زیاده از هدفمندی گرفته تا نرخ ارز وبودجه وتحریم و....این خبرهای امروز هم روش ..

پرریسک
2013/02/03, 20:51
سید جان قطعا هر آدم عاقلی همین تصمیم رو می گیره و حرف شما کاملا درسته اما به قول خودتون روانشناسی بازار در برخی موارد بسیار مهمه (البته درس هایی است که خود شما محبت کردید)
هنوز از یادمون نرفته جوی که چند روز پیش برای افزایش نرخ خوراک ایجاد شد و شاراک و برخی سهام دیگه رو اسیر کرده تا بیاد این قضیه حل بشه باز باید پیر بشیم
توی این وضعیت بحرانی شما بهتر میدونی بازار بیشتر منتظر ریزش هست تا صعود این مسائل هم مزید بر علت میشه

دوست من بنده پیش گویی نمی کنم ..بنیادی سهم تایید باشه تکنیکالی نقطه ورود سهم به روند صعود رو پیدا می کنم بعد خرید وحد ضرر ..همین .

در شاراک مگر حد ضرر 977 وبعد 920 قرار ندادیم ..دوستان واقعا فکر می کنن این حد ضررها برا دلخوشی گفته میشه ..خوب در کشوری که هر ساعت یک اتفاقی رخ میده حد ضرر اونم برا دوستان کوتاه مدت که نقدینگی کم دارن وهر ساعت در بورس ایران با تصمیم های یک شبه گروهی میاد درصدر وگروه بعدی میره در نزول از نان شب واجب تر هست ..

نظر خودم بازار شاید گیج بزنه ..چون بازار هنوز صعود نشده ..از ان طرف هم فکر کنم هفته بعد یک شنبه هم تعطیل هست این باعث بشه بازار دست به عصا باشه ووتحریم ها در راهه وتکیلف بودجه نامعلوم ..کلا بازار گیجه..

تنها عامل میتونه حمایت حقوقی ها ویکی هم رشد نرخ دلبر در این چند روز ورشد محصولات شرکتها باعث رشد بورس بشه ..اونم تا حدی ..یعنی باید رفت وبه جان دلبر دعا کرد ..

با این همه تا روشن شدن ابهامات خرید میان مدتی تعطیل ..خرید با دید تکنیکالی اونم با حد ضرر کوتاه مدتی که گفته میشه ..

پرریسک
2013/02/03, 20:53
اقا این اتفاقات چه تاثیری بر بازار ارز و سرکه میتونه داشته باشه

اتفاقات بین دولت و مجلسظ

اگر دولت سر لج بیفته وببینه که میخوان کاس وکوزه رو سرش بشکنن شاید اقتصاد رو به حال خودش رها کنه تا یه حالی از مجلیس ها بگیره وبگه بفرمایدد اداره کنید ..باید دید چه میشه ..باید یک هفته ای صبر کرد تا دید دولت چه برنامه ای داره ..از محمود هر چی بگی بر میاد ..

ron
2013/02/03, 20:56

صددرصد با شما موافقم و قطعا این مسائل هم میگذرد علی الخصوص که ثابت شده حافظه تاریخی ایرانی ها یعنی همه ما کوتاه مدته اما تا روند برگرده کلی عقب افتادگی ایجاد میشه قطعا زمان فرسایشی ایجاد می کنه فکر می کنید چند درصد دوستان حرفه ای عمل کردن و در قیمت های مناسب سوار سهم شدن ویا توصیه های سید عزیز رو رعایت کردند و چشم انتظار بهبود شرایط و حمایت از بازار بودن حالا کوچکترین تنشی قدرت تصمیم گیری رو ضعیف می کنه شخصا دید بلند مدتی به سهام دارم و در مواقع خاص که اطمینان کامل داشته باشم دست به نوسان گیری میزنم در پستهای قبلی هم دلیلی بر این ادعا آورده ام مانند تجربه کبافق ویا یک نوع دیگر در آخرین روزهای دوره قبل قندی ها با توجه به سفارشات سید جان قشیر در قیمت بالا خریدم اگر قرار بود با ضرر خارج شوم که فاتحه خونده بود گذاشتم در بهترین شرایط که باز لطف دوستان بود میانگین گرفتم و الان به لطف حق شرایط خوبه اما چند نفر این دیدگاه رو در همین تایپیک دارند کمی درک این مواضع از سران نظام سخته که کوچکترین حرکاتشون تاثیر مستقیم در معیشت عموم جامعه داره

اسمان
2013/02/03, 20:58
دوست من کسی ربط نمیده ..اونایی که ربطش میدن کسان دیگری هستن ..اگر دلشون خواست ربط میدن مثل اون چند روزی که محود نرفت سر کار وبازار رو جهنمی کرد ..دلشون هم نخواد ربط نمیدن ..

تا فردا صبر کنید ..چند ساعت بیشتر نمونده ..یا اینوری میشه یا اونوری ..فوقش بازار کمی بیشتر گیج میزنه ..بنیادی بازار مشکل نداره .ولی خوب حواشی بازار زیاده از هدفمندی گرفته تا نرخ ارز وبودجه وتحریم و....این خبرهای امروز هم روش ..

با درود

جناب پرريسك گرامي در ان بازار جهنمي فكر ميكنيد چه كساني زيان شناسايي كردند همين دوستاني كه دنبال روي

اخبار هيجاني بودند بيشترين زيان را متحمل شدند وگرنه اگر ديد و هدف انها در بازار سرمايه كمي ميان مدت ميبود دست به فروش هيجاني نميزدند

و سهام خودشون رو در كف دو دستي تقديم حقوقي ها و نوسانگيران بازار ان زمان نميكردند در هر صورت بنا به فرمايش شما بازار بنيادي مشكلي نداره

و اينده بهترين قاضي براي تصميمات گرفته شده حال حاضر همه ما ميباشد موفق و سلامت باشيد

ron
2013/02/03, 20:59

زنده باشی سید جان ماهم همین حرف رو میگیم گیجی بیشتر بازار و عدم اتخاذ تصمیم مناسب و تاخیر در ایجاد روند مناسب

bashash
2013/02/03, 21:26
بورس ایران 47 ساله شد :D
پير شي ننه :D
پيرمون كردي :D

بابااتی
2013/02/03, 21:36
اگر دولت سر لج بیفته وببینه که میخوان کاس وکوزه رو سرش بشکنن شاید اقتصاد رو به حال خودش رها کنه تا یه حالی از مجلیس ها بگیره وبگه بفرمایدد اداره کنید ..باید دید چه میشه ..باید یک هفته ای صبر کرد تا دید دولت چه برنامه ای داره ..از محمود هر چی بگی بر میاد ..

اینهم واکنش حاج محمود به رفتار امروز مجلس ،

http://www.asriran.com/fa/news/255723/%D8%A7%D8%AD%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%A1-%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%B6%D9%88%DB%8C-%D9%88-%D8%B4%DB%8C%D8%AE-%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C

بالاخره برادران لاریچانی دارند می فهمند آسیاب به نوبت

علی بابا
2013/02/03, 21:39

احمدی نزاد به قول رفیقش با جمع کردن قضیه دلار که برای 20 دقیقه حرافشه اقتصاد را هم در دست خواهد گرفت تا 100% برنده اینده باشد
با این دعواها فکر کنم هدفمندی هم مالیده شده
امیدوارم کمی سازمان بورس بترسه و به نفع دوستان باشد.

bashash
2013/02/03, 21:40
دلم برا احمدی سوخت ...

احسنت به اين اظهار نظر هوشمندانه
احسنت

اسمان
2013/02/03, 21:45
اینهم واکنش حاج محمود به رفتار امروز مجلس ،

بالاخره برادران لاریچانی دارند می فهمند آسیاب به نوبت[/B]

دوست عزيز تمام اين نمايشات خيمه شبازي حضرات براي سر گرم كردن من و شما است

وگرنه دستورات و برنامه ريزي ها از جاي ديگر ديكته و ابلاغ ميشود

محمود اينقدر توانايي ندارد بدون هماهنگي با.... حتي يك ليوان اب بخورد

MOSTAFA
2013/02/03, 21:58
بچه ها ممنون از همتون ....انشا الله خدا به همتون عافیت و سلامتی بده
قدر چیزی رو وقتی میدونیم که از دستش بدیم
فردا انشا الله یک دکتر دیگه میرم...
عزیزی که پرسده بود مشکلم مال کجاست ...معده است ...گفت عفونت شدید معده 20 میلیون نمیدونم چی چی توش بود !!!! نمیدونم به ریال گفت 20 میلیون رو یا به تومان :D (روحیه رو )

bashash
2013/02/03, 21:59

كاملا موافقم چون بورس ما ثابت كرده منطقي نيست بلكه صد در صد 100 در 100 دستوري است و تابع مطلق رئيس عزيزش يعني مالي جون خودمونه :D ميگي نه خوب گفتي نه ديگه بحث نداريم :D

علی بابا
2013/02/03, 22:06
كاملا موافقم چون بورس ما ثابت كرده منطقي نيست بلكه صد در صد 100 در 100 دستوري است و تابع مطلق رئيس عزيزش يعني مالي جون خودمونه :D ميگي نه خوب گفتي نه ديگه بحث نداريم :D

اگر فردا بازار مثبت شد
حتما در استراتژیم تغییراتی اعمال می کنم !

"heydar"
2013/02/03, 22:14
عزیزی که پرسده بود مشکلم مال کجاست ...معده است ...گفت عفونت شدید معده 20 میلیون نمیدونم چی چی توش بود !!!! نمیدونم به ریال گفت 20 میلیون رو یا به تومان :D (روحیه رو )
سلام جناب مصطفی خان انشاالله که سلامت باشید و چیزی نباشه
فقط نکته ای که باید بگم که خیل عظیمی از پزشک های ایران ،حرض وطمع جزوخاصیت لاینفک آن ها شده است متاسفانه.................
یکی از آشناهامون به بیماری سختی مبتلا شد و این پزشک های طماع(البته توهین به همه نباشد)هر چه پول داشت رو بالا کشیدند و آخرش هم هیچ ....نه تنها خوب نشد بلکه روز به روز بدتر هم شد..............من بازاری طماع وحریص دیدم صد رحمت به او.........................

bashash
2013/02/03, 22:20
آقا مصطفي كشتي ما روعزيز سكته زديم فكر كنم يخورده مشكل قاطي پاطي شده عزيز ازيك طرف مشكل بازار اعصابتو بهم ريخته از يك طرف 20 ميل شنيدي ازدكتره قاطي كردي بابا هيچي نيست نگران نباش دكتر هم نمي خواد بري ازدكتر دارو ساز همين تاپيك يه نسخه مجاني اونم فقط بخاطر تو واست مي گيرم :D علي يارت

علی بابا
2013/02/03, 22:21
اقا یک دکتر داریم تو این بورسی به نام مهربان
خیلی کارش درسته
یک پی ام بهش بزن حتما (جدا از شوخی)
هم شفا می دهد
هم درمان می کند
فقط عیبش اینه که همش اهل بخیه است!

bashash
2013/02/03, 22:22
خاوري به درخواست ايران از طرف پليس اينتر پل تحت پيگرد قرار مي گيرد :D
نتيجه اخلاقي
برگشت سه ميليارد دلار :D
ارزان شدن دلار در بازار ايران :D
خدا وكيلي نتيجه گيري رو حال كردين :D

سیگنال
2013/02/03, 22:30
دوستان احمدی نژاد یک سال است که با حرفهایش تنش وارده کرده و بازار دیگر به حرفهای او عکس العمل نشان نمیده
فردا با عرضه اولیه لاوان گروه پالایشگاهی یکه تاز بازار خواهند شد
شاراک هم به کف قیمتی رسیده و خرید امروز حقوقی که حدود یک میلیون بود نشانه هایی از حمایت را در بر داشت

mehrdad89
2013/02/03, 22:35
به نظر من هم احتمال داره بازار فردا مثبت باشه ، چون جو جامعه به هم ميريزه ، و صلاح نيست نزديك ٢٢ بهمن ،

