PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما تصویری را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و تصویرها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ذغالسنگ نگين طبس ( كطبس )

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۰۱, ۱۱:۳۰
افزايش سرمايه 100 درصدي (از محل اندوخته) همين روزها انجام ميشه. ضمن اينكه با اجراي طرح هدفمند كردن يارانه ها و افزايش قيمت حاملهاي انرژي كم كم بايد به سمت سوختهاي جايگزين نيز باشيم.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۰۴, ۰۹:۴۱
در مورد اين سهم بايد عرض كنم كه 100 درصد افزايش سرمايه از محل اندوخته داره. بيش از 90 درصد سهم هم در دست بالاي 1 درصدي هاست كه هيچكدام فروشنده نيستند ضمن اينكه اگر بلوكي بدهند خودشونم خريدارند. (ماهم ميخواستيم 1/5 درصدي كه پتروشيمي اصفهان داره رو ازشون بخريم . با صحبتي كه يكي از دوستان انجام داده بودند تمايل به فروش ندارند.
با توجه به طرح تهوع اور(طرح تحول) شايد كارخانجات انرژي بر هم به سمت سوخت جايگزين باشند كه اين ميتونه سهم رو خيلي خيلي ارزشمند كنه.
اين سهم حرفهاي زيادي براي گفتن خواهد داشت.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۰۶, ۰۶:۱۰
اين 2 روز كه به دوستان گفتم بخرند خودم اصلا با سهم كاري نداشتم. اميدوارم كه امروز عرضه بشه. خودم جمعش ميكنم چون با اين سهم حالا حالاها كار داريم.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۰۶, ۰۷:۴۹
فروشنده هاي محترم لطفا بچينند تو سيستم. اگر تو سيستم حداقل به اندازه حجم مبنا باشه خودم قول ميدم كه بر دارم

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۰۶, ۰۹:۴۴
اينطوري فايده نداره.
فروشهاي دو هزارتايي كه به درد نميخوره . اساسي بچينيد تو سيستم (مثلا 100/000) تا تا بتونيم بخريم. اخه روزي 10 - 15 تا به كجا ميرسه . اصلا من قهر كردم و ديگه نميخرم

عليرضا جمالي
۱۳۸۹/۱۰/۰۶, ۱۰:۴۶
با دید میان مدت توانایی رسیدن به محدوده 800 تومان رو هم داره (سقف کانال)

http://forums.boursy.com/imported/2010/12/3.gif

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۰۶, ۱۱:۱۳
تو اين بازار منفي(شاخص منفي) كطبس بيش از2 % مثبت خورد.قبلا هم گفتم اين سهم فروشنده نداره.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۰۷, ۰۷:۱۵
دوستان تكنيكالي عقيده دارند كه اگر امروز ترند بلند مدت رو بشكنه تا 720 مياد بالا . دوستاني كه سهم رو دارند اگر با هم همكاري كنيم ميتونيم امروز رو رد كنيم. من خودم 4 برابر حجم مبناش رو خريدارم(البته اگر دوستان هم كمك كنند).
سهم شناورش خيلي پايينه و همچنين فروشنده زيادي هم نداره.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۰۷, ۱۱:۲۰
اين هم 3 درصد ديگه. اين سهم كمتر از 1 هفته پيش معرفي شد و بي سر و صدا بيش از 10 درصد اومد بالا. ان شاا... فردا هم كه مثبت باشه ديگه ترند بلند مدت رو به طور كامل رد كرده و ميريم به سمت 720 تومان(تكنيكاليستا ميگن البته ).

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۰۸, ۰۷:۱۲
ان شاا... ميريم به سمت 720 تومان. البته قطعا تو اين بين نوساناتي هم داره ولي ظاهرا هدف 720 تومانه

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۰۸, ۱۰:۰۶
كطبس امروز فرصت خريد داده. هر چند تا بخواهيد ميتونيد خريد كنيد. دوستاني كه تو پيغام خصوصي و اس ام اس ميپرسيدند كه نميشه حجمي خريد امروز ميتونند بخرند. من به شخصه امروز در حال خريد هستم

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۱۳, ۰۷:۰۹
حيف نيست سهم به اين خوبي تاپيكش پايين باشه؟ مثل اينكه بعد از يه كوچولو منفي خوردن (2روز كاري قبل) حالا باز اماده صعود شده(تكنيكاليستا ميگن) . بريم ببينيم امروز وضعيتش چيه

