PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما تصویری را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و تصویرها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه هفتگی سایت بورسی

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69

Admin
۱۳۸۹/۱۰/۱۴, ۱۴:۴۲
در این تاپیک کاربران میتوانند با معرفی سبد سهام در روزهای پایانی (5شنبه و جمعه) برای هفته کاری بعد و بررسی سبد پیشنهادی در پایان هفته مورد نظر هم به سایر دوستان کمک کنند و هم عملکرد خود را ارزیابی کنند و امیدوارم رقابت سالم و دور از حاشیه ای هم ایجاد بشه تا به عملکرد حرفه ای تر کاربران کمک کنه.

لازم به ذکره این تاپیک به پیشنهاد یکی از کاربران عزیز سایت ایجاد شده است.

تا چه قبول افتد و چه در نظر آید...

:(fight) قوانین مسابقه :

1- کل سبد انتخاب شده با نفرات قبل یکسان نباشد.

2-سبدها از ساعت 12 ظهر چهارشنبه تا ساعت 20:59 جمعه مورد قبول می باشند و در غیر اینصورت از فروم حذف خواهند شد.

3-درصد نوسان سهم بین قیمت پایانی چهارشنبه هفته قبل و قیمت پایانی چهارشنبه هفته جاری ملاک است.

4-سهم معرفی شده نباید آخرین روز کاری هفته قبل دارای صف خرید باشد در اینصورت کل سبد حذف خواهد شد.

5- درگیری و بحث حاشیه ای در مورد سبد دیگران ممنوع است، پست های با این مضمون حذف خواهند شد.

6- نمادهای متوقف در آخرین روز کاری هفته قبل قابل انتخاب در سبد نمی باشند و درصورتیکه در طی هفته نماد بسته شد از سبد قابل حذف نمی باشد.

7- نمادهای معرفی شده در یک سبد رو نمی توان تغییر داد.

8- در مورد نحوه انتخاب سهام سبد توضیحات داده شود. (ترجیحا چند دلیل تکنیکالی یا فاندامنتالی ( یا هر دلیلی که سبب شده، شما این نماد ها انتخاب کنید.) ذکر شود.)

9- حداقل تعداد سهام 2 و حداکثر 5 می باشد.

10-برای شرکت در مسابقه تایید یکی از مدیران سایت در ذیل پست ارسالی الزامیست.

:-Bاز اهداف مسابقه:
1-از اعتبار بی جا دادن به کسی و سوء استفاده و هدایت بسمت یک سهم کاذب پرهیز بشه.
2-بالا بردن سطح دانش تکنیکال و فاندامنتال

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۴, ۱۶:۲۲
سلام به همه دوستان و اساتید گرامی
فکر کنم، تقریبا توی این مدتی که در این سایت فعال هستیم، تقریبا همه دوستان که در گردهمایی ها حضور داشتند، به ما پیوستند. میخوام با یک طرح پیشنهادی کمی هیجان به تاپیک و سایت بدم. که بتونه همزمان سود آور هم باشه.
در این طرح که یک مسابقه به نوعی محسوب میشه، هر هفته جمعه ها استارت میخوره و پنج شنبه هر هفته اعلام نتایج میکنیم.
بر این اساس، هر تکنیکالیستی یک سبد سه سهمی در روز جمعه معرفی میکنه.
و پیش بینی میکنه که تا پایان هفته سودی (بر اساس قیمت پایانی) خواهد داشت. (و مسلما تحلیل هم میکنه و دلایلش رو روی سایت میزاره.)
پنج شنبه هر هفته سبد هر کدام از دوستان رو بررسی میکنیم. ببینیم چقدر پیشبینیشون محقق شده. در نتیجه برای نفر اول یک ستاره در نظر میگیریم. در صورتی که شخصی بتونه در هر ماه سه ستاره کسب کنه. بهش 10 امتیاز داده میشه، و نام کاربری افرادی که دارای امتیاز باشند. به عنوان حرفه ای های تکنیکال با امتیازشون (در صورت موافقت مدیریت سایت) درج میشه. و در اونجا به همین ترتیب میتونند با دیگران رقابت داشته باشند.

اهداف این طرح:
1- سهمهای معرفی شده مسلما بهترینهای سهام برای معاملات میباشند.
2-دوستان فعالیت بیشتری نشون میدن.
3- هیجان ایجاد شده، باعث خواهد شد دوستانی که کم انرژی شدن بیشتر مشارکت کنند. و مسلما دوستان جدید بیشتری به جمع اضافه خواهند شد.
4- تبادل اطلاعات میتونه مراتب رشد و ارتقاء سطح تکنیکال افراد رو بالا ببره.

قوانین مسابقه:
1-دوستان نمیتونند سبد مشابه با نفرات قبلی مطرح کنند. (یعنی سه سهم نمیتونه یکی باشه.)
2-دوستان میتونند سبد رو تا ساعت 23.59 هر جمعه روی سایت قرار بدهند. در طی هفته هم میتوانند بررسی سهم رو روی سایت بگذارند.
3-سبد معرفی شده بعد از این تایم از سایت حذف خواهد شد.

البته برای دوستانی که امتیاز بالا کسب کنند برنامه هایی در سایت داریم. که به نحوی بتونن به خودشون در سود سازی بیشتر کمک کنند.
این طرح حتما مشکلاتی خواهد داشت. که با راهنمایی دوستان امیدوارم به بهترین نحو اجرا بشود.
پر سود باشید.
در روز جمعه منتظر معرفی سبد دوستان هستیم.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۴, ۱۸:۳۴
مسابقه بهترین چارتیست هفته

فکر کنم، تقریبا توی این مدتی که در این سایت فعال هستیم، تقریبا همه دوستان که در گردهمایی ها حضور داشتند، به ما پیوستند. میخوام با یک طرح پیشنهادی کمی هیجان به تاپیک و سایت بدم. که بتونه همزمان سود آور هم باشه.
در این طرح که یک مسابقه به نوعی محسوب میشه، هر هفته جمعه ها استارت میخوره و پنج شنبه هر هفته اعلام نتایج میکنیم.
و پیش بینی میکنه که تا پایان هفته سودی (بر اساس قیمت پایانی) خواهد داشت. (و مسلما تحلیل هم میکنه و دلایلش رو روی سایت میزاره.)
پنج شنبه هر هفته سبد هر کدام از دوستان رو بررسی میکنیم. ببینیم چقدر پیشبینیشون محقق شده. در نتیجه برای نفر اول یک ستاره در نظر میگیریم. در صورتی که شخصی بتونه در هر ماه سه ستاره کسب کنه. بهش 10 امتیاز داده میشه، و نام کاربری افرادی که دارای امتیاز باشند. به عنوان حرفه ای های تکنیکال با امتیازشون (در صورت موافقت مدیریت سایت) درج میشه. و در اونجا به همین ترتیب میتونند با دیگران رقابت داشته باشند.

اهداف این طرح:
3- هیجان ایجاد شده، باعث خواهد شد دوستانی که کم انرژی شدن بیشتر مشارکت کنند. و مسلما دوستان جدید بیشتری به جمع اضافه خواهند شد.

قوانین مسابقه:
1-دوستان نمیتونند سبد مشابه با نفرات قبلی مطرح کنند. (یعنی سه سهم نمیتونه یکی باشه.)
2-دوستان میتونند سبد رو تا ساعت 23.59 هر جمعه روی سایت قرار بدهند. در طی هفته هم میتوانند بررسی سهم رو روی سایت بگذارند.

البته برای دوستانی که امتیاز بالا کسب کنند برنامه هایی در سایت داریم. که به نحوی بتونن به خودشون در سود سازی بیشتر کمک کنند.
این طرح حتما مشکلاتی خواهد داشت. که با راهنمایی دوستان امیدوارم به بهترین نحو اجرا بشود.
پر سود باشید.

baradaran
۱۳۸۹/۱۰/۱۴, ۲۲:۱۴
سلام حجت خان و جناب جمالي من غيبت نداشتم مثل يه دانش آموز خوب از نظرات اساتيد استفاده ميكردم ولي هرچي شما امر كنيد اطاعت ميكنم.
حجت خان در مورد طرح مسابقه با اصل اين طرح موافقم ولي فكر كنم 3 سهم زياد باشه و مهمتر اينكه زمان يك هفته اصلا مناسب به نظر نميرسه بيشتر واسه نوسانگيري خوبه تا تحليل با تحليل تكنيكال خريد و فروش يك هفته اي جور در مياد ؟؟
ضمن اينكه اگه سيگنال فروش هم معرفي بشه بد نيست .

stockbroker68
۱۳۸۹/۱۰/۱۴, ۲۲:۴۰
فکر بسیار خوبی ایست به جای اینکه در تاپیک ها به جان هم بیفتیم که کی بهتره و من فلان تو بیسار.... تو عمل نشان میدهیم
فقط دوستان لطف کنند سهمی را که صف خرید چند صد میلیونی دارد و بقال محله هم خوب میداند رشد دارد را معرفی نکنند

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۱۴, ۲۲:۵۶
خیلی متشکر از آقا حجت عزیز که این مسابقه رو پیگیری می کنند، من هم موافقم فقط بنظرم بهتره در یک تاپیک جدید باشه چون اینجا مطالب بین هم گم میشن. در مورد 3 سهم نظر من اینه که جهت مدیریت ریسک حتما لازمه و حرف آقای برادران در مورد سیگنال فروش از لحاظ تئوری قبول هست ولی بخاطر رفتار بازار بررسی ها هرچه ساده تر باشه بهتره. مثلا برای صدرا وقتی منفی شد میشد سیگنال فروش داد ولی آیا با 3 روز صف فروش میشه فروخت؟ پس زیاد نباید توی ریزه کاری ها رفت و open شنبه و close چهارشنبه فکر می کنم مناسب باشه.

emperor
۱۳۸۹/۱۰/۱۵, ۰۱:۰۶
ایده بسیار جالبی هست

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۵, ۰۹:۰۵
سلام به همه
ممنون از همه دوستانی که از این طرح استقبال کردند. بنده یک توضیحی لازم هست بدم. ظاهرا 24 ساعت قبل از اینکه (بدون اطلاع بنده) این طرح از طرف من معرفی بشود، جناب آنالیست این مسابقه رو به مدیریت سایت پیشنهاد داده بودند. از همین رو تاپیکی به این عنوان هم ایجاد شده است.
البته من متوجه نشدم که اساس و قوانینی که ایشون برای مسابقه دارن چی هست. موارد مطرح شده نظر شخصی بنده هست.
جناب برادران در مورد مطالب مطرح شده؛ در خصوص سبد: در تصور بنده اینطور هست که بتوان با تشکیل سبد، تنوع صنعت رو بیشتر کرد. و همچنین بحث سبدگردانی آموزشی بشه. با یک یا دو سهم ریسک برنده نشدن، بالا میره. در خصوص معاملات یک هفته ای: به نظر من اگر قرار باشه سود دهی یک هفته بیشتر در نمودار طول بکشه، معرفی کننده میتونه سهم رو دوباره برای هفته بعد در سبدش معرفی کنه. در مورد سیگنال خرید و فروش: خود این طرح در کل سیگنال خرید و فروش هست. معمولا سهامی که معرفی خواهد شد در کف هست. اما اون سهامداری با اخلاق محسوب میشه، که اگر اشتباه میکنه، عنوان کنه. اما از این معیار نمیتوان برای نتیجه و رقابت بین افراد استفاده کرد.

جناب آنالیست،با نظر شما موافقم، در پایان هر روز بورس یک درصدی رو به هر سهمی با توجه به منفی یا مثبت بودن سهم میده، درصدهای روزانه (چه منفی و چه مثبت) جمع میشه و در پایان هفته بازدهی سهم مشخص میشه. جمع بازدهی سبد هر شخصی که بیشتر باشه، اون میتونه ستاره هفته رو کسب کنه.
در خصوص تاپیک؛ بنده هم موافقم، که در یک تاپیک مخصوص اینکار انجام بشود. دوستان نظر بدهند؛ تا از این هفته استارت بزنیم.
پر سود باشید.

Alireza.J
۱۳۸۹/۱۰/۱۵, ۱۲:۲۱
یکی از دوستان شبیه این مسابقه را پیشنهاد داده بود.
پیشنهاد ایشان را نقل می‏کنم، شرایط خوبی دارد:

اهداف این طرح:

قوانین مسابقه:

پر سود باشید.

فقط اضافه کنم: اگر بخواهیم تاپیک علمی و به دور از حاشیه پیش برود، باید حتماً پیشنهاد دهنده‏گان دلایل تکنیکال یا فاندامنتال خود را برای هر مورد قید کنند.
یعنی قانونی بگذاریم که اگر کسی بدون دلیل سهمی را معرفی کرد و یا درصورت درج هرگونه مطلب غیر علمی، احساسی و ...، پست ایشان پاک شود.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۵, ۱۳:۲۹
سلام جناب جعفری:
شاید کسی پیدا بشه خبر رانتی داشته باشه؟ من با نظر شما مخالفم، اگر کسی به صورت شانسی سهمی رو معرفی کنه، مسلما نمیتونه در پایان هفته برنده بشود. البته مطمئن هستم اخلاقا دوستان تحلیلهای خودشون رو خواهند گذاشت.
فقط دیدم دوستی در خصوص سهمهایی که صف خرید میشوند گفتند. در این ضمینه (در صورت رضایت دوستان) میتوان گفت در صورتی که سهمی در هیجان قرار بگیره مثلا صف خرید باشه نباید در سبدها معرفی بشود، در غیر این صورت کل سبد حذف خواهد شد. (یعنی در معنی عمومی سهم قابل خرید و فروش باشه.)
تا فردا روی همین تاپیک به بررسی قوانین میپردازیم. در صورت تمایل روز پنج شنبه قانون براش مینویسیم.
پر سود باشید.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۱۵, ۱۵:۰۵
من 1 دونه سهم معرفي ميكنم. روان هم داره معامله ميشه . كطبس امروز 628 تومان معامله ميشد و براحتي هم ميشد خريد. من به اين سهم ايمان دارم . دليلش هم تو سايت گفتم.
با همين سهم تو مسابقه شركت ميكنم.

1- سبد شما مورد تایید است.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۵, ۱۶:۵۳
سلام جناب رستمی
اما با یک سهم فکر نکنم برنده بشید، چون پایان هفته آینده قصد داریم، مجموع درصدهای نوسان روزانه را طی یک هفته برای سه سهم سبد جمع بزنیم و برنده رو اعلام کنیم. بهتره دو سهم دیگه هم که بهترین هستند؛ از نظر شما؛ پیدا کنید و به سبدتون اضافه کنید.

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۱۵, ۱۹:۲۲
خوب، مثل اینکه من و آقا حجت با هم تله پاتی داریم :cool: امیدوارم سبدهامون یکی نباشه :wink: (شوخی)

Alireza.J
۱۳۸۹/۱۰/۱۵, ۱۹:۴۱
سلام جناب جعفری:
شاید کسی پیدا بشه خبر رانتی داشته باشه؟ من با نظر شما مخالفم، اگر کسی به صورت شانسی سهمی رو معرفی کنه، مسلما نمیتونه در پایان هفته برنده بشود. البته مطمئن هستم اخلاقا دوستان تحلیلهای خودشون رو خواهند گذاشت.
فقط دیدم دوستی در خصوص سهمهایی که صف خرید میشوند گفتند. در این ضمینه (در صورت رضایت دوستان) میتوان گفت در صورتی که سهمی در هیجان قرار بگیره مثلا صف خرید باشه نباید در سبدها معرفی بشود، در غیر این صورت کل سبد حذف خواهد شد. (یعنی در معنی عمومی سهم قابل خرید و فروش باشه.)
تا فردا روی همین تاپیک به بررسی قوانین میپردازیم. در صورت تمایل روز پنج شنبه قانون براش مینویسیم.
پر سود باشید.

استاد عزیز سلام:
من هم موافقم که از استعدادهای خفیه و مأورایی! دوستان استفاده کنیم. ولی منظورم این بود که به سمت مطالب احساسی و کل‏کل خوانی نرویم. اگر سری به بعضی از تاپیک‏ها بزنید منظورم را می‏دانید. البتّه خوشبختانه توی این فروم خیلی کم شاهد این قبیل مسایل هستیم.
به هر حال ایده‏ی بسیار جالبی است. می‏دانید که بنده از طرفداران هر نوع گردهمایی و جمع دوستانه تحلیلگران و فعّالان بازار هستم.
فقط در قوانین به این نکته اشاره کنید که پیشنهادات با 2 خط تحلیل همراه باشه تا دانشجویان تازه‏کاری مثل من هم بهره ببرند.
به قول معروف فقط ماهی را ندهید دستمان، ماهیگیری را هم یادمان دهید.
ممنون.