شفاف سازی
2013/02/03, 22:41

انشاالله بلا بدور
حاج مصطفی همه رو سر کار گذاشتی
فوق تخصص داخلی گوارش ( معده) ............. دکتر خدمت ........... بیمارستان بقیه الله
واقعا" حرف نداره از 118 شماره بیمارستانو بگیر (فکر 81261 )........ بیمارستانو گرفتی بگو اطلاعات دکترها می خواهم .......وصل می کنه ..........بگو شماره مطب دکتر خدمت و می خوام
واقعا" این دکتر خدمت حرف نداره کارش درسته
در انتخاب دکتر مثل انتخاب سهام دقت کنید
پدرم رفته بود چشم پزشکی یه خورده تیک پلک پیدا کرده بود دکتره گفته بود احتمالا" تومور مغز دارید بابای ما را می گی از مطب تا خونه را کم مونده بود سکته بزنه تصادف کنه و.... بلا نسبت دکترهای خوب ... دکتر نفهم بدون MRI بدون ستی اسکن - بدون ازمایش بدون کوفت وزهرمار به بابای ما گفته بود تومور مغز داری .......... بعد بردم یک دکتر دیگه گفتش تیک عصبیه

ahmad30_n
2013/02/03, 22:55
نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش ارسال ها
خوب در این مدت لیستی برا خرید ارائه نشد ..امروز یک لیست ارائه میدم برا خرید ..فقط تکنیکالی ..چون بنیادی بازار مشکلی نداشت ولی خوب دیدید چه بلایی سرش اوردن پس تکنیکالی بخرید ..حد ضرر بزارید طبق روش گفته شده بخرید تا بعدا اگر سازکمان بازی دراورد زیاد در ضرر نرید ..

گروه نفتی ...بهران بالای 1214 تومن اگر خواست صف بشه با حد ضرر 1214 دوستان میتونن بخرن هدف 2000..

گروه فولاد...ذوب بالای 313 حد ضرر 313 هدف حدود 400....فولاز بالای 550 حد ضرر 550 هدف حوالی 800 تا900.....فخوز بالای 2690 حد ضرر 2690 هدف بالای 3500 ...

گروه روی ..کاما بالای 910 حد ضرر 910 هدف بالای 1200...

گروه قند قزوین بالای 1100 حد ضرر 1100 هدف بالای 1500 ..قشهد بالای 1870 حد ضرر 1870 هدف بالیا 2500 ..قمرو بالای 1770 حد ضرر 1770 هدف بالای 2500 ..

گروه پترو شیراز بالای 814 حد ضرر 814 هدف بالای 1000..کرمانشاه بالای 900 حد ضرر 900 هدف بالای 1300 ....خارک بالای 2311 حد ضرر 2311 هدف بالای 3000...زاگرس بالای 1844 حد ضرر 1844 هدف بالای 2500 ..شاراک بالای 918 حد ضرر 918 هدف بالای 1200 ..

گروه لاستیگ همون پسهند بالیا 435 حد ضرر 435 هدف هم بالیا 600 ...

گروه تجهیزات مپنا بالیا 219 حد ضرر 219 هدف حوالی 260 ..

از بین سهام بالا هر کدام قبل ساعت 10 تونست مثبت بشه بره بالای 3 درصد میتونن دوستان خرید کنن وگرنه همچنان نقد بمانید ..مجبور به خرید نیستید

این لیست دیروز برا خرید پیشنهاد شد ..

از لیست بالا گروه قند عالی بودن ..فولاژ عالی بود شبهرن عالی بود ...مپنا هم عالی بود ..ذوب هم زوری زد ببینم فردا چه می کنه ..

روند صعود خیلی خوب جواب میده ..

ضمن تشكر از بابت ليست ديروز
من امروز مقداري شبهرن برداشتم
نظذتون چيه كه براي فردا غبشهر رو با شبهرن و قنندي عوض كنم. فكر كنم غبشهر تا 860 پايين مياد و بعد روندش بر مي گرده
ممنون

دوست عزیز=;

داش مهدی
2013/02/03, 22:55
سلام جناب مصطفی خان انشاالله که سلامت باشید و چیزی نباشه
فقط نکته ای که باید بگم که خیل عظیمی از پزشک های ایران ،حرض وطمع جزوخاصیت لاینفک آن ها شده است متاسفانه.................
یکی از آشناهامون به بیماری سختی مبتلا شد و این پزشک های طماع(البته توهین به همه نباشد)هر چه پول داشت رو بالا کشیدند و آخرش هم هیچ ....نه تنها خوب نشد بلکه روز به روز بدتر هم شد..............من بازاری طماع وحریص دیدم صد رحمت به او.........................

ربطی به پزشک و غیرپزشک نداره، بهتره بگیم خیل عظیمی از ما ایرانیان

اشکبوس کهنه سوار
2013/02/03, 22:56
انشاالله بلا بدور
حاج مصطفی همه رو سر کار گذاشتی
فوق تخصص داخلی گوارش ( معده) ............. دکتر خدمت ........... بیمارستان بقیه الله
واقعا" حرف نداره از 118 شماره بیمارستانو بگیر (فکر 81261 )........ بیمارستانو گرفتی بگو اطلاعات دکترها می خواهم .......وصل می کنه ..........بگو شماره مطب دکتر خدمت و می خوام
واقعا" این دکتر خدمت حرف نداره کارش درسته
در انتخاب دکتر مثل انتخاب سهام دقت کنید
پدرم رفته بود چشم پزشکی یه خورده تیک پلک پیدا کرده بود دکتره گفته بود احتمالا" تومور مغز دارید بابای ما را می گی از مطب تا خونه را کم مونده بود سکته بزنه تصادف کنه و.... بلا نسبت دکترهای خوب ... دکتر نفهم بدون MRI بدون ستی اسکن - بدون ازمایش بدون کوفت وزهرمار به بابای ما گفته بود تومور مغز داری .......... بعد بردم یک دکتر دیگه گفتش تیک عصبیه
داداش مصطفی این دکتر خدمت همون دکتریه که فک کنم به همراه دکتر موید علویان، برای مداوای رئیس جمهور عراق رفته بودن...نوبت دهی پزشکان بیمارستان بقیه ا...(عج) : شماره تلفن 02185554
اگه هم نتونستی پیداشون کنی، شماره بیمارستان رو که شفاف سازی عزیز گفتن بگیر و بگو وصل کنن مرکز تحقیقات هپاتیت. دکتر رو اونجا هم می شه پیدا کرد.
اگه بازم پیداش نکردی بهم بگو تا از زیر سنگ پیداش کنم...

".احسان."
2013/02/03, 22:57
جناب پرريسك عزيز و ديگر دوستان گرامي
به نظرم مسابقه كنور و دلار را در اين راند كه معاملات باز است، از فردا شروع كنيم.
از امروز هم موافقم.
تعيين روزش با شما

موفق و پرسود باشيد.

پرریسک
2013/02/03, 23:05
جناب پرريسك عزيز و ديگر دوستان گرامي
به نظرم مسابقه كنور و دلار را در اين راند كه معاملات باز است، از فردا شروع كنيم.
از امروز هم موافقم.
تعيين روزش با شما

موفق و پرسود باشيد.

نرخ هر دو رو 3750 در نظر می گیریم ومسابقه از امروز کلید میخوره ..ببینم چی میشه ...

پرریسک
2013/02/03, 23:07
دوست عزیز=;

غبشهر روند صعود نداره ..سهمی که روند صعود نداره یعنی کوتاه مدت جایی نمی ره ..حالا ببنده وتعیدل بده بحثش جدا مثل قزوین که 870 بست وبالای 1200 باز شد ..

بهران گفتم حد ضرر 1214 تومن ..قندیها هم لیست خرید در صفحات قبل با حد ضرر موجوده ..اینها روند صعودی دارن ..ولی خوب حد ضرر رعایت کنید ..اگر دید کوتاه مدت دارید .

شفاف سازی
2013/02/03, 23:09
داداش مصطفی این دکتر خدمت همون دکتریه که فک کنم به همراه دکتر موید علویان، برای مداوای رئیس جمهور عراق رفته بودن...نوبت دهی پزشکان بیمارستان بقیه ا...(عج) : شماره تلفن 02185554
اگه هم نتونستی پیداشون کنی، شماره بیمارستان رو که شفاف سازی عزیز گفتن بگیر و بگو وصل کنن مرکز تحقیقات هپاتیت. دکتر رو اونجا هم می شه پیدا کرد.
اگه بازم پیداش نکردی بهم بگو تا از زیر سنگ پیداش کنم...

خودوشه جناب کهنه سوار عزیز
متاسفانه پیدا کردن پزشکان درجه 2و 3 در بیمارستان کار بسیار سختیه چه کلاسی برای خودشون می ذارنندحال چه برسه به پروفسوشون دکتر خدمت
نوبت گرفتن در بیمارستان کار بسیار سختیه بهترین کار گرفتن شماره مطبه که بیش از دو سه دقیقه طول نمی کشه

پرریسک

بله سلامتی خودش بالاترین نعمت هست ..

امیدوارم تشخیص پزشک اشتباه باشه ودوست عزیزمان رو شاد وسرحال وسلامت ببینم ..

خدای ناکرده موردی هم بود تنبلی نکنید سریعا پیگیری کنید تا هر چه زودتر بهبودی حاصل بشه ..

داروساز
اگه شرایط عادی بود 100 به 1 روی کنور می بستم 1 ساله:p ولی الان 1 به 1 جرات بستن ندارم....
نرخ هر دو رو 3750 در نظر می گیریم ومسابقه از امروز کلید میخوره ..ببینم چی میشه ...

bashash
خاوري به درخواست ايران از طرف پليس اينتر پل تحت پيگرد قرار مي گيرد :D
نتيجه اخلاقي
برگشت سه ميليارد دلار :D
ارزان شدن دلار در بازار ايران :D
خدا وكيلي نتيجه گيري رو حال كردين :D

پارادوکس
2013/02/03, 23:12

مصطفی جان اینو که گفتی یه کم خیالمون راحت تر شد. اگر اشتباه نکنم مشکلت وجود میکروب هلیکوباکترپیلوری در معده ت باشه که از طریق ازمایش مشخص شده. درسته که سرطان بیماری عفونی نیست و عمدتا در اثر افزایش تقسیمات سلولی در بدن بصورت افسارگسیخته رخ میده اما این میکروب تنها میکروبیه که میتونه در بدن ایجاد سرطان کنه اما بهیچ وجه وجودش تو معده 100% ایجاد سرطان نمیکنه بلکه بخاطر تاثیرش در ایجاد این بیماری باعث میشه که هرچه زودتر برای درمانش اقدام کنی. خیلی از مردم این باکتری رو در معدشون دارن و خبر ندارن و فقط از طریق ازمایش مشخص میشه و با یه دوره درمان دارویی هم رفع میشه یا حداقل ریسکش بسیار پایین میاد. پس خیالت راحت باشه و توکلت بخدا باشه. بقول سعدی : دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست.
برات آرزوی سلامتی و بهروزی دارم.

