PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرمايه گذاري صنعت ومعدن ( وصنعت )

صفحه ها : 1 2 3 [4]

خوشحال
2014/03/03, 13:17
بانک صنعت ومعدن سهامدار عمده سهم می باشد ونظر بانک توزیع ۲۰ تومان است.

Spring2020
2014/03/03, 13:44
دلیل اینکه این سهامدار عمده علاقه به صعود سهمش نداره رو نمی فهمم.

خوشحال
2014/03/03, 20:02
حیف که ۳ماه با قیمت خرید ۳۴۰ تومان سهامداری کردم ولی به هرحال امروز از این سهم خارج شدم برای همیشه اخر عاقبت سهم ۱۰۰ تومنی که بشه ۳۰۰ تومان همین است

vet
2014/03/03, 21:52
حیف که ۳ماه با قیمت خرید ۳۴۰ تومان سهامداری کردم ولی به هرحال امروز از این سهم خارج شدم برای همیشه اخر عاقبت سهم ۱۰۰ تومنی که بشه ۳۰۰ تومان همین است

جناب خوشحال شما کلا از بورس بکش بیرون پولات رو بذار بانک
والا شما کلا همش داری ضرر میکنی که
کی میخوای سود کنی؟؟؟
وبیمه هم همین حرف ها رو زدی
اینجا هم همین رو میگی
نمیدونم والا
برات نگرانم رفیق

خوشحال
2014/03/05, 23:45
دوست من کلا از سرمایه گذاری ها بیرون آمدم اخریش پردیس بود البته کمی وبیمه هنوز دارم که در اولین فرصت آن را هم می فروشم الان پرتفوی من ۸۰ درصد بانکی است و بانک ملت تمام ضررها را روز شنبه جبزان می کنه البته به امید خدا .الباقی پرتفوی من بمپنا است .

amirabbas2011
2014/03/07, 01:12
انتظار برای افزایش سرمایه 100 درصدی "وصنعت"

اقای ثریا نژاد ، مدیر امور سهام شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن درباره موضوع افزایش سرمایه 100 درصدی این شرکت از محل سود انباشته عنوان کرد:

گزارش 100 درصدی افزایش سرمایه از محل سود انباشته و آورده نقدی تهیه شده و سناریوی آن به بانک صنعت و معدن گزارش شده واقدامات لازم جهت افزایش سرمایه هم اکنون در حال انجام است . اما میزان سود انباشته شرکت افزایش 178 درصدی نسبت به سال قبل داشته که میزان سود انباشته به بیش از 230 میلیارد تومان در سال جاری گزارش شده است.

وحید 20
2014/03/13, 15:22
450 ریال تقسیم شد
http://codal.ir/Reports/Assembly.aspx?LetterSerial=IJF%2b9RonbmbBfIfho6ruz A%3d%3d

vet
2014/03/13, 20:23
450 ریال تقسیم شد
http://codal.ir/Reports/Assembly.aspx?LetterSerial=IJF%2b9RonbmbBfIfho6ruz A%3d%3d

بله وحید خوان
البته فک کنم چون برای افزایش سرمایه هم ی برنامه هایی داشته باشن این سهم ما هم بلوک شد
ولی خدایش دمشون گرم عجب مدیر عامل و دست اندرکارایی دارن

norther_68
2014/03/14, 13:59
تقسیم سود 45 تومانی و افزایش سرمایه از سود انباشته از برنامه های اتی شرکت.مبارک سهامداران
واقعا وقتی دارم وصنعت رو با مپنا 1300 تومانی با سود 50 تومانی مقایسه میکنم میبینم چه ظلم عظیمی به وصنعت شده.

amirabbas2011
2014/03/15, 00:58
خبرمهم ديگه اي كه در مجمع وصنعت پس از تصويب سود 450 ريالي اعلام شدبردن 60% سودقابل تقسيم به انباشته است تاشركت دربهار يا نهايتاً تابستان سال آينده افزايش سرمايه اي از محل انباشته وهم از محل آورده داشته باشد

شركت در سال مالي گذشته 227 ميليارد تومان سودانباشته داشت كه بابردن 60% سود انباشته اين مجمع بيش از 100 ميليارد تومان به انباشته خود افزودودرسال آينده ميتواندافزايش سرمايه بيش از 200% را ازمحل انباشته وآورده داشته باشد كهالبته اين افزايش در گرو موافقت بانك صنعت ومعدن ميباشد

arezooo
2014/03/15, 02:05
سلام دوستان عزیز
سود رو کی باید دریافت کنیم؟ از کدوم بانک و چه مدارکی لازمه؟

norther_68
2014/03/15, 09:54
تصویب تقسیم سود نقدی 45 تومانی و افزایش سرمایه 100 درصدی در مجمع.به هیچ عنوان تا اخره پایان سال فروشنده نباشید که بازاره مثبتب خواهیم داشت انشالا وصنعت بالای 300 تومان بازگشایی خواهد شد و شیرینی خوبی به سهامدارانش خواهد داد.

Spring2020
2014/03/15, 17:52
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس (http://www.farsnews.com/)، حسین زارعی در نشست مجمع عمومی عادی سالیانه سرمایه‌گذاری صنعت و معدن با اشاره به اینکه هیئت رئیسه طبق برنامه‌ریزی‌های صورت پذیرفته در شرکت در حال تدارک یک افزایش سرمایه جدید از محل مطالبات و آورده نقدی و اندوخته است، اظهار داشت: به این ترتیب مقرر شد، تا هیئت مدیره تا ششم فروردین ماه 93 گزارش توجیهی خود در این خصوص را برای دریافت مجوز به سازمان بورس ارسال کند.مدیرعامل سرمایه‌گذاری صنعت و معدن افزود: قیمت سهم شرکت در سال 92 از رقم 1220 ریال به 3537 ریال در پایان سال مالی افزایش یافته که با در نظر گرفتن سود تقسیمی مجامع برگزار شده در این دوره، شاهد کسب بازدهی قابل توجه 199 درصد برای سهامداران هستیم؛ کسب این بازدهی در شرایطی بوده که بازدهی شاخص کل در دوره مشابه 141 درصد بوده است.زارعی در مورد بازدهی پرتفوی بورسی شرکت در سال مورد گزارش تأکید کرد: با مدیریتی فعال پرتفوی بورسی خود را به روز نگه داشته و با همین هدف بیش از 5780 میلیارد معامله خرید و فروش را در بورس انجام شده است؛ در نتیجه معاملات یاد شده، شرکت علاوه بر کسب درآمد قابل توجه حدود 700 میلیارد ریال از محل معاملات سهام، پرتفوی نقد‌شونده و دارایی مازاد ارزش قابل توجه را برای سهامداران خود ایجاد کرده است.وی گفت: همچنین بازدهی پرتفوی بورسی شرکت در سال مالی مورد گزارش بیش از 169 درصد بوده است.مدیرعامل سرمایه‌گذاری صنعت و معدن یادآور شد: مجموع درآمد ناخالص شرکت در سال مالی منتهی به پایان آذر ماه 1392 از رشد قابل توجهی برخوردار بوده است و با رسیدن به رقم بی سابقه و قابل ملاحظه 1738 میلیارد ریال، بیش از 2.7 برابر درآمد کسب شده در آخرین سال مالی 12 ماه ماقبل را به دست آورده است؛ به این ترتیب سود خالص هر سهم شرکت از 315 ریال در سال گذشته به 1159 ریال افزایش یافته است.وی تصریح کرد: در پایان سال مالی منتهی به 30/09/92 کل سرمایه گذاری شرکت مبلغ 3,828,571 میلیون ریال محاسبه شد. ترکیب سرمایه گذاری بر اساس سه بخش اصلی 78.5 درصد آن سرمایه گذاری در شرکت‌های پذیرفته شده در بورس، 18.1 درصد سهام شرکت‌های خارج از بورس و 3.4 درصد آن در سایر فعالیت‌ها سرمایه‌گذاری شده است.زارعی افزود: مبلغ کل سرمایه گذاری‌های شرکت به بهای تمام شده حدود ۲.۵ برابر سرمایه ثبت شده شرکت است و بهای تمام شده سرمایه گذاری‌ها نسبت به سال قبل 9.5 درصد افزایش داشته است.زارعی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری‌های شرکت در پرتفوی بورسی به طور متوازنی در صنایع مختلف توزیع شده است، گفت: مهمترین صنایعی که شرکت در آنها ورود کرده به ترتیب شامل 3 صنعت محصولات کانی غیر فلزی، خودرو و واسطه‌گری مالی است، اما از لحاظ ارزش روز، صنعت شیمیایی و پتروشیمی با در اختیار داشتن حدود 23 درصد از کل ارزش بازار پرتفوی، در رتبه اول قرار گرفته است.وی ادامه داد: پرتفوی شرکت در پایان آذر ماه 92 دارای مازاد ارزشی به مبلغ 2789 میلیارد ریال بوده و این در حالی است که این پرتفوی در مقطع مشابه سال قبل دارای زیان کاهش ارزشی به میزان 505 میلیارد ریال بوده است؛ بنابراین بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده، NAV هر سهم شرکت در پایان سال مالی قبل مبلغ 1816 ریال بوده که در پایان سال مالی جاری با 147 درصد رشد به بیش از 4491 ریال افزایش یافته است.به گفته وی سود خالص هر سهم شرکت از 315 ریال در سال گذشته به 1159 ریال افزایش یافته است؛ همچنین تعداد خریداران و همچنین تعداد سهام مورد معامله در بورس به نحو چشم‌گیری افزایش یافت.وی گفت: تعداد سهام معامله شده سرمایه‌گذاری صنعت و معدن در سال مالی 92-91 به بیش از 924 میلیون سهم رسیده و تعداد خریداران سهام شرکت نیز از حدود 6000 نفر به بیش از 26000 نفر افزایش یافته است.به گزارش فارس، جلسه مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام سرمایه‌گذاری صنعت و معدن، 22 اسفند با حضور 88.4 درصد از صاحبان سهام برگزار شد.در این جلسه مجمع، صورت‌های صورتهای مالی و یادداشت‌های همراه شرکت را برای سال مالی منتهی به پایان آذر ماه 1392 به تصویب رساند.همچنین مجمع از 1153 ریال سود ایجاد شده به ازای هر سهم، تقسیم 450 ریال سود نقدی ( معادل 39 درصد از کل سود ) را به تصویب رساند و سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس شرکت انتخاب شد.انتهای پیام/ب

Spring2020
2014/03/15, 17:58
تصویب تقسیم سود نقدی 45 تومانی و افزایش سرمایه 100 درصدی در مجمع.به هیچ عنوان تا اخره پایان سال فروشنده نباشید که بازاره مثبتب خواهیم داشت انشالا وصنعت بالای 300 تومان بازگشایی خواهد شد و شیرینی خوبی به سهامدارانش خواهد داد.

البته گفتن گزارش توجیهی برای گرفتن مجوز رو تا ششم ماه آینده به سازمان ارائه بدن برای گرفتن مجوز، فکر می کنید در فروردین این کار رو انجام بدن؟ و آیا در مورد اینکه چه مقدارش از آورده باشه و چه مقدارش از انباشته مشخص شده؟؟؟

norther_68
2014/03/15, 21:29
البته گفتن گزارش توجیهی برای گرفتن مجوز رو تا ششم ماه آینده به سازمان ارائه بدن برای گرفتن مجوز، فکر می کنید در فروردین این کار رو انجام بدن؟ و آیا در مورد اینکه چه مقدارش از آورده باشه و چه مقدارش از انباشته مشخص شده؟؟؟
تا 2 ماه اینده افزایش سرمایه از سود انباشته طی مراحل انجام خواهد گرفت.

norther_68
2014/03/16, 10:22
وصنعت در حال بازگشایی میباشد امیدوارم سهامداران زیره 300 این سهم ارزنده را نفروشند و سهامداری کنند تا پاداش خوبی نصیبشان بشود وصنعت هنوز به سهامدارانش خیلی بدهکاره.تو این بازار مثبت زیره 300 تومان فروختن اشتباه محض میباشد.تا اخره هفته بازار مثبتی خواهیم داشت.

norther_68
2014/03/16, 10:29
بنده تو مچینگ بالاترین اردر رو برای خرید و حمایت از سهم گذاشتم دوستان میتونند برای حمایت از سهم اردر خرید بزارند تا سهم قیمت بالا باز بشه.در ادامه هم تا اخره هفته بازاره سبزی خواهیم داشت.خرید تو این قیمتها ارزنده و بی ریسک میباشد.

vet
2014/03/16, 10:57
بنده تو مچینگ بالاترین اردر رو برای خرید و حمایت از سهم گذاشتم دوستان میتونند برای حمایت از سهم اردر خرید بزارند تا سهم قیمت بالا باز بشه.در ادامه هم تا اخره هفته بازاره سبزی خواهیم داشت.خرید تو این قیمتها ارزنده و بی ریسک میباشد.

دوست عزیز بذار اونهایی که عجله دارن برای فروش پایین بفروشن
لطف کن بردار سفارشت رو و بذار قیمت بیاد پایین تا با هم برداریم
ممنون

norther_68
2014/03/16, 11:32
افزایش سرمایه 100 درصدی شیران در مجمع به گفته مدیر عامل در اردیبهشت ماه.فروش امروز حقیقی ها امروز بخاطره اخرین روز تسویه حساب های اعتباری و نقد شدن میباشد از فردا وصنعت فروشنده نخواهد داشت.بنده امروز اخرین پله خریدم رو هم انجام دادم.

vet
2014/03/16, 11:47
افزایش سرمایه 100 درصدی شیران در مجمع به گفته مدیر عامل در اردیبهشت ماه.فروش امروز حقیقی ها امروز بخاطره اخرین روز تسویه حساب های اعتباری و نقد شدن میباشد از فردا وصنعت فروشنده نخواهد داشت.بنده امروز اخرین پله خریدم رو هم انجام دادم.

عزیز عجله برای خرید نکن
امیدوارم بیاد پایین تر و بشه بخریم
شما هم انشاالله پول ها رو از اینور اونور جمع کن ی پله دیگه با هم بخریم
حرکت به موقع توی بورس یکی از مهترین کار هاست البته این سهم رو دارم و مطمئنا نگه میدارم برای افزایش سرمایه اون ولی به نظرم صبر داشته باشیم از عجول ها بخریم خیلی بهتر باشه/:.ph34r-smiley.:/
موفق باشید

norther_68
2014/03/16, 11:55
عزیز عجله برای خرید نکن
امیدوارم بیاد پایین تر و بشه بخریم
شما هم انشاالله پول ها رو از اینور اونور جمع کن ی پله دیگه با هم بخریم
حرکت به موقع توی بورس یکی از مهترین کار هاست البته این سهم رو دارم و مطمئنا نگه میدارم برای افزایش سرمایه اون ولی به نظرم صبر داشته باشیم از عجول ها بخریم خیلی بهتر باشه/:.ph34r-smiley.:/
موفق باشید
دوست گرامی در پست صدرالذکر هم عرض کردن وصنعت دیگه بیش ازین پایینی نخواهد داشت.اردر های فروش امروز هم بخاطره اخرین روز تسویه حساب های اعتباری و اخرین روز نقد شدن کاری میباشد از فردا وصنعت فروشنده نخواهد داشت و باید بالا خرید کنیید.امروز بهترین فرصت خرید بود البته بنده امروز رو قیمت 290 تومان برای حمات از سهم ترید کردم و از فردا هم با توجه به کلیت مثبت بازار در مثبت 4 تا اخره هفته رو شاهد خواهیم بود.خبره مهم و تاثیر گذار افزایش سرمایه امروز مجمع شیران هم فردا محرک خوبی خواهد بود برای رشد وصنعت.

vet
2014/03/16, 14:00
دوست گرامی در پست صدرالذکر هم عرض کردن وصنعت دیگه بیش ازین پایینی نخواهد داشت.اردر های فروش امروز هم بخاطره اخرین روز تسویه حساب های اعتباری و اخرین روز نقد شدن کاری میباشد از فردا وصنعت فروشنده نخواهد داشت و باید بالا خرید کنیید.امروز بهترین فرصت خرید بود البته بنده امروز رو قیمت 290 تومان برای حمات از سهم ترید کردم و از فردا هم با توجه به کلیت مثبت بازار در مثبت 4 تا اخره هفته رو شاهد خواهیم بود.خبره مهم و تاثیر گذار افزایش سرمایه امروز مجمع شیران هم فردا محرک خوبی خواهد بود برای رشد وصنعت.

