PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مطب دکتر مهربان

Captain Nemo
2012/05/01, 00:21
سلام بر همه دوستان

با اجازه مهربان عزیز
این تاپیک را ایجاد نمودم تا چنانچه دوستان سوالی داشتند از مهربان عزیز
بپرسند ... ویزیت هم رایگان است ...

Captain Nemo
2012/05/01, 00:56
دکتر جان
اینجا را هم کنار شیفت شبها تو برنامه داشته باش ...
ماشاا... که لپ تاپ و گوشی اچ تی سی و ... همه چی مهیاست ...
گفتم که یکدفعه به غیبت صغری نری مثل دفعه قبل ...

مهربان
2012/05/01, 06:38
....با تشکر از دوست خوبم سید رضای عزیز....من در کنار دوستان خوب این مرزو بوم اهورایی هستم....البه بیشتر به سوالات فنی پاسخ میدم.....درمان قلب شکسته....اخرین متدهای جوش دادن رابطه های نیمدار....نسخه های جادو جنبلی برای زیاد کردن مهر همسر....:d

bahary
2012/05/01, 07:32
دکتر جان تخصص ویژه پزشکی را هم بفرمایید تا سوالات بی ربط پرسیده نشود.

Captain Nemo
2012/05/04, 23:56
سلام
عموی من سکته کرده و در بیمارستان نیکان اقدسیه بستری هست
بار اول که میخواستم برم ملاقات هیچ کس بلد نبود آدرسش کجاست ...
وقتی رسیدم جلوی بیمارستان اگر تابلوی بیمارستان را نمیدیدم باورم
نمیشد که اینجا بیمارستانه .... بیشتر به هتل شباهت داشت ....
خلاصه وقتی وارد این هتل سوپر لوکس شدم صحنه هایی دیدم که
باورش سخت بود ... خلاصه راست گفتن که ایران بهشت پولدارهاست ...
البته سوء تفاهم نشه نه من پولدارم ... نه عموی بنده ....
پسر عموی بنده ساکن کاناداست ... کمی دست و دلبازی کرده برای باباش ...
البته خدا خیرش بده .... جالب بود تجهیزات پزشکی اینجا رو قبلا من جای دیگری
ندیده بودم ... اطاق بیمار ها مجهز به دوربین مدار بسته و رسیور ماهواره و مبل و
تا دلتون بخواد پرستاران کمر باریک و مودب با لباس ها و آرایش متحد الشکل ...
ادم دلش نمیخواست بره بیرون ... دم در هم نگهیان ما را تا توی پله ها بدرقه نمود
بلوتوث گوشیمون هم روشن بود و کلی پیغام و پسغام از طرف مدیر و سوپروایزر بخش
بهمون رسید ....
جلل الخالق ....
راستی میگن پول خوشبختی نمیاره ولی به نظرم بدبختی هم نمیاره واسه آدم ....

FENCER
2012/05/05, 21:19
دیروز رفتم دندونپزشکی اونقدر بی حسی زد دکتر تا نشیمن گاهــمم بی حس شد
یه چشمم اصلا" نمی دید ، دست راستم کرخت شده بود ، کلا قطع نخاع شدم
اما دندونم هنــــــــــوز حس داشت :-<

FENCER
2012/05/05, 22:09
سلام
عموی من سکته کرده و در بیمارستان نیکان اقدسیه بستری هست .

کاپیتان رضا ، عمو بهتر شدن شکر خدا ؟

Captain Nemo
2012/05/06, 08:18
کاپیتان رضا ، عمو بهتر شدن شکر خدا ؟

درود بر شمشیر باز عزیز
خوبه خدا رو شکر
میخواستم دوباره برم هتل 5 ستاره هم ملاقات عمو جان و پرستاران محترم .... که گفتند مرخص شده ...
البته این عموی ما متولد 1300 هست ...
خدا همه بیماران و گرفتاران این مرز و بوم را شفا عنایت کند ...
با سپاس از شما

FENCER
2012/05/06, 21:59
میخواستم دوباره برم هتل 5 ستاره هم ملاقات عمو جان و پرستاران محترم .... که گفتند مرخص شده .

آخ آخ حیف شده :d

Captain Nemo
2012/05/06, 22:25
آخ آخ حیف شده :d

بله فنسر جان
متاسفانه یا خوشبختانه عمو جان مرخص شدند ...
کلا هر جا رفتم به همه گفتم دوراز جون هر که مریض شد فقط
بره بیمارستان نیکان اقدسیه ....
مرده بره اون تو زنده و سرحال بر میگرده ...

http://forums.boursy.com/imported/2012/05/65.gif

http://forums.boursy.com/imported/2012/05/66.gif
http://www.msnrules.com/emoticons/orange-smiley/hold-hand.gif

Captain Nemo
2012/05/06, 22:41
مهرداد جان
شرمنده فکر کنم فردا از اداره اماکن بیان در مطبت را پلمب کنند ...
اگه پلمب شد غمت نباشه خودم اداره اماکن خیابون نیلوفر آشنا
گردن کلفت دارم ... سریع فک پلمب میکنند برامون ...

