PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ...فری زبل و دیگر هیچ...

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

مهربان
2012/06/13, 09:29
...فری جان بسم الله جوون.......این تاپیکو به جهت حضور دوست عزیز و کاربلد بورسیمون فری زبل ایجاد کردم که محلی باشه برای تمرکز نوشته های باارزش و دید حرفه ای و کوتاه مدت و سوالات دوستان و راهنمایی های خوبش...امیدوارم با حضور موثر و مستمرش رنگی دیگه به خریدو فروش های بورسی دوستان بده ....

Captain Nemo
2012/06/13, 09:39
سلام بر همگی ....
دکتر و فری زبل عزیز ....
تاپیک زدید باید سهمهای خوب معرفی کنید ها ....

فری زبل
2012/06/13, 09:57
...فری جان بسم الله جوون.......این تاپیکو به جهت حضور دوست عزیز و کاربلد بورسیمون فری زبل ایجاد کردم که محلی باشه برای تمرکز نوشته های باارزش و دید حرفه ای و کوتاه مدت و سوالات دوستان و راهنمایی های خوبش...امیدوارم با حضور موثر و مستمرش رنگی دیگه به خریدو فروش های بورسی دوستان بده ....

سلام به یه دونه دکتر بورس ایران که انقد باحاله
به هرکی که ترید میکنه میگم اول از همه گور بابای پول هممون تو 2 متر جا میخوابیم دمی رو عشقه
دوم اینکه همتونو میخوام
سوم اینکه تو این بازار فقط موج سواری و بس
چهارم اینکه علی الحساب حتاید رو داشته باشین چون همه جوره بررسیش کردم نون توشه
چه 28-29 مذاکرات مثبت بشه چه منفی پی به ای مناسب ودی پی اس عالی
حدضررتو خریدا رعایت شه بلکه این تایپیکم بره اونجا که غم نباشه
دکتر عزیزمیییی

فری زبل
2012/06/13, 10:08
یه داستانیم که من حس میکنم اینه که کمتر کسی الان نقدینگی داره و تو اکثر سهما گیرن
آقا یا خانوم از همین امروز تصمیمتو بگیر 15 درصد نقدینگیتو بهش نگاه نکن بزار تو حساب کارگزار بمونه حالشو ببره واسه روزایی که بالاخره یکی قهر میکنه بازار 20 درصد میریزه و بحث هسته ای میاد یا از این قبیل
پس چندتا راهکار واسه درست ترید کردن
1- بررسی سهم اولویت فاند سهم بعد خط و خطوطشم توش لحاظ میشه
2- خرید پله ای فقط تو کف (دنباله روی صف خرید فقط به پاچه هاتون دست بزنین و بس )
3- 15 درصد نقد واسه موارد اضطرار برای کم کردن میانگین و کمتر ضرر دادن

فری زبل
2012/06/13, 10:23
پکویر و کسعدی حوالی 150 قثابت 300 تومنی و زیرش اومد خریداریم نیومدم نوش جون بقیه (واچینگ لیست )
وبوعلی رو 74-5 گین داره

مهربان
2012/06/13, 11:17
....با سلام خدمت دوست خوبم فری زبل که دلتنگش بودم و خوشحالم که مرام دلنشینش و حضور پر بارو گرمش رو در اینجا احساس میکنم.....همین چند خط مطلبی که نوشت برای خود من کلی درس و فرصت و یادگیری توش بود....
...با تشکر از فخرزاد و فرزاد عزیز ولی زمانیکه تو بورکس بودم علیرغم دعوتهای بیشمار از اونجا تکون نخوردم و به باور من انسان باید در زندگیش اصول رو رعایت کنه ....زمانیکه اونجا ایدی منو بست اینجا محل حضور من شد و تصمیمی برای برگشتن بهبورکس ندارم...چون بیدلیل ایدی من بسته شد و تا ایناواخر دلیل بسته شدن ایدیمو نمیدونستم و حالا دیگه من به اینجا انس و تعلق خاطر دارم و به دوستان خوبی که اینجا در خدمتشون هستم که امیدوارم که منو بپذیرن و تا زمانیکه مشغله و دلو دماغ اجازه میده فرصت بودن در حضورشون رو داشته باشم...با تشکر از دوستان خوب مدیریت در تالار بورکس و ناظر عزیزاونجا و تشکر ویژه از علیرضا جمالی عزیز و دوستان خوبم کاپیتان و ناهید عزیز و امن و وو...

Hamid-safapour
2012/06/13, 11:18
پکویر و کسعدی حوالی 150 قثابت 300 تومنی و زیرش اومد خریداریم نیومدم نوش جون بقیه (واچینگ لیست )
وبوعلی رو 74-5 گین داره
به مرگ خودم امروز میخواستم این تاپیکو بزنم که مهربان پیش دستی کرد
فری جون خرابتیم و جالبه که سری بچه های بورکس به تکاپو افتادن
و جالبه که تو اون سایت هر کی که به یه باند خاصی چیزی میگه مسدود میشه
امیدوارم که مدیرای فهیم اونوری همونطوری که مینویسن واقعا باشن

حامد24
2012/06/13, 11:32
فری جان یه سوال داشتم
شما هم مثل ملوان زبل اسفناج میخوری که اینقد زبلی :d

مهرداد
2012/06/13, 11:35
تازمانی که فری عزیز ودکتر مهربان دراینجا مطلب می نگارند پایم را در بورکس نخواهم گذاشت . خوشحالم از حضور گرمتان .

ارادتمند

فری زبل
2012/06/13, 11:44
فری جان یه سوال داشتم
شما هم مثل ملوان زبل اسفناج میخوری که اینقد زبلی :d

عزیزمییی
آره داداش شبا ماست بریز روش با سنگک تازه
تونمیری این بازوها قلمبه میشه بعد توش بجای آهن و فولاد سهام میبینم
جمعه شب بزن شنبه هر چی بخری صفه
به جون حمید صفا پور اگه خالی ببندم
یه دونه باشی

علی محمدی
2012/06/13, 11:45
فری جان یه دونه ای... >:D< :x

فری زبل
2012/06/13, 11:46
فری جان یه دونه ای... >:D< :x

عزیزمییی

Hamid-safapour
2012/06/13, 11:49
عزیزمییی
داش یه سهم بچه محلی معرفی کن ببینیم چی کاره ایم
بلوار فردوسی باشه ها

حامد24
2012/06/13, 11:51
فری جان خیلی با حالی
پاینده باشی

فری زبل
2012/06/13, 11:52
داش یه سهم بچه محلی معرفی کن ببینیم چی کاره ایم
بلوار فردوسی باشه ها
صبح یه دونه گفتم دور همی حال کردیم حتاید نیم ساعت بعد رنج شد صف شد
پکویر و کسعدی و وبوعلی رو داشته باش تا قیمتش

فری زبل
2012/06/16, 08:50
سلام
خگستر پایان اصلاح امروز یه پله میتونه خوب باشه
باهدف 1740
زیر 150 کامل بی ریسکه
حدضرر 145تومن تازیر 145 نزنه هیچ نگرانی نداره
حمید داداش تیز بپر

فری زبل
2012/06/16, 10:30
سلام
خگستر پایان اصلاح امروز یه پله میتونه خوب باشه
باهدف 1740
زیر 150 کامل بی ریسکه
حدضرر 145تومن تازیر 145 نزنه هیچ نگرانی نداره
حمید داداش تیز بپر

هرجورنگاش میکنم نباید زیر 145 معامله بشه
میتونه از فردا روان بشه ورو به بالا
ولی زیر 145 اگر سنگین بخواد عرضه داشته باشه باید خروج کرد فعلا معاملاتش خوبه

shahmir
2012/06/16, 10:41
فري جون داداش خير مقدم

منفي امروز فاذر براي خريد مناسبه؟

فری زبل
2012/06/16, 10:48
فري جون داداش خير مقدم

منفي امروز فاذر براي خريد مناسبه؟

آره شهمیر جان یه پله موافقم
ولی یه جورایی انگار 200 رو هم نشونه گرفته
به نظر بزار واسه فردا کلا امروز ندید بگیرش

فری زبل
2012/06/17, 10:29
هرجورنگاش میکنم نباید زیر 145 معامله بشه
میتونه از فردا روان بشه ورو به بالا
ولی زیر 145 اگر سنگین بخواد عرضه داشته باشه باید خروج کرد فعلا معاملاتش خوبه

خگستر نشون داده تا الان رو 150 تومن تاریخیه وباید زیر 150 رو یه بوس بزنه و برگرده
رو این سهم خیلی نظر دارم
اگر کسی نقد هست (که عمری کسی نقد باشه با این قیافه های تو هم رفته) از این برداره

مهربان
2012/06/17, 11:04
...سلام فری مخلصم چطوری جوون ...اویزون ترین قیافه در تمام این ساختمون الان منم.....میخوام هر کدوم از بچه های مشتی اونورو بیارم اینور یه تاپیک بزنن....اگر کسی از دوستان پیام منو میبینه سلام به ناوارو برسونه بیارتش اینور...

طيب
2012/06/17, 11:18
...سلام فری مخلصم چطوری جوون ...اویزون ترین قیافه در تمام این ساختمون الان منم.....میخوام هر کدوم از بچه های مشتی اونورو بیارم اینور یه تاپیک بزنن....اگر کسی از دوستان پیام منو میبینه سلام به ناوارو برسونه بیارتش اینور...

دکتر جان سلام

اقا فرمایشات شمارو منتقل کردم به حسین قلی خان وعرض کردم دکتر بیاد در کلاس های رقص ثبت نام کنه

ایشون فرمودند دکی جان خودش مربی رقصه :D

انجام وظیفه بود

دکتر جان این داداش فری هم از ذخایره ..................بله

دکتر جان داری تیم تشکیل میدی بروید شاخ افریقا :D

حالا یه خورده از این خگستر بخر واسه روزمبادات خوبه ها

میگم اخر بازار امروز عجب رنج های خفنی زدن

نکنه یه دفعه زبان لال نتایج مذاکرات مثبه <:-p

خلاصه ارادتمندیم

نتیجه گیری

بازار سبز سبز خواهد بود و دکتر هم قیافه اش عوض میشه البته با راهنمایی های همدم خانوم .......................بله

مهربان
2012/06/17, 12:16
دکتر جان سلام

اقا فرمایشات شمارو منتقل کردم به حسین قلی خان وعرض کردم دکتر بیاد در کلاس های رقص ثبت نام کنه

ایشون فرمودند دکی جان خودش مربی رقصه :D

انجام وظیفه بود

دکتر جان این داداش فری هم از ذخایره ..................بله

دکتر جان داری تیم تشکیل میدی بروید شاخ افریقا :D

حالا یه خورده از این خگستر بخر واسه روزمبادات خوبه ها

میگم اخر بازار امروز عجب رنج های خفنی زدن

نکنه یه دفعه زبان لال نتایج مذاکرات مثبه <:-p

خلاصه ارادتمندیم

نتیجه گیری

بازار سبز سبز خواهد بود و دکتر هم قیافه اش عوض میشه البته با راهنمایی های همدم خانوم .......................بله

....سلام بر مرد ادب و اخلاق طیب....با توجه به کانکشن های زیادی که من دارم از خوبیهای زیاد اخبار زیاد به من رسیده....
...واقعا وقتی جوونای این مرزو بوم رو اینطور سرو حال و سردماغ میبینم که در هنگامه آتش و خون و منفی 4 درصد همه در رقص و سماع هستند احساس خنکی به من دست میده....:D
....طیب عزیز...محبت میکنی....به دوستانی که اونور از من یاد میکنن سلام منو برسون و بگو در بهشت منتظرشونم....والا رقص که کهولت سن و این لنت ترمزا اجازه نمیده یخورده روغن کاری بشه یه حرکات موزونی گاها در میره...:p
....فری رو خیلی دوسش دارم از اخلاق بیریا و لوطیش خوشم میاد مشتیو انسانه...انسان خوبیه مثل خودت و اینها دوستان من هستند...تا روزی که من در این فروم هستم و مینویسم نفسشون باعث طراوت جان واندیشه منه...بنده که کنفوسیوسم...(اه چقدر زشت بود)...
...شاخ افریقا؟؟؟...عمو طیب....تو هم پایه ایااا شیطون رو نمیکنی...اون دکمه کنار یقه رو باز کن یخورده هوا بخوره...:D
.....بابا عمو طیب....این صدرا رو یکاریش کن...اسفالت شدیم به مولا...از دست رفتم...نابود شدم...سرامیک بستم به شیکم اززور گرسنگی....بجان خودت پا هستم برا هر کتک کاریو حضور فیزیکی در محیط...البته روز مجمع که بماند که کفن پوش میام...
...طیب عزیز....سایه دوستیت بر سر من پایدار....

کریم مهدوی
2012/06/18, 01:55
فری جان دمت گرم
به سلامتی شما هم هستی جون
هوای ما پیرمردهای بورس رو هم داشته باش
اون طرف که حواست نبود به ما ;)
دمت گرم
چارتا سهم تپل معرفی کن دم عید مبعث حالش رو ببریم ;)

یاشا

Hamid-safapour
2012/06/18, 09:35
شیطون رو نمیکنی...اون دکمه کنار یقه رو باز کن یخورده هوا بخوره...:D
.....بابا عمو طیب....این صدرا رو یکاریش کن...اسفالت شدیم به مولا...از دست رفتم...نابود شدم...سرامیک بستم به شیکم اززور گرسنگی....بجان خودت پا هستم برا هر کتک کاریو حضور فیزیکی در محیط...البته روز مجمع که بماند که کفن پوش میام...

:)):)):)):))
یعنی مردم از خنده
خیلی خوب بود دکی

varenbuft
2012/06/18, 10:49
فري جون ايا رو قنديها نظرت مثبته؟ قثابت رو هستي؟

طيب
2012/06/18, 12:07
:)):)):)):))
یعنی مردم از خنده
خیلی خوب بود دکی

سلام

آقا بنده تکذیب میکنم

چی رو

دکمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!آخه بابا زیپه ...........بله :-$

روایت شده است در حدود ٧٠٠ سال پیش، در اصفهان مسجدی بزرگ میساختند. اما چند روز قبل از افتتاح مسجد، کارگرها و معماران جمع شده بودند و آخرین خرده کاری ها را انجام میدادند.

