PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چی .......چرا؟؟؟؟

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107

HSC
2013/02/07, 21:53
نقل از سايت همسايه : (مطلب جالبي بود )

حد اقل تا يك هفته بعد از 18 بهمن(يعني تاريخ تحريم) شاخص (يعني پتروشيمي ها) مثبت باقي مي مانند.

... تجربه اينو ميگه ...

نميدونم چند نفرتون با من موافقيد در اينكه : همه چيز ، دست سازمانه. حالا اگر نگيم همه چيز اما ديگه لااقل مثبت يا منفي كردن شاخص دست سازمانه.

اينو بارها و بارها به چشممون ديديم.

به نظر من از امروز تا پايان سال شاخص مثبت مي مونه. اين يعني پتروشيمي ها مثبت مي مونند... پالايشگاهها مثبت مي مونند...

و چه منافاتي داره با اينكه بقيه ي گروهها هم كماكان مثبت معامله بشوند!؟!!

شنيديد ميگن طرح دولت براي دلار 2200 تومني...!

دولت شايد خيلي تاحالا چرت و پرت گفته باشه اما بالاخره وقتي يك حرفي رو ميزنه لااقل براي يك بازه ي دوسه هفته اي الي

يكماهه هم كه شده كاري ميكنه كه حرفش ذليل و بي ارزش نشه و باصطلاح به حرفش عمل ميكنه و خودي نشون ميده

بخصوص در مورد مسائل حساس و مهمي مثل موضوعدلار .

پس مطمئن باشيد دوستان (با احتمال بالاي 80%) دلار تا پايان سال روندش نزوليه و شاخص صعودي.

اصلا بزاريد يك جور ديگه به قضيه نگاه كنيم :

فرض كنيم احمدي نژاد از پيروزي در اتخابات آينده بالاخره نااميد شه ! در اونصورت اولين كاري كه ميكنه فكر ميكنيد چي باشه؟

من اگه جاي احمدي نژاد بودم هر چي دلار داشتم رو تو بازار (با قيمت هاي نازل كه باعث كنترل بازار بشه) عرضه مي كردم

و ذخيره ي دلاري حكومت رو به صفر ميرسوندم در عوض جلوي مردم براي خودم محبوبيت كسب ميكردم.

از طرفي دولت بعدي ( يعني هر خري غير از خودم! ) وقتي زمام حكومت رو به دست مي گرفت با كسري شديد دلار مواجه مي شد

اندوخته هاي ارزي رو صفر ميديد، بدبخت مي شد و دودستي ميزد توي سر خودش!

و قيمت دلار ناگهان به شدت مي كشيد بالا و كشور دچار فاجعه مي شد. و من رئيس جمهور سابق، اينجوري انتقام سختي از

دولت بعدي مي گرفتم و خودم و اقتصاد دوران مديريت خودم رو به يك خاطره ي خوب براي مردم تبديل مي كردم... .

AVIN 8861
2013/02/07, 22:18
نقل از سايت همسايه : (مطلب جالبي بود )

حد اقل تا يك هفته بعد از 18 بهمن(يعني تاريخ تحريم) شاخص (يعني پتروشيمي ها) مثبت باقي مي مانند.

... تجربه اينو ميگه ...

نميدونم چند نفرتون با من موافقيد در اينكه : همه چيز ، دست سازمانه. حالا اگر نگيم همه چيز اما ديگه لااقل مثبت يا منفي كردن شاخص دست سازمانه.

اينو بارها و بارها به چشممون ديديم.

به نظر من از امروز تا پايان سال شاخص مثبت مي مونه. اين يعني پتروشيمي ها مثبت مي مونند... پالايشگاهها مثبت مي مونند...

و چه منافاتي داره با اينكه بقيه ي گروهها هم كماكان مثبت معامله بشوند!؟!!

شنيديد ميگن طرح دولت براي دلار 2200 تومني...!

دولت شايد خيلي تاحالا چرت و پرت گفته باشه اما بالاخره وقتي يك حرفي رو ميزنه لااقل براي يك بازه ي دوسه هفته اي الي

يكماهه هم كه شده كاري ميكنه كه حرفش ذليل و بي ارزش نشه و باصطلاح به حرفش عمل ميكنه و خودي نشون ميده

بخصوص در مورد مسائل حساس و مهمي مثل موضوعدلار .

پس مطمئن باشيد دوستان (با احتمال بالاي 80%) دلار تا پايان سال روندش نزوليه و شاخص صعودي.

اصلا بزاريد يك جور ديگه به قضيه نگاه كنيم :

فرض كنيم احمدي نژاد از پيروزي در اتخابات آينده بالاخره نااميد شه ! در اونصورت اولين كاري كه ميكنه فكر ميكنيد چي باشه؟

من اگه جاي احمدي نژاد بودم هر چي دلار داشتم رو تو بازار (با قيمت هاي نازل كه باعث كنترل بازار بشه) عرضه مي كردم

و ذخيره ي دلاري حكومت رو به صفر ميرسوندم در عوض جلوي مردم براي خودم محبوبيت كسب ميكردم.

از طرفي دولت بعدي ( يعني هر خري غير از خودم! ) وقتي زمام حكومت رو به دست مي گرفت با كسري شديد دلار مواجه مي شد

اندوخته هاي ارزي رو صفر ميديد، بدبخت مي شد و دودستي ميزد توي سر خودش!

و قيمت دلار ناگهان به شدت مي كشيد بالا و كشور دچار فاجعه مي شد. و من رئيس جمهور سابق، اينجوري انتقام سختي از

دولت بعدي مي گرفتم و خودم و اقتصاد دوران مديريت خودم رو به يك خاطره ي خوب براي مردم تبديل مي كردم... .

سلام...

با کمال احترام، تحلیلی بسیار بسیار ساده انگارانه، سطحی و کم ارزش بود....

alizare1982
2013/02/07, 22:22
عليرضا جان سلام آواتار جناب كهنه سوارو كش رفتي كلك :D

هر چي گشتم آواتار خوب پيدا نكردم! :D بعدشم ديدم جناب كهنه سوار كم پيدا شده، گفتيم يه آواتار شبيه اون بذاريم، يادش توي تاپيك زنده باشه! :D

خود آواتار نيست، شبيه اشه!!! ;)

پارادوکس
2013/02/07, 22:29
هر چي گشتم آواتار خوب پيدا نكردم! :D بعدشم ديدم جناب كهنه سوار كم پيدا شده، گفتيم يه آواتار شبيه اون بذاريم، يادش توي تاپيك زنده باشه! :D

خود آواتار نيست، شبيه اشه!!! ;)

آواتار جناب کهنه سوار کسی رو نشون میده که تا هفت پشتش تو سوده و نشسته دستاشو گذاشته پشت سرش احتمالا پاهاشم انداخته رو میز داره برای تفنن و سرگرمی تابلوی بورس رو نگاه میکنه اما آواتار شما بیشتر بهش میخوره کسی باشه که تا خرخره تو ضرره و با اضطراب و نگرانی چهارچشمی زُل زده به تابلو بلکه فرجی بشه یه گوشه از ضرراش جبران بشه
:D

alizare1982
2013/02/07, 22:36
یه جمله تاریخی از سالهای قبل :

خاتمی: بعد از من کسانی خواهند امد که عمل خواهند کرد و شما نتیجه عملشان را خواهید دید!

اوه اوه اوه، از اين آدم خواهشا حرف نزنيد كه اصلا ازش خوشم نمياد! گر چه از اين يكي كه هست هم خوشم نمياد! :(

تا بود هيچ ... نخورد، حالا رفته مياد جملات فلسفي ميگه!

alizare1982
2013/02/07, 22:51
آواتار جناب کهنه سوار کسی رو نشون میده که تا هفت پشتش تو سوده و نشسته دستاشو گذاشته پشت سرش احتمالا پاهاشم انداخته رو میز داره برای تفنن و سرگرمی تابلوی بورس رو نگاه میکنه اما آواتار شما بیشتر بهش میخوره کسی باشه که تا خرخره تو ضرره و با اضطراب و نگرانی چهارچشمی زُل زده به تابلو بلکه فرجی بشه یه گوشه از ضرراش جبران بشه
:D

بالاخره فرق استاد و شاگرد همينه ديگه! :D جناب كهنه سوار استاد هستن و بايد توي سود باشن و سودهاشونو بشمارن! ;)
ما هم اينقدر ضرر بايد بكنيم تا روش سود كردن رو ياد بگيريم چون هنوز شاگرديم! :D

mp3
2013/02/07, 22:53
ایول ...
زدی تو خال

چند صد سال در بند شاهان خاین و ظالم قاجار و پهلوی که کشور وسیعمون رو مثل گوشت قربونی دادن به این و اون و نوکری اجانب و تاراج اموال مردم و کشور نتیجش اینه

بعدش 57 انقلاب کردیم ب اون وضعیت ترور ها 2 سال بعد جنگ ویران کننده ی با دنیا تا سالها سازندگی اون جنگ سخت ...... در کنارش تحریمها و شکر خدا بهبود نسبی وضعیت رفاهی مردم
مثل بچه ای هستیم که تازه داریم رو پا خودمون یایستیم ...کم کاریها هم باید در نظر بگیریم
انشا الله هر روز بهر میشیم:)

من حاضرم کیفیت زندگیم بهتر بشه کمیت اصلا مهم نیست تموم ما کمیت هارو میذاریم و میریم مهم بندگی درسته و قدر داشته هارو دونستن مهم اینه که بدونیم کجا بودیم وکجا رسیدیم .مهم شکر نعمت حتی شکر به واسطه ی داشتن دستی که بتونیم بند کفشهامون رو ببندیم .
تاریخ نشون داده که از این تحریمها و فقر ها و دشمنی ها همه جای دنیا بوده و اون ملتی پیروز تر بودن که قدر داشته هاشون رو بیشتر دونستن و شکر داشته هاشون بیشتر بوده . نداشته ها کمیت زندگیست .اصل را باید یافت

mp3
2013/02/07, 22:59
اوه اوه اوه، از اين آدم خواهشا حرف نزنيد كه اصلا ازش خوشم نمياد! گر چه از اين يكي كه هست هم خوشم نمياد! :(

نوشته اصلی توسط Jamshidyar

خاتمی: بعد از من کسانی خواهند امد که عمل خواهند کرد و شما نتیجه عملشان را خواهید دید!اوه اوه اوه، از اين آدم خواهشا حرف نزنيد كه اصلا ازش خوشم نمياد! گر چه از اين يكي كه هست هم خوشم نمياد!

والا لااقل این یکی جسارت کرد اومد پشت انرژی هسته ای رو گرفت اون که فقط مدل ساعت های دستش رو عوض میکرد

اشکبوس کهنه سوار
2013/02/07, 23:14
بالاخره فرق استاد و شاگرد همينه ديگه! :D جناب كهنه سوار استاد هستن و بايد توي سود باشن و سودهاشونو بشمارن! ;)
ما هم اينقدر ضرر بايد بكنيم تا روش سود كردن رو ياد بگيريم چون هنوز شاگرديم! :D
شما لطف دارین!
...ما هنوز مونده که استاد بشیم...استاد ما جناب پرریسک هستن که 6 ماه تمام رو به خوندن تک تک مطالبشون پرداختم تا بتونم تک تک اشتباهاتمو بشناسم و روش معاملاتیمو اصلاح کنم...بنده هم چندان توی سود نیستم اما توی ضرر هم نیستم...کسی در بازار فعلی توی سوده که بتونه روحیه شو حفظ کنه، خودشو نبازه و پس از ورود سهام به روند صعود، از فرصت بوجود آمده در کاهش قیمت سهام کمال استفاده رو ببره...البته بنده در تاپیک گروه اداف در محضر اساتید دارم درس هایی رو که از پرریسک عزیز و سایر عزیزان آموختم پس می دم و در این تاپیک به روال گذشته بعنوان یک شاگرد، با سکوت کامل حضور دارم...
...این آواتوری هم که گذاشتم دقیقاً مربوط به سبک معاملاتی گروه ادافه که اسمشو گذاشتیم ترید شبانه؛ در این روش، هرگز در ساعات معاملاتی اقدام به خرید یا فروش هیجانی نمی کنیم و تمام تصمیم گیری ها در شب قبل و با استفاده از سکوت شبانه صورت می پذیره و روز بعد به مرحله ی اجرا گذاشته می شه...ترید شبانه، راهیه برای غلبه بر حرص، هیجان، ترس که این روزها بلای جان معامله گران بورس شده...موفق و پرسود باشید

احتشام
2013/02/07, 23:21
من با شنیدن حرفهای حکیمانه و مقتدرانه ی امام خامنه ای احساس غرور کردم و اشک از چشانم جاری شد
خدایا شکرت به خاط این موهبت الهی

خدا واسه تون نگهش داره

صداقت2
2013/02/07, 23:40

با احترام به نظر شما

کاملا با این موارد گفته شده مخالفم.

به قول یکی از کاربران که در امضایش نوشته بود:

((( خاتمی..... رییس جمهوری که از سر ما زیاد بود)))

فرید
2013/02/08, 00:03
سلام نه به همه دوستان بلکه به 99% دوستان
این صفحات آخرو که میخوندم با خودم فک کردم اگه سهام یه شرکت ساندیس سازی وارد بورس میشد کیا روش تک سهم میشدن؟
به نظرتون سوال زیاد سختیه؟
:-?

MOSTAFA
2013/02/08, 00:56
سلام نه به همه دوستان بلکه به 99% دوستان
این صفحات آخرو که میخوندم با خودم فک کردم اگه سهام یه شرکت ساندیس سازی وارد بورس میشد کیا روش تک سهم میشدن؟
به نظرتون سوال زیاد سختیه؟

من

مثل بعضیا ساندیسای اونور ابی رو نمیخوریم و ....................... :)

پرریسک
2013/02/08, 01:09
اگر امکان داره سعی کنن کمی ملایم تر پست بزنن وتوهین وکنایه نباشه چه به همدیگر وچه به مسئولان گذشته حال اینده ..

اگر هم نمی توانید بحث رو ادامه ندید چون به هیچ جا نمیرسن این بحث ها جز اعصاب خوردی ...برید خوش باشید ..تعطیلات هست برید کیف کنید ...

پرریسک
2013/02/08, 01:13
شما لطف دارین!
...ما هنوز مونده که استاد بشیم...استاد ما جناب پرریسک هستن که 6 ماه تمام رو به خوندن تک تک مطالبشون پرداختم تا بتونم تک تک اشتباهاتمو بشناسم و روش معاملاتیمو اصلاح کنم...بنده هم چندان توی سود نیستم اما توی ضرر هم نیستم...کسی در بازار فعلی توی سوده که بتونه روحیه شو حفظ کنه، خودشو نبازه و پس از ورود سهام به روند صعود، از فرصت بوجود آمده در کاهش قیمت سهام کمال استفاده رو ببره...البته بنده در تاپیک گروه اداف در محضر اساتید دارم درس هایی رو که از پرریسک عزیز و سایر عزیزان آموختم پس می دم و در این تاپیک به روال گذشته بعنوان یک شاگرد، با سکوت کامل حضور دارم...
...این آواتوری هم که گذاشتم دقیقاً مربوط به سبک معاملاتی گروه ادافه که اسمشو گذاشتیم ترید شبانه؛ در این روش، هرگز در ساعات معاملاتی اقدام به خرید یا فروش هیجانی نمی کنیم و تمام تصمیم گیری ها در شب قبل و با استفاده از سکوت شبانه صورت می پذیره و روز بعد به مرحله ی اجرا گذاشته می شه...ترید شبانه، راهیه برای غلبه بر حرص، هیجان، ترس که این روزها بلای جان معامله گران بورس شده...موفق و پرسود باشید
این همه استاد استاد نکنید وهندونه رو زیر بغل ما نزارید ..

بنده خود کوچیک همه هستم وشاگرد همه دوستان بزرگان ..

فقط از این نارحتم در چه بد دوره ای راه افتادم وتازه قلق بازار الان حدود 2 سال هست دستم اومده ولی درست از اون موقع من بدو تورم بدو ..من بدو دلبر بدو ..من بدو سرکه بدو..من بدو زمین بدو ..من بدو ملک بدو ..من بدو کل اجناس بدو ..

یعین فقط دویدیم این دوسال اخر سر هم با تورم موجود به زور قدرت خریدمان حفظ شد ..خدایی با این تورم شدید مسابقه دادن وعقب نموندن ازش خیلی سخته ..سود پیشکش..اونم کجا بورس ..کافیه یک اشتباه کنی خونه خرابت می کنه لامصب اونم با این مسئولانش ..نمونش خودروهاوبانکی ها ..چقدر افت کردن ..اشنایی داشتیم می خواست خونش رو بفروشه بیاد سهام انصار روب خره .خوبه نفروخت الان با این گرانی ملک وافت اصنار ا بالای 300 معلوم نبود چه بلایی سرش می اومد ..

امیدواریم یک جایی حداقل برا 6 ماه هم شده تورم بایسته تا ما نفسی تازه کنیم هر چند بعید می دونم ..با این اوضاع فعلا قصد ایستادن داشته باشه ..

HSC
2013/02/08, 02:03
١- خاتمي از سرِ ما زياد نبود! ولي خب در مقايسه با مموتي، خاتمي بهتر بود.
زمان خاتمي شير بود ٢٠٠تومن. الان شده ١٨٥٠. حساب كنيد چند برابر شده (٩برابر!).

٢- نكته ي دوم اينكه به قول جعفرجان ، بحث سياسي فايده نداره و نتيجش فقط اعصاب خورديه!
حالا ماها كه هيچ كدوممون تو نظام كاره اي نيستيم. ولي اگه كاره اي بوديم و مثلا به بالاترين مقام
يعني رياست جمهوري هم اگه دست پيدا ميكرديم بازم هيچ ... نميتونستيم بخوريم چون تصميم گيرنده ي
اصلي رهبريه. و به قول خاتمي رييس جمهور فقط تداركات چيه (روش نشده بود بگه هويجه گفت تداركاتچي!).