طيب
۱۳۸۹/۱۰/۱۵, ۱۹:۵۰
باسلام
ميبينم كسي فعلاسهمي وياسبدي معرفي نكرده؟!حقيربي سوادشروع ميكنم تاتوسط تمامي دوستان اشكالاتم
كه كم هم نيست برطرف شودتابتوانم چيزهايي يادبگيرم پيشاپيش ازدوستاني كه حقيرراراهنمايي خواهندكردسپاسگزارم
ازگروه بيمه
بيمه پارسيان وبيمه دانا
ازگروه تجهيزاتيها
فاراك وخصدرا
ازگروه دارويي
داروي لقمان واسوه ودرصورت عرضه سبحان دارو

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۱۵, ۲۰:۱۵
از آنجایی که دوستان سبد دارن معرفی می کنن برای همگرایی انتخاب ها، قوانینی معرفی می کنم.
تا الان بر اساس نظرات دوستان قوانین زیر لازم الاجرا است.

2-سبدها از ساعت 12 ظهر چهارشنبه تا ساعت 23:59 جمعه مورد قبول می باشند و در غیر اینصورت از فروم حذف خواهند شد.
3-درصد نوسان سهم بین قیمت بازگشایی شنبه و قیمت پایانی چهارشنبه ملاک است.
4-سهم معرفی شده نباید آخرین روز کاری هفته قبل دارای صف خرید باشد در اینصورت کل سبد حذف خواهد شد.
5- تعداد سهام سبد 1 تا 5 سهم باشد.
6- درگیری و بحث حاشیه ای در مورد سبد دیگران ممنوع است، پست های با این مضمون حذف خواهند شد.

اختیاری
بهتر است در مورد نحوه انتخاب سهام سبد توضیحی مختصر داده شود.

amir2003
۱۳۸۹/۱۰/۱۵, ۲۳:۳۶
سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان
من چون از فردا صبح تا عصر جمعه دسترسي به سايت ندارم عذرم موجه جناب حجت خان در جريانند پس زودتر سبد سهمي خودمو مينويسم اميدوارم ببخشيد .من براي هفته آينده3 سهم مد نظر دارم
1-خاور با خريد قيمتي 98 تا 99 و فروش 116تا -ملاكهاي انتخابم عدم رشد كافي نسبت همگروههاي خود - ايجاد سر شونه معكوس -حمايت سر سمند
2- كروي بخاطر رشد قيمتهاي جهاني و اصلاح زيادي كه اين گروه شد خريد زير300 و فروش 340 به بالا
3- فرآور هم همانند همگروهيش -خريد 450تا 460 و فروش 500

2- سبد شما مورد تایید است.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۶, ۱۱:۱۷
باسلام
ميبينم كسي فعلاسهمي وياسبدي معرفي نكرده؟!حقيربي سوادشروع ميكنم تاتوسط تمامي دوستان اشكالاتم
كه كم هم نيست برطرف شودتابتوانم چيزهايي يادبگيرم پيشاپيش ازدوستاني كه حقيرراراهنمايي خواهندكردسپاسگزارم
ازگروه بيمه
بيمه پارسيان وبيمه دانا
ازگروه تجهيزاتيها
فاراك وخصدرا
ازگروه دارويي
داروي لقمان واسوه ودرصورت عرضه سبحان دارو

سلام دوست عزیز جناب طیب
شما هفت سهم رو پیشنهاد دادید در واقع دوست گرامی بر اساس قوانین مسابقه شما حداکثر پنج سهم میتونید پیشنهاد بدید، با این پست نمی تونید در مسابقه شرکت کنید، لطفا در اسرع وقت حداکثر پنج سهم برتر رو انتخاب و در پست جدید ارسال کنید. متاسفانه پست فعلی به دلیل مغایرت با قوانین بعد از زمان مقرر حذف میشود.(جمعه ساعت 23.59).
دوست گرامی هدف همه ما یادگیری هست، امیدواریم شما هم بتونید با معرفی سهام برتر به سود رسانی به دیگران کمک کنید.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۶, ۱۱:۲۲
سلام به همه
با توجه به اینکه کلید تشکر بنده گاها به دلیل نرم افزاری غیر فعال میشه، از همه دوستان که در این تاپیک مشارکت میکنند در اینجا تشکر میکنم. قوانین مسابقه هم که گفته شد.

دوستانی که ارسالشون بابت مسابقه مورد تایید قرار میگیره، زیر پستشون یک متن با این مظمون نوشته میشود:

*- سبد شما مورد تایید است.

موفق و پر سود باشید.

طيب
۱۳۸۹/۱۰/۱۶, ۲۱:۴۷
سلام دوست عزیز جناب طیب
شما هفت سهم رو پیشنهاد دادید در واقع دوست گرامی بر اساس قوانین مسابقه شما حداکثر پنج سهم میتونید پیشنهاد بدید، با این پست نمی تونید در مسابقه شرکت کنید، لطفا در اسرع وقت حداکثر پنج سهم برتر رو انتخاب و در پست جدید ارسال کنید. متاسفانه پست فعلی به دلیل مغایرت با قوانین بعد از زمان مقرر حذف میشود.(جمعه ساعت 23.59).
دوست گرامی هدف همه ما یادگیری هست، امیدواریم شما هم بتونید با معرفی سهام برتر به سود رسانی به دیگران کمک کنید.
باسلام آقاحجت خسته نباشيديادفرابورس افتادم حيف شداونجاهم ازتحليلهاي خوب شمااستفاده ميكرديم
بااجازه شماحقير2سهم ازدارويهاراكم ميكنم
فاراك-صدرا-بيمه دانا-داروي اسوه-بيمه پارسيان

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۰۶:۱۰
باسلام آقاحجت خسته نباشيديادفرابورس افتادم حيف شداونجاهم ازتحليلهاي خوب شمااستفاده ميكرديم
بااجازه شماحقير2سهم ازدارويهاراكم ميكنم
فاراك-صدرا-بيمه دانا-داروي اسوه-بيمه پارسيان

سلام دوست عزیز، از اینکه به زحمت می افتی بنده عذر خواهم، مطابق ماده چهارم قانون مسابقه، سهمی که صف خرید هست نمیتونید معرفی کنید، در صورت امکان قبل از معرفی سبد جدید به سایت تی اس ای تی ام سی یک سری بزنید و وضعیت سهم رو بررسی کنید. اکنون برای نمادهای معرفی شده شما در بالاترین قیمت صف خرید هست. (یعنی ظاهرا امکان خرید برای روز شنبه فراهم نیست.) بیمه دانا 306930 و داروسازی اسوه 132004 و بیمه پارسیان 418712 به همین دلیل متاسفانه این سبد هم مورد تایید نیست. تا ساعت 23.59 میتونید سبد جدید منطبق بر قوانین معرفی کنید. پر سود باشید.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۰۹:۳۹
سلام به همه
اینم سبد من، در تاپیک بررسی تکنیکالی بازار و سهام بررسیهاش رو میذارم.
1-تپکو
2-خپارس
3-خفنر
4-وصنعت
5-خاور

baradaran
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۱۰:۱۲
سلام به دوستان عزيز
آقا حجت نداشتيم رو دست من زدي من قرار بود وصنعت و تپكو رو معرفي كنم البته ميدونم از نظر قوانين مسابقه اشكالي نداره من هم اين دو سهم رو معرفي كنم ولي چون اينجا هدف معرفي سهامهاي مناسب خريد است من از دو سهم فوق فاكتور ميگيرم .
سبد سهام من :
1_ وساخت
2_ دكوثر
3_ شتولي
4_ صدرا
5_ غگرجي
البته من سعي كردم از صنايع مختلف تو سبد قرار بدم . با تشكر از تمام عزيزان بويژه حجت عزيز و analyst

4- سبد شما مورد تایید است.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۱۰:۳۷
سلام ممنون جناب برادران، شما بزرگوارید، برای بنده افتخاری هست، در کنار شما و دیگر دوستان فعالیت میکنم.
پیشنهاد میکنم، تا پایان هفته در صورت موافقت استاد عزیزم جناب آنالیست روزانه نتایج رو با کمک ایشون در تاپیک بزاریم. منتظر مشارکت دوستان دیگه هم هستیم.
پر سود باشید.

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۱۱:۱۳
با سلام
جناب حجت عزیز شما لطف دارید، ما بیشتر علاقمندیم شاگرد شما باشیم. من هم با پیگیری روزانه نتایج موافقم. این هم سبد من و تحلیل ها رو در تاپیک "بررسی تکنیکالی بازار و سهام" خواهم گذاشت.
1- فاراک
2- لکما
3- تپکو

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۱۱:۲۸
سلام
ممنون، شما بزرگوارید جناب آنالیست.
اینم سبد پنجم

امیدوارم این پست به وسیله مدیر سایت دیده بشود.
آقا یکی به داد ما برسه، نمیتونیم از کسی تشکر کنیم. با هر ریفرش،هم باید یکبار، نام کاربری و رمز عبور رو بزنم.

طيب
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۱۱:۳۵
سلام دوست عزیز، از اینکه به زحمت می افتی بنده عذر خواهم، مطابق ماده چهارم قانون مسابقه، سهمی که صف خرید هست نمیتونید معرفی کنید، در صورت امکان قبل از معرفی سبد جدید به سایت تی اس ای تی ام سی یک سری بزنید و وضعیت سهم رو بررسی کنید. اکنون برای نمادهای معرفی شده شما در بالاترین قیمت صف خرید هست. (یعنی ظاهرا امکان خرید برای روز شنبه فراهم نیست.) بیمه دانا 306930 و داروسازی اسوه 132004 و بیمه پارسیان 418712 به همین دلیل متاسفانه این سبد هم مورد تایید نیست. تا ساعت 23.59 میتونید سبد جدید منطبق بر قوانین معرفی کنید. پر سود باشید.
باسلامي مجددوتشكرازشما
فاراك
خصدرا
فاذر
دلقما
دپارس

6- سبد شما مورد تایید است.

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۱۱:۴۱
امیدوارم این پست به وسیله مدیر سایت دیده بشود.
آقا یکی به داد ما برسه، نمیتونیم از کسی تشکر کنیم. با هر ریفرش،هم باید یکبار، نام کاربری و رمز عبور رو بزنم.
سلام
با یک مرورگر دیگه امتحان کنید شاید درست بشه، ممکنه کوکی هاتون غیر فعال باشه . تنظیمات مرورگرتون رو هم یک reset بکنید.

اقلیدس
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۱۴:۵۱
این تاپیک بهترین تاپیک تو تالارهای بورسی میتونه باشه، از ایجاد کنندش کمال تشکر را دارم.
سبد پیشنهادی من.
1. وتوشه
2. فاراک
3. وسپهح

محمود شریعت
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۱۶:۰۰
سبد پيشنهاديمو با ذكر دليل معرفي مي كنم:
1. كاذر (به دليل واگرايي در آر اس آي و مك دي و همجنين برخورد به يكي از خطوط چنگال اندروز، پيشبيني بنده صعود در هفته آتي خواهد بود)
2. خاور (احتمال تشكيل الگوي سر و شانه كف زياد است./ واگرايي در كف)
3. وساخت (واگرايي در كف)
4. كسرا (تشكيل سه قلوي كف)
5. وبصادر (در حال رسيدن به كف كانال صعودي كه به احتمال زياد شاهد حركت برگشتي خواهيم بود.)

اين روزها اينقدر حرف از صدرا و فاراك و مپنا و فاذر زده شده كه با وجود ايمان به رشد اين سهمها ترجيح دادم حرفي از آنها در سبدم نزنم!

7- سبد شما مورد تایید است.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۱۶:۰۰
این تاپیک بهترین تاپیک تو تالارهای بورسی میتونه باشه، از ایجاد کنندش کمال تشکر را دارم.
سبد پیشنهادی من.
1. وتوشه
2. فاراک
3. وسپهح

سلام جناب اقلیدس
ددوست عزیز ممنون از محبتتون و از اینکه افتخار حضور دادین.
فقط یک نکته در خصوص سبد پیشنهادی شما، با توجه به قوانین مسابقه که حتما مطالعه فرمودین و احتمالا متوجه شدید که برای همه اجرا شده ،نماد وتوشه دارای صف خرید میباشد. با توجه به اینکه امکان معامله برای روز شنبه ندارد. نمی تونید از این نماد در سبدتون استفاده کنید. ممنون میشم سبد جدیدی معرفی کنید. سبد فعلی مورد تایید نمیباشد.
پر سود باشید.

اقلیدس
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۱۶:۵۰
حجت جان وتوشه هنوز صف قابل توجهی ندارد.
ولی به روی چشم بجای وتوشه پکویر جایگزین میشود.
سبد جدید برای شنبه.
1. پکویر
2.فاراک
3.وسپهح

8- سبد شما مورد تایید است.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۱۷:۰۲
سلام میدونم، اگر توی تاپیک بررسی دیده باشی ، به دوستان که صحبتش بود گفتم، شاید تو صف بشینیم بهمون بدن. اما نمی خوام حرف و حدیث در بیاد. شما محیت کردی.
ممنون.
پر سود باشی.

zagros
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۱۸:۱۵
با سلام به دوستان

بنده امروز با این سایت آشنا شدم و خیلی خوشحالم که از نظریات دوستان استفاده میکنم

سبد پیشنهادی من:

خاور

وامید

ولغدر

9- سبد شما مورد تایید است.

Alireza.J
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۱۸:۲۲
سلام به همه
اینم سبد من، در تاپیک بررسی تکنیکالی بازار و سهام بررسیهاش رو میذارم.
1-تپکو
2-خپارس
3-خفنر
4-وصنعت
5-خاور

3- سبد شما مورد تایید است.

با سلام
جناب حجت عزیز شما لطف دارید، ما بیشتر علاقمندیم شاگرد شما باشیم. من هم با پیگیری روزانه نتایج موافقم. این هم سبد من و تحلیل ها رو در تاپیک "بررسی تکنیکالی بازار و سهام" خواهم گذاشت.
1- فاراک
2- لکما
3- تپکو

5- سبد شما مورد تایید است.

---------------------------------------------------------
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smile:

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۱۸:۲۵
آقای جعفری منتظر سبد شما هم هستیم.

Ehsan
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۱۹:۰۹
1:وصنعت
2:فاراك
3:تپكو

10- سبد شما مورد تایید است.

man_manam_ba_to
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۱۹:۳۱
فاذر
رپارس
همراه

بابای دارا
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۱۹:۳۷
سلام
مدت زیادی غیبت داشتم اونم بدلیل تعویض محل سکونت بود امیدوارم بازم بتونم کسب فیض کنم . مطلب یاد بگیرم.
سهام پیشنهادی من:
1- صدرا - این سهم در هفته گذشته تونست bullish Break Out خوبی داشته باشه و چون در موج سوم الیوت هم قرار داره می تونه رشد خوبی داشته باشه من فکر می کنم 283 و 297 تومان رو بتونه ببینه و البته به 300 هم امیدوارم لازم به ذکر که چهارشنه به حدود مقاومت 100 روزه رسیده و باید 275 تومان رو هم بشکنه اگه رد کرد خرید با هدف 300 تومان مطلوبه.
2- بیمه دی - مستحضر هستید این سهم خیلی منو اذیت کرده و البته از قرار معلوم موج اولشو شروع کرده و خرید با هدف 199 الی 203 تومان برای خرید مطلوبه اکنون به مقاومت 20 روزه خورده که فکر نکنم زیاد مهم باشه چون هیجان خرید در میانه رشد قرار داره.
3- همراه اول - با نرخ باز شدن شنبه می تونه خرید خوبی باشه و 4500 فکر می کنم هدف این هفته باشه. البته این سهم حسی منتاله.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۲۰:۲۰
فاذر
رپارس
همراه

سلام دوست گرامی
در سبد شما فاذر صف خرید هست البته با توجه به اینکه مقدار صف کم هست میشه اغماض کرد، اما رپارس صف سنگین داره. متاسفانه سبد شما مورد تایید نیست. منتظر سبد جدید شما تایایان مهلت مقرر هستیم.

esi_mohammadi
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۲۰:۲۷
سلام دوستان
شب بخیر
سبد پیشنهادی بنده :
buy:
1- سرمایه گذاری شاهد
2- تکنوتار پایان الگوی ( AB=CD و رشد تا محدوده 171 تومان)
3- فسرب رشد تا 330 تومان ، الگوی bullish gartleyو واگرایی مثبت در آر اس آی

sell:
1- سایپا ، زامیاد و دیگر سهام های خودرویی( به نظر نیاز به اصلاح اساسی خواهند داشت)
2- بترانس در سقف قرار دارد و نگهداری آن در این قیمت ها همراه با ریسک بالا می باشد
3- کلا این هفته از روز تقریبا دو شنبه بازار را منفی پیشبینی می کنم

موفق و پر سود باشید
یا حق

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۲۰:۳۰
سلام
مدت زیادی غیبت داشتم اونم بدلیل تعویض محل سکونت بود امیدوارم بازم بتونم کسب فیض کنم . مطلب یاد بگیرم.
سهام پیشنهادی من:
1- صدرا - این سهم در هفته گذشته تونست bullish Break Out خوبی داشته باشه و چون در موج سوم الیوت هم قرار داره می تونه رشد خوبی داشته باشه من فکر می کنم 283 و 297 تومان رو بتونه ببینه و البته به 300 هم امیدوارم لازم به ذکر که چهارشنه به حدود مقاومت 100 روزه رسیده و باید 275 تومان رو هم بشکنه اگه رد کرد خرید با هدف 300 تومان مطلوبه.
2- بیمه دی - مستحضر هستید این سهم خیلی منو اذیت کرده و البته از قرار معلوم موج اولشو شروع کرده و خرید با هدف 199 الی 203 تومان برای خرید مطلوبه اکنون به مقاومت 20 روزه خورده که فکر نکنم زیاد مهم باشه چون هیجان خرید در میانه رشد قرار داره.
3- همراه اول - با نرخ باز شدن شنبه می تونه خرید خوبی باشه و 4500 فکر می کنم هدف این هفته باشه. البته این سهم حسی منتاله.