بله شما درست میفرمایید و من هم خودم این سهم رو دارم و مجمع حاضر بودم و خدایش فکر نمیکردم با افزایش سرمایه ای که حرفش زده میشد این قدر خوب سود تقسیم کنه ولی ریسک نمیکنم
قبل از خرید شما هم گقتم که اردرتون رو بردارید و بذارید بریزه و اگه این کار رو میکردید میتونسیتد پایین تر و با همان پول بیشتر بردارید
انشاالله که بره بالا چون سودش به بنده هم میرسه و اگه ریخت باز هم خدا رو شکر چون بنده اضافه خواهم کرد
لذا فکر میکنم هنوز یکم دیگه باید ریزش داشته باشه واین نظر شخصی من هست که ممکن هست رخ نده و من این فرصت امروز رو از دست داده باشم. که در اون صورت باز هم ناراحت نمیشم
موفق باشید

shemshal
2014/03/16, 14:10

سلام
من یکی دو تا سوال دارم اینکه من از 92/08/28 سهامدار وصنعت شدم این سود نقدی هم به من تعلق میگیره ؟ بعد نوشته بود از تاریخ 93/02/01 سود نقدی به حساب سهامداران حقیقی که در بانک صنعت و معدن و تجارت یا پاسارگاد حساب دارند واریز میشه حالا من که در بانک ملی حساب دارم چطور میشه ؟؟ این افزایش سرمایه ای که عرض کردید کی اعمال میشه ؟؟

m.nouri
2014/03/16, 15:10
سلام
من یکی دو تا سوال دارم اینکه من از 92/08/28 سهامدار وصنعت شدم این سود نقدی هم به من تعلق میگیره ؟ بعد نوشته بود از تاریخ 93/02/01 سود نقدی به حساب سهامداران حقیقی که در بانک صنعت و معدن و تجارت یا پاسارگاد حساب دارند واریز میشه حالا من که در بانک ملی حساب دارم چطور میشه ؟؟ این افزایش سرمایه ای که عرض کردید کی اعمال میشه ؟؟

چون در زمان مجمع شما سهامدار بودي ، بنابراين سود به شما هم تعلق مي گيرد . افزايش سرمايه هنوز انجام نگرفته و در زمان انجام شدنش اطلاع رساني خواهد شد
براي گرفتن سود يا در بانكهاي معرفي شده حساب باز كنيد و يا در زمان تعيين شده به شركت مراجعه فرماييد

norther_68
2014/03/16, 16:05
[تبریک بابت تقسیم سود بالا شیران.
B]تقسیم سود 470 تومانی شیران در مجمع.شیران تقسیم سود 370 تومانی شده در مجمع را 470 تومان تصویب کرد.[/B]این تقسیم سود خوب هم محرک خوبی خواهد بود برای وصنعت.

norther_68
2014/03/16, 23:16
خبر مهم شیران

مجمع شیران به تقسیم سود 470 تومانی به ازای هر سهم رای داد.

در مجمع این شرکت شیمیایی هر چند حدود 63 درصد سود نقدی تقسیم شد، اما اعلام خبر موافقت سهامدار عمده با افزایش سرمایه 100 درصدی شرکت از محل انباشته مهمترین خبر بود.

در این مجمع درباره دلیل کاهش سود سال 93 نسبت به 92 اعلام شد برش های نفتی پالایشگاه اصفهان امسال برخلاف سال گذشته به خود پالایشگاه برگردانده خواهد شد و این مهمترین دلیل کاهش پیش بینی سود بود.
با اخبار ها مهم و تاثیر گذار در مجمع شیران فردا وصنعت دیدنی خواهدبود و تقاضا برای خرید بالا میباشد.در کناره این اخیار های خوب افزایش سرمایه خودرو هم اظافه کنیید.

norther_68
2014/03/17, 09:31
توقف نماد معاملاتي واتي 92/12/26 09:02
به اطلاع مي رساند، نماد معاملاتي شركت سرمايه گذاري آتيه دماوند با توجه به تعديل پيش بيني درآمد هر سهم، متوقف شد. مديريت بازار
اینم تعدیل واتی.یک دلیل پیدا کنیید برای این صف نشینان امروز.
تا دقایق دیگر بتدریج صف فروش اب خواهد رفت.

norther_68
2014/03/17, 10:20
افزایش سرمایه شیران هم رو کدال نشست مبارک باشه.دیگه واقعا خنده داره این صف فروش

norther_68
2014/03/17, 10:29
هر ان امکان داره بزنند زیره سهم و جارو کنند.فروش وصنعت هیچ توجیهی نداره با این همه اخبار های خوب دورو وره سهم

norther_68
2014/03/17, 12:25
حقوقی لحظه اخر داره خوشگل جمع میکنه.قدر زر را زر گر داند.فروشنده های امروز حسرت بزرگی خواهند خورد در اینده نزدیک.

vet
2014/03/17, 12:31
حقوقی لحظه اخر داره خوشگل جمع میکنه.قدر زر را زر گر داند.فروشنده های امروز حسرت بزرگی خواهند خورد در اینده نزدیک.

انشاالله فردا اگه فرصت داد یک پله بر میدارم تا بعد از عید ببینیم چی میشه
موفق باشید

shemshal
2014/03/17, 13:03
بهرحال من در تعجب هستم این مردم چرا سهام را به این مفتی میفروشند من الان 4 ماه میشه که این وصنعت رو دارم و اصلا نگران قیمتش هم نیستم تو قیمت 312 خریدم تا حالا هم نخواستم میانگین رو پایین بیارم چون با دید بلند مدت حداقل 1 ساله خریدم اما مردم نمدونم چرا این حرکات رو انجام میدن یکی نیست بگه اگه تحمل صبر کردن در بورس رو ندارید چرا پا به این عرضه گذاشتید .

علی علیزاده
2014/03/17, 17:50
وصنعت فردا به حمایت 272 تومان خودش میرسه...فردا باید اماده بود برای شکار....چشمها به صف فروش و تا خوست صف جمع شه لحظه اخر شکارش کنید...26/12/92

norther_68
2014/03/18, 08:59
خرید امروز وصنعت رو صفر معامله اکازیون خواهد بود و در ادامه رو به بالا خواهد رفت.

vet
2014/03/18, 09:11
نظر شخصیم اینه که میشه حدود 264 تومان هم برداشت و انشاالله امروز همون حدود بر میدارم
حالا یکم پایین تر یا بالاتر
از دید من و تحلیل من دو روزی نباید رشد شارپی داشته باشه و اگه بر فرض امروز رشد کنه فردا باید بریزه

الان اونی که 276 میخره چرا دیروز نخرید؟؟؟
اونم از صف فروش
صبر کلید موفق در بورس هست
خرید بموقع از هر چیزی مهم تر

vet
2014/03/18, 11:22
نظر شخصیم اینه که میشه حدود 264 تومان هم برداشت و انشاالله امروز همون حدود بر میدارم
حالا یکم پایین تر یا بالاتر
از دید من و تحلیل من دو روزی نباید رشد شارپی داشته باشه و اگه بر فرض امروز رشد کنه فردا باید بریزه

الان اونی که 276 میخره چرا دیروز نخرید؟؟؟
اونم از صف فروش
صبر کلید موفق در بورس هست
خرید بموقع از هر چیزی مهم تر

خوب فک کنم فردا هم بشه یکم پایین تر خرید

norther_68
2014/03/18, 12:05
سهم پایین اوردند تا خودی ها جمع کنند حقوقی هم امروز داره به خودی ها میفروشه.

norther_68
2014/03/18, 12:06
شیران باز شد وصنعت یتکونی خواهد خورد.

وحید 20
2014/03/18, 19:12
یک خبر مثبت دیگر برای وصنعت
افزایش 21 درصدی قیمت فروش سیمان برای سال 93
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921227001114
========
وصنعت حدود 114 میلیون سفارس دارد

vet
2014/03/19, 09:50
دوستانی که میخوان سهم ر وبخرن یا اضافه کنن
پیشنهاد میکنم امروز توی منفی حتما بردارن
کم کم حرکت سهم میخواد شروع بشه
البته سعی کنین تو کمترین قیمت ها بشینین ولی خوب دیگه الان مناسب هست

norther_68
2014/03/19, 10:00
پرتفوی وصنعت بدجوری دار بنیادیش تقویت و قوی میشه و بازار هم بدجوری ازین سهم غافل شده.تو این قیمتها وصنعت رو باید چشم بسته خرید.

norther_68
2014/03/19, 12:04
خریدران سنگینی پشت سهم اومدند و با اردرهای سنگین در حال کشیدن رنج میباشند.

norther_68
2014/03/19, 12:12
چه رنجکشونیه؟خبری شده دارن سنگین جارو میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
سهم مفت رو میخرن دیگه

norther_68
2014/03/19, 21:40
دوستان تبریک واتی ترکوند 37 تومان تعدیل داد و 152 تومان حسابرسی شده سود اعلام کرده

norther_68
2014/03/30, 09:15
وصنعت تو این قیمتها با توجه به افزایش سرمایه از سود انباشته بسیار ارزشمند میباشد.

norther_68
2014/03/31, 09:30
وصنعت با پرتفوی متنوع از جمله خودرو و سیمان در اتی حرف های بسیاری برای مانور خواهد داشت.

3yh
2014/04/08, 09:10
به نظر زمان خوبی برای ورود میاد...
احتمال داره همین امروز صف بشه و روند صعودی بگیره

3yh
2014/04/08, 09:29
من که هر چی داشتم دادم وصنعت توکل بر خدا ....
ببینیم خودرو چه میکنه... :)

norther_68
2014/04/20, 11:06
وصنعت با اینهمه پتانسیل و فاند بدجوری مهجور شده خرید تو این قیمتها درصدش ریسکش صفر میباشد.

j_farhud
2014/04/21, 09:17
وصنعت 3 ماهه منتهی سال 92 171 یال سود ساخته.حقوقی داره کد به کد میکنه.وصنعت تو این قیمتها عالیه امروز منم وصنعتی شدم.

vet
2014/04/21, 11:05
دوستان خواهش میکنم صبر کنین
بذارید صف فروش بشه
اینجوری خیلی خوبه
بازار+ بخوره و وصنعت - بخوره
وقتی خوب بیاد پایین میشه خرید خوبی داشت
از ان طرف سهام ها رو به صف خرید میدیم میره و وصنعت بر میداریم
عجله نکنین لطفا

norther_68
2014/04/21, 12:05
با جابجایی سهام بین حقوقی ها به کد شخصی و رنج مثبت اخره وقت حقوقی و اردر 1 میلیونی اخره وقت رو 230 تومان روند نزولی وصنعت به اتمام رسیده.سهم در منطقه استوک فروش قرار دارد از فردا روند معاملات را باید زیره نظر داشت.

norther_68
2014/04/21, 15:30
تبریک وصنعت تو 3 ماهه عالی کار کرد و 171 ریال پوشش سود داشته.فروشندگان این چند روزه اخیر وصنعت بدجوری نقره داغ خواهند شد.
وصنعت در سه ماهه ابتدای سال مالی جدیدش 171 ریال به ازای هر سهم محقق کرده است که نسبت به سه ماهه مشابه سال قبل رشد 45 درصدی داشته است.شرکت در 12 ماهه واقعی منتهی به 30/9/92 مبلغ 1152 ریال محقق کرده بود

آریو
2014/04/21, 15:49
تبریک وصنعت تو 3 ماهه عالی کار کرد و 171 ریال پوشش سود داشته.فروشندگان این چند روزه اخیر وصنعت بدجوری نقره داغ خواهند شد.
وصنعت در سه ماهه ابتدای سال مالی جدیدش 171 ریال به ازای هر سهم محقق کرده است که نسبت به سه ماهه مشابه سال قبل رشد 45 درصدی داشته است.شرکت در 12 ماهه واقعی منتهی به 30/9/92 مبلغ 1152 ریال محقق کرده بود

سودی که وصنعت ساخته بیشتر از محل فروش سرمایه گذاری است

این قابلیت در بازار های منفی به سرعت از بین خواهد رفت و تکرار پذیر نخواهد بود چرا که گزارش برج 12 نشان از شناسایی زیان 2.5 میلیاردی دارد

سود سال گذشته شرکت بیشتر از محل کاهش ذخیره ارزش بوده و قابلیت تکرار ندارد

جنس سود وصنعت سالم نیست و قابلیت تکرار ندارد .. سال گذشته زمانی که وصنعت 300 تومان بود و وسپه 220 تومان بود عرض کردم وسپه بهتر از وصنعت است
وصنعت در مدت برج 5 تا برج 10... از 300 به 350 رسید یعنی 16 درصد رشد
وسپه در همین مدت از 220 به 350 رسید یعنی 60 درصد رشد

الان هم میگم وسپه بسیار از وصنعت ارزنده تر است
و اگر من بودم همین فردا این دو را با هم عوض میکنم

سال گذشته برخی دوستان عمدا خودشان را زدند به آن راه !

norther_68
2014/04/21, 16:09
سودی که وصنعت ساخته بیشتر از محل فروش سرمایه گذاری است

این قابلیت در بازار های منفی به سرعت از بین خواهد رفت و تکرار پذیر نخواهد بود چرا که گزارش برج 12 نشان از شناسایی زیان 2.5 میلیاردی دارد

سود سال گذشته شرکت بیشتر از محل کاهش ذخیره ارزش بوده و قابلیت تکرار ندارد

جنس سود وصنعت سالم نیست و قابلیت تکرار ندارد .. سال گذشته زمانی که وصنعت 300 تومان بود و وسپه 220 تومان بود عرض کردم وسپه بهتر از وصنعت است
وصنعت در مدت برج 5 تا برج 10... از 300 به 350 رسید یعنی 16 درصد رشد
وسپه در همین مدت از 220 به 350 رسید یعنی 60 درصد رشد

الان هم میگم وسپه بسیار از وصنعت ارزنده تر است
و اگر من بودم همین فردا این دو را با هم عوض میکنم

سال گذشته برخی دوستان عمدا خودشان را زدند به آن راه !

کلا ماهیت همه شرکتهای سرمایه گذاری اینجوری میباشد که سود سالانه از فروش سرمایه گذاریها و سود اوری زیر مجموعه ها میباشد.بازار به سود اعلامی شرکتها و و پوشش سود p/e میدهد.در ضمن وصنعت تو پرتفوی بورسی و غیره بورسی خودش پتانسیل و فاند های انفجاری دارد که در اینده نزدیک بلفعل خواهد شد. سهم سود انباشته بالایی دارد و در مجمع سالیانه افزایش سرمایه 100 درصدی در سال جاری تصویب شده.
در مورد وسپه هم خدمت شما دوست گرامی عرض کنم وسپه شناوره بالایی دارد و خیلی سنگین و کند حرکت میکند.و حال روز معدنی ها با افزایش بهره مالکانه زیاد تعریفی نداره ولی وصنعت تو این قیمتها فاند و محرک قوی برای رشد دارد.از جمله سود اور شدن خودرو +فروش بلوک پارسیان.و تعدیل پی در پی زیر مجموعه ها+ افزایش سرمایه از سود انباشته+ورود زیر مجموعه های غیره بورسی سیمان خوزستان

نادری
2014/04/21, 17:29
کلا ماهیت همه شرکتهای سرمایه گذاری اینجوری میباشد که سود سالانه از فروش سرمایه گذاریها و سود اوری زیر مجموعه ها میباشد.بازار به سود اعلامی شرکتها و و پوشش سود p/e میدهد.در ضمن وصنعت تو پرتفوی بورسی و غیره بورسی خودش پتانسیل و فاند های انفجاری دارد که در اینده نزدیک بلفعل خواهد شد. سهم سود انباشته بالایی دارد و در مجمع سالیانه افزایش سرمایه 100 درصدی در سال جاری تصویب شده.
در مورد وسپه هم خدمت شما دوست گرامی عرض کنم وسپه شناوره بالایی دارد و خیلی سنگین و کند حرکت میکند.و حال روز معدنی ها با افزایش بهره مالکانه زیاد تعریفی نداره ولی وصنعت تو این قیمتها فاند و محرک قوی برای رشد دارد.از جمله سود اور شدن خودرو +فروش بلوک پارسیان.و تعدیل پی در پی زیر مجموعه ها+ افزایش سرمایه از سود انباشته+ورود زیر مجموعه های غیره بورسی سیمان خوزستانبا سلام ببخشید پابرهنه پریدیم وسط.مدیریت فشل داره وصنعت شما درست میفرمایید ماهیت شرکتهای سرمایه گذاری ها فروش است ولی نه به هر قیمتی.وصنعت اومده دوسال پیش شیران را فروخته 1400تومان شیران تا 6هزارتومان رفتوواتی 80میلیون سهمش رو فروخت متوسط 160 تومان سهم تا 900 تومان رفت ویا بلوک مدیریتی بسویچ را فروخت 250 تومان .درست وسپه سنگین است ولی مطمئنتر از وصنعت با اون مدیریت شوتش است.مهم نیست چقدر سود ساخته وصنعت مهم این است چقدر سود نساخته؟؟؟؟؟

آریو
2014/04/22, 07:07
در مورد وسپه هم خدمت شما دوست گرامی عرض کنم وسپه شناوره بالایی دارد و خیلی سنگین و کند حرکت میکند.و حال روز معدنی ها با افزایش بهره مالکانه زیاد تعریفی نداره ولی وصنعت تو این قیمتها فاند و محرک قوی برای رشد دارد.از جمله سود اور شدن خودرو +فروش بلوک پارسیان.و تعدیل پی در پی زیر مجموعه ها+ افزایش سرمایه از سود انباشته+ورود زیر مجموعه های غیره بورسی سیمان خوزستان

سلام به دوست عزیز

وصنعت سال گذشته 115 تومان سود ساخت حدود 80 درصد آن برگشت کاهش ذخیره ارزش بوده ... و بخش بیشتر مابقی هم از محل فروش سهام ... چرا در سالی که همه سهم های پی به ای حداقل 6 گرفتند وصنعت پی به ای 4 هم نگرفت؟!