٣- سوم اينكه جعفرجان زياد از سرعت تورم ننال. باز ماكه تو بورسيم به نسبت جامون خوبه. اون بدبختايي رو كه پولشونو
گذاشتن توبانك تا آخر سال ٢٠٪سود بگيرن اونارو چي ميگي؟

bourse12
2013/02/08, 02:14
نوشته اصلی توسط Jamshidyar

خاتمی: بعد از من کسانی خواهند امد که عمل خواهند کرد و شما نتیجه عملشان را خواهید دید!اوه اوه اوه، از اين آدم خواهشا حرف نزنيد كه اصلا ازش خوشم نمياد! گر چه از اين يكي كه هست هم خوشم نمياد!

والا لااقل این یکی جسارت کرد اومد پشت انرژی هسته ای رو گرفت اون که فقط مدل ساعت های دستش رو عوض میکرد
پشت انرژی هسته ای را گرفت ولی پشت سرش کشور را نابود کرد و تمام پلهای پشت سرش را هم خراب کرد و بقول خودش دیگه ترمز هم نداره
خوب دوست من میشه توضیح بدی پس از دستیابی به انرژی هسته ای مثلا فرض کنیم همین فردا نیروگاه بوشهر راه بیفته چه اتفاق جدید و مبارکی در کشور رخ خواهد داد که تمام هزینه هایی را که تا حالا بابتش دادیم جبران کنه
خود حکومت هم می داند هیچی
به همین خاطر است که چندین سال است که راه اندازی را طول داده و گردن روسیه انداخته
چون بعدش باید بیاد توضیح بده بابت چه چیزی کشور را نابود کرده

bourse12
2013/02/08, 02:42
جالب بود.
پدرخانم بنده معلم هست با 29 سال سابقه کار. سال 81 یه پراید خرید که امشب اسناد معامله ی اون رو از آرشیوش بیرون آورده بود. جالب بود. اون سال یه پراید کاربراتوریه ساده بوده 5900000 تومان. بعد فیش حقوق همون سالش رو هم دیدم که حدود 182000 تومان بود. یعنی بایستی حدود 32 ماه حقوقش رو پس انداز میکرده تا یه پراید بخره.
اما الان فیش حقوقش رو دیدم حدود 950000 تومان دریافتیش بود و پراید تازه شده 17 میلیون.
من نمیخوام طرفداری از کسی بکنم و خودم هم کلی انتقاد دارم ولی خدائیش خودتون قضاوت کنید که وضع مردم بهتر شده یا بدتر. درسته توی یک سال اخیر نوسانات اقتصادی خیلی زیاد شده ولی تا قبل از اون و توی دولت نهم و اوایل دولت دهم واقعا رفاه مردم بالا رفت و به نظر من بزرگترین خیانت محمود هم همین بود که سعی کرد رفاه مردم رو بالا ببره غافل از اینکه مردم ما رو رفاه زده کرد.
ای کاش ما اینقدر زود گذشته ی خودمون و شرایط سختی رو که داشتیم رو فراموش نمیکردیم. همین فراموش کاری هاست که امروز بعضی ها رو به ورطه ی ناشکری انداخته و نتیجه ناشکری و کفران نعمت هم میشه فقر!! «شکر نعمت، نعمتت افزون کند*** کفر، نعمت از کفت بیرون کند» یادش بخیر توی صف وایسادن برای یه پیت نفت. یادش بخیر توی صف وایسادن برای تلفن عمومی. یادش بخیر توی صف وایسادن برای یه کپسول گاز. یادش بخیر نونوایی به هر نفر بیشتر از سه تا نون نمیداد.
بچه درسته که الان گرونی زیاد شده و به خیلی ها فشار میاد ولی به نظر من هنوز اوضاع خیلی بهتر از 10 سال قبله. فرقش اینه الان مردم ما رفاه زده شدن. اگه مردم ما همون مردم 10 سال قبل بودن، الان براحتی از این برهه از تاریخ عبور میکردیم.
یکی از فامیلهای ما تازه از گرجستان برگشته؛ میگفت غذای یک وعده یک ایرانی، به اندازه غذای یک روز یک خانواده 2 نفره ی گرجستانیه!!
دوستان بیایم بجای این همه منفی بافی و شکایت، کمی واقع بین باشیم و شکر نعمتهایی رو که داریم رو در حد توان بجا بیاریم تا خدا حلال مشکلات باشه.
یک حدیث با این مضمون از پیامبر (صلی الله علیه و آله) میخوندم که فرمودند: «هرگاه قومی مورد غضب خداوند قرار بگیرند، قیمتها در آن قوم بالا میرود».
انشاالله خدا ازمون راضی بشه و مسئولین هم وظایفشون رو فراموش نکنند...
شب خوش<):)

پدر خانم شما سال 81 دارای سابقه کار 19 سال بوده است
در سال 91 هم در مقام مقایسه بایستی حقوق یک معلم با سابقه کار 19 سال را در نظر بگیریر نه 29 سال
در اینصورت حقوق 950 تومانی تبدیل می شود به چیزی حدود 600 تا 650 تومان

در قسمتی دیگر مقایسه غذای ایرانی و گرجستانی را مطرح کردید
اگر فرض کنیم که دوست شما دروغ نگفته و یا قصد مزاح نداشته مطمنا ایشان جزو اقشار مرفه جامعه هستند
بهتره عزیز سری به سفره های خالی مردم بزنید
بحث از رفاه و این حرفها گذشته الان حداقلهای زندگی هم وجود ندارد
مردم نان خالی ندارند بخورند بعد شما میگی دوستت گفته فلان . . .
قربونت برم خاله من هم معلم ابتدایی در قسمت متوسط به بالای شهره
حرفهایی از سوء تغدیه و گرسنگی بچه ها میگه که خود من هم باورم نمیشه چون اون منطقه جزو مناطق خوب محسوب میشه

boorsy
2013/02/08, 08:58
پدر خانم شما سال 81 دارای سابقه کار 19 سال بوده است
در سال 91 هم در مقام مقایسه بایستی حقوق یک معلم با سابقه کار 19 سال را در نظر بگیریر نه 29 سال
در اینصورت حقوق 950 تومانی تبدیل می شود به چیزی حدود 600 تا 650 تومان

در قسمتی دیگر مقایسه غذای ایرانی و گرجستانی را مطرح کردید
اگر فرض کنیم که دوست شما دروغ نگفته و یا قصد مزاح نداشته مطمنا ایشان جزو اقشار مرفه جامعه هستند
بهتره عزیز سری به سفره های خالی مردم بزنید
بحث از رفاه و این حرفها گذشته الان حداقلهای زندگی هم وجود ندارد
مردم نان خالی ندارند بخورند بعد شما میگی دوستت گفته فلان . . .
قربونت برم خاله من هم معلم ابتدایی در قسمت متوسط به بالای شهره
حرفهایی از سوء تغدیه و گرسنگی بچه ها میگه که خود من هم باورم نمیشه چون اون منطقه جزو مناطق خوب محسوب میشه

این نکته ای که شما فرمودین هم دقیقا وجود داره، چون پدرخانوم ایشون الان که حقوق 950هزار تومنی میگیرن یه علت افزایشش برمیگرده به افزوده شدن سابقه کارشون که از 19 سال به 29 سال ارتقاء پیدا کرده و اینو باید در محاسبه حقوق کسر کنیم و حقوق یک دبیر با 19 سال سابقه کار را در محاسبات حقوق سال 91 لحاظ کنیم که حدودا مبلغی که شما گفتید میشود یعنی چیزی حدود 600 الی 650 تومان، بنابراین حقوق پدرخانوم ایشان 3 الی 3.5 برابر شده ولی قیمت اجناس و کالاها بیش از 8-9 برابر شده و برخی حتی بیش از 20 برابر...

در هر حال عمق فاجعه بیش از اینهاست، من نمیدونم ایشون که میاد میگه ما رفاه زده شده ایم یا خواب تشریف دارن یا خودشونو به خواب زدن و یا از عوامل پاچه خوار مقامات فعلی هستن چون در غیر این سه صورت نمیگفتن که ما رفاه زده شده ایم!!! افسوس از این همه غفلت، کلام ایشون ظلم بزرگیست به اقشار متوسط به پایین که بیش از 70 درصد این جامعه را تشکیل میدهند. والسلام

Jamshidyar
2013/02/08, 09:01

خاتمی یک نعمت بود که ما درکش نکردیم. با همه انتقاداتی که بهش میشه. با همه کاستی ها و ...
ولی خاتمی در شان ایران بود. با همون سیاست های ملایم خودش در دنیا به ما آبرو بخشید. گر چه این معجزه هزاره همه رو به باد فنا داد.

amirh
2013/02/08, 09:31
آقا سید سلام ....آقا به داد ما برس این تاپیک دوستان سیاسیش کردند شما لطف کنید یه تحلیل ازآینده غبشهربدید آقا خیلی مخلصیم

گلاب خان
2013/02/08, 10:00
...

در هر حال عمق فاجعه بیش از اینهاست، من نمیدونم ایشون که میاد میگه ما رفاه زده شده ایم یا خواب تشریف دارن یا خودشونو به خواب زدن و یا از عوامل پاچه خوار مقامات فعلی هستن چون در غیر این سه صورت نمیگفتن که ما رفاه زده شده ایم!!! افسوس از این همه غفلت، کلام ایشون ظلم بزرگیست به اقشار متوسط به پایین که بیش از 70 درصد این جامعه را تشکیل میدهند. والسلام

وَلاَ تَقْفُ مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ إِنَّ السَّمْعَ وَالْبَصَرَ وَالْفُؤَادَ كُلُّ أُولـئِكَ كَانَ عَنْهُ مَسْؤُولاً (أسرا/36)

خدا بین من و شما قضاوت خواهد کرد برادر...<):)

alibaghdadi2010
2013/02/08, 10:09
باسلام
دوستان برای یکی از بستگان مشکلی پیش اومده رفته تو کما
نیازمند دعاهای خیرتونه
ممنونم

فرید
2013/02/08, 15:01
باسلام
نیازمند دعاهای خیرتونه
ممنونم

داداش گلم براش آرزوی سلامت دارم . موارد زیادی بوده که از کما برگشتند و سالها زندگی کردن.

آقا جعفر
خدمتتان واقعا تبریک میگم . محیطی تو این تاپیک فراهم شده که یچه ها حتی ورای بحثهای بورسیی با هم حرف میزنن و گاها حتی درددل میکنن.
فارغ از اینکه این موضوع ممکنه تمرکز اصلی که باید رو سهام باشه رو منحرف بکنه میشه اونوبه فال نیک گرفت.

علیرضاباقری
2013/02/08, 16:00
ایا بازهم در ماه مارس( اسفند) تحریمهای جدیدی وضع میشود .در صورت اطلاع کامل به چه شکل میباشد

علیرضاباقری
2013/02/08, 16:05
اسفندیار رحیم مشایی: کفشی به سمت احمدی نژاد پرتاب نشد. همه چیز از قبل صحنه سازی شده بود!

اسفندیار رحیم مشایی رییس دبیرخانه جنبش عدم تعهد در جمع خبرنگاران با اشاره به شایعات رسانه غربی درباره پرتاب کفش به احمدی نژاد از سوی رسانههای مغرض عربی گفت: در آن رویداد کفشی پرتاب نشده است. ما فیلمها را به طور کامل بررسی کردهایم.

وی افزود: این واقعه، یک اتفاق کاملاً برنامه ریزی شده بوده است. دوربین آماده بود تا چنین حرکتی صورت بگیرد. اصلاً کفشی پرتاب نشده است. درآن صحنه و آن آدم که دست خود را جلو و عقب میبرد با آقای احمدی نژاد بیشتر از یک متر فاصله ندارد.

مشایی در پایان گفت: کفشی در کار نبود. این یک صحنه سازی بود تا خبر حضور آقای احمدی نژاد تحت تاثیر قرار بگیرد و این واقعه بزرگ مخدوش شود.

علیرضاباقری
2013/02/08, 16:13
حمله دوم به محمود احمدی نژاد در قاهره

۱۳۹۱/۱۱/۲۰
رییس جمهوری ایران که پنجشنبه شب در دفترحفاظت منافع ایران در قاهره حضور یافته بود مورد حمله فرد ناشناسی قرار گرفت.

براساس گزارشهای رسیده آقای احمدی نژاد بهنگام دیدار با چند تن از میهمانان حاضر در دفتر حفاظت منافع ایران، ناگهان با حمله شخصی که به محل نفوذ کرده بود روبرو شد.

ماموران امنیتی مصری و ایرانی مانع حمله فیزیکی این شخص به محمود احمدی نژاد شدند.

مقامهای ایرانی مایل بودند شخص مذکور را در بازداشت خود نگهدراند اما ماموران انتظامی مصر، خواستار تحویل او شدند. این شخص بعدا توسط نیروهای امنیتی مصر بازداشت شد.

گرچه هویت دقیق شخص حمله کننده هنوز اعلام نشده اما گفته می شود نامبرده لهجه مصری داشته است.

همچنین بر اساس گزارشهای رسیده شخص مذکور شعارهایی چون «مرگ بر احمدی نژاد» و «مرگ بر بشار» سر داده است. این شخص مسلح نبوده است.

روز سه شنبه نیز هنگام خروج رییس جمهوری ایران از مسجد الحسین قاهره یک فرد سوری قصد حمله به او داشت که ماموران محافظ مانع این حمله شدند

bashash
2013/02/08, 17:33
من با شنیدن حرفهای حکیمانه و مقتدرانه ی امام خامنه ای احساس غرور کردم و اشک از چشانم جاری شد
خدایا شکرت به خاط این موهبت الهی

منم اشك ازچشمانم جاري شد واسه بازار شنبه:D

رضاhr7502
2013/02/08, 17:43
منم با شنيدن حرفهاي حكيمانه آقا اشكم در اومد ....البته قبلا هم در اومده بود .....مخصوصا اونموقع كه گفت ....نظر رييس جمهور به نظر من نزديكتره.....اين جملشو هيچ وقت يادم نميره....

".احسان."
2013/02/08, 18:02
بگذاريد كساني كه فروشنده هستند، با يك حرف بفروشند....اكثر سهام دلاري كه اولين سود سال 92 را پيش بيني كنند، همگان را انگشت به دهان خواهد كرد.
هنوز باور دارم خيلي از حقيقي ها و حتي حقوقي ها نمي دانند، با افزايش قيمت دلار افزايش سودآوري سهام چگونه خواهد شد.
بازار آنقدر عميق شده كه فرداي آنروزي كه درگيري بين مجلس و دولت اتفاق افتاد، منفي ملايمي خورد.
بعضي ها انتظار دارند يك شبه مذاكرات دو جانبه در تهران و واشنگتن اتفاق بيافتد!!!! بگذاريد فردا فروشنده باشند و سهام قندي بخرند!! البته آنقدر شكارچي زياد شده كه حقيقي نوسان گير را امان نخواهد داد. مذاكرات تا بعد از انتخابات خبري نيست، و دو طرف بايد حسن نيت خود را بهم نشان دهند.

الان كه پالسهاي مثبتي همچون خروج بانك صادرات از ليست تحريم ها و قبلش بانك ملت براي نشان دادن حسن نيت اتفاق افتاده است، نبايد انتظار داشت كه مذاكرات هم شروع شود. 6 ماه تا يكسال زمان لازم است. فعلا بايد كج دار و مريز جلو برويم.....

تصميم هميشه با شما دوست عزيز است.

bashash
2013/02/08, 18:18
اگر امکان داره سعی کنن کمی ملایم تر پست بزنن وتوهین وکنایه نباشه چه به همدیگر وچه به مسئولان گذشته حال اینده ..

اگر هم نمی توانید بحث رو ادامه ندید چون به هیچ جا نمیرسن این بحث ها جز اعصاب خوردی ...برید خوش باشید ..تعطیلات هست برید کیف کنید ...

دوستان يك پيشنهاد توپ يك تاپيك چي چرا سياسي ايجاد كنيم :D
چه اعصابي اين دوستان دارند :D
من كه قبلا گفتم تو همين تاپيك سال 54 آپارتمانهاي اكباتان با 140تا 170 متر بنا وقسطي كلا 300 هزارتومان بود بنده سه ماه پيش 60 كيلو برنج خريدم 360 هزارتومان حالا هي حساب كنيد تورم وتوليد ناخالص ملي و غيره ....

Hamidkhann
2013/02/08, 18:27
منم با شنيدن حرفهاي حكيمانه آقا اشكم در اومد ....البته قبلا هم در اومده بود .....مخصوصا اونموقع كه گفت ....نظر رييس جمهور به نظر من نزديكتره.....اين جملشو هيچ وقت يادم نميره....

احسنت آفرین قویاً تایید میشه.
الان باید یک نفر از شخص اول سوال کنه این بود معنی بصیرت؟!

sepahan_zard
2013/02/08, 20:14
تو همه جاي دنيا بورس رو به عنوان ريسك ميشناسند
ولي قطعا هيچ جا انقدر فشاري كه رو ما هست رو باور نميكنند
هر مسئولي برا خودش يه ساز ميزنه
رئيس جمهور مجلس رهبر بانك مركزي و سردار نقدي !
يكي خبر ميده 5 نفر ديگه تكذيب !
5نفر بعدي خبر ميدند و اون يكي تكذيب ميكنه!
بيخود نبود انقدر اسرار به ياد گرفتن سوار كاري و شنا داشتند ! چون هم خرتوخره و هم آب از سر گذشته;-)

Asadirad
2013/02/08, 20:15
کاظم نادرعلی:

امروز راجع زاگرس سعي كردم اطلاعاتي راجع توليد و فروش و صادرات و..از طرف امار گمرك و امار توليد و...خود شركت بدست بيارم كه اينجا به اشتراك ميزارم.