سلام دوست عزیز، انشاءالله خونه رو خریدی و سالهای سال بهمراه خانوادت با سلامتی در اون زندگی کنید.
خیلی سبد عالی انتخاب کردی، اما متاسفانه مورد تایید قانون مسابقه نیست، دوست عزیز هیچ کدام از سهم های معرفی شده نباید در روز آخر معاملات روی بالاترین قیمت صف داشته باشه، دوستان هدف ما از این قانون اینه که واقعا سهمهایی رو معرفی کنیم که بشه خرید و فروش کرد. تا بازده واقعی بدست بیاریم. بر این اساس متاسفانه با عرض شرمندگی سبد شما مورد تایید نیست.
منتظر سبد جدید شما هستیم. تا ساعت 23.59 امشب میتونید سبد جدید معرفی کنید.

14318
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۲۰:۴۰
سلام موفق باشید خاور فسرب تپکو

11- سبد شما مورد تایید است.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۲۰:۴۴
سلام دوستان
شب بخیر
سبد پیشنهادی بنده :
buy:
1- سرمایه گذاری شاهد

sell:
1- سایپا ، زامیاد و دیگر سهام های خودرویی( به نظر نیاز به اصلاح اساسی خواهند داشت)
2- بترانس در سقف قرار دارد و نگهداری آن در این قیمت ها همراه با ریسک بالا می باشد
3- کلا این هفته از روز تقریبا دو شنبه بازار را منفی پیشبینی می کنم

موفق و پر سود باشید
یا حق

سلام دوست گرامی
مطالب شما واقعا ارزشمند هست.
اما دوست گرامی برای شرکت در مسابقه سبد هفته، باید طوری سهام سبدتون رو انتخاب کنید که بیشترین بازده رو از سبدی بگیرید که بر فرض (یا واقعا)شنبه خرید کنید و در چهارشنبه بفروشید.
یعنی چه سهمهایی رو شنبه میخریدید و چهارشنبه میفروختید. در صورتی که مجبور بودید فقط برای یک هفته کار کنید. (بین یک سهم تا حداکثر پنج سهم)
متاسفانه بر اساس قوانین مسابقه سبد شما مورد تایید نیست.
منتظر سبد جدید شما هستیم.

دوستان مشارکت کننده، تاپیک در ساعت 24 امشب قفل خواهد شد.

esi_mohammadi
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۲۱:۰۰
بله
شما درست می فرمائید
ببخشید ، شرمنده هستم
سبد پیشنهادی بنده :
خرید در روز شنبه :
1- سرمایه گذاری شاهد

12- سبد شما مورد تایید است.

zagros
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۲۱:۰۴
سلام حجت خان

اگر سهم هایی که دوستان معرفی میکنند در طول هفته بازدهی منفی داشته باشند آیا برای آن شخص نمره منفی لحاظ خواهد شد یا نه؟

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۲۱:۱۴
سلام حجت خان

اگر سهم هایی که دوستان معرفی میکنند در طول هفته بازدهی منفی داشته باشند آیا برای آن شخص نمره منفی لحاظ خواهد شد یا نه؟

بله دقیقا درصدهای روزانه قیمت پایانی که در سایت بورس داده میشه، چه منفی و چه مثبت باهم برای هر سهم جمع میشه، و در پایان هفته بر تعداد سهام سبد تقسیم میشه.

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۲۲:۱۰
دوستانی که هنوز سبدی اعلام نکردند کمتر از یکساعت دیگه برای اعلام سبد بیشتر وقت نمونده.

alighorbani
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۲۲:۱۷
با سلام
سبد پیشنهادی اینجانب:
بانک صادرات(خروج از بولینگر باند هیستوگرام هایی که کوچک می شوند rsi زیر 30 - رشد یک هفته ای تا 1434)
فسرب (دو قلوی کف- رشد یک هفته ای تا 3111)
فاراک (دلیل آن بر همه مبرهن است - رشد یک هفته ای تا 2234)

13- سبد شما مورد تایید است.

baradaran
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۲۲:۴۲
سلام من از صبح نبودم مثل اينكه طرح گرفته فقط حجت خان كلي بايد در طول هفته وقت بذاري نمره بدي تازه بعد نوبت اعتراض ميرسه و تجديد نظر و ......
ضمنا فاراك به نظرم چهارشنبه صف خريد بود يا من اشتباه ميكنم ؟

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۷, ۲۳:۰۹
سلام کم پیدایی؟؟؟!!!!

10000تا رو با اجازه شما ندید گرفتیم.
تاپیک تا فردا بعد از بازگشایی بازار بسته شد. تاپیک رو برای اینکه پایین نره به قسمت مهم میبرم.

افتخار دارم بازگشایی تالار گفتگوی سایت برنا اندیشه رو از این طریق به مدیران سایتشون تبریک بگم. اینم لینک اولین تاپیک این سایت به نام بررسی تکنیکالی بازار و سهام
لینک تاپیک (http://www.irborna.ir/index.php?option=com_kunena&Itemid=149&func=view&catid=2&id=3)

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۸, ۰۸:۱۷
سلام به همه
صبح همه عزیزان بخیر، تاپیک رو باز کردم، دوستان با توجه به اینکه سیزده سبد برای این هفته مورد تایید قرار گرفته، لطفا سبد جدید معرفی نکنید در صورتی که در این خصوص اقدامی صورت بگیره پست ارسال شده حذف خواهد شد، دوستان مشارکت کننده، شماره سبدشون رو یادداشت کنند، چون دیگه اسم نمیبریم.
انشاء الله دوستان بررسی سهامهای خودشون رو هم در تاپیکها بگذارند. در صورت امکان یک لینک با نام نماد روی این تاپیک گذاشته بشود. تا خوانندگان تاپیک بتونند از نظرات شما استفاده کنند.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۸, ۰۸:۵۵
شرمنده هستم جناب رستمی انشاء الله برای مسابقه هفته آینده، اما شما خودتون میتونید در جایی این دو سهم جدید رو در نظر بگیرید و برای خودتون محاسبه کنید. موفق و پر سود باشید.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۸, ۱۲:۰۴
سلام به همه دوستان
تصویر زیر نتایج اولین روز مسابقه هست. دوستان سبد هاشون و اعداد درج شده رو چک کنند، اگر موردی دیدید به بنده پیام خصوصی بدبد تا اصلاح کنم. پر سود باشید.

http://up.iranblog.com/images/yf0yt4rospjz9q4c9ijh.png

محمود شریعت
۱۳۸۹/۱۰/۱۸, ۱۵:۵۳
سلام به همه دوستان
تصویر زیر نتایج اولین روز مسابقه هست. دوستان سبد هاشون و اعداد درج شده رو چک کنند، اگر موردی دیدید به بنده پیام خصوصی بدبد تا اصلاح کنم. پر سود باشید.

[I

تصوير نمايش داده نميشه!

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۸, ۱۶:۱۰
سلام لینک تصویر رو از سایت میزارم:
http://up.iranblog.com/images/yf0yt4rospjz9q4c9ijh.png

محمود شریعت
۱۳۸۹/۱۰/۱۸, ۱۶:۱۱
الان درست شد. نميدونم شما كاري كرديد يا مشكل از باروزر من بوده. به هر حال الان نمايش داده ميشه

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۸, ۱۶:۱۸
معمولا تصاویر بعضی اوقات تا از سایت دیگه دانلود میشه زمان میبره، در پست شما با توجه به اینکه تصویر دوباره به نمایش در آمده بود و حجم زیادی از صفحه راگرفته بود، بنده ویرایشش کردم. و تصویر رو حذف کردم. موفق باشید.

emperor
۱۳۸۹/۱۰/۱۸, ۱۷:۰۸
امیدوارم همه دوستان برنده بشوند.
سهام پیشنهادی من:
وبوعلی 74.2 هفته بعد بالای 15% سود + سود مجمع
خصدرا با توجه به احتمال بسته شدن مپنا رشد خوبی خواهد کرد
دجابر در افزایش سرمایه شرکت کنید و سود بالای 10% رو در 2 هفته تضمین کنید:o

mohseni1353
۱۳۸۹/۱۰/۱۸, ۱۹:۴۱
سلام
من شپنا-شبهرن-شصفها-فسرب-ودی

بابای دارا
۱۳۸۹/۱۰/۱۸, ۲۱:۱۷
قوانین مسابقه:

پر سود باشید.

دوست عزیز ضمن تشکر از ابراز لطف شما قانون صف خرید در قوانین نیست. حالا این هفته سبد منو قبول بفرمایید که از دوستان عقب نمونم انشا ا... از هفته آینده چشم. ضمن اینکه سبد من امروز قابل خریدن بود.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۹, ۱۰:۲۳
دوست عزیز ضمن تشکر از ابراز لطف شما قانون صف خرید در قوانین نیست. حالا این هفته سبد منو قبول بفرمایید که از دوستان عقب نمونم انشا ا... از هفته آینده چشم. ضمن اینکه سبد من امروز قابل خریدن بود.

سلام دوست گرامی
شما که به تمام نکات توجه فرمودید، اگر پستها رو بخونید، اونها قوانین پیشنهادی بود. شما و برخی از دوستان متاسفانه در روز اول بر اساس قوانین اولیه تعیین سبد فرمودید، و با توجه به اینکه دیگه به سایت سر نزدین، متوجه تایید نشدن سبدتون نشدین. البته بنده با توجه به ارادت خاصی که به شما و سایر دوستان دارم، سبد شما رو سبد شما و دیگران رو خارج از مسابقه در سیستم خودم در پایان هفته تعیین امتیاز میکنم. و خدمتون با پیام خصوص اعلام میکنم. شما که بزرگوارید، این دفعه رو هم جسارت بنده رو ندید بگیرید، متاسفانه سبد شما و سایر دوستان که بعد از زمان تعیین شده اعلام شده است مورد تایید آخرین قوانین گذاشته شده نیست. آرزوی سلامتی براتون دارم.

برای دوستانی که میخوان در هفته آینده مشارکت داشته باشند، این قوانین فعلا آخرین اصلاحیه میباشد.

از آنجایی که دوستان سبد دارن معرفی می کنن برای همگرایی انتخاب ها، قوانینی معرفی می کنم.

2-سبدها از ساعت 12 ظهر چهارشنبه تا ساعت 23:59 جمعه مورد قبول می باشند و در غیر اینصورت از فروم حذف خواهند شد.
6- درگیری و بحث حاشیه ای در مورد سبد دیگران ممنوع است، پست های با این مضمون حذف خواهند شد.

اختیاری

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۱۹, ۱۲:۱۶
سلام به همه
اینم نتایج مسابقه در روز دوم،
عجب سبدیه این سبد نهم و عجب رقابتی هست بین سبد پنجم و دهم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://forexrainbow.com/files/9hondyg0mdxr7qnisr5a.jpg

برای دوستانی که نمیتونند ببینند، لینک دانلود زیر:
http://forexrainbow.com/files/9hondyg0mdxr7qnisr5a.jpg

zagros
۱۳۸۹/۱۰/۱۹, ۱۳:۰۹
جا دارد از زحمات حجت عزیز در برپایی این مسابقه و همچنین اعلام روزانه نتیجه مسابقه تشکر کنم. امیدوارم همه دوستان سود لازم را از این بازار گل و بلبل ببرند.

emperor
۱۳۸۹/۱۰/۱۹, ۱۴:۱۱
سبد ماهانه دی ماه سایت بورسی:
www.boursi.com

در روز اول دی ماه اقدام به معرفی سهام ویژه ماه نمودیم.حال به بررسی کلی آنها می پردازیم تا ببینیم سهام هایی که پیشنهاد کردیم مناسب بوده اند؟و آیا توانسته ایم وظیفه خدمترسانی خود را به صورت مناسب انجام دهیم؟:
شبریز:این سهم را در 1900 ریال معرفی نمودیم(قیمت روز اول ماه).این سهم هم اکنون 2536 ریال ارزش دارد.در صورتی که با پیشنهاد ما خرید کرده اید،در این 20 روز 35% سود کرده اید و سهامتان با صف خرید مواجه است.

خصدرا:این سهم را به اعضاء سیستم پیامک در قیمت 2200 ریال و در سایت در قیمت 2250 ریال(قیمت ابتدای ماه) معرفی نمودیم.در صورتی که با پیشنهادات خرید ما پیش می روید و این سهم را در سبد خود دارید از 30% سود خود لذت ببرید.این سود تنها در 20 روز به شما رسیده است.همچنین سهامتان با صف خرید مواجه است.در واقع شما در قیمت های بسیار پایین خریده اید و در قیمت های فعلی هنوز برای سهام شما مردم در صف خرید ایستاده اند.

وبوعلی:این سهم را در 690 ریال(قیمت ابتدای ماه) به شما معرفی نمودیم.قیمت فعلی سهم 769 می باشد.در صورتی که این سهم را در سبد خود دارید 12% سود کرده اید و سهامتان با صف خرید مواجه است.

خگستر:این سهم را در قیمت 1340 ریال(قیمت ابتدای ماه) معرفی نمودیم.قیمت فعلی 1556 ریال می باشد.در صورتی که بنا به پیشنهاد ما خرید کرده اید 17% سود کرده اید.همچنین سهام شما با صف خرید مواجه است.

خبهمن:این سهم را در قیمت 1990 ریال(قیمت ابتدای ماه) به شما معرفی نمودیم.قیمت فعلی این نماد 2397 ریال می باشد.در صورتی که با پیشنهاد ما اقدام به خرید نموده اید 21% سود کرده اید و سهام شما با صف خرید مواجه است.

خزامیا:این سهم را در قیمت 1700 ریال(قیمت ابتدای ماه) معرفی نمودیم.قیمت فعلی 2177 می باشد.در صورتی که بنا بر پیشنهادات ما خرید نموده اید 21% سود کرده اید.و سهم شما با صف خرید مواجه است و احتمال به گره رفتن آن وجود دارد.
www.boursi.com

Alireza.J
۱۳۸۹/۱۰/۲۰, ۰۹:۰۴

سلام دوست گرامی
شما که به تمام نکات توجه فرمودید، اگر پستها رو بخونید، اونها قوانین پیشنهادی بود. شما و برخی از دوستان متاسفانه در روز اول بر اساس قوانین اولیه تعیین سبد فرمودید، و با توجه به اینکه دیگه به سایت سر نزدین، متوجه تایید نشدن سبدتون نشدین. البته بنده با توجه به ارادت خاصی که به شما و سایر دوستان دارم، سبد شما رو سبد شما و دیگران رو خارج از مسابقه در سیستم خودم در پایان هفته تعیین امتیاز میکنم. و خدمتون با پیام خصوص اعلام میکنم. شما که بزرگوارید، این دفعه رو هم جسارت بنده رو ندید بگیرید، متاسفانه سبد شما و سایر دوستان که بعد از زمان تعیین شده اعلام شده است مورد تایید آخرین قوانین گذاشته شده نیست. آرزوی سلامتی براتون دارم.