پیرزنی از آنجا رد میشد وقتی مسجد را دید به یکی از کارگران گفت: فکر کنم یکی از مناره ها کمی کجه! کارگرها خندیدند. اما معمار که این حرف را شنید، سریع گفت: چوب بیاورید! کارگر بیاورید! چوب را به مناره تکیه بدهید. فشار بدهید. فششششششااااررر...!!!
....
و مدام از پیرزن میپرسید: مادر، درست شد؟!!

مدتی طول کشید تا پیرزن گفت: بله! درست شد!!! تشکر کرد و دعایی کرد و رفت...

کارگرها حکمت این کار بیهوده و فشار دادن مناره را از معمار با تجربه پرسیدند؟!

معمار گفت: اگر این پیرزن، راجع به کج بودن این مناره با دیگران صحبت میکرد و شایعه پا میگرفت، این مناره تا ابد کج میماند و دیگر نمیتوانستیم اثرات منفی این شایعه را پاک کنیم... این است که من گفتم در همین ابتدا جلوی آن را بگیرم

خب حالا باید من چی کنم ..................................=))=))

دکتر جان برو تو صف خرید فردا <:-p

Hamid-safapour
2012/06/18, 17:57
عمو طیب بد برداشت نکن منظور دکی این بود که دکمه ی پیرهن یقه آخوندی تونو باز کنین:d

طيب
2012/06/18, 21:19
عمو طیب بد برداشت نکن منظور دکی این بود که دکمه ی پیرهن یقه آخوندی تونو باز کنین:d

حمید جان اتفاقا بنده اسپورت اسپورت اسپورت میپوشم به همین دلیل دکمه تکذیب شد و زیپ جایگزین :d

فری زبل
2012/06/19, 09:04
فری جان دمت گرم
به سلامتی شما هم هستی جون
هوای ما پیرمردهای بورس رو هم داشته باش
اون طرف که حواست نبود به ما ;)
دمت گرم
چارتا سهم تپل معرفی کن دم عید مبعث حالش رو ببریم ;)

یاشا
عزیزمی سردار
3 -4 تا سهم زیر نظر دارم بازار بخواد برگرده اینا اولویتن به مرور اعلام میکنم
فعلا روی خگستر مثبتم تا زمانی که کلوزش زیر 145 نیاد خطری نداره
یاشاتوبرم داداش

فری زبل
2012/06/19, 09:09
فري جون ايا رو قنديها نظرت مثبته؟ قثابت رو هستي؟

چیزی که واقعیت نشون میده قثابت رو نظرم رو 300 وزیر اون بوده و هست ولی شکر جهانی یه حالی به حقوقیای گیر افتادش فعلا داده اونام میخوان از این موقعیت استفاده کنن + ارزیابی داراییا
هنوزم ریسکین
اونم این حقوقی که فقط فکر جیبشه
فعلا این گروه رو بی خیال شین بهتره چون حتی قیمتاشون واسه ارزیابی داراییهام پیش خور شده
اگه میخوای وارد قندی شی قشیرین رو زیر نظر داشته باش تااصلاح کامل هنوز خیلی کارداره

فری زبل
2012/06/19, 09:14
ونیکی زیر 125 بدون ریسکه

فری زبل
2012/06/19, 13:23
1-2-3 امضامو چک میکنیم
حله

کریم مهدوی
2012/06/19, 17:59
عزیزمی سردار
یاشاتوبرم داداش
قربون معرفتت داش فری

فری زبل
2012/06/20, 10:37
حق فاراک 352

حامد24
2012/06/20, 11:25
سلام فری داش خوبی

نظرت درباره ی قندی ها چیه

بازم تاریخ تکرار میشه یا نه

فری زبل
2012/06/20, 11:33
سلام فری داش خوبی

نظرت درباره ی قندی ها چیه

بازم تاریخ تکرار میشه یا نه
سلام داداش
قندیا نظر نداره بستگی به نور همدان داره و بس
بستگی به حساب کتاب آقایون داره و بس
وگرنه چرا سهمی مثل حتاید با این وضعیت این باشه و قندثابت اون
کسی که وصله به بازیگراش بخره وصل نیستی هر روز باست صلوات بفرستی
من قندی نیستم

حامد24
2012/06/20, 11:51
سلام داداش
قندیا نظر نداره بستگی به نور همدان داره و بس
بستگی به حساب کتاب آقایون داره و بس
وگرنه چرا سهمی مثل حتاید با این وضعیت این باشه و قندثابت اون
کسی که وصله به بازیگراش بخره وصل نیستی هر روز باست صلوات بفرستی
من قندی نیستم

فری جان بنظرم اگه مذاکرات مثبت میشد هیچ رقمه نمیتونستیم حتایدو بخریم بخصوص با جمع اوری هایی که اخیرن انجام شده بود .

جو امروز قندی ها هم بیشتر به خاطر دلجسب نبودن گفتگو ها بود

من که امروز همسو با بازار حرکت کردم و شدیدن قندی شدم :d حالا ببینیم چی میشه

گازانبر
2012/06/21, 07:56
اطلاعات تازه از زمين صدرا در شمال:

1- مساحت زمين : 76 هكتار

2- محل زمين : اراضي قريه زاغمرز بهشهر

3- دليل انتقال قطعي : توافق بين شركت ملي نفت ايران و صدرا پس از ساخت و تحويل سكوي حفاري جك آپ

4- طريقه انتقال : انتقال ابتدايي از وزارت جهاد كشاورزي به شركت ملي نفت (انجام شده) و انتقال ثانويه از شركت ملي نفت به صدرا (انجام شده)

کریم مهدوی
2012/06/21, 15:11
عزیزمی سردار
یاشاتوبرم داداش
داش فری
دمت گرم
جون داداش این خگستر رو نگو که بد می ترسم
یه سهم دیگه بگو
وملت که ما بیچاره کرد :(

تينا
2012/06/22, 08:16
جناب فری زبل عزیز از صنعت غذایی رو کدوم مثبتی؟

فری زبل
2012/06/23, 09:42
جناب فری زبل عزیز از صنعت غذایی رو کدوم مثبتی؟

سلام تینا جان
وبشهر بادید میان مدت عالیه

فری زبل
2012/06/23, 09:44
داش فری
دمت گرم
جون داداش این خگستر رو نگو که بد می ترسم
یه سهم دیگه بگو
وملت که ما بیچاره کرد :(

سلام داداش فعلا که بازار تعطیلات تابستونیه
ولی حتاید و خگستر جاشون اینجا نباید باشه

فری زبل
2012/06/23, 13:16
يارو زنگ زده بود راديو ميگفت، پيغام من به اوباما اينه که اگر روزي صد تا موشک بزني به تهران ما يک قدم عقب نميريم! مجري پرسيد از کجا تماس ميگيريد؟
گفت: فيروز آباد فارس

قاتل بروسلی
2012/06/23, 13:22
يارو زنگ زده بود راديو ميگفت، پيغام من به اوباما اينه که اگر روزي صد تا موشک بزني به تهران ما يک قدم عقب نميريم! مجري پرسيد از کجا تماس ميگيريد؟
گفت: فيروز آباد فارس
=)) =)) =))

تينا
2012/06/23, 16:10
سلام تینا جان
وبشهر بادید میان مدت عالیه فری جان اوضاع خطریه تا میان مدت دیگه چیزی ازش نمیمونه;;)

فری زبل
2012/06/24, 09:27
فری جان اوضاع خطریه تا میان مدت دیگه چیزی ازش نمیمونه;;)

کلی گفتم تینا والا از کل بازار باید ببینیم چیزی میمونه یا نه
غذایی وبشهر

تينا
2012/06/24, 14:28
کلی گفتم تینا والا از کل بازار باید ببینیم چیزی میمونه یا نه
چراغذایی وبشهرممنون فاند خوبی داره زیر نظر میگیرمش اگر جو بازار خوب بشه میخرم.راجع به غمهرا نظرتون چیه.حجم مبنای پایینی دارد ولی نمیدونم چرا معامله نمیشه

کارآموز
2012/06/25, 10:41
فری جان نظرت راجع به ولغدر چیه؟

فری زبل
2012/06/25, 11:28
فری جان نظرت راجع به ولغدر چیه؟
هیچی توش نیست سهم سفته بازیه
باید دید کی رفیقامون زیرشو میگیرن میارن تا 52-3 دوباره ول میشه
نکته مثبتی نداره ولی یه سری خوب روش موج سواری میکنن
یکیشونم خوب من میشناسمش

riskman
2012/06/25, 20:12
سلام
جناب فري زبل !
نظرت راجع به كليت بازار چيه ؟ اميدي بهش هست؟

فری زبل
2012/06/26, 09:11
سلام
جناب فري زبل !
نظرت راجع به كليت بازار چيه ؟ اميدي بهش هست؟

سلام ریسکمن جان
این بازار بازار پشت پردست فعلا هیچی مشخص نیست
ولی نظر من شاخص رو 25200 یه برگشتی داره سمت 25700 وباز هم باتوجه به جو ترسناک بوجود اومده مجدد روندنزولی پیش میگیره
مگه اینکه سیاست خارجمون کمی فکر مردم بیوفته

فری زبل
2012/06/27, 08:20
وبوعلی رو 74-5 گین داره

;;)

فری زبل
2012/06/27, 08:22
48 واحد دیگه بریزه برمیگرده (شاخص)

مندی
2012/06/30, 21:53
قابل توجه دکتر مهربان عزیزم و فری گلم امروز یه دفعه سرم خورد به چارچوب در خلا :D و درخصوص بازار بورس با مصوبات جدیدش این افکاربه ذهنم خطور کرد میخام ببینم چقدر میشه به این چارچوب اعتماد کرد #-o
درمورد بورس با مصوبه جدیدی که صورت گرفت بنظر من تاثیر بسزایی دربازدهی بسیار بالایی نسبت به سایر بازارها خواهد داشت
با توجه به اینکه مصوب شده بانک ها به طور مستقیم میتوانند به اندازه مشخصی دربازار سرمایه سرمایه گذاری کنند این به نظرم بسیار عالی است چرا
چون درحال حاضر مشکل اساسی که بانک ها با آن روبرو هستند سود 20 وگاها 22و3 درصدی است که باید به سپرده گذاران بدهنددرحالی که دراین اوضاع اقتصاد ازکجا میخواهند سود حداقل 30 درصدی بدست بیاورند تا با کسر هرینه ها سود بدهند واین مصوبه مشکل را حل میکند در شرایط حال حاضر یا باید سود بانکی کاهش یابد که منجر به خروج پول از بانک وهجوم به بازار ارز وسکه میشود وبخش بسیار ناچیزی از اون وارد بورس میشود ویا ازسپرده ها دربازار سرمایه سودسازی کنند که با یک تیر چند نشان میزنند هم سپرده ها دربانک میماند هم بانک سود سپرده ها رو در می اورد وهم جنبه تبلیغاتی خوبی هم برا دولت وهم کشور درشرایط تحریم ایچاد میکندوهم با رونق گرفتن بورس بخشی از پول های بازار ارز وسکه به این بازار هدایت میشود وافزایش رشد دلار با شیب کمتری خواهد بود فقط مشکلش اینست که قیمت سهام های بورسی به طور وحشتناکی حبابی مشود که تخلیه این حباب که ممکن است سال بعد رخ دهد ویران کننده است ولی درحال حاضر بنظرم مسکن خوبی است تا ستون دیگر فرجی حاصل شود
امیدوارم دوستان گلم نقد های خود را برای این نظر اعلام نمایند

فری زبل
2012/07/02, 08:25
قابل توجه دکتر مهربان عزیزم و فری گلم امروز یه دفعه سرم خورد به چارچوب در خلا :D و درخصوص بازار بورس با مصوبات جدیدش این افکاربه ذهنم خطور کرد میخام ببینم چقدر میشه به این چارچوب اعتماد کرد #-o
درمورد بورس با مصوبه جدیدی که صورت گرفت بنظر من تاثیر بسزایی دربازدهی بسیار بالایی نسبت به سایر بازارها خواهد داشت
با توجه به اینکه مصوب شده بانک ها به طور مستقیم میتوانند به اندازه مشخصی دربازار سرمایه سرمایه گذاری کنند این به نظرم بسیار عالی است چرا
چون درحال حاضر مشکل اساسی که بانک ها با آن روبرو هستند سود 20 وگاها 22و3 درصدی است که باید به سپرده گذاران بدهنددرحالی که دراین اوضاع اقتصاد ازکجا میخواهند سود حداقل 30 درصدی بدست بیاورند تا با کسر هرینه ها سود بدهند واین مصوبه مشکل را حل میکند در شرایط حال حاضر یا باید سود بانکی کاهش یابد که منجر به خروج پول از بانک وهجوم به بازار ارز وسکه میشود وبخش بسیار ناچیزی از اون وارد بورس میشود ویا ازسپرده ها دربازار سرمایه سودسازی کنند که با یک تیر چند نشان میزنند هم سپرده ها دربانک میماند هم بانک سود سپرده ها رو در می اورد وهم جنبه تبلیغاتی خوبی هم برا دولت وهم کشور درشرایط تحریم ایچاد میکندوهم با رونق گرفتن بورس بخشی از پول های بازار ارز وسکه به این بازار هدایت میشود وافزایش رشد دلار با شیب کمتری خواهد بود فقط مشکلش اینست که قیمت سهام های بورسی به طور وحشتناکی حبابی مشود که تخلیه این حباب که ممکن است سال بعد رخ دهد ویران کننده است ولی درحال حاضر بنظرم مسکن خوبی است تا ستون دیگر فرجی حاصل شود
امیدوارم دوستان گلم نقد های خود را برای این نظر اعلام نمایند
سلام ام اچ کای عزیز
طرح طرح خوبیه ولی باید تبصره ها و بندهاش دربیاد ببینیم به چه صورته
آیا واقعا قصد حمایت از بازار از طریق بانکها و تخصیص پول از صندوق توسعه ملی به شرکتها رو دارن یا اهداف دیگری
1- بانکها اگروارد بازار سرمایه بشن رانت و اختلاس سر به فلک خواهد کشید این اولین موضوعه
2- به عنوان سرمایه گزار حمایتی و نوعی بازار گردان وارد بشن به نظر من بهتره چون همون بحث حباب کاذب بوجود میاد
3- اون کمک صندوق توسعه ملی به شرکتهای بورسی به نظر من از ورود بانکها مفید تره و میتونه کمکیه خوبی واسه شرکتها بشه
4- الان هفت ساله داره میره تو 8 سال که هر کسی که چیزی از اقتصاد میدونه داره داد میزنه رونق اقتصادی یک کشور گروی رونق بورس اون کشوره یعنی هر چی از طریق بورس نقدینگی جذب بشه مطمئنن سفته بازی و دلالی تو بازارهای موازی کم میشه
5- پنجمی رو در گوشت میگم (این رفیقامون از اینور خصوصی سازی میکنن از اونور بانکها میخرن این یعنی چی ) یعنی بورس ناشناختست واسه اکثر مردم یعنی بازار کشش نداره
سیاست اقتصاد زوری هیچوقت جواب نخواهد داد
امیدوارم شرکتها بتونن نفسی بگیرن نه کاذب بلکه واقعی