بابک 52
2012/05/29, 21:23
این هم یه خبر بد برای جناب دکتر :D ;) :(
احتمال بیکار شدن ۵۰ هزار پزشک با اجرای طرح پزشک خانواده

http://www.iranianuk.com/db/pages/2012/05/29/015/zimg_001_14.jpg
بیژن گودرزی، رئیس مجمع عمومی نظام پزشکی، هشدار داد که اجرای «طرح پزشک خانواده» دولت احمدی نژاد می تواند منجر به بیکار شدن ۵۰ هزار پزشک شود.

آقای گودرزی در گفتگویی با خبرگزاری ایلنا که روز سه شنبه منتشر شد، گفت: «اگر در طرح پزشک خانواده، دو هزار و ۵۰۰ نفر جمعیت زیر نظر یک پزشک قرار بگیرند این طرح فقط میتواند ۳۰ هزار پزشک عمومی را به کار گیرد و از جمع ۸۰ هزار پزشک عمومی کشور، ۵۰ هزار نفر بیکار خواهند شد.»
سخنان رئیس مجمع عمومی نظام پزشکی در حالی بیان می شود که حسن امامی رضوی، معاون درمان وزارت بهداشت ایران، اخیرا در مورد طرح پزشک خانواده به خبرگزاری ایرنا گفت: «این طرح از خرداد ماه با اجرای طرح استقرار پزشکان ، ثبت نام از آنها و انعقاد قرارداد سازمان های بیمهگر در کشور کلید می خورد و از شهریور ماه امسال نیز با اجرای طرح ارجاع خانواده ها به این پزشکان به طور رسمی فعالیت خود را آغاز می کند.»
وی افزود: «در این طرح برای هر پزشک بین ۵۰۰ تا دو هزار و ۵۰۰ بیمار در نظر گرفته شده که با احتساب این موارد، بین ۲۵ تا ۳۰ هزار پزشک برای اجرای کامل طرح پزشک خانواده نیاز است.»
بیژن گودرزی روز سهشنبه با انتقاد از این طرح گفت «وقتی که دو هزار و ۵۰۰ نفر جمعیت زیر نظر یک پزشک قرار بگیرند بیمارها خیلی سطحی و سریع دیده میشوند، کیفیت کار پایین میآید و خدمات خوبی به مردم داده نمیشود.»

بیژن گودرزی با بیان اینکه برخورد عجولانه و شتابزده با اجرای برنامه پزشک خانواده ممکن است چالشهای زیادی را به وجود آورد، افزود: «در طرح پزشک روستا ابتدا گفته شد که مردم فرانشیزی پرداخت نمیکنند اما بعد گفتند که ۱۰درصد باید فرانشیز بدهند، حال باید پرسید وقتی طرح کوچکی را که پایلوت محسوب میشد نتوانستند بدون فرانشیز اجرا کنند چطور میتوانند آن را در طرح بزرگتری به مرحله اجرا درآورند.»

مهربان
2012/06/14, 09:59
...با عرض سلام حضور دوستان عزیزم...از امروز هر سوالی که درباب مسایل بهداشتی و درمانی هست بنده در حد دانش و بضاعتم جواب
گو هستم و یا از جای دیگه و یا مشورت با بقیه دوستان در اختیار عزیزان قرار میدم...

ماهور
2012/06/14, 10:19
آقای دکتر
تو تابستان سفیدی چشمام یه کم به زردی می زنه؛چرا؟

MOSTAFAVI
2012/06/14, 10:44
سلام فکر کنم اگه همه دوستان عنوان شغلیشون رو بگن ، می تونیم کلی از هم استفاده کنیم و سود ببریم

مهربان
2012/06/14, 11:41
آقای دکتر
تو تابستان سفیدی چشمام یه کم به زردی می زنه؛چرا؟

..سلام خانم ماهور...من فکر میکنم شما مبتلا به یه نقص انزیمی در کبد هستید که فرد رو دچار بیماری بنام ژیلبرت میکنه که خطرناک نیست و اتوزومال مغلوبه و فقط در موارد استرس روزه و گرسنگی بیماری کمی انزیمهای کبدی بالا میره که ردش در قسمت سفید چشم دیده میشه....مشکل خاصینیست و احتیاج به درمانی نداره....حالا اگر مطلب دیگه هم هست و یا شرح حال کاملتری بدید میتونیم بیشتر ه هدف تشخیصی و درمانی نزدیک بشیم....

بابک 52
2012/06/14, 12:38
سلام فکر کنم اگه همه دوستان عنوان شغلیشون رو بگن ، می تونیم کلی از هم استفاده کنیم و سود ببریم

با سلام و عرض ادب

جناب دکتر مهربان دوست داشتنی

ببخشید من تو تاپیک شما جواب این دوست عزیزمون رو میدم

در تاپیک زیر اکثر اعضاء خودشون رو معرفی کردند
http://forums.boursy.com/showthread.php?1569-quot-quot-%D8%B4%D8%BA%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C-%D8%A8%DA%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D9%87%D8%9F%D8%9F%D8%9F-quot-quot

موفق و سلامت و در پناه حق باشید

دکتر راستی ویزیت هم میگیری؟ نکنه بابت ویزیت باید سهمهای خوب معرفی کنیم :D

salehiar
2012/06/14, 14:31
سلام دکتر.من همیشه خسته ام!!جدی میگم حتی وقتی از خواب هم بیدار میشم بازم خمیازه میکشم.همیشه حتی وقتی سر کارم نمیرم و تعطیل هستم انگار همین الان کارم تموم شده و خستگی تو بدنم هست /:) یکی گفت برو هجامت کن.به نظر شما دلیلش چیه؟ضمنا معتادم نیستم.فکر بد نکنین یهو...!!!!!