برای دوستانی که میخوان در هفته آینده مشارکت داشته باشند، این قوانین فعلا آخرین اصلاحیه میباشد.

آقا حجّت عزیز،
برای اینکه در آینده دوستان به این مشکل برخورد نکنند، می‏توانید با هماهنگی با مدیر سایت، قوانین را در اوّلین پست قرار دهید.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۲۰, ۱۳:۳۱
سلام به همه
عجب بازار نفس گیری بود امروز،
اینم نتایج روز سوم، همه پر سود باشید.
http://forexrainbow.com/files/j3rpwptv5dnmajx8e27s.png

لینک برای دوستانی که نمیتونند تصویر رو ببینند:
http://forexrainbow.com/files/j3rpwptv5dnmajx8e27s.png

farhad.fathi
۱۳۸۹/۱۰/۲۰, ۲۲:۲۳
سبد پيشنهادي بنده

فيبر ايران 600
مپنا 385
زامياد215

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۲۱, ۱۲:۲۷
سلام به همه
خوب دوستان فکر کنم سبدهای برتر دارن مشخص میشن: عجب سهمی هست این وسپهح: (فکر کنم توپ طلا رو ببره. فان)
اینم نتایج روز چهارم:

http://forexrainbow.com/files/hlkwuhyr7z9euiejtk85.png

لینک دانلود تصویر برای دوستانی که نمیتونند ببینند:
http://forexrainbow.com/files/hlkwuhyr7z9euiejtk85.png

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۲۲, ۱۵:۲۴
سلام به همه
این هم نتایج آخرین روز معاملات، بهترین سبد هفته سبد برای جناب آنالیست با 8.24 درصد بازدهی (عالیه). ، جناب آنالیست تبریک میگم.

http://up.iranblog.com/images/qpmb4qekxuk3djl65od.png

آدرس دانلود: (http://up.iranblog.com/images/qpmb4qekxuk3djl65od.png)

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۲, ۱۵:۵۸
براي هفته اينده:
1- كطبس(روان معامله ميشه)
2- خعتبار(امروز منفي بود)
3- ومعادن(امروز ميشد خريد و شنبه هم ميشه خريد)

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۲۲, ۱۶:۱۷
منم پایم؛تازه جایزه هم میدم.........البته نقدی نیست اما ارزش ریالیش حداقل 100 هزار تومان خواهد بود
سلام علیکم
:biggrin::rolleyes::p;)

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۲۳, ۰۸:۲۵
سلام به همه
بابا این بنده خدا یک شوخی کرد شما چرا جدی گرفتین.
همه پر سود باشید.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۲۳, ۰۸:۴۹
براي هفته اينده:
1- كطبس(روان معامله ميشه)
2- خعتبار(امروز منفي بود)
3- ومعادن(امروز ميشد خريد و شنبه هم ميشه خريد)

سلام دوست گرامی
با توجه به صف خرید برای معادن به مقدار 962296 ؛سبد شما مورد تایید نیست.
دوستان قبل از معرفی سبد یک سر به سایت تی اس ای تی ام سی بزنید و وضعیت سهم رو از لحاظ صف خرید بررسی کنید. سپس به معرفی اقدام نمایید.
لینک سایت (http://ww2.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=111C1111)

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۳, ۰۹:۱۳
سلام دوست گرامی
با توجه به صف خرید برای معادن به مقدار 962296 ؛سبد شما مورد تایید نیست.
دوستان قبل از معرفی سبد یک سر به سایت تی اس ای تی ام سی بزنید و وضعیت سهم رو از لحاظ صف خرید بررسی کنید. سپس به معرفی اقدام نمایید.
لینک سایت (http://ww2.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=111C1111)
من مطمئنم كه شنبه روان ميشه و ميشه خريدش

ZOHAL
۱۳۸۹/۱۰/۲۳, ۰۹:۳۵
سلام لطفا نظرتون رو درباره خپارس بفرمایید سهم خوبی هست یا نه؟

mohseni1353
۱۳۸۹/۱۰/۲۳, ۰۹:۳۶
آقا حجت فسرب-ورنا-رپارس-وساپا-فاراک قبلتو

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۲۳, ۱۰:۱۶
من مطمئنم كه شنبه روان ميشه و ميشه خريدش

دوست گرامی، یک قانون برای مسابقه نوشته شده، طبق این قانون امکان پذیر نیست. نباید روز آخر معاملات هفته قبل روی بیشترین قیمت صف باشه. شما اگر دقت بفرمایید برای نماد خعتبار هم صف هست، اما این نماد مورد تایید هست چون صف گذاشته شده روی بالاترین قیمت نیست. اگر دوست دارید در شرایط مساوی با دیگران رقابت کنید و شبهه در مسابقه نباشه. قوانین باید رعایت بشه.
ممنون از همکاری شما.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۲۳, ۱۰:۱۹
سلام لطفا نظرتون رو درباره خپارس بفرمایید سهم خوبی هست یا نه؟

سلام دوست گرامی
سوال در مورد وضعیت نماد راباید در تاپیک بررسی تکنیکالی بازار و سهام مطرح بفرمایید، انشاءالله اگر عمری باقی باشه، در آنجا پاسخ براتون ارسال میشه.
پر سود باشید.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۳, ۱۰:۴۵
دوست گرامی، یک قانون برای مسابقه نوشته شده، طبق این قانون امکان پذیر نیست. نباید روز آخر معاملات هفته قبل روی بیشترین قیمت صف باشه. شما اگر دقت بفرمایید برای نماد خعتبار هم صف هست، اما این نماد مورد تایید هست چون صف گذاشته شده روی بالاترین قیمت نیست. اگر دوست دارید در شرایط مساوی با دیگران رقابت کنید و شبهه در مسابقه نباشه. قوانین باید رعایت بشه.
ممنون از همکاری شما.
پس مجبورم عوضش كنم
1-كطبس
2-خعتبار
3- فاذر
هركدام يك سوم سرمايه

man_manam_ba_to
۱۳۸۹/۱۰/۲۳, ۱۵:۵۶
سبد هفته بعد...
خبهمن
خصدرا
ودی
وسینا
شبریز

farhad.fathi
۱۳۸۹/۱۰/۲۳, ۱۶:۰۶
زامياد
فيبر ايران
مپنا
شبريز

صبور
۱۳۸۹/۱۰/۲۳, ۱۸:۵۶
فاسمين(با توجه به بنيادي قوي و رشد قيمت جهاني )
وصنعت (تشكيل مثلث صعودي در كف قيمتي)
شبربز(تلاش براي كسب كرسي بين سهامداران)
ودي(با توجه به بنيادي قوي و تشكيل سرشانه معكوس)

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۲۳, ۱۹:۲۶
زامياد
فيبر ايران
مپنا
شبريز

سلام دوست گرامی
نماد چفیبر با توجه به اینکه حجم مبناش 12500 سهم هست، تعداد درخواست خرید 8500 روی بالاترین قیمت چهارشنبه به نوعی یک صف خرید براش محسوب میشه، با توجه به این مطلب سبد شما مورد تایید نیست.
پر سود باشید.

طيب
۱۳۸۹/۱۰/۲۳, ۲۱:۱۱
باسلام
صدرا
فاراك
فاذر

5- سبد شما مورد تایید است.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۰۸:۱۰
سلام به همه
اینم سبد من،

1- ودی
(واگرایی در کف و آر اس آی میانه راه رشد، در حال برگشت از خط پایینی چنگال، شکست میانگین 20 روزه، تایید سیگنال در مکدی، انجام معامله در زیر میانگین 200 روزه، حجم سنگین خرید در موج نزولی ،سیگنال در ایچیموکو و قرار داشتن در حمایت حجم میان مدت)

2-وساخت
(اصلاح 100 درصد موج صعودی،معامله در زیر میانگین 200 روزه، شکست روند کوتاه مدت،سیگنال در ایچیموکو، شکست میانگین 20 روزه، واگرایی آر اس آی و قیمت در پایان موج نزولی،تایید مکدی، استوکاستیک مناسب)

3-وصنعت
(معامله در زیر میانگین 200 روزه، شکست میانگین 20 روزه، واگرایی در انتهای موج نزولی، سیگنال در ایچیموکو، شکست روند در آر اس آی، تایید مکدی، اتمام اصلاح 50 درصد فیبوناچی در موج بزرگ، شکست الگوی کنج)

4-وتوکا
( معامله در زیر میانگین 200 روزه، شکست میانگین 20 روزه، واگرایی در انتهای موج نزولی، سیگنال در ایچیموکو، شکست روند در آر اس آی و قرار داشتن آر اس آی در میانه راه رشد، استوکاستیک مناسب، تایید مکدی، قرار گرفتن در حمایت حجم میانمدت و کوتاه مدت)

سبد شماره 6

اقلیدس
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۱۰:۲۹
حجت جان یجای قانون مسابقه میلنگه عزیز. اونم اینه که من برای شنبه سهمی را انتخاب کردم که میشه رو منفی شکارش کرد.در صورتی که طبق قانون مسابقه 4_ بهش تعلق میگیره؟!

نمونه اش وسپهح شنبه گذشته بود، که بهترین قیمت ممکن برای خرید بود. ولی تو سبد پیشنهادی من 8 درصد زیان محاسبه شده!!

پیشنهاد من اینه که قیمت بسته سهم در روز شنبه را مبنا قرار دهیم.

سبد پیشنهادی من برای شنبه.

1. فجر
2.کاذر ( اگه منفی 4 بشه خرید کرد عالیه، در صورتیکه برای سبد 4 درصد زیان محاسبه میشه)
3.فسرب

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۱۰:۴۷
سلام، این هم سبد این هفته

1. کقزوی
واگرایی مثبت rsi - cci - macd و حجم و مثبت شدن هیستوگرام مک دی و قطع رو به بالای میانگین متحرک rsi توسط rsi
2. کاذر
واگرایی مثبت cci و rsi و حجم و برخورد به فیبوناچی 61.8% موج بزرگ صعودی قبلی

سبد شماره 8

farhad.fathi
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۱۱:۵۲
زامياد
فيبر ايران
مپنا
شبريز

مپنا
شبريز
وصنعت
رپارس
رپارسح

esi_mohammadi
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۱۲:۲۲
سلام
سبد پبشنهادی من :
1- فسرب ( مهمترین مقاومت پیش روی قیمت 312 تا 316 تومان می باشد
2- کاذر ( هرچند این احتمال وجود داره تا 99 تومان ( محدوده کف کانال صعودی ) افت کنه که در حقیقت الگوی هارمونیک ab=cd تکمیل خواهد شد با هدف 222 تومان در میان مدت) مقاومت مهم پیش روی قیمت در کوتاه مدت باند مقاومتی بسیار قوی 128 تا 134 تومان می باشد).
3- پسهند
4- ثشاهد
5-ثامان
موفق و پر سود باشید
یا حق

محمود شریعت
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۱۳:۲۷
كاذر
چرخشگر
وتوشه
لسرما

amir2003
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۱۴:۰۸
سلام حجت عزيز منم تازه از طبيعت برگشتم.جاي همه دوستانو خالي كردم عجب برفي باريده تو كوه و دشت.انشاالله كه سال براي همه پر بركت بشه.
اينم سبد من:
1-صدرا
2-رپارس
3-مپنا
4-خاور
5-اكنتور

12- سبد شما مورد تایید است.

بابای دارا
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۱۴:۲۶
سلام

1- مرجان کار - rsi در میانه رشد، مثبت بودن هیستوگرام macd، شکست روند نزولی، تصحیح 100 % کوتاه مدت قبلی با هدف 355 تومان و مقاومت تاریخی 336 تومان

2- صدرا - اگر حمایت 267 تومان اثر کند با هدف 315 تومان و گرنه به پایین شکسته می شود و سر و شانه سقف تشکیل می دهد. لطفا مراقب باشید.

3- ودی - - شکست روند نزولی،rsi در میانه رشد هدف 204 تومان و مقاومت 192 تومان

4- حفاری - هدف 263 مقاومت مهم 246 - 254 و 264 تومان

5- وساخت - شکست روند نزولی، تشکیل الگوی مثلت صعودی و قرار گرفتن در خط مقاومت مثلت با هدف تقارن ضلع مثلت با عدد طلایی 136 تومان و مقاومت 129 تومان در 23.6% میان مدت و تقارن با 38.2 بسط فیبوناچی و نیز مقاومت تاریخی 134 تومان

مراقب صدرا باشید چون نوسانات صدرا به عرضه و تقاضای بازار کار ندارد بلکه به مصاحبه های مدیر عامل صدرا ارتباط پیدا می کند.

13- سبد شما مورد تایید است.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۱۴:۲۸
جناب اقلیدس این مطلب شرایطی هست که برای همه یکسان میباشد. بنده مخالف این نظر هستم، دوستان تو این هفته اعلام نظر کنند. تا ببینیم نظر دیگران چیه؟

Admin
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۱۶:۱۳
منم پایم؛تازه جایزه هم میدم.........البته نقدی نیست اما ارزش ریالیش حداقل 100 هزار تومان خواهد بود
سلام علیکم
:biggrin::rolleyes::p;)
خانم ماهور تو پیام خصوصی اعلام کرده اند که جایزه غیر نقدی حقیقت داره و ایشون این جایزه رو با هماهنگی با مدیریت سایت به برندگان اهدا خواهد کرد.(البته احتمالا معادل 100هزار تومان بین برندگان 5 دوره اول تقسیم میشه)

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۱۶:۵۸
قوانین مسابقه:

اختیاری

MTZ
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۱۹:۳۴
پیشنهاد های من :
البته شاید در این هفته تازه به قیمت های ذکر شده برسه ولی با دید کوتاه مدت کمی تا قسمتی میان مدت شاید مناسب بشاه

1-پارس مینو در 255 تومان
2- کاذر در 107 تومان
3-بیمه پارسیان در 355 تومان

14- سبد شما مورد تایید است.

آمن خادمی
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۲۰:۲۶
سهم پيشنهادي من:
مپنا

15- سبد شما مورد تایید است.

zagros
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۲۰:۴۳
سبد پیشنهادی بنده :

کاذر
فاراک
وصنعت
شبریز

16- سبد شما مورد تایید است.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۲۱:۱۰
سلام و وقت دوستان بخیر
تاپیک طبق روال مسابقه هفته اول در ساعت 23.59 برای مدت 12 ساعت بسته خواهد شد. با توجه به احترامی که برای دوستان قائل هستیم. در هفته گذشته سبدهای دیر تر از موقع مقرر را حذف نکردیم. اما این مطلب از این هفته اجرا خواهد شد. پس دوستان در ارسال تاخیر نداشته باشند. تا شرمنده شان نباشیم.
همه پر سود باشید.

عليرضا جمالي
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۲۱:۵۱
فكر نميكردم انتخاب چند تا سهم براي بررسي بازده تو يك هفته انقدر سخت باشه!
با اين حال من با اين سهم ها شركت ميكنم:
1. مپنا : نمودارش رو تو تاپيك قرار دادم، هر چند جا داره يكي دو روز ديگه هم منفي بخوره اما... به اين سهم اعتقاد دارم.
2. فاذر: اين هم ميتونه يكي دو تا منفي ديگه بخوره اما هدف كوتاه مدتش رو حدود 325 ميبينم.
3. خاور: با وجود اينكه خودرويي ها اين هفته، هفته سختي خواهند داشت اما rsi خاور به خط روند خورده و انتظار برگشت سهم رو از فردا دارم.