در شكلي كه مشاهده ميكنيد سعي كردم امار مقايسه اي توليد شركت طي45روز گذشته را به تصوير بكشم.

تصوير اخري نيز از امار10ماهه گمرك بدست اومده كه طي ديماه حدود326.6هزارتن متانول از ايران صادر شده ارزش اين صادرات119.3ميليون دلار بوده يعني هر تن 365دلار
فعلا اين همينجا بماند تا ابتدا به وضعيت زاگرس بپردازيم.

زاگرس از فروردين تا 26اذرماه يعني تقريبا9ماهه سال 1.41ميليون تن توليد داشت اگر گزارش9ماهه زاگرس هم نگاهي بياندازيد توليد9ماهه1.416ميليون تن متانول و فروش هم1.40ميليون تن بود.

حال طي13بهمن ماه يعني در فاصله45روز توليد شركت به1.66ميليون تن متانول رسيده

يعني45روز چقدر توليد كرده؟
درسته 250هزارتن متانول توليد كرده است.

اما در گزارش26اذرماه توليد روزانه شركت 7631تن متانول در روز بود امار توليد هر واحد به تفكيك گذاشته شده

الان در13بهمن توليد روزانه به4367تن در روز رسيده است

كل توليد تا 13بهمن ماه 1.666ميليون تن بوده كه19.5هزارتن موجودي مخازن هست پس چقدر فروخته؟
حدودا 1.65هزارتن تا13بهمن فروش داشته است.
حالا تا آخر سال اين شركت چقدر توليد و فروش خواهد داشت؟

خب توليد روزانه نسبت به45روز قبل پايين آمده ولي ما خوشبينانه سعي ميكنيم پيشبيني كنيم با همين وضعيت ادامه بدهد
وقتي 45روز گذشته250هزارتن توليد داشته يعني 45روز منتهي به عيد نيز خوشبينانه ميتواند همين حدود توليد كند.

پس3ماهه چهارم500هزارتن متانول توليد خواهد شد
طي9ماهه سال نيز1.41ميليون تن توليد متانول بود.
در نتيجه 12ماهه امسال 1.91ميليون تن توليد خواهد كرد.
پيشبيني شركت توليد2.1ميليون تن توليد و همين ميزان فروش است.

زاگرس ابتداي سال پيشبيني توليد و فروش3ميليون تن متانول داشت
در گزارش3ماهه به2.8ميليون تن پيشبيني خود را كاهش داد در گزارش6ماهه به2.4ميليون تن كاهش داد در گزارش9ماهه به2.1ميليون تن كاهش داد.
ولي12ماهه بنظر ميرسد1.9ميليون تن توليد و فروش داشته باشد.

حال براي پيشبيني سود سال بعد بايد ديد چه ميزان توليد خواهد داشت و قيمت دلار و گاز شركت چند خواهد بود.

اگر شركت همين ميزان توليد ادامه دهد سال بعد2ميليون تن توليد خواهد داشت
اگر غرب و ايران سازش كنند در آنصورت توليد و فروش تا3ميليون تن ميتواند افزايش يابد در عوض قيمت دلار ديگر3500و...نخواهد بود و تا2000الي2200ميتواند كاهش يابد.

از نظر روانشناسي مديران زاگرس ابتداي كار سودي كه اعلام ميكنند با فرض فروش و توليد بالاي محصولات است در ادامه اگر مشكلي بابت تحريم و كاهش توليد باشد با اهرم دلار سعي ميكنند كاهش توليد را جبران كنند .

با اين مطالب و آمار فكر كنم خود دوستان بتوانند سود سال بعد و امسال شركت تخمين بزنند.

درباره تصوير پاييني مربوط به گمرك

در ديماه كلا326.6هزارتن صادرات متانول بود.
از اين ميزان 91هزارتن خارك-70هزارتن فن اوران صادرات داشتند و سهم زاگرس در ديماه 165.6هزارتن صادرات بوده است.

در نيمه بهمن نيز زاگرس كمتر از85هزارتن صادرات داشته
اگر 3ماهه اخر متانول365دلار و دلار متوسط3500باشد با فرض500هزارتن صادرات و همچنين گاز145توماني براي نيمه دوم سال ميتواند پوشش12ماهه تخمين بزنيد.
خود زاگرس گاز را75تومن گرفته كه اگر اينجوري باشد در مجمع ممكن نماينده سازمان بابت مابه التفاوت گاز145با75بگويد انقدر ذخيره بگيريد و انقدر را تقسيم كنيد كه باز ميتواند 400را تقسيم كند و مشكلي نيست.

تحليل سود سال92اين شركت به عهده خود دوستان

پ.ن:هر کاری کردم نتونستم تصاویر رو بذارم(کپی نشد)

yousef
2013/02/08, 20:20
سلام دوستان...حرکت گروه غذایی روزسه شنبه شروع وروزچهارشنبه مستحکم شد.نگاهی به معاملات چهارشنبه:
غبشهر:حجم مبناش پرنشدوباصف نسبتاسنگین بسته شد
غمارگ:باوجودعرضه358هزارسهم باصف نسبتاسنگین بسته شد.
غپینو:خیلی کمترازحجم مبناعرضه شدوباصف سنگین بسته شد.
وبشهر:باوجودعرضه2میلیون سهم باصف بسیارسنگین بسته شد.
...بقیه سهم های گروه غذایی هم اکثراصف خریدبودن وحتی غشان ازصف فروش به صف خریدرسید...
باتوجه به معاملات چهارشنبه میشه صف خریدنمادهای این گروه به ویژه غبشهروغمارگ روبرای فرداپیش بینی کردواگه فردابخوبی معامله شده وباصف خریدمناسب بسته بشن بایدشاهدگرایش بیشتربازاربه دوقلوهای روغنی ازروزدوشنبه باشیم....روغنیهاروزیرنظرداش ته باشین...

پرریسک
2013/02/08, 20:22
بگذاريد كساني كه فروشنده هستند، با يك حرف بفروشند....اكثر سهام دلاري كه اولين سود سال 92 را پيش بيني كنند، همگان را انگشت به دهان خواهد كرد.
هنوز باور دارم خيلي از حقيقي ها و حتي حقوقي ها نمي دانند، با افزايش قيمت دلار افزايش سودآوري سهام چگونه خواهد شد.
بازار آنقدر عميق شده كه فرداي آنروزي كه درگيري بين مجلس و دولت اتفاق افتاد، منفي ملايمي خورد.
بعضي ها انتظار دارند يك شبه مذاكرات دو جانبه در تهران و واشنگتن اتفاق بيافتد!!!! بگذاريد فردا فروشنده باشند و سهام قندي بخرند!! البته آنقدر شكارچي زياد شده كه حقيقي نوسان گير را امان نخواهد داد. مذاكرات تا بعد از انتخابات خبري نيست، و دو طرف بايد حسن نيت خود را بهم نشان دهند.

الان كه پالسهاي مثبتي همچون خروج بانك صادرات از ليست تحريم ها و قبلش بانك ملت براي نشان دادن حسن نيت اتفاق افتاده است، نبايد انتظار داشت كه مذاكرات هم شروع شود. 6 ماه تا يكسال زمان لازم است. فعلا بايد كج دار و مريز جلو برويم.....

تصميم هميشه با شما دوست عزيز است.

احسان جان ما چه کاره ایم ...که جلو فروش یا خرید کسی رو بگیریم ..فکر کنم مارو با شاخص ابادی ومارگیر وخواجه اشتباه گرفتی ها:D

فعلا فقط تکنیکالی بخرید حد ضرر بزارید ..شکست در فروش درنگ نکنید ..به این حرفها هم اهمیت ندید ..مهم تحریمهاست که هر روز تصویب میشه واجرا میشه ..بقیه فقط حرف هست وبرا اینور ضرر برا اونور هم فرقی نمی کنه ..مهم این بود قیمت نفت بالا نره که نرفت ..عراق هم نفت ما رو جایگزین کرد رفت پی کارش ..

پرریسک
2013/02/08, 20:31
آقا سید سلام ....آقا به داد ما برس این تاپیک دوستان سیاسیش کردند شما لطف کنید یه تحلیل ازآینده غبشهربدید آقا خیلی مخلصیم

سلام..
روند هنوز نزولی هست اگر بتونه 1020 رو بشکنه وتثبیت بشه روند صعود اغاز میشه حواستون به 1020 باشه ..

غمارگ ولی روند صعود داره باغپینو که هر دو رو قبلا اشاره کرده بودم ..غمارگ 340 بود وغپینو هم 250 فکر کنم گفته شده بود بره بالا این قیمتها روند صعود میگیرن که هر دو رفتن وصف شدن .:x:x

taranom
2013/02/08, 20:31
درود بر دوستان

جعفر خان عزیز آخرین توصیه ها قبل از بازگشائی شپنا ؟

محدوده زیر 12500 ریال رو برای ورود مناسب می دونید؟

دنیای اقتصاد:
توقف270روزه نماد شپنا بر پایه اختلاف حسابی معادل 4هزار و 160میلیارد ریال در شرایطی است که پالایشگاه اصفهان در صورتهای مالی خود بیش از 25هزار میلیارد ریال وجه نقد دارد که سود بانکی ساده این رقم سالانه بیش از اختلاف حسابهای ياد شده است. در همین حال میزان مطالبات پالایشگاه اصفهان از شرکتهای پیرامونی به زودی در حدی خواهد بود که میتواند به تملک شرکتهای پیرامونی منجر شود.

http://donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=345097

صداقت2
2013/02/08, 20:32
پر ریسک خان یه سوال سخت!!!!!

شپنا را چند بخریم؟

ممنون

پرریسک
2013/02/08, 20:33
دوستان يك پيشنهاد توپ يك تاپيك چي چرا سياسي ايجاد كنيم :D
چه اعصابي اين دوستان دارند :D
من كه قبلا گفتم تو همين تاپيك سال 54 آپارتمانهاي اكباتان با 140تا 170 متر بنا وقسطي كلا 300 هزارتومان بود بنده سه ماه پيش 60 كيلو برنج خريدم 360 هزارتومان حالا هي حساب كنيد تورم وتوليد ناخالص ملي و غيره ....

بیکاری زیاد این دردسر ها رو هم داره ...

هی پست سر هم تعطیل:D:D

مردیم از این همه خوشی:x

پرریسک
2013/02/08, 20:34
پر ریسک خان یه سوال سخت!!!!!

شپنا را چند بخریم؟

ممنون

نمی دانم ..

تکنیکال نداره که بتون مجواب بدم ..جو.اب بدم ..

بنیادی هم بررسی نداشتم ..

پرریسک
2013/02/08, 20:36
درود بر دوستان

جعفر خان عزیز آخرین توصیه ها قبل از بازگشائی شپنا ؟

محدوده زیر 12500 ریال رو برای ورود مناسب می دونید؟

دنیای اقتصاد:
توقف270روزه نماد شپنا بر پایه اختلاف حسابی معادل 4هزار و 160میلیارد ریال در شرایطی است که پالایشگاه اصفهان در صورتهای مالی خود بیش از 25هزار میلیارد ریال وجه نقد دارد که سود بانکی ساده این رقم سالانه بیش از اختلاف حسابهای ياد شده است. در همین حال میزان مطالبات پالایشگاه اصفهان از شرکتهای پیرامونی به زودی در حدی خواهد بود که میتواند به تملک شرکتهای پیرامونی منجر شود.

http://donya-e-eqtesad.com/Default_view.asp?@=345097

بابا کشتید با این شپنا ما رو ..اقا بنده رو این سهم نظری ندارم...ول کنید تو رو خدا....

پرریسک
2013/02/08, 20:43
خوب ملک امروز 50 رو رد کرد ..همون ملک 32 تومنی دقیق یک ماه پشت ..تا عید رو 60 نظرم هست ببینم چه میشه ..اون موقع کرمانشاه بود 950 تومن الانم 950 هست ..ببینم چه میشه ..

صداقت2
2013/02/08, 20:44
پر ریسک خان

اگه دوست داشتید یه کمی از قزوین بگید

سنگین خریدم و اجازه خروج بعد از دیدن حد ضرر اول را نداد.

کجا میانگین را کمتر کنم؟

یا منتظر بالا آمدنش بشم؟

کلا دوست دارم غیر از تکنیکال - آس برنده قزوین را نسبت به سایر قندی ها رو کنید.

ممنون

پرریسک
2013/02/08, 20:48
پر ریسک خان

اگه دوست داشتید یه کمی از قزوین بگید

سنگین خریدم و اجازه خروج بعد از دیدن حد ضرر اول را نداد.

کجا میانگین را کمتر کنم؟

یا منتظر بالا آمدنش بشم؟

کلا دوست دارم غیر از تکنیکال - آس برنده قزوین را نسبت به سایر قندی ها رو کنید.

ممنون

در همین تاپیک پست ها موجوده ..در تاپیک خود قزوین هم موجوده ..اسی در کار نیست ..سرمایه قزوین نسبت به قچار وخیلی از قنیدها کمتره ..جذب چغندر خیلی بیشتر هست ..فقط یک ایراد که باعث شده سودش بره وام ارزش هست ..وگرنه سود عجیب غریب رو پوشش میداد ..

با این همه بازم قابل تر از همه هست ..در ضمن در سهام کوچک نباید خیلی سنگین وارد شد ..حد ضرر ردوم 1045 هست ..زیر این نره میان مدت صعود ادامه داره ..در ضمن اگر بگرده بالای 1115 روند کوتاه مدت صود ادامه داره سهت ..باید دید در روزهای بعد چه میشه ..ولی چون همه چی رو هواست فعلا ما با همون حد ضرر اول جلو میریم ..کاری ندارم سهم برگرده هم برام مهم نیست ..حد ضرر شکست خروج .

چیزی که زیاده در بازار سهام وفرصت خرید فراران که سهام میده ..

aur140
2013/02/08, 22:59
نظرات مصطفي مصري پور :
در مورد سخنان رهبری و رد مذاکره بدون هیچ شرحی فقط عرض میکنم که این صحبتها از طرف ایشون باید زده میشد. یعنی از قاعده سیاست به دوره که کشوری با موضع ضعف وارد مذاکره بشه.

پس فکر نکنیم که قضیه مذاکره مختومه س و امیدی به سیاست خارجی نیست.

صرفا اتفاقات بعدی رو رصد کنید.

اما صحبت من در مورد امید به بازار ربطی به اخبار سیاسی نداشت. بازار به دلیل افزایش قیمت محصولات باید رشد کنه. چه بسا دعوای داخل مجلس هم نتونست بازارو از مدار خارج کنه.

قیمت فلزات نسبت به یک ماه قبل 20% بالا رفته و قیمتهای جهانی هم سقف های دوساله خودشون رو شکستن. امروز روی حتی 2200 دلارو هم دید.

اما در پایان؛ هیچ پیشنهاد خریدی به هیچ عزیزی نمیدم تا دردسری برای کسی پیش نیاد اما خودم با سهمایی که گفتم توی بازار باقی میمونم.

سعی کنیم کمتر گول سیاسیون رو بخوریم ...

".احسان."
2013/02/08, 23:09
در شرايط فعلي خريد سهامي را بايد مد نظر قرار داد، كه افزايش سودآوريشان براي سال 92 تضمين شده باشد، سهام دلاري بهترين گزينه هستند:

در مورد سهام دلاري بهترين گزينه سهام معدني است. از بين گروه معدني، گروه فلز روي و سنگ آهني به دليل افزايش قيمتهاي جهاني جذابيت ويژه اي براي خريد دارند.

گروه سنگ آهني : كچاد، كگل و كنور

به نظر آينده بسيار درخشاني در پيش روي اين گروه است. از اين گروه، كنور را به دلايلي كه مي تونيد در تاپيك مخصوص آن بخوانيد، برگزيده ام. فرق بين رشد كنور و كچاد و كگل در اين است، اگر كچاد و كگل 3+% باشند،كنور روي 5+% صف خريد است. اين گروه به نظر تاپ ترين گروه بازار در 6 ماه الي 2 سال آينده خواهند بود.

گروه فلز روي: كروي، فاسيمين، فرآوري و فزرين

رشد فلز روي به عدد خيره كننده 2210$ رسيده است. 16% بالاتر از آنچه كه در بودجه بسته اند، رشد دلار هم 80% بالاتر از آنچه كه در بودجه آمده است. رشد گروه روي پيوسته است، البته مزاياي نسبت به هم دارند. در سبدم كروي را به دليل آنكه چكيده اي از همه اين سهام فلز روي است، برگزيده ام. فرقي ندارد، هركدام كه خود صلاح ديديد، مي توانيد در سبد داشته باشيد.

موفق و پرسود باشيد.

mehr_bourse
2013/02/09, 00:36
منم اشك ازچشمانم جاري شد واسه بازار شنبه:D

ما به حال خودمون گریه کنیم بهتره نمیخواد اشک شوق بریزی

aur140
2013/02/09, 01:09
بر اساس ادعای تحریم کنندگان، از این پس ایران نمیتواند پول حاصل از صادرات نفت خود را از کشور مقصد خارج کند و به این صورت تنها میتواند به معامله کالا با کشور مقصد بپردازد. البته وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه خود مدعی شده است که مسدود شدن درآمدهای ایران بخشهای کشاورزی، مواد غذایی، دارو و محصولات پزشکی را شامل نمیشود. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وال استریت ژورنال تحریم های جدید همچنین مانع از دور زدن تحریمها توسط ایران خواهد شد. این تحریم ها مجازات نهادهای کمک کننده به ایران در زمینه نفت، پتروشیمی، بیمه، کشتیرانی و اقتصادی، را بیشتر کرده است.