برای اینکه این سود غیر قابل تکرار بوده و تکرار ناپذیر .

در مورد سود اوری شرکت های سرمایه گذاری باید دقت کرد
سود شرکت های سرمایه گذاری به دوبخش سود حاصل سرمایه گذاری ها و سود فروش سرمایه گذاری هاست ..

اما شرکت سرمایه گذاری سودی تکرار پذیر و سالمی دارد که ، سود حاصل از سرمایه گذاری های آن بیشتر از سود فروش سرمایه گذاری باشد . و در کنار این مسئله سود حاصل از سرمایه گذاری ها از تنوع بالایی برخوردار باشد و به یک سهم یا صنعت وابسته نباشد

امیدوارم منظورم را فهمانده باشم
ارادتمند شما

norther_68
2014/04/23, 10:56
افزایش سرمایه 154 میلیارد تومانی "شیران" در اردیبهشت ماه
افزایش سرمایه 154 میلیارد تومانی "شیران" در اردیبهشت ماه

به گزارش خبرنگار اکوبورس مجمع با انتخاب هیئت رئیسه مجمع باحضور آقایان داریوش حمیدی بعنوان مدیر عامل وآقای طاهری نماینده بانک صنعت ومعدن و آقای فلک رو نماینده شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند به ترتیب بعنوان ناظران اول و دوم و آقای دانش پور مدیر مالی شرکت بعنوان منشی مجمع و آقای خدیبی بعنوان بازرس مستقل و حسابرس قانونی و نماینده سازمان بورس آقای جعفری رسمیت یافت.
ازین افزایش سرمایه ولصنم واتی و وصنعت هم متنبع خواهند شد.

norther_68
2014/04/26, 08:56
وصنعت رو دریابید که داره مفت معامله میشه.صف فروش شیران و واتی هم جمع شد.وصنعت با پوشش سود 171 ریالی یکی از بهترین سرمایه گذاریهای بازاره که تونسته تو 3 ماهه پوشش اینچنیینی داشته و افزایش سرمایه 100 درصدی رو هم از سود انباشته در سال جاری در دستور کار قرار دارد و در
پرتفوی خود سوپر مارکتی از انواع اقسام گروه های مختلف بورسی دیده میشود.از جمله خودرو.ولصنم.واتی .شیران.سفارس و.....
تا دقایقی دیگر پیش بسوی صف خرید.

norther_68
2014/04/26, 09:02
وصنعت امروز فقط داره فرصت خرید میده.

vet
2014/04/28, 07:38
دوستان من اطلاعیه برای دریافت سود سهام رو پیدا نمیکنم
باید به چه شماره ای و چه اطلاعاتی رو فکس کنم؟؟؟
هر چی گشتم پیدا نکردم
اگه ممکن هست یکی کمک کنه
ممنون

vet
2014/04/28, 07:51
دوستان من اطلاعیه برای دریافت سود سهام رو پیدا نمیکنم
باید به چه شماره ای و چه اطلاعاتی رو فکس کنم؟؟؟
هر چی گشتم پیدا نکردم
اگه ممکن هست یکی کمک کنه
ممنون
آقا پیدا شد
دست دوستان درد نکنه

خوشحال
2014/04/28, 22:07
با رشد دوباره گروه خودرویی ،رشد قیمت وصنعت نیز شروع خواهد شد.

norther_68
2014/05/05, 10:19
وصنعت یکی از معدود سهم های بازار میباشد که زیره ارزش ذاتی خودش در حال معامله میباشد.سهمی که با پوشش 3 ماهه 171 ریال و سود انباشته بالا و تصویب افزایش سرمایه 100 درصدی از محل سود انباشته و سوپر مارکتی از انواع اقسام شرکتها در پرتفوی خودش گنجانده در اتیه نزدیک منتظره ازاد شدن پتانسیل سهم باشید فعلا باید در این فرصت های اتفاقی فقط خرید کرد.

norther_68
2014/05/05, 10:31
قیمت امروز وصنعت یکی از بی ریسک ترین سهم بازار میباشد.

فدایی
2014/05/18, 06:03
ارزش دفتری سهم 190 تومن و NAV آن 344 تومنه. یعنی سهم داره روی 60% ناوش معامله میشه.
توی این قیمتها سهم کم ریسکه.

norther_68
2014/05/18, 08:51
وصنعت هم با توجه به انواع و اقسام شرکتهای بورسی در پرتفویش و و پوشش 171 ریالی در 3 ماهه داره مفت معامله میشه.

norther_68
2014/05/20, 10:00
با رشد زیر مجموعه های پرتفوی وصنعت از جمله خودرو .شیرات.واتی.سفارس و پوشش 171 ریالی وصنعت و رشد ناو سهم باید بتدریج منتظره رشد وصنعت هم باشیم.
وصنعت رو رصد کنیید یک رشد 20 درصدی بدهکاره به سهامدارانش.

norther_68
2014/05/21, 08:59
وصنعت رو فرصت خرید میدانم ناو سهم بدجوری درحال بالا امدن میباشد.

norther_68
2014/05/21, 09:06
تو وصنعت در حال رنج کشیدن هستم ببینم میتونم صف خریدش بکنم

norther_68
2014/05/21, 09:15
بلا اخره موفق شدیم صف خریدش بکنیم.برید حالشو ببرید

norther_68
2014/05/21, 11:58
وصنعت رو فرصت خرید میدانم ناو سهم بدجوری درحال بالا امدن میباشد.

امیدورارم دوستان خریدشان راتکمیل کرده باشند.از شنبه بسختی میشه خرید کرد و امکام این رو داره مشکل پر کردن حجم مبنا پیدا کنیم.ناو سهم مثل بنز در حال بالا رفتن میباشد قیمت سهم هم اکنون باید 300 تومان باشد نه 220 تومان این فاصله باید هر چه زودتر پر بشه.زیره 250 تومان فقط فرصت خریده

norther_68
2014/08/04, 11:51
معرفی یک سهم خوب و بنیادی و رانتی که در کف قیمت خودش قرار دارد.
وصنعت یکی ز سرمایه گذاریهای تاپ بازار میباشد که دارای بنیادی بسیار قوی و سوپر مارکتی از انواع اقسام شرکتهای خوبی ورسی رو در خود گنجانده سهم در 3 ماهه سال 93 171 ریال سود ساخته و در گزارش 6 ماهه با اطلاع از اخباره رانتی براحتی بالای 40 تومان پوشش سود اعلام خواه کرد. که گزارش سهم همراه با اعلام افزایش سرمایه از سود انباشته تا اواخره شهریور وارد کدال خواهد شد.خرید سهم رو قیمت 220 تومان یکی خرید اکازیون و پر منفعت خواهد بود.

norther_68
2014/08/04, 12:00
پوشش 40 تومانی سود در گزارش 6 ماهه.(خبره رانتی.قیمت وصنعت شبیه جوک شده

غفران
2014/08/04, 23:19
نعمت زاده: سرمايه بانك صنعت ومعدن بايد افزايش يابد

1393\05\13 - 1:12 PM

تهران / واحد مرکزی خبر / اقتصادی 1393/05/13
وزیرصنعت ، معدن و تجارت گفت: عملکرد بانک صنعت ومعدن در ابعاد توسعه ای و تخصصی مطلوب است و دولت آمادگی کامل دارد تا زمینه افزایش سرمایه این بانک را فراهم آورد.
به گزارش شبکه اطلاع رتولید وتجارت ایران (شاتا)؛ محمد رضا نعمت زاده در نشست مجمع عمومی سالیانه بانک صنعت ومعدن با بیان این مطلب، افزود: از آندسته سپرده‌گذارهای صندوق توسعه ملی در بانک صنعت و معدن برای اعطای تسهیلات به بخش صنعت و معدن نیزحمایت می شود.
در ادامه این جلسه « علی اشرف افخمی » مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: در سال 1392 مبلغ مصوب جهت پرداخت به طرح های صنعتی با 149 درصد رشد از حدود 69 هزارمیلیارد ریال در سال 1391 به 172 هزار میلیارد ریال رسیده است .
به گفته افخمی ؛ تسهیلات پرداختی درمدت یاد شده نیز در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 26 درصد رشد نشان می‌دهد.
مدیرعامل بانک صنعت ومعدن تصریح کرد: در سال 1392 تعداد 212 طرح با مشارکت بانک صنعت و معدن به بهره برداری رسیده است که برای به بهره برداری رسیدن آنها حدود 26 هزار میلیارد ریال تسهیلات اعطا شده است .
افخمی در ادامه گفت: با به بهره برداری رسیدن این طرح ها که نقش چشمگیری در محرومیت زدایی از نقاط مختلف کشور داشته است برای حدود 7 هزارو900 نفر اشتغال مستقیم ایجاد شده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: بانک صنعت و معدن در سال 1392 موفق شد با استفاده از خط اعتباری چین در تأمین مالی طرح های زیربنایی کشور نقش مهمی ایفا کند.
مدیرعامل بانک صنعت ومعدن افزود : از جمله این طرحها می‌توان به فولاد میانه با ظرفیت 780 هزار تن در سال و ایجاد اشتغال برای 700 نفر، فولاد قائنات با ظرفیت 800 هزارتن در سال و ایجاد اشتغال برای 800 نفر و فولاد سپید دشت با ظرفیت 780 هزار تن در سال و ایجاد اشتغال برای 800 نفر اشاره کرد.
افخمی تصریح کرد: این بانک در سال 1392 مبلغ 13 هزار میلیارد ریال تسهیلات ریالی را برای 551 طرح صنعتی و حدود 7 میلیارد دلار تسهیلات ارزی را برای 302 طرح صنعتی از محل صندوق توسعه ملی به تصویب رسانده است.
وی در پایان گفت: در این مدت حدود چهارهزارو 600 میلیارد ریال تسهیلات ریالی و 14 هزار میلیارد ریال مـعادل ریالی تسهـیلات ارزی از مـحل این صنـدوق به طـرح های صنعتی پرداخت شده و دو میلیارد و 400 میلیون دلار اعتبار برای طرح های مزبور گشایش شده است.

norther_68
2014/08/05, 12:46
تا اعلام قبل گزارش 6 ماهه وصنعت رو باید چشم بسته خرید کرد.

آریو
2014/08/14, 10:48
گزارش شش ماهه خوبی داده بهتر از سال گذشته بوده ...جنس سود هم مطلوب تر بوده

روند گزارش 9 و 12 ماهه هم باید بررسی بشه

مخبرالدوله
2014/08/14, 13:52
گزارش شش ماهه خوبی داده بهتر از سال گذشته بوده ...جنس سود هم مطلوب تر بوده

روند گزارش 9 و 12 ماهه هم باید بررسی بشه
بنده قبلا بطور مبسوط دلایل را بیان کرده ام و اینجا خلاصه یادآور میشوم که
چیپترین تیم مدیریت را در بین شرکتهای بورسی دارد!!!
متاسفانه این آقای دکتر مدیرعامل پایینترین بهره وری را در بین شرکتهای بورسی دارن
چون منافع شخصی را به منافع شرکتی ترجیح میده....منافع ملی جای خودش!!!

PETROLEUM
2014/08/14, 14:12
عمده خریدهای این شرکت ، شرکتهای گروه خودشون هست (بانک صنعت و معدن) ::: کلا" انگار این بانک تیم سالمی نداره توی مجموعه شرکتهای بورسی خودش :: فقط این یکی شرکت یک خرده وضعش بهتره چون لااقل تنوع داده به پورتفویش :: البته هنوز مونده تا ضررهای خرید "سفارس" رو بپوشاند !

norther_68
2014/08/15, 16:16
معرفی یک سهم خوب و بنیادی و رانتی که در کف قیمت خودش قرار دارد.
وصنعت یکی ز سرمایه گذاریهای تاپ بازار میباشد که دارای بنیادی بسیار قوی و سوپر مارکتی از انواع اقسام شرکتهای خوبی ورسی رو در خود گنجانده سهم در 3 ماهه سال 93 171 ریال سود ساخته و در گزارش 6 ماهه با اطلاع از اخباره رانتی براحتی بالای 40 تومان پوشش سود اعلام خواه کرد. که گزارش سهم همراه با اعلام افزایش سرمایه از سود انباشته تا اواخره شهریور وارد کدال خواهد شد.خرید سهم رو قیمت 220 تومان یکی خرید اکازیون و پر منفعت خواهد بود.

دوستان تبریک و شاد باش.گزارش وصنعت وارد کدال شد همانطور که خدمت دوستان عرض کردم گزارش وصنعت ترکوند تو 6 ماهه 454 ریال سود ساخته.امیدوارم دوستان خریدشان را تکمیل کرده باشند.از شنبه معاملات وصنعت دیدنی خواهد بود.وصنعت با این گزارش بالای 300 تومان باید قیمت بخوره.

norther_68
2014/08/15, 19:37
از فردا پول قدرتمندی وارد سهم خواهد شد و این عقب ماندگی رو جبران خواهد کرد.ناو سهم هم اکنون بالای 400 تومان میباشد.

norther_68
2014/10/09, 00:02
خواست افزایش سرمایه وصنعت
درخواست افزایش سرمایه وصنعت

شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن تصمیم دارد سرمایه خود را از مبلغ 1500 میلیارد ریال به مبلغ 3000 میلیارد ریال برساند که این افزایش سرمایه 1500 میلیارد ریالی ، معادل 675 میلیارد ریال ( 45 درصد ) آن از محل مطالبات و آورده های نقدی سهامداران و مابقی آن مبلغ 825 میلیارد ریال ( معادل 55 درصد ) از محل سود انباشته می باشد .

norther_68
2014/10/09, 17:09
با اعلام افزایش سرمایه 100 درصدی وصنعت که 55 درصد از سود انباشته و 45 درصدمابقی از اورده نقدی سهامداران میباشد از شنبه محرک خوبی برای رشد سهم خواهد بود سهم هم اکنون با حباب منفی در حال معامله میباشد ارزش ذاتی سهم بالای 300 تومان میباشد.از شنبه سهم به احتمال قوی با صف خرید شروع به معامله خواهد شد.

m.hossein
2014/10/10, 11:30
صنعت و معدن (http://www.donya-e-eqtesad.com/mining-industry/) سکوی سوم رشد در دست معادن (http://www.donya-e-eqtesad.com/news/833556/)

norther_68
2014/10/11, 17:27
خرید وصنعت تو این قیمتهای اتفاقی یک خرید اکازیون و کاملا سود ده خواهد بود. قیمت سهم نسبت به ناو و ارزش ذاتی خود بسیار عقب میباشد که باید این عقب ماندگی جبران شود.