17- سبد شما مورد تایید است.

neyshaboori
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۲۲:۰۲
با سلام 1- کاذر 2 - فاراک

18- سبد شما مورد تایید است.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۲۲:۳۰
جناب جمالی
این شیوه انتخاب سهم با انتخاب برای سبد کوتاه مدت خیلی متفاوت هست . شما باید در یک هفته بهترین بازده رو بدست بیاری، این شیوه خیلی سخت هست چون اغلب اندیکاتورها از میانگینهای کوتاه مدت برای سیگنال دهی استفاده میکنند حال آنکه شما میخوای برای پنج روز سود کسب کنی، ضمن اینکه شما برای اینکه سهمت بهترین بازده رو بدست بیاره نمیتونی منتظر اتمام الگو بمونی (مثل کوتاه مدت)؛ میبایست سهمی رو انتخاب کنی که استارت رشد رو زده باشه، اما هنوز نوسانگیر پیداش نکرده باشه، چون در این صورت نماد صف شده. این مسابقه بهترین تمرین برای سرعت عمل در معاملات هست.
همه پر سود باشید.
برای اطلاع عموم میگم، سبد جناب آنالیست در هفته اول بهترین سبد بوده ، آرزوی موفقیت و سلامتی برای ایشون داریم.

baradaran
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۲۲:۴۱
سلام به دوستان عزيز من امروز نبودم تازه رسيدم چون داره وقت تموم ميشه و حجت خان هم اهل پارتي بازي نيست پس سريع سبدم رو اعلام ميكنم البته با عجله بررسي كردم و سعي كردم مثل هفته گذشته واقعا سبد باشه يعني از چند صنعت مختلف .
1_ خصدرا
2_ ثمسكن
3_ حتوكا
4_ بموتو

19- سبد شما مورد تایید است.

عليرضا جمالي
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۲۲:۴۲
حجت جان به همين دليل گفتم كار سختيه!
فكر كنم بايد يه چند باري شركت كنم تا آمار دستم بياد...
البته روش خودم هم اينه كه معمولا سهامي كه نقد شوندگي خوبي داره و جو بازار روش مناسبه انتخاب ميكنم.

shenagar
۱۳۸۹/۱۰/۲۴, ۲۲:۵۰
با سلام
1- بیمه البرز
2- بیمه پارسیان
3- رانفور
4- نفت بهران
5-حفاری

20- سبد شما مورد تایید است.

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۲۵, ۱۲:۲۱
با سلام
بخاطر مشغله آقا حجت این هفته برای اعلام نتایج بنده در خدمتتون هستم. این هفته با افزایش تعداد شرکت کنندگان به 20 نفر محاسبه نتایج هم مشکل تر شده و امیدوارم بتونم بموقع نتایج رو هر روز اعلام کنم. اگرچه تعداد شرکت کنندگان چند برابر هم بشه هستیم خدمتتون. البته نمیدونم بقیه هم مشکل من رو داشتن چون سایت های بورسی مثل tsetmc از ساعت 12:30 اونم گازوییلی راه افتادن.
اینم لینک عکس (http://012.img98.net/out.php/i22986_Untitled2.png)
ظاهرا امروز سبد مثبت نداشتیم!

http://012.img98.net/out.php/i22986_Untitled2.png

mohseni1353
۱۳۸۹/۱۰/۲۵, ۱۳:۴۷
با تشکر همینجا هم خدمت استاد عرض میکنم مجدد از http://backup.tsetmc استفاده کنید به جای http://www.tsetmc برای هر سهمی میتوان به جای www از backup استفاده کرد.ارادت

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۲۵, ۱۸:۵۸
سلام به همه
ممنون از جناب آنالیست عزیز، میگم سبدی که در بازار ریزشی کمترین منفی رو داشته باشه خودش یک استراژی محسوب میشه، از استادی شنیدم، اصل اول سرمایه گذاری در بورس حفظ سرمایه هست.
همه پر سود باشید.

مصطفا سیمایی
۱۳۸۹/۱۰/۲۶, ۰۶:۴۵
با تشکر از تمام عزیزان به خاطر حرکت مبتکرانه و مفید

جناب آنالیست، اگر امکان دارد، نام پیشنهاد دهنده را هم کنار شماره سبد درج بفرمایید.
با تشکر

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۲۶, ۰۷:۱۶
با تشکر از تمام عزیزان به خاطر حرکت مبتکرانه و مفید

جناب آنالیست، اگر امکان دارد، نام پیشنهاد دهنده را هم کنار شماره سبد درج بفرمایید.
با تشکر
با سلام، بنظر من لزومی ندارد و مهم ترکیب سهام در سبد است، در هر صورت دوستانی که تمایل به درج نام صاحب سبد دارند در پیغام خصوصی به من اعلام نمایند. مسلما بر اساس نظر جمع رفتار خواهد شد.
باتشکر

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۲۶, ۱۱:۲۱
با سلام، این هم نتایج روز دوم بهمراه رتبه بندی سبدها

http://012.img98.net/out.php/i24942_Untitled2.png

http://012.img98.net/out.php/i24943_Untitled3.png

man_manam_ba_to
۱۳۸۹/۱۰/۲۶, ۱۱:۳۶
[QUOTE=analyst;2341]با سلام، این هم نتایج روز دوم بهمراه رتبه بندی سبدها

چطوری همسایه....

amir2003
۱۳۸۹/۱۰/۲۶, ۱۲:۱۶
واقعا حجت عزيز و analyst گرامي دارين زحمت ميكشين و وقت ميزارين .خسته نباشيد.اميدوارم هممون قدر زحمتهاي شما دوستان گرانقدر رو بدونيم.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۶, ۱۳:۱۹
اخ جون تو 20 تا سبد دوم شدم

man_manam_ba_to
۱۳۸۹/۱۰/۲۶, ۱۵:۱۰
اخ جون تو 20 تا سبد دوم شدم

آخ جون تو 20 تا سبد نوزدهم شدم

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۲۷, ۱۱:۲۵
با سلام، اینم نتایج امروز

http://012.img98.net/out.php/i27170_Untitled.png

http://012.img98.net/out.php/i27230_1.png

محمود شریعت
۱۳۸۹/۱۰/۲۷, ۱۱:۴۸
چرا رتبه هاي ديروز رو زدي؟ اگر رتبه هاي جديد رو هم ميزدي كه بشه راحتتر مقايسه كرد خيلي خوب ميشد

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۷, ۱۲:۰۳
اخ جون اول شدم

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۲۷, ۱۲:۴۴
اخ جون اول شدم
سلام آقا مصطفی، مثل های زیادی در مورد آخر بازی هست ... http://images.boursy.com/imported/2011/01/4.png
ولی شما مواظب پشت سری خودت باش که 9 پله صعود کرده! http://images.boursy.com/imported/2011/01/5.png

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۷, ۱۲:۵۱
سلام آقا مصطفی، مثل های زیادی در مورد آخر بازی هست ... http://images.boursy.com/imported/2011/01/4.png
ولی شما مواظب پشت سری خودت باش که 9 پله صعود کرده! http://images.boursy.com/imported/2011/01/5.png

سهم ها بيشتر از 4 درصد نميخورند پس نگراني ندارم!!!:o

اقلیدس
۱۳۸۹/۱۰/۲۷, ۲۲:۰۳
با اجازه اقایان انالیست و حجت عزیز.
تو مسابقه این هفته که تعداد سبدها 20 عدد میباشد .سهامی که تو سبدها تکراری بود به قرار زیر است.
کاذر 7 مرتبه.
صدرا 5 مرتبه.
مپنا . وصنعت . شبریز . فاراک . ودی 4 مرتبه.
فاذر . رپارس . فسرب 3 مرتبه.
وساخت . پارسیان . خاور . حفاری 2 مرتبه.

به نظر من تو سهامی که بیش از 2 مرتبه تکرار شده اند میشه سهم جالبی شکار کرد.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۸, ۱۱:۱۷
اناليست جان بيا اين امارو بزار اينجا ببينيم چي شد بالاخره

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۲۸, ۱۱:۲۲
سلام به همه دوستان، اینهم نتایج روز سه شنبه. نفر اول بخوبی پیشی گرفته و نفرات دوم و سوم پا به پای هم پیش می روند.

http://012.img98.net/out.php/i29309_1.png
http://012.img98.net/out.php/i29310_2.png
http://012.img98.net/out.php/i29311_3.png
لینک سبدهای 1 تا 10 (http://012.img98.net/out.php/i29309_1.png)
لینک سبدهای 11 تا 20 (http://012.img98.net/out.php/i29310_2.png)
لینک رتبه بندی (http://012.img98.net/out.php/i29311_3.png)
موفق باشید.

mohseni1353
۱۳۸۹/۱۰/۲۸, ۱۱:۲۷
با تشکر از analyst من سوال داشتم اگه سهمی مثل رنا بسته باشه اینو نباید حذف کرد از سبد و دوم بهتر نیست همه تعداد سهم یکسانی بدهند اینجوری 5 تایی ها شاید در حقشون اجحاف بشه
باتشکر مجدد

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۸, ۱۱:۳۱
اخ جون باز هم اول شدم

stockbroker68
۱۳۸۹/۱۰/۲۸, ۱۱:۵۴
میشه ما سبد بدیم یا مسابقه تمام شد

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۲۸, ۱۱:۵۸
با تشکر از analyst من سوال داشتم اگه سهمی مثل رنا بسته باشه اینو نباید حذف کرد از سبد و دوم بهتر نیست همه تعداد سهم یکسانی بدهند اینجوری 5 تایی ها شاید در حقشون اجحاف بشه
باتشکر مجدد
جناب آقای محسنی
با سلام، شما اینطور فرض کنید من نوعی، میام سبد شما رو می خرم و 20% سرمایه ام رو صرف خرید رنا می کنم آیا می تونم این سهم رو در زمانی که بسته هست بفروشم؟ اگر هم بگیم زمانی که باز شد محاسبه کنیم نشدنی هست چون ممکنه چند هفته طول بکشه! مگر اینکه چون مسابقه هست استثنا اگر آخر هفته باز نشد حذف کنیم!! اینم در صورتی هست که اگر سهمی سه روز 4% مثبت خورد و بسته شد و تا آخر هفته باز نشد صاحبش نگه حذف نکنید چون 12% مثبت خورده!!
در مورد دوم وقتی سود کل بر تعداد سهام سبد تقسیم میشه و میانگین رشد سبد حساب میشه چه اجحافی میشه صورت بگیره؟ با خود صاحب سبد هست می خواد ریسک سبدش رو تا چه حد پایین بیاره! شاید من نوعی توی این هفته یک سهم مناسب بیشتر پیدا نکنم، درست نیست که به زور بگیم الا و بلا شما 5 تا سهم بگو!!

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۲۸, ۱۱:۵۹
میشه ما سبد بدیم یا مسابقه تمام شد
دوست عزیز، انشا ا... ساعت 12 چهارشنبه تا 23:29 جمعه

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۲۸, ۱۶:۳۲
سلام به همه
دوستان بنده مشغله کاری جدید برام ایجاد شده، شاید کمتر بتونم بنویسم، اما تلاش میکنم. حضور داشته باشم و از مطالب استفاده کنم.
در خصوص بسته شدن نماد سبد و تعداد سبد؛ بنده هم با آنالیست عزیز موافقم کسی که سبد انتخاب میکنه هر چی تعداد سهماش بیشتر باشه ریسکش کمتر میشه و اینو خودش پذیرفته؛(با اینکه الان اگر یکی از نمادهای من حذف بشه رتبم بیشتر میشه). پیشنهاد میکنم دوستان در خصوص تغییرات در قوانین اگر دیدگاهی دارند اعلام کنند، و دیگران در موردش موافق و مخالف صحبت کنند. در صورت موافقت اکثریت میشه اون رو در هفته های بعد اعمال کرد.
همه پر سود باشید.

farhad.fathi
۱۳۸۹/۱۰/۲۸, ۱۷:۱۱
سلام به همه دوستان، اینهم نتایج روز سه شنبه. نفر اول بخوبی پیشی گرفته و نفرات دوم و سوم پا به پای هم پیش می روند.

http://images.boursy.com/

لینک سبدهای 1 تا 10 (http://012.img98.net/out.php/i29309_1.png)
لینک سبدهای 11 تا 20 (http://012.img98.net/out.php/i29310_2.png)
لینک رتبه بندی (http://012.img98.net/out.php/i29311_3.png)
موفق باشید.

اناليست جان لينكها باز نميشند

بابای دارا
۱۳۸۹/۱۰/۲۸, ۱۷:۲۴
با این روش مسابقه ضعیف می شه.
من شخصا هفته آینده حداکثر 2 سهم معرفی می کنم چون اگه فرضا هم 5 تا سهم داشته باشم 2 تا بیشتر معرفی نمی کنم اینجوری ریسکش برام کمتر می شه چون اگه قرار باشه میانگین گیری بشه چه فرقی می کنه 8 درصد تقسیم بر 2 بشه یا 20 درصد تقسیم بر 5 !!!؟
من نظرم اینه که یه استراتژی مشخص کنیم تا دوستان تلاش بیشتری کنند و تو سهم های مختلف جستجوی های بیشتری داشته باشن و بتونن تحلیل بیشتری کنند اینجوری تمرین خوبیه و آموزش بیشتری. در مجموع با نظر دوم محسن موافقم جای بررسی داره. لطفا دوستان نظر بدهند
متشکرم

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۲۸, ۱۸:۱۷
سلام
مثلا من اگر اینطور که شما میگی دو سهم معرفی میکردم و مانند (سبد خودم رو مثال میزنم، سبد ششم) وساخت و وصنعت یکیش که بسته شد، یکی دیگه هم بازده چندانی نداشته. اونوقت این میانگین که از چهار تا سهم گرفتم تاکنون نگرفته بودم. برای همین میگن سبد که ریسک بیاد پایین. اگر در تحلیل یکی دوتا اشتباه کردیم، باقی برامون جبران کنند. یعنی این به نظر شما اشتباهه؟ در اون صورت خوبه اگر نوسترداموس باشیم.؟!

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۲۸, ۱۸:۲۴
جناب رستمی تبریک میگم، پشتکار شما عالیه، دوستان اگر یادتون باشه، آقای رستمی رو برای انتخاب سبد چقدر اذیت کردیم. بنده خدا هر چی معرفی میکرد، پذیرفته نمیشد. اما پشتکار نشون داد، با صبر و حوصله با رعایت قوانین تونسته جایگاه خوبی داشته باشه، برای ایشون سلامتی آرزومندم، و امیدوارم در تمام عرصه های زندگی موفق باشند.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۰۶:۲۸
جناب رستمی تبریک میگم، پشتکار شما عالیه، دوستان اگر یادتون باشه، آقای رستمی رو برای انتخاب سبد چقدر اذیت کردیم. بنده خدا هر چی معرفی میکرد، پذیرفته نمیشد. اما پشتکار نشون داد، با صبر و حوصله با رعایت قوانین تونسته جایگاه خوبی داشته باشه، برای ایشون سلامتی آرزومندم، و امیدوارم در تمام عرصه های زندگی موفق باشند.

ديدم تنها دكمه تشكر كافي نيست گفتم بنويسم.
خيلي محبت داريد دوست عزيز
اميدوارم همه دوستان سلامت باشند و پر سود.
من اگر مطلبي رو فرا گرفتم از اساتيدي است كه تو همين سايتها مينويسند.

mohseni1353
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۱۱:۱۲
سلام دوستان فکر میکنید سهمی هم واسه مسابقه مانده که سیگنال داده و بازار نخریده و صف نباشه چه بازاری بود امروز؟

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۱۱:۲۵
با سلام به همه دوستان

ابتدا صعود 1.35% شاخص و شکستن رکورد 20،206 رو تبریک میگم. برنده این هفته جناب آقای مصطفی رستمی هستند که خیلی دوست داشتن اول بشن و با تلاش مضاعف اول شدن و اما به جناب neyshaboori هم تبریک میگم که با اختلاف 0.0564 در جایگاه دوم قرار گرفتن، نفر سوم هم که هر کس هست مبارکش باشه!
این ستاره هم برای آقای رستمی http://012.img98.net/out.php/i31027_s.png

لینک عکس سبدهای 1 تا 10 (http://012.img98.net/out.php/i30999_1.png)
لینک عکس سبدهای 11تا 20 (http://012.img98.net/out.php/i31000_2.png)
لینک رتبه بندی (http://012.img98.net/out.php/i30995_3.png)

http://012.img98.net/out.php/i30999_1.png
http://012.img98.net/out.php/i31000_2.png

محمود شریعت
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۱۱:۳۳
با سلام به همه دوستان

ابتدا صعود 1.35% شاخص و شکستن رکورد 20،206 رو تبریک میگم. برنده این هفته جناب آقای مصطفی رستمی هستند که خیلی دوست داشتن اول بشن و با تلاش مضاعف اول شدن و اما به جناب neyshaboori هم تبریک میگم که با اختلاف 0.0564 در جایگاه دوم قرار گرفتن، نفر سوم هم که هر کس هست مبارکش باشه!