طيب
2012/07/02, 10:13
باسلام وعرض ادب

فولاد تا 280

بترانس تا270

ثشاهد تا 245در مرحله اول

وساخت تا 190

فعلا

hamid26967
2012/07/02, 10:37
سلام بر اساتید بزرگوار
به نظر شما چرا تو این بازار مثبت وبیمه منفی معامله میشه ؟

فری زبل
2012/07/02, 13:12
سلام بر اساتید بزرگوار
به نظر شما چرا تو این بازار مثبت وبیمه منفی معامله میشه ؟
ذخیره كاهش ارزش پرتفوی بدلیل افزایش تفاوت ارزش منفی سرمایه گذاریهای شركت در سهام های بورسی طی دوره منتهی به 29/12 افزایش یافته
این مال پورتفوی منتهی به آخر برج سه سهمه
ولی تا زیر 120 نفوذ نکنه نگرانی نداره
به نظر عوض کردنش با کمی ضرر بهتر باشه
موفق باشی حمید جان

فری زبل
2012/07/03, 09:43
وتوکا واچینگ لیست
قیمت 200-210 دادن میخریم ندادنم نوش جونشون
احتمال ریزش زیر 200 هم داره ولی رو 200-210 با حد ضرر 195

فری زبل
2012/07/08, 14:25
وتوکا واچینگ لیست
قیمت 200-210 دادن میخریم ندادنم نوش جونشون
احتمال ریزش زیر 200 هم داره ولی رو 200-210 با حد ضرر 195

فصل فصله پارسیانه
بانک پارسیان زیر 200 تومن مفته
همچنین سهامدارش خگستر که خشک شده تا 130 تومن
به زودی بازی قشنگی تو این گروه خواهیم دید
وتوکام داره نزدیک میشه به آرمانهای ما
دوستون دارم (حتاید یه دونه باشه)

ناظم
2012/07/08, 14:29
فری زبل عزیز تا آنجایی که من اطلاع دارم شما صدرا زیاد دارید می خواستم ببینم چگونه با این مسئله کنار آمدی

ناظم
2012/07/08, 14:32
فری زبل عزیز امروز مقداری وساپا خریدم آیا هنوز نظرت در رابطه با این سهم مثبت است

riskman
2012/07/08, 14:38
داش فري ديدي صدرا با سهامداراش چه كرد ؟
ما كه آذراب داريم ترسيديم !

m2075
2012/07/08, 14:38
سلام آقا فري زبل من امروز10000تا وايران در1210ريال منفي كامل براي نوسان خريدم به نظر شما اشتباه نكردم؟ ممنون از پاسختان

فری زبل
2012/07/08, 15:18
فری زبل عزیز تا آنجایی که من اطلاع دارم شما صدرا زیاد دارید می خواستم ببینم چگونه با این مسئله کنار آمدی

چی کارکنم ناظم جان برم خر بابا رو بجوام بگم چرا دزدی میکنی یا بشینم فکر پولو سرمایه و مال رو بکنم
بی خیال بابا دنیا دوروزه گور باباش
دنیا به آخر نرسیده هنوز روزنه هست

فری زبل
2012/07/08, 15:20
فری زبل عزیز امروز مقداری وساپا خریدم آیا هنوز نظرت در رابطه با این سهم مثبت است
همیشه رو این سهم مثبتم
ولی فعلا حرکت لاکپشتیه
کاملا کم ریسکه این سهم و حامی خوبی داره

فری زبل
2012/07/08, 15:23
داش فري ديدي صدرا با سهامداراش چه كرد ؟
ما كه آذراب داريم ترسيديم !

هنوز کاری نکرده
همونطور که از 5 تومن میان (142 تومن)
تو پیش بینی 91 هم میتونن از (142 تومن) بیان رو مثبت 20 تومن
به دلتون بد راه ندین
آخرش میخواد بشه 2 زار خوب بشه به ......
فکرسلامتی باشین پول برمیگرده

فری زبل
2012/07/08, 15:28
سلام آقا فري زبل من امروز10000تا وايران در1210ريال منفي كامل براي نوسان خريدم به نظر شما اشتباه نكردم؟ ممنون از پاسختان

خوب برداشتی داداش رو نقطه حمایتیشه
اگر فردا فشار فروش رو منفی 4 زیاد بود مراقب باش چون 100 تومن رو نشونه گرفته که بعید میدونم
احتمال زیاد از فردا متعادل رو به بالا بتونه تا 140 رشد کنه

مندی
2012/07/08, 23:46
فری جان عزیزمی
راستش وقتی گزارش صدرا اومد اولین فکرم به شما بود میخواستم ببینم برخورد شما با این قضیه چیه که واقعا به این روحیه واعتماد به نفس باید تبریک گفت وخوشحالم که اساتیدی چون شمای عزیز هنوز دراین تالارها مطلب میزنید
اما درخصوص گزارش صدرا گفتم مطلبی رو خدمت سروران گلم عنوان کنم که میشه به این گزارش به این دید هم نگاه کرد انشالله که همین طور هم باشه با صبر همه چیز مشخص میشه برد با صابرین خواهد بود قطع به یقین شک نکنید واما این مطلب...
شرکت 146 تومان زیان ساخته علت چیه همه این زیان در سه ماه حاصل شد؟
خوب اگر الان اعلام کنه 146 تومان سود ساخته از طرفی شرکت تحت تحریم شورای امنیت است دوباره حساسیت روی شرکت زیاد میشه و نباید با اعلام سود امریکا تحریک به تحریم بیشتر بشه
این همان راز زیان 3 ماهه صدرا است
میتوان تصور کرد شرکت سود باور نکردنی حاصل کرده ولی فعلا صلاح نیست جار بزنه کما اینکه اذراب اززیان انباشته خارج شد وامسال سود نقدی توزیع کرد
چند موسسه وابسته به وزارت دارایی امریکا هستند که وضع تحریمها و اجرای انرا دقیق کنترول می کنند و کلا فعالیت های شرکت ها را رصد می کنند تا ببینند تحریم چقدر موفق بوده با این گزارش امریکا کلی خوشحال میشه که شرکت وابسته به سپاه داغون شد و این همان چیزی است که مدیران می خواهند و وقتی کار از کار گذشت یک سود ...... تومانی اعلام میکنه همه غافلگیر می شوند کما اینکه اذراب انقدر پروژه گرفت که امسال سود نقدی توزیع کرد کار دیگری لازم نیست فقط درصد پیشرفت پروژه ها را در پارس جنوبی باید دید انوقت معلوم میشه صدرا سود ساخته یا زیان
حالا ممکنه دوستان به این حرف بخندند ولی سری به پارس جنوبی بزنید و اندکی صبر انوقت معلوم میشه صدرا سود اور است یا نه
بحر حال همه دوستان گلم رو مثل گذشته به صبر وتفکر وآرامش سفارش میکنم انشالله نتیجه خود رو بگیرید

صمدآقا
2012/07/09, 00:15
فری جان عزیزمی
راستش وقتی گزارش صدرا اومد اولین فکرم به شما بود میخواستم ببینم برخورد شما با این قضیه چیه که واقعا به این روحیه واعتماد به نفس باید تبریک گفت وخوشحالم که اساتیدی چون شمای عزیز هنوز دراین تالارها مطلب میزنید
اما درخصوص گزارش صدرا گفتم مطلبی رو خدمت سروران گلم عنوان کنم که میشه به این گزارش به این دید هم نگاه کرد انشالله که همین طور هم باشه با صبر همه چیز مشخص میشه برد با صابرین خواهد بود قطع به یقین شک نکنید واما این مطلب...
شرکت 146 تومان زیان ساخته علت چیه همه این زیان در سه ماه حاصل شد؟
خوب اگر الان اعلام کنه 146 تومان سود ساخته از طرفی شرکت تحت تحریم شورای امنیت است دوباره حساسیت روی شرکت زیاد میشه و نباید با اعلام سود امریکا تحریک به تحریم بیشتر بشه
این همان راز زیان 3 ماهه صدرا است
میتوان تصور کرد شرکت سود باور نکردنی حاصل کرده ولی فعلا صلاح نیست جار بزنه کما اینکه اذراب اززیان انباشته خارج شد وامسال سود نقدی توزیع کرد
چند موسسه وابسته به وزارت دارایی امریکا هستند که وضع تحریمها و اجرای انرا دقیق کنترول می کنند و کلا فعالیت های شرکت ها را رصد می کنند تا ببینند تحریم چقدر موفق بوده با این گزارش امریکا کلی خوشحال میشه که شرکت وابسته به سپاه داغون شد و این همان چیزی است که مدیران می خواهند و وقتی کار از کار گذشت یک سود ...... تومانی اعلام میکنه همه غافلگیر می شوند کما اینکه اذراب انقدر پروژه گرفت که امسال سود نقدی توزیع کرد کار دیگری لازم نیست فقط درصد پیشرفت پروژه ها را در پارس جنوبی باید دید انوقت معلوم میشه صدرا سود ساخته یا زیان
حالا ممکنه دوستان به این حرف بخندند ولی سری به پارس جنوبی بزنید و اندکی صبر انوقت معلوم میشه صدرا سود اور است یا نه
بحر حال همه دوستان گلم رو مثل گذشته به صبر وتفکر وآرامش سفارش میکنم انشالله نتیجه خود رو بگیرید
عجب سناریویی .داداش شما تو هالیوود که نه ولی تو بالیوود میترکونی

مندی
2012/07/09, 22:22
ساده انگاری بسیار بزرگیست اگر بگیم صدرا زیان کرده اتفاقا سوداورشده که این بازی ها را در می اورند برید پیشرفت فیزیکی و حجم قراردادهای صدرا را ببینید
ظاهرا یکی از اقایون گفته چرا ما زیر گرما کار کنیم سهامداران سودشو ببرند
500 میلیون سهم دست مردم هست باید مردم پس بدند به شرکت و از بورس خارج بشه تا سودهای کلان بین خودی ها تقسیم بشه سهامدار چکاره است که از را رسیده بخواهد در سود اینها شریک بشه
فردا میگن بیایید سهام را به ما بفروشید ما لطف میکنیم از شما میخریم و از بورس خارج می شویم چون شرکت صدرا به درد نمی خوره و زیانده است
شرکت در ایران نظیر و رقیب نداره و بزرگترین پروژه ها ملی و قرارداها را در دست داره و از بیشترین حمایت سیاسی اقتصادی برخوردار است
انوقت بیاد سودشو بده به مردم
خیر باید از بورس خارج بشه چون زیان میکنه!!

فری زبل
2012/07/10, 10:21
سلام داداش فعلا که بازار تعطیلات تابستونیه
ولی حتاید و خگستر جاشون اینجا نباید باشه
نماد خگستر باتوجه به تعدیل بسته شد
بچه ها بانک پارسیان رو کامل زیر نظر داشته باشین
عزیزمیییین

فری زبل
2012/07/15, 18:13
چه خاکی
وتوکا رو من زیر نظر داشتم وهمونطور که گفته بودم رو 200-210 منتظرش بودم که زودتر برگشت و اون قیمت رو ندید
ولی به نظر من امروز دوباره یه پولبک زد واسه اتمام اصلاحش و اگر دوباره همون قیمت مد نظر روببینه مطمئنن با شتاب بالایی رو به بالا حرکت میکنه کاملا مطمئن و کم ریسکه
بانک پارسیان هم همچنان رویت میشه و از ریسک کاملا خالیه
حتاید به نظر من فرصت خرید داد با توجه به اخباری که داره این شرکت
این 3 تا سهم رو تو بازه 1-2 ماه آتی قیمتای روی تابلوشونو با الان مقایسه کنین
عزیزمیییی دکتر کجانی

داروساز
2012/07/15, 18:37
صدرا طبق تحلیل بنیادی که سال 88 چند تن از دوستان انجام دادن و تو دنیای اقتصاد چاپ شد تو یه روند 5 ساله تا 93 به سود 70-80 میرسه ... پس فلن مونده و کسی از صبر تو این بورس ضرر نکرده... فقط یه اصل مهم داره بورس ایران که پولی که نیاز نداری باید بیاری توش/:)....

کریم مهدوی
2012/07/15, 23:54
فری جان
پارسان رو چطور می بینی داداش؟به نظرم میشه بهش امیدوار بود تا نظر شما چی باشه
یاشا

کارآموز
2012/07/16, 00:42
سلام فری جان آقا نظرت راجع به کاما چطوره؟
با تشکر.

فری زبل
2012/07/16, 08:48
فری جان
پارسان رو چطور می بینی داداش؟به نظرم میشه بهش امیدوار بود تا نظر شما چی باشه
یاشا

سهم کم ریسکیه ولی فعلا بین 620 تا 680 نوسان داره تا 680 رو باقدرت رد نکنه نمیشه به صعودش امیدوار بود
ولی درکل سهم مطمئنیه

فری زبل
2012/07/16, 09:04
سلام فری جان آقا نظرت راجع به کاما چطوره؟
با تشکر.