"heydar"
2013/02/03, 23:13
دوستان این پالایشگاه لاوان چطوره؟حالش خوبه؟:D

mp3
2013/02/03, 23:35
نوشته اصلی توسط MOSTAFA نمایش ارسال ها
عزیزی که پرسده بود مشکلم مال کجاست ...معده است ...گفت عفونت شدید معده 20 میلیون نمیدونم چی چی توش بود !!!! نمیدونم به ریال گفت 20 میلیون رو یا به تومان (روحیه رو )
مصطفی جان اینو که گفتی یه کم خیالمون راحت تر شد. اگر اشتباه نکنم مشکلت وجود میکروب هلیکوباکترپیلوری در معده ت باشه که از طریق ازمایش مشخص شده. درسته که سرطان بیماری عفونی نیست و عمدتا در اثر افزایش تقسیمات سلولی در بدن بصورت افسارگسیخته رخ میده اما این میکروب تنها میکروبیه که میتونه در بدن ایجاد سرطان کنه اما بهیچ وجه وجودش تو معده 100% ایجاد سرطان نمیکنه بلکه بخاطر تاثیرش در ایجاد این بیماری باعث میشه که هرچه زودتر برای درمانش اقدام کنی. خیلی از مردم این باکتری رو در معدشون دارن و خبر ندارن و فقط از طریق ازمایش مشخص میشه و با یه دوره درمان دارویی هم رفع میشه یا حداقل ریسکش بسیار پایین میاد. پس خیالت راحت باشه و توکلت بخدا باشه. بقول سعدی : دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست.
اونا کنلی باکتری هلیکو باکتر پیلوریه و با سرطان فرق داره . دکتر ملک زاده میکروبیولوژیست برتر ایران دارویی رو اختراع کردن به نام ایرانا و ملکینا که میگفتن مواد اولیش نعناع و عسل هست با ترکیبات دیگه .همون دکتر روازاده که خودتون میشناسید بهترین داروها رو دارن و دکتر ناصری د ردانشگاه شهید بهشتی.سلامتی روزی شما باشد انشاءالله

delaram
2013/02/04, 00:08
سلام و شب بخیر جناب پرریسک

من امروز قزوین خریدم، طبق اینکه بالای حد ضرر بود و روند صعودی داشت...اما به دلیل شناوری که داره خیلی بالا پایین میشه، خواستم بدونم جای رشد داره یا فعلا همینطور درجا میزنه؟

گلاب خان
2013/02/04, 00:22
سلام و شب بخیر؛ دوستان اگر استراتژی درست جناب پرریسک یعنی رعایت حد ضرر و مطمئن شدن از روند صعودی رو اجرا کرده باشند، الان در بهترین وضعیت قرار دارند. بنده به شخصه با رعایت حد ضرر وارد قندی ها شدم و امروز روی سقف قیمتی، قمرو و قشهد رو فروختم و الان دست به نقدم و فکر میکنم بهترین وضعیت همینه. استراتژیم در ادامه اینه که اگر دیدم فردا قندیها تا قبل از ساعت 10 دارن صف خرید میشن، دوباره وارد میشم و اگر دیدم دارن گیج میزنن، صبر میکنم تا موقعش برسه.
احساس من اینه که با وضعیت امروز مجلس، محمود لج میکنه و بودجه رو باز به تعویق میندازه. لذا بزرگترین موتور محرک گروه قندی یعنی نرخ ارز مرجع، دیرتر روشن میشه و این یعنی میشه با قیمتهای مناسبتر، قمرو و قشهد سوار شد.
شب همگی خوش<):)

mehranmehr
2013/02/04, 00:24
اونا کنلی باکتری هلیکو باکتر پیلوریه و با سرطان فرق داره . دکتر ملک زاده میکروبیولوژیست برتر ایران دارویی رو اختراع کردن به نام ایرانا و ملکینا که میگفتن مواد اولیش نعناع و عسل هست با ترکیبات دیگه .همون دکتر روازاده که خودتون میشناسید بهترین داروها رو دارن و دکتر ناصری د ردانشگاه شهید بهشتی.سلامتی روزی شما باشد انشاءالله

شد تاپیک پزشکی :))
حالا که اینطور شد، من یه تجربه ای در این مورد دارم که بگم.
منم با داروی سنتی بیشتر موافقم. متاسفانه دکترهای ایرانی آنتی بیوتیک های قوی و بیربط رو مثل نقل و نبات تجویز میکنند. دو نمونه خطرناک آنتی بیوتیک که به هیچوجه نباید مصرف کنید سیپروفلوکساسین (سیپرو) و فورالوزیدون (فورابن) هستند (اصلا ربطی به عفونت معده هم ندارند).
برای عفونت معده من اولی رو دادند، برای دوستم دومی رو، الان دو سال و نیم از اون جریان میگذره، هنوز از عوارض آنتی بیوتیک ها خلاص نشدیم. عوارض میگم هاااااااا.

ahmad30_n
2013/02/04, 00:49
فولای تنها سهامی که در این مدت رشد نکرده و امکان رشد 100 درصدی دارد.
http://www.donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=344792

MOSTAFA
2013/02/04, 00:54
با تشکر از همه وستان..
با برکناری وزیر وصندوق شاید تا 270 بیاد

Hamidkhann
2013/02/04, 00:56
سلام
خیلی دپرس شدم
عجب دنیای نامردیه
برام دعا کنید

دوست عزیز دعا و آرزوی قلبی ما نثار شما انشالا که بلا به دوره

dowpal
2013/02/04, 01:25
سلام بر سيد باپشتکار و خير

عبور از صفحه 2300 تاپيکت مبارک

من هميشه بدون ورود به سايت مطالب رو ميخونم
فقط در صورت ضرورت لاگين ميکنم

با هيچ سيگنالي از اينجا سود نکردم اما ناراضي هم نيستم چون بازده ها رو ديدم که چقدر عالي بودن!
و با انکه ديره تازه ميخام رو بعضي سيگنالها مايه بذارم

1 مدت که سيد نبود يا سايت مشکل داشت مثل همه دوستان ديگه
ويتامين سيد !!
خون من هم کم شده بود.

يادمه اونروزا در بدر دنبال حرفي از سيد بودم
تو dailybourse.blogfa هم خواستم از رفقا که از سيد تلفن و ايميل بگيرن که اگر بلايي سر سايت اومدم سيد رو گم نکنيم

مطالب سيگنالي سيد رو با تاريخ توي 1 فايل ثبت ميکنم و 1 فايل هم از استراتژي هاش درست کردم (شايد شبيه تاپيک درسها باشه...چون بخاطر مشغله زياد کم لطفي کردم و تاپيک کهنه سوار رو نخوندم)

کاش سيد کمي هم روش تحليل شخصيش رو آموزش ميداد... آخه گاهي سوالات خيلي ابتدايي بنظر ميان. و عموما ميايم که سيگنال رو مستقيم از حرفهاي سيد بگيريم و گاهي چند بار تو يک روز 1 سوال مشابه ميپرسيم و وقت سيد رو ميگيريم... اين آماده خوري ممکنه ما رو از فکر و تحليل دور کنه.
بهتره سيد ياد بده بعد با تحليلگرهاي هم فکر انرژي بيشتري براي جلو رفتن داشته باشيم

با ارزوی شادکامی

سيدجان ... بابت به وجود آوردن و بودنت در جمع بچه هاي تاپيک ازت متشکریم!

Asadirad
2013/02/04, 01:45
بدون شرح!

http://www.shafaf.ir/fa/news/165667

mmis
2013/02/04, 07:33
نوشته اصلی توسط پرریسک
دلم برا احمدی سوخت ...
احسنت به اين اظهار نظر هوشمندانه
احسنتاتفاقا تاریخ نشان خواهد داد بزرگترین خیانت را به مردم کرد خدا می دونه گندی که زده چند سال گریبان مردمو می گیره درطی یکسال چند میلیون ایرانی به زیر خط فقر برد این ها همه دست و پا زدن وانداختن تقصیر گناه خود به گردن دیگران است شاید هم ازپایین آمدن قیمت دلار ناراحت بود این جنگ را راه انداخت تا دوباره قیمت دلار بالاببره بالارفتن دلار به نفع کیست به نفع مردم یا به نفع دولت و گروهی خاص اگر دقت کنید شرایط کمی به سمت خوب شدن می رود این آقا یک بابولی جور می کند شرایط را متشنج می کند مگرنه نیاز نیست که من یک لیست را هفت سال درجیبم نگه دارم هر موقع جای گیر افتادم و نیاز به معامله دیدم آنرا رو کنم وباگروکشی خودم رو از مخمصه نجات دهم
من به شخصه راضی نیستم قیمت دلار بالا برود هموطنان من به فشار بیفتن ومن ازسهامهای دلاری سود ببرم ولی دولتی که برای خدمت به مردم قسم خورده پاروی گلوی بدبخترین قشر مردم گذاشته و با اصرار براشتباهات خود برای جبران گندهای که زده قیمت دلار را بالا می بردتاهم کاسبی کند وهم کسر بودجه ای خودراازجیب مردم بدبخت جبران کند

msa407
2013/02/04, 08:32
اتفاقا تاریخ نشان خواهد داد بزرگترین خیانت را به مردم کرد خدا می دونه گندی که زده چند سال گریبان مردمو می گیره درطی یکسال چند میلیون ایرانی به زیر خط فقر برد این ها همه دست و پا زدن وانداختن تقصیر گناه خود به گردن دیگران است شاید هم ازپایین آمدن قیمت دلار ناراحت بود این جنگ را راه انداخت تا دوباره قیمت دلار بالاببره بالارفتن دلار به نفع کیست به نفع مردم یا به نفع دولت و گروهی خاص اگر دقت کنید شرایط کمی به سمت خوب شدن می رود این آقا یک بابولی جور می کند شرایط را متشنج می کند مگرنه نیاز نیست که من یک لیست را هفت سال درجیبم نگه دارم هر موقع جای گیر افتادم و نیاز به معامله دیدم آنرا رو کنم وباگروکشی خودم رو از مخمصه نجات دهم
من به شخصه راضی نیستم قیمت دلار بالا برود هموطنان من به فشار بیفتن ومن ازسهامهای دلاری سود ببرم ولی دولتی که برای خدمت به مردم قسم خورده پاروی گلوی بدبخترین قشر مردم گذاشته و با اصرار براشتباهات خود برای جبران گندهای که زده قیمت دلار را بالا می بردتاهم کاسبی کند وهم کسر بودجه ای خودراازجیب مردم بدبخت جبران کند
درود
دوست عزیز من فکر میکنم منظور جناب پرریسک این بود که ما مردم با اشاره و تلنگرو و... این چیزا از خواب بیدار نمیشیم باید سیلی بزنن زیر گوشمون یا چند تا لگد جانانه بخوریم تا بفهمیم که کجاییم ..
خیلی جالبه که دیروز آقای لاریجانی حرفایی رو میزد که یکی از سران فتنه!! 4 سال پیش توی مناظره ها میگفت ولی گوش شنوایی نبود امروز که به خودشون رسیده آقایون دردشون گرفته
البته نظر من به محمود نزدیک تر است :D والا

پرریسک
2013/02/04, 08:42
اتفاقا تاریخ نشان خواهد داد بزرگترین خیانت را به مردم کرد خدا می دونه گندی که زده چند سال گریبان مردمو می گیره درطی یکسال چند میلیون ایرانی به زیر خط فقر برد این ها همه دست و پا زدن وانداختن تقصیر گناه خود به گردن دیگران است شاید هم ازپایین آمدن قیمت دلار ناراحت بود این جنگ را راه انداخت تا دوباره قیمت دلار بالاببره بالارفتن دلار به نفع کیست به نفع مردم یا به نفع دولت و گروهی خاص اگر دقت کنید شرایط کمی به سمت خوب شدن می رود این آقا یک بابولی جور می کند شرایط را متشنج می کند مگرنه نیاز نیست که من یک لیست را هفت سال درجیبم نگه دارم هر موقع جای گیر افتادم و نیاز به معامله دیدم آنرا رو کنم وباگروکشی خودم رو از مخمصه نجات دهم

همون قشر بدبخت این اقا رو سر کار اورد ...

ولی خوب احمدی هم خوب حقشون رو گذاشت کف دستشون ..خدمت بزرگی کرد ..

در ضمن منظور از خدمت این نبود دلبر بالا رفت سهام ما بالا رفت یا سرکه بالا رفت خوش به حالمون شد ..هر بچه دبستانی میدونه ریال ارزشش بالا بره برا مردم ایران بزرگترین نعمت هست ....