ماهور
2012/06/14, 20:02
آقای دکتر کف پاهم هم اغلب داغه
به خصوص تابستونا

salehiar
2012/06/15, 13:05
سلام دکتر.من همیشه خسته ام!!جدی میگم حتی وقتی از خواب هم بیدار میشم بازم خمیازه میکشم.همیشه حتی وقتی سر کارم نمیرم و تعطیل هستم انگار همین الان کارم تموم شده و خستگی تو بدنم هست /:) یکی گفت برو هجامت کن.به نظر شما دلیلش چیه؟ضمنا معتادم نیستم.فکر بد نکنین یهو...!!!!!
دکتر کجائین پس؟!یه فکری به حال این خستگی من بکنید زودتر.میترسم اخرش هلاکم کنه تموم شدن دوره احمدی رو نبینم /:) .

مهربان
2012/06/19, 21:01
..در اسرع وقت به سوالات هردو عزیز جوابم میدم...فعلا زنده بمونید....خواهشا...

قاتل بروسلی
2012/06/20, 12:05
دکتر استعلاجی هم بخوایم برامون مینویسی؟ :d

FENCER
2012/07/08, 17:16
این دکنر که کرکرش همیشه پائینه

FENCER
2012/08/22, 23:13
روز پزشک، روز قدردانی از مدد این دستان مهربان و دوستدار سلامت جامعه گرامی باد . . .

این روز رو خدمت عزیزانم ،مهرداد و فرزاد گل تبریک میگم

طيب
2012/08/24, 11:25
باسلام وعرض ادب

دکتر جان خدارو شکر بنده سالم هستم ولی توهمسایگی :dیه مریض داریم لطفا نسخه ایشون رو بنویسید تا دردش درمان بشه

=))=))=))

.
.
دیشبی یه سر رفتیم بخش ازاد دیدم یکی از این ورپریده های بخش ازاد یه دونه عکس از این خواهر بسیجیا گذاشته بود( به تمام معنا هلو یعنی یه چیزی میگم یه چیزی میشنوین ها) از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون همچین یه هوا گوشه دل ما رو تکون داد این ابجیمون یه چیزی در حدود پنج پنج ونیم ریشتر همچین قشنگ لرزشه رو حس کردم . من احمق اومدم دست به دامن حاج علی شدم گفتیم شاید شماره ای چیزی ازش داشته باشه ما هم بچه روستایی ساده به جای اینکه به حاج علی پیغام خصوصی بدم قضیه رو تو بخش ازاد مطرح کردیم. الان رفتم میبینم 10 نفر خاطر خواه پیدا شده واسه طرف.
ولی خودمونیم بچه های بورکس هم خیلی بیمعرفتین ها. بابا زمونی که ما جوون بودیم وقتی یکی از بچه ها میخواست مخ بزنه کل کلاس که چه عرض کنم کل دبیرستان بسیج میشدیم تموم کوچه های محل نگهبانی میدادیم تا دوستمون راحت مخ بزنه حالا این بیمعرفتا دارن میبینن ما بعد از 39 سال معذبی یه بار خاطر خواه شدیم همه بسیج شدن سوژه ما رو از دستمون در بیارن.ای تف تو روحتون.
البته اشتباه از من بود دست به دامن حاج علی شدم. این حاج علی هم که وقتی لازمش نداریم مثل الم یزید بالا سرمونه وقتی لازمش داریم معلوم نیست کدوم گوریه.
باید دست به دامن عمو مخبر میشدم. به جان خودم به عمو مخبر میگفتم خاطر خواه شدم همون دیشبی شماره که هیچ خود طرف رو نصف شبی برمیداشت میاورد مشهد همون دیشب بالا سر اقا کار رو تموم میکردیم الان طرف داشت تو آشپزخونه قرمه سبزی درست میکرد.ای خاک بر سر من احمق کنن بعد از 39 سال هنوز کارامو نمیفهمم.
..
.
.
دقت کردین بسیج هم دچار یه تحول بنیادین شده ها. بسیجیای الان کجا بیسجیای زمان ما کجا؟ اون موقع که ما دانشجو بودیم دور و برمون پر خواهر بسیجی بود دیگه همه شون ماشالله ابروها 3 سانت پهن سبیلا از بنا گوش در رفته چشا گرازی همچین نیگات میکردن زهرت آب میشد . یه خواهر بسیجی تو محوطه دانشگاه قدم میزد همه فرار میکردن الان ادم اینا رو میبینه دوس داری الکی بری ازشون ادرس بپرسی همینجور الکی. به جان خودم اگه یه روز یکی از همین خواهرا بیاد در خونه ما بگه ممد اقا میای بریم راه پیمایی میگم نوکرتم هستم به مولا چرا نیام؟
شرمنده همه تونم ولی تصمیم گرفتم برم بسیجی بشم.
.
.
.
حاج علی
حاج علی خدا لعنتت کنه باز کدوم گوری هستی؟
یه دونه فرم بسیج واسه من ایمیل کن الان پرش کنم عکس اسکن شده هم دارم واست پر میکنم میفرستم دست ما رو تو یکی از همین پایگاها بند کن تا عمر دارم نوکریتو میکنم. حالا اون بالا مالاها هم جا نبود اشکال نداره همین پایین راه آهن شوش باقر اباد میدون خراسون هر جا جا داشت من میام. هیچ جا جا نبود میرم خاتون اباد دیگه.
ضامن هم خواستی 10 تا واست میارم. هر کاری هم باشه میکنم چایی میریزم طی میکشم پایگاهو جارو میکنم. فقط دست ما رو تو یکی از پایگاهات بند کن. جبران میکنم به مولا. دمت گرم.