HSC
2013/02/09, 01:18
ببينيد دوستان، اين تحريمهاي جديد باعث ميشه :

ازين ببعد ميوه، آب معدني، روغن، بستني (كيم، چوبي، قيفي و ... ) و هر نوع ماده غذايي و نساجي و ... رو ايران به اطراف صادر كنه.

دليلش هم واضحه ! چون گفتن پول نفت رو بهمون نميدن ، نگفتن اگه مثلا ميوه صادر كنيم كسي حق نداره پول ميوه ها

(يعني صادرات غير نفتي رو ) بهمون بده!

در نتيجه : مموتي كه از هوش سرشاري هم برخورداره!! ازين ببعد مثلا اگه تاحالا 50% از پرتقالامونو صادر ميكرد و بجاش

دم عيد از

برزيل پرتقال وارد ميكرد... ازين ببعد براي دور زدن تحريمها همه پرتقالها ( بالاي 80%) رو صادر ميكنه و بجاش دلار ميگيره

در عوض از چين و كره و ... بجاي پول نفتمون، پرتقال و خيار ميگيره !

پيشاپيش ورود محصولات غذايي و دارويي چيني رو به سر سفره هاي ايراني، تبريك عرض مي كنم.

(البته اگه شانس بياريم تو مواد غذايي وارداتي ، سموم و شيميايي پيدا نشه! مثل داستان ملامين

در شير خشك هاي چيني و ... )

boorsy
2013/02/09, 08:17
من میخوام از برادرمون گلاب خان عذرخواهی کنم، دیروز من عصبانی و غضبناک شده بودم معتقدم که ما رفاهزده نشده ایم ولی نباید توهین و سب میکردم از این بابت از ایشون عذر میخوام بفرموده مولام علی (ع) الغضب مفتاح کل شر، ما هم هیاتی و مسجدی و اهل مکتب هستیم ولی چشممونو به واقعیتها نبستیم ولی بابت اهانت و سب معذرتخواهی میکنم اشتباه کردم کنترلمو از دست داده بودم ببخش حلالمون کن درگذر که گذشت منش بزرگانه شیوه مردان خداست، علی (ع) اهل گذشت بود...

alizare1982
2013/02/09, 08:33
سلام دوستان، صبحتون بخير. پر سود باشيد.

bours
2013/02/09, 08:34
من میخوام از برادرمون گلاب خان عذرخواهی کنم، دیروز من عصبانی و غضبناک شده بودم معتقدم که ما رفاهزده نشده ایم ولی نباید توهین و سب میکردم از این بابت از ایشون عذر میخوام بفرموده مولام علی (ع) الغضب مفتاح کل شر، ما هم هیاتی و مسجدی و اهل مکتب هستیم ولی چشممونو به واقعیتها نبستیم ولی بابت اهانت و سب معذرتخواهی میکنم اشتباه کردم کنترلمو از دست داده بودم ببخش حلالمون کن درگذر که گذشت منش بزرگانه شیوه مردان خداست، علی (ع) اهل گذشت بود...

عذر خواهی هم منش بزرگانه... درود

گلاب خان
2013/02/09, 08:38

با سلام.
ما که گذشتیم. انشاالله خدا هم بگذره...<):)

Shivana44
2013/02/09, 08:48
با سلام
از دوستان کسی میدونه حد ضرری که جناب پرریسک میگن قیمت پایانی است یا قیمت معامله سهم؟

bashash
2013/02/09, 08:50
ما به حال خودمون گریه کنیم بهتره نمیخواد اشک شوق بریزی
منظورتون منم يا خواستيد به قبلي پاسخ بديد:D

alizare1982
2013/02/09, 08:58
با سلام
از دوستان کسی میدونه حد ضرری که جناب پرریسک میگن قیمت پایانی است یا قیمت معامله سهم؟

قيمت پاياني دوست عزيز.

hasan85
2013/02/09, 09:02
امروز و دوشنبه روند صعودی یا نزولی بودن قندیها مشخص می شود منتظر می مانیم

hasan85
2013/02/09, 09:04
قشهد در آستانه صف شدن است

آواچی
2013/02/09, 09:04
پرریسک عزیز،شکربن اگه این 263 رو رد کنه حجم مبنا میخواد دیگه...

کيانوش
2013/02/09, 09:06
در نماد قچار حقوقي تموم کرد.
صف خريد قچار تا دقايقي ديگر.
قند هم گرون شد.کيلويي 70تومان

hasan85
2013/02/09, 09:12

با 70 تومان که یک دونه اب نبات هم بهت نمیدن

دکتر یزدان
2013/02/09, 09:14
نوسان گیرا ها در حال خروج از پترو زاگروس و کرمانشاه و مارون

آواچی
2013/02/09, 09:15
قزوین برگشت زد،ببینیم صفو میبینه.

اسیر بورس
2013/02/09, 09:19
سلام دوستان
خوب امروز اول وقت غذایی ها یه بازی در آوردند بعد رفتند و صف خرید شدند ولی جالب بود غپینو معاملاتش بدجور مشکوک میزنه و حمایت بسیار عالی داره ازش میشه اول ازهمه هم صف خرید شد و حجم مبنا رو هم که بدون اینکه ریالی از آخرین قیمت کمتر معامله بشه پر کرد به قول سید جعفر باز منتظر میمانیم .....

آواچی
2013/02/09, 09:20
پرریسک عزیز،شکربن اگه این 263 رو رد کنه حجم مبنا میخواد دیگه...

دوستان عزیز شکربن رو بررسی کنید.

گلاب خان
2013/02/09, 09:20
دوستان گلم؛ قندی ها به نظر میرسه اصلاحشون تموم شده و امروز مثبت معامله بشن، تکنیکالی عالیه که خدا رو شکر دارن عالی معامله میشن. قشهد و قمرو تا ساعت 10 خواست صف خرید بشه، شک نکنید. تعدیلات و نرخ ارز توی بودجه نزدیکه (البته انشاالله که نزدیکه!!!)<):)

hasan85
2013/02/09, 09:26
غبهنوش امروز با درصد بالایی شاید 100 درصد مثبت باز شود و این اتفاق برای گروه غذایی اتفاقی مبارک است و تا مدتها ممکن است گروه مواد غذایی سبز باشند
به نظرم اگه با قیمت بسیار بالا باز نشود برای گروه مواد غذایی بسیار بهتر است زیرا در این صورت کل گروه با هم رشد خواهند کرد

پرریسک
2013/02/09, 09:27
صف خرید غمارگ وغبشهر و دارید که ...

فک بازار باید بیاد پایین ..تازه کجاش رو دیدید..

جون من حال کردید ..غمارگ 340 رو شکست نایاب شد ..فبشهر هم امروز 1020 تومن ..دقیقی دقیق...برید حال کنید ..

مپنا هم 219 رو شکست روند صعود تایید شد ...

پرریسک
2013/02/09, 09:29
دوستان عزیز شکربن رو بررسی کنید.

هر روز بررسی نمیشه .هدفش فعلا 300 هست ..

حواسها به پسهند باشه ..این سهم شاید 1000 هم ببینه ..تکنیکالی ..

hasan85
2013/02/09, 09:31
سود انباشته بشهاب حدودا برابر قيمتش است تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

alizare1982
2013/02/09, 09:31
سلام.سيد جان، اونقدر كه به غمارگ و غبشهر ايمان داشتي و داري، به شاراكم ايمان داري؟

کيانوش
2013/02/09, 09:33
با 70 تومان که یک دونه اب نبات هم بهت نمیدن

درست مي فرماييد.ولي همون 70تومان 70تومان ميبره رو سود هر سهم قندي.
قنديها تو بودجه فروش را 1450تومان و 1500تومان ديده اند الان دارند قند را کيلويي 1800تومان مي فروشند.
يعني کيلويي 300تومان بالاتر از بودجه/ که مثلا رو قمرو ميتونه حداقل 70تومان تعديل سود بسازه.
حالا حساب کنيد اگر قند بخواهد بشه کيلويي 2500تومان يا....چي ميشه.

گلاب خان
2013/02/09, 09:33

جون من حال کردید ..غمارگ 340 رو شکست نایاب شد ..فبشهر هم امروز 1020 تومن ..دقیقی دقیق...برید حال کنید ..

آقا سید ارادت.
البته که حرف شما درست. اما به نظرم یک روز دیگه فرصت میخوان. مگه ملاک قیمت پایانی نیست؟ غبشهر هنوز قیمت پایانیش پائینه که!! راستی روند صعودی گروه قند رو تائید میکنید؟<):)

m.r_moradi
2013/02/09, 09:35
آقا سید ارادت.
البته که حرف شما درست. اما به نظرم یک روز دیگه فرصت میخوان. مگه ملاک قیمت پایانی نیست؟ غبشهر هنوز قیمت پایانیش پائینه که!! راستی روند صعودی گروه قند رو تائید میکنید؟<):)
یک میلیون 700 صف غبشهر دیدن داره،گور بابای پایانی...

خستگی این چند ماه سهامداری از تنم در رفت...

ahmad30_n
2013/02/09, 09:37

غبشهر با این صف لیدر بودنش رو تایید کرد

space_mohamad

سهمایی که معرفی می کنید طلا هه ! اصلا" یه وضعی :D

parvaz
هر روز بررسی نمیشه .هدفش فعلا 300 هست ..

حواسها به پسهند باشه ..این سهم شاید 1000 هم ببینه ..تکنیکالی ..

جعفر خان پس با این حساب فروش کرماشاهام چهارشنبه و خرید پسهند اشتباه نبوده ؟؟؟ باتشکر...

پرریسک
آقا سید ارادت.

قندیها بالای چندانی نمی بینم ولی روند صعودی هست البته اگر قزوین بالای 1115 برگردذه وگرنه این برگشت نوسان بوده وشاید بعد 22 بهمن مجدد بازار بره رو گروه پترو وشاخصی ها ..گفتیم این بازار فعلا همه چی رو هواست وگیج میزنه ..هر روز یک گروهیی میان بالا ..

در مورد غبشهر هم با این صف نزدیک دو میل 1020 رو مثل موشک میشکنه ..غمارگ وغپینو واکثر غذایی ها وارد روند صعود شدن مهم اینه:x

پرریسک
2013/02/09, 09:39
جعفر خان پس با این حساب فروش کرماشاهام چهارشنبه و خرید پسهند اشتباه نبوده ؟؟؟ باتشکر...

کرماشناه سهم خوب کمریسکی هست ...اهداف میان مدتی خوبی داره ..

پسهند سهم پرریسک وشارپی هست ..گفتم تکنیکالی ..دقت کنید یعین ریسک داره ولی میتونه مثل شدوص وکربن بازار رو انگشت به دهان کنه چون واقعا اهداف بالایی براش دیده میشه ..حتما حد ضرر بزارید ...حد ضرر 405 تومن ..

آواچی
پرریسک جان
لپارس خبری توشه؟ممنون

آریو

پر ریسک جان به خاطر انتخاب های به جا و هوشمندانه تبریک میگم :x

Hamidkhann
به نظر من نبض قیمتی غمارگ منطقی تر میزنه. غبشهر روند صف و ریزشش انگار بی صاحبه

aliver22
2013/02/09, 09:41
بشهاب و وتوشه هردو صف خرید شدند

- - - Updated - - -

بشهاب و وتوشه هردو صف خرید شدند

پرریسک
2013/02/09, 09:41
پر ریسک جان به خاطر انتخاب های به جا و هوشمندانه تبریک میگم :x

لطف داری دوست من ..

چند تا سهم بد اذیت کردن ولی خوب مطمئن هستم رو وسفید می کنن ...

بموتو هم هنوز در لیست من هست وبه عنوان شگفتی بهش نگاه می کنم ..:x

پرریسک
2013/02/09, 09:42
پریسک جان
لپارس خبری توشه؟ممنون

خبری ندارم

دکتر یزدان
2013/02/09, 09:43
نوشته اصلی توسط دکتر یزدان
نوسان گیرا ها در حال خروج از پترو زاگروس و کرمانشاه و مارون
خوب شاراک مثبت شد زاگروس بالای 2000 میاد نگرانی نداره تا 1 ساعت دیگه گروه پترو و قند لیدددددددررر بازارند

کيانوش
2013/02/09, 09:46

براي دومين بار صف خريد شد.
افرين بر سهامداران با تعصب قچار.
25درصد سهم دست کارکنان کارخونه هست که حاضرند جانشان برود و سهم از دستشان نرود.
کارکنان به طرح و توسعه شرکت فکر مي کنند.و سود اوري خوب اين شرکت.
حقوقي ديگه اي فروشنده نيست.

saeedte
2013/02/09, 09:47
دوستان امروز شکربن در حد تیم ملی اسپانیا فرصت داد ، بعدا گله مند نشن چرا گیر نیمده ;)

parvaz
2013/02/09, 09:48
پترو داره بر میگرده ...

alizare1982
2013/02/09, 09:58
سلام.سيد جان، اونقدر كه به غمارگ و غبشهر ايمان داشتي و داري، به شاراكم ايمان داري؟

:-/ ;;) :)

آواچی
2013/02/09, 09:58
دوستان امروز شکربن در حد تیم ملی اسپانیا فرصت داد ، بعدا گله مند نشن چرا گیر نیمده ;)

سرمايه گذاري توسعه ملي داره خالی میکنه،اونم فقط در آستانه بالا

parvaz
2013/02/09, 10:00

ممنون از یاداوریتون .خرید شد . آینده از آن این سهم

بچه کف بازار
2013/02/09, 10:05
ممنون از یاداوریتون .خرید شد . آینده از آن این سهم

در حد ال کلاسیکو وارد شدیم :D
کاش همیشه ماه بهمن باشه اونماز نوع دهه فجرش:D

saeedte
2013/02/09, 10:06
سرمايه گذاري توسعه ملي داره خالی میکنه،اونم فقط در آستانه بالا

بد اشتباهی داره میکنه به نظرم ، البته باز دمش گرم که تو سقف میفروشه اما داره مفت میفروشه ، اهداف بالاتر از تصور بازاره

بچه کف بازار
2013/02/09, 10:11
بد اشتباهی داره میکنه به نظرم ، البته باز دمش گرم که تو سقف میفروشه اما داره مفت میفروشه ، اهداف بالاتر از تصور بازاره

روز بازگشایی شکربن یادمه اردر های اولیه بالای 4 میلیون روی قیمت 432 تومان بود

hasan85
2013/02/09, 10:14
صف فروش قزوین جمع بشه احتمال پرواز گروه قند بالاست

Shivana44
2013/02/09, 10:17
پرریسک جان در مورد بموتو بهمون اطلاعات میدی؟ چه قیمتی را رد کنه روند صعوی است؟

آواچی
2013/02/09, 10:25
بازگشايي نماد معاملاتي شپنا 91/11/21 10:24
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت پالايش نفت اصفهان پس از برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه مبني بر تقسيم سود نقدي، تعديل پيش بيني درآمد هر سهم سال مالي منتهي به 1391/12/30 و ارائه اطلاعات شفاف سازي،( بدون محدوديت نوسان قيمت ) با استفاده از مكانيزم حراج تك قيمتي آماده انجام معامله مي باشد . مديريت بازار

saeedte
2013/02/09, 10:26
روز بازگشایی شکربن یادمه اردر های اولیه بالای 4 میلیون روی قیمت 432 تومان بود

432 هم کمه ، اهداف در حد ال کلاسیکو هست :D

آواچی
2013/02/09, 10:30
شکربن

خرید حقیقی
3.47 M
خرید حقوقی
0
خرید گروهی
1.848 M
فروش حقیقی
2.678 M
فروش حقوقی
2.64 M
خریدار 220 فروشنده 77

گلاب خان
2013/02/09, 10:32
آقا اصلا نمیشه فهمید امروز باید چی خرید. همه چیز گیر میاد. سیدجان چکار کنیم بنظرت. واقعا همه از 23 بهمن میترسند!!<):)

كهكشان
2013/02/09, 10:35
سيد جان بقول دوستان به شاراك به اندازه دو قلو ها ! ايمان داري؟
حقوقي خيلي اذيت ميكنه! گويا هدفش كنترل سهمه؟؟؟؟

dolphin
2013/02/09, 10:37
با سلام
پرریسک جان راجع به روند سکه وطلا به نظرتون باز هم صعودی است یا نزولی؟

mah1364
سید جان حد ضرر فولاژ رو چند میدونی برای خرید ؟

homework
آقا سید یه سوال خدمتتون دارم
و ان نسبت به سهم کسعدی ست ، روند کاشی هارو چگونه ارزیابی م یکنید

پرریسک
2013/02/09, 10:40
با سلام
پرریسک جان راجع به روند سکه وطلا به نظرتون باز هم صعودی است یا نزولی؟

سلام..

روند صعودی هست ..چه نزولی ..

نوسان می کنه ولی روند همچنان صعودی هست ...تازه میخوان به نفری 70 هزرا تومان عید بدن بریم حالشو ببریم ..

ولی خوب اگر قصد خرید سرکه دارید اصلا به صعود ونزول اون کاری نداشته باشید..

تا دیروز ورود دلبر ممنوع بود الان ورود طلا هم ممنوع شده ..شاید چند وقت دیگه قیمتهای عجیب غریب رو شاهد باشیم ..هر چند راضی نیستیم ولی کی به ما اهمین میده ..

- - - Updated - - -

سید جان حد ضرر فولاژ رو چند میدونی برای خرید ؟

622..

پرریسک
2013/02/09, 10:41
آقا سید یه سوال خدمتتون دارم
و ان نسبت به سهم کسعدی ست ، روند کاشی هارو چگونه ارزیابی م یکنید

بالای 218 روند صعود ..