ولی همه چی پول نیست ..باید به یک روشی چشمهای این مردم باز میشد واون روش دلبر 5000 تومنی وشایدم بالاتر هست نه لبخندهای ملیح خاتمی که خود بنده عاشق این سید هستم ..

گلاب خان
2013/02/04, 08:45
سلام دوستان.
امروز قندی ها رو فکر کنم بشه توی منفی سوار شد. البته یهو خرید نکنید. شاید فردا باز پائینترش هم گیر بیاد. مثل قزوین که امروز قطعا پائینتر از دیروز میشه اضافه کرد.<):)

کيانوش
2013/02/04, 08:52
قنديها صف خريد شدند.
مثل اينکه بعضي ها بوي افزايش نرخ مرجع را تو بودجه را شنيده اند.
قچار 14000000سهم
قمرو 1200000سهم تو منفي و 300000تا تو مثبت
قشهد .............
........................
بتصورم با دلار 2500
سود قمرو 900تومان
قزوين 600تومان
قشير450تومان
قچار 300تومان
و.....
هر 100تومان افزايش قيمت قند و شکر حدود 60الي 70توماني ميره رو سود سهام قندي

AVIN 8861
2013/02/04, 08:53
سلام دوستان.
امروز قندی ها رو فکر کنم بشه توی منفی سوار شد. البته یهو خرید نکنید. شاید فردا باز پائینترش هم گیر بیاد. مثل قزوین که امروز قطعا پائینتر از دیروز میشه اضافه کرد.<):)

سلام
كاش مي شد جور ديگر ديد.
اين كه وقتي سهمي را داريم مدام از صعود و فرصت خريد و تشويق حرف بزنيم و زماني كه سهم را نداريم يا فروختيم مدام حرف از كاهش و منفي و آرزوي افت بزنيم به نظر شما پسنديده است؟

msa407
2013/02/04, 08:55
همون قشر بدبخت این اقا رو سر کار اورد ...

ولی خوب احمدی هم خوب حقشون رو گذاشت کف دستشون ..خدمت بزرگی کرد ..

در ضمن منظور از خدمت این نبود دلبر بالا رفت سهام ما بالا رفت یا سرکه بالا رفت خوش به حالمون شد ..هر بچه دبستانی میدونه ریال ارزشش بالا بره برا مردم ایران بزرگترین نعمت هست ....

ولی همه چی پول نیست ..باید به یک روشی چشمهای این مردم باز میشد واون روش دلبر 5000 تومنی وشایدم بالاتر هست نه لبخندهای ملیح خاتمی که خود بنده عاشق این سید هستم ..

درود
دوست عزیز من فکر میکنم منظور جناب پرریسک این بود که ما مردم با اشاره و تلنگرو و... این چیزا از خواب بیدار نمیشیم باید سیلی بزنن زیر گوشمون یا چند تا لگد جانانه بخوریم تا بفهمیم که کجاییم ..
خیلی جالبه که دیروز آقای لاریجانی حرفایی رو میزد که یکی از سران فتنه!! 4 سال پیش توی مناظره ها میگفت ولی گوش شنوایی نبود امروز که به خودشون رسیده آقایون دردشون گرفته
دیدی گفتم منظور آقا این بوده ;;)

msa407
2013/02/04, 08:57
استاد بنظر شما اول صبحی خرید کنیم یا بزاریم یه کمی بگذره بهتره مثلا من رفتم تو صف شبهران باشم یا بیام بیرون بعد از 10 اگه شد بخرم یا قزوین رو مثلا

پرریسک
2013/02/04, 08:59
استاد بنظر شما اول صبحی خرید کنیم یا بزاریم یه کمی بگذره بهتره مثلا من رفتم تو صف شبهران باشم یا بیام بیرون بعد از 10 اگه شد بخرم یا قزوین رو مثلا

بازار به نظر ریزشی میاد ..فولاز که باید صف میشد داره منفی میشه .بقیه رو خوانید ..

در مورد رفتن تو صف نظری ندارم ..بهران نشد شنفت ..این همه سهم ..

mmis
2013/02/04, 09:03
دیدی گفتم منظور آقا این بوده ;;)
امان از جهل من بعید می دانم این مردم از خواب بیدار شده باشند مردمی که از روی احساسات تصمیم می گیرند تا زمانی که فرهنگ انتخاب درست در بین مردم جا نیفتد همینه که هست
از ماست که بر ماست
منظور من هم روشن شدن موضوع بود قصد توهین به کسی نداشتم

آواچی
2013/02/04, 09:05
خرید فولاژ با تشکر از سید بزرگوار

گلاب خان
2013/02/04, 09:07
سلام
كاش مي شد جور ديگر ديد.
اين كه وقتي سهمي را داريم مدام از صعود و فرصت خريد و تشويق حرف بزنيم و زماني كه سهم را نداريم يا فروختيم مدام حرف از كاهش و منفي و آرزوي افت بزنيم به نظر شما پسنديده است؟
البته که حرف شما کاملا درسته و این کار کاملا غیر اخلاقیه. اما احساس کردم شما به بنده کنایه زدید. برید بازار رو چک کنید ببینید کدامیک از پیش بینی ها و تحلیلهای چند روز قبل بنده درمورد گروه قند اشتباه از آب دراومده. امروزهم هم قمرو و هم قشهد رو توی منفی دادن و هم قزوین پائینتر از دیروز گیر میاد.
بنده سهامدار گروه قند از 4 سال پیش هستم و خواهم بود.<):)

hamid_farahy
2013/02/04, 09:07
دوستان سایت tset باز نمیشه چکار کنم؟

hamid_farahy
2013/02/04, 09:16
آنلاینها مشکل داره؟

کيانوش
2013/02/04, 09:16
قنديها صف خريد شدند.
مثل اينکه بعضي ها بوي افزايش نرخ مرجع را تو بودجه را شنيده اند.
قچار 14000000سهم
قمرو 1200000سهم تو منفي و 300000تا تو مثبت
قشهد .............
........................
بتصورم با دلار 2500
سود قمرو 900تومان
قزوين 600تومان
قشير450تومان
قچار 300تومان
و.....
هر 100تومان افزايش قيمت قند و شکر حدود 60الي 70توماني ميره رو سود سهام قندي

فروشنده قزوين را از دم تيغ بگذرونيد.

آواچی
2013/02/04, 09:18
شدوص-شکربن شاید...

پارادوکس
2013/02/04, 09:19
حجم معملات شاراک تو 15دقیقه اول: 1.177M
فروش حقیقی: 1.177M
فروش حقوقی: 0
خرید حقیقی:461,639
خرید حقوقی:575,351
خرید گروهی: 140,000
آدم یاد بچه هایی میفته که تو عروسیا هجوم میارن پول جمع کنن . جمع کردن مال مفت :D

AVIN 8861
2013/02/04, 09:20
البته که حرف شما کاملا درسته و این کار کاملا غیر اخلاقیه. اما احساس کردم شما به بنده کنایه زدید. برید بازار رو چک کنید ببینید کدامیک از پیش بینی ها و تحلیلهای چند روز قبل بنده درمورد گروه قند اشتباه از آب دراومده. امروزهم هم قمرو و هم قشهد رو توی منفی دادن و هم قزوین پائینتر از دیروز گیر میاد.
بنده سهامدار گروه قند از 4 سال پیش هستم و خواهم بود.<):)

بله، تعداد بسيار كمي در قيمت پايين تر معامله شد. اما اين مهم نيست نفس اين شكل فكر كردن همونجور كه خودتون فرمودين مذموم هست.
ضمنا همه اينو قبول دارن و پرريسك عزيز هم بارها تاكيد كردن كه در روند صعود فروش به خاطر نوسان ناچيز نادرست است. در هر صورت اميدوارم در سود باشيد و معاملات خوبي داشته باشيد.

shimab
2013/02/04, 09:20
جعفر خان قنديها دارند صف خريد مي شوند .... با رعايت حد ضرر وارد بشيم؟؟؟؟:x

پارادوکس
2013/02/04, 09:22
دوستان سایت tset باز نمیشه چکار کنم؟

مشکلی نداره. باز میشه

Hamidkhann
2013/02/04, 09:23
[/B]

ای ول داری جوان ;)

AVIN 8861
2013/02/04, 09:23
با سلام شراز کی میره تو گره؟ بهترین زمان مناسب فروش شراز کی هست؟

دوست من شراز فرابورسيه اگر هم صف را ندهند هر روز 5درصدشو ميره بالا ...گره؟؟؟

کيانوش
2013/02/04, 09:24
نکته جالب تو سهام قندي اين هست که حقوقي فروشنده نيست چون مي دونند ارزشش سهامشون چقدر هست.
قچار 1500صف خريد
بقيه قنديها هم در استانه صف خريد.
جناب پر ريسک دمتون گرم.امروز ديگه نميشه قزوين را بتعداد خريد ما که ديروز خودمون را تو قزوين خفه کرديم.

hamed6416
2013/02/04, 09:26
پرریسک فقظ اومدم بالا بگم که دست به هرچی بزنی 800 برابر بشه
خدا برای خودت و خانوادت و رفتگانت ببخشه و بیامرزه
یا حق

AVIN 8861
2013/02/04, 09:28
نکته جالب تو سهام قندي اين هست که حقوقي فروشنده نيست چون مي دونند ارزشش سهامشون چقدر هست.
قچار 1500صف خريد
بقيه قنديها هم در استانه صف خريد.
جناب پر ريسک دمتون گرم.امروز ديگه نميشه قزوين را بتعداد خريد ما که ديروز خودمون را تو قزوين خفه کرديم.

سلام....عرض ارادت كيانوش عزيز

ديگه وقتي جناب كيانوش كلاسيك كار كه فقط با پالايشگاه و سنگ آهني و فلزي و پتروشيمي كار مي كرد و نگاه هم به قندي ها نمي انداخت اين شكلي مياد داخل گروه قند پس ....

MOSTAFA
2013/02/04, 09:30
سلام
منفی بازار سنگین نیست و این جای امیدواریه با یک خبر خوب بازار برمیگرده شدیدا

قندیها اکثرا تو سقفن مواظب باشید به خصوص قچار (چون بعضیا خریدن داره میاد بالا) احتیاط کنید گیر نیفتین

nirvana_00
2013/02/04, 09:31
سلام

قندیها اکثرا تو سقفن مواظب باشید به خصوص قچار (چون بعضیا خریدن داره میاد بالا) احتیاط کنید گیر نیفتین

دوست عزیز می تونم سوال کنم چرا توی سقفند؟

داود
2013/02/04, 09:32
با سلام شراز کی میره تو گره؟ بهترین زمان مناسب فروش شراز کی هست؟

شراز که فرابورسیه با 1سهم 5%پر میکنه به همین راحتی

ahmad30_n
2013/02/04, 09:36
سلام

بررسي خبرهاي خوب
18 بهمن تحريم
شب عيد و خريد دلار براي مسافرت خارجي
جنگ مجلس و دولت
و . . .

قنديها دارن سقفهاي قبلي رو مي شكونن و شكوندن

ائلشن
2013/02/04, 09:38
بازار حداقل تا 25 فوریه تکونی نمیخوره

مذاکرات با 5+1

ارسال اولین پیش بینی های سود با در نظر گرفتن هدفمندی

اوضاع نابسامان سیاسی

پرریسک
2013/02/04, 09:41
برام بسیار جالبه ..

بازار قزوین 1200 رو نمی خره ولی حاضره قشیر 1400 تومنی رو بخره یا قچار رو ...

منتظر می مانیم ببینم اخرش چی میشه یا قزوین بالا میاد یا اون یکی ها افت می کنن ..

یاد شفراس شسینا می افتم ..شسینا از شفارس جلو زد بعد شفارس اومد اونو رد کرد والان شفارس از شسینا قیمتش بالاتر هست ..

taze vared
2013/02/04, 09:46
برام بسیار جالبه ..

منتظر می مانیم ببینم اخرش چی میشه یا قزوین بالا میاد یا اون یکی ها افت می کنن ..