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۱۳, ۱۵:۵۶
امروز اطلاعات جديدي از اين سهم گرفتم و چون نظرم مبت تر شد نسبت به اين سهم گفتم يه نگاهي هم به گزارش 6 ماهه شركت بيندازيم.
1-مبلغ فروش پيش بيني شده سال جاري 84213 (ميليون ريال) پيش بيني شده كه 6 ماهه اول سال 40347 ميليون ريال پوشش داده است.مبلغ فروش سال گذشته 56435 و 6 ماهه 24921 ميليون ريال بوده است.
2-هزينه هاي مالي و اداري شركت براي سال جاري 2371 ميليون ريال پيش بيني و 6 ماهه 1171 م.ر بوده. سال گذشته هزينه هاي مالي 2905 م.ر بوده و 6 ماهه اول 1107 م.ر بوده است. از اين حيث با توجه به افزايش مبلغ فروش هزينه ها كاهش داشته است.
3- سودخالص شركت مبلغ 25465 م.ر پيش بيني شده كه اين رقم در سال گذشته 16851 م.ر ميباشد . از اين حيث نيز شركت وضعيت بهتري دارد.
4- سود هر سهم در سال جاري 849 ريال پيش بيني شده كه اين رقم در سال گذشته 562 ريال بوده است.
5-مقدار توليد امسال 163000 تن پيش بيني گرديده كه 6 ماهه 90181 تن توليد شده كه اين ارقام در سال گذشته به ترتيب 105177 تن و 45154 تن بوده است(پس توليد امسال نيز بيش از سال گذشته است).
6-مقدار فروش امسال 163000 تن پيش بيني و 6 ماهه 90181 تن بوده و در سال گذشته به ترتيب 118203 و 45075 تن ميباشد(از اين حيث نيز امسال بهتر بوده است).
7- امسال موجودي اماده براي فروش نداشته و تمامي توليدات به فروش رسيده(با توجه به افزايش توليد نشان از بهبود فروش نسبت به سال قبل دارد). اما سال گذشته 13026 در پايان سال موجودي براي فروش داشته است.
8- جمع هزينه هاي ثابت و متغير قيمت تمام شده كالاي فروش رفته در سال جاري 29933 م.ر و سال گذشته 38834 م.ر بوده است(با توجه به افزايش توليد نسبت به سال گذشته هزينه ها كاهش چشمگيري داشته است).
9-پيش بيني افزايش توليدوفروش درسال 89 بدليل افزايش درخواست خريداران ذغال وشرائط مساعد فروش ميباشد که به تبع آن افزايش سودشرکت رابدنبال دارد.
10- تركيب سهامداران شركت در 6/31 به شرح زير است:
نام سهام دار تعداد سهام درصد مالکیت
شرکت تکادو 51.700 15,511,000
سايرسهامداران 24.300 7,282,004
شرکت صنعتي معدني شمالشرق شاهرود-سهامي خاص 13.420 4,028,332
شرکت معادن منگنز ايران -سهامي عام 10.500 3,154,664
شرکتمهندسي مرآت پولد 0.020 6,000
شرکت فرآورده هاي نسوزآذر 0.020 6,000
شرکت توليدي کاشي تکسرام 0.020 6,000
شرکت صنايع فولدسايا 0.020 6,000
جمع 100.000
11-پیرومصوبه هیئت مدیره گزارش افزایش سرمایه به میزان صددرصد تهیه ودراختیار كمیته افزایش سرمایه سازمان بورس قرارداده ومنتظر تصویب ودرنتیجه اقدامات بعدی میباشد
12-پیش بینی تقسیم سود هر سهم 70.00 درصد از سود خالص
13-(اين قسمت رو توجه كنيد) : سرمايه شركت 30000 م.ر است كه در تاريخ 6/31 مبلغ 30305 م.ر سود انباشته دارد.
و اما نظر شخصي بنده با توجه به صحبتهاي صورت گرفته با شركت و بررسي صورتهاي مالي و افزايش سرمايه در پيش رو(از محل اندوخته) و تعداد سهام شناور سهم و افزايش تقاضاي شركت بر اثر اجراي طرح تحول و ... اين سهم پس از افزايش سرمايه در پيش رو (كمتر از يكماه اينده)بيش از 400 تومان بازگشايي خواهد شد.
400*2=800
خريد در قيمتهاي كنوني 590 تومان
800/590=1/35
يعني 35 درصد سود در كمتر از يكماه.

عليرضا جمالي
۱۳۸۹/۱۰/۱۴, ۱۱:۲۲
تبریک به آقا مصطفی
با این صف حرید ظاهرا سهم راه دشواری برای رسیدن به هدف نداره:

http://forums.boursy.com/imported/2011/01/3.jpg

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۱۴, ۱۱:۲۵
كل فروشنده هاش 40 هزار تا بودند!!!
فكر ميكردم امروز بتونيم 200-300 هزار تايي بخريم.
از فردا بايد بگرديم دنبال فروشنده تا حجم رو بده