مقاومت قدر هم 2333 تومن معروف هست ..بنیادی هم مشکلی نداره./.

پرریسک
2013/02/09, 10:43
سيد جان بقول دوستان به شاراك به اندازه دو قلو ها ! ايمان داري؟
حقوقي خيلي اذيت ميكنه! گويا هدفش كنترل سهمه؟؟؟؟

بله که ایمان دارم ..به همین خاطر هست که اصلا نگران جا ماندن از بازار نیستم ..

تا وقتی شاراک رو میشه خرید با خیال راحت میشه نشست وبازار رو نگاه کرد ونگران جا ماندن نبود ..

گفتم که بهترین سهام بازار یا شناور هستن ویا منفی ..پس در خرید عجله نکنید ..گروه روی به این زیبایی یا فملی ..این همه سهام مفت هیچ کدام صف نیستن هیچ منفی هم هستن بعضا ..

alizare1982
2013/02/09, 10:44
ها ماشاالله قدممو نگاه كن! اومدم پسهند خريدم اونم 70 تا دونه ناقابل!!! قيمتش ريخت در حد المپيك!!!!!!!!! :D

homework
2013/02/09, 10:45
وای چه صفی داره این شپنا !!!

پرریسک
2013/02/09, 10:45
آقا اصلا نمیشه فهمید امروز باید چی خرید. همه چیز گیر میاد. سیدجان چکار کنیم بنظرت. واقعا همه از 23 بهمن میترسند!!<):)

وقتی همه سهام با هم فرصت خرید میده یا به قولی وقتی دارن همه خالی می کنن سعی کن خرید نکنی ..

میخری هم اون سهمی رو بخر که روز قبلش حاضر نبودن حجم رو بدن وفقط به خاطر جو شفش ریخته مثل شبریز ..

Hamidkhann
2013/02/09, 10:46
آقا شکربن P/E 19 داره. خطریه مراقب باشین

saeedte
2013/02/09, 10:50
آقا شکربن P/E 19 داره. خطریه مراقب باشین

شدوص هم وقتی 200 بود P/E ش 30 بود ، اما الان .......
به قول ژاعر تو مو میبینی و من پیچش مو ;)

امیر علی
2013/02/09, 10:50
وقتی همه سهام با هم فرصت خرید میده یا به قولی وقتی دارن همه خالی می کنن سعی کن خرید نکنی ..

میخری هم اون سهمی رو بخر که روز قبلش حاضر نبودن حجم رو بدن وفقط به خاطر جو شفش ریخته مثل شبریز ..

آقا یه لحظه حواسمون نبود از شبریز جاموندیم.
برم صف شنفت؟

mah1364
2013/02/09, 10:51
سید جان به گروه روی اشاره کردید
کروی بهتر یا کنور

ققنوس
2013/02/09, 10:51
سلام
آقا از قندی ها قنیشا کف قیمته

فکر کنم کم ریسک ترینشون باشه الان

bashash
2013/02/09, 10:52
شپنا باقيمت 9786 ريال 120ميل صف جناب پرريسك نظرتونو مي فرمائيد

ppp
2013/02/09, 10:52
بالای 218 روند صعود ..

مقاومت قدر هم 2333 تومن معروف هست ..بنیادی هم مشکلی نداره./.

سلام اقا سید .با چه ابزاری قیمتی رو که سهم روند صعود میگیره رو حدس می زنید؟ اگه وقت دارید توضیح بدید ممنون می شم

hasan85
2013/02/09, 10:55
شپنا را ببینید اینجا بورس ایران است یا دیونه خونه امین آباد؟

alizare1982
هاااااااااااااااااااااااا اا، شپنا 99999 ريال!!!!!!!!!!!!!! :-w :O :O :O

Hamidkhann
شدوص هم وقتی 200 بود P/E ش 30 بود ، اما الان .......
به قول ژاعر تو مو میبینی و من پیچش مو ;)

باباااااا پیچش مووووو =))

سید جان به گروه روی اشاره کردید
کروی بهتر یا کنور

کنور سنگ آهنیه، روی نیست

hasan85
2013/02/09, 10:56
قیمت 99999 ریال برای شپنا داره زده میشه؟

mah1364
2013/02/09, 10:59
واقعا شپنا این قدر ارزش داره !!!
دوستان هیجانی شدن

parvaz
2013/02/09, 11:02
شپنای 450 تومنی من 1600 . کاش تک سهم میشدم روش
:D :(

alizare1982
2013/02/09, 11:02
شپنا را ببینید اینجا بورس ایران است یا دیونه خونه امین آباد؟

قیمت 99999 ریال برای شپنا داره زده میشه؟

واقعا شپنا این قدر ارزش داره !!!
دوستان هیجانی شدن

چه خبره مگه توش؟!!!!!!!

bashash
2013/02/09, 11:03
شپنا باقيمت 9786 ريال 120ميل صف جناب پرريسك نظرتونو مي فرمائيد

قيمت شد 16500صف هم نداره به قول دوستان اينجا بورسه يا ديونه خونه امين آباد:D

ahmad30_n
2013/02/09, 11:04
باباز شدن شپنا شاخص تا 37500 میره

بنظر میاد از 23 بهمن کل بازار مثبت باشه تا 40000

شایدم امروز شپنا رو بالا باز کنن و همه صفا رو بدن و از 23 بهمن همه چی منفی بشه تا 35000

!!!!!

bashash
2013/02/09, 11:05
چه خبره مگه توش؟!!!!!!!

پالايش ميكنه ديگه اسمش روشه :D

aur140
2013/02/09, 11:06

اگه تک سهم میشدی با محدودیت دامنه نوسان باز میشد .:))

parvaz
2013/02/09, 11:07

برو بالا رو 1700 فروشنده هستم . صبرمون جواب داد ..

alizare1982
2013/02/09, 11:08
پالايش ميكنه ديگه اسمش روشه :D

آهان، كار ديگه نكنه! پالايش إشكال نداره! :D

bashash
2013/02/09, 11:12

پرواز جون بازم رفتي تو حال هواي پرواز عزيز :D

saeedte
2013/02/09, 11:14
با این قیمت شپنا ، شیران باید صف باشه که الان !! چرا شناوره پس ؟

شيران 34,962,967 عدد شپنا داره با تموم شده 499 تومان :D

alizare1982
2013/02/09, 11:14

بفروشش كه نه ديگه اين قيمت ها گيرت مياد، نه خريدارهاي شاسكولي مثل اينا! :D

parvaz
2013/02/09, 11:15
پرواز جون بازم رفتي تو حال هواي پرواز عزيز :D

آره بابا بعد 8 ماه بسته بودن رو سفیدم کرد . رو1700 میدم بره حالا میخواد بشه 10000 تومن یا 100 تومن . ایشالا یه روز شما هم همینجوری پرواز کنی

homework
2013/02/09, 11:15
کاش سید عزیز راهنماییمون میکرد
که شپنا در این حوالی خریدنی ست یا خیر ؟

mehgol
2013/02/09, 11:19

مبارکتون باشه
ولی اگه امروز نفروشی از فردا باید بری توی صف فروش
همون کاری که با شصفها کردن
همون کاری که با قپیرا و بعدش گروه قندی کردن

hasan85
2013/02/09, 11:21
اگر شپنا با این قیمتها باز شود چنان صف فروش سنگینی ایجاد می شود که باید چند بار گره منفی بخورد تا به روند عادی معاملات برگردد

alizare1982
2013/02/09, 11:22
شاخص رو بچسب بابا!!!!!!!!!!!!!!!!!! :O :O :O :O :O

saeedte
2013/02/09, 11:24
اگر شپنا با این قیمتها باز شود چنان صف فروش سنگینی ایجاد می شود که باید چند بار گره منفی بخورد تا به روند عادی معاملات برگردد

فعلا که بالای 2 میل صف خریده ....

nazanin
2013/02/09, 11:24
ببخشید همین الان p/e با قیمت 1600 میشه 6 چرا صف فروش بشه ؟

hasan85
2013/02/09, 11:25

کمی صبر کنید می بینید چه می شود

rasaunited
2013/02/09, 11:25
می گما.شاخص همه مقاومتاشو شکست!!!
مبارکت باشه پر ریسک جان.انتخابات عالیه.

parvaz
2013/02/09, 11:27
مبارکتون باشه
ولی اگه امروز نفروشی از فردا باید بری توی صف فروش
همون کاری که با شصفها کردن
همون کاری که با قپیرا و بعدش گروه قندی کردن

روی 1716 دادم خلق الله ایشالا اونها هم یه سود خوب بکنند . خدایا شکرت. حالا منتظر شصفها و غچین عزیزم هستند که بیاند بترکونند .

blue2mans
2013/02/09, 11:28
شاخص 38177 یعنی چی ؟ یه دفعه از 36000 رفته 38000

parvaz
2013/02/09, 11:29
شاخص کل 1264 واحد تغییر :O

hasan85
2013/02/09, 11:29

همکار گرامی فروش حقوقیها را با خرید حقوقیها مقایسه کن تا متوجه بشوی که این اشتباه را فقط حقیقیها می کنند

Giallorossi
2013/02/09, 11:30
وقتی واسه شاوان در پیت با p/e 15-16 اینجوری تو صف نشستن چرا شپنا با p/e 6 صف فروش شه؟
اونم تو این کولاک پالایشگاهی ها

mobin
2013/02/09, 11:31
ارزش بازار شپنا 7000 ميليارد تومن!!!!

Alireza62
2013/02/09, 11:32
شفن ؟؟؟

MOSTAFA
2013/02/09, 11:32
shakhes 3.5 % !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

inam khorake akhbar e emruz baraye 22 bahman ;)

mehdipour2000
2013/02/09, 11:33
شاخص 38177 یعنی چی ؟ یه دفعه از 36000 رفته 38000

این همون مشتی بود که زدن به دهان استکبار..... با
بی ارزش کردن شاراک غبشهر غمارگ و کلی سهام دیگه...

mobin
2013/02/09, 11:39
يعني امروز فقط اخبارو داشته باشيد...تا شب شونصد بار تو بوق و كرنا ميكنن

rasam
2013/02/09, 11:42
نمیدونم درس یا غلط ولی میکن اکه قزوین امروز یا دوشنبه برگرده میره برا 1500

آواچی
2013/02/09, 11:45
خدا به داد اونایی برسه که امروز شپنا خریدن...
کسی که شپنا را 1700 میخره قصد داره سهم را با چه قیمتی بفروشه؟

Diyako
2013/02/09, 11:46
يعني امروز فقط اخبارو داشته باشيد...تا شب شونصد بار تو بوق و كرنا ميكنن

چقدرم تابلوی این کاراشون
دهه فجر دهه نور روز سبز شاخص
چقدر تابلو تر که شاخص دوشنبه بریزه
تحریمها دوشنبه اثر کردند به شاخص

homework
2013/02/09, 11:48
من امروز مقداری شکربن خریدم آقا سید
خرید قزوین رو تو صیه م یفرمایید ؟

hasan85
2013/02/09, 11:49
نمیدونم درس یا غلط ولی میکن اکه قزوین امروز یا دوشنبه برگرده میره برا 1500

با صف قزوین دارن بازی می کنن یک سری افراد صف ظاهری درست می کنند و بعد وقتی افراد ساده لوح در صف فروش می ایستند فروش خودشان را حذف می کنند و اقدام به خرید سهام همان بنده خداهای ساده لوح میکنند

saeedte
2013/02/09, 11:52
عزیزان بهتره سناریو پردازی نکنیم و به حد ضررها پایبند باشیم

حد ضرر اول قزوین 1100 بود که شکست و حد ضرر میانمدت 1040 هست که اگه فردا بشکنه دیگه موندن به صلاح نیست

آواچی
2013/02/09, 11:56
وتوسم پاره شد تو شکربن:D
از دوشنبه دیدنیه
660000تا تو آستانه بالا

Hamidkhann
2013/02/09, 11:56
عزیزان بهتره سناریو پردازی نکنیم و به حد ضررها پایبند باشیم

حد ضرر اول قزوین 1100 بود که شکست و حد ضرر میانمدت 1040 هست که اگه فردا بشکنه دیگه موندن به صلاح نیست

آفرین، معامله باید بر اساس منطق باشه و سناریو پردازی صرفاً در بعضی مواقع خاص به کار میاد نه همیشه

آواچی
2013/02/09, 11:57
با صف قزوین دارن بازی می کنن یک سری افراد صف ظاهری درست می کنند و بعد وقتی افراد ساده لوح در صف فروش می ایستند فروش خودشان را حذف می کنند و اقدام به خرید سهام همان بنده خداهای ساده لوح میکنند
کار سفته باز معروف تالار بورسه
امروز فروشی نیست قزوین

صف پتروهارو هم که دادن از 2شنبه شاخص اصلاح میکنه

Hamidkhann
2013/02/09, 11:59
غمارگ تو آخرین لحظه 115000 تا به صف خرید داد. کسی نظری نداره؟

بچه کف بازار
2013/02/09, 12:00
کهرام یادتون نره
البته فکر کنم پریده

Hamidkhann
2013/02/09, 12:01
کار سفته باز معروف تالار بورسه
امروز فروشی نیست قزوین

صف پتروهارو هم که دادن از 2شنبه شاخص اصلاح میکنه

این سفته باز معروف کیه؟

Aiming
2013/02/09, 12:42
سلام

دوست من وقتی قشهد و قمرو داره فرصت خرید میده با اون بنیادی فوق العاده صحبت از قنیشا که اونم قندی خوبی هست توجیه نداره....

Alireza62
2013/02/09, 13:05
سلام پرريسك عزيز. خسته نباشي. ممنون ميشو يه تحليل از شفن ارائه بدي. با توجه به معاملات چند روز گذشته و خريدهاي مكرر حقوقي و گروهي. استارتش كي ميتونه باشه. با تشكر ;;)

shams50
2013/02/09, 13:32
با سلام و احترام
جعفر خان به نظرت شاراك رو نگه داريم يا با يه سهم ديگه عوضش كنم( با 12 درصد ضرر- خريد 940)
ممنون.اگه نظرت مثبته- سهم جايگزين رو هم اعلام فرمائيد
البته جسارته- شرمنده

اشکبوس کهنه سوار
2013/02/09, 13:59
سلام

...دوستان عزیز، از بین این همه قندی چرا قنیشا؟
اگه این حقوقی بی انصاف قنیشا اجازه افزایش قیمت در این سهم به سهام کسی داده، بیاد و از من یه شیرینی بگیره.
ورود به سهم قنیشا مطلقا ممنوع
ورود به قنیشا=خروج با ضرر

arash boursy
2013/02/09, 14:25
کهرام یادتون نره
البته فکر کنم پریده
داستانش چیه؟

گلاب خان
2013/02/09, 14:31
خب بسلامتی شاخص رو با شپنا پروندند. انصافا الان کسی میتونه تحلیل کنه که 23 بهمن بازار چجوریه. من که امروز هر چی با خودم کلنجار رفتم که سهمی بخرم، نتونستم!! ببینیم دوشنبه چی میشه. بعید میدونم شپنا گند بزنه به شاخص. چون هر چی باشه، پی به ای 6 داره که در قیاس با همگروهی هاش، خیلی پائینه. اما بعید میدونم بازار منفی هم باشه. یعنی یجورایی فکر میکنم بازار گیج و متعادل باشه. مگه اینکه توی این دو روز اتفاق خاصی بیفته!!!<):)

parvaz
2013/02/09, 14:52
دلار آمریکا 3840 تومان

hasan85
2013/02/09, 15:07
من با امور سهام شرکت تماس گرفتم گفتند که ما گزارش شرکت را به سازمان بورس ارسال کرده ایم و بورس داره بررسی میکنه بعد از بررسی روی کدال میاد اما کی به نفع سازمان است که بررسیش کنه بمانه اما اگه یک زحمتی بکشند و بررسی کنند شاید اوضاع گروه قند به طرز عجیبی فرق کند؟ اما کی بررسی می کنند؟

- - - Updated - - -

امور سهام قپیرا را گفتم

ائلشن
2013/02/09, 16:11
با سلام

دوستان سوالی داشتم هریک از بزرگواران بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

با توجه به در پیش بودن اعلام نرخ ارز رسمی در بودجه 92 و تاثیر این نرخ بر برخی از سهام ها ( گروه قندی)

سوالی که برای من پیش اومده اینه که آیا سازمان به محض مشخص شدن نرخ ارز مرجع سهام های این گروه را برای برای تعدیل پیش بینی خواهد بست و یا اینکه بصورت معمولی معامله خواهند شد و در زمان ارسال گزارش های خود تعدیل را نیز اعلام خواهند کرد.

محمد حسن
2013/02/09, 16:30
با سلام

دوستان سوالی داشتم هریک از بزرگواران بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

با توجه به در پیش بودن اعلام نرخ ارز رسمی در بودجه 92 و تاثیر این نرخ بر برخی از سهام ها ( گروه قندی)

سوالی که برای من پیش اومده اینه که آیا سازمان به محض مشخص شدن نرخ ارز مرجع سهام های این گروه را برای برای تعدیل پیش بینی خواهد بست و یا اینکه بصورت معمولی معامله خواهند شد و در زمان ارسال گزارش های خود تعدیل را نیز اعلام خواهند کرد.