یاد شفراس شسینا می افتم ..شسینا از شفارس جلو زد بعد شفارس اومد اونو رد کرد والان شفارس از شسینا قیمتش بالاتر هست ..

قزوین رشدش رو پیشخور کرده
پی بر ای ش بالاست

mdmahdi
2013/02/04, 09:49
به حقوقی قشهد باید افرین گفت تا حالا 70000تا فروخته مثل ادم اگه میزاشت بالا میخریدن

kaman
2013/02/04, 09:49
با سلام به همه دوستان شاراک تو کف قیمته مفت از دست ندید احتمال جمع شدن صفش خیلی زیاده دارن سهامدارو بازی میدن

kaman
2013/02/04, 09:51
دوست عزیز می تونم سوال کنم چرا توی سقفند؟

دوست عزیز همه قندیها نه ولی اکثرا تو سقفن مواظب باشید

ائلشن
2013/02/04, 09:52
جعفر خان یعنی تمام حرفاتو باید با طلا نوشت

تازه می فهمم در روند صعود خریدن و رعایت حد ضرر یعنی چه.

تو شاراک حد ضررو رعایت نکردم و چوبشو خوردم .

دو روزی هم بود دو سهم آ س پ و حتوکا رو تعقیب می کردم که وارد روند صعودی بشن که اگه آ س پ امروز صف میشد وارد روند صعود میشد که نشد و ما هم نخریدیم و نگاه میکنیم ( به همین راحتی)

بابت همه اطلاعاتی که در اختیار عموم قرار میدی ممنون

kaman
2013/02/04, 09:53
غبشهر هم حقوقی داره جمع میکنه دوستان توجه داشته باشند پی به ای 2.7

كهكشان
2013/02/04, 09:55
حجم معملات شاراک تو 15دقیقه اول: 1.177M
فروش حقیقی: 1.177M
فروش حقوقی: 0
خرید حقیقی:461,639
خرید حقوقی:575,351
خرید گروهی: 140,000
آدم یاد بچه هایی میفته که تو عروسیا هجوم میارن پول جمع کنن . جمع کردن مال مفت :D

با توجه به تحركات حقوقي وبا شناختي كه از آنها دارم احتمال بسته شدن سهم و اعلام گزارشهاي مثبت رو دور از ذهن نميدونم (مثبت انديشِ)
نظر دوستان چيه؟

masood5173
2013/02/04, 09:56
سلام پرریسک جان
برا امروز چی پیشنهاد میکنی ؟
با تشکر

عارف
2013/02/04, 09:56
این حرف رو که میزنم با تمام وجود بهش ایمان دارم
اگه واقعا و از ته دل به خدا ایمان داشته باشی و هیچکس رو واسطه بین خودت و خدا قرار ندی (فقط خودتو و خودش) هرچیزی که ازش بخوای اگه صلاحت باشه بدون هیچ منتی بهت تقدیم میکنه فقط باید اولا خودت بخوای ثانیا از خودش بخوای(فقط باید با تمام وجود به اون بالاسری و قدرتی که بین بشر و خودش به ودیعه گذاشته ایمان داشته باشی)

آفرین به شما

متاسفانه یکی از دلایلی که ما ایرانی ها بیشترین مشکلات رو در بین تمام کشورهای دنیا داریم اینه که بین خودمون و خدا واسطه های زیادی قرار دادیم.

هر روز در نماز می گیم "ایاک نعبد و ایاک نستعین" ولی در عمل درخواست هامون رو از غیرخدا طلب می کنیم.

پشت ماشین ها نگاه می کنی می بینی هر کی نوشته نوکر اینم و نوکر اونم ولی هیچکس ننوشته نوکر خدام.

موقع خداحافظی حتی کلمه خداحافظ رو هم از ادبیاتمون حذف کردیم و می گیرم یافلانی و یابهمانی هیچکس نمیگه یاخدا، یاحق

آلودگی به شرک عواقب وحشتناکی حتی توی همین زندگی داره. از جمله ابتلا به بیماری های روانی، انحرافات جنسی، افسردگی، تمایل به دروغ و غیبت و تهمت و خیلی چیزهای دیگه

hasan85
2013/02/04, 09:58
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت شكر شاهرود با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1392/06/31 و ارائه اطلاعات شفاف سازي،( بدون محدوديت نوسان قيمت ) با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشد . مديريت بازار

داود
2013/02/04, 09:58
دوستان ببخشید من چندروزه درگیر بیمارستان بودم ونمیدونم چرافولاد بسته

ممنون میشم دوستان یه اطلاع رسانی کنند

masood5173
2013/02/04, 10:02
دوستان به نظرتون امروز قهکمت باز میشه؟

- - - Updated - - -

دوستان به نظرتون امروز قهکمت باز میشه؟

milad_b89
2013/02/04, 10:05
سلام خدمت دوستان
کسی از پتروشیمی لاوان خبری نداره؟
شنیدم زیانده بوده!!!
اگه امروز باز بشه رو چه قیمتی معامله میشه؟

kaman
2013/02/04, 10:05
بیخودی از این جو سیاسی نترسید همه چی آرومه فقط پترو معدنی رو از دست ندید و بخرید از ما گفتن

Hamidkhann
2013/02/04, 10:08
غبشهر هم حقوقی داره جمع میکنه دوستان توجه داشته باشند پی به ای 2.7

P/E آ.س.پ قبل از مجمع هم زیر 3 بود و بعد از تقسیم سود کماکان داشت سقوط میکرد تا همین یکی دو روز پیش. جالبه که سهمی با P/E زیر 3 تو 2 ماه زیان سنگینی هم نصیب سهامدارش میکنه!
غبشهر هم ظاهراً داره راه آ.س.پ رو میره.
P/E همه چیز نیست.

کيانوش
2013/02/04, 10:11
سلام....عرض ارادت كيانوش عزيز

ديگه وقتي جناب كيانوش كلاسيك كار كه فقط با پالايشگاه و سنگ آهني و فلزي و پتروشيمي كار مي كرد و نگاه هم به قندي ها نمي انداخت اين شكلي مياد داخل گروه قند پس ....

چون الان وقت به بار نشستن قنديهاست.
همه کالا ها حتي خودرو دارند با دلار اتاق بازرگاني خريد و فروشن مي شوند الا قنديها.
تا ارايه بودجه سال 1392 که زياد بطول نميکشه.قنديها پرواز خواهند کرد.
يا اگر داستان قند و شکر هم مثل خودرو و برنج و ......با دلار 2500بخواهد رقم بخوره قند و شکر قيمتش ميپره بالا
و سهام قندي پرواز ميکنه.
هر 100تومان افزايش قيمت رو هر کيلو قند و شکر حدود 60الي 70 تومان مياره رو سود سهام قنديها.
يهو ميبيني شرکتي که 40000تن توليد قند و شکر داره ميتونه 400يا 500تومان تعديل مثبت سود بده.
مثلا قزوين 600تومان و قمرو 900تومان سود خواهند ساخت.

کيانوش
2013/02/04, 10:13
برام بسیار جالبه ..

خودم چاکر قزوينم بازم امروز خريدم.

kaman
2013/02/04, 10:14
P/E آ.س.پ قبل از مجمع هم زیر 3 بود و بعد از تقسیم سود کماکان داشت سقوط میکرد تا همین یکی دو روز پیش. جالبه که سهمی با P/E زیر 3 تو 2 ماه زیان سنگینی هم نصیب سهامدارش میکنه!
غبشهر هم ظاهراً داره راه آ.س.پ رو میره.
P/E همه چیز نیست.

بله حق با شماست ماهم فقط پی به ای رو نگفتیم دوستان ازافزایش نرخ فروشو گرفته تا افزایش سرمایه از محل سود انباشته خبر دارن

پرریسک
2013/02/04, 10:15
به نظر باید منتظر افت تا 35300 باشیم ..باید دید چی میشه ...

زیر 36770 نباید شاخص تثبیت بشه ..

ذوب هم در حال شکست 306حمایتش هست ..البته هنوز تا پایان بازار کلی وقت مانده.و.

Hamidkhann
2013/02/04, 10:17
با اینکه کلاً نسبت به قندیها بدبینم اما منم یه کم قزوین بستم

alizali
2013/02/04, 10:18
فروش شراز تا الان خیلی جال بوده امروز
2 معامله 2 نفر فروشنده و دو سهم جالبه که خرید این چند روز همه اش گروهی بوده
یعنی فک کنم اون کارگزاری که میخره خودش مسول رشن کردن سرور سامانه بورسه
روشن نشده اردر میزاره
یکی نیست بهش بگه حالا دو تا سهم خریدی به کی میخوای اختصاص بدی؟

nirvana_00
2013/02/04, 10:26
دوست عزیز همه قندیها نه ولی اکثرا تو سقفن مواظب باشید

آقا من دلیلش رو می خوام بدونم. شما می گی بعضی قندی ها توی سقفند من می گم دلیلش چیه ؟
نرخ ارز مرجع اعلام شده که توی سقفند؟
نرخ جدید شکر اعلام شده؟

nirvana_00
2013/02/04, 10:29
به نظر باید منتظر افت تا 35300 باشیم ..باید دید چی میشه ...

زیر 36770 نباید شاخص تثبیت بشه ..

ذوب هم در حال شکست 306حمایتش هست ..البته هنوز تا پایان بازار کلی وقت مانده.و.

بلوک ۵۶ درصدی ذوب آهن فعلا" مشتری ندارد

http://farsnews.com/newstext.php?nn=13911116000095

Diyako
2013/02/04, 10:31
یکی نیست بگه چرا شاراک رو با دادن تعدیل الان نمیبندن شفاف سازی بشه
چرا سهمی که تعدیل داده و هر روز 4در صد افت میکنه؟
مسئولین الان اوضاع بر وفق مرادشون هست؟
همه چی آرومه و وضعیت شفافه ؟

kaman
2013/02/04, 10:37
آقا من دلیلش رو می خوام بدونم. شما می گی بعضی قندی ها توی سقفند من می گم دلیلش چیه ؟
نرخ ارز مرجع اعلام شده که توی سقفند؟
نرخ جدید شکر اعلام شده؟

اول نرخ ارز مرجع 1700تومنه یعنی 38درصد رشد دوم اینکه یه سهمی مثل قثابت فرض کنیم 50تومن سود بده که نمیده با پی به ای 10 میشه 500تومن

آواچی
2013/02/04, 10:39
فولاژ- آخرین فرصتها قبل از عرضه اولیه...

mahan2
2013/02/04, 10:45

صحبت واسه این یه دونه نیست کلا یک ویروسی افتاده تو بازار...

شاهین محلوجی
2013/02/04, 10:50

اینجا معمولا سهمی که 2 تا مثبت میخوره میبندن واسه شفاف سازی حالا 60% ریخت بریزه مهم نیست اصلا 120% بریزه.......

kaman
2013/02/04, 10:50
یه حسی به هم میگه شاراک تا آخر وقت صفش جمع میشه

کيانوش
2013/02/04, 10:54
نرخ ارز در بودجه سال آينده 2 هزار تومان تعيين شد

http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=87985
.......................................

گروه قند
پالايشگاه
......

MOSTAFA
2013/02/04, 10:55
خرید سنگین پتایر 135 !!!! تو بازار منفی سهم مفت اینطوری گیر میاد ;)

stark
2013/02/04, 10:56
در حال فروش غبشهر با ضرر #:-S اگه خریداری پیدا بشه البته

محمد حسن
2013/02/04, 10:59
نرخ ارز در بودجه سال آینده 2 هزار تومان تعیین شد

رییس کمیسیون تجارت اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران گفت: حذف ارز مرجع كالاهای اساسی مقدمه ای برای تك نرخی شدن ارز است.

