PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما تصویری را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و تصویرها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بنـگـاه کاریــــــــــــابی سایت بورسی

ماهور
۱۳۹۱/۰۵/۰۹, ۰۰:۳۰
سلام
این تاپیک را با توجه به اینکه تعداد افراد تحصیل کرده سایت زیاد هست و اغلب جوان هستند و در جست و جوی کار ایجاد می کنم

دوستان که در توانشون هست و شاید شرکت و موسسه انها به دنبال نیرو می گرده می تونند به دوستان دیگر که در جست و جوی کار هستند کمک کنند
ثواب هم داره :)
پیشاپش از همکاری شما ممنونم

آریو
۱۳۹۱/۰۵/۰۹, ۰۰:۴۴
سلام
این تاپیک را با توجه به اینکه تعداد افراد تحصیل کرده سایت زیاد هست و اغلب جوان هستند و در جست و جوی کار ایجاد می کنم

دوستان که در توانشون هست و شاید شرکت و موسسه انها به دنبال نیرو می گرده می تونند به دوستان دیگر که در جست و جوی کار هستند کمک کنند
ثواب هم داره :)
پیشاپش از همکاری شما ممنونم

پیشنهاد خوبیه ...ممنون از تاپیکی که ایجاد کردین ...

سيد ياسر شريعت
۱۳۹۱/۰۵/۰۹, ۰۸:۵۱
با تشکر از اقدام جالبی که انجام دادید؛

دوستانی که فارغ التحصیل از دانشگاه معتبر هستند و در زمینه مدیریت استراتژیک تجربه کاری دارند می توانند به بنده پیغام خصوصی بزنند تا رزومه شان را بررسی کنم. فرد می بایست قابلیت کار کردن در تهران را داشته باشد.

ماهور
۱۳۹۱/۰۵/۱۰, ۱۰:۵۱
دوستان دیگر که کمکی از دستشون برمی آید می تونند کمک کنند
ممنونم آقای شریعت

atashgah
۱۳۹۱/۰۸/۱۴, ۱۲:۵۳
با سلام به همه دوستان... یک شرکت سرمایه گذاری در زمینه بسته بندی قیر در اصفهان نیاز به شریک دارد در صورت تمایل می توانید با پیام خصوصی جزییات بیشتر را دریافت کنید

omid_7sin
۱۳۹۱/۰۸/۱۸, ۲۳:۴۰
سلام و خسته نباشيد
من مهندسي برق خوندم (گرايش قدرت- شبكه) شديدا نياز به كار دارم تو شهرستان ساري و اطرافش.پاي مرگ و زندگي در ميونه از دوستان اگه ميتونن كمكم كنن حتما اطلاع رساني كنن.(حالا برقي هم نباشه مهم نيستا كارش خوب بودم اشكالي نداره) مرسي

bashash
۱۳۹۱/۱۰/۲۲, ۱۵:۳۰
ماهور جان دستت درد نکنه از ایجاد این تاپیک واقعا خوشحال شدم ازاینکه هنوز در این مملکت انسانهایی هستند که قلبشون واسه دیگران می تپه وبه فکر هموطنانشون هستند البته دراین سایت تا دلتون بخواد ازاین آدمای شریف وبلند نظر وجود دارند نام نمی برند ولی واقعا کم نیستند همینکه بدون چشم داشت تمام تحلیل ها واطلاعتشون رو در اختیار دیگران قرار می دند و همانطور که سایر دوستان نیز اظهار کردند از زمانیکه با این سایت آشنا شدند الحمد الله درخرید وفروششان موفق تر بودند به واسطه همین استادان بی نظیر وازهمه مهمتر دلسوز میباشد به امید ایرانی آباد ومردمانی شاد وثروتمند که به حق شایسته ماست واگر ما به فکر خودمون نباشیم مطمئن باشید کسی از ازاین ..... به فکر مانیست بازهم تشکر می کنم ازایجاد این تاپیک امیدوارم برا کسایی که امکان دارند ومی تونند دست هموطنشون رو بگیرند کوتاهی نکنند چون بعضی ازنور چشمی ها که وصلند میان توشرکتها بدون هیچ اطلاعات وتجربه می شن رئیس من وشما ونتیجه هم که معلومه دودش به چشم این مردم بیچاره @};-@};-@};-

bours
۱۳۹۱/۱۰/۲۲, ۱۸:۳۸
ممنون تاپیک خوبیه

وقت شناس
۱۳۹۱/۱۰/۲۲, ۱۸:۴۷
با سلام
لیسانش مهندسی عمران از دانشگاه معتبر-معدل بالای 15-انجام کارآموزی در یکی از پروژه های مفید تهران- پایان خدمت سربازی...جویای کار...
ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه...

ماهور
۱۳۹۱/۱۰/۲۲, ۲۲:۵۲
ماهور جان دستت درد نکنه از ایجاد این تاپیک واقعا خوشحال شدم ازاینکه هنوز در این مملکت انسانهایی هستند که قلبشون واسه دیگران می تپه وبه فکر هموطنانشون هستند البته دراین سایت تا دلتون بخواد ازاین آدمای شریف وبلند نظر وجود دارند نام نمی برند ولی واقعا کم نیستند همینکه بدون چشم داشت تمام تحلیل ها واطلاعتشون رو در اختیار دیگران قرار می دند و همانطور که سایر دوستان نیز اظهار کردند از زمانیکه با این سایت آشنا شدند الحمد الله درخرید وفروششان موفق تر بودند به واسطه همین استادان بی نظیر وازهمه مهمتر دلسوز میباشد به امید ایرانی آباد ومردمانی شاد وثروتمند که به حق شایسته ماست واگر ما به فکر خودمون نباشیم مطمئن باشید کسی از ازاین ..... به فکر مانیست بازهم تشکر می کنم ازایجاد این تاپیک امیدوارم برا کسایی که امکان دارند ومی تونند دست هموطنشون رو بگیرند کوتاهی نکنند چون بعضی ازنور چشمی ها که وصلند میان توشرکتها بدون هیچ اطلاعات وتجربه می شن رئیس من وشما ونتیجه هم که معلومه دودش به چشم این مردم بیچاره @};-@};-@};-
خواهش می کنم
کمترین کاری است که میشه کرد
امیدوارم بچه استقبال کنند شاید بشه کاری کرد از بین خودمون

other
۱۳۹۱/۱۰/۲۴, ۱۵:۰۲
ba salam.lisanse mekanik va karmande irantransfo(3sal).tamayol be kar dar mazandaran va golestano daram.sepasgozaram

ماهور
۱۳۹۱/۱۰/۲۴, ۱۵:۲۱
ba salam.lisanse mekanik va karmande irantransfo(3sal).tamayol be kar dar mazandaran va golestano daram.sepasgozaram

سلام
ممنونم میشم اگه از فونت فارسی استفاده کنید
موفق باشید

OMIDHR
۱۳۹۲/۰۱/۰۹, ۰۰:۲۲
خوبه که اینجا سایتهای کاریابی هم به اعضا معرفی بشه. من جمله OMIDHR.IR که سیستمی است که به کارفرما اجازه می دهد جزئیات فرد مطلوبش را در رزومه های ثبت شده جستجو کند.
omidhr.ir (http://omidhr.ir)