طيب
2012/08/24, 11:35
خدا هیچکسی رو به این درد گرفتار نکنه تا محتاج این دکتر نشه :d

کریم مهدوی
2012/08/24, 12:35
خدا هیچکسی رو به این درد گرفتار نکنه تا محتاج این دکتر نشه :d

ای گل گفتی طیب خان :d

یاشا

Captain Nemo
2012/09/27, 01:41
گاو ما ما می کرد

گوسفند بع بع می کرد

سگ واق واق می کرد

و همه با هم فریاد می زدند حسنک کجایی

شب شده بود اما حسنک به خانه نیامده بود. حسنک مدت های زیادی است که به خانه نمی آید.

او به شهر رفته و در آنجا شلوار جین و تی شرت های تنگ به تن می کند.

او هر روز صبح به جای غذا دادن به حیوانات جلوی آینه به موهای خود ژل می زند.

موهای حسنک دیگر مثل پشم گوسفند نیست چون او به موهای خود گلت می زند.

دیروز که حسنک با کبری چت می کرد . کبری گفت تصمیم بزرگی گرفته است.

کبری تصمیم داشت حسنک را رها کند و دیگر با او چت نکند چون او با پتروس چت می کرد.

پتروس همیشه پای کامپیوترش نشسته بود و چت می کرد.

پتروس دید که سد سوراخ شده اما انگشت او درد می کرد چون زیاد چت کرده بود.

او نمی دانست که سد تا چند لحظه ی دیگر می شکند. پتروس در حال چت کردن غرق شد.

برای مراسم دفن او کبری تصمیم گرفت با قطار به آن سرزمین برود اما کوه روی ریل ریزش کرده بود .
ریزعلی دید که کوه ریزش کرده اما حوصله نداشت . ریزعلی سردش بود و دلش نمی خواست لباسش را در آورد .
ریزعلی چراغ قوه داشت اما حوصله درد سر نداشت. قطار به سنگ ها برخورد کرد و منفجر شد . کبری و مسافران قطار مردند.
اما ریزعلی بدون توجه به خانه رفت. خانه مثل همیشه سوت و کور بود . الان چند سالی است که کوکب خانم همسر ریزعلی مهمان
ناخوانده ندارد او حتی مهمان خوانده هم ندارد. او حوصله ی مهمان ندارد. او پول ندارد تا شکم مهمان ها را سیر کند.

او در خانه تخم مرغ و پنیر دارد اما گوشت ندارد
او کلاس بالایی دارد او فامیل های پولدار دارد.

او آخرین بار که گوشت قرمز خرید چوپان دروغگو به او گوشت خر فروخت . اما او از چوپان دروغگو گله ندارد چون دنیای ما خیلی چوپان دروغگو دارد به

همین دلیل است که دیگر در کتاب های دبستان آن داستان های قشنگ وجود ندارد .....

مندی
2013/04/29, 23:39
از این به بعد میتونین سوالای پزشکیتونو از دکتر مندی بپرسین ...:D

یالا ..خانم منشی ...:x

اولین مریضو بفرس تو...

313
2013/04/29, 23:49
گاو ما ما می کرد

گوسفند بع بع می کرد

سگ واق واق می کرد

و همه با هم فریاد می زدند حسنک کجایی

شب شده بود اما حسنک به خانه نیامده بود. حسنک مدت های زیادی است که به خانه نمی آید.

او به شهر رفته و در آنجا شلوار جین و تی شرت های تنگ به تن می کند.

او هر روز صبح به جای غذا دادن به حیوانات جلوی آینه به موهای خود ژل می زند.

موهای حسنک دیگر مثل پشم گوسفند نیست چون او به موهای خود گلت می زند.

دیروز که حسنک با کبری چت می کرد . کبری گفت تصمیم بزرگی گرفته است.

کبری تصمیم داشت حسنک را رها کند و دیگر با او چت نکند چون او با پتروس چت می کرد.

پتروس همیشه پای کامپیوترش نشسته بود و چت می کرد.

پتروس دید که سد سوراخ شده اما انگشت او درد می کرد چون زیاد چت کرده بود.

او نمی دانست که سد تا چند لحظه ی دیگر می شکند. پتروس در حال چت کردن غرق شد.

برای مراسم دفن او کبری تصمیم گرفت با قطار به آن سرزمین برود اما کوه روی ریل ریزش کرده بود .
ریزعلی دید که کوه ریزش کرده اما حوصله نداشت . ریزعلی سردش بود و دلش نمی خواست لباسش را در آورد .
ریزعلی چراغ قوه داشت اما حوصله درد سر نداشت. قطار به سنگ ها برخورد کرد و منفجر شد . کبری و مسافران قطار مردند.
اما ریزعلی بدون توجه به خانه رفت. خانه مثل همیشه سوت و کور بود . الان چند سالی است که کوکب خانم همسر ریزعلی مهمان
ناخوانده ندارد او حتی مهمان خوانده هم ندارد. او حوصله ی مهمان ندارد. او پول ندارد تا شکم مهمان ها را سیر کند.