سلام داداش
باتوجه به شناور 20 درصدی سهم از اون دسته سهماست که مثل معادن بافق میمونه بخوان رشد میدن
ولی به نظر من این قیمتهایه کم براش پره و باید مراقب بود

فری زبل
2012/07/28, 08:36
سلام به تیم مدیریت سایت بورسی
آی دی به اسم سناتور تو سایت همسایه پیام زده میخواد اینجا عضو شه و از من خواسته معرفی کنم
اگر مشکلی نداره این دوستمونم به سایت خوبتون اضافه کنین
ممنون

فری زبل
2012/08/25, 14:54
چه خاكي خدايي
وتوكا 175 تومن رو يكبار ديگه بزنه اوج ميگيره واهداف بالاييم داره رو اون قيمت خريدش عاليه
كهرام با توجه به روند رو به رشدي كه 2 ساله داره وحجم خريداش با 91 تومن درگيره اگر با حجم بالا بتونه رد كنه خريدش عاليه و من رو اين سهم خيلي مثبتم
لاستيك سهندم با توجه به فروش زميني كه داره افتاده رو ريل مقاومتش 176 تومنه كه فكر كنم بتونه ردكنه ولي خريد بالاي 180 تومنش كم ريسك تره و روندشو كامل مشخص ميكنه
حتايدم عسل منه وخيلي روش مثبت تا ارائه 6 ماهش

عزيزميين

مهران5
2012/08/25, 17:31
فری عزیز نظرت رو خرید وساپای صد تومانی چیه؟

فری زبل
2012/08/25, 17:46
فری عزیز نظرت رو خرید وساپای صد تومانی چیه؟
فعلا تو فاز استراحته احتمالا تا تموم شدن حقاش ادامه داشته باشه و تا 110 تومن رو با قدرت رد نکنه خواب پول داره

rezasatari
2012/08/28, 13:05
فری جان نظرت برا خرید ثنوسا و وتوصا چیه کدوم فاز بهتری میده ممنونتم

rezasatari
2012/08/28, 13:58

فری زبل
2012/09/05, 10:49

رضا جان شرمنده داداش دیر دیدم پستتو و حتما تا الان تصمیمتو گرفتی

وملت میتونه مجدد 34 تومن رو لمس کنه وقدرت بیشتری برای عبور از 41 تومن بگیره
وملت 34 تومنی و زیر آن گین خوبی میده

rezasatari
2012/09/05, 13:53
فري جون دستت درد نكنه اما جون داداش مارو گرفتي هرچند ما وملتو تو 39 داديم رفت اما عزيز يه نگاه ديگه به سهماي درخاسيم بنداز

فری زبل
2012/09/05, 14:12
فري جون دستت درد نكنه اما جون داداش مارو گرفتي هرچند ما وملتو تو 39 داديم رفت اما عزيز يه نگاه ديگه به سهماي درخاسيم بنداز

رضا وتوصا 135 مقاومتشه و اگر شنبه رنج نزنه و نتونه رد کنه بزار واچینگت تا اتمام اصلاحش ولی اگر سنگین جمع بشه بالای 135 یه پلش خوبه (بعیده یه کم)
ثنوسا زیر 300 تومنش میتونه یه گین 10-12 درصدی بده کلا ثنوسا رو بیشتر ببینی بهتره

فری زبل
2012/11/11, 12:35
وپترو همه جوره رو به بالاست باتوجه به گزارشات تعدیل مثبت عالی ای که پسهند و شکربن قراره اعلام کنن وهمچنین مثبت بودن اکثر پورتفوی سهم
میتونه تا 125 رشد نوسانی داشته باشه
عزیزمییین

خوشبخت
2012/11/11, 12:47
وپترو همه جوره رو به بالاست باتوجه به گزارشات تعدیل مثبت عالی ای که پسهند و شکربن قراره اعلام کنن وهمچنین مثبت بودن اکثر پورتفوی سهم
میتونه تا 125 رشد نوسانی داشته باشه
عزیزمییین

فری جان سلام
کم پیدایی؟;)

فری زبل
2012/11/11, 13:04
فری جان سلام
کم پیدایی؟;)

سلام خوشبخت جان
دیگه والا من خونه اولم با همه احترام به بچه های این فروم و سایت بورکسه
اکثر بچه های اینجام مطمئنن اونجا رو هم میخونن
آراد و تالار بورسم عضو هستم ولی اینجا و بورکس یه چیز دیگه ان و با بچه هاش بیشتر حال میکنم
ولی چشم سعی میکنم از صفحه 2 بیشترنگذره تاپیکم

felfel
2012/11/11, 14:48
فری جان نظرشما در باره بازی صدرا چیه

فری زبل
2012/11/12, 10:08
فری جان نظرشما در باره بازی صدرا چیه
سهم سیاسی و استراتژیک
حالا چه 500 تومن زیان اعلام کنه چه 200 تومن سود
سهمیه که مستقیم به مذاکره و روابط ایران بستگی داره
یه سئوال از دوستانی که میگن این شرکت فلان قدر سالی زیان میسازه و هیچی نداره
همین فردا ایران و آمریکا برن پای مذاکره
پس فردام صدرا رو باز کنن سهمشونو میفروشن ؟
للهی میرن تو صف خرید همین زیان ساز صداشونم در نمیاد
سهم سیاسیه وگره خورده به هسته ای کاریشم نمیشه کرد همون جور که تو اولین لیستای تحریم میان صدرا رو نشونه میگیرن
اینو هممون میدونیم ولی این وسط یه چیز باعث اذیت میشه اونم خواب پول و خواب سرمایه و از ارزش افتادن پوله که آیه یاس خوندن غیر از اعصاب خوردی خودمون و دور و وریا هیچی نداره
یا نبایست میخریدیم یا خریدیم پیه همه چیشو بایست به تن مالید

پاسال
2012/11/12, 11:04
سهم سیاسی و استراتژیک
حالا چه 500 تومن زیان اعلام کنه چه 200 تومن سود
سهمیه که مستقیم به مذاکره و روابط ایران بستگی داره
یه سئوال از دوستانی که میگن این شرکت فلان قدر سالی زیان میسازه و هیچی نداره
همین فردا ایران و آمریکا برن پای مذاکره
پس فردام صدرا رو باز کنن سهمشونو میفروشن ؟
للهی میرن تو صف خرید همین زیان ساز صداشونم در نمیاد
سهم سیاسیه وگره خورده به هسته ای کاریشم نمیشه کرد همون جور که تو اولین لیستای تحریم میان صدرا رو نشونه میگیرن
اینو هممون میدونیم ولی این وسط یه چیز باعث اذیت میشه اونم خواب پول و خواب سرمایه و از ارزش افتادن پوله که آیه یاس خوندن غیر از اعصاب خوردی خودمون و دور و وریا هیچی نداره
یا نبایست میخریدیم یا خریدیم پیه همه چیشو بایست به تن مالید

با پوزش از آقای فری زبل دروغ هرچه بزرگتر باشد باور کردنش راحتتر است دروغ بزرگی که به سهامداران صدرا گفته شده همین زیان وزیان انباشته است من سر زندگیم شرط میبندم صدرا زیان که نداره هیچ سود سرشاری هم دارد با هزاران دلیل ومدرک میگویم فقط مطلب اینجاست که قرارگاه دنبال جزیره برای کارهای آنچنانی است وبس ...

felfel
2012/11/12, 17:20
[فری جان از اینکه جواب سوال را داد ممنون شما هستم .....پایدار باشید

آمن خادمی
2013/03/31, 00:22
عيد و نوروز بود مكتب ما را هر روز
به محبت گذرد شنبه و آدينه ما

جناب فری زبل سال نو رو تبرک می گم
هر جا هستید دلتون خوش و سرتون سبز باشه.....@};-@};-@};-@};-

http://forums.boursy.com/imported/2013/03/781.jpg

کریم مهدوی
2013/05/05, 08:51
داش فری خیلی مخلصیم
مبارکه @};-@};-@};-

فری زبل
2013/05/30, 20:25
از آمن خادمی عزیز و کریم مهدوی گل با تاخیر فراوان تشکر میکنم و یاد خدا بیامرز نگارنده این تاپیک مهربان گل رو هم زنده میکنیم امیدوارم روحش با پریای بهشتی محشور بشه
بچه های با ادب بورسی عزیزمییین

فری زبل
2013/05/30, 20:31
نظر من در مورد مپنا اينه
تو محدوده قرمز رنگ در حال معاملست ودر صورت عبور از 325 ميتونه تا مقاومت بعديش 380 رشد داشته باشه ودر صورت عبور 4500 ريال واگر شكست 2955 ريال وضعيت خطري ميشه وخودم فكر نميكنم بشكنه
1 درصد بشكنه ميگم تا چند @@5

http://forums.boursy.com/imported/2013/05/458.png (http://upload.tehran98.com/)

ناظم
2013/05/30, 20:31
فری زبل یک اطلاعاتی ار و ایران به مابد هید

فری زبل
2013/05/30, 20:34
خدمت كروي داران گرامي عارضم كه اين چارت كروي كاملا من رو ياد حتايد 250 تومني و كنجي كه تشكيل داده بود ميندازه
الان كروي تو اون دايره آبي به خوبي داره معامله ميشه وبا توجه به اينكه امروز بسته ميشه واسه مجمع اگر مجمع بره و سود تقسيم شه كروي به دايره سبز نفوذ ميكنه و كف خودشو تشكيل ميده و طي يك حركت شارپ ميتونه تارگت 330-40 مارو بزنه و تو بلند مدت هدف سهم 470 تومنه
ضمنا آراس آي با توجه به بسته شدن سهم واسه مجمع سيگنال بيش فروش صادر كرده و بايد قدرشو دونست

http://forums.boursy.com/imported/2013/05/473.png (http://upload.tehran98.com/)
عزيزمييي @@5[/quote]

اینم مال روز قبل از مجمع کروی هست که بست و 40 تومن داد
جهانی روی هم یه جورایی شبیهه اینه وقیمتای بالایی رو نشونه گرفته

فری زبل
2013/05/30, 20:39
فری زبل یک اطلاعاتی ار و ایران به مابد هید

ناظم جان سهم طلا اطلاعات نمیخواد
شما استراتژیتونو اگه روی رفتار حقوقیا نباشه میفهمین چه طلاییه
اندیشه کاران سهماشو میفروشه حالا به هر دلیلی که واسه خودش توجیهه ولی وقتی 30 تومن تو مجمع میخواد بده و پیش بینی 92 اش 30 تومنه خودتون چی فکر میکنید
حتی خود شرکت میاد اعلام میکنه سیاست شرکت پرداخت حداکثر سود تو مجمع هست که پشیمون کنه مسو به نظر من چون میدونه چه فنری داره جمع میشه
این فاندای سهمه از نظر تکنیکالم قبلا درآوردم و گفتم نفوذ به بالای 1110 ریال راحت 1500 رو میزنه و نحوه فروش اندیشه کارانم دقیق زیر این قیمته
چارتشو در اسرع وقت میزارم
سهمو هیچ کاریش نداشته باشیم تا سال دیگه این موقع 60 درصد به کل سرمایه اضافه میشه

خودشکوفا
2013/05/30, 20:58
جناب فری زبل.. لطفا اگه امکان داره آدرسی از محل دفن مرحوم مهربان به بنده بدید.. خیلی دلم هواشو کرده.. نیت دارم فردا از تعطیلی استفاده کنم و بر مزار آن عزیز درگذشته اشکی بچکانم....:x

فری زبل
2013/05/30, 21:18
جناب فری زبل.. لطفا اگه امکان داره آدرسی از محل دفن مرحوم مهربان به بنده بدید.. خیلی دلم هواشو کرده.. نیت دارم فردا از تعطیلی استفاده کنم و بر مزار آن عزیز درگذشته اشکی بچکانم....:x
نمیدونم شما چه نسبتی باهاش داشتین
ولی تا اونجا که به من اطلاع دادن مهربان ارادت داشت به حیفا و تو راه لبنان بوده گویا گیر تروریستای سوری افتاده و لب مرز لبنان جای حیفا یه عرب به اسم جاسم ملاقاتش کرده و همونجا لب مرز یه پا اینور تو سوریه و یه پا تو لبنان با برگه 50 هزار تایی صدراش خاک شده

h00mi
2013/05/30, 21:23
"پردیس" در حال حاضر
ومعادن 284 تومانی(12میلیون سهم)...
فارس 750 تومانی(4میلیون سهم)...
فخوز 1900 تومانی(1میلیون سهم)..
کچاد 921 تومانی(2میلیون سهم)...
کگل 620 تومانی(1میلون سهم)..
شخارک 2400 تومانی(250 هزار سهم)...
وامید 291 تومانی(1میلیون سهم)...
شیران 900 تومانی(200 هزار سهم)...
مارون 2100 تومانی(200 هزار سهم)...
بملت 106 تومانی(2میلیون سهم)...
وکار 160 تومانی(7میلیون سهم)...
فولاد 370 تومانی(4میلون سهم)...
غدیر 300 تومانی(3میلیون سهم)
درازک 1100 تومانی(600 هزار سهم)
حفاری 370 تومانی(2میلیون سهم)
همین طور که می بینید جز معدود سرمایه گذاری هایی که است که متنوع ترین و بهترین سهم های بازار را دارا می باشد...
و از نکات قابل توجه "پردیس" تقسیم سود 90 تا 100% سود است که بقیه سرمایه گذاری ها جز "پارسان" این طوری نیستند...
یعنی کسی که این سهم را 150 تومان می خرد..
اگر دید بلند مدت داشته باشه در 3سال(شایدم 2سال) کل مبلغی را که برای خرید سهم می پردازد از طریق سود نقدی که به سهامداران در مجمع می دهد دریافت می کند...
یعنی در 3سال یک بازدهی حداقل 200% را بدون هیچ دردسری کسب می کند(سالی 66%)
حالا بریم سراغ مزیت های این سهم که بقیه سرمایه گذاری ها ندارند...
در حال حاضر در گروه سرمایه گذاری ها هیچ کدوم از سهم ها برنامه افزایش سزمایه برای 1ماه آینده ندارند..
ولی "پردیس" افزایش سرمایه 53% از اندوخته و آورده داره که تا 2 تا 3 هفته دیگر عملی می شود و به مجمع می رویم...
هنگامی که آگهی دعوت به مجمع فوق العاده بر روی کدال بیاید یک شوک مثبت به این سهم وارد می شود در این هفته یا هفته دیگر...
برویم سراغ نکته ای که بازار به آن توجه ندارد..
در گزارش هیئت مدیره برای سال منتهی به 91 نکته ای وجود دارد که برای امسال یک سود غیر عملیاتی هم برای شرکت دارد..
توجه کنید به نوشته زیر
"سرمایه گذاری شرکت در بخش املاک شامل یک قطعه ملک به مساحت 570 متر مربع واقع در بلوار میر داماد به بهای تمام شده 14508 میلیارد ریال می باشد. با توجه به برنامه های شرکت برای سال های آتی به منظور حضور فعال تر در بازار سرمایه فروش زمین مذکور در برنامه های سال آتی شرکت قرار گرفته است که در صورت وجود مشتری مناسب این امر محقق خواهد شد..."
این را هیئت مدیره گفته...
هیچ کدام از سهم های سرمایه گذاری برای امسال فروش زمین را در برنامه ندارد ولی "پردیس" یک سود غیر عملیاتی هم کسب می کند...
که هنگامی که خبرش بیاید باز هم یک شوک مثبت به سهم وارد می شود...
باز هم به دارایی های شرکت نگاه کنید ببینید در حال حاضر شرکت چه سهم هایی را در چه قیمت هایی دارد شکار می کند...(این را خودتان نگاه کنید و جواب بدهید)
به نظر من این شرکت در 1سال آینده "لیدر" گروه سرمایه گذاری می شود..