:tongue::cool::):o

esi_mohammadi
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۱۱:۴۰
سلام
منم تبریک میگم به آقای رستمی
ممنون میشم اگر زحمتی نیست ، تحلیلی را چه بر مبنای تکنیکال و ارائه چارت و چه بنیادی بر روی سهام هایی که باعث شد در سبد هفتگی معرفی کنند و بازده بسیار خوبی نصیب سهامدارانشون کنند را ارائه بدهند تا بنده و دیگر دوستان نیز از تجربیات ایشان استفاده کنیم
با تشکر فراوان
یا حق

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۱۳:۲۸
اخ جون اول شدم.
زود باشيد جايزه منو بديد
البته به نظر من همه دوستان خوب بودند. همين كه از 20 تا سبد 18 تاشون مثبت بود به نظرم خيلي خوب بود.
:redface::redface:

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۱۳:۳۸
سلام
منم تبریک میگم به آقای رستمی
ممنون میشم اگر زحمتی نیست ، تحلیلی را چه بر مبنای تکنیکال و ارائه چارت و چه بنیادی بر روی سهام هایی که باعث شد در سبد هفتگی معرفی کنند و بازده بسیار خوبی نصیب سهامدارانشون کنند را ارائه بدهند تا بنده و دیگر دوستان نیز از تجربیات ایشان استفاده کنیم
با تشکر فراوان
یا حق

دوست عزيز
البته من اين 3 تا سهم رو به زحمت تونستم جمع و جور كنم. چون خيلي سخته سهمهايي كه صف نداره رو انتخاب كنيد.
در خصوص خعتبار و كطبس كه تو اين چند روز تو همه سايتها توضيح دادم.
در خصوص فاذر هم حقيقتش از گروه تجهيزات و پيمانكاري ميخواستم يكيشون رو انتخاب كنم كه بين فاراك و فاذاين يكي رو انتخاب كردم

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۱۴:۲۴
همه سهم ها صف شدند و براي هفته بعد نميشه سبد انتخاب كرد.

neyshaboori
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۱۴:۵۷
با سلام به همه دوستان

این ستاره هم برای آقای رستمی http://images.boursy.com/

لینک عکس سبدهای 1 تا 10 (http://012.img98.net/out.php/i30999_1.png)
لینک عکس سبدهای 11تا 20 (http://012.img98.net/out.php/i31000_2.png)
لینک رتبه بندی (http://012.img98.net/out.php/i30995_3.png)

سلام منم به شما تبریک میگم و از زحماتتون واسه این تایپکممنونم اقا من ازنظراتتون خیلی استفاده میکنم وامیدوارم منو به شاگردی بپذیرید ممنون

esi_mohammadi
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۱۵:۱۹
سلام
آقای رستمی من و دیگر دوستان هم دنبال همون چطور جمع و جور کردنه هستم.
چطور شد که این دو تا سهم پیش شما جمع جور شد ؟ اگرمیشه یه تحلیل تکنیکال روی این دو تا سهم خعتبار و کطبس بزنید تا نکاتی که باعث شده شما این دو سهم را انتخاب کنید برای اساتید و دوستان کاملا مشخص گردد
ممنون میشم که اگر این کار را انجام بدید به بالا رفتن سطح عملی بنده و دوستان در این حیطه کاری کمک خواهید نمود
موفق و پر سود باشید
یا حق

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۱۵:۲۰
ميخوام اولين سبد رو من معرفي كنم
1- باما
2- اذراب.
3- كطبس
اناليست جان بنويس اسم منو .
سبزشون هم كردم كه ايشاا... كل هفته سبز باشند تا سهامداراش حال كنند.
البته نظرم روي سهمهاي ديگه است ولي همه سهم ها صف دارند و انتخاب سخته.

Text Color Only For You

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۱۵:۳۶
سلام
آقای رستمی من و دیگر دوستان هم دنبال همون چطور جمع و جور کردنه هستم.
چطور شد که این دو تا سهم پیش شما جمع جور شد ؟ اگرمیشه یه تحلیل تکنیکال روی این دو تا سهم خعتبار و کطبس بزنید تا نکاتی که باعث شده شما این دو سهم را انتخاب کنید برای اساتید و دوستان کاملا مشخص گردد
ممنون میشم که اگر این کار را انجام بدید به بالا رفتن سطح عملی بنده و دوستان در این حیطه کاری کمک خواهید نمود
موفق و پر سود باشید
یا حق
دوست عزيز
بنده تكنيكال كار نيستم و نميتونم براتون نموداري رسم كنم ولي هر دو سهم رو توضيح ميدهم.
در خصوص خعتبار بايد خدمتتون عرض كنم كه اين سهم رو زماني كه 145 تا 160 معامله ميشد تو سايتها معرفي كردم. روند معاملاتشون. حجم معاملات. خريدارها و فروشنده ها و ....
البته بازار اين سهم رو بيشتر با خبهمن درگير كرده كه يك جورايي درسته و يك جورايي غلط.
خعتبار 75 درصد پورتفويش خبهمنه و مابقي از سهم هاي گل بازارن.مثل فملي. كچاد . كگل . مپنا . همراه و ....
وقتي كگلو كچاد بسته براي تعديل و مپنا و فملي و ... هم اومدن بالا پس اين سهم هم بايد ميامد بالا. من هر روز امارش رو تو سايت قرار ميدادم كه وضعيتش چيه. خوشبختانه خيلي از دوستان خريد كردند و خدا رو شكر سود كردند.
كطبس را هم روي 530-540 بود كه تو سايت نوشتم. ميدونستم افزايش سرمايه داره از محل اندوخته و همچنين ميدونستم كه فروشنده خاصي نداره. مشكل سهم نقد شوندگيش بود كه اون رو هم با چند تا از دوستان از جمله موزرد - ابن سيناي سهام - اميران - الن دلن و چند تا ديگه از دوستان حلش كرديم.حجم بالا ميخريديم تا سهم نقد شونده بشه(همون كاري كه قبلا دوستان با خگستر انجام داده بودند). سهم را هم معرفيش كرديم و اطلاعاتش رو به بازار داديم طوري كه سهامدار حقيقي بالاي 1 درصديش هم شروع به خريد كرد(هر چند كه ديروز فروخت).
خلاصه خعتبار تا 211 اومده بالا و كطبس هم تا 680
براي هفته اينده خعتبار كه دست نيافتني شد ولي مراقب كطبس باشيد. بعضي دوستان دارند سود شناسايي ميكنند ولي گزارش 9 ماهه همراه با تعديل تو راهه + افزايش سرمايه 100 درصدي از محل اندوخته.
طبس تو 6 ماهه اول 27 درصد پوشش داده بود ولي تو 3 ماهه سوم بيش از 50 درصد سودش رو پوشش داده كه فوق العاده خبر خوبيه. اگر 3 ماهه اخر هم اينطور ادامه داشته باشه بيش از 110 تومان سود ميسازه.
به نظرم اين سهم شب عيد بيش از 1000 تومان خواهد بود.
اگر شنبه ريپ زد به نظر من فرصت خريده.
فراموش نكنيد كه روز گذشته 25 برابر حجم مبنا خريداري شده كه يك حقوقي براي اينكه بالاي 1 درصدي نياد با دو تا كد خريده. ضمن اينكه شناور سهم كلا 3 ميليون سهم نيست در حاليكه تو همين چند روز بيش از 1 ميليون سهمش معامله شده(هر روز هم رو به بالا.)

esi_mohammadi
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۱۶:۳۰
پس شما بنیادی کار هستید
مرسی ، من جوابمو کامل گرفتم و همین را می خواستم بدونم
چون سه سهمی که هفته پیش معرفی نمودید از نظره تکنیکال همه در سقف و نیاز به اصلاح داشتند
موفق باشید
یا حق

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۱۶:۳۹
سلام جناب رستمی،
موفق باشید، دومین ستاره سایت هم نصیب شما شد. پیشنهاد میکنم، تاپیکی با نام ستاره داران بورسی ایجاد بشه و دوستان بهترینهای سهام رو در طی هفته هم بررسی و معرفی کنند. و این تاپیک فقط برای این دوستان قابل نوشتن باشه. و دیگران استفاده کنند. گاها بین ستاره ها هم شاید اختلاف نظر پیش بیاد، در اونجا میشه دوستان نوشته های هم رو هم نقد کنند. به این صورت محیطی کاملا فنی خواهیم داشت.
همه پر سود باشید.

mohseni1353
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۱۷:۴۸
با سلام
آقا حجت از ما رو هم تایید کن
1-رپارس
2-خصدرا
3-رمپنا
4-خپارس

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۱۹:۴۰
سلام منم به شما تبریک میگم و از زحماتتون واسه این تایپکممنونم اقا من ازنظراتتون خیلی استفاده میکنم وامیدوارم منو به شاگردی بپذیرید ممنون

سلام جناب رستمی،
موفق باشید، دومین ستاره سایت هم نصیب شما شد. پیشنهاد میکنم، تاپیکی با نام ستاره داران بورسی ایجاد بشه و دوستان بهترینهای سهام رو در طی هفته هم بررسی و معرفی کنند. و این تاپیک فقط برای این دوستان قابل نوشتن باشه. و دیگران استفاده کنند. گاها بین ستاره ها هم شاید اختلاف نظر پیش بیاد، در اونجا میشه دوستان نوشته های هم رو هم نقد کنند. به این صورت محیطی کاملا فنی خواهیم داشت.
همه پر سود باشید.
سلام به جناب حجت عزیز و عرض ارادت به جناب نیشابوری
من همچنان دانشجو هستم و مایلم از مطالب ارزشمند اساتید تکنیکال و بنیادی استفاده کنم و از این رو همچنان اگر سهم مناسبی در نظر داشته باشم در تاپیک دانشجویان برنا اندیشه معرفی می کنم.
با تشکر

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۲۰:۱۱
باعث خوشحالی و سرور هست که سبد آقای رستمی برنده شد چون واقعا یک سبد بود و بهترین سهام از گروه های متفاوت با حداقل همبستگی رو انتخاب کردند. باید بدونیم که بعضی سبدها با داشتن چندین سهام سبد نبودند محرزترین اونها وقتی هست سه سهم صدرا و فاراک و فاذر در یک سبد باشه این سه در واقع یک سهم هستند و همبستگی شدیدی با هم دارند و یا باهم بالا میرن یا با هم پایین میان و باعث میشه تنها سبدی باشه که روز دوشنبه همه سهامش منفی میشه! که از این مورد که چند سهم پیمانکاری باهم میان زیاد هست. یا سهامی مثل رپارس و رپارسح که در یک روز هر دو سهم نزدیک 4.5% منفی می شن! در هر صورت از این سهام با همبستگی بالا زیاد داریم اگرچه در سبدهای زیادی این مورد رعایت شده، اینو گفتم که خودم یادم بمونه و درس بگیرم.

esi_mohammadi
۱۳۸۹/۱۰/۲۹, ۲۳:۲۳
سلام
ضمن عرض خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز
سبد پیشنهادی من برای این هفته:
وسدید
پسهند
ختراک
موفق و پر سود باشید
یا حق

emperor
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۰۲:۴۸
بازدهی سبد سایت بورسی
www.boursi.com

خصدرا(صنعتی دریایی):این سهم را به اعضاء سیستم پیامک در قیمت 2200 ریال و در سایت در قیمت 2250 ریال(قیمت ابتدای ماه) معرفی نمودیم.قیمت فعلی 2709 ریال می باشد.در صورتی که با پیشنهادات خرید ما پیش می روید 23% سود کرده اید.

وبوعلی(سرمایه گذاری بوعلی):این سهم را در 690 ریال(قیمت ابتدای ماه) به شما معرفی نمودیم.قیمت فعلی سهم 728 ریال است و 70 ریال نیز بابت سود تقسیمی مجمع تقسیم شده.در صورتی که با این پیشنهاد اقدام به خرید کرده اید در حال حاضر 16% سود کرده اید.

شبریز(پالایشگاه تبریز):این سهم را در 1900 ریال معرفی نمودیم(قیمت روز اول ماه).این سهم هم اکنون 2383 ریال ارزش دارد.در صورتی که با پیشنهاد ما خرید کرده اید در حال حاضر 26% سود کرده اید و سهم شما با صف خرید به هفته بورسی خود پایان داده است.

خگستر(گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو):این سهم را در قیمت 1340 ریال(قیمت ابتدای ماه) معرفی نمودیم.قیمت فعلی 2089 ریال می باشد.در صورتی که بنا به پیشنهاد ما خرید کرده اید 55% سود کرده اید و سهم شما با صف خرید همراه است

خبهمن(گروه بهمن):این سهم را در قیمت 1990 ریال(قیمت ابتدای ماه) به شما معرفی نمودیم.قیمت فعلی این سهم 2608 می باشد.در صورتیکه همراه با ما خرید کرده باشید از 31% سود خود لذت ببرید.

خزامیا(زامیاد):این سهم را در قیمت 1700 ریال(قیمت ابتدای ماه) معرفی نمودیم.قیمت فعلی 2597 ریال می باشد.در صورت خرید در ابتدای ماه 53% درصد سود کرده اید.

میانگین سود ماه دی در سایت بورسی 34% بوده است.
از دیگر سهام های معرفی شده در سیستم پیامک میتوان به وبانک و وتوشه و خاور و ولغدر و ... اشاره کرد که همگی از افزایش قیمتی برخوردار بوده اند
www.boursi.com

اقلیدس
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۰۸:۳۵
سبد پیشنهادی من.
1. تراکح
2. کاما
3.پارسیان

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۰۸:۵۹
سلام جناب رستمی،
همه پر سود باشید.

من كه 1 ستاره بيشتر نگرفتم

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۰۹:۲۴
فکر کردم بهترین کار اعمال نظر جمع هست ولی من شخصا با حذف نمادهای بسته مخالفم از این جهت که اگر سهم خوبی باشه روزهای اول هفته مثبت خورده و بودنش غنیمت هست و اگر سهم بدی باشه همینکه قیمت تغییر نکنه و ضرر نکنیم مزیت هست.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۰۹:۳۴
من كه 1 ستاره بيشتر نگرفتم

سلام

جناب آنالیست قبل از شما ستاره هفته اول رو گرفتند.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۰۹:۳۹
سلام مهدی جان
همه اساتید یک روز دانشجو بودند، اکنون که شما در این توانایی هستی که بهترین سبدهای هفته رو معرفی میکنی، امیدوارم تجدد نظر کنی، و مشارکت داشته باشی. البته من در جایی از زبان جان مورفی خوندم، در تکنیکال هیچ کس استاد نیست. اما شما شاگرد ممتاز که هستی.
موفق باشی.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۰۹:۴۶
......
.....
موفق باشید، دومین ستاره سایت هم نصیب شما شد......

استنباط من از اين جمله به خاطر كلمه "هم" اين بود كه من دو ستاره شدم.
نكته بين شدما!!!
البته مثل اين جمله است "بخشش لازم نيست اعدامش كنيد" كه دو جور ميشه خوند . يكبار ويرگول را بعد از بخشش بزاريد معني ميده كه ببخشيدش. يكبار هم ويرگول را بعد از نيست بگذاريد يعني اعدامش كنيد

analyst
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۰۹:۵۹
توضیح در مورد نظر سنجی: سهم با 16% مثبت حذف می شود یعنی اگر نماد در 4 روز اول هر روز 4% مثبت و در مجموع 16% بخورد و چهارشنبه بسته شود و باز نشود باز هم از سبد حذف خواهد شد.

soroush
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۱۰:۰۷
من معذرت می خوام میشه به طور خلاصه بهترین ها برای خرید این ماه رو بگید
شاید ما هم استفاده کردیم
با تشکر

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۱۰:۵۹
من معذرت می خوام میشه به طور خلاصه بهترین ها برای خرید این ماه رو بگید
شاید ما هم استفاده کردیم
با تشکر

دوستانی که این سوال رو دارند.
این مسابقه به صورت هفتگی برگزار میشه، سیگنالهایی که داده میشه ممکنه خیلی کوتاه مدت باشه، شاید فقط شامل موج b الیوت بشه، که در میانه روند نزولی کوتاه مدت ایجاد میشه. نمیتوان برداشت کوتاه مدت از این سهام داشت. شاید بنده خودم سهامی رو معرفی کردم که در پایان موج پنجم بوده، میدونم بر اساس تعیین هدفم تا یک هفته دیگه بیشتر رشد نمیکنه و بعد بیش از نصف قیمت میریزه؛ اگر از این سبدها سیگنال کوتاه مدت حتی بگیرید ممکنه ضرر سنگینی رو متحمل بشید. این سبدها در این مسابقه برای معاملات یک هفته معرفی میشوند. سبدهای کوتاه مدت حتی یک ماهه در سایتهای دیگه معرفی میشوند. و معرفی سبد بلند مدت تر برای تکنیکالیستها ساده تر هست. شما سیگنالهای ماهانه، سه ماهه و ... را در تاپیکهای دیگه توی همین سایت میتونید بگیرید.
پر سود باشید.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۱۵:۱۲
سلام به همه
سبد بنده،
1-ودی
2-سفارود
3-تپکو
4-دکوثر

سبد پنجم

Amo Hoseian
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۱۷:۲۷
سلام . عمو حسین هستم.
از این هفته من هم سبد پیشنهادی خودم را میذارم.
خلاقیت باحالی بود. من هم سعی میکنم تا جایی که به عقلم میرسه کمک کنم.

mohseni1353
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۱۷:۲۹
اساتید با عنایت به اینکه در سایت کدال تعدادی از گزارشها درج شده بهتر نیست ابتدا بررسی پوششی از 9 ماهه سهام با توجه به اطلاعات درج شده در کدال انجام بشه بعد سبد پیشنهاد بدهند تا سبد دوستان پر سود تر باشه ارادت

محمود شریعت
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۱۸:۳۱
تپكو
سفارود
باما

تحليل سهم هاي فوق در تايپيك بررسي تكنيكالي بازار و سهام ارايه خواهد شد.