او در خانه تخم مرغ و پنیر دارد اما گوشت ندارد
او کلاس بالایی دارد او فامیل های پولدار دارد.

او آخرین بار که گوشت قرمز خرید چوپان دروغگو به او گوشت خر فروخت . اما او از چوپان دروغگو گله ندارد چون دنیای ما خیلی چوپان دروغگو دارد به

همین دلیل است که دیگر در کتاب های دبستان آن داستان های قشنگ وجود ندارد .....
بسیار جالب بود در ضمن زیبایی آدم رو به خنده و گریه با هم مشغول میکند
ای کاش اسم نویسنده های تکه های خوبتون یا اشعارتون رو بگذارید دوستان .

مندی
2013/05/11, 22:11
خدا همه مریضان رو خصوصاً پدر دوست خوبم مهربان رو هر چه زودتر شفا بده .. [-o<

اللهم اَشفِ کل مریض ..آمین[-o<

مندی
2013/05/13, 22:55
اینجا محیط خلوتیه .. اینجور جاها رو دوس دارم ...آرامش ..سکوت ....وزش نسیم ملایم ....صدای شرشر آب .....سایه درخت ....صدای شاخه های درخت .... صدای دارکوب ... خرگوش بازیگوش ...آغوش گرم ...

بزودی این تاپیک خانه ی مندی خواهد شد.....

خودشکوفا
2013/05/14, 00:21
جناب دکتر تبریک عرض میشه مطب نو...<:-p
زودتر می فرمودید با کیک و شیرینی خدمت می رسیدیم...:">
حالا چه تخصصصی داری شما؟؟:-/

Captain Nemo
2013/05/14, 02:14
سلام

این روز ها که بازار در تب و تاب ریزش گرفتار شده گفتم شاید بد نباشه که این تاپیک در بخش اصلی بیاد ...
البته امیدوارم هیچ کس بیمار نشه و کارش به دکتر و بیمارستان نکشه ... آنهم با این گرانی سرسام آور ...
به هر حال می توانیم از وجود دکتر مهربان بیشتر استفاده ببریم .

مهربان
2013/05/14, 18:10
اینجا محیط خلوتیه .. اینجور جاها رو دوس دارم ...آرامش ..سکوت ....وزش نسیم ملایم ....صدای شرشر آب .....سایه درخت ....صدای شاخه های درخت .... صدای دارکوب ... خرگوش بازیگوش ...آغوش گرم ...

بزودی این تاپیک خانه ی مندی خواهد شد.....
....اولین مریضش که باید بستری بشه خودتی....
....دوستان و عزیزانی که در فروم بورسی فعالیت دارند....
...هر گونه سوال و مشکل پیرامون مسایل بهداشتی و درمانی داشتید بنده در خدمتتون هستم....
....حتی اگر مسایلی نبود که بشه در خودتاپیک عنوان کرد در پی ام...
...اما اگر سوال یا مشکلی وجود داشت حتما شرح حال کامل ارایه بشه...

satyr
2013/05/14, 20:10
....اولین مریضش که باید بستری بشه خودتی....
....دوستان و عزیزانی که در فروم بورسی فعالیت دارند....
...هر گونه سوال و مشکل پیرامون مسایل بهداشتی و درمانی داشتید بنده در خدمتتون هستم....
....حتی اگر مسایلی نبود که بشه در خودتاپیک عنوان کرد در پی ام...
...اما اگر سوال یا مشکلی وجود داشت حتما شرح حال کامل ارایه بشه...

حالا این مندی اگه بخواد اون امراض بخصوصی که از روش نیاد در معرض عموم قرار بده و حرف و حدیثی براش پیش نیاد تکلیفش چیه؟ این دوستمون که پی ام نداره اخه

m_r_anari
2013/05/14, 20:34
به به میبینم که دکتر اینجا هم مطب زده
نمیدونم چرا اینقدر دکترها دنبال پولند. صبح بیمارستان . از همونجا تو بورس هم کارمیکنن بعد از ظهر مطب و شب هم تو این تاپیک.
ایول فکر اقتصادی که میگن همینه

خوب دکی جون به مریض داریم توپ. واسش یه نسخه بنویس. شبندر عزیزمونه. ردیفش کن توروخدا.

مندی
2013/05/14, 20:52
جناب دکتر تبریک عرض میشه مطب نو...<:-p
زودتر می فرمودید با کیک و شیرینی خدمت می رسیدیم...:">
حالا چه تخصصصی داری شما؟؟:-/

چی فکر میکردیم چی شد .... اما در مورد سوالت در مورد تخصص ما به همین عکس بسنده میکنیم ..بیشترم خاصی توضیح میدیم ....:D

http://forums.boursy.com/imported/2013/05/646.jpg

آرش 64
2013/05/14, 21:40
گوشی موبایل آنتن نمی دهد میدونیدچرا؟؟؟؟؟؟؟؟//؟؟؟؟

نوبت اینترنت هم میرسه؟؟؟؟؟؟؟؟

پس حواستون باشه و با احتیاط و محافظه کار باشید وضعیت دریای که ما برای ماهیگیری میرفتیم طوفانی است مواظب باشیم خودمان صید نشویم.