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۱۴, ۱۱:۲۷
تبریک به آقا مصطفی
ظاهرا سهم راه دشواری برای رسیدن به هدف نداره:

http://forums.boursy.com/imported/2011/01/3.jpg

جناب جمالي
اخر وقت 177337 سهم تو صف بود كه بعد از پايان معاملات 60000 تاش رو برداشتند.
.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۱۵, ۰۵:۵۸
دو تا خبر از يكي از دوستان به دستم رسيد كه گفتم فعلا براتون بنويسم تا امروز سهمتون رو مفت از دست نديد تا خبرهاي تكميليش رو بعدا براتون بنويسم.
1- مبلغ قابل توجهي طلب از يك شركت هندي داشتند كه وصولش كرده اند.
2- يك كارخانه دولتي ذغال در اطرافشون بوده كه تعطيل شده و
البته در مورد هر دوي اينها امروز بررسي ميكنم و خدمتتون عرض خواهم كرد.
مثل اينكه به جاهاي خوبي داريم ميرسيم.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۱۵, ۰۶:۰۰
نقل قول از دوستمون majid_k تو سايت همسايه
تكنولوژي توليد و پلان معادن

تقسيم بندي ابتدائي مراحل توليد درهر دو معدن همانند يكديگر بوده كه شامل پيشروي ، آماده سازي ، واستخراج مي باشد .
مراحل پيشروي وآماده سازي كه تواما" انجام مي شود شامل كليه عمليات حفاري ، انفجاري، وكوه بري و ريلگذاري و همچنين آركبندي تونلها وگذرگاه ها ، لوله كشي هواي فشرده و لوله كشي تخليه آب اضافي مي باشد .

شيوه توليد معدن 2

باتوجه به لزوم آشنائي با اصطلاحات و ساختارکلي معدن 2 و به منظور درک هر چه بهتر شيوه توليد ، پلان معدن مزبور در صفحه بعد ارائه شده است . همانطور كه در پلان معدن دو ملاحظه مي شود ، تونلهاي اصلي يا همان اوكلن ها (oklon) به شماره هاي 1 ، 2 و 3 عمود بر افقهاي 1 الي 8 مي باشد . فاصله بين اوكلن يك تا دو 35متر و بين اوكلن دو تا سه 950 متر ميباشد . عمليات پيشروي وآماده سازي عمدتا ” مربوط به ساخت اوكلن ها وافقها بوده ، كه پس از تكميل به عنوان تونلهاي اصلي معدن شناسائي مي گردد. تونلهاي مزبور بسيار بزرگتراز دويلها وكارگاهها بوده و صرفا” به منظور ترددكاركنان ، تهويه هوا ، حمل مصالح موردنيازو ذغالسنگ توليدي وهمچنين ايجاد تسهيلات لازم جهت انجام عمليات توليد حفرمي گردند . خطوط درون قسمتهاي حاشورخورده كه موازي با اوكلنها و درحدفاصل بين افقها ميباشد ، همان كارگاههاي توليد ذغالسنگ بوده كه به وسيله پيكور لايه ذغالي حفاري ، وتوليد انجام مي شود . اوکلنهاي شرقي وغربي ، بيانگرحريم عرضي معدن بوده و هر يک به منظور خاصي ايجاد شده است . اوکلن شرقي به منظور انتقال ذغالسنگ توليد شده به سطح زمين و اکلن مرکزي به منظور تردد نفرات ،انتقال تجهيزات و تهويه و اکلن غربي نيز به منظور دستيابي به افقهاي جديد و حسب مورد جهت رفع برخي از نيازهاي فوق الذکر ساخته شده اند . افقها نيز در عرض معدن امتداد داشته و حسب مورد به منظور حمل ذغال استخراج شده و يا تداركات ، تهويه هوا و تردد نفرات كاربرد خواهند داشت اين معدن داراي سه لايه ذغالي به نامهاي b1,b2,c1 ميباشد . تخليه ذغال استخراجي از محل كارگاه تا سطح زمين شامل سه مرحله بوده كه در هريك ، از شيوه ها وابزار مختلف استفاده شده كه ذيلا” تشريح ميگردد :
اولين مرحله شامل تخليه ذغال استخراجي ازكارگاه به سمت افقها بوده كه به واسطه شيب تقريبي 30 درجه وبه وسيله ناوثابت به سمت افق پائينتر سرازير و عمل بارگيري واگنهاي موجود در افق صورت ميگيرد .
پس از انتقال وبارگيري ذغالهاي استخراجي به شيوه فوق ، واگنهاي بارگيري شده به دليل شيب كم به وسيله لوكوموتيو به سمت محل تقاطع افق واوكلن (پاركينگ ) حركت مي كند .
درآخرين مرحله به دليل وجود شيب حدود 30 درجه کليه واگنها به وسيله وينچ به سمت زمين منتقل مي شوند .