PETROLEUM
2014/10/11, 17:36
خرید وصنعت تو این قیمتهای اتفاقی یک خرید اکازیون و کاملا سود ده خواهد بود. قیمت سهم نسبت به ناو و ارزش ذاتی خود بسیار عقب میباشد که باید این عقب ماندگی جبران شود.

اگر بحث NAV باشد که خیلی از شرکتهای سرمایه گذاری هستند که زیر 60 درصد NAV بورسی خود معامله می شوند :: NAV این شرکت هنوز یک مقدار بالا هست :: در واقع دقیقتر بگویم این شرکت هنوز مونده تا ضررهای خرید سفارس 495 تومنی خودش را جبران کند !!! فعلا" فقط افزایش سرمایه اش اومده که اینهم فقط برای نوسان چند روزه سرخطی ها خوب هست !!
فراموش نمی کنم که همین شرکت ، بلوک "بسویچ" را روی 150 تومان فروخت !!! به این می گویند Investment Management !!!!!

محمد 66
2014/10/11, 21:31
چند تا از زیرمجموعه های وصنعت در چند ماه گذشته رشد خیلی خوبی کردند مثل خودرو ، شکلر ، شنفت ، غگل که اصلا گیر نمیاد اما خود سهم نسبت به رشد زیرمجموعه هاش رشد خیلی کمتری داشته به همین دلیل با ناوش فاصله گرفته است . با توجه به اینکه ناو سهم حدود 400 تومان است به نظرم 60 درصد ناو یعنی 240 تومان قیمت منطقی برای سهم است .

برای امسال هم حدود 55 تومان سود میسازه که بیشترش عملیاتی است ، سودش با سفارس و اخابر یکی هست یا سفارس و اخابر باید پایین بیان و یا وصنعت بالا بره .افزایش سرمایه از سود انباشته هم که در پیش داره .

PETROLEUM
2014/10/11, 23:46
ارزش افزوده بورسی این شرکت 1474989 : ذخیره 103630 : حقوق صاحبان سهام هم 3936695 هست : سرمایه هم 1500000 (ارقام برحسب میلیون ریال)
پس NAV بورسی وصنعت میشه 354 تومان ::: البته من برمبنای شهریور و صورتهای مالی خرداد حساب کرده ام :: هرجوری هم حساب می کنم همین حدود میشه : چون قیمت فارس وولصنم ومعادن و رمپنا کم شده ولی قیمت سفارس و خودرو یک مقدار بالا رفته است (نسبت به انتهای شهریور)

فدایی
2014/10/13, 10:17
گذشته از مسایل ناو و ارزش ذاتی سهم که بالاست، حتی اگه بخواهیم بر اساس p/e سهمو ارزشگذاری کنیم، مطابق گزارش توجیهی افزایش سرمایه، eps سال 93 شرکت 674 ریال هست که اگه p/e 4 بهش بدیم، قیمت سهم میتونه 270 تومن باشه.
از طرف دیگه اسفند مجمع برگزار میکنه و سود نقدی رو هم در اردیبهشت پرداخت میکنه(یعنی 6 ماه دیگه). بنابراین p/e 4 حداقل پی به ای براش هست.

norther_68
2014/10/14, 16:39
ارزش افزوده بورسی این شرکت 1474989 : ذخیره 103630 : حقوق صاحبان سهام هم 3936695 هست : سرمایه هم 1500000 (ارقام برحسب میلیون ریال)
پس NAV بورسی وصنعت میشه 354 تومان ::: البته من برمبنای شهریور و صورتهای مالی خرداد حساب کرده ام :: هرجوری هم حساب می کنم همین حدود میشه : چون قیمت فارس وولصنم ومعادن و رمپنا کم شده ولی قیمت سفارس و خودرو یک مقدار بالا رفته است (نسبت به انتهای شهریور)
دوست عزیز ناو وصنعت هم اکنون بالای 400 تومان میباشد امروز حقوقی فرانسه یه خودی نشان داد یحتمل از فردا روند بهتری خواهیم داشت سهم متاسفانه با اقبال کمی روبروست وگرنه فروشنده انچنانی تا 260 تومان نداره امروز هم اکثره زیر مجموعه ها صف خرید داشتند.کافیست پول پشت سهم بیاد و یا حقوقی عمده حمایت کنه این سهم نایاب خواهد شد.

dpi
2014/10/14, 19:39
یکی از نقاط ضعف وصنعت اینه که حدود 50 درصد پرتفوی شرکت غیر چابک است.
الان 56 میلیارد تومان از پول شرکت در سیمان فارس و خوزستان گیر کرده،
17 میلیارد تومان در هلدینگ خلیج فارسه گیره
8 میلیارد در پاسارگاد
7.5 میلیارد در ومعادن
7.5 میلیارد در مخابرات
25 میلیارد در ایران و فرانسه
و......
یه ایراد دیگه این سهم اینه که مدیران کاسب شخصی هستند و سهم های خودشون رو هرز چند گاهی به شرکت غالب می کنن.
ولی در کل در این قیمتها ریسک نداره اما رشد شارپ هم براش یکم مشکله، مثلا امروز که بازار مثبت بود این سهم همچنان عملکرد خوبی نداشت.

dpi
2014/10/14, 22:23
http://forums.boursy.com/imported/2014/10/d1mofidsecuritiescotempfilescreenshot461-1.png

بنظر میرسه روند نزولی سهم شکسته شده

ولی برای خرید مطمئن باید منتظر شکست 233 بود!!!!!!!!!!!!!<:-p

PETROLEUM
2014/10/15, 01:36
دوست عزیز ناو وصنعت هم اکنون بالای 400 تومان میباشد امروز حقوقی فرانسه یه خودی نشان داد یحتمل از فردا روند بهتری خواهیم داشت سهم متاسفانه با اقبال کمی روبروست وگرنه فروشنده انچنانی تا 260 تومان نداره امروز هم اکثره زیر مجموعه ها صف خرید داشتند.کافیست پول پشت سهم بیاد و یا حقوقی عمده حمایت کنه این سهم نایاب خواهد شد.

با تشکر ::: فعلا" که پول رفته پیش باجناقهای این سهم ! واتی و ولصنم :: در مورد NAV هم اگر محاسبات خود را نشان دهید ممنون می شوم ::

ضمنا" تا آنجایی که بنده میدانم ، آمدن پول پشت یک سهم چندان ارتباطی به وضعیت بنیادی سهام در شرکتهای بورسی ندارد ! :: بارها و بارها دیده ایم خلاف این موضوع را :: البته ممکن است وضعیت بنیادی سهام مربوطه هم خوب باشد ولی الزاما" اینطور نیست
همانطور که کاربر محترم اشاره کردند ، حجم زیادی از پول این شرکت توی خریدهای سفارس 495 تومانی گیر کرده است !

norther_68
2014/10/19, 17:58
تو بازار سهمی رو نمی توان پیدا کرد که 6 ماهه 456 ریال پوشش سود داشته و افزایش سرمایه از سود انباشته دارد ولی زیره 230 تومان در حال معاله میباشد در مورد ناو سهم خدمت دوستان عرض کنم تقریبا 20 روز پیش سایت پرشین تحلیل ناو سهم رو محاسبه و 395 تومان اعلام کرده که با توجه به رشد زیر مجموعه ها الان در حال حاضر بالای 400 تومان میباشد.

norther_68
2014/10/19, 18:04
محاسبه ارزش خالص دارایی
شرح
پرتفوی بورسی (م.ریال)
پرتفوی غیر بورسی
جمع (م.ریال)
ارزش جاری
4,694,581
1,005,472
5,700,053
بهای تمام شده
3,169,229
621,699
3,790,928
ارزش افزوده
1,525,352
383,773
1,909,125
حقوق صاحبان سهام
3,936,695
ذخیره کاهش ارزش سرمایه گذاری
-
سود پرتفوی
4,925
سرمایه (م.ریال)
1,500,000
ارزش خالص دارایی ها (م.ریال)
5,850,745
(ریال) NAV
3,900

خالص ارزش روز دارایی های سرمایه گذاری صنعت و معدن در تاریخ 93/07/08، به ازای هر سهم 3.900 ریال می باشد و در این تاریخ هر سهم این شرکت معادل 54 درصد از ارزش روز معامله می شود.

norther_68
2014/10/20, 11:14
دوستانی که از بازار جا ماندند توصیه میکنم وصنعت اضافه کنند که بنیادی عالی و پرتفوی قوی دارد و ناو سهم هم در حال رشد شارپی میباشد.

norther_68
2014/10/21, 22:16
با رشد 3 قلو های واتی شیران و ولصنم وصنعت رو حتما رصد کنیید که از رشد این سه وصنعت هم متنبع خواهد شد در ضمن رشد خودرو رو هم محرک خوبی بریا رشد وصنعت در روز های اتی خواهد شد.

PETROLEUM
2014/10/21, 22:37
با رشد 3 قلو های واتی شیران و ولصنم وصنعت رو حتما رصد کنیید که از رشد این سه وصنعت هم متنبع خواهد شد در ضمن رشد خودرو رو هم محرک خوبی بریا رشد وصنعت در روز های اتی خواهد شد.

علاوه بر آن ، این را اضافه کنم که افزایش قیمت "سفارس" هم تاثیر زیادی روی افزایش NAV این سهم دارد :: موفق باشید

norther_68
2014/10/23, 13:43
تبریک
وصنعت تو گزارش 9 ماهه 59 تومان سود ساخته.بازار باید چه p/e با این پوشش سود بده و با این سود انباشته سنگین.از شنبه وصنعت دیدینی خواهد شد و با این سود براحتی بالای 250 تومان خواهد رفت.

norther_68
2014/10/23, 14:28
علاوه بر آن ، این را اضافه کنم که افزایش قیمت "سفارس" هم تاثیر زیادی روی افزایش NAV این سهم دارد :: موفق باشید

دوست گرامی با شما در مورد سفارس موافقم ولی شمایی که پرتفوی وصنعت رو رصد کردید بهتر است تمام پرتفوی وصنعت رو تحلیل کنیید نه فقط یک سهم بخصوص که قیمت تمام شده وصنعت بیتشر از قیمت روز پرتفوی وصنعت است با این چنیین پست ها موجب گمراهی و ضرره سهامداران خواهید شد لطفا با دقت پست بزارید.در صورتی که در پرتفوی وصنعت پرتفوی متنوعی دیده میشه که قیمت تمام شده وصنعت بسیار کمتر از قیمت روز بازار میباشد.حالا نمونه های از قیمت تمام شده بعضی از شرکتهایی پرتفوی وصنعت را خواهم گفت تا دوستان بهتر تصمیم بگیرند.
292 میلیون سهم خودرو بهای تمام شده 205 تومان ارزش روز بازار 300 تومان
110 میلیون ولصنم بهای تمام شده 170 تومان ارزش روز بازار 230 تومان
104 میلیون سهم شکلر بهای تمام شده 64 تومان ارزش روز بازار 600 تومان
25 میلیون سهم واتی بهای تمام شده 193 تومان ارزش روز بازار 430 تومان
18 میلیون سهم شنفت بهای تمام شده 311 تومان ارزش روز بازار 1220 تومان
کاشی پارس 27 میلیون بهای تمام شده 123 تومان ارزش روز بازار 840 تومان
30 میلیون یهم شیران بهای تمام شده 70 تومان ارزش روز بازار 830 تومان
و و و........................

rad
2014/10/24, 12:21
سلام دوستان
چندروزپیش رو2348ریال مقداری وصنعت خریدکردم.به نظرشما ازنظرتکنیکالی درکوتاه مدت سهم اصلاح قیمت می کند و کمی پایین میاید؟
یا نه؟
چون به خاطر افزایش سرمایه میخواهم بازهم خریدکنم.نمیدانم برای خرید صبرکنم یا سریع خریدخودم را کامل کنم.
من رو213تومان بایستی خرید میکردم و نظر داشتم.دیر به خرید اقدام کردم.
شب عیدسال پیش تو مجمع سالیانه وصنعت مدیر پورتفوی وصنعت(اگراشتباه نکنم)گفت:ما قطعا در6ماه آینده افزایش سرمایه می دهیم
وتا امروز7ماه از مجمع وصنعت گذشته است.
نمی دانم دقیقا چه تاریخی افزایش سرمایه را انجام می دهند.
دوستان تکنیکالی پیشاپیش از همه شما سپاسگزارم.
سپاس دار شماییم.
hatef rad

سرمایه گذار
2014/10/24, 14:10
سلام دوستان
چندروزپیش رو2348ریال مقداری وصنعت خریدکردم.به نظرشما ازنظرتکنیکالی درکوتاه مدت سهم اصلاح قیمت می کند و کمی پایین میاید؟
یا نه؟
چون به خاطر افزایش سرمایه میخواهم بازهم خریدکنم.نمیدانم برای خرید صبرکنم یا سریع خریدخودم را کامل کنم.
من رو213تومان بایستی خرید میکردم و نظر داشتم.دیر به خرید اقدام کردم.
شب عیدسال پیش تو مجمع سالیانه وصنعت مدیر پورتفوی وصنعت(اگراشتباه نکنم)گفت:ما قطعا در6ماه آینده افزایش سرمایه می دهیم
وتا امروز7ماه از مجمع وصنعت گذشته است.
نمی دانم دقیقا چه تاریخی افزایش سرمایه را انجام می دهند.
دوستان تکنیکالی پیشاپیش از همه شما سپاسگزارم.
سپاس دار شماییم.
hatef rad
با سلام
15 آبان آفزایش سرمایه انجام میشه در همین محدوده برای خرید خوبه (230تا 210)

norther_68
2014/10/25, 11:04
وصنعت داره فرصت خرید میده.یحتمل تا اخره وقت امکان صف خرید وجود داره

norther_68
2014/10/25, 11:32
بازار هنوز پتانسیل های وصنعت رو درک نکرده وگرنه وصنعت الان باید رو 280 تومان صف خرید می داشت.

norther_68
2014/10/27, 00:18
.تعدیل مثبت 102.5 درصدی خودرو پیش بینی سود سالیانه 325 ریالی و پوشش 65 درصدی سود در 6 ماهه.
تعدیل مثبت عالی خودرو با پوشش عالی محرک مثبتی برای وصنعت خواهد شد.امروز هم تو بازاره منفی نشان داد حقیقی ها فروشنده نیستند قدره وصنعت را بدانیید که رو گنج نشستید بنیادی سهم مثل موشک در حال تقویت هست.

آریو
2014/10/27, 15:50
دوستان وصنعت کدام شرکت برایش سود حاصل از سرمایه گذاری ها را 120 درصد رشد داده است ؟؟؟
تشکر میکنم

پاپیلو
2014/10/27, 18:12
نگاه نکردم حدس میزنم شیران یا واتی بوده آریو جان منظورتون اینه که تکرار شدنی نیست ؟؟؟؟

آریو
2014/10/28, 08:19
نگاه نکردم حدس میزنم شیران یا واتی بوده آریو جان منظورتون اینه که تکرار شدنی نیست ؟؟؟؟

خودم پول ندارم

اما برای دوستان میخرم

عملکرد خوبی داشته ...