فری زبل
2013/05/31, 14:11
وملت روي نقطه مقاومتش قرار داره اگر فردا بتونه به بالاي محدوده دايره نفوذ كنه ميتونه تا هدف 580 ريال صعود داشته باشه و ممكنه اين وسط يه ريز موجي حتي بعد از نفوذ شبك به بالاي 473 به 460 ريال بزنه و بعد الگوشو تكميل كنه ولي اگر خط پايين رو بشكنه تا 408 ريال نزول داره
باتوجه به اينكه آراس آي تو دايره آبي رنگ معلومه به بالاي 70 نفوذ كرده و حالت بيش خريد درست شده يه كم اوضاع صعودشو ميبره تو ابهام @@5

http://forums.boursy.com/imported/2013/05/487.png (http://upload.tehran98.com/)

فری زبل
2013/05/31, 19:57
روزی که بهره بانکی تو اروپا تغییر کرد من منتظر صعود قیمتای فلزات جهانی واین آتیش بازی بودم که از پریروز استارتش خورده
http://www.ariva.de/zink_lme-kurs/realtime-chart?boerse_id=33
امیدوارم کروی فردا باز بشه

سرداربورسی
2013/05/31, 20:47
داش فری سلام
کاکل زریت(ایلیا جون دیگه:-/) چطوره؟
از طرف من یه ماچش کن

خیلی مخلصیـــــــــــــــم

فری زبل
2013/05/31, 20:58
بردیا داداش
تازه مسلمون شده ;;)

فری زبل
2013/06/01, 08:21
وایران گویا افتاد رو ریل
کالسمین رو از دست ندین

khademi1350
2013/06/01, 09:11
با سلام

آقا فری قبلا یادمه روی وساپا زیاد فعال بودی الان نظرت چیه رفتن با این سهم به مجمع با سود 603 ریالی که احتمالا مثل هر سال درصد زیادیش (حدود 80 درصدی ) تقسیم میشه بدلیل نیاز شدید سایپا به نقدینگی سود سال 92 را هم حدود 19 تومن دیده که فروش دهکده پاسارگاد هم در برنامه امسالشون هست ممنون

فری زبل
2013/06/01, 09:25
سلام
اتفاقا بچه های وساپا رو تو نمایشگاه دیدم اون موقع گفتن 50 تومن پوشش دادیم وضعمونم خوبه ولی میخوایم 5-6 تومن تقسیم کنیم و مابقیشو سرمایه گذاری که دقیقا منم همین سئوالو پرسیدم مگه سایپا میزاره و نمیگه کلشو تقسیم کنین جواب قانع کننده ای نداد و زیادم اطلاع نداشت ولی با توجه به سوابق قبلی این سهم به نظرم داشتنش تو پورتفوی و رفتن به مجمع ضرر نداره و فعلا در گروی خودروییاست و چوب اونا رو میخوره

فری زبل
2013/06/01, 10:07
کروی نگو طلا بگو عزیزم

مهربان
2013/06/01, 10:22
نمیدونم شما چه نسبتی باهاش داشتین
ولی تا اونجا که به من اطلاع دادن مهربان ارادت داشت به حیفا و تو راه لبنان بوده گویا گیر تروریستای سوری افتاده و لب مرز لبنان جای حیفا یه عرب به اسم جاسم ملاقاتش کرده و همونجا لب مرز یه پا اینور تو سوریه و یه پا تو لبنان با برگه 50 هزار تایی صدراش خاک شده
....به...عمو فری فرفره....کیف احوال....
..قدم نورسیده مبارک....
...جاسم؟؟؟...:D...ایول....تو خطی....رو خط نری...
....فعلا باید نازتو کشید تسمه ات زود پاره میشه باز میری همسایه....
.....فری...
.....لینک قیمت جهانی مس رو از این ariva میزاری فدا....بوس....

فری زبل
2013/06/01, 10:35
....به...عمو فری فرفره....کیف احوال....
..قدم نورسیده مبارک....
...جاسم؟؟؟...:D...ایول....تو خطی....رو خط نری...
....فعلا باید نازتو کشید تسمه ات زود پاره میشه باز میری همسایه....
.....فری...
.....لینک قیمت جهانی مس رو از این ariva میزاری فدا....بوس....
مخلصم داداش
خدایی نمیدونم بابای خدابیامرزم فکر کنم بچگیام نافمو تو باغچه خونه فرزاداینا خاک کرده چه صیغه ایه برمیگردیم اونجا ولی با بچه های اینجام حال میکنیم و بیشتر از اینا میایم
دستبوسه داداش تازه مسلمون شده همین که مسلمون شد از 5 کیلو شد 1 کیلو :D
http://www.kitcometals.com/charts/Copper.html
عزیزمیی دکتر

مهربان
2013/06/01, 10:51
مخلصم داداش
خدایی نمیدونم بابای خدابیامرزم فکر کنم بچگیام نافمو تو باغچه خونه فرزاداینا خاک کرده چه صیغه ایه برمیگردیم اونجا ولی با بچه های اینجام حال میکنیم و بیشتر از اینا میایم
عزیزمیی دکتر
.....این دفه کشتو به میخ تاپیک میبندم زیاد در نره....جیگر منی فری...خدا حفظش کنه...
...:D......بزرگ میشه دوباره مزنش میاد جاش....:D
...فری جان....ariva....این ضرب و تقسیمش چطوریه....؟؟؟....

فری زبل
2013/06/01, 11:24
.....این دفه کشتو به میخ تاپیک میبندم زیاد در نره....جیگر منی فری...خدا حفظش کنه...
...:D......بزرگ میشه دوباره مزنش میاد جاش....:D
...فری جان....ariva....این ضرب و تقسیمش چطوریه....؟؟؟....
مرسی داداش
http://www.ariva.de/copper_fox_metals-aktie
ضرب و تقسیمو ولش کن این سیخکش و دنبال کنیم جواب میده

طيب
2013/06/01, 11:42
باسلام وعرض ادب

این دو ......................... یه جا باشند وای به احوال ..................... :D

آقا فری و دکتر جان .............................. صدرا بخرید ...................... رستگار میشوید

قصدم فقط سلام وعرض ادب بود

فری زبل
2013/06/01, 11:45
باسلام وعرض ادب

این دو ......................... یه جا باشند وای به احوال ..................... :D

آقا فری و دکتر جان .............................. صدرا بخرید ...................... رستگار میشوید

ارادت مرد اخلاق بورس ایران
عزیزمییی

مهربان
2013/06/01, 11:51
باسلام وعرض ادب

...ارادتمندم....طیب عزیز.....

طيب
2013/06/01, 12:03
ارادت مرد اخلاق بورس ایران
عزیزمییی

بزرگوارید

...ارادتمندم....طیب عزیز.....

بزرگوارید

خیلی مخلصیم

فری زبل
2013/06/02, 08:16
از فرصت خریدی که وایران میده بایست استفاده کرد
کروی هم خوب معامله میشه ;;)

BETA
2013/06/02, 12:09
سلام وخوش امدید@};-@};-@};-
جناب فری زبل بنده شما رو نمی شناسم...جسارتا خیلی تعارف میکنید...
جناب مهربان لطف نمودن و تاپیک بیل گیتس و که تبدیل شده بود به خانه فساد وایادی امریکای جهانخوار !!!! فرستادن رو هوا..
امیدوارم حداقل با ورود شما جبران بشه و بتونیم از دانش وتجربه جنابعالی استفاده کنیم....

فری زبل
2013/06/02, 13:05
سلام وخوش امدید@};-@};-@};-
جناب فری زبل بنده شما رو نمی شناسم...جسارتا خیلی تعارف میکنید...
جناب مهربان لطف نمودن و تاپیک بیل گیتس و که تبدیل شده بود به خانه فساد وایادی امریکای جهانخوار !!!! فرستادن رو هوا..
امیدوارم حداقل با ورود شما جبران بشه و بتونیم از دانش وتجربه جنابعالی استفاده کنیم....

جناب مهربان کارشون انداختن و فرستادن رو هواست از تاپیک تا همه چی
چشم عزیزم اینجا درس پس میدیم
عزیزمیییی

بنان
2013/06/02, 18:23
مخلصم داداش
عزیزمیی دکتر
آقا فری قدم نورسیده مبارکه انشاالله و صد البته منشا خیر و برکته اما با این حساب بزرکتر که بشه بفهمه چه بلایی سرش آوردید حتما دعوات میکنه که چرا مسلمونش کردی ها ها ها ها

کریم مهدوی
2013/06/03, 00:06
فری جان از واتی بگو
همه دارن می گن واتی واتی

یاشا

فری زبل
2013/06/03, 12:23
آقا فری قدم نورسیده مبارکه انشاالله و صد البته منشا خیر و برکته اما با این حساب بزرکتر که بشه بفهمه چه بلایی سرش آوردید حتما دعوات میکنه که چرا مسلمونش کردی ها ها ها ها
مرسی بنان گل
عزیزمیی

فری زبل
2013/06/03, 12:24
فری جان از واتی بگو
همه دارن می گن واتی واتی

یاشا
کریم کارنکردم اصلا نه صورتاشون و نه چارتشو
فقط میدونم خیلی شیران داره

فری زبل
2013/06/03, 12:25
کروی نگو طلا بگو عزیزم
http://www.ariva.de/zink_lme-kurs/chart?boerse_id=33&t=month

آتیش بازی جهانی

فری زبل
2013/06/03, 12:32
وملت روي نقطه مقاومتش قرار داره اگر فردا بتونه به بالاي محدوده دايره نفوذ كنه ميتونه تا هدف 580 ريال صعود داشته باشه و ممكنه اين وسط يه ريز موجي حتي بعد از نفوذ شبك به بالاي 473 به 460 ريال بزنه و بعد الگوشو تكميل كنه ولي اگر خط پايين رو بشكنه تا 408 ريال نزول داره
باتوجه به اينكه آراس آي تو دايره آبي رنگ معلومه به بالاي 70 نفوذ كرده و حالت بيش خريد درست شده يه كم اوضاع صعودشو ميبره تو ابهام @@5

http://forums.boursy.com/imported/2013/05/487.png (http://upload.tehran98.com/)
408 ریال فردا واسه خرید یه پله بد نیست

جان مورفی
2013/06/03, 13:54
آقای زبل ارادت
تکنو تار رو چطور می بینی برادر؟

فری زبل
2013/06/03, 16:25
آقای زبل ارادت
تکنو تار رو چطور می بینی برادر؟
تکنیکیش بین 275/80 - 330 نوسان داره وعبور از 330 سیگنال ورود سنگین میده و اگر 275 تومن رو به پایین بشکنه تا 215 میریزه
بنیادی گویا ساخت چندین جایگاه رو با عراق قرار داد بسته که باید شفاف کنه و از طرفی باتوجه به پیمانی بودنش مشخص نیست توزیع و پوشش سودشون دقیق به چه صورته و به نظرم واسه همین با کم اقبالی بازار مواجه میشه

ناظم
2013/06/03, 20:57
فری زبل سلام به غیر از وایران و کروی اگر سهم خوبی دیگری مد نظرتان است خواهشا مطرح سازید

فری زبل
2013/06/04, 08:38
فری زبل سلام به غیر از وایران و کروی اگر سهم خوبی دیگری مد نظرتان است خواهشا مطرح سازید
سلام ناظم جان
وملت 41 تومنی فردا بصورت پله ای واسه نوسان خوبه

فری زبل
2013/06/04, 09:31
وايران و فنجان

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/96.png (http://upload.tehran98.com/)

فری زبل
2013/06/10, 15:30
سلام ناظم جان
وملت 41 تومنی فردا بصورت پله ای واسه نوسان خوبه
وملت به 408 واکنش نشون داد و امروز صف خریدبود
امیدوارم بچه ها خریده باشن
وایران بست واسه مجمع و احتمال زیاد بعد مجمع گپ رو پر میکنه
خریدای آخر وقتش جالب بود

فری زبل
2013/06/10, 18:06
ارزش بازار كروي 409 ميليارده تقريبا 110 ميليون دلار كافيه يه مقايسه كوچولو با ساير معدنيا بشه مشخص ميشه چه حراجي ايه كروي
افزايش سرمايه از سود انباشته هم اضافه بشه همون صف 20 ميليوني مياد پشتش به وقتش
اين فقط يه نمونه قيمت فرآور رو مقايسه كنين با الان
فرآور درحال حاضر 650

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/189.png (http://upload.tehran98.com/)[/quote]

فری زبل
2013/06/11, 08:46
موج سنگینی که رو کروی بوجود اومده جدی بگیرین
اگر امروز رو شل کردن واسه مقاومت ناچیز 220 تومنه و فقط میخوان از فرصت استفاده کنن
کروی 20 میلیون صفشه

ناظم
2013/06/11, 09:08
موج سنگینی که رو کروی بوجود اومده جدی بگیرین
اگر امروز رو شل کردن واسه مقاومت ناچیز 220 تومنه و فقط میخوان از فرصت استفاده کنن
کروی 20 میلیون صفشه

فری زبل عزیز چون سایت بورکس بد باز می شود خواهشا در این سایت بیشتر بنویسید تا از رهنمودهای شما بهره گیریم