محسن بهرامی ارض اقدس، در گفتگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینكه تنگناهای ارزی باعث تغییر اولویت های كالایی از سوی دولت شده است، اظهار داشت: پس از خروج برنج از اولویت اول اظهاراتی مبنی بر خروج روغن خام و گوشت قرمز از لیست کالاهای اولویت اول و دوم نیز مطرح شد كه نشان می دهد دولت به سوی تك نرخی شدن ارز در حركت است.

وی افزود: با توجه به اینكه در آستانه تدوین بودجه سال 92 هستیم و نرخ ارز در این بودجه 2 هزار تومان عنوان شده پس نباید ارز مرجع 1226 برای كالاهای اساسی در نظر گرفته شود؛ چرا كه بلافاصله پس از اعلام این نرخ، فروشندگان كالاهای خود را با نرخ مجلس تطبیق خواهند داد.

بهرامی با بیان اینكه سیستم توزیع در كشور نیاز به نظارت بیشتر دارد، خاطر نشان كرد: اگر این رویه ادامه پیدا می كرد با دوگانگی در بازار مواجه می شدیم؛ اینكه كالایی با نرخ 1226 خریداری می شد اما با نرخ مبادله ای و یا آزاد به دست مصرف كننده می رسید.

او اضافه كرد: به عنوان مثال برنج به قیمت 2800 تومان خریداری و به قیمت 5 هزار تومان عرضه می شد اما با اصلاحاتی كه صورت گرفته قیمت ها واقعی می شوند.

وی با بیان اینكه نرخ ارز به صورت مصنوعی پایین بود و باید اصلاح می شد،تصریح كرد: حذف ارز مرجع كالاهای اساسی مقدمه ای برای تك نرخی شدن ارز است.

-------------------------------------------------------------
ارز 1226 تومان از همین حالا و حتی پیشتر از این موجودیت خود را از دست داده است

کيانوش
2013/02/04, 11:02

گروه قند
پالايشگاه
......

قشير هم صف خريد شد.

kaman
2013/02/04, 11:02

گروه قند
پالايشگاه
......

من بودجه دارم تهیه میکنم به ما اعلام کردن 17000 ریال

mehgol
2013/02/04, 11:06
قزوین: سیگنال خرید MACD در تایم هفتگی

Shivana44
2013/02/04, 11:11
احتمالا روغنی ها بیفتن نه؟

atefe2006
2013/02/04, 11:13
برام بسیار جالبه ..

یا سلام و عرض ارادت
پرریسک جان سود قزوین 56 تومانه در حالیکه سود قشیر 95 تومنه
قزوین یه بار واسه تعدیل بسته شده و تعدیل انچنانی نداده ولی قشیر هنوز مونده
ازین ها گذشته قزوین یه وام ارزی داره که هنوز تکلیفش معلوم نیس و اگه بخواد حتی با دلار 2000 تومنی حسابش کنن اوضاش بد میشه

h00mi
2013/02/04, 11:13
خرید سنگین شاراک...
کم کم میام 1%
ولی فردا سهم بر می گرده...

کيانوش
2013/02/04, 11:15
برا ساعت 11.30دقيقه
قمرو
قزوين
.....
صف خريد خواهد بود.
فعلا
قچار
قشير
صف خريدند.
انشالله

kaman
2013/02/04, 11:15

چرا؟

AVIN 8861
2013/02/04, 11:17
یا سلام و عرض ارادت
پرریسک جان سود قزوین 56 تومانه در حالیکه سود قشیر 95 تومنه
قزوین یه بار واسه تعدیل بسته شده و تعدیل انچنانی نداده ولی قشیر هنوز مونده
ازین ها گذشته قزوین یه وام ارزی داره که هنوز تکلیفش معلوم نیس و اگه بخواد حتی با دلار 2000 تومنی حسابش کنن اوضاش بد میشه

سلام.....

بسيار هم عالي....واقعا لطف كردين اينهارو براي پرريسك گفتين!! لابد ايشون اينهارو نمي دونست و همينجوري فكر مي كرد قزوين سهم خوبيه!!!

اي بابا....

Jamshidyar
2013/02/04, 11:18

چرا بیفتن ؟ تازه باید افزایش نرخ بگیرن. بازی از اینجا شروع میشه

hasan85
2013/02/04, 11:19
شاوان آمد

mmis
2013/02/04, 11:22
همانطور که قبلا گفتم قیمت واقعی دلار 1800 تا 2000 تومنه اول همه مبادلات می برن تو اتاق مبادله ارزی بعد تا 2000 تومان می کشند پایین البته تو شرایط عادی

h00mi
2013/02/04, 11:26
طبق صحبت هایی که با دوستانم کردم فردا شاراک صف نخواهد داشت...
پس دوستانی که قصد خرید دارند از این بازار هیجانی کمال استفاده رو کنند...
یا علی...
فردا سهم به مرز 800 واکنش می دهد و ما هم رنج می زنیم...

Amirhm
2013/02/04, 11:33
من تجربه ای تو عرضه اولیه ندارم ولی طبق این لینک (http://boursenews.ir/fa/pages/?cid=87969) ارزش ذاتی هر سهم لاوان 2466 ریاله در حالیکه تقاضای خرید تا 5300 هم بالا اومده !

bashash
2013/02/04, 11:33
آفرین به شما

متاسفانه یکی از دلایلی که ما ایرانی ها بیشترین مشکلات رو در بین تمام کشورهای دنیا داریم اینه که بین خودمون و خدا واسطه های زیادی قرار دادیم.

هر روز در نماز می گیم "ایاک نعبد و ایاک نستعین" ولی در عمل درخواست هامون رو از غیرخدا طلب می کنیم.

پشت ماشین ها نگاه می کنی می بینی هر کی نوشته نوکر اینم و نوکر اونم ولی هیچکس ننوشته نوکر خدام.

موقع خداحافظی حتی کلمه خداحافظ رو هم از ادبیاتمون حذف کردیم و می گیرم یافلانی و یابهمانی هیچکس نمیگه یاخدا، یاحق

آلودگی به شرک عواقب وحشتناکی حتی توی همین زندگی داره. از جمله ابتلا به بیماری های روانی، انحرافات جنسی، افسردگی، تمایل به دروغ و غیبت و تهمت و خیلی چیزهای دیگه

اگه ماشينت كاميون يا وانته مي توني پشتش بنويسي خدا نوكرتم چرا ناراحتي :D هرچند خداوند نوكر نمي خواد اگه مي خواست آدم رو اشرف مخلوقات قرار نمي داد ما آدما هستيم كه با تفاوت درهمين چيزاي كه شما ميگي واستفاده ظاهري از اين واژه ها براي خودمان جايگاه درست مي كنيم وتفاوت ها را ايجاد مي كنيم
آدم بايد ذات ورفتارش درست باشه نه اينكه رو در ديوار يا جاهاي ديگه بنويسه ويه جور ديگه عمل كنه
ياحق دست خدا نگه دار همه ما

Shivana44
2013/02/04, 11:42
چرا بیفتن ؟ تازه باید افزایش نرخ بگیرن. بازی از اینجا شروع میشه

اخه خوراکشون ارزی محاسبه میشه دیگه ! قبلا مرجع بود حالا با مبادلاتی دو برابر میشه

mahan2
2013/02/04, 11:43
تابلو تر از این نیست که خودشون دوست دارن قیمت ببرن بالا.....8850!!!!!!!!!!1

پرریسک
2013/02/04, 11:44
با این قیمت شبریز وهدف 2000 شراز فکر نکنم زیر 1000 تومن شاوان رو بدن ..اگر رو 500 هم میدادن عالی بود ..ولی زرنگ تشریف دارن مفت نمیدن..

bashash
یه حسی به هم میگه شاراک تا آخر وقت صفش جمع میشه

من بگم حسه چيه :D
حس برتر

Hamidkhann
فشار تقاضا در شاوان زیر 3700 ریال

bashash
2013/02/04, 11:50
شاوان
EPS 279 P/E 3.58
بعد قيمت خريدار داره مي خره رو 5300 p/e سهم چطور ميشه 3.58 :D
تعداد حجم قیمت
505 433,717 5300
7 5,636 5299
1 550 5280

محمد حسن
2013/02/04, 11:50
فشار تقاضا در شاوان زیر 3700 ریال

سهم 260 تومانی 850 اردر دادند بد جوری بهشون انداخته میشه جبران ناپذیر

msa407
2013/02/04, 11:52
الان این شاوان چی شد :O
از 3720 عرضه شد ما اردر گذاشتیم وسط هوا و زمین یه دفعه شد 9999
یا حضرت عباس یعنی چی واقعا؟!!!!!!!!!!!

محمد حسن
2013/02/04, 11:53

850 حالا بیا جبران کن قیمت پایانی چند شد؟ 3767 ریال پایانی

امیران
2013/02/04, 11:53
پراید 21 تومن فکرکنم دیگه موقع خریدشه تو کف قیمتیشه.....................:D
بر باعث و بانیش لعنت

محمد حسن
2013/02/04, 11:57
با این قیمت شبریز وهدف 2000 شراز فکر نکنم زیر 1000 تومن شاوان رو بدن ..اگر رو 500 هم میدادن عالی بود ..ولی زرنگ تشریف دارن مفت نمیدن..

چه خبره مگه این به قول شما زرنگها 372 تومان سهم رو دادند

mh_blue_dream
دوستان نظرتون راجع به شدوص چیه؟

mahan2
بابا خدا بزرگه حالا یک ماه صبر میکنیم مثبت بخوره تا ما سر به سر شیم:(
بر باعث و بانیش.....

Hamidkhann
2013/02/04, 12:02
شاوان رو چپوندن تو پاچه ملت

space_mohamad
2013/02/04, 12:02
جناب پر ریسک ، این شاوان چی شد ؟
من توی معاملات اینجوری ، تجربه نداشتم .روی 880 خرید کردم ؟؟؟
الآن دقیقا" چی شد؟ و چی میشه ؟

پرریسک
2013/02/04, 12:04
چه خبره مگه این به قول شما زرنگها 372 تومان سهم رو دادند

اشاره کردم در قیاس با قیمت شراز وشبریز واهدافی که اون دوتا دارن این سهم ارزان عرضه شد ..اینجا بحث سود وپی برای اینها نیست ..

حالا زیر 400 داد مفت داد ..چند وفت دیگه قیمتش رو باید مجدد دید ..البته گفتم در قیاس با شبریز وشراز ..اگر قرار بر این باشه شبریز بشه 2000 وشراز هم بالای 1500 این سهم هم بالای 1000 رو می بینه ..

nirvana_00
2013/02/04, 12:05
شاوان 250 تومنی 990 @-) دود از کله بلند می شه

bashash
2013/02/04, 12:05
بازار 100در 100 مريضه :D
چون مالي جون خيلي خيلي نازره :D

پرریسک
2013/02/04, 12:06

هیچی تموم شد ..از فردا از قیمت 370 شروع می کنه به معامله شدن ..

mahan2
2013/02/04, 12:07
الان شما دارای تجربه شدید....

AVIN 8861
2013/02/04, 12:08

با اجازه پرريسك عزيز

سلام...دوست عزيز كاش در اين بازي عرضه اوليه وارد نمي شدين...قيمت پاياني امروز 376 تومان و سقف قيمت فردا (كه حتما صف خريد است) عدد 395 تومن خواهد بود...و تا قيمت 880 راه طولاني مانده....اما چون تعداد كمي است ضرر سنگيني نخواهد بود و حتما جبران خواهد شد....

Fundamental
2013/02/04, 12:10
سهم باید به مدت 1 ماه گره بخوره که طرف تازه از ضرر بیاد بیرون :D

msa407
2013/02/04, 12:10
هیچی تموم شد ..از فردا از قیمت 370 شروع می کنه به معامله شدن ..
یعنی این 999 شوخیه دیگه
گفتم نکنه الان هرکی 370 خریده میتونه فردا 999 بفروشه :-B هااا پس بگووووو!!!

stark
2013/02/04, 12:12
شاوان در لیست خرید فردا :D

پرریسک
2013/02/04, 12:13
شاوان در لیست خرید فردا :D

حالا حالاها فکر نکنم فرصت خرید بده ...