محمد 66
2014/10/29, 16:44
به پرتفوی وصنعت 200 هزار سهم سمگا با قیمت 1050 تومان و 500 هزار حق تقدم سمگا با قیمت 890 تومان اضافه شده است ، خیلی دوست داشتم بدونم مدیران این شرکت با چه هدفی وارد این سهم شدند که یکساله 10 برابر شده است ، برای همه سهامداران کاملا مشخصه که سمگا سفته بازیه محضه و بشدت حباب داره . شرکتهای سرمایه گذاری را فقط باید برای نوسان کوتاه مدت خرید چون معلوم نیست مدیران این شرکتها با پول سهامداران چه می کنند ، البته سرمایه گذاری سپه بحثش کاملا متفاوت از بقیه سرمایه گذاری ها است .

norther_68
2014/11/01, 11:14
وصنعت طبق پیشبینی صف خرید شد حقوقی هم فعال شد و حقوقی فروشنده هم صفر و خشک شد ازین به بعد وصنعت دیدنی خواهد بود.

norther_68
2014/11/01, 17:40
.این هم اطلاعیه زمان افزایش سرمایه

موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده
الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 09:00 روز سه شنبه مورخ 1393/08/27 درمحل تهران . بزرگراه شهيد همت .تقاطع بزرگراه شيخ فضل الله نوري و شهيد چمران سالن همايشهاي محمد بن زکرياي رازي برگزار میگردد حضور بهم رسانند.
ب– دستور جلسه :
تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه
با اطلاعیه زمان افزایش سرمایه در 28 ابان و خشک شدن حقوقی عرضه کننده از فردا وصنعت قفل خواهد شد در ضمن سهم فروشنده حقیقی نداره.در ضمن امروز حقوقی برای اولین بار سنگین در حال خرید بود که از فردا سر و کله حقوقی های دیگره خریدار هم پیدا خواهد شد.تو وصنعت راحت یک سود 50 درصدی خوابیده

norther_68
2014/11/03, 11:57
وصنعت هم وارد مداره رشد شد فعلا تازه اول راهه.با رشد همزمان زیرمجموعه ها و اعلام افزایش سرمایه بی ترید سهم براحتی تا 300 تومان بالا خواهد اومد.مقاومت اصلی سهم 325 تومان میباشد

norther_68
2014/11/05, 13:42
تبریک امروز وصنعت مقاومت مهمی رو شکونده وسیگنال خرید داده.اتافق مهم خرید سنگین حقوقی و اتمام فروش حقوقی عرضه کننده.فعلا تا 300 تومان با این بازار فروشش اشتباه محضه.سهامدار باشید با وصنعت که یک گین 50 درصدی همراه خواهد داشت.

norther_68
2014/11/07, 13:57
وصنعت هم اکنون با 65 درصد ناو خودش در حال معامله میباشد ناو سهم هم اکنون 415 تومان میباشد که با رشد دست جمعی زیر مجموعه ها امکان رشد تا 600 تومان هم در 1 ماه اینده وجود دارد وصنعت و وساپا و واتی تنها سرمایه گذاری بازار هست که هم اکنون زیره 65 درصد ناو خود در حال معامله میباشد.اکثره سرمایه گذاری ها هم اکنون با 80 درصد ناو و حتی بیتشر در حال معامله هستند.

hanny
2014/11/13, 14:41
دوستان وصنعت کی میبنده برا افزایش سرمایه ؟

norther_68
2014/11/13, 23:56
شركت نیروکلر (سهامي‌عام)
نماد: شکلر كد:10-11-24

موضوع : خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه
بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند مجمع عمومی عادی سالیانه (دوره مالی 6 ماهه) شرکت نیروکلر (سهامی‌عام) در تاریخ 20/08/93 تشکیل شد و صورت‌های مالی دوره مالی 6 ماهه منتهی به 31/06/93 شرکت مورد تصویب قرار گرفت. خلاصه اطلاعات شرکت و تصمیمات مجمع به‌شرح ذیل می‌باشد:

1) سود نقدی هر سهم به مبلغ 220 ریال تعیین گردید.
2) مؤسسه حسابرسی هشیار بهمند به‌عنوان بازرس قانونی و حسابرس شرکت و مؤسسه حسابرسی ایران مشهود به‌عنوان بازرس علی البدل برای سال 94 انتخاب گردید.
3) روزنامه های دنیای اقتصاد و نسل فردا به‌عنوان روزنامه های کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت در سال 94 انتخاب گردیدند.
4) حق حضور اعضای غیرموظف هیئت‌مدیره مبلغ 000ر000ر6 ریال به ازای تشکیل حداقل یک جلسه در ماه به طور ناخالص تصویب گردید.
5) پاداش هیئت مدیره به مبلغ 500 میلیون ریال ناخالص تصویب گردید.

وصنعت سهامداره 104 میلیون سهم شکلر میباشد که با تقسیم 22 تومان نقدی 15 تومان به سود وصنعت اضافه میشه که تو 9 ماه هم 60 تومان ساخته به عبارتی تا همینجا 75 تومان سود ساخته و 28 ابان هم برای افزایش سرمایه از سود انباشته بسته خواهد شد.وصنعت امسال راحت بالای 80 تومان سود سازی خواهد کرد.وصنعت یجورایی زیر خاکی بازاره که هم اکنون با ناو بالای 430 تومانی و سود 80 تومان زیره ارزش ذاتی معامله میشه و بازار هنوز پتانسیل هایش رو بخوبی درک نکرده

norther_68
2014/11/15, 09:55
وصنعت تو این قیمتها اصلا فروشی نیست سهم فروشنده انچنانی نداره.خرید تو منفی امروز توصیه میشود.

norther_68
2014/11/15, 23:10
فردا در صورت منفی سنگین جمع خواهیم کرد.

j_farhud
2014/11/15, 23:43
فردا در صورت منفی 20 میلیون برای وصنعت کنار گذاشتم.

آریو
2014/11/17, 08:43
با سلام

دوستانی که وصنعت دارند و رفتن افزایش سرمایه

همه با شرکت تماس بگیرند و خواستار ثبت افزایش سرمایه تا مجمع باشند
یا مجمع را در فروردین ماه برگذار کنند تا افزایش سرمایه ثبت شود

حتما به سرمایه جدید مجمع برگزار شود با سود جدید یعنی حدود 35 تومان

در غیر اینصورت هم خود سهم و هم حق تقدم ها اشتباه توسط بازار ارزش گذاری خواهد شد

نوام چامسکی
2014/11/18, 17:54
مصوبات مجمع فوق العاده "وصنعت" (http://www.boursenews.ir/fa/news/138760/%D9%85%D8%B5%D9%88%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AC%D9%85%D8%B9-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%88%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA)

جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن طی روز جاری رأس ساعت 9:00 در مرکز همایش های رازی با حضور اکثریت سهامداران رسمیت یافت.
بر اساس گزارش بورس نیوز، مجمع به منظور افزایش سرمایه برگزار شده بود که انجام این افزایش سرمایه مصوب شد و هیات مدیره دو ماه برای اعمال آن فرصت دارد . بدین ترتیب سرمایه شرکت از مبلغ 1.500.000 ریال به مبلغ 3.000.000 ریال از محل سود انباشته، مطالبات حال شده و آورده نقدی سهامدران افزایش خواهد یافت .

آریو
2014/11/22, 14:08
با سلام

دوستانی که وصنعت دارند و رفتن افزایش سرمایه

همه با شرکت تماس بگیرند و خواستار ثبت افزایش سرمایه تا مجمع باشند
یا مجمع را در فروردین ماه برگذار کنند تا افزایش سرمایه ثبت شود

حتما به سرمایه جدید مجمع برگزار شود با سود جدید یعنی حدود 35 تومان

در غیر اینصورت هم خود سهم و هم حق تقدم ها اشتباه توسط بازار ارزش گذاری خواهد شد

خب افزایش سرمایه قبل از مجمع به ثبت نمیرسد

دوستان از اشتباه احتمالی بازار نهایت استفاده را ببرید

تا بازگشایی سهم منتظر میمانیم

Saied.h
2014/11/22, 17:07

بله مثل وسکابح مردم از همه جا بی خبرو به گل سیاه بزارین حدود 50 رفت مجمع با 20تومن بود چقدر بود کمتر باز شد راحت 40و50% به مردم ضرر زد

فاندانیکال
2014/11/23, 09:39

جناب آریو سلام
شما قیمت منطقی بازگشایی با توجه به شرایط فعلی رو چند میبینید؟
تو چه محدوده ای باز بشه برا خرید مناسب میبینید؟

norther_68
2014/11/23, 11:53
وصنعت چند روز دیگه مهمان غیره بورسی داره.سیمان خوزستان

آریو
2014/11/23, 12:29
سهمو 20 درصد پایین باز کردند
ملت دارند میفروشند فکر میکنند 15 درصد سود کردند

به سهم سود 70 تومانی امسال برای این سهم 165 تومانی است

آریو
2014/11/23, 12:37
درسته قیمت تئوریک 151 بود
اما چون به افزایش سرمایه سود تعلق نمیگرد و افزایش سرمایه ثبت نمیشود

و سود 70 تومان فقط به سهام امسال تعلق میگیرید با توجه به سیاست تقسیم سود حداقل 60 تا 70 درصد سهم باید

قیمت تئوریک + dps انتظاری باز میشد

norther_68
2014/11/23, 14:03
مفت باز شد بازار خطای محاسباتی انجام داد وگرنه باید 200 تومان بازگشایی میشد.نوش جان کسانی که امروز خرید کردند.سال دیگر هم با سود اورش شدن خودرو وصنعت راحت با سرمایه جدید 50 تومان سود خواهد ساخت. تا 12 ماهه راحت 80 تومان سود میسازه

آریو
2014/11/23, 14:32
مفت باز شد بازار خطای محاسباتی انجام داد وگرنه باید 200 تومان بازگشایی میشد.نوش جان کسانی که امروز خرید کردند.سال دیگر هم با سود اورش شدن خودرو وصنعت راحت با سرمایه جدید 50 تومان سود خواهد ساخت. تا 12 ماهه راحت 80 تومان سود میسازه

دقیقا امروز بازار در وصنعت دچار خطای محاسباتی شد و من قبل از برگذاری مجمع گفتم که این اتفاق میوفته

سهم 165 تومان با 70 تومان سود سال 93 و حداقل حداقل 40 تومان سود سال 94 ...

سهمی که تا دو ماه دیگر برای مجمع سال 93 اماده میشود مجمع برای سود 70 تومانی با تقسیم بین 40 تا 50 تومان

norther_68
2014/11/23, 20:03
دوستانی که وصنعت دارند ایا میدانند در صورت توافق هسته قیمت خودرو تو پرتفوی وصنعت برای سال اینده چند قیمت میخوره و با سود اور شدن خودرو و تقسیم سود وصنعت هم از لحاظ nav و از نظره بنیادی منتفع خواهد شد تا هفته اینده هم یکی دیگر از پتانسیل های غیره بورسی وصنعت ازاد میشه با عرضه اولیه سیمان خوزستان.وصنعت امروز با سود 75 تومانی امسال و سود بالای 50 تومانی سال 94 قیمت امروز 170 تومان.............؟؟؟؟؟

Saied.h
2014/11/23, 20:53
دقیقا امروز بازار در وصنعت دچار خطای محاسباتی شد و من قبل از برگذاری مجمع گفتم که این اتفاق میوفته

سهم 165 تومان با 70 تومان سود سال 93 و حداقل حداقل 40 تومان سود سال 94 ...

سهمی که تا دو ماه دیگر برای مجمع سال 93 اماده میشود مجمع برای سود 70 تومانی با تقسیم بین 40 تا 50 تومان

سلام آریوی عزیز یه سئوال داشتم از این شرکتای سرمایه گزاری هر چی بگی بر میاد وسکاب چند ماه پیش رفت مجمع با شرایطی مشابه وصنعت 80 تومن سودش بود اما همش 15 تومن یا 20 تومن دقسقاً خاطرم نیست تقسیم کرد آیا میشه به تقسیم سود مثلاً 50تومنی از 70 تومن امید داشت؟ ممنون

آریو
2014/11/23, 22:36
سلام آریوی عزیز یه سئوال داشتم از این شرکتای سرمایه گزاری هر چی بگی بر میاد وسکاب چند ماه پیش رفت مجمع با شرایطی مشابه وصنعت 80 تومن سودش بود اما همش 15 تومن یا 20 تومن دقسقاً خاطرم نیست تقسیم کرد آیا میشه به تقسیم سود مثلاً 50تومنی از 70 تومن امید داشت؟ ممنون

با سلام
در مورد وسکاب اینکه جنس سود سال 92 شرکت ضعیف بود یعنی از محل فروش سرمایه گذاری بود لذا با افزایش سرمایه 100 درصدی نمیتونستیم انتظار داشته باشیم که مثلا امسال نصف سود سال گذشته را بسازد .

وسکاب با سود 71 رفت مجمع 41 تومان تقسیم کرد اما چون حق تقدم ها هم بعد و هم قبل از مجمع معامله میشدند خیلی کار سخت شد .یعنی افزایش سرمایه خیلی نزدیک به مجمع عادی انجام شد . چون سود 71 تومانش از محل فروش بود شرکت برای سال 93 کمی کارش سخت شد در سود سازی هر چند 6 ماهه 20 تومان تا حالا ساخته

در مورد وصنعت حداقل حداقل میتوان به سیاست تقسیم سود 50 تا 60 درصد دل بست زمان بندی واریز سودش هم خوب است

در مورد سال بعد هم چون جنس سود شرکت از محل سرمایه گذاری ها بوده پس حداقل بین 38 تا 40 خواهد ساخت

اما با توجه به عملکرد سال 93 میتوان انتظار بیشتر از 40 را هم داشته باشیم با سرمایه جدید

warrior
2014/11/23, 23:15
آریو خان سلام..
چون بحث وسکاب شد یه سوال پیش اومد برام..اگه درست دیده باشم وسکاب 6ماهه 394 ریال ساخته و از جمع درآمدهاش 84% حاصل از سرمایه گذاری است
وصنعت در 9ماهه 71% از جمع درآمدهاش حاصل از سرمایه گذاری بود.آیا غیر از سهام ایران خودرو در پرتفویش برتری خاصی نسبت به وسکاب دارد (با توجه به پرتقوی قوی و بنیادی وسکاب) ؟
ممنون از پاسختون.;)

آریو
2014/11/24, 08:25
آریو خان سلام..
چون بحث وسکاب شد یه سوال پیش اومد برام..اگه درست دیده باشم وسکاب 6ماهه 394 ریال ساخته و از جمع درآمدهاش 84% حاصل از سرمایه گذاری است
وصنعت در 9ماهه 71% از جمع درآمدهاش حاصل از سرمایه گذاری بود.آیا غیر از سهام ایران خودرو در پرتفویش برتری خاصی نسبت به وسکاب دارد (با توجه به پرتقوی قوی و بنیادی وسکاب) ؟
ممنون از پاسختون.;)

با سلام

وسکاب در شش ماهه 394 ریال نساخته بلکه 197 ریال ساخته .... دوستان باید در خوندن گزارش های صورت مالی خیلی دقت کنند .. چون برخی شرکت ها هنوز افزایش سرمایه های آنها ثبت نشده .. گزارش های دوره ای آنها بر اساس سرمایه قبلی است ....

همین حالت در گزارش دوره ای وصنا ... پردیس هم دیده میشود ..پس باید دقت کرد

راستش من برای وصنعت با سرمایه 150 میل برای امسال فکرش را نمیکردم برای کل سال 45 تومان بیشتر بسازد .. اما دیدیم که با حداقل فروش در بازار رکودی و با گرفت dps بالا در 9 ماهه 60 تومان ساخت

میدانیم که در شش ماهه نخست شرکت های سرمایه گذاری به خاطر برگذاری مجامع سود سالانه پورتفوی ، بالاترین سود در شش ماهه نخست ساخته میشود .. لذا وسکاب در نیمه دوم باید بیشتر دست به فروش سهام بزند تا سود بالای 30 تومان بسازد.