فری زبل
2013/06/12, 08:44
دوستان اگر کسی مجمع وایران شرکت کرد یا خبرخاصی داشت اینجا بزاره ممنون میشم
کروی رو ریله وصفش الان باید 20 میلیون باشه فعلا فروش تعطیل

h00mi
2013/06/12, 15:17
میگن 29.5 تقسیم کرده

فری زبل
2013/06/12, 22:06
میگن 29.5 تقسیم کرده

مرسی هومی جان
خوش گذشت
بعد بازگشایی مثل برق باید گپ رو پر کنه اگه تو همین روزا که لیزینگیا وضعشون خوبه بازش کنن

فری زبل
2013/06/14, 14:26
وپترو تو محدوده دايره قرمز رنگ وسط در حال معاملست و شكست هر كدوم از خطها ميتونه سيگنال ورود يا خروج رو صادر كنه اگر 185 رو به بالا بشكنه ميتونه تا محدوده 225 صعود داشته باشه و شكست 158-60 ميتونه تا 125 نزول داشته باشه

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/242.png (http://upload.tehran98.com/)

@@5

khademi1350
2013/06/17, 09:06
آقا فری معاملات وساپا امروز قشنگ بود نظرتون چیه مشخص بود سهم را خوب جمع میکردند از توی بازار

فری زبل
2013/06/17, 09:44
آقا فری معاملات وساپا امروز قشنگ بود نظرتون چیه مشخص بود سهم را خوب جمع میکردند از توی بازار
صنعت خودرو سیگنال ورود رو صادر کردن هم تکنیکالی هم بنیادی با توجه به جو موجود وساپام مستثنی نیست
وساپا تو مجمعش 50 تومن توزیع کنه که با توجه به وضع سایپا احتمالش هست سهامداراش جشنی بگیرن
کل سهمای صنعت خودرو دقیقا باید 2 برابر قیمتای امروزشون 3-4 ماهه بزنن

فری زبل
2013/06/17, 09:53
وایران داره باز میشه
زیر 100 تومن همچنان اکازیونه

داروساز
2013/06/17, 10:01
فری جان تا چند خریدشو خوب میبینی؟؟... دروغ چرا دفعه اول سهم میبینم کاملنم می خوام از رو دستت تقلب کنم:D
وایران داره باز میشه

فری زبل
2013/06/17, 10:15
فری جان تا چند خریدشو خوب میبینی؟؟... دروغ چرا دفعه اول سهم میبینم کاملنم می خوام از رو دستت تقلب کنم:D
زیر 100 تومنش اکازیون بود که عمری نمیدادن معلوم بود
از اینجا به بعد به دید گزارش 3 ماهه میتونه 150 رو بزنه

ناظم
2013/06/17, 11:17
وایران داره باز میشه

فری زبل عزیز از معرفی این سهم نهایت تشکر را دارم امیدوارم دست تو خاکستر کنی و جواهرات بیابی واز خداوند سلامتی وطول عمر برایت خواهانم

mehdian
2013/06/17, 11:39
سلام آق فری ...... نظرتون در مورد لابسا چیه ؟؟؟ خیلی تحلیلات لوطیه>:D

فری زبل
2013/06/17, 11:50
سلام آق فری ...... نظرتون در مورد لابسا چیه ؟؟؟ خیلی تحلیلات لوطیه>:D

سلام مهدیان گل
آبسال بنیادیش مشکل نداره تکنیکیش باید چارتش رو دید نقطه ورود و خروج رو پیدا کنیم
دیدمش چشم میگم
عزیزمیی

mahyar1357
2013/06/17, 12:42
زیر 100 تومنش اکازیون بود که عمری نمیدادن معلوم بود
از اینجا به بعد به دید گزارش 3 ماهه میتونه 150 رو بزنه

سلام
فري جون با مرام و لوتي فداي اون يكرنگي و صداقتت
آقا من امروز تعدادي وايران با ميانگين 1118 ريال گرفتم
ميخواستم بدونم اگه ممكنه بفرمائين شما تا كي و تا چه قيمتي با سهم هستين و سود تحليلي امسالش چنده؟
كلا توصيه شما رو ميخواستم بدونم رو كدوم سهماست.ممنون

فری زبل
2013/06/17, 17:17
سلام
فري جون با مرام و لوتي فداي اون يكرنگي و صداقتت
آقا من امروز تعدادي وايران با ميانگين 1118 ريال گرفتم
ميخواستم بدونم اگه ممكنه بفرمائين شما تا كي و تا چه قيمتي با سهم هستين و سود تحليلي امسالش چنده؟
كلا توصيه شما رو ميخواستم بدونم رو كدوم سهماست.ممنون
سلام مهیار
من از 105-6 تومن دارم مجمع هم رفتم تارگتم بچه ها میدونن 150 تومن بوده
ولی تا جو گروه لیزینگ مثبته هستم باهاش
وشما که تازه وارد شدی پیشنهاد میکنم تا گزارش 3 ماهش باهاش بمون
خدارو چه دیدی شاید منم موندم
اینو بهتون بگم که 111 تومن امروز مطمئن باشید گرون نخریدی و 3 ماهه شرکت واضح ترش میکنه واسه روند امسالش

فری زبل
2013/06/17, 17:58
مپنا در محدوده سبز رنگ واگر فردا خط بالا رو بتونه بشکنه میتونه تا 392 صعود داشته باشه و در صورت ریزش میتونه تا محدوده 280 نزول داشته باشه و وارد موج پرقدرت خودش و صعود تا 4500 ریال داشته باشه
http://forums.boursy.com/imported/2013/06/362.png (http://upload.tehran98.com/)

فری زبل
2013/06/17, 17:59
کروی بدون توضیح واضحه
http://forums.boursy.com/imported/2013/06/365.png (http://upload.tehran98.com/)

فری زبل
2013/06/17, 18:05
وایران وفنجان همچنان پابرجاست و الگو در 125 نقطه اول و سپس 145 تکمیل میشه و درصورت ریزش 1069 ریال کف سهم میتونه باشه
http://forums.boursy.com/imported/2013/06/366.png (http://upload.tehran98.com/)

فری زبل
2013/06/18, 09:12
خروج از وایران جهت خرید کروی
فروش من چیزی رو تغییر نداده رو این سهم من فقط چون کروی رو وحشی تر میبینم این کار رو کردم

h00mi
2013/06/18, 09:19
فروش من چیزی رو تغییر نداده رو این سهم من فقط چون کروی رو وحشی تر میبینم این کار رو کردم
بنده هم دیروز فروختم و دیروز و امروز در حال خرید "وسپه" می باشم..

جان مورفی
2013/06/20, 19:02
فری جان شراز رو چه کنیم

فری زبل
2013/06/21, 09:04
فری جان شراز رو چه کنیم

2500 رو بتونه رد کنه به نظر بتونه تا 3200 صعود داشته باشه ولی با توجه به صعودی که داشته یه کم درجا خواهد زد
من بودم سود سیو میکردم میرفتم رو سهمی که تازه نفس باشه و وحشی

shahmir
2013/06/21, 09:20

فری جون
کروی حجم قابل توجهی روی 245-255 مهامله شد البته اگر اون شفاف سازی مسخره نمیومد دیروز 255 رد کرده بود
الآنم فکر کنم تو این قیمت حمایت خوبی ساخته و نوسانگیرا ازش خارج شدن .جهانیم که داره فعلاً خودشو میکشه زیر 1800 نره ;)
ببینیم شنبه میتونه حرکت خودشو ادامه بده یا درجا میزنه.
راستی در مورد پوشش کامل سود فراور تو سه ماهه یه چیزایی شنیدم خبری نداری؟

فری زبل
2013/06/21, 09:57
فری جون
کروی حجم قابل توجهی روی 245-255 مهامله شد البته اگر اون شفاف سازی مسخره نمیومد دیروز 255 رد کرده بود
الآنم فکر کنم تو این قیمت حمایت خوبی ساخته و نوسانگیرا ازش خارج شدن .جهانیم که داره فعلاً خودشو میکشه زیر 1800 نره ;)
ببینیم شنبه میتونه حرکت خودشو ادامه بده یا درجا میزنه.
راستی در مورد پوشش کامل سود فراور تو سه ماهه یه چیزایی شنیدم خبری نداری؟
کروی یه مقدار دیگه معامله بشه کفشو رو 245 محکم میکنه شایدم شنبه بهش مهلت ندن و بکنه
طبق چارت من وحشیانه باید بتازه و احتمالا سازمانم اینو فهمید که شفاف سازی خواست واینو میگیرم به عنوان یه پولبک
کروی زیر 300 فعلا جوکه
فرآور و منم تو تالار خوندم اگه اینجوری باشه که دیگه هیچی
تو پورتفوی برج یکش 440-50 گرفته فرآورو الان 700 تومنه
منم موافقم که نمادهای رویی احتمال زیاد تا آخر تیر رو تابلو نیستن واحتمال داره گپ رو بخوان با تعدیل پرکنن و این شفاف سازی واسه همین باشه
به هر شکل من با کروی حالا حالاها هستم

mehdian
2013/06/22, 12:47
سلام استاد،خرید کروی رو در چه قیمتی مناسب میبینید؟؟ و اینکه تا به قیمت 300 بره حدودا چقدر زمان بره؟ ممنونم مرسی

فری زبل
2013/06/22, 15:07
سلام استاد،خرید کروی رو در چه قیمتی مناسب میبینید؟؟ و اینکه تا به قیمت 300 بره حدودا چقدر زمان بره؟ ممنونم مرسی

کروی تا اواسط برج 5 بالای 300 تومن رو خواهد زد
حالا یا گپ رو با تعدیل پرمیکنه و این بازیا واسه کنترله یا اینکه از فردا پس فردا برمیگرده و روندشو طی میکنه
فعلا تحت جو شفاف سازیه و خالی کردن نوسان گیراو کف سازی
باید از فرصت استفاده کرد
بازم تاکید میکنم افزایش سرمایه کروی بزودی میاد واون موقع سهم گیرنمیاد

مهربان
2013/06/22, 17:18
...به...فری بلا...اون عکس قشنگتو با کلا پشمی بزار بچه ها یه نفسی چاق کنن....من کروی خریدم از رو دست تو ببینم چیکار میکنی....

mehdian
2013/06/22, 18:49
کروی تا اواسط برج 5 بالای 300 تومن رو خواهد زد
حالا یا گپ رو با تعدیل پرمیکنه و این بازیا واسه کنترله یا اینکه از فردا پس فردا برمیگرده و روندشو طی میکنه
فعلا تحت جو شفاف سازیه و خالی کردن نوسان گیراو کف سازی
باید از فرصت استفاده کرد
بازم تاکید میکنم افزایش سرمایه کروی بزودی میاد واون موقع سهم گیرنمیاد

استاد تو نمودارتون نشون دادین که تا 200 پایین میاد به نظرتون خرید تو کدوم قیمت مناسبه؟منونم بابت پاسختون

mehdian
2013/06/22, 18:53
استاد من امروز مپنامو خالی کردم،به مقاومت عکسالعمل نشون داد، نظر شما چیه؟

فری زبل
2013/06/23, 09:30
...به...فری بلا...اون عکس قشنگتو با کلا پشمی بزار بچه ها یه نفسی چاق کنن....من کروی خریدم از رو دست تو ببینم چیکار میکنی....
مخلصم دکتر
داداش بچه های اینجا چشم برادری نگاه میکنن دیگه ؟:)
اوکیه داداش ضرر دادی پای من

فری زبل
2013/06/23, 09:31
استاد تو نمودارتون نشون دادین که تا 200 پایین میاد به نظرتون خرید تو کدوم قیمت مناسبه؟منونم بابت پاسختون

مهدیان جون اون نمودار قبل مجمعش بود که 200 رو هم زد الان سیخکی باید بره 300-340 که این شفاف سازی یه سروشونه توش تشکیل داد و اهدافشو میبره بالاتر

فری زبل
2013/06/23, 09:48
وایران الگوی فنجونشو ساخت و 125 رو زد
وملت هم 560 ریال رو فردا میزنه

NICOLE
2013/06/23, 09:57
جناب فري با سلام و تشكر از مطالبتون من خواننده مطالبتون تو سايتهاي مختلف هستم امروز براي خريد چي خوبه ؟ براي ميان مدت :-/

فری زبل
2013/06/23, 10:01
جناب فري امروز براي خريد چي خويه ؟

کروی با دید 1 ماهه

support
2013/06/23, 10:26
برای منم باز نمیشه
میشه ادرس دوستان بذارن
ممنون

ناظم
2013/06/23, 10:32
وایران الگوی فنجونشو ساخت و 125 رو زد
وملت هم 560 ریال رو فردا میزنه

فری زبل عزیز از چه راهی می توان وارد بورکس شد از صبح تا حالا نتوانستم وارد شوم

فری زبل
2013/06/23, 10:36
منم وارد نشدم کلا مشکل داره و فکر نمیکنم کسی توش باشه
اگه کسی توش بود لینک بزاره

shahmir
2013/06/23, 14:16
فري جون

اين كروي كشت منو ! از قبل مجمع با ميانگين 230 دارم (كه با سود 40 تومني برام 190 دراومده)
بعد مجمع هم به همون اندازه كه داشتم اضافه كردم (ميانگين اين يكي 235 شده)
بدبينانه كفش تو اين مرحله 220 هستش اما ممكنه زير 230 رو هم نبينه!
(فسرب كه داره روسفيدمون ميكنه ببينم اينم عاقبت بخيرم ميكنه .مثل اينكه يه مقدار از موجودي انبارش فروخته كه در اون صورت بازم براي كروي خوبه
هدف من تا اواخر برج 5 نهايت نيمه 6 محدوده 350 هستش. سود 50% براي 40% سبد تو دوماهه بد نيست.

NICOLE
2013/06/23, 14:59
فري جون
اين كروي كشت منو ! از قبل مجمع با ميانگين 230 دارم (كه با سود 40 تومني برام 190 دراومده)
بعد مجمع هم به همون اندازه كه داشتم اضافه كردم (ميانگين اين يكي 235 شده)
بدبينانه كفش تو اين مرحله 220 هستش اما ممكنه زير 230 رو هم نبينه!
(فسرب كه داره روسفيدمون ميكنه ببينم اينم عاقبت بخيرم ميكنه .مثل اينكه يه مقدار از موجودي انبارش فروخته كه در اون صورت بازم براي كروي خوبه
هدف من تا اواخر برج 5 نهايت نيمه 6 محدوده 350 هستش. سود 50% براي 40% سبد تو دوماهه بد نيست.