نه بسته نمی شوند چون ارتباط مستقیم ندارد بلکه غیر مستقیم اثر گذار است چون قیمت شکر وارداتی بر آن مبنا محاسبه خواهد شد و سپس قیمت شکر داخلی تعیین می شود اون موقع باید شرکتها گزارشات خود را اصلاح کنند

".احسان."
2013/02/09, 16:40
سلام بر همگي دوستان سهامدار كنور از عاليجنابان عزيز الوندي،meysam_sh_2020،bourse4ever، zereshkkk، ata007، (Emperor), ata007,لورچ هبوط، Iranbourse, kazemih, MetaTrader, moslemi, شکلات، حسن كله، ferdos، دولت، غروب آفتاب، NARVAN، شکارچی بازار، بهابازار، 1116، سرنخ،Vatikan ، morghesahar, Ali Rabani، majid2010، tigerman، maspory

تمام سهامداران عزيز كنوري كه بهترين سهم بازار سرمايه را انتخاب كرده اند. امروز شاهد اولين بستن سهم در بازار براي پيش بيني سود 92 براي سهم غاذر بوديم. زمان كه پيش مي رود، احتمال بسته شدن كنور براي پيش بيني سود سال 92 كه بالاي 60% الي 100% است، بيشتر مي شود. به نظرم اولين پيش بيني سود سال 92 فولاد صبانور 700 تومان الي 850 تومان و بهترين تصميم مديران كنور نيز همين خواهد بود.

اگر توجه كرده باشيد، بيشتر پستهاي كه مي زنم در روزهايست كه سهم منفي است، و اين هم دليل دارد، زماني كه سهم مثبت است، همه پارامترها و عوامل مثبت را پيش روي خود مي بينند، كه در قيمت سهم در حال اثر كردن است. بنابراين نياز به يادآوري بنيادي سهم نيست. اما روزهاي مثل امروز كه سهم در منفي در حال معامله شدن است، بهتر است همه بنيادي سهم را مجددا مورد تحليل قرار دهيم.

به نظرم مي توان قيمت دلار را براي سال 92 بين 3700 الي 4000 تومان بگيريم،
قيمت هر تن سنگ آهن عيار 56-58 بين 80 الي 100 دلار است.
با توليد 1.3 ميليون تن به سود : 1407 تومان مي رسيم.

حال بياييم طرح هاي توسعه فولاد صبانور را در پيش بيني خود لحاظ كنيم:
طرح كنستانتره همدان طبق پيش بيني ها از ابتداي سال 92 به بهره برداري مي رسد، ظرفيت اين طرح حدود 600 هزار تن كنستانتره با عيار 68% كه قيمتي بالاي 140$ دارد، مي باشد.
حدود 600 هزار تن كنستانتره 68% اينجا مي گذاريم، كنار!!!!

طرح كنستانتره سازي كردستان رو هم اضافه كنيد، كه اواخر امسال در اسفند طبق پيش بيني ها به بهره برداري خواهد رسيد:
فاز اول حدود 300 هزار تن كنستانتره سنگ آهن را در نظر بگيريد، بالاي 140$ در هر تن سنگ آهن مبلغ فروش است.

حدود 300 هزار تن را هم در اين طرح ميگذاريم كنار!!!!

گفته بوديم، حدود 900 هزار تن را بگذاريد كنار براي طرح هاي توسعه !!!
توليد 1.3 ميليون تن در نظر مي گيريم، كه فقط 400 هزار تن براي صدور سنگ آهن كم عيار باقي مي ماند.
اين در حالي است كه شركت توانايي دارد، با توليد 2.2 ميليون تن سنگ آهن علاوه بر توليد 1.3 ميليون تن سنگ آهن با عيار پايين و صادرات آن، 900 هزار تن را براي طرحهايش در نظر بگيرد.

ما اين فرض آخر را در نظر نمي گيريم، و فرض را بر همان توليد 1.3 ميليون تن مي گيريم. (شامل 900 هزار تن براي طرح هاي كنستانتره سازي و 400 هزار سنگ آهن كم عيار 56-58% )

حال سود 92 رو با اين حالت محاسبه مي كنيم:
دلار:3750 تومان
هر تن سنگ آهن عيار 68% :140 دلار و ظرفيت توليد 900 هزار تن
هر تن سنگ آهن كم عيار :90 دلار

سود هر سهم كنور: 1900 تومان

در صورتيكه قيمت دلار و قيمتهاي جهاني بالا و پايين شود، به همان درصد سود بالا و پايين خواهد شد.
بنابراين سود كنور از حداقل از 800 تومان الي 1900 تومان براي سال 92 متغيير است.

موفق و پرسود باشيد.

bashash
2013/02/09, 16:46
دوستان جناب شفاف سازي نيستند انشالله مسافرت هاليودي آنتاليايي
سواحل پانكراسي:D
هرجا هستند انشالله شاد باشند دلمون واسه شفافيتش تنگ شده :D
شاد باشي شفاف جون
شفافيتو عشقه :D

HSC
2013/02/09, 17:11
...دوستان عزیز، از بین این همه قندی چرا قنیشا؟
اگه این حقوقی بی انصاف قنیشا اجازه افزایش قیمت در این سهم به سهام کسی داده، بیاد و از من یه شیرینی بگیره.
ورود به سهم قنیشا مطلقا ممنوع
ورود به قنیشا=خروج با ضرر

كهنه سوار عزيز. قنيشا درسته كه شارپ صعود نميكنه اما نوسانات شيرين و قشنگي ميده.

بايد بازي حقيقيش رو ياد بگيريد.

بنظر من الان وقت ورود به قنيشا نيست. 1000 تومن تله است. بايد روي 800-850 وارد شد تا بتونيد يه نوسان خوب ازش بگيريد.

تحليلگرهاي مبتدي 1000 رو براي ورود در نظر ميگيرن ولي كساييكه بازي همدانيان را تقريبا بلد شده اند 800 را سيگنال ورود مي دانند.

گول اين 5تا منفي خوردنشو نخوريد. 4 تا ديگه هم مي خوره. شرط ميبندم!

msrezayi
2013/02/09, 17:16
سلام بر همگي دوستان سهامدار كنور از عاليجنابان عزيز الوندي،meysam_sh_2020،bourse4ever، zereshkkk، ata007، (Emperor), ata007,لورچ هبوط، Iranbourse, kazemih, MetaTrader, moslemi, شکلات، حسن كله، ferdos، دولت، غروب آفتاب، NARVAN، شکارچی بازار، بهابازار، 1116، سرنخ،Vatikan ، morghesahar, Ali Rabani، majid2010، tigerman، maspory

تمام سهامداران عزيز كنوري كه بهترين سهم بازار سرمايه را انتخاب كرده اند. امروز شاهد اولين بستن سهم در بازار براي پيش بيني سود 92 براي سهم غاذر بوديم. زمان كه پيش مي رود، احتمال بسته شدن كنور براي پيش بيني سود سال 92 كه بالاي 60% الي 100% است، بيشتر مي شود. به نظرم اولين پيش بيني سود سال 92 فولاد صبانور 700 تومان الي 850 تومان و بهترين تصميم مديران كنور نيز همين خواهد بود.

اگر توجه كرده باشيد، بيشتر پستهاي كه مي زنم در روزهايست كه سهم منفي است، و اين هم دليل دارد، زماني كه سهم مثبت است، همه پارامترها و عوامل مثبت را پيش روي خود مي بينند، كه در قيمت سهم در حال اثر كردن است. بنابراين نياز به يادآوري بنيادي سهم نيست. اما روزهاي مثل امروز كه سهم در منفي در حال معامله شدن است، بهتر است همه بنيادي سهم را مجددا مورد تحليل قرار دهيم.

به نظرم مي توان قيمت دلار را براي سال 92 بين 3700 الي 4000 تومان بگيريم،
قيمت هر تن سنگ آهن عيار 56-58 بين 80 الي 100 دلار است.
با توليد 1.3 ميليون تن به سود : 1407 تومان مي رسيم.

حال بياييم طرح هاي توسعه فولاد صبانور را در پيش بيني خود لحاظ كنيم:
طرح كنستانتره همدان طبق پيش بيني ها از ابتداي سال 92 به بهره برداري مي رسد، ظرفيت اين طرح حدود 600 هزار تن كنستانتره با عيار 68% كه قيمتي بالاي 140$ دارد، مي باشد.
حدود 600 هزار تن كنستانتره 68% اينجا مي گذاريم، كنار!!!!

طرح كنستانتره سازي كردستان رو هم اضافه كنيد، كه اواخر امسال در اسفند طبق پيش بيني ها به بهره برداري خواهد رسيد:
فاز اول حدود 300 هزار تن كنستانتره سنگ آهن را در نظر بگيريد، بالاي 140$ در هر تن سنگ آهن مبلغ فروش است.

حدود 300 هزار تن را هم در اين طرح ميگذاريم كنار!!!!

گفته بوديم، حدود 900 هزار تن را بگذاريد كنار براي طرح هاي توسعه !!!
توليد 1.3 ميليون تن در نظر مي گيريم، كه فقط 400 هزار تن براي صدور سنگ آهن كم عيار باقي مي ماند.
اين در حالي است كه شركت توانايي دارد، با توليد 2.2 ميليون تن سنگ آهن علاوه بر توليد 1.3 ميليون تن سنگ آهن با عيار پايين و صادرات آن، 900 هزار تن را براي طرحهايش در نظر بگيرد.

ما اين فرض آخر را در نظر نمي گيريم، و فرض را بر همان توليد 1.3 ميليون تن مي گيريم. (شامل 900 هزار تن براي طرح هاي كنستانتره سازي و 400 هزار سنگ آهن كم عيار 56-58% )

حال سود 92 رو با اين حالت محاسبه مي كنيم:
دلار:3750 تومان
هر تن سنگ آهن عيار 68% :140 دلار و ظرفيت توليد 900 هزار تن
هر تن سنگ آهن كم عيار :90 دلار

در صورتيكه قيمت دلار و قيمتهاي جهاني بالا و پايين شود، به همان درصد سود بالا و پايين خواهد شد.

موفق و پرسود باشيد.

سلام دوست عزیز
من سهامدار کنور نیستم ولی انشالله میخوام به جمعشون بپیوندم
و اونجور که میبینم شما همه جوانب این سهم رو در نظر گرفتید و بدون غرزورزی و نفع شخصی این سهم رو دارین معرفی میکنید
با عرض خسته نباشید چند تا سوال ازتون داشتم
1- به نظر شما کنور تا چند ماه دیگه از الان میتونه 100 درصد بازدهی قیمت سهام بده
2- هنوز سهام کشرق رو ارزشمند میدونید و کشرق از نظر بازدهی قابل مقایسه با کنور هست
3- یه سوال خصوصی هم داشتم که اگه میل داشتین جواب بدین شما چند درصد از سبدتون کنور و چند درصد کشرقه

msrezayi
2013/02/09, 17:18

موفق و پرسود باشيد.

سلام دوست عزیز
و اونجور که میبینم شما همه جوانب این سهم رو در نظر گرفتید و بدون غرزورزی و نفع شخصی این سهم رو دارین معرفی میکنید
2- هنوز سهام کشرق رو ارزشمند میدونید و کشرق از نظر بازدهی قابل مقایسه با کنور هست
3- یه سوال خصوصی هم داشتم که اگه میل داشتین جواب بدین شما چند درصد از سبدتون کنور و چند درصد کشرقه

پرریسک
2013/02/09, 18:07
خوب ملک امروز 50 رو رد کرد ..همون ملک 32 تومنی دقیق یک ماه پشت ..تا عید رو 60 نظرم هست ببینم چه میشه ..اون موقع کرمانشاه بود 950 تومن الانم 950 هست ..ببینم چه میشه ..

ملک امروز 55 رو زد ..انگاری تا هفته بعد میخواد 60 رو رد کنه ..

در ضمن وقتی گفته میشه زد یعنی در اون قیمت رو هوا میخرن ..از دلال گرفته تا مصرف کننده ..

در بازدهی فعلا بورس کشک ..طلا کشک...ارز کشک....

در یک ماه داره 100 درصد رو میزنه ..در ضمن از نظر خودم واقعا مفت بودن وارزش روز این ها وکف قیمتشون باید 50 باشه ..ربطی هم به دلالی نداره واقعا ارزش این قیمت رو دارن ..

AIRAN
2013/02/09, 18:52
پر ریسک عزیز
مپنا امروز مقاومت 219 را رد کرد مقاومت بعدی 270یا 240
در مورد مپنا نظرت چیه

mehranmehr
2013/02/09, 19:55
الان یه نکته جالب دیدم. حقوقی شلعاب قبل از بسته شدن سهم برای تعدیل یه خرید حسابی کرده. رانت اطلاعاتی همینه؟

".احسان."
2013/02/09, 21:18
سلام دوست عزیز

سلام بر شما دوست عزيز
در پاسخ به سوالات شما بايد اشاره كنم:
1- به نظرم كنور توانايي اين رو داره، تا انتهاي تير سال 92 انشالله به مرز قيمت بالاي 7000 تومان برسد. (البته با دلار 3750 تومان)
2- كشرق سهم بسيار ارزشمنديست، كه زمان جهش قيمتي آن نامشخص است. كنور آهسته و پيوسته بالا خواهد رفت، اما كشرق ناگهاني و شايد در عرض يك هفته.
بنابراين شايد براي كسي كه بازار رو رصد مي كند، بالا و پايين سهم خسته كننده باشد.
3- حدود 89% سبدم كنور است. 10% هم كروي مي باشد. اميدوارم در اولين فرصت در يك قيمت مناسب بتوانم كشرق رو به سبد مجدد اضافه كنم، در حال حاضر ندارم. و 1% هم بقيه سهام.

موفق و پرسود باشيد.

jafar
2013/02/09, 22:22
سلام بر دوستان عزیر
جناب پرریسک نظرتون در مورد فولاد چیه
به نظر شما ریزش فولاد شروع شده

پرریسک
2013/02/09, 22:25
پر ریسک عزیز
مپنا امروز مقاومت 219 را رد کرد مقاومت بعدی 270یا 240
در مورد مپنا نظرت چیه

240 بعد 270 بعد اهداف بالا اونم فقط تکنیکالی..

- - - Updated - - -

سلام بر دوستان عزیر
جناب پرریسک نظرتون در مورد فولاد چیه
به نظر شما ریزش فولاد شروع شده

سلام..

بالای 462 روند صعودی ..هدف 520 تا530 ...خد ضرر 462..

پرریسک
2013/02/09, 22:26
الان یه نکته جالب دیدم. حقوقی شلعاب قبل از بسته شدن سهم برای تعدیل یه خرید حسابی کرده. رانت اطلاعاتی همینه؟

رانت لازم نداشت ..گزارش رو کداله مثل روز روشنه شلعاب حقش خیلی بالاتر هست از 370 در لیست خرید ما بود ..امیدوارم سرافراز کنه..:x

aur140
2013/02/09, 22:30
سلام سيد جان
بازار دوشنبه رو چطور مي بيني ؟
امروز آخر وقت حقوقي شيراز و شبريز صف رو كامل دادند نظرت در اين مورد چيه ؟
ممنون

پرریسک
2013/02/09, 22:31
کنور در تاریخ 20/10/91قیمتش بود 3000 تومن ..همون موقع ملک بود 32 تومن چون دقیق اون روز خرید شد یادمه ..

امروز کنور 3680 تومن ..همان ملک 55 تومن ...فعلا کنور در قیاس با ملک بازنده بوده تا اینجا ..یعنی 6000 رو بزنه تازه سربه سر میشیم با ملک ..

در مورد دلبر ..

کنور 3680 ..دلبر 3850 ..سرکه 1490 ..فعلا تا به امروز ....ببینم ادامه بازی کدام یک برنده میشن ..

ملک...سرکه..یا سهام ؟؟؟؟

پرریسک
2013/02/09, 22:33
سلام سيد جان
بازار دوشنبه رو چطور مي بيني ؟
امروز آخر وقت حقوقي شيراز و شبريز صف رو كامل دادند نظرت در اين مورد چيه ؟
ممنون

سلام..

حد ضرر شبریز 1158 تومان ..مقاومت شکسته ..
شیراز هم تا وقتی بالای 850 هست روند صعود داره ..

مقامت مهم 986 تومن یعنی سقف قبلی باید دید میتونه بشکنه ..

حد ضرر بزارید چه کار دارید کی میخره کی میفروشه ..

mehrdad89
2013/02/09, 22:33
با سلام جناب پرریسک

با توجه به برگشت امروز شاراک فکر میکنید دوباره اصلاح در راهه یا روند صعودی ا ست ؟

بیشتر پتروها مثبت بودند فقط ما با این شاراک جا موندیم !

بطور کلی لطفا نظرتون راجع به پتروها بفرمایید؟

و به نظر شما شبریز جای رشد بیشتری دارد و خرید در این قیمتها را صلاح میدانید ؟

aur140
2013/02/09, 22:35
سيد جان اگه ميشه يك منبع خوب براي ياد گيري تكنيكال معرفي كنيد

پرریسک
2013/02/09, 22:38
با سلام جناب پرریسک

با توجه به برگشت امروز شاراک فکر میکنید دوباره اصلاح در راهه یا روند صعودی ا ست ؟

بیشتر پتروها مثبت بودند فقط ما با این شاراک جا موندیم !

بطور کلی لطفا نظرتون راجع به پتروها بفرمایید؟

و به نظر شما شبریز جای رشد بیشتری دارد و خرید در این قیمتها را صلاح میدانید ؟

در مورد شاراک گفتم باید 882 رو بشکنه ..نشکست پس روند صعودی نشد ..با دیتای امروز شنبه بالای 877 اومد صف شد با حد ضرر 877 میتونید وارد بشید وگرنه روند اصلاحی ادامه دار هست ..

در مورد سایر پتروها هم شاراک بخواد بیان پایین اونها رو هم به زیر میکشه زیاد عجله نکنید ...ببینم اونها زور دارن شاراک رو بکشن بالا ..در ضمن مثبت بودن ولی خیلی خوب داشتن میفروختن ..

در مورد شبریز هم فقط تکنیکالی حد ضرر 1158...بنیادی در مورد گروه پالایش در این قیمتها نظری ندارم ..

parvaz
2013/02/09, 22:38
سلام. جعفرخان شپارس رو تازگیها بررسی کردید؟نظرتون چیه؟ با تشکر...