برتری هایی که وصنعت نسبت به وسکاب دارد
1. با توجه به عملکرد و جنس سود 93 توان سود سازی پورتفوی بورسی و غیر بورسی وصنعت بالاتر است
2. nav وصنعت نسبت به همگروهی های خودش بالاست و در نسبت p/nav مناسب تری نسبت به همگروهی ها معامله میشود
3. سهم در قیمت 165 تومان با یک سود 70 تومانی سال 93 و نزدیک مجمع و یک سود بین 40 تا 45 برای سال 94 مواجه است

norther_68
2014/11/24, 09:22
خرید امروز وصنعت یک هدیه میباشد برای خریداران

arak_bourse
2014/11/24, 09:30
خرید امروز وصنعت یک هدیه میباشد برای خریداران
چرا دوست عزيز؟دليلش

norther_68
2014/11/24, 10:11
چرا دوست عزيز؟دليلش

بدلیل عدم ثبت افزایش سرمایه تا مجمع که دو ماه اینده برگزار میشود و سود حداقل 75 تومانی تا گزارش 12 ماه و تقسیم حداقل 35 الی 40 تومانی در مجمع و اعلام سود حداقلی 50 تومان با سرمایه جدید برای سال 94.2. رشد زیر قیمت زیر مجموعه های پرتفوی بورسی وصنعت بخصوص خودرو که حالا سود شده و احتمال تقسیم سود برای 94 داره و چشم انداز مثبتی داره و ازاد شدن یکی از پتانسیل غیره بورسی وصنعت سیمان خوزستان که رو ناو وصنعت تاثیر خواهد گذشت و...........عوامل دیگر که بعد از رد شدن قیمت سهم از 200 تومان مبسوط توضییح خواهم داد

arak_bourse
2014/11/24, 10:15
ممنون از شما من كمي وصنعت خريدم امروز. دوست عزيز در مورد فولاد و سشرق نظرتون چيه؟

norther_68
2014/11/24, 10:35
ممنون از شما من كمي وصنعت خريدم امروز. دوست عزيز در مورد فولاد و سشرق نظرتون چيه؟

سیمانیها به علت قطعی زود تر از موعد مقرر گاز و کاهش صادرات فعلا بالا انچنانی ندارد فولا هم بخاطره رکود بازار اهن فعلا درجا خواهد زد.توصیه میکنم به گروه های پیشرو بازار سوییچ کنیید

warrior
2014/11/24, 11:15
آریو خان..درود به شما ممنون از پاسخ دقیقتون:x

norther_68
2014/11/25, 09:27
بازاره باهوشی داریم تو چنیین روزی وصنعت داره متعادل معامله میشه چنانچه کمی از هیجان کاذب منفی بازار کاسته بشه وصنعت مستعد رشد میباشد.

norther_68
2014/11/25, 10:12
حجم معاملان سنگین دیروز مویده اینه که خریداران دیروز همشان بنیادی کار و حرفه ای بازار بودند وگرنه اگر اماتور بودند الان وصنعت باید صفروش میشد ورودسهامداری حرفه ای به وصنعت رو به فال نیک بگیرید تو بازاره خونیین بسار شجاعانه داره معامله میشه البته چنیین معامله ای بخاطره بنیادی ارزنده و قیمت کمتر از ارزش ذاتی سهم میباشد

arak_bourse
2014/11/25, 10:34
دوست عزيز ديروز خريدم . امروز ار ترس اين بازار تنها سهمي بود كه تونستم بفروشم ولي انگار مثبت شد.
بايد بگم كارتون درسته
نظرت در مورد بازار چيه؟كي متعادل ميشه؟

norther_68
2014/11/25, 12:00
دوست عزيز ديروز خريدم . امروز ار ترس اين بازار تنها سهمي بود كه تونستم بفروشم ولي انگار مثبت شد.
بايد بگم كارتون درسته
تو فروش وصنعت هیجانی عمل کردید متاسفانه
نظرت در مورد بازار چيه؟كي متعادل ميشه؟
...
امروز اگه بازار تمام صف فروش ها میخواست جمع کنه از بازار شاخص 3000 هزار واحد ریزش میکرد امروز با پر شدن حج کبنا اکثره نماد های شاخص ساز و بنیادی فردا صف فروش نصف صف فروش امروز خواهد شد و هیجان کاذب از بازار کاسته و کمتر و بازار منطقی تر خواهد شد و با منفی 4 کامل امروز سهامداران رغب کمتری برای فروش نسبت به امروز خواهند داشت فردا بی شک در صورت صف فروش تمام صف فروش ها جمع اوری خواهد شد.با ریسک 6 در صد ضرر سهامداری کنیید البته بنده و دستانم در سود کامل هستیم.منظورم به کسانی میباشد که اول هفته ترید داشتند.موفق و شاد باشید

آریو
2014/11/25, 12:07
امروز 1681 اضافه کردم

ارزش دفتری سهم 170 تومان است

سود امسال شرکت 70 تومان است دم مجمع
و سود سال بعد شرکت بالای 40 تومان

کدام سهم با این شرایط میتوانم در بازار پیدا کنم

Aiming
2014/11/25, 12:23
جواد جان منم این قیمت رو که دیدم ....بد وسوسه شدم >:)
رو قیمت های دیگه هم بر داشتم 1683 تا 1740

ریسکی نداشت فقط اسیر جو بازار فرصت داد به نظرم..

DIEGO
2014/11/25, 12:58
امروز 1681 اضافه کردم

ارزش دفتری سهم 170 تومان است

سود امسال شرکت 70 تومان است دم مجمع
و سود سال بعد شرکت بالای 40 تومان

کدام سهم با این شرایط میتوانم در بازار پیدا کنم
مبارک باشه جناب اریو
طبق اخرین ترازنامه ارزش دفتری 275 درمیاد.سهمی 165فقط سود انباشته داره.

آریو
2014/11/25, 16:58
مبارک باشه جناب اریو
طبق اخرین ترازنامه ارزش دفتری 275 درمیاد.سهمی 165فقط سود انباشته داره.

سلام دوست عزیزم

با سرمایه جدید حساب کنید با تذریق 67.5 میلیارد تومان

بله آن زمان که سهم 255 بود با سرمایه 150 حرف شما درسته و ما همان زمان وصنعت را زیر ارزش دفتری خریدیم و بعد افزایش سرمایه بیشتر خریدیم

دوستان بسیار دقت کنند
وصنعت جا برای اشتباه بسیار زیاد داره
این برنامه افزایش سرمایه و این ترکیب افزایش سرمایه و این زمان افزایش سرمایه کاملا عمدی طراحی شده
ولی ما دهنشونو .....میکنیم و یک ماه مانده به این که اهدافش شوم خودشان را پیاده کنند، ما برنامه های خودمان را پیاده میکنیم

آریو
2014/11/25, 16:59
دوستان در خواندن گزارش ها خیلی دقت کنند

بخصوص گزارش های سرمایه گذاری ها

norther_68
2014/11/27, 01:03
وصنعت خیلی زیرکانه داره جمع میشه با توجه به نزدیک بودن مجمع و تقسیم سود و ناو 400 تومان توان رشد فعلا تا 250 رو داره.

vahid091
2014/12/02, 18:09
وصنعت تو این قیمتها واقعاً اکازیونه.
وتوصا چهل و چهار تومان محقق کرد پانزده تومنشو تقسیم کرد. قیمتش دویست تومن. وصنعت هفتاد تومن ای پی اس امسالشه با تقسیم سود حداقل چهل تومن. اونوقت قیمتش صدوشصت و سه تومن!!

آریو
2014/12/02, 22:37
وصنعت تو این قیمتها واقعاً اکازیونه.
وتوصا چهل و چهار تومان محقق کرد پانزده تومنشو تقسیم کرد. قیمتش دویست تومن. وصنعت هفتاد تومن ای پی اس امسالشه با تقسیم سود حداقل چهل تومن. اونوقت قیمتش صدوشصت و سه تومن!!

بذارید بیاد پایین آرام آرام و پله ای از 165 تومان خرید کنید

Nikooravesh
2014/12/02, 23:21
وصنعت زیر 170 تومن ریسکش خیلی کمه تا مجمع سالیانه 10 تا 20 اسفند رشد خوبی خواهد داشت مفت نفروشید مفت بخرید.

Aiming
2014/12/02, 23:46
با سلام
میشه در مورد وصنعت یه توضیحی بدی

با سلام

توضیح اینکه این سهم برای سال مال جاری چیزی نزدیک 70 تا 75 تومان خواهد ساخت ( تا 9 ماهه59 تومان ساخته) و اگر به منوال سالیان گذشته تقسیم داشته باشه دی پی اسی حدود 40تومان خواهد داشت ... با نرخ خرید امروز (1620ريال) و بعد از مجمع که حدود 3 ماه دیگه برگزار خواهد شد، تمام شده هر سهم برای ما حدود 1220ريال میافته.

برای سال بعد هم محافظه کارانه و با ثبت افزایش سرمایه نزدیک 400ريال خواهد ساخت که با محاسبه به پ ب ای 3 میرسیم پس عملا ریسکی در حد صفر داره ولی ریواردی مناسب ازش انتظار میره.. توضیح اینکه افزایش سرمایه برای سال مالی جاری طبق اطلاعیه خود شرکت ثبت نخواهد شد و این موضوع تا حدودی بازار رو به اشتباه انداخته برای ارزش گذاری سهم..

اشتباه دوم بازار اینه که سهم رو با خودرو بالا و پایین میبره حال آنکه اصلا پورتفوی اصلی سهم به صورت زیره:

واسطه گريهاي مالي ... 21.46%

ساير محصولات کاني غير فلزي ... 20.35%

مواد و محصولات شيميايي ... 13.68%

خودرو و ساخت قطعات ... 12.45%

لازم به ذکره که تمام شده خودرو برای وصنعت چیزی حدود 2050ريال هست و از این بابت از بابت خودرو ایزوله ست و آسیب نمیبینه.. بلکه با سود سازی خودرو در سال جدید میتونه رشد سودآوری هم داشته باشه..

قیمت به nav شرکت هم چیزی حدود 60 تا 65 درصد محاسبه کردم..

بنابر این در این مواقع که بازار بیجهت به سهم بی توجهه ما باجهت بهش توجه میکنیم..;)

.......................
پ.ن: رو نوشت در تاپیک مربوطه

وحید 20
2014/12/03, 00:49
به نظرم رشد سهم با بازگشایی حق تقدم ها انجام بشه
البته اگر شرایط بازار اجازه بده

آریو
2014/12/03, 08:29
با مقایسه ونیکی .. وسپه .. وصنعت .. وتوسم از سال 90 تا کنون

نرخ roi و roe وصنعت به شدت در حال رشد کردن است و تقریبا دو برابر بقیه است

ساختار سود وصنعت داره شبیه به ساختار سود وسپه و ونیکی میشه یعنی درصد بالایی از سود متشکل از سود حاصل از سرمایه گذاری ها که کیفیت بالاتر و تکرار پذیر تر است . ولی در حال حاضر ساختار سودش ما بین ساختار سود وتوسم و وسپه است که بیشتر داره شبیه وسپه میشه . یعنی مدیریت پورتفوی منفعل اما لازمه اش تشکیل یک پورتفوی قوی است.

سیاست تقسیم سود شرکت حدود 50 تا 55 درصد است

کیفیت پورتفوی وصنعت به پای وتوسم و وسپه نمیرسه اما تغییر نگاه مدیریت و عملکرد شرکت در سه سال گذشته نشان میدهد که وصنعت در حال کیفی سازی پورتفوی خودش است

آریو
2014/12/03, 08:34
وصنعت در قیمت 155 تومان

با سود 65 تومان نزدیک مجمع با سیاست تقسیم سود 55 درصد و واریز به موقع

و سودی بین 40 تا 45 تومان سال آینده با سرمایه جدید

negarminavi
2014/12/03, 09:51
موضوع: مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1393/08/27 با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت از مبلغ 1,500,000 میلیون ریال به‌مبلغ 3,000,000 میلیون ریال ( از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ 675,000 میلیون ریال، از محل سود انباشته مبلغ 825,000 میلیون ریال، ) ، مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ 1393/09/12 لغایت تاریخ 1393/11/11 و شماره حسابهای زیر جهت واریز وجوه تعیین شده ست.
شماره حساب بانک شعبه
74665459/40 ملت ميدان آرژانتين

آریو
2014/12/04, 13:45
بررسی مقایسه ای 4 شرکت سرمایه گذاری

http://khobregantahlil.com/NewsInnerPage/analyticalReportsDetail/8769

vahid091
2014/12/04, 19:29
از دوستان کسی میدونه NAV شرکت در حال حاضر چقدره؟

آریو
2014/12/05, 12:29
از دوستان کسی میدونه NAV شرکت در حال حاضر چقدره؟

nav با سرمایه جدید حدود 250 تومان است

با سرمایه قبلی 440 تومان

ائلچی
2014/12/05, 12:49
سلام آریو عزیز
حاجی نظرت رو در مورد اعتلا می گی؟
با عرض پوزش از دوستان که در این تاپیک از سهم دیگه ای صحبت شد.

vahid091
2014/12/05, 17:53
nav با سرمایه جدید حدود 250 تومان است

با سرمایه قبلی 440 تومان

ممنون آریو گرامی
وصنعت طی سه سال گذشته حدوداً ده درصد مبلغ NAV سهم رو در مجامع تقسیم کرده. حالا باید دید با توجه به عدم ثبت افزایش سرمایه تا زمان مجمع، امسال چه میزان سود تقسیم خواهد کرد. 25 تومان یا 45 تومان؟

آریو
2014/12/05, 21:24
ممنون آریو گرامی
وصنعت طی سه سال گذشته حدوداً ده درصد مبلغ NAV سهم رو در مجامع تقسیم کرده. حالا باید دید با توجه به عدم ثبت افزایش سرمایه تا زمان مجمع، امسال چه میزان سود تقسیم خواهد کرد. 25 تومان یا 45 تومان؟

با سلام

چون افزایش سرمایه تا مجمع ثبت نمیشود ..پس حتما آن 10 میرود برای nav قبل از ثبت افزایش سرمایه (440 تومان)...اگر آن نسبت 3 سال گذشته رعایت شود به احتمال بالا 45 تومان خواهد بود
اما وصنعت در 3 سال گذشته متوسط 55 درصد سود خودشو تقسیم کرده که به عدد 35 تومان میرسیم
پس در مجمع احتمال بالا بین 35 تا 45 تقسیم سود خواهیم داشت
من صد بار قبل از مجمع افزایش سرمایه زنگ زدم شرکت گفتم سیاست تقسیم سود خودتان را اعلام کنید ..اما متوجه منظور من نمیشدند که چرا این را میگویم

آریو
2014/12/05, 21:43
سلام آریو عزیز

بسیار عالیست
در سبدم قرار خواهم داد
48 تومان سود در 8 ماه

ائلچی
2014/12/05, 23:16
بسیار عالیست
در سبدم قرار خواهم داد
48 تومان سود در 8 ماه
در صمن سود انباشته شرکت رو آیا ملاحظه کرده اید؟ 115 تومن (اگه اشتباه نکنم) برای هر سهم!!

آریو
2014/12/06, 08:20
در صمن سود انباشته شرکت رو آیا ملاحظه کرده اید؟ 115 تومن (اگه اشتباه نکنم) برای هر سهم!!

بدون شک
تراز نامه برای من در اولویت است تا صورت سود و زیان

آریو
2014/12/06, 12:15
خود سهم بهتر است
تبدیل حق ها به سهم در اولویت باشد در محدوده بالای 40 تومان

آریو
2014/12/07, 08:25
سلام آریو عزیز

ما اومدیم اینجا راجع به وصنعت بنویسیم دوست ما به ما اعتلاء انداخت :D

وصنا
وصنعت
اعتلا
وسپه
وتوسم
با توجه به سودی که ساخته اند . سهام بسیار ارزنده ای هستند

taherishahram
2014/12/07, 09:13
کل حق وصنعتی که دست حقیقیاست 56 میلیونه ....

سهم از 260 شده 160 ..... حقش واسشون در اومده 100 ...این قیمت فروشنده نباشین

وحید 20
2014/12/07, 12:13
اکثر اونهایی که حق تقدم رو میخرند قصدشون نوسانگیری است ولو اینکه بدونن حق الان گرانتر از سهم است!
معمولا در حق های ارزان قیمت این موضوع وجود داره البته باید مواظب بود و به موقع خارج شد

این موضوع وقتی بیشتر تشدید میشه که سهم اصلی در حدود قیمت اسمی باشه و حق تقدم مثلا در محدوده 10 15تومان که بشدت برای بازی حق ها جذاب میشه برای برخی

آریو
2014/12/07, 13:11
اکثر اونهایی که حق تقدم رو میخرند قصدشون نوسانگیری است ولو اینکه بدونن حق الان گرانتر از سهم است!
معمولا در حق های ارزان قیمت این موضوع وجود داره البته باید مواظب بود و به موقع خارج شد

این موضوع وقتی بیشتر تشدید میشه که سهم اصلی در حدود قیمت اسمی باشه و حق تقدم مثلا در محدوده 10 15تومان که بشدت برای بازی حق ها جذاب میشه برای برخی

و خطر ناک تر زمانی است که سهم برود مجمع و حق تقدم های استفاده نشده بعد از برگزاری مجمع معامله شوند

وصنعت با 10 تا 20 تومان تغییر سیاست تقسیم سود میتواند حق های استفاده نشده را 50 درصد تغییر ارزش دهد

فعلا برای کوتاه مدت دوستانی که میخواهند از حق نوسان بگیرند کار خودشان را انجام بدهند

آریو
2014/12/08, 08:32
دوستان در سیاست تقسیم سود سال گذشته وصنعت اشتباه نکنند

وصنعت سال گذشته 115 تومان سود ساخت 45 تومن تقسیم کرد میشود 39 درصد

حتما میگویید امسال هم 40 درصد تقسیم میکند

سال گذشته 55 تومان از سود شرکت برگشت ذخیره کاهش ارزش سرمایه گذاری ها بوده که قابلیت تقسیم نداشته و شرکت اجازه تقسیم این سود را نداشته

پس سود شرکت میشود 60 تومان .تازه سال گذشته بخش بالایی از سود شرکت از محل فروش سرمایه گذاری ها بوده که باز هم مدیریت تمایل زیادی به تقسیم از این محل را ندارد

اما جنس سود امسال شرکت بهتر است. یعنی بخش بالایی از سود از محل سود حاصل از سرمایه گذاری هاست

من انتظار دارم شرکت با سود 65 تومان به مجمع برود با تقسیم 50 تا 55 درصد سود

amir alii
2014/12/08, 17:16
سلام آريو جان
بنظرت زمان خوبي براي خريد وصنعت و نگهداري تا مجمع باشه؟
درضمن بين وصنعت و پرديس در اين قيمت بنظر شما كدام بهتر است؟
ممنون از راهنمايي شما.......