سرمايه گذاري هاي بلند مدت

به منظور افزايش ميزان سوددهي و مشارکت در ارزش افزوده ناشي از تبديل ذغال خام به ذغالسنگکنستانتره ، اقدام به خريد 20 درصد از کل سهام شرکت فرآوري ذغالسنگ پروده طبس شده است تا ضمن برخورداري از سود شرکت مزبور ،پارهاي از هزينههاي عمده شرکت از قبيلهزينه حمل وشستشو از طريق فروش ذغالسنگ خام ، حذف يا به ميزان قابل ملاحظهايکاهش يابد.ضمناً شرکت در سال مالی گذشته مقدار 1000000 سهم از شرکت تکافر سپاهان (ذغالسنگ معدن چشمه پودنه کرمان)را خریده است و در نظر دارد درصد بیشتری از سهام معدن مذکور را خریداری نماید.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۱۸, ۰۵:۵۸
نقل از دوست عزيزمون موزرد در سايت همسايه:
دوستان یه نکته جدید از بچه های نفت شنیدم
نرخ گاز صنایع به مرور طی 5 سال به 350 تومن میرسه
و نرخ گاز خوراک پتروشیمی ها به 220 تومن
اگه اعلام بشه اون وقت ارزش واقعی ذغال سنگ معلوم میشه
دیگه کسی ذغال رو مفت نمیفروشه
حالا اثرش روی این شرکت رو بررسی کردم :
قیمت جهانی ذغال کک شو تو مناطق مختلف جهان متفاوته از 120 دلار تا 180 دلار
این شرکت سومین شرکت ذغال سنگ ایران از نظر موجودی معدنه
از نظر قيمت تمام شده و بهره وري و با در نظر گرفتن معافيت مالیاتی در رتبه نخسته
قیمت فروش فعلی این شرکت حدود 50 دلاره (1/3 قیمت جهانی)
فروش درحال حاضر با 50 دلار حدود 8/4 میلیارد تومن و سود حدود 2.5 میلیارد تومن
به ازای افزایش هر 10 دلار در نرخ ذغال ، فروش (با تولید ثابت)حدود 1.6 میلیارد تومن افزایش پیدا میکنه که 90 درصدش به سود اضافه میشه یعنی سود هر سهم 53 تومن افزایش و تعدیل 60 درصدی میتونه اعلام کنه .
همه معدنی های بورس ریسک حقوق مالکانه رو دارن ولی در کطبس:
طي تشريفات قانوني پروانه بهره برداري معدن شماره 2 پروده طبس طي شماره 8152 ب مورخ 23/11/1379به نام شركت ملي فولاد ايران صادر و از تاريح 20/4/1380 كليه حقوق آن به شركت ذغالسنگ نگين طبس منتقل گرديد .
پروانه بهره برداري معدن شماره 3 پروده طبس طي شماره 24225 مورخ 17/4/1380 نيز به نام شركت ملي فولاد ايران صادر و از تاريخ 2/10/1380 كليه حقو ق آن به شركت نگين انتقال داده شد .
بحث مصرف انرژی در کطبس :
عمده مصرف انرژی کطبس گازوییل به میزان ماهانه 150/000 لیتر میباشد
درسال نزدیک 1800000 لیتر با نرخ آزاد 300 تومن میشه 540 میلیون تومن که به ازای هر سهم میشه 18 تومن که فقط کافیه نرخ ذغال 3 هزار تومن افزایش پیدا کنه تازه بحث صرفه جویی و سهمیه معادن و .... بماند

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۰, ۱۴:۳۶
طبس نشان داد كه حتي تو بازار امروز كه مپنا عرضه ميشه و خعتبار (اين سهم به نظرم طلاست) هم عرضه ميشه ومنفي ميشن فروشنده اي نداره(چون دوستان پايينش رو نشسته بودند كه بخرند ولي فروشنده نداشت)

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۲, ۱۰:۰۱
مروز حجم معاملاتش خوب بالا اومد.
به نظر كفش رو بالاتر اورد..
اون 620 تومانيه بد جور خريداره

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۳, ۰۶:۳۱
روز گذشته و در حين معاملات نوشتم كه روي 620 خريدار سمجي داره. اون خريداره سهامدار بالاي 1 درصدي سهم بود كه از 70000 سهمي كه معامله شد حدود 50 هزار سهم رو خريد. دو تا نكته را مد نظر داشته باشيد . اين 50 هزار سهم ميشه بيش از 2 برابر حجم مبنا كه خريد تو اين قيمت توسط سهامدار عمده نشان از اخباري رانتي از شركت داره . دوم اينكه سهم اصلا فروشنده اي نداره و با اين خريدهاي سهامدار عمده به نظر ميرسه همين روزها بايد سهم ببنده براي افزايش سرمايه 100 درصدي

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۶, ۱۰:۰۹
تا كنون بيش از 104 هزار سهم معامله شده. بيش از 4 برابر حجم مبنا . افزايش سرمايه نزديكه

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۶, ۱۳:۰۷
حجم معاملات نشان دهنده نزديكي افزايش سرمايه است.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۷, ۰۹:۲۴
با توجه به حجم معاملات در روز گذشته و امروز و با توجه به احتمال عرضه مجدد در روز جاري توصيه ميكنم دوستاني كه هنوز سهم رو نخريدند امروز سهم رو بخرند.
حتما اخبارش داره ميرسه كه اين حجم ميخرند