- - - Updated - - -

یعنی این 999 شوخیه دیگه
گفتم نکنه الان هرکی 370 خریده میتونه فردا 999 بفروشه :-B پس بگووووو

به اونم میرسه البته به ظرشی که شراز 1500 رو رد کنه ..فعلا که برا شراز تارگت 2000 هم دادن وبرا شبریز تارگت فعلا 1500 ..

hasan85
2013/02/04, 12:15
جناب پرریسک با توجه به پی بر ای بالای قزوین چرا قزوین در صدر لیست شما قرار دارد؟

Hamidkhann
2013/02/04, 12:16
همه چیز این بورس به هم میاد. با این عرضه، تازه واردهایی رو که میخواستن تو بورس سودای سرمایه داشته باشن داغون کردن.
من 370 گذاشته بودم که گیرم نیومد. خدارو 1000 مرتبه شکر که تو این کلاهبرداری شرکت نکردم

پرریسک
2013/02/04, 12:17
جناب پرریسک با توجه به پی بر ای بالای قزوین چرا قزوین در صدر لیست شما قرار دارد؟

همه چی فقط پی برای هست مگه ..

پی بریا گروه خودرو از همه کمتره از نظر شما اونها از همه سهام برا خرید برتر هستن ..

در مورد قزوین در همین تاپیک کلی بجث شده ..بگردید پیدا می کندی اونم از قیمت زیر 400 تومن ..

پرریسک
2013/02/04, 12:19
همه چیز این بورس به هم میاد. با این عرضه، تازه واردهایی رو که میخواستن تو بورس سودای سرمایه داشته باشن داغون کردن.
من 370 گذاشته بودم که گیرم نیومد. خدارو 1000 مرتبه شکر که تو این کلاهبرداری شرکت نکردم

چی رو داغون کردن ..1000 تا چی هست که تازه طرف رو داغون کنه ...حرفهایی دوستان میزنن..

ببینم اصلا از فردا فرصت خرید میده ...تازه وقتی بشه تعداد خرید باید گفت داغون کردن یا نکردن ..

امیر علی
2013/02/04, 12:20
من دستور خرید لاوان رو فورا گذاشتم 3722 و ارسال کردم که مفید پوکید!!
الان نمیدونم خرید شده نشده به اون قیمت یا 999 !!!
خدا به خیر کنه

Hamidkhann
2013/02/04, 12:24
چی رو داغون کردن ..1000 تا چی هست که تازه طرف رو داغون کنه ...حرفهایی دوستان میزنن..

ببینم اصلا از فردا فرصت خرید میده ...تازه وقتی بشه تعداد خرید باید گفت داغون کردن یا نکردن ..

آقا سید شما که بهتر میدونین تازه کارا معمولاً با سرمایه کم وارد بورس میشن که به مرور با کسب تجربه سرمایه بیشتری وارد کنن. اما با تجربیات اینچنینی ...

msa407
2013/02/04, 12:32
خدا به خیر کنه

- - - Updated - - -

خدا به خیر کنه
منم همینطور ولی نه خرید نکرده حداقل برای من اینطوره

"mohsen"
2013/02/04, 12:34
آقا سید شما که بهتر میدونین تازه کارا معمولاً با سرمایه کم وارد بورس میشن که به مرور با کسب تجربه سرمایه بیشتری وارد کنن. اما با تجربیات اینچنینی ...

خب دارن ب این وضوح بهشون میگن وارد نشین- خداییش دارن از ضررهایی که بعدا بهشون خواهد خورد جلوگیری میکنن:D تو این بازاری که همه رشدشو مدیون دلبره خرید سهم چه معنی داره؟ به قول پرریسک جان اصل جنسو بخرید حالا اون نشد طلا،خونه، زمین، ماشین، آفتابه لگن، کاسه بشقاب و...:D به خدا هرچی بخری خیلی بیشتر از سهام بورس رشد میکنن بعدم اختیارش دست خودمونه دیگه- مالمیر نداره ک ببنده:D
فک کنم مسئولین بورس با این عرضه اولیه خواستن اینا رو بگن:D>:)

پرریسک
2013/02/04, 12:39

کسی که تجربه نداره نباید در این بازی وارد بشه .

در ضمن کارگزاز هم فکر کنم چند تایی بده ومیانگین بیاد پایین برا اونهایی که بالا خرید دارن..

در کنار این با این صف شراز وشبریز خیلی زود جبران می کنه ..در فکر این باشید که از فردا میشه خرید کرد یا نه ..عرضه شد تموم شد رفت پی کارش..

پرریسک
2013/02/04, 12:42
خب دارن ب این وضوح بهشون میگن وارد نشین- خداییش دارن از ضررهایی که بعدا بهشون خواهد خورد جلوگیری میکنن:D تو این بازاری که همه رشدشو مدیون دلبره خرید سهم چه معنی داره؟ به قول پرریسک جان اصل جنسو بخرید حالا اون نشد طلا،خونه، زمین، ماشین، آفتابه لگن، کاسه بشقاب و...:D به خدا هرچی بخری خیلی بیشتر از سهام بورس رشد میکنن بعدم اختیارش دست خودمونه دیگه- مالمیر نداره ک ببنده:D
فک کنم مسئولین بورس با این عرضه اولیه خواستن اینا رو بگن:D>:)

ابهامات بازار بسیار زیاد شده ..دعوای دیروز هم اضاف شد ..

روند سهام هم صعودی نشده ..اونهایی که می تونستن بشن اشاره شد با روش خرید با حد ضرر..

درصد بورس الن باید به 5 تا 10 درصد کل سرمایه کاهش پیدا کنه ..
در بیرون یک پراید قراضه هم خرید کرده بودن دوستان الان یک 50-60 درصدی میتونستن در بیارن ..

صداقت2
2013/02/04, 12:44
نقل قول نوشته اصلی توسط hasan85 نمایش ارسال ها
همه چی فقط پی برای هست مگه ..

پی بریا گروه خودرو از همه کمتره از نظر شما اونها از همه سهام برا خرید برتر هستن ..

در مورد قزوین در همین تاپیک کلی بجث شده ..بگردید پیدا می کندی اونم از قیمت زیر 400 تومن ..

با سلام

پرریسک خان از آنجایی که ایده شما در باره ارجحیت خرید هر سهمی برای من و سایر دوستان حجت است - علیرغم توصیه سایرین برای خرید قچار و ....

طی امروز و دیروز سنگین وارد قزوین شدم و بر این باورم با کمی صبر کردن حکمت ارجحیت خرید قزوین بر ما ثابت می شود و به قولی باز هم شما 2 گل به

بازار آوانس داده اید و ......

راستش صورت مالی و گزارش 9 ماهه قزوین را بررسی کردم ولی غیر از پتانسیل احتمال افزایش نرخ مرجع و نرخ فروش قند و شکر - ممنون می شوم یکبار

دیگه پتانسیل نهفته قزوین را مرحمت فرمایید.

hector
2013/02/04, 12:49
دیگه بازار داره حالمو بد میکنه!شیطونه میگه برم 1ماه دیگه بیام ببینم چی شده هر چی بادا باد!خداوکیلی هیچ منطقی نداره بازار.بورس کشورهای دیگم اینجوریه؟

"mohsen"
2013/02/04, 12:50
پرریسک جان بین شبهرن و شبریز برای خرید فردا کدوم رو مناسب تر میبینی؟ البته اگه بشه خرید!

امیر علی
2013/02/04, 12:51
خدا به خیر کنه

باورم نمیشه من لاوانی شدم <:-p
اونم به قیمت 3722
فقط حیف که تعداد کم دادن این 1000 تا رو کجای دلم بزارم :D

mehdipour2000
2013/02/04, 13:04
زن مهریه خواست، مادرزن کشته شد! (http://fararu.com/fa/news/140447)
:O :D

amirsanay
2013/02/04, 13:11

با تشکر از این ارسالتون
جناب آقای محمدحسن من تازه کارم اما می خواهم از تجربیات شما دوستان استفاده کنم
شما با این اوضاع بازار و با بررسی تمامی گروه ها فعلا چه سهمی رو برا خرید فردا پیشنهاد می کنید؟
دلمون خوش بود شاید در دهه فجر اوضاع به صورت صوری هم که شده خوب بشه اما.....

alizali
2013/02/04, 13:11
یه سوال فقط
آخرین معامله 9999 تومان است
در صورتیکه اگر اردر رو دستی تو اون هیجانات وارد کرده باشه طرف باید همون اول صف بوده و معامله همون ابتدا انجام میشده
یه حالت دیگه هم داره که معاملات تموم شده و طرف برای اینکه گیرش بیاد رو ماکزیمم اردر گذاشته
اینو من نمی فهمم چه مدلیه؟

علی بابا
2013/02/04, 13:27
شاوان در لیست خرید فردا :d

اقا بیشتر پست بزن
آی حال می دهد در این بازار به این آواتارت نگام می کنم

bashash
2013/02/04, 13:31
دیگه بازار داره حالمو بد میکنه!شیطونه میگه برم 1ماه دیگه بیام ببینم چی شده هر چی بادا باد!خداوکیلی هیچ منطقی نداره بازار.بورس کشورهای دیگم اینجوریه؟

اگه شخص شخيصي مثل مالي توش باشه حتما(نازر و ميگم ) :D ولي عمرا اينجور باشه

محمد حسن
2013/02/04, 13:37
یه سوال فقط
آخرین معامله 9999 تومان است
در صورتیکه اگر اردر رو دستی تو اون هیجانات وارد کرده باشه طرف باید همون اول صف بوده و معامله همون ابتدا انجام میشده
یه حالت دیگه هم داره که معاملات تموم شده و طرف برای اینکه گیرش بیاد رو ماکزیمم اردر گذاشته
اینو من نمی فهمم چه مدلیه؟

54200000 سهم در 3722 ریال عرضه شده و 224000 سهم در 8858 ریال داده شده مابقی هم بین این بازه در قیمتهای مختلف
9990 هم همش 1 دونه سهم من باب مزاح خریده شده است تا به ریش اونهایی که بالا خریدند بخندند

بورس
2013/02/04, 13:45
تجربم رو بهتون میگم و اونم اینه فعلا بی خیال بازار بشین بزارین ریسک ها کم بشه ...4 ماه آینده تلاطم سیاسی های باور نکردنی در انتظار سیاسته ایرانه و بهترین کار در این برهه کاهش ریسک پذیریه و بازار بورس به شدت ریسکش زیاد شده ...من اگه قبلا نوشته هام خاطرتون باشه مدتیه از بازار نقد شدم و رفتم سراغ سکه و طلا و خیالم راحته و بدون استرس به کارام میرسم...باز خودتون تحلیل کنین ببینین صلاحتون تو چیه!

كهكشان
2013/02/04, 13:45
تائيد نيم بند اختصاص ارز مبادله اي به روغن شايد باعث تحرك مثبت غبشهر و غمارگ بشه!
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911116000646

محمد حسن
2013/02/04, 13:48
با تشکر از این ارسالتون
جناب آقای محمدحسن من تازه کارم اما می خواهم از تجربیات شما دوستان استفاده کنم
شما با این اوضاع بازار و با بررسی تمامی گروه ها فعلا چه سهمی رو برا خرید فردا پیشنهاد می کنید؟
دلمون خوش بود شاید در دهه فجر اوضاع به صورت صوری هم که شده خوب بشه اما.....