6- سبد شما مورد تایید است.

soroush
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۱۹:۳۲
این سبدها برای هفته ایست که در پیشه؟

soroush
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۱۹:۳۸
1.وتوسم
2.بیمه پارسیان
3.صدرا (البته به نقل یکی از دوستان گزارش 9 ماهه برای سال 90 پوشش داده و ظاهرا کمی باعث دلسردی شده اما این هفته به بهانه خودرو ایها رشد خواهد کرد)
4.وساپا
5.ولغدر
6.رپارس

محمود شریعت
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۱۹:۵۰
این سبدها برای هفته ایست که در پیشه؟

بله ..........

محمود شریعت
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۱۹:۵۲

اختیاری

1.وتوسم
2.بیمه پارسیان
3.صدرا (البته به نقل یکی از دوستان گزارش 9 ماهه برای سال 90 پوشش داده و ظاهرا کمی باعث دلسردی شده اما این هفته به بهانه خودرو ایها رشد خواهد کرد)
4.وساپا
5.ولغدر
6.رپارس

با اجازه آقا حجت و آناليست!
سبد شما طبق قوانين مسابقه مورد تاييد نيست
ولغدر و وساپا چهارشنبه با صف خريد به كار خود خاتمه دادند.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۲۰:۴۵
سلام به همه
ممنون از محمود خان.
ایشون درست فرمودند، بنده در تکمیل فرمایشات ایشون عرض کنم، نماد نباید در بالاترین قیمت روز آخر معاملات صف خرید شده باشه. دوستانی که جدید با این تاپیک آشنا میشوند دقت داشته باشند. این یک مسابقه فقط نیست، باید طوری نمادها انتخاب بشوند که فرضا بنده مبتدی ، بتونم هر کدام از سبدهای معرفی شده رو شنبه بخرم و پنج شنبه بفروشم. یعنی این سود باید در واقعیت بدست بیاد، اگر سهمی صف خرید باشه، مسلما این امکان میسر نخواهد بود. اگر دقت بفرمائید، در دو دوره گذشته با همین ترتیب دوستان سود شناسایی کردند. نکته اینکه عزیزان تا سبدهای معرفی شده شما تایید نشده، نمیتونید در مسابقه شرکت کنید. ضمن اینکه اگر سبدتون تایید نشد، میتونید تا پایان زمان ارسال سبدها در ساعت 23.59 روز جمعه که تاپیک هم برای 12 ساعت بسته میشود،سبد جدید معرفی کنید.

بابای دارا
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۲۲:۳۷
و سبد من

1- کچاد
2- شپنا
3- ودی
4- وسینا

soroush
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۲۲:۵۶
عزیز جان حذف کردی ایراد نداره اما کاش زودتر بگین اینارو
البته به فرمایشات شما ایراداتی وارده:
1.تعداد سمهای بیان شده بیش از 5 تا نه تنها ایرادی نداری بلکه باعث فکر بیشتر میشه
2.صف دلیلی بر مثبت بودن بار ها خودتون هم شاهد بودید که روز اخر صف بوده اما شنبه معلوم شده که بازی بودهو صف ریخته و امکان خرید
3.مپنا سایپا همه گواه بر این مدعا هستند
قصد من جسارت به محضر دوستان بزرگوارم نیست.
(یه خبر که فکر کنم مهم باشه:
فاراک در مناقصه شرکت کرده که تا 10 بهمن وضعیت ان مشخص می شود که در صورت برنده شدن سود خوبی برایش دارد)
با تشکر
یا علی

(حجت)
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۲۳:۲۴
عزیز جان حذف کردی ایراد نداره اما کاش زودتر بگین اینارو
البته به فرمایشات شما ایراداتی وارده:
1.تعداد سمهای بیان شده بیش از 5 تا نه تنها ایرادی نداری بلکه باعث فکر بیشتر میشه
2.صف دلیلی بر مثبت بودن بار ها خودتون هم شاهد بودید که روز اخر صف بوده اما شنبه معلوم شده که بازی بودهو صف ریخته و امکان خرید
3.مپنا سایپا همه گواه بر این مدعا هستند
قصد من جسارت به محضر دوستان بزرگوارم نیست.
(یه خبر که فکر کنم مهم باشه:
فاراک در مناقصه شرکت کرده که تا 10 بهمن وضعیت ان مشخص می شود که در صورت برنده شدن سود خوبی برایش دارد)
با تشکر
یا علی

سلام این قانون این مسابقه هست، شرایط برای همه یکسان هست و اکنون دو دوره هست که اجرا میشه، منتظر سبد شما بر اساس قوانین تعیین شده هستیم.
ضمنا
1- اگر کسی تکنیکالیست باشه تو همون 5تا نشون میده.
2 و 3 - فعلا صف روز آخر برای شناسایی قابل معامله بودن سهم بهترین راه هست. شما راه بهتری بلدی پیشنهاد بده ، اگر در نظر سنجی اکثریت پذیرفتند اجرا میشه.
4- خواهش میکنم، شما استادی، شما بزرگواری که ما رو قابل دونستی در این تاپیک مشارکت میکنی.
5- هدف یادگیری تکنیکال است و یاد بگیریم در هرشرایط سختی که شاید روزی پیش آید بتونیم سریع سیگنال خرید و فروش بگیریم.
موفق باشید.

baradaran
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۲۳:۲۶
سلام به همه دوستان سبد من با توجه به قوانين مسابقه :
1_ ملي مس ايران
2_ باما
3_ بانك كار آفرين
4_ كالسيمين

8- سبد شما مورد تایید است.

soroush
۱۳۸۹/۱۰/۳۰, ۲۳:۵۸
انشاا... که همیشه شاد و پیروز باشید حجت جان
من خوشحال می شم اگه استاتید یه نظر برتر و برای هفته پیشنهاد بدن

Amo Hoseian
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۰۱:۵۱
سبد این هفته عمو حسین:
1- کچاد
2- سفارود
3- تپکو
4- رپارس

man_manam_ba_to
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۰۲:۵۲
شپترو
پلوله
وسپه
ثشاهد
شسم

mohseni1353
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۰۶:۰۰
آقا حجت من یک پیشنهاد داشتم اگه ممکنه در ساعت 24جمعه با توجه به اینکه شما سبد ها را آماده کردید و در excel هم وارد شده یکبار در سایت به صورت یکپارچه فرار بگیرد تا دوستان صبح اول ساعت قبل از باز شدن بورس بتوانند همه سبد ها را در کنار هم ببینند و تصمیم بگیرند واسه خریدشاید گشتن بین صفحات فروم برای مقایسه و خرید اول صبح شنبه کمی سخت باشه برای دوستان ارادت

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۰۶:۴۷
آقا حجت من یک پیشنهاد داشتم اگه ممکنه در ساعت 24جمعه با توجه به اینکه شما سبد ها را آماده کردید و در excel هم وارد شده یکبار در سایت به صورت یکپارچه فرار بگیرد تا دوستان صبح اول ساعت قبل از باز شدن بورس بتوانند همه سبد ها را در کنار هم ببینند و تصمیم بگیرند واسه خریدشاید گشتن بین صفحات فروم برای مقایسه و خرید اول صبح شنبه کمی سخت باشه برای دوستان ارادت

سلام
موردی نداره، انشاءالله امشب بعد از بسته شدن تاپیک.

amir2003
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۰۹:۳۰
اينم سبد من:
غگرجي
وتوصا
خاذين
شبهرن
رپارس

analyst
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۰۹:۵۸
با سلام، سبد هفته سوم:

1. کگاز
2. سهگمت
3. فروم

تحلیل ها را در تاپیک "بررسی تکنیکالی بازار و سهام" خواهم گذاشت.

سبد دوازدهم

مهدی
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۰:۳۷
وتوشه- وسینا -خمهر

محمود شریعت
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۰:۴۱
وتوشه- وسینا -خمهر

سلام دوست عزيز
سهام خمهر روز چهارشنبه صف خريد داشته و سبد شما طبق قوانين مسابقه مورد تاييد نيست

حامد
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۰:۴۸
وتوشه وسینا ودی

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۲:۰۶
وتوشه- وسینا -خمهر

سلام دوست گرامی
همانطور که محمود خان فرمودند. سبد شما بر اساس قوانین مسابقه مورد تایید نیست.
منتظر سبد جدید شما تا ساعت 23.59 هستیم.
موفق باشید.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۲:۱۱
وتوشه وسینا ودی

سلام دوست گرامی
نماد وتوشه روز چهارشنبه با صف خرید روی بالاترین قیمت روزانه بسته شده، در نتیجه بر اساس قوانین سبد شما مورد تایید نیست.
منتظر سبد جدید شما هستیم.

MTZ
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۳:۵۵
سبد این هفته را می خواهم با یک ریسک بالا اعلام کنم
پیشنهاد من برای این هفته همه گروه بیمه است

پارسیان البرز ودی آسیا و حتی دانا... البته همگی از لحاظ تکنیکال قابل دفاع میباشد که تحلیل ها قبلا خدمت دوستان اعلام شده
بیسکویت گرجی و گروه سدید و فسرب نیز مناسب است

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۴:۲۲
سبد این هفته را می خواهم با یک ریسک بالا اعلام کنم
پیشنهاد من برای این هفته همه گروه بیمه است

پارسیان البرز ودی آسیا و حتی دانا... البته همگی از لحاظ تکنیکال قابل دفاع میباشد که تحلیل ها قبلا خدمت دوستان اعلام شده
بیسکویت گرجی و گروه سدید و فسرب نیز مناسب است

سلام آقا مرتضی، افتخار دادید در مسابقه شرکت کردید. دوست من با توجه به اینکه ما در مسابقه میبایست شرایط یکسانی برای همه داشته باشیم، تا بتونیم برنده واقعی رو اعلام کنیم، قوانینی رو طراحی کردیم، که در پست بعدی میارم، تاکنون همه دوستان با رعایت این قوانین در مسابقه شرکت کردند. مطمئنا شما نمی خوای با شرایط ویژه ای در مسابقه شرکت کنی که کاربران حرف و حدیث در بیارن. با توجه به اینکه شما هفت سهم معرفی کردی، نمیتونیم سبد شما رو بپذیریم. امیدوارم بزرگواری بفرمایید سبد جدید رو اعلام نمایید. میدونم همه دوستان منتظر سبد جدید شما و مشارکت شما در مسابقه هستند.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۴:۲۵
قوانین مسابقه

- کل سبد انتخاب شده با نفرات قبل یکسان نباشد.

اختیاری

MTZ
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۴:۳۴
سلام آقا مرتضی، افتخار دادید در مسابقه شرکت کردید. دوست من با توجه به اینکه ما در مسابقه میبایست شرایط یکسانی برای همه داشته باشیم، تا بتونیم برنده واقعی رو اعلام کنیم، قوانینی رو طراحی کردیم، که در پست بعدی میارم، تاکنون همه دوستان با رعایت این قوانین در مسابقه شرکت کردند. مطمئنا شما نمی خوای با شرایط ویژه ای در مسابقه شرکت کنی که کاربران حرف و حدیث در بیارن. با توجه به اینکه شما هفت سهم معرفی کردی، نمیتونیم سبد شما رو بپذیریم. امیدوارم بزرگواری بفرمایید سبد جدید رو اعلام نمایید. میدونم همه دوستان منتظر سبد جدید شما و مشارکت شما در مسابقه هستند.

شرمنده من قوانین را دقیقا نمی دانستم
پس با این حساب من همون 5 سهم گروه بیمه ای انتخاب مبکنم چون معتقدم سیگنال های اولیه رشد این گروه صادر شده و این هفته رشدشون شروع خواهد شد

البرز-پارسیان-ودی-آسیا-نادان

12+1 - سبد شما مورد تایید است.

farhad.fathi
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۴:۴۸
مپنا
باما
صدرا
افست( صف فروش 250 هزارتايي داره )
نفت پارس

14- سبد شما مورد تایید است.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۵:۰۷
سلام آقا فرهاد
ظاهرا شما قوانین رو در پستهای قبلی مطالعه نکردین، ممنون میشم بزرگواری بفرمایید سبد رو اصلاح بفرمایید، و سبدی با شرایط تعیین شده اعلام کنید.
منتظر سبد شما هستیم.

farhad.fathi
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۵:۲۳
سلام آقا فرهاد
ظاهرا شما قوانین رو در پستهای قبلی مطالعه نکردین، ممنون میشم بزرگواری بفرمایید سبد رو اصلاح بفرمایید، و سبدی با شرایط تعیین شده اعلام کنید.
منتظر سبد شما هستیم.

حجت جان اصلاح شد

arahimieh
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۵:۴۵
چفیبر
خپارس
فملی
وصنعت

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۵:۴۷
و سبد من

1- کچاد
2- شپنا
3- ودی
4- وسینا

كچاد كه بسته است!!!!

بابای دارا
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۵:۵۱
باز می شه انشاءالله
مطالبی هم در این خصوص در لینک ذیل آورده شده. نظر دوستان مورد امتنان است.
http://www.bourse4x.com/forum/showthread.php?228

در ضمن روی روند صعودی هم قرار داره. مابقی مباحث تکنیکال باشه وقتی باز شد.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۵:۵۵
كچاد كه بسته است!!!!

بسته بودن مانعی نداره. چون ممکنه باز بشه و قیمت بالایی بخوره. مثل این مطلب که یک نماد بین هفته ممکنه بسته بشه. انتخاب کنند ریسکش رو پذیرفته.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۵:۵۸
چفیبر
خپارس
فملی
وصنعت

سلام دوست گرامی چفیبر و وصنعت صف خرید دارند. لطفا سبد مطابق قوانین معرفی بفرمایید. ممنون.

Amo Hoseian
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۶:۰۳
با سلام - گزارش کل سهام موجود در مسابقه:
مجموعا 13 سبد تا کنون توسط حجت عزیز تایید شده که شامل 37 سهم غیر تکراری به شرح ذیل است:
http://images.boursy.com/ (http://up.iranblog.com/)

arahimieh
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۶:۲۹
آقای حجت با تشکر از تذکر شما ، اصلاح میگردد

-خپارس
-فملی
-شپاکسا
-اخابر

با تشکر - علی

15- سبد شما مورد تایید است.

zagros
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۶:۴۱
ودی
وتوسم
خاور
ثشاهد

مهدی
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۶:۴۸
وسینا-وبوعلی-ودی

16- سبد شما مورد تایید است.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۶:۵۲
بسته بودن مانعی نداره. چون ممکنه باز بشه و قیمت بالایی بخوره. مثل این مطلب که یک نماد بین هفته ممکنه بسته بشه. انتخاب کنند ریسکش رو پذیرفته.

من اين قانون را نميدانستم.
اجازه دارم سبدم را عوض كنم؟؟
1- فراوري
2-گل گهر
3-طبس
اگر ممكنه سبدم را تغيير دهيد.
ممنون

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۷:۴۱
من اين قانون را نميدانستم.
اجازه دارم سبدم را عوض كنم؟؟
1- فراوري
2-گل گهر
3-طبس
اگر ممكنه سبدم را تغيير دهيد.
ممنون

سلام مشکلی نداره، شما ستاره دار این مسابقه هستی، اگر برای شما عوض نکنیم برای کی عوض کنیم.؟؟؟؟!!!!!
بررسی میکنم.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۷:۴۴
ودی
وتوسم
خاور
ثشاهد

سلام دوست گرامی، ممون از مشارکتت اما خاور صف خرید هست. ممنون میشم، بزرگواری کنید. اصلاح کنید.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۷:۵۴
سلام مشکلی نداره، شما ستاره دار این مسابقه هستی، اگر برای شما عوض نکنیم برای کی عوض کنیم.؟؟؟؟!!!!!
بررسی میکنم.