فسرب من رو بيچاره كرد از سال 90 نگهش داشته بودم همه بنيادي كارها ميگفتن سود رويايي توشه ، ولي متاسفانه با اينكه از افزايش قيمت دلار از سود ميبرد تكون نخورد تازه من 330 فروختم الان 270 هم نيست ، صاحب نداره خدا نكنه كروي اين مدلي باشه

فری زبل
2013/06/24, 15:40
بورکس راه افتاد
;;)

فری زبل
2013/06/25, 13:41
این جوری شد که تقدم فملی خریدم
خدا رو چه دیدی @@5

http://forums.boursy.com/imported/2013/06/604.png (http://upload.tehran98.com/)

sheibani
2013/06/25, 16:29
فری جان سلام

از صدرا چه خبر؟ هنوز داری؟

من قبلنا اون موقع که همه دورو بر 200 جوگیر شدیم و خریدیم تا حالا دارم چن وقت پیش هم دور وبر 70 تومن کلی اضافه کردم.

روندشرو چطور میبینی عزیز.

فری زبل
2013/06/25, 18:18
فری جان سلام

از صدرا چه خبر؟ هنوز داری؟

من قبلنا اون موقع که همه دورو بر 200 جوگیر شدیم و خریدیم تا حالا دارم چن وقت پیش هم دور وبر 70 تومن کلی اضافه کردم.

روندشرو چطور میبینی عزیز.
سلام شیبانی گل
صدراهای 165 تومنی رو عمدشو رو 100 تومن با ضرری حدود 35-40 درصد تقدیم برادرامون کردم ولی خب خدا رو شکر از بازار جانموندم و گینهای خوبی گرفتم ولی یه مقدارشو نگه داشتم تو سبد تا قیمت 400 تومن بدم بره
فعلا فروشی نیست

علیرضا110
2013/06/25, 19:22
آق فری، سلام
مقداری کروی دارم به قیمت 232 تومان نگه دارم یا ردش کنم؟ لطفا راهنمایی کن

علیرضا110
2013/06/25, 19:23
آق فری، سلام

فری زبل
2013/06/25, 21:02
آق فری، سلام
نگهدار داداش
منم نگه میدارم تا مرداد

فری زبل
2013/06/25, 21:07
آق فری، سلام
نگهدار داداش
منم نگه میدارم تا مرداد

وحید نصیری
2013/06/25, 21:41
سلام

فری جان یاشاسین زنجان

میگم از گروه روی کدومش نمودار بهتری داره ...

کبافق یه فضای باز زیادی جلوشه ....... کاما هم یه الگوی قابل فهم مثلث داره که اکثرا تو نمودار شرکتای ایرانی دیده میشه ... نظرت رو این دوتا چیه ؟

ممنون @};-

فری زبل
2013/06/25, 21:47
سلام

فری جان یاشاسین زنجان

میگم از گروه روی کدومش نمودار بهتری داره ...

کبافق یه فضای باز زیادی جلوشه ....... کاما هم یه الگوی قابل فهم مثلث داره که اکثرا تو نمودار شرکتای ایرانی دیده میشه ... نظرت رو این دوتا چیه ؟

ممنون @};-
سلام علی جان
من کروی کارکردم و تاحدی کالسمین و کروی رو فشرده و قابل رشد میدونم
اما این 2 تا کبافق و باما همیشه رانتی بوده و هیچ کاریم به من و شما ندارن بخوان میبرن بالا نخوان نمیبرن خانوادگیه

امير سينا
2013/06/25, 23:15
فری جون سلام...
کروی هدفش چنده؟ چند ماهه...

فری زبل
2013/06/25, 23:29
فری جون سلام...
کروی هدفش چنده؟ چند ماهه...

سلام امیر جان
ماکزیمم اول شهریور 340 و بلند مدت 450 تومن
عزیزمییی

فری زبل
2013/06/26, 07:59
فملی امروز نقطه حمایتی قوی داره و تکنیکی باید برگرده و 320 رو بزنه اونجا روندش معلوم میشه میخواد بریزه یا صعود

سيد ياسر شريعت
2013/06/26, 08:07
فملی امروز نقطه حمایتی قوی داره و تکنیکی باید برگرده و 320 رو بزنه اونجا روندش معلوم میشه میخواد بریزه یا صعود

درود بر فری خان عزیز؛

فملی هام رو به حق تبدیل کردم در دو روز گذشته و همچنان اضافه می کنم! فملیح زیر 200 یعنی باقلاوا ;)

فری زبل
2013/06/26, 08:13
درود بر فری خان عزیز؛

فملی هام رو به حق تبدیل کردم در دو روز گذشته و همچنان اضافه می کنم! فملیح زیر 200 یعنی باقلاوا ;)
سید دیروز مفته مفت بود این سهم و حقش
جهانیم شده داستان واسه جمع کردن تو این سهم
یاسر تازه کسی نمیدونه ما بدید 15 ساله میخریم :D یزید
عزیزمیییی

سيد ياسر شريعت
2013/06/26, 08:18
سید دیروز مفته مفت بود این سهم و حقش
جهانیم شده داستان واسه جمع کردن تو این سهم
یاسر تازه کسی نمیدونه ما بدید 15 ساله میخریم :D یزید
عزیزمیییی

اگه جهانی + این انحرافیون نبودند که الان راجع به فملی 500 تومانی بعد افزایش سرمایه داشتیم صحبت می کردیم:D
در کل فملی یه پله پایین تر از گل گهر قرار داره اما این دوتا رو هر کسی هر زمان بخره با سود می تونه بفروشه! فکر اینکه یکی از اصلی ترین هویت های اقتصادی ایران دیگه دورانش تموم شده مسخرست! فملی باز هم حرکت خواهد کرد. خیلی هم دور نیست;)
نوکرتم داش فری

sheibani
2013/06/26, 17:25
دکتر حسین عبده تبریزی استاد دانشگاه و دبیر کل پیشین بورس اوراق بهادار تهران در گفتگو با فرارو گفت: «کاهش نرخ ارز برای دولت امری خطرناک است.»
وی درباره علت کاهش قیمت ارز و سکه در بازار گفت: «علت سقوط قیمت ها می تواند ناشی از انتظارات جامعه باشد؛ چرا که اکنون اتفاق خاصی در اقتصاد کشور روی نداده است.»
این استاد دانشگاه اظهار کرد: «قیمت های مورد تحمل مردم در شرایط جدید بر اساس دلار ۴۰۰۰ تومان تعیین می شده است. کسانی که آن قیت هما را تعیین کردند با کاهش قیمت دلار، قیمت های خود را کاهش نخواهند داد و فایده ای که بخش تولید از بالا رفتن نرخ ارز می توانست داشته باشد نیز به خطر خواهد افتاد.»
وی تصریح کرد: «دولت اعتدال به معنای دنبال کردن سیاست های اعتدال است و نوسان شدید امری است که در چنین دولتی باید از آن اجتناب کرد.»

فری زبل
2013/06/30, 08:58
کروی + وساپا + وبصادر + ولصنم + پردیس
340 105 210 300 ؟
وساپا بعد مجمع

سيد ياسر شريعت
2013/06/30, 09:20
کروی + وساپا + وبصادر + ولصنم + پردیس
340 105 210 300 ؟
وساپا بعد مجمع

فری داداش فمل رو حواست هست دارند چی کار می کنند؟ حقوقی رنج منفی می کشه گروهی خرید می کنه! :D

roohe-khashen
2013/06/30, 09:31
یاسرجان مهلت باز بودن حق تقدم فملیح تا کی هست؟

سيد ياسر شريعت
2013/06/30, 09:32
یاسرجان مهلت باز بودن حق تقدم فملیح تا کی هست؟

تازه یک هفتست باز شده مهدی جان. فکر کنم تا آخر مرداد یا هفته اول شهریور باشه البته اگه تمدید نشه

فری زبل
2013/06/30, 09:33
فری داداش فمل رو حواست هست دارند چی کار می کنند؟ حقوقی رنج منفی می کشه گروهی خرید می کنه! :D
آره سید جان همون که گفتی حق زیر 200 تومنش جوکه
کل سودشو از موجودی سال پیشش که انتقال داده اینور میتونه پوشش بده
یه احتمالم وجود داره سهمو نگه دارن واسه جمع کردن حقا و بعد ببنده واسه 3 ماهه و گپ بزنه
در کل ریسکش صفره

ناظم
2013/06/30, 09:37
آره سید جان همون که گفتی حق زیر 200 تومنش جوکه
کل سودشو از موجودی سال پیشش که انتقال داده اینور میتونه پوشش بده
یه احتمالم وجود داره سهمو نگه دارن واسه جمع کردن حقا و بعد ببنده واسه 3 ماهه و گپ بزنه
در کل ریسکش صفره

فری زبل سلام اگر سهم عالی برای خرید سراغ دارید معرفی کنید

فری زبل
2013/06/30, 09:49
فری زبل سلام اگر سهم عالی برای خرید سراغ دارید معرفی کنید
ناظم جان سهمایی که صفحه قبل نوشتم تو سبدم هست ودرصد کروی و وساپا تو سبدم خیلی زیاده
وبصادر با دید 45 روزه خوبه
وغدیر هم اگر بتونه سنگین 407 رو رد کنه که یه کم بعید به نظر میاد با معاملات امروزش اگر رد نکنه تا 370-5 میاد پایین اونجا خوبه
فعلا کروی و وساپا و ولصنم و وبصادر
ویرایش
وغدیر خوب رنج زد معاملاتش نازه

roohe-khashen
2013/06/30, 09:55
فری جون ما هم رو 196 تا 196.4 مقدار کافی فملیح خریدیم الانم خود فملی صف شد ببینیم حقش چی میگه;)

سيد ياسر شريعت
2013/06/30, 09:56
بازم دم رفقای خودمون گرم.... صبا تامین دوستت دارم!;)

roohe-khashen
2013/06/30, 10:00
چه بکش بکشی شده در فملی به به از اون فیلم جنگیاست که باید با تخمه ببینیم

فری زبل
2013/07/02, 12:33
هر جوركروي رو ميبينم بايد 340 رو بزنه
مهم نفوذ به بالاي خط 263 تومن بوده كه ورود كرده حالا اين وسط شايد دلش خواسته يه پولبك بزنه به خط حمايت و برگرده واسه 340 كه همونجور كه قبلا هم گفتم فقط فرصتهاي خريد رو استفاده كنين ازش
ديروز من مرقام رو چارتشو درآورده بودم خيلي خوشم اومده بود امروزم تا 9.30 اين طورا گير ميومد رفتم چارتشو مجدد ببينم برگردم صف شد و گيرم نيومد و مجدد كروي خريدم
هستيم حالا حالا ها باهاش
از همين جا 30 درصد داره از ما گفتن @@5
http://forums.boursy.com/imported/2013/07/40.png (http://upload.tehran98.com/)

جان مورفی
2013/07/03, 20:23
داش فری قربون معرفتت
یه نگاهی به این فملی بنداز عزیز
یه کم پول اومده دست و بالم و می خوام یه حرکتایی بکنم
قربونت

فری زبل
2013/07/03, 22:12
جان مورفی
فملی اومد 295 تومن من چارتشو دیدم و برگشتشو تا همین 320-325 دیدم و نوشتم وواسه همین حقشو خریدم
اگر نوسانی میخوای بخری فعلا دست نگهدار تا روندش مشخص بشه و جاش بخری ولی میان مدت و دراز مدت هیچ مشکلی نداره
ولی اگه فلزات بخوای سرمایه گزاری کنی فکر میکنم فولاد با مجمعش گین زودتری بده
عزیزمییی

مرمر22
2013/07/03, 22:19
درود بر فری عزیز
فری جان روند فباهنر و معاملات امروزشو چطور میبینی؟

فری زبل
2013/07/03, 22:23
درود بر فری عزیز
فری جان روند فباهنر و معاملات امروزشو چطور میبینی؟

خیلی وقته باهنر رو نگاه نکردم هم تکنیکی هم صورتاشو
ولی چنین حجمی تا اونجا که میدونم میخواد ببنده واسه مجمع هم فرار از مجمع میتونه باشه هم کف سازی
بطور کل نمیتونم نظر دقیقی بدم راجع بش
فقط با یک نگاه میشه گفت این حجم تو این قیمت حتما خبرای زیادی توش هست

جان مورفی
2013/07/06, 23:44
فری جان
نظرت درباره بازار چیه؟
یعنی قرارع یه کله همین طوری بره بالا؟
قربون دستت یه نیم نگاهی هم به مدران و فزرین بنداز
قربون داداش

فری زبل
2013/07/23, 19:01
213 ميليون وساپا واسه همين تكه بود و بس

http://upload.tehran98.com/img1/tf5bfic1mpymvrtoimz.png (http://upload.tehran98.com/)

غدير تا 520 بيمه شد با عبور از مقاومت

http://upload.tehran98.com/img1/wft3190c8nqcd3oy0v2n.png (http://upload.tehran98.com/)

@@5

NICOLE
2013/07/24, 16:06
جناب فري اهداف وساپا رو چطور مي بينيد ؟ ممنون

بهرام خان
2013/07/24, 17:28
جناب فري زبل ... سلام ... ميشه لطفا پيرامون معاملات امروز غدير و علت كندل امروز را بيان كنيد ... انتظارحركتي بي وقفه داشتم ً.. صفش اصلا دوام نداره !! به نظرتون غير ٤٤٥ مقاومت ديگري هم داشتيم ؟؟ ... البته ميدونم با بازشدن پارسان احتمال صف سنگين ميده ... ممنون از شما

فری زبل
2013/07/24, 19:04
جناب فري اهداف وساپا رو چطور مي بينيد ؟ ممنون
سلام کیتی
180 کوتاه مدت و 320 بازه 1 ساله
وساپا گنج منه چون
تکنیکیش با بنیادیش جور در اومده واین سهما رو دوست دارم