مهربان
2013/05/15, 01:18
چی فکر میکردیم چی شد .... اما در مورد سوالت در مورد تخصص ما به همین عکس بسنده میکنیم ..بیشترم خاصی توضیح میدیم ....:D

http://forums.boursy.com/imported/2013/05/646.jpg
....اولا اوشکول اون قمبله نه قنبل....ولی مندسن اگر یه روزی یه جایی دستم بهت برسه یه آمپولی بهت بزنم که یاد قضای حاجت که بیافتی اشک تو چشمات جمع بشه........
...ممد شماره این نفله دهن سرویس رو داری؟؟....

مهربان
2013/05/15, 01:20
....محمد رضا خان اناری و مهرداد عزیز.....
....بعنوان اولین مطلب میخوام در مورد آندرو پویز که یایسگی مردونه هست مطلب بزارم...میدونم که بکار همه اتون میاد....

قاتل بروسلی
2013/05/15, 07:05
سلام
دکی جان حالا تخصصت چی هست که ازت سوال بپرسیم؟ :D

مندی
2013/05/15, 18:59
....اولا اوشکول اون قمبله نه قنبل....ولی مندسن اگر یه روزی یه جایی دستم بهت برسه یه آمپولی بهت بزنم که یاد قضای حاجت که بیافتی اشک تو چشمات جمع بشه........
...ممد شماره این نفله دهن سرویس رو داری؟؟....

در موارد پزشکی از قنبل استفاده میشه....ولی قمبل در موارد غیر پزشکی استفاده میشهL-) (بیشتر در حومه ی قزوین)...;)

مسلم بدان که نتنها دستت بلکه هیچ کدام از اعضای حیاتیت به تماس با ما مشعوف نخواهد شد...:D

البته ما حاضریم بر سر شما منت نهیم و اعضای حیاتی خود را به سوی شما رهسپار سازیم ....http://forums.boursy.com/imported/2013/05/80.gif

satyr
2013/05/15, 22:42
....بعنوان اولین مطلب میخوام در مورد آندرو پویز که یایسگی مردونه هست مطلب بزارم...میدونم که بکار همه اتون میاد....

منظورت از مهرداد من که نیستم؟ من حالا خیلی مونده به اونجا برسم فکر کنم یه 50 سالی بکشه ;)

جادو
2013/05/15, 23:03
سلام دکتر خسته نباشی
من خودم چیزیم نیست ولی واسه این نمایندگان محترم مجلس یه نسخه عاجل میخوام روم بدیوار حالشون خیلی خرابه زدن وسط مملکت رو ویران کردن

m_r_anari
2013/05/16, 18:25
سلام دکی جون
بالاخره کار خودتو کردی دکون یارو رو تخته کردی خودتم اینجا مطب زدی. ایول خوشم اومد بالاخره یکی باید مغازه این یارو کلاش رو تخته میکرد

اسمان
2013/05/16, 18:39

دكي جون پس چي شد ...;)

sadeghmousavi
2014/02/19, 08:17
سلام دکتر جان.
از اونجا که مجدد فعال شدی، اومدم تاپیکت رو بیارم بالا....
بسم ا... این تاپیک اینم تو، اینم دوستان......