پرریسک
2013/02/09, 22:41
سيد جان اگه ميشه يك منبع خوب براي ياد گيري تكنيكال معرفي كنيد

والا من منبعی سراغ ندارم چون خودم کتاب خاصی رو مطالعه نکردم ..چند تا بحث ساده واگرایی وسقف وکف .و....همین ها ..

از نظر من تکنیکال علم بسیار ساده ای هست البته برا اونهایی که میخوان با روند ها همراه بشن وقصد پیش بینی اینده ندارن ..

ولی اونهایی که از ظریق تکنیکال محض قصد دارن قیمت مثال یکسال بعد یک سهم رو پیش بینی کنن اونها بله باید به تمام علوم وفنون تکینال اشنا باشن ..بنده دیدم بخوام پیشگو بشم ممکنه سر از تیمارستان در بیارم قید این قسمت رو زدم ...

با روند همراه شدن خیلی بهتر وسود اورتر هست ..

parvaz
2013/02/09, 22:42
رانت لازم نداشت ..گزارش رو کداله مثل روز روشنه شلعاب حقش خیلی بالاتر هست از 370 در لیست خرید ما بود ..امیدوارم سرافراز کنه..:x

واقعا حیف شد در صدد خریدش بودم . منتظر بازار دوشنبه بودم که ناغافل بستنش :(

پرریسک
2013/02/09, 22:42
سلام. جعفرخان شپارس رو تازگیها بررسی کردید؟نظرتون چیه؟ با تشکر...

سلام..

بالای 163 اومد شاید نگاهی کردیم اونم تکنیکالی ..فعلا روند نزولی داره ودرلیست نیست ..البته قبلا هم در لیست ما نبوده ..

aur140
2013/02/09, 22:45
بدست آوردن اين قيمتهايي كه مي فرمائيد كه بالاي اين قيمت روند صعودي است چه آيتم هايي بايد در نظر گرفته شوند ؟
من يك سري انديكاتورها و اسيلاتورها را مطالعه كردم و خوشحال ميشم كمي از تجربه شما استفاده كنم .

bari
2013/02/09, 22:50
پرریسک عزیز روند حرکتی قیمت ملک رو برای بعد از عید و سال 92 چطور ارزیابی می کنید؟

آوای بورس
2013/02/09, 22:58
پرریسک عزیز روند حرکتی قیمت ملک رو برای بعد از عید و سال 92 چطور ارزیابی می کنید؟

با سلام
در مورد سرکه و دلبر هم اگه ممکنه کوتاه میان و بلند مدت بفرمایید ممنون میشم

پرریسک
2013/02/09, 23:15

با سلام
در مورد سرکه و دلبر هم اگه ممکنه کوتاه میان و بلند مدت بفرمایید ممنون میشم

البته اینها نظر اینجانب هست ممکنه کاملا اشتباه باشه ..پس با افراد باتجربه تر مشورت کنید ..

بنده همیشه قدرت خرید مردم رو سعی می کنم در سرمایه گذاری لحاظ کنم..چون اخر سر این کالا یی که بنده سرمایه میزارم روش باید بفروشم ..باید توان خرید در مردم باشه ..

به همین خاطر همیشه سعی کردم روی مناطق ارزان سرمایه گذاری کنم ..البته در منطقه خوب ومتوسط شهر ..

از نظر خودم ملک همچنان افزایش خواهد بود اونم در مناطق متوسط شهر ها ورو به پایین ..مناطق بالانشین هم رشد می کنن ولی نقدش شوندگی احتمال رکود در ان ماطق بسیار هست وخطر گیر افتادن سرمایه ..

در مناطقی هم که مشکل ساخت دارن همینطور هر چند قیمتها مفت هم باشه احتمال گیر افتادن بسیار هست چون زمین خالی به درد مصرف کننده نمیخروه ..

وقتی قیمت یک پراید قراضه میشه 20 میل که تازه قراره 30 میل هم بشه دیگر اینده ملک از همین حالا روشنه ..وقتی دوستان از بالا رفتن قیمت مصالح وملیگر ودستمزد وهمه چی اینجا بشکن میزنن وسود سهام محاسبه می کنن باید قیمت ملک رو محاسبه کنن ..هر چند شاید هزنه ساخت به اون شدت بالا نرفته باشه ولی خوب مالک فعلا در این اوضاع قیمت تعیین میکنن نه خریدار ها ..

از نظرم روند همچنان صعودی هست ..مگر اینکه خدای ناکرده کشور ناامنی وجنگی و..رخ بده که اون وقت ملک وسهام همه چی ارزش ندارن وکاغذ پاره هستن فقط سرکه ودلبر ..ان زمان ..

دم عید باز نقدینگی در دست مردم زیاد میشه وبعد این دولت داره میره ومسکن مهر هم دیگه تمومه وهمین باعث میشه تقاضا باز شدت بگیره وهزینه ساخت به شدت بالا رفته وبعد عید احتمال اینکه دستمزد هم اینبار با شدت بیشتر افزایش پیدا کنه زیاده وبعد مرحله دوم هدفمندی وباز بالا رفتن هزینه ساخت همه همه باعث میشه قیمت ملک رشد کنه ..با این همه روی املاکی سرمایه بزارید که گفتم قدرت خرید جامعه برسه ..

در مورد سرکه ودلبر هم روند صعودی هست وومگر اتفاقی رخ داده که بخوان افت کنن .هیچ رخ نداده وفقط وفقط حرف میزنن ..با حرف هم مشکلی حل نمیشه ..مهم تحریمهاست که هروز زده میشه واینها یعنی کاهش درامد کسری بودجه بیشتر تورم بیشتر نقدینگی بالا وبرا در امان ماندن از تورم خیلی ها به سرکه دلبر پناه میبرن ..خدا نکنه احساس ناامنی هم بیاد که دیگه واویلا ..

همچنان امیدوار به توافق هستیم ..

پرریسک
2013/02/09, 23:19
بدست آوردن اين قيمتهايي كه مي فرمائيد كه بالاي اين قيمت روند صعودي است چه آيتم هايي بايد در نظر گرفته شوند ؟
من يك سري انديكاتورها و اسيلاتورها را مطالعه كردم و خوشحال ميشم كمي از تجربه شما استفاده كنم .

به وقتش اگر عمری باشه خواهم گفت ..

داروساز
2013/02/09, 23:54
:x پر ریسک جان یدونه باشی... شرایط فعلی یکی از گنگ ترین شرایط ممکن که یه کشور می تونه توش قرار بگیره اما چیزی که هست و متاسفانه قبولش خیلی سخته این است که در صورت عدم سازش با امریکا تورم سالیانه 70-80% داریم ... 200 میلیارد کسری در این سال ها مساله که از داخل نظام اقتصادی کشور پودر میکنه... بخدا راضیم سکه 1500000 بشه همون 600000 که خریدم ولی وضع معیشت مردم بهتر بشه....از صمیم قلب ارزو میکنم زودتر شرایط عوض شه وگر نه این روز ها تازه شروع ماجراست... یک نگاه به اثرات تحریم روی عراق از 1992-1997 حتما بندازید....>:D<
البته اینها نظر اینجانب هست ممکنه کاملا اشتباه باشه ..پس با افراد باتجربه تر مشورت کنید ..

بنده همیشه قدرت خرید مردم رو سعی می کنم در سرمایه گذاری لحاظ کنم..چون اخر سر این کالا یی که بنده سرمایه میزارم روش باید بفروشم ..باید توان خرید در مردم باشه ..

به همین خاطر همیشه سعی کردم روی مناطق ارزان سرمایه گذاری کنم ..البته در منطقه خوب ومتوسط شهر ..

از نظر خودم ملک همچنان افزایش خواهد بود اونم در مناطق متوسط شهر ها ورو به پایین ..مناطق بالانشین هم رشد می کنن ولی نقدش شوندگی احتمال رکود در ان ماطق بسیار هست وخطر گیر افتادن سرمایه ..

در مناطقی هم که مشکل ساخت دارن همینطور هر چند قیمتها مفت هم باشه احتمال گیر افتادن بسیار هست چون زمین خالی به درد مصرف کننده نمیخروه ..

وقتی قیمت یک پراید قراضه میشه 20 میل که تازه قراره 30 میل هم بشه دیگر اینده ملک از همین حالا روشنه ..وقتی دوستان از بالا رفتن قیمت مصالح وملیگر ودستمزد وهمه چی اینجا بشکن میزنن وسود سهام محاسبه می کنن باید قیمت ملک رو محاسبه کنن ..هر چند شاید هزنه ساخت به اون شدت بالا نرفته باشه ولی خوب مالک فعلا در این اوضاع قیمت تعیین میکنن نه خریدار ها ..

از نظرم روند همچنان صعودی هست ..مگر اینکه خدای ناکرده کشور ناامنی وجنگی و..رخ بده که اون وقت ملک وسهام همه چی ارزش ندارن وکاغذ پاره هستن فقط سرکه ودلبر ..ان زمان ..

دم عید باز نقدینگی در دست مردم زیاد میشه وبعد این دولت داره میره ومسکن مهر هم دیگه تمومه وهمین باعث میشه تقاضا باز شدت بگیره وهزینه ساخت به شدت بالا رفته وبعد عید احتمال اینکه دستمزد هم اینبار با شدت بیشتر افزایش پیدا کنه زیاده وبعد مرحله دوم هدفمندی وباز بالا رفتن هزینه ساخت همه همه باعث میشه قیمت ملک رشد کنه ..با این همه روی املاکی سرمایه بزارید که گفتم قدرت خرید جامعه برسه ..

در مورد سرکه ودلبر هم روند صعودی هست وومگر اتفاقی رخ داده که بخوان افت کنن .هیچ رخ نداده وفقط وفقط حرف میزنن ..با حرف هم مشکلی حل نمیشه ..مهم تحریمهاست که هروز زده میشه واینها یعنی کاهش درامد کسری بودجه بیشتر تورم بیشتر نقدینگی بالا وبرا در امان ماندن از تورم خیلی ها به سرکه دلبر پناه میبرن ..خدا نکنه احساس ناامنی هم بیاد که دیگه واویلا ..

همچنان امیدوار به توافق هستیم ..

ron
2013/02/10, 00:05
سید جان این نکته روهم در نظر بگیرید که انتظار همیشه کشنده هست بخصوص وقتی اشتیاق هم در کار باشه

nazanin
2013/02/10, 00:14
جعفرجان نظرت درمورد شنفت چيه تا كجا جاداره بالابره

علی محمدی
2013/02/10, 00:51

استاد باور بفرمایید ما همه مشتاق یادگیری ماهیگیری هستیم...
قزوین کرماشا غمارگ و و و و... همه و همه سودهاییست ک در این وضعیت!! با راهنمایی های شما بدست اوردیم و هیچ کدوم رو تا عمر داریم فراموش نمیکنیم...

استاد ما همه منتظریم... هرجورو هروقت که شما صلاح میدونید...

والا من منبعی سراغ ندارم چون خودم کتاب خاصی رو مطالعه نکردم ..چند تا بحث ساده واگرایی وسقف وکف .و....همین ها ..

از نظر من تکنیکال علم بسیار ساده ای هست البته برا اونهایی که میخوان با روند ها همراه بشن وقصد پیش بینی اینده ندارن ..

ولی اونهایی که از ظریق تکنیکال محض قصد دارن قیمت مثال یکسال بعد یک سهم رو پیش بینی کنن اونها بله باید به تمام علوم وفنون تکینال اشنا باشن ..بنده دیدم بخوام پیشگو بشم ممکنه سر از تیمارستان در بیارم قید این قسمت رو زدم ...

با روند همراه شدن خیلی بهتر وسود اورتر هست ..

استاد یعنی منتظر شروع روند بمونیم؟؟؟ پس بلاخره باید بدونیم روند از کجا شرو میشه... یه پیش بینی اینده میخواد دگ!!! البته شاید شما منظورتون زمانی هست که مثلا میدونیم روند از فلان قیمت شرو میشه(همون قیمتی ک رد کرد میشه حد ضرر) ولی زمانشو نمیدونیم الانه یا کیه... (تشخیصش تکنیکال محض میخواد) درسته؟؟؟ حالا می مونه این که روند از کجا(چه قیمتی) شرو میشه؟؟؟!!!! اینو چطوری باید متوجه بشیم؟؟؟!!!

بابااتی
2013/02/10, 02:46
قابل توجه پرریسک عزیز و کاربران سایت امروز غشاذر ( شیر پگاه آذربایجان ) وارد روند صعودی شد فقط و فقط تکنیکالی

استاد تایید می نمایید ؟

Hamidkhann
2013/02/10, 02:59
ملک امروز 55 رو زد ..انگاری تا هفته بعد میخواد 60 رو رد کنه ..

در ضمن وقتی گفته میشه زد یعنی در اون قیمت رو هوا میخرن ..از دلال گرفته تا مصرف کننده ..

در بازدهی فعلا بورس کشک ..طلا کشک...ارز کشک....

در یک ماه داره 100 درصد رو میزنه ..در ضمن از نظر خودم واقعا مفت بودن وارزش روز این ها وکف قیمتشون باید 50 باشه ..ربطی هم به دلالی نداره واقعا ارزش این قیمت رو دارن ..

اینجا هم فیش 24 تومنی هفته قبل شده 29 تومن. البته تا این لحظه!

Hamidkhann
2013/02/10, 03:04
کنور در تاریخ 20/10/91قیمتش بود 3000 تومن ..همون موقع ملک بود 32 تومن چون دقیق اون روز خرید شد یادمه ..

امروز کنور 3680 تومن ..همان ملک 55 تومن ...فعلا کنور در قیاس با ملک بازنده بوده تا اینجا ..یعنی 6000 رو بزنه تازه سربه سر میشیم با ملک ..

در مورد دلبر ..

کنور 3680 ..دلبر 3850 ..سرکه 1490 ..فعلا تا به امروز ....ببینم ادامه بازی کدام یک برنده میشن ..

ملک...سرکه..یا سهام ؟؟؟؟

قطعاً ملک.
زمین تو بدترین حالت راکد میمونه اما سهام یا دلار منفی هم میخورن
زمین وقتی میخواد بره بالا یهو ظرف یک هفته 40-50% میره بالا و اگه برگشتی در کار باشه خیلی جزئیه، 5-6%

ائلشن
2013/02/10, 07:28
جعفر خان با سلام

درباره بنیادی کسرام نظرتون چیه؟

vet
2013/02/10, 08:02
جعفر خان با سلام

سلام دوست من
دیدم نظر خواستی در مورد کسرام
میخواستم بهت بگم با اعصاب خودت بازی نکنی
هیچ گونه حمایتی از سهم توسط سهامدار عمده نمیشه که هیچ
کلی هم خواب پول داری چون کسی نمیاد پتروشیمی و معدنی و غیره رو ول کنه واین سهم رو بخره
فقط خواستم که دینی گردنم نمونه
یا علی

omidvar777
2013/02/10, 08:38
سلام .میخواستم بپرسم چرا ساعت این صفحه با ساعت متداول فرق میکنه؟این اختلاف ساعت چقدر است؟ اگر لطف کنید مطابق ساعت رسمی کشور نشون داده بشه خیلی ممنون میشیم.

Dr.boursi
2013/02/10, 09:13
جعفر خان با سلام

یا خدا باورم نمیشه کسرام این مدلی باشه الان چرا بدون محدودیت نوسان باز کردن؟ مگه تعدیل 100% eps نداده بود!!!! یادمه گزارشش تک بود. عیب عمده شناوری بسیار کم و این که سهم بسیار کوچیکیه.

ائلشن
2013/02/10, 09:29
سلام دوست من
دیدم نظر خواستی در مورد کسرام
میخواستم بهت بگم با اعصاب خودت بازی نکنی
هیچ گونه حمایتی از سهم توسط سهامدار عمده نمیشه که هیچ
کلی هم خواب پول داری چون کسی نمیاد پتروشیمی و معدنی و غیره رو ول کنه واین سهم رو بخره
فقط خواستم که دینی گردنم نمونه
یا علی

یا خدا باورم نمیشه کسرام این مدلی باشه الان چرا بدون محدودیت نوسان باز کردن؟ مگه تعدیل 100% eps نداده بود!!!! یادمه گزارشش تک بود. عیب عمده شناوری بسیار کم و این که سهم بسیار کوچیکیه.

با این شرایط به نظر میاد بتونه بالای 90 تومن سود برای 12 ماهه بسازه. ببینیم جناب پرریسک بنیادیشو تائید میکنن.

فرید
2013/02/10, 09:47

سهمو حال نکردم چون تا خرخره 2 تا سهم دیگه دارم
تحلیلتو حال کردم. اعتقادت به تحلیلتو حال کردم. اعتماد به نفستو حال کردم ....
کلا الان توحالم...

arash boursy
2013/02/10, 12:10
کهرام دو روزه که صف خرید داره که عرضه هم نمیشه ، کسی میدونه علتشچیه؟ راستی نمودارش تو مفید تریدرم نمیاد چیکار کنم؟

".احسان."
2013/02/10, 12:35
سلام
بازار فردا را به سه دليل رو به رشد ارزيابي مي كنم:
1- نزديك شدن به گزارش پيش بيني سال 92 شركتها
2- اجازه دادن ايران براي بازديد از پارچين (كه سيگنال فوق العاده مثبتي از طرف ايران است، و تاثير مثبتي بر روي بازار خواهد گذاشت.)
3- سخنان رييس جمهور مبني بر اينكه به شخصه با آمريكا وارد مذاكره مي شوم.