"heydar"
2013/07/24, 19:13
سلام فری جان
تکنیکال وساپا را تشریح میکنید
ممنون:x

فری زبل
2013/07/24, 19:18
جناب فري زبل ... سلام ... ميشه لطفا پيرامون معاملات امروز غدير و علت كندل امروز را بيان كنيد ... انتظارحركتي بي وقفه داشتم ً.. صفش اصلا دوام نداره !! به نظرتون غير ٤٤٥ مقاومت ديگري هم داشتيم ؟؟ ... البته ميدونم با بازشدن پارسان احتمال صف سنگين ميده ... ممنون از شما
بهرام جان چارتشو بالا گذاشتم خودم که نمیتونم ببینم دوستانو نمیدونم ولی 455 مقاومتش بود که شکسته وبالای مقاومتش معامله میشه و هدف کوتاه مدتش 520 تومنه که به راحتی میزنه حالا ممکنه یه پولبک بزنه به خط و بعد برگرده واسه 520 تومن اون حرکت بی وقفه که شما منتظرشی بعد عبور سنگین از 520 تومن ممکنه واسه سهم رخ بده
غدیر هیچ مشکلی نداره

بهرام خان
2013/07/26, 12:22
فري زبل خان سلام .... دوست گرامي به نظر حقير يكي از دلايل عدم رشد پارسان پر بودن ناوش بوده .... در بازار هم عليرغم ارزندگي غدير و برتفوي رنگارنگش متاسفانه بازار غدير را با پارسان موازي و همجهت ميدونه .... حالا سوالم اينه باتوجهبه اينكه پارسال حداقل براي رسيدن به ناو بالاتر زماني حداقل يكماه ميخواهد به نظرتون .... اولا غدير ناوش چقدره .... دوماموتور محركه پارسان بجز پتروهايش كدام بخش پرتفويش ميباشد ..... راستي فري جان پيرامون وسپه كندلي كه فرموديد به نظر حقير بنياديس ايندفعه به كندل ميچربه ان شالا شنبه مقاومت ميشكونه و دوستان را خوشحال ميكنه .... دوست داريم اق فري زبل

کریم مهدوی
2013/07/26, 20:18
فری جان نظرت درباره سصوفی و وسپه چیه عزیز؟

یاشا

فری زبل
2013/07/26, 23:13
فری جان نظرت درباره سصوفی و وسپه چیه عزیز؟

یاشا
سلام کریم جان
سصوفی رو که ندیدم و کار نکردم ولی وسپه گزارش خوبی داده هرچند با سرمایه قدیمش هست
تکنیکالش اگر مقاومت سنگین 215 تومن رو با قدرت بتونه رد کنه میشه به 395 تومن هم حتی فکر کرد ولی فعلا زوده قضاوت در موردش
روندش تا 1 شنبه کامل مشخص میشه

فری زبل
2013/07/26, 23:38
فري زبل خان سلام .... دوست گرامي به نظر حقير يكي از دلايل عدم رشد پارسان پر بودن ناوش بوده .... در بازار هم عليرغم ارزندگي غدير و برتفوي رنگارنگش متاسفانه بازار غدير را با پارسان موازي و همجهت ميدونه .... حالا سوالم اينه باتوجهبه اينكه پارسال حداقل براي رسيدن به ناو بالاتر زماني حداقل يكماه ميخواهد به نظرتون .... اولا غدير ناوش چقدره .... دوماموتور محركه پارسان بجز پتروهايش كدام بخش پرتفويش ميباشد ..... راستي فري جان پيرامون وسپه كندلي كه فرموديد به نظر حقير بنياديس ايندفعه به كندل ميچربه ان شالا شنبه مقاومت ميشكونه و دوستان را خوشحال ميكنه .... دوست داريم اق فري زبل
سلام بهرام گل
البته پربودن ناوش قبل از گزارشات جدید و قیمتهای جدید پتروهاش منظورتون باید باشه
عمده پورتفوی پارسان پترو ها و پالایشهای شیراز و شبریزه که هر کدوم هم سود دهی داشتن
دلیل کند بودن پارسان بازار گردانی اعتضاد غدیره که البته با این گزارش جدید یه رشد خوب در انتظار خودش و دنبالش غدیره
ناو غدیر رو محاسبه نکردم ولی باتوجه به هلدینگ بودنش از رشد زیر مجموعه هاش میتونه پی به ای بگیره وبا ای پی اس 110 تومن حداقل باید 550 تومن باشه
وسپه 215 تکنیکی رد کنه میشه به 395 تومنش فکر کرد تا رد نکرده قضاوت زوده ولی بنیادیش خوبه گزارشش هرجند با سرمایه قدیمه ولی خوبه

Spring2020
2013/07/26, 23:42
سلام

یه سوال ابتدایی.

پورسانت کارگزاری ها چند درصد هست یا چه مقدار هست در خرید و فروش؟

فری زبل
2013/07/26, 23:58
سلام

یه سوال ابتدایی.

پورسانت کارگزاری ها چند درصد هست یا چه مقدار هست در خرید و فروش؟
خرید 0/5 درصد و فروش 1 درصد مبلغ کل
عزیزمییی

Spring2020
2013/07/27, 00:02
خرید 0/5 درصد و فروش 1 درصد مبلغ کل
عزیزمییی

زنده باشی

نظرت راجع به فباهنر چیه؟

فری زبل
2013/07/27, 19:32
زنده باشی

نظرت راجع به فباهنر چیه؟
280 باید برگرده نگرده 220 بگرد دنبالش

فری زبل
2013/07/27, 19:35
وسپه خریدم خوشم اومد از معاملاتش البته یه پله دیگه هم میخرم تا آخر هفته
چیزی که من احساس میکنم رشد سرمایه گذاریها هنوز مونده از بازار
وساپا به 1191 پولبک میزنه و میره واسه 180 معروف خودم
وسپه 395 تارگت میان مدتشه و لی تا 270 راحت میتونه بره
فروش برای خرید جم و هر سهم تازه وارد دیگه نهایت اشتباهه
قبلا ثابت شده

KEYAN5533
2013/07/27, 22:08
باسلام
بزرگوار من مقداری دکیمی ودکوثر دارم نظر شما برای خروج وتبدیلشون به وخوارزم یا وسپه یا شکربن یا فاذر چی هست؟
باتشکر

KEYAN5533
2013/07/27, 22:13
نظرتون در مورد فملی چیه؟3240دارمش؟خروج وتبدیل؟یانگهداری؟
3pa3

eternal_2_6
2013/07/27, 22:18
سلام فری ، من امروز وبصادر و ورنا خریدم ،نظرت در موردشون چیه ؟

فری زبل
2013/07/28, 06:57
سلام فری ، من امروز وبصادر و ورنا خریدم ،نظرت در موردشون چیه ؟
هردو عالین و نگهدار و دنبال نوسان نباش
صادرات رو بادید افزایش سرمایش و ورنا رو تا زمان فروش بلوک نگهدار

فری زبل
2013/07/28, 07:00
نظرتون در مورد فملی چیه؟3240دارمش؟خروج وتبدیل؟یانگهداری؟
3pa3

فملی سهم نوسانی نیست و دراز مدتیه
الان بین 300 تا همون محدوده 330 کنترل میشه بخاطر تقدماش
اگر دراز مدت میتونی نگهداری نگهدار گین خوبی میده

KEYAN5533
2013/07/28, 23:22
سلام آقا فری
خوبین؟
میخواستم نظرتون رو در مورد خروج از دکیمی ودکوثر وورود به یکی از سهام های زیربا دید کوتاه مدت یا میان مدت بدونم
راهنمایی کنید خوشحال میشم
زاگرس
تاپیکو
وسپه
حتاید
فولای
فاذر
شکربن
یااین که صب کنم برای عرضه شجم؟
3pa3

فری زبل
2013/07/29, 15:25
سلام آقا فری
خوبین؟
میخواستم نظرتون رو در مورد خروج از دکیمی ودکوثر وورود به یکی از سهام های زیربا دید کوتاه مدت یا میان مدت بدونم
راهنمایی کنید خوشحال میشم
زاگرس
تاپیکو
وسپه
حتاید
فولای
فاذر
شکربن
یااین که صب کنم برای عرضه شجم؟
3pa3
اگریکی از این سهما رو بخوام بخرم مطمئنن وسپه میخرم واگر 2 تا بخوام حتاید رو هم اضافه میکنم ولی اگر قبل اینا وساپا نخریده باشم

کریم مهدوی
2013/07/29, 16:19
فری عزیز
نظرت درباره شکربن چیه؟

eternal_2_6
2013/07/29, 20:01
فری عزیز میخوام چهارشنبه سیمان تهران بخرم، نظرت مساعده؟

جعفرزاده
2013/07/29, 21:32
اگریکی از این سهما رو بخوام بخرم مطمئنن وسپه میخرم واگر 2 تا بخوام حتاید رو هم اضافه میکنم ولی اگر قبل اینا وساپا نخریده باشم

سر پردیس هم برای خرید نظر داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فری زبل
2013/07/29, 21:38
فری عزیز
نظرت درباره شکربن چیه؟
http://forums.boursy.com/imported/2013/07/617.png (http://www.8pic.ir/)
شکربن خط حمایتی خودشو شکونده و برگشت زده به نظرم اگر بالای 500 تثبیت بشه واسه خرید مطمئن تره واگر نتونه بشکنه
سننگین میریزه باید صبر کرد دید پولبکه

فری زبل
2013/07/29, 21:55
فری عزیز میخوام چهارشنبه سیمان تهران بخرم، نظرت مساعده؟
http://forums.boursy.com/imported/2013/07/619.png (http://upload7.ir/)
ستران میتونه به 600 برسه
به شرط اینکه برگشت و شکست 465 تومن نداشته باشه

فری زبل
2013/07/29, 22:00
سر پردیس هم برای خرید نظر داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سرپردیس سهم بدون ریسکیه و بالا خواهد داشت ولی سر تقدماش یه کم اذیت میکنن
ولی پایینی نداره وگین خوبی میان مدت میده
عزیزمیییین

جعفرزاده
2013/07/29, 22:18
سرپردیس سهم بدون ریسکیه و بالا خواهد داشت ولی سر تقدماش یه کم اذیت میکنن
ولی پایینی نداره وگین خوبی میان مدت میده
عزیزمیییین

از دید من از محدوده 160 تا 165 پایین تر نباید بره و از همین جا برگشت بزنه . اون وقت تقدمش هم بالا میره و از خود سهم گین بهتری بده . خریداران تقدمش بیشتر از سهمش است.

فری زبل
2013/07/29, 22:35
سرمایه گذاری سپه تا 252 تومن فعلا مشکلی نداره با توجه به نفوذ به بالای خط مقاومت

http://forums.boursy.com/imported/2013/07/623.png (http://www.8pic.ir/)

m912s
2013/07/30, 12:29
فری جان سلام
میخواستم نظر کارشناسی تون رو در خصوص این سبد بدونم.
65درصد واتی
20درصد خگستر
5درصد حتاید
5 درصد وبیمه
5 درصد کهمدا
برای تعویض قسمتی از سبد با والبر و ساراب و شیران نظرتون چیه؟
ممنونم

فری زبل
2013/08/04, 13:32
تو نماي بازتر وساپا
بايد خط پايين رو لمس ميكرد و امروز به نظرم زد
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/125.png (http://www.8pic.ir/)

تا خط پايين رو نشكونده هستيم با سهم
به نظر من خوش بحال كسي كه امروز خريد @@5[/quote]

خساپا هم به نقطه حمايتي خودش رسيده
انتظار دارم هم خساپا و هم وساپا برگشت داشته باشن و تارگت هر دو هم كوتاه مدت 145 تومنه
واگر سنگين خط حمايتي رو بشكنن اوضاعشون بد ميشه
به شخصه فكر نميكنم بشكنن با اين حجم خريدي كه دارن
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/126.png (http://www.8pic.ir/)[/quote]

فری زبل
2013/08/08, 12:35
وساپا تو تايم هفتگي ماكزيمم تا 9 هفته آتي برسه به تارگت 180 تومني و
به نظر نمياد 1.5 ماه تا 2 ماه براي 50 درصد زياد باشه @@5

http://forums.boursy.com/imported/2013/08/201.png (http://www.8pic.ir/)

ile
2013/08/08, 16:38
سلام فری ، با توجه به مجمع وبشهر و اخبار آن، بنظرتون با چه قیمتی بازگشایی بشه ؟ و همچنین تا آخر امسال تا چه قیمتی بالا بره ؟ من 355 خریدم

lilium
2013/08/08, 21:05
فری جان سلام
میخواستم نظر کارشناسی تون رو در خصوص این سبد بدونم.
65درصد واتی
20درصد خگستر
5درصد حتاید
5 درصد وبیمه
5 درصد کهمدا
برای تعویض قسمتی از سبد با والبر و ساراب و شیران نظرتون چیه؟
ممنونم

با اجازه جناب فری
بنظرم خوبه وآتی رو با سهم های مدنظر تعویض کنید.

فری زبل
2013/08/08, 23:39
سلام فری ، با توجه به مجمع وبشهر و اخبار آن، بنظرتون با چه قیمتی بازگشایی بشه ؟ و همچنین تا آخر امسال تا چه قیمتی بالا بره ؟ من 355 خریدم
وبشهر روز آخر معاملاتش آخرین اصلاحش بود و سیگنال خرید داده بود و هدف این سهم 630 تومنه
فکر میکنم قیمت خوبی بخوره با بازگشایی ونوین

khademi1350
2013/08/11, 09:43
آقا فری وپاسار را ینگاه بنداز از توی بانکی ها قیمتش مناسبه رشدی هم نداشته فکر کنم میدکو هم زیاد داره از اون جهت هم جای رشد جداگانه ای داره

NICOLE
2013/08/12, 08:01
سلام جناب فري وساپا هم مباركه

علی علیزاده
2013/08/12, 10:29
فری جان عزیزمیییی...انشاالله همیشه سلامت باشی و موفق

فری زبل
2013/08/12, 19:16
وغدیر باید خط حمایتی رو لمس کنه بعد حرکتشو شروع کنه بره سمت 540 تومن
خودم فکر میکردم دیروز بزنه ولی خرید احساسی داشت و برگشت و نذاشت لمس کنه شاید فردا بزنه و برگرده و مصادف شه با بازگشایی پارسان ماکزیمم تا شنبه انتظار حرکت دارم ازش که آراس آی هم بیاد رو بیش فروش
http://forums.boursy.com/imported/2013/08/316.png (http://www.8pic.ir/)