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۷, ۱۱:۲۱
اخر بازار هم اين خبر رو بزارم براي دوستان تا حالشو ببرند:
مجوز افزايش سرمايه روزگذشته به امضا رسيد.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۸, ۰۹:۳۹
من اينقدر به اين سهم اميدوارم كه اصلا نگاهش نميكردم و داشتم سهم هاي ديگر رو رصد ميكردم. رشد اصلي سهم بعد از افزايش سرمايه است ان شاا...
الان كه ميبينم بالاي 300 تا صف چيدند براش

محمود شریعت
۱۳۸۹/۱۰/۲۸, ۱۱:۴۵
احتمال صعود قيمت تا720 و حتي 750 تومان زياده (هدف سيگنال Bullish break out) با اين حال اگر سهامدار شركت بودم از فردا به تدريج به صورت پلكاني از سهم خارج ميشدم.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۰۶:۱۷
ديروز عصر خبري شنيدم كه امروز به دنبال تاييد خبر هستم. اگر خبر صحت داشته باشه زير 1000 فروشنده نيستم (شايدم تك سهم شدم )

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۰۸:۱۰
فروشنده ها مراقب باشيد باز رنج ميزنند و برميدارنش

mohseni1353
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۲۱:۳۹
نخستین نیروگاه زغال سوز کشور در طبس به بهره برداری می رسد
یزد - خبرگزاری مهر: وزیر دادگستری گفت: با توجه به اینکه شهرستان طبس دارای معادن ارزشمند زغال سنگ است، نخستین نیروگاه زغال سوز کشور در این منطقه در حال احداث است که به زودی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر در یزد، سیدمرتضی بختیاری عصر چهارشنبه در دیدار با مردم طبس با ابلاغ سلام گرم رئیس جمهور به تمامی مردم شهرستان طبس اظهار داشت: با جمع بندی های صورت گرفته، بیش از 50 نامه حاوی درخواست های طبس از سوی مسئولان مختلف این شهرستان در اختیار من قرار گرفته که همگی به رئیس جمهور منعکس خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه استعدادها و پتانسیل های متعددی در شهرستان طبس وجود دارد، به معادن ارزشمند زغال سنگ این منطقه اشاره و عنوان کرد: نخستین نیروگاه بزرگ با سوخت زغال سنگ در کشور در طبس در حال احداث است که با پیگیری های به عمل آمده در آینده نزدیک آماده بهره برداری خواهد شد.

بختیاری عنوان کرد: دولت تلاش می کند تا به کمک مردم با بروز استعدادهای موجود، گام های بزرگی در این شهرستان برداشته شود.

وزیر دادگستری یادآور شد: رویکرد اصلی دور سوم سفرهای استانی، فرهنگی است که پرداختن به مسائل فرهنگی بسیار مهم بوده و گرچه کار فرهنگی سخت و دیربازده است، اما جزو تاثیرگذارترین کارهایی است که می توان در کشور انجام داد.

وی ادامه داد: در دور سوم سفرهای استانی، مصوبات سفرهای اول و دوم مورد بررسی قرار گرفته و علت اجرا نشدن یا تاخیر احتمالی برخی از پروژه ها مشخص شده و در راستای تسریع در اجرای آن تصمیم گیری میشود.

بختیاری تصریح کرد: آنچه مسلم است این است که رئیس جمهور بارها تاکید کرده اند که تمام مصوبات استانی باید اجرا شود و به تعبیری اجرای آن دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد.

وزیر دادگستری از شهید محراب آیت الله صدوقی نیز یاد کرد و وی را از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۰۳, ۰۸:۰۵
سهم 51000 تا فروشنده داره

mehrdadtaki
۱۳۸۹/۱۱/۰۴, ۱۰:۰۶
سلام

شما همچنان به این سهم معتقدید؟

بد جوری صف شده (با توجه به حجم مبنا)
ممنون

محمود شریعت
۱۳۸۹/۱۱/۰۴, ۱۰:۲۸
سلام

ممنون

دوست عزيز! كطبس نيازمند تصحيح قيمت تا محدوده 620-630 تومان است. با توجه به بنيادين خوب و خبر ساخت نيروگاه زغالسنگ سوز و همچنين افزايش سرمايه، يحتمل شاهد برگشت از محدوده 625 تومان باشيم.
البته به دليل قيمت بالا به نظر نمياد خريدها به خاطر افزايش سرمايه باشه.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۰۴, ۱۱:۳۲
سلام