آریو
2014/12/09, 08:29
سلام آريو جان
بنظرت زمان خوبي براي خريد وصنعت و نگهداري تا مجمع باشه؟
درضمن بين وصنعت و پرديس در اين قيمت بنظر شما كدام بهتر است؟
ممنون از راهنمايي شما.......

سلام
خرید در محدوده 160 تومان را کم ریسک میدانم
در منفی های بازار خرید شود
در کنار وصنعت با دید مجمع
وسپه
وصنا
با سال مالی برج 9
و اعتلاء با سال مالی برج 12
گزینه های بسیار بسیار کم ریسک و عالی هستند

negarminavi
2014/12/09, 10:39
اطلاعيه در خصوص نماد معاملاتي وصنعتح 93/9/18 10:31

به اطلاع مي رساند، با توجه به اعلام شركت سرمايه گذاري صنعت و معدن، افزايش سرمايه شركت مذكور تا تاريخ برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه سال مالي منتهي به پايان آذر ماه 1393، ثبت نخواهد شد و سود نقدي تقسيمي در مجمع به حق تقدمهاي حاصل از افزايش سرمايه تعلق نخواهد گرفت. مديريت بازار

ناظم
2014/12/09, 23:22
آیا حق های جایزه وصنعت قابل معامله است اگر قابل معامله است چگونه افراد حاضر می شوند این حق ها را که احتیاج به واریز 100 تومان نیست به قیمت 50 تومان بفرو شند در حالیکه قیمت سهم 160 تومان است

Aiming
2014/12/22, 11:30
با اندکی خرید میتونه صف بشه ولی در صف خرید نمیشه حجیم خرید کرد شاید علت رنج نزدن همین باشه..

این سهم با قیمت فعلی و با مجمعی که یکی دو ماه دیگه داره میتونه گین خوبی بده.. و البته با ریسک بسیار پایین..
سود سازی خوبی داشته..

Aiming
2014/12/31, 01:08
بازار های منفی هم برای خودش فرصتیه برای عده ای که با برنامه کار خودشون رو میکنند..
.

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/vsanat.jpg

taherishahram
2014/12/31, 15:00
آیا حق های جایزه وصنعت قابل معامله است اگر قابل معامله است چگونه افراد حاضر می شوند این حق ها را که احتیاج به واریز 100 تومان نیست به قیمت 50 تومان بفرو شند در حالیکه قیمت سهم 160 تومان است

این یعنی چی ؟

negarminavi
2015/01/10, 17:51
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/vesanat.jpg

negarminavi
2015/02/15, 10:54
صورت‌های مالی میاندوره‌ای 12 ماهه منتهی به 1393/09/30 (حسابرسی نشده)

آذر 93 نسبت به 92 :

1- جمع درآمدها : 6 درصد کاهش
2- سود عملیاتی : 46 درصد کاهش

3- سود خالص : 46 درصد کاهش
4- سود شناسایی شده برای هرسهم در 12 ماهه : 627 ریال

negarminavi
2015/03/01, 17:20
صورت وضعیت پورتفوی 1 ماهه منتهی به 1393/11/30 (حسابرسی نشده)

نسبت ارزش بازار پورتفوی بورسی به بهای تمام شده (درصد) :

در ابتدای دوره : 132.3 درصد

در انتهای دوره : 148.6 درصد

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/vesanat1.jpg

negarminavi
2015/03/03, 10:46
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/آگهی-تقسیم-سود.jpg

norther_68
2015/03/03, 13:37
اینم یک خبر بنیادی عالی

سه شنبه 12 اسفند 1393
اعلام افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی در مجمع و م اعلام سود محتاطانه سال ۹۴ ولصنم
مجمع شرکت لیزینگ صنعت و معدن ( ولصنم ) 205 ریال سود تقسیم کرد.
مجمع شرکت لیزینگ صنعت و معدن با حضور بیش از 88% سهامداران برگزار گردید و سود نقدی برابر با 50% سود خالص شرکت تصویب شد. بدین ترتیب سود نقدی شرکت 205 ریال تصویب گردید
همچنین مدیرعامل از برنامه افزایش سرمایه 100% از آورده نقدی طی سال 1394 خبر داد و در خصوص تعدیل سود سال 94 نیز از محافظه کارانه بودن بودجه خبر داد
ازین تقسیم سود خوب ولصنم 1 تومان به سود وصنعت اضافه خواهد شد 1 تومان هم بابت تقسیم شیران اضافه خواهد شد ببینیم مجمع واتی چیکار میکنه؟؟
وصنعت هم به ازای هر سهم 100 تومان سود انباشته داره هیچ بعید نیست وصنعت هم تو مجمع تقسیم سود حداکثری داشته باشه

negarminavi
2015/03/14, 20:47
شركت سرمایه‌گذاری صنعت و معدن (سهامي‌عام)
نماد: وصنعت كد : 04- 99-65

موضوع : خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام

بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن (سهامی‌عام) در تاریخ 23/12/93 تشکیل شد. خلاصه تصمیمات مجمع به‌شرح ذیل می‌باشد:

1) صورت‌های مالی سال مالی منتهی به 30/09/93 شرکت مورد تصویب قرار گرفت.
2) سازمان حسابرسی به‌عنوان حسابرس و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی 94 انتخاب گردید.
3) روزنامه های‌ دنیای اقتصاد و اطلاعات به‌عنوان روزنامه‌ های کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت در سال مالی 94 انتخاب گردید.
4) حق حضور اعضای غیر موظف هیئت‌مدیره ماهیانه مبلغ 000ر500ر6 ریال (ناخالص) تصویب گردید.
5) سود نقدی هر سهم به مبلغ 240 ریال تقسیم گردید.
6) مبلغ 000ر3 میلیون ریال (ناخالص) به عنوان پاداش اعضای هیئت مدیره تقسیم گردید.

negarminavi
2015/03/28, 18:15
صورت وضعیت پورتفوی 1 ماهه منتهی به 1393/12/29 (حسابرسی نشده)

در ابتدای دوره : 148.6 درصد

در انتهای دوره : 146.2 درصد

http://up.boursy.com/uploads/2013-10/vesanat2.jpg

Aiming
2015/04/10, 19:59
فعلا توجه بازار معطوف به خودرویی ها و بانک و لیزینگه ..موج بعدی تقاضا روی سرمایه گذاری هایی خواهد بود که پورتفوی مناسب و سود سازی با کیفیتی دارند..

قیمت امروز سهم 1300 ريال.. ;)

توضیحات کلی پیرامون سهم در صفحات گذشته ..
http://forums.boursy.com/showthread.php?t=163&p=566432&viewfull=1#post566432

arad700
2015/04/13, 19:49
قیمت امروز 120 تومان شد یعنی قیمت روز 26 اسفند ماه فکر کنم وصنعت هم یه رشد از بازار طلبکاره

negarminavi
2015/04/21, 09:07
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 3 ماهه منتهی به 1393/12/29 (حسابرسی نشده)

اسفند 93 نسبت به 92 :

1- جمع درآمدها : بدون تغییر
2- سود عملیاتی : 34 درصد افزایش

3- سود خالص : 33 درصد افزایش
4- سود شناسایی شده برای هرسهم در 3 ماهه : 114 ریال

Aiming
2015/04/22, 08:01
درود

طبق برنامه زمانبندی باید سود مربوط به خودم رو پایان اردیبهشت واریز میکردند ولی گویا امروز واریز شده.. خوش حسابی کردند:D

دوستانی که مشخصات سهامداریشون رو ندادند با واحد سهام تماس بگیرند..

وحید 20
2015/05/20, 00:46
به قیمت اسمی هم رسید که ریسک پایینی داره

هرچند روند خسته کننده ای داره ولی دیگه فروش در 100 هم منطقی نیست

negarminavi
2015/07/25, 17:00
موضوع: اعلامیه پذیره نویسی عمومی

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده 1393/08/27 با توجه به افزایش سرمایهُ شرکت از مبلغ 1,500,000 میلیون ریال به‌مبلغ 3,000,000 میلیون ریال ، تعداد 621,264,308 سهم با توجه به حق تقدم استفاده شده توسط سهامداران فعلی، و با عنایت به انقضای مهلت استفاده از حق تقدم مذکور برای تحقق افزایش سرمایه بدین وسیله تعداد 53,735,692 سهم 1000 ریالی برای پذیره نویسی عمومی عرضه میگردد.
مهلت پذیره نویسی عمومی از تاریخ 1394/05/03 لغایت تاریخ 1394/06/01 و شماره حسابهای زیر جهت واریز وجوه تعیین شده ست.

شماره حساب بانک شعبه
74665459/40 ملت میدان آرژانتین

negarminavi
2015/08/21, 09:47
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 6 ماهه منتهی به 1394/03/31 (حسابرسی نشده)

خرداد 94 نسبت به 93 :

1- جمع درآمدها : 45 درصد کاهش
2- سود عملیاتی : 67 درصد کاهش

3- سود خالص : 67 درصد کاهش
4- سود شناسایی شده برای هرسهم در 6 ماهه : 75 ریال

negarminavi
2015/09/22, 16:48
موضوع: آگهی ثبت افزایش سرمایه

بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1393/08/27 افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ 1,500,000 میلیون ریال به‌مبلغ 3,000,000 میلیون ریال ( از محل مطالبات و آورده نقدی مبلغ 675000 میلیون ریال ، از محل سود انباشته مبلغ 825000 میلیون ریال ، ) در تاریخ 1394/06/30 در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

negarminavi
2015/10/23, 17:07
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 9 ماهه منتهی به 1394/06/31 (حسابرسی نشده)

شهریور 94 نسبت به 93 :

1- جمع درآمدها : 35 درصد کاهش
2- سود عملیاتی : 50 درصد کاهش

3- سود خالص : 50 درصد کاهش
4- سود شناسایی شده برای هرسهم در 9 ماهه : 146 ریال

negarminavi
2015/12/04, 10:02
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/vesanat3.jpg

negarminavi
2016/01/21, 09:06
اطلاعات و صورت‌های مالی 12 ماهه منتهی به 1394/09/30 (حسابرسی نشده)

آذر 94 نسبت به 93 :

1- جمع درآمدها : 25 درصد کاهش
2- سود عملیاتی : 12 درصد کاهش

3- سود خالص : 12 درصد کاهش
4- سود شناسایی شده برای هرسهم در 12 ماهه : 262 ریال

negarminavi
2016/01/31, 11:02
صورت وضعیت پورتفوی 1 ماهه منتهی به 1394/10/30 (حسابرسی نشده)

در ابتدای دوره : 113.52 درصد

در انتهای دوره : 124.99 درصد

جعفرزاده
2016/01/31, 12:25
سلام
وصنعت بلوک لکما را در چه تاریخی میفروشد

negarminavi
2016/02/17, 11:55
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 12 ماهه منتهی به 1394/09/30 (حسابرسی شده) شرکت سرمايه گذاري نوانديشان دنياي اقتصاد

آذر 94 نسبت به 93 :

1- فروش : 17 درصد کاهش
2- سود ناخالص : 17 درصد کاهش

3- زیان عملیاتی : 62 درصد کاهش
4- زیان خالص : 76 درصد کاهش

5- زیان محقق شده برای هرسهم در 12 ماهه : 110 ریال

negarminavi
2016/02/17, 12:26
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 12 ماهه منتهی به 1394/09/30 (حسابرسی شده) شرکت سرمايه گذاري ايران وفرانسه

آذر 94 نسبت به 93 :

1- جمع درآمدها : 68 درصد کاهش
2- تحقق زیان عملیاتی و زیان خالص

3- زیان محقق شده برای هرسهم در 12 ماهه : 202 ریال

negarminavi
2016/02/17, 14:13
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 12 ماهه منتهی به 1394/09/30 (حسابرسی شده) شرکت ترغيب صنعت ايران و ايتاليا

آذر 94 نسبت به 93 :

1- فروش : صفر
2- سود ناخالص : صفر

3- زیان عملیاتی : 16 درصد کاهش
4- تحقق سود خالص

5- سود محقق شده برای هرسهم در 12 ماهه : 360 ریال

negarminavi
2016/02/20, 14:28
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 6 ماهه منتهی به 1394/06/31 (حسابرسی شده)شرکت صنعتي آبفر

6 ماهه 94 نسبت به 93 :

1- فروش : 16 درصد کاهش
2- سود ناخالص : 71 درصد افزایش

3- زیان عملیاتی : 306 درصد افزایش
4- زیان خالص : 347 درصد افزایش

5- زیان محقق شده برای هرسهم در 6 ماهه : 342 ریال

negarminavi
2016/02/29, 11:58
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/394_5f4f2.jpg

negarminavi
2016/03/01, 11:52
صورت وضعیت پورتفوی 1 ماهه منتهی به 1394/11/30 (حسابرسی نشده)

در ابتدای دوره : 124.99 درصد

در انتهای دوره : 145.23 درصد

negarminavi
2016/03/02, 09:09
موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به 1394/09/30

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 09:00 روز شنبه مورخ 1394/12/22 درمحل سالن همايشهاي رازي واقع در تران بزرگراه شهيد همت غرب ، بين تقاطع شيخ فضل ا... نوري و شهيد چمران برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :
استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی.
تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1394/09/30
انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار
انتخاب اعضای هیئت‌مدیره
تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
تعیین پاداش هیئت مدیره
سایر موارد
توضیحات:
ساير مواردي که در صلاحيت مجمع عمومي عادي باشد .

negarminavi
2016/03/09, 10:53
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/107_aab1f.jpg

negarminavi
2016/03/12, 16:16
شركت سرمایه‌گذاری صنعت و معدن (سهامي‌عام)
نماد: وصنعت كد : 04- 99-65

موضوع : خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام

بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن(سهامی‌عام) در تاریخ 22/12/94 تشکیل شد. خلاصه تصمیمات مجمع به‌شرح ذیل می‌باشد:

1) صورت‌های مالی سال مالی منتهی به 30/09/94 شرکت مورد تصویب قرار گرفت.
2) سازمان حسابرسی به‌عنوان حسابرس و بازرس قانونی شرکت برای سال مالی 95 انتخاب گردید.
3) روزنامه های‌ دنیای اقتصاد و اطلاعات به‌عنوان روزنامه‌ های کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت در سال مالی 95 انتخاب گردید.
4) حق حضور اعضای غیر موظف هیئت‌مدیره ماهیانه مبلغ 000ر000ر7 ریال (ناخالص) تصویب گردید.
5) سود نقدی هر سهم به مبلغ 70 ریال تقسیم گردید.
6) مبلغ 500ر3 میلیون ریال (ناخالص) به عنوان پاداش اعضای هیئت مدیره تقسیم گردید.
7) اشخاص حقوقی زیر به عنوان اعضای هیئت مدیره شرکت انتخاب گردیدند:

- گروه سرمایه گذاری آتیه دماوند
- بانک صنعت و معدن
- سرمایه گذاری ایران و فرانسه
- گروه توسعه مالی مهر آیندگان
- لیزینگ صنعت و معدن

negarminavi
2016/03/14, 16:14
http://up.boursy.com/uploads/2013-10/سودسهام.jpg

negarminavi
2016/04/02, 09:44
صورت وضعیت پورتفوی 1 ماهه منتهی به 1394/12/29 (حسابرسی نشده)

در ابتدای دوره : 145.23 درصد

در انتهای دوره : 145.63 درصد

negarminavi
2016/04/17, 15:19
صورت وضعیت پورتفوی 3 ماهه منتهی به 1394/12/29 (حسابرسی نشده) شرکت سرمايه گذاري ايران وفرانسه