ممنونم.
چون قانون را نميدونستم.
البته باز هر چي قانون بگه قبول دارم.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۷:۵۹
قانون نیست، منطقی هست. اما عوض کردن رو استثنا برای شما انجام دادیم. امیدوارم دوستان با تشکر از شما نشون بدن که به این مطلب اعتراضی ندارن. ضمن اینکه عزیز دل فراور صف خرید هست. اصلاح بفرمایید.
پر سود باشید.

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۹:۰۸
قانون نیست، منطقی هست. اما عوض کردن رو استثنا برای شما انجام دادیم. امیدوارم دوستان با تشکر از شما نشون بدن که به این مطلب اعتراضی ندارن. ضمن اینکه عزیز دل فراور صف خرید هست. اصلاح بفرمایید.
پر سود باشید.

1-باما
2-گل گهر
3-طبس

ممنونم

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۱۹:۵۳
سلام به همه
در خصوص انتخاب نمادهای بسته، من فکر میکردم نباید موردی داشته باشه، اما دوستان تذکر دادند که به جا بود،
، هدف ما این هست که یک نماد در شنبه قابل خرید و فروش باشه و درستش این هست. این هفته در این خصوص مشورت میکنیم. دوستان اگر نظری دارند، اعلام کنند، اگر نتونیم به نتیجه برسیم. از هفته آینده سهمهایی که بسته باشند، قابل انتخاب نخواهند بود.

عليرضا جمالي
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۰:۰۷
تا دیر نشده من هم سبدم رو معرفی کنم:
پلوله (گاز لوله)
مپنا
فاذر

17- سبد شما مورد تایید است.

pani
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۰:۴۴
سلام

کاذر
ودی
کترام
البرز

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۱:۱۷
قوانین مسابقه

اختیاری

se1381
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۱:۱۸
رتکو با توجه به گزارش نه ماه بسیار خوب وقراردادهای که منعقد شده مطمئنا تعدیل خوبی خواهد داشت

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۱:۲۰
سلام جناب پانی
کاذر صف خرید هست.
متاسفانه بر اساس قوانین مسابقه سبد شما مورد تایید نیست. تا ساعت 23.59 منتظر سبد جدید شما هستیم.

satan
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۱:۲۱
سلام به همگی.اینم سبد من:
رانفور
البرز
ولصنم

18- سبد شما مورد تایید است.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۱:۲۳
رتکو با توجه به گزارش نه ماه بسیار خوب وقراردادهای که منعقد شده مطمئنا تعدیل خوبی خواهد داشت

سلام دوست گرامی، راستش بنده متوجه نشدم، شما نماد رتکو رو برای شرکت در مسابقه اعلام فرمودید؟ یعنی میخواهید با یک نماد در مسابقه شرکت کنید؟ تایید بفرمایید تا سبد شما برررسی بشه.

pani
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۱:۲۹
سلام مجددا:
چافست
وکار
غشان
فاسمین
ودی

19- سبد شما مورد تایید است.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۱:۴۶
دوستان طبق روال هر هفته تاپیک در ساعت 23.59 برای مدت 12 ساعت بسته میشه، و در ردیف اول تاپیکها قرار میگیره. امیدوارم دوستان ارسال سبد رو برای دقایق آخر نزارن که اگر موردی داشته باشه و تایید نشه، بعد از این ساعت از پذیرش معذوریم.
همه دوستان پر سود باشند.

Amo Hoseian
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۱:۵۷
سلام تا لحظاتی دیگر گزارش 2 از تمام سهام پیشنهادی ارائه می شود.

Amo Hoseian
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۲:۰۳
با تقدیم احترام به تمام سرمایه گذاران عزیز.
اینهم گزارش 2 - سهام پیشنهادی در یک نگاه.
ضمنا از تمام دوستان شرکت کننده تقاضا دارم با دقت سهام پیشنهادی خودشون را انتخاب و ارسال کنند و از حذف یک سهم و جایگزین کردن پرهیز کنند.
البته دوستان نظر بدهند.
(آقای رستمی و Pani عزیز قصد جسارت ندارم) هدف انتخاب با دقت است.
متشکرم
http://up.iranblog.com/images/gdu4jkzrxseys3icl346.jpg (http://up.iranblog.com/)

shenagar
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۲:۱۶
با سلام
1- کالسمین
2-مپنا
3- وسینا
4- نفت بهران
5- رپارس

20- سبد شما مورد تایید است.

صبور
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۲:۲۱
وليز
ثشاهد
سغرب
فاسمين

21- سبد شما مورد تایید است.

soroush
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۲:۲۹
با سلام مجدد:
بیمه پارسیان
وتوسم
رپارس
صدرا
ودی

22-سبد شما مورد تایید است.

yesman
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۲:۴۲
خوب سلام به دوستان عزیز که خیلی هاشون عضو سایتهای دیگه هم هستند.ضمن خسته نباشید به دوستان پشت صحنه این سایت. من هم از این مسابقه جالب خوشم اومده. شانسمون رو امتحان می کنیم و اولین مطلبمون رو در این سایت با معرفی سبد شروع میکنیم
1 کسرا(کف قیمتی. در 4 ماه اخیر بیشتر از 40 درصد افت کرده. از مثلثی هم که تشکیل داده انشالله در این هفته بیرون میاد.
2 کچینی(پوشش خوب سود
3 بیمه آسیا(سود خوب و شروع روند حرکتی بیمه

یه مشکلی هست من وقتی سایت رو بز میکنم مطالب فارسی رو نشون نمی ده. مجبور میشم گزینهuncode رو انخاب کنم. الان هم با هزار مکافات این مطلب رو نوشتم. خوشحال میشم راهنماییم کنید

23-سبد شما مورد تایید است.

neyshaboori
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۲:۴۴
سلام 1 -ودی 2-وتوسم -3 باما 4-کگاز

24-سبد شما مورد تایید است.

Pooya
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۲:۵۰
سلام اولین پستم تو این سایت امیدوارم سبد خوبی باشه هرچند خیلی هفته ی سختی داریم برای دادن سبد بخصوص برای کسایی که تازه میخوان سهم بخرن ولی
1-بیمه اسیا بین 450 -460
2- فاذز بین 260-270 که احتمال میدم بیاد اونجا وخروج بین 290-295
3-گازلوله 60-65 صفش جمع شد این یکی رو تازه کارا نخرن خواهشا
4- رپارس هم زیر 630 و خروج بالای 670

25- سبد شما مورد تایید است.

آمن خادمی
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۲:۵۱
سهام من برای مسابقه به ترتیب:
مپنا
زامیاد
فاراک

mehran
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۲:۵۵
بیمه آسیا 50%
گازلوله 50%

26-سبد شما مورد تایید است.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۲:۵۸
قوانین مسابقه

اختیاری

analyst
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۲:۵۸
با تقدیم احترام به تمام سرمایه گذاران عزیز.
اینهم گزارش 2 - سهام پیشنهادی در یک نگاه.
ضمنا از تمام دوستان شرکت کننده تقاضا دارم با دقت سهام پیشنهادی خودشون را انتخاب و ارسال کنند و از حذف یک سهم و جایگزین کردن پرهیز کنند.
البته دوستان نظر بدهند.
(آقای رستمی و Pani عزیز قصد جسارت ندارم) هدف انتخاب با دقت است.
متشکرم
سلام میشه در مورد سهم 37 توضیح بدهید.

soroush
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۲:۵۹
نادان = دانا

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۳:۰۰
از دست این مرتضی بیمه دانا هست، نوشته نادان، دوستمون هم به نام یک نماد آورده

Amo Hoseian
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۳:۰۲
اینهم آخرین گزارش
در مجموع 24 سبد سهام که با 54 سهم در یک نگاه تقدیم می گردد.
هفته پر از سودی داشته باشید.

عليرضا جمالي
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۳:۰۵
آقا تا تاپیک بسته نشده؛
جا داره از زحمات آقای حجت گنجعلی و همینطور آقای مهدی فنودی در این تاپیک تشکر کنم.
دیدم فقط زدن کلید تشکر کفایت نمیکنه... واقعا از این تاپیک مفید و پر شور و هیجان و زحمات شما دوستان گرامی سپاسگزاری میکنم.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۳:۱۶
خوب سلام به دوستان عزیز که خیلی هاشون عضو سایتهای دیگه هم هستند.ضمن خسته نباشید به دوستان پشت صحنه این سایت. من هم از این مسابقه جالب خوشم اومده. شانسمون رو امتحان می کنیم و اولین مطلبمون رو در این سایت با معرفی سبد شروع میکنیم
1 کسرا(کف قیمتی. در 4 ماه اخیر بیشتر از 40 درصد افت کرده. از مثلثی هم که تشکیل داده انشالله در این هفته بیرون میاد.
2 کچینی(پوشش خوب سود
3 بیمه آسیا(سود خوب و شروع روند حرکتی بیمه

یه مشکلی هست من وقتی سایت رو بز میکنم مطالب فارسی رو نشون نمی ده. مجبور میشم گزینهuncode رو انخاب کنم. الان هم با هزار مکافات این مطلب رو نوشتم. خوشحال میشم راهنماییم کنید

بنده هم این مشکل رو دارم. از بروزر اپرا استفاده میکنم. مدیریت سایت قول داده در ورژن بعدی مشکل مرتفع بشه.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۳:۲۹
سهام من برای مسابقه به ترتیب:
مپنا
زامیاد
فاراک

سلام دوست گرامی
متاسفانه فاراک روی بالاترین قیمت آخرین روز معاملاتش صف خرید هست. و بر اساس قوانین مسابقه سبد شما مورد تایید نیست، انشاءالله در هفته آینده منتظر سبد شما هستیم. موفق باشید.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۱, ۲۳:۳۹
اینهم آخرین گزارش
در مجموع 24 سبد سهام که با 54 سهم در یک نگاه تقدیم می گردد.
هفته پر از سودی داشته باشید.

سلام دوست عزیز ممنون از زحماتی که کشیدید. اگر خواستید آخرین تغییرات رو بفرستید،با توجه به بسته بودن تاپیک احتمالا برای شما مقدور نیست، در صورت تهیه تصویر لینک تصویر رو برای بنده پیام خصوصی کنید تا در اولین فرصت در همین تاپیک قرار بگیره.

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۲, ۰۰:۲۲
سلام مهدی جان، کارت در اومد، شد 26 سبد، شرمنده بابت زحمت اعلام نتایج، امیدوارم ستاره این هفته رو هم ببری.
پر سود باشی.
http://forexrainbow.com/files/klxqcbjup5eud57btkst.png

analyst
۱۳۸۹/۱۱/۰۲, ۱۱:۳۳
با سلام به همه، این هم نتایج روز اول هفته سوم .

لینک عکس نتایج (http://013.img98.net/out.php/i36482_1.png)
لینک عکس رتبه بندی (http://013.img98.net/out.php/i36483_2.png)

http://013.img98.net/out.php/i36482_1.png

http://013.img98.net/out.php/i36483_2.png
موفق باشید.

mohseni1353
۱۳۸۹/۱۱/۰۲, ۱۲:۰۲
آقا کسی نیست به ما تبریک بگه از آخر اول شدیم بی احساس ها

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۰۲, ۱۲:۰۹
اخ جون 18 ام شدم.
اما نكته سبد من اينه كه اگر گل گهر باز بشه ميرم كجا؟؟؟؟ صدر جدول!
ان شاا... كه همين هفته كگل باز ميشه:tongue::tongue:

analyst
۱۳۸۹/۱۱/۰۲, ۱۲:۳۲
آقا کسی نیست به ما تبریک بگه از آخر اول شدیم بی احساس ها
آقا از صمیم قلب تبریک میگم! http://013.img98.net/out.php/i36528_ok.png
چطوره یه برنامه ای برای نفرات آخر بریزیم

اخ جون 18 ام شدم.
اما نكته سبد من اينه كه اگر گل گهر باز بشه ميرم كجا؟؟؟؟ صدر جدول!
ان شاا... كه همين هفته كگل باز ميشه:tongue::tongue:
ما مخلصیم ولی قدیمیا میگن:
اگر را کاشتند ، درختی سبز شد به نام "چه کنم" و میوه ای داد به نام "ای کاش" http://013.img98.net/out.php/i36525_smile.png

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۰۲, ۱۲:۳۶
آقا از صمیم قلب تبریک میگم! http://images.boursy.com/
چطوره یه برنامه ای برای نفرات آخر بریزیم

ما مخلصیم ولی قدیمیا میگن:
اگر را کاشتند ، درختی سبز شد به نام "چه کنم" و میوه ای داد به نام "ای کاش" http://images.boursy.com/

ما هم ارادت داريم
البته قديميا اينم ميگن:
جوجه رو اخر پاييز ميشمارن:redface::redface:

(حجت)
۱۳۸۹/۱۱/۰۲, ۱۲:۵۷
سلام به همه، مطالب زیر رو کاربر عمو حسین ارسال کرده:

آخرین گزارش اصلاح شده
با سلام . تشکر از تذکر در مورد نادان=دانا
آخرین گزارش از تمام سهام شرکت کننده در این هفته:
در مجموع 26 سبد و 51 سهم

http://up.iranblog.com/images/alo5p07umyykeddbsm3.jpg

مصطفي رستمي
۱۳۸۹/۱۱/۰۲, ۱۴:۴۶
اجازه بدهيد يك پيشنهاد بدهم.
اگر ممكنه دوستاني كه زحمت ميكشند و اطلاعات رو تو اين تاپيك اپديت ميكنند منجمله حجت عزيز . analist گرامي و مابقي دوستان در پايان هر هفته سهم هايي كه تكرارشون زياد بوده(بيش از 3 بار) مثل باما و پارسيان و دي و فاسمين و مپنا و ... كه تو سبدهاي اين هفته توسط عزيزان معرفي شده را در پايان هفته هر كدام را به صورت واحد برامون امارش رو بدهند تا ببينيم اين سهم هايي كه دوستان تو سبدهاشون معرفي كرده اند ايا بازدهي مناسبي داشته اند يا خير. قاعدتا اين سهم هايي كه بيشتر تكرار شده بايد سود بهتري داشته باشند و از هفته هاي اينده ميشه رو اين سهم ها هم بيشتر تمركز كرد.
ممنونم

MTZ
۱۳۸۹/۱۱/۰۲, ۱۶:۲۲
اولا از خودم تشکر میکنم که سبد 13 که معرفی کردم تا حالا دوم شده و با توحه به سقف 340 وسینا پس سبد شماره 16 میاد پایین!!!!! ..(شوخی)

اما واقعا دمتون گرم عجب شور هیجانی به کار میدید..آدم احساس میکنه جدی جدی مسابقه است و حق نداره اشتباه کنه

MTZ
۱۳۸۹/۱۱/۰۲, ۱۶:۲۴
آقا یکی به ما بگه این قضیه تعدیل فاراک چیه؟؟؟/ میگن باید تعدیلش طبق قانون جدید بیشتر از 5 تومان اختلاف داشته باشه؟؟؟

analyst
۱۳۸۹/۱۱/۰۲, ۱۶:۵۳
آقا یکی به ما بگه این قضیه تعدیل فاراک چیه؟؟؟/ میگن باید تعدیلش طبق قانون جدید بیشتر از 5 تومان اختلاف داشته باشه؟؟؟

با سلام به جناب آقای عباس زاده
ابتدا، دوم شدن شما را در روز اول مسابقه تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت شما را در تمام مراحل زندگی از خداوند متعال خواستارم. دومین مطلب اینکه استدعا دارم بررسی سهام را در تاپیک مربوطه پیگیری نمایید.
با تشکر
mf

pani
۱۳۸۹/۱۱/۰۲, ۱۶:۵۶
جنابmtzبعضیها میگن تعدیلش بیشتره واسه همین متوقف شده!
بعضیها میگن تا مشخص شدن مناقصه پل خلیج تا اواسط بهمن ماه تعدیلو میخواد بیشتر اعلام کنه!
هر چی هست از تعدیلش بیشتر از 5 تومانه و الا متوقف نمیشد