ممنون

قبلا هم گفتم دوست عزيز
اين سهم رو براي افزايش سرمايه بخريد

محمود شریعت
۱۳۸۹/۱۱/۰۴, ۱۴:۵۴
به هر حال نظر بنده اينست كه سهم پس از يك تصحيح كوتاه مدت تا 625 تومان توانايي رشد تا 750 تومان را دارد!! البته در راه افت حمايت 630-635 تومان (قله تاريخي) را نيز نبايد ناديده گرفت.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۰۹, ۰۹:۱۰
به هر حال نظر بنده اينست كه سهم پس از يك تصحيح كوتاه مدت تا 625 تومان توانايي رشد تا 750 تومان را دارد!! البته در راه افت حمايت 630-635 تومان (قله تاريخي) را نيز نبايد ناديده گرفت.
خدارو شكر برگشت.

mehrdadtaki
۱۳۸۹/۱۱/۰۹, ۰۹:۱۵
سلام
حرف محمود خان درست در اومد. ولی آقا مصطفی باید دید تا کجا میره

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۰۹, ۰۹:۲۲
سلام
حرف محمود خان درست در اومد. ولی آقا مصطفی باید دید تا کجا میره

دوست عزيز
قبلا هم چند بار توضيح دادم.
سهم را به ديد ميان مدت (تا شب عيد) بخريد
بعد از افزايش سرمايه بيش از 400 باز ميشه

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۰۹, ۰۹:۳۴
اين هم از صف

arak_bourse
۱۳۸۹/۱۱/۰۹, ۱۱:۱۶
خدا را شكر كه از ضرر در آمديم

arak_bourse
۱۳۸۹/۱۱/۰۹, ۱۱:۳۸
دوستان تكنيكالي هدف كطبس در كوتاه مدت چنده؟

محمود شریعت
۱۳۸۹/۱۱/۰۹, ۱۲:۴۴
700 ----- 750

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۰۹, ۱۵:۵۵
امار معاملات اين سهم خيلي خوب بود. اميدوارم بعد از 2-3 روز استراحتي كه انجام داد دوباره حركت رو به رشدش رو ادامه بده

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۰۹, ۱۶:۱۲
در يكماهه گذشته تعداد 309/369/1 سهم معامله شده . در حاليكه شناور سهم كمتر از 000/000/3 سهم است(بيش از 40 درصد شناور سهم).كمترين قيمت 5859 ريال در تاريخ 11/10/89 بوده و بيشترين قيمت مربوط به تاريخ 2/11/89 به نرخ 6799 بوده است.
تنها در روز 28/10/89 تعداد 520 هزار و 198 سهم معامله شده (به نرخ 6726)

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۱۱, ۱۰:۳۷
معاملات اين سهم تو چند روز گذشته خيلي مشكوكه

arak_bourse
۱۳۸۹/۱۱/۱۱, ۱۰:۴۰
چه مشكوكي استاد رستمي؟

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۱۱, ۱۰:۵۲
با توجه به اينكه حدود 50 درصد شناور سهم تو اين يكماهه گذشته معامله شده به نظر ميرسه افزايش سرمايه خيلي نزديك شده

arak_bourse
۱۳۸۹/۱۱/۱۱, ۱۱:۱۷
با توجه به اينكه حدود 50 درصد شناور سهم تو اين يكماهه گذشته معامله شده به نظر ميرسه افزايش سرمايه خيلي نزديك شده

نميتونيي آمار بگيري از شركت ببينيم افزايش سرمايه كي انجام ميشه

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۱۱, ۱۳:۲۴
نميتونيي آمار بگيري از شركت ببينيم افزايش سرمايه كي انجام ميشه

يكي از دوستان قراره پيگيري كنه

mehrdadtaki
۱۳۸۹/۱۱/۱۶, ۰۶:۳۴
آقای رستمی

منتظر خبرهای شما از طبس هستیم. فعلا که ظاهرا سهم در جا میزنه

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۱۶, ۰۶:۴۵
آقای رستمی

منتظر خبرهای شما از طبس هستیم. فعلا که ظاهرا سهم در جا میزنه

همه اين درجا زدن ها با افزايش سرمايه جبران ميشود. هر چند سهم صعود خوبي داشته و هر چقدر در جا بزنه براي سهم بهتره و در واقع فنرش فشرده تر ميشه.

arak_bourse
۱۳۸۹/۱۱/۱۶, ۱۳:۱۳
همه اين درجا زدن ها با افزايش سرمايه جبران ميشود. هر چند سهم صعود خوبي داشته و هر چقدر در جا بزنه براي سهم بهتره و در واقع فنرش فشرده تر ميشه.

جناب رستمي انگار خبر افزايش سرمايه در بعضي سايت ها درز كرده. شما خبرشو دريافت نكردي.
معاملات امروز هم دليل بر رسيدن اين خبر ميتونه باشه.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۱۸, ۰۹:۲۸
عجب صفي شد!!!
بيش از 20 برابر حجم مبنا
حتما خبر افزايش سرمايه اومد

محمود شریعت
۱۳۸۹/۱۱/۱۸, ۱۲:۳۴
مبارك سهامدارانش ! از نمودار و كندل ايجاد شده ي ديروز، تشكيل صف امروز قابل پيشبيني بود كه اين امر نشان دهنده اينست كه خبر هميشه يك زنگوله به گردن خود دارد و قبل از ديده شدن صدايش شنيده ميشود.