در ابتدای دوره : 66.50 درصد

در انتهای دوره : 92.14 درصد

negarminavi
2016/04/20, 09:56
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای 3 ماهه منتهی به 1394/12/29 (حسابرسی نشده)

اسفند 94 نسبت به 93 :

1- جمع درآمدها : 10 درصد کاهش
2- سود عملیاتی : 28 درصد کاهش

3- سود خالص : 28 درصد کاهش
4- سود شناسایی شده برای هرسهم در 3 ماهه : 82 ریال

negarminavi
2016/04/30, 15:40
صورت وضعیت پورتفوی 1 ماهه منتهی به 1395/01/31 (حسابرسی نشده)

در ابتدای دوره : 145.63 درصد

در انتهای دوره : 144.89 درصد

negarminavi
2016/05/30, 15:17
صورت وضعیت پورتفوی 1 ماهه منتهی به 1395/02/31 (حسابرسی نشده)

در ابتدای دوره : 144.89 درصد

در انتهای دوره : 150.83 درصد

negarminavi
2016/07/02, 15:07
صورت وضعیت پورتفوی 1 ماهه منتهی به 1395/03/31 (حسابرسی نشده)

در ابتدای دوره : 150.83 درصد

در انتهای دوره : 145.71 درصد

تمام
2017/06/28, 08:46
اگر وصنعت زدن زیرش و صف خریدش کردن تعجب نداره

arak_bourse
2017/06/28, 09:11
اگر وصنعت زدن زیرش و صف خریدش کردن تعجب نداره

سلام چرا تمام جان؟

تمام
2017/06/28, 09:42
سلام چرا تمام جان؟

به خاطر حق تقدمش
..............................
در ضمن خود وصنعت هم با حدودا 55% از ناوش داره معامله میشه که باید به 80% افزایش پیدا کنه
یعنی حدودا 150 تومان برای وصنعت هدف گذاری شده

تمام
2017/06/30, 20:59
کل حق تقدم شناور وصنعت 100 میلیون برگه است
یعنی با 800میلیون تومان تمامش جمع میشه
حق تقدم 8 تومانی وصنعت رو یه جا یاداشت کنید تا آخر ماه مجدد بهش نگاه کنیم
و ببنیم بازار چقدر در فروش حق تقدم 8 تومانی اشتباه کرده

arak_bourse
2017/07/01, 08:48
کل حق تقدم شناور وصنعت 100 میلیون برگه است
یعنی با 800میلیون تومان تمامش جمع میشه
حق تقدم 8 تومانی وصنعت رو یه جا یاداشت کنید تا آخر ماه مجدد بهش نگاه کنیم
و ببنیم بازار چقدر در فروش حق تقدم 8 تومانی اشتباه کرده

تمام جان میشه بعدش فروختش یا باید نگهداریم تا تبدیل به سهم بشه>
ت

تمام
2017/07/01, 12:19
تمام جان میشه بعدش فروختش یا باید نگهداریم تا تبدیل به سهم بشه>
ت

من امروز 75 ریال خریدم البته کلا 2.3میلیون بیشتر معامله نشد
اما به نظر من کسی که در این قیمتها میخره تا ماه آینده میتونه در محدود 20تومان بفروشه
نماد اصلی وصنعت هم اینقدر در منفی کم حجم معامله میشه که کاملا مشخصه کسی میلی به فروش در منفی نداره و خریدار باید بالاتر بشینه

بابک 52
2018/01/31, 20:58
کارگزاری و صرافی متعلق به سرمایه گذاری صنعت و معدن به فروش رفت

?️شرکت رفاه اندیش سرمایه انسانی صنعت ومعدن به عنوان برنده مزایده سهام شرکت شبکه صرافی صنعت ومعدن
?️ شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران (سهامی عام) به عنوان برنده مزایده سهام شرکت کارگزاری بانک صنعت ومعدن معرفی گردیدند.

بابک 52
2018/02/06, 13:59
/

orumbourse
2018/09/10, 12:17
فردا پس فردا مقاومت خیلی مهم 135 تومن شکسته میشه و پس از 4 سال میره بالای 135 تومن.

فراتحلیل
2019/05/24, 15:46
تا پایان اردیبهشت حدود 65 تومان سود محقق کرده است و تا پایان سال مالی حدود 80 تومان سود میسازد ، قیمت این سهم در آینده نزدیک خاطره خواهد شد.
گزارشی که فردا شرکت روانه کدال میکند موید عرایض بنده خواهد بود.

فراتحلیل
2019/05/27, 16:16
گزارش ماهانه وصنعت فردا منتتشر میشه و طبق شنیده ها در اردیبهشت حدود سهمی 27 تومان سود ساخته است و مجموعا در 9ماهه 63 تومان سود محقق شده است.

فراتحلیل
2019/06/10, 08:44
دوستان نیم نگاهی به وصنعت داشته باشید ، 9 ماهه 75 تومن ساخته و 12 ماهه 90 تومن میسازه ، پی بر ای سهم الان کمتر از 2.5 هستش

فراتحلیل
2019/06/18, 09:59
وصنعت به نظر میاد حرکتش رو شروع کرده
وصنعت سهیم با پی بر ای 2

mohsen kaveh
2019/06/18, 11:02
وصنعت به نظر میاد حرکتش رو شروع کرده
وصنعت سهیم با پی بر ای 2

نمیدونم چه اصراری داشتن رنج منفی بزنند روی سهم.دیروز تا صف فروش 207 هم سهمو بردن.

فراتحلیل
2019/06/18, 17:06
گزارش فوق العاده وصنعت با پوشش سود 65 تومان در عملکرد 9 ماهه

https://codal.ir/Reports/Decision.aspx?LetterSerial=fSqHKvIyqlNIvxiMp%2Bcpd A%3D%3D&rt=2&let=6&ct=0&sheetId=1

نادر کاظمی
2019/07/02, 10:56
به کم وصنعت خریدم
بیاد ۲۰۰ باز بخرم

mohsen kaveh
2019/07/02, 12:01
شیران یک ماهه داره روی سهم رنج منفی میزنه بالای ده میلیون رو حدود 213 تومان داد . بعدش اومده غدام روی سقف قیمت خریده . بعنی همچین شرکتهایی داریم . این کار عین مصداق کثافت کاریه ولی خب باید همه چیزمون به هم بیاد

mrouzbehi
2019/07/02, 12:53
خوراک دام چربطی به شیران داره من موندم این سهم با سود غیر عملیاتی اومد بالا اینم رفته خریده

orumbourse
2020/03/16, 22:15
شش ماهه 66 تومن سود ساخته 210 درصد افزایش نسبت به دوره مشابه سال قبل.
126تومن هم از فروش شکلر سود کرده که در گزارش نه ماهه میاد سرجمع سودش به 192 تومن میرسه.
اون وقت امروز 550 تومن معامله شد!!!

orumbourse
2020/03/17, 09:50
فقط 132 تومن سود انباشته داره.
محدوده 480 تا 500 تومن محدوده حمایتی قویی هست.

orumbourse
2020/03/17, 11:51
....

orumbourse
2020/03/18, 09:53
شش ماهه 66 تومن سود ساخته 210 درصد افزایش نسبت به دوره مشابه سال قبل.
126تومن هم از فروش شکلر سود کرده که در گزارش نه ماهه میاد سرجمع سودش به 192 تومن میرسه.
اون وقت امروز 550 تومن معامله شد!!!

رنج های مثبت زده شد و صف خرید 60 میلیون حجمی در 578 تومن چیده شد.
فکر میکنم حداقل 800 تومن رو شاخشه.البته اهداف بالاست.
قیمت کم ریسکی داشت.

بابک 52
2020/03/18, 09:58
بررسی سهام سرمایه گذاری ها

سهام سرمایه گذاری را برای استحضار دوستان و بر اساس P/E آنها مرتب و SORT کرده ام.

دو تا از برترین سهام وصنعت و وسکاب می باشند . هر دو حتی حجم مبنا را هم توی 21 دی ماه که دامنه نوسان 2 درصد بود و صفهای میلیونی خرید را شاهد بودیم، پرنکرده اند!

البته ارزش خالص دارایی ها (NAV) ، بسیار در قیمت سهام شرکتهای سرمایه گذاری تعیین کننده می باشد.

وصنعت به دلیل افزایش سرمایه در حال اقدام و کمترین P/E در گروه قابل توجه هست.

وسکاب به دلیل کمترین P/E در گروه به عنوان دومین سهم قابل توجه هست.ضمن آنکه در این سهم فروش ملک عاطفی هم مطرح هست . وسکاب در صورت فروش ملک عاطفی قیمتهای بالای 600 تومان را میتواند لمس کند . به ازای هر سهم در صورت فروش ملک عاطفی فقط 100 تومان می سازد و خودش هم 50 تومان سود می سازد که جمعا" 150 تومان می شود و با یک پی بر ای حداقل 4 ، قیمت آن بالای 600 تومان خواهد شد . در صورت فروش ملک عاطفی NAV این سهم به شدت متحول خواهد شد و با قیمتهای زیر 600 تومان خداحافظی خواهد کرد.

http://uupload.ir/files/6lso_%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87_%DA%AF%D 8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C_%D9%87%D8%A7_001.jpg

خرید از صف فروش وصنعت !!!

آخه وصنعت 800 تومنی رو داری رو 530 می فروشی که چی بشه !!!

وصنعت روی 305 تومن در تاریخ 21 دی ماه معرفی شد

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3893&page=17&p=803168#post803168 (http://forums.boursy.com/showthread.php?t=3893&page=17&p=803168#post803168)

66 میلیون تا به اینجا صف خرید وصنعت !!

بعد داشتند دیروز تو 530 تو صف فروش می فروختند!!!

ممنون از شما فروشندگان عزیز

وصنعت زیر 800 تومن فروشی نیست

ولصنم هم اگه وصنعتشو توی این قیمتها بفروشه اشتباه محض می کنه!!

orumbourse
2020/03/18, 10:01
66 میلیون تا به اینجا صف خرید وصنعت !!

بعد داشتند دیروز تو 530 تو صف فروش می فروختند!!!

ممنون از شما فروشندگان عزیز

وصنعت زیر 800 تومن فروشی نیست

ولصنم هم اگه وصنعتشو توی این قیمتها بفروشه اشتباه محض می کنه!!

چطوری بابک عزیز؟
میگم خدا کنه ولصنم،وصنعت ها رو بالاتر بفروشه.هر روز خرد خرد نفروشه.اون طور که من میبینم این وصنعت هوای حداقل 800 تومن داره بهتره ولصنم کمی صبر کنه و بالاتر بفروشه تا سودش بیشتر شه.

بابک 52
2020/03/18, 10:15
چطوری بابک عزیز؟
میگم خدا کنه ولصنم،وصنعت ها رو بالاتر بفروشه.هر روز خرد خرد نفروشه.اون طور که من میبینم این وصنعت هوای حداقل 800 تومن داره بهتره ولصنم کمی صبر کنه و بالاتر بفروشه تا سودش بیشتر شه.

به به سجاد خان مهربان و دوست داشتنی

خیلی خیلی مخلصم قربان

قطعا باید همینطور بشه ایشالله

الان یه پیگیری با امور مالی شرکت میکنم البته اگه باشند !!

واقعا نوشته های شما به من که انرژی مثبت میده

خدا شاهده شما توی هر سهمی باشید داشتن اون سهم نعمته

و البته داشتن شما نعمت بسیار بسیار بزرگتر برا ی بنده و همه اعضاء محترم و مهمانان

یه خواهشی هم ازتون داشتم به عنوان یه برادر بزرگتر :

البته قبول دارم باید خیلی جاها جواب طرف رو بدهید که پررو نشوند

ولی یه سری افراد کلاً شخصیتشان همین هست

بهتر است با چنین افرادی بحث و جدل نکنید

شما در جریانید که کاربر علیرضا حسنی آیدی های مختلفی توی وبسایت همسایه " تالار بورس " داره که به علت توهین و بی ادبی و گزارش همه اعضاء ، یه سری آیدی هاشو بستند . حتی توی همین سایت هم مسدود شده بوده . شما یک نفر را به بنده معرفی کنید که از طرز بیان و نحوه نوشتاری ایشون خوشش بیاد!! آقا بی ادبی هم حدی داره!!

و به نظر من باید چنین افرادی آی پی اینترنتشون بن بشه !! که اصلا نتونن هیچ آِیدی دیگری هم بسازند!!

مخالف بودن با صحبتهای دیگران خیلی هم خوبه

ولی طرز بیان مهم هست! بشین با بتمرگ هر دو یه معنی می دهند!! ولی وقتی طرف شخصیتش در همین حده ، بهتره کلا بیخیالش بشید

من تعجب کردم که شما پای یک سری از پستهای چنین فردی را حتی لایک زدید!!!

orumbourse
2020/03/18, 10:21
به به سجاد خان مهربان و دوست داشتنی

خیلی خیلی مخلصم قربان

قطعا باید همینطور بشه ایشالله

الان یه پیگیری با امور مالی شرکت میکنم البته اگه باشند !!

واقعا نوشته های شما به من که انرژی مثبت میده

خدا شاهده شما توی هر سهمی باشید داشتن اون سهم نعمته

و البته داشتن شما نعمت بسیار بسیار بزرگتر برا ی بنده و همه اعضاء محترم و مهمانان

یه خواهشی هم ازتون داشتم به عنوان یه برادر بزرگتر :

البته قبول دارم باید خیلی جاها جواب طرف رو بدهید که پررو نشوند

ولی یه سری افراد کلاً شخصیتشان همین هست

بهتر است با چنین افرادی بحث و جدل نکنید

شما در جریانید که کاربر علیرضا حسنی آیدی های مختلفی توی وبسایت همسایه " تالار بورس " داره که به علت توهین و بی ادبی و گزارش همه اعضاء ، یه سری آیدی هاشو بستند . حتی توی همین سایت هم مسدود شده بوده . شما یک نفر را به بنده معرفی کنید که از طرز بیان و نحوه نوشتاری ایشون خوشش بیاد!! آقا بی ادبی هم حدی داره!!

و به نظر من باید چنین افرادی آی پی اینترنتشون بن بشه !! که اصلا نتونن هیچ آِیدی دیگری هم بسازند!!

مخالف بودن با صحبتهای دیگران خیلی هم خوبه

ولی طرز بیان مهم هست! بشین با بتمرگ هر دو یه معنی می دهند!! ولی وقتی طرف شخصیتش در همین حده ، بهتره کلا بیخیالش بشید

من تعجب کردم که شما پای یک سری از پستهای چنین فردی را حتی لایک زدید!!!

درود

ولله من نمیشناختمش.جدیدا با رفتار ایشون آشنا شدم.
مرسی عزیز

negarminavi
2020/04/22, 15:57
در مورد وصنعت حرف و حدیثهای زیادی شنیده میشه !

از دوستانی که سهامدار این شرکت هستن کسی اطلاعاتی از تحولات شرکت داره یا بررسی کرده ارزش ذاتی سهم و پرتفوی بورسی و غیربورسی این شرکت رو؟

رادین1
2020/04/25, 08:10
به زودی صف خرید خواهد شد !

و البته شد/:.rolleyessmileyani

رادین1
2020/04/26, 08:29
امروز فرصت ورود داد برای آنانکه می خواهند وارد شوند!

نکته ای که در این روها باید توجه داشت حجم مبناست . برخی از سهمها هر روز صف خرید هستند اما این فایده ای به حال سهامدار خرد ندارد چون حجم مبنا اگر پر نشود از 5 درصد خبری نیست . وصنعت حجم مبنایش پر می شود . احتمال زیاد به زودی صف خریدش چیده خواهد شد .

رادین1
2020/04/26, 10:14
منظر صف خریدش هستیم! کجایند منفی فروشان پس فردا!

sooroosh1315
2020/09/14, 13:44
منظر صف خریدش هستیم! کجایند منفی فروشان پس فردا!
بعد از 33 درصد افزایش سرمایه

https://rahavard365.com/analysis/21538736/image

رادین1
2022/12/04, 09:57
به نظرم پتانسیل رشد دارد و قابل بررسی است . ضمن اینکه از اصلاح های سنگین هم به دور است .

رادین1
2022/12/07, 09:40
این سهم p بر e سه و نیم دارد! کل شناور سهم 18 درصد است .

رادین1
2022/12/18, 09:50
گر صبر کنی صف خرید 7 درصدی هم خواهی دید ! سهم با این سودآوری مفت اندر مفت است .