مهربان
2014/03/12, 17:22
طریقه استفاده عسل در ماسکهای زیبایی از زمان ملکه کلوپاترا تا ملکه صبا ،عسل برای زیبایی پوست خانمها به کار میرفته است.در قرن هیجده ملکه آن زمان انگلیستان ،موهایش را به وسیله لوسیونی که از عسل درست می شد رنگ میکرد و رنگ موی درخشان ملکه در دربار آن روز معروف بوده است در دربار فرانسه کنتس ها عسل را به وسیله کرم و شیر پاکنی که از آن درست میشد مصرف می کردند. لولامونتز زیبای آشوبگر قرن نوزده ،زیبایی خیره کننده خویش را در مایه کرمی که در منزل تهیه میکرد می دانست و آن عبارت بود از 2 قاشق عسل و یک قاشق روغن زیتون که پانزده دقیقه بر روی صورت می ماند معمولا در دستور ماسک های مختلفی که برای صورت توصیه می شود ، عسل هم وجود دارد . درست است که در هنگام استفاده پوست چسبناک و غیر قابل تحمل می شود ، اما شادابی و تمیزی که بعد از شست و شو به جای می ماند ، شما را وسوسه می کند تا باز هم از آن استفاده کنید ماسک شاداب کننده پوست********* مواد اولیه: دو قاشق غذا خوری آرد جو دو قاشق چایخوری پودر نعناع دو قاشق غذا خوری عسل سه قاشق غذا خوری شیر طرز تهیه و مصرف عسل ،آرد جو و پودر نعناع را مخلوط نموده تا به صورت خمیر در آیدآنقدر شیر به مخلوط اضافه نماییدتا حالت کشدار پیدا کنداما خیلی روان نباشد صورت و گردن را تمیز شسته،موها را عقب بزنید مواد را به صورت مالیده و مراقب زیر چشمان باشید. مدت نیم ساعت صبر کرده سپس صورت را با آب ولرم بشوییدصورت را خشک کرده و کرم مرطوب کننده مصرف کنید این ماسک پوست را صاف و عمیقا تمیز می کند ماسک پاک کننده و ترمیم کننده منافذ پوست******* مواد اولیه: دو قاشق غذا خوری عسل یک قاشق غذاخوری روغن بادام تلخ طرز تهیه و مصرف مواد فوق را مخلوط کرده صورت را آماده نماییدو ماسک فوق را با دست به مدت 3 دقیقه به صورت ماساژ دهیدنیم ساعت استراحت نموده سپس صورت را با آب ولرم شسته و کرم مرطوب کننده مصرف کنید می توانید هفته ای دو مرتبه از این کرم استفاده کنید این ماسک سلولهای مرده و چروک را از صورت دور می نماید و همچنین برای پوست های خشک و خشن مناسب است خانمها در هر سنی می توانند از این ماسک استفاده کنند ماسک عسل و ماست********* مواد اولیه: دو قاشق ماست یک قاشق عسل طرز تهیه و مصرف دو قاشق ماست و یک قاشق عسل را با هم مخلوط کنید . این مایع را به نحو ذکر شده روی پوست بگذارید و بعد از 20-15 دقیقه شست و شو دهید . عسل علاوه بر خاصیت ضدعفونی باعث باز شدن منافذ پوست و خروج جوش های سر سیاه خواهد شد . همچنین ماست با حفظ تعادل اسیدی پوست به شادابی آن و جلوگیری از جوش های چرکی کمک خواهد کرد . ماسک سیب و عسل********* مواد اولیه: سیب یک قاشق عسل طرز تهیه و مصرف سیب را بشویید و همراه پوست رنده کنید . یک قاشق عسل را روی آن بریزید ، کاملا مخلوط کنید و به عنوان ماسک روی صورت بگذارید . این ماسک نیز اثرات نرم کنندگی و ضد آکنه دارد . ماسک هلو ، زردآلو و عسل******** مواد اولیه: هلو زرد الو یک قاشق عسل طرز تهیه و مصرف هلو و زردآلو را همراه با پوست له کنید و با یک قاشق عسل ، مایعی خوشبو و مفید برای انواع پوست ها تهیه کنید . ماسک خیار ، عسل و لیمو ترش********* مواد اولیه: خیار دو عدد لیمو ترش رنده پوست لیمو یک قاشق عسل طرز تهیه و مصرف خیار را با پوست رنده کنید . دو عدد لیمو ترش را درون آن بچکانید و یک قاشق عسل نیز به آن اضافه کنید . می توان از رنده شده ی پوست لیمو هم در ماسک استفاده کرد . خیار باعث سفتی پوست و جلوگیری از افتادگی ، خنک کنندگی و کاهش چین و چروک می شود . ماسک موز و عسل********* مواد اولیه: موز دو قاشق عسل یک قاشق پودر جوانه گندم طرز تهیه و مصرف مخلوط موز له شده و دو قاشق عسل ، ماسک بسیار مناسبی جهت پوست های خشک است . در زمستان که دست ها نیز اغلب پوسته پوسته و خشک می شوند می توانید از این ماسک برای دستان استفاده کنید . همچنین اضافه کردن یک قاشق پودر جوانه ی گندم به این ماسک اثر آن را بیشتر خواهد کرد . ماسک عسل و گلیسیرین و جوانه ی گندم********* مواد اولیه: سفیده تخم مرغ یک عدد یک قاشق عسل یک قاشق جوانه گندم چند قطره گلیسیرین چند قطره اب لیمو ترش طرز تهیه و مصرف یک سفیده ی تخم مرغ را کاملا بزنید . یک قاشق عسل ، یک قاشق جوانه ی گندم و چند قطره گلیسیرین و یکی دو قطره آب لیمو ترش برای بهتر شدن عطر ماسک به آن اضافه کنید . این مایع به صورت مخلوط کرم رنگی درمی آید که اثرات فوق العاده ای در نرمی و لطافت پوست دارد.
طریقه استفاده عسل در ماسکهای زیبایی

از زمان ملکه کلوپاترا تا ملکه صبا ،عسل برای زیبایی پوست خانمها به کار میرفته است.در قرن هیجده ملکه آن زمان انگلیستان ،موهایش را به وسیله لوسیونی که از عسل درست می شد رنگ میکرد و رنگ موی درخشان ملکه در دربار آن روز معروف بوده است در دربار فرانسه کنتس ها عسل را به وسیله کرم و شیر پاکنی که از آن درست میشد مصرف می کردند.

لولامونتز زیبای آشوبگر قرن نوزده ،زیبایی خیره کننده خویش را در مایه کرمی که در منزل تهیه میکرد می دانست و آن عبارت بود از 2 قاشق عسل و یک قاشق روغن زیتون که پانزده دقیقه بر روی صورت می ماند

معمولا در دستور ماسک های مختلفی که برای صورت توصیه می شود ، عسل هم وجود دارد . درست است که در هنگام استفاده پوست چسبناک و غیر قابل تحمل می شود ، اما شادابی و تمیزی که بعد از شست و شو به جای می ماند ، شما را وسوسه می کند تا باز هم از آن استفاده کنید

ماسک شاداب کننده پوست*********

مواد اولیه:

دو قاشق غذا خوری آرد جو

دو قاشق چایخوری پودر نعناع

دو قاشق غذا خوری عسل

سه قاشق غذا خوری شیر

طرز تهیه و مصرف

عسل ،آرد جو و پودر نعناع را مخلوط نموده تا به صورت خمیر در آیدآنقدر شیر به مخلوط اضافه نماییدتا حالت کشدار پیدا کنداما خیلی روان نباشد