همانطور كه پيشبيني شده بود ديروز پس از تست 625 سهام فروشنده ها تمام و منجر به تشكيل صف خريد امروز شد

محمود شریعت
۱۳۸۹/۱۱/۲۶, ۰۹:۱۹
امروز شاهد حجم بالاي معامله نماد كطبس بوديم كه در نمودار قيمت سهام مذكور كندل مرد آويزان نيز تشكيل شد. به نظر ميرسد خروج از سهم و شناسايي سود بهترين كار ممكن باشد

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۲۶, ۱۰:۰۱
خدا رو شكر طبس رو قيمت 540 معرفي شد و امروز به 834 رسيد(بيش از 54 درصذ در كمتر از 2 ماه).
نوش جان همه دوستان

mehrdadtaki
۱۳۸۹/۱۱/۲۶, ۲۲:۰۳
سلام
من لازم میدونم به نوبه خودم از استاد عزیز آقای رستمی کمال تشکر را داشته باشم.
حقیقتا بازده خوب و باور نکردنی داشت این سهم
امیدوارم بازهم از مطالب ارزشمند آقای رستمی بهره ببریم

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۲۷, ۰۶:۲۷
سلام
من لازم میدونم به نوبه خودم از استاد عزیز آقای رستمی کمال تشکر را داشته باشم.
حقیقتا بازده خوب و باور نکردنی داشت این سهم
امیدوارم بازهم از مطالب ارزشمند آقای رستمی بهره ببریم

ممنون از محبتتون دوست عزيز.من كوچيك همه دوستان هستم.
دست تمامي دوستاني كه تو حركت جمعي ياور ما بودند و سهم رو حمايت كردند رو به گرمي ميفشارم.
ان شاا... اگر اوضاع سياسي داخلي به مشكلي بر نخوره فراوري طبسي ديگر خواهد بود .
البته فراوري رو تو حركت جمعي رو قيمتهاي 620 تومان به دوستان توصيه به خريد كرديم و امروز ان شاا... بالاي 700 ميشه . اگر بازار به اوضاع 2 روز گذشته واكنش منفي نشون نداد در خريد فراوري شك نكنيد.
باز هم از شما تشكر ميكنم دوست عزيز

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۲/۰۴, ۰۹:۴۰
طبس امروز صف ميشه

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۲/۰۴, ۱۱:۰۶
بيش از 10 برابر حجم مبنا معامله شد. اصراري بود بر اينكه نگذارند صف بشه ولي سهم راه خودش رو خواهد رفت. در 6 روز كاري گذشته بيش از 2647000 سهم معامله شده است.(بيش از 8/8 درصد از كل سهام شركت) . شايد خيلي از دوستان به خاطر اينكه 2 روز تعطيله مردد به خريد بودند . ان شاا... هفته اينده سهم روندش صعودي خواهد بود .

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۲/۰۷, ۰۶:۳۵
سهم 3 روز ديگه معامله ميشه و ميره براي مجمع افزايش سرمايه(هر سهمتون 2 تا ميشه چون از محل اندوخته است پس پوليب نميديم و سريع هم ثبت افزايش سرمايه انجام ميشه). دوستان بريد و ببينيد چه كساني تو اين 10 روز گذشته سهم رو خريدند!! @@3 حدود 9 درصد سهم تو همين 10 روز معامله شده و ميانگين هم بالاي 810 تومانه . به نظر شما سهمي كه شناور انچناني نداره و 9 درصدش تو همين چند روز خريداري ميشه نبايد لااقل 20 درصد بالاتر باز بشه!!