دوست عزیز شخصاً از مدتها پیش با توجه به شرایط اقتصادی کشور سهام گروه قند را به همراه سهام مرتبط با ارز مثل گروه روی و پتروشیمی پیشنهاد دادیم گروه روی و پتروشیمی سودهای خودشون را دادند در حال حاضر مجدداً با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی کشور تنها از خوبهای گروه قند که قشهد قصفها قمرو و در صورت بازگشایی در قیمت خوب قپیرا قلر و قهگمت را موافق با خریدشان هستیم گروه های مس و روی و پتروشیمی و فولاد را مدتی بایستی صبر کرد تا یک سری مسائل مثل اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها و فرمول تعیین بهای خوراک، قیمت سوخت و بودجه 92 و غیره تعیین تکلیف شود

mahan2
2013/02/04, 14:01
کسی میدونه نور علی نور چیه؟:-/
پاسخ::-?
شخصی ست که به طور عادی در ضرر است و فکر خریدن عرضه اولیه را در سر دارد پس در قیمتی غیر از 372 شروع به خرید کرده و پس از خرید متوجه شده که باز هم در ضرر است.:((

Asadirad
2013/02/04, 14:03
کاظم نادرعلی:

وقتي شاراك رو ميبينم دلم براي سهامدارانش ميسوزه كه چوب بيعرضي مديران اين شركت و بي لياقتي مسئولان بورس ميخورن كلي ميشيني تحليل ميكني epsدر مياري بعد با سياه بازي اين حضرات تمام رشته هات پنبه ميشه سودهايي كه شركتها اعلام ميكنند اغلبشان سليقه اي است يكي مثل زاگرس كل سال با گاز75تومني ارز مرجع حساب ميكنه يكي مثل شفن از اول سال با ارز مبادله اي و گاز145تومن-يكي مياد ارز صادراتي را 3هزار تسعير ميبنده سود حداكثري اعلام ميكنه يكي ارز صادراتي را2500ميبنده سود محافظه كار اعلام ميكنه تو مجامع هم نماينده بورس كه تكليف سود تقسيمي را مشخص ميكنه -وقتي سهم2تا مثبت ميخوره 10تا اطلاعيه شفاف سازي ميفرستند وقتي سهم يه هفته كامل منفي ميخوره به هيچ جاي آقايون بر نميخوره تازه اعتقاد دارند هر چي بيشتر پايين بياد بيشتر ارزنده ميشه.

smhzkk61
2013/02/04, 14:03
باید با روند بازار حرکت کرد.باید دید بازار اکنون به کدام گروه رغبت بیشتری از خود نشان میدهد.تجربه نشان داده در این بازار فرسایشی گروه های خاص مانند گروه قند و شکر که با توجه به این که اخبار مناسب که دوروبر این سهام هست بهتر خودنمایی کرده و میشه سوار موج آن شد.سهام شاخص ساز که صعود خود را طی این سه چهار ماه داشته نیاز به اصلاح و استراحت دارنند.

پارادوکس
2013/02/04, 14:05
کسی میدونه نور علی نور چیه؟:-/
پاسخ::-?
شخصی ست که به طور عادی در ضرر است و فکر خریدن عرضه اولیه را در سر دارد پس در قیمتی غیر از 372 شروع به خرید کرده و پس از خرید متوجه شده که باز هم در ضرر است.:((

این که گفتی یعنی: خَسَرَالدُّنیا والاخِرَه

profit
2013/02/04, 14:06
3722 خرید شاوان انجام شد (مفید انلاین) و ثبت شد
ولی الان این پیغام نمایش میده : منقضی شده با توجه به نوع اعتبار سفارش، سفارش از سیستم حذف گردید

تاران
2013/02/04, 14:19
پرریسک عزیز صفخاتی قبلتر به خدمات جناب احمدی اشاره داشتند
عرض شود که احمدی کاری با اقتصاد و سیاست ایران انجام داده که فکر نکنم جز با جراحی عمیق درست بشه
این آقا هنور هم در تب و تاب انتخاباتی است و دائم شعار میدهد ولی امان از شعور.....
دروغ گوی قهاری است
این رو وقتی که داستان هاله نور رو در مناظره رد کرد بیشتر فهیمدم..
سیاست باز رندی است .... مغلطه گر توانایی است
شاید اگر خاتمی دل و جرائت احمدی رو داشت وضع ممکلت این گونه نبود
مایی که از افزایش نرخ دلبر و سرکه و مسکن و... شادمان و مسروریم..ولی قدرت خرید اکثر ملت به تحلیل رفته ... به یغما رفته
قبای ریاست جمهوری به تن ایشان خیلی گشاد است ..
بخشداری سلطانیه میتوانست بهترین جا برای احمدی باشد.!ولی حیف .. چه فرصتی از دست رفت
همون کسی که احمدی رو سرکار آورد الان خیلی پشیمونه.. ولی فایده نداره..
بهرحال وضع ایران بزودی درست نخواهد شد
وضع بشدت بحرانی است... تازه آقا به فکر عیدی به ملت افتاده..
تزریق نقدینگی به بازار با چا پ اسکناس!
به قول پرربسک عزیز... چه شود...

aur140
2013/02/04, 14:26
اين مسئولان ما احمدي را هنوز نشناخته اند و تازه داره اخلاقش دستشون مياد يعني حداقل 4 سال از سران ..... عقبند . اگر آدم از زمان خودش جلوتر فكر كنه بهتر از اين نميشه .:D اگر اون زمان بعد از بگم بگم خاموش نمي شدند اتفاق ديروز نمي افتاد .

samadi1973
2013/02/04, 14:37
ضمن سلام و خسته نباشید لطفا راهنمایی بفرمایید از چه سایتی میشه از تقاضاهای خرید و فروش بطور کامل در هنگام خرید اگاه شد من بصورت انلاین خرید میکنم و در نر م افزار کارگزاری کشاورزی صرفا 3 قیمت اخر نمایش داده میشه بطور مثال امروز در دیدن قیمت لاوان این مشکل وجود داشت.ممنون میشم پاسخ بدین.

محمود گرگانی
2013/02/04, 14:41
در همه سایتها و کارگزاری ها فقط سه قیمت اخردیده میشه

ضمن سلام و خسته نباشید لطفا راهنمایی بفرمایید از چه سایتی میشه از تقاضاهای خرید و فروش بطور کامل در هنگام خرید اگاه شد من بصورت انلاین خرید میکنم و در نر م افزار کارگزاری کشاورزی صرفا 3 قیمت اخر نمایش داده میشه بطور مثال امروز در دیدن قیمت لاوان این مشکل وجود داشت.ممنون میشم پاسخ بدین.

mmis
2013/02/04, 14:41
اين مسئولان ما احمدي را هنوز نشناخته اند و تازه داره اخلاقش دستشون مياد يعني حداقل 4 سال از سران ..... عقبند . اگر آدم از زمان خودش جلوتر فكر كنه بهتر از اين نميشه .:D اگر اون زمان بعد از بگم بگم خاموش نمي شدند اتفاق ديروز نمي افتاد .

هرگز یادم نمیره اونروزی که با پراید 7 میلیونیم تو خیابون جلو ماشینم گرفتن گفتن دزد می گیره تعجب کردم با خودم گفتم مگه سگه همون پراید هفت میلیونی الان شده 20 تومان تازه فهمیدم مردم سگ گرفته دزده کانادا دنبال عشق و حاله

alizali
2013/02/04, 14:42
54200000 سهم در 3722 ریال عرضه شده و 224000 سهم در 8858 ریال داده شده مابقی هم بین این بازه در قیمتهای مختلف
9990 هم همش 1 دونه سهم من باب مزاح خریده شده است تا به ریش اونهایی که بالا خریدند بخندند

اول اینکه میشه بفرمایید این اطلاعات از کجا استراخ شده
و دوم اینکه سوال من رو شاید درست متوجه نشدید یا درست بیان نکردم
سوالم این بود که چرا آخرین معامله این قیمت شد
اگر اخرین اردر حالا به هر تعداد سهم بوده که نمیشه چون بالاترین قیمت بوده و باید اول صف می نشسته
اگر هم بعد از عرضه دوباره طرف قیمت زده که بازم اینطور نیست چون تمام سهام عرضه شد و چیزی تهش باقی نموند برای عرضه مجدد

محمد حسن
2013/02/04, 14:42
دولت زیمبابوه: حقوق کارمندان را دادیم، فقط 217 دلار ته خزانه باقی مانده!
دولت زیمبابوه برای بهبود وضعیت اقتصادی اش تلاش کرد دو واحد پولی دلار آمریکا و راند آفریقای جنوبی را در دادوستدها و معاملات داخلی استفاده کند. این اقدام به میزان زیادی در ثبات قیمت ها در داخل زیمبابوه تاثیرگذار بود.
" 217 دلار آمریکا" همه چیزی است که پس از پرداخت حقوق کارمندان در هفته گذشته، هم اکنون در خزانه دولت زیمبابوه باقی مانده است.

به گزارش عصر ایران به نقل از شبکه سی ان ان،"تیندی بیتی" وزیر اقتصاد زیمبابوه در حالی که ناآرام بود و با خبرنگاران در شهر هراره سخن می گفت اظهار داشت: در هفته گذشته، هنگامی که حقوق کارمندان دولت را پرداخت کردیم هیچ چیزی به جز 217 دلار آمریکا در خزانه دولت باقی نماند.

وی خطاب به خبرنگاران افزود: برخی از شما سپرده های بانکی بهتری نسبت به خزانه دولت دارید.

وزیر اقتصاد زیمبابوه ادامه داد: وضعیت مالی دولت هم اکنون در شرایط فروپاشی است. در تحقق اهداف خود شکست خوردیم.

این سخنان وزیر اقتصاد زیمبابوه شک و تردیدهای زیادی را درباره بهبود اقتصادی این کشور ایجاد می کند. کشوری که مالک یکی از بزرگترین ذخایر الماس و پلاتینیوم جهان است.

زیمبابوه همچنین قرار است در سال جاری میلادی شاهد برگزاری انتخابات سراسری باشد اما دولت گفته است که برای برگزاری انتخابات نیازمند 104 میلیون دلار آمریکا است.

وزیر اقتصاد زیمبابوه در این باره گفت: دولت پولی برای برگزاری انتخابات ندارد. به سمت جامعه بین المللی خواهیم رفت و تقاضای کمک خواهیم کرد. البته دولت هم باید در این باره اقدامی کند.

به گفته او 70 درصد از درآمدهای دولت به عنوان حقوق ماهانه کارمندان هزینه می شود.

گفتنی است دولت زیمبابوه در آخرین اقدام برای کنترل تورم و بهبود وضعیت اقتصادی به انتشار اسکناس 100 تریلیون "دلار زیمبابوه" اقدام کرد که هم اکنون معادل 300 "دلار آمریکا"ست.

در حال حاضر قیمت هر قرص نان در زیمباوه، 300 میلیارد "دلار زیمبابوه" است.

-----------------------------------------------------------------

این خبر بالا رو گذاشتم به خاطر اینکه آینده کشورمون رو بهتر تجسم کنیم

محمد حسن
2013/02/04, 14:49
اگر اخرین اردر حالا به هر تعداد سهم بوده که نمیشه چون بالاترین قیمت بوده و باید اول صف می نشسته
اگر هم بعد از عرضه دوباره طرف قیمت زده که بازم اینطور نیست چون تمام سهام عرضه شد و چیزی تهش باقی نموند برای عرضه مجدد

دوست عزیز این اطلاعات رو از جدول حجم-قیمت در tsetmc صفحه اختصاصی سهم میشه دید آخرین معامله ساعت 11 و 53 دقیقه 1 سهم 9999 ریال معامله شده به بالاترین قیمت متقاضی فروخته شده است ولی حالا چه اهمیتی دارد برای شما

آریو
2013/02/04, 14:54

http://upload.tehran98.com/img1/hj3138g0knfp4n53n9s.png (http://upload.tehran98.com/)

بابک 52
2013/02/04, 14:58

با سلام

من منظور شما رو متوجه شدم ، ببینید تمام سهامشو سهامدار عمده رنج نکشید ، یعنی بعد از اینکه رنج متفی زد یه مقدار از سهمش مونده بود و یه عده هم اومدن و رنج مثبت زدن تا 9999 ، به خاطر همین آخرین معامله با رنج بالاترین و در قیمت 9999 معامله شد.

موفق باشید