در مجموع همه چيز به نفع بازار بورس پيش رفته است.
فرصت خريد سهمها را براي بازدهي مناسب در بهار امسال كه يكي از بهترين بازارها انشاالله خواهيم داشت، نبايد از دست داد. خريدهاي در منفي سهام بنيادي و با ارزش نبايد از دستور كار يك سرمايه گذار خارج شود.
شاخص با اين وضعيت به نظر مياد توانايي آن را دارد، تا 100 هزار هم پيش رود. در ميان مدت تا ارديبهشت شاخص توانايي آن را دارد، مرز 46000 را رد كند.
شما تو همين دو ماه آخر ميلادي كه نفت ايران رشد صادرات داشته و برداشتن تحريم ها از بانك صادرات و ملت و انتخاب جان كري و موضع گيري اخيرش در مورد سوريه پالسهاي مثبت آمريكا به ايران بدانيد.
از اين طرف نيز اجازه بازديد از پارچين، سخنان رييس جمهور و وزير امور خارجه ايران را پالسهاي مثبت ايران به آمريكا در نظر بگيريد.
پالسهاي هم وجود دارد، كه ما از آن اطلاعي نداريم.

حجم معاملات هم گوياي پالس مثبتي به ما سهامداران در بازار بورس است.

موفق و پرسود باشيد.

Dr.boursi
2013/02/10, 12:41
یه سوال برام مطرحه اون شرکت هایی که در گزارش های 9 ماهه پوشش بالایی دارن در حد 90%(فراور) و حتی 95%(مثه لابسا) سه ماهه اخر سال و برای گزارش 12 ماهه میخوان یه قول دو قول دور هم بشینن بازی کنن که می گن تعدیل ندارم!!! ادم نمی دونم به اینا چی بگه!!

shams50
2013/02/10, 13:13
سلام دوستان
به نظرتون تعویض شاراک با خگستر برای فردا خوبه یا نه

bidemajnon
2013/02/10, 13:15
سید جان بخدا ما هم منتظریم
مخصوصاً ما تازه واردا که کم تجربه هستیم خیلی دوست داریم ماهی گیری یاد بگیریم
من خودم به شخصه خجالت میکشم که هی بیام بگم سید این سهم چطوره اون سهم چطوره
همین الانش هم همه می بینن که برای دوستان دلسوزاه وقت میزاری
چند وقته دارم مطالب رو دنبال می کنم
اما اگر که اساسی بهمون بگی از کجا بدونیم داره صعودی میشه و این حد ضرر رو بزاریم ممنون میشم
بازم تشکر می کنم از دل بزرگی که داری

صداقت2
2013/02/10, 13:54
سلام دوستان

جسارتا

می خواهی مروارید بدهی ..... آبنبات بگیری!!!!

یا شاید هم رانتی از خگستر دارید؟

bashash
2013/02/10, 14:39
دوستان كسي يادش هست جناب پرريسك برا غمارگ تاكجا ياتاچه حدي پيش بيني رشد داشتند
مي خوام مواظب فكم باشم :D
كارت درسته پرريسك

صداقت2
2013/02/10, 14:45
كارت درسته پرريسك

فکر کنم ایشان نظرشان

380 و بعد 450 و تارگت 700 تومانی را در میان مدت پیش بینی کردند و....

bashash
2013/02/10, 14:49
كارت درسته پرريسك

فکر کنم ایشان نظرشانقت

380 و بعد 450 و تارگت 700 تومانی را در میان مدت پیش بینی کردند و....

ممنون جناب صداقت @};-

علی محمدی
2013/02/10, 14:54
كارت درسته پرريسك

صفحه 2337
سه شنبه هفته قبل:

غمارگ بالای 340 اگر با صف بسته بشه با حد ضرر 340 وهدف بالای 450 وهدف اصلی بالای 800 در لیست هست ..فعلا موفق نبوده ..

فامسنی روند نزولی هست در لیست خرید نیتس هر چند میشه گفت در کف هست ولی ما در روند نزول خرید نمی کنیم ..

کرمانشاه روند صعودی داره با حد ضرر 900 نگهداری ..

گل آقا
2013/02/10, 14:55
سلام دوستان

خريدم در خگستر تكميل شد .
نامه رفع مشكل فروش پارسيان از سوي معاونت اقتصادي ايرانخودرو به خريدار ارسال شد .
خگستر از قيمتهاي136 برگشت و در صورت اعلام رسمي شركت سهم براحتي تا 320 پرواز خواهد کرد
احتمالا بستن نماد بسيار زياد ميباشد
کف فيمتي سهم در بدترين شرايط 127 تا 114 و سقف قيمتي بيش از 320- 340 خواهد بود
ايرانخودروز در نظر دارد با فروش 35درصدي سهام پارسيان بخشي از مشكلات مالي خود را برطرف نمايد
قيمت توافق شده پارسيان 4000ريال و مجموعا 1700مليارد تومان خواهد بود .
ضمنا سهم اخيرا از 240 تا 136 افت قيمتي داشته است
سبد خگستر شامل ايرانخودرو رنا قطعه سازان بيمه پارسيان ليزينگ و بانک پارسيان ميباشد

Hamidkhann
2013/02/10, 15:23
سلام دوستان

خگستر رو نمیدونم اما خروج از شاراک به صلاحه

".احسان."
2013/02/10, 16:05
افکار دیگران
مردي در کنار جاده، دکه اي درست کرد و در آن ساندويچ مي فروخت.
چون گوشش سنگين بود، راديو نداشت، چشمش هم ضعيف بود، بنابراين روزنامه هم نمي خواند.
او تابلويي بالاي سر خود گذاشته بودومحاسن ساندويچ هاي خودرا شرح داده بود.
خودش هم کنار دکه اش مي ايستاد و مردم را به خريدن ساندويچ تشويق مي کرد و مردم هم مي خريدند.
کارش بالا گرفت لذا او ابزار کارش را زيادتر کرد.
وقتي پسرش از مدرسه نزد او آمد .... به کمک او پرداخت.
سپس کم کم وضع عوض شد.
پسرش گفت:پدر جان، مگر به اخبار راديو گوش نداده اي؟ اگر وضع پولي كشور
به همين منوال ادامه پيدا کند کار همه خراب خواهد شد و شايد يک کسادي
عمومي به وجود مي آيد.
بايد خودت را براي اين کسادي آماده کني.
پدر با خود فکر کرد هر چه باشد پسرش به مدرسه رفته به اخبار راديو گوش مي دهد و روزنامه هم مي خواند پس حتماً آنچه مي گويد صحيح است.
بنابراين کمتر از گذشته نان و گوشت سفارش داده و تابلوي خود را هم پايين آورد وديگردرکنار دکه خود نمي ايستاد ومردم را به خريد ساندويچ دعوت نمي کرد.
فروش او ناگهان شديداً کاهش يافت.
او سپس رو به فرزند خود کرد و گفت: پسرجان حق با توست.
کسادي عمومي شروع شده است.

آنتوني رابينز يک حرف بسيار خوب در اين باره زده که جالبه بدونيد
انديشه هاي خود را شکل ببخشيد درغيراينصورت ديگران انديشه هاي شما را شکل مي دهند. خواسته هاي خود را عملي سازيد وگرنه ديگران براي شما برنامه ريزي مي کنند.

MOSTAFA
2013/02/10, 17:18
شعار جالب زنجانیها در راهپیمایی
مردم زنجان امروز در راهپیمایی 22 بهمن خود فریاد زدند:«آج قالاریخ باش ایمریخ دشمنه / سلیمانی ساتماریخ اهریمنه» گرسنه میمانیم اما در مقابل دشمن سر فرود نمیآوریم و سلیمان خود را به اهریمنان نمیفروشیم.

صداقت2
2013/02/10, 17:35
ملت بزرگوار ایران سریع تغییر موضع می دهند و هنوز هم دیر نشده و با بحث هایی که اخیرا در رسانه ها از احتمال کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی مطرح شده - ممکن است بزودی

در نماز جمعه های آتی شعار ((( خامنه ای زنده باد ..... هاشمی پاینده باد ))) شنیده شود.

با شرایط سیاسی داخلی و خارجی امروزی به فردی نظیر ایشان نیاز است که آرامش و اتحاد ملی بین جناح های سیاسی برقرار کنند.

امروز در راهپیمایی 22 بهمن به محض دیدن آیت ا... هاشمی رفسنجانی همین شعار گفته شد .

امیدوارم شرایط حضور ایشان هر چه زودتر فراهم تر شود.

پر ریسک خان

ورود به صفحه 2400 هم تبریک می گویم.

همچنان پر صلابت بتاز..........

مردم با دیدن هاشمی چه شعارهایی دادند؟

مجمع تشخیص مصلحت نظام از برخی شعارها در هنگام حضور امروز هاشمی رفسنجانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، امروز به همراه همسرش عفت مرعشی از خیابان وصال وارد راهپیمایی روز 22 بهمن شد. مجمع تشخیص مصلحت اینگونه خبر داده است که: انبوهی از مردم که آیت الله هاشمی رفسنجانی را در جمع خود حاضر می دیدند با سر دادن شعارهای "الله اکبر ، خامنه ای زنده باد هاشمی پاینده باد، سلام بر خامنه ای درود بر هاشمی ، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل" رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تا مسافتی به سمت میدان آزادی همراهی کردند.

گفتنی است در چند سال اخیر برخی افراد ، شعارهایی را علیه هاشمی سر می داده اند ولی با روشن شدن واقعیت ها ،بار دیگر دلسوزان و محرمان انقلاب را شناخته اند.

[/COLOR][/B]

بارفروش
2013/02/10, 17:47
کنور , کنور , کنور
3650 تومان
سود سال بعد بالای 1000 و حتی 1200 تومان
پی به ای این صنعت همیشه بالای 7 هفت بوده
دو حامی همیشه در صحنه هم داره , ومعادن .

بزودی با این قیمت 3650 خداحافظی خواهد کرد.

asir
2013/02/10, 17:48
ملت بزرگوار ایران سریع تغییر موضع می دهند و هنوز هم دیر نشده و با بحث هایی که اخیرا در رسانه ها از احتمال کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی مطرح شده - ممکن است بزودی

در نماز جمعه های آتی شعار ((( خامنه ای زنده باد ..... هاشمی پاینده باد ))) شنیده شود.

با شرایط سیاسی داخلی و خارجی امروزی به فردی نظیر ایشان نیاز است که آرامش و اتحاد ملی بین جناح های سیاسی برقرار کنند.

امروز در راهپیمایی 22 بهمن به محض دیدن آیت ا... هاشمی رفسنجانی همین شعار گفته شد .

پر ریسک خان

ورود به صفحه 2400 هم تبریک می گویم.

همچنان پر صلابت بتاز..........

مردم با دیدن هاشمی چه شعارهایی دادند؟

مجمع تشخیص مصلحت نظام از برخی شعارها در هنگام حضور امروز هاشمی رفسنجانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، امروز به همراه همسرش عفت مرعشی از خیابان وصال وارد راهپیمایی روز 22 بهمن شد. مجمع تشخیص مصلحت اینگونه خبر داده است که: انبوهی از مردم که آیت الله هاشمی رفسنجانی را در جمع خود حاضر می دیدند با سر دادن شعارهای "الله اکبر ، خامنه ای زنده باد هاشمی پاینده باد، سلام بر خامنه ای درود بر هاشمی ، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل" رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تا مسافتی به سمت میدان آزادی همراهی کردند.

گفتنی است در چند سال اخیر برخی افراد ، شعارهایی را علیه هاشمی سر می داده اند ولی با روشن شدن واقعیت ها ،بار دیگر دلسوزان و محرمان انقلاب را شناخته اند.

[/COLOR][/B]
کدوم واقعیات یه اشاره کوچیک میکردین

alibaghdadi2010
2013/02/10, 17:50
باسلام
نیازمند دعاهای خیرتونه
ممنونم

ببخشید بی ربطه
تو نمازاتون یادی از مریض ماهم بکنین

صداقت2
2013/02/10, 17:54
کدوم واقعیات یه اشاره کوچیک میکردین

شاید منظور خبرگزاری فارس ارتباط عمیق ایشان با رهبری و تخریب شخصیتی ایشان در این چند سال اخیر از نوع ... بگم - بگم ها بوده و.....

Hamidkhann
2013/02/10, 17:59
شعار جالب زنجانیها در راهپیمایی
مردم زنجان امروز در راهپیمایی 22 بهمن خود فریاد زدند:«آج قالاریخ باش ایمریخ دشمنه / سلیمانی ساتماریخ اهریمنه» گرسنه میمانیم اما در مقابل دشمن سر فرود نمیآوریم و سلیمان خود را به اهریمنان نمیفروشیم.

شعار احساسی فاقد منطق، البته تقصیری ندارند چون شعارها از پیش آماده اند و خیل مردم صرفاً تکرار کننده آن هستند.
مذاکره سر خم کردن در مقابل دشمنان نیست بلکه روشی برای کسب منافع کشور است و در صورت نپذیرفتن طرف مقابل مذاکره بی نتیجه تمام خواهد شد و چیزی از کشور کم نخواهد شد.

Hamidkhann
2013/02/10, 18:02

[/COL[/COLOR][/B]OR][/B]

حضور مجدد هاشمی در منصب قدرت محال است چون شخص اول نظام تلاش فراوانی برای حذف وی نموده و از اعتبار خویش(!) خرج کرده است.
حضور هاشمی در قدرت اگر محقق شود فقط و فقط به واسطه سیاستمداری خودش خواهد بود.

Hamidkhann
2013/02/10, 18:04
ببخشید بی ربطه
تو نمازاتون یادی از مریض ماهم بکنین

دوست گرامی انشالا که بلا به دوره، ما همه به سهم خودمون دعا گو هستیم. توکل بر خدا

HSC
2013/02/10, 18:30
سلام جعفرجان.
اونقد بچه ها بحث سياسي و اجتماعي تو تاپيك راه انداختند كه هدفها و نقاط ورود و خروج تكنيكال رو گُم كرديم...

جعفرجان لطف كن يه بار سهمهايي كه بايد زير نظر داشته باشيمو بگو و نقاط ورود و خروج بهينه و حمايت و مقاومت ها و ...

دستت درد نكنه.
٥تا دونه هم بگي كافيه.
دوستان لطفا بحث هاي حاشيه اي رو زياد مطرح نكنيد .

بزاريد ببينيم ميتونيم با تمركز، حَقِمون رو از اين نظام و از بورسش بگيريم يا نه ...

Dr.boursi
2013/02/10, 18:44
عرضه اولیه نفت ایرانول... چهارشنبه ۲۵ بهمن... ۵۰ میلیون سهم... ۱۰۰۰ عدد برای هر کد و ۶۳۰۰۰ برای هر ایستگاه کارگزاری... امسال ۱۳۰ تومن ساخته که با توجه به عملکرد شرکت قابل تعدیل است... قیمت عرضه حدود ۸۰۰ تومن... (منبع بورس بازان)

m.r_moradi
2013/02/10, 19:13
سید جان نظر شما راجع به شیران چیه؟!

space_mohamad
2013/02/10, 19:26
دوستان ، این شبهرن چند روزیه صف خریده وتعداد معاملاتش کم .
اینجوری قیمت پایانی کم میره بالا . حالا چطور میشه ؟ یعنی رفع گره معاملاتی شاملش میشه ؟

ناظم
2013/02/10, 19:29
دوستان چرا ورود به سایت سخت شده است

Fundamental
2013/02/10, 20:16
کافیه این عبارت رو تو گوگل سرچ کنید ( تا دیروز همه سایتها باز بودن و الان همه فیلتر شدند)

مداركي از اقا دارم :-?

HSC
2013/02/10, 20:24
ذوب همه فعالین بازار سرمایه را آتش خواهد زد

fundamental عزيز. دقيقا منظورت چيه ؟

يعني ذوب بنظرت خيلي خيلي ميره بالا ؟ يا برعكس مياد پايين؟

Fundamental
2013/02/10, 20:27
ذوب همه فعالین بازار سرمایه را آتش خواهد زد

fundamental عزيز. دقيقا منظورت چيه ؟

يعني ذوب بنظرت خيلي خيلي ميره بالا ؟ يا برعكس مياد پايين؟
سال ایینده ذوب 1000 تومان خواهد بود

Shivana44
2013/02/10, 20:39
جناب پر ریسک
با سلام
نظر شما در مورد شراز چیه ؟ در چه قیمتهدی مقاومت داره ؟! نگه داریم یا بفروشیم!

MOSTAFA
2013/02/10, 21:45
شعار احساسی فاقد منطق، البته تقصیری ندارند چون شعارها از پیش آماده اند و خیل مردم صرفاً تکرار کننده آن هستند.
مذاکره سر خم کردن در مقابل دشمنان نیست بلکه روشی برای کسب منافع کشور است و در صورت نپذیرفتن طرف مقابل مذاکره بی نتیجه تمام خواهد شد و چیزی از کشور کم نخواهد شد.

یقینا این شعارها با شعور است احساس و عاطفه و عقلانیت در این حرفها موج میزند.
فریب دستکش مخملی امریکا که دست چدنی دارد را نخورید

قذافی با امریکا مذاکره و سازش کرد و تمام تجهیزات اتمی ش رو با کشتی فرستاد براشون...بعدش چی شد/؟ به ریشش خندیدن و اخرم کشتنش
عبرت بگیر برادر
صدام را کی اورد ؟ کی برد؟
وضعیت حسنی مبارک چی شد؟!!
امام علی ع: چه بسیار عبرتها و چه کم عبرت گیرنده ها :)

فرید
2013/02/10, 21:52
نماد معاملاتی شرکت قساندیس پس از ارائه صورتهای مالی سالانه از فردا بدون محدودیت قیمت باز خواهد شد.

MOSTAFA
2013/02/10, 22:01
حقوقیها شنبه بدجور خالی میکردن مضافا عرضه ی اولیه داریم 4 شنبه
فردا وپس فردا فشار فروش زیاده