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۲/۰۷, ۱۲:۱۹
داشتم امار معاملات طبس را در يكساله اخير ميديدم. تا 2 ماه پيش خيلي از روزها معامله نشده بود . در بسياري از مواقع هم تعداد بسيار اندكي (خيلي كمتر از حجم مبنا معامله شده بود) . يكي از ايراداتي كه دوستان ميگرفتند ميگفتند كه سهم نقد شوندگيش پايينه و همچنين به تعداد هم نميشه خريد . به طور نمونه تو سايت همسايه دوست خوب و استاد خودم دكتر سهند فرمودند كه اين سهم بسيار ارزنده است اما چون نميشه تعدادد زيادي خريد من از خريدش صرفنظر ميكنم.
حالا ميخوام توجه دوستان را به حجم معاملات و نقد شوندگي سهم جلب كنم. دوستان برن تو تي اس اي و قسمت امار معاملات در بازه را ملاحظه كنند و ببينند كه سهم تو اين 2 ماه گذشته و مخصوصا در اين چند روز گذشته چه حجمي معامله شده . يادمه زماني خگستر هم نقد شوندگيش خوب نبود ولي با معرفي دوستان خوبمون ابن سيناي عزيز و سپهبد گرامي و سهند عزيز و همچنين معاملاتي كه انجام دادند سهم نقد شوندگيش درست شد .
امروز كاملا مشخص بود كه نميزارن سهم صف بشه تا بتونند خودشون سهم رو خريداري كنند. ان شاا... 5 شنبه مجمع افزايش سرمايه است و اين يكي دو روز اينده نيز سهم خوب معامله خواهد شد. سود اصلي براي بعد از افزايش سرمايه است ان شاا...
دوستاني كه هنوز خريد نكردند از فرصت باقيمانده قبل از مجمع استفاده كنند.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۲/۰۹, ۰۶:۳۹
نقل از دوستمون تو سايت همسايه:
سیل استرالیا و احتمال رسیدن قیمت ذغال سنگ به 300 دلار به گزارش مرکز خدمات فولاد ایران، تحلیلگران پیش بینی می کنند که قیمت ذغال سنگ در استرالیا برای تحویل در فصل دوم سال به دلیل سیل اخیر در منطقه کوینزلند به 300 دلار هر تن برسد. با وقوع این سیل احتمالا عرضه ذغال سنگ این کشور به بازار 10 میلیون تن کاهش خواهد یافت.
با توجه به شرایط جوی، احتمال بارش مجدد باران در این منطقه وجود دارد که این امر می تواند منجر به تشدید خرابی ها شده و مشکلات عرضه ذغال سنگ را بیشتر کند.

احتمال رسیدن قیمت ذغال سنگ به 300 دلار هر تن بالاست اما هنوز مشخص نیست که قیمت این محصول در بازار نقدی رکورد سال 2008 یعنی قیمت 400 دلار هر تن را خواهد شکست یا نه. در این میان عده ای پیش بینی می کنند که فولادسازان به جای خرید ذغال سنگ با قیمت های بالا، سطح تولید خود را پایین خواهند آورد.
قیمت قراردادهای فصلی این محصول برای تحویل طی فصل اول سال 2011 در حدود 225 دلار هر تن می باشد.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۲/۰۹, ۰۷:۰۴
نقل از دوستمون تو سايت همسايه:
به دلیل تعطیلات سال نو چین فعالیت بازار به حداقل رسیده است. پیش بینی می شود که تقاضای ذغال سنگ در کشورهای توسعه یافته طی دهه جاری رشدی 20 درصدی را تجربه کند و چین و هند محرک اصلی بازار این محصول در جهان باشند. سال گذشته دو سوم تقاضای ذغال سنگ در جهان به کشورهای نوظهور اختصاص یافته بود. وقوع سیل اخیر در استرالیا نیز منجر به کاهش عرضه ذغال سنگ در جهان شده است. به دنبال این امر قیمت ذغال سنگ رشدی 78 درصدی را تجربه کرده است و پیش بینی می شود که قیمت این به دلیل تعطیلات سال نو چین فعالیت بازار به حداقل رسیده است. پیش بینی می شود که تقاضای ذغال سنگ در کشورهای توسعه یافته طی دهه جاری رشدی 20 درصدی را تجربه کند و چین و هند محرک اصلی بازار این محصول در جهان باشند. سال گذشته دو سوم تقاضای ذغال سنگ در جهان به کشورهای نوظهور اختصاص یافته بود. وقوع سیل اخیر در استرالیا نیز منجر به کاهش عرضه ذغال سنگ در جهان شده است. به دنبال این امر قیمت ذغال سنگ رشدی 78 درصدی را تجربه کرده است و پیش بینی می شود که قیمت این محصول همچنان صعودی باشد.
محصول همچنان صعودی باشد.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۲/۱۰, ۰۹:۱۸
امروز اخرين روز معاملات خعتبار و كطبسه . هر دوشون 15 ام مجمع دارند . خعتبار مجمع ساليانه داره و كطبس افزايش سرمايه 100 درصدي از محل اندوخته. حواستون به هر دو باشه.

arak_bourse
۱۳۸۹/۱۲/۱۰, ۱۳:۱۳
جناب رستمي خعتبار و شركت در مجمع آن چه سودي مي تواند داشته باشد؟

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۲/۱۰, ۱۳:۱۷
جناب رستمي خعتبار و شركت در مجمع آن چه سودي مي تواند داشته باشد؟

دوست عزيز
بين 15 تا 20 تومان سود نقدي ميدن + تو مجمع خيلي ابهامات نيز بر طرف ميشه + تو 2 ماهه سود حاصل از سرمايه گذاريها تو 1 سال رو تحصيل كرده كه تو مجمع ميتونه در موردش توضيح خواسته بشه و احتمال تعديل را نيز