صورت و گردن را تمیز شسته،موها را عقب بزنید مواد را به صورت مالیده و مراقب زیر چشمان باشید. مدت نیم ساعت صبر کرده سپس صورت را با آب ولرم بشوییدصورت را خشک کرده و کرم مرطوب کننده مصرف کنید این ماسک پوست را صاف و عمیقا تمیز می کند

ماسک پاک کننده و ترمیم کننده منافذ پوست*******

مواد اولیه:

دو قاشق غذا خوری عسل

یک قاشق غذاخوری روغن بادام تلخ

طرز تهیه و مصرف

مواد فوق را مخلوط کرده صورت را آماده نماییدو ماسک فوق را با دست به مدت 3 دقیقه به صورت ماساژ دهیدنیم ساعت استراحت نموده سپس صورت را با آب ولرم شسته و کرم مرطوب کننده مصرف کنید می توانید هفته ای دو مرتبه از این کرم استفاده کنید

این ماسک سلولهای مرده و چروک را از صورت دور می نماید و همچنین برای پوست های خشک و خشن مناسب است

خانمها در هر سنی می توانند از این ماسک استفاده کنند

ماسک عسل و ماست*********

مواد اولیه:

دو قاشق ماست

یک قاشق عسل

طرز تهیه و مصرف

دو قاشق ماست و یک قاشق عسل را با هم مخلوط کنید . این مایع را به نحو ذکر شده روی پوست بگذارید و بعد از 20-15 دقیقه شست و شو دهید . عسل علاوه بر خاصیت ضدعفونی باعث باز شدن منافذ پوست و خروج جوش های سر سیاه خواهد شد . همچنین ماست با حفظ تعادل اسیدی پوست به شادابی آن و جلوگیری از جوش های چرکی کمک خواهد کرد .

ماسک سیب و عسل*********

مواد اولیه:

سیب

یک قاشق عسل

طرز تهیه و مصرف

سیب را بشویید و همراه پوست رنده کنید . یک قاشق عسل را روی آن بریزید ، کاملا مخلوط کنید و به عنوان ماسک روی صورت بگذارید . این ماسک نیز اثرات نرم کنندگی و ضد آکنه دارد .

ماسک هلو ، زردآلو و عسل********

مواد اولیه:

هلو

زرد الو

یک قاشق عسل

طرز تهیه و مصرف

هلو و زردآلو را همراه با پوست له کنید و با یک قاشق عسل ، مایعی خوشبو و مفید برای انواع پوست ها تهیه کنید .

ماسک خیار ، عسل و لیمو ترش*********

مواد اولیه:

خیار

دو عدد لیمو ترش

رنده پوست لیمو

یک قاشق عسل

طرز تهیه و مصرف

خیار را با پوست رنده کنید . دو عدد لیمو ترش را درون آن بچکانید و یک قاشق عسل نیز به آن اضافه کنید . می توان از رنده شده ی پوست لیمو هم در ماسک استفاده کرد . خیار باعث سفتی پوست و جلوگیری از افتادگی ، خنک کنندگی و کاهش چین و چروک می شود .

ماسک موز و عسل*********

مواد اولیه:

موز

دو قاشق عسل

یک قاشق پودر جوانه گندم

طرز تهیه و مصرف

مخلوط موز له شده و دو قاشق عسل ، ماسک بسیار مناسبی جهت پوست های خشک است . در زمستان که دست ها نیز اغلب پوسته پوسته و خشک می شوند می توانید از این ماسک برای دستان استفاده کنید . همچنین اضافه کردن یک قاشق پودر جوانه ی گندم به این ماسک اثر آن را بیشتر خواهد کرد .

ماسک عسل و گلیسیرین و جوانه ی گندم*********

مواد اولیه:

سفیده تخم مرغ یک عدد

یک قاشق عسل

یک قاشق جوانه گندم

چند قطره گلیسیرین

چند قطره اب لیمو ترش

طرز تهیه و مصرف

یک سفیده ی تخم مرغ را کاملا بزنید . یک قاشق عسل ، یک قاشق جوانه ی گندم و چند قطره گلیسیرین و یکی دو قطره آب لیمو ترش برای بهتر شدن عطر ماسک به آن اضافه کنید . این مایع به صورت مخلوط کرم رنگی درمی آید که اثرات فوق العاده ای در نرمی و لطافت پوست دارد.

بهرام نامدار
2022/02/21, 00:32
سلام بر همه دوستان

با اجازه مهربان عزیز
این تاپیک را ایجاد نمودم تا چنانچه دوستان سوالی داشتند از مهربان عزیز
بپرسند ... ویزیت هم رایگان است ...

دکتر جان
اینجا را هم کنار شیفت شبها تو برنامه داشته باش ...
ماشاا... که لپ تاپ و گوشی اچ تی سی و ... همه چی مهیاست ...
گفتم که یکدفعه به غیبت صغری نری مثل دفعه قبل ...

سلام دکی جون
بالاخره کار خودتو کردی دکون یارو رو تخته کردی خودتم اینجا مطب زدی. ایول خوشم اومد بالاخره یکی باید مغازه این یارو کلاش رو تخته میکرد

روزی روزگاری ...

۸ سال از تعطیلی مطب گذشت ...

رفقا از هیچکس کینه ای در دل ندارم ....

بحث ها و کل کل های بورسی و غیر بورسی بهرام با کاربران طبیعی هست و بود ....